לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1764417,644 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

לצפיה ב-'כצפוי ה BDS סימן את התחרות האירוויזיון כמטרה הבאה לביטולו'
כצפוי ה BDS סימן את התחרות האירוויזיון כמטרה הבאה לביטולו
14/06/2018 | 02:57
1
203
זה מה שפורסם באתר של ה BDS ,אמנים ועיתונאים פלשתינים קוראים להחרים את התחרות Palestinian artists and broadcast journalists: Boy...

סבירות גבוהה שהם ילחצו על רשתות הטלוויזיה החברות באיגוד לבטל את השתתפותם ולאחר מכן הם יפנו לזמרים שנבחרו לייצג,מוטב לראשי איגוד השידור האירופי ובעיקר על ראשי התאגיד להיות מוכנים לתעמולה שהם מתכננים לעשות.
לצפיה ב-'בארץ פועלת הקרן החדשה NIF באין מפריע ומייצרת הסתה בעולם'
בארץ פועלת הקרן החדשה NIF באין מפריע ומייצרת הסתה בעולם
14/06/2018 | 03:26
143
ממשלת נתניהו כבר 9 שנים בשלטון ופשוט חלשה מדי וחסרת עמוד שדרה לסגור את תמנון ההסתה הזה. אני בכלל לא התפלאתי שהם משתפים פעולה בחו"ל בקמפיינים של הסתה והחרמה, ומי שמפתיע אותו.. חי כנראה בפלנטה אחרת.
מה שמדהים אותי שתמנון של עשרות עמותות כאן ממשיך לפעול, לקבל מימון ממדינות זרות לייצר טרור משפטי, תקשורתי, גם כלכלי וממשלת ישראל יושבת בחיבוק ידיים ולא מפריע לה שגרמניה או צרפת מממנות הסתה נגד ישראל כאן ובעולם..
לצפיה ב-'סגניתו של חולדאי רוצה את האירוויזיון בתל אביב'
סגניתו של חולדאי רוצה את האירוויזיון בתל אביב
13/06/2018 | 11:24
4
249
סגנית ראש עיריית תל אביב מיטל להטבי סליחה להבי לא מפספסת אף הזדמנות, נושא או מיקרופון להתראיין בו (תסמונת הידועה כיונה-יהביזם, שכצפוי כבר נדחף גם והקדים אותה ב"מכתב" בנושא) והיא איך לא בטוחה שהאירויזין צריך להיות בתל אביב, אך לא מספקת שום הסבר היכן יוכל להתקיים עם כמות המקומות הדרושה.. העיקר כותרת ואזכור קיבלה.
לצפיה ב-'במילה אחת: פתאטית!'
במילה אחת: פתאטית!
13/06/2018 | 11:55
130
העיקר קיבלה במה באתר של עיתון "מעריב" , כדי לשווק את ת"א לאירוח אירו' 2019.
עם כל הרצון שלי כתושב אחת מערי גוש דן ,שאירו' 2019 יהיה בת"א , עלי להיות ריאלי ולציין ,שנכון להיום אין אכסניה תקנית בת"א בהתאם להנחיות ה-EBU ,שיכולה לארח את התחרות בהתאם למה שכבר ציינתי כאן בשרשורים.
לצפיה ב-'בעיריית תל אביב חיים בסרט כדאי שיתעוררו למציאות'
בעיריית תל אביב חיים בסרט כדאי שיתעוררו למציאות
13/06/2018 | 11:59
159
הם לא עומדים בשום תנאים לאירוח אירוויזיון, אין להם מתקנים מתאימים בעיר
לצפיה ב-'אירוני ששם המשפחה שלה הוא להטבי'
אירוני ששם המשפחה שלה הוא להטבי
14/06/2018 | 13:41
1
19
לצפיה ב-'סלומוניקו: "יצאתי טמבל אוי אוי אוי" | תפוזו התגעגעתי'
סלומוניקו: "יצאתי טמבל אוי אוי אוי" | תפוזו התגעגעתי
14/06/2018 | 21:21
13
לצפיה ב-'אירוויזיון מוזיקאים צעירים'
אירוויזיון מוזיקאים צעירים
13/06/2018 | 06:29
9
240
אתר יש 
https://youngmusicians.tv/
אבל לא הבנתי מי הנציג הישראלי?
יהיה קדם אירוויזיון לנציג הישראלי? או שזה יהיה בעזרת וועדה של מומחים בנושא?
מה שאני כן יודע זה שפניתי היום לחברת BBC והיא אמרה לי
שהיא לא מבטיחה שגם התחרות הזאת תהיה באיכות 4K
כי ציוד לאיכות כזות עולה הרבה יותר כסף, וזה שאת המונדיאל היא משדרת באיכות 4K, זה כי היא עשתה סקר והתוצאה בסקר הזה שהרוב מעדיפים לראות מונדיאל באיכות 4K,
בהמשך היא גם תעשה סקר בקשר לתחרות אירוויזיון מוזיקאים צעירים, בנושא איכות שידור 4K, ולפי תוצאת הסקר הזה היא תפעל, אז במילים אחרות, הסיכוי שאירוויזיון היוצרים הצעירים ישודר באיכות 4K זה 50 אחוז סיכוי.
אני מנחש שבתוצאת הסקר תהיה שהרוב מעדיפים שזה גם שידור באיכות 4K, כי אני לא מוצא הבדל בין לראות ב 4K אם רואים יותר טוב את העשבים של הדשא שבמגרש, לבין אם רואים שהזמר מזיע בתחרות האירוויזיון, בשניהם יש איכות תמונה יותר טובה.
לצפיה ב-'לא אעמוד במתח הציפייה עד להכרעת ה4K'
לא אעמוד במתח הציפייה עד להכרעת ה4K
13/06/2018 | 10:22
1
47
לצפיה ב-'מי יודע אולי נטע ברזילי תפתיע ותשיר בטקס הפתיחה של המונדיאל'
מי יודע אולי נטע ברזילי תפתיע ותשיר בטקס הפתיחה של המונדיאל
13/06/2018 | 10:49
142
ואז נוכל לראות אותה באיכות 4K
אם כבר מונדיאל ברוסיה
אולי נזכה לביצוע בשפה הרוסית של השיר טוי?
וכן, גם הכדורגלנים הם לא צעצועים של המאמנים
מותר להם להיות באיזה נבחרת שהם רוצים.
לצפיה ב-'4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K'
4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K4K
13/06/2018 | 21:16
6
33
לצפיה ב-'אני מבקש שאם רוצים להגיב להודעות שלי אז במידע שיכול לעזור '
אני מבקש שאם רוצים להגיב להודעות שלי אז במידע שיכול לעזור
14/06/2018 | 07:11
5
60
בצורה כלשהי
לצפיה ב-'זה מידע שעוזר לכולם לדעת שאתה שוב חופר על 4K ולדלג את הודעתך'
זה מידע שעוזר לכולם לדעת שאתה שוב חופר על 4K ולדלג את הודעתך
14/06/2018 | 07:47
4
20
לצפיה ב-'אני רושם דבר שיכול לעזור ואתה מחפש לריב איתי'
אני רושם דבר שיכול לעזור ואתה מחפש לריב איתי
14/06/2018 | 09:22
3
18
לצפיה ב-'אתה רושם דבר שלא עוזר לאיש, ואני מחפשת שתפסיק.'
אתה רושם דבר שלא עוזר לאיש, ואני מחפשת שתפסיק.
14/06/2018 | 10:47
2
49
ומכיוון שאתה לא שם ז** על הרצונות שלנו ומתעלם ממה שמבקשים ממך, אל תצפה שיתחשבו בך בחזרה.
לצפיה ב-'מה שאני רושם יכול לעזור ואני מקבל על זה עידוד במסר האישי שלי'
מה שאני רושם יכול לעזור ואני מקבל על זה עידוד במסר האישי שלי
14/06/2018 | 16:29
1
45
מאנשים שרואים את ההודעות שבפורום הזה.

לצפיה ב-''
14/06/2018 | 18:09
2
לצפיה ב-'האם אגף נוסף יאפשר לביתן 2 בגני התערוכה לארח את התחרות?'
האם אגף נוסף יאפשר לביתן 2 בגני התערוכה לארח את התחרות?
12/06/2018 | 20:05
1
192
האם מאחור יגיח אולם לא צפוי ויקבל את האירוח? ביתן 2, שנבנה בהשקעת עתק ("אולם כנסים ללא עמודים, מהגדולים והגבוהים מסוגו") מסתמן כאופציה התל אביבית לאירוח, במידה ותתאפשר הקמת הרחבה חיצונית באחת מדפנות כניסת המשאיות והקהל.
לביתן 2 שתי דפנות "חיצוניות" שתאורטית, עם לא מעט שינויים הנדסיים ובניית תוספת לטריבונות נוספות בעשרות מליוני שקלים, יאפשרו לו לעמוד ברף התחתון של התחרות עם 10 אלף מושבים, כשמחציתם סידור טריבונות בחלל החדש שיבנה באחת הדפנות, והיתר סידור מושבים ובמה בשליש האולם. בגלל הצורך בחדרי הלבשה, ציוד טכני וכד' קל יותר יהיה לבנות תוספת שתשמש טריבונות נוספות מאשר במה. במה גדולה צפויה לגזול כשליש משטח האולם. 
לצד החסרון של תוספת אגף, לגני התערוכה יתרונות דומים לאלו של אצטדיון חיפה: נגישות מיידית לתחנת רכבת בהליכה, מתחם שניתן לגדר ולסגור כ"כפר אירויזיון", ונגישות מהירה לצירים ראשיים, ואולם שכבר מצויד ברוב תשתיות הטלקומוניקציה הדרושות להפקה מסוג כזה. יתרון נוסף זה תקרת האולם שבנויה לארח גם ארוע חיצוני.
לצד היתרון יש עוד חסרונות: ביטול ארועים ותערוכות בגני התערוכה לאור פרויקט הבנייה של האגף הזמני עם הטריבונות, פקקי תנועה שיווצרו סביב המתחם וכמובן שליש ממספר המושבים באצטדיון חיפה. 
העלות: 20 מליון שקל. בכל דופן יש 6 קורות פלדה משולשות וקירות מסך. פירוק הקורות והקיר ובניית אגף צדדי חדש הם פרויקט לא פחות מורכב מקירוי גג אצטדיון חיפה. סביר להניח שבינוי כזה יהיה בשיטות של האנגר, שתפקידו רק לסגור חלל. ועדיין עלות אגף כזה בגודל רבע האולם הקיים, 20 מליון שקל. אגף כזה יאכלס טריבונות, דבר שמחייב בדיקה לגבי עומסים על החניון התת קרקעי. בהנחה שניתן לבצע אגף כזה ייבנו בו טריבונות הגובה שבהן 4000 צופים. שאר האולם יחולק לשליש במה, שתחייב מעבר אחורי אל חדרי הלבשה ב 7 אולמות הכנסים. לא אידיאלי אבל אפשרי. 
בשורה התחתונה, נראה שאפשרות ביתן 2 אינה ריאלית מכיוון שבהשקעה רבה מקבלים בקיזוז במה בשליש האולם מספר מושבים מצומצם של 10 אלף לכל היותר. 
היתרונות של המיקום רבים, ואולי יאפשרו למכור כרטיסים גם למתחם צפייה חווייתי בביתן 1 לעוד כ-5 אלף צופים (למשל: כצ'ופר למקם בו גרין רום לחלק הנקודות בתחרות). אפשרות מכירת 15 אלף כרטיסים לביתן 1 בנוסף לביתן 2, באותו מתחם שיספק "חווית אירויזיון" - כבר מתחילה להישמע כאופציה ריאלית יותר.

לצפיה ב-'יותר מדי לא ריאלי בזמן יותר מדי קצר. לא יקרה'
יותר מדי לא ריאלי בזמן יותר מדי קצר. לא יקרה
12/06/2018 | 23:57
101
HAIFA 2019
לצפיה ב-'נתניהו: האירוויזיון לא חייב להיות בירושלים, הממשלה לא תתערב'
נתניהו: האירוויזיון לא חייב להיות בירושלים, הממשלה לא תתערב
12/06/2018 | 04:20
5
117

לפי דיווח הערב בערוץ 20, זה הסיכום שהושג בשיחה בין ראש הממשלה, שר האוצר כחלון, שר התקשורת קרא והיועמ"ש מנדלבליט. לשכת רגב בתגובה: "השרה עודכנה בשיחה"

נתניהו קיים דיון על האירוויזיון בלי רגב: "ללא מעורבות פוליטית"

בשיחת ועידה טלפונית בהשתתפות נתניהו, השרים כחלון וקרא והיועץ המשפטי לממשלה הוחלט כי רק תאגיד השידור ינהל את המגעים על אירוח האירוויזיון. מטעם רגב נמסר בתגובה: "הוא שוחח גם איתה, הסוגיה תידון בהמשך"

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים ביום שישי האחרון שיחת ועידת טלפונית בנושא האירוויזיון שבה הוחלט שלא תהיה התערבות פוליטית בנושא ורק תאגיד השידור הציבורי "כאן" ינהל את כל ההליך מול איגוד השידור האירופי (EBU). בשיחת הועידה השתתפו שר האוצר משה כחלון, שר התקשורת איוב קרא והיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. שרת התרבות והספורט מירי רגב לא זומנה לשיחה שהתקיימה יום אחרי סאגת ההודעה של נבחרת ארגנטינה על ביטול הגעתה לירושלים למשחק ידידות.

רוב השיחה הוקדש לשאלת חוק התאגיד. היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הבהיר למשתתפים שאם הממשלה לא תוותר על פיצול התאגיד, היא תפגע בסיכויים שלה לארח את האירוויזיון. בדיון הייתה הסכמה - כנראה כלקח מהכשלון סביב הזמנת נבחרת ארגנטינה - שלא תהיה התערבות פוליטית בכל תהליך האירוויזיון ורק התאגיד ינהל אותו.

חדשות ערוץ 20 דיווחו כי בשיחה הוחלט שהממשלה גם לא תתערב בבחירת העיר שתארח את הארוויזיון ולא תתעקש על קיום התחרות בירושלים. ואולם גורמים שנכחו בדיון טענו ששאלת העיר המארחת כלל לא עלתה בשיחת הוועידה. גורמים בלשכת ראש הממשלה מסרו ש"ראש הממשלה עוד לא נדרש לנושא". לגבי סוגיית מידורה של רגב נמסר מלשכת ראש הממשלה כי "השרה רגב מעודכנת באופן שוטף". מטעם שרת התרבות והספורט נמסר כי "השרה רגב עודכנה על השיחה הזו. ראש הממשלה שוחח בסוגיית האירוויזיון גם עם השרה רגב ומן הסתם סוגייה זו תידון בהמשך".

ראש הממשלה נתניהו צפוי לקיים השבוע דיון נוסף בסוגיית האירוויזיון בהשתתפות השרים רגב וכחלון שתעסוק בשאלת תקציב התחרות, ואולי גם בסוגיית העיר המארחת. ישראל נדרשת לתקציב גדול של כ-50 עד 60 מליון שקל. בדיון צפויים לדון גם בשאלת מיקום התחרות. רגב מחזיקה בדעה שאם התחרות לא תתקיים בירושלים אין טעם בכלל לקיימה בארץ. שרים אחרים מחזיקים בדעה שהממשלה לא צריכה להתערב בבחירת העיר וכי צריך לאפשר לאיגוד השידור האירופי ולתאגיד "כאן" לבחור את העיר בהליך מכרז מסודר. נציגי התאגיד צפויים לפגוש את אנשי האיגוד בשבוע הבא ולהציג להם ארבע מצגות של הערים שניגשו למכרז: תל אביב, חיפה, אילת וירושלים.

האירועים שליוו את ביטול המשחק בין ארגנטינה לישראל, עוררו דאגה בקרב מפיקי תחרות האירוויזיון בארץ. גורמים בכירים, שמעורבים בפרטים, אמרו כי "אם הפוליטיקאים יתעקשו להתערב - יש סכנה אמיתית לקיום האירוויזיון בישראל", אמרו גורמים בכירים שמעורבים בפרטים.

האירופים ביקשו "מקום לא מפלג"
בפגישת העבודה הראשונה שנערכה בנוגע לאירוויזיון 2019 בין נציגי איגוד השידור האירופי לבכירי תאגיד השידור הישראלי, שאמור להפיק את התחרות, הבהירו האירופים כי הם אינם מוכנים לסבול התערבות פוליטית מכל סוג שהוא. "הם נתנו לנו את אוקראינה בתור דוגמה", אמרו בכירים, "כמעט העיפו אותה בגלל הדבר הזה. אנחנו צריכים להיות זהירים. אנשי התאגיד הבהירו שהממשלה בישראל לא מתערבת וניסו להיות ממלכתיים".

לפי הדרישות המינימליות לקיום תחרות השירה האירופית בישראל, צריכה המדינה להפקיד ערבות של כ-50 מיליון שקלים, שמהווים מעין "דמי רצינות". אם בגלל סיבה כזאת או אחרת תתבטל התחרות בישראל, יוכל איגוד השידור האירופי (EBU) לחלט את הערבויות.
לצפיה ב-'הממשלה לא תתערב בבחירת מיקום האירוויזיון'
הממשלה לא תתערב בבחירת מיקום האירוויזיון
12/06/2018 | 04:48
91
הממשלה לא תתערב בבחירת מיקום האירוויזיון
https://www.20il.co.il/%d7%94%d7%9e%d7%9e%d7%a9%d7%9c%d7%94-%d7%9c%d7%90-%d7%aa%d7%aa%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%91%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%95%d7%99%d7%96/

פרסום ראשון: בשיחת ועידה שערך רה"מ סוכם כי הממשלה לא תתערב בבחירת העיר בה יערך האירוויזיון. איגוד השידור האירופי אינו מתנגד לקיום התחרות בירושלים, אך דרש לקיים מכרז

פרסום ראשון: הממשלה החליטה כי לא תתערב בבחירת העיר בה תיערך תחרות האירוויזיון בישראל בשנה הבאה.

על פי הפרסום הערב ב"חדשות 20", ביום שישי האחרון נערכה שיחת ועידה טלפונית בין ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר האוצר משה כחלון, שר התקשורת איוב קרא, היועמ"ש אביחי מנדלבליט ונציג התאגיד. שרת התרבות והספורט מירי רגב לא השתתפה בשיחה.

על פי ההחלטה שנתקבלה בין הגורמים, הממשלה לא תתערב בבחירת העיר שתארח את האירוויזיון ולא תתעקש על קיום התחרות בירושלים. מוקדם יותר הודיע איגוד השידור האירופי (EBU) לישראל כי מבחינתם אין כל בעייתיות בקיום התחרות בירושלים, אולם דרשו שמקום האירוע ייבחר במכרז מסודר.

נציגי התאגיד צפויים לפגוש את אנשי האיגוד בשבוע הבא, שם יציגו להם ארבע מצגות של הערים שניגשו למכרז: תל אביב, חיפה, אילת וירושלים.

מטעם השרה רגב נמסר כי "השרה מירי רגב עודכנה על השיחה שערך רה"מ והיא תמשיך ותעסוק בסוגייה הזו בעתיד".

לצפיה ב-'זה סולל את הדרך לאירויזיון ראשון בחיפה - HAIFA 2019'
זה סולל את הדרך לאירויזיון ראשון בחיפה - HAIFA 2019
12/06/2018 | 06:34
1
127
עיריית חיפה מוכנה לקחת חלק בעלות הקירוי, האצטדיון בחיפה היחיד מלבד טדי שיש לו יכולת לקירוי ויכולת לאכלס 30 אלף צופים, ובניגוד לטדי הוא נגיש לתחבורה ציבורית מכל הסוגים ונגיש ברכבת מהירה לתל אביב ולנתב"ג ישירות.
חיפה הוכיחה עם ההופעה של עומר אדם, עם הפסטיבלים בעיר התחתית, עם אירוח ארועי ענק כמו בחופים, במושבה, בכרמל ובעיר התחתית כמו עיר הנוער, עיר הבירה, ג'ירו, פסטיבל קוקטיילים, פסטיבל הסרטים ועוד שמושכים עשרות אלפים שיש יכולת לארח ולקיים ארועי חוצות מרשימים. 
באצטדיון בחיפה יש שטח ענק בתוך המבנה שאמור לשמש קניון, עומד ריק ויכול לשמש גם מרכז תקשורת וגם משרדים. בנוסף מרכז הקונגרסים לארועים, בנוסף חופי הים להקרנת ענק, החופים והאצטדיון שניהם במרחק הליכה מרכבת ותחנה מרכזית מאפשרים להקים כפר אירויזיון ענק. לזה אפשר להוסיף את ארועי הגאווה בתל אביב.
מקוה שישדרו הכל בלייב ויקימו אתר רציני שיציג את ההפקה, יציג את חיפה, אפשרויות הטיול בכל הצפון, יחד עם לינה בחיפה והסביבה, נתניה, הרצליה ותל אביב.
גם מי שכבר הזמין מלון לירושלים יוכל להגיע תוך חצי שעה באוטובוס לתל אביב ומשם 
50 ד' לחיפה. נקוה שגם רכבת לירושלים תיפתח וככה תהיה חוויה ענקית.
לצפיה ב-'דעתי על ההליך "המכרזי" שהם מעוניינים בו - הכי קצר שאפשר'
דעתי על ההליך "המכרזי" שהם מעוניינים בו - הכי קצר שאפשר
12/06/2018 | 07:22
116
יש לבצע את ההליך המכרזי, אם ממש חייבים, הכי קצר שאפשר. להגיש עד תחילת יולי. לבחור שבוע אחר-כך. יש כל כך הרבה הכנות שנלוות לתחרות, בנוסף לסידורים מסביב של תחבורה, הפקה, צוותים, לוחות זמנים, קונספט, עיצוב, בטיחות, בטחון.. ובהנחה שזו חיפה, כל תכנון וביצוע קירוי הגג תוך חצי שנה - שפשוט אי אפשר לגרור את הנושא הזה מעבר לחודש הקרוב.
הדבר הטוב ביותר, לאור הבלאגן התחבורתי במרכז ירושלים, והעובדה שגם ירושלים וגם תל אביב מארחות ויארחו ארועי ענק מכל הסוגים, זה לתת הזדמנות לחיפה לקבל את אור הזרקורים וזה כמובן לא חיפה אלא כל אזור הצפון.
במשך השנה הקרובה אפשר להכין את נושא התחבורה בין תל אביב לחיפה ככה שקו הרכבת אקספרס וקוי אוטובוס יהיו יעילים וקצרים ככל שאפשר ויאפשרו לינה מתל אביב ועד נצרת. לייעל גם את קוי האוטובוס לנצרת, להשלים מסלול BRT לאוטובוסים ביציאה מתל אביב כדי למנוע את פקקי כביש החוף עד נתניה. 
בשנה הקרובה אפשר להוסיף לאכסנית חיפה עוד 100 חדרים, ככה שהיא תוכל לאכלס צוותים ומשלחות. לפנות גם את מלון לאונרדו חוף הכרמל ולזרז הקמת מלונות שכבר בבנייה במושבה (עוד 400 חדרים) ככה שיהיו בחיפה 2000 חדרי מלון, ועוד 2000 בסביבה (עכו, זכרון, חדרה). יחד עם צימרים, הסבת חדרי מעונות ועוד מלונות במרכז מנתניה לתל אביב לא יהיה מחסור במקומות לינה.
כל זה דורש זמן וכדי לא להגיע לשבועות האחרונים לפני האירוויזיון בפאניקה בגלל התארכות ההליך המכרזי חייבים לסיים אותו ולתת לוחות זמנים ברורים להתקדמות.
לצפיה ב-'כבר פורסם כאן לפני יומיים, למה לפצל דיון על אלף שרשורים?'
כבר פורסם כאן לפני יומיים, למה לפצל דיון על אלף שרשורים?
12/06/2018 | 13:57
1
62
לצפיה ב-'אצלי זה יותר מפורט, וממתי את דוברת הפורום?'
אצלי זה יותר מפורט, וממתי את דוברת הפורום?
12/06/2018 | 18:22
25
לצפיה ב-'זה נכון שהשנה ישראל קיבלה הרבה קולות מהאוסטרים?'
זה נכון שהשנה ישראל קיבלה הרבה קולות מהאוסטרים?
12/06/2018 | 02:14
19
335
כמו לקראת סוף הסרטון שראש ממשלת אוסטריה טוען?
או שאני לא הבנתי טוב??
https://www.facebook.com/kan.news/videos/448415685583393/
לצפיה ב-'12 נקודות מהשופטים /7 נקודות מהצופים '
12 נקודות מהשופטים /7 נקודות מהצופים
12/06/2018 | 06:38
18
118
לצפיה ב-'תודה רבה ו'
תודה רבה ו
12/06/2018 | 23:32
17
142
ומותר לדעת, כמה קולות זה נקודה 1?
לצפיה ב-'זו לא כמות קבועה'
זו לא כמות קבועה
14/06/2018 | 00:18
16
37
לצפיה ב-'איפה לראות את כמות הקולות השנה?'
איפה לראות את כמות הקולות השנה?
14/06/2018 | 00:47
15
26
לצפיה ב-'זה לא "השנה", לא מדובר במנדטים לכנסת, זו לא חלוקה באחוזים'
זה לא "השנה", לא מדובר במנדטים לכנסת, זו לא חלוקה באחוזים
14/06/2018 | 00:57
14
92
בכל מדינה השיר שדורג במקום הראשון מקבל 12 נקודות, הבא אחריו 10, הבא אחריו 8, וכך הלאה. עשרת הראשונים מקבלים ניקוד. העשירי מקבל נקודה אחת, ללא תלות בכמות המצביעים.
לצפיה ב-'אבל כל אדם שהמדינה שלו משתתפת באירוויזיון יכול להצביע,'
אבל כל אדם שהמדינה שלו משתתפת באירוויזיון יכול להצביע,
14/06/2018 | 07:10
13
74
אז איפה אפשר לדעת את כמות המצביעים שכתוצאה מזה השירים מקבלים את מקומות הדירוג?
לצפיה ב-'כתוצאה ממה? הכמות לא משנה, רק היחסים בין הכמויות'
כתוצאה ממה? הכמות לא משנה, רק היחסים בין הכמויות
14/06/2018 | 07:56
12
17
לצפיה ב-'בכל הצבעה כל צופה נותן נקודה לשיר שהוא מעדיף'
בכל הצבעה כל צופה נותן נקודה לשיר שהוא מעדיף
14/06/2018 | 09:27
11
66
אז אם ממדינה מסוימת, יש הרבה צופים שנותנים נקודה, אז יוצא שהשיר מקבל יותר מ 12 נקודות, אז איך משנים את מספר נקודות הצופים ל 12 נקודות?
כמה קולות צופים זה נקודה אחת?

לצפיה ב-'לא. צופה לא נותן "נקודה" לאף שיר, כל הצבעה נספרת כהצבעה.'
לא. צופה לא נותן "נקודה" לאף שיר, כל הצבעה נספרת כהצבעה.
14/06/2018 | 10:53
10
77
השיר שקיבל הכי הרבה הצבעות (לא משנה הכמות המספרית) בכל מדינה מקבל מהצופים בה 12 נקודות. השיר שהגיע למקום השני מבחינת כמות ההצבעות מקבל 10 נקודות. השלישי 8, הרביעי 7, החמישי 6, השישי 5, השביעי 4, השמיני 3, התשיעי 2, והעשירי 1, כפי שציינתי.

השאלה שלך היא כמו לשאול כמה נקודות צריך לקבל כדי לזכות באירוויזיון. התשובה: יותר מהמדינות האחרות. זהו, זה הכול.
לצפיה ב-'אתה לא מסביר טוב'
אתה לא מסביר טוב
14/06/2018 | 16:27
5
58
אתה אומר השיר שקיבל הכי הרבה נקודות, אבל צריך לדעת את מספר הקולות כדי לשנות את זה למספר הנקודות, אז איך יודעים מה מספר הקולות?

לצפיה ב-'לא יודעים - יודעים רק את הדירוג של כל מדינה'
לא יודעים - יודעים רק את הדירוג של כל מדינה
14/06/2018 | 17:59
3
17
לצפיה ב-'לי היה נראה שאיגוד ה EBU הוא בעד שקיפות בלפרסם'
לי היה נראה שאיגוד ה EBU הוא בעד שקיפות בלפרסם
15/06/2018 | 02:49
2
25
בהצבעת הקהל בהענקת קולות ממדינה למדינה בלהגיד כמה קולות קיבלו 12 נקודות וכמה קולות קיבלו את שאר הנקודות.
לצפיה ב-'ה-EBU מפרסם את הדירוג של כל מדינה'
ה-EBU מפרסם את הדירוג של כל מדינה
15/06/2018 | 11:17
1
25
כלומר מי סיים במקום הראשון בהצבעת הקהל של מדינה א', מי במקום השני וכן הלאה.
עשר המקומות הראשונים מקבלים ניקוד.
זו השקיפות מבחינתו.
לכמות קולות אבסולוטית אין משמעות, כי יש מדינות קטנות ומדינות גדולות.
לצפיה ב-' וגם אין משמעות למספר הקולות כי ההפרשים לא משנים'
וגם אין משמעות למספר הקולות כי ההפרשים לא משנים
15/06/2018 | 16:50
7
לצפיה ב-'אני מסבירה מצוין. לא טוב לך, לא צריך.'
אני מסבירה מצוין. לא טוב לך, לא צריך.
14/06/2018 | 18:08
13
לצפיה ב-'הסיבה שמעניין אותי לדעת כמות הקולות זה כדי לדעת ולא בעזרת '
הסיבה שמעניין אותי לדעת כמות הקולות זה כדי לדעת ולא בעזרת
15/06/2018 | 03:00
3
36
ניחוש, את המספר המדוייק של כמות האנשים שמאוד אוהבים את האירוויזיון,
כי בלי לדעת כמות הקולות, אני בספק אם באמת מאות אלפי אנשים בעולם אוהבים לצפות באירוויזיון, אולי רק עשרות אלפי איש בעולם אוהבים את זה. לי יש הרגשה שלא באמת הרבה מאוד אנשים בעולם, אוהבים לצפות באירוויזיון, ושהסיבה לדעתי שה EBU אומר שמאות אלפי אנשים בעולם אוהבים לצפות באירוויזיון, זה רק
כדי לעשות שיותר אנשים יצפו באירוויזיון שהם יהיו בדעה שאם מאות אלפי אנשים בעולם אוהבים לצפות באירוויזיון, אז שזה אירוע חשוב מאוד שטוב לראות אותו,
אבל אני בלי נדר עושה הפרדה בין מספר נכון, לבין רק מה שאומרים בנושא כמות האנשים בעולם שאוהבים לצפות בתחרות האירוויזיון.

לצפיה ב-'אתה מתיימר להיות חובב אירוויזיון ואתה אפילו לא מבין את השיטה'
אתה מתיימר להיות חובב אירוויזיון ואתה אפילו לא מבין את השיטה
15/06/2018 | 03:16
2
35
וכדי לדעת כמה אנשים צופים בתחרות אתה צריך לבדוק נתוני רייטינג ולא את כמות ההצבעות.
א. לא כל הצופים מצביעים (בפרט צופים במדינות שלא משתתפות באירוויזיון אך משדרות את התחרות).
ב. יש צופים שמצביעים יותר מפעם אחת וחלקם גם משתמשים בכמה מכשירים כדי לעשות זאת.
ג. לא כל ההצבעות מומרות לנקודות. כאמור, רק עשר המדינות שדורגו ראשונות מקבלות ניקוד. אני למשל מצביעה לא פעם למדינות שבסופו של דבר לא קיבלו נקודות מישראל (בהצבעת הקהל).
לצפיה ב-'אבל הEBU לא רוצה לפרסם למשל כמה קולות נהפכו ל 12 נקודות.'
אבל הEBU לא רוצה לפרסם למשל כמה קולות נהפכו ל 12 נקודות.
15/06/2018 | 15:15
1
38
לצפיה ב-'אבל למה שיפרסם? מה זה משנה? '
אבל למה שיפרסם? מה זה משנה?
15/06/2018 | 15:57
25
שיטת הניקוד זה שמספיק שמדינה קיבלה קול אחד יותר מהמדינה במקום השני (בהצבעת הקהל של המדינה המנקדת - אז המדינה הראשונה תקבל 12 והשניה 10).
לצפיה ב-'Wiwibligs מפרגנים לחיפה ובכלל לישראל'
Wiwibligs מפרגנים לחיפה ובכלל לישראל
11/06/2018 | 22:12
5
333
לצפיה ב-'ההתרשמות שלי שהם מעדיפים את תל אביב דווקא'
ההתרשמות שלי שהם מעדיפים את תל אביב דווקא
11/06/2018 | 23:01
2
252
בעיקר דאבון.
אבל זה אולי בעיקר בגלל הטעות שלהם במשפט "אל תזלזלו בישראלים".
כלומר - הם לא מודעים לבעיות הבירוקרטיה פה
אין שום סיכוי בגלקסיה שבלומפילד יהיה מוכן בזמן. שום סיכוי, לא בישראל. אנחנו כישראלים יודעים את זה, הם קצת תמימים.

בקיצור, חיפה חיפה חיפה.

לצפיה ב-'אולי אנשי העולם התחתון הישראלי עומדים עם נשק מחוץ לפריים'
אולי אנשי העולם התחתון הישראלי עומדים עם נשק מחוץ לפריים
12/06/2018 | 04:09
76
לצפיה ב-'לגבי בלומפילד, אין מה לדבר בכלל על זמינותו למחצית הראשונה...'
לגבי בלומפילד, אין מה לדבר בכלל על זמינותו למחצית הראשונה...
12/06/2018 | 10:45
157
של 2019.

רק לפני יומיים פורסם באתר הספורט ONE ,שעיריית ת"א הודיעה למנהלת הליגות וההתאחדות לכדורגל שעבודות השיפוץ התארכו, והאצטדיון יהיה זמין למשחקי כדורגל רק לתחילת עונת המשחקים 19/20 ,שמתחילה בסוף אוגוסט 2019.
לצפיה ב-'חמודים'
חמודים
12/06/2018 | 00:19
208
מצחיק שמבחינתם ישראלים הם ביצועיסטים תקתקנים, מי אמר שההסברה הישראלית לא עובדת?
אין לי מושג מה עדיף. חלום שלי שהתחרות תהיה בתל אביב אבל יבאס אותי אם שוב נארח באולם קטן. בכל מקרה נחמד אם יהיה מכרז פתוח באמת, יהיה מעניין.
לצפיה ב-'מאשרים הטיעון שלי לטובת "הכרת עיר חדשה לא רק ת"א וירושלים"'
מאשרים הטיעון שלי לטובת "הכרת עיר חדשה לא רק ת"א וירושלים"
12/06/2018 | 20:40
106
חיפה היא עיר "לא מוכרת" לרוב אירופה שתשמע על המקום הזה לראשונה אי פעם אם חיפה תארח את התחרות. אפשר לקרוא לזה אפקט מאלמו 2013. חיפה קצת יותר מוכרת ממאלמו, בזכות הגנים הבאהיים שהם אתר הדת המרכזי למליוני מאמינים באירופה וכמובן זכיות פרסי נובל בטכניון והנמל הימי. אם היו מכירים קצת יותר את חיפה לא היו אומרים ש"האצטדיון ינחת על העיר". חיפה מארחת ארועי ענק בקנה מידה של האירויזיון מדי שנה. בחגי דצמבר, בפסטיבל הסרטים, כמובן באצטדיון שרק עכשיו אירח 30 אלף איש בהופעה ופסטיבל הסטודנט עם 20 אלף איש. עיר הבירה, עיר הנוער, ארועי צובחוץ. עם כל הכבוד לליסבון, לא בטוח שיש שם יותר ארועי חוצות גדולים מחיפה. 
זה בעצם יתרון גדול לטובת חיפה. כפי שהם אמרו, את תל אביב וירושלים מכירים. חיפה מסקרנת, היא "יעד חדש". וכמובן שזה לא רק חיפה, אלא כל אזור הגליל שכולל גם יעדי תיירות מוכרים כמו נצרת ועכו. 
מהסקירה שלהם ברור שיש להם העדפה ברורה לתל אביב, כי זו "עיר מועדונים ובתי קפה ידועה" ומדובר באנשים שבאים לבילוי במועדונים ומסעדות לא פחות מלתחרות. אבל קיום התחרות בחיפה בודאי לא ימנע מהם, כפי שגם הם ציינו לבלות בתל אביב או לראות את ירושלים כי המרחקים קצרים.
כדאי גם לתקן אותו כשאמר שחיפה מרוחקת "3 שעות נסיעה מנמל התעופה". זה כמובן לא נכון, ברכבת מדובר בשעה ורבע לתחנת חוף הכרמל ליד האצטדיון ושעה וחצי לחיפה מרכז. זה כבר מרחק שאוטובוסים ורכבות תחתית עושים בכל הערים הגדולות מנמל התעופה ועד לאולמות.

לצפיה ב-'עלות אירוח האירוויזיון: בין 150 ל-190 מיליון שקל כך עולה ממס'
עלות אירוח האירוויזיון: בין 150 ל-190 מיליון שקל כך עולה ממס
11/06/2018 | 20:06
4
294
עלות אירוח האירוויזיון: בין 150 ל-190 מיליון שקל
כך עולה ממסמך הדרישות שצפוי להיות מוגש היום על ידי התאגיד לאוצר ● כבר באוגוסט יצטרך התאגיד להפקיד 12 מיליון אירו כערבות בקופת ה-EBU ● בשבוע הבא תצא משלחת מישראל לפגישה ראשונה בז'נבה עם נציגי הארגון
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
לצפיה ב-'סכום מטורף, אבל שווה את ההשקעה!'
סכום מטורף, אבל שווה את ההשקעה!
12/06/2018 | 18:38
3
49
לצפיה ב-'בגלל שאנחנו בשנות ה 2000'
בגלל שאנחנו בשנות ה 2000
13/06/2018 | 11:00
2
170
אז לדעתי לשדר את האירוויזיון הראשי ב 2009  באיכות 4K
גם שווה את ההשקעה, זה לא עולה מיליוני שקלים לשדר ב 4K.

לצפיה ב-' ולרגע היה נדמה שפתחת דיון שלא קשור ל-4K...'
ולרגע היה נדמה שפתחת דיון שלא קשור ל-4K...
13/06/2018 | 21:15
1
25
לצפיה ב-'כי איכות השידור קשורה לשידור של האירוויזיון גם אם ישראל תשדר'
כי איכות השידור קשורה לשידור של האירוויזיון גם אם ישראל תשדר
14/06/2018 | 07:12
46
אותו
לצפיה ב-'אז סופי יש אירויזיון ב 2019 בישראל?'
אז סופי יש אירויזיון ב 2019 בישראל?
11/06/2018 | 20:02
5
224
מש' התקשורת: לא תהיה מעורבות פוליטית בהפקת האירוויזיון
לקח מביטול המשחק עם מסי? משרד התקשורת הודיע היום כי "בכל העניינים הנוגעים בהפקת האירוויזיון, כולל המגעים מול איגוד השידור האירופי, רק התאגיד יעמוד, בדגש שלא תהיה שום מעורבות פוליטית-ממשלתית בנושאים הללו"
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
לצפיה ב-'מעורבות פוליטית רשמית או משהו אחר?'
מעורבות פוליטית רשמית או משהו אחר?
11/06/2018 | 21:29
100
הרי ברור שלא משנה איזו עיר תארח (ואנחנו יודעים שזו תהיה ירושלים), המילה "ירושלים" תפומפם כך או אחרת, ו"כאן" מיוזמתו, ללא אינטרס ממשלתי, ידאג לזה.

וגם אם בישיבות תכנון תקצוב וצוות חשיבה לא תשב מירי רגב, היא עדיין מכירה את ההוא שמכיר את ההוא שבסוף מעביר את מסר ליו"ר "כאן". כל הדברים האלה בסופו של דבר - מכרז, קונספט, מופע אומנותי וכו' - ייקבעו בין 3-4 אנשים בחדר סגור. בלי קומבינות וחלטורות, זה המצב, ככה דברים נסגרים. ואין קשר פוליטי בין אותם 4 אנשים לאף גורם ממשלתי פוליטי? כנראה שיש.
לצפיה ב-'חדשות ישנות, כבר פורסם ונידון. לא צריך לפתוח שרשור לכל כותרת'
חדשות ישנות, כבר פורסם ונידון. לא צריך לפתוח שרשור לכל כותרת
12/06/2018 | 14:00
2
23
לצפיה ב-'הכתבה חדשה'
הכתבה חדשה
12/06/2018 | 23:33
1
17
לצפיה ב-'התוכן שלה לא.'
התוכן שלה לא.
14/06/2018 | 00:13
4
לצפיה ב-'לא, כי לא הסכימו לשדר ב-4K'
לא, כי לא הסכימו לשדר ב-4K
13/06/2018 | 01:37
16
לצפיה ב-'כל הכבוד למי שצדק שבגלל קומבינה '
כל הכבוד למי שצדק שבגלל קומבינה
11/06/2018 | 19:48
1
262
שכנראה שתאגיד השידור כאן בינתים לא יפוצל.
בגלל האירוויזיון: נתניהו וקרא עשויים לעכב את פיצול התאגיד

אם פיצול התאגיד ייצא לדרך, האירוויזיון כנראה לא יוכל להתקיים בישראל ■ בניגוד לפרסומים קודמים, שלפיהם נתניהו יודיע לבג"ץ כי פיצול התאגיד מבוטל, הכוונה הנשקלת היא להמתין להכרעה – ורק אחריה להעביר הוראת שעה לעיכוב הפיצול בשנה וחצי
https://www.themarker.com/advertising/1.6159881
אם ישראל תזכה גם בשנה הבא באירוויזיון אז תהיינה עוד עיכובים של הפיצול הזה?
לצפיה ב-'כבר פורסם... למה אתה מציף את הפורום? השתלטת על כל העמוד. די!'
כבר פורסם... למה אתה מציף את הפורום? השתלטת על כל העמוד. די!
12/06/2018 | 14:01
17
לצפיה ב-' בוקר טוב בריטניה: נטע מתארחת בתכנית בוקר בריטית'
בוקר טוב בריטניה: נטע מתארחת בתכנית בוקר בריטית
11/06/2018 | 12:51
2
198
לצפיה ב-'הנה הוידאו'
הנה הוידאו
11/06/2018 | 14:55
1
181
היא כזו קרן אור.
לצפיה ב-'מתוקה אמיתית'
מתוקה אמיתית
12/06/2018 | 17:24
15
לצפיה ב-'טוי הגיע ל - 70 מיליון צפיות! ב - You Tube '
טוי הגיע ל - 70 מיליון צפיות! ב - You Tube
10/06/2018 | 22:44
169
שנטע תעקוף את השיר האיטלקי משנה שעברה במספר הצפיות ואז היא כנראה תהיה במקום הראשון מכל שירי האירוויזיון אמן! 
לצפיה ב-'אלה 4 הערים שיתמודדו על אירוח האירוויזיון:'
אלה 4 הערים שיתמודדו על אירוח האירוויזיון:
10/06/2018 | 22:07
29
454
אילת, חיפה, ירושלים ותל אביב.

ערוץ 20 פרסם הערב כי רה"מ נתניהו ערך התייעצות ביום שישי בנוגע לתחרות. נתניהו אמר, על פי הדיווח, כי הוא יכבד כל החלטה של איגוד השידור האירופי באשר לבחירת העיר המארחת.

בשבוע הבא יוצגו בפני איגוד השידור האירופי פרזנטציות של 4 הערים המתמודדות.

https://twitter.com/elirantal/status/1005861859256...

https://www.haaretz.co.il/gallery/music/1.6163216
לצפיה ב-'חיפה תארח את התחרות?'
חיפה תארח את התחרות?
11/06/2018 | 15:25
14
285
לצפיה ב-'מבלי להתייחס לכתבה בלינק שציינת ,לדעתי....'
מבלי להתייחס לכתבה בלינק שציינת ,לדעתי....
11/06/2018 | 15:40
13
286
רק אם יצליחו להציג ל-EBU  תכנית עבודה לקירוי "סמי עופר" עם יעד זמנים הגיוני לסיום הפרוייקט הזה שיספק אותם, אז יתכן מאוד שכן.

דבר אחד בטוח: אני לא מאמין ,שאירו' 2019 יהיה באילת, כי אין שם את הדבר העיקרי - אולם לאירוח התחרות ,שעומד בתקנים של ה-EBU.
מה שאומר, שכנראה הפרזנטציה של אילת, שתוצג ל-EBU, היא פרוייקט אזרבייג'אן 2012, כלומר בנייה מאפס של ארינה חדשה , ולעניות דעתי הצנועה, אני לא רואה את זה קורה עם כל הבירוקרטיה כאן בארץ של אישורי בנייה, מכרזים וכו'.  
לצפיה ב-'הקירוי דורש חצי שנה. אולי לדחות הבחירות לרשויות המקומיות?'
הקירוי דורש חצי שנה. אולי לדחות הבחירות לרשויות המקומיות?
12/06/2018 | 07:55
132
לאצטדיון יש תוכנית לקירוי מלא. קירוי מלא יכול להיות מכמה סוגים. סוג אחד זה אותם חומרים שמרכיבים את המסגרת החצי שקופה הפנימית הקיימת. סוג אחר זה קירוי מחומרים נמתחים (סוגי מפרשים עם מוטות שיחזיקו וחיבור שלהם למסגרת). סוג שלישי זה מסגרת פלדה שלמה כמו כלוב שיתלבש מעל האצטדיון עבור התקרה האמצעית.
כל האופציות האלו דורשות תהליך אישור, הזמנת חלקים והרכבה. בהנחה שיאפשרו אישור מזורז שיתבצע יחד עם התכנון, עיקר הזמן יקח הכנת החלקים ושינוע שלהם לחיפה ואז הרכבה שעליה יצטרכו לעבוד כמה צוותים במקביל (כל צוות כמה עשרות עובדים) כדי שזה יושלם בזמן.
בזמן זה לא מועד התחרות אלא מועד הקמת הבמה, שצריכה לקום באולם שהוא כבר מקורה וגם הבמה תיקח מספר חודשים הזמנה והרכבה.
לכן כדי שאופציית האצטדיון בחיפה תהיה ריאלית, ובהתחש בתקופות של חגים וחופשות בספטמבר הקרוב וחורף מדצמבר, כל הליך המכרז צריך להסתיים ביולי. כל הליך התכנון והזמנת החלקים צריך להסתיים באוגוסט. כל קבלת החלקים צריכה להסתיים עד תחילת דצמבר לכל היותר. ועבודות השינוע לאתר וההרכבה צריכות להתבצע מדצמבר עד מרץ לכל היותר.
מדובר בלו"ז צפוף מאד. באמצע הלו"ז יש בחירות מוניציפליות וראשי הערים יהיו עסוקים גם בבחירות ואם יתחלפו גם בכניסה לתפקיד. לכן ברגע שנבחר המיקום צריך מנהלת עצמאית לחלוטין שתוכל לתפקד דרך מערכת בחירות לרשויות המקומיות ואולי לדחות את הבחירות לרשויות המקומיות לאמצע שנה הבאה כדי למנוע בלאגן שיפריע בהכנות.

לצפיה ב-'האיצטדיון המוזהב בחיפה נבנה במיוחד עם תשתית לקירוי'
האיצטדיון המוזהב בחיפה נבנה במיוחד עם תשתית לקירוי
12/06/2018 | 16:20
11
123
עד עכשיו לא היתה הצדקה כלכלית לשקיע וקרות אותו, אבל אולי אירווזייון זה כן מצדיק. לא יודע. בעבר דיברו גם על מעבר הולכי רגל בעלות של 2/3 מיליון מעל הצומת להוביל את הצופים בבטחה (מתחנה מרכזית + רכבת חוף הכרמל קילומטר וחצי מהאצטדיון)
לצפיה ב-'4 שאלות קשות לעיריית חיפה בנוגע לשימוש באצטדיון לאירוח'
4 שאלות קשות לעיריית חיפה בנוגע לשימוש באצטדיון לאירוח
12/06/2018 | 20:22
10
109
1. מעבר הולכי הרגל: העירייה נלחמה בבית המשפט לא לבנות מעבר הולכי רגל מעל כביש 4 והפסידה. מעבר כזה עוד לא בנוי. בשבוע התחרות אפשר להתגבר על מכשול כזה על ידי סגירת כביש 4 מצומת עתלית והפניית תושבים אל כביש החוף. ברור שאם לא יהיה גשר הולכי רגל, יהיה צורך לסגור את כביש 4 וכדי למנוע פקקים גם לסגור את כביש פרויד. האם העירייה ערוכה לזה? 
2. האם לעירייה פתרונות יצירתיים לתוספת מאות חדרי מלון ליד האצטדיון?
עוד לפני שנבנה האצטדיון דובר על מלון צמוד בקרית ספורט שיוכל לארח מאות צופים, נבחרות ומשלחות במתחם האצטדיון, עם 200 חדרים. מלון כזה לא נבנה. למה העירייה לא עשתה מאמצים להביא יזמים לבנות בתי מלון ליד האצטדיון ומרכז הקונגרסים?
3. קבוצות הכדורגל. האצטדיון בבעלות עירונית ועדיין, יהיה לחץ של עשרות אלפי אוהדים של קבוצות העיר לא לעבור לעיר אחרת. האם העירייה מוכנה לעמוד בלחצים האלו, ועוד בשנת בחירות, כדי להביא לעיר את הארוע הבינלאומי הזה?
4. האם העירייה ערוכה לאשר ולנהל את קירוי האצטדיון בפרק זמן מזורז של חודשים ספורים בלי בירוקרטיה מיותרת?

לצפיה ב-'אפשר להתגבר על קבוצות הכדורגל...'
אפשר להתגבר על קבוצות הכדורגל...
12/06/2018 | 20:41
7
64
... זה יעלה כסף, אבל אפשר להתגבר. גם קירוי האיצטדיון יעלה כסף, אבל אפשר לסיימו. (ואל תהיה פסימי, מי אמר שזה יטמותת דווקא כשיש קהל בפנים). אין שום צורך בסגירת פרויד, זה מוגזם וממש לא נחוץ. גם כביש 4 יוכל להמשיך לתפקד, בידיעה שלא שווה לנסוע בו אם אין צורך ממשי. בגדול אפשר להתגבר על שלושת השאלות שלך.

עכשיו לשאלת המלונות וחדרי אירוח - אין סיכוי למצוא פתרון קצר תווך על מה שכבר היה אמור להתקיים ללא קשר לאירווזייון. ועל זה יפול אירוח האירוויזיון בחיפה.

האמת, יש לי הרבה חברים מ-16 שנות אירוויזיון, אני לא יכול לבחור את מי אני מארח בביתי ואת מי לא. שזו תהיה בעיית התל אביבים !
לצפיה ב-'דווקא קבוצות הכדורגל הכי מדאיגות אותי'
דווקא קבוצות הכדורגל הכי מדאיגות אותי
12/06/2018 | 21:05
6
58
ההחלטה להרוס את קרית אליעזר הייתה טיפשית מאד ואמרתי גם אז שעד שאין בצפון עוד אצטדיון לפחות של 10 אלף מקומות אסור להרוס את קרית אליעזר כי הוא ישמש כשהאצטדיון החדש יהיה תפוס לארועים גדולים והכנה להופעות. בגלל זה יש בו רק הופעה אחת גדולה בשנה בזמן השזרוע (השנה של עומר אדם) ואין בסוף הקיץ.
השנה בגלל שחדרה עלתה לליגת העל ותרצה לשחק בחיפה יהיו לנו 3 קבוצות באצטדיון. הפועל חיפה, מכבי חיפה וחדרה. הבעיה לשלוח אותן לנתניה, שבנתניה משחקות גם נתניה וגם רעננה ואולי גם קבוצה מתל אביב כי גם בלומפילד בבנייה.
מה נוצר? בלאגן שלם בליגת העל. אם האירויזיון באצטדיון בחיפה זה משאיר את הקבוצות עם האצטדיון בעכו והוא קטן ל-5 אלף צופים. לא מתאים למכבי חיפה, גם הפועל חיפה אחרי ההצלחות שלה עם זכייה בגביע המדינה תמלא את עכו לבדה בלי מקום לאוהדי קבוצה אחרת. 
ככה שאם זה נראה לך בעיה קטנה זאת טעות, זאת בעיה גדולה שצריכה פתרון בשינוי כל מבנה הימים שבהם משחקים בליגת העל שכרגע בונה על אצטדיון חיפה ל-3 קבוצות.
לצפיה ב-'קודם, תודה על הסיקור המעמיק '
קודם, תודה על הסיקור המעמיק
12/06/2018 | 21:17
5
54
אני בכל זאת מאמין שפיצוי כספי יפתור את הבעיות עם הקבוצות. בכל זאת, כולנו יהודים.

אבל בכל מקרה, המלונות... המלונות ! כמעט שאי אפשר להתקדם עם המעומדות רק בגלל המלונות
(אגב, אין שום צורך שיהיו מלונות צמודים לאולם, זה פשוט יותר נח אבל ממש לא הכרוי. אבל כן צריך שיהיו במרחק בנסיעה קצרה וסבירה)
לצפיה ב-'אין שום בעיה עם מספר חדרי המלון'
אין שום בעיה עם מספר חדרי המלון
12/06/2018 | 22:40
4
55

יש במרחק של עד שעה מהאצטדיון 15 אלף חדרי מלון, אכסניות ועוד מספר דומה של דירות וצימרים להשכרה.
בחיפה עצמה יש 2,000 חדרי מלון ואכסניות. יחד עם עכו מעל 3,000. עם זכרון, חוף הכרמל ונצרת קרוב ל-5,000.

לצפיה ב-'שעה נסיעה ??? זה לא רלוונטי !'
שעה נסיעה ??? זה לא רלוונטי !
12/06/2018 | 23:32
3
54
העיתונאים (והחובבים) הבאים לסקר את התחרות לא יסעו שעתיים כל יום. ולהזכירך, בסוף כל יום חזרות, החובבים יוצאים לבלות ב-euroclub/eurocafe  כך שלא יסכימו להגיע עם הלפטופים וכל ציוד העיתנות שלהם הישר מהאולם אל מתחם הבילויים בעודם מסריחים מרוב ריצות בין א' ל-ב' וג'. ואחרי זה לנסוע שעה פלוס לעיר אחרת. הייתי שם 16 פעמים, אני מכיר את הלו"ז. זכרון יעקב זה עוד סביר למשלחות, כי יש להם אוטובוס צמוד ואפשר בפחות מחצי שעה להגיע לאצטדיון, אבל זה הגבול ! נצרת לא בא בחשבון. גם לא עכו (למרות כביש עוק, קריות + מנהרות) צריך הרבה הרבה הרבה יותר מלונות בגג עשרים דקות דלת לדלת.
לצפיה ב-'נו באמת שעה נסיעה בתוך ערים גדולות זה סביר בהחלט'
נו באמת שעה נסיעה בתוך ערים גדולות זה סביר בהחלט
14/06/2018 | 03:33
2
41
יש ערים שמפרוור אחד בו ממוקם המלון לאצטדיון/היכל לוקח גם שעה במטרו או אוטובוסים. 50 דקות בין חיפה לתל אביב זה סביר בהחלט.
צריך לזכור שמה שעבורך נראה שגרה של עוד נסיעה ברכבת, הופך כשאתה תייר בחו"ל גם לאטרקציה. להגיע לחיפה לתחרות ללכת לבית קפה בחוף דדו לארוחת ערב ומשם לאצטדיון ובחצות חזרה ברכבת לתל אביב זה סבבה לחלוטין ומי שחושב שלא חי בסרטים זה בדיוק מה שקורה בחו"ל. יש הופעה מ-9 עד 11 בלילה ואז לוקחים מטרו במשך 40-50 דקות חזרה לפרוור/עיר לווין שבהם אתה גר ומשם ברגל או באוטו או באופניים הביתה.
לצפיה ב-'ידוע - יש לי נסיון'
ידוע - יש לי נסיון
14/06/2018 | 09:43
1
25
בהרבה מהאריווזייונים שלי היתה לי לינה הרחק-הרחק מהאולם, כי אני תמיד נזכר להזמין טיסה ולינה ברגע האחרון (כשמסתמכים ומתכוונים רק על תחבורה צבורית באופן תדיר ברוב אירופה, אז בגדול המחיר יוצא די זול - לא בליסבון). אז כן, אני רואה את המקומיים חוזרים איתי ברכבת מהבילוי הלילי שלהם, אבל זה שונה עם קהל האירוויזיון, כי הם יוצאים ערב-ערב לחגוג (אחרי יום של חזרות או מופעים), אז זה כבר סיפור להכניס להם את הנסיעה הארוכה למשוואה.

אגב, בקופנהאגן כולנו סבלנו מזה. האירוויזיון היה במספנה מרוחקת על אי במזרח העיר, ואמנם היתה הסעה, היא הסתבכה למשך 40 דקות להגיע למרכז העיר. אז אמנם ישנתי ב-Koje המרוחקת 25 דקות ברכבת. ברגע שהגעתי לבירה, היתה עכשיו הסעה מידעת למספנה.

לצפיה ב-'אי אפשר להשוות מה שאתה מתאר למצב של רכבת ליד האצטדיון'
אי אפשר להשוות מה שאתה מתאר למצב של רכבת ליד האצטדיון
15/06/2018 | 05:35
12
הסעה? רכבת זה לא הסעה. והיא נמצאת במרחק הליכה מחלק מבתי המלון בתל אביב ומרחק הליכה של פחות מ-10 דקות ברגל לאצטדיון (או פחות מדקה כשיהיה שאטל ממנה לאצטדיון). איך מה שאתה מתאר של הסעות דומה לרכבת מהירה של 50 דק' ממוזגת נעימה, אפשר יהיה לעשות בה "קרון אירויזיון" מיוחד או כמה כאלו, שיעשו למשל משחקי טריוויה בדרך לחיפה וכל הנסיעה תיראה כמו 10 דקות.
מלונות כמו קראון פלזה במגדל עזריאלי נמצאים דקה הליכה מתחנת הרכבת ופחות משעה ואתה באצטדיון. אין שום בעיה בזה. 
אני מאמין שמרגע ההחלטה על חיפה, יפעלו להוסיף גם בה לפחות עוד 1,000 חדרי מלון בין אם בזירוז מלונות בבנייה, יצירת מאגר חדרים להשכרה, הסבת מבני מעונות,
תוספת חדרים במלונות קיימים, הגדלת האכסניה ליד האצטדיון ועוד.

לצפיה ב-'למעט פיס ארנה, כל אצטדיון אחר יצטרכו לקרות או לבנות'
למעט פיס ארנה, כל אצטדיון אחר יצטרכו לקרות או לבנות
13/06/2018 | 12:01
1
55
ולא משנה איזה אצטדיון/אולם ספורט תבחר, יהיו קבוצות שיצטרכו לוותר עליו. לכן כל מה שכתבת לגבי זה לא רלוונטי דווקא לחיפה אלא נכון גם לשאר הערים. אם לא יצליחו לקרות בזמן את סמי עופר (שמכולם הוא הכי קל לקירוי כי הוא תוכנן לכך מראש וזה רק להשלים את הגג) למה שיצליחו לבנות אולם חדש באילת, למשל?

לסגור כבישים / לשנות הסדרי תנועה זה לא ביג דיל, ושינויים כאלה ואחרים ייעשו בכל מקום שיש בו אירוע בסדר גודל כזה. בימינו כשעל כל אירוע ספורט / צעדה / הפגנה וכו' סוגרים חצי עיר (מרכזית), זה באמת לא מה שיפריע.
לצפיה ב-'אם בחיפה אומרים שיש תוכנית כבר לקירוי, זה בהחלט בהיתכנות'
אם בחיפה אומרים שיש תוכנית כבר לקירוי, זה בהחלט בהיתכנות
14/06/2018 | 03:35
24
ברגע שמזמינים חלקים זה לוקח 2-3 חודשים לשנע בזמן הזה מסיימים אישורים והכנת צוותי בנייה ובונים את זה מדצמבר עד מרץ. אם אפשר לעמוד בלו"ז כזה אז אצטדיון חיפה הופך לאופציה המועדפת. אם אי אפשר לעמוד בו אז זה בין היכל מנורה מבטחים לבין היכל הפיס ארנה. 
לצפיה ב-'אילת ותל אביב באמת יתחרו במכרז ויש להן פרזנטציה? באמת?'
אילת ותל אביב באמת יתחרו במכרז ויש להן פרזנטציה? באמת?
11/06/2018 | 19:08
4
249
אז בעצם זה אומר שראש העיר רון חולדאי שיקר פעמיים כשהוא אמר שהאירוויזיון יתקיים בירושלים? או שיש גורמים אחרים בתל אביב שאחראים על הרעיון? עד כמה הוא באמת רעיון או שממש תוכנית רצינית?

אילת - מלבד הריאיון של ראש העיר אילת (מישהו שמע עליו לפני כן? כנראה שלא, וזו הייתה ההזדמנות שלו) יש תוכנית כתובה אי שם בעיריית אילת שהוגשה ל"כאן"?

הלוואי שזה היה המצב, אבל נראה לי שיש פה יותר משאלת לב של כתבים מאשר מציאות. ומיהם אותם כתבים? בחלקם אנשים כמונו, בני 25, 35, אולי חלקם כותבים פה בפורום ממש... למה עוד הם ממציאים מעשיות על אילת ותל אביב? כי הם יכולים. מישהו יעצור בעדם? זה מעניין, זה מלבה אש.
עד שלא נראה 4 מסמכים של 4 ערים שונות, כל זה קשקוש בלבוש והתחרות היא בארנה בירושלים.
לצפיה ב-'לא חושב שהוא *שיקר*'
לא חושב שהוא *שיקר*
11/06/2018 | 20:05
3
168
הוא בטח הניח כמונו שהממשלה תתאבד על אירוח בירושלים, ואולי גם חשש מזה שיוציאו אותו סמולני בוגד שמנסה לערער על הלגיטימיות של בירתנו הנצחית וסלע קיומנו.
עכשיו שהעניין נפתח אני דווקא יכול לראות את תל אביב מנסה לזכות באירוח. באסה שאין פה אולם נורמלי.
בכל מקרה אני מסכים שמאוד לא סביר שכבר יש ערים שניגשו למכרז, ובטח שאין להן כבר פרזנטציה מוכנה.
לצפיה ב-'יש אולם פוטנציאלי בתל אביב - האנגר 1 בגני התערוכה'
יש אולם פוטנציאלי בתל אביב - האנגר 1 בגני התערוכה
11/06/2018 | 21:35
2
107
לצפיה ב-'דווקא ביתן 2 מתאים יותר מביתן 1'
דווקא ביתן 2 מתאים יותר מביתן 1
11/06/2018 | 21:55
1
220
יש לו מס' מצבי אירוח שבמצבו המקסימלי הוא מסוגל לאכלס כרגע 9700 איש בערך אם אני לא טועה. לדעתי אפשרי לגמרי לשפץ אותו ולהרחיב אותו אפילו יותר ולאפשר לאכלס עוד אנשים וכך גני התערוכה ישמשו את אירוח כל האירוויזיון שהרי כל האיזור יכול לשמש ככפר האירוויזיון ואת מסיבות העיתונאים. הוא ממוקם על תחנת האוניברסיטה וקווי אוטובוס רבים עוברים בו.

לדעתי אם תל אביב זה המקום האידיאלי
לצפיה ב-'המיקום אידאלי, האולם מינימלי.'
המיקום אידאלי, האולם מינימלי.
12/06/2018 | 13:53
63
לצפיה ב-'יש לציין ש"גורם בכיר מאוד בתאגיד" הכחיש את הדיווח של ערוץ 20'
יש לציין ש"גורם בכיר מאוד בתאגיד" הכחיש את הדיווח של ערוץ 20
11/06/2018 | 19:49
1
298
באשר לפרסום סביב ה-4 ערים שיעשו פרזנטציה בשבוע הבא.

"גורם בכיר מאד בתאגיד אומר לנו על החלק האחרון של הפרסום הזה: ״שטויות במיץ. כרגע עוד אין כלום. לא 2, 3, 4 או 5. נצא למכרז כנראה לכל הערים בארץ מי שתרצה תציע. מבין אלו שיציעו ויעמדו בכל הקריטריונים אנחנו נבחר מה להציג לאיגוד.״"

לצפיה ב-'נו זה היה ברור. סביר להניח שאין אפילו פרזנטציה מטעם ירושלים'
נו זה היה ברור. סביר להניח שאין אפילו פרזנטציה מטעם ירושלים
11/06/2018 | 21:20
181
סביר להניח שמה שקרה עם אילת, זה שאיזה מאכער בעירייה שקשור לעיתון המקומי של אילת, החליט שבא לו שיישמעו עליו. נמאס לו מבר מצוות, שבתות חתן, בריתות וחינות - בא לו תשומת לב. הלך לראש העיר. ראש העיר של אילת ראה כי טוב, "הנה יישמעו עליי קצת, אולי זה יעזור לי במרכז הליכוד בשנה הבאה". התקשר אליו איזה אוחצ'ה מאיזה ערוץ כזה או אחר ואמר לו: בוא תתראיין באולפן. יצא ראש העיר, העוזר שלו השיג לו חליפה במיוחד, הגיע לאולפן, ונתן ריאיון של החיים שלו על זה שאילת הכי מתאימה ותארח את התחרות בשמחה.

אח"כ ראש העיר קיבל טלפונים ווואסטפים מכל מכריו, בני משפחתו וכמה מעריצים שרופים מהעיר שאמרו לו כמה שהוא היה טוב, וסחטיין עליו.

השיג את מה שהוא רוצה. אבל עניין אמיתי באירוויזיון? לא היה וגם לא יהיה. ולכן אין שום תוכנית, מכרז או פרזנטציה.
לצפיה ב-' ההרשמה לRSC בעיצומה!'
ההרשמה לRSC בעיצומה!
12/06/2018 | 16:56
56
כולם יותר ממוזמנים להירשם
לצפיה ב-'גם אם היה באילת אולם גדול ומתאים'
גם אם היה באילת אולם גדול ומתאים
12/06/2018 | 18:25
124
עדיין הייתה בעייה 
לאילת יש מספר חיסרונות

ראשית כל החום הכבד בחודש מאי באילת (וזה עוד כלום לעומת החום של יולי - אוגוסט)

התיירים וגם המשלחות היו נמסים בחום הכבד והנורא
המרחק הרב של העיר מיתר חלקי הארץ
מי שבא לאירוויזיון (משלחות וגם תיירים) בא גם בשביל לטייל
המשלחות שבאו לאירוויזיון בירושלים טיילו גם במצדה בים המלח והיו כאלו שאפילו טיילו בצפון
אילת רחוקה מאד מיתר חלקי הארץ

אם אילת הייתה נבחרת אז מי שלא גר באילת צריך לטוס אליה ולקחת מלון
מי שגר במרכז או בחיפה אז אם האירוויזיון בירושלים פשוט נוסעים ברכבת ביום של החצי הגמר (או ברכב ביום של הגמר) וזהו
אירוויזיון באילת פירושו שגם הישראלים צריכים לקחת ימי חופש מהעבודה ומלון
זה כאילו שהאירוויזיון בקפריסין

אילת לדעתי אופציה לא ריאלית לא רק בגלל שאין אולם אאל בגלל עוד סיבות.
לצפיה ב-'פיס ארנה הכי מתאים לאירוח האירוויזיון'
פיס ארנה הכי מתאים לאירוח האירוויזיון
12/06/2018 | 18:33
156
אך לצערי זה לא יהיה בירושלים
מנורה מבטחים מכיל רק 6 אלף מקומות בהופעה מעט מידי
מה שמאיר אותנו עם אצטדיון סמי עופר
שיתחילו לקרות אותו
לצפיה ב-'מסתמן שחיפה היא האופציה הטובה ביותר'
מסתמן שחיפה היא האופציה הטובה ביותר
12/06/2018 | 23:28
120
ואין עם זה שום בעיה.
לא מוצא שום בעיה חוץ מהקירוי של סמי עופר וזה מאוד פשוט לטענת ראש העיר.
תחבורה ציבורית, מלונות ומה לא. הכל יש שם
בהצלחה
לצפיה ב-'בסוף זה יהיה בירושלים חד משמעי !!!!!!!'
בסוף זה יהיה בירושלים חד משמעי !!!!!!!
14/06/2018 | 13:37
2
65
אין סיכוי לחיפה תרדו מזה חבל על האנרגיה, בבי נבהל ממקרה ביטול המשחק עם ארגנטינה ואמר שאין בעיה זה לא חייב להיות בירושלים. אחר כך איגוד השידור האירופאי אמר שאין בעיה לשדר מירושלים , כלומר אל תתקעו אצבע משושלת אל תתערבו בפומבי אבל התאגיד מחובר להבנה שזה צריך להיות בירושלים והכל משחק כדי להוריד את העניין הפוליטי מירושלים. אבל בסופו של דבר זה יהיה בפייס ארנה ירושלים . במידה וישראל לא תרצה בגלל החרדים או שימשיכו מדינות להחרים את ירושלים. זה יהיה בתל אביב , ראש העיר רון חולדאי לא רצה להתערב ולצאת נגד ירושלים בגלל זה לא נלחם אבל מול חיפה תהיה מלחמת עולם . אז חיפה זה רק כיסוי בכדי להרחיק את הפוליטיקה מירושלים ובזה סיימה את תפקידה.
לצפיה ב-'וואללה, לא חשבתי על זה'
וואללה, לא חשבתי על זה
15/06/2018 | 00:24
30
חיפה זו הסתה כדי להכניס את ירושלים בסוף
נשמע די הגיוני דןןקא
לצפיה ב-'שום דבר לא חד משמעי ואין כל חדש בדברי איגוד השידור האירופי'
שום דבר לא חד משמעי ואין כל חדש בדברי איגוד השידור האירופי
15/06/2018 | 03:45
29
שלא היה נגד ירושלים אלא נגד הפוליטיקאים (וגם זה לא חדש). למיטב הבנתי הם עוד לא ישבו על ההצעות בכלל ולכן זו בסה"כ אמירה עקרונית שאין בה חידוש. אף אחד לא אמר שהאירוויזיון לא יהיה בירושלים ואף אחד לא אמר שהוא יהיה. ירושלים הייתה ונשארה אפשרות.
לצפיה ב-'הקפצה למי שלא ראה את התגובה החשובה'
הקפצה למי שלא ראה את התגובה החשובה
10/06/2018 | 21:51
21
398
לצפיה ב-'כ"כ חשובה שלא טרחת להבהיר במה מדובר...'
כ"כ חשובה שלא טרחת להבהיר במה מדובר...
11/06/2018 | 02:07
2
69
לצפיה ב-'בסיכוי שהאירווזיון הבא ישודר באיכות 4K'
בסיכוי שהאירווזיון הבא ישודר באיכות 4K
11/06/2018 | 04:11
1
57
לצפיה ב-'אה. זו האובססיה הפרטית שלך....'
אה. זו האובססיה הפרטית שלך....
11/06/2018 | 08:21
31
לצפיה ב-'לא מצליח להבין למה המנהלים לא מעיפים שרשורים מיותרים כאלו'
לא מצליח להבין למה המנהלים לא מעיפים שרשורים מיותרים כאלו
11/06/2018 | 10:12
17
35
לצפיה ב-'זה גם שייך לאירוויזיון איכות השידור '
זה גם שייך לאירוויזיון איכות השידור
11/06/2018 | 11:46
15
82
יש הרבה אנשים שאני מכיר שהיו רוצים שגם האירוויזיון ישדר באיכות תמונת שידור 4K
לצפיה ב-'אז אני אפרסם פה כל יום שרשורים על בטהובן'
אז אני אפרסם פה כל יום שרשורים על בטהובן
11/06/2018 | 12:03
14
76
כי האירוויזיון זו תחרות מוזיקה ובטהובן היה מוזיקאי דגול ובטוח יש פה אנשים שזה מעניין אותם נכון?

חלאס עם האובססיה החולנית שלך ל4K שמציפה את הפורום. לא חסרים פה טרולים שמציפים לפחות על נושאים שבאמת קשורים לאירוויזיון
לצפיה ב-'זה לא אותו הדבר'
זה לא אותו הדבר
11/06/2018 | 12:53
13
53
כי איכות שידור זה משהו שמורגש על ידי כל מי שצופה בשידור של אירוויזיון,
כי איכות השידור זה חלק מהשידור של האירוויזיון,
ואתה פירסמת בתגובה האחרונה לאשכול הזה, על דברים שבקושי שייכים לאירוויזיון.
לצפיה ב-'איכות שידור של HD מספקת את רוב הצופים'
איכות שידור של HD מספקת את רוב הצופים
11/06/2018 | 13:22
12
62
לרובנו אין טלוויזיות 4K גם ככה...
ובכל מקרה, כמה אפשר לחפור על אותה נקודה?!
האירוויזיון ישודר או לא ב-4K זה עניין בינארי, כן/לא.
זהו! די להציף את הפורום.
לצפיה ב-'זה שרוב האנשים שאת בקשר טוב איתם אומרים לך שהם מסתפקים רק '
זה שרוב האנשים שאת בקשר טוב איתם אומרים לך שהם מסתפקים רק
11/06/2018 | 13:43
11
44
באיכות תמונת שידור של פול HD,
זה לא אומר שזאת ההעדפה של רוב האנשים במדינה ישראל.
כי אני נמצא בקשר טוב אם לא מעט אנשים יותר מ 100 איש וכולם אמרו לי ששידור יותר איכותי נותן הרגשה צפיה יותר טובה כי היא יותר קרוב למציאות,
ואני גם עשיתי סקר אצל חנויות טלוויזיה בשבוע שעבר והמוכרים אמרו לי שיש גידול במספר קוני מכשירי הטלוויזיות שתומכים באיכות תמונת שידור של HD של 4K במיוחד המסכים שתומכים גם בשיטת HDR, להרגשת צפיה עוד יותר טובה.
אז יש הבדל גדול בין הרגשה של אנשים מסויימים, לבין ההעדפה של הרבה אנשים במדינה הזאת שלהם זה משנה באיזה איכות שידור הם צופים בתכנים כולל בתכני תחרות האירוויזיון.

לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי... עזוב, זה חסר טעם'
זה לא מה שכתבתי... עזוב, זה חסר טעם
11/06/2018 | 13:46
10
51
זה לא פורום 4K, והאירוויזיון ישודר, נהדר. מיצינו?
לצפיה ב-'זה פורום אירוויזיון ומותר לפרסם בו כל מה שקשור לאירוויזיון'
זה פורום אירוויזיון ומותר לפרסם בו כל מה שקשור לאירוויזיון
11/06/2018 | 13:49
9
53
כולל מה שקשור לאיכות הצפיה של השידור שלו.
אז מותר לפרסם פה על כל התקדמות שיכולה לעניין את הצופה בעניין איכות שידור גם בקשר לתחרות האירוויזיון.

לצפיה ב-'לפרסם זה לא להציף. חבר, אתה חופר.'
לפרסם זה לא להציף. חבר, אתה חופר.
11/06/2018 | 13:58
8
27
לצפיה ב-'אני מפרסם את מה שיכול לעניין את רוב הצופים בתחרות '
אני מפרסם את מה שיכול לעניין את רוב הצופים בתחרות
11/06/2018 | 14:35
7
44
האירוויזיון
לצפיה ב-'חבוב, די ,חלאס מיצינו זה את כבר - חפרת לנו על זה יום וליל!!!'
חבוב, די ,חלאס מיצינו זה את כבר - חפרת לנו על זה יום וליל!!!
11/06/2018 | 14:55
6
72
בא, כתוב דרשה לתפילת השחרית בבית הכנסת על איכות שידור 4K, ושגע שם את המתפללים בכל יום בבוקר בכל תפילת שחרית.
החבר'ה כאן מנסים להסביר לך את זה בכל צורה כזאת או אחרת ,בין עם בעדינות ,כדי לנסות לא לפגוע בך, ובין אם בצורה בוטה יותר.
שמע, זה כבר גובל בחולניות . אני לא יודע מהו גילך ,אבל די - תתבגר כבר!

מקווה מאוד שמור, מנהל הפורום, הלא הוא יורובוי , ימחק חיש מהר את השרשור הכה מיותר הזה.
אם לא שמת לב, מור עובר כאן ביומיום, ומתחיל לאחד שרשורים בגלל אנשים שפותחים סתם שרשור כל פעם על אותו נושא, שדווקא כן קשור ישירות לאירו', אבל שרשור 4K, די חלאס ,מספיק. רק חסר שתפרסם על כל מבצעי 4K שחברות הכבלים והלווין משווקות
לצפיה ב-'זה לא שרשור מיותר'
זה לא שרשור מיותר
11/06/2018 | 16:03
4
61
כי הפורום הזה נועד לפרסם כל דבר שקשור לאירוויזיון וגם איכות שידור קשורה לשידור של האירוויזיון,
אני מפרסם את ההודעות שלי בצורה מרוכזת.
ואתם אלה שמחפשים לריב איתי, רק כי טוב לכם לריב איתי.

לצפיה ב-'לא אין, אני מתהההה מהשרשור הזה חחח לא למחוק, זה נכס'
לא אין, אני מתהההה מהשרשור הזה חחח לא למחוק, זה נכס
11/06/2018 | 19:02
24
לצפיה ב-'אתה לא מפרסם בצורה מרוכזת, אתה מתפרש ומציף את הפורום! די!!!'
אתה לא מפרסם בצורה מרוכזת, אתה מתפרש ומציף את הפורום! די!!!
13/06/2018 | 21:18
2
4
לצפיה ב-'אני רואה שכל הנושאים שלי הם בצורה מרוכזת'
אני רואה שכל הנושאים שלי הם בצורה מרוכזת
14/06/2018 | 07:16
1
4
לצפיה ב-'אתה רואה לא נכון'
אתה רואה לא נכון
14/06/2018 | 07:57
2
לצפיה ב-'אני חפרתי?'
אני חפרתי?
13/06/2018 | 10:48
34
אבל אין לי את חפירה
לצפיה ב-''
11/06/2018 | 13:11
12
לצפיה ב-' Related Song Contest מהדורה מס' 21 - ההרשמה '
Related Song Contest מהדורה מס' 21 - ההרשמה
10/06/2018 | 20:56
15
240
חיכיתם וחיכיתם והצפייה השתלמה
תחרות הRelated האהובה שלנו חוזרת ובגדול!

ההרשמה נפתחת החל מרגע זה, 10.06.2018 יום ראשון בשעה 21:00, ותיסגר ב17.06.2018 יום ראשון הבא בשעה 23:59.

בכדי להירשם עלייכם לשלוח מסר פרטי אלי (sg151) ובו:

- שם האמן בו בחרתם (זיכרו שהאמן צריך להיות אמן שהשתתף בתחרות אירוויזיון כסולן/חלק מהרכב).
- שם השיר בו בחרתם (השיר לא יכול להיות שיר שהשתתף באירוויזיון/קדם אירוויזיון/באחת מהמדורות הקודמות של התחרות, לשם כך מצורף קובץ עם כמעט כל שירי התחרות לדורותיה).
- קישור יוטיוב לשיר (יכול להיות קליפ, אודיו, קליפ מילים ועוד. להשתדל לא לשלוח הופעות חיות ולשלוח אך ורק אם אין ברירה ולא מוצאים אודיו של השיר).

* מומלץ לשלוח שני שירים בעדיפויות שונות במידה והאמן שכבר רציתם נבחר.

מוזמנים לפנות אלי בכל בעיה/שאלה שיש לכם ואשמח לעזור

שיהיה לכולם בהצלחה 
לצפיה ב-'נרשמתי לתחרות '
נרשמתי לתחרות
10/06/2018 | 22:23
1
30
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
11/06/2018 | 00:11
37
בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'נרשמתי ...עם שיר שאני מאוד אוהב'
נרשמתי ...עם שיר שאני מאוד אוהב
11/06/2018 | 05:10
36
לצפיה ב-'איך שולחים הודעה בפרטי? '
איך שולחים הודעה בפרטי?
11/06/2018 | 16:59
2
32
אני חדש.
לצפיה ב-'תכנס להודעה שפותחת את השרשור'
תכנס להודעה שפותחת את השרשור
11/06/2018 | 18:39
1
33
מתחת לכותרת הודעת מקור והתאריך יש את השם של מארגן התחרותsg151. לחיצה על השם תפתח לך קישור שבו אתה יכול לשלוח לו מסר אישי.
בנוסף ניתן להכנס לאזור האישי שלך ולשלוח מסר לפי הכינוי שלו.
בהצלחה וברוכים הבאים(:
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/06/2018 | 07:18
4
לצפיה ב-'נרשמתי לתחרות '
נרשמתי לתחרות
11/06/2018 | 19:47
13
לצפיה ב-'אגב, היתה כבר מהדורה 21 בדיוק לפני שנה. זו מהדורה 22.'
אגב, היתה כבר מהדורה 21 בדיוק לפני שנה. זו מהדורה 22.
11/06/2018 | 22:34
5
25
לצפיה ב-'נראה לי שזאת צריכה להיות תחרות Rsc23'
נראה לי שזאת צריכה להיות תחרות Rsc23
12/06/2018 | 21:59
4
40
לפי מה שזכור לי וצירפתי(לינק) היו שתי מהדורות 21/22 מצוינות. המון שירים שם נכנסו לי לפלייליסט והתמכרתי קשות לחלק מהם. מי שפספס שווה לתת הזדמנות נוספת.

לצפיה ב-'21 סיימתי מקום שלישי עם אמה'
21 סיימתי מקום שלישי עם אמה
12/06/2018 | 22:22
3
38
משום מה את מהדורה 22 אני לא זוכר. כנראה לא השתתפתי בה, היתכן?
לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
12/06/2018 | 22:28
2
25
ברכות על המקום השלישי(:
אמה היא פספוס רציני באירויזיון...
במהדורה 21 אהבתי במיוחד את מילאן המצויין, האזרית(חבל שלא שרה את השיר הזה באירויזיון), בליספול המטריפים(שקלתי לשלוח שיר שלהם למהדורה הנוכחית), אייזה האוסטרלי, אלמה שזכתה עם שיר מהמם(ועיבוד אלקטרוני מדויק), והכי מפתיע- הלטבי הנהדר. 
מקווה שנצליח להתעלות פעם נוספת!
לצפיה ב-'אני זכיתי עם אלמה במהדורה 21 :)'
אני זכיתי עם אלמה במהדורה 21 :)
12/06/2018 | 23:37
1
23
שיר גאוני
שיהיה בהצלחה לכולם במהדורה זו
לצפיה ב-'הוא באמת גאוני'
הוא באמת גאוני
13/06/2018 | 00:01
18
ברכות על הניצחון, סקרן לשמוע מה יהיה השיר הבא שלך בתחרות(:
השיר של אלמה סחף אותי לגמרי, מעניין אם הוא זכה להצלחה. אני ממש שמח שהכרת לנו אותו. 
באירויזיון היא קצת איכזבה אותי, בעיקר בגלל השימוש באנגלית וההופעה הסתמית. פספוס. 

לצפיה ב-'7 רשומים כבר! '
7 רשומים כבר!
11/06/2018 | 22:37
58
אני מצפה מכם לתחרות הכי גדולה בתולדות הפורום אנשים
להירשם כולם!
לצפיה ב-'לאחר הבהרות אתקן שהמהדורה היא ה23 במספר'
לאחר הבהרות אתקן שהמהדורה היא ה23 במספר
12/06/2018 | 23:19
15
לצפיה ב-'אני שמח שיש שיר ישראלי שלראשונה צולם ושודר באיכות 4K '
אני שמח שיש שיר ישראלי שלראשונה צולם ושודר באיכות 4K
10/06/2018 | 04:45
207
סטטיק ובן אל תבורי - קאוואי | (Prod. by Jordi)
בסרטון מומלץ לבחור באיכות 4K כדי לראות את הסרטון הזה באיכות הזאת,
ולהיות במהירות גלישה בהורדה של לא פחות מ 30 ממגה.
https://www.youtube.com/watch?v=Vj0GqUeUstM
אני מקווה שבהמשך שכל השירים יצולמו וישודרו באיכות 4K
כולל השירים לאירוויזיון, ולא רק שירים של מדינת ישראל
לצפיה ב-' מחשבות על אירוויזון 2019 - חלק א''
מחשבות על אירוויזון 2019 - חלק א'
10/06/2018 | 03:34
38
346
 בימים האחרונים עלו לי מחשבות לגבי קיום האירוויזיון הבא בישראל .
מאוד מטרידה אותי המחשבה שבסופו של דבר , לאחר 20 שנות המתנה וציפייה , אירוח האירוויזיון יילקח מאיתנו בבושה ואכזבה רבה .

בימים האחרונים הבנתי שלטובת כולנו , עדיף שנוריד את ירושלים מרשימת הערים האפשריות לאירוח .
עוד לפני הבעיות העולמיות , ההחרמות , חוסר ההכרה בעיר בירתנו - יש לנו בעיה עם החרדים וחילול השבת.

לכן , ברגע שהפנמתי שהבעיה העיקרית היא הדת - הבנתי שחבל על המאמץ .
במוקדם או במאוחר הדתיים יערימו קשיים וסכנת ביטול התחרות בישראל תחריף .  לכן , בעיית חילול השבת בירושלים יכולה להפוך להיות חבל ההצלה שלנו , לרדת מהעץ של הכבוד הלאומי הפגוע שלנו , וזו הזדמנות להתחיל סוף סוף לחפש לנו עיר אחרת לאירוח התחרות .

ברגע שמסירים את ירושלים  , העיר הבאה שעולה באופן טבעי היא - תל אביב .

מבחינתי , תל אביב לא טובה לאירוח ואני לא בעדה , בגלל 2 סיבות עיקריות :

1 - אני לא רוצה לקשור את ביטול ירושלים לבחירה בתל אביב  - מבחינה פוליטית עולמית .
מכיוון שברוב העולם לא מכירים בירושלים כעיר הבירה שלנו ובמקומה , מחשיבים את תל אביב לעיר הבירה , אני לא רוצה שהסרת ירושלים ובחירת תל אביב במקומה , תיחשב כהתקפלות ישראלית , ולמעשה , בהסכמה עם רוב העולם שתל אביב היא העיר בירה שלנו .
ברור לי שבמקרה שתל אביב תיבחר , כבר יידאגו ליצור את הקשר הזה בכל אמצעי תקשורת - ונשיג את המטרה ההפוכה ממה שאנחנו רוצים .

2 - בתל אביב אין כרגע אולם גדול לאירוח התחרות .
אני מניח שאם תל אביב תיבחר , לא ייכנסו להרפתקאה של בניית אולם גדול ומודרני  , ויסתפקו במה שיש ( בניגוד לערים אחרות שאין בהן אולם גדול ומודרני , או אולם בכלל , ושם זה יצדיק בנייה חדשה ) .
מה שיש כרגע בתל אביב , זה אולם של כמה אלפי אנשים וזה יהיה עלוב .
אנחנו צריכים שיגיעו כמה שיותר תיירים לישראל , ובאולם קטן לא נשיג את המטרות שלנו :
   1 - הרבה תיירים = הרבה הכנסות למדינה = הפקת אירוע ברמה גבוהה
   2 - הרבה תיירים = הרבה שגרירים חדשים לטובת מדינת ישראל 
   3 - הרבה תיירים = מפגן עוצמה גדול לישראל 

חיפה :

חיפה מתחילה להישמע טוב .
יש בה איצטדיון ענק של 30000 מקומות 
ראש העיר מביע עניין באירוח , והתחייב לקרות את גג האיצטדיון על חשבון העירייה .
הוא גם התחייב לפתור את בעיית חדרי המלון - ואם יש צורך , ייבנו מלונות חדשים .
הבעיות של חיפה :

1 - העיר חיפה נחשבת לעיר בעלת דו קיום יהודי ערבי , אך ראינו לפני כמה שבועות את כמות המפגינים הערבים העצומה ,  שהציפו את העיר בשנאה רבה כלפי היהודים .
אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הם יקיימו הפגנות כאלה בשבוע האירוויזיון .
כל הטוב שננסה למתג את ישראל , עלול להיהרס בשנייה ולקחת את מלוא תשומת הלב של אירוויזיון בישראל .

2 - במקרה של בעיה בטחונית מצפון הארץ מכיוון חיזבאללה או סוריה , האירוויזיון יעבור מייד למדינה אחרת ואנחנו לא רוצים שזה יקרה לנו .
אירוע בטחוני כזה הוא בלתי נשלט ולא תלוי בישראל , וזה מסוכן מידי ויכול לגרום לנו לעוגמת נפש והמתנה של עוד 20 שנה לפי הסטטיסטיקה , בשביל לארח אירוויזיון בישראל .

3 - אין כל כך מה לעשות בחיפה . התיירים שלא אוהבים ים כנראה ישתעממו שם מאוד.     

לצפיה ב-' מחשבות על אירוויזון 2019 - חלק ב''
מחשבות על אירוויזון 2019 - חלק ב'
10/06/2018 | 03:42
11
287

העיר האחרונה שאציג , היא העיר המועדפת עליי ביותר .
אני ממש אתרגש אם האירוויזיון יתקיים בה , אך גם שם כרגע , לא הכל מושלם ויהיה קושי מסויים לארגן שם אירוויזיון .
מה שכן , אם זה יקרה - זה יהיה אירוויזיון מדהים ושונה מכל מה שהעולם הכיר עד היום . בזה אני בטוח .

מי שעוקב אחרי ההודעות שלי , כבר יודע שאני מתכוון לאילת .

לאילת המון סיבות טובות לארח אירוויזיון :

- 12 אלף חדרי מלון זמינים בעיר . רובם ברמה מצויינת וראוייה לאירוח מהמם .
- שדה תעופה חדש ( רמון ) שיחל לפעול בחודש מרץ 2019.
  שדה חדש ומודרני שיפעל כשדה תעופה בינלאומי לטיסות מחו"ל וגם לטיסות פנימיות מתל אביב .
- תחבורה ציבורית בשפע בתוך אילת ומחוץ לאילת ( אוטובוסים למרכז הארץ )
   אילת עיר קטנה ואיזור התיירות מרוכז יחסית , ככה שאין בעיית תנועה ופקקים ונסיעות ארוכות מידי במוניות ואוטובוסים . 
מכיוון שהעיר קטנטנה , ניתן יהיה להפעיל שאטלים שיעבדו בכל שעות היממה בחינם או בסכום סמלי , בין המלונות הצפוניים ועד לחופים הדרומיים .
- אטרקציות רבות , מסעדות , ים , חופים מהממים , אווירת חופש ושלווה 
- מזג אוויר מושלם . לא חם מידי ובטח שלא קר , אין לחות מציקה באוויר .
- בטחון פנימי : העיר בטוחה ושקטה יחסית . 
- העיר עם היתרון הגדול ביותר בארץ , במקרה של עימות בטחוני בעזה או בצפון עם חיזבאלה או סוריה .
במצב של עימות , אירוויזיון בישראל יבוטל - אך אולי לא באילת .
אילת מאוד רחוקה וניתן להפנות את כל הטיסות הבינלאומיות מנתב"ג לאילת ובכך להציל את התחרות מביטול אפשרי בישראל .

למרות הכל , יש 3 בעיות לאירוח באילת : 

העיר רחוקה מאוד ממרכז הארץ וזה יקשה על תיירים להגיע למקומות נוספים בישראל .
 הפתרון : 
1 - יכול להיות שאין בכלל בעייה בראייה של תיירים .
במדינות אחרות בעולם , נסיעה של 4 שעות זה לא עניין גדול בכלל .
2 - בכל מקרה , ניתן לתגבר את האוטובוסים והמוניות למרכז הארץ , בצורה משמעותית - בשבוע האירוויזון  )

העיר רחוקה ממרכז הארץ וזה יגרום לישראלים רבים לוותר על הגעה לצפייה באירוויזיון באילת .

הפתרון :
1 - יכול להיות שזה נכון , אך אסור לנו לשכוח שהמטרה היא הבאת תיירים לישראל .
אני סומך על מעריצי אירוויזיון ישראלים שיגיעו לאילת , אך מעריצים מהעולם יגיעו ויזכו לחוויה ייחודית .
2 - במידה ואכן יגיעו פחות ישראלים , אך במקביל , יגיעו תיירים רבים כמו שאנו מצפים - ניתן יהיה לבנות אולם קטן יחסית , ולא יהיה צורך במפלצת של 30 אלף מקומות , מה גם שעלות הבנייה שהיא הבעייה העיקרית - תרד באופן משמעותי . 

הדבר יהיה נכון יותר , כי אילת לא באמת זקוקה לאולם כל כך גדול .
גם אם ייבנה אולם של 15 אלף מקומות , ובהנחה שלא יגיעו ישראלים שהם לא מעריצי התחרות , עדיין האולם יהיה מלא בזכות התיירים .
התיירים השגרירים שלנו ומכניסי הכסף למדינה - הם המטרה העיקרית מבחינתי , באירוח ישראלי ( בנוסף לחשיפה התקשורתית העצומה שנזכה לה ) .
בכל מקרה , אני ישראלי שכן אהיה באירוע האילתי , למרות המרחק מהבית

הבעיה הכי גדולה של אילת , היא שאין בה אולם גדול לאירוח התחרות .
     האולמות היחידים שקיימים , הם שני אולמות ספורט קטנים אך מקורים , שמפעל הפיס עזר להקים  - וכמובן שזה לא ריאלי ולא מתאים לאירוויזיון .

הפתרון:
בניית אולם חדש חדשני וגדול , בהליך מזורז
האולם ייבנה בתמיכת עיריית אילת / משקיע / יזם / מפעל הפיס / ממשלת ישראל / תאגיד כאן / וכל פתרון יצירתי אחר .... 

אילת תקצה שטח לבניית האולם .
בקרוב הולכים להרוס את שדה התעופה הישן בצפון אילת , ליד המלונות .
אני הייתי מציע להקים שם את האולם החדש .
ניתן לבנות אולם גדול , שישמש לאחר התחרות כאולם כנסים והרצאות ואפילו להופעות של אמנים שיגיעו לעיר ( כמו במלונות לאס וגאס )
ניתן לבנות את האולם במקום אחר בעיר , ולשמש אותו לאחר האירוויזיון כאולם ספורט חדיש ומקורה , לרווחת תושבי העיר ולאירוח תחרויות ישראליות ובינלאומיות .
( מתברר שאילת מארחת בכל שנה כ 100 אירועי ספורט ובנוסף , כנסים רבים , אירועי תרבות ופסטיבלים המוניים ) 

הזכרתי את לאס וגאס , אז הנה עוד משהו יצירתי ....

אני חושב שאילת היא לאס וגאס של המזרח התיכון .
  אווירת החופש , מזג האוויר  ...
  אבל חסר לי משהו ...
  נכון !   מכונות הימורים .

כבר שנים רבות מדברים על הכנסת הימורים חוקיים לעיר ועד היום זה לא קרה .
ההצעה שלי , היא שיחוקק חוק שמאפשר הימורים חוקיים ( ברמה סבירה ובפיקוח ) , וההכנסות הראשונות יממנו את בניית אולם האירוויזון .

ככה אילת תרוויח כמה פעמים : 

1 - חשיפה תיירותית עולמית ענקית מאירוח התחרות .
2 - בניית אולם שישמש את תושבי העיר לאחר סיום התחרות 
3 - אישור להפעלת מכונות הימורים שיגדילו מאוד את התיירות העולמית .

לגבי מכונות הימורים , יהיו קולות בעד ונגד , כמו בכל דבר .
אני חושב שעם הטכנולוגיה של היום , ניתן להגביל את סכומי ההימורים ליום , לפי אדם וככה גם העיר תרוויח , גם התיירים יהנו ואף אחד לא יפשוט רגל מזה .
( ההצעה שלי היא שיהיה ליד כל מכונה מכשיר סורק , שלפני הימור יהיה צורך לסרוק את הדרכון או תעודת הזהות , והמכונות יידעו לעצור ברגע שהמהמר יעבור סכום מסויים .  נניח , לדוגמא , עד 150 דולר ליום .  
זה יכול להיות רעיון גאוני שיכניס כסף לעיר ובמקביל , יהיה מוסרי למען התיירים ) 

דרך אגב , בשיטה זו ניתן גם לחסום את המהמרים הישראלים ולאפשר רק לבעלי דרכון זר , אם בכל זאת תהייה התנגדות למהלך בישראל .

בקיצור , חפרתי המון אבל ... אני בעד אירוויזיון 2019 - אילת  

לצפיה ב-'אילת? לאס וגאס?'
אילת? לאס וגאס?
10/06/2018 | 16:04
2
149
אילת מפגרת שנות אור אחרי וגאס, ולא רק בגלל היעדר הימורים.
לצערי נראה שאילת הולכת בדרכה של טבריה.
אגב, לגבי "חוק שמאפשר הימורים חוקיים ברמה סבירה ובפיקוח" - קיים מוסד שמאפשר הימורים בניהול המדינה וקוראים לו מפעל הפיס.
קיים גם שר אוצר דביל שעושה קזינו לדירות.
אותו שר אוצר ממש, בשיתוף עם המפלגות החרדיות, שם רגל לנסיון לאפשר הקמת קזינו בישראל.
לצפיה ב-'הייתי לפני שבועיים בלאס וגאס '
הייתי לפני שבועיים בלאס וגאס
10/06/2018 | 19:18
1
116
תאמינו לי , הייתה לי שם אווירה דומה מאוד למה שאני מרגיש באילת  , רק בלי מכונות ההימורים .

לישראלים יש נטייה לערך עצמי נמוך , ואפילו לזלזל בעצמם .

תמיד יש מקום לטפח עוד ולשפר עוד , אבל בסך הכל , אילת היא עיר מאוד מעניינת והאווירה שבה מצויינת .
לצפיה ב-'אני לא מזלזל, אבל ההשוואה לא במקומה'
אני לא מזלזל, אבל ההשוואה לא במקומה
10/06/2018 | 21:35
69
זה כמו שתגיד שהלונה פארק בת"א או הסופרלנד בראשון הם הדיסנילנד של המזרח התיכון.

לצפיה ב-'לאס וגאס של המזרח התיכון? מה שולה נמירוביץ' חשבה על זה...'
לאס וגאס של המזרח התיכון? מה שולה נמירוביץ' חשבה על זה...
10/06/2018 | 20:35
98
לצפיה ב-'הצחיק אותי המשפט "מזג אויר מושלם".'
הצחיק אותי המשפט "מזג אויר מושלם".
10/06/2018 | 22:01
6
80
לא חם מדי? באילת?!
אמנם לא לח כמו מקומות אחרים, אבל במאי בכל מקרה לחות היא לא פקטור משמעותי, אפילו לא בתל אביב או חיפה. מזג אויר מזעזע באילת.
לצפיה ב-'הייתי באילת לפני כמה שנים - בחודש מאי'
הייתי באילת לפני כמה שנים - בחודש מאי
10/06/2018 | 22:15
4
111
היה מזג אוויר מהמם .
אפס לחות
מי ים קרירים ונעימים .

אני מעדיף 37 מעלות עם אפס לחות באילת , מאשר 30 מעלות עם 70 אחוז לחות בתל אביב
לצפיה ב-'אבל דווקא במאי (החודש לש האירווזיון)'
אבל דווקא במאי (החודש לש האירווזיון)
10/06/2018 | 22:28
3
79
הלחות במישור החוף היא מועטה.
ביולי-אוגוסט אפשר עוד איכשהו להגיד שעומס החום בתל אביב קשוח יותר בגלל הלחות. אבל במאי חד משמעית אילת יותר חמה גם בטמפרטורות וגם במד עומס החום.

בכל מקרה אילת לא רלוונטית בשום צורה כי אין שם אולם אבל הצחיק אותי לקרוא מזג אויר מושלם באילת.
לצפיה ב-'מאי זה אביב - אביב היא עונה משוגעת .'
מאי זה אביב - אביב היא עונה משוגעת .
10/06/2018 | 22:40
2
50
יכול להיות שרב ויכול להיות גשם בתל אביב .
( אפילו מחר עד יום רביעי שזה כבר בחודש יוני , צפויים גשמים קלים , לפי התחזית ) .
באילת מזג האוויר יחסית קבוע ולא משתנה , ואני זוכר שהיה מאוד נוח במאי באילת .
לצפיה ב-'נו אז מה אם יש קצת גשם?'
נו אז מה אם יש קצת גשם?
10/06/2018 | 22:45
1
35
העיקר שבמאי אין לחות קיצונית לכן גם אם הטמפרטורות גבוהות מהרגיל - זה עדיין נסבל. באילת במאי כבר חום אימים.

אגב, גשם בלתי צפוי בעונות מעבר לעיתים קורה גם במקומות בלתי צפויים, כמו אילת.
לצפיה ב-'אני הייתי באילת במאי , אני יודע שנוח מאוד במאי - אבל לא משנה'
אני הייתי באילת במאי , אני יודע שנוח מאוד במאי - אבל לא משנה
10/06/2018 | 22:49
37
כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה .
לצפיה ב-'מזג אויר מושלם באילת - בחורף.'
מזג אויר מושלם באילת - בחורף.
10/06/2018 | 22:28
17
לצפיה ב-'זה הכל פנטזיות אירוויזיון באילת לא יהיה'
זה הכל פנטזיות אירוויזיון באילת לא יהיה
10/06/2018 | 07:33
8
250
המדינה לא תצא להרפתקה כזאת זה מלא השקעה לבנות אולם גדול מאפס, העניין של הקזינו גם לא ריאלי שבעים שנה לא הצליחו להסדיר את העניין אז עכשיו יצליחו?

האירוויזיון יהיה בחיפה השאלה תוך כמה זמן תתקבל החלטה ומתי מירי רגב תרד מהעץ.
לצפיה ב-'אני מבטיח לך דבר אחד: מירי רגב לא תהיה גורם .....'
אני מבטיח לך דבר אחד: מירי רגב לא תהיה גורם .....
10/06/2018 | 11:20
210
משפיע על העיר המארחת. היא בדעת מיעוט מבין שרי הממשלה.
בנוסף לכך, את היד והרגל שהיתה לה בהעברת משחק הידידות של ישראל מול ארגנטינה מ"סמי עופר" ל"טדי"  לא יכולה להיות לה מול אנשי ה-EBU - אין חוכמות אצלם, כי בסיכומו של עניין איוב קרא שר התקשורת שאחראי על התאגיד יקים ודעת היגוי בשיתוף עם התאגיד, שאמורים להגיש ל-EBU שלוש אפשרויות (ירושלים, חיפה ות"א). EBU צריכים לקבל כאן הבטחות כתובות לגבי אולם שיכול להכיל לפחות 10,000 צופים ,וכל המתלווה לכך (אולם מסיבות עיתונאים וכו). אם מדברים על "טדי" או "סמי עופר" ,אז יצטרכו להגיש יעד זמנים מבחינת הקירוי של כל אחד מהם, ואז מניח ש-EBU ימליץ על העיר המארחת. מה שכן, אני פחות מאמין שזה יהיה בת"א, כח אם מקזזים  מהיכל "מנורה מבטחים" את הדברים המתלווים שציינתי , אז מקבלים אולם שיכיל בקושי 6,000-7,000 צופים, שזה מתחת לתקנים של EBU.
אני מניח שבסוף יולי ו/או לכל המאוחר בשבוע הראשון של אוגוסט העניינים יחתכו לכאן ולכאן ,ואז אפשר לברך המוגמר.
לצפיה ב-'מירי לא רלבנטית לעניין, חלאס'
מירי לא רלבנטית לעניין, חלאס
10/06/2018 | 16:09
6
118
היא יכולה להמליץ שלא לקיים את האירו', אף אחד לא יספור אותה.
משהת"ק הוציא היום הודעה שלאף פוליטיקאי לא הולכת להיות נגיעה באירוויזיון, ושכל ההחלטות יתקבלו ע"י כאן וה-EBU.
לצפיה ב-'הכלבה יכולה להמליץ שלא להשקיע שת 50 מיליון שקל באירוח'
הכלבה יכולה להמליץ שלא להשקיע שת 50 מיליון שקל באירוח
10/06/2018 | 18:57
5
106
זאת הבעיה ואם ביבי יקשיב לה ולא יקציבו זה אומר שלום לאירוויזיון בארץ הרס התרבות היא עושה אני קצת חוששת
לצפיה ב-'לא יפה,ולא הוגן לכנות שרה בישראל כלבה!'
לא יפה,ולא הוגן לכנות שרה בישראל כלבה!
10/06/2018 | 18:59
4
138
גם אם את לא בעדה...צריך כבוד!
לצפיה ב-'אין לי כבוד לאישה הזאת סורי אגיד מה שבא לי '
אין לי כבוד לאישה הזאת סורי אגיד מה שבא לי
10/06/2018 | 19:00
3
91
דמוקרטיה לא או שאנחנו נהיה צפון קוריאה???
לצפיה ב-'וזכותי להגיד שהיא הורסת את התרבות בארץ'
וזכותי להגיד שהיא הורסת את התרבות בארץ
10/06/2018 | 19:02
1
90
אי אפשר להיפטר ממנה כבר??? רק נזק היא הרתיחה לי את הדם עם האולטימטום שלה או ירושלים או כלום מה היא קובעת פה
לצפיה ב-'היא עשתה גם דברים חיוביים'
היא עשתה גם דברים חיוביים
10/06/2018 | 21:54
77
כמו ביטול חוק הספרים המיותר.
החוק העלים את מבצעי ה-4 ב-100 (שעכשיו יחזרו לרשתות הספרים).
בזמנו יצאו נגד החוק סופרים צעירים, הוצאות ספרים ומנהלי ספריות ציבוריות.
גלילה רון־פדר-עמית, אחת מהסופרות הישראליות המוכרות, בירכה אף היא על ביטול החוק.
לצפיה ב-'היא רק עושה את העבודה המלוכלכת של הפאפט מאסטרז שלה'
היא רק עושה את העבודה המלוכלכת של הפאפט מאסטרז שלה
10/06/2018 | 21:35
37
לצפיה ב-'אין מה לעשות בחיפה חוץ מים אבל באילת יש? אתה חי בסרט משלך'
אין מה לעשות בחיפה חוץ מים אבל באילת יש? אתה חי בסרט משלך
10/06/2018 | 20:37
8
134
לא הצעת שום אטרקציה משמעותית שיש באילת ואין בערים אחרות, ואני מבטיחה להציע הצעה נגדית לכל "אטרקציה" שתעלה.

אבל היתרון המשמעותי ביותר: נמאס לך מחיפה? שעה ברכבת ואתה בלב ת"א. גם באילת אפשר לעשות זאת, אבל בטיסה שעולה פי עשרה ומצריכה רכישת כרטיסים מראש. לעומת זאת קו ת"א–חיפה פועל 24 שעות ביממה ואתה יכול להשתמש בו בספונטניות.
לצפיה ב-'הייתי מוסיף עוד דבר. בירושלים יש את כל מה שישראל מנסה להסתיר'
הייתי מוסיף עוד דבר. בירושלים יש את כל מה שישראל מנסה להסתיר
10/06/2018 | 21:12
138
אבל לפחות בשביל האוחצ'ות שיבואו לאירוויזיון - זו חוויה אוריינטאלית. בשבילם עיר מלוכלכת, מסוכסכת, ענייה ורוויית בעיות ביטחוניות - זה הקסם שבמזה"ת. לעומת זאת, באילת אין אפילו את האשליה העלובה הזאת.
מלונות עם מחיר שגובה פי 2 מבכל עיר נופש אחרת באירופה, חדרים שצריכים שיפוץ כבר שנים, שיריון טוטאלי לוועדי עובדים של "סלקום"... בניגוד לירושלים, באילת יש גם את כל מה שאנחנו רוצים להסתיר אבל גם את מה שאנחנו מתביישים בו.

הכי טוב - תל אביב. נעשה לתיירים PINK WASHING, שיחשבו שהכל פה ורוד וטוב, ובחורים הולכים לחוף הילטון ויש סצינת סקס ומועדונים מטורפת. זה שהם משלמים מיסים, משרתים בצבא ושכ"ד מטורף כי רק בת"א הם יכולים לחיות? את זה לא נגיד. וגם את זה שהם לא יכולים להתחתן עם בני זוגם, להוריש, לאמץ וכו'. את זה לא נראה לעולם, ולא נגיד, נתמקד בטוב ולא בשלילי.

תל אביב 2019.
לצפיה ב-'חיפה בהחלט נראית מעניינת.'
חיפה בהחלט נראית מעניינת.
10/06/2018 | 21:39
42
לצפיה ב-'אני לא חושב שאני חי בסרט , פשוט יש לנו דעות שונות .'
אני לא חושב שאני חי בסרט , פשוט יש לנו דעות שונות .
10/06/2018 | 22:47
5
92
מבחינתי , לתת לתיירים מאירופה חווית טבע מדברית עם ההרים המשגעים של אילת , טיולי גמלים , ים , צלילות ליד אלמוגים , פעילויות מים , מצפה תת ימי , טיילת , מעט קניות , ג'יפים , מסלולי הליכה ... זה פשוט חוויה מדהימה שלא תישכח .

בנוסף , אני חושב שתיירים שירצו , יכולים לקחת כמה ימים (בזמן שמדינתם לא משתתפת בחצי גמר מסויים , כי הרי יש שניים )
הם יכולים לנסוע לים המלח ליומיים - שלושה .
זה לא רחוק מאוד מאילת .
בים המלח הם יכולים להתחיל מסלולי טיולים שמתחילים מנקודה זו :
קודם כל - ים המלח המדהים בעצמו .
הם יכולים להיות במצדה , המכתשים עם החולות הצבעוניים ,  ירושלים ואפילו להגיע ליום כיף בתל אביב .
( חלק מהתיירים בכל מקרה יהיו אחר כך בתל אביב בגלל שבוע הגאווה שאמור להתחיל בתום האירוויזיון )

אפשר להינות מכל העולמות .
נסיעה של שעתיים או שלוש לא תטריד אף תייר .
צריכים לצאת מהחשיבה של ישראלים .

אני חושב שתיירי אירוויזיון שנוסעים בכל שנה לליסבון , קייב , שטוקהולם ...
אם הם יגיעו לתל אביב או חיפה - זו תהייה עוד עיר לאוסף שלהם .
אם הם יגיעו לאילת לחוות את הנגב , ההרים האדומים והמדבר המהפנט - הם יצאו מישראל עם חוויה ענקית , ייחודית ובלתי נשכחת .
לצפיה ב-'אלה לא דעות, אתה טועה בעובדות והודף כל מי שמתקן אותך'
אלה לא דעות, אתה טועה בעובדות והודף כל מי שמתקן אותך
11/06/2018 | 01:57
4
67
"אטרקציות רבות , מסעדות , ים , חופים מהממים , אווירת חופש ושלווה"
באילת עצמה אין אטרקציות רבות, אין מסעדות נחשבות, אין חופים "מהממים" שאין בערי חוף אחרות בישראל, ולגבי האווירה, כשאתה בחופשה, זו תמיד האווירה שלך, לא משנה היכן אתה נמצא .

"מזג אוויר משלם . לא חם מידי ובטח שלא קר , אין לחות מציקה באוויר."
אתה היחיד שטוען באילת מזג האוויר "מושלם". באילת לגמרי חם מדי (לכן בקיץ אנשים בד"כ עושים בטן-גב וכמובן, בתוך המים). במאי לא כ"כ לח גם במישור החוף, אבל זו עונה של חמסינים כך שמזג האוויר בד"כ לא מושלם, וכשיש חמסין בישראל באילת סובלים יותר. אולי נפלת על ימים מוצלחים בביקורך האחרון, אבל זה לא בהכרח המצב. מזג האוויר בשבוע האחרון של מאי 2018 באילת היה גם מעל 40 מעלות. אז לא חם מדי? אדוני חי בסרט.
במזג אוויר כזה אסור לטייל (ומי בכלל רוצה?) ובל נשכח שבעונות המעבר בישראל גשמים פתאומיים (והיו לנו כאלה באביב האחרון) גורמים לשיטפונות שעלולים לגרום לאסונות (וגם כאלה היו לנו ).

"מבחינתי , לתת לתיירים מאירופה חווית טבע מדברית עם ההרים המשגעים של אילת , טיולי גמלים , ים , צלילות ליד אלמוגים , פעילויות מים , מצפה תת ימי , טיילת , מעט קניות , ג'יפים , מסלולי הליכה ... זה פשוט חוויה מדהימה שלא תישכח ."

מבחינתך אחלה, אבל אתה כבר כאן; מה מבחינתם? מנין לך שזה מה שמעניין אותם?
ים, טיילת, קניות, מסלולי הליכה וכו' יש גם בחיפה. מי שירצה לקפוץ למדבר, יוכל לקפוץ (הרי אמרת שנסיעה של שעתיים-שלוש לא תרתיע אותו, לא?) אבל מי שרוצה לטייל, לא חסרים מקומות מהממים גם בחיפה והסביבה. הגנים הבאהיים, המוחרקה (הנקודה הגבוהה ביותר בכרמל, עם תצפית לכל הגליל) ושכחת אולי שתיירים אירופאים הם בד"כ נוצרים, והם מתעניינים גם במנזרים, במקומות שישו ביקר בהם או שמוזכרים במקרא וכו'... (למשל הכינרת או הירדן) וזה יש בירושלים וגם בצפון, אבל לא באילת.

"הם יכולים לנסוע לים המלח ליומיים - שלושה .
זה לא רחוק מאוד מאילת ."
שוב, אדוני חי בסרט. זה לא קרוב בכלל. אם אתה רוצה ביקורים בים המלח ובמצדה, אתה צריך להיות בעד אירוויזיון בירושלים (שממש ליד) או אפילו בת"א, כי גם היא קרובה יותר.

גם חיפה, למעשה. כן כן. מרחק הנסיעה ברכב פרטי מחיפה לעין גדי הוא בין 200 ל-230 ק"מ (תלוי באיזה כביש נוסעים). מאילת לעין גדי יש רק אפשרות אחת (כביש 90) והמרחק שגוגל מדד הוא 236 ק"מ. מן הסתם, תלוי בדיוק מאיזו נקודה מודדים, אבל כך או כך, גם אם נזיז קצת את נקודת ההתחלה, אילת לא באמת קרובה יותר לים המלח כפי שנדמה לך. פתח מפה.

לסיכום, אם נסיעה של שעתיים–שלוש אינה בעיה לתייר באילת, אז למה שהיא תהיה בעיה לתייר בחיפה? אלה נסיעות באורך די דומה בסה"כ. אבל אילת היא בקצה המדינה והנסיעה ממנה היא שעות צפונה; לעומת זאת מחיפה אתה יכול להגיע בפחות משעתיים לרוב הנקודות בגליל, להגיע בשעה לת"א גם בתחבורה ציבורית, להגיע לירושלים בפחות משעתיים... האפשרויות רבות פי כמה וכמה.

עכשיו אתה מבין למה לא מדובר בדעות אלא בעובדות? לא עשית שיעורי בית ואתה סתם ממציא יתרונות לא קיימים של אילת. הבנו שנדלקת על העיר, אבל לא שכנעת כאן אף אחד.
לצפיה ב-'בדיוק להיפך - אתה הודף אותי בכל פעם ובצורה לא מכובדת '
בדיוק להיפך - אתה הודף אותי בכל פעם ובצורה לא מכובדת
11/06/2018 | 09:14
3
49
אני מכבד את הדעות של כולם , אבל אני לא חייב להסכים איתן .

אני באמת מאמין במה שכתבתי .
מבחינתי , להיות ב 40 מעלות בלי לחות זה עדיף מ 30 מעלות עם לחות .
יותר נוח להסתובב במקום חם ויבש , ולא במקום חם ודביק .

הייתי בטיול בצפון איטליה שזה מקום מהמם , אבל מה לעשות ? 
לא הייתה לי אווירה של חופש והנאה  בסגנון של אילת .
יש מקומות שמרגישים את החופש , ויש מקומות שפחות .
זה לא אומר שלא אהבתי את האגמים , פשוט אין את האווירה המיוחדת כמו בלאס וגאס וכמו באילת .

אני גר בצפון , אני יודע שהצפון מהמם וחיפה גם כן  .
אבל מה לעשות ? לדעתי חוויה באילת היא שונה .
לעשות משהו שונה ולא רגיל לתיירי אירוויזיונים שמסתובבים בכל שנה ברחבי אירופה , לדעתי האישית - זה יגרום להם לחוויה שלא תישכח .
בכל שנה הם יכולים לבקר בערים " רגילות "
אילת מבחינתי זו חוויה בלתי רגילה , לטובה .

אני לא בעד ירושלים כי ירושלים תגרום לאירוויזיון לא להתקיים בישראל בכלל .
בעיקר בגלל החרדים , אבל גם בגלל בעיות עם העולם .
( אם לא הייתה בעית השבת עם החרדים , הייתי לוקח את הסיכון ) 
אני הצעתי שתיירים יגיעו מאילת ליומיים שלושה בים המלח ומשם יצאו לטייל בנגב הצפוני , ירושלים , המכתשים ומצדה .
אין בעיה שבמקום ים המלח הם יתארחו יומיים שלושה בירושלים .
כל אחד והשיקולים שלו , אבל באמת שזה לא משנה .....
רק הצגתי רעיון כללי .

אני מתעקש שוב על הנקודה , שלאנשים שהם לא מישראל הקטנה - אין בעיה עם נסיעה של שלוש או ארבע שעות ....
זה הכי פחות מטריד אותם לצאת מאילת לים המלח או ירושלים ....
אני חזרתי לפני שבוע מארצות הברית .
שכרתי רכב בלאס וגאס .
יום אחד נסעתי לעיר בצפון אריזונה עם עצירות בדרך , ולמחרת החזרתי את הרכב בלאס וגאס .
בכל יום הייתי ברכב 7 שעות .
ממש לא היה נורא . נהניתי מהדרכים , החוויה של הנסיעה הייתה לא פחות מהחוויה באתרים שביקרתי בהם .
לתיירים לא אכפת , והדרך מאילת צפונה היא דרך הררית יפיפיה עם נופים משתנים .
פשוט חוויה אמיתית .

לסיכום : 
1 - אפשר לנסות לראות טוב , זה תמיד עושה טוב .
2 - אפשר להעריך את המקום שאנו חיים בו - מומלץ ! 
      יש לנו מדינה מהממת מצפון ועד לקצה הדרומי .
3 - אפשר לנסות לחשוב מחוץ לקופסא , לצאת מנוסחאות מקובעות .
      לא הכל שחור או לבן בחיים . 
4 - הכי חשוב ... אפשר לנסות לקבל את זה שלכל אדם יש דעה אחרת .
לא חייבים להסכים , אבל אפשר לכבד ולא חייבים בכל רגע לשלול את האחר ולהגיד שהוא חי בסרט .
אני לא הייתי אומר את זה לך ואני מצפה שלא תגיד לי .
לצפיה ב-'אני נצמדת לעובדות, אתה מציג את דעתך כעובדה.'
אני נצמדת לעובדות, אתה מציג את דעתך כעובדה.
11/06/2018 | 09:54
2
20
לצפיה ב-'עזבי ... את פשוט לא יודעת לכבד / לקבל דעות שונות . '
עזבי ... את פשוט לא יודעת לכבד / לקבל דעות שונות .
11/06/2018 | 09:55
1
37
אלה העובדות כפי שאת רואה ...
אני רואה את זה אחרת , וזו זכותי .

לצפיה ב-'אני מסוגלת לכבד דעות שנשענות על המציאות'
אני מסוגלת לכבד דעות שנשענות על המציאות
11/06/2018 | 10:17
44
לא מי שממציא מציאות חלופית שבה באילת לא חם, היא קרובה לים המלח ויש בה הרבה אטרקציות.
לצפיה ב-'עדיין לא מבין'
עדיין לא מבין
10/06/2018 | 21:22
132
איך אירוח האירו בעיר מסוימת קשור להכרזה על בירת המדינה
אם לא היו עושים כזה רעש בארץ סביב העניין, אף אחד מהציבור הרגיל בעולם לא היה מייחס לזה חשיבות. האובססיה לירושלים רק מעידה על הביטחון העצמי הרעוע של הממשלה והקהל שתומך בה לגבי העיר הזו ומעמדה

אני בעד ת"א. נכון שהאולם שם קטן ולא עומד בדרישות של הEBU, אבל גם אוסטרליה לא עמדה, וראינו לאן המדינה הזו הגיעה בתחרות. אירוח בישראל תמיד יהיה בעייתי בימינו, וההחלטה מחייבת התגמשות ומחשבה על הפתרון הכי שקט וחלק.
לא מצפה גם ככה להשיג כרטיסים כי גם ככה כל המקורבים בארץ בטח יזכו לחצי מהכרטיסים חח
אם הייתה ת"צ תקינה בישראל גם לא הייתה לי בעיה עם שום אופציה אחרת, כולל ירושלים. המדינה קטנה וקל להתנייד.
אניוויי אני לא אוהב את אילת. החופים יפים, הנוף יפה ומיוחד, אבל חוץ מזה עיר משעממת, ולהקים אולם מ0 נשמע לי קשה וטיפה מיותר. אבל בואו נראה איזו הצעה הכי תעבוד לEBU
לצפיה ב-'אני כבר השתכנעתי שחיפה זו העיר המתאימה.'
אני כבר השתכנעתי שחיפה זו העיר המתאימה.
10/06/2018 | 21:36
4
166
תיאורטית תל אביב, אבל מכיוון שאין שם אולם גדול מספיק, אז נשמע קצת לא ריאלי.
חיפה היא עיר מקסימה, אחר היפות בארץ. יש בה גם יופי טבעי מעצם היותה ממוקמת על הכרמל וצמודה לים וגם יופי עירוני שמיותר לציין. יש גם גם אותנטיות ים תיכונית (וגם בעכו שהיא חלק מהמטרופולין של חיפה).
הדימוי של חיפה כעיר משעממת הוא קצת קלישאתי. נכון, היא לא הומה כמו תל אביב ודברים נסגרים בשעות מוקדמות יותר, וכן יש בה מחסור חמור בגיי-ברס ואירועים לקהילה הגאה. אבל ברור לכולנו שבמהלך שבוע האירווזיון הדברים האלו יתנהלו אחרת, כן? מקומות יהיו פתוחים עד מאוחר מהרגיל, יהיו ליינים מיוחדים ורלוונטים במקומות הקיימים - כי ברים לא חסר בחיפה, ובטח שלא מסעדות ומקומות מעולים לאכול. ובנינו? מה התייר הממוצע שבה לאירווזיון צריך יותר מחוף ים, מקום טוב לאכול בו ובירה לשתות בערב.
ובואו לא נשכח שחיפה זה כולה שעה ברכבת מתל אביב. שעה זה כלום ושום דבר מבחינת הגרמני הממוצע זה כמו להגיע מצד אחד של ברלין לצד השני. זה גם סוגר את כל הפינות שאולי עלולות להיות מבחינת תפוסת במלונות. אין שום סיבה שתל אביב לא תהיה לחלוטין חלק מהחגיגה למרות שהאירוע יהיה בחיפה (אני משוכנע שהרכבות בשבוע האירווזיון יתוגברו ויעבדו גם בשעות מאוחרות מהרגיל).

מעל הכל עומד השיקול הרלוונטי ביותר והוא האולם. השיקול הזה פשוט שם את רוב השיקולים (שגם ככה עומדים לטובת חיפה) בצד. העובדה שיש בחיפה אולם, שהעירייה כבר התחייבה לממן קירוי שלו, שיכול להכיל 30,0000 איש - מכתיר אותה כבחירה האולטימטיבית.

פייר, אני אוהב את חיפה ואני חושב שזה מגיע לחיפה. ובהחלט האירווזיון יכול לתת זריקת עידוד ופיתוח לעיר שלחלוטין יש בה פוטנציאל תיירותי ענק שלא ממומש.
ה רעיון נהדר שנראה שאכן יתממש ברגע שירדו מהעץ של ירושלים, והלוואי שזה יקרה במהרה.

*אה ולגבי אילת אני לא יתייחס, זה לא רלוונטי בעליל.
לצפיה ב-'אוקיי זה היה מהיר, ראו מה הקיסר אומר'
אוקיי זה היה מהיר, ראו מה הקיסר אומר
10/06/2018 | 21:47
1
184

ואם הוא אומר, כנראה שזו תחילתה הרשמית של הירידה מהעץ הירושלמי.
יאללה - חיפה 2019.
לצפיה ב-'נתניהו: האירוויזיון לא חייב להיות בירושלים, הממשלה לא תתערב'
11/06/2018 | 02:03
122
לפי דיווח הערב בערוץ 20, זה הסיכום שהושג בשיחה בין ראש הממשלה, שר האוצר כחלון, שר התקשורת קרא והיועמ"ש מנדלבליט. לשכת רגב בתגובה: "השרה עודכנה בשיחה"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ניהל שיחת ועידה ביום שישי האחרון עם שר האוצר, משה כחלון, שר התקשורת, איוב קרא והיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, והוחלט בשיחה כי הממשלה לא תתערב בזהות העיר המארחת של אירוויזיון 2019 בישראל - כך דווח הערב לראשונה ב"חדשות 20". לשיחה המדוברת לא הוזמנה שרת התרבות, מירי רגב, שציינה בשבוע שעבר כי מבחינתה עדיף שישראל לא תארח את האירוויזיון אם זה לא יתקיים בירושלים.

עוד דווח היום כי פיצול תאגיד השידור הציבורי "כאן" מחטיבת החדשות שלו יידחה, וזאת על מנת למנוע פגיעה אפשרית בהפקת האירוויזיון בישראל. פיצול התאגיד עשוי למנוע את האפשרות של ישראל להשתתף באירוויזיון, ובוודאי לקיים את התחרות בישראל. לפי כללי ה-EBU, איגוד השידור האירופי שמפיק את התחרות, רק תאגיד שמשדר את כל סוגי התכנים - כולל חדשות - יכול להיות חבר בארגון. המשמעות היא שאם יקום תאגיד מפוצל ללא חדשות הוא לא יוכל לקחת חלק בתחרות.

אמרתי לכם שהיא יכולה להישאר ברצון ושהאחרים כבר ירגיעו אותה... היה ברור שאחרי הגול העצמי שהיא בישלה להם אף אחד לא באמת רוצה לשמוע את דעתה בנושא. למען האמת שירות הדוב שלה עשה שירות טוב לאירוויזיון... וגם פיצול התאגיד נדחה ונדחה ולמדינה יהיה קשה להגן עליו בבית המשפט בעתיד. מעז יצא מתוק.
לצפיה ב-'לא יכלתי לנסח טוב יותר '
לא יכלתי לנסח טוב יותר
10/06/2018 | 21:49
120
וחייבת להוסיף (בתור תושבת הצפון שנמצאת המון בעיר הזאת, גם במסגרת עבודה וגם במסגרת סתם בילויים) שהעיר הזו השתפרה המון בשנים האחרונות, איזור המושבה הגרמנית שנמצא ממש קרוב לנמל גם ככה מתוייר (בואו תראו מה קורה שם בחג של החגים בדצמבר) ומעבר לזה לא נראה לי שיש לי עוד מה להוסיף שלא נאמר כאן...
לחיפה יש יתרונות שפשוט עולים על כל הערים מבחינת האירוח
לצפיה ב-' לגבי הרכבת, כפי שציינתי קו ת"א–חיפה פועל 24 שעות'
לגבי הרכבת, כפי שציינתי קו ת"א–חיפה פועל 24 שעות
10/06/2018 | 21:54
134
בימי חול כמובן, אבל ככה זה בישראל... דווקא תח"ץ בשבת יש כאן קצת, כולל קו 1 של המטרונית (שמגיע לחוף הכרמל) שפועל 24/7. מן הסתם אם יהיה אירוויזיון בחיפה יוכלו לתגבר ולהוסיף גם הסעות ייעודיות.

היתרון של האצטדיון הוא באמת במיקום נוח – בכניסה הדרומית לעיר, קרוב לתחנת הרכבת, לתחנה המרכזית, לכביש 4, לכביש החוף, למנהרות הכרמל, לחוף הים, למרכז הקונגרסים, לקניון חיפה, למועדון זאפה חיפה...
לצפיה ב-'אילת? לא יקרה ועדיף שגם לא יקרה'
אילת? לא יקרה ועדיף שגם לא יקרה
10/06/2018 | 21:40
1
151
מעבר לבעיות התחבורה שצוינו בשרשור (נסיעה של שעה וחצי בהחלט נחשבת בגדר הסביר והאירופאי הממוצע לא יתרגש ממנה, אך נסיעה של 4 שעות זה כבר סיפור אחר), מי יבנה אולם חדש תוך פחות משנה? כרגע אפילו קירוי זמני עומד בסימן שאלה כי במדינה כמו שלנו דברים מתנהלים כמו צב על קביים...

בכל מקרה, אם בהחלט יחליטו לרדת מירושלים אני מקווה ש"יתפשרו" על חיפה ולא על תל אביב כי לא רק שחיפה עומדת בכל התנאים, הגיע הזמן שגם היא וגם תושבי הצפון (שאני נכללת בינהם) יקבלו קצת תשומת לב ומשהו נחמד ליד הבית.
לצפיה ב-' לחיי חיפה 2019 '
לחיי חיפה 2019
11/06/2018 | 19:34
17
לצפיה ב-'RSC רשימת השירים שכבר השתתפו- עזרה'
RSC רשימת השירים שכבר השתתפו- עזרה
09/06/2018 | 21:17
7
175
היייי
לקראת מהדורת הRSC שנפתחת מחר
מישהו יכול להעלות את קובץ השירים שכבר השתתפו? מתקשה למצוא
תודההההה
לצפיה ב-'הייי'
הייי
10/06/2018 | 09:23
3
91
ממש קשה למצוא בממשק של האתר...
מצאתי את הקובץ הבא, אבל היתה עוד לפחות תחרות נוספת לאחר מכן. בהצלחה

לצפיה ב-'וואו מעולה!'
וואו מעולה!
10/06/2018 | 09:25
2
58
חישפתי את הקיבץ הזה המון וחא מצאתי
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
10/06/2018 | 10:01
39
אני בדילמה מטורפת איזה שיר לבחור, יש כל כך הרבה שבא לי לשלוח. 
שתי התחרויות האחרונות היו ממש מעולות. כיף לחזור לקישור שצירפתי לך ולקרוא שהיתה היענות גדולה ורמה ממש גבוהה. 

לצפיה ב-'אחלה קובץ, מטורף כמה שירים טובים השתתפו'
אחלה קובץ, מטורף כמה שירים טובים השתתפו
10/06/2018 | 15:28
30
עברתי על הרשימה, זה אוצר אמיתי!!!
אם במקרה יש למישהוא(הלוואי...) לינק להורדת השירים זה יהיה מושלם. 
לצפיה ב-'מותר לשלוח קאברים?'
מותר לשלוח קאברים?
10/06/2018 | 17:11
2
11
לצפיה ב-'אסור קאברים'
אסור קאברים
10/06/2018 | 17:38
1
12
לצפיה ב-'מתי התחרות נפתחת?'
מתי התחרות נפתחת?
10/06/2018 | 18:10
10
לצפיה ב-'ישראל מתחרדת בצעדי ענק, היום זה ברכבת ישראל מחר בכל הארץ'
ישראל מתחרדת בצעדי ענק, היום זה ברכבת ישראל מחר בכל הארץ
09/06/2018 | 06:11
198
עוכבה בכניסה לרכבת בגלל "לבוש חושפני": "משפיל, מעליב ומחפיץ"
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5281946,0...

עדי קליינר-טוביאס, בת 18, ביקשה לעלות על הרכבת בנהריה כדי להגיע למצעד הגאווה בת"א. אלא שאחד המאבטחים, כך מתברר, החליט שלבושה "חושפני מדי" ומנע ממנה להיכנס. הפוסט שהעלתה לרשת הפך ויראלי - וברכבת התנצלו: "שיקול דעת מוטעה"

לא להאמין שדבר כזה קורה בישראל של שנת 2018...

ולמרות שלא השתתפתי מעולם במצעד הגאווה ואין לי שום קשר לקהילה הגאה, אני רואה בחומרה את התקדים הזה, כי היום זה ברכבת ישראל ומחר זה כבר בכל הארץ, בקצב שבו מדינת ישראל מתחרדת ויותר ויותר ערים חילוניות הולכות ונכבשות ע"י החרדים שפולשים לתוכן ומשתלטים על שכונות שלמות. שלא לדבר על כך שהמפלגות החרדיות מחזיקות את ביבי וממשלתו הרופסת חזק בביצים, כי בלעדי החרדים אין לביבי ממשלה.
לצפיה ב-'ניראה לי שה"פלישה" לבמה הייתה מכוונת.....'
ניראה לי שה"פלישה" לבמה הייתה מכוונת.....
09/06/2018 | 09:59
2
280
לצפיה ב-'מה שבטוח שהפרצוף שלה לשניה בלי המיקרופון כשהיא מוחאת כפיים'
מה שבטוח שהפרצוף שלה לשניה בלי המיקרופון כשהיא מוחאת כפיים
09/06/2018 | 11:48
209
ואז האנרגיות המחודשות והמחוזקות שלה = רגע מהסרטים. כשיבנו את הבמה בשנה הבאה בארנה, יצטרכו לעשות מרווח סטרילי ולמנוע מגע של הקהל עם הבמה. להערכתי גם לא יהיה catwalk מהסיבה הזו.
לצפיה ב-'לא הבנתי. על סמך מה החלטת שזה היה מבוים?'
לא הבנתי. על סמך מה החלטת שזה היה מבוים?
09/06/2018 | 13:31
65

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ