לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ריקודי עם
רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

חזרה לנושא שהעליתי
04/06/2011 | 18:08
26
3
שימו לב
לפני שבועיים העליתי נושא חדש-לצערי!!!!
"אתר הרוקדים עבר ממתיחת פנים"
מי שסקרן יכנס לקישור מילה אין שם לא מצד הרוקדים ולא מצד
מנהל האתר על אופציה לראות סרטונים חופשי או רמז
רק משפט סתום שיתברר אחרי זמן קצר
ברור שעכשיו יספרו לנו שזה תהליך בבניה
וכו וכו מה לעשות לא קונים.
מענין כמה אנשים "ידעו" על זה
כי יש חדשות עפות ברוח
מתי יום כיפור?

כתובות אינטרנט מצורפות:
אה אה...לא צריך להשתולל
04/06/2011 | 18:45
17
יכולת פשוט לנסות ->

כאשר נכנסים לאתר עם שם המשתמש אכן ניתן לראות את כל המצגות המלאות כבר עכשיו

נסה ותיווכח.. אני ניסיתי...

*נתון לבדיקה או לשאלה לירון - האם זה נכון רק למי שמקבל newsletter מן האתר
נועלה
04/06/2011 | 19:21
16
4
את מכירה את ה"פולניות" מ"זהו זה". תמיד מתלוננות... תודה יוק!
האמת הפולני דווקא אמר איזו תודה כאן בעבר.
בכל אופן - אליך הפולני:
1. כבר כתבתי זאת בכמה מקומות בפורום.
2. אין לי כל כוונה להסתיר זאת - ההיפך הנכון. המטרה הינה שכולם יהנו מזה וישתמשו בזה כמה שיותר, גם אלה שמכפישים את שמי.
3. השקעתי ועדיין משקיע המון המון כסף וזמן כדי לשנות את האתר בכיוון הזה.גם העיצוב וגם האפשרות לצפייה חינם. לא, איני חושב שזו הדרך הנכונה לתת חינם. אני חושב שבהחלט מגיע לבעלי הזכויות (וגם לי) שישלמו כמה שקלים על כך, אלא שבמצב הנתון, בהתפתחות הטכנולוגית, הגעתי למסקנה שזו מלחמה אבודה ועדיף שהחומר הזה יהיה בשימוש במקום שישכב בצד ויאובד. אם בעתיד תיהיה אפשרות לתרום לאתר זה על מנת שאפשר יהיה לתחזק ולפתח אותו - אני בטוח שאתה תהיה בין התורמים.
4. לא הוצאתי פרסום מסודר על כך כיוון שזה לא גמור. יש עוד הרבה דברים שצריכים להראות אחרת.
5. אני שמח שמצאת את הדרך לצפות במצגות ושלמרות מה שאתה "משדר" כלפי כאן בפורום - תיהנה מהחומר שמוצג באתר.
6. אין לי ספק שיש עוד מספר דברים מענינים ומויעלים באתר "רוקדים" שלא הגעת אליהם. כדאי ללחוץ על הקישורים השונים ולראות כל דבר לאן הוא מוביל

אין ספק ש
04/06/2011 | 20:06
15
עדיף שהחומר הזה יהיה בשימוש במקום שישכב בצד ויאבד..

לעניות דעתי השינוי מבורך - ישר כח ירון!  אין לי ספק שאני אעזר בשרות הזה, ומניחה שעוד רבים ישכילו להנות ממנו.

האם באמת יש להיות רשומים על קבלת newsletter או שמשתמש באתר מספיק? (אם אינני טועה מישהו כאן כתבה שלמרות שנרשמה לאתר לא ראתה מצגת מלאה)

צריך גם לאשר
04/06/2011 | 20:32
14
2
קבלת אימייל פרסומי (רק בנושא ריקודים), ולא להסיר את ההרשמה כאשר מקבלים את האימיילים
בס"ה אני בטוח שגם הירות של הודעות באימייל הינו שירות טוב לכל מי שעוסק בתחום.
כל מי שמקבל אימייל כזה יכול לבדוק האם התוכן שבו רלוונטי עבורו או לא. ואם אינו רלוונטי  - מוחקים.
"בואי נברח" האם הגיעו ימות המשיח?!
04/06/2011 | 21:04
11
1
לפני מס' דקות ,צפיתי בסרט ההדרכה של ריקוד הזוגות של דודו ברזילי,"בואי נברח",
בהנחית היוצר ובת-זוגו היפה, באתר ,רוקדים" של ירון מישר!
וזאת ללא  כל תמורה!
האם זה אמיתי או שהשמש הקופחת של ים-המלח שיבשה את דעתי?
יא מבקר השמש שבשה את דעתך
04/06/2011 | 21:11
10
נכנסתי הרגע לאתר הזה וראיתי 18 שניות של הריקוד בואי נברח.
אצלנו עוד לא לימדו אותו.
למי יש פילפל?
04/06/2011 | 21:28
7
לאחר שחפפתי היטב את ראשי,ולאחר צפייה מלאה  בסרטון (5:35 דקות)
שכללה הדרכה+הדגמה, עדיין איני מאמין למראה עיניי...
האם השהייה הארוכה בשמש של ים המלח, יחד עם הבוץ השחור שכיסה את כל גופי,
ובמיוחד את שיער-ראשי,בתקווה שיצמח שם משהו...
יש השלכות כה חמורות על מצבי הנפשי?
אתה צודק,אני כאן הדפוק.
04/06/2011 | 21:34
מבקר, ברוך שובך מים המלח, בפורום הזה אתה עלול
06/06/2011 | 10:01
5
להיצרב יותר מהשמש של ים המלח, כולל המלחים והבוץ,
הפורום מתייבש באותו קצב של ים המלח,
צריך לבצע בו קציר מלח,

בואי נברח: בשיר הזה מצאתי כי בניגוד למקובל, הלחן לקטעים שמחוץ לפזמון יפה יותר מהלחן של הפזמון עצמו, השיר מושר בפי המלך אייל גולן,

האם אפשר לקבל קישור לריקוד של דודו?
"בואי נברח"
06/06/2011 | 10:43
1) באתר רוקדים ,הדרכה+הדגמה של היוצר דודו ברזילי, "לראותם בלבד"! (חינמי, בינתיים... )
2) הרמז: "כספת פרטית"...
אליק קבל קישור ושאלה-
06/06/2011 | 12:21
3
בחיפוש לשירקוד ביוטיוב תחת הערך "בואי נברח"
עולים עוד הרבה תוצאות עם קליפים..
את השיר אתה יכול לראות באתר הרישמי של אייל גולן
הוא לא מגביל את זה לא דורש תמורה
אקו"ם לא מתערבת
הקליפ שמצולם עם דודו אף פעם לא היתה דרישה מהיוצר להוריד אותו
להיפך דודו ישמח לשמוע שבקוטב הצפוני רוקדים אותו
מלימוד המצגת
זה תמיד מפריע לגורם שלישי עלום
שקשור לריקודי עם
מה דעתך למי יכול להיות עינין להוריד אותן?
כתובות אינטרנט מצורפות:
פולני יקר, כאשר נפגוש בירון מישר באחת ההרקדות
06/06/2011 | 17:06
אתה, אני וכל אחד מעשרות אלפי הרוקדים  -  אנו נדע כי לא פגשנו באחד החברים שלנו, אף כי הוא מסתובב בקרבנו,

ירון יודע שאני עייף ממנו, ואני יודע שירון מאד אינו אוהב אותי, בלשון המעטה, אבל אלה הם החיים וצריך להמשיך ולסחוב עם ובלי ירון מישר.
פולני יקר, כאשר נפגוש בירון מישר באחת ההרקדות
06/06/2011 | 17:07
אתה, אני וכל אחד מעשרות אלפי הרוקדים  -  אנו נדע כי לא פגשנו באחד החברים שלנו, אף כי הוא מסתובב בקרבנו,

ירון יודע שאני עייף ממנו, ואני יודע שירון מאד אינו אוהב אותי, בלשון המעטה, אבל אלה הם החיים וצריך להמשיך ולסחוב עם ובלי ירון מישר.
בואי נברח נחשב נוסטלגיה בחוף גורדון,ביום רביע
06/06/2011 | 17:28
1
י מ10 עד2,תרקיד שרה אביב לכבוד שבועות....לי מספיק שבת בערב.....ולגבי אתר רוקדים..תהנו ממנו,אבל לא להתמכר,כי ירון מישר בונה עליו,כפנסיה לעתיד.  כרגע משקיע מספר שקלים,..ברגע שיתרגלו אליו ובמקביל יורדו המצגות מהרשת,לא תהיה בעיה לעלות את המחיר,כי הוא יהיה בלעדי..וכמובן שיספר לכולם,שהוא מעונין לשמר את מורשת רקודי העם..ולא מעונין שגם אותו יורידו...אם אפשר  להוריד מצגות למחשב  כמה שיותר
ואגב הריקוד "בואי נברח"
04/06/2011 | 21:45
1
מבית היוצר של דודו ברזילי, הוא ריקוד נפלא בעיניי,
אמנם דודו הוא  יוצר מאד מוכשר  אך גם עניו ושקט...!
"בואי נברח" להורדה בכספת הפרטית!
06/06/2011 | 08:16
בדף הפייסבוק של  מיודעינו הדגול נ.ב.ע. ווביצועו ...
לא מצליח לצפות בסרטוני ריקוד ב"רוקדים"
07/06/2011 | 15:40
1
אני מנוי ב"רוקדים" עם שם משתמש וסיסמה מקבל פרסומים  בדואר האלקטרוני ולא מצליחלצפות בסרטוני ריקוד באתר הכיצד?
פרוצדורה שעבדה אצלי!
07/06/2011 | 15:58
לחץ על לשונית ריקודים, בחר חיפוש ריקודים,מלא פרטים על הריקוד המבוקש,
לחץ על שם הריקוד המבוקש, והופ לחץ על play!
בהצלחה!
Enough Is Enough מדריכים אינם אויבים שלנו
06/06/2011 | 13:42
2
1
ביקורת לגוף עניין, היא לגיטימית,
הוקעה של רקדן/מדריך, נאלחת.

ירון מישר לא זקוק לחסדי סינגורי
גם עזרא, מסתדר בלי חסותי,
כל שכן גדי ביטון, בן עמי ואחרים.

מדריכים, רובם-ככולם אינם אויב
שיש בקביעות, לשפד על המזבח.
אדרבא, הם הצפרא-טאבא לאושר
הזריחה של הגאולה והטעם לחיים.

כולנו הרקדנים, כאיש אחד, חבים
אנו אסירות-תודה למפעלם המבורך.
עלינו להעריך, לפרגן, לברך, לשבח,
להלל, להחמיא, לעודד, לאהוד ולאהוב

Enough Is Enough  

תאב, אתה חייב לנו הסבר, אתה כותב בכלליות רבה
06/06/2011 | 17:19
1
מדי,
למיטב ידיעתי חוץ מאשר גדי ביטון שכאן בפורום העלו אותו על המוקד עשרות פעמים והוא נשאר עדיין שלם וחי, הביקורת שלנו לא מזיזה לו, יש לו 9 נשמות   -

אני  איני יודע על מרקיד אחר שספג כאן ביקורת,

אז, נא כתוב בבירור וציין שמות, בבקשה. אם התכוונת לירון מישר, אני איני מונה אותו בראש ובראשונה כמרקיד, אלא בראש ובראשונה כבעל תפקיד אחר.
תאב ידידי אתה משתמש במונח
06/06/2011 | 19:26
"מרקיד אויב"
אף אחד לא ניסה לצייר את זה
חבל שאתה מקצין את זה
מה כן נכון
נכון שמדריך מחליט לבטל הרקדה
ראוי שיפרסם פה
נכון שמדריך שלא מגיע לחוגו מפאת נסיעה
ראוי שידווח פה
וראוי שמי שפוגע בחווית הרוקדים
כמו שקרה השבוע
ומסתתר כשפן ישמע מה שיש
לומר עליו
זה לא נגד המרקידים
זה למען הרוקדים למעננו
אני אומר לך לא יעזור לאף אחד הרשת השתנתה
העולם משתנה
אין מה שיעצור את המצגות
ככל שדור המרקידים יורד ככה
ככה כמות המצגות יעלו
"בואו ונשוב אל הטנגו", "סמל האהבה"
07/06/2011 | 14:06
1
לאליק רעי, ולצעד פולני ידידי

לא נהוג בפורום שלנו להזכיר
שמות, אבל כולנו יודעי-תורה...

למשל, לא פעם ולא פעמיים,
"ירדו" כאן בפורום, בצורה לא
אדיבה על דמויות נשגבות ביותר
בריקודים, כמו דובל'ה, רפי זיו וכו..

Enough Is Enough בא, כדי
לשוב אל הטנגו (ישראל שיקר),
אל סמל האהבה (ויקטור גבאי),
אל כמה טוב שבאת (ירון בן שמחון)

ובעיקר, בעיקר אל תמצית תוכחתי,
אל חוט-השדרה האלמנטרי בנאורות,
ליבת-האושיות ותשתית יחסי האנוש,

להבחין "בין הטוב והרע" (גדי ביטון).

תאב אולי התכוונת לריקודים
07/06/2011 | 16:35
"אגו טריפ"
"אהבה אסורה"
"אנשי הדממה"
"באה מן השתיקה"
זה מה שהיה השבוע.
תעודת עניות לכולנו
לא יודע למה אבל אני
מתגעגע ליו"ר הקודם
חג שמח
נ ב שלא יהיה אי הבנות
גם במה שקרה יש טוב
זה ניער את כולנו
החזיר לנו את ריח האתגר
הכרנו עוד הרבה יוצרים
הורדנו מלאן מצגות חדשות
וזה המקום להודות לעוד הרבה
שאולי ניסים "משך" אש אליו
והם/הן עבדו בשקט והעלו
הרבה מצגות
חג שמח לכולכם
מי יכול לזהות בשם את כל המדריכים בתמונות?
10/06/2011 | 11:59
2
טלפון הבייתה העיר אותי בחצות,
אחד מחברי הפורום, ביקש ממני
לזהות בשם את כל 24 המדריכים
המופיעים במקבץ של 2 התמונות.

אהיה אסיר תודה, אם מישהו
או מישהי תסכים לזהות בשם
את כל 24-23 המדריכים בתמונות.

תודה מקרב לב, סליחה שהנחתי
בטעות, שכל חברי הפורום ידענים...

תאב יש לי גם בקשה
10/06/2011 | 17:00
1
חבר שלי ביקש
אולי יש לך תמונות של מרקידות?
מירי אקוני,בתיה קרוננברג,אורלי סיון,אולה ,רויטל גולן-דנטס,
תמי דביר,שרה אביב,מלי אבירם,מיכל אפק,פנינה ארן,
מיכל בכר,גבע מאיה,
זה בשביל ההתחלה
רויטל ואיילת נמצאות
10/06/2011 | 18:30
ההרקדה בחוף הים שרה אביב כבר עברה לערב?
04/06/2011 | 15:08
14
6
כן היום מ20 עד24..מאחר ואני מוטרד ע'י אחת
04/06/2011 | 16:00
13
1
הרוקדות,כזאת חתיכה עדינה ומשכילה..,מי היה מאמין...נאלץ לרקוד בחוף אחר.....ולגבי ירון מישר..נראה לכם אמיתי ההה?אתם עוד לא מכירים את התחכום שלו..צדיק הדור הזה,מחכה שתתמכרו ואז זה יהיה בתשלום..לכן לא נותן להוריד את המצגות למחשב...ואני יודע בוודאות שהוא האחראי להורדת האתר של ניסים....
הה ולגבי המחלה שלי,הסיפור אמיתי כמו שירון
04/06/2011 | 16:28
12
1
מישר אמיתי...מה חשבתם שאני עומד למות?חחחחחחחח..אבל תודו שהסיפור היה טוב
אז שיקרת כאן לכולם כל הזמן?
04/06/2011 | 16:30
11
תודה עבור המידע לגבי שרה, אולי אעבור לראות אותה, נראה.
ברומא תהיה רומאי..ההרקדה של שרה מצוינת
04/06/2011 | 16:48
1
רפרטואר סוף הדרך  והאוירה מחשמלת..שבוע הבא אני אגיע..השבוע יש מישהי שממש מטרידה אותי,..אני לא מעונין לרקוד איתה,אז היא הולכת לרוקדת עימה אני רוקד ומשמיצה אותי..אבל על בת זוגתי הקבועה,הטירוף שלה לא עושה רושם,בשבוע הבא היא תגיע איתי..והיום ארקוד בהרקדת חוף נהדרת(בכוונה לא מציין איפה),קבעתי שם עם רוקדת חמודה,
אז גם אני אולי אגיע בשבוע הבא
04/06/2011 | 16:52
סקירת הרקדת הטיילת
07/06/2011 | 13:21
8
2
זו הרקדה טובה אם כי כדאי להוריד ציפיות והנה כמה חסרונות ויתרונות שעלו בראשי:
חסרונות:
1. כאשר רוקדים בצהרים (כפי שהיה עד לפני שבוע שבועיים) זה חם ורואים את זה על אלה שמגיעים לרקוד במשך כמה שעות. אלה שלא מזיעים בשעה האחרונה הם כאלה שפשוט מגיעים בסבב האחרון. בשבועות האחרונים החום בצהרים הפך לקשה מנשוא וראו זאת בכמות קטנה יותר של רוקדים מבד"כ (בד"כ רוקדים כמה עשרות). במזג אויר קריר יותר זה אכן היה מוצלח.
בגלל החום העבירו את ההרקדה לערב, כפי שעושים כל שנה בקיץ וסביר שזה ימלא מחדש את הרחבה. טיעון נגדי ששמעתי שם, ממצדדי השארת ההרקדה בצהרים, היה שבערב בחוף יהיה לח יותר ולכן גם אז זה לא מי יודע מה. יתכן, אבל לדעתי לא היתה ברירה והחום בצהרים הפך להיות בלתי נסבל.
2. מדובר במשטח בטון, לכן גם אם זה טוב יותר מהמרצפות של פעם, זה עדיין לא פרקט. המשטח בספורטק צפון בת"א וכן המשטח בספורטק הרצליה עדיפים לטעמי  במובן הזה. הפתרון שלי הוא פשוט לרקוד פחות.
3. אין קולר לכן רבים מביאים איתם בקבוקי שתייה. יש גלידריה סמוכה, אולם המחירים בה גבוהים למדי.
4. המוסיקה מגיעה משני רמקולים נמוכים, מה שגורם להבדלי עוצמה ניכרים ברחבה. ליד הרמקול לא נעים לעבור, בשאר האזורים אין בעיה.
5. ללא תל אביבים המגיעים ברכב פרטי יהיה קשה למצוא חניה ברחוב באזור ולכן לאלה כדאי להשתמש בחניון כיכר אתרים הסמוך. בתשלום כמובן. במובן הזה יותר קל לחנות ליד ספורטק צפון והרבה הרבה יותר קל ליד ספורטק הרצליה.

והיתרונות:
1. טיילת ת"א. צריך להרחיב? מדובר בטיילת הכי שוקקת והכי כיפית במדינת ישראל כך שמלבד הרקדה אפשר להמשיך ולטייל לאורך החוף והטיילת ולשזוף את העיניים ולהנות מחויה כוללת מהנה. במילה אחת: כיף. אין את זה באף מקום אחר בארץ (אם כי ספורטק צפון לא רע, הודות לפארק הירקון) וגם ברמה בינלאומית אין לנו במה להתבייש. תנועת האנשים הזו מביאה גם רוקדים מזדמנים, מה שלא קיים בספורטק הרצליה אליו מגיעים באופן מיוחד ובקושי בספורטק צפון (הנמצא כאמור בפארק הירקון הנהדר, כשגם בו ניתן לשלב הרקדה עם פעילות נוספת ליד הנחל). משמעות הדבר שאפשר להגיע גם ללא בן/בת זוג ולפעמים למצוא פרטנר. זה אמנם לא האוניברסיטה, אליה מגיעים פי 10 אנשים, אבל עדיין לא רע.
2. ת"א או לא ת"א? חתך הגילאים צעיר יותר מבשאר ההרקדות. מזכיר את האוניברסיטה.
3. חינם, בדומה לשאר ההרקדות הפתוחות.
4. חלק מהתל אביבים (המקומיים או התיירים) יכולים להגיע ברגל או באופניים, מה שמבטל מבחינתם את בעיית החניה. אחרים מגיעים על אופנוע וכעת שההרקדה עוברת לערב ניתן יהיה להגיע גם באוטובוס.

בשעה הראשונה יש מעגלים ואח"כ מדי חצי שעה מחליפים בין זוגות למעגלים, כאשר לפני הזוגות האחרון יש ריקודי שורות.

בקיצור - למי שלא מקומי לא הייתי מגיע במיוחד בשביל ההרקדה נטו, שכן יש לה חסרונות משמעותיים ולא מבוטלים, בעיקר למי שכבר אינו רוקד צעיר, אבל כן שווה להגיע בשביל המכלול המשלב טיול באזור. למשל מתחם בריכת גורדון הסמוך שופץ והתקינו שם כמה ספסלים שפשוט כיף (הזכרתי כבר את המילה כיף?) לשבת עליהם מול הים. פשוט יופי.
זה ממש ממש לא ברור מאליו ויש לי ביקורת קשה על עירית הרצליה שלא השכילה לעשות כן במתחם המרינה החדש יחסית והמסר שמקבל המבקר במתחם המרינה שם הוא "או שתשלם כסף כדי לשבת במסעדה, או שתקנה דירת יוקרה או שאין לך מה לחפש כאן..." אחרי כזה מסר מה הפלא שמתחם המרינה נטוש ושומם יחסית? והמרינה בהרצליה חדשה, גדולה ויפה יותר מזו הישנה והמסכנה של ת"א, כך שהתכנון החלמאי המזעזע שעשו שם פשוט מקומם (אני חושב בתקופתו של אלי לנדאו, ראש העיר הקודם, יעל גרמן הנוכחית דווקא כן עושה עבודה יפה, ספורטק הרצליה דוגמה יפה). פשוט לקחו קילומטר של חוף שהיה יכול להיות פנינה, משאב ציבור איכותי ונדיר של מדינת ישראל, ובעצם גזלו אותו מהציבור. בדומה להרצליה גם באילת תכננו לא טוב: מה לעזאזל האנגר חנויות בגדים (נקרא גם קניון) עושה על קו המים?

3 הצעות לטיול רגלי משולב הרקדה: א. מההרקדה בטיילת ת"א נדרים בטיילת לכיוון גן צ'רלס קלור המשופץ ולמתחם התחנה החדש
ב. או להצפין, לעבור בגן העצמאות המשופץ (מומלץ בחום למי שעדיין לא ישב שם בספסלים מול הים בעת השקיעה) ולהמשיך צפונה למתחם נמל ת"א והלאה לטיילת רידינג
ג. או לפנות מזרחה ולעשות טיול אורבני צפון-דרום ברחוב בן יהודה, דיזנגוף או אבן גבירול.
כיף כבר אמרנו?
מאחר וההרקדה בערב עדיף לעשות את טיולים א/ב לפניה, וכך להנות מהשקיעה. טיול ג מתאים גם בלילה (אם כי עדיף יותר באזור 22-23 ולא אחרי חצות, שאז הרחובות מתרוקנים, אבל ממילא קשה לרקוד 4 שעות בחוץ).
אתה מספר לי כמה כיף?
07/06/2011 | 13:48
7
אני גרה בסביבה הזאת, אפתיע ואגיע לבקר יום אחד. הבנתי שמחר יש הרקדת חג בבקר עד הצהריים.
יופי של דיווח!
סקירה מעולה,וביום רביעי בבוקר,נהתי מאוד מ
08/06/2011 | 14:39
6
הרפרטואר שאלון מחליפה של שרה נתן,חבל שבבית דני ובאונברסיטה ,אין רפרטואר כזה
יוניון
08/06/2011 | 16:52
5
מקווה שניפגש באחד הביקורים שאני מתכוונת לערוך. אז לא הפסדתי כי אני רוצה לראות דוקא את שרה'לה אביב.
עדה ,חבל שלא הגעת בבוקר לחוף גורדון,הייתי ב
08/06/2011 | 19:54
4
מיטבי..רקדתי כאילו אין מחר,לא החמצתי ריקוד מעגל 1,כי אלון,יודע מה הרוקדים אוהבים...מספר רוקדים ששאלו אותי לאן נעלמתי,לא האמינו שרופא נתן לי לא יותר מחודש לחיות!..אם יש לך פייסבוק,המשך הסיפור שם,מאחר ולא תאמיני,כמה קוראים פה בפורום,שיגעו לי ת'שכל,על כל מילה שאני כותב פה..לכן אני משאיר את הליפתן לצ'ט של הפיסבוק,שם אני עונה על השאלה..למה פירסמתי תמונות שלי בפיסבוק?
מי זה אלון? אותו אני לא מכירה
09/06/2011 | 04:13
3
1
ואכן כל דבר צריך לעשות יוניון כאילו אין מחר! בזה אתה מאד צודק. הרופאים הם רק בני אדם, בני אדם טועים, בכל התחומים, ולשאלתך, אני לא בפייסבוק (מעולם לא נרשמתי), אשמח לראות תמונות גם כאן.
לגבי ההרקדה של שרה אביב (שאם אני באה אני רוצה לראות אותה) אפתיע ואגיע, מתי? שאלה טובה.
שבוע טוב.
אלון בחור צעיר,רקדן מעולה במיוחד בדבקות
09/06/2011 | 13:24
2
1
לגבי רופאים,הם ממש סותרים זה את זה...הבעיה היא שמגיל18 לא ראיתי רופא,לא היה לי מושג..באתי ליעוץ,שיקרו לי,אמרו שבכל בתי החולים הטיפול זהה,יעני   טיפול לפי פרוטוקול שעובד זהה בכל העולם..שקר!  בתמימותי התחלתי טיפול בבית חולים סמוך לביתי,קל ונח...מה שחשוב זה הספציפיות של הרופא המטפל  ולא הנח ...עכשיו קצת מאוחר לשנות.....לגבי פייסבוק,אין לך מושג מה את מפסידה...הכרתי הרבה חברים טובים.,יש לי חברים בסין,הודו,ארופה....נרשמים וזהו..אז תהי מעודכנת אונליין  בכל התחומים
לגבי הפייס תודה אבל לא תודה
09/06/2011 | 13:37
1
למה את לא רוצה להירשם לפייסבוק ?
10/06/2011 | 03:19
יש שם הרבה מאוד דברים שאין בשום מקום אחר כמו תמונות של יואב אשריאל מלפני 50 שנה, תמונות מלהקות המחול של יואב אשריאל, תמונות מאחורי הקלעים של להקות המחול של שלמה ממן, ועוד....

מי שלא נרשם, פשוט מפסיד הרבה מאוד דברים !
היכן יש הרקדה הבוקר? אודה על תשובתכם
04/06/2011 | 09:51
13
היתה אמורה להיות הרקדת זוגות הבוקר
04/06/2011 | 17:52
12
אך היא בוטלה מבלי להודיע לרוקדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פשוט זלזול בציבור הרוקדים!

אפילו לא היה במקום מישהו שיסביר למה אין הרקדה.

כך מתנהג יושב ראש ארגון המרקידים ויקטור גבאי????????????

קצת אחריות ואכפתיות כלפי הרוקדים שלך!

בושה!  

בפייסבוק העבירו הודעה ...
04/06/2011 | 18:40
8
וכל מי שראה אותה שיתף (כך אני מקווה)  על בעיה לא צפויה באולם
ויקטור גבאי יכל לכתוב
04/06/2011 | 18:56
כאן שההרקדה של הזוגות לא תהיה.חבל שלא הוציא כאילו איזה הודעה בתפוז.
הרקדת זוגות שבוטלה
04/06/2011 | 19:01
6
ומה עם רוקדים שלא חברים בפייסבוק. היו צריכים להגיע למקום , שגם שם לא היתה שום הודעה שההרקדה בוטלה לחכות ולהתחיל לברר בפלפונים מה קורה. בסופו של דבר בשיחה טלפונית עם ויקטור התברר שבוטלה ההרקדה. בינתיים המשיכו להגיע רוקדים שכלל לא ידעו. חבל חבל מאד.

ויקטור עשה מאמצים גדולים
04/06/2011 | 19:12
2
כדי להודיע.
גם ביקש ממני להוציא הודעה באימייל. לצערי מערכת המסרים של "רוקדים" נתקעה דווקא אתמול.
אני יודע שעשה מאמצים גדולים להודיע כדי שלא תתאכזבו.
תמיד אפשר לעשות יותר, במקרה כזה אף פעם ההודעה לא תגיע לכולם.
אין ספק שויקטור לא רצה לפגוע באיש - בטח לא במי שרצה לרקוד איתו
04/06/2011 | 20:13
יכולת לפתוח הודעה למה מייל ?
05/06/2011 | 01:23
מאמצים גדולים ממש מצחיק
ותפסיק לכתוב בכל הודעה שמגיע לך שקלים
אף אחד לא מינה אותך למתעד הרישמי של ריקודי העם
וראית שאפשר להסתדר בלעדיך
תפתח הרקדה ותתפרנס כמו כולם
ותן לנו חופש מזכרונות של מישטרים אפלים
לאף אחד אין סיבה בעולם להתנגד למצגות
כפי שכתב פיטר
ניצחת רק בסיבוב לא במשחק
ולך נועה חביבה תהני כל עוד את יכולה
לא נותר הרבה זמן
אני אישית לא נכנס למקום הזה גם לא בחינם
יש גם אנשים שלא קוראים בפורום
04/06/2011 | 19:15
2
אי-אפשר להגיע לכולם, עושים מאמץ לפרסם בכמה שיותר אמצעים וזה מה שיש
פעם ראשונה בחיים שלי
04/06/2011 | 19:29
1
שבאתי להרקדת זוגות והתאכזבתי מאוד
אני בטוחה שיהיו לך עוד הזדמנויות
04/06/2011 | 19:32
הדברים האלה לא מתוכננים
יש איזה סיכוי שהפניה שלך תהיה מכובדת יותר?
04/06/2011 | 20:11
הרקדת הזוגות של ויקטור גבאי
04/06/2011 | 20:31
1
9
לכל הרוקדים המאוכזבים:
אכן - מצער מאוד שטרחתם והגעתם להרקדה רק כדי לגלות שאיננה מתקיימת. חבל גם שאיש מטעמו של ויקטור לא נכח שם כדי להתנצל בפני הרוקדים.
אנו פרסמנו כבר אתמול הודעה באתרנו בדף הבית מצד שמאל, במדור החדשות המתגלגלות:

"הודעה חשובה בשם ויקטור גבאי: עקב תקלה טכנית באולם אליאנס אנו נאלצים לבטל את שבת זוגות מחר - 4.6.2011 - על מועד ומקום חדש נודיע מאוחר יותר אתכם הסליחה!!!! ויקטור גבאי ואילן סויסה".

מומלץ תמיד להתעדכן בכל האתרים לפני שיוצאים מהבית. תמיד יכולות לקרות תקלות של הרגע האחרון...

ויקטור יודע לפרסם כאן הרקדה שלו
05/06/2011 | 01:46
היה קשה לפרסם כאן גם ביטול הרקדה?
הדגש על "כאן"!
חבללל....זה מאוד מעליב.....
פסטיבל המחולות בדליה, וגורית קדמן. כתבה יפה ו
03/06/2011 | 15:10
1
8
ומענינת ב - Ynet
מצ"ב הקישור:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4077295,00...
מאוד מרגש
03/06/2011 | 16:57
1
כך זה היה נראה פעם
וכך זה נראה היום ועוד משהו מאחורי הקלעים כיום.

דיסק שירים לריקודי עם
03/06/2011 | 00:09
2
56
שלום
אני גרה בקיבוץ, מחפשת דיסק עם שירים לריקודי עם להרקדות בחגים בקיבוץ.
הכוונה לשירים הקלאסיים יותר ולא החדשים.
חיפשתי בסטימצקי ולא מצאתי.
האם קיים דיסק כזה? אם כן, איפה אפשר לרכוש?

תודה מראש
אצל ירון מישר או אצל דב זעירא
03/06/2011 | 08:04
1
12
ירון מישר - רוקדים

מהאתר של ירון מישר ניתן להוריד בתשלום קבצי MP3. מכיוון ששבועות קרוב מאוד והדואר בישראל איטי ביותר, כדאי לשקול את האפשרות להוריד און ליין מהאתר של ירון מישר את קבצי ה-MP3.

דב זעירא - התקליט

ודרך אגב, חברת הליקון מפיצה לחנויות התקליטים את התקליטורים של דב זעירא, אם הקניין של סטימצקי היה רוצה, הוא היה יכול להכניס את התקליטורים של דב זעירא לגיוון של סטימצקי...

פעם לפני כ-20 שנה לערך מכרו את הקלטות של ירון מישר בחנות התקליטים אלגרו ברחוב שינקין 10 בתל אביב, החנות אלגרו היתה שייכת לחברת התקליטים גלרון בבעלות אברהם זבורובסקי ואריה אלמוג.

אפשרויות נוספות לשאר הגולשים:

משה תלם ובארי אבידן

כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה רבה וחג שמח!
03/06/2011 | 23:22
1
חוג סלסה באשדוד
02/06/2011 | 22:27
18
שלום לכולם!
מחפש חוג סלסה טוב למתחילים באשדוד.
תודה לכל העונים)
האתר של ניסים בן עמי ביוטיוב נסגר עקב
02/06/2011 | 16:22
188
438
הפרת זכויות יוצרים.......................... המשך>>
הפרת זכויות יוצרים..........................
מבקש המלצה לריקוד זוגות ראשון
02/06/2011 | 01:00
26
4
בת הזוג החדשה שלי לא רקדה מעולם ריקודי עם
היא סקרנית ללמוד ריקוד אחד בבית

איזה ריקוד זוגות ראשון יתאים?
שיהיה יפה
שיהיה רומנטי
שיהיה קלאסי
שיהיה קל מספיק ויתאים לרקדנית חדשה

למי יש רעיון?
כאן בדרום, אל הגן, יפה את,
02/06/2011 | 06:19
11
2
תודה. ניסיתי לחשוב על ריקוד חדש יותר.
02/06/2011 | 07:02
10
1
אהבה אסורה
בבוסתנים
קל ללמוד את אלה כריקוד ראשון? יש רעיונות נוספים?
יא עבוד
02/06/2011 | 07:09
1
1
יש לו קצב יעני טוב מאוד ולא קשה ללמוד אותו
הוא בזוגות ?
03/06/2011 | 07:38
הוא ביקש ריקוד זוגות.
אם כבר ביא עבוד עסקינן, היית צריך להמליץ לו על ריקוד זוגות של מושיקו הלוי.
OK יש עוד הצעה "החיננית" קל מאוד ויפה
02/06/2011 | 07:23
אהבה אסורה ובבוסתנים, מומלץ מאוד למי שרוצה להבריח את בת זוגתו מריקודי עם חחחחחח
"סודך" זוגי רומנטי קליל עכשוי הכי הכי שיש
02/06/2011 | 09:30
1
הריקוד ישראל שבתאי  -  ביצוע מרים טוקאן
ריקוד משעמם לטעמי
02/06/2011 | 14:09
רעיון מצוין ללכת לביתה של בת הזוג
02/06/2011 | 09:55
3
בשביל אהבה אסורה.
לא חושבת של"אהבה אסורה" זו אתה מתכוון
02/06/2011 | 13:33
2
"....כי ידענו רק טעם, של פרי עץ נצור...."
מי שמתחיל עם "אהבה אסורה"...
03/06/2011 | 17:50
1

עלול לסיים ב"עד בכי".
אהבתי
05/06/2011 | 02:59
לדעתי שני אלה קצת קשים מדי
02/06/2011 | 14:10
יש הרבה שינויי כיוון, אולי אהבה אסורה אם אתה ממש יודע להוביל טוב
אבל אם זה לא יצליח יכול להיות שזוגתך תהיה מתוסכלת מהכישלון

תתחיל עם משהו יותר בסיסי
רק חדשים? כדאי ללכת על הקלאסיקה הישנה.
02/06/2011 | 09:54
נסה את "תכול המטפחת" (נרקד בכל מקום)
ריקוד חדש יפה, רומנטי, קלאסי, ככל שיהיה, אולי עד שתלמדו אותו הוא יעלם מהפרקט.
בגזרת המתחילים אתה יכול לנסות את 'אותך',
02/06/2011 | 10:04
את 'סתיו לבן', את 'מחול האוהבים', ואת 'אוהבת סמבה'.

מבין החדשים, נסה את 'נגני גיטרה', שלדעתי ניתן להכניס אותו לחוג מתחילים, אם כי לא כריקוד ראשון.
אהבה פשוטה
02/06/2011 | 11:30
מחול האוהבים
02/06/2011 | 16:29
1
שני בני הזוג באותה הרגל לאורך כל הריקוד וצעדיהם זהים למעט סוף הריקוד שבו הבן מסובב את הבת.

גם יפה,גם קלאסי,גם רומנטי ובתור אחת שמעבירה חוגי מתחילים,אני יודעת שהרוקדים ממש אוהבים אותו ,הוא נקלט

בקלות והכי חשוב..כיף לראות את החיוך של הסיפוק וההנאה שמופיעה בפני הרוקדים כשהריקוד מסתיים. בהצלחה.

אהה,עדיף לשים גם את הביצוע המוזיקלי עם המילים שהן נהדרות בפני עצמן.  :)
מי שמאמין זה ריקוד
02/06/2011 | 16:56
2
אנרגטי שמח מקפיץ שווה מאוד וקל ללימוד.
תודה רבה ואשמח לעוד רעיונות
03/06/2011 | 00:31
6
2
תודה לכל מי שהשיב ברצינות או בצחוק....

הסיכום שלי בינתיים

- מחול האוהבים
- את יפה
- אהבה אסורה - למרות שאולי קצת קשה מידי

אם הצלחתם - אולי עשינו עוד נפש לריקוד העם!

אז אתם מוזמנים לנסות ולהמליץ עוד.

ושוב תודה!
אה..
03/06/2011 | 08:23
גם לדעתי אהבה אסורה קשה למתחילים

ותיקון טעות - אני חושבת שהכוונה היתה ל"יפה את" של ניסים בן עמי (כן כן !!)  ששר יגאל בשן (ולא ל"את יפה" של סעדה שר יהורם גאון).  זה שיר מתאים - גם די רומנטי וגם ריקוד פשוט ונעים.  

אופציות נוספות פשוטות יחסית: אהבה פשוטה, בסוף מעגל,  תכול המטפחת, הרקיע השביעי,

בהצלחה   ספר לנו מה בחרת ואיך זה הלך...
מהחדשים: רגע, יד קטנה, זרה, ירדנה
05/06/2011 | 00:24
2
מהוותיקים: בת יפתח, אדמה אדמתי, אמרו לי, בשקט כמעט בסוד, חגיגת אביב, חירותי, ליבבתיני, ליל סתו, נעמה, על העיר עפות יונים, קיץ על העיר, שיבולת בשדה,מרש הדייגים, שחרחורת, בסוף מעגל,  הגבעות הכחולות, הנך יפה רעייתי, חד מחרב, כאן בדרום החם, החיננית, כיוון שאין לדעת.
טוב שבחרת להשתמש במילה "וותיקים"
05/06/2011 | 05:29
1
2
יש פה תערובת של ריקודם מתקופות שונות כמו בת יפתח שהוא ריקוד מראשוני הריקודים, והגבעות הכחולות שבשבילי הוא נחשב לריקוד חדש. כשאני התחלתי עם ריקודי עם הוא עוד לא היה קיים ובשבילי כל ריקוד שנוצר לאחר השנה שבה התחלתי עם ריקודי עם נחשב לריקוד חדש.
נכון! וותיקים ואמצע הדרך, סורי.
05/06/2011 | 07:10
אני מצטרף לדיעותיהם של חברי
05/06/2011 | 00:45
3
מחול האוהבים ריקוד מקסים וקליל, רומנטי ונעים מאוד.
כל הרוקדים אוהבים אותו ושתי הגירסאות מתקבלות בברכה תמיד.
ריקוד שקל ללימוד בתור התחלה כמו שנורית אמרה בגלל שרוקדים באותם הרגליים בן ובת והצעדים זהים.

בנוסף ריקוד מיוחד ופשוט במיוחד הוא יפה את שהצעדים בו פשוטים במיוחד וכל בית קצר מאוד.
המילים המיוחדות, המנגינה היפה והקול של יגאל בשן הופכים את הריקוד לחוויה שונה ויוצאת דופן.

אם אתה רוצה להרשים אותה אלה שני ריקודים שהייתי בהחלט ממליץ עליהם.
הכי מתאים והכי קליל ורומנטי,בשקט כמעט בסוד
05/06/2011 | 01:05
לסיכום: אז מה היה לנו?
07/06/2011 | 15:49
1
שלוש האפשרויות שהכי נראו לי:

מחול האוהבים (המלצות רבות, גם של מרקידים מנוסים)
את יפה
אהבה אסורה

בחרתי באת יפה.
הרבה בגלל הפשטות שמתאימה לריקוד ראשון, אין צעדים מורכבים, שינויי מקצב ושהיות.
הצעד המורכב יחסית הוא הסיום, כריכה ושחרור בת הזוג תוך חילוף מקומות, אבל איתו אפשר להסתדר בהובלה נכונה של בן הזוג, כי הידיים אינן נפרדות.
ולא פחות - בגלל ההקשר: יגאל בשן שר, ויגאל בשן חיבר את המילים ואת המנגינה, ושר את השיר לאשתו מיקה. באמת יפה.

בת הזוג שלי למדה מהר, ולמרות שזה ריקוד העם הראשון שלה, השתלטה עליו די בקלות.
הריקוד הבא שננסה יהיה - מחול לאוהבים.
ההמשך פתוח.  ים של ריקודים שכמה מהם הוזכרו כאן, הרבה רומנטיים, הרבה אתגריים וכולם יפים.

תודה רבה לכל מי שנתן רעיונות ועצות

חג שמח!
מדוע לא קפץ??
07/06/2011 | 15:51
שאלה מארץ השאלות
01/06/2011 | 19:54
רעננה - ההרקדה ברחוב הפרחים 1 (היכל אביב) או ברחוב הסדנה 15 (בקאנטרי)
היכן שווה יותר לרקוד ?
באיזה מ-2 המקומות יש יותר מרחב / מקום ?
היכן מעניין יותר לרקוד ?
היכן רוקדים יותר בקצב ? יותר דינמי ?
אצל שניהם רוקדים גם זוגות וגם מעגלים ?
אם אני מגיע לבד - יש לי סיכוי למצוא בת זוג אצל שניהם ?

תודה מראש

מתושלח הצעיר
54
2
המשך>>
פניה לרוקדות שבינינו - מחפשת נעלי ריקוד
01/06/2011 | 11:34
1
6
שלום אנשים יקרים,

חלקנו קונות עם השנים נעליים לריקוד, אם נעלי ספורט, אם נעליים אחרות,

נועלות אותן פעם פעמיים, ואז רואים שזה לא בדיוק בשבילנו, כואב / לוחץ / לא נוח, ו - מאחסנים אותן בארון,

למה? כי חבל! הוצאנו כל כך הרבה כסף! אבל - הן בעצם שוכבות שם כ"אבן שאין להן שופכין".

אני לעומת זאת ממש זקוקה לנעלי ריקוד / ספורט במידה 40.

באם יש לכן נעליים שלא בשימוש ו/או המאוחסנות בארון (יחסית חדשות ושכמעט ולא ננעלו), אשמח מאוד לקבלן!

ניתן ליצור איתי קשר באמצעות המייל:

muflaa@walla.com

תודה!!
אני ממליצה לך לבדוק את לוחות הפורום
01/06/2011 | 16:35
1
או לפרסם את הצורך שלך בלוחות הפורום
מרגש
01/06/2011 | 07:44
7
2
חייב לשתף אתכם בחוויה שהיתה ביום שלישי 31.5 ,תלמידי קורס למדריכי ריקודי עם של אוניברסיטתתל אביב הגיעו לבית ספר "אגם" ברעננה,בית ספר של ילדים מגיל 6-16 פגועי מוח ופגועי גוף,תלמידי הקורס חיברו ריקודים מיוחדים לתלמידים אלה עם שירי הקשורים לחג השבועות.לראות את ילדי ביה"ס רוקדים וצוהלים בשמחת החג ,זו חוויה שלא אשכח לעולם,זו הזדמנות להגיד תודה לכל תלמידי הקורס,שהקדישו מזמנם החופשי ובאו מכל רחבי הארץ מקצרין בצפון ועד ישובי עוטף עזה בדרום,כדי לשמח ילדים אלה.
אני מקווה שזו פתיחת מסורת של שיתוף פעולה בין בית הספר לקורס המדריכים.
חג שמח לכולם
אכן מרגש!!!
01/06/2011 | 18:04
כל הכבוד על הפעילות המבורכת!!!
אני מאוד שמחה לשמוע
01/06/2011 | 18:15
3
ואני גם מקווה שזו תהיה מסורת
יש בתי ספר לחינוך מיוחד שבהם מלמדים תנועה וריקוד (במגבלת היכולת כמובן), זה תלוי בתקציב, אם יש מורה שיודע/ת ללמד, רצון של הצוות

יש לי חברה שלימדה כמה שנים בחינוך המיוחד ובין השאר היתה מעלה עם הילדים ריקוד במסיבות בית הספר, אתם יכולים לתאר את התרגשות ההורים לראות את ילדיהם רוקדים
יבורכו כל העוסקים בדבר
01/06/2011 | 18:37
יגאל, מרגש לקרוא את מה שכתבת, אני מתארת לעצמי את המעמד שלכם שם ...~
הזדמנות לברך גם את 'שטריק' <חיים> על הפעילות המבורכת שלו בקבוצה כזו, לא מעט זמן
01/06/2011 | 20:25
הלוואי וירבו כמותם בישראל.
מאוד מרגש לקרוא ולשמוע...
02/06/2011 | 08:42
גמני מקווה שזה יהפוך למסורת...
מעטים הם הזוכים לדעת עד כמה פעילות כזו מספקת ומחזקת את העוסקים בה...
יגאל , יישר כח על פעילותך
02/06/2011 | 13:15
1
כמה נכון יפה  אנושי ומקורי  ומרגש-ללמד את חניכי האולפן למדריכים- כמדריכים לעתיד ,כיצד במסגרת תפקידם ניתן  לשלב  גם תרומה לקהילה .ולשמח בכך אוכלוסיה רבה,

יגאל יישר כח על כך ועל המקוריות שבכך.
יישר כח!
02/06/2011 | 16:35
לדעתי רעיון מצוין לחשוף מדריכים לעתיד לחתכים שונים של האוכלוסיה כולל אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים.

בסופו של דבר,אנחנו רואים מדריכים הפונים בסופו של דבר לאוכלוסיה הנ"ל כדי לעבוד איתה וזה מבורך

כשלעצמו.
פסטיבל כרמיאל ~ כן או לא?
01/06/2011 | 00:53
22
6
מי מתכוון להיות? מי לא? ולמה?
מה הדבר הכי טוב בפסטיבל?
ואיך הייתם רוצים שהוא יהיה?..

@~@~@~@~@~@~@~@~@

אני מתכננת השנה לפחות יומיים, עד עכשיו יצא לי להיות ב 3 כרמיאל'ים, ללילה חטוף
מה שאני מוצאת כמקסים, זה ההתחברות של רוקדים מכל הארץ, ההרקדות בכל פינה ואוירת ה'היי הריקודי'
וגם, מאוד אהבתי את היום שאחרי, שלא ירד לי החיוך <אחרי שינה טובה>

הייתי רוצה שיבנו פארק ענק של אולמות, בכל מיני גדלים, כולם עם פרקט משובח וכמובן ממוזגים,
ביניהם יהיו דוכני רוכלים שמוכרים רק מה שקשור לריקודים <אפשר גם קשר עקיף, יש גמישות לענייני שופינג> :)
מסביב למתחם האולמות המפואר ~ יהיו צימרים קטנים מפלסטיק דק וקשיח בצבע צהוב, עם גגות אדומים, שם, <בחינם> יוכלו לישון הרוקדים העייפים וגם לאפסן כמה חפצים ולהתקלח!
מכל צימר יצא שביל ירקרק שמטייל בין האולמות ובמפגש השבילים - יהיה בר :)
אה, אם יהיו מלאנת'לפים רוקדים, אפשר לבנות עוד שורה של צימרים -
בסוף הפסטיבל <שימשך לפחות שבוע ימים!> יקפלו אותם בחזרה ויאפסנו באולם התת קרקעי - עד לשנה הבאה

תחפשי בגוגל
01/06/2011 | 08:25
2
1
פתרון ופירוש חלומות,מתי חלמת?
מה זה משנה מתי חלמתי?
01/06/2011 | 14:34
1
2
העיקר שיש חלום :)
אגב, הפיתרון הוא - המון כסף! יש'ך גגגגג33 ???
אבדוק כמה נשאר מהפעם הקודמת...
02/06/2011 | 14:23
2
חה חה סלוש הרגת אותי
01/06/2011 | 10:19
3
סלע את מחפשת ממליצים לניהול הפרויקט? אני בעדך
01/06/2011 | 10:23
1
2
חחחח מממנים אני מחפשת! איזה גאיידמק חדש, יש?
01/06/2011 | 14:47
3
איוש דוכן למכירה בכרמיאל תמורת תשלום נאה
01/06/2011 | 11:08
5
2
הודעה משמחת לרקדני-עם, מטעם
חבורה של רקדנים, כותבי-עת ואחרים.

דרוש/דרושה, מוכר/מוכרת אחראית
לאיוש דוכן למכירת ספרים, חוברות
וציוד הקשור לרווחת רקדני-עם
בפסטיבל המחולות בכרמיאל השנה.

שכר נאה מאוד תמורת השירות.
מתאים גם לסטודנטים ותלמידי תיכון.

אנא, להתקשר בדחיפות לכותב.

הההייייייייי
01/06/2011 | 12:57
6
אשמח לאייש את העמדה ... 0503035197 נטלי רז
עזרא, לתשומת ליבך ~
01/06/2011 | 14:48
2
4
תודה לך סלע החביבה. לא אסע עד כרמיאל בכדי
03/06/2011 | 10:51
1
3
להציל את מצבי הכלכלי הגרוע.
אני עובד בכל מיני עבודות זמניות באזור השרון הדרומי.
חלוקת מקומון סוף השבוע,חלוקת מפלאיירים,
השגחה בבחינות הבגרות.
הבנתי שכל המפורט כן שיפר את מצבך הכלכלי...
04/06/2011 | 20:14
1
שכחת לציין שהספר נמכר במחיר העלות...
01/06/2011 | 16:32
1
למה אין עדין עידכונים לגבי המופעים
01/06/2011 | 11:54
3
1
יום יום אני נכנסת לחפש - עד מתי אחכה?
אתמול (חמישי) עידכנו את האתר
03/06/2011 | 09:17
1
3
בעקבות תגובתך שלשום בשעה 11:54 החלטתי להתקשר טלפונית למר אהרון סלומון ולשאול אותו למה אין באתר עידכונים, כנראה משהו זז בכרמיאל בזכות השיחה הטלפונית עם מר סלומון.

הכנתי לכולם קובץ גרפי של הפסטיבל בפורמט PNG על מנת שניתן יהיה לצפות בתוכנית הפסטיבל ישירות מהדפדן ללא שימוש בדוכנת אדובי רידר ( או פוקסיט) שגוזלת את משאבי המערכת.

שימו לב לכך שהתוכנית מעודכנת לתאריך 29-05-2011 ויתכנו שינויים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מחווה ליוצר יונתן גבאי ז"ל
03/06/2011 | 09:45
1
הגולש הורה אילת שאל כאן אם מישהו יודע האם בפסטיבל הקרוב ייחדו שעה של ריקודים לזיכרו של יונתן גבאי?

אז התשובה היא כן !

ביום חמישי 14-07-2011 בשעה 19:00 באולם הספורט במתנ"ס יתקיים מחווה ליוצר יונתן גבאי ז"ל.

* יתכנו שינויים.
היום עודכן האתר של פסטיבל כרמיאל
04/06/2011 | 22:15
2
רק צריך להוסיף לתוכנית
01/06/2011 | 16:37
3
3
שהכל נגיש לנכים
בטח סיגל :) השבילים הירוקים, זוכרת?..
01/06/2011 | 18:43
2
1
נסי את שביל האבנים הצהובות.
02/06/2011 | 09:58
1
1
אבנים צהובות? ~ לייק ! :))
02/06/2011 | 15:44
2
אני חושב שמוקדם עדיין לשאול את השאלות האלה,
01/06/2011 | 20:00
1
2
כדאי לשאול את השאלות האלה בחודש יולי לפני הפסטיבל.

אם אני הולך השנה לכרמיאל, אז אני אגיע לשם כמובן כבר בשעות הבוקר של יום שני (יום לפני הפתיחה הרשמית של הפסטיבל), הרבה לפני שראשוני להקות המחול יחלו להגיע. ראשוני להקות המחול המשתתפות במופע הפתיחה של הפסטיבל יחלו להגיע לכרמיאל (בית הספר הורוביץ) ביום שני החל מהשעה 14:00 לערך. ביום שני, יום לפני הפתיחה הרשמית של הפסטיבל תתקיים חזרה גנרלית של מופע הפתיחה באמפיתיאטרון. החזרות השונות יחלו ביום שני כבר משעה 16:00, ובשעה 21:00 לאחר השקיעה המוחלטת תחל החזרה הגנרלית למופע הפתיחה. ביום שלישי למחרת יתקיימו באמפיתיאטרון בשעות הבוקר, הצהריים, והערב חזרות נוספות על פי הצורך. בחלק מהאולמות הקרובים לאזור האמפיתיאטרון והיכל התרבות יתקיימו ביום שלישי במהלך היום חזרות שונות של להקות המחול השונות למופעים השונים.

במהלך יום שני יהיה לי זמן להחליט לגבי שאר הימים של הפסטיבל. מה שבטוח הוא שיש לי היכן לאכול בכרמיאל, ובכל ימות השנה...

בתמונה המצורפת ניתן לראות את אחת החזרות באמפיתיאטרון בכרמיאל המתקיימת באור יום.
חזרה בשעות הערב המוקדמות
01/06/2011 | 20:06
3
חזרות גנרליות על הבמה המרכזית  
לתשומת לב אוהבי הווליום הגבוה וה"אנרגיות".
30/05/2011 | 10:08
31
3
ציטוט מ"ויינט"
"מתופף להקת "קווין": "אני נעזר במכשירי שמיעה"

רוג'ר טיילור, חבר הלהקה האגדית, סיפר בראיון לעיתון בריטי כי הוא מתחרש. במסגרת הראיון קרא לצעירים של ימינו ולעוסקים בתחום להימנע מהאזנה למוזיקה בעוצמות גבוהות

אור ברנע והסוכנויות
פורסם: 29.05.11, 23:47

שתפו בטוויטרשתפו בפייסבוק
שתף

המתופף רוג'ר טיילור, חבר להקת "קווין" האגדית, מאבד את שמיעתו. כך חשף באחרונה המוזיקאי בראיון לעיתון הבריטי "סאנדיי אקספרס". לאחר 40 שנה מאחורי התופים הרועשים, מתברר כי טיילור בן ה-61 משלם כעת את המחיר המצער, וזקוק כעת להסתייע במכשירי שמיעה בשתי אוזניו. במסגרת הראיון קרא לצעירים של ימינו להיזהר בהאזנה למוזיקה.
קישור :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4075614,00...
רוב האנשים שומרים על כלניות
30/05/2011 | 16:08
28
1
יותר משהם שומרים על האזניים שלהם.

המשפט הזה לקוח ממאמר שמצאתי ברשת.

באופן אישי התחלתי לרקוד עם אטמים בהרקדות רלוונטיות. יש כאלו הבוחרים להדיר רגליהם, יש כאלו הבוחרים להשלים עם העניין, יש כאלו שזה "עושה" להם את זה וכפרה על הנזקים.. ויש כאלו שזה בכלל לא מפריע להם.

בדומה לסוגים אחרים של מרעין בישין (עישון, אלכוהול וכ'), אני מאמינה שזו אחריותו הבלעדית של "המשתמש".

בנושא אזניים - רובנו לא מודעים לנזקים.
מי שחשוב לו לשמור על איכות חיים מוזמן לקרוא להעשיר את הידע ואולי לעשות משהו עבור עצמו. מי שלא חשוב לו, מוזמן לדלג.

טינטון זה לא כיף.

בהצלחה

--------------------------------

לונה, טוב לקרוא אותך!
30/05/2011 | 18:14
1
תודה עבור המאמר.

אכן ממליצה לכולם לקרוא ולהפנים.
לונה, חשוב מאד, תודה.
31/05/2011 | 21:51
LOONA MOON היקרה
30/05/2011 | 21:20
21
6
הבעיה הגדולה שלנו היא לאו דווקא המרקידים, שבהתנהגות מטופשת וחסרת אחריות גורמים לרוקדים נזקים בלתי הפיכים.
הבעיה היא בנו, הרוקדים ש:
א. מוכנים להיות במקום רועש, ולא מצביעים ברגליים בהמוניהם.
ב. עוד מוסיפים חטא על פשע ומבקשים מהמרקיד להגביר את הווליום, כי ככה עושים "שמח".
אין לי דרך אחרת להסביר התנהגות כזו חוץ מטמטום. לא הייתי מוטרד יותר מדי בגינם, לו היו הם מזיקים רק לעצמם. הם מזיקים גם לאחרים שלתומם חושבים ששמחה שרויה בלב, ולא במכשירי השמיעה שחנן אותנו אלוהים.

השבוע הייתי בחתונה של חבר לעבודה, חתונה "הפוכה". ראשית היה החלק הגסטרונומי, ולאחריו החלק הטקסי. ואותו חבר הכניס סעיף בחוזה עם ה DJ ירו"ה, המגביל את עוצמת המוזיקה בזמן הריקודים, ומצמצם אותה למינימום בזמן הארוחה.
לא ראיתי יותר מדי פרצופים אבלים, והשמחה היה לעילא ולעילא.
כנראה שאפשר גם אחרת.
והכול- בידיים שלנו, ברגליים שלנו, באוזניים שלנו.
ראפוש אחשלנו רבשלנו למה אתה מתכווין בשלנו
30/05/2011 | 23:04
20
4
לדבריך "הבעיה היא בנו", האם כולנו באשמים, מי כמוך מודע לכך שאולי ישנם כאלה הנושאים על מצפונם אחריות כבדה ?

אם מן דהוא מבחורנו המובחרים חושב שמבחינתי הסיפור הזה גמור,  הוא שוגה באשליות,  כל עכבה לטובה  ! !
גם אם תחזרו על זה אלף פעמים
31/05/2011 | 08:40
18
2
לא תוכלו לגרום למרקידים לשנות ממנהגם.
ואיזה דוגמא הבאתם האם נראה לכם הופעת
רוק בווליום נמוך ?
עצוב לי על רוג'ר ווטרס מוזיקאי מוכשר אבל זה
חלק משם המשחק יש לי ככ הרבה מכרים עם מכשיר שמיעה
שמעולם לא ביקרו בהרקדה או בהופעת רוק.
כולנו זוכרים שהיינו צעירים ומרעישים ברחובות
זה לא הפריע לנו והיום שאנחנו שומעים
את הקולות מלמטה זה "מפריע".
מה בעצם קרה פה ? איך מהמפריעים הפכנו
למתלוננים.
לדעתי ככול שאנו מתבגרים בעוצמות קול גבוהות
אנו הופכים ליותר חסרי שקט וזה לא נעים לנו.
כל מי שמסתובב בעולם ריקודי העם יודע
איפה משמיעים ריקודים בעוצמה גבוהה
ואיפה בעוצמה נכונה.
הבחירה בידנו
יפה כתבת צעד ~
31/05/2011 | 19:30
1
בעקבות המיני-דיון בשרשור הקודם על עניין הרעש, חשבתי והרהרתי ביני לביני והגעתי גם למה שאתה כתבת, זה נכון
אנחנו רואים אחרת, זזים אחרת, שומעים אחרת, מרגישים אחרת
וזה הכל פונקציה של גיל... אז נעים לנו לחשוב שאנחנו שומרים על הבריאות ומונעים התדרדרות במצב, אבל כדאי מאחורי הריקודים והשמחה והתחביב, להפנים ולדעת - מגיל 40-50 מתדרדרים..
סה-לה-וי
או שממשיכים לחיות ונהנים ממה שיש, או שמקטרים ומתיחים האשמות בכל העולם ואישתו. בשורה התחתונה אני מסכימה עם השורה שלך צעד,
כל אחד יודע איפה משמיעים חזק ואיפה נוח לו ~
צעד סיני - "מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד"
01/06/2011 | 01:47
1
2
פולני ידידי, אוי כמה שאתה לא צודק, נדמה שעדיף במקרה הזה להיות פחות פיקח ומתחכם.  כמי שביקר בסין  לא מזמן  קשה לי להניח שכמעט 2 מיליארד סינים טועים בתובנות הבסיסיות של החיים בעולמנו.  לכן אין סיכוי שנעצור כאן לשיטתך, לא נחדל מצעד ועוד צעד,  לא ממש משנה איזה צעדים  -  צעד תימני, פולני, סיני, או סתם עוד צעד אחד קטן נוסף להתקדם להגיע למטרה.  

לפעמים קורה שהתנהלות שגויה ומסקנות מוטעות של אחרים, עושה לך טוב על הנשמה. אצלך זה בדיוק המקרה הקלאסי של התולעת בחזרת שבהרקדות  בעיר תל אביב ללא הפסקה ופרבריה.  מה שאינך יודע שיש כיום הרקדות בטעם וסגנון אחר ולא מעט מרקידים ברחבי ישראל שמנמיכים ווליום וזה הולך ומחלחל לציבור הרוקדים בשנים האחרונות יותר ויותר.
היום כבר יש דור חדש צעיר של מרקידים, שבהחלט מודע לנזקי השמיעה מעוצמת  הווליום.  זה שאתה שפוט על הווליום של ביטון סניור זה עוד כלום,  אני זכיתי לפגוש ולרקוד אצל  ביטון ג'וניור, הוא ושכמותו הם כיף התקווה שלנו לעתיד בהרקדות ללא נזקי שמיעה .

**. "מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד"  -  לָאוֹ דְזְה פילוסוף סיני, שחי, על-פי המסורת הסינית, במאה השישית לפנה"ס. נחשב כאבי תורת הטאואיזם. חיבורו, "הדאו דה ג'ינג"  נחשב כחיבור החשוב ביותר של הזרם הטאואיסטי, שהוא אחת משלוש הדתות הגדולות בסין, והיה בעל השפעה מרובה על הפילוסופיה המזרחית בכלל.
רקדן אני הראשון שיעזור לפרסם הרקדות שחתומות ע
01/06/2011 | 08:30
1
"אמנת הרעש"
אני בטוח שיגיע הרגע ומרקיד יכתוב בפלייר
"בהרקדתי גובה מקסימלי של דציבלים הוא-x ".

לבי השאר כבר כתבתי בתגובה לזודיאק.
יש עליה במקרי החירשות אצל צעירים
01/06/2011 | 07:55
11
1
רוב הסובלים לא מודעים לירידה הדרסטית שחלה בשמיעה שלהם. גם אני זוכר כמה עישנתי בצבא בלי לחשוב שאני מסרטן את עצמי ואת הסביבה כי כולם עישנו.

אני מסכים איתך שהבחירה היא של הרוקדים והאחריות היא אך ורק של מי שבוחר לרקוד בווליום שמזיק לבריאותו ולא של המרקידים.  השאלה היחידה היא אם הם יודעים כמה הם מזיקים לעצמם כמו שמי שבוחר לעשן מודע היום לסכנה הממשית של הסרטן.

העליה בכמות האנשים בעולם מביאה לעליה בזיהום
01/06/2011 | 08:25
10
1
כמו הנסיעה להרקדות רחוקות שהמצאת האוטו מאפשרת לנו.
לא שמעתי אותכם קוראים לעצירת הזיהום.
וסינון הרוקדים המגיעים ממרחק רב.
הריקוד מביא לשחיקת הסחוס
מס האנשים הנזקקים לטיפול רפואי כתוצאה
מפעילות "ספורטיבית" והריקוד בינהם בעליה מתמדת
הרקדה היא סוג של מפגש חברתי שנותן למשתתפיו
יכולת ביטוי והנאה
המפגשים נערכים במקומות סגורים לקהל הרחב
כך שמי שמגיע יודע ומודע
צעירים מטבעם פחות מודעים לנזקים הגופניים שנגרמים
מרעש ועישון כי גופם מאזן את עצמו יותר מהר.
לצערי על אף ההזהרות והידע הרבה צעירים מעשנים.
(אין בכתיבה שלי לעודד את התופעות האלה הן נכתבות רק מהצורך לשמור על החופש של כל אחד לבחור)
אתה צודק צעד
01/06/2011 | 19:00
9
2
אבל לא תצליח לשכנע אף אחד בצידקתך מהסיבה הפשוטה
זה עניין של תפיסת עולם כוללת,
יש מי שיחליט לחיות את החיים כמו שהם, למרות הקידמה <על הטוב והרע שבה> ולא לנסות להישמר מכל המציאות הסביבתית, פשוט לחיות ~ עד בוא יומו
ויש מי שינסה להאריך את חייו ולהישמר מ: ,,,,,,,,,אוהו.. הרשימה כ"כ ארוכה ,,,,, ולא אכפת לו להקדיש את חייו להארכת חייו
ויש את הרוב, המאוזנים, אנשי האמצע.. הם שומרים כאן ומרפים קצת שם,, גם חיים וגם קצת דואגים...
ומעבר לכל - יש מציאות רבותיי.  אוטובוסים, עשן, קרינה, חשמל, פחם,,, אז ניטפלו בממשלה למעשנים ובפורום למרקידים?
סתם, לי זה נשמע כמו: "אוי אוי אוי... "
וגם את צודקת...
01/06/2011 | 21:08
2
5
זה שברחוב יש פיח ועשן וקולות וזיהום אויר, זה ברור.
אבל, כשאני נכנס למקום העבודה למשל, אני רוצה שאת יומי אבלה באויר נקי, וכאשר ההמולה ברחוב רחוקה ממני.
האם העובדה שבחוץ יש כל המרעין הבישין, מצדיקה שאכניס אותם אל חלקת אלוהים הקטנה שלי? האם יש בזה הגיון?
וכשאני נכנס לאולם הריקודים, אני רוצה שהמיזוג יעבוד, שהמשטח יהיה נעים לריקוד, שעשן הסיגריות יישאר בחוץ, ושהמהומה של בחוץ תתחלף לי במוזיקה שכייף לי לשמוע ולרקוד לצליליה.
האם אני יצור הזוי?
ובקשתי הצנועה אינה מעידה על כך שאני מתנזר מהבלי ותענוגות החיים. אני נהנה מכל מה שאני עושה.
כשאין לי ברירה, אני נושא את סבלי, אבל כשיש לי ברירה, אני עושה את המיטב למען סביבה נוחה ונעימה לי.
ראפר ידידי ~
01/06/2011 | 21:46
1
2
אתה איש אמצע מובהק שנהנה ומשפיע הנאה על הסביבה,
למה איש אמצע? כי אתה יודע שאין אויר נקי גם לא במשרד שבו אין פיח ואין סיגריות.. ואתה גם בטוח יודע שהרקדה באולם סגור וממוזג לא מונעת חיידקים ריחות וזיהומים... אבל אתה נהנה, שומר היכן שאפשר. אני יכולה להגיד לך שבחזון הטוב שלי, המעשנים מעצמם צריכים להתרחק ממי שזה מפריע לו והאחראים על הווליום, צריכים להנמיך אם יש תלונות, מתוקף התחשבות ורצון טוב.
השרשור הזה מזכיר לי קצת את השיר של דני סנדרסון.. פעם שרנו את זה כשיר משעשע :))
"תה עושה סחרחורת
ולבן עושה לי רע..."
ראפוש מאמוש מאבחנת אישיות ונער שוליים
02/06/2011 | 11:51
2
אם יש אחללה איש של גבר בסביבה של ריקודי עם,  איך אני לא ידעתי שהוא אחד כזה.  רק ביננו מבלי שנועל'ה נועל'ה ועוד כמה כאלה ידעו מיזה, כבר שנים שרק דן שמתמיד נחשב פה לנער השוליים.  מזה מקנא מבפנוכו עמוק בלב שלו  על ראפי התימני,  בשביל ההצלחה הזוגית המרשימה של בקרב הרוקדות החתיכות הכי הכי שמפזזות על הפרקט, ובמקרה הגרוע על המשתלבות של אקרשטיין.

מה שבדיוק היה חסר עכשיו לנוער השוליים הדחוי בפורומנו , זותי האבחנה האישיותית על ראפוש שלנו  מאצל  מאבחנת האישיות ידידתו המובהקת סלע וי  מה שהיא אומרת עליו בדיוק ככה "איש אמצע מובהק שנהנה ומשפיע הנאה על הסביבה".  רק קראתי וקינאתי בוערת בי להשחית, איך הוא עושה את הקסם המגניב הזה שעובד עליהן בצורה כה פשטנית.

מעכשיו גמני רק דן שתמיד היה בדרכו על השוליים המתסכלים, מת להיות אחד כזה "איש אמצע" תימני עאסלי,  על  "המובהק" האשכנזי אפשר להתפשר בשלב מאוחר יותר. רק שלא היבנתי ביכלל מזה צריך להיות  "משפיע הנאה על הסביבה" ?  זותומרת שבני אדם חייב להסתחבק מאצל  "הירוקים" הנחנחים הטיבעונים אלה עם הכפכפים והשערות הארוכות והנערות המחופפות שלהם עם השארוולים . או שמדובר בכלל מהנאה על אמת בשביל החברה הטובים, בלהביא מאצלך מהזולה כיף כייף ירוק בלהסניף ביחד.  

שתהיה לנו שבת בהנאה סביבתית מושלמת ממני רק דן.
אמר לי אחד הרוקדים ,בסביבות גיל 40-50 שהוא
02/06/2011 | 00:59
2
רוצה שהווליום יהיה הכי גבוהה שיכול להיות.
לפחות שכל זמן שהוא חי,
הוא יהנה מאד מהרעש החזק ולפני שהוא יהיה חירש,
יש יותר סיכויים שהוא יהרג בתאונת דרכים ,
או שימות באיזה מחלה קשה מאד.
לכן הוא חושב על ההנאה של הרגע הזה
ולא אכפת לו מה יהיה אחר כך.
סלע וי יקרה, אני סבור שנתפסת בתאוריה שגויה
02/06/2011 | 01:59
4
4
אפתח בכך שהתגעגעתי. התרגלתי לחיבוק איתך אחת לשבוע ולפתע נעלמת. אשמחח לראותך.
ולעניינינו.
נתחיל דוקא מלמטה. נולדנו בשביל לחיות, וכל אחד בליבו רוצה להיות בריא ולחיות חיי רווחה, חיים מעניינים ומענגים. גם את מחלקת הניתוחים הסטרילית והשמורה בתל השומר סגרו כאשר התגלו בה חידקים. אין ספק שהאידיאל של החברה האנושית הוא סביבה בריאה וקיה. אין דבר כזה אבל יש שאיפה להתקרב ככל האפשר.                             אם היסוד הזה מתקבל על דעתך אפשר להתקדם.
מכאן מתחילם להחשף לכל מנעמי החיים, מכאן מתחילים להשתמש בכל מה שמביא תועלת, עוזר לנו ונוח יותר, ומכאן גם מתחילים הדברים שאנו נמשכים אילהם והם חורצים את גורלינו. ברור אנו זקוקים לקדמה ומתחברים אליה.
מראש אני מודע לכך שהקידמה מזהמת בכל צורותיה. חומרי הניקוי והקוסמטיקה, המכשירים החשמליים, המכוניות הטלפונים. הצבע במזון, ריסוס ירקות ופירות בחמרי הדברה ורבים אחרים מזיקים. על כל אילו מנסה החברה להגן על עצמה בחוקים ובפיקוח, כאשר תמיד עומד המדד- נזק מול תועלת. לצערי לא בהצלחה מלאה אבל מנסים, משקיעים מאמץ, יודעים שזה רע.
באשר לסמים גם בכך נלחמים יש הצלחות חלקיות. בשנים האחרונות יש מלחמות נגד עישון בכל העולם שלפחות יגן במידה מסויימת על הלא מעשנים וימנע ממעשנים. בשנתיים האחרונות התחילו גם נגד הרעש ורק לובי עסקי של אילו שהבריאות שלנו לא מעניינת אותם אלא הכסף שהם מרוויחים מנעו חלק מהחוק שנשאר בינתיים רק חלקי לאולמות.
את חייבת להבין שאין כאן שאלת צעירים או מבוגרים. רעש רע לך ולי במידה שווה.
תפנימי ! ההבדל הוא בכך שאת רוצה רעש שזיק לך בדיוק כמו שצעיר אחר רוצה לעשן סמים. זה שזה עושה טוב לרגע או לשעות זה לא מכשיר אותם !! הם מזיקים !!. בעיקרון המרקידים המרעישים בקולי קולות בהרקדה, בעיני הם כמו בעלי בתי קפה שמוכרים ומאפשרים לעשן סמים. ההבדל שתופעות הלואי אינן דומות למזלינו.
בסיכום. כל חיינו נמצאים בסביבה מלאת סכנות מכל המינים ואנו שמים פילטרים ועושים הכל בכדי לא להפגע. כך צריך
לעשות גם בנושא הרעש. ומכיוון שזה אפשרי אם רק הרוקדים ירצו, ויבואו רק להרקדות שהווליום בהן סבירות ותוך זמן
קצר הכל יסתדר.
ככל שכל אחד מאיתנו יתרום בכל שטח אפשרי להקטנה הנזקים הסביבתיים כך יטב לכולנו.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני

משהא חביב חייב לחלוק עליך
02/06/2011 | 09:51
1
"את חייבת להבין שאין כאן שאלת צעירים או מבוגרים. רעש רע לך ולי במידה שווה."

זה ממש לא נכון.
רמת בסובלנות של אדם בוגר לרעש היא נמוכה לעין שיעור מאדם צעיר.
מה שמוזר בכל הסיפור שלמרות הכל תוחלת החיים עלתה.
יש לי ידידה ממוצא אתיופי ששאלה אותי אתמול שאלה פשוטה
"איך זה שבאתיופיה היינו אוכלים דברים בריאים לא כמו שפה"
ואנשים נפטרו יותר צעירים ?
עולם מוזר
גם מצטט וגם לא מבין את המשפט המצוטט
02/06/2011 | 19:52
מה שייך ל"רמת סובלנות"
הוא כתב
"רעש רע לך ולי במידה שווה" כלומר הרעש מזיק לכולם, סובלנות או לא!
משהא יקר
02/06/2011 | 14:14
1
עם רוב מה שרשמת - אני מסכימה. <גם הגעגועים!:))>
אנשים שומרים כמה שאפשר, מנסים לחיות כמה שיותר, הקידמה משפיעה לא ממש טוב על הסביבה ואנחנו צריכים להיות השומרים, מסכימה עם כל זה.
אני באופן אישי לעולם לא אפגע או אעליל על מישהו שהוא אשם בקידמה כזו או אחרת, זה מה שיש ולנו זכות הבחירה
למשפט אחד שכתבת אני לא מסכימה:<ציטוט>
"תפנימי ! ההבדל הוא בכך שאת רוצה רעש שזיק לך בדיוק כמו שצעיר אחר רוצה לעשן סמים. זה שזה עושה טוב לרגע או לשעות זה לא מכשיר אותם !! הם מזיקים !!. בעיקרון המרקידים המרעישים בקולי קולות בהרקדה, בעיני הם כמו בעלי בתי קפה שמוכרים ומאפשרים לעשן סמים. ההבדל שתופעות הלואי אינן דומות למזלינו."
אני אמרתי איפשהו שאני רוצה רעש??? מעולם לא, אני בוחרת איפה לרקוד ואם רועש לי אני הולכת. כמה פשוט. אני לא רואה את המרקיד כמישהו שכל כך משפיע <מוכר סמים?? לא הגזמנו קצת משהא?..> לדעתי הוא בעל עסק שככה הוא רוצה שהעסק שלו יהיה - זכותו. וזכותי להשאר או ללכת. אף אחד בתחביב הזה הוא לא ילד קטן שצריך לשמור עליו, גם אם אנחנו מרגישים מנוסים וחכמים יותר - כל אחד בסופו של יום - דואג לעצמו.

סלע וי,כולנו ילדים עם חולשות צריך לשמור עלינו
02/06/2011 | 14:23
צודק! ... וגם הסלולרי כיף למוח
01/06/2011 | 08:15
1
לצעד פולני
01/06/2011 | 08:33
1
4
"אבנים שחקו מים?" הביע רבי עקיבא את פליאתו כשראה את החור שחצבו המים באבן.
אז אם האבן נשחקה, אוזניהם ועיניהם של מי שאחראים לווליום תהיינה ערלות וסומות?
תן קצת קרדיט !
לא אני יזמתי את תרבות החפלות
01/06/2011 | 09:00
1
לרק דן
31/05/2011 | 08:59
3
"אחי, יש לי רב, יהי לך אשר לך", כך אמר יעקב לעשיו בפגישתם הנרגשת. יש לי חמש אחיות ועוד אח לתפארת, ולא ממש בא לי לצרף עוד אחים.
ובאשר לרבשלנו, אינני מורה הלכה ואינני רב, אבל קראתי הסבר יפה שאם מישהו משמש "דוגמה טובה לדוגמה רעה" הרי הוא בחזקת רב, מכיוון שמהתנהגותו למדים איך לא להתנהג, אז אם לכך התכוונת - דייני!
ולעניין עצמו, אכן, הבעייה היא בנו הרוקדים, לא בכל אחד ואחד מאתנו, אבל בנו כציבור, שלא משכיל לבחור את הבחירות הנכונות.
הבעיה שהרעש נכנס גם דרך עור הרקות
01/06/2011 | 07:48
3
יש לכם טעות בסיסית כשאתם חושבים שאטמי אוזניים מגינים מפני נזקי הרעש.

על פי רוב המחקרים שהובאו בפנינו בהרצאות מקצועיות הרעש חודר למוח ולאברוני השמע גם דרך עור הרקות כך שאטמי אוזניים מועילים במידת מה אבל תועלתם עדיין מפוקפקת.

טינטון הוא לא כיף ויש עליה דרסטית במקרי החירשות והטנטון בישראל.
העליה במספר הנכים היא עד כדי כך גבוהה שבגלל העלויות הכבדות הרשויות החמירו את דרישות ההכרה בנכות והוציאו ממעגל הפיצוי רבים מהנכים.

ראו הוזהרתם. אתם מסתכנים.
מסקרן אותי דבר אחר שאלה לותיקים
01/06/2011 | 08:39
2
1
אלה שעוד זוכרים שרקדו לצלילי האקורדיון
לא היתה בעיה הפוכה של שקט?
אז היו הרקדות קטנות מאד.לא עשרות ולא מאות
02/06/2011 | 01:10
1
רוקדים.
אז רקדו בעיקר בתנועות הנוער ובקיבוץ
והיו עוד הרקדות קטנות מטעם ההסתדרות
בשנת 1975 ,אני התחלתי לרקוד בהרקדה מטעם ההסתדרות,
היו בהרקדה 5 בנות צעירות ואני בן יחיד
והמרקיד הנפלא היה שלמה ממן בן 21 שנים ,
מיד לאחר הסדיר שלו בצנחנים
כאשר במקביל רקד בלהקת ענבל בתפקיד הראשי.
37 שנים עברו מאז...
03/06/2011 | 08:45
זוהי נוסטלגיה אמיתית !!

אני זוכר את מסיבת הפתעת יום ההולדת לשלמה ממן כשהוא היה בן 40 בגעש, זה היה בדיוק באוקטובר 1993 אחרי שהלהקה של שלמה הופיע בפסטיבל דיז'ון במחרוזת של 12 דקות שהתחילה ברחל. משה אשכנזי (מהמשרד של שלמה) יזם את הפתעת יום ההולדת, הכוריאוגרף דדו קראוס עשה את ההעמדות לרקדנים, רקדו שם את המחרוזת של דיז'ון ומחרוזת מיוחדת שדדו קראוס יצר שמורכבת מריקודיו של שלמה ממן לרחבה. אני זוכר שהסתובבה שם ילדה קטנה בת 4, היום היא כבר בת 22 והיא הילדה שרואים כאן:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

02/06/2011 | 13:31
1
2

---------------------------------------------------
monk(ey's) earplugs

גם הקופים
02/06/2011 | 16:47
1
מתחרשים?
ריקודי שורות למתחילים
29/05/2011 | 20:49
3
שלום אני מחפש חוג של ריקודי שורות שמתאים גם למתחילים באיזור ת"א. (עדיף ממש ת"א)
מישהו מכיר?

תודה.
חוג ריקודי עם לילדים עם צרכים מיוחדים |המלצה
29/05/2011 | 17:39
6
2

לידיעתכם,
בראשון לציון מתקיים חוג ריקודי עם לילדים בעלי צרכים מיוחדים
לאורך כל השנה (גם בחופשות) וההשתתפות בו ללא תשלום.
החוג מיועד לילדים בעלי צרכים מיוחדים בגילאי 4-18
ופעיל מדי יום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים
במרכז הספורט (אשכול-פיס) אבני החושן (מערב ראשל"צ)
רחוב אבני החושן 1 ליד סינמה סיטי

ראו קישור לכתבה: http://www.youtube.com/watch?v= =YccuJ5oVocE&feature=channe el_video_title
וקישור נוסף: http://www.youtube.com/watch?v=I2u8cdt4Hsc
כל כך חשוב - תודה על היידוע - פרטים בפנים
29/05/2011 | 20:53
1
כאן עוד פרטים על החוג

והנה קישור נוח לסרטון שהאמא היודעת צרפה

תודה וגם... הזמנה
29/05/2011 | 22:07
תודה על העזרה,
רציתי לציין כי הלוואי והיו נפתחים עוד חוגים רבים ומגוונים שכאלה
בשבילנו זה לא רק אוויר לנשימה זהו קרש קפיצה ומקום לתת לילדנו את הנצרך מכל הוויה בתוך חוויה רצופה
עם זוג מדריכים מ ד ה י מ י ם שעושים רבות עבור ילדנו רק צריך לרצות ולהגיע

מזמינה אותך ואת כל המשפחות שחובקות ילדים עם צרכים מיוחדים
להגיע כבר מחר ולקחת חלק בחוויה המהממת הזאת

כי... "אמא יודעת" !
כל הכבוד על היוזמה הברוכה
30/05/2011 | 09:48
2
כן ירבו כמותה
יבורכו העסקים בזה
30/05/2011 | 09:54
1
העסקים=העוסקים
30/05/2011 | 09:56
כל הכבוד תבורכי אמא יודעת
30/05/2011 | 12:57
רחבת ריקודי עם חדשה בחוף דדו בחיפה!
29/05/2011 | 13:21
1
36
רחבת ריקודי עם בבניה בחוף דדו בחיפה, צפונית לחוף הנכים (דקה 1:30 בסרטון)

נראה מעולה!
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה יופי..... :)
02/06/2011 | 08:54
עושה חשק לבקר
שבוע טוב לכולם היום המרתון הגדול מתקיים |חיו
29/05/2011 | 10:48
1
1

כל אחת יכולה מהצעד הראשון    בתשע בינוניות ומתקדמות רק לנשים ונערות בלבד .
לבוא עם מצב רוח   ונעלי ספורט או ריקוד חובה האולם חתיכי  ומפורקט  מיזוג חבלז   .
הזמרת עופרי  סאלם  תתארח אצלנו ומלללאאאאאאאאאאאאאןןןןןןןןןןןןתלאפים רוקדות  אישרו את בואן מכל הארץ ברוך השם  נתראה בעזרת השם היום  הרחוב  זכרון יעקוב 52  ליד בית ספר אחד העם  פתח תקווה פתח לתקוות אמן סלה .
אוההההההההההההבת אתי

בהצלחה אתושקה ושיבוא מלאנת אלפים רוקדות
29/05/2011 | 13:24
ושתעשו  כייף חיים
מניסיונכם האישי: באיזו מידה אנו מחוייבים
28/05/2011 | 15:19
10
3
לתחביב שלנו, ריקודי העם?

האם אנו מטילים את כל יהבנו ואת כל אושרנו, ואת כל סיפוקנו על התחביב הזה, רק בגלל שלא פיתחנו תחביבים אחרים, סקרנויות אחרות,
או שאין קשר בין השניים?

האם אנו מכירים רוקדים שבשבילם ריקודים זה כמו להיאחז בקרנות המזבח, או במלים יותר מודרניות, זה כמו להיאחז בתורן של ספינה שנשברה בים?

האם ההתחברות לריקוד היא פונקציה של תיסכולים שבאים ונופלים עלינו מתחומים אחרים ( אוי לי, על השאלה הזאת אני אקבל מכם מבול של תוכחות... ) או שאין קשר כלל?

האם אנו פחות ביקורתיים כלפי המרכיבים והנושאים של ריקודי העם, ( כגון: רפרטואר, מרקיד, אולם, מרחק, וכו' ), אם אנו נעשינו תלותיים בתחביב הזה, ולכן הוא יותר מקודש בעינינו  -
לעומת הרוקדים האחרים  שהם ביקורתיים, כנראה בגלל שלביקורתיים אין מה להפסיד כל כך, כי לא לרקוד זה אצלם איננו סוף העולם?

תודתי לכם על התגובות ( כמו שכותב מבקר12 שנעלם לנו ).
נוירוהורמונים ונוירוטרנסמיטורים במוחו של רקדן
28/05/2011 | 18:15
מבחינה כימית גרידא, הריקוד משמש
כסם ממכר (פשוטו-כמשמעו) להתרוממות
רוח ושיכרון חושים. ממש סם-ריגושים.

בעיקר לתחושת אהבה וקשר בינאישי
עם התעוררות ריגשית ורומנטית גבוהה.

יש הצפה של תאי-עצב במוח הרקדן,
על-ידי נוירו-הורמונים ונוירו-טרנסמיטורים.
פנילאתיל-אמין (PEA), דופמין ונוראפינפרין.

הצד השלילי לתופעה הכימית הזאת,
היא שעם הזמן, מתרחש במוח-הרקדן
תהליך אדפטציה, שמפחית הפרשות
של ההורמונים והטרנסימיטורים האלה.

ייתכן מאוד, שריקודים חדשים, יחד
עם החלפת בן/בת זוג, כל מספר
שנים, עשויים לרענן משאבי הורמונים.

לא יודעת
28/05/2011 | 18:24
1
לא מרגישה שחתמתי פה על איזה טופס התחייבות למשהו...
הפרמטרים הם רבים:
חשק,מצב רוח, איכות בן הזוג (אם יש כזה), מרחק ההרקדה, מצב העייפות, האוירה בבית, המחויבות לעבודה (מתי צריך לקום למחרת ואם זה הולך להיות יום ארוך), איכות ההרקדה הצפויה, מה האלטרנטיבה (אם יש על הפרק מסעדה טובה..אממ)
מתוך מה שכתבתי..במקרה שלי (ואני יודעת שאני מאד שטחית) לבן הזוג לריקודים יש משקל סגולי  מכובד...אם מדובר בבן זוג טוב, מצחיק, וכיפי במיוחד, רב הפרמטרים נופלים על הרצפה...
ומאידך...אם בעלי מבקש שאשאר איתו...שום פרמטר לא ישכנע אותי לצאת בכל זאת.
בילבלתי אותך?
...
29/05/2011 | 16:34
פחות מבעבר
28/05/2011 | 19:57
כשהתחלתי לרקוד הייתי סטודנטית
מאז התחלתי לרקוד בלהקה, התקדמתי בתפקידים במקום העבודה, נפצעתי בגב, התחלתי להתאמן במכון כושר

חד משמעית, אני לא רוקדת את כמות השעות השבועית שרקדתי לפני עשור
למעשה ,
29/05/2011 | 16:26
ערב שאני לא רוקדת והולכת לישון בשעה 10-11 - אני קמה עייפה
וערב שאני רוקדת וישנה בשעה 1 בלילה - אני קמה למחרת בבוקר כמו פנתרה ורגועה לחלוטין.
הריקוד מרגיע, מהנה, מוסיף שמחה לחיי השמחים במילא.
מאז שהתחלתי שוב לרקוד לפני שנה - הורדתי 12 קילו בכייף.
בעלי נהנה לראות אותי שמחה ורגועה יותר.
אין ספק שהריקוד מהווה נדבך חשוב ומשמעותי לעבודתי כי הוא במקום ריטלין.
אז יגידו מה שיגידו - הריקוד עושה לי מאוד טוב. לפחות להיפראקטיבית כמוני.

שומו שמיים! נאשם בעידוד חילופי-זוגות וגירושים
30/05/2011 | 20:03
2
פנה אלי אחד הרקדנים המכובדים
שבין חברי הפורום, והאשים אותי,
בעידוד, בדחיפה, בהמרצה ובתמיכה
(בצורה ישירה ועקיפה) בחילופי זוגות.

לא מיניה ולא מקצתיה !!!
בפשטות, אין כל אמת לדברים.

לעובדות מדעיות יש להתייחס ברציונליות.
במוח האדם מתרחישים תהליכים
כימיים, המשפיעים על הרגש וההתנהגות.

בכתבה שלי, ציינתי תוצאות מחקרים
על נוירו-הורמונים ונוירו-טרנסמיטורים,
הגרומים להתרוממות-רוח ושכרון חושים.,
בעיקר במערכת הלימבית של המוח.

כל בר-בי-רב רפואי ופרא-רפואי,
יודע, שעם הזמן (בעקבות אדפתטציה),
יש להעלות את המינון של התרופה,
כדי לשמר את אפקט הפונקציונאליות.

את עוצמת הריגוש, אצל בני-אדם
ניתן לאמוד לא רק בהדמייה מוחית
של פעילות כימית וביו-כימית במוח.
אלא גם בפרמטרים פיזיולוגיים: כמו
דופק-לב, הזעה, קצב נשימה וכו..

התוצאה זהה לכל, עם חלוף הזמן,
יש דעיכה במשיכה המינית "אהבה"
אצל כמעט כל הזוגות המאוהבים.
כל שכן, לקשר זוגי ארוך המושתת
מלכתחילה על אינטריסנטיות (ילדים),
יחסים אינסטרומנטלים (כלכליים), או
אופורטיוניסטים (טובות הנאה)....

גם ברחבת הריקודים, יחסי האנוש
בין הרקדנים, מבוססים על אותה
הפרדיגמה, של אינטרס הדדי משותף.

דרך אחת לרענן ריגוש (בין
הצעות גיוון רבות), היא להחליף
בן/בת זוג, או ללמוד ריקוד-חדש,
או לעשות שינויים נוספים כדי לתחזק,
קשר, שירומם את הרוח והנפש...

אינני בא למתוח ביקורת על אף אחד, זאת
04/06/2011 | 09:46
1
זכותו המלאה של חבר פורום להגיב או לא להגיב על הנאמר בשרשור כלשהו,

אף על פי כן, אני די תמה כי איש, איש, לא התייחס לדברים שהעליתי, שבולת אמנם התייחסה אבל לקחה את הנושא למקום אחר,
גם איסמן לקח את הנושא למקום אחר,
ופרפר צהוב, האחת שיודעת לכתוב יפה, וברמה גבוהה, איני יודע לפרש את תגובתה כאן.
אליק, גם אתה לא מגיב לשרשורי אחרים...
04/06/2011 | 13:00
עונהכי כעת יש לי זמן
04/06/2011 | 20:36
1
מנסיון עברי;

ש. האם אנו מטילים את כל יהבנו ואת כל אושרנו, ואת כל סיפוקנו על התחביב הזה, רק בגלל שלא פיתחנו תחביבים אחרים, סקרנויות אחרות, או שאין קשר בין השניים?

ת. את כל יהבנו כן, את כל אושרנו - לא. את כל סיפוקנו - כן, רק בגלל שלא פיתחנו תחביבים אחרים, סקרנויות אחרות - לא ואין קשר בין השניים, פשוט התמקדנו במה שהכי הכי עושה לנו טוב ונעים ושמח וזו בהחלט היתה הרגשת אושר עילאי.

ש. האם אנו מכירים רוקדים שבשבילם ריקודים זה כמו להיאחז בקרנות המזבח, או במלים יותר מודרניות זה כמו להיאחז בתורן של ספינה שנשברה בים?

ת. כן והרבה מאד כאלה פגשתי על הרחבה, רבים מגיעים מכל מיני סיבות, בין היתר הטלת האושר על נושא אחד בלבד, קרי: ריקודי עם, בעיני זה נראה אותו דבר כמו כל התמכרות אחרת, חיובית או שלילית...

ש. האם ההתחברות לריקוד היא פונקציה של תיסכולים שבאים ונופלים עלינו מתחומים אחרים, או שאין קשר כלל?

ת. עניתי במקצת על השאלה הזאת בתשובה לשאלה קודמת. יש קשר לדעתי ורבים רוקדים בגלל תיסכולים מתחומים אחרים, אבל יש רבים אחרים שפשוט אוהבים לרקוד מבטן ומלידה כל סגנון של ריקוד (כמוני לדוגמא), שהריקוד הוא בדמם.

ש. האם אנו פחות ביקורתיים כלפי המרכיבים והנושאים של ריקודי העם (כגון: רפרטואר, מרקיד, אולם, מרחק, וכו') אם אנו נעשינו תלותיים בתחביב הזה, ולכן הוא יותר מקודש בעינינו - לעומת הרוקדים האחרים שהם ביקורתיים, כנראה בגלל שלביקורתיים אין מה להפסיד כל כך, כי לא לרקוד זה אצלם איננו סוף העולם?

ת. מי שבאמת בא לרקוד ואוהב לרקוד חשוב לו רפרטואר, מרקיד, אולם, מרחק, ווליום ועוד. לפחות אני יכולה להעיד על עצמי שהתלות בתחביב הזה כן גרמה לי להיות ביקורתית כלפי כל מה שעושה את התחביב אצלי לתלותי, ולביקורתיים יש מה להפסיד למרות שלטענתך אצלם לא לרקוד זה איננו סוף העולם. היום אני יכולה לומר לאחר הפסקה של שנה שזה בהחלט לא סוף העולם אצלי - לא לרקוד ריקודי עם, הבנתי שאצלי אני יכולה להפסיק כל התמכרות ברגע שבאמת ארצה, אבל תמיד הייתי ותמיד אהיה ביקורתית לכל דבר ועניין לרבות ריקודי עם, כלומר - אין קשר.

לסיום אליק, אתה רואה, החלטתי להקדיש זמן ולהגיב אליך, למרות, שאתה נמנע הרבה פעמים להכניס תגובה לחברי הפורום כאן, לא משנה מי כותב, כן משנה מה כותבים ואם יש לך מה לומר בנדון. האישו הוא לא האיש אלא העניין עצמו.

שבוע טוב.
עדה איסטווד, תודה על התגובה, הראשונה שהיא
04/06/2011 | 22:43
תגובה לנושא עצמו.

וכאן, עדה, יש לי הערה הנוגעת אלייך ישירות:
אני קורא אותך תמיד כי את מעניינת ורהוטה.

הבעייה היא שיש לך "סרח עודף", מין טפיל שאת מטפחת כאן בפורום
ואת יודעת למי אני מתכוין,
הוא נדחף לכל שרשור, את מגבה אותו ומגיבה לדבריו והוא ממשיך, וממשיך עד לעייפה,

רוב השרשורים נגועים בנגיף הזה, שמשום מה הוא נעשה ידיד נפש שלך, ואת מגוננת עליו,

אז פשוט אי אפשר להיכנס לאף שרשור, הואיל וכל שרשור מוצף בתגובות של איש אחד, שאין לו מה לעשות בחיים חוץ מהפורום הזה.
ולעניות דעתי, לא רק אני נמנע מלהיכנס לשרשור  שהוצף בטפיל הזה, אלא גם חברי פורום אחרים.
עלית מחירי ההרקדה ממבט של הקוטג'
28/05/2011 | 15:25
1
1
מדי כמה חודשים עולה הדיון על העלאת המחירים
מ 25 ל 27
מי שעוקב אחרי טיעוני יודע שלא פעם
העליתי את הטיעון של מחיר הקוטג' שהכפיל את עצמו
אז ערוץ 10 הרים את הכפפה
תהנו
כתובות אינטרנט מצורפות:
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleId=8
28/05/2011 | 15:27
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אביר ספורט
אביר ספורט
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה