לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1734217,342 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

לצפיה ב-'צהבת עקב שימוש בצמחי מרפא סינים'
צהבת עקב שימוש בצמחי מרפא סינים
12/10/2010 | 11:48
17
6
שלום רב,
כרגע אני סובל מהפטיטיס שנגרמה לדעת הרופאים משימוש בצמחי מרפא סינים שניתנו כנגד מחלות עור מהן אני סובל.
המצב נמשך ללא שיפור כבר שבועיים.
האם יש דרך לנקות את הכבד מהרעלנים כדי לעצור הדרדרות?
אשמח להמלצות ממקצוענים מאחר ואני אובד עצות.
לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
12/10/2010 | 12:23
1
אני לא יודעת, מי מה נגרמה הצהבת, אבל בהחלט ניתן לטפל בצהבת, בשיטות שונות. וכן ניתן לנקות את הכבד  מרעלים. גם זה בשיטות שונות. השיטות מתאימות למטופל ולצרכיו.
אותו מטפל שנתן לך צמחים סיניים שאתה (או רופא שלך) חושד בהם, מה הוא אומר בנושא?
לצפיה ב-'הפטיטיס או צהבת?'
הפטיטיס או צהבת?
12/10/2010 | 12:46
2
אני לא מבינה בצמחי מרפא סיניים, אבל כן מבינה בצמחי מרפא , ואין שום סיכוי להדבק בוירוס מטינקטורה או כמוסה שהוכנה בתנאים מבוקרים - רק אם הלכת וקטפת את הצמח משדה שהושקה במי ביוב ולעסת את הוירוסים יחד עם הצמח.
אם מדובר בתגובה של הופעת צהבת, חשוב לפנות למטפל שנתן לך את צמחי המרפא ולראות מה הוא אומר.
ניקוי כבד ו פעולה מאד נפוצה בטיפולים אלטרנטיביים שבגדול צורת עבודתה היא על ידי כך שאנחנו מפסיקים להכניס רעלים לכבד (אם באמצעות צום שצריך להיעשות בהשגחה מקצועית או רפואית או באמצעות הורדה של כל הגורמים המזיקים מהמזון ומעבר לתזונה מאד מינימלית ופשוטה למשל רק פירות וירקות ואולי סוג דגן מסויים), שותים הרבה מים ואז מנגנוני הגוף עצמם דואגים לפנות את הרעלים ולכבד יש יכולת להשתקם.
אם אתה במצב אקוטי לא הייתי מנסה לבד בבית אלא רק בסיוע ותמיכה של מטפל.
לצפיה ב-'צהבת עקב טיפול בצמחי מרפא'
צהבת עקב טיפול בצמחי מרפא
12/10/2010 | 14:07
9
9
הוא טוען שזה לא מזה, אלא כל הרופאים בבית חולים תל השומר טוענים שזה מזה.
ואף מצאו איזכורים בספרות להפטיטיס מהצמח המסוים הזה.
וכן אני נחשב בשלב אקוטי של הפטיטיס כתוצאה מתרופות הוא אינו ויראלי.
השאלה האם כדאי לקחת איזו פורמולה או צמח מרפא לניקוי הכבד מצמחי מרפא?
עד כמה שזה נשמע אוקסימורון.
לצפיה ב-'מה שאני הייתי עושה'
מה שאני הייתי עושה
12/10/2010 | 14:43
5
והכל כמובן רק לאחר הוועצות עם הרופאים וקבלת הסכמתם!!
קודם כל אני מניחה שהפסקת את לקיחת אותו צמח מרפא (ואם זה משהו שידוע ומוכר לרופאים אשמח םא תפרסם בפורום את שם הצמח שנדע להזהר), מעבר לכך חשוב להמנע מכל מה שמזיק לכבד ומכביד עליו - תרופות, חומרים משמרים, רעלים (ירקות מרוססים למשל), צבעי מאכל - הכיוון הוא לאכול מזון כמה שיותר טבעי וגולמי ובריא.
להמעיט בשומנים - ואם אוכלים אז רק שומנים טבעיים (כמו אבוקדו או טחינה גולמית, אגוזים למיניהם) ושמנים בכבישה קרה.
וגם לא לאכול יותר מדי - ארוחות פשוטות, קלות ולא מכבידות.
לשתות הרבה מים.
אם הרופאים מאשרים אז כדאי להשתמש בחליטת גדילן או אפילו טינקטורה של גדילן עם עוד מחזקי כבד.
בדרך הזו אתה מאפשר לכבד לשקם את עצמו ולהפטר מהרעלים הקיימים בגוף.
לצפיה ב-'בוא ונעשה סדר :'
בוא ונעשה סדר :
12/10/2010 | 16:43
7
2
צהבת כתוצאה מצמח זה אפשרי בהחלט - כי צהבת איננה מחלה אלא סימפטום שמשמעותו היא הצטברות של חומר צהבהב הנקרא בילירובין בגוף.

לעומת זאת הפטיטיס (שזה סוג של וירוס) כתוצאה מצמח , זה משהו לא אופייני.

הצמח יכול לפגוע בתפקודי כבד \ מרה וכך ליצור הצטברות של בילירובין (=צהבת) , אך הצמח לא גורם להפטיטיס שהוא וירוס.

לפי מה שאני מבין מדבריך , קיימת אצלך צהבת כתוצאה מתרופות - דהיינו , שהתרופות כבר פגעו בתפקודי כבד. הצמח שנתן אותו מטפל כנראה החמיר את העניין.

ההמלצה שלי היא לא לקחת כרגע שום צמח ושום תרופה , משום שעוד תרופות וצמחים רק יעמיסו עוד על הכבד.

אני מצטרף להמלצה על אוכל בריא ושתיה מרובה - בעיקר ירקות מבושלים ומרק , דברים שקל לגוף לעכל. כנ"ל חשוב לתרגל נשימה ולבצע תנועה , אפשרי גם טיפול עדין במגע.
להימנע ממזונות חריפים או חמוצים מידי , כמובן להימנע מאלכוהול , ולהוריד את כמות התרופות למינימום ההכרחי.

רפואה שלימה.

לצפיה ב-'הפטיטיס - סדר בדברים'
הפטיטיס - סדר בדברים
12/10/2010 | 18:16
2
1
ההפטיטיס שלי נגרם מהפורמולה הצמחית , מאחר ולא לקחתי שום תרופות וכל הבדיקות הוירליות נמצאו שליליות.
אכן, יש צמחים שגורמים להפטיטיס עקב רעילות.
אני שוקל להשתמש בגדילן אך מפחד לנוכח התגובה של הגוף שלי לצמחי המרפא.
לצפיה ב-'תגובה :'
תגובה :
12/10/2010 | 18:24
1
לצפיה ב-'תאכל קצת צנון'
תאכל קצת צנון
12/10/2010 | 19:38
2

לצפיה ב-'אל תיקח כלום.'
אל תיקח כלום.
12/10/2010 | 18:23
3
3
פשוט תשתה הרבה מיים , תאכל מרק ירקות טוב וטעים כל יום , תסיר מהתפריט שלך ככל האפשר דברים חריפים , חמוצים , אלכוהולים וכדומה.

מכסימום הייתי ממליץ לך לנסות טיפול בשיאצו או עיסוי עדין שגם לזה יש השפעה מבריאה ומיטיבה על הגוף. לדעתי אל תכניס יותר חומרים לגוף , אפילו לא צמחים שמחזקים את הכבד.

לצפיה ב-'גדילן - שאלה חשובה'
גדילן - שאלה חשובה
12/10/2010 | 22:53
2
2
קניתי תערובת של גדילן של פיור הרבס ( 50 גרם).
קראתי והבנתי כי אני צריך לקחת  175 מ"ג 3 פעמים ביום.
איך אני עושה את זה?
שם כמה כפיות בתוך ספל , משרה, מסנן ואז שותה?
איך לדעת כמה כמות של תערובת לשים?
בתודה על העזרה.
לצפיה ב-'שוב : אל תיקח כלום.'
שוב : אל תיקח כלום.
13/10/2010 | 07:30
1
לצפיה ב-'הפטיטיס'
הפטיטיס
13/10/2010 | 13:03
2
זוהי מחלה דלקתית של הכבד, שלא רק וירוסים יכולים לגרום. הפטיטיס יכול להיות גם תוצאה של לפטוספרה, סלמונלה וגורמי זיהום אחרים, תוצאה של שימוש באלכוהול, השפעת טוקסינים שונים (למשל, רעלים של פטריות, חומרי ריסוס וכו' וכו'), תוצאה של כוויות, רעלת הריון, קרינה....
בקיצור, יש הרבה סיבות. תרופות, כולל צמחי מרפא, גם ברשימה.
זה עדיין לא אומר, שמצחי מרפא שקיבלת הינם הסיבה, אבל נוכח העובדה שקיים חשש כזה, לא ממליצה לך שימוש בשום צמחי מרפא.
תראה, יש אנשים רגישים יותר ורגישים פחות לכל מיני דברים. מה שטוב למיליונים יכול להזיק לאדם מיליון ואחד.
בפרוש לא ממליצה על שום טיפול בצמחי מרפא במקרה שלך - כל עוד לא יתברר, שלהפטיטיס שלך אין שום קשר לצמחי מרפא.
לטיפול בכבד שלך הייתי משתמשת בהומאופתיה ו/או בקריסטלים - שניהם נותניםתוצאות מעולות וגם חסרי תופעות לוואי. ואולי בדיקור.
באיחולי רפואה שלמה,
יעל
לצפיה ב-'תחזור למטפל שלך עם הממצאים'
תחזור למטפל שלך עם הממצאים
13/10/2010 | 14:44
האלה,
זה נראה לי לא מקצועי בעליל לקבל המלצה בפורום, בו לכל אחד דעה שקצת שונה מהאחר.
תחזור למי שנתו לך את הצמחים שיעשה לך סדר בבלגן, חוצמיזה שהוא חייב לדעת על ההתפתחות הזו, שנובעת, לדברי הרופאים, מהפורמולה שהוא נתן לך.
הוא מכיר אותך ואת ההסטוריה הרפואית שלך יותר טוב מכל אחד פה מאיתנו
בהצלחה
רביד
לצפיה ב-'דעתי בנושא שזאת אפשרות סבירה'
דעתי בנושא שזאת אפשרות סבירה
14/10/2010 | 00:05
2
5
אני רואה את צמחי המרפא כתרופות. רובם מכילים רעילים, חלק מרעלים אלה אף נמצא בשימוש בתרופות קונבנציונאליות, והגוף מגיב להם בהתאם. לפעמים השפעתם הסימפטומטית מתפרשת בטעות כריפוי או כשיפור במצב.

גרימת נזק לכבד אפשרית בהחלט כתוצאה משימוש בצמחי רעל אלה, בדיוק כמו שתרופות של הרפואה המערבית עלולות לגרום.

עכשיו אתה שואל על ניקוי כבד.
בנקודה זאת אני רוצה להדגיש שאין דבר כזה ניקוי כבד, גם אם המונח הזה מקובל ברפואה הסינית. כשהכבד מורעל כל הגוף מורעל, ולכן יש לנקות את הגוף כולו. זה בהחלט ניתן באמצעות טכניקות תזונתיות משולבות במנוחה ורגיעה. אין דבר כזה שצמח כזה או אחר ינקה את הכבד ואת הגוף. כאמור, צמח המרפא בעצמו הוא חומר זר לגוף ומפריע לו, ובוודאי דורש מהכבד עבודה כדי לסלקו מהגוף.
הגורם היחידי שיכול לנקות את הגוף (ואת הכבד) הוא הגוף עצמו. זה מותנה בכך שניתן לו את התנאים לכך.
הקישור הבא יתן לך מושג על מה אני מדבר.

http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=52...

אני ממליץ לך לא לקבל יעוץ בפורום. יעוץ נכון תוכל לקבל רק ממטפל שמכיר אותך ואת בעייתך כראוי. רק כך הוא יוכל להתאים לך את הדרך המתאימה לך ע" מצבך.

ועוד טיפ קטן בנושא:
ישנם הרואים בשתיה מרובה של מים כדרך לניקוי הגוף. אני לא בדעה הזאת. הפרזה בשתיה דווקא מעמיסה את הכליות ומחלישה אותן וגם גורמת להאטת עבודת הכבד.
לצפיה ב-'לגבי המים'
לגבי המים
14/10/2010 | 00:14
1
1
אני חושבת שכולנו כל הזמן מדגישים את המים, כי לאנשים רבים יש נטיה לשתות פחות מדי, וכך מערכות ההרחקה לא עובדות כשורה.
ואכן אתה צודק שכמות מופרזת גם היא אינה טובה לגוף
לצפיה ב-'לא פחות חשוב איזה מים שותים'
לא פחות חשוב איזה מים שותים
14/10/2010 | 00:36
7
מי הברז במדינתנו ה"מתקדמת" אינם ראויים לשתיה בדרך כלל. לא מסננים ולא הרתחת מים יעשו אותם לטובים.

בנוסף לכך חשובים הרגלי שתיה נכונים.
שתיה בזמן ארוחה או לאחריה מדללת את מיצי העיכול, מונעת פירוק אנזימטי ראוי של המזון במערכת העיכול, וכידוע לך, מה שלא מקבל פירוק אנזימטי יקבל פירוק בקטריאלי. במילים אחרות - המזון ירקב או יתסוס.
התוצאה הבלתי נמנעת של תהליך זה הוא הרעלה במעיים. אצל האדם המעיים ארוכים מאד והם סופגים את הפסולת למחזור הדם, ובאמצעותו לכל הגוף. כך נוצרות מחלות.

חשוב לציין שצמחונים שתזונתם נכונה והם מרבים באכילת פירות וירקות (חשוב שיהיו מגידול אורגני), הם מקבלים הרבה נוזלים טהורים ממזונות אלה, ולכן גם זקוקים פחות לשתיית מים.
תזונה כזאת גם אינה מזהמת את הגוף ואינה מכילה חומרי פסולת ולכן אינה גורמת לצימאון ולצורך בנוזלים רבים כדי לסלק פסולת זו.
לצפיה ב-'מזמינך להכיר את הריפוי בביורגונומי'
מזמינך להכיר את הריפוי בביורגונומי
15/10/2010 | 23:32
שיכול לעשות את העבודה, לעצור את ההתדרדרות וגם יטפל בצורה טובה גם בבעיות העור.
לכל שאלה תענה ברצון.

בברכה,  יורם גני
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איך אפשר לטפל בליחה בבן שנה?'
איך אפשר לטפל בליחה בבן שנה?
12/10/2010 | 06:06
15
2
כבר חודש הבן שלי סובל מליחה מלווה בצענון, יש לילות שמרוב שהוא "סתום" הוא מקיא.
נתתי לו טיפות R49
וזה די עזר, אבל עכשיו הוא יורק ולא מוכן שאני אכניס לו את זה לפה....

יש דרך אחרת? משהוא מהיר יותר? כואב לי לראות אותו סובל בלילות כ'כ...

תודה
לצפיה ב-'מטפל מקצועי צריך לראות את הבן שלך ולאבחן אותו'
מטפל מקצועי צריך לראות את הבן שלך ולאבחן אותו
12/10/2010 | 08:49
1
יש אינסוף אפשרויות להיווצרות ליחה. הפורום זה לא המקום האידיאלי לדעתי לטפל בכזה עניין.

יש מצב שמדובר בתזונה לא נכונה אבל זה לא בטוח כלל וכלל.
לצפיה ב-'לא חראם שהילד סובל?'
לא חראם שהילד סובל?
12/10/2010 | 08:50
5
צריך לקחת אותו למטפל באיזור מגוריך, שיעזור לפתור את הבעיה מהשורש.
עם כל הכבוד לעצות אינטרנטיות - אז תורידי חלב, תעשי לו אדים עם אקליפטוס, תדפקי לו קצת על הגב באיזור הריאות, אבל אולי מה שבאמת יעזור לו דורש איזושהי מומחיות מקצועית?
לצפיה ב-'אפשרויות טיפול'
אפשרויות טיפול
12/10/2010 | 09:47
1
בטיפול קינסיולוגי אפשר לגלות מה הגורם הרגשי שגורם להצטברות ליחה וחסר זרימה. ניתן גם לראות האם יש מאכלים מסויימים שלא טובים לו. בטיפול בסוג'וק אפשר לשחרר ולהמריץ את המרידיאן שקשור לליחה ועוד אפשרויות טיפול.
בהצלחה ותרגישו טוב
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
12/10/2010 | 11:19
1
4
מה הילד, מה שלומו חוץ מהליחה ומה הסיבה לליחה שלו.
לצפיה ב-'תודה לכולכם על ההענות'
תודה לכולכם על ההענות
12/10/2010 | 16:59
2
נקבע תור למכבי טבעי שלנו
לצפיה ב-'טיפלתי בילד שלי בהצלחה גדולה אצל ..'
טיפלתי בילד שלי בהצלחה גדולה אצל ..
13/10/2010 | 08:47
3
אני יכולה בשימחה להמליץ על כמה מטפלים טובים באיזור חיפה

צפונה מחיפה , נתניה ..

כמתעוררות לי בעיות עם הילדים שלי (מגיל 0 ) אני הולכת לטיפול , 2 , ופותרת את הבעיה בשורש ..

אר 49 טוב במקרה של הקלה בצינון , הוא לא נועד לפתור כל בעיה. כל הכבוד לילד שהוא יורק החוצה את מה שהגוף לא זקוק לו.

אני ממליצה להיות קשוב לילד קודם כל.
וגם לקחת אותו לטיפול.

היה לי ניסיון טוב מאוד עם הומאופטיה איבכון מטוטלת ,
bicom שיטה טובה לילדים , ולאיבכון בעיה .
הילר טוב  (זהירות , הילר טוב , לא כל הילר ) יכול לעזור מאוד וגם במידת הצורך לתמוך מרחוק
רייקי תמיד טוב ללא ספק.
...

מאחלת המון בריאות!!
לצפיה ב-'ממליץ בחום על טיפול IPEC . מדהים עם תינוקות'
ממליץ בחום על טיפול IPEC . מדהים עם תינוקות
13/10/2010 | 10:44
4
לצפיה ב-'ליחה וצינון הינם תגובות של גוף '
ליחה וצינון הינם תגובות של גוף
14/10/2010 | 00:23
3
58
זה לא נוחת מהשמים, זה פשוט גוף שמייצר תהליך של סילוק חומרי פסולת באמצעות מנגנוני ההפרשה.
ליחה, נזלת, שיעול, הזעת יתר, עיניים דומעות, פריחה על העור, הפרשת נוזלים מהאוזניים וכד', כל אלה הינם פסולת שמופרשת החוצה באמצעות מערכת הנשימה העור, העיניים וכד'. היכן שישנם פתחים שם הגוף מפריש.

את מודאגת מהסימפטומים. אני מודאג מהסיבה לסימפטומים.

בהחלט ניתן לדכא את הסימפטומים האלה באמצעות תרופות קונבנציונאליות או אלטרנטיביות, אלא דווקא פעולת הדיכוי הזאת היא המדאיגה.
1-בגלל שהן מונעות מהגוף לפעול לצורך הגנתו מחומר מזיק הנמצא בתוכו.
2-בגלל הנזק שגורמות התרופות האלה בגלל המרכיב הרעיל שנמצא בהן.

הטיפול הנכון הוא לאפשר לגוף להפריש את החומרים המזהמים מחד, ומאידך לאבחן את הגורם לבעיה ולסלקו. היא אפשר לרפא בעיה מבלי לסלק את גורמיה.

הגורמים לבעיית הזיהום הפנימי יכולים להיות רבים ושונים: תזונה לא מתאימה, תרופות מכל סוג, חיסונים, חשיפה לחומרים מזהמים (עשן סיגריות, חומרי ניקוי, חומרי הדברה ועוד), לחצים נפשיים חריפים, חוסר במגע עם קרני שמש, לבוש החונק את הגוף ועוד.
שינוי בהרגלים הפסולים הנ"ל יאפשר לגוף לרפא את עצמו.

מעט חומר למחשבה תמצאי בקישורים הבאים.

http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&n=1&CatID...

http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=46...

http://brieut.goop.co.il/Web/Default.aspx?PageType...
לצפיה ב-'לגבי תזונה'
לגבי תזונה
14/10/2010 | 22:24
2
3
הרופאה אמרה להוריד את המטרנה שהוא אוכל פעמיים ביום, ולתת רק דיסה על בסיס מים.
הבעיה שהוא לא מוכן לאכול את הדייסה ורוצה את המטרנה,
אז החזרתי לו אותה כדי שילך לישון שבע לאורך הלילה

לצפיה ב-'אפשר להכין דמוי מטרנה בלי חלב משקדיה למשל'
אפשר להכין דמוי מטרנה בלי חלב משקדיה למשל
14/10/2010 | 22:42
לצפיה ב-'אני מאד מתקומם נגד עיצות כאלה'
אני מאד מתקומם נגד עיצות כאלה
17/10/2010 | 22:56
1
אינני מיעץ לך דבר כי אינני מכיר את המקרה, אבל לדעתי עליך לבצע שינוי מהותי בכל הקשור לתזונת התינוק.

הדייסות שמבוססות על דגנים (לבנים בדרך כלל) הן אסון לבריאות התינוקות והילדים. הן מכילות הרבה עמילן, ותינוקות בגילאים אלה אינם מסוגלים לפרק עמילנים.
תגובת הדגנים בגוף האנושי היא חומצית. זה גרוע במיוחד לתינוקות וילדים המאבדים מינרלים חיוניים כתוצאה מתזונה גרועה זאת. בוודאי שדייסות אלה גורמות לעצירות והם דלות מאד מבחינה תזונתית.
אין ספק שהזנת תינוקות בדייסות דגנים קשורות גם להיווצרות ליחה, מחלות נשימה, סוכרת ולהשמנה מזיקה.
אני נאלץ לקבוע בצער רב שהתזונה המקובלת בהזנת תינוקות וילדים הינה תזונה מחליאה הגורמת לתת תזונה ולמחלות קשות, כולל סרטן.
לצפיה ב-'הסיבה לליחה המרובה באבחון ביורגונומי '
הסיבה לליחה המרובה באבחון ביורגונומי
15/10/2010 | 23:02
2
2
שאפשרי גם מרחוק.
בבדיקה מרחוק שאפשרית בביורגונומי נמצא שכבר מזה  כארבעה חודשים, רמת האנרגיה של בנך, נמוכה מהרצוי ומכאן מתחילות מרבית הבעיות כולל חולשה של המערכת החיסונית המגנה על הגוף והתוצאה נותנת ביטוי בליחה ואני מעריך שגם בעוד רגישויות, כולל חוסר שקט ובכיות בלילה.
בביורגונומי זוהתה חולשה זו בשל תלות אנרגטית בין "משלימים אנרגטיים". בטיפול הביורגונומי נלקחת בחשבון סיבה חשובה זו, רמת האנרגיה חוזרת להיות תקינה והמערכת החיסונית תחזור לתפקד כמו שצריך.
אודות ריפוי זה ו"המשלימים האנרגטיים" מוזמנת לקרא באתר שכתובתו מצורפת.

בברכה,  יורם גני
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי'
היי
15/10/2010 | 23:41
1
האם הכוונה במשלים האנרגטי לפן הגברי והפן הנשי בנו ? כמו היין והיאנג...

שבת שלום
אסתר
לצפיה ב-'לאסתר,"השלמה האנרגטית" בביורגונומי איננה דומה'
לאסתר,"השלמה האנרגטית" בביורגונומי איננה דומה
16/10/2010 | 15:17
1
ליין והיאנג. "משלים אנרגטי" הוא גבר  הקשור לאישה שהיא ה"משלימה האנרגטית" שלו. הקשר בינהם אנרגטי  וממנו נוצרת השפעה הדדית חזקה אחד על השניה ולהפך.  כמוסבר בקובץ שצרפתי מקודם.
בביורגונומי, שלמות אנגטית קיימת בזוג וכך גם ההתיחסות בטיפול. בלשון אחרת, אם לא נלקחת בחשבון תלות אנרגטית זו בין ה"משלימים" בטיפול, אין אפשרות לשקם את המערכת החיסונית.
מכאן נובעת יכולת הריפוי בביורגונומי להתמודד בהצלחה גם  כנגד המחלות הכרוניות ובכלל, כנגד מרבית מבעיות הבריאות, שרובן מתחילות מרמת אנרגיה נמוכה בגוף, רמת אנרגיה התלוייה במצב ה"השלמה האנרגטית" שלנו.

בברכה,  יורם גני
לצפיה ב-'להוריד מהתפריט את הזבל'
להוריד מהתפריט את הזבל
16/10/2010 | 18:43
2
במבה, חלב, תחליפי חלב וכו'.
בד"כ זה עוזר, יכול להיות שהוא רגיש למזון אחר.
ואת ה צריך למצוא, אלו שציינתי פשוט יוצרים ליחה באחזוים גבוהים.

בריאות שלמה

גיא הרדוף
לצפיה ב-'תגובה מפתיעה לטיפול.'
תגובה מפתיעה לטיפול.
11/10/2010 | 14:25
14
2

כן, כבר כתבתי על תגובה אחת או שתים של מטופלות והיום תגובה נוספת ,מפתיעה.
תגובה מפתיעה ממטופלת .לאחר טיפול מאוד מרגיע ברפלקסולוגיה עם שליחת סמלים מרגיעים(טיפול משולב עם רייקי יהודי) , התאוששה המטופלת והיתה כולה נפעמת.
היא ראתה צבעים!
בעודה שוכבת ומתמסרת לטיפול, ענני צבעים החלו לעבור בעיניה.......ולא, אין פוסטרים צבעוניים בחדר
היא הוסיפה ואמרה כי "מה שישב " עליה התמוסס- ויש לה תיק לא קטן .
כל פעם כיף מחדש לשמוע, לחוות תגובות שונות ומיוחדות ממטופלים.

אני פונה למי שמטפל בצבעים או כל מטפל אחר שיכול להסביר את מהות ראיית ענני צבעים שמתחלפים.
לצפיה ב-'היי'
היי
11/10/2010 | 14:48
6
זה סוג של תקשור...

אסתר
לצפיה ב-'ואוו....'
ואוו....
11/10/2010 | 15:01
5
2
כנראה באמת הצליחה להתנתק...ולעלות...
לצפיה ב-'נשמע קסום'
נשמע קסום
11/10/2010 | 15:14
4
2
מצד שני, נשמע שהיא על הופמנים.
יש מצב?
לצפיה ב-'הופמנים?'
הופמנים?
11/10/2010 | 15:17
3
1
מה זה<?
לצפיה ב-'לא שמעת על ד"ר אלברט הופמן?'
לא שמעת על ד"ר אלברט הופמן?
11/10/2010 | 15:28
2
1
לצפיה ב-'הצבע האחרון שהזכירה-צהוב אבל היו עוד...'
הצבע האחרון שהזכירה-צהוב אבל היו עוד...
11/10/2010 | 17:02
1
1
הייתי צריכה לתחקר אותה יותר
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
12/10/2010 | 09:06
1
לצפיה ב-'עם רייקי זה לא מפתיע'
עם רייקי זה לא מפתיע
11/10/2010 | 15:57
1
אצלי רייקי תמיד התבטא בצורה חזקה מאד בצבעים,
כשעשיתי רייקי 2 , הייתי שעות אחרי החניכה עם סערה של כחולים וסגולים שהשתוללו סביבי,
המצחיק הוא שהייתי בפסטיבל סגול, וללכת לאוהל באמצע החום זה לא לעניין, אז נכנסתי לאיזשהו מקום שהועברה בו סדנה אין לי מושג עלמה (חיפשתי את הקרירות ורוח מהים) , נשכבתי על הלונג, וריחפתי שם וברקע הם עשו איזה מדיטציה עם מלאכים שמטפסים על סולם מזהב שהחברה לי לכל מה שקרה אצלי ואני ריחפתי שם עם המלאכים ביחד, בלי שעד היום יש לי מושג מה זה היה חוץ מהרייקי שגרם לטריגר.
ו...
נהדר שיש לך תגובות כלאה
ותודה על השיתוף
לצפיה ב-'גם לי יש מטופלים'
גם לי יש מטופלים
11/10/2010 | 16:47
שראו צבעים הילות וכוכבים וזה לא בגלל שהרבצתי להם

לצפיה ב-'כייף לשמוע... האם יש צבע מסוים שהיא ראתה?'
כייף לשמוע... האם יש צבע מסוים שהיא ראתה?
11/10/2010 | 16:48
1
1
לצפיה ב-'בטעות עניתי למעלה...'
בטעות עניתי למעלה...
11/10/2010 | 17:04
1
לצפיה ב-'מוזר, שזה קרה לך פעם ראשונה, אולי לא סיפרו?'
מוזר, שזה קרה לך פעם ראשונה, אולי לא סיפרו?
12/10/2010 | 11:17
1
3
הרי בטיפולים אנרגטיים - ורייקי זה גם טיפול אנרגטי - צבעים  זה מינימום, שמטופלים רואים. אולי פשוט לא היה לך צורך לשאול והם לא סיפרו?
בכל אופן, שמחה בשבילך.
לצפיה ב-'לא פעם ראשונה,'
לא פעם ראשונה,
12/10/2010 | 11:56
לא תמיד אני נעזרת ברייקי. הפעם הרגשתי צורך-והנה זה יצא

נהנתי לראות את פניה המשתהים  ....

שאלתי כי אני לא מבינה מה המסר בצבעים.....
לצפיה ב-'ענני צבעים שמתחלפים'
ענני צבעים שמתחלפים
12/10/2010 | 15:40
1
תופעה די ידועה כשמטפלים או חווים רייקי.
תחושת העננים היא זו שמוליכה את המשמעות -
"להיות בעננים" פירושו להיות חסרת דאגה, להיות מנותקת מהכובד הרגיל.
הצבעוניות יכולה להתפרש כמגוון טיפולים שנוצרו אוטומטית ברייקי,
כל צבע נוגע במקום הנכון לו (צ'אקרות למשל), ומשאיר ריפוי מתמשך.

נפלא לשמוע את התיאור, זה מעיד על נתינה נקייה שלך וקבלה פתוחה לגמרי של המטופלת.
נהדר!!!
לצפיה ב-'"קצרים" בשינה'
"קצרים" בשינה
11/10/2010 | 13:54
12
7
שלום, אשמח לעזרתכם/ן:
לא פעם כאני הולכת לישון בלילה, אני מתעוררת אחרי עשרים דקות (אחר כך מצליחה להירד שוב ולישון).
אם אני מנסה לישון בצהריים - גם כשמדובר בעייפות רבה אחרי שמת לילה מועטה - אני תמיד מתעוררת אחרי 10-20 דקות, ולרוב לא מצליחה להירדם שוב.
מה יכולה להיות הסיבה? והפתרון?...
תודה!
לצפיה ב-'תנסי לראות מה קורה לך כדי לאתר את הסיבה'
תנסי לראות מה קורה לך כדי לאתר את הסיבה
11/10/2010 | 16:07
1
האם יש בעיה פיזית שמפריעה לך? - מזרון לא נוח, אור, רעש, אכילה או שתיה סמוך לשינה, קור,
האם הראש ממשיך לעבוד ולהיות טרוד בכל מה שקורה ועובר עליך,
האם יש לחץ מיוחד או קושי רגשי שעובר עליך עכשיו,
האם הבריאות תקינה? - ואני לא מתכוונת רק לדברים שמשתקפים בבדיקות דם - אלא האם את עצמך מרגישה מלאת אנרגיות ושפעת בריאות
לצפיה ב-'מה בקשר לשתיית קפה?'
מה בקשר לשתיית קפה?
11/10/2010 | 18:03
1
1
לצפיה ב-'או תה גינגר חזק בערב?'
או תה גינגר חזק בערב?
11/10/2010 | 21:46
2

לצפיה ב-'חשוב לבדוק אם את מתעוררת כשאת צמאה'
חשוב לבדוק אם את מתעוררת כשאת צמאה
11/10/2010 | 22:24
באופן קיצוני בחלק מהפעמים, לרוב מלווה עם טעם מתוק בפה.
כשאת צריכה לבצע מטלה שדורשת מספר שלבים, יש לך נטיה לעבור עליהם בראש שוב ושוב?
חשוב, ממתי התחילה התופעה?
צריך גם לשלול אלרגיה קלה, יכול לנבוע מאבקת הכביסה או המרכך (תבדקי אם זה קורה יותר בארבעת הימים הראשונים להחלפת כל מצעי המיטה, ותשתדלי לא להחליף לשם הבדיקה) את המצעים לתקופה כמה שיותר ארוכה (נו, לא להגזים... ולראות אם יש שינוי. ואולי יש אבק בחדר.
אלו שאלות להבין מהיכן נובע כזה תסמין. מעבר לזה מומלץ תמיד לשמור על "היגיינת השינה" וזה אומר שהחדר יהיה מסודר ונקי. סדין מתוח. לא יותר מספר או שניים ליד המיטה וכו', כל אחד יודע מהן נקודות התורפה בקשר לזה...  ושאלה ששכחתי - מתי את הולכת לישון?
לילה טוב...
לצפיה ב-'בירור מקיף'
בירור מקיף
11/10/2010 | 22:26
אני מאד מסכימה עם השאלות של אור. חשוב גם לבדוק את הנשימה. יש מצב שנקרא "דום נשימה" בשינה וגורם לאדם להתעורר כדי לנשום טוב.
תרגישי טוב
לצפיה ב-'יכולות להיות המון סיבות'
יכולות להיות המון סיבות
12/10/2010 | 11:24
3
1
אם את לא סובלת מחרדות, דאגנות,אם חייך לא עמוסים מידי בלחצים שונים ומכבידים, תעשי בדיקות לבירור מצב הכללי של בריאותך, ואםהכול בסדר, תפני לנוירולוג. הוא יבדוק אותך ויתכן שישלח למעבדת שינה.
בכל מקרה, לפני כל טיפול חשוב האבחון.
בכל אופן, זוהי בעיה שניתן לעזור לה בדרכים הטבעיות.
לצפיה ב-'תודה לכולם/ן - זו אכן תקופה דאוגה, '
תודה לכולם/ן - זו אכן תקופה דאוגה,
12/10/2010 | 12:53
2
3
אם כי ממש לא ברמה של חרדות, אבל בהחלט מחשבות לא פוסקות, כך שמן הסתם זה קשור.
האם אפשר לעשות עם זה משהו (לא ע הדאגות, זה באפיקים אחרים...)?
זה מייצר מעגל עייפות שקשה להיחלץ ממנו...
תודה!
לצפיה ב-'טיפול בדאגות'
טיפול בדאגות
12/10/2010 | 22:18
8
מעניין שאת אומרת שלא לטפל בדאגות אלא רק בהפרעות שינה. את בעצמך מבינה שזה מעגל. לפעמים נראה שאין מה לעשות לגבי הדאגות "כי זה המצב" - אבל זה ממש לא כך. הנקודה העיקרית היא איך את מגיבה למצב אובייקטיבי בחייך ואת כמה הוא משפיע עלייך (לדוגמא - קשיי שינה). לכן אני כן חושבת שטיפול רגשי שיאפשר לך לחוות בצורה שמתאימה לך את המצבים בחייך - יכולה מאד לעזור ולהקל עלייך.
בהצלחה
לצפיה ב-'גישה של הרפואה המשלימה'
גישה של הרפואה המשלימה
12/10/2010 | 22:40
3
היא לטפל במקור הבעיה ובכך לפתור אותה,
גם אם הדאגה היא מאד אמיתית ונובעת ממשהו שלא ניתן לפתור כרגע, טיפול הוליסטי יסייע לך בדרך ההתמודדות עם הדאגה ועם המחשבות הבלתי פוסקות, כך שיפסיקו לפגוע בשינה.
לצפיה ב-'ניסיון אישי :'
ניסיון אישי :
13/10/2010 | 08:40
2
תמיד ישנתי "כמו תינוק"

התחלתי לשון מקוטע ולהיות עייפה בתקופה שהיה לחצים , מחשבות , כשנתתי הרבה תשומת לב לכל מיני דברים ולא הרפתי מהם גם בשינה.
זה נורא קל להגיד : שחררו את המחשבות , תרפו , אבל איך העצם עושים את זה ?

לי , באופן אישי זה עבד ככה, (ויש מיליון שיטות נכונות אחרות)
התחלתי לטפל בעצמי אצל אחד המטפלים הטובים בהילינג ורייקי
וכשראיתי שזה עובד , התעורר גם התאבון
רציתי עוד , כי זה עשה לי טוב

עברתי קורס רייקי 1 , המשכתי לטפל בעצמי (רייקי מאפשר טיפול עצמי) יום יום.
חזרתי לישון כמו תינוקת (כמו תינוק שישן טוב הכוונה )
התחלתי להיות ערנית יותר ביום
הראש התחיל להתנקות מערפל , מחשבות נהיו מחודדות יותר , כמו פעם בגיל העשרה :)

לאחר רייקי 2 אצל אותו מסטר הרגשתי שהיכולות גדלו
ופתאום ראיתי שאין לי צורך בשעות שינה כל כך ארוכות (היתי חייבת 8 שעות בלילה ועוד שעתיים ביום והייתי עייפה )

היום אני מטפלת בעצמי יום יום , פעם בחודש , חודש וחצי הולכת לטיפול - לקבל טיפול.

מרגישה נפלא, העסק שלי (לא קשור לתחום הרפואה ) צומח , הילדים מקבלים הרבה יותר , ואיכות חיים משתנה לטובה עוד ועוד..

והיום אני רוצה להמשיך ללימודי הילינג :)

----------
רייקי שיטה טובה לעזור לעצמך , וללא ספק יש עוד שיטות מעולות.
אני חושבת שכל סוג של טיפול אנרגתי , ריגשי , פיזי (שחייה , ריקוד , יוגה .. ) יכול לסדר את העיניינים.
לצפיה ב-'גם אצלי הרייקי גרם להרדם כמו תינוקת'
גם אצלי הרייקי גרם להרדם כמו תינוקת
13/10/2010 | 09:24
1
לצפיה ב-'תודה לשתיכן. נשמע ששווה לנסות. '
תודה לשתיכן. נשמע ששווה לנסות.
13/10/2010 | 19:52
לצפיה ב-'חוכמת ילדים (שלי כמובן )'
חוכמת ילדים (שלי כמובן )
11/10/2010 | 09:54
4
1
אתמול כשלקחתי את הבן הגדול שלי (10) לשיעור ג'יוג'יטסו, הוא אכל את אחד החטיפים שמסריחים ממונסודיום גלוטמט ועוד חומרי רעל אחרים.
אני פתחתי חלון לידי וחלון לידו כי מעבר לריח הלא נעים, אני מתחיל להרגיש לא טוב.

בקיצור התחלנו לדבר, הסברתי לו מה ההבדל בין חומרים סינטטיים לטבעיים, מה זה יסודות ומה שמים בחטיפים בשביל לעשות אותם יותר טעימים (??????) עמידים לפגעי הזמן ומעניינים גרפית, יעני צבעוניים.

אחרי השיעור המשכנו את השיחה שלנו עד שהגענו הבייתה.

הבוקר, הוא מודיע לבן השני (7), שזהו לא אוכלים יותר חטיפים כי הם מכילים רעלים.

תגובת הבן השני הייתה, לא יכול להיות ששמים רעל בממתקים.

מקרה דומה קרה עם בני הגדול כשהיה בן 4 או 5, מילאתי דלק ברכב והוא ראה אנשים קונים סיגריות במכונת סיגריות.
כששאל מה הם קונים, עניתי לו שהם קונים מחלות וסבל.
אחרי כמה שניות, הוא אמר לי לא יכול להיות.

כמה פשוט, ככה חכם.

אני מציע, לכל אוכלי הג'אנק, אוכלי היתר, אוכלי החסר, המעשנים וכו' להפסיק עם התירוצים והקלישאות ולחיות לפי החוכמה שניתן לקבל רק מילדים.

בריאות שלמה

גיא הרדוף
לצפיה ב-'ילדים זה שמחה, ילדים זה חוכמה '
ילדים זה שמחה, ילדים זה חוכמה
11/10/2010 | 10:11
3
3
בדיוק הבאתי את הכתבה על ההתייחסות הבעייתית לאוכל אשפתות...
אני מתלבט לגבי השקעה של כמה מיליונים בבורסה, אפשר להחליף מילה עם הגאונים הקטנים?

(אדי מרפי כבר חשב על זה קודם)
לצפיה ב-'על כמה אחוזים אנחנו מדברים? '
על כמה אחוזים אנחנו מדברים?
11/10/2010 | 10:48
2
לצפיה ב-'"אנחנו"?'
"אנחנו"?
11/10/2010 | 11:01
1
2
מדובר בילדים שלך ובי...
מה אתה עושה בתמונה?

ואפרופו ג'אנק, אבל אחר:
חצי הכוס הריקה של "מים מינרליים"
לצפיה ב-'תמיד יש מי שדואג לאינטרסים'
תמיד יש מי שדואג לאינטרסים
11/10/2010 | 18:07
ולוקח אחוזים לעצמו
לצפיה ב-' חדשות, כתבות ומאמרים'
חדשות, כתבות ומאמרים
11/10/2010 | 09:42
21
3

לצפיה ב-'משרד הבריאות מודיע על הפסקת שיווק "רדוקטיל"'
משרד הבריאות מודיע על הפסקת שיווק "רדוקטיל"
11/10/2010 | 09:43
5
התרופה - לטיפול בעודף משקל/השמנת יתר ההחלטה על הפסקת השיווק באה בעקבות סקירת תוצאות מחקר.
מטופלים אשר ברשותם התרופה מתבקשים להפסיק את השימוש בה.
לצפיה ב-'זוהה גן למחלה גנטית של יהודים ספרדים'
זוהה גן למחלה גנטית של יהודים ספרדים
11/10/2010 | 09:44
1
2
זוהו שתי מוטציות - האחת בקרב האוכלוסיה העירקית והאחרת בקרב יוצאי יהדות מרוקו אחד מכל 40 אנשים בקרב אוכלוסיות אלו הוא נשא של המוטציה. לאור חומרת המחלה, בדיקת דם צפויה בעתיד הקרוב להפוך לבדיקת סקר גנטית לפני הריון בקרב יהודים מהמוצא הרלוונטי.
לצפיה ב-'קראתי את הכתבה. באיזו מחלה מדובר?'
קראתי את הכתבה. באיזו מחלה מדובר?
14/10/2010 | 09:54
2
לצפיה ב-'חולי סרטן זקוקים לצחוק. ברצינות'
חולי סרטן זקוקים לצחוק. ברצינות
11/10/2010 | 09:46
צחוק אינו סתם התכווצות של שרירי הפה וצליל קולני המתפרץ מהגרון. צחוק הוא אחד מרגשות העונג וההנאה הייחודיים לאדם. בכל ממלכת החי - גם לא בקרב דולפינים וצבועים - אין יצור שצוחק. צחוק, מטבעו, הוא מחווה אנושית. יתר על כן, מדובר בפעולה אישית מאוד. ההומור משקף חוויה המתחוללת בנפש. מה שגורם לאדם אחד לצחוק לא יצחיק בהכרח אדם אחר, ולהיפך. זאת בדיוק הפואנטה. אם איתרנו את מניעי ההומור של בן שיחנו, סימן שהצלחנו להכיר זה את זה ברמה האינטימית.

המאמר
לצפיה ב-'כשל חיסוני: חולצה במקום תרופה'
כשל חיסוני: חולצה במקום תרופה
11/10/2010 | 09:47
1
ספק אם אפשר לנסח סאטירה מדויקת יותר על שרשרת הכשלים של אורח החיים המודרני, שסוגד לתרופות ומתעלם מאורח חיים בריא.
לצפיה ב-'שורש הבעיה: אוכל גרוע לא נתפס אצלנו כאויב'
שורש הבעיה: אוכל גרוע לא נתפס אצלנו כאויב
11/10/2010 | 09:48
1
ביום שבו ג'אנק פוד יקבל יחס של סיגריות כולל דברי אזהרה על פרסומות ומיסוי גבוה שיהפוך אוכל רע למעמסה כלכלית כבדה, הרגלי הצריכה יתחילו להשתנות.
לצפיה ב-'בחילות בהיריון והרפואה הסינית'
בחילות בהיריון והרפואה הסינית
11/10/2010 | 09:49
2
הבחילות הן אחד המאפיינים הבולטים ביותר של ההיריון, אבל אל תיתנו להן להרוס לכן את החיים בתשעת החודשים האלה. הרפואה הסינית מציעה ארבע אבחנות ובהתאם לכך ארבעה פתרונות שיקלו על התופעה המעיקה.

קצת דיקור ובלי מאכלים חריפים
לצפיה ב-'מחקר ענק: מגה-גלופלקס ודומיו לא עובדים'
מחקר ענק: מגה-גלופלקס ודומיו לא עובדים
11/10/2010 | 09:50
3
סקירה מקיפה עם כ-3,800 נבדקים מעלה: תכשירים המכילים כונדרואיטין וגלוקוזאמין, המצויים ב"מגה גלופלקס", CARE FLEX, VITA FLEX ובמוצרים רבים אחרים, אינם משפיעים על מפרקי הירך או הברך ואין להם כל תרומה בדלקות מפרקים. ראש צוות החוקרים: "לא לממן טיפולים כאלה".
לצפיה ב-'ברוך, חולה במאניה-דיפרסיה: "אנחנו לא מסכנים"'
ברוך, חולה במאניה-דיפרסיה: "אנחנו לא מסכנים"
11/10/2010 | 09:51
6
כבר 11 שנים חולה ברוך רדין במאניה-דיפרסיה, והוא לא מתבייש בכך וממש לא רוצה שתרחמו עליו. הערב הוא מעלה מופע התרמה למען פרויקט חדש שמקדם תעסוקה לחולי נפש ומבטיח שעל הבמה תראו אנשים רגילים לחלוטין. "אנחנו רוצים להראות לציבור הנורמלי שאנחנו אנשים כמו כולם", הוא אומר.
לצפיה ב-'"מאוד קל להישבר". אבירן בן ה-17 חולה בקרוהן'
"מאוד קל להישבר". אבירן בן ה-17 חולה בקרוהן
11/10/2010 | 09:56
1
שלוש שנים עברו מאז אובחן אבירן אטיאס כחולה במחלת קרוהן, מחלת מעיים כרונית וחשוכת מרפא שמאיטה את התפתחותו ומונעת ממנו דברים רבים המובנים מאליהם לנערים בני גילו. בטור אישי מרגש הוא פונה אלינו, הבריאים, ומבקש שנתייחס אליו ואל חולים כמוהו בתמיכה ובהבנה. "זה מה שעושה את ההבדל בין חולה סובל לחולה שמרגיש טוב עם עצמו", הוא אומר.
לצפיה ב-'הפרעות קשב - בסינית'
הפרעות קשב - בסינית
11/10/2010 | 09:58
1
לדים על-פי הרפואה הסינית משולים לנבט שעדיין נמצא באדמה וחובק בתוכו אנרגיה עצומה. נבט זה עדיין במצב רדום אך, מחכה לרגע המתאים בו יוכל לממש את הפוטנציאל שבו ולהפוך לצמח חזק ואיתן. כשרגע המימוש מגיע אותו נבט קטן מגייס כוחות אדירים ועל-ידם מצליח להצמיח גבעול ועלים ולממש את עצמו, לבטא את יכולותיו.

סיפור מקרה
לצפיה ב-'שיר שיאצו'
שיר שיאצו
11/10/2010 | 10:00
כיצד נציג לילדים את מושג השיאצו? איך נמחיש להם את חשיבות השיאצו? ניר ונירה מבצעים שיר-שיאצו קצבי ועליז המתאים לכל ילד או מטפל שהוא ילד ברוחו. כי: "שי זו אצבע - לחץ אצו כל הלב הם לי נותנים עם טיפונת של שיאצו אפשר לאהוב גם בלי מילים".

שיר הפעלה לילדים
לצפיה ב-'הגישה הטיפולית לתסמונת נפרוטית'
הגישה הטיפולית לתסמונת נפרוטית
11/10/2010 | 10:01
2
תסמונת נֶפרוֹטִית היא הפרעה לא ספציפית הקשורה לפגיעה בכליות. המאמר סוקר את הסיבות לתסמונת זו, צורות ההתבטאות שלה על פי חלוקה לסנדרומים לפי הרפואה הסינית המסורתית ודרכי טיפול משלימות. למאמר מצורף דף הנחיה תזונתי היכול להשתלב עם גישות מערביות וסיניות מקובלות.

תסמונת נפרוטית ור"ס
לצפיה ב-'מחקר סין'
מחקר סין
11/10/2010 | 10:02
1
1
מחקר סין, ספרו של ד"ר ט' קולין קמפבל, נשען על מגוון עצום של מקורות מדעיים, וביניהם סקר התזונה המקיף בהיסטוריה. מסקנתו: תפריט צמחי מגוון, ללא כל מוצרים מן החי, הוא אמצעי עיקרי למניעת המחלות הכרוניות האופייניות למערב, והוא גם תורם לריפוי מחלות אלה. אריאל צֹבל סוקר את הספר בניסיון להציג את הנושאים העיקריים המופיעים בו.
לצפיה ב-'תודה, מעניין מאוד'
תודה, מעניין מאוד
12/10/2010 | 20:59
לצפיה ב-'אירועים השבוע 10-16.10'
אירועים השבוע 10-16.10
11/10/2010 | 10:03
2
צלילים מרפאים בירושלים, הרזיה מודעת, קורס חלומות, המורה דארמה מיטרה בת"א, הליכת מלאכים, שבוע השמחה והבריאות, לכתוב פרא עם גבי ניצן, פסטיבל קולנוע רוחני ופסטיבל מרחב יוצר.

מתעוררים
לצפיה ב-'מאמר טוב על בלוטת התריס'
מאמר טוב על בלוטת התריס
10/10/2010 | 21:38
4
19

של ריאן דראם
HYPERTHYROIDISM
HYPOTHYROIDISM

ומה שבינהם

כנסו לתפריט המאמרים שלו כדאי לקרוא עוד קצת
לצפיה ב-'לפני שאני שוברת את העיניים עם האנגלית'
לפני שאני שוברת את העיניים עם האנגלית
11/10/2010 | 00:19
3
אתה מוכן לספר מי האדם ומאיזו גישה הוא מגיע
(ואני צריכה לחפש אם שמרתי את הקישורים - עשיתי עבודה על בלוטת התריס, שהסתמכתי בה על כמה מקורות מעניינים מאד ברשת)
לצפיה ב-'נו, באמת'
נו, באמת
11/10/2010 | 07:43
2
ראית איך נראה ראיין? כמו שהוא נראה, אני ישר מחבב אותו

אודות ראיין (מהאתר שלו, וזה באנגלית אבל קצר):

Ryan Drum, PhD, AHG, has degrees in chemistry and botany and studied herbs with Ella Birzneck at Dominion Herbal College. He has been a professional wildcrafter, herbal educator, and practicing medical herbalist for over 25 years. His extensive knowledge of seaweeds has led him to the exploration of thyroid disorders where he has become an expert in the alternative approach to thyroid health. He is also a contributing author in the book  Planting the Future.

וחוצמזה, אשמח לקרוא את העבודה שלך, לכשתמצאי אותה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קודם כל נראה לי שהוא מתמחה'
קודם כל נראה לי שהוא מתמחה
11/10/2010 | 10:31
1
3
בתחום זה של הבלוטה ועוסק בזה הרבה שנים.
דבר שני נראה שהוא מלקט מהאגם אצלו האצת קלפ.

ומה שמעניין במאמר שלו זה לגבי יכולת החזרה לשגרה של הבלוטה כולל אצל אנשים שלוקחים תרופות אלטרוקסין,וזה במידה שיש בלוטה עדיין ולא הורידו אותה.
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
11/10/2010 | 10:36
לצפיה ב-'קורס הילינג בחיפה'
קורס הילינג בחיפה
11/10/2010 | 09:18
2
3
מצאתי מורה
מחפשת שותפים לקורס

מישהו מכיר מישהו שרוצה ללמוד הילינג ?

ביררתי המון , מצאתי מורה טוב ,
אשמח לתת פרטים למי שמעוניין או טלפון של המורה.
אני מאוד רוצה להתחיל ללמוד בהקדם , מישהו רוצה להצתרף ?

בברכה , נטלי
לצפיה ב-'בחיפה'
בחיפה
12/10/2010 | 12:00
1
4
עד כמה שידוע לי, יש קורס הילינג ברידמן. אני עצמי למדתי הילינג במקום אחר, אבל נפגשתי עם תלמידי הילינג של רידמן, והם נראו ונשמעו מרוצים.
חוץ מזה, זה קורס מסודר וגם לא תצטרכי לחפש תלמידים!
לצפיה ב-'רידמן , תמורות .. מוסדות מסודרים'
רידמן , תמורות .. מוסדות מסודרים
13/10/2010 | 06:45
2
האמת שזה נכון
אחותי למדה שיאצו ברידמן ואכן יצאה מטפלת מאוד טובה .

ברידמן יש גם חסרונות , בנוסף ליתרונות :)

1.הרבה יותר יקר
2.הרבה יותר זמן
3.מעולה שאפשר להתנסות על כמות נכבדת של תלמידים כמוני
4.יחס פחות אישי

מורה שמצאתי , הוא "באבא " הודי , חזר לארץ אחרי שנים רבות בהודו.
אני יודעת שאני רוצה ללמוד אצלו.
עברתי אצלו טיפולי הילינג ורייקי , הוא מעולה ללא ספק..

למדתי אצלו רייקי 1 ורייקי 2. והיום אני מטפלת במשפחה הקרובה , ילדים שלי ..
אפילו בעלי הספקן כבר מרגיש אנרגיות , ולעתים מבקש שאשלח לו רייקי  :)

כלומר , אני בטוחה במורה הספציפי , נותנת בו אמון  , . זה חשוב .

אני מחפשת שותפים , במידה ומישהו ירצה , אשמח מאוד לעבור איתו את הקורס .  בשימחה אשלח פרטים במסר אישי .

בתודה , נטלי

לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
10/10/2010 | 18:33
1

לרגל עליית העונה החמישית של הסדרה המספרת את קורותיו של הרוצח הסדרתי הכי אהוב בטלוויזיה, בואו להתמכר לפורום דקסטר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לספין לדרמת הנעורים המיתולוגית "בוורלי הילס 90210" נפתח פורום חדש. בואו לדבר על משפחת וילסון, מלכת השכבה ועל החבר'ה הטובים בתיכון "ווסט בוורלי" בפורום 90210

הגילוי שאת נמשכת לנשים, למרות שאת רעיה ואמא החיה חיי משפחה למופת - אינו עניין פשוט. הפחד לספר ולדבר על הנושא מעיק עוד יותר. פורום לסביות (בארון) נשואות לגבר פותח את שעריו ומזמין אתכן למצוא אוזן קשבת וקהילה תומכת

מי יהיה הטבח החובב שיתגלה כמאסטר שף? ארבעה שופטים, עשרות מתכונים טעימים ורק כוכב אחד יקבל את התואר מאסטר שף. בואו לגלות מי זה יהיה בפורום הרשמי החדש לתכנית
לצפיה ב-'שאלה דחופה!'
שאלה דחופה!
10/10/2010 | 13:54
6
2
בטעות נשפך לי על היד בקבוק שמן עץ התה. נורא שורף! מה עושים?
אבל בלי לשלוח לקופת חולים!
לצפיה ב-'למה בלי לשלוח?'
למה בלי לשלוח?
10/10/2010 | 14:03
5
2
אבל בלי קשר- שוטפים את זה עם שמן בסיס, כלומר שקדים, שומשום, זית וכו'.
שטיפה במים לא מועילה במקרה כזה.
לצפיה ב-'אפשר שמן זית?'
אפשר שמן זית?
10/10/2010 | 14:08
4
2
ועוד: מה יכול להיות? זה יכול להזיק או סתם ישרף ויחלוף?
לצפיה ב-'אל תחשבי על מה יכול להיות'
אל תחשבי על מה יכול להיות
10/10/2010 | 14:19
2
2
הוא לא רלוונטי.  בנוסף למה שנכתב כאן כבר, נשמי נשימות עמוקות, היי בטוחה  שהכל יעבור בשלום ואז הגופנפש שלך כבר יכוון את עצמו למילוי רצונך.
מאיה
לצפיה ב-'מה?'
מה?
10/10/2010 | 14:49
1
1
איזה גופנפש?  נשפך לי שמן עץ התה! על היד! נהיה אדום ושורף!
זה מסוכן?
אפשר לשתוף עם שמן זית? או רק עם שמן שאין לי?
לצפיה ב-'איייי'
איייי
10/10/2010 | 15:51
1
אני לא מתמצאת בשמנים.  שלומי הזכיר נראה לי גם את שמן הזית.  קראי שוב את ההודעה שלו.
כל דבר יכול להיות מסוכן.  הוא לא חייב להיות מסוכן.  הרבה מאוד תלוי ברמת המתח שלך.
מצד אחד את לא רוצה ללכת לקופ"ח ומצד שני את רוצה שנאבחן לך את היד גם מבלי לראות אותה.
נשימות עמוקות ובטחון שהכל יעבור בשלום הם עוד דרך לריפוי.  את יכולה לבחור בהם או לא.
מאיה

לצפיה ב-'מקוה שכבר הבנת לבד והשתמשת בשמן הזית'
מקוה שכבר הבנת לבד והשתמשת בשמן הזית
10/10/2010 | 18:17
4
עבר?
לצפיה ב-'נרות הופי-מתי ולמי אסור?'
נרות הופי-מתי ולמי אסור?
10/10/2010 | 12:34
8
99
משיטוט קל הבנתי שאסור (נו, לא מומלץ) לעשות נרות הופי לאחר ניתוח כפתורים או נקב בעור התוף. לא מומלץ בזמן דלקת חריפה. לא מצאתי התייחסות לגבי גיל.
האפרוח שלי בן שנה וחצי, כפי הנראה גידל לו פוליפים (=אדנואידים, שקד שלישי, איך שתרצו) והתחלנו מעקב שאולי מתישהו יביא לניתוח המיוחל. בנתיים הוא קטן, נוחר (הפסקות נשימה וכו), מנוזל (אלרגי כמובן), וסובל מדלקות אזניים וגרון ומה שתרצו בחורף ובקיץ. המון אנטיובטיקה כמובן
הומאופתיה קלאסית והומוטוקסיקולוגיה לא עזר

האם טיפול בנרות הופי יעזור?
האם הוא בגיל המתאים?
לצפיה ב-'טיפול'
טיפול
10/10/2010 | 12:42
6
12
שלום, את מתארת הרבה תסמינים אצל הבן שלך. את גם אומרת שהוא אלרגי. זה משהו שבדקת? יש סיבות שונות למצבים של נזלת ודלקות אזניים בלי קשר לפוליפים. ייתכן שזה באמת מוסיף כי זה פוגע במערכת הנשימה. ייתכן שצריך שינוי בתזונה ו/ או לגלות חסימה רגשית שגורמת דווקא אצלו לתופעות אלו. בטיפול קינסיולוגי יש התייחסות לגורמים האלה.
בהצלחה ותרגישו טוב
לצפיה ב-'הרבה תסמינים כי הוא הספיק הרבה '
הרבה תסמינים כי הוא הספיק הרבה
10/10/2010 | 13:17
5
7
בשנה האחרונה (בגן), הקטן...
הוא אלרגי, כן, בלי לעשות טסטים זה דיי מוכח. ולא רק בגלל ההאפצ'י המרובה, הנזלת השקופה או הנסיון האישי שלי בתור אלרגית ידועה. בבדיקת דם מצאו IgE גבוה.
הפוליפים- עשינו צילום רנטגן שאמר- הצרות ניכרת של דרכי הנשימה.
צרפו לזה נחירות וקושי בנשימה בשינה.

האלרגיה מביאה לו נזלת שקופה וליחה, הכל מצטבר בדרכי הנשימה הצרים ומזדהם עד האנטיובטיקה הבאה (לאזניים, לגרון, סתם לכיף..).

שינוי בתזונה בעייתי בגיל שלו, מה כבר הוא אוכל? אין במבה ושוקולד, חלב יחיד זה סימילק פעמיים ביום (מה ישתה, נס קפה?) ומעט גבינה בארוחת הערב.

חסימה ריגשית? בגיל שנה וחצי? גם אם זה נכון, ואני מקווה שלא, מה הוא יודע להגיד על זה - 10 מילים?.....

תודה על הנסיון...
לצפיה ב-'חסימה רגשית, כן גם בגיל הזה'
חסימה רגשית, כן גם בגיל הזה
10/10/2010 | 13:50
10
היי ואגוס,

חסימה רגשית, כן, גם בגיל הזה ואומר לך יותר מזה שכל החסימות הרגשיות שלנו יושבות על חסימות בגיל הזה, אפילו הרבה לפני הגיל הזה, במצוקת הלידה או אפילו ההריון.  זה שהדרך שלו להביע את עצמו שונה מהדרך אותה אנו מכירים לא אומר שהוא לא חווה ברמה הרגשית. למרות שהוא לא מדבר אפשר לעבוד איתו ולמצוא את הסיבה להופעת כל התסמינים שלו ולשחרר מהם את המתח השלילי.

חלב מגביר ליחה ויכול להיות שיש מקום לחשוב על צמצום או הורדה של חלב ומוצריו.  חשוב למצוא למה הוא רגיש ואני לא מדברת על הטסטים בעזרת בדיקת הדם אלא על בדיקת שריר שהיא כמו מכונת אמת. וכשיש לנו את הרשימה נהיה מודעים לה, נפעל בהתאם  ונוכל כל פעם לשחרר את הגופנפש מרגישות מסויימת.

מאיה

לצפיה ב-'אפשר לטפל'
אפשר לטפל
10/10/2010 | 14:12
11
אני מבינה את הפליאה שלך ולכן אסביר. הטיפול בגיל כזה נעשה דרך האם. זה מדהים לגלות דברים שעולים בטיפול. הכל נעשה דרך שאלות ובדיקת שריר ולכן זה הגוף והתת מודע שמכוונים את הטיפול כדי לגלות את השורש של הבעיה ולא המטפל או המטופל באופן מודע.
לצפיה ב-'הבן שלי בן שנה ו-4 חודשים'
הבן שלי בן שנה ו-4 חודשים
10/10/2010 | 14:54
1
7
והוא לא נוגע בסימילאק.
למה הוא צריך את זה?
במקום הגבינה תני לו אבוקדו, או שקדיה
ובמקום החלב, אפשר לבשל קווקר ולתת את המים הסמיכים שיוצאים ממנו בהמתקה של סילן, אם את רוצה להמתיק.
וחוץ מבמבה ושוקולד יש עוד כמה וכמה דברים שרצוי לבדוק
בהצלחה
רביד
לצפיה ב-''
10/10/2010 | 15:36
8
לצפיה ב-'על גיל כזה לא הייתי משקיע הרבה זמן בפורום...'
על גיל כזה לא הייתי משקיע הרבה זמן בפורום...
10/10/2010 | 19:06
7
יש כל כך הרבה פרמטרים שיכולים ליצור השפעות שכאלו על ילד. החל ממזון וכלה במשהו שהוא פשוט נושם. מי יודע? בטח לא מטפל שאפילו לא יכול לראות פיסית את התינוק שלך ומקבל קמצוץ קטנטן של מידע טקסטואלי דרך פורום.

אני ממליץ בחום ללכת למטפל מומחה, כזה שיש עליו המלצות חמות בטיפול בילדים. נשמע הגיוני שכדאי שתלכי למישהו שבין היתר מבין מאוד גם בתזונה.
לצפיה ב-'אין הגבלה בגיל'
אין הגבלה בגיל
10/10/2010 | 14:53
9
עשיתי נרות הופי גם לתינוקות בני מספר חודשים.
לצפיה ב-'שליית פתח'
שליית פתח
10/10/2010 | 09:39
9
8
שלום,
אני בשבוע 33 להריון. היה לי דמום פתאומי לפני שבועיים ולפי האולטרא סאונד רואים שזו שליית פתח. האם יש טיפול בזה? אמרו לי שאני חייבת ללדת בניתוח בשבוע 38.
תודה,
ריקי
לצפיה ב-'שליית פתח זה מצב מסכן חיים'
שליית פתח זה מצב מסכן חיים
10/10/2010 | 09:57
8
לכן חשוב מאד להשאר במעקב הרפואי, גם אם הוא לא הוליסטי.
לצפיה ב-'שלית פתח'
שלית פתח
10/10/2010 | 12:02
5
11
זה אומר שהשליה נמצאת בפתח, לפני העובר עצמו ולכן לא תתכן לידה רגילה, שבה קודם יוצא העובר ורק אח"כ השיליה.
מומלץ לא לעשות מאמץ מיוחד, וגם עמידה ממושכת על הרגליים יכולה להיות מאמץ מיוחד.
בדר"כ כששילה נמצאת בפתח בתחילת ההריון, היא זזה אחורה, ולעיתים היא נשארת שם.
אני ממליצה על נשימות עמוקות כשמזדמן לך, להרים את הרגליים למעלה, לשפר את זרימת הדם אל השיליה, ומתיחות עדינות, שכמובן רצוי עם הדרכה מוסמכת.
לצפיה ב-'האם זו דרך לשנות את מיקום השליה?'
האם זו דרך לשנות את מיקום השליה?
10/10/2010 | 12:20
1
6
לצפיה ב-'לא'
לא
10/10/2010 | 14:03
4
לך אין אפשרות לשנות את מקום השיליה
זה קורה לבד, או שלא, כנראה שאצלך זה ישאר ככה עד הלידה/ניתוח
בתחילת ההריון המיקום יכול להשתנות, לבד, לנו אין שליטה על זה
בסופו  זה כבר קבוע
לצפיה ב-'המלצת על "הדרכה מוסמכת",'
המלצת על "הדרכה מוסמכת",
10/10/2010 | 18:59
2
8
למה אתה מתכוון?
לצפיה ב-'למשל'
למשל
10/10/2010 | 19:26
6
מורה טובה ליוגה בהריון, מדריכת יוגה תרפיה,
מטפלים בגרינברג או אלכסנדר
ויש עוד
(רביד אגב מאד מומלצת)
לצפיה ב-'כמו שאור ציינה'
כמו שאור ציינה
10/10/2010 | 20:14
3
התכוונתי להדרכה מוסמכת בתנועה שתקל על הזמן שנותר לה עד לניתוח.
יוגה לנשים בהריון...
לידה לא תהיה פה, אין מצב.
ואני לא אתה, אני "את"....
לצפיה ב-'המלצה חמה'
המלצה חמה
10/10/2010 | 14:55
6
לחתום על ניתוח - ושיהיה לך בהצלחה!
לצפיה ב-'אני ממש לא מבין במצב שאת מתארת...'
אני ממש לא מבין במצב שאת מתארת...
10/10/2010 | 18:54
6
אבל אין ספק שגדולותה של הרפואה המערבית היא בניתוחים מעין אלו (ניתוחים שקשורים למשל ללידה). לא הייתי לוקח שום סיכון עם רפואה משלימה בכל מה שקשור ללידה. במצבים קיצוניים >> רפואה מודרנית.
לצפיה ב-'תזונה הומאופתיה ומה שבינהם..'
תזונה הומאופתיה ומה שבינהם..
09/10/2010 | 22:43
4
22
מטופל שלי בהווה שסבל ממעי רגיז הגיע לפני מספר שנים להומאופת שנתן לו רמדי...(הוא ממשיך במקביל אליי גם לקחת רמדי לדברים אחרים אני מניחה)   מאז אין את התופעות של שלשולים  ועצירויות..לסירוגין אלא רק עצירות.. כאבי הבטן אומנם נעלמו אך  זה מרגיש כמשהו לא תקין.. ולא שחלילה שאני מזלזלת בהומאופתיה... נקודתית נראה לי שמשהו כאן לא מתפקד.  מה דעתכם?

שבוע טוב
אסתר
לצפיה ב-'רציתי לכתוב בכותרת רפלקסולוגיה ויצא לי התשובה'
רציתי לכתוב בכותרת רפלקסולוגיה ויצא לי התשובה
09/10/2010 | 22:45
2
4
הנכונה.. תזונה. אבל עדיין אשמח לתגובות.
לצפיה ב-'עצירות כרונית זה בהחלט נשמע לא תקין'
עצירות כרונית זה בהחלט נשמע לא תקין
10/10/2010 | 09:56
1
7
כמו בכל טיפול הוליסטי, אני מניחה שגם בהומאופתיה צריך לחזור אל המטפל ולדייק את הטיפול.
אניאישית מוצאת בעיה כאשר מטפלים במקביל בשיטות שאמורות לטפל בעומק הבעיה באופן לא מתואם - בין אם זה דיקור ורפלקסולוגיה , בין אם זה הומאופתיה ורפלקסולוגיה.
שילוב בין רפלקסולוגיה ותזונה אמור לפתור אפילו בעיית עצירות ממש כרונית, כך שאין צורך בטיפול נוסף שלא ברור מה הוא עושה.
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
10/10/2010 | 10:56
מדובר במטופל חדש יחסית.. אני מאוד עדינה בדברים האלה.. אני מרגישה שיש לי הרבה מה לתרום שם.. ולא רוצה להציב את זה כאו או... בתחושה שלי זה יגיע לבד. לגבי סוגיית העצירות ... ברור שזה אותו הדבר .. שלמעשה הבעייה לא נפתרה אלה "עברה צד".

שבוע טוב
אסתר
לצפיה ב-'הומאופט הוא לא ההומאופטיה...'
הומאופט הוא לא ההומאופטיה...
10/10/2010 | 19:27
3
יכול להיות שהמטפל לא פעל נכון. יש הרבה מטפלים שהם לא מקצועיים, ממש כשם שיש הרבה רופאים שהם לא מקצועיים. אין לי מושג אם באמת מדובר היה במקרה הזה במטפל מקצועי או לא. גם מטפל מקצועי עושה טעויות.

אבל כך או כך עצירות היא מצב לא תקין.
לצפיה ב-'פינת הטרנד החדש'
פינת הטרנד החדש
09/10/2010 | 20:13
1
והפעם בפינה- POWER BALANCE.
לא יודע אם מישהו שמע על זה, מדובר בצמיד סילקון (או סתם שרשרת), עם הולוגרמה שקשורה ליונים שליליים ולאפשר גמישות, יציבות, וכנראה שגם סיבולת.
מדובר בשיגעון חדש (לכאן או לכאן). אין כל כך מידע קונקרטי ברשת שהצלחתי למצוא, חוץ מאלה שמשתגעים על זה, ואלה שמשתגעים מזה.
יש מבחנים כאלה שעשו לי (אחרי אימון, אז הפעם הראשונה לא חיממה לי את השריר),שתכופפים למשל לכיוון אצבעות הרגליים או מסתובבים הצידה בעקבות היד (יש את הסרטונים בכל אתר), ואכן, עם הצמיד, הטווח ארוך יותר...
אני ועוד אחת הרגשנו עיקצוצים כששתנו את הצמיד, ועשיתי לכמה אנשים את התרגילים, בלי להסביר להם מה הוא עושה- ואיכשהו זה עבד.

מישהו מכם שמע על זה?
ניסה?

נשמע הזוי, ואכן התגובות מרכזיות הן "פלסבו", אבל אני מנסה לקבל תשובות עמוקות יותר, אז בלי אלימות :)
מזכיר שרוב האנשים שניסו מדווחים על תגובות חיוביות, וגם אצלי (ואני לא פתי גדול) היה שיפור, וזה בהחלט מפתיע.
לצפיה ב-'חדש'
חדש
09/10/2010 | 21:22
ומוקפץ!
לצפיה ב-'טיפולים מחוץ לקופסא '
טיפולים מחוץ לקופסא
09/10/2010 | 19:04

טוב חברים יום הולדת מתקרבת וצריך להתפנק,
חשבתי ובא לי לצאת מהטיפולים הרגים המוכרים ובא לי לנסות  שיאצו מיים (וטצ'ו)

מישהו (נשים וגברים כאחד) מכיר/ה מטפל/ת טוב באזור ת"א
ים תודה
לצפיה ב-'ג'ל אלו-ורה ,צריכה פנימית'
ג'ל אלו-ורה ,צריכה פנימית
09/10/2010 | 16:23
11
32
חברים שלום!
א-בבקשה התיחסות לשאלה הספציפית בלבד (ד)
ב-כותב בקצרה,    לידיעתי,הבנתי,נסיון אישי,וכמטפל,  לג'ל האלו-ורה השפעה חיובית
   מאד במערכת העיכול ומערכות נוספות,  כמחזק משלים חוסרים,מאזן,משפר ספיגה
   וחילוף חומרים,מונע עצירות או פותח קיימת(ללא משלשלים-הנמצאים בקליפה)
   עוזר באיזון חומציות רמות סוכר,מונע ומטפל מעולה בדלקות וכיבים.
   משפיע ישירות על מערכת החיסון(תאי T) ובעקיפין על כלי דם עור ונשימה,חינויות ועוד'
   המיידע ותיק- מאז ימי הרמב"ם, .
ג-  לא אמליץ על ג'ל אלו-ורה בצריכה פנימית לאדם שאובחן שמקור צרותיו היא
    טמפרטורה קרה (אחת מתכונות הג'ל המועילות כל-כך למשל בכוויות)
    לא אמליץ בפני אשה  בחודשי ההריון הראשונים,שבעברה הפלות ספונטניות,
    בשל האנרגטיקה היורדת.
ד-השאלה:  
   האם ידוע לך על סיבה נוספת המחייבת באופן עקרוני להמנע מצריכה פנימית של
    ג'ל אלו-ורה? או במילים אחרות-ידוע לך על נזק צפוי מצריכה מבוקרת ומידתית של
   ג'ל האלו-ורה?
    בבקשה התייחס לג'ל עצמו,לא לחלקי קליפה ולא למוצר זה או אחר

תודה!
ערן
לצפיה ב-'מעבר להתויות הנקודתיות'
מעבר להתויות הנקודתיות
09/10/2010 | 16:38
3
13
הבעיה הגדולה היא עם צריכה קבועה של אלוורה.
אמנם הוא יותר עדין מחומרים משלשלים כמו סנה, אבל עדיין עלול ליצור השפעה מנוונת (התמכרות) על תנועתיות מערכת העיכול.
לצפיה ב-'צריכת ג'ל אלו-ורה'
צריכת ג'ל אלו-ורה
09/10/2010 | 16:52
2
23
אור שלום!
תודה על תשובתך!
ג'ל האלו-ורה פועל במעיים בשני אופנים
א- ממיס שאריות מזון מדפנות המעי,הדופן מקבל את גמישותו הטבעית
ב-מלחלח(לחות)
שתי הפעולות מקלות על הפריסטלטיקה לא באות במקומה.,
מסכים אתך לחלוטין-צריכה מבוקרת,צ"ל במינון המינימלי העוזר,
והפסקות לעיתים קרובות.
תודה
ערן
לצפיה ב-'איך אוכלים או שותים את ג'ל אלוורה?'
איך אוכלים או שותים את ג'ל אלוורה?
09/10/2010 | 18:16
1
155
לצפיה ב-'בזהירות'
בזהירות
10/10/2010 | 10:29
34
השפופרת שקונים בסופר אל מתאימה לצריכה פנימית,
וגם אם תקחי ג'ל ישר מהצמח לא מדולל, לא בטוח שהתגובה תהיה מאד חיובית (דורש דילול רציני),
לכן תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע אם בכלל אלוורה זה מה שמתאים לך, ואיזה מהמוצרים הקיימים מתאים לצריכה פנימית. כמובן שאם איש המקצוע שאת מתייעצת אתו הוא סוכן של המוצר אז לפחות חוות דעת אחת נוספת לא תזיק.
לצפיה ב-'בתקופת לימודי'
בתקופת לימודי
09/10/2010 | 18:47
3
19
פסקה המורה שלי לצמחי מרפא שאין לתת לאישה בגילאי פוריות אלוורה פנימית.
אישה עם המון נסיון בטיפול בצמחי מרפא.
לצפיה ב-'זוכרת מה ההסבר לפסיקה זו?'
זוכרת מה ההסבר לפסיקה זו?
09/10/2010 | 19:40
2
14
לצפיה ב-'לצערי לא,למדתי שנה צמחי מרפא '
לצערי לא,למדתי שנה צמחי מרפא
09/10/2010 | 20:35
15
אבל מעולם לא עסקתי בזה.
אולי כדאי לך לנסות לדבר איתה , שמה הוא רות אלון והיא לימדה במכללה לרפואה משלימה לפני 17 שנה.
מורה מצויינת לצמחי מרפא ,חייה ונושמת את הצמחים והאדמה.
אם אמצא את הכרטסת מאז אולי אמצא את הסיבה ואעדכן אותך.
לצפיה ב-'ניחוש שלי'
ניחוש שלי
10/10/2010 | 10:14
14
לאלוורה יש תכונה של אסטרינג'נט (מכווץ) - החשש הוא שבתחילת ההריון, אם יש נטיה להפלה , השימוש בצמח יעודד זאת.
במילים אחרות: אותה תכונה שגורמת לתנועתיות של המעיים עלולה לגרום לתנועתיות של הרחם כלפי מטה שזה לא רצוי בהריון, או במצבים שונים של PMS
נראה לי שזה ההגיון של האיסור אבל אני לא בטוחה אם יש לזה רגלים במציאות - בסופו של דבר בצמחי מרפא, יש הרבה מאד עניין של נסיון עם הצמח ותכונותיו - ולפעמים יש סתירה בין מה שההגיון המדעי של התכונות אומר לבין מה שבפועל הצמח עושה.
לצפיה ב-'מה שאני מכיר'
מה שאני מכיר
09/10/2010 | 21:14
2
23
האלוורה היא משלשל אקטיבי. עדין ככל שיהיה- גורם להתמכרות.
יכול להיות שהחלק הבעייתי נמצא בקליפה- את זה לא לימדו אותי, לצערי.
מה שכן לימדו אותי שבידוד מרכיבים הוא בעייתי, ושקשה להתייחס ספציפית למוצר שמתבסס על זה, ולהתעלם מכל השאר...
לצפיה ב-'מדובר בקליפה'
מדובר בקליפה
09/10/2010 | 21:49
26

הג'ל מהווה מקור למזון ובריאות
לצפיה ב-'בידוד המרכיבים בטכולוגיה פשוטה'
בידוד המרכיבים בטכולוגיה פשוטה
09/10/2010 | 22:13
18
שלום שלומלומי!
אכן החלק הבעייתי בקליפה
הטכנולוגיה להפרדת הג'ל מהקליפה פשוטה מאוד
והג'ל יוצא נקי לחלוטין במקום שמקפידים על כך.
אישית אני עושה את זה הרבה ללא קושי,,גוש הג'ל לפצע
הקליפה לקומפוסט,
ערן
לצפיה ב-'שותפים לקליניקה אלטרנטיבית באזור רחובות'
שותפים לקליניקה אלטרנטיבית באזור רחובות
08/10/2010 | 19:37
20
שותפים לקליניקה באזור רחובות בתחומי הרפואה האלטרנטיבית השונים.
לפרטים נא לשלוח למייל
esti3332@walla.com
לצפיה ב-'זצים חשמליים'
זצים חשמליים
08/10/2010 | 18:00
8
17
האם למשהו יש מושג מה זה שנגיעה בדברים למשל ידית של דלת גורמת לזצים חשמליים? בכלל כל דבר מתכתי בחדר מוליך את זה .. שאר שוכני המקום לא חשים את זה ... פעם אחת זה אפילו קרה שבאתי ללחוץ יד של חברה זה היה משעשע ...

שבת שלום לכולם
אסתר
לצפיה ב-'לכלב שלי יש דרך נפלאה להמנע מהם'
לכלב שלי יש דרך נפלאה להמנע מהם
08/10/2010 | 18:44
6
5
לאחר כל פגישה הוא מתנער וכך מכין את הגוף האלקטרומגנטי שלו למפגש הבא.  אז למדתי ממנו וכל בוקר אני פותחת בכמה דקות של התנערות
מאיה
לצפיה ב-'כלומר'
כלומר
08/10/2010 | 18:50
3
5
אני טעונה ולא מבצעת הארקה?
לצפיה ב-'הגופנפש שלך'
הגופנפש שלך
08/10/2010 | 19:06
2
6
אומר לך: תראי כמה שאת עכשיו רגישה! זו מתנה גדולה לחוש את האחר גם בדרך אלקטרומגנטית!  מהנסיון שלי עם הזמן מצאתי דרך לכוונן את האנרגיה בהתאם לצורכי הרגע ולאחר תקופה מסויימת ההתחשמלויות האלו הלכו ופחתו.  יחד עם זה ביקור במקום שיש בו הרבה מאוד קריסטלים זה עד היום אחד הדברים שאני משתדלת להמנע ממנו כי אותי זה מאוד מחליש ובבית שחררתי כל מכשיר חשמלי שלא נחוץ לי עוד.
לצפיה ב-'וואו..'
וואו..
08/10/2010 | 19:14
1
4
ייתכן כי אנרגיה עודפת של אנשים יכולה ליצור מצב שכזה?... הכוונה אנרגיה שלא תועלה. כשאת מדברת על מכשירים חשמליים אני יודעת על מה את מדברת.. ביתי לא משופע בהם ...

אני מרגישה שככל שאני מסירה מעליי שכבות של אבק... אני מאוד חשופה... אני עושה הגנות ואני גם מרגישה מוגנת .. אך יכול להיות שזה שלב חיוני... החשוף הזה.

תודה
אסתר
לצפיה ב-'להיות חשופה זה להרגיש יפה '
להיות חשופה זה להרגיש יפה
08/10/2010 | 19:29
9
כל כך יפה שאני מוכנה לחלוק את היופי הזה גם עם אחרים.
בקינסיולוגיה אנחנו לא עושים הגנות, כי אנחנו מוגנים גם ככה , אבל בתחילת דרכי, מאחר שרפלקסולוג הבית הראה לי את ההגנות שהוא עושה, אמרתי לעצמי, להזיק זה לא יזיק ולפני שנכנסתי לטיפול עשיתי לעצמי הגנות.  ואז יום אחד אמרתי לעצמי או שאת בטוחה במה שאת עושה, או שלא.  הפסקתי לעשות הגנות ומאז אני מרגישה הרבה יותר מחוברת, הרבה יותר מוגנת.

לצפיה ב-'אגב אפרופו חיות'
אגב אפרופו חיות
08/10/2010 | 18:54
1
2
יש איזה חתולה ליד ביתי שכל פעם שאני קצת טעונה.. היא כמו מטפלת מכילה ואוהבת מרשה לי ללטף אותה ויש שם ממש טיפול.. אני נטענת באנרגיה חיובית..היא מדהימה החתול הזאת .. כל מפגש איתה אני יוצאת עם הילינג בידיים..
אבל לא יפה להפיל עליה זצים חשמליים

אסתר
לצפיה ב-'היא בגרגור מקבלת'
היא בגרגור מקבלת
08/10/2010 | 19:18
2
את הליטוף וכשלא יהיה לה נעים איתו היא לא תתביש ופשוט תמשיך הלאה.
וכן, בעלי חיים הם אכן מרפאים.
הכלב שלי הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול.  הוא מקבל את המטופל בנביחת צהלה, מכניס אותו בשמחה שכזאת  מהדלת אל הכסא שמחכה לו. הוא נותן למטופל קצת להתיישב ולנוח בזמן שהוא מעסיק אותי בלהרגיע אותו (את הכלב) ואז כשהוא נרגע הוא מתיישב לו בשקט ורק כשהוא מרגיש שהמטופל זקוק לו הוא פשוט מתקרב כדי שזה ילטף אותו או יתייחס אליו.  זה מדהים איך הוא חש את זה.
מאיה
לצפיה ב-'מעבר לנפש'
מעבר לנפש
09/10/2010 | 19:49
2
בגדים סינטטיים עשויים לייצר חשמל סטטי,שכדאי להמנע ממנו.
פעם עבדתי בחנות טבע שכל מגע עם חפץ מאריק העביר זץ' שכז- כנראה שהרצפה הייתה בעייתית, כי כל מקום אחר ברשת לא היה בעייתי...
פיסי לגמרי, ועשוי לפגוע בגוף, אז כדאי למצוא את הגורם, ולהפטר ממנו.
לצפיה ב-'כותבת להתחלק חוויה. רק תשמעו!'
כותבת להתחלק חוויה. רק תשמעו!
08/10/2010 | 13:33
54
50
מטופל בן 56, שמאז שזוכר את עצמו סובל מעצירויות.
הוא פיתח שיטה יחודית לפתרון הבעיה! לא מאמינה, שתנחשו!
חברה, הוא שותה חלב. חלב פועל כמשלשל רציני ביותר - וכך הוא פותר בעית העצירות שלו!
"עצירות זה לא בעיה בכלל, - הוא אמר, - למדתי כבר מזמן, איך לעבוד על זה..."
רבותי, איני מגזימה ולו...
המשך>>
מטופל בן 56, שמאז שזוכר את עצמו סובל מעצירויות.
הוא פיתח שיטה יחודית לפתרון הבעיה! לא מאמינה, שתנחשו!
חברה, הוא שותה חלב. חלב פועל כמשלשל רציני ביותר - וכך הוא פותר בעית העצירות שלו!
"עצירות זה לא בעיה בכלל, - הוא אמר, - למדתי כבר מזמן, איך לעבוד על זה..."
רבותי, איני מגזימה ולו לגרוש.
לצפיה ב-'מחקר על טאי צ'י ופיברומיאלגיה ולימודי צ'י קונ'
מחקר על טאי צ'י ופיברומיאלגיה ולימודי צ'י קונ
08/10/2010 | 01:24
2
שלום לכולם
בבלוג של בית הספר יצירה העליתי תקציר של מחקר מעניין שהתפרסם בכתב העת הרפואי החשוב New England Journal of Medicine, לגבי השפעת תרגול טאי צ'י על חולי פיברומיאלגיה.
http://www.qigong.co.il/Blog/
בנוסף, שנת הלימודים בבית הספר יצירה נפתחת בשבוע זה. מי שמתעניין בתכנית  הסדנאות שלנו עם מורים מחול ומישראל, או בקורסים ללימוד צ'י קונג וטאי צ'י  מוזמן להכנס לאתר
www.Qigong.co.il

שנה פוריה לכולם
לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
08/10/2010 | 08:42
1
1
האם יש אמצעי מניעת הריון בשיטה הטבעית של מאה אחוז או יש אבל לא מאה אחוז?
לצפיה ב-'אף שיטה למעט ניתוח היא לא מאה אחוז'
אף שיטה למעט ניתוח היא לא מאה אחוז
08/10/2010 | 08:47
1
לא גלולות, לא קונדומים, לא שילוב של השניים, לא פוסטירון.
כמו שכתבתי בכותרת רק ניתוח אבל זה one way ticket, אין דרך חזרה.

מלבד האופציה להמנע מקיום יחסי מין.

בריאות שלמה

גיא הרדוף

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
עו
עו"ד גלעד רמתי
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה