לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

מילה של כבוד
24/12/2015 | 17:57
25
49
עד 70סופיה מתחילה לחקור את הדברים ומנסה להגיע לאמת
24/12/2015 | 18:27
12
59
סופיה וארתורו הספיקו להיפגש בכלא, ולמרות שהיא בהתחלה הייתה מאוד קשוחה איתו, במהלך השיחה היא קצת התרככה ונתנה לו פתח להגיד את שלו, ככה שהוא הצליח לפחות לנטו את הספק בליבה לגבי הגינותה של קייטנה בכך שסיפר לה את כל הסיפור מהצד שלו ושל האחים, איך שהם נזרקו על ידה מהבית וכמה לא התאים לאלמה להתאבד. נראה שסופיה בכל זאת לקחה את הדברים ברצינות ועכשיו היא כבר הספיקה לגלות שזה אכן נכון ושאבא שלה באמת שילם את החוב וקנה את הבית שלהם כדי לתת אותו במתנה לאלמה ולהם. בזכות פבלו היא גם גילתה שאבא שלה גילה משהו לא חוקי על לאורדו יום לפני הרצח שלו רק אני לא מבינה מה זו התמימות הזו ללכת ולשאול את ליאונרדו ישירות במה הוא אשם ומה הוא עשה מהלך לא הכי אחראי של סופיה היה עדיף שהוא לא היה יודע שהיא יודעת עליו את הדברים האילה.
 
איזה יופי שסולדד הסבירה לורוניקה שהכוונות של האחים היו טובות ושהם באמת התאהבו באחיות. וגם איך שהיא אמרה לה שהיא ממש מזכירה להם את אחותם אלמה. אהבתי איך שורוניקה סלחה להם והלכה לבקר אותם בכלא מסכנים איך ששלושתם כלואים שם הם כבר משתגעים חח הרגו אותו סמואל ופלביו עם הריבים שלהם ואיך שכל שנייה ארתורו צריך להפריד ביניהם "תפסיקו לריב כבר כמו שתי בחורות" רק מסכנים שהם בטוחים שהם איבדו גם את ורוניקה שלמרות שסלחה להם הודיעה להם על העזיבה שלה ללונדון כאילו הם לא איבדו מספיק
 
אבל מה שכן..היה נחמד מאוד לגלות שורוניקה בסוף לא נסעה ובדקה התשעים ברחה לזרועותיו של פבלו בשדה תעופה לא הבנתי למה היא בכלל הסכימה לנסוע עם אדוארד הזה אם היא לא מרגישה כלפיו שום דבר אלא מאוהבת בפבלו המתוק בכלל אני ממש אוהבת את הזוג הזה למרות שהוא לא חלק משלושת הזוגות הראשיים. מבחינתי הם הזוג הרביעי חח באמת שהזוג הזה לא פחות מושלם מהשאר אהבתי את כל הסצנות שלהם כולל הפעם הראשונה שלהם ואיך שהתנשקו אחרי שורוניקה ברחה לאדוארד איזה חמוד פבלו איך שלא האמין
 
ביאטריס פשוט מלאך! איך שהיא נענתה לבקשת האחים וישר העסיקה את סולדד שנזרקה על ידי קייטנה ומואשמת על ידה כ"שותפה לפשע של האחים" 
 
ובאשר לפטריסיה.. היא סתם משחקת אותה לוקחת קשה את הגילוי על סמואלׁ(היא הרי לא אחת מהאחיות)כדי לקפוץ על התירוץ הזה בכדי להיות עם אוליסס שכבר פיתה אותה עם כל הכסף שלו. ולה כמובן לא לקח יותר מידי זמן כדי להסכים להתחתן איתו. כמה מהר היא שכחה את סמואל.. משום מה זה לא מפתיע אותי. מאחר והיא לא באמת הרגישה כלפיו משהו. לדעתי 
 
סמואל כולו בטוח שקראו לו מהתא כי פטריסיה באה לבקר אותו, אבל מי שהגיעה היא לא אחרת מאשא אנדריאה! זה אומר הכל למרות שמשום מה לא נראה לי שהשיחה שלהם תתנהל על מי מנוחות 
לנטוע את הספק* מאשר אנדריאה*
24/12/2015 | 18:39
27
פבלו וורוניקה ממש חמודים וגם נחמד שעוד עלילה שלא הייתה
24/12/2015 | 23:04
10
42
בתשוקת הנצים, ששם החבר של רות (וורוניקה) הגיעה בשלב הרבה יותר מאוחר שלא אוכל לפרט עליו ספוילרים ובשלב הזה לא הייתה לה זוגיות, לא ארוס בחו"ל ולא מחזר עני. וגם הגישה של וורוניקה שבתשוקת הנצים רות הייתה חשדנית כלפי אווה (סולדד) וטענה שהיא נהגה בכפיות טובה כלפי המשפחה ולא יכולה לבטוח בה ופה וורוניקה מחוברת אליה ושמעה ממנה את הצד של האחים והתקרבה אליהם, נראה שקשר הדם מושך אותה. רק חבל שוורוניקה לא מעיזה לקחת יוזמות על חייה כמו לבטל את האירוסין, אם כי אם אימא כזאת זה מובן, אבל עדיין אדוארד לא נראה, והיא משלה אותו. אבל נחמדה שלקחה יוזמה ונשארה.
 
לא ייאמן שסמואל עדיין מאמין שיש לו סיכוי עם פטריסיה שבאמת מנצלת את זה כתירוץ להיות עם אוליסס ועם כספו, למרות שמשחקת את הנפגעת. והפעם לשם שינוי פלביו צודק.
 
ביאטריס באמת מלאך והמלאך השומר וזה גם עוד שינוי כי הביאטריס של תשוקת הנצים הייתה אישה מגעילה וגחמנית והיא באה לבר של אוליסס ושיקרה לפטריסיה שהיא וסמואל מנהלים רומן וגם כל מה שעניין אותה זה לקנות את סמואל ולא היה לה באמת אכפת ממנו וממשפחתו. פה ביאטריס דואגת לאחים וסומכת על ארתורו שגם הוא עוזר לה וגם מכבדת את הרגשות של סמואל ולא מנסה לשחק מלוכלך וגם אם סמואל יצטרך לשכב איתה זאת לא תהיה כזאת הקרבה כי היא חולה אבל ממש לא נראית כמו זקנה.
 
כל הכבוד לסופיה שלמרות שהיא רוצה להאמין באימה ולא בארתורו היא חוקרת ומבררת את העניין ומגלה שארתורו דיבר אמת לגבי הבית ואימה לא כיבדה את הרצון של אביה וחבל שהעורך דין היה ישר נגד אלמה וניסה לטעון שהיא תמרנה את אביה וניצלה אותו מתוך אינטרס, אבל לא נראה שסופיה הושפעה מזה כי היא יודעת שזה לא סתם בית לתת במתנה אלא בית של המשפחה שלה. ואכן חבל שהיא התעמתה עם לאונרדו ובאמת התמימות שהיא מבקשת ממנו את המסמכים שהוא לקח משולחן העבודה, איפה היא נולדה, הם בטח כבר שרופים או קרועים. אבל לפחות הייתה מספיק חכמה לא לספר שפבלו הוא זה שסיפר לה. 
אז החבר של ורוניקה בתשוקת הנצים לא היה מעובדי החווה?
25/12/2015 | 12:41
9
52
ותזכיר לי מה היה הקשר בין רות לאחים אם לא קשר של אחות?
 
פטריסיה הפכה לאחת הדמויות המעצבנות "קנדלה תראי כמה דברים קניתי בכרטיס אשראי שאוליסס הביא לי!" איכס סמואל בכלא סובל לא עברה שנייה והיא החליפה אותו ואף מתחתנת עם מישהו אחר! כמו שאמרתי תמיד היא מאוהבת אך ורק בובעצמה. סמואל היה רק צעצוע בשבילה. ודמעות התנין שלה בהתחלה היו רק בגלל האגו הנפוח שלה.
 
מפתיע שביאטריס של תשוקת הנצים שונה ב180 מעלות מהביאטריס הנוכחית מזל שביאטריס פה באמת טובה עם כוונות טובות. אבל איך הביאטריס של תשוקת הנצים הורישה לאחים את כל הכסף שלה אם היא הייתה די ביצ'ית?
 
 
 
אפשרות לספוילר לגבי האיך היא הורישה
25/12/2015 | 12:48
4
45
אנשיו של אוליסס הרסו את המאפיה של האחים והאחים נשארו חסרי כל וביאטריס הציע לסמואל להתחתן איתה בתמורה לכך היא תשקם את המאפיה, היא וסמואל התחתנו והיא חגגה כאילו היא בת 18 והשתוללה בחתונה למרות שהרופא שלה התחנן שתשמור על עצמה ומתה ביום בחתונה עצמה, אבל החתונה כבר נערכה וסמואל בתור האלמן שלה ירש אותה.
קראתי עכשיו בפורום ויוה על איך זה יקרה פה
25/12/2015 | 13:04
3
60
לוסיה תמות?? מסכנה גם ככה הייתה על תקן צמח חשבתי יפתחו לה את העלילה, וכל כך לא מגיע לדמות המקסימה של חואנה סבל כזה! :(:(
 
ולא ענית לי מה הקשר של רות לאחים בתשוקת הנצים חח
עניתי בתגובה השנייה כדי להפריד בין הספוילר שאולי לא תרצי
25/12/2015 | 13:07
2
43
לקרוא. עוד לא ראיתי את פרק 72, אבל בפרק 71 היא נשארה לבד במסעדה והבריונים של אוליסס התנפלו עליה ובתקצירים קראתי שהיא תמות. באמת חבל מאוד שהורגים דמויות טובות לשווא בעיקר דמות שלא הייתה בתשוקת הנצים, באמת חבל מאוד על הסבול המיותר לכולם.
כן ראיתי עכשיותודה על כל המידע!
25/12/2015 | 13:18
1
38
וואי זה בטח הולך להיות ממש עצוב הייתי בטוחה שכמו שאלמה ולוסיה היו חברות, ככה גם לוסיה וורוניקה יהפכו לחברות הכי טובות. חבל.
גם אני חשבתי על החברות האפשרית בין לוסיה לוורוניקה
27/12/2015 | 22:05
4
עד קראתי את התקצירים הנוראיים בנושא.
החבר של וורוניקה בתשוקת הנצים לא היה מעובדי החווה
25/12/2015 | 12:58
3
39
גם מנהל החווה בתשוקת הנצים היה הרבה יותר מבוגר. בתשוקת הנצים האחים ורות לא ידעו שיש ביניהם קשר משפחתי והם קיבלו אותה כי הם התיידדו איתה וכי היא דומה לאחותם ובסוף הסתבר שהיא הבת דודה שלהם, כי החבר של סולדד התגלה כאחיה של אימם של האחים, ולפיכך היא גם דומה לאחותם כי שתיהן דומות לאימא של האחים שהיא דודה של רות, אבל סולדד לא סיפרה את זה לאחים, זה היה ברור רק לצופים ולאבא של רות ואולי לרות עצמה.
 
פטריסיה בהחלט דמות מעצבנת ואנוכית במיוחד. אגב הפטריסיה של תשוקת הנצים האמינה לביאטריס וזרקה את סמואל, אבל לא עברה שנייה מאז הייתה מדוכאת מהבגידה וכשסמואל בא לנסות לדבר איתה היא הייתה במיטה עם אוליסס, אבל לפחות זה היה אחרי שנפרדה מסמואל ולא במקביל.
 
אכן טוב מאוד שפה שינו את ביאטריס ב-180 מעלות וגם הוסיפו לה בעלות על הבנק וגם קשר עסקי עם ארתורו וגם שידעה הרבה על הרומן בין איגנסיו ואלמה ושאיגנסיו רצה להתגרש מקייטנה.
אז אחות זה יותר שווה מבת דודה במקרה של האחים
25/12/2015 | 13:11
2
40
כי זה יפה שאחרי שהם איבדו אחות הם מקבלים אחת חדשה העתק מדוייק זה סוג של נחמה ורואים כמה האחים מאושרים ומחוייכים בקרבתה:]
 
 
כן זה קשר יותר חזק ופיצוי, אגב לקוח מגרסת המקור
25/12/2015 | 13:23
1
40
"מים שקטים" שהייתה עוד לפני תשוקת הנצים. אבל לא הגיוני שבנות לאותו אב ואימהות שונות יראו כמו אחיות תאומות. בתשוקת הנצים היה הסבר שהבת והאחיינית דומות לאימא של האחים בצעירותה. אבל בשביל האחים זה באמת יותר טוב, בעיקר כי בתשוקת הנצים האחים לא גילו שהיא בת דודה שלהם בדם.
דמיון גדול ביניהן הגיוני במידה ושתיהן בעצם יצאו דומות לאבא
25/12/2015 | 13:43
39
חבל שלא הראו לנו איך אבא של האחים היה נראה באיזו תמונה למשל - יכלו ליצור במחשב תמונה של דמות עם תווי פנים שמזכירים את התווים של השחקנית אני גם תמיד מתבלבלת בינו לבין האבא של האחיות. אם היו מראים לנו תמונה זה היה יכול לעזור חח בכל אופן מבחינתי שתיהן פשוט יצאו דומות לאבא כי זה ההסבר הכי הגיוני חח..
הפעם הראשונה של פבלו וורוניקה
24/12/2015 | 18:42
62
השיר המושלם של פבלו וורוניקה
24/12/2015 | 18:49
62
מסתבר שאת השיר שרה לא אחרת מהשחקנית עצמה! איזבלה קסטיז'ו(ורוניקה)המהממת
מזל טוב לגונסלו גרסיה ויואנקו שחוגג היום יום הולדת 34!
25/12/2015 | 15:34
1
71
זה פלביו וואי איך הוא נראה שונה בלי התלתלים חח
25/12/2015 | 22:17
51
אבל חתיך הורס בכל מצב
 
מזל טוב לו
פרק 71סופיה מגלה שאביה ואלמה עמדו להתחתן ואף הזמינו
27/12/2015 | 20:38
1
27
טבעות מחנות תכשיטים. היה מצמרר איך שהיא לקחה את החשבונית לחנות ואיך שהמוכרת הציגה לה את הטבעות ואמרה לה שזה שוכב שם כבר חודשים..
 
עוד קטע מצמרר היה עם לוסיה שאמרה שחלמה על אלמה שחייכה אלייה ואמרה לה שהכל יהיה בסדר. כמובן שזה מתקשר למה שקרה לאחר מכן במסעדת הטאקוס כשאוליסס שלח את הפושעים שלו לשם להזיק ללוסיה ולמסעדה
 
איזו חופרת מירנדה מסכנה ורוניקה "את בעצם ממש ירדת מהמטוס! איך יכולת לעשות את זה את אמורה להיות נרגשת לקראת החתונה שלך!" מסכנה ורוניקה
 
אהבתי איך שהאחים שמחו לדעת שהיא בסוף לא נסעה ושהם לא איבדו גם אותה רק חבל שהיא לא חתכה סופית את הקשר עם אדוארד אבל לפחות היא הרוויחה עוד זמן בחווה עם פבלו והאחים! שסופסוף השתחררו מהכלא! למורת רוחה של קייטנה
סופיה הצליחה לגלות את האמת ולשמוע על הקשר
27/12/2015 | 21:59
23
שאו שקיוותה או שניסתה להטעות שזה טבעות ליום נישואין עם אימה ושמעה שאביה היה מאושר עם אלמה. 
 
חבל שהחלום של לוסיה על אלמה הוא בשורה כה רעה בשבילה ובשביל משפחתה ובשביל האחים. 
 
מירנדה מעצבנת אין ספק שמותו של אוקטוביו הרס לוורוניקה את החיים עם אם מעצבנת שאני מניח שבגללה היא פוחדת לחתוך עם אדוארד. באמת מזל שהיא לא נסעה והאחים את זה והשתחררו, רק חבל שהחגיגה לכבוד שחרורם מאפשרת לחלאות של לאונרדו ואוליסס לבצע את זממם במסעדה הכמעט ריקה של חואנה וכמעט זה כי לוסיה נמצאת שם ושמלמת מחיר יקר.
פרק 72ממש עצוב מה שקרה עם לוסיה
28/12/2015 | 21:46
3
23
לוסיה נפגעה בשריפה ומתה ממש כאב על חואנה המסכנה:( לפחות יש לה את תומס והבנים שתומכים בה, אהבתי גם שסופיה ואירינה באו לתמוך סופיה ממשיכה להתרכך בנוגע לארתורו ולאחים אבל מסרבת לחדש איתו את הקשר טוב זה עדיין טרי.. הבעיה הכי גדולה עכשיו היא - איסדורה שהחליטה להדבק לארתורו ולביים נפילה מהסוס כדי לישון באחוזה של ביאטריס ולמשוך את תשומת ליבו כאילו אין לו מספיק צרות עם סופיה הבעיה שלו גם שהוא יותר מידי טוב. כשאיסדורה אמרה לו שהיא "עדיין חלשה" וביקשה להישאר לישון שם באחוזה הוא היה צריך להגיד לה שאם היא לא מסוגלת לקום ולתפקד עקב הפציעה, הוא יזמין לה אמבולנס. אבל לישון שם זו לא הייתה אמורה להיות אופציה. הנה עכשיו היא ניצלה את זה והתפשטה לה עם דלת פתוחה בכוונה שיראה אותה
 
סמואל הסכים להתחתן עם ביאטריס אחרי שפטריסיה התחתנה עם אוליסס ואחרי מה שקרה ללוסיה סמואל נותר חסר תקווה וככל הנראה הגיע למסקנה שביאטריס תעזור לו לשכוח את  פטריסיה ויחד עם זה הוא רוצה לתגמל אותה אחרי כל העזרה והתמיכה שנתנה לו ולאחים שלו.
 
איזה יופי שסופיה החליטה לבטל את התביעה נגד האחים
אכן מוות מזעזע
29/12/2015 | 00:48
1
21
היא הייתה מעולפת ולא היו צריכים להרוג אותה כדי להצית את המסעדה, אבל נראה שאוליסס ולאונרדו רק שמחים שיש גם הרוגה. אגב בדיוק היום ראיתי פרק בקרדאיי הטורקית בו ניסו לשרוף משפחה שלמה בתוך בית, לא עם בקבוק, אלא ממש שפכו דלק והציתו את הבית, אבל העזרה הגיעה בזמן וכולם ניצלו, אבל טוב זה כבר לקראת הסוף וזאת המשפחה של הראשי, אבל עצוב שדווקא בלטינית יש מוות, מעניין אם השחקנית של לוסיה החליטה לעזוב, או שזה סתם רוע לב של התסריטאים בנושא.
 
נהדר שסופיה ואירינה באו ללוויה למרות הטינה שלהן. 
 
ארתורו אכן טוב מדי ומאמין בכוונות הטובות של איסדורה השטנית. 
 
כל הכבוד לסופיה שגם איימה על אימה שאם תתבע את האחים במקומה היא תעיד לטובתם וזה מרתיע אפילו את לאונרדו. 
גם אני חשבתי על האופציה שאולי השחקנית רצתה לעזוב
29/12/2015 | 20:42
19
לפחות זו לא דמות בולטת שהרגו. תפנית עצובה בשביל הדמות אבל בגדול  היא די הייתה שם על תקן של
72-73*
29/12/2015 | 20:51
14
פרק 74איזה נמושה יצא פבלו חח מה נסגר איתו
29/12/2015 | 20:57
1
25
לאונרדו כיפכף לו את הצורה והוא פשוט לא מגיב! ואחרי זה כשהוא עוד איכשהו התחיל קצת להגיב אז זה היה מעט מידי ומאוחר מידי, מכות של ציפור
עם גוף כמו שיש לוהייתי מצפה ממנו ל"קצת" יותר
 
מסכנה אנדריאה לא הספיקה לשמוח מהפרידה של פטריסיה וסמואל וכבר מגלה שסמואל עומד להתחתן עם ביאטריס קצת מהיר המהלך הזה של סמואל אבל בסדר זה בשביל התפתחות העלילה בהמשך חח..
אכן הופתעתי, אפשר לחשוב שלאונרדו חזק בהרבה
29/12/2015 | 21:46
23
פבלו נתן לרמוס אותו ועכשיו הוא גם סוחט אותו שילשין עליו ועל וורוניקה. 
 
אנדראה הייתה צריכה תירוץ לא להיאבק על אהבתה וקיבלה אותו למרות שהיא מתפוצצת מקנאה ורק ביאטריס מבינה את זה. אבל עצם הרעיון של חתונה ללא אהבה מרתיע את סופיה שרק התחילה להתרכך כלפי ארתורו כועסת על כך שסמואל מתחתן עם ביאטריס אחרי שהיה כולו מאוהב בפטריסיה וכנראה תקבל את הרעיון של אנדראה שהוא מתנחם עם המיליונים. 
 
אנדראה מצחיקה שאימה תמנע את החתונה, אם היא שהייתה ביחסים טובים של ביאטריס לא הצליחה לשכנע אותה, שאימה תצליח, אם היא יודעת בדיוק במה האחים הואשמו אז המילים של קייטנה ישכנעו אותה באשמתם. 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:10
6
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!
 
 סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת
 
 עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל
 
 מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!
 
 סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!
 
שאלות, חדשות, בקשות
22/12/2015 | 08:15
57
375
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
המשך>>
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
קרדאיי
21/12/2015 | 15:14
4
21
טורגוט באמת מוכן לרצוח את פרידה אם לא יקבל את התיק
21/12/2015 | 15:15
17
מאהיר מגיע למלון ומבקש להיכנס לחדר של בלגין ואיש המלון אומר שזה בלתי אפשרי, הוא מסביר שיש לו אישור מבלגין אבל לא בטוחים שהוא דובר אמת ומאהיר דורש את המפתחות ומבהיר שבלגין לא תחזור ומסתבר שהיא לא סגרה חשבון. מאהיר מאיים על הפקיד ודורש את המפתח או שיפרוץ לדלת, פותחים לו את הדלת והוא מוצא את התיק של טורגוט מתחת לשמיכה והולך משם ויוצר קשר עם יאסין כדי למסור את התיק. בינתיים בלגין נעצרת בגבול בגלל תלונה אנונימית ומאהיר מוסר ליאסין וקמאל את טביעות האצבעות שישוו לטביעות האצבעות של טורגוט בתור קורקוט אולמז ומאהיר שומע שבלגין נעצרה והם קיבלו את הדיווח על כך ומאהיר מבהיר שלא היה סולח לעצמו אם הייתה בורחת.

אייטן באה על נאג'דט עם המזוודות ונאג'דט מתכוון לברוח איתה הרחק ומגיעים אורהאן אוסמאן ואנשיו של מאהיר ומאיימים על הדינאמיט ונאג'דט זועם על הבגידה של אייטן והיא מבהירה שלא תחיה עם רוצח כמוהו. נאג'דט לוקח את ביתו ומאיים לרצוח אותה אם לא יניחו את הנשק ואייטן המומה שנאג'דט חסר לב עד כדי כך שירצח את ביתו. אוסמאן מבהיר שנאג'דט הרג כל מי שאמר שיקר לו ונאג'דט זועם באוסמן על שבצד אויביו. הוא מאיים עליה באקדח ושם לב שמשהו לא בסדר ומסתבר שמדובר בביצים ולא מדובר בתינוקת באמת ונאג'דט זועם על כך שרומה ואורהאן מאיים עליו ומכניס אותו למכונית כדי להסיע למשטרה, נאג'דט מבטיח לנקום באוסמאן ואייטן מציעה ללוות את אוסמאן כדי לתמוך בו.

הבת של נאג'דט נמצא בביתו של נאזיף וסונגול וזהרה מטפלות בה וסונגול מאחלת שגם לזהרה ואחיה יהיה ילד ואילקנור מגיעה ומטיחה בהם שהם לא מטפלים בתינוקת נכון ומראה להם איך לטפל בה נכון. אייטן ואוסמאן חוזרים ומספרים לנאזיף על מעצרו של נאג'דט ונאזיף מספר להם שהם טיפלו בביתו. אייטן הולכת אל הילדה ונאזיף שואל את אוסמאן לשלומו ואוסמאן מודה שכל אחד צריך לשלם על מה שעשה כולל אחיו ובונה לו ולמאהיר על שלימדו אותו את ערכי המוסר ונאזיף תומך בו.

מאהיר חוגג את מסירת התיק של טורגוט ואיש אכן בא אליו ושואל אם שמו מאהיר ומבהיר שעצרו אותו כדי להכריח אותו למסור לו הודעה ואיימו עליו ומספר שדורשים את התיק של טורגוט אחרת יהרגו את פרידה. מאהיר המום ומנסה לברר משהו, אך האיש לא יודע. מאהיר מתקשר לנאזיף ומוודא שפרידה עדיין לא חזרה הביתה. נאזיף מתקשר לטלפון שהאיש מסר לו ומספר לטורגוט שמסר את התיק למשטרה וטורגוט מבהיר שלא היה צריך להתקשר אליו אלא רק כשהתיק בידיו ומנתק בזעם ולועג לפרידה שיש שני גברים שמוכנים לעשות הכול בשבילה הוא ומאהיר.

יאסין וקמאל מביאים את התיק למפקח ומחזירים למשטרה את התיק של טורגוט והמפקד מבהיר ליאסין שעשה מעשה טוב, אך הוא מושעה ושלא יראה אותו, אחרת יצטרך להוציא אותו בכוח. יאסין יוצא ומאהיר מגיע אליו ושואל על התיק של טורגוט שהוא שומע שכבר נמסר למפקח ומאהיר מספר על החטיפה של פרידה ועל האיום על חייה. יאסין מנסה לחפש את התיק להיות הארכיון, ומחכה לקמאל אך הפקח מוצא אותו ומזכיר לו את מה שאמר לו ויאסין מבהיר שיש לו עניין בחוף לדבר עליו עם קמאל אך הפקח מורה לשוטרים להוציא אותו בכוח ויאסין יוצא בעצמו.

אורהאן ואנשיו מביאים את נאג'דט ואנשיו ונאג'דט מאיים על אורהאן שגם הוא חלק מהעולם התחתון וכדאי שלא ישבו באותה תא. הם מסגירים את נאג'דט ועומדים ללכת. מאהיר מאיים באקדח על יאסין ודורש את התיק של טורגוט מהפקח ודורש שהשוטרים יניחו את האקדחים והפקח נותן את הפקודה. אורהאן ואנשיו מבחינים במתרחש ולא מבינים מדוע מאהיר מתנהג ככה. קמאל מוסר למאהיר את התיק ומדובר בשני תיקים, אולי גם התיק של קורקוט אולמז של טורגוט ומאהיר נוסע עם יאסין והפקח מראה לרדוף אחריהם ולהשיב את התיק. מאהיר מספר ליאסין שטורגוט מסוגל לרצוח את פרידה והיה מסוכן לפגוש אותו ללא התיק. מאהיר עומד לקבוע פגישה עם טורגוט ואורהאן מגיע ומבקש הסבר וכשהוא שומע על החטיפה על פרידה, אורהן מביע את רצונו לחסל את טורגוט במו ידיו.

מאהיר מתקשר לטורגוט שמעודכן שהוא השיג את התיק. מאהיר מבהיר שלא תהיה החלפה עד שישמע את הקול של פרידה ואנשיו של טורגוט לוקחים אותה ונותנים למאהיר לשמוע אותה וטורגוט חוגג את הניצחון שלו. הוא קובע פגישה עם מאהיר להחלפה. טורגוט שולח את אנשיו להחלפה ולתדהמתה של פרידה שהוא התוודה על רגשותיו כלפיה הוא אומר שאם מאהיר ינסה להתחכם יש להם אישור ממנו לרצוח את פרידה ופרידה המומה.

בלגין מובלת למעצר לאחר שנתפסה חוצה את הגבול ויש דיווח עליה והאיש שלה בפקליטות המום לראות אותה. הוא מצליח לגרום לשוטרים לצאת ולדבר איתה ביחידות ומזכיר לה את הכוונה לברוח והיא מבהירה שלא הצליחה כפי שהוא רואה. הוא רוצה לעזור לה לברוח, אבל רואה שזה מסוכן בתחנה והם ייתפסו מהר ובלגין מפנה אותו לאחד התובעים שכנראה יעזור להם. 
אורהאן מציל את מאהיר, פרידה ויאסין
22/12/2015 | 15:30
10
טורגוט אומר לפרידה ששני גברים מוכנים לכל בשבילה הוא ומאהיר והיא בחרה במאהיר הבריון. הוא טוען שהמבט האמיץ שלה היא ירשה אותו מאביה ומקווה שהיא לא תמות כמוהו. הוא שולח את אנשיו לעסקה עם מאהיר ונותן להם אישור להרוג את פרידה אם משהו ישתבש לתדהמתה. מאהיר ויאסין מגיעים להציל את פרידה ואנשיו של טורגוט דורשים ממאהיר ויאסין לתת לכבול אותם, מאהיר מוסר את התיק ואנשיו של טורגוט מאיימים על פרידה ודורושים שמאהיר ויאסין יתנו לכבול את עצמם. הם מחילטים לרצוח את שלושתם ואז אורהאן ואנשיו מגיעים ומאיימים עליהם באקדחים. הם מאיימים להרוג את פרידה, אך אורהאן גובר עליהם ובזמן שהם בורחים עם התיק אורהאן משחרר את כולם.

פרידה מספרת שעקבה אחרי הכתובת ויודעת היכן נמצא טורגוט ורוצה ללוות את מאהיר, אך מאהיר מתעקש שתחזור הביתה. פרידה דואגת שמאהיר לא יספיק וטורגוט יעלים את התיק ומאהיר מבהיר שזה לא יהיה נורא ואפשר לקחת ממנו טביעות שוב כי מה שנתן להם זה את הטביעות אצבעות של קורקוט אולמז והטביעות של טורגוט נשארו אצלם. פרידה מאושרת שמאהיר חשב על זה. טורגוט מאושר לקבל את התיק ושואל איך הרגו את מאהיר וחבריו והאיש שלו מספר שמאהיר לא בא לבד והם ברחו מאנשיו עם התיק והשאירו אותם בחיים וטורגוט זועם ואז הוא זועם עוד יותר כשהוא מגלה שהטביעות אצבעות הם של קורקוט אולמז ולא של טורגוט אקין ומבין שעליו לברוח כי יש ראיות נגדו.

מאהיר שולח את יאסין למסור את התיק בחזרה למשטרה ומצטער שסיבך אותו ומאהיר מחליט להביא את טורגוט למשפט, אך אורהאן מתעקש שעליהם לחסל אותו כי הוא אחד האשמים במות אימו ואחיינו אך מאהיר מתעקש. הם מגיעים לבית שפרידה מסרה וגוברים על אנשיו של טורגוט קושרים אותם ומזמינים את המשטרה. מאהיר רוצה לבדוק מה שלום פרידה ושולח את אורהאן להסגיר את טורגוט למשטרה אך אורהאן מתעקש לא לסמוך על מערכת הצדק וטוען שעליהם להרוג אותו ומאהיר מתעקש שאם יהרגו אותו הם יהיו כמוהו. הוא מטיח באורהאן שהוא חוזר להיות פזיז. אורהאן טוען שזה שונה כי יש להם סיבה והוא פגע בהם סתם. מאהיר מטיח בו את החטרה שלו על שלא עמד בפיתוי והרג אותו ומתחרט על כך. אורהאן מעמיד פנים שמסכים עם מאהיר, אך באמצע הדרך מבקש מטחסין לצאת וטחסין מנסה לשכנע אותו לציית למאהיר, אך אורהאן מתעקש לא לבטוח במערכת הצדק ומגרש את טחסין. טורגוט מבין שאורהאן לא ייקח אותו לתחנת המשטרה ואורהאן אומר לו שיחסל אותו במקום שהוא התחיל להרוס את חייהם, מעניין לאיזה מקום הכוונה?

פרידה באה לספר לנאזיף שכל בסדר ולמאהיר יש עיסוקים כשנאזיף דואג לו ופרידה לא מספרת במה מדובר. מאהיר חוזר ומספר לפרידה שתפס את טורגוט וכעת אורהאן ייקח אותו לתחנת המשטרה והם שמחים שהכול נגמר, אך מאהיר טוען שכעת להסגיר את עצמו ופרידה נזכרת בפעם הראשונה שנשענה עליו ומצטערת שלא תשמע את פעימות ליבו שמרגיעות אותה. מאהיר מתעקש שעליו לרצות את עונשו כמה שיותר מהר כדי להיות מאושר איתה ועם בנם ופרידה מבטיחה לעזור לו ולהביא לבחינה מחדש של כל התיקים שלו.

אייטן מאושרת לחזור הביתה עם התינוקת ולטפל בה. אך נאג'דט מתחנן בפני סוהר ודורש לדבר עם אישתו שדואגת לו, הסוהר מתקשה להסכים כי זה בניגוד לכללים, אך מסכים בתנאי שהשיחה תהיה קצרה. נאג'דט מתקשר לאייטן ודורש שתבוא אליו לפני ההעברה לפרקליטות ואייטן מסרבת בתוקף והוא מאיים לקחת לה את התינוקת וטוען שהיא חייבת לבוא. לסוהר הוא אומר שאישתו דאגה לו והוא הרגיע אותה כשהוא יוצא בזמן חלק גדול מהשיחה. אייטן מודאגת מאוד ולא יודעת מה לעשות.

אדנאן זועם על בלגין שקראה לו בדחיפות ובלגין מטיחה בו את מה שהיא יודעת עליו ועל המפכ"ל סלים שהיא יכולה לספר ודורשת שישחרר אותה. אדנאן דורש שתסתכל בעיניו ורואה את הצלקת שלה שהיא מבהירה שוב שאין לה מה להפסיד. ודורשת שישחרר אותה. אדנאן מזכיר שנמצאה גופה בסלון שלה ועוד שתי גופות בבית החולים והיא נתפסה כשניסתה לחצות את הגבול. זאת בדיחה לשחרר אותה. בלגין מבהירה שלא אכפת לה אם ישחרר אותה או יבריח אותה אך עליו לעזור לה אחרת תחשוף אותו. אדנאן בא לסלים שמעדכן אותו בכך שמאהיר לקח את התיק של טורגוט ואדנאן מבהיר שמאהיר לא חשוב עכשיו וכעת הבעיה היא בלגין. סלים משחרר שוטרים להחלפה ואומר לאדנאן שזאת ההזדמנות שלו לחסל את בלגין. אדנאן מסרב וטוען שמעולם לא רצח ונכון שבלגין הייתה שותפה לעסקים מלוכלכים, אבל זה שונה וסלים שואל אם לדעתו היא לא רצחה. אדנאן באופן מפתיע מסרב לקחת חלק ברצח.

סלים מפתיע את בלגין והיא רואה אצלו אקדח והוא טוען שהיא תקפה אותו והוא נאלץ לירות כדי להגן על עצמו וכמה החיים מפתיעים. בלגין מבחינה בכלי הכתיבה ולוקחת איזה עט או עיפרון ודוקרת את סלים בצווארו והוא מדמם מהצוואר ומהאוזן ובלגין מנסה לברוח אך השוטרים עוצרים אותה. וסלים מדמם למוות. אדנאן מגיע כשלוקחים את הגופה של סלים ושומע שבלגין הרגה את סלים וניסתה לברוח. השוטר מבטיח לבלגין שתענש על מעשיה ושולח אותה לתא מעצר ואדנאן מורה לא לתת לבלגין לא לחם ולא מים, נראה שהוא כואב את האבדה. 
הנה קיבלתי תשובות על התהיות שלי לגבי הסוף של קרדאיי
22/12/2015 | 15:34
29
שקראתי בתקצירים 
תהיתי למה בלגין צפויה לתלייה ולכן מתאבדת שהרי היא רצחה משרתים ומאהיר על רצח כפול של נאיל והעיתונאי דרשו עבורו מאסר עולם מצד אדנאן שנגדו כך שזה לא על כל רצח והנה מסתבר שהיא רצחה את סלים המפכ"ל ופקיד חשוב בממשלה לשעבר. 
 
וגם קראתי בתקצירים שבלגין מסגירה את אדנאן ובדיוק כשצפיתי בפרק תהיתי מה יהיה העונש של סלים, שלא כתוב עליו דבר בתקצירים והנה בלגין רצחה אותו בדם קר.
מאהיר מגלה שטורגוט אנס את אייטן
23/12/2015 | 15:33
11
בזמן שמאהיר ופרידה מאושרים ביחד טחסין בא לבית וקודם פוגש את נאזיף ומספר על הכוונה של אורהאן לחסל את טורגוט בעצמו במקום שבו הכול התחיל ומאהיר ממהר לשם וטוען שיודע איפה זה ולא מאשר לפרידה לבוא איתו ומאלץ אותה להישאר בבית. זהרה מנסה לברר מה קורה עם אורהאן ללא הצלחה. אורהאן לוקח את טורגוט לפרקליטות ומטיח בו כמה נהנה לתכנן את תככיו משם ולוקח אותו לחדר של התובע הכללי ושואל מה היה החשבון שלו עם הקורבן שהוא רצה את מקומו? טורגוט מבהיר שמדובר בעניין אישי ואורהאן שואל מדוע הרס את חייהם וטורגוט טוען שזה היה הגורל. אורהאן מטיח בטורגוט את החיים המאושרים שהיו למשפחתו, למרות היותו הבעיה העיקרית שלהם, אבל הוא הרס אותם וגם מותם של אימו ואחיינו היא בגלל שהתערב בחייהם והפעם הוא יגמור אותו. טורגוט מטיח באורהאן שלא כל כך קל לרצוח. אורהאן מבטיח לחסל את טורגוט ויש תזוזה בדלת, הייתי בטוח שזה מאהיר, אבל לא, טורגוט מנצל רגע של הסחת דעת של אורהאן ודוחף אותו ולוקח לו את האקדח וטוען שכעת ידו על העליונה ואמר שקשה לרצוח, לא מספיק אומץ, צריך גם שכל וזה אין לו.

טורגוט מתעמת עם אורהאן ומבטיח לחסל אותו בדיוק כשמאהיר ממהר לשם. טורגוט אומר לאורהאן שהוא מאשים אותו, אבל זה לא הוא, אחיו אשם בכל שהוא לא השלים עם גורלו וחיטט במה שלא היה צריך. טורגוט עומד לרצוח את אורהאן ומאהיר מנסה לפרוץ את הדלת וטורגוט אומר שהנה הוא הולך לו לרצוח בן אדם בהנאה ואחיו בא להפריע, איזה הומור שחור!!! טורגוט יורה באורהאן כשמאהיר פורץ את הדלת ומאיים על טורגוט ואורהאן מבהיר שמדובר רק בשריטה ושיעצור את טורגוט, מאהיר גובר על טורגוט ובדיוק שוטרים נכנסים ומאהיר דורש לתת לו להסגיר אותו למשטרה שלא יברח והמפקח נותן לו וטורגוט מוחה על שהשוטרים לא עושים את עבודתם.

בינתיים יאסין וקמאל מופתעים שלא הביאו להם עדיין את טורגוט ומתחילים לדאוג ואז שומעים על מה שקרה בתחנה. מאהיר מוציא את טורגוט וסונה מבחינה בו והוא מבקש ממנה להזעיק אמבולנס לאורהאן. פרידה דואגת וסונה מתקשר ומדברת עם נאזיף ומספרת על אורהאן ומספרת לפרידה על מעשי מאהיר ועל הדאגה שלה וסונה מרגיעה אותה ואז פרידה מספרת על בלגין שנעצרה וסלים נכנס אליה והיא הרגה אותו בעזרת עט ופרידה המומה. היא מחליטה למהר לשם כי היא בטוחה שאדנאן וסלים קשורים לעסקים מפוקפקים ועדות של בלגין יכולה להפליל אותם. סונה לא מבינה איך פרידה תדבר עם בלגין כשהיא לא בתפקיד, אך פרידה מתעקשת.

מאהיר לוקח את טורגוט במכונית לתחנת המשטרה וטורגוט צוחק על מאהיר ומנסה להתגרות לו ומזכיר את אימו ואחותו שהוא הצית את ביתם כשהוא חשב שימצא ראיות חשובות והוא תמיד ידע שזה הוא, אך לא היו לו הוכחות. מאהיר שואל את טורגוט אם הוא רוצה שיחסל אותו וטורגוט ממשיך להתגרות במאהיר. הוא גורם למכונית לסטות מהמסלול ומנסה לברוח ומאהיר רץ אחריו ופוצע אותו וטורגוט מפציר במאהיר שיחסל אותו ויגמור את כל זה. הוא מטיח בו את חתונתו עם פרידה שיאלץ אותו לחכות לו עד שיימאס לו וטוען שאורהאן צודק הוא אחראי לכל צרותיהם ואם ישאיר אותו בחיים ימשיך להזיק להם וגם מהכלא יש אנשים שיצייתו לו והוא יהיה בכלא ולא יוכל להגן עליהם. הוא אומר שהוא לא יכול להפקיד את המשפחה בידי אחיו שלולא בא היה הורג אותו, הוא לא חכם וגם נאזיף הזקן לא יכול. מאהיר עדיין מהסס ואז טורגוט מזכיר את בת השכנים אייטן ואומר שהוא הראשון שבעל את גופה ומאהיר שואל אם הוא בן אדם בכלל ונראה שהוא עומד לירות בו.

אייטן מוצאת כסף בשק שנאג'דט נתן לה. היא הולכת לבקר את נאג'דט למרות שזה אסור לפני הדיון אך מרשים לה בתור אישה דואגת. אייטן לא מבינה מה נאג'דט רוצה ממנה והוא אומר לה לשמור על הפיקדון שלו ועל ביתו ומבטיח לקחת ממנה את זיינפ ואת הכסף כשישתחרר ואם תיגע בכספו יחנוק אותה. היא אומרת שהוא מסוגל כי הרי עמד לירות בביתו. אייטן מתעקשת לשמור על זיינפ ונאג'דט מאיים לשלוח אנשים לחנוק אותה ולא לחכות לשחרור. סונגול מטפלת בזיינפ ואייטן קונה כרטיסים לאוטובוס לאיזמיר, היא רוצה במהירות האפשרית, אבל אפשר רק לללילה והיא קונה את הכרטיס. היא משתפת את סונגול בכוונות של נאג'דט לקחת את זיינפ ומספרת על כוונתה לנסוע בהקדם לאיזמיר אל אחותה נורטן שסוף סוף מוזכרת בעונה השלישית ולדודותיה שם תאכל לשמור על נורטן וזיינפ מפני נאג'דט. סונגול מצטערת שתישאר לבד ואייטן מעודדת אותה שיש לה את אוסמאן אך סונגול לא מרגישה שהוא לצידה. נאג'דט מובא לדיון ומכחיש את ההאשמות נגדו וטוען שמדובר באי הבנה ועלילה ואין לו קשר לבריחתו של מהמט סאים, אך בהתאם לראיות השופט מחליט להחזיק אותו במעצר עד תום ההליכים ונאג'דט מתעקש שהוא מכבד את הכרעת הדין אך מדובר בטעות.

אריף מבקר את סאייס שדואג לאילקנור אך שומע לתדהמתו שהיא מתכוונת להתגרש ודורש להביא אותה אליו מרצון או בכוח. אריף בא לקחת את אילקנור ומאיים לקחת אותה בכוח אם לא תבוא לבקר. היא באה לבקר וזהרה לא מבינה לאן היא ממהרת כל כך, בדלת בולנט מפתיע אותה ולא מבין מדוע גרה שם ואילקנור לא מסבירה לו וממהרת אל סאייס. אילקנור מבקרת את סאייס ולא מבינה מדוע דרש להביא אותה, סאייס מדברת על השמועות ואילקנור מאשרת את עניין הגירושין וטוענת שלא הייתה נשארת איתו אחרי שגילתה. סאייס טוען שלא יסכים להתגרש כי בעולם שלהם אין גירושין ואילקנור אומרת שהיא לא חלק מהעולם שלו. סאייס שואל על האיחור ואילקנור טוענת שאין איחור והאם בגלל זה לא רוצה לשחרר אותה. סאייס מבהיר שלא ייתן לה להתגרש בין אם היא בהריון ובין אם לא ואילקנור מבהירה שלא תישאר אישתו לחכות לו לאחר מה שגילתה והיא בכל יום מאחלת למותו ועוזבת בזעם.

בלגין מובאת לתובע אדנאן והיא מבקשת לשחרר אותה מהאזיקים ואדנאן אומרת לעשות זאת ומוציא את השוטרים. בלגין שואלת איך יוציא אותה ואדנאן מבהיר שלא ישחרר אותה לאור מה שעשתה לסלים המפכ"ל המחוזי של המשטרה. ובלגין מטיחה בו שזה רמז למה שהיא מסוגלת לעשות אם לא יעזור לה. פרידה ממהרת לראות את בלגין ואדנאן ורואה שהם לא נמצאים ומבינה שאדנאן מבריח את בלגין באותה שיטה שהיא הבריחה את מאהיר וממהרת לעצור בעדם. היא שומעת שאדנאן לא יצא וגם סונה משתכנעת שאדנאן משחרר את בלגין. פרידה מגיעה לדלת שנעולה והיא דורשת מהם לעצור ובלגין ואדנאן שומעים אותה ובורחים. פרידה עושה סיבוב וגם השוטרים דורשים לפתוח את הדלת. בלגין לוקחת סכין ואדנאן שואל למעשיה והיא טוענת שהיא מגינה עליו ותדקור אותו בתור אליבי שלא שחרר אותה. אדנאן מסרב ובלגין מטיחה בו שייאלץ להיעצר על שהבריח אותה והיא לא תעזור לו ושיבחר ואדנאן מסכים שתדקור אותו והיא דוקרת את אדנאן בחזה כנראה במטרה להרוג אותו ובורחת. אך נתקלת בפרידה שרואה לראשונה את הצלקת על פניה והמומה. בלגין דורשת מפרידה שתיתן לה ללכת ופרידה אומרת שלעולם לא ובלגין מאיימת עליה עם סכין ומבהירה שמסוגלת לרצוח אותה אם לא תיתן לה ללכת.

נאזיף מבקר את אורהאן בבית החולים והמשפחה שמחה לראות שהוא בסדר והוא מספר שטורגוט בידי מאהיר שעומד להסגיר אותו למשטרה וגם יאסין וקמאל מחכים לכך. 
ילדים, עבודה, בית – איך באמת עושים את זה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/12/2015 | 10:46
22
30
חושבים שאתם אנשים יעילים? כאלו שמגיעים הביתה ותוך שעה הכול מסודר?
ספרו לנו איך אתם עושים את זה ואולי תזכו בפרס שינקה לכם את הבית
http://tinyurl.com/hwhghek

 
 מתחמם, חם, לוהט: מהם הטרנדים הלוהטים לחורף 2016? לחצו על הלינק ושאלו את כל מה שרציתם לדעת!
http://tinyurl.com/hjfy8nz
 
איפה הדר נעלמה?
21/12/2015 | 23:24
21
58
היא לא פה מאתמול
הבצורת הטלנובלית גרמה לה לשקוע בשממה
22/12/2015 | 13:58
11
67
בדיוק כמו כל הפורום הזה.
אבל היא רואה מילה של כבוד
22/12/2015 | 16:19
10
58
ואימפריה
אבל יש פה מעט מאוד גולשים
22/12/2015 | 17:00
9
57
אז זה בצורת טלנובלית מבחינת הפורום הזה.
יש מצב שיש לה בעיות במחשב כמו שהודיעה לפני כמה זמן
22/12/2015 | 17:41
3
50
כמו שאני מכירה אותה זאת לא תהיה סיבה בשבילה להיעלם בפורום כל עוד יש לה מה לראות.
דווקא המחשב די התנרמל וחזר לעצמו האמת, כנראה יש לו תקופות חח
23/12/2015 | 19:29
2
52
ואכן את מכירה היטב כל עוד יש לי מה לראות בויוה ויש עוד אנשים שכותבים בפורום אני לא הולכת לשום מקום 
ניסיתי איכשהו לשמר דיונים בפורום אג'נדה
23/12/2015 | 20:10
1
34
אבל כל צופי הלטיניות פרשו כולל אותך ואת אנט. ועכשיו גם צופי הקוריאניות עברו לפורום קוריאניות בויוה ופורום אג'נדה פשוט מת. 
נכון פעם כתבתי גם שם
23/12/2015 | 20:28
33
אבל עם הזמן עזבו עוד ועוד אנשים, וכבר לא היה כל כך מה לעשות שם. ככה שכיום אני כותבת רק פה ובפורומים של ויוה.
שום בצורת, פשוט אנשים תקועים בפייסבוק
22/12/2015 | 19:05
3
32
לא תקף על הדר. אין לה.
22/12/2015 | 19:08
2
28
והיא בערך היחידה ובין הגולשים היותר פעילים פה בגלל זה
22/12/2015 | 19:11
1
62
אבל תכלס כשפורום יתייבש לגמרי גם לה כבר לא יהיה מה לעשות פה.
אם יקרה כזה מצב אז
23/12/2015 | 19:38
46
אני מניחה שיסגרו אותו ואף אחד כבר לא יוכל לכתוב.
אבל נקווה שלא נגיע למצב כזה חח בינתיים הפורום פעיל למרות שלא שוקק כמו פעם.
אני נוטה לחשוב כמו אלה, שזה בגלל שהפייסבוק השתלט...
23/12/2015 | 19:32
46
נקווה שאולי בהמשך בכל זאת יתווספו עוד אנשים לפורום והוא יהיה מלא יותר.
הממיר שלה היה בתיקונים עד אתמול
23/12/2015 | 14:23
3
60
השאלה אם היא השלימה את פרקי מילה של כבוד באתר או שתחכה לשבת שתוכל להקליט בטלוויזיה ואת הפרקים של אימפריה אלה שלחה לה והיא צפתה עד פרק 46, מעניין אם היא יכלה לצפות בפרקים 47-48 שהיא לא יכלה להקליט בטלוויזיה או שתאלץ לחכות ליום שישי כדי להקליט מפרק 48. 
הממיר שלי מסתבר הלך לעולמו חח.. יום שני החליפו לי אותו.
23/12/2015 | 20:12
2
61
אבל יצאתי בזול כי לעוד אחת מהשכונה שלי שהטכנאי בדיוק חזר ממנה נשרף גם הטלוויזיה, מאותה סיבה - הרעם הארור כל ההקלטות הלכו לי יחד עם ההקלטה של הפרק האחרון של שובל של שקרים שדווקא תכננתי להשלים אותו באותו שבוע של התקלה. היו לי גם כמה פרקים אחרונים מטלנובלות ששמרתי למזכרת. איזו קיצ'ית אני אבל לא נורא, העיקר שעכשיו הכל עובד.
 
מילה של כבוד הספקתי להשלים את פרקים 67 ו-68 דרך האתר. יש לי פער של שני פרקים. באימפריה ראיתי את ההקלטה של פרק 47 שאלה שלחה לי(שוב תודה אלוש)ואת 48 אני השלמתי גם דרך המחשב מצאתי באיזה אתר. כדי שזה לא יתקע אותי עם שאר פרקי השבוע שאני כבר כן יכולה להקליט אם כי גם פה יש לי השלמות כי כמו שרשמתי היה לי שבוע די עמוס.
אז מזל שמצאת דרך להשלים את פרקי אימפריה
23/12/2015 | 20:16
1
39
וחבל שלא תצליחי להשלים את הפרק האחרון של שובל של שקרים.
כן בזכות אלה. כי למעשה כל הפרקים שהקלטתי הלכו לי.
23/12/2015 | 20:30
28
23/12/2015 | 19:10
4
72
היי רנתוש!
אצלי הכל בסדר מצטערת אם הדאגתי פשוט היו לי ימים קצת עמוסים בסידורים ככה שלא היה לי כל כך פנאי. אבל תודה על ההתעניינות:)
יצא מזה רק טוב
23/12/2015 | 20:05
1
61
הרמנו שרשור שלם בגללך....... תיעדרי יותר
23/12/2015 | 20:17
24
ברוכה השבה
23/12/2015 | 22:36
1
45
24/12/2015 | 17:59
6
אימפריה
19/12/2015 | 22:33
8
39
  
עד פרק 46זה אלפרדו כריסטינה וויסנטי
19/12/2015 | 23:09
7
55
אני אתחיל במפגש הלא צפוי של זה אלפרדו ולוקאס בבית של איזיס - זה אלפרדו ממש חוצפן חסר בושה. אז נכון שויסנטי עושה טעות חמורה שהוא מכרכר סביב איזיס המאהבת של אבא שלו אבל זה אלפרדו משחק אותה קדוש מושלם שלא חייב לאף אחד הסברים, מילא למרתה הוא לא חושב שחייב הסברים אבל גם לבן שלו הוא מתייחס ככה ועונה ככה? הוא לא הרגיש לרגע אחד שלא בנוח עם העובדה שהבן שלו הרגע ראה אותו בבית המאהבת שלו. הוא לא הרגיש לרגע אחד שהוא לא בסדר ושזה מצב ממש לא לגיטימי. ועוד אחרי זה כשהוא רואה אותו במכונית עם דו כולו שפוך אחרי שהשתכר בגללו, הוא מתייחס אליו עוד יותר גרוע ומאיים לגרש אותו מהבית נכון שלוקאס עצלן שחי על חשבון ההורים שלו חיי מותרות וגם די מופרע אם הוא ככה נותן לעצמו לחזר אחרי המאהבת של אבא שלו. אבל זה אלפרדו הוא המבוגר האחראי הוא אבא שלו ובמקום להתנשא מעליו ולא להודות תחילה בטעויות שלו עצמו, הוא רק יודע לתקוף אותו, לדעתי בעיקר בגלל העניין של איזיס ופחות כי איכפת לו מהחיים של הבן שלו. בניגוד לבהמתיות שזה אלפרדו הפגין, אהבתי את הרגישות של מרתה לבנה ואיך שהיא הלכה לוודא שהכל בסדר איתו ושזה אלפרדו לא מחמיר איתו
 
לגבי כריסטינה וויסנטי - איזה כיף שהיא סופסוף נפרדה מפרננדו התפל לטובת ויסנטי המתוקק סופסוף היא הכירה ברגשות שלו אליו והסכימה להיות איתו! כל הסצנות שלהם היו מושלמות בניגוד לסצנות של כריסטינה עם פרננדו שירד מהפסים לגמרי עוד שנייה כיפכף את כריסטינה מזל שבעל הבית קפה התערב וריסן אותו אגב הוא שיחק בטרה נוסטרה את "צייד העבדים!" איך הוא הרזה מאז. אבל בפנים הוא נשאר אותו הדבר. בקיצור, פרננדו רק הוכיח פה לכריסטינה שההחלטה שלה להיפרד ממנו הייתה ההחלטה הכי טובה שהיא עשתה בזמן האחרון
 
כל העניינים המפוקפקים עם קורה רוברטאו וההורים של איזיס קיבלו קצת יותר מידי זמן מסך אבל היו די משעשעים בעיקר כששאנה כיפכף את רוברטאו ועוד לגבי שאנה, מסכן ממש ריחמתי עליו איך שהוא נקרע בין הרצון שלו לקחת חסות על הילד היתום ובין החשש שלו מהביקורות שיכולות לבוא ולפגוע בילד לטענתו בכל אופן עצוב שהוא נתן אותו לרשויות, אני מקווה שעוד יש תקווה שהילד יחזור לשאנה, מסכן
 
מגיע לאורווילי שז'וז'ו לא מרשה לו להיות עם הילד אהבתי גם איך שהיא דיברה אל העורכת דין המפוקפקת
 
הידידות בין שתי הנשים של הביגמיסט הזויה משהו חח עוד יותר הזוי שהכניסו לעלילה שלהם גם את איש הסמבה 
שלוקאס עושה טעות חמורה*
19/12/2015 | 23:20
4
57
ברגשות שלה אליו*
 
משום מה כפתור העריכה נדפק
יש לו 15 דקות ואחר כך הוא נעלם
21/12/2015 | 23:20
2
17
יש לפעמים באג כזה שזה לא נותן לערוך גם אחרי דקה.
22/12/2015 | 00:04
1
13
אכן, כשרציתי לערוך זה היה ישר שסיימתי לקרוא את ההודעה
23/12/2015 | 20:51
7
עברו בערך דקה או שתיים ומאז ניסיתי כמה פעמים עד שלבסוף התייאשתי ותיקנתי את זה כבר בכוכבית. אחד הבאגים המעצבנים
כשהיא כתבה את זה לא עברו 15 דקות
21/12/2015 | 23:43
23
אלא 11 והיה אמור להופיע
זה אלפרדו ממש אדם אנוכי
20/12/2015 | 00:19
1
39
ואב גרוע חוץ מלמריה קלרה ואיך שהתייחס ללוקאס אחרי שהשתכר פשוט מזעזע, מרתה אמרה לו דברים נכונים שהוא מנסה להציג את עצמו כמושלם כשהוא מנסה לחנך את לוקאס. 
 
פרננדו באמת מטורלל משהו וטוב שכריסטינה נפתרה ממנו.
 
העניינים של רוברטאו וקורה מגוכחים, אבל יצא קטע שקורה משלמת להורים של מריה איזיס בכסף שקלאודיו נתן לרוברטאו, כך שהכסף נשאר במשפחה אך רוברטאו לא יראה ממנו גרוש, הורים מפלצתיים וקורה כך הצליחה להשיג לעצמה כמה פרוטות על הטבעות של אליאני ובעלה כי הכסף שגנבה מרוברטאו הספיק כמקדמה להורים של מריה איזיס.
 
כל הכבוד לז'וז'ו שמעמידה את עורכת הדין והצייר במקום.
 
אני אוהב את העלילה של הידידות בין שתי הנשים לא בגלל הסיפור על עצמה אלא בגלל הגישה של טואני כלפי האישה הראשונה שהיא מתחשבת כל כך כי זה מראה שהיא לא רעה למרות איך שהתייחסה לאליוולדו אז אחרי שנהנתי ממנה בלוחמת אני שמח שכאן למרות התפקיד השונה היא כנראה לא תהיה רעה.
לגבי טואני
23/12/2015 | 20:54
16
לדעתי היא פשוט לא אוהבת את בעלה ולכן היא לוקחת את זה בצורה כזאת קלילה והזויה. גם אני לא חושבת שהיא רעה, היא עשתה טעות חמורה שנטשה את הילד שלה עם אבא שלו. אבל לפחות עכשיו היא מתחרטת ומנסה לתקן. מקווה שהיא ואח של כריסטינה יהיו בסוף ביחד.
mi amor mi amor-פרקים 56-60
19/12/2015 | 17:47
10
33
צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן
מכת תינוקות! חואן מעבר את כולן
19/12/2015 | 17:51
46
מסתבר שולריה חושדת שהתינוק לא בהכרח מבנחה ויכול להיות שהוא מחואן אוף, איזה מאכזב! די ברור שבסוף זה יהיה מחואן...מעדיף שזה יהיה מבנחה, שהיא תתעורר על עצמה ותבין איזה גבר הוא, והתינוק הוא מה שיאחד ביניהם

איך כאבה לי סצינת הפרידה שלהם ששניהם דמעו, ולריה אמרה לו שהיא מבולבלת, והוא-"עשיתי הכול בשביל לגרום לך להתאהב ואני לא מצליח"  בא לי להרוג את ולריה שהיא כזאת עיוורת!

אגוסטינה מזייפת היריון...כל הקלישאות של הרעה-המשוגעת היא לוקחת על עצמה...ולא רק שהיא גורמת לחואן להסתכסך עם כולם(כולל אדי!) אז גם החולת-נפש הזאת כיבתה את האינקובאטור של איילן
איזה חמודים חואן ולאלי בסצינות עם איילן

מרטין עזב? לא! כ"כ חבל שגם לאלי מטומטמת ונותנת לו ללכת...

סצינת הסיום: אגוסטינה המפגרת מפעילה את הגז בבית, וחואן מתפרק בחדר...האמת שההתפרקות שלו הייתה מרגשת, וזה נראה לי משהו שחיכינו לו כבר המון זמן, עוד מאז כל הלחץ סביב הסיפור עם לאלי וולריה שלא ידעו האחת על השנייה-אז לא הייתה שום סצינת התפרקות שלו...
פרומו חדש של la leona
19/12/2015 | 17:55
56
עוד חודש פחות יום זה מתחיל  
los ricos no piden permiso כנראה תעלה ב11.1
19/12/2015 | 17:59
50
היו דיבורים על התאריך הנ"ל אבל שום דבר לא אושר באופן רשמי. כרגע יש כתבה אחת לגבי תאריך העלייה. 
 
עוד פרומו של la leona
20/12/2015 | 22:45
29
פוסטר la leona
20/12/2015 | 23:31
39
תמונות los ricos no piden permiso + מידע על הדמויות
22/12/2015 | 23:20
48
פרומו חדש los ricos no piden permiso
22/12/2015 | 23:49
27
עוד פוסטר חדש של la leona + הקדמה חדשה
24/12/2015 | 00:04
27
פוסטר los ricos no piden permiso
24/12/2015 | 00:14
1
34
עוד פוסטר
24/12/2015 | 10:36
22
סיכום שבועי
18/12/2015 | 16:05
24
50
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
 
סופ"ש נעים:)
מסכמת
18/12/2015 | 16:46
7
82
דבר טוב שקרה השבוע: --
דבר רע שקרה השבוע: היום בארבע בבוקר היה רעם מטורף שנשמע כמו נפילה של טיל, בעקבות זה הייתה אצלי הפסקת חשמל שיצרה תקלה בממיר/טלוויזיה ככה שאין לי טלוויזיה עד יום שני תכננתי להשלים היום פרקים באימפריה אבל עכשיו אני אפתח פער לא קטן כי לא רק שאני לא אוכל להשלים אותם אלא גם פרקים משבוע הבא אני אפספס בלי אפשרות להקליט. לא יודעת איך אני אשלים את כל הפרקים האילה. לפחות מילה של כבוד עולה לאתר אז איתה אין בעיה עוד דברים לא משהו שקרו השבוע-הפיוס המטופש עם טורקיה ותשלום הפיצויים הכל כך מיותר. לא ברור לי מה הדחיפות להתפייס עם טרוריסט כמ ארדואן שרק רוצה להשפיל אותנו שוב ולסחוט מאיתנו כסף ומי יודע מה עוד ביבי הרופס הבטיח לו בסודי סודות וכמובן המשך הפיגועים
טלנובלת השבוע:מילה של כבוד עם פרקים נדירים!
תכנית השבוע: אחרי שבית ספר למוזיקה נגמרה נשארתי רק עם חדשות חח 
שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית[קייטנה]
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: ממולאים
שיר השבוע: "מודה אני" בביצוע שני הזוכים הראשונים מהעונות הקודמות של בית ספר למוזיקה. הייתי ממש בשוק ממישל אי אפשר לזהות אותו כמעט, נראה כמו בן אדם אחר איך הוא התבגר בכל אופן, דואט מהמם השיר ממש יפה והמילים בכלל
תמונה:
בדיוק רציתי לשאול אם כבר צפית בפרק 67 של מילה של כבוד
18/12/2015 | 17:02
4
50
אבל נראה שאם זה אין בעיה כי זה באתר. אבל אם הפרקים מוקלטים בממיר, הם אמורים להישאר לא? או שהתכוונת להקליט אותם היום? ובכל מקרה את הפרקים של יום ראשון אין דרך להקליט בעסה. אבל בכל מקרה אם הפרקים שמורים תוכלי לצפות בהם, והפרקים של ראשון ואולי שני אפשר להקליט ביום שישי הבא, אבל הבעיה אם הפרק של אתמול לא הספקת להקליט כי השידורים החוזרים הם רק בימי שישי וראשון.
 
נראה שביבי הרופס רואה בוויתור של ארדואן על הסרת הסגר הימי על עזה כהישג עילאי, באמת מדינה דפוקה יש לנו, הוא צריך אותנו ואנחנו צריכים לשלם בעד הפיוס, המצרים, הסעודים והירדנים זקוקים לנו נגד דעאש ואיראן ואנחנו צריכים לוותר לפלסטינים כדי שנהיה ראויים להיות איתם בקואליציה נגד הטרור הזוי משהו.
 
 
הקלטתי אותו אבל לא ברור מה עלה בגורל ההקלטה
18/12/2015 | 20:07
3
52
עדיין לא ידוע מה רמת הנזק שנגרם, יכול להיות שאני אצטרך להחליף ממיר. לצערי הפרק הזה של יום חמישי עדיין לא עלה לאתר, כנראה יעלו אותו ביום ראשון. אגב גיליתי שזה לא שהיה בעיה עם התרגום(כמו שציינתי באחד השירשורים של הסדרה)אלא פשוט צריך להגדיל את המסך של הוידאו ואז התרגום בסדר. שמתי לב לזה כשצילמתי משם תמונות. 
 
אם הממיר יהיה בסדר ויצליחו לסדר את התקלה בלי להחליף אותו, הפרק של יום חמישי של אימפריה לא יהיה לי כי אתמול בלילה הקלטתי את השידור של שבע בבוקר היום וההפסקת חשמל הייתה עוד לפני אז זה לא הקליט. אולי אלה תצליח להשיג לי הקלטות אז אני אראה דרך המחשב.
 
לגבי ביבי וארדואן, אני לא אופתע אם ביבי כן הולך לעשות הקלות ב"מצור" על עזה לטובת ארדואן, בטח הוא סיכם איתו על זה בשושו
 
ואגב שמעת על עוד עיוות במדינה שלנו? ההתעללות הלא נורמאלית בעצורי דומא-לקרוא ולהזדעזע! אינקוויזיציה זה כאן
כן בהחלט מנסים לתפוס שעיר לאזאזל
18/12/2015 | 20:29
2
34
כדי שלא יאשימו אותנו שאנחנו לא מטפלים בטרור יהודי ולשם כך מנסים לסחוט הודאה בעינויים, העיקר להראות שתפסנו יהודים טרוריסטים כמו ששר הביזיון הבטיח שידוע שהמחבלים יהודים. 
אם לא הייתי יודעת על מה מדובר בקלות הייתי יכולה להאמין ש..
18/12/2015 | 22:14
1
33
מדובר בעינויים שמפעיל חמאס על "מרגלים לטובת ישראל". נראה לי אפילו הם יותר עדינים. התיאורים שהעצורים סיפרו לעורכי הדין שלהם(שהם הורשו לראות רק לאחר שלושה שבועות אם הבנתי נכון)פשוט מזעזעים, לא האמנתי למה שאני קוראת. למה המדינה הזאת הפכה? מה זאת השנאה העצמית הזו? נראה שהשמאל שולט בכל הצמרות לא משנה מי ייבחר - מה שעושים לנערים האילה שהם בכלל קטינים זה ללא ספק רדיפה על רקע פוליטי. אם הם לא היו חובשי כיפות בעלי פיאות, אלא היו ערבים, אין מצב שהיו מתנהגים אליהם בצורה כזאת בזיונית. הם ממש עוברים שם טראומות תקיפות מיניות חוטפים מכות ממש אינקוויזיציה מה שהולך שם. רק חסר שיערפו להם גם את הראש.
 
הבנתי שאורי אריאל ביקש מביבי דיון דחוף בנושא.
לא מפתיע אותי שביבי ממשיך לשתוק.
נו אחרי ההצהרות של יעלון וריבלין
19/12/2015 | 01:12
28
שיודעים מי עשה את זה, הם חייבים להראות לעולם את האשם ומצד שני אם יסתבר שערבי השליך את בקבוק התבערה יאשימו את ישראל בטיוח ולא משפחת הקורבנות ולא המערב המתחסד לא יאמינו ובעצם גם אם הפושע הוא יהודי מהקו הירוק גם יהיה קשה לעקל את זה כי כולם החליטו שמדובר ב"מתנחלים". 
 
אגב מזכיר לי בטלנולבה שלא שודרה בארץ אלא הערוץ הרוסי שנרצחה שחקנית אמריקאית במקסיקו והיו חייבים לסגור את התיק בכל מחיר והשריף עינה בן אדם כדי להפיל עליו את האשמה וגם המושל לחץ על זה שמה שחשוב להם זה לא לעשות צדק אלא לתפוס את הפושע מהר, גם אם לא מדובר ברוצח האמיתי כדי למנוע סקנל בינלאומי. גם בסדרה רוסית שראיתי נרצח גרמני וגם אז ניסו לסחוט הודאה בכל מחיר ולסגור את התיק ולהאשים ללא הוכחות את מי שנראה חשוד כדי שלא יהיה סקנדל בינלאומי. כאן לא מדובר באזרחים של מדינה מערבית עשירה אבל עדיין הסיבה דומה לרצות את ארה"ב ואירופה.
הדר, את רוצה להשלים במחשב?
18/12/2015 | 17:49
1
40
אני עכשיו בעצמי הולכת להשלים בויוה את פרקי השבוע ויש לי מקליט למחשב. מאיזה פרק את צריכה השלמה?
אם זה מויוה עם תרגום והכל זה יהיה מעולה תודה!
18/12/2015 | 19:38
43
ראיתי רק את הפרק של יום ראשון אז יש לי להשלים 44-47.
אני מבינה פורטוגזית אבל במחשב גם ככה פחות נוח לי אז אם יש לי לפחות תרגום מול העיניים זה יותר נחמד חח
מסכם
18/12/2015 | 16:57
3
65
דבר טוב שקרה השבוע: שהסתבר שהגרסה של אורן חזן הייתה הנכונה וסתם עשו עליהום עליו ובאמת זה נראה כמו הצבעה כפולה. ושלפיד יצא נגד מעלילי הדם של שוברים שתיקה.
 
דבר רע שקרה השבוע: שעיתון הארץ, אמנם אין לצפות מהם לדבר אחר אבל הורידו את דגל ישראל בשביל סאיב עריקאת והנשיא שלנו לא אמר על זה כלום. 
 
טלנובלת השבוע: קרדאיי, מילה של כבוד, אישה במסכה, ניחוחות של אהבה, דילה, שדרות ברזיל, הנערה שאהבתי, אימפריה. 
 
תכנית השבוע: אין. 
 
שחקן/ית שבוע: ברוגוזאר קורל, קנאן אימרזאליאולו, צ'טין טקינדור, אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, כריסטיאן דה לה קמפה, סקרלט גרובר, גונסלו גרסיה ויאנקו, קימברלי דוס רמוס, סוניה סמית, פביאן ריוס, דיאנה קיחאנו, דניאלה נבארו, סו אה, ג'ו ג'י הון, יון ג'ונג הון, יו אין יונג, פק יו צ'ון, גין סה גיונג, נאם גונג מין, יון ג'ין סו, האטיג'ה שנדיל, אקראן פטקאיה, אנגין שנקאן, נג'יפ ממילי, יונג'ה גבהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, דבורה פלבלה, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, אדריאנה אסטבס, מרסלו נובאיס, ורה הולץ, ז'וזה אבראו, אלואיסה פריסה, נטליה דיל, גולג'ין ארסלאן, בולנט אינאל, הקאן קורטאש, לילה קברל, אלשנדרי נרו, ננדה קוסטה, מרינה רוי ברבוסה, ליאנדרה ליאל, דריקה מוראיס, אנדראיה אורטה, קאיו בלאט, דניאל רושה.
 
קניית השבוע: אין.
 
מאכל השבוע: כבד עגל, קציצות.
 
שיר השבוע: השיר של נינה וז'ורז'יניו / ריטה ובטטה בשדרות ברזיל שלצערי לא הפסיקו לתרגם את השירים בפורטוגזית בויוה, השיר המרכזי בניחוחות של אהבה, השיר בקרדאיי כשמאהיר ופרידה נסעו על אופניים. 
אכן אורן חזן צדק! חיסול פוליטי כבר אמרנו?
18/12/2015 | 22:19
2
49
אני לא מתפלאת על שום דבר שריבלין עושה, הוא יצא מהליכוד זה כבר אומר הכל(חזן וחוטובלי הם עוד איכשהו בין הבודדים הנורמלים שם)אין ספק שבתור נשיא הוא מייצג רק את עצמו. הדברים שהוא אומר ועושה פשוט הזויים ומנותקים מהמציאות ומהעם שאותו הוא אמור היה לייצג.
אני התאכזבתי שיש עתיד גיבתה אותו
19/12/2015 | 21:53
1
27
אני חשבתי שהם לא שמאל ולא ימין אבל כמובן אי אפשר אין דבר כזה באמצע. ריבלין הגביר את השנאה כלפי ישראל עם האמירה הזאת, ובכלל מה מועיל לנו נשיא שרק פועל נגד ישראל? הוא כמו פרס גורמים נזק לישראל ואפילו ריבלין יותר גרוע ממנו.
לפחות לפיד גינה את שוברים שתיקה
19/12/2015 | 22:47
23
לפיד מנסה לטשטש כל זהות ימנית או שמלאנית הם מנסה לצאת נגד כל מי שמתויג כימין קיצוני או כשמאל קיצוני ובעד כל מה שנקרא מרכז. ולפיד גם גינה את עיתון הארץ על שהסכימו להוריד את הדגל. אבל כמובן שהוא לא רצה להיראות ימני אז אמר שהשמאל של רבין לא היה נותן יד לשוברים שתיקה והימין של בגין לא היה נותן יד למתקפה על בית המשפט העליון.
מסכמת
18/12/2015 | 17:57
9
80
דבר טוב שקרה השבוע: הייתי בארוחה מקסיקנית וטעמתי תבשילים מקסיקניים, פעם ראשונה אכלתי לא כשר מקווה שאלוהים יסלח לי על החטא הזה.
דבר רע שקרה השבוע: שמצאתי את ז'וז'ה בלי מים ובלי אוכל ואני חוששת שהוא ככה מיום שלישי. חבר שלי לא הביא דרכון לסוכנות נסיעות
טלנובלת השבוע: ראיתי פרק אחד של מילה של כבוד, לא מאמינה בגברים וביוטיוב ראיתי que bonito amor ואני אוהבת איך כולם מזילים ריר עליה בסדרה, אפשר להבין אותם
תכנית השבוע: אין
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה, פבלו מונטרו, גבריאל סוטו
קניית השבוע: תרופות נחשב?
מאכל השבוע: תפו"א עם עוף בתנור
שיר השבוע:
תמונה: גן עדן של ארנבונים
עליה הכוונה דנה גרסיה*
18/12/2015 | 18:00
22
מגניב לך
18/12/2015 | 22:26
7
44
מה היה שם לא כשר?
 
ז'וז'ה המסכנון
 
איזה פרק של מילה של כבוד ראית?
 
תרופות? מקווה שאת מרגישה טוב!
 
חח אהבתי את התמונות
 
לא הפרידו בין בשר לחלב
19/12/2015 | 14:17
6
41
יאנו היה בשר עם גבינה.
 
לגמרי מסכן הוא היה נסער כאב לי עליו הוא היה נואש לאוכל ושתייה.
הפרק של יום חמישי שהכניסו את האחים לכלא
זה תרופות קבועות שאני לוקחת.
אני אראה את הפרק הזה מחר שיעלו לאתר
19/12/2015 | 15:58
5
42
זה בטח היה פרקעם לא מעט התרחשויות אחרי הגילוי הגדול.
זה הפרק היחיד שראית? מה ההתרשמות הכללית שלך?
חבל שאת לא צופה, זו פעם ראשונה שאני מכורה ברמה כזאת למשהו שהוא לא טלויסה.
אה אוקיי
19/12/2015 | 16:18
4
42
אין מישהו בקאסט שאני אוהבת שבשבילו אראה את הטלנובלה אבל ראיתי את הגרסה המקסיקנית, אש בדם ויש קאסט טוב כמו אדוארדו יאנייז, פבלו מונטרו, דיאנה ברצ'ו, אדלה נורייגה שנעלמה מעולם הבידור, גיז'רמו קנטו, נורה סלינס, אליזבט אלברז בתפקיד השובבה שהמקבילה שלה היא אירינה, מריה סורטה בתור סולדד ונינל קונדה בתור הזמרת פאב(פטריסיה).
אני לא הכרתי אף אחד בקאסט חוץ מאת השחקנית שמשחקת את ביאטריס
19/12/2015 | 17:22
2
49
אבל העלילה וההשקעה משכו אותי מה גם שראיתי את ההתלהבות מתשוקת הנצים וסופסוף ניתנה לי ההזדמנות להנות גם כן מהעלילה המצויינת הזו אבל טוב גם אם תצפי פעם ב..באיזה פרק משם אני יכולה להבטיח לך שזו טעימה כדאית ממשהו טוב
 
כמה פרקים ראית מהגרסה המקסיקנית? אליזבט אלוורז מתאימה בול לתפקיד האחות הרצינית והקשוחה, מוזר שדווקא היא שיחקה את השובבה.
הגעתי לפרק שביעי אני חושבת
19/12/2015 | 17:59
1
35
ואליזבט משחקת נהדר את האחות השובבה את האחות הרצינית והקשוחה משחקת נורה סלינס אני לא יודעת אם זאת החלטה של התסריט אבל לא זכור לי שבתשוקת הנצים שריתה המקבילה שמה עין על האח השלישי עד כמה שזכור לי הם התקרבו ממש מאוחר יותר בניגוד לשני הגרסאות האחרונות שהאהבה שלהם הייתה באוויר עוד בהתחלה ונורה סלינס נראית פחות קשוחה משריתה המקבילה. העלילה עצמה קלאסית ומיושנת בעיניי אבל תשוקת הנצים הייתה יותר מצחיקה במיוחד הסבא ששיחק אותו חורחה קאו הנהדר שחילק פליקים בישבנים של המשרתות זה היה מצחיק חבל שכבר לא שייך לטלמונדו יותר ומי שאומר שהוא לא יודע לשחק לדעתי לא מבין במשחק, הוא גילם כמה דמויות שונות בטלמונדו מתשוקת הנצים עד הזורו והוא נכנס לתפקידים מעולה.
אכן רק במילה של כבוד ובאש ודם האחות השלישית
19/12/2015 | 18:11
38
גם נדלקת על האח השלישי, למרות שבתשוקת הנצים כשהתחיל הרומן בין האח והאחות הקשוחה היא הודתה שהיא התאהבה בו מן ההתחלה ולכן קינאה לו כשהיה עם האחות השובבה.
 
גם פה אנדראה פחות קשוחה כי בתשוקת הנצים כששריתה (אנדראה) גילתה על הרומן בין נורמה (סופיה) לחואן (ארתורו) היא הלכה לפרננדו בעלה של נורמה (לאונרדו) וביקשה ממנו לדרוש את זכויותיו כבעל, ולא ברור אם התכוונה בכוח, אבל אחרי זה הוא ניסה לאנוס אותה. פה אנדראה אמנם אמרה לסופיה להישאר עם לאונרדו אבל לפחות לו לא חילקה עצות אחיתופל.
 
כך שהגרסה האחרונה היא ערבוב של שלושת הגרסאות הקודמות ונראה שהם לקחו הרבה הן מתשוקת הנצים והן מן הגרסה המקסיקנית. הבנתי שבגרסה המקסיקנית לא היה שום דבר בין האחות השובבה לבין האח שמאוהב בזמרת, במילה של כבוד הייתה בינהם משיכה וכמעט רומן, אבל זה לא התקדם מספיק כדי שאירינה תהיה נעלבת ממנו כמו שחימנה הייתה בתשוקת הנצים.
 
לגבי עלילה קלאסית ומיושנת זה יחסי, גם באומץ לאהוב לכאורה העלילה קלאסית ומיושנת, אבל העלילה ממש מדהימה ומפתיעה וקסומה.
 
מה שכן בגרסאות האחרונות יש נטייה להפוך את הרעים לשטניים ואת הטובים למושלמים כמו שבשקרים של קייט דל קסטיו, האח מתאבד כי הבת דודה הרעה עוזבת אותו ואילו בשקרים של סילביה נבארו הכול בא מפינה, רוברטה לא התכוונה לנטוש את רפאל ורפאל לא התאבד פינה זייפה את המכתב ורצחה אותו. גם בגרסאות האחרונות של אש ודם ומילה של כבוד בעלה של סופיה הוא השטן בהתגלמותו, האבא לא נהרג בתאונה כמו בתשוקת הנצים אלא נרצח וגם האחות לא מתאבדת כמו במים שקטים ותשוקת הנצים אלא נרצחת וגם בשתי הגרסאות האלה סופיה לא עברה אונס קבוצתי כמו בגרסאות הראשונות אלא רק של אנס אחד רמז שהאנס הוא הבעל עצמו שעבד עליה ושיחק את המושיע שגם האונס לא בא מסתם שודדים אלא גם האונס כנראה, וגם הרצח של האבא והאחות הוא בעלה השטני של סופיה, נראה שאת זה גם לקחו מהגרסה המקסיקנית.
גם לי אין מישהו בקאסט שאהבתי
19/12/2015 | 17:40
31
ולמעשה היחידים שהיו מוכרים לי זה סוניה סמית, השחקן של פליפה מהשיבה הביתה וכמובן אהרון דיאז. וגם בחיים שגנבו ממני לא היה אף אחד בקאסט שמשך אותי ולמעשה אנג'ליק בויאר הייתה הסיבה להירתע ממנה בגלל תהום של תשוקה אבל נהנתי ואני נהנה משתיהן למרות שצפיתי פעמיים באהבת אמת ובתשוקת הנצים (פעמיים בכל אחת). 
 
19/12/2015 | 19:17
54

דבר טוב שקרה השבוע:סופ''ש
דבר רע שקרה השבוע:מכבי עפה מהיורוליג
טלנובלת השבוע:מילה של כבוד
תכנית השבוע:הישרדות,הכוכב הבא
שחקנ/ית השבוע:-
קניית השבוע:-
מאכל השבוע:שניצלים ופסטה
שיר השבוע:
תמונה:-
 
מסכמת
19/12/2015 | 23:47
61
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, ליליה קבראל, דניאל רושה.
קניית השבוע: מיקרוגל ורדיאטור
מאכל השבוע: המשכתי עם סופגניות
שיר השבוע:-
תמונה: מגיע להם! (ועוד ציור אחד בקטנה)
שאלות, חדשות, בקשות
18/12/2015 | 15:49
19
54
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
חלמתי חלום מעורר קנאה
19/12/2015 | 18:21
75
חלמתי שסבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייר באים לארץ להתחתן ואני עיתונאית וכתבת שסוקרת את החתונה באופן בלעדי. הבוסים שלי סומכים עליי ואני מרוויחה טוב והכי חשוב שאני עוסקת בנושא שאני אוהבת. אה וזה לא קשור לויוה להפך זה מארגון שמתחרה בויוה רק לא זוכרת איזה ארגון זה רק שזה ארגון שסוקר באופן בלעדי חדשות מעולם הטלנובלות.
מנקשה וחליל
20/12/2015 | 00:04
1
40
איך אפשר לצפות בסדרה? איפה?
נסי/נסה ביוטיוב
20/12/2015 | 12:48
27
לא יודעת אם יש דיבוב לספרדית אבל אולי יש כתוביות באנגלית
אצטקה מתכננים רימייק ל"אספרנסה מיה"
20/12/2015 | 00:17
2
80
לא פורסם שאצטקה מפסיקים עם הטלנובלות?
21/12/2015 | 14:07
1
18
לא ברור מה הולך איתם, אולי שינו את דעתם
21/12/2015 | 20:39
38
או אולי בסוף זאת הייתה רק שמועה 
בנתיים עדיין יש להם טלנובלה אחת משלהם בערוץ , אבל יש שמועות שהמחליפה שלה הם רכשו מקולומביה.
 
טלנובלות שיעלו לאתר ויוה:
20/12/2015 | 18:36
7
145
היורשים - 1/2/16
בלב הסערה - 18/2/16
יופי מסוכן - 6/3/16
 
 
וטלנובלות שירדו:
 
לב משוגע - 31/12/15
לאהוב את לולה - 18/2/16
אהבה אסורה - 6/3/16
תודה רבה
20/12/2015 | 20:06
59
שמח שמצאו דרך להחזיר את הכוכבים שלהם מהיורשים ובלב הסערה בלי לגנוב משבצת חדשה בטלוויזיה. מוזר כבר הייתי בטוח שהיורשים היא המחליפה של אישה במסכה בגלל העיכוב בפרסום המחליפה. 
תודה רבה
21/12/2015 | 09:28
18
עשיתי חישובים ובלב הסערה עולה לאתר בדיוק כשלא מאמינה
21/12/2015 | 14:53
2
53
לגברים מסתיימת בטלוויזיה, יכול להיות שזה סתם צירוף מקרים כי הרי את אלמה למרות גבריאלה ספניק החזירו רק לאתר ולא לטלוויזיה.
קשה לי להאמין שטלנובלה ששודרה כבר תחזור גם לאתר וגם ל
24/12/2015 | 21:50
1
24
ככה שזה אומר לדעתי שלטלוויזיה זה כבר לא יחזור, ואולי ככה סופסוף תגיע מקסיקנית חדשה אחרי לא מאמינה בגברים
אבל שמחה בשבילך שתוכל לצפות שוב בבלב הסערה שכל כך חיכית שתחזור
זה קרה עם שקרים ומשולש גורלי
24/12/2015 | 23:10
18
וגם ייתכן שרוצים לשים את ויליאם לוי בפריים טיים ולא במשבצות החוזרות, למרות שגם שדרות ברזיל זה יחסית פריים טיים. אבל אולי הוא באמת הקשיבו שיש אפלייה שבויוה שלושה שידורים חוזרים ללטיניות ולטורקיות רק שידור חוזר אחד ושלוש חדשות והספדריות נשארו עם שלוש משבצות חדשות בלבד ולכן עשו את לוסיה מחפשת אהבה למשבצת חדשה כמו שיש שתי חדשות במשבצת לראשונה מאז רבלדה. אבל בכל מקרה אף אחד לא יפסיד אם תהיה רק באתר. ועובדה שאת היורשים הקוריאנית שמים באתר ואם ישימו אותה במקום המסכה בעוד שבועיים אז היא לא תיגמר לפני 1.2. ובגלל שבטלוויזיה קוריאניות פעם בשבוע שני פרקים ובאתר כל יום פרק או חצי פרק (משבצת קוריאנית 70 דקות) אז יצא מצב שאפשר יהיה לצפות באתר לפני בערוץ בתשלום ואין מצב שמאפשרים את זה. אז כמו שהיורשים עם שחקן קוריאני אהוב ופופולארי חוזרת רק לאתר כנראה שזה גם מה שיקרה לבלב הסערה של ויליאם לוי באיחוד לאור זה שהם התייחסו לבעיות הרייטינג במקסיקו ושידרו את תשוקות רק פעם אחת. 
מאיפה המידע?
23/12/2015 | 20:45
1
13
ממועדי עליות וירידות באתר ויוה
23/12/2015 | 23:15
25
לאחרונה הם לא מעדכנים שום דבר בבלוג כאילו גם הם שובתים ועוד ממזמן. עוד שלוש שבועות או ליתר דיוק 22 יום, צריכה לעלות הקוריאנית השנייה ועדיין אין שום רמז למחליפה, חשבתי שזה שידור חוזר וזה יהיה היורשים, אבל היא עולה לאתר באחד ופברואר ואין מצב שהם יוצרים מצב שאפשר לראות פרקים באתר לפני בערוץ בתשלום, אז עדיין אין חדשות בנושא.
דוניה ברברה החדשה לא תהיה כפרית
21/12/2015 | 09:37
2
68
אלא עירונית וברברה תהיה בעלת חברות גדולות ורווחיות.
תזכירי לי. מי בפנים כבר?
21/12/2015 | 13:39
1
30
חוץ מארסלי ארמבולה, אף אחד... נראה לי...
21/12/2015 | 14:28
35
ג'קלין ברקמונטס מצפה לילד שליש!
21/12/2015 | 16:09
1
81
*שלישי
21/12/2015 | 16:58
13
מנקשה וחליל
18/12/2015 | 15:04
24
איפה אפשר לצפות היום בסדרה?
קרדאיי
16/12/2015 | 15:32
5
11
איזה טיפשים האנשים של טורגוט לא יודעים את מי לרצוח
16/12/2015 | 15:33
1
12
טורגוט מאיים על מהמט סאים ומתעקש לענות אותו ומהמט סאים מתעקש על גרסתו שלא יודע שום דבר על טביעות האצבעות והמציא את זה ובינתיים מוסטפה מדווח לו שמצא את סואידה והוא מבקש להודיע לנאג'דט הוא גם מבשר שבלגין בבית חולים ושהיא נפגשה עם מהמט סאים כשעמד לפני התובע והוא מורה לא לתת לבלגין לסבול ומבקש להרוג את בלגין. הוא שואל את מהמט סאים אם הראיות אצל בלגין ומהמט סאים מבקש שיגלה בעצמו. בלגין מתעוררת ומבקשת להסתכל במראה ורואה את כיסוי הראש כמו של המומיה ומבקשת להסיר אותו ומשתוללת, הרופא מסיר ממנה והיא רואה את הצלקת על מחצית מפניה וזועמת ואייסל מציעה שנשות המספרה יבקרו אותו ובלגין מסרבת בתוקף.

האיש של טורגוט שואל על החדר של בלגין בטענה שהוא אחיה ונותנים לו להגיע לשם, אך בלגין יוצאת לרגע ואייסל נשאר ליד מיטתה והרוצח האהבל לא יודע להבדיל בין חולה לבריאה או שמוסטפה לא עדכן אותו שבלגין אמורה להיות עם פנים שרופות והוא חונק את אייסל עם כרית, בלגין מגיעה או שהיא התבוננה ברצח אייסל ולא היה לה אכפת? מכה את הרוצח בראשו ומאיימת באקדח וסוחטת ממנו שטורגוט שלח אותו והורגת אותו ובורחת מבית החולים. היא מגיעה למספרה והנשים שעובדות אצלה רוצות לתמוך בה, אך היא מגרשת את כולן וסוגרת את המספרה. היא פותחת את הכספת ומוציאה את התיק של טורגוט עם טביעות האצבעות שלו. בינתיים טורגוט שומע שהרגו את האישה הלא נכונה ושהרוצח נרצח והוא דורש למצוא ולחסל את בלגין בכל מחיר.

בלגין עומדת לצאת ומוראט מפתיע אותה והיא שואלת אם בא להתבונן ביצירה שלו והוא מסביר שלא רצה שזה יקרה ככה והיא שואלת מדוע הוא הוא עשה אם לא רצה והוא מוחה על שבלגין לא התאהבה בו והיא שואלת אם זה מה שעושים למי שאוהבים? מוראט טוען שהיא לא השאירה לו ברירה והוא מספר שבא להזהיר אותה שטורגוט שלח את אנשיו לרצוח אותה והיא לועגת שכאילו שהיא לא ידעה והיא אומרת שהוא לא משאיר לה ברירה והורגת אותו ויוצאת מהמספרה. אנשים שומעים את הפיצוץ ובאים לבדוק אבל קודם מגיעים הבריונים של טורגוט שבלגין רואה ולועגת לכישלונם ובורחת ואז היא שמה על עצמה פאה שלא יזהו אותה.

יאסין וסונה חוגגים את מסיבת החתונה של מאהיר ופרידה וסונה מספרת חוויות מבית הספר ושפעם הייתה שמנה עד שלבסוף יאסין מבקש ממנה לתת למאהיר ופרידה לחגוג ושתספר כבר לו. מאהיר ופרידה מבלה את ליל הכלולות שלהם ומאושרים מאוד. בבוקר הם הולכים לתחרות של נסיעה על אופניים ומבלים רגעים נעימים. הם מצטערים שהיום הזה הולך להיגמר ופרידה מספרת למאהיר שהיא התפטרה וכעת תהיה עורכת דין והיא תבקש לבחון מחדש את התיקים שלו ולהקל בעונשו לאור הפשעים של אביה. מאהיר לא רוצה שפרידה תפעל להחמיר את עונשו של אביה, אך פרידה מבהירה שהוא לא רק אביה אלא גם פושע, מאהיר לא רוצה שפרידה תעבוד אך פרידה מתעקשת והם מסכימים על כך.

יאסין שומע מקמאל על בריחתו של מהמט סאים ולא רוצה להרוס למאהיר ופרידה, אך סונה מתעקשת שחייבים לספר להם. הם חוזרים ורבים על מי שניצח שפרידה ניצחה במרוץ אופניים ומאהיר מתעקש שנתן לה לנצח, סונה ויאסין צוחקים לריב שלהם ומספרים על חטיפתו של מהמט סאים והם מבוהלים ממנה שקורה. מאהיר חוזר ואוסמאן מספר לו שנאזיף חיפש אותו.

אייטן מבינה שאם טורגוט יקיים את הבטחתו נאג'דט יקבל את ביתו והיא רוצה לבוא כדי לטפל בה, סונגול מופתעת שהיא תטפל בילדה שאינה ביתה ומזכירה לי שהיא פוחדת מנאג'דט אך אייטן מתעקשת שעליה להגן על הילדה כי להיות עם נאג'דט ולהיות ברחוב וסונגול חוששת שגם נאג'דט בחבילה, אך אייטן הולכת לחכות להם שיהיה מי שיפתח את הדלת. סונגול מחמיאה לזהרה על האוכל הטעים שהיא הכינה ושהם אהבו. נאג'דט שומע ממוספטה שמצאו את ביתו ומקבל את הכתובת ומאיים לפוצץ הכול עם הכתובת תתגלה כלא נכונה, אך מוסטפה מבטיח לו שהיא נכונה הפעם.

אוסמאן מודיע לנאזיף שמאהיר חזר ונאזיף מבקש להביא את אייטן וסונגול מספרת בצער על כך שאייטן הלכה לחכות לנאג'דט עם ביתו למרות הסיכון. נאזיף קודם מברך את מאהיר ופרידה על החתונה וגם אייטן מברכת אותם ומאחלת להם אושר ואז נאזיף מבקש מאייטן לבוא לדבר עם מאהיר ומספר למאהיר שאייטן גילתה משהו. אייטן מספר למאהיר ופרידה שטורגוט בא אל נאג'דט והיא שמעה אותם רבים והקשיבה לשיחה וטורגוט התלונן בפני נאג'דט שהכול בגללו שהוא הכניס את מאהיר לחייהם כי כשהוא ביקש ממנו שם כדי להפליל לרצח הוא נתן לו את השם של מאהיר. מאהיר המום ושואל באיזה פשע מדובר ואייטן מספרת שמדובר ברצח התובע הכללי. מאהיר ופרידה המומים ואייטן מספרת שזה לא הכול שהבת של נאג'דט נעלמה וטורגוט חטף אותה וטורגוט אמר לנאג'דט שאם לא יחטוף את מהמט סאים לא יחזיר לו את ביתו. מאהיר שמח לגלות שהם יודעים מי החוטף ומחליט ללכת עם יאסין להתעמת עם נאג'דט. פרידה רוצה לבוא איתו, אך מאהיר ונאזיף מתעקשים שתחזור הביתה ולא תסתכן.

טורגוט חופר משהו במחבוא, אולי את הקבר של מהמט סאים, ומוסטפה מדווה שסיפר לנאג'דט והם תוהים אם מהמט סאים ידבר וטורגוט בטוח שהוא ידבר כדי להציל את עורו.
תוספת שנשמטה לי
16/12/2015 | 15:35
10
אילקנור מחכה לסאייס ורוצה לחכות לו ואריף מסביר לו שהוא במעצר ואילקנור מבקשת לבקר אותו למרות הסירוב העיקש של אנשיו שתבקר בכלא היא עומדת על שלה. סאייס מודה בפשעיו שוב בבית משפט תורן ונשלח לכלא ואילקנור מבקשת לבקר אותו שם, אך השומרים לא נותנים ודורשים שתחכה שהמנהל יאשר את הביקורים לאחר שיכנס לכלא, אך אילקנור מבקשת להתחשב במצבה שהיא היום גילתה שהיא בהריון והיא ממש מתחננת ואריף תומך בבקשתה. סאייס מתקבל בכבוד מלכים בכלא על ידי אנשים שמכירים אותו ותוהים מדוע חוזר לכלא הפעם. 
אילקנור מגלה את החלק של סאייס ברצח אימה ובנה
16/12/2015 | 16:23
9
סאייס מתקבל בכבוד מלכים בכלא על ידי אנשיו שתומכים בו ומוכנים לתמוך בו בכל. ואיקלנור מנסה לבקר אותו ללא הצלחה. סאייס מקבל ביקור נוסף של אילקנור ורוצה להגיד שלא ילך אבל בסוף מסכים ללכת ואילקנור בטוחה שסאייס לא יקבל אותה אבל הוא הולך אליה והיא מוחה מדוע לא רצה לדבר איתה וסאייס מבהיר שהוא מפחד להסתכל בעיניה ומספר שעשה מעשה נורא ועוד למי שהוא אוהב שזה לה. אילקנור לא מבינה וסאייס מסביר שגם אם יקבל 100 שנה זה לא יכפר על המעשה הנורא שלו ואילקנור מתעקשת שיגיד לה במה מדובר והוא מספר שהוא ידע שישימו את הפצצה, שקודם פנו אליו, אבל הוא לא היה מוכן כי במכונית חתונה יהיו נשים וילדים, הוא לא שם את הפצצה אך לא מנע את זה ולמעשה גרם לאנשים שעשו זאת לעשות זאת. כפי שהיא תבין שהוא לא שם את הפצצה אך הדם של אימה ובנה על ידיו.

אילקנור המומה וזועמת ומזועזת ושואלת איך עשה לה את זה שהוא התקרב אליה לכאורה כדי לנחם אותה וגרם לה להתאהב ברוצח של בנה ולהתחתן איתה ומוחה שרבה עם משפחתה בגללו ושאין לו מחילה מאלוהים ומאחלת לו דברים רעים ויוצאת בזעם. אריף רוצה ללוות אותו והיא דורשת שיניחו לה שהיא לא הגיסה שלהם ועוזבת בזעם כשאריף לא מבין במה מדובר. אילקנור חוזר בוכייה הביתה ומתנצלת כמעט על הברכיים לפני אביה ומבקשת שיקבל אותו והוא מבהיר שהיא ביתו ואין צורך בתחנונים ומקבל אותה ומכניס אותו הביתה לפני שהיא מסבירה מה קרה.

מאהיר ויאסין נכנסים בכוח למועדון לחפש את נאג'דט ושומעים שהוא הלך לכתובת מסוימת, יאסין מגרד את הדף ומגלה את הכתובת והם הולכים לשם ונתקלים בפרידה, שמבהירה שמול נאזיף לא רצתה לדבר, אך לא תשאיר את מאהיר לבד ומתעקשת לבוא איתו. היא מבהירה שהיא יכולה להיות המגן שלו אם אביו יחליט לחסל אותו כמו בפעמים הקודמות, מאהיר מסרב, אך יאסין מבהיר שאין טען להתווכח כי בינתיים מהמט סאים עלול לברוח לחו"ל.

נאג'דט מוצא את סואידה שמאושרת עם ביתה ודורש את הבת שלהם ומטיח בה שעזבה אותו וסואידה מסבירה שנקשרה לביתה אך נאג'דט לא מאמין לה. היא מתחננת שלא ייקח את ביתה ומציעה לשקם את הקשר שלהם ונאג'דט מתעקש לגדל את הילדה עם אייטן. סואידה מתחננת ולא מאפשרת לקחת את הילדה והוא יורה בה ונראה שהוא הורג אותה. הוא יוצא עם הילדה ונתקל במאהיר ויאסין ומאהיר דורש למסור את הילדה שלא תהיה מעורבת ומוסר את הילדה לפרידה.

מאהיר מטיח בנאג'דט ששמע שכשגורלו נכתב הוא היה עם העט ומספר שיודע שהוא מסר את שמו לטורגוט ונאג'דט חושב שטורגוט סיפר לו ומאהיר מטיח בו שזה בגלל הפסאג' שהוא לא נתן לו לגבות דמי חסות ונאג'דט מבקש לעזוב את זה ואי אפשר לתקן את העבר ומאהיר מסכים איתו ומתחיל לחנוק אותו ודורש את הכתובת בה מהמט סאים מחזיק את טורגוט ונאג'דט נותן לו. מאהיר מבקש מיאסין לקחת את נאג'דט ואנשיו למשטרה ולהסגיר אותם ונאג'דט מבקש מהם למסור את ביתו זיינפ לאייטן שתגדל אותה.

מאהיר מבקש מפרידה למסור את הילדה לאביו ושהוא ימסור אותה לאייטן ופרידה מטילה זאת על סונה, ומתעקשת לבוא עם מאהיר למורת רוחו. מאהיר מטיח בפרידה את עקשנותה והיא עוקצת אותו שזה משום ששם משפחתה עכשיו קארה. יאסין מבקש מאנשי נאג'דט לא להתחכם ולנסוע לתחנת המשטרה, אך המכונית נוסעת לבד ואנשיו של נאג'דט טוענים שיש בעיה איתה ולפני שיאסין שם נאג'דט מכה אותו וגובר עליו ומסלק אותו מהמכונית.

בלגין מזמינה חדר במלון ומראה את הצלקת שלה ושואלת את הפקיד על מה הוא מסתכל. הפאה מסתירה את הצלקת. היא מתקשרת לאיש שלה מהפרקליטות ושומעת ממנו שמהמט סאים נחטף בדרך לכלא והמומה מאוד והיא מספרת שטורגוט רודף אותה ומבקשת למסור את הראיות נגדו לפרקליטות.

טורגוט ממשיך לענות את מהמט סאים שמסרב לדבר ואומר לטורגוט שימצא את הראיות לבד וטורגוט מאיים עליו בסכין שלו ומהמט סאים נושך את אזנו וטורגוט בקושי ניצל מלאבד את האוזן ונותן למהמט סאים 15 דקות לדבר אחרת ימות. הוא טוען שבמקומו היה רוצה לחיות וגם במקומו לא היה מוסר את הראיות כי התקווה היחידה שלו היא להפיל עליו את האשמה. במשך 15 הדקות הוא בטוח שמהמט סאים ידבר ולאחר שהזמן עובר הוא דורש את התשובה ומהמט סאים מטיח בו שיחסל אותו בכל מקרה ושימצא את הראיות לבד. טורגוט מסכים שלא זקוק לו כדי למצוא את הראיות ושלא יוותר על חיסולו בכל מקרה. מאהיר ופרידה בדיוק מגיעים ומאהיר מזהה מקום בו עקבות הגלגלים טריים וממהר לשם. טורגוט הורג את מהמט סאים עם הסכין במקל שלו ושומע שמתקרבים ומבין שעלו עליו ומבקש לצאת מהדלת האחורית כי עוד מעט המשטרה תהיה שם.

מאהיר ופרידה מגיעים ורואים את מהמט סאים גוסס ומאהיר שואל לאן הלך טורגוט ומהמט סאים אומר שדרך היציאה האחורית ופרידה מראה לו למה היא חושבת שאביה התכוון ומאהיר מחפש את טורגוט, אך טורגוט כבר עולה על מכונית ויוצא במהרה ואומר שהדרכים הראשיות חסומות ולנסוע דרך דרכים צדדיות. פרידה מתחננת בפני אביה שלא ימות ושלא ייאמץ את עצמו ומתחננת לפני מאהיר שיזמין אמבולנס ומאהיר עומד לעשות זאת. מהמט סאים מתנצל לפני פרידה ומבקש שתמצא את התיק לפני טורגוט ומת מול עיניהם של פרידה ומאהיר. 
סונגול ונאזיף מונעים מאילקנור לעשות הפלה
19/12/2015 | 14:27
6
אילקנור מספרת לאביה ואחותה על השקרים של סאייס ומתנצלת שלא הקשיבה לאביה ובוכה על איך שהוא היה אחראי על רצח אימה ובנה והייתה לו הציניות לנצל את מות בנה כדי להתקרב אליה. נאזיף מנחם אותה ומסביר לה שהיא לא אשמה שנפלה קורבן ומעודד אותה שלא קרה כלום. אילקנור מבקשת לדבר עם סונגול ומבקשת שתשמור את סודה ומספרת שהיא בהריון מסאייס ובכוונתה לעשות הפלה וסונגול לא רוצה שתעשה זאת, אך אילקנור מתעקשת שלא יכולה ללדת את הבן של הרוצח של בנה. אריף מספר לסאייס שאילקנור עזבה וחזרה לבית אביה ושואל אם להחזיר אותה וסאייס מבקש לעזוב אותה אך לעקוב אחריה ולדווח לו על כל תנועה שלה.

אילקנור הולכת לעשות הפלה וסונגול עדיין מנסה להניא אותה מכך, אבל נותנת לה ללכת, אבל הולכת לסנלריה של אביה ומספרת לאביה שאילקנור בהריון ומתכוות לעשות הפלה. אילקנור מגיעה אל מי שעושה הפלות ומספרת שההריון חדש ורגע לפני שהיא נכנסת לעשות הפלה, נאזיף מגיע ומבקש לדבר עם ביתו. נאזיף מספר שהוא מעודכן. נאזיף מסביר שהחיים נותנים לה פיצוי ושלא תדחה אותו. אילקנור מסבירה שחוששת שבנה יהיה שקרן ורמאי כמו אביו ונאזיף מסביר לה שהיא תחנך את הילד ותעניק לו את הנורמות שלו ומשכנע אותה לוותר על רעיון ההפלה.

פרידה מתחננת בפני מאהיר שיזמין אמבולנס אך כבר אין שום סיכוי ואביה כבר מת. המשטרה והאמבולנס עומדים להגיע ופרידה מבקשת ממאהיר לעזוב ומבקשת שיתפוס את טורגוט כי הוא אחראי לפחות כמו אביה. היא כואבת את זה שנשארה לבד בעולם, אך מאהיר מסביר שיש לו אותו ואת בנם ועוד ילדים שיהיו להם. פרידה מזכירה שאולי זאת בת ומאהיר רוצה שקודם יוולד בנו שישמור על אחותו והיא מדברת על כך שהוא כבר מקנא לביתו שתרם נולדה. פרידה מוסרת עדות שמצאה את אביה שהיה כבר פצוע אנוש ולא ראתה את הרוצח, אבל מספרת שהוא אמר שהרוצח הוא טורגוט שידוע כעת בשמו החדש כקורקוט אולמז. סלים מזמן את אדנאן ומספר לו שמהמט סאים ומת וטורגוט הוא שעשה זאת, והמשטרה מחפשת אותו והוא אומר שהוא לא ייעשה מאמצים לתפוס את טורגוט ומצידו שיברח ואדנאן מסכים איתו.

בלגין מבקשת דרכון כדי לברוח לחו"ל ואיש הפרקליטות עומד למסור לה והוא מדווח לה שמהמט סאים נרצח בידי טורגוט, אך אומר שלא יסתכן ובסיוע לה לברוח לחו"ל והיא תהיה לבדה. בלגין זועמת ושולחת מכתב. בלוויה של מהמט סאים מאהיר מתעקש להיות עם פרידה מרחוק ברגע הקשה. וילד שולח לו פתק ובו בלגין כותבת לו שאנשיו של טורגוט רודפים אותה כי יש בידיה את התיק עם טביעות האצבעות והיא תמסור לו אותו בתמורה שיבריח אותה לחו"ל וקובעת את מקום הפגישה אם הוא מסכים.

פרידה סובלת בלוויה של אביה ומודה שרצתה שיתלו אותו על רצח אימה, אבל כואב לה לאבד אותו. ג'יהאן מגיע ללוויה ומציג את עצמו לפרידה כאחיה ומספר על רצונו להכיר את אימם יותר טוב וסונה מעודדת את פרידה שיש לה אח. פרידה רואה את אדנאן וסלים בלוויה ומוחה בפניהם איך יש להם את הציניות לבוא והם אומרים שבאו להיפרד מעמית והיא מטיחה בהם שיודעת שהם היו בעסק ולא תוותר עד שיענשו. סלים מוחה ואדנאן מבהיר שאם יש לה האשמות היא צריכה למסור ראיות ופרידה אומרת שהיא יודעת והיא תדאג לזה. סונה אומרת לפרידה שזה לא הזמן ופרידה מבהירה שתדאג שכל השותפים של אביה ייענשו.

פרידה רואה שמאהיר היה בלוויה ומופתעת ומאהיר מספר על כוונתו ללכת לאיזה מקום ופרידה שואלת אם זה קשור לטורגוט. מאהיר מספר שמדובר בבלגין שיש לה את התיק עם טביעות האצבעות של טורגוט. פרידה וסונה רוצים לדעת מה בלגין רוצה בתמורה ומאהיר מספר שהיא רוצה שיבריח אותה לחו"ל ופרידה זועמת. היא אומרת שבלגין בטוח בעסק וזה שהתיק של טורגוט אצלה מוכיח את זה. מאהיר מודה שהוא זקוק לה ופרידה אומרת שלא שהוא זקוק לתיק שאצלה ומוחה שהיא יכולה לעשות המון דברים מלוכלכים ואז לברוח לחו"ל ולהתחיל חיים חדשים. מאהיר מסביר שאולי היא תחמוק מעונש אבל הם ישיגו ראיות נגד טורגוט שייענש על כל מעשיו וייתלה.

לפני כן סונה מביאה לאייטן את הילדה ואומרת שנאג'דט ביקש לשמור על זיינפ ואייטן שומעת ששמה זיינפ ומאושרת לטפל בה. יאסין מתאושש ומדווח על בריחתו של נאג'דט וכולם חוששים ממה שייעשה. אנשיו של נאג'דט שואלים אם הם חוזרים למועדון ונאג'דט מבהיר שאין יותר מועדון ומאהיר ירדוף אותם ומחליט לברוח. הוא מתקשר לאייטן ודורש שתבוא איתו שהוא מתכוון לברוח והיא מסרבת ומטיחה בו את מותה של סואידה שנמצאה מתה והוא בטח רצח אותה. הוא מאיים שיקח את זיינפ והיא מבהירה שלא תיתן לו אותה והוא שואל באיזה תואר תטפל בביתו שהרי היא לא אימה ודורש שתארוז מזוודה ותבוא איתו. אייטן באה בבכי לספר לאורהאן את החדשות מנאג'דט ואורהאן מציע דרך לעבוד על נאג'דט כדי לעזור לה. 
מאהיר מתעמת עם בלגין
19/12/2015 | 15:00
6
מאהיר משכנע את פרידה שעליו לעזור לבלגין ופרידה מרגישה רע עם זה. היא מודה בפני סונה שהיא מקנאה מהפגישה של מאהיר עם בלגין וסונה מבהירה לה שמאהיר חושב רק עליה. מאהיר נפגש עם בלגין ודורש ממנה את התיק והיא מבהירה שזה רק אחרי שיעזור לה לברוח. מאהיר מבהיר שלא ייתן לה ללכת אחרי כל מה שהוא יודע עליה ובלגין טוענת שלא עשתה דבר נגדו ודיווחה לו על כל מי שעשה ומאהיר מסרב להאמין לה אחרי זה.

בלגין מראה לו את הצלקת שלה ומטיחה בו שאין לה מה להפסיד והיא תאכל לעבור לחו"ל בלעדיו אך לא תמסור לא את התיק. מאהיר שואל מי עשה לה את זה ובלגין אומרת שאומרים שידיד קרוב לעולם לא יבגוד וזה לא נכון כי ידיד קרוב יודע את נקודת התורפה ויודע איך להכאיב. מאהיר שואל אם החבר הקרוב הזה הוא טורגוט ובלגין מסרבת להגיד לו. מאהיר דורש את התיק ובלגין מבהירה שהיא לא טיפשה לקחת אותו איתה והיא תגיד לו איפה הוא לאחר שיעביר אותה מעבר לגבול. יש להם בעיה עם הדלק ובלגין מנסה ללכת לשירותים. בינתיים טורגוט מקבל דיווח שמאהיר נפגש עם בלגין ושהיה בלוויה של אביה של פרידה והוא לועג שמאהיר אחרי כל מה שמהמט סאים עשה לו עדיין חייב להיות עם פרידה ברגע הקשה ושולח איש לו לחסל אותם.

מאהיר עוצר בשביל הדלק ובלגין הולכת לשירותים ומאהיר מנצל את המצב כדי להסתכל בדרכון של בלגין ומחטט בתיק שלה בתקווה למצוא את התיק ללא הצלחה. האיש של טורגוט מתנפל על בלגין ומנסה לחסל אותה בשירותי הנשים להפתעה והוא כמעט גובר עליה והיא צועקת למאהיר ומאהיר מצליח לגבור על האיש הזה. בלגין מטיחה במאהיר שלא עקבו אחריה אלא אחריו ולועגת לו שזה מהלוויה שטורגוט ידע שהוא ילך ללוויה של אביה של פרידה ושלח אנשים לעקוב אחריו משם. טורגוט זועם לשמוע שהאנשים שלו נכשלו, אך המעקב נמשך והוא בטוח שיצליחו בעת הצורך.

מאהיר לוקח את בלגין מעבר לגבול ולפני שהם עומדים לעבור מאהיר דורש את התיק. בלגין מטיחה במאהיר שקיבל 20 שנה ושישחרר את פרידה אם הוא אוהב אותה שייתן לה לשקם את חייה ויברח איתה, אך מאהיר מסרב בתוקף למרות ההפצרות של בלגין. היא מוסרת לו את כתובת המלון והחדר בו נמצא התיק ומתחננת אליו בפעם האחרונה ללא הצלחה והיא עומדת לעבור את הגבול ומאהיר מדווח לשוטר שאישה עברה את הגדר ומוזעקת אזעקה וכל המשטרה הולכת אל הגדר.

אייטן ואורהאן מתאמים איך לעבוד על נאג'דט ולגרום לו למסור את מיקומו וכך לתפוס אותו. נאג'דאט מבקש מאייטן לחכות עם מזוודה והאיש שלו ימסור לה עוד מזוודה ולנסוע אליו במונית. אייטן מתחננת בפני נאג'דט שיגיד איפה הוא נמצא והיא תבוא לשם, אך נאג'דט מסרב והתכנית משתבשת ואורהאן מבין שעל אייטן ללכת בינתיים לפי התכנית של נאג'דט והיא הולכת ומקבלת את המזוודה ועולה על מונית ואורהאן עוקב אחריה בחשאי כדי למנוע מנאג'דט להשיג את שלו.

אילקנור ונאזיף חוזרים הביתה וסונגול שואלת את אילקנור אם היא כועסת עליה שלא שמרה את סודה ואילקנור מודה לה שמנעה ממנה לעשות טעות. אילקנור מבקרת את ארדאל והוא מסביר לה שבנסיבות שנוצרו שיהיה לה קל מאוד להתגרש.

טורגוט מורה לאנשיו לפעול בכיוון השני ובזמן שפרידה מחכה למאהיר, אנשים חוטפים אותה והיא רואה שמאחוריהם עומד טורגוט. טורגוט מחזיק בפרידה ומספר לה שמאהיר הולך להשיג את התיק עם טביעות האצבעות שלו ואנשיו יקחו אותו ממנה, אבל אם הם ייכשלו אז יש לו אותה שבתמורה מאהיר ימסור את טביעות האצבעות ומטיח בו את רגשותיו כלפיה ומזכיר את עברם ודורש שלא תעמיד פנים שלא ידעה שהוא מאוהב בה.
מילה של כבוד
15/12/2015 | 17:16
24
62
עד 63 - סמואל ואנדריאה השיכורה איזה סצנות קורעות!
15/12/2015 | 21:43
13
66
סמואל התנהג כמו ג'נטלמן שהגן עלייה במועדון כשאותו עלוב ניסה לנצל אותה בעודה שיכורה אהבתי איך שהוא כיפכף אותו אחר כך לא הייתה לו ברירה והוא לא יכל להשאיר אותה שם, ומאחר והיא סירבה שהוא ייקח אותה הבייתה הוא נאלץ לקחת אותה למלון ושם רצו קטעים שחבל"ז חחח סמואל היה ממש חמוד איך שנאלץ כל הזמן לרצות את אנדריאה השיכורה ששפכה עליו יין שהורידה לו את החולצה שניסתה לשתות עוד ועוד כשהדביקה לו נשיקה והכריחה אותו להישאר לישון איתה במלון
 
איזה הבדל בין אנדריאה השיכורה לאנדריאה הפיקחית חחח.... סמואל היה ממש חמוד בסצנות האילה ואנדריאה הרסה מצחוקXD השחקנית הזו טובה! ואיך שבבוקר כשראתה אותו ישן לצדה היא דפקה לו צרחה באוזן חחחח ההוא כמעט התחרש מסכן
 
כמובן שבאותו הרגע היא חזרה לעצמה וחזרה להטיח בו עלבונות "קרה משהו בינינו?? אם היה בינינו משהו אני הולכת להתקלח עם כלור לשטוף את הזוהמה!" איזה הורסת מסיבות מצד אחד אני מבינה אותו שנמאס לו מהעלבונות של אנדריאה הפיקחית אבל מצד שני הוא ראה שבתת מודע היא מרגישה אליו דברים, צריך להיות ממש טיפש כדי לא להבין את זה. ככה שזה היה די מרושע שהוא בסוף גרם לה להאמין שהם שכבו רק כדי להתנקם בה על שהעליבה אותו באותו רגע 
 
המפקח פרננדס גילה סופית שהמוות של איגנסיו דל חונקו לא היה תאונת מטוס אלא נסיון רצח ליאונרדו מייד הלך לדווח על זה לולורדה ששיתף איתו פעולה ברצח, ונראה שהם שלחו אנשים להתנקש במפקח פרננדס שניצל בנס בזכות אפוד המגן שלו! הם פשוט סימנו את בריז'יט בלייזר כי הם ידעו שהוא ישר יקפוץ להגן עלייה וככה הם יוכלו לפגוע בו
 
אהבתי איך שקייטנה הגיבה לעובדה שבעלה נרצח ולא נהרג "אבא אני יודעת שבשנים האחרונות לא הייתי שופעת אהבה אבל באמת אהבתי אותו" אהבתי גם איך שהיא הביאה במתנה לסופיה לכבוד היום הולדת שלה, את הנעליים שסרגה לפני שנים לאותו תינוק שילדה ונפטר לאחר כמה ימים כדי שעכשיו ישמשו את התינוק של סופיה לכשיוולד רק חבל שהיא ממשיכה להתעקש על ענייני המעמדות ועל הנוכחות של ליאונרדו
 
איזה באסה שסמואל בסוף לא נפרד מפטריסיה! זה היה כל כך קרוב פטריסיה לא קיבלה בשלוות נפש את העובדה שסמואל עזר לאנדריאה ונשאר איתה באותו לילה שהיא השתכרה הם התווכחו וסמואל החליט שהוא עוזב כמובן שמאוחר יותר פטריסיה הדו פרצופית ניסתה לשכנע אותו להישאר וכמובן שהוא בסוף נענה לבקשה בעודו כבר אוחז במזוודה! אוף חבל שבסוף לא עזב חח העיקר על הנשיקה עם אוליסס ועל העובדה שהיא מקנאה לו היא לא מספרת לסמואל. היא רק יודעת להאשים
 
פבלו וורוניקה כאלה מקסימים ביחד אני רק לא מבינה למה ורוניקה לא שמה סוף לאירוסים לאותו אחד שמחכה לה בחו"ל אם היא ופבלו כל כך מאוהבים ואיזה מרושע מצד אנדריאה לבוא אליהם בטענות, נראה שכואב לה שאחרים מאושרים כאשר היא לא והקטע הוא שהיא זו שמונעת מעצמה את אותו אושר! זה היה די מרושע ממנה להציע למירנדה להזמין את הארוס של ורוניקה ש"יבוא ויכיר את כולם". זו ממש תהיה התעללות בפבלו
 
למרות האופי הקשה שלה, והביקורת על האחיות שלה שהלכו אחרי ה לגור עם האחים, אהבתי שהיא בכל זאת הפתיעה את סופיה וכולם כשהגיעה מסיבת יום הולדת שלה ועוד עם עוגה ביד! אהבתי גם את המריאצ'יס החמודים ברקע חח
אנדריאה וסמואל
15/12/2015 | 21:57
54
הופעה של פטריסיה מהפרקים עם שיר חדש
15/12/2015 | 22:04
49
כל השירים שהיא שרה(אוקיי לא ממש היא)פשוט יפים!
גם לסמואל ואנדריאה יש שיר משלהם!
15/12/2015 | 22:09
46
אהבתי
כמה תמונות מהפרקים
15/12/2015 | 22:21
7
54
15/12/2015 | 22:22
2
41
15/12/2015 | 22:22
1
38
15/12/2015 | 22:23
39
15/12/2015 | 22:24
3
44
15/12/2015 | 22:26
2
39
15/12/2015 | 22:29
1
39
נשיקה ראשונה בין ליאונרדווקייטנה
בעודו נשוי לביתה.. למרות שהם פרודים.
15/12/2015 | 22:31
45
ואחרונה
אכן אי אפשר לדעת למה לצפות מאנדראה
15/12/2015 | 22:45
1
52
יכולה להיות מתוקה ומקסימה ויכולה להיות העתק חי של אימה, יש לה לב, אבל היא מאוד קנאית לעניין המעמדות ולכן גם מונעת מעצמו אושר.
 
אני דווקא חשבתי שסמואל הבין וכעס שהיא הודתה לפניו שאוהבת אותו לא יכולה לאכזב את אימה כמו אחיותיה כשהייתה שיכורה וכשהתפכחה ישר חזרה להיות סנובית, הרגיז אותו שהיא מתכחשת לאהבתה כלפיו, אך כמובן אין הצדקה לשקר ומה גם שהוא לא טוב ממנה, גם הוא מתעקש שהוא אוהב את פטריסיה. 
 
גם אני אהבתי את התגובה של קייטנה לכך שבעלה נרצח ושהלכה להביא מתנה לסופיה, היא לא רק מתעקשת על ענייני המעמדות ועל לאונרדו היא ממש שפוטה של לאונרדו, שהיא הסכימה עם פרננדס להישאר דיסקרטית ואכן לא סיפרה לבנותיה, כולל לאנדראה שגרה איתה שאביהן נרצח, אבל ללאונרדו סיפרה ללא היסוס למרות הבקשה לשמור בסוד, ממש איש אמונה את הדברים הכי סודיים שהיא לא תאמר לא לבנותיה ולא לאביה היא תספר לו. נראה שהיא מאהובת בו למרות שבינתיים היא נרתעת מהנשיקות שלו.
 
פטריסיה אכן מצליחה להחזיק את סמואל ובינתיים היא מגשימה את מה שאמרה לאנדראה לאחר שגילתה שהיא נשכה את סמואל שהיא יכול להחזיר אותו לעצמה בכל עת, נפרדת ממנו וחוזרת אליו, הוא מובן מאליו מבחינתה ולא משנה איך תתייחס אליו ואיזה דברים שתגיד לו ובינתיים הוא נותן לה להרגיש שאם היא תיפרד ממנו הוא יחכה גם מיליון שנה ויהיה מוכן לחזור אליה ברגע שתרצה.
 
גם אני לא מבין לה וורוניקה לא מבטלת את האירוסין, אולי היא פוחדת בלי אביה, אבל גם קודם לא העזה ואנדראה כמובן מנסה למנוע מוורוניקה את מה שלא הצליחה למנוע מאחיותיה ואת מה שמנעה מעצמה, אבל לפחות לא מלשינה אלא פועלת בערמה כדי להפריד ביניהם, אבל בלי שקייטנה תפטר את פבלו.  
מה שכתבת על אנדריאה וסמואל זה כבר פרק 64 חח
17/12/2015 | 20:51
29
אחרי שראיתי אותו הבנתי על מה דיברת וזה אכן כך נראה שהוא הבין טוב מאוד שיש לה רגשות כלפיו! אהבתי את הסצנה שהוא יצא אחרייה מהמסיבה ואמר לה בטון מקניט שהדברים שאמרה לו כשהייתה שתויה מסגירים אותה, ואז איך שנישק אותה בדיוק כשהורסיו הגיע ממולם אהבתי גם איך שכיפכף אותו
64-65הסוד של האחים נחשף!
17/12/2015 | 20:31
9
72
קייטנה הסכימה למכור את "בית משפ' גיירדו הלא הוא בית האחים, לולרדה וליאונרדו מציע לקייטנה שכדאי להם לפחות פעם אחת להכנס לתוך הבית של "האוייבים שלה" לפני שהוא עובר לידיים אחרות. בעודם סורקים את הבית ליאונרדו זיהה עמוד שעליו כתובים שמות האחים!! כמובן שהוא מייד קרא לקייטנה שכבר הייתה בדלת כדי לצאת! וככה הם בעצם גילו שארתורו פלביו וסמואל הם האחים גיירדו - האחים של אלמה גיירדו! ושהבית הזה היה שלהם קייטנה נכנסה להלם ולאט לאט עשתה אחד ועוד אחד והבינה את "ההתנשאות של ארתורו כלפייה", היא הבינה שהם נכנסו לבית כדי לנקום את מות אחותם, ומייד ההלם שלה הפך לזעם גדול והיא נשבעה לנקום בהם בחזרה "על מה שעשו לה ולבנותייה" - ליאונרדו כמובן לא הפסיק לחייך ולהנות מהרגע הוא והרעיונות שלו זה נפל לו מהשמיים הגילוי הזה... עולה השאלה איך האחים לא זכרו למחוק את השמות שלהם מאותו עמוד, במיוחד באותה התקופה שליאונרדו היה מרחרח שם לא מעט והם הרי ידעו שהוא מחפש "את משפ' גיירדו". פאשלה רצינית. אבל נו טוב גם ככה הם תכננו כבר לספר את האמת וטוב שכך. חבל שזה היה קצת מאוחר מידי
 
קייטנה כבר בנתה תכנית שלמה איך לחשוף את האחים וזימנה אותם ואת הבנות שלה למחרת לאחוזה כביכול כדי "להתפייס" איתם. כשהאחים שמעו על ההזמנה הם הבינו שזהו הקשרים שלהם עם הבנות יכולים להפוך לרשמיים אם קייטנה תסכים, והם הגיעו למסקנה שבמצב כזה הם לא יכולים להמשיך להסתיר את זהותם האמיתית. וכל הכבוד להם על זה! למרות שזה כבר מאוחר מידי עדיין יפה להם שאזרו סופסוף אומץ והבינו שזה בלתי נמנע. ככה שבעצם גם אם הם חשבו שקייטנה רצתה להתפייס איתם הם ידעו שלמחרת האמת הולכת להיחשף
 
למחרת בבוקר האחים והאחיות הגיעו לאחוזה של קייטנה והופתעו לראות שהיא במצב רוח קרבי משהו עם בוקרים חמושים מהר מאוד קיטנה החלה עם הרמזים, הבנות לא הבינו על מה היא מדברת ולמה היא לא מזמינה אותם להכנס פנימה, האחים כבר הבינו שהיא עלתה עליהם ואמרו שהם באו בדיוק בשביל לחשוף את האמת בפני כולם ושלרגע הם לא האמינו ב"טוב ליבה" ו"כוונותייה הטובות". קיינה המשיכה והכריזה שהאחים שיקרו התחזרו נכנסו לחווה במטרה לפגוע ורימו את האחיות. שניות אחרי האחים הודו שהם שיקרו, נעמדו מול כולם והכריזו שהם האחים של אלמה גיירדו
 
סופיה ואירינה היו בהלם של ממש והתקשו להאמין. הן צעקו והשתלחו באחים וסופיה אפילו התעלפה ליאונרדו הנבל נהנה מכל רגע וכמובן שלא שכח להקניט את ארתורו בנוגע לילד שלו 
 
לבסוף, קייטנה כצפוי מחליטה להגיש נגדם תלונה במשטרה כדי שיכניסו אותם לכלא וסופיה הכאובה והשבורה מחליטה שהיא זו שתגיש את התלונה. לא עובר זמן רב והאחים שבאימ להכנס הבייתה מוצאים את עצמם מוקפים בשוטרים בקייטנה ובאחיות... מסכנים0_0
 
אז נכון שהכוונות הראשוניות שלהם לא היו טהורות והם היו אכולי טינה עם רצון לנקום את מות אחותם. אבל האחים הסבירו לסופיה ואירינה שהאהבה שלהם היא אמיתית. הן הרי חיו איתם. לא יכול להיות שהן חושבות שהכלל זה זיוף היו להם רגעים מרגשים עם האחים והן עברו הרבה לצדם. ככה שהתגובה שלהן מוגזמת לדעתי כמו גם התגובה של הסבא ושל ורוניקה(איזה יופי שהאחים גילו שהיא אחותם!! אהבתי את הסצנה המשופת שלהם איתה)קצת נסחפו עם העליהום פוברסיטוס הארמניטוס פרננדס יכול היה לעשות להם ג'סטה הוא מכיר אותם טוב מאוד ויודע שהם בחורים טובים, איזה בוגד
 
והערה אחרונה - פטריסה פשוט גועלית!! איך שהיא בגדה בסמואל עם אוליסס אבל הפעם בצורה הכי רשמית וברורה שיכולה להיות עד שאנדריאה התחילה להודות בפני עצמה שהיא מאוהבת בסמואל, גם פה זה נראה עכשיו רחוק מתמיד בעקבות הגילוי
 
ללא ספק פרקים נדירים!
אני שמחה שלא משכו את הגילוי ושכבר עכשיו הכל ברור למרות שמסכנים האחים איזה חרם חח מעניין מה הולך לקרות הלאה
מאירועי הפרקים
17/12/2015 | 22:55
35
אכן כולם נסחפו עם האשמה של האחים ברמאות
17/12/2015 | 23:02
6
42
פרננדס לא יכול לעשות כלום, אם הוא מודה שהוא ידע שהם מרמים את המשפחה הפעם קייטנה באמת יכולה לגרום לו לאבד את עבודתו. 
 
ארתורו רצה לספר את האמת מזמן, אבל פלביו עיכב את זה ואפילו עכשיו החליט לספר את זה לכל המשפחה ולא בשמונה עיניים לאחיות והתוצאה שקייטנה אומרת שהיא חשפה אותם ולכן הם נדחקו לפינה ורוצים לספר את האמת.
 
באמת לא הוגן איך סופיה ואירינה חושבות שהכול מזוייף והתגובה של וורוניקה שכועסת שהם רוצים להתפייס עם האחיות. 
 
פטריסיה באמת חסרת בושה ובשביל לרמות את סמואל היא מוכנה להשלים עם קנדלה העיקר שסמואל לא ידע שהיא מטפלת באוליסס הפצוע. אגב הייתי בטוח שזה מבויים כדי שהוא יראה כגיבור בעיני פטריסיה אבל מסתבר שלא מדובר באויבים של איסדורה שתקפו אותו.
קראתי שרשמת בפורום ויוה איך זה קרה בתשוקת הנצים
17/12/2015 | 23:20
5
54
אז בעצם לא הייתה שם סצנת גילוי רשמית? מצחיק שהבנות חשבו שהאחים ירעילו אותן איזה פרנויה
 
ולאיזה דמויות מקבילות הדמויות שציינת - משפחת אליסונדו גבריאלה ומרטין?
אה ולגבי מה שרשמת על המקביל של ארתורו-מקווה שזה לא יהיה ככה
17/12/2015 | 23:23
2
51
גם פה - שארתורו יהיה מנותק מהילד שנה שלמה0_0 איזה ביאוס מקווה שפה התסריטאי היה קצת יותר רחמן חח
אבל עוד משהו
18/12/2015 | 00:53
1
47
שם הבנות חשבו שהאחים התכוונו להרעיל אותם ובכל זאת אסרו על אימן להתלונן במשטרה וכאן אין את האי הבנה הזאת וסופיה בעצמה מתלוננת ואירינה הולכת איתה.
זה באמת חבל שסופיה ואירינה פועלות באימפולסיביות עם התלונה
18/12/2015 | 22:30
23
יש לי הרגשה שאחר כך הן עוד יתחרטו על זה...
סצינת גילוי רשמית כמו פה לא הייתה
18/12/2015 | 00:52
61
משפחת אליסונדו = משפחת דל חונקו, מרטין = פליפה, גבריאלה = קייטנה. 
 
אחרי שהבנות ברחו מהאחים, האחים באו לחווה ושמעו על המחשבה שהולכים להרוג אותן והם טענו שזה לא נכון, אך המקבילות של סופיה ואירינה אמרו שגם אם הם עכשיו דוברים אמת אז הם גרו חודשים ביחד והם לא סיפרו להן ועל זה הן לא יכולות לסלוח להן. ובעצם גם האחים שיקרו הרבה הם אמרו שאחותם היא אחות בכורה שהתחתנה ונסעה לחו"ל.
 
וגם לפני שהבנות חזרו לחווה שלהם וכשגבריאלה (קייטנה) ידעה את האמת היא הלכה עם שריתה (אנדראה) ומרטין (פליפה) להתעמת עם האחים כשהם חשבו שהבנות חטופות אצלם ואז לחואן הייתה הזמדנות להטיח את מה שעשו לאחותו.
וזאת לא לגמרי פרנויה
19/12/2015 | 17:44
35
כי כשהאחים דיברו על רעל העכברים, הם אמרו שצריך לטפל בחולדות לפני שחימנה (אירינה) תשים לב והם בדיוק גילו על האחות ועל הצורה שבה היא מתה ולכן הם חיברו אחד ועוד אחד וקיבלו חמש. 
64-66**
18/12/2015 | 19:51
14
שאלות, חדשות, בקשות
15/12/2015 | 07:22
39
50
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
טקס פרסי Melhores do Ano 2015- הזוכים והתמונות
14/12/2015 | 07:49
1
161

אתמול התקיים בברזיל טקס פרסי Melhores do Ano 2015 (הכי טובים של השנה)
בין הזוכים:
אלשנדרי נרו (קומנדדור זה אלפרדו מ"אימפריה") זכה בתואר שחקן השנה על תפקידו בטלנובלה "כללי המשחק".
ג'ובנה אנטונלי (אין צורך להציג אותה  ) זכתה בתואר שחקנית השנה על תפקידה בטלנובלה "כללי המשחק". 
מל מאיה החמודה (ריטה הקטנה מ"שדרות ברזיל") זכתה בתואר השחקנית הצעירה של השנה על תפקידה בטלנובלה "מעבר לזמן".
פאולה אוליביירה (פלומה ב"שובל שקרים") זכתה בתואר שחקנית השנה במיני סדרה, על תפקידה במיני סדרה "מאושרים לתמיד?".
גראצי מסאפרה (תלמה ב"יומן החיים") זכתה בתואר שחקנית משנה בטלנובלה "אמיתות נסתרות".
וכמה תמונות מהטקס:
*ניתן להגדיל כל תמונה ע"י לחיצה על התמונה
 
מזל שיחזרו את שדרות ברזיל ולא השיבה הביתה! ילדה מהממת ריטה
17/12/2015 | 13:23
140
אני ממש אהבתי את השיבה הביתה וזו הייתה סידרה מציונת אבל אם נסכם בין הסרט שעומדים לעשות, אז אני עדיף את הסרט שייצא מאשר מה שהיה בסידרה!
עלובי החיים אולי אתם אהבתם אבל אני לא אהבתי את סידרה הזו אם בכלל
תעדיפו את סרט עלובי החיים סרט יפה נדמה לי שתבלבלתי בין הסנדק טוב שיהיה
לכולם שבוע טוב המון המון מתוקים(שוקולד, טופי פי מרסי אגב גם זה שוקולד:D)
 
 
עכשיו זה רשמי: דנה גרסיה ואנדרס פלאסיוס בטלנובלה חדשה
15/12/2015 | 07:35
19
134
דנה גרסיה ואנדרס פלאסיוס ישחקו זוג ראשי בטלנובלה מקסיקנית חדשה של טלוויסה Dos Dianas, הטלנובלה בה ישחקו גם ססר אבורה וויקטוריה רופו. 
 
הידעתם?
15/12/2015 | 07:44
121
דנה ואנדרס שיחקו ביחד בפרק אחד של "קמליה מטקסס" , נרקונובלה של טלמונדו.
קאסטיש לטלנובלה הזו.
15/12/2015 | 16:51
6
68
רנת שמחה בשבילך עכשיו יש סיכוי גבוה ששוב נראה את דנה בערוץ כי קשה לי להאמין שויוה יוותרו על טלנובלה עם ססר וויקטוריה. את דנה לצערינו הם לא הכי אוהבים אחרת היינו רואים אותה הרבה יותר בערוץ.
 
רק שיחזרו כבר לרכוש מקסיקניות!
שאלתי אותם בצור קשר לנוכח המחסור האם  לפחות הטלנובלה הבאה אחרי אני לא מאמינה בגברים תהיה גם היא מקסיקנית. סיכוי קלוש שהם יענו תשובה חד משמעית אבל שווה לנסות חח
דווקא אי אפשר להגיד שהם לא אוהבים את דנה, זה פשוט תלוי
15/12/2015 | 20:33
5
63
במה היא משחקת. כשהיא הייתה בטלמונדו הביאו די הרבה איתה : תשוקת הנצים, למדי אותי לאהוב, הבגידה, מישהו צופה בך. וגם לפני זה הייתה פה טלנובלה קולומביאנית איתה "צחוק הגורל". מאז שהיא עברה לטלויסה היו כולה שתי טלנובלות איתה בתפקיד ראשי כשאחת מהן היא הטלנובלה שלה עם סבס רולי ולא הביאו כי זה רימייק ל"חיים שלי" ששודרה זמן קצר לפני זה בויוה.
את לב חצוי לא הביאו
15/12/2015 | 20:41
1
38
עוד כשהייתה בטלמונדו וגם את הטלנובלה הכפרית שלה שלא עם סבסטיאן רולי שבה מונטרו משחק את הרע לא הביאו. זאת בניגוד למריו סימארו שלא משנה מאיזה חברה, אבל תמיד הסדרה שלו שודרה פעמיים חוץ מחתולה פראית ששודרה פעם שנייה רק באתר.
אבל 4 טלנובלות מתוך 6 זה לא מעט.
15/12/2015 | 21:22
40
לב חצוי הם סתם יצאו מעצבנים, אבל הטלנובלה "אסונות של לולה" בעצמה הייתה אסון. אם אני זוכרת נכון הם אפילו לא טרחו לשדר אותה אצלם בערוץ בארה"ב . מריו סימארו זה מקרה מיוחד, גם פרננדו קולונגה היה תמיד ברשימת ה"Must" שלהם עד לא מזמן (את הטלקומדיה שלו לא הביאו). אני מאמינה שאם מריו יכניס את עצמו למשהו הזוי מידי או איזה הפקה יותר מידי נדחת , אולי הם יוותרו עליו. ואת זה נדע בקרוב כי הוא בדיוק עכשיו משחק באיזה משהו של ארגוס עם קאדנה 3 , והדבר היחיד ואחרון שראינו מהשילוב ההפקות האלה הייתה "נשות אפריסיו". אגב, הם דווקא הפיקו עוד כמה טלנובלות/סדרות מעניינות בהמשך.
אני לא אומרת שדנה היא פייבוריטית אוטומטית, אבל היא בטח לא ברשימה השחורה שלהם.
לא חושבת שזה בגלל חיים שלי
15/12/2015 | 21:21
2
38
כי זה לא הפריע להם לשדר אהבה אסורה ובמקביל לשדר את הגרסה הלטינית, יחסים מסוכנים וגם מה שציין יבגני כמה יפה האהבה עם חורחה סלינס פסחו גם עליה, אפשר לומר שדי הרבה זמן דנה גרסיה לא נראיתה במסכינו כששתי טלנובלות של טלויסה בכיכובה פוספסו פה, יש לי תחושה שבלתי נסלח תשודר פה זה מתאים לויוה להביא סדרות דווקא כושלות ואז יהיה קמצוץ מדנה וגם זה רק לקראת הסוף. את לב חצוי לא הביאו סביר להניח כי לא היו מוכרים.
זה לא אותו דבר הדוגמאות שהבאת
15/12/2015 | 21:58
36
אהבה אסורה ויחסים מסוכנים זה שתי גרסאות שפונות לקהל כל כך שונה. זה אוהבי טורכיות מול אוהבי טלנובלות לטיניות. זה היה ברור שיש קהל ענק בארץ שלא ראה את אהבה אסורה וישמחו לראות את הטלנובלה של טלמונדו ועוד עם ג'נקרלוס. יש כל כך הרבה חובבי טלנובלות לטיניות שאפילו לא רוצים להסתכל לכיוון הטורכיות. ויש הרבה דוגמאות של רימייקים שהם הביאו אבל זה בעיקר נהיה אצלהם בשנתיים-שלוש שנים האחרונות אבל גם זה רימייקים למשהו שהוא קצת יותר ישן, 7-8 שנים הבדל בין מקור לרימייק. גם באותה תקופה היו הרבה פחות רימייקים , היו יותר טלנובלות חדשות ולא היה צורך להביא רימייקים. היום כל טלנובלה כמעט זה רימייק למשהו. הטלנובלה עם דנה וסבס התחילה את הצילומים/שידור שנה אחרי שהסתיימה "חיים שלי" (בארגנטינה). זה היה ממש טרי ובואי נגיד את האמת זה גם לא היה כזה וואוו ששווה בכלל להביא ועוד עם 200+ פרקים.
ואגב, כמו שציינתי דנה שחקה כראשית רק בשתי טלנובלות של טלויסה, אבל היא לא שחקה בהן ברצף. אחרי הטלנובלה עם סבס היא חזרה לטלמונדו ושחקה במישהו צופה בך שאותה כן הביאו. אז בסה"כ לא ראינו אותה בערך 4 שנים, ובזמן הזה היא שחקה רק בטלנובלה אחת שאותה לא הביאו. מילא הייתה משחקת ב3 טלנובלות ואף אחת לא היו מביאים... אבל אחת פספסו? זה כבר שטויות.
עם הטורקיות זה מקרה מיוחד
15/12/2015 | 22:54
36
אבל את אש ודם לא הביאו כי היא הופקה סמוך מדי לתשוקת הנצים, ואת אל קלון, אהבה נושכת, מילה של כבוד והחיים שגנבו ממני הביאו כי עבר הרבה זמן בין ההפקות. גם את כשתהיה שלי של אצטקה לא הביאו אבל זה אולי כי היא שודרה בערוץ 9, גם את הנקמה של גבריאלה ספניק לא הביאו כי כנראה לערוץ יש בלעדיות ושחקני רכש לא עוזרים במקרה כזה, אבל את שיכורה מאהבה שהופקה הרבה זמן אחרי קפה בניחוח אישה הביאו.
 
את יחסים מסוכנים או בשמה האמיתי תשוקה מסוכנת הביאו ואף הגדילו לעשות שהחזירו את אהבה אסורה לשידור שני כשתשוקה אסורה עוד שודרה וכך במקביל שודרו פרקים אחרונים ופרקים ראשונים של אותו סיפור, אבל זה בגלל אובססיה שלהם לאחרונה לז'אנר הטורקי שהחליטו לפנק בשלוש משבצות חדשות קבועות ומשבצת חוזרת קבועה ועד לוסיה מחפשת אהבה העמיסו את השידור החוזר הרביעי לשני הערוצים על ויוה והשאירו את הספרדית החדשה עם שלוש משבצות. וגם נראה שלג'נקרלוס קנלה הייתה השפעה.
 
וגם יופי זה לא הכול שודרה בערוץ הילדים לא בויוה, ריימקים שהופקו בסמוך למקור ששודר בויוה לא שודרו למעט הריימק לטורקית. 
עדכון חדש: דנה גרסיה הולכת לשחק בחורה מרדנית
15/12/2015 | 23:38
10
63
ומפונקת שעושה מה שבא לה.
אנדרס פלאסיוס ישחק ווטרינר.
ותגלם את בתו של ססר אבורה
15/12/2015 | 23:45
9
64
יש כבר שני טלנובלות שאני מחכה להן ועליהן אכתוב פוסט.
השניה היא.....?
15/12/2015 | 23:54
2
70
המלון או הטלנובלה של סבס?
חח שיט
16/12/2015 | 00:41
1
59
לא כתבתי על המלון. טוב אין לי מספיק מידע עלילתי ומידע על דמויות הראשיים אבל אכתוב עליו בהמשך.
יש עליה הרבה יותר מידע מאשר על שתי טלנובלות האחרות
18/12/2015 | 16:25
10
לי יש שלוש
16/12/2015 | 14:05
5
55
שתי הדיאנות 
שלוש טיפות מים 
והמלון
ורשימת המקסיקניות המצופות שלי
17/12/2015 | 22:41
4
45
הבלתי נסלח
שיסלח לך האל
תשוקה וכח
שתי הדיאנות
שלוש טיפות מים
והמלון התקופתית
 
יש מצב ששכחתי משהו
אם ויוה יואילו בטובם להביא משהו אחד מבין כל אילה אני אגיד תודה
את מעדיפה את הבלתי נסלח על שיסלח לך האל
17/12/2015 | 22:55
1
23
או שזה לא היה לפי סדר עדיפויות?
זה לא לפי סדר עדיפויות, אבל הנה לפי הסדר
17/12/2015 | 23:05
31
המלון התקופתית
שיסלח לך האל
תשוקה וכח
שתי הדיאנות
הבלתי נסלח
שלוש טיפות מים
תוקפות במאה ה19 כמו אהבת אמת אלבורדה וכו' יש לך אצלך ברישמה?
17/12/2015 | 23:59
1
88
איזה מכסקנית את מעדיפה?!
חריפה, או חמוצה צ'לי חריף או מתוק במקרה של מריר
מה לעשות אני מעדיפה ברזילאיות כמו טרה נוסטרה טרה אספרנסה אל קלון(המקורי)
צבע החטא(עם זוג של האחד אבל זה קלון) שקר היופי וזהו כניראה
 
לב שלי הוא שלך זה של טי וי סטקה או טלביסה?!
18/12/2015 | 00:31
85
כ"כ מליצו לי על זה, אבל שראיתי כמה פרקים הבנתי שזה לא טעם שלי בטלוויזיה, או במשהו שיעביר איתו את זמן, אז אני מצטערת על זו דעתי על טלנובלה שאמרו לי עליה רק טוב, ויצא רק טעם רע משהו לא הלך נכון בקשר לסידרה\קומדיה מייאלה סידרה כל משפחה כמו miss xv עם פאולינה גאטו יאגו מונס. שיהיה לכולם מחשבה על מה שרשמתי פה! 
קרלוס דה לה מוטה סוף סוף מקבל תפקיד ראשי
15/12/2015 | 12:14
1
110
קרלוס דה לה מוטה הוא הגלאן השלישי של אנג'ליק בוייר ,יחד עם סבסטיאן רולי ודויד ספדה.
כמו שכבר ידוע, בטלנובלה "שלוש טיפות מים" (שם זמני) אנג'ליק תשחק תפקיד משולש ויהיו שלושה גלאנים. בהתחלה הוחלט שאלה יהיו סבסטיאן רולי, דויד זפדה וחבייר חאטין, אך התברר שלחבייר חאטין היו דרישות מוגזמות מההפקה ולכן הוחלט להחליף אותו. בהתחלה היו דיבורים על פדרו מורנו, אבל בסוף הוחלט ללכת דווקא על קרלוס דה לה מוטה.
תזכורת, הטלנובלה תחליף במקסיקו את "כוח ותשוקה" שמשודרת במשבצת של 9 בערוץ הכוכבים.
מגיע לו ללא ספק
15/12/2015 | 16:52
49
גם פה קאסט לא רע בכלל
מזל טוב לאלשנדרי נרו ה"קומנדדור"!
15/12/2015 | 15:54
1
75
היום אישתו ילדה את בנם הבכור!
מזל טוב להם!
15/12/2015 | 16:53
34
וואי הוא נראה פה כל כך שונה חח..
בהודעה חגיגית זו ברצוני לספר לכם שויוה
15/12/2015 | 21:37
5
107
מוכן שאכתוב ידיעות, חדשות ו עדכונים על טלנובלות ושחקנים. חשבתי לכתוב להם על הטלנובלה של אנג'לי נסמה ועל הטלנובלה של סלבדור מחיה אבל אני תוהה אם לחכות עם זה עד שיתפרסמו כל הקאסט והעלילה או שאפשר לכתוב ואז בהמשך לפרסם עלילה עם כל הקאסט(הכוונה באתר שלהם בבלוג).
מזל טוב ובהצלחה
15/12/2015 | 21:43
3
41
שאלה קטנה, מה הבדל  בין מה שהיה קודם שאנשים יכולים לשלוח להם דברים לפרסם ? מה זה אומר שתכתבי להם?
 
נראה לי שויוה התכוונו שניתן לכתוב כל נושא שקשור לטלנובלות
15/12/2015 | 22:05
2
64
כנראה שגם חדשות ו ידיעות ו עדכונים כלול בזה למרות שאף אחד לא עשה זאת כנראה אף אחד לא ידע, עד שאותה אחת בפורום וואלה שאלה. נראה לי שאף אחד לא כתב פוסט כזה לבלוג, מי יודע אולי ייתנו לי לעבוד אצלהם, למרות שאני אתמקד בז'אנר המקסיקני שזאת המומחיות והידע שלי עם השחקנים, עם הארגנטינאים למשל אני לא מספיק בקיאה חוץ מזה יש את העמוד של ענבל בפייסבוק, אני יכולה לכתוב חדשות של השחקנים הברזילאיים על חייהם האישיים, כמו על בן בכור לאלשנדרי נרו, אני יכולה לספר על בנרקונובלות, שיש שחקנים מפורסמים שמשחקים שם.
או קיי נגיד שהבנתי
15/12/2015 | 22:34
1
49
אני שאלתי כי היו לי תכנונים לשלוח להם משהו קטן, נראה מתי אני סוף סוף אעשה את זה והאם יקבלו את זה.
אגב, כשאמרת שאולי יתנו לך לעבוד אצלהם... אז זה בדיוק משהו שחשבתי עליו כבר כמה פעמים כשהם העלו את הנושא הזה של פוסטים של גולשים. אני לא חושבת שזה יפה מצידם שהם ככה מסנג'רים אנשים לעשות את העבודה שלהם. תכלס זה עבודה של אורך האתר או מישהו שאחראי להשקיע בתכנים של האתר והמישהו הזה צריך לקבל על זה כסף.
*עורך האתר
15/12/2015 | 22:37
12
מגניב לך מחכה לקרוא את הפוסט הקרוב שלך
17/12/2015 | 22:45
7
פרומו חדש ל Eva la trailera
15/12/2015 | 23:33
2
50
היא כפרית? איפה זה מצולם?
17/12/2015 | 22:43
1
11
לא נראה לי שזה כפרי, זה מצולם במיאמי
18/12/2015 | 15:02
18
יש מצב שזה אפילו יהיה חצי נרקונובלה.
האם טלויסה בדרך לעוד טלנובלה תקופתית?!
16/12/2015 | 07:47
1
92
ככל הנראה ניקנדרו דיאז מתכנן לצלם טלנובלה תקופתית, יש שמועות שמדובר ברימייק לסדרה ספרדית El secreto de Puente Viejo. יש מצב ש"מלון הסודות" (רימייק לסדרה ספרדית) עשה לו חשק?
ֻהלוואי..נראה מהמם.
17/12/2015 | 22:24
7
מה מכינה בימים אלו קרלה אסטרדה?
16/12/2015 | 22:47
1
81
המפיקה הוותיקה של טלויסה, שאחראית על טלנובלות כמו ה"כישוף", "הזר", "אהבת אמת" ועוד, מכינה סדרה ביוגרפית על הזמר המקסיקני חואן סבסטיאן, שנפטר לפני כחצי שנה. אתמול התקיימה מסיבת עיתונאים לכבוד תחילת הצילומים. את התפקיד הראשי ישחקו שני בניו של הזמר, הצעיר יותר את חואן סבסטיאן בצעירותו והבן הגדול עם קצת עזרה של מאפרת, ישחק את חואן סבסטיאן הבוגר. 
את אישתו לשעבר של הזמר מריבל גוארדיה תשחק ליביה בריטו (מוכרת לנו מ"תהום התשוקה").
תודה!:)
17/12/2015 | 13:06
27
שבוע חדש
14/12/2015 | 21:44
14
26
מי שלא זיהה אותי זאת Renat Zeitune אני כותבת מדפדפן אחר במחשב ולא היה לי כח להכנס דרך החשבון שלי בפייסבוק והחלטתי לרענן קצת.
תגידו גם אצלכם שלוחצים על לעבור לאתר לוקח לו זמן?
14/12/2015 | 22:01
5
50
שמופיע בתמונה
אצלי המחשב בכלל איטי היום לא רק בתפוז
14/12/2015 | 22:23
4
31
נראה לי שהוא בשלבי גסיסה אחרונים הוא כבר ישן יחסית, נראה לי שבקרוב אני אצטרך לקנות חדש
 
תתחדשי על הכינוי
תודה
14/12/2015 | 22:32
12
איזה מחשב יש לך?
14/12/2015 | 22:54
2
15
אני אפילו לא זוכרת את השם, קניתי אותו ב-2010
15/12/2015 | 07:03
1
36
אבל המסך והרמקולים חדשים
אם היה לך מחשב נייד אז היה לך סיבה לאשים אותו!
17/12/2015 | 21:25
45
כי פחות קולט תמונות וקטעי וידאו! ואז שמחוקים לו משהו אז פתאום ניהיה לו יותר זיכרון (למחשב מי שהוא מרובע מבין אותך) שתבינו אני לא מתכוונת למשקפיים, אלה מי שירכיב משקפיים הכי מבין שכדי בלי עדשה(במקרה טוב גם עדשות:D) תמיד מי שעושים משהו רע רוצה להיגמול מאותו בנאדם מאיסורים! דרך אגב אם רוצים לעצבן את במחשב אז שמים אנטי וירוס! ואז ניהיה איטי כמו צב!
שיהיה לכולם שבוע טוב ואוווירה טובה!
מנסה משהו
14/12/2015 | 22:10
1
40
אוקיי אז הדפדפן השני הוא בעייתי
14/12/2015 | 22:11
28
חלומות
14/12/2015 | 22:36
35
חלום בתוך חלום - קרה למישהו? 
 
לפני כמה לילות ישנתי וחלמתי שאני יושנת וחולמת[כן הזוי]והחלום היה אותו חלום שכבר חזר אצלי פעמיים במקרים אחרים אבל ממש חלמתי שאני חולמת אותו שוב. ובתוך החלום התעוררתי בבהלה ושיתפתי וסיפרתי על מה חלמתי וש"איזה קטע החלום הזה חזר שוב". ובכלל כל הזמן הזה ישנתי והכל היה חלום אחד גדול! הזוי. סתם רציתי לשתף
 
 
אסון בארגנטינה(במחוז סלטה)
14/12/2015 | 22:40
2
96
אוטובוס נפל לתהום ויש שוטרים הרוגים ולכודים
 
בזכות הפוסט העצוב של מקרי בפייסבוק נודע לי מה שקרה אגב אבא שלי ז"ל והדודים שלי חיו שם מילדותם
 
כן שמעתי על זה עצוב:(
15/12/2015 | 07:07
1
45
אגב שמעת שנשיא ארגנטינה החדש שנבחר הוא אוהב ישראל?
כן אני וקרן דביר עשינו סיקור עליו
15/12/2015 | 21:27
35
וקראנו על זה פוסט של מירי רגב, וחואן סולר גם היה בעדו, קרובי משפחה שלי מצד אבא והם גם בחרו בו.
חזרתי לפני שעה מערב מקסיקני שהיה במסעדת טאקו
15/12/2015 | 21:49
47
הייתה שם הרצאה ממישהי שטיילה במקסיקו ואחר כך אכלנו כל מיני מטעמים מקסיקנים ופעם ראשונה שאכלתי משהו לא כשר אבל הרשתי לעצמי כדי להכיר יותר את האוכל המקסיקני, היה שם חריף ושעועית שחורה, לקינוח אכלתי פלאן קרמל מקסיקני, ממש נהנתי הדבר היחיד שביאס אותי שתליתי תקוות במסעדת מקסיקנה שזאת מסעדה אחרת אבל נו טוב פעם אחרת.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2015 | 17:48
9
 יש לך פחד במה? נתקל בקשיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסר בצורה ברורה?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום פחד במה חרדת קהל

 רוצה לשיר ולא רק באמבטיה? סובל מצרידות ולא מצליח למצוא לזה פתרון?
היכנס עכשיו לפורום פיתוח קול בריאות הקול ותוכל לשאול ולהתייעץ!

 מחפשים מוהל לרגל הולדת הבן? מתלבטים לגבי ההשלכות של ברית המילה?
מוזמנים להיכנס לפורום מוהל ברית מילה ולהתייעץ עם מוהל מוסמך

 סובלת מורידים בולטים ברגליים? מעוניינת למצוא לכך פתרון יעיל ואמין?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום העלמת ורידים

 האזור האינטימי נפגע לאחר הלידה?
היכנסי עכשיו לפורום פלסטיקה וגינאלית וגלי את האפשרויות שעומדות לרשותך
 
mi amor mi amor-פרקים 51-55
12/12/2015 | 17:43
5
22
צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן
הרעה-המשוגעת חייבת להיות בכל נובלה...גם כאן
12/12/2015 | 17:46
39
כ"כ חבל שהחליטו שזה נחוץ גם כאן שתהיה רעה-משוגעת AKA אגוסטינה
למה?! מיותר בהחלט ולא מוסיף לרמתה של הנובלה.
אז מסתבר שיש קשר בינה לבין חררדו...עוד לא ברור אם הוא שלח אותה להתחיל עם חואן ולמה בדיוק. היא כזאת חולת נפש! שהלכה ואיימה גם על לאלי וגם על ולריה שלא יתקרבו לחואן, ועוד בסוף הפרק מאיימת בסכין על לאלי
הזוי שחואן החליט לגור איתה באותה הדירה שגר עם ולריה, אח"כ עם לאלי ועכשיו עם אגוסטינה...מה?!

בנחה כזה בן אדם טוב ומתחשב! איך הוא אמר לולריה שאפשר גם לא לגור ביחד כדי שתיסגר על הרגשות שלה בלי לחץ...מרגיז אותי שהיא עדיין תקועה על חואן כשיש לה גבר כזה!
ויוי ממש התחרפנה מכל הסיפור של קרלה ואסטרז'ה איך היא עושה עלייה פרצופים
פרומו ראשון לlos ricos no piden permiso
12/12/2015 | 18:02
62
לי זה מזכיר פתיח של טלנובלות ישנות , מה שכן אהבתי את שיר הפתיחה שמושמע ברקע  ומחכה לראות פרומו עלילתי. 
קונפליקטים מודרניים(Conflictos modernos) יתחיל יום שני הקרוב
12/12/2015 | 21:20
33
מישהו שמע על זה? זאת סדרה שבועית עם הרבה כוכבים ו מפורסמים, זה בסגנון החלטות. לא זכור לי שפירסמו על זה. זה ישודר בערוץ 9 הארגנטינאי.
ד"ר אהבה ששודר ביס עלה לויאודי וואלה
13/12/2015 | 00:49
42
איזה סיוט לצפות דרך האתר הזה
פרומו חדש של los ricos no piden permiso
17/12/2015 | 09:46
27
קרדאיי
12/12/2015 | 14:13
1
7
מסכנה אילקנור מתכננת תכניות
12/12/2015 | 14:14
10
ומספרת אותם לסאייס ויש לה איחור והיא מקווה שאולי היא בהריון, אך סאייס הסכים לעזור למאהיר וברור לו שהוא הולך לכלא והוא שומע את התכניות של אילקנור לעתיד משותף ומבקש ממנה לדאוג לעצמה ומדבר על אהבתו כלפיה והיא לא מבינה כלום והוא לא יכול להסתכל בעיניה בידיעה שיש לו קשר למות אימה ובנה. סאייס מבקש מאנשיו לשמור על אילקנור ונוסע לפרקליטות ובא למסור הצהרה על פשעיו של מהמט סאים ומספר שאין לזה קשר לקרימה ומספר על החלק של מהמט סאים בהברחות בהודעה מתי מגיעה הסחורה ובזיוף האישורים ועל כך שמדובר בהברחת נשק ומוסיף לכך את איך שמהמט סאים תכנן את הפיגוע נגד המשפחה של מאהיר. התובע מבהיר שאין דרך חזרה מהעדות שלו, העדות שלו היא הודאה באשמה וסאייס מוכן לשאת באחראיות על מעשיו והוא נעצר לאחר שהוא מוסר את עדותו.

לפני כן התובע מחכה לראיות שצריכות להגיע ומהמט סאים לא מבין למה אין ראיות ולמה זה מתעכב. לבסוף מחליטים לעצור את מהמט סאים עד תום ההליכים והוא המום וזועם, אבל נשלך לכלא, אבל בדרך לכלא אנשיו של נאג'דט עורבים למוכנית המשטרה למרות החשש של אנשיו של נאג'דט שהרי מדובר בשר. בינתיים טורגוט שולח את מוסטפה לחפש את סואידה. לאחר מארב וקרב יריות נאג'דט משחרר את מהמט סאים המאושר ומבטיח לתגמל אותו בהתאם וטוען שידע שאפשר לסמוך עליו. נאג'דט מביא את מהמט סאים למחבוא ומהמט סאים מתכנן לברוח לחו"ל אך המום שהמחבוא הוא לא מה שהוא חשב ומתקומם נגד המקום המוזנח עד שהוא רואה את טורגוט והמום ועוד יותר המום שנאג'דט לא מאפשר לו לצאת. טורגוט מטיח במהמט סאים איך שגלגל מתהפך וכעת הוא מתחנן בפניו ודורש ממנו את הראיות. מהמט סאים טוען שהראיות לא בידיו וטוען שהוא המציא את זה כדי להשתחרר וטורגוט אומר שזה מתאים לו ושכעת הוא יכיר את החלק בעסק שהוא לא מעולם לא ראה והוא עינויים עד שהבן אדם יספר את מה שהוא יודע. טורגוט גם מבטיח לנאג'דט למצוא את סואידה ולהחזיר לו את ביתו.

מאהיר מציע לפרידה את היום החלומי שהם יעברו ביחד ופרידה מסכימה והיא מאושרת איתו בבילוי היום. סונה ויאסין שמחים שהם יחד וסונה שואלת אם הוא סיפר על הנישואים ויאסין מבקש ממנו לשתוק שאם מאהיר עוד לא סיפר היא תהרוס את ההפתעה. מאהיר מבקש מפרידה לספר את הסוד והיא מבינה שהוא יודע על ההריון. הוא שואל מדוע הסתירה ממנה ופרידה מטיחה בו שלא יוכל לראות את צעדיו הראשונים ולא יוכל להיות איתו כשהוא בוכה וזה סתם כאב מיותר עבורו. מאהיר מתעקש לא לחשוב על העתיד והוא יהיה מאושר לשמוע על בנו ואחר להיות איתו לאחר שחררו. כשהם חוזרים פרידה רואה את יאסין לצד והיא מופתעת שגם יאסין מעורב ומאהיר מציע לה נישואין לתדהמתה ופרידה מוחה על הרמאות של סונה ומאהיר אומר שהוא לחץ עליה ושלא תכעס עליה. לבסוף פרידה מסכימה להינשא והם נישאים לאחר שיאסין וסונה דואגים לפקיד שמחכה הרבה זמן והם מסכימים להינשא ויאסין וסונה חותמים כעדים וסונה מברכת את פרידה ומאהיר מביע תקווה להיות השושבין בחתונתה.

בינתיים אייטן מחפשת בדחיפות את מאהיר ורואה את נאזיף וסונגול שלא יודעים כלום והם מחפשים את מאהיר ללא הצלחה. נאזיף מרגיע את אייטן שמאהיר ופרידה עכשיו מאושרים ויהיה עוד זמן לספר למאהיר על הבגידה של נאג'דט. הם חוזרים הביתה ומופתעים שהאוכל ערוך על השולחן, זהרה הכינה להם את האוכל ומזמינה אותם לשבת מול השולחן והם אוהבים את האוכל שלה.

בזמן האוכל ארדאל מגיע ומספר למשפחה הנדהמת על בריחתו של מהמט סאים בדרך לכלא ומבקש לעדכן את מאהיר. גם אדנאן מעדכן את סלים בבריחתו של מהמט סאים ושואל אם הוא מעורב בזה וסלים מבהיר שלא ושניהם תוהים מי יכל לארגן את זה אם הם לא מעורבים בשחרור של מהמט סאים.

אייסל מנסה לתמוך בבלגין לאחר שפניה נשרפו ותוהה איך בלגין תגיב למתרחש ומרחמת עליה. 
שאלות, חדשות, בקשות
11/12/2015 | 20:41
39
67
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
הורדה של טנלובלות
11/12/2015 | 16:20
82
היי,
אני מחפשת פרקים להורדה.. כל מה שמצאתי היה ביוטיוב- וזה אומר להוריד פרק פרק.
אם למישהי יש גישה לטורנטים או הורדה ישירה- אשמח להמלצות.
טנלובלות דוברות ספרדית.. תודה :)
קליפ חדש לאנהי
11/12/2015 | 13:33
79
מיגל ורוני ענה לברכות שלי ליום הולדתו וצייץ מחדש
11/12/2015 | 19:32
75
"יום גיבוש" בטלוויסה
11/12/2015 | 21:37
4
298
שחקני טלויסה יצאו אתמול ליום כיף לכבוד החג המולד שמתקרב...
יש גם סרטונים?
11/12/2015 | 22:31
2
21
יש קצת , אפשר לחפש עוד , יש גם באינסטגרם
11/12/2015 | 23:20
1
72
ג'קלין ואריק אליאס
מישל רנו וקלאודיה אלברז
חוסה רון, סבסטיאן רולי, כריסטיאן דה לה פואנטה, אלכסיס איילה ופבלו לייל  עושים את בקסטריט בוייז
עוד אחד מחוסה רון
12/12/2015 | 00:13
15
חמודיםםם מזכיר לי כמה הם חסרים לי על המסך
13/12/2015 | 20:13
20
ראיתי פרומו של טלנובלה טורקית, סילה בכיכובה של איישן מאזל
12/12/2015 | 06:08
2
83
בערוץ טלפה, מישהו שמע עליה אם היא מומלצת וכדאי לשאול את ויוה עליה?
שמעתי עליה מזמן, היא ישנה מלפני 8 שנים בערך
12/12/2015 | 12:45
1
50
לא יכולה להגיד האם היא מומלצת או לא, לא ראיתי אותה וזה לא סנגון שאני אוהבת. לפי מה שאני הבנתי הסיפור די נראה בסגנון פטמגול, על התרבות הפרמיטיבית, כל ענייני כבוד המשפחה וכו'....
את יכולה לבקש, לדעתי יאהבו את זה, אם אהבו את פטמגול, גם לזה בטח ילך טוב .
לפי העלילה של הראשיים זה מזכיר את אהבת אמת
12/12/2015 | 14:08
47
מאלצים בחורה להתחתן עם מישהו רק שבניגוד לאהבת אמת היא פוגשת אותו לפני שמכירים לה אותו כחתן, והבנתי שהם אמורים לסיים יחד כלומר הוא הראשי. ההבדל הוא שכשהייתה קטנה לקח אותה אביה ומכר אותה לזוג עשיר שגידל אותה בחום ואהבה והאבא שמכר אותה סיפר לאמא שהיא מתה עד הרגע שהאבא מחליט להחזיר אותה אליהם. ראיתי פרק ראשון והאבא והאח ממש מנייאקים, מסכנה סילה, עולמה הולך להשתנות.
 
סילה והראשי נכפה עליהם להנשא כי אח של סילה ניהל רומן עם אחותו של הראשי, ועל שם הכבוד הוחלט שהראשי יתחתן עם סילה(הקטע המזעזע שתחילה חשבו לחתן אותו עם האחות הצעירה והקטינה שעוד לא מלאו לה 13 שנה) אבל אז החליט אבא שעדיף סילה תתחתן במקומה שזה מעשה מזעזע לא פחות כי היא חיה בתרבות שונה ויותר מודרנית וליברלית וגם יש לה בן זוג. האמת זה נשמע לי מעניין אבל בספק שויוה ירכשו אותה כי כנראה היא לפני אזל שמככבת שם הראשית.
El Hotel De Los Secretos פרומואים 3,4,5
12/12/2015 | 14:11
3
86
נראה מעניין, הלוואי שיביאו אותה...
אם כולם לא ישבו לויוה בווריד , הם לא יביאו
12/12/2015 | 14:36
64
גם אם יבקשו הרבה אולי גם אז לא יביאו, כי זה לא נראה סגנון שויוה היו טורחים להביא על דעת עצמם. טלנובלות תקופתיות זה לא משהו שהם אוהבים להביא, אולי רק אם תורכי או קוריאני.
דניאלה רומו פה מרגע לרגע נראה יותר ויותר מושלם
13/12/2015 | 20:16
1
30
בתפקיד המשרתת הבכירה הקשוחה
14/12/2015 | 00:36
30
מי שתהיה הרעה שם זו דיאנה בראצ'ו (כואב הלב).
 
ויקטוריה רופו, ססר אבורה וסלוודור מחיה מדברים על טלנובלה
12/12/2015 | 14:52
7
82
החדשה שתתחיל את הצילומים בקרוב. סלוודור מאשר שדנה גרסיה ואנדרס פלאסיוס מועמדים לשחק תפקידים ראשיים צעירים.
 
13/12/2015 | 14:36
32
ססררררררר תחזורררררר התגעגעתיייייי
איזה יופי
13/12/2015 | 20:20
5
14
ססר אבורה וויקטוריה רופו מזכירים לכם נשכחות העבר לא ככה?
18/12/2015 | 12:07
4
81
חבקי אותי חזק, אם חורגת, גם אוסבלדו ריוס צריך לצרף לרישמה הזאת נכון?
ככה זה הסידרות מצליחות תמיד הם חוזרות בשידור חוזר לא ככה?
אני אני יודעת שקצת קצת קשה לקבל את זה(אתם בטוח מבינים אותי)
אבל ברגע שמשהו נדלק אצלי זה המחשב אלה  זה רעיון להביא על ידי ביטוי כללי
שמי שייצר את חשמל הכי מבין אותם, שנדלקת נורה אדומה אז צריך לזהיר לא רק
מהחשמל אלה גם מצפרדעים!UP! קאט אין פאסבול!(כמה קשה לפצח את זה לא ככה?)
לא בהכרח
18/12/2015 | 13:45
3
17
תשוקות הנהדרת לא חזרה לשידור חוזר, גם האסירה לא חזרה לשידור חוזר וגם ללא ספק הברזילאית.
תשוקת הנצים שינו את לפאסיון ולא חזרה מאלפיים ושבע!
18/12/2015 | 14:47
2
186
סנטה דיבאלה שינו את שם מסכנה שטנית!
את תשוקת הניצים שינו לפאסיון!
את מלאך מרדן שינו לוסיה שלי
פיורלה שינו את שם לסינדרלה!
אל קלון שינו את שם להאחד!
וובקשה שינו בבקשה!
את טודה שינו תודה!
וחן אלה וכו'...
אוף טיק שינו לעוף צ'יק! את יודעים  את זה גם שמים בטיב טעם!
ואני לא מישהו עם טעם אבל זו דעתי אישית על זה!
ושיהיה כל ברור מעליו!
שיהיה לכם דרישת שלום חמה!
מאחת שאלף פעמיים אמרה אותו דבר!
יודעת למה היא מתכוונת שהיא אומרת לכם אותו משפט פעמיים ואתם לא קולטים את זה!  בעיה שלכם ולא שלה!
מתי תקליטו את מה שניראה ולא מתאר לכם בתמונה!
אז די לכם לקבל את זה כמו שזה!
כי אז תקבלו את אזהרה מקפדה שפכה לאדומה!
שזה משהו מרעיל אבל לא רעל נחשים!
שיהיה לכולם אותו דעה ונצביע על כך בקלפי!!
אז יהיה אור הגאולה!
סין שאן לכולם!
 
 
לא בדיוק
18/12/2015 | 18:09
1
25
תשוקת הנצים זה השם שלה גם בספרדית, את אדמת המלכים שינו למילה של כבוד.
 
סנטה דיאבלה זה שטנית קדושה ובגלל שזה לא נשמע טוב בעברית השאירו את השם האנגלי.
 
את שטנית מסכנה שינו לפיורלה כי בעברית וגם ברוסית שטנית מסכנה זה נשמע כאילו הדמות הראשית הרעה ולא במשמעות של בחורה ענייה כמו בספרדית.
 
את השיבוט שינו בפורטוגזית להאחד ובספרדית השאירו את אל קלון, אגב בפורטוגזית או' קלון. 
סנטה דיבאלה עם אאהרון דיאז וגבי אספינו!
18/12/2015 | 18:54
71
אבל פיורלה בפורטגזית (כמו פלוריינסיטה)FORLLLAׁ
אל קלון את ספרדית וזה פורטוגזית!
מה אני יגיד לך בקשר לגירסאות(פורטגזית וספרדית יש בזה משהו)
זה כמו המורדים הארגטינים ורבלדה שינו את שם המורדים ועשירים!
בקשר לברזילאים אין לי כוח לריב איתך בדעתי זאת סידרות שלהם הרבה הרבה טובות! אבל כן אני אוהבת את טורקיות(אהבה אסורה) ולא תכוונתי לארגטינאי!
אז כן אני מודה מכסיקני ברזלאי טורקי אני מעדיפה הרבה יותר מזה שבא מארגטינה! למה?! כי החיקוי שלהם הרבה טוב הרבה מצליח!
אקטיון לוסאינה לופילטו ורודריגו דיאז הם הסידרה היחידה שאני רואה עכשיו בטלוויזיה שבא מארגטינה!
שאני אוהבת אהבת נעורים?!
אז כן לא נספחתי שאמרתי דוד סילבה דומה לגוסטבו ברמודס!
אם היית רואה כדורגל אז היית מבינה למה בנות ראות כדורגל.
יש שמה הכל בנים, כדור ומכות!
 
תמונה ראשונה מתוך צילומי הסדרה Yago Pasión y Venganza
12/12/2015 | 15:05
101
Yago Pasión y Venganza היא סדרה/טלנובלה חדשה של טלויסה בכיכובם של איוון סנצ'ז, פלאביו מדינה וגבריאלה דה לה גרסה (מוכרת לנו מנשות אפריסיו).
אין לה קשר לטלנובלה ארגנטינאית יאגו, למי שתהה. העלילה שלה אמורה דווקא להיות מבוססת על הספר מונטה כריסטו.
טבלת רייטינג מסכמת של מקסיקו עבור חודש נובמבר
12/12/2015 | 21:29
2
78
וואו.
12/12/2015 | 21:38
63
זה כזה גרוע ממה שחשבתי.
לפחות "A que no me dejas" מצליחה... מהשאר לא כל כך אכפת לי
12/12/2015 | 22:00
23
מזל טוב לאריק הייסר שחוגג היום יום הולדת 35
13/12/2015 | 09:36
3
63
מזל טוב לו
13/12/2015 | 17:54
9
והוא עשה לי לייק לברכה שלי
14/12/2015 | 00:55
1
45
אבל מוזר שלא הגיב כמו לכולם
למה את חושבת שהוא ענה לכולם?
14/12/2015 | 10:52
36
אני בטוחה שממש לא. הוא בטח קיבל מאות ברכות, ואין מצב שהוא ענה לכולם. בטח רק לאנשים ממש קרובים שהוא מכיר.
ידיעה עצובה על סילביה פינאל שמוכרת מאשת הברזל כאיסבל
13/12/2015 | 12:16
5
113
הרופא שלה אישר שהיא לוקה באלצייהמר
כבר חשבתי שהיא מתה.
13/12/2015 | 14:24
2
34
היא בסוף תמות עם המחלה הזאת
13/12/2015 | 14:44
1
59
זאת מחלה סופנית
הגיע הזמן לשים לזה פינאל (גם: סוף).
13/12/2015 | 14:45
34
איזה צירוף מקרים בדיוק נזכרתי בה
13/12/2015 | 17:53
48
שנזכרתי שבן זוגה לסדרה אשת הברזל כבר אינו איתנו כמו גם הרבה שחקנים מקסיקנים נהדרים הלכו לעולם שכולו טוב. אז החדשות הטובות שהיא עוד איתנו, החדשות הרעות שהיא חולה סופנית המסכנה.
עצוב
13/12/2015 | 20:21
13
פרק 35 בנערה שאהבתי הוקלט אצלי ללא תרגום
13/12/2015 | 17:51
38
מדובר בפרק בו השוטר לשעבר החזיק את טוראן וסבאחט וניסה לחשוף את עברה של סבחאת ולפי התקצירים מינה אמרה לסינאן שחסאן אינו בנו ודרין ביקשה מאביו של סינאן עזרה בכיסוי החובות. מהרגע שבו ארדאל מבשר למשפחה שטוראן לא הגיעה לעבודה ועד שדרין מצאה את ההודעה של סינאן למינה וסיפרה לטימור הכול היה אצלי בלי תרגום, מעל חצי שעה שזה רוב הפרק. משהו אפשר היה להבין כמו זה שטוראן התקשר לעצמו הביתה ונתן למשפחתו לשמוע את הפושע וכך ידעו שהוא בסכנה ואיפה הוא והביאו את המשטרה, אבל את הדיאולוגים של מינה עם נרין, מינה עם סינאן, דרין עם בקיר ודרין עם טימור לא הצלחתי להבין חוץ ממה שנכתב בתקציר.

האם למישהו יש הקלטה עם תרגום שאפשר לשלוח למחשב או קישור לאתר שבו אפשר לראות עם תרגום לעברית או לרוסית עדיף אבל אם יש לאנגלית גם איכשהו הסתדר עם זה.

תודה מראש. אני מניח שבפרקים טורקיים זה פרק 18 למרות שכתוב גם בטורקית מספרי הפרקים כמו אצלינו בנערה שאהבתי.
השערורייה של פמפיטה ואאוחניה סוארז
14/12/2015 | 00:45
101
פמפיטה טוענת שתפסה את האקס שלה, בנחמין ויקוניה בסיטואציה אינטימית עם אאוחניה סוארץ
אימפריה
11/12/2015 | 12:17
10
43
מה הלך בבית של איזיס איזה מפגש פסגה
13/12/2015 | 17:27
4
40
אין ספק שהמונולוג בין כל המשתתפים שם היה גאוני
נתחיל במרתה שהייתה הראשונה להכנס בדלת, וחטפה שוק כשראתה עד כמה צעירה המאהבת של בעלה, ואז החלה לבכות הייתי בטוחה שהיא תכפכף אותה ותכנס בה אבל לא.. לטענתה של מרתה איזיס בסך הכל ילדה והיא(מרתה)לא מסוגלת לעשות לה שום דבר. כשמרתה הבינה שזה אלפרדו החליף אותה במישהי "שלא ברמתה" לטענתה, נראה שהיא נפגעה אפילו עוד יותר ובכלל המפגש פנים מול פנים עם המאהבת של בעלה פשוט כאב לה. לכן לא ממש הבנתי למה היא עשתה את זה סתם להכאיב לעצמה?
 
אבל פה זה לא נגמר חח בזמן שהן מדסקסות קורה הספיקה להתגנב אל תוך הבית של איזיס גם היא, אפילו עוד מלפני שהן בעצמן נכנסו פנימה היא ישר הלכה לחדר של זה אלפרדו ואיזיס כדי לקחת דגימות שיער של זה אלפרדו בשביל בדיקת האבהות עם כריסטינה. אבל לפתע גם הקומנדדור הגיע ואפילו התנצל בפני מרתה - לא יאמן ש"כבוד הקומנדדור" הואיל בטובו להתנצל בפני מישהו ועוד בפני מרתה אבל כמובן שאחר כך הוא חזר לסורו והתכווח איתה. היא צדקה בכל מה שאמרה עליו שהוא אגואיסט שחושב שכל העולם סובב סביבו.
 
בינתיים מרתה הספיקה כבר לצאת מהדירה אל חדר המדרגות והמשיכה לבכות שם עד שנרגעה זה אלפרדו ואיזיס המשיכו לדבר בחדר ואז הטלפון של קורה שהייתה מתחת למיטה הסגיר אותה חח אהבתי איך שזה אלפרדו שלף אותה מתחת למיטה בעצבים חח קורעXD
 
גם ההורים של איזיס הצטרפו לחגיגה ב"טיימינג מושלם" כהרגלם וכמובן שפה גם היה מפגש עם מגנוליה וקורה למזלה של קורה חח "תגידי לו שאני חברה שלך שרק רצתה לראות מה שלום ביתך איריס..!" זה אלפרדו ומגנוליה: "איזיסס" קרועה הקורה הזאת חח יותר מזל משכל יש לה זאת בזכות מגנוליה שהגנה עלייה היא הצליחה לברוח עם מה שגנבה אחר כך גם ההורים של איזיס חזרו לביתם וכל החגיגה המטורפת הזו הסתיימה לבסוף אה! לא לפני שקורה ברחה מהקומנדדור כל עוד נפשה בה לעבר המעלית ובתוכה פגשה את מרתה שבדיוק נכנסה אלייה שנייה לפני גם היא כדי לחזור הבייתה חחחח אפילו טרמפ בחינם היא הרוויחה הקורה המשוגעת הזאת חחח אוי זה היה פרק באמת מצויין.
 
אבל אחר כך בפרקים 41 ו-42 הייתה שוב ירידה מסויימת הרצתי הרבה דברים, הסצנות עם המשוגע פשוט לא ראויות לשידור לדעתי מה זה הצעקות האילה והעיוותים ממש לא לעניין. הייתה סצנה שלו אחרי סצנה רגועה וחמודה של כריסטינה ובלי הודעה מוקדמת פתאום שמעו צרחה איומה שלו ממש נבהלתי לא נורמאלים התסריטאים שם
 
ונחזור לקורה, בסוף נראה שהיא בכלל עשתה את כל זה לחינם אחרי שפרננדו הסביר לה שאי אפשר לבצע את הבדיקה בלי ההסכמה של שני הצדדים. ואז עלה במוחה רעיון לזייף בדיקת אבהות בעזרת ההורים של איזיס ש"למרבה הפלא" הסכימו תמורת איזה טיפשים מי יסמוך על אחת כמו קורה רואים עלייה מרחוק שהיא חרטטנית אבל בצע הכסף של ההורים של איזיס גדול יותר מהשכל שלהם הם עוד ימצאו את עצמם בכלא באשמתה... ואני רק מרחמת על איזיס שגם אם הם קצת משוגעים חח הם בכל זאת ההורים שלה...
 
אהבתי את הסצנה עם ויסנטי וכריסטינה איך שהם כמעט התנשקו אבל מצפה כבר להתקדמות גדולה יותר עם העלילה שלהם, מקווה שבקרוב
אין מה לעשות ברזילאית בלי דמויות מיותרות לא עובדת
13/12/2015 | 18:07
3
35
אלא אם כן זאת בזמן שישנת עם 70 פרקים. אפילו בשדרות ברזיל אני רואה עלילה מיותרת של רוני, סואלן, לאונרדו ואביו של רוני, אבל מי יודע חשבתי בפרקים הראשונים שהעלילה של קדניו עם שתי הנשים שלו לא קשורה לכלום אבל לאחר מעבר הזמן הסתבר שביתו הבכורה היא ארוסתו של ז'ורז'יניו/בטטה אולי גם סואלן, רוני, לאונרדו ואביו של של רוני יתחברו איכשהו לעלילה הראשית, (לא פוחד מספוירלים בנושא). 
 
הקטע הגדול שמרתה וזה אלפרדו מציבים זה לזו מראה מול הפרצוף, הם מאשימים זה את זו באנוכיות ושניהם צודקים במאה אחוז כשלהם לא אכפת שמריה איזיס עומדת בצד והם מדברים כאילו הם בחדר השינה שלהם וכפי שמריה איזיס אמרה מכבסים את הכביסה המלוכלכת שלהם. 
 
מריה מרתה כנראה חשבה למצוא אישה בשלה ולא מישהי שהגיל עם זה אלפרדו הוא על סף פדופיליה שיותר צעירה מהבן הצעיר שלהם ז'ואו לוקאס ולא ידעתי שהיא כל רגישה, אבל באמת מפתיעה לטובה שאין לה האכזריות להיכנס בבחורה שבטח לא הגיעה לגיל 25. 
 
קורה סיפקה את רגעי הבידור ואת פגישת הפסגה שכולם התאספו בדירה ובסוף מריה מרתה בלי לדעת עזרה לה להבריח דגימות לבדיקת ד.נ.א שמריה מרתה הכי חוששת ממנה. ובלי הצלצול של כריסטינה קורה הייתה יוצאת בלי שיגלו וכריסטינה חושבת שקורה עם גבר. 
 
באמת לא ברור בשביל מה קורה צריכה בדיקת ד.נ.א חיובית בכל מחיר הרי בדיוק כמו למכתב של כריסטינה אין לזה תוקף משפטי אז למה שזה אלפרדו וכריסטינה יתייחסו לזה ברצינות רק משום שהתוצאה חיובית? ועוד באמת זה אלפרדו בטח יתבע את המעבדה שעשתה את הבדיקה ללא הסכמתו ואז יתגלה שהדגימות בכלל לא היו שלו וגם לא של כריסטינה, באמת קורה רק מסבכת הכול וחושבת שתשיג את הכסף של זה אלפרדו בכזה קלות שהיא גם מבטיחה כסף להורים של מריה איזיס כאילו כריסטינה מקבלת אוטמטית חלק מהירושה ברגע שזה אלפרדו רואה בדיקה חיובית שהיא ביתו, הרי הוא יכול להיאבק משפטית נגד שלא לדבר על מריה מרתה.
 
ויסנטי וכרסיטינה חמודים אך לכריסטינה לוקח מיליון שנה להבין שהיא לא אוהבת את פרננדו ובינתיים היא החליטה לבלות איתו יותר זמן.
אני נתקלתי בדמויות ממש מיותרות רק בשובל ופה
13/12/2015 | 19:54
2
35
זו פעם ראשונה שאתה רואה שדרות ברזיל העלילה של סואלן והגברברים שלה לא תפסה יותר מידי מקום לפי מה שזכור לי והייתה די משעשעת סך הכל. לא זכור לי שסבלתי בה יותר מידי שוב גם כי היא לא תפסה הרבה מקום.
 
אהבתי איך שמריה מרתה אמרה לקומנדדור "אתה פטתי" בהקשר לגיל של איזיס יחד עם זה אהבתי איך שאיזיס העמידה את זה אלפרדו במקום וגרמה לו להגיע למסקנה שההורים שלה ימשיכו לקחת חלק בחייה, מי הוא חושב את עצמו שיקבע להם אם להישאר בעיר או לא? חצוף רק חבל שבסוף מה שגרם לאיזיס להתרצות סופית זה הדירה שהועברה על שמה והחשבון בנק חשבתי שהיא מצפה ממנו למשהו שלא ממש קשור לכסף אלא להתחייבות, קשר רשמי, משהו כזה.
 
 
כן פעם ראשונה
13/12/2015 | 21:16
1
24
אכן ביומן חיים העלילה המרכזית לא הייתה באמת מרכזית ולכן היה אוסף של סיפורים וכל אחד סיפור בפני עצמו והעלילה הראשית לא במרכז. בלחיות את החיים גם היו רק 100 או 110 פרקים אז לא היה מקום להרבה עלילות משנה. 
 
את הטלנובלות המשלבות תרבות אחרת של גלוריה פרז לא ראית אז את לא מכירה כל כך הרבה דמויות מיותרות. 
 
אכן כל הכבוד למריה איזיס שהעמידה את הקומנדדור במקומו שהוא מחליט איפה משפחתה תגור. לגבי מריה איזיס היא פשוט הסבירה שלו מריה מרתה הייתה יותר נחושה וחסרת רחמים היא הייתה נשארת ברחוב וזה אלפרדו הבין שהוא צריך להגן עליה למקרה שיכנע למריה מרתה וגם אולי היא מתרגשת במשהו שיהיה שלה וההורים לא יוכלו לקחת לה כי היא לא תספר להוריה שהדירה על שמה והם לא יתנחלו בה וחשבון בנק הם לא ייגעו כי הם באים לדירה שלה רק כדי לקחת כסף, לתת שיקוי של כניסה להריון ולבקש שתפתור את הצרות של אחיה, הם לא באים כדי לשאול מה שלומה או חס וחלילה להביא לה מתנות. 
איך לא ראית בפעם הראשונהזו באמת ברזילאית ענקית
14/12/2015 | 21:58
15
אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא לפי מה שאני זוכרת היא הייתה כל כך מצויינת שכל פרק היה ולכל פרק ממש חיכיתי בציפייה. תהנה!
 
 
שאלתלמי שיודע - מריה קלרה היא טובה או רעה?
13/12/2015 | 20:02
1
48
אחרי התשובה שהיא ענתה לזה פדרו לגבי כריסטינה, יש סימני שאלה סביב הדמות שלה לא ברור אם היא ענתה ככה לזה פדרו כדי להוריד אותו ממנה או שהיא באמת מתכוונת למה שאמרה.
השאלה של זה פדרו הייתה האם היא מאמינה לכריסטינה
13/12/2015 | 21:10
36
ולפי זה התשובה שגם אם כריסטינה רק עושה הצגה שהיא לא מעוניינת בכספם אז עדיף לשמור את האויב קרוב. מה שכמעט בטוח זה שמריה קלרה תתאהב בויסנטי ואז השאלה אם האחיות או הבנות דודה יהיו הגונות זו עם זו במאבק על גבר. 
נראה שכריסטינה כבר לא ממש נלחמת ברגשותייה לויסנטי אלא ההיפך!
14/12/2015 | 19:01
2
32
הגיע הזמן:] אהבתי איך שהיא ביקשה ממנו עיצה אם ללכת למסיבה של אימפריה, ונראה שהיא לוקחת בחשבון שההזמנה לא בהכרח הגיעה מהקומנדדור עצמו אלא מקלרה... אחרי השיחה של קלרה והקומנדדור על כריסטינה וההזמנה, נראה שקלרה כן מאמינה לה ורוצה להתקרב אלייה אבל עדיין זה לא הכי ברור. נראה איך היא תתנהג אלייה במסיבה. כי נראה שכריסטינה אכן נוטה לקבל את המלצתו של ויסנטי להיות נוכחת במסיבה - כשהסיבה העיקרית היא בעצם הקרבה אל ויסנטי חח אחרי שהוא אמר לה שהוא הולך לעשות שם קייטרינג מטעם המסעדה. לפי הפרק הבא נראה שאפילו יש כבר נשיקה באמת הגיע הזמן שהעלילה של שני אילה תתחיל רשמית
 
דו המסכנה מתוסכלת מהעובדה שלוקאס ממשיך לכרכר סביב איזיס מבלי לדעת שמרתה כבר תכננה לו חח כנראה שהיא אמרה לזה אלפרדו שלוקאס הולך להיות שם, ככה שהמפגש ביניהם כשלוקאס צילצל בדלת של איזיס היה בלתי נמנע חח.. מעניין איך כל אחד מהם הולך להגיב.
ועוד לגבי מרתה, לא כזה בטוח שזה לא אינטרס שלה שלוקאס יהיה עם איזיס במקום שזה אלפרדו יהיה איתה... לוקאס דווקא יכול להיות פתרון בשבילה. 
 
את הסצנות עם הילד שאיבד את אמא שלו שנפטרה מסרטן בבית חולים הרצתי, סצנות יותר מידי כבדות בדומה לסצנות האחרונות של אליאני. המשכתי לראות מהרגע ששאנה והילד הגיעו לאכסנייה, מעניין מה שאנה תעשה איתו, מקווה שהיא בסוף תשאיר אותו. מסכן:[
 
עכשיו אני מחכה בעיקר למסיבה המדוברת, הנוכחות של כריסטינה שם מבטיחה שמשעמם לא יהיה חח ועוד עם ויסנטי
אגב מעניין מאיפה המנהג "המחלה שאני לא אוהבת להגיד את שמה"
14/12/2015 | 21:03
1
24
האם באמת כל מזעזע את הברזילאים לומר שמישהו חולה סרטן שהם נרתעים מהמילה? 
 
אכן יכול להיות שהאינטרס של מרתה שלוקאס יהיה עם איזיס כדי שבעלה ישאר פנוי, אך מסתבר שדו לא טיפשה שמאמינה לעזרה של מרתה, היא פשוט קיוותה שמרתה תעזור לעזור למנוע מלוקאס להיות מתחרה של אביו. 
 
אכן מריה קלרה נשמעה מאוד כנה כשדיברה עם אביה למרות שזה פדרו לא האמין לה. ואיך שמרתה דיברה על מריה קלרה מול זה פדרו ושברה הכול בחדר כאילו לא מדובר בבת שלה אלא בבת של בעלה ממאהבת, אפילו פילאר בשובל של שקרים התייחסה טוב יותר לפלומה מאשר מרתה למריה קלרה!!!! כך שיש מצב שהילדה של דניאלי היא הבת של זה פדרו אם מבחינתה ביתה עצמה ובשרה היא כמו זרה עבורה, אפשר שלא תתייחס לנכדה גם אם היא מבנה האהוב. 
אבל היא גם לא חכמה במיוחד שישר הסכימה לכרות איתה ברית
14/12/2015 | 22:46
14
אכן בקטע הזה כואב על מריה קלרה שאין לה שום תמיכה מאמא שלה
מילה של כבוד
09/12/2015 | 16:30
10
63
גם אירינה עוזבת את הבית ועוברת לגור עם פלביו בבית האחים!
09/12/2015 | 19:51
2
57
עד פרק 59
 
לקייטנה לא נותרה כל ברירה אחרי שפלביו איים שיתלונן עלייה למשטרה על כליאת אירינה במרתף! כמובן שגם פה בדומה לעזיבהשל סופיה, קייטנה מנעה מאירינה לקחת את חפצייה האישיים והבגדים שלה אבל אירינה יצאה גדולה איך שענתה לה - שהיא לא זקוקה לדבר כל עוד יש לה את אהבתו של פלביו שזה הדבר הכי חשוב לה
 
ככה שעכשיו כל האחים והאחיות גרים יחד פרט לסמואל ואנדריאה שנראה שדרכם אחד אל השנייה עוד ארוכה למרבה הצער סמואל ממשיך לסבול את פטריסיה החומרנית והתובענית. לפחות עכשיו אחרי שביאטריס[שחזרה מהמתים למורת רוחם של המשרתים החמדנים]נתנה לו תפקיד בכיר בבנק שלה, פטריסיה תיתן לו קצת אוויר לנשימה עם הדרישות שלה למרות שאם זה לא הכסף אז זה הקנאה בקרבה שלו אל ביאטריס "למה היא קנתה לך את החליפות האילה??" דבר נוסף שיש לציין בהקשר אלייה זה איך שהיא הודתה בפני אוליסס שהסיבה שהיא נמצאת עם סמואל היא "כי הוא מאהב טוב"
 
בינתיים גם בבית האחים לא הכל רגוע, הם חיים באושר עם האחיות אבל סופיה ואירינה מתחילות לחשוד. לאירינה נראה מוזר שפלביו לא רוצה לדבר רגע על חתונה[שהרי אסור שיגלו אתשם משפחתו האמיתי]וסופיה חושדת אפילו יותר לאור המסתורין סביב מותה של אלמה, ותגובותיו של ארתורו לעניין. גם בנוגע למכתב והשרשרת שנמצאו בחדר של פלביו ואירינה[שהיה במקור של אלמה]סופיה העלתה חשדות.
 
בינתיים אחרי שהאחים גילו שיש מצב שורוניקה אחותם, הם סופסוף מוציאים לפועל את התכנית לעשות בדיקת DNA. פלביו דאג לקחת את הספל ממנו שתתה ורוניקה ובזכות הקשרים שיש לו הוא הולך להשיג בדיקה של הספל יחד עם קבוצת שיער שלו[משום מה יש לי הרגשה שלא יחסר לו השתיים שלוש שיערות שגזר לעצמו שיהיה בריא יש לו מספיק על הראש].
 
ועוד בהקשר לורוניקה מסכנה האבא המאמץ שלה מת הוא אומנם היה דמות לא הכי מורגשת אבל הוא היה טוב לב ורגיש לא כמו האמא המאמצת האיומה שלה מירנדה שבגללה הוא חטף התקף לב ומת אחרי שהיא סיפרה לו את האמת על האימוץ של ורוניקה - שסולדד לא באמת תכננה לעשות הפלה אלא שמירנדה וקייטנה אילצו איימו והכריחו אותה למסור למירנדה את ורוניקה המסכן לא עמד באמת הנוראית והלב שלו הגם ככה חלש נדם:( מסכנה ורוניקה. לפחות יש לה את סולדד פבלו האחים והאחיות שמקיפים אותה ומנחמים אותה
 
איזו אכזבה מקייטנה, חשבתי שהיא אישה חזקה שבטוחה בעצמה ויכולה להחזיק את החווה בזכות עצמה. אבל נראה שהיא ממש "זקוקה" ללאונרדו עד כי כך שקראה לו לא רק לחזור לחווה אלא גם כדי שתמנה אותו למנהל החווה 
 
איזה יופי שהאחים עוזרים לביאטריס עם החווה שלה, שאגב לא פחות יפה מחוות דל חונקו חח עכשיו לאונרדו יעשה להם ולחוות אלקסר לא מעט בעיות כשהוא עכשיו עומד בראש חוות דל חונקו והם בראש חוות אלקסר. הוא כבר הספיק לחתוך את הגדר וליצור בעיה עם הבקר שפרץ אותה ועכשיו נראה שהוא בא להתעמת פנים מול פנים עם ארתורו בגבול בין החוות 
נראה שהקוצ'י שפלביו ביקש ממנה את בדיקת הד.נ.א תעשה צרות
09/12/2015 | 22:58
1
45
ותדרוש ממנו סקס בתמורה לעזרה שלה וזה יסבך את המצב עם אירינה.
 
האחים דוחים ודוחים את האמת בטענה של הריון מסוכן של סופיה, אבל הם לא יכולים את כל חודשי ההריון להימנע מהחתונות שעם סופיה קודם צריך שהגירושין יכנסו לתוקף, אבל עם אירינה ולעורר חשד בצדקתה של קייטנה, מה גם שהאחיות בבית ויכולות למצוא את התמונות למרות המנעול בארון וגם סופיה ראתה את האחים עם אלמה וארתורו שיקר שזה עם וורוניקה, אם סופיה תראה לוורוניקה את התמונה, וורוניקה תגיד שמעולם לא הצטלמה ככה והכול ייחשף. זה בלון נפץ שיתפוצץ לרעתם אם הם לא ישמעו מהם.
 
פטריסיה לא נרגעת ואף פעם לא מרוצה, אבל לפחות הרשתה לסמואל לעבוד אצל ביאטריס.
 
רחמנות על אוקטביו שלא עמד בגילוי האמת.
כן נראה שהיא מצפה לאיזו תמורה
10/12/2015 | 15:27
34
נכון עדיף שהם כבר יספרו להן את האמת לפני שיהיה מאוחר מידי
 
לפטריסיה הכי חשוב זה הכסף לכן היא הסכימה שיעבוד עם ביאטריס. הקנאה זה רק בגלל האגו שלה אבל היא לא באמת מאוהבת בסמואל אלא אך ורק בעצמה("אני המלכה"חיה בסרט)וב
 
לפחות לורוניקה נשאר את סולדד - האמא האמיתית והטובה שלה
מי מזהה את הילדודס?
09/12/2015 | 21:57
2
68
וואי הפעם קשה חח זיהיתי 3!
10/12/2015 | 15:21
54
את לאונרדו סמואל ואירינה.
יש לציין שביאטריס ואירינה היו ילדות מהממותונשארו כאלה!
 
תודה על הסקר
זיהיתי את פביאן ריוס, כריסטיאן דה לה קמפה, אהרון דיאז
11/12/2015 | 21:29
115
ואנה לורנה סנצ'ז
פרק 60 - הסוד של אנדריאה כמעט ונחשף
11/12/2015 | 19:45
3
78
כשנייבאס המשרתת ניקתה לה את החפצים ומצאה בתוך אחת הקופסאות תמונה של סמואל! אני חייבת לציין שאותה נייבאס פשוט חטטנית וחוצפנית. לנקות זה דבר אחד אבל לפתוח את הקופסאות זה כבר חדירה לפרטיות לא היה צורך לפתוח את אותה קופסא "כדי לנקות את המכסה" ואם כבר ראתה מה שראתה בתוך הקופסא לא מתפקידה להוציא את התמונה ולחוות דיעה בפני אנדריאה. לכן טוב מאוד עשתה אנדריאה שצעקה עלייה וגירשה אותה מהחדר והעמידה אותה במקומה. בינתיים נראה שהיא די מתקשה להישאר רחוקה מסמואל וממציאה לעצמה סיבה לנסוע לבית האחים - להביא לאנדריאה את הבגדים והאיפור שלה כשבעצם הדבר היחיד שעניין אותה היה לראות את סמואל חח.. שכבר שם לב שהתמונה שלו איננה ולא הבין לאן היא נעלמה קודם היא גנבה לו חולצה עכשיו תמונה חחח אנדריאה ממש מאוהבת בו, אבל הוא..לא ברור בינתיים מה מרגיש כלפייה אם בכלל מאחר והוא עדיין כרוך אחרי פטריסיה כפויית הטובה ונמצא די קרוב לביאטריס בבנק. מצד אחד אנדריאה מעדיפה להמשיך לאהוב אותו בשקט ולא ממש עושה משהו כדי ללכת עם זה קדימה אלא להיפך ממשיכה כאילו להתעלל בו למרות שהכוונה הפוכה מצד שני קשה שלא לרחם עלייה השתכרה לגמרי ומצאה את עצמה בפלנקה סמואל:"את עוקבת אחריי סניוריטה אנדריאה?" אנדריאה:"ואם כן אז מה?" היא לא סתם שתויה אלא לגמרי שתויה מעניין איך זה הולך להתפתח
 
ובאשר לסופיה ואירינה - הן כמעט וחשפו את הסוד של האחים! כשפלביו מצא אותן בדקה התשעים מחפשות מברג בארון עם הדברים של אלמה בלי קשר לעובדה שהאחים כבר היו צריכים לספר את האמת לבנות, אירינה די הגזימה שפרצה את הארון בעזרת סכין ושיכנעה את סופיה שיחפשו מברג "בארון הסודי" היה ברור שהיא מתה מסקרנות והמברג הוא סתם תירוץ ככה שבלי קשר לסוד של האחים לא אהבתי את החטטנות הזו של אירינה לפחות סופיה הביעה הסתייגות מסויימת ורגשות אשמה לאחר מכן. אבל מה שכן, אין ספק שכל יום שעובר האחים מסתבכים יותר עם הסוד של אלמה
 
נראה שפרננדס שואף לפתוח את התיקים של המוות של אלמה ואיגנסיו דל חונקו מחדש אחרי הממצאים החדשים ואחרי מה שסיפרה לו בריג'יט, החשדות שלו בליאונרדו רק הולכים ומתגברים
 
אחרי שסמואל התחיל לעבוד בבנק פלביו מתחיל לעבוד בספא של דריו כמאמן בחדש כושר בעוד ארתורו עומד בראש חוות אלקסר! למורת רוחה של קייטנה איזו מלכה יצאה ביאטריס איך שגיבתה את ארתורו מולה
אנדראה מלאה בדעות קדומות כמו אימה
12/12/2015 | 00:28
2
56
והיא לא תרשה לעצמו בזמן הקרוב ללכת עם אהבתה, ואולי גם בשלב הכחשה שהיא לא מסוגלת לעקל שהיא מאוהבת בפועל. סמואל לכל היותר מרגיש אליה משהו בתת מודע, הוא בטוח שהוא מאוהב בפטריסיה. 
 
לפחות נייבס ידעה לשתוק מול סולדד ולשמור על הסוד, אחרת סולדד הייתה מגיבה בהיסטריה. ונייבס באמת חטטנית שאומרת שהם מאוהבים, מאין לה, אולי רק אנדראה מאוהבת באהבה חד צדדית?
 
לאירינה תמיד היה חוצפה בעוז, לכן גם חשבת שקייטנה מפלה אותה ולכן לא מפתיע שהיא חושבת לפרוץ עם סכין, פלביו באמת הגיע בזמן וכל מה שהן הספיקו לגלות זה שאחותם של ארתורו ופלביו הייתה אלופת רודאו.
 
ביאטריס באמת כל הכבוד, שהיא מגבה את האחים ולא נותנת לקייטנה להשפיע עליה ולא חוששת משכניה ועושה מה שהיא חושבת לנכון.
 
המידע של ברידג'יט תרם את שלו לחקירה ונתן כיוון חדש שאולי פחות יסבך את קייטנה שהייתה המרוויחה העיקרית ממותם של איגנסיו ואלמה, עכשיו מסתבר שלאונרדו היה המרוויח העיקרי ממותו של איגנסיו כי הוא מת בדיוק כשהודיע בפני כולם שהוא מפטר את לאונרדו ומסלק אותו מהבית והוא מת ולאונרדו נשאר בחווה כאילו כלום, כך שזה מעלה חשד רציני כלפי האשם האמיתי. 
אני חושבת שאצל אנדריאה זה בעיקר חשש מאמא שלה
13/12/2015 | 20:27
1
39
כי היא ממש בצלמה ובדמותה ככה שהיא במיוחד חוששת לאכזב אותה,
אבל היא יודעת שהיא מאוהבת ומכירה בזה במודע.
 
לדעתי נייבאס החטטנית והרכלנית עוד תספר הכל לסולדד, זה בטח רק עניין של זמן
 
 
זה בהחלט החשש מאימא שלה
13/12/2015 | 21:17
30
פשוט הייתה לזה התייחסות מסויימת בפרק 61 ופחדתי לספיילר לך. 
המחליפה של קרדאיי | משחק השתיקה
10/12/2015 | 15:39
4
1280

משחק השתיקה" בכיכובו של מוראט יילדירים המוכר לנו כסבאש מ"אהבה ועונש". הסדרה תשודר החל מ- 4.1.16 בערוץ ויוה פלוס


חבל. קיוויתי למשהו עם אנגין משהו מפטמגול.
10/12/2015 | 16:38
56
לפני כמה חודשים ביקשתי מרנת
10/12/2015 | 18:41
2
118
לשאול את ויוה אם מתכננים לשדר אותה ואמרו שלא אני מאוד שמח ששינו את דעתם ואשמח לצפות בה שוב. זאת סדרה מאוד מרגשת ומזכירה את אזל במבנה הפרקים, פלאשבקים, מנגינות נוגעות ללב, מונולוגים, דיאלוגים חכמים, אחלה דמויות. הסדרה קצרה 28 פרקים טורקיים. אהבתי כל כך את העונה הראשונה, את השנייה פחות כי הרגשתי שהם מנסים יותר מדי להתחכם ולשחק במוח של הצופים.
 
את תקציר העלילה ניתן לויוה לעדכן אתכם בבלוג הבא. רק אוסיף שבנוסף למוראט יילדירים מככבים גם סארפ אקקיה (טפו, אזל), אסלי אנבר (אוזלם, סודות אפלים), רהא אוזג'אן (ווהבי, קראדיי עונה 3)
אגב קרדאיי
10/12/2015 | 20:13
1
136
מה קורה בחוקי טורקיה של שנות השבעים עם עונש מוות ומאסר עולם. בהתחלה נראה שיש עונש מוות על רצח. אבל כשמאהיר הואשם ברצח כפול של נאיל והעיתונאי, אדאנן שמתעב את מאהיר דרש "רק" מאסר עולם וכך גם על רצח סאיט וחשבתי שזה בגלל בכירות הקורבן. אבל טורגוט נידון לתלייה על רצח סררה שלא הייתה בדיוק מישהי כל כך חשובה כמו התובע סוליימן.
 
עכשיו קראתי בתקצירים שבלגין מתאבדת כי היא צפויה למוות בתלייה, וממה שידוע היא רצחה שני משרתים, אז האם זה בגלל שייחשף הקשר שלה לרצח המפכ"ל ווהבי או שזה בגלל שהרצח כדי לחפות על הרצח של קרימה. או שעונש מוות קיים רק כשזה נוח לתסריטאים?
10/12/2015 | 22:10
55
האמת לא זוכר אם בלגין מתאבדת או מה. אבל אם כן הסיבה היא בגלל שמוראט שופך נוזל חומצה על הפנים שלה ומעוות אותו
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ