לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

שאלות, חדשות, בקשות
20/11/2015 | 14:17
17
36
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
פרומו ראשון ל- El Hotel De Los Secretos
20/11/2015 | 14:20
4
115
טלנובלה תקופתית של טלויסה תעלה בארה"ב בינואר הקרוב!
נראה ממש יפה ומסקרן
20/11/2015 | 18:25
52
כן הייתי מעדיפה ראשיים אחרים אבל לא קריטי, הלוואי וזה יגיע לפה
כיף שטלויסה חוזרים להפיק תקופתיות
אריק , את הראשית הייתי מחליפה.
20/11/2015 | 19:02
27
רק לי הראשית מזכירה את סילביה נבארו?
20/11/2015 | 19:27
33
סרטון שעובד
21/11/2015 | 14:50
38
למסירה קלטות של בובה פראית
20/11/2015 | 16:38
54
היי חברים,
יש לי כמה קלטות של בובה פראית. לא פרקים מלאים אלא לקט של קטעים שהקלטתי לפני המון זמן כשהייתי מכורה :)
אני שומרת אותן כבר שנים וחבל לי לזרוק. יש לי גם וידאו בבית שאשמח למסור איתן שיהיה אפשר לצפות (ומי שרוצה יכול להעביר אותן לדיסקים).
וגם קלטת של טקס ויוה שהיה פה בשנת 2000
גרה בבאר יעקב אם מישהו מעוניין לבוא לקחת צרו איתי קשר
טלנובלה ארגנטינאית חדשה התחילה בvod walla
20/11/2015 | 18:11
104
מדובר בטקסי, אהבות מצטלבות, בכיכובו של גבריאל קוראדו
מזל טוב למרסלו קורדובה
21/11/2015 | 03:29
64
שחוגג יום הולדת 42 שנה
קרדאיי בקרוב בטלפה
21/11/2015 | 15:57
24
תמונות של השחקנים מהטלנובלה "העשירים לא מבקשים רשות"
21/11/2015 | 16:56
4
130
ארסלי גונזלס, אגוסטינה צ'רי וגונסלו הרדיה
אני לא מבינה מה תקופתי בזה?
21/11/2015 | 18:04
3
29
בסוף הטלנובלה לא תקופתית
21/11/2015 | 18:22
1
50
אלא העלילה תתרחש בכפר עתיק או משהו בסגנון. פירסמתי לפני כמה זמן תמונות של האחוזה והאזור שבו מצלמים את הטלנובלה. 
חבל שזה בסוף לא תקופתי
22/11/2015 | 06:57
9
סביר להניח שבסגנון של-יורשי הנקמה חבל
21/11/2015 | 18:31
19
מצב הרייטינג בארגנטינה ב19 לנובמבר
21/11/2015 | 17:02
70
ShowMatch 20.7
¿Qué culpa tiene Fatmagül? 14.1
Esperanza mía 14.0
Telenoche 11.7
Telefe noticias (2ª) 11.3
חרמן רובלס שמוכר לנו מתשוקות נפטר היום
21/11/2015 | 17:51
1
78
היה בן 86 במותו. מצבו הבריאותי היה קשה הבנתי
:(
22/11/2015 | 06:59
6
איזה חמוד אוסבלדו דה לאון, הוא שלח לי ולכולם ד"ש בישראל
20/11/2015 | 01:20
3
99
ושלח אותי לישון
חח חמוד
20/11/2015 | 11:25
2
49
זה בטוח השחקנים עצמם כותבים?
אם יש לו סימן
20/11/2015 | 12:51
1
51
אז בדוק זה הוא
מגניבD:
20/11/2015 | 13:02
18
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:08
7
57
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
מנסה משהו
19/11/2015 | 18:29
37
יא מה זה הדבר הזה איך עושים
20/11/2015 | 11:23
20
יווו איזה כיף!!! בול בזמן!
20/11/2015 | 14:31
4
46
בדיוק תכננתי משהו
או שלא....
20/11/2015 | 14:58
3
41
טוב נעשה בדרך הישנה....
תפוז יודעים לקלקל מהר...
20/11/2015 | 18:22
2
34
זה כבר לא עובד?
20/11/2015 | 18:26
1
35
אני בכלל לא הבנתי איך מתפעלים את זה
למה הם לא צירפו הסבר?
לא, זה לא אשמת תפוז הפעם
20/11/2015 | 18:47
42
נכנסתי לבנות את החידון ואז בעצם הבנתי שזה לא מתאים למה שרציתי.
הקישור שתפוז צרפו זה לצורך הדגמה איך זה נראה/עובד בתפוז.
יש אתר כזה playbuzz.com, צריך לפתוח משתמש שם, זה לא של תפוז. אפשר לעשות שם כל מיני משחקים וחידונים, ואז אפשר לצרף את זה להודעה בתפוז, כמו שמצרפים סרטון או תמונה.
מילה של כבוד
17/11/2015 | 18:08
17
64
סופיה ואירינה נוסעות לבית על החוף
17/11/2015 | 21:43
8
71
סופיה כבר לא יכולה לסבול את ליאונרדו שכבר לגמרי התחרפן ועכשיו בטוח שפבלו הוא אבי הילד שלה אירינה עוד שנייה מתחתנת עם דריו במסגרת המזימה שלה עם סמואל ואיתו, אבל כרגע היא שוב כועסת על פלביו אחרי ששוב ראתה אותו מגלה חיבה כלפי ורוניקה, ופלאביו המסכן פשוט לא יודע מה לעשות ואיך להסביר לה שהוא רואה בורוניקה אחות. לדעתי הוא היה צריך להמציא לה שהיא מזכירה לו איזו בת דודה שלו שנפטרה ולכן הוא רואה בה סוג של בת דודה/אחות. אבל כל עוד הוא לא אומר לה שום דבר חוץ מ"מונייקה" אז האמת שאי אפשר להאשים את אירינה שמקנאה ומסרבת לסלוח שהרי מהצד זה באמת נראה כאילו פלביו רוקד על שתי חתונות

בינתיים האחים מתכוננים לעזיבה שהרי כל פעם שאיזה אח רב עם איזו אחות הוא מקבל שיגעון גדלות ורוצה לעזוב ולהעזיב את האחים שלו יחד איתו והפעם זה ארתורו חחח... אבל טוב שסופיה ביקשה ממנו שיישארו עוד כמה ימים כי היא נוסעת לקבל החלטה... האם היא תגיד לו סופסוף את האמת שהתינוק שלו? הלוואי אם קודם לאונרדו היה קנאי ואלים אז עכשיו שהוא יודע שסופיה בגדה בו הוא נהיה עוד יותר נוראי ובהמתי מאוד מקווה שהיא תעשה את הדבר הנכון.

מה שכן, מגיע לו שקייטנה ראתה אותו מתנשק עם הבת של ולורדה ועכשיו היא יודעת מי הוא באמת הכל יחסית.. והעיקר, שהיא לקחה לו את כל הסמכויות בחווה והעבירה אותם חזרה לאנדריאה ופבליטו המתוק אומנם קייטנה משתפרת אבל היא עדיין לא מסוגלת לסלק אותו מהחווה מהמחשבה של "מה יגידו על הנכד שלה שיהיה בלי אבא" מה שבטוח זה ששקוף לחלוטין עכשיו שהיא התחילה להתאהב בפרננדס פעם ראשונה שהיא קוראת לו בנושא שלא קשור לתפקיד שלו בתור שוטר. בסך הכל רצתה לפרוק את כאבה גם אם לא במילים ושיחזיר אותה לחווה כדי שלא תצטרך לחזור עם ליאונרדו הזוג הזה בהחלט מתאים ואין ספק שגם פרננדס ממש לא אדיש אלייה.

היה משעשע עם אנדריאה וסמואל איך שהוא גילה את החולצה שלו באוטו שלה והיא כדי להתחמק אמרה לו שהיא חשבה שזה של אחד הבוקרים וחשבה שזה דהוי ואפשר פשוט לנקות עם זה את הרכב שלה ואיך שהכריחה את סמואל שבאמת ישטוף לה את האוטו אחרי שהוא התחצף אלייה חח גדול

מסכנה ביאטריס היא התעלפה ונראה שיש התדרדרות במצבה די מטריד שהמשרתים שלה רק מחכים שהיא תמות כדי לקבל את הירושה שלה ואחת מהם אפילו שוקלת לזרז את מותה יש רמזים שהיא תמות ואם כן חבל כי זו דמות ממש סימפטית וחמודה!:(

איזה תותח הסבא של הבנות(כרגיל חח)איך הוא פלט איפה נמצאות סופיה ואירינה מול פלביו וארתורו ועוד בשיא האדישות עכשיו הם בטח יילכו אליהן לבית על החוף מעניין אם שם הזוגות ישלימו 

פבלו וורוניקה כאלה מושלמים אהבתי את הסצנות שלהם בים
מהצד באמת הקשר עם וורוניקה באמת נראה לאחיות כמו רומנטי
17/11/2015 | 22:08
6
67
כי הרי לא נראה הגיוני שאנשים שרק הכירו ירגישו זה כלפי זה כאחים ועל פלביו עוד יותר קשה לסמוך מעל ארתורו, כי הוא הוא גם רימה במפגש של אירינה עם סמואל.

אנדראה וסמואל מצחיקים עם המריבות ויחסי האגו שלהם. 

המשתרים מסתבר חומדים את הירושה ופוחדים שהיא תתחתן ויאבדו אותה, מצבה בהחלט מסוכן.
מסכנה חשבתי שלפחות למשרתים איכפת ממנה והיא לא לבד
17/11/2015 | 22:51
5
85
אבל מסתבר שהיא אכן בודדה ומסתבר גם חולה

לפחות היא התחילה לבנות ידידות מקסימה עם האחים, למרות שעם סמואל היא הייתה רוצה משהו קצת מעבר חח.. ונראה שאכן תהיה חתונה אחרי שבפורום ויוה ספיילרו את זה בלי לסמן

זאת הדרך
17/11/2015 | 23:51
86
כדי שהאחים יהפכו לעשירים ויהיו לשכנים של קייטנה הם חייבים לרשת את האלמנה. וכאן נראה שזה יותר חמור עבור קייטנה כי גם הבנק שמשרת את קייטנה וכנראה גם אז מירנדה יהיה אז בבעלות האחים גיירדו.
תיזהרי כי היא המשיכה לכתוב ספוילרים בלי סימון
19/11/2015 | 20:31
3
51
אני הערתי לה. מקווה שלא תתעלם ותיקח זאת לתשומת ליבה
ספוילר כבד תיזהרי
19/11/2015 | 21:13
48
איפה שרנת כתבה שמעליה ספוילר לא להיכנס לתגובה. בעצם זאת לא חכמה גדולה שאלו שאלת ספוילר, אז ברור שלתשובה לא נכנס מי שלא רוצה ספוילר, אבל עדיין מכיוון שהיא לא סימנה יש להיזהר,
תודה לשניכם אני לא אכנס לשם בינתיים.
20/11/2015 | 11:33
1
27
לא ברור מה כואב לאותה גולשת לסמן
היא אמרה שהיא חדשה ולא ידעה שצרך לסמן
20/11/2015 | 14:08
26
אבל יש תופעה מדאיגה שאנשים לא נכנסים לפורום ספוילרים. מישהו שאל בפורום ספוילרים ולא ענו לו, הוא שאל בפורום הראשי וענו לו מיד. הפנתי אותו לפורום ספוילרים והוא אמר שלא עונים שם, שאלתי שאלות ספוילר כדי להשוות לתשוקת הנצים ואכן לא עונים. אבל אני לא אעשה כמוהו ואשאל בפורום הראשי כדי שלא יכתבו בטעות תשובה בלי סימן. 
קטע גדול בין קייטנה ללאונרדו
17/11/2015 | 23:55
70
וההתעודדות עם נסטור פרננדס. קטע גם מפתיע כי בתשוקת הנצים לאונרדו וסופיה לא שכבו בכלל חוץ מניסיון האונס שלא צלח ולא היה את הסימום ולכן קייטנה קיבלה בהבנה את הצורך של לאונרדו לבגוד שהרי אישתו לא שוכבת איתו. ורק עם ההריון היה צריך להסביר שכן היו יחסים מדי מפעם. כאן יש מחיר לשקרים של לאונרדו וההצלחה שלו עם סופיה תחת סמים שקייטנה דורשת שיכבד את אשתו.

גדול איך שהסבא אמר לאחים איפה הבנות. 

דווקא המשרתת שנראתה תמימה לגמרי ועדינה היא הגרועה מכולם שמוכנה לחבל בתרופות של גבירתה בכל עת.
עד פרק 45
20/11/2015 | 11:51
7
52
אני לא מבינה את סופיה, איך הקשר של אירינה ופלביו יכול לפגוע בחזרה המתוכננת שלה כביכול לארתורו? בכל אופן, אהבתי את הסצנות של אירינה ופלביו בחוף אבל אני חוששת שהיא סלחה לו שוב רק זמנית, עד שהוא לא יסביר לה איכשהו את מה שקורה לו לגבי ורוניקה זה רק עניין של זמן עד שהיא שוב תקנא לו

אמא של ורוניקה ממש קרצייה איזו חמודה ורוניקה שכבר לא איכפת לה שפבלו לא במעמד גבוה. אני ממש אוהבת את הסצנות שלהם יחד, אהבתי גם שסולדד העירה למירנדה על יחסה לורוניקה

איזה מלך ארתורו איך שהצליח להציל חלק מהבקר של ביאטריס ולעלות על העובדה שהאגם של החווה שלה הורעל בכוונה איזה נבל ולורדה שעשה את זה רק כדי לזרז את מכירת החווה

אוליסס הודיע על אירוסיו לקנדלה - אבל נראה לי שהם עובדים על פטריסיה אחרי שלפני כמה פרקים אוליסס ביקש את עזרתה של קנדלה כדי לעורר את קנאתה של פטריסיה... ונראה שפטריסיה אכן מקנאת מההתחלה החיבה שלה לכסף ותכשיטים בלטה מעבר לחיבה שלה לסמואל... נראה לי שפטריסיה רק מקנאה בקנדלה בגלל התכשיטים והכסף שאוליסס נותן לה. פטריסיה אוהבת רק את עצמה ואת הכסף. היא לא אוהבת לא את אוליסס ובטח שלא את סמואל שככל הנראה היא רק ניצלה אותו

מקווה שאנדרה וסמואל יתחילו כבר להתקרב, פטריסיה לא ראויה לו
ארתורו צריך לעבוד כווטרינר
20/11/2015 | 14:15
6
36
גם את פרינסיפה וגם את הפרות של אלקסר הוא הציל, כשהווטרינר של ביאטריס משתף פעולה עם וולוורדה, אבל גם סופיה הווטרינרית הטובה לא אבחנה נכון את המחלה של פרינסיפה. 

קטעים של וורוניקה ופבלו באמת גדולים וכל הכבוד לסולדד שהעמידה את מירנדה במקומה. 

בתשוקת הנצים סופיה לא ידעה על אירינה ופלביו ואירינה לא ידעה על סופיה וארתורו וסופיה הגיבה בצורה הרבה יותר חריפה ומגעילה בתשוקת הנצים, נראה שבריימקים אוהבים לשחזר מהלכים מהגרסאות הקודמות גם אם המצב שונה לגמרי ולא מצדיק תגובות כאלה, כמו קטעים של המאה ה-19 שממש לא מתאימים למאה ה-21 שהיו בחיים שגנבו ממני. כאן למרות שסופיה לא סגורה בעצמה, היא עדיין כועסת על אירינה, לפחות לא סוטרת לה כמו בתשוקת הנצים, גם זה טוב. בפרק 46 תשמעי הסבר חלקי על ההחלטה של סופיה, אם כי זה ממש לא מצדיק כמו שבתשוקת הנצים זה לא הצדיק.

אולי פטריסיה אוהבת את סמואל, אבל כסף היא אוהבת יותר, אבל יש מצב שיש לה גם רגש לאוליסס והיא מקנאה, אם כי מה שמפריע לה זה המעמד שאיבדה.
הוא צריך להקים שותפות עם סופיה
20/11/2015 | 18:17
5
32
סופיה של תשוקת הנצים[דנה גרסיה]סטרה לאירינה של תשוקת הנצים רק בגלל זה? אבל זו חוצפה מצדה הרי גם היא בעצמה התאהבה באחד האחים. ההתנהגות של סופיה מתשוקת הנצים לפי מה שאתה מתאר מתאימה יותר להתנהגות של אנדריאה ולתגובות שלה שגם מצדה זו חוצפה אבל היא לפחות עדיין לא בזוגיות עם אחד האחים והיא גם ככה תמיד ביקורתית כזו.

אפרופו תשוקת הנצים, גם שם הכיש את אירינה נחש והיא ופלביו הלכו לאיבוד ביער אחרי שננטשו וכמעט הוצאו להורג?

וגם שם הם ניצלו בזכות ורוניקה?
אירינה של תשוקת הנצים שיקרה שדריו באה לבקר אותה
20/11/2015 | 18:30
2
40
וסופיה גילתה שזה לא דריו אלא פלביו, אבל גם זה לא מצדיק את הסטירה. 

לא בתשוקת הנצים לא היה את הנחש ולא את העזרה של וורוניקה, הם לא היו ביער אלא במדבר והיה להם מסע הישרדות קצר, אבל אנשי פרסומת של בושם התלהבו מהם ונתנו להם לדגמן בפרסומת והחזירו אותם הביתה. ואגב כשפלביו בא לבקר את אירינה בבית עם סופיה הוא הציג את עצמו כאינדיאן סבאג' שזה היה הבושם של הפרסומת וכך אירינה הבינה מי בא ואמרה לסופיה שככה דריו קורה לעצמו ואולי זה מסביר את השוק של סופיה, אם כי עדיין היא התנהגה באותו הרגע בצורה המתאימה יותר לאנדראה.
אז אני מבינה שבגרסה הנוכחית עשו את החטיפה דרמתית יותר
22/11/2015 | 07:10
1
14
בהחלט דרמתית בהרבה
22/11/2015 | 19:00
20
גם שם "זיהו" את סמואל לפי החולצה, אבל אלה היו האנשים של אוליסס הרצוג ורובינסקי שם וכאן מלקוביץ' וניקולסון ורוג'ר אמר להם זה עם החולצה בצבע הזה וסמואל היה המום שזה לא הוא וצעק על הרצוג ורובינסקי והרביץ להם שהם חסרי תועלת והם האשימו את רוג'ר שאמר להם את צבע החולצה והוא התחיל לחבוט גם בו, ממש נראה שם הסמואל של תשוקת הנצים כמו שרדר מצבי הנינג'ה. אבל הוא היה יותר אנושי וברגע שהוא ראה שזה לא סמואל החליט לשחרר אותם וכדי לא להסתבך שחררו אותם במדבר. כך שכאן עשו יותר דרמה גם עם הפושעים וגם אם הסכנה מצד החיות.

גם העיתונאית לא הייתה בתשוקת הנצים וגם לא וולוורדה ומפקח המשטרה היה כל כך לא חשוב שאני לא בטוח שהזכירו את שמו בכלל, וגם הוא לא הופיע בסדרה מאז שמצא את גופת האחות ואמר לאחים שהחבר שלה היה נשוי ועד להתפתחויות האחרות בסדרה שעוד לא הגענו אליהם במילה של כבוד הוא לא הופיע.

כך שלשמחתי מדובר בהרבה דברים שונים.  
ושכחתי לכתוב
21/11/2015 | 16:54
1
36
שהחלומות של וורוניקה שעזרו לאחים ולאחיות התחילו בתשוקת הנצים כבר אחרי שכולם ידעו שהאחים הבנאים הם האחים של המאהבת. 
אז טוב שפה לא חיכו עם זה כי אני אוהבת את העלילה הזו שלה
22/11/2015 | 07:12
14
אימפריה- שרשור לשבוע חדש
17/11/2015 | 07:39
11
32
מזל טוב לרפאל קרדוסו!
17/11/2015 | 07:42
59
רפאל קרדוסו (ויסנטי) חוגג היום יום הולדת 30!
אני מודה ומתוודה
18/11/2015 | 22:27
9
59
הסיבה העיקרית שאני מעוניינת לצפות בסדרה הזו היא בגלל קומנדדור, משהו בו כבש אותי לא יודעת מה. וחוץ ממריה מרתה וממנו אין משהו מושך אותי לצפות בה, אני מתעבת את הבלוגר הזה אני מתפחלצת כל פעם שמראים אותו. כריסטינה משעממת אותי, השף מתנשא, את פדרו אני לא סובלת והצייר מיותר רק ויסנטי, מריה איסיס מתוקים, על מריה קלרה לא גיבשתי דיעה אה כן נחמד לראות את ז'וז'ה מאייר בתפקיד אחר שכן כל תפקיד שלו היה רודף שמלות שבוגד באישתו. מי שצפה בה הכל או יודע ספוילרים(בלי לספלייר) שווה להמשיך
האמת אני צופה רק בגלל לילה קברל
18/11/2015 | 22:33
3
45
העלילה רחוקה מזרח מערב מלהיות כוס התה שלי. גם השחקנים חוץ מלילה קברל והשחקנית של מריה איזיס לא עושים לי את זה. אבל היא לא מרדימה אותי כמו לחיות את החיים. 
ושכחתי את ננדה קוסטה, גם היא שחקנית מעולה
20/11/2015 | 14:16
2
19
למרות שכאן היא רעה.
את ננדה קוסטה בקושי רואים פה
20/11/2015 | 14:25
1
24
וזאת עוד דוגמא מצויינת לתנהלות (המעולה!) של גלובו ,איך מדמות הכי ראשית בטלנובלה אחת היא המשיכה לתפקיד כל כך משני.
אגב יש מקרה יוצא דופן בטלוויסה
20/11/2015 | 14:28
20
של נטליה אספירון ששיחקה את הראשית ב"רק נשיקה" הגרסה הקודמת של טלוויסה לגאטה והיא שיחקה אחר כך תפקידים משניים בהכול בשביל האהבה ואהבות אמיתיות. אבל דמויות כל כך שוליות כמו הצייר ואישתו באימפריה ופטריסיה ומישל בשובל של שקרים אין אצל טלוויסה.
גם אני אוהבת את קומנדדור ומריה מרתה
18/11/2015 | 23:38
1
43
הוא עם הקריזות שלו והיא גם עם התחמנות שלה וחוצפה. גם את לוקאס אני אוהבת. מריה קלרה בנתיים דמות פרווה, סוג של קישוט.
אני גם אוהבת את שאנה (רנת בטח עוד לא ממש מכירה אותה). ואיזיס גם חמודה!
גם קורה מעולה, רשעית אבל עם קצת הומור.
כריסטינה משעממת אותי נטו כי אין לה זיווג מעניין. אני פשוט לא מתחברת לשחקן שמשחק את ויסנטי, עוד מימי בזמן שישנת, ואיפה ששמים אותו כראשי (ולצערי גלובו חולים עליו) זה פשוט מוריד לי את כל העניין.
הבלוגר מעצבן, כן, אבל לפחות אני יודעת עליו ספויילרים ....
הצייר ואישתו אוייי למה ??? מי צריך אותם?? כללל כך מיותרים.

אם כבר גלובו מקצצים בגרסה הבינלאומית
18/11/2015 | 23:40
38
אז לפחות שהיו גוזרים לגמרי עלילות משנה משעממות כמו פטריסיה ומישל בשובל של שקרים והציירת ובעלה הזייפן באימפריה. 
אני בינתיים סבבה עם הטלנובלה, זה בטח לא משהו ברמה של
20/11/2015 | 12:01
2
39
יומן חיים לחיות את החיים מעבר לים בזמן שישנת... אבל זה הרבה יותר טוב משדרות ברזיל. כל עוד אין מריחות/אנטישמיות/יריקה בפרצופם של הצופים - אני זורמת מה שבינתיים הכי מחזיק אותי בטלנובלה הזו זו כמובן לילה קאברל הנהדרת וגם ליאנדרה ליאל המתוקה.

מה שכן, היה טוב אם היו מוותרים על הצייר המזוייף רקדנית הסמבה המשוגע והבלוגר החופר למרות זאת בינתיים אני זורמת עם הטלנובלה בגלל מה שציינתי קודם. מקווה שבמשך הפרקים דמויות נוספות לא הכרחיות לא יתווספו ועלילות לא יימרחו כי עד עכשיו זה כן עדיין מושך בצורה מסויימת ככה שאין לי בעיה להמשיך וממליצה גם לך כן להמשיך

כן חבל שויוה לא מבינים שעכשיו המשבצת השולטת בברזיל זו המשבצת התקופתית של שש, אני מאמינה שמה שלא היה בא משם היה פשוט
התכוונתי הרבה יותר טובה משובל של שקרים**
20/11/2015 | 13:00
1
25
לא שדרות ברזיל חח אני תמיד מתבלבלת ביניהן.
שדרות ברזיל זה ליגה
אני דווקא אוהב גם את שובל של שקרים וגם את שדרות ברזיל
20/11/2015 | 14:19
26
שהתחלתי עכשיו יותר. אכן באימפריה יש יותר הגיון מבשובל של שקרים, אבל העלילה של שובל של שקרים יותר דרמטית וזה מה שחשוב לי לכן לא כל כך התחברתי ללחיות את החיים וליומן חיים. למרות שאי אפשר להגיד שבזמן שישנת דרמטית במיוחד אבל התחברתי אליה מאוד, אולי כשהטלנובלה קצרה הדרמה פחות חשובה.
שובל של שקרים מתקרבים לסוף......
16/11/2015 | 17:29
7
53

ובפרק של היום (154) - פאוליניה שואלת את פליקס דודה למה הוא לא אוהב אותה. לזה חיכיתי סידרה שלמה

ולמי שחשב שגמרנו עם אמריליס-ניקו-ארון- לא. זה יתפתח עוד יותר מכוער בזכות ארון המציק

זהו, 6 פרקים אחרונים.
עם הארון קראתי בתקצירים שלא סיימנו
16/11/2015 | 17:44
5
57
אבל לגבי אמרליס היא לא מוזכרת בתקצירים, לרגע חשבתי שתתאבד כמו גלאסי שהתאבדה בפרק האחרון שהיא הופיעה בתקצירים. לא ייאמן עד כמה אמרליס אנוכי, היה לה הכול, האפשרות לבקר את בנה והיא עדיין בעניין של לגזול אותו מאביו הביולוגי ואחר כך היא מצפה שניקו שוב יאמין לה לאחר מופע הצביעות שעשתה לו. ולאן נעלמה החברות של אמלריס לפלומה, בתירוץ של הרבה עבודה לשתיהן, אפילו לא שופכת את הלב בפני פלומה על הכאב שלה?

מעניין אם פליקס כבר אוהב אותה, לפי הרמז שהוא לא מבין את השאלה.

עם כל השנאה ללילה האיומה והעונש שבהחלט הגיע לה, מסתבר שיש לה ועכשיו רק לאחותה האאוטיסטית אימא עלובה עם דעות קדומות ושללא ספק אשמה במה שיצא מהבת הבכורה שלה והיא עוד רוצה לנחם את עצמה שטאליס גרם לביתה ללכת בדרך הרעה. וזה מעניין העניין הזה מי שרוצה להיות במערכת יחסים עם אאוטיסטי/ת הוא אדם עם מוגבליות, צריך לקבל כמעט אישור חתום מההורים, כי אאוטיסט לא כשיר להחליט אם הוא רוצה נשיקה או לא. הקלות ראש שבה המשטרה התייחסה לתלונה של לילה וניידי על רפאל, התייחסו לרפאל השוטרים שעצרו אותו כמו לאנס או לפחות למי שבעל קטינה, ומסתבר שבתא עם אסירים אחרים היו עושים לו לינץ' כאילו שביצע אונס. 

מזל שלאח של פילאר יש שכל, נקווה שהסבתא תפקח את עיני האימא החופרת שהורסת את החיים לבת שנותרה לה. 
אתה צודק.
16/11/2015 | 18:32
4
47
אני מאשים את העריכה של ויוה בזה שהם חתכו וקיצצו דברים חשובים שקשורים ללינדה ואמא שלה. סתם ככה פתאום קיבלנו סצינה מוזרה שלא הופיעה לפני כן בסדרה בכלל. 

אמריליס וארון- שניהם דמויות שהתסריט והמפיקים הרסו אותם. אבל הסוף של אמריליס יהיה להיות עם ארון. 

ובאשר לפליקס - הוא לא הבין את השאלה כי הוא פתאום נהיה טוב.
ממש מעניין איך אהרון מזגזג בין אהבת גברים לאהבת נשים
16/11/2015 | 20:03
1
28
זה נקרא ביסקסואל
17/11/2015 | 01:14
41
שאדם נמשך לשני המינים בניגוד להומו/לסבית או סטרייט שזאת נטייה חד צדדית
העריכה היא לא של ויוה
16/11/2015 | 20:05
51
אלה של החברה האמריקאית שעושה את הגרסאות הבינלאומיות. ויוה עורך במקרים קיצוניים אם יש פרק של 15-20 דקות הוא מעמיס חצי ממנו על הפרק הקודם ואת החצי על הפרק שאחרי, כך הם עשו בעל החיים ועל המוות ובסערה. ובטורקיות הוא עורך את הפרקים הטורקיים של 120-140 דקות שלא נכנסים גם לשני פרקים של ויוה, כמו במקרה של קרדאיי.
אמריליס וארון
18/11/2015 | 16:20
62
לאהרון יהיה בן זוג חדש רופא שיעבוד בבית חולים סאן מאגנו. 

אמריליס תבקש סליחה מניקו בפרק האחרון ולא יודע מה יהיה סופה. 
עם התקרבות לסוף אפשר לכתוב בקלות על קווי עלילה מיותרים
20/11/2015 | 11:38
28
לחלוטין.
 ז"א שקווי העלילה הראשיים היו פליקס- פלומה - ברונו - סזאר ופילאר ואליני
אבל היו קווי עלילה שהיו בסדר גמור כמו ניקו-ארון ואמריליס (במיוחד שכנראה עכשיו פליקס וניקו יהיו ביחד) טאליס- לילה- ניקולי ונטשה היה קו עלילה סביר עד טוב, הסיפור של לינדה היה חשוב והעלילה של ולדריני עם הליצן שלה היו לפחות העלילה הקומית.
רבקה ופרסיו הרגיזו אותי אבל בסופו של דבר הם היו חיוניים לעלילה המרכזית.

אבל למה האח של ברונו קיבל קו עלילה עם האחות, כדי שנראה שגם במשפחה של ברונו לא הכל זהב?
הסיפור של מישל פטריסיה גוטו והעורכת דין (שכרגע שכחתי את שמה) היה גם מיותר וגם מעצבן בו זמנית.

חלק גדול מהסיפור של אטיליו היה מיותר, למה ג'יג'י היתה קיימת?
קרדאיי
16/11/2015 | 15:23
3
12
מאהיר ממש קובר את עצמו
16/11/2015 | 15:26
13
פרידה באה לבקר את מאהיר והוא אפילו לא מוכן לצאת אליה ושובר אותה. יאסין מבקש מסאייס להעביר את המסר, וסאייס מציע שילך איתו, ויאסין אומר שהיה בא אם היה יודע שמהמט סאים יודע שהוא מכיר את פרצופו האמיתי, וסאייס אומר שעדיף לא לדעת. מהמט סאים מאשים את סאייס במצבו וסאייס מבהיר שלא אמר למאהיר שהוא הג'נטלמן ואולי יוסוף דיבר לפני מותו וכשמאהיר שאל לא היה במצב של להכחיש, מהמט סאים שואל אם הוא בא להתנצל כדי שלא יהרוג אותו. וסאייס מציע למהמט סאים את העסקה שהוא יאשר את העדות של מאהיר שמאהיר ירה בו ולא ייערב את נאזיף והוא בתמורה לא יספר שהוא הג'נטלמן, גם לא לפרידה.

יאסין שומע אנשים מדברים על הסחורה וכשסאייס יוצא הוא מספר שמהמט סאים לא הסכים ולא סירב ומשכנע את יאסין שאפשר להגיד למאהיר שמהמט סאים קיבל את העיסקה כי לא אכפת לו מי ייפגע מאהיר או נאזיף. כשיאסין מגיע הוא נתקל בפרידה ופרידה מספרת שמאהיר לא רצה לראות אותו ויאסין אומר שאולי אין מה להגיד, פרידה מוחה על הסיפור הפשוט שהוא ירה מתוך זעם, ומרגישה עדיין שזה לא יכול להיות למרות כל הסימנים.

מאהיר מאיים על הסוהר אם זה לא יאסין, אבל זה יאסין והוא מספר שמהמט סאים קיבל את העיסקה ומספר של המבט של פרידה. יאסין מנסה לשכנע את מאהיר לספר לפרידה את האמת, אך מאהיר מסרב ויאסין מבקש סיבה אחת. ומאהיר אומר שהוא יברח וירצח את מהמט סאים, ברגע שחס עליו הוא ירה בו מהגב, והוא חייב למות או להירקב בכלא כדי להרוג אותו, והוא לא רוצה שפרידה תדע על אביה כשתתאבל עליו, ושתחשוב שהוא הפך למאפיונר. יאסין מבין את הכוונה של מאהיר להקריב את עצמו למען הצדק ומספר על הסחורה, ומאהיר אומר שאכן אם לא יעצור אותו הוא ימשיך למכור נשק שהורג אנשים ואין לו ברירה ויאסין מקבל את החלטתו בהבנה ובעצב.

פרידה מגיעה למשפט וגם מהמט סאים ממהר לצאת מבית החולים כדי להגיע לדיון למורת רוחה של קרימה שמסבירה שעורכי הדין שלו מטפלים בכל, אך מהמט סאים מתעקש. פרידה שופכת את הלב בפני סונה על כך שכאן יוחלט כמה שנים מאהיר יבלה בחושך והיא מודה כמה שזה כואב לה. ארדאל מנסה לשכנע את מאהיר להגן על עצמו ולספר שהתחרט ולהשתמש בעניין שתרם דם ולגבות את עדות האחות, אך מאהיר מסרב. אדנאן מספר על הווידוי של מאהיר במשטרה ובמשפט תורן ואת האקדח וטביעות האצבעות. ומאהיר נשאל אם יש לו מה להוסיף ומאהיר חוזר על העדות. הוא נשאל מדוע ירה במהמט סאים והוא לא רוצה לחזור על העדות. הוא נשאל אם בא עם אקדח ואם כן זה היה מתוכנן ומאהיר מסביר שהוא תמיד הולך עם אקדח וכשנשאל מדוע, הוא אומר שזה חלק מהמקצוע שלו וכששואלים מה המקצוע שלו הוא אומר ללא היסוס ולתדהמתה של פרידה שהוא מאפיונר.

השופט משתיק אותו ושואל את מהמט סאים שבא לדיון אם יש לו משהו להוסיף והוא מאשר את העדות של מאהיר שמאהיר ירה בו. מאהיר מורשע ומקבל 15 שנות מאסר ופרידה השבורה יוצאת. מאהיר נעצר באזיקים ומהמט סאים נשאר בראיון לגבי הירי של מאהיר בו וטוען שמאהיר הוא עבריין והם נלחמים למען החוק וזאת הייתה סיבת ההתנגשות כי הם נלחמים בכל העבריינים והוא שמח שנעשה צדק, הוא נשאל אם העונש מספיק לדעתו ולא עונה.

לפני ההליכה למשפט מהמט סאים מבקש מקרימה להכין הכול בשביל שפרידה תעשה הפלה. טורגוט מנסה לתמוך בפרידה והיא מרגישה רע והוא שם לב שהיא בהריון. הוא מתקשר לקרימה ומוחה על שהסתירה ממנו שפרידה עדיין בהריון. קרימה מסבירה לו שהם גילו אחר כך שמדובר בתאומים ואחד שרד, ומספרת שהם יטפלו בזה. טורגוט טוען שכעת הוא מבין מדוע דאגה לגבי העונש שמאהיר יקבל. קרימה גם מנסה לשכנע את פרידה לא ללדת את הילד לבד ולא לפגוע במוניטין של עצמה ואביה עם ילד של מאפיונר וגם לחשוב על הרגע שיגלה שאביו ירה בסבא שלו. מהמט סאים הרבה יותר תקיף ודורש מפרידה שתעשה הפלה.

פרידה סובלת מעניין המשפט של מאהיר ומוצאת על שולחנה את התיק של סאיט דוראק. בפורום וואלה נאמר שזה לא תקין שפרידה תשפוט את האקס שלה, אז מסתבר שזה חלק מהשחיתות של טורגוט ואדנאן שעשו את זה בכוונה. פרידה מספרת על כך לסונה ועל הסבל שזה גורם לה, היא באה אל השופט ומבקש לפסול אותה מלטפל בתיק ואדנאן נמצא שם ומתעקש שתקבל את התיק כי השופט שלהם חולה ושאר השופטים עסוקים. אדנאן מתעקש שאין לה כלום עם מאהיר והיא יכולה וגם זה יהיה תיק של דיון אחד. בדרך לכלא מאהיר שומע מארדאל שנפתח התיק על רצח סאיט ופרידה תשפוט אותו, ומאהיר לא מגיב ובכלא מצטערים בשבילו.

נאג'דט מחליט למסור את התינוקת לבית יתומים. ואייטן שופכת את הלב בפני אילקנור וסונגול על העזיבה של נאג'דט עם התינוקת שהיא דואגת לשלומה. אורהאן מגיע ומספר על העונש שקיבל מאהיר שהוא 15 שנות מאסר והם המומים. סאייס מגיע ואורהאן עוזב מיד. אוסמאן מבקר את אייטן והיא שואלת על נאג'דט. היא מבקרת את נאג'דט והמומה לשמוע שהוא נטש את התינוקת מול בית יתומים וזועמת עליו שהוא לא דאג לה. הוא טוען שהיא תחיה את החיים של אביה ואם יש נשימות היא תמשיך לחיות ואייטן מזועזעת מנאג'דט ומטיחה בו שלא דפק על דלת בית היתומים ושלפחות ידע מה קורה לתינוקת שלו.

פרידה באה לבקר את נאזיף ושומעת מסונגול ואילקנור שאין חדשות לגבי מצבו ושהרופאים כנראה מאבדים תקווה. היא מבקש לבקר אותו ונותנים לה לשלוש דקות. היא מצטערת על מצבו של אבא נאזיף ושופכת בפניו את הלב על מה שקורה בינה לבין מאהיר ומתנצלת על שלא תוכל ללדת את הילד שלה ושל מאהיר. 

טורגוט מספר לבלגין על העונש שקיבל מאהיר והיא שואלת אם אפשר לחגוג וטורגוט מספר שהם לא לקחו משהו בחשבון ושפרידה בהריון. בלגין מטיחה בטורגוט שהיא בעצמה ווידאה את ההפלה עם האחות וטורגוט מספר שהיא ציפתה לתאומים ואחד מת ואחד שרד. הוא מספר על הכוונה של משפחתה של פרידה להפלה. טורגוט חוגג את הכוונה שלו לנחם את פרידה ובלגין תוהה מתי יגיע תורה. וטורגוט מרגיע אותה שפרידה בעצמו תוסיף למאהיר שנים רבות על ה-15 שנה ורק היא תישאר בזירה כדי לכבוש את מאהיר. 
נאזיף מנסה להציל את מאהיר מעצמו
17/11/2015 | 14:42
8
פרידה יוצאת נואשת מהחדר של נאזיף ובאה אל הוריה. פרידה מתחננת על חיי העובר שלה, אך מהמט סאים מתעקש שזה לא מתקבל על הדעת וגם קרימה לצידו במקרה הזה. פרידה נלקחת לעשות הפלה בלי רישום כדי להסתיר את הדברים בדו"ח הרפואי, והוריה מחכים בחוץ ופרידה יוצאת ונראה שהכול בסדר והיא צריכה לנוח, אך לסונה היא מספרת שלא הייתה מסוגלת ולא עשתה הפלה ותלד את הילד וסונה שמחה בשבילה. אימה חושבת שהיא צריכה לנוח, אך פרידה מתעקשת ללכת לעבודה כדי שלא יחשדו.

מאהיר המום מהביקור של בלגין שבאה לתמוך בו ובדרך מספרת לו כדרך אגב שפרידה החליטה לפתור את הבעיה והיא עשתה הפלה כדי שלא יישאר שום דבר שמחבר ביניהם. מאהיר עוזב בזעם ומבקש לא לבקר אותו ובלגין אומרת שיתחרט על היחס כלפיה שמוציא עליה את הכעס על פרידה.

סונה מציעה לפרידה לדחות את הדיון בתירוץ כלשהו ופרידה מתעקשת לנהל את הדיון כדי למחוק את מאהיר מליבה וסונה שואלת אם תדון את אבי בנה לשנים רבות, בידיעה שהמעשה היה צודק, אך פרידה מתעקשת שיש על כך ענישה ואם מאהיר יודה שוב תסיים בדיון אחד. מאהיר עומד למשפט ואדנאן חושף העדויות שחושפות שיאסין מסר עדות שקר ומאהיר הוא שהרג את סאיט והלך להרוג אותו בכוונה תחילה. פרידה שואלת את מאהיר אם הוא מבין את חומרת מעשיו ומאהיר אומר שמצפה את התוצאות. וכאן מגיעים לקטע שסיים את העונה השנייה, שמאהיר נשאל אם הוא מודה בפשע ובקשר עם המאפיה והוא מודה ופרידה מבקשת מילים אחרונות מהנאשם ומאהיר מבהיר שמילותיו האחרונות הם למען עולם טוב יותר שבו הצודקים הם שמנצחים ולא החזקים ושיירשם שאלה המילים האחרונות של קרדאיי. אדנאן מבקש להטיל מאסר עולם על רצח בכוונה תחילה, מסתבר שעונש המוות שהיה צפוי לנאזיף זה תלוי עד כמה בכיר הנרצח ועונש המוות לא מיושם על רוב מעשי הרצח, גם על רצח נאיל והעיתונאי נדרש מאסר עולם ולא מוות. פרידה מבקשת לקחת הפסקה של עשר דקות.

סונגול ואילקנור שומעות בשמחה שנאזיף התעורר והן מאושרות מהחדשות הטובות. נאזיף מתאושש וממהר לקום למרות מצבו כדי לעזור למאהיר, למרות ניסיונן הנואש של הבנות לעצור בעדו. אדנאן לא מבין את סיבת ההפסקה ופרידה מספרת לסונה על המילים הכואבות של מאהיר שהוא מתגרה כדי שתטיל את העונש המירבי ולא מסוגלת להבין מדוע. נאזיף מגיע עם אדראל ופרידה רוצה לדבר עם נאזיף.

נאזיף משמח את פרידה שמאהיר משקר והוא לא ירה באביה. פרידה מאושרת מהחדשות ונאזיף מאשר שמאהיר בא לריב עם אביה ואכן כיוון אליו אקדח, אבל לבסוף לא ירה. הוא מספר גם שברגע שהם עזבו מהמט סאים שלף אקדח וירה במאהיר והוא מתנצל אבל הוא לא חשב ובאותו רגע ירה במהמט סאים כדי להגן על מאהיר. פרידה מבינה שמאהיר מודה באשמה כדי להגן עליו ונאזיף מסביר שגם הוא לא היה יורה לולא אביה כיוון אקדח למאהיר. פרידה המומה ולא מסוגלת להבין, שהרי אביה בכלל לא אמור לשאת אקדח אצלו ושואלת למה מאהיר ואביה כיוונו זה לזה אקדחים. היא מסבירה שהיא לא יודעת אך הוא יודע ומתחננת שיגיד לה. נאזיף אומר שיש דברים שהיא הייתה מעדיפה להחריש ולא לשמוע אבל ההסתרה תכאב כמו הגילוי. הוא מזכיר למה מאהיר נכנס לעולם התחתון כדי למצוא את מי שאחראי למותם של ספייה ונאזיף שלו. הוא מסביר שהצדק היה אמור להקל את כאבם ומסתבר שהאחראי לכך, הג'נטלמן שמסתובב בצל הוא אביה. המילים מתהדהדות באזנייה של פרידה שלא מסוגלת לעקל את זה.

אייטן המומה שנאג'דט נטש את התינוקת בבית היתומים. היא מוותרת ואומר לסמי שהיא מוותרת על החלום ולא תופיע לשיר, הוא מזכיר לה שזאת הזדמנות חד פעמית, אך אייטן מוותר, איזה מלאך מוותר על חלום חייה למען הילדה של בעלה לשעבר המכה והרוצח והמאהבת חסרת האחראיות. אך זה לא נגמר בזה, כשאייטן דורשת מנאג'דט להוציא את התינוקת מבית היתומים ומבטיחה לגדל אותה, נאג'דט סוחט אותה ודורש שתתחתן איתו שוב, אייטן ממש מקריבה את עצמה למען התינוקת ונישאת לנאג'דט העיקר שלא תגדל יתומה כמוהה וכשהם מגיעים לבית היתומים הם נדהמים לשמוע מהפקיד שאין שם שום תינוקת בת שבוע שנרשמה והתינוקת הכי צעירה שם היא כבר בת שבע חודשים. אייטן ונאג'דט המומים ונאג'דט לא מאמין למשמע אזניו ומתחיל להשתולל. 
טורגוט מפעיל את תכניתו לסכסך בין מאהיר לפרידה
18/11/2015 | 17:15
8
פרידה המומה לשמוע את דברי נאזיף ונאזיף מבין את הכאב שלה ופרידה מודיעה שאין סיכוי שתאמין, שהרי מדובר בבוגד סוחר נשק ואביה לא כזה, מדובר בשר בממשלה. אחר כך פרידה חושבת שאם מאהיר בא עם אקדח אל אביה, הוא היה בטוח לגמרי. ואז פרידה שואלת מדוע לא ירה, האם אביה שכנע אותו שהוא לא הג'נטלמן ונאזיף מספר שלא שמע אותו מודה או מכחיש. אדנאן בינתיים מוחה על עיכוב הדיון ושואלת אם העניין האישי לא יכול לחכות וסונה מבהירה שכנראה שלא. פרידה מספרת לנאזיף שמאהיר כעת נשפט, אבל לא על הירי באביה אלא על רצח סאיט, נאזיף אומר שהיא יודעת שלא הייתה למאהיר ברירה, הוא חטף את אילקנור ואיים עליה באקדח. פרידה מסבירה שהיא לא יכולה לעשות כלום כי מאהיר לא מגן על עצמו ונאזיף מבקש ממנה לעשות משהו. היא משחררת את נאזיף ונאזיף שואל איך שהרי הוא הודה שהוא זה שירה, אך פרידה מסבירה שכעת זה לא יעזור למאהיר, כי אביה אישר את העדות של מאהיר והוא ייתפס כמי שמחפה על בנו. נאזיף מתעקש לעזור למאהיר, אך כרגע זה בלתי אפשרי, בינתיים סונה מסבירה שאדנאן כועס על עיכוב הדיון.

נאזיף רוצה להיכנס לדיון של מאהיר, אך ללא הצלחה כי הוא כמעט מתעלף וסונגול ואורהאן לוקחים אותו הביתה. פרידה מבקשת מארדאל להגן על מאהיר ולספר את מה שקרה וארדאל מספר שמאהיר לא מעוניין, אך פרידה אומרת שהיא השופטת והיא קובעת. ועליו לספר את זה כדי שתדחה את ההחלטה ותזמן את אילקנור להעיד. ארדאל נכנס להגן על מאהיר לתדהמתו ולמורת רוחו והוא מספר על החטיפה של אילקנור ואיום האקדח וההתגרות שסיפר שהוא היה הכלי שרצח את אחיינו ואימו ואדנאן מוחה שאם כן מדוע ההגנה לא הביאה את זה קודם. מאהיר מנסה להשתיק את ארדאל אך פרידה מבהירה שלא נתנה לו זכות דיבור. פרידה שואלת אם איקלנור נמצאת והיא לא נמצאת אז פרידה דוחה את הדיון בשבוע כדי לשמוע את העדות של אילקנור.

סונה שואלת את פרידה מה גרם לה לשנות את ההחלטה ומה שמעה מנאזיף והיא מספרת שנאזיף הקפיא את דמה ואמר שאביה הוא הג'נטלמן. גם סונה שמהמט סאים איים עליה לא מעקלת את זה ואומרת שאביה קשוח, אבל זה לא ייתכן. פרידה רוצה לשמוע את מאהיר שיאשר את דברי נאזיף אך קודם רוצה לשמוע מישהו שיודע. היא הולכת לבקר את טורגוט ששמח על הביקור. היא מזכירה שהוא מכיר את הג'נטלמן ושואלת אותו אם הג'נטמן הוא אביה? טורגוט נעלב מעצם השאלה וטוען שהיא פוגעת בעצם החשד באביה וזה מאוד אכזרי מצד מאהיר להשתמש בתירוץ הזה כדי להצדיק את הירי. פרידה דורשת תשובה, וטורגוט אומר שהוא מכיר את הג'נטלמן ויקח את זהותו לקבר, אך יכול להגיד שזה לא אביה ושהוא עלול לקבל התקף לב אם ישמע על החשדות שלה.

טורגוט מתקשר למהמט סאים וכשמהמט סאים מתחצף הוא מזכיר שהוא הציל אותו מליפול למלכודת של מאהיר. הוא מבקש להיפגש כדי לא לדבר בטלפון וקובע במקום קרוב. הוא מספר למהמט סאים שפרידה שאלה אם הוא הג'נטלמן ונראה שמישהו דיבר, כנראה מאהיר, מהמט סאים טוען שזה לא ייתכן כי יש לו הסכם עם מאהיר, וטורגוט אומר שההסכם כנראה הופר. מהמט סאים שואל מה אמר לה וטורגוט אומר שהוא שוב חייב לו כי הוא נשבע לה שהוא לא הג'נלמן ומזהיר את מהמט סאים שפרידה תשאל אותו ומזהיר מהאפשרות שהיא תשאל את קרימה. מהמט סאים בטוח שהוא מחזיק את קרימה בגרון וטורגוט מזהיר אותו שזה נראה ככה בשיחתם האחרונה ונראה שקרימה בדרך לבגוד בו. מהמט סאים מודה לו וטורגוט לא מסתפק בתודה ודורש שיעזור לו והוא מבקש להשתלט על שטחי המאפיונרים שמתו ומהמט סאים שואל אם יהיה מאפיונר וטורגוט מעדיף לקרוא לזה בעלים או בוס. מהמט סאים שואל אם הוא צריך את עזרתו והוא אומר שיכול להשתלט לבד, מה שהוא צריך שזה שיפעיל קשרים שהמשטרה לא תפריע וכפי שהוא מבין מדובר בקלי קלות מבחינתו.

אורהאן מסביר לנאזיף שפרידה צודקת שכעת אף אחד לא יאמין שהוא ירה במהמט סאים והוא ייתפס כשקרן שמחפה על בנו, ונאזיף מתעקש שזאת האמת ולא יודע איך לעזור למאהיר. מאהיר מבקש להתקשר הביתה ומסתבר שסאייס סידר לו עזרה מהסוהר והוא מתקשר וסונגול עונה לו והוא מבקש מסונגול להגיד לאילקנור שלא תבוא להעיד לטובתו וסונגול לא מבינה מדוע ונאזיף מבין שמאהיר מתקשר אליו ומנסה לדבר איתו ומבטיח שלא ינטשו אותו והסוהר מזהיר שעליהם לכבות את הטלפון ומאהיר לא שומע כשנאזיף מספר שהוא סיפר את האמת לפרידה על הירידה באבה ושהוא הג'נטלמן והם קולטים שמאהיר ניתק ולא שומע אותם ולא מבינים.

אורהאן מפעיל את אוסמאן כדי להגן על השכונה. פרידה באה לבקר את מאהיר. ומאהיר בדיוק מבקש מהסוהר לצאת ללילה ולבצע משהו חשוב ומבטיח לחזור בבוקר. הסוהר מסכים אך מודיע שיצא לו שם רע והגבירו את השמירה ומאהיר אומר ששום דבר לא קל בחיים ומבקש ממנו לעזור לו לצאת כדי לבצע משהו חשוב ולחזור בבוקר.

נאג'דט משתולל בבית היתומים ומתעקש שהתינוקת שלו חייבת להיות שם. המנהל מגיע והוא מטיח בו את זה והפקיד מבהיר שאין רישום ונאג'דט זועם ומודאג והמנהל מטיח בו על מה חשב כשנטש את הילדה ליד הדלת ונאג'דט אומר שלרגע לא חשב ואייטן מרגיעה את נאג'דט ומסבירה שבבית היתומים לא יודעים כלום והם נואשים שאין להם מושג איפה התינוקת. אייטן אומרת לנאג'דט לחפש אותה כי היא לא התחתנה כדי לעשות לו טובה ואם אין תינוקת היא לא תישאר איתו.
שאלות, חדשות, בקשות
16/11/2015 | 14:58
44
205
המשך שבוע טוב לכולם

המשך>>
המשך שבוע טוב לכולם

mi amor mi amor-פרקים 31-35
14/11/2015 | 20:19
5
27
צפייה מהנה
תגובות, הערות וכל הקשור-כאן

איך ברגע אחד הכול משתנה
14/11/2015 | 20:21
49

זהו, ולריה גילתה את האמת  איזה שוק! היא פשוט חלפה עם המונית וקלטה את חואן מתנשק עם לאלי...למען האמת אהבתי את הצורה שבה זה קרה, ובעיקר-את כל האירועים שקרו לאחר מכן:
היא נכנסת לדירה שלהם הקודמת(זו הייתה חציית גבול לצערי שחואן החליט לשכן את לאלי בדירה שהייתה שלו ושל ולריה כמה שנים! לא הגזים?), ממשיכה לשחק את תפקיד האחות ומבינה את האמת (מבלי להיחשף) על מה שקורה בין חואן ללאלי זה היה ממש טוב
האמת שמאוד ריחמתי על ולריה מאז גילוי האמת והתחלתי לסמפת אותה יותר...אם בהתחלה הייתה לי העדפה ללאלי, עכשיו זה השתנה...
והסוף- מה ולריה מנסה להשיג בזה שהיא הציגה בפני אבא שלה את "החברה של חואן"? 

הרגיש כבר שזה כל השקר הגדול הזה רק הולך ומתעצם ומגיע לנקודות קיצון...במיוחד ששני הצדדים כבר התחילו לדבר על חתונה וחואן הגיע למצב שהוא מחלק את עצמו לשניים בלילות
מטורף כל הסיפור הזה!

עושה רושם שיתפתח משהו בין ולריה לרודריגו גיראו...
מה נסגר עם לאורה לאחרונה? נהייתה ממש מגעילה...בטח בהשפעתה של נואל
וזמביטו "המאהב" של הפקד
מודה שזה בא לי לגמרי בהפתעה
02/12/2015 | 12:24
3
16
חשבתי שעוד יעבור זמן עד שהאמת תתגלה, אבל שמחה שזה קרה עכשיו כי באמת שהותשתי כבר: תאריך היומולדת המשותף שלך שתיהן, ההיריון, בדיקת האולטרסאטנד, החדר במלון. כבר נכנסתי ללחצים בעצמי!

האמת היא שלא לקחתי בחשבון אופציה שרק אחת מבין השתיים תגלה את האמת. תמיד חשבתי שתהיה איכשהו התנגשות ולשתיהן ייפול האסימון בבת אחת. שמחה שזה לא ככה. זה הופך להרבה יותר מעניין.

ולריה כזאת מסכנה כל הסצינות שלה מאז שראתה את חואן וללי מתנשקים פשוט קורעות ומכמירות לב. והיא נהגה בכזאת אצילות שבחרה שלא לחשוף את חואן גם בפני ללי.
האמת היא שרק בפרקים הראשונים העדפתי את ללי, אבל כבר הרבה זמן שאני בצד של ולריה. מרגיש לי כאילו זה המקום של חואן, זה הבית האמיתי שלו. ולריה היא אישה להתחתן איתה, ללי עוד ילדה (ולפעמים ילדה מעצבנת).

בכ"ז, לאור זה שמיהרו להכניס לחיים של ולה את בנחמין (מה זה החתיך הזה? גאד!), אני די פסימית לגבי האפשרות שהיא וחואן יסיימו יחד. ולא ממש בטוחה מה אני חושבת על זה... יכול להיות מרענן לראות אותה פוצחת ברומן חדש.

לאורה באמת נהייתה מעצבנת לאחרונה!! אבל ההתנסות שלה עם נשים היא דווקא טוויסט מעניין בעלילה.

אדי הורס אותי עם הבת דודה המכוערת הזאת של חואן זהו? פלביה עזבה סופית? עוד קיוויתי לסוף טוב בשבילם..

לגמריי הפתעה
02/12/2015 | 18:31
2
7
ואיזה כיף לדעת שאני לא היחיד בקבוצת ולריה. מודה שגם אני בהתחלה הייתי בעד לאלי, אבל כמוני-כמוך אני מסמפת ואוהב לאחרונה יותר את ולריה במיוחד אחרי כל השתלשלות העניינים מאז שגילתה את האמת

כן...זה רודריגו גיראו דיאז חכי חכי מה יהיה איתו בהמשך...ועם ולריה...נו אני מחזיק את עצמי לא לספיילר לך, פשוט תתקדמי!!
התסריטאים מפתיעים בכיווני העלילה שלהם, אני בעצמי כבר לא יודע עם מי אני רוצה שחואן יהיה בסוף.
בא לי לשבת ולצפות מהבוקר עד הלילה!!
02/12/2015 | 19:00
1
9
ומאיפה צץ הרודריגו הזה? איך זה שלא נתקלתי בו עד היום? הוא יפה בהגזמה
בהתחלה חשבתי שהוא מדי ילד בשביל ולריה, אבל הויקיפדיה גילתה לי שהוא בן 35!! שוקינג! (היא עדיין קצת יותר מבוגרת ממנו, אבל זה כשר).

מצפה לבאות.
את לא מכירה את רודריגו גיראו דיאז?!
02/12/2015 | 19:56
4
באיזה עולם את חיה?!
סומך עלייך שחקרת עליו קצת בIMDB וראית קצת תמונות בגוגל
אימפריה
14/11/2015 | 18:29
29
56
מגיבה על הפרקים האחרונים ששודרו עד כה
14/11/2015 | 18:45
20
82
מסתבר שמרתה היא זו שלקחה את הכסף מלורייני על ידי רב המשרתים שלה. לורייני המשיכה לנג'ס לה עד שמרתה החליטה להוריד אותה על ידי בריגל(אבל לא בהצלחה יתרה)האמת לא חשבתי שהיא תהיה בגדר "רוצחת" חבל. אבל הצחיק אותי איך שהיא הצליחה לעבוד עלייה ובמקום לתת לה את הכסף מחוץ לתחנת המשטרה היא פשוט עברה אותה ונכנסה בעצמה לתחנת המשטרה להתלונן עלייה ועוד רב המשרתים הספיק להקליט את לורייני ובעלה לשעבר מודים שהיא סוחטת את מרתה חח מרתה הצליחה לסגור עליהם מכל הכיוונים ובסופו של דבר הם מצאו את עצמם נסים על נפשם מבריגל לורייני הביאה את זה על עצמה, ממש ניסתה לרקוד על הדם של אחיה

אחרי שכריסטינה קיבלה את הכסף ממרתה, היא יכלה לפחות סופסוף למלא את הבית באוכלואפילו לקבוע לעצמה תור אצל שאנה חח למרות שזה לא כזה שינוי לוק כמו שהיא הגדירה את זה אבל בהחלט יפה לה טוב הכל יפה לשחקנית הזו היא פשוט יפייפיה

נראה שהקומנדדור לא ממש עשה משהו נגד העסקה של מרתה ושלה ונראה שבכל זאת זה לא ממש מפריע לו ולא דחוף לו כלל וכלל לחפש שוב את ביתו ככה שמצד שני אולי כריסטינה כן עשתה בשכל. אני גם לא כזה מופתעת מז'וזה אלפרדו אבל חשבתי שכן יש בו איזה רגש מסויים.

גם לא אהבתי איך שהוא קם באמצע הבילוי שלו עם הבת שלו, רק בגלל שנלחץ אחרי שאיזיס ראתה אותם. עובדה שתוך שנייה אחרי שהוא נפגש איתה הוא הרגיע אותה ואמר לה שזו הבת שלו ושהוא לא בוגד בה. אז מה העצבים שחטף עם ניפוץ הטלפון שירגיע קצת גם איזיס כולה בהגזמות היא יודעת הרי שיש לו משפחה למה ישר לקפוץ למסקנות.

הבלוגר החופר קיבל בפרקים האחרונים יותר מידי זמן מסך ומה לעשות הוא באמת חופר מסתבר שהוא מנסה לעשות יד אחת עם האקס של קלאודיו כדי להוציא אותו מהארון עם הוכחות. ומסתבר גם שאישתו של קלאודיו הייתה מודעת כל הזמן לעובדה שהוא גיי ובכל זאת ממשיכה לחיות איתו ועוד ידעה שיש לו בן זוג, איזו הזויה. למרות שהאמת היא שהייתה לי הרגשה שהיא יודעת.

היה חסר לי סצנות משותפות של ויסנטי וכריסטינה אבל נראה שבפרק הבא הם כבר מתנשקים!
לא נראה שבריגל היה אמור לרצוח אלא רק להפחיד עד פחד מוות
14/11/2015 | 21:29
1
35
אבל ממש צחקה על לורייני כל הדרך והורידה אותה מעצמה בלי לשלם פרוטה.

לפחות יודעים שהוא באמת אוהב את מריה איזיס, אבל הזוי שאיזיס שראתה את משפחתה במגזינים לא זיהתה את הבת שלו והיה צריך תמונה עדכנית כדי להוכיח לה, מה הפעם האחרונה שמריה קלרה צולמה הייתה בתיכון שמריה איזיס בטוחה לגמרי שמדובר בעוד מאהבת?

הבלוגר באמת חופר ובאמת מפתיע שהוא יכול לשתף את אשתו בצרותיו כי היא מודעת להכול. מעניין אם הבלוגר יקיים את ההבטחות ללאונרדו. 
בריגל התחיל לחנוק את לורייני, ואז הוא הזהיר אותה,
15/11/2015 | 18:10
20
כשהיא לא נענתה והמשיכה לדבר על הכסף הוא המשיך לחנוק אותה בכוונה לרצוח אותה והרי אחר כך הראו את מרתה שואלת אותו איך הוא לא הצליח ושהיא הייתה מחסלת אותה כמו יתוש חח אז נראה לי שזה די ברור שבסופו של דבר היא הייתה אמורה למות מבחינתם אחרי שלא שמעה לאזהרות

למרות שזה אלפרדו נלחץ והיה לו חשוב להבהיר לאיזיס שהוא לא בוגד בה, עדיין אני לא בטוחה אם הוא באמת מאוהב בה. זה נראה יותר כמו "יחסי הדדיות" איזיס נותנת לו מה שהוא מחפש והוא בתמורה זורק לה חפיסת שטרות לתוך קופסא... בזה מסתכמת מערכת היחסים שלהם. זה יותר דומה ל"עבודה המכובדת" של אחיה הג'יגולו המהולל יחד עם זה נראה שאיזיס באמת התחילה לפתח כלפיו רגשות אבל זה יותר נראה רק מהצד שלה. 
נראה לי השנאה כלפי קורה מנצחת כל רגש שיכול להיות
14/11/2015 | 22:25
17
38
לזה אלפרדו כלפי הבת שלו. הוא מבין טוב שאם הוא יכניס את כריסטינה לחיים שלו זה אוטומטית יקרב את קורה והיא הולכת למרר לו את החיים. גם יש לו עכשיו בעיות עם ילדים אחרים שלו. לוקאס נפצע, ודווקא ראו כמה אכפת לזה אלפרדו כמה שהוא דואג לו. הוא לא כמו מריה מרתה שפשוט נותנת לו לעשות מה שבא לו ואחר כך בוכה למה הוא מתייחס אליה ככה מגעיל. לפחות זה אלפרדו מנסה לדבר איתו, מנסה לדרבן אותו לקחת את עצמו בידיים ולהתבגר. בכלל מריה מרתה כאחת שלא ממש עובדת יכלה להשקיע יותר בחינוך שלו.
ויש גם את זה פדרו שעולה לו על העצבים. אהבתי איך צעק עליו, הוא פשוט קרציה שרק חושב על היום בו אביו ימות ומה הוא יקבל. פשוט חמדן מגעיל וחיי כל חייו בעושר והולך לקבל הון מטורף אחרי שהוריו ימותו, אבל זה לא מספיק לו. אבל אין לא טיפת אחריות או ביצים, מקשיב לאישתו ולאימא, על הכל רק רץ לבכות לאימא, ואימא כמובן מסדרת לו הכל.
אה כן, וגם יש לו פה ושם צרות עם ה"סוויט צ'יילד" שהוא צריך לפתור
זה פדרו באמת נבל חסר בושה
14/11/2015 | 22:56
15
24
פדרו חוצפן ושאפתן אבל אבא שלו לא מהסס להוסיף שמן למדורה
15/11/2015 | 18:30
14
30
אף פעם הוא לא מנסה לשבת לדבר איתו מלב אל לב, כמו שלמשל הוא לקח את קלרה לצהריים של כיף הוא יכל לקחת גם אותו ולנסות להראות לו שגם הוא נחשב בעיניו. אבל הוא כל הזמן צועק עליו ומתעלם ממנו, נכון שפדרו קרצייה ומעניין אותו רק הכסף והמעמד אבל בתור המבוגר האחראי בתור אבא שלו הוא יכל קצת להוריד את הטונים איתו ולנסות להראות לו שהוא אוהב גם אותו ואולי זה פדרו היה מתחיל קצת להשתנות.
זה פדרו לא מחפש אהבה מאבא
15/11/2015 | 21:02
13
28
הוא כבר לא ילד כמו לוקאס, הוא כבר גבר בוגר. לא הראו לנו תקופה שקדמה לכך אבל אולי קומנדדור כבר התיאש ממנו, מהשאפתנות שלו, מאוחר כבר לחנך אותו. הוא מקנא במריה קלרה רק כי הוא מבין את המשמעות של זה, שהיא תהיה היורשת של מקומו של זה אלפרדו. הרי הוא קיבל תפקיד מאוד משמעותי בחברה, אפילו מריה קלרה אמרה שיותר חשוב, והוא עדיין נודניק, לא מסתפק בזה ולא מעריך את האחריות ואמון שאביו נתן לו. הוא ממש לא צריך להרגיש שאבא אוהב אותו וקומנדדור יודע את זה , הדבר היחיד שירגיע אותו זה אם הוא יבטיח לעצמו את כס המלכות .  והחוצפה שאיתה הוא כל פעם בא לקומנדדור , פשוט דורשת את היחס שהוא זוכה לו מאבא. בניגוד למריה מרתה שעושה בשבילו הכל, כל פיפס שלו, כל שטות, היא מייד רצה לתקן , אז מזל שיש את קומנדדור שיוריד אותו קצת מהעץ.
זה לא קשור לגיל, גם אם פדרו כבר בחור גדול הוא זקוק לאב תומך
15/11/2015 | 21:55
12
24
פדרו אומנם חומרני אבל אם אבא שלו היה קצת נותן מעצמו ומוריד מהאגו המנופח שלו אולי הוא היה מתחיל להשתנות.
תמיכה במה בדיוק הוא צריך? לבן אדם יש הכל חוץ מ....
15/11/2015 | 22:43
7
17
בטחון שהוא ה-יורש הגדול. מה זה אלפרדו צריך לתת מעצמו? שוב, הוא עובד בחברה בתפקיד נחשב מאוד, מי נתן לו את זה? אבא! כל מה שהוא היום הוא קיבל מאבא, אבל הוא כפוי טובה. הוא לא מסתפק בזה, הוא רוצה את המקום של קומנדדור והוא לא מתבייש לדרוש את זה ממנו. זה כבר לא עניין של אגו, זה עניין של כבוד. זה פדרו בשיט לא מכבד את אביו  ואת מה הוא קיבל בזכותו , רק חושב על היום מתי הוא יפרוש/ ימות כדי לתפוס את מקומו. אני חושבת שזה מזעזע שהבן חושב כבר על מותו של אביו רק בשביל לקבל עוד כסף וכוח, ועוד כשהאב צעיר ובריאה כמו שור ואפילו רומז בצורה מאוד ישירה לאביו. אין סיבה שקומנדדור יתקפל בפניו, פשוט בן נוראי ולא ראוי אפילו לאהבת אביו או איזשהי התחשבות מצידו.
מתי לאחרונה זה אלפרדו סתם ניסה לדבר איתו שיחה רגילה?
16/11/2015 | 00:21
6
25
של אב ובן? הוא לא פוזל לכיוון שלו בכלל אלא רק יודע לצעוק. מתי הציע לו לבוא איתו למסעדה למשל כמו שהלך עם קלרה? אף פעם.

רק אדגיש שאני לא מצדדת בפדרו או רואה בו קורבן, ברור שהוא מעצבן וכפייתי עם עניין הירושה אלא שפשוט גם לקומנדדור לא חסר.
ומתי פדרו ניסה לדבר איתו שיחה רגילה?
16/11/2015 | 08:06
5
22
אם קומנדדור לא שם עליו, אז הוא לא שלא שם על קומננדור, אלא להפך, בא אליו רק בנושאים של ירושה וכסף. ככה הוא רואה את אבא שלו-כספומט/קופת חיסכון. אז בבוקר הוא בא אליו , במקום להצטרף לקפה , הוא התחיל לחפור לו על הירושה, אז בצדק הוא חוטף את הצעקות, כי יש גבול לחוצפה. הצעקות והזלזול שהוא מקבל מאביו זה נטו באשמתו, זה מה שהוא מרוויח, ולא הפוך, לא היחס הרע של קומנדדור גורם לפדרו להיות כזה חוצפן וחסר אחריות. זה אלפדרו מכיר את הבן שלו טוב מאוד ויודע מה הוא מחפש, וזה בטח לא ארוחה משותפת ואהבה אבהית. הסיבה היחידה שזה פדרו רוצה באהבה והערכה מאבא, זה כדי להיות בטוח שהוא יקבל את הירושה שלו, לא כי אכפת לו באמת מיחסים עם אביו. הרי הוא רק מחכה שהוא יתפגר וזה פדרו יקבל כבר את השליטה. הכוח והכסף בשבילו באים הרבה לפני אביו. ולא לשכוח, הוא דרס בן אדם ורגע אחרי זה הוא ממשיך לחשוב על ירושה כאילו כלום לא קרה. אין לו ייסורים מצפון בגרוש. הבן שלו מפלצת ואת עדיין מצפה שהוא ינסה להיות איתו אב אוהב ותומך? בשלב הזה יש לו את כל הסיבות בעולם להתבייש בבן שלו ולהתייחס אליו בבוז. גם לאהבה של הורים יש גבול, ופדרו כבר מזמן עבר אותו, וכל הכבוד לקומנדדור שהוא מנסה להעמיד אותו במקום.
הוא לא, אבל הוא הבן והקומנדדור האב ובהתאם למעמדו מן הראוי
16/11/2015 | 19:58
4
26
שהוא יהיה הראשון להוריד את הטונים וינסה להתקרב לבנו. אולי לא רק היחס של הקומנדדור גרם לפדרו להיות כזה אבל אם הקומנדדור היה משנה את היחס אליו אולי יש מצב שפדרו כן היה קצת מתחיל להשתנות זה הכל.

לגבי הדריסה פדרו לא דרס בכוונה אלא רק ברח ולא הסגיר את עצמו(אחרי שמרתה שכנעה אותו לעשות כך, בהתחלה הוא רצה להסגיר)ועדיין ברור ומובן שהוא התנהג בצורה פלילית וחמורה. שוב אני לא עושה ממנו קורבן ולא מגנה על ההתנהגות שלו. זה שהוא דמות לא טובה שבטח יעשה עוד מלא דברים רעים שיעצבנו זה ברור.

כמו שברור שהקומנדדור גם הוא רחוק מלהיות מושלם.
כל כך מתגאה באימפרייה שלו מול לוקאס "אני עבדתי קשה כדי להגיע לאן שהגעתי", רק ששכח לספר לו שה"אימפריה" שלו נבנתה על בסיס לא חוקי של לקיחת אוצרות טבע לידיים פרטיות שלא כחוק. ממש "קשה" הוא עבד.
סביר להניח שזה אלפרדו התיאש ממנו
16/11/2015 | 21:58
3
20
לא ידוע מה היה ביניהם קודם אבל אולי כבר לזה אלפרדו נמאס ממנו, אולי הוא ניסה לדבר איתו המון פעמים וזה פשוט לא עזר, עובדה שפדרו היום בתפקיד חשוב בחברה אז הייתה תקופה שאביו לא זלזל בו ככה ונתן לו צ'אנסים. אולי כבר נגמרה לו הסבלנות ואולי הוא כבר הבין שאין עם מי לדבר אבל פדרו רק מתעקש לעצבן אותו שוב ושוב. הנה עובדה שעכשיו זה אלפרדו מנסה לדבר עם לוקאס, מנסה לעזור לו. הוא מבין שהוא הולך בדרך לא נכונה אז הוא מנסה כוון אותו כל עוד הוא צעיר. כנראה עם פדרו זה לא ממש הצליח לו. ואגב, כאן גם אני לא מסכימה לגבי זה שקומנדדור משוויץ בפני לוקאס. אני לא חושבת שזה בא מהמקום של שחצנות אלא רצון לתת דוגמא טובה לבן שלו. ברור שקומנדדור לא בדיוק קדוש והעסק שלו נבנה בדרך לא חוקית, אבל הוא לא יספר את זה לבנו, אחרת הבן יגיד לו מה אתה מטיף לי בכלל? הוא מנסה לעשות מלוקאס בן אדם טוב, מנסה ללמד אותו ששום דבר בחיים לא בא בחינם ושצריך לעבוד. הוא אמר משהו בסגנון לפדרו באחד הויכוחים שמי שירש את מקמו יהיה זה שיעבוד הכי קשה ויוכיח את עצמו.
ואגב, זה פדרו סימס בזמן הנהיגה ולכן דרס. זה לא היה בכוונה אבל זה בהחלט חוסר אחריות שעלתה בחיי אדם.

כל עוד לא ראינו את זה אלפרדו מנסה לדבר עם פדרו זה רק ניחוש
17/11/2015 | 17:29
2
20
שהוא כביכול כבר התייאש מלנסות, החלק הזה בין השנים אכן חסר גם מבחינת הקשר של זה אלפרדו ומרתה.

לא אמרתי שזה אלפרדו השתחצן על לוקאס אלא שפשוט הוא לא יכול להביא את עצמו כדוגמא מול הילד העצלן והמרדן שלו כאשר הוא השיג מה שהוא השיג די במרמה. אי אפשר להוות דוגמא טובה על בסיס שקר. 
עדיין הוא עבד קשה גם אם הבסיס לא חוקי
17/11/2015 | 22:10
1
12
זה לא שזה נפל עליו משמיים או שהוא היה ג'יגלו של אישה עשירה או שהוא שדד אנשים, עדיין הוא השקיע בזה הרבה עבודה קודם לא חוקית ואחר כך חוקית.
אחרי שהוא ירש את כל הכסף של אותו זקן דברים באו לו די בקלות
17/11/2015 | 22:46
14
הוא אכן בנה אימפרייה אבל לא בצורה מאתגרת כזאת כמו שהוא מתאר חח

האמת היא שאם חושבים על זה לעומק אני לא כל כך בטוחה שגם היום הדרך היא כזאת חוקית. אני זוכרת שאחרי שכמעט תפסו אותו בהר הוא החליף מקום ככה שייתכן שמקור היהלומים עדיין לא חוקי
הבעיה שזוז'ה פדרו קורה לעסק שלו אימפריה
15/11/2015 | 23:02
1
16
וז'וזה אלפרדו ומריה מרתה לוקחים את השם במובן המילולי, ומבחינתם הבן הבכור של הקיסר הוא הקיסר הבא באופן אוטמטי, ז'וזה אלפרדו ניסה להסביר לז'וזה פדרו שכאן זאת לא מונרכיה ושיפסיק להתנהג ככה, אבל נראה שמריה מרתה כבר תכנתה אותה כיורש העצר ובכל פעם שמערערים על המעמד הזה הוא נכנס לעמדה של הקוזאק הנגזל. וחוץ ז'וזה פדרו נפגע מזה שהבן שלו רוצה לתכנן תכניות לאחר מותו, שזה איכשהו שיכול להתפרש כמשאלת לב שימות כמה שיותר מהר. 
מריה מרתה בעצמה מהווה השפעה רעה על פדרו אין ספק
16/11/2015 | 00:26
19
למרות שעדיין אני מתה על הדמות שלה
אה ואם כבר, אז זה פדרו הוא זה שצריך להרגע
15/11/2015 | 23:09
1
22
ולנסות לשפר את הקשר שלו עם אביו. הוא צריך לעשות חשבון נפש ולחשוב למה אביו מתייחס אליו ככה ומה הוא יכול לעשות כדי להרוויח את האמון ואהבה שלו. הוא זה שצריך להראות לאביו שהוא אוהב אותו ולא את החשבון בנק שלו.
זה צריך לבוא משני הצדדים אבל הקומנדדור אמור להיות
16/11/2015 | 00:30
47
המבוגר האחראי ולהוריד את הטונים ראשון בהתאם למעמדו כאב המשפחה.

זו הבעיה שלי איתו שהוא לא ממש עושה משהו אלא רק תורם להחמרת התסכול של פדרו.
עדיין מדובר בבת שלו מאישה שהוא מאוד אהב
15/11/2015 | 18:24
24
אם לא לערער על העסקה או להכיר בכריסטינה רשמית הוא יכל לפחות להתחיל להתקרב אלייה קצת לא בנוכחות קורה.

לאיזה פרק כבר הגעתם?
14/11/2015 | 23:07
4
31
ובלי לספלייר יותר מידיי לאיזה קצב הגיעה הטלנובלה?
פרק 22 שודר ביום חמישי
14/11/2015 | 23:18
23
עד לאיפה הגעת בעלילה?
15/11/2015 | 18:27
2
22
אין שינויים גדולים בינתיים בעלילות של הדמויות הבולטות
בפרק שבו הקומנדדור עוצר בבית של אליאני ומזיל דמעה
15/11/2015 | 18:59
1
18
ואז קורה מופיעה ומעמידה פנים של נפגעת דריסה.
אז עם זה יש התפתחות אבל לא משמעותית נכון לעכשיו
15/11/2015 | 21:58
9
פרק 23 - כריסטינה וויסנטי
15/11/2015 | 21:36
2
53
זה התחיל כמפגש רגיל אבל המשיך בשיחת נפש על חלומות ושאיפות והסתיים בהצהרת אהבה מצד ויסנטי ונשיקה ראשונה היה צפוי שבשלב מסויים כריסטינה תיבהל מעצמה ולא תמשיך לזרום עם זה חח שכן היא מאורסת. אבל כשהיא הגיעה הבייתה היא לא יכלה להפסיק לחשוב על אותה נשיקה עם חיוך על הפנים חח היה מצחיק איך שהיא התחילה לדבר לעצמה "די מספיק יש לך הרבה דברים לעשות השעה שתיים בלילה מחר את צריכה לבקר את אחיך בכלא.." חמודה בקיצור, זה התחיל וקורה הנדחפת "יש לה פרצוף של אשמה.. משהו היא עשתה.. איזו עלוקתית

היה(שוב)משעשע עם מרתה והקומנדדור איך שהיא הלכה לחדר שלו להציץ עליו לפנות בוקר ליד הדלת, ואז איך שהוא התיישב על הספה בחדר שלה וחיכה שהיא תתעורר חח איזו צרחה היא נתנה איך שפקחה את העיניים בבוקר וראתה אותו יושב שם ומסתכל עלייה במבט מאיים

איזו גזורה הלורייני הזו איך היא "סחבה" את הארנק של אח של איזיס ונכנסה לתוך בר כדי לראות מה השיגה "צ'ינצ'יןןןןזה לא מה שהייתי אמורה להשיג מהמליינית אבל אפשר לשחק עם זה כמה ימים" 
הגונב מגנב פטור, ההצדקה של לורייני
16/11/2015 | 11:19
1
24
אמנם היא לא אמרה את זה, אבל היא במקרה השיגה את הכסף מהגנבים ולא מהבעלים. מעניין אם אריקה ששמשכנעת את האח של מריה איזיס לוותר על הכסף ראתה שלורייני לקחה את הארנק. 

לילה קברל גדולה בכל תפקיד ועם כל כל פרטנר. 

כריסטינה עדיין לא משלימה עם רגשותיה ומשתדלת להיות נאמנה לחבר עורך הדין, אך המחשבות לא עוזבות אותה, קורה מטרד שאין כדוגמתו.
16/11/2015 | 20:09
9
♡ לשבת●
13/11/2015 | 20:46
13
55
כל מה שלא קשור לפורום לפה בלבד
נעלי בית ארנבונים
13/11/2015 | 20:49
1
57
מישהו מכיר חנות שמוכר נעלי בית ארנבונים זולה? בינתיים יש לי את הנעל בית הורודה כאופציה אבל לא התלהבתי ממנה אלא יותר מהשנייה שמזכירה לי את ז'וז'ה.
יא איזה נעלי בית חמודות חח
14/11/2015 | 17:55
16
החומות באמת דומות לז'וז'ה
מצאו את ההבדלים
13/11/2015 | 21:02
2
43
חח אין הרבה מאיפה התמונה של שני הארנבים?
14/11/2015 | 18:56
1
7
לקחתי מקבוצת ארנבונים בפייסבוק
14/11/2015 | 21:41
5
שמעתם על הפיגועים בפריז?
14/11/2015 | 02:56
6
55
כוכבי טלנובלות צייצו על זה עם המשפט pray for paris
ברור שכולם שמעו, זה בכל החדשות ואתרים
14/11/2015 | 13:35
2
76
זה נורא עצוב על הכל אנשים שמתו/נפצעו, אבל מצד שני,  אירופאים אוכלים את מה שבישלו...
אין לשמוח בצרת אחר
14/11/2015 | 20:01
1
42
אבל קשה לי להרגיש אמפתיה או סימפתיה עבור אלו שלעולם לא טרחו לשאול לשלומינו בין כל הפיגועים לאורך השניים וכנראה שרק פיגוע בסדר גודל שכזה לקח להם לצאת מהבועה בה חיו
לא נראה שהם יצאו מהבועה
15/11/2015 | 17:23
33
כי אחרי ה-11.9.2001 שר החוץ הבריטי, אמר שהטרור הוא תוצאה של הסבל הפלסטיני. וגם דב וייסגלס סיפר במועצת החכמים שביידן אמר לו שבגללנו נהרגים להם חיילים בעיראק. כך שגם הערבים הקוראים לעצמם פלסטינים משכנעים בשקרים שהם עוברים את הסבל הזה יום יום ולא חסרים אנטישמים שיאשימו את התמיכה המערבית בישראל בטרור שמופעל נגדם. 
זו מתקפת טרור מזעזעת אבל יחד עם זה אולי אירופה תתחיל להבין
14/11/2015 | 18:04
2
63
עכשיו עם מה אנחנו מתמודדים יום יום. (לא שזה ישנה משהו ביחסם אלינו) במקום להטיף לנו, לתמוך בהצעות נגדינו באו"ם ובמקום להחרים את המוצרים שלנו. הם שכל כך מתחנפים למוסלמים אצליהם וחובטים בנו חשבו שככה הם יהיו חסינים מטרור, אז זהו שאף אחד לא חסין מהטרור האיסלאמי העולם צריך להפנים את זה היטב.

רפואה שלמה לפצועים ויהי זכרם ברוך של כל ההרוגים
אם 11 בספטמבר לא עזר לעולם להבין אותנו, שום דבר אחר לא יצליח
14/11/2015 | 20:18
1
47
העולם יבכה, יגיד ככה ככה וככה ואז יחזרו לשגרה כרגיל שבה הם מצדדים במחבלים נו באמת... העולם ככה, אין מה לעשות...
בהחלט הם חיים את הוליווד והנצרות
15/11/2015 | 17:26
38
ואצלהם לא יכול להיות דוד רע וגלית טוב, בשבילם החלש, רשע ככל שיהיה ואכזרי ככל שיהיה הוא קורבן, ואם חזק מרביץ לחלש, אז החזק הוא הרע, ולא משנה מה הסיבה. עד שזה מגיע אליהם, אבל גם אז בסכסוכים אחרים הם מאשימים את עצמם שלא עשו מספיק בשביל החלשים "המדוכאים". 
אם כבר פיגועים ראוי גם להזכיר את הפיגוע בדרום הר חברון:(
15/11/2015 | 22:23
31
שהיה גם הוא בשישי.
"אביה ואחיה נרצחו לפני החתונה: 'אבא בירך אותי, נשק לי - ונרצח"
ממש מזעזע איך שהבן שנרצח עוד הספיק לדווח למוקד ואז נרצח גם הוא אחרי האב כשהמחבל השפל עשה וידוא הריגה יהי זכרם ברוך
שאלות, חדשות, בקשות
13/11/2015 | 12:27
20
36

ל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

מריצה רודריגז בדרך לישראל
12/11/2015 | 12:50
3
136
בימים הקרובים מריצה רודריגז תגיע לביקור בארץ עם בעלה ותהיה בתל אביב, ירושלים וצפת.
מריצה רודריגז החלה לעקוב אחריי וזה מה שענתה לי
13/11/2015 | 00:08
2
125
מי שמעוניין וגר במרכז(באזור תל אביב) שיכתוב פה.
אני אשמח לנסות להגיע אם זה בתל אביב
13/11/2015 | 20:28
1
51
בינתיים זה נקבע ליום שישי ב10 בבוקר
13/11/2015 | 20:43
55
אם יהיה שינוי אעדכן
רנת, אהובך מנואל לנדטה מצטרף ל"הדרך לגורל"
13/11/2015 | 12:30
1
81
רימייק ל"הבת של הגנן" עם פאולינה גוטו והורסיו פנצ'רי.
אופפ למה דווקא לשם
13/11/2015 | 12:49
48
הייתי מעדיפה לטלנובלה של נסמה
לאלי הכוכבת של אספרנסה מיה גם תגיע אלינו לישראל
13/11/2015 | 13:00
1
135
היא תגיע להופעה בפסח
וזה עונה לתהיות של כולם על המהלך של יאיר דורי..
13/11/2015 | 16:42
106
הוא פשוט הביא את אספרנסה לערוץ הילדים כהכנה למכירת הכרטיסים בפסח.. הבחור גאון!
מתי יתחילו לשדר את ruta 35 בהקרנה בכורה?
13/11/2015 | 18:37
5
65
בכיכובה של דנה גרסיה? ראיתי שגם קרולינה גומז שם.
ה' יודע כבר מיליון שנה מושכים איתה
13/11/2015 | 18:49
4
53
צילמו אותה עוד בשנה שעברה ועד עכשיו לא שידרו אותה ולא ברור מתי זה יקרה.
יש לה כבר מספר פרקים, וזמן משך שידור
13/11/2015 | 19:31
3
48
לפי ויקפדיה זה בקרוב מאוד אבל לא בדקתי מתי ערכו אותה. אני רוצה לראות את זה היא נורא קצרה. אגב הייתה סצינה נועזת של דנה גרסיה בטריילר שראיתי
כבר מזמן סיימו לצלם אותה, לא ברור מה הם מושכים
13/11/2015 | 21:01
2
18
רק מקווה שלא יבטלו את שידורה
13/11/2015 | 21:04
1
33
זה לא לעניין שהם עבדו לחינם ובסוף לא רואה אף אחד. אולי אפנה אליהם בפייסבוק.
חח לא צריך, אל תדאגי, לא יבטלו
13/11/2015 | 21:27
31
זה קורה הרבה בUnimas, יש להם נטיה שמצלמים בשבילם טלנובלה או סדרה ולוקח להם זמן עד שהם שמים אותה לשידור. אין מה להלחץ, אף אחד לא צילם סדרה סתם, בטח ימכרו אותה לכמה מדינות, ומישהו כבר ידאג לשדר אותה איפשהו.
הלוק של הראשיים ב-Un camino hacia el destino
13/11/2015 | 20:33
78
מרלן פבלה, אלטאיר חארבו, חורחה סלינס והמפיק, גוארו קסטרו
13/11/2015 | 22:05
90
טסו לפרו לייצג את הטלנובלה, תשוקה וכח
היה פריסקופ על Sueño de amor של חואן אוסוריו
14/11/2015 | 04:39
53
וזה רשמי, הטלנובלה תהיה מקורית לחלוטין וביום שלישי בתשע בערב תהיה פריסקופ ויהיה אודישן וליהוק קאסט. הבנתי שהראשיים כבר נבחרו אבל סירבו לפרסם זאת עדיין.
מסתבר שאנהי הצילה את כריסטיאן צ'אבס מהמוות
14/11/2015 | 11:18
107
שנתיים לאחר ניסיון ההתאבדות שלו כריסטיאן צ'אבס דיבר על הרגע הנורא בחיו שבו הוא ניסה להתאבד וחשף פרט שלא היה ידוע עד כה: מסתבר שאנהי הצילה את חיו כשהוא ניסה להתאבד.
תמונות מאירוע פתיחת ה Palacio de Hierro במקסיקו
14/11/2015 | 14:47
108
תמונות חדשות מטלנובלה ברזילאית תקופתית חדשה
14/11/2015 | 15:05
81
"איזה עולם יפה"
דבורה נסימנטו משחקת בתפקיד ראשי, אריברטו לאאו משחק את הרשע.
כישוף - sortilegio
11/11/2015 | 19:39
8
86
איפה אני יכולה למצוא את הטלנובלה עם תרגום בעברית לצפייה ישירה/ הורדה..??
99.99% שאין עם תרגום
11/11/2015 | 20:00
6
33
ואחד ל2% שכן תמצאי עם תירגום, תמיד יש את ויוה
12/11/2015 | 19:42
5
134
או אחת שבאמת אהבה LIKE ושבאמת אהבה את הנובלה הזו
זה לא משודר בויוה
12/11/2015 | 19:47
53
ממזמן כבר וזה גם לא באתר
יש אתר שמקליט את כל מה שמשודר בויוה
12/11/2015 | 23:34
63
אבל עם כתוביות לרוסית ולא לעברית. על הכתוביות לעברית יש לויוה מונופול. 
אלה יקרה ,מקור ידע ."מקורית " מקור מים "מקורות"
13/11/2015 | 14:17
2
45
טוב זה הכל ברמזים ,ואכן מלכת המקורות.
 האם תוכלי להנחות אותי לגבי האתר של ויוה המקליט את ה_כ_ל-????? יש חיה כזאת חחחה ?
 תודה.
לא, אין חיה כזאת. ויוה לא מקליט ולא מעלה את הכל
13/11/2015 | 15:11
1
45
יש את ערוץ ויוה בטלויזיה וכל מה שמשודר בו, ויש את האתר שלהם
באתר יש כמה טלנובלות/סדרות בודדות עם תרגום (כישוף אין שם), והן מתחלפות כל כמה זמן. זה כל מה שלויוה יש להציע.
תודה.
20/11/2015 | 16:07
6
כישוף- אלחנדרו- מריה חוסה-צ'וצו -אסקיאל-מאורה-אוליסס ועוד.
13/11/2015 | 14:34
52
מי---ש -שמחפש לראות את  הכישופית הזאת עושה בשכל,
ה- "סורטילגית" של 2010 חלפו כבר 5 שנים ואני עדיין מדקלמת סצינות שלמות,
הסיפור הטוב של מריה חוסה ו פאולה שתי אחיות שונות ו אלחנדרו את ברונו אהבות בגידות רציחות , ומשפחת לומברדו במיטב. כמובן שאין מה להשוות בין ויליאם לוי של אז להיום. אז הוא היה תחת ידה של  הדגולה קארלה אסטראדה ואילו היום הוא החליט שהוא עוד יותר גבוה ועף לצדדים אני כבר לא אוהבת אותו כלל, אבל את המשחק של חייו נתן כאן ,ופסק.
המעניין שכולם התאיידו : הטובים כוונתי --והרבה הלכו לעולם הבא, בינהם הורי. לכן הדרמה כ"כ  מרגשת ונוגעת לליבי. היא ניתנת לרכישה  עם תרגום לאנגלית בכל אתר. בהצלחה.
מילה של כבוד
11/11/2015 | 15:24
34
77
תגובות על הפרקים לכאן
פרקים 40 - 39 משלחת החילוץ יוצאת בעקבות פלביו ואירינה
11/11/2015 | 17:47
3
85
קייטנה מסכנת את חייה בשביל למסור לחוטפים את הכופר על איריניה אבל פרננדס מגלה שזו הייתה מלכודת, שאיריניה ופלביו לא במכונית, ומציל אותה קייטנה מראה פה צדדים ממש יפים שלה, מי היה מאמין בפרקים הראשונים שהיא אוהבת את הבנות שלה בעוצמה כזאת ומוכנה לתת את נפשה בשבילן, למרות שעם התקדמות הפרקים ישר זיהיתי שבתוך תוכה היא טובה

בהוראתו של אוליסס, פלאביו ואיריניה הושארו לבסוף קשורים באמצע הג'ונגל(אפשר לקרוא לזה כך חח) וזה לאחר כל הבלאגן שהיה עם הפושעים שרצחו את עוזריהם ולאחר שאוליסס הבין שהטעות בזיהוי וחטיפת אירינה תביא לו רק צרות. פלאביו הצליח להשתחרר ושיחרר גם את איריניה מהחבלים אבל הם נותרו שם לבדם בלי אוכל בלי צל בלי מים עם סכנת חיים מכל החיות שמסתובבות שםמסכנים הם כבר ספיקו לברוח מאיזו חיה ששאגה שם חח קריפי.. איזה מתוק פלביו איך שהוא מעודד את אירינה תופס בשבילםומדליקלבדו חח איזה גבר באמת מזלה של אירינה שהוא נמצא איתה ומחזיק אותם בחיים. אהבתי גם שהם סגרו את הסיכסוך שנוצר אחרי שאירינה ראתה אותו במסיבה עם ורוניקה, איך שהוא שכנע אותה שהוא אוהב רק אותה ואיך שאחרי זה הם בילו יחד את הלילה סצנות מהממות היו איתם ועוד על רקע הנוף הפראי הזה עם כל הצמחייה מסביב חח יפה

סופיה מנסה להתקרב לארתורו שהציל את השלה במיומנות רבה יש לציין!(איזה תותח)אבל הוא ממשיך להתרחק ממנה ולדבר אלייה בקרירות שהרי מבחינתו היא בגדה בו ומחכה לילד מלאונרדו. הוא מבהיר לה שהוא תמיד יזכור אותה רק כזיכרון רע אבל רגע אחרי היא חשה ברע ומתעלפת היא ממשיכה לסבול מבחילות וחולשה נוכח ההריון היה יפה איך ארתורו דאג לה והושיט לה עזרה למרות שהוא פגוע מאוד ממנה. טוב איך הוא לא ידאג ויעזור לה אחרי הכל היא אהבת חייו עם כל הכעס שהוא מרגיש כרגע.

ליאונרדו פשוט בהמה איך שהוא ממשיך לאחוז בה ולהתעלל בה גם כשהיא לא מרגישה טוב, והיא מה לעשות די טיפשה שהיא ממשיכה לשחק את המשחק שלו. שכבר תרחיק אותו ממנה ותגלה לארתורו את האמת שהילד שלו! לפחות פבלו() זרע בליבו של ארתורו ספק לגבי העניין בכך שאמר לו שיש משהו מוזר עם ההריון של סופיה שכן "היא וליאונרדו עדיין מסוכסכים וישנים בחדרים נפרדים."

אחרי החלום הנבואי של ורוניקה היה לה שכל ללכת למפקח וכשהיא יודעת שיש מצב שהוא ילעג לה היא החליטה ללכת עם זה עד הסוף העיקר להציל את אירינה ופלביו! המפקח תחילה נדהם מהדמיון לאלמה אבל היא הצליחה לשכנע אותו ששווה לנסות לחפש אותם באיזור שהיא חלמה עליו אחרי שהם מצאו אותו דרך האינטרנט!

הבוקר הגיע משלחת החיפוש יצאה לדרך יחד עם ורוניקה, אבל בדיוק כשפלביו ואירינה התעוררו , אירינה הוכשה על ידי! עכשיו היא באמת בסכנת חיים מיידית וממשית טוב שמשלחת החילוץ כבר יצאה לדרך, הכל בזכות ורוניקה ואלמה כמובן אהבתי איך שהאחים נדהמו לשמוע את החלום שלה "רדפתי אחרי עצמי ביער" הם ישר קלטו שהיא עקבה אחרי הנשמה של אלמה ושאלמה תקשרה איתה

מחכה כבר לראות מה יקרה עם פלביו ואירינה פרקים מעולים
זה מה שנקרא קשרי הדם
11/11/2015 | 18:09
1
64
שוורוניקה רק הכירה את האחים, אבל בליבה מרגישה שהם האחים שלה ודואגת לפלביו כאילו שהיא אלמה ולא וורוניקה. כל הכבוד לה שחיכתה בתחנה, אחרי שהשוטרת בקושי התאפקה מלצחוק לה בפנים כשהיא סיפרה שהיא יודעת איפה פלביו ואירינה לפי חלום. וכל הכבוד למפקח שלמרות שזה לא נראה לו הגיוני לקח את זה ברציני וחיפש את המקום. 

מצחיק כל הקטע של הפושעים שמחזיקים בפלביו ואירינה שמתחלפים כמו בכיסאות מוסיקליים, קודם שני החוטפים מנסים לרצוח אותם כדי להרוס לבריונים של אוליסס ניקולסון ומלקוביץ' את התכנית להתעשר ואז נהרגים על ידי הבריונים ממש בדקה התשעים ואז כשניקולסון ומלקוביץ' באים לקחת את הכופר, כי אם הם יברחו ממילא הפנים שהם ראו הם הפנים של הפושעים שחטפו אותם ולו את הפנים שלהם ואז לאוליסס נמאס לחכות שיזמינו אותו לרצוח את סמואל והוא בא לבד ומגלה את ההפתעה שחטפו את האח הלא נכון ועוד הביאו את הבת של קייטנה שלא תשב בשקט לאחר רצח הבת שלה ויש לה קשרים במשטרה ובפרקליטות וכמובן הבריונים לא רוצים אפילו להתמודד עם אוליסס ולהסביר שזה השליחים שלהם ולא הם ומנסים לברוח עם הכופר ולא עונים לאוליסס כשהוא מתקשר ואז אוליסס מחליט לשחרר אותם, אבל רוג'ר חושש שהמטומטמים שעובדים איתם פלטו משהו שיערב את אוליסס. אוליסס מחליט שגם רצח אח של סמואל זאת נקמה בסמואל, אבל כשהמפקח מציל את קייטנה מחטיפה על ידי הפושעים לאונרדו מנסה להפליל את האחים בחטיפה של אירינה ומספר שסמואל התנפל על אוליסס והכניס לו מכות וזה פותח לו את החקירה לגבי המכות רצח שסמואל קיבל והוא מחפש את אוליסס בבר וכשקנדלה מעדכנת אותו הוא חושש שחושדים בו ואם ירצח אותם זה לא יעבור לו בשתיקה והמפקח לא יניח לו, אז הוא מחליט להשאיר אותם ביעיר להישרדות בין חיות הטרף ואם ייטרפו, החיות רצחו אותו, לא הוא ובורח משם. 

הסוס של סופיה ניצל לפחות יש שמחה למשפחה ואפילו אנדראה, היחידה מבין האחיות שמרימה את האף מודה שיש על מה להודות לארתורו. 
כן גם אני התפלאתי שאנדריאה נידבה איזו מחמאה על ארתורו
12/11/2015 | 18:02
21
האחים לא הבינו עד שוורוניקה סיפרה שהיא נראתה מול עצמה שונה
12/11/2015 | 17:32
35
ללא איפור ומראה פשוט תיאור מדוייק של אלמה. וסולדד מבוהלת מהאפשרות שהרוח של אלמה בקשר עם וורוניקה כי הרי לא רוצה שיגלו על הקשר שלה עם האבא של האחים. 

סופיה מנסה להתקרב אך גם מנסה להבין את ארתורו ואת הרגשות כלפיה, כל הכבוד לה שידעה להגן על פבלו כשלאונרדו הריץ בראש סרט על רומן ביניהם. וגם פבלו אולי יפקח את עיני ארתורו. 

פלביו באמת גדול איך שהוא שומר על אירינה ודג ומבשל ומכין אש שתחמם אותו, אפילו אנדראה יודעת שזה מזלה של אירינה לאור מה שקרה במקפיא. 
איזה יפה השיר של פלביו ואירינה
11/11/2015 | 17:48
6
83
אני יודעת שזה לא קשור אבל תשמעו שיר יפה!
11/11/2015 | 20:48
5
141
של דוד בלוזני שיר כ"כ מומלץ בחום!
אני יודעת שזה לא קשור לסידרה הזו בכלל.
בסה"כ רציתי שתהנו מהשיר עצמו מין האוירה הכוללת.

אחד השירים היפים שלו
11/11/2015 | 22:28
4
80
וואי מונטקריסטו נוסטלגיה  ויש לו עוד שירים יפים
שתוכלו למצוא אותם כאן עם תרגום
11/11/2015 | 22:39
1
63
דרך המשתמש שלי ביוטוב, פרוייקט שעשיתי לפני 3+ שנים

https://www.youtube.com/user/snirfe/playlists
את כל זה אתה תרגמת לבד? פשש
12/11/2015 | 18:00
49
אף פעם לא תרגמתי אבל הבנתי שזה תהליך די מורכב 

אני בהחלט אעבור על כמה מהשירים נשמע זמר טוב תודה על הלינק
גם שמים את השיר הנ"ל בדונה ברברה המקורי
12/11/2015 | 08:08
1
121
וכמו בלב אמיץ(שזה של סיפור האמיתי על ישו ושתעלו אותו ועל מה קרה קודם ואחריי)
והיה שיר שיר של זוג הראשי AY AMOR
קראו לזוג קורחה וקרלה זוכרים אותם...(?)
כמו בקטנטנות עם אתם זוכרים "אהבה קטנה" של בואגסיטה ולוסיאנה.

קורחה וקלרה
12/11/2015 | 09:52
56
ay amor שיר מהמם של ריקרדו מונטנר 
פרק 41 - פלביו ואירינה ניצלים!
12/11/2015 | 19:10
2
53
אירינה במצב קשה אחרי שהוכשה על ידי נחש! פלביו עוזר לה ומטפל בה, ומנסה למצוא עזרה כשבדיוק השוטרים וורוניקה מגיעים אליהם ומוצאים אותם בדקה התשעים שנייה אחרי שאירינה כבר איבדה את ההכרה 

כולם שמחים שפלביו ואירינה נמצאו בחיים! בבית חולים קייטנה מודה למפקח פרננדס ואף מזמינה אותו לקפה וקוראת לו בשמו הפרטי... רואים שהיא כבר שמה עליו פרננדס שנראה שגם הוא נמשך אלייה כמובן שנענה בחיוב

פלביו ניגש לחדר של אירינה בבית חולים רגע לפני שהוא משתחרר והולך לאחים שלו שכמובן גם הם חיכו לו בציפייה ודאגה. אנדריאה הקרצייה חייבת להפריע רגע לפני שפלביו מנשק את אירינה איזו צבועה חח מטיפה לאחים ולאחיות כשהיא בעצמה נמצאת באותו המצב ולא יכולה להוריד את העיניים שלה מסמואל גם אם היא מנסה להסוות את זה 

אהבתי איך שורוניקה סיפרה לפלביו ההמום איך היא הצליחה למצוא אותם - באמצעות החלום. עוד אהבתי איך שהיא ניגשה אל הקוראת בכף היד במסעדה שהיא הייתה בה עם האחים לפני כמה פרקים, כדי שתסביר לה על כל המסרים שהיא מקבלת 

עם כמה שפטריסיה נהייתה מעצבנת היה קשה שלא לרחם עלייה כשאוליסס השפיל אותה וגרם לה לרדת על הברכיים מול קנדלה קנדלה אומנם נראתה שלא בנוח והושיטה לה יד שתקום אבל לדעתי היא לא התנגדה מספיק למצב הכל כך לא נעים הזה שאוליסס יצר.

מה שכן, זה לא נראה כל כך מופרך מה שרוג'ר אמר לאוליסס, שפטריסיה עדיין מרגישה כלפיו משהו. לא ידעתי שהיא בכלל הרגישה כלפיו משהו אבל לפי התגובות שלה יש מצב שכן.
אכן יש מצב שפטריסיה מקנאה לאוליסס
14/11/2015 | 16:36
1
19
בצורה שהיא אמרה לקנדלה שהשיגה הכול כי שכבה עם אוליסס והיו לה בהחלט מחוות של קנאה, למרות איך שאוליסס ממש התעלל בה והשפיל אותה, לפחות וויתר לה על ניקוי השירותים ומאפשר לה להמשיך לשיר.

היה נחמד אך הקוראת קוראת לה אלמה שזה נשמה כשבעצם גם שם אחותה שנראתה כמוהה היא אלמה וסיפרה לה שיש לידה נשמה אחרת.

אנדראה תמיד אוהבת להטיף מוסר וחושבת שדריו כזאת מציאה רק כי יש לדודה שלו כסף. 

קייטנה המומה מהמידע על החלום של וורוניקה, אך עדיין לא מחברת את הקצוות.

כל הכבוד לפלביו איך מנע את התפשטות הרעל ואיך הביא את כוחות המשטרה אליהם.
איך פטריסיה וקנדלה מסוגלות להמשיך לעבוד עם אוליסס הרוצח הזה
14/11/2015 | 18:14
27
ועוד לחוש כלפיו רגשות חיבה. את פטריסיה הוא בכלל כמעט ושלח לעולם הבא בזמנו לא ברור...

גם אני אהבתי את הקטע עם ה"מי אלמה" וכפל המשמעות

מוסיפה כמה תמונות מהפרקים
13/11/2015 | 12:47
19
47
13/11/2015 | 12:48
3
24
13/11/2015 | 12:49
2
19
13/11/2015 | 12:50
1
26
13/11/2015 | 12:51
17
13/11/2015 | 12:52
4
23
13/11/2015 | 12:53
3
19
13/11/2015 | 12:54
2
23
13/11/2015 | 12:55
1
21
13/11/2015 | 12:57
25
13/11/2015 | 12:58
4
23
13/11/2015 | 12:59
3
17
13/11/2015 | 12:59
2
24
13/11/2015 | 13:01
1
26
13/11/2015 | 13:02
28
13/11/2015 | 13:05
4
20
13/11/2015 | 13:06
3
23
13/11/2015 | 13:06
2
23
13/11/2015 | 13:08
1
19
13/11/2015 | 13:10
34
אחרונה
שובל של שקרים- מתקרבים לסוף
11/11/2015 | 10:28
72
אני לא יודע מה יהיה ביום שאצטרך להיפרד מפליקס, פלומה, ברונו, ניקו ואחרים.....

אז בפרק 150 שפותח את העשירייה האחרונה נפרדנו לשלום מלילה, אחת הדמויות הנוראיות והמגעילות ביותר בטלנובלה אל תחזרי בחלומות!

ומתחילים לתפור את קו העלילה האחרון - חשיפת אליני וניניו. יהיה שמח
קרדאיי
10/11/2015 | 21:53
2
9
פרידה מתעקשת להאמין במאהיר
10/11/2015 | 21:54
6
היא המומה לשמוע מאדנאן וסלים שמאהיר הוא החשוד בירי על אביה ומבטיחה לא לתת להם להפליל את מאהיר ואף מאיימת לשלוש מהם את המקצוע שלהם ונחושה להגן על מאהיר. קרימה לעומת זאת מבררת אם החשד מבוסס ויש להם עדים. קרימה מנסה לשכנע את פרידה שזה אפשרי לאור זה שאולי מאהיר שמע שהוא ניסה לחתן אותה בכוח. פרידה מבררת מי האדם שהביא את אביה והתיאור תואם למאהיר ואדנאן מנסה לשכנע אותה שהכול מצביע עליו והיא שואלת את האחות והיא מאשרת שמדובר במאהיר קארה ופרידה המומה עד שהיא מספרת שמאהיר תרם דם לאביה ופרידה מאושרת ורוצה לסתום את הפה לתובע שמאהיר הציל את חיי אביה ולא ירה בו. פרידה שומעת שהוצא צו מעצר נגד מאהיר ומנסה לשכנע את אדנאן וסלים שמי שהיה רוצה להרוג לא היה תורם דם, אבל סלים מתעקש שזה גם יכול לנבוע מחרטה.

טורגוט ובלגין מחכים לחדשות ובלגין מקבלת את הידיעה שהוצא צו מעצר נגד מאהיר והם מאושרים שכנראה מאהיר ירה במהמט סאים והכול מצליח להם. טורגוט מתעקש להיות עם פרידה ברגעים הקשים למרות שאמר לבלגין שהם ישארו עד לחדשות על מותו של מהמט סאים. טורגוט בא לדבר עם פרידה ומבין שהיא מאמינה במאהיר ואומר לשוטרים לעקוב אחרי פרידה שהיא תוביל אותם למאהיר. פרידה אומרת לאימה שצריכה להיות עם מאהיר כי נאזיף קיבל התקף לב והולכת לבית החולים בו מאושפז נאזיף.

מאהיר שומע בבית הקפה שהילמי המתאגרף נתן לו זמן עד שבע כדי להגיע ולהציל את אורהאן. מאהיר ממהר, אך המכונית לא מתניעה ומאהיר רץ לשם ברגל. מאהיר מאחר והילמי מחליט לא לחכות וטוען שלמאהיר לא אכפת מאורהאן ושם אותו על הקרח ועל חבל התלייה ותולה אותו אך למעשה לאורהאן יש זמן עד שהקרח יימס. מאהיר מגיע לפני שהקרח נמס ומציל את אורהאן. אורהאן שמח ומספר למאהיר שהילמי מחפש נקמה והוא אמר שיתעסק עם כל המשפחה. אורהאן רוצה ללכת הביתה אל אימו וסונגול ומאהיר מספר על התקף הלב של אביו ושהם בבית החולים.

הילמי מחליט למצוא את מאהיר ודורש לחפש בכל הבתים ולגלות איפה מאהיר ואנשיו מאיימים על אנשי השכונה ובסוף מגיעים לבית של מאהיר. הילמי מאיים על התינוקת של נאג'דט שיהרוג אותה ודורש מאייטן שתגיד איפה מאהיר, השכנים שומעים וחושבים להזעיק את המשטרה, אך אייטן דואגת לתינוקת ומספר שנאזיף קיבל התקף לב והם בבית החולים. הילמי שואל איזה בית חולים ואייטן מסבירה שהקרוב ביותר אליהם. ולחשוב שמדובר בתינוקת של סואידה המאהבת של בעלה, אייטן הפכה ממש למלאך בעונה השלישית ולחשוב איזה קרצייה הייתה בעונות הראשונה והשנייה. נאג'דט שומע את המהומה אך לא מצליח לקום.

סאייס מלווה יד ביד את אילקנור ליד בית החולים ובדיוק מאהיר מגיע עם אורהאן והם שמים לב שאנשי הילמי הגיע קודם, מאהיר מכה את הילמי ודורש שלא יתעסק עם משפחתו ובמהלך הקטטה איש של הילמי מכה את אורהאן וסאייס בא לתת יד לאורהאן אך אורהאן מסרב, גם אורהאן הפך לאדם נפלא בעונה השלישית בעצם גם בולנט. במהלך הקטטה פרידה מגיע ורואה את מאהיר חובט בהילמי ומאיים עליו, המשטרה שעוקבת אחרי פרידה עוצרת את כולם ומאהיר נעצר בחשד לירי במהמט סאים ונלקח לחקירה אצל המפכ"ל סלים בכבודו ובעצמו.

פרידה מתעקשת להיות שתגן על מאהיר. מאהיר מובא לחקירה וסלים טוען שהוא יודע במה הוא מואשם. פרידה מתעקשת להגן על מאהיר ולא לתת להפליל אותו, איזה נפלא היא מאמינה בו למרות המכות רצח שלו שראתה, ומאהיר מתעקש שפרידה תצא, אך פרידה מסרבת ומתעקשת להגן על מאהיר מהתרגיל שלהם מכיוון שאביה לא יכול להגיד שזה לא מאהיר. כשמאהיר לא מצליח לשכנע את פרידה לצאת הוא אומר לפרידה ההמומה שהם צודקים והוא ירה באביה.

טורגוט מספר לבלגין שפרידה עדיין מתעקשת להאמין בחפותו של מאהיר וזה יהיה קשה לה, אבל הוא יינחם אותה. הוא מספר על המלכודת שטמן לה וביקש מהשוטרים לעקוב אחריה. הוא מבקש מבלגין לשים כץ ליסוריו של מהמט סאים ולהרוג אותו בבית החולים, ובלגין טוענת שהוא שר וקשה לה להגיע אליו וטורגוט מתעקש שתמצא דרך ומחמיא לה שהיא הורגת את מי שתתפוס את מקומו. בלגין מתחזה לאחות ובעזרת האחות שמכירה עובדת שלה נכנסת לחדר של מהמט סאים ובורחת ממנו כשסונה מגיע לתמוך ולא מבחינה שהאחות היא בלגין. סונה באה לתמוך בקרימה במצב הזה והם מקבלים את הבשורות שליבו של השר הפסיק לפעום לאחר שהרופאים נזעקים בניסיון להציל את מהמט סאים. 
מאהיר מצליח לשכנע את פרידה שהוא ירה באביה
13/11/2015 | 14:52
4
פרידה לא מבינה מדוע מאהיר מודה באשמה שהרי הוא תרם דם לאביה והציל את חייו. מאהיר מתעקש ומסרב להסביר את עצמו, אך פרידה מנסה להעמיד פנים שהיא נרגעת, אבל נועלת את עצמה עם מאהיר בחדר בתחנה ודורשת ממנו את האמת כשסלים ואנשיו דופקים בדלת. מאהיר עומד על שלו ופרידה דורשת שישבע בילד שלהם שהוא ירה באביה ומאהיר נשבע שהוא אשם שאביה במצב הזה ופרידה הולכת נואשת. סלים מבקש ממאהיר לשחזר את ההודאה ומאהיר עושה זאת ומועבר לפרקליטות.

מאהיר מודה באשמה גם בפרקליטות מול אדנאן ואדנאן מציג גם את הראיות של האקדח של מאהיר וטביעות האצבעות של מאהיר ומאהיר נעצר עד תום ההליכים ואדנאן מבקש לזררז את הדיון הסופי במשפט. סונה רואה את מאהיר ומנסה לברר מה קורה ומאהיר אומר שהכול ברור והיא איתו כשהוא מועבר לכלא, אך לא מצליחה לדבר איתו. מאהיר מבקש מארדאל לקרוא ליאסין ולסאייס שיבואו ביחד לבקר אותו בתא.

באותו זמן הרופאים מצליחים להציל את חייו של מהמט סאים שליבו נעצר ופרידה מתעדכנת מסלים שאביה היה בסכנת חיים וכמעט מת אבל עכשיו הוא בסדר. פרידה דואגת לאביה, וסונה מספרת על מה שראתה עם מאהיר, ומעבירה את המסר שמאהיר נעצר עד תום ההליכים ופרידה לא מבינה על מה יש לסונה לדבר איתו שהוא הרי הודה לפניה כמה פעמים שהוא ירה באביה.

פרידה לא מצליחה להוציא ממאהיר את הסיבה לירי באביה והיא מבקשת מסלים לעדכן אותה. מאהיר אומר שבא לדבר איתו על הנושא הידוע והם רבו ומהמט סאים קילל אותו והוא לא התאפק ושלף אקדח וירה בו וסלים מעדכן את פרידה שאין שום דבר מיוחד, הם רבו ומאהיר ירה מתוך כעס באקדח שאיתו הוא בה מראש ושפשוט מדובר באדם שלא שולט בכעסו ועובדה שגם כשהוא נעצר הוא הכה בן אדם ואם המשטרה לא הייתה באה היה הורג אותו במכות.

אילקנור שמחה שסאייס השתחרר מהכלא ומתעדכת שגם אורהאן שוחרר אך המומה לשמוע שמאהיר נעצר והוא הודה בירי במהמט סאים אביה של פרידה וסאייס טוען שלא יודע מדוע. סונגול שומעת והמומה ומצטערת שקוראים רק דברים רעים. היא מתנחמת בזרועותיו של אוסמאן ודואגת מאוד לאביה ולאביה.

בכלא שואלים את מאהיר אם הממשלה דווקא אותו שהוא ירה בשר, אך מאהיר מתעקש לא לדבר על הנושא מעבר למה שסיפר במשטרה. ואז יש לו ביקור וזה יאסין וסאייס. הוא מבקש מהם לשמור בסוד את מה שישמעו ומספר שלא ירה במהמט סאים ויאסין לא מבין מדוע לקח על עצמו את האשמה ומאהיר מספר שאביו ירה בו כדי להגן עליו לאחר שמהמט סאים עמד לירות בו ולולא אביו היה מת. סאייס מבין שהוא מקריב את עצמו למען אביו. מאהיר מבקש מסאייס לבקש ממהמט סאים לא לסתור את העדות שלו ובתמורה הוא לא יספר שהוא הג'נטלמן. סאייס מבין שמהמט סאים לא סומך עליו יותר, אך מאהיר מסביר שהנה הוא יכול להעביר מסר ממאהיר איתו שיתף פעולה. יאסין נשאר עם מאהיר ומסביר לו את השנאה שפרידה תרגיש כלפיו ואת העונש שהוא יקבל אם לא יספר את זהות הג'נטלמן, אבל למאהיר חשוב רק לצלוח את התביעה שאביו לא יואשם בכלום והוא לא חושב מעבר לזה.

קרימה מבקרת את טורגוט ושואלת אותו אם מאהיר ירה במהמט סאים כי גילה שהוא הג'נלמן. היא מסבירה שאם כן פרידה צריכה לדעת, כי אם מאהיר ירה בו בגלל שרצח את אימו ואחיינו מאהיר צודק במאה אחוז. ואמנם היא התנגדה לקשר, אבל ראתה כמה הם אוהבים ולא רוצה שפרידה תסבול ותשנא את האדם הלא נכון ועוד תתנחם מול אביה שאשם בכל. טורגוט טוען שהוא לא יודע למה מאהיר ירה, אבל אין הוכחות נגד השר ורק אם ייתפס על חם אפשר יהיה לשפוט אותו ובכל מקרה במשפט לא יהיו למאהיר נסיבות מקילות והוא יבלה שנים רבות בכלא וכדאי לשכנע את פרידה לשכוח ממנו ולחפש אהבה אחרת ועליה לכוון אותה בכך. קרימה שואלת מה העונש הצפוי למאהיר, וטורגוט אומר שלפחות 20 שנה, אבל הלוואי והיה מסתכם בזה שיש לו את תיק של רצח שמאהיר ביצע וזה תיק רצח ולא פציעה ומצליח לשכנע את קרימה.

פרידה שומעת שאביה התעורר ומאושרת להיות לצידו כשהוא יצא מכלל סכנה. אחר כך קרימה מבקשת ממנה לא לחשוב רק על אביה ולהעמיד פנים שלא קרה כלום לגבי מה שקרה עם מאהיר. היא מזכירה לה שאביה אמנם עכשיו מאושר להתעורר אבל הוא לא יקבל את המצב שתלד ילד של האיש שירה בו וגם מאהיר צפוי לשנים רבות בכלא והיא לא יכולה ללדת ילד ללא אבא.

טורגוט בא אל בלגין למספרה ובלגין מטיחה בו שחשבה שהם ברוגז שלא הצליחה ליצור איתו קשר לאורך זמן וטורגוט מספר על העניינים החשובים שהיו לו. הוא מספר על ההודאה של מאהיר ושפרידה כעת שונאת את מאהיר. טורגוט כועס שגורלו של מאהיר בשליטת הג'טלמן שניצל וכעת יכוון את הדברים בכיוון הנוח לו בגלל הכישלון שלו. בלגין מזכירה שעשתה את מה שצריך והרגה אותו, היא לא אשמה שהרופאים הצילו אותו. טורגוט מספר לבלגין על הראיות שיש לו שמאהיר רצח את סאיט והוא נתן לפרידה, אבל היא אהבה את מאהיר ולא פעלה בנושא. ובלגין מבינה שכעת כשהיא שונאת אותו היא תתייחס ברצינות. טורגוט מסביר שפרידה לא יכולה לשפוט ירי באביה, אבל כאן אפשר לסדר שפרידה תשפוט את מאהיר וזה גם תיק רצח ולא פציעה. בלגין אוהבת את הרעיון ובדיוק כשאדנאן מתעדכן שמהמט סאים יצא מכלל סכנה, בלגין מגיעה לבקר ומביאה לו את התיק של רצח סאיט על ידי מאהיר ומבקשת לסדר שפרידה תשפוט בתיק, אדנאן מסביר שזה לא כל כך קל, אך בלגין מבקשת להתאמץ ולפעול בנושא.

איש חברת התקליטים מספר לאייטן שיוסוף לא טעה לגביה וכעת מתעניינים שהיא תופיעה על במה ורוצים לראות אותה ויש לה קריירה זוהרת. אייטן מסבירה שקראו הרבה דברים והיא צריכה זמן להחליט והאיש מזכיר לה שההזדמנות יכולה לחלוף כמו הרוח. אייטן מנסה לדבר עם נאג'דט ואומרת לו שעליו למצוא את סואידה או מניקה לתינוקת שאי אפשר להמשיך כך. נאג'דט כועס על סואידה ואייטן מטיחה בו שגם הוא אשם שלא נתן לה את מעמד אישתו כשהם התגרשו. נאג'דט מטיח באייטן שהיא לא דואגת לאחד בין האימא לבת, אלא רוצה להמשיך את הקריירה שפעם אחת נקטעה לה ואייטן לא מכחישה ומסבירה שיש גבול שהוא אשם בכך שאיבדה את הילד והיא לא עד כדי קדושה שתוותר על הקריירה בשביל לטפל בילדה שלו מאישה אחרת שאיתה הוא בגד בה. נאג'דט מסביר שהוא מעולם לא מתחנן ולכן לא יתחנן בפני סואידה וגם לא בפניה ומבקש לעבור מביתו של אייטן עם ביתו. 
שאלות, חדשות, בקשות
10/11/2015 | 17:46
47
231
המשך שבוע נעים לכולם
המשך>>
המשך שבוע נעים לכולם
אימפריה
09/11/2015 | 07:00
19
59
פרק 18
09/11/2015 | 07:09
2
42
כריסטינה קיבלה את השוחד של מרתה
אם היא כל כך התאמצה לא להיראות כמי שאיכפת לה רק מהכסף אז כאן היא בעצם הפילה את עצמה לפי דעתי. הרי של מי הכסף של הקומנדדור היה ראוי יותר אם הייתה עושה את זה בצורה מסודרת כמו שצריך, שהוא יכיר בה כבת ואז לגיטימי שיהיה לה את הזכויות שלה. וככה היא גם הייתה מכירה את אבא שלה ולא הייתה נשארת לבד אלא מתחברת למשפחה החדשה שלה במקום להמשיך לשבת עם הדודה העלוקתית שלה

אבל אני כן קצת יכולה להבין למה היא פעלה ככה למרות שאני לא מסכימה איתה. הקומנדדור היה קשוח איתה ונתן לה בעצם להבין שהיא לא כ"כ מעניינת אותו, אז היא די ויתרה על הרעיון, אבל היא לא חשבה על זה מספיק לעומק ועל ההשפעה של מה שהיא תעשה לאיך שהיא באמת תראה, ולא באמת חשבה על העובדה שמבחינתה אמא שלה כאילו רצתה שהם יכירו(המכתב המזוייף).

מה שכן, הסצנה עם מרתה וכריסטינה הייתה בהתחלה די משעשעת חח(איך לא עם הנוכחת של מרתה)איך שהיא הלכה ואז עשתה סיבוב פרסה וחזרה ואז צחקה על הוילונות והמפה "אפשר לפחות לכבס לא?" חחח איזו גזורה זאת

נראה שקורה לא ממש סגורה על עצמה אם כריסטינה עושה את המעשה הנכון. מצד אחד היא רוצה כסף לא איכפת לה מאיזה כיוון אבל מצד שני היא גם רוצה מעמד...
כריסטינה רק רצתה לפתור את בעיות הפרנסה, האח והאחיין
09/11/2015 | 11:18
1
33
ולא רצתה לתבוע את זכות על הירושה, היא סיפר לקומנדדור על בעיותיה והוא ברגע שראה את קורה זרק אותה, היא הושפלה על ידי זה אלפרדו ומריה מרתה ואת אחיה או הדודנים שלה היא עדיין לא הכירה וטבעי שתרצה רק לפתור את בעיותיה ולא להיות חלק ממשפחה שעשתה עליה רושם כל כך גרוע, מריה מרתה למעשה הציעה לה את מה שהיא ביקשה מזה אלפרדו בתור אחיינית. 

כריסטינה בטוח לא תבקש כסף שיכול לפרנס את קורה לכל החיים, כך שצפוי שקורה תעשה בעיות ותהרוס את העיסקה, כי היא הרי רוצה להבטיח חלק נכבד מההון של זה אלפרדו ולא נדבה. 

סחטיין למריה מרתה שתיחקרה את השכנים וגילתה על כל הבעיות שיש לכריסטינה כדי להטיח בה אותן ולהציע הסדר כספי.
נכון שבשביל זה היא הייתה צריכה את הכסף
09/11/2015 | 20:17
23
ואני מבינה בהחלט את הרתיעה הראשונית שלה מזה אלפרדו לאור ההתנהגות שלו.

אבל לקבל את הכסף בדרך עוקפת על ידי מרתה זה לא פתרון שמביא לה יותר מידי כבוד לפי דעתי. אבל נסלח לה כי היא חסרת אונים חח
עד פרק 9
09/11/2015 | 19:16
11
26
שום דמות משנית עם עלילה משנית לא מעניינת בניגוד לשובל של שקרים. שזה טוב מאוד כי אז אני אדלג את כל העלילות המשניות ואצפה רק בסצינות הראשיות (להלן- כל המריות, ז'ה אלפרדו, כל הז'ה למיניהם, ויסנטי, וכריסטינה/קורה). 

לא מבין את זה, בזבזו זמן מסך בפרק 8 על קורה שנשכבת על אליני המתה ובוכה....... ובוכה....... ובוכה...... ובוכה.........ובוכה......... סבבה, הבנו. 

אז גוארסי ודגמאר של שקר היופי עכשיו זוג. והוא משקר לה על ציורים לא אמיתיים........ תירו בי. 

ואין לי את מי לאהוב בסדרה הזו. כולם כל כך חסרי קשר. בשובל של שקרים כולם היו קשורים איכשהו לכולם, גם המשניים הפכו קשורים בהמשך..... 

דבר אחד אני אוהב בברזילאיות- גם אחרי שגילמת דמות ראשית, אתה מגלם דמות משנית אחר כך ואף פעם לא מתקבע על תפקיד הראשי כי מה שאתה מקבל זה מה שיש. 

ונסיים בברכת מוות מהירה לפוסטמה ההיא שבאה לסחוט את מרתה. 
לא הבנתי מה רצית להגיד לגבי העלילות המשניות
09/11/2015 | 20:14
3
38
אם הן מעניינות בעייניך או לא, לדעתי האישית בניגוד לשובל של שקרים פה רובן דווקא כן מעניינות למעט הצייר והבלוגר החופר חח מה גם שפה אין מריחות והפרקים לא משעממים. אני כן סבורה שפרקי המוות של אליאני היו כבדים ויכלו לוותר עליהם. אבל בהחלט ניתן היה להרגיש עלייה חדה בפרקים מאחרי המוות של אליאני. אתה בינתיים ראית ממש מעט מהעלילה העיקרית אחרי המוות של אליאני. ככל שתתקדם בפרקים תבין את ההקשרים של הדמויות אחת לשנייה. מה שאני הכי אוהבת בטלנובלה הזו זה את הקטעים של מרתה זה אלפרדו קורה וכריסטינה, כולל קטעי ההומור של מרתה וזה אלפרדו אני חייבת להודות שגם לשחקנית שמשחקת את קורה לא חסר חוש הומור חח.. נכון שהמונולוגים לא נכתבים על ידה אבל בהחלט גם לה יש צד הומוריסטי באופן שהיא משחקת את הדמות שלה

לגבי לורייני הסחטנית חח היא מבחינתי עוד בידור פשוט בדיחה מהלכת האישה הזו אני נהנית מאיך שמרתה קוטלת אותה כל פעם
לורייני לא מעניינת. נקודה.
09/11/2015 | 21:40
2
33
דחפו אותה רק כדי שהסיפור הזה של הדריסה לא יתגלה כל כך מהר.

בשובל של שקרים הציגו את הדמויות כקשורות לדמויות המרכזיות. פה זה נראה כאילו הן מפוזרות ולא קשורות לאף אחד. 

אבל את מסכימה ש8 דקות סצינה של קורה ואליאני ז"ל כשכ7 דקות מהן אליאני מתנ/שמת ומתפגרת ואז קורה בוכה ובוכה ובוכה........... יכלו לחתוך ל3 דקות בשקט.
ברור לגבי אליאני אני מסכימה
09/11/2015 | 22:25
30
באותה מידה גם יכלו מצדי לחתוך את יריקות הדם השיעולים הבלתי פוסקים והתחנונים האחרונים שלה לקורה.... זה היה ממש כבד ועצוב אבל זה היה פרקים ספורים בלבד וזה היה רק הבסיס. עכשיו התחילה העלילה האמיתית שתפסה כיוון אחר לגמרי ככה שאני ממליצה לך לתת הזדמנות לעוד כמה פרקים ואז להחליט;)
לורייני מעצבנת ומיותרת ברמות
09/11/2015 | 22:28
29
גם צייר ואישתו. חוץ מזה כולם פה די מתעצבנים על בלוגר, אבל עם כמה שהוא חופר ומעצבן, לדעתי הוא איזה שילוב של עמרי חיון וגל אוחובסקי, והולך לנסות להוציא מהארון את קלאודיו ולזה נראה לי יש פוטנציאל להיות מעניין. לזה התכוונתי בעניין הסטטוס .
דווקא בשובל של שקרים מתחשק לי לתת לפטריסיה ומישל
09/11/2015 | 20:29
1
39
וגם גוטו שחזר כרטיס לכיוון אחד לירח וסילביה דרושה כעורכת דין אבל בקטעים שקשורים לרביעייה הזאת זה גרוע מפרסומות באמצע סרט. 

פה גם הדמויות המשניות לא מעניינות בכלל, למרות שקשה לקבוע מי משני ומי ראשי כי הרוב קשורים למשפחות איכשהו.
הייתי מוסיפה לרשימת המיותרים את האח של ברונו, לוסיאנו
10/11/2015 | 16:41
20
גם חי על חשבונה של האחות המבוגרת וגם עכשיו בקושי רואים אותו, בכיף יכלו לוותר עליו
אני לא מאמינה שאין לך את מי לאהוב, כנראה לא ראית מספיק.
09/11/2015 | 20:53
4
38

אין מצב שלא תאהב את מריה מרתה והאמת קשה גם לא לאהוב את קומנדדור זה אלפרדו.
ואחרי שראיתי את הסטטוס שלך היום בפייסבוק אולי בכל זאת יהיה משהו שיעניין אותך.....
אה, על הביצה?
09/11/2015 | 21:37
3
35
די ייקח זמן עד שזה יקרה עם קלאודיו. 

בואי נראה.... מריה מרתה קצת קשה להתרגל אחרי גריזי שהייתה טובת לב וזאתי..... גרסה משופרת של טרסה כריסטינה...... 

את אלשנרו נרו לא אהבתי אף פעם - בד"כ הוא הגבר המעצבן והמכה. לא שונה בהרבה. 

לא ראיתי מספיק? ראיתי בינתיים את 10 ולדעתי הולך להשתפר, אבל עדיין אין מספיק דמויות שבא לי להגיד היי, מעניין מה יהיה איתם.
אלשנדרו נרי מדהים
09/11/2015 | 22:33
31
לא ראיתי אותו בהלוחמת והאמת הכרנו אותו רק בשתי טלנובלות. פה הוא ממש לא מכה נשים ויש בו כריזמה, גם אם הוא לא הגאלן הטיפוסי הצעיר והחתיך עדיין הוא מקסים ומודה שלפני כן הוא לא עניין אותי בשקר היופי והיה מעצבן ומגעיל דרך אגב אני כתבתי משהו דומה על תפקיד ראשי ומשני, הברזילאים לא מקובעים ונותנים צ'אנס לשחקנים אחרים ולדעתי הם פשוט מתאימים שחקן לדמות כי לא כל דמות מתאים לשחקן מסויים כמו אצל הפקות אחרות שהם מקובעים על שחקנים רק כי זה מבטיח רייטינג. הנה ג'ובאנה אנטונלי הייתה ראשית בהאחד ומאז זוכה לתפקידים פחות ראשיים אבל בכל זאת מהותיים בסדרות ובכל זאת יש לה קהל מעריצים מכובד למרות שהיא לא ראשית כבר.
בדר"כ גבר מכה ומעצבן? כולה היה כזה בטלנובלה אחת.
09/11/2015 | 22:38
1
38
בללא ספק , אמנם לא ראיתי, אבל הבנתי שהוא היה טוב וחמוד ואפילו היה בן זוג של ליליה קבראל.את הלוחמת אאל"ט בכלל לא ראית. ופה הוא ממש לא מעצבן ולא מכה. הוא בכלל בנתיים מתפקד כ"טוב". נראה לי בלתזאר משקר היופי עשה לך טראומה ממנו לכל החיים
כן זה בלתזר
09/11/2015 | 23:05
31
אבל בלתזר היה דמות נוראית ומזעזעת.
מזל טוב למריה ריביירו !
09/11/2015 | 21:00
1
50
השחקנית שמשחקת את דניאלי חוגגת היום יום הולדת 40!
מזל"ט!
09/11/2015 | 22:28
12
הידעתם כמה פרטים על חייהם של שחקני הטלנובלה "אימפריה"
10/11/2015 | 12:33
1
171
השחקנית דריקה מוראיס (קורה המבוגרת) חוותה לא מעט אכזבות וכאב בחייה. מאז שנות ה20 שלה דריקה ניסתה להכנס להיריון עם בעלה הראשון  אך לא הצליחה. לאחר טיפולי פוריות היא הצליחה להכנס להיריון, אך הפילה, ובעקבות זה סבלה מדיכאון  במשך תקופה ארוכה. בהמשך היא המשיכה לנסות להביא ילד לעולם עם בעלה השני, אך שוב ללא הצלחה. בסופו של דבר היא ובעלה  התייאשו והחליטו לאמץ ילד, אך התהליך לקח המון זמן והזוג התגרש. דריקה לא ויתרה על חלומה להפוך לאימא והמשיכה בתהליכי אימוץ לבדה ולאחר כמה שנים סוף סוף הצליחה לאמץ תינוק בשם מתאוס. אך הגורל המשיך להתאכזר אליה ולפני 5 שנים התגלה אצלה סרטן הדם (לוקמיה).  לאחר   חיפושים ומאמצים רבים הצליחו למצוא לה תורם מח עצם והיא הבריאה מהמחלה. במהלך צילומי "אימפריה" היא חלתה בדלקת גרון חריפה, אך בתקשורת כבר התחילו דיבורים על כך שהסרטן חזר, אך השחקנית הכחישה את השמועות ונכון להיום השחקנית בריאה.

אלשנדרי נרו ( ז'וזה אלפרדו) היה נשוי במשך 10 שנים לשחקנית פביולה נסימנטו (אולנקה מ"שדרות ברזיל"). לזוג לא היו ילדים.  הם התגרשו לפני 4 שנים ומאז אלשנדרי הספיק להתחתן שוב ומצפה לבן בכור.

קאיו בלאט ומריה ריביירו, השחקנים שמשחקנים את הזוג ז'וזה פדרו ודניאלי, נשואים גם מחוץ למסך. לזוג יש ילד בשם בנטו.

מריה ריביירו (דניאלי) לפני שהתחתנה עם קאיו בלאט, הייתה נשואה לשחקן פאולו בטי (בלוגר תאו) ויש להם בן משותף בשם ז'ואאו.

לפני מריה ריביירו, פאולו בטי היה נשוי במשך 24 שנים לשחקנית אליאני ז'רדיני , המוכרת לנו מהרבה טלנובלות כמו "האחד" (נזירה), שדרות ברזיל (מוריסי), שובל שקרים (אורדליה) ועוד...לזוג יש שתי בנות משותפות - ז'וליאנה ומריאנה.

מרינה רוי ברבוסה (מריה איזיס) וקלבר טולדו (לאונרדו, המאהב של קלאודיו) היו זוג במשך 3 שנים. השניים הכירו במהלך צילומי טלנובלה "דינוזאורים ורובוטים", שבה שיחקו זוג. הם נפרדו שבועיים לאחר עלייתה של "אימפריה" למסכי ברזיל.

ז'ואקין לופז (אנריקו) היה בן זוג של פאולה אוליביירה (פלומה משובל שקרים) במשך 5 שנים. הם נפרדו בתחילת 2015.

רומולו ארנטס נטו (רוברטאו, אח של מריה איזיס) נמצא שנתיים בזוגיות עם שחקנית קלאו פירס (ביאנקה מ"הלוחמת", סוראיה מ"דרך להודו").
עוד פרט לגבי השחקן, הוא מתעניין בקבלה וכמחווה (הזוי ביותר) הוא עשה קעקוע בעברית במיקום מעט מוצנע.
נראה שגם הקשרים בין השחקנים הם טלנובלה בפני עצמה חח
10/11/2015 | 23:01
39
פרטים מאוד מעניינים..! מסכנה דריקה לא היה לי מושג רק בריאות

ממש מגניב שפדרו ודניאלי הם זוג גם במציאות!

תודה רבה על המידע והתמונות

שערי מגזינים אוקטובר 2015
08/11/2015 | 15:27
21
46
ארסלי ארמבולה
רפאל אמאיה
08/11/2015 | 15:29
61
מרסלה קלוסטבואר
08/11/2015 | 15:30
81
מריאנו מרטינז ולאלי אספוסיטו
08/11/2015 | 15:33
1
230
תמיד ידעתי שהם יהיו זוג אבל לא ידעתי עד כמה ארגטינאים סוטים
11/11/2015 | 19:04
108
לשים תמונה כזאת בכותרת על עיתון....(?) כאילו מה קרה
מארדונה יבקיע גול עם היד....(?) וקראו לזה יד אלוהים
כי דיי נימעס ממה "חושבים" שהם עושים אז שמים את זה בעיתון 
שרגיעו קצת את עצמם בקשר למה שאתם יודעים שהם עושים.

ג'ובנה אנטונלי
08/11/2015 | 15:34
77
ג'קלין ברקמונטס
08/11/2015 | 15:57
68
מרים אוזרלי
08/11/2015 | 15:58
66
לואיסנה לופילטו
08/11/2015 | 15:59
94
נטליה אוריירו ובנחמין ויקוניה
08/11/2015 | 15:59
95
כריסטיאן דה לה פואנטה
08/11/2015 | 16:00
67
אנהי
08/11/2015 | 16:00
71
סבסטיאן אסטבנז
08/11/2015 | 16:01
75
דירה פאיס
49
פאולה אוליביירה
58
ונסה ג'אקומו
08/11/2015 | 16:02
51
|קרקסז'וליאנה פאייס
08/11/2015 | 16:03
47
טאיס ארוז'ו
08/11/2015 | 16:03
53
מרקו פיגוסי, מריה קסדוול, מרינה רוי ברבוסה
08/11/2015 | 16:04
57
ברן סאאת
08/11/2015 | 16:05
60
ריינלדו ג'יאניקיני
08/11/2015 | 16:06
1
76
ריינלדו נראה מעולה תודה על התמונות
09/11/2015 | 07:11
23
מילה של כבוד
08/11/2015 | 17:33
9
56
הפרקים כבר באתר
08/11/2015 | 17:36
1
55
אם כי יש בעיה מסויימת עם התרגום שהוא חלקי, רשמתי לויוה באתר נראה אם הם יגיבו ויסדרו את התקלה. 
שמתי לב שיש את התקלה הזו בעוד טלנובלות באתר
09/11/2015 | 20:21
23
או שאולי יש מצב שזה רק אצלי ככה? כי לא ראיתי אף אחד אחר מתלונן על זה גם לא לגבי טלנובלות אחרות שיש שם...
פרק 37 (הפרק של חמישי) - פלאביו ואירינה נחטפים
08/11/2015 | 22:28
1
68
אומנם התכנון של הפושעים של אוליסס היה לחטוף את סמואל אבל בגלל שסמואל החליף את החולצה שלו עם פלאביו , אחד מהם היה בטוח שפלאביו זה סמואל חח איזה טיפש מי מזהה בן אדם רק לפי חולצה רצה הגורל ובדיוק אירינה עברה ליד המשאית שהוכנס אלייה פלאביו המעולף ככה ש"בלית ברירה" מצד החוטפים גם היא נלקחה מסכנה כמה זמן היא הייתה צריכה להתמודד איתם עד שפלאביו התעורר אבל הוא כמובן לא אשם שכן הוא הוכה עם אקדח בראש על ידי אחד הפושעים בסופו של דבר עד שהוא מצליח להתעורר הפושעים שומעים את אירינה מדברת איתו ומספרת לו מה קורה, הם מופרדים בכח והפושעים זוממים על אירינה נראה שהם רוצים לאנוס אותה אבל פלאביו לא מאבד עשתונות ולמרות שהוא קשור הוא מוצא חפץ חד ומנסה להשתחרר כדי להציל אותה! מלחיץ

אהבתי שלמרות שקייטנה הרבה פעמים מפלה את אירינה שהיא ההיפך ממנה לטובת אנדריאה שהיא העתק שלה, ראו שהיא מאוד דואגת לאירינה ושהיא חשובה לה לא פחות משאר הבנות שלה למרות הנזיפות הבלתי פוסקות וזה בהחלט היה יפה לראות טוב אין ספק, קייטנה דמות טובה בתוך תוכה למרות השריון הקשיח.. אבל משהו בה קפוא קפדני יתר על המידה שמרני מידי מחמיר מידי חומרני מידי טוב הנקודה ברורה..

מלבד הסצנות המותחות עם פלאביו ואירינה, היו סצנות יפות גם עם ארתורו וסופיה שלמרות שהוא מאוכזב ממנה הוא עושה הכל כדי להציל את הסוס שלה, אהבתי איך שהם הכינו יחד את העשבי מרפא

עם סמואל ואנדריאה היה משעשע במיוחד הסצנה על האופנוע חח שני אילה מתקרבים לאט לאט אבל בטוח

סצנת הסיום גם היא הייתה מותחת
המפקח פרננדס מגלה שהאחים עובדים באחוזת דל חונקו
אכן קטעים גדולים לגבי כל הזוגות
08/11/2015 | 23:01
57
אנדראה וסמואל עדיין חתול ועכבר. 

ארתורו זועם על סופיה, אבל מציל את הסוס ומעודד אותה לגביו.
פרק - 38 פלביו ואירינה ממשיכים להיות בסכנת חיים
09/11/2015 | 21:27
4
38
פלביו אומנם הצליח להשתחרר ולחלץ גם את איריניה אבל רגע לפני שהם עמדו לברוח באו יתר הפושעים של אוליסס ושוב קשרו אותם בינתיים כל ארבעת הפושעים זממו על הכופר של קייטנה והתחילו לתכנן איך הם בכל זאת מרוויחים מכל העניין למרות שהייתה טעות בזיהוי בזמן החטיפה וסמואל עדיין חי ונושם. כרגיל פושעים חושבים רק על עצמם ולכן לא מפתיע שבסופו של דבר זוג פושעים אחד זמם מאחורי גבם של זוג הפושעים השני ותכנן לברוח עם הכסף מבלי להתחלק איתם מה שכן, כל זה מעמיד בסכנה את פלביו ואירינה שכן זוג הפושעים הנעלבים והזועמים מנסה בכוונה לקלקל את התכנית ואחד מהם מתכוון להרוג את אירינה ופלביו

בזמן שקייטנה עוד שנייה מקבלת התמוטטות עצבים ומשתגעת מדאגה פרננדס מחבק אותה ותומך בה, האם בהמשך הולך להיות משהו בין שני אילה? אני מהמרת שכן והאמת הם יכולים להיות אחלה זוג..!

איזו מגעילה קנדלה ממש כפויית טובה איך שהיא מרימה את האף מעל פטריסיה ומנסה להופיע כמוה אחרי שהיא למדה היטב את העבודה הפעם והיא אפילו לא מנסה לפייס אותה אלא עושה לה פרצופים היא תמיד קנאה בה אני זוכרת שבפרקים הראשונים היא הסתכלה לה על הבגדים וניסתה לשיר כמוה.. עם חברים כאלה מי צריך אוייבים 

יחד עם זה לא כואב לי יותר מידי על פטריסיה שכן גם היאמתנהגת בצורה מגעילה - אל סמואל...
נ.בשכחתי לציין שממש אהבתי את התקשור של ורוניקה!
09/11/2015 | 22:14
55
עם הנשמה של אלמה - איך שאלמה ניסתה לשדר לאחותה ורוניקה דרך החלום את מצבם של פלביו ואיריניה. זה היה ממש מצמרר איך שהרוח של אלמה הלכה בין העצים ועשתה לורוניקה סימן לעקוב אחרייה. ממש אהבתי איך שעשו את הסצנה!

לפי הפרשנות שלי גם הרתיעה של ורוניקה מליאונרדו וההתעלפות מולו זו דרך התגובה שלה למסרים שהנשמה של אלמה מעבירה לה -במקרה הזה לגביו
גם אני חשבתי על אפשרות של קשר בין קייטנה לפרננדס כשהוא החזיק
10/11/2015 | 01:54
2
44
את ידה ועודד אותה ברגעים הקשים. 

הפושעים מנסים לרמות זה את זה, אך פלביו ואירינה משלמים את המחיר שהחליטו להרוג אותם כדי להרוס לפושעים האחרים.

האמת בהתחלה חשבתי שפטריסיה לא הוגנת כלפי קנדלה כי לא הייתה לה ברירה, אבל עכשיו רואים שקנדלה באמת נהנית לקחת הכול מפטריסיה.
ברור שהנשמה של אלמה
10/11/2015 | 01:56
39
גורמת לה להתנהג כך מול לאונרדו וגורמת לה להתנהג מולו כאילו היא אלמה.
אני איבדתי אמון בקנדלה עוד כשהיא הסכימה לעלות לבמה לראשונה
10/11/2015 | 07:03
44
במקום פטריסיה. אם היא הייתה חברה אמיתית היא הייתה מסרבת גם אם זה היה עולה לה בפיטורים.

ואגב עם כל ההתנהגות הלא טובה גם של פטריסיה לאחרונה, כשזה מגיע לפלנקה אין בכלל מה להשוות בינה לבין קנדלה, פטריסיה רוקדת הרבה יותר יפה ויש לה שירים הרבה יותר יפים

ואני די מסכימה איתה שקנדלה היא בסך הכל חיקוי זול
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ