לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2087520,875 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
05/05/2012 | 11:18
98
45
המשך>>
לצפיה ב-'יתר ענייני השבת '
יתר ענייני השבת
04/05/2012 | 11:11
23
27
לצפיה ב-'ליגה לאומית - המחזור לפני האחרון'
ליגה לאומית - המחזור לפני האחרון
04/05/2012 | 11:13
14
53
היום ייערך המחזור הלפני האחרון ובמוקד המשחקים 4 הראשונות יתמודדו ראש בראש בינן לבין עצמן

צמרת הטבלה מחזור אחד לסיום:

1.בני לוד 34 נקודות

2.הפועל רמת גן 31 נקודות
3.מכבי הרצליה 31 נקודות
4.מכבי אחי נצרת 31 נקודות

בני לוד תארח את השלישית מכבי הרצליה שהרצליה חייבת ניצחון בכדי לחזור לתמונת העלייה

הפועל רמת גן תארח את מכבי אחי נצרת שלשתיהן כמו למכביי הרצליה יש 31 נקודות כ"א

במידה ובני לוד תנצח והמשחק בין הפועל רמת גן לאחי נצרת יסתיים בתיקו תעפיל היום בני לוד לראשונה בתודלותיה לליגתה על

מנגד יכול להיווצר מצב מעניין לפיו אם בני לוד תנצח ומכבי אחי נצרת גם תנצח תעפיל אחי נצרת למקום השני שהיא בפיגור 3 נקודות מבני לוד והשתיים נפגשות שבוע הבא במחזור הסיום בעילוט

מצב מעניין נוסף שיכול להיווצר הוא ניצחון של הפועל רמת גן היום על מכבי אחי נצרת וניצחון של מכבי הרצליה היום על בני לוד וששלושת הקבוצות הללו ינצחו שבוע הבא ואז שלושתם יסיימו את העונה עם אותם נקודות.

במקרה ושתי קבוצות יסיימו את העונה עם אותם נקודות יערל משחק פליאוף מכריע אחד במגרש ניטרלי על העלייה לליגת העל

במידה ושלשו קבוצות יסיימו את העונה עם אותם נקודות שתי הקבוצות עם היחס השערים הטובים יותר יעפילו למשחק ההכרעה על הזכות לעלות לליגת העל והקבוצה עם היחס השערים הפחות טוב תודח ותישאר בלאומית יחד עם המפדיה במשחק הפליאוף אם וכאשר תסריט כזה יתרחש

במשחק נוסף בליגה הלאומית תארח הפועל ירושלים את הפועל רעננה

משחקי הפליאוף המרכזי יתקיימו מחר ובכך יסיימו קבוצות הפליאוף המרכזי את העונה

קבוצות הפליאוף התחתון ישחקו ביום שני וישמשיכו את מאבקן נגד הירידה ששתי קבוצות כבר ירדו (מכבי ב"ש והפועל הרצליה) ונותר לראות מי תהייה היורדת השלישית.
לצפיה ב-'היום אני אוהד מכבי הרצליה'
היום אני אוהד מכבי הרצליה
04/05/2012 | 15:03
2
42
שינצחו את אבו סובחי,אני מאוד מקווה שלא נצטרך לראות את הקבוצה שלו חוגגת עליה לליגת העל,אסור שזה יקרה.שישארו בלאומית לא רוצים אותם בליגת העל
לצפיה ב-'ואכן,הרכב הטלאים הלודאי'
ואכן,הרכב הטלאים הלודאי
04/05/2012 | 18:09
23
נכנע למכונה של שיימן
לצפיה ב-'משאלתך התגשמה'
משאלתך התגשמה
04/05/2012 | 18:34
15
לצפיה ב-'מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם'
מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
04/05/2012 | 18:22
54
בחלומות הכי ורודים שלי לא האמנתי שתסריט שכזה שכה חלמתי וכה פיללתי שיקרה אכן יתרחש

היום הרגשתי בבוקר שאנחנו מסיימים בתיקו ואילו לוד מנצחת ולוד עולה

בפועל קרה התסריט הכי שבחלומות הכי ורודים שלי לא האמנתי שיקרה

אני מאושר אבל יודע ששום דבר לא גמור ואולי גם לא התייה הכרעה שבוע הבא

בכל מקרה מחזור הסיום של הליגה הלאומית בשבוע הבא יהיה מותח ומרתק שמנגד אני מודה שאני גם מאד חושש
רק זה היה חסר לי לנסוע שבוע הבא ל"מגרש המוות" ברעענה נגרש שאף קבוצה שהייתה זקוקה לניצחון שם במחזור הסיום לא חזרה משם בחיים

מקווה לא להיות עם דמעות של עצב שבוע הבא אלא עם דמעות שמחה

ואולי אני לא אשמח ולא אבכה שבוע הבא ואצטרך להיות במתח נוסף של משחק פליאוף

זה מתחיל להזכיר לי כבר את מחזור הסיום שהיה בגרמניה לפני 20 שנים ששלוש קבוצות היו עם אותן נקודות ערב המחזור האחרון

מי היו אותן קבוצות ואיך זה נגמר?

את זה תדעו בשבוע הבא שאני אכתוב על מחזורק הסיום של הליגה הלאומית.

אגב הבנתי בסיום המשחק שלנו היום שאם שלושת הקבוצות ינצחו שבוע הבא לא יקבע יחס שערים מי יהיו שתי הקבוצות שיעלו לפליאוף העלייה אלא מאזן פנימי בין הקבוצות יהיה זה שיקבע את זהות שתי הקבוצות שעולות לפליאוף העלייה

במצב זה הפועל ר"ג ומכבי הרצליה יעפילו לפליאוף העלייה
לצפיה ב-'איזה קרב'
איזה קרב
04/05/2012 | 18:22
1
29
מחזור אחרון - שלוש קבוצות עם אותן נקודות.
הדבר היחידי שכרגע מפריד בין הקבוצות זה הפרש שערים עדיף של ר"ג והרצליה..
הסיכויים לעליה של לוד כרגע נראים קלושים הם צריכים ששתיהן יפסידו.
ללוד במחזור הבא יש דרבי במגזר.. מעניין אם הם יפתחו רגלים כדי לשפר ללוד את הפרש השערים במידה ור"ג תפסיד.. או שאני סתם חי בסרט
לצפיה ב-'אגב אם לוד והרצליה תסיימנה עם אותו ה"ש'
אגב אם לוד והרצליה תסיימנה עם אותו ה"ש
04/05/2012 | 21:00
25
היתרון ללוד בגלל מס' נצחונות עדיף
לצפיה ב-'מצפה מחזור סיום מרתק'
מצפה מחזור סיום מרתק
04/05/2012 | 18:23
6
56
- האם הפועל רעננה שוב תעשה את זה ותחבל עלייה לעוד קבוצה?

- האם מכבי הרצליה תעשה מהפך ותעלה?

- האם הספדנו את בני לוד מוקדם מדי?

כל זה בשבוע הבא...
לצפיה ב-'את נשמעת כמו פרומו לסדרת מתח '
את נשמעת כמו פרומו לסדרת מתח
04/05/2012 | 18:37
5
54
לצפיה ב-''
04/05/2012 | 18:52
3
לצפיה ב-'מה יקרה עם 3 קבוצות יסיימו עם אותו מס' נק'?'
מה יקרה עם 3 קבוצות יסיימו עם אותו מס' נק'?
04/05/2012 | 18:59
3
36
הרי בהתאחדות החליטו שבמקרה של שיויון נק' בין שתי המוליכות ייערך משחק קובע באצטדיון נייטרלי.כנראה לא לקחו בחשבון שם שאולי יהיו 3 קבוצות עם אותם נקודות..........

אם לוד ור''ג יסיימו עם אותו מס' נק' הולך להיות משחק מרתק ואני בטוח שבעקבות האירועים של המשחק לפני שבועיים יהיו יותר שוטרים מאוהדים......

אגב,מה יקרה עם נצרת תנצח את לוד ור''ג והרצליה יפסידו? 4 קבוצות עם 34 נק' מתמודדות על כרטיס בודד לליגת העל!!!!

ועל זה נאמר-טירוף!!!!!!
לצפיה ב-'אכזבה מרה'
אכזבה מרה
04/05/2012 | 20:31
37
במצב כזה רק שתי הראשונות מתמודדות ראש בראש

הדפק בהתגלמותו
לצפיה ב-'בארגנטינה היה טורניר אליפות של 3 קבוצות'
בארגנטינה היה טורניר אליפות של 3 קבוצות
04/05/2012 | 21:15
1
35
לפני שנתיים- שלוש, בטח אתם זוכרים. בוקה ג'וניורס, טיגרה שנדמה לי רק עלו ליגה, ועוד קבוצה שאני לא זוכר.
לצפיה ב-'סן לורנצו'
סן לורנצו
05/05/2012 | 01:39
13
לצפיה ב-'צירוף מקרים מעניין'
צירוף מקרים מעניין
05/05/2012 | 18:34
31
שבני לוד כבשה שער שיוויון נגד מכבי הרצליה מיותר כמובן לציין את אווירת הנכרים שהייתה בוינטר שמכבי הרצליה כבשה את שערה השני במשחק שער שהחזיר את הפועל רמת גן (וגם את מכבי הרצליה) לחיים התפרצה שמחה מטורפת בוינטר של אוהדי הפועל רמת גן

כעת שכחתי לציין משהו פיקנטי

כובש השער השני למכבי הרצליה זה שכאמור החזיר אותנו וגם את הרצליה לחיים הוא נכדו של משה פרל מי שכבש להפועל רמת גן את שער הניצחון במחזור הסיום של עונת 1963/64 שהפועל רמת גן ניצחה את מכבי חיפה 0-1 וזכתה באליפות.

בעבר היה בהפועל רמת גן מנהג לפיו לפני כל משחק בית מוזמן שחקן עבר של הקבוצה ומקבל גביע הוקרה על תרומתו לקבוצה

התמונה צולמה בעונת 2006/07 אם אינני טועה וניתן לראות בה את משה פרל מקבל גביע הוקרה משי הס ולידו ניתן לראות את עומרי פרל אז ילד שאתמול החזיר אותנו (וגם את הרצליה לחיים)

אינני זוכר נגד מי היה המשחק אבל בוודאות אני יודע שזה צולם בעונת 2006/07 כי באותה עונה הקהל של הפועל רמת גן עבר לשבת במכתש ביציע הדרומי ולא המזרחי שרואים בתמונה ומנגד בתמונה רואים את המכתש לפני השיפוץ שהיה לו בקיץ 2007 בטרם נהרס בקיץ 2011
לצפיה ב-'שופט העבר משה אשכנזי הלך לעולמו'
שופט העבר משה אשכנזי הלך לעולמו
05/05/2012 | 11:29
33
שופט העבר משה אשכנזי הלך לעולמו הלילה בגיל 72 לאחר שלא הצליח להתאושש מאירוע לב שעבר.

אחיו הגדול מנחם אשכנזי (שהלך לעולמו בשנת 2000) היה אף הוא שופט כדורגל ששפט אף בעברו במונדיאל ובגמר הטורניר האולימפי בכדורגל

שפט בליגות הבכירות בישראל במשך 30 שנים ושימש גם כיו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים

יהי זיכרו ברוך
לצפיה ב-'אז מה עושים? ראיון צרפתי'
אז מה עושים? ראיון צרפתי
04/05/2012 | 03:08
3
68
בשבוע האחרון אני מסתובב מתוקף העבודה בצרפת, מדינה אליה אני מלא הערכה מצד אחד ומצד שני תמיד מרגיש בה הכי לא בבית בעולם.
משהו כ"כ זר ומנוקר לישראליות שלנו שם, זו לא רק כמות המוסלמים ברחוב. קשה להרגיש בבית בצרפת, הכל שם זז מהר מדי.

בכל אופן אחת הנשים איתן נפגשתי היא מריה, שאחראית על פיתוח מיזם חדש להגרלות פיס בצרפת.
מריה היא לא סתם דמות מקצועית מאד מרשימה עם אנגלית במבטא צרפתי כבד, היא גם אשתו של כדורגלן העבר עמנואל פטי.

את פטי אף פעם לא הערכתי יותר מדי, תמיד נראה לי מסוג השחקנים שעשו קריירה מדהימה למרות שאין להם שום יכולת מיוחד.
דמיאן דאף, איידור גודיונסן, פיליפ קוקו, אמברוסיני ואחרים. עוד שחקן טוב שישכח בהיסטוריה הארוכה של המשחק.

כשמריה הציגה בפניי את בעלה הוא אמר באנגלית די מתקשה שהוא ממהר לעבודה.
באיזו עבודה מחוץ לכדורגל עובד שחקן שעשה כמה מיליונים בקריירה? ובכן הסתבר שהתשובה סקרנה אותי עוד יותר כי פטי לא בדיוק עובד מחוץ לכדורגל.

ההמשך והשיחה המעניינת כשלעצמה בהודעה הבאה.
לצפיה ב-'חלק שני'
חלק שני
04/05/2012 | 03:35
2
40
פטי עובד באקדמיית הכדורגל של ההתאחדות הצרפתית.התפקיד שלו הוא לדבר עם הגילאים הבוגרים יותר של האקדמיה (16+) על חשיבות החיים המקצוענים והמעבר מכדורגל נוער לכדורגל המקצועני, בעיקר במובנים הנפשיים וההתמודדות היומיומית עם הקושי ופחות ההשקעה הפיזית הדרושה. פטי הסכים מיד לשבת איתי לצהריים, הוא רק פחד מהאנגלית שלו שתקשה על השיחה.לא קל לנהל שיחה כשחסרה שפה משותפת, אבל אתה מרגיש איזושהי עליונות והרגשה טובה כשהאחר מנסה להתקרב אליך בשפה שאתה בה השולט. (הפיסקה האחרונה הינה בדיה מוחלטת ופשוט השתלבה לי טוב עם הכתיבה) נכון שיש אלימות ושאין קהל ואלה כנראה הבעיות המרכזיות של הכדורגל שלנו.ויחד עם זאת אסור לשכוח את זה שאנחנו לא מצליחים להתקדם מקצועית, שגם בשנת 2012 אנחנו תלויים בכישרונות על שיביאו אותנו להישגם וגם אותם אין לנו את המערכת הנכונה לפתח. פטי הסביר שהקמת האקדמיה תרמה מאד לקידום הכדורגל הצרפתי.ולמעשה היא מה ששומרת אותם היום בטופ למרות הכסף הגדול.האקדמיה נותנת את התנאים הטובים ביותר לשחקניה בכדי להפוך לכדורגלני על.השם של האקדמיה כ"כ טוב שכולם רוצים להגיע אליה, נגזר מכך שלא רק שהשחקנים במחלקות הנוער של הקבוצות משקיעים אולי יותר מבעבר בשביל להגיע לאקדמיה (לא רק חלום רחוק להפוך לשחקן, אלא משהו ממשי קרוב יותר- להתקבל לאקדמיה) זה גם מביא עוד ילדים לכדורגל.אם פעם ילד ידע שהוא יכול לשחק ברחוב ולהגיע בגיל מאוחר לקבוצה היום אין דבר כזה. מהרחוב לא תגיע לאקדמיה אתה חייב קבוצה לשחק בה. אז סיפרתי לו שגם בישראל מנסים משהו דומה עם בית הנבחרות.הוא נורא התלהב אבל צינן שדברים כאלה צריך לדעת איך לעשות, כי אם תחקה סוודר של נייק בצורה המושלמת ביותר אבל החומר שיש לך הוא זבל אף אחד לא יקנה ממך. ככה עם ילדים הוא אומר, לא מספיק שיראו כמו שחקני כדורגל צריך להפוך אותם לשחקני כדורגל. במהלך השיחה עלתה המחשבה מי הכי מתאים לעבוד עם הילדים. ואיפה נכנסים שחקני העבר.אז נתחיל מהחלק השני שהייתם מצפים לתשובות קצרות אחרות מאלה שפטי נתן, למשל הוא אמר ששחקני עבר פשוט צמחו להיות שחקני כדורגל מכורח הנסיבות והכישרון, רובם לא ידעו להסביר מה בדיוק הם עשו שהבדיל אותם מהשאר.לכן שחקני עבר גדלים לא בהכרח יהיו מאמנים טובים לנוער, מה שכן הם באים עם ניסיון מהעולם שאותו הם כן יכולים לתרום. והמסר הזה עובד בעיקר משום שהם מושא להערצה בקרב הילדים.אז שחקני עבר בעיקר מרכזים שיחות בסוף שבוע, עונים על השאלות ומציבים דילמות חדשות.את עבודת האימון בשטח, מדי יום, משאירים למאמנים עצמם.סיימנו עם מחשבות לעתיד כשאמר לי שבשביל שהאקדמיה תצליח צריך לדאוג לתחלופה כל הזמן.זה כואב לראות ילד שמנופה, ולא כל הילדים החדשים מצליחים להסתגל מספיק מהר, אך כשהמקום שלך לא בטוח אתה תתאמץ יותר.ובנבחרות הנוער הארציות אסור לתת במה רק לשחקני האקדמיה, קודם כל כי ברור שהם לא הכי טובים. וחשוב מזה לשמור על התקווה אצל השחקנים האחרים שמי שטוב ישחק ולא משנה מאיזו קבוצה הוא ומה המוצא שלו. ומכל השיחה הזאת אתה יוצא עם אופטימיות זעירה בזכות בית הנבחרות שעוד לא מצאו מי שינהל אותו.ובעיקר מחשבות קודרות על הילדים אצלנו שצריכים להסתדר עם שעתיים חינוך גופני בבית הספר ולהתאמן גם אחרי 20 שנה באותם מגרשי חול בבית וגן.

ראיון שלו למגזין פרמייר ליג
0:42 הרגע הגדול
ילדים משחקים באקדמיה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ניסיון לתיקון עריכה'
ניסיון לתיקון עריכה
04/05/2012 | 03:40
1
35
פטי עובד באקדמיית הכדורגל של ההתאחדות הצרפתית.
התפקיד שלו הוא לדבר עם הגילאים הבוגרים יותר של האקדמיה (16+) על חשיבות החיים המקצוענים והמעבר מכדורגל נוער לכדורגל המקצועני, בעיקר במובנים הנפשיים וההתמודדות היומיומית עם הקושי ופחות ההשקעה הפיזית הדרושה.

פטי הסכים מיד לשבת איתי לצהריים, הוא רק פחד מהאנגלית שלו שתקשה על השיחה.לא קל לנהל שיחה כשחסרה שפה משותפת, אבל אתה מרגיש איזושהי עליונות והרגשה טובה כשהאחר מנסה להתקרב אליך בשפה שאתה בה השולט. (הפיסקה האחרונה הינה בדיה מוחלטת ופשוט השתלבה לי טוב עם הכתיבה)

נכון שיש אלימות ושאין קהל ואלה כנראה הבעיות המרכזיות של הכדורגל שלנו.ויחד עם זאת אסור לשכוח את זה שאנחנו לא מצליחים להתקדם מקצועית, שגם בשנת 2012 אנחנו תלויים בכישרונות על שיביאו אותנו להישגם וגם אותם אין לנו את המערכת הנכונה לפתח.
פטי הסביר שהקמת האקדמיה תרמה מאד לקידום הכדורגל הצרפתי.ולמעשה היא מה ששומרת אותם היום בטופ למרות הכסף הגדול.האקדמיה נותנת את התנאים הטובים ביותר לשחקניה בכדי להפוך לכדורגלני על.
השם של האקדמיה כ"כ טוב שכולם רוצים להגיע אליה, נגזר מכך שלא רק שהשחקנים במחלקות הנוער של הקבוצות משקיעים אולי יותר מבעבר בשביל להגיע לאקדמיה (לא רק חלום רחוק להפוך לשחקן, אלא משהו ממשי קרוב יותר- להתקבל לאקדמיה) זה גם מביא עוד ילדים לכדורגל.אם פעם ילד ידע שהוא יכול לשחק ברחוב ולהגיע בגיל מאוחר לקבוצה היום אין דבר כזה. מהרחוב לא תגיע לאקדמיה אתה חייב קבוצה לשחק בה.

אז סיפרתי לו שגם בישראל מנסים משהו דומה עם בית הנבחרות.הוא נורא התלהב אבל צינן שדברים כאלה צריך לדעת איך לעשות, כי אם תחקה סוודר של נייק בצורה המושלמת ביותר אבל החומר שיש לך הוא זבל אף אחד לא יקנה ממך.
ככה עם ילדים הוא אומר, לא מספיק שיראו כמו שחקני כדורגל צריך להפוך אותם לשחקני כדורגל.

במהלך השיחה עלתה המחשבה מי הכי מתאים לעבוד עם הילדים. ואיפה נכנסים שחקני העבר.אז נתחיל מהחלק השני שהייתם מצפים לתשובות קצרות אחרות מאלה שפטי נתן, למשל הוא אמר ששחקני עבר פשוט צמחו להיות שחקני כדורגל מכורח הנסיבות והכישרון, רובם לא ידעו להסביר מה בדיוק הם עשו שהבדיל אותם מהשאר.
לכן שחקני עבר גדלים לא בהכרח יהיו מאמנים טובים לנוער, מה שכן הם באים עם ניסיון מהעולם שאותו הם כן יכולים לתרום. והמסר הזה עובד בעיקר משום שהם מושא להערצה בקרב הילדים.אז שחקני עבר בעיקר מרכזים שיחות בסוף שבוע, עונים על השאלות ומציבים דילמות חדשות.
את עבודת האימון בשטח, מדי יום, משאירים למאמנים עצמם.

סיימנו עם מחשבות לעתיד כשאמר לי שבשביל שהאקדמיה תצליח צריך לדאוג לתחלופה כל הזמן.זה כואב לראות ילד שמנופה, ולא כל הילדים החדשים מצליחים להסתגל מספיק מהר, אך כשהמקום שלך לא בטוח אתה תתאמץ יותר.ובנבחרות הנוער הארציות אסור לתת במה רק לשחקני האקדמיה, קודם כל כי ברור שהם לא הכי טובים. וחשוב מזה לשמור על התקווה אצל השחקנים האחרים שמי שטוב ישחק ולא משנה מאיזו קבוצה הוא ומה המוצא שלו.

ומכל השיחה הזאת אתה יוצא עם אופטימיות זעירה בזכות בית הנבחרות שעוד לא מצאו מי שינהל אותו.ובעיקר מחשבות קודרות על הילדים אצלנו שצריכים להסתדר עם שעתיים חינוך גופני בבית הספר ולהתאמן גם אחרי 20 שנה באותם מגרשי חול בבית וגן.
לצפיה ב-'חבל שלא שאלת אותו למה הוא פחד לבוא לישראל'
חבל שלא שאלת אותו למה הוא פחד לבוא לישראל
04/05/2012 | 19:36
26
כשצ'לסי שיחקה נגד הפועל ת''א? היית מזמין אותו לבקר בארץ,לטייל בחופי הים,לשתות בירה טובה.נכון עברו מאז עשר שנים אבל אני זוכר לו את זה יותר ממה שאני זוכר את השער השלישי שלו בגמר מונדיאל 98........

פטי היה לדעתי שחקן בינוני פלוס,לא כ''כ אהבתי אותו ואני לא מבין איך הוא הגיע לשחק בברצלונה.אבל לא משנה,כן ירבו כתבות וראיונות שלך עם כוכבי כדורגל-אני עוד זוכר לך את הראיון עם פרנצ'סקו טוטי.

תודה!
לצפיה ב-'מכבי ת"א זוכה באליפות הנוער פעם שנייה ברציפות'
מכבי ת"א זוכה באליפות הנוער פעם שנייה ברציפות
05/05/2012 | 15:50
15
3:0 על ב"ש
לצפיה ב-'גמר גביע המדינה 2012'
גמר גביע המדינה 2012
05/05/2012 | 15:19
1
572
דחוף!

מישהו יודע איפה אפשר לקנות כרטיסים לגמר גביע של מכבי חיפה - הפועל ת"א ??
לצפיה ב-'לאן מוכרים את הכרטיסים לגמר הגביע'
לאן מוכרים את הכרטיסים לגמר הגביע
05/05/2012 | 17:19
168
אם כי מכירת הכרטיסים טרם החלה
כנס לאתר שלהם מדי יום במהלך השבוע הקרוב ותתעדכן
לצפיה ב-'והרי החדשות '
והרי החדשות
04/05/2012 | 10:11
68
11
המשך>>
לצפיה ב-'לוזון ליג-מח' 35'
לוזון ליג-מח' 35
03/05/2012 | 20:05
37
26
לצפיה ב-' הפועל חיפה-עירוני רמה''ש '
הפועל חיפה-עירוני רמה''ש
03/05/2012 | 20:06
1
28
האדומים מהכרמל נמצאים 6 נק' מעל הקו האדום,שלושה משחקים לסיום העונה.הם עדיין לא נשארו באופן ודאי אבל קשה לראות איך הם מאבדים יתרון של 6 נק'.

טל בנין בהחלט ראוי להיות מאמן העונה אחרי רן בן שמעון.הוא לקח קבוצה מפורקת מכל הבחינות והרים אותה בעונה הראשונה שלו כמאמן בוגרים,מה גם שהוא ניצח את הדרבי לראשונה אחרי שנים ובסיבוב השני הקבוצה שלו כבר הוליכה 0-1 בדרך לניצחון שני בדרבי אבל בדקה ה-90 מכבי חיפה השוותה וחילצה תיקו אבל עדיין,הרבה שנים לא זכור לי דרבי חיפאי שבו מכבי לא מנצחת אפילו פעם אחת.

רמה''ש כבר נשארה בליגה ותגיע עייפה אחרי ששיחקה בראשון בבית בליגה והפסידה לבית''ר ואתמול נכנעה להפועל ת''א 0-3 אחרי 120 דקות בחצי גמר הגביע.

ההימור שלי: 0-3 לחיפה,אין סיכוי שהיא לא מנצחת את רמה''ש שכבר יכולה ללכת לים בהרצליה.
לצפיה ב-'המשחק שישאיר מעשית את הפועל חיפה בליגה'
המשחק שישאיר מעשית את הפועל חיפה בליגה
03/05/2012 | 22:36
22
ההימור שלי: 0-2 להפועל חיפה
לצפיה ב-'הפועל ב''ש-הפועל עכו'
הפועל ב''ש-הפועל עכו
03/05/2012 | 20:07
1
26
ב''ש מוליכה 6 נק' מעל מכבי פ''ת ותקווה שפ''ת תמעד ואז ניצחון שלה על עכו שעדיין לא נשארה באופן רשמי זקוקה לנקודה על מנת להישאר.ב''ש לא תרצה נקודה,ותבוא לשחק התקפי.ניצחון שלה והיא בהחלט עושה צעד ענק לעוד עונה בליגת העל.

ההימור שלי: 1-1
לצפיה ב-'כמו הפועל חיפה גם כאן ב"ש תישאר כמעט סופית'
כמו הפועל חיפה גם כאן ב"ש תישאר כמעט סופית
03/05/2012 | 22:37
23
ההימור שלי: 0-2 להפועל ב"ש
לצפיה ב-'מכבי פ''ת-הפועל ראשל''צ'
מכבי פ''ת-הפועל ראשל''צ
03/05/2012 | 20:09
1
23
ראשל''צ כבר ירדה וסביר להניח שתעלה בהרכב צעיר,פ''ת עדיין מאמינה שהיא יכולה להישאר בליגה והיא תעשה הכל על מנת להישאר.כבר קרו מקרים בעבר הלא רחוק שקבוצות בתחתית סגרו פערים יותר גדולים ונשארו אבל פה זה נראה קלוש.

חייבים לומר מילה על משה סיני שלדעתי אם הפרסומים על כך שהוא סגור בהפועל עכו נכונים אז הוא כנראה משקר לעצמו ולשחקניו.הוא אומר שיהיו מרוכזים בשלושת משחקי ההישרדות ולא בשום דבר אבל מצד שני הוא עצמו חושב על הג'וב שלו וזו זכותו אבל למען ההגינות היה כדאי לו לחכות עד סיום העונה ואז ללכת לסגור בעכו או בכל מקום אחר.

ההימור שלי: 0-2 לפ''ת
לצפיה ב-'מכבי פ"ת תנצח'
מכבי פ"ת תנצח
03/05/2012 | 22:39
25
אבל תשמע בסיום המשחק את הבשורות הרעות שהפועל חיפה והפועל ב"ש ניצחו
ובכך אחרי 21 שנים ניפרד מהקבוצה הזאת שתרד לליגה הלאומית.

ההימור שלי: 1-2 למכבי פ"ת
לצפיה ב-'מכבי חיפה-מכבי ת''א'
מכבי חיפה-מכבי ת''א
03/05/2012 | 20:11
3
32
שני מועדוני הצמרת במשחק לא מעניין במיוחד.חיפה חושבת על גמר הגביע נגד הפועל ת''א ואלישע לוי רוצה מתנת פרידה לפני שהוא עוזב ומפנה את מקומו לראובן עטר.

במכבי ת''א מתכננים את העונה הבאה,ג'ורדי קרויף כבר מסמן לו מטרות כמו מאור מליקסון,בן שהר וגילי ורמוט ואמנם מכבי לאחרונה השתפרה אבל זה עדיין לא ימחק את העובדה שעוד עונה שהתחילה טוב עבור הצהובים מסתיימת בכשלון.

ההימור שלי: 0-0
לצפיה ב-'פעם זה היה משחק על אליפות'
פעם זה היה משחק על אליפות
03/05/2012 | 22:41
2
36
היום זה משחק על כרטיס לליגה האירופאית רק שלמכבי חיפה יש כרגע את גמר הגביע על הראש

למרות זה מכבי חיפה תנצח

ההימור שלי: 0-1 למכבי חיפה
לצפיה ב-'באמת פעם...'
באמת פעם...
04/05/2012 | 13:04
1
31
בפעם האחרונה זה היה משחק על אליפות ב-2002\3, לא? מאז מכבי ת"א לא בתמונה, והאווירה וההתרגשות שיש לקראת המשחקים היא על סמך העבר.
לצפיה ב-'אכן כן '
אכן כן
04/05/2012 | 22:18
20
מאז עונת 2002/03 מפגשים בין השתיים אינן עוד משחקים על אליפות

אבל אני נזכר יותר בשנות התשעים העליזות איזה משחקים היו אז בין השתיים
לצפיה ב-'שאר המשחקים'
שאר המשחקים
03/05/2012 | 20:12
5
39
מכבי נתניה-עירוני ק''ש הימור: 1-2 לנתניה

מ.ס אשדוד-הפועל ת''א הימור: 0-1 לאשדוד

בני סכנין-בני יהודה הימור: 2-2

בית''ר י-ם-הפועל פ''ת הימור: 1-3 לבית''ר,ניצחון שמיני ברצף.
לצפיה ב-'הימורים ביתר המשחקים'
הימורים ביתר המשחקים
03/05/2012 | 22:42
32
מכבי נתניה - קריית שמונה 2-3
מ.ס אשדוד - הפועל ת"א 0-0
בני סכנין - בני יהודה 0-1
בית"ר ירושלים - הפועל פ"ת 0-4 (בא לי להתפרע קצת)
לצפיה ב-'בני יהודה עם פלייאוף ענק'
בני יהודה עם פלייאוף ענק
05/05/2012 | 18:07
26
שימו לב לתוצאות של בני יהודה מאז תחילת הפלייאוף העליון:
נצחונות על ק"ש, נתניה, חיפה ועוד אחד בדרך עכשיו על סכנין. מול הפועל השיגו "רק" נקודה וגם זה רק בגלל רשלנות נוראה בדקות הסיום.

הקבוצה החמה של הליגה ללא ספק (כמעט שכחתי את בית"ר).
סכנין וק"ש מתחרות בניהן על הקבוצה הגרועה של הפלייאוף העליון.
לצפיה ב-'פיליאבסקי '
פיליאבסקי
05/05/2012 | 21:04
28
אני יתגעגע.
לצפיה ב-'אדירים'
אדירים
05/05/2012 | 21:35
23
רק מוכיח לכל מי שחשב שהשחקנים האלה לא שווים כלום (יובל נעים ביניהם) שיש לנו קבוצה אדירה וכשרונות מדהימים!
כל הכבוד לאלי כהן שממצא את כל הפוטניצאל הזה..
פשוט תענוג.
לצפיה ב-'השמינייה!'
השמינייה!
06/05/2012 | 02:16
16
בית"ר עם ניצחון שמיני רצוף, איזה רצף ענק ומדהים!
אלי כהן (אם כי לא אהבתי שהוא אימן עם צעיף, סתם נראה שכונתי מדי)
הלוואי שנוכל לשמור לפחות על רוב הסגל הזה (וכמובן על המאמן) בעונה הבאה. עם צירוף של פרדה, סוויסה ועוד שני זרים טובים אנחנו בצמרת העליונה.

ד"ש לפוהורילס, שטען לפני חודשיים וחצי ש"בית"ר ירושלים לא תצא מזה..צריך לקרות משהו קצת יותר רציני מהלא כלום הזה שמייצר אלי כהן בחדר ההלבשה"
הכובע טעים?
לצפיה ב-'אוהדי הפועל תל אביב צעדו וצעקו "תחזרו לאושויץ'
אוהדי הפועל תל אביב צעדו וצעקו "תחזרו לאושויץ
04/05/2012 | 11:04
18
102
לאיזה רמה הגיעה ההסתה והגזענות והשנאה עצמית בקרב השמאל הקיצוני
שימו לב לסיסמאות של אוהדי הפועל תל אביב המוסתים, מחריד
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
04/05/2012 | 12:42
11
לצפיה ב-'מחליא,זוועה,בושה!!!!'
מחליא,זוועה,בושה!!!!
04/05/2012 | 14:16
1
61
למה זה לא כתוב בתקשורת???? למה לא שמעתי על זה ברדיו או ראיתי את זה בטלוויזיה??? כשאוהדי בית''ר 'התפרעו' במלחה הקדישו לזה בגלי צה''ל שעה שלמה בתוכנית הבוקר של רזי ברקאי אבל כשאוהדי הפועל שרים ירושלים זה בירדן ותשרפו באושוויץ אני מזועזע פשוט בא לי להקיא!!!!!!!

ושוב יגידו זה רק קומץ וזה ילדים בני 12 אבל רואים שם אנשים מבוגרים ולא רק בני 12!!!!!!!!

בושה!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אתה מתפלא?'
אתה מתפלא?
04/05/2012 | 14:52
52
צריך לפרסם את הקטע הזה בפייסבוק....ברגע שיהיו הרבה פרסומים ושיחות על זה בפייסבוק בפרט וברשת בכלל אז זה יגיע גם לטלוויזיה
לצפיה ב-'מאחל להם לחזור אחורה בזמן'
מאחל להם לחזור אחורה בזמן
04/05/2012 | 15:31
2
48
ולחיות קצת בצל שמש העמים

מקוה שיחזרו בחיים לספר לנו על חוויותיהם אצל אמא רוסיה תחת הצורר סטלין
לצפיה ב-'איזה סטאלין??'
איזה סטאלין??
05/05/2012 | 22:51
1
23
הקהל הזה מורכב ברובו מצברים תל אביבים קקות שלא מבינים מה זה קושי בחיים בכלל..
סתם חבורת טיפשים, הם כבר עשרים שנה לא חיים על אג'נדה כלשהי.. סתם אוהבים לטנף.
לצפיה ב-'מעניין מה האחים האדומים שלהם ממלחה'
מעניין מה האחים האדומים שלהם ממלחה
09/05/2012 | 22:43
6
חושבים על השיר שלהם
לצפיה ב-'לא מפתיע'
לא מפתיע
04/05/2012 | 17:31
7
43
עוכרי ישראל.. לא ברור לי אם הם כ"כ שונאים יהודים מה הם עושים פה?
אם אותם קולות היו כנגד השמאל  או כנגד ערבים (מתנחלים / חרדים) היו עושים לאותם אנשים רצח תקשורתי..
קל לתקשורת ולעם השמאלני שלנו לראות את התמונות האלה וקבל אותם..
עם אזרחים כאלה, אנחנו נשמיד את עצמנו הרבה לפני שהערבים יצליחו.
לצפיה ב-'ביום השואה בני נוער התפרעו בהצגה גטו'
ביום השואה בני נוער התפרעו בהצגה גטו
04/05/2012 | 19:45
6
57
שעוסקת בשואה ובכל פעם שהיה קטע בהצגה שחיילים נאצים מרביצים ליהודים הם מחאו כפיים ושרקו והתנהגו כאילו הם בהופעת בידור עם שלום אסייג.
אני בטוח שאותם בני נוער הם אוהדי הפועל ת''א כי רק הם מסוגלים להתנהג ככה!!!
לצפיה ב-'לא צריך להשמיץ אחי..'
לא צריך להשמיץ אחי..
05/05/2012 | 22:53
5
29
הילדים שהיו בהצגה הם בסה"כ חלק מהדור המטונף וחסר התרבות והכבוד שצומח פה בעשור האחרון..
אנשים שלא יודעים מאיפה באו ולכן לעולם לא יגיעו רחוק בחיים.
ההורים שלהם צריכים לשבת בכלא על החינוך אם כבר..
כל הנוער היום חרא, וזה כולל ימניים קיצוניים שמשחקים אותה רמטכ"לים ועוד כל מיני ילדים קקה.
לצפיה ב-'ימניים קיצוניים'
ימניים קיצוניים
05/05/2012 | 23:05
4
28
לפחות יודעים לכבד את העם של עצמם.
לצפיה ב-'הם גרועים לא פחות'
הם גרועים לא פחות
06/05/2012 | 10:19
3
25
הם לא מבחינים בין ערבים טובים לערבים רעים,
מבחינתם הקטע של טובים ורעים זה רק אצל יהודים,
אצל ערבים כולם רעים..
שלא לדבר על זה שהימין הקיצוני זה לרוב מפלגות דתיות שלא מעוניינות במדינה דמוקרטית אלא במדינת תורה..
אז תחשוב שוב מי גרוע יותר..
לצפיה ב-'כל הדתות '
כל הדתות
06/05/2012 | 16:02
2
22
מבוססות בעקרון שלהם על המשפט הראשון שכתבת (ביחס כלפי כל דת אחרת).
נכנסת לאידיאולוגיה קצת מעבר למה שהתכוונתי, אבל ביבש של העניין הייתי מעדיף מדינת תורה מאשר מדינה שנשלטת ע"י אלה שמתכחשים לדת וללאום שלי. ודואגים לאויב יותר מאשר דואגים לעם שלהם..

לצפיה ב-'גם הפאשיזם היה טוב בבסיסו'
גם הפאשיזם היה טוב בבסיסו
06/05/2012 | 18:16
1
16
וגם תורתו של דרווין הייתה מדעית לחלוטין ובלתי מזיקה,
כנ"ל ההמצאה של איינשטיין עליה שנים לאחר מכן התבססו בהמצאת האטום..
הכל תמים בהתחלה אבל זה מדרדר לרצפה..
לא הייתי מציע לך לקבוע שעדיף מדינת תורה על מדינת כלל אזרחיה.
מדינת כלל אזרחיה זו שיטה שמצליחה בעולם אבל מדינות מבוססות דת זו שיטה שמביאה רק צרות (ראה מדינות איסלאם בעיקר).
לצפיה ב-'אמרתי שאני מצדיק משהו כזה?'
אמרתי שאני מצדיק משהו כזה?
06/05/2012 | 20:10
15
אמרתי בצורה הכי שטחית שיש את דעתי..
מדינת כלל אזרחיה במדינת ישראל זה גזר דין מוות ליהודים.
כדי שיהודים ימשיכו להתקיים פה אנחנו צריכים להיות רוב..
לצפיה ב-'אולי שיכניסו את האנשים האלה לכלא כבר ?'
אולי שיכניסו את האנשים האלה לכלא כבר ?
04/05/2012 | 17:51
1
50
שישירו את השירים המחליאים האלה בכלא , נמאס כבר
לצפיה ב-'בתי הכלא מפוצצים, זה מה שלא מספרים לך.'
בתי הכלא מפוצצים, זה מה שלא מספרים לך.
05/05/2012 | 23:51
31
פשוט אין מקום, ולשם ייכנסו בראש ובראשונה חלאות כמו אנסים גנבים ורוצחים, ומאמצים מתמידים ייעשו כדי לסדר עבודות שירות ועונשים מגוחכים אחרים לחלאות אחרות שעשו עבירות לכאורה חמורות פחות כדי לא להכניס אותם לכלא ולגרום למדינה לבזבז עליהם כסף.

אז בגלל שתי שבתי הכלא מפוצצים, אין מקום למישהו שהתפרע בכדורגל או שר שיר מזעזעז ברחוב, זה עניין של סדרי עדיפויות. במקום זאת לאלה מהכדורגל יעשו ג'ינגלים מטופשים, דיונים מושקעים באולפני טלוויזיה ועוד בלבולי מוח בתקווה שמשהו ייכנס לראש והם יפסיקו.

לנוכח מצוקת המקום לכליאת החלאות הועלו במשך השנים הצעות לפתור את הבעיה על ידי הקמת מתקני כליאה פרטיים, כמו בארה"ב למשל, אך זה נבלם משום שיש מי שמוצא טעם לפגם בכך שלגוף פרטי יהיה אינטרס שנאשם ייכנס לכלא כדי להרוויח כסף, זה בהחלט הגיוני, אבל מצד שני ככה אי אפשר להמשיך.
לצפיה ב-' מצטער.'
מצטער.
04/05/2012 | 21:30
58
"שייפול עליכם הכותל"?!
לצפיה ב-'קטע אחד מסכם את כל המדינה הזו'
קטע אחד מסכם את כל המדינה הזו
04/05/2012 | 22:16
71
שוטר מסדר את הכומתה בזמן שאחד הזבלים האלה צועק "תחזרו לאושוויץ".

תנו לגיטימציה לאנרכסיטים, תהיה אנרכיה.
לצפיה ב-'שום מילה על הדרמה בלאומית?'
שום מילה על הדרמה בלאומית?
04/05/2012 | 21:49
1
66
מכבי הרצליה מביסה את אבו סובחי הגזען העלוב וקבוצתו בני לוד 1-5
הפועל ר"ג מנצחת 0-3 את אחי נצרת

המצב בצמרת:
1. הפועל ר"ג 34
2. מכבי הרצליה 34
3. בני לוד 34

במחזור הבא:
הפועל רעננה - הפועל ר"ג
אחי נצרת - בני לוד
מכבי הרצליה - הפועל ירושלים

במידה וכל הקבוצות מנצחות במחזור הבא, יהיה משחק על העלייה בין הפועל ר"ג למכבי הרצליה (שתי הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר בבית הפנימי בין השלוש)
במידה ורק שתי קבוצות יסיימו עם מספר נקודות זהה - הן תתמודדנה במשחק על העלייה.

הפועל רעננה מוסרת ד"ש לאחר שבעשור האחרון הרסה לשלוש קבוצות שונות, שהזדקקו לניצחון במחזור האחרון, את העלייה - 0-0 מול הפועל ירושלים ב-2003, 2-2 בקרית שמונה ב-2005, ו-1-1 נגד הפועל כפ"ס בשנה שעברה.

האם נחזה בקורבן הרביעי של הקבוצה הכי ספורטיבית כאן?
לצפיה ב-'אם היית נכנס '
אם היית נכנס
04/05/2012 | 22:19
62
לשירשור יתר ענייני השבת היית רואה שעוד פתחתי שירשור עוד לפני שהתחילו המשחקים
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 34'
מה קשור-חידה מס' 34
02/05/2012 | 19:57
26
49
את חידה מס' 33 לא פתרתם.

הנה חידה מס' 33

1- http://www.youtube.com/watch?v=wEVFvWR8xDE

2- http://www.youtube.com/watch?v=Kzdm7IEBgBU

3- http://www.youtube.com/watch?v=Y0lvbGn7S5M

אלכסנדרו דל פיירו,וסלי סונק וקלאודיו פיזרו.מה הקשר? שלושתם כבשו נגד מכבי ת''א בשלב הבתים של ליגת האלופות 04/05

ונעבור לחידה מס' 34,אני נותן לכם 5 שניות להגיע לפתרון!

1- http://www.youtube.com/watch?v=OhVS4qyvDEc

2- http://www.youtube.com/watch?v=XpZszqtviRo

3- http://www.youtube.com/watch?v=MUW8wFOytiY

לצפיה ב-'שערים עצמיים שהובקעו במונדיאל בשלב הבתים'
שערים עצמיים שהובקעו במונדיאל בשלב הבתים
02/05/2012 | 20:21
1
63
וכל הנבחרות שכבשו שערים עצמיים לא עלו לשמינית הגמר
לצפיה ב-'היית רושם רק שערים עצמיים שהובקעו במונדיאל'
היית רושם רק שערים עצמיים שהובקעו במונדיאל
02/05/2012 | 20:43
89
וזה היה מספיק......
לצפיה ב-'הקבוצה מהעיר של האלופה'
הקבוצה מהעיר של האלופה
03/05/2012 | 13:59
26
הדבר הראשון שקפץ לי לראש זה שכולם שיחקו באתלטיקו מדריד.

ואני מוחא בתוקף על כך שנימני וכריסטייאן זכו לגול מכובד משלהם בעוד את פורלאן הצגת בהחמצה מזעזעת.
ולכן אעשה תיקון ואמליץ לכולם לצפות בפורלאן בסרטון הבא http://www.youtube.com/watch?v=pgezV_Y9xQI
לצפיה ב-'מה קשור- מס' 36'
מה קשור- מס' 36
03/05/2012 | 16:16
3
28
אז בעקבות הגול הלא נורמלי של סיסה נגד צ'לסקי http://www.101greatgoals.com/blog/papiss-demba-cis...

הרי לכם חידה ובה לשלושה שערים מדהימים:
http://www.youtube.com/watch?v=D2Q4Wlu5xkg

http://www.youtube.com/watch?v=WywowkFwtSA

http://www.youtube.com/watch?v=KTsq5ZlTTeQ

לצפיה ב-'תרשה לי להמר'
תרשה לי להמר
03/05/2012 | 19:27
2
28
אני זוכר שהשער של די קאניו נבחר לשער הגדול בתולדות הפרמייר ליג,אז אני אלך על זה ששלושת השערים שהבאת הם שערים שנבחרו לשער העונה באנגליה,כל אחד בעונה שלו.

אם טעיתי אז תיתן קצה חוט שאני אמצא פתרון אחר.
לצפיה ב-''
03/05/2012 | 19:53
1
16
אגב גם השער של רוני בשנה שעברה וגם השער של סיסה העונה יפים מזה די קאניו לדעתי.
לצפיה ב-'שני שערי העונה שייכים לשני שחקני ניוקאסל'
שני שערי העונה שייכים לשני שחקני ניוקאסל
03/05/2012 | 20:03
23
חאתם בן ארפא וסיסה.
לצפיה ב-'פולין ואוקראינה'
פולין ואוקראינה
04/05/2012 | 03:45
1
16
בארוש, וייה ושירר כולם סיימו כמלכי שערים של היורו..?
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
04/05/2012 | 14:11
9
בארוש ב-2004,וייה ב-2008 ושירר ב-96
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 38'
מה קשור-חידה מס' 38
04/05/2012 | 15:09
2
16
בחידה הקודמת ראינו חלוץ אנגלי,ספרדי וצ'כי.בחידה הזו נראה שוב חלוץ אנגלי כשהפעם איתו חלוץ ניגרי וחלוץ איטלקי

1- http://www.youtube.com/watch?v=_agno7y5GQY&fea...

2- http://www.youtube.com/watch?v=I3e15NRitKc

3- http://www.youtube.com/watch?v=YBeNphI073k

לצפיה ב-'משחקים לבד?'
משחקים לבד?
05/05/2012 | 03:25
1
12
אז המשחק הוא גאוני, זה קודם כל.
אני קצת מרגיש שאנחנו משחקים לבד אז החידה הבאה שאעלה אם אצליח לחשוב על משהו תהיה יותר קשה.
מקווה שעוד אנשים ינסו את מזלם.

בכל אופן הפתרון הוא די קל וזה שכולם כבשו שלושער במשחק הבית הראשון שלהם בצ'מפיונס ליג.
לצפיה ב-'אנחנו בהחלט משחקים לבד'
אנחנו בהחלט משחקים לבד
05/05/2012 | 08:40
11
אבל אתה יודע מה,אני נהנה.רוב החידות הן חידות קלילות ביותר,שהתחלתי את הפינה הזו הייתי בטוח שאני אגיע למשהו כמו 20 חידות אבל הגעתי כבר ליותר מ-30 כשגם אתה וגם מלו נתתם פה כמה חידות.

אני אגיד ואומר שיש לי כרגע עוד 10 חידות פלוס מינוס שמחכות לשבוע הבא כדי לעלות על גבי הפורום.

ואכן משחק גאוני!

וכן,התשובה שלך נכונה.
לצפיה ב-'וואו,זה היה קשה ומאתגר'
וואו,זה היה קשה ומאתגר
05/05/2012 | 09:13
7
29
אבל אני חושב שיש בידי את התשובה הנכונה.

חשבתי לעצמי,מה כבר יכול להיות קשור בין שלושת השוערים הללו? בהתחלה אמרתי אוי שיחקו באיטליה אבל למיטב זכרוני דודאק לא שיחק באיטליה,אמרתי נלך על האופציה השנייה ששלושתם ייצגו את הנבחרות שלהם במונדיאל ולא כ''כ בדקתי את זה לעומק אבל אני חושב שדודאק היה שוער פולין במונדיאל 2002,דידה היה ב-2006 ופרוצי היה ב-1998 אבל לא בדקתי את זה אבל אמרתי אין מצב שזו התשובה,כי זה קל מדי.

אגב-יכול להיות שבאמת שלושתם שיחקו במונדיאל,תבדוק את זה.

האופציה השלישית והאחרונה שלי הייתה שלושתם זכו בגביע האלופות.אבל שוב אמרתי זה עדיין קל מדי,כי הבטחת משהו קשה.ואז נפל לי האסימון.

הרגע הגדול בקריירה של דודאק היה דו קרב הפנדלים נגד מילאן בגמר 2005,אז אמרתי רגע רגע,גם לדידה יש זכייה בגביע האלופות,ואולי אפילו שתיים.אחת מול ליברפול ב-2007 והשנייה בגמר הכי משעמם בתולדות העולם,התיקו 0-0 נגד יובנטוס ב-2003 שהוכרע בדו קרב פנדלים.ואז נכנסתי לבדוק בויקיפדיה מתי הייתה הזכייה של יובנטוס בליגת האלופות והגעתי לגמר נגד אייאקס ב-1996,שבו ההכרעה נפלה בפנדלים ומי עמד בשער יובה? פרוצי....

בקיצור התשובה-שלושתם זכו בליגת האלופות אחרי שעצרו פנדלים בדו קרב פנדלים במשחק הגמר!
לצפיה ב-'תותח על'
תותח על
05/05/2012 | 11:12
20
תשובה מדויקת.
הרמזים אכן היו דודק שמהקריירה שלו בעיקר זוכרים את אותו דו קרב פנדלים וזה שהסרטון על דידה היה למעשה שתי הצלות פנדלים.

פרוצי לא סתם היה השוער של יובנטוס באותה זכיה היסטורית הוא עצר שתי בעיטות באותו דו קרב.
ואן דר סאר, שוער טוב בהרבה לא הצליח לעצור ולא בעיטה אחת.
לצפיה ב-'העזת להשתמש בגוגל ובויקיפדיה?'
העזת להשתמש בגוגל ובויקיפדיה?
05/05/2012 | 12:24
5
26
כדי לפתור חידה של זה שטוען שחידות צריך לפתור רק בעזרת "המוח"
כמו שהוא נוהג
חוליה בדרך אליך
לצפיה ב-'בוקר טוב לך'
בוקר טוב לך
05/05/2012 | 13:20
1
25
איפה נעלמת? פעם היית מלך הפינה והיום? איפה אתה??

כן,ברוב 'חוצפתי' העזתי להיכנס לויקיפדיה חחחחחח
לצפיה ב-'הרבה עבודה לאחרונה.'
הרבה עבודה לאחרונה.
05/05/2012 | 13:40
27
אבל כן בדקתי ופתרתי חלק מהחידות אבל הבטחתי לא לקלקל לאחרים.
בעיה נוספת היא שקישורים ליו-טיוב מתחילים להעלות זכרונות נוסטלגיים ואני מוצא את עצמי שורף זמן יקר בביצועים של שחקני עבר, כמו שקרה לי לא מזמן עם ג'ורג' וואה ורק היום אותו הדבר עם איבן זמוראנו.
אגב במקרה בשיטוטים האלו היום גיליתי שלבריאן לאודרופ התגלה סרטן קטלני,לא מזמן כתבתי שהוא אחד האהובים עלי בכל הזמנים
רפואה שלמה.
לצפיה ב-'אני שומע פה זלזול?'
אני שומע פה זלזול?
05/05/2012 | 18:00
2
16
לצפיה ב-''
05/05/2012 | 22:02
1
12
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי סמיילים האמת'
אף פעם לא הבנתי סמיילים האמת
06/05/2012 | 03:10
10
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 40'
מה קשור-חידה מס' 40
05/05/2012 | 13:41
2
22
מי האמין שהגענו לחידה מס' 40.חידה אחרונה שלי עד לשבוע הבא.

1- http://www.youtube.com/watch?v=iVMeJlompz0

2- http://www.youtube.com/watch?v=fLtT0imwdCQ

3-  http://www.youtube.com/watch?v=nwO22dlDcnA

לא חידה קשה במיוחד,בהצלחה!
לצפיה ב-'נדמה לי שכל המשחקים'
נדמה לי שכל המשחקים
05/05/2012 | 18:25
1
20
היו במסגרת של רבע גמר

רבע גמר גביע המדינה
רבע גמר מונדיאל
רבע גמר ליגת האלופות
לצפיה ב-'ואתה צודק'
ואתה צודק
05/05/2012 | 18:44
14
את המשחק של בית''ר נגד חיפה אני זוכר עד היום,הייתי בכיתה ה' ואני זוכר שלמחרת המחנכת שלנו פתחה בשיעור חברה ואמרה שהיא בעצמה צפתה במשחק ונהנתה.

אגב שוער חיפה באותו משחק הוא אייל וקראט שהוא כיום השוער השלישי של ק''ש
לצפיה ב-'חצי גמר גביע המדינה '
חצי גמר גביע המדינה
01/05/2012 | 21:01
39
69
לצפיה ב-'הפועל ת''א-עירוני רמה''ש'
הפועל ת''א-עירוני רמה''ש
01/05/2012 | 21:04
7
26
בצל הבלאגן עם אלי טביב ואיומי אשתו לפרק את הפועל ת''א ולהוריד אותה ליגה,תתייצב הפועל ת''א למשחק מול עירוני רמה''ש כשהיא פייבורטית ברורה והיא מאוד רוצה גביע שנה שלישית ברציפות,דבר שאף קבוצה לא עשתה.

ברמה''ש מאמינים שאפשר להפתיע במיוחד שהעונה בליגה שני המפגשים נגד הפועל ת''א הסתיימו בתיקו,ככה ששייע פיינגבוים האנדרדוג הנצחי של הכדורגל הישראלי בהחלט מאמין שהוא יכול להפתיע את המועדון שהוא אחד מסמליו הגדולים.

ההימור שלי: 1-2 להפועל ת''א
לצפיה ב-'המסורת תימשך'
המסורת תימשך
01/05/2012 | 22:53
24
7 שנים לא הפסידה הפועל ת"א משחק גביע ב 90 דקות וגם מחר המסורת תימשך

ההימור שלי: 0-2 להפועל ת"א
לצפיה ב-'המשחק יצא לדרך עם 5,000 צופים בלבד!!'
המשחק יצא לדרך עם 5,000 צופים בלבד!!
02/05/2012 | 18:12
5
30
תעודת עניות להפועל ת"א.
אני מבין שרמת השרון הביאו בערך 2,000 מה שאומר שהפועל הביאו רק 3,000 אוהדים - זה יותר משמינית הגמר נגד יבנה (הביאו רק 1,000) אבל מביך מאוד...

בית"ר במעמד הזה הייתה מביאה לפחות 15 אלף
לצפיה ב-'אתה יודע איפה כל אוהדי הפועל נמצאים כעת?'
אתה יודע איפה כל אוהדי הפועל נמצאים כעת?
02/05/2012 | 18:32
2
40
היום זה 17 שנה למשחק השרוכים,אז בשבילם זה יום אבל,הם מסתגרים בבתים ו- על אותו יום בו הם איבדו אליפות שלא הגיעה להם והלכה בצדק לבית''ר!
לצפיה ב-'14 שנים איציק לא 17'
14 שנים איציק לא 17
02/05/2012 | 19:35
1
29
אתה רוצה לעשות את כולנו מבוגרים יותר ב 3 שנים מהגיל שלנו?
לצפיה ב-'התבלבלתי'
התבלבלתי
02/05/2012 | 19:42
30
איזה משחק זה היה!!!!!! בימים שערוץ 2 שידר בימי שבת ב-5 בערב את המשחק המרכזי!
לצפיה ב-'איזה כיף להיות מנותק מהמציאות'
איזה כיף להיות מנותק מהמציאות
04/05/2012 | 08:29
1
5
לצפיה ב-'כי גם אם זה כואב, לכם אין אוהדים'
כי גם אם זה כואב, לכם אין אוהדים
05/05/2012 | 16:28
17
שאל את סלים טועמה
לצפיה ב-'מכבי חיפה-מ.ס אשדוד'
מכבי חיפה-מ.ס אשדוד
01/05/2012 | 21:06
6
31
הגביע האחרון שהניפה מכבי חיפה היה בעונת 97/98,אחרי ניצחון בהארכה 0-2 על הפועל י-ם בימים שהפועל י-ם הייתה חברה קבוע בליגה הבכירה.מאז חיפה נכשלת פעם אחר פעם בזכייה בגביע,כולל הפסדים דרמטיים בגמרים-בעונת 01/02 למכבי ת''א בפנדלים,בעונת 08/09 בהפסד די דרמטי 1-2 לבית''ר י-ם ובעונה שעברה 0-1 להפועל ת''א משער מקרי אחרי 3 דקות.אלישע לוי ינסה לסיים את 4 השנים המוצלחות בחיפה עם גביע מדינה אבל אשדוד חולמת על תואר ראשון בהיסטוריה ובשנים האחרונות היא הגיעה מס' פעמים למעמדים של חצי גמר וגמר גם בגביע המדינה וגם בגביע הטוטו אבל איכשהו לא זכתה בכלום.יש לה בהחלט אפשרות לעשותך את זה העונה וכפי שחיפה נראית בעונה אולי הכי גרועה שלה מאז שיעקב שחר רכש אותה אשדוד בהחלט יכולה להיות בגמר ולפנטז על פגישה עם שמעון פרס.

ההימור שלי: 1-1 אחרי 120 דקות,3-4 לחיפה בפנדלים
לצפיה ב-'מקווה שאשדוד תנצח'
מקווה שאשדוד תנצח
01/05/2012 | 21:33
13
לצפיה ב-'אם אשדוד תפסיד בפנדלים לפי ההימור שלך'
אם אשדוד תפסיד בפנדלים לפי ההימור שלך
01/05/2012 | 22:51
30
זאת תהייה שנה רביעית ברציפות שאשדוד עפה בפנדלים

ואני שואל שאלה אחת בלבד?  - אולי הלילה?

4 פעמים הגיעה אשדוד לחצי הגמר הגביע (פעם אחת כעירוני אשדוד ו 3 פעמים בתור מ.ס אשדוד) והיא מעולם לא עברה את החצי הגמר

לא הגיע הזמן לשבור את הנאחס?

אגב נתון מעניין - מאז קום המדינה ועד היום רק פעם אחת בלבד קרה ששתי קבוצות שנפגשו בגמר הגביע נפגשו בגמר גם שנה לאחר מכן וזה קרה בעונת 1999-2000 שהפועל ת"א ובית"ר ירושלים שיחזרו את גמר הגביע שהיה שנה קודם לכן בעונת 1998-99

אני אלך על הפתעה - 1-2 למ.ס אשדוד
לצפיה ב-'כדור דיפלקטי מעלה את חיפה ליתרון'
כדור דיפלקטי מעלה את חיפה ליתרון
02/05/2012 | 21:29
2
7
לצפיה ב-'ביטון מאזן'
ביטון מאזן
02/05/2012 | 21:35
7
לצפיה ב-'נראה שלמרות הביקורת'
נראה שלמרות הביקורת
02/05/2012 | 23:58
14
קטן עדיין הברומטר שלהם
לצפיה ב-'רק מקוה שלא תהיה הארכה'
רק מקוה שלא תהיה הארכה
02/05/2012 | 22:11
18
כדי שלא יתנגש עם ריאל
לצפיה ב-'מעל 90% שהפועל עולה'
מעל 90% שהפועל עולה
01/05/2012 | 21:46
35
אצל חיפה זה לדעתי באזור ה-60-40 או 55-45 בלבד לטובת חיפה...
הגמרים:
55% הפועל - חיפה
40% הפועל - אשדוד
4% רמה"ש - חיפה
1% רמה"ש - אשדוד

מי ייתן ובעונה כזאת שבה ק"ש לקחה אליפות נזכה לראות את גמר הקטנות...
לצפיה ב-'מנסה להזמין כרטיסים למשחק מחר'
מנסה להזמין כרטיסים למשחק מחר
01/05/2012 | 22:12
3
26
באתר "לאן" עוד לפני שאני רושמת לו את פרטי הויזה הוא כותב שיש תקלה באתר.

האם זה אומר שנגמרו הכרטיסים?
האם יש אתר אחר בו אפשר לרכוש כרטיסים?

תודה רבה
לצפיה ב-'ניסיתי אני להזמין כרטיסים באתר של לאן'
ניסיתי אני להזמין כרטיסים באתר של לאן
01/05/2012 | 22:42
2
34
בלי כמובן לעשות את השלב האחרון (של מסירת מספר כרטיס אשראי) ואני רואה שאפשר להזמין כרטיסים

העניין הוא שאפשר להזמין כרטיסים רק לשערים 13-16 בלבד

זה היציע היחיד שעוד מוכרים אליו כרטיסים
לצפיה ב-' לשם אני מנסה'
לשם אני מנסה
01/05/2012 | 22:44
1
17
אתה מנוי באתר?<
לצפיה ב-'צריך קודם להירשם לאתר עד כמה שידוע לי'
צריך קודם להירשם לאתר עד כמה שידוע לי
01/05/2012 | 22:52
18
ההרשמה היא פשוטה ולוקחת כמה דקות בודדות
לצפיה ב-'רק בגלל הציטוט הזה של שחר לשחקנים'
רק בגלל הציטוט הזה של שחר לשחקנים
02/05/2012 | 06:55
5
66
אני מקווה שנזיין את חיפה היום

"עד לפני שני משחקים היינו מועמדים לסיים במקום השני ועכשיו זה כאילו התרחק מאיתנו. אני מזכיר לכם, מחר יש לנו חצי גמר. אנחנו לא משחקים נגד צ'לסי, אשדוד זו קבוצה שצריך לנצח".

לצפיה ב-'גם שחר קצת מאוס'
גם שחר קצת מאוס
02/05/2012 | 11:59
2
61
אני רוצה להזכיר שבזמן שחיפה לקחה אליפות אחרי 7 שנים הוא בחר להיות עם מכבי בפאריז

מכבי זה צהוב
לצפיה ב-'גועל נפש,לא ידעתי את זה '
גועל נפש,לא ידעתי את זה
02/05/2012 | 12:10
1
57
סתם איש מתנשא ודוחה.

אגב, מישהו יודע מהי חלוקת השערים לאוהדים היום? לא מצאתי באתר ההתאחדות. אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'בגלל דברים כאלה'
בגלל דברים כאלה
02/05/2012 | 13:55
42
אין כאן תרבות ספורט

והוא עוד נחשב לעילוי בקרב העסקונה
לצפיה ב-'אוי נו בחייך..'
אוי נו בחייך..
02/05/2012 | 17:04
42
זה מה שיש לך עליו? הוא לא צודק? מכבי חיפה היא עדיין כמה רמות מעל אשדוד וזה עם כל הכבוד לעונת פוקס שלכם..
מבחינת סגל שחקנים, מסורת וניסיון, מכבי חיפה מעל אשדוד ובהרבה..
חוצמזה שמה רצית שהוא יגיד? "שמעו חבר'ה, אשדוד חזקים לאללה, הם עדיפים עלינו השנה אבל בואו ננסה בכל זאת לתת הופעה מכובדת ולעוף עם הפסד קטן"..
הוא חייב להציג אמונה וביטחון כלפי חוץ, הגביע זה כל מה שנשאר לחיפה השנה.

הוא הבוס הכי טוב בליגה, אחלה בן אדם שמסור מאוד לקבוצה הזו ולכדורגל פה.
אני קונה בכיף עוד אחד כמוהו לעשרים השנים הבאות במכבי חיפה.
לצפיה ב-'אפשר לחשוב שהוא לא צודק'
אפשר לחשוב שהוא לא צודק
02/05/2012 | 18:07
36
תזכיר לי מתי ניצחתם פעם אחרונה בליגה?
בלי פליאוף אתם מסיימים בחלק התחתון של הטבלה..
לצפיה ב-'בפעם השנייה מאז קום המדינה'
בפעם השנייה מאז קום המדינה
02/05/2012 | 22:53
2
47
שתי קבוצות נפגשות שנה שנייה ברציפות בגמר גביע ומשחזרות את גמר הגביע מהשנה הקודמת.

בפעם הקודמת זה היה בעונת 1999-2000 שהפועל ת"א ובית"ר ירושלים שיחזרו את גמר הגביע מעונת 1998-99

בשני הגמרים ניצחה הפועל ת"א.
לצפיה ב-'רבותיי, ההיסטוריה חוזרת'
רבותיי, ההיסטוריה חוזרת
02/05/2012 | 22:56
1
49
אל תצפו לשינוי...
לצפיה ב-'לאשדוד היה יותר סיכוי לזכות...'
לאשדוד היה יותר סיכוי לזכות...
02/05/2012 | 23:00
21
לצפיה ב-'מאירוע שפעם היה ספינת הדגל של הכדורגל'
מאירוע שפעם היה ספינת הדגל של הכדורגל
03/05/2012 | 17:45
4
36
הישראלי,שמשך רבבות  צופים,הפך לאירוע שלא מעניין כלב מת ומביא מס' מגוחך של צופים.

כמו שכתב שגיא לפני כמה שבועות,הכדורגל הישראלי הובא לקבורת חמור ואתמול זו הייתה עוד אחת מההוכחות.
לצפיה ב-'בגמר יהיה קהל'
בגמר יהיה קהל
03/05/2012 | 17:57
3
40
כמו אשתקד
לצפיה ב-'אז מה?'
אז מה?
03/05/2012 | 21:22
2
28
חצי גמר גביע זה זנות?
המשחקים נראו כמו משחק בליגה למקומות עבודה שרק העובדים טורחים להגיע..
לצפיה ב-'המפעל איבד את זה'
המפעל איבד את זה
10/05/2012 | 15:54
1
5
אגב גם באנגליה גמר הגביע לא מה שהיה פעם
לצפיה ב-'הם תוקעים את זה ביחד עם מחזור ליגה'
הם תוקעים את זה ביחד עם מחזור ליגה
10/05/2012 | 18:31
1
הייחודיות הלכה בשל אילוצים
לצפיה ב-'הכתובת הייתה על הקיר '
הכתובת הייתה על הקיר
03/05/2012 | 13:38
4
60
לא באמת הגעתי עם ציפיות לאיצטדיון ר"ג, באתי עם 2 חברים, אחד אוהד הפועל, והתמקמנו ביציע המערבי ליד הגרעין הקשה של האדומים. היה כיף האמת לצפות באוהדי הפועל מעודדים בלי הפסקה, גם לא עוזבים את טביב לרגע אחלה קהל. בעיקר נאמן.

כשהדקות המשחק בין הפועל לרמה"ש נקפו והגיעו לשלבי סיום, ציפיתי שהקהל האשדודי ימלא את המזרחי עוד ועוד, אבל זה לא קרה. בקושי 2,000 אוהדים הגיעו, כ"כ מאכזב. לא ייאמן שבכל חור כתבו שנמכרו 5,000, איפה הם לעזאזל? חתיכת דרעק כל התקשורת הזאת, חרטטנית ברמות שאין לתאר, אשכרה עובדים על הקוראים התמימים בחיי. 5,000???? אל תגידו לי שהם רכשו כרטיסים במכירה מוקדמת ובסוף נשארו בבית. הזוי בקיצר. נראה לי ששברנו שיא במעמד הזה, אף פעם לא ירדו מ-6,000. כנראה שגם לקהל האשדודי נמאס, והוא מאס בקבוצה הזו ובבעלים הנוכל הזה (רכש 8,000 כרטיסים אגב מההתאחדות, הפסיד כמה מאות אלפי שקלים )

המחצית הראשונה הייתה על מי מנוחות, כשספגנו היה לי חיוך קטן כזה של דז'ה וו, שמלווה בתסכול אחד אדיר. אח"כ ניר ביטון כבש ומרוב שהופתעתי, כמעט שפכתי על חבר את הכוס קולה שהיה לו ביד חחח. הגול של קטן שוב החזיר אותי למציאות, ומאז לקחתי את הדקות האחרונות באיזי, בלי שום תקוות, צרחת או שאגות בשחקנים לתקוף ולנסות להשוות. נראינו אפאטים, לא קשורים לאירוע, כפי שחששתי מהתחלה. כל מסירה הלכה ליריב, כל ניסיון הרמה בקושי הגיע לרחבה. הדבר הכי מרגיז היה ששחקני חיפה העבירו לפחות 20 דקות בלהתמסר עם עצמם, בזמן שאנחנו צפינו בלי לעשות שום דבר בנידון. אנחנו לוזרים, זה התווית שלנו בגב, במקום פרסומת על החולצה, צריך להיות רשום לוזרים בע"מ, חברה מאת ג'קי בן זקן ושות'. אנחנו לא מתאימים לרמות האלה, לא שייכים, אנחנו קבוצה בלי עמוד שדרה, בלי מנהיגים, בלי אופי. ראיתי את יניב קטן, בגילו ובמעמדו, שורף שטחים בדקות הסיום, נלחם כמו פנתר, בזמן שאפס וכלומניק כמו אמיר לביא מסתכל ומחכה לכדור. זה ההבדל, זו הגישה שמלמדים מגיל נוער. לצערי אנחנו לא שם ולא ניהיה כל עוד הגועל מנהל את הקבוצה מלמעלה.

ג'קי בן זקן - 11 שנים, 0 הישגים. אפילו גביע השוקו אין לו. עכשיו גם הקהל שלו לא מגיע למעמד שבעבר היה חגיגה בעיר אשדוד. בקושי 2,000 איש לחצי גמר גביע המדינה? אני לא זוכר דבר כזה. הקהל מצביע ברגליים, לקהל כבר לא מזיז סבסודים והסעות בחינם. הוא רוצה יותר. והיותר הזה לצערי לא יגיע כל עוד הכנופיה בראשות בן זקן ונידם מנהלת את הקבוצה.

בעברי כבר ניסיתי להקים מחאות כדי לסלק את הנוכל מהקבוצה (הסיפור שלו עם המנהלת מדבר בעד עצמו, אפילו חבריו למנהלת יוצאים נגדו, דמאיו קרא לו גונב דעת), אבל הייתי די לבד במערכה. בעבר אוהדי אשדוד ידעו לזרוק מאמנים (אלישע לוי, רמי לוי ועוד), אבל הכוח הזה נעלם. כיום אוהדי אשדוד הם כלום ושום דבר. בקושי למשחקים באים. המועדון הזה הולך מדכי אל דכי וקשה לי לראות שיפור בשנים הבאות, עד שהנוכל שלולא מ.ס. שווה כלום, יואיל בטובו ללכת.

כוס רבאק.
לצפיה ב-'אמרת שאשדוד יכולה להביא 20 אלף..'
אמרת שאשדוד יכולה להביא 20 אלף..
03/05/2012 | 19:33
3
33
איזה 20 תגיד לי? אומנם 2000 שזו בדיחה זו לא הכמות המקסימלית שאתם יכולים להביא,
אבל בוא נגיד שאם היו באים מעל 6-7 אלף אשדודים, אני אישית הייתי המום..
אין מה לעשות. מאז האיחוד, אין קהל וכל אוהדי הפועל אשדוד נטשו.
לצפיה ב-'תסתכל '
תסתכל
03/05/2012 | 22:47
2
45
זה מה שהבאנו בחצי הגמר הקודם נגד בני יהודה..

לאשדוד יש קהל וגדול באירועים מיוחדים כמו חצי גמר גביע, אני לא יודע למה הוא לא הגיע בהמוניו הפעם. כנראה שהוא לא האמין אחרי כ"כ הרבה אכזבות.. אין לי הסבר אחר.

אם היינו עולים לגמר זה היה סיפור אחר. גמר גביע זה משהו שלעולם לא חווינו, ההתרגושת הייתה אדירה.
האיחוד מת, הקהל האשדודי בא לעוד הרבה אירועים גדולים, במאבקי תחתית אני זוכר איצטדיון מפוצץ, מאבקי תחתית. אפילו השנה אתה מוזמן לבדוק במשחקים נגד הגדולות כמה הבאנו.

לצפיה ב-'אני מניח שהבאתם 5-6'
אני מניח שהבאתם 5-6
03/05/2012 | 22:57
1
31
זה מה שאמרתי שאתם יכולים להביא, שזה מכובד מאוד.
כמה היו שנה שעברה?
לצפיה ב-'היו יותר מ-5-6 אלף'
היו יותר מ-5-6 אלף
04/05/2012 | 11:11
21
התמונה הזו לא מראה את כל הקהל..

שנה שעברה לא היינו בחצי גמר, לפני שנתיים נגד בני יהודה.
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
01/05/2012 | 06:41
82
14
המשך>>
לצפיה ב-'והרי החדשות '
והרי החדשות
29/04/2012 | 06:30
91
7
המשך>>
לצפיה ב-' פרסומים,הצעות,דעות ושאלות '
פרסומים,הצעות,דעות ושאלות
28/04/2012 | 23:08
32
13
לצפיה ב-'שלום לכולם, אני חדש פה '
שלום לכולם, אני חדש פה
27/04/2012 | 22:53
12
100
שלום לכולם...   אוהב כדורגל...

קוראים לי רונן בן 14 ואני מחדרה.. !

חולה על ברצלונה ! ואין על מסי

וגם אוהד שרוף של מכבי אלקטרה תל אביב (כדורסל)...  

יופי של פורום...  מדי פעם נכנסתי לפורום  וסוף אני רוצה להיות שותף פה..  
לצפיה ב-' תהנה.'
תהנה.
28/04/2012 | 06:52
8
לצפיה ב-'בגיל שלך '
בגיל שלך
28/04/2012 | 09:32
10
100
לא ידעתי מזה מחשב..
ברוך הבא, מקווה שעם השנים תתפכח ותאהד קבוצה אחרת
לצפיה ב-' לא יעזוב את ברצלונה ! '
לא יעזוב את ברצלונה !
28/04/2012 | 11:12
9
30
לצפיה ב-'למה לא בעצם?'
למה לא בעצם?
30/04/2012 | 12:14
8
68
אם יפסיקו להצליח
לצפיה ב-'אז ניראה... '
אז ניראה...
30/04/2012 | 13:27
19
לצפיה ב-''
30/04/2012 | 19:13
6
49
עצוב שהוא השיב על זה בחיוב...
לצפיה ב-'לפחות היה כנה'
לפחות היה כנה
30/04/2012 | 19:32
5
43
צריך להיות מאוד נאיבי להאמין שיש אידיאולוגיה מאחורי התמיכה בקטלונים
לא רק שמאלנים חושבים שהם אוהדי ברסה
לצפיה ב-'ואיזו אידיאולוגיה יש מאחורי תמיכה'
ואיזו אידיאולוגיה יש מאחורי תמיכה
01/05/2012 | 13:35
4
28
בקבוצות כדורגל אחרות?
לצפיה ב-'אוי נו'
אוי נו
01/05/2012 | 14:24
3
28
אל תגרום לי להתחיל להסביר שסלטיק קתולית ריינג'רס פרוטסטנטית בארסה קטלונית בילבאו באסקית וריאל קאסטיליאנית

ואצלנו מכבי ימין הפועל שמאל
לצפיה ב-'אוקיי, ואני אוהד של מכבי נתניה. מה זה אומר?'
אוקיי, ואני אוהד של מכבי נתניה. מה זה אומר?
01/05/2012 | 15:55
1
23
לצפיה ב-'נתניה לא מיצגת מעבר'
נתניה לא מיצגת מעבר
01/05/2012 | 16:41
24
לעיר ולמועדון עצמו כלום וגם לאוהדיה אי אפשר לקרוא מכביסטים בגלל שאם היא היתה הפועל כמו ב"ש היית אוהד אותה ללא קשר
לצפיה ב-'ואם כבר'
ואם כבר
01/05/2012 | 16:03
23
האם לדעתך רוב אוהדי ריאל בארץ תומכים באידיאולוגיה של ריאל?
לצפיה ב-'כמה קבוצות שלנו בליגה האירופית'
כמה קבוצות שלנו בליגה האירופית
29/04/2012 | 20:04
1
26
כמה קבוצות ישראל שולחת השנה לליגה האירופית
ולפי מה קובעים את זה ?
בתודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'ישראל שולחת לליגה האירופאית 3 קבוצות'
ישראל שולחת לליגה האירופאית 3 קבוצות
29/04/2012 | 20:59
43
מחזיקת הגביע והקבוצות במקומות 2-3
אם מחזיקת הגביע מסיימת במקום השני או השלישי אז הקבוצה שבמקום הרביעי תשחק גם בליגה האירופאית כנציגה השלישית של ישראל

כמות הקבוצות לליגה האירופאית נקבע ע"פ דירגו אופ"א

מרבית המדינות שולחות 2 נציגות לליגה האירופאית + מחזיקת הגביע של ארצה. המדינות המדורגות בתחתית הדירוג שולחות נציגה אחת בנוסף למחזיקת הגביע של ארצה
לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
30/04/2012 | 15:29
1
42
מישהו יודע אם יש ערוץ זר שמשודר ב"הוט" ומשדר היום את הדרבי של מנצ`סטר?
לצפיה ב-'כדורגל אנגלי? כבר שנים שלא קיים ערוץ כזה.'
כדורגל אנגלי? כבר שנים שלא קיים ערוץ כזה.
30/04/2012 | 17:47
44
לא בהוט ולא ביס.

תוריד את התוכנה סופקאסט, יש בה הרבה פתרונות.
לצפיה ב-'הכדורגל הישראלי במבט הומוריסטי'
הכדורגל הישראלי במבט הומוריסטי
30/04/2012 | 17:31
43
שלום לכולם,
כאחד שעוקב אחר הכדורגל הישראלי ורואה את כל הבלאגן מסביב
החלטתי ליצור רמיקס הומוריסטי לאירוע המדובר - המכות בין הפועל רמת גן לבני לוד.
קצת הומור לא יזיק :)

כנסו ללינק:
http://www.youtube.com/watch?v=1Yh0HqDC1NM

תהנו
לצפיה ב-' באיזה ערוץ (חוץ מ"ספורט 1") ישודר '
באיזה ערוץ (חוץ מ"ספורט 1") ישודר
30/04/2012 | 21:06
33
ביום הדרבי של מנצ'סטר (הסיטי נגד היונייטד)
לצפיה ב-'הליגה האיטלקית'
הליגה האיטלקית
01/05/2012 | 00:23
2
48
שלום לכולם.
קשה היום למצוא דף שלם בפייסבוק שמוקדש לאיטליה, לאוכל שבה (כולם אוהבים), ליופי שבה, אבל בעיקר לכדורגל שבה. אפילו אתרי הספורט בישראל נוטים להדחיק את הליגה מארץ המגף לפינה כשזה מגיע לתכלס, לכתיבה עליה. אז אם בא לכם, חברי פורום כדורגל כאן בתפוז, לקבל עדכונים שוטפים וכתבות צבע שונות על הליגה האיטלקית, הצטרפו לדף הפייסבוק החדש שלנו:

http://www.facebook.com/CalcioAsoccer

מבטיחים להמתיק מעט את החוויה העגומה של לאהוב כדורגל איטלקי בארץ הקודש.
Benvenuto
לצפיה ב-' '
01/05/2012 | 09:06
6
לצפיה ב-'עגומה?'
עגומה?
05/05/2012 | 18:49
למה?
לצפיה ב-'שלמה שרף מעודד אלימות? '
שלמה שרף מעודד אלימות?
01/05/2012 | 20:33
1
39
לא ראיתי אתמול את 'יציע העיתונות' אבל קראתי טור ביקורת של ערן לאור באתר ספורט הארץ בו הוא הביע את זה שלא יכול להיות שערוץ הספורט שעושה הרבה קמפיינים נגד אלימות גם כיום וגם בעבר נותן ידו בכך שבאחת מתוכניות הדגל של הערוץ יושב שלמה שרף ואומר ''אם היו באים אליך פרחחים וזורקים אבנים ומקללים את אשתך, מה היית עושה? אני אומר לך שהייתי יוצא אליהם עם מקל ושובר להם את כל הרגליים" בתגובה למפגן המחאה של אוהדי הפועל ת''א בביתו של אלי טביב.

לאור אומר שמעולם לא נזרקו אבנים על ביתו של טביב ומפגן המחאה הוא באישור של המשטרה.כולנו יודעים על הקשר הטוב בין שרף לטביב כשגם אלי אוחנה,חבר הפאנל שאימן אצל טביב בהפועל כפ''ס יצא נגד אוהדי הפועל ת''א.אגב אותו אוחנה שטביב כינה בזמנו 'פרגוסון של הכדורגל הישראלי'.

אני לא אומר שמחאת אוהדי הפועל מוצדקת ואני נגד זה שחודרים לפרטיות ועושים את המוות לאשתו של טביב שאין לה שום קשר לניהול הקבוצה.רוצים להפגין? תפגינו נגד טביב עצמו,אל תערבו משפחות.

האם זה לא גול עצמי במספרת לחיבורים שערוץ הספורט תוקע לשערו הוא? מצד אחד משקיעים כספים על קמפיינים למיגור האלימות המילולית והפיזית ומצד שני עובד ערוץ הספורט מצדיק אלימות.

בתוכנית 'שער השבת' שבה חבר שרף יש פינה שבהם הם מבקרים כל פעם משהו אחר ומסיימים במשפט 'נו באמת!' אז תרשו לי לומר על דברי שרף-נו באמת!!!!!

הטור של ערן לאור-http://www.haaretz.co.il/sport/opinions/1.1697631

לצפיה ב-'ערן לאור הוא טמבל.'
ערן לאור הוא טמבל.
05/05/2012 | 19:41
10
שלמה שרף בעצמו אינו מדען גרעין, אבל בדבריו יש גרעין של אמת. אלימות היא פסולה, אבל ההתנהלות של אוהדי הפועל, יחד עם אוזלת היד של המשטרה, מבאה אנשים לחשוב על פתרון כוחני ואלים.
לצפיה ב-'כמה קבוצות עונה הבאה בליגה הלאומית?'
כמה קבוצות עונה הבאה בליגה הלאומית?
01/05/2012 | 22:37
4
46
רק היום שמתי לב ש-3 יורדות גם בליגה הלאומית כש-2 קבוצות עולות במקומן(אלופת ליגה א' דרום, ואלופת ליגה א' צפון).
זה אומר שתהיה קבוצה אחת פחות בליגה נכון?
כלומר 15 קבוצות.

עכשיו, מליגת העל יורדות 3, ואחת עולה מהלאומית לליגת העל.
אז עכשיו זה אומר שתהיה קבוצה אחת יותר!
כלומר 17 קבוצות.

איך זה הגיוני שעונה הבאה יהיו 17 קבוצות בליגה הלאומית?
שמישהו יעשה לי סדר בעניין.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/05/2012 | 22:56
3
24
מליגה א עולה קבוצה אחת בלבד לליגה הלאומית.

שתי אלופות ליגה א' נפגשות בסיום העונה למפגש פליאוף בשיטת בית וחוץ שהמנצחת בסיכום שני המפגשים תעלה לליגה הלאומית והמפסידה לא תעלה ותישאר בליגה א'.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/05/2012 | 06:48
2
17
מסכנים בליגה א'... ככה גם היה עונה שעברה?
כבר לא זוכר...
לצפיה ב-'עלו 2 שנה שעברה אני חושב'
עלו 2 שנה שעברה אני חושב
02/05/2012 | 17:05
1
8
לצפיה ב-'אכן כן '
אכן כן
02/05/2012 | 20:23
8
אלופות ליגה א' דרום - הפועל ירושלים ואלופת ליגה א' צפון - מכבי א.א.פאחם עלו ללאומית.

אם כי ניתנה הזדמנות גם למכבי יפו לעלות ללאומיתכעולה שלישית אך היא כשלה מול הכח עמידר רמת גן במבחנים.
לצפיה ב-' שינויים בממשק הפורומים'
|רמקול| שינויים בממשק הפורומים
03/05/2012 | 13:30
6
גולשים יקרים,

ממשק הפורומים החדש, שכבר מככב בפורומים שמספרם 1-700 ;-) יעלה בימים הקרובים לכל יתר הפורומים|!|

העלייה תתבצע בשני שלבים:
|שמאל| היום בבוקר עולה הממשק החדש לפורומים שמספרם 701-1500.
|שמאל| במהלך השבוע הבא יעלה הממשק החדש לכל יתר הפורומים

השינויים העיקריים בממשק החדש הם:
|*| קו כתום המחבר בין ההודעות לתגובות ועוזר להתמצאות בתוך השרשור
|*| הצגת מספר הצפיות בכל הודעה (נמצא מימין לתאריך ההודעה, עין קטנה ולידה מספר הצפיות)
את שני התוספים ניתן להסתיר על ידי שינוי הגדרות אופן התצוגה

אם יש לכם שאלות, הערות או הארות - אתם מוזמנים לכתוב לנו בפורום תפוז משוב |חיבוק|

המשך גלישה נעימה ב-|תפוז|
לצפיה ב-'כזה דבר ראיתם כבר ? פשוט... בושה למאמן'
כזה דבר ראיתם כבר ? פשוט... בושה למאמן
03/05/2012 | 15:24
26
מאמן מרביץ לשחקן שלו !.....   זה חדש !   מאת:ערוץ הספורט

בגלל זה את המאמן פיתרו ויקבל עונש...

http://www.youtube.com/watch?v=gVzmo24YJsE&fea...
לצפיה ב-'Matchday'
Matchday
03/05/2012 | 20:48
18
איך משתמשים בעברית ב - Matchday?
תודה
לצפיה ב-'לוזון ליג מחזור 34 '
לוזון ליג מחזור 34
26/04/2012 | 22:37
50
46
המשך>>
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 28'
מה קשור-חידה מס' 28
26/04/2012 | 21:13
17
56
נתחיל בפתרון חידה מס' 27 שלצערי אף אחד לא פתר.הנה שלושת הסרטונים של חידה מס' 27:

1- http://www.youtube.com/watch?v=BFcTVlLj8Q4

2- http://www.youtube.com/watch?v=dCwxlyN3B0E

3- http://www.youtube.com/watch?v=w-zEEDnN_EA

מייקל אואן,ריבאלדו ורונאלדיניו.נתתי רמז ששלושתם כבשו במשחק מסוים שכל אוהד כדורגל אמור לזכור.אני דיברתי על רבע גמר מונדיאל 2002 בתאריך ה-21 ביוני.אנגליה פגשה את ברזיל ועלתה ליתרון משער של מייקל אואן.ריבאלדו השווה ואז במחצית השנייה רונאלדיניו שלח כדור חופשי אדיר לרשת של דיוויד סימן שהשער די באשמתו והפך להיות לא בפעם הראשונה לדמות הנלעגת של הכדורגל האנגלי וקבע 1-2 לנבחרת הסמבה שבחצי הגמר ניצחה את טורקיה ובגמר את גרמניה וזכתה בטורניר.

תקציר המשחק- http://www.youtube.com/watch?v=GjKqqr897ao

חידה מס' 28,חידה די קלה.אני מזכיר שאני יודע על מכנה משותף אחד.אם יצליחו להביא עוד מכנה משותף ויוכיחו לי את זה אני אשמח.

1- http://www.youtube.com/watch?v=pxJKACap2dU&fea......

2- http://www.youtube.com/watch?v=h7YxJr_1lYs

3-http://www.youtube.com/watch?v=ZnjEmscMDR4

בהצלחה!!!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/04/2012 | 21:19
1
28
קבוצות מליגה שנייה שהדיחו קבוצה מליגה ראשונה
לצפיה ב-''
27/04/2012 | 18:31
6
מילוול והפועל ב''ש אכן קבוצות שהגיעו מהליגה שנייה אבל הארדפורד הייתה אז בליגה שלישית אם אני לא טועה אבל בעקרון אתה צודק
לצפיה ב-'משוגעי דרום אמריקה התאגדו?'
משוגעי דרום אמריקה התאגדו?
27/04/2012 | 19:31
1
16
לצפיה ב-'עשו פגישת מחזור בפורום'
עשו פגישת מחזור בפורום
27/04/2012 | 19:38
25
לדעתי היגיטה הכי משוגע.תשובה נכונה חבר!
לצפיה ב-'זכו בתואר מלך השערים בספרד?'
זכו בתואר מלך השערים בספרד?
27/04/2012 | 19:57
1
22
RVN בעונה הראשונה בריאל מדריד, טריסטאן נתן כמה עונות די מוצלחות בדפור וראול בטח היה כמה פעמים...
לצפיה ב-''
27/04/2012 | 21:04
5
לצפיה ב-'מה קשור - 31#'
מה קשור - 31#
27/04/2012 | 23:19
2
28
לצפיה ב-'היה לי קשה'
היה לי קשה
28/04/2012 | 00:06
1
24
אחרי דקות של מחשבה נדמה לי שהמשותף הוא שכולם קיבלו כרטיס הצהוב בגומלין חצי גמר הצ'מפיונס ליג שמנע מהם לשחק בגמר.

סקולס נגד יובנטוס ב99'
נדבד נגד ריאל ב2003
ומיירלס נגד ברצלונה העונה.
לצפיה ב-''
28/04/2012 | 09:38
3
לצפיה ב-'מה קשור? חידה מס' 32'
מה קשור? חידה מס' 32
28/04/2012 | 00:25
4
28
בהנחה שפטרתי נכונה את החידה הקודמת ארשה לעצמי כבר לחוד את החידה הבאה.

http://www.youtube.com/watch?v=tnYIFHG2RUc

http://www.youtube.com/watch?v=BXjzX4QVkDQ&fea...

http://www.youtube.com/watch?v=94tgUTwNbzE

מה משותף לשלושת הכובשים..?
לצפיה ב-'יש לי תשובה רק שאני חושב שהיא דבילית'
יש לי תשובה רק שאני חושב שהיא דבילית
28/04/2012 | 08:38
3
27
אבל הכי נכונה.

כדורגלני עבר שהפכו לפרשנים בערוץ הספורט.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
28/04/2012 | 12:28
2
11
לצפיה ב-'זוהר נעלם וטוב שכך'
זוהר נעלם וטוב שכך
28/04/2012 | 13:55
1
30
קלינגר בטח יקבל בקיץ קבוצה וינסה להציל את קריירת האימון הדי כושלת שלו ואוחנה ישאר אוחנה ויגן על אבי לוזון.....
לצפיה ב-'אני דווקא אהבתי אותו'
אני דווקא אהבתי אותו
28/04/2012 | 14:17
23
אני דווקא אוהב את זוהר כפרשן באולפן.
יש פרשנים מוצלחים ממנו תוך כדי משחק, אבל באולפן של לפני אחרי ובערוץ הקיבוץ אני חושב שהוא היה מוצלח מאד.
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 33'
מה קשור-חידה מס' 33
28/04/2012 | 14:14
22
חידה קצת יותר קשה ואחרונה שלי לסופ''ש הזה.

1- http://www.youtube.com/watch?v=wEVFvWR8xDE

2- http://www.youtube.com/watch?v=Kzdm7IEBgBU

3- http://www.youtube.com/watch?v=Y0lvbGn7S5M

בהצלחה!
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
26/04/2012 | 20:52
88
32
המשך>>
לצפיה ב-'דנה אשכנזי- "אפרק את הפועל ת"א"'
דנה אשכנזי- "אפרק את הפועל ת"א"
26/04/2012 | 19:50
15
137
יאלה דנה פרקי את הגועל- כולנו איתך.

http://www.youtube.com/watch?v=ZXdt82TNVHY
לצפיה ב-'אפשר להבין את העצבים שלה'
אפשר להבין את העצבים שלה
26/04/2012 | 19:56
2
41
לצפיה ב-'הם פוגעים לה בפרנסה.'
הם פוגעים לה בפרנסה.
26/04/2012 | 19:59
1
86
משכנעים את האנשים לא להיכנס לחנות שלה.
זה חוקי?
לצפיה ב-'זה לא משנה אם זה חוקי'
זה לא משנה אם זה חוקי
26/04/2012 | 21:58
61
זה לא מוסרי...

לפגוע בפרנסה של בן אדם

אוהדי הפועל ת"א יודעים להתלונן על מה שעושים להם אבל לא על מה שהם עושים לאחרים
לצפיה ב-'פרחה קטנה '
פרחה קטנה
26/04/2012 | 20:39
9
136
מה שאת עושה זה חמור יותר - להראות כאילו איכפת לך מבעלך, איתו רק בגלל כסף.

לצפיה ב-'לא רלוונטי בכלל'
לא רלוונטי בכלל
27/04/2012 | 14:38
5
74
זורקים לה רימון על הבית, לא צריך שיהיה לה אכפת ממשהו כדי שהיא תגיב ככה..
לצפיה ב-'רימון? הם בסך הכל מחאו'
רימון? הם בסך הכל מחאו
27/04/2012 | 20:13
4
61
מה היא קופצת?

משחקת אותה אבו עלי. שתשב בשקט.
לצפיה ב-'"בסך הכל מחאו"'
"בסך הכל מחאו"
27/04/2012 | 20:28
3
55
בזריקת רימון וסיכון אישה וילדה בת 4...

אחלה מחאה...לא פלא שהכדורגל נראה כמו שהוא נראה
לצפיה ב-'איזה רימון? '
איזה רימון?
27/04/2012 | 20:40
2
58
לא שמעתי על שום רימון.

אוהדי הפועל עושים את מה שהם חייבים לעשות.עם טביב אין עתיד, האיש יחריב את המועדון הזה.
לצפיה ב-'רימון ההלם הזה'
רימון ההלם הזה
27/04/2012 | 21:09
1
57
לצפיה ב-'מי קבע שאלו אוהדי הפועל? '
מי קבע שאלו אוהדי הפועל?
27/04/2012 | 21:43
58
לצפיה ב-'הודעה פשוט מגעילה,בושה'
הודעה פשוט מגעילה,בושה
27/04/2012 | 20:51
1
27
לצפיה ב-'מה מגעיל בזה? '
מה מגעיל בזה?
27/04/2012 | 21:46
71
נכון, אשכנזי התחתנה עם טביב בגלל היופי שלו.
לצפיה ב-'עכשיו היא חייבת אותו בגלל הכסף... '
עכשיו היא חייבת אותו בגלל הכסף...
28/04/2012 | 00:36
49

אוהדי הפועל הרסו לה את הפרנסה  !
לצפיה ב-''
27/04/2012 | 22:55
15
לצפיה ב-'אלה לא אוהדים, אלה מזיקים.'
אלה לא אוהדים, אלה מזיקים.
28/04/2012 | 19:29
37
טביב לא נראה לי כמו דוגמא לאיש עסקים טהור ונקי, שמגיע לכדורגל ממניעי של אהדת הקבוצה.
וכל זה לא משנה את ההתנהלות של אותם "אוהדים", שמגיעים לביתו להטריד את משפחתו, שמאיימים עליו ופוגעים בפרנסה של בת זוגו.
חבורה של אנשים רעים, שאהדת הכדורגל הפכה אצלם לשנאה אלימה, שפוגעים בקבוצתם באורח חסר תקדים.
לצפיה ב-' איזה ניצחון של הנבחרת יותר גדול : '
איזה ניצחון של הנבחרת יותר גדול :
26/04/2012 | 10:46
21
90
ה-0-5 על אוסטריה (1999) או ה-2-3 על צרפת (בצרפת ) ב-1993
לצפיה ב-'0-5, ביי פאר '
0-5, ביי פאר
26/04/2012 | 12:31
4
31
לצפיה ב-'ביי פאר נוט'
ביי פאר נוט
26/04/2012 | 23:42
3
42
רק אזכיר שאותה אוסטריה חטפה מנה כפולה בספרד
לצפיה ב-' מנה כמעט כפולה. רק 0-9... נראה מי זוכר '
מנה כמעט כפולה. רק 0-9... נראה מי זוכר
27/04/2012 | 18:35
2
27
כמה ראול הבקיע במשחק הזה
לצפיה ב-'רביעייה'
רביעייה
27/04/2012 | 22:17
18
?
לצפיה ב-'היה לו גם גול חוקי שנפסל'
היה לו גם גול חוקי שנפסל
29/04/2012 | 03:04
10
לצפיה ב-'צרפת'
צרפת
26/04/2012 | 14:12
2
72
אוסטריה הייתה בקמפיין איום ושיחקה ברמה של קפריסין, ההשפלה מול דנמרק זמן קצר אחר כך חשפה את הבלוף הזה.

הנצחון על צרפת אמנם היה פוקס טהור, אבל השגנו אותו בחוץ על נבחרת טובה בהרבה שדפקנו לה את העלייה.
לצפיה ב-'גם פוקסים נחשבים מה שמעניין שהמשחק הזה'
גם פוקסים נחשבים מה שמעניין שהמשחק הזה
26/04/2012 | 15:20
1
45
היה חסר חשיבות עבורנו (לצרפת הוא היה "סופר קריטי" ) ונלחמנו שם כמו אריות !! מאיפה באה המוטיבציה הזאת ככה פתאום ?
לצפיה ב-'אם זה היה הפוך היינו אומרים שהמוטיבציה של '
אם זה היה הפוך היינו אומרים שהמוטיבציה של
26/04/2012 | 15:33
44
של הצרפתים היא אנטישמיות טהורה, אולי במקרה הזה זה היה כמו שאומרים בתאילנד
"SAMAE SAME BUT DIFFERENT "
לצפיה ב-'השאלה שהכי חרשו עליה מאז ומעולם'
השאלה שהכי חרשו עליה מאז ומעולם
26/04/2012 | 17:05
54
כל פעם אני משנה את דעתי,צריך רק לזכור שצרפת של 93 הייתה נבחרת גדולה והיא פשוט זלזלה בשני המשחקים האחרונים שלה נגדנו ונגד בולגריה כשהיא צריכה רק תיקו.משה גלאם ושלמה שרף סיפרו פעם שביום המשחק הם הלכו בכלל לטיול בפריז,קנו בגדים וצעצועים לילדים ובאו למשחק הזה בתחושה של 'אין סיכוי שננצח,אז לפחות נלך לקנות בגדים'......

אוסטריה הייתה נבחרת חלשה ואם היינו מגיעים ליורו אז אולי הניצחון על אוסטריה היה הכי גדול אבל אז באו הדנים(מי זוכר את טופטינג הקשר הדני האימתני?) ועשו לנו קרקס,אח''כ בא ניב רסקין וחשף שליל המשחק השחקנים במקום ללכת לישון מוקדם בילו עם נערות ליווי.
לצפיה ב-'הרכב מול הרכב ברור שצרפת, אבל'
הרכב מול הרכב ברור שצרפת, אבל
26/04/2012 | 18:06
38
המשחק עם צרפת היה חסר חשיבות, ישראל הייתה מצ'וקמקת בקמפיין הזה ולא איימה על עלייה.
מול אוסטריה זה היה משחק בעל חשיבות, הפסד היה שולח אותם כנראה לפלייאוף.
אז בסה"כ הניצחון על האוסטרים גדול יותר.
לצפיה ב-'צרפת'
צרפת
26/04/2012 | 18:27
10
45
נגד אוסטריה ישראל הייתה פייבוריטית לניצחון באותו יום. אוסטריה הייתה נבחרת חלשה באותו קמפיין והיא הגיעה אלינו אחרי תבוסה 0-9 לספרד!!!

ישראל הייתה פייבורטית לניצחון מה שעשה את הניצחון הזה לבלתי נשכח הייתה התוצאה עצמה - 0-5
אילו היינו מנצחים 0-1 או 0-2 אף אחד לא היה זוכר עד היום את המשחק הזה.

נגד צרפת היינו מועמדים לחטוף תבוסה. צרפת הייתה אמורה לחגוג באותו יום את העפלתה למונידאל אנחנו רק רצינו לסיים את המשחק הזה בלי לחטוף תבוסה ובסוף קרה שזה נגמר בסנסנציה

אני בוחר בניצחון על צרפת כי הוא לא היה צפוי בניגוד לניצחון על אוסטריה שהוא היה צפוי אך לא התוצאה עצמה
לצפיה ב-' האם בנבחרת צרפת שיחק אז גם אריק'
האם בנבחרת צרפת שיחק אז גם אריק
26/04/2012 | 19:30
9
52
קאנטונה

(נוסף לכוכבים כמו ז'אן פייר פאפן, דויד ז'ינולה וכו...)
לצפיה ב-'אריק קנטונה שיחק בנבחרת צרפת באותה תקופה'
אריק קנטונה שיחק בנבחרת צרפת באותה תקופה
26/04/2012 | 19:43
8
50
והוא אף נטל חלק במשחק הזה

הנה לך ההרכבים של שתי הנבחרות באותו משחק
לצפיה ב-' כמה שחקנים מאותו הרכב היו בסגל '
כמה שחקנים מאותו הרכב היו בסגל
26/04/2012 | 22:03
4
564
נבחרת צרפת שזכתה במונדיאל 1998
לצפיה ב-'הנה לך'
הנה לך
26/04/2012 | 22:21
37
קישור על מונדיאל 1998 שבו מידע על טורניר הגמר

בהמשך מסודרים לפי סדר ה ABC שמות הנבחרות וכל נבחרת רשום הסגל שלה לאותו מונדיאל

לא היה לי כח לבדוק יותר מדי אני מודה אבל השוער ברנאד לאמה היה בסגל של צרפת למונדיאל 1998 בתור שוער מחליף
לצפיה ב-'מזיכרון בלבד'
מזיכרון בלבד
27/04/2012 | 00:21
2
38
דסאי, בלאן, דשאן, פטי, ליזארזו ודז'ורקאייף היו גם ב-98.
אני לא סגור לגבי רוז'ה
לצפיה ב-' זינדין זידאן התחיל לשחק בנבחרת צרפת'
זינדין זידאן התחיל לשחק בנבחרת צרפת
27/04/2012 | 18:30
27
שנה לאחר מכן (1994).

היה מעניין לראות אותו במשחק הזה ב-1993...
לצפיה ב-' עצם העובדה שבסגל ההוא שיחקו 6 אלופי '
עצם העובדה שבסגל ההוא שיחקו 6 אלופי
29/04/2012 | 23:37
7
עולם רק מגבירה את גודל ההישג .
לצפיה ב-'קאנטונה גם כבש צמד בר"ג במפגש הקודם בקמפיין'
קאנטונה גם כבש צמד בר"ג במפגש הקודם בקמפיין
26/04/2012 | 23:22
2
54
0-4 של צרפת שכמובן נשכח מאוד...
לצפיה ב-''
26/04/2012 | 23:27
12
לצפיה ב-'נדמה לי שהוא כבש רק אחד...'
נדמה לי שהוא כבש רק אחד...
29/04/2012 | 13:28
10
הצמד היה של בלאן כמה שאני זוכר...
לצפיה ב-'חג עצמאות שמח'
חג עצמאות שמח
25/04/2012 | 20:07
6
45
מיום עצב ליום של שמחה

אין ספק שהיום הזה נחשב ליום הכי חד שקיים בשנה

ביום אנחנו מתייחדים עם חיילינו שהגנו על מדינתינו ולא ישובו עוד ובערב אנו חוגגים את יום העצמאות

אין ספק שהמעבר החד הזה הוא לא קל אבל הוא מסמל שאותם הנופלים הם אלו שרק בזכותם יש לנו מדינה

אז לכל חברי הפורום שיהיה לכם חג עצמאות שמח!!!

לצפיה ב-'יום עצמאות שמח חברים '
יום עצמאות שמח חברים
26/04/2012 | 01:17
12
לצפיה ב-'מי כאן הולך לעשות על האש? '
מי כאן הולך לעשות על האש?
26/04/2012 | 12:00
4
25
לצפיה ב-'רק אני '
רק אני
26/04/2012 | 14:26
2
39
עצמאות שמח!
לצפיה ב-'גם אני עשיתי'
גם אני עשיתי
26/04/2012 | 16:57
1
33
הרגע חזרתי,היה נחמד.עשינו בפארק בראשל''צ מול הג'י סנטר.ראיתי גם את אליקו השדר המפורסם מרדיו לב המדינה.
לצפיה ב-'היה כיף אצלי '
היה כיף אצלי
26/04/2012 | 18:20
37
גם אני חזרתי עכשיו.
היה נחמד, עשינו במקום שקט באשדוד, רק המשפחה.

שיחקנו איזה שעה כדורגל, היה ממש כיף, לראות אנשים שלא ראיתי שנה שלמה. טוב שיש את החגים בין כל העבודה וכו', לצאת קצת מהשגרה.

לצפיה ב-'אני גם עשיתי על האש כמו כולם '
אני גם עשיתי על האש כמו כולם
26/04/2012 | 18:23
35
אצל אחד מידידותיי בדירת גג שבה היא גרה.

נהנתי מאד והכי כיף יצא השנה שעצמאות נופל על יום חמישי.
אין דבר יום כיף מזה שעצמאות נופל על חמישי פשוט ממשיכים את הסופ"ש הארוך עד יום ראשון ונחים
לצפיה ב-'פירסומים,הצעות,דעות ושאלות'
פירסומים,הצעות,דעות ושאלות
25/04/2012 | 06:34
3
10
לצפיה ב-'משנים את חוקי המשחק! ערזה בבקשה!!'
משנים את חוקי המשחק! ערזה בבקשה!!
25/04/2012 | 01:35
40
אתמול (שני) שודר בערוץ 5+ Gold סרט שנקרא "משנים את החוקי המשחק" הסרט הוא על הליגה האנגלית והשינויים שחלו בה בעקבות ארועים אלימים וטרגדיות (אסון הילסבורו)
והצעדים שננקטו מנגד.
רלווטני בגלל המצב כיום בכדורגל הישראלי.
אשמח אם מישהו יודע את שם הסרט באנגלית או יש לו קישור לטריילר של הסרט ובעצם כל פיסת מידע שתוביל אל הסרט "האבוד" P: .
אנא תנו יד לקח אני מחפש את הסרט בנרות!!!!

תודה על כל מקרה !
לצפיה ב-'"שיט שלוזונים אומרים"'
"שיט שלוזונים אומרים"
26/04/2012 | 09:29
36
קבלו את הסרטון הסאטירי על משפחת לוזון
<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/SdTmX5JoX5k?version=3&... name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/SdTmX5JoX5k?version=3&...; type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

אם אהבתם - שתפו!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כדורגלן העונה של ידיעות אחרונות'
כדורגלן העונה של ידיעות אחרונות
26/04/2012 | 18:00
56
חיפשתי את רשימת כדורגלני העונה של ידיעות בשלושים שנים האחרונות. אולם לא מצאתי. בוויקיפדיה ניתן למצוא רק את רשימת כדורגלני העונה של מעריב שלא תמיד תואמת את של ידיעות.
אשמח אם מישהו יעזור לי לקבל את רשימת כדורגלני העונה של ידיעות מתחילת שנות ה-80 לפחות. אם אפשר אז ארצה לקבל גם את כדורגלני העונה של ההתאחדות
לצפיה ב-'גומלין חצי גמר ליגת האלופות ריאל - באיירן'
גומלין חצי גמר ליגת האלופות ריאל - באיירן
25/04/2012 | 00:03
74
132
10 שנים עברו מאז שיחקה ריאל בפעם האחרונה במשחק הגמר בו היא גם זכתה וכל מה שהיא צריכה זה לנצח 0-1 קטן בשביל לשחק שוב במעמד הגמר

מולה כאמור באיירן שרוצה השנה יותר מכל שנה אחרת להעפיל למשחק הגמר שכן משחק הגמר נערך השנה במגרשה הביתי.

מחר בערב לאחר צאת יום הזיכרון ובזמן שעם ישראל יחגוג את ערב...
המשך>>
10 שנים עברו מאז שיחקה ריאל בפעם האחרונה במשחק הגמר בו היא גם זכתה וכל מה שהיא צריכה זה לנצח 0-1 קטן בשביל לשחק שוב במעמד הגמר

מולה כאמור באיירן שרוצה השנה יותר מכל שנה אחרת להעפיל למשחק הגמר שכן משחק הגמר נערך השנה במגרשה הביתי.

מחר בערב לאחר צאת יום הזיכרון ובזמן שעם ישראל יחגוג את ערב יום העצמאות יתמודדו ריאל ובאיירן על הכרטיס השני למשחק הגמר.

ריאל כאמור לא שיחקה10 שנים במעמד הגמר ואילו באיירן הופיעה בגמר לפני שנתיים במדריד שם היא נוצחה בידי אינטר

זאת הפעם החמישית שהשתיים נפגשות בינהם בחצי הגמר כאשר 3 פעמים ניצחה באיירן בחצי הגמר את ריאל ופעם אחת הייתה זאת ריאל שניצחה את באיירן בחצי הגמר וזה היה בשנת 2000. (הפעם האחרונה שהם נפגשו בחצי הגמר עד למפגש בחצי הגמר בעונה הנוכחית) פרט לשנת 1987 בכל הפעמים המנצחת בחצי הגמר המשיכה כל הדרך עד לזכייה בתואר (ב 1987 עברה באיירן את ריאל בחצי הגמר אך נוצחה בידי פורטו בגמר)

ריאל תבוא למשחק במצב רוח מעולה אחרי ניצחון בסופר קלאסיקו על ברצלונה ואם זה לא מספיק אז גם ההדחה של אלופת אירופה היוצאת בחצי הגמר תעשה רק טוב לשחקני ריאל שיבואו כעת בטירוף  עוד יותר גדול למשחק

ריאל אגב ניצחה העונה את כל משחקיה הביתים בליגת האלופות, ז'וזה מוריניו יהנה מסגל כמעט מלא מול באיירן, כשרק ריקרדו קרבאליו נמצא בספק להתמודדות בגלל פציעה.  4 שחקנים בריאל מדריד יהיו צריכים להיזהר שכן במידה והם יספגו צהוב הם לא ישחקו בגמר אם וכאשר ריאל מדריד תעפיל לגמר. השחקנים הם: סרחיו ראמוס, צ'אבי אלונסו, היגואין וקואנטראו יודעים שכרטיס צהוב בברנבאו ימנע מהם לשחק בגמר, אם ריאל תצליח להעפיל אליו.

אצל באיירן מינכן השחקנים שצריכים להיזהר הם: ג'רום בואטנג, פיליפ לאהם, הולגר בדשטובר, דויד אלאבה, לואיס גוסטבו וטוני קרוס. אם באיירן תעפיל לגמר והשחקנים הללו יקבלו צהוב הם לא ישחקו בגמר

ההימור שלי: 0-1 לריאל מדריד
לצפיה ב-' לזיכרם של 22,993 חללי מערכות ישראל'
לזיכרם של 22,993 חללי מערכות ישראל
24/04/2012 | 19:40
9
50
ולזיכרם של חללי פעולות האיבה
לצפיה ב-' יהי זכרם ברוך '
יהי זכרם ברוך
24/04/2012 | 20:18
21
ספורטאים שנפלו במלחמת יום כיפור-http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4132192,00...
לצפיה ב-'יהי זכרם ברוך'
יהי זכרם ברוך
24/04/2012 | 20:31
2
41
לא רציתי להאמין שהיום הזה יהפוך ליותר עצוב ממה שהוא, שאני אכיר מישהו שנפל.
ושבוע שעבר, ברשלנות פושעת, זה קרה. עצוב מכל שנה
לצפיה ב-'?'
?
24/04/2012 | 23:48
1
35
את מי? ואיך?
אם אפשר לשאול
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 23:57
10
לצפיה ב-' לזכרם'
לזכרם
24/04/2012 | 21:40
24
של הנופלים שבזכותם אנחנו כאן.

צירפתי לינק לכתבה שפורסמה בYNET לפני שנה לזכרו של יהודה תובל ז"ל, שוער הפועל י-ם שנהרג במלחמת
לבנון הראשונה .

לצפיה ב-''
24/04/2012 | 22:21
6
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 23:50
5
לצפיה ב-'ויתרו על כדורגל למען המדינה ושילמו בחייהם'
ויתרו על כדורגל למען המדינה ושילמו בחייהם
25/04/2012 | 00:17
40
כתבה שפורסמה באתר ONE לפני שנתיים
לצפיה ב-''
25/04/2012 | 22:31
3
לצפיה ב-'גומלין חצי גמר ליגת האלופות ברצלונה - צ'לסי'
גומלין חצי גמר ליגת האלופות ברצלונה - צ'לסי
24/04/2012 | 06:30
54
374
3 ימים לאחר שנוצחה בביתה בסופר קאלסיקו ואיבדה למעשה כל סיכוי לזכות באליפות ספרד תארח ברצלונה את צ'לסי ותנסה למחוק פיגור של 1-0 מהמשחק הראשון ותנסה לעלות לגמר בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות.

השבוע שעבר לא היה קל עבור מועדון הכדורגל של ברצלונה. ביום רביעי נוצחה הקבוצה בסטמפורד ברידג'...
המשך>>
3 ימים לאחר שנוצחה בביתה בסופר קאלסיקו ואיבדה למעשה כל סיכוי לזכות באליפות ספרד תארח ברצלונה את צ'לסי ותנסה למחוק פיגור של 1-0 מהמשחק הראשון ותנסה לעלות לגמר בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות.

השבוע שעבר לא היה קל עבור מועדון הכדורגל של ברצלונה. ביום רביעי נוצחה הקבוצה בסטמפורד ברידג' 1-0 בידי צ'לסי ובמוצא"ש הפסדיה הקבוצה בביתה 1-2 בידי ריאל מדריד בסופר קאלסיקו. הפסד שחיסל למעשה את סיכוייה של ברצלונה לזכות באליפות והבטיח למעשה את זכייתה של ריאל מדריד באליפות ספרד.

צ'לסי מגיעה למשחק הזה אחרי תיקו 0-0 בדרבי של לונדון מול ארסנל שבעקבותיו הפער של הקבוצה מהמקום הרביעי בו נמצאת כרגע ניוקאסל הוא 4 נקודות. אין שום צורך שבעולם להסביר מה זה אומר עבור צ'לסי לסיים מתחת למקום הרביעי - אסון מקצועי לצד אסון כלכלי מאובדן הכנסות רבות מהעידרות מליגת האלופות.

ההימור שלי: 0-2 לברצלונה
לצפיה ב-'והרי החדשות'
והרי החדשות
24/04/2012 | 17:03
57
21
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה