לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
06/06/2011 | 13:47
17
11
לצפיה ב-'מתי נפתחת הליגה הספרדית?'
מתי נפתחת הליגה הספרדית?
06/06/2011 | 10:53
1
311
תודה למי שעונה .
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה באנגלית'
לפי ויקיפדיה באנגלית
06/06/2011 | 17:06
56
העונה תתחיל ב 21 לאוגוסט ותסתיים ב 13 למאי 2012
לצפיה ב-'חזון אחרית הימים'
חזון אחרית הימים
06/06/2011 | 19:36
6
10
ערוץ הספורט ניצחו את צ'רלטון במכרז, הקופה בלייב המעאפן
לצפיה ב-'כן אני מופתע'
כן אני מופתע
06/06/2011 | 19:55
1
8
נדב יעקובי הולך להיות ינשוף(ער בלילה,ישן בבוקר)....

אבל אם כבר משדרים אז הבנתי שרק משחק הפתיחה בין ארגנטינה לבוליביה וחצאי הגמר והגמר ישדרו בערוץ הפתוח והשאר בלייב וזה חבל.ושאף אחד לא יגיד לי שבגלל שהמשחקים ישודרו בלילה ואף אחד לא יקום לראות את פרו נגד ונצאולה או קוסטה ריקה נגד אקוודור עדיין לא נורא שזה בערוץ בתשלום.יש משחקים שיהיו בשעות 23:00 או 00:00  שזה שעות סבירות ולא 4 בבוקר אבל מי שירצה לצפות יצטרך לצפות בשידור באינטרנט או להזמין את הלייב

אם צ'רלטון היו זוכים אז נכון שהיינו צריכים לזמין את החבילה אבל דווקא עכשיו שערוץ הספורט ישדר את הטורניר ויש לו אפשרות לשדר משחקים בערוץ 55 או בערוץ 56 הוא מעדיף לשדר בלייב....

את הליגה הלאומית העבירו ללייב,את הפורמולה ה-1 העבירו(לא שאני צופה בזה),משחקי טניס,משחקי ידידות או משחקים במוקדמות(יוון-מלטה,שתי האימפריות של אירופה שודרו בערוץ לייב!!!!)

בקיצור-בישראל בשביל לראות כדורגל צריך לשלם!!!
לצפיה ב-'יעקבי הוא אניגמה'
יעקבי הוא אניגמה
06/06/2011 | 23:23
1
מצד אחד שדר ברמה טובה מצד שני יש לו חולשה לתומכי פלשתינאים
לצפיה ב-'אני כ"כ מתגעגע לימים'
אני כ"כ מתגעגע לימים
06/06/2011 | 20:22
3
3
שהיה רק ערוץ ספורט אחד בלבד בלי ספורט חמש פלוס, לייב או גולד ובלי ובלי צ'רלטון.
כ"כ הרבה תכנים שהיום צריכים לשלם עליהם כסף היו אז בערוץ הספורט הרגיל כחלק מהתשלום לכבלים:
כדורגל אנגלי, קופה אמריקה ועוד הרבה דברים נוספים.

היו ימים יפים שאני מתגעגע אליהם שלא יחזרו עוד
לצפיה ב-'עכשיו הרבה יותר טוב'
עכשיו הרבה יותר טוב
06/06/2011 | 20:56
2
בערוץ הספורט הישן היו המון דברים טובים.
אבל אינלי ספק שהמצב היום הרבה יותר טוב ויש מגוון רחב הרבה יותר של תכני ספורט.
יש יותר ערוצים והרבה יותר שידורים, צ'רלטון גם אם יקרים זה פשוט תענוג מבחינת כמות השידורים.

באסה שהקופה תהיה בלייב, אין לי לא את הערוץ הזה ולא את הגולד.
אבל אין מה לעשות.. עדיין המצב הזה עדיף.
לצפיה ב-'גם אני מתגעגע לימים האלה!'
גם אני מתגעגע לימים האלה!
07/06/2011 | 09:05
1
1
לצפיה ב-'היום עדיף'
היום עדיף
07/06/2011 | 20:58
1
בייחוד מאז ש-ONE חדרו לשוק עם שידורי ה-SPL
לצפיה ב-'האי-מייל של ערוץ הספורט!'
האי-מייל של ערוץ הספורט!
07/06/2011 | 10:05
2
אני צריך בדחיפות את המייל של האתר בכדי לבקש מהם בקשה אשמח לקבל אותה....
ואם יש כאן בפורום נציגים של ערוץ הספורט המוכנים לשמוע את בקשתי תגידו!
לצפיה ב-'איך לתרגם מונחים מכדורגל אנגלי?'
איך לתרגם מונחים מכדורגל אנגלי?
07/06/2011 | 16:29
2
5
שלום אוהדי כדורגל,

אני עובד על תרגום משחק וידאו מאנגלית לעברית שכולל כמה מונחים בכדורגל אנגלי שאני לא מצליח לפענח את משמעותם. הייתי צריך להתעניין יותר בכדורגל לאורך השנים, אבל אף פעם לא צפיתי במשחק או אף קראתי את מדור הספורט. אולי מישהו מכם יוכל לעזור.

במשחק מתוארים כמה שלבים בו, כך:

Deep - The team drop back and  allow the opposition time in their own half in exchange for getting numbers behind the ball.

Medium - The team will start to defend in their opponent’s half, but not the full length of the pitch.

High - The team will apply full pressure in their opponent’s half.  Wide midfielders and fullbacks will push high on the ball side to make it difficult for the opposition to play out.

את התיאורים אני מבין (חוץ משני מונחים, ראו להלן), אבל לא יודע איך לתרגם deep, medium, high . אני מבין שמדובר במרחקים מחצי המגרש של הקבוצה. הווה אומר, deep בחצי המגרש שלה, medium אומר שהם מתקדמים ו-high, הכוונה היא לכך שהם נמצאים בחלק המגרש של היריב. אבל איך מתרגמים את המונחים האלה לעברית?

כמו כן, מה משמעות high on the ball side? ו - play out?

רוב תודות מראש,
אייל
לצפיה ב-'הכוונה למידת הלחץ על התקפת היריב'
הכוונה למידת הלחץ על התקפת היריב
07/06/2011 | 17:11
1
HIGH ON THE BALL SIDE - לחץ על הצד שבו נמצא הכדור
PLAY OUT - לפתח משחק (התקפה)
לצפיה ב-'ניחוש מושכל'
ניחוש מושכל
07/06/2011 | 17:24
2
deep מדובר על בונקר בלשון העם. הקבוצה המגינה מסתגרת בחצי המגרש שלה ושמה 10 שחקנים מאחורי הכדור.
medium לחץ על שלושת רבעי מגרש, אבל לחץ רך ברבע המגרש של היריב
high הפעלץ לחץ על מובילי הכדור כמעט מרחבת היריב.

play out כניראה להתמסר. אפשר לפרש את המושג לכמה כיוונים והכל תלוי בהקשר של המשפט.
high on the ball side כניראה ללחוץ ב overplay על ידי שחקני הכנף (מגינים וקשרי אגף) כדי למנוע את קבלת הכדור מהקיצונים של היריבה.

אין תרגום עברי ישיר למילים high,medium,low כי שפה מקצועית לכדורגל אין בעברית. יש סלנג כמו "הקצר","הארוך" ששווה ערך למושגים הצד החזק והצד החלש בכדורסל.

אפשר להשתמש במושגים מומצאים כמו "לחץ רך","לחץ על כל המגרש",ו "הסתגרות" כדי לתאר את שיטות המגננה הללו.
לצפיה ב-'נעלי כדורגל מקצועיות !!!'
נעלי כדורגל מקצועיות !!!
09/06/2011 | 20:47
95
בס"ד

יש לי כמות של נעלי כדורגל מקצועיות של דיאדורה, הנעלים מקצועיות של שחקנים, הכל מעור קנגורו, מקצועי, אורגינל, חדש בקופסה.

המחירים שמוכרים נעלים קנגרו ומקצועיות של כדורגל, בחנות דיאדורה בארץ זה 1200 שקל.

אתם יכולים להתקשר לחנות דיאדורה לשאול אותם בעצמכם.

אני מעונין למכור אותם לקבוצה ולתת הנחה משמעותית,

אני רוצה לחסל אל כל הסחורה שלי,

השאלה:

1. בכמה אני יכול למכור אותם אם אני רוצה למכור כמות לקבוצה?

2. האם יש אנשים שמוכנים למכור בשבילי או לארגן לי קונים ותמורת זה אני אשלם להם או אעשה איתם איזה עיסקה (נעליים מתנה)?

יש לי כמה סוגים של דגמים,

למשל יש לי "ברזיל פרו"

יש לי גם את אלה

http://www.youtube.com/watch?v=YSsbSF4p-gk

יש גם MAXIMUS

ועוד
לצפיה ב-'שלום, שאלה לגבי לו"ז של ליגה אנגלית'
שלום, שאלה לגבי לו"ז של ליגה אנגלית
11/06/2011 | 20:50
3
מתי בערך אמור להתפרסם לוח המשחקים?
והאם מרגע הפירסום כבר אפשר לקנות כרטיסים?

תודה
לצפיה ב-'עזרה קטנה'
עזרה קטנה
12/06/2011 | 17:07
1
2
היי רציתי לשאול האם למישהו ממכם יש את האימייל של ערוץ הספורט או מישהו שמקורב אליהם?
לצפיה ב-'ערוץ הספורט הוא ארגון מחתרתי ועלום'
ערוץ הספורט הוא ארגון מחתרתי ועלום
12/06/2011 | 17:51
2
ואין לו מייל רשמי,בטח שלא מס' טלפון ושום דרך אחרת ליצור איתו קשר. הצ'אנס היחיד שלך זה כתוביות הסיום של חדשות הספורט ויציע העיתונות, שם למיטב זכרוני מופיעה למשך שנייה וחצי כתובת מייל לתגובות.
לצפיה ב-'נושא לדיון - שעת משחקה של הנבחרת נגד יוון'
נושא לדיון - שעת משחקה של הנבחרת נגד יוון
05/06/2011 | 20:15
19
14
משחקה הבא של נבחרת ישראל נגד יוון אמור להיות נכון לעכשיו ביום שישי ה 2.9 וזאת מאחר שהיוונים מסרבים לפי שעה להזיז את יום המשחק
במידה ויום המשחק לא ישתנה מה לדעתיכם צריכה להיות שעת המשחק?

האם יש לקיים את המשחק בשעת צהריים נגיד בסביבות 16:00 כדי להימנע מקיום משחק ביתי בשבת בגלל שזאת נבחרת לאומית, או שהמשחק צריך להתקיים בכל זאת בשעות הערב  בגלל שעדיין חם בשעות האלו וממילא משחקים בליגות השונות אצלינו משוחקים בשבת?
לצפיה ב-'להקדים'
להקדים
05/06/2011 | 21:58
2
לצפיה ב-'לוזון אומר שהנבחרת היא של כולם'
לוזון אומר שהנבחרת היא של כולם
06/06/2011 | 08:01
3
1
יפה מצידו,אבל הוא שכח לציין שגם ככה הנבחרת משחקת לפחות 6 משחקים בשנה מתוכם 4 משחקי מוקדמות שלא תמיד הם משחקי בית,ואם הוא מתחשב באוהדים הדתיים אז הוא צריך לדעת שיש הרבה אוהדים דתיים שלא רואים ולא באים למגרשים כי המשחקים נערכים בשבת,והגיע הזמן באמת לקבל החלטה להעביר את המשחקים למוצ''ש-היום כל המגרשים מצויידים בעמודי תאורה ואפשר לשחק בערב-זה לא שנות ה-70 או ה-80 שלא היו מגרש תאורה,ולכן הגיע הזמן לקיים את כל המחזור בשעות הערב.....
לצפיה ב-'זה לא רק לוזון קובע את שעת המשחק'
זה לא רק לוזון קובע את שעת המשחק
06/06/2011 | 09:25
1
1
היוונים גם צרכים להסכים..
לצפיה ב-'אני שכחתי לציין שגם בליגה צריכים לשחק רק בערב'
אני שכחתי לציין שגם בליגה צריכים לשחק רק בערב
06/06/2011 | 13:56
2
יש הרבה אוהדי כדורגל דתיים שלא מגיעים למגרשים במשחקי הליגה כי זה נערך בשבת.אם לוזון רוצה להגדיל את כמות הקהל אז או שישחקו במוצ''ש היום בכל מגרש בליגת העל יש תאורה,או שישחקו באמצע השבוע....

לגבי הנבחרת-לא אנחנו קבענו את התאריכים שקבעו שנצטרך לשחק בערב שבת,אבל נניח ונעלה ליורו ונצטרך לשחק ביום שישי בערב מה אז נעשה?? נבקש דחייה?

באופ''א לא מעניין אותם כ''כ מה זה שבת או ראש השנה כמו שקרה עם מכבי ת''א בליגת האלופות ב-04/05
לצפיה ב-'משחקים בערב פוגעים בילדים'
משחקים בערב פוגעים בילדים
06/06/2011 | 11:53
אם השבת יוצאת ב8.5 אז המשחק לא יתחיל לפני 9. איך אפשר לבוא אם ילדים קטנים למגרשים? איך מבאים ילד בין חמש למגרש כשהוא ב7.5 בערב כבר היה צריך לישון?
תראה איך זה באנגליה, משפחות שלמות באות לבילוי משפחתי של אחה"צ
לצפיה ב-'בערב אחרי שקיעת השמש'
בערב אחרי שקיעת השמש
06/06/2011 | 10:53
3
עם כל הכבוד לדתיים ושומרי שבת ועם כל הכבוד למה שמקובל בארץ,הנבחרת מעל הכל וצריכים לחשוב על טובתה..
לשחק ב-4 בשמש חזקה זה יגרום לאובדן של הערך הספורטיבי כי המשחק יראה כמו ליגה לאומית..
לצפיה ב-'כמו המשחק בלטביה בשבת?'
כמו המשחק בלטביה בשבת?
06/06/2011 | 11:27
2
לצפיה ב-'היה שם 6 וחצי לדעתי..'
היה שם 6 וחצי לדעתי..
06/06/2011 | 12:53
1
המזג אוויר נעים במזרח אירופה בשעה הזו בתחילת יוני..
זה לא ישראל..
כשיוון יבואו לפה בספטמבר אז יהיה לך אחרי צהריים איזה 33 מעלות ולחות נוראית..
לצפיה ב-'דווקא הייתה שם אותה שעה כמו פה,'
דווקא הייתה שם אותה שעה כמו פה,
06/06/2011 | 14:00
אבל מבחינת מזג אוויר אני מניח שהיה מזג-אוויר מצוין. זאת בהחלט אחת הבעיות המשמעותיות בנוגע למשחק אחה"צ...

ולבחור שהביא כדוגמא את אנגליה - עם האיצטדיונים והאווירה שיש שם, זה בהחלט בילוי למשפחה. אצלנו זה אולי בילוי לרוב של חוליגנים וערסים במגרשי כדורגל ללא תאי שירותים תקינים...
לצפיה ב-'להעביר ל1.9..'
להעביר ל1.9..
06/06/2011 | 13:33
2
לצפיה ב-'לדתיים זה במילא לא יעזור...'
לדתיים זה במילא לא יעזור...
06/06/2011 | 14:07
1
מי שלא גר במרחק הליכה מרמת גן או בלומפילד (איפה שיהיה המשחק) יצטרך לנסוע הביתה אחרי כניסת השבת גם אם המשחק יתחיל ב-16.00
לצפיה ב-'ומה עם לראות בטלוויזיה'
ומה עם לראות בטלוויזיה
06/06/2011 | 22:01
1
לצפיה ב-'כמה חם כבר ביוון?'
כמה חם כבר ביוון?
06/06/2011 | 14:12
1
וגם אם מאוד חם,אני לא חושב שיש מדינה בכל קמפיין המוקדמות שרגילה לחום יותר מאיתנו. אני בעד להקדים, לא רק שלא נחלל את השבת,שעת הצהריים תפגום ביתרון האווירה הכל כך בולט שלהם.
לצפיה ב-'שיט,לא להתייחס טעות.'
שיט,לא להתייחס טעות.
06/06/2011 | 14:14
ולשחק בצהריים.
לצפיה ב-'היוונים לא מתנגדים - הקרואטים מתנגדים'
היוונים לא מתנגדים - הקרואטים מתנגדים
07/06/2011 | 11:59
2
קרואטיה, שתשחק במלטה באותו יום, תארח ארבעה ימים לאחר מכן את ישראל והיא לא רוצה לתת לנו עוד יום מנוחה. יוון וישראל מתנגדות לקיום המשחק ביום שבת, מכיוון שיוון תשחק אף היא משחק שני בספטמבר, בריגה מול לטביה. הדעה הרשמית של ההתאחדות הישראלית הייתה התנגדות להזזת המשחק למוצ"ש והעדפת הקדמתו לחמישי. במקרה  כזה, גם המשחקים של קרואטיה נגד מלטה וגיאורגיה מול לטביה (שהרי גם הן לא רוצות להידפק) צריכים לזוז לחמישי. בקיצור בלאגן.
לצפיה ב-'כשקרואטיה הקדימה את המשחק נגד גאורגיה ליום'
כשקרואטיה הקדימה את המשחק נגד גאורגיה ליום
07/06/2011 | 17:04
1
ששי אף אחד לא התנגד...
לצפיה ב-'אבל אל תשכח שבבית ו' יש מחזור אחד בחודש יוני'
אבל אל תשכח שבבית ו' יש מחזור אחד בחודש יוני
08/06/2011 | 16:21
בחודש ספטמבר יארחו שני מפגשים בתוך 4 ימים וזה כן הבדל. החודש הזה נערך משחק נבחרות אחד.
לצפיה ב-'צריך לשחק בערב כמו בני אדם'
צריך לשחק בערב כמו בני אדם
07/06/2011 | 19:07
1
אי אפשר שכל פעם הדתיים ידרשו שיתחשבו בהם - האמונה שלהם זו הבחירה שלהם ואין להם על מה להלין.
לצפיה ב-'Jehovah'
Jehovah
07/06/2011 | 20:35
לצפיה ב-'איזה סנוקרת של טביב לאבוקסיס'
איזה סנוקרת של טביב לאבוקסיס
04/06/2011 | 21:45
24
4
לצפיה ב-'מגיע לאבוקסיס רודף הבצע'
מגיע לאבוקסיס רודף הבצע
04/06/2011 | 21:53
2
גועל נפש איך הוא יצא מפגישה עם טביב והלך לבכות למוני הראל. ממש כמ הורים גרושים.

הוא רצה יותר כסף ממה שהגיע לו והפסיד את הזדמנות חייו שלא בטוח שתחזור
לצפיה ב-'כבר טענתי שזה מה שצריך לקרות'
כבר טענתי שזה מה שצריך לקרות
04/06/2011 | 21:54
1
טוב לראות שיש צדק, הפועל הרוויחה, וגם אבוקסיס.
לצפיה ב-'בגלל 20 אלף דולר, אבוקסיס יצא קירח מכאן ומכאן'
בגלל 20 אלף דולר, אבוקסיס יצא קירח מכאן ומכאן
04/06/2011 | 22:38
4
2
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה בגלל 20 אלף דולר'
לא נראה לי שזה בגלל 20 אלף דולר
05/06/2011 | 01:00
3
2
נראה לי שזה יותר בגלל הקטע שטביב לא אהב את העובדה שיוסי הלך להראל.

ההתנהלות שם זה ביזיון, מפתיע שקשטן גם שם ז על אבוקסיס וגם מכניס את עצמו לתוך הקלחת הזו שיש שם.

חזרנו להפועל הבונקריסטית.
לצפיה ב-'מסכים עם השורה השנייה'
מסכים עם השורה השנייה
05/06/2011 | 01:12
1
אבל לא בטוח שקשטן לא שוחח עם אבוקסיס במהלך העניינים, קשה לי להאמין שהוא פשוט זרק עליו ככה.
לצפיה ב-'אבוקסיס אמר שהוא שומע על כך לראשונה'
אבוקסיס אמר שהוא שומע על כך לראשונה
05/06/2011 | 08:57
3
מהתקשורת...
לצפיה ב-'כך נראה'
כך נראה
06/06/2011 | 13:11
אבוקסיס סיכם עם בוס אחד עם סכום אחד, ואז הלך לבוס השני לבקש סכום יותר גבוה.
לגיטימי מבחינת טביב לבטל את העסקה.
לצפיה ב-'שכונה'
שכונה
05/06/2011 | 00:12
אני עוד אתגעגע לשלושת השנים האחרונות.

הניהול הגרוע מחזיר אותנו לשנים הנהדרות של גיא לוזון וגילי לנדאו. טוב, לפחות אנחנו עקביים במחזוריות הזאת.
לצפיה ב-'מאמן למאמן זאב'
מאמן למאמן זאב
05/06/2011 | 00:37
9
1
צריך אולי לחכות כמה ימים שכל הסגה תתבהר מעט יותר.
אבל כרגע נראה שקשטן יצא ממש לא בסדר עם אבוקסיס.

נכון שאבוקסיס לא היה חתום, אבל הדברים היו נראים פחות או יותר סגורים, קשטן לא צריך היה לקבל איזשהו אישור מאבוקסיס אבל כן הייתי מצפה לאיזושהי לויאליות בין קולגות מצדו של קשטן.
אבוקסיס לא צריך לשמוע על דבר כזה מהתקשורת, גם הבעלים וגם דרור יצאו לא בסדר אם אכן כך היה הדבר.

וזה לא קשור בכלל לזה שאני מאחל לאבוקסיס את כל הרע שבעולם, וחושב שקשטן עושה טעות.
לצפיה ב-'קשטן יכול להיות אבא של אבוקסיס'
קשטן יכול להיות אבא של אבוקסיס
05/06/2011 | 01:20
7
2
אני ממש לא חושב שהוא היה צריך לדחות את ההצעה בשבילו או לבקש רשות, אבוקסיס צעיר והימים שלו עוד יגיעו, בסך הכל אם קשטן היה מוותר על ההזדמנות הזאת לחזור לטופ ספק אם היא הייתה חוזרת.

ושוב, אם קשטן דיבר איתו במהלך השתלשלות העניינים אני חושב שזה מספיק.
לצפיה ב-'אפשר גם לטעון הפוך'
אפשר גם לטעון הפוך
05/06/2011 | 18:37
6
1
שקשטן כבר מספיק מעוטר וכבר היה מספיק שנים בטופ וזה הזמן לפנות את המקום לדם חדש ( מה גם שהמקום הזה היה כבר שייך לאבוקסיס )

בכל מקרה שום דבר לא יצדיק את ההתנהגות של קשטן ( גם אם אתה כל כך אוהב אותו )
זה כמו שתצדיק מעשה של גנבת כסף כי אותו גנב עני ואין לו כסף.

קשטן לא דיבר עם אבוקסיס זו כבר פעם שניה שאתה מעלה את זה ועדיין אין לזה שום איזכור בשום מקום אחר.
לצפיה ב-'אין לזה...איזכור?'
אין לזה...איזכור?
05/06/2011 | 19:44
3
אתה יודע כמה דברים מתרחשים בעולם שאין להם איזכור בתקשורת? ומי בדיוק אתה רוצה שידליף על קיומה של שיחת טלפון שכזאת, קשטן שלא מדבר בכלל עם עיתונאים? דבר שני, אתה משווה בין המעשה של קשטן לגניבת כסף, דבר מופרך והזוי, הוא לא צריך לפנות את הטופ ולשבת עכשיו בבית,נראה אותך מוותר על מאות אלפי דולרים כדי לפנות את הדרך לדם חדש, בטח,כולם היו עושים זאת. ואני אכן אוהב אותו, יש לי כבוד לאנשי מקצוע טובים,ולא נשכח שהמהלך הזה סופר צודק, מי שהבטיח לאבוקסיס מטומטם וזאת בעיה שלו.
לצפיה ב-'וואו...ידליף'
וואו...ידליף
05/06/2011 | 22:35
2
ממש פרשת ווטרגייט חדשה.
אף אחד לא היה אומר כלום לקשטן על שיחת טלפון שכל העולם ואישתו ציפו שקשטן יעשה ועצם הפליאה של יוסי מראה ששיחה כזו לא היתה.

קשטן לא היה צריך לוותר על מאות אלפי דולרים כי הם היו מובטחים לו במקום העבודה שלו בבני יהודה.

אני השוותי כדי לתת לך דוגמא לגושפנקא הקלוקלת שבחרת לתת למהלך הבזוי הזה של קשטן.
לצפיה ב-'דולרים מובטחים? החוזה שלו בבני יהודה נגמר'
דולרים מובטחים? החוזה שלו בבני יהודה נגמר
06/06/2011 | 00:57
1
2
וזאת כרגע קבוצה בלי בעל בית, הוא ממש לא צריך לחכות לה ולוותר על קבוצה גדולה, חשבת שיש לו אלטנטיבה ואתה טועה, אז גם אתה תסכים עכשיו שהוא יכול לקחת את הפועל בשתי ידיים.

זכותו המלאה של אבוקסיס (שהיה שותף לכמה מהלכים בזויים בעצמו, תמוה שאני צריך להזכיר זאת בכלל) לכעוס ולא לסלוח לקשטן אם וכאשר ניסה/ ינסה לדבר איתו, זה בסדר גמור, הבטיחו ולא קיימו, תן לו לכעוס ולשחרר קיטור. אני אומר שאפילו ההיסטוריה היפה שלהם, לא מספיקה כדי שקשטן יוותר, רק לבן שלו הוא כן היה מוותר על זה, וכמוהו היו נוהגים כולם במצבו.
לצפיה ב-'לסיכום...מהלך בזוי ומכוער של קשטן'
לסיכום...מהלך בזוי ומכוער של קשטן
06/06/2011 | 19:43
1
לצפיה ב-'נו ונניח שקשטן יפרוש ואז?'
נו ונניח שקשטן יפרוש ואז?
09/06/2011 | 12:06
1
1
מה הוא יעשה למחייתו , יקשקש כל ערב ברדיו כמו שלמה שרף?

אם בן אדם הוא עדיין בשיא אונו אז אין לו שום סיבה לפרוש. מה שטוב לאלכס פרגוסון בטח טוב גם לדרור קשטן .
לצפיה ב-'איפה ראית שאמרתי שהוא צריך לפרוש?'
איפה ראית שאמרתי שהוא צריך לפרוש?
09/06/2011 | 13:24
2
לצפיה ב-'למה קשטן צריך לקבל "אישור" מאבוקסיס'
למה קשטן צריך לקבל "אישור" מאבוקסיס
09/06/2011 | 12:01
1
לא הם לא "קולגות".  האחד מאמן עתיר תארים והשני ערס שלא עשה שום דבר בתור מאמן .  אם כבר אבוקסיס הוא זה שצריך לבקש מקשטן אישור, אישור לנקות לו את הנעליים.
לצפיה ב-'מה שקורה בהפועל זאת בהחלט שכונה גדולה'
מה שקורה בהפועל זאת בהחלט שכונה גדולה
05/06/2011 | 20:02
5
3
אלי טביב ממש הורס את הפועל ת"א עם כל מה שהוא עושה.
אני אגיד כאן משהו המבוסס על דיעה אישית שלי

אני הייתי מעדיף שבעלים של קבוצת כדורגל יהיה גם אוהד שלה ולא אדם הבא לקבוצה מתוך ביזניס
אלי טביב לא עונה על ההגדרה אוהד, הוא בא להפועל ת"א אחרי שכבר היה בהפועל כפר סבא ורואים שהוא בא להפועל ת"א רק מתוך ביזנס בלבד
אדם כזה לא יודע מה טוב לקבוצה ומה לא.

הבעייה היא שאין הרבה אנשים בכדורגל שלנו הנמצאים בקבוצות מתוך אהדה לקבוצתם נטו ולא בגלל הביזנס (כדוגמאת יעקב שחר או משפחת ארקין)
לצפיה ב-'יעקב שחר לא היה אוהד של מכבי חיפה וזה מצליח '
יעקב שחר לא היה אוהד של מכבי חיפה וזה מצליח
05/06/2011 | 21:12
4
73
לו לא רע..
ברגע שאתה מנסה לנהל עסק והשיקולים שלך הם לא מקצועים נטו , כאן יש בעיה גדולה.
לצפיה ב-'כשיעקב שחר לקח בעלות על הקבוצה '
כשיעקב שחר לקח בעלות על הקבוצה
05/06/2011 | 22:39
3
13
הוא היה בהחלט אוהד שלה.
להזכיר לך שמשנת 85 ועד 93 בה רכש אותה הוא היה ספונסר שלה.

לפני 85 אין לי מושג כמה הוא אהד אותה אם בכלל.
לצפיה ב-'הוא רצה את בית"ר והיה ספונסר של בית"ר לפני'
הוא רצה את בית"ר והיה ספונסר של בית"ר לפני
05/06/2011 | 22:41
9
אחח איזה הפסד
לצפיה ב-'הוא הועיד על עצמו שהיה אוהד מכבי תל אביב'
הוא הועיד על עצמו שהיה אוהד מכבי תל אביב
06/06/2011 | 13:30
1
13
ובכדורסל אף נשאר כזה.
לצפיה ב-'עם "אוהד" כזה לא צריך אויבים'
עם "אוהד" כזה לא צריך אויבים
06/06/2011 | 23:25
6
לצפיה ב-'מחולל חדשות הפועל פ"ת'
מחולל חדשות הפועל פ"ת
04/06/2011 | 15:40
23
7
כבר שנים ארוכות נראה שכל ידיעה באתרי הספורט לגבי הפועל פ"ת היא חדשות גרועות. או נוראיות. או סתם מביכות.
מוזיאון הפועל פ"ת מציג - מחולל החדשות האוטומטי, שמספק בכמה קליקים חדשות שיכולות להספיק לשבוע או אפילו שבועיים.

(חלק מהידיעות עשויות להתאים גם לקבוצות ישראליות נוספות)
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' פרסומים,הצעות,דעות ושאר ירקות '
פרסומים,הצעות,דעות ושאר ירקות
29/05/2011 | 17:23
22
1
לצפיה ב-'תחרויות ערפדיות ב-'
תחרויות ערפדיות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2011 | 12:41
3

מילואימניק: נא להתפקד לאירוח
יש לכם שאלות על זכויות אנשי המילואים, זימונים למילואים, הטבות למילואימניקים ועוד?
ר' ענף תכנון כוח אדם במילואים, סגן אלוף אמיר חי יגיע בשעה 18:00 לפורום מילואים כדי להשיב לשאלותיכם בתחומים אלו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אימוץ ופונדקאות חד מיניים – שאלות ותשובות
עו"ד ויקטוריה גלפנד, המלווה זוגות חד מיניים בהליכי אימוץ ופונדקאות בחו"ל, תענה על שאלותיכם בנושא.
האירוח יתקיים הערב בין 18:00-20:00 בפורום גאווה - וכולם מוזמנים:

זוכת "לרדת בגדול" מגיעה להתארח בתפוז
בשעה 19:00 תתארח קרן גלסנר - זוכת התוכנית "לרדת בגדול" עונת הזוגות בפורום דיאטות ואורח חיים בריא.
גלסנר תשיב לשאלותיכם ותדבר על שינוי החשיבה במטרה לשנות את החיים לבריאים ומאושרים יותר:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?for...

אורולוג ילדים: אירוח מיוחד
הילד מרטיב בלילה, או סובל מדלקות תכופות בדרכי השתן?
ד"ר יוסי בנימיני - מומחה באורולוגיית ילדים ביחידה לאורולוגיית ילדים בביה"ח "דנה דואק" לילדים יגיע ביום ג' ב-11:00 לפורום הורים לפעוטות וישיב לשאלות בתחום התמחותו:

כרטיס זוגי חינם לישראל גוריון ואסף אמדורסקי
17 שנה לאחר מותו בטרם עת של בני אמדורסקי, החליטו ישראל גוריון ואסף אמדורסקי לאחד כוחות במופע משותף עם מיטב הקלאסיקות של צמד הדודאים.
פורום מוזיקה ישראלית ישנה וחדשה, בשיתוף גורביץ' הפקות, מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים: ספרו לנו על אומנים נוספים שהייתם רוצים לראות יחד על במה משותפת ואולי תזכו בכרטיס זוגי למופע האיחוד המרגש!

הספר החדש בסדרת "דמדומים" ממתין לכם!
"החיים השניים הקצרים של ברי טאנר" הוא ספין אוף של הספר השלישי בסדרת "דמדומים" והוא מתאר את חייה הקצרים של ברי כערפדה.
רוצים לקבל את הספר?
ספרו לנו בפורום דמדומים לאיזו דמות אחרת בסאגה הכי מגיע ספין אוף משלה:

רוצים לזכות בספר ערפדים חדש?
דמות הערפד עברה גלגולים רבים בעולם הספרותי והיום כמעט שאי אפשר למצוא דימיון בין האפילה של הרוזן דרקולה לאדוארד קאלן טוב הלב.
איזה סוג ערפד אתם מעדיפים – הקלאסי או המודרני?
שתפו אותנו בהעדפה שלכם בפורום ערפדים ואולי תזכו בספר המותח "מסומנת", בהוצאת זמורה ביתן:

תחרויות נמשכות:

יש לכם כבר הזמנה לחתונה?
פורום חתונות, בשיתוף סטודיו wedo, מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים! ספרו לנו איזה תירוץ הייתם ממציאים כדי להתחמק מחתונה – ואולי תקבלו 300 הזמנות מעוצבות לחתונה שלכם!

רוצות לזכות בזוג כפכפים של ג'יזל?
הניסיון האישי שלכן וודאי לימד אתכן שיופי וטיפוח אינם באים בקלות...
ספרו לנו בפורום אופנה מלאה על המחיר הכואב שאתן משלמות כדי להיות יפות.
15 גולשות תקבלנה שובר בשווי של 200 שקלים לרכישת זוג כפכפים אופנתי ויוקרתי!
לצפיה ב-'חולצה של בארסה האגדית'
חולצה של בארסה האגדית
29/05/2011 | 14:49
4
9
שלום חברים
קניתי בחו"ל את חולצת ברצלונה של העונה הנוכחית, במטוס אחי מפתיע אותי הוא נותן לי לפתוח את המתנה... כן    (עוד) חולצת ברצלונה! חח
קיצור מי שמעוניין לקנות אותה, להזכירכם בעונה הבאה כבר יהיה עם החסות מקטאר ולא של unicef (כמה חבל... לי זה מפריע מאוווד) מוזמן ליצור קשר במסרים!
חולצת משחקי הבית מידה S עונת 2010-2011!  
ויסקה אל בארררררסה!
לצפיה ב-'למה לך למכור אותה?'
למה לך למכור אותה?
29/05/2011 | 16:05
2
5
חולצה בית של ברצלונה זה פריט אספנות נדיר שאולי יש לעוד שניים או שלושה אנשים בעולם. אני הייתי רץ לבנק הקרוב ומפקיד את זה בכספת.
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחח!!!@$$&^*)*(+(_+=-0=|('
חחחחחחחחחחחחחח!!!@$$&^*)*(+(_+=-0=|(
30/05/2011 | 02:21
1
לצפיה ב-''
30/05/2011 | 19:44
לצפיה ב-'יוניצף גם חרא'
יוניצף גם חרא
29/05/2011 | 16:23
כל הזמן מתבכיינים על המצב בעזה ושמים קצוץ על מיליון פליטים סודנים
לצפיה ב-'מתפנקים בצימר ב-'
מתפנקים בצימר ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
30/05/2011 | 12:38
1

אירוח בנושא רפואת נשים, פריון, הפריה חוץ גופית ועוד
פרופ' דניאל זיידמן - רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית ואחראי על יחידת המחקר של אגף הנשים והיולדות במרכז הרפואי שיבא תל-השומר יגיע לפורום פוריות הערב כדי להשיב על שאלותיכם בתחום התמחותו לקראת הכנס "היבטים קליניים בפריון" בו ירצה.
כולם מוזמנים:

רוצים חופשה בצימר מפנק?
בשגרה הלחוצה שבה אנו חיים, קשה לפעמים לעצור לדקה, לקחת נשימה עמוקה ולהעריך את היופי שמקיף אותנו.
פורום צימרים וחופשות בישראל מזמין אתכם לתחרות נושאת פרסים: שתפו אותנו בתמונה שצילמתם במהלך אחת החופשות שלכם בארץ ואולי תזכו בחופשה של שני לילות באמצע השבוע בסוויטה ב"צימרעץ":
לצפיה ב-'בבקשה תענו על השאלון, עזרה לעבודת סמינר'
בבקשה תענו על השאלון, עזרה לעבודת סמינר
30/05/2011 | 09:37
13
אני סטודנטית לתקשורת, ונושא הסמינר שלי הוא תקשורת וספורט.
אודה לכם מאוד אם תענו לי על השאלון.

תודה רבה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סרטון שכולו חגיגת כדורגל צפו ותהנו'
סרטון שכולו חגיגת כדורגל צפו ותהנו
30/05/2011 | 14:48
1
לצפיה ב-'ים של פרסים ב-'
ים של פרסים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2011 | 13:39

כל מה שרצית לדעת על תזונה בהריון
איך מתמודדים עם פרצי הרעב? מה צריכה לאכול הריונית טבעונית? כיצד שומרים על הכולסטרול בהריון?
בין השעות 12:00-18:00 יארח פורום הריון ולידה - תמיכה את הדיאטנית הקלינית טובה קראוזה, אשר תשיב לשאלות שונות בנושא תזונה בהריון.
אל תפספסי:

בואו ללמוד איך לשדרג את העסק שלכם
משקיעים הרבה בפרסום ולא רואים תוצאות? רוצים להפוך את הגולשים שלכם ללקוחות?
פורום יזמות וניהול עסק, בשיתוף סמינר "אמנות דפי הנחיתה - י' קורן", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים שתחולל מהפך בעסק שלכם.
ספרו על פעם שבה הצלחתם להשיג משהו רק באמצעות כוח השכנוע שלכם ואולי תזכו בסדנה עסקית מדהימה, שתלמד אתכם איך להפוך את עמוד האינטרנט שלכם למשכנע ומוכר:

רוצה לקבל סט מצעים מפנק ואיכותי לתינוק?
פורום הריון ולידה - תמיכה, בשיתוף לורה סוויסרה מזמינים אתכן לתחרות נושאת פרסים!
שתפו אותנו בחלום הכי מוזר שהיה לכן בהקשר להריון וללידה - ואולי תזכו בסט מצעים לתינוק החדש!

רוצים לזכות בספר המתכונים החדש של אהרוני ורוסו?
ספרו לנו בפורום יהודי עיראק על פעם שבה הצלחתם להסתדר עם מה שיש ולהכין ארוחה בלתי נשכחת - ואולי תהיו בין הזוכים בספר "תפוחי אדמה" מאת נירה רוסו וישראל אהרוני ובהוצאת כנרת:

זוכים בספר פנטזיה מותח
העלו בפורום כותבי מד"ב ופנטזיה סיפור מדע בדיוני או סיפור פנטזיה, הקשור למוות.
שלושה גולשים יקבלו עותק של הספר "אני מספר ארבע", מאת פיטקוס לור ובהוצאת כנרת:

מה דעתכם לקבל כרטיס זוגי לפסטיבל הג'אז?
פסטיבל הג'אז "פסטיג'אז" נערך בתיאטרון גבעתיים מדי שנה ומארח את היוצרים המובילים בסצנת הג'אז הישראלית.
רוצים לקבל כרטיס זוגי?
ענו נכונה על חידון פשוט בפורום ג'אז ובלוז ואולי תזכו בכרטיס זוגי לאחת מהופעות הפסטיבל!

איזה תירוץ להתחמקות מחתונה הוא המוצלח מכולם?
אחרי שגולשי פורום חתונות הציעו תירוצים מקוריים להתחמקות מחתונה, הגיע תורכם להצביע למוצלחים שבהם ולעזור לקבוע מי מהם יזכה ב300 הזמנות לחתונה, מתנה wedo:

יום ירושלים בדף הבית הראשון שלי
מחר הוא יום ירושלים ודף הבית הראשון שלי כבר ערוך עם מגוון של סרטונים, שירים, דפי צביעה ושלל פעילויות אטרקטיביות לילדים.
היכנסו ותתחילו ליהנות:
http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/jerusalemda...
לצפיה ב-'הרגעים הגדולים בתולדות הספורט'
הרגעים הגדולים בתולדות הספורט
31/05/2011 | 13:52
4
הספורטיבי הוא הפוליטי. רגעים שבהם הספורט והעולם האמיתי נפגשו.

http://alllies.org/blog/archives/8941
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לומדים להצליח בעסקים ב-'
לומדים להצליח בעסקים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
01/06/2011 | 12:12

שבועות: ירידה במשקל ומוצרי חלב
בשעה 18:00 תתארח בפורום דיאטות ואורח חיים בריא טליה לביא - דיאטנית קלינית M.Sc ועורכת כתב העת Review, מכון תנובה למחקר.
לביא תסביר על חלב ומוצריו בהקשר תזונתי ובריאותי, תשתף אתכם במידע שאולי לא ידעתם עליו ותענה על שאלותיכם בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

כך תשכנעו את הגולשים להפוך ללקוחות
שיטות שכנוע והשפעה הם שניים מהכלים החשובים ביותר להקמת ושמירה על עסק מצליח.
י' קורן - איש פרסום מצליח, מרצה, כותב ספרים, יועץ ומומחה בתחום השיווק באינטרנט בפרט ובתחום הכתיבה השיווקית השכנועית בכלל, יתארח בין השעות 18:00-20:00 בפורום יזמות וניהול עסק.
קורן ישיב על כל שאלותיכם בתחומי התמחותו:

תחרויות נמשכות:

הספר החדש בסדרת "דמדומים" ממתין לכם!
"החיים השניים הקצרים של ברי טאנר" הוא ספין אוף של הספר השלישי בסדרת "דמדומים" והוא מתאר את חייה הקצרים של ברי כערפדה.
רוצים לקבל את הספר?
ספרו לנו בפורום דמדומים לאיזו דמות אחרת בסאגה הכי מגיע ספין אוף משלה:

רוצים לזכות בספר ערפדים חדש?
דמות הערפד עברה גלגולים רבים בעולם הספרותי והיום כמעט שאי אפשר למצוא דימיון בין האפילה של הרוזן דרקולה לאדוארד קאלן טוב הלב.
איזה סוג ערפד אתם מעדיפים – הקלאסי או המודרני?
שתפו אותנו בהעדפה שלכם בפורום ערפדים ואולי תזכו בספר המותח "מסומנת", בהוצאת זמורה ביתן:
לצפיה ב-' הצעה לשינוי שיטת ליגת העל'
הצעה לשינוי שיטת ליגת העל
01/06/2011 | 22:36
5
השיטה כיום שבה מתקזז מספר הנקודות של כל קבוצה על מנת ליצור מתח הוא בעייתי מכיוון שהוא מוריד את ערך הניצחון בשני החלקים הראשונים של העונה
והופך את עיתוי הנצחון לחשוב יותר, מכיוון שאם הנצחון מושג בחלק האחרון של העונה הוא מקבל ניקוד הרבה יותר גבוה. עלול להיווצר מצב שבו הראשונה תנצח את השניה בשני הסיבובים הראשונים, תפסיד בשלישי, ותקבל מספר נקודות זהה.
זה אמנם יוצר מתח רב יותר, אבל זה לא הוגן וכפי שראינו כבר בעבר זה עלול לגרום לקבוצה, בעלת ההישגים והנצחונות הרבים יותר, להפסיד את האליפות וכן לגרום לקבוצה פחות גרועה, לרדת ליגה

הצעתי היא כזאת:
לקיים ליגה בת 16 קבוצות כאשר בסיום הסיבוב השני יתקיים פליאוף עליון שיורכב מ 8 הקבוצות הראשונות ופליאוף תחתון שיורכב מ 8 הקבוצות התחתונות.
בשיטת הטוב מ- 5 (או הטוב מ 3 ) כאשר הקבוצה שסיימה במקום גבוה יותר תקבל את זכות האירוח.הקבוצה שתצליח בשני הסיבובים הראשונים להשיג תוצאה טובה יותר במפגשים הישירים בין שתי הקבוצות תקבל ניצחון במשחק הראשון כך שהיא תצטרך רק שני נצחונות כדי לעלות שלב. במקרה של שיוויון תצטרך שלושה נצחונות כדי לעלות שלב. שערי חוץ יחשבו כמו באירופה ככפולים במקרה של שיוויון נקודות במפגש הישיר הכפול.
כך יווצר מצב שכל משחק ,בכל מחזור, יהיה בעל חשיבות עליונה כי הוא יוכל לקבוע את עתיד הפליאוף ויאלץ את האלופה להוכיח את עליונותה ישירות מול יריבותיה.
בתחתית כל מנצחת שלב בפליאוף תסיים את העונה והמפסידה תמשיך להאבק על מקומה בליגה.

בשיטה זו תהיה חשיבות עצומה לכל משחק ולכל מחזור, לא יהיה משחק חסר חשיבות לכל אורך העונה וכל שער יהיה חשוב ומרתק. הסיבוב השני במיוחד יהיה מרתק ומעניין כי הקבוצות ירצו לשמור או לתקן את תוצאות המפגש הקודם. כל שער יוכל להיות קריטי, להמשך הדרך!

דוגמא: סיבוב ראשון:
מקום 1 – מקום 8                                 מקום 9- מקום 16
מקום 2- מקום 7                                   מקום 10- מקום 15
מקום 3 – מקום 6                                  מקום 11- מקום 14
מקום 4 – מקום 5                                  מקום 12- מקום 13

סיבוב שני:
מנצחת 1-8 מול מנצחת 4-5                  מפסידת 9-16 מול מפסידת 12-13
מנצחת 2-7 מול מנצחת 3-6                   מפסידת 10-15 מול מפסידת 11-14

גמר            
שתי המנצחות                                    שתי המפסידות יורדות ליגה
שתי המפסידות משחקות על מקום 3       שתי המנצחות משחקות על משחק
                                                       השרדות מול ה-3 בלאומית    

לצפיה ב-'כרטיסים לסרטים ולהופעות ב-'
כרטיסים לסרטים ולהופעות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
02/06/2011 | 13:16
3

אירוח בנושא: מוכנות ילדי גן החובה לכיתה א'
בימים אלו מסתיימות ההכנות הסופיות לרישום ילדי גן החובה לכתה א' לשנת הלימודים הבאה.
רבים מן ההורים תוהים - האם כדאי בכל זאת להשאיר שנה נוספת בגן? כיצד ניתן להכין את הילד בצורה הטובה והמוצלחת ביותר למסגרת החדשה?
שירה דוד - מרפאה בעיסוק בתחום התפתחות הילד, העוסקת באבחון וטיפול בילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה תשיב על שאלות אלו ועוד, מהיום עד ליום א' בפורום הורות מאוחרת:

כל מה שרציתם לדעת על לוחות השנה הפרסיים
במוצאי שבת, בשעה 19:00 יתארח המיסטיקן הרב תחומי איציק בפורום תרבות פרס ויענה על שאלותיכם בנושא לוחות השנה בתרבות פרס והדת הזואורוזטרית ששרדה עד היום.
הצטרפו כבר עכשיו לאירוח מרתק:

כרטיסים זוגיים לסרט "X-מן ההתחלה"
מי יכול להציל טוב יותר את העולם – פרופסור אקס או מגנטו? ואולי בכלל שניהם לא מתאימים לתפקיד והגיע הזמן לגיבור עם כוח על טבעי חדש?
הסרט "X-מן ההתחלה" מגיע לאקרנים ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו!
ספרו לנו בפורום סרטים וקולנוע איזו יכולת על-טבעית הייתם רוצים שתהיה לכם ואולי תזכו בכרטיס זוגי:

רוצים לראות את שלומי שבן בהופעה?
לכל אחד מאיתנו יש את המוזיקה שמהלכת עליו קסם וגורמת לו לשכוח לרגע מהכל...
פורום מצעדים וביקורת מוזיקה, בשיתוף יח"צ ווליום, מזמינים אתכם לספר על המוזיקה שנותנת לכם לברוח לרגע אחד מהבעיות היומיומית שמטרידות  אתכם ואולי לזכות בכרטיס זוגי להופעה של שלומי שבן:

כיצד התחיל שיגעון ה-MMA שלכם?
ספרו לנו בפורום MMA- אומנויות לחימה משולבות כיצד החלה ההתמכרות שלכם לאומנויות לחימה משולבות ואולי תזכו בפרסים שווים במיוחד: זוג כפפות MMA בנזאי החתומות ע"י המסטר בקראטה קיוקישנקאי גדעון קדרי ו/או שובר חודש מתנה ברשת מועדוני MMA בשרון:

רוצים חופשה בצימר מפנק?
בשגרה הלחוצה שבה אנו חיים, קשה לפעמים לעצור לדקה, לקחת נשימה עמוקה ולהעריך את היופי שמקיף אותנו.
פורום צימרים וחופשות בישראל מזמין אתכם לתחרות נושאת פרסים: שתפו אותנו בתמונה שצילמתם במהלך אחת החופשות שלכם בארץ ואולי תזכו בחופשה של שני לילות באמצע השבוע בסוויטה ב"צימרעץ":
לצפיה ב-'למה אני בעד ליגה של 16 קבוצות ואפילו יותר...'
למה אני בעד ליגה של 16 קבוצות ואפילו יותר...
04/06/2011 | 10:31
1
3
נכונה העובדה שקשה לי להתעלם מתופעות שוליים כמו הפועל ר"ג, הפועל אשקלון, הפועל רעננה או יתר חבריהן למועדון התחתית הלוהט של הלוזונליג בעלת שש עשרה הקבוצות. בעקבות היכולת העלובה שהן מפגינות, חובב כדורגל ממוצע שואל את עצמו האם כל העסק הזה גדול עליהן והתשובה שלי היא לא. ולמה לא? קחו כדוגמא את הפועל עכו, שגם לה סדרי גודל של תקציב כמו של אלו הנ"ל ואף פחות והיא סיימה בחלק העליון של הליגה העונה.

בכל ליגה רחבה בעולם ישנן מועדות של 4-5 קבוצות חלשות ביותר שכל אוהד כדורגל ממוצא מביע פליאה לגביהן. שחקניהם עלומים ולא מוכרים ולתקשורת אין ולו סיבה אחת ראויה לשמה כדי שהן יהיו חלק מהבמה המרכזית בארץ.

אלא שטוב מאוד שהן נמצאות שם: הרבה מאוד שחקנים צעירים ומוכשרים עדיף שישחקו נגד אותן 12 קבוצות הטובות בארץ פלוס 3 חלשות, מאשר לשחק מול 3 חלשות ועוד 9 קבוצות עלובות יותר. תחשבו איך בליגה המשעממת וחסרת העניין של ה-12 מתי מעט של שחקנים צעירים באמת התקדמו ואלו שעשו כן, עשו זאת דרך הלאומית.

היום תעלה נבחרת ישראל למשחקה מול לטביה שהחלוץ הטבעי היחיד בסגל הוא תומר חמד. אותו תומר חמד שעד רבע שעה לסיום המשחק של מכבי חיפה בקריית שמונה בסוף דצמבר, לרוב לא היה בסגל ובחלק האחר סתם העביר דחקות על הספסל. כשיש למאמנים את הידע שהעונה ארוכה וצריך לשתף יותר ויותר שחקנים - גם ההזדמנויות ניתנות.

מי זה אלון תורג'מן או רפי דהאן הייתם שואלים עד לפני חודשיים. גם אני. בשני המשחקים האחרונים שראיתי את הפועל פ"ת מאוד נהנתי מהצעירים שלה שהם יוצאי מחלקת הנוער של בית"ר טוברוק. הניסיון של העונה הזאת בתחתית ליגת העל, ההתמודדות מול השחקנים הטובים ביותר בליגה בישראל והמוטיבציה כשחקן צעיר לפרוץ ולהתקדם נתנו בסופו של דבר את אותותיהם.

ומה נאמר על מכבי תחיית המתים נתניה? שחקנים שכל כך השמיצו התחברו בבאת אחת כמו מגנט עם צעירים מוכשרים ותחת עבודתו הנהדרת של ראובן עטר שהצליח בסבלנות ועם דרך מוצקת וברורה לנצח על התזמורת. כמה שמות חדשים הקבוצה הזאת סיפקה לנו.

וגם תופעה שעד לאחרונה הייתה חמה ובכותרות, אך לפתע נראה שאיבדה מעט מהכוח שלה היא קריית שמונה, שגם היא מבוססת על שחקנים צעירים שרובם בשנה שעברה איתרו את הליגה הלאומית. אחרי העונה הנוכחית אין ספק בכלל שביחס תקציב לעומת סגל מדובר בהצלחה גדולה.

בהפועל חיפה מדברים העונה במושגים של פספוס כי גם שם יש סגל צעיר, נמרץ ואיכותי שלא פחות טוב מהחלק התחתון של הפלייאוף העליון העונה. מדובר בקבוצה שמורכבת ברובה מח'ברה שזכו באליפות הנוער לפני חמש שנים.

לפני תחילת העונה רוב התחזיות דיברו על שתחתית ליגת העל תיראה כך פחות או יותר....

11. הפועל פ"ת
12. קריית שמונה
13. מכבי נתניה
14. הפועל אשקלון
15. הפועל ר"ג
16. הפועל עכו

תארו לכם שבליגה של 12 קבוצות בגלל עונה אחת גרועה של בית"ר ירושלים שסיימה את העונה במקום ה-11 ואשדוד שסיימה את העונה במקום ה-12, יירדו לליגה השנייה. הראשונה אחת מהקבוצות האוהדות במדינה שבמשך 4 שנים לקחה 5 תארים (2 אליפויות ב-07' ו08', גביע ב-08' וב-09' וגביע הטוטו ב-10') והשנייה חברה קבועה בליגה ועם עיר מתפתחת ש"מגיע לה" (לפי התקשורת כמובן) קבוצת כדורגל בליגה הראשונה.

גם ליגה של 18 קבוצות יכולה להיות לא רעה. גם להפועל כפ"ס, מכבי הרצלייה, הכח עמידר, נס ציונה ואחי נצרת יש תקציבים באזור של עכו, הפועל ר"ג ואשקלון ולא מעט שחקנים צעירים מוכשרים. ולכל אלו שאומרים שהרמה פה תדרדר - אחרי הגדלת הליגה מ-12 קבוצות (שהייתה שיא העליבות) ל-16, רמת הכדורגל הישראלי רק עלתה.
לצפיה ב-'הייתה פעם אחת ליגה של 18 קבוצות'
הייתה פעם אחת ליגה של 18 קבוצות
04/06/2011 | 18:19
זה היה בעונת 1975-76 ונוצרה כברירית מחדל של ההתאחדות שהייתה צריכה להקפיא את הירידות שנה קודם לכן, חוץ מאותה עונה לא היו 18 קבוצות באף עונה אחרת.

ליגה של 16 קבוצות זה הדבר הכי טוב, כי אני חושב שבליגת העל יהיה גם ייצוג לנגב והגליל ולא רק קבוצות ממרכז הארץ חיפה וירושלים, בליגה של 12 קבוצות היו לו לא מעט עונות בלי הפועל ב"ש ובלי הדרבי החיפאי שהיה חסר מאד לליגה לטעמי.

18 קבוצות זה לדעתי כבר יותר מדי אבל 16 קבוצות זה המספר האידאלי שצריך להיות ואת זה אני אמרתי עוד שהיו 12 קבוצות בליגת העל לפני שחשבו בההתאחדות להגדיל את הליגה.
לצפיה ב-'נערכים לשבועות ב-'
נערכים לשבועות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2011 | 12:35

עתודאים ומועמדים לעתודה - לכאן
בשעה 18:00-19:30 יתארח בפורום עתודה ראש מדור איתור למסלול העתודה האקדמית - רס"ן אלכס טרכטנברג.
אלכס יענה על שאלות וייעץ לכם בכל נושא הקשור בעתודה האקדמית ויהיה לרשותכם אונליין במהלך האירוח.
העלו את שאלותיכם אליו כבר עכשיו:

כל מה שצריך לדעת על שיווק במדיה חברתית
איגור זבגלסקי - מנהל מדיה חברתית וטכונולוגיות שיווקיות בדגש על אסטרטגיה שיווקית והתנהגות צרכנים במדיה חברתית יתארח בתפוז.
זבגלסקי יגיע אחת לשבוע לפורום שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות וישיב לכל שאלותיכם בנושא עיסוקו:

"הלוחש לכלבים" מגיע לתפוז
איך לנהוג כשמגיע תינוק חדש לבית עם כלב?
אבנר רז - מאלף מומחה להתנהגות כלבים, המייעץ בכל הקשור ליחסים בין כלבים וילדים יגיע לפורום הריון לאחר טיפולים הערב על מנת להשיב לשאלות בנושא יחסי כלבים-בעלים-סביבה:

מהם הטרנדים לקיץ 2011 הקרב ובא?
מחר בשעה 11:00 תגיע לפורום אופנה שלי שאלתיאל - יועצת אופנה המתמחה בעיצוב תדמית והתאמת אופנה, לענות לכן על שאלות בנושא אופנה, טרנדים, תדמית, התאמת אופנה ועוד:

רוצים לזכות בספר חדש ומרגש?
אם אי פעם הרגשתם שהקשר שלכם נעשה צפוף ושאתם רוצים להיות מי שאתם בלי חשבון - התחרות הבאה היא עבורכם...
ספרו לנו על פעם שבה העדפתם את החופש האישי שלכם על פני קשר - ואולי תזכו בספר "אהבה נזילה", מאת זיגמונט באומן ובהוצאת מאגנס:

רוצים לזכות בספר המתכונים החדש של אהרוני ורוסו?
ספרו לנו בפורום יהודי עיראק על פעם שבה הצלחתם להסתדר עם מה שיש ולהכין ארוחה בלתי נשכחת - ואולי תהיו בין הזוכים בספר "תפוחי אדמה" מאת נירה רוסו וישראל אהרוני ובהוצאת כנרת:

חג שבועות בדף הבית הראשון שלי
החג הכי לבן בשנה אוטוטו מגיע - ואיתו גם שלל פעילויות מהנות לילדים.
הכנסו לדף הבית הראשון שלי ותוכלו לחגוג את שבועות עם דפי צביעה, סרטונים, משחקים, שירים ועוד:
http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/shavot.htm
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2011 | 18:09

חולים על דמויות קומיקס בכלל ודמותו של סופרמן בפרט?
פורום סופרמן ועולם DC מזמין אתכם לעולם מהנה של פנטזיה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

התמכרתם לעלילות המשפחה הכי מתוקשרת במדינה?
פורום ילדי ראש הממשלה מזמין אתכם לדבר על הדרמה המרתקת החדשה

תושבי מבשרת ציון והסביבה, חדשות טובות:
בפורום החדש תוכלו להתוודע לתושבים נוספים, לייעץ, להתייעץ ולהתעדכן בחדשות המקומיות

קבלה - לא בהכרח מה שחשבתם...
בואו לגלות עולם חדש וללמוד על קבלה בראי היהדות בפורום חדש ומרתק

12 זמרי עבר מתחרים על התואר הנכסף של המתקמבק הגדול.
התגעגעתם לאבי טולדנו? מייקל הרפז? איגי וקסמן? בואו להזכר ולדבר עליהם בפורום היכל התהילה

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

לא יכולים לסגור את היום מבלי לצבור עוד אהבות וחברים בסימס? פורום משחקי סימס מחפש אתכם!

מכורים לשטויות של איצקו? ליציאות של חפר? רמזור חזרה ובגדול והפורום מחפש מנהל!

מה אתם: ווייפ אאוט או 101 דרכים לעוף משעשועון? בואו לנהל את פורום שעשועונים טלוויזיונים, לדבר על השעשעונים החדשים ולהזכר גם בישנים והנוסטלגיים!

גם פולישוק התקמבקה למסך והפורום מחפש מנהל. אולי אלו אתם?

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
מלאו את הטופס הבא ואולי תכתבו בו בכחול!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'זוכים בפרסים מפנקים ב-'
זוכים בפרסים מפנקים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
06/06/2011 | 12:34

איך נהפוך את שולחן החג למושלם?
בשעה 15:00 תגיע הילה ברונשטיין - מומחית להום סטיילינג לפורום שיחת נשים על מנת להשיב לשאלותיכם ולתת טיפים לסידור ושדרוג שולחן החג השבועות וסטיילינג בכלל.
אל תפספסו:

גירושין, ילדים ודיני אישות: אירוח עו"ד
בין השעות 18:00 - 20:00 עו"ד מיקי חשמונאי - המתמחה  בגירושין, דיני מעמד אישי, משפחה וירושה, חוק הנוער, אפוטרופסות, משמורת, מזונות והסכמי הורות תתארח בפורום לסביות (בארון) נשואות לגבר.
חשמונאי תשיב על שאלות בנושאי התמחותה.
העלו את כל השאלות אליה כבר עכשיו:

אירוח בנושא צה"ל - ולימודים
רב סרן רותי שוקרון - ראש מדור השכלה בצה"ל, תתארח בפורום סדירים בשעה 18:30.
באירוח תשיב רותי על שאלות בנושא פסיכומטרי, השלמת בגרויות והשלמת 12 שנות לימוד בזמן השירות הצבאי.
יש לכם שאלות בנושא? העלו אותן כאן:

מתי בפעם האחרונה התמודדתן עם משהו בגבורה?
פורום בנות מזמין אתכם לספר על כך ואולי לזכות בספר מעורר ההשראה של נטשה קמפוש וסיפור החטיפה שלה – "3096 ימים", בהוצאת זמורה ביתן:

רוצים לזכות בטיפול ספא מפנק?
קשה לכל נותן שירות להתמודד בסבלנות עם "הלקוח הישראלי". אבל לפעמים אפשר גם להפתיע...
פורום נותני שירות, בשיתוף "ספא כרמל ממלכת החמאם", מזמינים אתכם לתחרות משחררת לחצים:
ספרו לנו מתי בפעם האחרונה יצאתם מגדרכם על מנת לעזור ללקוח ואולי תזכו בחבילת ספא מפנקת!

בואו ללמוד איך לשדרג את העסק שלכם
משקיעים הרבה בפרסום ולא רואים תוצאות? רוצים להפוך את הגולשים שלכם ללקוחות?
פורום יזמות וניהול עסק, בשיתוף סמינר "אמנות דפי הנחיתה - י' קורן", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים שתחולל מהפך בעסק שלכם.
ספרו על פעם שבה הצלחתם להשיג משהו רק באמצעות כוח השכנוע שלכם ואולי תזכו בסדנה עסקית מדהימה, שתלמד אתכם איך להפוך את עמוד האינטרנט שלכם למשכנע ומוכר:

מה הייתם עושים עם שני מיליון ש"ח?
האם הייתם יוצאים לטיול סובב עולם? רוכשים חוות תנינים? פותחים יקב פרטי? או אולי סוגרים סוף סוף את המשכנתה?
תפוז, בשיתוף אתר rest, ספארטי טיים וזומה – מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים.
ספרו לנו על הפנטזיה שלכם בתחרות בבלוגיה - ואולי תזכו בפינוק בספא ו/או ארוחה זוגית או אלבום דיגיטלי!
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
לצפיה ב-' למכירה צעיף חדש ומקורי של'
למכירה צעיף חדש ומקורי של
07/06/2011 | 16:21
2
מנצ'סטר יונייטד.

מהחנות של הקבוצה באיצטדיון "אולד-טראפורד".

(כולל השקית).

כל המעוניינים מוזמנים לפנות במסר.
לצפיה ב-' למכירה : צעיף חדש ומקורי של'
למכירה : צעיף חדש ומקורי של
07/06/2011 | 16:24
באיירן מינכן.

כל המעוניינים מוזמנים לפנות במסר.
לצפיה ב-''
08/06/2011 | 11:15
לצפיה ב-'חידון מוקדמות יורו'
חידון מוקדמות יורו
03/06/2011 | 14:06
12
10
לרגל מחזור מוקדמות היורו הקרוב שייערכו בסופ"ש הזה קבלו חידון הקשור איך לא לטורנירי מוקדמות אליפות אירופה הקודמים

1.אילו נבחרות שזכו באליפות אירופה לא העפילו לטורניר גמר אליפות אירופה שנערך 4 שנים לאחר זכייתן?

2.איזו נבחרת אירופאית שזכתה במונדיאל לא העפילה לטורניר גמר אליפות אירופה שנערך שנתיים לאחר זכייתה במונדיאל?

3.מי הייתה הסגנית היחידה במוקדמות יורו 1996 שלא עלתה לאליפות אירופה שנערכה באנגליה?

4.מה היה טורניר המוקדמות הראשון של אליפות אירופה בה הוחלט שבמקרה של שיוויון נקודות יילקח בחשבון המאזן הפנימי בין שתי הקבוצות ולא יחס שערים?

5.מהי ההיעדרות הארוכה ביותר עד היום של נבחרת אירופאית מטורניר גמר אליפות אירופה בכדורגל? (כלומר שעבר הכי הרבה שנים מאז השתתפותה האחרונה באליפות אירופה בכדורגל?)
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
03/06/2011 | 21:39
2
2
1. אני זוכר כרגע רק את צרפת ב-1988
2. איטליה 1984
3. אירלנד
4. 1988
5. ?
לצפיה ב-'עוד תשובות'
עוד תשובות
03/06/2011 | 21:50
1
2
1. גם ספרד 1968 ואיטליה 1972
5. הונגריה - פעם אחרונה 1972.
לצפיה ב-''
04/06/2011 | 18:25
לצפיה ב-'וגם חידה משלי'
וגם חידה משלי
03/06/2011 | 22:06
8
2
1. איזה נבחרות אירופיות שהשתתפו במונדיאל לא הצליחו להעפיל לטורניר גמר אליפות אירופה? (5 אני יודע)

2. איזה נבחרת העפילה לאליפות אירופה ולא למונדיאל?
לצפיה ב-'יש מצב שהתשובה ל-2 זו לטביה?'
יש מצב שהתשובה ל-2 זו לטביה?
03/06/2011 | 23:03
2
2
היא העפילה ליורו 2004 אבל מעולם לא למונדיאל(בעבר היא הייתה שייכת לברה''מ אבל כנבחרת עצמאית היא מעולם לא שיחקה במונדיאל)
לצפיה ב-''
03/06/2011 | 23:07
לצפיה ב-'אני גם די בטוח שבנבחרות ברה"מ ששיחקו במונדיאל'
אני גם די בטוח שבנבחרות ברה"מ ששיחקו במונדיאל
03/06/2011 | 23:10
1
לא היה מעולם שחקן לטבי...
לצפיה ב-'תשובה לשאלה מס' 1'
תשובה לשאלה מס' 1
03/06/2011 | 23:50
4
1
צפון אירלנד שיחקה במונדיאל 3 פעמים אבל מעולם לא שיחקה ביורו,סלובקיה לא שיחקה מעולם ביורו אבל במונדיאל היא רשמה הופעת בכורה די מכובדת במונדיאל האחרון,אתה בטוח שיש 5 נבחרות כאלה???
לצפיה ב-'אני מכיר עוד 3...'
אני מכיר עוד 3...
04/06/2011 | 02:29
3
2
רמזים:
אחת שיחקה במונדיאל ממש מזמן ולא כנציגה של אירופה...
אחת שיחקה באחד המונדיאלים במאה ה-21 וגם הגיעה לשמינית הגמר
אחת שיחקה במונדיאל לפני הרבה מאד זמן ועלתה על חשבונה של הראשונה...
לצפיה ב-'אה,איך שכחתי את ישראל!!!!'
אה,איך שכחתי את ישראל!!!!
04/06/2011 | 08:52
2
אלופת העולם במשחקי ידידות
לצפיה ב-'הרביעית היא נבחרת ווילס'
הרביעית היא נבחרת ווילס
04/06/2011 | 09:16
24
לצפיה ב-'והחמישית היא אוקראינה'
והחמישית היא אוקראינה
04/06/2011 | 09:20
7
שהגיעה לשמינית הגמר ב-2006 נגד שוויץ אחד המשחקים הכי משעממים שראיתי מאז ומעולם!!!!
לצפיה ב-'מוקדמות יורו 2012 ביתר הבתים'
מוקדמות יורו 2012 ביתר הבתים
03/06/2011 | 14:02
4
31
מחר תתארח נבחרת ישראל אצל לטביה ובמשחק המקביל בבית תארח היום קרואטיה את גיאורגיה  אך במקביל ייערכו היום ומחר ביתר הבתים מחזור משחקים נוסף במוקדמות יורו 2012

בבית 1 תתארח גרמניה אצל אוסטריה, אוסטרים חייבים לנצח אחרי שני ההפסדים רצופים לבלגיה בבית ולטורקיה, כל תוצאה פרט לניצחון אוסטרי תרחיק באופן מעשי את סיכוייה של אוסטריה לסיים שנייה,  גרמניה כבר עם רגל וחצי ביורו והיא יכולה להזמין כרטיסי טיסה לקיץ 2012.

במשחק חשוב נוסף תארח בלגיה את טורקיה , בלגיה במקום השני והיא מובילה בנקודה על פני טורקיה אך לבלגים משחק עודף ולכן הבלגים חייבים ניצחון. במשחק חסר חשיבות תארח קזחסטן את אזרבייג'אן

המצב בבית לפני מחזור המשחקים היום: 1.גרמניה 15 נקודות (5 משחקים) 2.בלגיה 10 נקודות (6 משחקים) 3.טורקיה 10 נקודות (5 משחקים) 4 אוסטריה 7 נקודות (5 משחקים)

בית 2 הבית הצמוד ביותר רוסיה מארחת את ארמניה המפתיעה אחרי 0-0 במשחק הראשון יש לרוסים סיבה בהחלט מוצדקת לחשוש מהארמנים , סלובקיה לא אמורה להיתקל בקשיים מול אנדורה החלשה אירלנד מוליכת הבית תצא למשחק חוץ מול מקדוניה בתקווה לא למעוד ולעשות עוד צעד קטן בדרך אולי ליורו שני בתולדותיה וראשון מאז 1988.

המצב ביית לפני מחזור המשחקים היום:1.אירלנד 10 נקודות (5 משחקים) 2.רוסיה 10 נקודות (5 משחקים) 3.סלובקיה 10 נקודות (5 משחקים) 4 ארניה 8 נקודות ( 5 משחקים)

בית 3 איטליה מארחת את אסטוניה והיא צפוייה להשיג עוד 3 נקודות בדרך להעפיל לעוד טורניר יורו, סלובניה תתארח אצל איי פארו.

המצב בבית לפני מחוזר המשחקים כיום: 1. איטליה 13 נקודות (5 משחקים) 2.סלובניה 8 נקודות (6 משחקים) 3.סרביה 8 נקודות (6 משחקים) 4. אסטוניה 7 נקודות (5 משחקים) 5.צפון אירלנד 6 נקודות (5 משחקים)

בית 4 משחק מוקש עבור נבחרת צרפת, צרפת מתארחת אצל בלארוס הנבחרת היחידה שניצחה אותה במשחק הראשון במוקדמות יורו 2012, הצרפתים לא יזלזלו מן הסתם רומניה תארח את בוסניה במה שיהיה הצ'אנס האחרון שלהם להעפיל ליורו, אם הרומנים לא ינצחו הם יאבדו את סיכוייהם להעפיל ליורו 2012

המצב בבית לפני מחזור המשחקים היום:1.צרפת 12 נקודות (5 משחקים) 2.באלרוס 8 נקודות (5 משחקים) 3. אלבניה 8 נקודות (5 משחקים) 4.בוסניה הרצוגובינה 7 נקודות (4 משחקים) 5.רומניה 5 נקודות (5 משחקים)

בית 5 שבדיה תתצטרך להסתדר במולדובה ללא איברימוביץ, פינלנד שכבר איבדה סיכוי להעפיל ליורו אמורה ליהנות מטרף קל בדמות סן מרינו, הנבחרת הגרועה ביותר ביבשת באירופה.

המצב בבית לפני מחזור המשחקים היום: 1.הולנד 18 נקודות (6 משחקים) 2.שבדיה 9 נקודות (4 משחקים) 3.הונגריה 9 נקודות (6 משחקים) 4.מולדובה 6 נקודות (6 משחקים)

בית 7 אנגליה ומונטנגרו יכולות לסיים את הסיפור בבית ההזה ולהתרכז במאבק שלהם על המקום הראשון, אנגליה תארח את שוויץ והיא תתצטרך להסתדר בלי ווין רוני, במשחק השני בבית תארח כאמור מונטנגרו את שווץ הפסד שוויצרי יחסל סופית את סיכוייה לסיים שנייה והלעפיל לפלייאוף, במשחק הזה ישפוט אלון יפת.

המצב בבית לפני מחזור המשחקים היום: 1ץאנגליה 10 נקודות (4 משחקים) 2.מונטנגרו 10 נקודות (4 משחקים) 3. שוויץ 4 נקודות (4 משחקים) 4.בולגריה  4 נקודות (4 משחקים)

בית 8 נורבגיה שלא הופיעה בשום טורניר גמר גדול (מונדיאל או יורו) מאז שנת 2000 יוצאת למשחק חוץ מול פורטוגל בו היא יודעת שניצחון עשוי להחזיר אותה לקדמת הבמה של יבשת אירופה, במשחק הראשון באוסלו לפני 9 חודשים ניצחה נורבגיה 0-1 ופורטוגל יודעת שהפסד נוסף יחסל סופית את סיכוייה לסיים ראשונה ויפגע מאד בסיכויה לסיים אפילו שנייה, במשחק השני בבית דנמרק תצא למשחק חוץ מול איסלנד.

המצב בבית לפני מחזור המשחקים כיום: 1.ספרד 15 נקודות (5 משחקים) 2.צ'כיה 9 נקודות (5 משחקים) 3.סקוטלנד 4 נקודות (4 משחקים) 4.ליטא 4 נקודות (4 משחקים)
לצפיה ב-'יותר מעוד מחזור יורו...'
יותר מעוד מחזור יורו...
03/06/2011 | 13:51
1
כתבתי כאן לפני חודש בערך שלמחזור המשחקים הקרוב של היורו תהא השפעה על הדירוגים של הנבחרות בהגרלת מוקדמות גביע העולם ב-30 ביולי בברזיל ועתה מתברר שנבחרת צרפת, אחת מהשמות היותר נוצצים בדירוג, תהא כנראה בדרג השני. אף אחד מהגדולות האחרות לא ירצו לפגוש אותה בוודאות... מן הצד השני להגרלת המונדיאל הקודמת קרואטיה דורגה ראשונה וקבעה מפגש עם האימפריה האנגלית שדורגה שנייה ואוקראינה. התוצאה הייתה כישלון מוחלט של ה"פייבורטים" מהבלקן.

על שש מקומות אין תחרות כלל - ספרד, אנגליה, הולנד, איטליה, גרמניה ופורטוגל תהיינה מדורגות במוקדמות גביע העולם. על שתי המקומות הנוספים קרואטיה (נכון להיום 7 באירופה), נורווגיה (8), יוון (9), סרביה (10) וסלובניה (11). קרואטיה ויוון, שיפגשו במשחקי בית את גאורגיה ומלטה, אמורות לנצח בלי בעייה כך שנורווגיה חייבת ניצחון חוץ בפורטוגל - אחרת היא תאכל הרבה קש בדרך למונדיאל הבא. סיכויים קלושים גם לשתי האחרונות בספירה להיכנס להיות ראשי בתים.
לצפיה ב-'תיקון קטן לבית 8'
תיקון קטן לבית 8
03/06/2011 | 14:18
1
זה תמונת המצב בבית לפני מחזור המשחקים היום:
1.נורבגיה 10 נקודות (4 משחקים) 2. פורטוגל 7 נקודות (4 משחקים) 3.דנמרק 7 נקודות (4 משחקים)
לצפיה ב-' אלון יפת ישפוט היום את המשחק של'
אלון יפת ישפוט היום את המשחק של
04/06/2011 | 19:14
בולגריה נגד מונטונגרו.
לצפיה ב-'חצי הפתעה:0-0 מחצית בין סלובקיה לאנדורה'
חצי הפתעה:0-0 מחצית בין סלובקיה לאנדורה
04/06/2011 | 22:12
לצפיה ב-'מוקדמות יורו 2012: לטביה-ישראל'
מוקדמות יורו 2012: לטביה-ישראל
03/06/2011 | 10:58
64
4
מחר ב-19:30 בריגה נבחרת ישראל של לואיס פרננדז מול נבחרת לטביה של אלכס סטרוקבס

המצב בבית די צפוף:

יוון ראשונה עם 11 נק' מ-5 משחקים
קרואטיה שנייה עם 10 נק' מ-5 משחקים
ישראל שלישית עם 9 נק' מ-6 משחקים
גיאורגיה רביעית עם 9 נק' מ-6 משחקים
לטביה חמישית עם 4 נק'...
המשך>>
מחר ב-19:30 בריגה נבחרת ישראל של לואיס פרננדז מול נבחרת לטביה של אלכס סטרוקבס

המצב בבית די צפוף:

יוון ראשונה עם 11 נק' מ-5 משחקים
קרואטיה שנייה עם 10 נק' מ-5 משחקים
ישראל שלישית עם 9 נק' מ-6 משחקים
גיאורגיה רביעית עם 9 נק' מ-6 משחקים
לטביה חמישית עם 4 נק' מ-5 משחקים
מלטה אחרונה עם 0 נק' מ-5 משחקים

הפסד או תיקו שלנו בלטביה וניצחונות של קרואטיה על גיאורגיה ויוון על מלטה והסיפור גמור ויורו 2012 ייפתח בלי ישראל.

במפגש הראשון בבלומפילד ישראל ניצחה 1-2 בקושי,במפגש הקודם במוקדמות המונדיאל זה נגמר 1-1 כשספגנו שער שיויון מרגיז בדקה ה-90

המפגש האחרון בבלומפילד:

http://www.youtube.com/watch?v=vcwD54kPdzQ

המפגש הקודם בלטביה(רשום בכותרת הסרטון לוקסמבורג-מולדובה ומי שהעלה את הסרטון התבלבל)

http://www.youtube.com/watch?v=ike0SQ82BeA&feature...

ההימור שלי: 0-1 לישראל

לצפיה ב-'נבחרי העונה באירופה!!!'
נבחרי העונה באירופה!!!
02/06/2011 | 21:13
12
63
אחרי עוד עונה אירופית מפרכת ומענגת הגיע השלב לסכם.

אלה הנבחרים שלי, אתם בהחלט מוזמנים לחלוק על הבחירות כל עוד זה יעשה תוך דיון תרבותי.

אגב ה-11 של העונה שלי הם:
ואן דר סאר, דני אלבס, וידיץ', סובוטיץ', אלכסנדר קולארוב, צ'אבי, ג'רום בואטנג, גיגס, כריסטיאנו, קבאני ומסי.
לצפיה ב-'שחקן העונה 2011- לאו מסי '
שחקן העונה 2011- לאו מסי
02/06/2011 | 21:16
1
9
ההתלבטות הייתה בין כריסטיאנו רונאלדו ללאו מסי. שניהם נתנו עונה פנומנלית, בלתי סבירה סטטיסטית, ובכל זאת הייתה צריכה להתקבל הכרעה.
מסי נבחר מבחינתי כי יש קונצנזוס סביבו שהוא השחקן הטוב בעולם, ואם הוא כרגע השחקן הטוב בעולם אז גם מגיע לו פרס שחקן העונה.
בעונה שעברה הוא קיבל מפיפא את הפרס שלא בצדק לדעתי, היו שחקנים שהגיע להם יותר ממנו גם בקבוצתו וגם בשאר היבשת, הפעם ברצלונה חזרה להשתלט טוטאלית על אירופה, גברה על ריאל מדריד חזקה יותר, וכעת אין לאף אחד ספק שמסי הוא השחקן הטוב והמשמעותי ביותר בקובצה הזאת.
לצפיה ב-'שבוחרים בין שני שחקנים כ"כ טובים'
שבוחרים בין שני שחקנים כ"כ טובים
02/06/2011 | 21:36
2
אז בסופו של דבר אחד השיקולים שלדעתי נלקחים בחשבון זה מי מבין שניהם סחף את קבוצתו לתואר החשוב והיקר מפז באירופה - ליגת האלופות וזה מסי

יחד עם זאת הפרס שהוא קיבל מפיפ"א שנה שעברה בהחלט לא היה מוצדק השנה מסי בהחלט ראוי  אבל מסי שחקן גדול ככל שיהיה ייזכר ככדורגלן גדול רק אם יסחוף את ארגנטינה לזכייה במונדיאל אם לא ייעשה זאת לא יזכרו לו בכלל את כל תארי ליגת האלופות בהם זכה.

מארדונה לא זכה בתואר האירופאי החשוב מכל אבל מונדיאל אחד הוא לקח ובגלל זה זוכרים לו את הקרייה שלו ומסי ייזכר ככדורגלן גדול רק אם יצליח לזכות עם ארגנטינה במונדיאל.

לצפיה ב-'השחקן הצעיר של 2011 (מתחת ל-22)- גארת' בייל '
השחקן הצעיר של 2011 (מתחת ל-22)- גארת' בייל
02/06/2011 | 21:18
7
סיום העונה החלש של התרנגולים השאיר טעם קצת חמוץ בפה. הפציעות מנעו מבייל לסיים חזק את העונה כפי שהתחיל אותה.
אבל אי אפשר לקחת ממנו את מה שעשה לפחות בחצי הראשון של העונה, לקחת את טוטנהאם את הצעד אחד קדימה הזה שהיא הייתה צריכה כדי להפוך לכח משמעותי יותר בפרמייר ליג וקבוצה לגיטימית בצ'מפיונס ליג.
ההצגה שלו בסן סירו היא מהגדולות שראו העונה באירופה ע"י איזשהו שחקן.
אולי לא שחקן העונה בפרמייר ליג כפי שבחרו השחקנים אבל בהחלט מבחינתי השחקן הצעיר הטוב ביותר שהיה באירופה העונה.
לצפיה ב-'תגלת העונה 2011- ג'רביניו'
תגלת העונה 2011- ג'רביניו
02/06/2011 | 21:19
4
שחקן מחוף השנהב עם כינוי שכולו ברזילאי, וגם סגנון משחק שמזכיר הרבה פעמים יותר את דרום אמריקה מאשר את היבשת השחורה.
אז עד העונה שמענו את שמו מקושר לכל מיני מועדונים באנגליה בצהובונים, עכברי הליגה הצרפתית זוכירם את צעדיו הראשונים והמרשימים כ"כ בלה מאן.
ובכל זאת למרות תג מכיר של 8מיל' יורו אף אחד לא ציפה שהוא יצליח להוביל את ליל לאליפות, ואליפות שבסופו של דבר הייתה די קלילה.
שחקן העונה בליגה הצרפתית מבחינתי, נתן קפיצה אדירה השנה ואמור להיות מוכר לכל חובב כדורגל אירופי.
לצפיה ב-'מאמן העונה 2011-יורגן קלופ'
מאמן העונה 2011-יורגן קלופ
02/06/2011 | 21:20
3
דורטמונד התחילה את העונה בלי שום החתמה גדולה, אך בדיעבד הסתבר שכמה החתמות חכמות.
אי אפשר לראות את אלופת גרמניה ולא להגיד מייד שזו קובצה של מאמן, אפשר לראות סגנון משחק התקפי וברור, תיאום קרוב לשלמות בשני צידי המגרש.
ואולי מעל הכל לזכותו שכמעט שום כביסה מלוכלכת לא יצאה העונה מחוץ לחדר ההלבשה.
קלופ הוציא מחבורת השחקנים שלו יותר ממה שהוציא כל מנג'ר אחר שאני מכיר לפחות באירופה השנה, ולכן מבחינתי הוא מאמן העונה בענק.
לצפיה ב-'משחק העונה 2011- ניוקאסל נגד ארסנל'
משחק העונה 2011- ניוקאסל נגד ארסנל
02/06/2011 | 21:21
3
3
וולקוט עם הראשון. ג'ורו עם השני. ואן פרסי עם השלישי כבר בדקה ה-10. ואן פרסי משלים צמד וקובע 4-0 בהפסקה.
המאגפייז יורדים לקול שריקות בוז צורמות לחדר ההלבשה, מחזה נדיר בסנט ג'יימס'ס פארק.
ג'ואי בארטון יוצר פרובוקציה חיובית לשם שינוי, דיאבי מורחק.
דקה 69 בארטון עם שער מצמק, מייד אחריו בסט עם עוד אחד וזה 4-2. בארטון מפנדל מפוקפק עשה 4-3.
וטיוטה דקה לסיום קבע שוויון ארבע.

משחק מטורף: http://www.soccer-blogger.com/2011/02/05/newcastle...
לצפיה ב-'ארסנל היא הלוזרית של העונה'
ארסנל היא הלוזרית של העונה
03/06/2011 | 10:13
2
הפסידה משחקים קלים או סיימה אותם בתיקו כמו נגד ניוקאסל,בגביע הליגה הפסידה בגמר באלופות היא נכנעה לבארסה נכון שהשופט הרחיק את ואן פרסי שלא בצדק אבל גם אם ואן פרסי היה על המגרש לא מאמין שבארסה לא הייתה עוברת את התותחנים והיא תתמודד רק במוקדמות ליגת האלופות.... בד''כ היא הייתה מסיימת במקומות הראשונים ועולה אוטומטית,אבל העונה היא פשוט הייתה עונה שארסנל תרצה למחוק!
לצפיה ב-'נראה לאן המועדון הזה הולך'
נראה לאן המועדון הזה הולך
03/06/2011 | 12:51
1
כרגע נראה שהם בדרך למטה, הרבה יותר ראלי שארסנל תצא מהטופ 4 בעונה הבאה מאשר תתמודד על האליפות.
העונה הייתה עונה לוזרית סטנדרטית לחלוטין של ארסנל ביחס לשנים האחרונות, שום דבר חדש תחת פני השמש.

ונגר צריך לחזור ולהפעיל קסמים, כי יחד עם האגדה הזאת המועדון הולך ומתדרדר מעונה לעונה.
לצפיה ב-'שארסנל ניצחה את מנצ'סטר יונייטד'
שארסנל ניצחה את מנצ'סטר יונייטד
03/06/2011 | 17:24
עברה בראשי המחשבה שהמשחק הזה היה יכול להיות משחק העונה באנגליה והתחלתי להיזכר באיבודי הנקודות הסתמיים שהיו לארסנל בתקופה שקדמה למשחק כמו התיקו מול ליברפול וההפסד בבולטון ואיבודי נקודות מיותרים נוספים.

באמת חבל ארסנל השנה הייתה מסוגלת להרבה יותר מאשר מקום רביעי.
לצפיה ב-'ביזיון העונה- הכדורגל בסרביה'
ביזיון העונה- הכדורגל בסרביה
02/06/2011 | 21:23
1
2
בליגה הסרבית כבר אין ממש כדורגל, הולכים מכות, עוצרים אוהדים, שערוריות שיפוט מככבות בעיתונות אבל כדורגל לא ממש שיחקו שם העונה.
משחקה הביתי של סרביה נגד אסטוניה היה ביזיון, משחק החוץ נגד איטליה פוצץ.
פרטיזן בלגרד זוכה באליפות רביעית ברציפות, נגד השתיים האחרונות יש חשדות חמורים מאד שהוטו בזכות שופטים, איך אתה יכול להתחיל לחשוד? כשלא בודקים. ובסרביה ההתאחדות מסרבת לבדוק והעיתונות בוחשת ספקולציה בתוך ספקולציה.
מלבד פרטיזן והכוכב האדום שום קבוצה בערך לא מתפקדת ולא מצליחה לקרוא תיגר, למרות סיום עונה חזק של מוגרן.
שני מחנות אוהדים ענקיים שהתקרבו עד כדי התנגשות חזיתית ובדרך הרסו כל מה שעמד בדרכם.
למי שרוצה להבין עד כמה המצב מביך אפשר לראות במשחקי בית של הנבחרת הסרבית, או מתחת למלון הנבחרת לפני המשחק שני מחנות אוהדים, אחד של פרטיזן ואחד של הכוכב האדום אחד נגד השני.
במחזות שאנחנו רגילים לראות במלחמות ולא בספורט.
לצפיה ב-'מזכיר קצת מה שקורה פה האמת'
מזכיר קצת מה שקורה פה האמת
03/06/2011 | 15:29
לצפיה ב-'סיכום נהדר תודה רבה '
סיכום נהדר תודה רבה
02/06/2011 | 21:48
לצפיה ב-'אוי דוידוביץ'!!!!'
אוי דוידוביץ'!!!!
02/06/2011 | 19:52
28
65
את העונה הזו הוא ירצה לשכוח אבל מה בכל זאת הביא אותו לפתוח פה ועוד נגד חברים לקבוצה?

הוא פגוע מזה שקטן הביא את בנאדו להניף את האליפות,על זה שהוא לא מוערך מספיק ועוד כמה דברים.אני במקומו יושב בשקט,שיגיד תודה שהוא עוד משחק בקבוצה כי לאורך ההיסטוריה הוא גרם לה להרבה טעויות שנגמרו בהפסדים כואבים.אחרי אותן טעויות אף אחד לא פתח עליו פה,להיפך עודדו אותו ונתנו לו הזדמנויות.
זוכרים לו בעיקר את המופע נגד ולנסיה אבל הוא לא השוער היחיד שנתן הופעה נגד קבוצת פאר-בעיניי שביט אלימלך נגד צ'לסי היה יותר טוב ממנו.

סרטון בו 3 טעויות שלו-הראשונה נגד מלאמו שהביאה את מאיר איינשטיין לצרוח 'אוי דוידוביץ' והפכה מאז לקלישאה ידועה,אח''כ הטעות נגד גל אלברמן בגמר גביע הטוטו והאחרונה מול נתניחה העונה:

http://www.youtube.com/watch?v=uFeDiecXrOE&feature...

השער נגד רוזנבורג דקה לסיום שמנע מחיפה להעפיל לליגת האלופות:

http://www.youtube.com/watch?v=G-tErrggwIg
לצפיה ב-'לא ברור לי דבר אחד'
לא ברור לי דבר אחד
02/06/2011 | 20:55
6
5
דוידוביץ' היה בפרשת דרכים:מצד אחד מכבי חיפה התעניינה בשוערים אחרים ומצד שני הוא רצה להשאר בקבוצה (או כך הוא טען) אז למה הוא פתח את הפה כשהוא נמצא בצומת מבחינת הקריירה שלו....מבחינתי זה ברור שאם שחקן פותח את הפה ככה הוא לא ישאר בקבוצה...

אני חושבת שהוא ידע שהוא לא ישאר בקבוצה כי מכבי חיפה תביא שוער אחר (או שהוא יהיה שוער שני) וכדי למנוע את הביזיון הזה מבחינתו, הוא פתח את הפה כדי שיעיפו אותו ואז הוא יגיד שהוא לא בקבוצה בגלל הדברים שאמר ולא מבחינה מקצועית

לצפיה ב-'אני לא מאמין שאחרי המילים האלה הוא ישאר בחיפה'
אני לא מאמין שאחרי המילים האלה הוא ישאר בחיפה
02/06/2011 | 21:41
4
2
איך הוא יוכל להסתכל לקטן ובנאדו בעיניים? גם אם הוא יחזור בו מה שלא יקרה לדעתי עדיין דוידוביץ' יצטרך לארוז את חפציו ולמצוא לו בית חדש.

חבר שלח לי לינק לידיעה ב-ONE שבירם כיאל אמר שדוידביץ' צודק בכעסו.... למה כיאל מתערב בכלל? אחרי עונה טובה שלו בסלטיק מה אכפת לו מה הולך במכבי חיפה? בדיוק השנה נציין 10 שנים לפציעה הארורה שלו נגד ספרד שממנה הוא לא התאושש.דודו אוואט תפס את מקומו והפך לשוער הבכיר בארץ ודוידוביץ' שהיחסים בינו לבין אוואט שווים ליחסים בין אלי טביב למוני הראל מקנא באוואט  
לצפיה ב-'כיאל הוא עוד סמרטוט'
כיאל הוא עוד סמרטוט
02/06/2011 | 23:41
3
1
לצפיה ב-'למה כיאל סמרטוט?'
למה כיאל סמרטוט?
03/06/2011 | 01:32
2
2
הצהרה קצת בומבסטית..
לצפיה ב-'לא יודע אם סמרטוט, אבל מוח של ציפור תמיד היה '
לא יודע אם סמרטוט, אבל מוח של ציפור תמיד היה
03/06/2011 | 07:50
2
לצפיה ב-'הבנאדם ביים פציעה בסוף העונה שעברה'
הבנאדם ביים פציעה בסוף העונה שעברה
03/06/2011 | 08:29
4
והוא גם לא התבייש להגיד את זה בפומבי.
לצפיה ב-'הכל שאלה של תזמון'
הכל שאלה של תזמון
03/06/2011 | 01:02
2
הוא התראיין יום אחד אחרי שנגמרה האופציה של הקבוצה להשתחרר ממנו תמורת מחצית מהחוזה.

הוא אידיוט שטובתו האישית תמיד נמצאת מעל טובת הקבוצה, גם אם הוא צודק בנושא ההנפה אין שום סיבה שהוא ייצא ככה על זה בתקשורת נגד חבריו לקבוצה.

בנאדם מגעיל.
לצפיה ב-'סמרטוט. תמיד היה ותמיד יהיה.'
סמרטוט. תמיד היה ותמיד יהיה.
02/06/2011 | 21:32
9
6
לצפיה ב-'תתבייש, תגיד אני מתבייש.'
תתבייש, תגיד אני מתבייש.
03/06/2011 | 00:20
8
22
לצפיה ב-'ומי אתה שתקבע מי צריך להתבייש?'
ומי אתה שתקבע מי צריך להתבייש?
03/06/2011 | 07:49
3
אני רוצה לראות אותך מגיב אחרת אם זה קורה בקבוצה שלך. אבל כולנו יודעים שיש לך משום מה איזה אנטי כלפי אוהדים (בעיקר של מכבי חיפה) שלא הופכים את שחקני הקבוצה שלהם אוטומטית לאלילים אלא לפעמים גם מעבירים ביקורת.
לצפיה ב-'שנייה אחרי שתבקש סליחה מגיא עזורי'
שנייה אחרי שתבקש סליחה מגיא עזורי
03/06/2011 | 08:27
6
2
לצפיה ב-'מי זה?'
מי זה?
03/06/2011 | 14:11
5
4
הוא עמד בשער של הקבוצה שלי 15 שנה? הביא לקבוצה שלי אליפויות וקמפיינים באירופה? למה שאני אראה מאמן כושר בעוואנטה כמוהו ממטר? למה שאזכור לו חסד נעורים? למה המאזניים שלך מקולקות שאתה בכלל משווה? ביקשת סליחה מאלישע?
לצפיה ב-'היחיד שאני אבקש ממנו סליחה'
היחיד שאני אבקש ממנו סליחה
03/06/2011 | 14:51
4
3
למרות שהוא אדום ולמרות שהוא עלה לנו באליפות, זה דודו אוואט. מאז שהוא עזב הוא הפך לפרסונה נון גראטה בקרב האוהדים (כולל אותי) וכל זה אך ורק בשביל לעמוד לצידו של דוידוביץ' שהיה ביחסים גרועים איתו (ולא משנה שאוואט כבר כמעט עשור לא רואה אותו ממטר). אממה, דוידוביץ' לא מסוגל להעריך שום דבר, במשך שנים ארוכות בכל קיץ הוא רצה עוד כסף (למרות שהוא תמיד היה בין ה-4 המובילים בתחום השכר אצלנו בקבוצה), כשלב לבייב רצה לקנות את הפועל הוא כבר היה סגור שם ואז העסקה עם לבייב נפלה והוא חזר כמו כלב כי הוא ידע שאף קבוצה בארץ לא תשלם לו יותר (זה למה הוא משחק כאן כבר 15 שנה). הוא תמיד מרשה לעצמו ללכלך בראיונות כי הוא יודע שלמכבי חיפה אין אלטרנטיבה בשבילו (אני מקווה שזה ישתנה בקיץ) ואת התוצאות אתה רואה כאן בעצמך.

תעשה טובה, תתעסק בקבוצה שלך, בכל פעם שאתה מגיב בקשר למכבי חיפה אתה מגלה מחדש עד כמה אין לך מושג. תבין פעם אחת שזה לגיטימי שיש גם אנשים שהשם ישמור, שואפים לקצת יותר מהבינוניות שאתה מנציח כאן.
לצפיה ב-'אין לו מושג באף קבוצה.'
אין לו מושג באף קבוצה.
03/06/2011 | 16:23
3
גם לגבי בית"ר הוא מגיב בלי שום ידע...
לצפיה ב-'קודם כל,אין לך מושג'
קודם כל,אין לך מושג
03/06/2011 | 19:17
2
3
ובכל פעם שאתה כותב בקשר לאימפריה מכבי חיפה אתה מנציח מרמור וחזירות, וממחיש את המחלה של הישראלי המצוי שלא יודע לפרגן, כי זה פשוט ככה, לפרגן אתה לא יודע, ולכן לא צריך להתייחס אליך כשאתה מלכלך על שחקנים או מאמנים (אתה יודע כמו כולם, אל תשחק אותה איזה לוביסט או מקורב, לא ידוע לך כלום ממה שקורה בתוך הקבוצה), כי אם זה הדבר היחיד שאתה יודע, למה שיהיה לך מושג? הר אין קונטרה לדברים של מכיוונים אחרים.

והלוואי והיית יודע כמה עלוב נראה מהצד הפרגון/התחנפות שלך לאוואט עכשיו, באמת כל הכבוד .ועוד יותר עלובה נראית ההמלצה שלך אליי, שלטובתי , עדיף שלא אכתוב על מכבי חיפה, כשזה בעצם בגלל שהמראה שאני שם לך מול הפנים לא מוצאת חן בעיניך. אז חבר, אני כותב על מה שבא לי, מקסימום אל תקרא, זאת הצעה פרקטית ולא מגוחכת.

דוידוביץ' היה במשך רוב הקריירה שלו אחד משני השוערים הכי טובים, עשה בקבוצה שלך קריירה שלמה והיה בורג סופר חשוב במה שהיא היום, אתה כתבת סמרטוט, אז אתה צריך להתבייש וללמוד לתת כבוד, זה לא קשה, רצוי שתעשה זאת
לצפיה ב-'אם לא צריך להתייחס אליי, אז למה אתה מתייחס?'
אם לא צריך להתייחס אליי, אז למה אתה מתייחס?
03/06/2011 | 22:59
1
4
בלה בלה בלה, לא ידוע לי כלום ממה שקורה בתוך הקבוצה, בסדר. הרי אתה זה שרואה אותה מידי שבוע, לפעמים במגרש ולפעמים בשידור נידח באינטרנט. אתה זה שהיה שם באימון פתיחה כאשר האוהדים הניפו את דוידוביץ' על הכתפיים ושרו "דודו אוואט בן זונה" בזמנו ואפילו "תפתחו לו ת'חוזה". אתה גם זה שכותב באופן קבוע ב-2 פורומי אוהדים שלנו באינטרנט ואף ניהל אחד מהם וקיבל הצעה לנהל גם את השני שהוא פורום רשמי. אין ספק שלך יש הרבה יותר מושג ממני לגבי מה קורה בקבוצה.

לא באמת אכפת לי מאוואט, והוא אפילו אישיות די בלתי נסבלת, אבל על היחס שהוא קיבל מהאוהדים (ולא על רקע אישי, רק בגלל שדוידוביץ' שונא אותו/מקנא בו) מגיעה לו התנצלות. מעבר לזה אין לי מה לדבר עליו.

ודבר אחרון, תגיב על מה שבא לך, תבלבל את המוח על מה שבא לך, אבל כשזה מכוון אליי צפה להודעות מהסוג הזה ובטון הזה, תודה ושבת שלום ()
לצפיה ב-'טוב.'
טוב.
04/06/2011 | 12:42
2
לצפיה ב-'יצא איש קטן מאוד'
יצא איש קטן מאוד
03/06/2011 | 01:36
3
חבל מאוד..הוא אחד הסמלים בסגל ושחקן חשוב מאוד אבל דווקא היום פותח פה? דווקא כשהוא בכושר גרוע ומשחק כמו שוער שני? זה הזמן באמת לדבר? אני חושב שעדיף היה לו לסתום את הפה ולקבל כל גזר דין לקראת עונה הבאה באהבה..
יהיה שוער ראשון לעוד שנה אחת? בונוס ענק שהוא לא ראוי לא..
יהיה שוער שני איזה שנתיים ויפרוש? גם בסדר גמור,את הכסף הטוב הוא יעשה ועדיין יהיה חלק מהקבוצה הגדולה בישראל.

סתם יצא קטן ועלוב..אבל האמת שגם הקהל מצ'וקמק..רובם היו נגד ההחזרה של בנאדו וקראו לו בוגד..עוד שנייה הקופים הפתטים תלו אותו על עץ..ועכשיו? פתאום כולם בצד של אריק ונגד ניר..
לפחות בלי צביעות,תהיו עקביים..
אגב,קטן הוא שק תפוחי אדמה כבר שנתיים,הגוף שלו גמור והרוס וזה ברור שיש לו אולי עוד שנה לתת עם דקות משמעותיות,
בנאדו בכלל אין מה לדבר,ברח מחיפה בשנייה שקיבל צ'אנס גדול יותר לתואר בקבוצה אחרת..
לשניהם לא מגיע להניף צלחת ובטח שלא להיות קפטנים..
ניר היה צריך להיות קפטן אז התסכול שלו הגיוני,אבל הדרך שבה זה יצא היא עלובה מאוד.
לצפיה ב-'אף פעם לא החזקתי ממנו כשוער טוב'
אף פעם לא החזקתי ממנו כשוער טוב
03/06/2011 | 12:32
1
לצפיה ב-'אותי הכי המצחיק בכל הנושא הזה'
אותי הכי המצחיק בכל הנושא הזה
03/06/2011 | 13:33
2
1
ששחקן בקבוצה הגיב:  " קטן יתן לו שפיץ"

לצפיה ב-'לא מפתיע שדוידוביץ' מוטרף מקטן האוברייטד'
לא מפתיע שדוידוביץ' מוטרף מקטן האוברייטד
03/06/2011 | 21:38
2
כשאני מסתכל על שניהם, דוידוביץ' יותר טוב בתפקידו מאשר קטן, שממש לא משתווה לשחקני התקפה גדולים שהיו בחיפה בעבר, למזלו הוא נפל על עידן חסר כישרון יחסית שמאפשר לו להתבלט שם. ולראיה, כשהוא היה צעיר הוא עלה מהספסל כמה שנים כי היה סגל טוב, הוא באמת הפך לכוכב כשרוני לוי הגיע והקבוצה הגדולה שגרנט בנה ועלתה לצ'מפיונס התחילה להתפזר.

דוידוביץ' גם יותר מבוגר ממנו, התחיל לשחק בבוגרים לפניו, מקבל פחות מהשכר שלו,משמש לו משנה לקפטן, וצפה בו נותן לבנאדו הבוגד-חזיר להניף איתו את הצלחת האליפות כשהוא נותר בצד, חוסר צדק שכזה דופק לבנאדם את המוח.
לצפיה ב-'יותר מצחיק להתייחס לכתבות מוואן'
יותר מצחיק להתייחס לכתבות מוואן
04/06/2011 | 13:22
1
ולקחת אותן ברצינות עד כדי ציטוט תגובות משם בפורום כזה או אחר
לצפיה ב-'דוידוביץ סיים לדעתי את דרכו במכבי חיפה'
דוידוביץ סיים לדעתי את דרכו במכבי חיפה
03/06/2011 | 17:25
3
2
האיש הזה פשט ירה לעצמו ברגל עם פתיחת הפה המיותרת שלו.
לצפיה ב-'אני בספק אם זה לא צעד מתוכנן'
אני בספק אם זה לא צעד מתוכנן
03/06/2011 | 18:11
2
3
אין לי מושג מה התוכניות שלו ( האמת גם לא כזה מעניין ) , אבל אין ספק שהפתיחת פה הזאת לא באה במקרה..
לצפיה ב-'זה יכול להיראות כך'
זה יכול להיראות כך
03/06/2011 | 18:34
3
ולמכבי חיפה יצא רק טוב. ניר דוידוביץ' הוא שוער עם נתונים מצויינים והיו לו משחקים מצויינים. אלא שבמשחקים הגדולים, אלה שבהם עמדנו על היציע וכססנו ציפורניים, אלה שבהם רק שבריר שנייה הפריד בינינו לבין עליה לליגת האלופות, או גביע המדינה (פצע עמוק שלא נרפא כבר 14 שנים) דוידוביץ' לא היה שם בשבילנו. כשאף אחד לא ציפה ממנו לכלום (המשחק התמנוני נגד ולנסיה במסטיה) הוא היה גדול אבל כשנזקקנו לו... נאדה!
לצפיה ב-'בטח זה מתוכנן...'
בטח זה מתוכנן...
03/06/2011 | 22:46
3
ניר הזמין בעצמו את העיתונאי לראיון... זו לא היתה פליטת פה מקרית...
לצפיה ב-'דוידוביץ' צדק עובדתית בכל מה שהוא אמר.'
דוידוביץ' צדק עובדתית בכל מה שהוא אמר.
05/06/2011 | 16:51
2
גם על הבחירה של קטן, גם על יכולת של בנאדו, גם על דודו אוואט כשוער.

ובכל זאת, הוא לא היה צריך להגיד את זה.
לצפיה ב-'בינתיים דוידוביץ' התנצל בטלפון עם בנאדו'
בינתיים דוידוביץ' התנצל בטלפון עם בנאדו
06/06/2011 | 08:17
1
ויש דיבורים על פגישה בארץ לקראת פתיחת האימונים בינו לבין קטן בניסיון לסולחה.

לדעתי,הוא מתנצל רק בשביל לשמור על המקום שלו ולא כי הוא באמת חוזר בו ממה שאמר

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?folderid=64&...
לצפיה ב-'פינת הוידאו '
פינת הוידאו
02/06/2011 | 12:23
10
4
ככה אתם רוצים לזכות בקופה אמריקה?

חודש לפתיחת טורניר הקופה אמריקה בארגנטינה והנבחרת המקומית חוטפת רביעייה מניגריה:

http://www.youtube.com/watch?v=bEh2Va04vGk

רוני רוזנטל הברזילאי

הכדורגלן הברזילאי הזה בהחמצה שקשה להבין איך הוא החמיץ ככה:

http://www.youtube.com/watch?v=FWGDaGhnPhE&feature...

אחותה התאומה של אופירה אסייג?

למרות שזה קרה לפני שנה לאחרונה הסרטון שיש לו כמה גרסאות ועריכות תפס תאוצה ברשת.
תוכנית הסיכום של משחקי הסרייה א' באיטליה בה מתארחת הדוגמנית האיטלקיה מריקה פרויסקיו שדומה דימיון מזהיר לאופירה אסייג 'אהובתנו' ובכל שנייה נתונה החזה שלה בורח החוצה והיא נראית מאוד מרוצה מהעניין:

http://www.youtube.com/watch?v=wUkNd5y9Uyw&feature...

לצפיה ב-'שמעתם פעם על השוער קובי שאלו?'
שמעתם פעם על השוער קובי שאלו?
03/06/2011 | 08:37
1
12
גדל בנוער של הפועל ת"א, בעונותיו הראשונות בקריירה בסוף שנות ה-90 היה לשוער מחליף בקבוצה הבוגרת של הפועל ת"א ושיחק בנבחרת הצעירה.
עתיד מבטיח היה לשוער קובי שאלו אבל הוא נפל "בין הכיסאות" ולא הצליח להוכיח את היכולת שלו בקבוצות מספיק טובות.
בשתי העונות האחרונות היא שיחק במכבי עירוני בת ים מהליגה הלאומית כאשר פעם אחת עזר לה להגיע לצמרת הליגה הלאומית, ופעם אחרת(בעונה האחרונה) להשאר בליגה הלאומית.
כיום הוא בן 32 והוא נחשב לאחד השוערים המבוזבזים בישראל בשנים האחרונות. ללא ספק שוער שיודע להתמודד עם מצבים.
בבת ים עוד חייבים לו 2 משכורות וזה לא פשוט כשאתה צריך לפרנס משפחה ובעבודה לא משלמים לך...

בקיצור, בתחילת השבוע קובי פנה אלי וביקש שאעלה בשבילו סרטון שהכינו לו לפני כ-10 שנים.
בתור צלם חובבן של משחקי עירוני בת ים, הוספתי כמה הצלות שלו מהעונה האחרונה וזה מה שיצא:
http://www.youtube.com/watch?v=OaPXI8t_5cc
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תיקון: הסרטון הוא מלפני כ-5 שנים'
תיקון: הסרטון הוא מלפני כ-5 שנים
03/06/2011 | 08:44
2
וערכתי אותו קצת עם הוספת הצלות עדכניות מעונת 2010/2011.
לצפיה ב-'יציע העיתונות - אייטם היציע מהמר.'
יציע העיתונות - אייטם היציע מהמר.
04/06/2011 | 03:34
5
הנה מעקב שעשיתי במשך עונה שלמה על האייטם של היציע מהמר. מי אפס? למי אין מושג? תשובות בסרטונים להלן:

חלק 1 מתוך 5
http://www.facebook.com/v/10150186369493445

חלק 2 מתוך 5
http://www.facebook.com/v/10150186373168445

חלק 3 מתוך 5
http://www.facebook.com/v/10150187035313445

חלק 4 מתוך 5
http://www.facebook.com/v/10150187089588445

חלק 5 מתוך 5
http://www.facebook.com/v/10150187089608445

תבלו

רונקו

לצפיה ב-'תגיד רונקו'
תגיד רונקו
04/06/2011 | 12:41
4
יש לך במקרה את האייטם מלפני 3 שבועות כששלמה מדבר על אברם אחרי שהוא ירד ליגה? זה היה ביום שני והם משום מה חתכו את זה בתכנית שבאתר.
לצפיה ב-'יבדק בארכיון'
יבדק בארכיון
04/06/2011 | 20:19
יבדק בארכיון ההקלטות של כל העונה

רונקו
לצפיה ב-'לבקשת הקהל אברם יורד ליגה ושליימה ביציע.'
לבקשת הקהל אברם יורד ליגה ושליימה ביציע.
04/06/2011 | 22:52
2
הנה הוידאו
http://www.facebook.com/v/10150195727548445

רונקו
לצפיה ב-'חחח איזה מצחיק השלמה שרף הזה'
חחח איזה מצחיק השלמה שרף הזה
04/06/2011 | 23:05
1
" אני רוצה להגיד לך דבר אחד"....הוא אומר.....ואז הוא פשוט לא יכול, הוא חייב לדבר על גרנט חחחח
לצפיה ב-'תודה רונקו!'
תודה רונקו!
06/06/2011 | 01:00
גדול כל הכבוד.
לצפיה ב-'בני יהודה מביסה את בית''ר י-ם 2-8'
בני יהודה מביסה את בית''ר י-ם 2-8
04/06/2011 | 11:08
1
10
היום לפני 18 שנה מח' הסיום של הליגה הלאומית,הליגה הראשונה באותם ימים.בני יהודה נותנת לבית''ר י-ם את אחת התבוסות הגדולות בתולדותיה...

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=121701...
לצפיה ב-'ובאותו יום'
ובאותו יום
04/06/2011 | 18:25
נשרה הפועל כפר סבא לליגה הארצית (השנייה) אחרי הפסד במחזור הסיום למכבי חיפה שסיימה עונה ללא אף הפסד.

http://www.youtube.com/watch?v=ff9hOBeraM0

לצפיה ב-'סוף עונה-נבחרי הלוזון ליג 10/11'
סוף עונה-נבחרי הלוזון ליג 10/11
31/05/2011 | 17:17
58
6
אמנם באיחור של שבוע וקצת אבל עדיין הגיע הזמן לסכם את העונה שעברנו בלוזון ליג...

אתם מוזמנים לתת את דעתכם על כל הקטגוריות,להתווכח,כמובן שבצורה תרבותית!! הודעות לא ראויות ימחקו
המשך>>
אמנם באיחור של שבוע וקצת אבל עדיין הגיע הזמן לסכם את העונה שעברנו בלוזון ליג...

אתם מוזמנים לתת את דעתכם על כל הקטגוריות,להתווכח,כמובן שבצורה תרבותית!! הודעות לא ראויות ימחקו
לצפיה ב-'גומא אגייאר שוב בעניינים'
גומא אגייאר שוב בעניינים
30/05/2011 | 14:30
40
8
''בעונה הבאה אשים בבית"ר 20 מיליון דולר. אין לי עניין לקחת אליפות אחת ולברוח. אני רוצה לבנות קבוצה שתגיע לליגת האלופות. ראיתי בטלוויזיה את ברצלונה מול יונייטד. אני רוצה להגיע למעמדים כאלה עם בית"ר. אני רוצה להביא את ברצלונה לירושלים".

כשנשאל אם הגיע הזמן לעשות שלום עם איציק קורנפיין הוא השיב:
"אני רוצה לעשות גם שלום במזה"ת".

"אני רוצה את אברם גרנט. לא יודע אם בתור מאמן, אבל אני אשמח אם הוא יבוא לעבוד איתי בבית"ר כמנהל מקצועי. נפגשנו בארה"ב לפני למעלה מחודש והיתה שיחה מצוינת. הבנתי שהוא פנוי היום".

כאוהד בית''ר אני כבר לא יודע מה עדיף.גומא עם הכסף הגדול והאמירות הבומבסטיות או ארקדי שעתידו לוט בערפל

לצפיה ב-'מדהים האנשים שנמשכים לכדורגל במדינה הזאת..'
מדהים האנשים שנמשכים לכדורגל במדינה הזאת..
30/05/2011 | 17:06
2
לצפיה ב-'הוא מסכן'
הוא מסכן
30/05/2011 | 17:50
8
1
מסכן הגומא הזה.. לבן אדם יש מחלת נפש ובארץ רק מנצלים אותו ואת הכסף שלו...

די!תעזבו אותו! תנו לו ללכת...עדיף שלבית"ר יהיה בעל בית נורמלי ולא את אגייאר
לצפיה ב-'הוא מתעקש לקנות'
הוא מתעקש לקנות
30/05/2011 | 17:58
3
שייהנה
לצפיה ב-'בולשיט, הדבר האחרון בעולם שאפשר לומר'
בולשיט, הדבר האחרון בעולם שאפשר לומר
30/05/2011 | 21:32
6
2
על גומא זה שמכריחים או משדלים אותו להיכנס לבית"ר, הוא מת לקנות אותם וכבר שם לפני שנה 4 מיליון דולר. והוא היה חולה, כיום הוא בריא, ורוצה לקנות.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהוא בריא'
אני לא בטוחה שהוא בריא
30/05/2011 | 22:40
5
1
מחלת נפש לא עוברת פתאום...האמת שרוב מחלות הנפש בכלל לא עוברות...

מתוך המחלה שלו הוא רוצה לקנות את בית"ר אבל זה נובע רק מהמחלה שלו...

אתה לא שם לב שהוא אומר דברים טפשיים כמו שהוא אמר בעבר?? הכל נובע מהמחלה שלו
לצפיה ב-'נו אז גם ארקדי חולה נפש'
נו אז גם ארקדי חולה נפש
30/05/2011 | 22:49
3
7
לפי התיאוריה שלך
לצפיה ב-'אני עדיין לא פסיכיאטרית'
אני עדיין לא פסיכיאטרית
30/05/2011 | 23:30
2
2
אין לי שום תיאוריה...

אגייאר אובחן בבית חולים פסיכיאטרי (אני יכולה רק לנחש מהי המחלה ממנה הוא סובל).

גאידמק לא אובחן בשום מקום ואני לא יודעת אם הוא סובל ממשהו וממה.

השורה התחתונה שלי היא שעדיף לבית"ר שיהיה לה בעל בית נורמלי ( לא אגייאר שחולה ולא גאידמק שמפזר כספים בלי סוף וראינו לאן זה מוביל אותם). בעל בית כמו יעקב שחר, חזי מגן, איזי שרצקי ואפילו יואב כץ ולצערי הרב אין יותר דוגמאות בכדורגל שלנו וחבל
לצפיה ב-'אני משער שזה סינדרום ירושלים'
אני משער שזה סינדרום ירושלים
30/05/2011 | 23:57
3
מה שקרה להומר סימפסון בביקורו בארץ הקודש
לצפיה ב-'בואי נקרא לילד בשמו'
בואי נקרא לילד בשמו
01/06/2011 | 15:13
2
אגייר הוא פגוע נפש. לא חולה. הפגיעה מתבטאת בחוסר איזון הורמונלי המטופל בדרך כלל בתרופות.
יש הרבה מאוד נפגעי נפש בחברה שהם מאוזנים תרופתית וחיים חיים נורמטיביים פחות או יותר. להבריא אי אפשר, אבל להחלים כן. צריך כמובן סביבה אוהבת ותומכת, הקפדה על לקיחת תרופות וטיפול התנהגותי ושיקומי.

אגייר אינו כל כך יציב ומדבר הרבה שטויות אבל הפעם היחידה שהוא איבד מיציבותו הנפשית היתה המאורע המצער בגבול עזה. הוא טופל וכעת הוא שוב במצב מאוזן.

אני חושב שזה לא בסדר שמתנהגים לנכים נפשיים בצורה מזלזלת וסטריאוטיפית. גומא אגייר הראה שגם נפגע נפש יכול להתמודד בעולם הנורמטיבי ולהשיג הישגים. האיש סבל הרבה מבני משפחתו הלא תומכים אך יש בו אומץ וכוח להתגבר על המכשולים ולהמשיך לחיות את חייו ולנהל את עסקיו בלי צורך בתקופות אישפוז ארוכות ושקיעה בקטטוניה ואפקט שטוח.
לצפיה ב-'לא יודע אם מתוך המחלה שלו הוא "רוצה" לקנות את'
לא יודע אם מתוך המחלה שלו הוא "רוצה" לקנות את
31/05/2011 | 02:25
2
בית"ר.  דווקא בית"ר יכולה להיות לו סוג של "ריפוי בעיסוק" אבל אסור שהוא ינהל אותה!  לצערי הרב,  ואני אומר זאת בתור אוהד בית"ר הדברים שהוא אומר בהחלט אופיניים לסובל מסכיזופרניה, ואני אומר זאת בעצב. אני מכיר את התחום הזה מעט, וזו מחלה קשה, ובכלל לא בטוח שאדם כזה יודע לנהל כסף או את עצמו...

מצד שני-מה שעשו לו באברבאנל זה פשע! כמו שהם עושים אגב לשאר המאושפזים שם. מקומם! אבל זה באמת דיון אחר.
אני אמביוולנטי אם כדאי שהוא יהיה הבעלים, אולי עדיף ארקדי כבר...
האמירות שלו מדאיגות מאוד! ואל תצחקו עליו, אתם לא רוצים לסבול מהמחלה הזו...
לצפיה ב-'אתה רואה תור של רוכשים?'
אתה רואה תור של רוכשים?
30/05/2011 | 18:30
11
1
כי אני לא.

מה שאני אוהב אצל גומא זה התשוקה והאהבה שלו לקבוצה וההתעקשות לרכוש את הקבוצה אחרי אינספור זובורים שארקדי עשה לו ואחרי כל מה שקרה לו בפעם האחרונה.

אני לא מבין מה ההתלבטות כאן.
צריך מישהו שישים כסף וישחרר אותנו מהעלוקה ארקדי אחרי ששלוש שנים אנחנו חיים מהיד לפה.
אני רק מקווה שהוא ישאיר את קורנפיין בראש המערכת כיו"ר.
לצפיה ב-'היית רוצה בעל בית כמו אזגי?'
היית רוצה בעל בית כמו אזגי?
30/05/2011 | 19:00
10
1
או כמו סיני? מה זה 'צריך מישהו שישים כסף' כל אחד יכול לבוא ולשים כסף....

בינתיים מאז דדש הבעלים הכי נורמלי היה מאיר פניג'ל.נכון,היינו אז קבוצת תחתית שלא שילמה משכורות בזמן אבל הוא היחידי שהיה שפוי ולא בא בשביל תהילה...

קובי בן גור שהתעניין בבית''ר לפני גד זאבי בסוף מתברר לנו לאחרונה שהוא הורשע בשתי עבירות של מתן שוחד ובשתי עבירות של שידול עובדי ציבור,גד זאבי קנה את בית''ר בשביל פרסום ותהילה ורק רע הקבוצה עשתה לו ובמקום להצליח רק נזק נהייה לו,ארקדי בהתחלה שיחרר כאן כספים כמו סוכריות בבר מצווה היינו קבוצה חייתית אבל גם הוא הגיע ממניעים פרסומיים והיה לא שפוי וחשב שהוא יזכה בראשות עיריית י-ם הודות האהדה לבית''ר ובסוף הוא אכל אותה ופתאום הוא מתעניין בקבוצה ואז לא ואז כן ואז לא....

אני באמת מודה שגומא הוא איש טוב,כלבבי,משוגע אבל עדיין לא הייתי רוצה אותו כבעלים של הקבוצה שאני אוהד.
לצפיה ב-'כדי שבית"ר ירושלים תהיה קבוצה נורמאלית'
כדי שבית"ר ירושלים תהיה קבוצה נורמאלית
30/05/2011 | 20:35
9
1
היא זקוקה לאדם שפוי, צנוע וחכם שינהל אותה. הוא יהיה צריך לטפל בשני נגעים שפוגעים במימוש הפוטנציאל של הקבוצה: האחד, הגזענות של הקהל ושל גורמים הקשורים במועדון. בית"ר עברה השנה מרחק לא קטן מבחינתה בדרך אל הנורמטיביות, אבל עדיין היציעים מלאים בשירה רעננה שמביישת מועדות שרואה עצמו מועדון פאר. זה נושא שחייב להיות מטופל וממוגר.
השני, הניהול התזזיתי שמאפיין את הקבוצה הזו מאז הקמתה ודי מתאים לקהל התזזיתי שלה. יכול להיות שחלק מהאוהדים אוהבים את המציאות הזאת, אבל היא לא תורמת להישגיות של המועדון - בוודאי לא לאורך זמן. אנשים כמו אגייר וגיידמק גרמו לקבוצה הרבה יותר נזק מתועלת. גיידמק זרק על הקבוצה את הכסף שלא היה לו ואגייר את הכסף שהוא דמיין שיש לו. בשני המקרים מדובר באנשים לא הכי בריאים...
אני מקווה בשביל קבוצה עם פוטנציאל כמו שיש לבית"ר, לאמץ מודל ניהולי חדש, שפוי, שקול, יציב, להמשיך להשקיע מאמצים בריסון האוהדים ולהשקיע מאמצים בבניית מתקן אימונים נורמאלי שמתאים לקבוצה בסדר גודל כזה.
לצפיה ב-'בית"ר תאבד את הזהות שלה'
בית"ר תאבד את הזהות שלה
30/05/2011 | 20:48
1
ללא הלאומנות זה למה יש לה אוהדים בכל הארץ
לצפיה ב-'צריך מישהו כמו שרצקי או שחר'
צריך מישהו כמו שרצקי או שחר
30/05/2011 | 21:07
7
2
לפני עשור הלוזונים התעניינו בבית''ר והאמת אני שמח שהם לא באו.....
לצפיה ב-''
30/05/2011 | 21:13
2
הדבר החשוב ביותר שאדם בא לרכוש קבוצה זה שיהיה שפוי, שפוי מבחינתי זה שלא ילך על תקציב מטורף בשביל לקחת אליפות.

מה שאני אוהב אצל יעקב שחר זה שגם בתקופה של ארקדי גיידמאק הוא העמיד תקציב שפוי אצל מכבי חיפה ולא השתגע בשביל לרדוף אחרי בית"ר, השנה שמכבי ת"א העמידה תקציב חסר פורפורציה ידע יעקב שחר מה הוא עושה ונשאר שפוי מבחינה תקציבית וזה השתלם, זה אחד האנשים השפויים שיש בכדורגל שלנו.

כמובן שלא חסרים אנשים נוספים שפויים וגם שרצקי הוא דוגמא טובה.

לצפיה ב-'אם כבר מדברים על שפיות בכדורגל שלנו'
אם כבר מדברים על שפיות בכדורגל שלנו
30/05/2011 | 21:30
2
הנה נבחרת המיליונרים של ליגת העל, על טהרן גוש דן.
אני כל כך שמח שהוכח השנה שכסף לא בהכרח קונה הצלחה.
לצפיה ב-'"שפוי" זה מונח יחסי...'
"שפוי" זה מונח יחסי...
30/05/2011 | 21:39
4
שחר לא היה יכול להתחרות באוליגרכים מחו"ל גם אם היה רוצה,מהסיבה הפשוטה שאין לו הון כמו שלהם, אז הוא נשאר בשטח וחיכה עד שהתופעה שלהם תחלוף, ככה צריך. ובעידן שלפני ארקדי, שחר היה שפוי?ממש לא, אם גולדהאר עוזב מחר בבוקר חיפה הופכת לאופציה הכי אטרקטיבית מבחינה כספית לכל שחקן.
לצפיה ב-'אז תשכח מזה, אין'
אז תשכח מזה, אין
30/05/2011 | 21:48
2
3
תוסיף גם את חזי מגן ואלונה לרשימת החלומות, אבל הם כל כך יוצאים מן הכלל, רוב הבעלים הם אזגי והלוזונים, טייקיט או ליב איט, זה החומר שממנו קורצו האנשים שמוכנים לשים כסף על הכדורגל בישראל, אותי זה ממש לא מפתיע, כי לכל דבר בעולם יש סיבה, ואולי ארחיב על זה בהזדמנות.

וחוץ מזה, מי אמר שגומא לא יהיה בעלים טוב? מי אמר שהוא יחטוף קפריזות אחרי כל הפסד ויפטר את המאמן? עזוב, הקבוצה שלך כנראה הולכת להינצל מברוך שנראה לי שאתה מפחית בחשיבותו, ואתה ישר פוסל, חכה קצת, אני חשבתי על זה הרבה והגעתי למסקנה שיותר גרוע מארקדי לא יכול להיות לכם.
לצפיה ב-'הלוזונים לא דומים לאזגי וסיני'
הלוזונים לא דומים לאזגי וסיני
30/05/2011 | 23:54
1
אמנם כל השמות בכותרות הם אנשים נאלחים וערסים אבל הלוזונים מטפחים את הקבוצה שלהם, היא די מצליחה (בטח ביחס לקהל האוהדים העלוב שלה) ומחלקת הנוער שלהם מייצרת שחקנים טובים, בטח בקנה מידה ישראלי.
לצפיה ב-'אבל הם ברברים'
אבל הם ברברים
31/05/2011 | 07:22
2
וחושבים שיש להם ביד מכרה זהב-טל בן חיים ועומר דמארי שווים כ''א 4 מיליון דולר??? חחחח טוטו תמוז הגולים שלו כמו של אסי טובי?? חחחח

הם צועקים על שופטים,חושבים שהכל מותר להם....
לצפיה ב-'אני מאחל לכל קבוצה בעלים כמו הלוזונים'
אני מאחל לכל קבוצה בעלים כמו הלוזונים
31/05/2011 | 07:41
1
אכפת להם מהקבוצה יותר בכל בעל בית.
ולא נראה לי שהתעניינות הזאת הייתה רצינית. הלוזונים אוהדים של מכבי פ"ת מגיל 0.
לצפיה ב-'ומתי הוא מחזיר את גלעד שליט?'
ומתי הוא מחזיר את גלעד שליט?
30/05/2011 | 21:42
13
1
לצפיה ב-'גם השכל בחופש? איכס בעעעע'
גם השכל בחופש? איכס בעעעע
31/05/2011 | 02:30
12
1
לצפיה ב-'לא לעגתי חלילה לנושא גלעד שליט..'
לא לעגתי חלילה לנושא גלעד שליט..
31/05/2011 | 07:39
11
פשוט גומא פעם חזר מעזה ואמר שהוא הלך לשחרר את גלעד שליט.
לצפיה ב-'אני יודע, לא חשבתי שלעגת לגלעד שליט...'
אני יודע, לא חשבתי שלעגת לגלעד שליט...
31/05/2011 | 23:22
10
ולמרו זאת גם גואמ הוא בנאדם... ולגעת לו! (למרות שהוא עם בעיות נפשיות, לא אומר שמותר ללעוג לו ולמרות שהוא לא אדום)
לצפיה ב-'לא מעניין אותי איזה צבע הוא'
לא מעניין אותי איזה צבע הוא
01/06/2011 | 14:02
9
1
אבל אדם עם בעיות נפשיות לא צריך לנהל קבוצת כדורגל
לצפיה ב-'ואדם שמתיימר להיות "ליברלי" לא מבקר אדם אחר'
ואדם שמתיימר להיות "ליברלי" לא מבקר אדם אחר
02/06/2011 | 19:40
8
1
רק כי יש לו בעיות נפשיות. ומי אתה בכלל שתקבע מי ינהל מה?

החלטת לרדת וללעוג לו אל תנסה  לסובב את זה עכשיו כי תספת אותך במילה. מותר להודות שלעגת וזה מגעיל ולא ראוי.
או ששמאלנים אף פעם לא טועים... אה שכחתי!
לצפיה ב-'כן, לעגתי לו'
כן, לעגתי לו
05/06/2011 | 07:53
7
1
מרוצה?
לצפיה ב-'לא! וזה שאתה מרוצה מעצמך רק מוכיח את מה שאני'
לא! וזה שאתה מרוצה מעצמך רק מוכיח את מה שאני
05/06/2011 | 17:37
6
1
אומר...
לצפיה ב-'אני מרוצה שאתה מרוצה!'
אני מרוצה שאתה מרוצה!
05/06/2011 | 18:08
5
לצפיה ב-'תגיד אתה דפוק או דפקט?'
תגיד אתה דפוק או דפקט?
05/06/2011 | 18:27
4
לצפיה ב-'מה שבא לך גבר!'
מה שבא לך גבר!
05/06/2011 | 18:40
3
לצפיה ב-'תבדוק את המצח "גבר" יש לך משם דליפה!'
תבדוק את המצח "גבר" יש לך משם דליפה!
05/06/2011 | 18:54
2
לצפיה ב-''
05/06/2011 | 19:03
1
לצפיה ב-'בכיף! תמיד פה בשבילך!'
בכיף! תמיד פה בשבילך!
05/06/2011 | 19:08
לצפיה ב-'ו...שוב לאבארבאנל'
ו...שוב לאבארבאנל
30/05/2011 | 23:45
1
לצפיה ב-'מטורף...המצב מדאיג'
מטורף...המצב מדאיג
30/05/2011 | 23:55
1
בין אם הוא יבוא ובין אם לא
לצפיה ב-'המצב יהיה מדאיג יותר'
המצב יהיה מדאיג יותר
31/05/2011 | 20:24
1
אם נשאר ללא מימון לעונה הבאה..
לצפיה ב-'אוקיי, שכנעתם אותי (ברצינות)'
אוקיי, שכנעתם אותי (ברצינות)
01/06/2011 | 18:31
1
ההתאחדות צריכה למנוע מאגיאר להיכנס לבית"ר, וגם התקשורת צריכה להתאפק ולהתבגר קצת ולא לצטט אותו.
לצפיה ב-'בצד השני'
בצד השני
29/05/2011 | 00:41
9
1
אפשר להגיד שאני אוהד הצלחות, אני בהחלט יכול להתווכח עם הקביעה הזאת.
יצא שאני אוהד הבולס וזכיתי להינות מהתקופה בשילטון עם ג'ורדן, יצא שפדרר הוא אחד השחקנים האהובים עליי וראיתי אותו מפרק כל מה שזז בעולם הטניס.

עכשיו גם יוצא לי להיות בצד השני, לדעת שיש לך קבוצה מעולה אבל שיש טובה ממנה. זה לא פשוט.

באמת שלא כ"כ חבל לי על ההפסד בגמר הזה, בספורט כמו שלמדתי מאבא מגיל צעיר הכי חשוב זה לרוץ עד הסוף, הסיום קובע את הטעם אבל הוא פחות חשוב כי פעם תנצח ופעם תפסיד, העיקר זה לנצל את העונה עד הרגע האחרון.
מה גם שהיה ברור מראש שברצלונה קבוצה טובה יותר, גם ניצחון של מאן יו בגמר לא היה משנה זאת, אז אי אפשר להגיד שההפסד הזה בא בהפתעה גדולה (למרות שאני מוכן להישבע שהמשכתי לקוות גם בדקה ה-92).

כל הכבוד לברצלונה. יש יותר מסיבה אחת למה לי כמו לרבים אחרים קשה לפרגן לברצלונה, העיקרית שבהן היא האוהדים של ברצלונה שלא נהנים באמת מהניצחונות של הקבוצה שלהם, אלא נהנים מההפסד של היריבה. חייבים לציין בכל מקום את אותם "רשעים ומלעיזים" שמעזים לדבר רעה נגד הקבוצה שלהם.
השמחה של אוהדי ברצלונה לא כי הקבוצה הטובה יותר ניצחה וזה תמיד נחמד בספורט, השמחה היא שכחות הצדק והטוב של ברצלונה ניצחו את כוחות הרשע של כל קבוצה אחרת שבוחרת לשחק כדורגל שונה, כאילו היריבות משחקות נגד איזה חוקים לא כתובים שחובה לנסות לשחק "טי-קי-טאקה"

היו הרבה דיבורים בראיה עתידית והיסטורית לגבי המשחק הערב.
בנוגע למאן יו זה הבהיר לפרגי שהוא עוד לא הצליח לבנות קבוצה שתוכל להתמודד עם ברצלונה ביום טוב ויש לו עוד הרבה עבודה.
שזה מעולה כי בשביל האתגרים האלה פרגוסון בכדורגל.
בנוגע לברצלונה זה אומר שניצב בפניה האתגר להיות הראשונה להגן על תוארה במתכונת המחודשת של הצ'מפיונס ליג, ואולי גם תואר אירופי ראשון לברצלונה של גווארדיולה בלי הכוכבית של השיפוט.
לצפיה ב-'איזה מתכונת מחודשת של הצמפיונס?'
איזה מתכונת מחודשת של הצמפיונס?
29/05/2011 | 01:39
1
ואין שום כוכבית של שיפוט אלא אם כן אתה מוריניו, פפה קיבל אדום על פאול שאומנם לא פגע אבל אם היה פוגע היה שובר רגל וזה היה הבדל של 2 וחצי מילימטר בין פוגע או לא אז קיבל אדום על הכוונה. בכלל כל קשר בין פפה לכדורגל מקרי בהחלט אז מול שחקנים כמו מסי נשאר לו רק לעשות ג'ודו

מה שכן ואן פרסי קיבל אדום שאפשר היה לוותר עליו אבל בתכלס השופט עשה מה שצריך על פי החוקה
לצפיה ב-'פרגוסון איכזב אותי '
פרגוסון איכזב אותי
29/05/2011 | 01:58
3
2
איפה ברבאטוב? למה פארק הגרוע בהרכב? למה המגן הברזילאי הצעיר הזה? למה ההתבטלות הזו שממש לא מתאימה למועדון עם מסורת שכזה, איפה המשחק הרגיל של השדים, עם המסירות והיציבות באמצע, הכל התמוטט, יונייטד פשוט שיחקה בנוקר מטונף ומגעיל. אני לא מבין איך קבוצה בסדר גודל הזה מעיזה להיראות ככה. אם הם היו מפסידים 5-0 תוך רצון להעיז ולנסות לנצח בכל מחיר, הייתי מקבל את זה יותר בהבנה, אבל 3-1 כשאתה מפוחד כמו חטאפה ואלמריה. ביזיון.
לצפיה ב-'פארק ממש לא גרוע ידידי'
פארק ממש לא גרוע ידידי
29/05/2011 | 03:45
2
פרגוסון שולף אותו כמעט בכל משחק חשוב ונותן לו תפקיד ספציפי, מצמיד אותו לשחקן מפתח של קבוצה יריבה ופארק פשוט נצמד לו לתחת. סיכול ממוקד בנוסח קוריאה.

מעבר לזה, אם תעבור על רשימת הגולים של פארק בקריירה שלו ביונייטד(ואין הרבה כאלה) תופתע מאוד לגלות שרובם הגיעו במשחקים חשובים כמו משחקי עונה בליגה או שלבי נוקאאוט באירופה. הבחור ווינר.
כשכבר לא נשאר כח לשחקני הקישור של היונייטד לרדוף אחרי השחקנים של ברצלונה ניתן היה לראות שהוא היחיד שעוד נותר לו כח לשרוף שטחים, לרוץ מרגל לרגל ולנסות להפעיל לחץ.

לצפיה ב-''
29/05/2011 | 20:31
שחקן ענק הקוריאני הזה, ואתמול היה לו משחק סביר לחלוטין, מתוך ה11 של מנצ'סטר דווקא אותו הייתי ממקם מאוד גבוהה.. מה לעשות שמתוך ה22 שעל המגרש הוא לא נמצא בדירוג גבוה..בכל זאת הוא לא יכול לשחק לבד נגד הקבוצה הכי טובה בעולם
לצפיה ב-'פארק אכן שחקן טוב ומעצבן'
פארק אכן שחקן טוב ומעצבן
01/06/2011 | 20:50
1
שגם שווה ליונייטד המון כסף בשוק האסיאתי.
לצפיה ב-'עכשיו כבר ברור שפרגוסון לא יפרוש לפחות '
עכשיו כבר ברור שפרגוסון לא יפרוש לפחות
29/05/2011 | 12:48
עד שיגיע לגמר נוסף. אין מצב שהוא ישאיר את התבוסה הזאת כזיכרון האחרון ממנו בזירה האירופית.

פרגוסון תמיד צריך אתגר חדש, וכמו שכתבת. האתגרים האלה הם אלה שמונעים ממנו לפרוש.
אז הוא יחזור הביתה. וכבר יתחיל לתכנן את הפרויקט הבא בעידן שלאחר סקולס וגיגס, על מנת לתקן את מה שהיה אתמול.

לצפיה ב-'אני קצת מתקשה עם הפיסקה השלישית שלך'
אני קצת מתקשה עם הפיסקה השלישית שלך
29/05/2011 | 20:28
2
זהירות - חפירה בדרך

סך הכל אפשר להגיד שאני ה"עדר", עד לפני 5 שנים לא נראה לי שאהבתי את ברצלונה כמו שאני אוהב אותם היום.
תמיד אהדתי את בארסה, לפעמים עקבתי אחריה יותר ולפעמים פחות, אבל מעולם לא אהדתי קבוצה אחרת בספרד (למעט הקבוצות בהם שיחקו שחקנים ישראלים).

אם היית שואל אותי לפני 5 שנים מי הקבוצה הכי אהובה עלי בעולם לא הייתי אומר ברצלונה, כנראה הייתי אומר יובנטוס, אולי אפילו ארסנל.. אם תשאל אותי את השאלה הזאת היום התשובה תהיה חד משמעית - ברצלונה.

אם להסביר את זה קצת בצורה אחרת, או כמו שכל "המלעיזים" אוהבים להגיד - אני אוהד הצלחות, אני אוהד את הקבוצה שמנצחת, אני אוהד את הקבוצה שבצד ה"כיפי" יותר של המטבע. אבל זה פשוט לא נכון להגיד וזה מה שצרם לי בפיסקה השלישית שלך, זה לא נכון כי תמיד אהדתי את ברצלונה פשוט בחיים לא הרגשתי כזאת הנאה בצפייה במשחקים שלה, ברצלונה זאת קבוצה שזה תענוג לראות, מבחינתי זה קונצרט פשוטו כמשמעו, אני לא חובב קונצרטים מושבע ומעולם לא הייתי באחד אבל לראות את ברצלונה משחקת (ואני לא מתכוון נגד אלמריה למשל) זה פשוט 90 דקות של כיף, זה לא 90 דקות של "וואו הם חייבים להכניס את הכדור לשער כי עוד שנייה אני מקבל התקף לב אם הקבוצה שהיא אהבת חיי לא מנצחת", זה פשוט תענוג צרוף, אני אגזים ואומר - זה חצי אורגזמה.

אז אפשר להגיד שאני אוהד הצלחות ואפשר להגיד שאני הולך אחרי העדר ואפשר להגיד הרבה דברים אבל בשורה התחתונה ברצלונה היא הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי יפה שיצא לי לראות בחיים, נכון - אני לא בן 60 שיש לי מאחורי 50 שנות צפייה במשחק, אני בסך הכל בן 26 ויש לי אולי 16-18 שנים כאלה אבל בזמן הזה יצא לי לראות לא מעט קבוצות גדולות ולא מעט משחקים גדולים, אבל אני באמת ובתמים חושב שמה שנראה בשנים האחרונות על המסך לא יחזור על עצמו בעשורים הקרובים, זה פשוט מאוד ככה, זה לא יחזור על עצמו כי זה לא מציאותי לעשות מקבוצה ע-נ-ק-י-ת כמו מנצ'סטר יונייטד סלט חמוצים ובדיחה, זה מה שהיה אתמול על המסך וזה מה שהיה לפני שנתיים גם.

הקבוצה היחידה שמצליחה לעצור את ברצלונה היא הקבוצה שמוריניו מאמן, בין אם זה אינטר ובין אם זה ריאל, פעם אחת בארסה צלחה את האיום שנקרא מוריניו (השנה) ופעם אחת לא (שנה שעברה), אפשר להגיד הרבה דברים על צורת המשחק שלו אבל בסופו של יום הוא הבנאדם היחיד שהצליח להוציא את ברצלונה מהמשחק הרגיל שלה, בעצם אחד מתוך מאות מאמנים ששיחקו נגדה במהלך ה3-5 שנים האחרונות.

אני לא אסכם את זה ב"יאללה בארסה" כי שוב הפעם, אני פשוט נהנה לראות את ה90 דקות, ואני פשוט מחכה בקוצר רוח ל90 דקות הבאות שלהם, שיהיו עוד שעה וחצי של קונצרט במבנה של כדורגל.
לצפיה ב-'גם הידינק עשה את זה..'
גם הידינק עשה את זה..
29/05/2011 | 21:44
לצפיה ב-''
30/05/2011 | 02:02
לצפיה ב-'היום בהיסטוריה'
היום בהיסטוריה
27/05/2011 | 10:51
2
3
יום הולדת לפול (גאזה) גאסקון החוגג יום הולדת 44
שחקן נבחרת אנגליה לשעבר שיחק בקבוצות: ניוקאסל, טוטנהאם, לאציו, גלזגו ריינג'רס ומידלסבורו לאחר מכן שיחק בסין בקבוצת גאנסו טיאנמה , סיים את הקריירה שלו בקבוצה האנגלית בוסטון יונייטד.

סרטון מצחיק ומשעשע של פול בו הוא מוציא כרטיס צהוב לשופט
http://www.youtube.com/watch?v=F6w5-Hm3lRg

1963 - גמר גביע המדינה: הפועל חיפה - מכבי חיפה 0-1
1981 - גמר גביע המדינה: בני יהודה ת"א - הפועל ת"א 2-2 (3-4 בפנדלים לבני יהודה)
1986 - גמר גביע המדינה - בית"ר ירושלים - שמשון ת"א 1-2 לאחר הארכה (1-1 בתום 90 דקות)
2003 - גמר גביע המדינה - הפועל רמת גן - הפועל באר שבע 1-1 (4-5 בפנדלים)

לצפיה ב-'ועוד כמה תוספות'
ועוד כמה תוספות
27/05/2011 | 11:03
1964 - גמר גביע אירופה לאלופות: אינטר - ריאל מדריד 1-3
1965 - גמר גביע אירופה לאלופות:  אינטר - בנפיקה ליסבון 0-1
1981 - גמר גביע אירופה לאלופות: ליברפול - ריאל מדריד 0-1
1987 - גמר גביע אירופה לאלופות: פורטו - ביירן מינכן 1-2
2009 - גמר ליגת האלופות" ברצלונה - מנצ'סטר יונייטד 0-2
http://www.youtube.com/watch?v=2QzktydJC1A
לצפיה ב-'הוא היה גם באברטון'
הוא היה גם באברטון
27/05/2011 | 22:10
אפילו שיחק תקופה עם עידן טל שם
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
27/05/2011 | 09:30
87
2
המשך>>
לצפיה ב-'גמר ליגת האלופות-ברצלונה נגד מנצ'סטר יוניטד'
גמר ליגת האלופות-ברצלונה נגד מנצ'סטר יוניטד
27/05/2011 | 08:52
140
396
יום שבת,אצטדיון וומבלי,21:45

מיליוני אוהדי כדורגל מרחבי העולם מחכים בציפייה דרוכה למשחק מחר בין שתי הקבוצות הכי טובות באירופה ובין הטובות בעולם.מצד אחד ליאו מסי,דויד וייה,צ'אבי,אנדראס אייניסטה,קרלוס פויול וג'רארד פיקה מול ויין רוני,חאבייר הרננדז,נימיניה וידיץ',ריו פרדיננד,פול...
המשך>>
יום שבת,אצטדיון וומבלי,21:45

מיליוני אוהדי כדורגל מרחבי העולם מחכים בציפייה דרוכה למשחק מחר בין שתי הקבוצות הכי טובות באירופה ובין הטובות בעולם.מצד אחד ליאו מסי,דויד וייה,צ'אבי,אנדראס אייניסטה,קרלוס פויול וג'רארד פיקה מול ויין רוני,חאבייר הרננדז,נימיניה וידיץ',ריו פרדיננד,פול סקולס וראיין גיגס.

על הקווים,פפ גארדיולה מול סר אלכס פרגוסון.מנצ'סטר יוניטד רוצה זכייה רביעית בליגת האלופות,בדיוק כמו בארסה.

בכל השבוע בכל אתר אינטרנט,תחנת רדיו,ערוץ טלוויזיה ועיתון כזה או אחר ניתחו את המשחק מכל הצדדים האפשריים.איך לעצור את מסי,האם ואן דר סאר טוב ביציאה לכדורי גובה,איך לעצבן את רוני,האם גיגס כן בגד או לא בגד באשתו,מה לאכול לפני המשחק ואיזה צבע תחתונים ללבוש.....

זה לא פעם ראשונה שהקבוצות נפגשות בליגת האלופות גם בגרסה החדשה וגם בגרסה הישנה של גביע האלופות הן נפגשו.

אחד המפגשים הזכורים היה בשלב הבתים של 98/99 בבית המוות יחד עם באיירן מינכן וברונדבי הדנית.
במח' הפתיחה ב-16.9.98 הן נפגשו באולד טראפורד:

דקה 17,דיוויד בקהאם הגביה מימין וראיין גיגס נגח פנימה,0-1 יוניטד.דקה 24 שוב בקהאם מגביה מימין דויט יורק במספרת נהדרת נעצר אצל שוער בארסה רוד האספ ההגנה מרחיקה רע ופול סקולס מתוך הרחבה בועט לרשת,0-2.דקה 47 סוני אנדרסון מצמק,דקה 60 יאפ סתאם מפיל את ריבאלדו ברחבה השופט סטפנו בראשי האיטלקי שורק לפנדל וג'ובאני מכניע את פיטר שמייכל,2-2.דקה 64 מגיע אחד השערים היפים בקריירה של בקהאם כשהוא שולח כדור חופשי אדיר לחיבורים,יוניטד חוזרת להוביל.דקה 71,ניקי באט מציל שער בעזרת ידו ומורחק והפעם לואיס אנריקה ניגש לבעוט וקובע 3-3 מטורף!!!

http://www.youtube.com/watch?v=R4USdxYBMxE

המשחק השני ביניהם היה במח' ה-5 בקאמפ נואו ב-25.11.98 בקאמפ נואו וגם הוא היה משובח:

דקה ראשונה וסוני אנדרסון קובע 0-1 לבארסה.דקה 25 ודוויט יורק קובע 1-1.דקה 53 יורק ואנדי קול משתפים פעולה בצורה פנטסטית וקול קובע 1-2 ליוניטד.דקה 57 ריבאלדו בועט כדור חופשי ומשווה.דקה 68 בקהאם מגביה מימין ויורק נוגח פנימה וחוגג צמד,2-3 יוניטד.נגמר? לא.דקה 73 גם ריבאלדו חוגג צמד ומשווה ל-3-3 עם מספרת חביבה.לקראת הסיום הוא כמעט כבש שלושער וניצח עבור בארסה את המשחק אבל בעיטה אדירה שלו מחוץ לרחבה פגשה רק את המשקוף וגם ג'ובאני הגיע לאחד על אחד מול שמייכל שמנע שער בטוח.

http://www.youtube.com/watch?v=w3Lltd_g82c&feature...

יוניטד ובאיירן העפילו לשלב הבא ונפגשו בגמר בקאמפ נואו וזה נגמר בגמר גדול ובלתי נשכח עם ניצחון של יוניטד.

לפני שנתיים הם נפגשו בגמר באולימפיקו ברומא שם בארסה ניצחה 0-2 עם שער של סמואל אטו בדקה ה-10 ושער של ליאו מסי בדקה ה-70.הגמר הזה נערך בדיוק היום לפני שנתיים.

http://www.youtube.com/watch?v=zaDzn1zOvZ8&feature...

ומה יקרה מחר?

1-1 בתום 120 דקות,בפנדלים אדווין ואן דר סאר במשחק הפרידה שלו עוצר 2 פנדלים ויוניטד זוכה בגביע האלופות(ולחשוב שאני אוהד בארסה חחחח)

ומה אתם אומרים???

לצפיה ב-' והרי החדשות'
והרי החדשות
27/05/2011 | 07:47
155
5
המשך>>
לצפיה ב-'היום בהיסטוריה'
היום בהיסטוריה
26/05/2011 | 12:25
6
4
ימי הולדת

1909-נולד סר מאט באזבי מגדולי מאמני מנצ'סטר יוניטד שאימן אותה בין השנים 1946-1969 והלך לעולמו ב-1994

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%98_%D...

1977-נולד לוקה טוני,חלוץ נבחרת איטליה ויובנטוס

15 השערים היפים של טוני בקריירה:

http://www.youtube.com/watch?v=gm7Jjk1u2iM

גמר ליגת האלופות

1982-אסטון וילה מנצחת את באיירן מינכן 0-1 בגמר גביע אירופה ברוטרדם

http://www.youtube.com/watch?v=5SLvMebGS_I

1999-מנצ'סטר יוניטד מנצחת את באיירן מינכן 1-2 וזוכה בליגת האלופות בקאמפ נואו באחד הגמרים הגדולים בהיסטוריה

http://www.youtube.com/watch?v=k9upMRgpSIQ&feature...

2004-פורטו מנצחת את מונאקו 0-3 וזוכה בליגת האלופות בגלזינקרשן בגרמניה

http://www.youtube.com/watch?v=VHIwqdEKkQk&feature...

לצפיה ב-'בדיליי של יממה...'
בדיליי של יממה...
26/05/2011 | 12:46
2
2
לצפיה ב-'למה דיליי??'
למה דיליי??
26/05/2011 | 12:48
1
1
לצפיה ב-'וגם בביצה המקומית שלנו'
וגם בביצה המקומית שלנו
26/05/2011 | 13:37
1
1
היום ב-1928 התקיים משחק הגמר של הגביע הארץ ישראלי (שלאחר קום המדינה הפך לגביע המדינה), בין הפועל תל אביב למכבי חשמונאים ירושלים.
המשחק עצמו נגמר בתוצאה 2-0 להפועל תל אביב, אך מכיוון שהקבוצה שיתפה שחקן שהיה אסור לה לשתף, שתי הקבוצות הוכרזו כמחזיקות הגביע.
לצפיה ב-'אני דורש נצחון טכני '
אני דורש נצחון טכני
28/05/2011 | 04:47
לצפיה ב-'מוסיף'
מוסיף
27/05/2011 | 00:16
היום בהיסטוריה 26.05.1997 הפועל באר שבע זוכה בגביע המדינה בכדורגל אחרי ניצחון 0-1 על מכבי תל אביב במשחק הגמר משער של ג'ואבני רוסו

לצפיה ב-'סקר חשוב לגבי הפורום-אשמח אם תענו'
סקר חשוב לגבי הפורום-אשמח אם תענו
25/05/2011 | 14:30
12
3
ב-1 ביולי ייפתח טורניר הקופה אמריקה.

האם הייתם רוצים שנתייחס לזה בצורה רצינית,נשקיע בזה כמו שהושקע כאן במונדיאל האחרון? אני מתכוון השקעה מבחינת פתיחת שרשורים רלוונטים,עידכונים רציניים או שאין כאן מישהו שמעוניין בכך? לדעתי הטורניר הזה מאוד חשוב ואוהדי הכדורגל הדרום אמריקאי ויש כאלה מחכים לו בקוצר רוח ולא רק הם אלא גם אוהדי הכדורגל שבקיץ הקרוב לא יהיה להם מה לעשות כ''כ ולמרות השעה המאוחרת של המשחקים יצפו במשחקים.נכון שמלבד ברזיל וארגנטינה אין שם נבחרות שניתן להגיד עליהם שהם מרתקות אבל הכדורגל ביבשת הזו תמיד סוחף,מרתק,מלא שערים ותוצאות מפתיעות-מי כאן זוכר את בוליביה מפרקת את ארגנטינה 1-6???

אז מה אתם אומרים? להשקיע בזה עבורכם? אולי מישהו אחר רוצה להשקיע?? אני אשמח כי למשל חשבתי להכין סיקור של טורנירי קופה אמריקה משנים חולפות וכדומה...

אשמח לשמוע דעותיכם ולראות לאן הרוח נושבת....
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
25/05/2011 | 15:14
2
זה הטורניר הכי מעניין מחוץ לאירופה לטעמי ואולי אפילו לא פחות מעניין מהיורו.
בתור אוהד של נבחרת ארגנטינה,כמובן שהטורניר הזה מדבר אליי הרבה יותר מהיורו או מכל טורניר יבשתי אחר.
אז כן אני בעד!
לצפיה ב-'טוב ששאלת'
טוב ששאלת
25/05/2011 | 17:52
4
3
והתשובה שלילית כמובן אולי יהיו כמה משחקים שוים צפיה אבל בגדול לחפור על טורניר שגם ביבשתו לא זוכה לחשיבות כבעבר נראה לי פלצני ומיותר והס מלהזכיר שאותן מדינות מתכוונות להשתתף בהכרזה חד צדדית על מדינה פלסטינית(מצטער ששוב אני חש צורך לערב פוליטיקה אבל זה המצב העגום)ולא מן הראוי שנקדם את הטורניר הזה
לצפיה ב-'אני לא יודע מה זה לחפור'
אני לא יודע מה זה לחפור
25/05/2011 | 20:26
3
4
אני תיכננתי למשל לערוך סקירה של טורנירי הקופה בשנים האחרונות,עם סרטונים וכאלה וכל לילה שיהיו בו משחקים אני אפתח שרשור על כך ואוסיף כמה מילים זה הכל.

לגבי זה שהמדינות הללו ברובן הכריזו על הקמת מדינה פלסטינית חד צדדית אז מה אני יעשה עם זה?? ומה היה קורה אם היה עכשיו מונדיאל? לא הייתי מתייחס לברזיל??? ואגב באנגליה יש חרם על ישראל חרם אקדמי וגם בשבדיה לא הכי אוהדים אותנו.אז אני צריך להחרים את הפרמייר ליג?

לצפיה ב-'לא באנגליה בסקוטלנד'
לא באנגליה בסקוטלנד
25/05/2011 | 21:04
2
אבל זה לא מגיע לכדורגל מעולם לא היו יותר ישראלים בבריטניה דרא"מ מדינות עולם 3 בלתי רלוונטיות
ואיך אתה משווה קופה למונדיאל?
לצפיה ב-'לא משווה'
לא משווה
25/05/2011 | 23:15
1
3
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
26/05/2011 | 00:32
1
אני ממליץ לא להציף את הפורום עם הקופה הזה אבל איך שבא לך
היה לי די ברור שאני בדעת מיעוט בעניין הזה אולי בעבר הייתי מתלהב יותר אבל אולי בגלל שגם כך יש כבר יותר מדי כדורגל אני חושב שזה מיותר
לדעתי כדאי יותר להשקיע בכדורגל האמריקאי המתפתח מה ששוב לראות חפירות על מסי ורונלדיניו
לצפיה ב-'איפה ישודר הקופה אמריקה??'
איפה ישודר הקופה אמריקה??
25/05/2011 | 19:21
1
3
לצפיה ב-'אני די בטוח שבספורט 2'
אני די בטוח שבספורט 2
25/05/2011 | 20:31
4
שבשנים האחרונות מאז הקמתו משדר לנו את הליגות בברזיל וארגנטינה ומשדר לנו את מוקדמות המונדיאל.קשה לי להאמין שערוץ שיש לו את סלבה ברזילאי ויהודה ארם לא ישדר את הטורניר.

אני לא רואה את ערוץ הספורט משדר את הטורניר בשעות המאוחרות-אמנם בשעות אלה איציק זוהר ער וזה רק בגלל שהוא בטח הולך לאיזה פאב לשתות דרינק ולא כי הוא 'מת' לפרשן את הטורניר....
לצפיה ב-'אני בעד, נשמע לי מעניין לעקוב'
אני בעד, נשמע לי מעניין לעקוב
25/05/2011 | 23:17
1
3
אלא אם כן זה מצריך ממך השקעה גדולה מדי אבל אם יש לך זמן פנוי ועוד אנשים שמבינים בזה, אז למה לא...

יאללה אורוגוואי!
לצפיה ב-'בסיקורי ליגת העל השקעתי הרבה'
בסיקורי ליגת העל השקעתי הרבה
25/05/2011 | 23:30
4
בקופה אמריקה בסה''כ רציתי לעשות סקירת טורנירי קופה קודמים ופתיחת שרשורים רלוונטים זה הכל.אני פשוט לא אוהב להשקיע ולראות שאין תגובה ואין עניין.אני אישית לא אעקוב אחרי זה בשידור חי כי בלילה אני ישן אבל אני בבוקר אתעדכן מה נגמר מה היו אירועים אצפה בתקצירים וכדומה.
לצפיה ב-'בעד!'
בעד!
26/05/2011 | 16:43
8
יכול להיות מעניין, מי יודע?
לצפיה ב-'ברור!'
ברור!
02/06/2011 | 15:18
4
ברור שכן הקופה אמריקה הוא אחד הדברים!
הרבה יותר מניין מכל יורו משעמם. מדובר בקבוצות שלא יודעות מה זה בונקר, לא רואות בעיניים ומעניין אותם רק דבר אחד גולים! והרבה!
סביר להניח שמהקופה הזה ייצא הרונאלדיניו/המסי הבא.
לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
26/05/2011 | 10:06
26
24
לצפיה ב-'ליגה אנגלית 2012 - מתי מתחילה העונה?'
ליגה אנגלית 2012 - מתי מתחילה העונה?
26/05/2011 | 09:17
1
313
לצפיה ב-'באמצע אוגוסט אני משער'
באמצע אוגוסט אני משער
27/05/2011 | 22:19
40
אבל מקבילתה בצפון מתחילה העונה מוקדם כבר ביולי לראשונה בהיסטוריה
לצפיה ב-' מה פירוש המילה "וואסחאב" '
מה פירוש המילה "וואסחאב"
27/05/2011 | 08:39
1
156
לצפיה ב-'"בשפע"'
"בשפע"
28/05/2011 | 20:35
35
לצפיה ב-'איפה קונים ספריי קרח?'
איפה קונים ספריי קרח?
29/05/2011 | 17:41
3
453
והאם זה עוזר מיידית?
האם ניתן להשתמש בו גם להתכווצויות שרירים?
לצפיה ב-'אני לא חושב שכאן תמצא תשובה'
אני לא חושב שכאן תמצא תשובה
29/05/2011 | 21:34
1
60
ממליץ לשאול בפורום שאלה קטנה:

לצפיה ב-'אוקיי. תודה!'
אוקיי. תודה!
30/05/2011 | 08:29
14
לצפיה ב-'נראה לי שיש בסופר פארם, תתקשר ותשאל.'
נראה לי שיש בסופר פארם, תתקשר ותשאל.
30/05/2011 | 02:23
41
לצפיה ב-'באיזה שעה המשחק ישראל-לטביה?'
באיזה שעה המשחק ישראל-לטביה?
30/05/2011 | 16:05
3
11
לצפיה ב-'יום שבת ב-19:30'
יום שבת ב-19:30
30/05/2011 | 19:07
2
3
לצפיה ב-'למה בשבת??'
למה בשבת??
01/06/2011 | 13:01
1
4
ומי עדיף שינצח בשישי? קוראטיה או גאורגיה?
לצפיה ב-'תיקו'
תיקו
03/06/2011 | 17:15
2
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
01/06/2011 | 19:40
13
7
מי הקבוצות שעלו מהליגה השנייה בספרד ללה ליגה???

תודה מראש לעונים...
לצפיה ב-'ישירות עלו בטיס וראיו וייקאנו.'
ישירות עלו בטיס וראיו וייקאנו.
01/06/2011 | 20:58
12
4
לצפיה ב-'ומה עם הקבוצה השלישית?'
ומה עם הקבוצה השלישית?
01/06/2011 | 21:38
11
6
איזה יופי: הדרבי של סביליה חוזר :)
לצפיה ב-'היי טל'
היי טל
01/06/2011 | 22:12
7
6
העולה השלישית בספרד נקבעת השנה בפלייאוף הדומה לפלייאוף העלייה באנגליה בו לוקחות חלק הקבוצות במקומות 3-6
יחד עם זאת ברצלונה ב המדורגת שלישית לא תיקח חלק בפלייאוף הזה וזאת בגלל שקבוצות בת לא יכולות לעלות לליגה הראשונה ועל כן תחליף אותה בפלייאוף הקבוצה המדורגת במקום השביעי.

גרנדה, אלצ'ה, סלטה ויגו וויאדוליד ישתתפו בפלייאוף לקביעת העולה השלישית.
הליגה הספרדית השנייה תסתיים בשבוע הבא ולאחרי יתחילו משחקי הפלייאוף

.
לצפיה ב-'תגיד לי רז'
תגיד לי רז
01/06/2011 | 22:14
6
2
נניח שברצלונה תרד ליגה(סיכוי אפסי) אז היא תפגוש בליגה השנייה את קבוצת הבת שלה?? זה מותר?
לצפיה ב-'היי איציק'
היי איציק
01/06/2011 | 22:19
5
3
לא זה אסור, במקרה כזה קבוצת הבת שלה מורידים אותה לליגה השלישית.

בשנת 2000 נשרה אתלטיקו מדריד לליגה השנייה וקבוצת הבת שלה הורידו אותה לליגה השלישית כדי שהשתיים לא ייפגשו עונה לאחר מכן.
לצפיה ב-'חחח איזה שכונה'
חחח איזה שכונה
01/06/2011 | 22:47
4
3
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
01/06/2011 | 23:29
3
2
בהרבה מובנים הכדורגל שם בית זונות.
לצפיה ב-'אוי באמת'
אוי באמת
03/06/2011 | 17:11
2
3
אפשר לחשוב שבארץ המגף יותר טוב
לצפיה ב-'זה עניין של דעה'
זה עניין של דעה
03/06/2011 | 18:07
1
1
לצפיה ב-'בספרד עוד לא הורדו קב' ליגה'
בספרד עוד לא הורדו קב' ליגה
03/06/2011 | 21:37
2
בגלל שחיתות
לצפיה ב-'זה יתרון שיש קבוצת בת בליגה שנייה'
זה יתרון שיש קבוצת בת בליגה שנייה
02/06/2011 | 00:32
2
6
תארו לכם שלמכבי חיפה, מכבי ת"א, בית"ר, הפועל ת"א וכו היו קבוצות בליגה השנייה....זה מעלה את רמת השחקנים. במקום שהנוער ישחק בליגה הלאומית לנוער הם ישחקו בליגה שנייה ויצברו ניסיון רב לפני עלייתם לבוגרים.

דבר נוסף: נראה לי שמושכים את זהות העולה הנוספת בליגה השנייה בספרד יותר מידי זמן. כבר יוני. כל הליגות הסתיימו. לא עדיף שבשלב הזה הקבוצה השלישית שעולה כבר תדע איפה תהיה בשנה הבאה ותתכונן כראוי לליגה הראשונה?!

בכל מקרה אני בעד סלטה ויגו..יש לי חיבה אליהם עוד מימי חיים רביבו
לצפיה ב-'גם בעבר הליגה השניה הסתיימה יותר מאוחר'
גם בעבר הליגה השניה הסתיימה יותר מאוחר
02/06/2011 | 18:47
2
לצפיה ב-'אוי ואבוי אם היו קבוצות משנה'
אוי ואבוי אם היו קבוצות משנה
03/06/2011 | 17:13
2
כך חצי ליגה לא יכלה לעלות ורק קבוצה במקום 5 היתה הבאה בתור

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חברת
חברת "קראפן"
סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה