לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64376,437 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום מכירות ופיתוח עסקי '
מחכים לכם בפורום מכירות ופיתוח עסקי
25/09/2017 | 15:01
12

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על שיווק ומכירות B2B, אסטרטגיה עסקית, הגדלת רווחים ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום לקבל ייעוץ ממומחה לגבי העסק שלכם  

לצפיה ב-'השקעות נדל״ן בניאגרה פולס ניו יורק'
השקעות נדל״ן בניאגרה פולס ניו יורק
23/09/2017 | 09:59
9
263
שלום
אנחנו לפני חתימת חוזה בחברת רובינזון קרוזו השקעות (מחדרה ) הוא ממליץ לקנות בתים בניאגרה פולס ניו יורק .משהו בקהל מכיר את החברה ואת מצב השוק במקום הנ״ל?ברכות לשנה טובה ומבורכת 

לצפיה ב-'למה הוא ממליץ זאת?'
למה הוא ממליץ זאת?
23/09/2017 | 10:02
197
לצפיה ב-'מקום מאוד מדכא'
מקום מאוד מדכא
23/09/2017 | 16:16
195
אני לא ממש מכיר את שוק הנדל"ן שם. אבל הייתי בעיירה הזאת כמה פעמים וזה נתן תחושת דכאון.
הנה נתון שקפץ בוויקפדיה - בשנת 2000 היו שם 55 אלף תושבים. בשנת 2010 היו 50 אלף תושבים. כלומר כ-10% מתושבי העירייה עזבו בעשור הזה.

עוד נתון - קצת פחות מרבע העירייה נמצא מתחת לקו העוני. ההכנסה הממוצעת היא יחסית נמוכה.

אז כן, אני בטוח שאפשר למצוא בתים זולים. אחרי הכל, יש המון בתים ריקים כי הרבה עזבו את העיר. אני לא בטוח לגבי איכות הדיירים וקלות ההשכרה.
לצפיה ב-'נראים כמו מוכרי חלומות קלאסיים'
נראים כמו מוכרי חלומות קלאסיים
23/09/2017 | 20:53
178
תחסוך לך עוגמת נפש.
ב-2017 אין נכסים סבירים בארה"ב ב-35,000 דולר.
כל נכס שתקנה ברמת מחירים הזו טומן בחובו סיכון גבוה מאד, שלישראלי הממוצע אין יכולת להתמודד איתו.
תשאיר את הנכסים המסובכים לאנשים מקומיים
לצפיה ב-'הייתי שם השבוע '
הייתי שם השבוע
24/09/2017 | 00:18
199
חיפשתי חנות CVS, וה GPS לקח אותי 12 מייל. האזור נראה באיכות נמוכה מאוד. לא הייתי רץ להשקיע שם. 
לצפיה ב-'לגבי רובינזון קרוזו השקעות'
לגבי רובינזון קרוזו השקעות
24/09/2017 | 04:17
2
301
אני לא מכיר אותם. אבל מסתבר שהם גם מתעסקים עם רוצ'סטר. את רוצ'סטר אני כן מכיר.

חלק מהנכסים שהם מציעים למכירה הם בשכונות שאני לא הייתי עובר שם ברכב. אם במקרה הייתי עובר שם, הייתי נועל היטב את הדלתות ונוסע במהירות, כי אם שוטר עוצר אותי לפחות יהיה מי שיגן עלי.
חלק מהנכסים הם בשכונות סבירות, אבל שכונות מעורבות. כלומר יכול להיות שיש רחוב אחד סביר, אבל הרחוב ליד הוא בעייתי. צריך להכיר היטב את האזורים כדי לדעת אם זו מציאה. אני משער שרוב הישראלים לא ממש מכירים את רוצ'סטר.

אני מסכים עם צבי. אין נכסים סבירים ב-35 אלף דולר. נכס כזה יכול להיות עם דייר, אבל זה כמו לשבת על חבית של חומר נפץ. מתישהו הכל יכול להתפוצץ ופתאום יש הוצאות משמעותיות שהורגות את כל התשואה ורווח של שנים. שמעתי מספיק סיפורי זוועה על נכס שהיה בסדר בשנה הראשונה, אבל אז נכנס דייר זוועתי שהרס את הנכס. נכסים של 35 אלף לרוב מושך דיירים ברמה הסוציו-אקונומי נמוך. אם משהו משתבש, את מי תתבע? מישהו שעל סעד ומקבל בולי אוכל מהמדינה? את האם חד הורית שיש לה 3 ילדים והיא עובדת בשכר מינימום לתת להם אוכל?

זה כמו להשקיע בשכונות מסוימות בדרום תל אביב, באזורים לא סיפטיים ברמלה-לוד או בשכונה מוזנחת בקרית שמונה. כן, זה זול, אבל יש סיבה למה זה זול.
לצפיה ב-'ממה שאני יודע'
ממה שאני יודע
04/10/2017 | 15:10
101
חברים, אני מתווך לפלורידה ואוהיו ואיני מורשה או מוסמך למכור נכסים במדינת ניו יורק.

מה שאני כותב פה, זו דעתי על סמך שיחות רבות עם עמיתים שלי בענף.
קודם כל מפלי הניאגרה, זה אתר תיירות לא עיר.
מפלי הניאגרה נמצאים בגבול ארה"ב וקנדה.
מהצד האמריקאי, העיר הגובלת נקראת באפאלו (כמו השור), ניו יורק.
עיר זו, למרות כל הפוטצניאל התיירותי בשל השכנות למפלי הניאגרה, לא השתקמה מהמשבר הכלכלי, בעיקר בגלל סוג האוכלוסיה שבה. וכמו שרשמתי בעבר, אם כעבור כל כך הרבה שנים ובזמן שאזורים אחרים בארה"ב השקמו מאד, אם איזור זה לא התשקם.... זה אומר דרשינו.

אני לא מכיר את החברה המשווקת, לכן לא אביע דעה.
לצפיה ב-'רובינסון קרוזו'
רובינסון קרוזו
23/08/2018 | 11:57
19
אני מכיר את רובינסון שנים ופגשתי לקוחות שמחים שלו !!!
רובינסון דואג ללקוח מ-א ועד ת
החל מבחירת הבית המתאים לו, חברת ניהול טובה , פיקוח על חברת הניהול, קבלת הכסף - השכירות  ועוד....
ממליץ מאוד לעבוד איתו ,  ישר ואמין !
חשוב לציין שיש לקוחות רבים מאוד שלא רק שאינם מרוצים - הם כל כך מרוצים עד כדי כך שהם רוכשים עוד יחידות לעצמם ומפנים חברים / משפחה לרכוש
ממליץ לכם לדבר עם לקוחות ממליצים של רובינסון ולא להסתמך על לקוח אחד או שניים שלא מרוצים ( הלקוח לא תמיד צודק , אבל הלקוח הוא תמיד לקוח ... )
לצפיה ב-'השקעות נדלן עם רובינזון קרוזו בניאגרה פולס ובכלל'
השקעות נדלן עם רובינזון קרוזו בניאגרה פולס ובכלל
11/10/2017 | 18:19
1
1318
חג שמח - בהמשך לשאלה לגבי רובינזון קרוזו - לצערי הרב אני לא העלתי את אותה שאלה כאן בפורום ואם זה לא מאוחר מדי אזי אני ממליצה בכל לשון להתרחק מכל השקעה עם חברה זאת. בדיוק כמו שנרשם כאן מוכרים לך חלומות באוויר על גבול ההונאה. התנסתי באופן אישי בקניה מרובינזון קרוזו וזאת הייתה טעות איומה - שומר נפשו ירחק ואני מאד מקווה שלא חתמתם איתו חוזה כי יום אחרי אין עם מי לדבר

לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/10/2017 | 19:57
47
תודה רבה על האינפורמציה מנסיון אישי .זה בדיוק מה שחששתי שיקרה . עדיין מחפשת איפה להשקיע בארהב ...
לצפיה ב-'תביעה על גג לאחר סופת אירמה'
תביעה על גג לאחר סופת אירמה
21/09/2017 | 17:08
2
133
היי

הגג שלי נפגע לאחר הסופה כ100 רעפים עפו מיקום גקסונויל
שלחתי איש גגות והוא אמר שכדאי להחליף כבר את הגג כהוא ישן ויבש והנזק גדול ולתקן לא כדאי
הוא אמר שאני אחתום לו על החוזה והוא יטפל בהכל תהיה לי השתתפות של 2 אחוז מdweling 155000 שזה 3100 דולר 
גג עולה כ7000
הוא אומר שהם עושים את זה הרבה ויהיה לי גג חדש וזו הזדמנות אחרי ההוריקן

דרך אגב הגג מקורי מ1994 הרבה ביטוחים לא מסכימים גם לבטח גג כזה 

בינתים אני פתחתי תביעה בgeovora  והם העבריו לadjuster שלהם
וקבעו ליום שבת אינספקשיין עם חברת הניהול

אתמול קיבלתי מייל מpublic adjuster שחברת הגגות העבירה להם את הנתונים שלי 
הבנתי שהם אמורים לייצג אותי יכולים להוציא יותר הכל כמובן בפוליסה שלי 
ולהם גם צריך לשלם מהטוטאל (את זה לא בדיוק הבנתי)

באיזה דרך אתם מציעים לבחור מנסיונכם ? 
תודה

לצפיה ב-'תיקון גג'
תיקון גג
21/09/2017 | 21:32
92
בלי להתייחס לדרך שבה תבחר לתקן את הגג, הייתי ממליץ לך:
1. לקבל מספר הצעות לתיקון הגג. ( מנסיון אישי, כאשר אני החלפתי גג קיבלתי הצעות מחיר, בכתב, בסכומים של 7000$-32000$ עבור אותה עבודה בדיוק )
2. כן, לבעל מקצוע יש סיכוי טוב יותר להתמקח עם חברת הביטוח. ייתכן ותרצה לשכור את שירותיו של שמאי פרטי.
3. יש לך מזל שהעצים לא נפלו על הבית. תוסיף לרשימת ה to-do שלך "גיזום עצים".
לצפיה ב-'רצוי לבדוק שלא מנסים לעשות עליך סיבוב'
רצוי לבדוק שלא מנסים לעשות עליך סיבוב
23/09/2017 | 00:24
100
מה שקבלן הגגות מציע לך נראה לך כרגע כעיסקה מצויינת - והוא מן הסתם ינפח את החשבון לחברת הביטוח כמה שהוא רק יכול. 
מכיוון שפרנסתו היא על ניפוח חשבונות לחברת הביטוח, ואתה לכאורה לא איכפת לך כמה זה עולה (כי "שולמן ישלם") - הוא יוציא מהם כמה עשרות אלפי דולארים על עבודה של כמה אלפי דולארים.
אולי אתה חי באשלייה שכל מה שאתה תשלם זה את ה 2% השתתפות עצמית - ואתה מן הסתם תהיה נורא שמח עד שיגיע הרגע שפוליסת הביטוח תגיע לחידוש... ואז אתה תראה את הפרמייה החדשה לשנה הבאה ותבין איפה נמצא כאן ה"עוקץ". 
חברת הביטוח "תתחשבן איתך" בפרמייה של שנה הבאה - וכשתנסה למצוא חברת ביטוח אחרת, תגלה שכל חברות הביטוח מקושרות אחת לשנייה, ושכולם יודעים על תביעת הביטוח שהגשת ורוצים פרמייה בהתאם.

אף פעם לא משתלם ללכת לעסקים עם בעל מקצוע שרוצה "לחלוב את חברת הביטוח". הוא יצחק כל הדרך לבנק - אבל אתה נשאר תקוע למי יודע כמה שנים עם נכס שיש עליו "דגל שחור מבחינה ביטוחית".
לצפיה ב-'Milwaukee - WI '
Milwaukee - WI
21/09/2017 | 12:22
1
77
שנה טובה לכל חברי הפורום, 

אני כבר חודש קורא ובוחן ומתעניין בהשקעת נדל"ן בארה"ב. 
החלטתי להתרחק מאיזורים שהשוק חם, עם הרבה משקיעים ועם האפשרות לקנות בית במחיר השוק. 
אני שוקל להכנס לMILWAUKEE , מה אתם יודעים על השוק הזה? 
מכירים אנשים שעובדים באיזור? 

שאלה נוספת - האם תיווך של 6100$ בליווי הקניה מרחוק , ליווי השיפוץ , קניית הנכס הוא סכום סביר כאשר שווי הנכס מוערך בכ-70K

אשמח לקבל הצעות לחברות ניהול עם עמלות נמוכות יותר ומן הסתם עם שירות נורמאלי. 

לצפיה ב-'בהתאם למחיר התיווך'
בהתאם למחיר התיווך
21/09/2017 | 16:16
72
במכירה, בדרך כלל המוכר משלם את העמלות (תלוי מדינה/אזור וכו').
ליווי שיפוץ ועשיית דברים מרחוק כן יכול לעלות לך, אבל 6 אלף נשמע לי קצת מוגזם. זה כמעט 9% משווי הנכס! אני משער שגם יש את עלויות השיפוץ עצמם.
לצפיה ב-'שאלה לגבי חוקים בפלורידה או היכן למצוא אותם'
שאלה לגבי חוקים בפלורידה או היכן למצוא אותם
20/09/2017 | 18:30
42
205
שלום רב,
נכנס פקח של מחוז st lucie בפלורידה לבית שלי, ערך רשימה של דברים שאני צריך לתקן ושלח לי אותה.
להל"ן הרשימה
1. Replace the batteries in the smoke alarms.
2. Obtain a permit for the replacement of the water heater.
3. Repair all holes in the drywall....
המשך>>
שלום רב,
נכנס פקח של מחוז st lucie בפלורידה לבית שלי, ערך רשימה של דברים שאני צריך לתקן ושלח לי אותה.
להל"ן הרשימה
1. Replace the batteries in the smoke alarms.
2. Obtain a permit for the replacement of the water heater.
3. Repair all holes in the drywall.  Repair all drywall where otherwise damaged.  Seal all open areas including but not limited to below the baseboards to prevent entry of rodents.  Seal all holes in exterior walls to prevent entry of rodents.
4. One of the walls in the master bedroom moves considerably.  Make all necessary repairs.
5. There is exposed wiring above the oven.  Reconnect a microwave/exhaust hood or properly abandon the connection.
6. Replace electrical faceplates where they are currently missing.  
7. Install a proper cover for the exposed wiring on the exterior wall.
8. Replace the missing threshold between the hallway and bedroom to provide a safe walking surface.
9. Replace all damaged window locks and window hardware.  Remove all screws keeping the windows shut.  Windows must be able to be locked and must be able to be held in position with the window hardware.
10. Replace missing window screens.
11. Secure the toilet to the floor.
12. Hot water must be supplied to all sinks, bathtubs and showers.   

האם מישהו יודע אם זה חוקי בכלל לדרוש ממני לתקן דברים שכאלו?
כרגע לא מתגורר דייר בבית והבית עומד למכירה. ואם מתחשק לי לחיות בבית שבור? נשמע לי הזוי שדורשים ממני לתקן אריכי ריצפה בבית הפרטי שלי. מישהו יודע?

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:25
12

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום השקעות בקנדה '
מחכים לכם בפורום השקעות בקנדה
18/09/2017 | 13:13
21

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ משפטי מעו"ד קנדי וישראלי
היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2575

לצפיה ב-'חברת ניהול בממפיס'
חברת ניהול בממפיס
17/09/2017 | 14:34
1
103
שלום לכולם, בעקבות חוסר אמון בחברת ניהול, אשמח לשמוע על חברה אמינה בממפיס שיש לכם נסיון איתה. הביאה לכם דיירים טובים, ידעה לגבות בזמן ולא עקצה אתכם בשיפוצים רבים. חשוב לי מאוד, תבוא ברכה על ראש הממליץ הישר
לצפיה ב-'להמליץ על עצמי הולך ?'
להמליץ על עצמי הולך ?
18/09/2017 | 13:29
93
אני מחזיק כמה נכסים בממפיס ומנהל אותם 
אם יש ברשותך נכסים ותרצה הצעת מחיר תוכל לפנות אלי בפרטי

לצפיה ב-'משקיע חדש בארה״ב'
משקיע חדש בארה״ב
13/09/2017 | 16:49
59
320
שלום לחברי הפורום,
יש ברשותי כ 250 $ אלף דולר הון עצמי ואחרי מחקר ומעט ניסיון של אנשים שהכרתי החלטתי להשקיע באופן ישיר בבתים בארה״ב ולא במסגרת של קרנות וקבוצות למינהן (אחרי שמספר אנשים שהשקיעו בכאלו המליצו להתרחק מזה).
ראיתי כאן לא מעט התכתבויות ואשמח לשמוע מאנשים עם ניסיון...
המשך>>
שלום לחברי הפורום,
יש ברשותי כ 250 $ אלף דולר הון עצמי ואחרי מחקר ומעט ניסיון של אנשים שהכרתי החלטתי להשקיע באופן ישיר בבתים בארה״ב ולא במסגרת של קרנות וקבוצות למינהן (אחרי שמספר אנשים שהשקיעו בכאלו המליצו להתרחק מזה).
ראיתי כאן לא מעט התכתבויות ואשמח לשמוע מאנשים עם ניסיון ורקע לאיזה כיוונים כדאי לי ללכת.
אלירן
לצפיה ב-'מה לעשות עם 75 אלף דולר?'
מה לעשות עם 75 אלף דולר?
12/09/2017 | 16:31
35
406
שלום שלום... יש לי שאלה שברצוני לפתח לדיון כנה כדי שגם אני וגם הרבה אנשים נוספים נוכל ללמוד ולהרחיב את הידע.
זהו דיון של דעות ולא עצות. שמתי לב לאחרונה שיש אנשים שמתקשים להבדיל וכאשר מישהו מבקש עצה ספציפית הוא מקבל במקום דעה אישית כתשובה. כאן הסיפור שונה, אבקש דווקא כן לקבל דעות שונות ונקודות מבט שונות ואם אפשר תאור של הניסיון הרלוונטי שלכם. אני חושב שהדיון הזה יוכל לעזור להרבה מאוד אנשים שכן ישנם הרבה מאוד אנשעם עם סכום שנע בין 60 ל 100 אלף דולר שיושבים להם בבנק.
את השאלה הזו שאלה אותי אחותי, לע היתה רק דעה אחת לתת לה וחשבתי למה לא לקבל עוד נקודות מבט ועוד מידע מבעלי נסיון.. יש לאחותי 75 אלף דולר, מה היא יכולה לעשות איתם? להשאיר בבנק? להשקיע בבורסה? לקנות בית בארצות הברית או לקחת משכנתא ולקנות בית בארץ? מה דעתכם?
משכנתא בארץ תחזיר את עצמה מהשכירות אך רווחים לא יהיו לה, השוק בארץ יקר ולא ברור ורק חסר שתהיה ירידת מחירים בשנים הקרובות.
בבורסה לא היא ולא אני מבינים ולא ידוע לי איפה ואיך ניתן להוציא מעל ל 5 אחוז רווח שנתי.
אמרתי לה שפלורידה אפשר להוציא לפחות 10 אחוז, יש לי מי שמטפל לי בדירות, אך היא לא כל כך מעוניינת בגלל ההוריקנים. 
מה דעתכם חברים? אשמח למידע נוסף ותודה רבה..
לצפיה ב-'טיול מסביב לעולם?'
טיול מסביב לעולם?
12/09/2017 | 17:31
163
טוב, אין לי נסיון בזה,אבל זה גם כן תשובה. לא?

נכון, יש הוריקנים מידי פעם בפלורידה. אבל ארה"ב היא מדינה גדולה, ויש המון אזורים בלי אסונות טבע. צריך כמובן לעשות מחקר.

כמו כן, אפשר לטעון שככל שהמחיר נמוך יותר, ככה גדל הסיכון. 75 אלף זה על הגבול והדיירים יהיו בהתאם.
לצפיה ב-'עצה בלבד'
עצה בלבד
12/09/2017 | 17:31
6
213
ניתן בסכומים כאלו במקומות מסויימים לקנות בארצות הברית אפילו 2 בתים , השאלה כמה הבנה יש לך בנושא וכמה בא לך להשקיע להבין .
יש אנשים שאני נפגש איתם ומאבד אותם תוך כמה דקות בגלל שלא בא להם להכניס מידע נוסף לראש -הכוונה רוצים להרוויח בלי לדעת יותר מדי (לא אוהב את החשיבה הזאת ) . יש אנשים שאף פעם לא מאמינים לאף אחד ותמיד חושבים שמנסים לגנוב אותם לכן השקעה מעבר לים גם לא מתאימה להם ( יש כמה כאלה פה בפורום ).
אם בסופו של דבר המשקיע מצליח להבין שהכסף שלו שווה עוד כסף - והוא בעצם מצליח להפנים ש100 אלף דולר מכניס +- 10 אלף דולר בשנה (במקום כלום בבנק ) אז הוא חייב ללכת על השקעה נדלנית מעבר לים -עם קצת ביצים ניתן לעשות זאת ולהרוויח יפה .
המלצה שלי- להתחיל מבית ראשון , לראות את הכסף נכנס לקבל הרגשה של הדבר וביטחון ומשם להתקדם.

(גלוי נאות אני מוכר בתים )
לצפיה ב-'אפילו 2 בתים...'
אפילו 2 בתים...
12/09/2017 | 17:33
5
194
יש אזורים שאפשר אפילו 5 בתים ויותר במחיר הזה. רק שהסיכון בהתאם.
לצפיה ב-'אני קניתי בית וחצי במחיר דומה'
אני קניתי בית וחצי במחיר דומה
12/09/2017 | 19:56
4
208
אבל ההתעסקות היא בלתי פוסקת.
בזמן האחרון אני קוראר פה הרבה הודעות של אנשים שכותבים שבפחות מ 150 אלף לא להתקרב לארצות הברית. אני מבין את הגישה, אותם אנשים טוענים שבתים במחיר נמוך מ 150 אלף הם סיכון גבוה מידי, להוציא את הדיירים ותחזוקת הבית שמקזז מהתשואה, הטענה היא שבאזורים כאלו המחירים עלולים לרדת בצורה דרסטית.
אני א ישת עומד על מעל ל 10 אחוז תשואה שנתית נטו, אבל ההוריקן בשנה שעברה עלה לי 2000 דולר פינוי עצים, אכן יש התעסקות בלתי פוסקת עם הדיירים שישלמו
שולח להם 5 פעמים בשנה 3 days notice, כל פעם תיקונים כאלו ואחרים לבית ואני מתחיל להתעייף מההתעסקות הזו, מעבר לים זה הופך את זה ליותר קשה. אם הייתי גר בארצות הברית הייתי קונה עשרה בתים ב 30 אלף לבית והופך את זה לעבודה שלי.
לאחותי אין כוח להתעסק בזה כמו שאני מתעסק, אז האם הקונצנזוס שנוצר כאן הוא נכון? האם 150 אלף הוא הסכום שקונה לך שקט בהשקעה פסיבית?
לצפיה ב-'יש לנו בתים'
יש לנו בתים
12/09/2017 | 20:16
2
207
שעלו לנו קרוב ל-200 אלף דולר לבית פרטי ויש לנו בית שעלה לנו 70 אלף דולר.
האם הבית שעלה 70 אלף דולר יותר עבודה מאשר הבית של 200 אלף? לא ממש. שניהם מנוהלים ע"י המנהלת שלי ולכן מבחינתי הם אותה עבודה.
במקרה שלי, הבית שעלה 70 אלף היה במיקום מספיק טוב כדי שאני אהיה רגוע. זה לא גטו או S8, שכונה בסדר.

אבל ארה"ב זה מקום גדול. יש מקומות שב-150 אלף דולר מוצאים בית מתפרק בשכונה גרועה, יש מקומות שב-150 אלף דולר מוצאים בית מעולה. לכן אי אפשר לשים תג מחיר, כשמדובר על 50 מדינות, אלפי ערים והרבה אזורים שונים שכל אחד מהם הוא עם אופי שונה ומחיר שונה. לכן צריך לנתח כל אזור בנפרד ואז לדעת מה נותן השקעה של 50 אלף, 100 אלף, 150 אלף, 250 אלף.

אנשים פה מכירים אזור אחד, ועל סמך זה הם מנסים לקבוע על כל ארה"ב. באזור שלי לדוגמא, אני הייתי שם את המחיר לבית נורמלי באזור נורמלי בערך ב-60-70 אלף דולר. פחות מזה, מדובר על בית בעייתי (נגיד מבחינת דיירים/מיקום/מצב). יותר מזה אמנם נותן הרבה יותר שקט נפשי, אבל פחות תשואה.
אני יכול לקנות בתים ב-30 אלף דולר, ולקבל תשואה דו ספרתית בלי בעיה. אבל זה בא במחיר של המון עבודה, המון לחץ, המון בעיות. יש אנשים שאוהבים את הטירוף הזה, אני מעדיף לקבל שקט נפשי והמחיר היא תשואה נמוכה יותר.

לכן כאמור באזור שלי אפשר למצוא בתים באזורים סבירים במחיר של 50-100 אלף. אפשר למצוא בתים באזורים טובים ב-100-150 דולר, ובתים מעולים במחיר של 150-200 אלף. בתים רבי יחידות, הייתי מתמחר ב60-150 אלף ליחידה (בהתאם לאזור)

אז אין תשובה חד משמעית. אפשר לקנות בית ב-70 אלף ולהיות עם שקט נפשי ותשואה טובה, אפשר לקנות בית ב-250 אלף דולר שמביא רק צרות ובעיות.

לצפיה ב-'רק שכחת לציין באיזה אזור אתה מושקע?'
רק שכחת לציין באיזה אזור אתה מושקע?
12/09/2017 | 20:27
1
136
אשמח לדעת, אני מבין רק בדרום פלורידה, אשמח להכיר עוד אזורים.
לצפיה ב-'רוצ'סטר ניו יורק'
רוצ'סטר ניו יורק
12/09/2017 | 20:32
187
אני גם גר באזור, אז יותר קל לי מאשר מישהו שחי בישראל.
לצפיה ב-'התעסקות'
התעסקות
14/09/2017 | 12:30
113
תשמע אם הבעיה שלך היא רק התעסקות אתה צריך בדיוק מה שרוב המשקיעים מרחוק עושים- חברת ניהול שעושה את הדברים האלה ,
כמו שאמרת אם היית קרוב היית קונה 10 בתים - זה מה שאנחנו עשינו עם קצת יותר בתים , יש לנו אנשים שמטפלים בכל העבודה השחורה ואנחנו הגדלנו ועשינו את זה גם לאנשים אחרים בתמורה ל10% בשנה ( להרבה אנשים זה שווה את השקט) .
אין מחיר מדוייק לבית "שקט " כמו שנפתלי ציין כאן - לדוגמא בתים עם בריכה ג'קוזי וכו' יכולים לדרוש טיפול הרבה יותר גבוה מבית פשוט - וגם הדיירים רוצים אותו כל הזמן מתוקתק ומשגעים אותך .
בקיצור - לך על ניהול לפי דעתי
לצפיה ב-'זו שאלה שחוזרת על עצמה בפורום'
זו שאלה שחוזרת על עצמה בפורום
13/09/2017 | 17:13
8
159
מניסיוני עם מגוון רחב של משקיעים במידה ומדובר ב - 75 אלף דולר היחידים שלה ואין לה כוונה לרכוש עוד נכסים, התוצאות יהיו די גבוליות גם במקרה והתשואה תהיה 8-10 אחוז לשנה, אם תבצע חישוב אמיתי של התשואה כולל עלויות של התקורות הקבועות של כל משקיע כולל פתיחת תאגיד בחול וחידוש אגרה שנתית, הפקת מספר אישי לצרכי מס הכנסה, דיווח אישי מידי שנה, דיווח של התאגיד במידה ויש יותר משותף אחד בתאגיד, כל אלו הן תקורות קבועות שיכולות לנוע בין כמה מאות דולרים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב גם עד 2000 דולר לשנה.
גם מבחינה סטטיסטית שיש לך רק נכס אחד הדברים עובדים פחות לטובתך ולכן לטעמי זה בסך הכל השקעה שלא תיתן תשואה סבירה וההתעסקות איתה היא כאב ראש עם כל מה שקשור להתנהלות מול חברת ניהול בחול וכו׳.
במידה ובכוונתה לרכוש עוד נכסים ורצוי מעל 2-3 נכסים ואז הדברים יעבדו יותר טוב.
יש מגוון אזורים שניתן להשקיע בהם ברמות של 100 אלף דולר לנכס כיום ובאזורים טובים יחסית וליהנות מהשקעה איכותית, המפתח להצלחה הוא בחירת הגוף המנהל ובדיקה מעמיקה של אזור ההשקעה והמספרים של הנכס לעומק ולהכליל בתוך חישובי התשואה את כל הפרמטרים המשפיעים עליה.
לצפיה ב-'כל העמלות האלו מכניסים בחשבון'
כל העמלות האלו מכניסים בחשבון
13/09/2017 | 17:45
2
143
אז כן, מיסים וכל העמלות יכולים אולי להגיע לכמה מאות דולרים לשנה. אז אפשר בחישוב להכניס 5% של מיסים/עמלות חוקיות. זה כמובן תלוי בסטייט, יש מקומות שבקושי יש עמלות שנתיות כמו חידוש אגרה שנתית. אני משער שבתור יועץ מהולל אתה חקרת איזה סטייט יותר ידידותי למשקיע.
לצפיה ב-'כמה נקודות לציון'
כמה נקודות לציון
13/09/2017 | 20:38
1
121
בפלורידה לדוגמא אין מיסי מדינה וזה מוזיל עלויות באופן משמעותי, 7 אחוז לערך.
מיסי קרקע זולים יחסית גם כן בפלורידה. כמובן שהביטוח בפלורידה יותר יקר וזה עלול להתקזז.
לגבי פתיחת תאגיד טכנית אפשר שלא לעשות זאת, אני מבין את החסרונות שבכך אבל כן אפשרי שלא לפתוח תאגיד.
אבל הבנתי את הנקודה, כיון שיש מספר הוצאות קבועות רצוי לרכוש מספר נכסים תחת אותם הוצאות קבועות.
לצפיה ב-'כל מדינה, כל מחוז, כל עיר שונה'
כל מדינה, כל מחוז, כל עיר שונה
14/09/2017 | 01:10
85
יש לי 2 בתים. אחד בעיר רוצ'סטר השני בעיירה ברייטון. הם באותו מחוז, וטכנית ברייטון שייך לרוצ'סטר. אבל המיסים/ביטוח/חוקים שונים לגמרי, גם כשמדובר על 2 בתים במרחק כמה רחובות.
לכן מיסים, עמלות, ביטוח וכו' צריך לבדוק ברמת העיר, המחוז, מדינה כי כל אזור הוא שונה.
לצפיה ב-'"תאגיד" זאת מילה גסה למשקיעי נדל"ן.'
"תאגיד" זאת מילה גסה למשקיעי נדל"ן.
13/09/2017 | 21:54
4
114
בדרך כלל "תאגיד" מתורגם כcorporation, ולשים נדל"ן בcorporation זה אסון מיסויי.

בארץ אין מקבילה לLLC, "חברה בע"מ" בארץ זה corporation בארה"ב. הLLC זה לא בדיוק תאגיד במובן החוקי של המילה משום שהיא לא נפרדת לחלוטין מבעליה (המיסוי הוא שקוף, שזה היתרון המהותי שלה).

אני מציע לך, כשאתה מנסה לייעץ לאנשים, לא לתרגם דברים בלי לבדוק שהמשמעות נשמרת. במקום "תאגיד" יכולת להגיד "LLC" ולחסוך טעות קריטית פוטנציאלית מהלקוחות שלך.
לצפיה ב-''
13/09/2017 | 22:41
27
לצפיה ב-'LLC מופרד מהבעלים'
LLC מופרד מהבעלים
14/09/2017 | 01:06
2
94
מבחינת אחריות, אבל לא מיסוי.

כלומר, נגיד ויש לי מיליון דולר בבנק, כמו כן יש לי LLC שמחזיק נכס ששווה 200 אלף דולר.
נגיד ומישהו תובע אותי כבעל ה-LLC. המקסימום שהוא יכול להוציא ממני זה הLLC שכאמור שווה 200 אלף דולר ולא באופן אישי עם הכסף שיש לי בבנק.

מצד שני, ברגע שנכנס כסף ל-LLC, אני באופן אישי חייב עליו במיסים. כלומר אם אני מושך את הכסף, זה לא ממוסה בשנית כי זה כבר מוסה (שזה כמובן שונה מתאגיד עם מיסוי כפול)
לצפיה ב-'לא הבנתי מה ניסית להגיד'
לא הבנתי מה ניסית להגיד
14/09/2017 | 01:09
1
76
LLC זה לא תאגיד במובן שהחוק הישראלי מקנה למילה. תאגיד זאת יישות נפרדת לחלוטין מבעליו, ובארה"ב יישות כזאת נקראת corporation. בניגוד לתאגיד, LLC לא מופרדת לחלוטין מבעליה. התרגום המילולי ("חברה בע"מ") גם לא מדויק כי לפי החוק הישראלי חברה בע"מ היא תאגיד.

ניסית לתקן את דבריי או לאשרר אותם?
לצפיה ב-'אני הייתי אומר'
אני הייתי אומר
14/09/2017 | 01:11
74
שLLC מקביל פחות או יותר לחברה בע"מ ותאגיד מקביל לCORP. אבל זאת הכללה גסה כי כאמור חוקי המדינה שונים.

כל מה שחשוב לדעת זה עניין האחריות האישית מול אחריות החברה. זה היה המטרה של התגובה שלי. יותר חידוד על הדברים שלך.
לצפיה ב-'זאת שאלה מאד מאד כללית'
זאת שאלה מאד מאד כללית
13/09/2017 | 19:43
17
135
אפילו אם אתה מאד מאמין בסקטור מסוים, אתה צריך לפזר השקעות גם מחוץ לסקטור.
שווה לכם להשקיע במפגש עם יועץ השקעות מורשה.
יש גם המון מידע אונליין (למשל באתר "הסולידית").

אני חושב שכדאי לך להשקיע זמן בלימודים כי יצאת בהרבה מזל עד היום.
אם אני זוכר נכון לא היה לך שום ביטוח לפני שנה, כי שותף שלך אמר שזה לא משתלם.
לא נראה לי שהוא אמר את זה כי הוא איש רע.
הוא פשוט לא הבין את הסיכון.
אחרי אירמה, ברור לכולם שצריך גם ביטוח נגד שיטפונות.
מי שמשקיע עכשיו בפלורידה צריך לקחת בחשבון שאם תהיה עוד סופה כזו בשנים הקרובות, חלקים גדולים מפלורידה יהפכו לערי רפאים כמו דטרויט. זה בלי קשר לבעיה של עליית פני הים.
כל אזור שיש בו תשואה של 10% בשנת 2017, הוא אזור עם סיכון גבוה. אחרת המקומיים כבר מזמן היו קונים את הנכסים, המחירים היו עולים והתשואה היתה יורדת.

גם אזור שבו מישהו מוכר לישראלים תשואה של 8% הוא מסוכן מאד, כי זה אומר שהמקומיים חשבו ש-8% זו תשואה נמוכה מדי. לכן משווקים רק לאנשים שלא מכירים את השוק.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/09/2017 | 20:40
16
71
אמרת כך: "
כל אזור שיש בו תשואה של 10% בשנת 2017, הוא אזור עם סיכון גבוה. אחרת המקומיים כבר מזמן היו קונים את הנכסים, המחירים היו עולים והתשואה היתה יורדת.

גם אזור שבו מישהו מוכר לישראלים תשואה של 8% הוא מסוכן מאד, כי זה אומר שהמקומיים חשבו ש-8% זו תשואה נמוכה מדי. לכן משווקים רק לאנשים שלא מכירים את השוק."

אם אפשר לשאול, על איזו תשואות אתה עובד?
לצפיה ב-'באזור שלי התשואות הן סביב 6% לבניינים של מיליון או שניים'
באזור שלי התשואות הן סביב 6% לבניינים של מיליון או שניים
13/09/2017 | 22:48
4
116
גם זה על הנייר, וזה באחד האזורים הגרועים במטרופולין של ניו יורק (ניוארק, ניו ג'רזי).
בדרך כלל זה מתבסס על הנחות לא הגיוניות לגבי גביה, ועלויות תחזוקה, וניהול.

מההתרשמות שלי עיקר מי שקונה במחירים האלה ממנפים את עצמם על בסיס הנחות לא הגיוניות שמישהו משווק להם. אלה עסקאות עם תזרים נמוך עד אפסי, ומספיק טיפה Vacancy (או צרות אחרות) כדי שהם יעברו לתזרים שלילי (שזה קצת מזכיר את המצב בארץ, ולא במקרה).

ההבדל ביני לבין הישראלי הממוצע הוא שאני מחזיק 18 דירות גדולות בבניין אחד. זה מאפשר לי:
  1. להחזיק מנג'ר ואיש תחזוקה שתלויים בי לא פחות ממה שאני תלוי בהם.
  2. לקחת משכנתא בריבית סביב 4%.
  3. להקדיש לזה את הזמן הנדרש.
הייתי רוצה עוד בניין או שניים, אבל כרגע אני לא מוצא עסקאות טובות, ואני יושב כבר הרבה זמן על לא מעט כסף.
גם אם אצטרך לחכות לסוף הסייקל, אני מעדיף את זה מאשר להתחרות עם משקיעים שמסתמכים על הנחות לא הגיוניות, ומתפללים 3 פעמים ביום שתגיע אינפלציה שתוריד להם את החוב.

אני מדי פעם בודק את האופציה של דו משפחתיים ותלת משפחתיים, אבל התשואה על הנייר לא הרבה יותר גבוהה (משהו כמו אחוז אחד יותר), ובפועל היא תהיה יותר נמוכה (עלויות ניהול ותחזוקה יותר גבוהות, ומימון פחות פשוט). אם זה לא יהיה מאד קרוב לבניין שכבר יש לי, זה כנראה לא יקרה.

השוק יקר עכשיו באופן כללי. אנחנו אחרי תקופה ארוכה של ריבית אפסית, כולם קנו מניות ונדל"ן, והמחירים עלו.
לכן, תשואת הדיבידנד ממניות נמוכה, והתשואה מנדל"ן נמוכה. 
אני מאמין שיגיע משבר מתישהו, ומי שיהיה מוכן עם נכסים חזקים ועם מזומנים יוכל לנצל את זה.
אבל לך תדע, אולי הפעם זה שונה...
לצפיה ב-'שווה לך לצאת ממטרופולין '
שווה לך לצאת ממטרופולין
14/09/2017 | 01:24
3
87
ולחקור אזורים אחרים. אני מכיר משקיע שגר בלונג איילנד ומבלה 5 ימים בשבוע ברוצ'סטר בשביל ההשקעות פה.
לצפיה ב-'יכול להיות, אבל בגדול אני מאמין שכמעט הכל מתומחר'
יכול להיות, אבל בגדול אני מאמין שכמעט הכל מתומחר
14/09/2017 | 15:13
2
89
הרי המשקיעים הם אותם משקיעים, וגם המלווים הם אותם מלווים. 
בתנאים נורמאליים (כשאין כשל שוק) אם באזור אחד היחס סיכון/סיכוי טוב מבאזורים אחרים, המחירים בו עולים מהר מאד עד שהוא משתלם כמו יתר האזורים.

התשואות ברוצ'סטר גבוהות לאורך זמן, וכנראה שהשוק רואה שם סיכון.
אולי השוק חושב שהמעבר לערים גדולות יימשך. אולי חוששים מדברים אחרים שאני לא מודע להם.

כשאנשים ממליצים לי על השקעה, אני מצפה להבין למה הם חושבים שהשוק מתמחר אותה בזול ביחס לסיכונים ולסיכויים שלה. 

זו לא בעיה למצוא השקעות עם 10% תשואה. יש מספיק אג"ח זבל. גם של חברות שעוד לא פספסו תשלומים. התחזית לעתיד זו השאלה.
לצפיה ב-'הכל מתומחר בהתאם להיצע וביקוש'
הכל מתומחר בהתאם להיצע וביקוש
14/09/2017 | 17:53
1
69
אזור טוב, הביקוש יעלה, שכר הדירה ומחירי הבתים יעלו. זה נכון בכל אזור, עד שזה מגיע לנקודת איזון.
ברוצ'סטר יש אזורים שמתפתחים, והמחירים שם עולים. יש אזורים מפותחים, והמחירים שם יציבים. חוקי היצע/ביקוש בהחלט עובדים ברמת השכונה, ולא בכל מקום יש שינויים מהירים או תשואות מטורפות. יש מקומות שבהן יש איזון פחות או יותר.

יש כמה הבדלים בין העיר ניו יורק לרוצ'סטר.
קודם כל המהירות. בניו יורק יש המון פעילות, המון ביקוש, המון הגירה פנימה/החוצה. אחרי הכל מדובר על אחת הערים העיקריות בארה"ב בפרט ובעולם בכלל. לכן המחירים שם גבוהים כי זה שוק מאוד פעיל ומבוקש.
רוצ'סטר הרבה יותר רגוע. הרבה אנשים אפילו לא יודעים איפה רוצ'סטר על המפה. יש פחות משקיעים שמתעסקים בעיר. פחות פיתוח ודירות חדשות, פחות הגירה. לכן המחירים מאוד רגועים. מחירים רגועים אומר שהמחיר עצמו עולה בצורה איטית. זה לא נותן תשואה טובה מבחינת ערך, אבל מצד שני במשבר של 2008, זה כמעט ולא השפיע על רוצ'סטר.

זה לא שרוצ'סטר מתומחר בזול. זה מתומחר בזול יחסית למקומות כמו ניו יורק. אבל יש מקומות ברוצ'סטר שזה זול יחסית למחיר הממוצע ברוצ'סטר. שם נמצא התשואה המטורפת אבל מנגד גם הסיכונים הגבוהים. אם מישהו אומר לי שהוא קנה בית ב-30 אלף דולר ברוצ'סטר, אני יודע שזה סיכון גבוה. אם מישהו קנה בית ב-120 אלף דולר, אני יודע שזאת השקעה הרבה יותר בטוחה. במקביל, אם מישהו קנה נגיד משהו שב-300 אלף דולר בניו יורק, זה יכול להיות השקעה נורמלית. אם מישהו קונה משהו ב-120 אלף דולר בניו יורק, פה אפשר להתחיל לחשוש. הכל יחסי לאזור.
לצפיה ב-'אני מספיק מסכים עם מה שכתבת כדי לא להתווכח...'
אני מספיק מסכים עם מה שכתבת כדי לא להתווכח...
14/09/2017 | 19:35
59
לצפיה ב-'10%'
10%
14/09/2017 | 12:44
10
116
מסכים עם כך שהאזורים הם באזורי סיכון יותר גבוהים , למשל מניו יורק , זה גם הגיוני לפי דעתי למשקיע - רוצה בטוח מאוד ? לך על ניו יורק (רק שהבעיה שמה שהכסף שיש לך לא יספיק- אולי תנסה לקחת משכנתא )
באזור בו אני מחזיק בתים ( ממפיס ) לאנשים אין בהכרח כסף ואין אשרות מהבנקים לקחת משכנתא לכן הם לא קונים את הבתים - אך מצד שני יש להם את ה800 דולר כי הם חייבים לגור איפשהו , זה טוב לי וזה וטוב להם , חוץ מזה שכל התחזיות מצביעות על עליית מחירים באזור כך שמהבחינה הזאת אני לא מודאג.
כ- 95 אחוז מהבתים הניבו לנו מעל 10 % בשנה לאורך זמן, כמובן שהיו נפילות כמו בתים לא מוצלחים או דיירים בעייתים אבל זה הביזנס ומי שלא יודע לאכול גם בעיות שישקיע במניות ערך בבנק הפועלים ויעשה 2% זה גם לגיטימי . 
לצפיה ב-'אתה מתעלם מהעובדות.'
אתה מתעלם מהעובדות.
14/09/2017 | 17:12
9
103
  1. "כל התחזיות מצביעות על עליות מחירים באזור"-
    אם התחזיות של המוכרים היו מצביעות על עליות מחירים, אף אחד לא היה מוכר לפי 10% תשואה.
    אם התחזיות של הקונים היו מצביעות על עליות מחירים, היה לך תור של קונים, שמתחרים על הנכסים, ומעלים את המחירים (ואז גם לא היית צריך לשווק לישראלים).
    אז כל התחזיות מצביעות על עליית מחירים חוץ מהתחזיות של אלה שאשכרה שמים את הכסף שלהם. מבחינתי, עם שאר התחזיות אפשר לעטוף דגים מאחד המרתפים ביוסטון.

2. "כ-95 אחוז מהבתים הניבו לנו מעל 10% בשנה לאורך זמן"-
    כמו שכתבתי ל-oneisinfinity, זה לא אומר הרבה.
    המון בתים במיאמי הניבו תשואות דו ספרתיות לאורך זמן, והיום הם מניבים אחלה ברבוניות.

3. "כמובן שהיו נפילות כמו בתים לא מוצלחים או דיירים בעייתיים"-
    בית שמביא 7K$ נטו בשנה, אצלי עולה 100K$ ואצלך עולה 70K$. 
    לא מורידים 30% משווי של נכס בגלל איזה דייר בעייתי פה ושם.
    השוק רואה אצלך סיכון הרבה יותר גדול, וכנראה זו הסיבה שאתה משווק לאנשים שלא מבינים את הסיכון.
לצפיה ב-'המתודה שלך היא המנעות מסיכונים'
המתודה שלך היא המנעות מסיכונים
14/09/2017 | 18:13
7
71
ואני מכבד את זה בהחלט. אך זו לא הדרך היחידה לעשות עסקים.
הרבה אנשי עסקים מצליחים לקחו סיכונים, זו מתודה מסויימת ואני מבין אותך אבל יש גם צורות עבודה אחרות. אתה לדוגמא חייב להבין שאנשים שיש להם רק 100 אלף אין להם שום דרך אחרת לנסות ולהגדיל את ההון העצמי שלהם, יש אנשים שחייבים לקחת סיכונים אחרת ידרכו במקום לשארית חייהם. יש אנשים שיעדיפו לסכן את ה100 אלף ולהפסיק 30 אחוז מאשר להשאר עם הכסף ביד ולהרוויח 2 אחוז שנתי.
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם סיכונים בתנאי שהם מחושבים'
אין לי בעיה עם סיכונים בתנאי שהם מחושבים
14/09/2017 | 20:54
6
75
תחשוב שאתה מתקשר יום אחד למנהל נכסים שלך, והוא מספר לך שאירמה פגעה בהם וכל הרחוב טוטאל לוס.

בום! המשחק נגמר, והפסדת כמעט את כל מה שהיה לך.
מהזווית הזאת גם 50,000$ נראים כמו המון המון כסף, ומקום מעולה לדרוך בו.

אז מה אני בסך הכל אומר- אתה רעב לתשואה וסיכון? אחלה. אבל למה לא לפזר את הסיכון הזה?
אחת הדרכים המוכחות היא להשקיע במדדים בבורסה. לכל חברה יש סיכון גבוה, אבל הפיזור על הרבה חברות מקטין את החשיפה לאירועי קיצון כאלה. לאורך זמן התשואות של ה-S&P 500 היו מצוינות (מודה שזה תלוי מתי קונים, אבל זה נכון גם לנדל"ן).
לצפיה ב-'לא חושב שאפשר לקבל יותר מ3% ממוצע מה s&p'
לא חושב שאפשר לקבל יותר מ3% ממוצע מה s&p
14/09/2017 | 23:44
82
אבל גם לא מבין בזה יותר מידי.
אולי זה משהו שאני צריך לשקול.
לגבי אירמה, יש ביטוח למי שמעונין.
לצפיה ב-'בשביל הוריקן יש ביטוח'
בשביל הוריקן יש ביטוח
15/09/2017 | 00:59
4
74
או שאפשר לבחור אזורים בלי הוריקנים.

אבל לכל בית יש סיכון, גם באזורים בלי אסונות טבע. לכן צריך ללמוד על הסיכונים ולהערך בהתאם.
לצפיה ב-'100%'
100%
15/09/2017 | 08:41
3
81
פה מדובר על לשים את כל התיק באזור מועד לאסונות טבע, ולא להחזיק ביטוח.
לדעתי זה סיכון מוגזם.

אגב, גם הביטוח נגד הצפות הוא לא כזה להיט.
בתור התחלה, הוא מוריד את התשואה.

כשקורה מקרה ביטוח, יש השתתפות עצמית, ואת הכסף מקבלים כנגד שיפוצים (נותנים לך מקדמה להתחיל).
אחר כך נשארים עם בית באזור מוכה אסון (כי לא לכולם היה ביטוח).
אם בשנים הקרובות תהיה עוד אירמה בפלורידה, הרבה אנשים כבר לא יירצו לגור שם.
לצפיה ב-'זה סיכון שחלק מהאנשים מוכנים לקחת'
זה סיכון שחלק מהאנשים מוכנים לקחת
15/09/2017 | 08:50
2
70
אחרי הכל, סופה כמו אירמה קורה רק פעם בכמה שנים טובות. אם מפחדים מהוריקנים פוסלים את רוב החוף המזרחי של ארה"ב, אזור מאוד גדול ומיושב. אז האם באמת לא שווה לקחת את הסיכון כי אולי ב-20 שנים הקרובות יהיה הוריקן קטלני?
חוצמזה, גם אם מתחמקים מה סיכון של הוריקנים (נגיד מתרחקים כמה מאות ק"מ מהאוקינוס), עדיין יש סכנות אחרות כמו נגיד שריפה.

אז בסופו של דבר, אין השקעות בטוחות. אפשר לשלוט על רמת הסיכון, אבל לא להעלים אותו לגמרי.
לצפיה ב-'לא אומר שאפשר להעלים את הסיכונים לגמרי'
לא אומר שאפשר להעלים את הסיכונים לגמרי
17/09/2017 | 16:21
1
46
וגם לא אומר לא להשקיע בפלורידה.
לשים את כל הז'יטונים במרחק של מיילים בודדים באזור החוף של פלורידה?
ועוד לא לעשות ביטוח?

מוגזם!
הייתי חושב בדיוק אותו דבר על משקיע שכמעט כל מה שיש לו יכול להימחק בשריפה אחת, והוא לא עושה ביטוח.
לצפיה ב-'ברור שאי אפשר להעלים סיכונים'
ברור שאי אפשר להעלים סיכונים
17/09/2017 | 17:10
47
אפשר לעשות צעדים שיצמצמו את הסיכון והנזק, אבל תמיד יש משהו שיכול יום אחד לסכן את ההשקעה.

אם מנתחים את ארה"ב, רוב האזורים המאוכלסים יש סכנה מסוימת. זה יכול להיות הוריקנים באזור החוף, רעידות אדמה, טורנדו, שריפות ועוד שלל דברים.
אי אפשר להתחמק לגמרי מאסונות. כן אפשר לבטח נגדם בשביל לצמצם נזקים. כן אפשר להשקיע בבית בשביל לחזק אותם נגד אסונות כאלה. אבל לא להעלים לגמרי.
לצפיה ב-'עובדות'
עובדות
16/09/2017 | 22:47
65
שבוע טוב צבי 
1-תחזית עושים מומחים בתחומם בעירוב המון גורמים שניתן ללמוד ולהבין - אם תשב על זה כשעה ותחפש על האזור המדובר תבין למה התכוונתי- דברים כמו פתיחה של מרכזים לוגיסטיים ענקיים באזור , קניונים ,ירידה בפשיעה ,ועלייה קבועה במחירים .
כמובן שתחזית יכולה להשתנות כמו כל דבר בעולם אבל לשם זה הולך .
2-שוב , אתה מחפש אתה החושך ולא את האור , אני מדגיש שזה מה שקרה לי וצפוי שזה מה שיקרה למשקיע - שוב , צפי .
3- כוונתי הייתה שאני קונה בסיטונאות ולכן הסיכון שלי יותר גבוהה ושיש מצב שבית ייקח יותר זמן לשיפוץ ולאכלוס הוא יותר גדול - כאשר אני מוכר למשקיע הישראלי אני מוכר עם דייר ואחרי שיפוץ ולכן מפחית לו את הסיכון .
שוב - יש סיבות גדולות ומגוונות למה אצלי זה יכול להיות 10 % ועוד אצלך זה 7% כמו שאתה אומר . ( בועת נדלן אצלך , בתים מאוד זולים אצלי )
אבל זה עובדה שניתנת לבדיקה בקלות .
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:04
24

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'הוריקן אירמה '
הוריקן אירמה
10/09/2017 | 11:58
15
184
שלום רב ,

יש ברשותי נכסים באזור מיאמי פלורידה , באזור שההוריקן אמור לפגוע היום
רציתי לדעת לגבי נושא הביטוח וההשלכות של ההוריקן לבעלי נכסים באזור פלורידה

תודה
לצפיה ב-'זה תלוי בפוליסה שקנית'
זה תלוי בפוליסה שקנית
10/09/2017 | 13:08
5
135
יש פוליסות שמכסות שיטפונות, ויש כאלה שלא.
כדאי שתקרא את הפוליסה שלך, ותתייעץ גם עם הסוכן ביטוח.

כרגע נראה שמיאמי תצא יחסית בזול מהסופה הזו (בהתחלה חששו שהיא תהיה בעין הסערה).
אם יהיה נזק גדול (וככה זה נראה כרגע), אז כנראה שבחלק מפלורידה הביטוח הולך להתייקר, או שלא יסכימו לבטח בו בעתיד.
לצפיה ב-'מה לגבי ועד שכונה association'
מה לגבי ועד שכונה association
10/09/2017 | 15:05
4
97
האם אין בביטוח שלהם פתרון לבעיה הזו?
אני בינתיים בודק את הביטוח , שם אין מענה כי הם מפלורידה והמשרדים לא ממש פעילים כרגע...

ממש מוזר , חשבתי שהמדינה אחראית על נזקי הטבע שכאלה

תודההה
לצפיה ב-'המדינה יכולה לעזור, אבל היא לא אחראית'
המדינה יכולה לעזור, אבל היא לא אחראית
10/09/2017 | 16:15
1
90
מציע לך לקרוא כאן (לפחות את 2 השאלות הראשונות):

בלי ביטוח, אין ערובה לכמה יעזרו לך.

וועד השכונה לא מחויב לבטח אותך נגד שיטפונות, ולא הייתי בונה על זה שהוא עשה את זה.
ה-Waiver שתיארת בתגובה לוויני, נשמע כאילו שהציעו לך ביטוח נגד שיטפונות, ואתה אישרת שאתה מוותר עליו. כלומר, שלא עשית ביטוח.
לצפיה ב-'ואו נקווה לטוב'
ואו נקווה לטוב
10/09/2017 | 17:19
62
תודה רבההה
לצפיה ב-'המדינה הציעה לך עזרה - אתה חתמת שאתה מוותר עליה.'
המדינה הציעה לך עזרה - אתה חתמת שאתה מוותר עליה.
10/09/2017 | 22:26
1
84
לפי מה שכתבת, הנכסים שלך בנויים על flood plane, ואף חברת ביטוח לא תסכים לכסות נזקי הצפה במקום כזה. לכן, המדינה הקימה תכנית ביטוח מיוחדת ומסובסדת לנכסים במקומות כאלה - תכנית שנקראת national flood insurance.
הפרמייה של התכנית הזו יקרה, כי יש כמעט וודאות שמתי שהוא שיטפון יקרה... אבל זה עדיין פחות יקר מלאבד הכל.
החוק מחייב את חברת הביטוח להציע לך את הכיסוי הזה, ולפי מה שכתבת, אתה (או מישהו מטעמך) חתם על תצהיר שבו כתוב שאתה מבין שהכיסוי הזה מוצע לך - ואתה מוותר עליו.

מישהו החליט ששווה לקחת את ההימור ש ה "100 year flood" לא יקרה, ולשמור את הכסף שהפרמייה הייתה אמורה לעלות בכיסך.

האסוסיאיישן כנראה מבוטח - והכסף שהוא יקבל ילך לתיקון הנזקים שההצפה (אם תהיה) תגרום לתשתית של השכונה - הכבישים, המדרכות, תשתיות הביוב והחשמל ושאר רכוש משותף. די סביר שהכסף שהם יקבלו לא יספיק לתיקונים (כי גם שם יש "השתתפות עצמית" של המבוטח - ובפוליסו של שכונה זו השתתפות עצמית של עשרות או מאות אלפים). לכן, קח בחשבון שבנוסף לכל ההוצאות של שיפוץ ותיקון הרכוש שלך - יגיע גם חשבון האסוסיאיישן על חלקך בהוצאות תיקון הרכוש המשותף (מה שנקרא "ספיישל אססמנט").

עכשיו כבר מאוחר מדי מכדי לעשות משהו. כל שנשאר זה להתפלל לבורא עולם שהמכה הזו תפסח עליך.
לצפיה ב-'תודה רבה לך ולכולם'
תודה רבה לך ולכולם
12/09/2017 | 11:24
38
העיקר שאנשים שם יהיו בריאים , לגבי הנדלן , הכל טוב ולטובה
נראה מה יהיה :D

לצפיה ב-'תבדוק אם קנית flood insurance'
תבדוק אם קנית flood insurance
10/09/2017 | 13:35
2
92
או ביטוח מיוחד למקרי הוריקן. אם לא - אבוד לך.
לצפיה ב-'רשום לי בביטוח - flood waiver completed'
רשום לי בביטוח - flood waiver completed
10/09/2017 | 15:11
1
100
זה מספק?
לצפיה ב-'זה אומר שוויתרת על הכיסוי.'
זה אומר שוויתרת על הכיסוי.
10/09/2017 | 23:19
56
לצפיה ב-'יש לך משכנתא?'
יש לך משכנתא?
10/09/2017 | 17:05
5
78
כי לרוב מחייבים לקנות ביטוח נגד הצפות.
תבדוק גם אם אתה נמצא ב-flood zone.

בעיקרון אתה אמור לרכוש ביטוח נגד הצפות. אולי תצליח לקבל משהו מהמדינה, אבל לא הייתי מסתמך על זה.
לצפיה ב-'כן רשום שאני נמצא ב special flood zone'
כן רשום שאני נמצא ב special flood zone
10/09/2017 | 17:18
4
78
ולא אין משכנתא

תודההה
לצפיה ב-'ולא קנית ביטוח הצפות???'
ולא קנית ביטוח הצפות???
10/09/2017 | 17:33
3
83
אם יהיה לך מזל, אולי FEMA ישלמו כמה אלפי דולרים. התיקרה המקסימלית שלהם זה 33 אלף. כאמור זה המקסימום שהם נותנים, ולא בהכרח כל אחד מקבל את המקסימום. יש להם גם תוכנית הלוואות שאולי תהיה זכאי אליהם.
אם הבית נהרס, סכום כזה יעזור אבל לא בהכרח יכסה הכל. ביטוח רגיל לא יכסה הצפות.
לכן בהחלט מומלץ לקנות ביטוח הצפות, בוודאי באזורים שמוגדרים כאזור מועד להצפות.
לצפיה ב-'naf86'
naf86
10/09/2017 | 17:54
2
77
מממ עשיתי ביטוח , מודה ומתוודה שאין לי מושג מה אני בדיוק מקבל שם ..
ז"א פניתי למנהל הנכסים שלי וביקשתי לביטוח , קיבלתי מהם הצעה לביטוח , ביקשתי להגדיל את הפרמייה ושילמתי ,
בפרמייה רשום לי hurricane Deductible: $500
All Other Perils Deductible: $500
Windstorm coverage is included

אין לי שמץ מה זה אומר

תודה על העזרהה
לצפיה ב-'גם לי אין מושג מה כתוב לך בביטוח'
גם לי אין מושג מה כתוב לך בביטוח
10/09/2017 | 18:01
74
תתחיל לקרוא את הפוליסה או שתתקשר לחברה.
לצפיה ב-'זה לא מכסה אותך משיטפונות'
זה לא מכסה אותך משיטפונות
10/09/2017 | 18:29
83
אתה מכוסה מנזקי רוח וגשם (עם השתתפות עצמית של 500$).
שיטפונות זה ביטוח נפרד, וכנראה שוויתרת עליו.
לצפיה ב-'יריב פז :)'
יריב פז :)
08/09/2017 | 17:10
237
מישהו השקיע איתו או מכיר מישהו שהשקיע איתו ומוכן לחלוק חוות דעת? במידה ומתפנים אצלי 80 אלף דולר, האם אפשרי לבצע אצלו השקעה? אני מסוגל גם לבצע אותה לבד, מכיר מתווכים באזור שאני עובד בו אבל לא מכיר חברת ניהול ומעדיף מישהו שנמצא בארץ.
לצפיה ב-'נדלן ארהב פלורידה'
נדלן ארהב פלורידה
02/09/2017 | 16:44
2
389
מי שחושב לקנות נדלו בארהב ראו הוזהרתם,ימכרו לכם בתים הרוסים באזורים של אוכלוסיה קשיית יום שלא ישלמו בכלל כספים...ובנוסף חברות הניהול יגנבו את כל הכספים,במיוחד להיזהר מחברת imagines
לצפיה ב-'אתה יכול לתת יותר פרטים?'
אתה יכול לתת יותר פרטים?
02/09/2017 | 17:16
226
אני ממליץ להתרחק מרוב מי שמשווק לישראלים.
כשאתה כותב כל כך מעט, קל להדוף את זה בטענה שזה נכתב על ידי מתחרה או מישהו שבא מוונדטה אישית.

תן לינק לאתר של החברה, שמות של מי שרימה אותך, וכו'.
לצפיה ב-'מישהו דפק אותך ואתה משחרר לחץ'
מישהו דפק אותך ואתה משחרר לחץ
08/09/2017 | 17:07
174
ברור לי, אבל לא כל כך מקובל.
ספר את הסיפור שלך לפרטים כדי שאחרים ילמדו ואל תתימר לשחרר מילים לאוויר שאחרים לא יחשבו לרגע שאתה מיעץ ומבין מה אתה אומר.
יש חברות מעולות יש חברות גרועות, פךוריד זו מדינה גדולה עם בתים שנעים בין 30 אלף דולר ל 30 מיליון דולר, אז מה שאתה אומר זה בערך "בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה ידפקו אתכם"
מישהו דפק אותך הבנתי, לא עשית שעורי בית, נכנסת להרפתקאה ורימו אותך, קורה, תלמד מטעויות במקום לכעוס ולהפיל את הכעס שלך על אחרים.
עצה לחיים. כל מה שאתם עושים, תלמדו טוב טוב, ואחרי שסיימתם ללמוד, תחפשו מה זה שאתם לא יודעים שאתם צריכים לדעת, ואז תלמדו עוד, ואז תעשו ותהיו מוכנים להיכשל, אבל תמיד תחפשו להצליח. החיים קשים, והם עוד יותר קשים למי שלא יודע איך לחיות. אבל זה לא הסוף.
לצפיה ב-'**קבוצת דרור-דרור שלומי-חוות דעת**'
**קבוצת דרור-דרור שלומי-חוות דעת**
01/09/2017 | 19:16
1197
שלום, לכולם,
מישהו ביצע השקעה בסיוע החברה הזו ויכול להמליץ או לחילופין לקטרג עליה במגוון היבטים:
א. מחיר הרכישה של הנכס בהשוואה למחירי השוק?
ב. התנהלות כללית בעת הרכישה והעברת הזכויות?
ג. התנהלות בתהליך הצגת התוכנית העסקית, מציאת שוכרים, השכרת הנכס וקבלת התשלומים השוטפים?
אשמח לתשובות מפורטות עם נימוקים מחוויה אישית-תודה רבה לעונים!

לצפיה ב-'רשימת נכסים למכירה סביב ה 100K$'
רשימת נכסים למכירה סביב ה 100K$
31/08/2017 | 22:41
252
ישנם מאות בתים למכירה ברדיוס של 10 מייל מהאזור בו אני עובד בעיקר. מרכז ה"נורטאיסט" של פילדלפיה.
הכנתי רשימה של 12 בלבד לפי הקריטריונים הבאים עם כתובת מלאה, תמונות, וכל המידע :
-בתים חדשים בשוק מהשבועיים האחרונים
-בין 96 אלף ל 140 אלף
-ראויים למגורים - כלומר ניתן להשכיר מידיית (למרות שלחלקם לא תזיק מתיחת פנים)
- כולם באזורים טובים. לא מדובר כאן על שכונות יוקרה אך בחרתי רק כאלה שמאזורים פופלאריים ועם רמת פשע נמוכה
כדי לקבל מידע על מחיר ההשכרה אותו וכלו לקבל, נא ליצור קשר

לצפיה ב-'למי שלא עבד הלינק:'
למי שלא עבד הלינק:
31/08/2017 | 17:51
1
226
למי שלא עבד הלינק:
פשוט להכנס ל https://www.housingpa.com
בתחתית הדף למטה ללחוץ על: עברית
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
02/09/2017 | 22:44
117
המון בהצלחה בן , אם יהיו לי מכרים שירצו באזור בטווחי מחירים האלה , אפנה אותם אלייך 
לצפיה ב-'בחירת אזורים'
בחירת אזורים
29/08/2017 | 13:30
18
323
שלום רב לכולם,
אני מעוניין להתחיל להשקיע בנכסים בארה"ב, כרגע אני בשלב של למידת השוק ולכן אשמח להפניות לחומרים רלוונטים שיוכלו לסייע לי.

ש לי תקציב של 140 אלף דולר והשאלה שלי האם הייתם ממליצים לי בתור משקיע מתחיל לנסות ולקנות שני נכסים במחיר הזה או להתמקד בנכס אחד.

משיטוט בפורום וקריאה של מספר מדריכים הבנתי כי יש חשיבות רבה לבחירת האזור בו משקיעים לכן הייתי שמח אם תוכלו להפנות אותי למקורות מידע שמתארים את היתרונות והחסרונות של כל אזור כלומר אני מעוניין להתמקד באזור מסויים אבל חסר לי מידע.
אקדים תודה לעונים!
לצפיה ב-'בארצות הברית'
בארצות הברית
29/08/2017 | 17:41
254
יש 307 ערים עם אוכלוסיה מעל 100 אלף איש. כלומר יש כמות אדירה של אזורים שיכולים להיות טובים להשקעת נדל"ן.
יש אזורים ש-140 אלף בקושי יהיה המקדמה לבית, יש אזורים שאפשר לקנות 3 בתים במחיר הזה.

מידי פעם אני קורא כתבות על האזורים הטובים להשקעה. יש המון כתבות, וכל אחד נותן תשובה אחרת. הנה לדוגמא כתבה של פורבס:

לצפיה ב-'אזור'
אזור
30/08/2017 | 10:45
4
212
שאלה מעניינת - הסכום שלך בדיוק זהה למה ששאלתי אנשים באשכול הקודם - סכום סביר להתחיל 
כמו שכבר ציינתי בפורום הזה , האזור יכול להיות מצויין על פניו , אתה צריך אנשים שאתה סומך עליהם שיעזרו לך - לעשות את זה לבד בשלט רחוק מלווה בסיכון , מה שאתה רואה בזילו לא בהכרח המציאות .
תחקור קצת על ממפיס טנסי , האזור שאני מושקע בו ומכיר על בוריו , אם זה יעניין אותך תוכל לפנות אלי במייל eyalvm@diet-llc.com
לשאול לא עולה כסף מבטיח
גם אם סתם בא לך להתייעץ ממש לא מפריע לי לענות , עד רמת הידע שלי כמובן 
לצפיה ב-'אתה לא סתם בא להתייעץ, אתה משווק'
אתה לא סתם בא להתייעץ, אתה משווק
30/08/2017 | 10:58
3
217
גילוי נאות עוד לא הזיק לאף אחד.

לפחות לאף אחד ישר....
לצפיה ב-'שלום ויני'
שלום ויני
30/08/2017 | 11:06
2
176
תקרא שוב - אמרתי שאשמח לעניין אותו וגם אם סתם בא לו להתייעץ על מקום אחר אני אשמח לעזור לו , אין מה לקפוץ ולהעיר סתם אתה יכול לעזור לו גם .
לא פשעתי ואתה מאשים אותי בחוסר יושר ? כי יש לי בתים בממפיס ואני מציע אותם לשוק הרחב ?
מאוד מוזר ויני , אין בזה צורך 
לצפיה ב-'תראה את התגובה של HousingPA ותלמד.'
תראה את התגובה של HousingPA ותלמד.
30/08/2017 | 20:53
1
170
הרבה יותר מכובד, הרבה יותר גלוי ולא משאיר רושם של מישהו ערמומי שמנסה להראות משהו שהוא לא.

אין לי שום בעיה עם זה שאתה משווק, יש לי בעיה שאתה לא נותן לאנשים אחרים שבאים לפה להתייעץ אינדיקציה לאינטרסים שלך. קורא חיצוני יקרא את  ההודעה שלך ויבין שאתה איש טוב שגם משקיע בממפיס ורוצה לעזור. זה לא נכון, זה לא מה שאתה וזאת לא הכוונה שלך.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
31/08/2017 | 09:38
163
ברור שקורא חיצוני יחשוב שאני איש טוב - אין לו סיבה לחשוב אחרת- אני באמת איש טוב ככה לפחות אשתי אומרת לי .
זה שאני מוכר נכסים לא אומר שאני פה רק לשם זה , מי שלא רוצה לא יקנה - זה ממש לא הייתה מטרת הכניסה שלי לפורום הזה , ידעתי שיש אנשים כמוך שישר קופצים וחושבים שהם יודעים הכל , זה בסדר, אף אחד לא מושלם .
אני מוכן לתת ייעוץ בגבולות הידע שלי לכל מי שישאל-גם אם זה בוודאות לא ייתן לי כלום .
התחלתי בממפיס כמשקיע חדש לגמרי , ואני עדיין משקיע שמה - החלטתי בשנה האחרונה לשתף בהצלחתי , ועדיין לא הבנתי מה הבעיה שלך עם זה ?
אני לא מתווך דירות שלא מכיר וסתם רוצה למכור , לכן אוכל לעזור לאנשים שרוצים להיכנס לשוק .
גם אותך ויני , אוכל לשתף בכל המידע שיש ברשותי - למרות שנראה שאתה כבר יודע הכל 
לצפיה ב-'אני יכול לעזור לך באזור פילדלפיה אם זה מעניין אותך. '
אני יכול לעזור לך באזור פילדלפיה אם זה מעניין אותך.
30/08/2017 | 16:50
219
אני סוכן מורשה במדינת פנסילבניה. אני סוכן גם בישראל אבל חי כ15 שנים בארה"ב. 
תתחיל כאן: 
/נדלן-בארצות-הברית/housingpa.com
אשמח לענות על כל שאלה

לצפיה ב-'בתקציב כזה אי לך מה לחפש בחול'
בתקציב כזה אי לך מה לחפש בחול
03/09/2017 | 10:31
9
166
כל השקעה דורשת הבנה ומחקר וגם אם נניח תמצא משהו שיתן לך תשואה שוטפת נאה של 8-9 אחוז לשנה, יש תקורות נוספות כגון הגשת דוחות מס בחו״ל במסגרת תאגיד ודוחות אישיים וההתעסקות עם זה בסכומי השקעה קטנים לא שווה את האנרגיה והזמן שלך, כמו כן עם נכס אחד או שניים הסטטיסטיקה לא תעבוד לטובתך בדרך כלל.
משנה זהירות צריכים גם בהחלטה להשקיע עם קבוצות השקעה שונות שכביכול נותנות לך ״אפשרות״ השקעה קלה ונוחה כמו יזמים גדולים, אבל למרבה הצער חלק גדול מהם פשוט לא עומד בהבטחות השונות והמשקיע הקטן יקבל הרבה סיפורים ותירוצים אבל לא רווחים...
בשורה התחתונה אם אין לך לפחות 200-300K אין לך מה לחפש בחו״ל ואם יש לך את הכסף וגם פנאי להבנה ומחקר אז שווה להשקיע במודל השקעה פרטי משלך.
אשמח לעזור בכל שאלה נוספת.

אילן בחרי
יעוץ אישי להשקעות נדל״ן
0545555526
www.myreadvisor.co.il

לצפיה ב-'ואתה קורא לעצמך יועץ???'
ואתה קורא לעצמך יועץ???
03/09/2017 | 17:52
8
128
בוודאי שאפשר להתחיל ב-140 אלף. זה בהחלט סכום שאפשרי לעבוד איתו. בהתחלה יהיה קשה, ואולי יניב פחות תשואה מהצפי. אבל אם עושים מספיק מחקר, אפשר למצוא השקעות טובות גם עם 140 אלף דולר.
לצפיה ב-'ייתכן שזה נוגד את האינטרסים שלך'
ייתכן שזה נוגד את האינטרסים שלך
03/09/2017 | 18:23
3
122
אבל עד שאותו משקיע יגיע עם 140$ להון גבוה יותר מעליית ערך או שכ״ד יעברו הרבה שנים אם בכלל, במקרה אני מלווה משקיעים כאלה כמעט 10 שנים אז יש גם ניסיון... השוק בארה״ב היום זה לא השוק של אחרי המשבר והוא מתון בהרבה אחרי שעלה לא מעט ברוב המקומות שם. אז בינתיים הוא יתעסק בכסף שהוא קטן מבחינה אבסולוטית (גם תשואה אמיתית של 8% לשנה היא לפני מס ותקורות אחרות אז כמה נשאר ביד אמיתי??? 8000 $ לשנה??? זה לא מצדיק השקעה מעבר לים... ברוב המקרים אם יש קשיים בהמשך הדרך ההכנסה הקטנה לא מצדיקה התמדה להתמודדות ומוכרים את הנכס במכירה מהירה כדי לצאת מהשקעה כושלת.
על מנת שמשקיע בודד עם הון נמוך כל כך יצליח בהשקעה שלו הוא צריך למצוא שותף/מנהל/מלווה נקי מאינטרסים או ליצור שותפות עם אינטרסים משותפים וכידוע אין הרבה כאלה, אז אם יש לו זמן לחפש טוב ולהשקיע בזה זמן ואנרגיה אפשרי גם למצוא ואם לא אז חבל שיפתו אותו בכל מיני חברות עם משרדים מפוארים שמבטיחות קשקושים על הנייר ואוכלות למשקיע הקטן את כספו.
לצפיה ב-'אין לי שום אינטרסים כספיים'
אין לי שום אינטרסים כספיים
03/09/2017 | 22:28
104
אחרי הכל, אני לא מחפש משקיעים, לא מחפש שותפים. יש לי את העסק שלי וטוב לי איתו.
הנקודה היא שיש לי בתיק גם נכסים שעלו באזור ה-140K$ ואפילו אחד ב-70 אלף.

בוודאי שאדם עם הון כזה לא ירווח הרבה ולא מהר. צריך לבנות תיק. בהחלט יקח כמה שנים לבנות תיק רציני. אדם ששם 140 אלף לא חי באשליות שהוא מרוויח מספיק להתפרנס תוך שנה.
לצפיה ב-'נדמה לי שיש לך הבנה קשה בהגדרות יעוץ מה הם'
נדמה לי שיש לך הבנה קשה בהגדרות יעוץ מה הם
08/09/2017 | 16:35
1
87
תלך ללמוד מה ההגדרה הנכונה של יעוץ אל מול דעה.
מה שאתה מקשקש פה זו דעה שלך וממש לא יעוץ
בארה"ב אפשר לקנות בית גם ב 50 אלף דולר ולהוציא תשואה של 15 נטו ללא בעיות. זה לא פשוט זה נכון אבל זה לחלוטין אפשרי.
לי יש בית כזה. לאחותי יש בית שעלה לה 80 והיא מוציאה ממנו 900 בחודש ואין לה שום בעיות כמה מעל שנתיים, הכל זורם חלק.
ואני מכיר עוד מספר אנשים שהשקיעו בין 50 ל 100 אלף והכל הולך חלק ומרוויחים מעל ל 10 נטו.
להגיד ש 8 אחוז נטו לא שווה מעבר לים זה לא יעוץ זו דעה, במקום ליעץ איך לעשות אתה מקשקש כאן את הדעות שלך, אם אתה לא יודע איך ליישם עדיף לך להיות בשקט, דעות ללא פתרונות מעשיים לא מעניינים אף אחד, היום לכל אידיוט יש דעה, נמאס כבר להקשיב לכל חוכמולוג שמנה להביע את הדעה הלקויה שלו רק כי הוא רוצה להרגיש חשוב עם עצמו. אם אתה יועץ נדלן אני קנקן.
תתרחקו מהבחור הזה אין לו יותר מידי מושג.
תשקיע אתה 200 אלף על בית מחורבן בישראל שיתן לך 3 אחוז תשואה ותשאיר את העבודה האמיתית למי שזה מענין אותו, אתה ידידי לא יודע נדלן בארהב ואתה לא שייך לפורום הזה.
לצפיה ב-'יעוץ'
יעוץ
10/09/2017 | 15:08
53
מסכים איתך שאנשים פה "קצת" דעתנים ולא יועצים
צריך להבין-המשפט " לא שווה את זה " זה עניין של טעם וכמה אתה אוהב סיכון 
ממה שאני מכיר בארצות הברית ,עדיין שווה "להסתכן " ולהרוויח הרבה יותר מאשר בישראל , במיוחד במצב ביום בארץ ברמת המחירים .
אבל אם תשאל את אשתי היא לא תקנה אפילו פלאפון שהיא לא ראתה אותו בעיניים... הכל עניין של הרבה הבנה ואומץ .
לצפיה ב-'אפשר להתחיל לעבוד עם כל סכום, אבל זה לא תמיד משתלם לישראלי'
אפשר להתחיל לעבוד עם כל סכום, אבל זה לא תמיד משתלם לישראלי
03/09/2017 | 21:27
3
108
זה ללמוד תחום חדש, כל הבעיות והסיכונים של השקעה ראשונה (ועוד מרחוק), העלויות הנוספות של משקיע מרוחק, התלות בחברת ניהול, וכל זה בשביל מה?

20,000$ משכיבים על רזרבה לבלת"מים. אז משקיעים 120,000$.
במקרה הטוב עושים עוד 4K$ בשנה לעומת השקעה בארץ (נניח תשואה של 8% במקום 4%). זה פשוט לא שווה את זה, וזה במקרה הטוב.
בהמון מקרים זה נגמר הרבה יותר גרוע. תראה את ההודעה של Dani266.

לך יש פעילות ברוצ'סטר, ניו יורק.
נניח שבקליפורניה אפשר להשיג תשואה של 3% יותר מברוצ'סטר.
כל מה שיש לך להשקיע בשנים הקרובות זה 140,000$.
היית הולך על זה ומשקיע אותם בקליפורניה?
לצפיה ב-'אני מסכים שזה לא משתלם במיוחד'
אני מסכים שזה לא משתלם במיוחד
03/09/2017 | 22:42
2
103
אבל זה רק צעד ראשון.
נגיד קונים בית ב-120 אלף. אחרי שנה-שנתיים מוכרים, וקונים אחד ב-140. זה לוקח כמה שנים אבל אפשר לאט לאט לבנות תיק כמו שצריך.

עם 140 אלף דולר, אין הרבה מה לעשות בישראל. לכן מי שרוצה להכנס לנדל"ן, ארה"ב זאת אופציה טובה, כי בסכום הזה אפשר לקנות נכס טוב.

ברור שצריך לעשות שיעורי בית, לבחור את האזור וכו. צריך למצוא מנהל טוב.

לגבי השאלה שלך. התשובה היא שלילית. כי נכס ליד הבית שווה הרבה יותר מנכס רחוק. אם היה בישראל נכסים טובים, הייתי ממליץ להשאר בישראל.
לצפיה ב-'אני הייתי עונה את אותה תשובה'
אני הייתי עונה את אותה תשובה
04/09/2017 | 00:26
1
94
עם חצי מיליון שקל הון עצמי אפשר לקחת משכנתא ולקנות נכס בארץ.
זה כנראה לא יהיה באזורי ביקוש (אבל גם בתים של 120,000$ בארה"ב לא יהיו באזורי ביקוש), ומוותרים על כמה אחוזי תשואה בפוטנציה, אבל הסיכון נמוך משמעותית.

אני לא חסיד של השקעה בנדל"ן בישראל כרגע, אבל אני כן חושב שבסכומים האלה, אפילו זה עדיף לישראלי הממוצע מלהתחיל להתעסק בנדל"ן בארה"ב.
לצפיה ב-'אם אפשר מינוף, זה כבר סיפור אחר'
אם אפשר מינוף, זה כבר סיפור אחר
04/09/2017 | 00:48
89
לא בהכרח ישראלי יקבל משכנתא בישראל.
אבל עם 140 אלף דולר במזומן, אפשר למצוא נכס טוב בארה"ב, אבל כמעט ולא למצוא כלום בישראל.

באזור בו אני משקיע, אבל לקבל נכס טוב ב-140 אלף דולר. נכון, זה לא מנהטן או לוס אנג'לס, אבל לא חייבים להשקיע באזורים הכי יקרים.
לצפיה ב-'תתמקד בנכסים באיכות השקעה - התקציב שלך מאפשר'
תתמקד בנכסים באיכות השקעה - התקציב שלך מאפשר
04/09/2017 | 00:44
116
כשרוכשים נכס נדלן החשיבות הכי גדולה היא שהוא יהיה נכס באיכות השקעה.  מחירים בצד לרגע אבל אלה הפרמטרים החשובים ביותר:

• נכס באזורי ביקוש קשיח גם למכירה וגם להשכרה
  • תשואת השכרה טובה ויכולת למשוך דיירים חזקים
  • נכס לא ישן מדי - אחרת הוצאות תחזוקה יאכלו את התשואה
  • סחירות גבוהה באזור חשובה מאוד - יכולת למכור מתי שרוצים
  • קנייה במחירי שוק
  • רכישה בשכונה בטרנד של עליית ערך 
לגבי המחירים זה עניין של אזור.  ניתן עדיין במספר אזורים (למשל באזורי הפעילות שלנו) לרכוש נכסים חדשים ב140-180 אלף.
רוב הלקוחות שלנו היום בוחרים לקחת משכנתא (עד 65%) וככה 80K מביאים משקיע לנכס חדש באזור של 220-230K וזה כבר איכות של מעמד בינוני מבוסס באזורי הפעילות שלנו (טקסס)

להלן לינק לסרטון של נכס במחיר של 146K שרכש לקוח שלנו. נכס חדש לגמרי באזור ביקוש בפורט וורת' צמוד לבסיס צבאי ומפעל של לוקהיד מרטין.

הנכסים הדומים שלנו בשכונה הושכרו בטווח של $1300-$1400 לחודש.

יש גם מגוון נכסים בטווח של 160-230K

================
גילוי נאות: הכותב הוא מנכ"ל ובעלים של חברה בתחום השקעות נדלן בארה"ב
לצפיה ב-'רכישת בית two story'
רכישת בית two story
28/08/2017 | 22:54
1
57
היי 
מה דעתכם על רכישת בית 2 story בגקסונויל להשכרה (שכונה עם ביקוש רוב הבתים שם 1 story )?
האם יהיה ביקוש להשכרה?
( האם כדאי יש מדרגות מבחינת תביעות למרות שיש ביטוח )
האם יהיה ביקוש במכירה ?
אולי כדאי ללכת על 1 story וזהו? 

לצפיה ב-'קומה אחת או שתיים - יש ניואנסים שזרים לישראלים'
קומה אחת או שתיים - יש ניואנסים שזרים לישראלים
04/09/2017 | 00:51
31
קומה אחת או שתיים היא שאלה די נפוצה שרוכשים שואלים את עצמם וגם כדאי לדעת קבלנים שבונים.  יש יתרונות וחסרונות אבל השיקול המרכזי הוא מה ירצה השוק.  נושא הקומות הוא נושא תרבותי.  יש קהלים מסויימים שמאוד רוצים שתי קומות (או יותר) ויש כאלו שאך ורק בית על קומה אחת.

כשמשקיעים יש חשיבות גבוהה שתהיה התאמה בין הנכס הנרכש לשכונה ולסטייל של הלקוח המקומי כי הוא זה שאמור יום אחד לרכוש את הנכס מהמשקיע. 
פעמים רבות מדי משקיעים שוכחים שנכס להשקעה דינו להימכר בשוק החופשי יום אחד וזה השיקול המרכזי בבחירה באיזה סוג נכס לרכוש.

אם אתה עובד עם חברה מייעצת או סוכן נדלן כדאי להתייעץ איתם ולהבין מה הסטייל של הלקוח המקומי ברכישה ולקבל החלטות בהתאם

=====================
גילוי נאות: הכותב הינו מנכל ובעלים של חברה לייעוץ בהשקעות נדלן בארהב
לצפיה ב-'רכישת בית 2story'
רכישת בית 2story
28/08/2017 | 23:03
6
170

היי 
מה דעתכם על רכישת בית 2 story בגקסונויל להשכרה (שכונה עם ביקוש רוב הבתים שם 1 story )?
האם יהיה ביקוש להשכרה?
האם מדרגות לא הופכות את הרכישה למסובכת יותר מבחינת תביעות למרות שיש ביטוח )
האם יהיה ביקוש במכירה ?
אולי כדאי ללכת על 1 story וזהו? 

לצפיה ב-'בשביל זה יש ביטוח'
בשביל זה יש ביטוח
28/08/2017 | 23:19
4
110
כל עוד הבית במצב טוב ועבר ביקורת לא רואה בעיה ב2 קומות.
כל הבתים שלנו עם לפחות 2 קומות.
לצפיה ב-'איזה ביקורת'
איזה ביקורת
28/08/2017 | 23:25
3
90
איזה ביקורת
יש בדיקה מסויימת ל2story בגלל שהקומה השניה בנויה מעץ לפני השכרה ?
או שאתה מתכוון לבדיקה של האינספקטור ותיקון הליקויים ?
לצפיה ב-'בהרבה ערים '
בהרבה ערים
29/08/2017 | 00:16
2
73
דורשים Certificate of Occupancy.
זה אישור מהעירייה שהבית תקין ובטוח לדיירים.
בנוסף, אם תעבור עם אינספקטור, תתקן בעיות והכל תקין יהיה קשה לתבוע על רשלנות

רוב הבתים מרובי קומות. לא הייתי דואג.
לצפיה ב-'אוקי'
אוקי
29/08/2017 | 00:23
1
55
אוקיי שאני מדבר עליו הוא בית פרטי מעץ 2 קומות
לצפיה ב-'תיאור שמתאים '
תיאור שמתאים
29/08/2017 | 00:31
53
לסוג בית מאוד נפוץ בארה''ב.
יותר נדיר למצוא בית עם קומה אחת (Ranch) או בית שלא מעץ.
לצפיה ב-'אם יש ביטוח'
אם יש ביטוח
29/08/2017 | 09:14
54
ונעשה Inspection כמו שצריך אז מה הבעיה?
רוב הגדול של הבתים בארה"ב בנויים מעץ, והבתים הפרטיים רובם בעלי יותר מקומה אחת כך שזה די הסטנדרט. 

כל מה שרציתם לדעת על חיסכון, השקעות והדרך לעצמאות כלכלית =)
www.haoptimit.com

מנהל/ת הפורום

אודות:
ניר בבג'ני ייסד את נדלניר. במקצועו מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון בהצטיינות. צבר כ- 10 שנות ניסיון בשוק העבודה בניהול פרויקטים, ניהול סיכונים והנדסת תהל
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ניר בבגני- מנהל פורום השקעות נדל
מנהל הפורום ניר בבג'ני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו