לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום דיג
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

דוח דיג
10/07/2010 | 21:50
7
אז קבעתי עם שתי חברה מהעבודה והחלטנו שיוצאים בשבת לדוג בכינרת, רק אנחנו בלי הנשים. אז כמובן שניגשנו ל"הודיע" שאנחנו נוסעים לכינרת לבד, קיבלנו את האישור.
מאושרים ושמחים חילקנו את התפקידים והציוד שעל כל אחד להביא וכמובן שאני הייתי אחראי על הבירות. השבת הגיע ובשעה 04:30 בבוקר יוצאים מירושלים עם שיר בלב והמון תקווה. מגעים לכינרת מתמקמים פותחים שולחן מניעים קפה יושבים ומעשנים סיגריה ורואים המון דגים שעולים על פני המים ספמנוני ענק ומושטים אולי אפילו קרפיוניים שמקפצים. מרוצים ומבסוטים פותחים ציוד מכינים בצק עם תמצית וניל ויאללה עבודה!!! אז לאורך כל היום נתפסים לי על קרס משולשת מספר 7 מושט כינרת שנרשם בגדר קטין והוא אפילו לא בר עונשין אז כמובן שכולם הוחזרו למים. ואז שעה ליפני שהולכים החכה מתקופפת בטוח שנתפסתי בסלע ומתחיל לצאת לי חוט המשקל מרגיש כבד אבל סביל. מתחיל לתת עבודה מקווה שיהיה איזה קרפיון איכותי מעלה לפני המים ולנגד עני מתגלה לו...ספמנון נו מה? איך לא. אבל מה הבחור נלחם כאילו אין מחר טוב הוא לא ידע שאיתי יהיה לוח מחר אז תמונה קטנה ולמים לאחר שעה קיפול ציוד וחזרה לירושלים.
סיכום:
+שלוש שישיות של גולדסטאר אזלו עד השעה 16:00
+המון כיף הנאה ויום מרגיע.
+עור סרוף (תקלה חמורה של חוסר בקרם הגנה)
+ ולתפיסות..... אז זהו חוזר הביתה בידיים ריקות אך מרוצה.
אה כן תמונה קטנה
10/07/2010 | 21:53
2
3
ים צלול כמו בריפים
11/07/2010 | 17:10
1
חופשי, אגב זה כמו ריף שם, בנקודה הזו יש את
11/07/2010 | 17:49
הסלעים בתמונה ובסוף הסלעים זה כבר עומק מטורף (הכל יחסי לכינרת). פשוט לעמוד בקצה הסלעים במים ולדוג.
יפה מאד ושאפו על השחרורים
10/07/2010 | 22:56
חוויה מהנה בכנרת העיקר בכנרת זה השלווה
11/07/2010 | 09:45
והכיף בתפיסות. הדגים זה רק להרגשה (אצלי בעיקר)
כל הכבוד. יופי של דג
11/07/2010 | 11:30
5
אחלה כינרת
11/07/2010 | 13:20

אחלה דגים !  ספמנון יודע לתת מלחמה..אני בטוח שניהנת..
אין על הכינרת בתקופה הזאת!
אולי מישהו מכיר מקום לדוג באזור צפת?
10/07/2010 | 10:42
1
אתה רציני ? כנרת ? ירדן? אם אתה מתעקש
10/07/2010 | 10:53
אז נחל עמוד, אבל שם אסור לדוג שמורת טבע
שלום לכולם
09/07/2010 | 21:40
11
3
אולי מישהו בבקשה יכול לנסות לומר לי של מי השיניים האלה ? במהלך צלילה חופשית מהחוף השארתי את השחילר קשור לסלע עם מצוף וצלילתי באיזור ליד השחילר כשחזרתי עם דג ראיתי נשיכה שחצתה לחצי את הבורי.
עוד אחת
09/07/2010 | 21:41
2
3
כנראה גומבר
09/07/2010 | 23:12
1
2
אם על הסלע עסקינן
10/07/2010 | 03:06
1
אז מצב גדול מאוד שאיזה לוקוס חביב היה בסביבה וחטף את הראש של הבורי
חבל שלא בדקת בסלעים אולי היית מזהה אותו ומשחיל בו  ברזל קר  בשביל שיהיה אחלה חריימה...
סימנים של השינים מרמזות יותר על ברקודוה או מליטה וגם אפשרות של פלמידה אבל הכל בהשראת הדמיון אין ערובה למה שנשך את הדג
אבל עדיין ניתן להכין ממנו אחלה ארוחה בתיאבון
על סרטנים חשבת?...אולי "המשייט הכחול" ?!
10/07/2010 | 10:58
1
תודה על התגובות אבל שימו לב השיניים גדולות
10/07/2010 | 14:55
3
הן בערך 2 -2 וחצי ס"מ
עוד תמונה
10/07/2010 | 15:01
2
3
אני אומר כריש וזהו!
10/07/2010 | 15:53
1
1
יש מצב ?
10/07/2010 | 15:54
באיזה עומק תפסתה אותו?
זה אבו נפקה . 100%
10/07/2010 | 17:21
לפי צורת החיתוך הנקיה נראה שזה אבואיכסה
10/07/2010 | 22:53
1
מדוע אף אחד לא הזכיר גומבר?
11/07/2010 | 12:40
לי נראה שהוא החשוד העיקרי D:
החלה עונת ה "בננות"-שחזרו אחרי 5 שנים!
09/07/2010 | 19:39
23
167
לא רציתי לצרף תמונה כלשהי של דג ה "בננה" מטעמים מובנים של פגיעה בזכויות יוצרים....ומשום מה הרבה דייגים נוטים לשייך את דגי ה "שקופים" או "טלוויזיות" כ: "דג בננה" -וזו בטעות גדולה מיסודה!....אחרי 5 שנים של בצורת-דגי ה "בננה" חזרו לחופים/ריפים/מזחים...ואני דייג של בולוס להזכירכם! (דיג עומק/לילה באמצעות רולרים) ואין דיג בולוס יותר עד ספטמבר...(מדוזות/ים גבוה/כרישים המתקרבים לחופים/סרטן הנקרא: המשייט הכחול(עוד סוג של פולש שהגיע מסכר אסואן שבמצרים)...אבו נפחות וכ'ו...אז בינתיים נחזור למקומות הכי בטוחים של דגי ה "בננות" הנשלפים באמצעות חכת בוס 3-2 בכל שליפה-נכון?!...מה אכפת לי בעצם לחזור 20 שנים אחורנית לחוף/ריף?!...העיקר שאני חוזר (בעזרת השם) עם "שלל" ?!....ועם הרבה הנאה,גב שרוף,וסל מלא כמו פעם?!.....ערב-ערב,צלחת של 12 דגי "בננות" בצורת שמש,על מצע של עלי חסה טרייה מתובלת בכמון,שמן,ומיץ לימון טרי+בקבוק צונן של יין ירדן לבן חצי יבש.....ומי צריך יותר מזה?!.....צפו לתמונות בשבוע הבא-ראו-הבטחתי!!!!....בברכת שבת נהדרת לכולכם,תודה-עופר.
על איזה בצורת אתה מדבר ?
09/07/2010 | 22:21
12
21
אני דג בוס שנים רבות ברציפות ללא הפסקות ,מידי שבוע , ולא זוכר מחסור בבנות . בטח לא בצורת כמו שאתה מתאר .
ואכן הדייג שלהם אחד המהנים שיש בדייג בוס, אבל בעונת המדוזות ,זה די חלש .
"בצורת" יא חביבי-זו המילה הנכונה! ואין אחרת!
10/07/2010 | 01:06
11
23
אם אתה כל כך בקי בתורת ה"בוס" ידידי היקר-הרי אתה לבטח יודע אל נכון כי עונת ה"בננות",אותם להקות דגים (bouga ) הפושטות על חופינו מגיעות פעם בשנה ורק בחודשים יולי+אוגוסט+ספטמבר נעלמות כאילו בלעה אותן האדמה מיד עם תחילת ראש השנה.נכון?!....כשגרתי ברמת החייל,דגתי תמיד בחוף תל ברוך.סימפטום עונת הבננות היה ידוע מראש: שני קצוות המזח,היו עמוסים בדייגי בוס אחד על השני...מפריעים,מציקים,נודניקים וכ'ו..כיום אני מתגורר בנתניה.5 שנים לא ראיתי/שמעתי על דגי הבננה.חופי הבלו-ביי,חופי/מזחי סירונית ומזחים אחרים בעיר נתניה-היו שוממים מדייגים לחלוטין!....(תניה היא עיר של ים כידוע)..אז אל תספר לי משהו שאיני יודע עליו-לא היו בננות 5 שנים בנתניה!...וכשם שדגי הכחילה,השאלבות ואחרים נעלמו ("בעזרתם האדיבה של ספינות הטרול המסריחות"),כך גם נעלמו דגי הבננה-אבל הם חזרו השנה!!!....האמן לי!!!....שבת מבורכת-עופר.
לא יודע על נתניה ,תל ברוך ,
10/07/2010 | 19:21
10
20
את הבננות אני תופס ברידינג כמו את הבורי ושאר דגים לבוס , לא זוכר שהיה פעם מחסור בבנות .כל שנה יולי אוגוסט ,הבננות מתיצבות בזמן למסדר המפקד כמו שצריך .שנה שעברה היו בגודל מרשים ביותר והיה ממש תענוג לתפוס אותם ואין שום קשר לספינות הטרול יא חביבי, או לבצורת יא חביבי .
וזה גם לא קשור לבקיאות ב"תורת הבוס "  יא חביבי, אלא להתמדה ,יא  חביבי .

אכן , שתהיה שנה מבורכת של דייג מוצלח יא חביבי, יא עיני , יא רוחי .
תודה על ההתייחסות יא נפסי..יא אלבי!!
10/07/2010 | 19:36
9
15
אני מרגיש במה שכתב עופר
10/07/2010 | 19:53
8
12
אני יכול להעיד שבצפון הדג הזה נעלם, הייתי פעם מוציא ממנו כמויות היום כמעט ואין.
זה דג מאוד טעים הלוואי ויחזור לבקר אותנו אז נקבל אותו האהבה.
עופר יופי של דוח
גבירותי ובחרותי !
10/07/2010 | 20:10
13
דייג בננות -דייג בורי- דייג בוס מוצלח = התמדה ,התמכרות ,אהבה ,בלי שאר מיני ירקות באמצע . יעני התנזרות מוחלטת מכל החטאים האחרים .

סלט ירקות +סמטוחות =אל תתפלאו אחר כך שאין .

כך היה כל הזמן ,וכך יהיה בעתיד .

הדייג ישנו , אתם מרוב העיניים הגדולות , אלה שמפספסים .

פאהם עלי ? יא בורגול , יא שומשום ?יא רוחי?
תודה חורי! קבל נא התייחסות דומה:
10/07/2010 | 20:36
6
10
בשבוע הבא בשבת בבוקר (06.00 )חבר טוב טוב שלי ("שועל ים ותיק וערמומי ביותר),החליט שהוא מוציא אותי מהבאסה של דיג הבולוס-ולוקח אותי לדיג בננות משובח ביותר על ריף מסויים במקום מסויים-והאמן לי ידידי לא יהיה שום קשר ל "יש מדוזות-אין מדוזות".כך,או אחרת,נעלה לריף ההוא כאשר אנו נועלים נעלי צלילה הרמטיים! טיפ נוסף הוא: גם אם תהיינה מדוזות-הן לא תעיזנה להתקרב למקום ההוא מהסיבה שאיני יכול לעלות אותה כאן בפורום..והמבין-יבין! אם בעזרת השם "העסק ידפוק"-צפה להזמנה אישית ממני ליהנות מדיג פורה של בננות(bouga ) ביחד איתי בעוד שבועיים...תשאיר לי בבקשה מס. סלולאר למייל האישי שלי ונתאם!...שבוע קסום,פורה ומהנה....שלך-עופר.
נראה לי שהבננות נעלמו מאז ששינו להם את הפנים.
10/07/2010 | 21:45
5
10
לפני כמה שנים הכרתי את הבננות כדג מאורך עם ראש של סוס,בצבע צהבהב שהסתובב באזורים החוליים ושלימים נודע כסילגו נודד.
ואז באו כמה חברה ואמרו שזו לא בננה אלא טלויזיה ושהבננה זה גובוס,
ומאז הדג פשוט נעלם מהאיזור שלי.
יש מקומות שתופסים אותם בערימות (ארגזים של טנדרים ) אבל באזור אכזיב כבר לא רואים אותם כמעט...

אבל היום זה כבר דג אחר ולא ממש רלוונטי...
פעם בננה היתה בננה...
"טלויזיה"אינה בננה כפי שמדיח כלים אינו לוקוס!
10/07/2010 | 23:24
4
112
טעות נפוצה היא לשייך את דגי ה"שקופים" או "טלויזיות" כ..דגי בננה.ה"שקופים" דגים של כל השנה בחוף חולי-הבננה נמצאת בלהקות בחודשים יולי+אוגוסט+ספטמבר סמוך לריפים/מזחים טבעיים ונעלמת לחלוטין עד השנה הבאה!..עובדה!....תודה-עופר.
וואלה ,יא חביבי עופר ,
11/07/2010 | 00:12
2
6
הבאת לי את החשק להתחיל לרדוף אחרי הבננות .

אבל אם כבר ,למה שלא נזכיר בשביל  דייגי הבוס שבינינו ושאר מתענינים , כמה שונה וקל הדייג שלהם ,מדייג בורי למשל .

כל הדייג שלהם שונה וכייפי מאחר והבננות חוטפות את הפיתיון והמצוף שוקע במהירות היסטרית לעומק מייד עם הנגיעה הראשונה ,ופה אין פיספוסים , כמו בדייג הבורי .
כל נגיעה =בול תפיסה .
אם יש להקה באזור = יהיה מה לאכול והרבה .
ציוד מומלץ ,כמו לדייג בורי ,  
הגדולים שבהם ,נמצאים בעומק ,מתים על תולעים . עדיפות לריג ששוקע מהר על קרס מספר 9 .

חכה עופר , אני אוכיח לך בקרוב שיש בננות ,

אךךךך, יאמי יאמי , טעים .
:דג הבננה נעלם כי טוי דאס סליחה הפירט האדום
11/07/2010 | 01:27
1
11
תופס לנו את כולם ולכן אף אחד לא תפס ב5 שנים האחרונות
סליחה גבירותי ובחרותי הנכבדים ,שוב
11/07/2010 | 09:18
10

אתם אלה שקבעתם מתי הוא צריך להופיע ,אז הבננה חייב לכם התנצלות על שהוא לא מופיע לפי הזמנים שלכם ,

אתם אלה שקבעתם שהוא נעלם ,למה , למה הוא לא בא בזמנים שאתם קבעתם לו ,

אתם אלה שקובעים ורוצים שהטבע יתנהג בהתאם  לציפיות שלכם , נו ,מה לעשות ,לטבע יש תכניות אחרות .

גם זמני הקייץ והחורף לא כל שנה זהים . אז זה אומר שהשמש נעלמה ?

חשבתם אולי פעם על להתאים את עצמכם ללוח הזמנים של הבננות , במקום שהבננה תתאים את עצמה ללוח הזמנים שלכם ?

בכל זאת זה לא תור לרופא בקופת חולים ,נכון ?  קובעים זמן מראש ובאים ,

גם לבננה יש לפעמים סידורים משלה , תתחשבו קצת , מה יש ?

עד כאן צחוק , אבל באמת חברים היא לא נעלמה , צריך פשוט ללכת בהתמדה ,לפעמים זה מקדים בחודש חודשיים ,לפעמים זה מאחר . אני כבר ראיתי בננות לפחות לפני חודש וחצי , אמנם היו די קטנות , אבל היו .

טעות או לא,הדמיון לבננה גדול יותר...
11/07/2010 | 16:56
7
הסילגו צהבהב,מאורך וכשהוא מת ומתייבש מעט הוא גם מתקשת לו כמו בננה.
הגובוס זה סרדין שמן  עם פס
עופר, כשאין ברירה אז אין בריה וכמו שכבר אמרתי
11/07/2010 | 09:47
7
לך, לפעמים צריך לשנות סגנון כדי להרגיש את הדגים בצד השני של החכה
דייג בננות..
11/07/2010 | 10:07
8
17
אם כבר התפתח הדיון הזה, בואו תסבירו לנו איך מתבצע הדייג? הפיראט אמר שהציוד הוא כמו ציוד לדייג בורי, הפיתיון תולעים? ים גלי או רגוע?
הפיתיון המומלץ לבנונת זה גמברי
11/07/2010 | 15:03
15
אם אתה הולך על בננות
11/07/2010 | 16:30
6
18

לך עם כל מה שיש לך- גמברי,פלוטה,בצק פיתה,בצק מסטיק,תולעים, שניצל עוף ומה לא. הדג טורף הכל.

ותגובה לפיראט האדום/ איש עם וספה/פלאטון/פלמנקו ובטוח שכחתי עוד אי אלו שמות ספרותיים.

עד שנות התשעים הבננות היו מגיעות לחופינו בכמויות המזכירות את האראסים בימינו. זכורים לי ימי דייג בפלמחים בשנות השמונים

והתשעים, כאשר סיירתי ברגל לאורך החופים כדי לאתר את הלהקות, ראיתי אותן לעיתים מאות רבות בלהקה.

לומר שרק צריך סבלנות ועיתוי נכון זה לא קולע לעובדות. מספריהן ירדו משמעותית מאז ובשנים מסויימות הן נדירות מאוד.

בארצות הים התיכון בהן ביקרתי,ספרד,  צרפת, איטליה, קרואטיה, יוון, תורכיה, קפריסין ומצרים הבננות נפוצות מאוד ונמכרות

בשווקי הדגים.
למען הסר ספק..
11/07/2010 | 17:11
21
באופן אישי , שנים שלא ראיתי "בננה" .

בילדותי , בתקופת הקיץ הם היו יוצאים בערמות

ושלא תבלבלו.. זה הבננה ! (נלקח מגוגל , אומרים שהזכויות שמורות )
דני גם אני ראיתי אותם בתורכיה בכמויות כמו
11/07/2010 | 23:22
4
10
שהיו פה בימים הטובים
איפוא הימים הטובים ההם?
12/07/2010 | 02:33
3
7

בימים הטובים ההם דגתי עם פלוטה ובצק וכמעט תמיד השתמשתי בכל הכמות. היו היו דגים, גם רבים גם רעבים.

היום כמעט תמיד חוזר הביתה  עם עודף הפלוטה והבצק.
לכל החבר'ה "חולי הדיג" הנגועים ב"מחלה" שלי:
12/07/2010 | 21:27
2
15
לשרגא הישן הטוב,להראל-חבר נאמן ומסור,לחורי החמוד...לפיראט האדום-ובעצם לכל מי שהגיב לשירשור המתמשך הזה,בלי להחסיר ולפגוע באף אחד מכם:  א-נ-י  ק-ו-ד-ם  כ-ל  א-ו-ה-ב  א-ת  כ-ו-ל-כ-ם אחד לאחד...האמינו לי בלב שלם!!!!!!.....אתם באמת ובתמים אנשים כלבבי!......להלן גילוי דעת: כידוע לכולכם-דגי הבננה נמשכים בעיקר לסלעים חדשים אצות/ירוקת חדשים שנדבקו בהם..נכון?!....מזחים חדשים/ריפים מכוסי צמחייה וכ'ו...בהיותי נער מתבגר ,הייתי מוכר בת"א כ"איש הבננות" בחוף גורדון ת"א.להזכירכם:רק אז,התחילו  לבנות את המרינה בת"א.סלעים/צוקים חדשים שהושלכו ממשאיות/מכולות בכדי לבנות את חומת המגן של המרינה התל-אביבית...ודגי "בננות"?!....היו שם באלפי אלפים!!!....השנה היתה אז 1969 והזמנים היו לגמרי שונים מאשר הם היום (לצערי).כאשר הייתי מגיע מרמת החייל באוטובוס "דן" מס.20,היה הסלע הקבוע שלי מתפנה עבורי בגלל כבוד רב שרכשו לי הדייגים המקומיים...היו לי אז 2 עוזרים קטנים שהיו מתיזים עלי מיים,קונים לי שתיה ועוזרים לי במיון הדגים.כמובן שבסיום היום הכל כך ארוך שלי-היו מקבלים שקיות דגים הביתה להורים.אז,היו לי מאזני שקילה (קפיץ ישן) חלודים שאיתם הייתי שוקל לנשות ת"א את הדגים,כך מכרתי כל יום דגי בננות לתושבי ת"א.. רק ממכירת הדגים-אחרי חודשיים קניתי ג'יפ סופה,ואיתו נסעתי עם אבא שלי (ז"ל) וחבר טוב שלי לדיג של דגי חרב בנואיבה שבסיני....זה נכון שדיג של בננות הינו דיג הכי קל ופשוט שבעולם..אז מה?!...הכי חשוב זה הכייף-ובמיוחד השלל!!..פתיון הוא רק גמברי מיובש(גומי) בנייר עיתון, קרס רק מס. 10 טיטאניום-ולא כפי שאחד החברים כתב....ומצוף עומק חרוטי ורגיש!...חכת בוס (טלסקופית) של לפחות 6 מטרים קלה....והמון המון שתיה קרה!....חבל שאיני יכול כאן לצלם לכם איך נראה הגב המנומש שלי כתוצאה מאי שמירה מהשמש....ראו-הוזהרתם!..וכובע-חובה!!!.....אז להתראות עד הדו"ח הבא אחרי דיג הבננות המקווה!....שלכם-עופר.
כבוד ,עופר.
12/07/2010 | 21:59
1
8
אתה משרה אווירת דייג אמיתית של פעם .
פיראט אדום:תודה לך אח יקר שלי!
12/07/2010 | 23:17
26
עזרה חברים עזרה
09/07/2010 | 18:52
2
1
היום יום שישי אני נוסע לכינרת בלילה שבין יום שישי לשבת לדוג. אשמח לקבל המלצות לחופים טובים לדייג. אני ירושלמי לכן יעזור לי שם והדרכה איך להגיע כי אני לא מהאיזור תודה.
מבחינתי כל חוף טוב
09/07/2010 | 19:13
אבל צריך לסרוק שטח גדול מאוד לא להתקע בנקודה אחת כל היום
אני אישית תופר במים לפחות קילומטר כל פעם שני מגיע לביקור ודרך הגב אני נכנס למים עד לחזה ולפעמים עד לצוור.
בהצלחה
להגיע בלילה למקום שאתה לא מכיר ולא רואה, זה
09/07/2010 | 19:23
1
רעיון כל כך טוב
בגדול, יש את החוף שליד מתקן מקורות ביציאה הצפונית מטבריה, יש חופים מוכרזים, יש את החוף שצמוד לחמי טבריה מדרום, יש את הגזרה הצפון מזרחית של הכנרת (אבל לא להגעה בלילה)
חדש פה בפורום וחדש בתחום הז'רז'ור
09/07/2010 | 18:48
12
שלום חברים אני די חדש בפורום וחדש בתחום הז'רז'ור , עד היום מגיל קטן מאוד(היום בן 24) הייתי דג עם קרס ופתיון
לאחרונה קניתי ציוד ז'רז'ור די בזול ואפשר להגיד שהתמכרתי , בערך בחודש ימים יצאתי 3-4 פעמים בשבוע לז'רז'ר בכנרת.
נתפסו הרבה מושטים לא מעט ביניות ושפמנון אחד גדול ומסריח - הכל על ניקל 7 גרם מוזהב
דרך הפורום הזה צברתי הרבה ידע ורציתי להודות על כך.
מצורפות כמה תמונות של השלל..
.........
09/07/2010 | 18:51
2
\\\\\
09/07/2010 | 18:53
2
השפמנון..
09/07/2010 | 18:56
2
ועוד אחת שלו
09/07/2010 | 18:58
1
2
ענק
09/07/2010 | 20:10
1
אנחנו תמיד שמחים לעזור לחברים
09/07/2010 | 19:21
1
3
משש הולך לך יפה
09/07/2010 | 20:20
2
איזה חמוד השפמנון D:
אחלה התחלה של דייג בזרזור
09/07/2010 | 22:01
1
1
אני ממליץ לך לגוון את הדמויים בעלות כספית נמוכה ולקנות ניקל קטן הרבה יותר לפחות חצי מהמשקל בו אתה משתמש היום וכן לקנות ספינר קטן בצבע זהב של עד 3 גרם הכל המסזוג הפשוט וללא פירמות. אני מאמין שאחוז התפיסות שלך ייגדל בהצלחה
איזה תענוג סחטיין עלייך כל הכבוד
10/07/2010 | 03:09
יופי של תוצאות ..נשמח לראות עוד דוחות
10/07/2010 | 14:53
1
באופן מסודר

גם מהכנרת וגם מהים....בהצלחה בבאות
מה שהוא אמר
10/07/2010 | 21:48
יפה מאד ובהצלחה
10/07/2010 | 22:52
חופשה משפחתית בכנרת.
09/07/2010 | 18:15
19
10
אז ככה,
   אחרי המפגש האחרון בכנרת ("הגם שאראק במז'רז'רים?"), שבו למדתי את המבוא למז'רז'ר המתחיל (עם תוצאות כמובן) יוצאים עם המישפוח'ה לחמישה ימים קמפינג בכנרת.  ראבאק חמישה ימים של דייג אינטנסיבי במימי השלולית הלאומית! מה צריך יותר מזה?

יום ראשון מגיע ועוד לפני העמסת האוכל, הציוד, האישה והילדים, מעלה את ציוד הדייג לרכב, שתופס לפחות חצי רכב (ואן קטן של מרצדס).  בשאר המקום שנותר מכניס את שאר ירקות הקמפינג (להלן: "הציוד") ולבסוף את האישה והילדים כשהקטן נדחס בכוח תוך טריקת הדלת (בזהירות כמובן!).

נוסעים ככה, מרגישים סחה.  מגיעים לכנרת (חוף גופרה) כחום היום, פריקת הציוד וארגונו במחנה ואחרי חצי שעה של עבודה די מאומצת, בלוטות הזיעה המוגדלות שלי גורמות לאשתי לבעוט בי לכיוון המים.

אחה"צ מגיע, וטלפון מאחד האנגלרים התותחים של איזור הצפון הוא גיאצ'וק, מזמין אותי, העני ממעש (פשט ודרש) לדייג באזור גשר אריק ביום שני אחה"צ.  מאשר הגעה ומחכה בקוצר רוח.
אחרי הבליסה של הערב (חבל לי לפרט, כדי לא להשאיר את תאוותכם בידכם), והילדים מתחילים לנדנד מתי יוצאים לדייג לילה.  מכינים בצק תירס (באלאדי) לוקחים החכות ואודרוב לחוף.

יורדים ככה, מרגישים סחה.  מחמשים חכה עם קפיץ, אחת עם בויילי, אחת עם שניצל (מטרת שפמנון) ועוד אחת קלה עם משקולת 20, קרס בודד ובצק. מחכות אלו לא באה הישועה.
יושבים ככה, מרגישים סחה. החכה הקטנה עוברת מיד ליד (בין הילדים) כשאני מחמש ומטיל, והם אחראים על ההוקסטים.
הילדים תופסים ביניות קטנות מצטלמים ומחזירים. פתאום בני הגדול נותן הוקסט ומגלגל בטירוף וצועק יש לי משהו גדול, נותן לו לבד להוציא את הדג שמתגלה כמושט של 200 גר' לפחות!,  צעקות אושר, צילומים, פלאשים וריקוד הדייגים של הבן, עם הבן דודה שלו.
חזרה למחנה, הכנת ציוד ז'ירז'ור לבוקר (אסור להרעיש בבוקר, כשהקטן והאישה ישנים).
חמש וחצי מתעורר, מנסה לעשות קפה בלי להרעיש אבל תמיד, תמיד כשהכפית נופלת על השולחן אז זה תמיד בקול רם.  הקטן מתנועע במזרונו, ואני קופא במקום תוך הנמכת צללית עד יעבור זעם... הסכנה חלפה.
הולך לי עם וסט, חכה וקפה ככה ומרגיש סחה.  פונה לכיוון צפון, מגיע לאזור יותר בולדרי (אבנים גדולות או סלעים קטנים, איך שתרצו).  זוכרים את הפלפל הקטן עם הנקודות בגב מהמפגש? זורק וכמובן לא מתאכזב כשבינית בגודל מחזיק מפתחות(ע"פ אלונפס) תלויה עליו יוצאת לבשר לי על התחלה טובה ואופטימיות מזהירה.
מריץ הדמה במים, מטוו'צ עם קסטמאסטר 3 וחצי גר' מוזהב, מריץ ספינרים מסוגים שונים ותופס עדדים קטנים ובינוניים וגם כאלה שמתאימים למחבת לארוחה מן הטבע (פיש אנד צ'יפס).  שעה וחצי אחרי יש כבר 7 עדדים שיטוגנו בהמשך.
מבסווווווט חוזר למחנה, מכניס הדגים למקרר וממשיך את הפעילות עם המשפחה.
מקבל טלפון ושעת השין מוקדמת בשעה לערך, מיד עושה הכנות ליציאה, כשמבט אחד מהאישה מבהיר לי שאני תורן שטיפת הכלים ורק לאחר מכן יש פס.
יוצא לכיוון גשר אריק ופוגש את גיאצ'וק ומתחילים ללכת.  אחרי 10 דק' הליכה, אנו עומדים על גדת הירדן כשגיא אומר שיש במים ביניות בגודל נחמד מאוד ("נחמד" של גיא זה דג גדול בשבילי, "נחמד מאוד" של גיא זה אוטובוס בשבילי).
מתחילים לעבוד אני עם קסטמאסטר דלעייל, וגיא עם דמה, והופ נעילה של גיא על בינית שנתנה פייט נהדר, חילוץ הקרס מהבינית וחזרה למים מחליף לדמה ונעילה שלי על אחת אחרת, פייט נהדר, צילום ושחרור ככה מוציאים כמה ביניות. מחליפים לספינרים כשבזרם התחזק קצת וזריקה לקצה הנהר בגדה ממול ונותנים לספינר לחזור עם הזרם בקשת חזרה אלינו.  ואז בום למקל שלי ואחרי פייט של 2-3 דק' יוצאת בינית שהוערכה ע"י גיא כ- 600 עד 700 גר' אני עם חיוך מרוח על הפנים חושף שיניים לבנות על רקע שחור.  צילום ושחרור.  ממשיכים כשגיא עם ספינר או עם דמה (דמוי) נהדר וצולל עמוק צבעוני כשצבע הסגול הוא הדומיננטי(שכחתי מה זה היה) מריץ אותו בזרם ופתאום פיצוץ למקל שלו ויציאה של חוט עם צליל תוגתי מה, מבשר שמה שבצד השני לא כ"כ מעוניין לצאת, ואם תרצה אותי בחוץ אז תעבוד קצת, אחרי 5 דק' עם רשת הרמה הגיחה לה בינית שהוערכה ע"י גיא כקילו (לדעתי טון אבל אני גוזמאי, או קיי שפטו בעצמכם בתמונה שתצורף). חיוכים צילומים פלאשים (הפעם בלי ריקוד דייגים!)ושחרור של הבינית חזרה המימה אחרי טיפול מסור וחידוש כוחות לבינית  ע"י גיאצ'וק.
טלפון מכיוונו של גיא מבשר על קיצור המסיבה וכיבוי אורות.  אחרי הליכה קצרה הטרמפ של גיא כבר מחכה לו ואנו נפרדים לשלום (גיאצ'וק, בהזדמנות זו שוב תודה רבה מעומקא דליבה על החוויה המטורפת שעברתי. וואו!!!).
בשאר הבקרים יצאתי שוב כהרגלי בקודש לז'ירז'ור של בוקר כשהתפיסות ממלאות אוויר בריאותיי והאדרנלין משתולל לי בדם וגורם לי אושר עילאי.
ביום השלישי היו מספיק דגים ראויים לניקוי וטיגון והם טוגנו אחר כבוד עם ציפוי קמח בשמן קנולה משובח. החבר'ה ליקקו את האצבעות, מה ליקקו... ליקלקו!
ביום רביעי הגיע הדוד, אחרי שהלהבתי אותו בסיפורים כיד דמיוני הפרוע.  מארגן גם לו חכה (שייקספיר שהייתה לי במפגש. בין לבין לכבוד החופשה התחדשתי באליביו 2.2 מ' בהמלצתו של שי.) ומכונה ואודרוב בשעה חמש למים. עובדים ואחרי שעה יש 3 עדדים ראויים ללקיחה.
אני בהתלהבות ממשיך ללכת על האבנים והחלקתי על אצות שהיו על קטע של אבנים ובנפילה הקצה של החכה נשבר.  אל תשאלו איזה כאב לב, שעה, שעה כאב לי הלב.  מכיוון שלא יכולתי לדוג, אז גם הדוד ויתר ויחד חזרנו למחנה.
מסקנות:
להכין קפה עם כפית פלסטיק.
ראבאק פקח עיניים בהליכה על אצות (באותה הזדמנות תוריד איזה 30 קג' אולי כך תרחף מעל האצות!).
להחליף את בגדים כל יום כדי שתמונות מ-4 ימים לא יראו כאילו הכל קרה ביום אחד.

אז מה היה לנו?
חופשה (לא עובדים), משפחה (מת עליהם), דייג (אני פשוט ג'אנקי), דגים (וואו) וכיף לא נורמלי.
תגידו, משהו צריך יותר מזה???
שלכם
שאראק  

הנה הבן.
09/07/2010 | 18:17
10
5
באיזור גשר אריק.
09/07/2010 | 18:20
9
4
האנגלר בהא הידיעה.
09/07/2010 | 18:21
8
5
נותן בראש!
09/07/2010 | 18:33
7
5
איזה יופי של דו"ח!
09/07/2010 | 18:49
8
נהנתי מכל רגע.
אכן מושט יפה של איזה 150 - 200 גרם, ד"א זה מושט הירדן לא עדדי.
שמרת אותו או שיחררת?
איזה יופי!!!
09/07/2010 | 18:54
2
1
כל מה שנשאר זה לקנא ולהתפעל.
אחלה חופשה
09/07/2010 | 19:05
1

אחלה חופשה ארגנת לך
גם נופש,גם משפחה
והכי חשוב דייג
ועוד ראית את המומחה הגדול בפעולה..
גאיצוק שאפו על הדגים
אמרתה גאיצוק אמרתה הכל דגתה עם אומן
09/07/2010 | 19:05
2
דוח ביתי רגיל ומושקע בלי להסתיר שום פרט
בהצלחה
מעולה
09/07/2010 | 20:08
2
יופי של דוח תשאר דגים לאחרים
למען הסדר בעניין הזה כל הדגים משוחרים
10/07/2010 | 21:20
1
אם לוכחים זה רק מה שבאמת רוצים לאכול .
צודק ב-100%
10/07/2010 | 21:38
כול הדגים משוחררים ורק מדי פעם כשעולה החשק לאיזו בינית מטוגנת,נלקח דג ייצוגי הביתה.
רק בשביל ההבהרה,הייתי השבוע ביום ראשון (לבדוק את השטח ),ביום שני עם שחר (הדוח המלא לפניכם),ביום שלישי לדיג פיתיונות לתוך הלילה (לילה של "עטלפים" בסגנון של משה המבודד עם כל מה שניתן לתפוס פרט לדגים אכילים ) וביום חמישי לז'ירז'ור עם הבן וחבר (והיה חלש יחסית עם מצטבר של כמה קילו ספורים שהושארו לגדילה ).
אם בכול פעם שיצאתי כול הדגים היו נלקחים, היו היום כמה עשרות קילוגרמים של יצורי מים פחות ממה שהיה בשבוע שעבר וזה רק מתרומתי האישית...
דמיינו מה היה קורה אם כולם היו לוקחים את כול מה שתפסו...

שחר,
נהנתי מאד לארח ולהכיר ומקווה שניפגש שוב!
"שועל","ילד כאפות" ו"ערמומי" ילוו אותנו לעוד המון זמן...
אמן!
(ואחלה פרגיות )
תענוג לקרוא דוח מושקע כמו שלך ועוד כאלו
09/07/2010 | 19:20
3
תפיסות יפות שלך, של הבן ושל גיאצו'ק
בכל פעם אתה מעלה את הרף של גודל הבינית שאתה תופס
איזה כיף לקרוא ממליץ לכולם לקרוא
09/07/2010 | 22:07
צר לי על החכה , וגם לאחר שהוצאתי כאלו ביניות מהירדן תמיד קשה ואי אפשר להאמין שיש כאלה גדלים של דגים בנחל המסכן שלנו .
אז מה היה לנו פה?
10/07/2010 | 11:48
1
משפחה
חברים
דגים
שחרורים
קצת דמעות
כתיבה גדולה - תחביב או מקצוע?

קראתי ככה, הרגשתי סחה.
תודה רבה.
תענוג של דוח ועל התפיסות..מיותר
10/07/2010 | 14:51
יופי של תפיסות ודוח

בהצלחה בבאות
כייף של דוח
10/07/2010 | 20:46
שחר  תענוג לקרא הרגשתי כאילו אני איתך .
הרגשתי סחה כשקראתי.... ועוד יותר כשראיתי
10/07/2010 | 21:09
את התמונות.

יופי של דו"ח.
מי אמר שאין דייג בארץ?

10/07/2010 | 22:52
איזה כיף של שבוע עם המשפחה ואפילו חווית דיג מרנינה.
פשוט לראו ולחייך

שאפו!
יופי של דוח שחר
10/07/2010 | 23:44
המון חשק עשית לי עכשיו

בקשר לירדן באיזה שעות היו התפיסות לא ציינת?

שבוע טוב!
סירה
08/07/2010 | 21:16
שלום לכולם אני מחפש סירה שיוצאת מהרצליה או מיפו מחר לפנות בוקר לדייג פתיונות

האם אתם מכירים משהו?
היום היה יום מוצלח ביותר אמרתי זבובים
08/07/2010 | 18:44
9
6
אלו חרשו היום את הכינרת ועבדו בצורה מושלמת עם עופרת קטנה
בניה עצמית שלי ניתן להסיג אצלי בתמורה לשלוש לירות .
יופי של דוח רמי
08/07/2010 | 19:52
2
2
אין תמונות של הדגים לשטוף את העיניים?
מה יופי של דוח ? איפה הדוח ?
09/07/2010 | 12:54
1
רמי, ספר לנו ולמד אותנו על השימוש בזבובים.
הדוח היה בשרשור אחר
09/07/2010 | 13:03
בטעות הגבתי פה
מדהים ואיך התוצאות?
08/07/2010 | 23:58
1
סבלנות הדוח של מי שבצע את הדייג ולא שלי
09/07/2010 | 19:08
1
זה רק הקדמה לחימום העונה עד הערב יש דוח מסודר .
שבת שלום
זרזור בכנרת
09/07/2010 | 21:43
1
1
ביום רביעי בערב מקבל sms כי ביבי קובי ורמי מגיעים לכנרת בשעה 6 בבוקר בנקודה הרגילה (אני ישנתי בצפון במחנה של הצופים) , כמובן שלא חושב פעמיים מבקש פטור מעבודות מטבח, לבוקר של חמישי ומצטרף גם כן.

ואז בבוקר אני כרגיל מתחיל את הדייג על ספינר קטן וגם קובי לעומת זאת ביבי ורמי הרכיבו על החכה דמוי fly עם ריג של 50 ס"מ ומשקולת של כ- 5 גרם.

כמובן שביבי בעיקר הפציץ על ההתחלה עם הריג הזה ובערך כל מכה שלישית דג אנ לא מגזים , קיבלתי מרמי דמוי אחד כזה עם משקולת ולאחר מכן חגיגה . התוצאה עשרות רבות של דגים, והפעם בגלל שהיו גם גדולם חטאתי ולקחתי לי כעשר חתיכות כל השאר שוחררו חיים!!,

אז לאחר שבאמת אנו מרגישים שהגענו למקצוענות בנושא אני מרשה לי לתת כמה תובנות וטיפים שלנו :

1 חשוב לזוז כל כמה דקות ולהתקדם כעשר מטר זה מעלה את התפיסות
2 שטת הדייג היא זריקת הדמוי להמתין מספר שניות ואז להתחיל להקפיץ את החכה תוך כדי גלגול מאוד מאוד מאוד איטי של    הרולר, ממש לבצע ג'יגינג עם הדמוי
3 ככל שהדמוי יקפוץ יותר קרוב לאיזור הקרקעית התפיסה תהייה מהירה יותר, כמובן שהסיכון באיבוד הריג הוא גדול עקב ריבוי של סלעים
4 שמנו לב שהמרחק האידיאלי בין הדמוי למשקולת הוא כ- חצי מטר
5 שמנו לב שככל שהדמוי הוא מינמליסטי ופחות מאיים התפיסות בו גדולות , יחד עם זאת צריך שיהיה לו נוכחות
6 בכמות תפיסות כזאת כדאי שתעבוד עם כפפה או סמרטוט כי כך תחסוך מלא חתכים קטנים ביד ימין

אז ראשית אני אומנם לא הייתי במפגש של שי מלכה ואני מצר על כך , אבל הבנתי שהוא נתן במתנה לכל דייג 2 דמויים כאלה וספק שתף את כולם במידע והידע שלו בנושא, לכן מן הראוי לציין זאת בדוח שלי ולהודות לו על השיפור העצום והבלתי יאמן בכמות התפיסות שהיו לנו.

תמונות  מהדמויים רמי צלם למעשה זה קרס עגולה עליה עושים עבודות בתיה עוזיאל כיד הדמיון והניסיון . מרכיבים חרוז נוצה בד נוצץ חוטים וכול'

הדמוי עצמו הוא מינימל
First time with a Fly
10/07/2010 | 01:26
1
Just a quick note from my side as I was part of the gang
As Marmir said, I started the day with a spinner.
I thought it's better to start with something that I'm familiar with
To be honest I was very skeptic about the possibility to catch fish with this type of fly lure
After half an hour of fishing, the results were so much in favor of the guys with the fly, so I switched to the fly as well
It took me some time to learn how to work with the fly
As Marmir said, it is highly important to keep the right reeling speed
Also correct work with the rod is important.
I used a light rod, while the others used an ultra light rod
After I grasped how to work with the fly and my equipment, the results were fantastic
There were time periods that each cast yielded a catch
All in all, very enjoyable day
Taking this opportunity to thank those who taught me about this "fly miracle" -X
הטלת חרקי פיתיון באמצעות ציוד ג'רג'ור קל
10/07/2010 | 14:19
1
אני שוב רוצה להוריד את הכובע בפני הפורום המכובד הזה , כיון שיש מאמר בשם הזה "הטלת חרקי פיתיון באמצעות ציוד ג'רג'ור קל" והוא אפילו הוגדר כ- fly casting זאת כיון שאנו משתמשים במשקולת, המאמר נכתב ע"י ראול ורמי האן.

מדהים אפילו שיטת הזרזור כתובה שם וכך בדיוק נהגנו בפעם האחרונה בכנרת ואכן התוצאות דיברו בעד עצמם, בנוסף יש במאמר בדיוק תמונות של ה"חרקים"  כפי שהם עשויים על הקרס הבודדת למי שרוצה לראות.
אז שוב גם אחרי מעל שנה שאני קורא שוב ושוב את המאמרים בפורום יש מה ללמוד !!!!!!!!!!!!!  שאפו!!!!!!!!!!!!!!!!!
יופי של תוצאות וטוב לדעת שיש מי
10/07/2010 | 14:41
שנעזר במאמרי הפורום

אכן המון ידע זורם שם

יופי של דוח...בהצלחה בבאות
שאלות לגבי דייג בג'ירג'ור
08/07/2010 | 13:18
6
1
שלום
אני מעוניין להכנס לדייג בג'ירג'ור. ויש לי כמה שאלות.

האם בסכום של 500-600 שח ניתן להביא ציוד טוב וסביר?
ומה המאפיינים של מקל ורולר טוב לג'ירג'ור??

לגבי בובות הבנתי שלכל דג יש את הסוג שלו אז לא כזה צריך לבדוק לגבי בובות (או שאני טועה).

תודה על המידע שינתן
סכום סביר
08/07/2010 | 13:36
1
תיכל לקנות בסכום זה חכה ורולר די בסיסיים.
כדאי ללכת על חכה של כ 3מ +- במשקלי הטלה 10-30~
רולר מידה 3000-4000.

לגבי דמויים, אכן לא צריך לקחת משכנתא כדי לתפוס דגים. תבחר לך מספר סוגים המתאימים למשקלי ההטלה. חפש בפורום לגבי דגמים - לא חייבים יפניים יקרים.
לעומתך הייתי ממליץ על סט אחר
08/07/2010 | 18:30
6
סט של 150 ש"ח חקה הטלה ש 3-15 גרם , רוב הדמויים בתווח הזה
ורולר 1000 טוב במחיר 200 עד 400 שקל ותשאיר טיפלה כסף לדמויים
אם ככה. תבנו לי סט בסכום של עד 600 ש"ח כולל ד
08/07/2010 | 21:35
3
3
אם ככה. תבנו לי סט בסכום של עד 600 ש"ח כולל דגמים למקל, רולר, חוט, דמויים ושאר המפרטים כדי שאוכל לחפור ולבדוק לי נתונים שונים ולהחליט.

תודה
מאיזה אזור בארץ אתה?
08/07/2010 | 23:53
2
2
אני הייתי ממליץ לך על חכה DAM או DAIWA רולר ABU GARCIA 1000 דמוי EMA 130 או בדומה
אני מהדרום דג בזיקים והסביבה
09/07/2010 | 16:11
1
6
לגבי הציוד שרשמתה: מה ההבדל בין מה שרשמתה לעוד איזה 200-300 ש"ח אם אשקיע.
ההבדל באיכות החקה
09/07/2010 | 20:24
1
אם יש לך יותר כסף להשקיע אז אתה יכול להסיג חקה של SHIMANO שהיא איכותית יותר , מבחינת משקל וביצועים...
גם תחשוב על זה שיהי לך צורך ביותר מדמוי אחד היום אני חולש על מעל ה 20 דמוי , וגם מגוון של דמויים תקרא את המאמרים קודם...
דייג מחר נמל ת"א או דולפינריום
08/07/2010 | 12:59
1
האם יש "מפגש"\"חוג"
אין מפגש השבוע
08/07/2010 | 18:52
3
אבל אני משוכנע שאתה תצליח להגיע רחוק מאוד . היום נקרענו בכינרת ואין לי כוח לדוג מחר .
למה מתאים החוט הזה?
08/07/2010 | 10:59
1
2
PowerPro® Braided Spectra® Fiber Micro Filament Line - 300 Yards - Moss Green - 65 lb
יואב , חוט בד 65 ליברות מכל פירמה ולא רק
08/07/2010 | 12:10
6
של פאוור פרו , הוא חוט חזק מאוד שמשמש בדרך כלל לטרולינג , ג'יגינג ודייג אנטיאסים מהחוף .
שלום חדש בפורום ממש מהיום :)
08/07/2010 | 10:58
9
היום בפעם הראשונה בחיי יצאתי לדוג
קניתי חכה רולר ציוד וכ"ו קראתי קצת כאן וקצת מסביב ויצאתי לדוג
האמת בעיקר התאמנתי בלזרוק את החכה ומה שמיסביב והאמת שאכן פעמיים היו דגים שנתפסו בקרס אבל מייד שיצאו מהמיים השצ תחררו בעצמם וחזרו לים :)
התחושה שלי שהקרס היתה גדולה מידיי או הדגים קטנים מידיי  אבל זה פחות עקרוני מה שחשוב שממש נהנתי
העיניין הוא כזה מפני שאין לי מושג וזו הפעם הראשונה שלי נעמדתי באמצע החוף (השרון בהרצליה)בשעה 6 בבוקר וניסיתי לי
השעלה שלי האם יש מקומות ספציפיים שיותר מתאימים לעיניין(למשל על שובר גלים הבנתי שאסור על פי החוק ?) או אזורים מסויימים שכדאי לי ללכת הליהם
ההיתי האמת היחידי על החוף מה שנטע בי את המחשבה שהתמקמתי ממש רע :)
קיצר יש למישהו רעיונות או עצות שיתקבלו ממש בשמחה
ברוך הבא לפורום , ניתן לדוג כמעט בכל מקום
08/07/2010 | 12:15
בים שבו אתה מרגיש נוח ובטוח , הרעיון הוא לגוון במקומות הדייג ועם הזמן תלמד להכיר
מקומות שיותר כדאי לדוג בהם ממקומות אחרים .
עקוב אחרי הדוחות והמאמרים .
ברוך הבא
08/07/2010 | 12:20
1
ברוך הבא אלינו מותר לדוג על שוברי גלים
08/07/2010 | 12:43
מסויימים, צריך רק להזהר לא ליפול.
יש מקומות טובים שלפעמים אין בהם דייגים ולהיפך .
בהצלחה בהמשך
ברוך הבא
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2010 | 14:18
ספר לנו באיזה שיטה אתה דג?

מהיכן אתה?
הווו תודה רבה
08/07/2010 | 14:45
1
אני בא מאזור המרכז  ומנסה ללמוד דיג חוף וניסיתי רק תולעים ללא הצלחה רבה בינתיים :)
אבל לא מתכוון לוותר
ברוך הבא לפורום חבר!!כל הכבוד..תתמיד-התוצאות
08/07/2010 | 16:31
כבר יגיעו!!!!!!תנסה מגוון של פתיונות..מגוון קרסים..ממליץ לך ללכת ולשבת עם דייגים וותיקים שיעזרו לך ויכוונו אותך בהתחלה
ברוך המצטרף לפורום
08/07/2010 | 18:27
1
שימחת ליבב אנוש היום
אלף כול ממה שכתבת , אל תזרוק או תנסה לזרוק את החקה אללא זרוק (הטל) את הפיתיון עם הקרס והמשקולת ביזרת תנועה מעגלית של החכה :),  דבר שני אם הייתה עולה על השובר גלים מולך האמצעי ליתר דיוק יכול היה להיות יותר טוב מבחינת דגה..
ואתה כזה ספציפי עד שהדגים שיצאו היו קטנים בענייך , יגיעו זמנים שתחשוב דג קטן ככל שיהי לטפיסה גדולה :) ויעברו הזמנים האלה ויגיעו זמנים טובים, וכך עונות מתחלפות
בקיצור ברוך המצטרף
רעיונות ועצות
09/07/2010 | 01:52
1
ברוך הבא לעולם הדיג.

אם תתמיד, בעתיד הקרוב תגלה אין ספור פרטים חדשים ומעניינים בכל פעם שתצא לדוג.

כולם מתחילים עם דגים קטנים. זה גדל לאט לאט.

שתי העצות הכי טובות שאני יכול לתת לך:

1. תנסה למצוא דייג מנוסה שיסביר לך את הבסיס (אולי מישהו מהפורום ישמח). יש דברים שקשה להסביר בכתב וצריך ממש לראות את הפרקטיקה של המעשים. דברים כמו איך להלביש פתיון על הקרס, איך להטיל בצורה נכונה ואיפה להתמקם בחוף.

2. אל תקפוץ מעל לפופיק. יש פה המון מונחים מסנוורים (ז'ירז'ור, ג'יגינג, אינטאיסים וכו'). תישאר בינתיים עם הרולר והפתיונות הקלים. כשיגיע הזמן להמשיך הלאה, אתה תרגיש את זה לבד.

חוץ מזה, אל תתייאש אם בהתחלה זה לא הולך. שמח לשמוע שניהנית בפעם הראשונה. זה כבר סימן טוב.

אני יכול להגיד לך שאני דג כבר 15 שנה ולאחרונה אני יוצא לקראת השקיעה עם חכה קלה וקופסת תולעים ומתמוגג מדיג מרמירים. לכן, מציע לך להתמקצע בבסיס ולעלות לאט לאט.
ברוך הבא..ולאדם..סיכמת אחלה של רעיונות
10/07/2010 | 15:00
בלוקיה
07/07/2010 | 20:12
19
6
לכול   החברים    זה   השלל   של   יום   רביעי      גייג
תמונה נוספת מהדייג של היום
07/07/2010 | 20:15
6
9
עוד שלל של היום
07/07/2010 | 20:17
5
6
יופי של דגים בלוקיה , אבל מה שבאמת מענין
07/07/2010 | 20:43
4
1
אותנו זה איך הם נתפסו , באיזה עומק ? מצב הים? ציוד ?

נשמח ליותר פרטים .
ידדי המינגווי 1
07/07/2010 | 21:02
3
5
  ערב  טוב  לכך    האינטיס    נתפס    בגייג    והזרבידות      והדהור     נתפשו    בבולוס    בעומק      80   פדום     זה   באריך     150     מטר   עומק   ובקשר  לציוד   מכונות   חשמליות       ובקשר  למיקום     דרומה     דרומה    בסביבות     קיסריה    הים    היה      19    10    נוח   כול   היום    אבל  יש   זרם   חזק   מאוד   מהדרום
אתה
08/07/2010 | 09:52
1
Nוזר שאתה מציין את הזרם החזק מדרום
08/07/2010 | 11:31
1
5
מרגישים בו גם מהחוף!
זרם
08/07/2010 | 18:11
2
תודה  ידדי  היקר    אני  כבר   קנתי   אבוקדדדדדדדדדדד
מקצוען אמיתי
07/07/2010 | 21:26
2
דגים מרשימים חבר!
08/07/2010 | 02:03
1
לידדי היקר default
08/07/2010 | 18:14
ערב  טוב  לכך  ידדי היקר  מצא  חן  בעני   לידי  גגה  וכול  השאר
ליגה אחרת ענק
08/07/2010 | 18:29
1
2
ליגה אחרת לידדי מאמון
08/07/2010 | 18:55
1
ערב  טוב  לכך  מאמון  לזה   קוראים     דגים    באמת  ליגה  אחרת   זה  השם   הנכון   לדגים  כאלא
יעקב, אחלה דגים, אם תוכל להרחיב על איזה גיג נ
09/07/2010 | 12:56
6
1
יעקב, אחלה דגים, אם תוכל להרחיב על איזה גיג נתפש האינטיאס, איזה פתיון לדאור ולזרבידות, חוט, מקל, רולר וכו'.
תודה
מורדי
לידדי mbd 66
09/07/2010 | 17:54
5
2
ערב  טוב  לידדי   1    בקשר   לאינטיס   ניתפס    בגייג   וילסון    דגם   עים   עניים   בצד   ובקשר   לזרבידות    הפתיון   בננה  (חובוס)  וסרדין  ובקשר  לחוט     סופר   סתרוג     80   ליברות    לבן  זה   חוט   ליגה   ההחרונה  ובקשר   למקל    גייג    מסטר  ומכונה  חשמלית   תכנכום   בול       750    daiwa    אים  יש   עוד  שאלות   אני  תמיד  לרשותכם
סחתין עליך בלוקיה ...זה הזמן למלכות
10/07/2010 | 14:58
3
6
הדייג התבצע בדריפת?

מה קורה עם הירח לא הפריע או אולי עזר דווקא

מה עם כרישים? מול עכו בגבעות ואחרי הגבעות הנקודות מפוצצות כרישים וכל מלכה שעולה מחכה לה המון כרישים

אתמול עם פירמי לא יצא אפילו דג אחד הכל נטרף חופשי

מה קורה בגזרה של חיפה ודרומה?

בהצלחה בבאות
נצרתי ממני בולקיה
10/07/2010 | 18:30
2
3
ערב  טוב  לכך   הדגיים   נימצאים   דרומה    דרומה     בעומק    מעל   80   פדום    (  150   מטר )   אין  כרישים    ואין  אבו  נפחה    נטו    דגיים   בצפון   אתא  צודק  יש  כרישים   זה  הזמן  שלהם     המים  חמים   28   מעלות   הכרישים  חוגגים   שם   בצפון   הם  מטילים      זה  החודש  של   ההטלה     לכן  יש  כרישים  שם  על  היזה  עומק  אתא  מדבר    אני   דג    ביום  ולאו  בלילה     חלק  מהדגיים   בבולס  וחלק    בגייג
מדובר בעומק מים 22-24 פאדום
10/07/2010 | 23:42
1
6
ועיקר הדייג בלילה ולא ביום ומתבצע בדריפת ולא עם עוגן

בנתיים האבו נפחות עוד לא הגיעו לעומקים שאתה מזכיר אבל עוד יגיעו עומקים האלה בקרוב מאד

דגתם בדריפת או עם עוגן?

נצרתי ממני בולקיה
11/07/2010 | 15:43
1
תודה     על   המדע    שנתתה   ובקשר   לדייג     שלי   אנחנו    דגים  רק   בדריפת     ובקרוב  (  יום    ראשון)יש   תמונות   חדשות   של   דייג   של  יום  ראשון  אני  מעלה  את  התמונות  יותר   מאוחר  
תודה על השיתוף
10/07/2010 | 20:11
תחזית לסופ"ש 07-10/07/10
07/07/2010 | 15:12
8
2
יום רביעי בערב:  רוח צפון מערבית עד 7 קשר במרכז ועד 3 קשר בצפון. הים בגובה עד 60 ס"מ. בהמשך הלילה הרוח תחלש עוד ותיהיה צפון מערבית עד דרום מערבית במהירות עד 4 קשר.

יום חמישי: הבוקר נפתח עם רוח דרום מערבית עד 7 קשר וים עד 60 ס"מ. לקראת שעות הצהריים המאוחרות, הרוח תשתנה למערבית עד צפון מערבית במהירות עד 12 קשר במרכז ו 10 קשר בצפון. הים יהיה מבורבר מעט, אבל כמעט שלא יעלה. בשעות הערב הרוח נרגעת ותיהיה צפון מערבית עד 5 קשר במרכז ועד 3 קשר בצפון.
אידיאלי לכל סגנונות הדיג .
במהלך הלילה הרוח תתנה לדרום מערבית עד דרומית קלה עד 4 קשר.

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח דרום מערבית קלה עד 4 קשר במרכז ודרומית עד 4 קשר בצפון. הים נשאר יציב עד 60 ס"מ.
החל משעות הצהריים, הרוח תשתנה למערבית עד צפון מערבית במהירות עד 13 קשר במרכז ו 10 קשר בצפון. הים יהיה מבורבר ויעלה עד ל 70 ס"מ.
בשעות הערב הרוח נרגעת מעט ותיהיה צפון מערבית עד 8 קשר  שתרגע רק לקראת שבת בבוקר.

יום שבת:  הבוקר נפתח עם רוח צפון מערבית עד 4 קשר במרכז ומערבית עד 4 קשר בצפון. הים מתחיל בטיפוס איטי כלפי מעלה ויהיה עד 80 ס"מ בשעות הבוקר ועד 1 מ' בשעות הערב.
במהלך היום הרוח תתחזק ותיהיה צפון מערבית עד 14 קשר וים מבורבר.  מצב לא נעים להיות בים :(.
בשעות הערב הרוח תרגע מעט ותרד ל9 קשר, אבל תשאר כך עד חצות ואז תרד לאיזור ה 5 קשר עד הבוקר.
הים יתחיל לרדת ויהיה עד 80 ס"מ.

ראשון בבוקר רוח צפונית קלילה במרכז ומערבית עד 5 קשר בצפון וים עד 80 ס"מ במגמת ירידה.
תודה רבה
07/07/2010 | 16:15
2
תודות שרגה
07/07/2010 | 18:47
1
תודה רבה
07/07/2010 | 22:17
תודה על התחזית.
08/07/2010 | 00:45
1
תוד על ההתמדה והמסירות .
תודה
08/07/2010 | 08:35
תודה שרגא
08/07/2010 | 09:41
נשמע לי טוב..

תודה רבה איש
08/07/2010 | 16:31
1
1
תיסלם גבר
08/07/2010 | 20:24
3
הולך לנפוש בכנרת בימים הקרובים.
07/07/2010 | 12:16
1
1
יש דייג? האם מותר בכלל לדוג אחרי החוק שחוקקו?(מדובר על דייג בוס ורולרים)
החוק לא נכנס עדיין לתוקף , הכנרת מלאה
07/07/2010 | 12:50
1
דגים ,צא תהנה ואל תשכח לדווח .
אלפי דגים בנחל איילון(על ציר איילון הולכים למ
07/07/2010 | 11:16
1
108
למי שלא יודע בנחל איילון(ממחלף השלום וצפונה) היו עד לאחרונה מאות/אלפי דגים לדעתי בורי(אני לא מבין גדול) אני פשוט עובד באיזור וכל יום בדרך לעבודה אני עובר מעל הנחל ורואה אותם.
בימים האחרונים חלה נסיגה של המים וחלקים שלמים מתייבשים.
נכון לעשיו ראיתי שיש אלפי דגים שלפי דעתי תוך כמה ימים ימותו.
האם ניתן לעזור להם????
כן אלו בורים גם אני ראיתי.
07/07/2010 | 16:09
11
האם ניתן לעזור להם? לא וגם לא צריך משתי סיבות-
1)הנחל מטונף והדגים לא אכילים
2)דג הבורי זה אחד הדגים הנפוצים בחופינו ואינו בסכנת הכחדה
התאמה בין חכה לרולר
06/07/2010 | 12:35
6
39
שלום לכולם
אני שוקל להזמין רולר באינטרנט ולהתאים לו חכה טלסקופית בארץ (לדיג פתיונות).
השאלה שלי היא איך אני יכול לדעת איזה גודל רולר להזמין?
יש איזושהי דרך לדעת איזה רולר מתאים לאיזה חכות (מבחינת גודל החכה,משקל,הגודל של התושבת לרולר וכו')?

תודה מראש
גודל הרולר נקבע לפי המטרה שלו. לפתיונות בד"כ
06/07/2010 | 12:56
3
14
רולר גודל 5000-6000 או 50-60 תלוי בחברה.
תסתכל לפי משקל הרולר באתר, תחפש אחד דומה בארץ ותתקין על המקל.אם יהיה לךנוח, אז תזמין, אחרת תחפש יותר קטן או מקל אחר.
תודה על התשובה המהירה..ושאלה נוספת
06/07/2010 | 13:03
2
20
איך אני מתרגם מידה של רולר (5000,6000 וכו') לגודל פיזי (קוטר שפולה,מימדים וכו')?
כאן מתחילה הבעיה. כל חברה מידות קצת שונות
06/07/2010 | 13:25
1
9
תלך לחנות או שתייםותסתכל על דגם שמעניין אותך של אותה חברה כמו שאתה רוצה להזמין.
כך תדע מה הגודל שמתאים לך לפתיונות.
אני בגישה שצריך להכנס 200 מ' חוט שאתה רוצה להשתמש בו ברולר.
כמו ששרגא אמר , הכי נכון זה להרגיש את המקל
06/07/2010 | 14:41
10
והרולר יחד ולראות אם הסט מאוזן לטעמך .
מבחר הרולרים הקיימים ברשת הוא אדיר והסיכוי לרכישת רולר שלא יתאים לך הוא גדול לכן
מומלץ להתביית על שניים שלושה סוגים שאתה בוחר ואז שוב ושאל את השאלה וקבל מידע
מחברים שעובדים עם הרולרים מסוג זה .
ההמלצה/ העדפה שלי
06/07/2010 | 14:41
1
16
למקל 4-4.5 מטר מתאים רולר 6000 או 65 חוט 0.40
המלצה לרולר
06/07/2010 | 14:58
10
הגודל שהיצרן מציין 60/6000 או 50/5000 זה בדרך כלל קוטר השפולה,
דהיינו 6 או 5 סנטים.
אצל רוב היצרנים בגודל 5000 נכנס לפחותכ 250 מטר חוט 0.40 (המידות של דיווא קצת גדולות מאלו של שימנו)
לטעמי זה מספיק. במיוחד שהחוטים המודרניים מאוד איכותיים

לגבי הסוג, כדאי באמת לבדוק על המקל את הדגם הספיצפי או משהוא דומה לו
עזרה בחוט בד
05/07/2010 | 21:32
9
Stren Sonic Braid 20 lbs
משהו מכיר יש המלצות?
חוט טוב אבל...
06/07/2010 | 10:23
8
יש את ה stern super braid אם תצליח להשיג אותו זה החוט בין הטובים שיש
טעות!
06/07/2010 | 17:56
7
stern super braid הוא דגם שהופסק היצור שלו.
Stren Sonic Braid זה הדור הבא שלהם.

לפי מה שהבנתי זה חוט מעולה ועגול ברמה אחת מעל כולם.
גם אני מחפש אותו.
אז למה הוא עולה יותר?
07/07/2010 | 15:38
6
http://www.lakerda.co.il/ProductsList.asp?CatId=16
מחיר חוט
07/07/2010 | 16:24
5
אין קשר בין איכות/טיב למחיר.
המחיר יכול להיקבע גם על פי עקומת הביקוש.

אם יש ביקוש המחיר יעלה
אז מה שאתה טוען
07/07/2010 | 22:37
4
שיש שני סוגי חוטים של אותה חברה אחד עולה יותר מהשני אבל הזול מבניהם יותר טוב

"אין קשר בין איכות\טיב למחיר"    אני חושב שיש קצת קשר בין איכות למחיר אם יש ביקוש כנראה שיש סיבה לביקוש

הכל תלוי איפה אתה מסתכל....
07/07/2010 | 23:37
2
אל תשכח שהסטרן סוניק הוא לכאורה דור ההמשך של הסופר ברייד ולכן החוט לכאורה מתהדר בטכנולוגיה מתקדמת יותר עם ביצועים שאמורים להיות לא פחות טובים, לא יכול להעיד כי אין לי ניסיון עם החוטים..אל תשכח שכל סופר ברייד שאתה רואה יוצר לכל הפחות לפני חצי שנה שנה(לא סגור מתי הופסק ייצורו והחל הייצור של הסוניק) וכמו כל מוצר מקולקצייה ישנה טבעי שמחירו יירד...בכל הנוגע לאיכות החוטים, גם בפורומים בחו"ל יש לא מעט אנשים הטוענים שהסופר ברייד עלה באיכותו על הסוניק
נו בדיוק
08/07/2010 | 00:16
1
"מוצר מקולקציה ישנה טבעי שמחירו ירד"

למה במקרה הזה המחיר לא ירד והחדש עולה פחות ממנו?

בקיצור אני משתמש בסופר ברייד חוט כזה טוב עוד לא ראיתי אחרי שעברתי על הרבה חוטים
בסופו של דבר הכל תלוי במוכר והשיקולים שלו
08/07/2010 | 09:02
ב-EBAY למשל הסוניק נמכר במעט יותר...
מחיר חוט
08/07/2010 | 10:30
זה לא מה שטענתי.
לא התייחסתי לאיכות המוצר הזה .
יש הרבה תיאוריות הקשורות לקביעת מחיר מוצר על ידי המשווק. לא תמיד זה קשור לאיכות המוצר.
לפעמים מיצוב המוצר על ידי המשווק נקבע לפי הביקוש ובהתאם לזה המחיר.
הביקוש יכול להיות מלאכותי. פרסומת ישירה או סמויה. יצירת מחסור מלאכותי  ויש עוד הרבה דרכים. למשל לדאוג שחוות דעת של משתמשים משפיעי דעת קהל תהינה חיוביות וייצרו ביקוש של משתמשים אחרים ויאפשר מחיר גבוה למוצר נחות. זה קורה כל הזמן בכל העולם וגם בארץ
איך לעשות את זה מלמדים בכל בתי הספר לשיווק בעולם
חוף ניצנים,עזרה בבקשה
05/07/2010 | 21:37
5
3
משהו מכיר את החוף ויכול לתת לי חוות דעת?
אני גם מזרזר וגם פתיונות ,הולך שניהם ביחד שם?
זה חוף חולי או סלעי?
תודה על העזרה
וכל אינפורמציה תעזור
תשמע
05/07/2010 | 22:07
1
3
אני כבר לא כל כך פעיל באתר אבל במקרה שלך אני חושב שחשוב שתדע שזה שטח צבאי שם ומאוד מסוכן לדוג שם ! כבר היה סיפור לפני כמה זמן של אדם שדג שם עם הבן שלו שראה אותו נופל מהכיסא (חטף כדור טועה בראש) דבר שאני לא מאחל לאף אחד , אני יודע את זה גם בגלל הכתבה שהייתה  עז וגם בגלל אבא שלי שבמסגרת העבודה שלו עובר שם בחוף וצריך לחקות כל פעם לאישור מהאחרי בבסיס להיכנס לחוף  ושאין ירי לפרק זמן מסוים למעשה הוא היה שם אתמול (יום ראשון) נתנו לו אישור לעבוד שם בין השעות 7:00 ל9:00 .

אני באמת לא חושב שצריך לקחת סיכון שכזה .
נכון
05/07/2010 | 22:30
1
היה שם סיפור של אבא ובן ולבן ירו בתחת...(אמיתי היה בחדשות)
אתה בטוח?
05/07/2010 | 22:47
1
אולי אתה מתכוון לזיקים
כפי שידוע לי יש שם גם חוף חרצה מוכרז
או שאולי היטעו אותי
חוף ניצנים
05/07/2010 | 22:51
2
אחד החופים היפים בארץ   החוף בין ניצנים לאשקלון רובו חולי ושטוח מאד לא עמוק

בקרבת חוף הרחצה ממש משמאל החוף חוף סלעי באורך כ200מטר עשיר בדיג

אין שום סכנה קרה מיקרה של כדור טועה מאיזור המיטווחים שמישהו נפגע   תאמין לי

במרכז תל אביב  יותר מסוכן          בהצלחה
חוף ניצנים אחלה חוף
06/07/2010 | 10:19
יש לך נקודה ממש טובה אם אתה נכנס לחוף ולוקח ימינה תמשיך ללכת ברגל על החוף עד שתראה שני עמודים בצבע ירוק לבן.

מול העמודים האלה יש סלעים תדוג שם
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום ציוד שטח
פורום ציוד שטח, בואו לברר
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום יאכטות
פורום יאכטות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה