לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2848928,489 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

לצפיה ב-'נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ'
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/2014 | 12:22
14
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'סטיילינג '
סטיילינג
06/09/2014 | 09:43
1
73
שלום כולם
בתקופה אחרונה ארון הבגדים שלי מאוד מעסיק אותי, מוצא את עצמי יותר מתוסבך עם מה ואיך להתלבש,
הנושא הזה מעולם לא העסיק אותי (כן מהחננות ) ,אין לי שום רקע בתחום. ובקניות בגדים אני נראה כך 

והנה השאלה: האם כדאי לקחת סדנא בסטיילינג (אוהב ללמוד ולהיפתח לעולמות חדשים) , או לקחת סטייליסטי/ת אישי/ת  לקניות ולסידור מלתחה ?
אשמח גם להמלצות
יום נפלא
בסי

לצפיה ב-'הייתי מתחילה בלקבוע עם סטייליסטית אישית פגישה נקודתית'
הייתי מתחילה בלקבוע עם סטייליסטית אישית פגישה נקודתית
15/09/2014 | 19:22
31
לסידור הארון.
בפגישה הזאת תוכלו לעבור על ארון הבגדים שלך, לעשות שם סדר, להפטר מדברים מיותרים ולמצוא אילו דברים חסרים שצריך לרכוש כדי להשלים את מה שיש. אחרי שהארון שלך יהיה מסודר, יהיה לך בסיס יותר יציב להתחיל ממנו והרבה יותר קל להתאים לעצמך את הדברים שנוח לך ללבוש, לבנות את הקו והסגנון המועדף עליך.
בשלב הבא, אם תראה שזה ממש מעניין אותך, סדנה בסטיילינג יכולה להיות ממש מעניינת ולתרום לך עוד ידע.
במקביל, אני מזמינה אותך להעלות לכאן את הנסיונות שלך (אתה יכול לצלם "סלפי" מול המראה, אפילו ללא הפנים, אם אתה רוצה להשאר אנונימי), ולקבל פיסבק בפורום.
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור לי באיזה אתר אני יכול למצוא חולצות אמברקובי'
מישהו יכול לעזור לי באיזה אתר אני יכול למצוא חולצות אמברקובי
03/09/2014 | 16:07
1
38
מישהו יכול לעזור לי באיזה אתר אני יכול למצוא חולצות אמברקובי
במחירים הוגנים ונוחים?
אשמח לתשובתכם
לצפיה ב-'קודם כל כמובן בחנויות של אברקרומבי - יש ברוב הקניונים.'
קודם כל כמובן בחנויות של אברקרומבי - יש ברוב הקניונים.
15/09/2014 | 19:23
16
אתה גם יכול לעשות חיפוש בגוגל.
אם תרצה להזמין בחו"ל, אולי תנסה דרך איביי.
לצפיה ב-'נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה'
|*|נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה
03/09/2014 | 12:08
6
|אקשן| אנימציה היא גם אבל ממש לא רק לילדים. פתחנו בשבילכם פורום בו לדבר על סדרות אנימציה מנילס הולגרסון ועד ספיידרמן לדורותיו.
אז אם אתם אוהבים את סרטי דיסני, משפחת סימפסון או סתם אוהבים להיזכר בסדרות וסרטי אנימציה נוסטלגיים, הפורום הזה הוא בשבילכם.

|טי-וי|היכנסו כבר עכשיו לפורום סדרות וסרטי אנימציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שרשור מקוון '
שרשור מקוון
02/09/2014 | 21:35
2
31
לצפיה ב-'פוסט גוטי'
פוסט גוטי
17/09/2014 | 20:27
30
הייי הפעם הכנתי לכן פוסט על לוק גוטי

לצפיה ב-'הוזמנתי לשואו רום של CASTRO :) '
הוזמנתי לשואו רום של CASTRO :)
01/09/2014 | 15:25
1
918

לפני כמה ימים קיבלתי פנייה מאתר תפוז להציץ ולהתרשם בשואו רום של "קסטרו" לקראת השקת קולקציית סתיו-חורף 2014.
קולקציה מרהיבה שכוללת המון פריטים וגזרות שלדעתי, כל אחד ואחת יכול "למצוא" את עצמו/ה שם.
אתחיל בקולקציית הנשים :
קולקציה ראשונה, היא קולקציית RED, קולקציית סוונטיז, כוללת גלביות, קימונות, אוברולים, קרדיגנים, גזרות רחבות יותר (שרוולים מתרחבים). מתאפיינת בצבעי אדמה: חום, אדום. קולקציה מאוד שיקית! (1)
בתוך הקולקציה הזו יש גם שילוב של דמוי עור וניילון, כמו שאפשר לראות (2).

קולקציית ה- BLACK&WHITE
קולקציה מדהימה, שמלות ערב נורא יפות, גם צמודות, ממש קלאסיות ומרשימות. בשמלות ובאוברולים ניתן לראות שיש שילוב של חרוזים, פייטים- מה שהופך את השמלה למיוחדת. (3)
קולקציה נוספת לנשים, היא קולקציית הבלו, ג'ינסית. הפריטים בקולקציה באווירת טקסס וכוללים: ג'ינסים כמובן, בגזרות שונות, מחמיאות מאוד וכמובן גם את ג'ינס הבויפרנד שאנחנו מכירות. מלבד הג'ינסים, חולצות משובצות, שמלות ג'ינס, (בהירה וכהה יותר) חצאית ג'ינס מקסי ועוד. (4)

לכל הקולקציות: בלו, BLACK&WHITE וה RED - ניתן למצוא אקססוריז מתאימים כמו תיקים ונעליים. קיימים תיקים ליום יום ובנוסף תיקי ערב מהממים. בתחום ההנעלה ניתן למצוא מגפיים, נעלי בובה, נעלי עקב ועוד! (5)
ומכאן אעבור לקולקציית הגברים! שיקית ומרשימה מאוד! גם לגברים קיימות קולקציות ה RED -, בלו ו- BLACK&WHITE.

קולקצית הRED - סיפור ספורטיבי ואתני
משולב המון ספורט באופנת הגברים, בעיקר פוטר- ניתן לראות גם בחלקים עליונים וגם בחלקים תחתונים. הדפסי סופר סייז, מעיל בייסבול דמוי צמר ודמוי עור. אפשר לראות בקולקציה הזו: כוכבים, משבצות ופוטר עם אפליקציה. המון חולצות פלנאל בכל הקווים. הקולקציה מאופיינת בהמון שכבות- אם זה מתחיל בחולצת טי שירט, חולצת ג'ינס וקרדיגן. צבעוניות עשירה! (6)

קולקציית ה- BLACK
אנחנו רואים בקולקציה הזו שחור עם צבע, שנותן הברקה, גם פה יש השפעה ספורטיבית, מכנסיים עם כיווצים למטה. פריטים ספורטיביים ולוק פורמלי. הקולקציה כוללת גם בלייזרים, חליפות טוקסידו עם נגיעות סטן. אנחנו נראה בקולקציה הזו הרבה טוטאל לוק אפור. ניתן לראות גם חולצות אריג. קולקציה שהיא יותר פורמלית. פריט MUST  בקולקציה- חולצה לבנה מכופתרת בכל מיני וריאציות, חלקה, עם פס שחור וכו'. הפריט שתמיד הגבר חוזר לקנות J (7)

קולקציית הבלו- קו הג'ינס
בקולקציה ניתן לראות המון מכנסיים שהגזרה שלהם רחבה באזור הירכיים וצרה בקרסוליים וגם טוטאל לוק של ג'ינס (8). בקולקציה יש פריטים משלימים נוספים כמו חולצות פלנאל, טי שירט ג'ינסית, נעלי ג'ינס. אקססוריז לגברים- מותאמים לקולקציות הרד, בלו וה- BLACK, ניתן למצוא תיקי גב, ניילון, משבצות וג'ינס. נעליים- סניקרס, לקולקציית ה BLACK - - נעליים פורמליות כמו נעליים מעור, צעיפים ועוד. ולגברים, שחשוב להם להראות טוב גם בבית J ניתן למצוא במחלקת האקססוריז את קולקציית HOME כוללת- נעלי בית, הלבשה תחתונה ומכנסי פיג'מה (9)

אז אני מעיין, הייתי שם, והתרשמתי מאוד והרגשתי רצון לשתף :) ובטוח שאקפוץ לרכוש :)

*תמונות מצורפות מסומנות ב(*)

לצפיה ב-'מישהי אמרה גלביה ? '
מישהי אמרה גלביה ?
04/09/2014 | 10:59
532

גם אני הוזמנתי לשואו רום של קסטרו – אירוע אינטימי בו נכחו מספר בלוגריות והוצגה בפנינו הקולקציה של קסטרו לנשים ולגברים וזה היה עוד לפני תצוגת האופנה המדוברת שלהם

אשמח לשתף אתכם במה שראיתי ואהבתי בקולקציה של קסטרו

אז המיזוג במקום האירוע בהחלט הכניס אותי לאווירה סתווית וחורפית ובהחלט ראיתי שם מספר פריטים אותה ארצה ללבוש בסתיו- חורף הקרוב

אני בחורה קלאסית ולכן אתחיל בקולקציית הבלאק של קסטרו

שחור זה מרזה- כך אומרים
תמיד באופנה
תמיד קלאסי, מתאים לכל אישה
אני אהבתי את זה
http://www.castro.com/he/WOMEN/Runway-Collection/Tailored-dress-with-zippers-102763.html 

בקולקציה החדשה  היו הרבה הדפסים- התגעגעתם לשנות ה-70?
תמיד רציתם  להיות נערות מתבגרות באותה תקופה ?
אז קסטרו לקחה אותנו כמה עשורים אחורה.
הקולקציה נראית אוריינטלית כזאת, גזרות רחבות
יכולים להיכנס לאתר להתרשם – אני אהבתי את השמלה האתנית 

http://www.castro.com/he/WOMEN/Dresses/Ethnic-dress-104953.html

היו כמובן מגוון פרטי עור, רוקיסטי מאגניב כזה.. 
ונעלים ומגוון אקססרויז. 

גם קולקציית הגברים ממש יפה- שיקית עם גרוב, היו שם מכנסי פוטר שנראים הכי אלגנטיים..
צעיפים שמאוד מוסיפים ללוק הגברי. 
גם לגברים כיף להתלבש. 
מצרפת ללינק לפריט שאהבתי מהקולקציית הגברים המוצגת באתר 

מאחלת לכולם שתמיד נוכל להתלבש למקומות שמחים ונעשה רק מה שעושה לנו טוב. 

בתמונה ניתן לראות את המעצבת של הנשים מציגה את קולקציית הנשים
השמלה השחורה עם הפייטים פשוט מדליקה.

לצפיה ב-'התייעצות לקראת אירוע'
התייעצות לקראת אירוע
31/08/2014 | 16:06
65
היי כולם! :)
בעוד חודשיים חברה טובה שלי מתחתנת. אני מחפשת חצאית מקסי שחורה שתתאים לאירוע, כלומר לא פשוטה מידי (לפני כמה זמן ראיתי מישהי שלבשה חצאית מקסי שחורה, בד מבריק לדעתי סאטן, טיפה נפוחה).

אשמח אם תוכלו לעזור לי!
תודה מראש לכולם ��
לצפיה ב-'בוקר טוב,אשמח להמלצות על חנויות שוות בברצלונה (נסיעה ראשונה'
בוקר טוב,אשמח להמלצות על חנויות שוות בברצלונה (נסיעה ראשונה
31/08/2014 | 10:36
46
וקצרה לברצלונה ולכן אשמח אם תוכלנה למקד אותי להכי מומלץ שיש. והאם יש שם מחירים נוחים או די יקר בתקופה זו של השנה?
יש עדיין סיילים של קיץ? תודה תודה.

לצפיה ב-'מישהו מכיר קבוצה שנפגשת ומדברת על אופנה?'
מישהו מכיר קבוצה שנפגשת ומדברת על אופנה?
31/08/2014 | 09:28
33
לצפיה ב-'נעליים לגברים עם מכנס קצר'
נעליים לגברים עם מכנס קצר
29/08/2014 | 09:49
89
היי
לקראת טיול גלישות, אני מחפש נעליים שיתאימו לבגדי גלישה (המטרה לקנות אותן היום או מחר במוצ"ש), עשיתי חיפוש בכמה חנויות גלישה בארץ ולא מצאתי כלום.
אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'היי לכל חובבות האופנה'
היי לכל חובבות האופנה
28/08/2014 | 17:15
70
אני מזמינה אתכן להכנס לאינסטגרם החדש שלי,העוסק בתעשיית האופנה ובשילובי סטיילינג אישיים שלי.
אני נוהגת לעדכן את העמוד מדי יום ומשתמשת במוצרים מעולם האופנה והלייף סטייל. 
אשמח לשמוע דעות,טיפים והמלצות להמשך :)
 משאירה קישור: 
לצפיה ב-'רעיון מדליק ופשוט. מתי אצלנו?'
רעיון מדליק ופשוט. מתי אצלנו?
27/08/2014 | 22:13
65
לצפיה ב-'שאלה על חולצה שלבשה קטלין בקליפ'
שאלה על חולצה שלבשה קטלין בקליפ
27/08/2014 | 20:31
167
הזה, מישהי יודעת איפה אפשר להשיג את החולצה? זה מקסטרו?
לצפיה ב-' אירוע בייביסטאר לנשים בהריון'
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/2014 | 17:35
13
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
לצפיה ב-'קניות בגדים מאתרים....שאלה '
קניות בגדים מאתרים....שאלה
27/08/2014 | 12:22
2
92

שלום...

לרוב אני סמוייה, אבל אוהבת את הפורום....
מעולם לא קניתי בגדים/נעליים דרך האינטרנט בלי למדוד....
אני אוהבת להרגיש את הבד על הגוף ולראות איך השמלה נרא עליץץץ
לא פעם קרה שראיתי שמלה מדהימה וכשלבשתי אותה זה פשוט היה נראה נורא...

ועכשיו, לשאלה :)
נתקלתי בפייסבוק בפרסום של האתר http://www.dresslily.com/
יש שם בגדים ממש יפים ובמחירים נמוכים (המשלוח משלש את העלות...).
מישהי הזמינה מהאתר או מכירה אותו?...
אני קצת חוששת מלמסור אשראי או שתיהיה אחכ בעייה של החזר במידה והמוצר לא נרה לי....

מישהי יכולה בבקשה להסביר איך מחזיר מוצר לבוש שנרכש מאתר אינטרנט בחול?...
ממליצות/מכירות את האתר?...

תודה רבה למגיבים

לצפיה ב-'את האתר הזה אני לא מכירה'
את האתר הזה אני לא מכירה
27/08/2014 | 14:44
1
83
אבל מה שאני בדרך כלל עושה, זה מבצעת חיפוש בגוגל על שם האתר עם המילה review או ביקורות.
dresslily review
וקיבלתי קישורים לביקורות.
ההרגשה הכללית ממה שכתוב הוא שהאיכות של הבגדים לא מי יודע מה, ויש סיבה למה המחירים כל כך זולים.
יש גם כאלה שמתלוננים על שירות הלקוחות, אבל זה פחות רלוונטי לדעתי. זה עניין מאד אישי.
אם זאת פעם ראשונה, לא הייתי מתחילה עם האתר הזה. יש חנויות אונליין טובות עם מחירים הוגנים וסיכוי לחוויית משתמש יותר טובה מולם כמו asos.com
אבל מומחים יותר גדולים ממני תוכלי למצוא בפורום קנייות ברשת בתפוז :
בהצלחה!

לצפיה ב-'yp swimwear במעצב צעיר בתחילת דרכו לשותפות לעיצוב בגדי ים'
yp swimwear במעצב צעיר בתחילת דרכו לשותפות לעיצוב בגדי ים
26/08/2014 | 23:15
85
שלום רב חברים, שמי יאיר. הקמתי את YP swimwear marketing על מנת לייבא ולהביא בגדי ים יפים איכותיים וסקסיים לגברים. 
  • מחפש להפוך את המותג מיבוא בגדי ים לעיצוב וייצור בגדי ים הנושאים את שם המותג YP swimwear 
  • פרטים על החזון שלי לבגדי הים ניתן לראות בפייסבוק. חפשו: YP swimwear marketing
  • מחפש מעצב צעיר בתחילת דרכו לשותפות על מנת ליצור מותג ייחודי.  החברה שלי היא בתחילת דרכה גם כן ומחפש שותף אמיתי לחלוק איתו את החזון. אם בא לך לנסות ולהגשים  איתי את החלום אשמח שנפגש ונכיר ונראה אם אנחנו יכולים לחלוק את אותו חזון. 
  • אם אתם רציניים ובאמת רואים עצמכם כיכולים ורוצים להשתתתף איתי במסע הזה אל החלום אנא השאירו פרטים או במייל של החברה: [email protected] או במייל האישי שלי [email protected] 
    שלכם, יאיר 
לצפיה ב-' שרשור מקוון '
שרשור מקוון
26/08/2014 | 10:54
7
33
לצפיה ב-'סטיילינג בגיל השלישי'
סטיילינג בגיל השלישי
27/08/2014 | 09:46
84
סטיילינג אישי לנשים היותר בוגרות ביננו...כל אישה בכל גיל רוצה להראות יפה ומושכת...
כנסי לקישור:
לצפיה ב-'פוסט יום הולדת'
פוסט יום הולדת
30/08/2014 | 12:13
105
http://asiachic1.blogspot.co.il/2014/08/blog-post_...
פוסט היום הולדת כבר כאן
לצפיה ב-'חולצות שיפון מאלי אקספרס'
חולצות שיפון מאלי אקספרס
30/08/2014 | 21:31
44
בגדול- אהבתי :)

לצפיה ב-'בלוג מומלץ'
בלוג מומלץ
31/08/2014 | 10:36
54
לכל חובבות האופנה והעיצוב :) וגם בנים מוזמנים... יש בלוג חדש ומקסים שעוסק בכל תחומי הלייף סטייל, ממליצה בחום!http://wordslifefun.blogspot.co.il
לצפיה ב-'New post @ Qua-Qua'
New post @ Qua-Qua
02/09/2014 | 13:33
1
22

בסופ"ש הקרוב מתחיל סבב שבועות האופנה ומרכז הפוקוס יחזור לניו-יורק ואירופה.
יחד עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לזהות כי יותר ויותר משתתפים/ות ואורחים/ות ממדינות מזרח אסיה מכבדים בנוכחותם את שלל האירועים, חללי התצוגה ומופעי האופנה.

אחת מהנציגות המערביות הראשונות, שזיהתה לפני כעשור את הפוטנציאל התרבותי, נדדה ליפן והפכה לאייקון אופנה "יפני- בין-לאומי" עומדת במרכז הפוסט החדש של
Qua-Qua.

Misha Janette IS FASHION Magnet!

http://www.quaquafashion.com/2014/09/misha-janette-fashion-magnet.html

אשמח לתגובות והערות.
תודה.
לצפיה ב-'פתחתי שרשור מקוון יותר מעודכן '
פתחתי שרשור מקוון יותר מעודכן
02/09/2014 | 22:32
13
ואני מזמינה אותך לשרשר לשם את הההודעה שלך.
לצפיה ב-'נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים'
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/2014 | 13:04
16
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שאלה בקשר לחנות בגדים בשבילי'
שאלה בקשר לחנות בגדים בשבילי
24/08/2014 | 16:11
3
114
אז אני בחור גדול (לא שמן או משהו אבל כן מלא...)
מידת חולצה נעה בין XL , ללפעמים במקרים נדירים יותר XXL ... 
מכנסיים נע בין 50 ... למקרים נדירים 52... 
אבל אני לא שמן.. פשוט באמת בן אדם גדול... הייתי מצרף תמונה שלי .. אבל לא רוצה שיקבלו את הרושם הלא נכון
אבל נשבע לכם אני פשוט מלא... בקיצור
בקיצור
אני עובד בהיי טק והייתי רוצה להרגיש לכמה זמן כמו בחור שמתלבש להיי טק..
אבל אני ואופנה לא הולכים בחיד..
ניסיתי ללכת לחנויות המובילות קסטרו רנואר וכו' .. אבל המידות שלי גדולות מדי לכל מה שיש שם... 
אני לא סקיני ג'ינס... למרות שהייתי נותן הכל להיות
ולמרות שאני בימים האלה נלחם בעצמי כדי לרדת במשקל
אני עדיין לא ירדתי... 
אז יש לכם אולי חנות שאתם ממליצים ? לוק שאתם ממליצים ? משהו ?

לצפיה ב-'טוב, אני מודה שקצת קשה לתת עיצות בלי לראות תמונה '
טוב, אני מודה שקצת קשה לתת עיצות בלי לראות תמונה
25/08/2014 | 12:38
61
אבל אנסה:
קודם כל - אתה לא צריך להרגיש מחוייב להיות אופנתי. הדבר היחידי שחשוב, שתמצא לך את הסגנון שאתה אוהב, ושיהיה לך נוח בו.
אני מודה שקשה למצוא מידות גדולות בארץ, אבל ברגע שתמצא את החנות המתאימה, שנוח לך להגיע אליה ואתה אוהב את הסגנון - תוכל להפסיק לחפש וזה כבר ייתרון.
בנוסף לזה - בתור הייטקסיט - אולי יהיה לך מצב לנסוע לחו"ל, ושם הרבה יותר קל למצוא בגדים יפים ונוחים במידות גדולות.
שוב, קשה לתת עצות בלי להבין מה מבנה הגוף שלך - אבל העקרון הוא פשוט: לא רחב מדי (כי אז זה "זרוק" ונותן הרגשה של מוזנח), ולא צר מדי (כי אז זה פשוט צמוד ולא נוח).
עוד דבר מאד חשוב - מה שלא תלבש - אתה צריך להמנע מלהיראות מרושל: הבגדים צריכים להיות במצב לביש. לא סמרטוטים, לא בגדים בלויים, טי שרטים עם חורים, מכנסיים נוזלים וכו'.
נתחיל מהיותר קל -בחורף:
מכנסי ג'ינס בגזרה ישרה, וגבוהה, לא מתרחבות, שמכסות את הכרס, לא צמודים מדי ולא גדולים מדי.
רצוי מאד תמיד חולצות בד ולא חולצות טי. אם אתה ממש סובל מזה - אז טי שרט, אבל במצב טוב, מבד עבה יחסית, לא נוזל. שלא תהיה קצרה מדי ושתוכל להכניס למכנסיים.
חגורה טובה לא קרועה ולא בלוייה
ז'קט מוחייט בגזרה ספורטיבית, גם קל, עדיף על סווט-שרט. הז'קט המחוייט, הוא מצד אחד משאיר הרבה אוויר ולא צמוד לגוף, ומצד שני מגדיר את הגוף ובד"כ מאד מחמיא לכל מבנה גוף.
בקיץ:
אך ורק מכנסיים  ארוכים!! גם כשחם.
אתה יכול ללבוש מכנסיים מאריג מאד קל -כמו כותנה דקה או פשתן, בצבע חאקי או לבן. אם לא חם מדי - אז כמובן שגם ג'ינס, בתנאי שהוא נראה טוב, לא בלוי מדי, לא צמוד ובלי חורים.
חולצות טי- בתנאי שהם מבד יחסית עבה, כדי שלא ינזלו על הגוף, מאיכות טובה, ונראות חדשות. לא מהוהות ולא שעברו מאה כביסות. רצוי להכניס למכנסיים
חגורה במצב טוב. לא קרועה או מצ'וקמקת.
סנדלים הגונות (בלי גרביים!!). לא כפכפים. אפשר גם נעלי ספורט מכובדות או מוקסינים עם גרביים.
פרטי לבוש שאין להם סליחה וכפרה, לא-לא ואוי ואבוי, בשום אופן ואף פעם לא:
בגדים נוזליים ושלומפריים
טי שרטים צמודים מדי או קצרים מדי
טי שרטים ישנים, דהויים ומהוהים
מכנסיים קצרים, מכנסי שלושת-רבעי, מכנסיים זרוקים, מכנסי אינסטלטורים, מכנסיים עם קרעים, מכנסיים שנוזלים מהמותן
מכנסי טריינינג, אלא אם כן אתה בחדר כושר
זהו בינתיים. אנסה לברר לך גם לגבי חנויות במידות גדולות.
ובניתיים, המון הצלחה!!
לצפיה ב-' וגם מסכימה מאד לגבי חולצות הפולו!'
וגם מסכימה מאד לגבי חולצות הפולו!
25/08/2014 | 14:23
14

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!
finupp-החזרי מס
finupp החזרי מס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה