לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

לצפיה ב-'הגרלת הישראליות היום'
הגרלת הישראליות היום
05/08/2011 | 10:36
119
3
מכבי תתמודד מול אתלטיקו מדריד/פנאתינייקוס/בשיקטש/מטאליסט חארקוב/פארטיזן בלגרד

הפועל מול טראבזנספור/קארפטי לבוב/הארטס/לגיה וורשה/אקרנאס
המשך>>
מכבי תתמודד מול אתלטיקו מדריד/פנאתינייקוס/בשיקטש/מטאליסט חארקוב/פארטיזן בלגרד

הפועל מול טראבזנספור/קארפטי לבוב/הארטס/לגיה וורשה/אקרנאס
לצפיה ב-'חיזוק לשלושת הגדולות...'
חיזוק לשלושת הגדולות...
05/08/2011 | 04:58
4
2
כמו שזה נראה כרגע,הפועל ת"א ומכבי חיפה חייבות חיזוק,מכבי ת"א קצת פחות,ועדיין יש דברים שהייתי עושה שם.

אתם מוזמנים להגיד מה הייתם עושים ואיפה הייתם מחזקים(בגדר הסביר כמובן)

רק לשם תזכורת:

למכבי חיפה יש 5 זרים(אבל פילאבסקי מוקפא כרגע) ובעל בית קמצן

למכבי ת"א יש 5 זרים,מזל נוראי עם פציעות,ובעל בית פזרן

להפועל ת"א יש 3 זרים,בחירת זרים איומה בדרך כלל,ובעל בית עבריין
לצפיה ב-'איך אני הייתי מחזק...'
איך אני הייתי מחזק...
05/08/2011 | 05:27
1
2
מכבי ת"א

הסגל הכי עמוק ורחב,המון שחקנים טובים בכל עמדה,ועם התוצאות עד עכשיו אי אפשר להתווכח,ועם זאת הפציעה של מדוניאנין מדאיגה,אין ספק שיגיעו עוד בעתיד,יש מקום לשינויים מינורים.

שוער: בקבוצה כל כך מושקעת הייתי מצפה לשוער טיפה יותר טוב מחיימוב,אבל שיהיה...השוער המחליף הוא ברק לוי שעלה מהנוער,אומרים שהוא הדבר הבא,עדיף לתת לו את הדקות שחיימוב ישאיר לו...

הגנה: סבן וזיו בהחלט מספיקים בתור מגנים,מה גם שיש להם תחליפים צעירים ומוכשרים,פאביצ'ביץ' וניבאלדו זה אחלה צמד,וסטרול גיבוי לא רע בכלל...אולי יש מקום להביא עוד בלם חביב שיהיה גיבוי למקרה שאחד מהשלושה יפצע או יקבל הצעה שהוא(ומכבי) לא יכולים לסרב לה.

קישור: בקישור ההתקפי יש אינפלציה רצינית,לא הייתי מביא כלום,לקישור האחורי הייתי מביא עוד גרזן,הפציעה של מדוניאנין כרגע משאירה שם את אלברמן שהוא יותר 50\50,ואת לוגסי ודהאן הצעירים,אני אישית הייתי מביא עוד קשר אחורי קלאסי עם קצת יותר נסיון מהצעירים,לא חייב להיות תותח על,מישאלוב למשל הוא פתרון סביר לימים קשים.

התקפה: 3 חלוצים אדירים עם רזומה וניסיון,ועוד 3 חלוצים צעירים ומוכשרים שכבר הביאו קבלות,לא רק שלא הייתי מביא,הייתי משאיל את אחד הצעירים(עדיפות לקהת) לקבוצה בינונית\קטנה בשביל שיקבל דקות משחק ולא ירקב על הספסל.

סיכום: הסגל סך הכל די מלא ומושלם,אפשר להביא עוד בלם וקשר אחורי זולים ויעילים,אבל ממש לא חובה.

מכבי חיפה

גם לחיפה סגל יחסית עמוק ורחב,המון שחקנים צעירים שרק מחפשים צ'אנס להשתלב ולהפתיע,מצד שני חיפה סיפקה כדורגל די עייף עד עכשיו,הרבה פצועים,קטן כבר קצת זקן,וההגנה מאוד מבולבלת...

שוער: הקבוצה היחידה בארץ עם שני שוערים בכירים,ולמרות זאת כרגע זאת החוליה הכי חלשה שלה,דוידוביץ' כנראה גמר את הסוס סופית,אם חיפה לא יזהרו הם עשויים לקבל אוי דוידוביץ' נוסף בעוד שבועיים...אז אומנם לא צריך להביא עוד שוער,אבל שראנוב חייב להיות השוער הראשון,ודוידוביץ' אמור להיות מפלט אחרון לעת צרה.

הגנה: אוי להגנה...4 מגנים,כולם בעיתיים,אבל זה מה יש...אני מניח שמתישהו לפחות שניים מהם יספקו את הסחורה ויהיה בסדר,הבלמים זה בכלל סרט,פילאבסקי יחזור רק כשחיפה כבר תהיה באמצע שלב הבתים(נקווה של האלופות),אין מנוס מלהביא בלם,כמו שזה נראה כרגע,איציק כהן יהיה הבלם השני לצידו של בוליאט,רכש טוב ויעיל...

קישור: כמו מכבי הצהובה,בקישור ההתקפי יש לחיפה ים שחקנים וכשרון,בקישור האחורי משום מה יש לחיפה שחקן וחצי...אין ספק שחיפה חייבת קשר אחורי נוסף ברמה גבוהה,נראה שאבוטבול יתאים למערך כמו כפפה ליד...אני מאוד אופתע אם חיפה לא ינסו להביא אותו,ככה הם גם לא צריכים להסתבך עם מסכת הזרים,ושפילאבסקי יחזור יהיה בסדר,גם תמיר כהן הוזכר,בהחלט אופציה טובה...

התקפה: לפני שבוע הייתי אומר להביא עוד חלוץ,אבל עזריאל בהחלט אופציה יפה וטובה כמחליף ראשון...

סיכום: בהנחה שאיציק כהן אכן סוגר בימים הקרובים,חיפה בסך הכל צריכה להביא קשר אחורי בכיר והיא בסדר...בינתיים...

הפועל ת"א

כל כך הרבה בעיות וחורים,אני אפילו לא יודע איפה להתחיל,זה היה די צפוי עם כל בלגאן הבמבי,עכשיו הפועל משלמת את המחיר,יש לה שבועיים להתחזק עד מפגש הפלייאוף,אם לא,אפילו עם הגרלה נוחה,לא רואה את הפועל עוברת...

שוער: אדל יותר משוגע אפילו מאניימה,אבל הם יחיו וימותו איתו,בן שאנן מחליף סביר...לא הייתי מתחזק דווקא כאן.

הגנה: לא יודע מה הסיפור עם פרנסמן ולמה הוא לא משחק,אבל הפועל חייבת עוד בלם נורמלי במקום באדיר העייף,בהחלט הייתי מביא עוד בלם בכיר כמחליף ראשון לזרים...המגנים בסדר,בן דיין וקנדה זה טוב ויפה,שיש וחוטבא מחליפים בהחלט סבירים...

קישור: פה כבר הפועל ממש בבעיה,עד אתמול הייתי אומר לחזק רק את הקישור ההתקפי,אבל אחרי פרשיית אבוטבול הפועל במצוקה אמיתית גם בקישור האחורי...להפועל יש מקום לשני זרים,אחד מהם חייב להיות קשר אחורי ברמה גבוהה,עדיפות לקשר אחורי הורס קלאסי סטייל בואטנג ודירסאו,ידין הוא יותר 50\50,והוא חייב גרזן אמיתי מאחוריו.
הקישור הקדמי יותר מדי לא יציב,טועמה כבר לא ילד,ושבחון הוא כשלון צורב כבר הרבה שנים,אלרואי נראה כמו מחליף טוב,לא יודע אם הוא יהיה מספיק יציב לאורך זמן,גם כאן הייתי מנחית קשר קדמי זר ברמה גבוהה...

התקפה: טוטו ודמארי זה צמד חמד טוב ומספק,חבל לבזבז זר דווקא כאן,לא יודע אם לאלא כמחליף יחיד לחלוצים זה מספיק,אני אישית הייתי מביא עוד חלוץ חביב כמחליף...

לסיכום: הפועל צריכה חיזוק ומהר,ובלא מעט עמדות מסתבר...כרגע הכי דחוף להביא עוד קשר אחורי במקום אבוטבול,עוד בלם אייכותי,עוד קשר התקפי אייכותי,ולא יזיק עוד חלוץ...
לצפיה ב-'רק חיפה צריכה חיזוק'
רק חיפה צריכה חיזוק
05/08/2011 | 12:05
הרי לא היא ולא התל אביביות בונות על זכייה בתואר אירופי.לליגה זה יספיק.חיפה צריכה עוד בלם ואיציק כהן שגדל בקבוצה ורשם הופעה אחת בודדת בהרכב הבוגרים בדרך לשם.מכבי ת''א נראית קטלנית ביותר,הפועל למרות שאתמול השוער שלה הציל אותה לא תתחזק יותר מדי מלבד השחקן הזה שמביאים מנורבגיה וזהו.
לצפיה ב-'מאיפה נוחתם כל העלובים פה שהחליטו ששחר קמצן?'
מאיפה נוחתם כל העלובים פה שהחליטו ששחר קמצן?
05/08/2011 | 12:20
1
הבעל בית היחידי שמוציא את קבוצות הנוער שלו למחנות וטורנירים בחו"ל.

לכו לישון על האף.
זה שהוא לא משלם לשחקן כמו קולאוטי 600 אלף יורו משכורת או משלם 1.5 מ' יורו על 50% מכרטיס שחקן שעוד לא קרע זוג נעליים לא עושה אותו קמצן אלא חכם.
לצפיה ב-''
05/08/2011 | 12:33
לצפיה ב-'הישראליות בגומלין הליגה האירופאית'
הישראליות בגומלין הליגה האירופאית
04/08/2011 | 06:25
54
3
היום יתמודדו שלושת התל אביביות בסיבוב המוקדם השלישי של הליגה האריופאית שבו המנצחות בסיכום שני המשחקים יעלו לשלב הפלייאוף של הליגה האירופאית.

המשך>>
היום יתמודדו שלושת התל אביביות בסיבוב המוקדם השלישי של הליגה האריופאית שבו המנצחות בסיכום שני המשחקים יעלו לשלב הפלייאוף של הליגה האירופאית.

לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
03/08/2011 | 22:57
13
5
לצפיה ב-'טיסה לסופרקאפ הספרדי'
טיסה לסופרקאפ הספרדי
03/08/2011 | 22:51
2
2
שלום לכולם מקווה שהיגעתי לפורום המתאים ,אנחנו 3 חברים שרוצים לינסוע לסופרקאפ בין ריאל מדריד לברצלונה ראינו באתר איסתא שמציאים חבילה למישחק של 1100 יורו שווה ללכת על זה לפי דעתכם או שזה "גנבה" ואפשר לנסוע עצמאית ולהשיג כרטיס ביום המישחק? אואים משהוא בקומה 3 לאורך המיגרש?
איך התחבורה נוחה להגעה למיגרש? נישמח לכול טיפ שתוכלו לתת ושיוכל לעזור

תודה
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/08/2011 | 00:00
1
2
אמור להיות לכם יותר זול אם תקנו כרטיסי טיסה +מלון בנפרד...מכרטיסים. כרטיסים אפשר לקנות דרך האתר של בארסה או דרך CAIXA דרך זה יותר זול מהחברות הרמאיות כדוגמת איסתא.
איסתא אמרו לכם קומה 3? אי אפשר לדעת איפה זה כי הם מעוותים את המציאות (אני אומרת את זה מניסיון).הכי טוב להזמין דרך האתר של בארסה או דרך CAIXA  וכך אתם תבחרו את המקומות שלכם.
אל תנסו להשיג כרטיסים ביום המשחק כי במשחק כזה כנראה לא ישאר לכם.

ממליצה לכם לא לשוות בקומה העליונה כי אם כבר נוסעים למשחק עדיף לשבת או הכי למטה (שם לא ממש רואים טוב אבל זה חוויה כי נמצאים קרוב למגרש) או באמצע ואז רואים מעולה.

לגבי התחבורה למגרש: יש מטרו לקאמפ נואו. יש 4 תחנות מטרו סביב הקאמפ נואו. אל תדאגו לא תלכו לאיבוד כי יש שם מלא אנשים..פשוט הולכים עם הזרם ואז מגיעים לאיצטדיון ואותו דבר בחזרה.

בקיצור, אין לי ספק שתהנו ואם תוכלו לקחת אותי במזוודה אני אשמח

בהצלחה :)
לצפיה ב-'לשבת*'
לשבת*
04/08/2011 | 00:04
2
לצפיה ב-'זה אמיתי? '
זה אמיתי?
04/08/2011 | 10:41
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4104385,00...

פלה יכול ללכת, לפני שירוץ?

נראה לי שנשיא סאנטוס התחרפן מכל ההצעות שקיבל על ניימאר.
לצפיה ב-'קופה אמריקה 2001'
קופה אמריקה 2001
04/08/2011 | 22:05
3
היי,

אני מסתכל בתוצאות של אותו טורניר - קופה אמריקה 2001.
ולא רואה שם את ארגנטינה.
היתה איזה סיבה מיוחדת שהם לא השתתפו בטורניר הזה?
לצפיה ב-'ארגנטינה לא השתתפה באותו טורניר'
ארגנטינה לא השתתפה באותו טורניר
04/08/2011 | 22:16
2

היא פרשה ממנו מרצונה
שבועיים לפני פתיחת הטורניר נחטף סגן נשיא ההתאחדות בקולומביה ונבחרות פחדו להגיע לטורניר וחשקני ארגנטינה קיבלו איומים על חייהם, לכן נבחרת ארגנטינה החליטה לפרוש מהטורניר הזה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/08/2011 | 22:22
1
לצפיה ב-'עוד פרטים תוכל למצוא כאן'
עוד פרטים תוכל למצוא כאן
04/08/2011 | 22:25
לצפיה ב-'למכבי חיפה בלם אחד בסגל למשחק הראשון בפלייאוף'
למכבי חיפה בלם אחד בסגל למשחק הראשון בפלייאוף
05/08/2011 | 09:12
1
קוראים לו סארי פאלח...

פליאבסקי - חודשיים בחוץ פציעה
בוליאט - כרטיס צהוב מטופש
מימון - עובר כנראה לבית"ר ירושלים/הפועל עכו

אז מי בדיוק ייפתח לצידו של סארי במשחק החשוב הזה, או לחלופין מי יהיה הבלם הנוסף למקרה שאחד מהם ייפצע?
לצפיה ב-'כנראה שאיציק כהן בדרך לשם'
כנראה שאיציק כהן בדרך לשם
05/08/2011 | 12:09
והוא יירשם למשחק הבא וישחק
לצפיה ב-'שאלה לגבי כרטיסים'
שאלה לגבי כרטיסים
06/08/2011 | 09:32
שלום לכולם,

אני רוצה לקנות כרטיסים לישראל-יוון והכרטיסים היחידים באתר לאן הפתוחים למכירה הם לשער 10.
האם יש חברה אחרת שמוכרת לשאר השערים?
לצפיה ב-'אשכול מרוכז: כרטיסים למשחק ישראל-יוון'
אשכול מרוכז: כרטיסים למשחק ישראל-יוון
06/08/2011 | 10:37
מעוניין להחליף 3 כרטיסים מבוגר בשער 11 תמורת 2 כרטיסים לאחד מהשערים 2,7,8,13 (אפשרי גם כרטיסי חייל).
נא לשלוח הודעות בפרטי.

שמח להיות הראשון שמעלה הודעה באשכול,
נא המשיכו לשרשר הצעות להחלפות וכרטיסים בשרשור זה (אבל לא ספסרים כמובן!)
לצפיה ב-'רציתי לדעתתתת אם'
רציתי לדעתתתת אם
06/08/2011 | 19:25
נגיד אני רוצה לעשות מנוי ליציע כבוד מכבי ת"א כדורגל.. זה כולל חניה? כאילו אפשר להכנס לבפנים או שכמו כולם צריך לחפש חניה?
לצפיה ב-'שאר משחקי גביעי אירופה '
שאר משחקי גביעי אירופה
03/08/2011 | 21:47
21
2
לצפיה ב-'ריינג'רס בחוץ,נאתכו וקאזאן בשלב הבא'
ריינג'רס בחוץ,נאתכו וקאזאן בשלב הבא
03/08/2011 | 22:09
2
גלאזגו ריינג'רס ודינמו קייב שתי קבוצות עם מסורת רבה בליגת האלופות הודחו כבר הערב מליגת האלופות.....

ריינג'רס הפסידה בבית בשבוע שעבר למאלמו השבדית 0-1 והערב עלתה ליתרון 0-1 בדקה ה-24 אבל בדקה ה-80 מאלמו השוותה ועלתה לשלב הפלייאוף.

קאסאן ונאתכו ניצחה 1-2 את דינמו קייב ובסיכום שני המשחקים זה 1-4 לטובתם
לצפיה ב-'מאלמו מדיחה את ריינג'רס'
מאלמו מדיחה את ריינג'רס
03/08/2011 | 22:09
1
3
הסקוטים בדרך לעונה נוראית בגביעי אירופה..
לצפיה ב-'מכה מקצועית ובעיקר כלכלית'
מכה מקצועית ובעיקר כלכלית
04/08/2011 | 13:22
1
עכשיו להיתקע ב-EL יזיק יותר מיועיל סלטיק והרטס אם תעבור את פאקס ממתינות בפלייאוף
לצפיה ב-'ויסלה קרקוב 0-1 במחצית,מליקסון כובש'
ויסלה קרקוב 0-1 במחצית,מליקסון כובש
03/08/2011 | 22:42
4
1
לצפיה ב-'*כובש פעמיים. כבר 2:0'
*כובש פעמיים. כבר 2:0
03/08/2011 | 22:46
3
לצפיה ב-'יש לי תחושה שבשביל אוהדי קרקוב מליקסון הוא'
יש לי תחושה שבשביל אוהדי קרקוב מליקסון הוא
03/08/2011 | 22:57
1
3
ליונל מסי שלהם(כמובן שמליקסון רחוק ביכולת שלו ממסי אבל כמו שבברצלונה מסי מס' 1 כך גם בקרקוב מליקסון מס' 1)
לצפיה ב-'בהתחלה היה חשש שהם לא יקבלו אותו'
בהתחלה היה חשש שהם לא יקבלו אותו
06/08/2011 | 13:31
1
בגלל שהוא יהודי הם שונאים יהודים בגלל שיריבתם העירונית קראקוביה היא "קבוצה יהודית" בסגנון אייקס וספרס על רקע זה זה לא דבר של מה בכך
לצפיה ב-'הנה תקציר המשחק'
הנה תקציר המשחק
04/08/2011 | 19:35
2
http://www.youtube.com/watch?v=No9TyXk8y0Q

בפנדל שמליקסון כבש הוא לא הוכשל רואים בבירור שהשוער נוגע בכדור,אבל מה זה משנה עבורו.
לצפיה ב-'גם סטנדרד ליאז' בחוץ'
גם סטנדרד ליאז' בחוץ
03/08/2011 | 23:26
1
הפסידה 0-1 בציריך אחרי 1-1 בבלגיה

ולחשוב שבעונה הבאה האלופה הבלגית תקבל כרטיס אוטומטי לליגת האלופות.....
לצפיה ב-'הכל יתקזז עוד שנתיים '
הכל יתקזז עוד שנתיים
03/08/2011 | 23:42
1
ככה זה שלמעשה ההשפעה על הצלחות/כישלנות באירופה מתבטאות רק אחרי שנתיים ולא אחרי שנה
לצפיה ב-'פרטיזן בחוץ'
פרטיזן בחוץ
03/08/2011 | 23:40
אחרי 1-1 מול גנק הבלגית.
בנפיקה גם עלתה לשלב הפלייאוף אחרי תיקו מול טרבזנספור הטורקית
לצפיה ב-'גז מטאן (איזה שם נוראי לקבוצת כדורגל) מעיפה '
גז מטאן (איזה שם נוראי לקבוצת כדורגל) מעיפה
04/08/2011 | 22:37
את מיינץ בפנדלים
לצפיה ב-'פלארמו וערן זהבי הודחו'
פלארמו וערן זהבי הודחו
04/08/2011 | 22:40
1
ע''י ת'ון השוויצריתבמשחק הראשון באיטליה פלארמו השוותה רק בדקה ה-90 וסחטה 2-2.הערב היא הוליכה 0-1 משער של פבלו אנדרס גונזלס בדקה ה-49 אך דריו לוקאנו השווה בדקה ה-65 ות'ון עולה בזכות שערי חוץ.ערן זהבי עלה מהספסל בדקה ה-63,השופט היה לירן ליאני.

ליאור רפאלוב וקלאב ברוז' הפסידו 0-1 לקראבח באזרייבג'ן אבל עלו אחרי ניצחון 1-4 בבלגיה
לצפיה ב-'לבסקי סופיה בחוץ'
לבסקי סופיה בחוץ
04/08/2011 | 22:49
2
הפסידה בפנדלים לטרנאבה מסלובקיה
לצפיה ב-'אנורתוזיס בחוץ'
אנורתוזיס בחוץ
04/08/2011 | 22:51
2
הודחה ע"י רבוטניקי המקדונית
לצפיה ב-'לוקומוטיב סופיה בחוץ'
לוקומוטיב סופיה בחוץ
04/08/2011 | 23:13
1
הודחה בפנדלים ע"י סלאסק מפולין
לצפיה ב-'מישהו זוכר את ריד?'
מישהו זוכר את ריד?
04/08/2011 | 23:15
4
5
קבוצה אוסטרית שלפני 13 שנים שיחקה נגד מכבי חיפה בגביע המחזיקות (בשנה האחרונה לקיום המפעל)

היום הקבוצה הזאת יצאה למשחק חוץ מול ברונדבי הדנית שהיא נושאת עימה יתרון של 0-2 מהמשחק הראשון, ריד פיגרה כבר 0-4 אך נוצחה לבסוף רק 2-4 שהספיק לה לעלייה לשלב הפליאוף בזכות עדיפות שערי חוץ.

לצפיה ב-'בימים כתיקונם הייתיבעד הדנים ללא היסוס'
בימים כתיקונם הייתיבעד הדנים ללא היסוס
06/08/2011 | 13:23
3
3
אבל בעקבות האיסלמיזציה שם הם לא כ"כ ידידים שלנו כבר לצערי
לצפיה ב-'מה זה קשור לדנים?'
מה זה קשור לדנים?
07/08/2011 | 17:58
2
1
ומה הקשר בכלל?
ריד היא קבוצה אוסטרית ולא קבוצה מדנמרק.
לצפיה ב-'הם שיחקו נגד ברונדבי'
הם שיחקו נגד ברונדבי
07/08/2011 | 18:44
1
1
לצפיה ב-'אה הבנתי'
אה הבנתי
07/08/2011 | 18:47
1
לצפיה ב-'כדורגל ישראלי-לוזון ליג '
כדורגל ישראלי-לוזון ליג
03/08/2011 | 20:09
23
1
לצפיה ב-'על הזימונים של פרננדז לנבחרת'
על הזימונים של פרננדז לנבחרת
03/08/2011 | 19:39
3
טור שכתבתי על הזימונים - אשמח לתגובות

http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=61007&cat=...
לצפיה ב-'עבור הנבחרת זה מבחן אחרון לפני יוון'
עבור הנבחרת זה מבחן אחרון לפני יוון
03/08/2011 | 20:05
2
2
ולכן אם הוא הזמין את מאור בוזגלו כנראה שהוא בונה עליו נגד יוון.בוזגלו במשחקים האחרונים ששיחק היה בורג חשוב והוא פתח בהרכב אבל שחקן שלא יכול להיות שאין לו קבוצה לעונה הבאה מוזמן לנבחרת.

היום יעקב בוזגלו דיבר אצל אופירה ואמר שיש לו הצעות מאירופה ומליגת העל.אני לא יודע מהו המועד האחרון להעברת שחקנים אבל הליגות הבכירות עוד שבוע שבועיים ואפילו השבוע הזה יוצאות לדרך והקבוצות שם בנויות עם סגל אחרי משחקי הכנה וכדומה וגם אם אכן בוזגלו יעבור לשם לא נראה לי שהוא יראה דשא אלא אם הוא יוכיח שהוא כדורגלן ברמה אחת מעל כולם כמו שאבא שלו עושה אותו
לצפיה ב-'חלון ההעברות נסגר ב-31 באוגוסט'
חלון ההעברות נסגר ב-31 באוגוסט
05/08/2011 | 11:47
דווקא יש היגיון בזימון של בוזגלו... מכיוון שהוא לא משחק בקבוצה זו ההזדמנות היחידה של פרננדז לדעת מה מצבו... כמו שכתבת, גם אם הוא יחתום בקבוצה הסיכוי שהוא ישחק עד סוף אוגוסט הוא קלוש...

אולי עדיף למאור לשחק בחו"ל בתקווה שאבא שלו לא ייצמד אליו גם שם... מה שהכי חשוב בשבילו זה לתפוס מרחק ממי שמחבל לו בקריירה...
לצפיה ב-'ניצחון על יוון לא יספיק לעלייה לפלייאוף'
ניצחון על יוון לא יספיק לעלייה לפלייאוף
05/08/2011 | 10:24
1
ישראל כנראה חייבת להוציא 9 נק' משלושת המשחקים (יוון בבית, קרואטיה ומלטה בחוץ) כדי לסיים באחד משתי המקומות הראשונים. ניצחון על יוון והפסד/תיקו בקרואטיה ואז אנחנו תלויים בקרואטים שינצחו באתונה.

כמובן שניצחון של ישראל על יוון ומלטה ואיבוד נקודות של יוון בשניים משלושת המשחקים האחרים (לטביה וגיאורגיה בחוץ, קרואטיה בבית) יעלה את ישראל לפחות מהמקום השני.
לצפיה ב-'יואב זיו ודדי בן דיין '
יואב זיו ודדי בן דיין
03/08/2011 | 21:25
גרוע מאוד....חוץ מזה לדעתי היה מקום להזמין את עטר, קולאוטי ותמוז במקום שהר, דמארי וחמד
לצפיה ב-'ושיחליטו כבר מי תהיה בליגת העל'
ושיחליטו כבר מי תהיה בליגת העל
03/08/2011 | 21:29
11
הפועל פ"ת או כפ"ס

נמאס מהשכונה הזו
לצפיה ב-'לפני שנה היה מקרה בליגה הלאומית'
לפני שנה היה מקרה בליגה הלאומית
03/08/2011 | 23:01
10
שהשקמה מליגה א' כבר קיבלה הודעה שהיא עלתה ללאומית ע"ח אחווה עראבה שהורדה לליגה א' ואחרי שהשיקמה קיבלה את ההודעה היא נערכה ללאומית והחתימה שחקנים וסגרה הסכמים על חברות מסוימות על פרסום וחסויות וכו' ואז ממש ברגע האחרון השיקמה קיבלה הודעה שעלייתה ללאומית מבוטלת בגלל שעירעורה של אחווה עראבה התקבל.

אז מה שקורה בין הפועל פ"ת להפועל כפר סבא זה כלום.

בעצם כל הכדורגל שלנו זה שכונה מה לעשות.
לצפיה ב-'בושה וחרפה לכדורגל המקרה הזה'
בושה וחרפה לכדורגל המקרה הזה
03/08/2011 | 23:46
9
לצפיה ב-'המפרקים של פ"ת עשו טעות חמורה'
המפרקים של פ"ת עשו טעות חמורה
04/08/2011 | 14:42
8
1
הם משכו אז את הערעור ובעצם הצהירו שהם מוותרים, בגלל שלא הצילחו למצוא בטוחות למילון וחצי שקל תוך חצי שעה, זה פרק זמן מגוחך.תבקשו ארכה נוספת, תמשיכו לנסות, אל תוותרו בעצמכם, מקסימום הם היו דוחים את הערעור והייתם חוזרים אחר כך עם הכסף,זה היה נראה הרבה פחות מגוחך להשאיר אותם ככה.

הבקשה לדיון נוסף התקבלה וזה יהיה רק ביום ראשון, וברור למה, כדי שכפ"ס תתרגל לרעיון שהם ישחקו בליגה שנייה ויתקררו קצת.
לצפיה ב-'היה להם זמן כל הקיץ'
היה להם זמן כל הקיץ
04/08/2011 | 22:58
7
הדד ליין להעברה בבקרה היה צריך להיות חודש לפני תחילת העונה ולא 8 ימים אחרי (אם אכן זה יהיה הסוף).
לצפיה ב-'אתה מציג פה את הצד של ההתאחדות'
אתה מציג פה את הצד של ההתאחדות
04/08/2011 | 23:07
6
למפרקים של הפועל פ"ת לא היה קורה כלום אם הם היו מבקשים תוספת של 24 שעות בנוסף לחודש והשמונה ימים, אין להם סיבה לוותר בעצמם.
לצפיה ב-'קבוצה בפירוק לא צריכה לשחק בליגה מקצוענית'
קבוצה בפירוק לא צריכה לשחק בליגה מקצוענית
04/08/2011 | 23:19
5
זה בטח לא צריך להיות טיעון מקל אלא להפך... קבוצה שכבר הוכיחה שהתקציב שלה לא שווה את הנייר שעליו נכתב לא מגיע לה יחס מיוחד...
ההתנהלות הזו עושה צחוק מהבקרה התקציבית...
לצפיה ב-''
04/08/2011 | 23:42
לצפיה ב-'"ליגה מקצוענית"? ועסק בפירוק צריך להמשיך'
"ליגה מקצוענית"? ועסק בפירוק צריך להמשיך
04/08/2011 | 23:44
3
6
לעבוד? עסק שמספק שירות קצת יותר מורכב לציבור מאשר קבוצת כדורגל?

לטעמי קבוצה לא צריכה להיכנס לחובות בכלל, לשנות את השיטה בכל העולם ככה שאי אפשר להיכנס לחשבון חובה, התקציב הוא רק מה שנכנס, זה הפתרון הכי טוב לכל הבעיות, אין פשיטות רגל פירוקים והפחתות נקודות.

נראה לי שאתה שוכח שהקטע עם השיחת טלפון בא להם בהפתעה, הם באו לדיון עם סיכוי סביר שיאשרו להם להישאר עם מה שהיה להם ביד, לכן זה לא היה כל כך מופרך לבקש עוד יום, ובטח לא להרים ידיים.

כרגע, אני לא רוצה שאימפריה כמו הפועל פ"ת תיעלם לי, אותי לא מעניין מה ייראה מכובד או מגוחך (מישהו מתלונן על איך שזה נראה אצל בית"ר בזמנו?), עם פחות פזיזות של המפרקים עכשיו הם כבר היו נשארים והשכונה הייתה נחסכת.
לצפיה ב-'קבוצת כדורגל זה לא שרות חיוני שחייב להמשיך '
קבוצת כדורגל זה לא שרות חיוני שחייב להמשיך
05/08/2011 | 00:24
2
להתקיים בכל מחיר...

מפרקים, מעצם הגדרתם, תפקידם הוא לפרק עסק שאינו מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו... הם לא צריכים לקחת התחייבויות חדשות שאין שום בטחון שיעמדו בהם...

האלטרנטיבה שקיימת כיום היא הורדת הקבוצה לליגה השניה, שבה יש סיכוי סביר שהיא תוכל להתקיים מבחינה כלכלית... למיטב הבנתי לא מדובר על פירוק מוחלט של האימפריה לשעבר...
לצפיה ב-'ועסק פרטי אחר הוא שירות חיוני? בטוח?'
ועסק פרטי אחר הוא שירות חיוני? בטוח?
05/08/2011 | 00:49
1
1
בוא לא נתחיל למיין מה יותר חיוני ומה לא,זה גם לא ישנה כלום, כי פירוק הוא מצב פעולה לגיטימי של עסק שנקלע לקשיים, אם כל אחד יכול להמשיך לפעול במתכונת הזאת אז אין סיבה לחסל קבוצת כדורגל רק בגלל שנכנסה אליו, מופרך לכופף את החוק לרעה דווקא בתחום הזה, כולה קבוצת כדורגל, שחשובה לקבוצה גדולה של אנשים, בניגוד מוחלט לעסק פרטי אחר שאין בו ערך מוסף לאף אחד חוץ ממי שעובד בו. זאת הסיבה שעם קבוצת כדורגל כן צריך לגלות יותר רגישות וסבלנות.

מי ביקש מהמפרקים לקחת התחייבות? מדובר פה על ארכה של לנסות להשיג ערבות, לא יכול לקרות להם מזה כלום, זאת כל הנקודה, שהם הרימו ידיים סתם בגלל משהו שהצליחו להשיג אחרי 12 שעות, זה היה לחינם.

אם פ"ת יורדת היא עם רגל וחצי בליגה א' כי תהיה נטישה המונית,ויש קיזוז שגורם להפחתת הנקודות  להיות מעל ל-9, הסבירו את זה אתמול. ומבחינתי היא אימפריה גם כיום
לצפיה ב-'מה זה ערבות אם לא התחייבות??'
מה זה ערבות אם לא התחייבות??
05/08/2011 | 00:59
כשהמפרקים קיבלו את הקבוצה זה כבר היה בדקה ה-90... כנראה לפי המידע שהיה להם אז לא היו ערבים, והם חיכו כמה ימים ולא 12 שעות...

כל פירוק חברה או עמותה נוגע להרבה אנשים... כשעסק פושט רגל יש ספקים שלא מקבלים תשלומים ועלולים להקלע לבעיות כלכליות ולקוחות שלא מקבלים את התוצרת שהובטחה להם וכתוצאה מכך לא יכולים לספק מוצרים שהם התחייבו עליהם... זו יכולה להיות שרשרת ארוכה...
לצפיה ב-'מכבי חיפה עלתה לפלייאוף -כתבה מלאה'
מכבי חיפה עלתה לפלייאוף -כתבה מלאה
04/08/2011 | 11:33
2
לצפיה ב-'המגרש ברעננה בוטל המשחק נדחה'
המגרש ברעננה בוטל המשחק נדחה
04/08/2011 | 22:35
4
1
מחר אמור היה להיערך משחק גביע הטוטו בליגה הלאומית בין הפועל רעננה לבין הפועל הרצליה (שאותה מאמן משה קשטן בנו של דרור קשטן)
המשחק לא ייערך בגלל שהפועל רעננה שידעה על בעיות במגרשה הביתי לא דאגה לאצטדיון חלופי.

ככה נראית השכונה שלנו בשנת 2011

http://one.co.il/Article/184436.html
לצפיה ב-'תומר קשטן הוא מאמן הרצליה'
תומר קשטן הוא מאמן הרצליה
04/08/2011 | 22:44
2
משה קשטן זה הבן אדם שנחשב למומחה הסטיסטיקות של הכדורגל הישראלי
לצפיה ב-'טעות שלי מתקן את עצמי '
טעות שלי מתקן את עצמי
04/08/2011 | 22:46
לצפיה ב-'סיפור קטן בעניינו'
סיפור קטן בעניינו
04/08/2011 | 23:02
לפני שנה בערך נערך איתו ראיון איפשהו, לנוכח הידע הבלתי נגמר שיש לגאון הזה. הוא אמר שם שהחלום שלו זה להקריא פעם אחת תוצאות בתכנית שירים ושערים, הם נענו לבקשה ושבת אחר כך הוא עשה זאת. אבל אני שואל, למה בנאדם כל כך צנוע צריך לתת סטטיסטיקות במשך 20 שנה לתכנית ספורט ולא להשתתף בה אם הוא כל כך רוצה? במקרה הזה משתקפת האטימות והעיקום של קול ישראל, אלה שנותנים למחלה כמו דני דבורין לנהל את כל תכניות הספורט שם, במשה קשטן הצטברה תשוקה כל כך תמימה ופשוטה, שרק ראיון גדול שיצר התנפלות על רשת ב' גרמה להם לעשות משהו למענו, פשוט מגעיל.

ואני כבר חשבתי בעצמי שאולי זה נמנע בגלל עניין של עלויות כספיות וכו', אולי הבנאדם לא מתאים לשדר ברדיו, אבל אלה שטויות, הבנאדם ישב איתם באולפן 20 שנה, הוא בטח לא היה מפיל את החלום הכל כך תמים הזה שלו בשביל תוספת שכר, תנו לו את המיקרופון לפעמים. אבל זה  הראש של קול ישראל, הראש שעבר בשידור חי של משחק כדורסל מכריע למהדורת חדשות 7 שניות לסיום
לצפיה ב-'הם היו צריכים לקבל הפסד טכני'
הם היו צריכים לקבל הפסד טכני
04/08/2011 | 22:50
לצפיה ב-'מאריבור - מכבי חיפה סיבוב המוקדמות השלישי'
מאריבור - מכבי חיפה סיבוב המוקדמות השלישי
03/08/2011 | 06:28
108
3
של מוקדמות ליגת האלופות.

היום תשחק מכבי חיפה בגומלין הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות מול מאריבור הסלובנית.
מכבי חיפה נושאת עימה יתרון שברירי של 1-2 מהמשחק הראשון והיא יודעת שהפסד בהפרש של שני שערים או הפסד של 0-1 ידיח אותה מליגת האלופות והיא תאלץ לעבור לשחק בשלב הפליאוף של הליגה האירופאית.

במידה...
המשך>>
של מוקדמות ליגת האלופות.

היום תשחק מכבי חיפה בגומלין הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות מול מאריבור הסלובנית.
מכבי חיפה נושאת עימה יתרון שברירי של 1-2 מהמשחק הראשון והיא יודעת שהפסד בהפרש של שני שערים או הפסד של 0-1 ידיח אותה מליגת האלופות והיא תאלץ לעבור לשחק בשלב הפליאוף של הליגה האירופאית.

במידה ומכבי חיפה תעבור את הסלובנים תעפיל מכבי חיפה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות ואז גם אם תפסיד בו והיא לא תעלה לשלב הבתים של ליגת האלופות יובטח לה המשך הופועתיה של מכבי חיפה באירופה שכן במצב כזה היא תשחק ישירות בשלב הבתים של הליגה האירופאית, מנגד הדחה מחר מול מאריבור ומכבי חיפה תצטרך לשחק בשלב הפליאוף כדי להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופאית.

בצד המקצועי ספגה מכבי חיפה מכה קשה לאחר שולדימיר דבאלישוילי נפצע לאחר שהוא סובב את קרסולו במהלך האימון המסכם והוא נאלץ לנטוש את האימון החלוץ ייבדק היום ובמידה והוא לא יהיה כשיר לשחק יחליף אותו ימפולסקי ואז מכבי חיפה תשחק עם חלוץ בודד או שמוחמד גאדיר יפתח וימפולסקי יקבל את ההזדמנות שיעלה מן הספסל במהלך המשחק.

אצל הקבוצה הסלובנית ייעדר המגן הברזילאי ארוגס בגלל צבירת כרטיסים צהובים, מיטייה וילר שלא שיחק בישראל עקב פציעה ייעדר גם מהמשחק מחר, וידוביץ צפוי לפתוח מחר בהרכב.

למשחק צפויים להגיע 10,000 צופים. כרטיס למשחק צפוי לעלות 8-15 יורו השופט הצרפתי סעיד אנז'ימי ישפוט מחר במשחק.
לצפיה ב-'מ.כוערת מפרסמת '
מ.כוערת מפרסמת
31/07/2011 | 13:10
11
5
לצפיה ב-'כרטיסים ל-Zombies ב-'
כרטיסים ל-Zombies ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2011 | 12:29
2

חזרה לעבודה והנקה - אירוח מדריכת הנקה
חוזרת לעבודה בקרוב? תוהה איך לשלב את ההנקה עם העבודה?
רויטל הררי - מדריכת הנקה במועדון היולדות "מאמיליס" תענה על שאלות בנושא חזרה לעבודה והנקה, מחר בין השעות 10:00-12:00 בפורום הורים לתינוקות:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

רוצים כרטיס ל-Zombies?
בחודש אוגוסט הקרוב יתקיימו ברדינג 3 הופעות של מיטב אמני ישראל ואמנים בינלאומיים שונים – ואתם יכולים להיות שם!
העלו לפורום מצעדים וביקורת מוזיקה את התמונה הכי שווה שצילמתם בהופעה חיה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי לGreg Howe Stu Hamm Dennis Chambers, ילד פעם מארחים את דני רובס, I Rock- כל אחד כוכב או חיים משה בליווי עשרה נגנים:

תחרויות נמשכות:

יש האומרים שניתן להוציא את הישראלי מהארץ, אבל לא ניתן להוציא את הארץ מתוך הישראלי...
האם זה נכון גם לגביכם?
ספרו בפורום ישראלים בקנדה על איזה מנהג ישראלי אתם לא מוכנים לוותר ואולי תזכו באלבום דיגיטלי בעיצוב אישי, מתנת zooma:

רוצים לישון טוב בלילה?
פורום תאומים ושלישיות, בשיתוף הוצאת הספרים "כנרת", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים שתהפוך את טקסי השינה שלכם לנעימים יותר...
תנו לנו טיפים להרדמה מהירה וללילות שקטים ואולי תקבלו מאיתנו את הספר המתוק "לילה טוב, דב-קטן", מאת מרטין ודל בהוצאת "כנרת":
לצפיה ב-'לומדים על הסרטן ב-'
לומדים על הסרטן ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2011 | 12:10
2

סרטן: מידע, יעוץ, מיתוסים נפוצים ועוד
האם טיפולי הפריה מסרטנים? ומה לגבי שימוש בדיאודורנטים ובטלפון סלולארי? מתי צריך לעבור בדיקת שד?
דר' ליטל קינן-בוקר - סגנית מנהלת המרכז לבקרת מחלות במשרד הבריאות תתארח בפורום שיחת נשים בשעה 17:00 ותשיב לשאלות בנושאים אלו ועוד:
ובנוסף: חיתמו על העצומה הבינלאומית שמארגנת בישראל האגודה למלחמה בסרטן. העצומה קוראת לממשלה בישראל ולממשלות בעולם להשקיע יותר משאבים במאבק במחלות הסרטן:
http://www.facebook.com/cancer.org.il?sk=app_23225...

הזמנה לטלנובלה של תחרות!
אם גם אתם מרגישים כאילו החיים שלכם הם טלנובלה – התחרות הבאה היא בשבילכם!
פורום טלנובלות, בשיתוף "ערוץ הרומנטיקה" מזמינים אתכם לחלוק סיטואציה שבה הרגשתם שהחיים שלכם הופכים לטלנובלה ואולי לזכות בבושם החדש "אסנס פיור" 100 מ"ל, מבית דופון!

גלו את עולם האוכל עם הילדים
במהלך החופש הילדים משועממים ואחת הדרכים להעסיק אותם היא במטבח.
שתפו אותנו במתכון קיצי שאתם מכינים עם הילדים - ואולי תקבלו את הספר "קיץ שמח במטבח", מאת איילת הירשמן ובהוצאת ידיעות ספרים וספרי חמד:

בואו לחיות ב"לה לה לנד"!
"חי בלה לה לנד" הוא סיפורם של 6 כוכבי הזמר הים תיכוני בישראל - דודו אהרון, זהבה בן, אתי לוי, אביהו שבת, ג'ולייטה ואלון דה לוקו הנשלחים ל-LA, במטרה לזכות בחוזה סינגל בחברת GEFFEN RECORDS ולפרוץ לזירת המוסיקה הבינ"ל.
הציעו בפורום ערוצי הסדרות של yes סטיקר ללימוזינת הכוכבים ואולי תזכו במארז יוקרתי של "חי בלה לה לנד", מתנת yes!
לצפיה ב-'אימון מנטאלי לכדורגלנים ומאמנים'
אימון מנטאלי לכדורגלנים ומאמנים
01/08/2011 | 11:46
9
תחום מרתק, אני מזמין את כולכם לעיין באתר ובדף הפייסבוק ולקבל סרטונים מדהימים ומאמרים מרתקים בכל שבוע.
www.mvpcoaching.co.il
http://www.facebook.com/pages/אימון-מנטאלי-לספורטא...
להתראות! יובל.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בעלים חדשים לבית"ר ירושלים!!'
בעלים חדשים לבית"ר ירושלים!!
31/07/2011 | 13:22
3
לצפיה ב-'מגלים את העיצוב הגראפי ב-'
מגלים את העיצוב הגראפי ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2011 | 12:13

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב גראפי
ממה מורכת עבודתו של מעצב גראפי? כיצד בוחרים את בית הספר הנכון? האם כדאי בכלל ללמוד עיצוב גראפי בימינו?
אדם שול, מבכירי המעצבים הגראפיים בישראל, יגיע לפורום גרפיקה ודפוס בין השעות 20:00-22:00 כדי להשיב לכל שאלותיכם בתחום.
כולם מוזמנים:

רוצים לזכות בספר "זאב גדול, זאב קטן"?
כשילד חדש מגיח לאוויר העולם, נולדים איתו גם הורים חדשים. אבל מתי בפעם הראשונה הרגשתם שהיצור הקטן הזה שגר אצלכם בבית הוא באמת הילד שלכם? מתי ואיך הבנתם שהפכתם להורים? ספרו לנו על כך בפורום הורים לתינוקות ואולי תזכו בעותק מספר הילדים שזכה בתואר "ספר המתורגם הטוב ביותר לשנת 2010", בהוצאת "כנרת":
לצפיה ב-' סיום תחרות "את מי הייתי מצרף לקבוצה שלי" '
סיום תחרות "את מי הייתי מצרף לקבוצה שלי"
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2011 | 16:23
4
הסתיימה התחרות.
תודה לכל הגולשים ששיתפו אותנו בחלום שלהם לצרף שחקן מסוים לקבוצתם

הזוכים בתחרות הם:

מקום שלישי הולך ל- Optimus_Prime אשר יקבל מאיתנו שוברים ע"ס 400 ש"ח לרשת הבגדים סליו

מקום שני הולך ל- Cade Foster אשר יקבל מאיתנו שוברים ע"ס 600 ש"ח לרשת הבגדים סליו

ובמקום הראשון...  נקייה מפנים אשר תקבל מאיתנו שוברים ע"ס 1000 ש"ח לרשת הבגדים סליו

מסרים אישיים נשלחו לזוכים

ערוץ הספורט פותח עונה עם המון כדורגל ישראלי!
משחק הדרבי התל אביבי הגדול, מכבי חיפה מארחת את הפועל חיפה היריבה, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה, מכבי פ"ת, ק. שמונה ועוד.
כל הקבוצות חוזרות הביתה לחמש פלוס לייב עם מבול של שידורים ישירים בחודש אוגוסט.

להצטרפות חייגו HOT 6900* yes 2080*

למיניסייט אתר גביע הטוטו:
http://www.sport5.co.il/Minisites/joinus/WeekLoade...

נתראה בפעילות הבאה
צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'מ פ ג ש ה א ו ה ד י ם ! '
מ פ ג ש ה א ו ה ד י ם !
02/08/2011 | 23:29
מה המצב חבר'ה?
ביום חמישי הקרוב יוקרנו משחקי הכדורגל על מסכי ענק ( בחינם) במפגש האוהדים
ברחוב התחייה 6 יפו ( מול שער 10-11 בבלומפילד)
אנו נשמח לראותכם ומבטיחים לכם חווית צפייה שטרם הכרתם :)

לצפיה ב-'צריך עזרה מאוהדי ארסנל '
צריך עזרה מאוהדי ארסנל
03/08/2011 | 14:15
4
האם יש פה red members באתר הרשמי של ארסנל?
אני red member ואני רוצה לקנות כרטיסים למשחק נגד ליברפול. יש אפשרות לקנות כרטיסים רק לאנשים שיש להם membership בלבד?
שאלה שנייה,
הכרטיס של ה-member אמור להגיע אליי בתוך 10 ימים, לאחר שקניתי אותו ביום שני. ביום חמישי אני טס לחו"ל ואני אהיה שם גם בזמן המשחק. אם אני מגיע למשחק אם קבלה על כך שקניתי membership ואת הקבלה על הכרטיסים שרכשתי מהאתר, יש אפשרות להיכנס לאצטדיון גם מבלי להציג את הכרטיס חבר? כמובן שאני מזדהה עם דרכון.
תודה.
לצפיה ב-'קורס כתבי ושדרי ספורט'
קורס כתבי ושדרי ספורט
03/08/2011 | 08:43
8
רוצה מקצוע מרתק ומעניין?
רוצה להפוך את התחביב שלך למקצוע?

הירשם לקרוס כתבי ושדרי ספורט של המכללה למנהל!!!!

http://www.coursist.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%90%D7%AA%D7%92%D7%A8%D7%99/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%99-%D7%95%D7%A9%D7%93%D7%A8%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98/
לצפיה ב-'חוגגים בפיק.ניק 2011 ב-'
חוגגים בפיק.ניק 2011 ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2011 | 12:17

לפרוייקט מיוחד דרושים: צלמים שיודעים לכתוב
אנחנו בתפוז מחפשים אתכם, צלמים מוכשרים מעל גיל 16 שהכתיבה והסלולאר זורמים בדמם להיות כתבי תוכן בפרויקט מיוחד, בו תתנסו באפליקציות סלולאריות ותסקרו אותן. ויש גם צ'ופר כספי!
רוצים לדעת עוד? פנו אלינו במייל בצירוף פרטים ליצירת קשר.

להתמודד עם גמגום - ולנצח
רחל טאוב - קלינאית תקשורת בבית הכתום, תגיע להתארח בפורום גמגום בין השעות 17:00-19:00 ותענה על שאלותיכם בנושא גמגום בגיל הרך:

הכל אודות ההנקה: אירוח
עם התינוק נולדת אמא, ועם ההנקה עולות הסוגיות.
האם יש מספיק חלב? מה עושים עם כאבים? מהי השפעת תזונת האם על התינוק?
רויטל הררי, מדריכת הנקה במועדון היולדות "מאמיליס" תתארח בפורום הנקה מחר בין השעות 10:00-12:00 ותענה על שאלות אלו ואחרות:

בואו לפיק.ניק 2011!
אחרי רעש הפיק.ניק הראשון בניצוחו של MOBY, קבלו את אירוע הרוק'נרול הגדול בישראל 2011.  
BLONDE READHEAD ,JANE'S ADDICTION ואלישע בנאי וארבעים השודדים, מגיעים לקחת חלק בחוויה מוסיקלית יוצאת מגדר הרגיל - PIC.NIC 2011.
תפוז, בשיתוף שוקי וייס, מזמינים אתכם לקבל כרטיס זוגי לאירוע המוזיקלי הכי חם של הקיץ!
ספרו לנו בפורום ערוצי MTV ו-VH1 על להקה/שיר/יצירה מוזיקלית שונה או אלטרנטיבית שאתם מתחברים אליהם - ואולי תקבלו כרטיס זוגי למופע של ג'ינז אדיקשן ובלונד רדהד במסגרת פסטיבל פיק ניק, 1/9 גני התערוכה, שעה 20:00:

רוצים נעלי ריצה בהתאמה אישית?
האם אי פעם רדפה אחריכם פרה? אולי יצאתם לריצה ושכחתם בבית את המכנסיים?
ספרו לנו בפורום ריצה וטריאתלון על מקרה הזוי או מצחיק שקרה לכם בזמן ריצה ואולי תזכו בנעלי ריצה מקצועיות של BROOKS, מתנת חנות "פרו – ספורט":
לצפיה ב-'כרטיסים לסחרוף ואינפקטד ב-'
כרטיסים לסחרוף ואינפקטד ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2011 | 12:38
2

מה זה בכלל הרבליסטיקה?
כיצד מטפלים בציפורניים מתפצלות בדרך טבעית? איך מונעים נשירה? אילו שמנים ותמציות מותרים בזמן ההריון?
בשעה 21:00 פורום יופי וטיפוח אישי יארח את הילה עזרן - הרבליסטית קלינית מוסמכת, אשר תענה על שאלותיכן בתחום.
אתן מוזמנות לשאול שאלות כבר עכשיו!
ttp://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=591&MessageId=154495291

בואו להופעה של סחרוף ואינפקטד על חשבוננו!
"הפרונט סטייג'" - ליין הצעירים הקיצי של עיריית ירושלים, אשר אירח בין היתר את זיגי מארלי, הדג נחש, מוניקה סקס ומרסדס בנד - ייסגר במופע ענק תחת כיפת השמיים עם שתי הופעות מלאות: ברי סחרוף ואינפקטד משרום.
ספרו לנו איזה שיר של ברי או אינפקטד הכי עושה לכם את זה ולמה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי למופע של ברי סחרוף ו"אינפקטד משרום" שיתקיים ב-18 באוגוסט, שעה 19:00, בגן סאקר – ירושלים:

"מלך האריות" חוזר - בתלת מימד!
"מלך האריות", סרט האנימציה האהוב של כל הזמנים, חוזר ב-25.8 בגרסת תלת מימד לשבוע אחד בלבד - ואתם יכולים לצפות בו על חשבוננו!
העלו לפורום הורים לפעוטות תמונות של עבודות יצירה שעשיתם עם הילדים במהלך החופש ואולי תזכו בכרטיס זוגי:

אוהבים את תל אביב? בואו לטייל בה
במהלך השנים התמלאה העיר תל אביב בפינות חמד קסומות והעמידה מקומות בילוי מפורסמים רבים.
אם גם אתם אוהבים את העיר שלא נחה ויש לכם מקום מיוחד בתוכה שאליו אתם מתחברים - ספרו לנו על כך בפורום תל אביב ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסיור בתל אביב, מתנת "התרבוש":

רוצים ארוחה במסעדה על חשבוננו?
חג האהבה בפתח - מחפשים בילוי רומנטי בשניים? רוצים ארוחה זוגית במסעדה?
פורום בנים בלבד, בשיתוף מסעדת "קרולה" מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
תנו לנו את המתכון שלכם להצלחה בטוחה עם גברים - ואולי תקבלו ארוחה זוגית במסעדת "קרולה":
לצפיה ב-'והרי החדשות '
והרי החדשות
30/07/2011 | 13:30
175
5
המשך>>
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
29/07/2011 | 17:20
69
4
המשך>>
לצפיה ב-'מחר הגרלת מוקדמות מונדיאל 2014'
מחר הגרלת מוקדמות מונדיאל 2014
29/07/2011 | 10:22
136
147
מחר ב 21:00 תיערך בריו דה ז'נרו הגרלת מוקדמות גביע העולם 2014 ואז נדע מי יהיו היריבות שלנו על הכרטיס לטורניר הגמר שייערך בברזיל ב 2014.

ישראל תקווה להגרלה סבירה עד כמה שאפשר מתוך תקווה להעפיל בפעם השנייה בתולודתיה לטורניר הגמר ולראשונה מאז 1970.

53 נבחרות אירופאיות ישתתפו בהגרלה, הן...
המשך>>
מחר ב 21:00 תיערך בריו דה ז'נרו הגרלת מוקדמות גביע העולם 2014 ואז נדע מי יהיו היריבות שלנו על הכרטיס לטורניר הגמר שייערך בברזיל ב 2014.

ישראל תקווה להגרלה סבירה עד כמה שאפשר מתוך תקווה להעפיל בפעם השנייה בתולודתיה לטורניר הגמר ולראשונה מאז 1970.

53 נבחרות אירופאיות ישתתפו בהגרלה, הן יחלוקו ל 9 בתים. ב 8 בתים יהיו 6 נבחרות ובבית אחד יהיו 5 נבחרות.  9 אלופות הבתים יעפילו באופן אוטומטי לטורניר הגמר, הסגנית הגרועה ביותר תודח מהמשך משחקי המוקדמות ו 8 הסגניות האחרות יוגרלו בינהן למשחקי פליאוף ש 4 המנצחות יעפילו יצטרפו ל 9 אלופות הבתים ויעפילו גם לטורניר הגמר שיערך בברזיל. סה"כ אירופה תהייה מיוצגת ע"י 13 נבחרות, מספר זהה לזה שהיה בדרא"פ.

פיפ"א פרסמה את הדירוג וראשי הבתים,  ישראל תהייה בדרג השלישי ואיתה יהיו הנבחרות הבאות: שוויץ, אירלנד, בלגיה, צ'כיה, בוסניה, באלרוס, אוקראינה והונגריה. הנבחרות הללו לא יוכלו להיות מוגרלות עם ישראל באותו בית.

רשימת הדרגים המלאה:

דרג א: ספרד, גרמניה, הולנד, אנגליה, איטליה, פורטוגל, קרואטיה, נורבגיה, יוון.

דרג ב: צרפת, מונטנגרו, רוסיה, שבדיה,דנמרק,  סלובניה, סלובקיה, טורקיה, סרביה.

דרג ג: שוויץ, ישראל, אירלנד, בלגיה, צ'כיה, בוסניה, באלרוס, אוקראינה, הונגריה.

דרג ד: בולגריה, רומניה, גיאורגיה, ליטא, אלבניה, סקטולנד, צפון אירלנד, אוסטריה, פולין.

דרג ה:ארמניה, פינלנד, אסטוניה, קפריסין, לטביה, מולדובה, מקדוניה, אזבייג'אן , איי פארו.

דרג ו: ווילס, איסלנד, סן מרינו, לוקסמבורג, קזחסטן, אנדורה, מלטה, ליכטינשטיין.

אין ספק שממבט על הדרג הזה עולות בהחלט כמה תהיות.
למשל מה נורבגיה עושה בדרג הראשון? נורבגיה לא עברה שום טורניר מוקדמות באלף השלישי ומאז יורו 2000 לא השתתפה בשום טורניר גמר גדול. איך צרפת נמצאת רק בדרג השני? נכון שהצרפתים אכזבו בשני טורנירי הגמר האחרונים בהם השתתפו (יורו האחרון והמונדיאל האחרון) אבל עדיין מגיע להם להיות בדרג הראשון ולבטח על חשבון נבחרת כמו נורבגיה.

אני מסתכל על קבוצות הדרג הרביעי ואני קצת צוחק, איך נבחרת כמו פולין שהשתתפה באלף השלישי בשני מונדיאלים וגם הופיעה ביורו 2008 נמצאת דרג אחד מתחת לישראל? אני מתפלא לראות איך נבחרות כמו רומניה ובולגריה שבעבר היו כמה דרגות מעל ישראל איך הן הגיעו למצב שהם נמצאות דרג אחד מתחת לנבחרות שלנו?
וכמובן איך נבחרת איי פארו הצליחה ממש ברגע האחרון להיות בקבוצת הדרג החמישי ולא השישי ע"ח ווילס.

התשובות אצל פיפ"א.

וכעת אליכם חברי הפורום היקרים.
הינכם מתבקשים בבקשה להשתתף בדיון ולענות על 4 שאלות.

מהו לדעתכם הבית הכי קשה שישראל תוכל לקבל בהגרלה?
מהו הבית הכי קל שלדתכם אפשר לקבל בהגרלה?
מהו הבית שהייתם רוצים לקבל בהגרלה?
מהו לדעתכם הבית שישראל תוגרל אליו?
לצפיה ב-'משה פרימו תחזור לONE'
משה פרימו תחזור לONE
29/07/2011 | 02:36
13
196
אני לא נוהג לצאת פה או בכלל נגד עיתונאים, לא נעים מקולגות לשעבר וגם משום שאני מבין ללבם לא פעם.
נגד משה פרימו הפעם אשמח לצאת, אין לי שום בעיה להגיד שהבנאדם הזה הוא בושה לעיתונות ולשמוע אותו זה סיוט.
הבעיה הגדולה שלי עם פרימו היא רלוונטיות הדברים שלו, מה הסיבות שלה להגיד את מה שהוא אומר, פחות הדיבור עצמו תכל'ס.
במשה פרימו יוצא לי להיתקל בעיקר בתכנית "מתחממים" שם מדי שבוע הוא משתלח באפי צפריר, מנכ"ל הפועל פ"ת תוך התעלמות גסה מהעבודה שמדובר בבנאדם היחיד שמנסה לעשות משהו אמיתי למען העמותה הזה, האחרון שעוד עובד ואיכפת לו.
השבוע הוא גם החליט שאחרי מחצית אחת הוא קובע ששארנוב של חיפה זה שוער פח וניר דוידוביץ' לחזור לשער במהרה.
אני לא מדבר על חוסר הרצינות בלשפוט שחקן אחרי מחצית, אני מדבר על חוסר הבושה לפרגן ולקדם את דוידוביץ' רק משום שהוא אחד ממקורביו.

פשוט ביזיון לערוץ הספורט להעסיק עיתונאי כזה.
לצפיה ב-'תיקוני עברית'
תיקוני עברית
29/07/2011 | 02:41
1
15
אני סובל מדיסלקציה קלה, מי שרוצה מוזמן לבקש ולקבל אישור בכתב מהמאבחן שלי.

ככה שאני כותב בלהט הרגע ולא עובר על הדברים צריך לעשות תיקונים של עולה חדש:
"..הבעיה הגדולה שלי עם פרימו היא רלוונטיות הדברים, מה הסיבות שלו להגיד את מה שהוא אומר"
"..בבנאדם היחידי שמנסה לעשות משהו מהלב למען העמותה הזו"
"..זה שוער פח וניר דוידוביץ' צריך לחזור לשער"
לצפיה ב-'גם אלון מזרחי אמר ששארנוב נפילה'
גם אלון מזרחי אמר ששארנוב נפילה
29/07/2011 | 08:06
10
ואני מניח שמזרחי ודוידוביץ' בקשר לא יודע עם חברי אבל הם בקשר הרי הם שיחקו ביחד במכבי חיפה וגם בנבחרת.

גם אני לא מחבב את פרימו,אבל זה מה יש.ויש לו גם פינה של סיפורים לא הבנתי עד היום מה הוא רוצה מאיתנו,את מי זה מעניין אם אנחנו רוצים לשמוע סיפורים יש את יוסי אלפי או את יוסף המספר
לצפיה ב-'בנוסף לטימטום שלו, נתקלתי בתכנית המיותרת'
בנוסף לטימטום שלו, נתקלתי בתכנית המיותרת
29/07/2011 | 03:59
11
הזאת לפני כמה ימים, וכנראה שיש שם פינת סיפור מצחיק לאנשים בפאנל, והבנאדם מספר סיפור בהתלהבות ומנסה להתנהג כמו ליצן ונראה כל כך מפגר, אפחד לא צחק חוץ ממנו, כל כך מביך.

אבל כמובן שכלום לא ישתנה, ערוץ הספורט לא נפטרו מאיציק זוהר ויורם ארבל, וגם בו הם לא ייגעו.
לצפיה ב-'עיתונות הכדורגל בישראל היא ברמה של'
עיתונות הכדורגל בישראל היא ברמה של
29/07/2011 | 10:53
4
13
עיתונות מתנ"סית (ובכך אני אולי מוציא שם רע לילדים חביבים שמנסים לכתוב במקום לרשום, כפי שנהוג בדור המתוקצר שלנו)

טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שמבין בספורט
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שאין לו מקורבים שאליהם הוא מחויב בכתיבה שלו...
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שמסוגל לכתוב בלי לחשוף את אהדתו האישית...
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שיודע עברית...
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שכותב ביקורת עניינית ולא אישית...
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שחושב שרכילות היא ענף אחר מזה שהוא אמור לעסוק בו...
טרם פגשתי עיתונאי כדורגל שכותב ולא...רושם (וכזה שמבין את ההבדל בין שני הפעלים האלו)

אשמח להכיר אחד כזה ולראות את יצירתו...
לצפיה ב-'אתה סתם מגזים'
אתה סתם מגזים
29/07/2011 | 14:14
2
7
יש לנו לאן להשתפר בעיתונות הספורט בארץ אין ספק.
אבל המצב בטח לא כזה גרוע, יש עיתונאי ספורט ישראלים נפלאים שאני מכיר אישית.

אם אתה חושב שכולם זבל ואתה בסדר כדאי לך לעשות בדק בית גיסנו,המצב לא מושלם כמו שאמרתי אבל רחוק מהקטסטרופה ששתיארת.

* בקטנה לגבי רכילות היא ענף אחר אז אני לא מסכים איתך ב-100%.
אני שונא רכילות, הייתי מת להעיף אותה מהתרבות המקומית אבל מה לעשות שהיא מעוררת עניין אצל אנשים.
ובכך היא מרוויחה ביושר את מקומה בתקשורת, גם בתקשורת הספורט.
חבל שאצלנו לוקחים את זה למקומות רדודים ומשעממים ופחות לחשיפת שערוריות או מה גורם לשחקן מסויים לשחק כמו חרא בתקופה האחרונה לדוגמא זה שהוא מהמר...
לצפיה ב-'השאלה איזו רכילות'
השאלה איזו רכילות
29/07/2011 | 16:49
5
ידיעות אחרונות במוסף ספורט פעם בשבוע יש רכילות כזו אבל שכתוב נניח ''לירן שטראובר התחתן אמש ובאו לחלוק כבוד אלי אוחנה,אלי דריקס,ניר קלינגר וניר סביליה'',או שכתוב 'רן בן שמעון הלך עם ילדיו לעשות שייט בכנרת' זה לטעמי בסדר...

אבל אצל אופירה כתוב 'כדורגלן סקסי ושרמנטי שידוע בבעיטות החופשיות הטובות שלו נצפה אתמול עם איזו כתבת ספורט שחורדינית שככל הידועה רק לאחרונה התחתנה עם כדורסלן'(זה המצאתי עכשיו) וזה כל יום כתוב ככה איזה 5-6 ידיעות וזה מופיע בצד בולט לעין עם סימני שאלה וזה בעיניי מגעיל כבר...

היום בכל עיתון אפשרי לא חשוב אם זה ספורט/תרבות/כלכלה/רפואה ואפילו עיתוני ילדים יש רכילות
לצפיה ב-'מהתשובה שלך'
מהתשובה שלך
29/07/2011 | 18:30
3
קצת קשה להבין במה אני מגזים:
ביקשתי שתציג בפני עיתונאי אחד שכותב על כדורגל (ואני לא מדבר על פרשנים אלא על עיתונאים מדווחים - למרות שגם הפרשנים הם לא מי יודע כמה) שלא עונה על ההגדרות שהצגתי.
לעניות דעתי - לא הצגת אחד כזה ולא הפנית לעבודתו המופלאה...
אף אחד לא זבל, פשוט מדובר באנשים רדודים, בעלי השכלה כללית שטחית, הבנה סטריאוטיפית בכדורגל, בעלי שפה דלה ועמוסת קלישאות שהם עצמם אינם מבינים, ועוד ועוד כיד המציאות הטובה...
הצג אחד שאיננו כזה... הפנה למאמר אחד שיכול להציג את ההיפך ממה שטענתי, ואקבל את טענותיך.

ובאשר לרכילות: רכילות היא לא ענף, היא ביטוי לעליבות ולמי האפסיים שעיתונות הכדורגל שוחה בהם. רכילות לא מעניינת את הקוראים אלא את הכותבים. עליבותם כפי שתיארתי בהודעתי תואמת לחלוטין את ההנאה שהם מוצאים בעיסוק בסוגה הנחותה הזאת. אילו היה להם גרם של הבנה, רגישות ויכולת התבטאות הם היו מפנים אותו לכתיבה שקולה ומקצועית ולא לעיסוק בתפל.

לצפיה ב-'אמנם יש הגזמה בדבריך'
אמנם יש הגזמה בדבריך
30/07/2011 | 00:42
4
אבל בגדול, יש בזה גם הרבה מן הצדק. ויש סיבה לכך שזה בכדורגל ולא בענף אחר. כי ענפים אחרים מקבלים הרבה פחות מקום. ואם כתב כדורסל, או כתב טניס, או כתב אתלטיקה, שחייה וכו' - לא יבין בספורט שהוא מסקר, אז על מה הוא יכתוב?

בכדורגל, לעומת זאת, מקבלים ים של מקום, בטלוויזיה, ברדיו, באתרים, בעיתונים. ובואו נהיה הוגנים, אין כאן מספיק כדורגל של ממש כדי שאפשר יהיה למלא את כל כלי התקשורת הרעבים הללו בדברים רלוונטיים. אז הכתבים מתפזרים לכל עבר ולכל היבט שיאפשר להם למלא את האינצ'ים. להבין כדורגל או ספורט? בשביל מה? משחק יש פעם בשבוע, גג פעמיים. 90 דקות, 180 דקות. את השידור או האתר צריך למלא נונסטופ. המשחק הוא שולי, הוא לא העיקר, הוא מכסה מעט מאוד מהסיקור הנדרש, אז מה יעזור להבין אותו?

אז מביאים כתבות שכולן מקורבים וההוא אמר כך בעילום שם וההוא אמר כך בעילום שם. ספקולציות העברות חסרות בסיס שמבוססות על מידע לא אמין שמגיע מבעלי אינטרסים, ושטויות רכילותיות. התוצאות ידועות.
לצפיה ב-'אני דווקא אגן על פרימו'
אני דווקא אגן על פרימו
29/07/2011 | 15:06
16
אני חושבת שלרוב עיתונאים יש אינטרס....

אני יכולה לקרוא כתבה ולדעת אם העיתונאי אוהד מכבי ת"א,הפועל או מכבי חיפה...

פרימו לא שונה מרוב העיתונאים....

ולגבי הפינה שלו במתחממים בערוץ הספורט...האמת שזו פינה מעולה ומצחיקה וכיף לשמוע סיפורים כאלה שלא היינו שומעים באף אמצעי תקשורת אחר
לצפיה ב-''
29/07/2011 | 23:47
7
בתור אוהד הפועל פ״ת אני לא יכול לשמוע אותו מדבר על אפי צפריר
לצפיה ב-'לשפוט שחקן על פי מחצית?'
לשפוט שחקן על פי מחצית?
30/07/2011 | 00:45
30
פרימו שחט לפני כמה שנים את טוני טוקלומטי והכריז עליו כמי ששיקר בנוגע לגילו על סמך פרטים מצ'מפיונשיפ מנג'ר ואיזה אתר אינטרנט קקיוני של ההתאחדות של מדינתו, שכנראה לא היה אתר של ההתאחדות בכלל...

מדהים כמה קל לקרוא לעצמך עיתונאי כדורגל בארץ, ולא רק לעשות זאת באיזה מקומון קטן ואזורי, אלא להגיע בקביעות עד לשידורים של ערוץ הספורט על תקן של "מבין". זה עצוב לתקשורת, וזה עצוב לכדורגל. כי כשאנשים יושבים באולפן ערוץ הספורט ומדברים, רבים, ביניהם ילדים שהם הדור הבא של האוהדים, מטמיעים את החרא הזה כמציאות ותפישת העולם שלהם מתעוותת.

התקשורת מזיינת את המוח על הבעיות בכדורגל כאן, אבל היא חלק מהן. היא לא תפתור אותן, אבל במקום לשפר היא רק מוסיפה עליהן.
לצפיה ב-'תגידו מה שתגידו, לאופירה יש חזה מדהים'
תגידו מה שתגידו, לאופירה יש חזה מדהים
31/07/2011 | 00:28
1
14
לצפיה ב-'פרצוף תחת'
פרצוף תחת
05/08/2011 | 12:43
10
לצפיה ב-'שתי התל אביביות בליגה האירופאית'
שתי התל אביביות בליגה האירופאית
28/07/2011 | 06:25
32
1
היום יתמודדו שתי התל אביביות הגדולות הפועל ת"א ומכבי ת"א בליגה האירופאית.

הפועל ת"א תארח את ואדוז מליכטינשטיין שהדהימה בסיבוב הקודם את הקבוצה הסרבית  ויבודינה אחרי שניצחה אותה בגומלין של הסיבוב הקודם 1-3 וזאת אחרי שבמשחק הראשון הפסידה הקבוצה מליכטינשטיין 0-2, הפועל ת"א מנגד העפילה אוטמטית לסיבוב המוקדם השלישי לאור השיגיה בשנים האחרונות.

על הנייר לא אמורה להיות להפועל ת"א שום בעייה לגבור על הקבוצה מליכטינשטיין הפועל עדיפה עליה בהרבה אך ראינו כבר מה עשתה ואדוז בסיבוב הקדום כך שדרור קשטן יזהיר מראש את חניכיו משאננות.

הקבוצה האורחת אגב הגיעה אתמול לארץ באיחור ממה שתיכננה לאחר ששכחה לבקש אישור נחיתה בארץ, מי אמר ששכונה זה רק בישראל?

הרכב משוער: אפולה אדל, עומרי קנדה, מריו פצ'אלקה, וואליד באדיר, דדי בן דיין, אביחי ידין, שי אבוטבול, יוסי שבחון, סלים טועמה, עומר דמארי וטוטו תמוז.

מכבי ת"א תתארח אצל ז'לז'ניצ'אר הבוסנית , מכבי ת"א הגיעה כבר שלשום לבירת בוסניה אחרי חניית בינים בוינה והתמקמקה בבית מלון בעיר, שחקני מכבי ת"א הספיקו לקיים שלשום אימון שאליו הגיעו מספר מרגלים מהקבוצה הבוסנית, המשחק אגב לא יארח במגרשה הביתי של ז'לז'ניצ'אר אלא באיצטדיון העירוני בסרייבו וזאת בגלל שזהו האיצטדיון היחיד בעיר במאושר לקיום משחקים באירופה.

אתמול כבר ניצלו שחקני מכבי ת"א את השהות בבוסניה כדי לסייר בעיר ואף לבקר בבית הכנסת העתיק בסרייאבו אשר קיים 430 שנים בבית הכנסת נמצאה העתק של אחת מאגדות פסח העתיקות בעולם.

בצד המקצועי תחסר מכבי ת"א את אלירן עטר הפצוע כמו כן טרם ברור אם גיז'רמו ישראלביץ' ישחק וזאת עקב פציעה במידה וישראלביץ לא ישחק עשווים מיכה דור או רועי קהת לתפוס את מקומו של ישראליבץ

הרכב משוער: חיימוב, סבן, ניאלדו, פאביצביץ, זיו, דהן, ךוגסי, מיכה (קהת), דאבור, מדוניאנין, קונאטה.

לפי ההערכות 6,000 צופים יחזו במשחק היום.
לצפיה ב-'אני רואה את התלאביביות נופלות חזק השנה '
אני רואה את התלאביביות נופלות חזק השנה
28/07/2011 | 07:22
1
גם חיפה פחות טובה וזה לא שהיא הייתה אימפריה בשנה שעברה. בקיצור - אללה יסתור איזו ליגה מחכה לנו. אולי קבוצות כמו אשדוד, נתניה וב"ש יפתיעו. אינשאללה.
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
07/08/2011 | 11:07
לצפיה ב-'התל אביביות הגדולות?'
התל אביביות הגדולות?
28/07/2011 | 09:08
2
הייתי מסייג מעט..
כיום ההבדלים בין מכבי לבני יהודה כבר מטושטשים מאוד..

בכל מצב לענייננו,הפועל עברה קיץ מלא בלאגן ותאכלס לא בנתה סגל מרשים במיוחד,אז להגיד שכמו בשנתיים האחרונות גם הפעם הם מועמדים לעלייה קלילה? לא בטוח..
או ככה לפחות זה היה אמור להיות עד שנזרק חבל הצלה בדמות ואדוז שזרקה בסנסציה אדירה קבוצה שהיתה אמורה להקשות על הפועל.
טוב את הסיבוב הזה למרות ההחלשות בסגל וההכנות הלא טובות לעונה,הפועל אמורים לעבור עם 2 נצחונות קלילים יחסית.

מכבי קיבלה הגרלה טובה מאוד,ביחד לשאר האופציות מכבי יצאו פרפקט,מצד שני זו מכבי..לך תסמוך על קבוצה עם מסורת פאדיחות גדולה יותר ממסורת ההצלחות המקומית שלהם..
אני מהמר שאת צמד המפגשים הזה מכבי תעבור בשיניים אבל בשלב הבא החגיגה תגמר להם.
לצפיה ב-'מכבי ת''א תעשה תיקו,הפועל תנצח'
מכבי ת''א תעשה תיקו,הפועל תנצח
28/07/2011 | 10:31
16
1
מכבי ת''א באירופה בחוץ לא ניצחה כבר זמן רב כולל את סנטה קולומה,תיקו תהיה תוצאה טובה עבורה,מנדוניאנין אמר שהוא ישמח לתיקו 0-0,אני חושב שעדיף תיקו 5-5 מאשר תיקו 0-0.

לגבי הפועל,למזלה היא מדורגת ואני חושב שגם בשלב הבא היא תהיה מדורגת אבל וזה אבל גדול לא חושב שהסגל שלה יצליח להעפיל לשלב הבתים.והנקודה המסקרנת היא שאני חייב לראות את השוער החדש שלה שעשה הרבה טעויות איומות בפ.ס.ז' ויהיה מעניין לראות אותו.סביר להניח שנגד ואדוז' לא תהיה לו הרבה עבודה אבל נגד היריבה הבאה יהיה מעניין לראות אותו ובכלל בלוזון ליג.אניימה הוא לא אבל אם שיחררו את לובוס בזריזות יהיה מעניין לראות אם השוער שהגיע במקומו עדיף עליו
לצפיה ב-'הפועל אכן תהיה מדורגת גם בסיבוב הבא אם תגיע '
הפועל אכן תהיה מדורגת גם בסיבוב הבא אם תגיע
28/07/2011 | 11:32
15
אליו.
אם תעבור את הסיבוב הבא , תקבע מבחינתה ומבחינת הכדורגל הישראלי איזשהו הישג , ותהיה בדרג ה2! בהגרלת שלה הבתים
הזדמנות מצויינת לעשות הישג נחמד, אבל כאמור הסגל של הפועל נראה כרגע טיפה בעייתי ולא ברור
דרך אגב , אפילו קיים סיכוי כלשהו ( כמה תוצאות מפתיעות בהמשך ) שהפועל תצליח להגיע לדרג ראשון בשלב הבתים ( אם תגיד כמובן)

מיקום הישראליות בדירוג האירופאי הוא כזה :

הפועל ת"א - מקום 58 בעולם עם 36.400 נקודות
מכבי חיפה - מקום 93 בעולם עם 21.400 נקודות
בני יהודה - מקום 184 בעולם עם 6.400 נקודות
מכבי ת"א - מקום 190 בעולם עם 5.900 נקודות

הנקודות מחושבות אם אני לא טועה לפי ההשגים ב5 שנים האחרונות
לצפיה ב-'מכבי חיפה צונחת העונה לאזור המקום ה-135'
מכבי חיפה צונחת העונה לאזור המקום ה-135
28/07/2011 | 11:44
14
1
ואם לא תעשה משהו משמעותי העונה, תוכל לשכוח מהגרלות נורמליות בעונה הבאה.
לצפיה ב-'כן , מדובר בשנה גורלית מבחינת חיפה'
כן , מדובר בשנה גורלית מבחינת חיפה
28/07/2011 | 11:48
11
אחרי השנתיים האחרונות הכושלות באירופה, עוד עונה רעה תרסק להם עוד יותר את הניקוד ותחזיר אותם לעידן הבלתי מדורגות.
לצפיה ב-'למה שנתיים כושלות?'
למה שנתיים כושלות?
28/07/2011 | 12:31
10
1
לפני שנתיים מכבי חיפה עלתה לשלב הבתים של ליגת האלופות..זה בהחלט נותן נקודות דירוג יפות.
רק שנה שעברה הם עשו בושות.
לצפיה ב-'אתה זוכר מה היה בשלב הבתים ?'
אתה זוכר מה היה בשלב הבתים ?
28/07/2011 | 12:47
4
הם קיבלו את הניקוד המינימלי מניצחון ועליה לשלב הבתים ואחר-כך הפסידו 6 משחקים
כמה ניקוד אתה רוצה לקבל על דבר כזה?
לצפיה ב-'בצמפיונס רק על עצם העליה אתה מקבל '
בצמפיונס רק על עצם העליה אתה מקבל
28/07/2011 | 14:12
3
4‏ נקודות...
לצפיה ב-'סבבה.'
סבבה.
28/07/2011 | 14:16
2
1
הניקוד שלהם באותה עונה היה 5.4500
זה אומנם ניקוד סביר איכשהו , אבל ברגע שאין לך הרבה מה להוסיף לניקוד הזה , אז המצב לא משהו
לצפיה ב-'אז אם כבר'
אז אם כבר
28/07/2011 | 14:21
1
אז חיפה נשארו במקום..זה גם בסדר..
רק העונה האחרונה היתה נפילה.
לצפיה ב-'אז שוב, הניקוד כאמור בנוי על 5 העונה האחרונות'
אז שוב, הניקוד כאמור בנוי על 5 העונה האחרונות
28/07/2011 | 14:28
1
המצב של חיפה כרגע הוא כזה
06-07 : 13.2 נקודות
07-08 : 0.475 נקודות
08-09 : 0.3500 נקודות
09-10 : 5.4500 נקודות
10-11 : 1.9250 נקודות

בסוף השנה הנוכחית נחמקת לה עונת 06-07 ביחד עם 13.2 הנקודות שלה ובמקום זה תיכנס עונת 11-12
אתה רוצה לנחש מה יהיה הניקוד אם חיפה לא דופקת עונה רצינית באירופה ?

כן ניקוד ממוצע של 5.4500 ( עליה לשלב הבתים ואז פרישה ) זה סביר , אם אתה עושה את זה כל עונה ולא פעם בכמה שנים טובות.
לצפיה ב-'חוץ מהעונה הזאת, חיפה ב-5 שנים האחרונות '
חוץ מהעונה הזאת, חיפה ב-5 שנים האחרונות
28/07/2011 | 13:59
4
לא עשתה כלום ושום דבר.
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
28/07/2011 | 14:15
1
כמו שאמרתי שלב הבתים עם 0 הנקודות הכניס להם ניקוד מנימלי בלבד
הניקוד שלהם כרגע מתבסס על עונת 2006/7 , שם הם הגיעו לשמינית גמר גביע אופ"א/
כמו שאמרתי אחרי העונה הקרובה תימחק לעונת עונת 2006/7 והם ישארו עם ניקוד מאוד קטן .
לצפיה ב-'צודק. אני הסתכלתי על דירוג הנוכחי'
צודק. אני הסתכלתי על דירוג הנוכחי
28/07/2011 | 17:19
2
לצפיה ב-'נו, רק לפני שבוע הרעפת שבחים על נגרים'
נו, רק לפני שבוע הרעפת שבחים על נגרים
28/07/2011 | 15:31
1
8
דיברת על צניעות, שאנחנו לא אלופי עולם, לחזור עם תוצאה טובה מאזרבייג'אן, עכשיו אתה מסמן איקס על חיפה, לא פחות ולא יותר, אתה לא יכול להיות יותר שקוף? יש כאן איזה ניסוי או משהו?
לצפיה ב-'איפה בדיוק סימנתי X על חיפה?'
איפה בדיוק סימנתי X על חיפה?
28/07/2011 | 17:18
לצפיה ב-'השבוע - המשחק הגורלי של חיפה בשנים האחרונות'
השבוע - המשחק הגורלי של חיפה בשנים האחרונות
29/07/2011 | 10:16
1
1
אם תיפול במפגש מול מאריבור, היא צפויה לנשור לסיבוב המוקדם הרביעי של הליגה האירופאית, אבל בגלל שאנחנו מכירים את הכדורגל שלנו (ואני אוהד של הקבוצה וזה עוד יותר מוסיף דיכאון לסיפור) היא תיפול ולא תעלה כנראה גם לליגה האירופאית.

ניצחון במפגש הכפול מול מאריבור ומכבי חיפה תשחק באירופה לפחות עד חודש דצמבר. בסגל הנוכחי זה נראה קצת יותר ריאלי.
לצפיה ב-'אין שום סיבה שגם במקרה של כישלון נגד מאריבור'
אין שום סיבה שגם במקרה של כישלון נגד מאריבור
29/07/2011 | 12:24
4
חיפה לא תעלה לבתים של הליגה האירופית
אלא אם כן תגיע הגרלה קשה מאוד.
לצפיה ב-'שוב משחק מוקש בבוסניה'
שוב משחק מוקש בבוסניה
28/07/2011 | 10:46
1
אין לי מושג איך נראית ז'לז'ניצ'אר אבל נראה לי שזה יהיה קצת יותר קל מאזרים. תיקו יספק אותי.
לצפיה ב-'הפועל תנצח 3-0 ומכבי 1-1'
הפועל תנצח 3-0 ומכבי 1-1
28/07/2011 | 12:00
לצפיה ב-'שימו לב לזה'
שימו לב לזה
28/07/2011 | 15:18
1
1
יוסי שבחון אמר בחדשות הספורט, ואדוז קבוצה טובה היא הגיעה בשנה שעברה לגמר הגביע בשווייץ. הלכתי לבדוק, ואדוז משחקת באמת בשוויץ בליגה ה-2 כי אין ליגה רשמית בליכטשנטיין. מה שכן יש בליכטנשטיין זה גביע, ומי שזוכה מקבל מקום בגביע אופ"א, ואדוז ניצחה שם 8-0, 8-1 ו5-0 וככה הגיע לאופ"א, ממש לא דרך הגביע השוויצרי.
לצפיה ב-'הסקאוטינג בהפועל מגוחך'
הסקאוטינג בהפועל מגוחך
28/07/2011 | 15:29
ועוד יותר מגוחך מי שחשב שהקבוצה הזאת הגיע לגמר הגביע בשוויץ.
לצפיה ב-'האם יש שידור של הפועל היום ?'
האם יש שידור של הפועל היום ?
28/07/2011 | 15:38
1
לצפיה ב-'כן בספורט 2'
כן בספורט 2
28/07/2011 | 15:51
2
לצפיה ב-'ניצחון חוץ ראשון למכבי מאז ניצחון על פאוק '
ניצחון חוץ ראשון למכבי מאז ניצחון על פאוק
28/07/2011 | 23:40
1
ב-2004
לצפיה ב-'כל פעם שרוצים לשחרר את קולואטי הוא כובש'
כל פעם שרוצים לשחרר את קולואטי הוא כובש
29/07/2011 | 00:19
2
לפני שבוע שבועיים הוא כבר היה סגור בבאנפילד,היום הוא הוכיח שמקומו במכבי ת''א
לצפיה ב-'ערב מוצלח לשתי התל אביביות.'
ערב מוצלח לשתי התל אביביות.
29/07/2011 | 00:51
3
הניצחון של הפועל ת"א 0-4 היה צפוי אך לגבי מכבי ת"א אני לא חשבתי שינצחו הייתי בטוח שהמשחק ייגמר בתיקו. מכבי השיגה לעצמה מקדמה יפה מאד לקראת הגומלין.

אני מאד מקווה שבני יהודה תעבור את השבדים למרות הניצחון הדחוק קל זה לא יהיה להם אבל אפשרי ואז יהיו 3 קבוצות ישראליות בסיבוב הפליאוף על העלייה לשלב הבתים של הליגה האירופאית.
לצפיה ב-'תחושות של אוהד ממוצע עקב משחק רשמי ראשון '
תחושות של אוהד ממוצע עקב משחק רשמי ראשון
29/07/2011 | 12:56
1
טור שכתבתי על התחושות שלי כאוהד לאחר המשחק אתמול
של הפועל מול ואדוז. אשמח לתגובות

http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=60963&cat=...
לצפיה ב-'יהיה קשה בשוודיה'
יהיה קשה בשוודיה
30/07/2011 | 15:06
1
אני מאחל לבני יהודה הצלחה אבל זה לא יהיה פקניק. אם בני יהודה יסתגרו, זה עלול להיות בעוכריהם- הסתדרות במשך משחק שלם או חלק ניכר ממנו מעייפת מאוד מנטלית.
חשוב מאוד שהם יחזיקו מעט בכדור וינסו לעקוץ במתפרצות. לא ראיתי את השוודים אבל אני משער שיש להם הרבה כוח ומהירות והם ינסו להגביה הרבה כדורים לרחבה.

לצפיה ב-'אני רק מקווה שיהיה שידור'
אני רק מקווה שיהיה שידור
30/07/2011 | 15:32
1
כי אוהדי בני יהודה תמיד אוכלים אותה במשחקי החוץ בגביעי אירופה וצריכים להתעדכן באינטרנט לגבי התוצאה

ערוץ הספורט עשה טובה שלשום ששידר את מכבי בבוסניה הופעל עליהם לחץ עצום.הגיע הזמן שישדרו את כל המשחקים של כל הישראליות באירופה כולל משחקי החוץ!!!!! ולא חשוב אם זה נגד קבוצות מאנדורה,מלטה,לוקסמבורג,פינלנד וקזחסטן

ולא להודיע על כך רק בדקה ה-90,להודיע יום-יומיים לפני שהמשחק משודר ולא חשוב אם זה בערוץ פתוח או בתשלום העיקר שישודר
לצפיה ב-'כדורגל ישראלי-לוזון ליג'
כדורגל ישראלי-לוזון ליג
27/07/2011 | 11:48
39
2
לצפיה ב-'עומרי קנדה ממשיך להסתבך עם השוק האפור'
עומרי קנדה ממשיך להסתבך עם השוק האפור
27/07/2011 | 12:05
2
עיתון הארץ מדווח: על פי מסרים שהגיעו לראשי הפועל ת"א, חייב השחקן עומרי קנדה לגורמים בשוק האפור כ-300 אלף ש"ח. נציגיו ביקשו להאריך החוזה כדי לקבל מקדמה. קנדה: "לא ידוע לי על חובות כאלה"

לפי עיתון הארץ שחשף את הקשר של קנדה עם השוק האפור במרץ 2011 לשחקן יש חוב של כ-300 אלף ש''ח.אם אני זוכר נכון השחקן לא נחקר אפילו פעם אחת במשטרה.
כתבה מאתר ספורט הארץ על ההסתבכות של קנדה עם השוק האפור מתאריך ה-17/3/11: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1220714.htm...

בדצמבר 2008 הוא התראיין למעריב וכך נרשם עליו: חובות כבדים שלקח על עצמו הכניסו אותו לצרה גדולה והוציאו אותו מהפוקוס. "עשיתי המון שטויות, כמו ילד. רציתי לעזור למשפחה ושילמתי על זה ביוקר. אלוהים עזר לי לצאת מזה ואני כבר בדרך הנכונה''

לראיון המלא:  http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/830/601.html

ואני שואל את עצמי,איפה הנהלת הפועל ת''א? איפה המשטרה? איפה ההתאחדות? איך שחקן כזה שלפי החשד יש לו חובות בשוק האפור משחק כדורגל?
לצפיה ב-'חבל!'
חבל!
27/07/2011 | 12:31
1
חבל ששחקני כדורגל הורסים לעצמם...

הוא לא ישאר הרבה זמן בהפועל ת"א...הבנתי שקשטן חם עליו
לצפיה ב-'לדעתי קנדה מגן ימני טוב'
לדעתי קנדה מגן ימני טוב
27/07/2011 | 12:48
אבל יש לי איתו 2 בעיות-אחת שהוא שחצן ויהיר ושתיים הסיפורים האלה של החובות לשוק האפור.אומרים שהוא מהמר ומקושר לעבריינים וזה כבר מתחיל לחלחל ולפגוע בו
לצפיה ב-'משה אוחיון בלגיה ורשה,אביחי ידין בסנטאנדר?'
משה אוחיון בלגיה ורשה,אביחי ידין בסנטאנדר?
27/07/2011 | 15:22
2
משה אוחיון חוזר לאירופה,והפעם לפולין.הוא חתם לשלוש שנים בלגיה ורשה וישתכר שם כ-250 אלף יורו לעונה.
לאוחיון אין זכרונות טובים מפולין לאחר שהיה שחקן בית''ר י-ם במוקדמות ליגת האלופות ב-08/09 ושיחק נגד ויסלה קרקוב בפולין וחטף 0-5.

הוא יהיה השגריר הרביעי בפולין אחרי מאור מליקסון ודודו ביטון בויסלה קרקוב ועידן שריקי חברו מאשדוד שחתם בגורניק ז'באז'ה.

האם אביחי ידין בדרך לסאנטנדר הספרדית שבה שיחקו בעבר אילן בכר,יוסי בניון,דודו אוואט ועומרי אפק?
לפי ידיעות אחרונות השחקן סיכם בקבוצה ועכשיו צריך לסגור את העסקה מול אלי טביב.
לצפיה ב-'אוי ואבוי אם הפועל תשחרר אותו'
אוי ואבוי אם הפועל תשחרר אותו
28/07/2011 | 10:58
1
מוזר שהפעם קצב לא צילם את השחקן עם חולצה של סנטנדר
דרך אגב , איך שחקן תחת חוזה , סיכם עם קבוצה בלי אישור הפועל ?
לצפיה ב-'הוא לא ישוחרר'
הוא לא ישוחרר
28/07/2011 | 11:45
לא בשלב הזה כשהוא שחקן מאוד חשוב והעונה מתחילה אוטוטו...

טביב לא ישחרר אותו
לצפיה ב-'חחח ענק מהחיים , הבדיחה על חשבון בית"ר ממשיכה'
חחח ענק מהחיים , הבדיחה על חשבון בית"ר ממשיכה
28/07/2011 | 10:24
18
החברה האמריקאים ברחו כלא היו.

http://www.one.co.il/Article/183952.html
לצפיה ב-'מה זה אומר על ביתר? האם הם גם בסכנת ירידת '
מה זה אומר על ביתר? האם הם גם בסכנת ירידת
28/07/2011 | 10:47
6
ליגה?
לצפיה ב-'אף אחד לא יוריד אותם ליגה'
אף אחד לא יוריד אותם ליגה
28/07/2011 | 10:50
5
אבל זה עדיין ממש מצחיק
לצפיה ב-'למה לא? מה דינם שונה מהפועל פ"ת?'
למה לא? מה דינם שונה מהפועל פ"ת?
28/07/2011 | 10:52
4
לצפיה ב-'זה דווקא לטובת הפועל פ"ת'
זה דווקא לטובת הפועל פ"ת
28/07/2011 | 10:52
3
הדין שלהם באמת לא שונה , אבל עכשיו גם פ"ת תקבל הנחה כנראה..
לצפיה ב-'לתפארת לוזון ליג...'
לתפארת לוזון ליג...
28/07/2011 | 10:59
1
לצפיה ב-'לא חסרות ליגות הרבה יותר חזקות ונחשבות בעולם'
לא חסרות ליגות הרבה יותר חזקות ונחשבות בעולם
28/07/2011 | 11:19
שגם שם קבוצות פושטות רגל או בחובות מטורפים
ריאל מדריד וברצלונה דוגמאות טובות לקבוצות שמוחקים להם חובות עצומים כל הזמן

הכדורגל הישראלי והעולמי כולו נמצאים בתוך בועה כלכלית עצומה
לצפיה ב-'מה דומה בכלל?'
מה דומה בכלל?
28/07/2011 | 21:50
1
הפועל פ"ת הלכה לפירוק. בית"ר יכולה למכור את עזריאל והרוש ועם עוד כמה צעדים היא עומדת על הרגליים, קבוצת תחתית מועמדת לירידה אמנם אבל על הרגליים.
לצפיה ב-'גם וואלה וספורט5 מפרסמים את זה'
גם וואלה וספורט5 מפרסמים את זה
28/07/2011 | 11:35
6
ולהם אני מאמין.
לצפיה ב-'לONE אני באמת לא מאמין'
לONE אני באמת לא מאמין
28/07/2011 | 11:37
5
אבל דיווחו על זה יותר מוקדם לפני ה"פירסום הראשון " של ONE ברדיו
לכן הרשתי לעצמי להאמין לידיעה.
לצפיה ב-'בקבוצת האוהדים של בית''ר בפייסבוק רשמו '
בקבוצת האוהדים של בית''ר בפייסבוק רשמו
28/07/2011 | 11:44
4
שאם העסקה לא תצא לפועל אז חן עזריאל צפוי לעבור להפועל ת''א
לצפיה ב-'נמאס לי לשמוע את השם הזה חן עזריאל'
נמאס לי לשמוע את השם הזה חן עזריאל
28/07/2011 | 11:47
3
מי זה בכלל???? לא עשה שום דבר בכדורגל ומדברים עליו כאילו הוא רוני הבא
לצפיה ב-'אתה צודק ב100 אחוז!'
אתה צודק ב100 אחוז!
28/07/2011 | 11:49
1
סוכני השחקנים הישראלים הצליחו לשגע גם את כל אירופה וגם כנראה את הליגה המקומית
שחקן בינוני ביותר
לצפיה ב-'אולי בעוד שנתיים הוא יהיה שחקן טוב'
אולי בעוד שנתיים הוא יהיה שחקן טוב
28/07/2011 | 11:58
אי אפשר לדעת אבל כיום הוא לא עשה כלום...בקושי חצי עונה טובה בבית"ר הוא נתן

והכי מצחיק שהוא..החוצפן הזה מתווכח עם שחר על משכורת...שירד מהר מהעץ (תודה לאל ששחר לא הסכים)

אם דודו דהאן הצליח להוציא את דור מלול!ואת רועי דיין! לחו"ל (ולא משנה שזה בלגיה) אז הכל אפשרי חח

ועוד דבר קטן...זה את צודקת
לצפיה ב-'עלולים להכריח את בית"ר למכור שחקנים '
עלולים להכריח את בית"ר למכור שחקנים
28/07/2011 | 12:59
1
לצפיה ב-'הנה תמונה של דן הראל ואדם לוין מלפני שעה'
הנה תמונה של דן הראל ואדם לוין מלפני שעה
29/07/2011 | 00:26
2
מסתבר שמלבד אנשי עסקים יש להם עוד תחומים בהם הם עובדים
לצפיה ב-'דוינק ובוינק'
דוינק ובוינק
29/07/2011 | 00:45
WWF 95
לצפיה ב-'!'
!
29/07/2011 | 01:06
לצפיה ב-'מכירת בית"ר עומדת בפני ביטול.'
מכירת בית"ר עומדת בפני ביטול.
28/07/2011 | 14:35
5
הקונים נסוגו מהחלטתם לרכוש את בית"ר.
היום מועד אחרון להגשת תקציבים של קבוצות ליגת העל.
לצפיה ב-'מישהו עוד שמע על הדיבורים של רכישת בית"ר?'
מישהו עוד שמע על הדיבורים של רכישת בית"ר?
28/07/2011 | 17:17
4
יש שמועות שנראות לי די מבוססות על שני אנשי הייטק שמגייסים משקיעים בסיליקון ואלי, ישראלים לשעבר כולם, שישימו באזור המיליון-שניים לבנאדם ויקנו את זכויות הניהול של בית"ר לשנים הקרובות. מישהו עוד שמע על זה? זה אמיתי או שמדובר בעוד תופסי כותרות?
לצפיה ב-'שמעתי מישהו מדבר על זה'
שמעתי מישהו מדבר על זה
28/07/2011 | 17:26
3
השמות שלהם לא מוכרים בציבור (נתנאל קבלה ותומר לוי) אבל הבנתי שהם מקושרים חזק לקהילה העסקית בקליפורניה. ימים יגידו אם זה רציני...
לצפיה ב-'אני מכירה מישהו שמכיר אותם'
אני מכירה מישהו שמכיר אותם
29/07/2011 | 01:28
2
הם לא נכנסים לסתם עסקים של שמועות, אם הם מעורבים זה רציני
לצפיה ב-'מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו'
מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו
29/07/2011 | 16:07
1
צריך 3 מישהואים.
לצפיה ב-''
29/07/2011 | 23:52
הבורר נכון
לצפיה ב-'בן לוז ואלון חלפון נעצרו בחשד להלבנת הון'
בן לוז ואלון חלפון נעצרו בחשד להלבנת הון
28/07/2011 | 16:05
שני שחקני העבר בן לוז ואלון חלפון נעצרו אתמול על ידי היחידה הכלכלית של המשטרה בחשד לעבירה של הלבנת הון ורישום כוזב במסמכי תאגיד. היום הובאו השניים להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון עד יום שישי.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1845131

שניהם פרשו לא מזמן ושניהם נחשבו לכדורגלנים שקטים,שבאים עושים את העבודה והולכים הביתה ולא מסתבכים יותר מדי.
אלון חלפון הרס את הקריירה של אלון ברומר באותו משחק ידוע לשמצה של הפועל חיפה נגד מכבי ת''א בעונת 95/96 וזה מה שזוכרים לו
לצפיה ב-'עסקת בית"ר בוטלה סופית'
עסקת בית"ר בוטלה סופית
28/07/2011 | 18:05
1
שני נוכלים עשו על כל המדינה סיבוב, בניצוחה של תקשורת הספורט
לצפיה ב-'נראה לי שהם שברו שיא חדש'
נראה לי שהם שברו שיא חדש
28/07/2011 | 18:31
האמת שהייתה לי הרגשה שהם לא יבואו להרבה זמן והתחושה שלי הייתה שתוך פחות משנה -שנתיים לא נראה אותם בבית"ר אבל לא האמנתי שאחרי שבוע כבר נאמר להם שלום וביי ביי.

לא נראה לי שיהיה עוד מישהו שישבור את השיא שלהם בתור הבעלים עם הזמן הכי קצר בקבוצה כלשהיא

כנראה שאצל בית"ר החיים זה באמת טלבנובלה

מה שכן אני חייב לומר השניים הללו יש להם פרצוף של ליצנים.

לצפיה ב-'הפועל פ"ת הורדה ללאומית'
הפועל פ"ת הורדה ללאומית
29/07/2011 | 00:56
4
כמה מוזרים הם החיים, לפני חודשיים שיחקו הפועל פ"ת והפועל כ"ס בצמד משחקי מבחן שבסיומם הפועל פ"ת ניצחה פעמיים את כפר סבא ושרדה בליגת העל, בסופו של דבר אפשר לומר שהמשחקים הללו היו לחינם ואולי מוטב היה שהתתאחדות הייתה מחליטה על 3 יורדות ו 3 עולות לפני תחילת העונה הקודמת כי כפר סבא זאת שהפסידה להפועל פ"ת תחליף אותה כנראה בליגת העל.
לצפיה ב-'משהו כאן לא הגיוני'
משהו כאן לא הגיוני
29/07/2011 | 01:15
3
הליגה מתחילה אוטוטו (הליגה ולא גביע הטוטו) ורק עכשיו כפר סבא יודעת שהיא בליגת העל....מתי הם יספיקו להביא שחקנים? רוב השחקנים כבר חתומים בקבוצות, גם שחקנים ישראלים וגם זרים. איך קבוצה יכולה לשרוד בצורה הזו בליגת העל?!

והפועל פ"ת..אוי כמה מסכנים האוהדים והשחקנים. מה השחקנים אמורים לעשות?! לא מגיע להם לשחק בליגה לאומית...איפה הם ימצאו עכשיו קבוצות?!

כל זה בהנחה שההחלטה לא תשתנה ביום ראשון כי בלוזון ליג הכל יכול לקרות....
לצפיה ב-'אני יענה לך'
אני יענה לך
29/07/2011 | 01:31
2
1
שנה שעברה הקבוצה שלי שאותה אני אוהד הייתה בבלגאן ניהולי ענק ולא ידעה אם היא תתקיים בכלל והנה חודש לפני פתיחת הליגה ידענו שלא רק שנהייה קיימים  אלא שנשחק בליגת העל. החתמנו שחקנים סוג ג' פליטים של כל מיני קבוצות והתוצאה הישירה הייתה התרסקות טוטאלית וירידת ליגה.

לדעתי זה מה שצפוי אולי להפועל כפר סבא במיוחד שיש 3 יורדות השנה.

אגב בסיטואציה מסויימת אם כפר סבא לא תצליח לעבור בבקרה עשוייה הקבוצה שלי להיות בליגת העל כי אין מצב שהפועל אשקלון תוכל להעמיד תקציב לליגת העל (אמנם הם הבאים בתור אחרי כפר סבא אבל אחרי אשקלון התור יהיה של הפועל רמת גן ששוב לאשקלון לא יהיה תקציב לליגת העל אם כפר סבא לא תוכל להעמיד תקציב מינמום) ולומר את האמת אני ממש ממש ממש לא רוצה לשחק בליגת העל אם כפר סבא לא תוכל להעמיד תקציב לליגת העל, אני ממש לא רוצה לשחק בליגת העל ומצידי שיתנו כל קבוצה אחרת ולא לקבוצה שלי, אחרי מה שעברתי שנה שעברה אני רוצה שהקבוצה שלי תיבנה מחדש בליגה הלאומית ולחזור כמו גדולים לליגת העל כי אני לא מאמין שהפועל ר"ג תוכל לשרוד השנה בליגת העל השנה אם תתצטך להחליף את כפר סבא במידה ולה לא יהיה תקציב לליגת העל כי כבר בנינו סגל המתאים לקבוצת צמרת לליגה לאומית ולא לליגת העל ושוב נצטרך להחליף את כל הסגל.

בקיצור אני לא מקנא בהפועל כפר סבא שהיא כנראה תהייה בליגת העל, אני לא רוצה להיות בליגת העל במקומה.
לצפיה ב-'זה היה כ''כ צפוי'
זה היה כ''כ צפוי
29/07/2011 | 08:00
1
בהפועל כפ''ס כבר הכינו את עצמם לזה והם בנו קבוצה ללאומית,אבל הביאו מס' שחקנים וכמה זרים ואם הם באמת  יעלו ליגה אז אולי הם לא ירוצו לאליפות אבל הסגל שלהם לא יהיה פחות טוב מעכו,סכנין ורמה''ש.

בכפ''ס כבר חודש שלם אמרו את זה שאם יודיעו להם שהם עולים לליגת העל,אז הם מוכנים מבחינת תקציב ומבחינת סגל שחקנים ואין להם בעיה.

אגב,זה רק בישראל קורה דבר כזה,שיומיים לפני משחק מודיעים על ירידה של קבוצה ומבטלים את המשחק שלה בגביע הטוטו.היא הייתה אמורה לשחק נגד מכבי נתניה והמשחק בוטל ובטח גם משחקה של כפ''ס בטח יבוטל.

עוד לא התחלנו את העונה וכבר אנחנו מקבלים סיפורים הזויים שקורים רק בליגה הישראלית,הליגה השישית בטיבה בעולם
לצפיה ב-'נכון אנחנו הליגה השישית בטיבה בעולם'
נכון אנחנו הליגה השישית בטיבה בעולם
29/07/2011 | 11:44
1
מבחינת שערוריות אנחנו ללא ספק הליגה השישית

גם אם הודיעו לכפ"ס שאולי הם יעלו לליגת העל עדיין זה לא היה משהו בטוח ועדיין זו לא הכנה ראויה

אני מסכימה עם רז שהוא מעדיף שהקבוצה שלו לא תעלה לליגת העל..זו חשיבה נכונה וחכמה מאוד

מסכנה מכבי נתניה שאמורה לשחק נגד הפועל פ"ת...מה הם אשמים?? פוגעים גם להם בהכנות

בקיצור שכונה!
לצפיה ב-'ליגת האלופות-מכבי חיפה נגד מאריבור'
ליגת האלופות-מכבי חיפה נגד מאריבור
26/07/2011 | 11:14
59
9
''הירוק עולה,הירוק עולה,הירוק עולה''(לליגת אלופות?)

אחד משירי האוהדים היותר מוכרים בכדורגל הישראלי הוא הירוק/צהוב/אדום/כתום(בחר את הצבע המתאים) עולה.
גם ביציעי קריית אליעזר שרים את זה,השאלה היא...
המשך>>
''הירוק עולה,הירוק עולה,הירוק עולה''(לליגת אלופות?)

אחד משירי האוהדים היותר מוכרים בכדורגל הישראלי הוא הירוק/צהוב/אדום/כתום(בחר את הצבע המתאים) עולה.
גם ביציעי קריית אליעזר שרים את זה,השאלה היא האם הירוקים באמת יעלו לליגת האלופות כי לפי איך שזה נראה זה לא יקרה ואת ליגת האלופות הם יצטרכו לראות מהבית בשידורים ישירים אצל מודי בר און,אבי מלר,נדב יעקובי,שגיא כהן ואיציק זוהר(עד מתי איציק זוהר???!!!!)

אם נבחן את שתי הקבוצות של מכבי חיפה שהעפילו בעבר לליגת האלופות מול הקבוצה הנוכחית אז הקבוצה הנוכחית די חלשה לעומתן.הקבוצה ב-02/03 הייתה קטלנית אולי הכי קטלנית בתולדות הכדורגל הישראלי עם יעקובו איגביני,ג'ובני רוסו,ננד פראךיה וריימונדס ז'וטאטאס,יניב קטן,וואליד באדיר,אדורם קייסי ואריק בנאדו.נכון שהיא איבדה את האליפות באותה עונה רק בהפרש שערים(אם איגיביני לא היה עוזב לאנגליה אני בטוח שחיפה הייתה זוכה באליפות),הקבוצה שלפני שנתיים הייתה אכזבה אבל השחקנים ששיחקו בה ניצלו את הבמה ועברו לאירופה-בירם כיאל,דקל קינן,שלומי ארבייטמן,ליאור רפאלוב שעבר השנה לקלאב ברוז',זורז' טישיירה.....

מה שחסר לחיפה לקראת מחר זה מנהיג-יניב קטן פצוע,עידן ורד ואייל גולסה(ד''ש מלאציו) עדיין לא מספיק מוכנים להיות מובילים,מה גם שגולסה לא כשיר למשחק מחר ולא בטוח אם יהיה בהרכב.בשער,אלישע לוי חייב לתת לבויאן שארנוב לפתוח,ניר דוידוביץ' היה נוראי נגד בוראץ'(עכשיו אני מבין למה קטן לא בחר אותו להניף את צלחת האליפות הוא פחד שהיא תחליק לו מהיד)

גוסטבו בוקולי וסיידו יא יא מוצהבים ואלישע לוי יצטרך למצוא לזה פתרון.בהגנה צריך לתאם את אנדריי פילבאסקי שהבנתי שלא דבר אנגלית עם יורציה בוליאט אבל עושים מההגנה של חיפה הגנה גרועה אבל היא לא גרועה עד כדי כך....

לדעתי,מאריבור קבוצה עדיפה על חיפה אבל לא בהרבה והיא תבוא להשיג תוצאה טובה כדי להכריע את ההתמודדות אצלה בבית.

גם אם חיפה תעבור אותה בסיכום שני המשחקים,עדיין בשלב הבא תבוא יריבה יותר קשה ולא בטוח שזה יספיק וגם אם חיפה תעפיל לצ'מפיונס ליג אז יהיה לה קשה להציג תוצאות מכובדות שם ואולי היא תצליח בלוזון ליג,אבל לא בצ'מפיונס ליג...

ההימור שלי: 0-0

המשחק ישודר בערוץ 10,שעה 21:00
לצפיה ב-'הליגה האירופאית בני יהודה - הלסינבורג'
הליגה האירופאית בני יהודה - הלסינבורג
26/07/2011 | 06:24
12
5
היום בשעה 19:00 תארח בני יהודה את הלסינבורג השבדית במסגרת הסיבוב המוקדם השלישי של הליגה האירופאית (שידור ישיר בספורט 2) שהמנצחת בו בסיכום שני המשחקים תעפיל לשלב הפליאוף על העלייה לשלב הבתים.

משחקה של בני יהודה יארח היום ולא ביום חמישי בגלל משחקה של הפועל ת"א ביום חמישי מול ואדוז באותו שלב ומאחר ולא ניתן לקיים שני משחקים באותה מסגרת באותו יום.

בני יהודה הגיעה לסיבוב המקודמות השלישי אחרי ניצחון כפול על סנט ג'וליה האנדורית 0-2 בחוץ ו 0-2 בבית.

יוסי אבקוסיס צפוי לפתוח באותו הרכב שניצח פעמיים את סנט ג'וליה אך אבוקיס צפוי לבצע שינוי במערך. עוז ראלי וקסטוטיס איבשקביצ'יוס ישחקו כקשרים אחוריים, נאד מרינקוביץ' ששיחק כחלוץ יוסט לקישור ופיני בלילי יפתח הפעם כחלוץ יחיד.

בניגוד לבני יהודה שכמו יתר קבוצות ליגת העל טרם פתחו את העונה הקבוצה השבדית נמצאת בעיצומה של העונה ומוליכה את הטבלה אחרי 18 מחזורים.

הקבוצה השבדית הופיעה בעברה פעם אחת בליגת האלופות בעונת 2000-01 באותה עונה עברה הקבוצה השבדית את באטה בוריסוב בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות עם 0-0 במשחק הראשון וניצחון בגומלין 0-3, בסיבוב המוקדמות השלישי הדהימה הלסינבורג את אינטר האיטלקית כאשר הדיחה אותה עם ניצחון 0-1 במשחק הראשון ו 0-0 בגומלין ועלתה על חשבונה לשלב הבתים של ליגת האלפות. הקבוצה השבדית לא הצליחה לצבור אף נקודה בתום הסיבוב הראשון לאחר הפסדים לביירן מינכן בבית 1-3 ושני הפסדי חוץ  לפ.ס.ז 1-4 ורוזנבורג 1-6, בסיבוב השני השתפר הקבוצה צברה 5 נקודות ולא הפסידה באף משחק לאחר שניצחה את רוזנבורג 0-2 וסיימה בתיקו עם ביירן מינכן  0-0(בגרמניה שבאותה שנה ביירן זכתה בליגת האלופות) ו 1-1 עם פ.ס.ז.

בעונת 2007-08  העפילה הקבוצה לשלב הבתים של גבי אופ"א במתכונת הקודמת של המפעל וסיימה שנייה מתוך 5 קבוצות בבית שכלל את בורדו, גלטאסריי ,פאניונוס ואוסטריה וינה. הקבוצה הוחדה בסיבוב השלישי בידי פסוו איינדהובן ההולנדית אחרי הפסד כפול 0-2 ו 1-2.

הקבוצה זכתה בעברה ב 6 אליפויות אם כי האליפות האחרונה של הקבוצה הייתה באלף הקודם איי שם ב 1999, הקבוצה זכתה גם 3 פעמים בגביע השבדי, האחרון שבהם ב 2006, אשתקד הייתה הקבוצה קרובה לזכות באליפות ראשונה אחרי למעלה מעשור אך סיימה במקום השני מרחק של 2 נקודות בלבד ממאלמו האלופה.

הימור שלי: 0-0
לצפיה ב-'הנריק לארסון סיים שם את הקריירה(בתמונה משמאל)'
הנריק לארסון סיים שם את הקריירה(בתמונה משמאל)
26/07/2011 | 10:28
אחד מגדולי שחקני שבדיה בכל הזמנים

הימרת על תיקו 0-0 לדעתי השבדים ינצחו 0-2
לצפיה ב-'מסכנים השבדים'
מסכנים השבדים
26/07/2011 | 12:43
לא מתארים לעצמם אפילו כמה חם הולך להיות להם היום במשחק
לצפיה ב-'וכמו שחשבתי מוטי חביב ואייל לחמן משדרים'
וכמו שחשבתי מוטי חביב ואייל לחמן משדרים
26/07/2011 | 19:04
3
3
שני הברברנים שאני לא סובל עוד לא התחיל המשחק וכבר הם מוציאים מהפה שלהם פנינים:
-אייל לחמן: ''הקבוצה השבדית לא קבוצה שמבקיעה הרבה כמיטב המסורת הויקינגית''
-השחקנים עולים למגרש ואז מוטי חביב אומר:''השבדים רגילים לשחק באדום והיום הם בלבן,אולי זה יהיה להם יותר נוח לשחק ככה בגלל השמש'' הוא כנראה לא יודע שאדום וכתום זה צבע דומה ומבלבל ולכן השבדים משחקים בלבן כי הם קבוצת החוץ...
לצפיה ב-'מאיר, תרגע '
מאיר, תרגע
26/07/2011 | 19:07
3
השילוב הכי טוב בהיסטוריה
לצפיה ב-'לא ראיתי את המשחק אבל'
לא ראיתי את המשחק אבל
26/07/2011 | 22:54
1
ואני אומר אבל מתוך סקרנות
האם עדיף דני נוימן על פניהם?

או שלראות משחק בו שניהם משדרים נחשב לסיוט גדול יותר מאשר לשמוע את דני נוימן?
לצפיה ב-'לא!!!'
לא!!!
26/07/2011 | 22:58
לצפיה ב-'שאפו לבני יהודה'
שאפו לבני יהודה
26/07/2011 | 20:17
1
1
רק שלא יצאו פראיירים,הם יותר טובים אז יאללה לתת את השני ולנסוע עם ראש חצי רגוע לשבדיה.
לצפיה ב-'איזו החמצה של גלבאן'
איזו החמצה של גלבאן
26/07/2011 | 20:43
2
אם בני יהודה תנצח רק 0-1 היא תצא פראיירית כי הגיע לה יותר.בשבדיה לא יהיה קל מול קהל ביתי
לצפיה ב-'מברוק לבני יהודה'
מברוק לבני יהודה
26/07/2011 | 21:58
3
2
לא ראיתי את המשחק כי אין לי את הערוצים בתשלום, אני שמח שבני יהודה ניצחו. לא האמנתי האמת לפני המשחק שבני יהודה תנצח וחשבתי שהמשחק ייגמר בתיקו.

אין ספק שמצפה לבני יהודה משחק קשה מאד בגומלין אבל מצד שני גם לפני שנתיים בני יהודה ניצחה באותו שלב קבוצה מפורטוגל 0-1 בבית במשחק הראשון ואז בגומלין בני יהודה הפתיעו עם ניצחון זהה ועלו לשלב הפלייאוף מול איינדהובן, אז יש מקום לאופטימיות.

לצפיה ב-'חייב לשתף אותכם בסרטון שמצאתי שקשור באבוקסיס'
חייב לשתף אותכם בסרטון שמצאתי שקשור באבוקסיס
26/07/2011 | 22:54
2
1
כולנו מכירים את יוסי אבוקסיס עם קרחת אבל האם מישהו ראה אותו פעם עם שיער??

אז מחיפוש שמצאתי ביוטיוב ממשחקי עבר של הפועל ת''א בתחילת שנות ה-90 מצאתי סרטון(באיכות לא גבוהה) של הפועל ת''א נגד בית''ר ת''א שהפועל מנצחת 0-1 משער ניצחון אדיר של יוסי אבוקסיס שהיה לו אז שיער,ויחסית הרבה שיער.

הנה הסרטון,שוב האיכות לא הכי גבוהה-השער מובקע בדקה ה-3:00 בסרטון: http://www.youtube.com/watch?v=56KZWvy6iO4
לצפיה ב-'זוכר היטב את המשחק הזה'
זוכר היטב את המשחק הזה
26/07/2011 | 23:02
1
יש לי שכן שהיה בעברו שחקן בבית"ר ת"א קוראים לו ניסן כהן (יש לו גם הופעה אחת בנבחרת ישראל בסוף שנות השמונים) מדובר בקשר אחורי ששיחק באותה תקופה יחד עם ניסים כהן וירון כהן שלושת הכהנים הללו הובילו באותה עונה את בית"ר ת"א להישג השיא בתולדותיה - מקום שלישי.

המשחק הזה היה ההפסד הראשון של בית"ר ת"א באותה עונה, שבוע לאחר מכן העפילה בית"ר ת"א למקום הראשון בליגה הבכירה בפעם האחרונה בתולדותיה אותו איבדה שבוע לאחר מכן בעיקבות הפסד במשחק העונה למכבי חיפה 2-3
לצפיה ב-'בכלל ביוטיוב יש הרבה תקצירים של משחקים יפים'
בכלל ביוטיוב יש הרבה תקצירים של משחקים יפים
26/07/2011 | 23:13
5
משנות ה-90 של הרבה קבוצות,אני נהנה לפעמים להסתכל.מצאתי דרבי תל אביבי שנערך בעונת90/91 בזמן מלחמת המפרץ שרואים ביציע את אברהם גרנט,יצחק שום ושלמה שרף יושבים ביחד ביציע כשמעליהם יושב מני פאר-http://www.youtube.com/watch?v=fUvxph7HWHY
לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
24/07/2011 | 12:55
17
29
לצפיה ב-' אשמח מאוד לקבל קישור לאתר'
אשמח מאוד לקבל קישור לאתר
24/07/2011 | 12:12
32
באנגלית שבו ניתן לראות את כל תוצאות המשחקים של הקבוצות בליגות אירופה (שבדיה,פינלנד,נורבגיה,אירלנד,איסלנד ורוסיה) ובאמריקה (ברזיל ו-MLSׂ) מתחילת העונה

לצפיה ב-'שאלה בקשר לקאמפ נאו ...'
שאלה בקשר לקאמפ נאו ...
24/07/2011 | 16:04
11
הסתכלתי באתר של ברצלונה כדי לגשש מעט לגבי כרטיסים למשחק נגד ריאל מדריד ב-17/08.
יש שם מכירה של כרטיסים בכל האיצטדיון (קישור) השאלה היא איך אני יודעת איזה איזור הוא שם אוהדי ריאל ואיזה של ברסה?

אם מישהו יוכל לעזור זה יהיה מעולה!

תודה.
לצפיה ב-'כינויים של נבחרות לאומיות:'
כינויים של נבחרות לאומיות:
27/07/2011 | 20:27
4
269
למשל לברזיל קוראים סלסטה,
איטליה זה קוואדראזורה,
צרפת זה הטריקולור,
איפה אפשר למצוא את הכינויים האלו?
לצפיה ב-'נסה לחפש בויקיפדיה'
נסה לחפש בויקיפדיה
27/07/2011 | 21:05
38
רשום שם בדף על כל נבחרת לרוב בצד שמאל את הכינויים של הנבחרות אמנם לא בכל הנבחרות אבל לפחות במרבית הנבחרות הבכירות רשום שם.
לצפיה ב-'איטליה זה סקוודרה אזורה (Squadra azzurra)'
איטליה זה סקוודרה אזורה (Squadra azzurra)
28/07/2011 | 00:38
2
57
ופה יש רשימה בסיסית אך סבירה של הכינויים:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_national_asso...
לצפיה ב-'הכינוי שלישראל הוא-אלופת העולם במשחקי רעים'
הכינוי שלישראל הוא-אלופת העולם במשחקי רעים
28/07/2011 | 11:41
1
9
לצפיה ב-'גם זה בספק'
גם זה בספק
28/07/2011 | 15:24
12
אחרי המפלות האחרונות
לצפיה ב-'באיזו שעה המשחק של מכבי?'
באיזו שעה המשחק של מכבי?
28/07/2011 | 16:37
1
5
לצפיה ב-'21:30 שידור ישיר בערוץ ספורט'
21:30 שידור ישיר בערוץ ספורט
28/07/2011 | 17:37
1
לצפיה ב-'שתי שאלות למומחים'
שתי שאלות למומחים
29/07/2011 | 02:00
1
5
1 . האם יש תשלומים על כל גול שהקבוצות מבקיעות בשלב הזה של מוקדמות בו משחקות שלושת התל אביביות? בשלב הבתים וודאי שיש תגמול על כל שער שמבקיעים , ומה בשלב הזה ? 2. מה השלב הבא ? קראתי באחד מהכתבות שזה שלב פליאוף לפני שעולים. מישהו יכול לפרט ולהסביר ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/07/2011 | 02:07
6
למיטב ידיעתי אין תשלום על כל גול שמבקיעים אבל יש מענקים שמקבלים על מעבר של כל שלב.
השלב הבא הוא שלב פלייאוף שמי שעובר אותו עולה לשלב הבתים של הליגה האירופאית.
לצפיה ב-'שאלה קטנה לגבי ליגת האלופות'
שאלה קטנה לגבי ליגת האלופות
29/07/2011 | 17:01
5
2
בשלב הבתים במקרה של שויון נקודות איך נקבע הדירוג?
הפרש שערים או המשחקים הפנימים?

ואם מישהו יודע האם איך שזה נקבע היום כך זה תמיד היה, או ששינו את זה מתישהו?

תודה מראש
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/07/2011 | 17:17
4
2
מה שקובע זה המאזן הפנימי בין הקבוצות ולמעשה תמיד זה היה קיטריון בין הקבוצות במקרה של שיוויון נקודות בינהן.
לצפיה ב-'תודה, אבל אני חושב שזה לא מדויק'
תודה, אבל אני חושב שזה לא מדויק
30/07/2011 | 16:13
3
3
לדוגמא, עברתי על נתונים וראיתי את ליגת האלופות בעונת 1999\2000 סיבוב שני, בית C.
דינמו קייב וריאל מדריד סיימו שתיהן עם 10 נקודות. וקייב עלו בזכות הפרש שערים עידף.

למקות שבמשחקים הפנימיים ריאל ניצחו בקייב 1-2, ועשו תיקו 2-2 בבית.
כך שנראה לי שיש איזה שנה שבה שינו את החוק.

אם מישהו יודע במקרה באיזה שנה בדיוק, זה מאד יעזור.
תודה.
לצפיה ב-'בהמשך לשאלתי'
בהמשך לשאלתי
30/07/2011 | 22:15
2
4
אם מישהו יודע בבקשה מה מכריע ב-
מוקדמות אליפות אירופה
מוקדמות המונדיאל

אם אני זוכר נכון באחד זה הפרש שערים ובשני זה המשחקים הפנימיים,
אבל אני לא זוכר מה באיזה טורניר.

בתודה מראש למי שיכול לסייע.
לצפיה ב-'פה יש לי תשובה ודאית בשבילך'
פה יש לי תשובה ודאית בשבילך
31/07/2011 | 00:20
1
8
במוקדמות מונדיאל - הפרש שערים
במוקדמות יורו - המשחקים הפנימים.

בוודאות של 100 אחוז
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
31/07/2011 | 06:04
לצפיה ב-'אורוגאווי - פרגאווי הימורים על תוצאת הגמר'
אורוגאווי - פרגאווי הימורים על תוצאת הגמר
24/07/2011 | 06:24
8
1
שרשרו לכאן את ההימור שלכם על תוצאת הגמר
לצפיה ב-'ההימור שלי 1-2 לאורוגאווי'
ההימור שלי 1-2 לאורוגאווי
24/07/2011 | 06:24
לצפיה ב-'0-1 קטן של סוארס ואורגוואי זוכה בגביע'
0-1 קטן של סוארס ואורגוואי זוכה בגביע
24/07/2011 | 11:19
1
לצפיה ב-'פראגוואי בפנדלים'
פראגוואי בפנדלים
24/07/2011 | 12:42
1
היה להם מזל לאורך כל הטורניר והמזל ימשך... ושוב בפנדלים
לצפיה ב-'לא הפעם'
לא הפעם
24/07/2011 | 14:25
1
יש גבול לכל תעלול למרות שאמרנו את זה גם בגמר יורו 2004 על יוון
לצפיה ב-'2-0 לאורוגווי'
2-0 לאורוגווי
24/07/2011 | 19:55
לצפיה ב-'הרוכשים של בית"ר מזייפים'
הרוכשים של בית"ר מזייפים
26/07/2011 | 17:45
1
1
הם סיכמו על העברת הבעלות כבר לפני שבועיים, ועדיין לא העבירו את הכסף כדי שיסירו את העיקולים, אז היה את העניין עם אגיאר שנגמר כבר לפני מעל 24 שעות, ועדיין אין את הכסף. נכון שבסופו של דבר הם יעבירו,  אבל זה לא בסדר, הכסף היה אמור להיות כבר בחשבון נאמנות ומוכן לשימוש. זה לא היה העסק, הם כבר קיבלו את הכתבות בטלוויזיה והראיון בעיתון של המדינה, שיעבירו את הכסף (הלא גדול בכלל האמת) כדי שיוכלו לזוז כבר, כנראה שהם לא מבינים כמה המצב קריטי, לוקחים את הזמן עם חיוכים.
לצפיה ב-''
26/07/2011 | 19:22
לצפיה ב-'מ.כוערת מפרסמת '
מ.כוערת מפרסמת
23/07/2011 | 11:45
14
5
לצפיה ב-'לשחק בנדמה לי- כדורגל 5x5'
לשחק בנדמה לי- כדורגל 5x5
22/07/2011 | 17:43
2
12
אצלנו בשכונה אנחנו משחקים כל החבר'ה המשוחררים קט רגל 5 נגד 5.
והיום אחרי המשחק נקלענו לדיון די מעניין וצעקני, לו היו באים שחקני ליגת העל לשחק איתנו איזה חמישה היה בוחר כל אחד מאיתנו.
אז הגעתי לפורום ומעניין אותי לשמוע מי החמישה שלכם?

ההרכב שלי אגב:
דלה איינוגבה, איציק כהן, אייל גולסה, אלירן עטר ועמית בן שושן.
לצפיה ב-'הסבר על החמישיה- רשות'
הסבר על החמישיה- רשות
22/07/2011 | 17:51
4
דלה איינוגבה- השוער הטוב בישראל. מה גם שאין איזשהו שוער בישראל עם משחק רגל בולט או עם ראיית משחק סטייל ואן דר סאר וכדורים ארוכים במיוחד, אז דלה עונה על כל ההגדרות.
איציק כהן- הבלם המצטיין בישראל לטעמי, היכולות שלו לעצור שחקנים באחד על אחד עולות אפילו על הבלמים הלגיונרים שלנו (אולי מלבד בן חיים וזאב חיימוביץ') וזה בדיוק מה שצריך שחקן הגנה בכדורגל חופים.
אייל גולסה- יכול לעזור במשחק ההגנה, מעולה בניהול המשחק ומספיק טוב לשחק תחת לחץ ולשחרר כדור מהר. בכדורגל דשא אולי יתקשה לשים שער מ-30 מטר אבל לכדורגל אולמות הבעיטה שלו מספיק טובה כדי להוות איום מתמיד.
עמית בן שושן- הוא לא מסוגל להגיע לשער מחוץ לרחבת ה-5, אבל בכדורגל בשכונה הוא לא יצטרך את זה. למרות היכולת הדלילה בשנים האחרונות אני מאד מאמין בבחור, אין ספק שיש לו את הדריבל הכי טוב בליגת העל והכשרון שלו פשוט מנצח בכדורגל שכזה. רק בקטנה אני עוד  אוסיף על היציאה המדהימה שלו מהמקום.
אלירן עטר- איזה כשרון, איזו חדות, איזה חוש נפלא להבקעת שערים. מסוגל להסתובב כשהוא עם הגב לשער, מסוגל להבקיע בנגיעה, מסוגל לעבור במהירות ומסוגל לבצע הטעיות. החלוץ הכי חד יקום שעוד נישאר בישראל!
לצפיה ב-'למה לא'
למה לא
23/07/2011 | 14:15
1
קודם כל, איזה גול מדהים! מרשים מאד.

לחמישיה שלי: ההסבר מראש אני שם דגש בעיקר על יכולת אישית ודריבל.

שוער: דלה איינוגבה באמת השוער הטוב בישראל, עד שאדל יוכיח אחרת.
שחקן 1: עידן ורד
שחקן 2: ברק יצחקי
שחקן 3: אייל גולסה
שחקן 4: ערן לוי
לצפיה ב-'חגיגה ישראלית של כדורגל ב-'
חגיגה ישראלית של כדורגל ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2011 | 12:26

כל מה שצריך לדעת על שיווק במדיה חברתית
איגור זבגלסקי - מנהל מדיה חברתית וטכונולוגיות שיווקיות בדגש על אסטרטגיה שיווקית והתנהגות צרכנים במדיה חברתית יתארח בתפוז.
זבגלסקי יגיע אחת לשבוע לפורום שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות וישיב לאורך היום על כל שאלותיכם בנושא עיסוקו:

מכורים לכדורגל ישראלי? בואו לזכות בפרסים!
הכדורגל הישראלי חוזר למגרשים ואיתו ההתרגשות לכל האוהדים.
פורום כדורגל בתפוז, בשיתוף ערוץ הספורט, מזמינים אתכם לחגיגה ישראלית של כדורגל!
איזה שחקן, מהארץ או מהעולם, הייתם מצרפים לקבוצתכם האהובה ולמה?
שתפו אותנו - ואולי תזכו בשוברים יקרי ערך לחנות הבגדים "סליו":

למה חשוב לעשות קורס הצלה?
עבור הצוללים, מיומנות הצלה מתחת למים יכולה להיות עניין של חיים ומוות...
ספרו לנו בפורום צלילה, באופן היצירתי והמוחשי ביותר - מדוע חשוב לעשות קורס הצלה - ואולי תזכו בקורס הצלה מקצועי, מתנת "ישרוטל מנטה"!
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2011 | 17:00
1

ארבעה צעירים עוברים לגור בתל אביב בדירה משותפת במטרה אחת: להיכנס לעולם הבידור.
הפורום החדש לסדרת הדוקו-ריאליטי המדוברת עושים את תל אביב - TLV מזמין אתכם להצטרף לטירוף
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אם נמאס לכם לשלם חצי משכורת על דירה מתפוררת, אם גמרתם תואר וגיליתם שאתם עדיין לא מצליחים לגמור את החודש, אם גם אתם מרגישים שישראל הפכה ממדינת צדק ורווחה ומדינת רווח וצדקה, אם גם אתם מחפשים מקום לזעוק בו את זעקת מעמד הביניים הנשחק - זה המקום בשבילכם.
הצטרפו כבר עכשיו לפורום הכי חם בשטח - העם דורש צדק חברתי
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'חיים בלה לה לנד ב-'
חיים בלה לה לנד ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2011 | 12:23
1

רוצים לזכות בספר נפלא?
פורום שיחת נשים, בשיתוף הוצאות הספרים "זמורה ביתן", "כנרת", ו"דביר", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספר מהו הזיכרון הכי מתוק שיש לכם ממישהו ואולי תזכו בספר החדש "תודה על הזכרונות" של ססיליה אהרן:

בואו לחיות ב"לה לה לנד"!
"חי בלה לה לנד" הוא סיפורם של 6 כוכבי הזמר הים תיכוני בישראל - דודו אהרון, זהבה בן, אתי לוי, אביהו שבת, ג'ולייטה ואלון דה לוקו הנשלחים ל-LA, במטרה לזכות בחוזה סינגל בחברת GEFFEN RECORDS ולפרוץ לזירת המוסיקה הבינ"ל.
הציעו בפורום ערוצי הסדרות של yes סטיקר ללימוזינת הכוכבים ואולי תזכו במארז יוקרתי של "חי בלה לה לנד", מתנת yes!
לצפיה ב-'מחפשים מקום טוב לשחק כדורגל מקצועי?כנסו...'
מחפשים מקום טוב לשחק כדורגל מקצועי?כנסו...
25/07/2011 | 23:30
1
29
על מועדון הכדורגל גדנ"ע ת"א כבר שמעת?
המועדון נחשב לבית חם ולמעין "חממת כדורגל" כמו טוברוק וכד'..
במשך השנים יצאו מהמועדון שחקנים רבים לעולם הכדורגל הגדול כמו: סלים טועמה,אבי יחיאל,חיים רביבו,קובי דג'אני,ג'ורג' אמסיס ,(מהעבר הרחוק)- אמציה לבקוביץ',קיש רומנו ועוד רבים וטובים..

היחוד של המועדון הוא שבסיום גיל הנוער השחקן מקבל את הכרטיס שלו ללא כל תמורה.. המטרה של המועדון היא לא לגזור קופון על אף שחקן אלא שכל שחקן שרוצה להצליח ולהתקדם יגשים את המטרה שלו !

למועדון יש קבוצת בוגרים בליגה ב' (קבוצה שנפתחה רק לפני שנתיים על מנת ששחקני הנוער שלא מקבלים דק' יצברו ביטחון בקבוצה הבוגרת וגם לאלה שלא מצאו קבוצה)

אז אם אתם מעל גיל 7 ואתם רוצים לעבור קבוצה,או רוצים להתחיל לעשות משהו עם הכישרון שלכם תעשו צעד קטן להגשמת חלום..
אם ברצונכם לדעת עוד פרטים אשמח אם תגיבו באתר של המועדון או שתצרו קשר:

www.gadna.goop.co.il

או בטלפון : 03-6837693
או פשוט מלאו טופס בקשה להיבחן במועדון ..http://gadna.goop.co.il/Web/?PageTyp...1&CatID=634...
ומאמן הקבוצה של הגיל שלכם יצור איתכם קשר..
לצפיה ב-'קישור עדכני לטופס בקשה להיבחן'
קישור עדכני לטופס בקשה להיבחן
25/07/2011 | 23:33
1
http://gadna.goop.co.il/Web/?PageType=0&n=1&CatID=...

מי שמעוניין להגיע להיבחן, מלאו את הטופס
לצפיה ב-'חגיגה של תחרויות ב-'
חגיגה של תחרויות ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2011 | 12:47
1

כל מה שרציתם לדעת על תמ"א 38
יוסי חסון – מנכ"ל החברה לחיזוק מבנים בישראל, יתארח בין השעות 18:00-20:00 בפורום נדלן.
חסון ישיב על שאלותיכם בתחומי עיסוקו: התחדשות עירונית, תמ"א 38, תמ"א 38/2, מהלך הייזום - משלב המגע עם הדיירים ועד סיום הפרויקט, מה תוקע את תמ"א 38 - ועוד.
העלו את שאלותיכם כבר עכשיו:

מה מרחיק אותנו מהחיים שחלמנו עליהם? אירוח אנרגטי
בשעה 20:00 תתארח בפורום שלושים פלוס ורד נוי - הילרית, מתקשרת ומאסטרית ליצירת מציאות, מאבחנת באמצעות תקשור ועוד, אשר תשיב לשאלות בנושא עיסוקה.
כולם מוזמנים:

רוצים לשפר את חוויית הרכיבה שלכם?
הקיץ כבר בעיצומו וזו ההזדמנות שלכם לעלות על האופנוע, להוציא את המצלמה ולנסות לזכות בפרסים מדהימים!
העלו לפורום אופנועים את התמונה הכי יפה שצילמתם בנושא אופנועים.
שלושה גולשים יזכו באביזרי רכיבה יוקרתיים, מתנת "מוטורייב"!

יש האומרים שניתן להוציא את הישראלי מהארץ, אבל לא ניתן להוציא את הארץ מתוך הישראלי...
האם זה נכון גם לגביכם?
ספרו בפורום ישראלים בקנדה על איזה מנהג ישראלי אתם לא מוכנים לוותר ואולי תזכו באלבום דיגיטלי בעיצוב אישי, מתנת zooma:

רוצים לישון טוב בלילה?
פורום תאומים ושלישיות, בשיתוף הוצאת הספרים "כנרת", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים שתהפוך את טקסי השינה שלכם לנעימים יותר...
תנו לנו טיפים להרדמה מהירה וללילות שקטים ואולי תקבלו מאיתנו את הספר המתוק "לילה טוב, דב-קטן", מאת מרטין ודל בהוצאת "כנרת":

מי ייקח חלק בחוויה של מדע בפעולה?
לאחר שגולשי פורום טיולי משפחות - הורים מטיילים שיתפו אותנו ב‫טיפים המועילים שלהם להקמת הילד מהמחשב על מנת לזוז ולעשות ספורט - הגיע תורכם להצביע למוצלחים שבהם ולקבוע מי יזכה בפרס שווה!
הקליקו, הצביעו והשפיעו:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
לצפיה ב-'חרם על אתר ערוץ הספורט '
חרם על אתר ערוץ הספורט
26/07/2011 | 17:44
1
5
חבר'ה
אני לא יודע איך אתם אוכלים את זה אבל השטות הזו של ערוץ הספורט להכריח אותך לבנות את התמונה של הפרסומת כדי לצפות בסרטון... זה שיא שיא החוצפה!!!
מכניסים לך בכוח את הפרסומת לראש, שטיפת מוח אמיתית
בכל מדיה אחרת יש לך את האופציה לשים על MUTE או סתם להעביר תחנה
כאן הם עלו על שיטה להכריח אותך לקחת חלק בפרסומת
אז תודה רבה - אני עובר ל - ONE לעת עתה
לצפיה ב-'הכי טוב יוטיוב'
הכי טוב יוטיוב
26/07/2011 | 18:35
2
תוך שעה-שעתיים מתום משחק כלשהו יש לך כבר 50 תקצירים שלו מכל הזוויות ומכל השפות....

אני כשאני רוצה לראות שערים או אירועים שפיספסתי ממשחק כלשהו אני נכנס ליוטיוב ואני מבסוט
מציע לך זה הפתרון הכי טוב
לצפיה ב-'אליפות ישראל בפיפא 2011'
אליפות ישראל בפיפא 2011
26/07/2011 | 17:49
10
חברת מדיה גיים גאה להציג:
אירוע הגיימרים הגדול של השנה!

אליפות ישראל הרשמית בפיפ"א 2011
אולם הספורט, בית דני, תל אביב
13 באוגוסט

אירוע הגיימרים הגדול של השנה מחכה מעבר לפינה: אליפות ישראל הרשמית בפיפ"א 2011, תתבסס על מכשירי פלייסטיישן 3 ותיערך ביום שבת, ה13 באוגוסט, בשעה 10:00 בבוקר באולם הספורט של "בית דני" בת"א.
אל האליפות שנערכת על ידי חברת מדיה גיים בחסות חברת אפסון, יגיעו כל חובבי הספורט האלקטרוני ומשחקי המחשב התחרותיים, והוא עתיד להפוך לאחד האירועים הגדולים והבולטים בישראל בתחום משחקי הוידאו בשנים האחרונות.

הזוכה המאושר בתחרות יקבל כרטיס טיסה למנצ'סטר, אנגליה, לילה במלון, אירוח וכרטיס כניסה VIP למשחק של מנצ'סטר יונייטד מול טוטנהאם, שייערך ב-22 באוגוסט.

המשתתפים בטורניר ייהנו מחווית משחק של פעם בחיים, הכוללת מסכי ענק בגודל 100 אינטש, ומקרני HD מתקדמים של אפסון, המותאמים במיוחד לגיימרים.

במהלך האירוע יתקיים טורניר ראווה בין כדורגלני ליגת העל וסלבריטאים.

עלות ההרשמה לטורניר הינה 29 שקל, אשר תשמש בתור זיכוי על סך 29 שקל לקניית המשחק פיפ"א 2012. ההרשמה לטורניר מוגבלת לגילאי 13 ומעלה.
הכניסה לצופים ומלווים חופשית, אינה מוגבלת בגיל וללא תשלום. מספר המקומות בטורניר מוגבל, יש להירשם מראש.

לתקנון התחרות ולהרשמה:
http://www.uberdefinition.com/fifa11/
לצפיה ב-'כרטיסים זוגיים לשלמה ארצי ב'
כרטיסים זוגיים לשלמה ארצי ב
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2011 | 13:53
1
רוצים לראות את שלמה ארצי בבריכת הסולטן?
פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה מזמין אתכם לספר לנו איזה שיר של שלמה הכי מרגש אתכם - ולמה? ואולי לזכות בזוג כרטיסים להופעה של שלמה בבריכת הסולטן בירושלים!

רוצים לדעת איך להצליח יותר בזוגיות, בעסקים ובהגשמה העצמית?
סאלי תדמור מאמנת המתמחה במגוון תחומי החיים, תתארח הערב בשעה 20:00 בפורום "אפי היקרה" ותענה על שאלותיכם בנושא.

עושים לכם בית ספר בפרסום
ורד בטש, מנכ"ל "הבצפר" - מכללה מקצועית ללימודי פרסום ועיצוב, תתארח בפורום "שיווק באינטרנט וברשתות חברתיות" בין השעות 18:00-20:00, תיתן טיפים חשובים ותשיב על שאלותיכם.

מבשלים ונהנים עם הילדים
החופש הגדול הוא זמן מעולה לבלות קצת עם הילדים ולשבור את השגרה.
רוצים לזכות בספר קיץ שמח במטבח מאת איילת הירשמן ובהוצאת "ידיעות ספרים"?
פורום "בישול לילדים" מזמין אתכם לשתף אותנו במתכון קיצי שאתם מכינים עם הילדים ואולי לזכות!

בואו להכריע מי יזכה בכרטיסי כניסה לתערוכה במוזיאון "מדעטק" ובעוד פרסים מדהימים בפורום טיולי משפחות:
לצפיה ב-'מומחים מתארחים ב-'
מומחים מתארחים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2011 | 12:46
1

עתודאים בהווה או לעתיד? הכנסו!
בשעה 18:00 יתארח בפורום עתודה רב סרן רוברט כהן – ראש מדור תכנון ומדיניות של מסלול העתודה, שיענה על שאלות בנושא מדיניות הנוגעות לשירות עתודאים בחובה ובקבע בצה"ל.
כולם מוזמנים!

מניקה וחוזרת לעבודה בספטמבר? בואי להתייעץ
בראשון לספטמבר תהיינה התחלות חדשות. אמהות תחזורנה לעבודה, תינוקות ייכנסו למסגרות.
כיצד ניתן יהיה לשמר את ההנקה? איך בונים סטוק שאוב או משלבים תמ"ל?
על שאלות אלו ועוד תענה עדי יותם - יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, עובדת בחדר ההנקה בבית החולים ליולדות ליס (איכילוב) ובאופן פרטי, דולה ומדריכת הכנה ללידה, אשר תתארח בשעה 19:00 בפורום הנקה ותשיב לשאלותיכן בנושא:

"שקר הבריאות": אירוח מיוחד
בעקבות התחקיר המיוחד של כלבוטק ובצל מחאות הרופאים ברחבי הארץ, פורום חוק ומשפט יארח את ד"ר אלון קורן-מידן - רופא שיניים ועורך דין העוסק בתביעות רשלנות רפואית בשעה 20:00.
ד"ר קורן-מידן יענה לשאלותיכם בנושא רשלנות רפואית, רפואה ומשפט, חוות דעת של רופאים מומחים ועוד - בראי הטענות על העומס:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?for...

סמכות הורית: אירוח פסיכולוג מומחה
איך מפתחים סמכות הורית? איך מיישמים אותה בצורה הנכונה ביותר? והאם זה באמת הפתרון, או שמדובר בעוד טרנד חינוכי חולף?
אריה טבעון - פסיכולוג קליני בכיר, מנהל מכון טבעון ומפתח שיטת "הסמכות השלמה" יתארח בשעה 20:00 בפורום הורים למתבגרים וישיב על שאלותיכם בנושא:

רוצים לזכות בספר "זאב גדול, זאב קטן"?
כשילד חדש מגיח לאוויר העולם, נולדים איתו גם הורים חדשים. אבל מתי בפעם הראשונה הרגשתם שהיצור הקטן הזה שגר אצלכם בבית הוא באמת הילד שלכם? מתי ואיך הבנתם שהפכתם להורים?
ספרו לנו על כך בפורום הורים לתינוקות ואולי תזכו בעותק מספר הילדים שזכה בתואר "ספר המתורגם הטוב ביותר לשנת 2010", בהוצאת "כנרת":

רוצים לזכות בספר נפלא?
פורום שיחת נשים, בשיתוף הוצאות הספרים "זמורה ביתן", "כנרת", ו"דביר", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספר מהו הזיכרון הכי מתוק שיש לכם ממישהו ואולי תזכו בספר החדש "תודה על הזכרונות" של ססיליה אהרן:

לצפיה ב-' מכורים לכדורגל ישראלי?'
מכורים לכדורגל ישראלי?
24/07/2011 | 06:21
128
18
מונדיאל לא היה לנו הקיץ, גם לא יורו או אולימפיאדה, אבל למי מאיתנו שלא יכול בלי הכדורגל הישראלי - הנה בשורה חביבה להיתלות בה: הכדורגל הישראלי חוזר למגרשים והגרלת סדר המשחקים סידרה לנו יופי של מפגשי פתיחה לעונה הקרובה ובראשם הדרבי הגדול של תל אביב.

תפוז, בשיתוף ערוץ הספורט, מזמינים אתכם לחגיגה...
המשך>>
מונדיאל לא היה לנו הקיץ, גם לא יורו או אולימפיאדה, אבל למי מאיתנו שלא יכול בלי הכדורגל הישראלי - הנה בשורה חביבה להיתלות בה: הכדורגל הישראלי חוזר למגרשים והגרלת סדר המשחקים סידרה לנו יופי של מפגשי פתיחה לעונה הקרובה ובראשם הדרבי הגדול של תל אביב.

תפוז, בשיתוף ערוץ הספורט, מזמינים אתכם לחגיגה ישראלית של כדורגל: ספרו לנו איזה שחקן הייתם מצרפים לקבוצה שלכם לקראת העונה הקרובה ואולי תזכו בפרסים מדהימים מתנת "סליו"!

אז מה עושים?

בין התאריכים 24/07-31/07 ספרו לנו איזה שחקן, מהארץ או מהעולם, הייתם מצרפים לקבוצתכם האהובה ולמה? האם ראיית המשחק של צ'אבי היא זו שחסרה לקבוצה שלכם? אולי דווקא הבעיטות החופשיות של סטיבן ג'רארד? שימו לב - אין צורך להתחשב בנתונים אמיתיים כמו תקציב וחוזים, אז תתפרעו ותפנטזו חופשי.

3 הגולשים שהכי ירשימו אותנו, יזכו בפרסים הבאים:

מקום ראשון- שובר ע"ס 1000 ₪ לרשת חנויות הבגדים "סליו"
שני-   שובר ע"ס 600 ₪ לרשת חנויות הבגדים "סליו"
שלישי-  שובר ע"ס 400 ₪ לרשת חנויות הבגדים "סליו"

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

פרטים נוספים

ערוץ הספורט פותח עונה עם המון כדורגל ישראלי!
משחק הדרבי התל אביבי הגדול, מכבי חיפה מארחת את הפועל חיפה היריבה, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה, מכבי פ"ת, ק. שמונה ועוד.
כל הקבוצות חוזרות הביתה לחמש פלוס לייב עם מבול של שידורים ישירים בחודש אוגוסט.

להצטרפות חייגו HOT 6900* yes 2080*

למיניסייט אתר גביע הטוטו:
http://www.sport5.co.il/Minisites/joinus/WeekLoade...

אז קדימה! למה אתם מחכים...?

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אופני שחף
אופני שחף
סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה