לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

לצפיה ב-'מליקסון בפולין? שיבושם לו, רק שיפסיקו לסקר '
מליקסון בפולין? שיבושם לו, רק שיפסיקו לסקר
21/09/2011 | 00:34
40
10
אותו.

מבחינתי ביום שהוא לובש את המדים של פולין, הוא פולני לכל דבר ושיהיה לו בהצלחה.

לצפיה ב-'לא צריך להיסחף '
לא צריך להיסחף
21/09/2011 | 00:41
3
לפי דעתי זה גם לא יקרה
רק מנסים להפעיל לחץ
לצפיה ב-'זכותו לבחור, רק שידע שיש לזה מחיר'
זכותו לבחור, רק שידע שיש לזה מחיר
21/09/2011 | 00:45
2
מבחינתי שחקן שבוחר מבחירה לא לשחק בנבחרת ישראל, לא צריך להמשיך לסקר אותו ולעקוב אחריו.

וחוץ מזה שיהיה לו בהצלחה, מבחינתי ביום שישחק שם מליקסון זה עוד שם כמו בנבחרת הפולנית והוא פולני לכל דבר
לצפיה ב-'שוב '
שוב
21/09/2011 | 00:52
לא נראה לי שהוא באמת ישחק שם
אולי רק זה שיורו אצלם מושך אותו
לפי דעתי זה סתם לחץ
וחוץ מי זה אין לו מושג  מה המאמן הבא יחליט לגביו
לצפיה ב-'לא רצו אותו בנבחרת עד שבסוף'
לא רצו אותו בנבחרת עד שבסוף
22/09/2011 | 09:20
נשבר לו ובצדק.
לצפיה ב-'מי ישמע- "מדי נבחרת", גם שחקנים ערבים'
מי ישמע- "מדי נבחרת", גם שחקנים ערבים
21/09/2011 | 02:00
3
2
לובשים את המדים שלנו וזה לא אומר להם הרבה, אתה מאוד נאיבי, גם ברמה הבנילאומית כל מה ששחקני כדורגל רוצים זה...לשחק כדורגל, וגם הנבחרות רק רוצות שחקנים כמה שיותר טובים ולא מעניין אותן מיהם, מהם ומאיפה הם. ב- 90% מהמקרים שחקן שמתלבט בין שני נבחרות יבחר בזאת שבה יהיה לו יותר טוב מבחינה מקצועית, הוא יחשוב על טובתו האישית בלבד, אין פה שום קשר להזדהות עם המדינה ונעליים, בטח ובטח בעידן של היום.

מליקסון לא מקבל הזדמנות בנבחרת שלנו למרות שהוא סופר ראוי, יש לו את האופציה הפולנית שהוא מוותר עליה, מתלווה כל פעם למסעות כמו איזה מני*ק ונשאר בחוץ, הוא כן רוצה את הנבחרת אבל היא לא אותו, שיילך לפולין ישחק ביורו ויהנה, ימשיכו לסקר אותו בכל מקרה, ולא רק שאני אמשיך לראות בו ישראלי לכל דבר, אני גם אראה בו ישראלי טוב, בניגוד להרבה שחקנים אחרים.
לצפיה ב-''
21/09/2011 | 10:38
לצפיה ב-' מסכים בהחלט איתך סלי'
מסכים בהחלט איתך סלי
21/09/2011 | 21:24
שחקן שלא קיבל הזדמנות ראוייה בנבחרת שלנו זכותו לנסות את מזלו בנבחרת שכן תתן לו הזדמנות.

אולי ביורו נאכל קצת את הלב ונגיד אח"כ איפה טעינו לגביו שלא הערכנו אותו נכון.

ואגב יש לא מעט שחקנים בעולם ששיחקו בנבחרות זרות, בזמנו רצינו שרוסו ישחק בנבחרת שלנו אז מי אנחנו שנשפוט את מליקסון?
לצפיה ב-' מסכים ב 100 אחוז'
מסכים ב 100 אחוז
22/09/2011 | 13:13
לא רק שאני סולד מהעמדות הלאומניות כמו שג'יובניני הציג, אני חושב שמליקסון רוצה לשחק בנבחרת ישראל אבל כולם יודעים שבנבחרת משחקים רק שמות. למה בוזגלו ורפאלוב משחקים לפניו? בגלל שיש עתונאים שמקורבים אליהם, בגלל שהם יצרו לעצמם "שם" ולא בגלל היכולת על הדשא. אז מליקסון יכול לבחור או לא לשחק בנבחרת או לשחק בנבחרת אחרת. זה מעשה לגיטימי שהרבה שחקנים ברזילאים עושים ואפילו ארגנטינאי אחד שאנחנו מכירים (רמז: קוראים לו רוברטו) שאנם מספיק טובים לנבחרות שלהם.

אם מליקסון חשוב לנבחרת ישראל, יש לזמן אותו למשחק מול מלטה. אם ה"שמות" המתוגברים בעיתונות מעריצה חשובים יותר , אז תעזבו אותו בשקט ותנו לו לשחק ביורו!
לצפיה ב-'החלטה נכונה של מליקסון שצריך לחשוב קודם כל '
החלטה נכונה של מליקסון שצריך לחשוב קודם כל
21/09/2011 | 09:01
על עצמו.
בישראל אין לו מה לעשות.
לצפיה ב-'ומי שעושה דרכון פולני/הונגרי/אוסטרי/גרמני ?'
ומי שעושה דרכון פולני/הונגרי/אוסטרי/גרמני ?
22/09/2011 | 06:30
ומי שעובר לעבוד בחו"ל?

לפי דעתי צריך להחרים את כולם, אני חושב בכללל להחרים את עצמי.
לצפיה ב-'אפשר לחשוב נבחרת ישראל זה כזה כבוד גדול'
אפשר לחשוב נבחרת ישראל זה כזה כבוד גדול
22/09/2011 | 06:55
1
איך אני מת על האנשים האלה "אם מליקסון משחק בפולין מבחינתי הוא מת!". נו באמת מה זה השטויות האלה? מליקסון היה ישראלי וישאר ישראלי גם אם ישחק בעוד 10 נבחרות שונות (אם הדבר היה אפשרי מבחינה חוקית). הנבחרת, ראשיה ומאמניה לאורך השנים לא שמו עליו במשך כל הקריירה שלו, אז מה מצפים ממנו לעשות? לשבת בשקט כשיש לו הזדמנות לשחק בנבחרת ועוד אחת כזאת שמשתתפת ביורו הקרוב? זה לא שהוא נהיה צעיר יותר. אתה חושב שבארגנטינה למישהו אכפת שקולאוטי משחק בנבחרת ישראל? למה כשמישהו מתאזרח אצלנו ומשחק בנבחרת שלנו זה בסדר אבל שישראלי חס וחלילה ישחק בנבחרת אחרת? מה פתאום! פשע נגד האנושות! להחרים ומיד! כולם פתאום נהיו יפי נפש כאלה... בקיצור מספיק עם השטויות. מליקסון יישאר ישראלי לכל דבר, ואין שום סיבה הגיונית שיפסיקו לסקר אותו או לעקוב אחריו. וכל מי שכואב לו שמליקסון לא משחק בנבחרת שלנו דבר ראשון שירגע וישתה מים קרים, דבר שני הכתובת לכך היא מאמני הנבחרת שלנו ולא מליקסון.
לצפיה ב-''
22/09/2011 | 10:04
לצפיה ב-'שישחק איפה שהוא רוצה'
שישחק איפה שהוא רוצה
22/09/2011 | 10:17
הבעיה היחידה שמפריעה לי היא שהוא אומר שכל השנים התעלמו ממנו בנבחרת.

צריך להזכיר לו שעד שהוא עבר לפולין,הוא היה עוד שחקן בליגת העל.כשרון שלא מומש,שחקן שעבר פציעה טורדנית ולא הצליח כ''כ להתבלט.בעונה שעברה הוא פרח בב''ש עד שעבר לקרקוב.לכן זה שהוא טועען שכל השנים התעלמו ממנו,בעיניי התעלמו ממנו ובצדק.

ומילה על מה שאמר אלי 'השריף' כהן-''לייצג מדינה שידועה באנטישמיות שה ועם כל הרקע של השואה,זה בעייתי לעשות דבר כזה''.

עדיף לאלי כהן שישב בשקט ויתעסק באיך הוא חוזר לאמן כדורגל ולא להטיף ביקורת איזו מדינה אנטישמית יותר ואיזו פחות.לצערנו הרב בכל מקום באירופה יש אנטישמים.
לצפיה ב-'עכשיו כולם מצטדקים'
עכשיו כולם מצטדקים
22/09/2011 | 10:42
3
איך יש לו אומץ ללבוש מדים ולא כחולים, שלא שלו בכלל? אז כל הכבוד לו על האומץ. מגיע לו להתקדם והנבחרת רק שמה לו מקלות בגלגלים. חוצמזה, לפחות שם הוא יתקדם, יהיה ביורו. מה הוא יעשה בנבחרת האפורה וכ"כ מגעילה שלנו, לאן הוא יגיע???. הוא צודק בהחלט ואחרי שעשו לו טובות בזימונים אצלנו, הוא ילך למקום שבאמת באמת מעריכים אותו ואת הכישרון שלו.
אני יודע שהוא לא ישכח שהוא יהודי ושיש לו נבחרת ומוצא. כמו שבירם כיאל לא ישכח שהוא ערבי וכמו מסוט אוזיל שלא ישכח שהוא טורקי. שילך וירוויח, אני תומך בו, שמח שהוא מוערך באמת ומצקצק על כל הקנאים והמצטדקים שיאכלו את הלב כי הנה מישהו שהולך אחרי הלב שלו ולא שלהם.
לצפיה ב-'אוי אוי אוי ממש מסכן '
אוי אוי אוי ממש מסכן
22/09/2011 | 16:49
2
"עשו לו טובות בזימונים". רק במדינה המפגרת הזאתי יש אנשים שחושבים שלשחק בנבחרת ישראל זה טובה, ושאם הנבחרת מפסידה 2 משחקים אז גם אנחנו עושים טובה שאנחנו אוהדים אותה....

נבחרת אוהדים באש ובמים, ולשחק בנבחרת זה כבוד לא עול. רק מתחילת השנה הוא שחקן שבכלל שווה זימון. אז הוא לא זומן כי לא הגיע לו זימון.... ואף אחד לא חייב לו שום דבר גם אם הוא חושב שכן

חבל שיש אנשים כמוך במדינה הזאתי
לצפיה ב-'אתה ממש'
אתה ממש
23/09/2011 | 01:46
1
מזכיר לי את הנבחרת. ממש רוצה להצליח אבל לוזרית בכל מקרה. נבחרות זרות מעדיפות לקחת שחקן לא מהמוצא שלהם לייצג נבחרת. ולמה להם? כי כשהם רואים כישרון, הם רוצים אותו. אתה משווה בכלל את הכדורגל שלנו למקומות אחרים? יש כאן בכלל תרבות כזאת שנקראת כדורגל? זה שאתה חי בסרט זה טוב בשבילך, אבל לנבחרת ולאוהדים שלה באמת, הסרט שלה הוא בושה אחת גדולה.
לצפיה ב-'בושה בושה '
בושה בושה
23/09/2011 | 16:25
ישראל הגדולה לא עולה לכל יורו ומונדיאל אוי אוי איזה בושה וחרפה.

זה שאתה מושפע מהתשקורת הישראלית שהחליטה שזה ביזיון אם נבחרת ישראל לא עולה לכל יורו ומונדיאל בשביל שהם יוכלו לשחוט ולקטול כל פעם כשלא עולים זה בעיה שלך. תמשיך לחיות בסרט קומדיה טורקי

הליגה הישראלית מקום 17 באירופה דרך אגב מתוך 53 מדינות
לצפיה ב-'אם הוא לא מייצג את ישראל'
אם הוא לא מייצג את ישראל
22/09/2011 | 12:25
9
שיבטלו לו את הספורטאי מצטיין ושילך לעשות את המילואים בצבא שהוא כל הזמן מזכיר שהוא שרת, לכל דבר יש מחיר.
לצפיה ב-'רצו שהוא ייצג את ישראל?'
רצו שהוא ייצג את ישראל?
22/09/2011 | 15:28
8
מה הקשר לצבא עכשיו?
לצפיה ב-'שאלות של חוסר הבנה'
שאלות של חוסר הבנה
22/09/2011 | 19:45
7
הוא שיחק במשחק ידידות במרץ האחרון במדי הנבחרת וזומן לשני המשחקים מול יוון וקרואטיה, אך נפצע במהלך האימונים והודח מהסגל. אז איך אפשר להגיד שלא רצו? הכל דיסאינפורמציה של מליקסון עצמו לתקשורת.

תקיש בגוגל ספורטאי מצטיין, תחכים קצת במקום ישר לתקוף ותבין איך זה קשור לצבא.
לצפיה ב-' '
22/09/2011 | 20:03
לצפיה ב-'ניסיתי להחכים אדוני.'
ניסיתי להחכים אדוני.
25/09/2011 | 13:41
5
ואני רואה שמאור מליקסון היה חלק מסגל הנבחרת הצעירה ונבחרת הנוער שזה כידוע לך קודם לנבחרת הבוגרת. אי לזאת ובהתאם לכך קיבל ספורטאי מצטיין בצבא.
הקשתי בגוגל ספורטאי מצטיין ועדיין לא מצאתי למה יש צורך שמליקסון יחזור לשירות מילואים פעיל בגיל 27.
הייתי שמח לדעת מאיפה הביטחון בנושא שאתה כל כך לא מדייק בו.

ובכל מקרה, אם הייתי יכול לעוץ למליקסון, הייתי מייעץ לו לשחק בנבחרת פולין. מה עדיף? לדשדש בנבחרת בינונית מינוס או לשחק באליפות אירופה בהזדמנות פז חד פעמית.

לצפיה ב-'אבל אתה שונא ישראל ההמלצות שלך לא נחשבות '
אבל אתה שונא ישראל ההמלצות שלך לא נחשבות
25/09/2011 | 18:03
לצפיה ב-'פולין גם נבחרת בינונית מינוס '
פולין גם נבחרת בינונית מינוס
25/09/2011 | 18:47
3
ומליקסון מוזמן לשחק בפולין, אותה נבחרת ממדינה אנטישמית שכמעט כל אחד שמה שונא יהודים, רק שיידע אחרי זה שלישראל אין לו בשביל מה לחזור. שיישאר לגור בפולין.
לצפיה ב-'אתה קובע שאין לו מה לחזור?'
אתה קובע שאין לו מה לחזור?
26/09/2011 | 07:06
2
למה מי אתה?
לצפיה ב-'אני ישראלי יהודי גאה שאוהב תמדינה '
אני ישראלי יהודי גאה שאוהב תמדינה
26/09/2011 | 22:25
1
1
שזה משהו שאתה לא
לצפיה ב-'היי '
היי
27/09/2011 | 07:16
ליברמן
לצפיה ב-'תגידו, מה הוא חייב לכם בכלל?'
תגידו, מה הוא חייב לכם בכלל?
22/09/2011 | 16:31
גם ככה כדורגל נבחרות הפך להיות פארסה אחת גדולה סביב כל ענין האזרוחים האלה.

כשקולאוטי קיבל אזרחות יום אחד אחרי שפיפא קבעה שבלי אזרחות מלאה הוא לא יוכל לשחק בנבחרת, אנשים פה קפצו מאושר. אין גבול לצביעות במדינה הזו. מעניין אם בארגנטינה הפיצו שלטים שלו ברחובות כמו במערב הפרוע (AKA ישראל).
לצפיה ב-'מי הוא בכלל? '
מי הוא בכלל?
22/09/2011 | 16:44
לפני חודש וחצי החתיכת אפס הזה שיחק בישראל בידידות מול חוף השנהב, ואם לא הפציעה שהוא המציא בשביל לא לשחק נגד יוון וקרואטיה בשביל שיוכל להתפנות לשחק בפולין, הוא היה בהרכב מול שניהם....

לא נתנו לו כבוד הוא אומר? איזה כבוד? רק מתחילת השנה הוא נהיה שחקן ששווה בכלל נבחרת, אז מה הבעיה שלו? הוא מדבר על כבוד אבל הוא מכר תכבוד שלו בשביל הופעה ביורו
לצפיה ב-'ועכשיו התחרט '
ועכשיו התחרט
22/09/2011 | 17:07
2
לא ישחק באף נבחרת, כנראה קיבל רגליים קרות בגלל הביקורת

ואני אומר שאסור לזמן אותו לשחק בנבחרת ישראל לעולם גם אם הוא ירצה לשחק
לצפיה ב-'לא הייתי ממהר לשפוט אותו'
לא הייתי ממהר לשפוט אותו
22/09/2011 | 19:49
1
עצם התשובה שלו שהוא החליט עם הלב מראה שהופעל עליו בעיקר לחץ מסוכנים. הייתי שמח לראות אותו בנבחרת ע"פ תמוז לדוגמא, שלא ממש קשור אליה.
לצפיה ב-'תמוז יותר ישראלי ממנו '
תמוז יותר ישראלי ממנו
22/09/2011 | 20:02
בטח עכשיו
לצפיה ב-'צודק'
צודק
22/09/2011 | 18:02
הוא כרגע ישראלי לכל דבר כי הוא בר זימון לנבחרת והוא לגיונר ישראלי לכל דבר ועניין,
אזרחות פולנית כבר יש לו אבל זה לא משנה,
ברגע שהוא משחק בנבחרת פולין אז הוא כבר לא לגיונר שלנו,כי עם שחקן פולני מקומי מהשורה שמשחק בליגה המקומית שלו,
כשיעבור (ואם יעבור) לליגה אחרת אז הוא ייצג את פולין והם יהיו צריכים לסקר אותו ושיהיה להם בכיף.
לגיונר שלנו הוא כבר לא,לא משחק בשביל ישראל ולא מייצג את ישראל,יהיה ישראלי לשעבר,יורד מן הארץ אם תרצו.
לצפיה ב-'לא צריך להעלב'
לא צריך להעלב
22/09/2011 | 21:20
6
רלף קליין ז"ל אימן בנבחרת גרמניה.
נבחרת לאומית זה חשוב, זה נוגע ללב, זה תחושת שייכות אבל זה לא צבא ולא הממשלה.
מאור מליקסון ישאר ישראלי גם אם יבחר לשחק עבור נבחרת פולין. הרעש הגדול אצלנו הוא כי אנחנו פשוט עוד לא חווינו דבר כזה בכדורגל.
בעולם זה קורה לא מעט, וזכותו של מאור מליקסון לבחור לשחק עבור נבחרת אחרת ברמת העיקרון.

הבעייתיות היא במקום שקצת לא נוגעים בו, המדינה נתנה למאור מליקסון ספורטאי מצטיין בצבא ובזכות זה השירות שלו היה בדיחה אפילו יותר משירות סטנדרטי של כדורגלן בכדי שיצליח להתרכז באימונים.
בסופו של דבר לא רק שהמדינה לא מקבלת תמורה חזרה מאותו שחקן אלא הוא עוד יכול לשחק נגדה ולקלקל לה במדי נבחרת אחרת.

אז אולי צריך לשקול שכל שחקן שמקבל ספורטאי מצטיין יחתום על חוזה התחייבות לשחק רק בנבחרת הישראלית.
ואולי להבין שבישראל כבר קרוב לעשור לא רוצים את מאור בנבחרת הלאומית והוא מרגיש שהוא לא הולך לקבל צ'אנס, אז זכותו לבחור במקום אחר.
אחרי הכל אי אפשר להגיד שהוא לא נתן זכות ראשונים לנבחרת ישראל, המאמנים פשוט בחרו שלא לנצל את זה.

לצפיה ב-'קרוב לעשור? '
קרוב לעשור?
22/09/2011 | 22:30
מתי בכלל מליקסון היה שחקן ששווה זימון לפני תחילת 2011? מי הוא שיציב תנאים שאם לא מזמנים אותו הוא משנה נבחרת? לא חייבים לו כלום

עד לפני כמה חודשים הוא בכלל לא נספר כשחקן שמישהו שם עליו, פתאום דפק 4 גולים בפולין והחליטו שמה שהוא מלך כי הנבחרת שלהם בהתרסקות מוחלטת
לצפיה ב-'או, בוא לא נתחיל עם זה בבקשה'
או, בוא לא נתחיל עם זה בבקשה
22/09/2011 | 22:30
4
"אצלנו יש שירות צבאי חובה שגם כך דופק לשחקנים קריירה כי הוא מקשה עליהם לצאת לחו"ל בגיל מוקדם, אז אנחנו נוסיף ונקבע שכדי לקבל תנאים שיאפשרו לך בכל זאת להתקדם בתחומי ישראל בשלוש השנים הללו, תחתום על הסכם שיאסור עליך לשחק בנבחרת אחרת (לא בטוח שזה יעבור בבית משפט אם מישהו יערער על כך, אבל נגיד"... באמת...

פעם אחת בואו נהיה מדינה נורמלית. מילא הקטע של כעס על שחקן שיכול לשחק בנבחרת ישראל ובוחר בפולין, זה לגיטימי. רוב השחקנים שעוברים לנבחרת אחרת בעולם בחיים לא ישחקו בנבחרת המקורית שלהם, כך שבדרך כלל אין בעיה כזו. אבל להתחיל לחשוב איך מגבילים את כולם... it's not on.
לצפיה ב-'באמת שלא הבנתי מה אתה רוצה'
באמת שלא הבנתי מה אתה רוצה
23/09/2011 | 02:06
3
אני לא משפטן ככה שאני לא יודע להגיד לך אם אפשר להעביר דבר כזה או לא. לדעתי אפשר.

אבל חוץ מזה פשוט לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד...
לצפיה ב-'אוקיי, אסביר שוב'
אוקיי, אסביר שוב
23/09/2011 | 12:03
2
הצבא הוא גורם מגביל עבור ספורטאי ישראלי. יש הקלות, כמובן, אבל גם מי שבא לבסיס לכמה שעות כדי לא לעשות כלום ואפילו אוכל בחדר אוכל - זה מספיק גרוע, זה לא אורח חיים מתאים, וזה בטח פגום בהשוואה למה שעושה ספורטאי בן גילו במדינות אחרות. מדינות בהן הוא יכול היה אולי להיות באותו רגע אלמלא הצבא.

כך שאני אומר שלבוא ולהוסיף הגבלה - רוצה ספורטאי מצטיין? תחתום על סעיף שאתה תופיע רק בנבחרת ישראל (לא משנה אם כדורגל, טניס או התעמלות אמנותית) - נשמע לי כמו דבר נוראי. ספורטאים כאן משלמים מחיר על עצם העובדה שנולדו בישראל. "חוק נאמנות" כזה שיגביל את חופש הבחירה שלהם בעתיד זה רק להוסיף חטא על פשע.
לצפיה ב-'יותר מובן '
יותר מובן
23/09/2011 | 14:12
1
בהסתכלות נטו עבור טובת הכדורגלן זה נכון מה שאתה אומר.

אבל מבחינת המדינה אי אפשר להתעלם מזה שבכך שהיא נותנת לאותו ילד ספורטאי מצטיין הוא זוכה להעדפה ע"פ ילדים אחרים בני גילו, די הגיוני מבחינת המדינה לדרוש משהו בחזרה.
לצפיה ב-'לדרוש משהו, אולי כן. לא יודע מה'
לדרוש משהו, אולי כן. לא יודע מה
23/09/2011 | 15:24
שעבוד לכל הקריירה, לא. זה לא שמליקסון ילד שברגע הראשון שיכול היה נמלט לשחק בנבחרת אחרת.
לצפיה ב-'לוזון ליג-מח' 5'
לוזון ליג-מח' 5
20/09/2011 | 21:14
80
אחת הקלישאות היותר מוכרות בכדורגל הישראלי היא שכדורגל משחקים משבת לשבת.אבי לוזון סידר לנו גם כדורגל מהליגה השישית בטיבה בעולם ביום רביעי...... המשך>>
אחת הקלישאות היותר מוכרות בכדורגל הישראלי היא שכדורגל משחקים משבת לשבת.אבי לוזון סידר לנו גם כדורגל מהליגה השישית בטיבה בעולם ביום רביעי......
לצפיה ב-' משחקי אמצע השבוע בליגות האירופאיות '
משחקי אמצע השבוע בליגות האירופאיות
20/09/2011 | 15:56
82
5
ליגה ספרדית
אחרי השמינייה שחטפה מברצלונה אוסאסונה מארחת את סביליה,סוסיאדד מארחת את העולה החדשה גראנדה,לבאנטה שהדהימה את ריאל מדריד מתארחת אצל ראיו וייאקנו,ריאל שהובכה בלבאנטה מתארחת אצל סנטאנדר,ויאריאל מארחת את מיורקה עם דודו אוואט ותומר חמד,מלאגה נגד בילבאו,אספניול מול חטאפה,בטיס נגד סראגוסה,אתטליקו...
המשך>>
ליגה ספרדית
אחרי השמינייה שחטפה מברצלונה אוסאסונה מארחת את סביליה,סוסיאדד מארחת את העולה החדשה גראנדה,לבאנטה שהדהימה את ריאל מדריד מתארחת אצל ראיו וייאקנו,ריאל שהובכה בלבאנטה מתארחת אצל סנטאנדר,ויאריאל מארחת את מיורקה עם דודו אוואט ותומר חמד,מלאגה נגד בילבאו,אספניול מול חטאפה,בטיס נגד סראגוסה,אתטליקו מדריד נגד ספורטינג גיחון ובמוקד המשחקים ברצלונה מתארחת במסטאייה אצל ולנסיה.

גביע הליגה האנגלי
מס' מפגשים מסקרנים מצפים לנו-לידס שפעם הייתה חברה קבועה בפרמייר ליג מארחת את השדים האדומים מנצ'סטר יוניטד,סטוק יריבת מכבי ת''א בליגה האירופית מארחת את טוטנהאם,מנצ'סטר סיטי נגד ברמינגהאם,צ'לסי נגד פולהאם בדרבי לונדוני וליברפול מתארחת בברייטון.

הליגה האיטלקית
אינטר תחפש ניצחון בכורה העונה בחוץ נגד נובארה,פיורטינה נגד פארמה,יובנטוס נגד בולוניה,לצ'ה נגד אטלנטה,מילאן שחטפה בראש מנאפולי מארחת את אודינזה שהשיגה 6 נק' מ-6 אפשריות,רומא נגד סיינה,קייבו נגד נאפולי,פלארמו נגד קליארי המושלמת עם 6 נ' מ-6 אפשריות,צ'זנה נגד לאציו וגנואה נגד קטאניה
לצפיה ב-'כדורגל ישראלי '
כדורגל ישראלי
19/09/2011 | 15:15
14
2
לצפיה ב-'הגאונות של קשטן '
הגאונות של קשטן
19/09/2011 | 14:19
2
3
אחרי ששלושת הגדולות סיימו את המחזור האחרון עם ניצחונות
טור שכתבתי על המשחק של הפועל מול עכו - אשמח לתגובות

http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=61508&cat=...
לצפיה ב-'למרות הניצחון הפועל ת''א עדיין חלשה'
למרות הניצחון הפועל ת''א עדיין חלשה
19/09/2011 | 14:49
1
לצפיה ב-'לצערי הרב אתה צודק'
לצערי הרב אתה צודק
20/09/2011 | 00:52
לצפיה ב-'עומרי אפק פורש מכדורגל'
עומרי אפק פורש מכדורגל
19/09/2011 | 21:46
8
2
עומרי אפק בן ה 32 פרש מכדורגל היום לאחר שלא הצליח להתגבר על הפציעה ממנה סבל.
נחשב בהחלט לאחד השחקנים הטובים מהשנתון שלו (1979)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4124479,00...
לצפיה ב-'חחח אריק בנאדו מספר 2 '
חחח אריק בנאדו מספר 2
20/09/2011 | 01:27
1
3
רק שאם אני לא טועה אריק בנאדו דווקא עשה זאת בגיל 45 ..
חבל שחקן שלא ראינו המון אבל מצד שני אף אחד לא הרגיש לפי דעתי בחיסורו!!!
לצפיה ב-'אני התחלתי להרגיש בחסרונו רק בתחילת העונה'
אני התחלתי להרגיש בחסרונו רק בתחילת העונה
20/09/2011 | 19:49
1
כי לא הייתה לו קבוצה, ופחדתי כל העת שקלינגר יחתים אותו אצלנו אחרי שהיו קצת גישושים בעונה שעברה, הרי זאת החתמה קלאסית בשבילו, שחקן גמור שנשאר ממנו רק השם ואנחנו אולי נשקם אותו, כי זה מה שאנחנו, פראיירים שנותנים מקלט עם חוזים מנופחים, שמח שהחששות לא התממשו.

באמת שאין אף אחד שבוכה עליו, ככה זה עם שחקנים שסרחו וזה מגיע להם, אצל זנברג זה ייראה בדיוק אותו דבר, שיתכונן (לא, זנברג עוד לא פרש, ניג'ס לכל הקבוצות בליגה ועלה עד חיפה כדי למצוא משהו).
לצפיה ב-'לואיס פרננדז גמר אותו בבית''ר י-ם'
לואיס פרננדז גמר אותו בבית''ר י-ם
20/09/2011 | 09:36
4
1
היום מתפרסם במוסף הספורט בידיעות ראיון עם אפק ובו הוא אומר על פרננדז:
''הוא לא התנהל ביושר איתי.הוא דיבר איתי בשפה אחת ומאחורי הקלעים בשפה האחרת.כשהבנתי שאני נלחם נגד טחנת רוח הפסקתי''.כשבאתי לדבר איתו ראיתי שהוא לא אומר לי את האמת.חצי השנה שישבתי בחוץ פגעה במומנטום שלי כשחזרתי לארץ''-צריך לזכור שאפק הגיע לבית''ר אחרי ההרפתקה בסנטנדר וסלמנקה.

בסוף הראיון יש תגובה של פרננדז שאומר כך:
''אני לא זוכר שאמרתי לאפק משהו אחד ועשיתי משהו אחר.אם הוא לא שיחק זה רק בגלל שהיו הרבה שחקנים טובים כמו אבירם ברוכיאן,פבריס פרננדז וגל אלברמן.לא יודע למה הוא לא אוהב אותי.אני אוהב אותו מאוד''

אפק הספיק לעשות הרבה דברים בקריירה שכדורגלנים אחרים יכולים לקנא-אליפויות,גביעים,נבחרת ישראל ואירופה-נכון שבאירופה הוא לא היה כוכב גדול כמו רביבו או בניון אבל הוא שיחק ואפילו עזר לסנטנדר להישאר בליגה אחרי שכבש שער שהשאיר אותה בדקה ה-90.
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שלאפק היה מקום בהרכב באותה '
אתה באמת חושב שלאפק היה מקום בהרכב באותה
20/09/2011 | 09:48
3
1
תקופה? סתם שחקן חילוש שלא השאיר שום חותם ויותר גרוע דאג לחמם את העיתונאים בגלל שהוא לא שיחק
לצפיה ב-'כשאמרתי גמר אותו'
כשאמרתי גמר אותו
20/09/2011 | 10:07
2
התכוונתי שאפק היה בטוח שאחרי שהוא חוזר מספרד הוא הופך לשחקן הרכב כי בסלמנקה הוא היה בספסל ואז פרננדז גמר אותו ואפק ישב בספסל גם בבית''ר.
לצפיה ב-'זה נכון כמו לומר שאיוניר גומר את אלברמן..עזוב'
זה נכון כמו לומר שאיוניר גומר את אלברמן..עזוב
20/09/2011 | 11:25
1
2
לצפיה ב-'עזבתי'
עזבתי
20/09/2011 | 13:18
1
לצפיה ב-'אחראי לאחד הרגעים המאושרים ביותר שלי'
אחראי לאחד הרגעים המאושרים ביותר שלי
20/09/2011 | 17:12
1
כאוהד כדורגל, המהפך המדהים מול הפועל במחזור השני ב2006/7 בטדי, השווה בדקה ה-83 ואז בן שושן עשה את הדבר המדהים מכל בדקה ה-91

תודה!
לצפיה ב-'בית"ר ירושלים הודיעה באופן חד משמעי '
בית"ר ירושלים הודיעה באופן חד משמעי
20/09/2011 | 02:24
קובי מויאל לא ישוחרר מהקבוצה,ניראה כי הנהלת המועדון אינה מוכנה בשלב זה לוותר על הקשר לטובת הצעות מחו"ל בשל חשיבות השחקן לסגל והעובדה כי הקבוצה סובלת ממחסור בשחקנים לבינתיים מויאל עצמו עדיין מחלים מהפציעה וערך אימוני ריצה בלבד עקב כך אומרים בקבוצה מויאל לא צפוי ליטול חלק במשחק מול מכבי נתניה ביום רביעי באטצדיון הקופסא בנתניה..לבינתיים בקבוצה שואפים להחזירו לכשירות עד סוף השבוע בתוך כך בקבוצה מקווים להמשיך את המומנטום החיובי אך נאלצים להתמודד עם עומס המשחקים הלא קל ועם העובדה שהשחקנים והקבוצה עצמה לא ערכה הכנה ראויה לעונה,יובל נעים הורה לחלק מהשחקנים שזוכים לדקות משחק רבות להקפיד על מנוחה נכונה ולשמור כוחות באימונים,במשחק ביום רביעי צפוי לפתוח אותו הרכב שניצח את הפועל חיפה 0:1 באצטדיון רמת גן בשבת.

ההימור שלי למרות שאני אוהד בית"ר הוא במחצית : 0:0 ובסיום המשחק 1:0 לנתניה אולי וזה אך ורק בגלל העייפות של שחקני בית"ר ובחישוב גם של הספסלים של שתי הקבוצות שניראה שיש לנתניה ספסל מעט טוב יותר לעומת של בית"ר שמתבססת הרוב על שחקנים תוצרת כחול לבן שהם שחקני בית .
לצפיה ב-'זה היה סופ''ש אדיר לחלוץ הישראלי באירופה'
זה היה סופ''ש אדיר לחלוץ הישראלי באירופה
20/09/2011 | 10:22
2
-איתי שכטר כובש בניצחון של קייזרסלאוטרן על מיינץ-http://www.youtube.com/watch?v=JQDt5IH7rsc
-עדן בן בסט כובש בתיקו של ברסט נגד מונפלייה,אחרי שברסט פיגרה 0-2 הוא כבש את השער המצמק.הפכתי כל פינה ביוטיוב ואפילו חרשתי על אתרים צרפתיים אך לא מצאתי סרטון עם תקציר המשחק.
-שלומי ארבייטמן כובש צמד במדי ווסטרלו שמנצחת 0-2-http://youtu.be/PLvZhOmlIUU?t=3m
-אליניב ברדה כובש בניצחון של גנק על סטנדרד ליאז' של מאור בוזגלו בניצחון 0-3.ברדה כבש שער מוקדם שנפסל בטענה לנבדל שלא היה אבל אח''כ הוא כבש הפעם השופט אישר-http://youtu.be/HT5jXPYTJB8?t=3m10s
-דודו ביטון כובש אתמול צמד בניצחון ויסלה קרקוב,ויסלה כבשה עד כה 6 שערים כולם רשומים על ביטון.הנה השער הראשון מאתמול-http://www.youtube.com/watch?v=QGe2O32R_Vc

אז מה אתם אומרים,החלוץ הישראלי ימשיך לכבוש את אירופה גם בשבוע הבא??
לצפיה ב-' והרי החדשות מפי ליאורה חושן'
והרי החדשות מפי ליאורה חושן
18/09/2011 | 09:50
80
3
המשך>>
לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
18/09/2011 | 09:46
11
1
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם, חולצת הולנד'
זקוקה לעזרתכם, חולצת הולנד
18/09/2011 | 08:17
14
מקווה ששרשרתי בסדר...
לחבר שלי יש יומולדת בשלישי הקרוב ןאני ממש רוצה לתת לו חולצה של נבחרת הולנד בכדורגל. הייתי מזמינה מאיביי אבל נזכרתי מאוחר מדי... והרעיון היחיד שלי זה לכתוב בגוגל ״כדורגל״....
אז. הצעות?
תודה!!!
לצפיה ב-'למה זלגו משחקי ברצלונה וריאל לספורט 5+ ?'
למה זלגו משחקי ברצלונה וריאל לספורט 5+ ?
18/09/2011 | 14:08
8
3
כל השנים זה בערוץ הפתוח ספורט 5 ובשתי השבתות האחרונות (וימי ראשון) הם עברו לספורט 5+ ממש חוצפה!

כל הערוץ הזה מתחיל להפוך מספורט 5+ לספורט 5 - .

אני שלחתי על כך תלונה למשרד התקשורת למועצה לשידורי כבלים ולווין. נראה מה הם יעשו עם זה.

עוד על כך, ניתן לקרוא כאן:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewentry.asp?entryid=...

לצפיה ב-'שום חוצפה,'
שום חוצפה,
18/09/2011 | 14:56
7
2
לצפיה ב-'שום חוצפה, המשחקים האלה שכונה'
שום חוצפה, המשחקים האלה שכונה
18/09/2011 | 14:58
6
2
זליגת תכנים תהיה רק אם הם לא ישדרו במקום זה משחקים אחרים מהליגה הספרדית, והגיע הזמן שזה יקרה, נמאס לראות קונוסים חוטפים שישיות.
לצפיה ב-'נכון שאולי אין תחרותיות בליגה הספרדית'
נכון שאולי אין תחרותיות בליגה הספרדית
18/09/2011 | 15:12
5
אבל מצד שני זאת קבוצה אחת של לדור (או יותר) כך שאשרינו שאנחנו חיים בתקופה הזאת וזכותינו לראות ממנה כמה שיותר בלייב ולא בספורט 5 לייב :)
לצפיה ב-'אז יש לי רעיון יותר טוב בשבילך'
אז יש לי רעיון יותר טוב בשבילך
18/09/2011 | 15:23
4
3
בכל מגרש שכונתי ממוצע יש כמה שחקנים מוכשרים שיודעים לשחק ממש יפה 4X4, השערים שמובקעים בדר"כ מאוד יפים והבונוס הכי גדול - לצפות במשחקים האלה לא עולה כסף בכלל...
לצפיה ב-'טוב בואי לא נהיה ציניים'
טוב בואי לא נהיה ציניים
18/09/2011 | 15:35
3
אל תשווי את מסי ושות' לשכונה עם כל הכבוד לשכונה, ויש כבוד בתור שחקן שכונה במיל'.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
18/09/2011 | 16:28
2
אבל אני יכולה () ועוד איך להשוות בין שחקני השכונה האלה לבין החבר'ה החביבים שמסי משחק נגדם בספרד.
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
18/09/2011 | 16:39
1
אבל אני התכוונתי שאני נהנה לצפות במסי ושות' ולא באלו שהוא משחק מולם.

ורק תיקון קטן, אני בחור ולא בחורה.
לצפיה ב-'גם אני :|'
גם אני :|
18/09/2011 | 17:30
1
ועכשיו נשאלת השאלה - עד כמה נהנת לראות את מסי כשהוא שיחק נגד מילאן? או נגד אינטר ב-2010? או נגד צ'לסי עונה לפני זה? להטביע על הראש של ילד בגנון גם אני יכול... זה בערך יחסי הכוחות בין מסי לבין בלמי אוסאסונה המסכנים.

מסי הוא השחקן הכי טוב בעולם, אין ספק לגבי זה. אבל כששחקן כובש 50 שערים בעונה (ואפילו לא זוכה בתואר מלך השערים של הליגה) אז יש פה בעיה רצינית. אם אתה אוהב לראות את זה אז שיבושם לך. לי זה מזכיר בית זונות.
לצפיה ב-'שאלה :))'
שאלה :))
18/09/2011 | 22:42
:> שלום!
איך ניתן להגיע להתארח כקהל באולפן ליגת האלופות? :)
אשמח לכל כיוון ולכל תגובה
תודה :)
לצפיה ב-' שאר ענייני השבת '
שאר ענייני השבת
17/09/2011 | 14:36
10
לצפיה ב-'אמיר ויינטרוב יצא מלך העולם!!'
אמיר ויינטרוב יצא מלך העולם!!
17/09/2011 | 10:50
8
1
הנה, אחרי כל כך הרבה אכזבות והפסדים "לפי הספר" (ניסוח נכון של שגיא כהן), בא ישראלי והראה שאפשר לפרק מישהו בכיר ממנו ב 150(!) מקומות. איזה בקהנד!

הלוואי שככה תיראה מכבי מול קייב וחיפה מול שאלקה והפועל מול איינדהובן, והלוואי שככה תיראה הנבחרת מול פורטוגל...
לצפיה ב-'טניס אף פעם לא עניין אותי'
טניס אף פעם לא עניין אותי
17/09/2011 | 11:51
6
אבל אני רוצה רק להבין-למה לנבחרת ישראל בכדורגל אסור לשחק בערב שבת ולנבחרת הטניס כן? כשאני אומר 'אסור' אני מתכוון אם הנבחרת הייתה משחקת בערב שבת היינו שומעים קולות מח''כים דתיים נגד הנבחרת וכדומה.אני בטוח שאתמול אף אחד מאותם ח''כים דתיים לא ידע בכלל שהיה משחק.

אני בעד שישחקו בערב שבת,מי שרוצה לבוא למשחק או לצפות בו בטלוויזיה אז שיעשה את זה ומי שלא,אז לא.

אני רק אציין שאני אדם מסורתי,אין לי כלום נגד דת אבל יש לי בעיה שאנשים דתיים קובעים פה איך נחיה.
לצפיה ב-'אולי כתוב בתורה '
אולי כתוב בתורה
17/09/2011 | 12:36
1
שלנבחרת הכדורגל אסור לשחק בשבת ולנבחרת הטניס מותר

כשראיתי את המשחק של דודי סלע אתמול התפלאתי שהמשחק נכנס לשבת ואחריו עלה לשחק ויינטרוב אחרי שכבר נכנסה השבת....מרגיז!
לצפיה ב-'ענית לעצמך- הם לא ידעו שיש משחק'
ענית לעצמך- הם לא ידעו שיש משחק
17/09/2011 | 15:15
1
הכדורגל מעניין הרבה יותר אנשים מאשר הטניס, בטח ובטח במגזר הדתי, לכן צריך להשתדל לרצות בו את כולם. גם טניס זה ענף ספורט שפונה ברובו לקהל יעד אחר, פחות עממי ומסורתי.

גם המשחק המרכזי של הכדורעף משוחק שנים בכניסת שבת בשידור ישיר וזה לא מפריע לאף אחד, שישחקו. צריך לדעת מתי זה מספיק חשוב לצאת למלחמות של שינוי שעות של משחקים. והדתיים לא קובעים שום דבר, במצב כזה היו משחקי הכדורגל בימי חול.
לצפיה ב-'נבחרת ישראל בכדורסל'
נבחרת ישראל בכדורסל
17/09/2011 | 18:24
3
3
קיימה לאורך השנים לא מעט משחקים באליחפות אירופה בכדורסל בימי שישי בערב ולא זכור לי שקם רעש למה הנבחרת שיחקה בשישי בערב.

אגב מעניין אותי לדעת מה יקרה אם יום אחד נעפיל לאליפות אירופה בכדורגל או למונדיאל וישובץ לנו משחק בים שישי בערב, האם אז יהיו קולות בהתאחדות להזיז את המשחק?
ברור שלא, אף אחד בהתאחדות אפילו לא יחשוב בכיוון של לבקש דחייה או הקדמה של המשחק מחשש שיזרוק אותנו מהיורו או המונדיאל
לצפיה ב-'אתה צודק במליון אחוז...'
אתה צודק במליון אחוז...
17/09/2011 | 23:09
2
משחקים של נבחרת אסורים בשבת לדשעתי. זה כולל את נבחרת ישראל בדיוויס, נבחרת ישראל בכדורסל או בכדורגל ולא כולל קבוצות. אם יש אלופות אופ"א או טורנירים של טניס ומשחק יוצא בשבת אני לא חושב שיש פסול שמי שמשחק ליגה בשבת ישחק גם בליגה אירופאית יש מניעה שנחברת שמייצגת מדינה תשחק ביום שרוב אזרחיה לא מקובל עליהם (מסורתיים+דתיים יותר מ-50% מהעם)
לצפיה ב-'לנבחרות יש רק שלוש פעמים בשנה שאסור להתחרות'
לנבחרות יש רק שלוש פעמים בשנה שאסור להתחרות
18/09/2011 | 08:44
יום כיפור, יום השואה ויום הזכרון.
בזאת תמו ההגבלות על כל מי שמייצג (לא קבוצה) את ישראל.
לצפיה ב-'כל משחק זוגות של נבחרת הדייויס מתקיים בשבת'
כל משחק זוגות של נבחרת הדייויס מתקיים בשבת
20/09/2011 | 00:03
3
בכל מקרה, אני לא חושב שצריכה להיות מניעה חוקית כלשהי שתמנע מספורטאי ישראלי להתחרות כל עוד הוא רוצה. לא בשבת, ולא ביום כיפור ולא ביום הזיכרון. כל אחד, אמונתו ומצפונו.
לצפיה ב-'בסופו של דבר הפסדנו'
בסופו של דבר הפסדנו
18/09/2011 | 21:21
רק שלא יבוא איזה חכמולוג ויגיד שזה בגלל שהנבחרת שיחקה בשבת.....
לצפיה ב-'כדורגל ישראלי'
כדורגל ישראלי
17/09/2011 | 17:12
1
מבזק : קבוצת הנוער של בית"ר ירושליםם נחלו הפסד ראשון העונה לבית"ר טוברוק בתוצאהה 3 - 2 לטובת טוברוק.
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
16/09/2011 | 12:57
138
4
המשך>>
לצפיה ב-'לוזון ליג-מח' 4'
לוזון ליג-מח' 4
16/09/2011 | 09:37
50
6
אחרי יום חמישי לא מוצלח במיוחד של הישראליות באירופה,הליגה השישית בטובה בעולם מגיעה למח' ה-4.
במוקד-בית''ר והפועל חיפה נפגשות בדרבי המאמנים ששמם נקשר לפרשת הכדור המרכזי,מכבי חיפה עם נקודה אחת ב-2 המחזורים האחרונים מארחת את ראשל''צ והדרבי של המלאבס שהולך להיגמר עם כרטיסים אדומים...
המשך>>
אחרי יום חמישי לא מוצלח במיוחד של הישראליות באירופה,הליגה השישית בטובה בעולם מגיעה למח' ה-4.
במוקד-בית''ר והפועל חיפה נפגשות בדרבי המאמנים ששמם נקשר לפרשת הכדור המרכזי,מכבי חיפה עם נקודה אחת ב-2 המחזורים האחרונים מארחת את ראשל''צ והדרבי של המלאבס שהולך להיגמר עם כרטיסים אדומים ואלימות כמיטב המסורת בשנים האחרונות.
לצפיה ב-' הצעות,דעות ושאר ירקות '
הצעות,דעות ושאר ירקות
15/09/2011 | 14:32
18
3
לצפיה ב-'ערוץ 5 איבדו את הצפון'
ערוץ 5 איבדו את הצפון
14/09/2011 | 23:43
15
2
להביא את האדם הכי נתון במחלוקת היום, אנרכיסט שמאלני קיצוני ושונא ישראל (בשם דפני ליף) לאולפן זו שערוריה. אא"כ שבוע הבא יביאו את מרזל או אריאל זילבר. ואני לא מחסידיהם אבל מבחינתי הם קיצוניים פחות מדפני ליף.
לצפיה ב-'כל אימת שאני נזכר בדברים שאנשי הערוץ'
כל אימת שאני נזכר בדברים שאנשי הערוץ
15/09/2011 | 01:00
אמרו במרוצת השנים אני נמלא חלחלה

יש להם סימפתיה לשונאינו אין מסקנה אחרת
למה? השד יודע אבל במדינה שמקריאים בה את "מגילת העצמאות הפלסטינית"(לא שאי פעם היה עם כזה) אין להתפלא
לצפיה ב-'אגב אני בעד שיביאו את אריאל זילבר'
אגב אני בעד שיביאו את אריאל זילבר
15/09/2011 | 09:18
2
3
אחד הזמרים הגדולים שהיו,שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל.שיביאו אותו להופיע במקום אנשים כמו נועם רותם.
לצפיה ב-'עד אתמול לא ידעתי מי זה נועם רותם'
עד אתמול לא ידעתי מי זה נועם רותם
15/09/2011 | 09:28
1
2
וסליחה על הבורות
לצפיה ב-'את לא צריכה להתנצל שאת לא מכירה אותו'
את לא צריכה להתנצל שאת לא מכירה אותו
15/09/2011 | 11:01
1
בגלל שאני חובב מוסיקה אז יצא לי לשמוע את השם הזה,לא יותר מזה
לצפיה ב-'בלי קשר לדעותיה (שלא מעניינות אותי) היא פשוט'
בלי קשר לדעותיה (שלא מעניינות אותי) היא פשוט
15/09/2011 | 09:47
הרסה את השידור.
מפטפטת ללא הפסקה, כדורגל מעניין אותה כמו שקרלינג מעניין אותי ופולטת שטויות ביחד עם זוהר בקצב של מכונת יריה...
לצפיה ב-'שונאת ישראל?'
שונאת ישראל?
15/09/2011 | 13:03
9
אתה לא מגזים?
לצפיה ב-'בודאי שהיא שונאת ישראל'
בודאי שהיא שונאת ישראל
15/09/2011 | 16:10
8
1
היא יצאה בקריאה לא לשרת בצבא הכיבוש, היא אחת מהעומדות מאחרוי זריקת אבנים כל יום שישי בבלעין. אז איך צריך לקרוא לה?
לצפיה ב-'היא יותר פטריוטית ממך זה בטוח'
היא יותר פטריוטית ממך זה בטוח
15/09/2011 | 18:10
7
לצפיה ב-'אותי אתה לא מכיר לא יודע מה אני עושה...'
אותי אתה לא מכיר לא יודע מה אני עושה...
15/09/2011 | 20:50
6
1
לא יודע כלום על ההסטוריה שלי ועל הדעות שלי ולכן דבריך עליי הם הוצאת דיבה לעומת זאת ברגע שדפני ליף יצאה לציבור התפרסמו עליה מספיק עובדות כדי לדעת מי היא ושאם היא פטריוטית אז של החמאס והחזבאללה.
לצפיה ב-'די כבר עם הדפני ליף הזו'
די כבר עם הדפני ליף הזו
15/09/2011 | 20:58
בואו נדבר על כדורגל.
לצפיה ב-'ומה שאתה עושה על ליף זו לא הוצאת דיבה?'
ומה שאתה עושה על ליף זו לא הוצאת דיבה?
15/09/2011 | 23:06
4
2
לצפיה ב-'לא כי אילו עובדות...'
לא כי אילו עובדות...
15/09/2011 | 23:13
3
1
שהיא אפילו התגאתה בהם. אז למי שאמר שזה לא פורום פוליטיקה ברגע שמביאים אותה לערוץ הספורט והפוכים אותה למבינה בספורט מותר לתקוף אותה בפורום ספורט ולמי שאומר שלטעון שהיא שייכת לשמאל האנרכיסטי זה הוצאת דיבה אז הוא לא יודע מה זה דיבה.
לצפיה ב-'אני לא רוצה להכנס לויכוח פוליטי'
אני לא רוצה להכנס לויכוח פוליטי
17/09/2011 | 21:22
2
2
אבל יש כמה דברים שרציתי לציין, אריאל.
1. דפני ליף חתמה על איזשהו מכתב סרבנות בגיל 16. בגיל 16 הרבה אנשים אומרים וכותבים שטויות. האם אלו דעותיה כיום?
2. מהו השמאל האנרכיסטי? האם כל השמאל הוא אנרכיסטי? במה מתבטאת האנרכיסטיות של השמאל? לטעמי זו סתם ססמא.
3. לגבי הפטריוטיות שלה: היא עשתה דבר שהרבה מאוד ישראלים "פטריוטים" לא עשו בחייהם. מגדלה מעורבות חברתית בקשר לרמת המחיה, מצב המשק, הריכוזיות והניצול של ציבור צרכנים שבוי. להזכירך המחאה החלה ממצב ענף הדיור והתפתחה לכיוונים אחרים ועיקרם הקרטלים והמונופולים במשק (aka הריכוזיות במשק) והניצול של האזרחים. אני לא זוכר הרבה ישראלים שמדברים גבוהה גבוהה על הפטריוטיות שלהם עשו דבר שהוא כל כך חשוב לכל כך הרבה משפחות בישראל.

זהו

ולא אמרתי אף מילה על פוליטיקה

לצפיה ב-'היא מליונרית שגרה אצל ההורים שלה'
היא מליונרית שגרה אצל ההורים שלה
17/09/2011 | 23:07
1
4
מכפר שמריהו שהחליטה שהיא מלכת העולם והיא במו ידיה תפיל את ביבי בגלל שהיא רוצה שהוא יפול וחיפשה סיבות. למישהיא כמוה אין בעיות דיור ואין שום בעיות. יש אנשים במחאה שגילו סולידריות ואפתיות לא היא. לא כל שמאל אנרכיסטי שמאל שזורק אבנים על חיילי צה"ל וקורא לא לשרת בצה"ל הוא אנרכסיטי. שמאל שאומר שהוא בעד מדינה פלשתיניתאבל אם המדינה תשלח אותו לי"ש הוא ילך אני חלוק עליו אבל הוא צמיוני ודעותיו לגיטימיות.
לצפיה ב-'לא שאני מגן עליה'
לא שאני מגן עליה
17/09/2011 | 23:51
6
אבל מה שאתה עושה זה רצח אופי.
היא אפילפסית ולכן פסולה לגיוס. היא יכלה להתנדב אבל לא עשתה זאת. למרות זאת, אין לדון אותה לחומרה כי אינך יכול מוסרית להכריח אדם להתנדב ולשפוט אותו אם הוא לא עושה כן.

זה שהוריה עשירים לא אומר חד ערכית שגם היא עשירה. לא שאני נכנס לחיים הפרטיים שלה (מה שאתה כן עושה) וזה בכלל לא רלוונטי.
להיות פטריוט זה לא רק ללכת לשטחים. מה גם שרק קונספירטוריסט מעוות בנפשו (כמו דרור אידר מישראל היום למשל) יכול לטעון שכשהיא שמה את האוהל שלה בשדרות רוטשילד היתה לה תוכנית על בשילוב כל גורמי השמאל במדינה, התקשורת האלקטרונית והכתובה, ו450 אלף סטטיסטים. רק לטעון זאת מגוחך.
דבר נוסף- שים לב שכל אלו שהתיימרו להנהיג את המחאה או לפחות לכוון את דרך הפעולה שלה, כולל האשה הנידונה, הודיעו שוב ושוב מעל בימות הנאומים בעצרות שהם אינם בעד הפלת הממשלה אלא בעד "החלפת דיסקט" ושינוי צורת החשיבה.

הנכונות להקריב למען הכלל הוא אחד האידיאלים הנעלים. דבר שה"פטריוטים בעיני עצמם" שרואים צילי הרים כהרים וחושבים שכולם פועלים במין תוכנית על נגד האליל שלהם מעולם לא יעשו.
לצפיה ב-'רציתי לפתוח נושא שמאוד כואב לי'
רציתי לפתוח נושא שמאוד כואב לי
15/09/2011 | 00:46
1
1
יצא לי להיות בהרבה מאוד אימונים של ילדים ונערים, במשך 90 דקות של אימון, נמצאים להם שני שחקנים שעומדים במשך 80% מהאימון ללא מעש, אני מתאר לעצמכם שהבנתם את הרעיון, הכוונה שלי היא לשוערים.
אני בתור מאמן שוערים מסתכל על כל דבר קטן ורואה המון ליקויים בשוערים שלנו, הבעיה היא שלאף אחד פה לא ממש אכפת.
לי הנושא מאוד כואב, עד מתי לא ניקח את הכדורגל בארץ ברצינות?

פתחתי את הנושא הזה כדי לראות מה האנשים באמת חושבים על מה שקורה בארץ בכדורגל, אני אשמח אם תתמקדו גם בשוערים שזה הנושא המועדף עליי.

תודה
לצפיה ב-'יש בעיה גדולה של שוערים בארץ'
יש בעיה גדולה של שוערים בארץ
15/09/2011 | 11:18
12
ולדעתי הסיבה הכי עיקרית היא שוערים זרים.במקום שנצמיח פה שוערים צעירים אנחנו נותנים לשוערים זרים לשחק בהרכב.
אני לא עכרתי ספירה של מס' השוערים המדוייק ששיחקו בארץ,אבל מלבד אניימה,אובארוב,צ'אנוב ואיינוגבה כל השוערים הזרים שהיו בארץ היו ברמה כזו שאפשר היה לתת לשוער צעיר או ישראלי לעמוד בשוער במקומו.

אני מסתכל על מכבי נתניה שנותנת לשוער צרפתי שכמעט ירד לליגה א' בעונה שעברה לעמוד בשערה במקום לתת לשוער צעיר הזדמנות,ונתניה ידועה בטיפוח צעירים.
הגיע הזמן שנטפח כאן שוערים-דוידוביץ' כבר לא בשיא כושרו ומהנבחרת הוא פרש ברצונו או לא ברצונו זה לא משנה,שטראובר אף פעם לא היה יציב וגם הוא עשה את שלו,אוואט עושה קריירה גדולה בספרד והוא ראוי להיות שוער הנבחרת אבל הבעיה היא שאין לו תחליף ראוי כ''כ.גיא חיימוב עדיין לא בשל מספיק,אריאל הרוש צריך עוד קצת להשתפשף אבל מלבדם אני לא רואה שוערים אחרים וחבל.

כואב לשמוע על תום אלמדון שהיה שוער הנבחרת הצעירה ביורו 2007 לנבחרות צעירות והדרדר עד לאחי נצרת וכיום הוא שוער המשנה בבני יהודה אחרי שדובר עליו כמחליף של דוידוביץ' בחיפה.

תפקיד השוער הוא תפקיד הכי כפוי טובה.אתה יכול לעצור 5-6 שערים בטוחים במשחק,אבל אח''כ בדקה ה-90 לספוג שער וכולם יוצאים נגדך ושוכחים שעלית עם זריקה והצלת את הקבוצה מתבוסה.
גם בשכונה שאנחנו משחקים כדורגל אף אחד לא רוצה לעמוד.

יש לנו חלוצים מוכשרים וצעירים,קשרים מוכשרים וצעירים אבל שוערים?? בעיה קשה.אבל אם נסתכל על אנגליה גם שם כבר יותר מ-20 שנה לא מוצאים שוער נורמלי וגם השוער הכי נורמלי שהיה(דיוויד סימן) היה עושה הרבה שגיאות.זה הגיע למצב שבמשחק של אנגליה נגד בולגריה במוקדמות היורו לא מזמן פאביו קאפלו הזמין שוער מליגת המשנה שיהיה מחליף.

אם נסתכל על ספרד או גרמניה שם מצב השוערים פשוט פנטסטי.ואלדס מבארסה,קסיאס מריאל וריינה מליברפול הם שלושת השוערים של הנבחרת שכל אחד מהם יכול ביום נתון להיות שוער ראשון.בגרמניה יש את נוייר ואדלר שעכשיו פצוע לתקופה ארוכה אבל שם הכינו את השוערים הצעירים לקראת העתיד כי ידעו שקאן ולהמאן עוד שנייה תולים את הכפפות.
לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
14/09/2011 | 14:52
6
2
לצפיה ב-'שאלה לגביי המבנה החדש של ליגת האלופות'
שאלה לגביי המבנה החדש של ליגת האלופות
14/09/2011 | 11:22
2
3
הרבה עיתונאים עוסקים לאחרונה בשינוי המבני של ליגת האלופות בשנתיים האחרונות.
אומרים שהשינוי הזה מקל על יותר קבוצות קטנות להעפיל למפעל ע"ח קבוצות טובות יותר.
הייתי רוצה לדעת מהו השינוי וכיצד הוא מקל על הקבוצות הקטנות
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
14/09/2011 | 17:54
1
1
השינוי הוא בשיטת המוקדמות.

הקבוצות האלופות והקבוצות הלא אלופות מופרדות בהגרלה לשני מסלולים שונים והם אינם יכולים להיפגש בהגרלה זו מול זו.

לדוגמא: ארסנל שסיימה אשתקד במקום הרביעי בפרמייר ליג וביירן מינכן שסיימה אשתקד במקום השלישי בבונדסליגה נאלצו לשחק השנה בסיבוב המוקדמות האחרון.
מנגד קבוצות אלופות ממדינות קטנות שהגיעו לשלב הפליאוף הסופי לא יכלו לפגשו אותן בשיטה החדשה ועל כן הן מרוויחות מזה שכן הן יכולות לקבל הגרלה יותר נוחה ובכך לעלות לליגת האלופות.

כך קרה שקבוצות קטנות כמו אפועל ניקוסיה, באטה בוריסוב או פלזן העפילו לליגת האלופות כי הן פגשו קבוצות אלופות ממדינות אחרות ולא פגשו את הקבוצות החזקות שציינתי.

ארסנל מנגד השתתפה בהגרלה של המסלול הלא אלופות והיא קיבלה את אודינזה מאיטליה, הגרלה לא קלה בכלל והיא הייתה יכולה גם לעוף.

לכן השיטה החדשה היא בעצם לטובת הקבוצות הקטנות שיש להן יותר סיכוי להעפיל לשלב הבתים ומנגד היא פחות טובה לקבוצות הלא אלופות מהמדינות החזקות שכן בשלב הסופי הן יכולות לפגוש קבוצות לא אלופות חזקות ולעוף.

בשיטה הישנה למשל הקבוצות הללו היו יכולות לפגשו אולי את ביירן או ארסנל ואז לא היה להן שום סיכוי להעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות.  
לצפיה ב-'*לפגוש'
*לפגוש
14/09/2011 | 18:21
1
לצפיה ב-'הליגה הארגנטינאית'
הליגה הארגנטינאית
14/09/2011 | 14:37
2
2
מישהו מכיר פאב או מקום כל שהוא שמשדרים בו את הליגה הארגנטינאית?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
14/09/2011 | 17:56
1
3
אני ראיתי את משחק הירידה של ריבר פלייט לפני שלושה חודשים בפאב המאש.
הפאב הזה יכול להקרין כל משחק שתרצה אפילו מליגה שנייה באנגליה או באיטליה, העל עניין של ביקוש

מומלץ להתקשר לשם לפני שאתה יוצא מהבית לדוודא שהם משדרים את המשחק שאתה רוצה לצפות בו
לצפיה ב-'העל=הכל'
העל=הכל
14/09/2011 | 18:23
4
לצפיה ב-'מ.כוערת מפרסמת '
מ.כוערת מפרסמת
14/09/2011 | 14:50
7
1
לצפיה ב-'עברי לידר מגיע ל-'
עברי לידר מגיע ל-
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2011 | 12:42
7

איך נעבור את החגים בשלום?
איך מתמודדים עם אירוח או התארחות אצל כאלו שלא הכי אוהבים? איך בוחרים מתנה מתאימה?
לרגל תקופת החגים המתקרבת, פורום חמותי ואני יארח בשעות אחה"צ את אירית שעל - מאמנת אישית וקבוצתית כדי שתענה על כל שאלה בנושא משפחתיות וחגים.
כולם מוזמנים!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

רוצים טיפ? בואו לפגוש את TYP
עברי לידר וג'וני גולדשטיין, המרכיבים את הצמד החדש TYP יגיעו לאירוח בפורום עברי לידר בין 19:00-20:00 ויענו על כל שאלותיכם.
אל תפספסו:

המצעד השנתי של רדיו לב המדינה ו-FLIX יוצא לדרך!
המצעד הכי חם בשטח ישודר בערב ראש השנה (ה-29.9) בשעה 10:00 ברדיו לב המדינה 91FM - ואנחנו מזמינים אתכם להצביע לאמנים והשירים האהובים עליכם בקטגוריות השונות ולזכות בפרסים מדהימים!
הקליקו ונצא לדרך:
http://www.flix.co.il/tapuz/v/91fm
לצפיה ב-'מקבלים כסף לשופינג ב-'
מקבלים כסף לשופינג ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
15/09/2011 | 12:34
1

אירוח: מעברים ושינויים לילדי ביה"ס והגן
בתחילת שנת הלימודים בגנים ובבתי הספר הורים רבים נתקלים בשאלות בנושאי קליטה, התנהגות, קשיים בהתחלה או בחזרה למסלול הלימודים וסדר יום, בעיות חברתיות, קשיי היפרדות ועוד.
קרן יטיב - מנחת הורים בכירה מטעם המרכז להורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים ומשרד החינוך תתארח לאורך היום בפורום הורות מאוחרת ותשיב לשאלות בנושאים אלו ועוד:

מאירים את החגים עם קריסטלים
עינת ילון - מומחית לקריסטל סברובסקי במרכז היצירה של בית העיצוב ילון תגיע לאירוח מיוחד בשעה 18:00 בפורום אומנות בחרוזים ותענה לשאלותיכם בנושא קריסטלים וחרוזים: טכניקות שיבוץ, טכניקות חריזה, הדבקה ותפירה של חרוזים ואבנים, עבודה עם מיליפוט, שמירה וניקיון קריסטלים ועוד:

בואו לקניות ב-M&H על חשבוננו!
מלפפון עם שוקולד? במבה בחלב? אילו שילובי אוכל מוזרים אתן נוהגות לאכול בתקופת ההריון?
שתפו אותנו בשילובים שלכן בפורום הריון מרובה עוברים ואולי תזכו בכרטיסי מתנה יקרי ערך בחנות H&M או שוברים לאטרקציות, כולם מתנת גביקסון!
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
לצפיה ב-'עבודות תחזוקה במערכת המסרים'
עבודות תחזוקה במערכת המסרים
( לעמוד שלי בתפוז )
16/09/2011 | 13:27
גולשים יקרים,

בשעות הקרובות תערכנה עבודות תחזוקה יזומות במערכת המסרים.
אי לכך, מערכת המסרים לא תפעל בשעות הקרובות.

מטרת עבודות התחזוקה היא לפתור את התקלות השונות המתרחשות במערכת המסרים לאורך הבוקר.
אנו מקווים כי בסיומן תוכלו לחזור ולהנות ממערכת המסרים החדשה והמשופרת.

תודה על הסבלנות וההבנה,
צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'תחרות צילום של EPSON ומנצ'סטר יונייטד '
תחרות צילום של EPSON ומנצ'סטר יונייטד
18/09/2011 | 00:42
3
אתה מצלם, אתה זוכה! - תחרות צילומי כדורגל.

שלחו את התמונה הטובה ביותר שלכם בנושא כדורגל המתארת "משחק כדורגל עממי" או "חוויות מעולם הכדורגל".

התמונה יכולה לתאר את קבוצת הכדורגל האהובה עליכם, משחק כדורגל בפארק עם החברים או עם הילדים או כל תמונה אחרת

העולה בדמיונכם וקשורה לעולם הכדורגל.

תנו לדמיון שלכם להתפרע!

לפרטים נוספים, כללי התחרות וקישורים להעלאת התמונות כנסו לאתר contest.co.il - אתר המרכז את כל מה שחינם ברשת
לצפיה ב-'זוכים בתכשיטים לחג ב-'
זוכים בתכשיטים לחג ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
19/09/2011 | 12:37

איפור וטיפוח למלאות: אירוח מיוחד
איך להסתיר סנטר כפול? איך להרים את הלחיים?
בשעה 19:00 יארח פורום אופנה מלאה את טלי איכילוב - מאפרת וקוסמטיקאית, אשר תענה לשאלות בנושאים אלו ועוד.
העלו את השאלות כבר עכשיו:

אירוח מנהל היחידה לאשפוז טרום לידתי ב"ליס"
פרופ' מיכאל קופרמינץ - מנהל היחידה לאשפוז טרום לידתי בבית החולים "ליס" ליולדות, המתמחה במיילדות, גינקולוגיה ופריון יתארח בפורום הריון וסיכון - תמיכה ביום ד' בין השעות 10:00-12:00.
יש לכן שאלות בנושאים אלו? אתן מוזמנות להעלותן אליו כבר עכשיו:

רוצות מתנה לחג מסברובסקי?
ראש השנה כבר נמצא בפתח וזה הזמן להפשיל שרוולים, להפעיל את הראש וליצור עבודות ברוח השנה החדשה הבאה עלינו לטובה!
העלו לפורום אומנות בחרוזים עבודות חריזה שיצרתן לכבוד החג ואולי תהיו בין הזוכות בשוברים יקרי ערך לקנייה בחנות ילון בתל אביב:

רוצים להגיע להקרנת טרום הבכורה של הסרט "חיים בהחלפה"?
אוהבים ללכת לקולנוע? מחפשים בילוי נעים לערב?
"חיים בהחלפה", קומדיה קורעת מצחוק מהיוצרים של "בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק" מגיע לאקרנים ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו.
ספרו לנו בפורום שיחת נשים עם מי אתם הייתם מתחלפים לשבוע - ומדוע - ואולי נראה אתכם ועשרות גולשים אחרים בקולנוע גת בת"א!

פרסי דיסני בדף הבית הראשון שלי!
רוצים בובה של מלך האריות?
ענו על חידון קליל ואולי תזכו בבובה מדליקה!
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/disney/disne...
לצפיה ב-'בואו לפתוח פורום לאומן האהוב עליכם!'
בואו לפתוח פורום לאומן האהוב עליכם!
( לעמוד שלי בתפוז )
19/09/2011 | 11:45
1
חולים על ברונו מארס, אבל אין לכם איפה לחפור עליו? יש לכם מאגר אדיר של תמונות של קייטי פרי שרק מחכות לצאת לאור? עומר אדם הוא החיים שלכם ואתם רוצים שכולם ידעו?

זה הזמן שלכם לפנק את האומן/להקה שלכם בפורום, או במילים אחרות- אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מאשכול מוזיקה ומהקהילה התפוזית, להוביל ולנהל פורום בנושא האומן האהוב עליכם

כך שבמידה ואתם גולשים פעילים ומורעלים, ויש לכם את הכלים, הזמן והרצון לנהל קהילה, אתם מוזמנים למלא את טופס הבקשה לניהול:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

אנו מבטיחים כי כל הפניות יענו, ועם הפניות המתאימות נתקדם במהרה.

קדימה, מחכים לקבל מכם הצעות

לצפיה ב-'חוגגים עם משינה ב-'
חוגגים עם משינה ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
20/09/2011 | 13:06
3

מצבי סיכון אצל בני נוער: אירוח מיוחד
איך מבררים אם הילדים שלנו משתמשים בחומרים מסוכנים? איך ניתן למנוע מנוער לא להיקלע לחברה "גרועה" ולהשאר שם? כיצד אנחנו כהורים יכולים לזהות מראש אם הילד שלנו הוא "נוער בסיכון"?
שחף בן שלום - יועץ חינוכי עם התמחות בליקויי למידה והפרעות קשב, יתארח החל מהשעה 20:30 בפורום הורים למתבגרים וייעץ בסוגיות אלו ועוד:

עוזרים לזולת – וזוכים בפרסים!
תקופת החגים, קסם באוויר, התחלה חדשה, אין זמן יותר מתאים מזה לתת מעצמנו לאחרים ולפתוח את ה-.
פורום עושים שוק, בשיתוף LG וברימאג מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספרו לנו על אדם שאתם מכירים שעושה טוב לזולת ותורם לאחרים - ואולי סיפורכם יזכה אתכם בשובר לספא מפנק של רעיונית, מתנת "ברימאג", אותו תוכלו להעניק לאדם עליו סיפרתם.
ובנוסף: "חביב הקהל" יזכה בכניסה זוגית לסרט בסינמה סיטי:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

חגיגה של משינה ב-Flix!
להקת משינה חותמת את חגיגות 25 השנים בשתי הופעות אחרונות, 1.10 בבארבי וב-11.10 בשוני.
אנחנו מזמינים אתכם לחגוג איתה במסע נוסטלגי מתוק!
ספרו לנו למה לכם מגיע לזכות בפרס - ואולי תזכו במהדורה מיוחדת של "עסקי הרוקנרול LIMITED EDITION" ובכרטיסים למופע החגיגי של משינה בבארבי ב-1 באוקטובר.
כמו כן, "חביב הקהל" (בעל מספר הצפיות הרב ביותר) יזכה בכרטיס זוגי להופעה בבארבי ב-1 באוקטובר:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=418
14/09/2011 | 09:28
32
4
לצפיה ב-'מבזקי ספורט לתאריך ה-14/09/11'
מבזקי ספורט לתאריך ה-14/09/11
14/09/2011 | 08:28
8
לצפיה ב-'פפ: "מילאן סחטה נקודה מ-2.5 מצבים"'
פפ: "מילאן סחטה נקודה מ-2.5 מצבים"
14/09/2011 | 08:28
1
פפ: "מילאן סחטה נקודה מ-2.5 מצבים"

המאמן אמר: "גם בולט לא היה משיג את פאטו". אלבס: "יצאנו טיפשים"
תאריך עדכון: 14/09/11 10:00

זו היתה פתיחה נהדרת ודרמטית לליגת האלופות. אלופת אירופה היתה בדרך לניצחון אבל האימפריה מהצד השני לא ויתרה וחילצה תיקו יקר בדקה ה-92. ברצלונה ומילאן נפרדו ב-2:2 במשחק המרכזי של המחזור ה-1 ואולי של שלב הבתים כולו בליגת האלופות.

זה התחיל עם מבצע אישי ענק של אלשנדרה פאטו כבר אחרי 25 שניות שהדהים את יושבי הקאמפ נואו וקבע 0:1 מפתיע עוד לפני שבכלל הספקנו להתיישב. האיטלקים המשיכו ללחוץ עד שליונל מסי התעורר והחל ליצור מצבים מסוכנים. בדקה ה-35, הוא כבר השאיר מאחור שלושה שחקנים ומצא את פדרו החופשי בדרך לשיוויון. 5 דקות בתוך המחצית השניה, דוד וייה שזכה לביקורות הוכיח שהוא כאן עם שער אדיר מכדור חופשי.

נגמר? הצחקתם את טיאגו סילבה שהתרומם בתוספת הזמן ושינה לגמרי את התמונה. השער הזה לא היה הבשורה הרעה היחידה עבור הקטאלונים אחרי שאינסייטה נפצע, הוחלף ויעדר חודש לאחר שקרע שרייר. הקשר מצטרף לאלכסיס סאנצ´ס שנפצע בסופ"ש.

"קשה לתקוף כאשר הקשרים האחוריים שלהם משחקים כבלמים", אמר בביקורת פפ גווארדיולה, "הם הגיעו לשער שלנו פעמיים וחצי והשיגו נקודה בסיום. זה היה משחק טוב שלנו, סגרנו את מילאן אבל יש לנו עוד דברים לשפר. זה רק המשחק הראשון ויש לנו עוד 5 בשלב הבתים". המאמן הקטלוני התייחס גם לחלוץ היריבה עם השוואה לא רעה בכלל: "פאטו היה משאיר גם את אוסיין בולט מאחור. למילאן יש את היכולת להבקיע מולך גם כשהם לא משחקים טוב".

"יצאנו טיפשים", אמר דני אלבס בביקורת עצמית, "שיחקנו טוב אבל לא הצלחנו לכבוש הרבה שערים ולסיים את זה. אנחנו לא גדולים כמו שאומרים וצריכים להמשיך לעבוד".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'בוסקטס כזה מגעיל'
בוסקטס כזה מגעיל
14/09/2011 | 10:23
2
אפס רמאי
לצפיה ב-'מכבי יצאה לטורקיה: "לא מדברים על כדורגל"'
מכבי יצאה לטורקיה: "לא מדברים על כדורגל"
14/09/2011 | 09:48
מכבי יצאה לטורקיה: "לא מדברים על כדורגל"

לשחקנים נאמר: לא תוכלו לצאת מהמלון מלבד למשחק ולאימון המסכם
תאריך עדכון: 14/09/11 20:31

בצל המתיחות בין המדינות ואחרי אינספור הצהרות בנוגע לנושא הבטחוני סביב המסע לטורקיה, מכבי ת"א הגיעה הבוקר (רביעי) לאיסטנבול ושם תפגוש את בשיקטאש הטורקית במשחק הראשון בשלב הבתים של הליגה האירופית.

אבטחה חסרת תקדים חיכתה לצהובים בשדה התעופה, כאשר 2,700 מאבטחים יצרו טבעת סביב הקבוצה מישראל, כדי למנוע כל אפשרות של פגיעה באורחים. גם כ-20 צוותי תקשורת ששאלו את מוטי איוניר על האווירה. "אותנו לא מעניינת פוליטיקה", אמר מאמן מכבי, "אנחנו פה בשביל הכדורגל. היינו פה בעבר וזה אותו דבר כמו בפעם הקודמת. אנחנו לא מפחדים מאף אחד ולא חוששים שיקרה לנו משהו".

הצהובים המריאו ללא משה לוגסי הפצוע שסובל ממתיחה בשריר ויצטרכו להסתדר בהר הגעש הטורקי בלי הקשר הצעיר שהפגין יכולת טובה במשחקים האחרונים. אלירן עטר טס עם חבריו למשחק אבל הוא בספק לאחר שאמש עבר רק אימון חלקי עקב כאבים.

לטיסה הצטרפו שני אנשי אבטחה מחברה פרטית שמלווים את מכבי והיו איתם כבר באתונה ובלרנקה. השחקנים עברו תדרוך בטחוני שבו נאמר להם כי לא יוכלו לצאת מהמלון מלבד לאימון המסכם ולמשחק. גם מאנשי הצוות המקצועי ביקשו שלא לצאת לטיול ברחובות העיר.

"ללא ספק זה מוזר לטוס לחו"ל כשאף אחד לא מדבר על כדורגל", אמר אחד משחקני הקבוצה, "ברור שהיינו מעדיפים שהמצב היה שקט יותר אבל זה לא אמור להשפיע, אנחנו באים רק כדי לשחק כדורגל". 

50 אוהדים הצטרפו לטיסה ואחד מהם שהגיע עם חולצה של הקבוצה נתבקש על ידי השאר להוריד אותה כדי לשמור על פרופיל נמוך. אחד מאלו שילוו את הקבוצה הוא מיקי קופל, שאמר לפני ההמראה: "אנחנו הולכים להביא ניצחון 0:1. אחרי מה שעברנו ביוון שום דבר לא מפחיד אותנו. לא נבלוט ולא נחגוג בעיר".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'לוצ'סקו: הפועל תל אביב מנוסה יותר מאיתנו'
לוצ'סקו: הפועל תל אביב מנוסה יותר מאיתנו
14/09/2011 | 12:50
לוצ´סקו: הפועל תל אביב מנוסה יותר מאיתנו

מאמן ראפיד בוקרשט לפני המשחק. שחקני היריבה: אדל יטעה ויעזור לנו
תאריך עדכון: 14/09/11 19:17

מאמן ראפיד בוקרשט, רזבאן לוצ´סקו, קיים הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק של חניכיו מול הפועל תל אביב בבלומפילד. אם חשבתם שמדובר באדם שלא למד את היריבה, הרומני הפגין כבוד רב ליריבה שלו וטען שקל זה לא הולך להיות. בינתיים, מספר שחקנים בקבוצתו בונים על טעויות של האקס, אפולה אדל.

"להפועל ת"א יש יותר ניסיון מאשר לנו וגם השתתפות בצ´מפיונס בעונה שעברה", הראה לוצ´סקו שהוא לא מקל ראש ביריבה. "הקבוצות הישראליות התפתחו בזמן האחרון וצברו ניסיון. יש להפועל שחקנים מעולים ומהירים, ובעונה שעברה ראינו שהיא לא פחות טובה מאחרים".

"אני בטוח שהולך להיות משחק חזק", המשיך המאמן, וניתח: "זה בית מאוד מאוזן והפייבוריטית היא פ.ס.וו איינדהובן. שלוש הקבוצות יילחמו על עליה לסיבוב הבא",

"חזרנו לאירופה אחרי 5 שנים. השגנו את המטרה שלנו, אבל אנחנו לא מתכוונים לעצור כאן", הבהיר החלוץ הוותיק דניאל פאנקו. "יש לנו מוטיבציה גבוהה והיא יכולה להביא אותנו רחוק. זה מאוד חשוב שנצא מכאן לפחות עם נקודה".

ראפיד שתגיע לבלומפילד נמצאת בכושר לא רע בכלל. היא מדורגת במקום השני בטבלה עם 13 נקודות, 2 פחות מהמוליכה דינמו בוקרשט. למרות זאת, הרוחות במועדון לא שקטות. בשבת האחרונה היא סיימה רק בתיקו מאכזב עם בראשוב מהתחתית (1:1) ולאחריו המאמן רזבאן לוצ´סקו לא נמנע מלגעור בשחקניו: "מהיכן הגיע חוסר הרצון הזה? אני לא מבין למה לא רצתם, עם 10 שחקנים היינו יותר טובים מאשר בתחילת המשחק".

למרות הכבוד שהפגינו, שחקנים בראפיד התייחסו לשתי נקודות ספיציפיות שלדעתן יעזרו לקבוצה בתל אביב. האחת היא נוכחותו של וואליד באדיר שתואר כ"איטי מפאת גילו - 37". השניה היא השוער אפולה אדל, ששיחק במועדון בין 2005 ל-2007. "הוא כבר יעשה איזו טעות שתעזור לנו", אמרו שחקנים במועדון.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'אלישע לוי: "האכזבה נובעת מפער הציפיות"'
אלישע לוי: "האכזבה נובעת מפער הציפיות"
14/09/2011 | 18:02
אלישע לוי: "האכזבה נובעת מפער הציפיות"

מאמן מכבי חיפה מחפש ניצחון, ומזהיר מפני לרנקה: "זאת קבוצה טובה"
תאריך עדכון: 14/09/11 21:27

משחק הפתיחה של שלב הבתים בליגה האירופית מעבר לפינה ובמכבי חיפה כבר עסוקים במפגש מול לרנקה (22:05), אבל עם צל כבד של שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון ושמועות על מאבקי אגו פנימיים. ניר דוידוביץ´ פצוע וייעדר מהמשחק מול הקפריסאים, גם ולדימיר דבאלישווילי ושלומי אזולאי לא יהיו בסגל בגלל פציעה. המאמן אלישע לוי מתלבט עדיין לגבי ההרכב, אבל מהסגל הסופי הוא כבר הוציא את אלון תורג´מן, שצפוי לעזוב, ואת חיים מגרלשווילי.

"עבר שבוע לא נעים, שבוע קשה מבחינת התוצאות", הודה המאמן אלישע לוי בפתיחת מסיבת העיתונאים. "בשני המשחקים האלה לא רק התוצאות לא טובות, אלא גם היכולת לא טובה וזה מה שמאכזב. אחרי שלא עלינו לאלופות הייתה אכזבה גדולה מאוד. מה לעשות שבכדורגל הרבה מאוד פעמים קבוצות גדולות גם מאבדות נקודות ומציגות יכולת לא טובה".

"עם כל האכזבה, צריך לזכור שהגענו לבתים בליגה האירופית ואנחנו לא מזלזלים בו", קבע אלישע לוי. "אני חושב שכל האכזבה נובעת מפער הציפיות ממכבי חיפה. אנחנו נמצאים בתחילת הדרך, לא ויתרנו על הליגה. יש לי ניסיון ואני יודע לא לחפש אשמים אלא להתמקד בעיקר - להשתפר, להתחבר ולעשות מה שצריך. כולנו ביחד נעבור למסלול אחר".

כשנשאל המאמן על הביקורות כלפיו וכלפי חניכיו, ענה: "הביקורות האלה זה מהדברים שאני מתקשה להבין. ב-3 השנים האחרונות הגענו לאליפות פעמיים, ולבתים בצ´מפיונס ובליגה האירופית, וכשמפסידים פעם אחת אז אנחנו קוראים ושומעים, ´אלישע בזמן פציעות´. אני לא נמצא בשלב של סיכומים".

"צריכים למצוא פתרונות ואת האיזון המתאים, כפי שעשינו בכל השנים האחרונות", המשיך המאמן. "אני מקווה שנחזור מהר למסלול אחר. בטחון זה דבר שמאבדים במהירות וקשה מאוד לבנות אותו. וזה נכון לגבי שחקנים. ניצחון נגד לרנקה ייתן בטחון, זה יכול לחזור בתוך שבוע או מספר שבועות. ברגע שהתוצאות לא טובות וכאן אנחנו מדברים על תיקו והפסד, אז הארץ רועשת כי זו מכבי חיפה ועם זה אנחנו צריכים להתמודד".

לוי נשאל גם על הסגל העמוק שעומד לרשותו, והסביר: "זה מוקדם מדי להסיק מסקנות, לכל קבוצה בכל שנה יש עזיבה של שחקנים ויש אחרים שבאים במקומם. בשנה שעברה עזבו אותנו 5-6 שחקני הרכב וצריך למלא את השורות. לפעמים החיבור לוקח מהר יותר ולפעמים פחות. אני לא משתמש בזה כתירוץ, אף פעם לא השתמשתי בזה. היה לנו גם מזל רע, כאשר שני בלמים נפצעו. אבל מזה הצלחנו להוציא דברים טובים עם שני שחקנים צעירים שקידמנו אותם - סארי פלאח וטאלב טוואטחה".

על היריבה הקרובה לרנקה אמר המאמן: "דיברנו קודם על ציפיות גבוהות. על הנייר היא החלשה בבית, אבל היא העיפה את רוזנבורג. אין דבר כזה חלשה על הנייר, בכדורגל הכל יכול לקרות. יש להם הרבה זרים, שחקנים מנוסים, זאת קבוצה טובה, אבל זה לא אומר שאי אפשר לנצח. בכדורגל השמות לא קובעים אלא מה שעושים על הדשא. אם נעשה את הדברים נכון, אז נתחיל לנצח".

"היחסים עם ניר טובים מאוד, כמו בין מאמן לשחקן - וזה מה שצריך להיות", הסביר לוי בנחרצות. "אנשים ניזונים מחצאי אמיתות. דוידוביץ´ לא שיחק במשחק האחרון כי יש לנו עוד שוער טוב מאוד. עד עכשיו ניר עשה עבודה טובה. בקבוצה כמו שלנו  כל אחד צריך לדעת להיאבק על המקום שלו. בסופו של דבר, הקבוצה זה הדבר הכי חשוב".

"המצב בחדר ההלבשה שלנו מצטייר כלפי חוץ פחות טוב ממה שהוא באמת", תיאר יניב קטן. "יש לנו חבר´ה שעובדים קשה ותמיד מנסים לעשות את המקסימום. האכזבה שלנו היא בעיקר כי אנחנו לא מציגים כדורגל טוב. אנחנו לא יכולים להבטיח שום דבר, פרט לכך שכל אחד מאיתנו ייתן 200 אחוזים כדי שנראה יותר טוב וכדי שנצליח".

"אני לא אוהב שדברים יוצאים החוצה, אבל זה קורה", ענה הקפטן כשנשאל על ההדלפות. "דברים שנאמרים בחדר ההלבשה צריכים להישאר בפנים. אין אצלנו מלחמות אגו, דברים יוצאים לתקשורת לא כמו שהם באמת. תמיד היה מאבק על ההרכב במכבי חיפה, גם כשאני הייתי צעיר היה לי קשה להיכנס להרכב. שחקן במכבי חיפה צריך לדעת שיש לו תחרות על המקום ועל החולצה".

על המפגש עם לרנקה אמר קטן: "כל משחק באירופה הוא מכובד. אנחנו לא מסתכלים רחוק מדי, רוצים לבוא ולעשות תוצאה טובה. אחר כך נראה לאן אנחנו הולכים. שחר הגיע אתמול לאימון, הוא מכיר את הקבוצה יותר טוב מכולנו ואני מקווה שנגרום לו לחייך".

הרכב משוער: בויאן שראנוב, אייל משומר, אוראל דגני, סארי פלאח, טאלב טוואטחה, סיידו יאיא, אייל גולסה, עידן ורד, יניב קטן, מוחמד גאדיר, וויאם עמאשה

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'פ"ת נקנסה ב-10,000 ש"ח, רמה"ש באלף'
פ"ת נקנסה ב-10,000 ש"ח, רמה"ש באלף
14/09/2011 | 20:10
פ"ת נקנסה ב-10,000 ש"ח, רמה"ש באלף

הפועל פ"ת נעשנשה על הפרעות אוהדים, רמת השרון על מנהלים
תאריך עדכון: 14/09/11 20:55

ליגת העל התחדשה ואיתה גם ועדות המשמעת בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הפועל פ"ת ועירוני רמת השרון עמדו לדין בשל התנהגות בלתי ספורטיבית של האוהדים (פ"ת) ושל ממלאי התפקידים במועדון (רמה"ש). המלאבסים ספגו קנס כספי בסך 10,000 שקלים ומשחק רדיוס ע"ת. העולה החדשה נענשה ב-1,000 שקלים והיו"ר מאיר יצחקי הורחק לשני משחקים בפועל.

הפועל פ"ת
הקבוצה של גילי לנדאו נקנסה היום (רביעי) על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל ב-10,000 ש"ח בפועל ובמשחק רדיוס על תנאי עד סוף העונה, בגין התפרעות אוהדים במשחק נגד עירוני קרית שמונה במסגרת המחזור ה-3 של ליגת העל, מפגש שהסתיים בתיקו 1:1

כזכור, פ"ת עברה קיץ חם בעקבות פרשת הכדור המרכזי בה נחקרו שלל מנהליה במפלג ההונאה ביבנה. לקבוצה לא נותרה ברירה אלה ללכת להליך של פירוק על מנת לנקות אורוות, מה שגרם להורדה אוטומטית של תשע נקודות ליגה, משמע פתיחת עונה עם מינוס 9. לאחר מכן כמעט וירדה לליגה הלאומית עקב אי הגשת התקציב לבקרה במועד הנדרש. אותו בית דין שקנס אותה היום, החליט לקבל את ערעורה והשאיר אותה לבסוף בליגת העל.

על המגרש, פתחה הקבוצה ממלאבס את העונה בצורה יחסית טובה. למרות הגרלה קשה שזימנה לה שלוש קבוצות גדולות במחזורי הפתיחה, שיחקה פ"ת כדורגל טוב במחזור הראשון מול מכבי תל אביב, לה נכנעה 3:1 בעקבות החלטות שנויות במחלוקת של השופט, חיים יעקב. במחזור השני נפגשה עם מכבי חיפה והצליחה לחזור מפיגור 2:0 לשיווין 2:2 בקריית אליעזר השומם (עונש שחיפה סחבה עוד מהעונה שעברה).הפתח תקוואים נותרו כמובן במקום האחרון עם מינוס 7, רחוק מעירוני רמה"ש והפועל חיפה, להן אפס נקודות.

במחזור הבא מחכה לקבוצה דרבי לוהט מול היריבה העירונית, מכבי פ"ת. המשחק צפויי להגיע לטורים גבוהים הן על הדשא והן ביציעים. התפרעות נוספת של הקהל תפעיל אוטומטית את עונש הרדיוס שיכול להיות מכת מוות לקבוצה של גילי לנדאו. האוהדים שבמהלך הפגרה התלוננו ללא הרף על התנהלות המועדון, יעמדו הפעם למבחן בעצמם.   

עירוני רמה"ש
הקבוצה שעלתה השנה לראשונה בתולדותיה לליגה הבכירה בישראל וטרם השיגה נקודה לרפואה, ממשיכה להסתבך. כאמור, קבוצתו של מאיר יצחקי ספגה היום קנס של 1,000 ש"ח על התנהגות לא הולמת של מנהליה כשיצחקי עצמו הורחק לשני משחקים, וישלם בעצמו אלף שקלים חדשים. בשבת הקרובה תצא רמה"ש למשחק חוץ קשה בבאר שבע, אשר בעצמה מתמודדת עם פתיחת עונה גרועה והשיגה גם היא 0 מ-9.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'הפגנה מול בית המלון של מכבי בטורקיה'
הפגנה מול בית המלון של מכבי בטורקיה
14/09/2011 | 20:24
הפגנה מול בית המלון של מכבי בטורקיה

אזרחים טורקים מניפים דגלי פלסטין ותמונות של כל הרוגי המשט לעזה
תאריך עדכון: 15/09/11 12:32

אנשי מכבי תל אביב נחתו היום (רביעי) בטורקיה וקיבלו כח אבטחה חסר תקדים שכולל 2,700 שוטרים וסדרנים. לפי השעות האחרונות כנראה שיש הצדקה לכך. קרוב למאה איש הפגינו הלילה מול בית המלון של הצהובים, הניפו דגלי פלסטין, תמונות של הרוגי המשט לעזה וכרזות עם הנוסח: "לעולם לא נסלח ולא נשכח את הרוגי המרמרה". יש לציין כי היה מדובר בהפגנה יחסית שקטה וכוחות המשטרה לא אפשרו להם להתקרב למלון בו שוהים השחקנים.

המפגינים הגיעו בשעות הערב, לאחר האימון המסכם של הצהובים, והניפו שלטי גנאי נגד ישראל. שחקני מכבי ת"א לא ידעו תחילה על המתרחש, אך כאשר חלף הזמן והקולות גברו, צפו מהחלון בנעשה. המפגינים הבטיחו שימשיכו במחאה נגד התל אביביים גם ביום המשחק מול בשיקטאש (20:00).

אחד השיאים בהפגנה נרשמו דווקא מהצד הצהוב. בעלי מכבי, מיץ´ גולדהאר, היה סקרן לגבי המתרחש מחוץ למלון ויצא כדי לצפות במפגינים מקרוב. שחקן במועדון אמר לאתר ערוץ הספורט: "ברור שזה לא נעים לראות את זה, אבל אנחנו לא מרגישים מאוימים".

תחילה התקבצו כ-30 איש ליד המלון, תלו דגלי פלסטין על העצים הסמוכים ולא עשו יותר מדי רעש. בחלוף הזמן גדלה הכמות לכמעט 100 בני אדם, כאשר קולות רבים נשמעו נגד ישראל בכלל ("בדם ואש נפדה את עזה") ומכבי ת"א בפרט ("אנחנו לא רוצים אתכם בטורקיה, נמשיך להפגין עד שתלכו מכאן").

קולאוטי צפוי לפתוח לבד בחוד
איוניר מתכנן כמה שינויים בהרכב. קולאוטי יפתח לבדו בהרכב, כאשר אלירן עטר יהיה על הספסל. שרן ייני יעלה כמגן שמאלי ואילו יואב זיו או האריס מדוניאנין יתופקדו בקישור. מואנס דאבור יפתח בחלק הקדמי של מרכז השדה.

הרכב משוער: גיא חיימוב; עומר ורד, סאבו פאביצ´ביץ´, ניבאלדו, שרן ייני; רפי דהן, רועי קהת, האריס מדוניאנין, יואב זיו, מואנס דאבור; רוברטו קולאוטי.

במהלך התדרוך הטקטי באימון הערב אמר איוניר לחניכיו: "פאו לחצו עלינו בכל פעם שאיבדנו כדור וגם בשיקטאש תנסה לעשות לנו את זה. גם אם נחזור קצת אחורה, זה לא אומר שצריך להסתגר כל הזמן בהגנה".

במכבי שידרו עסקים כרגיל אחרי הנחיתה. "אני נראה לכם לחוץ?", אמר אלירן עטר לתקשורת, "אמא אמרה לי ´אל תיסע´. היא מייאשת אותי קצת. אני אתקשר אליה פעמיים-שלוש ביום, העיקר שתהיה רגועה".

איוניר במסע"ת: "אין לנו חלק בהמולה התקשורתית"
במסיבת העיתונאים מוטי איוניר ניסה להימנע מלהתייחס לסוגיה הבטחונית, אך נשאל שוב ושוב בנוגע למצב. "אנחנו מועדון כדורגל והמשחק הוא הדבר היחיד שמעניין אותנו. אין לנו כל מעורבות פוליטית. עד עכשיו קיבלנו יחס מקצועי בדיוק כמו היחס שקבוצה צריכה לקבל במסגרת הליגה האירופית. מעריכים אותנו כאן ונותנים לנו את ההרגשה שבאנו למשחק רשמי של אופ"א. הבלאגן מסביב לא השפיע עלינו מכיוון שבשום שלב של ההכנות לא היה לנו חלק מההמולה התקשורתית. התרכזנו אך ורק בכדורגל".

לגבי סוגיית שחקני מכבי שמשרתים בצה"ל השיב המאמן: "כל מי שנולד בארץ ומגיע לגיל 18 משרת בצבא. מובן שהחובה הזו חלה גם על שחקנים שהם חלק מהקבוצה שלנו. אבל אני באמת לא רוצה להתעסק בשאלות שלא קשורות לכדורגל".

איוניר לא יעמוד על הקווים מול בשיקטאש בשל עונש ההשעייה שספג אחרי הרחקתו מהמגרש באתונה. "אני מרגיש רע בגלל זה", אמר, "ברור שמאמן שמגיע יחד עם הקבוצה שלו לשלב המכובד הזה רוצה להיות שותף לחווייה, אך לצערי לא אהיה שותף מלא. אין לי ספק שאם הייתי על הקווים הייתי יכול לתרום הרבה יותר מאשר מה שאוכל לתת מחר. אבל גדי כרמלי, יחד עם קובי אלפסי וכל הצוות, יודע בדיוק מה לעשות. אני בוטח בו שינהל את המשחק היטב. אנחנו מתכוננים יחד ומדברים על הכל, עברנו על כל התרחישים. אין לי שום ספק שהוא יעמוד בצורה מכובדת. מעבר לכך, אני סומך על השחקנים שתהיה להם יותר מוטיבציה לתת יותר עבור המאמן שלהם שלא נמצא איתם על הספסל".

ומה מחכה למכבי ביום חמישי? "אנחנו יודעים שיהיה משחק קשה נגד קבוצה חזקה", ניתח איוניר, "המועדונים בטורקיה מוכרים בזכות הביתיות החזקה שלהם. יש פה שחקנים בכירים שמגיעים מנבחרות באירופה ואנחנו יודעים שלא יהיה קל . באופן כללי, אין ספק שאנחנו האנדרדוג של הבית. מבחיתנו עצם ההגעה לשלב הבתים זה הישג נאה. אני יכול להבטיח שבכל משחק נעשה את הכי טוב שאנחנו יכולים". על המאזן הלא מרשים של הצהובים באירופה השיב איוניר: "אין לי את ספריי ההיסטוריה, יש לי רק את ספרי המחר".

האריס מדוניאנין היה גם הוא במסיבת העיתונאים: "זה נחמד להיות חלק מהליגה האירופית. אני מקווה שניראה טוב בשלב הבתים". על המשחק מול בשיקטאש אמר: "אנחנו באים רגועים ויודעים מה צריך לעשות. כולם מצפים שנפסיד אבל אני מקווה שנוכיח שאנחנו קבוצה טובה. מאמין שכולם יכירו אותנו אחרי המשחק באיסטנבול. בשיקטאש זה מועדון גדול עם הרבה שחקנים טובים. אנחנו מתכוננים למפגש הזה ומחר נראה אם יש לנו סיכוי או לא".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'רק 1:1 למנצ'סטר יונייטד אצל בנפיקה'
רק 1:1 למנצ'סטר יונייטד אצל בנפיקה
14/09/2011 | 21:44
רק 1:1 למנצ´סטר יונייטד אצל בנפיקה

סגנית אלופת אירופה ספגה בדקה ה-24 מרגלי קרדוסו, גיגס רק איזן
תאריך עדכון: 14/09/11 23:57

אחרי שאלופת אירופה ברצלונה נעצרה על ידי מילאן, גם סגניתה נבלמה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות. מנצ´סטר יונייטד הגיעה עם רצף של חמישה ניצחונות לליסבון וחילצה בקושי 1:1 מול בנפיקה הלוחמנית.

אלכס פרגוסון החליט להציב את אנדרס לינדגארד במקום דויד דה חאה בין הקורות והמחליף נענש כבר בדקה ה-24. אוסקר קרדוסו פרץ מהמרכז והפגיז את הרשת. השדים אמנם יצאו מהשוק ומהפיגור בזכות שער שוויון של ראיין גיגס הבלתי-נגמר (42), אבל זה לא הספיק בשביל להניע קאמבק אנגלי.

בנפיקה תקפה, יזמה, החמיצה וגרמה ללינדגארד לזנק, להשתטח ולהזיע. למזלו של פרגי, שחקניו איבדו רק שתי נקודות. כנראה שזה לא יפריע לאדומים בניסיון לעלות לשלב הבא, אבל בתור סיפתח זה לא ממש מעודד. במחזור הבא (27.9) יונייטד תארח את באזל ובנפיקה תצא לביקור ברומניה אצל אוצלול.

בנפיקה - מנצ´סטר יונייטד 1:1
ההפתעה הגדולה ביותר מצד אלכס פרגוסון הגיעה עם ההודעה כי השוער הספרדי דויד דה חאה לא יפתח ובין הקורות הוצב אנדרס לינדגארד. אנטוניו ולנסיה וראיין גיגס נשלחו לחוליה הקדמית מצדדיו של וויין רוני.

בדקה השישית הגיעה הזדמנות ראשונה של האורחים, אבל ארתור יצא וקלט את מסירת הרוחב ששלח ולנסיה מצד ימין. בדקה ה-17 הגיעה תורו של ניקו גאיטאן, שהפגיז מסף הרחבה ימינה והחוצה. 3 דקות חלפו ולינדגארד קלט אחרי בעיטה שטוחה של קרדוסו. ואז נכנסו האורחים לשוק.

בדקה ה-24 פרץ אוסקר קרדוסו מהמרכז וירה כדור שטוח לרשת של לינדגארד, 0:1 מפתיע לבנפיקה. חניכיו של ז´ורז´ה ז´סוס לא הנמיכו פרופיל אחרי השער, אבל שחקני יונייטד החלו ללחוץ בחיפוש אחר השוויון. והוא הגיע בדקה ה-42 עם פריצה של ראיין גיגס ובעיטה פנימה. 1:1 נהדר של הקשר הוותיק.

בדקה ה-63 ערבוביה ברחבת בנפיקה כמעט הסתיימה במהפך אנגלי, אבל ארתור השתטח וקלט את כדור הרוחב. דקתיים חלפו, גיגס העיף מעליו את לואיזאו ובעט משמאל לימין, אך הכדור פגע ברגלו של השוער וטס החוצה. בדקה ה-67 קיבל נוליטו המחליף כדור בעמדה מצוינת וסחט מלינדגארד הצלה אדירה שמנעה שער בטוח.

בנפיקה הגבירה קצב ובדקה ה-77 בעט נוליטו עוד כדור מסוכן, לינדגארד הציל בקושי. שלוש דקות לסיום המחזה חזר על עצמו. איימאר השאיר את נוליטו הצעיר מול השוער האורח, שסגר טוב את הקורה השמאלית ומנע עוד ספיגה. מנצ´סטר יצאה עם נקודה, בנפיקה יצאה מאוכזבת.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'מבזקי ספורט לתאריך ה-15/09/11'
מבזקי ספורט לתאריך ה-15/09/11
15/09/2011 | 09:42
6
5
לצפיה ב-'"אל תפרצו לכר הדשא, יהיו 2300 שוטרים"'
"אל תפרצו לכר הדשא, יהיו 2300 שוטרים"
15/09/2011 | 09:42
3
"אל תפרצו לכר הדשא, יהיו 2300 שוטרים"

בבשיקטאש פנו לקהל כדי למנוע אירועים במשחק הערב מול מכבי ת"א
תאריך עדכון: 15/09/11 11:47

שריקת הפתיחה לאחד המשחקים הטעונים ביותר של קבוצה ישראלית בחו"ל עומד לצאת לדרך כאשר מכבי ת"א תפגוש הערב (חמישי) ב-20:00 את בשיקטאש במשחק הראשון בשלב הבתים של הליגה האירופית. הצהובים כמובן רוצים להתרכז בכדורגל אבל המתיחות בין טורקיה לישראל הופכת את המשחק הזה להרבה יותר מסתם מפגש בינלאומי.

מהרגע הראשון שמכבי נחתה באיסטנבול, היא מוקפים בכוחות אבטחה אדירים. אמש השחקנים זכו לקבלת פנים "חמה" במלון כאשר קרוב ל-100 אנשים הפגינו מחוץ למלון עם דגלי פלסטין ותמונות של הרוגי ספינת המרמרה. חלקם קיללו וצעקו מילים קשות בגנות ישראל והבטיחו: "לא נסלח לכם על אירועי המשט. נרדוף אתכם עד שתעזבו את איסטנבול".

מי שמפחדים מתסריט אלים באצטדיון הם ראשי בשיקטאש ששומעים בימים האחרונים התאגדויות ברשתות החברתיות המסיתות נגד ישראל ונציגיה כלומר שחקני מכבי ת"א. רגע לפני המשחק הם פנו לקהל בניסיון למנוע פריצה לכר הדשא והתפרעויות, "התנהגות כזו עלולה לגרום לנו לעונש כבד מאופ"א ולאוהדים פצועים. יש לנו הזדמנות להראות לעולם את קבלת האורחים הטובה שלנו. זה מבחן גדול בשבילנו וצריכים לבצע אותו בצורה מכובדת", נמסר ממציגי המועדון.

בתקשורת הטורקית מציינים כי מערך האבטחה יגדל לקראת פתיחת המשחק, "כוח גדול של 2,300 איש יאבטחו את המשחק, 1500 שוטרים ו-800 מאבטחים מיוחדים", נכתב שם. כמו כן דווח כי אנשי הקבוצה יזכו לליווי גדול וצמוד לאורך כל היום כמובן. כדי למנוע אירועים לא נעימים חל איסור על הכנסת דגלי פלסטין לתחומי האצטדיון ושלטים בעל תוכן אנטי ישראלים. לעומת זאת דגלים של טורקיה ניתן יהיה להביא למגרש.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'"מקווים שהרצון לא יביא לתוצאה הפוכה"'
"מקווים שהרצון לא יביא לתוצאה הפוכה"
15/09/2011 | 11:16
5
"מקווים שהרצון לא יביא לתוצאה הפוכה"

אחרי 3 משחקים רצופים ללא נצחון, חיפה דרוכה לפני לרנקה
תאריך עדכון: 15/09/11 20:35

אחרי שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל הדחה כואבת מליגת האלופות, במכבי חיפה רוצים לצאת הערב (חמישי, 22:05, קרית אליעזר) לדרך חדשה כאשר יארחו את לרנקה הקפריסאית במסגרת המחזור הראשון בליגה האירופית. הירוקים יערכו הבוקר אימון נוסף בכפר גלים, בו יעבדו על עניינים טקטיים אחרונים. בחיפה מצפים לאצטדיון כמעט מלא, זאת לאחר שקרוב ל-8,000 מיני-מנויים כבר נמכרו.

"יש דריכות גדולה בחדר ההלבשה. השחקנים רעבים ורוצים להצליח", אמר שחקן בחיפה לאתר ערוץ הספורט. "כולם מבינים את משמעות הניצחון על לרנקה ואת השקט שזה ייתן לנו. אנחנו מקווים שכל הרצון הטוב יתפרץ בצורה נכונה ולא יביא לתוצאה הפוכה".

שחקן אחר הוסיף: "ראינו כבר וידאו של לרנקה, מדובר בקבוצה חזקה ולא אוסף של פראיירים וזה לא השלבים הראשונים של מוקדמות האלופות. למרות זאת, בבית מול הקהל שלנו אנחנו צריכים לעשות את זה ואולי סוף סוף לצאת לדרך חדשה".

בבית המלון הראה המאמן אלישע לוי קטעי וידאו של לרנקה ואמר לשחקניו: "מדובר בקבוצה מאוד מאורגנת ופיזית, מה שאומר שהולך להיות משחק קשה, אבל אנחנו נדע איך להסתדר עם הקשיים האלה".

במועדון התייחסו אתמול גם למסיבת העיתונאים של אלישע לוי ויניב קטן, שבחרו לדבר על הכל ולא לטאטא את הכל מתחת לשטיח. "זה צריך להיות מסר לכל שחקן ושחקן בחדר ההלבשה. גם מה שאמר אלישע וגם מה שאמר קטן. נגמרו המשחקים, אנחנו תחת זכוכית מגדלת וצריך להתחיל להנפיק תוצאות", אמר שחקן.

אלון תורג´מן, שלא יהיה הערב בסגל למשחק, אמור לעזוב עד תום מועד ההעברות (22 בספטמבר), ככל הנראה לבית"ר ירושלים למרות שיש התעניינות גדולה גם מצד קבוצות אחרות. במועדון יעשו מאמצים למצוא קבוצות גם לשי מימון ולשאדי שעבן.

הרכב מכבי חיפה: בויאן שראנוב, אייל משומר, אוראל דגני, סארי פלאח, טאלב טוואטחה, סיידו יאיא, אייל גולסה, עידן ורד, יניב קטן, מוחמד גאדיר, וויאם עמאשה.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'קולאוטי לבד בחוד מכבי ת"א מול בשיקטאש'
קולאוטי לבד בחוד מכבי ת"א מול בשיקטאש
15/09/2011 | 16:00
קולאוטי לבד בחוד מכבי ת"א מול בשיקטאש

עיתוני טורקיה מחממים ("זו מלחמה על המגרש") וגם איוניר נכנס למגננה
תאריך עדכון: 15/09/11 19:28

הרבה מאוד מלל נכתב בשבועות האחרונים על המצב בטורקיה לקראת המפגש הטעון בין בשיקטאש למכבי תל אביב, עד ששכחנו קצת שיש גם משחק כדורגל. רגע לפני שהצהובים עולים למשחקם הראשון אי פעם בשלב הבתים של הליגה האירופית, נראה שהמאמן מוטי איוניר מעדיף להיזהר. מאמן הצהובים מתכוון להציב את רוברטו קולאוטי לבד בחוד, בעוד שאלירן עטר וברק יצחקי יחכו על הספסל. יואב זיו יוצב בקישור לצד האריס מדוניאנין, רועי קהת, רפי דהאן ומואנס דאבור, בעוד ששרן ייני אמור לתפקד כמגן שמאלי.

מוקדם יותר התראיין המאמן מוטי איוניר לתכנית הספורט בגלי צה"ל ובחר לשים את המצב הבטחוני בצד ולהתייחס יותר למה שמצפה לקבוצתו. אגב, שרת הספורט לימור לבנת שלחה היום מסר חד וברור לממשלת טורקיה: "שמרו על ההגינות והרוח הספורטיבית ודאגו לבטחונה של מכבי תל אביב".

"האמת שהופתענו מההמולה התקשורתית עם הנחיתה שלנו", אמר איוניר בפתח דבריו. "מארחים אותנו בצורה מצוינת. אנחנו מייחסים חשיבות לאבטחה, אבל לא מרגישים את זה עלינו. אנחנו מרוכזים במשחק. זה לא הולך להיות משחק קל. יכול להיות שניתקל בעוינות, אבל אנחנו מרוכזים במשחק. יהיה קשה כי הקהל הוא מאוד ביתי".

"הקבוצה התחברה בצורה טובה ואנחנו בונים פה עתיד טוב ודואגים שהשחקנים יצברו ניסיון כדי שיהיו מוכנים עוד יותר לאתגרים כאלה בעתיד", הוסיף המאמן ועבר להתייחס למצב בליגה המקומית. "אליפות? מכבי כל שנה מסומנת כאלופה, זה לא חדש. באופן טבעי גם השנה מזכירים את זה. התחלנו טוב את העונה אבל החכמה היא להישאר רעבים ולחפש מה לעשות עוד ולא מה עשינו עד עכשיו".

לעומת איוניר, עיתוני טורקיה משדרים מסר לוחמני לקראת המשחק הערב. בין הביטויים שמשתמשים בהם: "מלחמה על המגרש" או "קריאת אזעקה". הטורקים הופתעו מהאבטחה של המשטרה המקומית וחלקם הביעו היום ביקורת על כמות השוטרים הגדולה שמלווה את מכבי מאז הנחיתה באיסטנבול.

בכל מה שקשור למעקב אחרי היריבה, הטורקים קצת לוקים בחסר. קונאטה ולוגסי שלא הצטרפו לנסיעה מופיעים בחלק מהעיתונים כשחקני הרכב. הקשר האחורי רפי דהן מופיע באחד העיתונים כחלוץ ולצידו... יואב זיו. כפי שכבר בטח הבנתם הטורקים לא סופרים את מכבי. איך זה ייגמר?

אגב, השוטרים שפזורים מחוץ למלון סיפרו היום כי בידיהם יש מידע על כך שצפויה הפגנה נגד מכבי סמוך לשעת המשחק. במשטרה לא מתכוונים להוריד את רמת הכוננות וימשיכו לאבטח את מכבי כפי שעשו זאת אתמול על מנת למנוע חיכוך בין המפגינים לאנשי הקבוצה.

הרכב מכבי ת"א: גיא חיימוב, עומר ורד, ניבאלדו, סאבו פאביצ´ביץ´, שרן ייני, רפי דהאן, האריס מדוניאנין, יואב זיו, רועי קהת, מואנס דאבור, רוברטו קולאוטי.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'מכבי ת"א הובסה 5:1 ע"י בשיקטאש באיסטנבול'
מכבי ת"א הובסה 5:1 ע"י בשיקטאש באיסטנבול
15/09/2011 | 19:58
3
מכבי ת"א הובסה 5:1 ע"י בשיקטאש באיסטנבול

ליגה אירופית: אלמיידה הבקיע צמד. אורליו, קורקמז ואדו הוסיפו. קהת צימק
תאריך עדכון: 15/09/11 23:42

מרוב החששות על קבלת הפנים "החמה" שיקבלו באיסטנבול, במכבי תל אביב כנראה שכחו מהדבר העיקרי שלשמו התכנסו: הכדורגל. הצהובים הובסו הערב (חמישי) 5:1 על ידי בשיקטאש באצטדיון אינונו ונחלו הפסד ראשון בפתיחת שלב הבתים של הליגה האירופית. אם נעזוב רגע את הפן הפוליטי-ביטחוני בצד, הרי שעל הנייר היה ברור כי מחזיקת הגביע הטורקית טובה יותר ממוליכת ליגת העל, אבל הצהובים בשום פנים ואופן לא יכולים להרשות לעצמם להראות כפי שנראו באיצטדיון אינונו. במחזור הבא תגיע דינמו קייב של אנדריי שבצ´נקו לבלומפילד ובתל אביב צריכים לשנות גישה על מנת שלא להפוך את הופעת הבכורה בשלב הבתים לסיוט בלתי נשכח.

איוניר: "ההגנה שלנו איפשרה לכל מצב שלהם להפוך לשער"
עוד בבית של מכבי: 1:1 בין דינמו קייב לסטוק סיטי

יומן אירועים: כל מה שקרה סביב משחקה של מכבי באיסטנ...

מאמן מכבי ת"א, מוטי איוניר, שראה את המשחק מהיציע בשל עונש הרחקה, החליט להציב מערך מאוד הגנתי והעלה רק עם רוברטו קולאוטי בהתקפה. ההימור שלו כשל וההגנה קרסה כמו מגדל קלפים. למכבי לא היו פיתרונות מול משחק ההתקפה הקטלני של הטורקים, בראשות המנוע במרכז המגרש מנואל פרננדש, המסירות החדות של ריקארדו קווארסמה ויכולת הכיבוש של הוגו אלמיידה שהבקיע צמד (3, 28)

מכבי נראתה חסרת אונים לא רק במרכז ההגנה, אלא גם בהתקפה. במהלך המחצית הראשונה הצהובים בעטו רק פעם אחת לשער. במחצית השניה נתן רועי קהת (48) זיק של תקווה לצהובים עם שער מצמק, אבל פעם נוספת התקשו האורחים מול התכליתיות של סוללת הכוכבים הטורקית. מחמד אורליו (50), אקראם קורקמאז (53) הגיבו בשערים מהירים ודאגו שהשאר יהיה לפרוטוקול. 2 דקות לסיום הוסיף אדו שער נוסף.

מהלך המשחק
לא כך קיוו הצהובים לפתוח את המשחק. כדור ארוך של מחמט אורליו על חצי מגרש תפס את הגנת מכבי עם המכנסיים למטה. הוגו אלמיידה השתלט על הכדור והקפיץ באלגנטיות מעל חיימוב פנימה, 0:1 לטורקים. בדקה ה-10 התגובה של מכבי: מדוניאנין בעט כדור אדיר מ-30 מטרים ששרק סנטימטרים מעל השער של רושטו.

בדקה ה-24 כדור חופשי נהדר של פרננדש מצא את הראש של קורקמאז שנגח בעוצמו סמוך לקורה של חיימוב. מזל גדול לצהובים. בחלוף דקה זיו חטף כדור להגנת הלבנים-שחורים ובעט בעוצמה מחוץ לרחבה, רושטו הצליח להדוף. בדקה ה-28 כדור רוחב מצויין של קווארסמה שם את אלמיידה באחד על אחד מול חיימוב. השוער הישראלי הצליח להדוף פעם אחת, אבל לא את הריבאונד של החלוץ, 0:2 לבשיקטאש.

גם המחצית השניה נפתחה בסערה ועוד איך. אלירן עטר שנכנס הגביה מצד שמאל ורועי קהת התרומם יפה ונגח, רושטו הדף לשערו הוא, 2:1. מכבי חוזרת למשחק? לא ממש. כעבור 2 דקות פרננדש הרים כדור חופשי מצד ימין, קהת איבד את אורליו שנגח והכניע את חיימוב, 1:3 לבשיקטאש. בדקה ה-53 קווארסמה העביר כדור רוחב מצויין, קורקאמז הקדים את ניבאלדו והמשיך פנימה, 1:4 למארחים. אין הגנה לצהובים.

2 דקות לסיום אדו, שהגיע משאלקה ונכנס כמחליף, חתך מצד ימין לתוך הרחבה כשהוא מתגבר על ניבאלדו החלש ובועט לפינה השמאלית. 1:5 לבשיקטאש. מכבי התפרקה לחלוטין. 

הרכבים
בשיקטאש: רושטו רצ´בר; איסמעיל קויבאשי, טומאש סיבוק, אגמן קוקמאז, אקרם דא; מנואל פרננדש, מחמט אורליו, נצ´יף אויסאל; ריקארדו קווארסמה (מוסטפה פקטמאק/86), הוגו אלמיידה (אדו/58), סימאו סאברוסה (ולי קלבאק/80).

מכבי ת"א: גיא חיימוב; עומר ורד, ניבאלדו, סאבו פאביצ´ביץ´, שרן ייני (ברק יצחקי/46); האריס  מדוניאנין, רפי דהן, רועי קהת, יואב זיו, מונס דאבור (אלירן עטר/46); רוברטו קולאוטי (רוברט פונצ´ץ´/59).

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'ערב של בישולים לנאתכו, רפאלוב וביטון'
ערב של בישולים לנאתכו, רפאלוב וביטון
15/09/2011 | 22:02
ערב של בישולים לנאתכו, רפאלוב וביטון

ערב מוצלח ללגיונרים. שערי בכורה לפלקאו ודייגו ב-0:2 ביתי על סלטיק
תאריך עדכון: 16/09/11 00:44

המחזור הראשון בליגה האירופית הביא עמו הפסדים של מכבי והפועל ת"א, אבל גם עוד כמה דרמות, הפתעות וטיולים קלילים. ביבראס נאתכו בישל שער בניצחון קאזאן על שמרוק רוברס, רפאלוב בישל אחד משלו בניצחון ברוז´ על מאריבור וגם דודו ביטון סיפק אסיסט בהפסד ויסלה לאודנסה. פלקאו ודייגו חגגו שערי בכורה במדי אתלטיקו מדריד (0:2 על סלטיק, 90 דקות לכיאל), לאציו חילצה בקושי תיקו בבית מול ואסלוי, טוטנהאם איבדה נקודות אצל פאוק סלוניקי, פ.ס.ז´ ובילבאו ניצחו ובראגה השפילה את בירמינגהאם.

בית 1
שמרוק - קאזאן 3:0

אז מה אם מדובר במשחק חוץ? אז מה אם ואלדס החמיץ פנדל? הרוסים לא ממש התחשבו במכשולים שבדרך. ביבראס נאתכו פתח בהרכב של האורחים ובישל את השער השלישי לגוקדניז קראדניז (60). עוד קודם לכן הבקיעו מרטינס (3) ונובואה (50), וגם המקומיים החמיצו מהנקודה הלבנה.

פאוק סלוניקי - טוטנהאם 0:0
הארי רדנאפ החליט להתרכז במשחק הליגה מול ליברפול ביום ראשון והציב הרכב משני, היוונים ניצלו את ההזדמנות וחילצו נקודה מול אחת משתי הגדולות של הבית.

בית 2
האנובר - סטנדרד ליאז´ 0:0

מאור בוזגלו נכנס בדקה ה-74 בצד הבלגי, אבל לא הצליח להוציא יותר מנקודה מהביקור בגרמניה. בכל מקרה מדובר בהישג יפה של האורחים, שבהחלט מעלה אצלם את הבטחון לקראת ההמשך. עוד בבית: קופנהאגן -וורסקלה פולטבה 0:1.

בית 4
לאציו - ואסלוי 2:2

יום אחרי ההפסד המפתיע של אינטר לטרבזונספור, איטלקית אחרת נחלצה מגורל דומה. ג´יבריל סיסה אמנם קבע יתרון מקומי בפנדל (35), אבל ווסלי הפך עם צמד (59 ו-63 בפנדל). ג´יוזפה סקולי מנע פאדיחה עם שער שוויון בדקה ה-71. עוד בבית: ציריך - ספורטינג ליסבון 2:0.

בית 6
פאריס סן ז´רמן - זלצבורג 1:3

המיליונרים מעיר האורות צוברים תאוצה והפעם האוסטרים היו הקורבן. ננה הרשית את הראשון מהנקודה הלבנה (35), מתייה בודמר הכפיל את הפער (44) וז´רמי מנז השלים שלישיה (67), סקאגיה רק צימק (87).

סלובן בראטיסלבה - בילבאו 2:1
זה לא הלך קל, אבל גם החבורה של מרסלו ביילסה פתחה עם חיוכים. סוסאטה כבש ראשון (13), גואדה איזן (34) ואיקר מוניאין הצעיר שלח את הנקודות לחבל הבאסקים (40). 

בית 8
ברוז´ - מאריבור 0:2

ליאור רפאלוב וחבריו פתחו ברגל ימין והקשר הישראלי בישל את השער השני לדיראר, שהסתובב ובעט לרשת (24). אודג´ידג´ה-אופו סיפק את השער הראשון כבר בדקה השביעית בבלגיה.

בירמינגהאם - בראגה 3:1
האנגלים חטפו מכה רצינית מסגנית מחזיקת הגביע. ברבוסה (7 ו-88) ולימה (59) הבקיעו לזכות הפורטוגלים, קינג רק צימק זמנית (71).

בית 9
אתלטיקו מדריד - סלטיק 0:2

בירם כיאל פתח בהרכב של הסקוטים וראה מקרוב את החבורה באדום-לבן מתגבשת במרחק נגיעה. ארדה טוראן הטורקי הציג יכולת נפלאה, פלקאו בנגיחה (3) ודייגו בבעיטה (68) כבשו שערי בכורה במועדון והספרדים השאירו את 3 הנקודות בוויסנטה קלדרון.

אודינזה - ראן 1:2
אולי ארסנל הייתה גדולה על האיטלקים, אבל גם פיגור מול הצרפתים לא עצר אותם הפעם. חאדג´י הרשית לזכות האורחים (18), די נטאלה (39) וארמרו (68) הפכו.

בית 11
ויסלה קראקוב - אודנסה 3:1

גם מאור מליקסון ודודו ביטון הצליחו מבחינה אישית, אבל זה לא הציל את קבוצתם מהפסד ביתי צורב. הקשר הוביל כדור אותו מסר החלוץ לעבר קירם, שקבע שוויון בדקה ה-54. פשוט השערים של יוהאנסון (35), אוטאקה (80) וינסן (90) היו גדולים על הפולנים.

פולהאם - טוונטה 1:1
אחד המשחקים המרתקים והמאוזנים של הערב הסתיים בחלוקת נקודות בלונדון. ג´ונסון אירגן יתרון מקומי (19), אבל שער עצמי של שווארצר (41) סידר חצי חיוך להולנדים.

בית 12
אנדרלכט - א.א.ק אתונה 1:4

ניצחון מרשים של הבלגים בבית בזכות שלושער של סוארס (16, 40 ו-84), יובאנוביץ´ השלים רביעיה (33). לאונרדו האורח צימק זמנית (36).

תוצאות נוספותבית 7: אלקמאר - מאלמו 1:4, אוסטריה וינה - מטאליסט חארקיב 2:1.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'מכבי חיפה ניצחה 0:1 את א.א.ק לרנקה'
מכבי חיפה ניצחה 0:1 את א.א.ק לרנקה
15/09/2011 | 22:04
מכבי חיפה ניצחה 0:1 את א.א.ק לרנקה

טוואטחה מצא את גאדיר שחתם את התוצאה. הירוקים במקום ה-1 בבית
תאריך עדכון: 16/09/11 01:31

אחרי שמכבי והפועל תל אביב זייפו מול בשיקטאש וראפיד בוקרשט, לפחות מכבי חיפה עשתה את המוטל עליה כשגברה הערב (חמישי) 0:1 על לארנקה הקפריסאית של טון קאנן בקרית אליעזר במסגרת המחזור הראשון של שלב הבתים בליגה האירופית. זו עדיין לא היכולת שאלישע לוי מצפה מהחניכים שלו, אבל אחרי הפסד באשדוד והתיקו המביך מול הפועל פ"ת, בחיפה יקבלו בברכה את שלוש הנקודות. בעוד שבועיים ייצאו הירוקים לגלזנקירשן למפגש מול שאלקה החזקה. זו הולכת להיות אופרה אחרת לגמרי.

אלישע לוי פתח בהרכב עם בויאן שראנוב בשער במקום ניר דוידוביץ´ ולשם שינוי הירוקים שמרו על רשת נקייה, בפעם הראשונה העונה באירופה. נתון מעודד נוסף מבחינת הירוקים היא העובדה שיניב קטן הציג יכולת טובה ונראה כאילו שם בצד את הפציעה בגב. הקפטן הירוק, ששטף את חבריו לקבוצה אחרי ההפסד לאשדוד בשבת, חזר להיות בעל הבית על המגרש: דומיננטי, משוחרר ודינמי.

הירוקים הגיעו להרבה מצבים אבל חסרו את הרגל המסיימת. למזלם הגיע מוחמד גאדיר שנגח פנימה בדקה ה-54 אחרי בישול של טאלב טוואטחה. אגב, האחרון אולי השחקן הטוב ביותר של הירוקים מפתיחת העונה וממשיך לספק את הסחורה בכל משחק. 17 דקות לסיום עלה הרכש האקוודורי מרלון דה חסוס לכר הדשא. החלוץ החדש אומנם לא כבש אבל הספיק לסחוט כרטיס אדום מהקפריסאים. לא רע לרזומה של שחקן בהופעת בכורה.

מהלך המשחק
בדקה השישית קיבל עמאשה כדור מצוין ברחבה מגולסה, אבל במקום למסור לקטן ניסה לכבוש בעזרת העקב אך פורטין הצליח לעצור. כעבור דקה הוא ניסה להבקיע שוב, אבל גם הפעם השוער היה במקום. בדקה ה-24 ניסה קטן לשבור את הקרח ובעט מצוין מחוץ לרחבה וראה את פורטין האיטלקי עוצר. כעבור 120 שניות ורד מצא את עמאשה, שבעט מקרוב החוצה.

בדקה ה-28 פורטין יצא מהרחבה ומסר בטעות לוורד, אבל הקשר הקשית ברשלנות מ-30 מטרים החוצה. האורחת ראתה שהירוקים לא מצליחים לכבוש וכמעט עשתה זאת בעצמה. דקה בתוך תוספת הזמן הגביה ואן דיק כדור חופשי לרחבה, פלאח הרחיק רע ודימק בעט מקרוב החוצה, 0:0 בהפסקה.

בדקה ה-49 כדור נייח נוסף הטריד את הגנת חיפה, ששוב לא הצליחה להרחיק, אבל מרדאקוביץ´ לא ניצל את הרפיון ובעט מעל השער של שראנוב. בדקה ה-54 זה סוף סוף נכנס. טוואטחה קיבל את הכדור בתוך הרחבה והרים מצוין לראש של גאדיר שנגח פנימה, 0:1 למכבי חיפה.

אלישע לוי הוציא את גאדיר ובדקה ה-73 הכניס את דה חסוס להופעת בכורה. כעבור 60 שניות קיבל החלוץ הזדמנות מול פורטין, שעמד מחוץ לשער, אבל סחט ממנו עצירה. בדקה ה-81 הרכש החדש חטף את הכדור למוריו ונשאר לבד מול השוער. הבלם מיהר להוריד אותו לדשא וראה אדום ישיר.

הרכבים
מכבי חיפה:
בויאן שראנוב, אייל משומר, אוראל דגני, סארי פלאח, טאלב טוואטחה, סיידו יאיא, אייל גולסה, עידן ורד, יניב קטן (תמיר כהן/89), מוחמד גאדיר (גוסטבו בוקולי/65), וויאם עמאשה (מרלון דה חסוס/73).

א.א.ק לרנקה: מרקו פורטין, ליוק דימק, אנדר מורילו, טים דה קלר, גרגור ואן דיק, אדווין לינסן, ג´יאניס סקופליטיס, רובן גומז, מילאן מרדקוביץ´, קוליס פאבלו (גונסאלו גרסיה/65), ג´ייסון דימיטריו

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'מבזקי ספורט לתאריך ה-16/09/11'
מבזקי ספורט לתאריך ה-16/09/11
16/09/2011 | 08:44
8
2
לצפיה ב-'"הצלחנו לשמח את משפחות הרוגי המשט"'
"הצלחנו לשמח את משפחות הרוגי המשט"
16/09/2011 | 08:44
"הצלחנו לשמח את משפחות הרוגי המשט"

תגובה חריגה אחרי ה-1:5 על מכבי ת"א. דורן: "מודים לקהל על העידוד"
תאריך עדכון: 16/09/11 18:08

פרט להפגנה אנטי ישראלית שהתקיימה מחוץ לאיצטדיון אינונו בזמן ההפסד 5:1 של מכבי תל אביב מול בשיקטאש, לא הייתה אווירה עוינת כלפי הצהובים ואוהדיהם אמש (חמישי) בטורקיה. החשש של מועדון הפאר מאיסטנבול להתפרעות האוהדים התבדה והאווירה במגרש הייתה יותר תומכת מאשר עוינת כלפי האורחת. אלא שקצין העיתונות של הקבוצה, מטה דורן, הרגיש בסיום כי יש ערך פוליטי לניצחון הגדול: "רצינו לשמח את משפחות ההרוגים מהמרמרה, ואני שמח שהצלחנו לעשות זאת".

דורן הוסיף: "היה לנו חשש שהאוהדים שלנו יתפרעו מול הישראלים, אבל אני גאה בהם על ההתנהגות הרגועה והמכובדת במשחק. אין לי ספק שטורקיה קיבלה את הייצוג הכי טוב שלה להתמודדות מהסוג הזה".

קצין העיתונות הדגיש בסיום כי למרות הבולטות של ההתמודדות הזו, מדובר במשחק אחד בעונה ארוכה: "מעבר לניצחון, מה שחשוב זה שידענו להתאושש יפה מההפסד בליגה בשבת. יש לנו עוד הרבה עבודה אם אנחנו רוצים לזכות בתארים השנה".

עיתוני טורקיה שיבחו את המשחק של הוגו אלמיידה וריקארדו קווארסמה שכיכבו באינונו מול החבורה של מוטי איוניר: "למכבי תל אביב לא הייתה תשובה מול השניים. אירופה חזתה אמש בחמישה שערים מרהיבים".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'"אם הייתה אווירה רעה לא היינו נראים כך"'
"אם הייתה אווירה רעה לא היינו נראים כך"
16/09/2011 | 10:44
"אם הייתה אווירה רעה לא היינו נראים כך"

במכבי חיפה היו מרוצים מה-0:1 על לרנקה. מעבר אדרי לנתניה יוקפא?
תאריך עדכון: 16/09/11 19:12

במכבי חיפה התעוררו לבוקר יפה אחרי הניצחון והחזרה לכדורגל החיובי אחרי שבועיים מאוד לא פשוטים מבחינת המועדון, שכללו הפסד למ.ס אשדוד ותיקו ביתי עם הפועל פתח תקוה. כבר בחדר ההלבשה הייתה שמחה גדולה כאשר שחר עבר בין כל השחקנים ולחץ להם ידיים.

מי שקיבל את מירב המחמאות היה הקפטן יניב קטן שהוכיח שהפגין יכולת טובה, והנשיא שיבח אותו על כך. גם מוחמד גאדיר, אוראל דגני, אייל משומר ואייל גולסה זכו לפידבקים חיוביים מאנשי המועדון.

שחקן בקבוצה אמר לאתר ערוץ הספורט: "ירדה לנו אבן גדולה מהלב. אנחנו לא פחות שמחים על צורת המשחק ביחס לתוצאה. זה היה מאוד חשוב מבחינתנו, אבל עכשיו מחכה לנו מלחמת עולם מול ראשון לציון. אסור לנו לאבד יותר נקודות. אנחנו צריכים לבוא כמו מול לרנקה ולתת 200 אחוז". שחקן אחר הוסיף: "צריך להיות ברור שנכון שמדי פעם יש הדלפות, אבל קבוצה שחדר ההלבשה שלה לא בריא לא יכולה לשחק כפי ששיחקנו אתמול".

מאמן חיפה אלישע לוי שוחח היום עם השחקנים: "אני שמח על הדקות הטובות שהיו לנו ועל העובדה שלמרות ההחמצות, ידענו לשים שער ולהכריע את המשחק. זה ניצחון חשוב בעיקר כי הצלחנו לעבור בשלום את הדקות הפחות טובות שלנו ובלי לספוג, דבר שלא קרה לנו במשחקים הקודמים. עכשיו הראש שלנו לליגה, אנחנו חייבים לנצח בשני המשחקים הקרובים".

בחיפה היו מרוצים מכמות הקהל, מעל עשרת אלפים צופים שהגיעו לקרית אליעזר. היום תקיים האלופה אימון שחרור ותחל את ההכנה הטקטית למשחק מול ראשל"צ בשבוע הבא.

הירוקים יצטרכו לחזור מהר לעניינים מאחר שבראשון הם יתמודדו מול ראשל"צ. אלישע לוי יבחן ביומיים הקרובים את השחקנים ולא מן הנמנע שיבצע שינויים בהרכב. גוסטבו בוקולי נמצא בתמונת ה-11 לליגת העל, כמו גם חן עזריאל ושלומי אזולאי, במידה שיחלים מהפציעה בקרסול.

כפי שמסתמן כעת, בויאן שראנוב יהפוך להיות השוער הראשון של מכבי חיפה באופן קבוע. אמיר אדרי שאמור לעבור למכבי נתניה, ימתין להתפתחויות בעניין הפציעה של ניר דוידוביץ´, אך ככל הנראה שבקבוצה לא יקחו סיכון בנושא והמעבר לא יתבצע. אדרי אמר לחבריו: "זו הקריירה שלי. מאוד חשוב לי להגיע לנתניה ואני מאוד מקווה שהכל יסתדר".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'אדל: "כולם פה חדשים, אפשר לעלות"'
אדל: "כולם פה חדשים, אפשר לעלות"
16/09/2011 | 12:24
אדל: "כולם פה חדשים, אפשר לעלות"

שוער הפועל ת"א לא לקח קשה את ה-1:0 לראפיד: "יש לנו הרבה עומס"
תאריך עדכון: 16/09/11 12:23

הפועל תל אביב הייתה רחוקה אמש (חמישי) מלהזכיר את הקבוצה שהגיעה להצלחות באירופה בשנים האחרונות כשהפסידה בבית 1:0 לראפיד בוקרשט. גם הקהל לא הסתיר בסיום את דעתו ושמו של אלי גוטמן הוזכר שם לא מעט, בעיקר כאחד שמתגעגעים אליו מאוד בבלומפילד. מי שניסה להחזיר את האדומים לפרופורציות בסיום היה השוער אפולה אדל, שהסתכל על התמונה הגדולה והבהיר ששום דבר לא גמור בליגה האירופית.

"זה קשה להפסיד, אבל אני לא חושב שזה ישפיע על הקבוצה", אמר הקמרוני לאתר ערוץ הספורט וסיפר על המכשולים העיקריים שלו וחבריו: "הבעיה היא שיש הרבה משחקים בתקופה קצרה ואין מספיק זמן לנוח. שוכחים שיש מאמן חדש, שחקנים חדשים וצריך לתת לנו זמן. שום דבר לא יגיע בקלות".

למרות שמדובר בתוצאה רעה מאוד עבור הפועל, אדל הזכיר לכולם שהדרך בשלב הבתים רק התחילה והכל ניתן לשינוי: "ההפסד הזה לא אומר שלא נעלה לשלב הבא, אם ננצח בחמשת המשחקים הבאים נסיים במקום הראשון בבית. אנחנו צריכים ללמוד ממה שהיה מול ראפיד, כדי שבפעם הבאה זה לא יחזור על עצמו".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'"איך שנראים באימון, ככה במשחק"'
"איך שנראים באימון, ככה במשחק"
16/09/2011 | 12:30
"איך שנראים באימון, ככה במשחק"

ביקורת קשה בהפועל ת"א על קשטן: "חיזוק? הסגל שלנו הכי טוב בארץ"
תאריך עדכון: 16/09/11 21:35

ההפסד 1:0 לראפיד בוקרשט אמש (חמישי) בבלומפילד יצר הרבה תסכול בהפועל תל אביב. המאמן דרור קשטן גילה שהצלחות עבר לא מבטיחות קרדיט תמידי ומהיום הוא חווה ביקורת משלוש חזיתות - ההנהלה, השחקנים והאוהדים.

הבעלים אלי טביב, שנחת בארץ לקראת המשחק, לא אהב מה שהוא ראה מהיציע בבלומפילד וכלל לא בטוח שיסכים לחזק את הסגל של קשטן. בהפועל טוענים כי המאמן קיבל כל מה שביקש במהלך פגרת הקיץ. "יש לנו את הקבוצה עם הסגל הטוב ביותר בארץ, ולא ככה אנחנו רוצים להיראות", אמר גורם בהנהלה לאתר ערוץ הספורט, "נשב עם אלי טביב ונראה איך אפשר להתחזק, אם בכלל, אבל יש חוסר שביעות רצון וצריך לראות מה עושים בימים הקרובים".

גם בקרב השחקנים הסיפור לא פשוט. "אין חוכמות, איך שאתה נראה באימונים ככה אתה גם מופיע למשחקים", ביקר אחד מהם, "משהו לא טוב עובר על הפועל ת"א וצריך לחשוב איך פותרים את הבעיה. אי אפשר לטאטא את הבעיות מתחת לשטיח צריך לעבוד ולראות איך יוצאים מזה. ההפסד הוא מעצבן וכואב, אבל אני לא בטוח שהוא מפתיע".

מהאוהדים נאלץ אתמול קשטן לשמוע בעיקר את שמו של אלי גוטמן, קודמו בתפקיד שקצר הצלחה גדולה מאוד, בליגה ובאירופה. המאמן טען אמש כי "האוהדים חסרי תרבות", ונראה שהקרע עם הקהל מעמיק. המשחק מול הפועל עכו הופך להיות קריטי עבור הפועל, כאשר כל תוצאה פחות מניצחון עלולה לחסל את שארית הסבלנות בקבוצה וליצור משבר. בינתיים בהנהלה לא התקבלה כל החלטה לבצע צעדים דרסטיים, אך את אם התוצאות והיכולת לא יגלו שיפור, גם זעזוע עשוי להגיע.

בינתיים, נושא סלים טועמה לא יורד מהפרק. ראשי הקבוצה לא אהבו את העובדה שקשטן הטיל את האחריות לפרשה על ההנהלה. "שלא יהיה שום מקום לטעויות, מי שהחליט על השעיית סלים טועמה היה דרור קשטן ולא אף אחד אחר", אמרו בהנהלה.

קשר הפועל תל אביב אביחי ידין, שהורחק אתמול בכרטיס אדום מול ראפיד בוקרשט, עשוי לעמוד לוועדת משמעת פנימית.

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'איוניר: איפשרנו לבשיקטאש להבקיע מכל מצב'
איוניר: איפשרנו לבשיקטאש להבקיע מכל מצב
16/09/2011 | 13:06
איוניר: איפשרנו לבשיקטאש להבקיע מכל מצב

ורד: "חוסר מזל". חיימוב: "לא נעים". קהת: "המצב הפוליטי? לא השפיע"
תאריך עדכון: 16/09/11 13:06

כוחות האבטחה הטורקים עשו הכל כדי לשמור על מכבי תל אביב במשחקה הרגיש מול בשיקטאש באיסטנבול. הבעיה היא שהצהובים עצמם לא בדיוק נתנו את המקסימום על כר הדשא באצטדיון האינונו והושפלו 5:1 ע"י בשיקטאש בדרך להפסד בבכורה של המועדון בשלב הבתים של הליגה האירופית. בעוד שבועיים תגיע לבלומפילד דינמו קייב וביכולת הזאת לחניכים של מוטי איוניר לא יהיה מה לחפש מול אנדריי שבצ´נקו והאוקראינים.

מכבי תל אביב הושפלה 5:1 באיסטנבול על ידי בשיק...
עוד בבית של מכבי תל אביב: 1:1 בין דינמו קייב לסטוק...
יומן אירועים: כל מה שקרה סביב משחקה של מכבי באיסטנ...
הפועל ת"א נכנעה לראפיד בוקרשט 1:0 בבלומפילד
מכבי חיפה גברה 0:1 על לרנקה בקרית אליעזר

מאמן מכבי ת"א, מוטי איוניר, שראה את המשחק מהיציע בשל עונש הרחקה, החליט להציב מערך מאוד הגנתי והעלה רק עם רוברטו קולאוטי בהתקפה. ההימור שלו כשל וההגנה קרסה כמו מגדל קלפים. למכבי לא היו פיתרונות מול משחק ההתקפה הקטלני של הטורקים, בראשות המנוע במרכז המגרש מנואל פרננדש, המסירות החדות של ריקארדו קווארסמה ויכולת הכיבוש של הוגו אלמיידה שהבקיע צמד (3, 28).

מכבי נראתה חסרת אונים לא רק במרכז ההגנה, אלא גם בהתקפה. במהלך המחצית הראשונה הצהובים בעטו רק פעם אחת לשער. במחצית השניה נתן רועי קהת (48) זיק של תקווה לצהובים עם שער מצמק, אבל פעם נוספת התקשו האורחים מול התכליתיות של סוללת הכוכבים הטורקית. מחמט אורליו (50), אקראם קורקמאז (53) הגיבו בשערים מהירים ודאגו שהשאר יהיה לפרוטוקול. 2 דקות לסיום הוסיף אדו שער נוסף.

למרות התוצאה, מיץ´ גולדהאר שוחח עם השחקנים והפגין חיוביות: "על אף התוצאה, לא היינו פחות טובים בהרבה. יש להם יותר ניסיון וזה מה שהכריע אבל יש הרבה מה ללמוד מהמשחק הזה. ראיתי לא מעט דברים שגרמו לי להיות גאה בכם וגאה שאני עומד בראש המועדון הזה".

צפו בתגובות אנשי מכבי ת"א אחרי המשחק ->
"אם אנחנו רוצים להצליח בליגה האירופית אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לספוג שערים בכזאת קלות", אמר איוניר במסיבת העיתונאים לאחר המשחק, "עד כמה שזה יישמע מוזר, המשחק היה שקול. מבחינת החזקה בכדור, זה לא שנדחקנו לרחבה ויצאנו קדימה. אבל ביום כזה שההגנה מאפשרת שכל מצב יהפוך לשער, זה מה שקורה. לא באנו בגישה הגנתית. מהדקה הראשונה שיחקנו עם שלושה שחקני התקפה - קולאוטי, דאבור ומדוניאנין. הגישה שלי לא הייתה הגנתית".

המאמן המשיך: "הכל עדיין פתוח. משחקי הבתים התחילו רק היום. יש 18 נקודות בסך הכל בקופה ולפעמים צריך לדעת להפסיד. הקבוצות שאיתנו מתמודדות גם הן בעוד שתי מסגרות. יש עוד שלושה משחקים בבית וליריבות שלנו לא יהיה קל. נלמד מהטעויות שלנו הערב. השחקנים הצעירים שלנו צוברים ניסיון ממשחקים כאלה ובעתיד ניראה הרבה יותר טוב".

"אני מאוד מקווה שנצליח לשכוח מהמשחק הזה מהר. השחקנים צריכים להבין שמה שהיה כאן הסתיים. יש לנו עוד משחק בליגה בראשון כך שצריך להתרכז כבר בזה", הוסיף איוניר.

השוער גיא חיימוב אמר: "כבר חזרנו למשחק והרגשנו טוב, אבל אז הגיע שער ממצב נייח. זה לא נעים אבל אין מה לעשות. צריך להמשיך לעבוד קשה ולא להוריד את הראש. אני מקווה שנשתפר ממשחק למשחק. לא יווצר כדור שלג בעקבות ההפסד".

"זו לא הדרך לפתוח את שלב הבתים", אמר רועי קהת, "אבל יש לנו עוד שלושה משחקי בית ואפשר לעשות דברים יפים. נעשה את המקסימום וננסה לשמור על סיכוי לעלות. אנחנו ממשיכים הלאה. המצב הפוליטי לא השפיע על המשחק שלנו".

עומר ורד הוסיף: "התוצאה לא נעימה אבל לפי מה שהיה במגרש מדובר בחוסר מזל. אנחנו עם הפנים קדימה וגם בליגה האירופית נביא את התוצאות היפות. ברור שכאשר קבוצה סופגת חמישה שערים אז ידברו על היכולת הרעה בהגנה. זה דברים שאפשר לעבוד עליהם ולשפר אותם. דברים כאלה לא יחזרו. לא יצא לנו להיות יותר מדי בחוץ, אבל במלון היה יחס טוב וכל מה שרצינו קיבלנו".

לכתבות נוספות >
לצפיה ב-'שירזי: ''מי שלא גבר שפשוט לא יופיע"'
שירזי: ''מי שלא גבר שפשוט לא יופיע"
16/09/2011 | 13:48
שירזי: ´´מי שלא גבר שפשוט לא יופיע"

אחרי 3 הפסדים, הפועל חיפה חייבת לנצח את בית"ר. רואש לא הגיע לאימון
תאריך עדכון: 16/09/11 14:28

ניצן שירזי ושחקני הפועל חיפה יעלו מחר (שבת, 20:45) על כר הדשא באיצטדיון רמת גן למשחק מול בית"ר ירושלים בידיעה שהפסד נוסף, הרביעי ברציפות, יטלטל את המועדון האדום, ששקוע עמוק בתחתית. האדומים הפסידו בכל משחק ליגה מפתיחת העונה, כאשר האחרון היה 2:0 לבני יהודה בבית בשבוע שעבר.

• כל ההכנות וכל ההרכבים לקראת המחזור הקרוב כאן באזור...
  • "כדורגל זה משחק של גברים ומי שלא גבר שיישאר מחר בבית", אמר המאמן ניצן שירזי לשחקניו באסיפת הקבוצה לקראת המשחק הגורלי במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל. שירזי ייאלץ להסתדר ללא אייל טרטצקי ואושרי רואש, את מקומם בהגנה ימלאו מואין חלאיילה ושרון לוי.

רואש עצמו, שצריך להופיע לוועדת משמעת, החרים את האימון והוא צפוי לקבל עונש כבד מאוד. מיכאל זנדברג אמור לפתוח בהרכב הפועל חיפה לראשונה מאז שהצטרף במקום חנן ממן. בדומה לטרטצקי ורואש, גם אמיר אבו ניל לא יהיה בסגל. כתוצאה מכך, אלי אלבז (19), שהיה מלך השערים של המועדון, עשוי לקבל הזדמנות. אלבז נכנס לסגל במקום אלון בוזורגי.

הרכב משוער: רן קדוש; מואין חלאיילה, גולן חרמון, ליאור ז´אן, שרון לוי; יוסי דורה, מיכאל זנדברג, רן אבוקרט, סטפן דנקוביץ´; משה ביטון, איימוס קולי.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'גביש וקינגסטון לא ישחקו מול רמה"ש'
    גביש וקינגסטון לא ישחקו מול רמה"ש
    16/09/2011 | 14:30
    גביש וקינגסטון לא ישחקו מול רמה"ש

השניים הושעו עד יום ראשון. אוהדי ב"ש יוזמים הפגנה שקטה: אין רוח לחימה
    תאריך עדכון: 16/09/11 14:28

הפועל באר שבע נמצאת בסחרור שלילי רציני. אחרי שלושה הפסדים, בבירת הנגב נוצר מפלס לחץ עצום, כאשר כל תוצאה פרט לניצחון במשחק מחר (שבת, 19:30) מול עירוני רמת השרון, רק תעמיק את הסחרור והקרע שבין המועדון לאוהדים. כבר במשחק הקודם נשמעו קריאות "תתפטר" לכיוונו של המאמן ניר קלינגר, שמקבל גיבוי מוחלט מאלונה ברקת.

• כל ההכנות וכל ההרכבים לקראת המחזור הקרוב כאן באזור...
  • גם העימות באימון אמש בין עודד גביש ללאריה קינגסטון הגנאי לא תרם למצב בבאר שבע. שני השחקנים הושעו עד ליום ראשון הקרוב ולא יקחו חלק במשחק מול רמת השרון בווסרמיל.

מספר מאוהדי ב"ש מנסים לארגן הפגנה שקטה ולא לעודד במחצית הראשונה במחאה על היכולת של השחקנים במשחקים האחרונים. "הרוח הבאר-שבעית שלנו לא קיימת אצל השחקנים. הם לא נותנים את הכל על המגרש ולא נלחמים עבור הסמל", אמרו מספר אוהדים לאתר ערוץ הספורט.

הרכב משוער: מרצ´ין קבאיי; לואיס טורס, אבי יחיאל, וויליאם סוארס, שמעון הרוש; אמג´ד סולימאן, ראיין אדליי; סראז´ נסאר, יוסי שיבחון; דובב גבאי, מוטי מלכה.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'שי מימון בדרך למכבי פ"ת'
    שי מימון בדרך למכבי פ"ת
    16/09/2011 | 15:36
    שי מימון בדרך למכבי פ"ת

בחיפה מעוניינים לשחרר את הבלם, שמעוניין לקבל דקות משחק בליגה
    תאריך עדכון: 16/09/11 18:50

בלם מכבי חיפה, שי מימון, נמצא במגעים עם מכבי פתח תקוה וצפוי להצטרף אליה בקרוב. המעבר עשוי להתבצע כבר בשבוע הבא. המלאבסים חידשו את הקשר עם השחקן וסוכנו דודו דהאן וככל הנראה שהוא ישוחרר.

בחיפה מעוניינים שהבלם יעזוב ולמעשה הוא כבר לא חלק מהרוטציה ורק יגיע לאימונים. מנגד, מרקו בלבול רואה במימון כשחקן שיכול לעזור לו, וגם השחקן עצמו רוצה לשחק ורואה במכבי פתח תקוה אופציה טובה.

למעשה, כבר מזמן היה ברור שהבלם לא נמצא בתוכניות של האלופה לעונה הקרובה ובקיץ הוא המריא למבחנים באיינטרכט פרנקפורט מהליגה השניה בגרמניה והרשים, אך לא עבר בשל פציעה בגבו. מימון הושאל בעבר ממכבי חיפה למכבי הרצליה ולמ.ס. אשדוד, אמור רק להימכר הפעם. הבלם רשם 93הופעות בליגת העל, חמש בגביעי אירופה ושיחק פעמיים בנבחרת ישראל.

בעבר דרשה חיפה כמיליון שקלים עבור מכירתו של מימון, אבל ככל הנראה שבמקרה של מכבי פ"ת, הירוקים יורידו את המחיר.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'מבזקי ספורט לתאריך ה-17/09/11'
    מבזקי ספורט לתאריך ה-17/09/11
    17/09/2011 | 18:22
    6
    לצפיה ב-'1:1 בין מכבי להפועל פ"ת'
    1:1 בין מכבי להפועל פ"ת
    17/09/2011 | 18:22
    1:1 בין מכבי להפועל פ"ת

צרפתי (10) כבש בבעיטה חופשית מ-40 מ´. קבהא הישווה בדקה ה-45
    תאריך עדכון: 17/09/11 19:10

באחד הדרבים היותר ידידותיים שנראו בשנים האחרונות בפתח תקוה, נפרדו הערב (שבת) מכבי והפועל ב-1:1 באצטדיון רמת גן במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל. בניגוד למפגשים הקודמים ולמרות מצבה הקריטי במעמקי הטבלה, הקבוצה של גילי לנדאו הסתכלה ליריבתה בעיניים ולא נפלה ממנה.

ללוח המשחקים, התקצירים, הטבלה ויתר החדשות בעמוד לי...

בסה"כ קיבלנו דרבי טוב, עם קצב והזדמנויות מצד לצד, כשגולת הכותרת היא השער המדהים שהבקיע גיא צרפתי מ-40 מטרים כבר אחרי 10 דקות. החבורה של מרקו בלבול נכנסה למשחק רק אחרי חצי שעה והצליחה לבסוף גם להשוות מרגלי מרואן קבהא ממש על סף המחצית.

הפועל שעדיין לא ניצחה העונה הקטינה את המינוס שלה ורחוקה 6 נקודות מהאפס. לעומת זאת, מכבי שהגיעה עם שני ניצחונות רצופים נעצרה ובמאזנה 7 נקודות מ-12 אפשרויות. במחזור הבא נועלת הטבלה תפגוש את בני יהודה, בעוד השחקנים של עמוס לוזון ייצאו לאשדוד.

מהלך משחק
    כבר אחרי 10 דקות עלו האורחים ליתרון. גיא צרפתי הדהים בבעיטה חופשית קשתית מ-40 מטרים מצד ימין. שטראובר שציפה להגבהה לא הספיק לחזור לכדור שצלל פנימה. 1:0 להפועל.

ההזדמנות הראשונה של מכבי הגיעה רק בדקה ה-29. ציון צמח התנהל עם הכדור בצד שמאל, מצא את מרעי שהמשיך במסירה לבן חיים. החלוץ בעט בנגיעה מקצה הרחבה לפינה השמאלית של אג´ידה, אבל השוער הניגרי הדף מצויין לקרן. הלבנים המשיכו ליזום ובדקה ה-33 ירה ציון צמח כדור למשקוף, אחרי פריצה באגף שמאל של בן חיים.

הלחץ של מכבי נשא פרי בדקה ה-45. מרואן קבהא חתך למרכז ובעט מ-25 מטרים הכדור פגע באסי בן מוחא, עלה למעלה והכניע את אג´ידה.

הפועל פתחה חזק גם את החצי השני. אדרי העביר כדור רוחב מסוכן, אותו תומר אלבז כמעט ניתב לשערו הוא (52). בחלוף 3 דקות, פישביין קיבל כדור עומק והחמיץ מחמישה מטרים מול שטראובר. יניב לוזון (64) ניסה את מזלו מ-17 מטרים אבל השוער המקומי הדף מצויין לקרן.

מכבי יכלה לבצע מהפך בדקה ה-75: בן חיים שלח כדור עומק מצויין למרעי, אבל יציאה מצויינת של אג´ידה השאירה את התוצאה על 1:1. כך גם בסיום.

הרכבים
    מכבי פ"ת:
    לירן שטראובר, תומר אלבז, ניצן דמארי, אורי אוזן (אסי משיח/90), טל מעבי, מרואן קבהא, גסטיס וואמפור, דני פרדה (מאריו קרוויץ´/56), ציון צמח (עומר גולן/81), ויקטור מרעי, טל בן חיים.

הפועל פ"ת: אוסטין אג´ידה, פביאן סטולר, אסי בן מוחא, בן ארי, יגאל אנטבי, אייל שן (שחר בלילטי/56), ג´ונתן אסוס, גיא צרפתי (ארמון בן נעים/83), יניב לוזון, שלומי אדרי (אפרים בוגלה/53), אור פישביין.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'לברקוזן נכנעה לקלן, עוד הפסד להמבורג'
    לברקוזן נכנעה לקלן, עוד הפסד להמבורג
    17/09/2011 | 18:44
    לברקוזן נכנעה לקלן, עוד הפסד להמבורג

צמד לפודולסקי ב-1:4 קל על באייר, נועלת הטבלה ספגה 1:0 מגלדבאך
    תאריך עדכון: 17/09/11 20:22

המחזור השישי בליגה הגרמנית נפתח עם ניצחון ענק של קלן בלברקוזן, בעוד שהמבורג המשיכה בהתרסקות שלה בתחתית הטבלה עם הפסד למנשנגלדבאך והופנהיים הכניעה את וולפסבורג. ורדר ברמן, שפתחה נפלא את העונה, נתקעה בתיקו אצל נירנברג (אלמוג כהן לא שותף). עוד הערב: קייזרסלאוטרן - מיינץ.

לברקוזן - קלן 4:1
    שחקני סגנית האלופה אולי הגיעו שאננים, אבל זה לא ממש תירוץ לספוג רביעיה בבית מקבוצה בינונית כמו קלן. מיליבויה נובאקוביץ´ הנפלא קבע יתרון מפתיע בדקה ה-44 ובמחצית השניה זה כבר הפך לדריסה. לוקאס פודולסקי הוסיף צמד (47 ו-55) ויאיאלו (90+3) חתם אחרי שער מצמק של סימון רולפס (70) והרחקה של שורלה (90).

המבורג - מנשנגלדבאך 1:0
    שער בודד של איגור דה קמארגו בדקה ה-66 הנחיל למארחים הפסד חמישי העונה בשישה מחזורים. בשבוע הבא המבורג אצל שטוטגרט, וכרגע לא נראה ששם זה ייראה אחרת.

נירנברג - ורדר ברמן 1:1
    אלמוג כהן ישב 90 דקות על הספסל וראה מהצד איך חבריו בולמים את הריצה של האורחת. שוער ברמן טים ויזה הורחק כבר בדקה ה-17 וכעבור 7 דקות העלה אקיצ´י את האורחים ליתרון. בדקה ה-62 השווה וולשייד.

תוצאות נוספות: הופנהיים - וולפסבורג 1:3 (באבל 20, פירמינו 23 ו-85 / דז´אגה 67), הרטה ברלין - אאוגסבורג 2:2 (לל 46, טורון 57 / הוסוגאי 20, קאלסן-בראקר 64).

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'באר שבע הפסידה 3:1 לרמה"ש'
    באר שבע הפסידה 3:1 לרמה"ש
    17/09/2011 | 19:30
    באר שבע הפסידה 3:1 לרמה"ש

צמד של סוויסה (39, 82) ושער של דגו מחקו יתרון מוקדם של אבו לאבן
    תאריך עדכון: 17/09/11 21:44

מה יהיה עם הפועל באר שבע? מה יהיה עם ניר קלינגר? מעמדו של המאמן לא יציב וזו בלשון המעטה אחרי שהוא ושחקניו רשמו הערב (שבת) הפסד ליגה רביעי ברציפות 3:1 לעולה החדשה, עירוני רמת השרון. ב"ש מדורגת כעת במקום הלפני אחרון בליגת העל ללא נקודות, כאשר רק עונש הפחתת הנקודות של הפועל פ"ת, מנע ממנה לסגור את הטבלה.

קלינגר הגיע לפני שנתיים לבאר שבע במטרה להחזיר את האדומים למעמד של קבוצת צמרת בליגת העל. אבל מהפכת הצעירים שלו כשלה, שחקני הרכש לא מספקים בינתיים את הסחורה והכדורים לא מוצאים את דרכם לרשת היריבות.

מהלך המשחק
    בחצי השעה הראשונה שתי הקבוצות לא נראו טוב והתקשו להגיע למצבים ליד שני השערים. העובדה הזו "הכניסה לעניינים" את אוהדי המארחת שפתחו בקריאות נגד השחקנים ונגד המאמן ניר קלינגר. בדקה ה-30 שחקני ב"ש קיבלו הרבה אוויר. יוסי שבחון שלח כדור ארוך שעבר מעל הגנת רמה"ש והגיע ליוסף אבו לאבן. החלוץ עבר את גל ניר וגלגל בקלות פנימה. 0:1 לבאר שבע.

דווקא השער הזה הכניס את רמת השרון לעניינים. בדקה ה-39 הגיע השיווין לאחר שתומר סוויסה סובב כדור קרן באומנות ישר לרשת של מרצ´ין צ´באיי. 1:1. בדקה ה-55 הגיעה תפנית נוספת כאשר מוטי מלכה קיבל כרטיס צהוב שני בגין התחזות ברחבה והורחק. בדקה ה-58 יוסי אופיר היה חייב לכבוש כאשר נגח משישה מטרים החוצה. החמצה ענקית של רמת השרון. בדקה ה-82 אלן מסודי הכניס כדור נהדר לתומר סוויסה שבעט מ-10 מטרים פנימה. 1:2 לרמת השרון. 6 דקות אחר כך ברוך דגו השלים את החגיגה עם כדור חופשי נפלא מ-20 מטרים. 1:3 לאורחים. הפסד רביעי לבאר שבע, ניצחון בכורה לעולה החדשה. 1:3 לרמה"ש בסיום.

הרכבים
    הפועל באר שבע: מרצ´ין צ´באיי; אביתר אילוז, וויליאם סוארס, אבי יחיאל, שמעון הרוש (אופיר דוידזאדה/ 56); ראיין אדלי, אמג´ד סולימאן (דובב גבאי/ 56), יוסי שבחון, סראז´ נסאר (לוטם ז´ינו/ 75); מוטי מלכה (הורחק/ 55), יוסף אבו לאבן. ?
    עירוני רמה"ש: גל ניר; גיא ליפקה, יניב לביא, סביטי ליפנייה, עמיר נוסבאום; גל בראל, יוסי אופיר, משה אבוטבול (ברוך דגו/ 62), אלן מסודי; תומר סוויסה (אבי סופר/ 87), רומולו (אוסקר גררו/ 65).

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'0:1 לבית"ר על הפועל חיפה בר"ג'
    0:1 לבית"ר על הפועל חיפה בר"ג
    17/09/2011 | 20:48
    0:1 לבית"ר על הפועל חיפה בר"ג

איינבינדר (51) כבש. בכורה לזנדברג. הפסד 4 ברציפות לאדומים
    תאריך עדכון: 17/09/11 22:59

אחרי ההפסד במחזור הקודם להפועל תל אביב, בית"ר ירושלים שבה אל מסלול הניצחונות כשגברה הערב (שבת) 0:1 על הפועל חיפה באצטדיון רמת גן ונצמדה למכבי תל אביב בפסגת ליגה העל אחרי ארבעה מחזורי ליגה. הקבוצה של יובל נעים לא הציגה כדורגל גדול אבל גם יכולת בינונית+ הספיקה מול האדומים האנמים מהכרמל שהפסידו בפעם הרביעית ברציפות העונה.

המחצית הראשונה הייתה פושרת ביותר וברשותכם נדלג עליה. בדקה ה-51 דן איינבינדר ירה כדור אדיר ברגל ימין והכריע למעשה את ההתמודדות בתום מבצע קבוצתי נהדר של הירושלמים. החבורה של יובל נעים השתחררה, בעיקר בזכות אבירם ברוכיאן ועמית בן שושן שתפסו מנהיגות, זה לא הספיק לעוד שערים, אבל לניצחון שלישי ברציפות.

ומה נאמר על הפועל חיפה? החבורה של ניצן שירזי מסיימת משחק רביעי רצוף ללא נקודות ליגה וממשיכה לשקוע. גם כניסתו של מיכאל זנדברג להופעת בכורה במחצית השניה לא הצליחה לשנות את רוע הגזרה. נראה כי בכרמל עדיין לא מצאו פיתרון בחוד ההתקפה לעזיבתו של עדן בן בסט לצרפת (כבש הערב שער בכורה בברסט). מאזנם עד כה: שער ליגה בודד ב-360 דקות.

מהלך המשחק
    המארחת פתחה טוב את המשחק. מבצע גדול של סטיבן כהן (9) בתוך הרחבה הסתיים בהדיפה של רן קדוש, אבירם ברוכיאן השתלט על הריבאונד אבל בעט ברשלנות החוצה מ-10 מטרים. בדקה ה-26 בעיטה של קולי מקצה הרחבה הלכה מעל השער של הרוש. ממן (35) עשה סיבוב על בן יוסף בתוך הרחבה ובעט מזווית קשה, אך הרוש הדף.

6 דקות מפתיחת המחצית השניה התקפה נפלאה של בית"ר הסתיימה בשער. אבירם ברוכיאן הגביה מצד שמאל, בן שושן השאיר בנגיעה לאיינבינדר. הקשר הצעיר הגיח מאחור וירה כדור אדיר ברגל ימין מתוך הרחבה. שום סיכוי לקדוש, 0:1 לבית"ר. בדקה ה-64 עוד התקפה יפה של הירושלמים: שוב ברוכיאן הגביה משמאל, בן שושן השאיר את הכדור עם החזה לסטיבן כהן שירה מקצה הרחבה, אבל קדוש היה במקום לעצור.

זנדברג עלה לבכורה בהרכב של חיפה בדקה ה-57. הקשר הוותיק (77) העביר כדור רוחב מצויין להישאם כיוואן שבעט מ-18 מטרים כדור ששרק סמוך לקורת שערו של הרוש. בחלוף דקה, בן שושן כמעט סיים מתפרצת עם השער השני אבל הכדור שלו לא היה מספיק מדוייק ויצא החוצה. אופיר קריאף הצעיר שנכנס לקראת הסיום כמעט קנה את עולמו בדקה ה-83, אבל בעט לרשת החיצונית. 

הרכבים
    בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, אלי דסה, תומר בן יוסף, מיגל פורטיז´ו, אבי ריקן, דן איינבינדר, אביתר ברוכיאן (אופיר קריאף/81), שי חדד, אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן (שי מוטאי/68), עמית בן שושן (לירן דיאמנט/90).

הפועל חיפה: רן קדוש, מואין חלאיילה, גולן חרמון, ליאור ז´אן, שרון לוי, רן אבוקרט (אלי אלבז/65), יוסי דורה, רועי שוקרני, איימוס קולי, חנן ממן (הישאם כיוואן/55), סטפן דנקוביץ´ (מיכאל זנדברג/57).

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'החלמה מלאה: 0:8 ענק לברצלונה על אוסאסונה'
    החלמה מלאה: 0:8 ענק לברצלונה על אוסאסונה
    17/09/2011 | 20:58
    החלמה מלאה: 0:8 ענק לברצלונה על אוסאסונה

אחרי שתי תוצאות תיקו, מסי (שלושער) וחבריו התפוצצו בבית. ולנסיה בטופ
    תאריך עדכון: 18/09/11 11:01

המחזור השלישי בליגה הספרדית יצא לדרך עם ניצחון של מלאגה במאיורקה והתייצבות של ולנסיה בפסגת הטבלה (לפחות זמנית). וגם קיבלנו הפתעה ענקית כשוויאריאל הפסידה בחוץ לעולה החדשה גרנאדה. וכל זה היה רק מנה ראשונה לפני ההצגה של ברצלונה. אלופת שלוש השנים האחרונות איבדה שתי נקודות אצל סוסיאדד, סיימה בתיקו גם עם מילאן ואוסאסונה האומללה חטפה את כל העצבים על הראש ב-0:8 מטורף בקאמפ נואו.

קרלוס פויול חזר מפציעה ממושכת להרכב של אלופת אירופה וליאו מסי (כרגיל) סחף את המארחת לחגיגה עם שלושער אישי ובישול נהדר לפברגאס. דויד וייה תרם צמד, גם ססק וצ´אבי כבשו ושער עצמי חתם שמיניה שבהחלט מצביעה על חזרה לשגרה עבור החבורה של פפ גווארדיולה.

הצמד של וייה הפך את אוסאסונה לקבוצה מולה כבש החלוץ הכי הרבה בקריירה העשירה שלו (13). למסי יש כבר 8 שערים נגד הבחורים מהפמפלונה ועבור פברגאס מדובר בפעם הראשונה בה הבקיע בשלושת המחזורים הראשונים של העונה. אגב, זאת הפעם הראשונה שברצלונה כובשת שמיניה בקאמפ נואו מאז עונת 1996/7.

ברצלונה - אוסאסונה 0:8
    אלופת שלוש השנים האחרונות איבדה נקודות מול סוסיאדד וגם מול מילאן, ותצוגה פושרת נוספת עלולה הייתה להלחיץ מאוד את חניכיו של פפ גווארדיולה. הקפטן קרלס פויול חזר מפציעה ממושכת הישר להרכב המארחת, מה שאיפשר להעביר את סרחיו בוסקטס בחזרה לתפקידו המקורי כקשר אחורי.

כבר בדקה הרביעית עלו המקומיים ליתרון לאחר מבצע אופייני. בוסקטס שלח כדור עמוק ימנה לאלבס, שהמשיך למרכז בנגיחה וליאו מסי הקדים את אנדרס פרננדס ודחק פנימה את ה-0:1. תשע דקות חלפו והפער הוכפל. מסי קיבל כדור במרכז והקפיץ במדויק לעבר ססק פברגאס, שהמשיך מהאוויר לרשת את ה-0:2.

בדקה ה-24 השאיר מסי את פברגאס במסירת נפלאה, אבל השוער עצר. כעבור דקתיים הארגנטיני מצא את אבידל והכדור נבלם במשקוף. בדקה ה-30 הגביה אלבס לעבר מסי, שבעצמו נגח לקורה. וגם השער השלישי לא איחר להגיע. בדקה ה-34 חדר דויד וייה לרחבה, חתך מהמרכז שמאלה ונעץ את ה-0:3.

אוסאסונה התפרקה והפער צמח. בדקה ה-40 כדור של וייה נבלם בשוער ורוברסיו המשיך לשערו שלו את ה-0:4. בקושי דקה עברה ומסי השלים צמד מבישול של פברגאס (0:5). הלחץ נמשך גם אחרי ההפסקה ובדקה ה-51 הקפיץ מסי מעל לשוער, אבל הכדור נבלם במשקוף. בדקה ה-56 הצטרף גם צ´אבי לחגיגה כשהקפיץ מסף הרחבה מעל לשוער את ה-0:6.

שער מצמק של אוסאסונה נפסל בגלל נבדל ודויד וייה הראה לאורחים איך עושים את זה בדקה ה-76 אחרי מסירה מפברגאס (0:7). הבחורים מפמפלונה לא הספיקו להתאושש ובדקה ה-79 השלים מסי שלושער אישי ו-0:8 מוחץ בסיום סלאלום אישי נהדר.

ספורטינג גיחון - ולנסיה 1:0
    העטלפים שמרו על מאזן מושלם מפתיחת העונה ושוב היה זה רוברטו סולדאדו שכבש. הפעם הצליח החלוץ לשלוח כדור לרשת (29) המארחים אחרי ניסיונות של ג´ונאס ופאבלו הרננדס. במחזור הבא תארח ולנסיה את ברצלונה לקרב צמרת מלהיב במסטאייה.

גרנאדה - ויאריאל 0:1
    מילא תבוסה מול ברצלונה, מילא הפסד לבאיירן מינכן, מילא תיקו מול סביליה - אבל להפסד הזה לא ציפו אנשי הצוללת הצהובה. בדקה ה-55 הגביה המגן השמאלי הברזילאי סיקיירה ואיקצ´ווקו אוצ´ה בן ה-27 נגח ממרכז הרחבה פנימה. ניצחון ראשון לעולה החדשה העונה.

סביליה - סוסיאדד 0:1
    המארחים שמרו על מעמדם בצמרת עם ניצחון על הבאסקים, שבמחזור הקודם בלמו את בארסה. בדקה ה-54 מסר אלבארו נגרדו בנגיחה ופרדי קאנוטה הכניע את ראול בראבו.

מאיורקה - מלאגה 1:0
    צפו בתקציר המשחק >
    עוד לפני המשחק פורסם בתקשורת הספרדית כי מלאגה הגיעה לסיכום עם בלם ריאל מדריד ראול אלביול, שצפוי לעבור לאיצטדיון לה רוסאלדה בחלון העברות של ינואר. והחדשות הטובות עבור האורחים המשיכו להגיע גם אחרי שריקת הפתיחה.

בדקה ה-15 האורחים היו קרובים לעלות ראשונים על לוח התוצאות. חואקין שלח את ואן ניסטלרוי לתוך הרחבה וההולנדי בעט כדור שפגע במשקוף ויצא החוצה. מזל גדול לאוואט. בדקה ה-35 וולה נפלא של קאסורלה מ-10 מטרים נעצר ברגליו של הושער הישראלי, שסיפק הצלה נפלאה.

בחלוף 5 דקות קאסורלה הרים כדור חופשי מצד שמאל, דמיצ´ליס נגח כדור שפגע בפאבלו קאסרס, הטעה את אוואט וחדר לרשת, 0:1 למלאגה. המארחים לא הצליחו למחוק את הפיגור והנקודות ברחו לאנדלוסיה. מסתבר שההשקעה הכספית משתלמת גם על המגרש.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'ניר קלינגר עשוי לעזוב: יודע לקחת אחריות'
    ניר קלינגר עשוי לעזוב: יודע לקחת אחריות
    17/09/2011 | 21:44
    ניר קלינגר עשוי לעזוב: יודע לקחת אחריות

המאמן לא יישאר בכוח והוא נכנס לשיחה עם ברקת: "מבין את הקהל"
    תאריך עדכון: 18/09/11 11:53

המצב בבאר שבע הפך מחמור לקריטי. עירוני רמת השרון הגיעה לווסרמיל והנחילה לקבוצה של ניר קלינגר הפסד רביעי ברציפות עם 1:3. כעת השאלה הברורה היא האם ההפסד הזה מסמן את סוף דרכו של ניר קלינגר במועדון? גם הפסימיים ביותר באוהדי באר שבע לא ציפו ל-0 נקודות אחרי ארבעה מחזורים וכאשר המשחק הבא הוא בחוץ מול הפועל תל אביב, קשה להאמין שדווקא שם תבוא התקומה.

• סוף הסיפור? הפועל באר שבע הפסידה 3:1 לרמת השרון. ה...
  • כל התוצאות, כל החדשות והדיווחים מהמחזור הרביעי בעמ...
  • הבעלים אלונה ברקת לא תעמוד בדרכו של קלינגר אם יבקש להתפטר ואחת האופציות במקרה כזה היא הצבתו של מאמן הנוער ניסו אביטן על הקווים, כאשר לצדו יעמוד המנהל המקצועי של הנוער ויקו חדד במסגרת פתרון זמני שעשוי להפוך לקבוע. בפגישה הבוקר עם הבעלים ועם המנכ"ל אסי רחמים אמור קלינגר להודיע על החלטתו. המועמד המוביל להתמנות כרגע הוא גיא לוי, שכבר מכיר את המערכת ויוכל להשתלב בקלות. אם ניצן שירזי ייפרד מהפועל חיפה גם מועמדותו תיבחן, לאחר שברקת כבר רצתה להחתימו בעבר. מאמנים פנויים נוספים בשוק הם משה סיני ואורי מלמיליאן.

מיד לאחר ההפסד לעולה החדשה אמר קלינגר: "אני אדם הגון שיודע לקחת אחריות וביממה הקרובה אקבל החלטה שתהיה קשה בכל מקרה. אין שום קשר ללחץ של האוהדים, הייתי כבר במקומות לחוצים. אלו לא התוצאות להם ציפו בתחילת העונה". כעת נטייתה של אלונה ברקת היא לא לפטר את המאמן אולם השניים צפויים להיפגש ולא מן הנמנע שהם ייסכמו על הסדר כספי שיביא לסוף דרכו של המאמן בנגב.

"לא הכל בחיים הולך כמו שמתכננים, אי אפשר להתווכח עם התוצאות הלא טובות", הוסיף ניר קלינגר לאחר המשחק. "אנחנו במומנטום מאוד שלילי, הכל הולך נגדנו מפתיחת העונה ואנחנו מודעים לזה. אבל יחד עם זאת צריך לעשות סדר. אני לא חושב שצריך להשתגע ולהיכנס לטירוף כמו שהיה כאן בשבועיים האחרונים רק בגלל פתיחת העונה".

"הגעתי לכאן כדי לבנות בסיס טוב ויסודות למועדון, כי באמת יש כאן אנשים נפלאים ומוסד נהדר ואני אומר את זה בכל הרצינות", הוסיף קלינגר. "מעולם לא הרמתי ידיים ולא ויתרתי, אבל לפעמים צריך לדעת לקבל החלטות לא פופולאריות, לפחות לא מבחינתי. אקבל החלטה ואפגש עם אלונה ברקת בכל מקרה". על הקהל אמר קלינגר: "אני מבין את התסכול של האוהדים, אבל או שנבכה וגם נשמח ביחד, או שניפרד".

על הלחץ הרב שיש מסביב ובתוך המועדון, אמר המאמן: "תמיד יש טירוף מערכות סביב כל מקום שיש בו קצת ריח של דם. יש כאן מומנטום של חוסר ביטחון וזה מצטרף לדברים שקורים לנו במשחק. למשל היום זה היה כרטיס אדום מיותר ושער מכדור קרן. זה מספיק כדי להגיע למצב הזה".

כרוניקה ידועה מראש?
    ניר קלינגר הגיע לבאר שבע בתחילת העונה שעברה במטרה להוביל מהפך בבאר שבע. לבנות בסיס איכותי של שחקני בית שידחפו בעתיד את הקבוצה לצמרת. הפרויקט החל בצורה טובה במהלך העונה שעברה, כאשר באר שבע הייתה בתמונת הפלייאוף העליון. אבל במהלך הסיבוב השני הדברים הסתבכו. הקבוצה מבירת הנגב צברה הפסדים ותבוסות, הודחה מגביע המדינה והייתה בסכנת כניסה לפלייאוף התחתון. ההערכות היו שבמידה שב"ש הייתה נגררת למאבקי התחתית, המאמן לא היה פותח את העונה החדשה.

לכתבות נוספות >
    לצפיה ב-'ליגת האלופות משחקי יום רביעי'
    ליגת האלופות משחקי יום רביעי
    14/09/2011 | 00:17
    51
    בנפיקה ליסבון – מנצ'סטר יונייטד

סגנית אלופת אירופה פותחת את העונה האירופאית במשחק חוץ מול סגנית אלופת פורטוגל בנפיקה ליסבון שסיימה אשתקד עונה מאכזבת מבחינתה ללא תואר ומבלי שהייתה גורם במאבק האליפות בפורטוגל(סיימה בפער של 21 נקודות מפורטו האלופה!!!)

מנצ'סטר יונייטד...
    המשך>>
    בנפיקה ליסבון – מנצ'סטר יונייטד

סגנית אלופת אירופה פותחת את העונה האירופאית במשחק חוץ מול סגנית אלופת פורטוגל בנפיקה ליסבון שסיימה אשתקד עונה מאכזבת מבחינתה ללא תואר ומבלי שהייתה גורם במאבק האליפות בפורטוגל(סיימה בפער של 21 נקודות מפורטו האלופה!!!)

מנצ'סטר יונייטד פתחה חזק את העונה עם 4 ניצחונות ב 4 משחקים שמציבים אותה בראש הטבלה אלא שיריבתה העירונית מנצ'סטר סיטי נושפת חזק בעורפה וגם לה 100 אחוז הצלחה. בנפיקה פתחה את העונה עם 3 ניצחונות ותיקו אחד עם 10 נקודות ומקום שני שפורטו האלופה מדורגת ראשונה עם 100 אחוזי הצלחה.

בנפיקה הגיעה לשלב הבתים של ליגת האלופות אחרי שבסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות פגשה את טרבזנספור הטורקית וגברה עליה 0-2 במשחק הראשון וסיימה עימה ב 1-1 בגומלין (למרות שבנפיקה הדיחה את טרבזנספור העפילה בכל זאת טרבזנספור לליגת האלופות עקב סילוקה של פנרבחצ'ה מליגת האלופות).

בסיבוב הפליאוף פגשה בנפיקה את טוונטה ההולנדית סיימה עימה ב 2-2 במשחק הראשון וגברה עליה בגומלין 1-3 ועלתה לליגת האלופות.

מפגשים אחרונים בין שתי הקבוצות:

עונת 2006-07 שלב הבתים
    בנפיקה ליסבון – מנצ'סטר יונייטד 1-0
    לואיס סאהה  (60)

מנצ'סטר יונייטד – בנפיקה ליסבון 1-3
    ליונייטד: נמניה וידיץ' (45+1), ראיין גיגס (61), לואיס סאהה (75)
    לבנפיקה: נלסון (27)

הימור שלי: 1-3 למנצ'סטר יונייטד

דינמו זאגרב – ריאל מדריד.
    12 שנים אחרי הופעת הבכורה שלה במפעל בשנה הראשונה לקיומו של המפעל בפורמט הנוכחי חוזרת דינמו זאגרב לליגת האלופות להופעה שנייה, אז אגב קראו לקבוצה קרואטיה זאגרב.

אם למישהו השם נשמע מצלצל מוכר זה בגלל שהקבוצה הזאת התמודדה מול מכבי ת"א לפני 10 שנים בסיבוב הראשון של גביע אופ"א אז סיימו הצהובים ב 2-2 בזאגרב וסיימו ב 1-1 בבלומפילד ועלו לסיבוב השני בזכות שערי חוץ.

ריאל הצליחה אשתקד לשבור את מחסום שמינית הגמר אחרי 6 שנים רצופות בהן כשלה באופן תמידי בשמינית הגמר. ריאל הצליחה להגיע עד לחצי הגמר שם היא נעצרה בידי ברצלונה

הקרואטים התחילו את דרכם בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות שם הם פגשו את אלופת אייזרביג'אן נפטצ'י באקו ועברו אותם בזכות ניצחון 0-3 במשחק הראשון ותיקו 0-0 בגומלין, בסיבוב המוקדמות השלישי פגשו הקרואטים את ה.י.ק הלסנקי הפינית ועברו אותם בזכות ניצחון כפול 1-2 ו0-1

בסיבוב הפליאוף פגשו הקרואטים את מאלמו השבדית ניצחו 1-4 במשחק הראשון נוצחו 2-0 בגומלין ועלו לליגת האלופות בפעם השנייה בתודלותיהם

הימור שלי: 1-2 לריאל מדריד

ויאראל – ביירן מינכן

מפגש בין שתי קבוצות שנאלצו לשחק בשלב הפליאוף של ליגת האלופות אך עברו אותו בהצלחה.

הספרדים חוזרים לליגת האלופות אחרי 3 שנים ויאראל שסיימו אשתקד במקום הרביעי בליגה הספרדית עברה בשלב הפליאוף את אודנסה הדנית אחרי הפסד 1-0 בדנמרק וניצחון 0-3 בגומלין.

ביירן שסיימה שלישית אשתקד עברה בשלב הפליאוף של ליגת האלופות את ציריך השוויצרית בזכות ניצחון כפול 0-2 ו 0-1.

ביירן מינכן פתחה טוב את העונה בגרמניה ואחרי 5 מחזורים היא מדורגת ראשונה עם 4 ניצחונות והפסד אחד. ויאראל פתחה את העונה בספרד בצורה מגומגמת עם נקודה אחת בלבד מתוך שני משחקים.

יתר המשחקים
    מנצ'סטר סיטי - נאפולי
    ליל - צסק"א מוסקבה
    אינטר - טרבזנספור
    באזל - אוטלו גלאץ'
    אייאקס - ליון

לצפיה ב-'שובה של הליגה האירופית'
    שובה של הליגה האירופית
    13/09/2011 | 15:41
    73
    2
    המשך>>
    לצפיה ב-'כדורגל ישראלי '
    כדורגל ישראלי
    13/09/2011 | 11:24
    6
    1
    לצפיה ב-'לוזון: "פרננדס או גוטמן יאמנו את הנבחרת'''
    לוזון: "פרננדס או גוטמן יאמנו את הנבחרת''
    13/09/2011 | 11:20
    1
    1
    והיו''ר הכל יכול של הליגה השישית בטיבה בעולם הוסיף:
    "אייל ברקוביץ' אינו מועמד לאימון הנבחרת וגם אחרי שאעזוב, אני אדאג שהוא לא ידרוך בנבחרת".

האם נזכה בקרוב לחידוש המלחמה בין לוזון לברקוביץ'?
    לצפיה ב-'אם גם אני הייתי יו"ר ההתאחדות...'
    אם גם אני הייתי יו"ר ההתאחדות...
    13/09/2011 | 11:37
    ... לא הייתי מאמן שאומר באופן מפורש שהוא מאחל שהנבחרת תפסיד רק בגלל שהוא לא חלק ממנה. אומנם בתקופה שזה קרה אבי לוזון היה סגנו של איצ'ה מנחם כיו"ר ההתאחדות - אולם לוזון לא סולח ולא שוכח.

לזאת גם נוסיף את הפרשנות של ברקוביץ' עצמו באתר ONE כמה שעות אחרי ההפסד שכותרתו "לוזון הביתה".

אם קרה משהו טוב אתמול זאת הוועדה המקצועית שלוזון פתאום חושב עליה וביציע העיתונאות העלה אחי אוחנה הצעה שכל המאמנים לשעבר של הנבחרת ישבו ויחליטו על מאמן חדש (איך קשטן ישב עם גרנט ופרנדדס יבקש בגט משליימה?? אולי נילסן ידע לנהל את הדיון!) התפלאתי שרון קופמן אהב את ההצעה....

אם קרה משהו רע שללוזון נפלט שזה יהיה או פרננדס או אלי גוטמן. בעצם זה יהיה אלי גוטמן כי לוזון, שלא סתם הגולל על לואיס שקיבל רק קמפיין אחד, אמר שהוא מצפה ממנו להגיש דו"ח מלא על כל יום פעילות בנבחרת ישראל. גם אם הוא יוגש בדקדקנות - לוזון לא יאהב לקרוא מה רשום בו. חבל שזה אחד משני אלו. אני מאמין עדיין שיצחק שום ואלי אוחנה מועמדים טובים לאימון הנבחרת לא פחות מגוטמן...
    לצפיה ב-'אייל לחמן צריך לשבת בכלא ולא במגרשי הכדורגל'
    אייל לחמן צריך לשבת בכלא ולא במגרשי הכדורגל
    13/09/2011 | 11:41
    7
    לחמן שהתפטר השבוע מאימון הפועל רעננה ומפרשן משחקים אירופיים בספורט 1 וספורט 2 תקף את אופיר מלמד שחקן הקבוצה.
    לפי דברים שסיפרו שחקנים מרעננה לחמן צרח על השחקן בחדר ההלבשה ובעט בסל כביסה שפגע בשחקן.לחמן מכחיש שהתפטר בגלל המקרה הזה אבל בראיון אצל אופירה אמר שלא הרביץ לשחקן וזו השתוללות רגילה שלו.

זו לא פעם ראשונה שלחמן תוקף שחקנים,גם בהפועל פ''ת הוא עשה את זה עם עידן סרור.בכל מקום עבודה נורמלי כאשר בוס מרים יד על מישהו הוא צריך לעוף הביתה באותו רגע,ולהיות עצור במשטרה.אולי הגזמתי כשאמרתי לשבת בכלא אבל בושה שהבן אדם הזה מאמן כדורגל ובושה שלא משעים אותו מאימון לאיזו תקופה ארוכה.

נזכרתי שגם אלכס פרגוסון הגדול בעט בנעל מעצבים והעיף אותה על המצח של דיוויד בקהאם,אבל זה קרה בלי כוונה אני בטוח וזה מקרה שלא חזר.אבל ההתנהגות של לחמן ידועה לא מהיום.

אם אני אופיר מלמד אני הולך למשטרה ומתלונן עליו.

מסכימים איתי?
    לצפיה ב-'אשדוד עם ניצחון שני רצוף '
    אשדוד עם ניצחון שני רצוף
    13/09/2011 | 22:31
    2
    1
    אליפות היא לא מילה גסה.
    לצפיה ב-'3 קבוצות עם אפס נקודות '
    3 קבוצות עם אפס נקודות
    13/09/2011 | 22:37
    1
    1
    אחרי 3 מחזורים.
    לא זכור לי מתי קרה פעם שלשלוש קבוצות לא היה אף נקודה אחרי 3 מחזורים
    לצפיה ב-'הם רוצים בכוח שהפועל פ"ת תשאר חחח'
    הם רוצים בכוח שהפועל פ"ת תשאר חחח
    13/09/2011 | 22:43
    1
    לצפיה ב-'ליגת האלופות היום זה מתחיל!!!'
    ליגת האלופות היום זה מתחיל!!!
    13/09/2011 | 00:24
    117
    21
    3.5 חודשים אחרי משחק הגמר בוומבלי בו ניצחה ברצלונה את מנצ'סטר יונייטד 1-3 חוזרת  ליגת האלופות.

שיטת המשחקים ידועה לכולנו: 32 קבוצות ב 8 בתים ישחקו 6 משחקים כ"א בסיומם 2 הראשונות מכל בית יעפילו לשלב שמינית הגמר, 8 הקבוצות שיסיימו במקום השלישי יעברו לשחק בסיבוב השלישי של הליגה...
    המשך>>
    3.5 חודשים אחרי משחק הגמר בוומבלי בו ניצחה ברצלונה את מנצ'סטר יונייטד 1-3 חוזרת  ליגת האלופות.

שיטת המשחקים ידועה לכולנו: 32 קבוצות ב 8 בתים ישחקו 6 משחקים כ"א בסיומם 2 הראשונות מכל בית יעפילו לשלב שמינית הגמר, 8 הקבוצות שיסיימו במקום השלישי יעברו לשחק בסיבוב השלישי של הליגה האירופאית, 8 האחרונות בכל בית ייפרדו מאירופה עד לעונה הבאה

קצת היסטוריה:
    עד לעונת 1990-91 נקרא המפעל הבכיר של אופ"א גביע אירופה לאלופות, האלופות שהיו מייצגות את מדינותיהן היו מתמודדות בשיטת בית וחוץ עד למשחק הגמר שהיה נערך כמו בכל שנה במגרש ניטרלי

בעונת 1991-92 שינתה אופ"א לראשונה את הפורמט וקבעה ש 8 הקבוצות האחרונות שיוותרו במפעל יוגרלו ל 2 בתים בני 4 קבוצות בכל בית והן ישחקו זו מול זו בשיטת ליגה של שני סיבובים כאשר הראשונה בכל בית תעלה למשחק הגמר.

8 הקבוצות הראשונות שעלו לשלב הבתים:
    בית א: סמפדוריה, הכוכב האדום בלגרד, אנדרלכט, פנאתנייקוס.
    בית ב: ברצלונה, ספרטיה פראג, בנפיקה ליסבון, דינמו קייב

ברצלונה וסמפדוריה העפילו למשחק הגמר בו ניצחה ברצלונה 0-1 בהארכה משער של רונאלד קומאן

הייתה זאת הפעם השנייה  שהן נפגשו בגמר אירופאי בשנת 1989 נפגשו השתיים בגמר גביע אירופה למחזיקות גביע אז ניצחה ברצלונה 0-2

הפורמט לא השתנה בשנתיים הבאות אם כי בעונת 1993-94 הוכנס שינוי קטן כאשר אלופות שתי הבתים אירחו למשחק אחד את סגניות הבתים המקבילים: ברצלונה שסיימה ראשונה בראש בית א הביסה בחצי הגמר את פורטו בדרבי האי האיברי 0-3 ואילו מילאן הביסה באותה תוצאה את מונקו

בעונת 1994-95 שינתה אופ"א שוב את הפורמט ויצרה ליגת אלופות עם 16 קבוצות, 8 הקבוצות שמדינותיהן דורגו ראשונות ע"פ דירוג אופ"א נכנסו אוטומטית לשלב הבתים ואילו 16 הקבוצות האחרות שמדינותיהן היו מדורגות במקומות 9-24 הוגרלו למפגש של בית וחוץ בו 8 המנצחות עלו אף הן לשלב הבתים של ליגת האלופות.

הרבה טענות לאי צדק הועלו אז כלפי אופ"א בעיקר בגלל שמדינות שמדורגות במקום ה 25 ומטה לא יכלו לשלוח את נציגותיהן למפעל הבכיר של אופ"א והם נאלצו לשחק בסיבוב המוקדם של גביע אופ"א.

16 הקבוצות הראשונות ששיחקו בשיטה הזאת לפי סדר מיקומן בשלב הבתים היו:

בית א: גטבורג, ברצלונה, מנצ'סטר יונייטד, גלאטאסריי
    בית ב: פאריז סן ז'רמן, ביירן מינכן, ספרטק מוסקבה, דינמו קייב
    בית ג: בנפיקה, היידוק ספליט , סטייואה בוקרשט, אנדרלכט
    בית ד: אייאקס, מילאן, קזינו זלצבורג, א.א.ק אתונה

נציגת ישראל מכבי חיפה כשלה בניסיונה להעפיל לליגת האלופות אחרי הפסד כפול לקזינו זלצבורג האוסטרית שאגב כיום נקראת רד בול זלצבורג והיא התמודדה לפני שנתיים ולפני שנה מול מכבי חיפה והפועל ת"א בהתאמה על הזכות להיכנס לליגת האלופות אך כשלה מול שתי הישראליות

מילאן ואייאקס שנפגשו בשלב הבתים נפגשו גם במשחק הגמר בו ניצחה אייאקס 0-1 משער ניצחון של שחקן צעיר בשם פטריק קלייברט שאז טרם מלאו לו 19.
    הפורמט הזה נשאר גם בשנתיים הבאות ובעונת 1997-98 שינתה אופ"א פעם נוספת  את שיטת המשחקים במקום 4 בתים של 4 קבוצות החליטה אופ"א להגדיל את כמות המשתתפות בליגת האלופות ל 24 קבוצות שחולקו ל 6 בתים בני 4 קבוצות בסיומן העפילו אלופות הבתים ושתי הסגניות הטובות ביותר לרבע הגמר.

שיטת המוקדמות השתנתה אף היא ו 8  המדינות הראשונות בדירוג של אופ"א קיבלו אפשרות לשלוח גם את סגניותיהן לשלב המוקדמות בסיומן במידה והן עוברות אותו בהצלחה הן  מעפילות לשלב הבתים ומביאות לארצן 2 נציגות בשלב הבתים של ליגת האלופות.

שינוי נוסף שהוכנס לשלב המוקדמות היה שמעתה גם מדינות שנציגותיהן מדורגות מתחת למקום ה 24 יוכלו להשתתף בשלב המקדים של ליגת האלופות ובסה"כ יצרה אופ"א שני סיבובי מוקדמות.

הפורמט הזה היה קיים שנתיים בלבד בשנה השנייה לקיום הפורמט הזה נערך אחד ממשחקי גמר ליגת האלופות הדרמטיים ביותר בהיסטוריה בו ניצחה מנצ'סטר יונייטד את באיירן מינכן משני שערים בזמן פציעות.

בעונת 1999-2000 הכניסה אופ"א את הפורמט הנוכחי של 32 קבוצות המחולקות ל 8 בתים בני 4 קבוצות כ"א בסיומן עולות 2 הראשונות מכל בית לשלב שמינית הגמר ו 8 הקבוצות שמקום השלישי עוברות לשחק בסיבוב השלישי של הליגה האירופאית.

בעבר היה קיים שיטת שלב בתים שני כאשר 2 הראשונות בכל בית היו משחקות בשלב בתים שני בו 16 קבוצות מוגרלות ל 4 בתים בני 4 קבוצות בסיומן עולות 2 הראשונות בכל בית לרבע הגמר. השיטה הזאת הייתה קיימת בין העונות 1999-2000 עד עונת 2002-2003 ובעונת 2003-04 בוטל שלב הבתים השני והוכנס שלב שמינית הגמר שקיים עד היום.

בעונת 2009-10 שינתה אופ"א את שיטת המוקדמות, עד אז היו 16 קבוצות עולות אוטומטית לשלב הבתים ו 16 קבוצות היו מעפילות דרך מוקדמות בעונת 2009-10 קבעה אופ"א שיטת מוקדמות חדשה מצד אחד היא העלתה אוטומטית 22 קבוצות לשלב הבתים אך מנגד הפרידה במוקדמות את הקבוצות האלופות והלא אלופות ל 2 הגרלות שונות ובכך קבעה שבסופו של דבר יעפילו מהמוקדמות תמיד 5 קבוצות אלופות ו 5 קבוצות לא אלופות.

שיטת המוקדמות החדשה באה להטיב עם המדינות הקטנות על מנת לאפשר גם להן להשתתף בליגת האלופות אך מנגד פגעה בקבוצות הלא אלופות שבאו מהמדינות החזקות יותר.
    לצפיה ב-'אני רק שאלה '
    אני רק שאלה
    12/09/2011 | 14:05
    7
    לצפיה ב-'משחקי כדורגל יוני 2010'
    משחקי כדורגל יוני 2010
    12/09/2011 | 13:07
    6
    2
    שלום לכולם,
    אני נמצאת בתהליך של כתיבת ספר ואני צריכה את עזרתכם. אני רוצה לשמור על אמינות ואותנטיות,
    האם יש פה מישהו שיכול להגיד לי על משחק שהיה ביוני 2010, וליתר דיוק 14.6.10 אם היה אחד כזה?
    אני מדברת על קבוצות מחו"ל, לדוגמא מנצ'סטר נגד ברצלונה וכאלה..
    המון תודה על העזרה!
    לצפיה ב-'קשה לי להאמין שהיו משחקים בין קבוצות'
    קשה לי להאמין שהיו משחקים בין קבוצות
    12/09/2011 | 13:22
    5
    באותם ימים נערך הגביע העולמי בדרום אפריקה ולכן הקבוצות הגדולות באמת לא שיחקו.

משחקים ב-14 ביוני במסגרת הגביע העולמי:
    2-0 להולנד נגד דנמרק
    1-0 ליפאן נגד קמרון
    1-1 בין איטליה לפאראגואיי
    לצפיה ב-'וואו!'
    וואו!
    12/09/2011 | 13:44
    4
    1
    ממש עזרת לי, המון תודה, זה מעולה! :)
    לצפיה ב-'מתי יוצא הספר?'
    מתי יוצא הספר?
    12/09/2011 | 14:59
    3
    והכי חשוב אל תשכחי לכתוב אותנו בקרדיטים חחחחח
    לצפיה ב-'אל תדאג '
    אל תדאג
    12/09/2011 | 15:52
    2
    מנהל יקר, הפורומים של תפוז עזרו לי בכמה מקרים לספר הזה וכולם ייזכרו בקרדיטים!
    בספר שבעזרת השם ייצא..כרגע אני עוד בתהליכי כתיבה, אחרי זה ננסה להוציא אותו לאור. אל תדאג, ניידע אתכם! :)
    לצפיה ב-'דויד גרוסמן ועמוס עוז צריכים לחשוש??'
    דויד גרוסמן ועמוס עוז צריכים לחשוש??
    12/09/2011 | 15:57
    1
    1
    לצפיה ב-'חחחחחח לא, אין סיבה שיחששו :)'
    חחחחחח לא, אין סיבה שיחששו :)
    12/09/2011 | 17:32
    1
    10/09/2011 | 19:57
    129
    4
    המשך>>
    לצפיה ב-'לקראת פתיחת ליגת האלופות מחר'
    לקראת פתיחת ליגת האלופות מחר
    12/09/2011 | 06:29
    22
    10
    מחר תצא לדרך עוד עונה של ליגת האלופות. 32 קבוצות זוכות כל שנה לשחק בשלב הבתים. לצד אותן קבוצות תמיד יש קבוצות שלא הגיעו לשלב הבתים ואנו מרגישים בחסרונן.

השאלה שלי אליכם חברי הפרום היקרים היא איזו קבוצה שלא משתתפת השנה בליגת האלופות חסרה לכם והייתם שמחים לראות אותה בשלב הבתים של ליגת האלופות?

זאת לא חייבת להיות קבוצה שכשלה במוקדמות, אתם יכולים לבחור גם בקבוצה שכלל לא סיימה באחד מארבע המקומות הראשונים בפרמייר ליג או בסיירה איי למשל וכלל לא השתתפה אפילו במוקדמות ליגת האלופות

.
    אז איזה קבוצה שלא משתתפת השנה בליגת האלופות חסרה לכם והייתם שמחים לראות אותה משחקת השנה בליגת האלופות?
    לצפיה ב-'ליברפול'
    ליברפול
    12/09/2011 | 08:21
    1
    3
    גם בראגה וטוטנהאם הוטספארס, שהיו ההפתעות המרעננות של העונה שעברה, סלטיק גלאסגוו עם המסורת הארוכה ו-PSG עם הרכש המאסיבי המעניין שעשתה השנה יכלו להוסיף עוד פלפל לליגת האלופות העונה.
    לצפיה ב-''
    13/09/2011 | 01:16
    3
    אבל יאללה בקטנה העיקר שאייאקס נמצאת :)
    לצפיה ב-'בוא אני אלך הפוך על הפוך'
    בוא אני אלך הפוך על הפוך
    12/09/2011 | 08:32
    2
    11
    - טרבונזספור
    - באזל
    - אוטלול גלאטי
    - דינמו זאגרב
    - גנק
    - אפואל ניקוסיה
    - ויקטוריה פלזן
    - באטה בוריסוב

זה בעצם דרג שלם מליגת האלופות. ולחשוב שבבתים 1 ו-6 יש 4 קבוצות שבכלל לא הזכרתי כאן (דורטמונד ונאפולי היו בדרג רביעי).
    לצפיה ב-' כ"כ מיותרים..'
    כ"כ מיותרים..
    12/09/2011 | 11:06
    1
    2
    לצפיה ב-'גם חיפה היתה מיותרת בזמנו'
    גם חיפה היתה מיותרת בזמנו
    12/09/2011 | 12:25
    5
    ואפילו מכבי לפני 7 שנים
    לצפיה ב-'לאציו '
    לאציו
    12/09/2011 | 10:35
    3
    פיספסה רק בגלל הפרש שערים את המקום הרביעי לאודינזה העלובה.

נגד מילאן רואים כמה כישרון ופוטנציאל יש לה. קבוצה פשוט מהנה ואטרקטיבית.
    לצפיה ב-'נו the choise is obvious'
    נו the choise is obvious
    12/09/2011 | 12:22
    2
    3
    הכחול הגדול כמובן שעף בצורה מתסכלת במאלמו ואחרי זה מול מאריבור(פחות נורא כי גם ככה צריך להתרכז בליגה) שאפילו חיפה הנוכחית הצליחה לעבור
    לא כ"כ בגלל הסיכויים לעבור הלאה אלא ובעיקר משיקולים פיננסים והאוירה באייברוקס שתמיד מייחדת את המועדון הזה מהשאר
    MORE THAN A CLUB
    לצפיה ב-'לשם שינוי מסכים איתך, הריינג'רס חסרים'
    לשם שינוי מסכים איתך, הריינג'רס חסרים
    12/09/2011 | 12:39
    1
    3
    והייתי שמח גם לקבוצה בלגית קצת פחות אפורה מגנק, סטאנדארד לייג' למשל.
    לצפיה ב-'לא ליאז''
    לא ליאז'
    12/09/2011 | 13:36
    3
    כמו הרבה קבוצות עם אוריינטציה שמאלנית אוהדיהם מניפים דגלי אש"ף וקוראים בגנות ישראל כנ"ל לגבי בילבאו וסלטיק
    פרטיזן בהחלט יכלה להוסיף צבע(למרות שהם בשחור/לבן)
    לצפיה ב-'לי חסרה אתלטיקו מדריד '
    לי חסרה אתלטיקו מדריד
    12/09/2011 | 13:12
    3
    לצפיה ב-'יובנטוס'
    יובנטוס
    12/09/2011 | 14:27
    8
    4
    אני חושב שאם היא הייתה משתתפת העונה היא הייתה מגיעה לשלבים גבוהים.
    לצפיה ב-'ליובה כברת דרך ארוכה '
    ליובה כברת דרך ארוכה
    12/09/2011 | 14:54
    7
    3
    עד שיוכיחו שהם ראויים להשתתף
    לצפיה ב-'אבל הסקר הוא מי הכי חסרה'
    אבל הסקר הוא מי הכי חסרה
    12/09/2011 | 15:08
    6
    3
    ובעניין הזה אפשר לומר בקלות ליברפול, פיורנטינה, יובנטוס, ורדר ברמן, אתלטיקו מדריד, ריינג'רס, סלטיק, איינדהובן, לאציו, רומא, סביליה, דינמו קייב וטוטנהאם....

... אני דווקא רוצה להזכיר כאן ברשותכם מספר קבוצות ששיחקו בליגת האלופות לאורך כמה שנים ושיש בי געגוע לא קטן אליהן:

לידס יונייטד (חצי גמר אלופות 2001)
    מונאקו (גמר אלופות 2004)
    לה קורוניה, (חצי גמר אלופות 2004)
    לצפיה ב-'לה קורוניה זה סיפור עצוב'
    לה קורוניה זה סיפור עצוב
    12/09/2011 | 15:16
    2
    7
    ההדרדרות שלה,אבל היא עשתה משחקים מלהיבים באלופות-הזכור ביותר הוא הרביעייה למילאן אחרי שבמפגש הראשון היא הובסה 1-4 והניצחון על היוניטד במופע האימים של בארטז.
    לצפיה ב-'מה שעוד יותר מדהים הוא הדבר הבא'
    מה שעוד יותר מדהים הוא הדבר הבא
    12/09/2011 | 23:50
    1
    9
    .... כל ה-4 קבוצות : מונאקו, לה קורוניה, לידס יונייטד וסמפדוריה נמצאות כיום בליגה השנייה.
    לצפיה ב-'מונקו ממש לא חסרה'
    מונקו ממש לא חסרה
    13/09/2011 | 16:36
    2
    קבוצה עם פחות אוהדים ממכבי פ"ת
    לצפיה ב-'זה עניין של דעה'
    זה עניין של דעה
    12/09/2011 | 20:15
    2
    2
    אני לא מתגעגע לקרחות ביציעים ובטח שלא לשונאי ישראל
    לצפיה ב-'בוודאי... אפרופו איטליה'
    בוודאי... אפרופו איטליה
    12/09/2011 | 22:12
    1
    1
    עוד קבוצה שהגיעה לגמר אלופות לפני 21 שנים וירדה ליגה היא סמפדוריה.
    לצפיה ב-'חבל על סמפ'
    חבל על סמפ
    12/09/2011 | 23:03
    2
    קבוצה איטלקית חביבה וזה לא דבר של מה בכך
    לצפיה ב-'ליברפול ויובנטוס הן שתי קבוצות שבהחלט חסרות'
    ליברפול ויובנטוס הן שתי קבוצות שבהחלט חסרות
    12/09/2011 | 21:07
    2
    לדעתי לליגת האלופות.

אני מאמין שיובה עוד תחזור לשם בשנה הבאה לגבי ליברפול יהיה לה קשה מאד. מזלה שאנגליה היא מדינה ששולחת 4 קבוצות לליגת האלופות ומזלה הנוסף הוא שהשנה ארסנל נראים זוועה אולי זה בכל יעזור להם להשיג כרטיס לליגת האלופות אולי.

לצפיה ב-'יובנטוס ללא צל של ספק'
    יובנטוס ללא צל של ספק
    13/09/2011 | 01:37
    2
    התרגלתי לאורך כל שנותיי כאוהד הקבוצה להנות עונה אחרי עונה מסגל מעולה ומתוצאות יפות,
    בשנים האחרונות זה לא פשוט לראות את יובה נסוגה לרמה שבקושי מתאימה לליגה האירופאית.
    אז גם השנה אני לא אראה את יובה בליגת האלופות ועם זאת אני אופטימי ומאמין ששנה הבאה נהיה שם שוב יחד עם שני המילנזיות.
    לצפיה ב-'לי חסר ...'
    לי חסר ...
    13/09/2011 | 18:27
    4
    את קופנהאגן, שטוטגרט, ליברפול, דינמו קייב, אודינזה, פרטיזן, מכבי חיפה, אתלטיקו וקבוצה סקוטית (לא אכפת לי אם סלטיק או ריינג'רס).
    חבל שיש את: גנק, אפואל, טרבזונספור, גאלאטי, דורטמונד, נאפולי, צסק"א, זניט ואת בוריסוב...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
    אירוח בנושא תרומת זרע
    נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
    אירוח בנושא תרומת זרע
    אירוח בנושא תרומת זרע
    נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
    אירוח בנושא שימור דם טבורי
    אירוח בנושא שימור דם...
    ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
    אירוח בנושא שימור דם טבורי
    אירוח בנושא שימור דם...
    ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
    בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
    בפייסבוק שלנו כבר...
    רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
    בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
    בפייסבוק שלנו כבר...
    רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
    פורום קראוונים קמפינג
    פורום טיולים באיטליה
    פורום טיולים באיטלה
    חברת
    חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
    ללא תוכן
    הודעה חדשה