לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1723917,239 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'נטע במקום 2 בסרטונים החמים בשבדיה עם ההופעה של החצי גמר'
נטע במקום 2 בסרטונים החמים בשבדיה עם ההופעה של החצי גמר
11/05/2018 | 18:47
1
468
השיר השבדי לא עובר אותה בצפיות בשבדיה LOL
https://www.youtube.com/watch?v=fnB783uNjN0
לצפיה ב-'להמשיך להצביע לנטע בסקר ולהפיץ לחברים - כרגע אנחנו במקום ה-2'
להמשיך להצביע לנטע בסקר ולהפיץ לחברים - כרגע אנחנו במקום ה-2
11/05/2018 | 22:02
256
WHO SHOULD WIN THE GRAND FINAL OF EUROVISION 2018?
להפיץ אצל חברים, בפייסבוק, בתגובות באתרים שונים. 

1. CYPRUS - ELENI FOUREIRA WITH "FUEGO"  13.96%  (856 VOTES)

2. ISRAEL - NETTA WITH "TOY"  8.84%  (542 VOTES)

3. FRANCE - MADAME MONSIEUR WITH "MERCY"  8.56%  (525 VOTES)
לצפיה ב-'חזרת השופטים הערב: האם יש שידור חי ממנה?'
חזרת השופטים הערב: האם יש שידור חי ממנה?
11/05/2018 | 17:19
166
לצפיה ב-'מגיע לאלני פוריירה לזכות'
מגיע לאלני פוריירה לזכות
11/05/2018 | 16:23
13
545
היא פליטה של מלחמת אחים באלבניה, שנאלצה לעבור ליוון וחוותה שם גזענות ברמה שהיא הייתה צריכה לשקר על המוצא שלה כדי למצוא עבודה, וניסתה 9 שנים לייצג את המדינה שלה רק כדי להדחות על רקע גזעני.
היא עבדה קשה וקרעה את עצמה ובסוף הגיעה לייצג מדינה אחרת שגם שם היא מבססת את הקריירה שלה, וכנגד כל הסיכויים הביאה הופעה פצצתית כשאף אחד לא האמין בה, היא העפילה לגמר בזמן שיוון לא, והיא עוד בכתה על זה שהמדינה שדיכאה אותה לא עלתה איתה יחד לגמר. אה, והיא לא מפסיקה לפרגן לישראל ולנטע.

ומה שמעצבן שבסוף אנשים מבטלים אותה בגלל שהיא רזה ויודעת לרקוד, להופיע ולטרוף את הבמה.
מצמצמים סיפור שלם של בן אדם לתבנית מיזוגנית ומחרידה רק כדי להעלות על הנס אישה אחרת? זו גולת הכותרת של הפטריארכיה. להציב נשים אחת מול השניה!
לצפיה ב-'מגיע לה לזכות בגלל הופעה טובה, לא בגלל כל מה שכתבת פה'
מגיע לה לזכות בגלל הופעה טובה, לא בגלל כל מה שכתבת פה
11/05/2018 | 16:38
321
זה לא רלוונטי.

השיר חמוד מאוד בעיניי, אך עם זאת הוא מיושן וזול, מתבסס על נוסחאות שהצליחו בעבר, לא מחדש כלום באף צורה, ואלני - סורי, שומעים שהיא לא מגיעה מרקע מוסיקלי כל שהוא למעט לעשות קליפים ביוטיוב. היא שרה לא טוב.

יש המון מתמודדים עם רקע לא פשוט (אני חושב שיוליה הרוסית מנצחת בזה), שעבדו קשה להגיע לאן שהגיעו, והם מאוד נחמדים ומפרגנים למדינות אחרות. זה לא הופך אותם לכאלה שמגיע להם לזכות

אנחנו מתמקדים במראה שלה ובריקודים- כי בזה היא רוצה שנתמקד. את זה היא מבליטה ועל זה היא נשענת. הקליפ שלה זה מיני סרט פורנוגרפי זול. במה עוד אפשר להתעסק? במקום להיות עוד שעה במכון שיזוף, שתשקיע את השעה הזו בפיתוח קול. אני מעדיף זמרים שמתעסקים במוזיקה ולא בלנסות להיות ברבי. דיי, חשבתי שעברנו את התקופה שאפשר להצליח רק בגלל נראות.

זה שיר חמוד ולא יותר עם הופעה ששדרגה אותו מאוד, שבעיקר בגללה- יש מצב שיזכה.
אנחנו משווים אותה לנטע- כי במקרה, נטע מייצגת בדיוק את הדבר ההפוך, עם מסר הרבה יותר נכון לדעתי. גם אם לא נטע תזכה, אעדיף זכייה של אירלנד או צרפת, תודה.
לצפיה ב-'זאת תחרות שירים'
זאת תחרות שירים
11/05/2018 | 16:51
5
210
לא האח הגדול. צריך הרבה יותר מסיפור קורע לב כדי לנצח.
זה לא אומר שבגלל הסיפור האישי של האמן אז האמן צריך לזכות.
אלני הביאה שיר חמוד והופעה מעולה, הכל נכון. אבל היא לא מחדשת שומדבר, היא נראת כמו משהו שכבר ראינו אלף פעם, לא רק באירוויזיון עצמו.
יש כמה שירים אחרים, לא רק ישראל, שמגיע להם יותר.
ההופעה והשיר שלה סתמיים לדעתי, ואם זה יהיה זכיר, זה יהיה רק בגלל שזו כנראה זכייה ראשונה של קפריסין.

לצפיה ב-'באירוויזיון לא צריך לחדש'
באירוויזיון לא צריך לחדש
11/05/2018 | 16:55
4
174
צריך לתת הופעה טובה.
השיר של נטע זה האמאמא של החידוש, וההופעה פשוט מזעזעת. אז מה זה שווה?
לצפיה ב-'לא דיברתי על חידוש מבחינה מוזיקלית'
לא דיברתי על חידוש מבחינה מוזיקלית
11/05/2018 | 17:00
3
142
דיברתי על חידוש מבחינת האמן עצמו.
אמן שבא בתור עצמו, ושלא מנסה להעתיק ממישהו אחר בצורה כלכך מובהקת כמו שאלני עושה.
אז כן היא עושה את זה טוב, אבל אם אני רוצה לראות את ביונסה או שאקירה אז אני אלך לצפות בביונסה או שאקירה ביוטיוב.
אני לא צריכה אותה בשביל זה.

וההופעה של נטע מזעזעת? אולי לדעתך. אני חושבת שזו הייתה הופעה סבירה, ויש כמה אנשים שאני מכירה שאהבו מאוד. עניין של טעם.
לצפיה ב-'ההופעה של אלני'
ההופעה של אלני
11/05/2018 | 17:05
2
195
היא מסוג ההופעות שכבר היו באירוויזיון בעבר, לדוג' הלנה פאפאריצו ב2005. מישהו קרא להלנה חקיינית של ביונסה? אז בואו גם נקרא לנטע חיקוי של מייגן טריינר, ולרקדניות שלה שהן חיקוי של הרקדנית של סיה. מה זה השטויות האלה?
ביונסה לא המציאה את סוג ההופעות האלה ואין לה שום קרדיט עליהן, זאת פשוט הופעת פופ מושקעת ומדויקת שכיף לראות כי הכל עובד שם.
לצפיה ב-'אבל זה לא מובהק'
אבל זה לא מובהק
11/05/2018 | 20:14
67
כמו בהופעה של אלני. בהופעה של אלני הכל צורח "רוצה להיות ביונסה".
אצל נטע אולי לקחו דוגמא מהאמניות של ציינת אבל זה לא כלכך בולט כמו אצל אלני. מה גם שאתה שוכח שפאקינג לקחו לנטע את הלופר- מה שהכי מביא אותה לבמה כאמנית שהיא.
אלני זה משהו שראינו, שמענו, והבנו כבר לפני 1000 שנה את הסגנון הזה. אוקיי אז את המופע וואנבי ביונסה שלה היא מרימה טוב והכל עובד שמה, וחוץ מזה מה עוד? היא זמרת בינונית עם שיר בינוני להחריד לדעתי ולטעמי. מזכיר לי מופע דראג טוב מאוד וזהו.
לא צריכים זוכה כזאת עם כל הכבוד לסיפור הבאמת כואב שלה ולאופי הנחמד שלה, היא באמת בנאדם אחלה לפי מה שנראה, אבל מבחינת שיר, ווקאלס ואיך שהיא מביאה את עצמה כאמן? היא אחרונה שצריכה לזכות.

לצפיה ב-'בסדר.'
בסדר.
11/05/2018 | 21:07
84
לצפיה ב-'ממש לא אוהבת , ההופעה גרמה לי לאי נוחות....'
ממש לא אוהבת , ההופעה גרמה לי לאי נוחות....
11/05/2018 | 17:10
93
לצפיה ב-'אתה אמיתי, אתה רוצה שנבחר בה בגלל "מסכנות" ולא בגלל השיר'
אתה אמיתי, אתה רוצה שנבחר בה בגלל "מסכנות" ולא בגלל השיר
11/05/2018 | 17:25
2
151
מתחיל לעלות לי על העצבים כל פעם שמתמקדים בשיר בגלל המסביב שלו ושוכחים שהאירווזיון אמור להיות תחרות של שירים.
אני מצטער על כל הסבל שהיא עברה, אבל לבטח לא בגלל זה אבחר בשיר כזה או אחר. כנ"ל גם צרפת, רוכבת על גל "המסכנות של הפליטים", אז מה אני אמור בגלל זה לבחור בה?
ומה זה לעלות על הנס אישה אחרת? התכוונת לנטע, אף אחד לא מעלה אותה על נס כי היא כשרון מטורף, השיר שלה הוא על העצמת נשים אמיתיות, היא מביעה בשיר אירועים לא נעימים כנגד נשים וככה צריך להיות.
אם קפריסין היו מיצגים בשיר משהו ממה שתארת אז אולי זה היה נראה אחרת, אבל היא מציגה בדיוק את ההיפוך ממה שנטע מייצגת.
לצערי האירווזיון הפך בשנים האחרונות מתחרות שירים לקרקס שבו הכל הולך בלי קשר לשירה.
לצפיה ב-'השיר של אלני מספיק טוב בשביל לזכות'
השיר של אלני מספיק טוב בשביל לזכות
11/05/2018 | 17:31
127
זה שיר עדכני שיכול ללכת חזק במועדונים ובMTV, גם יש לו קליפ מושקע- והוא בקלות יכול להיות להיט. הוא לא חזק כמו של נטע, אבל הוא גם מספיק טוב בפני עצמו. עכשיו תוסיף לזה את ההופעה הכי טובה השנה, והופ- יש לך מנצחת.
לנטע יש שיר גאוני, אבל מה זה שווה שההופעה חלשה?
בסופו של דבר, האנשים שמצביעים הם מצביעים לפי ההופעה- וההופעה של נטע פשוט לא מספיק טובה! תתמודדו!

ואלני ממש לא מייצגת את ההיפך ממה שנטע מייצגת, בגלל שהיא רזה ונראת טוב אז אסור לה לרקוד ולשחוט את הבמה? מה זה השטויות האלה, היא סקסית והיא יכולה להשוויץ בזה כמה שבא לה כי זה עובד לה ואין שום דבר רע בזה. אין גם טעם להשוות בין שתיהן. מה קרה כולם פה נהיו חסידי ברסלב, קשה להן לראות אישה שיודעת לזוז סוף סוף  
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 17:40
14
לצפיה ב-'חחחח אז לפי המשוואה הזו'
חחחח אז לפי המשוואה הזו
11/05/2018 | 17:28
163
הניצחון היה צריך להיות של רוסיה.
כי היא נכה.

נו באמת.
קפריסין שיר זנותי.  העתקה של ביונסה. כל אחד והטעם שלו. נחמש לא יותר.
לצפיה ב-'״המדינה שדיכאה אותה״ ?!?!'
״המדינה שדיכאה אותה״ ?!?!
11/05/2018 | 17:35
231
היא בין הכוכבות הכי גדולות ביון על מה את מדברת?!?
ומה זה בכלל רלוונטי הסיפור חיים שלה לאירוויזיון ?? תאמיני לי שלאילני הכוסית פצצת העל היו חייים הרבה יותר קלים ואם כבר מי שחווה דחייה ודיכוי זו נטע.
רק היום ראיתי ראיון של נטע לbbc שבו היא מספרת שבעברה היא הייתה זמרת חתונות והיא שמעה לקוחה שמבקשת להחליף אותה בגלל המשקל והמראה שלה.
אבל זה בכלל לא רלוונטי לכלום!בעיני מה שמעניין זה נטו השיר.
אליני הביאה הופעה מעולה !שרפה את הבמה, אין ספק ,אבל השיר שלה גנרי לחלוטין ומבחינה ווקאלית היא חלשה יחסית.
אז ככה שממש לא מגיע לה לזכות בעיני,אם לא ישראל אז  לדעתי צרפת  צריכים לזכות.
לצפיה ב-'מה מיוחד בחזרות הראשיות שיש עכשיו באירוויזיון?'
מה מיוחד בחזרות הראשיות שיש עכשיו באירוויזיון?
11/05/2018 | 15:57
256
עשו קודם הרבה חזרות כולל ראשיות, לא?
לצפיה ב-'יוטיובר הקדיש סרטון שנאה שלם על נטע'
יוטיובר הקדיש סרטון שנאה שלם על נטע
11/05/2018 | 15:16
8
512
https://youtu.be/PYDYPnvkY6g

אחד האנשים המרושעים.
Stupid boy. תרתי משמע.
לצפיה ב-'קישור'
קישור
11/05/2018 | 15:18
2
209
https://youtu.be/PYDYPnvkY6g
לצפיה ב-'אין צורך לצפות ולהוסיף לזה צפיות. בחור אנטישמי אמיתי.'
אין צורך לצפות ולהוסיף לזה צפיות. בחור אנטישמי אמיתי.
11/05/2018 | 15:24
1
90
לצפיה ב-'צפיתי בוידאו. לא רואה שום אנטישמיות במה שהוא טען'
צפיתי בוידאו. לא רואה שום אנטישמיות במה שהוא טען
11/05/2018 | 18:00
164
הוא פשוט ביקר את השיר (המחורבן, בוא נודה באמת) ואת העובדה ששירים שטחיים ומטופשים היום זוכים לפופולאריות רק כי הם מנסים להיות פוליטיים. 
לצפיה ב-'הוא טיפש ומרושע אז בואו ניתן לו עוד צפיות ובאזז '
הוא טיפש ומרושע אז בואו ניתן לו עוד צפיות ובאזז
88
לצפיה ב-'למה לשקר אבל? הוא לא הקדיש סרטון שנאה נגד נטע'
למה לשקר אבל? הוא לא הקדיש סרטון שנאה נגד נטע
11/05/2018 | 18:03
3
217
רק ביקר את השיר, (גם אם בצורה קצת בוטה), ואת הקליפ ואת זה שהיא עושה פרצופים מטומטמים. לגיטימי. זה לא סרטון לא שנאה נגד נטע, לא הסתה ולא אנטישמיות. 
לצפיה ב-'לא הייתה שם אנטישמיות'
לא הייתה שם אנטישמיות
11/05/2018 | 18:13
140
אבל הייתה בריונות מהזן הדוחה ביותר, חתיכת אפס עלוב ולא ענייני.
אין צורך לתת לו במה או צפיות
לצפיה ב-'לא שיקרתי. '
לא שיקרתי.
11/05/2018 | 18:58
1
118
ככה התרשמתי מהיצור הזה. שנאה טהורה.
מותר לו לא להתחבר לשיר(יש איך להעביר ביקורת, שיגיד לא אהבתי ושימשיך הלאה. מפה ליצור סרטון שלם על כל תזוזה שלה, על הלבוש שלה.
הוא צוחק עליה ומטנף עליה ברמה האישית.
זוהי בריונות מכוערת.

על אפו וחמתו שנזכה מקום ראשון!!!!#
לצפיה ב-'ממה שהבנתי:'
ממה שהבנתי:
11/05/2018 | 19:13
122
הבחור הזה פרובוקטור לא קטן והוא צוחק גם על אנשים בעלי מוגבלויות. לי הוא עשה רושם של מיזוגן ורדנק טיפוסי. דיווחתי על הסרטון כבר לפני כמה ימים כשנחשפתי אליו לראשונה אבל כמובן שזה לא עזר. בקיצור, עם כל הקושי והעצבים עדיף להתעלם מאנשים כמוהו, הוא לוזר ויישאר לוזר 
לצפיה ב-' מגזין ה-RollingStone: ההופעה של נטע מזעזעת, השיר מחריד'
מגזין ה-RollingStone: ההופעה של נטע מזעזעת, השיר מחריד
11/05/2018 | 14:47
15
781
ציטוט מדויק: "הישראלית המוגזמת נטע היא הסוס השחור של קהילת הקאמפ: ההופעה המעושה שלה מזעזעת בדיוק כמו שהשיר המעושה שלה מחריד".

אליבא דמגזין קפריסין היא הזוכה.

לצפיה ב-'נו ו? תמונה של נטע בכותרת של ה-Washington Post'
נו ו? תמונה של נטע בכותרת של ה-Washington Post
11/05/2018 | 15:28
565
לצפיה ב-'השורה של ישראל כחולה לגמרי באתרי ההימורים'
השורה של ישראל כחולה לגמרי באתרי ההימורים
11/05/2018 | 15:32
5
651
לצפיה ב-'אירלנד'
אירלנד
11/05/2018 | 15:42
4
385
לצפיה ב-'אירלנד הולכת לנצח'
אירלנד הולכת לנצח
11/05/2018 | 16:00
2
369
שיר מצוין שהשופטים אוהבים.
גימיק נועז עם הרקדנים.
מזכיר לי את הולנד 2014.
מדינה מערבית עם יכולת מוכחת לארח...
בקיצור, אם לא צרפת אז נראה לי שאירלנד.
ישראל/ קפריסין עם כל האהבה והרצון זה לא שירי קונצזיוס. ההופעה של הקפריסאית תיקטל ע״י השופטים(היא עדין תסים אצלם גבוה), וההופעה המפוזרת שלנו בעיתית. 
כמובן שהלואי שאתבדה ונטע תנצח(:
לצפיה ב-'חזרתי לערוץ היוטיוב הרשמי של האירוויז'
חזרתי לערוץ היוטיוב הרשמי של האירוויז
11/05/2018 | 16:07
1
550
לסרטונים שעלו מיד אחרי הסמי והזמר האירי אכן מופיע באחד מה-Thumbnails. כמובן שגם נטע זכתה ל-Thumbnail. אבל הקפריסאית לא.

שנה שעברה שראיתי את סלבדור ב-Thumbnail אחרי חצי הגמר כבר ידעתי. לא סתם שמים מישהו באופן אקראי ב-Thumbnail.... המממ.... מעניין.... 
לצפיה ב-'יש גם מיני שערוריה לגביו'
יש גם מיני שערוריה לגביו
11/05/2018 | 16:21
429
הערוץ הסיני לא שידר את ההופעה האירית(גם את השיר האלבני). 
מעניין דרך אגב אם גם ברוסיה/ מדינות ערב שמשדרות(לבנון/ ירדן אולי עוד כמה לא סגור על זה).
בקיצור יש מומנטום חזק וזאת הפריצה שחיכינו לה. בבחינת הרע במיעוטו. כולם יהיו ״מרוצים״ וזה לא אמור ליצור אנטגוניזם כמו הבחירה שלא ג׳אמוסה(:
גם לביורקמן הרשע זה ישתלם, מכיוון שאז תהיה לו עוד לגטימציה לעשות את כל המאמצים לניצחונות שבדים עד ל2021.
לצפיה ב-'ההימורים איבוד את זה לגמרי'
ההימורים איבוד את זה לגמרי
11/05/2018 | 16:04
448
מקומות מתחלפים שם כל שניה וחצי, גם גרמניה, מה נסגר? לא רציני.
(לא נגד אירלנד, אלא סתם בכללי מגמות משונות משום מקום)
לצפיה ב-'תראו מה קורה עם אירלנד בהימורים'
תראו מה קורה עם אירלנד בהימורים
11/05/2018 | 16:05
4
544
ספיצ'לס!
לצפיה ב-'OMG'
OMG
11/05/2018 | 16:17
402
המהמרים פשוט בפאניקה.
 מרגיש לי כמו אפוקוליפסה.
 יש איזו מערה להתחבא בה?
לצפיה ב-' הם עקפו את צרפת ?!?!?!'
הם עקפו את צרפת ?!?!?!
11/05/2018 | 16:27
1
170
לצפיה ב-'בקצב הזה אירלנד תעקוף בעוד מספר שעות את ישראל.'
בקצב הזה אירלנד תעקוף בעוד מספר שעות את ישראל.
11/05/2018 | 16:32
340
יש פשוט טירוף סביב אירלנד...
מי ראה את זה קורה?
לצפיה ב-'מטורף. הם התחילו את היום עם 50 בחלק מהאתרים'
מטורף. הם התחילו את היום עם 50 בחלק מהאתרים
11/05/2018 | 16:29
176
לצפיה ב-'תצביעו בסקר הזוכה של WIWI אנחנו מקום 3'
תצביעו בסקר הזוכה של WIWI אנחנו מקום 3
11/05/2018 | 19:54
1
247
לצפיה ב-'תבדוק שוב, אנחנו במקום 2'
תבדוק שוב, אנחנו במקום 2
12/05/2018 | 04:44
11
לצפיה ב-'סדר הקראת הניקוד'
סדר הקראת הניקוד
11/05/2018 | 13:19
5
391
מישהו יודע מה הוא?  מתי אנחנו מדרגים?  מתי קפריסין? 
פרס מובטח לעונה נכונה
לצפיה ב-'ייקבע לאחר הצבעות השופטים הערב'
ייקבע לאחר הצבעות השופטים הערב
11/05/2018 | 14:43
4
205
כדי לייצר הצבעה מותחת ככל שניתן
לצפיה ב-' באמת? זה כבר לא לפי סדר ההופעות + שיבוץ שאר המדינות?'
באמת? זה כבר לא לפי סדר ההופעות + שיבוץ שאר המדינות?
11/05/2018 | 14:51
65
לצפיה ב-'דווקא נדמה לי שבשנתיים האחרונות הסדר היה אקראי '
דווקא נדמה לי שבשנתיים האחרונות הסדר היה אקראי
11/05/2018 | 14:56
2
191
חוץ מזה שהמארחת מהשנה שעברה פותחת את ההצבעה והמארחת הנוכחית סוגרת אותה
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 14:58
37
לצפיה ב-'וואלה? לא ידעתי!'
וואלה? לא ידעתי!
11/05/2018 | 15:26
39
לצפיה ב-'שפטל החלאתי: השיר שלנו בושה, הלוואי שיגיע למקום האחרון '
שפטל החלאתי: השיר שלנו בושה, הלוואי שיגיע למקום האחרון
11/05/2018 | 11:53
7
358
יורם שפטל על השיר שלנו לאירוויזיון-''הלוואי שיגיע למקום האחרון''

יורם שפטל כעת בתכנית עם מאזינים ב-103 וגלי ישראל, לא חסך ביקורת משרת התרבות.

"השיר פשוט בושה" , מדוע שולחים שירים באנגלית? וכן בשנים האחרונות המגמה היא לדחוף לזה כאילו זה מה שימצא חן בעיני האירופים. וכי לא זכינו 3 פעמים עם שירים בשפה שלנו? לא הבאתי כל הדברים שאמר בלשונו כדי שלא לסבך אותו!

להזכירכם, מדובר בסניגור של פושע המלחמה הנאצי דמניוק שזיכה אותו בישראל.
לצפיה ב-'איך אני אוהבת אנשים שמדברים על דברים שאין להם מושג בהם.'
איך אני אוהבת אנשים שמדברים על דברים שאין להם מושג בהם.
11/05/2018 | 12:02
66
לצפיה ב-'שפטל הנאלח: אם נטע תזכה באירוויזיון אהיה מאוד עצוב '
שפטל הנאלח: אם נטע תזכה באירוויזיון אהיה מאוד עצוב
11/05/2018 | 12:45
149
שפטל: "אם היא תזכה באירוויזיון אהיה מאוד עצוב"

אמן שהיא תזכה וששפטל החלאתי וכל חלאות ה BDS יאכלו את הלב שלהם עם כפית.
לצפיה ב-'3 דברים שדעתו של שפטל מעניינת אותי:'
3 דברים שדעתו של שפטל מעניינת אותי:
11/05/2018 | 12:52
1
220
את התחת שלי
את הסבתא שלי
את החתולה הצולעת שלי
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 12:54
17
לצפיה ב-'משעשע אותי הקשקוש הזה לגבי השפה העברית'
משעשע אותי הקשקוש הזה לגבי השפה העברית
11/05/2018 | 14:25
1
97
1978 - ג'יבריש

1979 - מילה בינלאומית

1998 - מילים בינלאומיות
לצפיה ב-'לא מדויק...'
לא מדויק...
11/05/2018 | 14:32
81
1978 – השיר כולו בעברית, הפזמון בשפת הבי"ת שמצלצלת אחרת.

1979 – השיר כולו בעברית, כולל מילה עברית מקורית שהפכה לבינ"ל (בזכות הדת) אבל היא שלנו!

1998 – מעט עברית דלה בבתים והפזמון הוא גיבוב מילים ושמות לועזיים... (שמעתי לאחרונה את דנה אומרת בריאיון שבמקור היו שם כל מיני שמות עבריים מהתנ"ך והם שינו את המילים במהלך העבודה על השיר).
לצפיה ב-' למי אכפת... פרובוקטור עלוב בשקל. לא שווה תשומת לב.'
למי אכפת... פרובוקטור עלוב בשקל. לא שווה תשומת לב.
11/05/2018 | 14:25
27
לצפיה ב-'מעסיק אותי מאתמול.. לנציג האוקראיני יש הטרוכרומיה? '
מעסיק אותי מאתמול.. לנציג האוקראיני יש הטרוכרומיה?
11/05/2018 | 11:38
11
324
יש לו עין אחת רגילה ועין שנייה כחולה, העין הכחולה נראית ממש כאילו הוא שם עדשת צבע, עכשיו רציתי לדעת האם זה באמת צבע העין שלו או עדשה?
לצפיה ב-'זו עדשה'
זו עדשה
11/05/2018 | 12:04
56
לצפיה ב-'אם כבר, יש לו הטרו-מרילין מנסון-כמיה '
אם כבר, יש לו הטרו-מרילין מנסון-כמיה
11/05/2018 | 12:21
43
לצפיה ב-'יש לו עיניים כחולות רגילות, ועל אחת מהן שם עדשה תכלת קריפית'
יש לו עיניים כחולות רגילות, ועל אחת מהן שם עדשה תכלת קריפית
11/05/2018 | 12:54
39
לצפיה ב-'הפרשנים בשידור אתמול טענו שכן'
הפרשנים בשידור אתמול טענו שכן
11/05/2018 | 14:49
3
59
לצפיה ב-'זה הקטע, זה בלבל אותי כי זה נראה כמו עדשת צבע '
זה הקטע, זה בלבל אותי כי זה נראה כמו עדשת צבע
11/05/2018 | 15:12
2
94
מישהו מוכן להסביר מה הקטע? האם זה אמיתי או לא? כי אם יש לו עין כזאת זה קריפי לגמרי
לצפיה ב-'עדשה'
עדשה
11/05/2018 | 15:25
1
21
לצפיה ב-'סבבה תודה '
סבבה תודה
11/05/2018 | 15:29
42
אין ספק שזה מרשים ועוזר להופעה.
הוא שם את העדשה הזו בחיים האמיתיים?
לצפיה ב-'רגע! הם צדקו באמת יש לו את הדבר הזה! '
רגע! הם צדקו באמת יש לו את הדבר הזה!
11/05/2018 | 15:34
3
165
באמת יש לו עין אחת חומה ועין אחת כחולה במציאות! הוא פשוט שם עדשה על העין החומה.. איזה מגניב זה בחיי!!!

הנה אודישן ישן שבו רואים שיש לכל עין צבע אחר, אחד הדברים הכי מגניבים שראיתי!
לצפיה ב-'לא, יש לו שתי עיניים כחולות'
לא, יש לו שתי עיניים כחולות
11/05/2018 | 15:45
2
131
בסרטון הזה הוא שם על עין שמאל שלו עדשה כהה, בהופעה אתמול אותה עין היתה עם עדשה תכלת מפחידה.
לצפיה ב-'אז מה הטעם בעדשה?? זה כזה מפגר '
אז מה הטעם בעדשה?? זה כזה מפגר
11/05/2018 | 15:53
1
101
חשבתי שהוא שם אותה כדי להסתיר את העין החומה שלו, אבל מתברר שלא ושאין לו שום בעיה.

לכן אני שונא את הדיבורים האלה באמצע ההופעות כי הם מספרים שם דברים שחשבתי שהם בודקים לעומק אבל מתברר שהם מדברים שטויות ומטעים את הקהל.

פשוט בדיחה
לצפיה ב-'זה סימן ההיכר שלו'
זה סימן ההיכר שלו
11/05/2018 | 21:44
13
לצפיה ב-' שתי ההופעות הכי חזקות מאתמול '
שתי ההופעות הכי חזקות מאתמול
11/05/2018 | 09:35
11
837
הלם, הכל היה מצויין, ההעמדה, זוויות הצילום, אני לא אתפלא אם אחת מהן ניצחה את הסמי! פשוט מדהים! שירים שלא ספרתי בכלל מפתיעים אותי ממש! שאפו!
את האוקראיני אהבתי קצת יותר, כי השיר יותר זורם לי באוזן.. אבל מבחינת ההופעות שניהם סוסים שחורים! טופ 10 על בטוח!
לצפיה ב-'טוב אז הוספתי עוד שיר לפלייליסט אחרי כל ההופעות '
טוב אז הוספתי עוד שיר לפלייליסט אחרי כל ההופעות
11/05/2018 | 09:40
9
400
חולה על זההה, אני זוכר שאפילו לא ספרתי את השיר הזה כי לא שמעתי אותו במלואו רק כמה שניות..
לצפיה ב-'ואחרייי כמה שמיעות בלופים, אני רק רוצה להבהיר שאני..'
ואחרייי כמה שמיעות בלופים, אני רק רוצה להבהיר שאני..
11/05/2018 | 09:46
8
429
חוללללללללללהההה על זהההההההההההההההההההההההההההההההה, חוללללללללללללללללללללללללללללללללללההההה

מה נדפק עם השנה הזאת?? כל פעם אני מגלה שירים מעולים שבהתחלה לא ספרתי כי הייתי עם המנטליות הישראלית שהשיר הישראלי הכי טוב אבל זה ממש לא נכון, השנה יש שירים הרבה יותר טובים מTOY, בהרבה שלא מקבלים הוקרה...
לצפיה ב-'"שירים הרבה יותר טובים מTOY"?? תזהר שלא יסקלו אותך כאן '
"שירים הרבה יותר טובים מTOY"?? תזהר שלא יסקלו אותך כאן
11/05/2018 | 09:53
3
271
על פי הפורום Toy הוא כליל השלמות. שיר האירוויזיון הטוב בכל הזמנים בלי שום תחרות. 
לצפיה ב-'חחח אשכרה, אבל אני מבין מאיפה זה נובע..'
חחח אשכרה, אבל אני מבין מאיפה זה נובע..
11/05/2018 | 09:56
2
206
בעיקר בגלל ההצלחה שהשיר קיבל ביוטיוב, לכן כולם אומרים שזה השיר הכי טוב והכי ראוי לזכות. אבל כשאני שומע פתאום שירים אחרים TOY נשמע מבחינתי כמו גיבוב של שטויות שכתבה איזו ילדה בכיתה ה' וקראה לזה שיר..

יש השנה שירים מאוד טובים! שהם הרבה יותר טובים מTOY לדוגמא: אוקראינה, קפריסין, הולנד, בולגריה, ליטא... ויש עוד כמה שאני לא כל כך זוכר!

לדעתי אם לא קפריסין או לא ישראל אני אשמח שאוקראינה תנצח שוב, זה שיר שהייתי מעדיף שהם ינצחו איתו במקום השיר של 2016..
לצפיה ב-'חחח סוף סוף מישהו שחושב כמוני!!'
חחח סוף סוף מישהו שחושב כמוני!!
11/05/2018 | 15:56
75
בגלל הקולות של התרנגול והפרצופים המפחידים נטע קיבלה מלא צפיות..כי זה מוזר!!!
בטח לא בגלל השיר האיכותי עם המילים ההגיוניות "אני לא צעצוע ילד טיפש" חחחח רק ישראלים יכולים לכתוב מילים כאלה בחיי..

אם החרא הזה זוכה (שאין סיכוי בעולם) עדיף להתאבד...

וסליחה אם אני "נגד" המדינה אבל אנחנו פשוט גרועים מצטערת לומר את האמת בפרצוף!

לצפיה ב-'אני לגמרי מסכים איתך TOY הוא OVERATED '
אני לגמרי מסכים איתך TOY הוא OVERATED
11/05/2018 | 17:23
103
הוא טוב אבל יש שירים שהרבה יותר
לצפיה ב-'הוא איבד אותי לגמרי אמש'
הוא איבד אותי לגמרי אמש
11/05/2018 | 12:20
3
259
עם הופעה קריפית מדי (אוקרייניזציה מאלו שהמציאו את השיטה). זה פשוט היה עמוס בשיט מוזר.
צפיתי עכשיו בקליפ הרשמי ביוטיוב וכנ"ל, סיוט מטרנסילבניה.
וחבל, כי הצלחתי לזהות מבעד לזה שיר טוב עם פזמון באמת מוצלח, אבל זה דורש ניקוי של כל הויז'ואל (+העדשה).
העטיפה בעייתית מבחינתי.
לצפיה ב-'הרעיון של ארון קבורה בתוך הפסנתר היה אדיר '
הרעיון של ארון קבורה בתוך הפסנתר היה אדיר
11/05/2018 | 15:11
2
162
הופעה מדהימה, בלי יותר מדי שטויות, הביא "פיס" אחד ענק לבמה וכל ההופעה התבססה עליו, מדהים!!
לצפיה ב-'דרקולה כמה לתחייה מתוך פסנתר במעלה מדרגות העולות באש'
דרקולה כמה לתחייה מתוך פסנתר במעלה מדרגות העולות באש
11/05/2018 | 16:14
1
103
תגדיר "לא יותר מדי שטויות" חח. הוא והבלארוסי חטאו באותו creepiness.
בכל אופן, האזנתי כמה פעמים לשיר, הפעם בספוטיפיי ובלי וידאו, והוא באמת נהדר. מה שאומר שבתור צופה שנחשף לשיר במופע ורק העסיק אותו "WTF יש את זה ביותר קלישאה אירוויזיונית" שגנב את הפוקוס מהביצוע והשיר עצמו (במקרה של נטע לדוגמא ה-WTF מגיע מכיוון השיר יותר מההופעה) - זה בא בעוכריו.
אני מאזין לשיר ומדמיין אותו ישוב ליד פסנתר ומנגן בעוצמה ומכה בדרמטיות על הקלידים של הפסנתר (כמו בסיום), רק בלי כל השטאנצים שבהתחלה - וזה יכול להיות הרבה יותר מפוקס ומדהים.
לצפיה ב-'אני לא אתפלא אם הוא ניצח את הסמי אתמול! '
אני לא אתפלא אם הוא ניצח את הסמי אתמול!
11/05/2018 | 16:33
110
מבחינת ההופעות, שלו ושל ההונגרים היו ההופעות הכי חזקות, רק שעל ההופעה של האוקראיני כתוב בראשי תיבות "מנצח הסמי", גם השיבוץ המעולה וגם ההעמדה הייתה נהדרת מבחינתי.

שאני אומר לא יותר מדי שטויות זה שההופעה התבססה על "פיס" אחד שהוא בעצם פסנתר נפתח עם מדרגות שעליו צילמו והתבססו בהופעה, הרעיון של הפסנתר והרעיון של הדרקולה סטייל התאים לסגנון הכללי של הזמר שהוא נראה דיי קריפי עם העדשות שלו גם במציאות, התאים מאוד לשיר. לדעתי הוא ייכנס לטופ 10 בקלות! מהמר על מקום 6-8..
לצפיה ב-'לא סתם האוקראיני שובץ ראשון בגמר, עונש על שהפר חוק מס' 1'
לא סתם האוקראיני שובץ ראשון בגמר, עונש על שהפר חוק מס' 1
11/05/2018 | 21:29
176
לא חוזרים לפסנתר אחרי שעזבת אותו. גם ואפילו אם מדובר בפייק פסנתר שאתה לא באמת מנגן עליו, אלא מדובר בפלייבק.
לצפיה ב-'סקר- במקרה של שניים רבים (ישראל וקפריסין) השלישי לוקח '
סקר- במקרה של שניים רבים (ישראל וקפריסין) השלישי לוקח
11/05/2018 | 09:16
30
733
מי עשוי להיות ה״שלישי״ שלוקח?
לצפיה ב-'רק צרפת יכולה להפתיע'
רק צרפת יכולה להפתיע
11/05/2018 | 09:19
286
כל השאר בכלל לא בתמונה
לצפיה ב-'דעתי:'
דעתי:
11/05/2018 | 09:20
422
אני לא רואה את זה קורה אבל יש בליבי תקווה שאם תסריט שכזה אכן יתממש השלישי שלוקח סטייל ג׳מוסה באירוויז 16 תהיה אירלנד
לצפיה ב-'צרפת או שוודיה. '
צרפת או שוודיה.
11/05/2018 | 10:56
1
207
ליטא לא תזכה.
אם שוודיה תזכה אני פשוט אני פשוט...
טוב אני סתם אלך לישון בבאסה.
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
11/05/2018 | 12:39
35
לצפיה ב-'אסטוניה. אבל זה לא יקרה, וגם יש שובר שיוויון.'
אסטוניה. אבל זה לא יקרה, וגם יש שובר שיוויון.
11/05/2018 | 11:00
87
לצפיה ב-'צרפת'
צרפת
11/05/2018 | 12:56
33
לצפיה ב-'הרציונל אומר צרפת, הרצון אומר ליטא/אירלנד'
הרציונל אומר צרפת, הרצון אומר ליטא/אירלנד
11/05/2018 | 13:01
1
125
שני שירים נעימים שהזמרים שלהם עוברים מסך בצורה מצוינת (לא שזה מדד לניצחון כמובן, אך בטח שלא מזיק) עם הופעה שרק עושה חסד עם השירים
לצפיה ב-'כנ"ל אבל עם השיבוצת 4 לליטא אין שום סיכוי... לאירלנד דווקא '
כנ"ל אבל עם השיבוצת 4 לליטא אין שום סיכוי... לאירלנד דווקא
11/05/2018 | 13:05
131
יש שיבוצת עם פוטנציאל מדהים והכי חשוב - זה ימחק תחיוך מהפירצופת של ביורקמן השטן אחרי שלשבדיה שוב יהיה פער זכיות לסגור מהם

אבל ליטא מקום 3 שלי אז סופר מבואסת על הסדר שביורקמן התחמן עשה וכך קבר את כלללללללל הטופ שלי: ספרד, פינלנד, ליטא, דנמרק ואלבניה. יימח שמו.
לצפיה ב-'אירלנד אמן אמן אמן אירלנד'
אירלנד אמן אמן אמן אירלנד
11/05/2018 | 13:04
1
42
לצפיה ב-'חלום'
חלום
11/05/2018 | 13:41
23
לצפיה ב-'חושבת: ספרד רוצה:אירלנד החלום ושברו:ליטא'
חושבת: ספרד רוצה:אירלנד החלום ושברו:ליטא
11/05/2018 | 13:06
1
45
לצפיה ב-'*חושבת - צרפת כמובן. עאלק ספרד אני באמת עייפה חחחחחחחחחחח'
*חושבת - צרפת כמובן. עאלק ספרד אני באמת עייפה חחחחחחחחחחח
11/05/2018 | 15:22
34
לצפיה ב-'היה זה ויליאם מוויוויבלוג שאמר פעם'
היה זה ויליאם מוויוויבלוג שאמר פעם
11/05/2018 | 13:11
316
שתבנית החשיבה של השופטים היא "when in doubt - rank the scandinavian country higher" ויש לי הרגשה שזה עשוי לקרות גם השנה - השופטים יתפזרו לכל מיני כיוונים ובסוף הקונצנזוס יתגבש סביב שיר סקנדינבי סביר. כנראה שבדיה
לצפיה ב-'צרפת, אירלנד או דנמרק'
צרפת, אירלנד או דנמרק
11/05/2018 | 14:23
48
לצפיה ב-'לפעמים חלומות מתגשמים '
לפעמים חלומות מתגשמים
11/05/2018 | 15:45
1
263
בואו נהיה אופטימיים. מותר לחלום. רק תארו לעצמכם תפרצוף של גרגמל הסקנדינבי אם באשמתו ובגלל הסדר שלו בהפוך על הפוך בסוף אירלנד מנצחת ומגדילה את הפער משבדיה במספר הזכיות. הוא יאשפז את עצמו לאלתר ויחדל לשגע לנו תשכל.
לצפיה ב-'זה יהיה מעולה!!! '
זה יהיה מעולה!!!
11/05/2018 | 17:21
31
לצפיה ב-'אלני הפצצה הכוסית על זוכה בגדול!!'
אלני הפצצה הכוסית על זוכה בגדול!!
11/05/2018 | 15:50
254
אם לא היא אני מהמרת על צרפת או ג'סטין ביבר (שוודיה)
לצפיה ב-'מה אתם חושבים שיהיה ניקוד השיפוט הישראלי בגמר?'
מה אתם חושבים שיהיה ניקוד השיפוט הישראלי בגמר?
11/05/2018 | 15:55
1
182
לצפיה ב-'על סמך זהות השופטים הישראלים השנה'
על סמך זהות השופטים הישראלים השנה
11/05/2018 | 16:09
382
הייתי מהמר שהדוז ילך לצ׳כיה
לצפיה ב-'לחלוטין אירלנד'
לחלוטין אירלנד
11/05/2018 | 16:22
1
245
כולם מתעסקים במיקום של קפריסין, אך אירלנד היא המרוויחה הגדולה מסדר ההשמעה. למעשה היא הבלדה היחידה בין 7 (!) שירים קצביים. שיר שהג'וריז יעופו עליו (ואולי זה קצת יבליט את הזילות של קפריסין שבאה אחריו), והמיקום לחלוטין יעזור לו בטלווטינג.
לצפיה ב-'אמרתי את זה מיד אחרי הסמי - כל הקצביים מסביבה'
אמרתי את זה מיד אחרי הסמי - כל הקצביים מסביבה
11/05/2018 | 16:33
223
כמה אירוני אם ביורקמן הדביל עזר לאירלנד להגדיל את פער הזכיות על שבדיה
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שנזכהאבל אם לא אנחנו הייתי נותנת את'
אני מאוד מקווה שנזכהאבל אם לא אנחנו הייתי נותנת את
11/05/2018 | 16:36
3
388
הניצחון לדנמרק נכון שאין סיכוי שזה יקרה ואף אחד לא מדבר עלייה כמעט אבל אני אישית מכורה קשות לשיר הזה עם כל האווירה הפיראטית וההופעה המהפנטת שלהם שיר מדהים
לצפיה ב-'דנמרק הייתה יכולה להיות מועמדת לניצחון'
דנמרק הייתה יכולה להיות מועמדת לניצחון
11/05/2018 | 17:01
2
227
אם החבר'ה האלה היו נשלחים עם שיר טוב יותר.
הלחן שלו, לטעמי, נורא גנרי ומשעמם. אפילו מיושן במידת מה.
לצפיה ב-'תלוי למה אתה מתכוון במיושן'
תלוי למה אתה מתכוון במיושן
11/05/2018 | 17:21
1
136
זה שיר בסגנון פנטזיה/תקופתישמתכתב בקלות עם הרבה דברים שרואים כיום על המסך מבחינת סגנון. הלחן אמור להיות בהתאם ככה שאני לא רואה את זה כבעייתי.
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 18:39
15
לצפיה ב-'אף אחת לא רבה'
אף אחת לא רבה
11/05/2018 | 17:43
201
הן בכלל לא מועמדות לנצחון. הימורים לא מדד בעיניי. גם לא עוגי יוטיוב וגוגל טרנדס. כל הנ"ל מהווים אינדיקציה להעדפה מוזיקלית של חובבי טראש קאמפ ודיוות על.
מי שקובע זה הקהל הפשוט הנוןחובב בבית שיצביע למי שירגש אותו במיוחד בזמן אמת.
ובכן, מי לוקח? אלבניה. הכי מרגש. 3 דק' של קליימקס. של נשימה עצורה.
מקום 2 אירלנד. מרגש מאוד ברגעים מסוימים.
וצרפת, לא יודע.. לא אהבתי את ההעמדה המעושה, מלאכותית. לא התרגשתי, לא נעצרה לי הנשימה. מקווה שזה רק אני..
אשמח על נצחון של כל אחת מהשלוש הנ"ל.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
11/05/2018 | 19:27
136
קפריסין לא תזכה נקודה - זה גנרי מדי בשביל הקהל וזול מדי בשביל השופטים.
אסטוניה/נורבגיה/בולגריה כמובן שלא - כל אחת מסיבותיה, הסיבות לא רלוונטיות.

נשארנו עם ישראל, אירלנד ושבדיה.
שבדיה זו הזכייה הצפויה (רק בישראל החובבים לא מייחסים לו חשיבות),
זכייה אירית אמורה לרצות את כולם (פרט לרוסים והסינים הכולערות) אבל מאותן סיבות היא גם לא תזכה (תדמיינו מה השופטים הבלקנים/סובייטים יחשבו על זה),
זכיה ישראלית זו החידה הכי גדולה - לדעתי זה נטו תלוי בהופעה של נטע באותו יום.. וכמובן אם ישראל תפציץ שוב את האיראנים המחורבנים או לא
לצפיה ב-'אולי לא מחדש, אבל משהו מעניין ששמעתי היום בהקשר הזה '
אולי לא מחדש, אבל משהו מעניין ששמעתי היום בהקשר הזה
11/05/2018 | 21:18
2
257
הוא שבגלל שיש הרבה שירים קצביים חזקים ובעיקר בחצי השני של המופע, אז קולות הקהל יכולים להתפצל ביניהם. כלומר, הדמוגרפיה של המצביעים יכולה להיות דומה עבור כמה שירים שיושבים על "אותה המשבצת", כי יש הרבה מבחר הפעם ואולי כל מצביע יבחר לו משהו שונה. במצב כזה יכול להיות שכמה מדינות יקבלו הרבה נקודות במקביל ואז בעצם הזכייה היא לגמרי פתוחה, כי ייתכן והפער לא יהיה גדול השנה. לי זה נשמע די הגיוני. זה יהיה גם מורט עצבים.
אני אוסיף שבמצב כזה מדינה שלא נמצאת בהכרח בטופ של הפייבוריטים יכולה לקושש נקודות (ולא רק 12, כי אלו יתפצלו או יאופסו בין ה"חזקות") ולעלות אט אט בטבלה עד הטופ. זה נראה לי די מתאים לכותרת של - שניים רבים והשלישי לוקח.
ואין לי מושג מי זה יהיה, אולי בלדה דווקא?

לצפיה ב-'זה לגמרי הולך לכיוון של "שניים רבים השלישי לוקח"'
זה לגמרי הולך לכיוון של "שניים רבים השלישי לוקח"
11/05/2018 | 21:34
1
155
רק שכרגע לא ברור באופן מובהק מי יהיו השניים, והשלישי ככל הנראה תהיה אירלנד או צרפת
לצפיה ב-'נחכה לחזרת שופטים בכדאי לדעת'
נחכה לחזרת שופטים בכדאי לדעת
11/05/2018 | 21:41
173
כרגע אירלנד השלישית, יכול להיות הם יפלו אחרי החזרה אין לדעת
לצפיה ב-' ביוקרמן מסביר על שיבוץ הגמר '
ביוקרמן מסביר על שיבוץ הגמר
11/05/2018 | 08:32
36
1123
איך רואים שהמפקח מרוצה מהשיבוץ הגרוע של ישראל, ביוקרמן ממש משתגע מלנסות לשבץ את ישראל במיקום הכי דפוק שאפשר... כמה פעמים הוא שינה את השיבוץ בסרטון חחחח
לצפיה ב-'עובדים על הצופים בעיניים'
עובדים על הצופים בעיניים
11/05/2018 | 09:50
1
654
כבר לקחתם את הכוח של הקהל בבית, המעט שאפשר לעשות זה הגרלה הוגנת
לצפיה ב-'הכי מצחיק אותי שרואים שאת קפריסין הוא ממקם ישר ב25 חחח'
הכי מצחיק אותי שרואים שאת קפריסין הוא ממקם ישר ב25 חחח
11/05/2018 | 09:52
578
זה כזה מכורררררר, שיא השיאים

מבחינתי זה לא כזה רע כי אני חולה על השיר הקפריסאי השנה
לצפיה ב-'אנטישמי חלאת אדם'
אנטישמי חלאת אדם
11/05/2018 | 10:17
1
627
שלא יקום מחר בבוקר, תסתכלו בתמונה איך הוא ישר מסדר את קפריסין ושם אותם בסוף
לצפיה ב-'ברור כל הצוות של השיר שבדי למהדרין'
ברור כל הצוות של השיר שבדי למהדרין
11/05/2018 | 11:20
183
לצפיה ב-'הבן אדם הזה החריב את האירוויזיון'
הבן אדם הזה החריב את האירוויזיון
11/05/2018 | 11:08
483
חד משמעית.
לצפיה ב-'דווקא בעיניי זה שהוא רצה לתת פוש לקפריסין בסדר ההשמעה'
דווקא בעיניי זה שהוא רצה לתת פוש לקפריסין בסדר ההשמעה
11/05/2018 | 11:16
20
557
מעיד בעיניי על כך שהוא בכלל לא בטוח בזכייה שלה. אם היא הייתה פייבוריטית בלתי מעורערת, שלקחה את הסמי בדילוגים, היא הייתה יכולה לעשות את העבודה גם משיר 15. בדיוק כפי שקונצ'יטה, מונס או סלבדור עשו משירים 10-11. לשים אותה בסוף סדר ההשמעה זה לנסות להבטיח שהיא תצליח בטלווטינג (על הג'וריז זה פחות משפיע), מה שכנראה לא מספיק וודאי.
לצפיה ב-'לסנובה בת טחורית היה שיבוץ מוש שנה שעברה ובטח הרבה יותר טוב '
לסנובה בת טחורית היה שיבוץ מוש שנה שעברה ובטח הרבה יותר טוב
11/05/2018 | 11:20
17
383
מאיטליה, לפי השירים שלפניו ואחריו והמשבצת המאוחרת יחסית בהתחלה
לצפיה ב-'אך זה לא היה ראש בראש איטליה ופורטוגל'
אך זה לא היה ראש בראש איטליה ופורטוגל
11/05/2018 | 11:24
16
323
אלא פורטוגל ובולגריה, הן בטלווטינג והן בג'וריז. כבר מהסמי פיינל.

כאן מסתמן שזה לחלוטין הולך לכיוון קפריסין-ישראל. לשים את קפריסין 25 מעיד בעיניי על כך שהיא זקוקה לדחיפה משמעותית, אחרת היה אפשר גם לתפור לה שיבוץ נהדר משיר 15 בין אירלנד ואיטליה, אבל כנראה שביורקמן יודע ששם היא הייתה נשכחת כי זה לא שיר מספיק חזק.
לצפיה ב-'מה זה זקוקה, עוד שנייה היא 1/1 בהימורות האשפה '
מה זה זקוקה, עוד שנייה היא 1/1 בהימורות האשפה
11/05/2018 | 11:40
9
154
לצפיה ב-'לא אמרתי שהיא לא תנצח, יש לה את הסיכויים הגבוהים ביותר'
לא אמרתי שהיא לא תנצח, יש לה את הסיכויים הגבוהים ביותר
11/05/2018 | 11:46
8
305
במיוחד אחרי המיקום המעולה שקיבלה. כ"כ מעולה שקצת העלה בי תהיות לגבי המהלך שעומד מאחורי ואיך ביורקמן תופס את סיכוייה של קפריסין. לאן הגענו, מנבאים מה הולך בראשו המושחת של ביורקמן
לצפיה ב-'זה לא מסתדר השיבוץ המהיר של'
זה לא מסתדר השיבוץ המהיר של
11/05/2018 | 12:01
2
382
קפריסין לשיר מס' 25. בסופו של דבר אני לא חושבת שביורקמן מעדיף זכייה קפריסאית בנאלית ונשכחת על פני זכייה ישראלית של שיר שמכירים בכל העולם ושיביא הרבה מאוד תהילה, פרסום ובאז לתחרות האירוויזיון. גם די ברור לביורקמן שאם בליסבון הפיקו אירוויזיון זול וצנוע אז בניקוסיה האירוע ייראה כמו טקס סיום שנה במתנס חביבה. בנוסף, ביורקמן יודע שישראל תפיק אירוע שהוא יכול רק לחלום עליו. בנוסף לא יכולה להיות מחלוקת שהמארגנים מעדיפים תחרות צמודה ולא ניצחון סוחף לקפריסין. עוד נקודה - קפריסין בחצי הייתה שיר אחרון, ישראל שיר 7, זה רק מתבקש והגיוני שישראל תהיה 25 וקפריסין 22. אבל ביורקמן החליט אחרת. אני רק יכולה להסיק מזה שהוא היה חייב לתת לקפריסין פוש נוסף לנסות ולתת מאבק לנטע כי אם היה נותן לנטע את שיר 25 אז הבכורה הייתה שלה בוודאות. מצד שני בשנה שעברה בולגריה ניצחה בענק את הסמי (יותר נקודות אפילו מפורטוגל בסמי השני) וביורקמן נתן להם את המקום ה-25. זה קצת מבאס.
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 12:08
38
לצפיה ב-'חלומות באספמיה'
חלומות באספמיה
11/05/2018 | 15:25
59
לצפיה ב-'לדעתי הגרלה עדיפה בהרבה'
לדעתי הגרלה עדיפה בהרבה
11/05/2018 | 12:36
3
358
גם אם זה במחיר של רצף בלדות או רצף שירים קצביים. עובדה שעם כל ההתערבות של ההפקה עדיין קיבלנו גמר שבו רוב השירים השקטים בחצי הראשון ורוב השירים הקצביים בחצי השני (מלבד "נזילות" פה ושם של אירלנד בחצי השני ונורבגיה בחצי הראשון). כל מקום שבו יש להפקה דרך להתערב הוא כר פורה לשחיתות וככל שיש יותר שחיתות כך הדבר פוגם יותר בתחרות, שגם ככה מועדת לפורענות
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 15:27
20
לצפיה ב-'מסכים לגמרי'
מסכים לגמרי
11/05/2018 | 16:25
33
לצפיה ב-''
11/05/2018 | 17:54
12
לצפיה ב-'היא לא זקוקה לשום דחיפה, היא הדיחה את ישראל כבר לפני הסמי'
היא לא זקוקה לשום דחיפה, היא הדיחה את ישראל כבר לפני הסמי
111
לצפיה ב-'לול אנחנו דנים בביורקמן.'
לול אנחנו דנים בביורקמן.
11/05/2018 | 11:40
5
396
הבן אדם מושחת ואנחנו דנים במה הוא חשב. לאן הגענו.
הגרלה. אין לתאר איך השחיתות ירדה לנו בגרון טוב...
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
11/05/2018 | 11:54
4
238
אני חושב שיש לזה יתרונות, אך החיסרונות by far עולים על היתרונות.
היתרון היחידי שבאמת אנחנו מקבלים מופע קצת יותר מגוון, ולא אסופה של בלדות או שירים קצביים כפי שהיה בגמר הנוראי ב2009, וזה משפיע בצורה ישירה גם על המיקומים של הזוכים, פעם היה נדיר עד לא קיים, שזוכים ומקומות גבוהים היו מגיעים מתחילת המופע. אם אתה פחות מ-18, לא היה על מה לדבר בכלל.

החיסרון הוא כמובן שזה באמת מותיר לביורקמן ולחבריו לכוון את התוצאות איך שבא להם, וזה חמור הרבה יותר. מצד שני, אם כך- אפשר להגיד שההפקה רצתה את הזכייה של איטליה ב2015 כששמה אותה שיר אחרון ואת מונס בשיר 11. ובסוף קרה בכלל הפוך.
לצפיה ב-'כשאתה כותב "פעם", למה אתה מתכוון?'
כשאתה כותב "פעם", למה אתה מתכוון?
11/05/2018 | 15:43
3
152
במשך עשרות שנות אירוויזיון זכה לא פעם אפילו השיר הראשון. גם בעשור הקודם, טורקיה 2003 הופיעה רביעית בגמר. אוקראינה 2004 הייתה עשירית. דווקא מ-2005 ואילך רוב הזוכים הגיעו מהחצי השני של הגמר.
לצפיה ב-'נדיר מאוד ששיר ראשון זוכה'
נדיר מאוד ששיר ראשון זוכה
11/05/2018 | 16:14
2
219
אני קצת מתעצל לחפש עכשיו, אך לדעתי מדובר בעשרות שנים. בטח בגמר של היום שהוא עמוס יותר והפך ל- 26 מדינות. אגב, אם נלך להפך- פעם אחרונה שזכה שיר שהוא אחרון בסדר ההשמעה היה ב1989.

טורקיה 03' זה מקרה דיי נדיר לשיר שזכה בתחילת סדר ההשמעה. וגם יש יגידו שאם היא הייתה מגיעה מאוחר יותר- סביר להניח שלא הייתה מנצחת רק בפער של 2 נק' את בלגיה (שהייתה מס' 20).

כל השירים המנצחים/המקומות הגבוהים לרוב הגיעו מסוף סדר ההשמעה, לא סתם המתמודדים כ"כ שמחים כשהם מגרילים את החצי השני של הגמר. זה משהו שהתקבע לאורך שנים, אף על פי שב-5 שנים זה לאו דווקא מוכיח את עצמו.

נתונים מעניינים:
פעם אחרונה שזכה שיר 22 היה ב2010 עם גרמניה.
פעם אחרונה שזכה שיר 25- היה אף פעם. פעם אחרונה שזכה שיר לפני אחרון היה ב2008.
פעם אחרונה שזכה שיר שלא ניצח בסמי- 2008. קלומירה שלחה שיר זנותי בדיוק כמו זה של הלני, הייתה אחרונה בסדר ההשמעה וניצחה את דימה בילאן בסמי. דימה בילאן ניצח אותה בגמר והיא הסתפקה רק במקום השלישי.
לצפיה ב-'אוקראינה 2016 לא זכתה בסמי...'
אוקראינה 2016 לא זכתה בסמי...
11/05/2018 | 17:47
1
151
חבל סתם לכתוב
לצפיה ב-'שכחתי מג'מאלה שלא ניצחה בסמי וניצחה בגמר, צודק'
שכחתי מג'מאלה שלא ניצחה בסמי וניצחה בגמר, צודק
11/05/2018 | 18:48
53
לצפיה ב-'שימו לב שבשנה שעברה'
שימו לב שבשנה שעברה
11/05/2018 | 11:24
1
731
בולגריה ניצחה בענק את הסמי (גם בקהל וגם בשופטים) ובגמר היא קיבלה את שיר מס' 25 (וסיימה בסוף במקום השני). קשה לי להאמין שהמארגנים יהיו כ"כ שקופים ושוב ישימו את הזוכה בחצי במקום ה-25 בגמר. מצד שני זה מאוד מחשיד שקפריסין הייתה שיר אחרון בסמי ועכשיו קיבלה להיות שיר אחד לפני אחרון ? היה הרבה יותר הגיוני לשים את קפריסין 22 ואת ישראל (שהייתה בחצי מס' 7) להיות 25. לא יודעת מה לחשוב. 
לצפיה ב-'קפריסין מקום ראשון בסמי הראשון ובפער אדיר מהזוכה בסמי השני.'
קפריסין מקום ראשון בסמי הראשון ובפער אדיר מהזוכה בסמי השני.
11/05/2018 | 12:31
273
לצפיה ב-'הוא לא חבר של המפיק השוודי של קפריסין? או שאני טועה?'
הוא לא חבר של המפיק השוודי של קפריסין? או שאני טועה?
11/05/2018 | 12:40
1
125
לצפיה ב-'ההופעה הקפריסאית השנה היא שבדית למהדרין'
ההופעה הקפריסאית השנה היא שבדית למהדרין
11/05/2018 | 12:44
385
המפיק של השיר שבדי, הרקדניות שבדיות, הזמרת ילידת אלבניה שבכלל חיה ביוון. מלבד הדגל לא מרגיש שיש כאן משהו "קפריסאי". לא שזה באמת משנה כאשר רוצים ניצחון, אבל זה רק מראה על המשך המגמה של שיבוד התחרות
לצפיה ב-'מה עם נשק יום הדין? '
מה עם נשק יום הדין?
11/05/2018 | 15:47
319
חייב את גל גדות.
לצפיה ב-'ביורקמן הדפוק מנסה לכפות את קפרסת ולנטרל את ישמאעל'
ביורקמן הדפוק מנסה לכפות את קפרסת ולנטרל את ישמאעל
11/05/2018 | 16:20
310
בסוף יבואו הגייזים האירים המרסקים ויפתחו עוד פעם פער על כמו הזכיות השבדיות - ולמרבה האירוניה הכל באשמתו בגלל הסדר הדפקט והתחמן שלו
לצפיה ב-'מתמודד לשעבר באירוויזיון 1992'
מתמודד לשעבר באירוויזיון 1992
11/05/2018 | 16:51
4
404
 הגיע למקום אחד לפני האחרון. עשה בושות לשוודים במלמו.
עכשיו הוא מנסה להתנקם בכולם

לצפיה ב-'וגם אז אירלנד ניצחה'
וגם אז אירלנד ניצחה
11/05/2018 | 17:29
3
214
שיוואוו עכשיו כשאני מתחילה לחשוב על זה זה יהיה פשוט מעולה אם אירלנד זוכה מחר ומגדילה את הפער ל-8 זכיות 
לצפיה ב-'נראה לך שאכפת לי מהפער בין אירלנד לשוודיה?'
נראה לך שאכפת לי מהפער בין אירלנד לשוודיה?
11/05/2018 | 17:53
2
182
אני רוצה שהמדינה שלי תזכה ומיד! חח טוב מחר בלילה אבל ברצינות, קשה לי להאמין ששיר קטן ומקסים ככל שיהיה (והוא אכן כזה) יזכה שנה אחרי שנה, 3 שנים ברצף של בלדות? קשה לי להאמין, שנות ה-90 are long gone
לצפיה ב-'לשוודים איכפת'
לשוודים איכפת
11/05/2018 | 17:56
1
173
הם הגדירו בתחילת העשור משימה- לעקוף את אירלנד בטבלת הזכיות. הבעיה היא שהם לא מסתפקים רק בשלוח שירים טובים. הם מתערבים בתחרות ומשנים אותה מבפנים לטובתם.
לצפיה ב-'קודם כול כואב לי על השחיתות הזאת'
קודם כול כואב לי על השחיתות הזאת
11/05/2018 | 18:10
203
אך בדיוק בגלל זה הם לא ייתנו לאירלנד לנצח, לא מאמין שאני מדבר עליהם במונחים של לא ייתנו, נמאס לי מהשחיתות שלהם!
לצפיה ב-'ביורקמן המושחת מבצע לאור יום סיכולים ממוקדים'
ביורקמן המושחת מבצע לאור יום סיכולים ממוקדים
11/05/2018 | 22:02
206
לשבץ את ישראל בין שני שירי רוק זאת חוכמה מאד קטנה או יותר נכון לומר סיכול ממוקד.ולא רק את ישראל הוא שיבץ גרוע אלא ובעיקר את אוקראינה,וזאת שנה שלישית ברציפות שהמדינה האחרונה בסדר השמעה בסמי השני פותחת את גמר האירוויזיון ,וזה ניראה כמו סיכול ממוקד -קדמו להם בלגיה לפני שנתיים וישראל בשנה שעברה המשותף לשני האחרונים שהם סיימו במקום השלישי בחצי גמר מה שמרמז לגבי מיקומה של אוקראינה בחצי גמר.
למקם את קפריסין בסוף סדר ההשמעה כמו בחצי גמר,לפני שיר שקט כמו בחצי גמר ,לפני השיר של אירלנד בדיוק כמו בחצי גמר,זה אומר שביוקרמן המושחת מכוון לניצחון של קפריסין ,שאלתם מה הקשר בין קפריסין לביורקמן השבדי? ובכן ,מי שכתב לקפריסין את השיר שמו אלכס פ. והוא שבדי ממוצא יווני והוא מכיר היטב את ביורקמן. אם בגמר יש רצף של שירים קצביים אז אין טעם בשיבוצים מתוככנים עדיף לחזור להגרלה.המצב הנוכחי נותן יותר מדי כוח להפקה לבחור זוכה שמועדף עליהם.
לצפיה ב-'מעניין אותי לדעת האם השנה יזכו שתי מדינות, מה יעשו? '
מעניין אותי לדעת האם השנה יזכו שתי מדינות, מה יעשו?
11/05/2018 | 08:23
6
389
הרי קרה כבר מקרה ש4 מדינות זכו במקום הראשון, מעניין אם השנה 2 מדינות יזכו במקום הראשון, אחמממ.. ישראל וקפריסין.
יהיה מצחיק לראות את זה ומעניין מה יעשו במקרה כזה, חצי גמר ראשון בישראל, חצי גמר שני בקפריסין והגמר על אונייה בלב ים חחחח
לצפיה ב-'מי שמקבלת יותר איפוסים מפסידה'
מי שמקבלת יותר איפוסים מפסידה
11/05/2018 | 08:46
104
לצפיה ב-'בשיטת ההצבעות החדשה זה משהו שפשוט בלתי אפשרי שיקרה'
בשיטת ההצבעות החדשה זה משהו שפשוט בלתי אפשרי שיקרה
11/05/2018 | 10:12
92
לצפיה ב-'יש שובר שיוויון כמו שהיה בשנת 1991'
יש שובר שיוויון כמו שהיה בשנת 1991
11/05/2018 | 10:57
75
לצפיה ב-'למי שיש יותר דוזים'
למי שיש יותר דוזים
11/05/2018 | 12:15
146
ואם כמות הדוזים שווה, אז לפי כמות העשיריות וכו' וכו' עד שמגיעים למנצחת.
לצפיה ב-'לארח חצאי גמר בקפריסין ואת הגמר בישראל'
לארח חצאי גמר בקפריסין ואת הגמר בישראל
11/05/2018 | 12:18
176
לקפריסאים אין שקל להוציא על האירוח אז לפחות שנארח את הגמר
לצפיה ב-'יש 86 הצבעות הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי'
יש 86 הצבעות הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי
11/05/2018 | 13:13
175
אבל הבעיה העיקרית היא לוח הניקוד שמציג את הדירוג המדויק לאורך כל ההצבעה כך שאין מקום לתהיות ולספקות. האלוגוריתם כבר מתוכנת לחשב מיקרים של תיקו בכל מקום בטבלה. אני מזכיר לכם את לטביה- מלטה 2002 מארי אן ואירה לוסקו נלחמו ראש בראש על הזכיה. אחרי שלטביה הלפני האחרונה בסדר הצביעה הפער ביניהן היה רק 3 נקודות ואז ליטא השכנה עלתה לשידור והעניקה למלטה 3 נקודות והשוותה ביניהן ל164 נקודות. אבל על לוח הניקוד הודגשה רק לטביה ודגלה.
כך שגם אם יהיה תיקו לא תהיה דרמה כמו ב1969 או 1991.
לצפיה ב-' חברת הכנסת סתיו שפיר בגרסת בלדה אקוסטית ל-TOY! '
חברת הכנסת סתיו שפיר בגרסת בלדה אקוסטית ל-TOY!
11/05/2018 | 05:29
229
+ מלווים...
לצפיה ב-'מסתובבות שמועות שאלבניה כמעט ולא עלתה לגמר'
מסתובבות שמועות שאלבניה כמעט ולא עלתה לגמר
11/05/2018 | 04:17
3
295
אלבניה שעלתה לגמר מהמקום העשירי בסמי כמעט ולא עלתה לגמר מול שווייץ שהיו חסרות לה נקודות בודדות לעלות במקומה, ובסוף נותרה רק במקום ה 11 בסמי הראשון.

מה שאומר אם השמועות נכונות, ואת זה נגלה כולנו רק אחרי הגמר, כשייתפרסמו גם תוצאות הסמיז, שהסיכויים של אלבניה לנצח בגמר או אפילו להיכנס לטופ 10 בגמר השנה שואפים לאפס.
לצפיה ב-'זה כמו השמועות () שצרפת תשיר חצי באנגלית?'
זה כמו השמועות () שצרפת תשיר חצי באנגלית?
11/05/2018 | 04:19
1
49
לצפיה ב-'התכנון המקורי היה אכן לשיר חצי-חצי אך ירדו מזה ברגע האחרון'
התכנון המקורי היה אכן לשיר חצי-חצי אך ירדו מזה ברגע האחרון
11/05/2018 | 04:26
126
בשל ההתנגדות של הצרפתים בגלל מה שקרה בשנה שעברה שהחליטו להחליף ברגע האחרון.
לצפיה ב-'למה אלבניה מעניינת אותך פתאום?'
למה אלבניה מעניינת אותך פתאום?
11/05/2018 | 09:49
22
לצפיה ב-'פורסם סדר השירים בגמר: ישראל 22 קפריסין 25!'
פורסם סדר השירים בגמר: ישראל 22 קפריסין 25!
11/05/2018 | 03:04
70
2624
1. אוקראינה
2. ספרד
3. סלובניה
4. ליטא
5. אוסטריה
6. אסטוניה
7. נורבגיה
8. פורטוגל
9. בריטניה 
10. סרביה
11. גרמניה
12. אלבניה
13. צרפת
14. צ'כיה
15. דנמרק
16. אוסטרליה
17. פינלנד
18. בולגריה
19. מולדובה
20. שבדיה
...
המשך>>
1. אוקראינה
2. ספרד
3. סלובניה
4. ליטא
5. אוסטריה
6. אסטוניה
7. נורבגיה
8. פורטוגל
9. בריטניה 
10. סרביה
11. גרמניה
12. אלבניה
13. צרפת
14. צ'כיה
15. דנמרק
16. אוסטרליה
17. פינלנד
18. בולגריה
19. מולדובה
20. שבדיה
21. הונגריה
22. ישראל
23. הולנד
24. אירלנד
25. קפריסין
26. איטליה

לצפיה ב-'איזה מספר יהיה בגמר השיר של ישראל?'
איזה מספר יהיה בגמר השיר של ישראל?
11/05/2018 | 02:10
2
151
???
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
11/05/2018 | 02:21
229
18/26/17
1+7=8
2+6=8

שנת ה8 של ישראל!!!
בהצלחה לנו.
לצפיה ב-'הימור שלי 22, קפריסין יהיו כמה מקומות לפנינו'
הימור שלי 22, קפריסין יהיו כמה מקומות לפנינו
11/05/2018 | 02:26
158
לצפיה ב-'הסוס השחור לפי ההימורים:'
הסוס השחור לפי ההימורים:
11/05/2018 | 02:10
22
842
גרמניה! יהיה נחמד לראות אותם לשם שינוי לא במקום האחרון.
ההופעה מרגשת ומבוימת בצורה מושלמת.
טופ 5?

לצפיה ב-'סוס חופר ובכיין'
סוס חופר ובכיין
11/05/2018 | 02:18
201
אחד השירים המעיקים והלא נעימים שיש. הוא לא סותם תפה. אם היה באמצע קטע אינסטרומנטלי זה יכול היה להיות מעניין. אולי. אבל הוא חופר וחופר וחופר בלי הפסקה. אני לא מסוגל להאזין לו.  אין מצב לטופ. מהמר על 11-20
לצפיה ב-'הם לא סוס שחור, יש 4 פייבוריטים בהימורים כל השאר אין סיכוי'
הם לא סוס שחור, יש 4 פייבוריטים בהימורים כל השאר אין סיכוי
11/05/2018 | 02:22
8
284
רק ישראל קפריסין ליטא וצרפת בתמונה לזכות
לצפיה ב-'ממתי למי שאינו פייבוריט בהימורים אין סיכוי? '
ממתי למי שאינו פייבוריט בהימורים אין סיכוי?
11/05/2018 | 03:33
5
72
לצפיה ב-'מאז ומתמיד'
מאז ומתמיד
11/05/2018 | 03:38
4
151
לא קרה אף פעם בעשור האחרון לפחות שמדינה לא פייבוריטית מקום 4 ומטה בהימורים זכתה
לצפיה ב-'לא בדקתי אם זה נכון, אבל "העשור האחרון" אינו "מאז ומתמיד"...'
לא בדקתי אם זה נכון, אבל "העשור האחרון" אינו "מאז ומתמיד"...
11/05/2018 | 03:50
3
145
ומה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה. גם לא קרה עד עכשיו שרוסיה, רומניה או אזרבייג'ן לא עלו מחצי הגמר, והנה, השנה קרה.

ואגב, כשאתה אומר "מקום 4 ומעלה", איך אתה מודד את זה? הרי ההימורים דינמיים; אתה בודק ביום התחרות? יומיים לפני? שבוע? לפי מה אתה משווה? ולפי איזה אתר הימורים? יש רק אחד? כולם זהים?
לצפיה ב-'הימורים בערב הגמר ולפי כל האתרים'
הימורים בערב הגמר ולפי כל האתרים
11/05/2018 | 04:05
2
248
בדקתי את הנתונים לעומק, בעשור האחרון רק הפייבוריטיות בשלושת המקומות הראשונים ערב הגמר זכו
לצפיה ב-'א) תן סימוכין ב) עכשיו עדיין לא ערב הגמר ג) דברים משתנים.'
א) תן סימוכין ב) עכשיו עדיין לא ערב הגמר ג) דברים משתנים.
11/05/2018 | 04:19
1
54
לצפיה ב-'סימוכין'
סימוכין
11/05/2018 | 05:00
177
עד ערב הגמר לא ישתנה הרבה כרגע זה ראש בראש אנחנו וקפריסין אולי גם צרפת תצטרף למאבק
לצפיה ב-'ליטא ממששששששש לא בתמונה מרגע ששם אותה #4 נוטרלה'
ליטא ממששששששש לא בתמונה מרגע ששם אותה #4 נוטרלה
11/05/2018 | 08:39
1
47
לצפיה ב-'אני יודע, ההודעה נכתבה לפני השיבוץ'
אני יודע, ההודעה נכתבה לפני השיבוץ
11/05/2018 | 08:40
37
לצפיה ב-'באמת חשבתי על זה כשראיתי את ההופעה'
באמת חשבתי על זה כשראיתי את ההופעה
11/05/2018 | 02:28
222
שאני לא מת על השיר אבל ההופעה טובה מכל הבחינות, מאוד אפקטיבית ומשכנעת.
לצפיה ב-'כככןןןןןןןןןן'
כככןןןןןןןןןן
11/05/2018 | 02:30
153
בתחרות ההימורים הימרתי על מקום 15 אבל אשמח אם גרמניה תשוב לטופ 10.
לצפיה ב-'מסתבר שהשנה יש מחסור בבלדות'
מסתבר שהשנה יש מחסור בבלדות
11/05/2018 | 02:54
3
200
כך שכל בלדה שחצי עוברת אוזן מקבלת "כבוד של מלכים" בלוח הניקוד.

אני יכול רק לקוות שגרמניה ואירלנד יפוצצו את הבועה הליטאית שאני רואה באתרי ההימורים ולא מאמין למראה עייני. בלדה אחת או שתיים תהיינה בטופ 10, השאלה היא מי. הכל עדיף על ליטא מבחינתי.
לצפיה ב-'שכחתי את ספרד שגם לה יש פוטנציאל'
שכחתי את ספרד שגם לה יש פוטנציאל
11/05/2018 | 03:07
1
100
לככב בשנה הזו
לצפיה ב-'הסיכויים של ספרד שואפים לאפס, ובעיקר לאחר שהוגרלה 2 בגמר'
הסיכויים של ספרד שואפים לאפס, ובעיקר לאחר שהוגרלה 2 בגמר
11/05/2018 | 03:38
64
לצפיה ב-'ליטא ירדה בהימורים בעקבות השיבוץ וחבל '
ליטא ירדה בהימורים בעקבות השיבוץ וחבל
11/05/2018 | 08:36
259
עד שנראה היה שלמדינה הכושלת הזו יש סיכוי להישג הגבוה בתולדותיה...
לצפיה ב-'אני דווקא מחבב את היציאה הגרמנית השנה.'
אני דווקא מחבב את היציאה הגרמנית השנה.
11/05/2018 | 08:50
2
110
לא ברור לי למה בחודשים האחרונים לא אהבו אותו
לצפיה ב-'בשל ביצוע קולי לא משכנע בקדם הגרמני '
בשל ביצוע קולי לא משכנע בקדם הגרמני
11/05/2018 | 09:02
1
41
לצפיה ב-'וואלה. צפיתי עכשיו - באמת רע להפתיע.'
וואלה. צפיתי עכשיו - באמת רע להפתיע.
11/05/2018 | 10:33
24
לצפיה ב-'גם איטליה מטפסת בהימורים. הידד!'
גם איטליה מטפסת בהימורים. הידד!
11/05/2018 | 09:48
2
158
יש לי תחושה שאני הולך לנצח השנה בתחרות ההימורים של יורובוי. 
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, איטליה לא תסיים במקום השני '
עם כל הכבוד, איטליה לא תסיים במקום השני
11/05/2018 | 10:04
118
זה שיר שאי אפשר להבין מה המסר שלו. כל הכתוביות האלה על המסך הן בכל מיני שפות ונעלמות מהר מהמסך ואי אפשר לקרוא אותן בכלל. מה גם שהשיר עצמו מאוד מתאים בפסטיבל סן רמו, אבל מתאים הרבה פחות לאירוויזיון. 
לצפיה ב-'איטליה הולכת להיקבר '
איטליה הולכת להיקבר
11/05/2018 | 10:30
107
לצפיה ב-'אז אחרי שראינו את 26 ההופעות שיהיו בגמר '
אז אחרי שראינו את 26 ההופעות שיהיו בגמר
11/05/2018 | 01:32
43
845
מי הולכת לנצח ביום שבת?
המשך>>
מי הולכת לנצח ביום שבת?
לצפיה ב-'הלוואי ישבצו את הונגריה לפני קפריסין '
הלוואי ישבצו את הונגריה לפני קפריסין
11/05/2018 | 01:45
120

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ