לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום רפואה משלימה
ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

ראיתי עכשיו את התוכנית
19/07/2010 | 23:57
2
1
בערוץ 2 על הקנאביס הרפואי וגם את הדיון בעקבותיה. אני חושב שיש שם דברים מאוד חשובים , מה דעתכם ?
קנאביס רפואי
20/07/2010 | 11:04
1
לא ראיתי את התוכנית, אשמח לראות בקישור - תודה.

מצ"ב דיון היסטורי (לפני 5 שנים) בנושא.
מעניין לקרוא את הדעות ולבחון האם משהו השתנה...
כתובות אינטרנט מצורפות:
הי
20/07/2010 | 11:27
5
-זה הוכחה כי אנטרסים כלכליים הם מעל שיקולים אנושיים
-חברות התרופות שולטות בעולם כולל בממשלות
- שיש עוד רופאים שנשארו נאמנים לשבועת הרופא
- שאסור לשבת בשקט ולהיכנע לתכתיבים כלכליים מרושעים.

יום טוב
אסתר

השרשור הפרסומי
19/07/2010 | 21:43
26
4
הרצאות, סדנאות , פתיחות, חדשות
לשירות צייבור המטפלים
GNM - קורס ללימוד הרפואה החדשה
19/07/2010 | 14:40
1
2
קורס ייחודי זה הוא הראשון בישראל ללימוד הרפואה החדשה (GNM). הקורס מלמד את הגורמים למרבית סוגי המחלות ונותן כלי עזר לטיפול בכל מחלה, כהשלמה לשיטות טיפול אחרות או כבסיס עצמאי מצויין לכל טיפול הוליסטי.

הקורס ייפתח ב- 21.10.2010 במכללת מדיקה בכפר-סבא.
במקביל צפוי להיפתח קורס גם בשלוחה הצפונית של מדיקה בגליל המערבי.

לפרטים נוספים:
http://medika.co.il/course.php?id=29
http://www.healthychoice21.com
טלפון: 04-6619118 (עידן)
אימייל: healthychoice21@gmail.com

אני קראתי
20/07/2010 | 00:23
2
כמה מהכתבות באתר שלך , ואני חייב לציין שזה מעניין ביותר !

קורס טיפול אנרגטי דרך עץ החיים
20/07/2010 | 11:06

עץ החיים של הקבלה הינו דיארמה המייצגת את המוחלט, היקום והאדם. עץ החיים מראה את הכוחות הפועלים ביקום והקשרים ביניהם. מכיוון שעץ החיים הינו תמונה מיקרוקוסמית של היקום (והאלוהות), הוא מתאר את הל הכוחות הפועלים גם באדם.

עץ החיים יכול לתאר את המבנה של כל מערכת שלמה, ארגון או תת-ארגון, מכאן שניתן להשתמש במפה זו על מנת לטפל בצורה אנרגטית בכל מערכת שלמה (אדם, עסק, מבנים כלכליים, מערכת יחסים וכו').

בקורס טיפול אנרגטי דרך עץ החיים נלמד כיצד לשייך כל מערכת שלמה למבנה של עץ החיים ודרכו לטפל בה.

נתבונן באדם, ממשלה, תהליך הלידה-גדילה-מוות, כסף, רוחניות ועסק כמערכות לבחינה של תפקוד העץ והדרך לטפל בכל אחת ממערכות אלו. בנוסף ננתח את המערכת הפסיכולוגית של האדם, נמפה אותה על העץ ונבחן כיצד לטפל בבעיות פסיכולוגיות שונות.

משך הקורס כ-10 שעות (ארבעה מפגשים)
מפגש ראשון:

עץ החיים
ארבעת העולמות
הרכב ופעולה בארבעת העולמות
סולם יעקב
ספירות עץ החיים

מפגש שני:

נושאים שונים כפי שמקבלים ביטוי בעץ החיים
משולשים על עץ החיים
העץ היצירתי – פסיכולוגיה

מפגש שלישי:

העץ היצירתי – פסיכולוגיה - המשך
ספירות העץ היצירתי
איד נפש
אגו, הצל
מורטידו
ליבידו
עצמי (סלף)
סופר אגו, אגו אידיאלי

מפגש רביעי:

לא מודע אישי
לא מודע קולקטיבי וארכיטיפים
מנגנוני הגנה
טיפול בבעיות נפשיות / פסיכולוגיות שונות
מסלול התפתחות האדם

הסדנא מתאימה למטפלים בשיטות אנרגטיות שונות (כמו ביואורגונומי, רייקי וכו').

הסדנא בימי חמישי, 4 מפגשים, החל מ 12/08/10
עלות: 630 שח
580 שח בהרשמה מוקדמת עד 01/08/10
אפשר לפרסם מסאג'?
20/07/2010 | 15:17
6
48
סיימתי קורס עיסוי שוודי הוליסטי כולל טכניקות מתקדמות.
אני צריכה להגיש מס' דוחות טיפול.
מי שמעונינת במסאג' מפנק במיוחד במחיר ממש סימלי (80-100 ש"ח)
מוזמנת להתקשר אליי 054-225-0966

אם ההודעה לא רוולנטית לשרשור, אז מתנצלת

שירי
לא ממש רלבנטי לשרשור אבל אנחנו בדרך כלל
20/07/2010 | 16:00
5
2
לא מוחקים הצעות לסטאז', אז זה ישאר.
רק שאני חייבת לומר לך שההצעות הקודמות, כולל של מטפלים מאד מנוסים היו בחינם או במחיר סמלי אמיתי.
80-100 ש"ח ועוד למישהו שרק סיים את הקורס הראשון זה ממש גבוה.
בכל אופן
20/07/2010 | 16:12
4
4
תודה שהשארת.
אני מבטיחה לך שהעיסוי מושקע יותר מכאלה המנוסים
חדשים משקיעים יותר...

גם בהשוואה לעיסוי בשוק שעולה 200-250 זה דיי זול.

שוב תודה!
במילים אחרות
20/07/2010 | 16:43
3
6
את מבטיחה שאחרי שיהיה לך יותר נסיון, העיסויים שלך יהיו מושקעים פחות.
כמה זמן נמשך הקורס?
אוי נו..
20/07/2010 | 16:51
2
15
זה לא יפה..
ניסיתי להיות חיובית...
הקורס הוא שוודי+ תיאלנדי
שוודי סיימתי תיאלנדי רק התחלתי
סה"כ שנה לימודים, למדתי אצל אימאן הראל
(אני בוגרת לימודי נטורופתיה 4 שנים בקמפוס ברושים)
אכן, נו
20/07/2010 | 17:15
3
ניסיתי להראות שאפשר להבטיח עיסוי מושקע גם בלי לעשות השוואות חסרות בסיס לאחרים. לא יודע אם הצלחתי. מצד שני צירפת חיוך לאמירה שלך, אז שויין אינדיד

גם לדעתי המחיר שאת מבקשת הוא לא "ממש סמלי" אלא גבוה בהתחשב בנסיונך ובעובדה שאת צריכה אנשים לדו"חות טיפול במסגרת לימודי שנה ראשונה, וזו דעה שמתבססת בפשטות על כך שהיו לא מעט מטפלים שהציעו הצעות דומות בחינם או במחיר של עשרות בודדות של ש"ח, בפרום זה ובפורומים מקבילים. זה כמובן לא מחייב אותך ואת רשאית לבקש ככל העולה על רוחך... מאחל לך בכל מקרה בהצלחה, בלימודים ובכלל.
בהצלחה !
20/07/2010 | 21:40
2
ותאמיני בעצמך !

הקהילה הישראלית לרפואה טבעית
21/07/2010 | 10:13
1
19
טיפים,המלצות,חוויות,צמחי מרפא,תבלינים,הידרוקולוניק,רפואה סינית ועוד ועוד
הכל בקהילה של ד"ר ראול רודריגז
http://www.facebook.com/raulclinic
הפעם אני לא מוחקת
21/07/2010 | 13:26
10
אבל נא  שלים לב שהשרשור הזה לא מיועד לפרסום אישי וקבוע, אלא לארועים מיוחדים.
כל אחד מן המטפלים בפורום הזה נותן את השירותים המצויינים בפרסום שלך - חוץ מכמובן הידרוקולוניק, שהינו טיפול שנוי במחלוקת, ורוב המטפלים ההוליסטיים מאמינים שנזקו עולה על תועלתו.
לימודי רפואה משלימה - נוטריפוקטורה
21/07/2010 | 13:11
11
באוקטובר 2010 יפתח  לראשונה בארץ, מגמת נוטריפונקטורה לכל אחד שרוצה ללמוד ריפוי באופן  מקצועי או שמעוניין להכיר את עצמו בעומק.        
כמו כן באוקטובר הקרוב   יפתח מחזור שני של הקורס המקצועי בנוטריפונקטורה לעוסקים בענף כגון: רופאים, מטפלים רב תחומי, פסיכולוגים, תזונאים, דיאטנים, אחיות, מסג'יסתים, ועוד...
אתם מוזמנים להיכנס לאתר לקבלת מידע נוסף על השיטה ומסלול לימודי נטרופקטורה

קצת על השיטה : שיטת נוטריפונקטורה מבוססת על עקרונות רפואה סינית אנרגטית ועל הרפואה המודרנית ביותר: הרפואה האנדו תאיית (תוך תאית).  

יש לך בעיה רפואית, רוצה להתנסות, רוצה להשתתף ביום אבחון בחינם. פעם בחודש יש מפגש עם המרפאים בנוטריפונקטורה. כדי להזמין מקום, נא צור קשר עם נטע או אריק בטל: 036160042 או במייל
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני חושב
21/07/2010 | 15:11
10
שכדאי קצת לעדן את צורת ההתבטאות באתר שלכם בקשר לרפואה הסינית המסורתית.

חוץ מזה , שבעיני השיטה שלכם היא אולי יותר "מדעית" מהרפואה הסינית הרגילה , אך ממש ממש לא "אנרגטית".

אם אתם מעונינים ברפואה סינית "אנרגטית" , אתם צריכים לתרגל את היכולת להרגיש צ'י , מרידיאנים נקודות (כמו שאני עושה , למשל) , ואז יש על מה לדבר.

את השיטה הספציפית אני לא מכירה אבל
21/07/2010 | 16:55
4
4
אני מניחה שאתה מודע שכמעט כל השיטות עוסקות באנרגיות - אחד מכיוון הצ'אקרות ואחד מכיוון המרידיאנים ויש עוד פחות מוכרים אולי, אבל בסופו של דבר מי שלא מרגיש אותם לא ממש יכול לטפל דרכם.
יש הרבה אנשים שמטפלים לפי מפות שונות
21/07/2010 | 18:47
3
1
(כמו מפות נקודות ברפואה סינית , או המפות של הרפלקסולוגיה וכו') ולא מרגישים כלום , וזה בסדר - אם כי אני לא הייתי הולך למטפל כזה.

אבל כל מטפל שיטפל מספיק זמן , עם הזמן יתחיל להרגיש לפחות "משהו" , או שיפתח אינטואיציה והרגשה מה נכון לעשות. גם אם מישהו לא מרגיש כלום אבל יש לו את זה , זה סבבה.

כאשר מטפל מגיע לשלב בו הוא עובד לפי "חוש" ולא לפי ידע , מבחינתי הוא מטפל טוב.
וככל שהוא מפתח את החוש הזה יותר - הוא טוב יותר.

אני חושבת שזה מתפתח עם הזמן
21/07/2010 | 18:57
2
1
בשנה הראשונה של רפלקסולוגיה הייתי כל הזמן לחוצה לגבי מיקום המערכות, ואיפה ואיך  לגעת ומה המשמעות של כל קו - בשלב מסויים כזה הופך לשפה שאתה מבין אינטואיטיבית, אז אתה גם פנוי להיות קשוב לתחושות ולזרום אתן.
יחד עם זה, אני חושבת שהתהליך הנכון הוא לדעת קודם ולהעמיק מתוך אינטואיציה אחר כך - גם אותם אנשים נדירים שיש להם רגישות גבוהה לאנרגיות באופן טבעי, הופכים למטפלים יותר טובים כשהם לומדים והידע משתלב עם האינטואיציה.
בזמן האחרון יוצא לי לטפל די הרבה במסגרות "שטחיות" כמו בספא או בפסטיבלים - ושמתי לב שגם במסגרת חד פעמית כזו, אפשר להעניק טיפול מאד איכותי, אם כמטפל אתה נמצא שם.
נכון.
21/07/2010 | 19:21
1
1
אני אישית אם זה היה תלוי בי הייתי זורק את כל המפות של הרפואה הסינית , ואומר לאנשים תלחצו הרבה על נקודות , תעשו הילינג, ובאיזשהו שלב גם תתאמנו בדיקור אחד על השני עד שתרגישו איזה נקודות טובות לדיקור אצל האדם מולכם.

למרות זאת אני מכבד ומעריך כל מטפל שלא עובד כך ובמיוחד אם זה מישהו בעל נסיון , כי כמו שאת אומרת - עם הזמן זה בא ולא משנה באיזה שיטה מדובר.

(לכן גם קצת לא אהבתי מה שכתבו על הרפואה הסינית באתר ההוא למעלה)

ככל שאת גם "מרגישה" יותר , את יכולה להסתפק בפחות זמן לטיפול כי את ישר מגיעה אל המקומות שצריך להגיע - וזה מסתדר עם מה שאת כותבת על ספא ופסטיבלים.
סינית מינראלים וויטמינים? הא והאנרגיה.....
21/07/2010 | 22:01
היי
אולי אני טועה???
לרוב דווקא בסינית משתמשים בצמחים ולא כחלק נפרד ב"מינראלים וויטמינים" לכל מרידאין. כפי שמצויין באתר.
ומילים כאלה מפוצצות שנראה ממש מעניין אבל חסר בתוכן אמיתי.
מה ההבדל בין: רפואה סינית לרפואה סינית - מודגש , והממשך אנרגטית....... - בעיות עריכה קשות ולא מכוונות למטרה?

ואגב בחלק הקודם של השירשור יש חשיפה ל" רפואה חדשה " ומה שכתבתי כאן למעלה תואם גם אליהם מילים ולא הסבר פרקטי.

בהצלחה!

זה לא מדוייק
22/07/2010 | 10:08
4
6
האתר משווה את דרכם מול רפואה סינית עתיקה ולא רפואה סינית מסורתית.

בכל אופן, הדרך הבטוחה והמהירה לרומם משהו היא להנמיך את האחר ולא חסר מנמיכים כאלו בעידן שלנו. העתיקה מנמיכה את המסורתית, האנרגטית מנמיכה את העתיקה ואולי תבוא גם טראנסנדנטלי שתנמיך את האנרגטית, עולם כמנהגו נוהג ואין חדש תחת השמה. כמובן שהכל גם "הבל הבלים הכל הבל...".
אני בספק רב אם מי שכתב
22/07/2010 | 13:30
3
3
שם "עתיקה" מבין את הדקויות הללו בין מסורתית לעתיקה . . .

ויש יתרון גדול ב"הנמכה" הזו - הרפואה המערבית הפכה למה שהיא היום בזכות אנשים שחקרו וערערו על הידע המסורתי שהתקבל מגלינוס , היפורקרטס וכו'. אם גלילאו לא היה מערער על הידע המדעי שהובן מהתנ"ך עדיין היינו חושבים שהשמש מקיפה את כדור הארץ.

הגדולה של המדע , היא שהוא נתן את היכולת לכולם לחקור ולערער על מוסכמות , בתנאי שיש בידך ראיות מספיקות. ואתה לא חייב להיות איזשהו "מאסטר" בשביל זה.

זו נקודה חולשה של הרפואה הסינית לעומת המדע , שהרפואה הסינית היא בראש ובראשונה מסורת. מסורת נוטה "להתקבע" וזה לא משנה איזה מסורת (כולל יהדות) . מי שיבוא לערער על משהו במסורת יגידו לו "מי אתה בכלל ?".  לעומת זאת ,במדע , הדור החדש הורס תמיד את מה שחשבו בדור הקודם. הידע המדעי משתנה כל הזמן , וכך יש התקדמות מהירה הרבה יותר - כך הגענו עד הלום ואנחנו מקשקשים באינטרנט.

למרות זה , יש דרך אחרת של חקירה השונה מהדרך המדעית והיא "פיתוח תחושות". אין לי ספק שהסינים הגיעו לידע שלהם כך (לפחות בתחום הדיקור). הם למדו לחוש את הצ'י והמרידיאנים וכתבו את הכל.
גם המטפלים הטובים ברפואה סינית שאני מכיר עובדים בעיקר עם החושים שפיתחו (חוש לדופק , אינטואיציה וכו') דרך שנות נסיון ארוכות.
אני חושב שאפשר לבצע "קיצור דרך" בשיטת הלימוד המסורתית , להתמקד בעיקר בפיתוח תחושות וזה מביא אותנו יותר במהירות ליכולות גבוהות.

מדען משתדל להיות "אובייקטיבי" אך מטפל טוב לדעתי בא ממקום "סובייקטיבי" - מרגיש את המטופל ובהתאם להרגשה שלו מבצע טיפול. וככל שהוא מרגיש יותר הוא טוב יותר. וזה יתרון גדול של הדרך של הרפואה ההוליסטית לסוגיה לעומת הדרך המדעית -  זה טיפול מותאם אישית וממוקד מSHEN לSHEN.

מה שתארת אינו זהה להנמכה
22/07/2010 | 17:58
2
3
הנמכה = במקום לציין את מעלותיך את מציין את מגרעות המתחרה (למרות שלך יש מספיק מגרעות משלך). הכי קל להקטין אחרים ולהצביע על החטוטרת שלהם במקום להוות דוגמא לאיכות ולמשוך את כולם מעלה.

אתה בטח יודע שאני תומך נלהב בחקר מדעי. המדע אינו דוגל בהנמכה אלא בנסיון להפריך רעיונות בלתי מוכחים. המדע גם לא ממש מצליח להוכיח דבר אלא פשוט לא מצליח להפריך הכל.

הכי מגוחך זה לטעון למדעיות ולהכפיש דרך אחרת כ"לא מדעית" אבל בסופו של יום להתבסס על רעיונות שלא עוברים במסננת ה"מדע" המושאלים מאותה דרך לא מדעית (לא סתם "לא מדעית" אלא התבוננותית המתייחסת לזרימת אנרגיה במסלולים משוערים). להשתמש ברעיונות העתיקים שכן מתאימים להם (מרידיאנים לא מוכחים אבל כן מקובלים עליהם - הם מזרימים שם מינרלים....מעניין אם זה כן מוכח) ולהכפיש את השאר....

זה לא מדע. מי שרוצה לטעון להיותו מדעי צריך לזנוח כל דבר שאינו מדעי מבחינתו. השאלה של רעיונות לא מדעיים וחיבורם לרעיונות מדעיים אינו הופך אותם למדעיים.
מסכים !
22/07/2010 | 18:04
3
חלק ממה שאנחנו עושים לא ממש קשור למדע
22/07/2010 | 20:10
3
או לפחות לא למדע כפי שהוא מוכר היום (הכל מדיד וכל ניסוי ניתן לחזרה),
אבל לצערי, כאשר מתייחסים ל"מתחרים" הרבה מדענים שוכחים את העקרון המדעי של אוביקטיביות והתבונות ונותנים לדעותיהם הקדומות לרוץ בראש.
(בלי קשר לשאר השרשור)
סדנאות ריפוי בביורגונומי -"רפואת האלף השלישי"
22/07/2010 | 22:27
1
הריפוי בביורגונומי - "רפואת האלף השלישי" למטפלים ולריפוי עצמי.

המרכז לביורגונומי בניהולו של יורם גני, שם לו למטרה לקדם ריפוי עתידני זה המבוסס על שני יסודות חזקים.

היסוד הראשון הוא מדעי, יסוד המוכר גם ברפואה המקובלת, יסוד הטוען שמרבית אם לא כל בעיות הבריאות, פיזיות ונפשיות כאחד מתחילות, מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגופנו. דבר שהוכח ע"י המדען וילהלם רייך, מגלה אנרגיה החיים ה"אורגון" בכך שריפא אנשים בגישה זו כבר לפני 60 שנה ואפילו ממחלת הסרטן.

היסוד השני עליו מתבסס ריפוי זה קשור בסוד בריאתיינו, כמו שנאמר כבר בספר "בראשית" - "זכר ונקבה ברא אותם" כלומר אנחנו שלמות אנרגטית כזוג והריפוי ה"ביורגונומי" לוקח בחשבון עובדה חשובה זו, שעושה את השינוי, מבדילה אותו משאר הטיפולים האלטרנטיביים ויוצרת תודות לערוב "סוד בריאה זה" (שאיננו סוד למתבונן לעומק, כל אחד מאיתנו מזהה קשר אנרגטי מיוחד מאין כמוהו עם בן או בת הזוג). סוד המאפשר לריפוי הביורגונומי להתמודד גם עם מחלות כרוניות קשות והמפתח במילים אחרות "סוד ההשלמה האנרגטית".

עלי להדגיש ריפוי עתידני זה, איננו מחפש אשמים בדמות ג'נק פוד או אוכל שאיננו אורגני ואפילו אומר דבר שיקומם רבים. אינני ממליץ לעשן אבל לא כאן נמצא הגורם לסרטן... מחלת הסרטן איננה פוסחת על הלא מעשנים. במשפט אחד אומר שהסיבה העיקרית להתפרצות מחלה זו בפרט ולמרבית בעיות הבריאות בכלל, נובעת מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגוף, רמת אנרגיה המשבשת את תפקודה של המערכת החיסונית, רמת אנרגיה הקשורה באופן ישיר להשפעת ה"משלימים האנרגטיים" עלינו.    

נכון שאני משוחד אולם דברי מבוססים על הצלחות מפתיעות שאני חווה בטיפולים מידי יום ביומו, במקומות ששום טיפול אחר לא עזר.
נכון שריפוי זה הוא ללא תכשירים או תרופות, שאינם נחוצים בגוף עם מערכת חיסונית שמתפקדת היטב.
נכון שריפוי זה אנרגטי וללא מגע ומכאן יכולתו לגעת גם ב"משלים האנרגטי" שהוא אחד השותפים העיקריים בריפוי.
נכון שהריפוי ללא מגע, אולם המגע בו מוחשי ביותר תודות ל"טכניקת העיפעוף" שגילה רפי רוזן. טכניקה שהיא כלי האבחון והמעקב הטיפולי ואפילו מרחוק, כלי המאפשר לטפל גם באנשים הנמצאים בחו"ל (בקרוב יפורסם במכתבי ממטופלים, תאור ממטופל ששוהה בחו"ל)

סדנאות נערכות מעת לעת בכל הארץ בקבוצות של חמישה תלמידים, לפי תוכנית הסדנה המפורטת באתר המרכז, כדאי להתקשר או לשלוח הודעה לברור מועדי התחלה.

אציין כאן מספר יתרונות בלימוד ריפוי זה:
א, הלימוד איננו מחייב כל ידע מוקדם או תעודה כל שהיא. למסיימים ניתנת תעודת "מטפל ביורגונומי מוסמך"
ב. מרגע סיום הסדנה, השליטה על בריאותנו עוברת לידיינו ומהר מאד נגלה שתדירות הביקורים בקופת חולים, תרד בהרבה, שלנו ושל בני משפחתינו שבהם נטפל.
ג. כפועל יוצא נגיע למצב שאף מחלה לא תפתיע אותנו באופן בלתי צפוי ונוכל לחיות חיים שלווים ונטולי חרדות.
ד. ריפוי זה מפרנס את העוסק בו בצורה מכובדת ורוב עבודת השיווק נעשיית ע"י לקוחות מרוצים ובטיפול זה, יהיו לא מעט...
ה. כדאי לכל אחד ואחת מכם להקדיש 40 שעות מזמנכם (13 מפגשים של 3 שעות) ולקבל לידיו כלי חזק, היקר מפז...

נכון שריפוי הביורגונומי במתכונתו הנוכחית הינו "תוצרת הארץ" ופותח בידיו הנפלאות של רפי רוזן, מגלה "טכניקת העיפעוף" המקבילה ביכולותיה לסריקת MRI. אך בעיניי, יכולותיו אינן נופלות מיכולתה של הרפואת המקובלת וגם לא היתי רוצה להשוותו לרפואה האלטרנטיבית. ריפוי זה עומד בפני עצמו וכאשר יתפוס את מקומו הראוי. "מרבית המחלות ובעיקר המחלות הכרוניות - לא יהוו כבר, איום על חיינו". קראו עוד באתר האישי שכתובתו מצורפת.
"פרח לב הזהב" כבר נמצא ואם כל אחד מכם יאמץ את מחשבתו, יגיע למסקנה שהגעתי אליה, ברגע ששמעתי לראשונה הרצאה מפי רפי רוזן, אבי מפתח תורת ריפוי מופלאה זו ה"ביורגונומי"

יורם גני - המרכז לביורגונומי
סדנאות ריפוי והרצאות
הקליניקות, בת"א ובחיפה  054-4449636
האתר:   http://www.biorgonomy.com

כתובות אינטרנט מצורפות:
לימודי הומאופתיה
23/07/2010 | 21:59
3
ההרשמה לאוקטובר 2010 בעיצומה

לראשונה בישראל - גם לימודי ערב!

לנרשמים ביולי - מחשב נייד מתנה*!!!

זהו המקום היחידי בארץ בו תנשום, תחיה ,תפנים הומאופתיה ותלמד  להיות הומאופת/ית.

לימודי ההומאופתיה  מתקיימים לפי הדרישות, ההנחיות של האגודה להומאופתיה ובפיקוחה.

הלימוד אישי ובקבוצות אישיות.

מספר המקומות מוגבל ומותנה בראיון אישי.

כידוע, בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההתעניינות בלימודי הומאופתיה קלאסית ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט.

אלו המבינים כי הינם חלק בלתי נפרד מן הטבע, ונעזרים בעקרונות ההומאופתיה  הקלאסית על מנת לחיות על פי חוקיו , יזכו לחוות באופן מיידי את השינויים בכל היבט בחייהם : מנטאלי, פיזי נפשי ורוחי.

על פי, ד"ר סמואל הנמן, "אבי ההומאופתיה הקלאסית", תכלית הבריאות והקיום, היא לאפשר לאדם לממש בצורה הטובה והנכונה ביותר את עצם ייעודו ומטרתו כאן על פני כדור הארץ.

מוסיף הנמן ואומר כי "כאשר אנו עוסקים באומנות שמטרתה הצלת חיים, כל ויתור לעצמנו מלהפוך למומחים בה יהיה פשע".

לאור זאת המטרה והחזון שלי כמנהל ביה"ס "מסלול ודרך" היא לאפשר לבוגרי בית הספר לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהפוך להומיאופתים מוסמכים , מקצועיים ופורצי דרך בתחומם.

מניסיוני לאורך השנים הבנתי כי כדי להפוך למטפל מקצועי אין די בלימוד עיוני של אומנות הריפוי. לכן בנינו עבורך כאן " במסלול ודרך " מסלול ייחודי  ללימודי הומיאופתיה : אצלנו ידאגו טובי ההומאופתיים בארץ להקנות לך את הידע העיוני הנדרש, ובמקביל ילוו אותך במסלול התפתחותך האישית וצמיחתך הרוחנית.

אם את/אתה חשים כי ניחנתם בכישורים של מטפל/ת , ו/או הינכם מעוניינים להיחשף אל רזי ההומאופתיה על מנת להפוך אותה לדרך חיים, הגעתם אל הכתובת הנכונה.

אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין בנושא הומאופתיה בכלל ו\או לימודי הומאופתיה בפרט.

בברכה,

שלומי זילברמן

החזר קיבה-ושט
19/07/2010 | 21:17
10
10
נמצאו אצלי סימני ריפלוקס (אודם איזור אחורי של לרינקס וליחה כמעט תמידית. לפעמים ניתנת לכיוח, לפעמים פחות)

האם ניתן להקל?
בגישתי ניתן להקל
20/07/2010 | 08:23
3
5
בוקר טוב
האם הריפלוקס גורם לך גם לשיעול או רק לתחושת צרבת, אודם וליחה?
הרפואה המשלימה רחבה בתחומיה וביכולותיה ולכן ניתן להקל גם בעזרת שינויים בתזונה ולהפחית במאכלים כגון: עגבניות, מזון שמן ומטוגן, מזון חריף ומתובל, כנ"ל לגבי צריכת אלכוהול, קפה, שוקולד וכמובן עישון.
כדי להמנע מכדורים או תרופות קונבנציונאליות את יכולה לשתות רבע כוס מים עם רבע כפית אבקת סודה לשתיה או בבוקר, על קיבה ריקה, כוס מים עם כף חומץ תפוחים או מיץ מחצי לימון.
בנוסף, תשרי במים שקדים טבעיים לא קלויים, תסירי את הקליפה ובתאבון
ישנו צמח שנקרא פיליפנדולה ואת יכולה לשתות חליטה קרה.
כנ"ל לגבי שתיית חליטה של נענע, מרווה או בזיליקום (ריחן) יעילה אף היא.
וגם בעזרת רפלקסולוגיה.
לדעתי, שינוי תזונתי ביחד עם תמיכה רפלקסולוגית תעזור מאוד.
תרגישי טוב

היי מעיין
20/07/2010 | 23:43
2
4
מדובר רק בתחושת צרבת, אודם וליחה

האם במזון שמן כוונתך גם לאבוקדו, בוטנים, אגוזים, טחינה, חמניות, דגים וכדומה?
מזון חריף איני אוהב אך כן מתבל בפלפל שחור גרוס, פפריקה מתוקה, כמון, קינמון כורכום, זרעי חרדל ושאר עשבים. (ואני אנחש שלא לזה התכוונת במתובל)
אלכוהול צורך מעט מאד ורק בחברה ולקפה, שוקולד ועישון לא מתקרב
אני בהחלט אנסה את המים בתוספת חצי לימון בבוקר. נאמר לי שזה מנקה כבד
מה בדיוק תפקידם של השקדים למניעת ריפלוקס? מעניין לדעת.
חליטת נענע גם באה בחשבון

עצות נהדרות ופרקטיות להפליא, תודה!
בוקר טוב
21/07/2010 | 09:01
1
3
אנסה למקד אותך יותר למרות שאיני מתיימרת להיות תזונאית/נטורופתית (זה תפקידן בין היתר ואני מאמינה שיהיו כאן כאלה שיוכלו למקד אותך יותר) ובנתיים נסה להמנע מפירות הדר, ירקות חומציים כגון: עגבניות, חצילים, שום, בצל, מוצרי חלב, בצקים, מזון חריף, משקאות מוגזים ולאכול יותר גזר, כרוב, סלרי, חסה ואפילו לשתות עשב חיטה
(וכן אני יודעת שזה לא כ"כ טעים )
לשקדים תכונות תזונתיות שעוזרות ומקלות בזמן הצרבת ובנוסף יש להם תכונות מרגיעות.
בהצלחה ותרגיש טוב
תודה
21/07/2010 | 19:52
1
ניתן להקל
20/07/2010 | 09:09
3
3
יש גישות טיפוליות שונות שניתן להקל בעזרתן.
אני הומאופתית ויכולה להגיד לך מניסיון שזה עוזר.
בודאי תקבלי כאן עוד תשוובות על גישות טיפוליות אחרות ותצטרכי ללמוד קצת על השיטות השונות כדי להחליט מה מתאים לך.
אם יש לך שאלות על הומאופתיה את יכולה לשאול כאן או במסר.
כל טוב
עירית
איך ההומאופתיה ניגשת לזה?
20/07/2010 | 23:47
2
2
מהם הכלים בידכם?
ההומאופתיה ניגשת
21/07/2010 | 08:31
1
3
לכל בעיה בצורה רחבה ועמוקה.
ז"א מנסים להבין את ההקשר הרחב של הבעיה בתוך האדם ומאיזה רגישות או תקיעות זה נובע.
מנסים למפות את האדם באופן כללי, להבין איפה הסימפטום המציק נמצא במפה ואיזה מכנה משותף יש לכל זה.
הבנה מדוייקת מובילה לתרופה הומאופתית שמניעה תהליכים פיזיים ונפשיים במקביל.
הטיפול מבחינה טכנית קל, נוח ועדין ולא מחייב שינוים משמעותיים באורח חיים.
כל טוב
עירית פרידמן
כתובות אינטרנט מצורפות:
21/07/2010 | 19:53
1
ניתן לטפל - גם ברפואה סינית
20/07/2010 | 10:32
1
4
בדרך כלל שילוב של דיקור וצמחי מרפא יכול להקל ולהפסיק עליית חומציות ולכייח ליחה. חשוב מאד לבצע אבחון נכון (ולכן לא ניתן לספק פיתרון מיידי כאן ברשת) מהם גורמי הבעיה בראיה סינית.

רק בריאות
אני מאד מסתקרן מהרפואה הסינית
20/07/2010 | 23:47
2
ואפילו חושב ללמוד בעצמי בעתיד.
אולי כדאי לנסות כמה טיפולים על מנת להבין במה מדובר בצורה מוחשית
מליסה וולריאן
18/07/2010 | 19:07
5
10
שלום,

לאחרונה התחלתי לצרוך גלולות בשם Songha Night, המבוססות על מליסה ועל ולריאן, על מנת למנוע יקיצות במהלך הלילה. האם ניתן להשיג צמחים אלה בצורתם הטבעית ולהגיע באמצעותם לתוצאה דומה? האם שימושם בצורתם הטבעית הוא חליטה?

תודה.
צמחים מרגיעים
18/07/2010 | 21:01
5
כמו מליסה ופסיפלורה - אפשר להשיג בכל משתלה, ולהכין חליטה מהעלים,
לטעם טוב ולחיזוק האפקט אפשר להוסיף גרניום ולולאיזה
אני מניחה שאפשר לגדל גם קמומיל - אבל לבשתי אומר שאני פשוט קונה שקית של פרחים מיובשים בבית טבע ומשתמשת בהם.
מליסה וולריאן
19/07/2010 | 11:21
4
הפורמולה הזאת טובה לשינה הצמחים אכן מרגיעים את יכולה למצוא אותם בחנויות טבע,תבלינים או משתלות
אבל המינונים היו שונים, הולריאן הוא צמח מרגיע שמשרה שינה לכן הפורמולה נימכרת בבתי מרקחת
יש משמעות ליקיצות במהלך הלילה ולשעות שזה קורה
כדאי אולי לפנות למטפל לבדוק את הסיבה ליקיצות ובנתייםלהעזר בפורמולה שהיא אכן טובה אולם מטפלת
בסימפטום ולא בסיבה עצמה
שינה טובה ובריאות
מליסה -גלולות
19/07/2010 | 16:30
10
אני ממליץ לקנות את החומר בצורת שמן אתרי.
אפשר להשיג בחנויות הטבע.
לקנות אותם ביחד עם מכשיר לנידוף ריח. vשמן מתנדף לחלל האויר, מפיץ ריח נעים ולא צריך להשתמש בלקיחה פנימית או בחומר כימי נגד יתושים.
לשמן האקליפטוס אפקט דומה. נגד יתושים. www.mercaztamara.co.il
מליסה גלולות
19/07/2010 | 16:33
2
סליחה- חשבתי שמדובר בעקיצה ולא ביקיצה..........
אבל עדיין- אני ממליץ על השמן האתרי בנידוף ולא בלקיחה פנימית.
התוצאה תהייה זהה לזאת של הכדור ותתפרק בריאות ולא במחזור הדם/מערכת העיכול בצורה עמוקה כמו כדור.
מליסה
22/07/2010 | 20:41
4
בשבועות האחרונים אני נוטלת תמצית אם של מליסה לפני השינה להרגעה ולשינה רצופה וזה עוזר לי מאוד מאוד.
היום עברתי החזרת עוברים לאחר טיפול IVF ותהיתי אם אפשר להמשיך עם המליסה כעת, ואם ייקלט הריון אז גם במהלכו.

את המטפלת המאוד מוסמכת שנתנה לי את התמצית אינני רוצה לשאול משום קרבה משפחתית...

תודה!
טיפול בדקירה של קוץ קקטוס
18/07/2010 | 01:05
4
1100
שלום
נדקרתי ברגל מקוץ קקטוס, אינני מצליחה לראות אם נשאר חלק ממנו בגוף אבל האזור עולו התנפח וכואב
האם יש משהו שיכול להקל?
תודה
היי
18/07/2010 | 04:56
1
179
אני לא מבין כל כך בהומאופתיה, אבל פעם זה קרה לי ושפשפתי את האיזור עם קליפה של בננה.
זה נורא עזר.
תודה
18/07/2010 | 10:05
82
נסיון לעזור
18/07/2010 | 15:26
167
קודם כל אם מאד מאד נפוח ואדום או מאד כואב, אז כדאי להגיע לרופא - יכול להיות שזו תגובה אלרגית חריפה או התפתחה דלקת.
אם זה משהו שלא מדאיג אבל מציק וכואב, אפשר לנסות להרגיע על ידי אמבטיה עם מי מלח או אפילו סתם מים קרים/פושרים, קומפרסים של קמומיל על האיזור או מריחת ג'ל אלוורה.
כדאי שמישהו אחר ינסה להסתכל , אפילו עם זכוכית מגדלת אם יש קוצים בפנים ולשלוף אותם עם פינצטה.
טיפול בקוץ קקטוס
18/07/2010 | 17:37
260
שלום,

דבר ראשון כדאי לשים חומר לחיטוי, לבנדר (טיבעי) או פולידין לחיטוי המקום.
ממולץ לגשת לאחות בקופת חולים שתסתכל.
אם אין לך כוח ללכת לקופת חולים, תמתין יום יומיים יכול להיות שהחומר לחיטוי יעשה את העבודה לבד.
אם לא- אל תתעצל וגש לקופת חולים
תבלין ספציפי שאולי תוכלו לעזור לי לפענח מהו?
17/07/2010 | 14:49
2
2
היי חברי פורום,

היום חיטטתי בצנצנות שנמצאות כבר כמה זמן בארון מהטיול האחרון של אמא שלי בהודו, ומצאתי תבלין ספציפי שהייתי מאוד רוצה לדעת מהו. האם תוכלו לעזור לי?
הריח שלו מאוד מאוד מזכיר לי שמפו נגד כינים שהייתי משתמש בו כשהייתי קטן - ריח קצת חריף ומאוד אתני.
אלה בעצם תרמילים מורכבים שנראים כמו כוכב עם 7-8 קרניים, כל קרן היא תרמיל. חלקם פתוחים חלקם סגורים.
צבע חום כהה חזק ודומיננטי.
מתחת יש צ'ופצ'יק שכנראה היה הגבעול, ומהצד השני התרמילים פתוחים.

זהו. מקווה שאגלה מה זה.
תודה מראש!
כוכבי אניס
17/07/2010 | 20:34
1
6
כן! תודה
18/07/2010 | 04:51
האם ישנם מאכלים שמגבירים ריפלוקס?
14/07/2010 | 22:17
7
3
בזמן האחרון .. וללא התראה מיוחדת התחלתי לחוות את התופעה... למבינים בתזונה.. האם ישנם מאכלים מסויימים או שילובים של מזונות שעשויים לעודד את זה?!
תודה
אסתר
אני חושבת שזה אישי
14/07/2010 | 22:42
3
בעקרון מאכלים מן החי, מטוגנים וכאלה הם עם פוטנציאל יותר גבוה לגירוי מערכת העיכול,
על כל פנים, אני ודאי לא צריכה לההגיד לך שמעבר לתשומת לב לתזונה כדי לראות מה מחמיר את המצב, כדאי קודם כל לחפש בכיוונים של תפקוד המערכות, וגם להציץ בכיוון ההוליסטי
חשוב להקפיד על צירופי מזון ועל כללי אכילה
15/07/2010 | 00:00
1
2
נכונים.

http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=39266

http://brieut.goop.co.il/Web/Default.aspx?PageType=0&ItemID=64912

כמו כן יש לתת את הדעת על תרופות מכל סוג ותוספי מזון שנצרכים.
סביר שישנם עוד דברים שיש לבדוק, אבל את אלה ניתן לדעת רק בפגישה אישית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הייתי מוסיף
15/07/2010 | 08:31
2
לכללים את "לא לאכול בלילה".

חוץ מזה כתבה אחלא.

לא רק תזונה אחראית
15/07/2010 | 13:31
3

והרגישות  היא אישית ומשתנה כי  את  משתנה.
רפלוקס  יכול  גם  לנבוע  ממתח  (בלי הגדרות למה) למשל  באזור הסרעפת, או בצוואר שמגרה את  הוואגוס ומפריע , או  בגב,
באזור  ממנו  יוצא עצבוב של  הסימפטטית  לושט.

אצל  תינוקות  למשל, לכל  אחד סיבה אחרת,לרוב, ללא  קשר מובהק לתזונה. קורה גם  ביניקה וגם  עם  תמ"ל.
משתפר  בשני  המקרים  עם  טיפולי קרניוסקרל . הטיפול  כמובן  מתאים  גם  למבוגרים.(+ המלצות)

ריפלוקס
15/07/2010 | 17:03
5
הכן מאוד אישי לכול אחד יש את המזונות שהוא סובל מהם
לרוב מטוגנים,מזונות מהחי,חומציים כמו עגבניות ,מוצרי חלב
כדאי שתנסי לעקוב לראות אם יש משהו ספציפי או זמן מסוים במשך היום שמגבירים
את התחושה
יש תוסף תזונה שהו על בסיס אצות שיכול לעזור בנושא
(הבנתי שלא נהוג לומר שם ספציפי של מוצר אפשר למצוא בפארמים בבית מרקחת)
בריאות מירב
כן...
15/07/2010 | 22:58
1
2
אני מכירה את הצדדים שקיימים עתה בחיי שעשויים לגרום לזה... עיקר העניין מתרחש לאחרונה בעיקר בזמן ספורט.
אני דווקא יותר מדגישה את נושא התזונה כי אצלי (ואצל רבים וטובים) תזונה קשורה קשר הדוק למנטל...

תודה לכולם!

אסתר
רק לא לשכוח
16/07/2010 | 22:05
4
ב- 60% הגורם הוא הפרעה מכניתב-LES
בקע סרעפתי
חוסר יכולת ריקון של הוושט ממיצי קיבה
הצרות מוצא הקיבה
הפרשת חומצה מוגברת
שתי שאלות...
14/07/2010 | 15:25
5
1
שלום,
הומלץ לי לשתות תה ורדים בגלל IBS ( המדקר שלי המליץ לי) אפוא משיגים כזה דבר? הכוונה לא ל rose hip .
כמו כן היה כתבה בידיעות לפני יום יומיים על הנושא של תמצית ריח יסמין בנושא של הרגעה, אפוא משיגים כזה דבר?
אם אתם מכירים אפשרות לקנותאת זה Online אפשרי ואף מעולה, גם בתל אביב זה אפשרי וגם באזור רחובות/נס ציונה.
תודה.
תשאלי את המטפל בדיוק למה הוא מתכוון
14/07/2010 | 18:10
3
1
ומאיפה אפשר לקנות את זה.
שאלתי אותו
14/07/2010 | 20:45
2
3
הוא אמר שככה זה נקרא, תה ורדים, ולא rose hip שיש בסופרים,  הבעיה שלא מצאתי את זה בשום מקום. זה תה שיש לו אנרגיה מניעה אבל לא מייבשת ( יש לי בעיית ריריות)
זה מצחיק שהוא משאיר אותך לנחש למה הכוונה
14/07/2010 | 21:04
1
4
תה ורדים זה שם לא מדוייק בעליל,
את יכולה לקנות בבית טבע עלי ורדים מיובשים (או פקעות)  ולקוות שלזה הוא התכוון
או לשאול אותו
15/07/2010 | 13:30
2
אם לזה הוא התכוון...
מה שנקרא- לעזור לו לעזור לך
תה ורדים
15/07/2010 | 16:55
1
הכוונה ככול הנראה לפקעות ורדים שניתן לקנות בחנויות הטבע או בחנות תבלינים
תוודאי  כמובן עם המטפל האים לזה התכוון המשורר
סיפור מקרה>> יש רעיונות?
13/07/2010 | 23:57
13
9
בחורה צעירה 20+
תולעים באופן כרוני. וורמוקס עוזר נקודתית והכל חוזר..

מתחילה לסבול מחוסרים תזונתיים כתוצאה מכך (בעיקר חסר של B12).

בנוסף, חולשת כליות קלה. קיבלה טיפול והנחיות לכליות, נראה שיש שיפור ברמת האנרגיה, בהרגשה הכללית.

קיבלה טיפול של GSE ל 25 ימים !!, פרוביוטיקה והמלצות לשינוי תזונתי תומך פלורת מעיים...

כשבוע לאחר הפסקת ה GSE, חזרו התולעים כרגיל...

מה אתם אומרים?
כדאי לחזק בצמחי מרפא
14/07/2010 | 00:02
4
ואולי אפילו שמנים נוגדי פרזיטים,
ובמקביל כמובן להמשיך בתוכנית חיזוק - כולל טיפול מגע ותזונה ופרוביוטיקה
ראיתי פעם
14/07/2010 | 09:32
1
3
באיזושהיא סדרת טלווזיה עם "סדנאות בריאות קיצוניות" איזושהיא סדנה של תזונה , ואחרי כמה ימים הם פשוט עשו שם חוקן ששמו שם גם קצת שום וזה העיף את כל התולעים החוצה.

מכיוון שאין לי נסיון עם זה (לא עם תולעים לא עם שום ולא עם חוקנים) זו לא המלצה - אבל אולי כדאי לחשוב על הכיוון של שום.

גם כאן יש חומר :
14/07/2010 | 09:34
3
כתובות אינטרנט מצורפות:
לדעתי הטיפול שגוי
14/07/2010 | 10:37
2
4
התולעים מתקיימות כי יש להן תנאי קיום, וכל עוד יהיו תנאים אלה הן תמשכנה להתקיים, כאשר טיפול תרופתי מכל סוג רק משתק אותן זמנית.

תנאי הקיום שלהן הם פסולת מזון במעיים שמהווה את מזונן.
פסולת זו מקורה בכל המזונות מהחי שנרקבים במערכת העיכול האנושית, וכן ג'אנק פוד, בעיקר זה המכיל סוכר לבן.

תזונה צמחונית נכונה שתספק את כל הצרכים התזונתיים מחד, ומאידך תגרום לניקיון מערכת העיכול היא פתרון לא תרופתי יעיל ושורשי. בעת שמערכת העיכול תהיה נקיה מפסולת, התולעים תעלמנה תוך זמן קצר.
זהו טיפול טבעי אמיתי העוסק בסילוק הגורם האמיתי של הבעיה, ולא בטיפול מזיק ולא יעיל בסימפטומים שלה.

ממליץ להזהר בשימוש בחומרים הדוחים תולעים (שום למשל), כי אלה גורמים לתולעים להתחפר עמוק יותר בדפנות המעיים, ומשם יותר קשה להרחיקן. בנוסף לכך, מצב זה גורם לכאבים חזקים.

אין צורך בחומרים פרוביוטיים. למעשה הם בעצמם מהווים פסולת.
ולפני שהדוגלים בשימוש בחומרים אלה יגיבו בזעם למילותי בנושא, אני מדגיש שפלורת המעיים נקבעת ע"פ תוכן המעיים, שנקבע, בין השאר ובעיקר, ע"י המזון הנאכל, ואין אפשרות לשנות באופן מלאכותי את הפלורה אם הקרקע הטבעית של המעיים לא השתנתה.
סיבת תולעים בגוף בראיית הביורגונומי
16/07/2010 | 23:04
1
3
אני מסכים עם המשפט שאמרת "התולעים מתקיימות כי יש להן תנאי קיום" אולם עם המשך דברייך לא אוכל להזדהות.
מהסיבות הבאות: אינני חושב שלתולעים הנמצאות כבר במעיים יש העדפה למאכלים מסויימים, לדעתי הן אוכלות כל דבר,
החל מג'נק פוד, סוג הסוכר בהחלט לא מעניין אותן וגם באוכל אורגני ושאר ירקות, הן אינן בוחלות, לסיכום כל דבר שנכניס לפה, יזין אותן.

בגישה זו אולי הנכון ביותר הוא לצום, אבל לא זו הצעתי. בגישת הביורגונומי יש סיבה להמצאות תולעים במערכת העיכול
מאחר ואחד העיקרים ב"תנאי הקיום" שלהן הוא ואקום אנרגטי, כלומר טפילים, תולעים וחידקים יכולים להתקיים בגופנו
רק באזורים שהאנרגיה בהם נמוכה.

הריפוי הביורגונומי מתחיל תמיד בהעלאה רמת האנרגיה הכללית בגוף המטופל וכן התייחסות אנרגטית ספציפית למערכת
או מערכות הגוף הנגועות בתולעים. תמיד נמצא אותן חסרות אנרגיה.

בגישה זו הריפוי הביורגונומי מתגבר גם על דלקות מכל סוג, קנדידה ושאר טפילים.

סדנאות ריפוי והרצאות
כתובות אינטרנט מצורפות:
אז אתה מוזמן להשאר בגישתך
17/07/2010 | 03:56
2
ואני אמשיך לרפא אנשים מתולעים בגישה שלי.
כששום דבר לא עוזר
14/07/2010 | 11:10
3
חוזרים לתרופות סבתא
טיפול בתמצית שום. אומנם 18 יום אין אפשרות לראות את העולם אבל יעיל רצח.
במידה ואין אפשרות ישנם טיפולם יעילים בצימחי מרפא.
מדגיש : חשוב לגזוז ציפורנים עד הבשר !!!
להחליף מקור קניית ירקות ופרות,
לשטוף טוב במים וסבון את הפרות והירקות.
וכן מזכיר שוב לשטוף במים וסבון לאחר השרותים תמיד!!!
למרוח מרגרינה בפי הטבעת בלילה ולשטוף בבוקר.-לשבור את מחזור התולעת
ותמיד אפשר עם חמש שקל חוט ונבוט.
היבט אחר לתולעים בגוף
15/07/2010 | 09:14
3
אני הייתי בודקת עם הבחורה אם יש טפילים נוספים בחייה, - אם יש אנשים סביבה שמנצלים אותה, שואבים אנרגיה, ואיך היא מאפשרת את זה.
הגוף מאפשר טפילים בגוף הרבה פעמים כשיש דפוס התנהגות גדול יותר שמאפשר שיתעלקו עליך.
אם היא תלמד לשנות את הדפוס הזה יש סיכוי שגם הגוף יהיה פחות נוח לתולעים.
מאוד חשוב החלק התזונתי
15/07/2010 | 13:28
1
3
וזה קצת חסר לי. גם משהו באורח החיים לא ברור, ונראה לי שחשוב להבין את התמונה המלאה.
יש טיפולים מטורפים של מגה דוזות של פרוביוטיקה, ואולי זה יעזור, אבל רק אחרי תשתית תזונתית טובה. מעבר לדחיפת שום לפי הטבעת (מסוכן), יש תרופת סבתא שאומרת שצריך לבשל קליפות רימונים ולשתות את המים, אבל אם הGSE לא עזר, צריך להבין מאיפה התולעים מגיעות, ומה הן עושות שם.
שווה לנסות קראב אפל בפרחי באך, אבל זו תמצית שנחשבת לקשה מבין התמציות העדינות לכאורה האלה, ולכן כדאי שתהיה לה גם תמיכה רגשית. זו תמצית של חיטוי וטיהור רגשי, וגם פיזי, ויכולה להעלות כל מיני דברים, וזה מעבר להרגשה שבטח מלווה אותה מזה שיש משהו חי שזז לה בבטן...
תולעים
15/07/2010 | 17:10
2
תזונה דלת סוכרים ופחממות תעזור מאוד
שום אפשר להשתמש בתמצית מרוכזת או בכדורים עובד מצוין
במיוחד עם ילדים אפשר לקחת מינונים גבוהים לטיפול ולרדת במינון למניעה
קליפות רימונים מורתחות יגרמו לעצירות ולדעתי לא יעזרו כאן
מומלץ תמיד לעבוד עם מטפל ולעשות טיפול מקיף תזונה,צימחי מרפא ותוספים
בהצלחה
דיון מעניין נחשף פה
17/07/2010 | 10:09
3
דרך שאלה על התייחסות לטיפול מסויים בתולעים, נחשפו פה, שלא בפעם הראשונה, ההבדלים התהומים בין חלק מהגישות לרפוה משלימה שמיוצגות בפורום.
אני רוצה להתייחס לא לתולעים אלא להבדלי הגישות.
יש גישות שהן טוטאליות במהותן - השיטה מתבססת על תיאוריה מסויימת לגבי המקור לבעיות הבריאות, והפתרונות המוצעים תמיד ישאבו מאותה תיאוריה.
הדוגמא הקלאסית היא דרך הטבעונות האורגנית - אם המקור העמוק לנזק שאנו גורמים לבריאותנו נובע מהזיהום והרעלים שאנו מכניסים לגוף, אז כל פתרון שאינו מתמודד עם המקור הזה לא יכול להיות פתרון נכון. בודאי אם הפתרון כרוף בהכנסה של עוד חומרים שאינם טבעיים לגוף.
דוגמא אחרת היא בתיאוריה שכל בעיות  הגוף נובעות מהנפש התת מודעת, ואם נכנסה בך מכונית בצלעות, אתה צריך לחפש את ההקשר שבגללו ביקשת את הפגיעה דוקא שם.
גישות אחרת הן הגישות המסורתיות שנבנו כתוצאה מלימוד וטעיה במשך שנים והעברת הנסיון מדור לדור, בקיצוניות אחת אלו תרופות הסבתא (כמו השום וזרעי הדלעת שאף אחד מאלו שהציעו אותם לא עשה את זה בגלל המחקרים האחרונים לגבי המבנה הכימי שגורם לדחיית הטפילים), אבל ברמה אחרת גם רפואת הצמחים, רפואה סינית או נטורופתיה מגיעות מגישה זו.
המטפלים בגישות אלו לא תמיד *יודעים* מה המקור, והם מנסים לאבחן בכלים שנים, ונותנם פתרונות שיכולים להיות שונים מאד זה מזה ומגיעים  מכיוונים שונים.
בתוך הגישה המסורתית, יש מי שמגיע משיטה שהיא תורה אחידה ומוסדרת וסגורה, כמו למשל המטפלים ברפואה סינית או הומאופתיה, שיש להם גישת אבחון אחת ברורה ומובנית  (שיכולה להיות רחבה מאד ומגוונת בכלים), ולעומתם יש מטפלים "רב תחומיים" שבעצם אין להם בסיס תאורטי אחד, והם יכולים מצד אחד להיעזר במצב הצ'אקרות של המטופל ומצד שני להתייחס לבדיקת הדם המערבית שעבר או לנקודת טריגר בשריר או להשתקפות בכף הרגל.
האמת היא שמנסיוני, מעבר ל"רב תחומיים" שבמהות הדרך שלהם משלבת תחומים שונים, יש מטפלים רבים גם בגישות טוטאליות וגם בשיטות "אחידות" שבכל זאת גמישים יותר בשוליים ונעזרים פה ושם בידע שמגיע מתורה אחרת, בטיפ שקיבלו ממטפל אחר, בתרופת סבתא, וכמובן כולם לומדים רפואה מערבית בלימודיהם ויודעים להתייחס ולהתחבר גם לסימפטום המערבי.
הגלישה הזו בין השיטות, ההתדיינות והלמידה זה מזה, היא לטעמי הערך המוסף הגדול ביותר של הפורום הזה. גם אם לפעמים זה יוצר דו שיח של חירשים, או ויכוחים שמתלהטים במידת מה.
תולעים
17/07/2010 | 11:09
4
שבת שלום,

מה הבחורה עושה בחיי היום יום שלה?
האם הייתה בחו"ל בשלוש שנים האחרונות?

התולעים הם לא הבעיה - זאת התוצאה.
לדעתי, צריך להכיר את חייה על מנת להבין כיצד לתקן.

בברכה,

בגישה ההוליסטית יש כנראה סיבה עמוקה
20/07/2010 | 08:30
3
יותר לכך שהתולעים כה חזקים וממשיכים להופיע באופן כרוני.
כתבו כאן לפני שיש להן כנראה מצע להמשך הקיום וכנראה שזו לא רק התזונה.
הפרוביוטיקה והתמיכה למערכת העיכול חשובה מאוד, כמו כן השינוי התזונתי, אבל לדעתי לעזור למטופלת בעזרת דיקור/צמחי מרפא ולשלב תחום מגע שיעזור לגוף להרגע, ולצאת ממעגל הסטרס בו הוא שרוי ולכן עוצמת הרכות ו/או רפלקסולוגיה יוכלו לעזור מאוד.
הרפלקסולוגיה תתן מענה גם לנפש ובהחלט גם לגוף, למערכת העיכול, לכליות שנחלשו ולהרגשה הכללית.
בהצלחה
pms
13/07/2010 | 14:18
6
3
אני סובלת מקוצר נשימה דפיקות לב ובנוסף יש לי חרדה בדרך כלל
אני נוטלת קומדין ואמרו שבלוטת המגן שלי גבולית.
מה אפשר לעשות כדי להקהל?
הי
13/07/2010 | 15:09
2
רפלקסולגיה מאוד יכולה לעזור לך משום שמה שאת מתארת מושפע ברוב המקרים מהנפש וכמובן משפיע כמעגל חוזר על הנפש והגוף. רפלקסולוגיה כטיפול שעוסק גם באיבחון יכול לאתר גורמים באישיותך שתורמים למצב ולטפל בהיבט הפיזי גם כן. פרט לכך ממליצה בחום על טיפול של הילנג פסיכואנרגטי שלו יש השפעה חזקה על הגוף והנפש גם כן.

בריאות
אסתר
טיפול הומאופתי
13/07/2010 | 17:00
1
שלום
טיפול הומאופתי עוזר מאד.
נעשה מחקר לעבודת דוקטורט שמוכיח את היעילות הברורה של הטיפול ההומאופתי בבעיה.
מטרתו של הטיפול ההומאופתי לא רק להקל אלא ממש לפתור את הבעיה.
כל טוב
עירית
תזונה תזונה תזונה
13/07/2010 | 17:55
מאוד מומלץ לבחון את התזונה, רצוי אצל נטורופת, שגם יתן לך מעבר להכוונה לתזונה נכונה, גם תוספים או צמחים, או טיפולים נוספים (רפלקסולוגיה, למשל) לפי הצורך.
הרבה פעמים התסמינים השונים מכוונים בכלל לבעיה אחרת, ואם נעלים אות בלי לטפל במקור שלהם, הביטוי יהפוך לעמוק יותר ובעייתי יותר, ולכן שווה להשקיע ולטפל.
היי,
13/07/2010 | 23:03
בנוסף לכל ההמלצות הנ"ל, הייתי ממליץ על אימוץ פעילות גופנית יום-יומית כגון שחיה (ישפר את תפקוד הריאות) ויוגה שיכולה לעזור להוריד את מפלס החרדה.
(להתחיל פעילות בצורה מתונה ולעלות מאמץ באופן הדרגתי ואיטי).
וכמובן - שיאצו, מצוין להרגעה, מקל על כל התופעות הנלוות לחרדה, ויכול להחזיר את ההקשבה והאיזון לגוף.
שיהיה המון בהצלחה,
ברק.
הי יקרה
14/07/2010 | 00:00
2
אני מאד רוצה לחזק את המלצתה של אסתר,
למרות שאני עוסקת ברפלקסולוגיה, הרבה פעמים אני ממליצה גם על שיטות אחרות שאולי קולעות יותר למצבים שונים.
אבל מה שאת מתארת מצביע על מצב של חוסר איזון הורמונלי מסויים, במצבים אלו במיוחד לרפלקסולוגיה אפקטיביות מיוחדת - מה גם שהטיפול מתייחס לכל ההביטים של הגוף והנפש.
כמובן שכל פעילות גופנית ושיפור של התזונה יעזרו - אבל בגלל שמתחילה כבר בעיה של בלוטת התריס, חשוב להתחיל בטיפול לפני שהמצב ידרדר לצורך בתרופות.
בהצלחה.
קוצר נשימה, דפיקות לב חרדות ועוד...
16/07/2010 | 23:25
8
בראיית הביורגונומי, מרבית בעיות הבריאות אם לא כולן מתחילות, מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגוף הסובל.

הריפוי הביורגונומי מתחיל מטיפול בבעיה בסיסית זו שאיננה תלוייה כלל ועיקר באורח החיים אותו אנחנו
מנהלים ואפילו יהיה הבריא ביותר. הסיבה לרמת האנרגיה הנמוכה קשורה ל"משלים האנרגטי" שלנו או
בלשון עממית ל"זיווג משמיים" שלנו.

אם התופעות שציינת התגברו בשנתיים האחרונות ואולי גם את במצב של עייפות בלתי מוסברת, הטיפול
בגישה זו יעזור לך מאד.

סדנאות ריפוי והרצאות
הקליניקות, בת"א ובחיפה - 054-4449636
האתר שלי: http://www.biorgonomy.com
טיפול בבעלי חיים
11/07/2010 | 20:26
11
8
שלום שמי רג'י ואני מעוניינת לקבל ולתרום מידע לחברים בפורום. שיהיה לכולם שבוע מצלח.
ברוכה הבאה, רג'י
12/07/2010 | 11:24
1
1
מוזמנת לקרוא את קבלת הפנים לפורום.

תודה רבה!
13/07/2010 | 00:24
הגעתי הביתה מאוחר מבטיחה שאקרא מחר את קבלת הפנים לפורום.
את עושה טיפול בבעלי חיים?
14/07/2010 | 15:22
8
2
לילדים?
אפוא בארץ?
את עובדת עם מכבי?
טיפול בבעלי חיים
14/07/2010 | 18:20
7
2
איני מטפלת מקצועית אך מחזיקה מספר כלבים ומטפלת בהם בעזרת מוצרי אלו ורה אורגניים.
מוצרי האלוורה של פוראוור
14/07/2010 | 20:24
2
7
(שלדעתי אליהם את מתכוונת) הם לא אורגניים , זו תרמית פשוטה.

גם אני הייתי משווק שלהם ופמפמו לי את זה במוח. עד שיום אחד מישהי שרציתי למכור לה קראה באותיות הקטנות של הרכיבים ומצאה שם הרבה חומרים כימיים. אולי האלוורה בהתחלה גדלה כאורגנית , אבל יש שם מוצרים כימיים כמו בכל מוצר אחר.

אני התביישתי מאוד , ומאז ניתקתי קשר עם החברה הזאת.

המוצרים הם טובים , אבל בהחלט לא אורגניים.

מוצרי האלו ורה של פוראור
15/07/2010 | 01:53
1
5
אני מציעה לך לפתוח את המלון ולפרש את כל המילים הרשומות באותיות קטנות!
ומה ראית שם שלא ראיתי ?
15/07/2010 | 07:18
5
מה הפירוש של המילה "אורגניים" לפי המילון שלך ?
תודה התכוונתי למשהוא אחר לגמרי
14/07/2010 | 20:44
3
5
לטיפול באמצעות בעלי חיים בילדים עם קשיים שונים.
רעיון נפלא!
15/07/2010 | 01:51
2
6
לדעתי זהו רעיון נפלא לטפל בילדים באמצעות בעלי חיים. כל הכבוד!
רק שאין את זה בשום מקום במרכז....
15/07/2010 | 09:00
1
3
למה לא?
15/07/2010 | 11:49
7
יש - במיוחד ברכיבה טיפולית, אבל לא רק.
גיגול קצר העלה את האתר הזה, ויש עוד.
האם קיים ברשת לוח של בעלי מקצוע+המלצות ?
11/07/2010 | 18:37
2
15
הבעיה עם האינטרנט היא שמרוב עצים אי אפשר כבר לראות את היער.
ודבר פשוט כמו למצוא מסגיסטית טובה, שאוכל לבוא אליה על בסיס קבוע לתת מזור לגופי הדואב, הפכה לבעיה מסובכת
ואני לא מוצא קצה חוט, מאיפה להתחיל.

מה הבעיה ?

הבעיה היא שהאינטרנט מוצף באין ספור אפשרויות והצעות.
וזה ממש לא לעניין להתחיל לנסות אחד אחד, לשים כל פעם סכום כסף, ולהפקיר את גופך, על בסיס ניסוי וטעייה.....
אני לא מכיר בסביבתי האישית אף אחד שיכול להמליץ על בסיס משהו מבוסס או התנסות אישית.

בעיה נוספת והרבה יותר עמוקה בשוק הענק הזה הוא: חוסר מקצועיות, או מה שאני קורא לו "התפזרות מקצועית"
אנשים שהלכו שיש להם ברזומה מליון ואחת סוגי התמחויות, והם יודעים קצת מכל דבר..... רשימה ארוכה של מכולת שבה כל אחד "יודע" לעשות כמעט את כל סוגי המסג'ים והטיפולים האלטרנטיביים שקיימים על פני הגלובוס.
ובקיצור: לא מקצועי ממש: בשום דבר.
(ממש כמו מסעדות שמציעות בתפריט את כל סוגי המטבחים בו זמנית במטבח אחד, שזה הדרך הכי ברורה להבהיר לך שכאן אסור לגעת באוכל...).

ובקיצור: לא חאפרים שיודעים לעשות "הכול".
המלצות על כאלה שיש להן/ם מומחיות עקרית בדבר אחד, והם ממש טובים בזה.

חשבתי לעצמי: הרי יש מקום שנקרא "זאפ" שבו יש סוג של "תחרות" והצעות מחיר שבו אפשר לא רק לעשות השוואת מחירים אלא לקרוא חוות דעת של קונים שכבר קנו.
האם אין בשום מקום באינטרנט משה ודומה מעין זה לבעלי מקצוע ? שאפשר לקבל/להחליף שם המלצות ?
(אגב, לא רק בתחום סוגי המסג' אלא בעוד סוגים של טיפולים בתחום הגוף/הנפש)

בשביל זה הגעתי לכאן.....
אם מכאן יוכל מישהו/משהיא להמליץ לי על בסיס התנסות אישית, ואני מדבר על מסג'ים בסגנון מסג' רקמות עמוק, ו/או מסג' תאלנדי מסורתי (שנעשה עם בגדים על הגוף),, אשמח מאוד.

גם הפניה/קישור למקום אחר שממנו אתם/ן יכולים להפנות אותי שמם אמשיך לחפש - תתקבל ביותר מברכה.

תודה מראש

אנסה לעזור
11/07/2010 | 21:44
3
ראשית, כדי לקבל המלצה מאנשי הפורום, כדאי שתציין את מקום מגוריך.
לגבי ההנחה שמי שמטפל במספר שיטות הוא בהכרח "מתפזר" ומטפל פחות טוב -  דוקא בתחום שלנו , זה לא בהכרח נכון.
יש אמנם אנשים שמתמקדים בתחום של העיסוי הרפואי ומתמקצעים בו, לעומק. אבל אפילו הם, לומדים שיטות עיסוי נוספות, ולא רק בשביל הכותרות, והצורך הפרסומי, אלא בגלל שמכל שיטה  ומכל מורה אתה לומד עוד טכניקה ועוד גישה , ובסופו של דבר כשאתה ניגש למטפל יש לך אוסף של טכניקות שאתה יכול ליישם בצורה מדוייקת על פי הצורך של אותו מטופל.
אני אישית, בכל השנים שאני בתחום, מרגישה כל הזמן צורך ללמוד עוד ועוד - אז הרבה פעמים זו העמקה בתחום שבו אני מרגישה חוסר מסויים, אבל לא פעם זו גם טכניקה שונה לחלוטין שנותנת נקודת מבט נוספת.
רק לדוגמא, שני העיסויים שציינת, אכן לפעמים משלימים זה את זה אצל מטפלים מסויימים שלוקחים את הפן הטיפולי של העיסוי התאילנדי. ומטפלים אחרים שמתחברים לפן ההוליסטי יותר ועוסקים בעיסוי תאילנדי אך לא ברקמות עמוק (אני למשל)

תראה....
12/07/2010 | 08:32
1
היי
כמה דברים:
1. הייתי מאמין שאם יהיה לך טוב ואבקש חוו"ד לא הייתי נחשף ללקוח אחר בטלפון או פנים אל פנים אלא רק ברשת ואז מה האימנות??
2. ישנם אתרים וגם המטפל יכול לרשום חוו"ד (בשם אחר) לצורך שיווק.

ישנם אתרים כמו T.co.il ואחרים שנותנים תגובה לשירות.
ואני מאמין בשיטת ה- פל"א - פה לאוזן מחברים, משפחה, מקריות וכד'.
וכן תוכל להרים טל' לכמה מטפלים ולהתרשם מהקול, מחיר, זמינות, נגישות וכד'.

בבריאות טובה,
אלרגייה בעיניים
09/07/2010 | 22:06
10
8
טוב שמעו, אני כבר ממש משתגע עם האלרגיות האלה, והדבר שהכי מטריד אותי זה העיניים האדומות והדואבות..
אני משתדל לאכול בריא. עד מתי אמשיך לסבול ככה?
אלרגיה בעיניים
10/07/2010 | 10:38
2
39
הי,
באמת קשה מאד לתפקד כשהעיניים אדומות וכואבות, ולכן חשוב לאבחן את מקור הבעיה ולטפל.
האם אובחנה אלרגיה? על ידי מי? האם נשקלה האפשרות שזו דלקת ? ואם האבחנה של דלקת סופית - האם אובחן מקור האלרגיה?
אתה מציין שאתה משתדל לאכול בריא - בדרך כלל תדובה אלרגית בעיניים היא לאו דוקא למזון, אלא לגורמים חיצוניים כמו אבק, זיהום , קרם קוסמטי וכד'. אבלאם מדובר במזון, חשוב שתדע שרגישות למזון אינה קשורה בכלל להיותו בריא - יכול להיות מזון בריא מאד לכל העולם שאתה ספציפית רגיש אליו (למשל חיטה או פול שגורמים למחלות אלרגניות מאד נפוצות אוכלוסיה רחבה של אנשים)
בהנחה שזו אכן אלרגיה, מה שאתה יכול לעשות עד לאבחון, זה לנסות להפחית ככל האפשר לגורמים מגרים - קרם, אפטרשייב, המצאות בסביבה שהאבק שלה גורם לך את הגירוי.
להקלה ניתן להרגיע עם קומפרסים של חליטת קמומיל, לשטוף את העיניים עם חליטת קמומיל או הידרוסול לבנדר
כתבתי תגובה ארוכה ומשוקעת
10/07/2010 | 13:22
1
6
אך המחשב שלי החליט שהוא מעדיף לעלות בלהבות.
בקצרה: אני מקבל חיסוני אלרגיה(ברוש קרדית אבק דשא כתלית יהודה) והם עוזרים לי מאוד ברב הסמפטומים של האלרגיה וגם באסטמה אך בעיניים ההקלה הכי מועטה.
מבחינה רפואית מדעית נטו, כמובן שאין שום קשר לתזונה ובין אלרגנים חיצוניים, אני לא חושב כך.
האם לדעתך כדאי לי לנסות להמנע ממוצרי חיטה? מחלב ניסיתי ולא עבד.
תודה מראש.
לא חושבת שיש קשר לחיטה
10/07/2010 | 15:19
3
אתה תמיד יכול לנסות תזונה נטולת אלרגנים ידועים לתקופה ואם זה עוזר לך לנסות לזהות ת המדויק.
מצטרפת להמלצה לנסות קינסיולוגיה - כנראה השיטה היותר אפקטיבית לטיפול באלרגיות.
מציע לך קיניסיולוגיה (IPEC) - יעיל ביותר ב
10/07/2010 | 14:10
10
אבחון וטיפול.

מוזמן לקבל פרטים באופן אישי  דרך המסרים
מציעה לנסות גם דיקור סיני
10/07/2010 | 16:40
11
בתור סובלת מאסטמה ומאלרגיה ניסיתי המון טיפולים, ולי זה מה שהכי עזר. הקינזיולוגיה, לצערי הרב, לא שינתה דבר.
מניסיוני
10/07/2010 | 22:38
7
אפשר לטפל בהצלחה באלרגיות ע"י הומאופתיה, תמציות קריסטלים וגם דרך IPEC.
בכל מקרה, בשביל הקלה בתסמינים  אני מקווה שמותר לי להמליץ טיפות עיניים מאד מוצלחות נגד תסמיני אלרגיה בעיניים: CROMO COMOD, אריזה כתומה. לא כל בתי מרקחת מחזיקים וגם היה חסר בחברה בזמן אחרון, כך שאולי תצטרך לחפש, אבל אני באמת ממליצה לך להשקיע בחיפושים האלה, כי תרגיש הקלה מיד.
בהצלחה ותרגיש טוב
יעל
שיטת בייטס
11/07/2010 | 09:51
8
עובדת  על  הרבה יותר משיפור הראיה.
"העינים  ראי  הנפש" וכד'.
טיפול  רכך  שיטה זו יוכל  גם  להקל  נקודתית  וגם  ברמת  הסיבה.

בהצלחה
אלרגיה
12/07/2010 | 12:54
14
לעיתים סמפטומים של אלרגיה מופיעים בגלל טפילים או תולעים ולפעמים בגלל רעלים ש"התיישבו" על מערכת העצבים, אני מפנה אותך למאמר נחמד על אלרגיה
אלרגיות חוזרות בעיניים
21/07/2010 | 10:24
1
15
הטיפול צריך להיות בשורש הבעיה,בחיזוק הגוף והמע' החיסונית ,והוא צריך לכלול שינוי תזונתי,דיקור וצמחי מרפא סיניים.
מומלץ גם לבחון שימוש בתרסיס מי כסף (מים עם צברים של יוני כסף בתוכם). זהו נוגד זיהום מצוין ללא סיכון או תופעות לוואי
ללכת לטיפולי ניקוי רעלים
31/08/2010 | 07:39
5
ההידרוקולוניקס הוא טיפול טבעי ומועיל והוא נועד בדיוק בשביל ניקוי הגוף מרעלים ועזרה במקרים של כאבי בטן,עצירות,שילשולים,גזים ומחלות רבות
כאבים בחלקי הידיים והגוף
09/07/2010 | 18:50
5
11

שלום,

אני בחור בן 24 שמזה כמה ימים (מיום שני - 5.6) סובל מכאבים ברמה ברמה חלשה עד בינונית באצבעות כפות הידיים,בכפות הידיים,בפרקי הידיים,בחלקי הרגליים ובכתפיים.

אין לי תסמינים חיצוניים כמו:
1.נפיחויות
2.אדמומיות או צבע אחר
3.כאבים חזקים מאוד

אני חייב לציין שהגוף שלי מנוון לגמרי מבחינה פיזית (דיכאון) וחשבתי שאולי כשהגוף לא פעיל ... מחזור הדם לא עובד ושבשל כך מגיעים הכאבים לגוף שלי.

מה זה יכול להיות ?

אני מאוד מוטרד ודואג שאולי מתחילה לי דלקת פרקים או ניוון שרירים.
אני חייב לציין שעשיתי תנועה לא נכונה עם האמה והקמיצה של כף יד שמאל ומאז התחלתי להרגיש כאבים באצבעות ואז זה המשיך לידיים,לרגליים ולכתפיים - אך אין סימנים בכלל באזורי הידיים והרגליים - נראות בסדר גמור , כמו כולם.

קבעתי תור לרופאה הכללית שלי ביום שני הקרוב ורציתי לדעת אם מומלץ לעשות צילומי רנטגן בכל חלקי הידיים כדי לראות מה הסיבה לכאבים ?
מה אפשר לעשות בינתיים - באזורים הכואבים כדי להפחית את הכאב ?

עד לפני שלושה חודשים אני עשיתי בדיקות דם והכול היה תקין פרט לתיפקוד הכבד ,שבו יש לי תיפקוד חלש - עד כמה שהבנתי.

אשמח אם אחד משני הרופאים שמנהלים כאן את הפורום יוכל להשיב לי על בעייתי ,עד שאלך לרופאה שלי בשבוע הבא.

תודה ושבת שלום
אין צורך בצילומי רנטגן
10/07/2010 | 10:44
9
אם אתה רוצה לצאת מהמעגל של דכאון וניוון פיזי, חשוב מאד להתחיל להיות פעיל מבחינה גופנית - גם בטיולים והליכות (רצוי במסיבה מעוררת נפש כמו שפת הים, או פארק ירוק) וגם פעילות גופנית שתפעיל את גופך בצורה מלאה ותחזיר את מערכות הגוף לתפקוד - כמו יוגה או אומנויות לחימה או אפילו פילאטיס.
כמובן, אתה מוזמן גם להיעזר בטיפול באח משיטות הרפואה המשליה ורצוי שית מגע  -עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד
באופן כללי
10/07/2010 | 12:11
6
אני מסכים עם אור, פעילות גופנית תשפר את מצבך הגופני והנפשי.
באופן כללי ביותר, מבחינת הכאבים, ידיים קשורות לעשייה ורגלים למקום בו אתה נמצא, "לעמוד על שלך" וכמובן פחד להתקדם, הכתפיים קשורות להרגשת אחריות.
ניתן לטפל בדיכאון וכאבים במגוון שיטות, אני משתמש בביואורגונומי ותטא הילינג.
אשמח לעזור
הי
10/07/2010 | 13:07
7
לדיכאון יש אין סוף תסמינים פיזיים... העצמות שלנו זה העצמי שלנו. העצמות שלנו בכלל זה מה שמחזיק את הגוף שלנו בצורה שלו ומעליו יש את הבשר והעור..
הידיים זה העשייה שלנו הרגליים לוקחות אותנו למחוז חפצנו הכתפיים זה התמיכה שלנו.
הדיכאון כשמו כן הוא מדכא את העצמי וגורם לאדם לחוש כאב וסבל.
אין בעיה שתעשה בדיקות מקיפות.. זה אף פעם לא מזיק. יחד עם זאת.. נראה לי שכדאי שתפנה לעזרה בתחום הנפש. דיכאון זאת מחלה מאוד קשה.

בריאות
אסתר
רפואה סינית+שחייה
10/07/2010 | 17:25
5
שלום רב!
אתה מתאר מצב שיכול להעיד על הצטברות רעלים /עודפים במפרקים
תפקוד לקוי של הכבד-האחראי על ניקוי הדם,חוסר פעילות גופנית וזרימת דם
וכאבים חזק המסמלים עודף.
לשם אבחנה מדוייקת  ושלמה כדאי לך לפנות למטפל-המלצתי מתחום הרפואה הסינית.
ובמקביל להתחיל באופן סדיר ומדורג בפעילות גופנית-מזרימת דם,המלצתי:-שחייה!!!
פעילות ללא משקל גוף וללא השפעתו השלילית של כוח הכובד על זרימת הדם הורידי .
למיים השפעה מצנת,מרעננת,מרגיעה שיתכן ותהנה ממנה מאוד,סביר שתקל עליך .

ערן
כאבים בידים וברגלים
12/07/2010 | 12:45
74
שלום, אני מכיר את המצב של כאבים בגפיים, ידים ורגלים, זה מצב שיכול לקרות אחרי הדבקות בוירוס או החלשות מכל מיני סיבות של המערכת המטבולית בגוף, הטיפול בד"כ פשוט

הפרעות בספיגת מזון, או דלקת כרונית ברמה נמוכה בגוף יכולות לגרום לתופעות של דיכאון ,חולשה וכאבים
מיץ עשב חיטה- אחת ולתמיד
09/07/2010 | 17:49
6
6
יעיל? לא יעיל? אני כל הזמן שומע דעות סותרות. יש מקומות שמשבחים את סגולותיו השכם והערב (דוגמה מהזמן האחרון) ויש קולות הולכים וגוברים שבעצם אין לו שום יעילות מוכחת והכל (אם בכלל) אפקט פלצבו. אשמח לשמוע מבעלי הניסיון כאן מה דעתם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני אישית לא מסוגלת לעכל את זה
09/07/2010 | 18:48
5
די לי בלגימה כדי לרוץ לשירותים להקיא, וזה לא בגלל הטעם. נשמות טובות אמרו שזה בגלל שהקיבה שלי זקוקה לניקוי רעלים, כך שזו בעצם תגובה חיובית. אבל אני לא מאמינה שהקאות היסטריות יכולות להיות חיוביות.
כמו שאמרת
10/07/2010 | 10:48
5
הדעות סותרות - על כל אחד שנשבע בסגולות המופלאות של עשב החיטה, יש המון אנשים שלא מסוגלים לסבול את הטעם.
הדעה שלי: בסך הכל מדובר בנבטים, שאכן מכילים מצבור של רכיבים תזונתיים איכותיים, ואין ספק שמי שיש לו מחסור בחומרים אלו ואינו רגיש לחיטה יפיק מהם תועלת מרובה.
ניתן להשיג את אותן איכויות גם ממזונות אחרים,
ובכל מקרה יש לזכור שאין תרופות פלא , ושום דבר לא יכול להיות *הפתרון* לכל מחלואי העולם.
הנס הירוק
10/07/2010 | 13:02
11
מישהו טרח להוציא שני ספרים עבי כרס בשם היומרני הזה על עשב חיטה. אז כנראה שיש בזה משהו.
יש בזה הרבה מאוד
10/07/2010 | 13:41
4

אחד סיפר לי שסבל מתשישות כרונית והמיץ (כוסית קטנה) מאוד עוזרת לו.
וגם שמעתי שלא מעט אנשים נעזרו בזה לניקוי רעלים ועזר מאוד במחלות סרטן.

ללא ספק המיץ עשיר באין ספור חומרים יעילים לחיזוק מע' החיסון ושאר המע' בגוף - המון כלורופיל ברזל וויטמינים.

בוא נגיד שהוספת זרעי חיטה מונבטים בבית לסלט תעשה רק טוב לדעתי (אא"כ מישהו רגיש)
מיץ עשב חיטה
10/07/2010 | 22:30
8
על טעם וריח אין להתווכח. לדעתי האישית זה ממש לא טעים, שמעתי גם אנשים שטעים להם.
בלי שום קשר לטעם - זה מועיל.
אבל זה לא פנצאה.
כמו כל דבר אחר
11/07/2010 | 14:39
3
הדעות חלוקות. לא מוסיף לזה שלא נערכים מחקרים מעמיקים ואובייקטיבים, כי זו חיטה/ שעורה/ תפוח, ואי אפשר לרשום על זה פטנט.
כמו שנכתב מעלי- לכל אחד יש את הנסיון שלו. פגשתי אנשים שתה צמחים מהגינה גרם להם להגברת היציאות,וכאלה שלקחו טיפולים חזקים שלא השפיעו עליהם באופן יוצא דופן.
אני מניח שזה תלוי במצב הגוף, ואיזה חלק התוסף לוקח בשינוי. לבד לא הייתי ממליץ לקחת את זה, אלא כחלק משינוי תזונתי, או טיפול מעמיק. רע זה בטוח לא יעשה (גם הקאות זו דרך של הגוף לפנות רעלים)
שרשור פרסומי
09/07/2010 | 11:52
8
1
ניתן לפרסם כאן הרצאות, סדנאות ואירועים שיתקיימו בזמן הקרוב, וכן ספרים, סרטים ואתרים מהתחום.
נא לא לפרסם כאן מוצרים, מוסדות לימוד וקליניקות טיפול - את אלה ניתן לפרסם בלוחות הפורום

קנביס רפואי,מחקרים מאמרים פורומים ועוד.
08/07/2010 | 14:51
4
אתר הבית של חברת קנביסה - מגדלי קנביס רפואי,מריחואנה רפואית , פרסום מחקרים חדשות ומאמרים בנושא
כתובות אינטרנט מצורפות:
לטפל מהלב - סמינר מבוא בסייקי שיאצו
09/07/2010 | 11:58
3
סמינר של יום אחד מאפשר הבנה והתנסות לימודית חווייתית של לימוד הסייקי שיאצו. סמינר זה הוא שער הכניסה ללימודי הסייקי שיאצו ומיועד למתענייני בלימודי רפואת המזרח והסייקי שיאצו, מטפלים ומורים לשיאצו ולרפואה משלימה אשר מעוניינים לדייק ולהעמיק את אפקטיביות הטיפול.

הסמינר יתקיים בפרדס חנה, תל אביב וקיבוץ ענבר.
פרטים נוספים והרשמה - בקובץ המצורף.
סדנת ניקוי רעלים
10/07/2010 | 21:41
2
בהנחייתי, תחל ב2/8 למשך 3 חודשים.
בסדנא, מפגש שבועי בו מתרגלים יוגה ודנים בנושאי תזונה, תהליך הניקוי, וכן העמקה בפילוסופית היוגה ככלי מעצים.
במפגשים האישיים, ינתן תפריט  לכל אחד מהמשתתפים על-פי צרכיו, ועיסוי חודשי.
הקבוצה קטנה ומונה 7 אנשים בלבד.
למהירי ההחלטה תנתן הנחה משמעותית
ברימה על הגג ביום חמישי 21/7
11/07/2010 | 14:34
לכל מי שעוד לא חווה ברימה - ולקראת המיני אינטנסיב בחודש הבא, הזדמנות להתנסות ולראות מה זה.

The Art of Being Present

עם
מרל ינקלוביץ
מדריכה מוסמכת מטעם
The Breema Center, Oakland, California, U.S.A.

אני מזמינה אתכם לסדנה על המרפסת, תחת כיפת השמיים, עם השקיעה ולאור הכוכבים והירח.  
אין צורך בניסיון קודם.  הזמינו חברים, קולגות, ובני משפחה לחוויה.

ברימה היא דרך ייחודית ופשוטה להעלות את רמת המודעות ולשפר את הבריאות ואיכות החיים.
ברימה מציעה דרך מעשית עם עבודה במגע ותנועה,  לאיזון אנרגטי של הגוף, המחשבות והרגשות.
ברימה תומכת בחיים.  ניתן ליישם את תשעת הקרונות של ברימה בכל מקום ולשלבה בכל תחום בחיינו.

סדנת ברימה על הגג
“Quiet Mind, Open Heart, Vital Body”

" 'מיינד' שקט, לב פתוח, גוף חיוני "
  ביום ד' 21/7/2009 משעה 19:00 עד 22:00
הסדנה תתקיים בביתה של מרל,  רח' חרמון 1א דירה 17,  שוהם
מחיר הסדנא 120 ₪ כולל כיבוד קל

הרשמה עד יום ו' 16/7/09
טל מרל:  03-9794596  / 052-3516652  
Email:  merleuran@gmail.com
www.breema-magic.com

בואו בבגדים נוחים וזוג גרביים נקיות, ולנוחיותכם אולי תביאו גם חולצה עם שרוול ארוך.

במקרה של ביטול מ48 שעות לפני תחילת הסדנה החיוב יהיה 100 ₪

www.breema.com

Breema® is a service mark of the Breema Center
אירוח בנושא טיפול בבע"ח בהומיאופתיה
11/07/2010 | 19:17
1
שלום רב,
שמי לי ואני מצוות הנהלת הפורומים.
גם בעלי החיים שלנו נזקקים לטיפול רפואי אוהב ומסור, ולעיתים הטיפול הזה יכול להגיע מכיוון קצת שונה
לכן, מחר (יום שני) החל מהשעה 21:00, תתארח ד"ר מרים שרגנהיים, וטרינרית ומטפלת הומיאופטית, בפורום הומיאופתיה קלאסית.
אתם מוזמנים להיכנס לפורום ולשרשר אליה שאלות בנושא טיפול הומיאופתי בבע"ח:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מחכים לראותכם בפורום
אהבתי
11/07/2010 | 22:13
קורס טיפול אנרגטי דרך עץ החיים - למטפלים
14/07/2010 | 13:30
6

עץ החיים של הקבלה הינו דיארמה המייצגת את המוחלט, היקום והאדם. עץ החיים מראה את הכוחות הפועלים ביקום והקשרים ביניהם. מכיוון שעץ החיים הינו תמונה מיקרוקוסמית של היקום (והאלוהות), הוא מתאר את הל הכוחות הפועלים גם באדם.

עץ החיים יכול לתאר את המבנה של כל מערכת שלמה, ארגון או תת-ארגון, מכאן שניתן להשתמש במפה זו על מנת לטפל בצורה אנרגטית בכל מערכת שלמה (אדם, עסק, מבנים כלכליים, מערכת יחסים וכו').

בקורס טיפול אנרגטי דרך עץ החיים נלמד כיצד לשייך כל מערכת שלמה למבנה של עץ החיים ודרכו לטפל בה.

נתבונן באדם, ממשלה, תהליך הלידה-גדילה-מוות, כסף, רוחניות ועסק כמערכות לבחינה של תפקוד העץ והדרך לטפל בכל אחת ממערכות אלו. בנוסף ננתח את המערכת הפסיכולוגית של האדם, נמפה אותה על העץ ונבחן כיצד לטפל בבעיות פסיכולוגיות שונות.

משך הקורס כ-10 שעות (ארבעה מפגשים)
מפגש ראשון:

עץ החיים
ארבעת העולמות
הרכב ופעולה בארבעת העולמות
סולם יעקב
ספירות עץ החיים

מפגש שני:

נושאים שונים כפי שמקבלים ביטוי בעץ החיים
משולשים על עץ החיים
העץ היצירתי – פסיכולוגיה

מפגש שלישי:

העץ היצירתי – פסיכולוגיה - המשך
ספירות העץ היצירתי
איד נפש
אגו, הצל
מורטידו
ליבידו
עצמי (סלף)
סופר אגו, אגו אידיאלי

מפגש רביעי:

לא מודע אישי
לא מודע קולקטיבי וארכיטיפים
מנגנוני הגנה
טיפול בבעיות נפשיות / פסיכולוגיות שונות
מסלול התפתחות האדם

הסדנא מתאימה למטפלים בשיטות אנרגטיות שונות (כמו ביואורגונומי, רייקי וכו').

הסדנא בימי חמישי, 4 מפגשים, החל מ 12/08/10
עלות: 630 שח
580 שח בהרשמה מוקדמת עד 01/08/10
סדנאות ריפוי בביורגונומי - המרכז לביורגונומי
16/07/2010 | 23:40
4
ריפוי ביורגונומי - "רפואת האלף השלישי" למטפלים ולריפוי עצמי.

המרכז לביורגונומי בניהולו של יורם גני, שם לו למטרה לקדם ריפוי עתידני זה המבוסס על שני יסודות חזקים.

היסוד הראשון הוא מדעי, יסוד המוכר גם ברפואה המקובלת, יסוד הטוען שמרבית אם לא כל בעיות הבריאות, פיזיות ונפשיות כאחד מתחילות, מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגופנו.
דבר שהוכח ע"י המדען וילהלם רייך, מגלה אנרגיה החיים ה"אורגון" בכך שריפא אנשים בגישה זו כבר לפני 60 שנה ואפילו ממחלת הסרטן.

היסוד השני עליו מתבסס ריפוי זה קשור בסוד בריאתיינו, כמו שנאמר כבר בספר "בראשית" - "זכר ונקבה ברא אותם" כלומר אנחנו שלמות אנרגטית כזוג והריפוי ה"ביורגונומי"
לוקח בחשבון עובדה חשובה זו, שעושה את השינוי, מבדילה אותו משאר הטיפולים האלטרנטיביים ויוצרת תודות לערוב "סוד בריאה זה" (שאיננו סוד למתבונן לעומק, כל אחד
מאיתנו מזהה קשר אנרגטי מיוחד מאין כמוהו עם בן או בת הזוג). סוד המאפשר לריפוי הביורגונומי להתמודד גם עם מחלות כרוניות קשות
והמפתח במילים אחרות "סוד ההשלמה האנרגטית".

סדנאות נערכות מעת לעת בכל הארץ בקבוצות של חמישה תלמידים, לפי תוכנית הסדנה המפורטת באתר המרכז, כדאי להתקשר או לשלוח הודעה לברור מועדי התחלה.

אציין כאן מספר יתרונות בלימוד ריפוי זה:
א, למסיימים ניתנת תעודת הסמכה.
ב. מרגע סיום הסדנה, השליטה על בריאותנו עוברת לידיינו ומהר מאד נגלה שתדירות הביקורים בקופת חולים, תרד בהרבה, שלנו ושל בני משפחתינו שבהם נטפל.
ג. כפועל יוצא נגיע למצב שאף מחלה לא תפתיע אותנו באופן בלתי צפוי ונוכל לחיות חיים שלווים ונטולי חרדות.
ד. ריפוי זה מפרנס את העוסק בו בצורה מכובדת ורוב עבודת השיווק נעשיית ע"י לקוחות מרוצים ובטיפול זה, יהיו לא מעט...
ה. כדאי לכל אחד ואחת מכם להקדיש 40 שעות מזמנכם (13 מפגשים של 3 שעות) ולקבל לידיו כלי חזק, היקר מפז...

נכון שריפוי הביורגונומי במתכונתו הנוכחית הינו "תוצרת הארץ" ופותח בידיו הנפלאות של רפי רוזן, מגלה "טכניקת העיפעוף" המקבילה ביכולותיה לסריקת MRI.
אך בעיניי, יכולותיו אינן נופלות מיכולתה של הרפואת המקובלת וגם לא היתי רוצה להשוותו לרפואה האלטרנטיבית. ריפוי זה עומד בפני עצמו וכאשר יתפוס
את מקומו הראוי. "מרבית המחלות ובעיקר המחלות הכרוניות - לא יהוו כבר, איום על חיינו". קראו עוד באתר האישי שכתובתו מצורפת.

סדנאות ריפוי והרצאות
הקליניקות, בת"א ובחיפה  054-4449636
האתר:   http://www.biorgonomy.com

בעיות ריכוז
08/07/2010 | 23:18
8
6
שלום,
האם אתם מכירים טיפול אלטרנטיבי יעיל בבעיות קשב וריכוז?
כן
09/07/2010 | 00:11
4
למען האמת גם השיטות שכביכול אינן אלטרנטיביות (כמו טיפול במוזיקה ותנועה) באות בדיוק באותה גישה של הטיפולים ההוליסטיים, בהבדל היחידי שהלימודים של הישטות האלו נעשה במסגרת שהיא היום ממוסדת ומוכרת.
מעבר לגישות אלו, גם טיפול במגע יכול לעזור, ושיטה שממש מתמחה בתחום הזה היא הקינסיולוגיה.
כדאי לנסות
09/07/2010 | 10:42
2
אך אין לי נוסחת פלא אחת שתתאים לכולם. כל מקרה לגופו, כל אחד עלול להיות שונה מהאחר.
לכן יש להכיר הייטב ומקרוב אתהמטופל, ללמוד את בעיותיו ואז להתאים לו דרך.

מצב נפשי, צורת חשיבה, נשימה, תזונה, אורח חיים ועוד משחקים תפקיד בנושא המדובר, ויש להתייחס בטיפול לכל אלה. מכאן שאינני חושב שישנן תרופות פלא לבעיה, אלא דרך שיש ללמוד ולבצע.
מבחינת המטפל - במקרים כאלה על המטפל לעבוד בשיתוף פעולה עם המטופל לאורך זמן. קשר טוב בין השניים ודרך נכונה בהחלט עשויים לפתור את הבעיה.
שלום עופרה
09/07/2010 | 11:13
2
יש הרבה דרכים לטפל בבעיות אלה ברפואה משלימה:
הומאופתיה,
תוספי תזונה
תזונה נכונה
צמחי מרפא...
שילוב של הדברים האלה נותן תוצאות מאד יפות.
אני מכירה כמה אנשים שמטפלים רק במינונים גבוהיפ של אומגה-3 - ויש להם תוצאות מדהימות ממש.
אבל אל תנסי לעשות דברים על דעת עצמך, אלא תפני למקצוען בתחום.
בהצלחה
יעל
כן
09/07/2010 | 11:15
2
טיפול ביואורגונומי מאוד עוזר בבעיות מהסוג הזה
יש, כמובן, לבחון כל מטופל באופן אינדיבידואלי
את מוזמנת ליצור קשר
בוודאי, הומיאופתיה..
09/07/2010 | 13:39
1
לטיפול הומיאופתי נסיון מוצלח ויעיל בטיפול בבעיית קשב וריכוז.
ישנן עשרות הכנות הומיאופתיות לטיפול בבעיה זו, אך הספציפיות שבטיפול ההומיאופתי מצריכה היכרות מעמיקה ויסודית
עם המטופל על מנת להתאים לו את הטיפול המדוייק עבורו על פי מאפייניו האישיים ולאזן את האלמנטים שיצאו מאיזון
ולחזק את האדם בכל הרמות.
מהלך הטיפול אינו כרוך בצורך מיוחד בשינוי אורח החיים.
וחשוב מאוד, לטיפול אין תופעות לוואי או חשש לתלות או "התמכרות"   ושיפור  ...לאחר כ-3 שבועות - חודש..

בהצלחה בדרך שתיבחרי..

הילי
קשב וריכוז
09/07/2010 | 13:56
2
מבחינה תזונה כדאי להוריד סוכרים, צבעי מאכל, חומרי שימור ולנסות תזונה עשירה בוימיני B נימצא בדגנים מלאים אגוזים למינהם
טיפןל במגע מאוד חשוב
תוספי מזון כמו אומגה שלוש,פיקנוגנול,קומפלקס B
כמה הצעות :
09/07/2010 | 13:59
3
1. בטח כבר שמעתם - חוג קראטה , גודו , קפוארה . . .

2. להגיד כל הזמן לילד מילים טובות , לשבח אותו על כל מה שהוא עושה. לא ליצור אצלו דימוי של בעייתי.

3. מעבר לכך כפי שכבר ציינו , יש המון המון שיטות. כדאי לחפש מטפל עם נסיון בעבודה עם ילדים.

כן , קינסיולוגיה ומוח 1
14/07/2010 | 14:37
2
חדשות, כתבות ומאמרים
08/07/2010 | 12:40
25
4

רציתי לשתף אתכם
06/07/2010 | 10:48
10
8
בכתבה מיוחדת על אדם מיוחד.
תודה על הכתבה
06/07/2010 | 16:07
1
4
קצת ארוך (ומייגע) אבל האיש באמת מדהים. גם לי יש את הספר שלו "האם יש סיכוי לאהבה?", והוא בין הספרים הראשונים שהיו נר לרגלי.
מסכים.
06/07/2010 | 18:01
4
אני גם חושב שהכתבה לא עשויה באופן הכי "קריא" , אבל לקחתי משם כמה פנינים.

לא הכתיבה המייגעת שברה אותי
07/07/2010 | 00:38
4
7
אלא הנדודים בין גוש עציון לקריית ארבע
האם יש סיכוי לאהבה? ובכן...
אם זה היה אום רשרש(אילת)ושיח מוניס(רמת אביב)?
07/07/2010 | 07:52
3
7
אז היה לי יותר קל להאמין בסיכוי לאהבה
07/07/2010 | 09:54
2
אולי זה יעניין אותך
07/07/2010 | 11:10
1
2
אני דווקא בעד.
מעניין אותי מאוד, תודה
07/07/2010 | 11:26
2
מעניין מאד
07/07/2010 | 09:16
1
2
הכתיבה אכן מייגעת מעט, בעיקר בשל סגנון עם יומרות מליציות ומספר שגיאות כתיב ותחביר.
הגהה ועריכה לשונית היו עושות לכתבה פלאים, לדעתי.

על כל פנים, אישיותו מעוררת ההשראה של דוד בן יוסף עוברת למרות כל המכשולים.

לך.
07/07/2010 | 11:09
1
ורציתי לשתף גם בזה :
07/07/2010 | 19:28
כתובות אינטרנט מצורפות:
30 שעות על הרגליים
08/07/2010 | 12:42
6
בדיון שהתקיים בוועדת הבריאות של הכנסת, הוצגו נתונים מדאיגים על מצב המתמחים: מרביתם עובדים יותר מ-30 שעות בתורנות ובלילות מקבלים לבד חולים חדשים במחלקות עמוסות. ח"כ יחימוביץ': "החולים משלמים את המחיר". ח"כ טיבי הגיש הצעת חוק להגבלת שעות העבודה.

המתמחים קורסים מהעומס
מחקר על סיכון לידה בבית
08/07/2010 | 12:48
4
5
מנתונים שנאספו מיותר מחצי מיליון לידות בצפון אמריקה ואירופה נמצא כי לידות בית מגבירות את סיכון התמותה של הילוד פי שלושה בהשוואה ללידות בבית חולים - ממצאים הפוכים ממחקר דומה שנערך בהולנד. מומחה ישראלי: בלידה כל דקה קובעת וכשאין טיפול רפואי מיידי נגרם נזק בלתי הפיך, לא הייתי ממליץ לאף יולדת לקחת את הסיכון שממיט אסון.

קישור לכתבה
תשמעי,
09/07/2010 | 11:23
2
1
אני אישית לגמרי מסכימה איתך, אבל, כמו בכל דבר: יש ויש.
הכרתי פעם מישהי, שאת כל ילדיה (אז היו לה חמישה, אבל זה היה לפני כ-20 שנה בערך) ילדה אצלה בבית ן - ברוך ה'. היא היתה בדעה, שיש ללדת בצורה טבעית, ועצם שהייה בבית חולים - דבר לא טבעי.
אז יש כלצ מיני אנשים ויש כלמיני דעות.
תשמעי
09/07/2010 | 12:11
1
1
אני לגמרי מסכים איתך גם אני חושב שיש ויש, כמו בכל דבר.

באופן כללי, הכתבות והמאמרים שאני מביא לכאן אינם מייצגים בהכרח את דעותיי האישיות, אלא נועדו להביא מידע, עניין ואולי גם לעורר דיון.

ספציפית לגבי הדוגמה שהבאת, באופן אישי אני לא נוטה לבסס דעה מוצקה על סמך מקרה אחד או שניים, בין אם מדובר בלידה ביתית מוצלחת ובין אם מדובר בקשיש נמרץ שהגיע לגיל מופלג למרות שהוא שותה אלכוהול, מעשן חפיסה ביום ולא עושה שום פעילות גופנית... מחקר שמבסס מסקנות על חצי מיליון לידות נשמע קצת יותר מהימן - וגם במקרה זה, אני לא בטוח שזו דעה נחרצת.
יש למחקר הזה
09/07/2010 | 14:07
3
אינטרסים כלכליים רבי משקל.

בתי החולים לא מעונינים שתהיינה לידות בית כי במדינה כמו ישראל ובמדינות נוספות , בתי החולים מקבלים "כסף טוב" על כל לידה שמתבצעת אצלם.

כפי שציינת המחקרים הקודמים גם הגיעו לתוצאות הפוכות וגם שם המדובר במחקר שהביא בחשבון כחצי מליון לידות.
בכל מקום נתון אחר
09/07/2010 | 19:02
2
בכתבה המעניינת הזאת, שעוסקת בהפרדה בין האם לתינוק מיד לאחר הלידה, כתוב:
"תמותת היילודים אינה גבוהה יותר אחרי לידות בית. מנתוני 1,749 לידות בית שסיכם ד"ר אבנר שיפטן, נמצא כי בין 2003 ל-2007 לא היתה בהן תמותה אמהית כלל, ויילוד אחד נפטר מתסמונת המוות בעריסה לאחר 30 שעות".

לכתבה המלאה:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1178601.htm...
מחיר הצפייה במונדיאל: 5,000 קלוריות למשחק
08/07/2010 | 12:49
פיצוחים, בירה, גלידות ועוגיות הם רק חלק קטן מהמזונות שנכנסים לפה של הצופים במשחקי המונדיאל, ויותר ממכפילים את הצריכה הקלורית היומית המומלצת לגבר. הדיאטנית הקלינית אולגה רז מסבירהמדוע זה קורה, ומה צריך לעשות כדי לא לסיים את המונדיאל עם מראה עגלגל.
איך למנוע פגיעה של ילדים בתאונות בחופשה
08/07/2010 | 12:50
1
בכל שנה מקפחים את חייהם כ-170 ילדים בתאונות ביתיות.
44% מתאונות אלה נגרמות עקב נפילה
בשבחי הטופו
08/07/2010 | 12:50
1
סויה בריאה או לא?
זאת כבר לא השאלה
להתחיל לחיות בריא יותר
08/07/2010 | 12:52
13
טרנד המזון האורגני משתלט על קמעונאות המזון ואפילו הרשתות הגדולות לא מוכנות להישאר מאחור. הם אנו בדרך להוזלת מחירים של עד 15% בתחום ומה עושים מוצרי מילקי, יופלה ואפילו קולה על מדפי האורגני.

כתבה מצולמת עם עדי דברת
אילמות סלקטיבית: כשהילד שלך לא מדבר
08/07/2010 | 12:53
15
לילד אוצר מילים רחב, עם ההורים הוא מדבר כל הזמן, אבל כשיוצאים מפתח הבית הוא שותק.
גם לכם זה קורה?
לא רק מלח: גם סוכר מעלה את לחץ הדם
08/07/2010 | 12:53
4
מחקר אמריקאי מצא כי כמו המלח, גם צריכה מוגברת של דברי מתיקה עשירי פרוקטוז מעלה הסיכון ליתר לחץ דם.
אין לי זמן לחיות את חייהם של אחרים
08/07/2010 | 12:54
2
הצלחתי לאסוף את עצמי ולחשוב קדימה. שאלתי מה עושים עכשיו עם ה-ALS והתשובה הייתה: עכשיו עושים. המרוץ שלי הוא מול יריב אכזר והמטרה שלי היא לשמור על כמה עקרונות בחיים החדשים – לתרום, ליהנות, להשפיע ולהישאר אופטימי.

עכשיו זה הזמן שלי
בריא כמו שור, בדרך להתקף לב קטלני
09/07/2010 | 19:38
2
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1177714.htm...

מאמר מעניין, שמזכיר לי דיונים שניהלנו פה לא פעם, וגם במסגרות אחרות. אצלי זה עורר שתי מחשבות. האחת בנוגע לאנשים שאף פעם לא חולים ותמיד מרגישים מצויין, ועל המיתוס של הגברים שבריאים כמו שור ומתים מהתקף לב בגיל ארבעים.
השנייה על אנשים שנולדו באמת מאוד חזקים. ברפואה הסינית אומרים שיש להם כליות חזקות. אנרגיה מולדת חזקה. הרבה מאותם אנשים עושים הכל כדי להרוס לעצמם את הבריאות, אם זה על ידי ספורט אתגרי, סיגריות, סמים ועוד. אולי כי הם מרגישים כל כך חסונים, שסף הרגישות שלהם לרעלים ולרגשות כמו פחד הוא גבוה מידי.
דרושים מטפלים
07/07/2010 | 22:14
19
1
אפשר לפרסם כאן הצעות עבודה למטפלים, השכרת קליניקה או החלפות טיפולים בלבד
(והפעם אני משרשרת לכאן גם את הדיון על הקמת השרשור הזה)
עד שהשרשור יברח לעמוד השני יש לשרשר אליו בלבד את כל הצעותיכם המעניינות
הצעת עבודה חיפה.
07/07/2010 | 16:47
3
דרוש עובד לחנות האורגנית חיפה.החנות האורגנית היחידה בחיפה.
רצוי סטודנט או בוגר לימודי רפואה משלימה- המשרה היא חלקית-5 פעמים בשבוע-
א,ב,ד,ה,ו. לשעות אחר הצהריים.כמעט כל יום שישי.
דרישות בעבודה- שירות לקוחות נעים,ידע בסיסי על התרבות האורגנית,עבודה פיזית,אחריות ויוזמה אישית.
עדיפות לנטרופתים או תזונאים.
נא לפנות עם קורות חיים לפקס מספר-04-8247244 או לגשת לחנות ברחוב אורן 25 בשכונת רוממה.
טלפון-04-8256592. לתיאום.
המשרה מוצעת לטווח הרחוק.לא עבודה זמנית.

עלה לי רעיון - אולי נפתח שרשור הצעות עבודה
04/07/2010 | 20:19
14
1
מדי שבוע בו כל מיני מעסיקים/מטפלים שיש להם מידע יוכלו לעלות הצעות עבודה למטפלים במגוון תחומי הרפואה המשלימה, אני בטוחה שזה יכול לעזור לכולם אם יהיה משהו מסודר וקבוע.

ואולי אפשר גם לפתוח שרשור של שיתופי פעולה בין מטפלים, אני בטוחה שזה גם יכול לסייע ללא מעט מטפלים ומטופלים.
אשמח  לתגובתכם בנושא
אפרת
אפשר לנסות
04/07/2010 | 21:34
9
3
אני חושבת שבשלב ראשון נתחיל בשרשור אחד להצעות עבודה ולשיתופי פעולה, ואם במקרה יהיה שפע ביקוש שיגרום לצורך בהפרדה לשני שרשורים , אז גם זה יקרה.
נראה לי.....
04/07/2010 | 21:44
8
2
הי
נראה לי מתאים יותר כמעיין לוח מודעות וכד' ולא כחלק מהפורום היות ומודעה "נעלמת" אפילו תוך יום מהמסך הראשי ואז אין אפקט לשבוע אלא אם נועצים אותה בראש.

ואגב, רוב המודעות מתפרסמות בלוחות דרושים באתרים אחרים ייחוך כמו אמאדמה, מטפלים וכד'.

הצעת עבודה
04/07/2010 | 21:49
12
היי
לפרויקט של קולה וילז באיזור השרון דרושים מטפלים:
עדיפות עם מספר שיטות עבודה: עיסוי, רפלקס, שיאצו וכד'.
עדיפות למתחייבים לכל התקופה 14.7 עד 20.8 לא כולל ימי שלישי ושישי משעה 10 ועד 7 בערב.

ניתן לפנות לליאת מחב' אגרוטיים בטלפון: 0547890337  או 035322117  
למסור שיואל הפנה אותכם מפורום תפוז.

בהצלחה ונראה שם.....
יש לפורום סוג של לוח מודעות
04/07/2010 | 22:16
6
1
אני אשמח אם הוא יתחיל להיות יותר חי,
מהנסיון עד כה לא ממש השתמשו בו
העניין עם הלוח מודעות
05/07/2010 | 08:12
5
שכל אחד יכול להוסיף שם גם מודעות משל עצמו ומהר מאוד זה יכול להפוך לבמה פירסומית מה שקורה בהרבה פורומים, והמון מודעות חוזרות על עצמן גם של אנשים שרק מפרסמים אפילו לא בתחום הרפואה משלימה.

כל הרעיון הוא באמת להביא מודעות שלא מופיעות בלוחות הדרושים הקיימים (בדיוק כמו שיואל הוסיף) - דרך אגב לוח הדרושים של אמא אדמה 90% ממנו זה מטפלים שמחפשים עבודה והשאר הצעות עבודה.

ואולי מכיוון שזה שרשור אולי ניתן גם לנעוץ אותו ל 4-5 ימים, במידה וייתפתח שרשור גדול מהרגיל תמיד אפשר להעביר אותו לעשות קישור.
(את זה אני יודעת מפורומים אחרים שעושים)
שיהיה לנו בהצלחה
אפרת    
זו בדיוק הסיבה שלא אפשרנו את זה עד כה
05/07/2010 | 10:26
4
1
הרי גם בפורום כל אחד יכול להוסיף הודעות משל עצמו, ומהר מאד זה גולש לבמה פרסומית.

מבחינה טכנית, אגב, אפשר לנעוץ שרשור ל-72 שעות בלבד.
בכל מקרה טוב שכך, אין סיבה שבראש הפורום יתנוסס באופן קבוע שרשור פרסומי/לוח מודעות.

כמו שאמרה אור - ננסה. אם גולש מסוים יפרסם באגרסיביות יתר, הוא יוזהר.
אם כלל השרשור יהפוך לתפלצת פרסומית, העניין יופסק.

שיהיה לנו בהצלחה

כן, אבל לשרשורים יש נהלים
05/07/2010 | 11:16
3
1
ובדיוק בשביל זה יש את המנהלות שימחקו הודעות שלא מתאימות.

הרעיון הוא באמת לרשום רק הצעות עבודה למטפלים!
הייתי ממליצה לפתוח שרשור כזה שבתוכן שלו רשומים כללי השרשור ומטרתו

תודה לכן על שיתוף הפעולה
אפרת
מנהלות ומנהלים
05/07/2010 | 11:22
1
1
(לא בדקתי מתחת לחצאית)
אין צורך לבדוק
05/07/2010 | 11:29
2
אם זו חצאית - זה גבר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מחכים לעוד קצת תגובות
05/07/2010 | 11:23
ונראה לי שבאמת נתחיל - באותו אופן שיצרנו את השרשור הפרסומי, שהיום כולם מכירים ויודעים לפתוח גם בעצמם כשרוצים לפרסם ארוע
רעיון מצויין
05/07/2010 | 15:47
1
3
אז דבר ראשון, מי שרוצה עיסוי שוודי בזיל הזול יכולה לפנות אליי, אני אומנם בתחילת דרכי אבל מבטיחה הנאה מרובה...(למדתי אצל אימאן הראל, מורה מדהים!!)
דבר שני, אני מחפשת רפלקסולוגית לברטר מול עיסוי שוודי

תודה...
רפלקסולוגיה ורייקי אלו התחומים שלי.
06/07/2010 | 06:56
2
גרה במרכז הארץ, פנויה לעבודה החל מ-20.7

אני רפלקסולוגית בכירה עם נסיון רב בתחום.

אשמח לקבל הצעות במסר.
דרוש/ה מטפל/ת ברפואה סינית מבאר שבע
06/07/2010 | 23:57
1
1
ניסיון קליני של שנתיים לפחות, נייד/ת לטיפולי בית.

תנאי תשלום טובים.

לשלוח מייל ל dikurbait@gmail.com
עם קו"ח כמובן
07/07/2010 | 00:00
2
יוגה גם אפשר?
08/07/2010 | 20:08
2
2
אם לא אז תמחקו....

בכל מקרה, עקב יציאה לחופשת לידה, דרוש/ה מורה ליוגה לימי שני בערב למושב ניר גלים. קבוצה של 5 גברים מדהימים!!
אפשר במסר או במייל lironilevi@gmail.com
תודה
יוגה זה הכי רפואה משלימה - לא?
08/07/2010 | 20:31
1
1
מציעה לך לפרסם גם בפורום יוגה, אם עוד לא עשית זאת.
תודה, ניסיתי
10/07/2010 | 13:17
1
היי
08/07/2010 | 11:41
4
3
מקוןוה שהגעתי לפורום המתאים. . .
אני סיימתי צבא ועכשיו אני בשלב של להחליט מה אני רוצה ללמוד, ותמיד התעניינתי ברפלקסולוגיה ובמסאז'ים,
אז רציתי לדעת איפה אפשר ללמוד את זה, על איזה מקומות אתם ממליצים [אני גרה בנתניה אז מתאים לי מקומות לימוד בת''א]
ואם  תוכלו לתת לי עוד מידע על כמה שנות לימוד צריך ללמוד. . .
תודה!!!!
לימודי רפלקסולוגיה ועיסויים
09/07/2010 | 12:03
2
3
שלום אלינור,

את מוזמנת לעיין באוסף הקישורים הבא:
בתור התחלה

בין השאר תמצאי שם קישור לחיפוש מוסד לימודים, אבל גם קישורים לנושאים נוספים שעשויים לעניין אותך כמי שמתעניינת ללמוד את התחום.אם יהיו לך שאלות נוספות, את בהחלט מוזמנת לשאול.

בהצלחה, בלימודים ובכלל.

תודה!!
09/07/2010 | 17:24
1
1
ויש  לי שאלה, לומדים רפלקסולוגיה גם באוניברסיטאות או רק במכללות? וצריך פסיכומטרי בשביל זה??
אין בארץ תואר אוניברסיטאי ברפואה משלימה
10/07/2010 | 15:24
12
לימודי רפלקסולוגיה נעשים במכללות שמתמחות ברפואה משלימה, הלימודים לתעודת בכיר נמשכים שנתיים, ויש לימודי העשרה נוספיםבצורה מסודרת או אחרת.
לימודי רפלקסולגיה
28/07/2010 | 11:06
4
תבדקי במרכז תבל הוא במרחובות אבל ליד הרכבת - ממש נוח
http://tevel-ac.com/index.php?option=com_content&v...
בהצלחה
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
פורום דמיון מודרך ו-NLP
פורום דמיון מודרך ו-NLP
פורום שיפור הזיכרון
סובלים מבעיות זיכרון?
פורום ספא
פורום ספא
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה