לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1962919,629 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

לצפיה ב-'שאלת קנדי קראש'
שאלת קנדי קראש
12/06/2014 | 13:16
4
471
מה בדיוק גורם למקל סבא להתמלא, כלומר לעבור שלב?
לצפיה ב-'איזה מקל סבא? '
איזה מקל סבא?
12/06/2014 | 14:49
3
59
לצפיה ב-'זה שבצד שמאל'
זה שבצד שמאל
12/06/2014 | 19:17
2
299
שמראה על התקדמות (פסים אדומים).
עדין לא הצלחתי להבין מה גורם לו להתקדם
לצפיה ב-'בעקרון בכל פעם שאת מורידה סוכריות '
בעקרון בכל פעם שאת מורידה סוכריות
13/06/2014 | 11:24
1
381
הוא מתקדם, ואת צוברת נקודות.

אבל זה לא מה שקובע אם את עוברת שלב או לא.

בכל שלב יש לך משימה שאת צריכה להשלים: בשלבים הראשונים צריך או לצבור X נקודות, או לנקות את המסך מכל ריבועי הג'לי עליו. בתחילת השלב הוא יגיד לך מה את צריכה לעשות כדי לעבור אותו.
לצפיה ב-'תודה. לא שמתי לב'
תודה. לא שמתי לב
13/06/2014 | 12:49
223
עכשיו אדע מה לחפש
לצפיה ב-'דואר רשום'
דואר רשום
12/06/2014 | 13:07
2
227
איך אפשר לדעת האיפה הדואר הרשום האותיות הראשנות rr האחרונה g4
לצפיה ב-'באתר של הדואר'
באתר של הדואר
12/06/2014 | 13:17
108
יש אפשרות להקליד את המספר, ואז מופיע סטטוס הדואר
לצפיה ב-'http://he.isratracker.com/'
http://he.isratracker.com/
13/06/2014 | 07:18
171
לצפיה ב-'שת"פ '
שת"פ
11/06/2014 | 22:43
1
32
לצפיה ב-'פי"ה מתנה קצת אחרת לאחיינית בת שנתיים'
פי"ה מתנה קצת אחרת לאחיינית בת שנתיים
09/06/2014 | 18:02
7
701
היי לכולם,

קוראת אתכם כבר תקופה, ולפעמים צצה מעולם הסמויים
לאחיינית יש יום הולדת בקרוב, ההורים והסבים מפנקים אותה עד מאוד, ולא חסרים לה צעצועים או בגדים.
חשבנו לקנות לה מנוי או כרטיסיה להצגות ילדים או ג'ימבורי או כל חוג/ פעילות/ חוויה אחרת.
המיקום הוא רמת ישי/ יוקנעם/ עמקים/ קריות.

יש למישהו רעיון נחמד?
אני סורקת את הרשת ובינתיים לא מצאתי כלום.
אני מאזור המרכז כך שלא מכירה, ומעדיפה לקנות און ליין.

תבוא הברכה על ראשיכם!
לצפיה ב-'רעיון מצויין! (אני לא מכירה באזור שאת מחפשת)'
רעיון מצויין! (אני לא מכירה באזור שאת מחפשת)
10/06/2014 | 07:42
74
לצפיה ב-'תתיעצי עם ההורים, מה מתאים להם ונוח להם.'
תתיעצי עם ההורים, מה מתאים להם ונוח להם.
10/06/2014 | 13:09
1
248
באופן אישי לא הייתי רוצה שיפילו עלי מנוי שלא מתאים לי ואז ילך סתם לאיבוד.
לחילופין את יכולה לעשות לה יום כייף עם הדודה (אפשר להפוך למנהג) לקחת אותה להצגה/ג'ימבורי וכו'.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/06/2014 | 08:45
61
בכל מקרה בוודאי שאתייעץ עם ההורים, לא אפיל עליהם מנוי בהפתעה.
לצפיה ב-'תבדקי בהיכל התרבות המקומי שלהם'
תבדקי בהיכל התרבות המקומי שלהם
10/06/2014 | 18:13
209
לרוב יש אופציית מנויצ'יק.
לצפיה ב-'אפשר לקנות כרטיסיה לחי בר'
אפשר לקנות כרטיסיה לחי בר
11/06/2014 | 15:13
2
202
או מנוי שנתי לחי בר. תלוי מה התקציב.
זה גם מאפשר כניסה לכל האתרים שלהם.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/06/2014 | 08:44
1
93
החי פארק זה אחלה רעיון
לצפיה ב-'בשמחה! '
בשמחה!
15/06/2014 | 08:25
9
לצפיה ב-'אורטופד ילדים מומחה ומומלץ'
אורטופד ילדים מומחה ומומלץ
09/06/2014 | 09:32
6
174
מתעניינת על אורתופד ילדים מקצועי באיזור המרכז?
לצפיה ב-'נראה לי שמנחם זינגר נחשב לטוב... הייתי'
נראה לי שמנחם זינגר נחשב לטוב... הייתי
09/06/2014 | 10:33
136
אצלו עם התינוקי למשהו מאוד בסיסי (א.ס פרקי ירכיים) אמנם, אבל היה מפוצץ, ואני חושבת שהחברה שהמליצה לי עליו אמרה שהוא מצוין.
הוא היה נחמד ומקצועי, אבל באמת שהייתי אצלו במשהו יחסית בסיסי...
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי,כי שלנו בצפון. חברה המליצה '
לא מניסיון אישי,כי שלנו בצפון. חברה המליצה
09/06/2014 | 11:42
108
על  ד"ר קופילוביץ מאסף הרופא.
לצפיה ב-'קופילביץ (מאסף הרופא)'
קופילביץ (מאסף הרופא)
09/06/2014 | 12:59
42
לצפיה ב-'דני ויגל'
דני ויגל
10/06/2014 | 00:10
1
102
מנהל המרפאה האורטופדית בשנידר
הייתי אצלו דרך הכללית מושלם במרפאה פרטית בהרצליה ב1220 ש"ח
איש מאוד נחמד עם יחס מעולה לילדים
הומלץ לנו ע"י חבר שהוא בעצמו אורטופד מבוגרים
לצפיה ב-'ובקופת חולים מכבי הוא מקבל בראש העין '
ובקופת חולים מכבי הוא מקבל בראש העין
16/06/2014 | 11:55
7
לצפיה ב-'וייגל , כץ '
וייגל , כץ
16/06/2014 | 11:24
6
לצפיה ב-'אז לאילו הופעות תלכו הקיץ?'
אז לאילו הופעות תלכו הקיץ?
08/06/2014 | 21:00
16
344
אם תלכו?
יש לנו כרטיסים לניל יאנג, אבל אני לא יכולה ללכת (יצא בים של אירוע משפחתי)
לצפיה ב-'בקסטריט בויז '
בקסטריט בויז
08/06/2014 | 22:17
52
לצפיה ב-'לא הולכים'
לא הולכים
09/06/2014 | 09:59
66
לצפיה ב-'היינו כבר בסטונס '
היינו כבר בסטונס
09/06/2014 | 10:04
287
החצי היה בפרודיג'י ועוד שבוע וחצי טס לו לפסטיבל רוק בצרפת. נראה לי שמיצינו את מכסת ההופעות לשנה זו...
לצפיה ב-'סירק דה סוליי'
סירק דה סוליי
09/06/2014 | 11:15
303
וזהו זה כרגע. שומרים כסף לטיול גדול בארה״ב.
לצפיה ב-'היינו בפרודיג׳י, נלך לפיקסיז וסאונדגארדן'
היינו בפרודיג׳י, נלך לפיקסיז וסאונדגארדן
09/06/2014 | 14:08
247
כבר יש כרטיסים.
התבאסנו להפסיד את הסטונס אבל 700 ש״ח לכרטיס זה כבר באמת יותר מדי...
לצפיה ב-'מסכת סיום כיתה ג''
מסכת סיום כיתה ג'
10/06/2014 | 00:10
2
144
לצפיה ב-''
10/06/2014 | 07:43
26
לצפיה ב-'מה, באמת יש לכם מסכת סיום? אני אכולת קנאה.'
מה, באמת יש לכם מסכת סיום? אני אכולת קנאה.
10/06/2014 | 08:41
354
כל מי שבא השנה לארץ לא מעניין אותי, אבל ממסכת סיום הייתי יכולה ליהנות...
לצפיה ב-'שומרים את הכסף לרילוקיישן-שם נראה הרבה'
שומרים את הכסף לרילוקיישן-שם נראה הרבה
10/06/2014 | 08:49
3
654
הופעות

לצפיה ב-'לאן אתם עוברים? בהצלחה! '
לאן אתם עוברים? בהצלחה!
10/06/2014 | 10:39
2
72
לצפיה ב-'ניו יורק '
ניו יורק
10/06/2014 | 12:37
1
106
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
11/06/2014 | 10:26
40
לצפיה ב-'חוסכת וממתינה בסבלנות שבון ג'ובי יגיעו לארץ'
חוסכת וממתינה בסבלנות שבון ג'ובי יגיעו לארץ
10/06/2014 | 12:36
1
381
שיגיעו כבר!

לצפיה ב-''
10/06/2014 | 22:14
217
הייתי בהופעה שלהם ממש מזמן, אבל מביעה תמיכה במשאלתך...
לצפיה ב-'הייתי עד כה בבקסטריט בויז'
הייתי עד כה בבקסטריט בויז
10/06/2014 | 22:26
325
(להולכות - שתדענה לכן שהיתה הופעה מדהימה, ואפילו לא הייתי הכי מבוגרת בקהל )

ובנוסף הייתי בפסטיבל מוסיקה במשך 3 ימים (ליום השלישי לא הלכנו, כבר התעייפנו), שכלל הופעות של The Cure, Outkast ואפילו מתיסיהו!

בתכנית לקיץ: סנטנה וסאונדגרדן.
לצפיה ב-'אם הייתה לי אפשרות, אז לבקסטריט בויז'
אם הייתה לי אפשרות, אז לבקסטריט בויז
13/06/2014 | 08:57
197
היה מתאים לי ללכת למופע שלהם, מה שכן, כל כך בא לי פעם אחת לראות הופעה של שלמה ארצי, מה גם שהיה מתאים לי לפגוש אותו פעם אחת ולומר לו עד כמה שאני אוהבת אותו. היה מתאים לי גם ללכת להופעה של ריטה פעם אחת, הדיווה המדהימה הזאת, גם אותה היה מתאים לי לפגוש, לומר לה עד כמה אני אוהבת אותה.
לצפיה ב-'שאלת מגורים- יישוב לעומת עיר-יתרונות וחסרונות'
שאלת מגורים- יישוב לעומת עיר-יתרונות וחסרונות
08/06/2014 | 16:41
10
839
היי לכולם,
אז ככה, היום אנחנו (אני, בעלי+1 בת שנתיים וחודשיים), גרים בעיר קטנה (מעלה אדומים) סמוכה לעיר גדולה (ירושלים) שבה אנו עובדים ושבה אני לומדת.
כיום גרים בדירת שלושה חדרים, קומה 3 מתוך 3. מרוצים מהשכונה שלנו ומהעיר עצמה, ומהשירותים שהיא מציעה.
אך, חוזה השכירות נגמר ואנו בשלבי תכנון להרחבת המשפחה ואני מעוניינת לעבור לדירת 4 חדרים, קומת קרקע עד קומה שנייה. בנוסף לכך גינה או מרפסת.
כנראה השאיפות שלי מוגזות מדי לעיר שבה אני גרה, כי דירות נורמליות שעומדות בקריטריונים אלו רחוקות פי שניים מהתקציב שלנו עבור שכירות.
דירות אחרות הם פשוט נוראיות מבחינת תנאי המחיה בהם+קומה גבוהה/ ללא מרפסת כלל.

אז יצאתי מקו הנוחות, ובעקבות כך, שיש לי חלום נושן לגור ביישוב, בית+גינה+כלב, גיליתי מקום מדהים, סמוך לירושלים,
מרחק הנסיעה מהיישוב לירושלים זהה למרחק הנסיעה ממעלה אדומים לירושלים, גם בשעות העומס וגם כשהכבישים פנויים.
יתרה מזו, אפילו מצאתי דירה מדהימה, 4.5 חדרים, ענקית+גינה, פחות ממחיר הסף שלנו.
מעבר לתנאים היבשים ומחיר השכירות זאת נראת לי פשוט הזדמנות להגשים חלום, ולעבור למקום קהילתי עם איכות חיים גבוהה יותר מזו שיש לנו כעת.

החסרונות:
1. חסרון אחד והוא משמעותי, בעיר הנוכחית יש לי עזרה מחמותי ומחמי עם הילדה, להוציא אותה מהמעון, פעמיים בשבוע, בייביסיטרים ועוד ועוד,
והיות ואני סטודנטית ואני נמצאת במשרה זמנית במקום העבודה לעיתים נדרש ממני להישאר שעות נוספות, וכיוון שאני רוצה בכל מאודי להישאר במקום העבודה הזה,
העזרה של חמותי היא מאוד אטרקטיבית.
מצד שני, יחד עם העזרה שחמותי נותנת לי היא לא פעם ולא פעמיים מתערבת לי בחינוך ובדברים נוספים.
אז ככה שגם ניתוק ממנה יכול להועיל.
ביישוב אני אצטרך למצוא בייביסיטר ולמרן יותר עם הבעל בעת ההוצאה ל הילדה מהמעון, דבר שהוא אפשרי אך מצריך התארגנות רבה ומדודקדת יותר.
2. החסרון השני: הנגישות, כיום אנו עם רכב אחד והיות והתחבורה הציבורית בעיר הנוכחית היא מצויינת אנחנו מסתדרים מאוד ושנינו משתמשים לרוב בתחבורה הציבורית
ביישוב התחבורה הציבורית היא שיש פעמיים בשעתיים אוטובוס, דבר שמגביל אותנו מאוד, ונצטרך לקחת בחשבון שאחד מאיתנו ישתמש ברכב (מה שמעלה את ההוצאות),
והשני יצטרך לעלות בטרמפים/ באוטובוס שמגיע אחת לשעתיים/ שנצא בבוקר ביחד ורק בחזרה אחד יצטרך לחזור איכשהו הביתה.
הבנתי שהאנשים ביישוב מאוד עוזרים זה לזה אך בתור מישהי מאורגנת קשה לי לסמוך על הנס.
וגם עניין התחבורה והנגישות הוא עניין שצריך לתזמן ולתאם מראש, אך אני מאמינה שנוכל להסתדר.
3.חסרון נוסף, היישוב ממוקם בסמוך מאוד לכפרים ערביים, הבנתי שקיימת ידידות בין האוכלוסיות השונות, וזה דבר שפחות מטריד אותי, ואני מאמינה לגור באיזורים אלו מבחינה אידאולוגית
אך אשמח לקבל הארות בנושא.

בבקשה, תאירו את עיני, אשמח לקבל תובנות מאלו שעשו שינוי שכזה, ואשמח לקרוא כל תגובה בנושא.

הלב והראש שלי רוצים לעבור ליישוב, אך אולי אני רואה את הכל וורוד מדי...

לצפיה ב-'תבדקי טוב את נושא עומסי התנועה'
תבדקי טוב את נושא עומסי התנועה
09/06/2014 | 08:17
3
390
כי אם הבנתי נכון את האיזור שאת מדברת עליו - יש עומסי תנועה נוראיים, ואין פתרון באופק בשנים הקרובות.

אני גרה ביישוב בעצמי, ומה שאני יכולה לומר זה שאם שני בני הזוג ממקמים את מרכז חייהם (עבודה + לימודים) בעיר הגדולה, אז כל הבית צמוד קרקע והגינה, והקהילה, וכל מה שתרצי, לא שווה את זה. בעיני היתרונות של חיי יישוב באים לידי ביטוי כשאחד מבני הזוג עובד במקום.
לצפיה ב-'אנחנו בין כה וכה לא גרים בעיר המרכזית'
אנחנו בין כה וכה לא גרים בעיר המרכזית
09/06/2014 | 16:57
2
292
אנחנו לא גרים גם ככה בעיר הגדולה שב כביכול מרוכזים חיינו מסיבות שונות.
גם כה אנחנו חווים את העומסים בכל בוקר צ(אלא אם כן יוצאים מוקדם מוקדם)...
לצפיה ב-'כן, אבל ...'
כן, אבל ...
09/06/2014 | 18:12
278
כמה שמעלה אדומים היא עיר *קטנה* - היא עדיין עיר, על כל המשתמע מבחינת שירותים, קניון וכו', ויש לך את חמיך וחמותך.

אני גרה מצפון לירושלים, ויש מישהי שעובדת איתי שבאה ממעלה אדומים, ואני רואה את ההבדלים. אז לי כבר אין ילדים קטנים, וזה שונה, אבל השנה האחרונה, שבה בן הזוג שלי הפסיק לעבוד ביישוב, ונוסע גם הוא לירושלים, העלתה בנו מחשבות שניות. (וכאמור, אני לא צריכה לרוץ חזרה כדי להיות במעון ב- 15:45 או בגן ב- 16:00. הילדים שלי מחכים בבית עד שאני מגיעה, ובכל זאת)
לצפיה ב-'אני גרה ביישוב דרומית לעיר גדולה'
אני גרה ביישוב דרומית לעיר גדולה
09/06/2014 | 21:17
240
כזה שמגיע אליו אוטובוס פעם בשעה. עם ילדים בלי רכב זה סיוט. הפסדת אוטובוס בגלל פקק קטן, עיכוב קטן וכו' ואת כבר תקועה שעה שלמה וצריכה לג'נגל שכנים וכו' וזה ממש לא קל. הבעיה היא לא ההלוך אלא החזור
לצפיה ב-'מסכימה עם פלגיה אכן יש פקקים'
מסכימה עם פלגיה אכן יש פקקים
09/06/2014 | 10:03
4
376
ולגבי הטרמפים בעבודה הקודמת שלי שעבדתי בירושלים היו כמה נשים מהישובים באיזור שאת מדברת זה כל כך מגביל כשאין רכב וכשיש ילדים לאסוף בשעות מסוימות זה הופך את הנושא למעיק ביותר
לצפיה ב-'יש לנו רכב אחד'
יש לנו רכב אחד
09/06/2014 | 16:04
3
288
מאיפה אתן יודעות לאן התכוונתי כי לא נראה לי שאתן קולעות למקום הנכון. מכל הכניסות של ירושלים יש פקקים בבוקר. אני באופן כללי יוצאת ממעלה אדומים כל יום בשש וחצי כדי להספיק להיות בשמונה בעבודה . וכך אעשה גם אם אעבור ליישוב...
לצפיה ב-'הבעיה היא יותר בחזרה'
הבעיה היא יותר בחזרה
09/06/2014 | 18:08
2
270
ואם את צריכה לעבור בדרך שלך את צומת הכניסה לאדם - את בבעיה. זה לא סתם פקקים, אלא פקקים שאי אפשר לצפות. לא מבחינת שעה, לא מבחינת משך הזמן, ולא מבחינת שום דבר אחר.
אם טעיתי, והתכנון שלך הוא גוש עציון - אז אני לוקחת את הדברים שלי בחזרה. שם נראה לי שהמצב טוב בהרבה.
לצפיה ב-'אז זה לא לכיוון הגוש ולא לכיוון אדם...'
אז זה לא לכיוון הגוש ולא לכיוון אדם...
09/06/2014 | 18:38
1
87
לצפיה ב-'הבעיה שיש רכב אחד וילדים בכזה מקום'
הבעיה שיש רכב אחד וילדים בכזה מקום
10/06/2014 | 07:19
234
שהילדים גדלים הם נוסעים בהסעות לבית ספר איזורי זה אומר שעל מנת שאחר הצהרים ילכו לחברים צריך להסיע לישוב אחר ולא תמיד זה ממש קרוב אני לא מדברת בכלל על חוגים מרוחקים ואם צריך ריפוי בעיסוק או קלנאית תקשורת או כל שרות אחר באופן קבוע זאת לוגסטיקת הסעות מורכבת במיוחד שיש כמה ילדים
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
09/06/2014 | 16:51
318
גם אנחנו עברנו מעיר גדולה לישוב קטן (או כמו שאני קוראת לזה - "החור")
בעיניי הבעיה הכי גדולה היא הנגישות, גם אנחנו עם רכב אחד ולא פשוט להסתדר ככה (עד עכשיו בעלי למד בעיר אחת ואני לומדת בעיר אחרת, עכשיו לשמחתי בעלי מסיים את הלימודים והעבודה תספק לו הסעות אז זה יקל עלינו), אמנם את צודקת שיש המון עזרה אחד עם השני בתוך הישוב (יש טרמפיאדה ויש לוח טרמפים בפייס) אבל זה משהו שקצת קשה לבנות עליו ואצלנו שמור למקרים חריגים בלבד

אין לי ילדים עדיין, ככה שאני לא יודעת להגיד לך לגבי העזרה מחמותך, אבל זה נשמע לי גם כשיקול שצריך לקחת. כמו כן, מקום קטן זה מקום שכולם מכירים את כולם לטובה ולרעה, אם משתלבים אז מצוין..אבל אם לא אז יותר קשה

ולמרות זאת, אני ממש מרוצה פה, האיכות חיים היא שונה - הכל ירוק, מלא חיות שונות וילדים משחקים בכל מקום, נשמע לי כמו מקום טוב לגדל בו ילדים :)
לצפיה ב-'פורום The Voice נפתח ב'
|*|פורום The Voice נפתח ב|תפוז|
08/06/2014 | 13:07
1
16
ארבעה אישים גדולים מתחום המוזיקה הישראלית מתחרים ביניהם על מציאת הקול הגדול הבא של ישראל -אביב גפן, שרית חדד, שלומי שבת והשופט החדש מוש בן ארי בוחרים את הזמרים אותם ירצו לקדם, באופן בלתי מושפע ממראה חיצוני - בעזרת "האודישן העיוור" - והופכים למנטורים שלהם|!|

הפרק הראשון של העונה השלישית ישודר היום בערב ואתם מוזמנים לפורום The Voice המחודש כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נצל"ש, בחברתנו מחפשים עוזר מחסנאי / עובד '
נצל"ש, בחברתנו מחפשים עוזר מחסנאי / עובד
08/06/2014 | 20:40
132
כללי:
ליבואן מוביל בראשון לציון דרוש איש רב פעלים לעבודה מעניינת בסביבה דינמית ותומכת.
( בקרו בדף הפייסבוק ובאתר הבית )

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...

אל תספרו שאמרתי אבל אולי המשרה גם תתאים להורים צעירים או סטודנטים שקצת לחוצים בשעות, בתנאי כמובן שמתנהגים כמו בני אדם.
לצפיה ב-'אם תהיתם לאן נעלמתי'
אם תהיתם לאן נעלמתי
05/06/2014 | 16:47
15
936
אז הנה מה שקרה:

מבית חולים לסוג של בית משוגעים

אז ככה, מהרגע שפסח נגמר, בשבת של אותו השבוע, הייתי מאושפזת, עכשיו אני בשיקום, למרות שמסביבי הכל יותר נראה כמו בית משוגעים, כי אני כרגע במחלקת סיעוד מורכב שיקומי, שזה אומר, המון מבוגרים מסביבי, קצת לא נורמלים, אחת צועקת כאן ומקללת, אחד דופק על השולחן וממלמל, בקיצור בבית השיקום, שמחה וצהלה.

הגעתי היום לשיקום, לאחר כחודשיים של שכיבה בבית החולים, כי לא ממש יכולתי ללכת, כמו שאתם יודעים, עם כאבי תופת, כל היום על משככי כאבים, אבל כרגע אני אומנם מקבלת משככי כאבים, אבל לא ברמות שקיבלתי בהתחלה.

אז החוויות של בית החולים לא היו משהו, כל פעם מישהי אחרת מתאשפזת ומשתחררת, כאשר אני נשארת דיי באותו המצב, למרות שהכאבים הלכו ופחתו, עדיין נשארו לי כאבים, גם היום, אבל תודה לאל, זה דיי עבר.

כרגע החוויות שלי מרגישות כמו בבית אבות, כי המצב כרגע, שלי נרשם, שהמצב שלי הוא שיקום סיעודי מורכב, כי עד יום ראשון לא יכולתי ללכת, נאלצתי להיות בכיסא גלגלים כל הזמן, כך שהעבירו אותי כרגע למבוגרים, בני 70, בערך, אני מרגישה כמו בתוך סרט, כולם זקנים, כל אחד נמצא בעולם משל עצמו.

אחד מכה על השולחן כל הזמן, מנסה לקרוא למישהו, לא יודעת למי, מסתכל על האוויר, דופק כל הזמן על השולחן, או על הכיסא, מציק לכולם. מישהי אחרת, לא מפסיקה לצעוק, לקלל, בינתיים מנסים להרגיע אותה עם השיר "דינה ברזילי", זה עוזר קצת, אבל מדי פעם היא צועקת איזו קללה, לא בטוח למה זה.

בינתיים אני תפסתי כאן את עמדת המחשב, כי למעשה אף אחד כאן לא ממש צריך את המחשב, כי כמעט אף אחד כאן לא ממש מתקשר עם העולם, כך שאני זכיתי בעמדת המחשב, בבלעדיות כמעט, כי לשאר אין ממש צורך או רצון להשתמש במחשב.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
לצפיה ב-'טוב לקרוא אותך '
טוב לקרוא אותך
05/06/2014 | 17:21
10
420
כבר דאגתי.
אני שמחה לקרוא ועוד יותר אשמח לקרוא שאת חוזרת הביתה.
לצפיה ב-'אני גם אשמח, שכבר לא יהיו לי כאבים'
אני גם אשמח, שכבר לא יהיו לי כאבים
05/06/2014 | 17:31
1
418
כי יצאתי בערב החג לחופש, אבל כבר חזרתי באותו הערב בגלל הכאבים.
לצפיה ב-'אם בא לך למסרר אותי '
אם בא לך למסרר אותי
05/06/2014 | 17:38
370
עם קצת יותר פרטים אשמח.
לצפיה ב-'הנה המשך החוויות שלי'
הנה המשך החוויות שלי
06/06/2014 | 09:57
7
499

המשך חוויותי במוסד הסגור - או איך נקלעתי לסרט של טים ברטון

אז עברתי לילה אחד במוסד הסגור, אני כאן בשיקום, במחלקה הגריאטרית, אולי מעבר לגריאטרית, השכנות שלי לחדר הן, אחת בולגרייה, מדברת ככל הנראה בולגרית או רוסית, עדיין לא החלטתי, שומעת את התוכנית בקולי קולות, השנייה, מונשמת, לא יודעת בדיוק איפה היא חיה, בקיצור מצד אחד שקט מוחלט, מהצד שני רעש מוחלט, ובאמצע אני.

אני לא מבינה למה לשכנה המונשמת בודקים דופק בכלל, היא ממילא לא מגיבה, אבל לפחות מהצד שלה יש שקט, אני בינתיים מרגישה כמו בסרט קן הקוקיה, למרות שבלילה הרגשתי יותר כמו באיזה סצינה מתוך הסרטים של טים ברטון, פתאום באחת עשרה בלילה, יוצא לי איזה יצור מהחדר, נראה כאילו נחת היישר מהסרטים של טים ברטון, עם שיער פרוע, נראה כמו הפרופסור המשוגע מהסרט "המספריים של אדרוארד", יותר נכון נראה כמו אדרוארד בעצמו, ככה היצור האפל, יוצא אל תוך הלילה, גורר את הכיסא גלגלים שלו לעבר השירותים, מצד אחד קולות מכונה ההנשמה של השכנה לידי, מהצד השני קולות מכונת החמצן של זאת ממולי, בעוד שאני מנסה להרדם, יצא לו הייצור האפל הזה כשהלילה ירד על הייקום וגם על בת ים, בבית השיקום.

ניסיתי לפתוח את החלון בשביל אולי לקבל קצת רעש עירוני, קיבלתי יותר מדי רעש עירוני, כזה שאני לא רגילה אליו איפה שאני גרה, אומנם לא כל כך רחוק מהאיזור של השיקום, אבל גם לא כזה קרוב. באותו הזמן שאני מנסה להרגע ולהרדם, אני שומעת כל הזמן את כסא הגלגלים של אותו ייצור אפל, את אותן החריקות, ככה שעם החושך מסביב, האור הקטן של המנורה שינה שיש ליד המיטה שלי, כל דבר באור כזה נראה עצום.

לפני שהלכתי לישון, התיישבתי באולם האוכל, מחכה לראות את רמזור, הצוות מבחינתם כבר סגרו את האור על אולם האוכל, כי הם רגילים שהחולים שלהם, בני 70 ומעלה, שממילא, רובם לא ממש נמצאים בגדר חיים, אלא מחוברים למכונת חמצן, לא יודעים מה קורה איתם, אלה שעוד מדברים, גם לא יודעים מה קורה איתם, ממשיכים לצעוק אל תוך הלילה, אבל גם צועקים אל תוך היום.

היום העירו אותי בחמש וחצי בבוקר, כשאני לא מבינה כל כך למה להעיר אותי כל כך מוקדם, אני ממילא בן אדם שמתעורר מוקדם מאוד, זה ממש ביאס אותי יכולתי לישון עוד קצת, אבל לצערי הרב, נכנסו לחדר, הדליקו את האור, כך שלא יכולתי כבר להרדם, עם כל הרעש של המכונת הנשמה של השותפה שלי, אי אפשר לישון.

עכשיו שוב, ההוא שמכה על השולחן, היום החליט לזרוק מפית, אני שומעת עכשיו צעקות מכל צד, אחת צורחת פולנייה, האחרת סתם צועקת, יש עוד כמה שצועקות, אני ממש מרגישה בקן הקוקיה, זה מצב אבסורדי, אני רק מקווה שיעבירו אותי לשיקום של צעירים יותר ולא של מצב הזוי כל כך, אני מרגישה כל כך לא שייכת, כל כך לא שייכת שחשבו שאני בכלל אחת מהאורחים של החולים כאן ולא אחת בשיקום, עכשיו, מה אתם הייתם עושים במצב הזה??
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
לצפיה ב-'עם כל ההבנה למצב שלך'
עם כל ההבנה למצב שלך
06/06/2014 | 12:49
6
551
קצת לא נעים לקרוא את האופן שבו את מתארת את האנשים שמאושפזים בסביבתך. . בסך הכל מדובר באנשים חולים שבודאי לא מנסים להטריד את מנוחתך או למנוע מימך שינה (החצופה הזו שמעיזה להשתמש במכונת הנשמה ועוד בודקים לה את הדופק - ממש שערוריה).

דותן
לצפיה ב-'זה נכתב בסך הכל בציניות, בצורה כזאת'
זה נכתב בסך הכל בציניות, בצורה כזאת
06/06/2014 | 13:06
3
449
שתעודד אותי, כי מה לי, בת 32 ולזקנים בני שבעים, שמונים, אני בסך הכל כתבתי בצורה שתשעשע אותי ותצחיק אותי, אחרת אני אהיה בדיכאון מכל המצב הזה.
לצפיה ב-'החלמה מהירה והקלה בכאבים ככל הניתן'
החלמה מהירה והקלה בכאבים ככל הניתן
06/06/2014 | 13:24
386
מאחל לך עוד שנים רבות של בריאות טובה.

דותן
לצפיה ב-'שתהיי בריאה במהרה, אמן!'
שתהיי בריאה במהרה, אמן!
11/06/2014 | 22:39
1
16
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/06/2014 | 07:08
16
לצפיה ב-'שחרר בן אדם... סה"כ קצת ונטילציה.'
שחרר בן אדם... סה"כ קצת ונטילציה.
06/06/2014 | 23:03
1
90
לצפיה ב-''
11/06/2014 | 22:40
5
לצפיה ב-'יכולה לארגן לך ספרים? סרטים? משהו?'
יכולה לארגן לך ספרים? סרטים? משהו?
05/06/2014 | 21:37
86
לצפיה ב-'תרגישי טוב יקירה!'
תרגישי טוב יקירה!
05/06/2014 | 21:57
305
מקווה שאת משתפרת
לצפיה ב-''
06/06/2014 | 07:47
1
30
לצפיה ב-'תודה לכם על כל הדאגה והתמיכה'
תודה לכם על כל הדאגה והתמיכה
06/06/2014 | 07:51
113
לצפיה ב-'דיקור: מישהו מכיר את יאיר מימון, רן כליף?'
דיקור: מישהו מכיר את יאיר מימון, רן כליף?
05/06/2014 | 12:48
2
416
מחפשת המלצות על דיקור סיני באיזור המרכז, עם דגש על בריאות האשה, ציסטות וכו'. האם מישהו מכיר את המטפלים יאיר מיימון ורן כליף?
לצפיה ב-'לא מכירה את אלו ששאלת לגביהם'
לא מכירה את אלו ששאלת לגביהם
06/06/2014 | 01:06
183
אבל יש את אביב מסינגר בבריאת ברמת אביב. הוא מומלץ על ידי הרבה בנות. לי אישית הוא כנראה לא הצליח לעזור אבל הוא אדם מאוד נעים.
לצפיה ב-'אני מכירה את שונטל זלקינדר'
אני מכירה את שונטל זלקינדר
16/06/2014 | 00:47
109
שהיא מצויינת ואני מאוד מחזיקה ממנה
לצפיה ב-'אחת ולתמיד חייבת להבין -'
אחת ולתמיד חייבת להבין -
05/06/2014 | 12:36
6
917
אני כל הזמן קוראת שאסור להקפיא בשנית מזון שהופשר. האם הכוונה גם למצב שבו היה לי בשר טרי שהקפאתי, הפשרתי, והכנתי ממנו תבשיל? גם את התבשיל הזה אסור לי להקפיא?

(כן כן חופשת הלידה מגיעה לקיצה ואני מתחילה להכין סטוקים של מזון לעולל)

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'לא. אם בישלת את הבשר עד תום '
לא. אם בישלת את הבשר עד תום
05/06/2014 | 12:42
439
אפשר להקפיא.
לצפיה ב-'בשר שבישלת אפשר להקפיא'
בשר שבישלת אפשר להקפיא
05/06/2014 | 21:58
301
אני קונה בשר טחון בסופר, הזה שהוא כאילו טרי אבל מופשר, אני לא מקפיאה אותו אבל מכינה ממנו אוכל ומקפיאה.
לצפיה ב-'מגניב! תודה על התשובות. '
מגניב! תודה על התשובות.
06/06/2014 | 10:18
3
68
לצפיה ב-'תכל'ס? רוב הבשר ה"טרי" שאת קונה בסופר'
תכל'ס? רוב הבשר ה"טרי" שאת קונה בסופר
06/06/2014 | 23:06
2
492
הוא בשר מופשר... ואז את מקפיאה אותו שוב בבית, ומפשירה שוב ומשבלת ו..... אף אחד לא מת
לצפיה ב-'תגידי - נצלוש - כמה '
תגידי - נצלוש - כמה
07/06/2014 | 13:21
400
זמן אפשר להשאיר במקרר את העוגת קוביקוקוס שפעם נתת לה מתכון? עוגת באונטי, אאל"ט?
לצפיה ב-'אני לא מקפיאה אותו'
אני לא מקפיאה אותו
08/06/2014 | 19:52
226
אני מכינה את האוכל ומקפיאה אותו. אם אני יודעת שזה בשר להקפאה אני משקיעה עוד כמה שקלים וקונה בשר טרי טחון.
לצפיה ב-'המלצות לאופני כושר/אליפטיקל ?'
המלצות לאופני כושר/אליפטיקל ?
05/06/2014 | 08:04
13
253

איזה חברה מומלצת ממי להתרחק..
תודה!
לצפיה ב-'יש לי רעיון יותר טוב :)'
יש לי רעיון יותר טוב :)
05/06/2014 | 21:38
12
285
TRX
ומדרגה+חבל קפיצה..

יכולה לשלוח לך אימונים שיהיו הרבה יותר אפקטיביים מסתם מסות של אירובי.
מה דעתך?

* הכותבת הינה מדריכת כושר בהתהוות :P
לצפיה ב-'האם הכותבת המייעצת תוכל לעזור בתרגיל מסויים?'
האם הכותבת המייעצת תוכל לעזור בתרגיל מסויים?
08/06/2014 | 18:23
11
150
לאחר ההורדה במשקל מנסה (כמובן לרדת עוד) ובעיקר להעלים או למצק יותר את הירך הפנימית-האם יש תרגיל מומלץ ? יש מנוי לחדר כושר וגישה למכשירים במידה וזה לא תרגיל בבית אבל המדריכים שם כפכף אחד אחד.
לצפיה ב-'היוש :)'
היוש :)
08/06/2014 | 18:55
4
132
יש תרגיל מצוין  במשקולות חופששאני חושבת עליו,
אבל הייתי מעדיפה שמדריך  ינחה אותך עליו, הוא נקרא סומו סקוואט.
מעבר לזה,

יש מכונה בחדר כושר ש"פותחת" ו"סוגרת" רגליים בשני כיוונים שונים, פנימה והחוצה,
יודעת על מה אני מדברת?
לצפיה ב-'תודה !!! הלכתי למכונה הזו '
תודה !!! הלכתי למכונה הזו
11/06/2014 | 10:27
3
69
והרגיש סבבה . עשיתי סטים גם של הפנימה -החוצה וגם החוצה -פנימה.

ורק לתאר לך כמה שהם נעליים- הלכתי למדריכים שהיו (דיברו 2 אז ניגשתי לשניהם) ושאלתי אם יכולים לעזור לי עם תרגיל שנקרא סומו סקוואט. התחילו להתווכח בינהם איזה תרגיל זה וכל אחד התגים לי תרגיל שונה לגמרי.
תענוג!!
לצפיה ב-'מי שאראה לך תרגיל,'
מי שאראה לך תרגיל,
12/06/2014 | 08:02
2
46
עם משקולת מאונכת לגוף, ולהתכופף בפיסוק.
צדק

(איפה את מתאמנת? אני אבוא לכפכף.)
לצפיה ב-'אף אחד לא היה קרוב אפילו.'
אף אחד לא היה קרוב אפילו.
12/06/2014 | 11:26
1
47
הראשון הרים משקולת והוריד אותה בקשת לגוף (כמו מתאבק סומו אבל..בידיים ..את יודעת כמו שהם מניחים ת'ידיים על הרגליים בכיפוף גב).
והשני עם ידיים לצידי הגוף הרים והוריד משקולת.

בנווה עוז פתח תקווה- מביאה את הכפכף מהבית?
לצפיה ב-'מה ד'פאק?'
מה ד'פאק?
12/06/2014 | 11:36
38
30.10  מסיימת וינגייט, שולחת מסר, ובאה לקרוע לך את הצורה

(רק כי אני מעריצה אותך.)
לצפיה ב-'תנסי גומיות. אפשר גם בבית, לא חייבים חד"כ'
תנסי גומיות. אפשר גם בבית, לא חייבים חד"כ
09/06/2014 | 04:16
5
114
רק לדאוג לשמור על הגב - המשיכה הזו של הרגל נוטה לעשות נטיה לעקם את הגב. זהירות.
לצפיה ב-'ועוד:'
ועוד:
09/06/2014 | 04:20
4
89
שוכבים על הצד, נשענים על המרפק.
מרימים *לא* את הרגל "העליונה" (תני לה לשכב על הרצפה), אלא את ה"תחתונה" (תעבירי אותה קצת קדימה, לפני הגוף).
אם לובשים משקולות על הרגל שמרימים - עוד יותר טוב.
לצפיה ב-'תודה!!!! '
תודה!!!!
11/06/2014 | 10:33
3
39
עשיתי על מזרן את התרגיל שהצעת וממש הרגשתי ת'שריר אומר לי שלום.

תוכלי להסביר מה הכוונה עם גומיות- לא כל כך הבנתי.

שוב תודה
לצפיה ב-'שמחתי לעזור . הנה מצאתי לך מדריכים'
שמחתי לעזור . הנה מצאתי לך מדריכים
12/06/2014 | 02:40
2
47
לתרגילים יעודיים עם גומיות - עדיף לראות, מאשר לפענח את ההסברים שלי . מקווה שיעזור גם כן:
http://www.youtube.com/results?search_query=inner+...

לצפיה ב-'ממש ממש תודה! שיחקת אותה ב ע נ ק!'
ממש ממש תודה! שיחקת אותה ב ע נ ק!
12/06/2014 | 11:27
1
45
לצפיה ב-' שמחתי לעזור. תהני.'
שמחתי לעזור. תהני.
14/06/2014 | 23:26
9
לצפיה ב-'הוט - חוק שירות לקוחות'
הוט - חוק שירות לקוחות
03/06/2014 | 17:14
8
550
בזמנו, לאחר שחוק שירות הלקוחות נכנס לתוקף, במענה של הוט הייתה אפשרות להשאיר מספר טלפון לחזרה. אממה? הם היו שולחים אוטומטית 2-3 SMS שהתקשרו ולא היה מענה.

כשהתלוננתי על כך לנציג השירות, נענתי :קחי את מספר הפניה ולכי עם זה לבית משפט.
כלומר, ממש לא היה אכפת להם. כנראה שהחוק לא נאכף או שהעונש ממש לא מרתיע.

אתמול שוב נזקקתי להם, ועכשיו אפילו אפשרות להשאיר מספר טלפון לחזרה כבר אין. המתנתי כ 25 דקות עד שנעניתי.

ניסיתי לחפש אם יש תביעה ייצוגית בנושא, ולא מצאתי.

מישהו כאן אולי יודע איך אני יכולה להתקדם עם זה? האם יש טעם? יש איפה להתלונן? משהו קורה עם החוק הזה? או כל עצה אחרת מה לעשות?
כשצריך אותם זה ממש יאוש!
לצפיה ב-'לא יותר פשוט לעזוב אותם?'
לא יותר פשוט לעזוב אותם?
03/06/2014 | 22:55
67
לצפיה ב-'תעזבי אותם'
תעזבי אותם
03/06/2014 | 23:43
243
הוט הם השטן של שירות הלקוחות
הם יודעים את זה ולא אכפת להם שהם השטן.
לצפיה ב-'לעזוב '
לעזוב
04/06/2014 | 09:36
33
לצפיה ב-'לי היה יותר גרוע- כן היתה אפשרות להשאיר טל' '
לי היה יותר גרוע- כן היתה אפשרות להשאיר טל'
04/06/2014 | 21:24
253
לחזרה, השארנו את הטלפון של בעלי, למחרת חזרו אליי- התקליט אמר מיד תועברו לנציג שיתפנה- המתנתי על הקו 20 דקות עד שהנציג התפנה... שלא לדבר על זה שביקשתי מהנציגה ליצור קשר עם בעלי והדבר לא קרה, אז הוא התקשר אליהם והיה 50 דקות על הקו!
בסופו של דבר אנחנו החל מהשבוע לקוחות של יס, מאסנו בהוט אחרי למעלה משנה שבה אנחנו משלמים על 100 מגה אינטרנט ומקבלים 6-7 מגה (מזל שאין את הרעש חיוג של המודם).
לצפיה ב-'לעזוב זו תמיד אפשרות'
לעזוב זו תמיד אפשרות
05/06/2014 | 09:52
185
ללא קשר, חיפשתי אפשרות של תביעה ייצוגית או צורה כלשהי של אכיפת החוק. אם מישהו מתמצא בנושא, אשמח לעצות.
לצפיה ב-'השירות שלהם גרועה, אני בזכות זה מקבלת הטבות'
השירות שלהם גרועה, אני בזכות זה מקבלת הטבות
05/06/2014 | 10:50
2
331
לצערי אני יותר מידי אוהבת את האוליטיה שלהם כדי להתנתק מהם...
אבל אם חיכיתי הרבה התור אני תמיד מציינת את זה לנציג השירות, גם כי השיחה מוקלטת אז אולי מתישהו מישהו יעלה על זה, גם כדי שנציג השירוצ יבין למה אני חסרת סבלנות בשיחה איתו וגם הרבה פעמים הם נותנים לי כל מיני פיצויים בזכות זה או בזכות טעויות אחרות שהם עושים ( ערוצי פרימיום חינם, VOD חינם וכו').
הדבר הכי חשוב בהטבות האלה זה להקפיד להתקשר להפסיק אותם כשהחינם נגמר (אחרת כמובן ימשיכו לתת לך אותם בתשלום).

אני מתעצבנת אליהם לא מעט אבל לפחות העצבים שלי שווים קצת כסף
לצפיה ב-'מעולם לא הציעו לי הטבות'
מעולם לא הציעו לי הטבות
06/06/2014 | 08:25
1
161
לא משנה כמה התלוננתי
לצפיה ב-'אני אומרת להם באופן הכי ברור'
אני אומרת להם באופן הכי ברור
06/06/2014 | 09:08
227
נראה לי שמגיע לי לפחות פיצוי על המתנה של שעה וחצי בקו.... וניסוחים דומים
לצפיה ב-'עזרה לגבי המזרון ויטליטי פרימיום של ארופ'
עזרה לגבי המזרון ויטליטי פרימיום של ארופ
03/06/2014 | 00:16
383
ארופלקס , מישהו ניסה מזרון כלשהוא מארופלקס , מישהו יכול להגיד על רמת השירות ברשת הזו .
האם המבצע שלהם שווה ביקור ?

חשבתי לפי האתר שלהם על הדגם של new baby  ..
תודה על העזרה .
לצפיה ב-'התייעצות 'כמה זמן לפני הטיסה...?''
התייעצות 'כמה זמן לפני הטיסה...?'
02/06/2014 | 22:53
3
655
נניח והטיסה שלכם ב 4:50 בבוקר - לאירופה
נניח ואתם לא צריכים להפקיד מזוודות, ועשיתם צ'ק אין אונליין.
נניח ואין לכם מה לחפש בדיוטי פרי.
מתי להגיע לשדה? 2:30?
תודה!
לצפיה ב-'בטח העליה למטוס תהיה באיזור 4'
בטח העליה למטוס תהיה באיזור 4
03/06/2014 | 14:11
382
נראה לי ממש סביר.
לצפיה ב-'אם זה לא יום עמוס'
אם זה לא יום עמוס
03/06/2014 | 17:06
1
406
שעתיים לפני זה די ויותר
לצפיה ב-'תודה לעונות!'
תודה לעונות!
04/06/2014 | 08:44
53
לצפיה ב-'שבועות שמח!'
שבועות שמח!
02/06/2014 | 18:53
2
285
אני מאוד אוהבת את שבועות.

יש לכם איזה מתכון חלבי מומלץ?
עוגת גבינה?פשטידה? מתכון משפתי?

לצפיה ב-'פשטידת בצל אליפות'
פשטידת בצל אליפות
02/06/2014 | 19:05
352
עשיתי ביום שישי, ונזללה בתאווה רבה:
http://www.perur.co.il/?p=1340
לצפיה ב-'עוגת גבינה ואוריאו הולך?'
עוגת גבינה ואוריאו הולך?
03/06/2014 | 16:41
212
http://www.shirley-nemesh.com/2010/11/1889

גורפת המון המון מחמאות ומתחסלת בצ'יק, וממש קלה להכנה!
ממליצה להוריד לחלוטין את הסוכר כי היא גם ככה מתוקה
לצפיה ב-' פורום 24 נפתח בתפוז '
|*| פורום 24 נפתח בתפוז |*|
02/06/2014 | 12:09
49
|פצצה| אנו שמחים לבשר על פתיחתו של הפורום לסדרה המצליחה 24. שש שנים אחרי ירידת הסדרה המקורית, 24 חזרה לעונה חדשה ומותחת!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בפרקים השבועיים וכמובן להיזכר בעונות הקודמות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מגיחה מהעבר :) יש פה פסיכולוגיות התפתחותיות?'
מגיחה מהעבר :) יש פה פסיכולוגיות התפתחותיות?
02/06/2014 | 08:39
267
נחמד לחזור

לצפיה ב-' חנה מרון'
חנה מרון
31/05/2014 | 17:37
17
352
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4525623,00...

אני זוכרת אותה מקרובים קרובים
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
31/05/2014 | 20:12
15
216
מאחלת לכולנו ולכל קרובינו להגיע לשיבה טובה ולהשאיר מורשת כל כך מפוארת
לצפיה ב-'רק חבל שהיא עירבבה פוליטיקה עם הקריירה שלה'
רק חבל שהיא עירבבה פוליטיקה עם הקריירה שלה
03/06/2014 | 22:57
14
342
הקטע שהיא סירבה להופיע באריאל ויזמה מרד אומנים שיילכו בעקבותיה הוריד לי מהגדולה שלה.
לצפיה ב-'את חושבת ש*זה* המקום להזכיר את זה?'
את חושבת ש*זה* המקום להזכיר את זה?
04/06/2014 | 13:11
1
130
לצפיה ב-'בגלל זה חיכיתי לכתוב את זה שהשרשור כבר לא '
בגלל זה חיכיתי לכתוב את זה שהשרשור כבר לא
04/06/2014 | 13:17
227
קופץ.
לצפיה ב-'חבל שיש מי שחושב שהפוליטיקה היא רק '
חבל שיש מי שחושב שהפוליטיקה היא רק
05/06/2014 | 11:32
8
207
לפוליטיקאים. כל הכבוד שהיא עמדה על אמונותיה ועמדותיה.
לצפיה ב-'היא איבדה אותי מלהיות חלק מקהל מעריציה'
היא איבדה אותי מלהיות חלק מקהל מעריציה
05/06/2014 | 11:58
7
184
שחקן צריך להיות שחקן וזמר צריך להיות זמר.
אריאל זילבֶּר שרף לעצמו קהל מעריצים עם הפנאטיות שלו וכך גם היא.

אגב, אם את מצודדת בה, אז האם את גם מצודדת בו שדעותיו מנוגדות לדעותייך?
לצפיה ב-'אני לא אלך להופעה של אריאל זילבר '
אני לא אלך להופעה של אריאל זילבר
05/06/2014 | 12:03
6
177
בגלל דעותיו. וזה בסדר גמור. כי גם לי יש דעות ואידיאולוגיות. אז אני מכבדת את זה שהוא מביע עמדה (הגם שהעמדה עצמה כמובן מנוגדת לכל מה שאני מאמינה בו), והתוצאה מבחינתי היא שלא אלך להופעה שלו. לא מבינה מה הבעיה עם זה.

יש שחקנים וזמרים שיעדיפו לא להיכנס לנושאים האלה ולא להביע דעה - וגם זה בסדר. אני לא אומרת שזה מחובתם. אבל מי שמעוניין - כל הכבוד לו. אם יותר אנשים יביעו דעה ויחשבו בכלל מה הדעה שלהם, אולי אנשים יהיו יותר פוליטיים ויפעלו יותר כדי לשנות את המצב בארץ ולא רק יבכו כל הזמן ובסוף יצביעו ביבי בלי להבין מה זה אומר.

לצפיה ב-'נו, אז את מודה שזה מראה על כי הם שרפו'
נו, אז את מודה שזה מראה על כי הם שרפו
05/06/2014 | 12:08
5
151
לעצמם פלח שוק שייתכן שהעריץ אותם.

אין לי בעיה עם מי שמביא את דעתו, כל עוד היא לא פאנטית (ליזום חרם על עיר זה בהחלט פאנטיות) והדוגמאות הכי טובות השל שחקנים שהביעו את דעתם בצורה שלא פגעה בפלח השוק של מעריציהם, הם ספי ריבלין ז"ל מהימין והגששים מהשמאל.
לצפיה ב-'"את מודה"? מה אנחנו בנות חמש? '
"את מודה"? מה אנחנו בנות חמש?
05/06/2014 | 12:09
4
129
זה ממש לא מה שכתבתי...
לצפיה ב-'בסדר, תשני את זה ל"את מבינה"'
בסדר, תשני את זה ל"את מבינה"
05/06/2014 | 12:10
3
32
לצפיה ב-'לא אני לא מבינה ולא חושבת שהם טמבלים '
לא אני לא מבינה ולא חושבת שהם טמבלים
05/06/2014 | 12:12
2
116
בגלל ששרפו פלח שוק. אני מניחה שזו תוצאה שהם היו מוכנים לספוג כדי לקדם את מה שהם מאמינים בו, ושעבורם מספר המעריצים הוא לא הערך העליון שקיים.
לצפיה ב-'זה בגלל שהם פנסיונרים וכבר לא צריכים לדאוג '
זה בגלל שהם פנסיונרים וכבר לא צריכים לדאוג
05/06/2014 | 12:13
1
97
לילדים.
לצפיה ב-'כנראה שזו הסיבה'
כנראה שזו הסיבה
05/06/2014 | 12:16
20
לצפיה ב-'אני לא שופטת בן אדם לפי עמדותיו הפוליטיות'
אני לא שופטת בן אדם לפי עמדותיו הפוליטיות
05/06/2014 | 14:04
2
133
אחרת היתה לי בעיה עם כמה מחברי הקרובים ביותר.
אני כן שופטת באספקטים שונים ולמרות מעשיה ודעותיה הפוליטיות זה לא שינה לי כהוא זה את התחושה של העצבות על אושיית תרבות גדולה בעולמנו שהלכה לעולמה.
אדישות לשום כיוון היא לא קריטריון להערצה עבורי.
לצפיה ב-'גם עמדות קיצוניות?'
גם עמדות קיצוניות?
05/06/2014 | 17:01
1
96
בכלל, יש צורה להציג דעות פוליטיות ונתתי את הדוגמה לדרך הצגה חיננית ונחמדה של האומנים ספי ריבלין ז"ל והגששים לעומתה שקראה לעשות חרם על עיר או על הקיצוני מהצד השני של המתרס הזמר אריאל זילבֶּר.
אני בטוחה שהיא או הוא לא בדעותייך ואני בטוחה שזה השפיע על ההסתכלות עליהם בתור אמן, גם אם תחילה אהבת אותם.
לצפיה ב-'אני לא ישנה עם אריאל זילבר בלילה '
אני לא ישנה עם אריאל זילבר בלילה
05/06/2014 | 17:19
97
אני יכולה להעריך ולאהוב את שיריו (או שלא) אבל לשפוט אותו על פי עמדותיו לגבי ההתנחלויות אני לא בדיוק כמו שלא שפטתי את חנה מירון או את מוקי על דעותיהם השנויות במחלוקת בעיני.
לצפיה ב-'כמה עצוב'
כמה עצוב
01/06/2014 | 08:59
50
לצפיה ב-'המלצה למטפל זוגי'
המלצה למטפל זוגי
01/06/2014 | 12:53
208
צריכה המלצה למטפל זוגי באיזור המרכז. רצוי גבר.
תודה מראש

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מקרקעין
פורום מקרקעין
I-Immigrate
I-Immigrate
פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה