לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'אימפריה'
אימפריה
31/01/2016 | 20:36
3
25
לצפיה ב-'אנריקו יצא מהתמונה כריסטינה מושפעת מקורה ודו בהריון'
אנריקו יצא מהתמונה כריסטינה מושפעת מקורה ודו בהריון
31/01/2016 | 21:08
2
36
ויסנטי זכה בתפקיד של אנריקו במסעדה, ונראה שתכף גם באישה שלו - קלרה שכבר לוטשת עיניים כמה חבל שכריסטינה נתנה לקורה למלא לה את הראש במעשיות על ויסנטי אחרי הריקוד של ויסנטי וקלרה והתפקיד החדש של ויסנטי במסעדה, כריסטינה בטוחה שקורה צודקת שהוא בעצם משת"פ של הקומנדדור במטרה להרחיק אותה ממנו בהוראתו כריסטינה מאכזבת פה ולא רק בגלל העניין הזה אלא גם בגלל ההחלטה הפתאומית שלה כן לבקש מהקומנדדור בדיקת DNA. בנסיבות אחרות זה היה מובן אבל במצב שנוצר.. זה פשוט לא נראה טוב.

ושוב, הכל בגלל שקורה לא מפסיקה לאכול לה את הראש בעניין מצד שני אני מרחמת על כריסטינה. היא הייתה צריכה להתמודד עם כל כך הרבה בו זמנית - המוות של אמא שלה, מאמצי השיחרור של אחיה מהכלא, הגילוי על אבא שלה, והחפירות הבלתי פוסקות של הדודה הנוראית שלה על הירושה ככה שאולי בעצם היה צפוי שבאיזה שלב כריסטינה תמעד, היא בסך הכל בן אדם שעבר הרבה בזמן כל כך קצר. כמו ששאנה אמרה לויסנטי, הוא צריך לגלות התחשבות מסויימת למרות שברור שמה שכריסטינה עשתה לו פוגעני ולא צודק. אבל בכל זאת.. הבעיה היא שקלרה הזאת תקועה ביניהם עכשיו. האמת בהתחלה חשבתי שקלרה חזקה וראויה לתשבוחות אחרי החתונה שלא הייתה, אבל במחשבה שנייה נראה לי שהדמות שלה קצת בעייתית. אפשר לומר שהיא לקחה יותר מידי בקלות את העובדה שאנריקו לא התחתן איתה גם לא אהבתי איך שהיא אמרה שעכשיו היא תרקוד עם כל הבחורים במסיבה ובטח לא איך שנמרחה על ויסנטי בן הזוג של אחותה/בת דודתה כריסטינה! מה גם שלא ראיתי שהיא החליפה עם כריסטינה אפילו מילה אחת שלא לדבר על העובדה שאמרה בפני אמא שלה ואמנדה שהיא תעדיף שכריסטינה לא תגיע... גם הסצנה שלה היום בפרק עם זה פדרו לא הוסיפה לה יותר מידי נקודות. נראה שגם היא לוטשת עיניים לעבר הכיסא... בנוסף, לא אהבתי שהיא קיבלה את ההצעה של החברה האחרת לעצב בשבילם תכשיטים. זה מראה כמה היא רואה קודם כל את עצמה חח כן בפרקים האחרונים די השתנה לי הרושם על קלרה מסכנה כריסטינה שלפי הפרק הבא כבר רואה אותה ואת ויסנטי שתפסיק לתת לקורה להשפיע לה על המוח ותתעשת לפני שהיא תפסיד אותו

סופסוף יש התקדמות עם דו ולוקאס - מסתבר שהיא בהריון ממנו! לוקאס ממש הפתיע לטובה... בעוד היא הכריזה שהיא לא מעוניינת בתינוק(לא מרוע יש לציין לאור סיפור החיים הקשה שהיא סיפרה על עצמה)נראה שלוקאס כן רוצה שהיא תלד אותו ולא מוכן לוותר על בנו ונראה שהוא וגם הקומנדדור לא ישאירו לה יותר מידי ברירות אלא ללדת אותו 

ועניין אחרון - מרתה פשוט בלתי נסבלת בפרקים האחרונים עם השנאה הלא ברורה שלה לדניאלי אני מתה על השחקנית אבל הדמות ממש מלאת שנאה לדניאלי המסכנה והיא רק מחפשת יחד עם אמנדה איך לעשות לה את המוות ולהפריד בינה לבין פדרו אהבתי שבסוף פדרו לא נתן לאמנדה לפתות אותו ואיך שהוא דיבר על זה עם דניאלי שהאמינה לו בסופו של דבר. הבעיה היא שעכשיו ההקלטה שלה נגד הקומנדדור מפי זה פדרו נמצאת בידיו של מאוריליו ללא ידיעתה, למרות שמאוחר יותר שהיא השלימה עם פדרו היא מחקה אותה. עד שהיא האמינה לפדרו ועד שהם השלימו, זה רק עניין של זמן עד שהוא יאשים אותה בהפצה הצפוייה של ההקלטה, כשהאשם האמיתי יהיה מאוריליו
לצפיה ב-'האמת שמריה קלרה לא יודעת שויסנטי הוא בן הזוג של כריסטינה '
האמת שמריה קלרה לא יודעת שויסנטי הוא בן הזוג של כריסטינה
31/01/2016 | 21:39
1
26
אבל כן קראתי תקצירים שמוכיחים שהצדק איתך. 

כריסטינה בהחלט מאכזבת ולא חושבת בהגיון אם ויסנטי היה עובד בשביל הקומננדור הם לפחות היו טורחים להעמיד פנים מולה ולא לחשוף בפניה את הקשר החם שלהם כי זה לא היה מאחורי גבה אלא לעיניה והם ידעו זאת. 

מריה מרתה בלתי נסבלת גם כלפי דניאלי וגם כלפי הילד של דו שהיא לא רוצה את הנכד בגלל שהאימא לא מוצאת חן בעיניה. הופתעתי שזה פדרו באמת אוהב את דניאלי ולא נכנע לאמנדה, אבל עוד יותר הופתעתי שזה פדרו יודע על הברחת היהלומים שאביו התחיל את העסק מזה, את זה שהוא ממשיך עם זה לא מפתיע, יושר מעולם לא היה נר לרגליו של זה פדרו, אבל חשבתי שמריה מרתה היא השותפה היחידה לסוד ומסתבר שלכל הפחות זה פדרו ודניאלי יודעים ועכשיו גם מאוריליו. 
לצפיה ב-'וואלה וואי נראה לי אנחנו הולכים לסבול ממנה חח'
וואלה וואי נראה לי אנחנו הולכים לסבול ממנה חח
31/01/2016 | 22:48
23
מריה מרתה רוצה עוד ועוד ורק לעצמה כל אחד אחר שלא במעמד שלה לדעתה, הוא פולש שרוצה לקחת את הכסף שלה-היא ממש אובססיבית0_0

כן גם פדרו הפתיע לטובה בעניין אמנדה איך שלא נכנע לה ואפילו היה כנה עם דניאלי.

לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
30/01/2016 | 18:27
6
26
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
mi amor mi amor-שרשור סיום
לה לאונה
בקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן
לצפיה ב-'mi amor mi amor-פרקים 86-90(סיום)'
mi amor mi amor-פרקים 86-90(סיום)
30/01/2016 | 18:30
1
32
.
לצפיה ב-'סיום עם מסר: כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה'
סיום עם מסר: כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה
30/01/2016 | 18:58
41
והמשפט שקדם לו- "מה שלא נורמאלי זה חוסר היכולת לאהוב. כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה".
ובכך בעצם הם "פתרו" את הבעיה המרכזית שעליה מבוססת הנובלה-חואן מאוהב בשתי נשים, שזהו בעצם לא פתרון מוסרי/מקובל בעידן של ימינו(אין לדעת מה יהיה בדורות הבאים)...אלא דרך להתחמק מהבחירה באחת מהן. לקראת סוף הנובלה כל אחת מהן התחברה רגשית לשנייה, כך שהקנאה נעלמה וקבלת הפורמט החדש הזה של משפחה-נראה באופק.

לפני מעבר הזמן של השנה היה איזשהו חשש קל שאולי חואן מת ושתיהן נשארו לבד, שזהו הסוף הרציונאלי/מציאותי, אבל...עם כל זה שאולי הסוף הנבחר הוא לא בהכרח מציאותי, צריך לזכור שבסופו של דבר אנחנו צופים בficcion ואני אישית מעדיף לסיים עם טעם מתוק בפה, מאשר להתבאס שבכלל צפיתי בנובלה הזאת.

אני יכול לסכם את הנובלה בכך ש...אני מרוצה שיצא לי להשלים אותה, ואף הייתי ממליץ לצפות בה. לאור העובדה שהנובלות הארגנטינאיות בשנים האחרונות מאכזבות, היא לדעתי מבין הבודדות ביותר שיוצאת מהכלל. כן אפשר היה לקצר אותה בשליש, אבל ברמה הכללית-היא שמרה על רף עניין גבוה עד לסביבות פרקי ה-60, אח"כ זה כבר עניין של טעם...אני אישית לא אהבתי את כל עלילת "הרעה המשוגעת". עד שסוף סוף יש נובלה שלא מבוססת על רעה שמשגעת את הראשיים, אז החליטו להוסיף את אגוסטינה? לטעמי זה היה מיותר, הנובלה עבדה יפה מאוד גם בלעדיה ובלעדי מאורו

כל הזיכרונות שהיו בדקות האחרונות של הפרק החזירו אותי לתחילת הנובלה, כמה עברנו מאז...כל השלב שחואן ניהל חיים כפולים, התאהב בשתיהן, הגילוי, ההשלכות לאחר מכן...באמת שהייתה התעסקות מעניינת בנושא הזה אילו הייתי התסריטאי, הרעיון להוסיף דמות נשית נוספת נראה לי כרעיון מעולה, אבל לא זאת שהיא רעה-משוגעת...ובעצם זאת נראתה לי בריחה מהתמודדות עם הנושא שעליו מבוססת כל הנובלה-גבר המאוהב בשתי נשים

אהבתי את סגירת המעגל שחואן הציל את התינוקות מהשריפה, אחרי שמאמצע הנובלה הוא כבר הפסיק להיות כבאי (ובעצם בדרך זאת הוא הכיר גם את ולה וגם את לאלי).

נובלה מומלצת!
FIN

לצפיה ב-'La Leona-פרקים 5-8'
La Leona-פרקים 5-8
30/01/2016 | 18:31
2
54
.
לצפיה ב-'המלכה דיאנה'
המלכה דיאנה
31/01/2016 | 09:13
43
הדמות שלה מתפתחת בצורה מעניינת! היא לא האישה המסכנה כמו שחשבנו שהיא תהיה, אלא היא אסרטיבית ומשיגה בדיוק מה שהיא רוצה-איך שהיא גרמה לקלאוס לשכב איתה, וכשהיא הורידה לפרנקו את החגורה
היו סצינות מצחיקות איתה כשהיא חיקתה את חברה של קלאוס מהסרטון וגנחה ואמרה "היא כנראה תמות מרעב כשחקנית פורנו"

פרנקו משעה את מריה
שמתם לב לקריצה ל"קשר דם"? בסצינה עם מריה, פרנקו אמר שהוא היה תופר בעצמו (=ססטרה)
היה הזוי ולא ברור כשקלאוס התלבש כסקוטי ויצא עם רמת חלילים החוצה

חוליטה לא טיפה מגזימה בסצינה שהיא התפרצה על פרנקו? "אני כבר לא זוכרת איך מריח גופך"
סיפור התחתון שלה שעכשיו מתגלגל לו במפעל
ומסכן רודריגו
לצפיה ב-'ואוווווו..... ממש אהבתי את הסדרה... מושלמת'
ואוווווו..... ממש אהבתי את הסדרה... מושלמת
06/02/2016 | 15:41
23
יחסית לשנים האחרונות שהסדרות שהכי אהבתי הן הבוגרים ואלמנות ילדים ורוק אנד רול , סוף סוף יש נוספת שאני יכולה להכליל אותה בקטגוריה של סדרות איכותיות.
העלילה אמנם יחסית קלאסית... אבל לכל דמות יש סיפור מורכב ומעניין.
הסצנות שהכי ריגשו אותי הן : פרנקו ומריה במדרגות של המפעל ומדברים עם הבת של פרנקו וסצנה שרודריגו מגיע לבית של מריה שיכור והיא מרגיעה אותו במיטתה (הדמות שלו מזכירה את הדמות "לוקאס" ביורשי הנקמה). פאבלו אצרי חתיך כרגיל. העלילה מעניינת, יש התפתחויות מעניינת וכיף לצפות בסדרה.  נ.ב: לא הבנתי שפרנקו הוא זה שהכניס אותה להריון
נ.ב נוסף: דובר בתגובות קודמות על הסט. מדובר באולפני פמפה- אותם אולפנים שבהם צולמו: פלורייסנטה, כמעט מלאכים, דולסה אמור, יורשי הנקמה ועוד סדרות רבותץ אם תשימו לב הריצוף בבית משפחת מילר זה אותו ריצוף שהיה באחוזה בכמעט מלאכים והבית של משפחת לאונה זה אותו הסט היכן שהיו החדרים של הילדים בעונה 1.
נ.ב נוסף 2: מחכה לסדרה החדשה של אנרגראונד , לחנך את נינה , שנראה שהולכת להיות מעולה:).
לצפיה ב-'מגיבה על הפרקים'
מגיבה על הפרקים
04/02/2016 | 22:45
30
איך פרנקו השעה את מריה  מזל שזה היה רק ל3 ימים , בכל מקרה הוא לא התאפק והלך לבית שלה , היה קטע יפה ביניהים שפרנקו התוודה בפני מריה שקשה לו להיות בקירבתה  ולא ברור שדקה אחרי הוא הלך שוב לג'ולי  שאגב הסצנה של פרנקו וג'ולי בשירותי נשים במפעל לא הייתה משהו מיוחד אבל איך פרנקו ניצל את הרגע כדי להשים את התחתונים של ג'ולי באסלה בכוונה כדי לסתום אותה.

אהבתי שמריה עזרה לפרנקו עם אבריל ודיברה איתה בנייד 
והרגיעה אותה אחרי שנודע שאימא שלה נפטרה ועושה רושם שבהמשך יווצר קשר טוב בין מריה לאבריל. נראה שהולכת להיות מערכת יחסים לא פשוטה בין אבריל לפרנקו אחרי ש10 שנים הם לא ראו אחד את השני. 

ומסתבר שדיאנה לא פרייארית וחלשה כפי שהיה נראה איך היא סחטה את קלאוס עם הסירטון שלו ושל נורית במסעדה ,למרות שלא הבנתי איך זה בדיוק עזר לה כי גם אחרי שקלאוס שכב איתה המצב נשאר כפי שהיה ואפילו אמר שהגירושין שלהם עדיין בתוקף. וגם היה קטע מזוכיסטי קצת שבזמן שכאילו היא ניסתה להתחיל עם פרנקו, היא דמיינה את עצמה מרביצה לו.
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
28/01/2016 | 20:54
9
36
לצפיה ב-'האחים יוצאים לדרך חדשה!והמשרתים הרצחניים נעצרים'
האחים יוצאים לדרך חדשה!והמשרתים הרצחניים נעצרים
28/01/2016 | 22:00
4
74
אהבתי שישר עלו על המשרתים ושהם לא הצליחו במזימתם להשתלט על הירושה של ביאטריס ובדרך להפיל את סמואל וסולדד!

אז לפי הצוואה של ביאטריס ארתורו קיבל את כל השטחים החקלאיים פלביו קיבל 10% ממניות הבנק+משרה נחשבת "המנהל הפיננסי והפרסומי של הבנק" וסמואל קיבל את כל היתר - כל המניות על חברת הנפט, על ההיפודרום ובעלות על הבנק האחים הפכו למליונרים וזכו בזה ביושר ביאטריס ידעה לחלק את הירושה בתבונה בהתאם לכישוריו של כל אחד מהאחים

כמובן שאחים ידעו לנצל היטב את האמצעים החדשים העומדים לרשותם, כדי למצוא את ה"אחיות האבודות" הם שכרו חוקר פרטי שלאחר חצי שנה מצא אותן כמובן שלא עברה שנייה אחת וכבר ארתורו ופלביו הזמינו כרטיסים לטיסה הראשונה לפריז! כמה טוב שבמשך החודשים האילה נפתרו גם הבעיות בבנק הפצת השקרים של המשרתים הרצחניים על סמואל כאילו הוא היה אחראי למוות של ביאטריס באמצע ההלוויה מול כולם כמעט הפילה את הבנק באופן אירוני משהו ולורדה "הציל" את הבנק בכל שהציע לסמואל הצעה משלו. אז אומנם "בזכותו" הבנק ניצל אבל חבל שסמואל הסכים להצעה שלו כי מאחורי ההצעה של ולורדה מסתתרת ודאי איזו מזימה חוץ מהרצון לקרב את איסדורה לארתורו.

נראה שאחרי 6 חודשים גם העניינים בין פבלו לורוניקה מתחילים להסתדר אהבתי איך שהוא בא אלייה מיוזמתו ביקש סליחה על העובדה שפיקפק באהבתה אליו, ואיך שהיא לא יכלה לסרב לו כי גם היא לא יכלה לשכוח אותו במשך כל החודשים האילה רק חבל שרוסיו בטח תהרוס את החגיגה עכשיו עם ההתעלפות שלה - די ברור שהיא בטח בהריון מפבלו ועכשיו מי יודע מה יהיה על היחסים של פבלו וורוניקה עד שסופסוף הם הצליחו להשלים!

גם הפעם ממש אהבתי את קליפ מעבר הזמן של ששת החודשים
איזה מתוק ארתוריטו איך שהוא זוחל בסוף הקליפ!
לצפיה ב-'אז מסתבר שביאטריס כן לקחה את התרופות האמיתיות '
אז מסתבר שביאטריס כן לקחה את התרופות האמיתיות
28/01/2016 | 23:40
1
52
מאז שהייתה עם סמואל, ואמנם המשרתים שתלו את הכדורים המזוייפים, היה את הרופא להגן על סמואל וגם נתיחה שאחרי המוות שמוכיחה שביאטריס כן לקחה תרופות, זאת אומרת שהנזק של המשרתים נגרם כבר קודם. ועם העדות של הרופא שדווקא לפני שביאטריס הייתה עם סמואל מצבה הידרדר כאילו לא לקחה כדורים, אז הכדורים האלה הפילו את המשרתים עצמם. 

כאן תפסו אותם ישר עם התכשיטים, בתשוקת הנצים הם הצליחו לברוח עם התכשיטים, אבל אחרי זה המשטרה החזירה את התכשיטים לסמואל, מה שנתן להבין שהם נתפסו אבל לא הראו שתופסים אותם. 
לצפיה ב-'ופה כן ראינו שהם נעצרו ויעמדו למשפט,מה שכן לא הראו את תוצאות'
ופה כן ראינו שהם נעצרו ויעמדו למשפט,מה שכן לא הראו את תוצאות
29/01/2016 | 11:41
28
המשפט אבל ממה שאנחנו יודעים הם עדיין בכלא
לצפיה ב-'בהחלט קליפ נהדר במעבר '
בהחלט קליפ נהדר במעבר
30/01/2016 | 20:52
1
29
מפתיע שקייטנה לא נופלת לרשתו של לאונרדו כשהיא כל כך מאוהבת בו ומעשיו של אמיליו הועילו לו. 

די ברור שהכסף של אמיליו הוא כסף שחור, מעניין אם הכוונה שלו להפליל את האחים גיירדו עם הכסף שהוא הכניס לבנק שלהם. 

נחמד שפבלו הבין שטעה אך נראה שמאוחר מדי כי רוסיו כנראה בהריון וגם אם לא היא בטוח תמציא הריון. 

כל הכבוד לביאטריס על הצוואה המפתיעה והטובה שלה שעוזרת לאחים לחפש את האחיות. 
לצפיה ב-'קייטנה באמת מפתיעה לטובה בעניין הזה'
קייטנה באמת מפתיעה לטובה בעניין הזה
30/01/2016 | 22:43
16
לצפיה ב-'פרק 97 - דון פליפה במצב קשה'
פרק 97 - דון פליפה במצב קשה
30/01/2016 | 22:37
3
31
הכל בגלל ולורדה ששלח לו מלא בירות בבר טוב וגם קצת באשמתו חח איך הוא לקח מונית וברח מכולם כדי לחגוג עם זמרת הקברט שלו את היום הולדת בסך הכל הוא מסכן הוא פשוט רצה לשכוח את הגעגועים לנכדות שלו וקצת לשמוח ביום הולדת שלו, ולבסוף זה נגמר בדום לבמקווה שהוא יהיה בסדר! אבל דבר אחד טוב ככל הנראה ייצא מזה - הבנות ייאלצו לשוב כשהנכדות שלו לצדו הוא בטוח יתאושש 

איזה חמוד סמואל איך שניסה להניע אותו מלהמשיך לשתות וכל הכבוד לו שלא נפל במלכודת הפיתוי של פטריסיה. הוא באמת השתנה לטובה והתפכח מה שכן אהבתי את ההופעות של פטריסיה וקנדלה כמו גם את הדואט

מגיע לליאונרדו לא רק שקייטנה סירבה להצעת הנישואים שלו אלא שעכשיו גם הבנות בטח יחזרו הבייתה וככה כל התכנית הזדונית שלו התפקששה לה!
לצפיה ב-'קטעי וידאו מהמועדון'
קטעי וידאו מהמועדון
30/01/2016 | 22:49
20
לצפיה ב-'כנראה היה צריך את ההתקף של הסבא '
כנראה היה צריך את ההתקף של הסבא
31/01/2016 | 22:15
1
20
כדי שהאחים והאחיות ייפגשו ביוסטון ולא בפאריס. 

פליפה באמת מסכן, אין לו אף אחד בבית שאכפת לו מיום ההולדת שלו, רק לקדנלדה אכפת וקייטנה מגרשת אותה, אז הוא הולך לבר, אבל באמת היה צריך לשמור על עצמו ולא לשתות כל מה שוולוורדה הציע לו.

הופתעתי לראות את סמואל בלה פלאנקה, לרגע נבהלתי שזה הפך להיות מקום הבילוי שלו, אבל לשם וולוורדה הזמין אותו לפגישה עסקית, אבל שם גם פטריסיה מצאה אותו וניסתה להתחיל איתו מול כולם.

באמת בתור זמרת פטריסיה טובה וגם קנדלה, חבל שפטריסיה כבן אדם היא מלכת האנוכיות. 

קייטנה מפתיעה שלא רק שהיא חושדת בלאונרדו אלא היא לא מוכנה להתחתן עם בעלה לשעבר של הבת שלה, לאור שהיא שכבה איתו זה באמת מפתיע.
לצפיה ב-'אפרופו קנדלה - לא אהבתי את הקטע שלה עם ליאונרדו'
אפרופו קנדלה - לא אהבתי את הקטע שלה עם ליאונרדו
31/01/2016 | 22:53
10
לצפיה ב-' סופ"ש נעים ב'
סופ"ש נעים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2016 | 11:29
27
35
גולשות וגולשים יקרים,
קבלו את מהדורת הסופ"ש של חם בתפוז!

האיש שנולד מחדש
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

כל מה שאתם צריכים לדעת על מזג האוויר בסופ"ש
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/393

מתכון באווירת טו בשבט - פנפורטה עוגת אגוזים ופירות טוסקנית
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

סופ"ש נעים!
לצפיה ב-'הכלבה החדשה'
הכלבה החדשה
28/01/2016 | 15:08
26
87
אין לה עוד שם
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
28/01/2016 | 18:38
24
53
אגב שמה לונה
לצפיה ב-'איזו כלבה מהממת! ממש חמודה ומיוחדת!'
איזו כלבה מהממת! ממש חמודה ומיוחדת!
28/01/2016 | 20:44
20
39
תהנו
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/01/2016 | 21:30
19
39
אני עכשיו בדרך לראות אותה לראשונה כולי מתרגשת. לגבי ז'וז'ה אחי לא יכול לטפל בה אז הוא מוסר אותה אבל אני מקווה שזה זמני ואני אקבל אותו בחזרה כשחבר שלי יעבור דירה.
לצפיה ב-'דיי איזה עצוב למה? ז'וז'ה יהיה בטראומה'
דיי איזה עצוב למה? ז'וז'ה יהיה בטראומה
28/01/2016 | 21:43
18
41
תגידי לאחיך שלז'וז'ה אין תחליף! חח..
אולי בכל זאת יש דרך שתוכלי לטפל בו עד שחבר שלך יעבור לדירה חדשה? איפה ז'וז'ה  יהיה בינתיים?

בכל אופן מקווה שתתחברי גם לכלבה החדשה והיא אלייך
לצפיה ב-'גם לי עצוב אבל כרגע אין ביכולתי לטפל בו'
גם לי עצוב אבל כרגע אין ביכולתי לטפל בו
28/01/2016 | 23:58
17
34
אח שלי אמר לי שהוא מתכוון למסור למישהו אני מקווה שזה יהיה זמני.

הכלבה לא מפסיקה להסתובב בבית לצערי בגלל שיש לה תולעים הוטרינר אמר לא להוריד אותה אז היא היא עושה את הצרכים בבית. איזה ריח מסריח יש מהקקי.
לצפיה ב-'חחחח איזה וטרינר הזוי לדעתי עדיין אתם אמורים להוריד אותה'
חחחח איזה וטרינר הזוי לדעתי עדיין אתם אמורים להוריד אותה
29/01/2016 | 00:37
16
32
כלב זה לא חתול ששמים לו ארגז חול, לכלב אין אופציות חוץ מאשר לרדת למטה.
לצפיה ב-'בינתיים שמו לה עיתון שתעשה על זה'
בינתיים שמו לה עיתון שתעשה על זה
29/01/2016 | 01:38
14
33
בכל אופן אברר בפורום כלבים אם מה שהוטרינר אמר הוא נכון.

ודיברתי עם גיסתי, היא רוצה מאוד להשאיר את הארנבת אבל אח שלי לא מת עליה. בכל אופן יש מצב שהיא תישאר עד שחבר שלי יעבור דירה אגב גיסתי אמרה לי שלונה מפחדת מהארנבת ולמעשה הארנבת רודפת אחריה ובגלל זה לונה נובחת עליה.
לצפיה ב-'מקווה שבסוף היא תשאר:]'
מקווה שבסוף היא תשאר:]
29/01/2016 | 11:38
12
12
לצפיה ב-'יש אופציה שנייה שבהוסטל יסכימו שאני אביא אותה לשם'
יש אופציה שנייה שבהוסטל יסכימו שאני אביא אותה לשם
29/01/2016 | 17:48
11
21
לצפיה ב-'אז מקווה שיסכימו!'
אז מקווה שיסכימו!
29/01/2016 | 23:09
10
14
אגב עדיין לא הבנתי אם ז'וז'ה זה זכר או נקבה
לצפיה ב-'האמת גם אני לא'
האמת גם אני לא
29/01/2016 | 23:15
9
18
אגב אח שלי ערך היכרות בין לונה לז'וז'ה ולונה נבחה עליו
לצפיה ב-'מסכנון:(( חח ואיך הוא הגיב?'
מסכנון:(( חח ואיך הוא הגיב?
29/01/2016 | 23:20
8
7
לצפיה ב-'לא התרגש לא היה מאבק או תקיפה מצד שניהם חוץ מנביחה של לונה'
לא התרגש לא היה מאבק או תקיפה מצד שניהם חוץ מנביחה של לונה
29/01/2016 | 23:26
7
17
כנראה שלונה לא מכירה יצור אנוש והיום אני ואמא שלי שהיינו לבד עם לונה וקרה ששנינו הלכנו לכמה רגעים ולונה שישנה התעוררה והתחילה לנבוח. היא נמצאת במקום חדש. ייאמר לזכותה שהיא מתחנכת מהר
לצפיה ב-'טוב בכל מקרה הארנב במרפסת והכלבה בסלון נכון? הפרדת כוחות חח'
טוב בכל מקרה הארנב במרפסת והכלבה בסלון נכון? הפרדת כוחות חח
29/01/2016 | 23:37
1
13
אה היא לא הייתה עם אנשים לפני כן?
לצפיה ב-'כן'
כן
29/01/2016 | 23:45
10
לא הייתה עם אנשים
לצפיה ב-'הנביחות של הכלבים הגורים זה כמו בכי התינוקות '
הנביחות של הכלבים הגורים זה כמו בכי התינוקות
30/01/2016 | 00:07
4
21
לונה עדיין לא מכירה כלום ומפחדת מהכול. 
לצפיה ב-'אגב רנת באמת מעניין בת כמה לונה?'
אגב רנת באמת מעניין בת כמה לונה?
30/01/2016 | 00:14
3
10
לצפיה ב-'3 חודשים'
3 חודשים
30/01/2016 | 00:28
2
6
לצפיה ב-'אז היא ממש גורונת'
אז היא ממש גורונת
30/01/2016 | 23:23
1
6
לצפיה ב-'כן קטנטונת'
כן קטנטונת
31/01/2016 | 01:15
15
נוטה לנבוח, מקווה שזה יופחת.
לצפיה ב-'זה הפתרון המקובל כשאי אפשר להוציא החוצה כלב'
זה הפתרון המקובל כשאי אפשר להוציא החוצה כלב
29/01/2016 | 17:57
11
לצפיה ב-'דווקא אוסקר ז"ל חלה כשהיה ממש גור '
דווקא אוסקר ז"ל חלה כשהיה ממש גור
29/01/2016 | 17:55
25
וחצי שנה אסור היה להוריד אותו וסידרנו לו עיתונים שיעשה עליהם את הצרכים. וגם קראתי בספר שיש אופציה ללמד כלבים לעשות צרכים על עיתונים. אכן לכלב אין תחליף הולם כמו לחתול, אבל אני מניח שהמקרה של אוסקר הרבה יותר קיצוני מאשר עם לונה, כי הוא חלה במחלת ילדות של כלבים.
לצפיה ב-'חמודה!!!'
חמודה!!!
29/01/2016 | 17:55
9
לצפיה ב-'חמודה! מאומצת?'
חמודה! מאומצת?
29/01/2016 | 18:00
1
12
לצפיה ב-'כן'
כן
29/01/2016 | 18:02
27
הבאנו אותה ממקום לא טוב
לצפיה ב-'מקסימה! '
מקסימה!
30/01/2016 | 14:24
6
לצפיה ב-'אווה לה טריילרה - ספיישל מיוחד'
אווה לה טריילרה - ספיישל מיוחד
28/01/2016 | 03:34
32
140
טלנובלה חדשה של טלמונדו שהתחילה יום שלישי. בכיכובם של אדית גונזלס, ארפ בטקה וחורחה לואיס פילה.
לצפיה ב-'עלילה'
עלילה
28/01/2016 | 03:38
66
אווה לה טריילרה מספר על אווה סולר(אדית גונזלס) מנהלת הובלת משאיות שרואה את החיים דרך מפה מלא בכבישים שמצטלבים. בעלה, ארמנדו(חורחה לואיס פילה) שעימו יש שתי בנות, לא נאמן לה עם אחיינית שלה וחברתה הטובה, אווה תואשם ברצח שלא ביצעה והיא מתכננת לנקמה מבין הנוראייים, באותו הזמן שהיא תתאהב בפבלו(אראפ בטאק). לעומת זאת הרצון והחשק להשיג צדק הוא  גדול מאוד כך שאם אהבה תהווה כמכשול היא מוכנה להשאר לבד בסוף הדרך.
לצפיה ב-'דמויות'
דמויות
28/01/2016 | 03:43
13
64
לצפיה ב-'אווה סולר'
אווה סולר
28/01/2016 | 03:46
72
אישה חזקה שבעודה בגיל צעיר  פירנסה את משפחתה נוהגת במשאיות יחד עם אביה. הייתה שאפתנית ויחד עם בעלה היא הצליחה להקים חברה של תחבורה משלה. היא מרגישה מושכת ומלאת חיים, לא מעניין אותה מה חושבת החברה ואוהבת את ילדיה ללא תנאי. הבגידה של בעלה מכאיבה לה עמוקות אך לא שובר אותה והיא ממשיכה הלאה.  

השחקנית היא אדית גונזלס(דונה ברברה, תחת שמיים אדומים, מילה של אישה וכו') 
לצפיה ב-'פבלו קונטררס'
פבלו קונטררס
28/01/2016 | 04:00
71
גבר חתיך, בעל חוש צדק, אחראי, רציני ואחראי משמעת. היה שוטר אך התאכזב כאשר שיחררו את הרוצח של אישתו הראשונה והתפטר מהמקצוע. כעת הוא עוסק בחקירות חוקיות עבור חברות פרטיות בזמן שהוא לומד קריירת המשפט. מקדיש את זמנו בלשמור על בנו, דיאגו איתו יש לו מערכת יחסים נפלאה. הוא מתאהב באווה, הבוסית החדשה שלו ומחליט לכבוש אותה. יהפוך להיות מגבר הגיוני ומרוכז לרומנטי מושבע שמאמין באהבות גורליות. 
השחקן הוא ארפ בטקה(דונה ברברה, ארבע מאות ושש וכו')
לצפיה ב-'ארמנדו מונטס'
ארמנדו מונטס
30/01/2016 | 23:06
45
ארמנדו נשוי לאווה, והוא גבר יפה תואר בגיל העמידה שהוא בשיא ההשתוקקות שלו. הוא אוהב להיות מרכז התשומת לב עבור הנשים, ולמרות שתמיד היה דון ז'ואן היא מאוהב נואשות באישתו בתחילת הנישואים. מעולם לא הרוויח הרבה כמו אישתו אך התרגל בקלות לחיים הטובים. כאשר אווה החליטה לשמור על על בתה האוטיסטית באופן מלא, ארמנדו ניצל זאת כדי לחיות חיי רווקות מיליונרי ומהולל. יהיה מאהב של אחייניתה הפוליטיקאית של אווה ושל חברתה הטובה. אך בשלב מאוחר יותר שהוא לא רק איבד את אהבה אלא גם את הכוח.

השחקן חורחה לואיס פילה(לוסיה שלי, השיבה הביתה, בגוף אחד וכו')
לצפיה ב-'מרלנה פלסיוס'
מרלנה פלסיוס
30/01/2016 | 23:13
2
56
מרלנה היא אישה יפה, מחונכת, מעודנת. בגלל הנסיבות איבדה את הונה אך חברתה הטובה, אווה הצילה אותה מעוני ומהמוות. למרות כל זה  מרלן מקנאה בה ולא יכולה לא לשנוא אותה ובגלל זה היא תפתה את בעלה עד כדי גזילה.

השחקנית היא אריקה דה לה רוסה(דונה ברברה).

לצפיה ב-'עם חברים כאלה מי צריך אויבים '
עם חברים כאלה מי צריך אויבים
31/01/2016 | 22:27
11
לצפיה ב-'אופס טעיתי לגבי הטלנובלה'
אופס טעיתי לגבי הטלנובלה
31/01/2016 | 23:01
20
היא שיחקה ב השיבה הביתה ולא בדומה ברברה
לצפיה ב-'בטי קרדנס'
בטי קרדנס
30/01/2016 | 23:17
37
צעירה יפה וסקסית אשר מאוהבת בפבלו. עצמאית. עורכת דין מבריקה, שהצליחה להיות תובעת בבית המשפט הפלילי למרות גילה. היא מסרבת להשלים עם העובדה שפבלו מעוניין רק באווה. היא חסרת רחמים כלפיה כתובעת פלילית בבית משפט כאשר אווה מואשמת ברצח על מנת להרחיקה מאהבת חייה.

השחקנית היא סופיה לאמה(חופן של יהלומים וכו')

לצפיה ב-'דיאגו קונטררס'
דיאגו קונטררס
30/01/2016 | 23:24
37
הוא בנו של פבלו והוא אוטיסט(ככל הנראה בעל תסמונת אספרגר). הוא חבר לימודים ושובבות של פביולה ויש ביניהם ידידות בלתי נפרדת. מצבו קל יותר מפביולה והוא מתקשר יותר טוב ומנחה אותה. הוא מוקסם מהמדע, והדינוזאורים, יחד עם אביו וסבא שלו הם מקימים קבוצה משפחתית בלתי ניתנת להריסה ויפה מאוד.

השחקן הוא חורחה אדוארדו גרסיה(סנטה דיאבלה)

לצפיה ב-'פביולה מונטס סולר'
פביולה מונטס סולר
30/01/2016 | 23:30
37
בתם הקטנה של אווה וארמנדו. נולדה עם אוטיזם מה שאמה דואגת לחנך אותה כמעט ללא הפסקה. היא ילדה נבונה עם נטישה אבהית מאחר ואביה סירב לקבל את מצבה.

השחקנית היא ניקול אפולוניו

לצפיה ב-'אדריאנה מונטס סולר'
אדריאנה מונטס סולר
30/01/2016 | 23:38
34
אדריאנה היא בתם הבכורה של אווה וארמנדו. היא יפה וחכמה מאוד. היא נקרעת בין אהבתה הגדולה למשפחתה לבין לרגשי התסביכים של הבגדרות. היא נוהגת באופן קבוע לחקור את הורייה על חשיבותם כלפי חסרי השכלה.
סבורה שאמא שלה שכחה אותה קצת בגלל ששומרת על אחותה האוטיסטית, אותה אוהבת מאוד למרות שהיא מקנאה בה. חבר שלה הוא בובי מונטורדה אך הוא כבר אינה מוצא חן בעינייה כמו שהיו צעירים יותר. יש לה בעיה עם הסמים.

השחקנית היא מיני ווסט

לצפיה ב-'אבנסיו מלגר'
אבנסיו מלגר
30/01/2016 | 23:42
33
אבנסיו הוא נהג משאיות והוא אלכוהוליסט. הוא נשוי לאחותה של אווה, כרמן סולר וגידל את בתה, סופיה. הוא חי תחת מנדיבותם של הגיסים שלו מה שמשפיע על הדימוי העצמי שלו, ושעל זה מתלונן יום יום. אישתו היא אישה מרירה, שמפעילה עליו מניפולציות תמיד ואומרת לו מה לעשות ואיך לחיות.

השחקן הוא אלפרדו הוארקה

לצפיה ב-'סינתיה מונברדה'
סינתיה מונברדה
30/01/2016 | 23:48
30
אישה יומרנית . מתעבת את שכניה, סוראייה ופנצ'ו. לא יכלה להריון ולכן היא ובעלה "קנו" תינוק וקראו לו בובי וכל חייו הסתירו את המוצא שלו. סינתיה ידעה ממי היא גזלה את רך הנולד.
השחקנית היא קטי ברבי(דונה ברברה, לאהוב את לולה, הזכות לאהוב, הבית על החוף וכו')

לצפיה ב-'רוברט מונטברדה'
רוברט מונטברדה
30/01/2016 | 23:53
33
הוא חסר בושה עם שושלת של שם משפחה שרוצה לספק את רצונותיה של אישתו האהובה בהכל. בעבר לא פעם לו הדופק כדי להשיג תינוק בדרכים לא חוקיים. בהווה הוא מרושש ומתכנן לרמות את פנצ'ו, שכנו ומי שיש לו הרבה כסף.

השחקן הוא הנרי זקה(זינגרה, יפה במהטן, מלכת הלבבות וכו')
לצפיה ב-'אמשיך יום ראשון'
אמשיך יום ראשון
28/01/2016 | 14:23
3
32
אני הולכת הביתה שבחולון וכל התמונות והמידע נמצאים במחשב שברמת גן
לצפיה ב-'איזה יופי שאת עושה לה ספיישל'
איזה יופי שאת עושה לה ספיישל
29/01/2016 | 00:39
2
25
אם היא תגיע לפה אתן לה צ'אנס. בעיקר כי זו אדית
לצפיה ב-'אני החלטתי לעשות ספיישלים מיוחדים'
אני החלטתי לעשות ספיישלים מיוחדים
29/01/2016 | 01:28
1
36
אני אעשה גם לתשוקה וכוח אחרי שאסיים עם אווה.
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
29/01/2016 | 11:39
9
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
30/01/2016 | 23:55
6
28
לצפיה ב-''
30/01/2016 | 23:56
3
26
תמונות מההשקה
לצפיה ב-''
30/01/2016 | 23:58
2
15
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 00:01
1
19
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 00:03
18
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 00:06
12
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 00:09
11
תמונות מפרקים
לצפיה ב-'פרומואים'
פרומואים
31/01/2016 | 00:18
20
לצפיה ב-'פרקים לצפייה'
פרקים לצפייה
31/01/2016 | 00:25
30
באתר טלמונדו תוכלו לצפות בפרקים מלאים לצפייה*

פרק ראשון
פרק שני
פרק שלישי
פרק רביעי

עד כה שודרו 4 פרקים
*דרוש תוכנת HOLA על מנת לפרוץ את החסימה של האתר לצפייה בישראל
לצפיה ב-'סיימתי'
סיימתי
31/01/2016 | 00:27
3
30
אתם מוזמנים להגיב, להעיר ולהוסיף
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
31/01/2016 | 22:33
14
מהקאסט אני מכירה רק את אדית אבל זה בהחלט עושה רושם טוב
לצפיה ב-'תודה רבה יש לי תחושה שהיא תגיע לכאן'
תודה רבה יש לי תחושה שהיא תגיע לכאן
01/02/2016 | 06:59
1
9
לדעתי אחרי מילה של כבוד יביאו טלויסאית ואחר כך מתישהו במהלך השנה נקבל גם את זאת.
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
01/02/2016 | 21:02
11
אני אחכה שתגיע לויוה ראיתי פרק אחד וזה היה נחמד
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
27/01/2016 | 00:25
33
48
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'מאמר משעשע על סוראיה מ"מריה מריה" '
מאמר משעשע על סוראיה מ"מריה מריה"
26/01/2016 | 21:56
59
לצפיה ב-'התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico'
התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico
27/01/2016 | 00:29
3
80
לצפיה ב-'רגע היא כפרית'
רגע היא כפרית
27/01/2016 | 16:48
2
16
לצפיה ב-'נראה לי שכן , או חלקית לפחות'
נראה לי שכן , או חלקית לפחות
27/01/2016 | 21:33
1
36
Velho Chico זה כינוי בעצם לנהר אחד גדול בברזיל והנושא של טלנובלה יהיה סביבו, נושא האקולוגיה וכו'
התמונות שרואים כאן זה מהתקופה הראשונה שתהיה בטלנובלה, שנות ה70-80.
כמו שכתבתי לברונו, היא בטח תהיה בסגנון הטלנובלה "מלך הבקר" שלא ראינו כאן, אבל שודרה בערוץ הרוסי.
בכללי היוצר הזה (וילדיו שעובדים איתו על פרוייקט) מומחים בטלנובלות כפריות ותקופתיות כמו טרה נוסטרה, אספרנסה, סיניה מוסה זה דברים שאת מכירה והנה עוד כמה לדוגמא
ככה שאני אמינה שזה יהיה כפרי , או לפחות חלקית כפרי.
לצפיה ב-'אם כך אז מקווה שגם אחרי מעבר הזמן היא תישאר כפרית'
אם כך אז מקווה שגם אחרי מעבר הזמן היא תישאר כפרית
30/01/2016 | 00:05
15
תודה על המידע
לצפיה ב-'התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico'
התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico
27/01/2016 | 00:29
44
לצפיה ב-'סדרה קוריאנית חדשה מגיעה לארגנטינה בערוץ טלפה'
סדרה קוריאנית חדשה מגיעה לארגנטינה בערוץ טלפה
27/01/2016 | 12:36
2
65
"מדרגה לגן עדן"
לצפיה ב-'מדרגות*'
מדרגות*
27/01/2016 | 12:38
8
לצפיה ב-'זה מוכיח שהרעיון להביא את הקוריאניות לערוצי ויוה '
זה מוכיח שהרעיון להביא את הקוריאניות לערוצי ויוה
27/01/2016 | 17:24
50
היה עוד מהתקופה של יאיר דורי ולא חידוש של אלה שירשו אותו.
לצפיה ב-'שלחתי לויוה את ההודעה הזאת:'
שלחתי לויוה את ההודעה הזאת:
27/01/2016 | 12:46
10
117
"היי ברצוני לדעת אם תביאו טלנובלות מקסיקניות חדשות? משנת 2015 יש בשפע שלא זכינו לראות בערוץ ומקווה שזה לא יהיה כך משנה החדשה 2016. אנחנו ב בצורת של מקסיקניות חדשות וזה לא הוגן מקווה שהשנה הזאת זה יהיה שונה עם שפע של טלנובלות מקסיקניות של טלוויסה חדשות."

וזה מה שויוה ענו לי: "היי רנת, אנחנו מתכננים להביא מקסיקניות חדשות כבר בחודשים הקרובים. אנחנו מודעים לאהבה הגדולה סביב סדרות טלוויסיה ומבטיחים לא להשאיר אף ז'אנר מקופח :) עוד טיפה סבלנות..."
לצפיה ב-'לאו דווקא טלנובלות שהצופים רוצים... נחזיק אצבעות בכל מקרה'
לאו דווקא טלנובלות שהצופים רוצים... נחזיק אצבעות בכל מקרה
27/01/2016 | 15:51
8
29
לצפיה ב-'הם הדגישו את טלויסה בתשובה'
הם הדגישו את טלויסה בתשובה
27/01/2016 | 16:54
7
59
ככה שאני לא חושבת שהם דיברו גם על חברות הפקה מקסיקניות אחרות כמו אצטקה.

נקווה לטוב
לצפיה ב-'אני הבנתי את זה נו באמת'
אני הבנתי את זה נו באמת
27/01/2016 | 16:59
3
44
התכוונתי שיש טלנובלות מטלוויסה שהן לא כ"כ טובות והרכישה שלהן יותר זולה. ולכן אני מקווה שויוה לא יביאו דווקא אותן.
לצפיה ב-'טוב... אז הבנתי אותך לא נכון לא צריך להתרגש '
טוב... אז הבנתי אותך לא נכון לא צריך להתרגש
27/01/2016 | 17:09
2
47
אני אישית לא מכירה טלנובלות של טלויסה מההיצע של 2015 שהן "לא טובות", יותר זולות מאחרות יכול להיות כי הכי יקרות אילה הכפריות.
לצפיה ב-'אני חושש שהטלנובלה המבוקשת ביותר בפורומים '
אני חושש שהטלנובלה המבוקשת ביותר בפורומים
27/01/2016 | 17:27
1
47
שהאל יסלח לך דווקא לא הצליחה מבחינת רייטינג ואולי נחשבת לכישלון. למרות שמי יודע כבר ראינו איזה מדהימים הכישלונות במקסיקו של תשוקות ובלב הסערה וכמה המקסיקנים מתלהבים ממשהו פשוט כמו תהום של תשוקה שעם כל הכבוד לא מגיעה לקצות הקרסוליים של האומץ לאהוב וחיים כפולים שגם ברשימה של תשוקות ובלב הסערה שנכשלה במקסיקו. 
לצפיה ב-'אם הכוונה לרייטינג אז אני בדיעה שלך שזה לא מדד'
אם הכוונה לרייטינג אז אני בדיעה שלך שזה לא מדד
27/01/2016 | 17:32
32
מה שלא אוהבים שם לא בהכרח יהיה גם לא אהוב פה.
שיסלח לך האל זו הטלנובלה שגם אני הכי מצפה להיחד עם המלון התקופתית אבל טוב היא עדיין חדשה.
לצפיה ב-'אני מניח שהוא התכוון לסדרות שאף אחד לא שמע עליהן '
אני מניח שהוא התכוון לסדרות שאף אחד לא שמע עליהן
27/01/2016 | 17:23
2
30
כמו לא מאמינה לגברים או טלנובלה שכבר שנואה מראש על ידי הצופים עד סוף העולם. 
לצפיה ב-'לפי מה שזכור לי עד סוף העולם היא של 2014'
לפי מה שזכור לי עד סוף העולם היא של 2014
27/01/2016 | 17:27
1
24
אז כבר אין סיכוי שהיא תגיע.
וטוב שכך חח
לצפיה ב-'מקווה שאת צודקת '
מקווה שאת צודקת
27/01/2016 | 17:29
28
אבל קראו מקרים שקיבלנו טלנובלות אחרי שנתיים, טוב אבל זה היה כשהיו שני ערוצים לז'אנר הספרדי, עכשיו כשהמקסימום שבמקסימום זה ארבע משבצות חדשות לספרדית נראה שיעדיף להתמקד במה שיותר חדש.
לצפיה ב-'טוב לדעת שהם מבינים שיש למקסיקניות אהדה גדולה'
טוב לדעת שהם מבינים שיש למקסיקניות אהדה גדולה
27/01/2016 | 16:51
38
והלוואי שזה באמת נכון שהם רכשו יותר ממקסיקנית אחת ושהן ישודרו בקרוב

תודה על הבאת המידע
לצפיה ב-'יבגני'
יבגני
27/01/2016 | 16:58
5
44
איזה טלנובלות הן הבאות בתור להסתיים בערוץ ויוה, כמובן כאלה שאנחנו עוד לא יודעים מה יחליף אותן כי יש להן עוד זמן אני שואלת אותך כי אתה תמיד זוכר במדוייק כמה פרקים נשארו לכל אחת
לצפיה ב-'בויוה אהבות אמיתיות הראשונה להסתיים '
בויוה אהבות אמיתיות הראשונה להסתיים
27/01/2016 | 17:16
4
50
אחריה מילה של כבוד, אין מה לצפות לשינויים בלוח השידורים של ויוה הרגיל.
לצפיה ב-'אתה יודע להגיד בערך באיזה חודש כל אחת מהן מסתיימת?'
אתה יודע להגיד בערך באיזה חודש כל אחת מהן מסתיימת?
27/01/2016 | 17:17
3
20
לצפיה ב-'כרגע עשיתי חישוב '
כרגע עשיתי חישוב
27/01/2016 | 17:21
2
52
אהבות אמיתיות באמצע אפריל ומילה של כבוד בסוף אפריל כך שיהיה לנו פסח של פרקי סיום של מילה של כבוד. 
לצפיה ב-'טוב אז נחכה בסבלנות ונראה אם ויוה יקיימו את הבטחתם'
טוב אז נחכה בסבלנות ונראה אם ויוה יקיימו את הבטחתם
27/01/2016 | 17:22
1
45
מילה של כבוד לא בא לי שתגמר

תודה
לצפיה ב-'גם לי לא בא '
גם לי לא בא
27/01/2016 | 17:31
40
למרות שתשוקת הנצים שהייתה 188 פרקים התחילהה להעיק לקראת הסוף ורק הייתה ציפייה שתיגמר כי התחילה מצויין אבל המריחה באה בסוף. אז לפעמים טוב לסיים כשנשאר טעם של עוד.
לצפיה ב-'טלמונדו מתכננים רימייק לטלנובלה צ'יליאנית Pituca sin Lucas'
טלמונדו מתכננים רימייק לטלנובלה צ'יליאנית Pituca sin Lucas
27/01/2016 | 23:37
54
Silvana sin lana השם של טלמונדו
לתפקידים ראשיים מועמדים חואן סולר ופדרו פרננדס (למה מישהו עדיין מנסה לדחוף אותו לאנשהו בתור גלאן?!), לוסרו ומריצה רודריגז לתפקיד ראשי נשי, ואנחליקה ואלה לתפקיד הרשעית, אבל גם אולי לתפקיד ראשי.
מצורף וידאו של הגרסא המקורית

לצפיה ב-'תרגמתי את הטריילר של "מלון הסודות"'
תרגמתי את הטריילר של "מלון הסודות"
28/01/2016 | 01:12
1
37
לצפיה ב-'הטריילר המלא נראה מדהים'
הטריילר המלא נראה מדהים
29/01/2016 | 11:36
9
לצפיה ב-'ספיישל מיוחד לאווה לה טריילרה, ממש עוד כמה שעות'
ספיישל מיוחד לאווה לה טריילרה, ממש עוד כמה שעות
28/01/2016 | 01:24
21
לצפיה ב-'"דרך לאהבה" - כרגיל פיספסתי כמה פרקים(של שבוע שעבר)'
"דרך לאהבה" - כרגיל פיספסתי כמה פרקים(של שבוע שעבר)
30/01/2016 | 14:25
2
26
ניתן לראות אותם בצפייה ישירה איפה שהוא?

תודה
לצפיה ב-'יש בלי תרגום'
יש בלי תרגום
30/01/2016 | 14:36
1
27
יש ביוטוב את כל הפרקים בלי תרגום

לצפיה ב-'תודה רבה ,אנסה להבין..'
תודה רבה ,אנסה להבין..
30/01/2016 | 16:50
18
אמנם מבינה קצת אבל לפעמים הם מדברים כל כך מהר שאני לא מספיקה לקלוט למה הם מתכוונים
לצפיה ב-'אירוח בנושא היפנוזה'
אירוח בנושא היפנוזה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2016 | 14:12
14
25
יש לכם שאלות לגבי טיפול פסיכולוגי באמצעות היפנוזה? רוצים לדעת כיצד מתבצע התהליך?
היום בין השעות 21:00-19:00 נארח בפורום הפסיכולוגית את נפתלי אדרי, פסיכולוג רפואי המתמחה בטיפול בהיפנוזה, אשר ישיב על כל שאלותיכם בנושא המרתק!

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:
לצפיה ב-'אירוח של ז'וז'ו'
אירוח של ז'וז'ו
26/01/2016 | 19:29
8
40
לצפיה ב-'איזה חמוד הוא היה שקט ורגוע בזרעותיי'
איזה חמוד הוא היה שקט ורגוע בזרעותיי
26/01/2016 | 19:35
7
32
לצפיה ב-'איזה חמודון!'
איזה חמודון!
26/01/2016 | 22:54
6
28
מה זה הוא מחליף צבעים? חח אני זוכרת אותו בהיר יותר מתמונות קודמות. אבל בתמונות פה נראה שיש לו גם גוונים כהים למרות שכך או כך הוא מהמם!
לצפיה ב-'זה ארנבון אחר'
זה ארנבון אחר
27/01/2016 | 11:35
5
23
נתתי לו את השם ז'וז'ו, הוא לא שלי, נתנו לי אותו רק כהכרות בלבד, היה לי קשה להפרד ממנו מרוב שהיה שקט ורגוע בזרועותיי ונהנה מליטופיי חבל שז'וז'ה לא כמוהו אבל כנראה זה עניין של אופי.
לצפיה ב-'אההה זהו לא הבנתי איך הוא פתאום השתזף '
אההה זהו לא הבנתי איך הוא פתאום השתזף
27/01/2016 | 16:47
4
18
ז'וז'ה לא נותן לך להחזיק אותו?
לצפיה ב-'הוא בורח ממני כל פעם'
הוא בורח ממני כל פעם
27/01/2016 | 16:55
3
15
אולי בגלל  שאני בעצמי פוחדת ומנסה להחזיק לא טוב בהססנות וכנראה הוא מרגיש את זה.
לצפיה ב-'אם ככה יכול להיות שזה בגלל זה'
אם ככה יכול להיות שזה בגלל זה
27/01/2016 | 17:03
2
14
אבל ממה יש לך לחשוש הוא נשך אותך פעם שניסית להרים אותו?
או שאולי באמת זה פשוט עניין של אופי
לצפיה ב-'לא לנשוך'
לא לנשוך
27/01/2016 | 17:12
1
16
פשוט אני מפחדת שאני לא מחזיקה אותו נכון ושהוא עלול ליפול לי אבל זה אכן עניין של אופי כי גם אצל אחי זה ככה ועוד אימא שלי בכלל היא הרימה אותו והוא שרט אותה. ז'וז'ו שונה מז'וז'ה באופי.
לצפיה ב-'אז כנראה זה באמת האופי. אבל לפחות הוא נותן לך ללטף אותוD:'
אז כנראה זה באמת האופי. אבל לפחות הוא נותן לך ללטף אותוD:
27/01/2016 | 17:19
9
לצפיה ב-'מה זה הקור הלא אנושי הזה בימים האחרונים??'
מה זה הקור הלא אנושי הזה בימים האחרונים??
26/01/2016 | 23:02
33
ממש סיוט. אין לי בעיה עם חורף בדרך כלל אבל זה קור ממש קיצוני ולמרות זאת הבנתי שבמקומות המושלגים יצאו די מאוכזבים. סתם מזג האוויר מציק

מה שכן, הבנתי שבארצות הברית הייתה סופה די רצינית עם טונות שלג. כיף להם, רק חבל שהחברה שם די איבדו את זהאין שכל אין דאגות
לצפיה ב-'והרי עדכון זה עתה:'
והרי עדכון זה עתה:
27/01/2016 | 20:42
3
35
אחי ואשתו הטרייה מחר מביאים כלב הביתה, הבעיה היא שלא כל כלב יוכל להסתדר עם ז'וז'ה אלא אם כן הוא גור, מקווה שאחי ייקח זאת לתשומת ליבו כי יהיה לי קשה להפרד מז'וז'ה
לצפיה ב-'ז'וז'ה לא בכלוב רוב הזמן?'
ז'וז'ה לא בכלוב רוב הזמן?
27/01/2016 | 22:14
1
19
והאם הם לא מביאים גור הביתה אלא כלב בוגר?
לצפיה ב-'לא הוא משוחרר במרפסת'
לא הוא משוחרר במרפסת
27/01/2016 | 22:21
19
אני לא יודעת אם גור או בוגר אבל אמא שלי סיפרה לי שהם מביאים כלב קטן
לצפיה ב-'מזל טוב להם!'
מזל טוב להם!
28/01/2016 | 20:41
17
חלילה להיפרד מז'וז'ה מקווה שהם יהיו חברים טובים חח
לצפיה ב-'אימפריה'
אימפריה
25/01/2016 | 22:33
5
25
לצפיה ב-'אנריקו פשוט אגואיסט מסכנה קלרה'
אנריקו פשוט אגואיסט מסכנה קלרה
25/01/2016 | 22:48
2
43
כל הכבוד לה על קור הרוח שהפגינה כשהבינה שהוא לא הגיע לחתונה. מפתיע שהיא אפילו טרחה לנסוע עד אליו כדי שיגיד לה בפרצוף אם הוא מתכוון להתחתן איתה ולהגיע לחתונה או שלא, בזמן שכל האורחים כבר מחכים... מה שכן, לדעתי היא בכלל לא הייתה צריכה לקחת את הסיכון איתו מהרגע שהבינה שהוא נעלם עוד בערב שלפני יום החתונה. עצם העובדה שהוא השאיר אותה בחוסר ידיעה לגבי החתונה שלהם לילה לפני, כבר מראה כמה הוא לא שווה כלום.

יחד עם זה אני כן קצת מרחמת עליו, קלאודיו הסתיר ממנו ומאחותו את היותו גיי ובאופן מוזר אמא שלו ואבא שלו ממשיכים לחיות ביחד למרות שתקופה ארוכה קלאודיו בעצם חי חיים כפולים..ככה שההורים שלו לא התנהלו הכי נכון, קלאודיו היה צריך לחיות עם הבן זוג שלו. ככה שאפשר להבין את התסכול של אנריקו במידה מסויימת אבל במקרה שלו התגובה שלו לגמרי לא פרופורציונאלית מאחר והוא הומופוב שהכריז שהוא שונא את אבא שלו רק בשל היותו גיי, וזה כמובן פסול מהיסוד. זכותו של אבא שלו לחיות איך שהוא רוצה. וההברזה לקלרה מול המזבח זה לגמרי השיא לקלרה מגיע משהו הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'אנריקו אגואיסט מגעיל '
אנריקו אגואיסט מגעיל
25/01/2016 | 23:56
1
29
מריה קלרה באמת לא הייתה צריכה לחפש אותו, והאמת כשמריה קלרה התחילה לפקפק בגלל התגובה של אנריקו לאביו, זה אלפרדו עשה רע שרמז שאי אפשר לבטל את החתונה בשלב הזה שההזמנות כבר חולקו. וכמובן שזה היה ממש נועז מצד מריה קלרה להמשיך את הטקס בלי לדעת אם החתן יגיע ומסתבר שהיא ידעה שהוא לא יגיע רק שיחקה אותה חיה בלה לה לנד. 
לצפיה ב-'אכן.. נראה שהעדיפה "לעצום עיניים" כדי לא לתת לחלום שלה לגווע'
אכן.. נראה שהעדיפה "לעצום עיניים" כדי לא לתת לחלום שלה לגווע
26/01/2016 | 14:37
16
לצפיה ב-'אז הייתה "חתונה" אבל בלי חתן'
אז הייתה "חתונה" אבל בלי חתן
26/01/2016 | 17:32
1
23
יש לי הרגשה שלקלרה היה יותר חשוב החוויה ואם היא הגיבה די בקלות זה לא רק מראה על אומץ ליבה וקור הרוח שלה, אלא גם מצביע על כך שהיא כלל לא אהבה את אנריקו אלא כנראה רק חיבבה ובעיקר היה איכפת לה מה"חוויה" שבחתונה. מה שכן, אהבתי איך שהיא הטיחה בו שהוא פחדן ולא שווה כלום. כנראה שהיא באמת גם הבינה שהיא לא תפסיד יותר מידי במיוחד אחרי שראתה את המצב העגום שלו.

אהבתי את הריקוד של הקומנדדור וכריסטינה ובעיקר את גילגולי העיניים של מרתה ופדרו מהצד

הברוגז של דו ולוקאס נמשך יותר מידי זמן. אם באמת איכפת לו ממנה והוא מבין שטעה שיילך לחפש אותה ולא רק ינסה לתפוס אותה בטלפון
לצפיה ב-'לוקאס לא ממש יוזם אלא אם זה בקשר למריה איזיס '
לוקאס לא ממש יוזם אלא אם זה בקשר למריה איזיס
26/01/2016 | 20:59
23
הכול נהדר במסיבה שמריה קלרה המשיכה וגם בדברים שהטיחה באנריקו. 
לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
23/01/2016 | 18:28
15
37
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
mi amor mi amor
לה לאונה
בקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן
לצפיה ב-'mi amor mi amor-פרקים 81-85'
mi amor mi amor-פרקים 81-85
23/01/2016 | 18:29
1
22
.
לצפיה ב-'צרות אחרונות לפני הסוף'
צרות אחרונות לפני הסוף
23/01/2016 | 18:33
28
אז נודע שברברה אכן נרצחה...איזה מזעזע! ומסכן אדי שפעם שנייה כבר נשאר בלי אהבה, אבל לא להרבה זמן...נראה שלאורה אסקורה הצטרפה בדיוק בגלל זה.

צץ ילד של חואן...אה?! מזל שזה לא באמת כך, אלא רק עוד תרגיל של מאורו. ילד חמוד, אבל סתם מריחה מיותרת במיוחד זה שעצרו את חואן על התעללות בו

ומה בעניין המשולש? לאלי אומרת שהיא כבר לא מקנאה, ומפנה את הדרך לוולריה, הייתכן?
וסוף הפרק-אגוס המשוגעת רוצה לקחת את התינוקות
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 1-4'
La Leona-פרקים 1-4
23/01/2016 | 18:35
10
70
.
לצפיה ב-'למי שפספס את השרשור הקודם'
למי שפספס את השרשור הקודם
23/01/2016 | 18:36
50

דנו שם על הפרקים הראשונים ויש קישורים לצפייה אונליין
לצפיה ב-'3+4: והדמות הכי מעניינת היא...'
3+4: והדמות הכי מעניינת היא...
23/01/2016 | 18:43
1
55
דיאנה המשוגעת, אם המשפחה...ללא כל ספק! אני בטוח שעוד צפויים לנו דברים גדולים ומטורפים ממנה לא יכול לחכות!

איך תמיד מפרגנים למוניקה אנטונופולוס בהפקות של ארבול, תמיד נותנים לה דמויות כוחניות ומאתגרות כאלו...כשהיא תימרנה את אאוחניה לרגע נזכרתי בדמות הלסבית שלה ב"נבחר"
ועכשיו ברור הסיפור של אאוחניה...היא הבחורה הזאת שלא מסתפקת במה שיש לה, שואפת לגדולות ובטוחה שמגיע לה יותר.

האמת שכל הסיפור עם המכונה שחובלה, והטלת האשמה על המאבטח והמכתב המפוברק היה...די מפגר, למען האמת הרגיש לי כמו תחבולות של סדרת נוער, עם כל חוסר האמינות וזה...

רק אני חושב שיהיה איזשהו משולש בין בריאן-הבחורה הספרדיה ואבא שלו?
ואיזו הזויה אמא שלו שנכנסה לו למיטה
לצפיה ב-'לגבי המשולש הרומנטי'
לגבי המשולש הרומנטי
23/01/2016 | 20:04
41
זה לא הכיוון, לבריאן יהיה משלוש רומנטי אחר. 
לצפיה ב-'מגיבה על פרקים 2-4 '
מגיבה על פרקים 2-4
23/01/2016 | 19:52
3
109
בסצנה של מריה ופרנקו בגג של המפעל שהיא התוודתה בפניו שהרבה זמן גבר לא מוצא חן בעינייה, הצחיק אותי שהיא אמרה לו שהיא הייתה שוכבת איתו באותו רגע ואז פרנקו אמר מה מונע ממך  ואח"כ הסצנה שמריה אומרת לפרנקו שלא יקבל את פביאן לתפקיד השומר כדי לפקח עליו ואז הוא אומר כדי שהיא תהיה לבד בלילות חחח.

עוד הצחיק אותי הסצנה שפרנקו פוגש ברחוב את מריה ופביאן, ועוד פביאן נישק את מריה מול פרנקו, הבעל ואישה במציאות והבעל בסדרה, ייחי האירונה  וגם הסצנה שמריה ראתה את פרנקו וג'ולי מתנשקים בכניסה של המפעל , גם אירוניה. 

הפתיעה אותי הסצנה שפביאן אומר למריה שהוא יודע שהיא לא אוהבת אותו לא ציפיתי שהוא יגיד את זה ובכלל שהוא מרגיש את זה. מעניין אם הפרידה שלהם תבוא מהר או תיקח זמן למרות הוידוי הזה.

פרנקו גונב בכוונה את החלק החשוב של מכונה ובכך בסופו של דבר גורם לפיטורים של השומר , אחרי שאיים עליו שיחשוף את עברו הפלילי ובתור ראייה השאיר את מכתב הוידוי של השומר, רק שאף אחד לא באמת האמין למכתב 
ובמקומו הוא מתכנן להביא את פביאן.

הקשר ההזוי והמוזר של דיאנה ובריאן נמשך, אחרי הסצנה של האמבטיה, הפעם דיאנה נכנסת למיטה של בריאן בזמן שהוא ישן

פרט מעניין שנחשף לפרנקו יש בת  שהוא לא ראה אותה ולא מדבר איתה , איך דווקא לקלאוס הוא סיפר את הפרט האישי הזה. מעניין הסיפור עם הבת שלו, כלומר למה הוא לא ראה אותה וגם מי האימא של הבת שלו.

ואאוחניה השאפתנית דיי מוכרת את עצמה בגלל השרשרת שג'ולי הביאה לה ולא הפקידה את הכסף של העובדים במפעל בזמן, ונזכרה רק לביום למחרת, ולא מבינה שג'ולי ואלכס מנצלים אותה בשביל השיג את המטרות שלהם.

נ.ב
הידעתם שמיגל אנחל סולה (קלאוס מילר) ופאולה קנסיו (נורית, המאהבת שלו בסדרה) הם זוג במציאות, הוא בן 65 והיא בת 30, יש בינהם הפרש גלאים של 35 שנה, הזוי 
לצפיה ב-'מההה?! הם זוג בעקבות הסדרה?'
מההה?! הם זוג בעקבות הסדרה?
23/01/2016 | 20:11
1
61
או עוד לפניה?
אז לא פלא שאין לה בעיה לעשות איתו סצינות מהסוג הזה
לצפיה ב-'הם זוג לפני הסדרה כבר 3 שנים'
הם זוג לפני הסדרה כבר 3 שנים
23/01/2016 | 20:16
27
לצפיה ב-'אוי... איכס!!!! '
אוי... איכס!!!!
28/01/2016 | 09:32
19
איזה אנשים הזויים! חסרים גברים בארגנטינה??
לצפיה ב-'ראיתי 1-3'
ראיתי 1-3
28/01/2016 | 09:45
2
24
קראתי את התגובות שלכם, ואני לגמרי מסכימה עם שניר- אכן ארגנטינה הישנה, אבל (עדיין) לא הייתי מונה בדמיון בין הנובלות את 'קשר דם'. קשר דם הייתה שונה מאוד מטלנובלות ארגנטינאיות קלאסיות.. אין בה שום דבר קלאסי.

כאן כל עניין המפעל, השכונה ה- JENTE, העשירים-עניים מאוד מזכיר את פעם. אך עדיין (לפחות לי) מאוד בולט כל המיניות המוקצנת. מריה עם הציצי בחוץ 24/7, פרנקו באורגיה והסצנות בין ג'ולי ופרנקו- ממש לא מביישות טלנובלות "מודרניות" והעירום המוקצן בשנים האחרונות (אגב מי שבאמת הייתה שמרנית זו גראדואדוס- שם מלבד הפרק הראשון לא היה אפילו חשיפת כתף לאורך כל הנובלה).

קצת לא היה אמין והציק לי ההתקדמות המהירה למדי בין פרנקו למריה. פרק ראשון כבר נשיקה?? מה קרה?? נכון שזה היה נראה טבעי, כי זה ננסי ופבלו.. אבל בתור דמויות לא היה לזה שום היגיון.

אני מאוד מחבבת את הדמות של חואן חיל (ילד טוב) ואת הדמות של קפוני (נשמה טובה חחח). האמא המטורללת ספק מפחידה אותי ספק מתחבבת עליי, עדיין לא סגורה על זה

שונאת וממש סולדת מהדמות של פביאן (הבעל של מריה), לא בא לי בטוב לא השחקן ולא האופי של הדמות |בבבעע|

שבוע הבא תגובות לשאר הפרקים

סוף שבוע נפלא
לצפיה ב-'דווקא העירום המרומז הוא אחד האלמנטים...'
דווקא העירום המרומז הוא אחד האלמנטים...
28/01/2016 | 11:30
24
שדווקא מזכירים את הטלנובלות של אז, כיום הטלנובלות מאוד שמרניות בארגנטינה ונתת לדוגמא את גרדואדוס והיא לא היחידה.

המשיכי להפציע
לצפיה ב-'מסכימה עם הדברים שרשמת'
מסכימה עם הדברים שרשמת
28/01/2016 | 12:16
19
מסכימה שבינתיים נראה שלה לאונה יותר קלאסית למשל קשר דם וכדומה, יש בה אלמנט קצת יותר שכונתי כזה.

לגבי הנשיקה הראשונה המהירה, לפי מה ששמעתי מראיון של התסריטאים ברדיו הם פשוט רצו להיפטר מהעניין הזה בהקדם ולכן הם לקחו סיכון ושמו את הנשיקה הראשונה כבר בפרק הראשון.

הכתבה + אודיו

תמשיכי להגיב ולהשתתף בדיון על הפרקים 

לצפיה ב-'entre canibales/נקמתה של אריאנה-החל מ28/2'
entre canibales/נקמתה של אריאנה-החל מ28/2
23/01/2016 | 23:35
1
71
בyes drama
לצפיה ב-'מי היה מאמין שדווקא בין קניבלים תשודר בישראל:'
מי היה מאמין שדווקא בין קניבלים תשודר בישראל:
23/01/2016 | 23:59
78
ועוד בערוץ שהוא לא ערוץ ויוה 
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
23/01/2016 | 12:19
39
53
לצפיה ב-'האחיות טסות לאירופה ומותירות את האחים שבורי לב'
האחיות טסות לאירופה ומותירות את האחים שבורי לב
23/01/2016 | 12:51
12
65
או לפחות שניים מהם חח
עד פרק 91

אחרי החתונה של פלביו ואירינה ואחרי החטיפה המדומה שאיסדורה תכננה לה ולארתורו כדי לחבל בקשר שלו עם סופיה, הבלאגן התחיל

אנדריאה אומנם לא הספיקה להגיע ולמנוע את החתונה של פלביו ואירינה אבל היא הגיעה שנייה אחרי ואיימה על אירינה שאם היא לא תבוא איתה היא תלשין עלייה ועל פלביו לקייטנה אירינה נאלצה ללכת איתה ולהותיר את פלביו מאחור כשהיא הגיעה הבייתה עם אנדריאה קייטנה זעמה על הפרסומת שלה ושל פלביו שהיא ראתה לפני רגע בטלוויזיה, ואירינה הייתה בטוחה שהיא כבר גילתה על החתונה שלהם אבל מסתבר שהספיקה רק הפרסומת כדי שקייטנה תשלח גם את אירינה לאירופה יחד עם אנדריאה שנוסעת מרצונה כדי להתרחק מסמואל. די הופתעתי שאירינה לא נלחמה על זכויותייה וישר הסכימה לנסוע מבחינתה בלית ברירה ובעצב. עוד יותר הופתעתי מהתגובה שלה אחרי שהיא ראתה את פלביו וורוניקה מחובקים בבית של האחים. אם כי היה צפוי ששוב זה יגרום להתלקות ביניהם במוקדם או במאוחר כל עוד הבנות לא יודעות שהיא אחותם מסכן פלביו שנדרס אחרי שרץ אחרי אירינה כדי לפייס אותה מזלו שהוא רק נצע קל

גם סופיה כועסת זועמת ופגועה מארתורו שמבחינתה "בילה את הלילה עם איסדורה". היא לא מאמינה לו שהוא נחטף איתה ככה שהיא החליטה שגם היא תצטרף אל האחיות שלה ותטוס איתן לאירופה, יחד עם התינוק שלה ושל ארתורו סופיה ממש לא בסדר. גם לארתורו יש זכויות על הילד והיא לא יכולה פשוט להוציא אותו מהמדינה ולהרחיק אותו מהאבא שלו זה לא הוגן כלפי ארתורו מסכן ארתורו עד שהגיע לשדה תעופה וצעק לסופיה, זה כבר היה מאוחר מידי כי הן כבר היו די רחוקות ממנו ולא הבחינו בו אף שנראה שסופיה כן הבחינה ש"מישהו" קורא בשמה אבל חשבה שזה רק היה נדמה לה והמשיכה הלאה

לאונרדו וולורדה מתכסחים על קייטנה, ואחרי שולורדה הבין שהיא כבר בכיס של ליאונרדו הוא הורה לגורילות שלו לכפכף אותו כהוגן חח מגיע לו כמובן  שגם הוא נתן מעצמו כשנעץ בליאונרדו את החרב ששלף מהמקל הליכה שלו מקל משודרג שנשלף כחרב..איזה שידרוג

אני ממש מקווה שהאחים יצליחו להחזיר את האחיות ושארתורו לא יהיה רחוק מהתינוק שלו ושל סופיה לאורך זמן
לצפיה ב-'סופיה באמת לא בסדר '
סופיה באמת לא בסדר
23/01/2016 | 14:50
11
50
שפעם אחת ארתורו לא בא לבקר את הבן שלו כי "בילה את הלילה עם איסדורה" וזה כבר מבטל את הזכויות שלו כאבא, מבטל את העזרה שלו בלידה. והיא רוצה להרחיק אותו מחייה ואף אומרת שתיתן לו לראות את הבן שלו רק עם צו בית משפט וגם לזה לא נותנת הזדמנות כשהיא עוזבת. אגב גם בתשוקת הנצים איסדורה סכסכה בין סופיה לארתורו, אך היא כיבדה את זכויות ארתורו כאב השנה בה הם לא התראו היה לאחר גילוי האמת על האחים.

אירינה גם מגוכחת שהיא יודעת שוורוניקה היא העתק של אחותם של האחים והיא בטוחה שפלביו בוגד בה איתה. זה שהיא לא נלחמה זה צפוי כשהיא בחתונה מזכירה לפלביו שהיא הסכימה להתחתן בתנאי שהם בינתיים ישמרו את זה בסוד כדי לא להכאיב לאימה. 

פלביו ברוך השם נפצע קל כשרודף אחרי אירינה ללא הצלחה. ואירינה לא מוכנה להקשיב לו לפלביו וגם לא לוורוניקה וגם ניאבס עדיין עוקצנית כשהם מתקשרים.

וולוורדה מרגיש נבגד וטוען שלאונרדו פלש לטריטוריה שלו ומזכיר שלא רצח את איגנסיו כדי לעשות לו טובה אלא גם לפנות לעצמו את הדרך וגם מביא לקייטנה כתבה על הונאה של לאונרדו ואומר שהוא עשיר ובו היא רוצה אותה ולא את הונה בניגד ללאונרדו ולאונרדו ממש מקבל בראש עוד לפני שיחה עם קייטנה על ההונאה שבטח הוא יצא מזה מול קייטנה כמו שיצא מזה מול בית המשפט שזיכה אותו.
לצפיה ב-'עכשיו שצפיתי בפרק 92 נראה שולורדה כן הצליח לזרוע ספק בליבה'
עכשיו שצפיתי בפרק 92 נראה שולורדה כן הצליח לזרוע ספק בליבה
23/01/2016 | 18:09
10
42
של קייטנה עם הכתבה על ליאונרדו, מגיע לו חבל שולורדה לא הוריד אותו, נראה שהוא חושש שקייטנה תחשוד בו כרוצח ותביא לו על הראש את פרננדס והוא קודם כל דואג לעסק שלו לאירגון שלו..כמו שאמר לאיסדורה.

ועוד לגבי פרק 92, מסכנה ביאטריס נראה שזהו היא מתה מסכן גם סמואל, אבל לפחות יש לו את האחים שלו שיתמכו בו. טוב אבל זה היה צפוי ונחוץ להתפתחות העלילה שכן עכשיו האחים יהיו שווים במעמדם לקייטנה ויהיו הבעלים של חוות אלקסר
לצפיה ב-'והעובדה שקנדלה הביאה אותו חבול ושיכור'
והעובדה שקנדלה הביאה אותו חבול ושיכור
23/01/2016 | 23:13
9
40
גורמת לה לחשוד בו עוד יותר מתוך קנאה.

ביאטריס מבינה שהאישה בחייו של סמואל היא אנדראה אבל מבינה שעוד מוקדם מדי שלא רק אנדראה אלא אפילו סמואל יקבל את זה, אז לא אומרת את השם.
לצפיה ב-'לא הבנתי את פשר השיחה בין קנדלה וסבא של הבנות, כנראה סתם רצו'
לא הבנתי את פשר השיחה בין קנדלה וסבא של הבנות, כנראה סתם רצו
24/01/2016 | 21:44
8
33
להוסיף לקנדלה עוד קצת זמן מסך חח

לי היה צפוי שביאטריס לא תגיד לסמואל את השם של "אותה בחורה" אבל מה שכן, נראה שמאחרי המוות של ביאטריס, סמואל ואנדריאה סופסוף יתקרבו. העובדה שהיא אמרה לו שימצא את האושר שלו עם "אותה בחורה" ולא יבכה עלייה אחרי מותה מרמזת על זה. והגיע הזמן באמת
לצפיה ב-'בתשוקת הנצים הייתה זמרת חברה של פטריסיה'
בתשוקת הנצים הייתה זמרת חברה של פטריסיה
24/01/2016 | 21:59
7
37
שבניגוד לכאן היא הייתה זמרת מההתחלה, אבל בהמשך כשפטריסיה הייתה עם סמואל אוליסס הביא זמרת שלישית כדי לעורר קנאה של פטריסיה כלפיו וקנאה מקצועית ובהמשך אותה זמרת ביקרה בחווה והתיידדה מאוד עם פליפה. כך שנראה שלקנדלה יש גם את תפקיד החברה וגם תפקיד היריבה של פטריסיה ומשחזרים את הידידות עם פליפה.

ברור שביאטריס לא הייתה אומרת את שמה של אנדראה, סמואל גם היה אומר שזה מגוכך, אבל ביאטריס היא בין הבודדים בסדרה שהקלטו את אנדראה.
לצפיה ב-'דווקא חשבתי שבתשוקת הנצים הייתה רק זמרת אחת '
דווקא חשבתי שבתשוקת הנצים הייתה רק זמרת אחת
25/01/2016 | 22:03
6
26
ושקנדלה הייתה דמות שהוסיפו פה. מעניין..

לצפיה ב-'הדמויות שלא היו בתשוקת הנצים '
הדמויות שלא היו בתשוקת הנצים
25/01/2016 | 23:53
5
31
אמיליאו וולוורדה, נסטור פרננדס, בריג'יט, הבחורות בעיתון של מירנדה שעובדות עם ברידג'יט, לוסיה ז"ל, למרות ששם לשכנה של האחים היו שני בנים, אבל היא ממש לא הייתה דומה בהתנהגות לחואנה ולכן אפשר להגיד שגם תומס וחואנה לא היו אלא אחרים שלא היו בקשר ידידותי עם האחים בתחילת הסדרה. בחווה של הבנות הייתה רק משרתת אחת דומיננטית ולא שתיים, פבלו לא היה למרות שהיה מנהל עבודה הרבה יותר מבוגר.
לצפיה ב-'תודה על המידע!איזה כיף שאתה צפית במקור ויש לך זכרון מעולה'
תודה על המידע!איזה כיף שאתה צפית במקור ויש לך זכרון מעולה
26/01/2016 | 14:43
4
21
אבל רגע, אם לא היה שם את ולורדה אז איך איסדורה שהיא ביתו הייתה גם שם? או שזו הייתה פשוט צלע שלישית בלי שום קשר לדמות הקרימינלית של איסדורה?
ואני מבינה שהמשרתים הרצחניים היו גם בתשוקת הנצים?
לצפיה ב-'איסדורה הופיע באמצע '
איסדורה הופיע באמצע
26/01/2016 | 15:27
3
23
שם הייתה חווה בין החווה של הבנות לחווה של ביאטריס ובעלה של החווה עמד לקנות אותה ומשפחתה של איסדורה רצתה לקנות אותה אבל לא הייתה מוכנה לשלם את המחיר שהוא דרש והאחים היו מוכנים לשלם את המחיר, בהתחלה ארתורו לא רצה להסתכסך עם המשפחה של איסדורה, אבל כשפלביו סיפר לו שהחווה גובלת עם החווה של הבנות הוא ישר הסכים.

ואיסדורה באה למחות בפני ארתורו על הרס העיסקה וכשנפגשה איתו נדלקה עליו ומאז נדבקה כמו קרצייה ובהמשך הסתבר שהיא ולאונרדו ניהלו רומן לפני שהוא התחתן עם סופיה. והיא קרימינאלית ברמות שלא יתוארו אבל לא חברת מאפיה אם כי הייתה לה כנופייה משלה של דמויות לא חשובות שאפילו לא טרחה לציין את שמן וגם משפחתה היו די בריונים שהזמינו את המשפחה המורחבת כדי להכריח את ארתורו להתחתן איתה במכות, אבל הוריה היו די דמויות קומיות וחוץ מלא להבין איזה מפלצת גידלו ולהיענות לכל גחמה שלה לא היו פושעים.

המשרתים היו, אבל הם לא היו רצחניים, רק גנבים ואנשים מגעילים, כשסולדד באה לחווה הם הטילו עליה את העבודות הכי שחורות ושמו אותה לישון בארווה וכשביאטריס מתה הם ניסו לנהל את חייו של סמואל, עד שסולדד קראה לאחים לעזרה ואחרי שסמואל בעזרת אחיו העמיד אותם במקומם הם גנבו תכשיטים וברחו וכאן לא נגמר התפקיד שלהם, אבל אם אכתוב את ההמשך איתם זה כנראה יהיה ספוילר למה שעומד להתרחש בסדרה. אבל בכל מקרה הם היו אנטיפתיים שהשפילו את אלה שמתחתיהם ותמיד חמדו את התכשיטים של הבוסים שלהם.
לצפיה ב-'אז בתשוקת הנצים המשרתים לא דירדרו את מצבה של ביאטריס?'
אז בתשוקת הנצים המשרתים לא דירדרו את מצבה של ביאטריס?
26/01/2016 | 17:42
2
18
היא מתה מוות טבעי לחלוטין? מבלי שום התערבות חיצונית? שהרי פה הם החליפו את הכדורים בכדורים ריקיםשלא הייתה להם שום השפעה. ואפילו ניסו לחנוק אותה עם כרית ולנתק אותה ממכשירי ההנשמה
לצפיה ב-'אכן המוות שלה היה טבעי והמשרתים לא דירדרו את מצבה '
אכן המוות שלה היה טבעי והמשרתים לא דירדרו את מצבה
26/01/2016 | 21:05
1
26
ובזה היו מתונים יותר, למרות שבשלב מאוחר יותר המשרתת הרעה ניסתה לרחוץ את הבן של סופיה וארתורו במים קפואים, למרות שראינו בלהתאהב מחדש שזה רק יוצר מחלה ולא הורג באופן מיידי, אבל בכל זאת מזל שעצרו אותה בזמן. ביאטריס הייתה לא מי יודע מה שפויה ובחתונה שלה היא חגגה כמו בת טיפש עשרה למרות תחנוני הרופא שלה שהיא לא במצב לחגוג ככה והיא מסכנת את בריאותה, אבל לא הרופא ולא סמואל לא הצליחו להכניס בה בינה והיא חגגה כמו וחגגה עד שקיבלה התקף לב ונפלה עם הפנים לעוגת החתונה שלה.
לצפיה ב-'חחח עם הפנים בתוך העוגה? איזה מוות מפגר'
חחח עם הפנים בתוך העוגה? איזה מוות מפגר
26/01/2016 | 23:09
26
אני חייבת לחפש את הקטע הזה ביוטיוב
לצפיה ב-'תמונות מהפרקים'
תמונות מהפרקים
23/01/2016 | 13:17
43
לצפיה ב-'כמה סרטונים מגניבים של האחיות + פרטים על השחקניות'
כמה סרטונים מגניבים של האחיות + פרטים על השחקניות
23/01/2016 | 13:47
15
93
פרטים בסיסיים על השחקניות

אנה לורנה סנצ'ס(סופיה)אומנם משחקת את האחות הבכורה אבל במציאות היא בת 26(שנה מתחת לשחקנית שמשחקת את אנדריאה)שחקנית ממוצא מקסיקני.

סקארלט גרובר(אנדריאה)היא שחקנית דוגמנית ובעברה הייתה בלרינה! היא בת 27 מונצואלה.

קימברלי דוס ראמוס(אירינה)היא שחקנית ודוגמנית ובעברה הייתה גם מעודדת! גם היא בדומה לסקארלט ממוצא ונצואלייני.

נראה שהקסם והאמפתיה בין האחיות הם לא רק על הסט אלא קיימים גם במציאות! מצפיה בסרטונים עולה שהשחקניות ממש הפכו לחברות טובות
על הסט ועשו הרבה צחוקים וכיף!
לצפיה ב-'1'
1
23/01/2016 | 13:56
63
לצפיה ב-'2'
2
23/01/2016 | 13:58
42
לצפיה ב-'3'
3
23/01/2016 | 14:02
42
שרות את הפתיח של הנובלה
איך אירינה אמרה שהכלב חטף טראומה
לצפיה ב-'4'
4
23/01/2016 | 14:07
41
צופות בסצנה שקייטנה משחקת אותה כאילו היא רוצה להשלים עם האחים ולהחזיר את הבנות הבייתה חח אהבתי את התגובה שלהן
לצפיה ב-'5'
5
23/01/2016 | 14:12
63
אירינה שואלת למה ארתורו כל הזמן עם הכובע הזה שלו?! סופיה מסבירה לה שזה חלק מהדמות שלו אבל כולן צוחקות על זה ומסכימות שיום אחד הן פשוט חייבות לגנוב לו אותו! תכלס צודקות חחחח
לצפיה ב-'6'
6
23/01/2016 | 16:32
47
מסיבת הפתעה לקימברלי[אירינה]על הסט!
אגב היא בת 24 שכחתי לציין בפרטים
אכן הצעירה מבין השלוש גם במציאות:]

לצפיה ב-'7'
7
23/01/2016 | 17:14
42
עוד ריקוד חמוד של הבנות

לצפיה ב-'8'
8
23/01/2016 | 17:16
39
לצפיה ב-'9'
9
23/01/2016 | 17:20
35
הבנות מבהילות את ליאונרדוׁ(פביאן ריוס)
לצפיה ב-'10'
10
23/01/2016 | 17:25
35
עם איסבלה קסטיז'ו(ורוניקה)וכריסטיאן דה לה קאמפה(סמואל)שרים ונהנים להם
לצפיה ב-'11'
11
23/01/2016 | 17:27
31
וממשיכים להנות להם חח
לצפיה ב-'12'
12
23/01/2016 | 17:30
30
חחחח
לצפיה ב-'13'
13
23/01/2016 | 17:35
37
שלוש דקות מיום צילומים עם קימברלי! ממש מגניב רואים שם את הסט החווה והכל..ואת מאחורי הקלעים של סצנות החתונה שלא הייתה עם דריו
לצפיה ב-'14'
14
23/01/2016 | 17:43
40
לצפיה ב-'15'
15
23/01/2016 | 17:57
53
4 סרטונים אחרונים של הבנות + סוניה סמית'(קייטנה)מחדרי ההלבשה שלהן - שם הן מספרות על סגנון הלבוש של הדמות שלהן ומציגות חלק מהבגדים והתכשיטים!
לצפיה ב-'פרק 93 - ביאטריס מתה מעניין אם בעקבות זאת הבנות יחזרו'
פרק 93 - ביאטריס מתה מעניין אם בעקבות זאת הבנות יחזרו
25/01/2016 | 22:15
2
38
היה עצוב ומרגש איך שהיא אמרה לסמואל ברגעיה האחרונים לקחת אותה החוצה לשמש לנשום את אוויר החווה, ואיך שנפרדה שם מכולם, וביקשה מסמואל לתת לה את הנשיקה האחרונה היא הייתה דמות ממש מלאכית בשביל האחים. עכשיו ארתורו יהיה הבוס הבלעדי של החווה והאחים ככל הנראה יחיו באחוזה. איזו חמודה ורוניקה איך שבאה לתמוך בהם איך ששמעה למרות סצנת נסיון ההתאבדות המזוייף של מירנדה

איזו קורעת אנדריאה שהיא שיכורה הצילצול הגואל הציל אותה מלחשוף את אהבתה לסמואל בפני אחיותייה

אלאסר ומתילדה כבר מתכננים להפיל את המוות של ביאטריס על סמואל ובעצם הם אילה שאחראים על מותה! אומנם היא הייתה חולת לב אבל הם זירזו את המוות שלה, איזה משרתים רצחניים וצבועים. מקווה שיבואו על עונשם במהרה!
לצפיה ב-'ביאטריס אכן הייתה דמות מלאכית '
ביאטריס אכן הייתה דמות מלאכית
25/01/2016 | 23:47
1
30
שתחסר מאוד לכולם בניגוד למקבילתה בתשוקת הנצים שהייתה דמות די מגוכחת וגם מתה בצורה מגוכחת. מפתיע שבין ביאטריס לסמואל היו חיי מין ולמעשה לאור שבילו חודשים כזוג נשוי זה לא אמור להפתיע. 

לרגע חשבתי שהפרק יסתיים בכך שאנדרה פולטת את שמו של סמואל.
לצפיה ב-'אכן חבל שלא ספיקה לפלוט את השםאבל נראה לי שלפי ההתפתחויות'
אכן חבל שלא ספיקה לפלוט את השםאבל נראה לי שלפי ההתפתחויות
26/01/2016 | 14:45
25
העניינים בין אנדריאה לסמואל עומדים סופסוף לזוז ולא ירחק היום שגם האחיות שלה ידעו שהיא כל הזמן הזה סבלה לבדה בשקטאבל מבחירה יש לציין..
לצפיה ב-'פרק-94 גם בהלוויה של ביאטריס קייטנה וליאונרדו לא נרגעים'
פרק-94 גם בהלוויה של ביאטריס קייטנה וליאונרדו לא נרגעים
26/01/2016 | 17:54
5
32
חייבים לעקוץ להאשים ולרמוז רמיזות על יושרם של האחים ומירנדה הזאת גם כן מוסיפה שמן למדורה עם העיתונאית בשקל שלה ומפטפטת לה עם ולורדה מצא מין את מינו גולת הכותרת היא כמובן המשרתים הרצחניים שלא מבזבזים זמן ומוציאים לפועל את התכנית הזדונית שלהם להפלת האחים וסולדד מנסים לשתול את התכשיטים של ביאטריס בחדר של סולדד ומכריזים מול העיתונאים שסמואל אחראי למותה של ביאטריס מסכן סמואל לא מספיק הוא סובל מעוד אבידה, אז עכשיו הוא צריך להתמודד גם עם זה

ומה נסגר עם סולדד מה פתאום היא מבקשת מורוניקה שתשתדל להתרחק ממנה ומהאחים? גם אם זה ברוח טובה וגם אם היא אומרת שזה לטובתה עדיין לא הצלחתי להבין את ההגיון שבדבר

אנדריאה התקשרה לסמואל ואמרה שהיא מצטערת על מותה של ביאטריס אבל כמובן שלא שכחה לצרף רמיזה עוקצנית אז שלא תתפלא למה הוא ענה לה כמו שענה לה נראה שהאחיות כבר מתחילות לקלוט שגם הלב של אנדריאה שבור. אבל במקרה הזה היא די שברה אותו לעצמה חח..
לצפיה ב-'נראה שסולדד כמו וורוניקה קנתה את ההצגה של מירנדה של עלק '
נראה שסולדד כמו וורוניקה קנתה את ההצגה של מירנדה של עלק
26/01/2016 | 21:12
3
23
ניסיון התאבדות. מירנדה עומדת בראש הניסיון להכפיש את האחים.  
לצפיה ב-'אבל מה איכפת לסולדד ממירנדה?'
אבל מה איכפת לסולדד ממירנדה?
26/01/2016 | 22:55
12
לצפיה ב-'בעצם נראה לי שהבנתי למה סולדד ביקשה את זה מורוניקה'
בעצם נראה לי שהבנתי למה סולדד ביקשה את זה מורוניקה
28/01/2016 | 22:12
1
11
מירנדה הרי איימה על סולדד שאם היא לא תתרחק מורוניקה היא תספר לה את האמת.

רק שזו קצת חוצפה מצד סולדד לגרום לורוניקה להתרחק גם מהאחים
לצפיה ב-'אם זה יעזור לפלביו ואירינה אז מעז יצא מתוק'
אם זה יעזור לפלביו ואירינה אז מעז יצא מתוק
28/01/2016 | 22:48
5
לצפיה ב-'הלב של אנדראה שבור אך האחיות קלטו זה משהו כזה '
הלב של אנדראה שבור אך האחיות קלטו זה משהו כזה
26/01/2016 | 22:59
32
אך לא קלטו שהיא מאוהבת כמוהן ובטח לא בגבר שלא מקובל על אימן. 

נראה שוולוורדה מתכוון להרוס את המוניטין של הבנק והעיתונאית של מירנדה עוזרת בזה. 

המשרתים לא נחים לרגע וכבר בטוחים שהכול יהיה שלהם כי הצוואה החדשה של ביאטריס תבוטל וכבר פלטו שסולדד לא תישאר באחוזה כל כך בטוחים בעצמם. 
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
22/01/2016 | 20:26
9
20
לצפיה ב-'תמונות של כוכבי טלמונדו בכנס NATPE'
תמונות של כוכבי טלמונדו בכנס NATPE
22/01/2016 | 20:28
6
132
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 20:30
2
72
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 20:31
1
67
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 20:56
54
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 21:03
2
51
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 21:33
1
49
לצפיה ב-''
22/01/2016 | 21:36
61
אחרונות.
לצפיה ב-'אלפונסו הררה בסט תמונות עבור מגזין EstiloDF'
אלפונסו הררה בסט תמונות עבור מגזין EstiloDF
24/01/2016 | 00:27
69
*אפשר להגדיל את התמונה ע"י לחיצה עליה.
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות!'
תודה על כל התמונות!
24/01/2016 | 21:51
7
שאלות, חדשות, בקשות
22/01/2016 | 18:03
36
57
שבת שלום
לצפיה ב-'קסטרו מתכנן עונה שנייה לרובי'
קסטרו מתכנן עונה שנייה לרובי
22/01/2016 | 18:33
2
128
אלחנדרו מרובי יהיה הראשי גם בעונה הזאת, לא ידוע אם ברברה מורי תמשיך גם בעונה הזאת. האחיינית של רובי תהיה הראשית והשחקנית לא מוכרת במחוזותינו( משחקת כיום בתשוקה וכוח את בתה של נינה, שמגלמת אותה מרלנה פבלה). הטלנובלה תתחיל בשנה העברית הבאה.
לצפיה ב-'מתאים לה לשחק אחיינית של רובי'
מתאים לה לשחק אחיינית של רובי
22/01/2016 | 18:52
1
84
משני פרקים של תשוקה וכוח שראיתי, יש לה בדיוק דמות כזאת של ביץ' ודווקא מתאים לה. היא רוסיה דרך אגב,הבנתי שהיא הגיעה למקסיקו יחסית לא מזמן, לפני כמה שנים וכבר מדברת כל כך טוב ספרדית, בלי מבטא.
לצפיה ב-'מעניין מי תגלם את מריבל ואת רובי'
מעניין מי תגלם את מריבל ואת רובי
22/01/2016 | 19:47
66
אלא אם כן יהרגו את מריבל כי ז'קלין פרשה מטלנובלות כמו ברברה מורי. אני ראיתי רק פרק ראשון של תשוקה וכוח ואכן מתאימה לגלם את פרננדה וגם מבחינת לוק היא יפייפייה לא פחות מרובי עצמה, השאלה מה יכניס בעלילה של העונה השנייה, מה שכן אני בספק שתצליח כמו רובי.

מעולם לא תיארתי לעצמי שהיא מרוסיה.
לצפיה ב-'הפרידה של לורנה מרטיאנו מבן זוגה הגיע לישראל היום'
הפרידה של לורנה מרטיאנו מבן זוגה הגיע לישראל היום
22/01/2016 | 00:48
5
126
לצפיה ב-'וזה נראה סתם משהו שהם המציאו'
וזה נראה סתם משהו שהם המציאו
22/01/2016 | 12:43
113
בשום מקום לא כתבו שהוא עזב אותה בגלל הניתוח שהיא אמורה לעשות, אבל כן זעמו עליו על זה שעזב אותה. אז לורנה פרסמה את סיבת הפרידה וזה שהיא מצטערת בכלל על זה פרסמה את זה כמו שפרסמה ושעשו מזה כזאת דרמה וגם מגנה עליו בטוויטר.
לצפיה ב-'הבנתי בפורום וואלה שהיא שיחקה את המקבילה של איסדורה '
הבנתי בפורום וואלה שהיא שיחקה את המקבילה של איסדורה
22/01/2016 | 15:44
3
90
בתשוקת הנצים, אבל הדר אולי זוכרת אותה בתור הארכיטקטית בבובה פראית.
לצפיה ב-'רגע, מה לא ראית את התשוקת הנצים ?'
רגע, מה לא ראית את התשוקת הנצים ?
22/01/2016 | 17:09
1
25
לצפיה ב-'בטח שראיתי פשוט אני לא טוב בשמות של שחקנים '
בטח שראיתי פשוט אני לא טוב בשמות של שחקנים
22/01/2016 | 18:36
52
וכשרנת כתבה לא ידעתי מאיפה השחקנית מוכרת לנו.
לצפיה ב-'למרות שראיתי בזמנו בובה פראית אני לא מצליחה לזכור אותה'
למרות שראיתי בזמנו בובה פראית אני לא מצליחה לזכור אותה
24/01/2016 | 17:59
31
זה היה ממש מזמן
בכל אופן שתהיה לה רק בריאות ושיתבייש לו בעלה. גם אם הוא לא עזב אותה בגלל הניתוח, זה לא זמן לעזוב בת זוג כשהיא לא בקו הבריאות, זה צעד מגעיל וחסר התחשבות.
לצפיה ב-'שיר חדש של קיקה אדגר'
שיר חדש של קיקה אדגר
22/01/2016 | 18:52
1
48
לצפיה ב-'שיר יפה'
שיר יפה
24/01/2016 | 18:46
9
יש לה קול מעולה
לצפיה ב-'טלמונדו יצלמו סדרת המשך ל"אין שטוחות בגן עדן"'
טלמונדו יצלמו סדרת המשך ל"אין שטוחות בגן עדן"
22/01/2016 | 19:01
1
77
הגיבורה הראשית תהיה הבת של הילדה (קטרין סיאצ'וקה) ואלביירו (פביאן ריוס) . בין המועמדות לתפקיד הבת  דנה פאולה . אגב, גם סיאצ'וקה וגם פביאן ישחקו כנראה את הדמויות שלהם בסדרת המשך....
לצפיה ב-'מקווה שתגיע לויוה כשהיא תהיה מוכנה'
מקווה שתגיע לויוה כשהיא תהיה מוכנה
22/01/2016 | 19:39
23
לצפיה ב-'חורחה מונגה אלמנה של לורנה רוחאס נפטר גם הוא אחרי כמעט שנה '
חורחה מונגה אלמנה של לורנה רוחאס נפטר גם הוא אחרי כמעט שנה
22/01/2016 | 21:39
84
למותה של לורנה רוחאס
לצפיה ב-'לואיסנה לופילטו ילדה בן שני'
לואיסנה לופילטו ילדה בן שני
23/01/2016 | 00:35
105
לתינוק קוראים אליאס! מזל טוב!
לצפיה ב-'טריילר לטלנובלה חדשה של טלויסה Un Camino Hacia el Destino'
טריילר לטלנובלה חדשה של טלויסה Un Camino Hacia el Destino
23/01/2016 | 13:13
1
98
קצת מפריע לי שלא טרחו לקחת שחקנים אחרים וצעירים יותר לדמויות לפני מעבר זמן.
אגב, בטלנובלה "צבע התשוקה" הורסיו פנצ'רי (הראשי של Un Camino Hacia el Destino) שיחק את הדמות הצעירה שאחרי מעבר זמן שיחק רנה סטריקלר.
לצפיה ב-'איזה יפה זה נראה! כפרי עם מלא פרצופים מוכרים!'
איזה יפה זה נראה! כפרי עם מלא פרצופים מוכרים!
24/01/2016 | 20:42
30
הלוואי ויזכה להגיע לפה בהמשך הראשיים אולי לא מוכרים אבל שניהם ממש יפים ונראים זוג חמוד ביותר.
לצפיה ב-'בזמן שישנת ישודר במקסיקו החל ב25 לינואר'
בזמן שישנת ישודר במקסיקו החל ב25 לינואר
23/01/2016 | 16:20
2
65
לצפיה ב-'אצטקה?'
אצטקה?
23/01/2016 | 16:27
1
11
לצפיה ב-'כן'
כן
23/01/2016 | 16:33
8
לצפיה ב-'אממ שאלה למי שצפה בהרבה ז'אנרים רבים '
אממ שאלה למי שצפה בהרבה ז'אנרים רבים
23/01/2016 | 18:22
5
51
יש מצב שהכניסו את נושא האספרגר בעולם הטלנובלות? לא משנה איזה ז'אנר הוא אפילו קוריאנית. אוטיזם היה אבל אספרגר לא זכור לי, פשוט בטלנובלה החדשה של אדית גונזלס יש שני ילדים עם אוטיזם ואני הבנתי מצפייה בפרק הראשון שיש לו אספרגר אבל בתיאור הדמות כתוב שהוא אוטיסטי. הילדה השנייה יש לה אוטיזם ברמה גבוהה יותר ואין לה אספרגר. מי שיכול שיצפה באתר טלמונדו כי העלו שם פרק ראשון עם תוספת Hola שמבטלת את החסימה בארץ.
לצפיה ב-'לא לא זכור על אספרגר בטלנובלות, טורקיות או קוריאניות '
לא לא זכור על אספרגר בטלנובלות, טורקיות או קוריאניות
23/01/2016 | 19:08
2
19
לצפיה ב-'על טורקיות תיארתי לעצמי שלא'
על טורקיות תיארתי לעצמי שלא
23/01/2016 | 19:26
1
34
הם עוסקים לרוב בכבוד המשפחה ולא בנושאים חברתיים, אולי ברזילאיים הכניסו את נושא האספרגר.
לצפיה ב-'בברזילאיות היו גם סכיזופרניה וגם אאוטיזם '
בברזילאיות היו גם סכיזופרניה וגם אאוטיזם
23/01/2016 | 19:50
34
אבל עד אספרגר לא הגיעו.
לצפיה ב-'יש סדרה קוריאנית שלא הגיעה לויוה'
יש סדרה קוריאנית שלא הגיעה לויוה
23/01/2016 | 20:16
1
57
שהגיבור שלה הוא כזה. היא נקראת Good Doctor.  אני לא זוכרת אם ציינו בסדרה במפורש את המילה אספרגר או רק אמרו שהוא על הספקטרום, אבל נראה לי שהדמות די עונה על הקריטריונים.
גיבור הסדרה הוא בעל תסמונת סאוונט, ונמצא על הספקטרום האוטיסטי. הוא מסיים לימודי רפואה בהצטיינות, אבל הבעיות מתחילות כשהוא מנסה להתחיל לעבוד במקצוע. 

כאן יש מידע נוסף:

לצפיה ב-'מצאתי אותה להורדה'
מצאתי אותה להורדה
23/01/2016 | 20:41
30
איזה יופי אני אצפה בה תודה
לצפיה ב-'יס רכשה את entre canibales'
יס רכשה את entre canibales
23/01/2016 | 23:29
6
171
הטלנובלה הארגנטינאית בכיכובה של נטליה אוריירו! היא תיקרא "נקמתה של אריאנה"
מפתיע שדווקא ערוץ אחר שהוא לא ויוה רכש אותה
לצפיה ב-'ממש חבל זה מבטיח שלא תשודר בויוה '
ממש חבל זה מבטיח שלא תשודר בויוה
24/01/2016 | 00:56
90
כי מדובר בערוץ ישראלי, כמו שהטורקיות של הערוץ הים תיכוני לא מגיעות לויוה פלוס. עכשיו לצופי הוט אין אפשרות לצפות בה עם תרגום 
לצפיה ב-'נראה לי בגלל שיש נקמה ופוליטיקה'
נראה לי בגלל שיש נקמה ופוליטיקה
24/01/2016 | 01:14
2
98
אז הם רכשו אותה זאת לא טלנובלה סטנדרטית ולדעתי אני לא חושבת שהיא נקראית טלנובלה עצם זה שהיא 60 פרקים חוץ מהשחקנים שהם שחקני טלנובלות.
לצפיה ב-'לשאלתך, אין לי יס (המסרים לא עובדים טוב)'
לשאלתך, אין לי יס (המסרים לא עובדים טוב)
24/01/2016 | 11:43
31
לצפיה ב-'דווקא שידרו בויוה פלטינה את לא מאמינה בגברים של 21 פרקים '
דווקא שידרו בויוה פלטינה את לא מאמינה בגברים של 21 פרקים
24/01/2016 | 15:28
64
ובתחילת ויוה פלטינה שידרו כל מיני מיני סדרות של פעם בשבוע בספרדית. גם מלכת הדרום של 63 פרקים שודרה לפני ההחלפה של ויוה פלטינה לויוה פלוס. ויש גם עוד טלנובלות של מעל 100 פרקים שבינן לבין טלנובלות זה רק השחקנים כמו אין שטוחות בגן עדן ומישהו צופה בך. וגם מכשפות הצ'יליאנית היא קומדיה נטו ולא טלנובלה וגם פאפי ריקי יותר דומה לאופרת סבון מאשר לטלנובלה.
לצפיה ב-'לא פתיע שיס דוקא'
לא פתיע שיס דוקא
24/01/2016 | 15:22
76
מרימה את הכפפה היות וויוה החליטו להעלם לחלוטין מהארגנטינאיות אז יס חוגגים על מי שדווקא כן מעוניין לצפות
לצפיה ב-'הלוואי שזה יעלה בוואלה וי או די '
הלוואי שזה יעלה בוואלה וי או די
24/01/2016 | 19:23
51
העלו שם טלנובלה ששודרה בעבר ביס אז אני אופטימית
לצפיה ב-'טלנובלות מבית גלובו'
טלנובלות מבית גלובו
24/01/2016 | 11:10
2
64
היי, שאלה קטנה..
האם יש דרך לראות את הסירטונים באתר של גלובו?
לא מזמן הייתי מציחה, אבל עכשיו משום מה זה כבר לא נותן לי..
אשמח לעזרה :)
לצפיה ב-'על איזה סרטונים מדובר?'
על איזה סרטונים מדובר?
24/01/2016 | 11:48
1
37
אם זה כל מיני סצנות בודדות מכל פרק שהם מעלים כל הזמן, אז זה עובד. דברים אחרים אני לא מכירה.
לצפיה ב-'כן, הסצנות'
כן, הסצנות
24/01/2016 | 11:52
37
פרקים מלאים הבנתי שזה בתשלום, אז לא רלוונטי.

וכן, הסצנות מהפרקים.. משום מה זה לא עובד לי יותר.. אני מנסה דרך הדפדפן של כרום.
לצפיה ב-'המחליפה של לא מאמינה בגברים היא'
המחליפה של לא מאמינה בגברים היא
21/01/2016 | 14:35
11
143
לצפיה ב-'מעצבן אותי שויוה'
מעצבן אותי שויוה
21/01/2016 | 15:01
3
99
אומרים שהיא הצליחה בעולם, כאילו הצופים מטומטמים....

לא נורא, נעבור את זה עוד פעם..
לצפיה ב-'כתוב המצליחה לא כתוב בעולם '
כתוב המצליחה לא כתוב בעולם
21/01/2016 | 17:13
2
64
ובישראל היא די הצליחה. 
לצפיה ב-'תקרא ותבין'
תקרא ותבין
21/01/2016 | 18:05
1
57
"הטלנובלה הופקה על ידי חברת Televisa וזכתה להצלחה רבה במדינות רבות בעולם."

וגם בישראל היא לא די הצליחה... תקרא את התגובות לחזרתה. הרוב לא מעוניין בה
לצפיה ב-'לפחות בגזרת הפורומים מי שצפה אהב לפי מה שאני זוכרת'
לפחות בגזרת הפורומים מי שצפה אהב לפי מה שאני זוכרת
22/01/2016 | 15:10
42
אנשים פשוט מבואסים מהשידורים החוזרים יחד עם המחסור במקסיקניות חדשות.
לצפיה ב-'ואוו כמה מפתיע....'
ואוו כמה מפתיע....
21/01/2016 | 15:54
26
לצפיה ב-'אני הייתי מעדיף שהסערה תעבור לה.....'
אני הייתי מעדיף שהסערה תעבור לה.....
21/01/2016 | 17:14
3
76
אבדוק אותה (שוב) רק בגלל דניאלה רומו וססר אבורה.
לצפיה ב-'היא הייתה ממש טובה כדאי לך לצפות'
היא הייתה ממש טובה כדאי לך לצפות
22/01/2016 | 15:13
40
לפחות לך תהיה מקסיקנית חדשה, הלוואי והייתי במצב שלך חח אבל המקסיקנית היחידה שפספסתי הייתה החיים שגנבו ממני שלה אני באמת מחכה.
לצפיה ב-'בטוח שאם תיתן לה צ'אנס תהנה ממנה הרבה יותר ממאהבה מנצחת '
בטוח שאם תיתן לה צ'אנס תהנה ממנה הרבה יותר ממאהבה מנצחת
22/01/2016 | 15:39
1
35
שסבלת אותה בשביל ויליאם לוי, ויקטוריה רופו, ססר אבורה ודניאלה רומו עד הסוף.
לצפיה ב-'תמחוק את ויליאם לוי מהרשימה'
תמחוק את ויליאם לוי מהרשימה
22/01/2016 | 17:29
44
וססר אבורה הצטרף 84 פרקים לפני הסוף. לא חוכמה. 

כאן הוא ישחק מההתחלה עד הסוף.
לצפיה ב-'למרות שזה היה ידוע, הייתה בי עוד תקווה קטנה מהכותרת חח '
למרות שזה היה ידוע, הייתה בי עוד תקווה קטנה מהכותרת חח
22/01/2016 | 14:25
1
42
זה אפילו אותו לוגו שהיה כשהנובלה הזו הגיעה בסיבוב הראשון. לפחות אותו היו עושים חדש

מבחינתי כמובן שזו אכזבה אבל מי שלא צפה ממליצה בחום, זו מקסיקנית מושקעת ומעולה עם קאסט משובח אני מאוד נהנתי ממנה.
לצפיה ב-'גם אני ממליץ עליה מישהי גלש באג'נדה יותר עד כמה הערצתי '
גם אני ממליץ עליה מישהי גלש באג'נדה יותר עד כמה הערצתי
22/01/2016 | 15:42
38
את לה טורמנטה ׁׁׁׁׁ(הסערה של טלמונדו) של כריסטיאן מאיר ונטליה סטריגנר ואני אומר שאם אפשר לקרוא לזה ריימק כי העלילה ממש שונה אז הסדרה פשוט נהדרת. גם לטעמי הטירונית חימנה נבאטו עולה בכמה מידות על אנג'ליק בויאר שהיה לה ניסיון לפני תהום של תשוקה. 
לצפיה ב-'אימפריה'
אימפריה
20/01/2016 | 20:37
7
30
לצפיה ב-'שוב מתרחש לו מפגש פסגה והפעם במסעדה של אנריקו'
שוב מתרחש לו מפגש פסגה והפעם במסעדה של אנריקו
20/01/2016 | 21:12
3
52
מריה מרתה והמאהב שלה, הקומנדדור והמאהבת שלו, כריסטינה קורה ואליוולדו חח  ב מ ק ר ה  כווולם היו שם באותו היום ובאותה השעה. וכמובן שזה...מתכון לאסון מי שלא הבינה כלום הייתה איזיס שחוץ מלשאול את הקומנדדור פעם אחת על המתרחש רוב הזמן היא הייתה בעננים שהקומנדדור בכלל הוציא אותה אל העולם כמובן רק אחרי שראה שמרתה מסתובבת בציבור עם המאהב שלה...

כאילו לא הספיקו העקיצות בין שני הזוגות האילה ומי הפציעה לה מאחור בקול צעקה? קורה שנדחפה להזמנה לא לה רק כדי "ללכת למסעדת יוקרה" ככה שקורה כריסטינה וויסנטי הצטרפו גם הם ל"מסיבה" ואז בכלל היה "שמח" איך שמרתה עיקמה את האף והקומנדדור קם לקדם את פניהם באופן מפתיע חח.. ואז הוא גם היה צריך להסביר לאיזיס שזו הבת/אחיינית שלו, ואז כריסטינה התחילה לחשוד בויסנטי שציחקק עם הקומנדדור - בעיקר אחרי סיפור המעשייה שקורה טחנה לה איתו את הראש 

התוצאה - כריסטינה לוקחת את ויסנטי החוצה, הקומנדדור לא מבין מה הקשר ביניהם כריסטינה כועסת על ויסנטי וחושבת שהוא דיבר עם הקומנדדור עלייה, כריסטינה חוזרת למסעדה ויוצאת על הקומנדדור מול כוווולם, ואז מרתה מאבדת את העשתונות ויוצאת עלייה מול כווולם, בזמן שבאותו הרגע אחד מהנוכחים מצלם ומתעד הכל, ולא שוכח להתקשר לתאו ולשלוח לו את כל ה"שלל" חחח וכמובן שתאו כבר רואה בעיניי רוחו "מוווויטו קליקס!" האמת במפגשי פסגה הטלנובלה הזו טובה, הייתה סצנה ממש טובה שם במסעדה.

והעיקר שכריסטינה וויסנטי השלימו למורת רוחה של קורה אפרופו קורה, גם היא הרגה אותי חח איך שהיא התלהבה ועפה על עצמה במסעדה "איזו שמפנייה! הפעם האחרונה שטעמתי משהו דומה לזה הייתה כשרק הרטבתי את השפתיים שלי עם סיידר בבית של שאנה"" ואיך שלפני שהיא שתתה היא סובבה את השמפנייה בכוס הריחה ואז שתתה ואז אליוולדו ירד עלייה ואמר לה שאת זה עושים רק עם יין 

ועוד לגבי הקומנדדור ואיזיס, נראה שאיזיס מתחילה לפחות לקבל קצת שכל, היא רמזה לקומנדדור שלפעמים היא מרגישה שהוא בא אלייה רק בשביל דבר אחד ולא ממש מתעניין בה. והוספיה ואמרה לו שהיא רוצה לעבוד ולהרגיש מועילה. כל הכבוד לה שסופסוף הבינה שהיא לא אמורה לחיות רק בשבילו ולחכות לו כל היום כמו איזו חיית מחמד בכלוב. כמובן שזה לא נעם לאוזניו של הקומנדדור כי בתכלס הוא יודע שהיא צודקת. אבל יפה לו שסידר לה עבודה אצל אנריקו בתור מארחת

מצרפת כמה תמונות מהפרקים שמצאתי
לצפיה ב-'אכן מזל שמריה איזיס מתחילה לפתוח את הראש '
אכן מזל שמריה איזיס מתחילה לפתוח את הראש
20/01/2016 | 22:15
36
ולהבין שהייעוד שלה בחיים זה לא להיות רק הסוויט צ'ילד שלו ורוצה להתפרנס ושיהיו לה חיים משלה ולא לחכות לו בכל רגע. כל הכבוד לה.
לצפיה ב-'מפגש מאוד משעשע ונחמד '
מפגש מאוד משעשע ונחמד
21/01/2016 | 22:18
1
23
מריה איזיס בעננים ומתנהגת מאוד יפה בעוד מריה מרתה משתוללת ופתאום היא מגינה על בעלה כשכריסטינה יוצאת עליו.

ויסנטי לא הספיק לבטל ועורר את חשדה של כריסטינה שמכירה לרוב את הצד הרע של הקומנדדור ולא מאמינה שסתם ידבר עם טבח, אבל ברוך השם בסוף נרגעה והתנצלה למורת רוחם של קורה ופרננדו שכבר חגגו.

קורה באמת מצחיקה עם השמפניה.

אגב מריה מרתה והקומנדדור עם הקנאה שלהם הזכירו לי בשדרות ברזיל את ללקו ומוריסי שלכאורה מאושרים עם בנות זוג צעירים, אבל כל הזמן כועסים על האקס ומנסים להרוס את מערכת היחסים של האקס עם הבן/בת זוג החדש/ה רק שעם מוריסי וללקו יש לי חשד שהם עדיין אוהבים מה שאי אפשר להגיד על הקומנדדור ומריה מרתה שכבר הרגיזה את מוריליו שהדבר הכי מעניין אותה בדייט שלהם הוא איזה יין בעלה הזמין עבור המאהבת.
לצפיה ב-'חח לגבי ההשוואה יש בזה משהו,מה שכן לדעתי מריה מרתה כן מאוהבת'
חח לגבי ההשוואה יש בזה משהו,מה שכן לדעתי מריה מרתה כן מאוהבת
22/01/2016 | 17:32
19
בקומנדדור אבל זה חד צדדי כי הוא לא באמת מאוהב בה. לדעתי הוא גם לא מאוהב במריה איזיס אלא רק בעצמו הבן אדם אפילו לא ידע בת כמה היא והתפלא שהיא כבר לא קטינה ויכולה לשתות
לצפיה ב-'הבלוגר החופר הזה ממש הפעם הוא עבר כל גבול'
הבלוגר החופר הזה ממש הפעם הוא עבר כל גבול
24/01/2016 | 17:42
2
17
שכר טרנסג'נדר שיצא מתוך העוגה בדמותו של אבא של אנריקו, בעיצומה של מסיבת הרווקים שלו כהומופוב מושבע אנריקו הוציא עשן מהאוזניים תקף את הטרנסג'נדר שדי ליגלג עליו והיה חלק ממתיכה לא מוצלחת במיוחד, ונעלם לו אי שם בחוף עכשיו קלרה המסכנה לא יודעת אם למחרת תהיה חתונה או לא התגובה של אנריקו כמובן הייתה מוגזמת אבל זו הייתה בדיחה חסרת טעם של תאו רק כדי להשיג לעצמו עוד כמה קליקים לבלוג המפוקפק שלו הוא ממש מה שכן, אהבתי את החיבוק בין מרתה לקלרה זה היה די מרגש לאור העובדה שמרתה תמיד מתאכזרת אלייה ומעדיפה את פדרו. היה יפה איך שהיא תמכה בביתה ברגעים הלא קלים שעוברים עלייה

מסתבר ששאנה לא גיי נראה שהוא רק אוהב להתלבש כמו אישה ולהתאפר אבל הוא הודה שהוא לא אוהב גברים. האמת גילוי מפתיע.

מסכנה כריסטינה, עכשיו היא צריכה לסבול את הקיטורים של קורה שרוצה שהיא תלך לחתונה של קלרה. אם בכלל תהיה כזאת
לצפיה ב-'אכן היה מוזר לראות את מריה מרתה תומכת במריה קלרה'
אכן היה מוזר לראות את מריה מרתה תומכת במריה קלרה
24/01/2016 | 20:17
1
14
שהיה נראה שהיא אדישה עליה וברגע של מסיבת הרווקים של אנריקו שמשום מה בברזיל אין מסיבת רווקות לנשים, שבטלנובלות בספרדית היה גם את זה ומדברת על הנישואים ואחר כך ברגעים הקשים שלה.

תאו באמת עובר כל גבול, ואני תוהה ממתי מקבלים משכורת על כתיבת בלוג שהוא יכול להתפרנס ואף לשלם משכורת לאריקה רק על כתיבה צהובה באינרנט. 

גם אותי הפתיע ששאנה לא גיי, היחידה שלא הופתעה זאת ז'וז'ו שמכירה את התופעה. מוזר בעיקר כששאנה שר כמו זמרת במסיבת של הילדים. 

בזמן שכריסטינה סובלת את הקיטורים של קורה הם מתעדכנים בבלוג הדפוק.
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי למה במקביל למסיבת הרווקים של אנריקו'
גם אני לא הבנתי למה במקביל למסיבת הרווקים של אנריקו
24/01/2016 | 21:39
15
לא התקיימה גם מסיבת רווקות לקלרה.
לצפיה ב-' La Leona-הבכורה(פרק' 1-4) '
La Leona-הבכורה(פרק' 1-4)
19/01/2016 | 12:49
19
190
אתמול עלתה בארגנטינה הנובלה החדשה של אצ'ארי עם קאסט עתיר כוכבים.
ניתן למצוא את פרקי הנובלה כאן:
http://capitulosdelaleona.es.tl/capitulo-001_18_01_16.htm

צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן

נפתח שרשור באמצע שבוע לבדיקת היענות, במידה ותהיה-אמשיך במתכונת הזאת, במידה ולא-יישאר בסופ"ש בלבד.
לצפיה ב-'תעדכנו מה עם פטריסיה פלאמר'
תעדכנו מה עם פטריסיה פלאמר
19/01/2016 | 14:01
1
74

אני חושד שהיא תמות או משהו כי בקושי מזכירים אותה בפרומואים.
לצפיה ב-'היא פשוט דמות משנית, בגלל זה'
היא פשוט דמות משנית, בגלל זה
20/01/2016 | 21:31
29
יש פה ריבוי של דמויות, אז הגיוני שפחות יזכירו אותה...
היא משחקת אגב את אמא של דופלה.
לצפיה ב-'ספיישל פתיחה יבוא בהמשך '
ספיישל פתיחה יבוא בהמשך
19/01/2016 | 14:25
40
לצפיה ב-'אני רק מבקש דבר קטן'
אני רק מבקש דבר קטן
19/01/2016 | 19:00
2
75
לא לכתוב/לרמוז על אירועי הסדרה בנושא ההודעה. עם חזרת הנובלות הארגנטיאיות לויוה והעובדה שעדיין יש להם חסד נעורים לפבלו אצ'ארי אז הסיכויים גדולים שירכשו את 'לה לאונה' בהמשך וישדרו אותה בערוץ
לצפיה ב-'נעשה השתדלות אבל...'
נעשה השתדלות אבל...
19/01/2016 | 20:39
1
62
א. לא חושב שהיא תירכש.
ב. גם אם כן, עד שהיא תירכש(שנה+) אתה באמת חושב שתזכור ותשייך את שמות הדמויות לאירועים?
לצפיה ב-'א. כבר רכשו כל סדרה של אצ'ארי'
א. כבר רכשו כל סדרה של אצ'ארי
19/01/2016 | 21:46
73
ב. כן אזכור 
ג. לא כזה קשה לא לספיילר בנושא ההודעה
לצפיה ב-'סופסוף זה התחיל '
סופסוף זה התחיל
19/01/2016 | 23:12
6
109
כמה חיכיתי וכמה ציפיתי לטלנובלה עם הזוג האהוב ביותר עליי

כמה דברים קרו כבר בפרק הראשון  : כולל סצנה אירוטית ונועזת שכוללת עירום מלא של פבלו וגם לננסי לא חסר בסצנה ששכבה עם בעלה בסדרה.
וגם כבר הנשיקה הראשונה של פרנקו ומריה ועוד איזה נשיקה חבל על הזמן  זכרתי שפבלו אמר שהנשיקה הראשונה בטלנובלה תגיע דיי מהר אבל לא חשבתי שעד כדי כך מהר  , כלומר הם רק הכירו ועוד לא נוצר ביניהם קשר אמיתי.

קלאוס מילר רוצה להכריז על פשיטת רגל של ממפעל כדי לעשות הונאה ולכן שוכר את פרנקו אוריבה אבל לא יודע שלפרנקו כמובן יש תוכניות אחרות לגבי המפעל. 

אהבתי את כל האירוע של חגיגת  הקרנבל  שהייתה צבעונית ומקושטת ודיי מושקעת. 

הדמות של פיטר לאנזני נראה לי הולכת להפתיע ולהיות מעניינת  למי ששם לב וזה לא ספוילר, זה כבר נאמר מזמן שבריאן יהיה מכור לסמים. 

כמה תהיות מעניינות 
 הפלשבקים של פרנקו: הפלאשבק שהוא נמצא במיטה ומדמיין שני גברים מבוגרים שמדברים ביניהם מעניין מה הסיפור של זה וגם הפלשבאק שהיה ילד קטן ששומע כנראה את אימא שלו מדברת עם איזה גבר שאם יקרה משהו הילד ישאר לבד.

הסצנה של קלאוס מילר שמדמיין שהוא שומע קולות של תינוק, כשהוא אמר לאישתו שעשה דברים נוראיים בשבילה. כנראה משהו שקשור לעבר שלו.

לצפיה ב-'הושפעת מהכתבות אה?'
הושפעת מהכתבות אה?
20/01/2016 | 21:26
5
54
חחח אילו תיאורים לסצינות העירום המרומז שהיו...נכון שיחסית לטלוויזיה הארגנטינאית לאחרונה זה נחשב "נועז", אבל ככה? היו דברים הרבה יותר נועזים ממנה בטלנובלות הארגנטינאיות
אבל...אני מניח שאם ככה התחלנו, מי יודע מה יהיה בהמשך...נגיד כשדופלה ואצ'ארי ישכבו בפעם הראשונה

שני התהיות שרשמת-לדעתי קשורות לאצ'ארי שהוא בן למשפחת מילר שנשלח לאימוץ...ליתר דיוק דיאנה הייתה עם מישהו אחר ונכנסה להיריון כנראה מחוץ לנישואין
לצפיה ב-'אכן בעבר היו סצנות נועזות יותר '
אכן בעבר היו סצנות נועזות יותר
20/01/2016 | 22:02
4
55
לא רוצה לתאר  מה יהיה שיגיע הרגע חחח 

אבל היום התברר שפרנקו הוא הבן של קלאוס מילר 
לצפיה ב-'אבל נאמר שהוא האח למחצה שלהם...'
אבל נאמר שהוא האח למחצה שלהם...
20/01/2016 | 23:01
3
22
לצפיה ב-'כן זה נכון'
כן זה נכון
20/01/2016 | 23:25
2
54
בגלל שהוא הבן של סופיה אוריבה וקלאוס מילר, כלומר אח למחצה שלהם מצד האב. 
לצפיה ב-'איזה עצבים שהם לא מעלים את הפרקים ליוטוב'
איזה עצבים שהם לא מעלים את הפרקים ליוטוב
21/01/2016 | 08:53
1
14
לצפיה ב-'כן מעצבן מה קשה להם לעלות את הפרקים ליטיוב באיכות hd'
כן מעצבן מה קשה להם לעלות את הפרקים ליטיוב באיכות hd
21/01/2016 | 10:20
18
לצפיה ב-'1+2: חזרה לארגנטינה הישנה והטובה?'
1+2: חזרה לארגנטינה הישנה והטובה?
20/01/2016 | 21:21
1
85
לגמריי אין תחושה שמדובר בטלנובלה מ-2015/6...יש תחושה של חזרה אחורה בזמן, וזה לא דבר רע.
רבות דובר על כך שהטלנובלות הארגנטינאיות הידרדרו בשנים האחרונות, וזאת נותנת את התחושה שחזרנו לטלנובלות של תחילת שנות ה-2000: המורה פרנקו, מישהו שומר עליי, אהבה אסורה, יאגו, קשר דם...בכיוון הזה.
מה בדיוק גורם לתחושה? ריבוי הדמויות בראש ובראשונה, בדיוק כמו אז! יש פה כ"כ הרבה דמויות-עובדי המפעל, בני משפחה של דמויות...
בנוסף-העירום המרומז, הפסקול, כל הדומיננטיות של הרחוב והמפעל, יש גם כמה סטים שמורגש כאילו נשמרו מאז ועד היום(אני מדבר על הסט של משפחת מילר שהעיצוב בו ממש קלאסי-ישן כזה מהטלנובלות של אז).
אני גם מאוד אוהב את העובדה שהטלנובלה כבר צולמה במלואה 120 פרקים קדימה, מכאן ניכר שהכיוון של התסריטאים מאוד ברור, הם לא יושפעו מרייטינג/שחקנים שייצאו פתאום באמצע וכו'...

בינתיים אני אוהב את הדמות של חיל נבארו, שעושה רושם שהוא השפוי היחידי במשפחת מילר המאוד(!) הזויה: האמא ממש חולת נפש מטרידה את בריאן מינית, האבא בעצמו נראה משוגע, ובריאן אבוד עם הסמים...
נראה לי שאצ'ארי נשלח לאימוץ או משהו...הרי אלכס אמר שהוא האח למחצה או משהו כזה, והוא גם זה שהכניס להיריון את מריה ועזב...האופנוע גם מרמז על זה
חח אהבתי שקוראים לה leona בגלל ששם המשפחה שלה זה leone ושהיא שרטה בגיל צעיר בן שהציק לה

איזו נשיקה הייתה ביניהם כבר בסוף הפרק הראשון!! וזה נמשך ונמשך במהלך כל הכתוביות...איזה רעיון

אה וגם את רודריגו, הדמות של קפוני אני אוהב עושה רושם שהוא יהיה הבחור טוב הלב שסובל מאהבה...מעניין מה הסיפור של אאוחניה איתו
לצפיה ב-'בינתיים לא התרשמתי מהדמות של חואן חיל נבארו'
בינתיים לא התרשמתי מהדמות של חואן חיל נבארו
21/01/2016 | 11:43
40

לצפיה ב-'סירטונים משני הפרקים הראשונים'
סירטונים משני הפרקים הראשונים
21/01/2016 | 10:50
63
הנשיקה הראשונה של פרנקו ומריה  + הוידוי של מריה 
לצפיה ב-'דרכים נוספות לצפות בה אונליין'
דרכים נוספות לצפות בה אונליין
21/01/2016 | 16:14
50
לצפיה ב-'הייי'
הייי
21/01/2016 | 17:35
1
47
מקווה לצפות היום בפרקי השבוע.. איזה כיף שסוף סוף התחיל :)
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
21/01/2016 | 21:21
32
לגמרי כיף סופסוף כמה המתנה וציפייה 
בזמנך החופשי את מוזמנת להגיב על הפרקים
שאלות, חדשות, בקשות
18/01/2016 | 23:48
11
26
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'תמונה ראשונה מהטלנובלה של בויאר ורולי'
תמונה ראשונה מהטלנובלה של בויאר ורולי
18/01/2016 | 23:28
2
99
לצפיה ב-'וידאו עם ראיונות וסצנת הנשיקה'
וידאו עם ראיונות וסצנת הנשיקה
18/01/2016 | 23:53
1
60
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
19/01/2016 | 01:43
55
לצפיה ב-'תמונות מהמסה לכבוד תחילת הצילומים של Frente al mismo rostro'
תמונות מהמסה לכבוד תחילת הצילומים של Frente al mismo rostro
19/01/2016 | 00:05
1
93
לצפיה ב-'איך בא לי לראות כבר את הטלנובלה הזו נראה ממש מסקרן'
איך בא לי לראות כבר את הטלנובלה הזו נראה ממש מסקרן
19/01/2016 | 20:47
37
ואיזה מתוקות שלושת הבנות הקטנות חח הן בטח ישחקו את השלישייה בפרקים הראשונים
לצפיה ב-'Azucar - עוד טלנובלה תקופתית קולומביאנית'
Azucar - עוד טלנובלה תקופתית קולומביאנית
19/01/2016 | 00:20
1
67
הפקה של RCN, רימייק לטלנובלה ישנה (של RCN גם כן). אגב, דנה גרסיה שחקה בטלנובלה מקורית כאשר עוד הייתה בת 11.
לצפיה ב-'נראה יפה'
נראה יפה
19/01/2016 | 20:53
12
לצפיה ב-'לורנה מרטיאנו נפרדה מבן זוגה'
לורנה מרטיאנו נפרדה מבן זוגה
19/01/2016 | 01:42
68
לצפיה ב-'הצילומים טלנובלה של לאס דיאנס תתחיל בעוד חודש '
הצילומים טלנובלה של לאס דיאנס תתחיל בעוד חודש
19/01/2016 | 01:56
1
74
רק לי זה נראה מוקדם? זה אמור להחליף את Corazon que miente וזה אפילו לא התחיל במקסיקו. כנ"ל Frente al mismo rostro
לצפיה ב-'הסיבה לכך היא...'
הסיבה לכך היא...
21/01/2016 | 08:51
46
שהמפיקה ובראשה מאפט, מתכננת לסדרה כ-80 פרקים בלבד ולמעשה טלוויסה השנה החליטה להפיק טלנובלות בהיקף פרקים קצר יותר מבשנים האחרונות.
אפרופו מאפט,
 זו המפיקה היחידה בטלוויסה שיש לה חשבון פייסבוק אישי לחברים וקרובי משפחה ובכלל יש מפורסמים שמפעילים שני חשבונות והאחד הוא עמוד רשמי למעריצים והשני פרופיל רגיל לבני משפחה, חברים ומכרים.
לצפיה ב-'מזל טוב לשחקנים שחוגגים יום הולדת!'
מזל טוב לשחקנים שחוגגים יום הולדת!
19/01/2016 | 18:43
56
חואן סולר היום בן 50!
סלסטה סיד היום בת 32!
טיאגו לסרדה היום בן 38!
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
18/01/2016 | 17:56
31
51
לצפיה ב-'סופיה יולדת את ארתוריטו!'
סופיה יולדת את ארתוריטו!
18/01/2016 | 18:30
2
54
הלידה הייתה דרמתית ולא פשוטה ולכמה רגעים היה נדמה שסופיה בסכנה ממשית אבל בסופו של דבר המצב הסתדר התינוק נכנס לתנוחה נכונה, וארתורו הגיע בדיוק ברגע המתאים לתת לסופיה כוחות אחרונים! סופיה וארתורו היו בעננים איך שהילד נולד וסופיה הורידה את ההגנות החליטה לקרוא לילד ארתורו על שם אביו וגם לתת לו לראות את הילד ולממש את זכויותיו כאב

פוברסיטה ורוניקה שתפסה את פבלו ורוסיו במיטה בדיוק איך שנכנסה לחדר עם כוסות יין בכוונה להפתיע אותו בסוף מההלם היין התנפץ על הרצפה חח איזה מחזה..כמה כאב לי עלייה עד שחזרה וויתרה על הכל בשבילו בעיקרון שניהם שגו. ורוניקה לא הייתה צריכה לנסוע, אבל מצד שני פבלו המשיך הלאה די מהר. גם אם זה רק כי לשכוח אותה. מילא שיהיה בקשר עם רוסיו אבל כבר אירוסים? חוץ מזה הוא יכל להלחם קצת יותר על ליבה של ורוניקה במקום למהר לשכוח אותה. אבל שוב, כבר ראינו שאומץ ותעוזה הם לא הצד החזק שלו

אבל בתכלס הכל בגלל רוסיו המלשנית הקנאית שהלשינה עליהם כדי שמירנדה תתפוס אותם על חם וככה היא בעצם גרמה לעזיבה של ורוניקה! לרוסיו לא מגיע להיות עם פבלו היא זכתה בו בדרכים לא כשרות. בכלל אני מרחמת עליו איך לא נתפס לו כבר הצוואר כל הזמן צריך להתכופף איזה שלוש ראשים כדי לנשק אותה

קייטנה וליאונרדו שוכבים לראשונה כמובן שלסבא הדגול לא לקח יותר מידי זמן להבין את זה והוא כמובן הגיב בזעם ואכזבה. קייטנה פשוט עיוורת, וגם חסרת בושה האמת. הוא היה עם הבת שלך 

ובחזרה לפבלו וורוניקה, אהבתי איך שהאחים ניחמו אותה ונתנו לה מחסה בבית שלהם אהבתי במיוחד איך שפלביו לקח צעד קדימה את תפקיד האח המגן והלך לכפכף את פבלו חח שכמובן לא הגיב קצת מביך שעשו אותו כזה חלשלוש היה מעניין גם איך שורוניקה נתקלה בטעות בתמונה של אלמה ונדהמה מהדמיון שלה אלייה

איסדורה סימנה את ארתורו ונראה שהיא לא מתכוונת לעצור עד שהוא לא יהיה שלה נראה לי שהיא זו שעומדת מאחורי החטיפה שלה ושל ארתורו ואיזה טיימינג גרוע, בדיוק כשהוא צריך ללכת לפגוש את סופיה והתינוק שלהם באחוזת דל חונקו
לצפיה ב-'ודווקא על קייטנה ולאונדרו רוסיו לא מלשינה '
ודווקא על קייטנה ולאונדרו רוסיו לא מלשינה
18/01/2016 | 20:05
1
47
חוץ מלניאבס ואף מנסה לחפות עליהם בפני פליפה, טוב הרי כאן אין לה רווח מזה, ובעצם היא מרגישה מאושרת שקייטנה בעננים וחושבת לעלות את המשכורת, מעניין אם לאונרדו שכבר הכתיר את עצמו למלך החווה יאפשר שלה.

הלידה הסתדרה ברוך השם וגם בזכות ארתורו וסופיה התרככה, אך איסדורה ממשיכה לבחוש ובאה לבקר בתור אם חורגת, מה שמאוד משכנע את אנדראה שארתורו נותן לה להרגיש כך וארתורו לא מצליח להעמיד אותה במקום ובעצם מי יכול, אפילו אביה לא.

עד שוורוניקה מוכנה להילחם על האושר שלה ופבלו כבר נותן להרגיש ששכח אותה. ובאמת חלש אופי איך שמיד מתארס. 

מדהים שלמרות שידעו גם לוסיה בעבר נדהמה לראות את וורוניקה וגם וורוניקה נדהמה מהתמונה של אלמה למרות שכבר ראתה אותה בחלום. 
לצפיה ב-'איסדורה הזו ממש חוצפנית איך שהרימה את התינוק בלי רשות!'
איסדורה הזו ממש חוצפנית איך שהרימה את התינוק בלי רשות!
19/01/2016 | 18:44
36
נכנסה לחדר של סופיה בחשאי..ממשמזל שסופיה התעוררה בזמן אחרת מי יודע מה הייתה עושה עם התינוק 

פבלו מעצבן, בתכלס הגיע לו הכיפכוף של פלביו

התדהמה של ורוניקה מהתמונה של אלמה מובנת מאחר ואומנם היא שמעה שהיא דומה לה וחלמה שהיא "עוקבת אחרי דמות שנראית כמוה" אבל זו פעם ראשונה שהיא ממש ראתה בעיניים שלה תמונה שלה במציאות. זה היה מוחשי ואמיתי בשבילה וזה בהחלט הלם לראות תמונה של מישהו שנראה בדיוק כמוך, והחשדות שלה גם מובנים כי מבחינתה הן לא משפחה אז זה מוזר לה.
לצפיה ב-'תמונות מהפרקים'
תמונות מהפרקים
18/01/2016 | 18:42
24
50
לצפיה ב-''
18/01/2016 | 18:44
3
36
לצפיה ב-''
18/01/2016 | 18:45
2
37
לצפיה ב-''
18/01/2016 | 18:46
1
32
לצפיה ב-''
18/01/2016 | 18:49
37
אמשיך מאוחר יותר
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 17:51
4
13
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 17:54
3
17
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:01
2
18
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:02
1
19
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:03
19
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:05
4
19
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:07
3
14
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:08
2
15
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:09
1
16
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:10
15
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:15
4
16
הפבלו הזה צריך אספקה טובה של קטשופ 
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:17
3
14
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:19
2
12
הרגה אותי רוסיו עם הפרצוף שעשתה כשראתה אותם
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:21
1
13
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:22
14
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:24
4
11
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:24
3
11
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:25
2
12
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:26
1
13
לצפיה ב-''
19/01/2016 | 18:28
19
אחרונה
לצפיה ב-'אירינה ופלביו מתחתנים בחשאי!'
אירינה ופלביו מתחתנים בחשאי!
19/01/2016 | 21:32
2
59
הם הזוג הראשון שמתחתן ואיזה מזל היה להם שלאנדריאה הנדחפת היה פנצ'ר בגלגל זה היה קרוב..היא הגיעה שנייה אחרי שהכומר הכריז עליהם בעל ואישה חח מגיע לה אהבתי איך שהם התחתנו במקום הקסום שלהם עם כל הירוק הזה מסביב אבל היה קצת מלחיץ חח אנדריאה שכל רגע מסיימת לתקן את הפנצ'ר והכומר שמדבר לו לאטט מה שכן אהבתי שהוא אמר "ישראל"חח 

ידעתי שאיסדורה עומדת מאחורי החטיפה היא נוראית! עד שארתורו הצליח לגבור על הפושעים הם סיממו אותו, לקחו אותו לבית של איסדורה, ונראה שהיא די אנסה אותו ועוד התקשרה לסופיה כדי להקניט אותה ועכשיו סופיה בטוחה שהוא בוגד בה אבל מצד שני סופיה צריכה קצת לפתוח את הראש והעיניים..היא רואה כמה ארתורו אוהב אותה ואת התינוק וכמה הוא מנסה להתקרב אליהם וסובל מחסרונם לצדו. איך היא לא מעלה על דעתה שזו מלכודת? היא צריכה להאמין בארתורו "קצת" יותר

הרגה אותי קייטנה איך התלהבה שהתחילו להקרין את הפרסומת של אירינה עד שהיא ראתה שפלביו מככב לצדה ואז החווירה כולה

מצרפת 4 תמונות מהחתונה של אירינה ופלביו+2 קטעי וידאו מהפרק-אחד מהחתונה והשני האילתור של אירינה על הבמה במועדון חח זה היה ענק היא בכיף יכולה להחליף את פטריסיה
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי איסדורה לא התקשרה '
לפי מה שהבנתי איסדורה לא התקשרה
19/01/2016 | 23:12
1
38
אלא ענתה כשסופיה התקשרה לארתורו מה שלא ממש משנה כי היא גרמה לה לחשוב שהם ביחד ועשתה הצגה שאול היא ראתה שסופיה רואה ולסופיה הכול נראה ברור, היא לא מכירה את איסדורה ולא יודעת למה היא מסוגלת וארתורו כבר שיקר לה לא רק לגבי שם המשפחה אלא כשהיא מצאה את תמונת האחים עם אלמה הוא שיקר שזה עם וורוניקה. ואיסדורה כמובן שחקנית עשתה שהכול יראה עם החיבוק לאחר שהקשרים עלק הכאיבו לה.

מזל שהכומר לא שאל אם מישהו מתנגד כי לזה אנדראה יכלה להגיע בזמן למרות הפנצ'ר, אבל מזל שהוא כבר חיתן אותם בלי לשאול ואנדראה יכולה רק לכעוס ולעשות מהומה.

קייטנה כבר מזועזעת בגלל הפרסומת ואנדראה בגלל החתונה.
לצפיה ב-'ענתה במקומו'
ענתה במקומו
20/01/2016 | 07:07
31
ליתר דיוק

נכון שהוא כבר שיקר לה אבל הוא גם עשה מאמצים גדולים כדי להוכיח לה שמעל הכל הוא אוהב אותה ואוהב אותה באמת. היא הייתה צריכה להאמין בו. וארתורו חייב להפסיק להיות טוב מידי הוא חייב לקלוט כבר את הכוונות של איסדורה
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:36
5
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-'שרשור שערי מגזינים דצמבר 2015'
שרשור שערי מגזינים דצמבר 2015
16/01/2016 | 15:45
35
60
לצפיה ב-'אנה ברנדה'
אנה ברנדה
16/01/2016 | 15:58
69
לצפיה ב-'סלסטה סיד'
סלסטה סיד
16/01/2016 | 15:59
80
לצפיה ב-'לאלי אספוסיטו'
לאלי אספוסיטו
16/01/2016 | 16:01
90
לצפיה ב-'לאלי ומריאנו מרטינז'
לאלי ומריאנו מרטינז
16/01/2016 | 16:03
122
לצפיה ב-'מרחורי דה סוסה'
מרחורי דה סוסה
16/01/2016 | 16:09
54
לצפיה ב-'ונסה גונזלס'
ונסה גונזלס
16/01/2016 | 16:11
56
לצפיה ב-'חואנה ויאלה'
חואנה ויאלה
16/01/2016 | 16:12
50
לצפיה ב-'ג'נסו דרה'
ג'נסו דרה
16/01/2016 | 16:20
43
לצפיה ב-'ג'ובנה אנטונלי'
ג'ובנה אנטונלי
16/01/2016 | 16:21
48
לצפיה ב-'ריינלדו ג'ניקיני'
ריינלדו ג'ניקיני
16/01/2016 | 16:22
46
לצפיה ב-'קלו ריוורה'
קלו ריוורה
16/01/2016 | 16:23
40
לצפיה ב-'קטרין סיאצ'וקה'
קטרין סיאצ'וקה
16/01/2016 | 16:24
44
לצפיה ב-'סופי שרלוטי'
סופי שרלוטי
16/01/2016 | 16:33
33
לצפיה ב-'ארסלי גונזלס עם הבת שלה'
ארסלי גונזלס עם הבת שלה
16/01/2016 | 16:34
69
לצפיה ב-'בלינדה'
בלינדה
16/01/2016 | 16:34
47
לצפיה ב-'מרלן פבלה'
מרלן פבלה
16/01/2016 | 16:35
1
70
לצפיה ב-'יפייפיה!'
יפייפיה!
16/01/2016 | 19:17
31
לצפיה ב-'כרמן ויז'לובוס'
כרמן ויז'לובוס
16/01/2016 | 16:36
1
63
לצפיה ב-'מהממת!'
מהממת!
16/01/2016 | 19:20
9
לצפיה ב-'רפאל אמאיה'
רפאל אמאיה
16/01/2016 | 16:36
44
לצפיה ב-'קייט דל קסטיז'ו'
קייט דל קסטיז'ו
16/01/2016 | 16:37
53
לצפיה ב-'קמילה פיטנגה'
קמילה פיטנגה
16/01/2016 | 16:37
40
לצפיה ב-'זוכי טקס פרסי גלובו'
זוכי טקס פרסי גלובו
16/01/2016 | 16:38
51
לצפיה ב-'סוזנה ויירה'
סוזנה ויירה
16/01/2016 | 16:38
45
לצפיה ב-'מוניקה אנטונופולוס'
מוניקה אנטונופולוס
16/01/2016 | 16:39
51
לצפיה ב-'דבורה סקו'
דבורה סקו
16/01/2016 | 16:39
51
לצפיה ב-'אייסה גונזלס'
אייסה גונזלס
16/01/2016 | 16:40
53
לצפיה ב-'מרינה רוי ברבוסה'
מרינה רוי ברבוסה
16/01/2016 | 16:35
37
לצפיה ב-'וגם קצת שערי נובמבר'
וגם קצת שערי נובמבר
16/01/2016 | 17:20
5
53
לא יצא לי לשרשר את שערי נובמבר, אז הנה בולטים ביותר.
סבס רולי
לצפיה ב-'מאנה סווט'
מאנה סווט
16/01/2016 | 17:21
49
לצפיה ב-'אנה פאולה ארוסיו'
אנה פאולה ארוסיו
16/01/2016 | 17:27
50
לצפיה ב-'ברברה מורי'
ברברה מורי
16/01/2016 | 17:33
67
לצפיה ב-'מרינה רוי ברבוסה'
מרינה רוי ברבוסה
16/01/2016 | 17:37
42
לצפיה ב-'אדריאנה לובייר'
אדריאנה לובייר
16/01/2016 | 17:38
54
זהו
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/01/2016 | 07:17
5
לצפיה ב-' mi amor mi amor-פרקים 76-80 '
mi amor mi amor-פרקים 76-80
16/01/2016 | 18:24
12
28
צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן
לצפיה ב-'הכול סובב סביב שני הרעים-המשוגעים'
הכול סובב סביב שני הרעים-המשוגעים
16/01/2016 | 18:25
29
אני פשוט לא מאמין שמאורו חטף את ברברה ורצח אותה יואו איזה הזוי!
ועוד יותר מכך שהיה מעבר זמן של 5 חודשים ועדיין לא מצאו אותה! מאורו ממשיך לשגע אותם ולדבוק בסיפור שהיא בכלל חיה וזה לא קשור אליו, הוא לוקח אותם לביתו ומעמיד פנים שהיא שם אבל פשוט לא נמצאת כרגע

ולריה ילדה בן
וכמובן שגם מאורו וגם אגוסטינה משתחררים מהכלא וחוזרים לעשות צרות

עוד 10 פרקים לסיום!!
לצפיה ב-'פבלו א'צארי וננסי דופלא התארחו בMorfi, todos a la mesa '
פבלו א'צארי וננסי דופלא התארחו בMorfi, todos a la mesa
16/01/2016 | 18:46
42
לצפיה ב-'Especial Esperando La Leona '
Especial Esperando La Leona
16/01/2016 | 18:52
58
לצפיה ב-'היום סופסוף זה מתחיל la leona'
היום סופסוף זה מתחיל la leona
18/01/2016 | 18:35
6
38
לצפיה ב-'לצופי הוט הטלנובלה תשודר גם בטלפה אינטרנשיונל'
לצופי הוט הטלנובלה תשודר גם בטלפה אינטרנשיונל
18/01/2016 | 19:21
5
61
ערוץ 154 בהוט
לצפיה ב-'מתי משודרת הנובלה בערוץ טלפה בהוט?באיזה שעה?כי אני לא ראיתי.'
מתי משודרת הנובלה בערוץ טלפה בהוט?באיזה שעה?כי אני לא ראיתי.
19/01/2016 | 09:48
4
15
לצפיה ב-'היום יש שידור חוזר בשעה 20:00'
היום יש שידור חוזר בשעה 20:00
19/01/2016 | 10:09
3
21
לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/01/2016 | 10:40
10
לצפיה ב-'לפי מה שרשום בשעה זו,זו לא הנובלה... אבדוק כבר בבית'
לפי מה שרשום בשעה זו,זו לא הנובלה... אבדוק כבר בבית
19/01/2016 | 10:43
1
27
תודה בכל אופן
לצפיה ב-'באתר של טלפה אינטרנשיונל וגם באתר של הוט טרם עודכן'
באתר של טלפה אינטרנשיונל וגם באתר של הוט טרם עודכן
19/01/2016 | 12:18
23
בדקתי לפי הכתוביות בהוט. 
לצפיה ב-'תזכורת: תיפתח קבוצת צפייה לla leona '
תזכורת: תיפתח קבוצת צפייה לla leona
18/01/2016 | 21:35
23

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו