לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1241312,413 עוקבים אודות עסקים

פורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.

לצפיה ב-'האם זה הגיוני שכל מפוטר של טביב נזקק לבית'
האם זה הגיוני שכל מפוטר של טביב נזקק לבית
07/05/2014 | 17:19
2
38
המשפט כדי לקבל את המגיע לו?
לצפיה ב-'זה מה יש , אכלנו אותה. עכשו אלי כהן תובע 360 '
זה מה יש , אכלנו אותה. עכשו אלי כהן תובע 360
07/05/2014 | 23:35
33
אלף ש"ח מבית"ר , לטענתו לא קבל שכרו מאז חודש ינואר.

שכונה.
לצפיה ב-'לדעתי הכול קשור לזה שההכנסות לא היו כפי שציפה'
לדעתי הכול קשור לזה שההכנסות לא היו כפי שציפה
08/05/2014 | 05:46
35
העונה הוא נתן צפי להכנסות וכנראה שהם לא עמדו בציפיות. הרבה בגלל חוסר הגעת קהל ופלאייוף תחתון. גם התרומות שהובטחו לו מראש העיר ברקת. מצד אחד אני מבין אותו, הוא עשה חישוב לפני שהגיע לבית"ר ותיכנן להוציא סכום מסויים הוא עבר אותו כנראה כבר בחיזוק בינואר. לכן הוא מתקשה לעמוד בתשלומים. זה לא תירוץ וברור שיש לו כסף, הוא רק צריך להחליט אם הוא מוכן להוציא קצת יורת ממה שתיכנן או להמשיך לסחוב תביעות. כרגע זה נראה שהוא מנסה להוציא אבל לא יותר מידי . אני מקווה שהוא יוריד את התביעה הזו מהגב של בית"ר לא חסרות לנו צרות.

ההתנהלות בקיץ הזה תקבע מה יהיה בעונה הזו, קורצקי יכול לבנות יופי של קבוצה עם הוצאה סבירה של טביב. צריךלמצוא ושי מציאות בליגה להתחזק ולקצץ איפה שצריך.
לצפיה ב-'יום הזכרון לחללי מערכות ישראל '
יום הזכרון לחללי מערכות ישראל
05/05/2014 | 08:45
2
12
ונרצחי הטרור הערבי .
בגן עדן תהא מנוחתם וינוחו בשלום על משכבם.
יהיה זכרם ברוך.
לצפיה ב-'יהי זכרם ברוך! :('
יהי זכרם ברוך! :(
06/05/2014 | 03:21
12
זה לא נתפס כמה עצב ושכול יש פה. כמה חללים וכמה נפגעים ונרצחים במדינה כל כך קטנה עם אוכלוסייה כל כך מועטה ומוקפת אויבים, זה באמת מדהים, אם היתי מאמין בניסים הייתי אומר שזה נס. אני  גם חייב לציין, שהמעבר ליום העצמאות היה צורם וחד במיוחד השנה. אולי כי במשפחה שכולה זה יותר חזק מלשאר, אבל באמת כל שנה זה צורם,. השנה, אני סגור על זה שאני מתנגד נחרצות לחגוג את יום העצמאות, בצאת יום הזיכרון בצמוד כל כך. על אף הסמליות שבדבר, זה לא מתאים ויוצר תחושה מזויייפת וקשה למשפחות שכולות להצטרף לחגיגות האלה כמו רובוטים אחרי שכל היום הזכירו להם את הקרוב שאיבדו. תאום התחילו זיקוקים הם חייבים לרקוד משמחה?
מקווה שישנו את זה.
לצפיה ב-'ובכל זאת- יום עצמאות שמח '
ובכל זאת- יום עצמאות שמח
06/05/2014 | 03:24
12
כי למלען המדינה נפלו החיילים, וגם נרצחי הטרור בסופו של דבר. מגיע לכל מדינה (כמעט) לחגוג את עצמאותה ואת החופש של בני עמה. לנו זה מגע פי כמ הוכמה ולא צריך לענין אותנו שכמה ציניקנים דפוקים מחפשים לפגוע ולהחריב לנו את מה שעוד נשאר טוב פה.
נראה לי שזה מה שהנופלים היו רוצים.
סליחה ששהצמדתי בעצמי את בשרשור את הזיכרון עם העצמאות, ולא פתחתי שרשור חדש :)
לצפיה ב-'האם טביב רציני?'
האם טביב רציני?
04/05/2014 | 09:13
30
50
האם יש את בסיפור ששוקלים לעבור לשחק במושבה?
לצפיה ב-'מה מקור השמועה ?'
מה מקור השמועה ?
04/05/2014 | 13:39
14
לצפיה ב-'ניסיון להפעיל לחץ על ניר ברקת'
ניסיון להפעיל לחץ על ניר ברקת
06/05/2014 | 09:10
24
28
טביב מאוכזב מברקת שלא גייס תרומות כפי שהבטיח...
מה שלא יהיה ? השנה עונת המבחן של טביב !!!
לא נסבול עוד עונה כזו בתחתית !
לצפיה ב-'גיוס תרומות , שבנו להיות שנוררים, גם אצל טביב'
גיוס תרומות , שבנו להיות שנוררים, גם אצל טביב
06/05/2014 | 13:07
24
אז נאלץ להתרגל , לאסוננו , בהתנהלות שכזאת , בנית קבוצה טלאי על טלאי כמו העונה , וגם לתוצאות כאלה ,  לאלף לעזאזל !
לצפיה ב-'הסיפא של דבריך מגוחך.'
הסיפא של דבריך מגוחך.
06/05/2014 | 19:55
22
29
הסכמנו להשתלטות של הערסים מהקהל על הקבוצה שלנו, הסכמנו לקריאות מוות לערבים, שתקנו מול גזענות, ראינו איך הקבוצה מתפרקת והאלימות חוגגת ולא עשינו דבר, עודדנו את טביב כשהעיף את איציק וזיין אותו, נתנו לו גיבוי כשהמליך את לה פמיליה והפך אותם למעשה לחלק מקובעי המדיניות.
אז לא נסכים לעונה עם הישגים נמוכים? זה מה שישבור אותנו? לא. כהניסטים גאים אנחנו. לא נישבר מעניין פעוט כמו הרס הקבוצה שלנו. העיקר שנוכל לקלל את הסמולנים האשכנזים ואת הערבים המניאקים.
מה, לא?
לצפיה ב-'מעבר לטון המתנשא של דבריך, אני מסכים'
מעבר לטון המתנשא של דבריך, אני מסכים
06/05/2014 | 20:19
22
עם הרעיון.
טביב על הפרצוף.  וזה היה ידוע מראש.
לצפיה ב-'הסכמנו לאלימות ? קיפודוד?'
הסכמנו לאלימות ? קיפודוד?
07/05/2014 | 22:08
20
29
את מי אתה מאשים ???
הבעיה של בית"ר בשנתיים האחרונות כלל לא היתה אלימות ?
מכבי חיפה והתל אביביות במיוחד הגועל ת"א הגיעו לבית הדין
וספגו עונשים כל שני וחמישי ! ביתר נשארה הרחק מאחור וזה דווקא טוב !
אתה מוזמן לבדוק את הנתונים...
בביתר לא שיחקו מוסלמים באופן מודע מאז קום המועדון...
מדוע כל הזמן מאשימים את לה פמיליה ??
דעתי האישית ששמאל רדיקאלי זה סוג של מחלה אפילו אגדיל
ואומר שזה גוף סרטני ממאיר בלב המדינה...אבל זה לא קשור לכדורגל
אנחנו עוסקים בספורט ...רחמנא ליצלן...
טביב הוא הרע במיעוטו ללא טביב לא הייתה ביתר בליגת העל !
אני מתכוון ברצינות שלא נסבול עונה נוספת עם קבוצת פח סתמית.
לא תהיה קבוצה אטרקטיבית ...הקהל יצביע ברגליים וכמובן טביב יכול
לחלום על איזשהוא רווח ?
הוכח תמיד כשביתר חזקה ותוססת בתוספת שקט תעשייתי
מגיעים להישגים.
טביב צריך להבין שקט תעשייתי =קבוצה חזקה !!
לצפיה ב-'הסכמנו, שתקנו.'
הסכמנו, שתקנו.
07/05/2014 | 23:22
19
זה מה שמבריח כל משקיע נורמלי. ואכן, שמאל רדיקלי הוא אויב, גיס חמישי. גם ימין ניאו נאצי הוא כזה.
לצפיה ב-'צדקת ברב הדברים חוץ מאשר אזכור המוסלמים'
צדקת ברב הדברים חוץ מאשר אזכור המוסלמים
07/05/2014 | 23:30
18
34
1) גוראם אג'וייב , ששחק בבית"ר 13 במשחקים בעונת 1989-1990 והבקיע שער ליגה 1 שהשאיר אותנו בליגה הלאמית אז הראשונה , במשחקו האחרון בנצחון 2-3 . הוא בא מהליגה הרוסית , אבל בשמו ובמוצאו היה טדג'קי , מטדג'קיסטאן.  אני כבר אז נחשתי שהוא מוסלם , גם אם הדבר לא היה כתוב בשום מקום. יותר מאוחר התברר ככתוב בספר "אני אוהב אותך בית"ר" שאפילו הגרעין הקשה של האוהדים התעלם מדתו של השחקן שהיה המוסלם הראשון ששחק בבית"ר. אני אישית אהדתי אותו. הוא נלחם למען קבוצה שנראתה חסרת סכוי והצליח להשאיר אותה בליגה.
2) ויקטור פאצ'ה ששחק בבית"ר 2 עונות בלתי רצופות , 1999-2000 , 2001-2002 והצטין, כבש 21 שערי ליגה ב 67 משחקי ליגה , ושערים בגביע המדינה ,כולל 2 שערים בגמר גביע אומלל מול הקומוניסטים.  פאצ'ה היה אלבני בעל , למרות שמו האיטלקי  המעיד על מוצאו , ספרו אוהדים זמן רב לאחר שעזב , שבראיון לעתון הירושלמי "כל העיר" אמר שהוא מוסלם.
3) אבראהים אנדאלה ששחק בבית"ר בעונת 2004-2005 , 4 משחקים , 0 שערים , 0000 מאופס בהגנה לא פגע בכדור , שאודותיו כבר נאמר : "יש לשלוח אותו על רפסודה אל ניגריה כדי לחסוך בהוצאות הטסתו ואני אקנה את המשוט" , גם הוא לפי שמו היה מוסלם , הוא אמר ש"הדת היא ענין אישי". מסתבר שבמזרח התיכון , הדת הנה דבר אישי , היא גורם עקרי למלחמות באזור הזה , וגם לטרור וחטיפות בניגריה משם הוא בא ולשם הוא עף. הוא הגיע כמושאל ממכבי תל אביב ולאחר שהטברח מבית"ר וגם אלי אוחנה התיאש ממנו , אף אחד במכבי תל אביב לא חשב להחזירו אליה.
4) ג'בראאיל  קדאייב הצ'צ'ני , שחק משחק 1 בליגה בעונת 2012-2013 כמחליף , נכנס ב 79:52 דקות למשחק ושחק עד הסוף , 0 שערים , נפל קרבן ללה פמיליה וגם להתקפה מן היציע על ידי אוהד מכבי תל אביב ברבע הגמר 2013 כשנצחה בית"ר . הוא הוכה בידי אוהד מכבי תל אביב כשישב על ספסל המחליפים של בית"ר. האוהד המכביסט הורחק על ידי קבוצתו לצמיתות מכל פעילות במסגרת האגודה. האוהד היה אביו של שחקן נוער של מכבי.
5) זאור סדאייב הצ'צני , שחק 7 משחקי ליגה בבית"ר  בעונת 2012-2013, כבש שער 1 מול מכבי נתניה בדקה ה 60. מיד קמו 280 או 300 מאוהדי בית"ר ועזבו את האצטדיון בנתניה , דבר שהגיע לחדשות הספורט בחו"ל. היתרון 0:1 לא נשמר. נתניה השוותה והמשחק נגמר בתוצאה 1:1.

לצפיה ב-'ויקטור פאצ'ה היה כוכב ומעל הכול ברור '
ויקטור פאצ'ה היה כוכב ומעל הכול ברור
08/05/2014 | 05:35
17
37
שכל מי שמגיע לבית"ר ותורם לה ראוי להערכה. יש בעיה קשה שמוסלמי מגיע לקבוצה יהודית, משום שדתו מורה לו לשנוא יהודים. זה כתוב שחור על גבי לבן בספר המקולל שלהם. עם האלבנים אין לי בעיה הם חברים של העם היהודי, ואוסלמו בכוח, הסברתי כבר מדוע אין בעיה איתם כבר. השחקן ההוא מטדג'יקיסטן לא היה ידוע לי עד שסיפרת עליו, אבל עדיין זה שחקן שתרם לבית"ר וכפי שאמרתי ברגע שהגיע לבית"ר הוא חלק מהקבוצה בטח אם תרם לה רבות כפי שציינת. הבעיה היא שלו עם עצמו שוב הדת שלו מורה לו ההפך.
נדאללה היה שחקן גרוע בלי קשר לשום דת. שני הצ'צ'נים מסכנים כי נתקלו באמבוש של גאידמק אני לא מאשים אותם. אני מעריך שהם לא אנטישמים, אבל שחקנים גרועים.
לצפיה ב-'אלק(ו)ראן פרק 4 פסוק 47 "كَمَا لَعَنَّا '
אלק(ו)ראן פרק 4 פסוק 47 "كَمَا لَعَنَّا
08/05/2014 | 11:05
16
38
أَصْحَابَ السَّبْتِ  وَكَانَ أَمْرُ اللّهِ مَفْعُولاً: "כמא לענא אש'חאב אלש'בת וכאן אמר אללה מפעולא(ן)" , "כמו שקללנו את בעלי השבת

והיה צו אללה עשוי " , אחד האזכורים של שנאת יהודים בקוראן הארור. המקור

כאן : http://www.islamicity.com/quransearch/default.asp?...

" يَا أَيُّهَا الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ آمِنُواْ بِمَا نَزَّلْنَا مُصَدِّقًا لِّمَا مَعَكُم مِّن قَبْلِ أَن نَّطْمِسَ وُجُوهًا فَنَرُدَّهَا عَلَى أَدْبَارِهَا أَوْ نَلْعَنَهُمْ كَمَا لَعَنَّا أَصْحَابَ السَّبْتِ وَكَانَ أَمْرُ اللّهِ

مَفْعُولاً (4:47)  
"
לצפיה ב-'תקון טעות : צריך להיות "אצחאב" '
תקון טעות : צריך להיות "אצחאב"
08/05/2014 | 11:23
2
36
ועוד כתוב בפרק ההוא , בפסוק 34  שאם אשה מסרבת לחלוק עם בעלה את מקום המשכב "הכו אותן". בפרוש.

ומשפט המחץ : "לא תקרבוא אלצלאת ואנתם ש'כרא" ,"לא תקרבו התפלתה ואתם שכורים" פסוק 43 , פסוק זה משמש מקור

לאסור שתית משקה אלכוהולי באסלאם , "אלכחול" בערבית . אבל בפרק 47 פסוק 15 כתוב בתאור גן העדן האסלאמי , בין

היתר: "ונהרות מן יין טעים לשותים" , מה שאסור בפרק 4 הוא פרס בגן עדן בפרק 47 , ל"נבי" מחמד הפתרונים   כשהצגתי

זאת לפני שנים בפורום מלסי בתרום במאלאית , נעניתי : "אתה כופר וחוזר בך מן האסלאם" ומישהו סיני תושב מלסיה שאל

את המוסלמים: "לא משנה שהוא כופר , אבל האם מה שהוא כתב , זה נכון "   ? איזה צחוק צחקתי . , כשהמשיכו להתיחס

גם מישהו כתב אודותי למישהו אחר , במאלאית: "הוא סיני , אזרח מלסיה , עובד בתאילנד" אני לא ידעתי מעולם על עצמי כל

כך הרבה עד שהוא ספר הפורם נסגר  מאז כי מי שהפעילנ אותו שמעה תלונות על "השפלת האסלאם בפורום".
לצפיה ב-'חחח גדול! '
חחח גדול!
08/05/2014 | 17:14
8
לצפיה ב-'אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב'
אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב
09/05/2014 | 05:47
18
לצפיה ב-' '
09/05/2014 | 05:45
12
25
לא חידשת לי כלום האמת... אם כי זה יפה שאתה יודע את שפת האויב. זה דבר חשוב מאין כמוהו בעיניי. הם יודעים עברית מעולה. מעבר לזה, שזה מצביע באופן מובהק שאנחנו החזקים באיזור (כי הם חייבים ללמוד את השפה שלנו) זה עדיין מדאיג. צריך לדעת ערבית ולא להיבהל.

אגב, זוהי ערבית של הערבים הכובשים ממצרים? או ספרותית?
לצפיה ב-'"אגב, זוהי ערבית של הערבים הכובשים ממצרים'
"אגב, זוהי ערבית של הערבים הכובשים ממצרים
09/05/2014 | 15:51
11
33
? או ספרותית?" , תשובה : זאת ערבית ספרותית , דובר ערבית מדוברת לא יכתוב "תקרבוא" כמו בפסוק  "לא תקרבוא אלצלאת ואנתם ש'כרא"  , בכתיב מלא שבמלא , כנכון לפי  צורת הפועל והצווי ברבים הנכונה לפי הדקדוק הערבי , דובר ניב מדובר יסתפק רק ב"תקרבו" בלבד , דרך אגב , בעברית של התנ"ך  נכתב פעם אחת בכתיב כזה : (יהושע פרק י פסוק כ"ד) "ויהי כהוציאם את-המלכים האלה אל-יהושע ויקרא יהושע אל-כל-איש ישראל ויאמר אל-קציני אנשי המלחמה ההלכוא אתו קרבו שימו את-רגליכם על-צוארי המלכים האלה ויקרבו וישימו את-רגליהם על-צואריהם." "ההלכוא" עם א' בסוף .
לצפיה ב-'אשר לניב המדובר המצרי , אני בתהליך קליטה שלו:'
אשר לניב המדובר המצרי , אני בתהליך קליטה שלו:
09/05/2014 | 15:54
23
זה זמן רב , באדיבות סרטי הקולנוע המצריים של ימי ששי  ב 16:05 , עוד מעט  
לצפיה ב-'תודה על התשובה ידעתי שיש הבדל'
תודה על התשובה ידעתי שיש הבדל
11/05/2014 | 15:18
9
43
לדעתי, זה לא מצביע בכלל על השפה הערבית כיותר "טובה" או מעניינת. היא אולי יותר עשירה מהעברית העכשווית אבל לאיותר מההעברית המקראית (בעיניי) באשר לתנ"ך ובכן, מדובר בספר הספרים, יצירת מופת שמשפיעה והשפיעה בעבר על יותר  משי מילארד אנשים. שכחו שיהודים כתבו אותה. מצטער לא מאמין שיד אלוהים בדבר...

יד יהודים מאוד מוכשרים. ערבית "מצרית" מעורבת בפרעונית, גם זה לא מצביע על שייכות ערבית למצרים ההפפך זה מראה שהעריבת נכפתה על המצרים הקופטים (שהם גם תמיד היו אויב) שנכבשו בכיבוש המוסלמי הברברי. מזל שאנחנו פה למנוע מזרח תיכון ערבי מוסלמי. כמו תמיד היהודים להצלת העולם.
יישר כוח! המשך בעבודה הטובה. אני עדיין התליכי למידה של ערבית. :)
לצפיה ב-'כמה דברים עם הקשר לבית"ר ירושלים בהמשך המסר'
כמה דברים עם הקשר לבית"ר ירושלים בהמשך המסר
11/05/2014 | 17:47
8
35
כתבת: "לדעתי, זה לא מצביע בכלל על השפה הערבית כיותר "טובה" או מעניינת"  בטח שאינה טובה  יותר או מענינת מעברית , אבל עבורך כתלמיד יש יתרון  שאתה מבין דקדוק עברי , עברית תנ"כית , לשון המשנה , סגנון ימי הבינים ושפת ימינו. בכל אלה יש לעתים דמיון מאיזה צד לערבית שנשמעת בשעוריך , וגם ה"סלנג" העברי שלנו מלא מלים ערביות : "חרמאן" , כנוי לרודף נשים , מ"חרים" אשה נשואה , "להתחרפן" , בא מ"ח'רף"  שטיון זקנה , "ח'רפאן"  בערבית "סנילי". , "פדיחה" באה משתי מלים ערביות שמשמען וכתיבן שונה אחת מהשניה אבל דובר עברית בלבד לא אמור  להבחין בין ד ל ض ומבלבל בין "פדיחה" = "צרה , אסון" ל فضيحة  "שערוריה" "בזיון" , ןהדביק את משמעות ה"בזיון" ל "פדיחה".
חוץ מזה תמיד טוב שלומד ערבית ידע היטב את שטויות הקוראן אשר לתנ"ך או לכל ספר אחר ,  ברור שלא איזה שהוא אל כתבו , אלא בני אדם כתבוהו , והתנך מלא סתירות  וגם הברית החדשה מלאת סתירות , ואשר לאלהים , אם יש אלהים מי ברא את אלהים , ומי ברא את מי שברא את אלהים , ומי ברא את מי שברא את מי  שברא את אלהים וכן הלאה הוא הטעון המעגלי או הטענה האין סופית , ואם אין אלהים כל הדתות הן מיתולוגיות ואם יש אלהים איזה שהוא הנו בלתי מוסכם על מאמיני 44000 דתות ואמונות חסרות תועלת , וכל האלים אם הם קימים בככלל הם שטנים בני שטנים הביאו עלינו בעצמם ובכל הדתות הקשורות בהם כל אסון וצרה ומלחמה ופגוע ומחלה וכל תקלה ושואה והשמדת עמים , ועוד טוענים המאמינים שהאל שלהם רחמן ורחום , וכמו ששאל אוהד בית"רי אלמוני ביציע בטדי במשחק גביע המדינה ב 18.4.1995 נגד  עירוני אשדוד (היום מ.ס. אשדוד)  : "מי הביא אותך עלינו ?" והתכוון לאישטבן שאלואי וקבל מענה תוך כדי משחק בשער של אותו אישטבן שאלואי . מאז שאמצתי את השאלה הזאת הפניתי אותה גם ביחס לכל אל שהוא , האל שבשמו נעשה כל רצח ופשע עלי אדמות מאז שהחלו אנשים להאמין באיזה אל ובאיזו דת.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בטוחני שאם היית לומד קצת תלמוד היית מקבל מענה'
בטוחני שאם היית לומד קצת תלמוד היית מקבל מענה
11/05/2014 | 21:05
2
18
לרוב שאלותיך .
לצפיה ב-'תלמוד : "תנא אשה חמת מלא צואה ופיה מלא דם'
תלמוד : "תנא אשה חמת מלא צואה ופיה מלא דם
12/05/2014 | 01:17
1
86
והכל רצין אחריה " . כך כתוב בתלמוד בבלי  מסכת שבת דף קנב עמוד א . האם גם אחרי הזונה שהשריצה את התנא שכתב את הבריתא הזאת היו הכל רצין אחריה ? זה מה שיש לי לחפש בתלמוד ואם לא די בזה נכתב בתלמוד הבבלי שאם אדם רוצה לדעת אודות המזיקין עליו להביא שליה של חתולה שחורה בת שחורה בכורה בת בכורה ולקלות את השיליה ולפזר ליד כרעי מטתו , כשיקום משנתו יראה עקבות רגלי תרנגול על האפר , ואם ירצה לראות את המזיקין עליו למלא באפר את עיניו ואת השארית לשמור בשפופרת ברזל ולחתום בחותמת ברזל כדי שלא יגנבו ממנו וכדי די שלא ינזק. רבי ביבי בן עשב כך חזה ונזוק בקשו חכמינו רחמים עליו והבריא".  האם היה רבא מכשף וודו מהאיטי שיעץ לקים טקסי וודו ללומדי התלמוד עבודה זרה שומו שמים על זאת זה הכתוב במסכת ברכות דף ו עמוד א: "האי מאן דבעי למידע להו - לייתי קיטמא נהילא ונהדר אפורייה ובצפרא חזי כי כרעי דתרנגולא; האי מאן דבעי למחזינהו - ליתי שלייתא דשונרתא  אוכמתא בת אוכמתא, בוכרתא בת בוכרתא, ולקליה בנורא ולשחקיה ולימלי עיניה מניהוחזי להו. ולשדייה בגובתא דפרזלא  ולחתמיה בגושפנקא דפרזלא  דילמא גנבי מניה, ולחתום פומיה כי היכי דלא ליתזק. רב ביבי בר אביי עבד הכי, חזא ואתזק; בעו רבנן רחמי עליה ואתסי." אם לא היה הדבר כתוב בתלמוד היה כל טקס כזה נחשב בופן אוטומטי לעבודה זרה. וודו נוסח מכשפי האיטי. אבל כשזה נכתב בתלמוד הפך הדבר לעצה קדושה ומקודשת ועוד בדיחות תלמודיות : במסכת זבחים דף קי"ג עמוד ב כתוב : "והאמר רבה בר בר חנה לדידי חזי לי אורזילא דרימא בת יומא והוי כהר תבור והר תבור כמה הויא ארבעין פרסי משכא דצואריה תלתא פרסי מרבעתא דרישא פרסא ופלגא רמא כבא וסכר ירדנא א"ר יוחנן ראשו הכניסו לתיבה והאמר מר מרבעתא דרישא פרסא ופלגא אלא ראש חוטמו הכניסו לתיבה"   תרגום: והלא אמר רבה בן בן חנה לעצמי נחזה לי ראם... בת יום והיה כהר תבור והר תבור כמה היה ? 40 פרסאות , משך צוארו 3 פרסאות ... של ראשו  פרסה וחצי הטיל חרא וסכר הירדן".  ובמסכת בבא בתרא כתוב : "אמר רבה לדידי חזי לי אורזילא בר יומיה דהוה כהר תבור והר תבור כמה הוי ארבע פרסי ומשאכא דצואריה תלתא פרסי ובי מרבעתא דרישיה פרסא ופלגא רמא כופתא וסכר ליה לירדנא". תרגום: אמר רבה : לעצמי נחזה לי ראם בן יומו שהיה כהר תבור והר תבור כמה הוא ? 4 פרסאות ומשך צוארו 3 פרסאות והקף ראשו פרסה וחצי הטיל חרא וסכר לו לירדן.
אמר זמיר כהן מערוץ המטיפים שראה רבה בר בר חנה "דינוסאורוס" כל המדענים היו מצדיעים לרבה בר בר חנה לו היה איזה שהוא דינוסאור חי בתקופת התלמוד היכן שהוא , עד היום מחפשים אחריהם ומצאו רק עצמות , עקבות , גם בישראל בבית זית ,  שרידי עור ביצים וקליפות ביצים , ביצים שלמות שנתן היה לצלם ברנטגן שלדים שלמים של עוברים , ואפילו חרא מאובן ממזונם. אבל כל השמועות על דינוסאורים חיים הניבו רק תגלית אחת, מן הלטאות דוקא, שנתגלתה בשנת 1912 באי קומודו באינדונסיה , ו 4 מבני מינה ראיתי ב 13.8.1997 שם , נסעתי  10000 קילומטר רק כדי לראות לטאה ששרדה לפי מחצית המדענים מאותו עידן אבוד אבל לפי כולם אינה דינוסאור חי, וגם לא צאצאית של דינוסאור . לתואר צאצאי דינוסאורים משיכים המדענים רק את העופות ! ולא שום זוחל בן ימינו. אם ימצא איזה שהוא דינוסאור חי , אמסור ד"ש לזמיר כהן , כדי שיצדיק את רבה בר בר חנה.. פעם כתוב שגובה הר תבור 40 פרסאות ופעם כתוב שגובה הר תבור 4 פרסאות . פרבה היא מדה קדומה שארכה 4 מילין שלפי אמדן חז"ל , ומיל כזה ארכו 2000 אמה. לאמה 2 אמדנות בקרב יהודים: הקטן 48 ס"מ והוא הקרוב למציאות , והגדול 57.6 ס"מ. אורך המיל בהתאם לאמה של 48 ס"מ הוא 960 מטר. אורך המיל בהתאם לאמה של 57.6 ס"מ הוא 1152 מטר. אורך  הפרסה בהתאם לאמדן הקצר הוא 3840 מטר = 3.84 קילומטרים , ולפי האמדן הארוך : 4608 מטר = 4.608 קילומטר. 4 פרסאות הן : 15.36 קילומטר , או 18.432 קילומטר. 40 פרסאות הן 153.6 קילומטר  , או 184.32 קילומטר. גובה הר תבור הוא 588 מטר , ראם ממוצע גבהו בסביבות 2 מטרים . נתן לראותו בחי בר בערבה. וכדי לענות לזמיר כהן , האמדן הגדול ביותר שנזכר אי פעם לאורכו של הגדול Cדינוסאורים הוא "בסביבות 73 מטר" , ומיוחס למין AMPHICOELIAS FRAGILIMUS רק מעט מאד מן השלד שלו נודע אי פעם חוליה אחת מעמוד השדרה של פרט אחד ואולי 2 עצמות רגל של פרט אחר. שניהם נתגלו בדצמבר 1877 בארצות הברית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בסך הכל ציטטת כמה סיפורים מהתלמוד'
בסך הכל ציטטת כמה סיפורים מהתלמוד
12/05/2014 | 08:09
18
הנקראים בלשוננו אגדתות(ספר עין יעקב מלקט את כל האגדתות בתלמוד),  אין הכוונה ל"אגדה", כי אם לסיפור שיש עניין בלספרו ולהבין את המסר העמוק יותר שלו, בדומה ל"הגדה" של פסח. 

בקיצור, שאלתי היא כזו:  האם פעם למדת תלמוד ברמה של המשא ומתן ההלכתי?  האם גם לא התרשמת מהפלפול,מהחתירה למציאת כל הצדדים הנוגעים לדין/לדיון?  האם אתה לא רואה בדיונים התלמודיים שום ערך אינטלקטואלי?
לצפיה ב-'ידעתי את כל מילות הסלנג אני לא עד כדי כך '
ידעתי את כל מילות הסלנג אני לא עד כדי כך
12/05/2014 | 03:04
4
33
לא מבין ערבית... אני מניח שיש יתרון לדוברי עברית, בכל זאת שתי שפות שמיות, הנקודה שלי שחשוב לדעת את שפת האויב על כל ניביה או לפחות באופן בסיסי להבין את התרבות, והשפה של האויב. באשר לתנ"ך לדעתי אם מסתכלים על התנך בתור יצירה ספרותית נטו, זו יצירת מופת אדירה, עשירה, ומלאה בסיפורים מעניינים. כאלה גם פחות אבל בגדול.
אין ספק שמי שכתב אותה אדם או ברבים בני אדם מאוד מוכשרים ובעלי עולם פנימי עשיר. משום שאני איני אתאיסט, אלא אגנוסטיקן (אבל הייתי בתקופה מסויימת אנטי כמוך, ואני מבין את אלה שמאוכזבים מהאל אחרי השואה למשל או אחרי אסונות) אני לא מזדהה עם השפה הבוטה בנוגע לאלוהים, ולקיומו. אני לא בטוח בכלום ואתה יודע שאני לא מתבייש להגיד את דעתי בקול רם וברור כשאני יודע. זו תעלומה לא פתורה צריך להמשיך לחקור ואין תשובה אולי עד המוות. בינתיים. לפי מחקרים, מי שכתב את התנ"ך היו  איש או אנשים מחצר המלך יאשיהו ממלכת יהודה, פקידים של המלך שהחליטו להעלות על הכתב את האמוהנה באל אחד ובמסגרת ההרפורמה שהחליט לעשות המלך לרכז את הפולחן בירושלים ולהרוס את כל המזבחות ופולחן האלילים. לא סתם יש סתירות בתנ"ך, עפ"י התיאוריה הזו כנראה שהיו ארבעה מחברים מממלכת יהודה, ומממלכת ישראל.  הן היו ממלכות יריבות למרבה הצער והעניין, בשבניהם היו יהודים... יש חזרות בגלל זה וגרסאות מסויימות לאותו סיפור. לא יודע אם זה מצביע על סתירה מובהקת או על גרה שונה לאותו סיפור וחיבור לא נורא מוצלח. אם כי אני חי בלצין, שיחסית כמ מחברים שהיו צריכים להיות עקביים מבלי שהטקסטק יישמע מגוחך מידי ושלם, עשו עובדה די טובה. יחסית לאמצעים של אז.  בכלל לאחרונה גיליתי דברים מעניינים ועובדות מאוד מעניינות אודות העבר של ארץ כנען שלנו, ושל התושבים שהיו בה ומי דרך או לא בארץ הזאת. מסתבר, שפנתיאון האלים הכנעני מאוד דומה למילים בעברית... מגניב לא? והערבים עוד קוראים לעצמם "כנענים" ברוב חוצפתם כשהם מסתמכים כל כיבוש הארץ בידי יהושוע כלומר על סיפור מהתנ"ך שלנו... תתפלא לדעת שהמילה א-ל הינו מהאל הכנעני המרכזי ראש הפנתאיון הכנעני א-ל EL זה פסל שצלמיות שלו התגלו בכל רחבי ירושלים ויו"ש. גם באיזורים אחרים. הוא מיוצג כמו שור, או כמו אדם זקן מאוד. או אדם עם קרניים... שחר זה אל הזריחה... ענת זוהי אלה אחותו של שחר... והכי מעניין שירושלים נקראת בתנ"ך בתור ירו-שלם

שלם הינו אל השקיעה אחיהם של ענת ושחר. מות (עוד מילה בעברית) הוא גל אל כנעני וגם אשרה (מה שאדם דתי יברך  אותך  אשריך בתור מילה חיובית)  היא אלה אשתו של אל. בקיצור- אין לי ספק שההנחה שדווקא עם ישראל נוצר מחלק מהכנענים הוא נכון. בערבית לא תמצא מילים כאלה בכתי והגייה לכל כך מדוייקת ובתנ"ך גם מופיע בעל בתור מתחרה ליהוה.

הערה: אני מכבד אותך ומתנסח כך גם בהודעות, אשמח אם לא תפנה אליי בתור "תלמיד" זה לא מכבד ומתנשא. תודה מראש.
לצפיה ב-'סליחה שחשבתי שאתה סטודנט לערבית , עכשו'
סליחה שחשבתי שאתה סטודנט לערבית , עכשו
12/05/2014 | 20:18
3
20
מובן לי שאתה מבין בהיסטוריה. ממה ששמעתי על אודות בקורת המקרא , ישנה טענה נפוצה שנכתבה התורה בימי יאשיהו מלך יהודה , ששלט בשנים 640 - 609 לפני הספירה הנוצרית. טענו שהסופרים שלו הם שאחדו את כל המקורות הקודמים שהיו בידיהם. מכיון שלא רצו להשמיט דבר , כתבו כל מה שהיה בידיהם , כולל גרסאות שונות על אותם ענינים לכן נוצרו סתירות. סביר להניח שהתנ"ך הוא יצירה של ממלכת יהודה , שהלא כל מלכי ממלכת ישראל מתוארים בספר מלכים ובספר דברי הימים כעובדי אלילים שהחטיאו את העם , תאורים שמי שמבין בחשיבה "בוליטית" שכדאי היה מאד לאנשים מאמינים ביהוה לטעון שממלכת יריביהם בני עמם תושבי ממלכת ישראל נשלטה בידי חוטאים שחטאו לאותו יהוה. כל הטענות על כתיבה מאוחרת של התורה מנוגדות מאד למה שכתוב בה ממש: המסורת מיחסת למשה את כתיבת התורה , כולל את 8 הפסוקים שלאחר תאור מותו בסוף ספר דברים. התנ"ך מזכיר את "מציאת הספר" בידי סופר  בימי יאשיהו , מה שמתאים לכמה פרשנים מודרניים להסביר שמצא הסופר את ספר דברים. חוץ מזה נאמר בטענות של בקורת המקרא , שהיו שתי חטיבות של מקורות : "יהודי / יהודאי"  , מטעם שלטון  ממלכת יהודה , ו"כהני" , של הכהנים.
לצפיה ב-'לא סטודנט לערבית באופן ספציפי'
לא סטודנט לערבית באופן ספציפי
13/05/2014 | 07:28
2
30
אבל בהתליכי למידה עצמית, קורס עולה סתם הרבה כסף ובזבוז זמן למי שלומד כבר גם כך. התחום שלי הוא מדעי הרוח בהחלט בין היתר-היסטוריה. זה לא סותר  כמובן לימודי ערבית :)
יש כמה תיאוריות, ועוד כמה וכמה מחלוקות בענייין ביקורת המקרא אבל התיאוריה המרכזית שהתכוונתי אליה היא "תורת התעודות". היא מחלקת את הטקסט לארבעה מקורות  ספרותיים עיקריים שסומנו באותיות על שם הזמן והאגנדה של הכותב המקור היוהוויסטי-J האלוהיסטי-E, דברימי-D, וכהני-P  כשגם אלו נחלקים לעוד תעודות עתיקות יותר שאוחדו ביניהן מאוחר יותר. זה נכון, שנין לחלק את זה לשניים שניים יההוהיסטי/כהני אבל גם לישראלי ממלכת ישראל המקור האלוהיסטי מקורו כנראה בממלכת ישראל. מה שמדהים בתיאוריה הזו, שכשמפרידים בין החלקים היצירה של חמשת חומשי התורה לפחות עומדת כיחידה ספרותית עצמאית בפני עצמה ללא סתירות של הטקסט.
יותר דייקת בעניין כתיבת המקורות הקודמים (התעודות העתיקות יותר) שהיו בידיהם ככל הנראה (גם זו השערה), אבל בפירוש קראתי שלפי התיאוריה הזו, היו ארבעה מחברים או ארבעה מקורות ספרותיים שמהם מחוברים בעיקר חמישה חומשי תורה כולל ספר יהושוע, שהעורך/כים של התנ"ך איחד/ו את ארבעתם לכן יש לך סוגי כתיבה שונים, גרסאות שונות/קרובות לאותו סיפור הבריאה למשל... כנראה שאחת הסיבות גם של איחוד האלוהיות נוצר מזה שמס' מחברים  מיהודה וישראל האמינו באלים שונים.  תמיד תהיתי מדוע יש כל כך הרבה שמות לאלוהים אחד? יהוה+אל+אדוני הן איחוד של אלילים כאמור, שניים מהם בעלי צלמיות. יהוה כנראה הגיע ממדבר פארן  בהשפעת  מדיינים שהאמינו באל אחד ולכן אין לו צלמית. אבל לאל יש גם יש וגם לאדוני יש פסלים במצרים הוא השפעה של פרעה אחנתון שהנהיג   בתקופתו את המונותאיזם במצרים לענייננו- אני לא יודע אם זה נכון ,אבל ברור שהתנ"ך לא נכתב בידי משה או בידי אלוהים. ספר דברים כנראה נמצא ראשון  בימי ממלכת יאשיהו כפי שכתבת יפה.
אנו סטינו לגמרי מנושא הפורום, ובכל זאת נושא מרתק בהחלט.
לצפיה ב-'מסתבר שדיונים על דת הם תמיד בלתי נגמרים '
מסתבר שדיונים על דת הם תמיד בלתי נגמרים
13/05/2014 | 18:08
1
23
אז אם כבר נכנסנו לדיון על ביקורת המקרא.. וגם כדיי לתת קצת קונטרה לשיח הכפרני ...  מה אתם חושבים על "שיטת הבחינות" של הרב ברויאר?
לצפיה ב-'אכן, כשיהיה לי זמן אשתדל להמשיך תדיןו המרתק '
אכן, כשיהיה לי זמן אשתדל להמשיך תדיןו המרתק
15/05/2014 | 03:38
13
הזה, בהזדמנות.
לצפיה ב-'מה יש לנו לחפש בקן לוזונים הזה? יש לנו את טדי'
מה יש לנו לחפש בקן לוזונים הזה? יש לנו את טדי
07/05/2014 | 00:04
3
31
האיצטדיון היפה ביותר בארץ, ואחרי השיפוץ לדעתי הוא גם ברמה בינלאומית לא פחות מאיצטדיונים באנגליה או בגרמניה. מאיפה המידע באמת?!
אם זה בגלל כמות הצופים שהגיעה סוף העונה, זה מטומטמם, משום שלמרות הצופים המעטים באופן חרגי ביותר, זה אל מצביע על כלום מעבר לאכזבה העמוקה שחש הקהל מהקבוצה ומהייאוש שתפס אפילו בלה פאדיחה. עובדה שמילאו את טדי מול הבועל, מול חיפה ות"א היו עשרים אלף בערך. זה סביר בהחלט. הגיע הזמן שיחזיר את בית"ר לצמתר הליגה, במחשבה שנייה, על אף התקציב הזעום אם ק"ש הקטנה ביחס לבית"ר (מועדון קטן ביחס לבית"ר) עם תקציב של 25 מיליון ש"ח עשו עונה נפלאה, מדוע טביב לא מסוגל בתקציב דומה להעמדי קבוצה נחושה+זרים חזקים ואיכותיים+צעירים כישרוניים שתרוץ בצמרת?

ק"ש הולכת לאירופה ואולי תיקח גביע. מה קורה פה?! אין להם קהל בכלל. התארים שלהם זעומים ביחס לבית"ר. ניהול שפוי, והם נגו ברוב הקבוצות פה כמו פיראנות. טוב לא בדיוק אבל לפחות כמו דולפינים טורפים. אז מה נסגר?
לצפיה ב-'הם נגסו ברוב הקבוצות פה*'
הם נגסו ברוב הקבוצות פה*
07/05/2014 | 00:06
9
לצפיה ב-'תעזוב.. חבל על העצבים, זה מה יש וזהו. '
תעזוב.. חבל על העצבים, זה מה יש וזהו.
07/05/2014 | 00:10
1
21
אין טעם לנסות להיות מודל מכבי תל אביב או מודל קרית שמונה.  אפילו מודל מכבי חיפה כבר לא כזה מוצלח.  בית"ר זאת בית"ר, שכונה היתה ושכונה תישאר,  הדבר היחיד שבאמת הורס לנו יותר מאשר בעיות תקציב למיניהן הוא ההתנהגות של הילדים המפגרים ושל הערסים האלימים.
לצפיה ב-'אבל לא ביקשתי להיות מודל של אף אחד... '
אבל לא ביקשתי להיות מודל של אף אחד...
07/05/2014 | 03:11
26
בטח לא של ק"ש הקטנה. רק תהית אין זה ייתכן, שקבוצה בסדר גודל של בית"ר אחת מ4 הגדולות למי ששכח בכדורגל, לא יכולה להעמיד קבוצה ראוי לצמרת? התקציב של ק"ש העונה היה בערך כמו זה שצפוי לנו לעונה הבאה, אז מה הבעיה בעצם? אני אפילו מוכן לתת לקורצקי קרדיט יותר ממאמנים חסרי ניסיון אחרים. אבל לא בלתי מוגבל. עם רשימת קניות נכונה\ קיצוץ בחשקנים לא רואיים, ומכירת הנכונים+השאלת השאר. בית"ר חייבת לרוץ בצמרת. אולי בגלל שבק"ש אין ציפיות ואין קהל אז הכול שם מצליח כי אין ציפיות פסיכולוגית זה הרבה הרבה יותר קל.
לצפיה ב-'חג שרוכים שמייח! '
חג שרוכים שמייח!
02/05/2014 | 12:41
3
21
לצפיה ב-'2/5/1987 אליפות 2.5.1998 חג איתן טייב ושרוכיו'
2/5/1987 אליפות 2.5.1998 חג איתן טייב ושרוכיו
02/05/2014 | 15:28
1
26
1.5.1993 אליפות שניה , 7.5.2007 אליפות חמשית , 9.5.1998 אליפות רביעית , 13.5.2008 גביע המדינה הששי , 17.5.1997 אליפות שלישית , 17.5.1998 אליפות ששית עם דאבל , 26.5.2009 גביע המדינה השביעי. 27.5.1986 גביע המדינה הרביעי.
לצפיה ב-'1998 האליפות הכי מתוקה '
1998 האליפות הכי מתוקה
06/05/2014 | 09:16
17
אירוע הסטורי ומיוחד ששווה יותר מאליפות אחת...
לצפיה ב-'חג שמח! ועוד מעט גם חג נאכבה שמח טובים השניים'
חג שמח! ועוד מעט גם חג נאכבה שמח טובים השניים
03/05/2014 | 02:26
13
לצפיה ב-'אוהדי הפועל, ערבים ,שחורציאניטיס והנחלאווי'
אוהדי הפועל, ערבים ,שחורציאניטיס והנחלאווי
02/05/2014 | 10:19
3
36
מה שאוהדי הפועל עושים ביציע זה שימוש בחופש הביטוי כמו מה שהערבים עושים בשטחים, אז שחורציאניטיס  לא התאפק והנחלאווי הסתפק בהגנה עצמית .
אם הנחלאווי היה שחקן על המגרש הוא כנראה גם לא היה שותק,  אבל אם סופו היה חייל של הנח"ל זה היה נגמר בלי זכר לסרט הצילום ולאנשים שצילמו אותו...
לצפיה ב-'אבל אם סופו היה חייל של הנח"ל זה היה נגמר '
אבל אם סופו היה חייל של הנח"ל זה היה נגמר
02/05/2014 | 15:30
26
בלי זכר לסרט הצילום ולאנשים שצילמו אותו...
לצפיה ב-'מותר להם, הם שמאלנים, אדומים, ובכלל "גאונים" '
מותר להם, הם שמאלנים, אדומים, ובכלל "גאונים"
03/05/2014 | 02:24
27
הם גם יפי נפש, אז בכלל אין מה לדבר. מושלמים. אנחנו צריכים עוד חיילים כמו הנחלאווי הגבר! אולי הם סוף סוף יבינו לא להתעסק עם חיילינו, אני לא מכיר צבא בעולם שהיה מבליג על דבר כזה כמו סמרטוט. אני לא מכיר צבא שדואג לחפים מפשע כמו צה"ל. תקראו כמה ילדים נהרגו בהתקפה של בעלות הברית על ברלין וגרמניה בכלל. כמה מהפצצות אטום של יפן. כמה חפים מפשע באפגניסטן וכמה בעיראק מהאריקאים הצדקנים והאירופאים יפי הנפש. תבינו למה הצביעות חוגגת בעולם נגדנו. סופו עוד יצא בסוף בנזק מהסיפור, הפכו את אוהד הבועל לקורבן ואת סופו לתוקפן והאשם הבלעדי.
לצפיה ב-' פורום 24 נפתח בתפוז '
|*| פורום 24 נפתח בתפוז |*|
02/06/2014 | 12:08
3
|פצצה| אנו שמחים לבשר על פתיחתו של הפורום לסדרה המצליחה 24. שש שנים אחרי ירידת הסדרה המקורית, 24 חזרה לעונה חדשה ומותחת!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בפרקים השבועיים וכמובן להיזכר בעונות הקודמות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'גם פורום בית"ר עם דוד הנחלאווי.'
גם פורום בית"ר עם דוד הנחלאווי.
02/05/2014 | 10:05
10
27
לצפיה ב-''
02/05/2014 | 15:32
8
לצפיה ב-'לחלוטין!'
לחלוטין!
03/05/2014 | 02:18
4
לצפיה ב-'אתה יכול להיות עם מי שאתה רוצה'
אתה יכול להיות עם מי שאתה רוצה
04/05/2014 | 09:11
7
31
אני לא תומך בחייל אלים שעלה למשפט כי תקף את מפקדיו באגרופן. אם זהו דפןס ההתנהגות שלו אני חושש שדריכת הנשק מול הבחור הערבי היתה גם היא אלימות מיותרת לשמה ולא מעשה של הגנה עצמית.

באופן כללי ואני אומר את זה אחרי עשרים וחמש שנות שירות בשטחים, זה לא קל. חייל שחושב שהוא מגיע לשם כדי ׳לקבל כבוד׳ או כדי שיפחדו ממנו אין לו מושג מה באמת המשימה. המשימה היא הגנה על מדינת ישראל ומלחמה בטירור, לא כבוד של מישהו.

זה מאוד מתסכל לפעמים. לפעמים מקללים אותך, לפעמים זורקיפ אבנים. אתה תמיד, תמיד, חייב להישאר מקצועי. גם אם אתה עייף, מרוגז, מרגיש מושפל ונמאס לך.
לצפיה ב-'גם אני לא תומך בשום חייל אלים שאיים על מפקדיו'
גם אני לא תומך בשום חייל אלים שאיים על מפקדיו
04/05/2014 | 18:30
6
25
אבל כשאומרים "דוד "הנחלאווי" מתכוונים לתופעה שקוראים לה "דוד הנחלאווי" שמשמעותה לא להיות סמרטוט לייד האויבים שלנו,ועל זה אני חותם בשתי ידיים.
ייתכן והחייל דוד באמת צריך לשבת בכלא על מה שעשה למפקדיו, אבל באשר לתקרית שצולמה בוידאו, למרות שלא נעם לי לשמוע אותו מקלל מאוד נעם לי לראות אותו מגיב כמו שחייל צריך להגיב למי שמאיים על עליו, וכן,גם למי שרומס את כבודו לא צריך להתייחס בכפפות של משי.
לצפיה ב-'אני לא מבין מה כבוד שייך לעניין'
אני לא מבין מה כבוד שייך לעניין
05/05/2014 | 03:51
5
17
לחייל יש משימה. כשחייל מתעסק בכבוד שלו במקום במשימה, הא פוגע במשימה ופוגע בכבוד.
לצפיה ב-'ומה אתה אומר על מה שקרה כאן-'
ומה אתה אומר על מה שקרה כאן-
05/05/2014 | 14:50
4
18
לצפיה ב-'במילה אחת: בזיון!'
במילה אחת: בזיון!
05/05/2014 | 15:02
15
ארבעה או חמישה חיילים, כולל זה שבתוך העמדה, מבולבלים וחסרי אונים, חפ״ק וצוות התערבות שהגיע למקום 15 דקות אחרי שצוות הטלויזיה הגיע לשם, זה אומר, גם לפי כמות הנזק, לפחות חצי שעה מתחילת האירוע.

במיוחד מעורר רחמים הלוחם שצועק בקשר ׳תצילו אותי!׳ אין לו נשק? אין לשומר על המדפגדל נשק? פתאום כולם נהיו שומרי נהלים? איזה מין נוהל זה שלא מגיבים באש על סכנת חיים?

בכל שנות השירות שלי בשטחים הכבושים לא שמעתי על נוהל כזה!

בזיון!
לצפיה ב-'אגב, גם כאן כבוד לא שייך לעניין'
אגב, גם כאן כבוד לא שייך לעניין
05/05/2014 | 15:10
2
17
מה ששייך זה חוסר הבנה בסיסית של החיילים מהי המטרה ומהי המשימה.

אני מסתכל שוב ושוב על הסרטון של דוד הנחלאווי ולא מצליח להבין מה היתה משימתו. אני לא מצליח להבין איזו מין משימה זו שמבצע אותה חייל אחד לבד. מה שברור זה שבשני המקרים, חוסר הבנת המשימה הביאה לתוצאה גרועה!
לצפיה ב-'כנראה שאתה צודק, אבל שים לב להבדל:'
כנראה שאתה צודק, אבל שים לב להבדל:
05/05/2014 | 17:55
1
16
דוד נחלאווי אולי לא הבין את משימתו , אבל הבין מצויין שאם לא יגיב אז ההתגרות עלולה להפוך לתקיפה, והוא הבין שהוא חייב להציב גבולות.

"שומרי הנהלים" ההם, אוליי גם לא ידעו מה היא משימתם , אבל הספק הזה שלהם בעניין המשימה גרם להם לשכוח את הכלל הכי חשוב כשיש עליך איום : אם יש ספק-אין ספק, כשמאיימים עליך ,תגיב ככל שנדרש להפסקת האיום. את זה דוד הנחלאווי יישם בהצטיינות ובעניין הזה אני איתו לגמרי.
מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר על רחמנים.

לצפיה ב-'איך התפתח האירוע בחברון איני יודע'
איך התפתח האירוע בחברון איני יודע
05/05/2014 | 18:35
15
הסרטון מתחיל באמצע. מה שאני בטוח זה שאין בצבא משימה שנקראת ׳הגנה על הכבוד׳ או ׳שלא תתן שיקללו אותך׳. יתרה מזו, כל המאורע נראה לי מיותר לגמרי. אם הנער הערבי עבר שם וקילל, שיקלל. אם הוא הרים יד,  שיעצרו אותו. לא צריך את כל ההצגה המביכה הזו.

כבודו של דוד הנחלאווי במקומו מונח, אני לא ממש רואה בהתנהגות שלו שום דבר מכבד, פרט לקללות ואגרסיביות, גם לא בהתנהגותו של הנער הערבי, אגב, וזו בעיה שלו...
לצפיה ב-'פורום פונדקאות בחו"ל נפתח ב'
פורום פונדקאות בחו"ל נפתח ב|תפוז|
29/04/2014 | 12:13
1
4
|מוצץ|הורות באמצעות פונדקאות הופכת לדרך נפוצה ומקובלת להביא ילד לעולם, בשנים האחרונות אנו רואים עליה משמעותית במספר האנשים אשר עוברים תהליך פונדקאות בחו"ל.
הפורום הוקם על מנת להעניק לגולשים מידע בנוגע להליכי פונדקאות אשר מתבצעות בחוץ לארץ. החל מאלו מדינות אפשר לבצע את ההליך, החוקים השונים ועד למחירים.
כל אלו שעברו כבר בדרך הזאת, לאלה שעוברות ועוברים בה עכשיו, למתחילים לגשש, או שכבר נמצאים עמוק בפנים, כולם - הורים מיועדים ופונדקאיות, מוזמנים להשתתף ולשתף בו.

לצפיה ב-'פורום קולנוע ישראלי נפתח ב'
|*|פורום קולנוע ישראלי נפתח ב|תפוז|
19/05/2014 | 13:00
7
|רמקול|בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מראה פריחה של ממש, עם סרטים כמו "בופור", "ואלס עם באשיר", "עג'מי" ואחרים, נראה שאנחנו בדרך הנכונה לכבוד והצלחה בינלאומיים.
אך לא צריך לשכוח את הסרטים הנוסטלגיים, כמו "סאלח שבתי", "מבצע יונתן", סדרת "אסקימו לימון", "אלכס חולה אהבה", "מבצע סבתא" ועוד רבים וטובים.

לכן פתחנו בשבילכם את פורום קולנוע ישראלי וסרטי בורקס |!|

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו :-)
לצפיה ב-' '
28/04/2014 | 22:05
8
30
בואו לא נשכח שכולנו אחים.
עם צאתו של יום השואה ממליץ לכם לראות את הכתבה על הכדורגל במחנה טרזין:
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&...
לצפיה ב-' היה לי עצוב מאוד לראות חרדים עושים מנגל'
היה לי עצוב מאוד לראות חרדים עושים מנגל
29/04/2014 | 03:23
5
47
כפרובוקציה דווקא בערב יום השואה. כאילו הם פוגעים בנויותר משבעצמם.
הם באמת משניאים את עצמם אבל בעיקר נלעגים ופאתטים.
לצפיה ב-'אם אכפת לך האמת תקרא את הכתבה...'
אם אכפת לך האמת תקרא את הכתבה...
29/04/2014 | 11:58
4
29
וגם את הקישורים שמובאים בגופה...

http://ice.co.il/article/view/384875
לצפיה ב-'אכפת לי מהאמת, והאמת שראיתי במו עיניי'
אכפת לי מהאמת, והאמת שראיתי במו עיניי
29/04/2014 | 20:38
3
36
שכנים חרדים שעשו מנגל באופן מתריס ומכוון כאילו למי?! כאילו הם ומשפחותיהם לא נרצחו בשואה. העובדה שיש גם חילונים חצופים וחסרי כבוד לא משנה את העובדה שהחרדים לא בסדר. אצל החרדים זה נעשה באופן מכוון על מנת לפגוע לא יודע במי... אבל לפגוע כאילו "במוסד הציוני". אין כבוד להשקפה בזויה זו. אני בז להם מאוד. למזלי , אני גם מכיר את הצד השני (דתי) כך שאל נא תמכור לי בבקשה שזו הדת. זו הכת החרדית המסולפת שהמציאו החרדים. סותרים לגמרי את הדת.
לצפיה ב-'מצטער,אבל לא הבנת את כוונתי...'
מצטער,אבל לא הבנת את כוונתי...
05/05/2014 | 12:02
2
10
לא התכוונתי לומר שלא ראית אנשים שמחללים את היום.

וגם לא להיכנס לדיון למה אנשים אלו עשו מה שעשו...

התכוונתי להראות לך שישנם גם מיעוט חילוני(ולדעתי הוא גדול מהמיעוט החרדי-אבל זה לא משנה)שמבזה בצורה זו או אחרת את היום.

אז אם היית כותב "הפריע לי לראות את השכנים שלי עושים על האש הייתי מסכים איתך(ושוב,בלי להיכנס לדיון עצמו אם זה ראוי ומה ההגדרה ל"בזיון"). אבל כשאתה כותב "החרדים" זה דבר לא נכון ומקומם אותי אישית כחרדי.
אתה כיהודי-כמוני-מושפע על ידי התקשורת השמאלנית שמעוצבת על פי דעתם של שונאי ישראל שמנסה לפלג אותנו היהודים ולעשות בדיוק מה שקורה עכשיו איתך..

סתם לשם ההשוואה-לך,כאוהד בית"ר יותר קל להסביר את זה. שעל כל מעשה הכי קטן שעשה(אולי)אוהד בית"ר או מישו שקורא לעצמו אוהד בית"ר מיד כותבים 'אוהדי בית"ר עשו....'.

ולסיום.. אם אתה כל כך מרגיש צורך לשייך את המבזים  למגזר שלהם הייתי מציע לך לכתוב "היתי עצוב מאד לראות יהודים עושים מנגל..."
זה צורם,נכון? אבל זה לא שונה בכלל!!!

לצפיה ב-'הייתי נכנס איתך לדיון ארוך על הנושא הזה ידידי'
הייתי נכנס איתך לדיון ארוך על הנושא הזה ידידי
06/05/2014 | 03:09
1
15
אך אין לי כוח כרגע. אני באמצע לחגוג חג שזר לכם כי אינכם מרגישים שייכות לשום דבר שאינו גלותי, ומתרפס בפני הגויים (שאתם מקפידים להגיד כל בוקר בתפילת השחר "ברוךשלא עשני גוי") לכן, ציונות היא זרה לכם. גם יהודת אגב. אשמח להיכנס איתך בהזמדנות לעניין, ולהפריךך כל מה שאמרת. אני לא תוקף אותך, אבל חשוב שיהיו דרים מדוייקים ולא מעוותים.
בינתיים, חג  עצמאות שמח  או  בתרגום בשבילך: נאכבה שמח!
לצפיה ב-'מתנצל מראש על שגיאות ההקלדה... :)'
מתנצל מראש על שגיאות ההקלדה... :)
06/05/2014 | 03:11
6
לצפיה ב-'וההקשר של כדורגל ושואה-מלבד מכבי קרקוב'
וההקשר של כדורגל ושואה-מלבד מכבי קרקוב
29/04/2014 | 04:07
1
41
ובכלל הספורט היהודי בקרקוב שכל כולו נהרס והושמד בשואה כליל. (כתבה ארוכה בנושא הייתה בוואי נט ובביובון אחרונות) ישנם קבוצות נוספות עם הקשרים יהודים מובהקים שנפגעו בשואה וראוי לאזכר אותם.
אייאקס- קבוצה בעלת הקשר יהודי עד היום. לא ברור אם הקימו אותה יהודים ישנו מידע סותר בעניין, אך מה שברור הוא שהאיצדיון הישן היה ממוקם ליד הרובע היהודי באמסטרדם, ושהמון מאוהדיה היו יהודים. בנוסף, מס שחקנים שיחקו בה לאורך ההיסטוריה וחברי הנהלה כיהנו בה.
כמעט כולם נרצחו בתקופת השואה. ההנהל לא מצאה לנכון לאזכר ולהזכיר את אותם יהודים שתרמו לה והיו חלק ממנה שנים. אך האוהדים החליטו לאמץ לעצמם זהות יהודית על אף שרובם לא יהודים כלל (גם בתגובה לאוהיד פיינורד האנטישמים שכיהו אותם "יהודונים מסריחים") דגל ישראל וסמלי מגן דוד מתנוססים עד היום ביציע. גם היום מנהל הקבוצה יהודי, אך לצערנו גלותי שמבייש את עמו מוצאו ואוסר על הבאת דגלי ישראל לאיצטדיון באמסטרדם.

קבוצה שנייה ואולי לא תאהבו חלק מכם לשמוע היא
באיירן מינכן- באותה עיר שבה ערש הנאציזם צמח, נמצאת הקבוצה שנחשבת 'יהודית' עד היום.  שניים מבין 17 המייסדים שלה היו יהודים,(אחד מהם פסל שפסל המנורה ליד הכנסת הוא פרי יצירתו) ומסתבר שהיו גם די הרבה שחקנים בשורותיה, וכמו אייאקס גם הרבה חברי הנהלה אפילו יותר מאייאקס. יש מחוות של האוהדים אך מועטות ביחס לאוהדי אייאקס. מה שכן, המועדון לפחות יודע לכבד את מורשתו ותרם איצטדיון למכבי מינכן שהיה בקשיים כלכליים וכן, קרא על שם של אחד נמהלים היהודים את האיצטדיון ונתנו לו איזה אות כבוד שקיבלו רק שניים בהיסטוריה שלה. נשאלתי פה לא מזמן את מי אני אוהד בליגה הספרדית, והשבתי שאנ י לא אוהב ולא אוהד אף אחד. אבל דבר אחד ברור, כשיש התמודדות בין אנטישמים לבין יהודים ברור לי באיזה צד אני, גם אם יש קשר קלוש ביותר ליהודים וקשר קלוש לאנטישמיות אצל הצד השני. כך שלמרות שאני לא אוהד אף אחד בגרמניה ובליגה הספרדית, בהתמודדות בין מדריד האנטישמית תומכת הטרור הערבי, לבין באיירן היהודית אני עם באיירן.
מצטער אם מישהו פה נפגע תתמודדו.

ישנן עוד קבוצות פחות ידועות, לבית"ר לא היה מספיק זמן להקים קבוצות באירופה, אבל למכבי היו הרבה קבוצות.

לצפיה ב-'קישור חדש:'
קישור חדש:
29/04/2014 | 04:17
29
באיירן מינכן- ויקיפדיה
לצפיה ב-'מדהים כמה זכרון קצר יש לכולם'
מדהים כמה זכרון קצר יש לכולם
27/04/2014 | 23:42
2
38
ביתר תגמור כנראה מקום 7 עם תקציב נמוך מאד, אני לא חושב שזה רע בעידן של מכבי שקונה מה שמתחשק לה ומשאירה לשאריות לחיפה ק״ש והפועל שכל השאר מקבלות פירורים וגם זה לא תמיד. לא חושב שזה אסון ששחקן שמקבל 150-200 אלף שנתי שזה שכר של מהנדס בכיר במשק יחכה 10-12 יום לשכר. ולפי מה שאני יודע בטיב לשחקנים עושה שמניות כדי שהכסף יכנס בזמן. ובעיקר תקשורת שמסתירה כתרים ומלכים ומפרקת את אותה הקבוצה שבוע אחרי זה.  טביב יכל לעבוד ביתר שבוע אחרי תחילת הליגה הוא בנה קבוצה מתלאים שכנעת נכנסה לפלייאוף עליון עם שחקנים כמו דור מלול, ניסו כפיות, ודוד רביבו שכל אחד עם אגו של מראדונה ויכולת של מדונה ודורש שכר של מנהל בכיר במשך (של טביב זה עולה כפול בגלל מיסים). באמת ציפיתם למשהו טוב יותר מזה? אתם לא מכירים את טביב? את השחקן הישראלי העצלן שרוצה להרוויח חצי מיליון שקל לעונה ל3 אימונים בשבוע של שעה וחצי ומשחק בשבת? הכל בסדר טביב ימשיך בשלו הארוש בכל מקרה ימכר בקיץ או יקבל חוזה חדש חצי ממה שהוא מקבל עכשיו ל5 שנים, ובורכיאן לא ימשיך עוד עונה והוא מורחק עד סיומה הכל מקרה גם בלי טביב והשטויות שלו. גם בעונה הבאה ביתר תאשר על התפר שבין עליון לתחתון זה מה שאנחנו שווים
לצפיה ב-'אהבתי : "אגו של מראדונה ויכולת של מדונה " :D '
אהבתי : "אגו של מראדונה ויכולת של מדונה " :D
28/04/2014 | 12:42
21
אבל "נכנסה לפלייאוף עליון " טעית מתוך ידיעה שנשארנו בליגה כתוצאה מהנצחון אבל אפילו מקום 7 לא מובטח עדין , כי ב 2 נצחונות , והלואי שיהיו , או מכשלון היריבות , נוכל לשמור על מקום 7 , אם חס וחלילה יזלזלו ב 2 המשחקים שנותרו בית"ר עלולה לסים במקום 11. בעונה שעברה סימנו במקום 10 אחרי 33 משחקים , עם 39 נקודות , וההשארות הובטחה רק בתיקו 00 בסכנין במשחק האחרון . העונה אנחנו עם 39 נקודות אחרי 39 משחקים. עכשו ארצה לראות מי רציני מספיק כדי לנצח פעמים , ולסים במקום 7 , והלואי עם 45 נקודות , וכפועל יוצא של הלואי 2 נצחונות , יחס שערים חיובי.  
אשר לשחקנים : לא נראה לי הגיוני שהרוש יסכים להשאר אם יוצע לו חוזה של חצי ממה שהוא מקבל עכשו , למשך 5 שנים. השאלה היא האם מי מחכה לו בחו"ל. יש גם בארץ קבוצות שהיו שמחות לצרף אותו , הוא שוער הנבחרת.
לצפיה ב-'אמור לי מי הבעלים שלך ואמור לך מי אתה'
אמור לי מי הבעלים שלך ואמור לך מי אתה
28/04/2014 | 15:22
16
פעם מה ששיחק היה הנשמה של השחקנים ולכן למרות שהיתה שכונה הגענו להישגים יפים.  בכדורגל המודרני ניהול נכון יותר חשוב מהכל.  בכל הקבוצות שיש בעולם רואים יחס ישר בין ניהול נכון להצלחה,  טביב איש עסקים שנוי במחלוקת וכך גם אנחנו נראים כרגע.
לצפיה ב-'על כול אוהד של בית"ר'
על כול אוהד של בית"ר
26/04/2014 | 19:03
41
88
יש 10 אנשים ששונאים את הקבוצה הגזענית הזאת
וכול השונאים מאחלים לה לרדת ליגה
נקווה שזה יקרה בשנה הבאה עלינו לטובה
המשך>>
יש 10 אנשים ששונאים את הקבוצה הגזענית הזאת
וכול השונאים מאחלים לה לרדת ליגה
נקווה שזה יקרה בשנה הבאה עלינו לטובה
לצפיה ב-'שחקנים שובתים , מאמן שחושב על רומניה ובעלים'
שחקנים שובתים , מאמן שחושב על רומניה ובעלים
26/04/2014 | 01:57
9
49
שמלין שכר , זה כל מה שנותר מבית"ר ירושלים , קבוצה שזכתה ב 20 תארים. מחר צפוי אסון ספורטיבי.
לצפיה ב-'נשארה תקווה גם זה משהו '
נשארה תקווה גם זה משהו
26/04/2014 | 05:55
1
26
אני מאמין שכל מי שמזלזל (לפחות מהשחקנים האוהדים ראינו שאין לנו שליטה) יעוף בקיץ. אם מה שמתכננים ייצא לפועל, יכולה להיות קבוצה לא רעה שנה הבאה. אם כי,  אני חושש בנוגע למאמן. קורצקי לא מספיק טוב. מצד שני, השחקנים קובעים יותר מהמאמן כי הם משחקים על המגרש ואמורים להביא נקודות.

שוב כאמור, נקווה לטוב.
לצפיה ב-'התבדיתי בשמחה רבה נצחנו 0-4 ואתמול חששתי '
התבדיתי בשמחה רבה נצחנו 0-4 ואתמול חששתי
27/04/2014 | 01:08
20
מתבוסה בסגנון 7-0 מול מכבי ת"א ב 2001. אולי נתן לסים את העונה ביחס שערים חיובי עם שני נצחונות של 0-1 כל אחד. מה שחשוב : רצינות.
לצפיה ב-'נצל"ש- למי שלא זיהה את הטרול המתקרא "קיפודוד"'
נצל"ש- למי שלא זיהה את הטרול המתקרא "קיפודוד"
26/04/2014 | 06:29
1
43
מדובר בלא אחר מאשר "טרומפלדור" זה אותו תאום אליו הפניתי את טענותייי בעבר לא פעם אחת, וכמובן שכל דיון איתו הסתיים בחוסר הסכמה אבל גם בהפרכת טענותיו. חשדתי כי זה הוא בכינוי אחר, ועכשיו אני בטוח. יפה שגם להתחזות אתה לא יודע. אה כן, נפלו הססמאות בתפוז... לא יכולת להיכנס באותו כיוי? אל תטעחר לענות כבר כתבתי  

ההודעה ממוענת אליכם הקוראים הסמויים והלא סמויים. גם הפעם הוא נענה  כאיוולתו, רק שתראו באיזה שיטה מלוכלכת ופחדנית הוא בחר.
טוב שהאמת מנצחת לפעמים.
לצפיה ב-'*אל תטרח לענות לי '
*אל תטרח לענות לי
26/04/2014 | 06:30
20
לצפיה ב-'שוב דבר לא חדש. טביב נשאר אותו טביב. '
שוב דבר לא חדש. טביב נשאר אותו טביב.
26/04/2014 | 22:21
3
29
זה היה ברור וצפוי שזה יקרה, אני מטבעי אופטימי ותמים ורציתי להאמין שהפעם משו יהיה שונה, אבל אנחנו כבר מכירים את הסחורה,  אז עכשיו אני רוצה לראות את האוהדים שהעיפו את גאידמק וקורנפיין עושים אותו דבר לטביב... נראה אם מדובר באוהדים הרוצים את טובת המועדון או בסתם מחרחרי ריב גזענים שכל מה שהפריע להם הי  שני שחקנים מוסלמים תמימים.
לצפיה ב-'טביב יודע לתרץ , הוא דבר עם הקפטן בכל קבוצה '
טביב יודע לתרץ , הוא דבר עם הקפטן בכל קבוצה
27/04/2014 | 01:05
2
31
האם הוא עשה את זה בהפועל כפר סבא לפני שפרק אותה ? שום דבר אינו שונה . "אז עכשיו אני רוצה לראות את האוהדים שהעיפו את גאידמק וקורנפיין עושים אותו דבר לטביב" זה צפוי לקרות , אבל לחלוטין לא בתוך השבועים הקרובים , תמיד התרוץ להשתוללויות קשור בתוצאות , ואלו של 2 המשחקים הבאים לא בדיוק תשננה את מצב בית"ר למרות שב 2 נצחונות אפשר לשמור על מקום 7 וב 2 הפס... עלולים לנפול אל מקום 11. טובת המועדון ? מחרחרי הריב והמציתים מעולם לארצו את טובת המועדון , רק את שמיעת קולם הם רצו. השמוקים העיפו את שום לאחר שזכה בגביע הטוטו , ושכחו את האליפות והגביע.
לצפיה ב-'הכל תירוצים ושקרים. אין שום תירוץ לא לשלם'
הכל תירוצים ושקרים. אין שום תירוץ לא לשלם
27/04/2014 | 07:21
1
24
משכורות בזמן, כמו שעון.  ואם היה תירוץ כזה, בטוחני שהשחקנים היו מבינים ומחכים עוד קצת.  טביב טוען שהשקיע מליונים במחלקת הנוער ושהתקציב שבנה התבסס על ספונסרים שלא תיקצבו ועל החזרים ממס הכנסה שטרם הגיעו,  אוליי הוא צודק... אבל מי שנכווה ברותחין נזהר בפושרין ולא נראה לי שהוא מבין איזה נזק הוא גורם לשם של המועדון בהנהלות הלקויה שלו. דא עקא,  אין כרגע רוכש אחר,  אבל ארגון הפשע השולט במועדון עדיין בטוחים שהמשיח כבר פה.  אין עתיד למועדון הזה כל עוד הפשע שולט בו.  באשר לנורדיה, אם כל משיחי השקר האלה היו מתארגנים ככה בשביל ביתר היינו זוכים לתקומה אמיתית.  בינתיים, נאחל בהצלחה למה שנשאר מהקבוצה הזו, מתוך החושך יבוא האור. בקרוב.
לצפיה ב-'כל מלה בסלע הטבת לבטא נכונה ב 7 שורות'
כל מלה בסלע הטבת לבטא נכונה ב 7 שורות
27/04/2014 | 11:41
23
מה שרבים היו מתקשים לרכז בדף שלם .
לצפיה ב-'טביב עכשיו מבייש את עצמו ואותנו בערוץ 5...'
טביב עכשיו מבייש את עצמו ואותנו בערוץ 5...
26/04/2014 | 23:40
15
לצפיה ב-'כדורגל'
כדורגל
24/04/2014 | 20:16
25
ביתר ירושלים
לצפיה ב-'פורום עד סוף העולם מגיע ל'
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/2014 | 18:33
7
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
לצפיה ב-'אז מי אשם במחדל של אתמול? '
אז מי אשם במחדל של אתמול?
22/04/2014 | 07:10
2
31
לצפיה ב-'איזה מחדל?'
איזה מחדל?
26/04/2014 | 05:53
1
10
לצפיה ב-'ההפסד... ההרחקה של ברוכיאן'
ההפסד... ההרחקה של ברוכיאן
26/04/2014 | 22:18
7
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
10/04/2014 | 14:22
22
82
http://www.one.co.il/Article/231985.html

לצערי אני כבר התייאשתי לפני 3-4 שנים ועברתי לקטמון.

אבל אני מחזיק אצבעות לחבר'ה האמיצים שיצליחו, ואולי בדרך נס יצליחו דרך הדלת האחורית יום אחד לחסל את ביתר הגזענית והמלוכלכת, וליצור ביתר ערכית ונקיית כפיים.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כן כן. אוליי גם נקים מדינה חדשה באוגנדה '
כן כן. אוליי גם נקים מדינה חדשה באוגנדה
10/04/2014 | 23:42
1
59
במקום המדינה המושחתת שלנו.  
לפעמים יותר קשה לתקן מאשר לבנות מחדש. משפט נכון.  השאלה אם הוא מתאים גם לדברים בעליי ערך גבוה בחיים.  אף אחד לא יזרוק את המשפחה שלו לפח לדוגמא ויקים חדשה רק בגללל שלא הכל מושלם,  אבל אם יש לך מוצר חשמלי מקולקל, אז תקנה חדש וזהו.   הנמשל שלנו זה האוהדים הבוגדים שבשבילם ביתר זה כמו מכשיר חשמלי שאם מתקלקל קונים חדש ולא כמו משפחה שמנסים לתקן בכל מחיר.
לצפיה ב-''
11/04/2014 | 02:29
9
לצפיה ב-'הלוואי שתיכשלו בכל דרכיכם המלוכלכים אלו אתם'
הלוואי שתיכשלו בכל דרכיכם המלוכלכים אלו אתם
11/04/2014 | 02:27
62
אתם לא פחות גרועים מלה פאדיחה, כי נטשתם את הקבוצה למען המיעוט האלים והדפוק, בתואנות שווא מופרכות והזויות. טענות שמשרתות את הסמרטוטים האדומים ואת האויבים בתשקורת ובכל מקום. אתם פשוט פחדנים וחסרי עמוד שדרה. מי שמדבר על "לחסל את ביתר" הוא סמרטוט קטן מאוד. אל תקראו לעצמכם אוהדי בית"ר.
נמושות.
לצפיה ב-'אתם מתחילים להישמע כמו אוהדי הפועל ירושלים...'
אתם מתחילים להישמע כמו אוהדי הפועל ירושלים...
11/04/2014 | 13:25
15
53
אלה שנשארו עם סאסי וסבלו אתו במשך 7 שנים נוספות

בינתיים בקטמון בנו את אחד הדברים היפים ביותר שנבנו אי פעם בספורט הישראלי.

אתם צריכים להבין שקבוצת כדורגל זה לא השם, זה הרוח.

הרוח ההיא של ביתר משנות ה80 וה90 הלכה כבר מזמן לאיבוד.

אתם מדברים פה על "מיעוט אלים וגזעני?"

חבר'ה תתעוררו, זה כבר מזמן לא מיעוט, זה הרוב.

כל האלימים והגזענים הצליחו לרוקן את טדי מאוהדים שפויים, כולם יושבים בבית מתוסכלים ולא יודעים מה לעשות עם עצמם.

במשחק האחרון בטדי היו 1,500 צופים, נפתח רק יציע אחד, זה שפל שאני אישית לא זוכר אי פעם מאז שהתחלתי לאהוד את הקבוצה.

אתם צריכים להבין דבר אחד, הרוב השפוי של האוהדים באים לספורט כי עבורם זה סוג של בחירה מהמציאות, הם באים בשביל להתנתק מהפוליטיקות, ולהתנתק מהגזענות, ולהתנתק מכל החולאים האלה.

כשהם באים לטדי וכל המשחק רק מתעסקים בזה,  אז מתישהו נשבר להם והם נוטשים.

בדיוק כמו שאוהדי קטמון לא יכלו יותר להתעסק עם החרא של סאסי ויונה, והחליטו לעשות מעשה ופשוט להקים את אותה קבוצה, רק נקיית כפיים.

אתם יכולים להתווכח עם זה שקטמון היא סיפור הצלחה?

הם הקימו קבוצה מדהימה, הגיעו בדיוק לאותו מקום שהם עזבו(ליגה לאומית)
והצליחו להתיש את סאסי, ולגרום לו למכור את הקבוצה, ובקיץ הקרוב הם ישיגו את מטרתם, ויתאחדו עם הקבוצה המקורית, ללא סאסי, וירוויחו את הקבוצה שלהם מחדש, רק בריאה ונקייה מעסקנים.

אני לא אומר שזה מה שיקרה עם ביתר, זה בעייתי מאוד.
ביתר היא עדיין אחת הקבוצות הגדולות במדינה, ומבחינת אוהדים יש מצב שהקבוצה עם הכי הרבה אוהדים בארץ.

רוב הקהל הוא קהל גזעני ואלים, ולכן אני לא רואה נהירה מטורפת לביתר נורדיה.

הסיכוי היחיד שלהם, זה אם הם באמת יצליחו לטפס ליגות ולצבור אוהדים, ובמקביל ביתר המקורית תמשיך בדעיכה, תיפול ללאומית...ואז בעזרת איזה מיליונר יהודי שיאהב את הרעיון של קבוצת אוהדים אנטי גזענית ונקייה מאלימות, ויהפוך אותם לאימפריה שביתר הייתה בעבר.

הגזענים והאלימים ימשיכו במסעות לקרית גת ויבנה עם ביתר הגזענית והאלימה.

ואילו נורדיה תעלה לליגת העל, ותהפוך לקבוצה הגדולה ביותר במדינה ללא גינויי גזענות וללא אלימות.

אשרי המאמין...
לצפיה ב-'אני ממליץ לך ברוח הניקיונות לנקות את הפה'
אני ממליץ לך ברוח הניקיונות לנקות את הפה
12/04/2014 | 04:10
44
והמקלדת, כי הרבה רעל שפכת פה. כמה בלבולי מוח. קטמון הבועל ים? מה עוד? מאיפה לך ש"רוב הקהל אלים וגזעני"? והאם הבטת במילון לאחרונה ובדקת מה פירוש המילה גזענות? הפרשנות האדומה האנטימית שאתה מאמץ היא היא הבעיה שלנו כפי שאמרתי. אין שום קשר, להבועל קטמון. שום דבר טוב ויעיל לא ייצא לכם מהקמת קבוצה  מתחרה לבית"ר מלבד פילוג והשנאת רוב אוהדי בית"ר עליכם, אני מבין שזה חלק  מהגנים שלהעם שלנו להתפצל ולהתפלג אבל תחשוב טוב, מה יצא מזה. קטמון והבועל ירושלים יורדות ליגה.

אתה מוזמן להמשיך לבלבל במוח ולקונן על "הקבוצה שתקום" או ללכלך עלינו. רק אם אפשר יש פורום כדורגל מלא סמרטוטים אדומים שישמחו להטות אוזן לרפש שלך. ההתייפיפות הזו, לא נראית לי, ולא תתקבל בברכה פה.
ואני יצאתי נגד הלה פאדיחה, יצאתי נגד אלימותנגד הגזענות האמיתית של אוהדי סנכין והבועל. המושתקת 65 שנה בחסות המדינה האדומה שלנו.
לצפיה ב-'ונניח שזה יקרה... מי אמר שגורלה של נורדיה'
ונניח שזה יקרה... מי אמר שגורלה של נורדיה
12/04/2014 | 21:27
13
39
יהיה שונה?
הרי לפי דבריך, אוהדים "גזענים ואלימים"  השתלטו על המועדון ושינו את הרוח הביתרית,  אם כן,  מי מבטיח לך שבנורדיה לא יקרה אותו דבר?
אם הגזענות והאלימות ימשיכו הם לא ייעלמו גם מקבוצתך החדשה.  אז מוטב להוסיף מוסר ותרבותיות במה שקיים כרגע מאשר לבנות משהו חדש שאחריתו מי ישורנה...
לצפיה ב-'למה? כי נורדיה תסמל שפיות ולא התלהמות'
למה? כי נורדיה תסמל שפיות ולא התלהמות
14/04/2014 | 01:14
12
28
לצפיה ב-'אתה מוזמן לעבור להבועל אם מפריע לך "ההתלהמות"'
אתה מוזמן לעבור להבועל אם מפריע לך "ההתלהמות"
14/04/2014 | 03:58
11
40
או להחליף תחביב לקונצרטים או יוגה זה באמת יכוללהיות אחלה דבר (מניסיון) בלי התלהמות והמון שקט ורוגע. כדורגל אין קבוצה שבעולם שאוהדיה לא נחשיבם כ"מתלהמים" כנראה...
לצפיה ב-'לא תודה. בשביל זה יש את בית"ר נורדיה.'
לא תודה. בשביל זה יש את בית"ר נורדיה.
14/04/2014 | 11:08
10
40
ואמנם יוגה זה נחמד. אבל כשאני הולך לטדי אני רוצה להינות מספורט, מכדורגל. אולי תלך פעם למשחק של קטמון ותלמד איך עושים את זה.

התגובות הקיצוניות שהמיזם הזה מעורר בכם רק מוכיח כמה יש לו מקום.
לצפיה ב-'אדון מתנשא אני מציע לך ללכת למשחקים בחו"ל'
אדון מתנשא אני מציע לך ללכת למשחקים בחו"ל
15/04/2014 | 03:48
9
46
בכל מקום בעולם, ואם אתה מוצא קבוצה אחת בליגה גבוהה שהקהל שלה לא צועק מקלל שר וכו' בקוליקולות אני נותן ך מה שאתה רוצה. התייפיפות האליטיסית עלק הזו לא מתאימה לרוח הבית"רית אלא באמת לרוח של חבריך האדומים המסרטוטי ריצפה. אל תבוא לחנך אותי עם המיזם הכושל קטמון, ואל תבוא ללמד אותי כי מה שאתם עושים זה לא מתקרב אפילו למילה אהדה אמיתית, אלא חמיקה וניסיון נואל להתמודד עם המציאות קשה ככל שתיהיה.

התגובות מאוד במקום וכנראה נגעו לך בעצב חשוף, לא כל מי שלא מסכים עם דעותיך הוא קיצוני. למדת מהשמאל לפסול כל מי שלא כמוך, שיהיה המון כישלון וחורבן לקבוצה שתקימו. אני מציע לבית"ר לתבוע אתכם על השם אני אל גור על זה שזה חוקי בכלל לקרוא לקבוצה אחרת על שם קבוצה שכבר קיימת. (ימק"א לא חוקי למשל)
לצפיה ב-'הבעיה היא שהאופן האלים שבו אתה מתבטא'
הבעיה היא שהאופן האלים שבו אתה מתבטא
17/04/2014 | 23:54
8
31
רק מוכיח שהוא צודק. אם נוסיף שהצלחתם להוביל קבוצה של מאות אלפי אוהדים ל1500 איש בטדי ופורום עם עשרה כותבים... הייתי חושב פעמיים.
לצפיה ב-'זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי '
זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי
18/04/2014 | 05:33
7
41
מה אלים במה שכתבתי אדוני הלא נכבד? משום שאני לא קופץ לפי החלילים הצורמים שלכם? כי אני לא אומר אמן לכל גחמה יפת נפש שלך ושל חבריך האדומים? אני מתבטא באופן תקיף זה נכון, לקרוא לזה אלימות זה עיוות ועוד ניסיון עלוב לסתום לי את הפה. לא יילך לך ולאף אחד.

שום דבר לא הוכיח את דברי ההבל שלכם, ההפך הוא הנכון אינך מגיב לעניין ובוחר לבכות על ניסוח ענייני ותקיף כפי שמגיע לכם. מי זה "הובלתם" למי אתה פונה? אם היה לך קצת שכל היית מבין שמי שמכנה את לה פאדיחה לה פאדיחה... כנראה לא יכול להיות מואשם כמי שתומך בהם.  אני איני הובלתי אף אחד, באם הייתי מוביל מס' האנשים שהיו הולכים אחריי לא היה משנה את  דעתי, או מוכיח את צדקת דרכי.
על אף שאם תטרח להביט בכמה אנשים קוראים את ההודעות, תראה שיש עשרות קוראים סמויים. ויש עשרות שפשוט לא יכולים לכתוב אבל עוקבים.
לצפיה ב-'אתם, המשת"פים של הגזענים והאלימים.'
אתם, המשת"פים של הגזענים והאלימים.
20/04/2014 | 10:42
6
38
ראשית, אתם, זה הקיצוניים והמשת"פים שלהם. בכל מקום שבו הרוע השתלט, זה קרה בגלל אנשים כמוך, שבחרו לגבות את האלימים והמנוולים בשתיקה ובקריצה. כשאתה מסביר פה מאד יפה למה בעצם לצעוק "מוות לערבים" זו לא גזענות, אתה זהה לאוהד הפועל שמסביר למה שירי שואה לא באמת מתכוונים לשואה. זבל'ה.

מעבר לזה, אתה אלים. כשאתה טורח לכנות בכינויי גנאיגולש שאינך מסכים איתו, ופונה אליו במילים "חבריך האדומים המסרטוטי ריצפה", זה מגעיל ואלים. זאת תרבות דיון של בריונים.
לצפיה ב-'צודק היהודים אשמים בהכול בוא נינכס לתאי הגזים'
צודק היהודים אשמים בהכול בוא נינכס לתאי הגזים
22/04/2014 | 00:13
2
47
אתה ואבותיך היו כנראה הקאפואים שדאגו רק לתחת של עצמם בתקופה בה רצחו ייליוני יהודים. אתם גם אלה שהבאתם עלינו את אסו אוסל-לא נחתם בדם של אלפי חפים מפשע שכל חטאם היה שהם יהודים. כן אתה עבד של הסמרטוטים האדומים. זה בדיוק מה שאומרת התפיסה שלך ושל חבריך. ליילל על "אלים אלימות" כשאתה סותם בכוח את הפה למי שלא נראה לך, זה יפה אבל לא עומד בקנה אחד עם  ההמודקרטיה והנאורות שאתה מתיימר לייצג.
אני מבין שאדוני קש הבנה או מתקשה בהבנת הנקרא, אז מצטער חינוך מיוחד זה לא המקצוע שלי. המשך לבכות ולהמציא לעצמך סיפורים על מציאות מדומיינת.
לצפיה ב-'אתה רק מוכיח שאני צודק'
אתה רק מוכיח שאני צודק
23/04/2014 | 20:30
1
22
נוהג באלימות ומבזה את זכר השואה. מגעיל כמו הקיצוניים מקרב אוהדי הפועל, ומתנהג כמוהם. אני מקווה שהנהלת הפורום לא תמחק את דבריך. אנשים כמוך הרסו את בית"ר.
לצפיה ב-'ברור אתה תמיד צודק אתה גם לא מבזה כלום'
ברור אתה תמיד צודק אתה גם לא מבזה כלום
26/04/2014 | 05:44
11
אתה צדיק וישר ומעולם לא עשית שימוש במילים גסות ובקללות,( "עוכר ישראל, ערס משתפ"ים גזענים קישתא,  טמבל וכ'ו וכו') מעולם גם לא שיתפת פעולה עם האויב (אוס-לא) גם תרמת רבות לבית"ר אתה האוהד מס 1 (רק בעיניך, כמובן) יש לך כרטיס של תנועת בית"ר ואתה יודע את ההמנון בעל פה. (רוצה עזרה? זה מתחיל ב-" מגוב ריקבון ועפר"... ונגמר ב-"למות או לכבוש את ההר" גם ז'בו היה ערס נכון?) אתה גם לא עושה אף פעם שימוש נלוז ציני וחצוף בשואה (רק כשזה מגיע לשטח שלך ולתפיסה השמאלנית המעוותת שלך) אתה כמובן יודע כל מכל ויודע לקרוא ולהבין דברים הנאמרים לך אפילו מס' פעמים (כמה פעמים ניסיתי להסביר לך את כוונותיי ואתה ממשיך להאשים כמו ילד ערס קטן וחסר מח, ועוד תוך כדי אמירות מסולפות שגייסת למען האג'נדה האנטישמית שלך)
אז....

"הטחת עלבונות היא נשקו של הפחדן, וצביעות היא תחמושתו המועדפת".
מה שאני עשיתי לבית"ר אתה לא תעשה עוד מאה שנה.
המשך לדבר לקיר. לך שרוף את דגל המדינה גם ביום העצמאות. אני יודע שאתה גומר מזה.
אז לך תתפלל לאלוהיך סטאלין הרוצח המונים.
בזמן שאני יעמוד בצפירה ויכבד את זכר היהודים שנרצחו בגלל יהודים משתפ"ים כמותך. לזכר חיילים שהקיזו דם על מנת שרפש אדום שכמוך יעז לבזות ולזלזל בזכרם. לזכר דוד שלי שנרצח כדי שהפה המזוהם שלך יוכל לנשום את האוויר של האדמה הקדושה הזו.
סיימנתי את הדיון, אל תטרח להגיב לי כי לא תיענה.

לצפיה ב-'הפוסל במומו פוסל'
הפוסל במומו פוסל
22/04/2014 | 00:27
2
35
אני מבין שלכנות מישהו אחר "זבל'ה" זה לא
נופל בקטגוריות ה"אלימות" של הפה המטונף האדום שלך? זו ברכה לשלום?
כי אצל קופי שימפנזה זה אולי שלום, אצל בני אדם זה לא נחשב. זה יפה לעשות השלכה על מישהו אחר, כשאתה נוהג כאחרון הקומוניסטים ומנהיגי הרצח בעלי הדגל האדום. לגבי האוהדי הבועל ההשוואה שלך מטומטמת ביותר ושברת פה שיאי טמטום- הרי שירי השואה של הבועל לא מגיעות לקרסוליים של השירים הקיצוניים ביותר של אוהדי בית"ר, דבר שני ויותר חשוב, זה מגיע בתגובה לקריאה של אוהדי מכבי או שלנו לשואה להם? האם אנחנו פוגעים בזכר היסטורי של הכוש הערבי שלך? לא...
כמובן ...בזכר הנכבה בעצם קיומנו. המשך להיות יודו קוויזלינג. נגיע רחוק איתך. רק אל  תעז להכניס לי מילים לפה, רמאי אדום!  ואל תנסה להאשים אותי בתמיכת לה פאדיחה. אני מייצג את עצמי בלבד. יש לך בעיה? אל תגיב כאן.
לצפיה ב-'ערס. כמו חבריך. הרבתם אותנו, קישתא לכו.'
ערס. כמו חבריך. הרבתם אותנו, קישתא לכו.
24/04/2014 | 00:51
1
10
לצפיה ב-'אני מבין שקשה לך לענות עניינית לטענותיי אז '
אני מבין שקשה לך לענות עניינית לטענותיי אז
26/04/2014 | 05:04
18
נראה לי שאפשר כבר להכריז עליך כאל טרול פאתטי.
קישטא מהפורום. במידה ותרצה לדון כמו בנאדם נורמלי ולא כמו בבון אדום נסה לענות קודם על טענותיי, אחרי כן תעשה עליי השלכה במומך.
עד אז.
כפי שאמרתי.
מממממ ביי!
לצפיה ב-'מה הרוחת בקטמון : עוד הפסד אתמול , לחצי הש'
מה הרוחת בקטמון : עוד הפסד אתמול , לחצי הש
12/04/2014 | 15:23
51
של הבועל ירושלים בע"מ , SALAM BERKENALAN DALAM LIGA KEDUA  במאלאית: "נעים להכיר בליגה השניה"
לצפיה ב-'מאחל לכם כישלון !!!'
מאחל לכם כישלון !!!
12/04/2014 | 21:21
1
51
אין מקום לבוגדים !!!
לצפיה ב-'בוגד זה מי ששרף את המועדון'
בוגד זה מי ששרף את המועדון
25/04/2014 | 09:42
25
ו\או ממשיך לתמוך בקבוצה שמנוהלת ע"י מי שתומך בשורפי המועדון. בוגד זה מישהו שזרק אבנים על שחקני הקבוצה באימון פתיחת העונה, בוגד זה מי שמירר את חייהם של 2 שחקני רכש חדשים בגלל מניעים גזעניים, שמח וצהל בשערים של הקבוצה היריבה בגלל מניעים גזעניים, איים על אוהדים אחרים שרצו לתמוך בקבוצה בזמן ה"מחאה" הגזענית ואחרון חביב, בוגד זה מי שהמליך את טביב לבעלים, מחרב קבוצות סדרתי, שבימים האחרונים מתחיל לפותח עיניים לכל מיני הזויים שחשבו שהוא משיח.

אלה ההגדרות לבוגדים בעגה הבית"ר ירושלמית. הבנת?
לצפיה ב-'עוד הפסד של חבורת האפסים והפעם המתנה לאבוקוף'
עוד הפסד של חבורת האפסים והפעם המתנה לאבוקוף
06/04/2014 | 22:12
18
65
במקום לנצח את השכונה, ולהוריד אותה ליגה ואת הבוגד ביחד איתה, הם נתנו להם מתנה. לא שהיו לי ציפיות, אבל הקבוצה הזו שווה ליגה לאומית. תחתית הליגה הלאומית. אם לא יבתצע חריש עמוק כבר מהיום, ובעיקר בסוף העונה, צפויים לנו עוד הרבה כאלה עונה הבאה. פתאום הוויתור על רוני לוי לאנראה כל כך נורא, הוא המתין עד דק 80 כדי לבצע חילוף! נראה לי שהוא עושה בכוונה.
לצפיה ב-'שפל המדרגה. חבורת חדלי אישים. אסקופה נדרסת'
שפל המדרגה. חבורת חדלי אישים. אסקופה נדרסת
06/04/2014 | 22:36
28
לצפיה ב-'הויתור על רוני לוי ? בטח שאינו נורא'
הויתור על רוני לוי ? בטח שאינו נורא
07/04/2014 | 09:48
34
גם חצי הקבוצה תלך אחריו , עם אולי שיא שלילי בליגת העל : הבקיעה 24  שערים ב 28 משחקים
לצפיה ב-'רוני לוי סיכם בחיפה כבר באמצע העונה!!'
רוני לוי סיכם בחיפה כבר באמצע העונה!!
09/04/2014 | 21:52
15
35
וזאת בתנאי שחיפה לא תמצא מאמן זר בכיר!
זאת גם הסיבה שדורש סכומים אסטרונומיים מטביב
על מנת לצאת מזה בצורה אלגנטית.
זה לא חירטוט אלא מידע אמין שיש לי.
לא דיברתי על זה עד עכשיו כדי שהקבוצה לא תיפגע !!!
מאמן פח סמרטוט רודף בצע !
לצפיה ב-'רוני לוי זה הטעות של בית"ר. אסור היה לתת לו '
רוני לוי זה הטעות של בית"ר. אסור היה לתת לו
10/04/2014 | 23:44
13
28
צ'אנס אחרי ההברזה בפעם הקודמת .
בושה וחרפה. רואים שהוא באמת מזלזל.
לצפיה ב-'היה צריך להחזיר את אלי כהן השריף'
היה צריך להחזיר את אלי כהן השריף
11/04/2014 | 02:31
12
31
גם אני חשבתי שאסור לתת לו צ'אנס, אבל אמרתי שאולי הוא רוצה לתקן את מה שקרה אז. הוא גם אמר זאת במפורש. חבל שמה שהוא עשה זה להשניא עצמו יותר.
לצפיה ב-'אי אפשר להחזיר את השריף. לה פדיחה יעשו טרור '
אי אפשר להחזיר את השריף. לה פדיחה יעשו טרור
11/04/2014 | 09:16
11
30
לטביב.
לצפיה ב-'1. הם לא מנהלים את הקבוצה'
1. הם לא מנהלים את הקבוצה
12/04/2014 | 04:15
10
43
2. לפי מה שקראתי  בידיעות ירושלים השבת, אחד מראשי הלה פאדיחה דווקא נוקב באלי השריף בתור מועמד מתאים לדעתו. אסור שהם יקבעו לנו את סדר היום גם אם היו שוחרי שלום, יש קהל רב שלא אוהב אותם. אם כבר  להקים משהו זה ארגון אחר שייתן את המילה שלו, זה כמובן סיכון שהם יקומו נגדו וינקטו באלימות, אבל אם מישהו יקום ויעשה מעשה אני מצטרף ישר. הם יצאו כבר מכל החורים  שני הסוגי אוהדים האלה, לה פאדיחה, ומן הצד השני היפי נפש שבוכים לי על בית"ר ה"גזענית" כשחבריהם האדומים שרים על שואה ונאציזם.
לצפיה ב-'בוודאי שהם מנהלים את הקבוצה.'
בוודאי שהם מנהלים את הקבוצה.
17/04/2014 | 23:54
9
15
לצפיה ב-'יש לך הוכחות? פגישה של קופל איתם לא מוכיח '
יש לך הוכחות? פגישה של קופל איתם לא מוכיח
18/04/2014 | 05:38
8
31
דבר. במקום לבכות, גש ותקים ארגון חדש כאלטרנטיבה, במקום לבוא בטענות ולנסות לחבל בקבוצה שאתה טוען ש"אוהד" נסה לראות איך אתה משפר את הקיים. ברור שהם פאתטים כי הגיעו 1500 אוהדים בזמן שהם "שולטים" לדבריהם ולדבריך, זה מוכיח שהם לא אוהדים אמיתיים כנראה באמת.
אם אני עדיין כותב פה למרות הכול, כנראה אני והכותבים האחרים (שי, בלה מירלה אפילו איש פשוט) אוהדים אמיתיים ולא אתה והבכיינים האדומים.
לצפיה ב-'אוי אוי אוי.'
אוי אוי אוי.
18/04/2014 | 12:41
7
20
אין הוכחות שלה פמיליה האפסים מנהלים את בית"ר.
חוץ משיתוף הפעולה של הנהלת הקבוצה איתם, כניעת ההנהלה המבישה, פיטוריו של קורנפיין, הפקרת היציע לחסדי הערסים האלה והשתיקה של כל הטמבלים שחושבים שמי שנגד אלימות הוא נגד בית"ר.
לה פמיליה הורסים את בית"ר. אבל מי שהכי מזיק הם הציבור הדומם שעומד מהצד. כמוך. תמשיך לחיות באשליה שהם לא מנהלים את העניינים, שזה קומץ שצועק מוות לערבים. תמשיך, גם מתג מחיר התעלמו ובינתיים כבר פגעו בחיילי צה"ל ובשוטרים. תתעלם, הכל טוב.
לצפיה ב-'חוסר מקוריות'
חוסר מקוריות
19/04/2014 | 02:56
6
31
אתה נגד אלימות? תתנגד לשישי השואה של חבריך האדומים גם הבועל ירושלים שאתה כל  כך מעריץ ששרים בלי בושה "שיישרפו כל אוהדי בית"ר" אם זה לגיטימי לצעוק לי בטדי "מוות ליהודים" אז לי מותר גם לצעוק מוות לאויב שלי הבנת?  אין לך שום הוכחה לזה שלה פאדיחה מנהלים את הקבוצה, כמו שאין לך שום הוכחה לזה שפיטוריו של קורנפיין קשורים בכלל ללה פאדיחה. או לזה שאני אלים וכו' וכו'. אתה האלים בזה שאתה מנסה לסתום לכל מי שלא כמוך את הפה ובכוח! זה מתאים למדיניות השמאלנית הצבועה, שמתחסדת ומציגה עצמה בתור "אבירי השיווין וזכויות האדם" אבל לנגחת רק צד אחד ועם אחד בעולם.

עם יודו קוויזלינגים אני לא מדבר התייאשתי מכם כבר. כשתבכה את האלימות של הרפש האדום בבילעין שפוגע כל יום שישי בחיילי צה"ל בשם כיבוש מוסלמי שמתחפש לקורבן, נדבר על פגיעה בחיילי צה"ל. לגבי פגיעה בפלווגת הסער אין לי עם זה בעיה.
הכול טוב. כשמתעלמים ממה שנוח ומאשימים את הצד האחר בהתעלמות.
לצפיה ב-'תודה. אתה מוכיח מה שאני אומר'
תודה. אתה מוכיח מה שאני אומר
19/04/2014 | 20:02
5
24
בינתיים, חתיכת טמבל, אני שירתתי יותר מסיבוב אחד בגזרה של בילעין ונעלין וחטפתי אבנים וצעקטות ואיומים מהאפסים האלה. זה שהם זבלים לא הופך את מי שמתנהג כמוהן לפחות זבל, כי הוא ימני. וזה שהאוהדים של הפועל חלאות אדם, לא הופך את לה פמיליה לפחות זבלים ממה שהם. אלה חארות ואלה חארות.
ההבדל ביני לבינך שאני חושב שצריך להכניס לכלא את הזבלים החלאות אוהדי הפועל, עם שירי השואה שלהם והאלימות הבלתי נסבלת שלהם, וגם את אוהדי בית"ר החארות, עם שירי הגזענות שלהם והאלימות הבלתי נסבלת שלהם... אתה לעומת זאת תומך באלימות של הקיצוניים הבית"רים.
עליך ועל דומיך האחריות למה שהפכנו.
לצפיה ב-'יש לך תאום פה בפורום או שזה אתה עם כינוי אחר'
יש לך תאום פה בפורום או שזה אתה עם כינוי אחר
20/04/2014 | 04:36
4
38
טמבל תקרא אתה יודע למי אפס מאופס. היכן ההוכחה לכל השטויות השמאלניות שלך? חטפת אבנים?! אני חטפתי יריות בלבנון, וחברים שלי נהרגו ונפצעו שם. אולי חטפת אבנים אבל אתה לא שונה מהם בסופו של יום. אתה רואה באופן מעוות את המציאות, ואם נוכחת לנגד עיניך מהי, אתה גרוע פי כמה וכמה. אולי חטפת איזה הלם קרב. אתה ממשיך לחזור על המנטרה של לה פאדיחה כשברור שאני לא מחסידיהם בלשון המעטה כבר מזמן. אולי תחדש לי קצת?  טוב שאתה מעביר ביקורת על אודי הבועל רגע חשבתי שהם צדיקים תמימים ושצריך לתת להם פרס נובל לשלום.
ואתה ממשיך לעוות את מה שאמרתי, אני אומר שקודם יטפלו במי שצריך, טיפלו במטומטם ששרף את בית וגן שהיה אוהד בית"ר. כשאוהדי הבועל שרפו ראשונים לא שמעתי קול זעקה וצעקה או ביקורת על הסמרטוטים האדומים. העונש שלו ההעניין כרגע לנקודה. מבחינתי, כל עוד הביקורת לא שיווניות באמת, ובזמן ששירי שואה עוברים לידם כולם, אין מה לבוא אלינו בביקורת. בנוסף לכך, שאני אל רואה שום בעיה בשירי נגדיים לאויב הערבי ולאויב האדום הטמא. אתה שוב מכניס לי מילים לפה, מי שתומך פה באלימות זה אתה, כי אתה ודומיך מאפשרים לכולם לתקוף אותנו, את בית"ר את ישראל ולא רק שלא מסייעים בהגנה, אלא מסייעים לאויב.

ולסיום- השירות הצבאי שלך מעניין לי תביצה מסיה אחת פשוטה- הבוגדים הכי גדולים במדינה היו קציני צבא בכירים! זה לא רלוונטי מה עשית בצבא. למרות שהפעם חיזקת דווקא את טענתויי, והוכחת דווקא את מה שאני אמרתי :) אז תודה.
תשתדל לא לדבר כמו אדום, אחריזה אולי אקרא לך אוהד בית"ר. בינתיים אני לא רואה הבדל בינך לבין האליטיסט המתועב הממוצע משער 5 הצבוע והמתחסד (שמשרת בצבא)  ההבדל הוא שהוא לא ייצא נגד קבוצתו לעולם. אם כי נגד המדינה הוא דווקא כן ייצא, אז זרע הבוגדנות מגיע מהאדומים ולא מתוך בית"ר.
לצפיה ב-'אין לי תאומים, ואתה עוכר ישראל בתחפושת'
אין לי תאומים, ואתה עוכר ישראל בתחפושת
20/04/2014 | 10:38
3
25
אל תרצה לי על הרוגים ואל תשחק אותה פטריוט. אתה יודע אצל מי היא משמשת מפלט.

אין הבדל בין פורעי חוק, אין הבדל בין חלאות, ואין הבדל בין הקיצוניים הזבלים בקרב אוהדי הפועל לבין הקיצוניים הזבלים בקרב אוהדי בית"ר, כשם שאין הבדל בין מי שתוקף חייל אם הוא ימני פאשיסט או שמאלן אנארכיסט.

הדברים שלך מנסים לטשטש אמת פשוטה - אתה מחפש לייצר הבדל בין האנשים לא על סמך עבירותיהם, אלא על סמך צבע חולצם. בכך אתה משת"פ שלהם. זאת האמת, כל המילים שלך לא ישנו אותה.

ואחרי ההודעה שלך, לא רק הוכחת שצדקתי. הוכחת גם שאתה עדיין טמבל. רק טמבל שמקלל. יופי.
לצפיה ב-'פחחחחחח יודו קוויזלינג מרצה לי על "פטריוטיות"'
פחחחחחח יודו קוויזלינג מרצה לי על "פטריוטיות"
22/04/2014 | 00:07
2
37
ועוד מאשים אותי בשנאת ישראל חחחחח  אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב. כן אני יודע שהפתגם הזה הוצא מהקשרו, ואתם מאוד אוהבים לעוות כל דבר, כולל פתגמים שהתכוונו בדיוק להפך הגמור. התאום ההזוי שלך השתמש גם בטיעון המגוחך והשקרי הזה. נדמה לי שאין לך מה להגיד ואתה מנסה ממחזר טיעונים ללא מוצא וללא שום ביסוס. אני מבין שאדוני מזלזל בחיילים פצועים והרוגים, כמו שלא מעניין אותו שהוא משתף פעולה באופן מובהק עם האויב הערבי שרוצח תינוקות ילדים גברים וחפים מפשע בשם הגזענות של היטלר.
כן כי החברים שלך גם שיתפו פעולה עם הנאצים בשואה. בור ועם הארץ!

ונדמה לי שכבר עניתי לך מדוע מה שמשנה לי הוא יותר איך נוהגים כלפיי (כלפינו בתור אוהדי בית"ר) ביחס לאוהדים אחרים פורעים (על אף שאני כלל לא קשור לשום התפרעות מאז ומעולם) מסכנין והבועל. אין שיוויון אין חוק. אתה בוחר להתעלם או פשוט לא מבין מה אני אומר. זה כבר למעלה מיכולותיי להסביר לדפ"ר שמאלן.

הדבירם שלי מבוססים על עובדות כאמור, ולא על שום דבר אחר. כמובן שהוכחתי שצדקת ברור. המשך להרגיש צודק, הצדקנות שלכם מובילה את המדיהנ שלנו לאבדון.לך תעשה יום נכבה עוד שבועיים ותבכה על "אקיבוש". בחרים המוסלמים שלך הרוצחים לא מקלליםף ולא רוצחים לא אונסים ובכלל מלאכים טהורים.
אז יאללה תן גז מממ ביי!
לצפיה ב-'בוודאי שצדקתי, ואתה מוכיח זאת.'
בוודאי שצדקתי, ואתה מוכיח זאת.
23/04/2014 | 20:32
1
14
אתה נוהג באלימות, כותב דברים שלא קשורים למה שאמרתי, מבזה את זכר השואה, ואת הלקחים שנלמדו ממנה ומתנהג בדיוק כמו הבריונים שאתה חלק מהם. ערס מצוי. קצת מפחיד, ומאד מבחיל. וכמובן, מוכיח שאני צודק. תמשיך, ערס.

תגיד, כבר הטפת לדקירת חיילים היום, או שאתה מסתפק בביזוי השואה?
לצפיה ב-'אתה מעייף, ולא מסוגל להתמודד עם דבריי'
אתה מעייף, ולא מסוגל להתמודד עם דבריי
26/04/2014 | 05:28
19
ולכן ממשיך בכינויי גנאי חסרי שחר נגדי. אנ מבין שכל מי שלא מסכםי איתך או קוטל אותך הוא "ערס" מי שביזה את זכר השואה זה אתה ואתה בלבד. אתה אלים, ואני לא אחזור על זה שוב. כך שכל מה שאמרת, נוגעים אליך ואלך בלבד. אין אדם מדבר אלה מהרהורי ליבו. אם לא הבנת את הציניות שבדבריי, אז אתה לוקה בחוסר הבנה, וזה כבר ראינו.

האירמה שלך על הפטריוטיות לא מבוססת מסולפת ושקרית. ההאשמות שלך נגדי שקריות, היעונים שלך לא מבוססים על כלום ושום דבר אלה דברי הבל ורעות רוח. אין לך שמץ של טיעון אמיתי.
אתה בכלל יודע מי הגה את האימרה על הפטריוטיות ומה התכוון המשורר? אני בטוח שלא. אבל דמגוגים כמוך לא מהססים לדקלם את הקלישאה. סמואל ג'ונסון הוגה האימרה המפורסמת, היה פטריוט מובהק והאימרה שלו שתופסת בחוגי הסמרטוטים האדומים הנאלחים כמוך, התכוונה בדיוק להפך. כוונתו הייתה בדיוק ההפך הפטריוטיות המזוייפים (כמוך וכשכמותך) המתקראים בעיניי עצמם "פטריוטים" עושים שימוש לרעה ברגש זה כדי להטות את ליבם למצעם הפוליטי. הוא התכוון ליריביו הפוליטיים שהתחזו לפטריוטים ועשו שימוש ציני וזול במילה פטריוטיות. אותו גו'נסון ראה בפטריוטיות רגש נעלה וחשוב מאין כמוהו.  הוא גם הקדיש מגוון חיבורים חשובים לנושא הפטריוטיות בהן הוא משבח את הפטריוט בין היתר הוא כותב מ"מי ששואף לחזות במדינתו כשזכויותיה נשדדות ממנה, אינו יכול להיות פטריוט".
אתה ודומיך שמדקלמים כמו תוכי את האירמה הזו אפילו לא יודעים למה התכוון המשורר. למעשה אתה מתכוול לעצמך.
בנוגע לשאר הטענות עניתי לך למרות שמזמן כבר היה ראוי לסגור את הדיון עם טרול עלוב שכמוך.
הנה עוד אימרה של אותו ג'ונסון אני מציע לך לשנן אותה היטב שלא תמשיך להוכיח בורותך ברבים:
הטחת עלבונות היא נשקו של הפחדן, וצביעות היא תחמושתו המועדפת".
לצפיה ב-'שיברח וישוב אל רומניה ושיקח אתו את מכבי חיפה'
שיברח וישוב אל רומניה ושיקח אתו את מכבי חיפה
12/04/2014 | 15:19
25
ונפטר מכל יורשי זאהי ארמלי ובני עמו.
לצפיה ב-'התקציב לשנה הבאה 22 מליון שקלים'
התקציב לשנה הבאה 22 מליון שקלים
02/04/2014 | 18:37
11
38
ובהתחשב בעובדה שהיקף החובות נמוך יותר, בנטו התקציב יהיה דומה לזה של השנה.

בקיצור, לא לפתח ציפיות.
לצפיה ב-'דווקא העונה שעברה שהיתה לא משוקעת בכלל היתה מ'
דווקא העונה שעברה שהיתה לא משוקעת בכלל היתה מ
02/04/2014 | 22:38
1
19
לצפיה ב-'היתה מפתיעה. '
היתה מפתיעה.
02/04/2014 | 22:40
26
כנראה שמי שמשקיע שוקע..
לצפיה ב-'אפשר לבנות יופי של קבוצה בסכום הזה'
אפשר לבנות יופי של קבוצה בסכום הזה
03/04/2014 | 20:44
1
28
השאלה היא אם יצליחו לשמור על הארוש ואיך יחזקו תחוד בסכומים שפויים.
לצפיה ב-'אפשר גם ליפול בענק'
אפשר גם ליפול בענק
03/04/2014 | 21:20
22
בתקציב כזה אין מניה בטוחה.
לצפיה ב-'לצערי, צפויה לנו עוד עונה בתחתית'
לצערי, צפויה לנו עוד עונה בתחתית
04/04/2014 | 04:32
5
39
רק אני מקווה שאת מה שזרעו השנה, לפחות ימשיכו לגדל עונה הבאה שאולי נקצור בעוד כמה עונות. מבחינתי אפשר כבר לסכם עונה, אחת העונות הכושלות בתולדות המועדון. אבל אולי עדיף לעשות את זה באמת ממש בסוף העונה אנחנו עוד עלולים לרדת ליגה עם הרפיסות שלהם.
כשאני אומר להמשיך לגדל ולטפח את הזרעים ששתלנו, אני מתכוון להשארת החלקים הבריאים במועדון הצעירים הטובים הזרים המצויינים לצד גדיעת החלקים החולים והלא מתפקדים שאין סיכוי שישתפרר ברמות האלו, הכי חשוב לחזק את החלק הקדמי והאחורי בשחקני מנוסים אבל לא מאוד יקרים.
ג'ונס הוא הזר הכי טוב להחתים דחוף ולא להשאיל לאף קבוצה! אנו זקוקים לו בנרות. וילה גם צריך להישאר. להחתים חלוץ בדחיפות, איציק כהן ואצילי לשקול להשאיל. שיחדד להשאיר בדחיפות, כנ"ל רוב השחקנים חוץ מבראנדן וטונייס. נקווה שהפעם טביביתקמצן באוגוסט כדי להוציא יותר בינואר. אני ממש מקווה שהרוש לא יימכר, זו תיהיה אבידה גדולה. בלעדיו אנחנו יורדים כמעט בוודאות ליגה..
לצפיה ב-'ברנדאן בסדר, לא?! '
ברנדאן בסדר, לא?!
04/04/2014 | 09:11
1
10
לצפיה ב-'בסדר, אבל מזלזל מאז שקיבל הצעות גבוהות'
בסדר, אבל מזלזל מאז שקיבל הצעות גבוהות
05/04/2014 | 05:06
28
יותר מסין. לא נראה לי שהוא רוצה להישאר בכלל, ורוני לוי עוזב אז נראה לי שזה החותם הסופי לזה שגם אם אנחנו רוצים מאוד הוא לא ירצה.
לצפיה ב-'כל מה שיש לי להוסיף זה'
כל מה שיש לי להוסיף זה
04/04/2014 | 21:39
2
28
השקעה קצת יותר גדולה ורצינית בקיץ יכולה למנוע את הצורך בחיזוק של הרגע האחרון בינואר.

עדיף גם להשאיר את רוני לוי ולהתחיל לתכנן את מחנות האימון של לפני העונה הבאה.
לצפיה ב-'השורה הראשונרתי רק נשמטה לי מילת ההקשר'
השורה הראשונרתי רק נשמטה לי מילת ההקשר
05/04/2014 | 04:31
29
רוני לוי יצריך להישאר אבל לא יישאר, כיטביב לא רוצה לשלם סכומים מופקעים. אולי הוא צודק, בכל זאת רוני לוי די נכשל בסופו של דבר. אבל מי שהוא מתכוון להביא במקומו, שווים ליגה א', וכבר ראינו מה שווים מאמנים שלא אימנו קבוצות גדולות. (אלי כהן)
לצפיה ב-'השורה הראשונה כמובן'
השורה הראשונה כמובן
05/04/2014 | 04:31
13
לצפיה ב-'נאחל לביתר שתרד ליגה'
נאחל לביתר שתרד ליגה
26/04/2014 | 19:01
4
היא, והתקציב המחורבן שלה
לצפיה ב-'אולי יסביר לי מישהו למה סלליך שנוא מי השמוקים'
אולי יסביר לי מישהו למה סלליך שנוא מי השמוקים
31/03/2014 | 19:22
39
ששונאים אותו ?
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז '
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/2014 | 11:22
6
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
לצפיה ב-'בוקר טוב בית"ר! '
בוקר טוב בית"ר!
30/03/2014 | 23:07
1
49
תצוגה מרשימה היום של ברוכיאן. ושל כל הקבוצה,  או שזאת החולשה הלוזונית.בכל מקרה ,  היום ראינו קצת סיבה להמשיך להאמין בהמשך ובתקוות לעתיד. .

ובר נתן עשה פנדל ברור על מטוביץ
לצפיה ב-'סוף סוף אחרי שהעוררה בית"ר ירושלים נוכל גם '
סוף סוף אחרי שהעוררה בית"ר ירושלים נוכל גם
31/03/2014 | 14:48
34
אנחנו להתעורר לבוקר טוב.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו