לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88378,837 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רשלנות רפואית

לצפיה ב-'צלקת מעל השפה בעקבות טיפול שיניים '
צלקת מעל השפה בעקבות טיפול שיניים
06/05/2015 | 18:14
1
55
שלום רב, לאחר טיפול שיניים שעברתי, גיליתי צלקת עדומה ונפוחה מעל השפה העליונה. רופא השיניים טען שזו כנראה תוצאת לוואי של הזריקה שהוא נתן לי כדי שלא יכאב. בהתיעצות עם רופא עור, כנראה תשאל צלקת. זה מאוד לא אסתטי ומכעיס אותי עד מאוד. זה מעולם לא קרה לי! האם אני יכולה לתבוע את הרופא המטפל???
לצפיה ב-'רשלנות של רופא שיניים'
רשלנות של רופא שיניים
07/05/2015 | 12:49
49
שלום אולגה,
כן לא מובן לי מדוע נגרמה לך צלקת? על פניו נשמע שאכן הרופא התרשל. צלקת מעל השפה היא תוצאה מאוד לא מקובלת.
על פניו נראה כי אכן קמה לך אפשרות להגשת תביעה.

לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/2015 | 11:47
6
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:57
9
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פגיעה בראייה'
פגיעה בראייה
29/04/2015 | 12:51
1
50
יש לי שכנה מבוגרת ובודדה שסובלת מבעיות ראייה. היא נעזרת בי בדרך כלל כשהיא מסתבכת ולכן אני כותב כאן את הודעה זו.
היא עברה לא מזמן ניתוח קטרג, שאמור היה לשפר לה את הראייה, אולם היא טוענת שהמצב רק התדרדר. הרופא מנגד טוען שהכל בסדר, אך היא מתעקשת שלא.
הגברת דלת אמצעים ויהיה לה קשה לשכור עורך דין שייצג אותה בתביעה.
שתי שאלות-
איך אני יכול לדעת שבאמת נגרם לה נזק ושהייתה רשלנות רפואית- כל עוד הרופא טוען אחרת? כדי להתיעץ עם רופא פרטי?
למי ניתן לפנות בכדי לסייע לה לממן את ההוצאות הנדרשות אם אכן יהיה עלינו לפתוח בתביעה?

תודה למשיבים.
לצפיה ב-'חוות דעת רפואית'
חוות דעת רפואית
29/04/2015 | 15:39
31
שלום גלעד,
ראשית, כול הכבוד לך על מתן העזרה.
שנית, אני לא כול כך בטוח שניתן יהיה להוכיח כאן שמדובר ברשלנות היות ובגילאים הללו לאחר ניתוח מהסוג הזה יש סיכוי גבוה מאוד שמצב הראייה יתדרדר ויהיה מאוד קשה להוכיח זאת.
המשימה כאן היא כלל לא פשוטה, צריך להוכיח שהניתוח הספציפי הזה גרם להתדרדרות בראיה ולא התחלואה. קשה מאוד עם סיכויי הצלחה נמוכים משמעותית.
לעניין ההוצאות - ההוצאה המשמעותית ביותר היא אכן חוות דעת רפואית. חוות דעת ברשלנות רפואית עלותה הרבה יותר מחוות דעת בתיקים שאינם ברשלנות רפואית והיא יכולה לעלות אלפי שקלים בין: 8,000 ש"ח ל-12,000 ש"ח ואף יותר.
עו"ד עובד על בסיס הצלחה בלבד, אחוזים.
אשמח לעזור
זיו
לצפיה ב-'האם כריתה של בלוטות הלימפה'
האם כריתה של בלוטות הלימפה
27/04/2015 | 21:34
1
39
כריתה של בלוטות הלימפה בשל מחלת הסרטן ביד, האם הם מזכות בנכות בביטוח לאומי ? ואם כן לפי איזה סעיף
לצפיה ב-'ביטוח לאומי'
ביטוח לאומי
28/04/2015 | 08:40
36
שלום רב,
הפורום עוסק בסוגיות הקשורות לרשלנות רפואית ולא בכול הקשור לביטוח לאומי.
אני ממש לא רוצה להטעות אותך ולכן אני ממליץ לך לפנות לפורום שמתמחה בתחום.
לצפיה ב-'רשלנות רפואית '
רשלנות רפואית
27/04/2015 | 10:32
1
45
ב2003 גילו אצלי אבנים בדרכי השתן במהלך הטיפול פגעו בעצב ברגל ומאז אני מוכר כנכה 100% על כסא גלגלים yehuda238@gmail.com
לצפיה ב-'רשלנות בניתות'
רשלנות בניתות
27/04/2015 | 15:43
32
שלום יהודה.
מתי נודע לך שפגעו לך בעצב ברגל?
פגיעה בעצב במהלך ניתוח בדרכי השתן, ככול הנראה רשלנות בניתוח אולם אני חושש לעניין ההתיישנות.
תחזור אלי בבקשה עם תשובה

לצפיה ב-'שאלה לגבי רשלנות רפואית'
שאלה לגבי רשלנות רפואית
26/04/2015 | 17:11
3
43
שלום
אשתי עברה ניתוח קוסמטי עם הרדמה מלאה ( הניתוח ארך כ 4.5 שעות) לאחר יום היא שוחררה, לאחר מספר ימים הרגישה מחנק וקוצר נשימה, התגלה תסחיף ריאה והיא מטופלת במדללי דם.
האם יש עילה רשלנות רפואית ולתביעה?
לצפיה ב-'רשלנות בניתוחים קוסמטיים'
רשלנות בניתוחים קוסמטיים
26/04/2015 | 20:36
2
37
ערב טוב,
על פניו ולפי התאור שלך, תסחיף ריאה, אכן נשמע לא טוב וככול הנראה נגרמה כאן רשלנות של הצוות הרפואי.
איזה ניתוח היא ביצעה ולשם מה?
לצפיה ב-'רשלנות'
רשלנות
27/04/2015 | 16:24
1
33
מתיחת בטן ושאיבת שומן
לצפיה ב-'רשלנות בניתוחים קוסמטיים'
רשלנות בניתוחים קוסמטיים
28/04/2015 | 11:47
32
אלון,
תסחיף ריאה בניתח שכזה אכן יכול להיווצר אולם נשמע לי קיצוני למדי ונראה לי שיש מקום לבחון לעומק את שאלת הרשלנות מול רופאים מומחים.
ככול ותרצה, נדאג לקשר בינכם
לצפיה ב-'רשלנות רפואית בבית חולים'
רשלנות רפואית בבית חולים
26/04/2015 | 16:20
2
40
חברה טובה הגיעה לבית חולים בשל דימום בלתי פוסק מפי הטבעת. בשל גילה הצעיר יחסית (27), הרופאים סרבו להתייחס למקרה זה בדחיפות, נתנו לה אנטיביוטיקה ולא זרזו את בדיקת הקולונוסקופיה הנדרשת. בשל התורים הארוכים בקופת החולים, הבדיקה נקבעה רק לאחר חודש ממועד האישפוז. בבדיקה התגלה פוליפ שלא ניתן היה להסירו בעת הבדיקה. חברתי נאלצה לעבור ניתוח להסרתו, ובניתוח התגלה שהפוליפ סרטני. כעת היא עוברת טיפולי כימותרפיה.
מהרגע שאושפזה לראשונה, ואז לרגע בו התברר מצבה לאחר כל הבדיקות חלפו כמעט חודשיים. זהו זמן קריטי לחולה במצבה. אם בבית החולים היו מתייחסים לממצאים ברצינות, על אף שסרטן המעי הגס אינו נפוץ בגילה הצעיר, יתכן והיו מגלים את המחלה זמן רב קודם לכן. האם יש פה עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית?
לצפיה ב-'רשלנות באיבחון סרטן מעי הגס'
רשלנות באיבחון סרטן מעי הגס
26/04/2015 | 20:43
1
35
שלום רב,
תביעות ברשלנות רפואית כתוצאה מכשל באיבחון סרטן מסוג המעי הגס אלו הן תביעות קשות מאוד שאחוזי ההצחלה בהם הם 50-50. ישנם כללים ברורים לרופאי הקופה/בתי החולים בכול הקשור לטיפול ואיבחון עם סימפטומים של סרטן המעי הגס. אמרת בצדק והזכרת את הגיל הקובע, 50, וזה אכן נדיר שבחורה תחלה במחלת סרטן המעי הגס בגיל 27. אבל,  דימום רקטלאי הוא לא סביר לחלוטין וככול הנראה היו צריכים לבחון את מצבה יותר ממה שבוצע בפועל ולפחות לאשפזה.
שאלה נוספת שיש לבחון בתיקים כאלו היא השאלה הבאה: "האם האיחור גרם לנזק בלתי הפיך"? האם החודשיים הללו בהן יכולה הייתה לקבל טיפול רפואי היו יכולים לשנות את מצבה הרפואי לטובה? לאור גילה הצעיר, ככול הנראה התשובה לשאלה זו היא חיובית אולם צריך לבחון זאת לעומק.

אני מציע לחברתך, נכון לעכשיו, לבצע את כול הטיפולים ולהתמקד כרגע בהחלמתה. ככול ותרצו לבחון את שאלת הרשלנות אזי ניתן לפנות אלינו ואנו נבחן זאת מול הרופאים שלנו.

החלמה מהירה,
זיו
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה המפורט '
תודה רבה על המענה המפורט
27/04/2015 | 17:13
8
לצפיה ב-'אי גילוי גידול במוח ואפילפסיה כ14 שנה למרות סיפור משפחתי '
אי גילוי גידול במוח ואפילפסיה כ14 שנה למרות סיפור משפחתי
25/04/2015 | 21:47
1
37
שלום רב ,
ברצוני לשאול  האם  עובדן קושר עבודה וחברה  מרוויחה  בגלל  בעיות שנבע מאי גילוי ואי ריפוי גידול מוחי ( לא סרטני) ואפילפסיה במשך 14 שנה על ידי רופה משחה אליו פניתי עם תלונות ניירולוגים ופסיכיאטרים שהתגלה  עוד רק בהריון ונולדה  תינוקת עם  מום שקיבלה 100% נכות . האם ניתן לחשב  סבל של שנים ונזק ? מספר רופעים לא גילו למרות שהדגשתי סיפור משפחתי בו דוד אבה וספטה  עברו אירוע מוחי בגיל צעיר.  קיים  קושי לארגן מידע   חוסר ביטחון אבל הייתי מאושרת לשמוע ש הכל מרופה משפחה עד ניירותוג פסיכיאטר   היו צריכים להתחשב בסיפור משפחתי שסיפרתי ובתלונות של עובדן ריכוז  והרגשה  רעה ?  איך בכלל להשיג חומר שהיה בחשב הרופה  לפני כו הרבה שנים? האם יש כאן התיישנות כולשהיא ?  גם קופה לא אישרה אמאר איי או סי טי  גם  היא צד לטביעה?  האם יש תקווה שהכן אקבל פיצוי הולם? פניתי לרופעים כול הזמן  שנה שנה ושנה אחרי שנה מרו שאני בראיה עד שעבדתי הכרה  בבית חולים עם פירקוסים שהיו כול החייים  כרוטינה ותלונות שנרדמות לי ידיים ורגליים רופה משפחה לא שמעה ברצינות? העוד יותר שבאם אר אי מתגלה גידול שמסתבר היה מלידה ומפרויע לזכרון וחשיבה ועוד  ונשאר ללא טיפול אף תרופות נוגדות התקפים ??? 14 שנה של סבל ומחשבה שאלו הם החיים בראיים    וכעת  אימהות  כולי חולה לתינוקת עם נכות ? למה אפשר לצפות ?
לצפיה ב-'אי גילוי אפילפסיה'
אי גילוי אפילפסיה
26/04/2015 | 20:47
19
שלום דבורה,
לצערי לא הצלחתי להבין את שאלתך. אנא ממך תנסי למרכז לי את השאלה ואני שמח לתת לך תשובה.
אבל, ולאור מה שכתבת בכותרת, אני חושש שעילתך לתביעה ככול הנראה התיישנה. במידה וחלפו 14 שנים אז ככול הנראה, התביעה התיישנה.
בבקשה ממך, תתני לי יותר פרטים כדי לתת לך תשובה יותר מדוייקת.
במידה וקשה לך את מוזמנת ליצור קשר טלפוני רק כדי שאני יוכל לתת לך תשובה לעניין.
זיו
לצפיה ב-'יש פה עוד מישהי ששילמה לד"ר קליין ונותחה על ידי אח?'
יש פה עוד מישהי ששילמה לד"ר קליין ונותחה על ידי אח?
19/04/2015 | 15:01
84
כל הפרשייה הזו עם האח שניתח ברמת אביב מזעזעת! לחשוב שאני שילמתי על ניתוח אצל ד"ר קליין הגדול והמפורסם וניתח אותי אח! אני פשוט יודעת שאני אחת מהמטופלות שהוא ניתח. והגישה של קליין של "אין לי זמן אלייך" זה שקוף!!!! יש פה עוד מישהי שמרגישה מנוצלת? שילמתי לו ממיטב כספי והתוצאה ממש לא מספקת!

לצפיה ב-'זה היה מזמן ובזכות רשלנות ילדתי בלידה רגילה במקום קיסרי.'
זה היה מזמן ובזכות רשלנות ילדתי בלידה רגילה במקום קיסרי.
14/04/2015 | 09:39
2
93
באתי לאשפוז הריון בסיכון בגלל מצג עכוז של הילד. עשו לי בדיקות שגרתיות ובערב קיבלתי צירים. קראתי לאחות ואמרתי לה. ביקשתי שתקרא לרופא. היא באה מדדה לחץ דם והלכה. לרופא היא לא קראה. ירדתי קומה למחלקת יולדות. הרופא חיבר אותי למוניטור ואמר 'אין כלום' אין צירים. ראיתי בבירור את קפיצת המחוג כל פעם שקיבלתי ציר. חזרתי למחלקה והתחלתי לטייל הלוך וחזור. כך עשיתי כל הלילה. בבוקר שוב קראתי לאחות היא באה מדדה לחץ דם ושוב לא קראה לרופא. ירדתי במדרגות (בדיוק עשו ספונג'ה במדרגות) והתיישבתי ליד חדר לידה. באה אחת יולדת בוכה ונאנחת והכניסו אותה קודם. אחרי שהכניסו אותי - הרופא כמעט תלש לעצמו את השערות. הייתי לי פתיחה של 4 אצבעות. אחרי חצי שעה ילדתי את הציפלון - 2.5 קילו. הציפלון היה בסדר. וגם אני. אחרי שילדתי באה האחות ואומרת: "היא לקיסרי, אבל היה לה קצת דימום..זה שום דבר...." צריך לעשות חוקן. 
הרופא הביט עליה ואמר " אחות...היא כבר אחרי לידה..." 
טוב, אז הבחור כבר בן 35. סתם בא לי לשתף.  
לצפיה ב-'יכול היה להסתיים אחרת, כנראה שההשגחה העליונה היתה שם. '
יכול היה להסתיים אחרת, כנראה שההשגחה העליונה היתה שם.
14/04/2015 | 09:41
18
לצפיה ב-'טוב שדאגת לעצמך ולא חיכית לאחות '
טוב שדאגת לעצמך ולא חיכית לאחות
15/04/2015 | 21:50
37
טוב עשית. אני תמיד אומרת שאי אפשר לסמוך רק על הרופא, כמה שאפשר לשאול שאלות, לקרוא תוצאות וכמו במקרה שלך, לפעול אם מרגישים שצריך.
לצפיה ב-'שלום שאלה בבקשה'
שלום שאלה בבקשה
11/04/2015 | 23:10
3
96
נפלתי במדרגות של הבנין שלנו , הרגשתי כאבים עזים בכל הגוף לכן אני ובעלי  ובכוחות אל אנושיים ניגשנו לט.ר.מ(עזרה ראשונה)בטרמ צולמתי , הרופא חזר אלי בבשורה שאין לי כלום ואני משוחררת.אני עם כאבים עזים ביותר , מרגישה שזה לא סתם מכה אלא משהו אחר, אמרתי לרופא שאיני יכולה לדרוך על הרגלים אך הוא בשלו הצילום תקין ,לכן אני משחרר אותך הביתה. כמובן הייתי צריכה כסא גלגלים להגיע לאוטו . למחרת מתקשר הרופא מטרמ ואומר לי גשי לקופ'ח גילינו בצילום שיש לך שבר בברך. הגעתי לקופח חולים ושם הסתכלו על הצילום וגילו שיש לי שברים בצלעות ,בזיזים, סדק בברך ימין ושבר בברך שמאל. שלחו אותי למיון ,שם גובסתי ונאמר לי שאסור לי לדרוך על הרגלים לתקופה.
אני כועסת מאוד מאוד על הרופא. שהתחננתי  שיבדוק את הצילום שוב שלא שישלח אותי כי יש לי הרגשה שיש לי שברים אך הוא סירב. האם יש עילה לתביעה? ולא בגלל הכאב אלא בגלל העלבון על מה שעברתי בתקופת ההחלמה. על זה שהרופא  במיון אמר לי שאסור לי לדרך על הרגל השבורה , והרופא בטרמ אמר לי שאין לי כלום  ואפשר ללכת הביתה. תודה מראש על התשובה

לצפיה ב-'רשלנות באבחון צילום רנטגן'
רשלנות באבחון צילום רנטגן
11/04/2015 | 23:31
2
84
ערב טוב,
ראשית, אני מאחל לך החלמה מהירה.
לשם הגשת תביעה ברשלנות רפואית עלינו לעמוד בשלושה פרמטרים:
1. רשלנות
2. נזק
3. קשר סיבתי בין הרשלנות לבין הנזק

ברור שנגרם לך נזק וככול הנראה, לפי התאור, תיוותר לך נכות רפואית היות ופגיעה בברך, לפי התאור שלך, היא לא פשוטה. נכון, וככול הנראה הרופא התרשל ולא הבחין באותו הרגע בפגימות אולם אין המדובר ברשלנות היות ולא נגרם לך נזק כתוצאה ישירה של הרשלנות. חשוב לי להבהיר נקודה זו: הנזק שלך נגרם כתוצאה מהנפילה במדרגות ולא כתוצאה מהאיבחון הכושל של הרופא ולכן לא ניתן לתבוע אותו בגין כך. במידה והיה נגרם לך נזק רפואי לצמיתה בגלל הרשלנות של הרופא אז היה ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית. הדבר נפוץ יותר במחדלים של רופאים שלא מאבחנים סרטן בזמן עד שכבר מאוחר מידי. בנוסף, לעניין העלבון או בשפה היותר משפטית "כאב וסבל" גם על רכיב זה לא ניתן לתבוע היות והנזק שלך הוא לא מהרשלנות של הרופא.
המון בריאות
זיו

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה , הבנתי את זה מיד '
תודה רבה על התגובה , הבנתי את זה מיד
12/04/2015 | 10:50
1
70
שהרופא שלח אותי בבטחון הביתה הבנתי שהוא מרגיש מכוסה מכל תביעה, זה היה ביום שבת , וכנראה הרופא קיבל הנחיות לא לשלוח למיון (עולה כסף לקופ'ח לכן העדיף שאני אסבול בבית ומחר יום ראשון אגש לקופ'ח, וכך קופ'ח יחסוך. (מתחקיר שעשיתי אל תשאלו אותי איך )כך הם נהגו עם כולם שהגיעו עם שברים.
תודה רבה על התגובה.

לצפיה ב-'בקיצור, מה שאת אומרת זה ששיקרו לך לגבי תוצאות הבדיקות'
בקיצור, מה שאת אומרת זה ששיקרו לך לגבי תוצאות הבדיקות
15/04/2015 | 11:38
47
בהנחה שתחזרי ביום אחר לקופה ואז יספרו לך מה התוצאות הנכונות.
האם זאת לא שחיתות מערכתית וסוג של רשלנות?

ואם יקרה שבגלל ההתנהלות הזאת מישהו יסבול מכאבים ובגלל סיבות שונות לא יחזור בזמן הקרוב לבדיקה נוספת שתספר לו מה מצבו האמיתי?

זה נראה חמור מאוד. זה במידה מסויימת אפילו יותר גרוע מסיפור רשלנות רפואית אישית שקרה למישהו.  זה נראה כמו רשלנות רפואית שיטתית , על מנת לחסוך
בכסף על חשבון מצבם הרפואי של החולים.

וזה גם לא משהו שמי שבודק אמור לעשות.
בשום אופן אסור לשקר לגבי תוצאות של צילומי רנטגן ובדיקות אחרות.

לצפיה ב-'עו"ד זיו און שלום וחג שמח . שאלה בנושא טיפולים והתערבות הרופ'
עו"ד זיו און שלום וחג שמח . שאלה בנושא טיפולים והתערבות הרופ
07/04/2015 | 13:28
4
79
הרופא המחוזי .
אני נכה צהל מקבל טיפולים בתל השומר .
בגמר טיפולי הפיזיותרפיה קיבלתי סיכום טיפולים והמצות להשך טיפולים .
בהמלצות המטפלת פירטה את כול מה שעובר עלי ומה שאני צריך לעבור .
וגם היא לא ממליצה לי להמשיך טיפול במסגרת קהילה . אלה רק באשפוז יום .
כי מצבי קשה מאוד ואני זקוק לעזרה רבה .
הרופא המחוזי של משרד הביטחון ראה את ההמלצה ששלחתי אליו . ומייד יצר קשר אם המטפלת .
ולפי מה שהיא ספרה לי הוא צעק עליה ואמר לה לשנות את מה שיהא כתבה .
למטפלת לא הייתה ברירה וכך עשתה . היא שנתה את המכתב .
האם מותר לרופא מחוזי לעשות מעשה כזה ?
האם רופא יכול לאיים על מטפלת או לצעוק או לדאוג לשנות את המכתבים ?
יש לי את שני הסיכומים לפני ואחרי השיחה .
אשמח לתגובה
חג שמח
לצפיה ב-'רשלנות רופא מחוזי'
רשלנות רופא מחוזי
07/04/2015 | 15:33
3
44
חג שמח
ראשית, לא בטוח שמדובר במקרה של רשלנות רפואית אבל אשמח להכווין אותך.
מה שאתה מתאר הוא אכן מקרה לא נעים אבל לא ברור לי מה ההסמכה של המטפלת.
האם היא רופאה? אם לא אז זה קצת בעייתי להעמיד את המילה שלה כנגד המילה של הרופא המחוזי.
ברור לי ולך שהיא צודקת והכול כאן זה שיקול כלכלי בלבד.
ההמלצה שלי אליך היא ללכת לרופא מוסמך,לקבל ממנו המלצה ואיתה לפנות  למשהבט. במידה ולא תקבל הסכמה שאז ניתן לפנות לבית המשפט
לצפיה ב-'עו"ד זיו שלום . נכון שהיא לא רופאה . אבל להתקשר אל המטפלת ול'
עו"ד זיו שלום . נכון שהיא לא רופאה . אבל להתקשר אל המטפלת ול
08/04/2015 | 11:02
2
33
ולכוון אותה מה לרשום ואיך .
האם זה לא עבירה על חוקי העתיקה ?
הציין שאני נשלחתי אל הטיפול . אם הפנייה של הרופא המחוזי . פשוט היה לו קשה לקבל את המציאות האמיתית .
ע"וד זיו מה שמרגיז בסיפור הזה שראש אגף השיקום ומנהליו מגבים אותו .
אני מבין למה אבל השאלה המשפטית האם מותר לרופא להתנהג כך ?
האם בגלל שהוא רופא מחוזי מותר לו לעשות כרצונו ?
מסכנה המטפלת . אף פעם היא לא קיבלה על הראש מרופאים של משרד הביטחון .
אגב יש לי חוות דעת מפרופסור רפאל כראל רופא מומחה תעסוקתי שמשווה את ההמלצות של המטפלת .
תשובתו של הרופא המחוזי שאחוזי הנכות שיש לי 50% רגליים גב תחתון ונפש . לא תאימים למגבלות שאני מציג
הציין שאני סובל מכאבים חזקים מאוד . ותרופות לא עוזרוי ולכן עברתי קבוע עמוד שדרה צווארי ואני מועמד לקבוע נוסף בגב תחתון .
עו"ד זיו לצערי הרב הרופא המחוזי צעיר מאוד ורואים את  חוסר הניסיון שלו . ולכן הוא רוצא להראות לכולם שהוא יכול לגמור נכים .מנהלי אגף השיקום אוהבים מאוד את עבודתו . אחרת היו זורקים אותו מזמן .
חג שמח

לצפיה ב-'רשלנות רופא משרד הביטחון '
רשלנות רופא משרד הביטחון
08/04/2015 | 23:37
1
31
ערב טוב,
לצערי מאוד קשה לי לתת לך תשובה מספק. תחום ההתמחות שלי הוא ברשלנות רפואית ולא בכול הקשור לתביעות מול משרד הביטחון שזו נישה בפני עצמה. לאור מצבך הרפואי אני חושב שמאוד כדאי לך להתייעץ עם עורך דין בתחום כדי שתקבל את הטיפול הנכון עבורך. במידה ותרצה אשמח להכווין אותך.

לצפיה ב-'תודה רבה לך . ולילה טוב לכולם . קשה לישון אם כאבים חזקים '
תודה רבה לך . ולילה טוב לכולם . קשה לישון אם כאבים חזקים
09/04/2015 | 02:24
11
לצפיה ב-'גילוי מאוחר של גידול סרטני במעי הגס - האם רשלנות רפואית?'
גילוי מאוחר של גידול סרטני במעי הגס - האם רשלנות רפואית?
05/04/2015 | 18:48
5
797
שלום רב,
לפני כשנה וחצי פניתי לביצוע בדיקות דם שגרתיות אצל רופא המשפחה. הרופא אמר לי שהכל תקין ולא זיהה ממצאים חריגים. ביקשתי הפניה לדיאטנית לבניית תזונה נכונה עקב רישום לחדר כושר. הדיאטנית דווקא, זיהתה ערכים נמוכים בבדיקות הדם (שביצעתי דרך רופא המשפחה) ונדלקו לה "נורות אדומות". זו ביקשה שאבצע שוב פעם בדיקות דם והביעה פליאה כיצד רופא המשפחה לא בירר איתי פרטים בנוגע לבדיקות הדם האחרונות.
בבדיקות הדם הנוספות הערכים המשיכו לרדת (שוב, ללא תשומת לב רופא המשפחה) והדיאטנית שחזרתי אליה הפנתה אותי לרופא משפחה עם מכתב הפנייה ממנה לגבי חשדותיה... רופא המשפחה הפנה אותי בעקבותיה לרופא מומחה לגסטרו. הפנו אותי ל 2 בדיקות שבבדיקה השנייה (קולונוסקופיה) התגלה לי גידול סרטני במעי הגס שלדברי הרופא שכב שם לפחות כשנתיים. עברתי ניתוח להסרה וטיפול כימותרפי משלים.
מאז בדיקות הדם הראשונות שביצעתי ועד לגילוי הסרטני עברו כ - 9 חודשים. האם ניתן לטעון לגילוי מאוחר כרשלנות רפואית של רופא המשפחה באי זיהוי ערכים נמוכים בבדיקות הדם, שהעידו על סממנים לבעיה??
לצפיה ב-'איחור באבחון '
איחור באבחון
05/04/2015 | 18:53
4
285
שלום רב וחג שמח,
אכן ולפי מה שתארת נראה כי קיימת כאן תשתית לרשלנות רפואית. השאלה היא האם האיחור באבחון גרם לנזק ממנו את סובלת כיום או שלשאלת האיחור אין משמעות, מניסיון שלי נראה כי אכן יש משמעות לשאלת הזמן אבל זו נקודה שצריך לבחון אותה.
בשורה תחתונה, יש כאן רשלנות.
חשוב לי לדעת מה גילך? לגיל יש משמעות רצינית מאוד לעניין גילוי סרטן במעי הגס
אשמח לקבל תשובות כדי להנחות אותך
זיו
לצפיה ב-'פרטי גילי ופרטים נוספים'
פרטי גילי ופרטים נוספים
05/04/2015 | 19:00
3
253
זיו שלום,
חג שמח ותודה על התגובה המהירה.
הגידול התגלה בהיותי בן כ 30.5.
האם האיחור גרם לנזק נוסף אילו התגלה במועד הראשוני זו שאלת המפתח, לי אין על כך תשובה...
אני מקרה חריג יחסית לגידול מסוג זה, שכן בד"כ הוא נפוץ בגילאים מבוגרים יותר (מ 50 ומעלה). לכן, הרופא אפשר הניח, לא העלה את חשדו למקרה כזה.

לצפיה ב-'איחור באבחון סרטן מעי הגס'
איחור באבחון סרטן מעי הגס
05/04/2015 | 19:07
2
252
בגלל זה היה לי חשוב לדעת מה הוא גילך. הגיל משחק תפקיד מרכזי באיחור אבחון סרטן המעי כאשר מדובר בבני 50+. 
מקרה חריג לחלוטין, לא בטוח שרופא משפחה צריך היה מיד לחשוד בסרטן לאור הגיל.
אולם ככול הנראה הייתה צריכה להדלק לו נורה אדומה.
גבולי מאוד.
לשם בחינה יותר מדוייקת אני אהיה חייב לראות חומר רפואי כדי לבחון זאת לעומק ובמיוחד את בדיקות הדם. שלא תטעה, רופא צריך לבחון בדיקות דם באופן ברור לחלוטין ואם שה שעק לשמיים והוא לא ראה/הבחין אז זה גרוע מאוד.
מה קורה איתך היום? מה מצב הרפואי? האם הביטוח הלאומי קבע את אחוזי נכותך?

לצפיה ב-'מצבי הרפואי כיום'
מצבי הרפואי כיום
05/04/2015 | 19:24
1
249
מצבי הרפואי כיום לעת עתה ברוך ה' בסדר. כיום אני במעקבים בלבד.
כפי שציינתי קודם, עברתי ניתוח להסרת הגידול ולאחר ניסיון קבלת טיפולים כימותרפיים שכשל (טיפול מונע).
ביטוח לאומי קבע לי 100% נכות זמנית (לשנה) וקיבלתי קצבת שירותים מיוחדים חצי שנה (50% מהקצבה).
אני לא יודע אם להגדיר את תוצאות בדיקות הדם "זועקות לשמים" פשוט הפתיע אותי שדיאטנית דווקא שמה לב ומשהו החשיד אותה ולא את רופא המשפחה...

לצפיה ב-'איחור באבחון סרטן'
איחור באבחון סרטן
05/04/2015 | 19:50
234
גם אם נלך על כול הקופה, נכותך הייתה זמנית בלבד (וטוב שכך, אני מאחל לך בריאות)
תיקי רשלנות רפואית בהן הייתה נכות זמנית בלבד ללא נכות לצמיתה הם תיקים שסך הפיצויים בהם הוא עשרות בודדות של אלפי שקלים.
מצד שני אכן הרופא התרשל big time. דיאטנית לא צריכה לאבחן את בדיקות הדם שלך.
ההלכה בבתי משפט קובעת שאם לרופא נדלקת נורה אדומה אז הוא צריך לבחון את אותה נורה אדומה לעומק ובמידה והוא לא מזהה את הנורה האדומה אזי זו רשלנות.
ככול ותרצה לבחון זאת לעומק אז תרגיש חופשי להעביר אלי חומר רפואי כדי לרדת לשורש העניין.

לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח|חגשמח|
02/04/2015 | 13:49
4
גולשים יקרים,
|@|רצינו לספר לכם שחג האביב הבא עלינו לטובה, מלווה בהתרגשות רבה גם מבחינתנו:
יחד עם עונת הפריחה והצמיחה, גם אנחנו בתפוז עוברים שינוי מהותי והתחדשות, אותו תרגישו גם אתם בקרוב.

ועד אז - חג פסח כשר ושמח לכם ולבני משפחותיכם|!|
אוהבים,
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'תיק רפואי לוקה בחסר'
תיק רפואי לוקה בחסר
01/04/2015 | 11:58
1
43
חמותי הגישה תביעה לרשלנות רפואית במהלך ניתוח שעברה. לצורך התביעה היא ביקשה מבית החולים את התיק הרפואי שלה, אך ככל הנראה- חלק מהמידע הרפואי שאמור להיות בו חסר. מה עלינו לעשות כעת??
איך אפשר להוכיח את צידקתנו?
לצפיה ב-'צילום תיק רפואי'
צילום תיק רפואי
01/04/2015 | 12:12
36
שלום רב,
הכלל בנזקי גוף הוא : "קלפים פתוחים", הכוונה היא שאנחנו לא מסתירים את עברנו הרפואי לצד השני ואילו הצד השני מחוייב להציג בפנינו ולמסור לנו את מלוא החומר הרפואי שיש בידו. ככול והנתבעים לא מעבירים לכם את כול החומר הרפואי הם גורמים לכך נזק ראייתי. המונח נזק ראייתי זכה למקום נכבד בפסיקה וההלכה קובעת שכאשר בית חולים/חברת ביטוח/מוסד רפואי מעלים ממך ראיה רפואית הוא גורם במחדל שלו לנזק ראייתי עבורך ולכן נראה שיש לו מה להסתיר והדבר יבוא אך ורק לרעתו.
ככול שאתה מיוצג, אני בטוח שהעורך דין שלך יודע את העבודה.
בהצלחה
לצפיה ב-'רשלנות רפואית בעת ברית מילה'
רשלנות רפואית בעת ברית מילה
30/03/2015 | 16:20
1
97
אחיין שלי עבר ברית מילה, ובשל רשלנות של המוהל, נפגעה צינורית השופכה שלו, ועל פי הערכות הרופאים יהיה צורך בניתוח כירוגי. האם כדאי לנו לתבוע על רשלנות רפואית? עד איזה גיל של התינוק עלינו לעשות זאת? כרגע אין לנו יותר מידי פנאי להתעסק בזה.
לצפיה ב-'רשלנות של מוהל'
רשלנות של מוהל
30/03/2015 | 19:59
73
שלום רב,
ראשית, אני מאחל לרך הנולד החלמה מהירה.
אכן וללא ספק מדובר ברשלנות!!
לעניין המועדים - העיקרון המנחה הוא 7 שנים מיום המקרה אלא שלקטינים מתחילים לספור את תקופת ההתיישנות מגיל 18. ז"א הוא יכול להגיש את התביעה בעצמו עד הגיעו לגיל 25.   לא מומלץ. כמובן שככול וההורים רוצים לתבוע הם יכולים לעשות זאת בשמו וכבר עכשיו. מומלץ לבצע את הניתוח ולברר מול הרופאים את ההשלכות העתידיות, אני מאוד ממליץ לכם ללכך ולהתייעץ עם רופא אורולוג פרטי שלא דרך הקופה. 
אתה מוזמן להתייעץ איתי בכול שאלה

לצפיה ב-'חישוב הפיצוי הכספי'
חישוב הפיצוי הכספי
29/03/2015 | 00:05
1
49
שלום.
אשתי בת 35 נותרה נכה סיעודית לאחר רשלנות רפואית.
רציתי לדעת האם הנתונים הבאים יכולים להכנס לחישוב הפיצוי.
כסף למעבר לדירה עם מעלית או קרקע.
רכב כדי שיוכלו לקחת אותה לטיפולים וכו'.
מוצרי הגיינה עקב אי שליטה.
טיפולי פיסיוטרפיה.
הפסד שכר שלי בכל חודש.
טיפולים פסיכולוגים לי ולילדים.
אודה לתשובתך.

לצפיה ב-'ראשי נזק בתביעת רשלנות רפואית'
ראשי נזק בתביעת רשלנות רפואית
29/03/2015 | 09:48
38
בוקר טוב
כול ראשי הנזק אשר צינת ניתנים ואף צריך לתבוע בגינם. אלמלא הרשלנות
לא היו נגרמים לכם הנזקים הללו.
לצפיה ב-'מסמכים'
מסמכים
25/03/2015 | 17:18
3
52
אילו מסמכים עלי להציג על מנת להגיש תביעה על רשלנות רפואית שנגרמה לי בעת ניתוח שעברתי? האם זו פרצדורה מסובכת ומורכבת?
לצפיה ב-'מסמכים רפואיים להגשת תביעה'
מסמכים רפואיים להגשת תביעה
25/03/2015 | 19:24
2
29
שלום רב
הפרוצדורה היא לא מורכבת כול עוד יודעים להתמודד  ולפעול נכון. ככלל,  יש לצרף את המסמכים הרפואיים
שמדגמים את הרשלנות הרפואית והתומכים בה ובנוסף יש לצרף חומר רפואי מלפני אירוע הרשלנות כדי להראות את מצבך הרפואי לפני כן.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
26/03/2015 | 09:56
1
21
אני כל כך שונאת בירוקרטיה שלפעמים אני שוקלת לוותר על התביעה.
תודה על המענה המהיר.
לצפיה ב-'מסמכים רפואיים להגשת תביעה'
מסמכים רפואיים להגשת תביעה
26/03/2015 | 10:12
19
בוקר טוב,
זה הרבה יותר פשוט ממה שאת חושבת.
אני אכתוב לך במסר אישי
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
26/03/2015 | 11:37
10
|*|האם אתם בעלי עסק קטן או בינוני וצריכים הכוונה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית מול הבנק? האם אתם מכירים את קרנות הסיוע שעומדות לרשות העסק שלכם?
פורום מימון עסקים בהנהלה חדשה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהתייעץ:

|*|יש לכם שאלות לגבי החזרי מיסים? אתם מעוניינים לקבל יותר מידע בנוגע למס רכישה?
היכנסו עכשיו לפורום דיני מיסים וקבלו את כל התשובות לשאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|את סובלת מצניחת רחם? יש לך שאלות לגבי חיזוק שרירי רצפת האגן?
היכנסי עכשיו לפורום רצפת האגן והעלי את שאלותיך בנושא:

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ