לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום כדורגל
"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

כדורגל עולמי
09/09/2010 | 08:37
13
1
גאנה אהובתנו
06/09/2010 | 03:20
2
3
נכון שזה טיפה מאוחר - אבל הוידאו הבא מוקדש
לאחת והיחידה - נבחרת גאנה אהובתנו.
מרגש עד דמעות

http://www.youtube.com/watch?v=9eIK8mSpGXU
לכל מי שמתגעגע לאיגיטו מומבסה, פנטסיל והחברים
06/09/2010 | 03:21
1
1
נחמד ...אהבתי את הקטע .
07/09/2010 | 22:48
1
יש פה במקרה אוהדי ליון או מישהו שמכיר?
06/09/2010 | 05:12
5
9
אני אוהד ליון ואני לא יודע איפה קונים כרטיס למשחק נגד הפועל ביציע של אוהדי קבוצת החוץ. בנוסף אשמח להכיר עוד אוהדי ליון ישראלים.
אחרי מאמץ לא קטן,הנה לך אוהד ליון
06/09/2010 | 13:03
4
3
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

שלח לו מסר.

בקשר לכרטיס,אני חושש שזה ממש לא הולך להיות פשוט מבחינתך לקנות לשער שלהם,כי לפחות במקרה של יובה הכרטיסים הועברו למכירה באיטליה ורק מאמצים של חוג אוהדים רציני הצליחו להשאיר כמה מהם כאן,אני לא חושב שלליון יהיו אנשים שיוכלו לעשות את זה.
גם לשאלקה יהיה קשה להשיג? אני ממש רוצה
06/09/2010 | 15:03
1
2
תפנו להפועל תל אביב
06/09/2010 | 18:43
2
תגידו שאתם מוכנים לשלם מראש ושישמרו לכם כרטיס בצד.ואם זה לא הולך,קונים לשער הצמוד (מאחורי השער אם זה בבלומפילד,אני מאמין שכך יהיה) באים לשוטר מספרים לו את הסיפור והוא יעביר אתכם.
השאלה היא האם אני יכול להזמין כרטיסים מצרפת
07/09/2010 | 01:48
1
2
ולקחת אותם מהקופות פה או שאפילו ישלחו לי אותם בדואר. עד כה לא מצאתי אתר באינטרנט שאפשר לקנות ממנו כרטיסים לשער של אוהדי ליון, אבל אני ידבר עם האוהד ליון שהבאת אולי הוא יודע משהו.
עוד לא הוציאו כרטיסים
07/09/2010 | 03:52
1
וכפי שאתה רואה הפועל עדיין יכולה לשנות את מקום הביתיות שלה,יש עוד קצת זמן עד שהקבוצות ידפיסו.לגבי מה שאמרת,זה כנראה לא  כל כך פשוט כי במקרה של יובה כדי לקנות משם היה צריך להיות לך דרכון איטלקי או משהו,היה ברור לכולם שאפשר לקנות רק מכאן.
תוצאות המח' השני של מוקדמות יורו 2010
08/09/2010 | 00:19
3
22
בבית הישראלי 0-0 כפול בין גאיורגיה לישראל ויוון וקרואטיה ולטביה מסתפקת ב0-2 על מלטה

בבית 1: טורקיה מנצחת 2-3 את בלגיה כשלבלגים כובש הבלם דניאל ואן בויטן פעמיים,גרמניה חוגגת עם 1-6 על אזריבבג'אן כשקלוזה כובש צמד ואוסטריה מנצחת 0-2 את קזחסטן

בבית 2: סלובקיה ממשיכה את התקופה הטובה מהמונדיאל עם 0-1 ברוסיה,אירלנד מנצחת את אנדורה 1-3 ומקדוניה וארמניה נפרדות בתיקו 2-2

בבית 3: איטליה שחזרה מאסטוניה עם ניצחון דחוק חוגגת עם חמישייה על איי פארו,סלובניה עם 0-1 בסרביה

בבית 4: בלארוס עושה רק תיקו מאופס עם רומניה אחרי הניצחון המדהים על צרפת ביום שישי,צרפת מתקשה בבוסניה עד הדקה ה-72 כשבמזמה כובש ו-6 דק' אחריו מלודה גם כן והם קובעים 0-2 לצרפת,אלבניה מנחת 0-1 את לוקסמבורג וכרגע היא ובלארוס בראש הטבלה עד כמה שזה נשמע הזוי

בבית 5: שבדיה חוגגת שישייה על סן מרינו כשלא ברור לי איך שחקן ותיק כמו אולף מלברג מורחק במצב של 0-3 ועוד נגד סן מרינו,הולנד מתקשה בבית מול פינלנד אבל מנצחת 1-2 מצמד של הונטלאר שאלי גוטמן צריך לחשוש ממנו,הונגריה מנצחת מולדובה 1-2

בבית 7:  אנגליה מנצחת בשוויץ 1-3 כשווין רוני כובש את הראשון בצל הסערה הגדולה שהלך לזונה ובגד באשתו,בולגריה מפסידה 0-1 למונטגרו,

בבית 8: פורטוגל ממשיכה להדרדר הפעם הפסד חוץ 0-1 בנורבגיה,דנמרק מנצחת את איסלנד 0-1

בבית 9: ליטא מפתיעה 0-1 בצ'כיה וההפתעה הגדולה של הערב כמעט הגיעה מסקוטלנד כשהסקוטים פיגרו 0-1 נגד ליכטנשטיין אבל הצליחו לנצח רק בדקה ה-90 1-2

דקה 97 ליתר דיוק
09/09/2010 | 01:04
2
4
מי אמר שהסקוטים לוזרים?
הסקוטים לוזרים תמיד יהיו
09/09/2010 | 08:53
1
3
והסיפור המצחיק של המשחק הוא שהאוהדים שרקו בוז בזמן ההמנון של ליכטנשטיין בגלל שהוא הזכיר להם את ההמנון האנגלי
לא מצחיק בכלל
09/09/2010 | 15:07
1
פעם ראשונה שאני קורא על זה  ואני כולי מזועזע

איפה היו הנאמנים?
כדורגל ישראלי
09/09/2010 | 08:36
3
4
עם הזנב בין הרגליים
07/09/2010 | 09:14
1
2
שלום לכולם.

טור חדש שלי המנסה לבדוק מה גורם לשחקנים הישראלים לחזור מאירופה מהר כל כך

אשמח לתגובות ואם אהבתם אז גם ללייקים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לא אוהב לקטול
08/09/2010 | 09:09
2
קודם כל אני מקווה שאתה יודע לקבל ביקורת כי שום דבר מהנאמר לא בא כדי להעליב חלילה...

לעניין קראתי ודוגרי לא התלהבתי בכלל....
למה? כי יכולת לכתוב בשורה- שתיים "כדורגלנים ישראלים רבים יוצאים לחו"ל לאחרונה וחוזרים מהר לליגה המקומית" אמרת משהו עובדתי נכון שיוצאים הרבה שחקנים ישראלים לאחרונה לחו"ל, בעיקר לבלגיה לא מצליחים להשתלב שם וחוזרים ארצה, נו ו..? מה הנקודה? לא מובן מה רצית מהקורא בקטע...
אקזיט גרופ עושה כדורגל!
09/09/2010 | 20:14
2
הפועל תל אביב תקבל חסות ראשית מ"אקזיט גרופ" במהלך העונה הקרובה. החסות היא למשחקי הליגה, הגביע וגביע הטוטו בעונת 2010/11.
נבחרת ישראל
09/09/2010 | 08:34
34
1
ההרכב של נבחרת ישראל נגד גרוזיה
07/09/2010 | 11:26
1
1
זאת אומרת ההרכב שינצח את גרוזיה

בשער: דודו בין הקורות
בלמים: שמעון בן יושב
            שטל בן חיים
מגינים: רוץ בן סוסים רוץ אדורם
           יובל מאחר בגלל הבן- שפונגין
קישור: משה בין טרטור
           שגל בן מן
           יופי בן עיוני
           סלים בן דוד בישראל
מחץ:   רוברטו בן שושן
           בין סהרוני
ספסל: איציק בן תירס אחלה
          אריק בן יוסף
          יואב בן ז`יואגו
          ואליד בן דויד
          ראובן בן אובד
          גיבן זנדברג
          טוטו בן בית בישראל

צהבת: עיבן טל
רוברטו(אלישע) בן קומבינת אברהם
תצא בחוץ: לאבא של יניב בן קטן
מאמן: שתקן בן שתקן
יהיה מאמן: גיא בן גב לוי
היה מאמן: שלמה בן טיבוגה
יממן הסעות לילדי שכונות מצוקה:
     ארקדי בן ברית הביתרים
להנפת הדגל: ג`ון בן סטילה
לשירת ההמנון:
    זה הבה נרגילה בן בנישטי
ינצח: זובי בן מאאתיים
תפסיד:
BIG BEN WILL BEND OVER    
אם לא הולך-חילוף של דקות אחרונות:
   יחי אל איבן צור

שידור המשחק ברשת:
07/09/2010 | 12:49
3
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה המערך שישראל אמורה לשחק איתו היום?
07/09/2010 | 14:15
29
2
4-5-1?

קשה לשים גולים עם כזה מערך ....
כנראה מישהו בונה על תיקו.
הוא לא יתנגד לתיקו
07/09/2010 | 16:02
3
1
והיום הבלוף יתפוצץ בפרצוף, נקבל בראש בגרוזיה רבאק אני כבר יכול לדמיין את הכותרות של מחר
ממש "על השחיטה"
על לוחמה פסיכולוגית שמעת?
07/09/2010 | 16:34
1
1
גם המאמן של דנמרק אמר שתיקו תהיה תוצאה טובה בר"ג, אז אמר.
תעשה לי טובה
07/09/2010 | 22:32
גם אחרי המשחק הוא אומר שתיקו זאת תוצאה טובה על איזה לוחמה פסיכולוגית אתה מדבר?
אז לא קיבלנו על הראש..קצת במזל ואוואט-שוילי..
08/09/2010 | 08:53
לבניון ורפאלוב לא נתנו לזוז. לא נכון ששיחקו עם חלוץ אחד.בניון ורפאלוב ובן סהר זה שלשה. וכשוורמוט וארבייטמן נכנסו הם לא עשו יותר. למרות שלא היו עייפים. הגיאורגים היו יותר טובים.נקודה.
כעת העיתונאים מתחילים לבלבל את המוח.טקטיקה-מערך-וכו'. שיחקנו בלי קולואטי וברדה וקטן. זו נבחרת צעירה ומזל שלא חטפנו מול בריונים כאלה. היו המון תיקולים גסים. ורק שלא ינצחו אותנו כאן. מבינים איך הם הוציאו מיוון תיקו.?
המערך הוא לא ידוע והטקטיקה היא...
07/09/2010 | 16:30
תמסרו לבניון, אולי הוא ישים גול.
ממתי בדיוק קשה לשים גולים עם המערך הזה?
07/09/2010 | 19:34
18
1
זה המערך הכי נפוץ בעולם.
07/09/2010 | 19:49
16
4
עם חלוץ בודד קשה להבקיע גול , במיוחד אם הוא
07/09/2010 | 22:35
15
בורח לאגפים כל הזמן , במקום לשחק במרכז הרחבה של היריב .
תגיד את זה לבארסה, ארסנל, אינטר, ריאל, רומא ,
07/09/2010 | 22:52
11
3
גרמניה, ספרד, הולנד, ברזיל  ועוד ועוד ועוד.
כמה שפחות חלוצים = פחות גולים זה היגיון מקולקל.
חלוצים הם לא היחידים שמבקיעים שערים.
לא נראה לי שהקבוצות שציינת היו עולות לשחק עם
07/09/2010 | 23:11
9
1
חלוץ בודד מול נבחרת גאורגיה .
וגם אם כן , אז הוא לא היה "בורח" לאגפים , אלא משחק במרכז .
פרננדס עלה עם מערך הגנתי  יותר מדי , כאילו שהוא משחק נגד ברזיל....
( עם כל הכבוד לגאורגיה ,אני לא מזלזל בה , אבל היא עדין לא נבחרת ברזיל )
תחשבו איזו תוצאה היינו יכולים להוציא עם היינו משחקים עם 2 חלוצים בחוד ...
הן משחקות ככה נגד סטוק וקאדיס
07/09/2010 | 23:25
2
1
כשהפערים גדולים פי 5.אפשר להתגונן גם עם 4 חלוצים,ואפשר לתקוף בצורה מטורפת עם חלוץ אחד,זה לא מבטיח כלום.פרננדס בא להוציא תיקו,מן הסתם שהוא לא יעלה בשביל זה עם יותר מחלוץ אחד,זאת התשובה לשאלה שלך,לא בער לו להבקיע היום.גם אני הייתי מת שרפאלוב ייצא בדקה 60 וארביטמן ייכנס וישחק עם סהר בחוד כשבניון מאחורה,אבל זה לא קרה.
זה לא קשור לחלוצים
07/09/2010 | 23:33
1
3
אם אתה משחק עם 3 קשרים אחוריים שלא יודעים לתת פס, גם 3 חלוצים לא ישימו גול במשחק כזה.
בארסה וריאל משחקות עם שחקנים בעלי יכולות טכניות מהמעלה הראשונה, לכן גם עם חלוץ אחד כל קשר יכול להכין מצב לגול.
היחיד שיש לו עוד איכשהו יכולות טכניות בקישור האחורי זה כיאל, למרות שגם הוא לוקה בחסר. לעלות עם תמיר כהן כקשר אחורי שלישי זה לוותר מראש על התקפה.
לא רק בארסה וריאל נותנות גול עם חלוץ אחד
08/09/2010 | 00:53
יש המון קבוצות מכל המינים והסוגים,כבר אמרתי שפרננדז בא להוציא תיקו,אבל גול כן אפשר לתת ככה.לא רק הקישור שלנו לוקה בחסר,כל הנבחרת.
קודם כל, הקבוצות האלה הן לא ישראל.
07/09/2010 | 23:37
5
ה"בריחה לאגפים" זו לא פעולה הגנתית, זלאטן בבארסה עשה את זה, רוני עושה את זה, דרוגבה עושה את זה, ואן פרסי, היגואין ועוד הרבה.
שחקנים מחליפים מיקומים בין עצמם.
אני כן מסכים שפרננדס שיחק הגנתי מדי ושלא היה צריך לשחק על תיקו. אם כבר תיקו אז נגד קרואטיה או אפילו יוון בחוץ, לא נגד גיאורגיה.

אבל אל תשלה את עצמך, חלוץ נוסף לא היה פותר כלום, אלא להפך.
כל מה שהנבחרת עשתה לאורך המשחק היה לשים שחקנים מאחורי הכדור ולחכות למתפרצת מזדמנת.
ב4-4-2 כל מה שהיית רואה זה 2 חלוצים מבודדים ללא תמיכה במקום אחד, 4 קשרים שנמצאים בחיסרון מספרי במקום 5, והגנה שהייתה נחדרת שוב ושוב.
תמיר כהן במרכז
09/09/2010 | 11:12
4
1
היה שם..אבל הגאורגים ידעו שאם הם ישחקו חזק- כהרגלם ישראל תיסוג לאחור. ועם זאת כולם היו חותמים על 0-0..אז מה הבעיה. שלא היה משחק טוב..?
זו נבחרת ששחקה- שלשה משחקים בינתיים. צ'ילה-אורוגוואי ומלטה..ובן סהר ורפאלוב..זה שני חלוצים..עם בניון מאחור..והם היו בבית..שזה חשוב מאוד.
אם נמשיך לא לקבל גולים אידיוטים ובדקה ה-90..נשיג אולי ת'מטרה.
אם 80 דקות אתה משחק הגנה
10/09/2010 | 01:58
3
2
בסוף אתה גם שוכח איך עושים התקפה.
כבר ראינו טורניר שבלוני שלם עם גרנט, ורק במזל לא הפסדנו איזה 3 משחקים שכבר ברחו לנו כמעט מהידיים (להזכיר שכל משחק חזרנו מפיגור?).
ככה זה, אם אתה בפיגור ומצליח להשוות אתה ענק.
אם אתה מוביל ומסיים בשוויון אתה מאכזב.
מה שחשוב זו המטרה.! לא הגנה או התקפה.
10/09/2010 | 16:48
2
2
גיאורגיה עדיפה עלינו. במשחק הזה היא היתה יותר טובה, ויצאנו בנס ללא שערים.
גיאורגיה עדיפה עלינו?
10/09/2010 | 17:54
1
2
לפני המשחק שאתה משווה את יכולת השחקנים הישראלים מול הגיאורגים , הם עדיפים??
אם הוציאו תיקו ביוון ושער חוץ למה לא.?
10/09/2010 | 21:26
במשחק הם הוכיחו שהם עדיפים. ואני לא אתפלא שהם יסיימו ראשונים בבית.
בעיקרון כולכם צודקים...
08/09/2010 | 07:43
אבל ההבדל הוא שבגרמניה ליד קלוזה יש גם את מולר, פודולסקי ואוזיל ששלושתם שחקנים התקפיים. ליד טורס יש את וייה, סילבה, אינייסטה וצ'אבי, ליד ואן פרסי יש את ארשאבין, וולקוט, פאברגאס ואולי גם צ'מאח,ליד היגוואין - רונאלדו, די מאריה וקאקה, ליד מיליטו יש את אטו, פאנדב וסניידר וכו וכו'...
ליד בן סהר יש את... בניון. ישראל משחקת ב4-4-1-1, כששאר הקבוצות שהזכרת משחקות ב4-2-3-1 (ריאל, ברזיל, גרמניה) או 4-3-3 (בארסה, אינטר, הולנד, ספרד, ארסנל). מה שמשנה הוא לא החלוץ הבודד, אלא התפקוד של שאר השחקנים, והמערך הישראלי לא מזכיר אף מערך שציינת באופן הזה.
הבעיה זה לא החלוץ אחד
07/09/2010 | 23:11
2
2
הבעיה היא שיטת המשחק של 10 שחקנים בהגנה וכדורים ארוכים לחלוץ האחד המסכן הזה.
בכלל לא מנסים להניע כדור , לשלוט , לייצר , כלום ושום דבר.
הם לא עשויים מעץ. הנעת הכדור לא צלחה.
08/09/2010 | 09:00
1
4
והיו שלשה חלוצים בן סהר-רפאלוב-ובניון קצת מאחור. לא אחד. הבעיטה היחידה שהלכה לכיוון היתה של יוסי. והם- בעטו ונוכחו ברחבה הרבה יותר. מרכז המגרש היה שלהם. ואנחנו בקושי הגענו ל-16. וכל התקפה שלהם היתה מסוכנת. מזלזלים בהם.
כי הם גרוזינים- אבל הם נבחרת יותר חזקה ויותר טובה מאיתנו. חזקה בגוף..וחסונים. זו תכונה שכנראה אצלם אחד מהתנאים לשחק בנבחרת. זה היה מין משחק- קצת משונה. לא טכני. הם הניעו את הכדור יותר טוב. אולי לישראל חסרים משחקים נגד קבוצות טובות יותר ממלטה. איפה ברדה. ? איפה עמר גולן.? [כי ההגנה הראתה שהיא לא רעה בכלל.רק שצריכים מישהו כמו קולמה..במרכז המגרש.!  או בואטנג..
אתה ראית אותו משחק שאנחנו ראינו?
08/09/2010 | 10:32
2
3 חלוצים? רפאלוב ובניון היו הרבה יותר קרובים להיות בלמים במשחק הזה מאשר חלוצים.
ואל תגיד לי הנעת הכדור לא צלחה שזה דיי ברור שבכלל לא מנסים או בגלל שאין יכולת או כי לא רוצים אבל כל כדור עף למעלה בלי שום כתובת.
איפה היה עומר גולן אתה שואל?שיהיה כמה שיותר רחוק מהנבחרת , לפחות זה..
כנראה שמהיום...
07/09/2010 | 22:19
1
כבר איזה 10 שנים שהנבחרת הזאת ולא משנה מי
07/09/2010 | 23:10
4
1
מאמן אותה , מנסה לשחק משהו אחר שממש לא קוראים לו כדורגל..
למה אם מכבי חיפה/הפועל ת"א יגיעו למשחק חוץ נגד יריבה ברמה הזאת של גיאורגיה , הם יבואו וישחקו כדורגל ורוב הסיכויים גם ינצחו ??
מגיעה נבחרת ישראל עולה עם הרכב שלא יכול ולא רוצה לעבור את החצי וכל מה שהוא מנסה זה כדורים ארוכים וככה אנחנו גם נראים.
גרנט  , קשטן , פרננדז , באמת לא משנה כולם בשיטת הנדחה את הקץ כמה שאפשר עם עוד תיקו שהרחיק אותו מהמטרה מול נבחרת כלום ושום דבר.
08/09/2010 | 07:34
2
לא ברור אם זה המאמן אשם או הלחץ מהתקשורת. מה שבטוח, רמת השחקנים (לא שהיא כזו גבוהה) שווה יותר מהכדורגל שאנחנו מציגים. וכמו שאמרת, חיפה או הפועל היו מנצחות קבוצה ברמה כזו בלי יותר מדי בעיה.
אגב, הרשה לי לתקן אותך
08/09/2010 | 10:38
1
אבל מאזן משחקי החוץ של מכבי חיפה באירופה בשנים האחרונות הוא איום ונורא, במיוחד בהשוואה להפועל ת"א :\

אם אני זוכר נכון ב"ידיעות" פרסמו את זה אתמול, והאחוזים הם משהו בסגנון 38% (9 נצחונות, 9 תיקו, 21 הפסדים). להגנתנו אפשר לומר שהרבה הישגים (למשל בקמפיין הצ'מפיונס הראשון כששיחקנו בבולגריה וקפריסין) שהושגו כביכול בבית היו למעשה במגרש נייטרלי, אבל עדיין אי אפשר להגיד שמכבי חיפה זו דוגמא לאיך הנבחרת צריכה לשחק בחוץ
נבחרת הכלום-הוציאה מיוון תיקו ביוון.
09/09/2010 | 11:20
הלוואי עלינו. האם רק דודו אוואט היה שווה.? נכון שיש בעיה- אבל במבחן התוצאות..ישראל הצליחה.
08/09/2010 | 11:32
1
לצערנו אנחנו חושבים את עצמנו להרבה יותר ממה שאנחנו

אם נהיה אמיתיים נבין שתיקו זה יותר ממה שהגיע לנו למרות שהגיאורגים לא קבוצה טובה

להגנת הנבחרת אפשר להגיד שהמגרש שם הוא בלתי נסבל אבל זה סתם תירוץ הרי קרואטיה שהיא נבחרת ששווה משהו תוציא משם ניצחון אז להגיד את זה זה סתם מטומטם.

משהו אחד אני חייב להגיד:
אלמוג כהן: מ-ל-ך, זה פשוט תענוג לראות שחקן שמקריב מעצמו ככה, זה אשכרה הקרבה נטו לא קשור לשום יכולת ושום בטיח, לא שחסרה לו יכולת.. וזה עוד מבנאדם שאפילו לא משחק בצורה סדירה
שגיא כהן טיפש... אם סקוטלנד תנצח את אוסטריה
07/09/2010 | 19:47
3
היא תהיה במקום הראשון בבית, ובלרוס תעלה מהמקום השני עם 17 נק'!!
3: 1 בבית התחלה
04/09/2010 | 17:19
2
הבעיה של נבחרת ישראל חוזרת על עצמה מדיי קמפיין ראינו פעם נוספת איך מבזבז מאמן לאומי 90 יום בבחירת שקנים ועמדות במשחק ויוצא למשחק חשוב בעיניי יותר מהמשחק נגד יוון ולראיה 1-1 של גרוזיה ביוון הוא בניגוד לתוכניות של לוזון ונושאי כליו
אני מקווה שאני אתבדה אבל אני קצת מבין בכדורגל בינלאומי ותיקו יהיה הישג ענק לנבחרת בהמלצת אתר דירות"א
המבזקיה 21
09/09/2010 | 08:30
232
19
המשך>>
הכר את החבר המרואיין: itzikon535210
04/09/2010 | 09:25
87
7
המשחק הכר את החבר חוזר!
ואני באמת מקווה שהפעם בלי הפסקות ארוכות
אז אם כבר איציק שלנו זכה בתחרות מתכוננים לליגה.
בואו ניתן לו פרס אמיתי: במה
שתדעו לכם,איציק אולי קצת נחבא אל הכלים,אבל הוא בחור נהדר,והוא כבר רמז לי שהוא...
המשך>>
המשחק הכר את החבר חוזר!
ואני באמת מקווה שהפעם בלי הפסקות ארוכות
אז אם כבר איציק שלנו זכה בתחרות מתכוננים לליגה.
בואו ניתן לו פרס אמיתי: במה
שתדעו לכם,איציק אולי קצת נחבא אל הכלים,אבל הוא בחור נהדר,והוא כבר רמז לי שהוא רוצה שיכירו אותו פה יותר לעומק.
מדובר בגאון כדורגל אמיתי,אתם תהיו בשוק מה עומד מאחורי הכינוי הקצת מוזר הזה(הראשון ששואל אותו פשר הכינוי מקבל ממני גומיגם)
אז יאללה,תנו לו בראש

משתמשים שרואיינו כבר:

לאונרדו וזהו
Sir Terry Wogan
G 2

מרואיין כעת:

itzikon535210

שאלון התחלתי:

שם:
מסגרת\\תעסוקה:
קבוצת כדורגל אהודה בישראל:
קבוצת כדורגל אהודה בעולם:
כמה זמן אתה בפורום כדורגל:
ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב:
דבר מה לאומה:

ו...תמונה:
(לא חובה,רק אם אתם מרגישים צורך...)
מזל טוב לאיציק שזוכה בתחרות
04/09/2010 | 09:18
4
2
מזל טוב איציק,אתה הזוכה הגדול בתחרות "מתכוננים לליגה"

אין ספק שהסיקור של איציק היה מצוין,הוא לקח קבוצות לא גדולות,ועשה סיקור עם הרבה עניין שאותי אישית ריתק.

תודה לכל מי שהשתתף בתחרות,כולכם הייתם טובים ומרתקים,והכנתם אותנו יפה יפה לליגה.

נפגש בתחרות הבאה
מזל"ט
04/09/2010 | 13:55
1
אני אישית הצבעתי לו חח
תודה רבה שמח לשמוע!!!
04/09/2010 | 14:34
מזל טוב
04/09/2010 | 20:05
4
יישר כח
05/09/2010 | 02:34
2
כל הכובד, בחירה ראויה.
יום הולדת+הודעה...
04/09/2010 | 09:12
9
1
כן כן למנהלכם היקר יש יום הולדת(הזדקנתי בשנה)

וזאת אכן סיבה למסיבה!

אבל עכשיו ברצינות.
ביחד עם התייעצות על הממונה עלי,החלטנו ביחד שהפורום צריך מהפכה קטנה(טוב נו לא קטנה,גדולה)
כבר רמזתי לכם על זה משהו לא מזמן,אבל עכשיו זה רציני.

בימים הקרובים רבים מכם יקבלו מסר חשוב(תתכוננו!)

ואני מאמין שבאיזור החגים כבר המהפכה תהיה בעיצומה,וכשהיא תסתיים,הפורום הזה יעוף למעלה...אין לכם מושג כמה.
הרבה מחשבה השקעתי במהפכה הזאת,ואני מרגיש שהיא חייבת לקרות.

חשבתי שהמונדיאל יתן לפורום את הפוש הדרוש,אבל לצערי בשטח זה לא נראה ככה.
לא הגיוני שצרפת תפסיד בבית לבלארוס,פורטוגל תעשה תיקו 4-4 עם קפריסין בבית,ואף אחד בכלל לא יטרח לכתוב על זה.
משהו לא ברור קורה בפורום הזה...ואת זה אנחנו הולכים לתקן.

אז המהפכה בדרך...נא ללבוש שחפ"צים...זה הולך להיות סוער

שבת שלום ו...אני בהחלט מצפה שתפתיעו אותי עם עוגה ותשירו לי "היום יום הולדת..."

רן...
היום יום הולדת
04/09/2010 | 11:43
1
למנהל

מזל טוב ויישר כח
מזל טוב!
04/09/2010 | 12:32
1
מזל טוב איש יקר
04/09/2010 | 13:47
1
בן כמה הקשיש? :)

ושאלה..מה עם התוצאות של תחרות הסיקורים? גם כן חלק מהפצצה שתנחית פה השבוע?
מזל טוב
04/09/2010 | 17:05
הרבה מזל טוב רן
04/09/2010 | 20:03
3
מאחל לך שתגשים את כל משאלות ליבך לטובה ושתצליח בכל מעשה ידיך ודרכך

אני סקרן לדעת מה תהייה המהפכה שאתה מדבר עליה
בטח שווה לחכות
היום יומולדת היום יומולדת
04/09/2010 | 21:53
מזל טוב.. עד 120 אושר בריאות והצלחה..
מזל טוב!
04/09/2010 | 22:14
מזל טוב
05/09/2010 | 02:32
2
ושיהיה המון בהצלחה...
יומולדת שמח איש יקר
05/09/2010 | 22:45
ויישר כוח גדול על ההשקעה שלך בלנסות לשדרג את המקום הזה

הנבחרת הצעירה ניצחה 1-2 בשוודיה
03/09/2010 | 22:38
2
2
נצחון ענק לנבחרת הצעירה.
אבל לצערה של הצעירה,זה כנראה לא יספיק לעליה לאליפות אירופה.

היא צריכה לנצח ביום שלישי את מונטנגרו בבית(לה אותו מספר נקודות כמו לישראל)
ולקוות ששוודיה תפסיד לבולגריה,שנמצאת במקום האחרון בבית עם 4 נקודות.

עכשיו בהחלט אפשר לבכות על ההפסדים לשוודיה בבית,ולמוטנגרו בחוץ,ולאיבוד נקודות נגד קזחסטן.
בהחלט חבל...

דור כזה מוכשר...לא יהיה לאולימפית עוד הרבה שנים...
או למצב שבו ישראל מסיימת שנייה בבית
04/09/2010 | 10:59
1
ואז כולם מתחילים להוציא מחשבונים כמה צריך שכל נבחרת תפסיד, כמו שאנחנו אוהבים
תקציר של המשחק למי שמעוניין:
04/09/2010 | 11:12
1
מוקדמות אליפות אירופה
03/09/2010 | 20:13
34
1
שאר המשחקים בשאר הבתים(וכמובן גם בבית הישראלי...)
ספרד - ליכטנשטיין
03/09/2010 | 22:40
1
1
המחצית הראשונה הסתיימה , ספרד מובילה 0:2 מול ליכטנשטיין , שככל הנראה תהיה שק החבטות בבית הזה.
פרננדו טורס נראה טוב מאוד , לא חלוד כמו במונדיאל האחרון , אבל עדיין נצטרך לחכות למשחקים הקשים שעוד יהיו לספרד במוקדמות , כדי לראות אם טורס יחזור להיות אותו טורס שלפני הפציעה הקשה שעבר.

את השערים כבשו לספרד: טורס בדקה ה - 18 , ודויד וייה בדקה ה - 26.

המשחק משודר בערוץ ספורט 2 , אבל אני רואה את המשחק מהאינטרנט , באחד הקישורים של אתרים שמשדרים ספורט.
ספרד ליכטנשטיין - 0:4
03/09/2010 | 23:39
השערים לספרד:
פרננדו טורס - 18 , 54
דויד וייה - 26
דויד סילבה - 62
מחצית ביוון: 1-0 לגאורגיה!
03/09/2010 | 22:47
2
1
דקה 3 הגאורגים הדהימו את היוונים.

אם התוצאה נשארת ככה,או אפילו אם היוונים משווים,זה יוצר בלגאן בבית...והופך את המשחק ביום שלישי לחשוב פי כמה...
דקה 70: עדיין 1-0 גאורגיה!
03/09/2010 | 23:15
1
היוונים בלחץ אטומי.
האפשרויות לנצחון הולכות ומצתמצמות מרגע לרגע.
עוד מעט אפילו תיקו יהיה משמח,כמובן שלא נתנגד לכך(נצחון גאורגי יכול איכשהו לשים אותם בתמונת הכרטיס לפלייאוף,על אחת כמה וכמה אם הם ינצחו גם אותנו ביום שלישי)

עוד זה מדבר וזה בא,1-1 :\
03/09/2010 | 23:16
1
דקה 11 בליסבון 1-2 לקפריסין
03/09/2010 | 23:03
10
1
אל אלוהים.
פורטוגל ספגה שער אחד כל המונדיאל,בשמינית הגמר מספרד(וייה כמובן)

ועכשיו אחרי 11 דקות היא סופגת 2 שערים,בבית,ונגד קפריסין!

נראה שכמה נבחרות די מנמנמות בינתיים,ולא ממש התכוננו כראוי למוקדמות האלה(כולל אנחנו)

פורטוגל עוד עשויה להסתבך בבית שהיה נראה די קל על הנייר,אבל עם הרבה נבחרות מציקות...
דקה 29 2-2!
03/09/2010 | 23:21
9
1
פורטוגל יוצאת קצת מההלם של ההתחלה ומשתלטת מהר על המשחק.

הם שוב בשיוויון ויש עוד שעה של כדורגל.

רק אני מריח איזה 3-5 לפורטוגל?
ניגמר 4-4 מדהים
04/09/2010 | 12:19
1
כנראה שרק אתה הרחת 3-5 לפורטוגל
04/09/2010 | 12:23
7
1
נגמר 4-4 וראיתי את התקציר וארבעת השערים שספגה פורטוגל היו מטועויות בהגנה,השער הרביעי היה טעות של השוער שהדף גרוע אבל עדיין אתמול ראינו כמה הנחברות החלשות שפעם היו נאכלות ע''י הבכירות בלי מלח התחזקו והשתפרו יחסית:

אם זו בלארוס שהדהימה את צרפת בפארק דה פרנס 0-1,כולם דיברו על  הנבחרת הצרפתית שבמונדיאל עשתה שביתה רק כדי להיפטר מהליצן דומנאק ועכשיו הגיע מאמן חדש,מי שנחשב לתור העתיד של המאנים הצרפתיים מי שהיה שותף בכיר לזכייה של צרפת במונדיאל 98 עם שער ניצחון בשמינית הגמר נגד פרגוואי לקראת סוף הארכה הלא הוא לורן בלאן.

אם זו אלבניה ארץ מוצאו של ויקטור פאצ'ה שנתן כמה שנים טובות בארץ הקודש שהוצאיה תיקו 1-1 ברומניה.נכון שרומניה לא כזו מעצמה ומתגעגעים שם לימים הגדולים של חאג'י אבל עדיין זו הפתעה.

ואם זו אסטוניה שבמשחק הראשון שלה במוקדמות היורו ניצחה 1-2 את איי פארו רק מצמד שערים בתוספת הזמן סטייל מנצ'סטר יוניטד נגד באיירן מינכן ב-98/99,שגרמה לאיטליה להזיעה נגדה ונכון שלבסוף איטליה ניצחה מצמד מהיר בדקות ה-60 וה-62 אחרי פיגור 0-1 אבל עדיין איטליה הייתה צריכה לטייל שם.

וגם ארמניה,שגרמה לאירלנד,זו שתיירי הנרי גזל ממנה מונדיאל,להזיע עד הדקה ה-76 ולא נשכח את לוקסמבורג שניצחה לפני שנתיים את שוויץ בשוויץ אבל עדיין זה לא מנע מהשוויצרים לעלות למונדיאל מבית מצחיק שכלל בין היתר את ישראל.

ביום חמישי גם אנחנו הזענו נגד מלטה,עוד נבחרת קיקיונית אבל היא במגמת שיפור ולא הייתה רחוקה מלהפתיע אותנו.

תקצירים:

פורטוגל-קפריסין 4-4

http://www.youtube.com/watch?v=eFtcGwZke1U

צרפת-בלארוס 1-0

http://www.youtube.com/watch?v=c_7fEbyaPj0

אסטוניה-איטליה 2-1

http://www.youtube.com/watch?v=LfnTtXt7lfc

ומה עם אלסטר שניצחה בסלובניה?
05/09/2010 | 15:34
6
החלום שלי זה לנצח את האיטלקים השחצנים
מי זו אלסטר בדיוק???
05/09/2010 | 17:16
5
אלסטר
05/09/2010 | 18:00
4
2
נשבע לך שלא הבנתי מילה ממה שרשום שם.
05/09/2010 | 22:02
3
1
ULSTER זה השם שהמתיישבים האנגלים נתנו לאירלנד
06/09/2010 | 08:26
2
4
ומי שתוהה מי אלה הפרוטסטנטים באחד הסכסוכים הדתיים המפורסמים בעולם, הם מתישבים אנגלים מלפני כמה מאות שנים.
סקוטים
06/09/2010 | 09:30
1
הרגשתי בשיעור הסטוריה
06/09/2010 | 20:51
2
קרואטיה מביסה את לטביה 0-3 בריגה
03/09/2010 | 23:06
1
2
תוצאה קצת מפחידה,לטביה של השנים האחרונות היא לא בדיוק בשר תותחים,ואני לא חושב שב10 השנים האחרונות היא ספגה הפסד כזה בבית.

אז או שלטביה סיימה את תור הזהב שלה וחזרה למימדיה הרגילים.
או שקרואטיה הולכת לשחוט את הבית הזה שחיטה כשרה.
כרגע איך שישראל ויוון נראות,לא בטוח שיהיה להם קשה לעשות את זה.

בכל מקרה תוצאה שמצד אחד נותנת לקרואטיה הרבה ביטחון להמשך,במקום שבהחלט סביר שישראל ויוון יפלו.
מצד שני...מעמיד בפרופורציות את הלטבים...שלא בטוח שיוכלו להאבק על הכרטיס לפלייאוף.
לטביה ניצחו אותנו בבית במוקדמות למונדיאל
06/09/2010 | 15:18
קשה לי להאמין שננצח את קרואטיה. תיקו יהיה נס.
כמה תוצאות סיום: איטליה נחלצה,רומניה בצרות!
03/09/2010 | 23:33
6
2
אסטוניה-איטליה 2-1

אסטוניה נבחרת לא רעה,במיוחד בבית,ועם זאת,איטליה אמורה להיות נבחרת ברמה אחרת.
במחצית זה עוד היה 0-1 לאסטוניה.
אבל 3 דקות של בליץ איטלקי עם שערים של בונוצ'י וקאזאנו הפכו את הקערה על פיה ונתנו לאיטלקים 3 נקודות חשובות מאוד...

רומניה-אלבניה 1-1

הרומנים מאבדים 3 נקודות שהיו אמורות להיות באנקר נגד נבחרת מהדרג החמישי.
ועם נבחרת כמו צרפת המחודשת,ונבחרות לא פשוטות כמו בוסניה ובלארוס,רומניה שוב תאבק על הכרטיס לפלייאוף בעור שיניה,ולא בטוח שהיא תצליח להשיג אותו לאור הכושר הנוכחי
סאטנקו חשב שנתן לרומנים את הנצחון עם שער בדקה ה80.
אבל מוזאקה האלבני איזן בדקה ה87 והפך את הפרמיירה של הרומנים לסיוט.

תוצאות נוספות:

לטביה-קרואטיה 3-0

ליטא-סקוטלנד 0-0

לוקסנבורג-בוסניה 3-0

שוודיה-הונגריה 0-2

מונטנגרו-ווילס 0-1

איי פארו-סרביה 3-0

מולדובה-פינלנד 0-2

אנדורה-רוסיה 2-0

קזחסטן-טורקיה 3-0

ארמניה-אירלנד 1-0

סלובקיה-מקדוניה 0-1
כמה עצוב לראות איך רומניה מדרדרת
04/09/2010 | 23:57
5
פעם זאת הייתה אחת הנבחרות הטובות של הדרג השני, מאז 1998 הם לא עלו לשום מונדיאל אמנם שיחקו באליפות אירופה האחרונה אך לא הגיעו להישגים, להתחיל את הקמפיין עם תיקו מביך מול נבחרת חלשה כמו אלבניה זה גרוע מאד ויכול לפגוע קשות בסיכוויים של רומניה להעפיל ליורו למרות שזה רק המשחק הראשון שלה.

היום זאת לא נבחרת ששווה בכלל דרג שני אפילו

ועוד דבר
05/09/2010 | 00:00
3
1
אמנם תמיד יש נבחרות שמפשלות ועושת תוצאות מביכות ובכל זאת עולות לטורניר גמר גדול (רק אתמול פורטוגל עשתה תיקו מביך עם קפריסין) אך בכל זאת אצל רומניה זה משהו אחר

פשוט משהו רע קורה אצל הכדורגל הרומני, זאת לא הנבחרת שהייתה להם בשנות ה 90 שהייתה מעפילה למונדיאלים, הם הדרדרו מאד מאז.
קוראים לזה
05/09/2010 | 10:32
2
אין כדורגלנים טובים.
פעם הם הציפו את הליגות הבכירות באירופה בשחקנים נהדרים, חאג'י, דומטרסקו, פופסקו, פיליפסקו, איליה, מולדובן, היו שמות מוכרים בהחלט.
היום אני לא מצליח לחשוב על יותר מ-2 שחקנים- קיבו ומוטו, ששמם נקשר בלא מעט שערויות בפרשיות. ככה לא עולים למונדיאל.
אל תלכלך
05/09/2010 | 22:04
1
2
בוגדן סטאנקו אגדת מנג'ר
יקום מי שעלה לו חיוך אחרי השער שלו...
05/09/2010 | 22:41
לבכות עכשיו או אח"כ?
05/09/2010 | 14:40
סיום בפיראוס! יוון 1 גאורגיה 1
03/09/2010 | 23:42
2
וואו איזו תוצאה מפתיעה.

אם לנו היה משחק באנקר שכמעט שמטנו.
אז היוונים באמת שמטו.

זה מסבך את הבית הישראלי עוד יותר.
וביום שלישי...הר הגעש בטביליסי הולך להתפוצץ עלינו.

הפעם באמת...אין תירוצים.
בית סביר,יוון עושה במכנסיים,חייבים לפחות כרטיס לפלייאוף!
נצחון בטביליסי
05/09/2010 | 15:45
1
1
וישראל רגל וחצי לפחות בפלייאוף
לא מסכים בכלל
05/09/2010 | 22:52
2
עדיין יהיה לנו שני מפגשים מול יוון בהם נהייה חייבים לנצח לפחות בבית. כמו כן אסור לשכוח את הצרות שלטביה עשתה לנו בקמפיין הקודם, לטביה תהייה משוכה לא קלה עבורינו ואסור לזלזל בהם, גם אם ננצח את גיאורגיה (וקל זה לא יהיה) ישראל לא תהייה עם רגל וחצי בפליאוף כפי שציינת. אין מצב.
הלכתי לחגוג לעצמי יום הולדת,תמשיכו לעדכן
03/09/2010 | 23:43
אכזבה עמוקה מצ'רלטון
04/09/2010 | 13:05
3
1
היו משחקים מצוינים כמו של גרמניה,צרפת ואיטליה,והם בחרו לשדר את ספרד נגד העפיפונים מליכטנשטיין .
ומה עם ערוץ הספורט??
04/09/2010 | 14:24
2
1
לפחות צ'רלטון שידר משחקים,ערוץ הספורט גם את זה לא עשה וזה לא שהוא שידר במקום איזה אירוע ספורט אחר הוא לא שידר כלום
ערוץ הספורט כבר מזמן "פשט את הרגל"
04/09/2010 | 22:22
1
5
מבחינת שידורים.
1221256617455 ערוצים ו-0 שידורים.

05/09/2010 | 10:11
ערוץ הספורט האמיתי של ישראל תמיד יהיה ותמיד יישאר ערוץ 1 (אולימפיאדות, אליפויות אירופה בכדורגל, כדורסל, אתלטיקה ושחייה, אליפויות העולם בכדורגל ובאתלטיקה, נבחרות ישראל בכדורגל ובכדורסל, ליגת העל בכדורגל, מכבי עלית ת"א בגביע אירופה לאורך השנים...)
למעוניינים,ישיר מוקלט אסטוניה- איטליה
04/09/2010 | 14:10
עכשיו ביורוספורט.
הימורי תוצאות בבית הישראלי,הפעם נעלה?
02/09/2010 | 19:09
6
6
יהיה מאוד מעניין לראות את השירשור הזה בעוד קצת יותר משנה

מחזור 1:

ישראל-מלטה
לטביה-קרואטיה
יוון-גאורגיה

מחזור2:

גאורגיה-ישראל
מלטה-לטביה
קרואטיה-יוון

מחזור3:

גאורגיה-מלטה
יוון-לטביה
ישראל-קרואטיה

מחזור4:

לטביה-גאורגיה
יוון-ישראל

מחזור5:

קרואטיה-מלטה

מחזור6:

ישראל-לטביה
גאורגיה-קרואטיה
מלטה-יוון

מחזור7:

ישראל-גאורגיה

מחזור8:

קרואטיה-גאורגיה
יוון-מלטה
לטביה-ישראל

מחזור9:

ישראל-יוון
גאורגיה-לטביה
מלטה-קרואטיה

מחזור10:

קרואטיה-ישראל
לטביה-יוון
מלטה-גאורגיה

מחזור11:

יוון-קרואטיה
לטביה-מלטה

מחזור12:

קרואטיה-לטביה
גאורגיה-יוון
מלטה-ישראל

דירוג הבית הסופי:

1)
2)
3)
4)
5)
6)
הימורים והערכות שלי
02/09/2010 | 19:54
3
1. דבר אחד בטוח - מהמקום הראשון לא נעלה , וכנראה שישראל לא תעלה אוטומטית כסגנית הטובה ביותר.

ועכשיו - לקפוץ למים
מחזור 1:

ישראל-מלטה - ישראל ( 3 נקודות )
לטביה-קרואטיה - קרואטיה
יוון-גאורגיה - יוון

מחזור2:

גאורגיה-ישראל - ישראל ( 6 )
מלטה-לטביה - לטביה
קרואטיה-יוון - קרואטיה

מחזור3:

גאורגיה-מלטה - מלטה
יוון-לטביה - תיקו
ישראל-קרואטיה - תיקו ( 7 )

מחזור4:

לטביה-גאורגיה - לטביה
יוון-ישראל - תיקו ( 8 )

מחזור5:

קרואטיה-מלטה - קרואטיה

מחזור6:

ישראל-לטביה - ישראל ( 11 )
גאורגיה-קרואטיה - קרואטיה
מלטה-יוון - יוון

מחזור7:

ישראל-גאורגיה - ישראל ( 14 )

מחזור8:

קרואטיה-גאורגיה - קרואטיה
יוון-מלטה - יוון
לטביה-ישראל - תיקו ( 15 )

מחזור9:

ישראל-יוון - תיקו ( 16 )
גאורגיה-לטביה - לטביה
מלטה-קרואטיה - קרואטיה

מחזור10:

קרואטיה-ישראל - קרואטיה ( 16 )
לטביה-יוון - תיקו
מלטה-גאורגיה - מלטה

מחזור11:

יוון-קרואטיה - תיקו
לטביה-מלטה - לטביה

מחזור12:

קרואטיה-לטביה - קרואטיה
גאורגיה-יוון - יוון
מלטה-ישראל - ישראל ( 19 )

דירוג הבית הסופי:

1) קרואטיה - 26  ( 8 נצחונות , 2 תיקו )
2) ישראל -  19  ( 5 נצחונות , 4 תיקו , 1 הפסד )
3) יוון - 17
4) לטביה - 15
5) מלטה - 6
6) גרוזיה - 0

ישראל תסיים במקום השני , אבל 9 הנקודות שהיא תיקח מקרואטיה , יוון ולטביה לא יספיקו לה להיות הסגנית עם המאזן הטוב ביותר מול מקומות 1 , 3 , 4.

מקום שני ופלייאוף.

אני אהיה אופטימי,חלומות זה מה שנשאר לנו...
02/09/2010 | 21:00
1
1
מה רע בקצת לפנטז.
הפעם באמת,זה הדור הכי מוכשר שהיה כאן.
וכנראה גם המאמן הכי מקצועי שהיה כאן.
ובניגוד לתקופה של נילסן,הפעם נראה שהדברים זזים יפה,ופרננדז שולט בעניינים.

וחוץ מזה,בית כזה סביר לא נראה לי שנקבל עוד בשנים הקרובות.
בזבזנו את כל המזל שלנו.
הפעם זה ילך..

מחזור 1:

ישראל-מלטה 0-4
לטביה-קרואטיה 1-1
יוון-גאורגיה 0-2

מחזור2:

גאורגיה-ישראל 2-1
מלטה-לטביה 3-0
קרואטיה-יוון 1-1

מחזור3:

גאורגיה-מלטה 0-2
יוון-לטביה0-1
ישראל-קרואטיה 1-1

מחזור4:

לטביה-גאורגיה 1-2
יוון-ישראל 0-2

מחזור5:

קרואטיה-מלטה 0-5

מחזור6:

ישראל-לטביה 0-1
גאורגיה-קרואטיה 2-1
מלטה-יוון 3-0

מחזור7:

ישראל-גאורגיה 0-3

מחזור8:

קרואטיה-גאורגיה 0-2
יוון-מלטה 0-5
לטביה-ישראל 2-1 (הפעם אנחנו מנצחים שם)

מחזור9:

ישראל-יוון 0-2 (וגם כאן...)
גאורגיה-לטביה 0-0
מלטה-קרואטיה 3-1

מחזור10:

קרואטיה-ישראל 0-0 (והבונקר שיביא את הכרטיס)
לטביה-יוון 1-1
מלטה-גאורגיה 2-1

מחזור11:

יוון-קרואטיה 1-1
לטביה-מלטה 0-3

מחזור12:

קרואטיה-לטביה 1-3
גאורגיה-יוון 3-1
מלטה-ישראל 4-0

דירוג הבית הסופי:

1)ישראל 23 נק'
2)יוון 21 נק'
3)קרואטיה 20 נק'
4)לטביה 13 נק'
5)גאורגיה 7 נק'
6)מלטה 0 נק'

אשרי המאמין...
לאונרדו
02/09/2010 | 23:35
4
לא ידעתי שאתה מנהל את הפורום הזה, פעם ראשונה שאני נכנס לפה.

בכל מקרה, נראה לי שאתה דיי נדיב לטובת הבחורים של פרננדז.
כבר היום היה אפשר לראות שפרננדז לא הביא איזה שינוי או שיטה חדשה, והסיבה העיקרית לניצחון היא העובדה שהמדינה הנחותה שלנו פשוט מיצרת שחקנים פחות גרועים ממלטה. אמנם לא רשמתי את זה, אבל ההימור שלי היה 2-1 לישראל.

גם מול גאורגיה אתה דיי נדיב. 2-1 לישראל? הכי סביר שנוציא משם תיקו, ועם קצת מזל לא נחטוף שם גול בדקה ה90+ ונפסיד את המשחק. כנ"ל כל זה גם לגבי לטביה, ואני בטוח ב-100% שגם בר"ג לא נצליח להוציא 6 נקודות משתיהן. מסך כל 12 הנקודות במפגשים איתם אני מניח שנוציא בערך 8, וזה מה שיכריע את הכף לרעתנו.

ישראל קרואטיה, הלוואי שנסיים איתם ב1-1. קרואטיה יבואו לנצח, אולי אחרי שהם יבטיחו את העליה מהבית המגוכח הזה, נצליח להוציא תיקו במפגש השני (אולי).

יוון זאת השאלה הגדולה של הבית. אם הם ימשיכו בירידה ביכולת וחילוף הדורות לא יעלה בצורה יפה, יש לנו את הסיכוי להוציא 2 נקודות במפגשים איתם. אני חותם היום על זה שיותר מ-2 נקודות לא נוציא מהם בחיים. בחוץ זה 99% הפסד.

לסיכום.
קרואטיה לוקחת את הבית בקלות.
יוון יאבדו פה ושם נקודות חשובות, אבל יסיימו במקום השני.
אם נסיים את הבית עם 2 נקודות פחות מהמקום השני, אני חושב שזה לא רע בכלל. זה לא נותן לנו כלום. אבל זה מה שהנבחרת שווה.
אתם פשוט לא נורמאלים..
03/09/2010 | 13:56
1
בני יהודה תיקח אליפות? לא.. אז גם ישראל לא תעלה.. לא כל מאמן שלא עולה זה כישלון.. אמרתי שצריך להמשיך עם גרנט וקשטן לא הושיע.. לקשטן שתו את הדם בצורה מחרידה וזה השפיע על התוצאות וקיבלנו חוקן.. ועכשיו כבר שוחטים את פרננדז.. מה אנחנו ספרד? בשביל ישראל מקום שני (ולעוף בהצלבה) זה הישג ענק!!!! וכן יוון גלמונית ככל שתהיה הרבה יותר טובה מאיתנו..
ישראל לא תעלה
03/09/2010 | 17:02
אבל בניגוד לקמפיין הקודם הפעם אני מאמין שנסיים אותו לפני לטביה כך שנסיים את מוקדמות היורו הזה במקום השלישי.
הימור שלי
03/09/2010 | 18:52
1
קרואטיה ראשונה
יוון שנייה
ישראל שלישית
לטביה רביעית
גיאורגיה חמישית
מלטה שישית

ישראל מסיימת עם 16-17 נקודות
קרואטיה עולה עם יותר מ20 נקודות ויוון עם 19-20
מוק' אליפות אירופה: ישראל vs מלטה!
02/09/2010 | 18:51
110
5
זהו,יוצאים לדרך.
עידן פרננדז נפתח הערב רשמית במשחק הראשון של ישראל במקפיין,בבית נגד מלטה החלשה.

יהיה קשה לשפוט את אייכות הנבחרת והשינוי שפרננדז יביא כבר הערב נגד יריבה נחותה בהרבה.

אבל ללא ספק יהיה מעניין,בעיקר עקב ההרכז ההזוי משהו שלואיס מעלה:

שוער: דודו אוואט
מגן ימני:...
המשך>>
זהו,יוצאים לדרך.
עידן פרננדז נפתח הערב רשמית במשחק הראשון של ישראל במקפיין,בבית נגד מלטה החלשה.

יהיה קשה לשפוט את אייכות הנבחרת והשינוי שפרננדז יביא כבר הערב נגד יריבה נחותה בהרבה.

אבל ללא ספק יהיה מעניין,בעיקר עקב ההרכז ההזוי משהו שלואיס מעלה:

שוער: דודו אוואט
מגן ימני: דני בונדר
בלם: טל בן חיים
בלם: תמיר כהן
מגן שמאלי: דדי בן דיין
קשר אחורי: בירם כיאל
קשר אחורי: אלמוג כהן
קשר קדמי: ליאור רפאלוב
קשר קדמי: יוסי בניון
קשר קדמי: ערן זהבי
חלוץ: בן סהר

בהצלחה לנו
טוטו תמוז בחוזה כפול? מה נסגר פה?!
31/08/2010 | 01:13
49
4
להלן תמונה הצולמה מהטלוויזיה שלי לפני 5 דקות ואתר ONE לפני 5 דקות. המשך>>
להלן תמונה הצולמה מהטלוויזיה שלי לפני 5 דקות ואתר ONE לפני 5 דקות.
נפצעים כמו זבובים...
30/08/2010 | 18:54
12
6
לאלה יעבור את הרמדאן בשקט בביתו
יצחקי כבר מתכונן לשנה הבאה.
הפועל ומכבי כבר צדות אחרי חלוצים מחליפים.

מה לדעתכם הסיבה שבקושי התחלנו את השנה וכבר רשימת הפצועים גדולה ומכובדת.
הכנה לקויה?
משחק אגרסיבי מדי?
שרירים מחמאה?

מעניין לשמוע את דעתכם...
לאלה קיבל חתיכת כניסה..
30/08/2010 | 22:35
4
ככה שזה לא אימון לקוי או משהו.. יצחקי זכור לי שהיה פצוע במחנה אימונים של מכמבי אבל אני לא חושב שזה בגלל זה.. אחד הרופאים במכמבי אמר שאין רצועה שתעמוד בתנועה שהוא עשה
לאלה לא צם ברמאדן
31/08/2010 | 00:22
2
הוא דרוזי.
בקשר לשאלה, לא ממש מבין בזה, ייתכן כי הבעיה במאמני הכושר, אולי באמת משחק אגרסיבי, ואולי פשוט חוסר מזל...
בקטנה
31/08/2010 | 00:22
4
לאלה דרוזי.
ודרוזים לא צמים ברמאדן.
להפועל נפצע רק שחקן אחד
31/08/2010 | 01:29
2
4
אין כאן שום דבר יוצא דופן ואלה דברים שיכולים לקרות.במכבי קורה משהו מוזר ומפחיד.
גם שכטר כבר 3 שבועות לא מתאמן..
31/08/2010 | 10:48
1
3
המשחק נגד הפועל חיפה היה לפני שבוע וחצי.
31/08/2010 | 20:20
הפציעה של לאלה, יצחקי וניבאלדו.
31/08/2010 | 09:37
1
3
הם לא פציעות בגלל כושר או אימון.

יצחקי נראה בכושר מצוין, חד ומהיר, אבל הנפילה שלו לא היתה טובה, כנ"ל לאלה שנכנסו בו, וניבאלדו שעשה תנועה לא טובה.
לא רק תנועה לא טובה
31/08/2010 | 11:20
בגלל אירופה, נדרשו השנה השחקנים בהפועל ומכבי ת"א ומכבי חיפה להכנס מהר לכושר כדי להתמודד בשלבי המוקדמות של גביעי אירופה. הצורך בהעלאת האינטנסיביות בשלב זה של העונה כשהגוף ככל הניראה עוד לא התרגל אליה הביא לפציעות.
לדעתי, זה אומר שהדרישות הפיזיות בשלב מוקדם של העונה גדלו ואיכות ההכנה לעונה לא הייתה בהלימה לדרישות אלו.
לכן יהיה צורך בהכנה טובה ויסודית יותר בעונות הבאות כדי להמנע מפציעות כאלה.
רציתי להגיד משהו בקשר ל"קללה" במכבי
31/08/2010 | 19:26
3
האם יכול להיות, שכל  העניין הזה הוא פסיכולוגי ?
כלומר, ששחקנים שמגיעים למכבי שומעים את הדיבורים בנוגע ל"קללה" כביכול שרובצת על המועדון, הם כל כך מפחדים וכל כך משתדלים לשמור על עצמם מפציעות שזה גורם לדבר הפוך לחלוטין....זה גורם להם להפצע.

מה דעתכם ?
ככה או ככה הם קבוצה מקוללת
31/08/2010 | 20:37
1
2
אני לא חושב שיש קבוצה שהיא לא
31/08/2010 | 21:41
1
זה חלק מקהל של קבוצה, תמיד יש את אלה שיקללו את הקבוצה, שחקנים, בעלים, מאמן וכו', תמיד יהיו כאלה שאף פעם לא יהיו מרוצים.
זה מה שנקרא נבואה שמגשימה את עצמה
31/08/2010 | 21:40
1
30/08/2010 | 18:44
21
3
הבית של הפועל: ליון,בנפיקה ושאלקה
26/08/2010 | 20:24
5
1
אטרקטיבי זה לא.
אבל משאיר תקווה לעשות בו משהו.

מה אתם אומרים,יש אפשרות לעשות היסטוריה?
"אטרקטיבי זה לא..." זה אנדר סטייטמנט
26/08/2010 | 20:48
12
עוד פעם גרמנית?????
26/08/2010 | 23:49
פעם רביעית שקבוצה ישראלית מוגרלת לצמ'פיונס ופעם רביעית שקבוצה גרמנית נמצאת שם. על הכוונת - פעמיים באיירן, פעם אחת לברקוזן ועכשיו שאלקה 04...
הפועל ת"א - ליון, בערב שמחת תורה בר"ג!
27/08/2010 | 07:03
1
עכשיו נראה את איתי שכטר עולה למחרת לתורה....
העיקר ראול מגיע לארץ!!!
31/08/2010 | 02:35
1
אמנם לא אזכה לראותו השנה במדי ריאל בסופרקלאסיקו, והתיכנון שלי היה לעבור דרך גרמניה לפני ספרד.
אך אם הוא פה בארץ, כנראה שחסכתי כסף, ואני יהיה רק בקלאסיקו..
ראוללללל למען ביתררררררררר תן לאדומים חמישייה בראש!!!!!!!!!!1
הכי מצחיק שבסוף הוא יפצע
01/09/2010 | 00:09
ולא יגיע
אין ספק הפועל נדפקה
31/08/2010 | 20:33
14
גם בית לא אטרקטיבי
גם משחק בית בערב שמחת תורה
וגם לא מספיק שהבית לא אטרקטיבי הם עדיין חייבים לארח באיצטדיון ר"ג ולא יוכלו לארח בבלומפילד

בקיצור אכלו אותה מבכל הכיוונים

אולי אולי אולי מקום שלישי לא יותר מזה. (והלוואי שאטעה)
כן אנחנו מרגישים ממש נדפקים..
31/08/2010 | 20:38
6
באסה להיות בליגת האלופות אלוהים..
לא יודע לאיזה קבוצה אתה שייך אבל אני במשחקים של הפועל מעדיף לשבת עם אוהדי הפועל ולא עם אוהדים של קבוצות אחרות שבאים לראות את ברצלונה.
לא אמרתי שזה בעסה בליגת האלופות
31/08/2010 | 21:26
5
בסך הכל התכוונתי לומר שעד שהפועל ת"א זוכים להגיע לרגע הגדול הזה חבל שהם לא נהנים ממנו עד הסוף.
תיקון לכותרת
31/08/2010 | 21:27
1
לא אמרתי שזה בעסה להיות בליגת האלופות
אני דווקא מאוד מאוד נהנה מהרגע..
01/09/2010 | 12:30
3
1
כמו שאמרתי , אני לא צריך לפגוש את ברצלונה , לחטוף 5 ולסמן וי.
אתה מאוד צריך את ברסה
02/09/2010 | 13:37
2
כי יחד עם ברסה באות 2 עגלות יחסית לסטנדרט של אלופות..
כן זה יצא במקרה לא משהו שידוע מראש..
02/09/2010 | 19:41
1
2
ועדיין "העגלות" האלה לא פחות טובות מהפועל..
כמובן שלא
03/09/2010 | 01:13
1
אבל תסכים איתי שפאו' וקופנהגן חלשות משמעותית מבנפיקה ושאלקה..
ואם הכוונה שלך זה לתקוות לפני ההגרלה אז ברור שלא צריכים לקוות לברסה אם רוצים שהפועל תצליח אבל כשההגרלה התקדמה היה ברור שהבית של ברסה הוא למרבה הפלא הכי טוב בשביל הפועל..
אני קונה מקום שלישי עכשיו.
31/08/2010 | 22:18
6
1
אין ספק שמקום שלישי יהיה הישג אדיר לקבוצה.
אני מקווה שנוכל לארח בבלומפילד. רמת גן הזה מזעזע. היפודרום רומי נראה טוב יותר מהמחראה הזאת.
איך זה האצטדיון הלאומי עדיין, תסביר לי
02/09/2010 | 17:50
5
2
יש לך שני אצטדיונים נורמלים בישראל- טדי ובלומפילד.
טדי גם מכיל מספיק מושבים כדי להיות אצטדיון לאומי וגם נמצא בעיר הבירה. ובמקום זה האצטדיון הלאומי הוא איכסטדיון אתלטיקה מגעיל בתל אביב שאפילו לא נמצא באחריות עיריית תל אביב....
מה כל כך קשה להעביר את האצטדיון הלאומי לטדי, מי יתנגד לזה ?? על מה הם חולמים שם בהתאחדות ?
למה?
02/09/2010 | 20:29
כי טדי נבנה ללא יציע כבוד, יציע עיתונות וחדר VIP ו"הבוקסה של גיידאמאק" היא אילתור כ"כ ירושלמי שזה מביך.
ללא יציע כבוד, חדר VIP ועמדות עבודה רציניות לעיתונאים (ולא אילתורים נוסח ישראל) לא יאושר האיצטדיון לסטנדרט בינלאומי.

אין כל כך בעיה להקים דברים אלו אבל זה עולה כסף שאף אחד רוצה להשקיע כרגע.
גם להתאחדות נוח ברמת גן. המשרדיםש להם שם, יש שם יציע שלם לאח"מים,עיתונאים וצוותי שידור וזה טוב ומפנק.
למה להשקיע כסף אם יש להם את זה ביד? וכניראה שלא ממש אכפת להם מהקהל שצריך להביא משקפות תיאטרון ומכשירי שמיעה.

כולי תיקווה שהאצטדיון החדש בחיפה יבנה במהרה ונוכל לעבור לשחק שם ובינתיים יהרסו את האורווה הלא מלכותית ברמת גן ויבנו אצטדיון יותר ביתי.
המיקום של איצטדיון רמת גן מעולה.
03/09/2010 | 00:30
3
הבעיה היא לא בכך שהוא לא נמצא בתל אביב (למה הוא צריך להיות באחריות עירית תל אביב כדי להיות איצטדיון לאומי?), הבעיה שלו היא שהוא מיושן, הוא בנוי רע, האקסוטיקה שלו זוועתית.
חרא של איצטדיון שצריך לבנות מחדש ומהיסוד.
ועד אז, לטפל בבלומפילד שיהיה האיצטדיון הלאומי באופן זמני (לטדי יש מספיק בעיות בטחוניות כדי לפסול אותו מלהיות כזה).
איזה בעיות בטחוניות?
03/09/2010 | 22:25
2
טדי הוא האצטדיון מבחינה בטיחותית ובטחונית הוא בין המקומות הראשונים.
מאז השיפוץ שנעשה לפני מספר שנים בטדי, הוא האצטדיון שנעשות בו בדיקות הביטחון הטובות ביותר.
הבעיה שלו קודם כול היא היציע הדרומי, שבלעדיו התכולה שלו היא 20 אלף מקומות, ולפי התוכניות בעוד שנתיים הוא אמור להכיל 40 אלף מקומות כשיסיימו לבנות את היציע הדרומי ולשפץ אותו שוב.
ואז ללא ספק הוא יהיה מספר 1 בארץ.

הסיבה העיקרית שלא מעבירים את המשחקים של הנבחרת למקומות אחרים היא כי המשרדים של ההתאחדות נמצאים ברמת גן (ובתכלס אף אחד לא רוצה את הזבל מתחת לבית שלו).
מה לעשות שלארח משחק בינ"ל רשמי בירושלים
04/09/2010 | 01:59
1
על כל ההשלכות שלו, זה כמו לשבת על חבית מתקתקת של חומר נפץ.
זה יעד לפיגועים, למהומות, לבלגנים והשד יודע מה עוד.
ממש לא מסכים
04/09/2010 | 22:59
מה זה משנה אם זה בתל אביב או ירושלים מהבחינה הזאת ?

לא ידוע איך זה הולך בשאר העולם אבל נראה לי הכי הגיוני שהאצטדיון הלאומי יהיה בבירה. במיוחד שהאצטדיון היחיד שמתאים(חוץ מבלומפילד שקטן מדי) נמצא רק שם.
יציע כבוד, יציע עיתונות וחדר VIP אלה שטויות שאפשר לפתור עם שיפוץ בסיסי. הבעיות של רמת גן הרבה הרבה הרבה יותר גרועות מאלו ובכל זאת מארחים שם.
30/08/2010 | 18:42
10
4
תחרות "מתכוננים לליגה" שלב ההצבעות
24/08/2010 | 20:12
9
באיחור קל(והסיבות ידועות)
מסתיימת לה תחרות "מתכוננים לליגה"

מה התפקיד שלכם?
לבחור את המסקר האהוב עליכם,וזה שלדעתם הכין אתכם הכי טוב לליגה מבחינת הקבוצות שהוא סיקר.
את הבחירה אתם מעבירים לי במסר אישי עם השם של המסקר.

שימו לב!
בגלל חשד לזיוף ורמאות,אחשיב רק כינויים שאני מכיר ושכתבו פה,אין מה לעשות,חייבים לשמור על ההגינות.
ההצבעה תתחיל עכשיו ותסגר במוצאי שבת בחצות.

ואלה הסיקורים:

(לצערי אני לא יכול לעשות 5 לחיצים,אז לאלה שלא ימצאו את הסיקורים,תצטרכו להעתיק ולהדביק)

1)גיל(puskas) מסקר את מכבי חיפה,מכבי נתניה והפועל פ"ת:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

2)איציק(itzikon535210) מסקר את בני יהודה,הפועל חיפה ועירוני ק"ש:

3)אליהו(הדרקון האדום אששש) מסקר את הפועל ת"א,בני סכנין ומכבי פ"ת:

4)סלי(סלי סבג 1) מסקר את הפועל ב"ש,מ.ס.אשדוד והפועל עכו:

5)רז(רז1978) מסקר את מכבי ת"א,הפועל רמת גן ועירוני אשקלון:

ואם לא נוח לכם להעתיק ולהדביק,או שהקישורים לא טובים,הנה לינק לשירשור עם כל הסיקורים:

בהצלחה לכולם
מי סיקר את בית"ר?
24/08/2010 | 21:24
3
1
אני
24/08/2010 | 23:43
1
אה סליחה לא ראיתי. סיקור מעולה!
25/08/2010 | 07:23
הסיקור של ביתר כאמור הוא לא חלק מהתחרות...
25/08/2010 | 05:18
הוא היה אמור להיות סיקור שאני מסקר בלי קשר.
אבל חרף כל מיני בעיות שהיו לי נבצר ממני.
ורואי סיקר וסיקר נהדר
תנעץ את זה
25/08/2010 | 13:17
2
אני אישית בטעות שמתי לב לשרשור הזה,חבל :)

ואני מניח שלאלה שהעלו סיקורים אסור להצביע (יושרה מקצועית חח)
אז אני יתן לאחרים את הכבוד לחרוץ גורלות :)
למה לא? כל אחד יכול להצביע לדעתי רק
25/08/2010 | 15:37
1
לא להצביע לעצמו..
אני חושב
25/08/2010 | 23:03
1
שחוץ מאלה שסיקרו אף אחד לא יצביע בכלל.
נו יש מצביעים?
29/08/2010 | 16:26
1
או שלא הלך? חח
יש מצביעים,אבל כרגע שיוויון
30/08/2010 | 18:41
לכן גם בשביל לשבור את השיוויון.
וגם בשביל לשמור על הגינות.

כל המסקרים שלא הצביעו,יצביעו(כמובן לא לעצמם)

ואלה הם:

גיל(puskas)
סלי(סלי סבג 1)
רז (רז1978)

תצביעו בבקשה כמה שיותר מהר שנוכל להכריז על המנצח
כדורגל עולמי...יש דבר כזה בכלל???
30/08/2010 | 18:35
9
2
והבלון ד'אור הולך ל..
28/08/2010 | 10:41
2
2
בסיום העונה ודאי נתפנה לסכם מי הצטיינו ומי בעיקר עשו פאדיחות...
אבל אפשר לעשות משהו שאוהדי כדורגל אוהבים לא פחות וזה להמר, וההימור הפעם הוא על מי הולך להיות שחקן השנה באירופה?

ההימור שלי
28/08/2010 | 10:49
ווין רוני!
ההימור של
28/08/2010 | 10:50
3
ווין רוני!
הגרלת סיבוב 3 בגביע הליגה האנגלי
28/08/2010 | 15:43
6
המפגש הבולט הוא כמובן הדרבי הגדול של הבירה בין ה-YIDS לתותחנים וצ'לסי תארח את העולה הנוצצת ניוקאסל

Draw for the third round of the Carling Cup:
Brentford v Everton
Portsmouth v Leicester City
Stoke City v Fulham
Chelsea v Newcastle United
Aston Villa v Blackburn Rovers
Tottenham Hotspur v Arsenal
Millwall v Ipswich Town
Wolverhampton Wanderers v Notts County
Burnley v Bolton Wanderers
Birmingham City v MK Dons
Liverpool v Northampton Town
Scunthorpe United v Manchester United
West Bromwich Albion v Manchester City
Sunderland v West Ham United
Peterborough United v Swansea City
Wigan Athletic v Preston North End
Ties will be played in the week commencing 20 September.
ולנסיה-מלאגה בערוץ 5 פלוס לייב
28/08/2010 | 18:52
9
זאת לא הפרה של התאנים מול מועצת הכבלים והלווין?
הליגה הספרדית אמורה להיות בערוץ 5 הרגיל או ב-5 פלוס לא?
למה אני משלם על 5 פלוס? בשביל שידורים חוזרים?
סקר ודיון:כדורגל היפה והטכני כיום >
28/08/2010 | 23:05
1
5
נתחיל בסקרון ונגלוש()מן הסתם לדיון- מיהי קבוצת הכדורגל שמשחקת כיום (כשיטה-במרבית משחקיה) את המשחק האסטטי, הטכני, והנyים ביותר לצפיה-משחקי צירופים נIcים,הברקות,עקבים וכד` -ועם זאת משחקה תכליתי ! (אופציות לדוגמה : ארסנל,ברצלונה,מאנ U ) אשמח אם תפרטו כמה שיותר..(-`רוצה לומר`,מקובל לחשוב שארסנל משחקת יפה כשיטה,בכל משחק,גם מכריע,ולעיתים משלמת את המחיר בכך שהיופי בא על חשבון התכליתיות,פחות פיזיות,אין `משחק מגעיל` רק כדי לעבור שלב וכד`,וכנגדה ישנם קבוצות שבמשחק רגיל ישחקו אסטטי ויפה,אך כשהם עומדים מול משחק מכריע הם ישנו ממנהגם וישחקו מבוקר וטקטי גם אם זה על חשבון האסטתיות..) תודה למגיבים
לא יודע
30/08/2010 | 23:35
בינתיים נראה שבולוניה ואינטר החליטו להרדים אותנו
רק עכשיו באיחור של יומיים אני קורא על זה
01/09/2010 | 22:16
בפעם הראשונה

פרנסיסקו וראז'ו השריד האחרון של גמר המונדיאל הראשון ב 1930 נפטר לפני יומיים בביתו בגילו המופלג 100

יהי זכרו ברוך

מסע הרכש של מילאן
02/09/2010 | 00:29
3
"איברה קדברה" , כך מכונה איברהימוביץ', בצידו השני של הכביש. שובו למילאנו מצית את הדמיון (ושנאת האוהדים חוגגת). מאזן אימה נוצר, כוח התקפי שאין להקל בו ראש. לצידו של פאטו הברזילאי ואינזאגי חלוץ הקורה המלהיב, משלימה מילאן חוד ורסטילי למדי. היה ולא תפקוד מכת פציעות סרטנית את הקבוצה, יש צפי לגולים, בהמוניהם... קליק להמשך
כדורגל ישראלי...יש דבר כזה בכלל???
30/08/2010 | 18:33
10
3
הצעה לשרשור הימורים סטייל יציע העיתונות.
29/08/2010 | 01:48
1
6
כל סוף שבוע, לפני תחילת המשחקים בליגת העל,
לתת הימורים על תוצאות.
אפשר לעשות הימורים במהלך כל שנה ולראות מי מבין עניין ומי יבזבז קניין
(לא חשבתי על חרוז אחר, אז תסלחו לי )

מי בעד?

רונקו

נ.ב - זה מה שהיציע הימר לקראת המשחקים של המחזור הזה.
http://www.facebook.com/v/419898563444
אחלה..
01/09/2010 | 16:02
רק צריך מישהו שיקח את זה על עצמו..
ציטוט השבוע שייך ללא כל ספק לאבי נמני
27/08/2010 | 18:33
7
3
נמני : "לא חושב שיש קבוצה ישראלית שיכולה לכבוש 4 שערים נגד פסז"

http://www.youtube.com/watch?v=jvR4REllI30&feature...

היתה כזו ב 2006 וגם היא באה מתל אביב
27/08/2010 | 18:59
1
טועמה במשחק חייו, באדיר וברדה.
והיא שיחקה בחוץ מול הרכב ראשון..
29/08/2010 | 07:47
מה שיותר בלט
29/08/2010 | 08:09
4
אוהדי סלטיק המסריחים ששוב ניצלו את הבמה כדי לנגח את ישראל ולהביע תמיכה בחמאס FTP
FTP?
29/08/2010 | 17:03
3
fuck the pope
30/08/2010 | 00:54
2
מה הקשר לחמאס ולאפיפיור..?
31/08/2010 | 17:00
1
זהו שהמפגרים האלה
31/08/2010 | 18:58
אפילו לא יודעים מה בדעת החמאס לעשות עם הותיקן
פרסומים\בקשות ושאר ירקות
30/08/2010 | 18:31
10
3
עכשיו ביורו2 J-ליג ליגת יפנית למי שעוקב
28/08/2010 | 14:38
1
14
ויסל קובה KOBE האי שע"ש נקרא אולי גדול כדורסלני תבל מארחת את FC טוקיו דקה 77 עדיין 0-0

עליתי על זה במקרה אבל זה באמת אחת האטרקציות בערוץ המעפן הזה
כל שידורי הספורט בסרגל אחד שימושי!
01/09/2010 | 21:49
צפייה ישירה הפועל ת"א-הפועל אשקלון
28/08/2010 | 20:23
מחצית שניה 4:0 להפועל ת"א
http://findme.org.il/index.php?act=categories&op=s...
שידורי היום 29/8 ב ספורט FINDME
29/08/2010 | 08:15
7
ליגה סקוטית : מונטריאול - סלטיק / השידור יחל בשעה 15:00
ליגה אנגלית : ליברפול - וואסט ברומביץ / השידור יחל בשעה 17:00
ליגה אנגלית : סרלנדד - מנצ'סטר סיטי / השידור יחל בשעה 17:00
ליגה אנגלית : אסטון וילה - אברטון / השידור יחל בשעה 18:00
ליגה איטלקית : בארי - יובנטוס / השידור יחל בשעה 19:00
ליגה ישראלית : בית"ר ירושלים - מכבי ת"א / השידור יחל בשעה 20:00
ליגה ספרדית : ראסינג סטאנדר - ברצלונה / השידור יחל בשעה 20:00
ליגה ארגנטיניאית : ארגנטינה ג'ונירוס - ריבר פליט / השידור יחל בשעה 21:45
ליגה איטלקית : סמפדוריה - לאציו / השידור יחל בשעה 21:45
ליגה איטלקית : פריוטינה - נאפולי / השידור יחל בשעה 21:45
ליגה איטלקית : מילאן - ליזסי / השידור יחל בשעה 21:45
ליגה ארגנטינאית : בוקה ג'ונירוס - ואלז / השידור יחל בשעה 23:45

* המשחקים יפתחו לשידור חצי שעה לפני תחילתם
כל השידורים באיכות HD האיכות הטובה ביותר לצפייה

כתובות אינטרנט מצורפות:
מחפשים מאמנ/ת ו/או שחקניות (רמת מתחילות) בת"א
29/08/2010 | 14:31
10

רמה בסיסית -
אווירה כיפית, לא תחרותית -

קצת ניסיון כמאמן/ת עדיף, אבל לא חובה

שחקניות: מיועד במיוחד למתחילות, לנשים שרוצות ללמוד מאפס

אנחנו מתאמנות פעם בשבוע, 1.5 או 2 שעות

דבר/י איתי: matchilot@gmail.com

תודה!
אביבה
http://www.wix.com/matchilot/sports

כדורגל
27/08/2010 | 12:59
2
אוהבים כדורגל רוצים לדעת מה התוצאות ועוד?
כנסו לwww.tgf.co.il
היי, אומנם קצת מאוחר,אבל אולי בכל זאת........
26/08/2010 | 18:43
2
3
איפה אפשר לראות את ההגרלה חוץ מערוצי הספורט בתשלום?
תודה ובהצלחה לכולם.
אנחנו מאוד רוצים את ברצלונה, ואתם?
הכל פתוח עוד לא מאוחר
26/08/2010 | 19:18
1
2
שידור ישיר באתר של ספורט 5:

http://www.sport5.co.il/
תודה רבה
26/08/2010 | 20:00
הערב ב FINDME ספורט 1/9/10
01/09/2010 | 06:31
1
משחקה של נבחרת ישראל מול נבחרת מלטה בשעה 21:15

כתובות אינטרנט מצורפות:
אמא תני לי עם צ'יפס...
30/08/2010 | 18:22
7
2
ואני רוצה גם קטשופ...
מדברים על סושי ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2010 | 11:57
2

איך להכין את הילדים לקראת כיתה א'? איך אפשר לעזור לילד שדוחה הכנת שיעורים?
בין השעות 14:00 ל-16:00 יארח פורום gov.il מומחיות ממשרד החינוך שישיבו על שאלות הורים בנושא החזרה ללימודים.  
אלה אלגריסי, מנהלת אגף ייעוץ בשירות הפסיכולוגי ייעוצי וחוה פרידמן, מנהלת אגף פסיכולוגיה יעניקו ייעוץ והכוונה להורים בהתמודדות עם קשיים רגשיים, חברתיים או לימודיים שילדיהם עלולים לחוות:

כל מה שרציתם לדעת על סושי ולא העזתם לשאול
בועז צאירי, האיש שהביא לישראל את בשורת האוכל היפני ומכין סושי קרוב ל-30 שנה, יגיע להתארח בפורום מתכונים בין השעות 19:00-21:00 ואתם מוזמנים לשאול אותו כל שאלה בתחום האוכל היפני:

מי יזכה במנוי סרטים ב"האוזן השלישית"?
אחרי שגולשי פורום סרטים וקולנוע  הציעו סיומים אלטרנטיביים לסרטים אהובים - הגיע תורכם להצביע ולקבוע מי יוכרז כחביב הקהל!

איזו תמונה באמת יצאה מחוץ למסגרת?
הצביעו לתמונה מחוץ למסגרת שהכי אהבתם בפורום אמנות הצילום ועזרו לקבוע מי יזכה בפרסים מדליקים:
לעיר שלך יש פורום!
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2010 | 16:22
2
לפורומים חדשים באשכול תפוז-מקומי דרושים מנהלים:

ראשון לציון
חולון
רמלה-לוד
רחובות והסביבה
קריית אונו
יהוד
גבעת שמואל

אנו מעוניינים לפתוח פורום גם לעיר שלך – מקום בו תוכל לדבר עם שכנייך הקרובים והרחוקים, לקטר על החנייה, לשתף בחוויות מאסיפת ההורים ולרכל על המוכר במכולת.
תמיד היית בוועד השכונה? מקפיד לקרוא כל פרוטוקול של ישיבת מועצה? מכיר כל רחוב בעיר כמו את כף ידך?
היכנס לקישור, הגש מועמדות ואולי אתה תעמוד בראשה של קהילה המוקדשת כולה לעיר שלך.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

ניהול קהילה נעשה בהתנדבות
הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, מעל גיל 16
תשובות תינתנה לפונים תוך 10 ימי עבודה
גמר השרדות,מי אתם אומרים ינצח?
30/08/2010 | 20:09
1
2
האמת,עם רשימת המתמודדים האלה,לדעתי בשבקין לוקח בסטייל.

שפקס ושרון בחיים לא ינצחו.
וקפון...מעורר יותר מדי אנטגוניזם...כמעט כל המשובעים שונאים אותו.

גם כביכול הברית הנגדית יחסית אוהבת את בשבקין(דנה,טל,מארינה)

ואין ספק שלמרות שהוא נאיבי ולא בדיוק השורד האולטמטיבי מבחינה חברית.
הכי מגיע לו.
גם לקח המון חסינויות ומשימות,וגם תימרן יפה כשהברית שלו התפרקה.
בשבקין..
30/08/2010 | 22:33
התוכנית כבר התחילה בעצם?
מתכוננים לחזרה ללימודים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2010 | 12:38
1

הורים, משרד החינוך יענה לשאלותיכם!
מדי שנה מפעיל משרד החינוך "חדר מצב" בו בעלי תפקידים ממשרד החינוך משיבים לשאלות של הורים ותלמידים לקראת החזרה ללימודים.
השנה היא השנה השנייה בה ניתן יהיה להפנות שאלות לחדר המצב גם דרך תפוז והפעם - בפורום הורים לילדים ביסודי, הערב בין השעות 18:00-22:00.
אל תפספסו:

פורום תסמונת טוראט ופורום גמגום יקיימו אירוח משותף לקראת החזרה לביה"ס, הערב בין השעות 20:30-22:30.
השאלות יישאלו בשני הפורומים במקביל והתשובות יינתנו בפורום טוראט מחר בערב ע"י yakovs, מנהל פורום גמגום ואיש חינוך, ו- גובלינית, מנהלת פורום טוראט ופעילה בתחום זכויות תלמידים במערכת החינוך.
יש לכם שאלות בנושא אליהם? הקליקו:
או כאן:

איזה דבר חשוב במיוחד איבדתם?
ספרו על כך בפורום סטודנטים ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרט החדש ועטור השבחים - "מה קרה בבאליבו":

נכון שגם אתה היית החנון של הכיתה?
רגע לפני תחילת שנת הלימודים, פורום עולים לכיתה א' מזמין אותך לחלוק איתנו איזה תלמיד היית ואולי לזכות בספר "יומנו של חנון – קיץ קטלני" מאת ג'ף קיני, בהוצאת כנרת:

איזה רגע של נחת חוויתם מהמתבגר?
ספרו לנו על רגע של נחת שחוויתם מהמתבגר שלכם בפורום הורים למתבגרים.
שלושה גולשים ייזכו בספר!
מתנות לראש השנה ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2010 | 12:29
1

אנחנו רעבים למתכונים מקוריים וטעימים לראש השנה!
לקראת ראש השנה המתקרב, פורום מתכונים מזמין אתכם להעלות מתכון מקורי וטעים לחג.
כל המשתתפים בתחרות יקבלו במתנה כרטיס חבר לרשת "4 שף" וחמישה זוכים מאושרים יקבלו סדנת בישול מתנת "4 שף":

בא לנו לפנק אתכם ב... גאדג'טים!
איזו מתנה הכי הייתם רוצים לקבל לראש השנה הקרוב?
שתפו בפורום ימי הולדת ומתנות ואולי תקבלו במתנה מאות שקלים לרכישה בחנות "גאדג'ט שופ":

Flix ואתר bluedreams.org.il מציגים: תחרות חלומות בכחול
תחרות חלומות בכחול היא תחרות יצירת סרטונים ומודעות עם מסר של אהבת הים ושמירה על הסביבה הימית.
איספו כמה חברים, צלמו ועירכו סרטונים קצרים שקשורים באהבה שלכם לים והעלו אותם לעמוד התחרות בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=352
(רק אל תשכחו להירשם בטופס ולשלוח אלינו לינק לסרטון שהעליתם).
פרס ראשון: קורס צלילה קבוצתי, ספארי צלילות בסיני, ועוד המון חוויות ומתנות בשווי 30,000 ש"ח!
שפע פרסים נוספים למקומות שני ושלישי, למשתתפים האחרים ולחברים הצוללים שהפנו אתכם לתחרות.
אז למה אתם מחכים?
צופים בסרט של קלוני עם
( לעמוד שלי בתפוז )
02/09/2010 | 12:19
2

בלוגרים, באים לסרט?
לכבוד יום הבלוגים העולמי, גם אנשים מצטרפת לחגיגה ומזמינה את הבלוגרים של תפוז להקרנה מיוחדת של סרטו החדש של ג'ורג' קלוני - "האמריקאי" בקולנוע לב, שתתקיים מחר.
עוד לא נרשמתם? הקליקו, כי ההרשמה עומדת להסתיים!
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?entryid=...

ראש השנה בפתח - אז מה נשתה ומתי?
טל גל-כהן -  מומחה, סופר ומרצה בנושאי יין ואלכוהול, כתב היין והאלכוהול של גלובס, יתארח בפורום יין ואלכוהול הערב ב-17:00 וישיב לשאלות בנושא התאמת יינות לאוכל.
אל תפספסו:

כיצד להקל על ההסתגלות למטפלת ולמעון?
בסימן פתיחת השנה החדשה, שלומית שוסטר - מומחית לגיל הרך, תתארח הערב בפורום התפתחות תינוקות ופעוטות ותשיב לשאלותיכם בנושא הסתגלות למסגרות חדשות:

בואו להופעה של א גרויסע מציאה!
פורום דתיים מזמין אתכם לספר על דבר אחד אותו הייתם לוקחים מחודש אלול הנוכחי לחודש אלול של השנה החדשה ואולי לקבל כרטיס זוגי:
שירשור שאילתות לכנסת
30/08/2010 | 18:28
18
12
על מה אלירן עטר ישב בכלא?
28/08/2010 | 15:53
9
190
בויקיפדיה כתוב שוד וגניבה אבל ללא פירוט. האם זה נכון שהוא שדד קשישים?

תודה.
שדד זקנה אחת
28/08/2010 | 17:00
8
38
עם חבר או משהו
על זה כבר אין מחילה
28/08/2010 | 17:40
7
31
לא מבין איך מזמנים כזה שחקן לנבחרת.
יש דברים שאי אפשר לסלוח עליהם. מילא פריצה לחנות באמצע הלילה אבל לשדוד קשישה?!

בושה לנבחרת
ריצה את עונשו והביע חרטה. לא?
30/08/2010 | 10:59
6
19
בטח שהביע חרטה
30/08/2010 | 15:01
5
30
הקריירה שלו תלויה בזה. יש עבירות שאין עליהם מחילה והם קלון לכל החיים.
שוד זקנות הוא אחד מהם. היית מוכן שישחק בנבחרת רוצח או אנס שריצה את עונשו?
כמובן שלא.
לא מפתיע שכזאת הדרדרות מוסרית קורית דווקא בקדנציה של לוזון.
אחי כל מילה בסלע
30/08/2010 | 16:01
1
20
ואם זה מנחם אותך,הוא הוזמן רק בגלל ריב בין קשטן ללוזון.ואל תתפלא שמזמינים אחד כמוהו,אצלנו גם יתנו אזרחות לזרים בחינם כדי שכביכול נעלה למונדיאל,חברי הכנסת ישתפו פעולה וימהרו להצטלם במדורי הספורט כדי לקבל פרסום.אלה שעושים את עבודתם עלולים לקבל בתמורה עליהום,נאצות והעלבות.
כן רק עם ג'ובאני רוסו הם התנהגו כמו פוצים
30/08/2010 | 17:06
14
צודק 100%
30/08/2010 | 16:08
2
11
הוא עשה מעשה שלא יעשה ולא ראוי לזמן אותו לנבחרת,אחרי הכל ילדים קטנים מעריצים את שחקני הנבחרת וכשהם יביטו בהערצה לעטר מה הם ילמדו ממנו? שהוא שדד זקנה..
לא אומר שצריך להשעות אותו מהחברה בה הוא חי..לא צריך להתנהג אליו שונה כי אכן לפני ואחרי הוא לא הסתבך עם החוק עד כמה שידוע לי אבל נבחרת זה מקום יצוגי ולא ראוי למי שהורגע בפלילים מסוג זה.
אם הוא היה באמת מצטער
30/08/2010 | 17:07
11
הוא היה מתנדב לעזור לקשישים או משו
השאלה היא מה זה מ"סוג זה"
30/08/2010 | 19:24
10
אם הוא היה שודד אדם שאינו זקנה אלא חלפן כספים, זה היה שונה? שוד צריך להיות שוד. שוד ואלימות, למשל, זה עניין אחר.

אני בהחלט מסכים שיש פה שאלה של ראוי ולא ראוי - אפשר גם לומר שהוא צריך להיות בנבחרת דווקא כדי להראות לאנשים שמעדו שניתן להחזיר את החיים למסלול. בלי קשר, הרעיון של דוגמה לילדים הוא לדעתי צדקני, גם אם מסורתי. אם זה מה שילדים ילמדו ממנו, אז הבעיה היא כנראה בחינוך שלהם.
יהודים וכדורגל - שאלה
28/08/2010 | 19:53
5
16
האם יש מועדיון כדורגל בצרפת אשר ידוע במיוחד שיש לו הרבה יהודים בקהל, או שידוע ביחס אוהד לישראל?

ובכללי, איזה מועדונים "יהודים" (הכוונה עם קשר אוהד לישראל) יש עוד באירופה חוץ מאיאקס וטוטנהאם?
מקפיץ
29/08/2010 | 11:16
1
8
השרשור לא יקפוץ
29/08/2010 | 20:26
6
אם לא תכתוב תוכן של 10 תווים לפחות או אייקון. עשיתי בשבילך את העבודה, תדע להבא
בקשר לשאלה שלך אני לא מכיר הרבה מועדונים כאלה ואני חושב שזה שטויות. ישנן קבוצות בעלי קהל אנטישמי או אוהד אבל לא כזה שמזוהה עם יהודים. במילאן היחס לישראל (לא יהודים) הוא די אוהד כי ברלוסקוני ידוע כאחד הידידים היותר גדולים של ישראל באירופה. מעבר לזה - אין לי מושג.
אאל"ט מועדון MTK Budapest מזוהה עם היהודים
29/08/2010 | 21:49
4
אוהדי ריינג'רס מזדהים עם ישראל
30/08/2010 | 01:25
8
במאבק בטרור האיסלמי שמקבל חיזוק מתומכי ה-IRA האירים
מועדון קרקוביה הפולני נחשב למועדון יהודי
31/08/2010 | 01:40
4
28/08/2010 | 11:04
1
שלום לכולם!
אני מעוניין לקנות כרטיסים למשחק של הפועל נגד שאלקה.
האם כבר ניתן להשיג אותם?
ואם כן, איך אני משיג אותם הכי בזול? |מרושש|
תודה ובהצלחה להפועל (ובאיירן ומנצ'סטר)
29/08/2010 | 21:06
1
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה