לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1046110,461 עוקבים אודות עסקים

פורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  

אודות הפורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  

לצפיה ב-'נעמת - חד הורית בזוגיות'
נעמת - חד הורית בזוגיות
17/02/2013 | 21:43
465
בטפסים של נעמת צריך להצהיר אם אני מפרנסת יחידה או לא ומעמדי: רווקה, גרושה וכו׳.. כל הרגילים..
מה אני אמורה למלא רווקה ולא מפרנסת יחידה? או בגלל שאני לא באמת נשואה אז אני כן מפרנסת יחידה? ואז לא לרשום את שם ״האב״ כלומר לא להוסיף את זוגתי בכלל כקיימת?
אנא שתפו מניסיונכן, תודה.

לצפיה ב-'נפתח פורום דיכאון ב'
נפתח פורום דיכאון ב|תפוז|
17/02/2013 | 18:03
9
על פי מחקרים כל גבר רביעי וכל אישה עשירית בישראל סובלים מדיכאון.
אם אתם סובלים מדיכאון או קרובים של חולי דיכאון, ואתם מחפשים תמיכה ואוזן קשבת, פורום דיכאון נפתח במיוחד בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מטפלת לתיאומים פנויה לעבודה בתל אביב'
מטפלת לתיאומים פנויה לעבודה בתל אביב
17/02/2013 | 15:49
60
אני גאיה
מטפלת מנוסה עם המלצות חמות
אני מחפשת תינוק\תאומים בגילאים 3-6 חודשים לטיפול בביתי או בביתך
יחד עם בני בן 3 חודשים.
עבדתי בפעוטונים ובבתי יתומים, יש לי ניסיון רב בטיפול בכמה תינוקות יחד
המחיר נוח במיוחד.
אני גרה במרכז ת"א - ליד עזריאלי

0503076882
לצפיה ב-'פרוייקט '
פרוייקט
16/02/2013 | 19:36
2
119
שלום ,
קוראים לי חן ואני לומדת בגימנסיה הראלית בראשון לציון .
בשיעור אזרחות המורה ביקשה מאיתנו להתחלק לקבוצות לקראת עבודה ולחשוב על בעיה אזרחית , אני ועוד 2 מחברותי חשבנו על הנושא של הורות הומוסקסואלית .
על מנת לחקור את הנושא המורה ביקשה מאיתנו לראיין בכמה שאלות קצרות לגבי הזכויות שנפגעות ומה המרואיין חושב על הנושא.
אשמח אם תהיו מעוניינים להתראיין , הראיון אנונימי לחלוטין .

למעוניינים אשמח לתגובה או להודעה באימייל - chenbachar000@gmail.com

תודה
לצפיה ב-'חשוב '
חשוב
17/02/2013 | 23:08
1
45
בבקשה זה ממש חשוב לנו יש מישהו שמעוניין לעזור ?
לצפיה ב-'אתן מוזמנות ליצור איתי קשר במסר'
אתן מוזמנות ליצור איתי קשר במסר
20/02/2013 | 06:55
41
אשמח לעזור.
לצפיה ב-'אפשר לרפא את זה- הצגה גאה בצוותא!'
אפשר לרפא את זה- הצגה גאה בצוותא!
16/02/2013 | 14:44
47
היי!

אני יריב, מהאנסמבל הגאה.

"האנסמבל הגאה", הוא קבוצת תיאטרון, המעלה הצגות תיאטרון הנוגעות בעולם התוכן הלהט"בי. לאחר שהעלו במשך 2011-2012 את ההצגה "פרפר-לב-קפה", העוסקת בחיי האהבה בקהילה הגאה, מעלה הקבוצה בחודשים האחרונים הצגה מקורית תחת השם: ״אפשר לרפא את זה״. הצגה שמספרת על עולם שבו הומצאה תרופה לשינוי ההעדפה המינית, ואשר עלילתה מתרחשת בין כתליו של מוסד סגור המטפל בהומואים ובלסביות באמצעות אותה תרופה.

ההצגה מצד אחד, מותחת ביקורת חריפה כלפי טיפולי ההמרה הקיימים היום בעולם, ומצד שני מציבה מראה ביקורתית אל מול הקהילה הגאה: כמה מתוכינו היו מוכנים לשנות את האישיות שלהם ואת הזהות שלהם בשביל חיים יותר טובים? כמה מאיתנו עדיין מרגישים, בישראל הנאורה של 2013, שהזהות המינית שלנו היא "מחלה" ושעדיף היה להיוולד אחרת?

ההצגה כבר רצה באולם התיאטרון של המרכז הגאה מאז חודש יוני 2012, השתתפה בפסטיבלים, ולאחר הצלחה רבה ותשבחות מהללות, כעת עומדת לעלות ב"צוותא":
http://www.facebook.com/#!/events/108511019319089/

"האנסמבל הגאה" הוא קבוצה התנדבותית ללא מטרות רווח וההכנסות הולכות למרכז הגאה.

להלן התקציר המלא של ההצגה:

במוסד סגור מטפלים בהומואים ולסביות על ידי כדורים שמשנים נטייה מינית.
שחקנית לסבית שלא מקבלים אותה לתפקידים, טרנסג'נדר ששונא את הגוף שלו, נער שנזרק מהבית, ועבריינית שסוחרת בכדורים באופן לא חוקי – כולם תחת קורת גג אחד. כ
שלאותו מוסד מגיע דווקא האקס של המדריך, העניינים מתחילים להשתבש – ומטופל אחד מרדן מנסה להפוך את כולם נגד המערכת.

מתוך התכניה:

"כבר חמש שנים שדור לא הומו. והאמת? החיים נפלאים!

עכשיו הוא מאורס לבחורה מקסימה, ועוזר לאחרים שהיו במצבו ומשתוקקים להפסיק להיות חריגים.

מדי יום הוא ...מגיע למוסד הטיפולי, שם הוא מקשיב למטופלים שלו, ומעודד אותם לקחת "ריוורסטין", התרופה המהפכנית שמסוגלת לשנות את נטייתך המינית.

לא מרוצים מהחיים שלכם? מיואשים? נמאס לכם מהבדידות? סובלים מאי- שוויון?

מפחדים מהטרדות? לא מבינים למה דווקא הייתם צריכים להיוולד ככה?

עכשיו אתם יכולים לשנות את זה. אפשר לרפא את זה."

בהשתתפות "האנסמבל הגאה״

מחזה – רותם ברוכין

בימוי – טליק ניניו
לצפיה ב-'אתר לילדים...'
אתר לילדים...
16/02/2013 | 09:14
2
92
היו היה פעם... כשרק התחלנו את כל החשיבה על ילד.... אתר לילדים שהקימו הורי והורות הפורום.
האם האתר עדיין קיים?
לצפיה ב-'כבר לא..'
כבר לא..
24/02/2013 | 00:15
1
39
לאחרונה אמא ניסתה לאסוף חומרים כדי להקים משהו מחדש
לצפיה ב-' חבל'
חבל
25/02/2013 | 12:46
18
וכל הכבוד גם על ההקמה וגם על הניסיון המחודש
תודה
לצפיה ב-'מטפלת לתאומים פנויה בתל אביב'
מטפלת לתאומים פנויה בתל אביב
15/02/2013 | 15:21
42
היי, אני גאיה
אני מטפלת מנוסה וותיקה עם המלצות רבות
בטיפול בתינוקות, טיפלתי בעבר גם בתאומים.
אני אמא טרייה לעמרי בן 3 חודשים ואני מחפשת לצרף 2 תינוקות לטיפול אוהב ומסור
אני גרה בת"א ליד עזריאלי ויש אפשרות לטפל אצלי בבית או אצלכם.. מה שתעדיפו
הבית שלי גדול עם חצר עם משחקים וחדר גימבורי מיוחד
אני מחפשת תינוקות בגילאים 3 חודשים- חצי שנה
לטיפול מסור.
מתאים למי שמחפש גם מטפלת חמה ואוהבת וגם מחיר משתלם
0503076882
מוזמנים להתרשם ממני

גאיה
לצפיה ב-'כנס פונדקאות גאה'
כנס פונדקאות גאה
15/02/2013 | 00:28
8
127
הייתי היום בערב הפתיחה של כנס הפונדקאות במרכז הגאה
היה מאוד מרגש לראות כל כך הרבה חבר'ה שמתעניינים בתחום
(נראה שהיו גם כאלו בתחילת או אמצע הדרך, וגם כאלו שהם כבר הורים)
נראה לי שיהיה די מעניין גם ביומיים הבאים

אבל....הכנס הזה הצליח שוב להעצים את תחושת הלבד שלי בתהליך  (אני נכנס לתהליך בלי בנזוג)
האם יש כאן עוד אנשים, בשלבים התחלתיים של פונדקאות/משתתפים בכנס שנכנסים לתהליך כבודדים?
לצפיה ב-'אחד מחבריי כתב בסטטוס שלו במהלך הכנס'
אחד מחבריי כתב בסטטוס שלו במהלך הכנס
15/02/2013 | 15:53
7
130
"מעולם לא הייתי בחדר אחד מלא מקיר אל קיר בהומואים שהדבר היחיד שמעניין אותם זה רחם".

זה בדיוק מה שזה.

לצפיה ב-'אחלה סטטוס '
אחלה סטטוס
15/02/2013 | 17:05
1
88
מאוד מחמם את ליבי לראות כ"כ הרבה הומואים שרוצים להביא ילד...

עדיין מחפש מישהו במצבי.....בשלבים ראשונים של התהליך  ובלי בנזוג
לצפיה ב-'האמת שבעיני זה סטטוס שלא כ"כ מחמם את הלב'
האמת שבעיני זה סטטוס שלא כ"כ מחמם את הלב
15/02/2013 | 18:37
104
בשל הדרך שהם מקדמים. אבל שמח שהרבה רוצים ילדים
לצפיה ב-' בתור אחד שמעניין אותו רחם, תסביר בבקשה?'
בתור אחד שמעניין אותו רחם, תסביר בבקשה?
16/02/2013 | 14:54
4
92
אני מתאר לעצמי שגם אותך מעניין הרחם ומה שנעשה בו ואיתו. אז אולי תסביר מה מעניין אותך לגבי "רחם" שהוא אולי שונה מכל אותם הגברים?

אפשר לנחש? הם (אבל אתה לא) גברים רומסים שמנצלים ומאלצים נשים ענייות מסכנות שיעשו להם ילד שאותו הם יקרעו מהרחם שלהם? או משהו דומה?

אני אסכים איתך אם תביא לי דוגמא אחת למקרה כזה שקרה.

רענן
לצפיה ב-'אני אוסף דוגמאות'
אני אוסף דוגמאות
17/02/2013 | 08:09
3
83
אסכם את כולם למאמר ואשלח לך, סבבה?
לצפיה ב-'סבבה!!! אני כבר מחכה לשזה הרבה שנים!'
סבבה!!! אני כבר מחכה לשזה הרבה שנים!
17/02/2013 | 14:47
2
64
כבר לפני הרבה שנים ביקשתי אפילו דוגמא אחת של ניצול פונדקאית... ואני עדיין מחכה. אתה יכול למהר קצת עם הד"וח?

ואגב, גם תוסיף דוגמא של רופא או פסיכולוג שטועו שיש נזק בברית מילה... רק אם יש לך זמן לזה.

רענן
לצפיה ב-'אני ממש משתדל לסיים את זה מהר'
אני ממש משתדל לסיים את זה מהר
17/02/2013 | 15:56
1
70
אולי אשאר בבית מחר כדי להשלים את הדו"ח בזמן.

יש דד ליין?
לצפיה ב-'גם אני!'
גם אני!
18/02/2013 | 13:49
53
גם אני רציתי לסיים עם זה כבר לפני הרבה הרבה שנים. סה"כ, אם תביא לי דוגמא אחת של פונדקאית שנוצלה, אז אין מה לדבר: אתה צודק, אני טועה, ופונדקאות זה ניצול של נשים.

את האמת, תצטרך להשאר בבית שנים... עד שתמצא דוגמא אחת, אז, לצערי ולצערו של הפורום, אין דד ליין.

רענן
לצפיה ב-'פורום "יצורים יפהפיים" נפתח ב'
פורום "יצורים יפהפיים" נפתח ב|תפוז|
14/02/2013 | 18:04
12
איתן וייט פוגש את לינה דוקיין, תושבת חדשה בעיירה בה הוא מתגורר והאהבה פורחת|לב|
לינה מספרת לו על ההיסטוריה של משפחתה ועל הקללה משפחתית.  היא טוענת כי ביום הולדתה ה-16, עליה להחליט האם להצטרף לכוחות האור או כוחות החושך... |מכשפה|

|קדימה|לרגל צאת הסרט והגעת הספרים לישראל, אתם מוזמנים לפורום החדש של ההתמכרות הבאה שלכם - פורום יצורים יפהפיים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'אשמח לעזרה'
אשמח לעזרה
14/02/2013 | 11:27
61
שלום, שמי נטלי, סטודנטית שנה שלישית באריאל. יכול להיות שאני עוברת על חוקי הפורום, אבל אני ממש אשמח אם בכל זאת תוכלו לעזור לי ותענו על שאלון חשוב לפרויקט הגמר שלי. הפרויקט עוסק באתר וירטואלי מיוחד לילדים, וכדי להוציא אותו לפועל אשמח אם הורים לילדים בגילאי 8-12 יענו על השאלון מספר דקות  תודה רבה למי שיענה!
https://docs.google.com/forms/d/1LxQ-uSURjUauEsDnu...
לצפיה ב-'המדינה הכירה בשלושה הורים לילדה אחת'
המדינה הכירה בשלושה הורים לילדה אחת
13/02/2013 | 20:15
2
146
המדינה תכיר בבתה של ההרוגה מאסון הכרמל וזוגתה
ועדת ערעורים הפכה את סירוב משרד הביטחון לשלם תגמולים לבתן של הסוהרת פאביולה בוהדנה ורחל אלגבסי, והכירה בכך שהיו לבת 3 הורים.

אני מבינה שמדובר באישור הורות משולשת, רק בדיעבד ורק כשאחד מההורים נספה.
ובכל זאת זה מעניין
לצפיה ב-'ועוד כתבה מהעתונות - פונדקאות בחו"ל להומואים'
ועוד כתבה מהעתונות - פונדקאות בחו"ל להומואים
13/02/2013 | 20:41
65
הרבה אנחנו נשאלים פה על תהליך הפונדקאות
והנה סיכום בYNET

להיות הורים: המדריך השלם לפונדקאות גאה

מילים לחיפוש הנושא בפורום:
אבא ואבא - פונדקאות חול חו"ל
שני אבות פונדקאית תרומת ביצית ביציות
לצפיה ב-'תודה על המידע!'
תודה על המידע!
16/02/2013 | 14:55
7
לצפיה ב-'הסדרות האהובות בתפוז אנשים'
הסדרות האהובות בתפוז אנשים|!|
13/02/2013 | 13:21
13

לכל סדרה, יש פורום משלה |חיבוק|
בימים אלו אנו פותחים שורה של פורומים לסדרות הכי טובות בעולם|גלובוס|

יומניה של קארי בראדשו- סדרת הבת של "סקס והעיר הגדולה"
The Following- סדרת מתח בלשית בכיכובו של קווין בייקון
נאשוויל- סדרה שמביאה אתכם אל מאחורי הקלעים של מוזיקת הקאנטרי
האני בו בו- תופעת הריאלטי הגדולה של השנה
משפחה מודרנית- המשפחה הכי מצחיקה בטלוויזיה
המתים המהלכים - סדרת אימה פוסט-אפוקליפטית

|טי-וי|אם אתם רוצים לנהל את אחד מהפורומים, אתם מוזמנים למלא את הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

|*| אם יש לכם סדרה שאתם מאוד אוהבים ועדיין אין לה פורום בתפוז 8-*, אתם מוזמנים לשלוח את הצעתכם אלינו
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט מכושף'
|מכשפה|מזמינים אתכם לסרט מכושף
12/02/2013 | 09:34
8
יש להן צחוק מרושע, הן אוהבות להתנייד ממקום למקום על מטאטא מרחף, להכין שיקויים בקלחת גדולה ומדי פעם לאכול ילדים. זה בערך מה שידענו על מכשפות עד היום, אבל הגיע הזמן לשנות את כל מה שאנחנו יודעים. אחרי שהערפדים ואנשי הזאב הפכו את עורם ונהיו הדבר הכי לוהט בסביבה, הגיע תורן של המכשפות לבצע את המהפך הגדול.
אנחנו שמחים להזמין אתכם להקרנה מיוחדת של הסרט "יצורים יפהפיים" המבוסס על רב המכר של קמי גרסיה ומרגרט סטול.

לכל הפרטים והרשמה לחצו כאן

לצפיה ב-'פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני נפתח'
פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני נפתח
10/02/2013 | 22:19
23
החששות, הפחדים, הביישנות, חוסר הביטחון וכל מה שקשור לחוסר ניסיון זוגי או מיני - עכשיו כבר לא חייבים להתמודד עם זה לבד. פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר הוא המקום לפרוק, להתייעץ, לקבל תמיכה, לשאול שאלות ולהכיר חברים!|חיבוק|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'למי שבא להציץ על הטור החדש שלי:)'
למי שבא להציץ על הטור החדש שלי:)
10/02/2013 | 19:16
4
152
לצפיה ב-'בא לי '
בא לי
12/02/2013 | 14:37
71
כתבת ממש יפה.
ואגב, הרופא שלך נשמע ממש מקסים, זכית.
שיהיה המון בהצלחה
לצפיה ב-' כתוב נפלא '
כתוב נפלא
13/02/2013 | 20:17
42
שיהיה בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
14/02/2013 | 11:30
46
איזה יופי
שיהיה במזל
מצפים להמשך עידכונים!!!
לצפיה ב-'תודה רבה):) עדכונים בקרוב.'
תודה רבה):) עדכונים בקרוב.
17/02/2013 | 23:04
16
לצפיה ב-'משפחות של 2אמהות מפגשים '
משפחות של 2אמהות מפגשים
08/02/2013 | 20:28
2
135
היי אנחנו משפחה של 2 אמהות  ו3 ילדים (4-14) מהוד השרון ומעוניינות להכיר ולהפגש עם משפחות דומות....
לצפיה ב-'היי'
היי
12/02/2013 | 12:46
83
נשמח להכיר,
אנחנו זוג עם 2 ילדים בגילאים 4 וחצי ו- 3
המייל: limor.no@gmail.com
לצפיה ב-':)'
:)
27/02/2013 | 12:18
27

שלום לכולם,
אני ובת זוגי שוקלות לאחרונה למסד את מערכת היחסים בינינו וכחלק מן התהליך נהייה מעונייניות להרחיב את המשפחה.
אין ספק שעולות תהיות רבות לגבי עתיד הילדים המשותפים, בעיקר הנושא של יחס החברה כלפיהם..
היינו מעוניינות להכיר זוג, עדיפות לנשים, שעברו את התהליך הזה וכיום הם אימהות לילדים. בכדי לשאול... לתהות יחד... להבין... ולהחשף לצורה שבה הדברים מתנהלים.
אני באופן אישי פחות מודאגת מהסטטוס של משפחה גאה, ומאמינה שהתמודדות הילדים עם החברה תלויה בחוזק הנפשי ונקודת המבט שההורים מקנים להם. אך עדיין ההחלטה היא משותפת ורציתי להראות לזוגתי שה"שד" אינו נורא כ"כ...

אשמח לשיתוף פעולה ותגובות...

momoin@walla.com
לצפיה ב-'בקשה לעזרה'
בקשה לעזרה
06/02/2013 | 22:24
104
היי בנות,

אני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה ומבצעת עבודה סמינריונית בנושא הפרעות ודפוסי שינה בתינוקות עד גיל שנתיים.
העבודה עוסקת בבעיות שינה נפוצות בגילאי חצי שנה עד שנתיים: התעוררויות מרובות בלילה, הדורשות מעורבות הורית (הילדים מתעוררים בבכי מספר פעמים בלילה, והורים נדרשים להרגיעם). המטרה של  העבודה היא לבחון את הקשר בין אותן הפרעות שינה, טקס השינה ומזג הילד.
אשמח אם תוכלו לעזור לי ולמלא את השאלון המצורף. ממש כמה דקות ויסייע לי מאוד.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromE...

תודה,
שני
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם האדיבה עבור תינוק'
זקוקה לעזרתכם האדיבה עבור תינוק
06/02/2013 | 20:23
113
אני עוזרת לאם האמורה ללדת את תינוקה בכל יום ואין באפשרותה לקנות ציוד
אנא, כל דבר שיש לכם לתרום
סלקל, עגלה, מיטה, מזרון פעילות, בקבוקים, בגדים לבן בן יומו, דפני לאמבטיה, מכשיר אדים, מגן ראש....כל דבר
אני ממוקמת בתל אביב במקום מרכזי ואוספת עבורה ציוד
אנא צרו איתי קשר
0544602049
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
05/02/2013 | 16:20
70
היי,
אני ובן זוגי בשלבי אחרונים מאוד של הריון פונדקאות בהודו.
אני האב הביולוגי, אנחנו רוצים כי בן זוגי יקבל את חופשת הלידה. אנחנו ידועים בציבור.
שאלות-
1. כיצד מעבירים חופשת לידה בין בני זוג?
2. מכריחים את בן זוגי לקחת חל"ת לפני הלידה והחזרה לארץ. ולכן החשש כי מענק הלידה יהיה נמוך (אין מזכורת על החודש האחרון).
3. חופשת הלידה מתחילה רק בארץ?
4. איך בן זוגי יכול לטפל בילד בקופת חולים?
אשמח לקבל תשובות )
אודי
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
05/02/2013 | 16:20
4
194
היי,
אני ובן זוגי בשלבי אחרונים מאוד של הריון פונדקאות בהודו.
אני האב הביולוגי, אנחנו רוצים כי בן זוגי יקבל את חופשת הלידה. אנחנו ידועים בציבור.
שאלות-
1. כיצד מעבירים חופשת לידה בין בני זוג?
2. מכריחים את בן זוגי לקחת חל"ת לפני הלידה והחזרה לארץ. ולכן החשש כי מענק הלידה יהיה נמוך (אין מזכורת על החודש האחרון).
3. חופשת הלידה מתחילה רק בארץ?
4. איך בן זוגי יכול לטפל בילד בקופת חולים?
אשמח לקבל תשובות )
אודי
לצפיה ב-'ואוו שיהיה במזל טוב'
ואוו שיהיה במזל טוב
06/02/2013 | 09:20
94
לגבי רוב הדברים אין לי מושג.... לגבי תשלום מענק הלידה... באופן עקרוני ניתן להקדים את חופשת הלידה ולצאת אליה לפני הלידה עצמה (החל משבוע 36 לדעתי). בלי שום קשר אם יש שינוי בתלוש האחרון לוקחים את הממוצע של 24 חודשים אחרונים (אם אני לא טועה... כדאי לבדוק בביטוח לאומי)
לצפיה ב-'תשובות אין לי'
תשובות אין לי
06/02/2013 | 18:46
1
90
רק רציתי  לאחל בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/02/2013 | 11:52
20
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
10/02/2013 | 20:29
56
1. אני לא חושבת שיש לבן זוגך זכות לחופשת לידה מכיוון שהוא לא מוכר כאב של התינוק. אצל זוגות נשים אין אפשרות כזו, לא רואה סיבה שזה יהיה שונה אצל גברים (למרות שאין לי מושג איך התהליך עובד בפונדקאות).
2. אין קשר בין מענק לידה למשכורת. מענק הלידה קבוע עבור כל יולדת - 1,719 ש"ח
3. אין לי מושג
4. על מנת שהילד יהיה רשום בקופ"ח גם אצל בן זוגך, עליכם להשלים את תהליך האימוץ.

שיהיה בשעה טובה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה