לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1735517,355 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

לצפיה ב-'הקריקטורה האנטישמית שפורסמה בעיתון גרמני נגד הזכייה של ישראל'
הקריקטורה האנטישמית שפורסמה בעיתון גרמני נגד הזכייה של ישראל
17/05/2018 | 16:30
10
520
קריקטורה אנטישמית פורסמה בעיתון גרמני: נתניהו לבוש כמו נטע על בימת האירוויזיון בליסבון מחזיק ומניף בידו טיל עם מגן דוד במקום הגביע

http://rotter.net/forum/scoops1/472572.shtml

קריקטורה שפורסמה היום בעיתון גרמני "זידוייטשה צייטונג": נתניהו על בימת האירוויזיון מכריז ״בשנה הבאה בירושלים״ כשהוא מחזיק בטיל עם מגן דוד

לצפיה ב-'מה אנטישמי בקריקטורה הזאת? היא מביעה מחאה פוליטית נגד ישראל'
מה אנטישמי בקריקטורה הזאת? היא מביעה מחאה פוליטית נגד ישראל
17/05/2018 | 19:16
2
81
לצפיה ב-'למרות "אהדתי" לנתניהו מסתבר שיש עוורון לאוזני חזיר ומגפיים'
למרות "אהדתי" לנתניהו מסתבר שיש עוורון לאוזני חזיר ומגפיים
18/05/2018 | 04:28
1
137
כשמדובר בעיתון גרמני - זאת אנטישמיות
כשמדובר בגרמנים עבורך הם כנראה סמל לטוהר מידות
משהו מסובך מאוד צריך כדי להגן על דומן כזה.
הגרמנים לא השתנו תוך 70 שנה.. אין שום פוליטיקה במגן דוד יהודי
נוסף רק הטיל שהפך גם חץ אנטישמי נגד צה"ל
לא היתה שום עילה לקשר את הפוליטיקה לזכיה ישראלית
לא היתה בשיר אמירה פוליטית או זיקה מפלגתית
מי שלא רואה בכך אנטישמיות צריך אבחון של פסיכולוג.

לצפיה ב-'אין לי כוונה לנהל איתך דיון פוליטי או בכלל, זה חסר טעם. שלום'
אין לי כוונה לנהל איתך דיון פוליטי או בכלל, זה חסר טעם. שלום
18/05/2018 | 15:07
17
לצפיה ב-'העיתון הגרמני מתנצל הערב על פרסום הקריקטורה האנטישמית'
העיתון הגרמני מתנצל הערב על פרסום הקריקטורה האנטישמית
17/05/2018 | 22:54
6
219
עיתון גרמני מתנצל על פרסום קריקטורה אנטישמית של נתניהו

עורך היומון הפופולרי "סודויטשה צ'ייטונג" הודה כי הבחירה לפרסם את הקריקטורה שלשום הייתה טעות

"סודויטשה צ'ייטונג", אחד היומונים הגדולים בגרמניה, מחק והתנצל על פרסום קריקטורה אנטישמית המבקרת את מדיניות ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

בקריקטורה, שהתפרסמה ביום שלישי, נראה נתניהו עומד על בימת האירוויזיון, כשהוא לבוש כמו נטע ברזילי ומבצע את השיר "בשנה הבאה בירושלים". בנוסף, בידו השמאלית הוא מניף רקטה עם מגן דוד וסממנים אנטישמים מובהקים כמו אף גדול, אוזניים גדולות ושפתיים מנופחות מעטרים את פניו.

העורך, וולפגנג קראץ', הודה כי הבחירה לפרסם את הקריקטורה הייתה טעות "הקריקטוריסט הסביר שהוא רצה רק להצביע על כך שהתחרות תתקיים בשנה הבאה בישראל. אולם, ניתן לראות את זה גם מנקודת מבט אחרת, אנטישמית. זו הייתה טעות לפרסם את זה ואנו מתנצלים".
לצפיה ב-'אבל אין שום דבר אנטישמי בזה'
אבל אין שום דבר אנטישמי בזה
18/05/2018 | 00:17
5
118
לא כל ביקורת על מדינת ישראל ונתניהו היא אנטישמיות
לצפיה ב-'השאלה היא למה הביקורת על נתניהו מקושרת לנטע'
השאלה היא למה הביקורת על נתניהו מקושרת לנטע
18/05/2018 | 00:27
1
142
כי הזכייה באירוויזיון היא הדבר הכי עדכני כרגע שקשור בישראל?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
18/05/2018 | 01:08
19
לצפיה ב-'אין שום דבר יותר אנטישמי מלהגן על קריקטוריסט גרמני.'
אין שום דבר יותר אנטישמי מלהגן על קריקטוריסט גרמני.
18/05/2018 | 04:31
2
146
די עם ההתחסדות. מוצג שם דמות של יהודון במגפי נאצים
אוזני חזיר ומגן דוד
הגיע הזמן להסיר את הבד השחור מהמצגת של אירופה
להבין שלא האיסלם הוא האויב אלא הנצרות.
הזכיה בארוויזיון דוקא בשל הפתאטיות של נטע כמו של דנה לפניה.
הנוצרים אוהבים יהודים / ישראליות מתוסבכות.
לצפיה ב-'אתה הזוי, נקודה.'
אתה הזוי, נקודה.
18/05/2018 | 14:46
1
18
לצפיה ב-''
18/05/2018 | 15:08
13
לצפיה ב-'הביצוע של נטע בחצי הגמר+גמר ערוך לסרטון אחד:'
הביצוע של נטע בחצי הגמר+גמר ערוך לסרטון אחד:
17/05/2018 | 10:23
1
186
חייבת לציין שמלבד תיקון הצילום של הזיקוק הסורר אחרי הפזמון הראשון, לא שמתי לב לתיקון משמעותי בצילום שכולם דיברו עליו שהשתפר בגמר.

תראו ותשפטו בעצמכם:
לצפיה ב-'לי מאוד בולט שבפתיחה בחצי גמר '
לי מאוד בולט שבפתיחה בחצי גמר
17/05/2018 | 10:34
265
העיניים שלה התרוצצו לכל הכיוונים, ובפתיחה בגמר הן מסתכלות בעיקר קדימה (וכשלא מצלמים אותה קצת יותר מרחוק), ונוצר חיבור עם הצופים במקום ניתוק ורושם של היסטריה.
לצפיה ב-'כמה פארודיות שאהבתי:'
כמה פארודיות שאהבתי:
17/05/2018 | 10:00
1
226

לצפיה ב-'וזאת:'
וזאת:
17/05/2018 | 10:02
82
לצפיה ב-'איזה קאבר מושקע לטוי'
איזה קאבר מושקע לטוי
17/05/2018 | 02:32
2
253
לצפיה ב-'אחלה קאבר, למרות שצילמו את זה בשחור לבן ולא בצבע'
אחלה קאבר, למרות שצילמו את זה בשחור לבן ולא בצבע
17/05/2018 | 07:11
36
לצפיה ב-'ביצוע נהדר, יפה ואיכותי. מתתי לשמוע אותה שרה את הקטע של.....'
ביצוע נהדר, יפה ואיכותי. מתתי לשמוע אותה שרה את הקטע של.....
17/05/2018 | 08:11
116
I don't care about your stefa baby
אבל הם דילגו על הקטע הזה
לצפיה ב-'העלו ליוטיוב את הגמר המלא'
העלו ליוטיוב את הגמר המלא
17/05/2018 | 00:17
5
351
למי ששאל למה זה לא נמצא עד עכשיו.
פשוט ערכו את סורי מבריטניה כך שההופעה שם זה מהחצי גמר שלא יראו את הפדיחה שלהם מהפקה.

לצפיה ב-' לא לעניין... זה צריך להיות נאמן למקור, בדיוק כפי שהיה'
לא לעניין... זה צריך להיות נאמן למקור, בדיוק כפי שהיה
17/05/2018 | 01:18
113
לצפיה ב-'מפתיע לא הורידו את הקטע שנטע אומרת "פעם הבא בירושלים"'
מפתיע לא הורידו את הקטע שנטע אומרת "פעם הבא בירושלים"
17/05/2018 | 04:13
3
257
חשבתי ביורקמן האנטישמי ינסה לצנזר את זה
לצפיה ב-'סליחה על הבורות, אבל מי זה ביורקמן?'
סליחה על הבורות, אבל מי זה ביורקמן?
17/05/2018 | 07:57
2
56
לצפיה ב-'המפיק הראשי של האירוויזיון'
המפיק הראשי של האירוויזיון
17/05/2018 | 08:07
1
68
לצפיה ב-'המושחת הראשי של האירוויזיון.'
המושחת הראשי של האירוויזיון.
17/05/2018 | 09:01
209
נא לדייק.
לצפיה ב-'חזרה לשגרה- צרפת ממשיכה לבחור נציג בקדם'
חזרה לשגרה- צרפת ממשיכה לבחור נציג בקדם
16/05/2018 | 22:29
284
הצרפתים החליטו לבחור גם בשנה הבאה את הנציג שלהם, באמצעות פורמט הקדם ״היעד- אירויזיון״.
מקווה שבזכות ההצלחה של אדון וגברת(למרות האכזבה מהמיקום הסופי) והרייטינג הגבוה שגמר התחרות השיג, הקדם ימשוך אומנים רבים ומגוונים(רצוי גם מובילים ואיכותיים). 
בנוסף, מקווה שישנו מעט את הפורמט וישדרו אותו בלייב.  
לצפיה ב-'סירטון מהגרין רום בזמן השמעת השירים בהצבעות הקהל'
סירטון מהגרין רום בזמן השמעת השירים בהצבעות הקהל
16/05/2018 | 15:31
9
537
לצפיה ב-'יש אולי גם מרגע הקראת התוצאות ועד להכרזה?'
יש אולי גם מרגע הקראת התוצאות ועד להכרזה?
16/05/2018 | 17:21
8
226
בעצם ראינו את זה רק מזווית אחת. מעניין לראות את התגובות של כל המשלחות וגם את הדרך שנטע עשתה לבמה מזווית צדדית יותר. מעניין האינטראקציה של המשלחות והקהל בזמן הזה, הדבר היחיד שראינו מזה זה רק את דורון מדלי כמעט דוחף את הזמר האוסטרי שבא לברך את נטע
לצפיה ב-'יש את הסרטון הזה (אבל הם לא נראים מרוצים )'
יש את הסרטון הזה (אבל הם לא נראים מרוצים )
16/05/2018 | 17:51
7
397
לצפיה ב-'סרטון מעולה! לקראת הסוף רואים את נטע בגשר של הבמה'
סרטון מעולה! לקראת הסוף רואים את נטע בגשר של הבמה
16/05/2018 | 18:14
288
מודה כולם אבל מהזווית של הקהל ב-19:06 ובהמשך גם את הפרצוף הממורמר של סלבדור חח
לצפיה ב-'וחוץ מהספרדי שמדבר כולם מסביבו דווקא מריעים לזכייה של נטע:)'
וחוץ מהספרדי שמדבר כולם מסביבו דווקא מריעים לזכייה של נטע:)
16/05/2018 | 18:28
1
115
לצפיה ב-'כן התכוונתי שהוא והחבר שלו לא מרוצים'
כן התכוונתי שהוא והחבר שלו לא מרוצים
16/05/2018 | 18:30
279
ללא ספק השאר הריעו
הם אמרו ״אלני המסכנה״, בטח רצו שהיא תנצח
לצפיה ב-'עוד סירטון בזווית מעניינת - נטע והמשלחת יוצאים מהגרין רום'
עוד סירטון בזווית מעניינת - נטע והמשלחת יוצאים מהגרין רום
17/05/2018 | 19:42
3
265
שניות אחרי ההכרזה

למי שיש עוד סרטונים כאלה מוזמנים לעלות!
בשידור משום מה לא פתחו את התמונה והתמקדו יותר מידי בקלוזאפים ברגעים הכי מעניינים תמיד מעניין לראות גם את התגובות מסביב.
לצפיה ב-'זה רק נדמה לי, או ששורקים לה בוז? '
זה רק נדמה לי, או ששורקים לה בוז?
17/05/2018 | 20:17
2
84
לצפיה ב-'כן שורקים לה בוז'
כן שורקים לה בוז
17/05/2018 | 20:39
1
230
אלה מעריצי אלני ממורמרים.
לצפיה ב-'חצופים'
חצופים
19/05/2018 | 19:15
11
לצפיה ב-'נטע וtoy במקום העשירי באייטונס העולמי!'
נטע וtoy במקום העשירי באייטונס העולמי!
16/05/2018 | 11:02
288
השאירה מאחוריה אמנים כמו טימברלייק ודרייק.
לצפיה ב-'ישראל 2019'
ישראל 2019
16/05/2018 | 10:54
344
אם יימשכו הבעיות של " כאן " עם הממשלה בנושא פיצול מהחדשות , 
האם עדיין יאפשרו לנו להשתתף ולארח את אירוויזיון 2019 ?

האם בגלל חוסר הוודאות , ניתן יהיה לקחת את זה מאיתנו לאחר תחילת ההכנות ?
לצפיה ב-'חתולי המזל של נטע'
חתולי המזל של נטע
16/05/2018 | 10:14
1
347

את הרעיון לשילוב החתולים הממוזלים, מספר מדלי, הוא הביא מביקור בהונג קונג: "ביקרתי במסעדה מדהימה שבקיר הכניסה שלה יש עשרות חתולי זהב יפניים, מראה שלא יכולתי לשכוח. הצעתי שנכין קיר מרהיב כזה כשעבדנו על הקליפ, אבל לא היה לנו זמן. לכן הכנו שני קירות לאירוויזיון, כדי שיהיו תפאורה יפה לנטע".
על שני הקירות שהועמדו על הבמה בשיר של נטע היו 112 חתולים שהגיעו לליסבון דווקא מסן דייגו בארצות הברית. "אחרי חיפושים של שבועיים בסין ובהונג קונג מצאנו אותם דווקא בחנות סינית בסן דייגו", מספר מדלי. "משם הם טסו בשני ארגזים לליסבון, היישר לאולם האירוויזיון, שם בנו את שני הקירות המהממים שהביאו לנו את הניצחון".
הקירות המיוחדים עוצבו כדי לבלוט, הוא מסביר. "43 מדינות מתחרות באירוויזיון, לכן צריך לעשות הכל כדי להיות בלתי נשכחים. אז חוץ מזמרת פנומנלית ושיר שלא יוצא מהראש, החלטנו להשקיע, לראשונה בתולדות ישראל, בתפאורה אמתית. הלכנו על החתולים קודם כל כי הם מביאים מזל והיינו צריכים את המזל הזה כדי לזכות באירוויזיון".
לצפיה ב-'האירוויזיון יתקיים בירושלים או בתל אביב'
האירוויזיון יתקיים בירושלים או בתל אביב
16/05/2018 | 10:18
270
לצפיה ב-'"טוי" זכה במקום הראשון בטופ של WatchMojo.com ו ...'
"טוי" זכה במקום הראשון בטופ של WatchMojo.com ו ...
16/05/2018 | 05:03
13
647
כמות האנלייקים והתגובות הרעות בשחקים ... מה לא בסדר עם האנשים?

תראו את הדירוג שלהם :) זה ערוץ דיי מפורסם עם מיליוני עוקבים.

לצפיה ב-'היא כבר זכתה נכון? אין מה להתעסק בתגובות.'
היא כבר זכתה נכון? אין מה להתעסק בתגובות.
16/05/2018 | 07:48
313
היא זכתה ברוב קולות מאהדת הקהל וכל מי שעושה אנלייק לנטע זה כי היא מישראל
לצפיה ב-'זה שילוב של כמה דברים'
זה שילוב של כמה דברים
16/05/2018 | 08:40
8
336
1. אנטישמים ותומכי BDS
2. אנשים ממדינות אחרות שהתבאסו שהשיר שלהם הפסיד
3. אנשים ששונאים את השיר (לא היו חסרים כאלו כבר מההתחלה)
4. אנשים שמרגישים שזאת ה"מחאה" שלהם לאור העובדה שהם כבר לא יכולים
לעשות כלום כי השיר זכה...

מה שהבלומים האלו לא מבינים זה שהם מוסיפים לשיר עוד ועוד צפיות וגם כשהם לוחצים דיסלייק או משאירים תגובה רעה הם מקדמים את הסירטון ורק מקפיצים אותו עוד ועוד לפיד הראשי. הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות בשבילם הוא לתת להם מלח ופלפל שיהיה להם איך לתבל את הכובע שהם עדיין אוכלים 
לצפיה ב-'שכחת את סעיף 5'
שכחת את סעיף 5
16/05/2018 | 14:30
186
מעריצי סנדובל השחצן והמתנשא שפוסל על הסף כל מוזיקה שלא הוא שר.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי שאלה האנשים שמגיבים כך לאחר שקראתי את...'
גם אני חשבתי שאלה האנשים שמגיבים כך לאחר שקראתי את...
16/05/2018 | 17:07
6
191
התגובות לנטע ולשיר בגמר ב - Youtube שכבר קיבל יותר מ - 19 מיליון צפיות.
חלק כתבו שם דברים מגעילים ולא טובים כמו: השיר הזה מכוער, היא שמנה במה אני יקנא.
בשלב כלשהו כבר אמרתי לעצמי להפסיק לקרוא את זה, זה לא עושה לי טוב.
אני מקווה שנטע לוקחת בקלות את התגובות האלה ולא שומרת אותם אצלה.
שהיא תקבל אליה רק את התגובות הטובות והיפות, מגיע לה, היא ניראת לי מאוד טובה ומגיע לה יחס בהתאם.
אנשים צריכים ללמוד לכבד שיר שהרוב אהבו אותו ובחרו בו וגם להכיר את השונה, לקבל ולכבד אותו. 

למי שרוצה הנה קישור לשיר בגמר והתגובות:
לצפיה ב-'זה עוד בקטנה'
זה עוד בקטנה
16/05/2018 | 17:29
4
159
יש שם תגובות מזעזעות יותר, ממש בניחוח אנטישמי ומרושע. מצחיק לחשוב שכשאנחנו לא זוכים הרבה אנשים צועקים "אנטישמיות" אבל כשאנחנו כן זוכים אז אנשים מחו"ל מעלים טענות אנטישמיות (כבר יצא לי לקרוא שם תגובה של מישהו שכתב שהיהודים שולטים בתקשורת).

בכל מקרה...עדיף באמת לא לקרוא את התגובות האלו. גם את התגובות שישראלים "טובים" היו כותבים על נטע עוד לפני הגמר ניסיתי להימנע מלקרוא. לא רוצה שהעיניים שלי ייחשפו לזוהמה הזו שאנשים מוציאים מהפה לפעמים. אני סבורה שגם נטע לא יושבת וקוראת טוקבקים וגם אם כן זה באמת לא משנה כי היא זכתה באירוויזיון והשיר שלה מככב במצעדים
לצפיה ב-'גם אני מקווה שהיא לא קוראת את זה'
גם אני מקווה שהיא לא קוראת את זה
16/05/2018 | 21:54
1
214
למרות שמניחה שמאוד קשה להתעלם כי יש לה תגובות כאלו על כל סרטון, כל תמונה באינסטגרם, כל ציוץ. מגעיל.

קראתי די הרבה ביום אחרי הניצחון לראות מה אנשים חושבים, ובין תגובות פוליטיות ("נטע רצחה פלסטינים!") הרבה ביקורת על המראה שלה, גועל שהשיר הוא "לא מוזיקה אמיתית", שהיא לא מוכשרת (פחח) או שישראל שילמו הרבה כסף שתזכה, היו כמה הזיות.
לצפיה ב-'איכסה איזה אנשים חולים ורעים'
איכסה איזה אנשים חולים ורעים
16/05/2018 | 21:59
131
רק על הדברים האלו אני כל כך שמחה שהיא זכתה. שיאכלו את הלב השחור משחור שלהם
לצפיה ב-'אתם באמת יושבים לקרוא תגובות לסרטונים ביוטיוב? '
אתם באמת יושבים לקרוא תגובות לסרטונים ביוטיוב?
17/05/2018 | 01:11
1
119
חייבת להודות שאני עושה זאת לעיתים די נדירות, וגם אז בד"כ נשברת אחרי מספר חד-ספרתי.
לצפיה ב-'רק כשזה משהו שמעניין אותי'
רק כשזה משהו שמעניין אותי
17/05/2018 | 14:41
63
הזכייה באירוויזיון הלהיבה אותי אז רציתי לראות מה אנשים חושבים על זה, זו גם הסיבה שבאתי לקרוא גם בפורום הזה. ציפיתי להרבה רפש נגד נטע וישראל בכללי, לא אגיד שלא, אבל רמת השנאה עברה את הציפיות מאוד מהר...
לצפיה ב-'לאנשים אין טאקט ...'
לאנשים אין טאקט ...
16/05/2018 | 20:25
152
בחורה, ילדה, בת 25 ... כמה רע אפשר להיות ולרדת על המראה שלה ככה? כאילו שהם יותר יפים, תאמין לי שלא. 
אני הייתי נעלבת, אבל למזלינו נטע חזקה נפשית והיא עברה כבר הרבה בחיים יחסית לגילה. 
לצפיה ב-'אז מה? ניצחנו. נגמר.'
אז מה? ניצחנו. נגמר.
16/05/2018 | 10:12
1
323
עכשיו כל הממורמרים יוצאים מהחורים, זה קרה גם עם ג'מלה וסלבדור בשנתיים האחרונות, רק שאצלנו זה יותר מורגש כי זו ישראל ונטע היא יהודייה...
לא צריך להתרגש.

לצפיה ב-''
17/05/2018 | 01:15
20
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
16/05/2018 | 20:38
240
ג'מאלה, סלבדור, נטע
זוכים שזוכים לתגובה מאנשים - לטוב או לרע. הטוב עשה את שלו והיא זכתה.
מעדיף כאלה על עוד דנמרק, אזר' וכו'.

לצפיה ב-'הוקרה למנחשי מספר השיר הזוכה באירוויזיון '
הוקרה למנחשי מספר השיר הזוכה באירוויזיון
15/05/2018 | 20:23
1
348
השאלה השישית מרחיקת לכת בשרשור השמעת סדר השירים שלי אינה כלולה בתחרות ובדירוג, אך תמיד פותח שרשור הוקרה למי שניחש נכון את מספרו של השיר הזוכה באירוויזיון. לכן שלושה חברים ניחשו נכון ששיר מספר 22 יזכה.

אלמא ולמה
אוהד זמיר (קבוצת הפייסבוק של הפורום)
MMMYALA

זו שנתי האחרונה בה אני מנהל את השרשור. החל מחודש נובמבר, גם שרשור הנבואות וגם שרשור השמעת סדר השירים ינוהל עי lejla

לצפיה ב-'תודה חבר'
תודה חבר
16/05/2018 | 20:46
56
לצפיה ב-'זה מתחיל..'
זה מתחיל..
15/05/2018 | 16:51
543
רק היום רשמתי בבוקר על מה שעלול לקרות בירושלים, והנה, זה כבר מתחיל..
כזה מביך, החרדים והדתיים מתחילים לצוץ כמו ב-99.. גם ב-wiwiblogs פרסמו אתמה שליצמן אמר.. עכשיו תגידו לי מה לעזאזל לו, סגן שר הבריאות, ולתחרות?!?! כדאי לכאן להשתלט מהר על העניינים ולרסן אותם לפני שזה גדול מהם ולפני שעוד הצעות מביכות כמו זאת מתפרסמות באתרים ברחבי העולם. רק מי שהשקיע, התאמץ, הפיק, עובד בתאגיד וכדומה שיש לו יד בדבר ויכול לעזור צריך להיות מעורב בארגון ובהפקה. וכמו שאמרתי שוב הבוקר, לא לחכות לרגע האחרון, שוב אני מזהיר!!
לצפיה ב-'הרוסי עם תוכנת בדיקת השירה מהמיקרופון בדק את הביצוע של נטע'
הרוסי עם תוכנת בדיקת השירה מהמיקרופון בדק את הביצוע של נטע
15/05/2018 | 13:52
7
570
היוטיובר הרוסי עם תוכנת בדיקת השירה מהמיקרופון, שחשף את זה שיוליה לא באמת שרה בקליפ הרשמי של השיר הרוסי, בדק איך נשמע הביצוע של השיר של נטע בגמר רק מהמיקרופון, קרי ללא הפלייבק של הנגינה. והתוצאה לפניכם:

Voice From The Microphone: Netta - Toy (Only Vocals) Eurovision 2018

לצפיה ב-'ממש מפתיע שהיא נשמעה לא טוב שניה אחרי שהיא זכתה '
ממש מפתיע שהיא נשמעה לא טוב שניה אחרי שהיא זכתה
15/05/2018 | 17:49
2
146
לצפיה ב-'על מה אתה מדבר?'
על מה אתה מדבר?
15/05/2018 | 19:35
1
285
היא תמיד נשמעה טוב ולא זייפה. דיי כבר לבלבל. 
לצפיה ב-'אני חושב שהוא היה ציני.'
אני חושב שהוא היה ציני.
15/05/2018 | 20:00
78
לצפיה ב-'מה הוא אומר? מי פה דובר רוסית?'
מה הוא אומר? מי פה דובר רוסית?
15/05/2018 | 20:12
63
לצפיה ב-'אנצל את השרשור להגיד שצפיתי אתמול בתכנית "שיידברו"'
אנצל את השרשור להגיד שצפיתי אתמול בתכנית "שיידברו"
15/05/2018 | 21:30
2
253
שאירחה את סמוילובה אחרי שחזרה מפורטוגל.
לא תאמינו איך קהל שלם של אוחצ'ות מכל הגזעים והמינים ישבו וליקקו לה את התחת בכזו בוטות, ודיברו על כל ההא והדה, העיקר לא לגעת בדבר הכי פשוט - שהם שלחו פלופ רציני שאירופה בעטה החוצה!
החלק שהכי נגעלתי ממנו זה כשאחד הסטיילסטים המפורסמים ביותר היה שם ואמר על נטע שאם הוא היה משתכר הוא גם היה יכול לשיר שיר כזה ולנצח
ואחד אחר אמר משהו שאני לא בטוח ששמעתי נכון ואין לי גם רצון לחזור לראות, שכאילו גם נטע בדרך מסוימת נכה כי היא .... אתם לא מאמינים... כי היא שמנה

ינעל העולם! איך רוסיה יצאה לוזרית הפעם, אני בהלם!
איך כאב להם שהם לא היו מסוגלים להגיד את האמת על מה שהם שלחו השנה, כמה גרוע זה היה, ולשם שינוי לפרגן למנצחת שאכלה להם את העוגה! כן! טרפה למניאקים העלובים את העוגה ועוד עשתה גרעפס! נטע את אלופההההההה!!
לצפיה ב-'פרופוגונדה רוסית במיטבה, אבל מה שבאמת נזכור'
פרופוגונדה רוסית במיטבה, אבל מה שבאמת נזכור
15/05/2018 | 21:33
212
הן התמונות העצובות והמבאסות של יוליה בוכה לאחר אי העלייה לגמר. יוכלו לטשטש את זה, ללעוג לאחרים, אבל בסופו של דבר, אני חושב שהיא מרגישה כאב לב גדול.
לצפיה ב-'מה כבר אפשר לצפות ממדינה שרוצחת הומואים בשטחה?'
מה כבר אפשר לצפות ממדינה שרוצחת הומואים בשטחה?
15/05/2018 | 22:16
56
לצפיה ב-'החלטתי לחזור לתחרות '
החלטתי לחזור לתחרות
15/05/2018 | 12:34
6
640
הפעם רק כמלחין 
אוקיי, חושב שיש לי את הלחן המנצח של השנה הבאה ואני צריך את עזרתכם בלייעץ לי לגבי רשימה של מדינות* בן אפשר להגיש שיר ל2019 כולל דדליינים של אותן מדינות לקדמים השונים.  * למה לא בישראל - מפורט בהרחבה למטה.

לצערי ישראל לא רלוונטית עבורי גם בגלל הקומבינות שמעלות בי קבס, וגם בגלל הפורמט. (ב 2010 יצגתי את ישראל והגשמתי חלום להופיע בלייב מול מיליונים ב Eurovoice אז כבר מכיר את רב הנפשות הפועלות בארץ  ויודע איך דברים עובדים שם -  ואפרט: מיד לאחר שהשיר שלי נבחר מתוך 50 שירים ישראלים מקוריים שהופיעו באתר התחרות, התחילו קומבינות של זמרים מפורסמים ומנהליהם להוריד אותי..אח"כ  פניתי לבקש מימון מהמדינה  (אזכיר לטובה את ירדנה ארזי והנשיא פרס שניסו לסייע)..ברם, דבר לא צלח..ערוץ 1 (דאז) סירבו בתוקף לשדר את התחרות ששודרה בשידור חי לכל אירופה,  לממן או לעזור במשהו...(היו תקועים עם סקעת ורשת באותה שנה) ולכן הקהל בארץ עד היום לא ממש מכיר אותי. כאשר לא הייתה לי ברירה, החלטתי לא לוותר על החלום ועשיתי הכל לבד- רקדניות, טיסות, אירוח, כוריאוגרפיה, כתבתי, הלחנתי, עיבדתי, הקלטתי במספר שפות, הפקתי, (אציין שעד לאותו רגע היתי מתכנת מחשבים חסר קשרים וניסיון רק עם ארבעה סינגלים ברדיו הישראלי ) הטלויזיה היוונית (והרדיו היווני) עזרו לי מאוד ביח"צ ובניהול האישי מול המדיה האירופאית והמקומית (עזרה העובדה ששנה קודם לכן התראיינתי בטלויזיה היוונית והיוונים עד היום זוכרים אותי לטובה) גם ההפקה הבריטית של התחרות עזרה. הרקדניות  היו יווניות, הנגנים רוסיים, עברתי חצי שנה של לחצים בלתי פוסקים בבליל של שפות זרות, לגמרי לבד, שתכלס הסתיימו בשלש דקות עם שפעת על הבמה, ועשר שנים לפחות שירדו לי מהחיים , מקום 14 מבין 47 מדינות, בלי סמי, עם חזרה גנרלית אחת  ובעיקר בעיקר כאב לי על התעלמות המדינה. המדינה שתמיד הופעתי בכל תמונה ובכל ערוץ טלויזיה עם הדגל שלה - המדינה שלי... ( במשך שנים התביישתי ולא סיפרתי זאת - אבל כבר לא אכפת לי - היחצן מס1 (עדיין)  הבטיח לחשוף אותי לציבור הישראלי אם אשכב אתו  וזה עוד יותר הכניס אותי לסרטים ולחץ באותה תקופה שגם ככה הייתה מבולבלת עבורי לגמרי...היתי יותר צעיר ונאיבי ולגמרי חסר ניסיון על הבמה וזה פגע בי נפשית  המון...).עכשיו שעברו הרבה שנים...רק עכשיו מסוגל לדבר על מה שעברתי וכבר לא מתבייש יותר... חושב שהתאוששתי ורוצה לחזור למשחק ..כן, גם מתוך איזשהו רצון להתמודד עם הטראומה שעברתי, אבל הפעם ממקום חזק יותר ואחרי שכבר זכיתי להכרה שרציתי (כתבתי והלחנתי לאומנים אחרים ביוון, לונדון, ישראל, הבנתי שיש לי את "זה", שיר אחר שלי היה במצעד בברלין שישה שבועות רצוף בראש, שיר אחר פתח את אירועי הגאווה ביוון )... עם טוויסט - הפעם אני מעוניין להיות רק מאחורי הקלעים -כמלחין, ולייצג מדינה אחרת. כל מדינה.
שוב- לא היתי חוזר לכל הסיוט הזה אם לא היתי מאמין שיש  לי באמת שיר מנצח!!! שיר שיכול להיות מושר באנגלית או בכל שפה אחרת. 

בשלב זה אני רק אוסף מידע עדכני ככל שניתן על הדדליינים במדינות השונות ולכן צריך את עזרת המוחוואראת פה ..(לא גר בארץ כבר המון שנים כפי שאמרתי.  אבל יש ווצאפ סקייפ ופייס (doroneitan). או דרך reverbnation.com/doreitan
אני מבין שרשימת המדינות תלך ותשתנה במהלך השנה  ולכן לא אמחק את הפוסט עד לפברואר 2019  אלא אם כן יהיו תגובות בוטות במיוחד...
תודה רבה מראש לכל מי שיוכל לעזור במידע, או להפנות אותי ללינקים ואנשים בחו"ל, דורון. 
לצפיה ב-'WOW אתה אומר כאן דברים חמורים ביותר...'
WOW אתה אומר כאן דברים חמורים ביותר...
15/05/2018 | 14:51
5
351
אף פעם לא שמעתי אותך, או עליך, אבל לפי מה שאתה מספר ממש ניסו לסחוט אותך.

כמה שהתעשייה הזאת יכולה להיות כל כך אכזרית

בטח זה היה ממש מתסכל להתעסק במחשבים כשהשאיפה האמיתית שלך היא להיות מוזיקאי....

אני לא מבין גדול, אבל תנסה לפנות למדינות שלא לוקחים בהן את האירוויזיון יותר מדי ברצינות (ממש כמו שהיה כאן לפני עידן "הכוכב הבא"). אולי שם אין איזה דורון מדלי אחד שלקח בעלות על פרוייקט האירוויזיון, ויש מקום לקבל יוצרים מרחבי העולם.

דוגמה טובה זה הישראלי אמיר הרופא שיניים שייצג את צרפת באירוויזיון ב 2016, והיה מהכותבים של השיר הנוכחי של צרפת.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
15/05/2018 | 15:03
4
190
השנה, אם לדייק היו שלשה שירים ישראלים בתחרות. השיר של סורי הבריטית, השיר של נטע כמובן, והשיר של רוסיה שנכתב בידי חבריי - ישראלים שגרים בברלין...

לצפיה ב-'השיר צריך להיות מיוחד ולא גנרי'
השיר צריך להיות מיוחד ולא גנרי
15/05/2018 | 15:12
73
לצפיה ב-'בבקשה, ואם זה היה תלוי בך'
בבקשה, ואם זה היה תלוי בך
15/05/2018 | 15:19
2
189
 לאיזו מדינה היית בוחר ליצור ולהשקיע בה???
לצפיה ב-'אני גר בגרמניה אבל אזרח ישראלי הוריי יוונים'
אני גר בגרמניה אבל אזרח ישראלי הוריי יוונים
15/05/2018 | 15:27
248
אני דובר אנגלית גרמנית יוונית וספרדית (לאדינו מהבית) , אבל איני בקי בתקנון של המדינות השונות. אני גם לא כזה שועל אירוויזיונים כמוכם שמכירים את כל הפרטים ... חלק מהמדינות דורשות שתהיה אזרח שלהן, או שלפחות כותב המילים יהיה אזרח אותה המדינה. זה המצב ביוון, וזה המצב בגרמניה. כיוון שלא אני אבצע את השיר, מבחינתי שזו תהיה ליכטנשטיין שמצטרפת השנה חח..... אבל מודה שחסר לי ידע מתי אפשר להגיש את השירים ואיך יבחר השיר במדינות השונות..חלק מזה עדיין לא פורסם. ולכן צריך את עזרתכם :)
לצפיה ב-'בולגריה צמאה לניצחון וישקיעו הרבה כדי לזכות'
בולגריה צמאה לניצחון וישקיעו הרבה כדי לזכות
16/05/2018 | 00:52
32
לצפיה ב-'פירסום ראשון: אלני נציגת קפריסין תופיע במצעד הגאווה בתל אביב'
פירסום ראשון: אלני נציגת קפריסין תופיע במצעד הגאווה בתל אביב
15/05/2018 | 12:08
306
מתוך ואללה סלבס: ״עיריית תל אביב עובדת במלוא המרץ כדי להביא את הזמרת מקפריסין שתופיע במצעד הגאווה בתל אביב בשיתוף פעולה עם נטע ברזילי״.
לצפיה ב-'לא ציפית לתגובות האלה על השיר של נטע'
לא ציפית לתגובות האלה על השיר של נטע
15/05/2018 | 11:39
359
לצפיה ב-'השירים של האירוויזיון השנה שנכנסו לפלייליסט שלי '
השירים של האירוויזיון השנה שנכנסו לפלייליסט שלי
15/05/2018 | 11:31
188
רובם ככולם כמובן בגרסת הסטודיו שלהם

Netta Barzilai - Toy (Israel 2018)
Eleni Foureira - Fuego (Cyprus 2018) (LIVE)
Saara Aalto - Monsters (Finland 2018)
Lea Sirk - Hvala, Ne! (Slovenia 2018) (LIVE)
Cesar Sampson - Nobody But You (Austria 2018)
Ieva Zasimauskaite - When We're Old (Lithuania 2018)
Mikolas Josef - Lie To Me (Czech Republic 2018)
Equinox - Bones (Bulgaria 2018)
Aisel Mammadova - X My Heart (Azerbaijan 2018)
Rasmussen - Higher Ground (Denmark 2018)
Madame Monsieur - Mercy (France 2018)
Eye Cue - Lost And Found (FYR Macedonia 2018)
Sennek - A Matter Of Time (Belgium 2018)
Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (Germany 2018) (LIVE)
Laura Rizzotto - Funny Girl (Latvia 2018)
Zibbz - Stones (Switzerland 2018)
Yianna Terzi - Oneiro Mou (My Dream) (Greece 2018)
Melovin - Under The Ladder (Ukraine 2018)
Christabelle Borg - Taboo (Malta 2018)
Elina Nechayeva - La Forza (Estonia 2018)
DoReDoS - My Lucky Day (Moldova 2018) (LIVE)
Jessica Mauboy - We Got Love (Australia 2018)
Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente (Italy 2018)
The Humans - Goodbye (Romania 2018)
Claudia Pascoal - O Jardim (Portugal 2018)
Amaia And Alfred - Tu Cancion (Spain 2018)

לצפיה ב-'נסיונות קודמים להיכנס לאירוויזיון של המתחרים של השנה:'
נסיונות קודמים להיכנס לאירוויזיון של המתחרים של השנה:
15/05/2018 | 11:03
9
733
תודה לאל שהם נכשלו ...
לצפיה ב-'חחח... וג'סיקה של סן מרינו'
חחח... וג'סיקה של סן מרינו
15/05/2018 | 11:05
2
299
לא בחלה כבר אז בגניבות - ראו "היפנוטיקה" מ-2014
לצפיה ב-'ה-יפ-נ-ו-ט-י-ק-הההההההההההההההההה'
ה-יפ-נ-ו-ט-י-ק-הההההההההההההההההה
15/05/2018 | 13:34
1
166
Forever, 'till the end of time
From now on, only you and I
We're going up-up-up-up-up-up-up
Euphoria
לצפיה ב-' צחקתי בקול רם.'
צחקתי בקול רם.
16/05/2018 | 21:25
9
לצפיה ב-'Waylon מהולנד מעולה, רק חבל שלא ידע לפרגן לנטע.'
Waylon מהולנד מעולה, רק חבל שלא ידע לפרגן לנטע.
15/05/2018 | 11:16
100
לצפיה ב-'והנה מלובין שוחט את המילים של "Hello" באקס פקטור'
והנה מלובין שוחט את המילים של "Hello" באקס פקטור
15/05/2018 | 12:34
4
223
לצפיה ב-'ופה את Rolling in the Deep.'
ופה את Rolling in the Deep.
15/05/2018 | 12:38
3
243
אני בעד מגבית כדי שהבחור המסכן יוכל לקחת כמה שיעורים באנגלית.

לצפיה ב-' אוי זה קורע!!!'
אוי זה קורע!!!
15/05/2018 | 23:11
2
143
מזכיר לי את KEN LEE.... 

איך השופטים הגיבו לביצועים שלו? (למי שדובר רוסית)?
לצפיה ב-'לא יודעת איך הם הגיבו,'
לא יודעת איך הם הגיבו,
16/05/2018 | 05:27
1
118
אבל הוא זכה באקס פקטור, כך שזה כנראה לא הפריע יותר מדי.
באמת התלבטתי אם לתת קישור לביצוע הגדול ביותר בהיסטוריה,. Ken Lee (שאני יודעת בעל פה ושרה בכל פעם שמשמיעים את השיר של מריה קארי איפשהו), כי זה אכן מזכיר.

לצפיה ב-'טוב אחרי שהזכרתם את הביצוע הבלתי נשכח הזה הייתי חייבת '
טוב אחרי שהזכרתם את הביצוע הבלתי נשכח הזה הייתי חייבת
16/05/2018 | 11:18
138
מעניין אם היא באמת ובתמים חשבה שככה שרים את זה

לצפיה ב-'אירוח אירוויזיון 2019!! '
אירוח אירוויזיון 2019!!
15/05/2018 | 11:14
2
352
יש לנו פה הזדמנות להפציץ! להרים אירוויזיון טוב וגרנדיוזי לעומת האחרון שהפקנו ב-99. טקס המשואות השנה היה מדהים בהפקה שלו, אם אנחנו רוצים, אנחנו יכולים להתעלות על כל מכשול, וגם התאגיד מקצועי ועדיף מרשות השידור, לעומתה הוא חדשני, ונראה גם מאוד מקצועי. הבעיה הכי גדולה עכשיו זה המיקום - ועם כל האהבה לירושלים, אירוויזיון בירושלים יכול להיות קטסטרופלי, ואפילו לא מבחינה ביטחונית! בלאגן עם החרדים והמסורתיים, אין תחבורה ציבורית ועבודות בשבת, הגעה לשם לא נוחה, העיר עתיקה מידי ולא אטרקטיבית לקהל היעד של האירוויזיון, אתם מדמיינים הומואים ודראג מתערבבים שם ברחובות?! לעומת זאת תל אביב היא העיר המתאימה ביותר! חיי לילה בלתי פוסקים, עיר פתוחה ומודרנית, נוחתים בה וישר מגיעים למרכז העיר, למלונות, לחופים, עוברת שם רכבת שאפשר להגיע מנתבג לתיירים וגם לשאר התושבים יותר נוח להתיישב על רכבת ולהגיע לת''א מאשר לנסות איכשהו להגיע באוטובוסים לירושלים. אפשר להקים את היורווילג' בכיכר רבין, ברים ומועדונים, מסיבות רחוב בכל פינה, איפה תמצאו את כל זה בירושלים??!! עכשיו כשברור שתל אביב הרבה יותר מתאימה, הבעיה היחידה היא ארנה מתאים. היכל נוקיה קטן לדעתי וצר מידי, וביתן 2 גם פיצי, ולפי דעתי להסיב בית תערוכות לארנה (כמו שנה שעברה בקייב) לא נראה יפה ומקצועי (בקופנהגן עשו את זה טוב אבל קייב היה קטן מידי, כמו ביתן 2). אהבתי את הרעיון של לקרות אצטדיון כדורגל ובעצם להפוך אותו לארנה (כמו שהציעו עם טדי, זה יצור תחושה של אירוויזיון ענקי וייתן אפשרות להרבה יותר אנשים להצליח לקנות כרטיס ולהגיע למופעים עצמם) אבל הבעיה היא שבלומפילד לא נוח וגדול ורחב מידי (נראה לי גם בשיפוצים). צריך לקחת את כל זה בחשבון ולראות מה עושים ולקחת את היוזמה הגדולה ביותר ולנסות להפיק את זה בצורה שלא תשכח ולעשות את כל מה שדרוש בכך, כל האופציות אפשריות ופתוחות!!
לצפיה ב-'אני מאוד מסכים. המדינה לא תוותר על ירושלים. '
אני מאוד מסכים. המדינה לא תוותר על ירושלים.
15/05/2018 | 11:22
227
אין מה לעשות יש כאן אמירה פוליטית ירושלים היא הבירה. 
כן, זה מוזר לי שאירוע הגאווה הכי גדול באירופה יהיה בירושלים אבל אני מאמין שימצאו סידור... אני גם מאמין שישראל תפיק אירוויזיון גרנדיוזי שלא יפול משוודיה 2016. האידאל מבחינתי הוא תל אביב אבל זה לא יקרה אולי בלחץ של רשות השידור האירופי בגלל העניין של חילול שבת והופעות 24 שעות ביורוווילג
לצפיה ב-'wiwibloggs אתם קולטים שהם יהיו פה שנה הבאה, כן? '
wiwibloggs אתם קולטים שהם יהיו פה שנה הבאה, כן?
15/05/2018 | 12:05
309
LOL זה יהיה הזוי.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ