לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2067520,675 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 16 '
מה קשור-חידה מס' 16
04/04/2012 | 21:27
13
43
נפתח בחידה סופר קלילה ופשוטה.מקווה להשתתפות מכובדת.

אני רק מזכיר על מה מדובר-3 סרטונים שיש מכנה משותף בין האנשים/האירועים שמופיעים שם.לא אמור להיות מסובך יותר מדי.

1-http://www.youtube.com/watch?v=YUD7QvmpseE

2-http://www.youtube.com/watch?v=zyulKembDDc

3-http://www.youtube.com/watch?v=mLawwFbGWS0

בהצלחה!

לצפיה ב-'דרבים?'
דרבים?
04/04/2012 | 22:20
5
12
לצפיה ב-'זאת אומרת, דרבים!'
זאת אומרת, דרבים!
04/04/2012 | 22:21
4
12
לצפיה ב-''
05/04/2012 | 21:05
3
15
שערים שהובקעו בדרבים.

בעוד מס' שניות תעלה חידה מס' 17
לצפיה ב-'השער השלישי (העצמי)'
השער השלישי (העצמי)
05/04/2012 | 21:18
2
18
שנכבש בדרבי של בירמינגהאם נחשב בעיני לאחד השערים העצמיים הזהויים ביותר שראיתי למרות שיש לא מעט שערים עצמיים יותר אומללים מהשער הזה
לצפיה ב-'אגב עד היום לא ברור אם השוער אנקלמן נגע בכדור'
אגב עד היום לא ברור אם השוער אנקלמן נגע בכדור
05/04/2012 | 21:27
17
יש מי שטוען שהוא לא נגע בכדור ומכיוון שאם שחקן מוציא כדור חוץ והכדור לא נגע באף שחקן ונכנס לשער או יוצא החוצה אז זו בעיטת שוער או קרן כמו במקרה הזה עם מלברג ואנקלמן.השופט חשב שאנקלמן נגע בכדור ואישר את השער אבל לדעתי הכדור לא נגע באנקלמן וזה היה צריך להיות כדור קרן.חלפו מאז 8 שנים זה הדבר היחידי שזוכרים למלברג ואנקלמן
לצפיה ב-'את הכי הזוי,אני לא מוצא בצינור.היה לי'
את הכי הזוי,אני לא מוצא בצינור.היה לי
05/04/2012 | 21:37
14
אותו כחלק ממקבץ\אולי אתה מכיר ויודע היכן למצוא.
מדובר בשוער שמנסה לזרוק את הכדור הידו רחוק ככל האפשר,התנופה שהוא לוקח כל-כך חזקה עד שהוא בטעות עושה פרסה וזורק את הכדור לתוך השער שלו.
מישהו ראה?
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 17'
מה קשור-חידה מס' 17
05/04/2012 | 21:09
3
16
ושוב כמו ברוב החידות משהו קליל וזורם.

1-http://www.youtube.com/watch?v=-PCnrRW2D20

2-http://www.youtube.com/watch?v=GfpLeKUA8vo

3-http://www.youtube.com/watch?v=DCaL82Au1wU

בהצלחה
לצפיה ב-'שלושת השוערים הללו שיחקו במונדיאל'
שלושת השוערים הללו שיחקו במונדיאל
05/04/2012 | 21:16
2
18
אם כי כ"א במונדיאל אחר
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
05/04/2012 | 21:32
1
18
וגם אסור לשכוח,שיחקו בליגת העל ולכן התשובה שלך חלקית אבל עברת....

אובארוב שיחק במונדיאל 90 ואז הגיע למכבי ת''א,אניימה שיחק משחק אחד במונדיאל 2002 אם אני זוכר נכון את המשחק האחרון נגד אנגליה שלא קבע לניגריה כלום ומס' שנים אח''כ נחת בבני יהודה ומיידאן שיחק במשחק האחרון של פולין במונדיאל 2002 שהיא ניצחה את ארה''ב במשחק שלא קבע לה כלום ובקיץ 2003 נחת באשדוד.

אגב מיידאן,הופעת הבכורה של אבי נימני בבית''ר הייתה בטדי נגד אשדוד ונימני כבש את שער הניצחון כשהכניע את מיידאן-http://www.youtube.com/watch?v=52osNAPahhw
לצפיה ב-'איזה זכרון-סחטיין'
איזה זכרון-סחטיין
05/04/2012 | 21:50
9
לצפיה ב-'"חברים" של ברקוביץ'?'
"חברים" של ברקוביץ'?
05/04/2012 | 23:32
1
11
לצפיה ב-'כן,חברים עוד מהגן '
כן,חברים עוד מהגן
05/04/2012 | 23:37
21
תשובה נכונה
לצפיה ב-'פירסומים,הצעות,דעות ושאלות'
פירסומים,הצעות,דעות ושאלות
04/04/2012 | 17:48
6
1
לצפיה ב-'האם חצאי הגמר של ברצלונה ישודרו בערוצים זרים?'
האם חצאי הגמר של ברצלונה ישודרו בערוצים זרים?
06/04/2012 | 22:06
2
13
לצפיה ב-'ערוץ Sat 1 ישדר'
ערוץ Sat 1 ישדר
06/04/2012 | 22:36
1
22
קרוב לוודאי שהוט ויס לא יחשיכו אותו.
לצפיה ב-'בדרך כלל מחשיכים'
בדרך כלל מחשיכים
07/04/2012 | 01:38
7
אבל שווה לנסות.אני מאמין שחצאי הגמר ישודרו בערוץ 55 ולא בערוצי התשלום.
לצפיה ב-'היציע: קטע שלא שודר:)'
היציע: קטע שלא שודר:)
07/04/2012 | 20:41
2
11
לצפיה ב-''
07/04/2012 | 21:13
1
10
החיקוי של סהר קורע,הרבה יותר טוב מזה של יצפאן.
לצפיה ב-':) חג שמייח!'
:) חג שמייח!
07/04/2012 | 22:19
2
לצפיה ב-'גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום רביעי'
גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום רביעי
04/04/2012 | 06:43
15
35
ריאל מדריד - אפועל ניקוסיה

אפועל ניקוסיה תסיים היום את דרכה באירופה במה שהוא ללא ספק ההישג הטוב ביותר של הכדורגל הקפריסאי בכל הזמניים, הישג שאנחנו רק יכולים רק לקנא ולחלום עליו

ריאל כבר תתחיל להתכונן לקראת מפגש הענקים בחצי הגמר מול באיירן מינכן

בצד המקצועי ריאל תגיע במצב רוח מצויין למשחק אחרי חמישייה לרשת של אוסאסונה בליגה שהשאיר את הפער שלה מברצלונה על 6 נקודות 8 מחזורים לסיום אולי אולי בדרך אליפות ראשונה מזה 4 שנים.

ז'וזה מוריניו עשוי לבצע מספר שינווים לעומת ההרכב שהביס את אוסאסונה במוצא"ש. קרבאליו ודיארה פצועים וכנראה שלא ישחקו, מנגד קאייחון התגבר על הפציעה שממנה סבל בקרסול והוא עשוי לפתוח. אלונסו חוזר מהרחקה, אבל עשוי לקבל מנוחה, שאהין עשוי לעלות במקומו של סמי חדירה החולה..

אצל הקפריסאים ייעדרו אוליביירה וטריקובסקי שנפצעו במשחק הראשון מנגד מנדוקה ישוב מהרחקה

אגב באפועל ניקוסיה משחק אסטבן סולארי שהוא אחיו של שחקן קריית שמונה דויד סולארי

ההימור שלי: 1-5 לריאל מדריד

צ'לסי - בנפיקה

הבלוז ניצחו עד כה בכל משחקי הבית שלהם בליגת האלופות ומאז השערים שלהם הוא פנטסטי - 1:14 (ספגו שער ביתי רק ברבע הגמר נגד נאפולי)

צ'לסי כפי שכבר אמרתי נמצאת מאז שנת 2003 כל שנה בשלב הבתים של ליגת האלופות אך מקומה בליגת האלופות בשנה הבאה לא מובטח כלל

בנפיקה מנגד מדורגת בארצה במקום השני מרחק של נקודה מפורטו המוליכה זאת הפעם הראשונה מאז עונת 2005/06 שבנפיקה מגיעה לרבע גמר ליגת האלופות

הפעם האחרונה אגב שבנפיקה הייתה בשלב חצי הגמר הייתה בעונת 1989/90 שאז קראו למפעל גביע אירופה לאלופות ושיחקו בו רק אלופות והיא הגיעה גם עד לגמר בו נוצחה בידי מילאן

ההימור שלי: 0-2 לצ'לסי
לצפיה ב-'מה יש לאלי אוחנה?'
מה יש לאלי אוחנה?
04/04/2012 | 22:12
5
50
הפנדל לזכות צ'לסי הוא מאה אחוז מודדק, השחקן של בנפיקה פשוט דפק חתיכת כניסה בקאלו, ואוחנה , מה יש לו לומר? שזה כלום, דחיפה קלה.

מה דחיפה קלה?
מנע ממנו להגיע לכדור? נגמר, זה פנדל
לצפיה ב-'מה שיש לו תמיד'
מה שיש לו תמיד
04/04/2012 | 23:19
1
38
הוא טמבל.
לצפיה ב-'דווקא יש לו משהו נוסף.'
דווקא יש לו משהו נוסף.
06/04/2012 | 03:11
16
זה זועק לשמים, בטח כשרואים אותו ביציע.
לצפיה ב-'צריך גם לקחת בחשבון שהוא שיחק בפורטוגל'
צריך גם לקחת בחשבון שהוא שיחק בפורטוגל
05/04/2012 | 00:08
1
32
בראגה ליתר דיוק מכאן חוסר האובייקטיביות היחסית
אגב בשבת היא תארח את פורטו בקרב צמרת מרתק ביום א' הדרבי של ליסבון
לצפיה ב-'הדרבי ביום ב' 22:15'
הדרבי ביום ב' 22:15
05/04/2012 | 00:10
13
לצפיה ב-'לא 100%'
לא 100%
05/04/2012 | 14:55
19
חוץ מאוחנה ואנוכי, מכיר עוד כמה שלא אהבו את השריקה.
לצפיה ב-'משחק פח של צ'לסי'
משחק פח של צ'לסי
04/04/2012 | 22:35
2
37
בקצב הזה חצי הגמר ייגמר עוד בסטמפורד ברידג'...
לצפיה ב-'מצב גבולי אני הייתי שורק...'
מצב גבולי אני הייתי שורק...
04/04/2012 | 23:45
27
הטעות הענקית של השופט זה האדום למישהו ששני הצהובים לא הגיעו לו.בכלל כמות הצהובים והעבירות ששרק לבנפיקה לעומת החוסר שירקות לצ'לסי אומרות דרשני. עוד טעות לדעתי זה שהשופט לא שרק פנדל על המשיכה ברחבה. הגיע הזמן שעל הדבר הזה יתנו פנדל אבל אחרי שהשופט קיבל אתמול קיתונות של רותחין עלהחלטתו הנכונה היום שופטים מפחדים לשרוק.
לצפיה ב-'2 אפשרויות..'
2 אפשרויות..
05/04/2012 | 05:35
25
האחת, צ'ילסי תראה כמו כל העונה, זאת אומרת בארסה עוד לפני שתגיע ללונדון תיהיה בגמר..
השניה, השחקנים עם האגו הבלתי נגמר שלה יראו מה הם באמת שווים ואז זה יכול להיות אחד המשחקים הגדולים השנה..
לצפיה ב-'היה חסר שצ'לסי תדפוק את זה '
היה חסר שצ'לסי תדפוק את זה
04/04/2012 | 23:51
1
35
בבית מול בנפיקה אחרי שהובילה 0-1 עד דקה 80.. זה בדיוק מה שהיה חסר לה כדי לעשות חותם על העונה האומללה הזו..

בסופו של דבר, בנפיקה חלשה מאוד לטעמי. למעט הגול לא עשתה הרבה. לא חושב שקיים אוהד כדורגל בפלנטה שהיה מעדיף לראות את בנפיקה עולה על חשבון צ'לסי, כי מפגש של צ'לסי - ברצלונה תמיד מעניין ומסקרן. כרגע הסיכויים הם 80-20 לפארסה, אבל מי יודע, אולי עד המשחק הראשון הבלוז ישתפרו פלאים ויש להם עוד מספיק זמן לעשות את זה.

לאורך זמן צ'לסי לא שונה מזו עם וילאש בואש. יש משחקים שהיא כן טובה בהרבה, הקאמבק למשל בוילה פארק לא היה קורה עם הכלומניק על הקווים, אבל ברור שצ'לסי חייבת מאמן בעל שיעור קומה, וכמה שיותר מהר. לא רואה סדר בקבוצה הזו, אין שיטת משחק ברורה.

אני לא יודע איזה מאמן יכול אברמוביץ' להביא בקיץ, אבל יש כמה פנויים היום שבהחלט הייתי לוקח, כמו קאפלו, היצפלד, בלאן וכאלה.

מניח שצ'לסי אולי תנסה לפתות את מוריניו בקיץ, למרות שמי יודע, אולי רדנאפ יהיה זמין אם רומן יוסיף צ'ק יפה לספרס.
לצפיה ב-'רדנאפ בנבחרת, תרד ממנו...'
רדנאפ בנבחרת, תרד ממנו...
05/04/2012 | 09:49
16
לצפיה ב-'ביירן-ריאל הולך להיות חצי גמר מדהים!'
ביירן-ריאל הולך להיות חצי גמר מדהים!
05/04/2012 | 01:42
1
17
לצפיה ב-''
05/04/2012 | 16:57
19
אחרי השעמום עד עכשיו, סוף סוף עימות גדול ומבטיח!

גם צ'לסי - ברצלונה, לפחות אותי, מאוד מעניין. בהחלט יכול להתפתח לצמוד יותר ממה שאנשים חושבים.
לצפיה ב-'תריצו 5-6 שנים אחורה'
תריצו 5-6 שנים אחורה
05/04/2012 | 14:55
1
36
ותדמיינו לכם איזה מרטיט היה נראה חצי גמר כזה בימים ההם.

כיום, כולם יודעים איך זה ייגמר.

עצוב.
לצפיה ב-'גם לפני שלוש שנים זה היה מותח ביותר'
גם לפני שלוש שנים זה היה מותח ביותר
05/04/2012 | 19:14
29
להזכירך, בארסה עלתה רק בשל השיפוט המחריד של אוברבו הנורבגי המנובל בסטמפורד ברידג'.

היום זה באמת עצוב
לצפיה ב-'עירוני ק''ש אלופה-מה הלאה?'
עירוני ק''ש אלופה-מה הלאה?
03/04/2012 | 09:52
20
49
אתמול באופן רשמי,נעול וחתום זכתה עירוני ק''ש באליפות היסטורית,אליפות שהגיע לה בצדק רב.

ברכות לקבוצה הדי מקסימה של ק''ש,שרן בן שמעון הצעיד אותה לאליפות היסטורית,ראשונה שלו כמאמן בוגרים,והשאלה המסקרנת היא מה יותר מרגש? אליפות היסטורית כקפטן הפועל חיפה בעונת 98/99 או אליפות היסטורית כמאמן ק''ש?

לאורך רוב העונה ק''ש הוכיחה שהיא הקבוצה הכי טובה בארץ,עם שחקנים צעירים ורבים,זרים טובים כדוגמת דויד סולארי,חלוצים פוריים כמו ברק בדש שלפני 7-8 שיחק בליגה הארצית שהייתה השלישית בטיבה בארץ,שמעון אבו חצירה שהיה כשרון גדול ואיפשהו התפספס וחזר מלאריסה היוונית אחרי שלא בלט שם קיבל הזדמנות בק''ש והראה מה הוא יודע ושלומי אזולאי שהגיע בהשאלה ממכבי חיפה ובהחלט יש לו חלק בכיר באליפות.

אבל צריך לזכור.העונה הזו הייתה די חלשה,הפועל ת''א הייתה יריב ראוי עד שהחלה מלחמת האוהדים באלי טביב,מכבי ת''א פתחה בסערה אבל נחלשה והאלופה מכבי חיפה פתחה טוב(מי זוכר שהיא ניצחה במח' הפתיחה את מכבי נתניה 1-4 מרביעייה של עמאשה?) ובהמשך סבלה ממכות פציעות.לאורך רוב העונה ק''ש לא התמודדה מול יריבות קשות,אבל עדיין אין ספק שזה הישג מכובד,היסטורי.

השאלה היא מה הלאה? לליגת אלופות קשה לי להאמין שק''ש תגיע,אבל בזירת הכדורגל הישראלי היא בהחלט יכולה להפוך לקבוצה מובילה שתרוץ בקביעות בצמרת,יש לה בעלים תומך,מגרש ביתי שהוא אמנם לא טדי או בלומפילד אבל עדייין מגרש ביתי וקהל שחזר למגרשים.

פעם היית אומר למישהו ק''ש הוא היה אומר לך ''אבטלה וקטיושות'' היום יענו לך ''ק''ש אלופת המדינה בכדורגל''

בנימה זו,נסיים ונאחל מ-ז-ל ט-ו-ב!!!!!!!!!!!!!!

לצפיה ב-'עונה גרועה, לסגור את הכדורגל'
עונה גרועה, לסגור את הכדורגל
03/04/2012 | 13:21
11
51
ולזרוק את המפתח לים כדי שהרוסי עם הגלאי מתכות לא ימצא אותו בטעות ויפתח חזרה.

וברצינות, עונה מעפנה, עונה אלימה והשכונה בשיאה,
אין יותר התרגשות מהליגה הזו ואין יותר שחקנים טובים בליגה הזו, הכל פח.
גם זה שמשנים כל שנה את הקונספט או את מבנה הליגות ואין פה יציבות, זה גם תורם לבלגן,
14 קבוצות, 16 קבוצות, 14 חזרה, 12, 14, 16...
3 יורדות, אחת יורדת, 6 עולות, 5 עולות, 1 עולה..
יש קיזוז, אין קיזוז, יש פלייאוף, אין פלייאוף,
יש סיבוב שלישי או אין..
קיצור הכל פה בלגן, היו"ר שאחראי על הליגה הזו הוא טמבל ושכונה,
הקהל פה מסריח והכישרון מזמן לא גר פה..

אז איך הייתה העונה? סבבה :) ומזל"ט לרב"ש, לא"ש ולק"ש :)
לצפיה ב-''
03/04/2012 | 17:24
10
30
העונה הזאת התחילה רע המשיכה והסתיימה ככה.
מפרשיות שחיטות ועד אלימות במגרשים..
לא ברור איך אחרי כל הדברים שקרו בעונות האחרונות ובעונה הזאת בפרט, שברור שלהתאחדות יש חלק לא מבוטל בכל מה שקרה, עדיין אוחזים בכסא בכל הכוח..
החלטות חסרות הגיון, זיגזג בחוקיות של הליגה, כניסה של גורמים מפוקפקים לכדורגל ועוד ועוד דברים שמפילים את הכדורגל פה לקרשים.
מעבר לכישרון של שחקנים, פעם עוד היו שחקנים שהיית צריך להסתכל עליהם והם היו דוגמא להתנהגות ולכבוד (איציק זוהר, אלון חזן, חיים רביבו והרשימה עוד ארוכה..), כאלה שלא משנה איזה קבוצה הם היו, כולם כיבדו אותם והעריכו אותם, עד היום.
היום השחקנים הכי מוכשרים שיש פה הם ממש לא כאלה שאפשר לכבד, עצוב מאוד.

לצערי, גם באופק לא שום תקווה.
כי אם היו"ר ההתאחדות מאיים להשאר עד 2020 אם ימשיכו לקלל אותו, כדי לעשות דווקא, אז המצב פה באמת אבוד.
לצפיה ב-'הבעיה שכל שחקן שנותן כמה מש' סבירים'
הבעיה שכל שחקן שנותן כמה מש' סבירים
03/04/2012 | 21:11
9
22
ישר "מתקדם" לשחק באיזה חור באי השכן שלא מכבר היה מושא ללעג
לצפיה ב-'בסדר זה לא ששפונגין'
בסדר זה לא ששפונגין
03/04/2012 | 21:58
7
19
ובן דיין יעלו פה את הרמה..
יש בקושי 5 כדורגלנים ישראלים ששווים משהו והם באמת משחקים במקומות טובים,
כל שאר הליגיונרים? בדיחה עצובה במקרה הטוב..
לצפיה ב-'יש איזו תחושה שלשחק בקפריסין'
יש איזו תחושה שלשחק בקפריסין
03/04/2012 | 22:18
6
20
אפילו בקבוצת תחתית זה יותר יוקרתי מסתם פ"ת או אשדוד
לצפיה ב-'אולי יש שם פחות רפש מאשר פה'
אולי יש שם פחות רפש מאשר פה
03/04/2012 | 22:23
5
18
אולי הקהל שלהם יותר שפוי והתרבות אחרת קצת..
ואולי סתם נמאס להם להיות אפסים פה אז הם מנסים להיות אפסים איפה שאף אחד לא שם לב.
לצפיה ב-'אולי זה גם בגלל שיש שם יותר קהל'
אולי זה גם בגלל שיש שם יותר קהל
03/04/2012 | 22:33
4
22
למרות שמדובר באי עם מיליון תושבים בקושי

אגב מעניין למה אם בכלל יש הבדל בין המנטליות היוונית לקפריסאים שרובם יוונים במקור כפי שמתבטאת ביציעים
לצפיה ב-'רובם טורקים לא?'
רובם טורקים לא?
04/04/2012 | 09:25
3
14
אני חושב שזה איזה 70 אחוז טורקים ו-30 אחוז יוונים באי.
לצפיה ב-'הפוך גוטה הפוך'
הפוך גוטה הפוך
04/04/2012 | 13:53
2
8
לצפיה ב-'מעודד האמת'
מעודד האמת
04/04/2012 | 15:19
1
13
אפשר לנסוע לשם בלי לחשוש מעוינות
לצפיה ב-'אולי עלית על משהו כאן'
אולי עלית על משהו כאן
04/04/2012 | 15:57
16
למרות אותו אוהד אפואל שתלה את צעיפו במחנה ריכוז בפולין
לצפיה ב-'בכלל לא מדבר על רמת משחק'
בכלל לא מדבר על רמת משחק
03/04/2012 | 22:38
16
אלה על התנהגות, על ספורטיביות.. ולא על ה"כוכבים" שיש לנו עכשיו בארץ שמתנהגים כאחרוני הברברים..
לצפיה ב-'הרבה יהיה תלוי בזהות המאמן הבא'
הרבה יהיה תלוי בזהות המאמן הבא
03/04/2012 | 14:14
1
39
וכמו שזה נראה כרגע,עם גילי לנדאו (עם כל הערכה שיש לי אליו,בכל זאת,מאושיות הכדורגל היחידות שבאמת כיף לשמוע מתראיין ומדבר),היא תחזור לדשדש במרכז הטבלה (מיותר לציין שבאירופה היא לא תעשה כלום,כן?).

ההצלחה שלה השנה זה שילוב של עבודה מדהימה של מאמן מעולה וחולשת מכבי חיפה והפועל ת"א (מכבי ת"א זו פיקציה מצחיקה כבר כמעט 10 שנים שאין לקחת אותה ברצינות ואנחנו לא יכולים לאיים על משהו כשהמאפיונר מפרק אותנו מבפנים),ככה שלדעתי,אין בקרית שמונה שום מרכיב שיכול ליצור לקבוצה הזאת מסורת.
לצפיה ב-'קבוצה כמו ק.8 לא יכולה "לדשדש" במרכז טבלה'
קבוצה כמו ק.8 לא יכולה "לדשדש" במרכז טבלה
04/04/2012 | 00:14
24
עונה כזאת תהיה טובה מאוד כמו שהייתה הקודמת וכמו זאת של 2008, בטח ובטח אחרי אליפות שמביאה לדעיכה בקבוצות גדולות, אז אין על מה לדבר על קבוצה בסדר גודל שלה. היא צריכה לקוות לא להתרסק בעונה הבאה, ולנדאו הוא אכן מינוי נכון, טוב ששרצקי בחר (שוב, בפוקס) מאמן שיודע לעבוד גם עם חומר חלש.

ואני לא בטוח שהיא לא תעשה כלום באירופה, בגלל הצ'מפיונס היא תיפול לאירופית בשלב מתקדם? מצליחה לעבור בשיניים עוד שלב? לא בשמיים.
לצפיה ב-'האליפות שלו כמאמן היא יותר מרגשת'
האליפות שלו כמאמן היא יותר מרגשת
03/04/2012 | 17:48
1
33
כשחקן הוא זכה באליפות צפוייה
רובי שפירא ז"ל העמיד תקציב גבוה מאד והיה ברור שהפועל חיפה תהייה בצמרת באותה עונה ואני אפילו האמנתי לפני תחילת העונה שהפועל חיפה תזכה באליפות.

אבל על האליפות שלו כמאמן לא נראה לי שיש מישהו שהאמין שהיא תתרחש

דיברו לפני תחילת העונה על אחת התל אביביות או על מכבי חיפה כמו כל שנה

הפועל קריית שמונה?

מי חשב עליהם בכלל לפני תחילת העונה?

ולא רק זה זאת אליפות מרגשת גם בגלל שזאת קבוצה מהפריפריה להבדיל מכל הקבוצות אשר באות מהערים הגדולות וכלן האליפות שלו כמאמן מרגשת יותר מאשר כשחקן הפועל חיפה

מה הלאה?
אינני צופה הצלחה גדולה מדי לקריית שמונה באירופה, אני מקווה שהיא תצליח בכלל לעבור את הסיבוב המוקדם השני שכן אם היא תיכשל בו היא תסיים את דרכה באירופה כבר ביולי אבל אם היא תצליח להגיע לשלב הפליאוף על העלייה לליגה האירופאית זאת תהייה הצלחה יפה מעבר לכך לא נראה לי בעיקר בגלל שלאורך מרבית הדרך ייתכן והיא לא תהייה מדורגת בהגרלות (אינני בקי בכך יותר מדי אבל מכיוון שאין לה ניסיון אירופאי יותר מדי גדול סביר להניח שזה מה שיקרה)

קשה לדעת אם היא תרוץ בצמרת בשנים הקרובות אני צופה אולי ירידה מסויימת בעונה הבאה, טבעי שאצל קבוצות קטנות שלוקחות אליפות יש ירידה מסויימת בעונה שאחרי האליפות אבל אח"כ חוזרים לצמרת אבל עדיין קשה לדעת כי אנחנו עדיין לא יודעים מה הסגל המלא של הקבוצה לעונה הבאה הרי אנחנו רק בתחילת אפריל
לצפיה ב-'שאלו את רב"ש אם הם מתכוונים לתת הכל'
שאלו את רב"ש אם הם מתכוונים לתת הכל
03/04/2012 | 21:02
26
עד סיום העונה הוא כמובן לא יגיד עשינו את שלנו וב-5 המשחקים שנותרו נפתח רגליים אבל הצורה בה ייראו בחודש הקרוב תרמוז לא מעט על מה יקרה בקיץ
לצפיה ב-'משהו על קרית שמונה'
משהו על קרית שמונה
03/04/2012 | 21:10
36
אני לא יודע אם קרית שמונה תדע לבנות על מה שעשתה העונה או לא, אבל אני חושב שכל נימה של הפחתה בערך הישגיה - ואני רואה את זה פה ושם - אינה במקום. נכון, זו לא היתה עונה טובה בכל הנוגע לאיכות ליגת העל, אף אחת מהקבוצות הגדולות לא העמידה קבוצה ברמה שהיא יכולה בהשוואה לאפשרויות הכלכליות העומדות לרשותה (מינוס בית"ר), ועדיין. כבר היו עונות כאלו בכדורגל הישראלי, ובדרך כלל היתה קבוצה אחת - מכבי חיפה עשתה זאת כמה פעמים - שהתעלתה משמעותית מעל כולן, השיגה אחוזי הצלחה מרשימים, פתחה פער גדול וזכתה באליפות "משעממת". העובדה שהעונה זו היתה קבוצה קטנה שעשתה את זה היא הישג גדול. וגם אם אחת מה"גדולות" היתה נותנת פייט, לא בטוח שהיתה עומדת בקצב צבירת הנקודות של קרית שמונה. אולי זה היה מלחיץ את קרית שמונה יותר והיה פוגע בה, אבל זה כבר ספקולטיבי.

אני חושב שאירועי השבועות האחרונים פגמו ברושם של האליפות. גם העובדה שהכדורגל הישראלי נקלע לאלימות שהשתלטה על הכותרות, וגם העניין הקטן של שרצקי ובן שמעון (קטן, כי זה לא צריך להאפיל על הישג מקצועי כזה. גם בפורטו ובאינטר ידעו שמוריניו עוזב עוד לפני שהוביל אותן לזכיות בליגת האלופות, אז מה, זה פגם בהנאה מההישג?), אבל בעיקר העובדה שכבר חודשיים כולם יודעים שקרית שמונה תהיה אלופה. מה לעשות, כששולטים בליגה בצורה כזו, תמיד מגיעים לשלב ההבטחה הרשמי כשהלשון של כולם כבר בחוץ וזה נראה כמו עניין של "יאללה, צריך לגמור את זה רשמית" מאשר התעלות רגשית כמו בזכייה מחזור לסיום, שלא לדבר על מחזור הסיום.

אל לכם לתת לזה להאפיל על מה שעשתה קרית שמונה.
לצפיה ב-'תזכרו איפה הייתם'
תזכרו איפה הייתם
05/04/2012 | 15:09
24
האליפות של ק"ש היא היסטורית, היא נפלאה, מדהימה וכ"כ מגיעה לקבוצה הזאת.
אל תזלזלו ברגע הזה ולא משנה מה יהיה הלאה.
לכל מי שמתרפק על ההיא של בני יהודה, זכה עכשיו לשחזור לא פחות מוצלח. בטח מרשים מזה של הפועל חיפה.

התקשורת מורכבת מאוהדי הפועל ומכבי, פה ושם מסתננים כמה אוהדי בית"ר ומכבי חיפה.
אין בתקשורת אוהדי ק"ש.
אז כשהקבוצות שלהם נראות כמו פח הם מתעסקים רק בזבל, באלימות וברכילות ולא בזה שהקבוצה הזאת מהפריפריה באה ומקרקסת את כולן.

אז אל תתנו לזה להשפיע עליכם. זכרו את הקבוצה הנפלאה הזאת.
האליפות הזאת מורכבת משנים של תהליך ארוך ונכון. לא מכסף גדול ולא משחקים עם שמות מפוצצים. אבל כן מאחוזי הצלחה מפלצתיים ויעילות חסרת מתחרים.

אל תגידו אבל, אל תגידו כדורגל חלש ואל תשוו לשום דבר אחר.
פשוט מאד תהיו אמיתיים ותהנו מהרגע הספורטיבי המדהים הזה, עירוני קריית שמונה אלופת המדינה בכדורגל.
לצפיה ב-'חזרה לשפיות תקציבית ?'
חזרה לשפיות תקציבית ?
07/04/2012 | 13:19
1
7
האם הכדורגל הישראלי חוזר
לשפיות תקציבית http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=62590&...
לצפיה ב-'אם מכבי פ"ת תרד'
אם מכבי פ"ת תרד
07/04/2012 | 20:08
7
הלאומית הולכת לקבל דרבי שהיא עשויה בהחלט להתברך בו
לצפיה ב-' והרי החדשות'
והרי החדשות
03/04/2012 | 09:31
52
1
המשך>>
לצפיה ב-'גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי'
גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי
03/04/2012 | 00:01
133
32
ברצלונה – מילאן

אחרי 0-0 בסן סירו חוזרת אלופת אירופה למגרשה הביתי שהיא יודעת שהיא חייבת ניצחון (תיקו שערים והיא כאמור מודחת) ושאסור לה לספוג וזה בעצם יהיה היתרון של מילאן על כל שער שהיא תכבוש ברסה תהיה חייבת לכבוש שער אחד יותר ממנה

מילאן מגיעה למשחק אחרי 1-1 מאכזב מבחינתה...
המשך>>
ברצלונה – מילאן

אחרי 0-0 בסן סירו חוזרת אלופת אירופה למגרשה הביתי שהיא יודעת שהיא חייבת ניצחון (תיקו שערים והיא כאמור מודחת) ושאסור לה לספוג וזה בעצם יהיה היתרון של מילאן על כל שער שהיא תכבוש ברסה תהיה חייבת לכבוש שער אחד יותר ממנה

מילאן מגיעה למשחק אחרי 1-1 מאכזב מבחינתה בליגה מול קטאניה תוצאה שהיא לבטח תשמח אם תשיג אותה בגומלין ברצלונה מנגד גברה על אתלטיק בילבאו 0-2 ושמרה על פער של 6 נקודות מריאל מדריד

זה יהיה המפגש הרביעי והאחרון והחשוב ביותר בין שתי הקבוצות העונה בליגת האלופות אחרי ששתי הקבוצות נפגשו בשלב הבתים של ליגת האלופות (2:2 בקאמפ נואו ו 2-3 לברצלונה בסן סירו) וכמובן לפני שבוע בסן סירו ברבע הגמר הראשון (0-0)

המנצחת במפגש הזה תפגוש בחצי הגמר את המנצחת בין צ'לסי לבנפיקה

ההימור שלי: 0-2 לברצלונה

באיירן מינכן – מארסיי

באיירן מינכן שניצחה בחוץ במשחק הראשון 0-2 תעלה לחצי הגמר שום נס לא יקרה למארסיי שתתנחם בעונה אירופאית נהדרת מבחינתה שהייתה לה. מארסיי אגב במשחקה האחרון בשלב הבתים בליגת האלופות חזרה מפיגור 2:0 בדורטמונד וניצחה 2-3 בכדי לעלות לשמינית הגמר ומשם לרבע הגמר. סביר להניח שמפיגור של שני שערים ממשחקה הראשון מול באיירן היא כבר לא תחזור והיא תקווה רק בעונה הבאה להצליח יותר בליגה הצרפתית ולחזור בעוד שנתיים שוב לליגת האלופות

באיירן תגיע למשחק אחרי שהיא צימצמה את הפער מפיסגת הבונדוסליגה ל 3 נקודות אחרי ניצחון החוץ שלה על נירנברג ומול איבוד הנקודות של בורוסיה דורטמונד מול שטוטגארט (תיקו 4-4 מטורף)

מארסיי שאיבדה כל סיכוי להשיג כרטיס לליגת האלופות בעונה הבאה נהנתה בשבת חופשית ואת משחקה החסר מול מונפלייה היא תקיים ב 11 לאפריל.

במידה ואכן באיירן לא תפשל נגד מארסיי היא תפגוש בחצי הגמר את ריאל מדריד שצפויה מחר להשלים את המלאכה ולעלות לחצי הגמר במשחקה מול אפועל ניקוסיה

ההימור שלי: 1-3 לבאיירן מינכן
לצפיה ב-'עוד חידון כדורגל אירופאי'
עוד חידון כדורגל אירופאי
02/04/2012 | 15:08
11
42
כי לעשות חידון זה יותר מעניין מלעבוד...

1. כידוע במשך הרבה שנים רק קבוצות שזכו עונה קודם באליפות או בגביע אירופה השתתפו בגביע/ליגת האלופות - מי הקבוצה הראשונה שזכתה בליגת האלופות אחרי שהגיעה לטורניר לא כאלופת הליגה/אירופה?

2. מי השחקן הראשון שכבש רביעיה במשחק אחד בליגת האלופות (הכוונה רק לליגת האלופות)

3. מה היה מיוחד בחצי גמר גביע אופ"א בעונת 79/80 (מבחינת הקבוצות שהשתתפו בו)

4. מי המאמן שהוביל את פנתינאיקוס לגמר גביע אירופה לאלופות? (בו הם הפסידו לאייאקס)

5. אף קבוצה לא הצליחה לזכות בגביע אירופה למחזיקות שנתיים ברצף, אבל קבוצה אחת הצליחה להגיע ל3 גמרים רצופים ולזכות ב2 מהם - מי הקבוצה?
לצפיה ב-'2'
2
02/04/2012 | 15:12
1
25
מרקו ואן באסטן
לצפיה ב-'נכון'
נכון
03/04/2012 | 10:01
2
לצפיה ב-'עונה'
עונה
02/04/2012 | 17:59
1
23
1.מנצ'סטר יונייטד עשתה זאת בעונת 1998/99 אחרי ששנה קודם לכן הייתה סגנית האלופה של ארסנל.
יש לציין שבאותה עונה השתתפו 24 קבוצות בליגת האלופות ו 8 המדינות הראשונות בדירוג של אופ"א היו מקבלות הזדמנות לשלוח נציגה שנייה לשלב הבתים שהשתתפה במוקדמות.

שנה מאוחר יותר כבר השתתפו 32 קבוצות והקבוצה הראשונה שזכתה בליגת האלופות בעידן 32 קבוצות הייתה ריאל מדריד (1999/00)

5. אני אנחש (מנסה לענות בלי להסתכל באינטרנט)

ברצלונה?
לצפיה ב-'1 - נכון, 5 - לא..'
1 - נכון, 5 - לא..
03/04/2012 | 10:01
5
לצפיה ב-'מה שנראה לי'
מה שנראה לי
03/04/2012 | 08:29
1
21
2. מילאדין "דאדו" פרסו הקרואטי במדי מונאקו נגד דפורטיבו דה לה קורונה בעונת 2002\2003, 7-3 לצרפתים.
5. יובנטוס.
לצפיה ב-'זה היה 8-3'
זה היה 8-3
03/04/2012 | 15:08
17
וגם ואן באסטן, גם ואן ניסטלרוי וגם אינזאגי הצעיר עשו את זה לפניו...
השאר הם שבצ'נקו, מסי (הראשון שעשה את זה בשלב נוקאאוט) והעונה הצטרפו אליהם גומיס (ב-7:1 של ליון על החבורה הפאתטית מזאגרב) וגומז
לצפיה ב-'4. כמעט בטוח שפושקאש'
4. כמעט בטוח שפושקאש
03/04/2012 | 11:43
3
10
לצפיה ב-'בטוח...'
בטוח...
03/04/2012 | 11:57
2
7
לצפיה ב-'אתה שואל ועונה?'
אתה שואל ועונה?
03/04/2012 | 13:39
1
8
לצפיה ב-'???'
???
03/04/2012 | 18:42
6
לצפיה ב-'תשובות ל2 השאלות שלא עניתם'
תשובות ל2 השאלות שלא עניתם
04/04/2012 | 10:31
19
3. זאת הפעם היחידה שחצי גמר הורכב כולו מקבוצות מאותה מדינה - פרנקפורט ניצחה את באיירן ומנשנגלדבך ניצחה את שטוטגארט...

5. אנדרלכט שיחקה בגמר ב76 (ניצחה את ווסטהאם), 77 (הפסידה להמבורג) ו78 (ניצחה את אוסטריה וינה)
לצפיה ב-'שרשור התפקדות לכבוד הפסח '
שרשור התפקדות לכבוד הפסח
02/04/2012 | 11:47
35
48
פסח הוא תמיד זמן טוב לנקות את הסביבה בה אנחנו חיים,למצוא דברים ישנים שלא השתמשנו בהם זמן רב והתמלאו אבק.
זה גם זמן טוב לעשות נקיון וסדר בפורום.

מדי פעם אנחנו עושים פה בפורום התפקדות כדי להזיכר מי הם חברינו לפורום,להכיר אחד את השני יותר לעומק אם שכחנו,ולהכיר חברים חדשים שהצטרפו אלינו.

אני חייב לציין שהפורום במגמת עלייה,וזה בזכות כל מי שכותב פה בקביעות והפך לחבר קבוע.וכמובן למשתמשים החדשים ולצערי הדי מעטים שהצטרפו אלינו בברכה ושרשור ההתפקדות הזה נועד בעיקר עבורם.

בעוד חודשיים בדוק ייפתח יורו 2012 אירוע הקיץ הכי מעניין מלבד האולימפיאדה והמחאה החברתית שככל הנראה תשוב אבל את זה נשאיר לדפני ליף או לאיך ששליימה אומר בבובה של לילה: ''ליף,לאף,לוף''.........

אני אשמח לשיתוף הפעולה חברים יקרים בשרשור ההתפקדות הזה וכמו כן אתם מוזמנים לשאול,להציע,להעיר ולהאיר על כל דבר שמציק/מפריע/מטריד הקשור לפורום.

וההתפקדות היא כזו:
-שם
-קבוצה אהודה
-היכן אני עושה את ליל הסדר
-שאלת המיליון דולר: מצה עם שוקולד השחר או מצה עם נוטלה?

אתם מוזמנים כמובן להוסיף מה שבא לכם.

לצפיה ב-'חג שמח! '
חג שמח!
02/04/2012 | 17:08
39
שם - אושרי
גיל - 26
מגורים - אשדוד
קבוצה אהודה - בארץ מ.ס., בחו"ל אינטר
היכן אני עושה את ליל הסדר - אצל חברה שלי, שיכנעתי את ההורים :)
שאלת המיליון דולר: מצה עם שוקולד השחר או מצה עם נוטלה? - נוטלה

כילד קטן היינו עושים קבוע אצל סבא וסבתא שלצערי אינם עוד בעולם, כל המשפחות היו מגיעות, אם זה מכל הארץ, והייתה אשכרה אווירת חג לא מהעולם הזה. פשוט חסר לי בטירוף...

אגב, מישהו פעם עשה פסח על הריצפה? צחוקים ברמות.
לצפיה ב-'מתפקד'
מתפקד
02/04/2012 | 18:01
40
שם - רז
גיל - 33 (בקיץ 34)
מגורים - תל אביב
קבוצה אהודה - הפועל רמת גן בארץ וברצלונה בחו"ל
היכן אני עושה את הסדר - עם ההורים אחי, גיסתי, האחיינים שלי ואחות של אמא שלי שבאה מחו"ל

שאלת המיליון דולר - שניהם טעימים מצה עם שוקולד זה דבר טעים מאד אז מה זה מהנש אם זה שוקולד השחר או נטולה? שניהם טעימים

מוסיף שאלה - נבחרת אהודה ביורו (אני הולנד)

לצפיה ב-'...'
...
02/04/2012 | 20:13
1
40
-שם ליאור
-גיל 21 טרי טרי
-מגורים חיפה
-קבוצה אהודה מכבי ומילאן
-היכן אני עושה את ליל הסדר בבית
-שאלת המיליון דולר: מצה עם שוקולד השחר או מצה עם נוטלה? מצה עם חמאה
לצפיה ב-'מכבי חיפה זה לא "מכבי"'
מכבי חיפה זה לא "מכבי"
03/04/2012 | 20:47
26
נראה כמה זמן ייקח לכם למחוק
לצפיה ב-'מתפקד'
מתפקד
03/04/2012 | 08:22
36
שם: שמר
מגורים: חשמונאים
קבוצה אהודה: בית"ר, אייאקס וליברפול
היכן אני עושה את ליל הסדר: "אשרי יושבי ביתך"- בבית, פלוס אחותי פלוס גיסי פלוס ווסחאב
שאלת מיליון הדולר, מצה עם שוקולד השחר או מצה עם נוטלה: נוטלה קטניות, כך שזה יהיה נצחון טכני לשחר, אם כי אמא שלי בד"כ קונה בפסח שוקולד פרה למריחה, שגם הוא סבבה.

וגם אני עם הולנד בקיץ הקרוב
לצפיה ב-'BBB Here I Come!'
BBB Here I Come!
03/04/2012 | 11:11
5
43
גיל, בן 25.5,
אוהד מכבי חיפה בארץ ויובנטוס בחו"ל.
סדר עושים בבית או שלא עושים בכלל
מצה בפח מבחינתי.. לא אוכל את הדבר הזה.

שאלת מיליון הדולר 2: בלונדון בקיץ, כולנו בולט או כולנו בלייק?? אני אומר שבולט :)
לצפיה ב-'אז מה אתה אוכל במקום מצה?'
אז מה אתה אוכל במקום מצה?
03/04/2012 | 11:12
3
18
לצפיה ב-'השנה כנראה את הלב'
השנה כנראה את הלב
03/04/2012 | 12:44
2
34
בחסות מכבי חיפה

בדר"כ לחם רגיל.. בגלל זה אמרתי שאני בדרך לBBB.
לצפיה ב-'לא הבנתי.. אתה אוכל לחם בפסח?'
לא הבנתי.. אתה אוכל לחם בפסח?
03/04/2012 | 12:45
1
14
לצפיה ב-'אמממ...כן..'
אמממ...כן..
03/04/2012 | 12:50
36
וגם שותה בירה, למה?
לצפיה ב-'רק בולט'
רק בולט
03/04/2012 | 13:59
9
לצפיה ב-'אז הנה הגיע תורי'
אז הנה הגיע תורי
03/04/2012 | 11:38
12
43
אני לא מאמין שיש מישהו פה שלא מכיר אותי אבל בכל זאת,למען הסר ספק.

-שם: איציק
-מגורים: בעיר של קותי,הזוכה הגדול של האח הגדול 4
-קבוצה אהודה: בית''ר וברצלונה
-את ליל הסדר אני עושה בחולון עם המשפחה
-שאלת המיליון דולר: מצה עם שוקולד השחר
לצפיה ב-'לא כולם רואים את הזבל הזה האח הגדול '
לא כולם רואים את הזבל הזה האח הגדול
03/04/2012 | 11:49
11
23
לצפיה ב-'צודק'
צודק
03/04/2012 | 12:12
10
43
אז למי שלא יודע אני גר בעיר
לצפיה ב-'מיאמי? '
מיאמי?
03/04/2012 | 12:26
9
16
לצפיה ב-'מיאמי זה אלי טביב'
מיאמי זה אלי טביב
03/04/2012 | 12:27
40
לצפיה ב-'בית+שמש=בית שמש :)'
בית+שמש=בית שמש :)
03/04/2012 | 12:50
7
23
לצפיה ב-'ידוע.. צחקתי איתו'
ידוע.. צחקתי איתו
03/04/2012 | 12:56
6
38
ומצחיק שאתה עוד עונה למה לשאלה שלי אם אתה אוכל לחם בפסח.. אבל, חיים שלך.
לצפיה ב-'רגע, אתה יהודי? '
רגע, אתה יהודי?
03/04/2012 | 12:58
5
41
מצטער על כמות האופ טופיק חח
לצפיה ב-'אכן יהודי..'
אכן יהודי..
03/04/2012 | 13:18
2
42
אתה גר במאה שערים?
לצפיה ב-'אתה צריך להודות למאה שערים'
אתה צריך להודות למאה שערים
04/04/2012 | 00:25
1
30
בזכות הקונטרה שלהם אתה יכול לעשות מה שבא לך עם מצפון נקי.
לצפיה ב-'חח כן יש מצב'
חח כן יש מצב
04/04/2012 | 09:24
20
הודות להם ולכמה משוגעים בבני ברק.
לצפיה ב-'הכי אבסורד שבני ישראל בכלל לא התכוונו'
הכי אבסורד שבני ישראל בכלל לא התכוונו
03/04/2012 | 22:06
1
32
לאכול מצות
לצפיה ב-'הם גם לא אכלו'
הם גם לא אכלו
03/04/2012 | 22:25
34
הם אכלו לחם שלא תפח.. זה שמיים וארץ לעומת מצה.
לצפיה ב-'.....'
.....
03/04/2012 | 14:06
35
יגאל
עוד חודש 20
רמלה
בית"ר\מילאן
בבית
אני חס על הבטן שלי ולא אוכל מצה.
לצפיה ב-'מתפקד'
מתפקד
03/04/2012 | 20:24
2
29
ג'וני
28
באר שבע-תל אביב
הפועל ב"ש וולנסיה
בעבודה
לא אוכל מצות

חש שמח לכולם
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום '
ברוך הבא לפורום
03/04/2012 | 22:02
1
7
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/04/2012 | 14:31
2
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
04/04/2012 | 15:58
3
30
לירן
28
באר שבע
מכבי נתניה
עם המשפחה בנתניה
שוקולד עם ממרחית של עלית!
לצפיה ב-'אתה לומד בבירת הנגב?'
אתה לומד בבירת הנגב?
04/04/2012 | 19:33
2
22
אחרת לא ברור איך הגעת מבאר שבע לנתניה
לצפיה ב-'מן הפח אל הפחת'
מן הפח אל הפחת
04/04/2012 | 20:41
7
לצפיה ב-'סוג של לומד'
סוג של לומד
05/04/2012 | 00:24
16
עושה פה דוקטורט.
לצפיה ב-'הנני'
הנני
04/04/2012 | 19:22
26
אמיר, בן 33, מרחובות
הקבוצה האחת בחיי היא מנצ'סטר יונייטד
עושה עם הסדר עם חברי משפחה
ולשאלת מיליון הדולר, ובכן, שוקולד השחר, אבל גם בפסח אני ממשיך לדבוק בלחם
לצפיה ב-'אני'
אני
04/04/2012 | 19:35
28
21, ירושלים
בית"ר האהודה והרבה אחריה צ'לסי
הסדר בבית
מצה רטובה ורכה עם נוטלה...אחח מחכה לזה כבר
לצפיה ב-'ifa 1111'
ifa 1111
05/04/2012 | 14:59
18
אלון
בן 40
גר בירושלים
ברית יוסף טרומפלדור ירושלים
עושה את ליל הסדר אצל ההורים של זוגתי.
כמו לא מעט חבר'ה פה אני לא אוכל מצות. בניגוד לחלקם אני בהחלט שומר פסח ולא אוכל חמץ.

שיהיה חג פסח שמח לכולנו!
גם מי מאיתנו שפחות מאמינים ומחוברים ליהדות ממליץ בחום לקרוא את ההגדה, להתחבר לחג ולרוח החג שהיא הרבה יותר מאיזושהי מצווה כזו או אחרת.
היציאה מעבדות לחירות, גיבוש עם ישראל כעם לראשונה בהיסטוריה ועצם כיומנו שנמשך עד עצם היום הזה.
לצפיה ב-' יום הולדת 40 לאייל ברקוביץ' '
יום הולדת 40 לאייל ברקוביץ'
01/04/2012 | 19:22
4
53
הוא אחד הכדורגלנים הכי כשרוניים שהיו פה,בכל מקום בו הוא שיחק הוא נתן הצגות לא רק על הדשא אלא גם מחוץ לדשא כשרב עם שחקנים/מאמנים/שופטים/אוהדים/עסקנים ומי לא?

יש מי שטוען שהוא הגדול בכל הזמנים ויש מי שלא סובל אותו.יש מי שטוען שהגיע הזמן לתת לו לאמן את הנבחרת,ויש מי שטוען שהוא לא היה נותן לו אפילו לאמן את נבחרת המתנ''ס של גבעתיים.

אומרים שיש לו פה גדול,שהוא לא דופק חשבון לאף אחד ואפילו שהוא צריך לרוץ לראשות הממשלה!!

מחר ב-2.4 'הקוסם' אייל ברקוביץ' יחגוג 40 אביבים.

מה נאחל לו? מה נזכור לו? את המסירות הגאוניות? השערים? הסכסוכים עם אלי אוחנה,יעקב שחר,אברהם גרנט,קווין קיגן ומי לא? את זה שהוא תקף את המאמן של הבן שלו? את הבעיטה שהוא חטף מג'ון הארטסון ופתחה את מהדורות החדשות של בריטניה? האם הוא הכדורגלן הכי גדול שהיה במדינת ישראל?

אתם מוזמנים לאחל,לברך,לשתף זכרונות,דעות,חווית ומי שרוצה מוזמן לאפות לכבוד המאורע או להרים איזה כוסית לכבודו
לצפיה ב-'שחקן עבר גדול אבל עם פה גדול'
שחקן עבר גדול אבל עם פה גדול
02/04/2012 | 06:40
1
40
אייל ברקוביץ ללא ספק נחשב בעיני לאחד השחקנים הכי גדולים שהיו לנבחרת בשנות ה 90

אייל ברקובית שייך בעצם לתקופה שבה היית הלנו את אחת הנבחרות הכשרוניות ביותר ב 20 השנים האחרונות לדעתי

אין ספק שמכבי חיפה התברכה בשחקן נהדר שתרם לה לא מעט

איך הזמן עובר לא ייאמן אני זוכר את היום שבו הוא התחתן ואת הפריסום על חתונתו כאילו זה היה אתמול

איפילו מי שכיהן אז כנשיא עזר ויצמן ז"ל הוזמן אז לחתונתו

אבל לצערי אייך ברקוביץ היה מגם אדם שעשה לא מעט שטויות בקריירה שלו שעליהן לא ארחיב ובמיוחד לא אהבתי את הפה הגדול שלו

אבל בשורה התחתונה - שחקן גדול רק חבל שהוא וכל יתר השחוקנים שהיה לנו בתקופתו חבל שהם לא זכו לשחק בטורניר גמר גדול
לצפיה ב-'יש לי ממנו הרבה זכרונות טובים כשחקן'
יש לי ממנו הרבה זכרונות טובים כשחקן
02/04/2012 | 09:25
37
אי אפשר לשכוח את הקונצרט על אוסטריה ב-6.6.99 שהוא כבש צמד מרהיב ובישל עוד אחד אבל הוא היה שחצן,רב עם כל העולם וקשה לי לשמוע אותו מדבר נגד אלימות במיוחד אלימות נגד מאמנים/שחקנים אבל הוא בעצמו תקף פיזית את המאמן של הבן שלו וזה שהוא ביקש אח''כ סליחה עדיין לא יכול להשכיח את המקרה המכוער הזה.

הבעיטה שהוא חטף מג'ון הארטסון זה רגע קלאסי שתמיד יזכרו לו ובעידן היוטיוב תמיד אפשר לחפש את הסרטון המדובר הזה ולצפות בו שוב ושוב.אגב,אני זוכר איך ניתחו את הסרטון הזה כאשר התפרסמה הבעיטה המפורסמת,חלק אמרו שאף אחד לא אהב את ברקוביץ' והלך בכוונה להרגיע את הארטסון,חלק אמרו שדווקא לא אהבו את הארטסון,וצריך לזכור שזה פתח מהדורות חדשות בבריטניה.

אני לא אשכח את חצי גמר גביע המדינה עונת 95/96 שבו מכבי ת''א ניצחה 1-2 את מכבי חיפה כשלקראת הסיום ברקוביץ משך לזוהר בביצים בעוד רגע קלאסי של הכדורגל הישראלי- http://www.youtube.com/watch?v=0vvUiaDKgbE&fea...

הטעות הכי גדולה שלו הייתה עונת הפרישה בעונת 05/06 במכבי ת''א שבה הוא רב עם כל העולם ואני לא אשכח את מסיבת פתיחת העונה שבה הוא ישב יחד עם אבי נימני שחזר מבית''ר,ג'ובאני רוסו שהגיע ממכבי חיפה ואבי יחיאל וברקוביץ' ישב שם ואמר ''אנחנו הולכים לזכות בדאבל'' כשנימני ורוסו יושבים שם ומגחכים.זו הייתה עונה שבה מכבי חגגה 100 שנה ובנתה את 'הגלאקטיקוס' מודל ריאל מדריד,אבל זכתה לכינוי 'עגלה-לקטיקוס' אחרי עונה איומה ונוראה.המשחק האחרון שלו באותה עונה היה בזיוני ביותר נגד הפועל נצרת עילית שבה מאיר לוי שרק לפנדל נגדה כשהיא מוליכה 0-1 והרחיק לה שחקן וברקוביץ' איבד את העשתונות וקילל ללא הרף את לוי שהרחיק אותו וגם אח''כ הוא המשיך להשתולל,הנה תקציר המשחק-http://www.youtube.com/watch?v=cEqalyAQMAc

העונה הזו הייתה טעות עבורו הוא היה צריך לפרוש בכבוד מהכדורגל אחרי קריירה מכובדת באנגליה ועשה את מה שחיים רביבו עשה,חזר מחו''ל לעונת פרישה שהייתה עונה די עגומה.

בסך הכל הייתה לו קריירה די טובה גם במכבי חיפה וגם באנגליה אבל הוא רב עם כל העולם וזה פגע בו.
לצפיה ב-'אני חושב שרביבו השחקן הכי גדול אי פעם '
אני חושב שרביבו השחקן הכי גדול אי פעם
02/04/2012 | 17:12
1
55
ברקו מספר 2, ואוחנה שלישי.

היו אולי מצליחים יותר מהם, כמו בניון, אבל הם לא טובים יותר.

אני אזכור לאייל בעיקר את התקופות בנבחרת. הרצון שלו לתת הכל למען הסמל של הנבחרת, לא חושב שהיה שחקן שאהב את הנבחרת יותר ממנו. אהבתי את האופי שלו, ועדיין אוהב.

מאחל לו ולנו שיהיה בקרוב מאוד מאמן הנבחרת.

קריירה בקבוצות? אולי יישמע קצת מוזר אבל הכי נהניתי לצפות בו בסלטיק. ווסטהאם, סאות'המפטון וכאלה מועדונים קטנים, סלטיק היה חוויה עם האווירה שם.

עוד דבר חשוב שאני מאחל לו, ברח מאופירה.
לצפיה ב-'מאחל לו?'
מאחל לו?
26/04/2012 | 03:27
6
אתה חושב שאכפת לו?
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
31/03/2012 | 08:19
47
11
המשך>>
לצפיה ב-'מה קשור-חידה מס' 14'
מה קשור-חידה מס' 14
30/03/2012 | 18:38
12
25
ראשית כל,שבת שלום לכולם!

לאט לאט הפינה צוברת תאוצה ואני חייב לומר שיש לי בקנה עוד כ-10 חידות שרובן כמו תמיד קלילות.

מהי חידת מה קשור?
שלושה סרטונים שיש ביניהם מכנה משותף כלשהו,או מכנה משותף בין האנשים שמופיעים בהם,שכולם כמובן מתחום הכדורגל.

הנה חידה מס' 14

1-http://www.youtube.com/watch?v=dHtacE7F0GQ

2-http://www.youtube.com/watch?v=o8j8XjJDJUA

3-http://www.youtube.com/watch?v=xMw52FlAIpw

בהצלחה!
לצפיה ב-'זה קל'
זה קל
31/03/2012 | 08:37
1
19
שלושתם היו מלכי שערים בליגת העל
לצפיה ב-''
31/03/2012 | 08:40
לצפיה ב-'איציק-רמז?'
איציק-רמז?
02/04/2012 | 19:07
8
10
הרבה קשה זה.
לצפיה ב-'טוב בוא ננסה איזה רמז '
טוב בוא ננסה איזה רמז
02/04/2012 | 19:27
7
10
שמע את השיר הזה אולי תגלה את התשובה-http://www.youtube.com/watch?v=z1MPpAmmpkY
לצפיה ב-'רמז כזה עבה פדיחה לא לדעת-שלושתם'
רמז כזה עבה פדיחה לא לדעת-שלושתם
02/04/2012 | 19:57
2
13
עשו את נתנאלה?
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחח
02/04/2012 | 20:00
1
14
אתה מסתלבט עליי?? הייתי בטוח אתה אדם רציני!!! נראה לך שזו התשובה?
לצפיה ב-''
02/04/2012 | 20:02
4
לצפיה ב-'או שאלו היו שחקנים אחרים בכלל'
או שאלו היו שחקנים אחרים בכלל
02/04/2012 | 20:01
3
12
אבי,אנטון ואביבי...
לצפיה ב-'תשובה נכונה'
תשובה נכונה
02/04/2012 | 20:07
2
12
זכית בחופשה זוגית בסן מרינו
לצפיה ב-'עם נתנאלה?'
עם נתנאלה?
02/04/2012 | 20:08
1
7
לצפיה ב-'עם אביבית מהאח הגדול'
עם אביבית מהאח הגדול
02/04/2012 | 20:37
9
לצפיה ב-'והרי החדשות '
והרי החדשות
30/03/2012 | 12:58
64
10
המשך>>
לצפיה ב-'לוזון ליג-מח' 32'
לוזון ליג-מח' 32
29/03/2012 | 11:50
60
11
המשך>>
לצפיה ב-'שלישי ורביעי בליגת האלופות'
שלישי ורביעי בליגת האלופות
29/03/2012 | 06:31
51
10
המשך>>
לצפיה ב-'כדורגל ישראלי '
כדורגל ישראלי
28/03/2012 | 19:47
12
7
לצפיה ב-'הגרלת רבע גמר גביע המדינה '
הגרלת רבע גמר גביע המדינה
28/03/2012 | 19:45
8
21
היום בערב נערכה הגרלת רבע גמר גביע המדינה להלן ההגרלה:

מכבי חיפה - הפועל נצרת עילית
מכבי נתניה - הפועל תל אביב
מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד
רמת השרון - מכבי הרצליה
לצפיה ב-'רק המחשבה שרמה''ש או הרצליה יגיעו'
רק המחשבה שרמה''ש או הרצליה יגיעו
28/03/2012 | 20:28
19
לחצי הגמר עושה לי כאב בטן.
לצפיה ב-'נתניה נדפקת בהגרלה'
נתניה נדפקת בהגרלה
28/03/2012 | 21:32
2
20
בשמינית גמר - מקום ראשון בליגה. בחצי גמר - מקום שני בליגה.
לצפיה ב-'התכוונת ברבע הגמר נדפקתם'
התכוונת ברבע הגמר נדפקתם
28/03/2012 | 21:37
1
21
ולא הייתי מתנגד "שתדפקו" גם בהגרלת חצי הגמר

העיקר שהגמר שאני חולם עליו גמר הקטנות אשדוד נגד נתניה אכן יקרה.
לצפיה ב-'אתה מדבר על גמר שבו היציע המזרחי יישאר'
אתה מדבר על גמר שבו היציע המזרחי יישאר
28/03/2012 | 22:03
18
מיותם, כן? אולי נתניה ימלאו את 11-12.

אגב, אין לי שום בעיה עם זה - כל הדופק את לוזון הרי זה משובח.
לצפיה ב-'צדקתי בשני מפגשים:'
צדקתי בשני מפגשים:
28/03/2012 | 22:05
3
27
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for... (חיפה-נצרת עילית ואשדוד - פ"ת).

העולות לדעתי: הפועל תל אביב, מכבי חיפה, מ.ס. אשדוד, מכבי הרצליה

כמובן שאשמח אם נתניה תעלה במקום הפועל
לצפיה ב-'בסוף נקבל גמר של נתניה-הרצליה'
בסוף נקבל גמר של נתניה-הרצליה
29/03/2012 | 09:05
1
10
לצפיה ב-'אני דווקא אוהב את הרעיון של רז - נתניה-אשדוד'
אני דווקא אוהב את הרעיון של רז - נתניה-אשדוד
29/03/2012 | 18:08
7
לצפיה ב-'נתניה, חיפה, פ"ת ורמה"ש'
נתניה, חיפה, פ"ת ורמה"ש
30/03/2012 | 10:09
8
חצי הגמר דרבי שרוני וחצי גמר נוסף אלישע מול סיני
לצפיה ב-'ההתאחדות החליטה בפה אחד הפחתת 15 נקודות לפ"ת'
ההתאחדות החליטה בפה אחד הפחתת 15 נקודות לפ"ת
01/04/2012 | 19:29
2
23
בשל אירועי אמש החליטה ההתאחדות לכדורגל להפחית בפועל 15 נקודות ממאזנה של פ"ת ו15 נקודות על תנאי. כמו כן מכבי פ"ת הודיע שהיא תנסה למנוע תופעה הזאת לפעמים הבאות. אולי יקלו להם בעונשם.
לצפיה ב-'1 באפריל'
1 באפריל
02/04/2012 | 07:19
1
5
לצפיה ב-'מתיחה לא מוצלחת'
מתיחה לא מוצלחת
02/04/2012 | 20:55
10
בטח ירושלמי המציא אותה
לצפיה ב-'חידון כדורגל אירופאי'
חידון כדורגל אירופאי
28/03/2012 | 06:29
7
22
הפעם החידון קצת יותר קשה. השאלות לא מתייחסות לליגת האלופות בלבד אלא גם לגביע אירופה לאלופות שמו הקודם של המפעל הבכיר באירופה לפני שליגת האלופות נכנסה לחיינו

1.שגביע אירופה למחזיקות גביע היה קיים הייתה עונה אחת שבה שלוש הקבוצות שזכו בגביע אירופה לאלופות, גביע אירופה למחזיקות גביע וגביע אופ"א היו מאותה מדינה ואם זה לא מספיק אז אפילו המפסידה בגמר גביע אופ"א באה מאותה מדינה

באיזה מדינה מדובר, מי הן אותן 4 קבוצות שאליהן אני מתכוון ובאיזה שנה מדובר?

2.בהיסטוריה של ליגת האלופות/גמר גביע אירופה לאלופות קרו שני מקרים שקבוצות שנפגשו במשחק הגמר נפגשו בינהן לפני כן גם בגמר גביע אירופה למחזיקות גביע

באילו קבוצות מדובר וכמובן באילו שנים הן נפגשו בגמר גביע אירופה למחזיקות גביע מי ניצחה ומה הייתה התוצאה?

3 מבין כל הקבוצות האירופאיות שהדיחו יריבות ישראליות במוקדמות ליגת האלופות מי הקבוצה שהצליחה להגיע הכי רחוק? לאיזה שלב היא הגיעה ובאיזה שנה זה קרה לה?

4. מבין כל אלופות אירופה בכדורגל שזכו בתואר יותר מפעם אחת לדורתיהן לכולן יש מאזן חיובי במשחקי הגמר פרט לשתי קבוצות שיש להן יותר הפסדים במשחקי הגמר מאשר ניצחונות במשחקי הגמר (שתיהן זכו אותו מספר פעמים בתואר אלופת אירופה ושתיהן הפסידו בגמר אותו מספר פעמים)

מי הן שתי הקבוצות הללו?

5. מכל הקבוצות שזכו יותר מפעם אחת בתואר אלופת אירופה מי הקבוצה היחידה שמספר ניצחונותיה בגמר ומספר הפסדיה בגמר הוא זהה?
לצפיה ב-'הימור לשאלה מס' 5-מנצ'סטר יוניטד?'
הימור לשאלה מס' 5-מנצ'סטר יוניטד?
28/03/2012 | 10:09
1
10
לצפיה ב-'לא '
לא
28/03/2012 | 18:00
5
מנצ'סטר יונייטד הייתה אלופת אירופה 3 פעמים ופעמיים היא הפסידה בגמר
לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
28/03/2012 | 15:50
4
17
1. איטליה, מילאן, סמפדוריה, יובה לקחו את הגביעים, אם אני לא טועה לגמרי, אז גמר גביע אופ"א היה מפגש בין רוברטו באג'יו לקבוצה שקנתה אותו ממש אחרי או לפני (יובה-פיורנטינה)

2. יונייטד-בארסה ב91, נדמה לי שבארסה ניצחה את סמפדוריה מתישהו בסוף שנות ה80, אבל לא בטוח שזה היה, וממש אין לי מושג מה השנה המדוייקת

3. ולנסיה שהעיפה את הפועל חיפה במוקדמות הצ'מפיונס והגיע לגמר (2000)

4. יובנטוס ובנפיקה...

5. שאלה מעניינת... ליונייטד היה בזמנו מאזן 3-0 אחרי הזכיה השלישית, ככה שכרגע נראה לי שהם 3-2 (בקשר לזה שכבר ענה), אני בטוח בקשר לכל הקבוצות שזכו לפחות פעמיים שזה לא נכון לגביהן חוץ מ1 - באיירן...
יש 4 זכיות בוודאות
הפסדים בגמר לפורטו, יונייטד, אינטר.. אבל אני לא בטוח ולא זוכר אילו גרמניות הפסידו לנוטינגהם ואסטון וילה בתחילת שנות ה80, אחת מהן זאת המבורג, אם השניה זאת באיירן (לא זוכר סעמק) אז זאת התשובה...
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון'
אם אני זוכר נכון
28/03/2012 | 16:22
2
14
גם ליברפול העיפו את מכבי חיפה במוקדמות ב-2006-2007 ובאותה עונה גם הגיעו לגמר.
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון - אתה זוכר נכון...'
אם אני זוכר נכון - אתה זוכר נכון...
28/03/2012 | 17:42
5
לצפיה ב-''
28/03/2012 | 18:12
7
אתה צודק
לצפיה ב-''
28/03/2012 | 18:12
9
1.תשובה מלאה ומדוייקת

זה קרה ב 1990

באותה תקופה זה היה רגע השיא של הכדורגל האיטלקי ואגב ובין השנים 1989-1999 זכו נציגות איטליה 8 פעמים בגביע אופ"א.
כמו כן 4 פעמים קרה באותה תקופה שגמר גביע אופ"א היה גמר כל איטלקי בנוסף לכל זה עוד 2 קבוצות איטליקות מגיעות לגמר ומפסידות לקבוצות לא איטלקיות

הרשימה המלאה אגב:
1989 נאפולי זוכה בגביע אופ"א
1990 יובנטוס זוכה בגביע אופא (ומנצחת בגמר את פיורנטינה)
1991 אינטר זוכה בגביע אופ"א
1992 טורינו מגיעה לגמר ומפסידה את הגביע לאייאקס בגלל שערי חוץ
1993 יובנטוס זוכה בגביע
1994 אינטר זוכה בגביע אופ"א
1995 פארמה זוכה בגביע אופ"א (מנצחת בגמר את יובנטוס)
1997 אינטר מפסידה בגמר לשאלקה בפנדלים
1998 אינטר זוכה בגביע (מנצחת בגמר את לאציו)
1999 פארמה זוכה בגביע אופ"א

רק ב 1996 לא מעפילה לגמר קבוצה איטליקת

2. גם תשובה נכונה ואכן ברצלונה וסמפדוריה נפגשו בגמר גביע אירופה למחזיקות גביע 3 שנים לפני שנפגשו גמר גביע אירופה לאלופות וברצלונה ניצחה בגמר 0-2

3.ולנסיה היא התושבה הנכונה (למרות שגם ליברפול 2007 היא תשובה נכונה כי טעיתי בניסוח השאלה אבל מבחינתי אני מקבל את התשובה שלך כתשובה נכונה)

4.תשובה נכונה

לשתיהן יש 2 תארים של אלופת אירופה ושתיהן הפסדידו 5 פעמים במשחק הגמר

5.התשובה היא אכן באיירן מינכן

באיירן זכתה 4 פעמים בתואר אלופת אירופה בשנים 1974 (ניצחה בגמר את אתלטיקו מדריד), 1975 (ניצחה בגמר את לידס), 1976(ניצחה בגמר את סנט אטיין) ו 2001 (ניצחה בגמר את ולנסיה) והפסידה בגמר 4 פעמים בשנים 1982 (אסטון וילה) 1987 (פורטו) 1999 (מנצ'סטר יונייטד) ו 2010 (אינטר)
לצפיה ב-'פירסומים,הצעות,דעות ושאלות'
פירסומים,הצעות,דעות ושאלות
26/03/2012 | 17:11
35
6
לצפיה ב-' קרית-שמונה היא העיר ה-9 שזוכה באליפות '
קרית-שמונה היא העיר ה-9 שזוכה באליפות
26/03/2012 | 11:04
15
13
המדינה בכדורגל (מאז קום המדינה) קדמו לה הערים :

1) תל-אביב - 23 אליפויות

2) חיפה - 13 אליפויות

3) ירושלים - 6 אליפויות

4) פתח-תקווה - 6 אליפויות

5) נתניה - 6 אליפויות

6) רמת-גן - 3 אליפויות

7) באר-שבע - 2 אליפויות

8) כפר-סבא - אליפות אחת.
לצפיה ב-'ספק אם חיפה תצליח לעקוף את תל-אביב ב-20 שנים '
ספק אם חיפה תצליח לעקוף את תל-אביב ב-20 שנים
26/03/2012 | 19:12
16
הקרובות (הפער בינהן הוא 10 אליפויות).
לצפיה ב-'איך אתה יכול להעריץ את החלאה הזה?'
איך אתה יכול להעריץ את החלאה הזה?
26/03/2012 | 21:57
19
לצפיה ב-'נתניה - 5 אליפויות, עדיין לא 6'
נתניה - 5 אליפויות, עדיין לא 6
27/03/2012 | 10:16
1
6
לצפיה ב-' על התיקון.'
על התיקון.
27/03/2012 | 14:46
11
לצפיה ב-' אם קרית-שמונה תפסיד גם לסגניתה הפועל '
אם קרית-שמונה תפסיד גם לסגניתה הפועל
27/03/2012 | 15:32
10
18
תל-אביב אז יתכן שהאליפות תתחיל להיות בסכנה...
לצפיה ב-'הפער הוא 16 נקודות כרגע'
הפער הוא 16 נקודות כרגע
27/03/2012 | 15:36
9
23
אפילו אם הם יפסידו עד סוף העונה האליפות לא תהיה בסכנה.
לצפיה ב-' גם אם נתניה והפועל ת"א ינצחו את כל '
גם אם נתניה והפועל ת"א ינצחו את כל
28/03/2012 | 06:54
8
36
המשחקים עד סוף העונה
לצפיה ב-'כן, אלה הקבוצות שינצחו עד סוף העונה... '
כן, אלה הקבוצות שינצחו עד סוף העונה...
28/03/2012 | 09:23
4
14
לצפיה ב-'אל תזלזל בנתניה, העונה היא ניצחה את קרית-'
אל תזלזל בנתניה, העונה היא ניצחה את קרית-
28/03/2012 | 09:43
3
28
שמונה פעמיים בבית

(כולל הדחה מגביע המדינה).
לצפיה ב-'גם אם תשים את רישון מקום ראשון עכשיו'
גם אם תשים את רישון מקום ראשון עכשיו
29/03/2012 | 11:39
2
22
היא תנצח משחק אחד עד סוף העונה ותיקח אליפות. ובלי קשר, אלה באמת 2 קבוצות שלא מסוגלות לנצח כמות כזו של משחקים ברצף.

לפי איך שאני רואה את זה, שירצקי כל כך דפק את האווירה והזיק לקבוצה,שהם לא יקחו אליפות אחרי ניצחון אלא אחרי מעידה של אחת משתיהן והפער יספיק... די חמוץ.
לצפיה ב-'נראה שהפועל ת"א ילחמו כמו אריות במשחק נגד'
נראה שהפועל ת"א ילחמו כמו אריות במשחק נגד
30/03/2012 | 11:57
1
9
קרית-שמונה, רק בגלל הסיכוי התיאורטי שהם עוד יקחו אליפות..
לצפיה ב-'כמובן,אבל זה לא בגלל הסיכוי התיאורטי'
כמובן,אבל זה לא בגלל הסיכוי התיאורטי
30/03/2012 | 13:21
10
אני לא יודע אם שמת לב אבל הם הצהירו כמה פעמים שהעסק גמור.הם ילחמו כי שרצקי עצבן אותם,ובלי קשר בגלל שאף אחד שנאבק על התואר לא רוצה שיחגגו את האליפות על חשבונו אצלו בבית, הם למשל כבר עשו את זה ב- 01 כשניצחו את חיפה בבית,וזה לא היה רק בגלל השנאה של קשטן לגרנט. ניקח את המקרה הכי קיצוני,נניח והפועל מביסים אותם עולים על הגל ורק מנצחים אחר כך,יש לך את המשחק של מכבי נגד קש, הם לא יתנו להם את המשחק?
לצפיה ב-'צריך גם שקרית שמונה תפסיד את כל המשחקים'
צריך גם שקרית שמונה תפסיד את כל המשחקים
28/03/2012 | 14:23
2
30
עד סוף העונה, פרט אולי לאחד שבו היא יכולה לעשות תיקו.
לצפיה ב-' קרה כבר דבר כזה בהיסטוריה (או משהו '
קרה כבר דבר כזה בהיסטוריה (או משהו
28/03/2012 | 21:38
1
26
דומה)
לצפיה ב-'המהפך של 84' (סגירת פער 13 נק')'
המהפך של 84' (סגירת פער 13 נק')
30/03/2012 | 10:06
21
מכבי חיפה זכתה באליפות הראשונה שלה אחרי שדווקא בית"ר נראתה כל העונה האלופה הוודאית.

רק במחזור ה-29 (אחד לתום העונה) מכבי חיפה עלתה לראשונה לראשות הטבלה. זה קרה לאחר דרמה אדירה בימק"א שמשה סיני הצעיר (אולי במשחק חייו מבחינה אישית) מפרק עם הפועל ת"א את בית"ר 3 - 1 ואילו חיפה מנצחת 1-0 את הפועל יהוד בחוץ....
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
30/03/2012 | 19:57
2
11
תגידו יש איזה אתר שאני יכול להציב תוצאות ואז לראות מה קורה בטבלה? למשל לשנות תוצאה של משחקים שהיו ולהציב תוצאות למשחקים הבאים ולראות איך זה משפיע על הטבלה. אני זוכר שהיה פעם אתר "גולר" שהיה אפשר לעשות את זה שם וזה נקרא "מה היה קורה אם...". יש איזה אתר כזה? באנגלית או משהו?
לצפיה ב-'מישהו יודע?'
מישהו יודע?
30/03/2012 | 22:05
1
4
לצפיה ב-'לי לא ידוע על דבר כזה איפשהו.'
לי לא ידוע על דבר כזה איפשהו.
31/03/2012 | 21:50
12
צרי להסתכל על טבלה ולחשב בראש או על דף.
לצפיה ב-'כרטיסים ליורו 2012 אוקראינה ופולין'
כרטיסים ליורו 2012 אוקראינה ופולין
01/04/2012 | 13:18
5
שלום לכולם,
השתתפתי בהגרלה של אופ"א וקיבלתי לא מעט כרטיסים ליורו הקרוב. כמובן שלא אצליח ללכת לכל המשחקים..
אם מישהו מעוניין בכרטיסים שייצור איתי קשר במייל euro2012tickets@walla.co.il
תודה!

והאם יש פורום מיוחד המתאים לענייני כרטיסים? לא מצאתי איפה לשים את זה..
לצפיה ב-'חולצת ברצלונה במתנה לנער'
חולצת ברצלונה במתנה לנער
01/04/2012 | 20:27
5
39
שלום לכולם

שאלה לי אליכם ...
אני מעוניינת להזמין חולצת בארסה מקורית מחו״ל כמתנה לנער (מעריץ של ברצלונה כמובן).
החולצות שנתקלתי בהן ברשת, וגם בחנויות ספורט בארץ (מוכרות חולצות מזוייפות), הן כולן עם כיתוב של קטאר.
האם אפשר להשיג חולצת ברצלונה בלי ״קטאר״ ? למשל חולצה שמודפס עליה מצד אחד ״מסי״ ובצד השני הסיפרה 10.
ואם כן, היכן / איך ??

תודה

לצפיה ב-'את צריכה לקנות חולצה משנים קודמות'
את צריכה לקנות חולצה משנים קודמות
02/04/2012 | 02:52
4
16
שבהן קטאר עדיין לא הפכה לספונסרית שלהם, זה לא כל כך מזמן (לפני שנה- שנתיים), ככה גם יגדלו סיכוייך להשיג חולצה שבה הקדימה חלק, ולא כתוב unicef, זה מועדון שעשרות שנים לא שם כלום על החולצה כי היא כביכול דגל קטאלוניה וצריך לכבד אותו- החולצות האלה הרבה יותר מרשימות.

אני ממליץ לך לחפש באיביי, ולא להינעל על חולצה מקורית,חבל על הכסף, בהמון כסף שתחסכי תוכלי לקנות לו מצעים של הקבוצה או כריות, לא חסרים דברים יפים.
לצפיה ב-'איפה אפשר לקנות מצעים / כריות של הקב׳ ? '
איפה אפשר לקנות מצעים / כריות של הקב׳ ?
02/04/2012 | 19:11
3
56
לצפיה ב-'מצעים'
מצעים
03/04/2012 | 12:35
2
15
כאן

כריות

אביזרים נוספים

ובנוסף כל דבר שאת מעלה על דעתך אפשר לחפש באיביי, רק לכתוב בהתחלה FC Barcelona ואז את מה שאת רוצה, בובות, מחזיקי מפתחות...
לצפיה ב-'וואווו מעולה ! תודה רבה ! |4u|'
וואווו מעולה ! תודה רבה ! |4u|
03/04/2012 | 13:00
1
5
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
21/04/2012 | 13:00
8
עצוב כמה מהר אנשים שוכחים את העוינות לישראלים בברצלונה רק בגלל שהם מעדיפים ללקק בביצים למצליחנים
עם גישה כזו לא פלא שאנחנו לא ממש פופולרים בתפוצות
לצפיה ב-'ז'אן פרון'
ז'אן פרון
02/04/2012 | 18:57
3
7
מאמן נבחרת ישראל בהוקי
http://www.iihf.com/home-of-hockey/news/news-singl...

אגב היום הפסידה 5-9 לסין בנמשחק הראשון בטורניר
לצפיה ב-'עוד תוצאה:בלגיה-9 מחיקו-2'
עוד תוצאה:בלגיה-9 מחיקו-2
02/04/2012 | 21:33
2
5
מדהים איך מחיקו שמצפון לה שתי מעצמות הוקי כה חלשה
לצפיה ב-'ודינמו מוסקבה עלתה לגמר פלייאוף ה-KHL '
ודינמו מוסקבה עלתה לגמר פלייאוף ה-KHL
03/04/2012 | 23:14
6
כשבמשחק הראשון סקה סנט פטרסבורג הוליכה 0-3 מי היה מאמין שדינמו תשלים היום סויפ עם 1-6 מוחץ

בסדרה המקבילה של גמר המזרח מובילה אבאנגארד אומסק 1-2 על טרקטור צ'ליאבינסק מחר משחק 4
לצפיה ב-'והריינג'רס השלימו סויפ עונתי על הפליירס'
והריינג'רס השלימו סויפ עונתי על הפליירס
04/04/2012 | 13:59
6
עם 3-5
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
02/04/2012 | 18:51
4
|*| כי אפשר להוציא את הבן אדם מלוד, אבל אי אפשר להוציא לוד מהבן אדם 8-)
לודאים בעבר, בהווה, אנשים שפשוט אוהבים את העיר - אתם מוזמנים לפורום פעם לודאי תמיד לודאי -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| כל חובבי הרקמה - אתם מוזמנים לבית החדש שלכם|!|
כאן תוכלו לשתף ביצירותיכם, להתייעץ, לשאול ולהכיר יוצרים אחרים שהתחום זורם בעורקיהם.
הצטרפו לפורום רקמה -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| מה זה, איך אין פורום על ממתקי גומי|?|
חסר לכם איזשהו פורום בעיניים? רוצים לפתוח ולנהל פורום בנושא החביב עליכם?
פשוט מלאו את הטופס ונתקדם משם ;-) -
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'קודם כל נגיד ואחר כך נראה'
קודם כל נגיד ואחר כך נראה
02/04/2012 | 22:58
1
9
עמוס לוזון מצליח לשבור את כל שיאי הגועל נפש בהצהרות השחצניות שלו, חבל רק שפעם אחרי פעם יוצא שהוא דיבר שטויות. דני פרדה מכבס תירוצים ומי היחיד שהרוויח מהבלאגן בסוף המשחק?

לטור המלא
http://www.mysay.co.il/articles/ShowArticle.aspx?a...
לצפיה ב-'נ'
נ
14/04/2012 | 04:02
2
בתור ותיק חברי הפורום החלטתי לפתוח פינה חדשה ושלא כמו שאר הפינות העוסקות בטריויה מטרת הפינה היא להוכיח שאפשר גם אחרת משמע ללא סתימת פיות

כל שבוע בערב שבת אעלה שרשור מימים אחרים,טובים יותר,שדומים יותר לשיחות אמיתיות בין בני אדם

אז הנה אחד השרשורים היותר איכותיים שמצאתי ולא במקרה הוא גם על אחד הנושאים האהובים עלי פרובינציית אלסטר דת והאולד פירם

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'למבינים את ההגיון בחוקי בכדורגל'
למבינים את ההגיון בחוקי בכדורגל
03/04/2012 | 12:02
1
9
מדוע יצרו את החוק ששחקן שהוחלף אינו יכול לחזור למשחק? מעולם לא הבנתי את ההגיון שבכך. אשמח להסבר הגיוני.
לצפיה ב-'לדעתי בגלל בעיות פיזיולוגיות'
לדעתי בגלל בעיות פיזיולוגיות
03/04/2012 | 20:52
6
כמו שפיצ'ר בבייסבול אינו יכול לחזור אחרי שהוחלף

בכלל למה יש הגבלה של 3 חילופים במשחק? פרט למשחקי ידידות
לצפיה ב-'והרי החדשות '
והרי החדשות
25/03/2012 | 17:17
62
7
המשך>>
לצפיה ב-' שאר ענייני השבת '
שאר ענייני השבת
23/03/2012 | 22:58
4
2
לצפיה ב-'כתבה על שופט העבר אברהם קליין'
כתבה על שופט העבר אברהם קליין
23/03/2012 | 23:00
31
עיתון 'הגרדיאן' פרסם כתבה+ראיון עם שופט העבר הישראלי,אברהם קליין,שנחשב לאחד השופטים הכי טובים בארץ ובעולם.שופט ששפט בשלושה מונדיאלים-1970,1978,1982.

קליין מדבר על תחילת דרכו,על ילדותו,על בנו עמית שהפך לשופט ולחם במלחמת לבנון ב-1982 בזמן שאביו נמצא בספרד במונדיאל.

האנגלית שלי לא הכי טובה אבל הצלחתי לקרוא את הכתבה בעזרת תוכנת התרגום של גוגל,שהיא לא הכי מדוייקת,אבל הצלחתי להבין את הראיון.

אני מקווה שיהיה מי שיתרגם את זה לעברית כמו שצריך ויעלה את זה על גבי העיתון/אינטרנט או על גבי הפורום.

לכתבה- http://www.guardian.co.uk/football/blog/2012/mar/2...
לצפיה ב-'המונדיאל היחיד אותו נארח אי פעם...'
המונדיאל היחיד אותו נארח אי פעם...
24/03/2012 | 12:55
2
4
יהיה בהאטריק!!!
לצפיה ב-'הייתה לי פעם קבוצה בהאטריק'
הייתה לי פעם קבוצה בהאטריק
24/03/2012 | 14:39
4
משחק נחמד אבל מצריך הרבה השקעה וזמן.יש אנשים שמכורים לזה ומשקיעים בזה זמן רב,שאפו! יש להם גם פורום בתפוז.
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי ההגיון במשחק הזה'
אף פעם לא הבנתי ההגיון במשחק הזה
25/03/2012 | 19:10
5
לצפיה ב-'כדורגל עולמי '
כדורגל עולמי
24/03/2012 | 09:41
69
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה