לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1779117,791 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

לצפיה ב-' 3 המלצות להפוך את האירוח למשהו שיזכרו'
3 המלצות להפוך את האירוח למשהו שיזכרו
27/12/2018 | 02:21
1
250
1.  שימוש בבובת הברווז של דודו גבע כמאסקוט של האירוח. הברווז כבר מזוהה עם תל אביב (אזרחות כבוד). זה אומר חשיפתו במסיבת עיתונאים הומוריסטית, הזמנת מרצ'נדייס, גלויות של הברווז עם אמירות משעשעות על התחרות, בובת ענק מעל האולם, ואפילו שילוב מאסקוט מהלך באולם הגרין-רום (ביתן 1). זה יהפוך לדבר שכולם יזכרו מהאירוח גם שנים אח"כ ויוכל להיכנס למיתולוגיה של התחרות - הכנסת המאסקוט. ההכנסות ממכירת הבובות אפשר לתרום לארגוני רווחה לנזקקים או כקרן לסיוע לאמני האירויזיון ברגע שיחזרו להיות אנונימיים ויסבלו מפוסט-טראומה.
2. אפטר פרטי רציני ומושקע שישודר אל תוך הבוקר לייב ביוטיוב אם תל אביב היא העיר שלא נרדמת, ועיר המסיבות, אין סיבה שב-1 ומשהו בליל שבת המסיבה תסתיים. השימוש בשני אולמות מאפשר להפוך את הגרין רום לאפטר פארטי ענק. לראשונה יתאפשר לראות את המתמודדים משתחררים מהתחפושות והלחץ ומתמנגלים. את האפטר פארטי אפשר לשדר בלייב דרך יוטיוב ורשתות חברתיות, לתת לדיג'אים של ישראל להרים את הארוע בסטים ולתת לחובבים עוד 3 שעות טובות של שידור חי אל תוך הבוקר. ניתן לשלב במהלכו פרסומות, גלויות מישראל וכל מה שלא נכנס להקרנת התחרות עצמה. גם זה יכול להפוך למשהו חדשני שיזכרו שנוסף בישראל לראשונה. הדבר גם יגדיל את הביקוש לכרטיסים לגרין רום ויכול לאפשר למכור לפחות 3-4 אלף כרטיסים נוספים. במרכזו אפשר להכין רחבה למסיבה, ואפשר להשתמש בבמה באולם להקרנת התחרות, הנחייה, בובת המאסקוט ולשלב כבר את עמדת הדי ג'יי.
3. או לשדר את האפטר פארטי מכיכר ציבורית: ארועי הקהל בחוץ חייבים להיות בכיכר רבין או כיכר המדינה, גן צ'ארלס קלור מפוזר מדי ולא עירוני. ניתן לייצר הקרנות על גבי הבניינים שסביב אחת הכיכרות (או שתיהן), ליצור תפאורה מדהימה מעל (כמו הכדורים בפורים בכיכר המדינה), להוסיף זיקוקים ומופע אורות ויש יופי של מקום לשדר ממנו את האפטר פארטי. 

לצפיה ב-'ובינתיים המכרז לאבטחת האירוע מעמיד קשיים רבים בפני המתמודדים'
ובינתיים המכרז לאבטחת האירוע מעמיד קשיים רבים בפני המתמודדים
28/12/2018 | 15:27
127
המפרט עצמו בלתי נתפס כמעט בהיקפו ובדרישות הבטחוניות שלו.

לגבי ההצעות שלך, יש לך בעייה עם סעיף 3 בגלל אילוצי הביטחון. האפטר-פארטי יכול להתקיים רק במתחם הרמטי שיש בו בקרה על היוצאים והנכנסים. השימוש המסחרי בברווז מותנה בהסכמה של בעלי הזכויות, היינו צאצאיו של דודו גבע . האם הם מעוניינים בכלל לעשות בו שימוש כזה...? ובעניין שידור חי של האפטר-פארטי, קודם כל יש את מסיבת העיתונאים של הזוכה שממילא מועברת בשידור חי באתר הרשמי של האירוויזיון ובערוץ היוטיוב שלו. אם 'כאן' תשדר אל תוך הלילה, זה יהיה בעיקר תגובות ומראות מהזירה עצמה. האפטר-פארטי צריך להיות מאורגן ע"י מפיק חיצוני שמסוגל להרים הפנינג כזה ולשדר אותו בדף פייסבוק ייעודי, אבל הוא לא יהיה רשאי להשתמש בחסויות, פרסומות או חומרים של ה-EBU שהזכויות עליהם נתונות אך ורק בידיו של 'כאן' ואין הוא רשאי להעבירם לידי גורם שלישי. לו מישהו מטעם 'כאן' היה מעוניין במשדר אפטר-פארטי, היה עליו להוציא קול קורא/מכרז להפקת משדר כזה ואין כל סימן לכך. 
לצפיה ב-'כל מה שצריך זה קצת מעוף, תעוזה ומחשבה!'
כל מה שצריך זה קצת מעוף, תעוזה ומחשבה!
26/12/2018 | 12:04
1
203
מה כבר ביקשתי?
תנו לי פתיחת סמי ראשון ברמה כזו
וזה יהיה מופלא!!!

איזו פתיחה!!!
לצפיה ב-'נראה מצויין, רק בלי גשרים. לא בישראל '
נראה מצויין, רק בלי גשרים. לא בישראל
26/12/2018 | 22:51
32
לצפיה ב-'ערן סוויסה: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב יהיו המנחים'
ערן סוויסה: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב יהיו המנחים
25/12/2018 | 11:28
33
398
הסאגה נגמרה: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב ינחו את אירוויזיון 2019 בתל-אביב

https://twitter.com/EranSwissa/status/107749214569...
לצפיה ב-'אסי עזר.. '
אסי עזר..
25/12/2018 | 13:08
7
265
אין לי הרבה מה להוסיף לגביו, אני חושב שרוב חברי הפורום (ותושבי ישראל) מרגישים כלפיו אותו דבר. לתת ליצור המעיק הזה להיות בגרין-רום יגמר באסון.
הוא יתחיל עם כל הצרחות המביכות שלו.. רק שלא יעלה על השולחנות וישיר.
לוסי איוב יכולה לעשות את העבודה לבדה בצורה מצויינת.
לצפיה ב-'יאן אולה סאנד בוא תראה איך צילמתי אותך צולל '
יאן אולה סאנד בוא תראה איך צילמתי אותך צולל
25/12/2018 | 16:45
1
273
סייב! סייב! סייב! סייב יזראל פרום אסי עזר אנד איז סטיופיד רטארדד ג'וקס.
לצפיה ב-'זה בהחלט יהיה אירוויזיון "בלתי נשכח" '
זה בהחלט יהיה אירוויזיון "בלתי נשכח"
25/12/2018 | 18:45
109
לצפיה ב-'סבבה, שיביך עצמו מול מאות מיליוני צופים'
סבבה, שיביך עצמו מול מאות מיליוני צופים
25/12/2018 | 22:52
3
156
כל עוד הוא לא יוצא מהגרין רום, הכל טוב. בר רפאלי וארז מדאיגים אותי יותר...
לצפיה ב-'אפשר להשאיר אותו שם נעול גם אחרי התחרות?'
אפשר להשאיר אותו שם נעול גם אחרי התחרות?
25/12/2018 | 23:25
1
106
מדוע אתה מודאג מבר וארז?
אני מרגיש שארז קצת לא קשור (זה כמו המנחה המוזר שתקעו בטורקיה 2014), אבל כנראה שהשלמתי עם הבחירה בו כי שטפו לנו את המוח שהוא ינחה כבר מרגע הזכיה של נטע.
בר תהיה על התקן המנחה הקלילה יותר (אולריקה ג'ונסון?)
לצפיה ב-'אני בעד, אבל לא בא לי להיתקל בו במסיבות של עופרה'
אני בעד, אבל לא בא לי להיתקל בו במסיבות של עופרה
25/12/2018 | 23:35
120
ארז בגלל הציניות האנטיפתית שאולי לא תהיה ברורה למרבית האירופאים ותיתפס כסתם התנשאות, ובר כי... בשביל להיות קלילה ומצחיקה את צריכה קודם כל שתהיה לך אישיות.
לצפיה ב-'על אסי עזר כבר נאמר בהשאלה:'
על אסי עזר כבר נאמר בהשאלה:
26/12/2018 | 02:51
167
מי שלא רצה אותו כרמטכ"ל, קיבל אותו כשר בטחון.
מי שלא רצה אותו כשר בטחון, קיבל אותו כראש ממשלה.
כל אחד יעשה את האנלוגיות שמתאימות לו.

צריך לקחת בחשבון שבחירת המנחים הייתה צריכה להתחשב במצב בו המותג בארץ נמצא בידיים של טדי הפקות ו'קשת' בעוד ש'כאן' משמשת רק כאפיק המשדר מכוח היותו גוף השידור היחיד בארץ שהוא חבר באיגוד השידור האירופאי. 
ארז טל ובר רפאלי הם בוודאי לא הזוג האידיאלי להנחיה שראיתי בעיני רוחי, אבל לפחות יש בין השניים אמון, כימיה ופרגון הדדי. במידה מסויימת זה אפילו יחס 'אבהי' מצד ארז ויחס של 'הדוד החביב' מצד בר. אני מרשה לעצמי לומר את זה על סמך ההיסטוריה התקשורתית המשותפת של השניים.
אין לי ספק שלארז טל יש יכולות משחק ואלתור כפי שהוא הוכיח אותם במשך שנים ב'העולם הערב' ו'רק בישראל', אבל לבר אין שום יכולת מינימלית להיכנס לתוך דמות אלא אם כן היא ממש תתעלה על עצמה, וכאן ארז בהחלט יכול לספק לה את המשענת לקחת סיכונים ולהעז. השאלה היא אם הצמד מתכוון לסטות ולו במעט מתפקיד ההנחייה היבשה או שכל אותן אתנחתות קומיות יצולמו מראש וישמשו כאינסרטים במהלך השידור. נקווה שזאת לא תהיה הנחיה מאובנת ורובוטית מדי, או שלפחות יהיו מספיק הופעות אורח לא צפויות שיסיטו את הפוקוס מהצמד (עדיין מדברים על שילוב של ליאור סושרד בהופעת אורח ומאד ייתכן שישנם אחרים על הכוונת. דנה אינטרנשיונל הודיעה שהיא תופיע באירוויזיון 2019 ובואו נקווה שזה לא יהיה לצורך ביצוע ליפ-סינק נוסף ל'דיווה' רחמנא ליצלן.)
בעולם אידיאלי הייתי רוצה לראות שחקני טלוויזיה, תיאטרון וקולנוע עם ניסיון גם בתקשורת, אבל כשחושבים על מספר המועמדים שניגשו לאודישנים אפשר להבין שלא היה כאן היצע מרשים מלכתחילה בשביל מדינה עם למעלה מ-8 מיליון איש. מאד יכול להיות שגם לא נעשתה בכלל פנייה מעבר לברנז'ה התקשורתית-בידורית אחרי שאופציית גל גדות נפלה בשלב כל כך מוקדם (ובצדק).
לצפיה ב-''
26/12/2018 | 23:53
76
לצפיה ב-'aka: The token foursome'
aka: The token foursome
25/12/2018 | 19:45
161
 Assi: the token Lgbt
(Erez: the token oldie (..but goodie
Bar: the token pretty face supermodel
Lucy: the token Kan rep. + token arab
לצפיה ב-'גם אם יחפשו בכל יבשת אירופה לא ימצאו מנחה יותר ניג'ס ומעצבן'
גם אם יחפשו בכל יבשת אירופה לא ימצאו מנחה יותר ניג'ס ומעצבן
25/12/2018 | 21:42
2
154
גם אם יחפשו בכל יבשת אירופה לא ימצאו מנחה יותר ניג'ס ומעצבן מאסי עזר.
וכל הכבוד לשירי וגם לרותם שאמרו לו בפנים שהוא כבר מגזים.
לצפיה ב-'מתי לעזאזל מסתיימים כבר האודישנים האלה ומתחיל הסינון?'
מתי לעזאזל מסתיימים כבר האודישנים האלה ומתחיל הסינון?
25/12/2018 | 22:29
1
45
לצפיה ב-'אמרו שיש עוד תוכנית אחת.'
אמרו שיש עוד תוכנית אחת.
25/12/2018 | 23:58
50
לצפיה ב-'אסי עזר: לא יודע למה יצא לי מין כזה דימוי שאני מטורף'
אסי עזר: לא יודע למה יצא לי מין כזה דימוי שאני מטורף
25/12/2018 | 22:03
1
181
לא באמת? מעניין מאוד למה...
לצפיה ב-'אני לא חושב שהוא מטורף. סתם מעיק, מציק.'
אני לא חושב שהוא מטורף. סתם מעיק, מציק.
25/12/2018 | 23:26
45
לצפיה ב-'השאלה שיותר מטרידה מהכל היא...'
השאלה שיותר מטרידה מהכל היא...
25/12/2018 | 23:54
176
למה לעזאזל צריך 4 מנחות/ים?!
> אני מתעב את אסי עזר, את אופי ההנחייה שלו וגם את מה שהוא מייצג. למרות זאת, אני יכול להכיל אותו מעצם העובדה שהוא יעבוד עם תסריט ולא יהיה לו את החופש לזיין את השכל (בתקווה).
> אני מבואס גם  על ארז טל שבעיני לא מתאים לתחרות הזו ב-2019 ומבואס על בר שלא הפגינה עד כה כישורי הנחיה מוצלחים (בלשון המעטה), אבל גם יכול לחיות עם שניהם.
> את לוסי אני מחבב יותר ויותר בכל פעם שאני רואה אותה והיא נקודת האור מבחינתי.

אבל בין אם אתם אוהבים או לא אוהבים מנחה כזה או אחר, אני חושב שמעל הכל מעפילה העובדה שמדובר ב-4 מנחים, שזה לגמרי יותר מדי.
למה לא לומדים מלקחי העבר, מה גם שמדובר על העבר המאוד קרוב? למה לא לומדים מהביזיון בליסבון?
מה רע ב-2? אני מבין שלא כולם הם פטרה ומאנס, אבל עדיין, אפשר לפחות להסתפק ב3 מנחים? מה גם שאסי עזר עושה רעש כמו 10.
קבלת החלטות תמוהה בעיני.
לצפיה ב-'אמן שזה נכון'
אמן שזה נכון
26/12/2018 | 00:50
129
אסי עזר כזאת קווין מהממת וחסודה צוות ההנחיה הטוב מאז גרמניה11.
לצפיה ב-'כל השיח השלילי על אסי עזר נובע מקנאה עזה'
כל השיח השלילי על אסי עזר נובע מקנאה עזה
26/12/2018 | 10:04
9
185
זה נכון שהסגנון שלו צעקני אבל בואו, יש להסתכל על התמונה המלאה. יש כאן אדם שבא מכלום והפך לסיפור הצלחה. הוא מפורסם, מצליח, מיליונר, יש לו כח והשפעה, והוא ממשיך להצליח ולקבל פרויקטים מטורפים. אנשים צופים בתכניות ריאלטי הזויות (ריקודים, נינג'ה ווטאבר) בזכותו. הוא מטיל הזהב של שידורי קשת.

הוא כל מה שאי פעם רצינו להיות. ומשכך הוא מעורר בכם תחושות קנאה עזות, שלא ניתן להסוות. הוא בהחלט אדם מעורר קנאה, ולעיתים זה לא הוגן שאלוהים נוגע ב-X ופוגע ב-Y. אבל אלה החיים. החיים אינם הוגנים. תתמודדו. 
לצפיה ב-'אני די מסכים '
אני די מסכים
26/12/2018 | 12:01
3
127
אני חייב לומר שלא כל מה שלא עובר לנו בגרון לא יעבור לאירופאים.
הוא יהיה מרענן  פרשי וקצת ישבור את העניבה של ארז ובר.

לצפיה ב-'וצריך להגיד את זה בקול רם'
וצריך להגיד את זה בקול רם
26/12/2018 | 12:11
2
175
לא הכי פוליטקלי קורקט אבל אין מה לעשות, הוא גם נראה ממש טוב (נכון שזה עניין של טעם אבל הוא גבר נאה בהחלט) וכנראה שאני בדעת מיעוט לגביו כאן בפורום, לדעתי הוא גם מנחה לא רע בכלל, כותב מוכשר מאוד ובעיניי החיבור שלו לאירוויזיון היה נראה טבעי ומתבקש עוד שרק פינטזנו על זכייה ישראלית. בכלל גם אהבתי את החיבור בינו ובין ארז כאשר השניים הנחו את האח הגדול ולכל החוששים שאסי יעשה שטויות ויפדח את עצמו, מעבר לעובדה שהוא יהיה צמוד לטקסט מובנה מראש עם מרחב תמרום צר מאוד לאלתורים ורוח שטות, זה עדיף בעיניי מסושרד שיעשה קסמים למתמודדים בגרין רום (כבודו במקומו מונח ושימשיך לעשות את פעלוליו במופעים לאנשים שרוצים לראות אותו עושה דברים כאלו ולא במסגרת האירוויזיון) או מנחה יבשושי וחסר כריזמה שיתהלך בין השולחנות בקול מונוטוני והבעת: ״תנו לי ללכת הביתה כי מעניין לי את הביצה מה המתמודד המונטונגרי חושב האירוח שלנו או העגיל בפטמה של המתמודד האירי״
לצפיה ב-''
26/12/2018 | 12:55
83
יש בעיית סטיילנג חמורה בכוכב הבא אבל באח הגדול הוא היה נראה נפלא כשהלבישו אותו כמו שצריך.
 כל השאר- מסכים מאד!
לצפיה ב-'לעשות הפרדה בין אסי המחורפן והנרקיסיסט להנחייה באירו''
לעשות הפרדה בין אסי המחורפן והנרקיסיסט להנחייה באירו'
27/12/2018 | 08:48
96
החיבור של אסי לאירוויזיון לא היה קורה אילולא בחירת הנציג הישראלי לאירוויזיון לא הייתה עוברת לידי 'הכוכב הבא' ב-2015 ובוודאי לא אם נטע לא הייתה זוכה, אך ברור לגמרי שהוא הפרצוף העממי של האירוויזיון בין אם זה מוצא חן בעינינו או לא. 
ב'כוכב הבא' חלק מדרישות התפקיד הן להיות אינפנטיל, להשתטות, לעשות מעצמך צחוק, לערב את המשפחה הנרחבת, להיות ספר כמעט פתוח בעיני הצופים, לפשפש בפרטים מביכים מעברם של המתמודדים, להטות אוזן קשבת כשיש להם סיפור אנושי מרגש, להחליף חיצים דקים ועבים של התגוששיות מילוליות עם השופטים כדי להוריד אותם מהאולימפוס כשהם מטפסים יותר מדי לעבר הפסגה וכמובן לנהל סמולטוק על הרבה ולא כלום עם רותם כי החיים האישיים והמקצועיים של השניים כמעט שזורים זה בזה ומבטיחים שהחשבון המשותף שלהם רק יילך ויטפח.
אסי הוא תוצר מובהק של ערוץ 2 ומכיוון שמדורת השבט כבר מזמן עברה לערוץ 2 ול'קשת' כיום, אז מה הפלא שאסי הוא התגלמות של מנחה בסגנון ערוץ הילדים? הרי קהל היעד של המפרסמים בפריים-טיים הוא בעיקר האוכלוסיה הצעירה  ובהתאם לכך התכנית מתאימה את עצמה בסגנון, בשפה ובקצב. מה עושים שם סטטיק ובן-אל אם לא כדי למגנט את הדור הצעיר? מה עושים שם מיכל אנסקי וכל מני אורחים אחרים אם לא לקדם את 'קשת' ואת הטאלנטים שלה? זה שם המשחק בטלוויזיה מסחרית. אין לאף אחד על מה להלין! מי שרצה שהאירוויזיון יהיה בידי ערוץ טלוויזיה מסחרי צריך לדעת לקבל את הטוב (השקעה תקציבית בהעמדה, בבימוי ובקידום הנציג הישראלי) עם הרע (נפוטיזם, היעדר שקיפות, היעדר תחרות של שירים מקוריים). וכן, העובדה שאסי אוהב לברבר על כל דבר שטות והוא גם סקרן בלתי נלאה הופכת אותו למנחה גרין רום אידאלי, ובלבד שישפשף את האנגלית שלו וייקח כמה שיעורים בדיקציה.

לצפיה ב-' קנאה?! בר הרבה יותר עשירה ויפה ועדיין אין לי קנאה בה'
קנאה?! בר הרבה יותר עשירה ויפה ועדיין אין לי קנאה בה
27/12/2018 | 00:03
4
121
עזר הוא כל מה שלא רציתי להיות, מעולם, לעולם, בשום מצב ואף פעם. הוא מעורר בי תחושות מיאוס וייאוש עזות שאי אפשר להסוות כי הוא פשוט בלתי נסבללל. כל עוד הוא הנחה תוכניות שלא מעניינות אותי (ע"ע "האח הגדול") לא היה לי אכפת (זו גם ככה תוכנית לאנשים שאוכלים ת'ראש, לא?). כשהוא ורותם הנחו את תוכנית המחול החדשה של קשת, התבאסתי, אבל גם ככה הפורמט היה די מחורבן אז נטשתי באמצע.

אבל כשקשת לקחו פורמט מנצח ומתוקתק כמו "נינג'ה ישראל" והתעללו בו עד אין קץ , וה"דובדבן" על הבלגן היה שני הניג'סים האלה (אפרופו "למה צריך ארבעה מנחים"...) זה כבר היה בלתי נסבל .

אלוהים נגע בו? שיהיה; אבל שלא יעשה חצי עבודה! בבקשה שייגע בו שוב וייקח אותו למקום אחר, הרחק הרחק מכאן. אולי באמת איזה דוכן משקאות צף בלב האוקיינוס.
לצפיה ב-'על השורה התחתונה. קנאה?? קנאת ספין לכל היותר.'
על השורה התחתונה. קנאה?? קנאת ספין לכל היותר.
27/12/2018 | 09:24
30
לצפיה ב-''
27/12/2018 | 15:35
57
התלבטתי אם להגיב לטירלול היומי של צוות Kuss, שמח שחסכת לי את העבודה (:
-
באמת שאין מה לקנא באסי. אפשר להיות איש ממוצע עם משכורת ממוצעת ועדיין להיות הכי מאושר בעולם.
לצפיה ב-'מי שאוכל לנו את הראש זה='
מי שאוכל לנו את הראש זה=
27/12/2018 | 15:56
1
96
עורך התכנית...
שמראה לנו כל מה שאפסי עזר פלט מהפה.
רותם נידבקה במחלה וסובלת מטפשת גם בלי היריון 
לצפיה ב-' חבר הגדיר זאת "brain fart" (לא ביטוי שלו), אין מסננים'
חבר הגדיר זאת "brain fart" (לא ביטוי שלו), אין מסננים
27/12/2018 | 23:12
55
כל הגיג שחולף במוחם, מטופש, הזוי, מביך או לא ראוי לשידור ככל שיהיה – נפלט מייד החוצה, ובמקום לערוך זאת החוצה בקשת משאירים ומשדרים זאת לכולם... (טוב, אם יערכו לא תישאר הרבה תוכנית... ).
לצפיה ב-'הבעיה של אסי זה לא הקרציות שלו.'
הבעיה של אסי זה לא הקרציות שלו.
26/12/2018 | 12:08
1
183
הוא דווקא יעשה את זה טוב כשהוא בגרין רום.
 זה בדיוק מה שצריך שם.
 הבעיה היא האנגלית שלו.
 מישהו שמע אותה פעם? 
מציע לכם לשמוע אותו במסיבת עיתונאים של נטע אחרי הזכיה.
זה מביך ברמות על!!!
לצפיה ב-' יש לו אנגלית כמו של אינדיאנים במערבונים ישנים'
יש לו אנגלית כמו של אינדיאנים במערבונים ישנים
26/12/2018 | 13:13
156
לא ראיתי את המסיבת עיתונאים, אבל ראיתי ביוטיוב סרטון של יוטיוברים שהגיבו לייב לתוצאות ההצבעה מחדר העיתונות, והם ישבו ממש ליד אסי ורותם, ואחרי הניצחון של נטע אסי שוחח איתם קצת ובאמת היה נחמד וחברותי אבל האנגלית שלו היתה ברמה נמוכה מאוד.
לגבי הפרסונה הקרצייתית אני פחות דואג כי באירוע כל כך מתוזמן ומתוקתק כמו האירוויזיון הוא לא יוכל להפוך את זה למופע יחיד. לא אוהב אותו בכלל אבל מעדיף אותו על סחי בלטה כמו גיא זוארץ.
לצפיה ב-' מה עם ליאור סושרד?'
מה עם ליאור סושרד?
26/12/2018 | 17:37
3
153
הוא מתאים הרבה יותר מארז טל.
לצפיה ב-'מסתבר שליאור סושרד עוד לא לגמרי מחוץ לתמונה'
מסתבר שליאור סושרד עוד לא לגמרי מחוץ לתמונה
27/12/2018 | 14:38
2
213
בראיון היום לתכנית 'דקל-סגל' בגל"צ, הועלה ליאור סושרד לפינה הקבועה 'שיחה בהפתעה' בה המגישים אינם יודעים מראש במי מדובר ותוך כדי סדרה של שאלות אמורים לפצח את זהותו. במהלך השיחה ציין סגל פעמיים כבדרך אגב שליאור סושרד ינחה את האירוויזיון בקרוב ובשתי ההזדמנויות סושרד לא סתר את דבריו. ממילא הוא לא התבקש להתייחס לעניין והשיחה גלשה מהר מאד למקומות אחרים.

לצפיה ב-'אמן וזה נכון'
אמן וזה נכון
27/12/2018 | 16:00
125
סושרד יכול לתת צבע ובידור שעוד לא היה בארוויזיון
לצפיה ב-'בהפקה בודקים את האופציה לשלב אותו בחלק האמנותי.'
בהפקה בודקים את האופציה לשלב אותו בחלק האמנותי.
27/12/2018 | 20:04
127
לצפיה ב-'לא חבל על הכסף? בשביל מה צריך 4?'
לא חבל על הכסף? בשביל מה צריך 4?
29/12/2018 | 11:26
48
מה רע ב-2?
לצפיה ב-'אוהבים מוזיקה צרפתית?פתחתי...'
אוהבים מוזיקה צרפתית?פתחתי...
25/12/2018 | 11:04
3
121
קבוצה בפייסבוק שתוכלו להצטרף ולהנות ממידע,חדשות,עדכונים ועוד..אגב אתם יודעים שיש תוכנית בצרפת שנקרא Destination eurovision שבוחר מי הולך לייצג את צרפת באירווזיון?? תוכלו למצוא עוד בקבוצה
לצפיה ב-'בהצלחה ותודה על ההמלצה'
בהצלחה ותודה על ההמלצה
25/12/2018 | 17:59
2
42
אצטרף בשמחה לקבוצה!
ברור שאנחנו מכירים את הליך הבחירה הצרפתי. שנה שעברה הוא היה משובח במיוחד(אהבתי המון, במיוחד את סווים, מקס קינמון וג׳ון הילדה...).
השנה אני ממתין לפרסום המלא של השירים כדי להחליט, אבל הכי הרשים אותי בילאל(סימנתי אותו כפייבוריט כבר מחשיפת המשתתפים). תוכלי בבקשה לפרט קצת עליו ועל יתר המתמודדים/ איך הגיבו בצרפת?
לצפיה ב-'זו רשימת השירים והתמודדים'
זו רשימת השירים והתמודדים
25/12/2018 | 20:04
1
45
וגם אני מאוד ממליצה על הזמר עמנואל מואר Emmanuel moire (שהולך להוציא אלבום חדש בפברואר 2019) והשיר שישיר בתחרות La promesse (הבטחה) הוא זמר ממש מוכשר!!
1. Florina - In The Shadow 
2. Aysat - Comme Un Grande 
3. Ugo - Ce Que Me Blesse 
4. Chimene Officiel - La Haut 
5. Sylvan Areg - Le Petite Nicolas 
6. Gabriella - On Cherche Encore 
7. Doutson - Soin Un Bon Fils 
8. The Divaz - Le Voix De Aretha 
9. Emmanuel Moire - La Promesse 
10. Tracydcsa - Por Aqui 
11. Battista Acquaviva - Passio! 
12. Lautner - J'ai Pas Te Temps! 
13. Philip Elise - Madame La Paix! 
14. Bilal Massani - Roi 
15. Mazy - Qulala 
16. Noemie - Ma Petite Famille 
17. Naestro - Le Brasier 

18. Seemone - Tous Les Deux 
לצפיה ב-'חלפו שעתיים, ואף אחד לא דיבר על הקיפוד ?'
חלפו שעתיים, ואף אחד לא דיבר על הקיפוד ?
24/12/2018 | 23:48
9
412
ראיתי את זה בעבודה, וחשבתי שאני מתיישב פה וקורא את כל התגובות על הקיפוד...
בעיניי הוא מקסים, כ"כ ישראלי ונושב רוח קלילה ופשוטה וטיפה ילדותית לאירוע שנהיה קרקס יותר מדי רציני
לצפיה ב-'זהו הברווז ננטש? דודו גבע מתהפך וכו''
זהו הברווז ננטש? דודו גבע מתהפך וכו'
25/12/2018 | 00:00
154
עד שהייתה עיר שאימצה דמות מצוירת ממתגת גם אותה שכחו.. בדיוק לפני עשור חולדאי נתן לברווז רזרחות כבוד של העיר, זאת הייתה הזדמנות לקחת את הדמות ולהפוך אותה למשהו ענק של מרצ'נדייס.
.. ועוד גנבו את הכובע והפרח ביד מדמות שלישית של שרוליק.
אגב נראה לי זו חולדה לא קיפוד, שזה בכלל..  אללי. 
לצפיה ב-'מסתבר שזה בכלל לא הלוגו. רק תרגיל סטודנטים בשנקר'
מסתבר שזה בכלל לא הלוגו. רק תרגיל סטודנטים בשנקר
25/12/2018 | 00:04
2
158
התמונה הבודדה הזו פורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של כאן אירוויזיון, אז ישר הנחתי שזה הוא הלוגו. מאד אהבתי דווקה
לצפיה ב-'קחו את הברווז של גבע כלוגו ותייצרו ממנו דמויות אירוזיון'
קחו את הברווז של גבע כלוגו ותייצרו ממנו דמויות אירוזיון
25/12/2018 | 00:11
1
99
לברווז יש אישיות והסטוריה עירונית.  רק צריך להלביש אותו בכמה מהתלבושות המוכרות של האירוזיון להציב בישיבה שוב על גג האולם ויש לוגו נהדר לתחרות ובובות שימכרו כמו לחמניות חמות.
לצפיה ב-'מה יותר ישראלי מקישקשתא ועוד כשזכויות היוצרים בידי התאגיד?'
מה יותר ישראלי מקישקשתא ועוד כשזכויות היוצרים בידי התאגיד?
25/12/2018 | 04:51
83
הלוגו בעיניי צריך להיות שני גברים עם כרס בהתהוות בספידו משחקים במטקות על החוף או המציל המיתולוגי עם הגורמטים והתלתלים...
לצפיה ב-'אפשר הקשר?'
אפשר הקשר?
25/12/2018 | 00:07
1
122
האם זו דמות מותג רשמית של התחרות? לפני שעתיים חשפו אותה? לא ראיתי בשום מקום פירסום על זה.
חמוד מאוד אבל זה נראה לי כמו גירית, לא קיפוד.
לצפיה ב-'תודה הסתדרתי'
תודה הסתדרתי
25/12/2018 | 00:09
35
לצפיה ב-'זה הבעיה, שזה תמים וילדותי. צריך משהו מרשים, ושיתכתב עם '
זה הבעיה, שזה תמים וילדותי. צריך משהו מרשים, ושיתכתב עם
27/12/2018 | 20:41
57
הסלוגן Dare to Dream.
לצפיה ב-'זו גירית, לא קיפוד ולא חולדה'
זו גירית, לא קיפוד ולא חולדה
27/12/2018 | 22:56
1
55
דומה לכתמים/פסים שיש לה על הפרווה.
לצפיה ב-'35 עבודות עיצוב דמות המותג של מכללת שנקר לאירוויזיון 2019:'
35 עבודות עיצוב דמות המותג של מכללת שנקר לאירוויזיון 2019:
30/12/2018 | 12:21
28
(להזיז את הצמונות ע"י לחיצה על חץ ימין שיופיע באמצע הקצה הימני של התמונה הנוכחית)
הכי מצאה בעיניי 'נטע העטלף'...תחפשו לבד.

"הסטודנטים במחלקה לתקשורת חזותית במכללת שנקר יצרו במסגרת קורס ''עיצוב דמותג (דמות מותג)" דמויות מותג צבעוניות עבור אירוויזיון 2019 בתל אביב. יונתן פופר, המנחה של הקורס, מספר: "התרגיל שואב השראה מהקמעות (Mascots) המלוות אירועים גדולים כמו המונדיאל או האולימפיאדה ולרוב מבוססות על בעל חיים או צמח המאפיין את המדינה המארחת. הסטודנטים נדרשו לאפיין ולעצב דמות מותג עבור האירוויזיון הקרוב בארץ, ואז לייצר לאותה דמות ארבע פוזות שונות הלקוחות מהמרחב הישראלי"  (מתוך אתר 'כאן')
לצפיה ב-'לא, שאני אבין, האם אני היחיד שלא מצליח להרדם בלילה בשל החשש '
לא, שאני אבין, האם אני היחיד שלא מצליח להרדם בלילה בשל החשש
24/12/2018 | 21:40
3
401
מהפונקציונליות של האלמנט הזז בבמה? אני סומך על פלורי אבל פייר? לא משתגע על במות האירוויז שלו. במות 14 ו-16 שהוא לא עיצב היו מהממות וממש אהבתי אותן. למרות שלא היה בהן אלמנט זז. את הבמות שלו, בהן 11, 12, 15, 17 ו-18 לא אהבתי. מודה. זה נכון שהשנה נראה שהוא התאמץ יותר באמצעות הוספת אלמנט זז בדמות 300 משולשים אבל אני עדיין חושש שזה לא יהיה אלמנט זז בעל פונקציונליות משמעותית.

מה תהיה רמת ההזזה? מצד אחד זוהי אינה הפעם הראשונה בה פלורי מצרף אלמנט זז. ב-11 היו מסכי וידאו שנראו כמו פסים שזזו אבל הם לא היו משמעותיים ורבים בכלל לא שמו לב שהם קיימים. ב-12, 15, 17 ו-18 לא היה אלמנט זז בכלל. היו גופי תאורה שזזו אבל לא היה בבמה אלמנט שאינו פנסי תאורה שזז. ב-15 הייתה תאורה קינטית שהורכבה ממאות נורות אבל במהלך ההופעות זה לא זז אלא רק בקטעי הקישור. הנה כי כן, ב-80% מהבמות שלו לא היה בכלל אלמנט זז ואילו ב-20% הנותרים, היינו בבמת 11, היה אלמנט זז אבל בקושי מורגש ולא משמעותי. וזה מדיר שינה מעיני.

מנגד, במת טקס פרסי האמי 18 בעיצובו של פלורי הייתה בעלת אלמנט זז מגה-משמעותי. מסכי וידאו המסתובבים על צירם ויוצרים בכל אקט במה שונה. מדהים. רעיון נהדר שכבר חפרנו עליו רבות פה פורום, ואפילו ניהלתי עם פלורי שיחה בפייסבוק, בה שאלתיו האם במת אירוויז 19 תהיה דומה, ולו במקצת, לבמת אמי 18. פלורי ענה לי וכתב שאינו יכול לגלות דבר. נו, לפחות ניסיתי. אבל השורה התחתונה היא שכאשר פלורי רוצה הוא יכול לעצב במות בעלות אלמנט זז משמעותי.

האם ניתן לסמוך על בנאדם כה הפכפך שבמקרים רבים משמיט אלמנט זז ואילו במקרים אחרים מצרף אלמנט זז משמעותי? יש כאן בעייתיות, שעה שאין בטחון במשמעות ובחשיבות שפלורי, עת הוא מעצב במות, מעניק לעצם קיומו של אלמנט זז.

אנו יודעים שבבמת אירוויז 19 יהיה אלמנט זז בדמות 300 משולשים. על הנייר זה נשמע מדהים אבל אם נתייחס לאלמנט הזז בבמות אירוויז 79 (שלושה מעגלים) ואירוויז 99 (9 קרני שמש) לא ניתן שלא לתהות כיצד מאלמנט זז של 3-9 פריטים קפצנו ל-300. האם הזזת 300 פריטים זה בכלל ריאלי? האם בעצם עובדים עלינו - שהרי סביר יותר להניח שכאשר ישנה כמות כה גדולה של פריטים ניתן להסיק מכך שאלו יהיו פריטים סטטיים שלא זזים, פריטים מקובעים, שכן הזזת 300 פריטים במקביל נשמע כמו פיקציה וזו לשון המעטה.

לסיכום, בלילות אני מתהפך ומתהפך, לא מצליח להרדם וחש מאוד מוטרד - שכן בהתאם לרקורד של פלורי הידוע בחוסר חיבה משווע לאלמנטים זזים וכן בצירוף חוסר ההגיון הבסיסי ביכולת של במה לתפעל 300 פריטים זזים - כל זה מוביל אותי למסקנה שיתכן שעובדים עלינו ואלמנט זז לא יהיה כאן. אני מקווה שיחשפו את עיצוב הבמה בהקדם כי אי אפשר ככה יותר.

לא למותר לציין, שגם עם חשיפת העיצוב אי הוודאות עשויה להיוותר. שכן, שנה שעברה עם חשיפת העיצוב צצו שמועות רבות ברשת ש״שלד הדינוזאור״ ברקע הבמה בליסבון (שאמור לדמות ירכתי ספינה או ווטאבר) הוא בגדר אלמנט זז. כולם סברו שהדבר הזה יזוז. ואם הגיע שבוע החזרות, צילומי הוידאו זרמו ונוכחנו לדעת שלא זז ולא נעליים. כלומר עבדו עלינו שנה שעברה, קנינו את הפתיון, והאלמנט הזז שהבטיחו לנו הסתבר כעורבא פרח. השנה האירוויז מתקיים בארץ, עם רקורד של 2 במות קודמות בעלות אלמנט זז משמעותי, ויתכן שתרשים עיצוב הבמה יותיר אותנו בחוסר וודאות עד שבוע החזרות. ובזה כבר לא אוכל לעמוד.
לצפיה ב-'שום דבר לא יזוז בבמה. קח כדור שינה'
שום דבר לא יזוז בבמה. קח כדור שינה
24/12/2018 | 23:53
1
126
הבמה תהייה יותר סטטית מהשיער של סטטיק. הדבר היחיד שיזוז בה זה הקרנה עליה של מסגרות ודוגמאות לאשלייה שהיא בצורות שונות. לכן הזמינו שחור. הבנת. הכל גרפיקות,  אילוז' בשנקל.
לצפיה ב-'כבר אחרי 4 לפנות בוקר ואני פשוט לא מצליח להרדם '
כבר אחרי 4 לפנות בוקר ואני פשוט לא מצליח להרדם
25/12/2018 | 04:37
92
כזה דבר עוד לא היה לי. אני יכול להבין למה אנשים לא נרדמים בלילה בשל דאגות בחיים, אבל עצם העובדה שרמת הפונקציונליות של אלמנט זז בבמת האירוויז מדיר שינה מעיני - זה כבר סיפור אחר לגמרי. אני מקווה שהסיפור הזה יסתיים בקרוב עם חשיפת תרשים עיצוב הבמה הרשמי.
לצפיה ב-'התעוררתי באמצע הלילה כולי שטוף זיעה קרה '
התעוררתי באמצע הלילה כולי שטוף זיעה קרה
27/12/2018 | 18:16
100
איך לא חשבתי על הנקודה הזו? מה יקרה אם חלק מהמשולשים הזזים יתקעו? ב-79 היה אדם מתחת לבמה שהיה מוכן להפעיל את 3 המעגלים ידנית במידה ויתקעו. ב-99 בהופעה של קרואטיה אחת מקרני השמש נתקעה לשניה שנמשכה כאילו נצח. אז הסיכון ב-300 משולשים זזים שאחד או יותר יתקעו הוא הרבה יותר גבוה. אני חושש מדיזאסטר ומקווה לקבל בקרוב תשובות לכל השאלות הללו.
לצפיה ב-'שוב תפוזו צדק.. הבלאגן בעיצומו'
שוב תפוזו צדק.. הבלאגן בעיצומו
24/12/2018 | 20:52
9
307
לצפיה ב-'אל תיתן לזה לעלות לך לראש. עיכוב משמעותי בלו"ז הוא כבר עובדה'
אל תיתן לזה לעלות לך לראש. עיכוב משמעותי בלו"ז הוא כבר עובדה
25/12/2018 | 02:54
6
159
ונוסח המכרז עשוי להכניס את החברות המפיקות לבור תקציבי ללא תחתית. צריך עדיין להמתין לשלב ההבהרות ולהיווכח אם אכן גוף המורכב משתי חברות הפקה בתחום השידור הטלוויזיוני החי ובתחום הפקת אירועים בזירת  התרחשויות בקנה מידה ענק יזכה בתאריך שנקבע לכך (5 בינואר). כמו שזה מנוסח כרגע, לא ברור מדוע מישהו ירצה לכרות לעצמו בור מול תאגיד שמתנער ממוסר תשלומים נורמטיבי...
לצפיה ב-'זעזוע: אסי עזר ולוסי איוב בפנים - ליאור סושרד בחוץ!'
זעזוע: אסי עזר ולוסי איוב בפנים - ליאור סושרד בחוץ!
25/12/2018 | 02:58
4
191
וגם זה לא סופי עד שמשהו יהיה סופי.
לצפיה ב-'אירוח האירוויזיון: למה לטרוח בכלל?'
אירוח האירוויזיון: למה לטרוח בכלל?
25/12/2018 | 03:38
3
171
קריאה מעניינת עם כמה עובדות שאולי לא הקדשנו להן את מלוא תשומת הלב.
כותב המאמר מסכם שהתחרות בתל אביב סוגרת את העשור הנוכחי. יהיה מרתק לראות אם וכיצד ההצגה בנויה על מנת להדגיש את זהותה של ישראל ואת תפקידה ההיסטורי באירוויזיון, אך גם לעשות זאת עם קריצת עין והומור עצמי. אחרי שזכתה שלוש פעמים לפני נטע, תוהה הכותב אם ישראל תשתמש בהזדמנות לארח כדי ללכת בעקבות נורבגיה 2010 למשל במתן דגש פאן-אירופאי יותר מאשר על ההיסטוריה והתרבות המקומיים. לחילופין, הסתכלות משעשעת על התחרות ועל תפקידה של ישראל בדרך להפוך לשבדיה הבאה... או אולי לדבוק במודלים שהוצגו על ידי אזרביג'אן ולאחרונה פורטוגל בהן האירוח הוא אמצעי לשווק ולהציג לראווה מדינה חברה במשפחת האירוויזיון. (ברור שהאופציה השלישית תגבר)

לצפיה ב-'נראה לך שיוותרו על שטיפת המוח הקבועה'
נראה לך שיוותרו על שטיפת המוח הקבועה
25/12/2018 | 23:00
2
106
להוכיח לאנטישמים שמדינת ישראל היא מולדתם הבלתי ניתנת לערעור של העם היהודי שחזר לארצו לאחר 2000 שנות גלות? אני עדיין ממתין בקוצר רוח לאיזו שמלה סיבוני תלבש לתחרות (ניחוש שלי: עם תמונות ממרד גטו ורשה), איזו מחרוזת שירי מולדת ישיר יהורם גאון בחלק האומנותי וכמה פעמים תוזכר המילה "ירושלים", למרות שהתחרות בכלל מתקיימת בתל אביב. 

ואל תשכחו את השואה
לצפיה ב-'ציניות בצד, רחלי רוטנר לא משעשעת אותי בקטע הזה בכלל'
ציניות בצד, רחלי רוטנר לא משעשעת אותי בקטע הזה בכלל
26/12/2018 | 02:05
1
78
חבל שאנשים עם חוש הומור ואירוניה מושחזת חשים מרוב נואשות מהמצב לשמש כשופר מרצון של אותה ישראליות נבובה, מתקרבנת ובכיינית בשם הקומדיה ובשם שיקוף עצמנו הקולקטיבי במראה. אני מסרבת להיות חלק מזה.
לא סבלתי אף פעם את ה'שיחה מפתיעה' של שי ודרור בעבר ושל שי ולאה בהווה כשהיו מתקשרים לכל מני גורמים בחו"ל וישר מסגירים את האנגלית השבורה והמגמגמת שלהם כחלק מאותה ישראליות מחוספסת, קולנית וולגארית. לקיים שיחות מפתיעות עם מי שבכותרות בארץ זה סיפור אחד - לקחת את זה לחו"ל עם כל הפערים התרבותיים והאתיים דורש קצת יותר תחכום והרבה יותר ליטוש ואת זה אפילו לרחלי רוטנר אין. 
לצפיה ב-'לא סבלתי אף פעם את ה"שיחה בהפתעה" של שי ודרור, זה בריוני'
לא סבלתי אף פעם את ה"שיחה בהפתעה" של שי ודרור, זה בריוני
27/12/2018 | 23:33
15
ודוחה, להיות גיבורים על חלשים, להעמיד אנשים במצב לא נעים ולהציג אותם כאילו הם המאנייקים ולא צמד הליצים האלה שנפלו עליהם כרעם ביום בהיר.

למען האמת, מעולם לא סבלתי את שי ודרור... היה פעם מערכון אחד שלהם שבמקרה ראיתי והצחיק אותי וזהו.
לצפיה ב-'נוסח המכרז למתן שירותי הפקה לאירוויזיון 2019'
נוסח המכרז למתן שירותי הפקה לאירוויזיון 2019
25/12/2018 | 05:43
174
אחד מתוך 9 מכרזים (חלקם בהולים שפורסמו ביממות האחרונות בבת אחת) שהמועד האחרון להגשת הצעה בעניינם הוא 5 בינואר. המועד האחרון למכרז למתן שירותי הפקה נדחה מ-20.12 ל-27.12 והחלטה בעניין הזוכה לא תיפול לפני ינואר.
לצפיה ב-' גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום...'
גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום...
27/12/2018 | 00:08
1
12
לצפיה ב-''
27/12/2018 | 05:09
6
לצפיה ב-'האירי של ויויבלוגז מחרים את ישראל'
האירי של ויויבלוגז מחרים את ישראל
24/12/2018 | 15:42
30
379

“My biggest and best Eurovision memories are all intertwined with wiwibloggs. I only realised that NF season and the fandom were things *after* joining. Thanks to my work with the site I’ve travelled to London, Riga, Vienna, Stockholm, Kyiv, Gothenburg and Lisbon – all wonderful experiences with wonderful people. I have to skip Tel Aviv due to scheduling, but I’m already dreaming of 2020.”

להזכירכם "בשל לו"ח זמנים" זה תירוץ ידוע ללמה אנשים לא מופיעים לאירועים,
למשל, כשנתניהו סירב לפגוש את שרת החוץ השוודית, "כי הלו"ז אינו מאפשר"

(אנחנו גם מצופים להאמין שלבחור היה לו"ח זמנים שנה מראש על השבוע הראשון של חודש מאי, כשהבחור הופיע לכל אירוויזיון בשנים האחרונות, yeah right)
לצפיה ב-'So? הוא מישהו שקשור למשהו?'
So? הוא מישהו שקשור למשהו?
24/12/2018 | 15:59
3
89
לצפיה ב-'לא. אבל אנחנו צריכים להחרים את וויויבלוגז'
לא. אבל אנחנו צריכים להחרים את וויויבלוגז
24/12/2018 | 16:02
2
172
ובנוסף זה ווחד חוצפה מצידם לקבל צפיות (וכיוצא בזה - כסף) לערוץ שלהם ממה שקשור לישראל באירוויזיון (לרבות אירועי יזראל קולינג) ולהחרים את האירוויזיון בארץ מצד שני.

לצפיה ב-'כל עוד הוא לא כתב "מחרים", אז אין פה סיפור'
כל עוד הוא לא כתב "מחרים", אז אין פה סיפור
24/12/2018 | 16:05
139
ומלבד זאת, הוא וכל צוות הוויווי האלה עולים על העצבים מכל בחינה אפשרית.
לצפיה ב-'למה לחפש אויבים בכוח?'
למה לחפש אויבים בכוח?
24/12/2018 | 18:20
113
זה עושה לך את זה?
לצפיה ב-'הוא לא מחרים, הוא מדלג... מסיבותיו שלו. אולי תירוץ ואולי לא.'
הוא לא מחרים, הוא מדלג... מסיבותיו שלו. אולי תירוץ ואולי לא.
24/12/2018 | 17:14
172
לא באמת אכפת לי, הוא לא עושה לנו טובה... לא מסתדר לו – באמת לא נורא.
לצפיה ב-''
24/12/2018 | 18:40
4
207
לצפיה ב-'ביונסה איט יור הט!'
ביונסה איט יור הט!
24/12/2018 | 19:17
161
לצפיה ב-'לזה קוראים NOTHINGBURGER. קבל טעימה מה'פאדרייג' שבישלת.'
לזה קוראים NOTHINGBURGER. קבל טעימה מה'פאדרייג' שבישלת.
25/12/2018 | 03:13
99
הבחור לא פעיל בויוי כבר הרבה זמן. אין אף כתבה על שמו מאז אוגוסט 2018 כך שלומר שהוא 'מחרים' את ישראל היא השלכה שאתה עושה על אחריותך בלבד. וההוכחה:
לצפיה ב-'אתה כל כך צודק'
אתה כל כך צודק
25/12/2018 | 13:37
1
89
שפתאום הבנתי איך אפשרתי לעצמי להגרר לסוג השיח הזה.

למעשה אתה כל כך צודק, שהבנתי שאין ממש טעם לכל הדיונים האלה. אצפה באירוויזיון במאי, אבל אני לגמרי צריך להפסיק למלא את הזמן שלי בזה. אני פורש מכל ההתעסקות באירוויזיון.
לצפיה ב-'נשמה אל תקח את זה קשה '
נשמה אל תקח את זה קשה
25/12/2018 | 16:22
76
זה פורום שנועד למטרות שעשוע, אנו מתלוצצים ומגזימים ואין בכך שום דבר רע. הודעת הפאניקה שלך על החרמה כביכול של בלוגר אירי מתאימה כמו כפפה לפורום הזה, בדיוק כמו הודעות ה-4K והחשש מהעדר אלמנט זז. לא עשית שום דבר פסול ואל לך להרגיש רע עם זה. להיפך, המשך כך!
לצפיה ב-'הוא סתם פוץ, מהגייז המתנשאים האלו על כלום'
הוא סתם פוץ, מהגייז המתנשאים האלו על כלום
24/12/2018 | 19:19
58
לצפיה ב-'ואין ביטוי מתאים יותר מ: Bye, Felicia'
ואין ביטוי מתאים יותר מ: Bye, Felicia
24/12/2018 | 20:53
56
לצפיה ב-'ספרד - 3 מתמודדות מתנגדות להופעה בישראל'
ספרד - 3 מתמודדות מתנגדות להופעה בישראל
26/12/2018 | 00:01
17
159
לצפיה ב-'יותר משהספרדים ישברו את הראש, ישראל מדינה מצורעת בעיני רבים'
יותר משהספרדים ישברו את הראש, ישראל מדינה מצורעת בעיני רבים
26/12/2018 | 01:15
11
157
וכמה שלא רוצים להכיר עד כמה זה מחלחל עמוק לתודעה, בסופו של דבר לא נוכל להתחמק מעצומות, מקמפיינים ומידיעות מתוקשרות מהסוג הזה ולהתייחס להן בביטול כאל 'שוליים סהרוריים'.

גם אם השיח ברשתות החברתיות יוצא נגדן על רקע העובדה שהן ידעו מראש שהתחרות מתקיימת בישראל, עדיין מפחדים לגעת בלב העניין עצמו והוא הדעות הקדומות, הסטריאוטיפים והארס התעמולתי נגד ישראל המעוררים תחושות כל כך חד-משמעיות והחלטיות בקרב הבחורות הללו בהשוואה לכל מדינה אחרת.

אף אחד לא שואל כיצד התקבעה אצלן התודעה שמדובר במדינה ש'טובחת בנשים ובילדים ללא אבחנה' שאין להן עניין לדרוך בה מסיבות מצפוניות או מתוך סולידריות עם הנרטיב של הנכבש על שליחיו, נציגיו ומסמפטיו.

אי אפשר לפטור את הבעיה בכך שאם אחת מהן תזכה ותסרב לנסוע, הזכייה תעבור למדורג או למדורגת במקום השני, השלישי, הרביעי וכן הלאה עד שיימצא מי שיקפוץ על המציאה. הנזק התדמיתי כבר נעשה והוא אף עשוי להחריף משום שלא מתעורר שיח שמנסה לפרק את המוקשים ולנטרל את דף המסרים של ה-BDS ודומיו ולמעשה נטשים את הזירה ומאפשרים לשלישייה הזאת להתבטא ללא תגובת נגד ולו הרפה ביותר.

מעניין לראות אם אישיות תקשורתית ספרדית כלשהי, כמו עיתונאים או שדרים שממוקמים בישראל במסגרת תפקידם או מישהו בספרד שמנהל קשרי עבודה ויחסי גומלין עם ישראלים בתחומי הבידור, התרבות, הספורט, האקטואליה וכדומה תיזום פנייה להפקה בבקשה לשוחח עם הבחורות הללו באופן פומבי ואפילו משודר בפיד הישיר עצמו כדי להכניס את הדברים לקונטקסט הנכון ולפרק לפחות חלק מהמוקשים העמידים הללו. אני לא משלה את עצמי שמישהו ירים את הכפפה הזאת, למרות ששגרירות ישראל במדריד יכלה (לו הפעילה שיקול דעת יצירתי) למנף את המצב הזה לדבר חיובי, אבל במצב בו הממשלה לא משקיעה ולו אגורה אחת במימון התחרות ו'כאן' עסוקה רק בלעבור את החודשים הקרובים איכשהו בשלום, מישהו מצפה בכלל ממיטב המוחות שלנו (שממילא אף פעם לא בסביבה שכצריך אותם) לרתום תכנית שזוכה לעשרות מיליוני צופים בספרד ומחוצה לה כדי לנסות להעלות את קרנה של תל אביב בפרט וישראל בכלל??
לצפיה ב-'בכל נושא ההסברה נרדמנו בשמירה'
בכל נושא ההסברה נרדמנו בשמירה
26/12/2018 | 09:11
6
115
או לפחות הממשלה נרדמה בשמירה, נראה שזה בכלל לא בראש סדר מעינייה כיצד ישראל מצטיירת בעולם או כיצד תנועות חרם ותנועות למען פלסטינים מתחזקות באוניברסיטאות באמריקה ובאירופה כמו גרורות סרטניות. אם אנחנו לא משקיעים בהסברה אז למה שהספרדים ישקיעו? הרי התקשורת הספרדית בעצמה בדומה לכלי תקשורת בעולם מחזקת בעצמה את הנרטיב שישראל היא תמיד הצד התוקפן והפלסטינים הם תמיד הקורבן, כזאת תמיד היתה התקשורת, אוהבת אנדרדוג. באופן אישי אני יכולה לספר כי מכריי הקרובים ביותר פעילים בארגוני הסברה ונוסעים מספר פעמים בשנה לאוניברסיטאות בארה"ב על מנת לתת קונטרה לשטף השקרים וההסתה הבלתי נתפסת שהולכת שם אך לצערי ברוב המקרים זה על חשבונם או על חשבונם חלקית (תודה על הפעילות המבורכת של ארגון "מילואימניקים בחזית" ו-standwithus) כי נמאס להם לחכות שמישהו בממשלה הרופסת שלנו ירים את הכפפה.
אני לא יודעת כמה זמן זה ייקח עד שבאמת נהיה מבודדים, מוחרמים ומנותקים לגמרי מכל אירוע תרבות אפשרי, אבל מה שבטוח הוא שכמעט אף אחד לא מופתע מקולות החרם הללו. זה אפילו היה ברשימת הדברים שבוודאי יקרו באירוויזיון השנה שהכנו כאן בפורום בהלצה, שיהיה איזה מתמודד או שניים שיחליטו פתאום שבא להם להחרים את ישראל אף על פי שברור כבר מחודש מאי 2018 שהיא אמורה להתקיים בישראל.
לצפיה ב-'ישראל לא מבודדת'
ישראל לא מבודדת
26/12/2018 | 14:30
2
89
אדרבא, בשנים האחרונות ראשי ממשלות ונשיאים מכל העולם באים לפה, כמו גם חידוש קשרים עם מדינות באפריקה ואף דיבורים על קשרים גלויים עם מדינות ערביות בעתיד.
-
כמו שיש בישראל כאלה שמכנים את ישראל "מדינה נאצית", והם אף עושים זאת בגלוי כדי לזכות בפירסום (הגדיל אחד מהם שיצא להכפיש את חיילי צה"ל והמדינה באו"ם), אז כך יש גם כאלה בחו"ל שיחשבו ככה.
גם עיתון הארץ מרבה לפרסם כתבות שמתארות את ישראל כ"מדינת אפרטהייד" (ואין שקר יותר גדול מזה), ומדינה שחיילה צמאים לדם פלסטיני. אלו מאמרים שמתפרסמים באנגלית ומזינים את דעת הקהל השלילית על ישראל.
-
הממשלה בתורה נכשלת פעם אחר פעם בטיפול בעיתונאים סוררים שמדווחים שקרים.
כך לדוגמה מדינת ישראל לא תעשה דבר לכתב של ה-BBC שידווח על "פלסטיני נרצח ע"י צה"ל" - כשבפועל מחבלים פלסטיני נורה אחרי שדקר חייל.
לצפיה ב-'בינתיים לא מבודדים'
בינתיים לא מבודדים
26/12/2018 | 14:56
1
67
אך אם מישהו לא יטפל במהרה במבול השקרים, ההסתה ושלילת הליגטימציה שארגונים פרו פלסטיניים עושים כנגד ישראל מדי יום ויום, אז המצב לא יהיה טוב. ולגביי שלישיית הפוסטמות הללו: ברור לגמרי שמדובר בפרובוקציה זולה ושכל נושא הסכסוך מעניין אותן כקליפת השום. הן הרי ידעו שהתחרות תיערך בישראל ולכן אם באמת הפריע למצפונן להביא את עצמן למדינתנו, הן לא היו מתמודדות מלכתחילה בתחרות. הפליאה אותי במיוחד הערתה של אחת מרפויות השכל הללו שטענו שהעיר המארחת בעייתית...כאילו בואי, מה בעייתי בתל אביב? חשבתי שירושלים היא הבעיה לא? לא נראה שהבעיה היא בקודקוד החצי אפוי שלה
לצפיה ב-'ממשלות לא יודעות איך לטפל בזה (או בשום דבר אחר)'
ממשלות לא יודעות איך לטפל בזה (או בשום דבר אחר)
26/12/2018 | 16:34
49
יש אירגונים שעובדים בהתנדבות/מתרומות (standwithus למשל, כמו שציינת),
ומוטב יהיה אם כל תקציבי ההסברה יועברו ישירות לכיס הארגונים הללו, ולא לפקידים שלא עושים כלום כל היום.
לצפיה ב-'ל-Rori90 - זה לא פוטר אותנו מלהתעסק בכאן ובעכשיו.'
ל-Rori90 - זה לא פוטר אותנו מלהתעסק בכאן ובעכשיו.
27/12/2018 | 06:20
2
48
אני מבינה כל מה שאת אומרת, אבל הבעיה החמירה במיוחד והתגלגלה לכדי כדור שלג במיוחד תחת אחריות של ממשלה/ממשלות מאד מסויימת/מסויימות באמצעות החלשה שיטתית של משרד החוץ ופירוקו ל-6 גופים ולאגפים שאינם עובדים בתיאום מלא זה עם זה. אני לא רוצה להיכנס לפוליטיקה כי זה מחטיא את כל השיח כאן וממילא לא אני ולא את יכולות לתקן מדיניות שגויה והזנחה מתמשכת שלא התאימו את עצמן לסוף העשור השני של המאה ה-21.

לכן אני אך ורק מתמקדת בסיפור עם 3 הספרדיות כרגע ולא מעבר אליו:
ישראל היא מדינה שמצטיירת כמדינה שנתונה בקונפליקט דמים, שהיא חלק מהמזרח התיכון ואינה שייכת כלל לאירופה, ושהביטחון האישי בה אינו מובטח:
הספרדיות בסך הכל הידהדו את מה שהם גדלו או גדלות איתו. דרך אגב, קיים סיכוי רב שהן ניגשו להירשם לעונה הנוכחית של OPERACION TRIUNFO הרבה לפני שישראל זכתה משום שאנחנו יודעים כמה זמן נמשכים אודישנים, סינונים והכנות עד שעונה חדשה יוצאת לדרך. קחי מדינה בסדר גודל של ספרד לעומת ישראל וכל הפרופורציות משתנות לחלוטין! 

ההתבטאויות שלהן בתכנית היו מאד זהירות, אבל הן מעידות על בעייה שיש להן ולהפקה. אותי לא מעניין איך הספרדים יתמודדו עם זה. מה שכן מעניין אותי הוא שברגע שהנושא עלה לדיון בפומבי, אי אפשר לפטור אותו בכך שהן 'אהבליות' ושהן ידעו מראש שהן מתחייבות לייצג את ספרד בכל מדינה שלא תהיה. זה יותר מורכב מכך והטעות היא שבמקום להתייחס לכללים ולתקנות, הדגש צריך להיות על פירוק אותם מוקשים, דעות קדומות, חששות ולחצים באמצעות אנשים מטעם TVE או מחוצה לה שמסוגלים לתת מענה לתחושות הקשות הללו. הרי הן לא היו מעיזות לעלות את זה על דל שפתן אם התחרות הייתה מתקיימת בלבנון או במרוקו במציאות אחרת...מה זה משנה אם דאעש פועל שם או שהאיראנים וחיזבאללה מנהלים מדינה בתוך מדינה? מה הבנות הללו אמורות להבין מהחיים שלהן בכלל כשהסיקור עוין, מגמתי ומקובע בתודעה מזה עשורים?

לכן טענתי שהייתה כאן הזדמנות פז למנף את המצב הזה למעורבות של גורמים ספרדיים ללא או בשיתוף השגרירות המקומית מאחורי הקלעים כדי להציג לבנות הללו ולעיני כל הצופים הרבים בשידור החי תמונה אחרת, בין אם באמצעות סרטי תדמית, עדויות של תיירים ספרדים או אנשי עיתונות ותקשורת שממוקמים או ששירתו בעברם בארץ בכלל ובתל אביב בפרט ולא חסרים כאלה. זה פשוט פספוס גדול לא ליזום דבר ועוד דוגמא למקרה בו שום ארגון הסברה ישראלי אינו מסוגל לעשות דבר אם לא תיעשה פנייה לשגרירות או לגורמים מטעם ההפקה ורשת השידור הציבורית ישירות.

אחר כך מיתממים כולם ואומרים 'ממילא כולם אנטישמים', 'ממילא כולם שונאי ישראל' וכך אנחנו מסירים מעצמנו כל אחריות וגם מנציחים את המצב, וזאת רק דוגמא מזערית למקרה בו 'מעז יכל לצאת מתוק' ללא קשר להחלטה סופית של הזוכה בתחרות אם לנסוע או לא. המחדל הוא בחוסר העשייה ובחוסר הפעלת האמצעים כדי להגיע לבולטות תקשורתית והאשמה בכך רובצת לגמרי לפתחה של ישראל (לא, לא ישראל 'הרשמית', אלא כל אותם שחקני משנה שאמורים להתעורר מתרדמת החורף שלהם כשקלקולים מהסוג הזה צצים לפתע ממקום לא צפוי).
ואם הסיפור שולי כל כך בעיני חברי הפורום, מדוע המלה 'מצורעת' מוציאה אותם מדעתם? 
לצפיה ב-'בגדול אני מסכימה עם כל מה שאת אומרת'
בגדול אני מסכימה עם כל מה שאת אומרת
27/12/2018 | 09:57
1
26
והעלית נקודה נכונה, שספק אם הספרדיות הללו היו מעיזות לצאת בטענות אם התחרות היתה מקיימת בלבנון או באיראן. זה מעלה את השאלה הנצחית בכל הנוגע לסכסוכים אזוריים ובהתייחסות הבלתי פרופורציונאלית לסכסוך הישראלי-ערבי, שהיא ״למה בסוריה נטבחים מדי יום אלפי אזרחים והעולם שותק, אבל כאשר ישראל מגנה על עצמה מפני איומי טרור היא מקבלת אך ורק ביקורות וחרמות״. ובכן, התשובה לכך אולי מתקרבנת ושחוקה אבל היא ברורה לגמרי: מפני שמדובר במדינת היהודים. מפני שזה נוח למצוא קורבן ושעיר לעזעזל שניתן להטיח בו את כל עוולות העולם ועוד שמדובר בקורבן די נוח שלעתים גם אכפת לו כיצד הוא מצטייר והוא מתיימר להיות קצת יותר טוב משכניו הברבריים. מתוך ההבנה הזו, ניתן פשוט לקבל את זה בהכנעה ופשוט להגיד ״ממילא כולם אנטישמיים״ או להגיד ״אנחנו נעשה הכל כדי שיפסיקו לחשוב כך עלינו״. בעיניי לא הפיתרון הראשון ולא הפיתרון השני הם הנכונים. בעיניי הפיתרון הוא כמו בכל דבר למצוא את נקודת האיזון, שבמקרה הנוכחי של הספרדיות הפוסטמות (כן לדעתי הן פוסטמות כי הן פותחות את הפה בנושא שאין להן מושג קלוש עליו ועל הדרך מנסות לגרוף כמה נקודות לזכותן על חשבון הגב של ישראל) מדובר בפרובוקציה שלכל היותר ראויה לתגובה קצרה ועניינית ישירה אל המתמודדות, שאלה פשוטה בסגנון: ״האם הייתן מרגישות בנוח להתחרות על אדמת טורקיה אשר כובשת את צפון קפריסין״, או ״מדוע אתן סבורות שישראל היא מדינה פושעת וכמה אתן יודעות על הטרור הפלסטיני וארגון חמאס?״.
לצפיה ב-'לגבי הסייפא של מה שכתבת:'
לגבי הסייפא של מה שכתבת:
27/12/2018 | 11:01
31
לא יודעת אלו נקודות הן גורפות לזכותן משום שממילא הן 3 המובילות לזכות לפי כל הסקרים. אם כבר הן אולי דווקא פוגעות מאד במוטיבציה להצביע עבורן.

אם הן חברות בארגון אנטי-ישראלי או מסמפטות תא סטודנטים כלשהו למשל,  זה דבר ששווה בדיקה (גם אם הוא מאד לא סביר) ועיתונאי נמרץ בספרד או בישראל יכול די בקלות לעלות כאן על סיפור/פרובוקציה מתוכננת אם אכן קיימת אחת כזאת.

שוב, הספרדיות שומרות הרבה בבטן ואומרות הרבה עם המעט שהן מוכנות לבטא. הרתיעה לשוחח על המהות מובנת וגם ההפקה הספרדית לא רוצה להיכנס למוקשים האלה אלא להתרכז בפרוצדורות, חוזים וחתימות. אין לי שום סימפטיה לשלישייה הזאת ואין לי ספק שהן כבר תישפטנה בכיכר העיר אם אחת מהן תנצח ותוותר על נסיעה, אבל להפקה אין עניין להדיח אף אחת מהן גם בידיעה ברורה שהן לא תימלכנה בדעתן. גם ככה העונה הזאת בעייתית. 

מצדי שהסיפור הזה יגווע מעצמו, רק שהוא לא ייעלם סתם ככה אלא אם תינתן הוראה מההפקה לא לדבר עליו בכלל ואפילו זה לא מה שימנע ממנו להרים את ראשו המכוער לאחר מכן. וכאן חסרה לי יוזמה מצד גורם ישראלי בשגרירות שמטפל בנושאי עיתונות, תקשורת ודוברות. לא אומרת שצריך ישר לקפוץ כמו חמור בראש, אבל שווה להיות עם היד על הדופק לאיפה זה מתפתח.
לצפיה ב-'מבודדת ושוברת שיאי תיירות. הכל עניין של נק מבט.'
מבודדת ושוברת שיאי תיירות. הכל עניין של נק מבט.
26/12/2018 | 19:56
3
65
מעניין שאין שום התייחסות לטורקיה כובשת צפון קפריסין (מדינה באיחוד האירופי! כיבוש שלא הוכר ע"י אף אחד בעולם!), או רוסיה שטובחת בסורים.
לספרד יש 2 טריטוריות בצפון אפריקה - סאוטה ומלייה, שתיהן מגודרות בגדר הפרדה ואוי למי שעובר אותה. מה שהמשטרה הספרדית עושה למפגינים הקטלונים כולם רואים.
ספרד, באופן כללי היא אחת המדינות האחרונות שיכולות להטיף מוסר. הבעיה היא כמובן עם כל המצקצקים הישראלים שכל פליץ גורם להם להתקף חרדה כאילו הכל שחור ורע.
קצת עמוד שדרה לא יזיק.
לצפיה ב-'לברוח מהנושא ולצטט את דף המסרים הממשלתי רק מוכיח את טענתי'
לברוח מהנושא ולצטט את דף המסרים הממשלתי רק מוכיח את טענתי
27/12/2018 | 04:58
2
53
חלקכם בחר להיכנס ישר למגננה ולהדוף את העניין בביטול או בהזרקת עמדה פוליטית. השתמשתי במלה 'מצורעת' משום שבמערב אירופה כך הם פני הדברים בעיני ה'אליטות' התרבותיות, ה-NGO'S, האקדמיה, התקשורת וכו'. זאת עובדה קיימת וזה שתקראו לבנות הללו 'פוסטמות', 'אנטישמיות' ו'רפות שכל' כדי לפטור את עצמכם מהתייחסות עניינית לא ישנה דבר וחצי דבר. הבעיה היא כמובן עם כל המחמיצים הישראלים שכל דבר שראוי להתייחסות עניינית גורם להם לעבור ישר למתקפה כוללת, לבריחה מהנושא הספציפי-נקודתי עצמו ולהטפות מוסר סלקטיביות. שיח מהסוג הזה לא מעניין אותי.
לצפיה ב-'הדקלום והמגננה כולה שלך'
הדקלום והמגננה כולה שלך
27/12/2018 | 14:53
1
27
רוב הישראלים, שאינם עסוקים בהלקאה עצמית, לא רואים את עצמם כנציגי האו"ם,
ה"אליטות", ארגונים חוץ ממשלתיים וכו' של מדינות אחרות.
אפשר לשבת ולכסוס ציפורניים בחרדה שאיזה מישהו ינפיץ משהו לכיווננו. הרוב בוחר שלא להתרגש מזה.
זה הכל. 

לצפיה ב-'שיהיה. אין לי מושג על מה אתה מדבר. '
שיהיה. אין לי מושג על מה אתה מדבר.
27/12/2018 | 15:00
20
לצפיה ב-'זה בסדר, נסתדר בלעדיהן'
זה בסדר, נסתדר בלעדיהן
26/12/2018 | 14:34
4
99
שלישיית המכשפות הר"מ ידעו טוב מאוד איפה התחרות עתידה להתקיים,
ואם זה משהו שממש היה בוער להן בדם, הן לא היו מתמודדות מלכתחילה.
הנסיון להשיג פירסום על גב מדינת ישראל פתטי, ובמידה ואחת והמכשפות תזכה חלילה,
כולי תקווה שההפקה הישראלית תדע לסגור איתה חשבון (לשים את ספרד ראשונים!)

לצפיה ב-'ואחרי הכתבה הזאת, כייף לקרוא את הכתבה הבאה:'
ואחרי הכתבה הזאת, כייף לקרוא את הכתבה הבאה:
26/12/2018 | 20:46
3
155
הכלבים נובחים והשיירה עוברת. נמשכות ההכנות הקדחתניות לאירוע בארץ.

לצפיה ב-'יהיה פה כיף במאי (:'
יהיה פה כיף במאי (:
26/12/2018 | 22:52
1
38
לצפיה ב-''
27/12/2018 | 19:57
8
לצפיה ב-'המלפפוניאדה8# יוצאת לדרך!!!'
המלפפוניאדה8# יוצאת לדרך!!!
24/12/2018 | 02:10
9
103
שלום לכולללללם!
אז אחרי תלאות רבות ושינוי קל בפורמט אני גאה לפרסם את השירים שבחרתם. 
יש לנו רשימה מגוונת ומעניינת. תודה לכל המשתתפים.

רשימת השירים:
Aya Nakamura - Copines
Grzegorz Hyzy - Wstaje
Emeli Sandé - My Kind of Love
The Motans feat. Delia - Weekend
Ellinoora - Elefantin paino
Hozier - Movement
DakhaBrakha - Monakh
Alessandra Amoroso - La stessa
NYUSHA / НЮША - Выбирать чудо
IL COCCODRILLO COME FA - CANZONI PER BAMBINI
The Motans - Drama Queen
Maja Suput i Milos Vujanovic - Skidaj se sa ljubavi
Lipka Zielona - Ludowa Piosenka
CHVRCHES - Graffiti
Нюша - Другая
Ina Wroldsen - Mother
ANDOS - Ata sy 
Mammút – Salt
Shimi Tavori-  MOURIR EN TOI 
Mattis - Into The Night
I AM WILLOW - COLOURLESS
Dido - Life for Rent
Hej Matematik - Party I Provinsen
מירי מסיקה- אם זאת האהבה שלך

קישור לפלייליסט:

כל מתמודד צריך לשלוח אלי במסר אישי את ההצבעה שלו בדיוק כמו הניקוד לאירויזיון/ לתחרות הרילייטד. בבקשה להשתדל לרשום כל ניקוד בשורה נפרדת.
לדוגמא:
12 נקודות -
10 נקודות -
וכו'

*לא ניתן להצביע לשיר ששלחתם...
**ההצבעה מתחילה ברגע שהרשימה נחשפת ועד סוף החודש/ או עד כשכל המשתתפים ישלחו את הניקוד שלהם.

אשמח שתגיבו לשירשור ותשתפו בדעתכם על השירים.

בהצלחה

לצפיה ב-''
24/12/2018 | 05:09
15
לצפיה ב-'היכרות ראשונית עם המתמודדים- חלק א''
היכרות ראשונית עם המתמודדים- חלק א'
25/12/2018 | 02:21
3
80
מסורת זאת מסורת, והנה קצת פרטים שאתם כתבתם (עם מעט תוספות שלי):

Mammút – Salt
Mammut הוקמה כטריו רוק נשי ב2003 כשאז עוד נקראה ROK. לאחר זמן קצר הלהקה צירפה עוד שני חברים ושינתה את שמה ל Mammut. ב2004 זכתה הלהקה בתחרות להקות שנערכה באיסלנד וב2006 הוציאה את אלבומה הראשון. מאז זכתה הלהקה להצלחה די גדולה באיסלנד ואף להצלחה מסויימת מחוצה לה כשהשיא הגיע עם אלבומה השלישי שיצא ב2013 עליו קיבלה 8 מועמדיות בטקס פרסי המוסיקה של איסלנד ואף זכתה ב3 מהם כולל זכיות על אלבום השנה בתחום הפופ והרוק ושיר השנה (על השיר שצרפתי) בתחום הרוק והפופ. 

CHVRCHES - Graffiti 
Chvrches הינו הרכב אלקטרו פופ מגלאזגו שהוקם ב2011. מאז הספיקה הלהקה להוציא 3 אלבומים כשהאחרון שבהם יצא השנה. הלהקה אולי לא זכתה להצלחה גדולה במצעדי הפזמונים אבל צברה במהלך השנים לא מעט מעריצים בכל העולם ולציוני דרך שלא כל להקה זוכה להם. בתחילת דרכה שימשה הלהקה כלהקת חימום לדפש מוד בהופעות ובהמשך הוציאה שירים לסרטים וסדרות טלויזיה מוכרות והופיעה בלא מעט תוכניות אירוח טלויזיוניות בפריים טיים בבריטניה ובארצות הברית. הייתי אומר שהלהקה היא אחת מהלהקות הכי מוכרות שאינן מוכרות מספיק מאחר ויצא לי לשמוע שירים שלהם בלא מעט סדרות ותוכניות טלויזיה כמוסיקת רקע (המוסיקה של הלהקה פשוט מתאימה לזה), כולל בתוכניות מקומיות כאן בישראל. 
השיר שצירפתי הוא הסינגל האחרון שהלהקה הוציאה.  

DakhaBrakha - Monakh
DakhaBrakha הינו פרוייקט של המרכז לאומנות מודרנית של DAKh. הפרוייקט נועד למופעים בימתיים אך הצליח לפרוץ לקהל הרחב בזכות הפיכת כלים מוזיקליים פחות פופולריים למודרניים ומעניינים ובזכות השילובים הווקאלים בין חברי הלהקה. למרות שהמוזיקה של הלהקה מאוד מקורית ושונה היא עדיין נשמעת מלודית ומודרנית ועל כן גם זכתה להצלחה לא קטנה כולל שיתוף פעולה עם זוכת האירוויזיון מ2016:  https://www.youtube.com/watch?v=QeC0b21cyYc ;;

The Motans
את הלהקה המולדובית הנהדרת הזאת, הכרתי בשנה האחרונה, ומאז אני לא מפסיק לשמוע אותם!!!
  השיר Drama Queen והשיר Jackpot (שיצאה לו גם גרסת רמיקס של Dirty Nano ענקית וממכרת) שיצאו השנה, והשיר המשותף שלהם Weekend עם הזמרת Delia שיצא בשנה שעברה. 
  שם הלהקה "The Motans" (שפירושו ברומנית 'חתולי הבר'), מקורו בחלומות של דניס רואבש הסולן, שבמשך 7 שנים, לפני תחילת הקריירה המוזיקלית שלו, חלם אך ורק על חתולים. ובנוסף לכך, במהלך ילדותו הוא אף נהג לאמץ חתולים, ודי הרבה מהם. אך מה שמדהים זה שאיך שהוא התחיל לשיר כל החלומות שלו על חתולים פשוט נעלמו. וזה מה שגרם לו לקרוא לשם הלהקה שלו כך. אך למעשה מעטים יודעים שלהקת "The Motans" המולדובית היתה בתחילתה במשך כשנה שלמה להקה רק על גבי הנייר, כשבעצם הרכב הלהקה המקורי כלל רק את דניס לבדו. הוא חיבר והקליט את כל השירים לבדו, מבלי להופיע כלל בהופעות חיות,למרות הביקוש. ובגלל זה הוא גם לא היה צריך בכלל להקים להקה במשך שנה שלמה. ורק כשהביקוש להופעות חיות של הלהקה הלך וגדל הוא הקים לבסוף את הלהקה. 
  ללהקה הזאת יש עוד הרבה שירים טובים ומשובחים בשפה הרומנית, כמו למשל השיר Friend Zone שגם יצא בשנה שעברה או השיר August שיצא בשנה שעברה (ובינתיים גם לו יצאה גרסת רמיקס של Pascal Junior ענקית וממכרת) והשיר האחרון שאותו הם הוציאו ממש החודש Saint Loneliness ביחד עם ההרכב Marea Neagra (שפירושו ברומנית הים השחור). 
  בכל אופן, לכל מי שיהיה מעוניין לעשות הכרה יותר לעומק עם "The Motans", יש להם עכשיו ערוץ רשמי ביוטיוב עם כל שיריהם, כולל גרסאות הרמיקס הממכרות שעשו להם, שניתן למצוא בקישור הבא שצירפתי: 
  https://www.youtube.com/channel/UCVH4CfUtEZ6A0q2fJkOuCjw/ ;;

Grzegorz Hyzy - Wstaje
זמר מעולה שגיליתי בטעות ביו טיוב. התפרסם בגרסה הפולנית לפופ איידול(הגיע לגמר), ומאז הספיק להוציא שלושה אלבומים מצליחים. היה מועמד לזמר ואלבום השנה 2018, אבל לצערי לא זכה...
יש לו שם זהה לזמרת מהקדם הפולני המעולה של השנה שעברה(השיר שלה היה מהאהובים עלי) , אבל לא הצלחתי למצוא את הקשר בינהם(:
התלבטתי מאוד איזה שיר שלו לבחור. ממליץ לכולם לצפות בקליפים המושקעים שלו. הלוואי שהפולנים יתעשתו ויבחרו בו בבחירה ישירה.
https://youtu.be/9dfKqANd-GU(לא יצא לו קליפ, אבל השיר הזה ממכר בטירוף).

ANDOS
זמר אלבני ממוצא קוסוברי. עוד אומן שגיליתי ממש במקרה והתאהבתי משמיעה ראשונה. יש לו הרבה שירים מסקרנים. הלוואי שהאלבנים ישלחו משהוא כזה לתחרות. חוץ מהעובדה שהשתתף בגרסה האלבנית לרוקדים עם כוכבים, מצאתי דואט שלו עם לא פחות מאחד הנציגים הטובים ששלחה אלבניה לתחרות(מזהים מי זה מי?)

Hej Matematik - Party I Provinsen
דנית שפה נפלאה, ויש שם המון דברים משובחים. את הקליפ והשיר הממכר הזה לא הצלחתי להוציא מהראש הרבה זמן. אחד הסולנים היה חבר בלהקת אקווה...שיר המסיבות המטרוף הזה היה הסינגל הראשון מהאלבום השני שלהם, שהגיע למקום השני במכירות באותה שנה בדנמרק.

שימי תבורי
לא נראה לי שיש צורך להציג. בשנת 1983השתתף בקדם וניסה להגיע לאירויזיון. השיר הנ"ל הוא כנראה אחד מניסיונות הפריצה שלו בחו"ל. לי הוא בעיקר מזכיר פארודיה(מציאות עולה על כל דמיון והקליפ הזה הוא קאמפ במיטבו) של הצמד הקאלטי:https://youtu.be/UJypYkucWF8
ורגע ברצינות - שווה לקרוא עליו קצת יותר לעומק ולגלות עליו מספר תובנות באמת מרתקות(כמו הפספוס הגדול של הקריירה שלו - רמז הפרח בגני וכו').

מירי מסיקה
עוד אומנית מצליחה שלא נראה לי שצריך לפרט לגביה...יכולה להיות אופציה מרתקת באירויזיון. 

Emeli Sandé 
השתתפה במהדורה הרביעית של המלפפוניאדה והגיעה להישג מכובד מאוד עם השיר המצוין: https://youtu.be/9TqUlGyWSEk. האם הפעם היא תנצח?

בהמשך אפרט קצת יותר על שאר האומנים. אשמח לתוספות/ תובנות שלכם

לצפיה ב-'המשך היכרות:'
המשך היכרות:
25/12/2018 | 05:28
2
50
ELINOORA - ELEFANTIN PAINO
זמרת ומלחינה ילידת 1994 שהוציאה את אלבומה הראשון WILD LOVE ב-2016 ומתוכו נלקח השיר שפירושו 'משקל פיל'. האלבום זכה להצלחה רבה בפינלנד והגיע למעמד אלבום פלטינה.

INA WROLDSEN - MOTHER
זמרת ויוצרת שכתבה עשרות שירים בעצמה ובמסגרת שיתופי פעולה עבור מיטב הזמרים וההרכבים הפעילים כיום , כמו 'קלין בנדיט', ג'ס גלין, אולי מארס ואחרים. השיר 'אמא' יצא בקיץ 2018. בעבר הייתה צלע מהרכב האלקטרופופ ASK EMBLA יחד עם המפיק האיסלנדי והיוצר ארנפור בירגיסון.

ALESSANDRA AMOROSO
זמרת פופ/סול/אר-אנד-בי ילידת 1986 שפעילה כבר למעלה מעשור לאחר שזכתה במקום הראשון וגם בפרס המבקרים של תכנית כשרונות נחשבת באיטליה Amici di Maria De Filippi ב-2009. בעלת גוון קול ייחודי שמבצעת את השיר LA STESSA ('אותו הדבר') וגם לא חוששת לחזור על צמד מלים שפירסמו זמר רומני עקשן ויהיו מי שיאמרו פאתט לפני למעלה מעשור...

לצפיה ב-''
25/12/2018 | 18:02
1
31
יש לי כבר מספר פייבוריטים. ממש ברגע האחרון הצטרפו שלושה משתתפים ששידרגו את המהדורה והפכו אותה למרתקת...
הרמת להנחתה, אז אפשר לקבל עוד רמז על הזמר הרומני
לצפיה ב-' 'טורנרו, טורנריי'...tornerai, io - tornero, tu'
'טורנרו, טורנריי'...tornerai, io - tornero, tu
26/12/2018 | 00:20
38
עמיחי תרי-סטריאו
לצפיה ב-'המשך היכרות3#'
המשך היכרות3#
27/12/2018 | 02:07
39

Aya Nakamura - Copines
זמרת צרפתיה שמוצאה ממאלי. השיר לתחרות הגיע למקום הראשון במצעד הצרפתי. קישור ללהיט הכי גדול שלה:https://youtu.be/iPGgnzc34tY

NYUSHA 
זמרת רוסיה מצליחה מאוד. זכתה בפרסים רבים, 8 סינגלים שלה הדיעו למקום הראשון במצעד הרוסי. השיר המפורסם ביותר שלה (שזכה להמון פרסים ושבחים גם מחוץ לרוסיה): https://youtu.be/niuV4bvBEAk.

Hozier
זמר אירי,  שהקול המטריף שלו בוודאי מוכר לכם מהלהיט הכי גדול (ויפהפה שלו) שזכה להיסטריה עצומה בכל העולם.
הוא זכה בשלל פרסים והישגים במצעדים (כולל הבילבורד האמריקאי שבחר בו כאומן הרוק המוצלח לשנת 2015).

IL COCCODRILLO COME FA - CANZONI PER BAMBINI
להיט ילדים, שהתפרסם בפסטיבל בשנת 1993. שימו לב לכמות הצפיות ביו טיוב!!!

Maja Suput 
זמרת ושחקנית קרואטית. מצרף קישור להופעה בדורה (הקדם הקרואטי):https://youtu.be/WeO5GxuQeIE

Lipka Zielona
שיר פולק פולני, שמזכיר הרבה משירי ארץ ישראל הישנה(הקשר לא מקרי...אבל זה כבר דיון אחר).

Mattis
זמר דני, שפרץ ב2017 עם הלהיט:https://youtu.be/FtBqwmJ55Mw
ומאז שחרר מספר להיטים שזכו להצלחה רבה בסקנדינביה.

I AM WILLOW 
פרויקט מסקרן ממלטה. אשמח לפירוט ממי ששלח...
מצרף את דף הפייסבוק:

Dido
קשה להאמין שצריך להכיר לכם את הסנסציה מהעשור הקודם, מצד שני לא כולנו באותו הגיל השירים שלה חרכו את תחנות הרדיו בכל העולם וכמובן גם בישראל. 
דיידו ארמסטרונג (אנגלית: Dido Armstrong; נולדה ב-25 בדצמבר 1971) היא זמרת ומלחינה בריטית. דיידו פרצה דרך להצלחה בינלאומית עם מכירות של יותר מ-38 מיליון אלבומים בעשור הראשון של המאה ה-21. שני אלבומיה הראשונים הם בין עשרת האלבומים הנמכרים ביותר בבריטניה.
היא צפויה בקרוב להשיק אלבום חדש, ובמקביל לצאת לסיבוב הופעות עולמי. מענין מאוד לשמוע אותה אחרי כל כך הרבה זמן...

לצפיה ב-'וואוו'
וואוו
29/12/2018 | 13:25
28
שמעתי שוב את השירים...יש הרבה מעולים!!!
לצפיה ב-'יש תוצאות? '
יש תוצאות?
03/01/2019 | 09:54
1
2
לצפיה ב-'בדיוק פרסמתי'
בדיוק פרסמתי
03/01/2019 | 13:39
1
אתמול בלילה קיבלתי את הניקוד האחרון.
המתנתי כי היתה הצבעה מאוד צמודה ועד למנקד האחרון שלושה שירים חלקו את המקום הראשון...

לצפיה ב-'חשש ששונאי ישראל ינסו לפגוע באירוויזיון בארץ.'
חשש ששונאי ישראל ינסו לפגוע באירוויזיון בארץ.
23/12/2018 | 20:33
6
277
זה כול הזמן מהתחלה החשש הכי גדול שלי. ש"כאן", עיריית ת"א, וכול שאר הגורמים המעורבים, יעבדו מאוד קשה, יוציאו המון כסף, ובסוף יבואו אנשים מה-BDS וכד' ויעשו הפגנות ופרובוקציות ויהרסו לנו הכול. צריך לאסור עליהם את הכניסה לישראל (שהרי ברור שהם לא יבואו לישראל כדי להינות מהאירוויזיון).
לצפיה ב-'הפגנות בישראל אפשר לעשות רק באישור המשטרה ואם אין להם אישור'
הפגנות בישראל אפשר לעשות רק באישור המשטרה ואם אין להם אישור
24/12/2018 | 12:55
3
105
צריך לעצור אותם באופן מיידי ובגמר המעצר סילוק מיידי מהארץ.
לצפיה ב-'ובינתיים הנזק ייעשה. אני מקווה שאם יהיה משהו, ההשפעה של זה'
ובינתיים הנזק ייעשה. אני מקווה שאם יהיה משהו, ההשפעה של זה
24/12/2018 | 17:31
2
90
תהיה זניחה, ושהתקשורת בחו"ל והאורחים בארץ גם כן לא ישתפו פעולה עם זה, ואף יגנו את זה. בכול אופן, עדיף לעשות מה שאפשר כדי למנוע את זה מראש.
לצפיה ב-'אם יעצרו אותם במיידי ולפני שתהיה התקהלות, אלא לעצור יחידים '
אם יעצרו אותם במיידי ולפני שתהיה התקהלות, אלא לעצור יחידים
26/12/2018 | 17:40
1
34
באנאלוגיה לכדורסל עדיף לשמור על השחקן שלא יקבל את הכדור מאשר לאחר שקיבל אותו.
לצפיה ב-'צודק.'
צודק.
26/12/2018 | 21:38
6
לצפיה ב-'לאור מה שנכתב על הספרדים, החשש הוא מפרובוקציה של המתמודדים'
לאור מה שנכתב על הספרדים, החשש הוא מפרובוקציה של המתמודדים
26/12/2018 | 19:50
1
70
החשש מהפגנות מוגזם - חשיפת תחת באוקראינה וההתפרצות של המפגין *בלייב* לשיר הבריטי לא השאירו יותר מדי רושם.
להיפך אולי - זה רק הורס למפגינים המטרילים האלה.
לצפיה ב-'אני לא חוששת מהאורחים או מהמתמודדים. אחרי הכול הם באים לכאן'
אני לא חוששת מהאורחים או מהמתמודדים. אחרי הכול הם באים לכאן
26/12/2018 | 21:33
61
כאורחים והם באים להינות/בשביל מוזיקה, ואני לא חושבת שהם ירצו להעכיר את האווירה או לפגוע בנו (או בעצמם, כי זה יכול להציג אותם באור שלילי, בעיקר כאן בארץ). החשש הוא מפרובוקציות של שונאי ישראל (BDS וכד'), ותקשורת עויינת (כתבים אנטישמים/אנטי ישראלים)שידווחו על זה ויתנו להם במה. 
לצפיה ב-'אם גם אחרי התוכנית מאמש לא ברור שהכוכב הבא מבויימת כולה'
אם גם אחרי התוכנית מאמש לא ברור שהכוכב הבא מבויימת כולה
23/12/2018 | 08:19
4
283
אם גם אחרי התוכנית האחרונה ששודרה אמש לא ברור שהכוכב הבא מבויימת ועשויה עם האצבע כולה או לפחות ברובה, אז אני לא יודע כבר מה לחשוב.

איך ייתכן שנתנו לצמד המנחים הדבילים המלאים בעצמם והלא מצחיקים כלל לשמש כשופטים? ועוד יותר מזה, מה לעזאזל למיכל אנסקי ולמוזיקה שהפכו אותה לשופטת רק בגלל שהחברה הרעבה שלה לא יכלה להתאפק לעוד אודישן אחרון עד שתוכל לחזור ולבלוס?

ואני כבר לא מדבר בכלל על הסייב המפגר שכפי שהודיעו צמד המנחים המלאים בעצמם יימשך עד הגמר ולא רק עד לסוף שלב המיונים.

נראה שמישהו שם בהפקה השתגע לגמרי ונדפקו לו כל הברגים. 
לצפיה ב-'הסייב לא יימשך לגמר זו רק הלצה'
הסייב לא יימשך לגמר זו רק הלצה
23/12/2018 | 11:05
1
167
אחרי שלב הסינון יש דו קרבים ואין שם מקום לסייב על פי חוקי הפורמט. מי שמקבל תוצאה גבוהה יותר מנצח.

לי יותר מפריע שכרגע זה מריחה. אף אחד ממי שראינו בפרק האחרון לא יגיע לגמר או קרוב אליו אז למה למרוח? ראינו את התותחים הכבדים העולה וזה סתם מרגיש כמו עוד אודישנים שבאים למלא זמן מסך ריק.

מחכה ששלב הסינון יתחיל.
לצפיה ב-'מאוד מקווה שזה לא יימשך, אך איך שרותם אמרה את זה לשירי'
מאוד מקווה שזה לא יימשך, אך איך שרותם אמרה את זה לשירי
23/12/2018 | 13:52
141
נשמע לי די רציני. עובדה ששירי כעסה מאוד על זה.
לצפיה ב-'מה היא שונה מהשמן שהיה בעונה הראשונה?'
מה היא שונה מהשמן שהיה בעונה הראשונה?
24/12/2018 | 12:56
83
(רני רהב)
לצפיה ב-'אני חושב שהעונה ה1 הייתה האותנטית יחסית למה שהולך שם היום'
אני חושב שהעונה ה1 הייתה האותנטית יחסית למה שהולך שם היום
24/12/2018 | 13:33
84
לא רואה סיבה למה אנשים ממשיכים לראות את הדבר הזה.
לצפיה ב-'Natalia Szroeder תייצג את פולין בת״א בתנאי ש....'
Natalia Szroeder תייצג את פולין בת״א בתנאי ש....
22/12/2018 | 13:04
2
264
פולין תסכים לשיר הנכון ותסכים לתקציב.
לצפיה ב-'שים לב שהידיעה מ-19.12 וכבר דווח עליה באחד מהשרשורים הקודמים'
שים לב שהידיעה מ-19.12 וכבר דווח עליה באחד מהשרשורים הקודמים
23/12/2018 | 05:18
71
ידיעה מהסוג הזה מטעה מאד ואין לה שום משמעות. זה שעיתון מסוים מדווח ממקור עלום כלשהו שזמרת כלשהי תסכים בתנאי כלשהו לייצג את פולין אין פירושו שמדובר במידע חדש. דרך אגב, זה היה שרשור שאתה בעצמך פתחת על שוויץ ואירלנד כשבהמשכו הייתה התייחסות לפולין ואוסטריה בעקבות שאלה ששאלת על תנודות ביחסי ההימורים לטובת השתיים הללו.
לצפיה ב-'מה המיוחד בה? בשיר?'
מה המיוחד בה? בשיר?
24/12/2018 | 12:59
9
לצפיה ב-'אלבניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019'
אלבניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019
22/12/2018 | 11:45
23
184
זה מתחיל עונת הקדמים 2019 כל הדרך לאירוויזיון בתל אביב מתחילה - והלילה נדע איך יישמע השיר הראשון שייסע לגרסה ה-64 של תחרות הזמר שתיערך בישראל ב-14,16 ו-18 במאי - בעוד פחות מ-7 חדשים 

כמיטב המסורת, המדינה הראשונה שבוחרת את השיר שלה לתחרות היא אלבניה שתערוך הערב את שלב הגמר של פסטיבל השירים השנתי שלה,  Festivali i Këngës, שבסופו נדע מי האמן הזוכה ועם איזה שיר ייצג את ארץ העיטים בתל אביב 2019. 

אז נכון שיש סיכוי לא מבוטל שהשיר הזוכה הלילה יישמע לגמרי אחרת במעמד הגשת השירים, אבל זה בכל זאת מרגש - ובכל זאת הלילה נדע איך יישמע  השיר הראשון מהאירוויזיון הבא - זה שכל כך ייחלנו שייערך ממש כאן 

14 שירים ואמנים שעלו לגמר האלבני (שאותם ניתן לשמוע במלואם כאן) יתחרו על הכרטיס לאירוויזיון בתל אביב, ורק אחד מהם יזכה לתואר "אלבניה 2019": 

Dilan Reka – Karma
Gjergj Leka – Besoj
Orgesa Zaimi – Hije
Lidia Lufi – Rrëfehem
Soni Malaj – Më e fortë
Elton Deda – Qetësisht
Eliza Hoxha – Peng
Marko Strazimiri & Imbro – Leyla
Jonida Maliqi – Ktheju tokës
Bojken Lako – Jeto jetën
Klinti Çollaku – Me jetë
Eranda Libohova – 100 pyetje
Alar Band – Dashuria nuk mjafton
Artemisa Mithi & Febi Shkurti – Dua te besoj

כאן ניתן לצפות בהופעות החיות של השירים מהשלבים המוקדמים שנערכו ביומיים האחרונים: 
https://www.youtube.com/playlist?list=PL0XoaVRW0j7AH2CEB7BRaO2WR53PEpdW_

שידור ישיר של הגמר הראשון לעונת 2019, החל מ-21:45: 
http://www.festivali-rtsh.al/
(לינק לצפייה יועלה סמוך לשידור) 

איזה שיר ייבחר להיות השיר הראשון באירוויזיון 2019 בתל אביב עונת קדמים מוצלחת, מרהיבה ומשגעת לכולנו Dare to Dream על 42 שירים פשוט מעולים 
לצפיה ב-'ארנדה לתל אביב מבחינתי אבל זו כנראה תהיה סוני..'
ארנדה לתל אביב מבחינתי אבל זו כנראה תהיה סוני..
22/12/2018 | 13:01
114
סוני היא חיקוי די עולב לאלני אבל גם אם היא תיבחר זה לא יהיה כל כך נורא...
לצפיה ב-'לדעתי זה יהיה בין סוני לבין דואט המזרחית-דכאון '
לדעתי זה יהיה בין סוני לבין דואט המזרחית-דכאון
22/12/2018 | 13:43
116
סוני הביאה בערב השני ללא התזמורת הופעה מחרידה וכל כך 2005. אבל השיר כיפי למרות טראשיותו. מנגד, לדואט הדכאון של עופר לוי ותמיר גל יש איכויות מסויימות (בעיקר קטעי האינסטרומנטל) אבל הם לא משכנעים בלייב. זה יהיה אחד משניהם לדעתי.
לצפיה ב-'אין לי מושג מי יזכה'
אין לי מושג מי יזכה
22/12/2018 | 16:50
1
72
וקצת קשה לי להבין את ההגיון שמנחה את האלבנים השנה(במיוחד לאחר ההדחה המוזרה של מורד).
עם זאת, אני מעריך מאוד את האלבנים, כמדי שנה, עם היופי בקיום הפסטיבל. ההשקעה בהפקה, התזמורת, רשימת המשתתפים(מניח שרובם מוכרים- בישראל קשה היה לראות מסורת כזאת. מזכיר קצת את פסטיבל ימי הזמר בשנות בשיא שלו).
באלבניה הקטנה יש סצינת מוזיקה מאוד מסקרנת והמון אומנים איכותיים. בשנה שעברה הם היו אמיצים וזה מאוד השתלם להם. אם היו ממשיכים באותו הקו אני בטוח שזכיה אלבנית תהיה אפשרית (אחרי הניצחון השנה של ישראל הכל יכול לקרות...). 
והשפה האלבנית מהממת בעיני. כל הכבוד להם. מקוה שלא משנה מי יזכה, השפה תישאר.

לצפיה ב-'אלבניה שוגה בניסיון להפוך את הפסטיבל שלה לסן-רמו'
אלבניה שוגה בניסיון להפוך את הפסטיבל שלה לסן-רמו
23/12/2018 | 06:12
48
אני מכבדת מאד מדינה ששומרת על מסורת ארוכת שנים ללא קשר לתמורות הפוליטיות וליציאה שלה מחשכת ימי הביניים תחת שלטון קומוניסטי אכזרי ומושחת לפני פחות מ-30 שנה. בשביל מדינה עם בקושי 3 מיליון תושבים, זה הישג לא מבוטל להציג 22 עד 30 שירים חדשים מדי שנה במופע שמתוכנן בקפידה ומתפרס על פני שלושה ערבים רצופים (גם אם לא חף מבימוי לא מהודק) . יחד עם זאת, נראה לי טעות לאמץ את הגישה של סן-רמו ואין צורך בשני ערבים רצופים כדי להקשיב לשירים פעם בליווי תזמורת ופעם ללא. יש כאן יומרנות מסויימת שמתבקשת אולי מהקירבה לאיטליה ומהשאיפה להגיע למקצוענות של האיטלקים, אבל המטרה אינה תמיד מקדשת את האמצעים. נדמה לי שהאלבנים שגו כאשר השאירו את ההדחות לשלב הגמר ולא הסתפקו בכך אלא גם איפשרו לשופטים לבקר את המודחים במעמד הזה. אני מקווה שהאלבנים יסיימו במקום נמוך השנה בין אם זה יקרה עוד בחצי הגמר או בגמר משום שלא יכול להיות שבשנת 2019 ישלחו שיר 'רזה' מבחינה מלודית שלוקח את עצמו בחשיבות כל כך תהומית בזכות הרבדים המוסיקליים בעיבוד התזמורתי. אם התזמור הוא זה שבעיקר מעניק לשיר מימד אתני-רוחני בגשר הארוך ביחד עם נהמות מסוג 'אה-אה-הי-יו-יו', אזי יש כאן יותר יצירת אוירה מאשר שיר בנוי לתלפיות והדבר יהיה בעוכרו (אלא אם כן קיבלנו הערב סקיצה שתעבור אלבניזציה מסוג אחר).
לצפיה ב-'למרות ההדחה של רוב הפיבוריטים בחצי הגמר '
למרות ההדחה של רוב הפיבוריטים בחצי הגמר
22/12/2018 | 17:38
100
קשה לי להאמין שהאלבנים יתנו למשהו שלא היה מסומן מראש לזכות
הם ראו את התגובות להדחתם של מירוד ואורל והביקורות הרבות שהיו גם באלבניה על הקדם (כמה ציטוטים בולטים "איך המנהל האמנותי של התחרות משתתף בה?" או "יש שמועות על כך שהקדם מכור").
לכן לדעתי הם יבחרו בסוני או ג'ונידה, מבין 2 השירים האלו אני מעדיף את השיר של ג'ונידה למרות שגם הוא רק בסדר ביחס לקדם המצוין שיש פה.
החיקוי של קפריסין 18+אוקראינה 13 הוא המקום האחרון שלי. 
כדעת הרוב גם דעתי שרוב השירים הטובים הודחו אתמול
הפיבורטים שלי היום הם:להקת אלר, ג'ירג'י, אלטון ושני הדואטים
בויאן ואליזה גם טובים+.
לצפיה ב-'Jonida Maliqi היא הזוכה בפסטיבל'
Jonida Maliqi היא הזוכה בפסטיבל
23/12/2018 | 01:01
1
86
לצפיה ב-'שיר חלש, יישאר בסמי פיינל, לא יעלה לגמר.'
שיר חלש, יישאר בסמי פיינל, לא יעלה לגמר.
23/12/2018 | 19:13
14
לצפיה ב-'השיר הראשון לתל אביב 2019: Jonida Maliqi – Ktheju tokës'
השיר הראשון לתל אביב 2019: Jonida Maliqi – Ktheju tokës
23/12/2018 | 01:02
10
154
לצפיה ב-'שיר שמסתיים בנפיחת טרומבון כמו KEEP THE FAITH '
שיר שמסתיים בנפיחת טרומבון כמו KEEP THE FAITH
23/12/2018 | 05:01
3
119
וזה לא סימן מעודד במיוחד עבור אלבניה, אלא שבניגוד לגיאורגית שניסתה להיכנס לנעלים של הדיוות הגדולות של שנות ה-90' עם מראה כעוס ומסר מטיף, האלבנית מביאה גוון פולקלוריסטי וסאונד אתני עם מסר שהאלבני הממוצע כנראה מזדהה איתו היטב - המחיר של קריעת משפחות בשל הצורך להגר כדי להגיע אי פעם לרמת חיים טובה יותר וקריאה לחזור למולדת. הפאתוס הדרמתי בהתחלה מתמוסס לרעת תוגה וקינה מתמשכות, מייגעות ומייסרות.
מתבקשת השוואה גם בין השיר של ג'ונידה לקליאופטרה (יוון 1992). תספורת הקארה של ג'ונידה עשויה להזכיר נסיכת נילוס אקזוטית, אבל אצל היווניה פאתוס העבר הדרמתי הוא הקדמה למסר של תקווה בתוך ים של אי-ודאות ועתיד לוט בערפל. עושה רושם שהאלבנים העדיפו מסר לצרכי פנים על פני יציאה למרחב.
לצפיה ב-'הבנתי שהיא הצהירה שבאירוויז היא תשיר באלבנית'
הבנתי שהיא הצהירה שבאירוויז היא תשיר באלבנית
23/12/2018 | 07:58
2
103
בהמשך להצלחה שלהם משנה שעברה בשפת המקור. אני מסכים עם מה שכתבת. זה גם מזכיר לי קצת את ארמניה 17, וזו לא מחמאה. דעתי על השיר והזמרת יובא להלן באמצעות ציטוט של ביבי: "את לא מעניינת, את משעממת". דבר אחד בטוח: אירוויז 2020 לא יתקיים בטיראנה. 
לצפיה ב-'שמירה על שפת המקור זה הדבר היחיד שעוד איכשהו יפעל לטובתם'
שמירה על שפת המקור זה הדבר היחיד שעוד איכשהו יפעל לטובתם
23/12/2018 | 08:30
1
82
טירנה עושה לי מיגראנה ואצטט בעניין השיר האלבני שוב את ביבינוקיו:
'לא יהיה כלום כי אין היידי כלום'.
לצפיה ב-'זה שיר מתיש. היא צורחת וצווחת, מקננת ומייללת. '
זה שיר מתיש. היא צורחת וצווחת, מקננת ומייללת.
23/12/2018 | 14:11
66
אוי שתסתום כבר. לא, שאין לתאר. איפה זה ואיפה השיר המצוין שלהם משנה שעברה. הם שבו למסורת הצווחניות שנשארות בסמי. יש לי תחושה שגם כאן הגורל לא יהיה אחר. סמרטטת!
לצפיה ב-'לא כזה נורא כמו שראיתי שקוטלים בפייס'
לא כזה נורא כמו שראיתי שקוטלים בפייס
23/12/2018 | 08:50
1
103
זה בודאי לא שיר זוכה ואפילו לא טופ 10  אבל גם לא מקום אחרון.
לדעתי האלבניזציה רק תעשה לו טוב.

לצפיה ב-'בדיוק ככה....'
בדיוק ככה....
23/12/2018 | 09:25
79
"חזרה אל כדור הארץ" לא כזה שיר נורא.
אנשים קוטלים בפייס, כאילו הם שמעו כבר את יתר השירים ביחס אליו שעוד צריכים להיבחר/להיחשף.
אלבנזציה תעשה לו טוב, ויותר מכך לטעמי שמירה על שפת המקור האלבנית בביצוע על במת "אקספו ת"א" אולי תשמור אותו בחיים לגבי העפלה לגמר.

איזה כיף יהיה לי לראות במאי ממש קרוב אלי את דמוי גלי עטרי בצעירותה, כשהביאה לנו עם "חלב ודבש" את ה-repeat  חחחחח
לצפיה ב-'למל"מ - לא מועיל, לא מזיק.'
למל"מ - לא מועיל, לא מזיק.
23/12/2018 | 11:07
59
השיר לא קיטצ' ובשפה שאינה אנגלית, דבר שכן תורם למגוון השירים.

השיר עצמו לא רע. אבל גם לא מתעלה מעל שירים אחרים באותו ג'אנר בשום צורה.
אם הוא כן יגיע לגמר, אני צופה לו את אמצע הטבלה.
לצפיה ב-'אחרי השיר הטוב בתולדותיה, אלבניה חוזרת לעידן הלמל"מ'
אחרי השיר הטוב בתולדותיה, אלבניה חוזרת לעידן הלמל"מ
23/12/2018 | 11:36
2
128

אני מניח שאחרי אלבניזציה זה יהיה טוב יותר, אבל לא רואה תרחיש שהשיר הזה יהיה שוס באירוויזיון אצלנו. בשנה שעברה, לעומת זאת, אחרי ששמעתי בפעם הראשונה את בושפפה, אמרתי שיש פוטנציאל.

להבנתי הזמרת אמרה שהיא תשאיר את השיר באלבנית, לפחות זה איכשהו ייחד אותו
לצפיה ב-'והנה ראיון חביב איתו'
והנה ראיון חביב איתו
23/12/2018 | 12:50
91
באמת אחד הגדולים של אלבניה, וכל כך חבל שלא המשיכו בקו הזה(ובחרו אומנים/יוצרים קצת יותר מסקרנים).
לגבי השיר שנבחר- כשהתפרסמה הרשימה הוא הכי בלט לי בשמיעה ראשונה. ההופעה בלייב היתה קצת מתישה(בגלל העיבוד ובעיקר בגלל הבימוי). הוא חייב לעבוד עיבוד מחודש(ולהתאים את עצמו לחיים נפרדים מהתזמורת החיה). שמח ממש שהוא ישאר באלבנית. 
נמתין לגרסה המשופרת ואז נוכל להעריך טוב יותר את סיכויו. קשה לי לראות אותו כרגע מתבלט.
לצפיה ב-'הטוב ביותר בתולדותיה מ-2004 ואילך במשך 16 שנות השתתפות?'
הטוב ביותר בתולדותיה מ-2004 ואילך במשך 16 שנות השתתפות?
24/12/2018 | 11:46
43
לא נראה לי.
מבחינתי בשלוף 2008, 2009 ו-2010 בקלות עולים עליו, ויחד עם זאת בין 5 הטובים.
לצפיה ב-'קובי אושרת מהלל את השיר האלבני בערוץ כאן '
קובי אושרת מהלל את השיר האלבני בערוץ כאן
23/12/2018 | 19:02
3
183
ועל כך שמדובר במחאה פוליטית נוקבת על מהגרים אלבנים שנטשו את המדינה ומתבקשים לשוב ארצה. הוא טוען שהשיר מורכב, אקזוטי, עמוק, לא רדוד וכיוצ״ב. עכשיו כל פעם שיבחר שיר יעשו על זה אייטם בחדשות? איזו חוצפה! פתאום האירוויזיון האישי שלי הופך לנחלת הכלל. אני רותח מזעם.
לצפיה ב-'ובאותו עניין "השעה הבינלאומית" של רשת ב שמשודרת מראשון עד...'
ובאותו עניין "השעה הבינלאומית" של רשת ב שמשודרת מראשון עד...
23/12/2018 | 23:17
2
123
רביעי במהלך בשעות בין 14:00-15:00 לקחה על עצמה פרוייקט: להשמיע באופן עדכני כל שיר שנבחר מכל אחת מיתר 41 המדינות שתגענה לכאן. בכל זאת ,רשת ב, היא חלק מ"כאן", שהיא הגוף המייצג אותנו ב-EBU (אלא אם ביבי יצליח לסגור גם אותם) מגיע לה. לא ככה?
היום בתוכנית הם השמיעו בסוף השעה את השיר האלבני בגרסת הלייב שלו.
אז הנה האירו' האישי שלך ושלי הפך לנחלת כלל ....

לגבי קובי אשרת , יש לו קבלות באירוויזיון עם שירים שהוא הלחין. 5 פעמים הוא יצג את ישראל בתחרות, כולל ה-REPEAT זכייה ב-1979 שהוא ושמרית אור אחראים עליו, גם אם הייצוגים האלה היו לטעמך או לא לטעמך.
אתה פחות אהבת את השיר האלבני והמבצעת שלו ,והוא כן אהב, וצריך לכבד איש איש וטעמו.
אם האירוויזיון הוא נחלת הכלל וקובי אשרת ,שאחראי על זכייה ב-1979+מקום 3 עם "כאן"+ מקום 8 עם "הופה הולה" + מקום 6 עם "זה רק ספורט" +מקום 5 עם "עולה עולה", אז אין לי בעיה עם זה בכלל, גם אם הוא אוהב סגנון כזה או אחר, כמו שאתה אוהב סגנון כזה או אחר בשונה משלו.

אתה יודע איפה יש לי בעיה שהאירו' שלך ,שלי ושל מעריצים אמתיים של התחרות הפך להיות פתאום בין לילה עם הזכייה של נטע נחלת הכלל?
אותם פוליטיקאים שהקשר בינם להערצה לתחרות הוא מקרי,  ותפסו על זה טרמפ פוליטי.
חלקם חשבו להתערב בקביעת העיר המארחת ויהי מה.

לצפיה ב-'פייר? לא נעים להודות אבל יש סיבה למה אני לא אוהב השיר האלבני'
פייר? לא נעים להודות אבל יש סיבה למה אני לא אוהב השיר האלבני
24/12/2018 | 16:16
74
אני חושש שלהופעה יש פוטנציאל הזזת משולשים מאוד נמוך. כבר ראינו באירוויז 99 שבשירים איטיים הסיטו את כל קרני השמש לצד ולא נעשה שימוש באלמנט הזז בבמה. איך 300 משולשים יזוזו עם שיר כזה איטי? אני רוצה לראות שימוש באלמנט הזז בכל שיר ובכל הופעה ושירים איטיים מסכנים ומסכלים הלכה למעשה שבהופעה שלהם יהיה שימוש נרחב באלמנט הזז בבמה.
לצפיה ב-'ייצג = עיבד את השיר וניצח, לא את כל השירים שהזכרת הוא הלחין'
ייצג = עיבד את השיר וניצח, לא את כל השירים שהזכרת הוא הלחין
24/12/2018 | 17:12
46
ואומנם גם עיבוד הוא חשוב, ומישהו היה צריך לנצח על התזמורת, אבל זה החלק הקטן ביותר בשיר... הוא הלחין את "הללויה" (וזה די והותר) וגם את "עולה עולה" ואת "זה רק ספורט", אבל את "כאן" כתב והלחין עוזי חיטמן, כידוע, ואת "הופה הולה" כתב והלחין זוהר לסקוב.
לצפיה ב-'תזכורת חשובה- לא לא לשכוח להרשם למלפפוניאדה!!!'
תזכורת חשובה- לא לא לשכוח להרשם למלפפוניאדה!!!
21/12/2018 | 16:46
51
שלום לכולם, ההרשמה קרובה לסיום. יש רק 10 שירים!!!
הסופש המטורף שנפל עלינו(בקטע טוב, כמובן) עם הגשם, הפסטיבל האלבני, קטעי השירים מצרפת וספרד והחדשות הלוהטות מאיטליה וקפריסין בטח השכיחו קצת את המלפפסט...
אז נא להזדרז, הולכת להיות מהדורה מאוד מסקרנת עד כה. מי שלא שלח שיר שלישי אופצינאלי גם מוזמן. 

לצפיה ב-' סיכום עונת הקדמים 19 עד כה:'
סיכום עונת הקדמים 19 עד כה:
21/12/2018 | 13:58
3
132

כזה עוד לא היה. מספר מדינות פרסמו את כל השירים המתמודדים בקדמים המקומיים: לטביה, הונגריה, אלבניה, ספרד, צרפת, אסטוניה + שיר אחד מאוסטרליה. כל השירים על הפנים. אין אפילו שיר אחד וואו. המצב גרוע על אחת כמה וכמה שעה שגם מצרפת אין ישועה והרי הקדם שלהם שנה שעברה היה מופתי. 

יש כאן ללא ספק עייפות החומר. באמצע שנות ה-10 עונות הקדמים השתפרו פלאים, וגם בתקופה השחורה של האירוויז, היינו שנות האלפיימז, היו פה ושם יציאות. השנה הכל פח. אין אפילו שיר אחד מהמם, שיר שגורם לצעוק אהההההההההההההההההה

האם אמנים חזקים לא רוצים להגיע לישראל? האם צפוי לנו אירוויז חלש מבחינת שירים? דבר אחד בטוח: אירוויז 2020 לא יתקיים באחת המדינות שפרסמו עד כה את שיריהם. 

תהייה: כל הנ"ל גורם לי לרצות להפסיק לעקוב אחר עונת הקדמים הנוכחית ולהסתפק באזנה לשירים הנבחרים. 

לצפיה ב-' השיר שחובבי האירוויז הכי מתעלפים עליו עד כה:'
השיר שחובבי האירוויז הכי מתעלפים עליו עד כה:
21/12/2018 | 14:10
1
152
השיר הבא מצרפת עם פזמון באנגלית. 
לצפיה ב-'דווקא בשיר כזה הפזמון באנגלית רק מקלקל, לא התלהבתי.'
דווקא בשיר כזה הפזמון באנגלית רק מקלקל, לא התלהבתי.
21/12/2018 | 15:29
33
לצפיה ב-'נו מה רע? יהיו חיים קלים יותר לכתריה שלנו.'
נו מה רע? יהיו חיים קלים יותר לכתריה שלנו.
21/12/2018 | 15:00
34
לצפיה ב-'ונציגת קפריסין לשנת 2019 עם השיר replay היא:'
ונציגת קפריסין לשנת 2019 עם השיר replay היא:
21/12/2018 | 10:27
5
383
לצפיה ב-'היה צפוי. אותה נבחרת חלומות בשינוי גברת.'
היה צפוי. אותה נבחרת חלומות בשינוי גברת.
23/12/2018 | 08:26
4
171
קפריסין רוצה את זה מאד ואין לה בעיה לשריין את כל הכוחות שיוון בטיפשותה דוחה.
התסריט הכי צפוי ומאכזב יהיה נצחון קפריסאי בתל אביב, גם אם בעיני רבים יהיה בזה סוג של צדק פואטי. 

לצפיה ב-'יקירתי, יותר מכך, אם היא תנסה להיות חיקוי אלני בת"א..... '
יקירתי, יותר מכך, אם היא תנסה להיות חיקוי אלני בת"א.....
23/12/2018 | 09:34
1
173
היא לא תזכה, כי אלני יש רק אחת. שום צדק פואטי, שטויות בציץ עגבנית, בולשיט.
היא צריכה להיות עצמה ולהביא משהו משלה, גם אם זאת אותה נבחרת.
בכללי, מי שמנסה להיות , שיר/זמר שכבר היה האירו', דינו לקטילה.
לצפיה ב-'יקירי, אל תהיה כל כך נחרץ'
יקירי, אל תהיה כל כך נחרץ
24/12/2018 | 09:18
58
המונח 'צדק פואטי' אכן לא מתאים לכאן משום שהכוונה לא הייתה לתגמל את קפריסין 2019 בזכות מעשיה הטובים של קפריסין 2018, אבל להגיד שכל שנה חדשה מתחילה עם לוח חלק לגמרי היא גם לא לגמרי נכונה.
כבר הרבה שנים מסתובבת נבחרת חלומות אחרת שכוללת את קירקירוב, קונטופולוס, אנווגולינוס ושות' ומיותר להזכיר כמה פעמים היא הגיעה למקום השני, השלישי ולעשירייה הראשונה מטעם כל מדינה שרכשה את שירותיה, אפילו עם שירים בינוניים וחסרי ייחוד כלשהו.
נבחרת החלומות המתגבשת של קפריסין צריכה לפחות עוד הישג בצמרת, לאו דווקא ניצחון, כדי שכל אחד מחבריה בנפרד והיא כגוף אחד ימנפו את המוניטין ואת הביקוש להם לעוד הצלחות מסחריות. לא טענתי שטאמטה צריכה להיות האלני הבאה, אבל אין לי ספק שהיא מבינה דבר או שניים בלתת שואו ויזואלי חזק ובלי אלמנט כזה, אין לה מה לחפש. אם מישהו משלה את עצמו שהיא תגיע עם בלדה אתנית סטייל WITH LOVE, אין לו מושג על מה הוא סח.
לצפיה ב-'קשה לי לראות את זה קורה'
קשה לי לראות את זה קורה
23/12/2018 | 11:37
110
כפי שבמאים דגולים כבר ביימו סרטים עטורי פרסים ולאחר מכן ביימו סרטים שנחלו כישלונות וביקורות קוטלות, גם כאן אין ערובה להצלחה קפריסאית גם כאשר מדובר באותו הצוות. כפי שכבר נאמר, טאמטה תצטרך להוכיח את עצמה ודווקא העובדה שככל הנראה מדובר בסגנון דומה ל-fuego, זה יכול להיות לרעתה מבחינת המעריצים האדוקים שכן יהיו עסוקים בהשוואות בינה לבין אלני, בין fuego ובין replay. אבל שוב בסופו של דבר, כל זה לא באמת משנה. מה שהיה שנה שעברה היה ונגמר וכעת יש הופעה ושיר חדשים שצריכים לעמוד בפני עצמם. יהיו טובים יותר משאר השירים והם ינצחו, לא יהיו טובים לא ינצחו
לצפיה ב-'אה-יה אה-יה אה-יה ריפליי! '
אה-יה אה-יה אה-יה ריפליי!
23/12/2018 | 14:15
138
זה לא יהיה כמו שנה שעברה. זה יהיה בומבסטי, צעקני, מחריד. כמו יוון 17 למשל או אפילו כמו אוקראינה 09. זה יהיה חסר טוב טעם לחלוטין, ולבטח יתווספו גם כמה רקדנים אוחצ׳תיים לחגיגה שיעשו תנועות ייחודיות עם כפות הידיים. זה יהיה מזעזע.
לצפיה ב-'רשת RAI אתם פשוט עולב'
רשת RAI אתם פשוט עולב
21/12/2018 | 00:26
34
380
היום החלה תחרות כשרונות הצעירים אך רשת rai לא מאפשרת למי שמחוץ לאיטליה לצפות בתחרות ,הם צפויים להכריז הלילה על 11 משתתפים בתחרות הגדולה בפברואר ועד כתיבת שורות אלו הם הכריזו על 6 מתוכם ,ועושה רושם שהשמועות נכונות.
11 הנוספים יוכרזו מחר+ 2הזוכים בתחרות הכשרונות שיצטרפו אליהם.
Paola Turci, "L'ultimo ostacolo
(המכשלה האחרונה)"
Simone Cristicchi, "Abbi cura di me
(לטפל בי)"
Zen Circus, "L'amore è una dittatura
(האהבה היא דיקטטורה)"
Anna Tatangelo - "Le nostre anime di notte"
(נשמותינו בלילה)
Loredana Berté - "Cosa ti aspetti da me"
(מה אתה מצפה ממני)
Irama - "La ragazza col cuore di latta
(הנערה עם לב של פח)"
Ultimo - "I tuoi particolari"(זוכה שנה שעברה בתחרות כשרונות צעירים)
(פרטים שלך)

לצפיה ב-'הכריזו הרגע על נק שחוזר לתחרות וmotta'
הכריזו הרגע על נק שחוזר לתחרות וmotta
21/12/2018 | 00:47
126
Mi farò trovare pronto. זהו שם שירו של נק (אני אהיה מוכן)
ו motta עם השיר Dov'è l'Italia ( היכן איטליה?)
לצפיה ב-'יש הרבה דרכים לצפות ב-RAIUNO לא באמצעות האתר הרשמי'
יש הרבה דרכים לצפות ב-RAIUNO לא באמצעות האתר הרשמי
21/12/2018 | 00:50
1
69
כאן למשל
לצפיה ב-'IL VOLO חוזרים להתחרות בסן רמו 2019. '
IL VOLO חוזרים להתחרות בסן רמו 2019.
21/12/2018 | 01:15
134
EINAR נבחר הערב אם הבנתי נכון, או שהכריזו על 3 המקומות הראשונים הערב כשביניהם כלולה גם FEDERICA ABBATE ולהקת DESCHEMA
תחרות של נפילים זאת הולכת להיות!
לצפיה ב-'אני בשוק il volo חוזרים לתחרות בסן רמו|אקדמאי'
אני בשוק il volo חוזרים לתחרות בסן רמו|אקדמאי
21/12/2018 | 01:23
169
Il Volo torna sul palco del Festival di Sanremo 2019 tra i big dopo la vittoria del 2015 con Grande amore. Il trio in questi anni ha avuto un importante impatto. Musica che resta è il titolo della loro canzone in gara.
שם השיר שלהם המוזיקה שנותרה או אם תרצו `מוסיקה נשארת`
וראפר מאד מפורסם בשם gemon שם השיר שלו שושנה סגולה

לצפיה ב-'איינר עלה לשלב הבא וגם הוא יתחרה בסן רמו,'
איינר עלה לשלב הבא וגם הוא יתחרה בסן רמו,
21/12/2018 | 01:46
5
97
יתכן ויכריזו על פדריקה כעולה שלב,קשה לי להאמין שהיא תעבור שלב.כמו כן עושה רושם שאיטליה מפציצה בנשק הכי כבד שלה אני מקווה שלא שלא רק השמות חמים אלא בעיקר השירים.
לצפיה ב-'פדריקה קיבלה תוצאה מאכזבת בטלווטינג,ולא עברה לשלב הבא'
פדריקה קיבלה תוצאה מאכזבת בטלווטינג,ולא עברה לשלב הבא
21/12/2018 | 02:09
58
מחזיק אצבעות לקורדיו.
לצפיה ב-'הציפיות בשמיים. הרבה חשמל באוויר: צ'נטומילה וולטה'
הציפיות בשמיים. הרבה חשמל באוויר: צ'נטומילה וולטה
21/12/2018 | 02:15
3
66
קשה להאמין ש-IL VOLO מסוגלים להתעלות על GRANDE AMORE. כמה הם כבר יכולים לחדש בז'אנר הפופ-אופראי? נראה לי שההשתתפות היא יותר מפגן נוכחות לצרכי פנים מאשר איזה סימון יעד ל'נקמה' אירוויזיונית.
לצפיה ב-'גם לי זה מוזר שהם חוזרים,הרי הם זוכים להצלחה רבה בעולם'
גם לי זה מוזר שהם חוזרים,הרי הם זוכים להצלחה רבה בעולם
21/12/2018 | 02:31
2
106
הם לא ממש צריכים את סן מו גם לא את הארוויזיון,כך שלא ממש ברור מהו השיקול שלהם,
בסרטון המצורף יש תיעוד לרגע הזכייה שלהם מ 2015 כאשר התחרו מול נק ומי שמגישה להם את הפרס היא לא אחרת מאשר אריסה שכנראה וגם היא תוכרז מחר לרשימה הבאמת מרשימה שקלאדיו יצר.
לצפיה ב-'צרפת: דקה+ מכל 15 השירים שטרם נחשפו (3 מלאים בטיוב)'
צרפת: דקה+ מכל 15 השירים שטרם נחשפו (3 מלאים בטיוב)
21/12/2018 | 02:39
1
82
השירים כבר הועלו במלואם לטיוב אך הם מוגבלים להאזנה רק בגבולות צרפת לעת עתה (דבר שניתן לעקוף כמובן).
לצפיה ב-'הקדם הצרפתי השנה חלש. נחכה להופעות החיות, אולי נופתע'
הקדם הצרפתי השנה חלש. נחכה להופעות החיות, אולי נופתע
21/12/2018 | 06:42
38
לצפיה ב-'וואו אלו חדשות דרמטיות ברמה של רעידת אדמה'
וואו אלו חדשות דרמטיות ברמה של רעידת אדמה
21/12/2018 | 06:25
189
קרב ראש בראש, נק VS איל וולו, כל כך 2015. עם כל אהבתי לאיל וולו נק חייב לנצח הפעם. השאלה היא האם השיר שלו השנה יצליח להשתוות ליצירת המופת האלמותית שלו מ-2015 שנשארה בבית (ובואו, אם היה מגיע לוינה היה מנצח בקלות את מונס).

נק הוא מגה-סטאר ויהיה לנו כבוד לראותו בתל אביב. הפעם איל וולו צריכים להשאר בבית. 

אני מתרגש גם לקראת אולטימו ששירו משנה שעברה היה מהמם. 
לצפיה ב-'עד עכשיו השמועות היו נכונות,אם כך סביר להניח שיכריזו הערב.. '
עד עכשיו השמועות היו נכונות,אם כך סביר להניח שיכריזו הערב..
21/12/2018 | 09:43
3
171
על אלה 
, Bianca Atzei & Gianluca Grignani, 
Alessandra Amoroso, 
Lorenzo Fragola,  
, Umberto Tozzi & Raf
, Negrita -
Arisa. 
&Elodie 
 Michele Bravi
,Giusy Ferreri,
Nicolò Fabi – Daniele Silvestri – Max Gazzè,
Modà,
Massimo Ranieri
Riki  
הלוואי ,זה נשמע כמו נבחרת האולסטאר⭐️�������� שלהם.
לצפיה ב-'זה לא קורה, זה לא אמיתי, אני צריך לצבוט את עצמי. '
זה לא קורה, זה לא אמיתי, אני צריך לצבוט את עצמי.
21/12/2018 | 11:16
2
168
גם Modà וגם עריסה? שלא לדבר על יתר השמות המובילים ברשימה הזו? שלא לדבר על נק, איל וולו וכו' וכו'? זה הולך להיות הסנרמו הטוב ביותר בכל הזמנים. מי ינצח במרחץ הדמים הזה? הראש שלי משתגע מגודל המאורע ומהטירוף. אני פשוט לא מאמין שזה קורה לנו. 
לצפיה ב-''
21/12/2018 | 14:07
1
103
וואו איזה סופש מטורף!!!
האיטלקים מפציצים השנה בסו רמו, מאיפה זה הגיע?!?!
הרשימה שפורסמה עד כה מדהימה, ובאמת מסתמנת עונת אולטראס. מניח שמארגני הפסטיבל החליטו השנה ללכת על בטוח משיקולי רייטינג/ סיבות פנימיות אחרות. מקוה שהשירים יהיו ברמה גבוהה כמו הליינאפ.
עדין לא התאוששתי מהמפלה הצפויה של פדריקה(למרות שהיתה לי קצת הרגשה לא טובה לגביה...). אינר ראוי לגמרי להיות בגמר של הגדולים(לא צפיתי בו בלייב).
ברגע שתתפרסם הרשימה המלאה אגיב אליה.

לצפיה ב-'אני עדיין לא מעכל. אמתין גם אני בסבלנות לרשימה הרשמית המלאה'
אני עדיין לא מעכל. אמתין גם אני בסבלנות לרשימה הרשמית המלאה
21/12/2018 | 14:12
33
לצפיה ב-'אחרי ביצוע כזה אפשר בהחלט להבין למה אינר השאיר אבק למתחריו'
אחרי ביצוע כזה אפשר בהחלט להבין למה אינר השאיר אבק למתחריו
21/12/2018 | 19:36
111
עושה רושם שלא רק הוא דומע אלא גם את אנאליזה הביא על סף דמעות.
לצפיה ב-'השמות מתחילים לזרום והם מתרכזים בדואטים'
השמות מתחילים לזרום והם מתרכזים בדואטים
21/12/2018 | 23:35
67
הדואט הראשון הוא של פדריקה קרטה והראפר האטלקי shade (הצל) שם השיר בלי לעשות בכוונה
Senza farlo apposta
עד דואט עם ראפר שמו בריגה עם הזמרת הותיקה פאטי בראבו 
 è Un po’ come la vita. (קצת כמו החיים)
והבאים בתור הם להקת negrita שם השיר I ragazzi stanno bene è il (הבנים בסדר)
לצפיה ב-'הרגע הכריזו על אריסה היא גם תשתתף ולפניה הכריזו על ראפר נוסף'
הרגע הכריזו על אריסה היא גם תשתתף ולפניה הכריזו על ראפר נוסף
22/12/2018 | 00:04
7
65
לפניהם הכריזו על דניאל סלבסטרי שישיר סולו ולא כחלק משלשיה
שם השיר חי את הכסף Argento vivo il
הכריזו גם להקת האינדי Ex-Otago שם השיר `רק שיר` una canzone. 
כאמור הכריזו על ראפר נוסף בשם Achille Lauro שם השיר רולס רויס
וכאמור אריסה תשיר Mi sento bene è `אני מרגישה טוב`
לצפיה ב-'2 משתתפים נוספים הוכרזו: FRANCESCO RENGA, BOOMDABASH'
2 משתתפים נוספים הוכרזו: FRANCESCO RENGA, BOOMDABASH
22/12/2018 | 00:38
6
53
BOOMDABASH זו להקה שנוסדה ב-2002 ושהוציאה עד כה 5 אלבומים. הם שיתפו פעולה עם לורדאנה ברטה בלהיט המפתיע של השנה NON TI DICO NO
בסגנון רגאיי-רגאטון-היפ הופ
לצפיה ב-'פרנצ`סקו רנגה כבר זכה ב 2005 עם שיר שהקדיש לבתו 'אנג`לו`'
פרנצ`סקו רנגה כבר זכה ב 2005 עם שיר שהקדיש לבתו 'אנג`לו`
22/12/2018 | 00:49
5
56
וכבר יש לנו מאבק עם 3 זוכי עבר:רנגה,אריסה ו il volo .
אוסף המוגזם של הראפרים מקלקל קצת,מקווה לראות את לורנזו פרגולה ו moda
אך כנראה אלו יהיו אלסנדרה ארמוסו שהיא חברה טובה מאד של קלאדיו וגם ביאנקה אטצ`י בדואט עם זמרת נוספת.
לצפיה ב-'השם צילצל לי מוכר. '
השם צילצל לי מוכר.
22/12/2018 | 01:04
3
32
שיר מענג וביצוע מרגש
לצפיה ב-'נינו ד'אנג'לו וליביו קורי, אנריקו ניג'יוטי גם בסן-רמו 2019'
נינו ד'אנג'לו וליביו קורי, אנריקו ניג'יוטי גם בסן-רמו 2019
22/12/2018 | 01:18
2
36
לא להתבלבל עם NINO DE ANGELO שייצג את גרמניה באירוויזיון ב-1989.
ד'אנג'לו השתתף מספר פעמים בסן רמו מאז 1986 (בן 61-62 כיום)
לצפיה ב-'אצל הצעירים: מחמוד - פרס הביקורת. הזוכה הסופי: מ-ח-מ-ו-ד '
אצל הצעירים: מחמוד - פרס הביקורת. הזוכה הסופי: מ-ח-מ-ו-ד
22/12/2018 | 01:31
1
46
לא ראיתי את זה קורה. מתפלאה שהייתה כאן כזאת תמימות דעים. 
קורדיו - רק מקום רביעי
לצפיה ב-'סקנדלו בסן רמו'
סקנדלו בסן רמו
22/12/2018 | 08:13
60
לא מבין איך מחמוד זכה!!!
הוא בהחלט היה פייבוריט, אבל הביצוע שלו לא היה טוב כמו האודיו, וההופעה שלו היתה קצת מוזרה, אם כי מאוד חזקה(יש לי הרגשה שהחוזק של השיר במילים ובמשמעות האוטוביוגרפית שלו כמוסלמי- יכול להיות שאני סתם מדמין, לא מבין מילה...).
לה רו איכזבו בהופעה. שיר מעולה שבטוח היה סוחף את הקהל.
אבל השערוריה הגדולה היא ניבין וקורידיו שהיו צריכים לנצח! ניבין בביצוע מצמרר וקלאסי, שיכול לזכות באירויזיון(לפחות בעיני), היא מוכשרת ומרגשת. קורידיו היה טוב כמו שציפתי(אבל פחות מרגש), הרבה יותר מהמנצח.
בכל אופן לא מבין איך מחמוד ניצח גם את אינר מאתמול והוכרז כזוכה הגדול של ג׳ובאני. מענין אם הדיווח שישיר שיר אחר בסן רמו נכונה(ואז הזכיה עוד יותר לא ברורה). 
מניח שאחרי שאתעמק שוב בביצועים(ואשתה את הקפה של הבוקר), יהיו לי תובנות אחרות/ נוספות. 
מה שבטוח שסו רמו ג׳ובאני היה פסטיבל נהדר, מקוה שהפורמט המשובח ימשיך בשנה שעברה(ושהתוצאות יהיו קרובות יותר לליבי...).
לצפיה ב-'תיקון טעות-מאבק בין 4 זוכי עבר Simone Cristicchi זכה ב 2007'
תיקון טעות-מאבק בין 4 זוכי עבר Simone Cristicchi זכה ב 2007
22/12/2018 | 21:43
12
לצפיה ב-'מחמוד הוא זה שנבחר לעלות לשלב הבא,חבל שלא קורדיו שהגיע רביעי'
מחמוד הוא זה שנבחר לעלות לשלב הבא,חבל שלא קורדיו שהגיע רביעי
22/12/2018 | 01:35
60
רשימה פחות נוצצת מאתמול להוציא את אריסה.
לצפיה ב-'הזוכה מאתמול מחמוד,פשוט תעלומה איך זכה?קוראדיו היה טוב ממנו.'
הזוכה מאתמול מחמוד,פשוט תעלומה איך זכה?קוראדיו היה טוב ממנו.
22/12/2018 | 09:22
2
78
מחמוד קיבל ניקוד נמוך מאד בטלווטינג הוא ניצח כנראה בזכות השופטים,קורדיו ו
la ruva ניצחו בטלווטינג.
לצפיה ב-' כבר שערוריה בסנרמו,מחמוד הגיע למקום השביעי מתוך 12 בטלווטנג'
כבר שערוריה בסנרמו,מחמוד הגיע למקום השביעי מתוך 12 בטלווטנג
22/12/2018 | 09:51
99
והוא הוכרז כמנצח , la rua השיגו 35% מסך הקולות בטלווטינג בעוד מחמוד קיבל 5% בלבד כלומר הם השיגו כמות הצבעות  פי 7 משלו ,והוא זה שהוכרז כמנצח.הזוי לחלוטין.
לצפיה ב-'זה נשמע כמו העדפה מתקנת עם כל הצער שבדבר'
זה נשמע כמו העדפה מתקנת עם כל הצער שבדבר
23/12/2018 | 06:21
29
כי לכאורה גם EINAR אינו איטלקי מלידה (נדמה לי שהוא קובני), אבל בעוד שהביצוע של איינר היה כובש ומהפנט, במקרה של מחמוד זה ממש לא היה חד-משמעי. אין לי מושג לפי מה נקבע הדירוג של המתמוודים: אם זה נעשה כמו בסן רמו, הרי שהתוצאה המשוקללת מורכבת מ-3 רכיבים: תא עיתונות, קבוצת ביקורת וקהל. אם לכל אחד מהם היה משקל זהה, מאד ייתכן שמחמוד סיים ראשון הן בקרב השופטים והן בקרב העיתונאים או קבוצת הביקורת. ה'סקנדל' הוא רק בעיני המתבונן משום שכולם יודעים מראש איך מנגנון הבחירה עובד.
לצפיה ב-'עכשיו שהרשימה המלאה של הסנרמו ידועה - זו תגובתי'
עכשיו שהרשימה המלאה של הסנרמו ידועה - זו תגובתי
22/12/2018 | 18:28
3
112
מהאמנים הבאים אני מגה מתרגש:
Anna Tatangelo - השיר שלה מסנרמו אלפיים ומשהו "בסטארדו" הוא אחד האהובים עליי EVER, בעיקר בגרסת הדואט. 
Ultimo - השיר שלו משנה שעברה במסגרת הניוקאמרס היה פשוט מהמם. שיר מקצועי, מבוצע היטב מ-א' ועד ת'. עד כדי כך ששמעתיו להאנתי מספר רב של פעמים לאחר הסנרמו. 
Nek - סופרסטאר ברמה עולמית שהגיע הזמן שינצח את הסנרמו. השיר שלו מ-2015 שהפסיד לאיל וולו הוא (ואני לא מגזים) אחד השירים הטובים ביותר ששמעתי בחיי. אמנם קצת חיקוי קולדפליי אבל בואו, זה לא שיר אלא יצירת מופת אלוהית. יש לי תחושה שאתאכזב משירו השנה, כי לא משנה מה לא יהיה ניתן להתעלות על המאסטרפיס מ-2015, שזה שיר זוכה אירוויז לכל דבר ועניין.
Il Volo - אין צורך להרחיב נכון?
Arisa - עריסה תעשי לי ילד!! השיר הזוכה שלה מ-2014 הוא שיר פשוט קסום. השירים שלה שבאו אחר כך היו לא משהו. שנה שעברה היא הפציעה עם פאה ארוכה וגשר בשיניים ושרה דואט מרטיט עם ג'ובאני קקמו. זה היה ברור שהיא תחזור. היא סאנה נילסן של הסנרמו והיא נואשת להופיע באירוויז, זה החלום שלה. הלוואי שיש לה שיר ממש חזק, כי אחרת חבל לה על הזמן מול כל התותחים.

אז יש כבר חמישה אמנים מתוך 24 שגורמים לי להתעלף מרוב התרגשות. את האחרים אני לא מכיר והם גם לא כל כך מעניינים. אני ממש ממש רוצה לראות את נק על במת אירוויז 19. אלוהים שבשמיים, תעשה שהשיר שלו יהיה מטריף חושים כמו זה מ-2015. 
לצפיה ב-'זה נראה כמו שידור חוזר של NEK, IL VOLO ונציגות נשית למקום 3'
זה נראה כמו שידור חוזר של NEK, IL VOLO ונציגות נשית למקום 3
23/12/2018 | 06:30
2
71
כמו מליקה אייאן ב-2015. אננה טטנג'לו יותר מדי פעמים סיימה במקומות האחרונים בעשור האחרון ולאו דווקא בגלל בחירת שירים שגויה, כך שקשה לי לראות אותה זוכה הפעם לחסד שלשהו. אולי אני טועה אבל לא זוכרת מקרה בו הזוכה במשבצת הכשרונות החדשים והמבטיחים מצליח בשנים הראשונות שלאחר הזכייה בתואר לקחת את הפרס הגדול. אפילו לאריסה זה לקח 5 שנים תמימות.
לצפיה ב-'ב-2015 הייתי מאושפז חודש שלם במוסד סגור '
ב-2015 הייתי מאושפז חודש שלם במוסד סגור
23/12/2018 | 14:17
1
61
אחרי שעברתי התמוטטות עצבים בעקבות ההפסד של איל וולו למונס. השנה איטליה חייבת לנקום, לשלוח את נק ולנצח את האירוויז הזה. הנקמה תהיה מושלמת.
לצפיה ב-'מצטער לבאס'
מצטער לבאס
23/12/2018 | 14:55
61
אבל בעקבות הווידוי שלך, הרמת לי להנחתה- אני ממש שמח שמונס ניצח!!! איל וולוו(הטעות בכוונה) ממש לא עושים לי את זה...
אני לעומת זאת לא התאוששתי מההפסד של נק לשלישית הצווחנים, וכמוך חושב שהשיר שלו היה שלמות שיכלה לזכות באירויזיון ואחד הטובים בסן רמו
מה שכן- אם חס וחלילה תסריט 2015 יחזור וההיסטריה חוזרת אזי גם אני אצטרך אשפוז בכפייה
לצפיה ב-'דרישת שלום מ il Volo והצהרה על כוונתם להשתתף בסן רמו'
דרישת שלום מ il Volo והצהרה על כוונתם להשתתף בסן רמו
25/12/2018 | 18:18
25
לצפיה ב-'300 משולשים זזים: הניתוח המלא'
300 משולשים זזים: הניתוח המלא
20/12/2018 | 22:13
6
304
זה ראוי לשרשור חדש אז מעתיק גם לכאן. בבמה השנה יהיה לא אלמנט זז אחד אלא 300 אלמנטים זזים בדמות 300 משולשים. 

בעיגול אדום סימנתי את המשולשים שהם האלמנט הזז בבמה. ברקע ניתן לראות את שרטוט הרצפה שכבר ניתחנו אותו לעומק בשבוע שעבר ולא נתייחס אליו הפעם.

אז מה אנחנו רואים? אני רואה מבנה הנדסי כלשהו העשוי ממספר משולשים המחוברים להם יחדיו. דומה שהמבנה עומד באוויר ויכול להשתנות למבנה הנדסי כזה או אחר באופן ייחודי ושונה לכל הופעה.

על המשולשים עצמם אנו רואים מעגלים מעגלים - האם זו תאורה? נורות קטנות? האם זה וידאו של מסכי וידאו המוצמדים למשולשים? מה אלה המעגלים האלה? למה הם משמשים? 

כזכור באירוויז 76, 80 ו-84 הבמה השתנתה לכל הופעה, נראתה אחרת לכל הופעה באמצעות אלמנטים זזים שהרכיבו צורה הנדסית כזו או אחרת. האם נראה זאת גם השנה? אם כן, לא אדע נפשי מרוב אושר. 

לצפיה ב-'תהיה נוספת העולה מהשרטוט הנ"ל'
תהיה נוספת העולה מהשרטוט הנ"ל
20/12/2018 | 22:15
5
195
אין ספק שבשרטוט הנ"ל אין 300 משולשים אלא הרבה פחות. מה זה אומר? האם בכל הופעה ישתמשו רק בחלק מהמשולשים, האם יהיו גם משולשים פאסיביים שלא יזוזו? האם המשולשים יהיו כולם באותו הגודל? האם הם ימוקמו באותו הגובה, או שמא נראה כמה על הרצפה (בדומה לכוכבי מערכת השמש בבמת 99 שחלק היו תלויים מהאוויר וחלק היו על הרצפה). כל כך הרבה שאלות...
לצפיה ב-'נותרה גם השאלה מתי יחשפו רשמית את תרשים עיצוב הבמה'
נותרה גם השאלה מתי יחשפו רשמית את תרשים עיצוב הבמה
21/12/2018 | 00:07
4
146
מעולם לא הונח גורלם של הכורדים ושל משולשים חופפים על כפות המאזניים כמו בימים טרופים אלה של חוסר ודאות ...

בליסבון הוא פורסם כבר ב-5 בדצמבר 2017
בקייב ב-31 בינואר 2017
בשטוקהולם ב-15 בפברואר 2016
בוינה ב-20 בינואר
ובקופנהגן...רק ב-7 באפריל.
ובתל אביב? בקרוב יתנהל משפט על משולש חוסם מעגל לעומת משפט מעגל חסום במשולש. אף צד לא יוותר עד שתתקבל הוכחה. במלים אחרות: באיחור לא אופנתי.
לצפיה ב-'לא נרדמתי כל הלילה'
לא נרדמתי כל הלילה
21/12/2018 | 06:28
3
120
צורת ההזזה של 300 המשולשים הזזים לא נותן לי מנוח. איך יזוזו. מה יזוזו. האם ההזזה תהיה דרמטית או סתם שולית ומעפנה. אני לא מתפקד... שיחשפו כבר את הבמה אני לא עומד בזה.
לצפיה ב-'אולי תשאל את החבר שלך בפייסבוק?'
אולי תשאל את החבר שלך בפייסבוק?
21/12/2018 | 14:09
2
105
אתם כבר אחוקים, לא?
לצפיה ב-'אני ופלוריאן כבר לא'
אני ופלוריאן כבר לא
21/12/2018 | 14:11
1
57
לצפיה ב-'די אתה לא אמיתי'
די אתה לא אמיתי
21/12/2018 | 14:54
106
כולם אנטישמים!!!
לצפיה ב-'עונת הקדמים 2019: הדרך לתל אביב מתחילה הערב'
עונת הקדמים 2019: הדרך לתל אביב מתחילה הערב
20/12/2018 | 14:46
7
223
הזמן עבר מהר מדי, והנה זה קורה: 7 חודשים אחרי הזכייה המזהירה והמרגשת של ישראל באירוויזיון - עונת הקדמים מתחילה הערב באופן רשמי 

42 שירים מ-42 מדינות ייבחרו ב-3 החודשים הקרובים - וכולם יתמודדו באירוויזיון 2019, שייערך ב-14,16 ו-18 במאי בתל אביב

עד כה ידוע לנו רק שם אחד של נציגה שתגיע בוודאות לאירוויזיון בתל אביב: Srbuk שתייצג את ארמניה. מעבר לכך, אנחנו לא יודעים דבר על אף שיר או אמן שיגיעו לתחרות כאן, אלא שבסוף השבוע הקרוב - זה הולך להשתנות.

השיר הראשון שיתחרה באירוויזיון 2019, השיר שייצג את אלבניה, ייבחר כבר בשבת הקרובה - והערב מופע הקדם החי הראשון יוצא לדרך  

עונת קדמים מרהיבה ומרגשת לכולנו, כל הדרך לתל אביב 2019 העזו לחלום, כי זה כבר כאן אתם מוכנים 
לצפיה ב-'אלבניה 2019: המופע הראשון (הערב, 21:45) '
אלבניה 2019: המופע הראשון (הערב, 21:45)
20/12/2018 | 14:55
3
136
הערב ייערך המופע הראשון מתוך שלושה בקדם האלבני, הידוע בשמו Festivali i Këngës במסגרת המתכונת החדשה, נחזה היום בכל 22 ההופעות ל-22 השירים המתחרים לייצג את אלבניה בתל אביב, בביצועים מיוחדים בליווי תזמורת סימפונית. את כל השירים ניתן לשמוע כאן בגרסאות סטודיו מלאות

מחר ייערך מופע נוסף - ובשבת ייערך שלב הגמר, שבסופו ייבחר השיר הראשון שייסע לאירוויזיון 2019 - השיר שייצג את אלבניה בתל אביב. 

קישור ישיר לשידור שיחל ב-21:45 צפוי להתפרסם כאן 
http://www.festivali-rtsh.al/

המועמדים לייצוג אלבניה באירוויזיון בתל אביב 2019: 

Bojken Lako – Jeto jetën
Alar Band – Dashuria nuk mjafto
Lidia Lufi – Rrëfehem
Kujtim Prodani – Babela
Gjergj Leka – Një ditë tjetër
Dilan Reka – Karma
Mirud – Nënë
Soni Malaj – Më e fortë
Jonida Maliqi – Ktheju tokës
Elton Deda – Qetësisht
Elona Islamaj – Në këtë botë kalmitarë
Klodiana Vata – Mbrëmje e pafund
Klint Çollaku – Me jetë
Artemisa Mithi & Febi Shkurti – Dua ta besoj
Kelly – A më ndjen
Bruno Pollogati – Nuk ka stop
Marko Strazimiri & Imbro – Leyla
Lorela Sejdini – Vetmi
Eliza Hoxha – Peng
Eranda Libohova – 100 pyetje
Aurel Thëllimi – Të dua ty
Orgesa Zaimi – Hije
לצפיה ב-'סוני מלאג' נראתה זנותית במיוחד הערב וגם זייפה בבית הראשון'
סוני מלאג' נראתה זנותית במיוחד הערב וגם זייפה בבית הראשון
21/12/2018 | 00:23
2
81
היא לבשה חליפת חלל לבנה עם רצועות זוהרות ונראתה כמו קאטוומן מזדקנת.
אורגזה הזכירה את יוקו אונו (לרעה), אבל להופעה שלה יש פוטנציאל ענק עם מסכי לד ואנימציה תזזיתית. לא האמנתי שאוהב את מירי רגב האלבנית עם השיר הדי מיושן בניחוח צרפתי שלה, אבל יש כאן שארם, אסתטיקה, כינורות וגעגוע לפשטות.
לצפיה ב-'צפיתי רק בסוני'
צפיתי רק בסוני
21/12/2018 | 06:43
1
86
היא כזו זולה וכזו זנותית שזה כזה זול לא להאמין כמה שהיא זנותית.
לצפיה ב-'סוני עדיין מתקשה לסחוב בעלייה בערב השני'
סוני עדיין מתקשה לסחוב בעלייה בערב השני
22/12/2018 | 03:42
46
הפעם יש לה קבוצת תמיכה לא פוטוגנית במיוחד שלפחות שומרת שלא תיפול לתוך בור יותר עמוק. תוך פחות מ-24 שעות נדע אם אש, יזע ותמרות עשן מספיקים.
לצפיה ב-'למי יש לינק להופעות מאתמול?'
למי יש לינק להופעות מאתמול?
21/12/2018 | 16:34
2
51
קצת קשה למצוא...
מהמעט שיצא לי לראות, הבמאי ממש מעצבן, ניסו להיות עדכניים עם התפאורה והזויות צילום אבל יצא להם מבולגן וחובבני.
מורד היה הכי בולט. השיר והביצוע הכי משכנעים. יש לו עוד המון עבודה עם השפת גוף והפרצופים...
בכל היתר(לא הצלחתי למצוא את כל הביצועים), ההופעה היתה בינונית למרות השיר החביב או להפך. 

לצפיה ב-'מי שמסתמנת כמובילה ברוב הסקרים היא LORELA SEJDINI'
מי שמסתמנת כמובילה ברוב הסקרים היא LORELA SEJDINI
22/12/2018 | 00:58
1
90
בלדת אווירה שמתחממת על אש קטנה ועדיין מצליחה להיות צעקנית וצווחנית.
נסיגה לאחור לאלבניה אם זאת ברירת המחדל שלהם השנה. עם כל הכבוד לגיטרות החשמליות ולשינוי הקצב המפתיע בשליש האחרון של השיר, זאת סתם הפגנת כוח לשם כוח בלי נשמה.
לקט מקוצר מאמש: https://www.youtube.com/watch?v=KnQDAxD4v5U
לצפייה בכל ההופעות: https://www.youtube.com/user/RadioTvShqiptar/video...
לצפיה ב-'יכול להיות שמורד לא עלה לגמר?!'
יכול להיות שמורד לא עלה לגמר?!
22/12/2018 | 08:21
59
אם כן זאת טעות ענקית ולא ברורה של האלבנים(שלא לומר סיכול ממוקד ע״י הדיוות). 

לצפיה ב-'איזה שיר ייבחר לייצג את ספרד בתל אביב? האזינו לדוגמיות'
איזה שיר ייבחר לייצג את ספרד בתל אביב? האזינו לדוגמיות
20/12/2018 | 15:01
2
218
17 דוגמיות ל-17 שירים: רק אחד מהם ייבחר לייצג את ספרד בגמר אירוויזיון 2019 בתל אביב.

דוגמיות בנות 45 שניות זמינות לשמיעה בקישור הבא:
http://www.rtve.es/television/eurovision/eurotemaz...;
לצפיה ב-'בגמר OT ניצח פיימוס עם 36% ואחריו אלבה 35% ונטליה 29%'
בגמר OT ניצח פיימוס עם 36% ואחריו אלבה 35% ונטליה 29%
21/12/2018 | 00:42
73
הכי התרשמתי מפיימוס ונטליה ממה ששמעתי וראיתי ב-30% קשב אתמול. התוצאה כל כך צמודה והכל יכול לקרות לאור איכותם הדי ירודה של השירים כפי שהם נשמעים עכשיו בגירסאות הדמו, ובכל זאת פיימוס יכול להיות הסזאר סמפסון הספרדי מבחינת המיקום בגמר. הוא מתחרה רק עם שיר אחד שנשמע הכי אמצע הדרך שיש. אלבה מרגשת אותי בקול שלה עם הבלדה QUE SERA LUEGO, אבל דומה שהספרדים יחפשו את השיר הכי קרוב ללהיט הענק LO MALO שישלב ראפ, היפ הופ ודאנס עם מקצב לטיני
לצפיה ב-'קדם האירוויזיון הספרדי השנה נשמע אחלה קדם'
קדם האירוויזיון הספרדי השנה נשמע אחלה קדם
21/12/2018 | 08:57
77
קדם צעיר, רענן ובועט, כמו שקדם צריך להיות. בעיקר אחרי שספרד נכשלה מלהתברג בטופ 10 של טבלת הגמר כבר 4 שנים רצופות, ובשנתיים האחרונות בעיקר בשל בחירות כושלות והזדמנויות מפוספסות, כמו עם מירלה והלהיט הענק שלה Contigo ועם אייטאנה ואנה גוארה עם המגה להיט שלהן Lo Malo.שני פספוסים ענקיים של ספרד.

בכל אופן, 10 השירים שהכי אהבתי מהקדם הזה בסדר אקראי:

Noelia - Hoy Vuelvo A Reir Otra Vez
Joan Garrido Y Marilia - A Tu Lado
Natalia - La Clave
Miki - La Venda
Maria - Muerdeme
Alba - Que Sera Luego
Damion - Sale
Carlos Right - Se Te Nota
Marta - Vuelve
Sabela - Hoy Sonare

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו