לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
56865,686 עוקבים אודות עסקים

פורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!

לצפיה ב-'הרייטנג צומח '
הרייטנג צומח
22/12/2013 | 10:20
115
עוד הוכחה שבארץ קונים פורמטים גוססים או כאלה שעוד שנייה מתחילים לגסוס (הרווק רוקדים עם כוכבים האח הגדול)ואז מתפלאים למה הרייטינג לא טוב.
התכנית לא ממריאה מהסיבה שהיא ארוכה מידי בגלל הפרסומות ואת ההדחה צריכים לעשות בערב נפרד וששני ערבי התכנית יהיו קצרים עד שעה שידור מקסימום.

חבל שההפקה הישראלית לא לומדת מהטעויות של ההפקה של האחיות הגדולות באמריקה ובריטניה.
הפורנט עצמו גאוני :תכנית ריאלטי שבאמת יכולה להוציא כוכבים כי כל שלב בתכנית מראה פן אחר של מתמודדים ואם עושים אותה באורך הנכון אז הקהל כבר מתחבר ויכול להפוך את המתמודד האהוב לסנסציה עולמית עם קצת עזרה מסיימון כמובן.

לצפיה ב-'הדחה'
הדחה
22/12/2013 | 07:34
145
מי הודח אמש?
לצפיה ב-'לפי מה שבר אמרה'
לפי מה שבר אמרה
21/12/2013 | 23:11
177
תהיה הדחה כפולה ביום רביעי
מה שאומר
יום שבת ששת הגדולים רבע הגמר
מה שאומר השבוע האחרון של השנה גם יהיה השבוע האחרון של אקס פקטור
אלא אם יחליטו לפרק את התכניות לערב הופעות וערב תוצאות!!!!!!!
לצפיה ב-'רוז היה ממש ביצוע קריוקי לטעמי'
רוז היה ממש ביצוע קריוקי לטעמי
21/12/2013 | 22:27
1
92
לצפיה ב-'וגם לטעמי'
וגם לטעמי
21/12/2013 | 23:19
93
פשוט רע רע רעעעע
לצפיה ב-'ענבל ביבי - מזכירה מה שקרה עם יובל דיין'
ענבל ביבי - מזכירה מה שקרה עם יובל דיין
21/12/2013 | 18:50
7
355
אודישן מעולה ואז מפעם לפעם היא נופלת..
פאקינג הילדה בגיל 15 באודישן נראתה ילדה טובה ומתוקה ועכשיו היא מתלבשת בצורה פרובקטיבית ונראת כמו פנקיסטית.
היא הייתה הפייבוריטית שלי אבל היא מאכזבת ובגדולללללללללללל.

לצפיה ב-'השאלה כמה Say יש לה מול פורטיס.'
השאלה כמה Say יש לה מול פורטיס.
21/12/2013 | 20:03
5
178
עד השלב ההופעות החיות ענבל והאחרים בחרו ועבדו עם עצמם על השירים וחישבו את הצעדים הבאים שלהם בתכנית.
עכשיו הם עובדים עם המנטורים ואני לא בטוח שיש להם הרבה מילה שם...
לצפיה ב-'אי אפשר להכריח מישהו'
אי אפשר להכריח מישהו
21/12/2013 | 20:33
4
147
לשיר שיר שהוא לא מתחבר אליו. לי נראה שהמתמודדים בעיקר סומכים על המנטורים, בדיוק בגלל שזו מהות התפקיד שלהם; הם סומכים על המנטור שהוא יודע יותר טוב. אין שום הגיון בכך שלמתמודד לא תהיה שום אמירה לגבי בחירת השיר. עבודה עם מנטור אמורה להיות עבודת צוות, לא דמוקטטורה של איש אחד שמחליט והשני שמהנהן ומסכים לכל מילה.

ענבל עשתה טעות כשהיא הקשיבה לפורטיס בפעם הקודמת, ואני יכולה רק לקוות שבפעם הבאה היא תבחר שיר שהיא תכננה לשיר ממילא בהופעות.
לצפיה ב-'להכריח ברור שלא...'
להכריח ברור שלא...
21/12/2013 | 20:41
3
90
אבל לדעתי הם כלכך בשלב של אופוריה כרגע שהם בתכנית ושיש להם הזדמנות כזו, שהם מוכנים כרגע ללכת עם המנטורים למקומות שאפילו יכולים לא להתאים להם.

תראי למשל את להקת "פיוז'ן" - שבינם לבין המושג "להקה" אין שום קשר, אבל הם קפצו על האפשרות שניתנה להם כדי להמשיך בתכנית ולהופיע, ולכן הם שם. אני חותם לך שבמקרה אחר הם לעולם לא היו מתחברים או מעוניינים אחד בשני. עכשיו הם עושים הצגה, הצגה שאולי תמכור, אבל בואו נודה באמת - זה בולשיט
לצפיה ב-'המקרה של פיוז'ן שונה'
המקרה של פיוז'ן שונה
21/12/2013 | 20:50
2
116
הם שם כי הם יודעים שזה או להקה או לא כלום. ויש שם איזה אמריקאי אחד שכבר ויתר על הלהקה שלו כדי להצטרף בתור סולן - אז בסוף מה 'כפת לו להצטרף ללהקה אחרת במקום? מבחינתו זה היינו הך.

ענבל (ופורטיס, בתקווה שהוא הבין מה קרה תכנית קודמת) עוד יכולה לשנות משהו בהופעות, וללכת עם תחושת הבטן שלה בבחירת השירים. אני מקווה שהיא אכן תעשה את זה ותצליח יותר מההופעה הקודמת, כי באמת שיש לה פוטנציאל גדול.
לצפיה ב-'אני חושב שאחרי הפרק הקודם'
אני חושב שאחרי הפרק הקודם
21/12/2013 | 20:59
1
103
ענבל עשויה לשנות משהו ולהציע שירים אחרים וסגנון אחר של הופעה, כי זה גם עניין של איך היא נראית ומרגישה עם עצמה על הבמה.
אני אישית לא "קניתי" את ההופעה הראשונה שלה. זה היה נראה מאולץ והכי לא נראה שהיא התערבה במנטוריות של רמי, ולכן היא גם קיבלה תוצאות לא מרשימות כלכך.
לצפיה ב-''
21/12/2013 | 21:01
13
לצפיה ב-'אני חוששת לכרקוקליות'
אני חוששת לכרקוקליות
21/12/2013 | 21:26
157
אחרי שנטע הודחה, עברי יסרס אותן עוד יותר.
טוב, נראה היום מה יהיה...
לצפיה ב-'אקס פקטור ארה"ב'
אקס פקטור ארה"ב
21/12/2013 | 15:01
123
מי ניצח בגמר? 2013
לצפיה ב-' x פקטור'
x פקטור
21/12/2013 | 09:16
1
118
אלכס וסיירה ניצחו
לצפיה ב-'ספוילר לזהות המנצח של XFUS מעליי!'
ספוילר לזהות המנצח של XFUS מעליי!
21/12/2013 | 09:25
35
לצפיה ב-'אקס פקטור ישראל'
אקס פקטור ישראל
21/12/2013 | 08:18
4
167
לפי חישוב מהיר יש לתכנית רק עוד חודש וחצי פחות או יותר זה ממש גרוע!!!!!!!!!

שבוע 1 טופ 12 טופ 11
שבוע 2 טופ 10 וטפ 9
שבוע 3 טופ 8 וטופ 7
ולפי מה שבר אמרה טופ 4 זה הגמר זה אומר
שטופ 6 וטופ 5 זה שבוע לפני הגמר - שבוע 4
וזבוע 5 שזה אפילו פחות מחודש וחצי יהיה הגמר
לפי דעתי בשביל להאריאריך את התכנית יש שני אפשריות או לעשות 2 תכניות כמו בחו''ל" ערב הופעות והשנייה ערב תוצאות או תכנית אחד כמו שהייתה ביום רביעי וביום שבת איזה שהיא תכנית כמו אקסטרה שמראה את מאחורי הקלאים

אני מקווה שגם יהיה שבוע גלגל הצלה או שבועיים שיאריך את התכנית ושנוכל לראות עוד מהמתמודדים וככה גם יהיה להם כניסה יותר נעימה לתעדיית ומוזיקה ואולי גם יצליחו לשבור את חומות הפלייליסט של גלגל''צ
לצפיה ב-'מה? איך הגעת לזה?'
מה? איך הגעת לזה?
21/12/2013 | 09:53
3
97
יש הדחה אחת בכל שבוע - תכנית אחת הופעות, תכנית שנייה תוצאות + הדחה, וזה ממש מספיק. לא צריך למרוח כמו מסטיק כל דבר.
לצפיה ב-'איך הגעתי למסקנה...'
איך הגעתי למסקנה...
21/12/2013 | 10:47
76
ביום רביעי ההיתה הדחה וגם היום כנראה תהיה
לצפיה ב-'אני חושב שבעונה הזו הם עושים הדחה בכל תכנית'
אני חושב שבעונה הזו הם עושים הדחה בכל תכנית
21/12/2013 | 11:59
1
84
אבל בטוח יהיו ספיישלים בלי הדחות ושטויות כאלה
וגלגל הצלה זאת המצאה מפגרת
לצפיה ב-'לא אכפת לי מה יעשו'
לא אכפת לי מה יעשו
21/12/2013 | 12:24
72
העיקר התכנית תהיה באורך סביר שאוכל לראות צדדים נוספים  של האקטים
גלגל הצלה עדיף על שלב 4 הכיסאות או על שלב בתי השופטים הארוך כמו נצח, 4 פרקים לא הגזמתם אחרי 8 של אודישנים?
הבנתי הלהבות של עונה ראשונה והכל  אבל לא צריך לבזבז חודש וחצי של תכנית על השטויות האלה.
מה קרה לפורמט המקורי 4-5 תכניות אודישנים 2 תכניות בתי שופטים ושאר התכניות הופעות חיות?
לצפיה ב-'אקס פקטור אמריקה 2013'
אקס פקטור אמריקה 2013
20/12/2013 | 18:52
1
254
מי זכה בגמר?
לצפיה ב-''
20/12/2013 | 19:15
83
אלכס וסיירה
לצפיה ב-'בקשה לעזרה בלימודים-שאלון'
בקשה לעזרה בלימודים-שאלון
20/12/2013 | 16:36
1
50
שלום חברים,
אני סטודנטית לכלכלה ואני אשמח אם תעזרו לי במילוי שאלון קצר וקליל ללימודים שלי. מיועד להורים או זוגות בהריון.
תודה רבה ושבת שלום! סליחה על ההפרעה.

http://bgumanagement.qualtrics.com/SE/?SID=SV_5oKx...
לצפיה ב-'נצל"ש: מצעד השיר עם המילים היפות ביותר בעברית'
נצל"ש: מצעד השיר עם המילים היפות ביותר בעברית
21/12/2013 | 12:42
23
אני עורכת בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה את מצעד השיר עם המילים הכי יפות בעברית:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אשמח אם תדרגו (בשרשור שם או כאן בפורום הזה - איך שנוח לכם).

תודה!
לצפיה ב-'כתבה על עדן בישראל היום '
כתבה על עדן בישראל היום
20/12/2013 | 13:13
5
256
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
20/12/2013 | 20:59
1
29
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
21/12/2013 | 18:03
51
אחרי שהיה כתבות על רוז ואחיות
אני עדיין מחכה שיהיה על מישהו שמעניין אותי
לצפיה ב-'מאד לא מחמיא לה הסגנון שמלבישים אותה שם.'
מאד לא מחמיא לה הסגנון שמלבישים אותה שם.
21/12/2013 | 18:48
2
105
הבגדים האלה נראים עליה כבד ומבגרים אותה שלא לגילה.
חבל. היא צריכה להתלבש כמו בחורה בגילה.
לצפיה ב-'לו זה היה הדבר הכי פחות מחמיא '
לו זה היה הדבר הכי פחות מחמיא
21/12/2013 | 20:38
1
79
שהיה בכתבה הזו..... הפסקתי באמצע.
לצפיה ב-''
21/12/2013 | 20:43
17
לצפיה ב-'אז בכל זאת יש קצת צדק בעולם '
אז בכל זאת יש קצת צדק בעולם
20/12/2013 | 12:31
24
442
כנראה שאמריקה לא התחרפנה לגמרי על הראש, רק על יחצי ראש. כי קרליטו הזייפן בחסד עליון הגיע רק למקום השלישי. אמנם מקם יותר מדי גבוה לטעמו של השועל, בעיקר לנוכח המתמודדים ובעיקר המתמודדות המצויינות שהודחו לפניו, וחלקן במקומו. אך לפחות הוא לא עלה להתחרות על המקום בשלב האחרון בגמר.
רק חבל שג'ף גוט הפייבוריט האחרון של השועל לא הצליח לנצח את הגימיק של אלכס וסיירה, שלקחו ממנו את המקום הראשון וזכו בחוזה הקלטות בסך מיליון דולר עם סוני.
השועל כל כך רצה שהוא יזכה, עד שהוא הגיע כל כך רחוק, אחרי שעונה קודמת הוא נופה כבר במחנה האימונים, והביצועים שלו העונה היו ביצועים למופת שהשאירו חותם הן על השופטים והן על הצופים בבית. כך שחבל מאוד שהוא לא זכה. אלכס וסיירה אמנם שרים יפה, ובניגוד לפיוג'ן, יש ביניהם הרמוניה מושלמת, אך ווקאלית ג'ף מתעלה מעליהם בכמה רמות, ויכולנו לשמוע את זה בדואט האחרון שלהם ביחד אמש.

ושימו לב איך רק במקרה, אבל ממש רק במקרה , יצא שעונה ראשונה של X פקטור ארה"ב זכתה זמרת, עונה שנייה זכה בוגר ועונה שלישית זכה צמד.
אז מה ההימור שלכם לעונה הרביעית? ההימור של השועל הוא ההימור המתבקש, שהרי בן עוד לא זכה בX פקטור האמריקאי, אז זה חייב להיות בן בעונה הרביעית.
לצפיה ב-'יו '
יו
20/12/2013 | 14:55
5
187
פעם ראשונה שלי בכל תכניות השירה לדורותיהן שפייבוריט שלי ממש זוכה! (אצלי זה אפילו לא תמיד מקום שני, אלא כאלה שנושרים לפעמים באודישנים וכו' )

אבל רק בגלל שראיתי את הכותרת שלך, הלכתי לחפש את הפרק (התכוונתי בערב), ולצערי לא מצאתי עדיין באתרים הרגילים שלי ובאלף אתרים שרלטניים את הפרק מוכן כבר לצפייה ישירה, ובצר לי נכנסתי ליוטיוב בניסיון לא להסתכל על התמונות והספוילרים אבל כמובן שגם שם לא מצאתי (רק את הספוילרים מיד ). באסה, השקעתי איכשהו צפייה בתכנית הזו ולא רציתי לגלות ככה בלי מתח מי זכה. אז ראיתי את התקציר המשמים של הערוץ הרשמי ביוטיוב, ויאללה, סבבה, מגיע להם בעיניי ולא אתכווח איתך על גימיקים וטעם.

מודה שכן מרחמת על ג'ף בגלל כל מה שעבר ובעיקר בגלל שהם נורא צעירים ורעננים והוא קצת פחות הוא כנראה מעולה בתחומו, רק שזה ז'אנר שהרבה פחות מעניין אותי היום, אבל בכיף שיהיה לו בהצלחה. ממילא כל מה שקראתי מדי פעם על הזוכים בתכנית הזו או דומות לה, זה בעיקר כאלה שלא קרה איתם כמעט כלום בשנה הראשונה והחוזה בוטל וכו' וכו'.
לצפיה ב-' + נצל"ש'
+ נצל"ש
20/12/2013 | 20:59
4
111
קולולו לזוכים ולז'אספן!!! איזה כייף זה שפייבוריט מנצח! (גם לי זה לא קורה הרבה בריאליטי).

נצל"ש: באדיבות חברה שלי - ביקורת על המסעדה של נתן מרויאל שף מבלוג אוכל גברי ומסוקס!

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נחמד שאהבו'
נחמד שאהבו
20/12/2013 | 21:20
3
90
דווקא לדעתי התכנית לא משרתת אותו בקטע של אוכל (וממש לא בגלל שמפסיד בצ'אלנג'ים), כלומר חוץ מזה שהוא כביכול טיפוס ובדחן (בטעם רע במיוחד ), אותי הוא הרתיע בכלל מלנסות.

מצד שני, אמרנו אני והאיש (הראיתי לו קמצוץ מהתכנית, רק בגלל השפים השופטים והקצת אנגלית וכמובן הצחוקים) שבביקור הבא אולי במקום סבב המסעדות הסמי פלצני הקבוע שלנו בת"א, נעשה באמת סיבוב מסעדות ביתיות בסגנון שלא עשינו אף פעם (אולי אולי לפני למעלה מעשור, כשהבאתי אותו לארץ, לדעתי אפילו הלכנו לד"ר שקשוקה בהזדמנות הזו, אבל הוא טוען שאני מתבלבלת עם איזה אקס אחר), כלומר לנסות ממש כאלה סטייל דוד חביב ובניו  (למרות שאותו כנ"ל עם האיש, לא עם בנותיו... ממש לא גרם לי לרצות לפרגן ולפרנס אותו בדקות המסך שקיבל בתכנית). כאמור, אני פחות בקטע של "תבשילים" ולכן לא חולה על מאכלי עדות של סירים וקדרות וכו', אבל דווקא לאוכל העירקי יש לי סנטימנטים גדולים מהילדות.

לצפיה ב-'לי יש נוסטלגיה לאוכל פרסי'
לי יש נוסטלגיה לאוכל פרסי
20/12/2013 | 22:17
2
41
אני לא פרסית בעצמי אבל ליד השכונה שלי הייתה מסעדה פרסית ביתית ותמיד היינו הולכים לשם ואני תמיד הייתי מזמינה את אותה המנה - קציצות בבמיה. כמה שההורים שלי ניסו לשכנע אותי להזמין דברים אחרים, הייתי נעולה על הקציצות האלו הנימוחות... לטעום פה ושם ממנות של אחרים זה בסדר, אבל להפסיד את הקציצות האלו? NEVER!

אני חושבת שהתוכנית יכולה לעזור לנתן, בגלל שהוא טיפוס, אנשים יבואו למסעדה שלו לראות אותו, ואם האוכל טוב הם גם יחזרו.

מהון להון, יש עליו גם כתבה בהארץ. צריך אבל להרשם כדי לקרוא (אבל אם נרשמים אפשר לקרוא 10 כתבות בחודש נדמה לי בחינם):

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זה כמו עם הזיתים למטה'
זה כמו עם הזיתים למטה
20/12/2013 | 22:47
23
הרגת אותי, זה תמיד צנצנות או אריזות הפלסטיק האימתניות האלה*
אז ככה זה עם אתר הארץ מאז שהוא בתשלום/הרשמה ל- 10 כתבות וכו'. לא ברור איך עוקפים את זה ומה השיטה בדיוק, אבל בסוף זה תמיד מצליח אחרי מאמצים מרובים.

אצלי, או שזה באורח פלא פתוח ליותר מ- 10 כתבות (עזבי שאני לא רשומה, למי יש סבלנות), או שמנסה להיכנס אם זה משהו שהמליצו לי עליו דרך אתרים אחרים אחרים שלנקקו לזה (כל המבזקים שמרכזים כתבות). אז עכשיו ניסיתי 28 אתרים כאלה, בערך , לא הצליח. אבל ברפרוש השמיני באתר הארץ עצמו פתאום נפתחה לי הכתבה כולה
תיכף אקרא, דווקא מעניין שעליו עשו כתבה בהארץ...
אגב, יש לי חברה כאן שזה פתוח לה תמיד, לא משנה מתי ואיך, קוראת כל יום עשרות כתבות, בוודאות לא נרשמה בחיים ובטח לא שילמה.

*הקטע עם האריזות תמיד יזכיר לי את הסצינה מ"תרגיע" של לארי דיוויד, רק היום זה קרה לי עם מברשת שיניים חשמלית שאפילו עם סכין קצבים ניסיתי איזה רבע שעה בעצבים לפתוח וכמעט שברתי את ראש המברשת כשניסיתי להוציא אותה עקום מהפתח שהצלחתי לפתוח. הכי מעצבן בעולם!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HubZInAs0-A
לצפיה ב-'כתבה חביבה'
כתבה חביבה
20/12/2013 | 22:58
28
אהבתי את המשפט שמתאר את חייו אחרי התכנית, שפתאום התחיל לצפות בכל מיני דברים בטלוויזיה חוץ מבמבט לחדשות

"לפני זה לא שמעתי על המלים האלה, 'מפיק', 'במאי', 'תחקירנית', 'טהוניה'".  
לצפיה ב-''
20/12/2013 | 17:53
116
זכו בצדק!!
לצפיה ב-''
20/12/2013 | 18:10
119
יאי! מזל טוב לאלכס וסיירה - אולי הזוכים הכי טובים בגרסא האמריקאית. אני בהחלט מאמין שהם ראויים לניצחון הזה, ולו בלבד בגלל הכימיה המושלמת שלהם, המגניבות והווקאליות המרשימה בעיקר של אלכס, (אבל גם לסיירה יש פוטנציאל והיא צריכה עוד לעבוד עליו).  עוד לא צפיתי במשדר התוצאות, אבל אני שמח שהעונה הזאת הסתיימה. מבחינתי זו היתה העונה האחרונה של אקס-פקטור USA, ואני לא אטרח לחזור לצפות בעונה נוספת אם תהיה כזו בכלל (השמועות מדברות על עונת קיץ ב-2015, אחרי פגרה ארוכה). פשוט משהו בתכנית הזאת לא ממש עובד - הכל מרגיש מנופח כל כך, עד שהוא מעקר את התוכן ומשטח את המתמודדים ומסרס את הבחירות האומנותיות שלהם, לכדיי מוצר פלסטיק תפל. מקווה שהדבר הראשון שיקרה עכשיו הוא שאלכס וסיירה יתחילו לעבוד על האלבום הראשון שלהם יחד. מקווה שהם ישקיעו רבות בבחירת החומרים, כי האיכות האמיתית שלהם לטווח הארוך טמונה בהאם יצליחו לייצר להיט רגיי-פופ אמיתי שיצליח לתפוס ולרגש, או שיכנעו ללחצים המסחריים וייצרו שירי קיטש-פופ בנאליים בנוסח שחברת התקליטים מכתיבה להם, ואז יפלו ויעלמו מן התודעה בתוך פחות משנה. זמנים יגידו.
לצפיה ב-'רק שעונה 4 כנראה לא תהיה.'
רק שעונה 4 כנראה לא תהיה.
20/12/2013 | 22:59
10
68
לצפיה ב-'?? למה ?!'
?? למה ?!
20/12/2013 | 23:33
9
43
לצפיה ב-'רייטינג איום ונורא?'
רייטינג איום ונורא?
21/12/2013 | 00:31
7
112
אפילו תכנית הסיום סיימה אמש במקום השמיני באחוזי הרייטינג אחרי תכניות זניחות כמו "The Sing-off" ואיזה ספיישל של ברברה וולטרס. בערב שלפני חג ההודייה הרייטינג צנח ל-1.2 מיליון צופים.. זה הנתון הנמוך ביותר שיכול להתקבל לתכנית מהסוג הזה...
לצפיה ב-'the sing off אגב מעולה'
the sing off אגב מעולה
21/12/2013 | 11:06
1
88
אני נהנית מכל רגע, כישרונות ענקיים
לא יודעת למה אתה אומר שזה זניח..
לצפיה ב-'זאת לא נחשבת לפסגת הרייטינג'
זאת לא נחשבת לפסגת הרייטינג
21/12/2013 | 11:51
67
ואין סביב התכנית הזאת באזז אדיר, אבל היא עדיין (מסתבר) פופולארית יותר מאקס-פקטור...
לצפיה ב-'באמת? וואו.. לא ידעתי את זה... אמרו שלא תהיה'
באמת? וואו.. לא ידעתי את זה... אמרו שלא תהיה
21/12/2013 | 11:57
2
68
עונה נוספת?

הייתי בטוח שזו אחת התוכניות המצליחות באמריקה, הפקה מטורפת
אולי גם להם כבר נמאס מתכניות מוזיקה

אתמול דיברתי על זה עם אמא שלי והיא אמרה בטח צופים בזה כמה מליונים... חחח :O
לצפיה ב-'יש לה כמה מיליונים של צופים, אבל זאת ארה"ב. '
יש לה כמה מיליונים של צופים, אבל זאת ארה"ב.
21/12/2013 | 13:27
62
כמות הצופים הזאת מקובלת בערוצי כבלים או ב-CW. לא ב-FOX.
לצפיה ב-'כן, בערך 4-5 מיליון צופים'
כן, בערך 4-5 מיליון צופים
21/12/2013 | 14:28
65
בארה"ב (320 מיליון בני אדם), זה נחשב לכישלון.
לצפיה ב-'בדיקה קטנה בוויקיפדיה מוכיחה. ש...'
בדיקה קטנה בוויקיפדיה מוכיחה. ש...
21/12/2013 | 13:59
1
84
העונה הראשונה הייתה עם הרייטינג הכי גבוהה ובעונה ה2 זה יד בחצי ובעונה השלישית אפילו צנח לממוצא של 4 מליון צופים בארך לפרק, אם ההפקה תמשיך לעונה 4 כנראה לא ממש אכפת לFOX שאין רייטנג או שפשוט הם לא רוצים לוותר על סיימון.
למה הם פשוט לא מבטלים את איידול ומעבירים את אקס פקטור לתחילת השנה כך שסיימון יוכל בשקט לעשות את שהי הגרסאות וכולם יהנו מרייטנג טוב ובאמריקאי יהיה בכלל מעולה אם ייקחו את נבחרת החלומות של סימון: רנדי, סיימון פאולה ומיילי סיירוס/קייטי פרי/קלי רולאנד.

עונה 4 כנראה תהיה ויהיו שינויים גדולים בפורמט, כמה גדולים שיהיו השינויים עם סיימון יעזוב אני מאמינה שגם ה304 שעוד צפו בתכנית יינטשו והתכנות תקבל את הX ותעוף מהמרקע האמריקאי
לצפיה ב-'למה שיבטלו את איידול?'
למה שיבטלו את איידול?
21/12/2013 | 14:19
61
הרייטינג של איידול נשאר יציב, גם אם גם הוא לא מה שהיה פעם ו'אמריקן איידול' היא לא התכנית הפרטית של סיימון (בניגוד לאקס-פקטור). אבל חוצמזה, לא מחליפים נוסחא מנצחת שהוכיחה את עצמה כבר, באחת אחרת שבינתיים הוכיחה שהיא רק צולעת ומקרטעת.
לצפיה ב-'מספרים, רבותיי'
מספרים, רבותיי
21/12/2013 | 13:58
68
ערב הופעות הסיום של אקס פקטור השבוע - 5.04 מיליון צופים שזה רייטינג 1.3 (חתך גילאים 18-49)
ערב התוצאות - 6.22 מיליון צופים - רייטינג 1.7
(כמובן עם תכניות באותו יום עם רייטינג הרבה יותר גבוה, כמו הסדרה "המפץ הגדול" עם מעל 11 מיליון צופים ורייטינג של 2.8) ועוד אחרות נישתיות יותר שהזכירו כבר.

בהשוואה, שבוע לפני שודר הגמר של דה וייס US
בגמר - 12.69 מיליו צופים, רייטינג 3.3
ערב התוצאות - 14.31 מיליון צופים, רייטינג 4 (בחתך הגילאים הנ"ל הכל).
גם כאן סדרה רגילה זכתה להכי הרבה צופים - NCIS עם 19.65 מיליון צופים (אבל רייטינג יותר נמוך, מישהו יכול להזכיר לי את הסיבות? בטוח הבנתי את זה פעם)

אמריקן איידול האחרון במאי השנה:
ערב הגמר: 12.11 מיליון צופים, רייטינג 3
ערב התוצאות: 14.31 מיליון צופים, רייטינג 3.6

כלומר, איידול וד'ה וייס משחקות במגרש אחר לגמרי לעומת אקס פקטור הכושלת.
האמת? אני הכי אוהבת את אקס פקטור, אבל זה בטוח רק בגלל סיימון ולא בגלל הכשרונות או ההפקה הגרנדיוזית המטופשת בעיניי בשלב ההופעות, ולאן שהוא הולך אני אחריו, אבל מסתבר שהאמריקאים כבר לא. משום מה ד'ה וייס אמריקה ממש מצליחה לשעמם אותי, הדינמיקה החביבה בין השופטים וכל זה, משהו שם ממש לא מצליח לרתק אותי אל המסך מבחינה טלוויזיונית, והקולות הטובים ממילא הם לא מה שלשמו באמת התכנסתי בתכנית מסוג כזה.
לצפיה ב-'אגב, מכיוון שאין תכנית של אקס-פקטור'
אגב, מכיוון שאין תכנית של אקס-פקטור
20/12/2013 | 23:22
1
163
מבלי שיקרה בה משהו מביך - שמתם לב לזה? הקטע הזה גרם אפילו ללסת שלי ליפול, כי אני לא מאמין שההפקה יכלה לרדת כל-כך נמוך? התגובה של דמי, אגב, הורסת...
לצפיה ב-'לגמרי. הכי נמוך שאפשר.'
לגמרי. הכי נמוך שאפשר.
21/12/2013 | 00:33
119
לפחות היו יכולים להיפרד ממנה בנימה חיובית.
מעניין אותי מי האידיוט שחשב על הרעיון הזה. אני מקווה שהוא יישלם על זה ביוקר ושסיימון והמפיקים יתנצלו בפני דמי .
לצפיה ב-'אני חייב לשתף :( '
אני חייב לשתף :(
20/12/2013 | 23:36
2
158
התכתבתי עם חבר
אמרתי לו שמשדרים את הגמר בהוט ואני בדיוק יושב לראות

אז הגאון אמר "אבל נראה לי שבאמריקה כבר שידרו אותו והזוג זכה"

והרס לי את הגמר :(
לצפיה ב-'אני הייתי שוקל לעשות לו 'בלוק' מהחיים '
אני הייתי שוקל לעשות לו 'בלוק' מהחיים
21/12/2013 | 00:23
1
106
אבל בתכל'ס - זה לא היה כזה מפתיע..
לצפיה ב-'זה לא משנה, אם כי לא הייתי בטוח בתוצאה'
זה לא משנה, אם כי לא הייתי בטוח בתוצאה
21/12/2013 | 11:56
79
לא הורסים גמר שניה לפני שמישהו הולך לראות אותו :\
לצפיה ב-'דמי עוזבת כמובן ומיילי במקומה????'
דמי עוזבת כמובן ומיילי במקומה????
20/12/2013 | 07:49
2
177
אחרי שתי עונות דמי לובאטו שמבחינתי הייתה המנטורית הגרויה ביותר כי כמה שנים של נסיון זה דבר שחובה אם אתה מנטור/שופט באקס פקטור

סיימון רוצה את מיילי כשופטת? נו באמת, הוא התחרפן לגמרי!!!!!
הרי זה כבר הוכח שכוכבות דיסני לא טובות בתפקיד וזה שהם עושות פרובוקציות (בריטני ומיילי) לא אומר שהן מסוגלוץ לתת ביקורת בונה.

סיימון גם אמר באותו רעיון :""נבחרת החלומות שלי כוללת את פאולה עבדול ורנדי ג'קסון מ'אמריקן איידול' – הן הפייבוריטים שלי כי היה לנו כל כך כיף ביחד" האמת לא הפעם ראשונה שהוא אומר את זה גם לפני העונה ה-3 שעדיין לא ידעו מי השופטים הוא ציין את זה, בבחינתי אשמח לאיחודמרגש שכזה ושבכיסא הריק תשב קלי רולנד/שרון אוסבורן

דמי הודיעה שהיא לא תמשיך, ממש כמו בריטני כדי להתמקד בקריירה שלה, החלטה מצויונת!!!!!
לצפיה ב-'חרטא של דמי'
חרטא של דמי
20/12/2013 | 08:28
113
היא לא תמשיך כי היא לא מצליחה בתכנית ועושה לעצמה בושות
לצפיה ב-'העזיבה של דמי את פאנל השיפוט לא אבידה גדולה'
העזיבה של דמי את פאנל השיפוט לא אבידה גדולה
20/12/2013 | 12:17
111
פעמיים ברציפות היא הגיעה לגמר בלנקו, נטולת מתמודדים בקטגוריה שלה. בגלל שיקולים גרועים ובחירות גרועות.
השועל מקווה שגם פאולינה רוביו תפרוש או שיפרישו אותה ולא תמשיך לעוד עונה. שתי מנטוריות ושופטות גרועות. השועל בעד שקלי רולנד תמשיך.
לצפיה ב-'אז לאחר הופעת הלייב הראשונה'
אז לאחר הופעת הלייב הראשונה
19/12/2013 | 17:51
11
532
ואחרי ששמענו בחירות שירים מוצלחות מי יותר ומי פחות - מה אתם הייתם ממליצים למועמדים לשיר? איזה שיר הייתם רוצים לשמוע את הפייבוריט שלכם (אם יש כזה) שר? לפי סגנון, גוון קול, אופי המתמודד, שפה וכו'.
לצפיה ב-'כמה שעלו לי'
כמה שעלו לי
19/12/2013 | 23:23
2
287
רוז - "Superstar" של הקארפנטרס או "Almaz" של רנדי קראופר - יהיה לה קשה להשתוות לביצועים המקוריים שהם פשוט מדהימים אבל עדיין יכול מאד להתאים לה.

עדן - "Everytime" של בריטני ספירס אם תעבוד חזק על האנגלית

תמר - "תמיד כשאתה בא" של אפרת גוש, או "Soon We'll Be Found" של סיה. או "סליחות" של יהודית רביץ, או "האהבה מתה" של תמר גלעדי.

האחיות כרקקולי - היום חשבתי על משהו ממש מגניב - להחזיר אותן ביחד לפסנתר וליצור ביצוע ל"שיר אהבה בדואי" של דייויד ברוזה ויעל לי בעברית עם עיבוד פסנתר נטו, יכול לצאת ממש יפה. אפשר גם לתת להם איזו קלאסיקת פופ אייטיז ולשלב לזה את הפסנתר - למשל "Don't Bring Me Down" של ELO.

ענבל ביבי - "Russian Roulate" של ריהאנה, או "Bring Me To Life" של אוונסנס

טומי ויאן - "Incomplete" של הבקסטריט בויז, או "ניצוצות" של פורטיסחרוף

זהו לבינתיים
לצפיה ב-' בנוגע לטומי ויאן, תמר, רוז וענבל'
בנוגע לטומי ויאן, תמר, רוז וענבל
21/12/2013 | 19:38
1
141
מאוד מתאים לסגנון שלהם. לא בטוחה עד כמה עדן תתחבר לאבריטיים, היא בדרך כלל אוהבת להפציץ בביצועים, ואבריטיים הוא שיר שקט כזה.

גם לענבל מאוד יתאים אוואנסנס, יש בשירים שלהם בדיוק את העוצמה הווקאלית שהיא צריכה כדי להראות קצת יותר פוטנציאל וקצת פחות קפיצות על הבמה

אה, וגם לאחיות כרקוקלי בנוגע לפופ אייטיז. הייתי גם רוצה לשמוע אותן שרות את TAKE CARE של דרייק/פלורנס שהוא פשוט שיר עם כנות טקסטואלית. אם הן יבצעו אותו טוב, זה יראה לעברי שהן גם יכולות להביע רגש וגם להמשיך לנגן על הקלידים בלי בעיה.
לצפיה ב-'Take Care לגמרי מעולה בשבילן!!! '
Take Care לגמרי מעולה בשבילן!!!
21/12/2013 | 22:19
25
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
20/12/2013 | 12:32
1
161
רוז:
take the box- amy wimehouse
summertime- janis joplin
babe i'm gonna leave you- led zeppelin
foolish games- jewel
i put a spell on you- van morisson
feeling good- nina simone
אם היא רק הייתה יכולה לשיר בעברית, היה מעניין לשמוע אותה ב"כמה פעמים" של המנטורית שלה אבל יש לשירי שיר מאלבום גנוז שנקרא "croosroads" שיכול להתאים לה

אבישחר:
treasure- bruno mars
man in the mirror- michael jackson
without you- david guetta feat. usher
let her go- passenger

האחים אגמי:
counting stars- onerepublic
heaven beside you- alice in chains
lego house- ed sheeran
many of horror- biffy clyro
hey brother- avicii
קרוסלה- בן ארצי
יש שמיים מעליי- אביב גפן ואביתר בנאי
לתת ולקחת- שלמה ארצי ודודו טסה

ענבל ביבי:
off the traces- lana del ray
mad about you- hooverphonic
you've got the love- florence and the machine
roar- katy perry
ימי סליחה- נינט טייב

תמר פרידמן:
don't know why- norah jones
royals- lorde
גן מאיר- דנה ברגר
מבול- רונה קינן
לילה- שלום חנוך

בן גולן:
כשהכל יעבור- עברי לידר
roxanne- the police
מי תרצי- גידי גוב
במקומי- שי גבסו
1973- james blunt
עד מחר- אביתר בנאי
לב חופשי- מוקי
שכחתי לאהוב- דודו טסה

האחיות כרקוקלי:
burn- ellie goulding
try- pink
heavy cross- gossip
שיר ישן- אתניקס

עדן בן זקן:
someone's watching over me- hilary duff
skyscraper- demi lovato
אתה פה חסר לי- אביב גפן
בקרקס הזה- מירי מסיקה
זה לא מה שהבטיחו לי/אותך- שירי מימון
אוהבת אותך עוזבת אותך- דפנה ארמוני
לצפיה ב-'הא, גם אני חשבתי שרוז יכולה לשיר את סאמרטיים'
הא, גם אני חשבתי שרוז יכולה לשיר את סאמרטיים
21/12/2013 | 19:57
76
אבל לאקס פקטור הייתי נותנת לה משהו מוכר יותר כמו I PUT A SPELL ON YOU שהצעת

אבישחר - ברונו מארס

בן גולן - עד מחר של אביתר בנאי

תמר - רויאלס

האחים אגמי - וואן רפובליק

עדן - דמי לובאטו

לצפיה ב-'ההצעות שלי:'
ההצעות שלי:
21/12/2013 | 05:28
4
168
ענבל ביבי
Avril Lavigne - I'm With You
The Cranberries - Zombie
איריס פרחי - איתי ובלעדי

בן גולן
סטלה מאריס - לילה טוב
יאיר זיו - ברחובות פריז
מני בגר - אהבה בוערת

רוז פוסטאנס
Aretha Franklin - A Natural Woman
Adele - Someone Like You

טומי ויאן
The Killers - Human
Phil Collins - Against All Odds
אריק איינשטיין ושלום חנוך - אבשלום

האחיות כרקוקלי
JoJo - Too Little Too Late
דפנה ארמוני - ספק ילדה ספק אישה

אבישחר ג'קסון
Bruno Mars - When I Was Your Man
George Michael - Careless Whisper

תמר פרידמן
יהודית רביץ - ילדות נשכחת
Christina Perri - Jar of Hearts
לצפיה ב-'השיר הראשון שכתבת הוא בדיוק'
השיר הראשון שכתבת הוא בדיוק
21/12/2013 | 20:21
76
מה שחשבתי שיתאים לה לשיר. זה, אוואנסנס והשיר האחרון שהצעת של כריסטינה פרי.

בן גולן - רחובות פריז

רוז - אדל השיר כל כך טוב וכל כך מתאים לה

אבישחר - קרלס וויספר

תמר פרידמן - ג'אר אוף הרטס

לצפיה ב-'ילדות נשכחת זה שיר של נורית גלרון '
ילדות נשכחת זה שיר של נורית גלרון
21/12/2013 | 22:20
2
62
אבל כן לגמרי יכול להתאים לה.
בכלל מסכים עם הרבה בחירות שנתת. חוץ מ"אבשלום" שממש לא מתאים לטומי ויאן.
לצפיה ב-'רביץ הלחינה אותו וגם ביצעה אותו'
רביץ הלחינה אותו וגם ביצעה אותו
21/12/2013 | 22:52
1
51
אבל צודק, הביצוע הרשמי הוא של נורית גלרון.
לצפיה ב-'טוב, מותר להתבלבל ביניהן '
טוב, מותר להתבלבל ביניהן
21/12/2013 | 23:47
35
(למרות שיהודית אחת ויחידה)
לצפיה ב-'בשביל האחים'
בשביל האחים
23/12/2013 | 07:58
28
הייתי מציע להם fullmoon של sonata arctica
ובכלל הרבה שירים של הלהקה הזאת מתאימים להם בול
לצפיה ב-'סיכום שלב ההופעות החיות - טופ 12'
סיכום שלב ההופעות החיות - טופ 12
19/12/2013 | 11:22
187

האחיות כרקוקלי - מה לעברי עבר בראש? בחירה כל כך לא מתאימה להן
ווקאלית הן נשמעות טוב כרגיל , ההרמוניה ביניהן יפה , אבל הביצוע סתמי

תמר פרידמן - אחת הפייבוריטיות שלי ופורטיס עד עכשיו השופט המועדף עליי
ולכן האכזבה פה - השיר הזה לא התאים לה, והיא הלכה לאיבוד, פורטיס לטיפולך
עדיין אני רואה את תמר מגיעה רחוק בתוכנית

אבישחר ג'קסון - ביצוע טוב שלו והפעם השיר כן התאים למבצע
רק שהביצוע הזה הוכיח מה שידעתי גם לפני - ווקאלית הוא בכמה דרגות פחות
מהמתחרים , יש לו את הלוק וכריזמה אבל קולית זה לא זה

אורי שכיב - עוד ביצוע רע , אני מקווה שזה רק בגלל שזה ערב ראשון וזה
ילך וישתפר
שוב פעם בחירה לא מתאימה בכלל , ביצוע סתמי
אורי היה מאוד מרגש עד עכשיו והוא היה צריך ללכת באותו קו

טומי ויאן - הם כוכבים וגם שרים מצוין , במיוחד טומי שיש לו גוון קול נדיר בארץ
הביצוע שוב לא המריא , השיר היה סתמי וחבל כי חיכיתי שהם יפציצו וזה לא קרה

עדן בן זקן - כוכבת נולדת , בהתחלה היא לא הפילה אותי אבל היא גדלה עליי
מתוכנית לתוכנית , הביצוע היה טוב וזה התאים לה - היא דיווה והיא שרה שיר של דיווה
אין לי מושג על מה עברי דיבר , הוא התעסק בהכל חוץ מהמוזיקה, שופט מעפן

נטע רד - הפתעת הערב , דווקא מהמתמודדת שהכי לא ציפיתי
שבכלל לא הגיע לה להיות פה נתנה את הביצוע הטוב עד כה , היא לקחה את השיר
לכיוון שלה , נתנה לו פרשנות משלה ואפילו קולית היא הפתיעה לטובה
אבל מצד שני , אין לה יותר מדי לעלות מזה , זה הטוב ביותר שהיא יכולה לתת
וזה לפעמים לא מספיק , היא מאוד מוזיקלית ואני מאוד מתחבר לזה אבל מבין שלתוכנית הזאת
זה אולי לא מתאים

יהב טווסי - הרבה פחות גרוע ממה שציפיתי
עדיין הוא טיפה מביך אבל ווקאלית הוא שר לא רע

פיוז'ן - דווקא פה עברי בחר שיר מתאים אבל אין הרבה מה לעשות איתם
הם כל כך לא קשורים אחד לשני , זה מאוד מאולץ , מה גם שלא כולם שרים טוב(טוב אולי זה הקטע
של להקת בנים )
הביצוע הזה הראה שאדיר טוב ועידן טמלר הם פספוס כי הם סוליסטים מצוינים

בן גולן - גוון קול נדיר , כוכב בהתהוות
אבל שוב פעם בחירת השיר התפספסה ועברי - כן הוא זמר רוק!

ענבל ביבי - שוב פעם אני נותר מאוכזב , יש לה פוטנציאל גדול , היא מאוד "חו"לית"
אבל פורטיס שוב פעם איכזב עם בחירת שיר לא קשורה , זה שיר נהדר אבל
מה הקשר בין ענבל לשיר הזה? רואים שהיא לא התחברה אליו בשום צורה
ועדיין יצאה מזה טוב

רוז - הביצוע של הערב , הזמרת הכי טובה בתחרות ולשם שינוי בחירת שיר מצוינת
אם יש צדק , היא לפחות תהיה בגמר!!!

לסיכום :
המוצלחים : נטע רד , רוז  עדן בן זקן , יהב טווסי
המפוספים - טומי ויאן , האחיות כרקוקלי  , תמר פרידמן , בן גולן, ענבל ביבי
עבר לידי -  אבישחר ג'קסון
החלשים - פיוז'ן , אורי שכיב

לצפיה ב-'מי הודח אתמול באקס פקטור'
מי הודח אתמול באקס פקטור
19/12/2013 | 09:22
376
מי הודח אתמול באקס פקטור
לצפיה ב-'אקס פאקטור'
אקס פאקטור
19/12/2013 | 06:27
190
מי הודח אתמול נטע או עינבל ביבי
לצפיה ב-'בלדה לחורף'
בלדה לחורף
19/12/2013 | 01:36
87
סינגל חדש לחורף, שיר אהבה ישראלי עמוק ואיכותי
נעים לאוזן וחמים לחורף
האזנה נעימה
אם אהבתם תשתפו.. חשוב:)

http://www.youtube.com/watch?v=tSy2qIfcbrY&fea...
לצפיה ב-'מה שמות השירים שביצעו להקת פיוז'ן במחרוזת?'
מה שמות השירים שביצעו להקת פיוז'ן במחרוזת?
19/12/2013 | 01:15
122
תודה מראש...
לצפיה ב-'בלדה מרגשת וסוחפת לחורף'
בלדה מרגשת וסוחפת לחורף
19/12/2013 | 01:35
56
סינגל חדש לחורף, שיר אהבה ישראלי עמוק ואיכותי
נעים לאוזן וחמים לחורף
האזנה נעימה
אם אהבתם תשתפו.. חשוב:)

http://www.youtube.com/watch?v=tSy2qIfcbrY&fea...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ