לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
62866,286 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

לצפיה ב-'תלתן נדל"ן'
תלתן נדל"ן
07/07/2017 | 15:38
130
מנסה שוב,
מישהו שמע או רכש נכס דרך חברת נדלן בשם תלתן? אשמח לשמוע חוות דעת-נכסים בארה"ב

לצפיה ב-'המלצה לחברת ניהול ברוצ'סטר'
המלצה לחברת ניהול ברוצ'סטר
06/07/2017 | 20:30
2
187
היי,
מחפש המלצה לחברת ניהול טובה ברוצ'סטר (עדיף מבעלי ניסיון עם נכסים באיזור).

תודה
לצפיה ב-'רוצ'סטר ניו יורק?'
רוצ'סטר ניו יורק?
07/07/2017 | 00:27
1
165
(כן.. יש רוצ'סטר בסטייטים אחרים).

אני גר ברוצ'סטר ניו יורק, ויש לי מנהלת מעולה. רק שהיא מאוד בררנית ולא תקח נכסים באזורים גרועים (כלומר לא אזורים שהיא תרגיש לא בנוח לנסוע שם לבד). היא גם ברוקרית, אז היא יכולה גם לייצג בקניית נכסים חדשים
יש לי גם מנהל שפחות בררן, ואין לו בעיה להתעסק עם נכסים באזורים יותר בעייתיים.

לצפיה ב-'מבחינתי רוצ'סטר יש רק אחת ...'
מבחינתי רוצ'סטר יש רק אחת ...
07/07/2017 | 09:30
169
אז כן, רוצ'סטר ניו יורק. 
אשמח לקצת יותר פרטים (אפשר גם בפרטי).
תודה
לצפיה ב-'חברת תלתן'
חברת תלתן
05/07/2017 | 18:41
1
157
מישהו שמע או רכש נכס דרך חברת נדלן בשם תלתן? אשמח לשמוע חוות דעת-נכסים בארה"ב

לצפיה ב-'תלתן'
תלתן
09/07/2017 | 22:03
108
בדרך כלל משקיעים באיזורים גרועים
תבדקו רמת פשיעה
לצפיה ב-'פתיחת חשבון בנק בארהב'
פתיחת חשבון בנק בארהב
05/07/2017 | 15:53
3
167
אהלן חברים
אני חייל משוחרר והחלטתי שאני משקיע בקליבלנד.
לפני הכל צריך לפתוח שם חשבון בנק.
השאלה שלי היא אם אפשר לפתוח חשבון בנק בלי לטוס ואם מישהו פה יודע איך עושים את זה.
תודה אייל
לצפיה ב-'פתיחת חשבון'
פתיחת חשבון
06/07/2017 | 09:14
171
ליריב פז, מנהל הפורום יש קישור לעורך דין שעושה זאת מהארץ.
דיברתי איתו אבל בסוף טסתי ופתחתי בעצמי.
פנה אליו בנושא.
לצפיה ב-'רק בארהב'
רק בארהב
12/07/2017 | 21:10
102
אני עוסק בנדלן וגר בארהב וגם יש לי קשרים די טובים עם בנקים באיזור שלי (דיסי) ועד כמה שאני יודע אין בנק שמאפשר לפתוח חשבון בלי פגישה פנים מול פנים עם הלקוח. הכוונה היא ללקוחות זרים כמובן. לקוחות אמריקיים שיש להם היסטוריית אשראי לא מחוייבים לכך.
האם יש דרכים לעקוף את זה? כנראה... האם זה מומלץ? ממש לא בטוח...
לצפיה ב-'חן בנק + אסטרטגית השקעה'
חן בנק + אסטרטגית השקעה
18/07/2017 | 08:08
83
הי אייל
לגבי פתיחת חשבון בנק קרא את הכתבה הזו ואני משוכנע שזה יעזור לך.

http://nadlanir.co.il/how-to-open-us-bank-account/

הזכרת שאתה מתכון לטוס לקליבלנד. אנו משקיעים בקליבלנד שנים רבות. תוכל למצוא באתר דוגמאות להשקעות ישירות בארהב. אנחנו מלווים משקיעים קצה אל קצה בתהליך החל מאיתור , בדיקת נאותות מקצועית, סגירה נכונה, שיפוץ וחיבור לחברת ניהול שמשכירה ומנהלת את הנכס.
זו דרך טובה למי שרוצה יותר שליטה והבנה בנכס שהוא משקיע וגם אפשרות לחסוך כסף ביחס לרכישת נכס משופץ ומושכר מחברת שיוק נדלן ישראלית.
אני כותב לך את זה כי מהצד השני לטוס לארהב דורש ממך השקעת זמן מאמץ וכסף וכל עוד אין לך את הנסיון והקשרים אז עקרונית אתה גם חשוף יותר לסיכון הנובע מביצוע טעויות מיותרות או עבודה עם ספקים לא בהכרח טובים.
ולכן אני חושב שכדאי לך לבדוק אפשרות להיעזר בגורם מקצועי שמסוגל לתת לך מענה להתמודדות עם הבעיות והסיכונים האלה.
הנה האתר
Www.nadlanir.co.il

בהצלחה!
ניר
לצפיה ב-'רכישת דולרים להשקעה '
רכישת דולרים להשקעה
03/07/2017 | 13:49
1
156
שלום אני לפני רכישת נכס ראשון בארה"ב ועם צניחת הדולר ההשקעה נהפכת כדאית יותר ...
הדולר נסחר  ב 3.485 השער היציג היום עומד על 3.496
רציתי לדעת איך ואיפה הדרך הכדאית ביותר להשיג דולרים להשקעה ?
תודה 
לצפיה ב-'תנסי את חברת אופקים וקוברסי'
תנסי את חברת אופקים וקוברסי
03/07/2017 | 17:49
141
שניהם אמינות ,
אך מניסיוני, אופקים זולה יותר והשירות שם גם טוב יותר.

בהצלחה

לצפיה ב-'תשלום מס בארץ '
תשלום מס בארץ
03/07/2017 | 09:37
1
145
היי
השכרתי את הנכס שלי בדצמבר 2016 הבנתי שאם הרווח פחות מ4000 דולר אין  מה לדווח  עך 2016 ורק בסוף שנת 2017 אני צריך לדווח בעזרת רואה חשבון אמריקאי
מה לגבי דיווח בארץ מתי אני צריך לדווח על 2017 גם בסוף השנה ?
לצפיה ב-'לדעתי גם בארץ אתה צריך רו"ח'
לדעתי גם בארץ אתה צריך רו"ח
03/07/2017 | 14:45
123
הוא יידע לענות על 2 השאלות יותר טוב ממני.

עד כמה שידוע לי, בארץ אין פטור כזה, ואם היו לך רווחים מנדל"ן בחו"ל (להבדיל מהשכרת דירת מגורים בישראל) היית צריך לדווח גם על 2016 (המועד האחרון לדיווח כבר עבר. רו"ח סביר אמור להיות מסוגל לטפל בזה, אבל כדאי שתבדוק אם היו בכלל רווחים. בד"כ יש עמלת השכרה, שכמעט מוחקת את ההכנסות של החודש הראשון).

על 2017 תצטרך לדווח ב-2018. המועד האחרון לדיווח בד"כ נדחה (השנה נתנו להגיש דו"חות מקוונים עד סוף יוני), ובכל מקרה, אפשר לבקש הארכות מטעמים שונים (זה נכון גם לארה"ב וגם לישראל).
לצפיה ב-'מימון'
מימון
30/06/2017 | 10:06
9
175
לצורך עסקה טובה אני זקוק למימון בלון לתקופה של עד שנה.
הסכום הדרוש: כ 200,000$. ביטחונות בנכסים הנרכשים.
יש בפורום מישהו שמעוניין להיות מלווה בריבית טובה?
יש לכם רעיונות אחרים?

לצפיה ב-'אני מכיר מלווים פרטיים להלוואות בלון'
אני מכיר מלווים פרטיים להלוואות בלון
30/06/2017 | 21:25
2
169
ריבית 10% , לא ניתן למו"מ
אם אתה מעוניין שלח לי בפרטי, אם אני לא טועה הפרסום פה אסור
יריב פז, אם מה שכתבתי מפר את חוקי הפורום אני מתנצל ובמידה וכן זה לא יקרה יותר
לצפיה ב-'יש עלויות סגירה '
יש עלויות סגירה
01/07/2017 | 00:37
1
115
מעבר ל 10%, יש עלויות סגירה?
לצפיה ב-'עלויות סגירה רגילות'
עלויות סגירה רגילות
01/07/2017 | 02:18
111
והלוואה לא תהיה על 100% מהסכום , בדרך עד 50-60 % מהנכס , אם המלווה רוצה 200K אז זה צריך להיות נכס ששוה בערך 400 משהו כזה
אני לא המלווה ולא סגור בדיור בפרטים הקטנים.
לצפיה ב-' אפשר לבחון שת"פ. שלחתי לך הודעה בפרטי'
אפשר לבחון שת"פ. שלחתי לך הודעה בפרטי
30/06/2017 | 22:09
3
102
לצפיה ב-'לא קיבלתי בפרטי כלום'
לא קיבלתי בפרטי כלום
01/07/2017 | 02:19
2
87
לצפיה ב-'כתבתי לך ,לא ראית?'
כתבתי לך ,לא ראית?
03/07/2017 | 13:49
1
58
לצפיה ב-'לא'
לא
03/07/2017 | 17:55
51
לצפיה ב-'מה שווי הנכס? מה זה ריבית טובה?'
מה שווי הנכס? מה זה ריבית טובה?
30/06/2017 | 23:22
1
98
לצפיה ב-'כל הפרטים בפרטי. '
כל הפרטים בפרטי.
01/07/2017 | 15:48
73
לצפיה ב-'איש קשר באטלנטה '
איש קשר באטלנטה
27/06/2017 | 14:24
2
173
שלום מחפש איש קשר / סוכן נדלן באטלנטה שלמישהו מחברי הפורום קיים ניסיון איתו . 
תודה מראש 
לצפיה ב-'שלח הודעה בפרטי, יכול לעזור לך'
שלח הודעה בפרטי, יכול לעזור לך
05/07/2017 | 23:21
74
לצפיה ב-'נכס באטלנטה'
נכס באטלנטה
18/07/2017 | 08:15
65
אני מוכר נכסים בבעלותי באטלנטה מפני שכרגע קונה נכסים בפרברי קליבלנד אוהיו.
אם אתה רוצה נכס באטלנטה מתחת למחיר שוק פנה אלי בפרטי.
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:19
14
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'עזרה בחוכמת/דעת ההמונים (הפורום) בנוגע להשקעות'
עזרה בחוכמת/דעת ההמונים (הפורום) בנוגע להשקעות
23/06/2017 | 14:18
25
319
שלום,
אני משקיע בנדל"ן, מושקע גם בארץ וגם בארה"ב.

בשנים האחרונות, ככל הנוגע להשקעות נדל"ן בעיקר בכל הנוגע להשקעות בחו"ל, כתוצאה מהתנהלות פגומה ושערורייתית של חברות רבות תחת הכותרת תשואה מובטחת, נפלו רבים בפח ולמעשה התשואה שולמה, מכספם.

למה כל ההקדמה הזו?
מכיוון, שכל הקונספט של תשואה מובטחת יצר רתיעה, ואנטי כלפי גופים שכן יכולים להשיג תשואות גבוהות יותר מתשואות השוק (בחלקן אפילו מכות מדדים, עוד מושג בעייתי בשיווק בתחום זה).
בשנתיים האחרונות, אני משקיע בתחום השקעה מסויים נישה מאוד קטנה אבל טובה, ומצליח להשיג תשואות קבועות של 6.5-9% תשואה, גם לעתיד (נשמע מוזר אני יודע).

השאלה שלי היא:
הייתי רוצה לפתוח השקעה כזו בפני אחרים (ייקח זמן התארגנות, אבל זה בראייה עתידית), אולם, ברגע שאבטיח תשואה של 7-8% ממוצעת, יפתחו וירימו גבות, בצדק עקב כל התרגילים שעשו חברות רבות.
כיצד הייתם ממליצים כקוראים, לפנות לקהלי יעד בצורה ידידותית יותר, בכדי שכן יעניין אותם משהו כזה, בעיקר חשוב לי למשוך משקיעים איכותיים ולא פתיים שמחפשים פנטזיות.
אשמח לשמוע לדעתכם (כרגע זו רק מחשבה, נא לא לפנות בשאלות בפרטי לגבי איזו השקעה זו).
בתודה מראש על הדעות.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

לצפיה ב-'מאוד פשוט - לא להבטיח תשואות'
מאוד פשוט - לא להבטיח תשואות
23/06/2017 | 16:52
20
175
לצפיה ב-'זה העניין, ולכן אני מתייעץ כדי להרגיש ולחוות כמה שיותר דעות.'
זה העניין, ולכן אני מתייעץ כדי להרגיש ולחוות כמה שיותר דעות.
23/06/2017 | 17:01
19
164
1. יש לי אפשרות להבטיח תשואה (בבטחון מלא מבחינתי, כי זה אחרי מספיק מרווח בטחון שלקחתי).

2. תשואה גבוהה מושכת אנשים, אבל אני מחפש את הנוסחה לחדור פנימה (כשזה יקרה), מבלי להראות כמו החברות שמבטיחות תשואה ומשלמות מההון של המשקיע, אצלי זה נטו מההשקעה. הבעיה היא, שאני מחפש דרך לבדל עצמי בעניין הזה.

לכן חשוב לי לשמוע דעות שכאלו.
הרי אם לא אבטיח תשואה, או לא אציין את היכולות שלי להשיג תשואות כמו שאני אומר 7-9% (מגובה בניירת חוקית ומקורית), למה שיבואו בכלל?
זה אל שאני כרגע וורן באפט ואנשים פשוט יגיעו, אני שנות אור רחוק מהמצב הזה.

הבעיה שלי היא חדירה, והגעה ללקוחות, כשחשוב לי לקוחות איכותיים.

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'כל זה בהנחה שהכל הולך לפי התוכנית'
כל זה בהנחה שהכל הולך לפי התוכנית
23/06/2017 | 21:10
7
131
אז יש צפי לתשואה מסוימת. מה תעשה אם דברים לא ילכו כמו שצריך? האם אז תשים מכספך האישי?

נכון. תשואה גבוהה מושכת אנשים. אבל הבטחות תשואה מדליקה אצלי נורות אדומות.
אתה יכול לפרסם תשואה ממוצעת שאתה מקבל עכשיו, ושאתה עובד על לקבל תשואות דומות בעתיד. ככה אתה לא מתחייב לתשואות, אבל כן מראה שאתה מסוגל להגיע לתשואות כאלה.

לצפיה ב-'זה בדיוק המלכוד בו אני שרוי, ולכן משתף במדיה שכזו'
זה בדיוק המלכוד בו אני שרוי, ולכן משתף במדיה שכזו
25/06/2017 | 11:19
6
109
הבטחת תשואה- הינו מושג בעייתי בגלל עוקצים ורמאויות שהתלוו אליו. לכן זהו ביטוי, שבהחלט קשה לי עימו.
עם זאת, אני מצליח לייצר תשואה טובה וקבועה שאינה תנודתית.

כמו-כל השקעה, יש כאן מרכיב של סיכון, אבל הוא מינורי אם מתנהלים מולו נכון, זה חלק מהביזנס.

הנה רעיון למודל-
משקיע שירצה להיכנס, מוכן לתת לו 7% תשואה, מי שנתו בי את אמונו וראה את שאני ראיתי ועושה במודל שלי.
משקיע שירצה ערבויות, אני מוכן לתת ערבויות, תמורת 2% מהתשואה לכל אורך חיי ההשקעה (לא אורך חיי ההחזקה- אם משקיע יותצא אחרי כמה שנים, אני רוכש ממנו את ההשקעה בניכוי אותם 2% עתידיים), ככה שהמשקיע מקבל השקעה עם ערבויות בתשואה של 5%.

איך זה נשמע לכם?

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'עכשיו יש לך תשואה טובה'
עכשיו יש לך תשואה טובה
25/06/2017 | 16:08
5
95
אבל זה לא אומר שהשוק לא ישתנה עוד שנה-שנתיים.
מה תעשה אם עוד שנה התשואה שלך יהיה 6%. האם תתן למשקיע 1% מהכסף שלך, כי הרי הבטחת לו?

אם השקעה שלך כל כך בטוחה ויציבה, למה אתה לוקח 2% תמורת ערבויות?
לצפיה ב-'זה כל היופי, השוק יכול להשתנות, התשואה לא'
זה כל היופי, השוק יכול להשתנות, התשואה לא
25/06/2017 | 23:03
4
77
התשואה אינה תלויה בשוק.
אני סוגר את כל עניין התשואה במהלך הרכישה שלי וחתימת החוזים, כך שגם אם השוק משתנה אני פחות חשוף (אני כן, בצורה מאוד מינורית אבל קשה להסביר).

לא הבנתי את שאלתך:"אם השקעה שלך כל כך בטוחה ויציבה, למה אתה לוקח 2% תמורת ערבויות"?
אתה מתכוון שזה הרבה או מעט?

משקיע בב"ש

לצפיה ב-'בוודאי שתשואה יכולה להשתנות'
בוודאי שתשואה יכולה להשתנות
25/06/2017 | 23:07
3
69
חוזים יכולים להגמר, לקוחות יכולים להעלם, מחירים/עלויות משתנים.

2% זה הרבה. הרי אם אתה כל כך בטוח בהשקעות שלך, למה לקחת בכלל אחוזים תמורת ערבויות?
לצפיה ב-'אתה קצת מפספס'
אתה קצת מפספס
26/06/2017 | 10:21
2
73
אני לא מדבר על דירה להשקעה או נכס נדלנ"י, השאלות שלך מוכוונות נדל"ן.
שוב פעם השאלה שלי היתה רק לראות ולקבל רעיונות כיצד לעבור את משוכת הבטחת התשואה.
חשוב לי לשמוע דעות, מאנשים כמוכם שמתעניינים בהשקעות בארה"ב, ופוגשים לא פעם משווקים שמבטיחים תשואה.

למה לי להבטיח תשואה?
התשובה פשוטה: כי אני רוצה לייצר חשיפה ולמשוך אלי משקיעים שמעוניינים, הרי אף אחד לא יבוא בגלל העיניים היפות שלי.

מה הבעיה?
תשובה: בגלל שיש הרבה חברות שהבטיחו תשואה ורימו את המשקיעים, כגון, מכרו להם נכס יקר יותר משוויו ושילמו להם תשואה מכספם למעשה.

התשואה יכולה להשתנות?!
תשובה:זהו שלא!!!
כאן זה מוצר השקעתי (לא נכס) שבו אני חותם על התשואה שלי, כל צד יודע מהם התחייבויותיו.

נשמע ורוד מדי!!!
תשובה: נכון, זו בעיה, אנשים לא אוהבים ורוד מדי.
עם זאת יש כאן סיכונים, הסיכונים הינם בכלל בהתחלה, לאחר שמגשרים על פערים, התשואות נכנסות.

למה אתה תקח עוד 2% על ערבויות?
אני לוקח הרבה יותר מ- 2%, אני משיג תשואות גבוהות יותר מאלו שאני מבטיח, זה בדיוק הפער והרווחיות שלי!!!
אני יכול להבטיח תשואה של 6-8%, מי שרוצה התחייבות מגובת ערבויות על ההבטחההזו, אני מוכן, תמורת 25 נוספים. למה שזה יבוא בחינם?
המשקיע גם צריך לקחת סיכון....ככל שיש לו יותר התחייבויות מצידי, זה עולה לו כסף, כי אני מנטרל סיכונים.

מה רצית, שהלקוח יקבל הכל והחברה רק תתחייב עבורו, רק תעשה לו כסף ותבטח את השקעתו?
אתה מכיר כאלו?

ושוב פעם, האופרציה טרם קמה ואני לא משווק כלום (בנתיים), ההשקעה אינה נדלנ"ית, כרגע מה שמעניין אותי זה רק משוכת השיוק.

לצפיה ב-'"השאלות שלך מוכוונות נדל"ן."'
"השאלות שלך מוכוונות נדל"ן."
26/06/2017 | 16:16
1
73
אולי כי אנחנו בפורום השקעות נדל"ן?
לצפיה ב-'חשבתי שזה היה ברור'
חשבתי שזה היה ברור
27/06/2017 | 20:42
49
בהודעה הפותחת שלי.

למען הסר ספק, לא מדובר בנדל"ן.
שאלתי כאן בגלל שהתחום של תשואה מובטחת מוכר בהשקעות נדל"ן בארה"ב, והיה חשוב לי לקבל תובנות בנושא של "הבטחת תשואה" וההתייחסות לכך.

מקווה שכעת זה ברור יותר.

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'זה לא רציני! '
זה לא רציני!
24/06/2017 | 22:07
10
134
אתה מבקש לחוות דעה, אבל זה קצת חובבני להעלות פוסט "אני יודע לעשות תשואה, בדרך ישרה ואיך אני מגיע לאנשים..." על מה יחווה דעה? על כוונות טובות? 
עצתי אליך: תבנה מודל, תראה Track record, תראה יחס סיכון סיכוי, תראה מה הבטוחת ואז תציג את המודל. אם אתה לא רוצה להציג את המודל בפני כל חברי הפורום אני בטוח שבפרטי כמה ישמחו להביע דעה, או שתפנה לאנשי מקצוע. 

לצפיה ב-'ציניקנים יגידו שהמטרה היתה שייפנו אליו בפרטי...'
ציניקנים יגידו שהמטרה היתה שייפנו אליו בפרטי...
25/06/2017 | 00:07
7
82
לצפיה ב-'שלא יפנו מכמה טעמים:'
שלא יפנו מכמה טעמים:
25/06/2017 | 11:27
6
102
1. אין לי כרגע מוצר השקעתי להציע (זה רק בהתהוות).
2. אין אפשרות לענות במסרים, חסמו לי אותה לפני אי אילו שנים.
3. כרגע לא מחפש משקיעים, אלא משקיע לעצמי עבור ביתי, אך כן יש לי מחשבה לפתוח את האפיק למשקיעים אחרים (אך כאמור אני עוד לא שם).

המטרה שלי היא רק לקבל דעות כיצד אני יכול להתגבר על מלכוד התשואה המובטחת.

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'אז אין לך עכשיו נכסים?'
אז אין לך עכשיו נכסים?
25/06/2017 | 16:11
5
78
אז על סמך מה אתה מבסס את התשואה שלך?
לצפיה ב-'נראה לי פספסת קצת...'
נראה לי פספסת קצת...
25/06/2017 | 22:57
4
79
1. יש לי נכסים נדל"ן וגם כאלו שאינם).
2. התשואה שלי מבוססת על ההשקעות עליהם אני שואל (לא יכול לפרט כרגע, כי זה יתרון הייחודיות שלי כרגע).
3. כתבתי בבירור, שהשאלה שלי יותר בכיוון של שיווק, לאופרציה העתידית.

מש'קיע בב"ש
לצפיה ב-'אתה קצת לא מובן...'
אתה קצת לא מובן...
25/06/2017 | 23:05
3
55
"אין לי כרגע מוצר השקעתי להציע"

אני מנסה להבין.. אז יש לך עכשיו נכסים, ואתה מחפש משקיעים לנכסים חדשים שעוד אין לך?
לצפיה ב-'מציע שתקרא את כל השרשור שוב, בעיקר את תגובותי'
מציע שתקרא את כל השרשור שוב, בעיקר את תגובותי
26/06/2017 | 10:22
2
26
לצפיה ב-'קראתי. אתה מאוד מעורפל ומבלבל...'
קראתי. אתה מאוד מעורפל ומבלבל...
26/06/2017 | 22:38
1
21
לצפיה ב-'דווקא לא, שאלתי שאלה שיווקית, לא הצעתי כלום'
דווקא לא, שאלתי שאלה שיווקית, לא הצעתי כלום
27/06/2017 | 20:39
29
לצפיה ב-'מדוע? העלתי שאלה לגיטימית, לבעיה קיימת'
מדוע? העלתי שאלה לגיטימית, לבעיה קיימת
25/06/2017 | 11:24
1
64
מה זה משנה, מהי ההשקעה?

כתבתי שאני בבעיה, להבטיח תשואה, למרות שאני יכול.
אני שואל איך אני יכול לדלג מעל המשוכה הזו.

תמיר את השאלה לנדל"ן, מציעים לך בית ב- 7%.
כעת זו הבעיה שלי, יש הרבה אנשים בשוק שמציעים אותה ההבטחה, אבל למעשה משלמים תשואה מכספי המשקיע, התשואה גם מוגבלת בזמן ל2-4 שנים ראשונות.

אני בא ואומר, מצאתי נכס, שאני מושקע בו שנותן כזו תשואה, וימשיך לתת תשואה של 7%, אבל קשה לי לשווק אותו בגלל הרמאויות והעוקצים שיש בשוק.

כל שאני שואל, כיצד הייתם מציעים לי לעניין משקיעים בהשקעה שכזו?

למען הסר ספק, אני לא משוק נדל"ן בארה"ב, או נכסים בארה"ב (אני כן משקיע), והמודל שלי שונה לחלוטין. אני כרגע משקיע בו בעצמי ועושה לעצמי, החשיבה שלי היא לפתוח לציבור. אין לי כרגע אופרציה, אין לי מנגנון, אני חושב על להקים אחד כזה.

לכן לא רלוונטי בכלל אם מישהו יפנה אלי במסרים, כי אין לי מה להציע כרגע!!!
כמו-כן גם אין לי אפשרות לענות במסרים כי תפוז חסמו לי את האופציה הזו לפני שנים מספר בעקבות דין ודברים מול מנהלים בפורומים אחרים.

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'בכנות, ואני לא אומר שאתה כזה'
בכנות, ואני לא אומר שאתה כזה
30/06/2017 | 01:13
36
או בעל כוונה שכזו - אני מייד חושד שזו עקיצה מתוחכמת חדשה. לייצר פסאודו אמינות, סקרנות (הרי עכשיו כולנו כוססים ציפורניים ומחכים לרמז על ההשקעה המופלאה)... הפוך על הפוך...
לצפיה ב-'יש המון דרכים לשווק יכולות מוכחות'
יש המון דרכים לשווק יכולות מוכחות
24/06/2017 | 00:17
3
110
לקוח איכותי הוא לקוח שיש לו יכולת להפסיד את הכסף בלי שזה יפגע בו באופן משמעותי.
אחד הדברים שמבדילים בין לקוחות איכותיים לבין לקוחות פחות איכותיים, זו היכולת שלהם לבדוק אותך.
לקוח איכותי לא יצפה להבטחת תשואה.
הוא כן יצפה לחלוקה הוגנת של הסיכון סיכוי, והוא כן יבדוק את ההיסטוריה שלך לפרטים. הוא יצפה לשקיפות מוחלטת (מ-ו-ח-ל-טת), והוא כבר יידע לשאול אותך את השאלות הרלבנטיות.

אחת האופציות היא לפנות לפאמילי אופיסים.
אלה שאני נתקלתי בהם עושים בדיקה הרבה יותר יסודית מהמשקיעים שנפלו בעוקצים האחרונים (וברור לי שגם להם יש נפילות), וכמובן שהם גם יכולים להשקיע סכומים שיאפשרו לך התנהלות פשוטה (בלי צורך להתנהל מול עשרות משקיעים שלא מבינים מה קורה סביבם).

כל זה בהנחה שבאמת יש לך מוצר טוב. מי שיודע לעבוד לא צריך לגייס ממשקיעים קטנים מאד.

לגבי מה שכתבו כאן על הצגת תשואות עבר- תתייעץ עם עו"ד שמתמחה בניירות ערך
לצפיה ב-''
24/06/2017 | 01:23
22
לצפיה ב-'תודה רבה, זו הסיבה שאני חושב שהיה נכון לשאול במדיה שכזו'
תודה רבה, זו הסיבה שאני חושב שהיה נכון לשאול במדיה שכזו
25/06/2017 | 11:15
1
71
ערוב הדעות כאן מובן ומקובל עלי.
אני בעצמי משיקע בנדל"ן בארץ ובארה"ב.

רק בכדי לבהר, ההשקעה המתוארת, אינה נדלנ"ית, אך חשוב היה לי לקבל פידבקים מכאלו שמשקיעים.
דווקא בגלל שכל עניין התשואה המובטחת, רואים אותו בשכיחות גבוהה מכל מיני משווקים בארה"ב, ראיתי לנכון לשאול זאת כאן ולקבל תובנות.

סיכון-סיכוי: נקודה בהחלט חשובה.
בצורת ההשקעה הזו, יש לי סיכון (אני כותב 'לי', כי כרגע אני משקיע בעצמי), רק בשלב הראשוני של העיסקה, לאחר יצירת ההשבחה (בכוונה משתמש במושג מתחום הנדל"ן) על ההשקעה, אני מגיע בהסדר וחוזים חתומים לתשואה קבועה, עם מרווח שמאפשר לי "להתחייב" לתשואה עבור המשקיע (אני נהנה מההפרש).

פניה למשקיעי איכות: אולי זה בהחלט הפתרון, יחסוך לי באמת עבודה מול חסרי ידע וניסון. אלו משקיעים ישדעו לשאול את השאלות הנוקבות, אם יקבלו תשובות הם יכנסו לעניינים.
הסיכון כאן, הוא העתקת המודל שלי בשלב "התחקיר".

ושוב תודה על הדעות,

משקיע בב"ש
לצפיה ב-'העתקת המודל'
העתקת המודל
25/06/2017 | 12:21
80
באופן כללי, כשאתה מכניס משקיעים אתה חשוף לזה שיעתיקו ממך את המודל.
אתה יכול להחתים על NDA וכל מיני דברים כאלה, אבל גם לזה יש גבולות.

דווקא מהסיבה הזו עדיף לך לעבוד מול פחות משקיעים, ולהתמקד בכאלה שפחות סביר שייגנבו לך את המודל (מנהלי כספים מקצועיים צריכים שיגיעו אליהם יזמים).

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:40
21
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'חברים עזרתכם - איתור REO לעסקה ספציפית'
חברים עזרתכם - איתור REO לעסקה ספציפית
20/06/2017 | 22:54
2
251
אשמח לעזרתכם-  בחור ישראלי הביא לי עסקה של נכס מעוקל מהבנק ואני מנסה לאתר מי הREO(מתווך שממונה על העסקה מול הבנק). האם אני צריך לפנות לעו"ד מקרקעין בארהב או שכל מתווך אמריקאי שם יכול לתת לי תשובה.
 אשמח לעזרתכם, תודה!
ערן
לצפיה ב-'הבחור לא הביא לך את פרטי התקשורת?'
הבחור לא הביא לך את פרטי התקשורת?
20/06/2017 | 23:44
128
עקרונית, כל מתווך באזור כנראה שיוכל לאתר את מה שצריך, בהנתן פרטים מזהים של הנכס. אם אתה מכיר את אתרי הרישום (והנכס רשום שם) כמו MLS וכד', תוכל לאתר את הפרטים שם.

שים לב שאין כזה דבר "מתווך אמריקאי" או "עו"ד בארה"ב". תחום הנדל"ן הוא בסמכות המדינות, וכל מדינה מספקת רשיונות למתווכים ולעורכי דין בנפרד. מתווך מפלורידה לא יוכל לעזור לך בניו יורק, ולהיפך.

REO זה מושג שמתאר את הנכס (ככה קוראים לנכס מעוקל בבעלות הבנק), לא את האיש שעוסק בזה.
לצפיה ב-'REO'
REO
21/06/2017 | 09:07
83
REO זה לא מתווך, אלא ראשי תיבות של Real Estate Owned
Bank REO, אומר שהנכס בבעלות הבנק. 
כל מתווך מקומי באזור הנכס, יכול לתת לך פרטים על הנכס ולהגיש הצעה בשמך. 
לצפיה ב-'השקעה בנדל"ן בארה"ב דרך חברת safe future'
השקעה בנדל"ן בארה"ב דרך חברת safe future
19/06/2017 | 20:02
64
2830
שלום לחברי הפורום.
אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לחברה safe future.
אני מעוניין השקיע דרכם ברכישת שטח, שעליו יבנה קבלן מקומי בארה"ב שעובד עם החברה. 
האם משהו מחברי הפורום השקיע דדכם בנכס? במידה וכן, אשמח לשמוע איך היתה החוויה, מהי רמת האמינות והאם אתם ממליצים...
המשך>>
שלום לחברי הפורום.
אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לחברה safe future.
אני מעוניין השקיע דרכם ברכישת שטח, שעליו יבנה קבלן מקומי בארה"ב שעובד עם החברה. 
האם משהו מחברי הפורום השקיע דדכם בנכס? במידה וכן, אשמח לשמוע איך היתה החוויה, מהי רמת האמינות והאם אתם ממליצים להשקיע דרכם?

שאלה נוספת, אם יש בידי 80K$ להשקעה בנדל"ן בחו"ל, מה לדעתכם האפוציות האחרות שיש בידי? במידה ולא דרך safe future.

תודה מראש לעונים.
אלעד
לצפיה ב-'חברת ניהול אמינה וטובה בג'קסונוויל?'
חברת ניהול אמינה וטובה בג'קסונוויל?
18/06/2017 | 19:20
131
שלום.
אשמח אם תמליצו לי על חברת ניהול אמינה בג'קסונוויל עבור בן משפחה שמסיים התקשרות עם חברה שהוא לא מרוצה ממנה.
אפשר גם בפרטי.
תודה רבה ויום טוב.
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:40
26
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'חלופה מעניינת להשקעה בחו"ל'
חלופה מעניינת להשקעה בחו"ל
17/06/2017 | 18:00
168
1770
חברים יקרים, 
השקעה בחו"ל יכולה להיות רווחית ביותר אך גם מסוכנת מאוד
במיוחד כשאנחנו לא מחזיקים בידע בהיכרות עם השוק, לא מכירים אדם מקומי שיוכל לטפל במקומנו בבעיות עם השוכרים.

לפני שאציע אלטרנטיבה טובה אני כן רוצה לתת לדעתי את הטיפ הכי חשוב...
המשך>>
חברים יקרים, 
השקעה בחו"ל יכולה להיות רווחית ביותר אך גם מסוכנת מאוד
במיוחד כשאנחנו לא מחזיקים בידע בהיכרות עם השוק, לא מכירים אדם מקומי שיוכל לטפל במקומנו בבעיות עם השוכרים.

לפני שאציע אלטרנטיבה טובה אני כן רוצה לתת לדעתי את הטיפ הכי חשוב להשקעות נדל"ן בחו"ל:

תשקיעו בנדל"ן בחו"ל רק אם יש לך מישהו שאתה מכיר באופן ספציפי וסומך עליו ב-100%, או לחילופין שמישהו שאתה סומך עליו ב100% מכיר ויש עליו המלצות מצוינות, אחרת לא לגעת. שוק הנדל"ן בישראל יציב יותר ומספק תשואה טובה והוגנת וביחד עם עליית ערך הנכס מדובר בחלופה בטוחה יותר ולדעתי עדיפה בהרבה מקרים.

ועכשיו להצעה שלי אליכם:

אם אתם משקיעי נדל"ן ויש לכם 250,000 ש"ח פנויים להשקעה 
אוכל לייצר עבורכם תשואה מצויינת עם ערבות אישית לכספיכם.
ההשקעה היא בנדל"ן בישראל ולתקופה של שנתיים מינימום,
והשקעה כזאת תניב 1000 ש"ח בחודש ב-12 שיקים מראש (12,000 ש"ח בשנה).
אם פוטנציאל לעשיית רווח נוסף מעליית ערך הנכס

אם השקעה כזו יכולה לעניין אותך אשמח לשוחח

עוזי אוחנה - יועץ משכנתאות, שמאי מקרקעין, וליווי משקיעי נדל"ן 
דוקטור נדל"ן - מלווה אותך עד הבית.
ייעוץ משכנתאות ומחזור משכנתאות
שירותי שמאות מקרקעין 
ליווי משקיעי נדל"ן ורוכשים.
נווה שרת, תל אביב
טלפון: 050-6787002
דוא"ל: Uzi.ohana@gmail.com
אתר: www.Dr-nadlan.com

לצפיה ב-'נייד אמריקאי כולל קו בארץ'
נייד אמריקאי כולל קו בארץ
15/06/2017 | 17:24
2
134
מישהו יודע איך אני יכול להשיג מספר נייד אמריקאי כולל קו פה בארץ
כלומר להוצאת שיחות וקבלת שיחות עם מספר אמריקאי אבל מישראל? .

לצפיה ב-'יש אפליקציה שעובדת סבבה '
יש אפליקציה שעובדת סבבה
16/06/2017 | 14:19
1
124
היא עולה 10 דולר לשנה, ועושה את העבודה מצויי ן
לצפיה ב-'www.sonotel.com'
www.sonotel.com
16/06/2017 | 22:33
72
לצפיה ב-'נקודה למחשבה - כל מי שקונה דירה בארה"ב'
נקודה למחשבה - כל מי שקונה דירה בארה"ב
15/06/2017 | 16:58
3
358
ההבנתי שהתשואה שם יותר גבוהה מהתשואה בנדל"ן בישראל, אבל מה לגבי השוואת שווי עליית הבית בארה"ב ובישראל...
בישראל המחירים הכפילו את עצמם.. מה לגבי ארה"ב?
נניח אם משווים דירה ספציפית בחלוקה לאזורים מסוימים בכמה היא עלתה ב- 10 שנים האחרונות ? ב- 5 שנים האחרונות ?

ועניין נוסף, גם אם הדירות שם עלו ברמה גבוהה, אתם לא גרים שם אז למה הלכתם על ההשקעה שם ?

תודה!
לצפיה ב-'שווי עליית הבית'
שווי עליית הבית
15/06/2017 | 17:36
292
רק משמעותית אם מוכרים את הבית. אם ההשקעה היא לצורך הכנסה משכר דירה, הרי ששווי הבית לא ממש משנה.
כמו כן, בארה"ב אפשר לקנות בתים טובים בטווח מחירים שאי אפשר למצוא בישראל.
לצפיה ב-'גם בפורום הזה אתה מטרלל?'
גם בפורום הזה אתה מטרלל?
16/06/2017 | 22:40
185
לצפיה ב-'מה זה משנה מה המחירים עשו?'
מה זה משנה מה המחירים עשו?
17/06/2017 | 05:10
173
למי שמשקיע עכשיו משנה מה הם יעשו.
האם זה שבישראל מחירים הכפילו אז זה אומר שהם יכפילו גם מחמש השנים הבאות? והחמש שאחר כך?
לצפיה ב-'העברת מזומן '
העברת מזומן
13/06/2017 | 12:53
140
שלום חברים פונה למנוסים פה יש ברשותי סכום נכבד של מזומן שארצה להעביר לחשבון שלי בארה"ב (Bank of america )  מה הדרך הטובה והזולה ביותר לבצע אותה ? תודה מראש 
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
15/06/2017 | 13:10
10
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

מנהל/ת הפורום

אודות:
ניר בבג'ני ייסד את נדלניר. במקצועו מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון בהצטיינות. צבר כ- 10 שנות ניסיון בשוק העבודה בניהול פרויקטים, ניהול סיכונים והנדסת תהל
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ניר בבגני- מנהל פורום השקעות נדל
מנהל הפורום ניר בבג'ני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו