לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום כדורגל
"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

שאלות\בקשות\תהיות
25/11/2010 | 21:24
46
7
המשך>>
מאמי תני לראות או נשמה מתחיל
25/11/2010 | 12:32
9
7
אם אתם פה כנראה שאתם אוהבים כדורגל, אולי אפילו חולי כדורגל ומעביר לא מעט שעות במעקב על 22 מפגרים שרצים אחרי כדור.
השאלה שאני מעלה היא איזו בת/בן זוג אתם מעדיפים בהקשר של התחביב הזה, שיהיה איתכם, או שבזמן הזה שתלך/ילך למטבח לעשות כלים?

מה יותר מדליק אתכם, בת/בן זוג שישב איתכם, תפצחו גרעינים יחד, תקפצו ותחגגו יחד אחרי גולים כמו שני משוגעים או דווקא ההפך. את התחביב הזה משאיר לחבר'ה ולא מכניסים לזוגיות, ואין לכם שום רצון שהשיחות שלכם יגלשו מדי פעם ל-האם עשה נכון או לא נכון טוטי שנשאר כל הקריירה ברומא ואתם אפילו די נהנים לצחקק על שאלות כמו "אז מה זה נבדל בעצם? ואופסייד מה?"

תנו בראש
ביחד כמובן
25/11/2010 | 20:23
קצת משובש
26/11/2010 | 03:57
אני סה"כ די אוהב בנות שמבינות בספורט, אולי יותר נכון שונא את אלה שאנטי ולא מבינות איך איזה שוויצרי שעשה ימבה כסף מההפסד הזה יכול לשבש לך את מצב הרוח.

ובכל זאת קוסמת לי הנשיות הזאת שנמנעת מלהתעמק בספורט, אחת שתעדיף לראות שידור חוזר בפעם השלישית של גיא פינס מאשר לראות חדשות הספורט.

ולכן האמת היא איפה שהוא באמצע, מבחינתי שיהיה אפשר לקחת אותה מדי פעם לטדי, שתבין את הריגוש ותתלהב ממהלכים גדולים אבל לא תשב מיוזמתה לראות גביע הטוטו ושלא תבין מה ההבדל בין נבדל פאסיבי לאקטיבי. ככה זורם לי.
להפריד בין בת הזוג לכדורגל
26/11/2010 | 10:37
יחד עם זאת, אם היא אנטי או תגיב בזילזול לכדורגל,
זאת תהווה בעיה גדולה מאוד.
בוא נגיד
26/11/2010 | 11:14
1
שלא לפי זה אני אבחר את בת הזוג שלי
26/11/2010 | 12:21
אני מעדיף אחת שלא תעשה טובות
26/11/2010 | 13:47
3
ותאהד מה שאני אוהד בגללי אלא אם היא באמת מזדהה עם הערכים
היתה לי פעם מישהי שהתחילה לראות משחק ריינג'רס-חיפה היא התחילה בתור אוהדת  חיפה כי אח שלה אוהד אותם כשהיא ראתה שאני קופץ בגול של ריינג'רס היא כמובן לא ציפתה שאני אהיה בעד הגוים אבל אחרי שאמרתי לה שכחול יותר יפה מירוק היא הפנימה והתיישרה לפי הקו שלי אבל אני משער שאם היה גומלין והיתה יושבת עם אחיה היא שוב היתה משנה עורה בשבילו בגדול הישראליות אוהדות מה שהחבר אוהד באנגליה או ארה"ב בהרבה מקרים כל הליך הבחירה בבן/בת הזוג נעשה על רקע אהדת קבוצה זה אולי ההבדל בין מדינה שיש בה תרבות ספורט לכזו שלא
היוצאת מן הכלל היא כמובן מכבי כדורסל
26/11/2010 | 13:51
2
שם יש בנות שבאמת אוהדות אותה
"באמת"
26/11/2010 | 15:09
1
שלא תהיינה אי הבנות
26/11/2010 | 15:15
על הרבה מהן הייתי מוותר אבל אם הן בוכות אחרי משחקים אז הן אוהדות אפילו אם היית מעדיף שהן תבאנה לראות חבורת פוקסיונרים מנצחים 0-3 את בנפיקה מלראות את מכבי-ויטוריה בהיכל
ליגת האלופות מחזור 5 משחקי יום ד'
24/11/2010 | 17:38
24
1
כל המשחקים ב21:45 למעט המשחק בין קאזאן לקופנהאגן שיתחיל ב19:30

בית א':

אינטר-טוונטה (שידור בספורט 5+gold)

טוטנהאם-ברמן (שידור בספורט 1)

בית ב':

שאלקה-ליון

הפועל ת"א-בנפיקה (שידור בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט)

בית ג':

ריינג'רס-מנצ'סטר יונייטד (שידור בספורט 2)

ולנסיה-בורסאספור

בית ד':

רובין קאזאן-קופנהאגן (שידור בספורט 5+live) (המשחק ב19:30)

פנאתינאייקוס-ברצלונה (שידור בספורט 5+)

תהנו
אף אחד לא כתב על המשחק של הפועל? מוזר
25/11/2010 | 22:51
13
בטח רובכם באבל...אבל קצת פירגון?

טוב, אז אני אכתוב לעצמי.
בנפיקה היו גדולים על הפועל ושיתקו אותנו לחלוטין. כמעט לא החזקנו בכדור, בנפיקה חטפה כדורים ויצאה להתקפות מהירות שבנס לא הסתיימו בשערים, ובין לבין הפועל הצליחה מדי פעם לצאת קדימה ולהשתחרר מהלחץ הכבד של הפורטוגזים. אכשהו הצלחנו לשים גול בניגוד למהלך המשחק, בכדור נייח דווקא אחרי נגיחה יפה של זהבי שהוסטה קלות מראשו של לואיז.
במחצית השניה בנפיקה הגבירה את הלחץ אך נחשפה לכמה מתפרצות שמאחת מהן נסחטה קרן שהביאה לגול השני.
ההגנה של בנפיקה עם כל הכבוד לקונטראו, לואיזאו ולואיז קרסה לחלוטין ודה סילבה שם את השני. לקראת הסוף זה היה ברור שהפורטוגזים יחטפו עוד אחד עם ההפקרות של ההגנה שלהם ודחיפת כל הכוחות קדימה.

המשחק הזה היה אחד מאותם משחקים, כמו המשחקים נגד צ'לסי ב 2002 שלא יעזור כלום, הכדור לא יכנס. למרות שצ'לסי דאז סיכנו הרבה יותר את השער.

ישראלים רבים הגיבו היום בכלי התקשורת ברשת שהפועל שיחקו בונקר מביש ולא מגיע להם הניצחון.
אני דווקא חושב שלשחק פתוח מול קבוצה בכמה רמות יותר ממך זה מתכון לתבוסה, ועליך להסתיר את נקודות התורפה ולהשתמש בנקודות החזקות שלך. מכבי חיפה של גיורא שפיגל באו למשחק נגד ספורטינג ליסבון בהרגשה שהם פייבוריטים. שפיגל אף טען שלקבוצתו טכניקה טובה יותר מאשר הפורטוגלים. הסוף היה 4-0 כמדומני. לספורטינג.
מטרת קבוצה שבאה לשחק כדורגל הוא לנצח, לא לשחק לידי היריב שלה ולקבל בראש ואת זה הפועל עשו.
מטרתה של הקבוצה הפייבוריטית להראות שהיא איכותית יותר ולהבקיע נגד הצפיפות, ומטרת האנדרדוג היא להקשות על היריבה ולנסות "לעקוץ" במתפרצות. המילה בונקר אינה במקום כאן, כי הפועל לא באו מראש במחשבה להשאיר 9 שחקנים בתוך הרחבה (כמו הפועל יהוד מנוחתה עדן) אלא נלחצו לאחור בגלל היכולת המעולה של הפורטוגלים במהירות, בפיזיות ובטכניקה.

הניצחון הזה הוא אחד ההישגים הגדולים של הפועל תל אביב בזירה הבינלאומית אם לא הטוב שבהם, ולו רק בגלל העובדה שהמשחק נערך במסגרת ליגת האלופות ומול קבוצה בעלת שם ענק כמו בנפיקה ליסבון שבאה למשחק חשוב לה מאין כמותו. שחקניה כינוהו "כמו גמר גביע" שחייבים לנצח על מנת לעלות לשמינית הגמר. דבר שמחדד עוד יותר את ההישג הזה. רבים מנסים להשוות את הקמפיין של מכבי חיפה משנת 2003 וטוענים שהוא טוב יותר. אני לא נכנס להשוואות כאלה כי הם מטופשות לגמריי! כל הכבוד למכבי חיפה של 2003 ששיחקו בה שחקני ענק כמו זטאוטס,איגביני, רוסו ופראליה והם השיגו 7 נקודות ועלו לשלב בא בגביע אופא דאז. אבל אי אפשר להמעיט מההישג הזה של אתמול. בכל זאת קבוצה ישראלית עם 3 זרים בלבד (כמה יש לבנפיקה?או שאלקה?) השיגה תוצאה יפה מאוד גם נגד שאלקה וגם אתמול וזה צריך לתת בוסט לכדורגל הישראלי להתקדם הלאה לרמה גבוהה יותר ולא לשקוע לתחרות מטומטמת (כמו שYNET החל בו היום עם ראיון אדיוטי עם אבישי ז'אנו שאינו מגדולי הדור ככל הניראה בניסוח והבעה בעל פה).

בכל אופן, אם נצליח לנצח את ליון (ורוב הסיכויים שלא. ליון היא משוכה גבוהה מאוד) ובנפיקה לא תנצח את שאלקה, הקמפיין האירופי לא יגמר. כל תוצאה אחרת תביא לסיום וסיכום. אני חושב שהפועל הוכיחה שניתן להצליח בליגת האלופות גם עם חומר מקומי, אם יאומן טוב, ואם יאמין בעצמו. וזה בעונה עם בחירת זרים לא מוצלחת בלשון המעטה.
אחד השודים הגדולים בכדורגל אי פעם.
26/11/2010 | 00:07
10
כל הכבוד להפועל על הנצחון הראשון בליגת האלופות.
הפועל ניצחה קבוצה בינונית מינוס באירופה בעלת שם קטן שבנוסף לכל גם נמצאת בעונה מאוד חלשה שלה.

הנצחון הושג תודות לצירוף נדיר של מזל גדול שנפל בחלקה של הפועל, מצד אחד כל בעיטה או נגיחה שלה הוסטה או נפלה לרגליה כמתנה להבקיע שער ומצד שני כל בעיטה או נגיחה של בנפיקה לא הגיעה ליעדה וכשכבר הגיעה בא השופט והוטעה ע"י הקוון בנבדל שלא היה .

הכותרות לנצחון והפרשנות המגוחכת של שגיא כהן כאילו שהפועל נתנה משחק מדהים זו גניבת דעת, למעשה הפועל הציגה משחק מבחיל שלווה בבונקר מכוער ובטעויות מזעזעות בהגנה ובקישור האחורי שרק במזל ובזכות האימפוטנטיות של בנפיקה לא הסתיימו בתבוסה.
בכלל, קבוצ כמו בנפיקה שמקבלת עשרות קרנות ועוד כמה מצבי נייחים ליד הרחבה ולא מצליחה להבקיע גול אחד היא בכלל קבוצה של נגרים.

ההשוואה למכבי חיפה מגיעה רק מכיוון אחד, אוהדי הפועל בתקשורת, עד הנצחון אתמול ההשוואה היתה מול הקמפיין החלש של מכבי חיפה, אחרי שהפועל ניצחה מעיזים אותם מגוחכים להשוות אותו לקמפיין המדהים של מכבי חיפה כשאז מכבי חיפה שיחקה 6 משחקי חוץ.
אגב, אתמול הוכח סופית כמה התקשורת אוהבת את הפועל כששעתיים לפני המשחק כבר פתחו את אולפן האלופות במסע ליקוקים שאף קבוצה ששיחקה באלופות לפני כן לא זכתה לו.
תיקון...
26/11/2010 | 08:26
9
היום גיליתי כי ההשוואה בין מכבי חיפה להפועל ת"א שוב נולדה כי איזה אדום ( במקרה הזה אבוקסיס ) החליט להתנפח כמו טווס אחרי הנצחון ולהתחיל לדבר שטויות ולגנוב דעת ( ובגלל זה גם אבישי ז'אנו ענה לו ).

הגיע הזמן ששחקני/מנהלי/מאמני/עיתונאי/אוהדי הפועל ת"א ישמחו מההישגים שלהם ולא ירוצו לתקשורת עם נסיונות לפאר את הפועל ת"א ע"י הפחתת הישגיה של מכבי חיפה.
תן לי לנחש
26/11/2010 | 17:37
8
אתה אוהד חיפה...
בנפיקה שיחקה מדהים אך חסרה את האיש האחרון.
קבוצה קטנה? מליגה חלשה? שמעת על נאני ואחד כריסטיאנו רונאלדו? הם הגיעו מהליגה הזאת.
אתה רוצה לגמד את ההישג של הפועל גם בזה שאתה טוען ששיחקה גרוע ו"גנבה" ניצחון וגם על ידי גימוד היריבה.
יריבה ששני הבלמים שלה שייכים לסגל שתי נבחרות ששיחקו במונדיאל (ואפילו זו נגד זו), שהמגן השמאלי שלה גם שייך לאחת מאותן נבחרות. קבוצה שמשחקים בה 2 כוכבי עבר של נבחרת ארגנטינה וקרדוסו, חלוץ של עוד נבחרת ששיחקה במונדיאל האחרון.
אני מניח שאם חיפה הייתה מנצחת את בנפיקה, הזמירות היו אחרות. זוהי צביעות וכל התגובה הזו שלך מלאה בה.
שים לב שאני לא מפחית את הישגה של מכבי חיפה, אבל האמת צריכה להיאמר. זה אחד ההישגים הגדולים ביותר של קבוצה ישראלית באירופה. אבל אם אתה רוצה לחיות במציאות בה בנפיקה ליסבון היא קבוצה קיקיונית שבאה מליגה ברמה של הליגה האנדורית, עם שחקנים ברמה של הליגה השוודית השלישית, שיבושם לך.
האם הוא לא עושה מה שעשה אבוקסיס?
26/11/2010 | 18:02
5
"ההישג הזה יותר גדול מההישג של חיפה"
"הם ניצחו בסה"כ את ההרכב השני של מנצ'סטר יונייטד" - אם כבר מדברים על לגמד יריבה. וכן, הרכב שבו שחקני נבחרת אנגליה, אורוגוואי, נורבגיה, פורטוגל ודרום אפריקה - באותו זמן, ולא בעבר (כמו איימאר וקרדוסו).

אני לא זוכר כזה באז כשחיפה ניצחה את אולימפיאקוס 3:0, למרות שהקבוצות הן בסדר גודל די דומה, ועל אף זה שיתרון הביתיות באותו קמפיין נגזל, ואני חייב לציין שלמרות שהמשחק אז גם היה בנוי על מתפרצות ופנדל שלא היה על באדיר, זה היה עדיין טיפה יותר יפה מהמשחק של ת"א שלשום.

האמת שאני זוכר טוב את הבאז התקשורתי ב 2003
26/11/2010 | 19:32
4
והוא היה גדול מאוד. ובצדק! הופעה ראשונה של קבוצה ראשונה בליגת האלופות והצלחה לא רעה בכלל.
אני לא אבוקסיס וההשוואות ההן מטופשות. אבל אתה חייב להודות שאכן מנצ'סטר יונייטד הגיעה לקפריסין להעביר משחק בשלום ולא ממש התיחסה אליו ברצינות (ואנחנו מכירים את פרגוסון. בכל קמפיין הוא עושה את זה). המבט בהרכב של יונייטד, מתגלים שחקנים אדירים ואכן הם הפכו להיות כאלה ברבות הימים. אבל יונייטד לא היתה צריכה את הנקודות.
בנפיקה היתה חייבת את שלושתן בשביל לשמור על סיכוייהלהעפיל לשמינית הגמר. זאת הנקודה שניסה אבוקסיס להעביר, בסגנונו הסתום.
אבל האמת שזה לא משנה בכלל. ניצחון על יונייטד זה ניצחון על יונייטד. כמו שניצחון על בנפיקה הוא בדיוק אותו דבר. נכון שיונייטד היא קליבר יותר רציני מבנפיקה אבל בנפיקה הוא מועדון שלא ניתן לזלזל בו.

כמה הערות לסיום:
1. התכוונת לאיימר וסביולה. קרדוסו עדיין משחק בנבחרתו אם אני לא טועה.
2.הביתיות נגזלה מהפועל תל אביב שנה לפני כן ולמרות זאת ניצחה את מילאן הגדולה. אמנם בגביע אופ"א, אבל עם אותו הרכב, לקחה מילאן את ליגת האלופות שנה לאחר מכן.
3.אני חושב שהפנדל היה על ז'וטאוטס, שגם נפצע ברגלו במהלך.
4. מה שיפה בריבים הללו, שהיריבות בין מכבי חיפה להפועל תל אביב "איזה הישג יותר גדול" היא יריבות מפרה ונותנת אמביציה לשחקני המועדונים הללו לנסות ולהשיג הישג גדול יותר כל שנה.
ושים לב: הכל החל בעונה ההיא ב 1994 בפארמה.
נמשך בפאריס ופ.צ. ריד, המשיך בצ'לסי ומילאן, עבר למנצ'סטר ואולימפיאקוס, התגבר בעימות עם ריינג'רס מזה וצאסקא מזה, התחזק בהצלחות מול ראפיד, המבורג וסלטיק ונמשך בשאלקה ובנפיקה.
לדעתי אנו צפויים לשיאים נוספים בעתיד עם נשכיל למנף את הכדורגל שלנו דרך הצלחות אלו.

בלי לאמר דבר על הנבחרת הלאומית ומאמניה לדורותיהם
לא חושב שהוא היה כזה גדול,
26/11/2010 | 20:15
3
אבל בכל מקרה, לנצח בניקוסיה בליגת האלופות את יונייטד ואת אולמפיאקוס בעיני זה יותר מרשים מלנצח עם בלומפילד מלא - כל קבוצה מהדרג השלישי באירופה. גם למכבי חיפה היו כמה הישגים יפים בבלומפילד בגביע אופ"א - 3:1 על אוקזר, 1:0 על צסק"א, 0:0 מכובד מול אספניול (נתעלם ממשחק הגומלין ). גם כשהמשחק היה חשוב לבנפיקה, צריך להתייחס לעובדות ולא רק לשמות. ראינו קבוצה לא מאומנת, בדיוק כמו מכבי חיפה לפני שבועיים, שלא מצליחה לייצר איום ממשי על השער מתוך מעל 20(!) כדורי קרן שהיא זוכה בהם, שלא מצליחה גם במשחק האגפים שלה, ואי אפשר לומר שהיא פגשה במגנים הכי טובים בעולם. השמות הם יפים ומרשימים, אבל כל עוד אין סדר ואין שיטה - מה שלא היה לבנפיקה ולא למכבי חיפה, הקל מאוד את העובדה על קבוצת מתפרצות מצוינת כמו הפועל ת"א (וגם מכבי חיפה הייתה קבוצת מתפרצות לא רעה בזמנו, בימי ליגת האלופות ואחריהם ימי רוני לוי, אם כי לא כמו הפועל ת"א).

לגבי ההערות,
1. כן, התבלבלתי...קרדוסו דווקא שחקן שאני מחזיק ממנו, אבל הוא חזר מפציעה של מעל חודשיים, למחצית השנייה בפיגור 1:0. לא אופטימלי.

2. אני לא זוכר את המשחק מול מילאן, רק את זה שבשלב הקודם הרבה שחקנים מצ'לסי חששו להגיע לארץ בגלל המצב הבטחוני, הם הודחו וכנראה נגזלה הביתיות. אני גם לא יודע מה היה ההרכב של מילאן, ועל אף העובדה שזה היה שלב די מתקדם, אני יודע שביורופה ליג בשנים האחרונות הקבוצות הגדולות משתדלות לשמור על הכוכבים שלהם. אין לי מושג אם זה היה המצב במשחק בניקוסיה, אבל אני די בטוח שמילאן לא הייתה בהרכב ראשון.

3. הפנדל על ז'וטא, שפצע אותו ברגל ובעיקרון גמר לו את הקריירה, היה בניקוסיה מול מנצ'סטר יונייטד (הגול השלישי). הפנדל על באדיר, שכנראה לא היה, היה במחזור השני מול אולימפיאקוס.

4. בכיף, למה לא...תכף נגמרות 7 השנים הרעות...
טעיתי לגבי הפנדל. בילבלתי בין המשחקים.
27/11/2010 | 00:04
2
לגבי המשחק נגד מילאן בקפריסין, להלן דף המשחק.
העתקתי לטקסט את ההרכב המילאנזי.

AC Milan: Abbiati, Contra, Costacurta, Roque Junior, Chamot, Albertini, Ambrosini, Serginho, Rui Costa, Jose Mari, Javi Moreno. Subs: Rossi, Kaladze, Donati, Pirlo, Brocchi, Simone, Sarr.

שים לב שפירלו אז היה בתחילת הקריירה שלו, ועלה מהספסל(או שלא. אני בודאות זוכר שהוא שיחק בגומלין).
בכל אופן, אין פה תחרות. מילאן גםצ היתה בטוחה שהיא באה לטיול וזלזלה מעט. בגומלין באיטליה בלטו הפרשי הרמות בין שתי הקבוצות והם די שחטו אותנו.

שורה תחתונה- להפועל תל אביב ולמכבי חיפה הישגים רבים ומגוונים באירופה עם כמה תוצאות יפות. אבל אין לנו שום הישג בעל משמעות שיזכר בקרב שוחרי הכדורגל שלא מחזיקים דרכון ישראלי. אני מקווה שבעתיד תרשם העפלה הסטורית לשמינית הגמר אבל עוד חזון למועד.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אוקיי,
27/11/2010 | 16:05
1
1
ההרכב לא רע, אבל אני די בטוח שלא מלא. בטח היו כאלה שנשארו בבית, וגם מארקו סימונה(?) שם על הספסל יכל להועיל, אבל מה זה חשוב.

לגבי העפלה לשמינית הגמר, אני חושב שזה התרחק מאיתנו מאז 2002, כשמכבי חיפה סיימה שלישית והייתה קרובה מאוד לסיים שנייה בתוצאה אחרת בין לברקוזן למנצ'סטר.
הפועל ת"א השיגה תוצאה סבירה+ יחסית לקבוצת דרג 4, אבל כל זה היה בסה"כ עם 2-3 זרים. קשה למצוא היום זרים טובים במחירים הלא גבוהים שהקבוצות הישראליות משפיעות. זו עובדה שהזרים של 2002 הם עד היום הזרים הכי טובים בעשור האחרון בעמדות שלהם - ז'וטאוטאס, פראליה, רוסו ואיגביני. ספק רב אם יצליחו למצוא ארבעה זרים כ"כ דומיננטיים ולחבר בינהם.
בשיטה החדשה של פלטיני
27/11/2010 | 18:51
אם זו תמשך בשנים הקרובות, יביאו כל אלופה ישראלית בהנחת עבודה שיש סיכוי די גבוה להתברג למוקדמות ליגת האלופות. אני מאמין שעם בינגו עם זרים (ואין ברירה, צריך לשלם יותר), הגרלות נוחות יותר, ונסיון בליגת האלופות, זה יכול להצליח לקבוצה ישראלית.
המשמעות העיקרית לדעתי (לאחר שצפיתי בשידור החוזר של המשחק) זו מחויבות הגנתית, כושר משחק, ואינטנסיביות גבוה יותר. ברגע שהשחקנים הישראלים יבינו ויפנימו שעבודה קשה היא תנאי מחייב להצלחה אירופאית, נהייה בדרך הנכונה.
למרות שאני סבור שהרמה של הליגה הישראלית מאלצת אותנו לשים את המטרה בתפיסת המקום השלישי בשלב הבתים כדי להמשיך בליגה האירופאית.
שים לב שכל פעם שקבוצה ישראלית מגיעה להישג מסוים (מין ניפוץ תקרת זכוכית וירטואלית), כעבור כמה שנים ההישג חוזר על עצמו. עליה לשלבים גבוהים של גביע אופ"א, עליה לשלב מעבר לשלב הבתים בליגה האירופית, העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות, ניצחון אחד לפחות בשלב הבתים. כרגע השיא הוא סיום שלב הבתים במקום השלישי. אני מאמין שנזכה לראות הישג זה משתווה בשנים הקרובות. עליה לשמינית הגמר נראת רחוקה הרבה יותר וזה יחייב מסורת, יכולת ונסיון שב 8 השנים האחרונות מאז 2002 לא היו לנו.
הרבה תלוי בדורות הבאים של כדורגךלנים ישראלים צעירים ובמחויבות של בעלי הקבוצות להצלחה ספורטיבית לא פחות מהצלחה פיננסית של מכירת שחקנים לחו"ל.
טעית, אני לא אוהד חיפה
26/11/2010 | 23:20
1
אני אוהד מכבי חיפה.

פתחתי את דברי בכבוד להפועל, שאר הדברים באו כתגובה להתפארות שלך ושל התקשורת האדומה.
כתבת שבנפיקה היא קבוצה בעלת "שם ענק" באירופה ועם זה לא הסכמתי איתך, לא כתבתי דבר נגד הליגה הפורטוגלית וזה שאתה מביא שמות של שני שחקני טובים בעולם שבאו מפורטוגל מתוך מאות כדורגלנים מליגות אחרות לא מפריך את הטענה הזו.
הוספת גם שטענתי שהליגה הפורטוגלית חלשה, קריאה נוספת של דברי תראה לך שאתה מדבר בשמי.

שום דבר בהודעה שלי לא מדבר על צביעות, כמה אוהדי הפועל שנתקלתי בהם מאז הנצחון אמרו לי בעצמם שזה היה אחד ממשחקיה הגרועים של הפועל באירופה ושזה היה שוד.
אני לא חי בשום מציאות שאתה ממציא, בנפיקה קבוצה בינונית מינוס, בתקופה גרועה והפועל עם המון מזל הצליחה לנצח.

מכבי חיפה "אירחה" במחזור השני של ליגת האלופות את אולימפיאקוס שמחזור אחד לפני כן קרעה את לברקוזן עם שישיה באיצטדיון במדינה אחרת מול קהל של 15000 איש שמתוכם היו 10000 אוהדי אולימפיאקוס וקרעה אותה 0-3, תוך כדי שליטה מוחלטת במגרש, עוזר מאמן מכבי חיפה אז לא רץ ישר לתקשורת להתרברב שהנצחון הזה גדול יותר מהנצחון של הפועל על חצי הרכב של צ'לסי, לא עניינתם אותנו, אני גם לא נכנסתי לפורום כדורגל כדי להתרברב שניצחנו קבוצה "בעלת שם ענק", אז על איזו צביעות אתה מדבר?
סליחה. אני מבטיח בפעם הבאה להיות באבל
28/11/2010 | 09:39
אחרי ניצחון באירופה.
כתבו,אבל הכל הלך עם הבאג שרץ פה...
26/11/2010 | 02:45
1
לצערי הבאג הזה ממש שיתק את הפורום,ולקח איתו את כל תגובות הנצחון הגדול...

אבל עדיין אפשר להגיב כמובן,עוד לא מאוחר
בטח נמחק בטעות
26/11/2010 | 10:15
אין לזה שום קשר שהמנהל אוהד בית"ר
בורסהספור כבשה שער!!!
26/11/2010 | 10:08
2
ועדיין
28/11/2010 | 18:29
1
הם בקרב על תואר הקבוצה הכי גרועה בתולדות ליגת האלופות,תחרות קשה עם :

** פנרבחצ'ה מודל 01/02-השיגה מאזן שערים של -9 וכמובן 0 נ"ק.
** ספרטק מוסקבה מודל 02/03- השיגה מאזן שערים של -17 ו-0 נ"ק.
** אנדרלכט מודל 04/05- השיגה מאזן שערים של -13 ו-0 נ"ק. (אגב באותה עונה 2 קבוצות נוספות השיגו 1 נ"ק ואחת השיגה 2 נ"ק בלבד)
** ראפיד וינה מודל 05/06- השיגה מאזן שערים של -12 ו-0 נ"ק.
** לבסקי סופיה מודל 06/07- השיגה מאזן שערים של -16 ו-0 נ"ק.
** דינמו קייב מודל 07/08- השיגה מאזן שערים של -15 ו-0 נ"ק.
** מכבי חיפה מודל 09/10- השיגה מאזן שערים של -8 (0 כיבושים) ו-0 נ"ק.
** דברצן מודל 09/10- השיגה מאזן שערים של -14 ו-0 נ"ק.

כמו כן עדיין במירוץ כנציגה של עונת 10/11-ז'ילינה שנמצאת עם מאזן שערים של -15 ו-0 נ"ק אחרי 5 משחקים.
וגם פרטיזן בלגראד שנמצאת עם מאזן שערים של -9 ו-0 נ"ק.
פשוט בלתי מובן
01/12/2010 | 19:15
איך מועדון עם כ"כ הרבה אוהדים אמיתיים כפרטיזן לא מצליחה קצת יותר
שורה תחתונה
26/11/2010 | 19:43
6
מקום 55 בדירוג הקבוצות של אופ"א : הפועל ת"א!
שתהיה קבוצה אחרת ישראלית שבכלל תדגדג מיקום כזה נדבר.
מדד מאוד משקף, יש לציין
26/11/2010 | 20:24
3
על נצחונות מקבלים נקודות
26/11/2010 | 20:31
2
על הפסדים לא.
אין משחקי ידידות.

הקיזוז היה לטובת הפועל ועכשיו גם דירוג אופ"א?
לא התכוונתי לזה,
26/11/2010 | 21:02
1
בדירוג איזה יש בערך 10 קבוצות פרמייר-ליג ובונדסליגה שהפועל ת"א משאירה להם אבק בדירוג...האם זה אומר שהפועל ת"א קבוצה טובה יותר מהם? או שפשוט הן לא שיחקו במפעלים האירופאים כי  הן מאנגליה ולא מישראל?

רק אל תגיד לי שהפועל ת"א הייתה מסיימת מעל מקום 15 בפרמיירליג, כי אז אני בטוח אתחיל לצחוק..

בקיצור המדד הזה משקף הצלחה בזירה האירופאית אבל יש להתייחס אליו בערבון מוגבל כי לא חסר קבוצות מצוינות שבגלל תחרותיות גדולה במדינה שלהם לא מגיעות לזירה הזאת או שמעדיפות לוותר עליה ולשמור כוחות לליגה.
ברור שהוא משקף הצלחה באירופה
26/11/2010 | 22:20
סתם ככה שתבינו את גודל ההישג , אם הפועל ת"א שנה הבאה בליגת הלאופות עוד פעם היא כמעט בוודאות מדורגת בקבוצת האיכות השלישית.
במקרה של בתים בליגה האירופית כנראה ותהיה מדורגת בקבוצת האיכות השניה!
מקום 65
27/11/2010 | 00:11
1
במקום ה65 נמצאת קבוצה מכובדת לא פחות
27/11/2010 | 08:47
ליגת האלופות,מחזור 5 משחקי יום ג'
23/11/2010 | 21:26
19
1
בית ה':

רומא-באיירן מינכן (שידור ישיר בספורט 5+)

פ.צ באזל-קלוז'

בית ו':

ספרטק מוסקבה-מארסיי 3-0

צ'לסי-ז'ילינה (שידור ישיר בספורט 5+gold)

בית ז':

אוקזר-מילאן (שידור ישיר בספורט 1)

אייאקס-ריאל מדריד (שידור ישיר בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט)

בית ח':

בראגה-ארסנל (שידור ישיר בספורט 2)

פרטיזן בלגרד-שחטיור דונייצק

תהנו
ובכך הבטיחה מארסיי שמינית
23/11/2010 | 21:39
5
יחד עם צ'לסי
לא נעים מה שראל מדריד עשתה לאייאקס אמסטרדם...
23/11/2010 | 23:56
9
2
ריאל הקבוצה הכי מגעילה שיש. צ'אבייר אלונסו וסרג'יו ראמוס יצאו כאלה קטנים בסוף.
למה הם עשו את זה? לא הבנתי
24/11/2010 | 01:39
2
3
איפוס צהובים לקראת הסיבוב הבא
24/11/2010 | 09:55
1
2
תקציר מהמשחק של הפועל ביום רביעי
25/11/2010 | 00:46
1
מה מגעיל בזה?
24/11/2010 | 10:24
1
בסה"כ ניצלו החוק לטובתם.

זה לא נגמר
24/11/2010 | 12:50
3
1
אולי אופ"א תיתן להם בדיוק את העונש שממנו חששו,כלבים שכמותם.
מה לא בסדר במה שהם עשו?
24/11/2010 | 16:57
1
1
שום דבר
25/11/2010 | 13:28
1
ביזבזו זמן בארבע אפס,יגיעו לנוק אאוט עם דף נקי,ממש נהדר.
זכותם המלאה לנצל חוק מטופש של אופ"א
24/11/2010 | 22:41
1
אם זו היתה קבוצה איטלקית(אינטר אשתקד למשל) היית אומר שזו גאונות לשמה
זאת ממש לא פעם ראשונה שזה קורה...
24/11/2010 | 20:14
2
ראינו את זה המון בליגת האלופות בשנים האחרונות. אם ריאל באמת תקבל על כך עונש זה יהיה ביזיון ענק.
איזה גאוני מוריניו
24/11/2010 | 07:00
6
1
והרג אותי סוארז הטמבל הזה שמזרז את השופט לתת להם אדום...
אלגנטי ביותר. אני אהבתי
מה שהם עשו זה 'כשר אבל מסריח'
24/11/2010 | 07:19
2
3
נראה לי עכשיו שחקנים ילמדו מהם ויעשו בדיוק את אותם דברים....

מאמן ציני למשחק ציני
24/11/2010 | 22:36
מתאים ככפפה ליד
כשר זה בפסח
25/11/2010 | 02:41
2
24/11/2010 | 09:53
2
ניצל בחוכמה חוק טפשי של אופ"א.
כל קבוצה עושה את זה וזה בסדר.. אבל
24/11/2010 | 12:50
1
1
רק אצל מוריניו זה יהיה בשחצנות יתרה ובהפגנתיות.. עדיין עדיף שהם יקבלו את הכרטיס ככה מאשר אחרי פאול מסוכן..
לדעתי היה הכי חכם
30/11/2010 | 05:36
3
אם הם היו נוגעים בכדור ביד במכוון, ככה הם לא מבזבזים זמן וגם לא פוצעים שחקן.
0-4 ולנסיה
24/11/2010 | 22:28
1
המקום ה-3 מובטח בינתיים נותנים פייט ליונייטד מקוים לנצחון
שאלות\בקשות\תהיות
21/11/2010 | 21:38
8
3
דרושה עזרה..
21/11/2010 | 18:23
6
האם מישהו מכם מכיר איזה בר או פאב טוב באיזור המרכז לאוהדי ברצלונה שיש בו אווירה ברצלונאית??? דרוש לסופר קלאסיקו,
אני מציע לך לשאול את השאלה הזאת
21/11/2010 | 22:09
1
בפורום של אוהדי ברצלונה בישראל
יש אתר בעברית של אוהדי ברצלונה בישראל
תירשם לאתר הזה ותשאל הם ישמחו לעונת לך

הנה לך האתר, כנס לפורום (קודם תירשם) ותשאל את השאלה הזאת שם או שתחכה קצת, בטח יפרסמו שם במהלך השבוע הקרוב מקום באיזור המרכז שיתאים לך
ישנו פאב בראשון לציון בשם ברסה
22/11/2010 | 09:40
2
אני מניח (אבל לא בטח) שמשדרים שם את המשחק.
הכי טוב להתקשר ולברר.
ברסה
22/11/2010 | 12:18
1
ברחוב הרצל בראשון לציון
הייתי ממליץ להגיע בערך שעה ומשהו לפני המשחק בשביל לתפוס מקום,זה מקום קטן ומתמלא מהר בימים של קלאסיקו.
יש גם ברסה בהרצליה,גם שם תזמין מראש.
בברסה שציינו פה
23/11/2010 | 19:19
2
3
אין מצב אבל פשוט אין מצב שיהיה לך מקום אם לא תתקשר מראש להזמין.
אפילו שמדובר ביום שני
אבל הם גם מרימים אירוע במיוחד
23/11/2010 | 19:24
במקום אחר
לצורך העניין, מצ"ב אירוע בפייסבוק.
:P

http://www.facebook.com/event.php?eid=125949680798...
תודה לך.. אולי יש לך את המספר טלפון
24/11/2010 | 21:20
כרטיסים למשחק במדריד
21/11/2010 | 18:42
איפה אפשר לרכוש כרטיסים למשחק במדריד במקום שאפשר לסמוך ...
נשמח להמלצות
כדורגל ישראלי
21/11/2010 | 21:37
4
1
הבעייה של לואיס פרננדז
20/11/2010 | 16:15
1
במהלכה של הדקה ה-87 במשחק הרעים בין ישראל ואיסלנד ביום רביעי האחרון, התפרץ מאמן נבחרת ישראל בעבר שלמה שרף שפרשן את המשחק על מאמנה הנוכחי, לואיז פרננדז הצרפתי. "השינויים המוזרים שלו נועדו אך ורק להזיק לנבחרת". השדר יורם ארבל ניסה להרגיע את שליימה ("משחק ידידות, ניסויים, מותר לו"),  שהסביר שמי שמעלה מהספסל מגן במקום בלם שנפצע ומזיז את הבלם השני שמשחק לעמדת המגן, רוצה לגרום לבלאגן והצגות מיותרות. וכאן בדבריו של שרף יש אמת.

פרננדז טוען זמן רב שאין לכדורגל הישראלי מודל 2010 מגנים טבעיים ראויים ובשל כך הוא עושה את כל הניסויים האלו שלו. השאלה שלי האם עומרי קנדה, דני בונדר, עלי עותמאן, יובל שפונגין, אלי דסה, אוראל דגני, קלמי סבן ואחרים (ואני רק צייתי את הקצפת מהקבוצות הגדולות) אינם מגנים מספיק טובים בשביל למנוע את האלתור המוזר הזה מסייה פרננדז?

הנה דוגמא "כהנית" שתאשר את מה שאני אומר: פרננדז החליט לעלות עם תמיר כהן מול קרואטיה בתור בלם שלישי. הרבה מאמנים משתמשים בשיטת הבלם השלישי וכן פרננדז לקח שחקן קישור מתוך מחשבה שאולי תרצה לשנות משהו במהלך המשחק ולא תרצה להחליף. היתרון הוא שאתה יכול לאפשר למגנים חופש יותר בחלק הקדמי וכך הקשר הקיצוני המוכשר של קריית שמונה, אלרואי כהן, הפך למגנה הימני של הנבחרת במשחק הבית החשוב ביותר מול הנבחרת שעל הנייר היא החזקה ביותר.
במשך 30 דק' הקרואטים, שהגיעו עייפים מהטיסה יום קודם לכן (נחתו בשישי ב-8 בבוקר), נראו כמו איך שבדרך כלל הנבחרת שלנו נראת. פרננדז נפל בדיוק במלכודת של ביליץ', העלה את תמיר קדימה, החזיר את זיו ואלרואי לקו הבלמים והוף אותו אלרואי כהן, שלא באשמתו, נותן שתי מתנות קלילות לקרואטים רגע לפני השריקה למחצית: אחת פנדל מטומטם והשנייה ביציאה לנבדל. חוץ משתי הטעויות הללו, כהן לא טעה, כי הקרואטים המשיכו להיראות כמו כלום. למזלנו הרע, גם לנבחרת שלנו יש סף שבירה נמוך ומאמן שלא סובל יציבות ושקט וחולה על דרמות ואקשן אין סופי! יאסו!
סיכום המשחק-הפועל ת"א נגד בית"ר ירושלים
16/11/2010 | 20:10
2
9
4-0,3-0 אפילו 5 ו-6,אילו התוצאות שכל אוהד כדורגל שפוי שמחובר למציאות חשב שהפועל ת"א תביס את בית"ר ביום ראשון,אך אורי מלמיליאן כנראה לא היה מוכן לראות עוד מפלה של קבוצת נעוריו.למרות השבוע המביך שעבר על הקבוצה,הצליח אורי מלמיליאן להכין את הקבוצה בצורה מצויינת למשחק.
בית"ר שיחקה טקטי ומחושב בצורה נהדרת וביטלה את הפועל ת"א לגמרי וממש לא הייתה רחוקה מניצחון אחרי החמצות של בן שושן ויבואה ועוד יום אדיר של וינסנט אניימה.

אורי זנח את מערך ה4-5-1 שאיתו בית"ר נכשלה כל העונה ועבר לשחק במערך של 4-4-2 עם יהלום במרכז.
המערך הזה הוא מערך שתפור במיוחד לקבוצות כמו בית"ר,עם מרכז הגנה חלש ועם מגינים שבחלקם הם כלל לא מגינים.
אבל ה-הברקה של אורי הייתה בהצבתו של כריסטיאן אלברז,מגן ימני במקצועו,בעמדת הקשר האחורי.
אלברז היה נפלא,לא נתן לקשר שנמצא בכשור הטוב בארץ,גילי ורמוט,לשות את המהלכים שהוא עושה בדרך כלל והוציא אותו לגמרי מין המשחק.
אלברז שהיה בקדנציה הראשונה שלו בבית"ר המגן הימני הטוב ביותר בארץ,סובל מירידה ביכולת עקב הגיל המתקדם והפציעות הרבות מהן סבל בשנים האחרונות שגרמו לו לאבד מהמהירות.
מלמיליאן,בתבונה רבה,ניצל את האיכויות הרבות של אלברז עד תום במרכז הקישור ועושה רושם שבית"ר מרוויחה קשר אחורי שכ"כ היה חסר ממקום בלתי צפוי בכלל.

עוד שחקן שיש לציין אותו לטובה,שעד עכשיו נחשב בעיני לסנסציה של הליגה הזאת בכלל ושל בית"ר בפרט הוא אלי דסה ,המגן הימני בן 17.
כל מי שעוקב אחרי בית"ר השנה לא יכול שלא להתפעל מהמגן הצעיר הזה.
שחקן שמשחק עם בגרות ושקט נפשי של שחקן בן 30,עם הגבהות מצוינות תוך כדי ריצה וקריאת משחק יוצאת מן הכלל.
למי שלא עוקב אחריו ישמע קצת מוזר,אבל הוא ללא ספק המגן הימני הטוב ביותר בארץ כיום וזה רק עיניין של זמן מתי לואיס פרננדז יזמן אותו לנבחרת ולדעתי עניין של שנתיים עד שהוא יוצא לאירופה.
שחקן עם אופי שונה מאוד ממה שהתרגלנו לראות מן השחקנים מהעדה האתיופית.
ושוב,הוא עוד לא בן 18!

מהשמחק הזה אפשר להסיק מסקנה אחת ברורה עבור בית"ר ירושלים,הכתובת לבעיות של הקבוצה היא ממש לא המאמן.
מלמיליאן הוכיח במשחק הזה שהוא מסוגל להעמיד קבוצה (והדגש על קבוצה) עם תוכנית משחק ברורה,עם שיטה ברורה וסדר במשחק.
ברור שאורי לא חף מאשמה,אבל הגישה המזלזלת,האפטית והלפעמים מתנשאת של חלק מן השחקנים היא זו שהובילה את בית"ר למצב העגום בו היא נמצאת.
המבחן הרציני עכשיו הוא עד כמה יציבה תהיה לבית"ר כי אן ספק שאם היא תשחק בגישה כזו היא תפלס את דרכה במהירות למקומה הטיבעי בצמרת הטבלה.

הפועל ת"א,לעומת זאת,לא שיחקה טוב ולמען האמת סחטה נקודה מבית"ר הרבה בזכות יכולת טובה של אניימה.
אבל לגוטמן אין מה לדאוג.
הוא צריך לגרום לקבוצה שלו לקחת את הנקודות שהיא צריכה ולעשות את המינימום כדי להאשיר במרחק סביר מהמקום הראשון ובד בבת לשמור על בריאותם וחלוקת כוחות טובה בין השחקנים כדי שהפועל ת"א תיהיה הקבוצה הישראלית הראשונה שלא מגיעה לפיניש של העונה גמורה אחרי עונת צ'מפיונס.
אני לא מסכים עם הטלת האחריות
17/11/2010 | 17:25
1
1
מלמיליאן יודע להעמיד תוכנית משחק עם שיטה וכו' ...
אך לדעתי זו החוכמה הקטנה בלהיות מאמן (כולנו יודעים לעשות את זה במשחקי מנג'ר למיניהם)

החוכמה הגדולה היא לשמור על קבוצה מגובשת  שעובדת ביחד למען המטרה, ובזה הוא נכשל כי לאורך העונה היו בעיות חברתיות בבית"ר.  משחק בודד לא אומר כלום.  היו כמה שחקנים עם תמריצים כאלה ואחרים (חלק פחדו לעוף ולהישאר ללא עבודה, חלק ראו את הפועל כסדין אדום, חלק אהבו את הבמה הגדולה וכו')  .... אך לבינתיים לא נראה כאילו מדובר בשיפור ארוך טווח והפיכת הקבוצה לתלכיד מגובש שיכול לרוץ ביחד במעלה הטבלה.

המבחן של מלמיליאן הוא בעקביות, ואחרי משחק בודד להכריז שהבעיה היא לא במאמן זה דבר לא נכון לדעתי.
אז זהו,יש לא מעט
17/11/2010 | 21:25
3
מאמנים בארץ ובעולם שחלשים מאוד בצד הטקטי (שום,למשל) ומהתדרים בזה שהם נותנים הרבה חפש לשחקנים שלהם.

אין ספק שיש לקבוצה עוד מה להוכיח אבל בעניין האי גיבוש בקבוצה לדבריך,לדעתי הבעיה הזאת בבית"ר היא מושרשת.
דיברתי על זה כאן בפורום בעבר ואני אחזור על זה בקצרה בשבילך.
בית"ר ירושלים הוא מועדון שכונתי-בעל בית הולך בעל בית בא ,יו"ר הולך יו"ר בא,מאמן הולך מאמן בא-וכל זה בקצב מסחרר שיוצר במועדון אווירה שכונתית אותו השחקנים מנצלים בתקופות משבר כשמצטבר כדור שלג של כישלונות על מנת "למכור" את המאמן ולגרום  לפיטוריו על ידי חוסר מאמץ מופגן ומשחק המתאפיין באפטיות.

בקיצור ולעניין-מעמד המאמן בבית"ר הוא נמוך מאוד כתוצאה מהניהול השכונתי.

נמני ומכבי
21/11/2010 | 21:31
51
3
המשך>>
סופ"ש ברחבי הגלובוס
20/11/2010 | 19:25
7
1
טוטנהאם עושה קאמבק אדיר באמירויות
20/11/2010 | 16:43
1
1
ומפיגור 0:2 במחצית מול ארסנל מנצחת 3:2.
ניצחון ראשון לתרנגולים בחוץ על ארסנל אחרי 17 שנה.
והקאמבק של ספרס
21/11/2010 | 02:37
9
כנראה מונע סופית קאמבק של סר טרי ווגאן לפורום
אחרי פחות מחצי שעה המרסיסיידרס ב-2:0 על אברם
20/11/2010 | 20:12
2
51
אחרי שער של ג'ונסון ופנדל מוצלח של קאוט.

כל זה כמובן לא שווה הרבה כי כבר חודשיים לא מצליחים לשמור על יציבות ולנצח יותר משני משחקים ברצף (ולא מול אריות אירופה, בלשון המעטה), ולצד ניצחונות מרשימים יש תצוגות נפל, אבל אני שמח שלפחות את המשחקים שיוצא לי לראות החברים לא מפשלים :)
מקסי מצטרף לחגיגה ו3:0
20/11/2010 | 20:18
1
2
חבל על אברם שכנראה ילך הביתה בקרוב מאוד, אבל ליברפול סוף סוף כובשת 3 שערים גם בליגה (אחרי שכבשה מול סטיאווה ונאפולי ביורופה ליג), כמו שזה נראה בשבוע הבא בוייט הארט ליין נחזור להפסיד אבל לפחות עכשיו נהנים...
נמני לווסטהאם אברם למכבי
21/11/2010 | 18:10
שוב שלושער לקני מילר
20/11/2010 | 20:55
בנצחון 2-3 בקילמרנוק ושער שויון של הערבים בזמן פציעות בפארקהד סידר לנו יתרון 3 נק' בפסגה

אבל הסיפור כמובן המהפך של הספרס
ברצלונה חוגגת את חנוכה שבוע וחצי לפני הזמן
21/11/2010 | 00:26
עם שמיניה לרשתה של אלמריה האומללה
Liga BBVA - מחזור 12
20/11/2010 | 15:08
32
17
עוד סוף שבוע הגיע, כשברקע כבר אפשר לשמוע את רעמי התותחים של השבוע הבא. סתם משחק, אתם יודעים, מסי מול רונאלדו, לא משהו כזה חשוב...

ויאריאל-ולנסיה (אל מדריגל, שבת, 19:00) יופי של משחק צמרת. השלישית מול הרביעית. נוסף לכל זה גם סוג של דרבי. ולנסיה חזרה לנצח, אבל גם הצוללת תרצה לחזור לעניינים אחרי ההפסד הכמעט בלתי נמנע בקאמפ נואו. פתוח לגמרי עם עדיפות לצהובים.

אלמריה-ברסלונה (אסטדיו דה לוס חואגוס מדיטרנאוס, שבת, 21:00) אל תקלו ראש, בשנה שעברה מסי הציל את בארסה מהפסד (2:2) אחרי עצמי של פויול. מה ההסתברות שזה יחזור? הכל תלוי מתי מסי או וייה או מישהו אחר (פיקה? פדרו?) יבקיע את הראשון. אלמריה עשתה המון תיקו בבית, רק שבניגוד לקודמים, הפעם היא ממש תשמח. יהיה קשה, אבל בארסה תגרד את הנקודות.

ריאל מדריד-אתלטיק בילבאו (סנטיאגו ברנבאו, שבת, 23:00) עוד מוקש ביתי נחמד לבלאנקוס. בילבאו יודעת לעשות כאן חיים לא קלים, ואפילו ניצחה כאן לפני 14 שנה לעיני עבדכם הנאמן. אז מה? אתם באמת חושבים שמוריניו ירשה לעצמו לקלקל דווקא בשבוע שלפני החופה בקאמפ נואו? זה אולי לא יהיה קל, כי אתלטיק יודעת להבקיע, אבל נקודות יהיו (כמובן, כמו שאני אומר את זה, ייגמר 1:6 או משהו כזה, ככה זה תמיד)

אוסאסונה-ספורטינג חיחון (ריינו דה נבארה, ראשון, 18:00) נד נד נד נד הפסד ניצחון ניצחון הפסד. השיר הזה מוקדש לאוסאסונה, שמנצחת אם בכלל רק בבית. בחוץ? שלא נדע. ולא שלספורטינג  יש מה להתגאות במאזן החוץ שלה. 1 מהבהב. הלאה.

אספניול-הרקולס (קורנליה דל פראט, ראשון, 18:00) עוד משחק נחמד עם עדיפות לאספניולים מהצמרת. הרקולס, עם טרזגה ודרנטה שהבקיע שער נהדר בניצחון בשבוע שעבר, אולי תעקוץ, אבל בסוף היא זו שתצטרך למרוח משחה.  גם כאן הנקודות לא ייסעו לשום מקום.

דפורטיבו-מלאגה (ריאסור, ראשון, 18:00) מלאגה סוף סוף ניצחה בשעה טובה בבית. דפור גם היא בתקופה לא רעה בכלל. מריח משחק שקול עם עדיפות מסויימת לבעלת הבית. 1X?

לבאנטה-רסינג סנטאנדר (סיוטאט דה ולנסיה, ראשון, 18:00) עוד משחק שקול, אם כי לבאנטה נראית קצת פחות טוב לאחרונה. היא עושה את המקסימום, אבל מפסידה כבר שלוש פעמים רצוף בהפרש שער. כאן אפשר לפרגן לקבוצה האורחת, אם כי מאזן החוץ שלה הוא לא משהו מהסרטים. מישהי תנצח כאן. אולי ראסינג. כמה ניצחונות בית במחזור אחד? חלאס.

סביליה-מאיורקה (סאנצ'ס פיסחואן, ראשון, 20:00) משחק סבבה לגמרי. סביליה חוזרת לעצמה, אבל דודו לא פראייר. חייבים לחזק כאן לפחות בתיקו. ואולי יותר מזה.

ריאל סוסיאדד-אתלטיקו מדריד (אנואטה, ראשון, 22:00) המרכזי של ראשון. ריאל סוסיאדד בבית היא קרצייה לא קטנה, אבל כאן, ולכבוד המרכזיות המסויימת של המשחק (מילא) נלך על השוונג של אתלטיקו (0:3 בשבוע שעבר), ועל ניצחון חוץ. שלא תגידו שאנחנו שמרנים.

חטאפה-סאראגוסה (קוליסאו אלפונסו פרס, שני, 22:00) נועל את המחזור "הו, כמה לא מעניין" אני שומע את הזמזום של קוראי הפורום. מה לעשות, אלה החיים. סאראגוסה דווקא התחילה לעשות קולות של מלחמה, ובשבוע שעבר הפסידה בצורה אכזרית לסביליה. חטאפה לא משכנעת מזה זמן, אבל בבית יודעת להסתדר. נלך כאן על כפול עם תיקו.

זהו. תנוחו. תתלבשו יפה, יש אירוע שבוע הבא.

הליגה המשעממת בעולם
20/11/2010 | 21:34
4
1
שום מתח, 2 קבוצות מעל כל הליגה את מי מעניין הליגה הזאת, ערוץ הספורט מנסה לנפח את הליגה הזאת כי זה כל מה שנשאר להם אבל הליגה הספרדית בירידה עצומה.
וכל עוד הקבוצות הקטנות לא יגידו שאם לא יהיה שיוויון בכסף בזכויות שידור הם לא פותחות את הליגה לא יקרה כלום.

דקה 30 אלמריה=ברסה 3-0 איזה שעמום.

האנגלית איזה יוםי של ליגה,הגרמנית כרגיל מעניינת, וגם האיטלקית העונה נראה שיהיה מתח
אני לא בטוח כמה כוח יש לקבוצות האלה,
20/11/2010 | 21:58
5
המצב בספרד הוא ממש ממש ממש לא בריא, כשכל הבנקים במדינה נמצאים בחובות, יש 20% אבטלה אבל הבנקים והמדינה מוצאים זמן וכסף לתת הלוואות לברצלונה ולריאל מדריד כדי לקנות עוד ועוד שכירי חרב.

זה מכוער ולא הוגן, אבל ברגע שכל הבועה הזאת תתפוצץ, יסבלו לא רק ברצלונה וריאל, אלא כל העם הספרדי.

אני לא בטוח שהקבוצות הקטנות יכולות לשנות משהו. האוהדים של ברצלונה וריאל מדריד ביחד זה בערך 80% מהציבור. הקטנות לא ישחקו? יהיו קטנות אחרות שיכניסו במקומם. המכונה הזאת תמשיך לעבוד עד שהבלון יתפוצץ ובגדול. במהרה בימנו. אמן.
ואשליית ולנסיה בתחילת העונה
20/11/2010 | 22:26
1
3
גרמה להם להתנהג בצורה יותר מגוחכת מאשר בדרך כלל,על אחת כמה וכמה לנדב.איזה דברים שהוא אמר על הקבוצה הזאת ("מי שחשב שיש בספרד רק 2 קבוצות...#$%%^&*),לא מתאים,אתה מתעמק בליגה הזאת?אתה אמור לדעת שהם חיברו כמה נצחונות בפוקס ושהם תיכף יתמוטטו.
כן בדיוק חשבתי על זה...
21/11/2010 | 01:39
איך הוא אמר בתחילת העונה "העונה זה לא יהיה ליגה של שתי קבוצות אלא הרבה יותר צמוד"...

RIGHT!

הגיע הזמן שערוץ הספורט יביאו את הליגה האנגלית ויתנו לצ'רלטון להתעסק עם השטות הספרדית.
זה לא רק השיויון בכסף
21/11/2010 | 16:33
רוב הקבוצות שם מגיעות עם פחד פסיכולוגי עצום מריאל ובארסה עד כדי כך שחלקן אפילו עולות עם הרכב שני (!) כדי לשמור כוח למשחקים הבאים.

וראול כמו ראול 3שערים נגד ברמן
21/11/2010 | 12:03
עצוב שככה נראית הליגה של אלופת העולם..
21/11/2010 | 16:25
25
אני לא מבין את הקברניטים שם,הרי זה כבר שנים ככה (חוץ מאיזה שלוש-ארבע שנים בתחילת-אמצע בעשור הקודם,עם ולנסיה ולה קורוניה האדירות שבאמת היה מעניין אז לראות את הליגה הספרדית) ובשנתיים האחרונות עם ההתחמשות החולנית של בארסה וריאל זה כבר שובר שיאים של גועל נפש.

חולקת זכויות השידור לא שיויוניות בעליל,ההלוואות החולניות שבארסה ובמיוחד ריאל לוקחות מהבנקים והמחובות שמוחקים להן,יותר מחצי מהליגה בפשיטת רגל-כנראה רק חוקי הפייר פלי הכלכלי (שה' ידוע מתי יכנסו לתוקף ואם באמת תיהיה הרתעה) תציל את הליגה הזאת,אם אפשר לקרוא לה בכלל ליגה..

לה לה ליגה
21/11/2010 | 18:01
7
אפילו האולד פירם לא שולט ככה כבר
הליגה לא כזו רעה..
22/11/2010 | 12:56
23
1
היא לא תחרותית זה נכון..אבל עדיין משחקים של סביליה,ולנסיה,ויאריאל,בילבאו וכו' אלו משחקים סבבה לגמרי ברמה טובה מאוד.
אני אישית נהנה כמעט מכל שידור בליגה הזו,וזה משהו שקשה לי להגיד על כל ליגה אחרת (אפילו הגרמנית אתמול ניפקה משחק מעפן)
עזוב רמה
22/11/2010 | 17:54
22
פשוט קשה להזדהות עם הקבוצות האלה

עם ריאל וברסה יש העדפה ברורה אבל ברוב המשחקים אני לא חש שום זיקה לקבוצות שם אולי פרט לאמש שמאיורקה ודודו ניצחו את קאנוטה המגעיל
למה שתחוש זיקה?
22/11/2010 | 19:34
21
מלבד קבוצות ישראליות אתה לא אמור לחוש זיקה לשום קבוצה ממדינה זירה שלא קשורה אלייך..
נניח אתה ממוצא פולני ורומני אז סבבה שתיהיה לך זיקה גם לקבוצות משם..
אבל בכללי זה בלתי אפשרי לפתח זיקה לקבוצה ממדינה שאין לך קשר דם או מסורת אליה
למה לא?
22/11/2010 | 20:32
20
אתה אוהד את יובנטוס, ואני משער שיש עוד הרבה מאוד אוהדים של יובה בארץ. האם כולם בעלי קשר דם או מסורת לאיטליה? ועדיין הם אוהדים שלה.
לעומת זאת, בליגה הספרדית קצת קשה לבחור קבוצה. זה או בארסה, או ריאל, או סתם להיות אנדרדוג נצחי...
וכל אחד הוא אחד יותר מדי
22/11/2010 | 20:59
4
מועדון נטול אידיאולוגיה שלא מייצג דבר פרט לעשרות סקודטוס חסרות משמעות

אני לוקח את זה שאין לו זיקה בעצם לשום קבוצה שהוא אוהד כולל חיפה
זאת הייתה דוגמא
22/11/2010 | 21:44
1
באותה מידה הוא יכל להיות אוהד מנצ'סטר יונייטד, ליברפול, ברצלונה, ריאל מדריד, אייאקס, באיירן מינכן ואפילו ריינג'רס...

לפעמים אתה יכול לא להתייחס לדוגמא באופן נקודתי אלא לנסות להבין מה מטרת ההודעה....
הבנתי
22/11/2010 | 21:53
זה מדוע הסרבים מעדיפים את ריינג'רס על יונייטד על שאר הקבוצות שהזכרת
אידיאולוגיה?
23/11/2010 | 01:30
1
היטלרי מצידך..

וברצינות..למה אתה מתגרה תמיד? למה תמיד לנסות לעקוץ אוהדי יובה?
אם אתה לא יודע עברית ולר מכיר את פירוש המילה זיקה אז עדיף לפעמים לא לענות..

סייג לחוכמה שתיקה..
זיקה לתרבות שפה ומורשת
23/11/2010 | 16:52
אם אין לך את זה אתה לא אוהד מה קשה להבין פה?

זיקה יכולה להיווצר עם הזמן היום יש לי זיקה לספורט האמריקאי מה שלא תמיד היתה לי לגיבנת זקנה לא היתה וכנראה גם אף פעם לא תהיה לי  עקיצה? פרש את זה איך שבא לך וטוב שהזכרת את הצורר כי הרבה מהאוהדים של הליגה שאתה כה סוגד לה אכן מניפים צלבי קרס ואכן אני מסתייג ממנה
זיקה לא שווה אהדה..
23/11/2010 | 01:28
14
אלו מילים שונות..
לאהוד זה להיות בעד קבוצה מסוימת ולשמוח בהצלחתה..
זיקה זה להרגיש קשר רגשי לקבוצה על בסיס קרבה כלשהיא..
אתה יכול להיוולד באותה מדינה,אתה יכול לגור שם כמה שנים או סתם להיות בעל מוצא מאותה מדינה..
אבל זיקה אם אין לך קשר ביולוגי או היסטורי כל שהוא לשם? זה לא אפשרי..

לאהוד זה משהו אחר,ואני אכן אוהד יובה.
אם להודות על האמת
23/11/2010 | 11:03
13
כשלאונרדו פנה אליי לקחתי על עצמי בשמחה להיות המומחה לענייני הליגה הספרדית.

עם זאת, אני מודה שהשמחה היא יותר על ההזדמנות לכתוב באופן צבעוני ובהשתדלות להיות קולח ומשעשע מאשר שמחה על ההתעסקות בליגה עצמה.יוצא שאני שמח לכתוב באופן צבעוני על משהו שכמעט דהה. תראו את זה כאתגר.

פעם אהבתי את הליגה הזו הרבה יותר.היה דאבור סוקר, היה פאנטיץ', מיאטוביץ' רונאלדו השמן, סמוראנו. הים יש ארבעה כוכבים שנמצאים בשתי הקבוצות הגדולות, וזהו בערך. אתם באמת יכולים להשוות את טינו קוסטה מולנסיה לקלאודיו לופס הישן והטוב?

כשהתחלתי לרשום במחברת תוצאות של משחקים, מי הבקיע ומתי, מי השווה, מי קיבל כרטיס אדום, מי החמיץ פנדל, דבר שאחרי כמה שנים העתקתי גם לליגת העל, ובכן, באותם שנים  אתלטיקו מדריד זכתה בדאבל. זה היה בעונת 95-96. הייתי בגמר בסאראגוסה כשהיא ניצחה את ברסלונה. מאז בארסה ומדריד לקחו כמה וכמה אליפויות, אבל בתווך הופיעה ולנסיה עם שני תארים משלה (2002, 2004).

והיום? אני מסכים שהיום זה מאבק בין שני טנקים שדורסים בצורה קצת חסרת חן כל מה שזז (כן, חוסר חן. לא טיקי טאקה ולא נעליים . בדיוק. למרות מסי, למרות צ'אבי, למרות רונאלדו), אני מודה שעצוב לי לראות את הקלות שבה ההגנות הרופסות של הליגה הספרדית נכנעות כל פעם מחדש למהלך הצפוי הזה של מסי כשהוא בא מצד ימין וחותך לאמצע. אז נכון שהוא מגניב ופנומן, אבל מאראדונה הוא לא וראינו את זה במונדיאל. כשיש עליו לחץ וכשמתמקדים בו זה לא אותו דבר. הכישרון שלו יכול להספיק להצגות כמו מול שטוטגרט וארסנל, ולהבקיע בגמר מול מנצ'סטר. מצד שני, תנו לו עונה שלמה בליגה האנגלית או הגרמנית. אני מוכן להתערב עם כל אחד שהוא אמנם יבקיע ואפילו יככב. אבל קצת פחות. אבל, לא, מסי נמצא בספרד, שם שחקני ההגנה של היריבה מלווים אותו, את צ'אבי ואת וייה בפחד מלווה בהערצה. שם יש לו את אלמריה.. אז מה אתם מצפים? שלא יחגוג עליה?

אותו דבר לגבי כריסטיאנו. גם במנצ'סטר כיכב, היה ענק , אבל לא הבקיע בכמויות מטורפות כמו בספרד.

אם זה ככה בליגה הספרדית ושחקני ההגנה האימפוטנטים שלה, כמה מסי ורונאלדו היו מבקיעים בליגת העל שלנו..106? 93? מצד שני, כאן כנראה היו נכנסים להם ברגליים ומשביתים אותם לחדשיים. נקודה מעניינת. מה דעתכם?

ועדיין, למרות שהעונה מתנקזת למפגש אחד בית חוץ בארסה מדריד הפרש שערים  מאזן פנימי וכו', עדיין יש עניין בליגה הזו, יש הרקולס, יש אתלטיקו, יש ויאריאל, יש סביליה. לא הכל אבוד. עדיין. ולכן אני ממשיך. בלב קצת כבד, אבל לפחות כותב. כי צריך להמשיך, צריך להמשיך ללכת.
אני מסכים עם הכל
23/11/2010 | 16:36
12
אין בעיה עם זה שהליגה לא תחרותית בשיט (בקרב על התואר,כי בקרבות על מקומות 3-4 יש אחלה מאבקים כל שנה כמעט)..
אבל זה לא סותר את זה שהיא ליגה טובה עם רמה גבוהה גם בהמון משחקים שלא כוללים את באסה או רעל מדריד..
סה"כ ציינתי שעל אף שהליגה לא תחרותית יותר,עדיין משחקים של ולנסיה נגד סביליה או ויאריאל נגד הרקולס של השנה או  אתלטיקו מדריד נגד בילבאו אלו עדיין משחקים מעניינים גם אם הם לא קובעים כלום במאבק האליפות,עדיין יש כשרונות בכל הקבוצות הללו.
וכאן שוב נכנס עניין הזיקה
23/11/2010 | 17:02
11
כבר אין לי זיקה ללה ליגה כבעבר ולעומת זאת כן יש לי ל-SPL ואני מעדיף לראות הארטס-מת'רוול על ולנסיה-סבייה זה הופך אותי למטומטם? לא
זה לא הופך אותך למטומטם
23/11/2010 | 17:39
10
אבל ההודעה הזו כן הופכת..תמיד אתה מגיב בלי קשר לכלום..
כותבים על טבע אתה מגיב על אלוהים,כותבים על אוכל אתה מגיב על חיות..יענו אין לך קשר לעולם..
ותאהב מה שבא לך אבל אתה במיעוט כמובן
אולי בבועה שלך
23/11/2010 | 19:16
9
בעולם הגדול מעדיפים פרמיירליג אבל אתה תקוע בסן סירו יחד עם אבי רצון ועדיין חושב שזה הכי טוב בעולם
כרגיל אתה לא קשור
23/11/2010 | 23:56
8
הארטס-מת'רוול זה פריימרליג? מישהו מעדיף את זה על איטליה או ספרד?
הדיון אגב היה על ספרד ולא על איטליה,אבל כמובן שגם לפה תדחוף עקיצה עלובה כלפי הסריה A
הדיון היה על משמעות המילה זיקה
24/11/2010 | 00:46
7
רשמתי שאין לי זיקה ללה ליגה כמו בעבר והגבת שאין דבר כזה זיקה לארץ אחרת  כנראה שיש לנו קונספציות שונות למושג הזה

הארטס-מת'רוול היה דוגמא זיקה עשויה להשתנות בהתאם לנסיבות שונות
אני מעדיף NFL על ויאריאל נגד הרקולס כי יש לי יותר זיקה לתרבות הספורט ולשפה האמריקאית ממה שלעוד משחק בספרד שלא קובע כלום
כמו שאמרתי
24/11/2010 | 01:19
6
תאהב מה שבא לך..אבל כל זמן שאתה מעדיף ליגה סקוטית או אמריקקית על פני הספרדית,אתה בודאות במיעוט עצום..
ואל תחשוב אפילו לדחוף את המילים "איטליה","סריה A","פריימרליג","אנגליה","הנאמנים" או משהו אחר שלא קשור לנושא..

והנושא למקרה שלא קלטת הוא:
העובדה שאם אתה מעדיף ליגה סקוטית או אמריקקית על פני ספרדית,אז אתה במיעוט עצום בעולם.
בכלל לא
24/11/2010 | 02:47
5
למקרה שלא ידעת האולד פירם מעניין הרבה יותר בעולם מכל משחק בספרד   למעשה פרט למשחקי ריאל וברסה

לא יודע באיזה יקום אתה חי אבל ה-NFL בוודאות יותר מעניין מבילבאו ולנסיה  או כל פלוץ ספרדי אחר שלא קשור לריאל וברסה רק בוק צר אופקים כמוך יעדיף לראות בארי-אודינזה על משחק NFL  כשתתבגר תודיע לי אני את הויכוח הזה סיימתי
אל תיהיה עקשן סתם..
24/11/2010 | 10:06
אתה לוקח את המשחק הכי גדול מסקוטלנד ומשווה אותו למשחקים פשוטים בספרד..די לחפש כל פעם להיות צודק גם כשאתה חרטטן..
יודע מה? נגיד שהאולד פירם ספציפית מושך יותר רייטינג ועניין ממשחק בין סביליה לולנסיה (וזה לא ודאי בכלל,כי האולד פירם הוא עדיין משחק ברמה ירודה,למרות היוקרה שלו)
אבל לקחת משחק אחד קטן..
אני אומר שאפילו הרקולס נגד בילבאו ימשוך יותר עניין מריינג'רס נגד כל קבוצה בסקוטלנד שהיא לא סלטיק..איך אני איתך? יש? אחלה

והליגה של ארה"ב עם כל הכבוד ועם כל הפוזה של הנרי ובקאהם,זו ליגה שהיא עדיין חלשה בכמה דרגות מהספרדית ובוודאי שבתור ליגה שבקושי 10 שנים אנשים מכירים אותה מחוץ לארה"ב ושהפופולריות שלה גם בארה"ב עצמה לא ממש גבוהה,היא עדיין ליגה נחותה משמעותית מכל הבחינות כולל עניין ורייטינג מהליגה הספרדית..

ואני שמח שסיימת את הדיון כי אתה פשוט לא מכיר את המושג 'דברי טעם',אתה פשוט קשקשן WORLD CLASS ומעולם לא תרמת לדיון.
והנה אגב..
24/11/2010 | 10:08
3
שוב הכנסת סריה A...תגיד לי אתה מוגבל? ביקשתי ממך לא להכניס סריה A או כל דבר שלא קשור לנושא עליו הגבתי והנה בכל זאת הכנסת סריה A..זה מוכיח דבר אחד בלבד..אתה פרובקטור שמטרתו היא אחת ויחידה,לחרחר ריבים וליצור בלאגן בפורום..
לא תקבל את זה ממני יותר ואכן סיימנו את הדיון גם אם תקרא לי בן זונה שרמוטה בהודעה הבאה,לא תזכה לתגובה..
אתה חסר טעם ותועלת לפורום הזה וימך פה ספורים גם ככה..

יום טוב,יובה אימפריה ומה זה סקוטלנד?
סבבה
24/11/2010 | 16:53
2
שמח שהחלטת לא להגיב כי פשוט בלתי אפשרי להתווכח עם אחד שאין לו מושג ועכשיו הוכחת זאת בצורה חד משמעית עלק את הרקולס-בילבאו רואים יותר מריינג'רס-קילמרנוק שוב אתה  חי בפלנטה אחרת לצערי אתה לא היחיד  שאין לו מושג אבל אתה היחיד שאני מדבר על NFL אתה עונה לי MLS לא מפתיע בהתחשב בכך שאתה מדבר מתוך התחת של גיבנת זקנה שימיה ספורים גם ככה

רק עצה אחת פעם הבאה תסתכל על מה אתה מגיב כדי שאדע על מה לא לענות לך
תודה :)
24/11/2010 | 21:22
1
עזרת לי לקדם משהו חשוב,המשך כך :)

ומה זה משנה MLS או NFL,שנינו התכוונו לליגת כדורגל של ארה"ב..אז אל תתפס לקטנות
דבר בשם עצמך
24/11/2010 | 22:07
Serie A מחזור 13
20/11/2010 | 11:07
8
3
אחרי טירוף המחזור ה-12 אנו מגיעים למחזור שסוגר את השליש הראשון של העונה. לקבוצות הבכירות ממש לא מצפים חיים קלים גם הפעם. יאללה, נתחיל...

רומא – אודינזה (היום ב-19:00)
אם המשחק הזה היה נערך 5 שבועות קודם לכן אין סיכוי שהיה זוכה לפריוויו. מאז פתיחת העונה האיומה של שתי הקבוצות האלה הן הספיקו לצבור מספיק נקודות כדי להתברג במקומות 6 ו-8 ערב המשחק ביניהן. רומא, בלי לשים לב, נמצאת רק 7 נקודות הפרש מהפסגה כשהיא מגיעה אחרי 3 נצחונות + תיקו מכובד בטורינו נגד יובנטוס ובנוסף מגיעה פייבוריטית ברורה למשחק הזה, אולי בדרך להפוך בתום הערב למועמדת רשמית לסקודטו 2011.
אודינזה עשתה גם היא את הדרך מלמטה למעלה, כשאחרי 4 ניצחונות רצופים היא נעצרה נגד קליארי וקטאניה וצברה רק נקודה אחת בשני המשחקים האלה. לאחר מכן חזרה לנצח ובגדול נגד לצ'ה, חוטפת הרביעיות מס' 1 בליגה עד כה.
נתון מעניין: אודינזה, אחת מקבוצות החוץ הגרועות בליגה, ניצחה מחוץ לפריולי רק את ברשיה (18) ובארי (אחרונה). זה ימשיך גם הפעם. הימור: 1. שידור: אין.

מילאן – פיורנטינה (היום ב-21:45)
איזו תקופה נפלאה עוברת על הקבוצה הבכירה של העיר מילאנו . אחרי שעלתה לפסגה לראשונה העונה בתום המחזור ה-11 הגיע רגע השיא של העונה הזו (ואולי של כל השנים האחרונות) עם ניצחון יוקרתי בדרבי אותו היא לא אירחה (קרה לראשונה מאז פברואר 2005!). מילאן פתחה פער של 6 נקודות מהיריבות האמיתיות שלה על התואר אבל חשוב מכך: היא יצרה לעצמה מומנטום בלתי רגיל עם 7 נצחונות ב-8 המשחקים האחרונים, כשרוב המשוכות הקשות של הסיבוב הראשון נמצאות מאחוריה.
אחת המשוכות שמילאן עדיין לא עברה, היא פיורנטינה. הקבוצה מפירנצה מתקשה למצוא את עצמה וממוקמת במקום ה-12 לאחר שניצחה במחזור שעבר את צ'זנה בביתה. נכון שהויולה מגיעה כאנדרדוג מובהק לקראת המפגש עם מוליכת הטבלה בסן סירו אבל מדובר בקבוצה שמעולם לא עשתה חיים קלים למילאן, גם בג'יוזפה מיאצה.
האופוריה של מילאן עלולה לשחק תפקיד במשחק המוקש הזה. אני צופה שהסאטלה מאוויר הפסגות עדיין לא תפוג ומילאן תתקשה לפתח את המשחק שלה מהמחצית הראשונה הנהדרת מיום ראשון. הימור: X. שידור: ספורט 1.

גנואה – יובנטוס (מחר ב-13:30)
זה היה אמור להיות משחק בין מועמדת לאליפות למועמדת לאייש את אחד מהמקומות שמוליכים לליגת האלופות, בפועל קיבלנו משחק בין הקבוצה הכי פוריה בליגה לקבוצה הכי משעממת בליגה.
נתחיל עם גנואה שהתחזקה מאוד בקיץ, ולאחר המחזור ה-10 דורגה רק במקום ה-14, דבר שגרם לפיטוריו של ג'יאמפיירו גאספריני. מאז גנואה צברה 2 ניצחונות שהעלו אותה למקום התשיעי אבל שימו לב לנתון הבלתי נתפס הבא: גנואה כבשה רק פעם אחת, אי שם במחזור השישי, יותר משער אחד במשחק. 10 שערים ב-12 משחקים, זה ההספק העונתי של החבר'ה מעיר הולדתו של מרקו.
יובנטוס, שנראה היה שנצמדת חזק למוליכות, איבדה בשני המשחקים האחרונים 4 נקודות, נגד ברשיה בחוץ ונגד רומא בבית. האירוניה, שזה קרה דווקא אחרי חזרתו של קראסיץ', שב-2 משחקי היעדרותו הקבוצה השיגה ניצחונות. יובה, כך עושה רושם, מכוונת כבר כעת לחלון ההעברות בינואר ושמם של חאבייר פאסטורה הנפלא מפאלרמו וחואן קאפדווילה הפחות נפלא מויאריאל נקשרו לקבוצה. למרות זאת, פליפה מלו, דווקא אחד מהשחקנים היותר טובים של יובנטוס העונה, נשמע פסימי לגבי סיכויי הקבוצה לזכות באליפות כשצוטט שלשום בכלי התקשורת שאינטר ומילאן טובות יותר מקבוצתו.
זה לא משנה אם הוא צודק או לא, נגד קבוצה נטולת חלק קדמי הביאנקונרי אמורים לקחת נקודות, ואוי להם אם לא. הימור: 2. שידור: ספורט 1.

קייבו – אינטר (מחר ב-16:00)
מהצד השמח לצד המדוכא של העיר, שהתחלפו ביניהם לראשונה מזה הרבה מאוד זמן (טוב שנזכרו שם בעיר האופנה...). אלופת אירופה ואיטליה בצניחה חופשית. וזה ממש לא רק בגלל ההפסד בדרבי. אינטר כבר עם 3 משחקים בלי ניצחון אבל שימו לב לנתון המטורף הבא, עולה אפילו על זה של גנואה: היא כבשה רק ב-3 משחקים העונה יותר משער למשחק כשהפעם האחרונה הייתה במחזור הרביעי(!!!) נגד בארי (נועלת הטבלה). זה אומר שמונה משחקים שבהם אינטר לא מצליחה למצוא את השער יותר מפעם אחת לערב. מנגד, ההגנה דווקא עובדת בסדר גמור וספגה רק 7 פעמים העונה, מעט יותר מכל קבוצה אחרת בסריה. אני לא חושב שזה מנחם מישהו מהאוהדים בכחול-שחור, שלראשונה ב-4 השנים האחרונות כבר לא פייבוריטים לזכות באליפות. ברמת השחקנים, אף שחקן למעט סמואל אטו (שגם הוא נרגע במשחקים האחרונים) לא מזכיר במאום את היכולת שהביאה לאינטר 3 תארים בעונה אחת. אם תוסיפו לזה מאמן בינוני בדמות רפא בניטז, תקבלו כאוס מוחלט.
הימור: 2 כמובן, שלא ייגמר לעולם. שידור: ספורט 5.

שאר המשחקים:
ברשיה – קליארי
לצ'ה – סמפדוריה
פארמה – לאציו
צ'זנה – פאלרמו
קטאניה – בארי
נאפולי – בולוניה

תהנו
איזה גול של זלאטן.
20/11/2010 | 22:31
1
1
ואיזה פציעה אחרי החגיגה
20/11/2010 | 23:50
אינטר מפסידה שוב!
21/11/2010 | 17:51
2
1
יובה נהנת וממשיכה לטפס למעלה :)
אני דורש קרדיט על זה
21/11/2010 | 18:36
1
החדשות הטובות הן שבמחזור הבא הם מול פארמה, סיבה מצוינת להמר עליהם שוב
תותח אתה
21/11/2010 | 18:40
2
בניטז
21/11/2010 | 18:54
2
איפה הוא ואיפה זה של ולנסיה 2004...
שימשיך כך.

לגבי מילאן-פיורנטינה אתמול.
אני חושב שהגיע הזמן שאלגרי יעלה איזה חלוץ מהפרימוורה וייתן לזלאטן לקצת אויר
הוא התבטא לפני כמה ימים שהוא גמור וראו את זה היטב אתמול בתנועה שלו.
פלאמיני ממשיך להרשים וגם אלגרי,עם ספסול 3-4 ברציפות (הפסקתי לספור כבר) של רונאלדיניו.
אתה בטח יודע שזה אותו מאמן
21/11/2010 | 19:47
1
1
לקחת את אינטר אחרי העונה שעברה זאת התאבדות.
23/11/2010 | 21:04
1
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 11
18/11/2010 | 20:27
32
המשחקים:

בני סכנין
הפועל ת"א
(17:00, שבת) דוחא
שידור בספורט 2

מ.ס. אשדוד
הפועל פ"ת
(19:00, שבת) אשדוד

מכבי פ"ת
הפועל עכו
(19:00, שבת) וינטר

בית"ר ירושלים
הפועל ר"ג
(19:00, שבת) טדי

שידור בספורט 1

מכבי נתניה
בני יהודה
(19:00, שבת) נתניה

מכבי ת"א
עירוני ק"ש
(19:30, שבת) בלומפילד

שידור בספורט 1

הפועל ב"ש
הפועל אשקלון
(20:00, ראשון) וסרמיל

מכבי חיפה
הפועל חיפה
(20:45, שני) קריית אליעזר

שידור בערוץ 1

בני סכנין-הפועל ת''א
18/11/2010 | 20:29
3
2
הכהן הגדול

מאיר כהן הוא תופעה בכדורגל הישראלי.הוא בן 38 וכבר 20 שנה שהוא משחק בליגה הבכירה,ולטענתו 17 שנה מהן הוא בילה בקרבות הישרדות בליגה.הוא ולירן שטראובר הם שני השוערים הכי מבוגרים כאן אבל בניגוד לשטראובר שזכה בתארים ושיחק בליגת האלופות כהן ייזכר לנצח השוער של הפועל בית שאן שאינה קיימת.אחרי הירידה של בית שאן ב-98/99 הוא הגיע למכבי הרצליה ירד גם איתה,עבר לסכנין,עבר לאחי נצרת,חצי עונה בעירוני רמה''ש ואז חזרה לסכנין שם הוא עד היום.הוא קפטן הקבוצה,וסמל לדו קיום במגזר הערבי ואפילו יש בבית קפה בסכנין פינת שולחן שעל הקיר מולה תמונה שלו.

בשנים האחרונות כשסכנין פוגשת את הפועל ת''א תמיד נזכרים בכהן וזה בגלל אותו רגע ארור במח' ה-29 של עונת 97/98 שבית שאן אירחה בק.אליעזר את בית''ר י-ם כשהיא מגלה בדקה ה-75 שהיא נשארה בליגה,בית''ר רצה לאליפות ראש בראש עם האדומים מת''א מובילה 1-2 על בית שאן ואז משום מקום מגיע אלמוג חזן,שיורם ארבל קרא לו מרוב תדהמה בשידור חי אלון חזן ושלח פצצה שעשתה 2-2.בבלומפילד הפועל ניצחה את הפועל פ''ת המשחק שם נגמר והאוהדים פתחו שמפניות,בית שאן נתנה לבית''ר לתקוף ומאיר כהן בהצלות מדהימות מנע שער בית''רי עד שבדקה ה-94 איתן טייב קשר שרוכים באמצע קרן,איציק קורנפיין בעט כדור שכהן הדף ואישטוואן פישונט כבש ובית''ר ניצחה 2-3.

מאז בית שאן נעלמה מהנוף וכהן הוא השריד היחידי שלה למרות שהרבה לא יודעים שגם קובי גנון כיום מגן מכבי פ''ת היה אז שחקן בית שאני אבל הוא הגיע בהשאלה כשחקן נוער ממכבי חיפה.כהן הוא בית שאני שם נולד וגדל.בראיון למעריב באוקטובר 2007 הוא התייחס למשחק ההוא נגד בית''ר ואמר: '' המשחק ההוא, נגד בית"ר ירושלים, פירק את הקבוצה והשחקנים. אחד חזר בתשובה, אחד הלך לפוליטיקה. הם התייאשו. אותי קשה לייאש. דווקא במשחק ההוא השתדלתי. אני לא אשכח שיורם ארבל אמר: 'הנה הצדיק‭,'‬ אבל אוהדי הפועל ת"א לא מקבלים את העובדה שאני השריד האחרון. אמרו לי: 'עד שאתה לא תימחק, הפועל בית-שאן לא תימחק‭.'‬ אני אומר לאותם אנשים: 'אל תדאגו, אני לא הולך לשום מקום''.בקיץ האחרון הוא אמר לאתר one  "בחיים לא היתה לי שנאה להפועל ת"א ברמות שהם שונאים אותי. באותו משחק הייתי מצוין והצלתי חמישה שישה שערים בטוחים. אני מרגיש שאני קורבן של אותו משחק בעיקר בגלל שנשארתי השריד האחרון מבית שאן .עם אחת ולתמיד אני רוצה לומר לאותם אוהדים: במשחק הזה הייתי מקצוען ועשיתי הכל על מנת לא לספוג. במשחק הזה ולפניו היו הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל כמו העובדה שרבע שעה לסיומו המשחק של הפועל ת"א כבר הסתיים והלחץ היה גדול. בית שאן לא מכרה ולא נתנה את המשחק. באותן דקות אבל אני מרגיש נקי. אין לי בעיה עם זה שאוהדי הפועל ת"א מקללים ואם הם רוצים שימשיכו לקלל ולא יותר מכך כי מה שקרה לפני המשחק האחרון בסכנין כשהאוהדים של הפועל תקפו אותי, זו חציית קו אדום".

לפני שנתיים בדוחא סכנין אירחה את הפועל,הובילה 0-1 ובדקה ה-94 מנשה משיח פסק להפועל פנדל שלא היה ולא נברא.כהן עצר את הבעיטה של יגאל אנטבי וחגג ניצחון חשוב.ביום שבת הוא יהיה מאוד מאושר להשיג ניצחון שני העונה שיהיה גם ניצחון שני רצוף ועוד על הפועל ת''א,הקבוצה שאותה כביכול דפק.

סכנין מגיעה אחרי ניצחון חוץ,שהיה ניצחון בכורה העונה,0-1 על הפועל פ''ת של יובל נעים שנזרק מסכנין ורצה לנקום במועדון אבל לבסוף יצא מפסיד.סלובדאן דראפיץ' סיפסל את הכוכב מהעונה שעברה נסטיה צ'ה שלא פגע מתחילת העונה וכנראה שזה עשה לו רק טוב והסלובני כבש את שער הניצחון ביום שני.היא ממוקמת לפני אחרונה עם 5 נק' כשמעליה בית''ר והפועל פ''ת עם 6 נק'.בסכנין מודים שהפועל היא הקבוצה הכי טובה בארץ אבל מאמינים שאפשר לנצח אותם במיוחד אחרי שבית''ר עשתה נגדם תיקו במח' האחרון וגם בגלל שבעבר סכנין ידעה לנצח את הפועל ת''א יותר מפעם אחת ושהפועל ככל הנראה  תחסר שחקנים כמו איתי שכטר,דאגלס דה סילבה,סלים טועמה,וואליד באדיר ואביחי ידין.

אלי גוטמן מאמן הפועל ת''א מאוכזב מהמשחק נגד בית''ר שניצחון בו היה מביא לקבוצה חזרה את המקום הראשון.היא כרגע שלישית עם 20 נק' וניצחון על סכנין ואי ניצחונות של מכבי חיפה וק''ש והמקום הראשון יהיה שלהם.דאגלס דה סילבה קיבל הצעה רשמית מחטאפה ונחוש לעזוב בינואר,כדאי להפועל להביא בלם טוב במקומו כי בינתיים ביבאן פרנסמן לא מספק את הסחורה.התיקו מול בית''ר קטע רצף של חמישה ניצחונות רצופים ובהפועל רוצים לחזור לנצח.

הימור שלי: 1-1

רגע של נוסטלגיה: עונת 08/09,סכנין מנצחת את הפועל ת''א 0-1 כשמאיר כהן  שוער סכנין עוצר פנדל שלא היה ולא נברא בדקה ה-94

http://www.youtube.com/watch?v=CQ5nuJ2IqCQ&feature...

מאיר כהן
19/11/2010 | 17:52
2
1
אחד השרידים הבודדים ממשחק השרוכים המפורסם

יזכה ללא מעט ברכות מאוהדי הפועל
ביחד עם קובי גנון ואלישע לוי
19/11/2010 | 19:03
1
2
19/11/2010 | 23:58
2
בית''ר י-ם-הפועל ר''ג
18/11/2010 | 20:30
4
1
דרוש בדחיפות: נ-י-צ-ח-ו-ן

לפני שבועיים בית''ר הפסידה בבית להפועל פ''ת ואורי מלמליאן אמר שהשחקנים בגדו בו והוא הודיע שאו שהוא הולך הביתה או ששחקנים בכירים שעושים שביתות כדוגמת סטיבן כהן ודריו פרננדז ושחקנים שנכשלו כמו כריסטיאן גונסלס יילכו הביתה..עבר שבוע לא קל על המועדון עד המשחק נגד הפועל ת''א שכולם חשבו שהפועל תיתן לבית''ר 6 חתיכות אבל אילולא וינסנט אניימה בית''ר יוצאת מבלומפילד עם ניצחון ולא עם 0-0.בית''ר צמאה לניצחון אותה לא השיגה מאז החמישייה על הפועל ב''ש במח' ה-4.היא יודעת שניצחון יבריח ממנה קצת את הפועל פ''ת ובני סכנין ויקרב אותה לעבר הפועל אשקלון,הפסד
והפועל ר''ג תתקרב לבית''ר.בבית''ר לא היה שקט גם בגלל העונש של משחק ללא קהל שהיא קיבלה השבוע עקב נהמות האוהדים לטוטו תמוז ובקבוצה אף אמרו שהדיינים של ההתאחדות חיים בתקופת האבן.
גם בהפועל ''ג לא שקט,6 הפסדים רצופים,מקום אחרון,מה שהביא להתפטרות של שלומי דורה והחתמתו של צביקה צמח שבעונה שעברה ירד ליגה עם הפועל רעננה אחרי שהגיע אליה מס' משחקים לפני סוף העונה אבל לא השאיר אותה.בשבת ר''ג סוף סוף כבשה אחרי 5 משחקים,זה לא עזר לה והיא הפסידה למכבי חיפה,1-3 תוך כדי זה שהיא הציגה משחק חלש.יש לה בעיה בהגנה,יש לה שוער חסר ניסיון,הזרים שלה לא פוגעים והיחידים שאיכשהו משתדלים הם לירון דיאמנט הצעיר ואופיר חיים הוותיק שלא ברור למה הוא פותח על הספסל ונכנס כמחליף.הוא זה שכבש את השער נגד מכבי חיפה וכשהוא שיחק בהפועל ב''ש הוא מצא את הרשת של בית''ר יותר מפעם אחת,ובר''ג מאוד ישמחו לראות אותו כובש שוב ומביא להם ניצחון חוץ יקר בטדי.

הימור שלי: 0-2 לבית''ר.

רגע של נוסטלגיה: עונה שעברה,בית''ר מנצחת בקושי את ר''ג 0-1 משער של טוטו תמוז.

http://www.youtube.com/watch?v=Q0Tddg3ulP4
לא יאומן איזה פראיירים אנחנו
21/11/2010 | 00:07
3
7
חזרתי מטדי מאוכזב ומתוסכל
אין לי מילים בפי כדי לתאר את האכזבה העמוקה שאני חש
להוביל 0-2 ולרדת מנוצח זאת אכזבה עצומה ולא משנה מי היריבה גם אם מדובר במשחק חוץ.

האמת היא שלפני המשחק ממש לא העליתי על דעתי שנוביל 0-2 במחצית הראשונה הייתי בהחלם (חיובי) מוחלט שעלינו ליתרון 0-2 וקפאתי על מקומי

יחד עם זאת הערכתי שבית"ר עוד עלולה לחזור למשחק אבל לא העלתי על דעתי שכבר בדקה ה 50 בית"ר תוביל 2-3

לפי דעתי אם לא ננצח את סכנין שבוע הבא אפשר יהיה לסגור באופן סופי את הבעסטה, במקרה כזה אפשר יהיה לשחרר בינואר את כל שחקני הרכש ולעלות לשחק עם שחקני בית בלבד בתוספת שחקני נוער ולהתחיל לבנות את עצמינו מחדש לקראת עונה בלאומית בשנה הבאה.
אל תתייאש ידידי
21/11/2010 | 16:38
2
1
הליגה עוד ארוכה.

בית''ר אתמול הייתה חלשה,ההגנה כבויה,דימטאר טלקיסקי סוף סוף הראה מה הוא יודע עם גול אדיר ובעיטה אדירה לחיבורים שהרוש בזינוק פנתרי הדף,בכלל טלקיסקי הוא מסוג השחקנים שרואים את בית''ר ותמיד יוצא לו לכבוש נגדה שערים מרהיבים.לירון דיאמנט שחקן נהדר,הוא עוד יפרוץ רק חבל שהוא הורחק בטיפשות-השחקן האחרון שעשה את מה שעשה היה ארבייטמן נגד מלאמו.מאז ארבייטמן הגיע לנבחרת,נהיה מלך השערים ועבר לאירופה.דיאמנט ישמח לעשות את אותה הדרך.

הבעיה  שלכם זה ששחקנים לא אכפת להם-הרי טופזקוב,ביבישקוב,ריברו לא אכפת להם כ''כ,גם אם הם ירדו ליגה הם שעה אחרי מח' הסיום יטוסו הביתה ויחתמו בקבוצה אחרת.

בשבת אתם מארחים את סכנין למשחק אשששששש
השחקנים שאתה ציינת את שמותיהם
21/11/2010 | 21:07
1
1
מועמדים לעוף כבר בינואר.

קשה לי להאמין שריברו למשל יישאר אחרי ינואר ולדעתי הוא יעלה על הטיסה הראשונה למונטיוודיאו, גם ביבשקוב וטופוזקוב לבטח יעזבו בינואר ואם זה היה תלוי בי גם חי בן לולו היה מייד מקבל שיחרור בינואר

נצטרך להביא המון שחקנים חדשים בינואר רק השאלה היא האם כל זה יעזור?
כי נצטרך להביא חצי קבוצה חדשה והשחקנים יצטרכו מייד להתחבר אחד לשני.

כמובן שקודם צריך לנצח את בני סכנין ולעצור את סחף ההפסדים ולמען האמת ר"ג תהייה חייבת להוציא 7 נקודות ב 3 המשחקים הקרובים שלה (סכנין בבית אשדוד בחוץ והפועל פ"ת בבית), על נקודות בבלומפילד בסוף סיבוב ראשון אני לא בונה בכלל.

אם נעצור את סחף ההפסדים בשבת ונצליח להשיג בכל זאת 7 נקודות ב 3 המשחקים הקרובים יהיה על מה לדבר, אחרת אין טעם בכלל לבזבז כסף על רכש וחיזוק בחודש ינואר.

אגב היית אתמול במשחק? איפה ישבת?

אני לא הולך למשחקים כבר הרבה זמן
22/11/2010 | 07:27
אין אווירה כמו פעם,היום הקהל בא לקלל לא לעודד...

לגבי קבוצתך-שמע למה אתה לא בונה על נק' בבלומפילד נגד הפועל ת''א??? לך תדע אולי הפועל תפתח רגליים לטובת טלקיסקי,טופזאקוב וסרור חחחחח

עכשיו ברצינות-הליגה עוד ארוכה,יש קיזוז,אם תנצחו את סכנין,או לפחות תיקו אז אתם עדיין בסדר,אסור לכם שסכנין תברח לכם.לדעתי אתם שוב תגיעו למבחנים כמו בעונה שעברה,אשקלון וסכנין ירדו ליגה.

אבל לא מבין איך שחקן עם ניסיון כמו אופיר חיים עולה כמחליף?? שצביקה צמח ייתן לו כבר חולצת הרכב...
מכבי פ''ת-הפועל עכו
18/11/2010 | 20:31
2
הטוגולזי של עכו

הרבה חובבי כדורגל מכירים את קוב הסיפורים 'ההולנדי של עכו' בעריכתו של אבי מלר.הולנדים עדיין לא נחתו בעכו אבל מי שכן נחת הוא הטוגולזי,ג'אקו ערפאת שאחראי לכך שהפועל עכו היא קבוצת צמרת לכל דבר.יש לו כבר 8 שערים העונה שהשיא היה בשבת האחרונה עם צמד נהדר בניצחון הביתי 1-3 על המיליונרים ממכבי ת''א.
בעונה שעברה הוא היה בבני סכנין אבל לא בלט ובקיץ האחרון שוחרר ונחת בעכו.סכנין הפסידה בענק,כי מה שחסר לה זה חלוץ שהיה עוזר לה במאבקים נגד הירידה.ציון ויצמן,היו''ר של עכו צריך להחתים אותו כבר עכשיו לחוזה חדש כדי שבינואר או בסוף העונה הוא לא יעבור לקבוצה גדולה ולפי הפירסומים,במכבי חיפה כבר מעוניינים בו.
ההיסטוריה של זרים שכיכבו בקבוצות קטנות ועברו לקבוצות גדולות מלמדת שזה הסתיים ככשלון רציני.מקרים כמו ז'וזה דוארטה שכיכב בהפועל נצרת עילית עבר למכבי ת''א בעונת הגלאקטיקוס והיה פלופ ובפעם האחרונה ששמענו עליו היה בליגה הסינית.אנדראס פרוחננקובס שירד ליגה עם מכבי קריית גת ב-01/02 אבל היה חלוץ מסוכן עבר למכבי ת''א,אבל נכשל,ישמעאל אדו שעבר ממכבי נתניה למכבי ת''א וחוץ מלבשל לברוך דגו את השער הראשון נגד אייאקס ב-04/05 לא תרם כלום,יאניק קאמנן קרע רשתות במכבי הרצליה,נית במכבי ת''א ונכשל,איליה יבוריאן  שנתן עונה גדולה בבי סכנין עבר למכבי ת''א ונכשל וכיום הוא בבני יהודה שגם שם הוא כשלון.רק יעקובו איגיביני שחזר את היכולת שלו בקבוצה גדולה אחרי מעבר מקבוצה קטנה אבל הוא היה סיפור אחר לגמרי בגלל שהוא נחת כנער צעיר במכבי חיפה הושאל להפועל כפ''ס,קרע שם רשתות במשך עונה אחת,חזר למכבי חיפה וקרע את כל הליגה ואת אירופה וכיום הוא באנגליה.

ביחד עם רועי דיין יש לעכו התקפה נהדרת ובשבת היא מגיעה לוינטר למפגש מעניין עם מכבי פ''ת,שנמצאת שישית בטבלה עם 16 נק' כשיכו חמישית עם 18 נק'.גם לפ''ת יש התקפה נהדרת עם עומר דמארי שבהופעת בכורה בנבחרת הבוגרת כבש השבוע צמד על איסלנד בדרך לניצחון 2-3 ואת טל בן חיים ועומר גולן.שתי הקבוצות באות לנצח,צפוי משחק טוב.

הימור שלי: 2-2.
אולי אני יהיר
19/11/2010 | 17:50
1
1
אבל לדעתי, הפועל עכו וקרית שמונה, למרות שכולם מכתירים אותן "קבוצות צמרת" יסיימו בפליאוף האמצעי מקסימום.
אתה ממש לא יהיר,רק ריאלי.
19/11/2010 | 21:14
מכבי נתניה-בני יהודה
18/11/2010 | 20:32
1
פגוש את האקסית 1

למרות ששלו מנשה לא גדל במכבי נתניה אין ספק ששם הוא פרח במשך שנתיים.הקשר בן ה-28 גדל בכלל בעירוני ראשל''צ והוא השריד היחידי של הקבוצה מימיה בליגת העל.את הופעת הבכורה שלו בראשל''צ ערך בינואר 2001 באותה עונה אומללה שראשל''צ חטפה 1-10 ממכבי ת''א.סימן ההיכר שלו הוא זה שהוא כובש,מרים את הנעל ו'מחייג' לאמא ומספר לה שכבש גול. אחרי שנדד במכבי פ''ת,הפועל כפ''ס ומכבי הרצליה הוא נחת ב-08/09 במכבי נתניה אחרי שהרשים את אלוף העולם לשעבר לותר מתיאוס שהגיע לאמן שם.מתיאוס בנה אותו כשחקן מפתח ואכן זה מה שקרה.בקיץ הוא עבר לבני יהודה ועדיין לא משחזר את היכולת מנתניה.בשבת,הוא ישמח מאוד לכבוש בקופסה בתאי שזה יביא לקבוצה שלו נקודות יקרות.
מכבי נתניה נבנתה העונה על צעירים.ראובן עטר הביא את קובי דג'אני כמחליף לאלמוג כהן שעבר לנירנברג ובינתיים דג'אני מראה יכולות לא רעות ואף זכה השבוע להופעת בכורה בנבחרת.דג'אני גדל בבני יהודה והגיע עד הנבחרת הצעירה.אחרי 5 שנים בבני יהודה החליט לעזוב,שיחק שנתיים במ.ס אשדוד אבל לא בלט,בעונה שעברה החל את העונה בהפועל פ''ת ועזב בינואר להפועל אשקלון מהלאומית ועלה איתה ליגה.ראובן עטר הימר עליו בקיץ ודג'אני בינתיים פוגע בול.בשבת הוא ינסה להחזיר את נתניה למסלול הניצחונות אחרי שני הפסדים רצופים.
נתניה כרגע שביעית אבל רוצה לחזור למעלה ויש לה שהי משחקי בית חשובים-בני יהודה בשבת ושבוע אח''כ מכבי ת''א מגיעה לקופסה.שני הפסדים יגררו את נתניה לתחתית.בני יהודה כגרע היא אכזבת העונה ביחד עם בית''ר.אחרי שגיא לוזון הביא אותה לאירופה ולגמר גביע הגיע דרור קשטן שלא מצליח לשחזר את העונה שעברה.הזהובים מקום 11,מקום שממנו מגיעים לפלייאוף התחתון.הם אמנם לא הפסידו כבר שלושה משחקים רצופים אבל היכולת עד כה מאכזבת והאוהדים הנאמנים לא מרוצים.עם שחקנים כמו עמרי אפק,פיני בלילי,שלו מנשה,פדרו גלבאן ומשה ביטון בני יהודה חייבת להיות במקומות 6-1.
ניצחון בקופסה ייתן לה כוח להגיע לשם.

הימור שלי: 1-2 לנתניה.

רגע של נוסטלגיה:
עונת 90/91,בני יהודה מנצחת בקופסה 0-1

http://www.youtube.com/watch?v=Vqr3n4Nczxk
המשחק הזה
19/11/2010 | 13:33
של עונת 1990-91 שוחק במחזור ה 15 בליגה הלאומית (הראשונה דאז) והיה המחזור הראשון שנערך אחרי פגרה מאולצת שנכפתה עלינו פגרה של כמעט חודש וחצי בגלל מלחמת המפרץ.

עונת 1990-91 יצאה לדרך ב 5 לאוקטובר, הליגה הייתה אמורה להסתיים כמו בכל שנה בחודש מאי אבל מלחמת המפרץ שיבשה לחלוטין את הספורט בישראל, בהתחלה לא נערכו משחקי כדורגל, אח"כ נערכו בתקופת המלחמה משחקי חצי גמר גביע הטוטו ומשחקי סיבוב ח ושמינית הגמר של גביע המדינה, (משחק ראשון מתוך שתיים, באותה התקופה משחקי גביע המדינה היו נערכים בשיטה של התמודדות כפולה כמו בספרד) אך המשחקים לא נערכו בגוש דן בגלל שהג"א אסרו על קיום משחקים בגוש דן האיזור בו הייתה הכי הרבה נפילת טילים במלחמת המפרץ.

הליגה התחדשה רק בתחילת מרץ 1991 כל זה הביאו לסיום מאוחר מאד של הליגה ב 22 ביוני 1991, שבוע לאחר מכן נערך משחק הפליאוף בין סגניות ליגה א הכח ר"ג והפועל עכו בו המנצחת (הכח ר"ג) עלתה לליגה הארצית (הליגה שנייה דאז) כל זה הביא לסיום מאד מאד מאוחר של הליגה.
מ.ס אשדוד-הפועל פ''ת
18/11/2010 | 20:34
עצבים,עצבים,עצבים

לא שקט היה השבוע בהפועל פ''ת.ההפסד הביתי לסכנין הביא את יובל נעים להשתולל על שחקנים כדוגמת גיא צרפתי ולשחקנים לצאת נגד המאמן וההנהלה כדוגמת רפי דהן שהוחלף נגד סכנין בדקה ה-34 והקפטן גל כהן שטוען שהוא נותן הכל למועדון ולא מקבל תמורה חזרה.ניצחון על סכנין ופ''ת הייתה מדגלת על בית''ר י-ם ועולה למקום ה-13.פ''ת היא קבוצת תחתית לכל הדבר שהכוכב שלה הוא דודו ביטון,אחד השמות הכי חמים בליגה.לנעים וחניכיו מצפה משחק חוץ לא קל באשדוד שמגיעה אחרי 0-0 מאכזב בחוץ נגד בני יהודה,משחק שאשדוד הייתה עדיפה בו.
כרגע אשדוד במקום ה-10 עם 13 נק' אבל בקבוצה חושבים קודם כל לברוח עוד קצת מהתחתית ואז לחשוב על התקדמות לכיוון הצמרת.משה אוחיון ממשיך להיות בעל הבית,ג'ון גרגורי נותן לצעירים לשחק ובשבת הוא דורש רק ניצחון.

הימור שלי: 0-1 לאשדוד.

רגע של נוסטלגיה: עונת 08/09,אשדוד מנצחת את פ''ת 1-4

http://www.youtube.com/watch?v=hLz7VOnoe2A
מכבי ת''א-עיוני ק''ש
18/11/2010 | 20:35
פגוש את האקסית 2

קיץ 2008.רן בן שמעון חותם כמאמן מכבי ת''א,אחרי עונה נהדרת בעירוני ק''ש שהביאה למועדון כרטיס לאירופה.סוף עונת 08/09-בן שמעון בעונה איומה שמתחילה בפתיחת עונה נוראית עם מכבי ת''א,פיטורים אחרי הפסד ביתי 0-1 לק''ש ולקראת סיום העונה הוא מגיע במקום אלי 'השריף' כהן כדי לנסות להציל את ק''ש מירידה ונכשל.המועדון חוזר ללאומית,לא נשבר ועולה לליגת העל חזרה.ק''ש כרגע ראשונה בטבלה,מי היה מאמין.בן שמעון לא רוצה להיזכר במה שקרה במכבי ת''א והוא מרוכז רק בק''ש ובטיפוח הצעירים.המשחק בשבת נגד המיליונרים של גולדהאר הוא ירצה להראות שכסף זה לא הכל בדיוק כמו שעכו הראתה בשבוע שעבר.בפעם האחרונה שק''ש הייתה בבלומפילד זה נגמר ברביעייה על הפועל ת''א.
במכבי ת''א אין שקט.המנג'ר אבי נימני מודה שהביקורות מוצדקות,לירן שטראובר לא מבין למה כולם מבקרים את מכבי וכולם שואלים איפה היכולת של האריס מדנאונין.סאבו פאביצביץ' שהיה מן ימני נגד עכו והיה חלש יחזור להיות בלם,דימטאר רנגלוב נפצע במשחק של בולגריה וכנראה לא ישחק וזה בתוספת לרוברטו קולאוטי,אבי סטרול,ג'יבריל סידיבה ושירן ייני.האוהדים אחרי ההפסד לעכו עשו מחאה שקטה והפסיקו את האתר הרשמי ליום אחד והפסד ביתי לק''ש יבטיח ששקט לא יהיה שוב במועדון ושוב יהיה לחץ.מכבי רביעית עם 19 נק',ק''ש ראשונה עם 21 נק',משחק צמרת לכל דבר.

הימור שלי: 2-2

רגע של נוסלגיה:

עונת 08/09.רן בן שמעון ומכבי ת''א מופתעים בבלומפילד 1-0 ע''י ק''ש.בסיום אותו משחק עזב בן שמעון את מכבי ת''א,וחזר לקראת סוף העונה לק''ש כדי להשאיר אותה בליגה ונכשל.

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=292578...
הפועל ב''ש-הפועל אשקלון
18/11/2010 | 20:36
1
4
פגוש את האקסית 3

גיא עזורי מאמן הפועל אשקלון יחזור ביום א' לוסרמיל,למועדון אותו אימן אשתקד.הוא לא זכה לאהדה רבה מהאוהדים והלך הביתה באמצע העונה.עכשיו עזורי מאמן את הפועל אשקלון שנמצאת במקום ה-12,רק 5 נק' מעל הקו האדום.הפסד יקרב אותה עוד למטה ובאשקלון לא רוצים להתקרב לשם ורוצים לשרוד בליגה.אשקלון מגיעה עם 3 הפסדים רצופים בהם לא כבשה והניצחון האחרון היה במח' ה-4 נגד הפועל חיפה.

בב''ש יש בינתיים שקט,מקום 8 עם 15 נק' אבל השאיפה היא פלייאוף עליון.ניר קלינגר חזר מקפריסין והביא איתו את הזרים ריקרדו פרננדס וברנרדו ואנשקולס שלא מציגים רמה גבוהה.הזר היחידי שמתפקד הוא ויליאם סוארס.ב''ש מגיעה אחרי שספגה שער בדקה ה-92 בחוץ נגד הפועל חיפה שמנע ממנה ניצחון יקר והביא לה תיקו.בבית,נגד אשקלון,כשב''ש עדיפה היא חייבת לנצח.אחרי אשקלון היא משחקת את עכו וק''ש ולא יהיה לה קל לנצח אותן,לכן רק ניצחון יהיה הצלחה נגד אשקלון.

הימור שלי: 0-1 לב''ש
עזורי החריב אותנו בעונה שעברה
19/11/2010 | 17:17
1
וזה מה שהוא עושה השנה לאשקלון.
חוץ מהשמנמן, אין מה לאשקלון להציע.
מכבי חיפה-הפועל חיפה
18/11/2010 | 20:37
5
7
זכרונות מלפני 9 שנים  

18.2.02,יום שני,מח' 22,מח' הסיום של הסיבוב השני.מכבי חיפה והפועל חיפה נפגשות לדרבי חם.מכבי רצה לאליפות,הפועל בעונה זוועתית נלחמה כנגד הירידה כשהבעלים ב-14.12.01 מחליט לסיים קץ לחייו.מכבי זקוקה לניצחון שיחזיר אותה למקום הראשון ויעניק לה בסיבוב השלישי את אירוח משחק העונה נגד הפועל ת''א.ג'ובאני רוסו שהביא להפועל אליפות היסטורית ב-98/99 מעלה את מכבי ליתרון,יואב זיו שנכנס כמחליף היה אז שחקן צעיר שגדל במכבי חיפה והושאל באותה עונה להפועל חיפה השווה בדקה ה-87 מבעיטה חלשה שחמקה לדודו אוואט מהידיים ומכבי נכנסה ללחץ.ישראל כהן עשה לפחות 4 פנדלים ברורים על ג'ובאני רוסו וזכה להתעלמות של השופט ערן פרוסט עד שבפעם החמישית רוסו הופל ע''י כהן ופרוסט עמד קרוב אליהם  ושרק לפנדל אותו שוואליד באדיר כבש,1-2 ירוק.עד כאן הכל בסדר עד שמישהו הבין שיש משהו מסריח שישראל כהן אקס הפועל ת''א פשוט הכשיל את רוסו מס' רב של פעמים ואולי רוצה לדפוק את הפועל ת''א לקראת משחק העונה.רוסו אמר שבחיים לא עשו עליו כ''כ הרבה פנדלים ברורים ועוד במיוחד שזה אותו שחקן,יוסי בניון נקלט במצלמות הטלוויזיה לוחש למאמן השוערים גיורא אנטמן שכהן רוצה פה פנדל וכהן למחרת בוכה בשידור חי בתוכנית של ציון נאנוס בערוץ הספורט וטוען שצולבים אותו.עד היום לא הוכח אם כהן אכן מכר את המשחק אבל מאותו יום נגמרה לו הקריירה-הוא עבר למכבי כפר קנא ומשם לליגות הנמוכות עד שפרש בתחילת עונת 08/09.מכבי חיפה זכתה באליפות באותה עונה,הפועל חיפה ירדה ליגה.

ביום שני אין ישראל כהן ואין ג'ובאני רוסו.יש את יניב קטן וכנראה שלא יהיה את ליאור רפאלוב שהודיע שלא יחמיץ את הדרבי ואם יצטרך יעלה עם זריקה.אלישע לוי יצא השבוע נגד הביקורות שהזרים של חיפה נכשלו וטען שגם במכבי והפועל ת''א הזרים נכשלים וכנראה שעידן ורד יהיה ביציע עקב פציעה ולא יזכה לשחק בדרבי.הירוקים כרגע מקום שני בגלל הפרש שערים ויקוו שבשבת ק''ש תפסיד למכבי ת''א וככה ניצחון שלהם ואולי תיקו יעלו אותם לראש הטבלה ואם מדברים על תיקו כולם זוכרים את התיקו בדרבי של מח' הסיום של הליגה הסדירה אשתקד לפני הקיזוז שגרם נזק לירוקים.חיפה טיילה בשבת האחרונה בוינטר נגד הפועל ר''ג וניצחה 1-3.
בהפועל,יואב כץ אומר שהגיע הזמן לניצחון בדרבי ויש אמונה שהדרבי יהיה שלהם.עדן בן בסט שגדל אצל הירוקים ולא הצליח שם ירצה מאוד לנצח את האקסית ואחרי שכבש שער נפלא בשבת נגד הפועל ב''ש שהביא תיקו בדקה ה-92 הוא ישמח לכבוש שער שיביא ניצחון.יש ניסיון להכשיר את גולן חרמון,סאשה סטוינביץ',עידן ויצמן,יוסי דורה וגל אראל לקראת המשחק ועד יום שני יתברר מה מצבם.בכל מקרה,צפוי משחק אש.

הימור שלי: 2-3 להפועל חיפה

רגע של נוסטלגיה: הדרבי המפורסם של 01/02 עם הכוכב הראשי ישראל כהן
http://www.youtube.com/watch?v=vs03SqnkQ5A
אתה הולך כאן על הימור נועז
18/11/2010 | 21:45
2
אבל בהחלט יפה שאתה נותן כאן סיכוי להפועל חיפה
אני מהמר על 0-2 לירוקים
תיקו 0
18/11/2010 | 22:58
1
2
יפה..
23/11/2010 | 14:24
בהצלחה לאדומים
19/11/2010 | 00:41
איפה אתם חיים? זה לא כוחות..
19/11/2010 | 12:09
1
אין לי ספק שמכבי חיפה תנצח..
ע"פ ההימורים שלך כל הצמרת
18/11/2010 | 22:01
4
לא מנצחת במחזור הקרוב..
וזה דבר טוב או רע?
19/11/2010 | 07:18
3
2
זה הפתעה.. בפרט שמכבי חיפה לא תפספס
19/11/2010 | 12:10
2
ניצחון בשני אם השאר יאבדו נקודות..
דרבי זה דרבי זה דרבי
19/11/2010 | 12:18
1
4
הפועל לא ניצחה זמן רב בדרבי בליגה,כמדומני 9 שנים והאוהדים רק חיכו כבר לדרבי כדי לנצח את יענק'לה ושחקניו
יוסי דורה בראיון מיוחד
19/11/2010 | 21:18
1
על הזכרון הראשון שלו ממשחקי הדרבי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הימורים שלי
19/11/2010 | 11:14
1
3
בני סכנין- פ.צ. יפו 3-0

הדולפינים- המלאבסים 1-1

הלוזונים- עכו 1-2

בית"ר- האורדונים 2-3

היהלומים- התרנגולים 2-2

מכבי- ק"ש 1-2

ב"ש- אשקלון (הקרב על הדרום) 0-4

הקופים- הכרישים 0-0

בכלליות כמו שאתם רואים, אחרי מחזור דל בשערים לדעתי נחזור לשיגרה ואולי אפילו טיפה טוב יותר.
ב''ש 0-4???
19/11/2010 | 11:59
3
מי יכבוש,הרי לב''ש חוץ מאסולין אין התקפה
הימורים שלי לתוצאות המחזור
20/11/2010 | 16:23
2
הימורים שלי:

בני סכנין - הפועל ת"א 1 - 4
מ.ס. אשדוד - הפועל פ"ת 0 - 0
מכבי פ"ת - הפועל עכו 1 - 2
בית"ר ירושלים - הפועל ר"ג 0 - 1
מכבי נתניה - בני יהודה 0 - 3
מכבי ת"א - עירוני ק"ש 1 - 1
הפועל ב"ש - הפועל אשקלון 0 - 2
מכבי חיפה - הפועל חיפה 3 - 0

הכירו את המומחה לביתר ירושלים
18/11/2010 | 19:24
25
3
ואנחנו ממשיכים במומחי הקבוצות שלנו,והפעם המומחה לענייני ביתר ירושלים.

לא חסרים אוהדי ביתר בפורום כדורגל,אבל הוא ללא ספק משהו מיוחד...

אחד המשתמשים הוותיקים ביותר בפורום,ולדעתי אם תשאלו את החברה אז גם אחד המוערכים ביותר.

כמו המומחה הקודם שלנו,גם לו יש זיקה רצינית לכדורגל האיטלקי

אנחנו מדברים כמובן על borat1 הלו הוא יגאל,והוא יטפל בענייני ביתר ירושלים,וכאלה לא חסרים לעולם.

אז יאללה,תנו ליגאל בראש,ואל תפחדו לרדת על הקבוצה שהוא אוהד(אבל בגבול הטעם הטוב כן? אל תשכחו שגם אני אוהד אותם)

בהצלחה יגאל

שם:
מסגרת\\תעסוקה:
כמה זמן אתה עוקב אחרי כדורגל ישראלי?
אם לא מומחה לביתר ירושלים,היית מומחה ל...?
קבוצת כדורגל אהודה בישראל:
קבוצת כדורגל אהודה בעולם:
כמה זמן אתה בפורום כדורגל:
ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב:
דבר מה לאומה:

ו...תמונה:
(לא חובה,רק אם אתה מרגיש צורך...)
בהצלחה יגאל..
18/11/2010 | 19:29
1
1
מה דעתך על כל הקטע הזה של לה פמיליה נגד קורנפיין? מוצדק? חולגנים? או שהאמת היא בין לבין..
חוליגנים
19/11/2010 | 11:41
1
אין פה בכלל מקום לספק.

הם יוצאים נגדו כי הוא היו"ר הראשן בהיסטוריה של בית"ר שיוצא נגדם אחרי שכל השאר התרפסו בפניהם ואפילו חיזקו אותם.
ליגאל
18/11/2010 | 19:53
2
2
קודם כל מזל טוב, למרות שהאמת היא מינוי לא מתאים ולא ראוי.
מי שייצג פה את אוהדי בית"ר בפורום לא יכול להיות בעל כזו תרבות דיון, בקיאות ורוגע, צריך איזה "צ'חצ'ח" משוק מחנה יהודה שקורא לכל השחקנים חארות ומאיים לשרוף את המועדון אחרי כל הפסד...
עם כל הכבוד יגאל הוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל...

וקצת יותר ברצינות.
אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד בית"ר ואם תוכל לענות בכלל על השאלה,
ובכל זאת איך אתה מרגיש עם אובדן הזהות בכדורגל בהקשר של בית"ר? איך אתה חי עם ששחקנים עוברים מבית"ר להפועל ולהפך בלי להניד עפעף, שאוהדי בית"ר מוכנים לקבל את בנאדו אחרי שזה התחנן להפועל שיקחו אותו וחזר רק כי לא היה מספיק טוב עבורם, ובנאדו הוא רק מקרה יחיד מן הסתם...
שבית"ר ירושלים הולכת ונהיית עוד קבוצה עם צבעים יחודיים, וסמל משלה, ושירים משלה ומחלקת נוער משלה אבל בלי שום אג'נדה בית"רית או ירושלמית אמיתית, בטח לא בעוצמות שהיו בעבר?

ועוד קצת כדי להקשות מה אתה חושב שבאמת מבדיל (ואני יודע שזו שאלה קשה אם מנסים לענות עליה בהרחבה בלי לחפור ולשעמם) בין בית"ר ירושלים לבין כל מועדון אחר בארץ..?

שיהיה מברוק, והרבה בהצלחה!
* למרות שתכל'ס אני לא כ"כ מבין למה צריך גם מומחה לענייני בית"ר ירושלים...
ואו..שאלות מורכבות..
19/11/2010 | 12:01
1
1
קודם תודה.

שמע,צריך להבדיל בין שחקן שגדל בבית"ר ורוצה לעבור להפועל לבין שחקן שהגיע כשכיר חרב לבית"ר,כדי לעזור לה להצליח ועבר לשם.
אבוקסיס זה היה המקרה היחיד ששחקן שהיה מזוהה עם בית"ר בצורה מובהקת שעורק להפועל,חוץ מזה,כל שאר השחקנים שעברו לשם לא היה להם קשר כ"כ חזק לבית"ר כך שאני באופן אישי לא רואה את העניין בצורה קשה מדי.
אם ברוכיאן,יצחקי,בן שושן והרוש היו הולכים לשם מרצונם החופשי הייתי מצביע באמת על בעיה,אבל הם לא כי הם באמת בית"ריים והקשר שלהם למועדון \חק מדי כדי לעשות פשע כזה נתעב.
האובדן זהות הזה כביכול זה תהליך עובר כמעט על כל מועדון בעולם בגלל השוק החופשי שהתפתח מאוד בכדרגל והמודרניזציה.
בעבר קבוצות היו מתבססות אך ורק על שחקנים שגדלו במחלקת הנוער,שגדלו בעיר,לא היו זרים וכמעט ולא היו שחקני רכש,היום זה ממש שונה ואני לא חושב שאנחנו המועדון היחיד בעולם שאיבד את זה.

האמוציונליות,לטוב ולרע.
בית"ר זה הר געש אמיתי מבחינת האנרגיות,העממיות,האובססיה לכדורגל יפה בכל מחיר-כל זה תורם לנו הרבה פלפל ויחוד מצד אחד אבל כ"כ מונע מאיתנו להתקדם שלב אחד מבחינת איכות מועדון שכולל סדר ניהולי-מקצועי וכלכלי.
קצת התפקשש לך
20/11/2010 | 16:12
1
ברוכיאן, שושן והרוש הם דוגמאות טובות, יצחקי לא.
זה אגב לדעתי מוכיח שברגע שתיתן לאיזשהו שחקן לעבור ליריבה מושבעת שלך, בסוף גם שחקנים שעבורך הם בנים מבשרך יערקו...
פרגי בגישה דומה שהוא לא משחרר שום שחקן לליברפול בעיקר, וגם לא לסיטי, ארסנל ולידס אלא אם כן מדובר בשחקנים גמורים (לטבז נגמר החוזה לדוגמא, כל מי שבא לתת אותו כדוגמא, וסילבסטרה שחקן גמור שאולי מוסיף לתותחנים אבל זה רק מראה כמה המצב שלהם רע..)
כך אפילו הייצה שרצה לעבור לליברפול לא עבר, והוא בטח לא היה מהסמלים הגדולים של היונייטד.

* צריך כמובן לסייג ולומר שהיונייטד למרות החובות לא במצוקה כלכלית כמו בית"ר, כך שאולי במצב אחר פרגי כן היה נוהג אחרת.

בכל אופן רק רציתי להעיר שיצחקי הוא לא דוגמא כי הוא רצה לעבור להפועל, אין לי ספק (וזה אישית אני יודע לא מתקשורת ושטויות) שאם ברק לא היה מפחד מהאוהדים ומההשלכות הוא היה עובר ישירות מבית"ר להפועל...
ואם שחקן מאהודי היציע בכלל חושב על מעבר ליריבה השנואה כנראה שעשינו משהו לא נכון.

אהבתי את התשובה האחרונה ד"א, שיהיה הרבה בהצלחה!
ברכות על המינוי
18/11/2010 | 20:05
1
1
1. האם אתה רואה בבית"ר מועמדת לירידה העונה, כמו בתחילת העשור שניצלתם די בנס?
2. איך אתה מסביר את זה שכל בעלי שיגעון הגדלות נמשכים דווקא לקבוצה שלכם? אם זה גאידמק, גומא, גד זאבי שנטש, משה דדש הנוכל? האם זה משהו ב-DNA של המועדון?
3. אני יודע מה דעתך על לה פמיליה (מודה, גם אני מציץ בפורום בית"ר לפעמים...) - מה לדעתך צריך לעשות כדי לנקות את היציעים שלכם מאוהדים כאלה? הרי כבר שנים על גבי שנים שהם מכתיבים את סדר העניינים ביציע ולא נראה שיש איזשהו אור בקצה המנהרה בנושא הזה. האם זה משהו שצריך לקרות מהכיוון של ההנהלה, המשטרה או אולי מכם, האוהדים היותר שפויים?

תן בראש ושיהיה בהצלחה...
תודה
19/11/2010 | 12:17
1
1.לע..אין מצב.
אז היה לנו סגל שהיה ברמה של ליגה לאומית,היום יש לנו סגל ברמה של מקומות 3-4.
אני מאמין שבקרוב נכנס למומנטום חיובי של נצחונות ונחלץ מהצב המביך הזה.
אנחנו ממש לא צריכים להיות שם.

2.לדעתי כן.
הסברתי את זה קודם,האמוציונליות המדהימה של המועדון הזה נותנת כ"כ הרבה דברים חיוביים אבל מצד שני אנחנו משלמים על זה גם לא מעט מחירים ואחד מהם זה כמובן הבעלים ההזויים שבאים לכאן.
מבחנה כללית,הבעיה של בית"ר היא  הDNA שלה,אבל מצד שני גם ההיתרון של בית"ר והדבר שמבדיל אותה מהשאר הוא ה-DNA שלה.
צריך מישהו שידע לאזן את זה,והמישהו הזה,למזלנו הרב,הוא גם היום היו"ר של הקבוצה.

3.צריך כאן משהו בהיקף משטרתי גדול.זה יעלה לא מעט כסף אבל הגיע הזמן לעשות את זה.
להציב שוטרים ביציע,לתפוס את הראשון שמתחיל את הקריאות הגזעניות ו\או את המתפרעים,משפט מהיר ועונש מאסר בפועל.
רק ענישה מחמירה ואכיפה של העונש תרתיע אותם.
זה נורא פשוט על הנייר אבל מערכת המשפט כאן במדינה היא כ"כ רקובה ולא מרתיעה כך שגם אם השוטרים יתפסו את החולגנים השופטים ישחררו אותם למעצר בית,יתנו להם איזה עונש נגוחך על תנאי ואותם חולגינים יחזרו לעשות את פשעיהם.
המשטרה ובתי המשפט צריכים להתגייס כאן במאמץ משותף,נחוש ואינטנסיבי כדי לטפל בבעיה הזאת.
היי יגאל
18/11/2010 | 20:34
1
1
שאלותיי:

1.האם אתה הולך לכל משחק של בית"ר? יש לך מנוי? איזה יציע בטדי אתה נוהג לשבת? מערבי/מזרחי?
2.ציין 2-3 קבוצות בארץ שאתה שונא.
3.איזה קבוצות באירופה אתה אוהב?
4.איזה קבוצות באירופה אתה שונא?
5.נבחרת אהובה ונבחרת שנואה ביורו/מונדיאל
תשובתיי
19/11/2010 | 12:24
1
1.למשחקים ביום שבת זה בלתי אפשרי ללכת בגלל בעיות תחבורה,אני הולך לרוב במשחקים שנערכים בימי חול כשיש רכבות.
נוהג לשבת במזרחי,לא יכול לשבת ביציע בלי אווירה של עידוד.

2.רק קבוצה אחת,מיותר לצין איך קוראים לה,עם כל השאר אין לי ממש בעיה.

3.השנה אין איזה קבוצה מיוחדת שגורמת לי להתפעלות..בשנה שעברה מאוד האהבתי לראות את פאלרמו וסאמפדוריה,היו להן קבוצות מצוינות ששיחקו כדורגל נפלא.
השנה הבטן בליגה האיטלקית פשוט חלשה.

4.אינטר,ריאל וברצלונה.

5.אהבתי מאוד את אורוגוואי,רוח הלחימה שלהם היתה ממש מעוררת התפעלות.
אני לא אגיד שנאתי אבלל ממש לא אהבתי את נבחרת ספרד,שיחקו כדורגל נורא משעמם.
מותר לי?
18/11/2010 | 20:55
1
1
אם כן אז אקדים ואומר שאין לי שום בעיה עם אהדת קבוצות ישראליות מלבד מכבי ת"א כבעבר הבעייתיות היא בזיקה לכדורגל איטלקי אבל מכיוון שחצי פורום כאן תומך באנטי ספורט הזה אין לי אלא לקבל בהכנעה כי תמיד יכול להיות יותר גרוע  וכבר היו כאן בעבר עוכרים אמיתיים שמפאת כבודם לא ננקוב בשמם

אני מקוה שיחד עימי קיבלת בהלם את תבוסת המעצמה להיבס בזמן היעדרותי הנכפית אלא בשל קרבתך לגאטוסו הכסחן הבלתי נלאה  סמל כחול בעברו ולברלוסקוני הג'יגולו הציוני שמחזיק גם מקדאפי לעת מצוא אז לפני שנתווכח שוב אני מציע שאני אברכך על הנקודה במבצר האדום ואתה בתמורה תאחל בהצלחה למי כמוך הערב מול האמא הפולניה פרוקום סופוט  ובא לציון גואל(לא רצון חלילה )
שימו לב כאן נמחקו מספר הודעות...
19/11/2010 | 17:23
אתם צריכים לזכור שזה שירשור הכירות מומחה.
אין הצדקה לכך שיהיו פה 18 הודעות ואף אחת מהן היא לא של אותו מומחה.

אתם רוצים לקשקש ביניכם? אין בעיה,יש מספיק שירשורים שאפשר לקשקש בהם.
אתם רוצים לקשקש בניכם לא על כדורגל?

לשם כך קיים שירשור שמיועד בדיוק לדברים כאלה

קחו לשתומת ליבכם

(אתם מתבקשים לא להגיב להודעה הזאת)
כבוד גדול יגאל
18/11/2010 | 21:34
8
2
עוד בית''רי לפורום לאט לאט נמלוך פה על הפורום חחחח

1-הזר הכי טוב שהיה בבית''ר?
2-הזר הכי גרוע?
3-איפה היית ומה עשית כשפישונט הכניע את מאיר כהן במח' ה-29 של עונת 97/98 וגרם לאוהדי הפועל לבכות עם בקבוקי שמפניה?
4-האם לדעתך נזכה לראות אי פעם שחקן ערבי בבית''ר?
תודה איציק!
19/11/2010 | 12:44
7
3
1.מבחינת איכות לא היה ולא יהיה לצערי כמו ז'רום לראוה.
השחקן הזר היחיד כאן בארץ שבאמת היה שווה לבוא ולשלם כסף כדי לראות רק אותו.

2.ואוו,היו הרבה בלי עין הרע.
ואסקס זוכה בתואר הזה בכבוד (או שאולי לא),לא זוכר כזה שחקן זר שלא הועיל לנו פשוט בכלום.

3.לא נראה לי שידעתי מה זה בית"ר אז
התחלתי באמת לראות משחקים עונה אחרי זה.

4.יקרה מתישהו,אם כי בעוד הרבה הרבה זמן.
בנוגע לזרים הכושלים..
19/11/2010 | 14:46
6
4
חוץ מאיברהים נדאללה היה איזה קשר אחורי עם שיער ארוך כשאוחנה אימן אצלכם.. איך קראו לו? זה באמת היה כישלון..
אדם קאפיץ'
19/11/2010 | 15:46
5
6
אגב קאפיץ'
20/11/2010 | 16:17
4
3
עם מספר 50 על הגב באימונים הוא כיכב..
אי אפשר להאמין שזה אותו שחקן מי שרואה אותו בבית וגן ומי שראה אותו במשחקים.
הוא לא היה איזה וורלד קלאס אבל בטח היה שווה יותר מהליצן שראינו על המגרש.
היו הרבה זרים מוזרים
21/11/2010 | 16:43
3
3
פבלו דל ריו בעונת 02/03,טוטו רושל,קלאבר שווינקי וז'וזה רמאליו באליפות של 06/07 וכמובן איברהים נדאללה שנגח בפניו של אוהד
טוטו דווקא היה טוב
21/11/2010 | 23:33
2
1
לא הצליח לממש את הפוטנציאל...
שוונקי היה מוזר, אבל בכל זאת, הביא לנו שני גולים חשובים מאוד - 0-1 קשה על מכבי פ"ת באורווה, ואח"כ כבש ב1-4 הענק על חיפה וגם סחט פנדל.

רמאליו בהחלט היה נפילה, אחרי זה הוא עוד שיחק במכבי אם אני לא טועה...חח...
מוזר שלא הזכרתם
23/11/2010 | 11:38
1
את סאביץ' וסטויאנוסקי, צמד הבלמים האגדי מעונת זאבי המקוללת שחוץ מלהבקיע שערים עצמיים עשו הכל על הפנים.
הברזילאים דווקא היו טובים..
23/11/2010 | 14:28
1
שים אותם בבני יהודה לדוגמא הם יהיו מצויינים.. כמו לדוגמא רוקי וורוצינה מהפועל רק שהם לא התאימו לקבוצה שהם באו אליה.. אבל קאפיץ ונדאללה זה פשוט היה בדיחה.. (כמו פביו רוסה בהפועל)
מספר שאלות
18/11/2010 | 23:25
1
1
1. מה ההרגשה האישית שלך אחרי התיקו של בית"ר מול הפועל ביחד עם העובדה שלא רצית לעודד את הקבוצה? (ואני בכוונה מתחיל עם השאלה הזאת)
2. איך גורמים לחבורת נערים בריונים (שאמנם יודעים לעודד ולעשות רעש) להפסיק לקבוע מה יהיה סדר היום בבית"ר? למה הם לא מבינים שהם רק הורסים לקבוצה ולשאר האוהדים?
3. אילו שחקנים לפי דעתך צריך להעיף מהקבוצה כמה שיותר מהר? ואיזה עמדות צריך לחזק על מנת שלא ניתקל בקשיים בהמשך העונה?
4. מה דעתך על ההתנהגות של אלי אוחנה שהפך לאט לאט מיקיר האוהדים לאיש התאחדות מובהק ואחד ממקורביו ומלקקיו של אבי לוזון?
5. אוהד שמקלל ערבים\טועמה\נהמות, מה צריך לעשות איתו לפי השקפת עולמך?
6. איך אתה מסכם את תפקודו של קורנפיין עד כה?
7. מתי נראה את האליפות הבאה?

בד"כ אני לא משתתף בשאלונים מסוג זה (לא בצד השואל ולא בצד המשיב) אבל בגלל שזה על בית"ר אני דווקא שמח.
מספר תשובות
19/11/2010 | 12:37
1
1.גאווה.
לא בגלל התיקו,בגלל צורת המשחק.
ובסוף ראיתי את המשחק,מה אני יעשה,חזק ממני.

2.פשוט מאוד,משליכים אותם לבית הסוהר וכך מרתיעים את כל השאר.
למה הם לא מבינים?
הם משוכנעים שהם עושים את זה בשביל לשמור על האג'נדה של המועדון,אג'נדה שהם בעצמם המציאו.

3.צריך לדלל את סהגל דחוף,הסגל רחד מדי והוא רחב בלא מעט שחקנים בינוניים שלא תרמו ולא יתרמו דבר.
גונזאלס,ראובן,בן לולו ואיילי הבייתה ומהר.
בגדול אנחנו צריכים מגן שמאלי ובלם,אבל לא צריך להביא כלום בינואר,במילא אין כסף ובמילא לא נמצא בתקופת הזמן הזאת שחקן שבאמת יעזור לנו אלא עדו איזה ואסקס או דה לה חאסה.

4.לא רואה את זה בצורה קשה.
אני תמיד העריץ את אוחנה השחקן והסמל המדהים,מה שהוא עושה אחרי זה,כל עוד הוא לא נמצא בתפקיד בבית"ר,זה כבר לא משנה לי.

5.אם זה במגרש? אמרתי,לשלוח לכלא.

6.מושלם.

7.האליפות הבאה?
שמע, לפי הסטטיסטיקהבדרך כלל קורה בשנה השביעית לעשור,לקחנו ב87,לקחנו ב-97-לקחנו ב-2007 אז כנראה שזה יקרה ב-2017...
וברצינות,באמתש אי אפשר לדעת.
לך תדע ביוא מחר איזה גאידמק 2,ישקיע כספים כמו משוגע ונקריע את הליגה כמו לפני שנתיים-שלוש.
עם הקבוצה הזאת אי אשפר לדעת מה יקרה עוד 5 דקות.
אוקיי.
19/11/2010 | 11:06
2
1
שם:יגאל
מקום מגורים:רמלה
מסגרת\\תעסוקה:מחכה לגיוס
כמה זמן אתה עוקב אחרי כדורגל ישראלי? 10 שנים בערך
אם לא מומחה לביתר ירושלים,היית מומחה ל...? לכדורגל איטלקי
קבוצת כדורגל אהודה בישראל:בית"ר
קבוצת כדורגל אהודה בעולם:מילאן
כמה זמן אתה בפורום כדורגל:3-4 שנים
ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב:סנוקר
דבר מה לאומה:תהיו אזרחים טובים
לאן מתגייס?
19/11/2010 | 12:10
1
1
סנוקר
עוד לא אמרו לי
19/11/2010 | 12:25
1
יגידו לי בבקום כנראה.
אחת ההחמצות הגדולות בכל הזמנים!
18/11/2010 | 19:17
17
2
וזה לא רק גודל ההחמצה,אלא גם המעמד.

קטאר-אוזבקיסטאן
רבע גמר אליפות אסיה
דקה 90!

ותראו מה קורה:

http://www.youtube.com/watch?v=fyNdt9yVugk

אגב,עקב ההחמצה המשחק נשלח להארכה
וכמובן...בהארכה קטאר הפסידה 0-1 והודחה מהמשחקים
איך אומר הפתגם? מי שלא כובש סופג?
אכזרי משחק הכדורגל...
כתובות אינטרנט מצורפות:
עוד החמצה, שלנו
18/11/2010 | 23:23
7
3
בגלל הקוון הזה השער המדהים הזה לא יכנס לפנתיאון של כריסטיאנו רונאלדו. אלא בסה"כ יהיה עוד גול שנפסל וישכח עוד יומיים... חבל, שער מופלא בעיניי.
http://www.youtube.com/watch?v=RSibXcefKMc
18/11/2010 | 23:25
1
1
איזה קוון גרוע ואיזה אפס נאני!
19/11/2010 | 11:15
6
הקוון אפס כי נאני היה בתוך השער כשהוא נגח את זה אז זה כבר היה גול של רונאלדו
נאני חתיכת אפס כי למה לו לנסות לגנוב לרונאלדו גול כזה?? שחקן עם אופי מעפן נאני..לא סובל אותו..
זוכר גם את ההשתחצנות שלו לפני חודש או פחות שהוא התחיל לשבח את עצמו כאחד הטובים בעולם..
עוד figo wanna be
בדיוק באתי לכתוב על זה.
18/11/2010 | 23:30
4
2
השער הכי יפה שראיתי השנה והכי יפה בקריירה של כריסטיאנו לטעמי. כמה אידיוט נאני. למרות שהוא נגח שהכדור היה כבר בתוך השער וזאת אשמת הקוון.. למה לגעת?
הוא בכלל לא היה בנבדל
19/11/2010 | 01:42
3
1
פיקה יותר קרוב מנאני לקו השער בזמן הבעיטה של רונלדו.
אז זו טעות כפולה של הקוון.
19/11/2010 | 03:20
2
2
ובכל זאת נאני אידיוט שלקח את הסיכון ושניסה לקחת לרונאלדו את הקרדיט.
אני לא חושב שהוא כל כך אידיוט
19/11/2010 | 06:58
1
הרי הכדור בתוך השער כבר, למה לא לחגוג?

הפסיקה של הקוון מגוכחת בדיוק כמו לפסול שער כי אחרי שהכדור נכנס השחקנים לקחו אותו ביד ומיהרו לחדש את המשחק
אינסטינקט של חלוץ
19/11/2010 | 18:15
5
הוא לא יכול לדעת אם הכדור עבר את הקו.
זה כמו לעשות (להבדיל) "וידוא הריגה".
עוד גאווה ישראלית
18/11/2010 | 23:49
1
1
http://www.youtube.com/watch?v=kiVq5-u7MH0
18/11/2010 | 23:49
1
החמצה אדירה של צולקוביץ'
19/11/2010 | 09:00
4
66
החלוץ הסרבי של הפועל בית שאן בהחמצה ענקית:

http://www.youtube.com/watch?v=uLe4XyCkuwM&feature...
זאת לא החמצה כי בוצע עליו פאול
19/11/2010 | 12:05
3
3
איווניר היה פרשן בתכנית הזאת ושבוע אחרי התקציר של המשחק,כשכולם ירדו על צ'ולקוביץ' הוא הקדיש חצי דקה להגן עליו,צ'ולקוביץ' אמנם לא נופל אבל הרגל שלו מתעקמת ומכריחה אותו לבעוט ימינה.

עוד פרט קטנטן,איווניר תמיד החזיק מצ'ולקוביץ',ועונה אחרי המקרה כשבא לאמן אצלנו באמצע העונה הוא ניהל עליו מלחמה כדי שיישאר  בסגל,הבעלים לא הקשיב,מה שגרם למטען שהביא בסוף לסיום הדרך שלו אצלנו.
איפה ראית שעשו עליו עבירה??
19/11/2010 | 12:14
1
4
ואת מי אתה אוהד בדיוק כשאתה מדבר על איויניר שאימן והביא את צ'לוקביץ' כי אם אנ לא טועה הוא שיחק בבית שאן והפועל חיפה וזהו
תסתכל על רגל שמאל שלו
19/11/2010 | 15:41
1
שי הס מסיט לו את הרגל עם היד וזה מסיט את כיוון התנועה של הרגל שמאלה, וכך גם את הבעיטה.

צ'ולקוביץ' שיחק גם בבאר שבע.
השוער מציל שער בפאול
21/11/2010 | 01:42
אני חייב רק תיקון קטן
19/11/2010 | 10:36
1
מדובר במשחק במסגרת משחקי אסיה (כלומר נבחרות עד גיל 23 כמו באולימפיאדה).
אליפות אסיה תתקיים בינואר הקרוב בקטאר.
והיום בפרייבורג
20/11/2010 | 19:49
4
יאקוב בלאשיקובסקי (או פשוט "קובה") בהחמצה אדירה...
http://www.youtube.com/watch?v=MVGizVRGQ3o
משחקי ידידות ברחבי העולם
17/11/2010 | 18:00
3
9
במוקד:

ארגנטינה vs ברזיל  (שידור ישיר בספורט 1 החל מ19:00)

אנגליה vs צרפת (שידור ישיר בספורט 1 החל מ22:00)

פורטוגל vs ספרד (23:00,לא ידוע לי על שידור)
ארגנטינה מנצחת 0-1
17/11/2010 | 21:15
ליאונל מסי בדקה ה 90 מעניק ניצחון לנבחרת ארגנטינה
תבוסה מדהימה לספרד בפורטוגל
18/11/2010 | 06:10
1
0-4 מדהים לפורטוגל על ספרד, אלופת העולם ואלופת אירופה.
צרפת מנצחת בחוץ את אנגליה 1-2.

תוצאות נוספות:
לטביה מהבית הישראלי מפסידה בסין 0-1
יוון מנצחת באוסטריה 1-2
גיאורגיה מנצחת בסלובניה 1-2
איטליה עושה תיקו בחוץ עם רומניה 1-1
גרמניה עושה תיקו 0-0 בחוץ עם שבדיה
נבחרת הפרלינים (בלגיה) מנצחת בחוץ את נבחרת הוודקה (רוסיה) 0-2

באמת תבוסה מפתיעה לספרד
18/11/2010 | 10:33
ושוב חבל שלא שידרו ת'משחק הזה בארץ,ערוץ הספורט מתגאה בכך שיש בידיו את זכויות השידור של הליגה הספרדית אבל לשדר משחק נגד פורטוגל הוא לא יודע ומשדר את מיורקה נגד לה קורוניה בשידור חוזר

בושה!

תקציר המשחק מאתמול:

http://www.youtube.com/watch?v=7DKMJfWpCzk

איזו הצלה של פיקה מהקו,פשוט גדול
ישראל vs איסלנד
17/11/2010 | 17:56
5
1
19:35
איצטדיון בלומפילד
שידור ישיר בספורט 5,בספורט 5HD ובאתר ערוץ הספורט

נבחרת ישראל vs נבחרת איסלנד

הרכב נבחרת ישראל: אוואט,בונדר,אלברמן,גרשון,שפונגין,אלמוג כהן,נאתכו,רפאלוב,בוזגלו,דמארי,ברדה

דבר המנהל: כמו שקופמן אמר ביציע העיתונות "את מי זה מעניין? מה זה משנה כמה יגמר?" איסלנד נבחרת חלשה והיא לא אינדיקציה לכלום,במיוחד בגלל שתמיד במאני טיים אנחנו עושים במכנסיים,שינסה שחקנים חדשים,יעשה מהפכות בהרכבים,באמת שלא אכפת לי,אם הוא יוביל אותנו איכשהו להצלבה,אני אוריד את הכובע בפניו

הימור: 0-2 לישראל
יגמר 1-1 לישראל
17/11/2010 | 18:58
אחרי שיוויון 2-2 במחצית
את השערים לישראל יבקיעו אלון חזן,אלון מזרחי וסרגיי גרשנייב המאוזרח הטרי

2-0 לישראל במחצית הראשונה
17/11/2010 | 19:39
2-0 לאיסלנד במחצית השנייה
מעניין אם לואיס פרננדז יגיד שבמחצית השנייה
17/11/2010 | 21:30
1
1
ישראל הפסידה 0-2
17/11/2010 | 21:48
אין פה ספק- המשחק בין ישראל לאיסלנד- טוב עבור
20/11/2010 | 17:32
2

כן, ככה זה נדמה..
מצד אחד, איסלנד פגשה נבחרת שמגיעה לכל משחק כמו נבחרת חדשה, לא מחוברת וחסרת ניסיון, שאת חלק משחקניה רוב אוהדי הכדורגל בארץ כלל לא מכירים.
אבל אין לשכוח כי ישראל מצידה, פגשה בנבחרת נחמדה שבאה לארץ לטיול, שלרגעים במחצית הראשונה אף גרמה לישראלים לחוש תחושת עליונות בסגנון של אנחנו מפרקים אותם.
לקובעי ההחלטות בהתאחדות, המשחק הזה נותן תחושה שאנחנו הליגה השישית הטובה ביותר, אבל ת'כלס, הרי ברור כי הם מנותקים מהמציאות.
עדכון המנהל-טוקמן נחסם לשבוע
16/11/2010 | 17:15
19
5
אבל לפני כן
לא הייתי כאן כמה ימים(בטח הרגשתם את זה)

אני שמח לראות שהפורום היה יחסית מסודר

אחרי עיון קצר בפורום נחרדתי לגלות כמה הודעות נוראיות מהמשתמש "טוקמן"
טוקמן היה הרבה זמן תחת זכוכית מגדלת,והיה נראה שבתקופה האחרונה הוא מתמתן.
אבל ההודעות האלה כבר לא השאירו לי מקום לרחמים,וטוקמן נחסם לשבוע.

גם אם אתם חושבים שיצאתם מהרדאר שלי,אתם לא,כל משתמש זוכה לזכוכית המגדלת שלי,אל תנסו אותי,אל תתחכמו איתי

רונן בינתיים חזר מהחסימה,אני מקווה שהחסימה קצת סדרה לו את הראש,אבל אם ימשיך בקו של מקודם,החסימה הפעם תהיה קטלנית והוא יודע את זה.

עוד כמה עדכונים:

כפי שאתם רואים מינוי המומחים נמשך.
ראיתי שיש למספר משתמשים השגות לגבי כמות המומחים.
זאת ההחלטה שנלקחה כרגע,אני והצוות שמעלי לא רואים פה יותר מדי בעיה.
כשהפורום יגדל המומחים לא יתפסו נתח כל כך גדול אני מבטיח לכם.

בסיום מינוי המומחים יערך משתה ווירטואלי גדול,ורשמית נצא לדרך חדשה.
אז סבלנות שתהיה לכם,אנחנו צועדים לקראת ימים ורודים

טוקמן נחסם מהפורום לצמיתות
18/11/2010 | 19:14
18
2
הבחור שלח לי מסר שלא משתמע לשתי פנים.
והראה חוסר נכונות ברור לשנות את דרכיו בפורום.
אי לכך ובהתאם לזאת,הוא נחסם לצמיתות ולא יכתוב יותר בפורום כדורגל.

ראו בזאת דוגמא למה שקורה כשלא משתפים פעולה.
שלום ולא להתראות  
פעם הייתי מתווכח איתו הרבה..
18/11/2010 | 19:32
1
3
דווקא בזמן האחרון היה איתי יותר בסדר..
גם אני רבתי איתו פעם
18/11/2010 | 22:08
1
אבל לאחרונה הוא התמתן והיה בסדר גמור.
אני לא יודע מה קרה ביניכם אבל נראה לי שצריך לתת  לו עוד צ'אנס (במידה וישתף פעולה).
18/11/2010 | 20:43
15
3
דווקא היה אחד מהיותר מביני עניין בפורום
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב
18/11/2010 | 21:47
2
1
שאלתי אותו
18/11/2010 | 22:06
1
3
הוא חושב שזה בגלל שהוא קילל את תבריזי

אני מבחינתי ציינתי זה מכבר שעד שאין שימוש במצלמות כל עניין השיפוט לא רלוונטי בעיני אלא אם מוכח ששפט לא בתום לב
באמת אין לי מושג על מה הוא נחסם..
19/11/2010 | 12:08
4
לאחרונה דווקא הסתדרתי איתו מצויין.. (כמובן שההודעה שלי מעליך זה בהומור)
מעניין אם הוא חושב עליך את אותו הדבר
19/11/2010 | 13:53
2
4
עליך וודאי
19/11/2010 | 14:06
2
סוף כל סוף הוא קולגה ירוקה שלך
מעניין אם פרידלר עדיין זוכר אותו.
20/11/2010 | 15:34
2
בואו לא נהיה זקנות פולניות...
19/11/2010 | 16:42
8
4
ונרכל על מי שכבר לא יהיה איתנו

אני לא פותח את הנושא הזה(ובכלליות אני לא חושב שצריך לדון פה בנחסמים)

אבל אני רק יכול להגיד שהוא לא נחסם "על פארש"
וגם לא ספציפית על מה שהוא אמר על תבריזי(למרות שזה לבד עילה מספקת לחסימה רצינית)

טוקמן נחסם בגלל מכלול של סיבות שלא אפרט כרגע.
ואת החסימה לצמיתות הוא הגיש לי על מגש של כסף,הוא היה יכול לחזור לכתוב פה כעבור שבוע,אבל בחר שלא...שיהיה לו בהצלחה בפורומים אחרים
מבחינתי הדיון נגמר
19/11/2010 | 17:02
7
פשוט חבל כי הוא הקדיש לפורום לא מעט
19/11/2010 | 17:09
5
4
ממש המון...
הוא לא רשם מגילות
19/11/2010 | 18:10
4
2
שלא לכולם יש זמן וחשק לקרוא אבל היה פעיל בדרכו ואהב את קבוצותיו אהבת נפש גם אם את חלקן אני לא אוהב זה עדיף על הבומבה צורים למיניהם
סתם תהיה קלה..
20/11/2010 | 02:00
3
1
הוא אוהד מכבי חיפה אבל הוא מוגדר על ידך אוהד מהנפש,אוהד אמיתי..
אני אוהד חיפה ועוד כמה פה אוהדי קבוצות גדולות אז אנחנו אוהדי הצלחות?..
אתה איש של אינטרס אה?
הוא חיפני
20/11/2010 | 02:19
2
והוא אוהד אותם עוד מלפני האליפות הראשונה אז הוא בטח לא אוהד הצלחות
חחח איזה קשקוש!
20/11/2010 | 13:14
1
1
לפי הדיבור שלו אני לא חושב שהוא כל כך מבוגר..ספק אם הוא באמת בן 35..
אם כן אז תן לי להיות אוהד הצלחות ולא בפיגור התפתחותי כמוהו..
חבר'ה, בואו נפסיק לדבר על מי שלא יכול לענות
20/11/2010 | 20:36
1
זה לא יפה.
"דרך ארץ קדמה לתורה"
19/11/2010 | 17:25
קודם שילמד דרך ארץ,אחר כך שיעסוק בתורה(כדורגל)

וכן,פה הדיון נגמר
נבחרת ישראל
16/11/2010 | 17:10
2
3
שחק אותה לואיס פרננדז
15/11/2010 | 03:11
1
1
לאמן נבחרת זה שונה מלאמן קבוצה. יש שיגידו שזה הרבה יותר קל, יש לך הרבה פחות עבודה ומשחקים בשנה, אחרים יעידו שהתפקיד דווקא קשה יותר, כל משחק כמעט קובע ואין זמן לאימונים כדי להפוך את הנבחרת שלך למה שאתה רוצה שתהיה.

לכל מאמן יש דרך שונה לעשות זאת, לואיס פרננדז למשל זימן כבר 50 שחקנים לסגל הנבחרת, כל מי שטוב מקבל זימון שיבוא ויראה מה הוא שווה.
פאביו קאפלו, בראשית דרכו באנגליה בעיקר, בחר למשל ללכת עם קאדר שחקנים שכמעט ולא משתנה, דומה יותר לסגל של קבוצה וניסיון לגבש איזשהו סגנון משחק ייחודי.

אז השאלה היא מה אתם חושבים שנכון? איך אתם הייתם נוהגים לו הייתם מאמני נבחרת?
אולי הייתם מזמנים את מי שהכי בכושר כל פעם, אולי הולך עם סגל קבוצה וכמעט שאינו תלותי ביכולת של השחקנים בקבוצות בין פגרת נבחרת לפגרת נבחרת, אולי הייתם מזמנים את הכוכבים של המדינה ומנסים להרכיב מהם הרכב חלומות שינצח בזכות היכולת האישית, אולי דווקא מנסים לבחור את השחקנים שמתאימים יותר לשחק אחד עם השני, לוקחים הימור לגבי התאמות, ואולי בכלל הולכים יותר על תיאום מהמועדונים ובוחרים קבוצות שחקנים שמשתפים פעולה יחד בקבוצה שלהם.

בקיצור יש אינספור דרכים לקבוע הסגל והרכב לנבחרת לאומית.
התהייה היא, מה הדרך הנכונה?
אני מאמין שבאיזה שלב פרננדז יגבש
15/11/2010 | 21:03
2
סגל ויפסיק עם זה..
ice dipo
16/11/2010 | 17:08
9
1
פורומים חדשים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
14/11/2010 | 16:50

הם שווים, מבריקים ובעיקר - יודעים לשים לב לפרטים הקטנים. המנטליסט ובניחוש חוקר, שתי הסדרות המצליחות מתאגדות לפורום אחד מאתגר במיוחד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מתעניינים במכשירי GPS - תוכנת הניווט ששדרגה את חיינו? פורום ניווט ו-GPS הוא המקום לשאול, לענות ולשתף את הידע שלכם בנושא
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

פנסיה, ביטוח לאומי, רווחה, זכויות וחובות - נושאים עליהם כל גימלאי צריך לדעת. לצורך כך הוקם פורום זכויות גמלאים וכולם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

11 חנונים ו-11 יפהפיות הוצמדו בזוגות לגור יחד. מי ילמד את מי ואיך זה יגמר? גלו כל זאת ועוד בפורום העונה השנייה של היפה והחנון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
חושפים דמות מסתורית ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2010 | 12:40

איך לקבל החלטה נכונה - ולבצע אותה
פרופ' יוסי יסעור - בעל דוקטורט באוניברסיטת הרווארד, מרצה לתורת ההחלטות ולמנהל עסקים במרכז האקדמי רופין ומחבר הספר "גם לכם לא היו מים חמים?" יענה על שאלות בנושא תהליך קבלת החלטות מזווית קלילה ומרתקת, בשעה 17:30 בפורום מתמודדים עם החיים.
רוצים לדעת עוד, לקבל עצות והצעות? הקליקו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

רוצים לקבל את הספר הנ"ל?
חלקו עמנו את ההחלטה הכי גרועה שעשיתם בחייכם ומה למדתם ממנה ואולי לזכות בספר "גם לכם לא היו מים חמים", מאת יוסי יסעור ובהוצאת מטר:
הזדרזו, התחרות עומדת להסתיים!

מהי תכנית עסקית? איך מגדילים את כמות המטופלים ומה הקשר לפייסבוק?
ג'וי מרוז, טלי שטרנליכט ופולינה שטרן-שלמה - מקימות ומנחות סדנת "שיווק מעשי למטפלים", יתארחו בפורום רפואה סינית בשעה 21:00 וישיבו על שאלות בנוגע לניהול ושיווק למטפלים.
אל תפספסו:

מיהי הדמות המסתורית מאחורי הבלוג?
המשחק שכבש את הבלוגיה בתפוז חוזר!
מדי יום תתפרסם בבלוג שבקישור רשומה ובה רמז על דמות מסתורית, אותה תוזמנו לנחש.
בכל יום תוכלו לזכות בספרים נהדרים מבית הוצאת "מטר", כאשר בכל יום בו לא תחשף זהותה של הדמות הפרס יגדל!
http://blog.tapuz.co.il/whosblog
עצבי את שמלת החלומות שלך ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2010 | 12:49
4

מוכנה לעצב את שמלת החלומות שלך?
האם העיצוב שלך שווה תפירה?
פורום אופנה מלאה ובוטיק יוקה מיי מזמינים אותך לעצב את שמלת החלומות שלך ואולי לזכות בפרסים שווים במיוחד: תפירה של השמלה שעיצבת או תלושים יקרי ערך לרכישה בבוטיק!

רוצים כרטיסים לסרט החדש - "איזה מין שיוויון"?
מתחשק לכם להנות מסרט משובח וטוב?
הסרט החדש "איזה מן שיוויון" מגיע לאקרנים ותפוז מזמין לצפות בו על חשבונו!
ספרו בפורום ארבעים פלוס על פעם בה נתקלת באפלייה על רקע מין, דת, או מוצא ואולי תזכו:

כל זוגיות מביאה איתה שינויים אל תוך חיינו... מה היה השינוי שלך?
פורום זוגיות מזמין לשתף בשינוי הגדול שעברת בעקבות הזוגיות ואולי לזכות בספר "כשהארי פגש את הארי", מאת מארק סרווס ובהוצאת "כנרת, זמורה-ביתן":

אמא - פרגני לעצמך!
אמא יקרה: פורום אמהות ובנות מזמין אותך לחלוק עמו את הפעם שבה דווקא פירגנת לעצמך כאם ואולי לזכות בספר "אמא רעה" מאת איילת ולדמן ובהוצאת מודן:

תלבושת הפין-אפ שלך אולי תזכה אותך בפרס
פורום אופנה אלטרנטיבית וחנות NOX מזמינים אותך להעלות תמונה של תלבושת פין-אפ מהממת פרי מוחך ואולי לזכות בכסף למימוש בחנות.
שימו - התחרות הוארכה עד ליום א'!

סטודנטים - זו ההזדמנות לפרגן למרצה
ספרו לנו בפורום האוניברסיטה הפתוחה על קורס או מרצה ששינה את חייכם, או לפחות השפיע על ראיית העולם שלכם.
10 גולשים יקבלו מאיתנו במתנה את הספר "ימים ששינו את העולם", בהוצאת מטר:
קלאסיקות זמר ישראליות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
18/11/2010 | 12:18

אירוח בנושא NLP ככלי להתמודדות עם אובדן
שיר-לי שני - מנחה בכירה ב-NLP, המתמחה בהתמודדות עם אובדן תשיב על שאלות בנושא אובדן ודרכים להתמודדות איתו, בעזרת הכלים שמציע ה-NLP.
האירוח יתקיים בשעה 16:00 בפורום דמיון מודרך ו-NLP. כולם מוזמנים:

איזו פאדיחת סקס הכי מפדחת?
אחרי שגולשי פורום סקס שיתפו בפאדיחות הסקס הכי מביכות שקרו להם, אנחנו מזמינים אתכם להצביע לאלו שהכי אהבתם ולעזור לקבוע מי יזכה בספר הספר "החיה הגוועת":

תחרויות שנמשכות

הופה היי? עופרה חזה? הכבש הששה עשר?
ספרו לנו בפורום הורים לפעוטות על קלאסיקת הזמר הישראלית שגדלתם עליה.
30 גולשים יקבלו מאיתנו כרטיס זוגי ל"הופ! מותק של פסטיבל 3" בהיכל נוקיה!

המקרה המוזר של צירוף מקרים בשעת לילה
לפעמים המקרה עולה על כל דמיון. ולכן - ספרו לנו בפורום ספרים וספרות על צירוף המקרים הכי מוזר שנתקלתם בו...
עשרה גולשים יזכו בספר "מלכודת המנגו" מאת מוחמד חניף, בהוצאת מטר:

הסתיו אמנם מתמהמה, אבל אצלנו הוא כבר בשיאו!
פורום אומנות בחרוזים מזמין אתכם לשתף ביצירות שלכם בניחוח סתווי ואולי לזכות בתלושי קנייה למחלקת היצירה של "משרדיה":
טירוף הוקי
19/11/2010 | 03:56
2
שליש שלם עוד לפנינו אבל אלופת המזרח פילדלפיה פליירס וטמפה ביי לייטנינג כבר סוגרות שניים עם 7-7 מדהים

מזכיר לי שבתחילת העשור נפגשו ערי הבירה של קנדה וארה"ב אוטאווה ווושינגטון פעמיים כשבפעם הראשונה זה נגמר 5-11 וחודש אחרי זה באותו מקום 0-0
מרחב מוהר מגיע ל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2010 | 13:53
2
מתאגרף יודע גם לרקוד – עובדה
מרחב מוהר, המתאגרף העולמי, שרוקד ביחד עם אנסטסיה, יגיע בשעה 17:00 לפורום רוקדים עם כוכבים כדי לענות על שאלותיכם.
מה תרצו לדעת עליו?

יוצאים לדייט? באיזה ניחוח כדאי להתבשם? איך יודעים מה הבושם המתאים לנו, וממה כדאי להימנע?
עתידה אלוני, רוקחת בשמים, תענה על שאלותיכם בנושא זה היום, החל מהשעה 19:00, בפורום הכרויות:

ארגון חתונה גובה הרבה מתחים, חיכוכים וריבים קטנים גדולים. ללחץ של מדידת השמלה, בחירת האולם ואישורי ההגעה, מתווסף גם סימן השאלה הגדול המלווה את צמד המילים "הסכם ממון"
לשירותכם, המתחתנים לעתיד, תגיע עו"ד רות גבריאל המתמחה בדיני משפחה והסכמי ממון להתארח בפורום חתונות ביום שני הקרוב 22.11 בין השעות 10:00-12:00 ותשיב על שאלות בנושא הסכמי ממון והסכמי נישואין. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מאיזו צרה הוציאו אתכם בני/בנות הזוג שלכם?
ספרו לנו על כך בפורום אהבה ורומנטיקה ואולי תזכו בספר "ג'ולייט" מאת אן פורטייר ובהוצאת "מטר":

תקופת הלימודים מזמנת אל חיינו אנשים חדשים ולפעמים חלק מהם הופך להיות מרכיב משמעותי בחיינו.
פורום אוניברסיטת תל אביב מזמין אתכם לספר לכולנו על אותו אדם מיוחד שהכרתם במסגרת הלימודים ואולי לזכות בספר "יום אחד" בהוצאת מטר

מי יזכה בתחרות פאדיחת הסקס?
התחרות שבפורום סקס נכנסה לשלב ההצבעות, הצביעו והשפיעו:
על האדום והכחול
22/11/2010 | 21:03
http://espn.go.com/video/clip?id=5613577

קצת על היסטוריית המשטחים בפוטבול מכללות(הראשון כמובן הכחול בבויזי סטייט)ועל האדום של איסטרן וושינגטון שבא 24 שנה בעקבותיו
מקבלים שואב אבק במתנה ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
22/11/2010 | 12:38
3

כיצד מסייע הצבא לחיילים השרויים במצוקה? מהו תפקיד הקב"ן ומהן סמכויותיו?
בשעה 18:00 יתארח בפורום סדירים רס"ן במיל' יוסי לובלסקי, קב"ן בכיר במילואים אשר ישיב לשאלותיכם בנושא מצוקה נפשית אצל חיילים, פנייה לקב"ן ועוד:

מתאים לכם לקבל שואב אבק חדש?
פורום עושים שוק וחברת בוש מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספרו לנו מה הייתם שואבים החוצה מחייכם לו היתה בידיכם האפשרות ואולי תזכו בשואב האבק החדש (בשווי 2,000 ₪), מעבד מזון יוקרתי או בלנדר מוט - מבית חברת בוש:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

החלפתם משחק שאהבתם והופתעתם שאת החדש אתם אוהבים יותר?
פורום קונסולות משחק וחברת "מדיה גיים" מזמינים אתכם לתחרות שכולה... החלפות!
ספרו לנו על ההחלפה המוצלחת/מיוחדת או הגרועה/מפדחת ביותר שעשיתם בחייכם ואולי תזכו במשחק קונסולה מתנה ומנוי החלפת משחקים בחנות מדיה גיים:

דמיינו שיש... שלום עולמי
בשירו "Imagine" ("דמיין") מבקש ג'ון לנון לדמיין עולם בו שוררים שלום ואחווה.
ברוח השיר, פורום הביטלס מזמין אתכם לדמיין כיצד ניתן להשיג שלום עולמי בדרך הטובה והנכונה ביותר - ואולי לזכות בכרטיס זוגי למופע מיוחד וחד פעמי למייסד הביטלס ג'ון לנון, בהשתתפות מיטב הזמרים הישראלים:

שירה היא כל הסתיו
חברו שיר בנושא הסתיו, על הגעגועים לסתיו ועל הכמיהה לו ואולי תזכו בספר מתנת הוצאת דביר.
אז מה נשאר לעשות? לחבר שיר ולהעלות לפורום שירה ופרוזה, ממש כאן:

מהי היצירה הסתווית היפה ביותר?
אחרי שגולשי פורום אומנות בחרוזים העלו תמונות של יצירותיהם הסתוויות היפהפיות, עכשיו תורכם להצביע לאהובות עליכם ולהשפיע על בחירת הזוכים:
מספרים על גיבורי תרבות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2010 | 12:27
1

בין השעות 17:00-19:00, יתארח איציק פרי - יו"ר איגוד העובדים הסוציאלים בפורום עובדות ועובדים סוציאליים, לקראת היציאה למאבק על שכרם של העו"סים.  
פרי ישיב על שאלות הנוגעות בענייני שכר, תנאי העסקה ועוד:

חוששים מבריחת סידן? רוצים לרדת במשקל?
טליה לביא - דיאטנית קלינית העורכת את המגזין המקצועי Review של מכון תנובה למחקר תסביר האם, מתי וכיצד לשלב חלב ומוצריו בתפריט - הערב בין השעות 18:00-20:00 בפורום חמישים פלוס.
כולם מוזמנים:

יש לכם חווית רכיבה בלתי נשכחת?
כל אופנוען עובר במהלך חייו חוויות רכיבה מופלאות שנחרטות אצלו בראש והופכות לזיכרון מרגש.
פורום אופנועים מזמין אתכם לשתף אותנו בחוויות הרכיבה הכי טובות שהיו לכם ואולי לזכות באזעקת ביפר, מעיל חורף, כפפות רכיבה או כיסוי חיצוני לאופנוע:

מבן גוריון ועד מרילין מונרו: מי גיבור התרבות שלכם?
פורום שיחת נשים מזמין אתכם לשתף אותו - ואולי לזכות בספר "אישה במידות טובות" מאת פזית בן נון בלום, בהוצאת כנרת זמורה ביתן:

מתי הפכת לספורטאית?
כולנו יודעות שספורט הוא דבר בריא, אבל כמה מאיתנו עושות עם זה משהו?
ספרי על הרגע בו הפכת לספורטאית בפורום נשים בספורט ואולי תזכי בפרסים שווים במיוחד, מתנת מדיקס- רפואת ספורט, סאקוני וגו אקטיב:

עד כמה אתם מכירים את תרבות הלאדינו?
הראו לנו!
אתם מוזמנים להשיב על חידון בנושא תרבות הלאדינו בפורום תרבות הלאדינו ואולי לזכות בספר "ממערב לירח" של מיכל שלו, מתנת זמורה ביתן:

מוכנה לעצב את שמלת החלומות שלך?
האם העיצוב שלך שווה תפירה?
פורום אופנה מלאה ובוטיק יוקה מיי מזמינים אותך לעצב את שמלת החלומות שלך ואולי לזכות בפרסים שווים במיוחד: תפירה של השמלה שעיצבת או תלושים יקרי ערך לרכישה בבוטיק!
פרסומים כאלה ואחרים
16/11/2010 | 17:00
8
בלוג אדיר למי שחי ספורט כמוני! עצבים,עצבים!
15/11/2010 | 01:08
1
הצרבת של לנדאו ספורט- המקום בו אני פורק את כל העצבים,ויש לא מעט, בכל מה שקשור
לספורט בארץ ובעולם- מאמנים,שחקנים פח,פרשנים אינטרסנטים,שחיתויות,קומבינות וכל מיני חארטות
שסובבות את עולם הספורט. הכל בלי חשבון ובגובה העיניים. האמת בפנים!

http://idolandau195.tumblr.com/
מאיה חסון, דני ניומן, דודו גורש ב107.2FM
12/11/2010 | 17:19
8
מחר ב14:00 ביציע המרכזי עם שמוליק מזרחי
מאיה חסון, ספורט 5
דני נוימן, פרשן המשחק המרכזי של הערוץ הראשון
דודו גורש שוערה העולה של הפועל עכו
אל תחמיצו
107.2FM
http://www.omm.co.il/radio/?radio_station=col-asha...
שוערים מהעבר יהודה תובל ז"ל
16/11/2010 | 18:38
12
כתבה על יהודה תובל שוער הפועל י-ם.
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/096/214.html
שידור ישיר מהמשחקים באינטרנט - בבקשה
18/11/2010 | 12:14
3
מעט על עכו
18/11/2010 | 14:06
2
אירועי עכו, זווית קצת שונה:
17/11/2010 | 20:58
1
3
חניכיו של אלי כהן מציגים העונה כדורגל נאה ואינו פחדני כמצופה מקבוצה קטנה שרואה עצמה נאבקת בקרבות הישרדות סיזיפיים בתחתית הטבלה.
יותר מכך, בעזרת רכש נכון שאינו יקר יתר על המידה ופלצני כיאה למחוזותינו, מצליחים "אריות הליגה" מעכו להפוך עד כה להפתעה הנעימה של ליגת העל.
הקבוצה נוסדה בשנת 1946 ובילתה את מרוצת זמנה בליגות הנמוכות, בשלהי שנות השמונים הבליחה עכו לשתי עונות בליגה הלאומית (ליגת העל של ימינו) כשבארסנל השמות הגדולים שלה ניתן למצוא בין היתר את מומי זעפרן, יחיאל המאירי בעל השם הנפלא ונביל מנסור.
בהיעדר תקציבים ראויים לשמם המניחים את הדעת משחקת הקבוצה באצטדיון גרין הצנוע הממוקם אי שם בנצרת עלית, "ההיכל" שטומן בחובו כארבעת אלפים מקומות ישיבה מספק בית זמני לעכו עד שיפציע אצטדיון עירוני חדש המבטיח ביתיות ועלייה קלה במפלס כמות הספסלים לנפש (כ-5000 מקומות ישיבה)... להמשך הקריאה
יש לך טעות קטנה
17/11/2010 | 21:11
1
ההבלחה של עכו בליגה הבכירה בקדנציה הקודמת שלה היה בסוף שנות השבעים ולא השמונים.
הפועל עכו העפילה לליגה הבכירה בסיום עונת 1975-76, ושיחקה שתי עונות בליגה הראשונה לפני שנשרה חזרה לליגה השנייה בסיום עונת 1977-78
סוף סוף אתר שמאפשר לשחק בליגת העל בכדורגל !!!
19/11/2010 | 04:58
1
אני מבסוט פצצות ואני ממליץ לכם עליו בחום, תהנו...
http://www.gviahahalomot.co.il/
שאלות\בקשיות\תהיות
16/11/2010 | 17:03
12
8
איך אני מזמינה כרטיס למשחק של ברצלונה(ברסה)?
15/11/2010 | 19:54
8
377
אני טסה לברצלונה בסוף החודש
ורוצה לנסוע למשחק של ברצלונה
יש כמה אפשרויות
15/11/2010 | 20:18
72
1. להגיע לשם ולקנות בקופות ( אבל כדי להיות שקטה עדיף לך לא לעשות את זה)

2. לקנות דרך האתר הרשמי של בארסה

3. דרך : servicaixa.es

האופציה השלישית והשניה הטובןת ביותר

בהצלחה

יאללה בארסה :)
האלה מדריד
15/11/2010 | 21:16
26
כרטיסים למשחקי ברצלונה
16/11/2010 | 12:08
5
64
כרטיסים לכל משחקי ברצלונה:

http://www.ticketingo.co.il/events/?q=cq,1013,0,36...
אני רוצה רק כרטיס בלי חבילה,המשך->
16/11/2010 | 13:57
4
77
זה לא הגיוני שכרטיס עולה 700 יורו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כאילו, תודה על הכוונה....

חבילה כבר יש לי
אני רוצה רק כרטיס
כרטיסים למשחקי ברצלונה
16/11/2010 | 14:36
62
הקלאסיקו אכן מאוד מאוד יקר ולטעמי האישי לא שווה להשקיע בו סכום עתק שכזה.

משחק האלופות של ברסה נגד קאזאן מתחיל ב-85 יורו, מצ"ב לינק:

http://www.ticketingo.co.il/event/?q=eq,74805
לפי מה שראיתי באתר של ברצלונה
16/11/2010 | 15:39
48
הם עדיין לא הוציאו למכירה כרטיסים למשחק מול ריאל בסוף החודש (לא יודע מה הסיבה, אף פעם לא קניתי מהם כרטיס בצורה הזאת).
אבל לפי המחירים שהם פירסמו בכל זאת מדובר במחירים הרבה יותר סבירים, בין 74 ל-230 יורו.
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/futbol/temp...
תלוי איפה את רוצה לשבת
16/11/2010 | 16:11
1
28
700 יורו זה אולי למשחק מול ריאל למטה..על הדשא.

תלוי גם באיזה צד את יושבת: בצד של הספסלים זה יותר יקר

אני שילמתי 102 יורו למשחק ליגת האלופות מול פנאתינייקוס וישבתי למטה וזה היה שווה כל אגורה שהשקעתי...

הכל תלוי בכמה את אוהדת בארסה ( או מי שבא איתך אוהד) ועד כמה אתם מוכנים להשקיע...

אני יכולה להבטיח לך דבר אחד:כשתהיו במגרש תהנו מכל רגע ותרצו ללכת לעוד ועוד ועוד משחקים
עד שהם יתחילו לפשל קצת
16/11/2010 | 18:02
17
במהרה בימינו
טיסה מאורגת לסופר-קלסיקו ?
15/11/2010 | 12:25
2
31
שלום, אני מעוניין לעשות לאח שלי הקטן הפתעה ולשלוח אותו עם ההורים שלי לסופר קלסיקו שיהיה בסוף החודש.
הם לא יידעו כל כך להסתדר לבד שם, האם יש איזשהו טיול מאורגן כזה שאפשר לצוות אותם ?
תודה מראש.
איחרת קצת..
15/11/2010 | 12:41
1
24
החבילות כבר נמכרו כולן
אם אתה רוצה אתה יכול להזמין לקלאסיקו הבא שיהיה באפריל במדריד
באיסתא יש דיל מאורגן
אגב..
15/11/2010 | 12:42
19
אם בא לך אז עדיין יש בצבר ספורט חבילות למשחק של ברסה בליגת האלופות נגד קאזאן
המשחק יהיה בברצלונה בתחילת החודש הקרוב
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
חברת
חברת "קראפן"
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה