לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'מישהו יודע במקרה מי מופיעה'
מישהו יודע במקרה מי מופיעה
28/06/2016 | 10:56
99
בפרסומת של חיש גד החדשה בו מוצגת הצעת נישואין?
השחקנית מאד מאד מוכרת לי ואני לא מצליחה להיזכר מי זו?
לצפיה ב-'מי זה מי - עד 49'
מי זה מי - עד 49
27/06/2016 | 21:15
10
43
לצפיה ב-'הטראבל מייקר צ'מוי מתקדם עוד צעד!'
הטראבל מייקר צ'מוי מתקדם עוד צעד!
27/06/2016 | 21:25
60
הדר, אם עדיין לא ראית את הפרקים עד 49 - צאי מפה!!! קישטה!!!!! 

כולם נהנים במסיבת הרווקות של אינס ויונתן שארגנה פלומה. בשלב כלשהו נגמר השתייה ויונתן ופריקו הולכים לבית של יונתן בלי לדעת שצ'מוי הזבל חיבל בחשמל. כאשר יונתן מדליק את החשמל- הדירה מתפוצצת 
צ'מוי נכנס לדירה, מוציא את פריקו קודם, ואחר כך את יונתן. פריקו בסדר וצ'מוי נכווה בידיים שלו אבל יונתן שאב יותר מדי עשן. 
מאוחר יותר באותו פרק הזבל נכנס בשקט לחדר של יונתן, מוציא את הכרית, ומשם המצלמה עוברת הלאה, אבל די ברור מה עשה צ'מוי - חנק את יונתן עם הכרית למוות. 

יונתן מת מדום לב. שינוח על משכבו בשלום.....

כולם מזועזעים מהמוות של יונתן ואינס בוכה לה

בינתיים, לאונרדו משועמם למוות בגלל שפרננדה איננה - נסעה להיות עם אח שלה שלושה פרקים ברצף  

איגנסיו עלה על הכתובת של השכונה - מגיע לשם, טרנצ'סטה הרכלנית כבר למדה לא לפתוח את הפה יותר מדי לא עוזרת לו יותר מדי, אבל איגנסיו נתקל במקרה בפלומה ומציע להסיע אותה ואת קצ'יטו הביתה. 

כמה שפחות פביולה בפרקים - הכי טוב לא סובל אותה. 

קוני אנאמוארדה והיא לא יכולה לעשות עם זה כלום

איכסססססססססססססססססססססס על חוסטינו / דון פפה. אמר לטניה שיש מצב שהאאוחניו הזה שהיא מאוהבת בו הוא אותו בחור שאנס וסימם בחורות איזה דוחה הבנאדם הזה. 

איגנסיו שוכב עם איבון אבל בטעות קורא לה פר...... הנה הרומן הקצרצר שלהם הלך  

ו..... טלנובלה מהממת!!!! אני נהנה.
לצפיה ב-'הדר - תעדכני באיזה פרק את, בבקשה'
הדר - תעדכני באיזה פרק את, בבקשה
28/06/2016 | 20:15
2
37
וקישטה מהתגובה עד פרק 49 !!!!! יש שם דברים ממש חשובים שחבל לספיילר.
לצפיה ב-'אני הגעתי לפרק 38, אוקיי אני לא אכנס אבל אתה מסקרן! חח'
אני הגעתי לפרק 38, אוקיי אני לא אכנס אבל אתה מסקרן! חח
29/06/2016 | 07:13
1
39
איזה חולה נפש חוסטינו הגעתי לסצנות שהוא מסמם את טניה כדי לנצל אותה ואיך הוא אמר לאישתו שהיא דוחה אחרי שהיא ראתה אותו רועד ובוכה שתעזוב כבר את הבית!! איזו חמודה פלומה איך שניחמה אותה

איזה תותח בסי איך שהציל את המצב וגרם להומברטו להשאיר את פריקו בתפקיד המנכ"ל על אפו וחמתו של איגנסיו, איזה כיף היה לראות אותו מתפוצץ

נראה שצ'מוי כבר מודע להימצאותם של שני התאומים בסביבתו מסתבר שהוא עצמו לקח את ליאונרדו כשרק נולד לאדם שסוחר בתינוקות

קצ'יטו חזר בפרק 38 חח הוא חמודון הילדון הזה

יסניה באמת התחילה לעצבן. ברור שרובן יתנשק גם עם קנדי וגם עם יסי שהרי אתן אותה אחת!!

אבל אין ספק שהבן אדם עיוור
לצפיה ב-'בסי ממש תותח איך עוזר לפריקו/לאו ממש חמוד'
בסי ממש תותח איך עוזר לפריקו/לאו ממש חמוד
29/06/2016 | 21:28
8
לצפיה ב-'39-40 צ'מוי מפתח שיחה עם פריקו בתור ליאונרדו!'
39-40 צ'מוי מפתח שיחה עם פריקו בתור ליאונרדו!
30/06/2016 | 21:25
5
35
חח מסכן פריקו איך שנכנס להיסטריה כמובן שבסי המלך ניסה להרגיע צ'מוי בטוח שזה התאום שהוא מכר לעו"ד שהוא רצח()אם רק היה יודע על החילופין..

אינס משתחררת מבית החולים אבל חוששת מצ'מוי. עם כל הסימפטיה לפלומה היא קצת יותר מידי מתערבת מי אמר שאינס מוכנה לברוח למדינה אחרת ולהתרחק ככה מהילדים שלה? עובדה שהיא סירבה לרעיון כשג'ונתן העלה אותו בפנייה ובצדק.

איזה יופי שחברה של יסי הצליחה להכניס לה קצת שכל לקודקוד בנוגע לרובן! אבל היא ממש קיצונית בקנאה שלה, עד שכבר עמדה לסלוח לו היא עכשיו מקנאה באמא של קוני אפרופו קוני, גם היא קצת הגזימה עם חוסר הכבוד שהיא הפגינה כלפי רובן. מסכן רובן תמיד מוכה בדרך כזו או אחרת אגב טרמי קרע אותי איך שלא קלט שיסי לא באמת שמה עליו אלא שהיא נישקה אותו רק כדי להקניט את רובן "אני מצטער אבל ליבי שייך לאחרת" ויסי זורמת איתו "אני אלך לבכות בצד" חחחXD

ולגבי פרננדה, הדמות שלה צריכה להשתחרר קצת ואני מדברת גם על הפוקר פייס הרציני שלא משתנה, גם על התסרוקת המשעממת שלא משנים לה אף פעם, הדמות שלה במילה של כבוד הייתה יותר מעניינת אבל אני מקווה שבקרוב זה ישתנה והיא תתחיל להבין שפריקו לא עשה לה ולמשפחה שלה שום דבר רע אלא להיפך!
לצפיה ב-'2 תמונות מהפרקים'
2 תמונות מהפרקים
30/06/2016 | 21:43
26
מסיבה לכבוד השיחרור של אינס מבית החולים+פריקו וצ'מוי נפגשים
לצפיה ב-'אני לא רואה את זה ככה'
אני לא רואה את זה ככה
30/06/2016 | 21:57
3
32
פרננדה היא דמות מורכבת מאוד. תדמייני לך - פתאום יום אחד ובהיר את מגלה שכל התכנית שלך מתמוטטת כמו מגדל של קלפים (מה שקורה עכשיו בפרקים, אגב) ופתאום אתה רואה שכל האידיאולוגיה שלך השתנה. שכל הרעיון שלך השתנה, ושבכלל מה שחשבת לא באמת כזה מה שחשבת.

פלומה? אין לה בעיות מיוחדות בכלל. ב40 פרקים היא הייתה רגועה, חמודה, תומכת באינס (ותיכף תראי למה ההתערבות הזו שלה חשובה ורלוונטית. בנו את זה ממש יפה), יש לה ילד שלא עושה לה בעיות ונעלם כשלא צריך אותו, והיא לוחמנית מול אביה. זהו בדיוק. זה ההבדל בין השתיים בהגדרת דמויות עגולות ושטוחות. די ברור מי העגולה ומי השטוחה.

עוד דבר שרציתי לציין אבל זה יהיה אחרי שתראי את 47-8. על זה נדבר עוד.

ובכלל,
אני ממש נהנה מהדמות של פרננדה. כן, משעממת עם הופעה חזותית, אבל איזה משחק! איזה פוקר פייס! איזה מורכבות! אדיר!

....... וזהו.
לצפיה ב-'התכנית של פרננדה תתמוטט? לא יודעת לזה עוד לא הגעתי'
התכנית של פרננדה תתמוטט? לא יודעת לזה עוד לא הגעתי
30/06/2016 | 22:53
2
52
אני מבינה את הדמות שסובלת והיא לא באמת רעה אלא פשוט פגועה ואכולת טינה. פשוט בהשוואה לדמות שהייתה לה במילה של כבוד הדמות הזו מעט עצית וטיפה משעממת, אני רוצה כבר לראות סיפור אהבה כנה ואמיתי בינה לבין פריקו המתוק מבחינת משחק קימברלי משחק מצויין על זה אין מחלוקת! זו פשוט הדמות שדורכת במקום כרגע.

פלומה היא מותק זו בעצם פעם ראשונה שיש לי הערה כלפייה חח פשוט שהיא לא אחת מהילדים של אינס כך שאין לה בעיה להציע שהיא תיסע רחוק עם ג'ונתן למדינה אחרת גם אם הכוונות שלה טובות. היא לא מנסה להכנס לנעליים של הילדים שלה או לשלה. למה הם צריכים לגור במדינות שונות רק בגלל צ'מוי? שעם כמה שהוא קרימינלי הוא מוזמן להגלות את עצמו
לצפיה ב-'הדמות שלה מתקדמת.'
הדמות שלה מתקדמת.
01/07/2016 | 00:37
1
46
את מוזמנת להתקדם ולראות איך זה קורה.
לצפיה ב-'נחמד לדעת'
נחמד לדעת
02/07/2016 | 15:24
14
לצפיה ב-'העשירים לא מבקשים רשות יגיע לאתר ב1 לאוגוסט'
העשירים לא מבקשים רשות יגיע לאתר ב1 לאוגוסט
26/06/2016 | 13:25
10
378
הטלנובלה בכיכובם של ארסלי גונזלס ולוסיאנו קסטרו.

יש סיכוי שהיא המחליפה של אספרנסה.
לצפיה ב-'בושה לויוה '
בושה לויוה
26/06/2016 | 13:57
1
179
למרות שפתחתי דף לטלנובלה הזאת וצפיתי בה, אני מאוד מקווה שלא כי פרשתי ממנה בפרק 42 בגלל שהיא משעממת ונמרחת. במקום זה יכלו להביא את לה לאונה שהיא הרבה יותר טובה 
לצפיה ב-'חולקת על דעתך,בעיניי היא טובה'
חולקת על דעתך,בעיניי היא טובה
27/06/2016 | 11:51
96
אני נהנת ממנה מאוד
התחברתי אליה יותר מלה לאונה למרות שמאוד אוהבת את פבלו וננסי
אבל הכל עניין של טעם 
היא ממש לא כמו יורשי הנקמה
אולי יש מוטיבים דומים אבל לא אחד על אחד
מה שכן הדמות של לוסיאנו קצת מפוספסת לטעמי
מקווה שגם לה לאונה תגיע בקרוב.
כולי תקווה שנראה אותה 
לצפיה ב-'לא מפתיע שהם רכשו אותה'
לא מפתיע שהם רכשו אותה
26/06/2016 | 16:50
133
הייתה לי הרגשה...
בכל מקרה, כפי שקרן רשמה-ויתרנו עליה כי הייתה משעממת.
היא בסגנון של "יורשי הנקמה"
לצפיה ב-'אם אספרנסה מסתיימת באותו הזמן אז כנראה שזו אכן המחליפה'
אם אספרנסה מסתיימת באותו הזמן אז כנראה שזו אכן המחליפה
26/06/2016 | 17:44
2
106
ויוה לא נוהגים להעלות לאתר טלנובלות חדשות שלא שודרו קודם בערוץ.

ולחשוב שבהתחלה רצו לעשות אותה תקופתיתלפי מה שזכור לי שקרן רשמה בזמנו. אז סופסוף הייתה מגיעה תקופתית לויוה אחרי מלאא זמן שלא היה! באסה שבסוף התחרטו ועשו אותה מודרנית.

יש רק עוד תקווה עם מלון הסודות המקסיקנית אבל אני לא יודעת כמה אנשים מודעים אלייה כי אני לא רואה יותר מידי ביקוש.
לצפיה ב-'אז זהו שאספרנסה נגמרת שבוע אחרי שהעשירים לא מבקשים רשות עולה'
אז זהו שאספרנסה נגמרת שבוע אחרי שהעשירים לא מבקשים רשות עולה
26/06/2016 | 18:29
1
92
לאתר
לצפיה ב-'לפי יבגני ויוה טעו גם פה במס' הפרקים ככה שזה כן מסתדר'
לפי יבגני ויוה טעו גם פה במס' הפרקים ככה שזה כן מסתדר
27/06/2016 | 06:50
28
לצפיה ב-'כנראה שכן כי הסדרה היחידה שהייתה חדשה באתר '
כנראה שכן כי הסדרה היחידה שהייתה חדשה באתר
26/06/2016 | 18:49
99
היא אמנדה או שאין לה גרסה טלוויזיונית והפרקים שלה הם שמונה דקות. אבל אז מסתבר שלאספרנסה מיה רק 176 או 177 פרקים בגרסה הבינלאומית שוב הם טעו במספר הפרקים.
לצפיה ב-'לא מעניין.'
לא מעניין.
26/06/2016 | 19:50
44
לצפיה ב-'איזה כיףףף!!! חיכיתי לה,למרות שרואה אותה גם בנט ללא תרגום'
איזה כיףףף!!! חיכיתי לה,למרות שרואה אותה גם בנט ללא תרגום
27/06/2016 | 11:42
1
70
השאלה היא אם היא גם תגיע לויוה עצמה או רק לאתר?
כולי תקווה שכן
לצפיה ב-'סביר להניח שתגיע לויוה עצמה '
סביר להניח שתגיע לויוה עצמה
27/06/2016 | 19:56
62
כי עד עכשיו לא שודרו באתר סדרות חדשות שלא שודרו בערוץ למעט אמנדה או שהיא טלנובלה אינטרנטית. 
לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
25/06/2016 | 21:00
10
18
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
לחנך את נינה

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 99-102'
La Leona-פרקים 99-102
25/06/2016 | 21:01
1
35
.
לצפיה ב-'ni una menos '
ni una menos
26/06/2016 | 22:32
57
סופסוף אאוחניה מגלה לרודריגו שהיא בהיריון ושבעבר היא עשתה הפלה, לא הבנתי למה הוא לא יצא עליה על כך שהיא לא סיפרה לו בזמנו שהיא בהריון ולא על זה שעשתה הפלה. וגם הוא גילה שהיא זאת ששלחה לו את המיילים.

איך פרנקו חנק את קלאוס בכרית אבל כמובן לא הרג אותו.קלאוס מתאושש אבל ממשיך להעמיד פנים שמצבו רע. ופרנקו מספר לגולי את את האמת, מתי הוא יספר את האמת למריה???. גם פרנקו מספר לג'ולי ולאלכס את האמת עליו. פרנקו רואה בעיניים רק את הנקמה שלו ,איך הוא הביא למריה את מכתב עם מועד המכרז על המפעל. אבריל מספרת לבריאן את האמת  מצוין שבריאן ידבר עם פרנקו ויבהרו את העניינים אחרי שהוא יודע את האמת. 

איזה מפגש, פרנקו, גבריאל ומריה, מה בדיוק מריה באה לעשות בבית של משפחת מילר? סופסוף קצת פרנקוריה  (francoria - פרנקו ומריה), איך פרנקו דחף את מריה למשרד ואז הם התנשקו וחסינטו המעצבן הפריע להם באמצע

קוקו הדביל מנסה לרקוד על שתי חתונות, מצד אחד אומר לאסטלה שהוא אוהב אותה ורוצה ילד איתה ושנייה אחרי זה אומר לבטי שהוא אוהב אותה ושאמר לאסטלה שמה שהיה בינהים היה טירוף.

צ'ארלי ואסטלה איכסה. מה הקטע?? נכון אסטלה רוצה להיות אימא אבל למה על הידיד הגיי.

גבריאל תפס את נורית על חם עם הדרכון המזויף, ימיה ספורים. במיוחד אחרי השיחה והרמיזות של קלאוס לגבריאל לגבי מה הוא רוצה שגבריאל יעשה איתה. במשך לכך, התחושה שלי הייתה נכונה ומדוייקת, גבריאל החולה נפש שוב עם הדם ואחר כך אונס וגם רוצח את נורית , מסכנה אבל צפוי, חבל שהיא לא ברחה בזמן. ועוד עכשיו הוא בא למריה במפעל, רק חסר שיעשה לה גם משהו ויפגע בה. וגם ממשיך בסירוב שלו לתת גט לפיה, יש לי תחושה שהיא הבאה בתור.

לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 21-25'
לחנך את נינה-פרקים 21-25
25/06/2016 | 21:02
2
26
.
לצפיה ב-'נינה גרועה בשפת הסימנים'
נינה גרועה בשפת הסימנים
25/06/2016 | 23:19
38
קורעת אותי כל פעם מחדש שהיא מדברת בטלפון ומישהו מולה(במקרה של השבוע-אבא שלה) מנסה להסביר לה בשפת הסימנים מה להגיד, והיא כולה מסתבכת ואומרת דברים קורעים

שמתם לב שכולם בנובלה משתמשים בפלאפון-צעצוע?

איזה מותח ומפתיע זה היה שמארה התקשרה מהכלא לחברה שלה ומולה הייתה נינה, והיא לא הבינה כלום בסוף גם נינה וגם סוסנה שיגעו אותה
ואיזה מן כלא הזוי זה...יש להם שם אינטרנט והם יכולים להחזיק טאבלט

מצ'ה מהמרת על סוסים ומאבדת את הכסף ואיך היא אמרה שאמרגנית צריך לדעת שפות, מתמטיקה וכו'...
והייתה יציאה לפלומו על מהי המשמעות המתמטית של אישה, והכליל מושגים כמו פרבולה וזה חח מעניין לקרוא את הציטוט המדוייק

היה דפוק שמנואל כמעט תפס את אנטוניו עם אישתו, אבל מסיבה לא-ברורה לא נכנס לגמריי לחדר...זה היה לא הגיוני.
והרגע המצופה בין אנטוניו לרנסו הגיע! וזה היה הרבה פחות דרמתי מהמצופה...
לצפיה ב-'סופסוף רנסו מגלה את האמת לגבי הספר'
סופסוף רנסו מגלה את האמת לגבי הספר
26/06/2016 | 22:50
15
איך חברי הלהקה גילו שמצ'ה הימרה את הכסף של המופע ובסוף היא נאלצה לשלם להם. מ'צה מתפטרת מתפקיד האמרגנית של אל ביצו אומנם זה חלף מהר ואל ביצו ביקש ממנה לחזור לתפקיד.

איך מארה התקשרה לסופיה בדיוק כשנינה וסוזנה היו מולה והן המציאו לה שזה חטיפה וירטואליתואל ביצו שמע את נינה מדברת עם רנסו בפלאפון.

שביתת הרעב של מארה בכלא חח וגם פטרסיו טס לספרד אליה האם הוא יספר לה את האמת?. ואיך מארה לקחה את כרטיס הזיכרון מהמצלמה של פטריסיו ואח"כ בטאבלט שלחה תמונות לאנטוניו.

מנואל כמעט תופס על חם את אנטוניו ואנדראה אבל לא, ודווקא תופס על חם את נינה ורנסו מתנשקים. ואנטוניו רואה את נינה ורנסו ביחד וחושד שקורה ביניהם משהו. אנטוניו ממשיך לחשוד שיש משהו בין רנסו למארה ואיך הוא שלח את סופיה לרגל. איך אנטוניו תפס את נינה ורנסו ושוב שאל מה קורה ביניהם.

רנסו ראה את הציור בעותק המקורי של הספר נשמה חופשית, שזה אותו ציור שהוא צייר לפני שראה אותו. רנסו מגלה את האמת על הספר , שהוא כתב אותו ולא אנטוניו ולבסוף הוא מחליט לעזוב.

נינה שמה לב שחוסה ומנואל מסתירים ממנה משהו, אבל הם לא אומרים לה כלום.

השיר שנינה כתבה .

לצפיה ב-'באסה שטלפה חסמו לצפייה את ללאונה ולחנך את נינה'
באסה שטלפה חסמו לצפייה את ללאונה ולחנך את נינה
26/06/2016 | 23:42
4
52
שאר הסדרות פתוחות לצפיה
בלה לאונה הגעתי לפרק 33. 

לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
27/06/2016 | 09:08
3
41
אכן מעצבן שטלפה חסמו ביוטיוב את הפרקים של לה לאונה ולחנך את נינה.
בכל מקרה את מוזמנת להגיב על הפרקים בקצב הצפייה שלך 
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
29/06/2016 | 21:38
2
16
אני לא צופה כרגע
אני אוהבת את איכות הצפייה של טלפה... בשאר האופציות האיכות מזעזעת
לצפיה ב-'לחנך את נינה יש באיכות טובה'
לחנך את נינה יש באיכות טובה
29/06/2016 | 22:38
1
24
גם דרך קישור לאתר vimeo שיש לכל פרק.

לצפיה ב-'תודה, אבל האיכות היא עדיין לא כמו של טלפה :('
תודה, אבל האיכות היא עדיין לא כמו של טלפה :(
30/06/2016 | 20:58
11
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
25/06/2016 | 02:14
12
45
*כבר חודש שלא נפתח אז החלטתי לפתוח בעצמי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
*מוסיפה משהו חדש*
דבר מעצבן שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/06/2016 | 02:49
6
84
דבר טוב שקרה השבוע: עוזרת לענבל לתרגם פרקים של משחק החיים לספרדית וזה מחזק לי את השפה, אלחנדרה בארוס חוזרת לככב בסדרה מאז לילות מריאנה.
דבר רע שקרה השבוע: האסון שקרה במקסיקו שהיו נפגעים והבנתי גם הרוגים בoaxana לא הבנתי רק מה בדיוק קרה
דבר הזוי שקרה השבוע: הפריע לי המשחק ברק אלוהים סולח משום מה
*מוסיפה משהו חדש*
דבר מעצבן שקרה השבוע: נהייתי מצוננת ולא הפסקתי להתעטש. הפרוטקציות של משפחת רפאלי בטלנובלה פולו מן. ויוה שכחו לציין את ימי ההולדת של אריק אליאס ודנה פאולה.
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח ומתחת לשמים
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סרחיו גוירי, אלחנדרה גרסיה, מריה אליסה קמרגו.
קניית השבוע:
מאכל השבוע: קציצות עם פירה
משקה השבוע: שייק וניל עם עוגיות
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: שיר של קיקה אדגר מהאלבום החדש שלה Nuevas canciones
תמונה:
לצפיה ב-'אתן מתרגמות את משחק החיים הישראלית לספרדית?'
אתן מתרגמות את משחק החיים הישראלית לספרדית?
25/06/2016 | 12:45
1
32
לצפיה ב-'כן'
כן
25/06/2016 | 13:31
33
זה לפורום מקסיקני בה כותבת ענבל. הפורום התלהב מהסדרה.
לצפיה ב-'מגניב לכן בהצלחה בתרגום'
מגניב לכן בהצלחה בתרגום
25/06/2016 | 22:35
3
30
איזה אסון קרה במקסיקו?
תרגישי טוב!
מאיפה הארנב?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/06/2016 | 23:09
2
22
ולא הבנתי מה בדיוק קרה אבל הייתה שם אבידה במקסיקו.

והארנבון זה ז'וז'ה
לצפיה ב-'זה ז'וז'ה?'
זה ז'וז'ה?
25/06/2016 | 23:16
1
16
כנראה באמת לא ראיתי אותו הרבה זמן חח משום מה הארנב הזה היה נראה לי בהיר יותר.
לצפיה ב-'זה כנראה בגלל איכות התמונה'
זה כנראה בגלל איכות התמונה
25/06/2016 | 23:23
16
לא זוכרת מאיזה טלפון צולם אבל לא אותו טלפון שצולם בתמונה הזאת.
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
25/06/2016 | 12:12
1
49
דבר טוב שקרה השבוע: פרישת בריטניה מהאיחוד האירופי, אולי זה לרעתינו, אבל שמח על ניצחון הימין ה"קיצוני" בבריטניה. ושהיועץ של טראמפ הבטיח לנו שהסיוע בעידן טראמפ בטוח לא יהיה קטן יותר ממה שאובאמה מציע.

דבר רע שקרה השבוע: הייתי בים ומשהו עקץ אותי בבית השחי, לא יודע אם זאת מדוזה, זה שטחי מדי בשביל זה, וגם מדוזה במקום כזה ומאז לא ראיתי אותה, אבל הייתה איזה עקיצה של משהו לא נעים כמו סירפד.

דבר הזוי שקרה השבוע: שליברמן הצטרף לביבי והגן על המח"ט שהעיד נגד אזריה.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שלפי הסקרים של ערוץ 22 רוב הישראלים היו מצביעים להילארי קלינטון למרות שהרוב חושבים שטרמפ עדיף לישראל.

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, לכל הרוחות, רק אלוהים סולח, בלב הסערה, איפט, קוזיי גוניי.

תכנית השבוע: קללת אדריאנוס.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קלונגה, מישל רנו, אלטאיר חוראבו, סוסנה גוסלס, מרלן פאבלה, חוסה פבלו מינור, חורחה סלינס, חאומה מתאו, דנילו קררה, אלחנדרו נונס,  ססר אבורה, דניאלה רומו, ויליאם לוי, חימנה נאברטה, נורה סלינס, מנואל אוחדה, איוון סנצ'ס, קים סל גי, פק בו יונג, ג'ו ג'ונג סוק, אים ג'ו היוואן, סרחיו גווירי, פרננדינו וולנסיה, סבינה מוסייר, אירן קסטיז'ו, דניז צ'אקיר, מאהיר גונשיראיי, מליקה גונר, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, צ'אהדאש אונור אוזטורק, האזר ארגוצ'לו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: ביסטרוגן, דגים מטוגנים, מרק עוף.

משקה השבוע: מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר של מגדלה וולנטין בבלב הסערה.  
לצפיה ב-'גם בנט הגן על המח"ט שהעיד נגד החייל ממש ביזיון'
גם בנט הגן על המח"ט שהעיד נגד החייל ממש ביזיון
25/06/2016 | 22:42
17
לא ייאמן שהפסטיבל הזה עוד נמשך אז במקום לשתוק שזה המעט שפוליטיקאים הכושלים שלנו יכולים לעשות בנידון, הם נותנים המשך לגיטימציה למשפט האבסורדי הזה שמשום מה עדיין מתנהל
לצפיה ב-'מסכמשת!'
מסכמשת!
25/06/2016 | 17:04
51
רנת זה בסדר גמור שפתחת בעיקרון אני פותחת אחת לשבועיים אבל לאחרונה באמת לא הספקתי ככה שבמקרים שלא יוצא לי לפתוח את בהחלט מוזמנת לפתוח גם את הסכמ"ש וכל אחד אחר שעוד ירצה

דבר טוב שקרה השבוע: אירועים משפחתיים, הסמארטפון שלי חזר מתיקון, מדליות לישראל באליפות אירופה בהתעמלות אומנותית, האיחוד האירופי מתחיל להתפרק עם פרישתה של בריטניה

דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה שהיה אתמול - מזל שיש רק שני פצועים קל. ובכלל החולשה שאנחנו מפגינים בגזרה המדינית והביטחונית כולל ההסכם המיותר עם טורקיה שצפוי להחתם בשבוע הבא לפי מה שהבנתי. בגיזרה הביטחונית נראה שהפסקנו לפוצץ מנהרות והשלמנו עם קיומן, ליברמן פשוט ליצן כל מה שאמר עושה ההיפך, גם בנט לא משהו בקיצור לא בוחרת באפחד וזהו

דבר הזוי שקרה השבוע: עדיין לא סיימתי את אימפריה ותשוקה וכח עדיין בהמתנה

דבר מעצבן שקרה השבוע: כרגיל כשמגיע הקיץ הג'וקים המגעילים והדוחים מתעוררים לחיים בעע 

טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח המדהימהה

תכנית השבוע: --

שחקנ/ית השבוע: כל השחקנים מרק אלוהים סולח המדהימהה חח

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: דג מושט

משקה השבוע: אייס קפה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: שיר הפתיח של רק אלוהים סולח

תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
25/06/2016 | 20:47
1
43
דבר טוב שקרה השבוע: סוף סוף תקנו לי מזגן
דבר רע שקרה השבוע: הייתי קצת חולה
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: מעבדת תיקונים של טלפון כבר חודש מחזיקים אצלם מכשיר שלי...
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום....
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: -
קניית השבוע: שמלה
מאכל השבוע: -
משקה השבוע: אייס קפה
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה
לצפיה ב-'רק בריאות'
רק בריאות
25/06/2016 | 22:38
10
לצפיה ב-'לסופ"ש'
לסופ"ש
24/06/2016 | 17:15
13
24

לצפיה ב-'מדליית זהב היסטורית לישראל בהתעמלות אומנותית!'
מדליית זהב היסטורית לישראל בהתעמלות אומנותית!
24/06/2016 | 17:22
50
באליפות אירופה על תרגיל החישוקים והאלות, בנוסף זכינו במדליית כסף על תרגיל הסרטים ובארד בקרב רב! איזה תותחיות הבנות האילה כבוד!!(חמודות השדרניות הספרדיות שמדברות ברקע)תרגילים מדהימים שיהיה להן בהצלחה גם באולימפיאדת ריו שאוטוטו מתחילה

לצפיה ב-'לונה דחקה אותי לצד המיטה'
לונה דחקה אותי לצד המיטה
25/06/2016 | 01:51
2
44
עד שבסוף עברה לצד השני של המיטה
לצפיה ב-'חמודה, גם אוסקר ז"ל אהב לדחוק את אבא שלי הצידה'
חמודה, גם אוסקר ז"ל אהב לדחוק את אבא שלי הצידה
25/06/2016 | 07:29
25
אבל זה היה מהספה, איזה יופי שבמיטה יש מספיק מקום לשתיכן.
לצפיה ב-'חח איזו מותק'
חח איזו מותק
25/06/2016 | 22:44
6
לצפיה ב-'הכפילה של ז'וז'ה'
הכפילה של ז'וז'ה
25/06/2016 | 03:20
1
31
חוץ מהאזניים
לצפיה ב-'זו אותה ארנבת ששמת בסכמ"ש נכון? היא מהממת'
זו אותה ארנבת ששמת בסכמ"ש נכון? היא מהממת
25/06/2016 | 22:45
5
לצפיה ב-'לונה אכלה חלק מהמשקפיים שלי'
לונה אכלה חלק מהמשקפיים שלי
25/06/2016 | 14:07
6
34
וזה נהיה חד, איך אני אשתמש בהם עכשיו??
לצפיה ב-'היא שברה את הזכוכית? '
היא שברה את הזכוכית?
25/06/2016 | 15:20
5
16
איך הן הגיעו לפה שלה? העיקר שהיא בסדר כי לו בלעה זכוכית יכול היה לגמר באסון.
לצפיה ב-'לא הגיעה לזכוכית'
לא הגיעה לזכוכית
25/06/2016 | 15:30
4
15
היא אכלה את המוט של המשקפיים. היא נכנסה לחדר שלי ולקחה מהשידה. ועוד הדלת שלי הייתה סגורה.
לצפיה ב-'שובבה הכלבה'
שובבה הכלבה
25/06/2016 | 22:46
3
7
לצפיה ב-''
25/06/2016 | 23:31
2
22
מקווה שיהיה אפשרי להחליף לי מוט. מזל שיש לי משקפיים רזרבה למרות שהם לא מציאה גדולה.

ולמרות הכל קשה לכעוס עליה
לצפיה ב-'בדרך כלל להחליף מסגרת יותר זול מלהחליף זכוכיות'
בדרך כלל להחליף מסגרת יותר זול מלהחליף זכוכיות
25/06/2016 | 23:56
8
לצפיה ב-'חח לגמרי'
חח לגמרי
26/06/2016 | 17:30
6
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח - שרשור חדש'
רק אלוהים סולח - שרשור חדש
23/06/2016 | 20:06
62
570
אחרי שספיילרתי למוות חצי שרשור והוא התקפל

ובאמת - רק האל יסלח על רמת המשחק הגרועה של הפרק. במיוחד על הקרב המגוחך והמטומטם של לוסיו ודייגו.....
המשך>>
אחרי שספיילרתי למוות חצי שרשור והוא התקפל

ובאמת - רק האל יסלח על רמת המשחק הגרועה של הפרק. במיוחד על הקרב המגוחך והמטומטם של לוסיו ודייגו.....
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
22/06/2016 | 23:25
24
42
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים
לצפיה ב-'פרקים אחרונים של דרך לאהבה'
פרקים אחרונים של דרך לאהבה
22/06/2016 | 12:41
2
52
מתחננת מחקו לי את ה-4 פרקים אחרונים של דרך לאהבה ולא הספקתי לראות אותם מי יכול לעזור לי להשיג אותם!!! חיפשתי בפורום ולא מצאתי :(((
לצפיה ב-'נסי לחפש ביוטיוב או בגוגל'
נסי לחפש ביוטיוב או בגוגל
22/06/2016 | 13:54
28
Camino al amor capitulo ומס' הפרק
לצפיה ב-'חפשי ביוטיוב אבל תכתבי מספרים אחרים'
חפשי ביוטיוב אבל תכתבי מספרים אחרים
25/06/2016 | 02:47
14
במקום 111-115 האחרונים לפני ארגנטינה זה 116 - 120

צפיה מהנה
לצפיה ב-'גבריאל פוראס וסקרלט אורטיז יהיו הרעים בטלנובלה La Fan'
גבריאל פוראס וסקרלט אורטיז יהיו הרעים בטלנובלה La Fan
22/06/2016 | 20:27
6
106
בכיכובה של אנחליקה ואלה(כוכבת יפה היא לא)

עדיין לא ידוע מי יהיה השחקן הראשי
לצפיה ב-'התחילו כבר לצלם ויש גם ראשי כבר'
התחילו כבר לצלם ויש גם ראשי כבר
22/06/2016 | 23:40
5
92
כבר התחילו צילומים ובהרבה מקומות כותבים שהראשי לצידה הוא שחקן קולומביאני חואן פבלו אספינוסה (שיחק בתפקיד הראשי ב"המזכיר").
לצפיה ב-'יאאאאא איזה יופי'
יאאאאא איזה יופי
23/06/2016 | 00:17
4
46
מהמעט שראיתי בהמזכיר ממש אהבתי אותו, כזה חמוד
לצפיה ב-'לא ראיתי את "המזכיר" אבל ראיתי טיפה פרומואים'
לא ראיתי את "המזכיר" אבל ראיתי טיפה פרומואים
23/06/2016 | 00:27
3
44
והוא באמת נראה חמוד כזה, מה שכן, בחיים לא הייתי מזהה אותו עם התספורת הקצרה הזאת. אתמול ראיתי תמונות מהצילומים ובתמונה ששמתי הוא בכלל נראה כמו דויד זפדה וקראתי את השם ולא קשרתי שזה הוא. רק היום החלטתי לבדוק מי זה חואן פבלו אספינוסה וגיליתי שזה הראשי של "המזכיר".
לצפיה ב-'לא ראיתי דימיון לדויד זפדה'
לא ראיתי דימיון לדויד זפדה
23/06/2016 | 00:38
2
31
והוא גם יותר חתיך ממנו. מעניין אם זה יגיע לפה. בזמנו שראיתי פרקים ראשונים של המזכיר קיוויתי שויוה ירכשו אותה בגללו. נראה איך הוא כרציני כי בהמזכיר היה קומי.
לצפיה ב-'הוא לא באמת דומה לזפדה'
הוא לא באמת דומה לזפדה
23/06/2016 | 00:47
1
53
אבל בתמונה מהצילומים עם אנחליקה עם משקפי שמש הוא מזכיר את זפדה. זאת התמונה הראשונה שראיתי אתמול.
זאת קומדיה דרך אגב, אז גם פה הוא כנראה יהיה דמות קומית. אבל לפחות עם זה יש תקווה שזה יגיע, נראה שויוה לא כל כךפוסלים קומדיות של טלמונדו.
לצפיה ב-'הוא באמת לרגע מזכיר אותו'
הוא באמת לרגע מזכיר אותו
23/06/2016 | 01:23
29
עם הלוק שלו כאלונסו מאשת הברזל

אולי טלקומדיה אבל לא נראה לי שהוא יהיה מצחיק כמו שהיה בהמזכיר ששם הזום היה עליו. פשוט במזכיר הוא היה שלומיאלי כזה ותמים אבל מקווה שיביאו את לה פאן. יש כבר שתי טלקומדיות בטלמונדו ואם שואלים אותי מעדיפה לוותר על הטלנובלה של מריצה רודריגז עם כל חיבתי אליה.

לצפיה ב-'Silvana Sin Lana פרומו'
Silvana Sin Lana פרומו
22/06/2016 | 23:47
57
לצפיה ב-'יום האב - שחקני טלויסה מדברים על אבהות'
יום האב - שחקני טלויסה מדברים על אבהות
22/06/2016 | 23:55
59
לצפיה ב-'דנילו קררה ואדריאנה לובייר בתפקידים ראשיים בסדרה חדשה'
דנילו קררה ואדריאנה לובייר בתפקידים ראשיים בסדרה חדשה
23/06/2016 | 00:23
3
126
אדריאנה לובייר ודנילו קררה ישחקו בתפקידים ראשיים בסדרה חדשה של טלויסה Sin rastro, שהיא בעצם רימייק לסדרת מתח ספרדית Bajo sospecha. הסדרה מספרת על חקירה וחיפושים אחרי ילדה בת 10 שנעלמה.
לצפיה ב-'לא שיש לזה סיכוי להגיע נכון?'
לא שיש לזה סיכוי להגיע נכון?
23/06/2016 | 15:48
1
19
לצפיה ב-'כנראה שלא'
כנראה שלא
25/06/2016 | 00:00
4
לצפיה ב-'תמונות ושחקנים נוספים'
תמונות ושחקנים נוספים
25/06/2016 | 00:08
37
גם חוסה פבלו מינור , אנה לייבסקה וחוסה אליאס מורנו ישחקו בסדרה.

לצפיה ב-'פול מון, מי שמע על הקאסט ומכיר את השחקנים?'
פול מון, מי שמע על הקאסט ומכיר את השחקנים?
23/06/2016 | 01:33
2
61
העלילה ממש מושכת יחסית לטלנובלה ישראלית אבל לא שמעתי על השחקנים פרט לרוסלנה שהיא לא בדיוק שחקנית כל כך. ועוד דחפו עוד אחד ממשפחת רפאלי לעולם הפרסום והוא ייקח חלק מהקאסט. מקווה שלפחות למד משחק ולא ישחק כמו בול עץ ושיוכיח שהקשר שלו למשפחה המפורסמת רפאלי הוא מקרי לחלוטין. ידוע בכלל תאריך הקרנה?
לצפיה ב-'דצמבר 2016...סוף שנה'
דצמבר 2016...סוף שנה
23/06/2016 | 10:31
1
27
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/06/2016 | 12:15
11
לצפיה ב-'מזל טוב לאריק אליאס'
מזל טוב לאריק אליאס
23/06/2016 | 14:49
2
56
שחוגג היום יום הולדת 36
לצפיה ב-'מזל טוב גם לדנה פאולה וכריסטיאן מאייר'
מזל טוב גם לדנה פאולה וכריסטיאן מאייר
23/06/2016 | 23:29
1
82
כריסטיאן חוגג היום יום הולדת 46
דנה פאולה היום חוגגת יום הולדת 21
לצפיה ב-'ויוה יצאו עלובים'
ויוה יצאו עלובים
23/06/2016 | 23:36
68
לא ציינו את היום הולדת שלהם ועוד את דנה פאולה אנו רואים מידי יום במי זה מי כראשית בויוה.
לצפיה ב-'סופיה קסטרו, בתם של אנחליקה ריברה וגוארו קסטרו תשחק בטלנובלה'
סופיה קסטרו, בתם של אנחליקה ריברה וגוארו קסטרו תשחק בטלנובלה
24/06/2016 | 01:05
86
של אביה Vino el amor ותגלם את בתו של גבריאל סוטו.
לצפיה ב-'מאשימים את מפיק Sueño de amor בהריסת סצינה שהראשית מגלחת את '
מאשימים את מפיק Sueño de amor בהריסת סצינה שהראשית מגלחת את
24/06/2016 | 22:45
70
השיער שלה בגלל מחלה קשה עם הוספת תמונות מהסצינת סקס של כריסטיאן דה לה פואנטה ומרחורי דה סאוסה.
לצפיה ב-'שבע נשמות'
שבע נשמות
20/06/2016 | 18:04
4
150
אני לא יודעת למה קשה לי להתחבר ולאהוב את עלילת הסידרה.
הבנתי שהכל מתבסס על תרומת זרע ושבעה ילדים שנולדו מאותו אבא ומגלים זאת מאוחר יותר.
זו לא עלילה נורמטיבית שמרכיבה ומחברת  בטלנובלה ואני באמת לא יודעת אם כדאי להמשיך ולצפות בה.
שתי הטלנובלות האחרות: מתחת השמיים ,   ורק אלוהים סולח  - מרתקת כבר מההתחלה , אך שבע נשמות עדיין לא הצליחה, למרות השחקנים המוכרים שבה
לתפוס אותי.
האם אתם בדעה שלי? או שהעלילה תתפתח בשבע נשמות ותרתק?
(דעתי האישית היא שיש סבירות מסויימת בתרומת זרע שאח ואחות עלולים להכיר ולהתאהב, אבל שמתי לב שלכל זרע יש מספר מזהה - אם כי לא כל אחד יודע שהוא נולד מתרומת זרע והולך לזהות מה מספרו. )
לצפיה ב-'אני אספר את דעתי בנושא הסדרה '
אני אספר את דעתי בנושא הסדרה
21/06/2016 | 18:31
3
86
הטלנובלה ''שבע נשמות'', היא טלנובלה שבהחלט יש בה דברים שהקהל מתחבר אלייה באיטיות, העלילה של הטלנובלה מורכבת מאוד. 
העלילה-היא דווקא הופיעה המון פעמים תרומת זרע. ב''שקר היופי'' שאסתר הביאה את ויטוריה לעולם, ב''האחד'' ולמעשה הנושא של תרומת הזרע מופיעים המון פעמים! 
ולדעתי זה מסר חשוב מאוד-משום שזוגות חד מיניים (הומואים ולסביות) נלחמים בדרך הזו, דרך תרומת זרע כדי להביא ילדים לעולם, ובחו''ל כל התהליך הזה מתרחש, כי בארץ כביכול לא מסכימים לדרך הזו, אבל לזוגות הטרוסקוסאלים מסכימים. 

לדעתי ''שבע נשמות'' מלבד העלילה שלה, יש פה דברים שאני אוהב אם תשימי לב: 
כל ילד וילדה, מתרומת הזרע של מיגל, כנ''ל גם ליז'יה ובנה ז'ואקין. כל דמות, יש בה את העלילה משלה, את החיי משפחה, הנושא היומיומי, הדמויות המורכבות, יש בה המון משפחה והורות-וכדאי להמשיך לצפות ב''שבע נשמות'', מה שעוד טוב בסדרה הזו, שכל פרק ופרק הוא סיפור בפני מעצמו, יש הרבה התקדמויות, התרחשויות, כמו בחיים שלנו. יש המון שחקנים מעולים וכדאי לא לפספס. 

בקשר לז'וליה ופדרו-דברים כאלו מתרחשים בעולם, המון אחים למחצה מתאהבים בלי לדעת שהם אחים, היה סיפור בברזיל שאח ואחות התאהבו ואחרי כמה זמן גילו שהם אחים. דברים כאלו מתרחשים... אבל בקשר לז'וליה ופדרו, כדאי להביט טוב טוב. 

מקווה שתהני עם הסדרה 
לצפיה ב-'היי אנדרי, תודה על תגובתך,'
היי אנדרי, תודה על תגובתך,
21/06/2016 | 20:55
2
50
בקשר לקהילה ההומו-לסבית שם זה יותר פונדקאות, ולכן הם נאלצים לעשות זאת
בחו"ל כי כאן בארץ באמת יש הרבה מיגבלות.
אבל גם כאן בארץ אינך יכול לזהות את התורם ואי אפשר לדעת אם באמת אח ואחות
מתאהבים ומתחתנים בגלל תרומת זרע. ראה מה קרה ב 7 נשמות, 7 אחים ואחיות מאותו אדם שתרם.
למרות הכל שכנעת אותי להמשיך לצפות (כל הפרקים עד כה מוקלטים אצלי בממיר המקליט)  בהחלט אתן לזה צ'אנס. לא הנושא של תרומות הזרע הם שמפריעות לי כמו השעמום, ברגע שהעלילה לא קולחת וזורמת אני מפסיקה לצפות.
בנתיים מהחדשות שהועלו לאחרונה הכי מצאו חן בעיני הם :  מתחת לשמיים,
ו- רק אלוהים סולח. תודה לך על תגובתך.
לצפיה ב-'אכן נושא חשוב שהופיע בשובל של שקרים'
אכן נושא חשוב שהופיע בשובל של שקרים
21/06/2016 | 21:15
1
58
שזוג הומואים ואם פונדקאית, שלפי החוק הברזיאלי צריך שתי פונדקאיות האחת התורמת של של הביצית והשנייה התורמת של הרחם. מה שאמרליס ניסתה למנוע ורצתה להיות שתיהן. אז לגבי תורמת הביצית זה כמו תרומת זרע ואין סיבה שתדע מה יצא מהביצית שלה ותהיה קשורה לאחר שהסכימה לתרום. אבל האם הפונדקאית שנושאת את הילד תשעה חודשים ומניקה אותו כדי שהוא לא יהיה שלה ואין לה שום זכות עליו, לפחות אם הביצית לא שלה, גם הד.נ.א לא שלה. אם כי זה קורה גם עם כלבי נחייה שהמשפחות חיות איתן ומגדלות את אותן מאז שהיו גורים ומאלפים אותם להיות כלבי נחייה ואחרי שנקשרים לכלבים צריכים למסור אותם לעיוורים. 
לצפיה ב-''
22/06/2016 | 09:58
8
לצפיה ב-'מתחת לשמיים(Bajo el mismo cielo) - ספיישל פתיחה'
מתחת לשמיים(Bajo el mismo cielo) - ספיישל פתיחה
20/06/2016 | 02:35
35
534
טלנובלה משנת 2015 בכיכובם של מריה אליסה קמרגו(גוף אחד) וגבריאל פוראס(עלובי חיים) מהפקת טלמונדו ועוסקת בנושאים חברתיים כגון הבדלי מעמדים חברתיים וכלכלים ומהגרים לטינים ללא אזרחות אמריקאית. הטלנובלה משודרת בימי א - ה 22:30 ובש.ח ב4:30, 10:30 ו16:30 ובימי שישי 22:20

לטלנובלה יש 122 פרקים.
לצפיה ב-'עלילה'
עלילה
20/06/2016 | 02:42
101
קרלוס מרטינס(גבריאל פוראס), ללא אזרחות אמריקאית שחי בלוס אנחלס. אדם ישר וחרוץ עם פחד תמידי שידווח להגירה ויאבד את שני ילדיו: לואיס(אלחנדרו ספייצר) ורודריגו. חלומו הגדול היה להעניק להם חיים טובים יותר, אך כמיהתו התמוטטה כאשר בנו הבכור, רודריגו נעלם מבלי להשאיר עקבות ומצטרף לכנופייה. בינתיים, קרלוס דואג להגן ולהרחיק את לואיס מהסכנה שיש בעיר. בהניסיון הנואש להגן עליו הוא יכיר את אדלה(מריה אליסה קמרגו), פנדיז'רית שתגנוב את ליבו.<br>
לצפיה ב-'הדמויות'
הדמויות
20/06/2016 | 02:44
24
99
לצפיה ב-'אדלה מורלס'
אדלה מורלס
20/06/2016 | 02:55
122
היא בחורה צעירה שהגיע ממקסיקו לארה"ב כשהייתה קטנה יותר עם אמה, אחיה הבכור וסבתה. גדלה בבית לא יציב, אמה עוסקת בזנות ומכורה לאלכוהול. לאחר מותה של סבתה, אדלה ואחיה מתיאס, הצטרפו לכנופייה. מאחורי תדמית קשה מסתתרת אישה בודדה עם לב רחב. היא לא תרסן את רגשותייה כאשר תכיר קרלוס באופן בלתי צפוי.

מגולמת ע"י מריה אליסה קמרגו שמוכרת לנו מגוף אחד.
לצפיה ב-'קרלוס מרטינז'
קרלוס מרטינז
20/06/2016 | 02:59
91
הוא מקסיקני, מהגר בלי מסמכים, שחי בלוס אנחלס עם הפחד התמידי שיוסגר למדינה שלו. הגיע לארה"ב עם אישתו המנוחה, טרסה ובנם הבכור, רודריגו אשר הצטרף לכנופיה מסוכנת. קרלוס עובד כגנן כדי לפרנס את בנו הקטן, לואיס ומנסה לטפח בו ערכים ולהרחיק אותו מהפשע שסובלת העיר. החיפוש אחרי בנו הבכור יוביל אותו להתאהב באישה ששייכת לעולם שהוא מתעב.

מגולם ע"י גבריאל פוראס שמוכר לנו מהאסירה, זהות אבודה, עלובי חיים, מלכת הדרום וכו'
לצפיה ב-'פליסיה מנדז'
פליסיה מנדז
20/06/2016 | 03:03
2
171
היא אישה יפה. בת של מקסיקנים ונולדה בקליפורניה. היא בעלים של "לה פרונטרה"(הגבול), מקום נעים עם אווירה משפחתית. התחתנה פעם אחת אך הוא נהפך לגהנום. כאשר היא מכירה את קרלוס היא מתאהבת באובססיביות מאחר והיא רואה בו הגבר אשר תמיד רצתה להקים משפחה. כדי לכבוש אותו היא מוכנה להכל אפילו אם יהיה צורך לכרות ברית עם האוייב.

מגולמת ע"י אריקה דה לה רוסה שמוכרת לנו מעלובי חיים
לצפיה ב-'את מי היא גילמה בעלובי החיים?'
את מי היא גילמה בעלובי החיים?
22/06/2016 | 00:45
1
33
לצפיה ב-'אויי התבלבלתי'
אויי התבלבלתי
22/06/2016 | 01:08
38
היא שיחקה בהשיבה הביתה בתור בת זוגו של חורחה לואיס פילה
לצפיה ב-'גרייסי קורדרו'
גרייסי קורדרו
20/06/2016 | 03:06
2
157
בחורה ביישנית שמסתירה את יופייה מאחורי משקפיים גדולים ואת הפשטות שלה להתלבש. היא אחות ועובדת באחד בתי כלא הכי מסוכנים בעיר. היא תצטרך להאבק באסירים ולרפא את הפצעים שלהם לאחר הקטטות האלימות שמתרחשות כמעט כל יום. גרייס מלאה באומץ באמצע הבלאגן שישנם במצבים ההם וכאשר היא תכיר את "פאייר" חייה ישתנו לתמיד.

מגולמת ע"י קנדרה סנטרוז שמוכרת לנו מגוף אחד, מילה של אישה, כנגד כל הסיכויים, פשוט לאהוב.
לצפיה ב-'את מי היא גילמה בבגוף אחד?'
את מי היא גילמה בבגוף אחד?
22/06/2016 | 00:46
1
18
לצפיה ב-'את הבת הבכורה של מוניקה, קמילה'
את הבת הבכורה של מוניקה, קמילה
22/06/2016 | 01:14
16
לצפיה ב-'חוסה קולמיז'ו'
חוסה קולמיז'ו
20/06/2016 | 03:12
89
הוא אגדה בין הכנופיות היספניות בלוס אנג'לס. למרות שהוא בכלא מורשע למאסר עולם בגלל פשעיו האלימות, ממשיך להיות מנהיג "קולוניה" ושולט בה. הוא "דג שמן" של הכנופייה והוא במעגל של אמון בה מוביל רודריגו, "פייר" בנו הבכור של קרלוס מרטינז.

מגולם ע"י חוליו בראצ'ו שמוכר לנו ממילה של אישה, אהבת נפש, שקרים(1998)
לצפיה ב-'לאורה מורלס'
לאורה מורלס
20/06/2016 | 03:14
85
אמם של אדלה ומתיאס, אלכוהוליסטית ועוסקת בזנות. יש לה יחסי אהבה - שנאה עם הגברים מאז שנטש אבי ילדיה. המכות של החיים הובילו להיות אגואיסטית ולהזניח את ילדייה מילדות

מגולמת ע"י רוסלינדה רודריגז שמוכרת לנו מעל החיים ועל המוות, מלכת הלבבות, פשוט לאהוב, אהבה נושכת, אני אניטה והאסירה.
לצפיה ב-'לואיס מרטינז'
לואיס מרטינז
20/06/2016 | 03:17
92
בנו הצעיר של קרלוס. בחור סימפטי, אימפולסיבי ושמח. נולד בארה"ב ולמרות תכונותיו המושכים ההיספנים, הוא דוחה את ההרגלים המקסיקניים של אביו. לא נוח לו לחיות בעוני ולעבוד כגנן בבית בו גרה מתבגרת יפה מאוד ועשירה. לואיס ינסה לכבוש אותה למרות הבדלים חברתיים וכלכלים גדולים.

מגולם ע"י אלחנדרו ספייצר שמוכר לנו מאמי, עם הילקוט הכחול, חברים לנצח
לצפיה ב-'מריה סוליס מרטינז'
מריה סוליס מרטינז
20/06/2016 | 12:03
74
היא אחותו הצעירה של קרלוס וגם היא הגיע לארה"ב באופן לא חוקי. מוקירה הכרת תודה ענקית כלפי אחיה על שאירח אותה במשך השנים הראשונות שחיה בארה"ב. התחתנה עם רודולפו סוליס ובזכות הנישואים אלו הפכה לאזרחית אמריקאית. היא אמא אוהבת ולוחמת. עובדת כמלצרית ב"בר אקפולקו" איפה שבעלה עובד כמוזיקאי.

מגולמת ע"י ליז גייארדו שמוכרת לנו מיפה במנהטן, נשות אפריסיו, האסירה
לצפיה ב-'מתיאס מורלס'
מתיאס מורלס
20/06/2016 | 12:07
77
אחיה הבכור של אדלה. הוא זה שלקח אותה להיות חלק מהכנופיות וחיפשו מקלט בעקבות מות סבתא שלהם. אמא שלו סילקה אותו מהבית כאשר היה כמעט מתבגר וראה את עצמו במצוקות התחיל את הקריירה פלילית כחבר ל"לה קולוניה"

מגולם ע"י קרלוס פרו שמוכר לנו מאהבה נושכת, מלאך ושטן, מלכת הלבבות, לאהוב את לולה, אווה לונה.
לצפיה ב-'"פייר"'
"פייר"
20/06/2016 | 12:14
260
בנו הבכור של קרלוס אשר איתו חצה את הגבול בהיותו בגיל קטן. הוא חיפש מקלט ב"לה קולוניה" כנופייה מסוכנת שמקנה לו ביטחון ותמיכה. ההחלטות הגרועות שקיבל הובילו אותו למאסר שם הרבה מכירים אותו בכינוי "הפייר". למרות שהוא נראה בטוח ולא סלחני, בתוך תוכו הוא אדם בודד ששומר צער רב. התדמית האלימה והעריצה מתמוטטת כאשר הוא יחווה אהבה של אישה.

מגולם ע"י לואיס ארנסטו פרנקו
לצפיה ב-'רודולפו סוליס'
רודולפו סוליס
20/06/2016 | 12:21
69
בעלה של מריה, אחותו של קרלוס. עובד כמנגן באקורדאון בלהקה צפונית מוזיקלית בבר "לה פרונטרה" של הבת דודה שלו, פליסיה. למרות שהוא מסור לאשתו וילדיו, הוא מסתיר סוד נורא שעלול להרוס את ביתו.

מגולם ע"י ראול ארייטה מוכר לנו ממלכת הלבבות, יפה במנהטן, פשוט לאהוב, לאהוב את לולה, אהבה נושכת, מלאך ושטן
לצפיה ב-'גאצ'ו'
גאצ'ו
20/06/2016 | 12:26
62
חבר ב"לה קולוניה" והוא בכלא בגלל עברות שביצע כחבר כנופיה. הוא מסוכן שהפך להיות יד ימינו של "פייר" בזמן שהותו בכלא. למרות אופיו האלים הוא מציית לו ושומר לו כבוד ואף מפחד ממנו.

מגולם ע"י פליפה בטנקאורט שמוכר לנו ממישהו צופה בך, אווה לונה ואהבה נושכת.
לצפיה ב-'דבורה סנדרז'
דבורה סנדרז
20/06/2016 | 12:30
112
אישתו של ג'אקוב ולעיני כולם היא האישה המושלמת: אלגנטית, בלונדינית והתנהגות ללא דופי. לעומת זאת, דבורה נולדה במקסיקו ומתביישת במוצאה.

מגולמת ע"י מרסדס מולטו שמוכרת לנו מיחסים מסוכנים, רק נשיקה
לצפיה ב-'ג'אקוב סנדרז'
ג'אקוב סנדרז
20/06/2016 | 12:34
60
הוא גבר מושך ועשיר. נשוי לדבורה, אישה קרה ומחושבת, איתה יש לו בת, סוסי. המקצוע שלו כעיתונאי עושה אותו לתשוקתי בטבעיות, התיירות, התרבות, השפה, הגסטרונומיה וכל מה שקשור לעולם ההיספני, בעיקר מקסיקני. הוא גבר פשוט והתשוקתו הגדולה הוא המגזין שהוא בעצמו ייסד. חאקוב יכיר את קרלוס שהוא הגנן של האחוזה. מה שלא מצפה הוא שהיחסים עם המשפחה מרטינז תהיה יותר מקובלת.

מגולם ע"י קלר וורטם שמוכר לנו מג'ין הבתולה(לצופי יס בלבד).
לצפיה ב-'סוסי סנדרז'
סוסי סנדרז
20/06/2016 | 12:37
69
מתבגרת עשירה, בתם של ג'אקובו ודבורה. קורנת מיופי מלאכי ויש לה רגשות טובות. לעומת זאת לא מעניינים אותה שיוויון וזכויות אזרחים של הקהילה היספנית. מרגישה ריחוק כלפי הורייה בעקבות הוויכוחים הקבועים בנוכחותה. מבחינתה זה להשתעשע ולהיות שמח. כאשר היא תתאהב בפעם הראשונה היא תתמודד בההבדלים החברתיים והכלכליים המסומנים של העיר בה היא חיה.

מגולמת ע"י אוקאיירי(אוקה) גינר שמוכרת לנו ממי זה מי
לצפיה ב-'אריק וייאלטה'
אריק וייאלטה
20/06/2016 | 12:42
68
עיתונאי, נולד בארה"ב ורוחש כבוד גדול לעמו אך באותו זמן הוא מרגיש גאווה גדולה למוצאו ההיספני. ייהפך לעמית בעבודה של אדלה ויעזור לה בעריכה סנדרז. אריק חש הערצה כלפיה, מי אשר באמת מכיר את השם של מתי, ויתעקש לכבוש את ליבה במעשים טובים, ללא רמאות או מניפולציות.

מגולם ע"י חואן פבלו ז'אנו שמוכר לנו מיפה במנהטן, קח אותי רודריגו

לצפיה ב-'איזבל גרידו'
איזבל גרידו
20/06/2016 | 12:48
75
איזבל האמינה שחלומה להפוך לרעיה ולגור בארמון יתגשם כאשר הכירה את רודולפו באחת מנסעיתיו למקסיקו. מבלי לדעת שהוא היה נשוי, איזבל האמינה למילותיו הרומנטיות והבטחות של אהבה, מה שיהיה בלתי אפשרי לקיים מאחר והוא גבר נשוי ועם ילדים. איזבל נהפכה למאהבת תוך כדי היא מובילה את רודולפו לחיות חיים כפולים.

מגולמת ע"י אהריד הנאליי מוכרת לנו מ:
ים של סודות
הזר
רבלדה
לצפיה ב-'חואנה גרסיה'
חואנה גרסיה
20/06/2016 | 12:53
55
מהגרת ללא מסמכים שעובדת במשק בבית של אדון עשיר. הופכת להיות חברתה הטובה של אדלה ולמרות החברות היא מחליטה להסתיר ממנה את המצב הנורא שחווה בעבודתה. הבוס שלה מתעלל בה פיזית ורגשית והיא תסבול להיות הקרבן שלו שהיא נתונה תחת האיומים הקבועים שלו להסגיר אותה במשטרת ההגירה. לחואנה יש בן זוג, סנטיאגו שיתחיל לחשוד שהיא עוברת חוויה נוראית של ניצול.

מגולמת ע"י חימנה איילה
לצפיה ב-'סנטיאגו יפז'
סנטיאגו יפז
20/06/2016 | 12:57
61
מהגר ללא מסמכים מהונדורס. עני, ביישן אך מוקיר הכרת תודה כלפי החיים. קרלוס שוכר אותו כעוזר בגינה והוכים לחברים טובים. דרך סנטיאגו אנו שמים לב לחלוקה שקיים בין המקסיקנים למרכז אשר סובלים מאפלייה חברתית רצינית. לסנטיאגו יש לב רחב ומאוהב מאוד בחברה שלו, חואנה אשר יגן ויתמוך במשך המצב קשה.

מגולם ע"י פרדי פלורז
לצפיה ב-'גיז'רמו ווילי לופז'
גיז'רמו ווילי לופז
20/06/2016 | 13:01
70
שכן של לואיס וקרלוס והוא חלק מכנופייה. מושך אך מתנשא, חוצפן, שערורייתי ופושע. אוהב לקבל כסף ודברים חומרניים שהוא מבצע פשעים שגורמים לו להיראות כגאלן שכל הנשים רוצות, הוא מסתובב עם מכוניות חדשות ומצועצעות מאוד. ווילי חולק "סוד מהעבר" של פליסיה אשר אותה הוא מטריד בקביעות תמורת כסף ושתיקתו. ווילי יהפוך להרבה חיי גיהנום.

מגולם ע"י פרננדו נורייגה
לצפיה ב-'תמונות מהפרקים ששודרו'
תמונות מהפרקים ששודרו
20/06/2016 | 02:47
1
62
לצפיה ב-'♡♡'
21/06/2016 | 21:38
20
לצפיה ב-'תגובות על הפרקים, הסדרה והספיישל'
תגובות על הפרקים, הסדרה והספיישל
20/06/2016 | 02:51
2
73
לצפיה ב-'תודה רבה על הספיישל המושקע'
תודה רבה על הספיישל המושקע
22/06/2016 | 23:57
1
16
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
23/06/2016 | 01:36
18
שמחה שאהבת
לצפיה ב-'רנת LOVE , אלפי תודות על ההשקעה'
רנת LOVE , אלפי תודות על ההשקעה
20/06/2016 | 15:29
1
24
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
21/06/2016 | 21:48
32
שמחה שאהבת
לצפיה ב-'כל הכבוד אחלה ספיישל!'
כל הכבוד אחלה ספיישל!
24/06/2016 | 16:57
26
תהנו מי שצופה
לצפיה ב-'תודה רבה על הספיישל'
תודה רבה על הספיישל
26/06/2016 | 21:41
19
אחלה טלנובלה,התחילה פושרת ומפרק לפרק היא הולכת ומשתפרת.
לעומת זאת משהאל יסלח לך קצת ירד לי.
איך פליפה מחברים לנצח גדל ונהיה פה ממש גבר.
נחמד לראות את אירנה מלה פטרונה כאן.המשחק שלה פה טוב הרבה יותר
בעיני מאשר בלה פטרונה.אגב רנת,התבלבלת,רשמת שהיא שיחקה בעלובי החיים
והיא לא שיחקה שם.כנראה התבלבלת עם אלכסנדרה דה לה מורה.
כצפוי השחקנית שמשחקת את אמה של אדלה גם פה בתפקיד המסכנה/פרוצה/שתוייה/מסוממת/וואטאוור.
דבורה ממש רעה,ואילו בעלה טוב לב ועוזר להיספנים.

מחכה כבר לפרק של היום
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח - שירשור לשבוע חדש'
רק אלוהים סולח - שירשור לשבוע חדש
19/06/2016 | 20:17
59
289
תגובות על פרקי השבוע לכאן

המשך>>
תגובות על פרקי השבוע לכאן

קבוצות צפייה ארגנטינה
18/06/2016 | 21:02
10
26
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
לחנך את נינה

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 95-98'
La Leona-פרקים 95-98
18/06/2016 | 21:03
5
30
.
לצפיה ב-'נפתח דף פייסבוק רשמי ללה לאונה '
נפתח דף פייסבוק רשמי ללה לאונה
19/06/2016 | 13:33
31
לצפיה ב-'אחרי קרוב ל-100 פרקים זה קורה'
אחרי קרוב ל-100 פרקים זה קורה
19/06/2016 | 17:37
1
54
פרנקו מספר לקלאוס שהוא הבן שלו...הגיע הזמן!
כל הקטע שקלאוס התמוטט במסיבה היה הזוי...כולם ראו הרי שהוא נופל על הברכיים והמשיכו להסתכל...עד שהוא נפל במדרגות...וגם אז אף אחד לא ניגש-זה היה דפוק לחלוטין!

שרה/סופיה תכננה להיחשף במסיבה אבל זה היה פחות דרמטי ממה שחשבתי...רק קלאוס זיהה אותה, ודיאנה לא...והיא גם לא אמרה לה שהיא אחותה.

מה נסגר עם השיער השחור של ג'ולי? ממש רואים שזאת פאה
לצפיה ב-'בהחלט הגיע הזמן'
בהחלט הגיע הזמן
19/06/2016 | 19:32
27
וחבל מאוד שמרחו את הגילוי.

אכן החשיפה של סופיה הייתה פחות דרמטית ואיך קלאוס כן זיהה אותה ודיאנה לא והכי מצחיק שהיא התייחסה אליה כמו חברה. 

הפאה של ג'ולי  למרות שיותר מתאים לה השיער השחור מאשר הבלונד המזעזע 
לצפיה ב-'סופסוף פרנקו חושף בפני קלאוס את האמת '
סופסוף פרנקו חושף בפני קלאוס את האמת
19/06/2016 | 19:10
1
33
בטי גילתה את המסמכים של הקופראטיבה שקוק גנב מהומרו, והיא שוב משתעלת סימן לא טוב. בטי התעמתה עם קוקו לגבי הבגידה שלו בחברים לעבודה אבל אח"כ איכזבה כשאמרה שהיא לא תספר כלום על מה שהוא עשה ותחפה עליו.

לא הבנתי למה גבריאל לא רוצה לתת גט לפיה מה הקטע? הרי הוא לא סובל אותה. ונראה שהיא מכירה את הפנים האמיתיות שלו הוא אלים.

איך מריה ורודריגו ראו את צארלי ואלכס מתנשקים.ומה מריה משחקת אותה כאילו לא אכפת לה יותר מפרנקו .

מה הקטע שגולי שמה פאה עם שיער שחור??רק שג'ולי לא תהרוס לפרנקו וסופיה את התוכנית במסיבת 100 השנה לטקסטיל. ודווקא מתאים לה יותר השחור מאשר הבלונד. מזל שג'ולי לא הרסה לפרנקו וסופיה את התוכנית ודיאנה לא זיהתה את שרה. קלאוס נכן מזהה את שרה, מקבל התקף ונופל מהמדרגות.

היה מעניין לגלות מי שלח לרודריגו את המייל האנונימי לגבי ורה , ודווקא התגלה שאאוחניה היא זאת שכותבת לרודריגו את המיילים על ורה מפתיע. מעניין מה הקטע שלה, ומאיפה בדיוק יש לא המידע. ואיך העובד של קלאוס תפס את אאוחניה על חם במחשב של קלאוס, בקטע הזה הפתיעה לטובה.

בריאן שוב נופל לסמים והפעם משתגע וצובע את הפנים שלו ואת כל הגוף וגם כמעט עירום, מזל שגבריאל סגר אותו בחדר למרות שגם שם הוא המשיך בטירוף.

והסוף - סופסוף פרנקו גילה לקלאוס שהוא הבן שלו. 

לצפיה ב-'אני מת שבטי תתפוס את קוקו'
אני מת שבטי תתפוס את קוקו
20/06/2016 | 15:00
18
עם חברה שלה...מרגיז אותי שהם ממשיכים והיא לא יודעת מזה

לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 15-20'
לחנך את נינה-פרקים 15-20
18/06/2016 | 21:05
3
30
.
לצפיה ב-'a la cheta la cheta'
a la cheta la cheta
19/06/2016 | 00:07
1
35
חח איזה שיר ממכר וכמה חרשו עליו בפרקים האלו
מארה ואנטוניו במיטה sexto חח חזרה חרמנית מהכלא היא כזאת קורעת ומעצבנת גם יחד
והייתה לה יציאה שהיא אמרה "בי-פולאר, גם גברים וגם נשים" חח

כשאסרו את נינה חשבתי שישלחו אותה בטעות לכלא הרי לא האמינו שהיא לא מארה...אבל מהר מאוד הכול הסתדר(כמעט מפגש בין שתיהן!) ומארה שוב בכלא

ביצ'ו שוב תופס את אמא שלו עם פלומו שומע את הלב שלה ונוגע לה בציץ
והסוף-מארה רואה תמונות מהתצוגת אופנה שמישהי זהה לה
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/06/2016 | 19:47
18
מזל שלא שלחו בטעות את נינה לכלא במקום מארה.ואיך היה כמעט מפגש בין נינה למארה .

הכי קטעים עם מ'צה ואל פלומו ואל ב'יצו שתפס אותם על חם .

מעניין מה הפעם מנואל ימציא למארה על התמונות.

מארה כזאת מעצבנת  וגם עם יציאות כאלה

לצפיה ב-'הבילבול בין נינה למארה ממשיך '
הבילבול בין נינה למארה ממשיך
19/06/2016 | 19:24
24
המשטרה עוצרת את נינה במקום את מארה מסכנה נינה בתחנת משטרה במקום מארה, ובינתיים מארה הסתומה הלכה כרגיל לקניות עם פטרסיו וסופיה.
ואיך בתחנת משטרה מארה ונינה יהיו באותו חדר ומארה לא שמה לב לנינה שהיא דומה לה. בעקבות כך לנינה נמאס להתחזות למארה והיא לא רוצה לשמוע יותר ממנואל. ולבסוף מארה חוזרת לכלא בספרד, מגיע לה. ואיך האסירות עכשיו ירצו להתנקם בה.

פלומו ומ'צה ואיך אל ב'יצו ופלומו רבו בגלל זה. אל ב'יצו סוג של תינוק מגודל שדבוק לאימא שלו ולא רוצה שהיא תהיה עם אף גבר אחר. ואיך מצה שיחקה אותה מטפלת בחוסה בכוונה בפני אל פלומו. ואח"ע הפסידה את כל הכסף בהימורים.

איך כל חברי הלהקה נתקעו עם הקרוואן בדרך ונאלצו לחזור הביתה ולבטל את המופע.

רנסו עולה על כך שיש שתי מארות וחושב שלמארה יש פיצול אישיות  ואיך הוא שמע את סוזנה קוראת לנינה בשמה ואיך הן המציאו לו שהיא קראה לה אל ניניה חח.

סוזנה מצחיקה עם כל הניסיונות שלה להתחיל עם מנואל.

נינה מתחזה למארה בתצוגת אופנה ואיך חוסה הופיע פתאום בתצוגת אופנה וכמעט חשף את כל האמת.

מילגרוס הרעילה את הזמרת המפורסמת?

ניקו מתוודה בפני נינה שהוא שם את שקית כדורי הסמים בתיק של מארה ובגללו שהיא במאסר.ולא הבנתי למה פטריסיו לא רצה לספר את זה למנואל.

מארה ראתה את התמונות של נינה מהתצוגת אופנה וגם התקשרה למנואל מהכלא, בדיוק שאנטוניו איתו. עכשיו מעניין מה הוא ימציא לה.

נינה ורנסו מתנשקים בגג איפה שהם נפגשו לראשונה והיא הצילה אותו.

שאלות, חדשות, בקשות
18/06/2016 | 15:17
6
22
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'אריאדנה דיאז מציגה את בנה דייגו'
אריאדנה דיאז מציגה את בנה דייגו
18/06/2016 | 15:22
1
98
לצפיה ב-''
18/06/2016 | 18:13
9
לצפיה ב-'היוש '
היוש
18/06/2016 | 16:58
2
58
אז נכון שזאת סדרה ממש ממש ישנה.
אבל אני מחפשת את הסדרה "האחד" עם ז'אדי.
למי יש מושג איפה אני מוצאת את כל הפרקים? ראיתי 2 פרקים ביוטיוב אתמול בתרגום לעברית ואין יותר.

תודה!
לצפיה ב-'אין פרקים מתורגמים באינטרנט'
אין פרקים מתורגמים באינטרנט
18/06/2016 | 21:31
1
16
לצפיה ב-'אוף תודה '
אוף תודה
18/06/2016 | 22:39
3
לצפיה ב-'נפתח דף פייסבוק לטלנובלה A Que No Me Dejas'
נפתח דף פייסבוק לטלנובלה A Que No Me Dejas
19/06/2016 | 13:25
40
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח - פרק 1'
רק אלוהים סולח - פרק 1
15/06/2016 | 19:35
87
968
איזה פרק יפההה הפרק ממש עף לי איזה צילומים מהממים ואיזו עלילת בסיס חזקה ומעניינת! כיף לראות את כל הפרצופים המוכרים. ממש אהבתי! מאוחר יותר אכתוב את הסיכום המלא שלי
המשך>>
איזה פרק יפההה הפרק ממש עף לי איזה צילומים מהממים ואיזו עלילת בסיס חזקה ומעניינת! כיף לראות את כל הפרצופים המוכרים. ממש אהבתי! מאוחר יותר אכתוב את הסיכום המלא שלי
לצפיה ב-'מי זה מי עד 39'
מי זה מי עד 39
15/06/2016 | 07:53
8
65
לצפיה ב-'איכסססססססססססססס!!!!!!! פרק 38'
איכסססססססססססססס!!!!!!! פרק 38
15/06/2016 | 07:59
2
89
ועוד פעם איכסססססססססססססססססססססססססססס 

חוסטינו הסוטה העז למזמז את טניה וכמעט לאנוס אותה בעודה ישנה (או מסוממת, זה לא ברור לי.)  
לולא קוני לא הייתה מפריעה באמצע, הסוטה הדוחה הזה עוד היה משיג את מטרתו!!!!!! 

איכסססססססססססססססססססססס!!!!!!!

וסוף סוף מתעסקים בתעלומת איך זה שיש תאומים. ממה שהבנתי, צ'מוי החמוד הזה לקח את לאונרדו,  נתן אותו למישהו שמכר אותו (ההוא התעסק במכירות וסחר בילדים) וככה קרה שהומברטו "קנה" את לאונרדו.

יסניה מעצבנת אותי כרגיל. אוףףףףףףף תרדי מהעץ שאת מטפסת עליו כבר 20 פרקים

אבל איזה כיף שקוקו שוב חזרה לסדרה אחרי שבפרק 25 חשפה את כל הקטע של החתונה המזוייפת ונעלמה. שחקנית ממש חמודה ומצחיקה

פלומה ופריקו כמעט שוכבים אבל לבסוף לא עושים זאת.

ושוב פעם - איכססססססססססססססססססססססססססססססססססססס!!!!!!!!!! הקאתי קצת בפה בסצינה הדוחה ההיא של חוסטינו.

לצפיה ב-'בעע למזלי עדיין לא הגעתי לזה'
בעע למזלי עדיין לא הגעתי לזה
17/06/2016 | 00:14
20
לצפיה ב-'ידעתי שלצ'מוי יש קשר להפרדת התאומים בפרקים שהגעתי אליהם'
ידעתי שלצ'מוי יש קשר להפרדת התאומים בפרקים שהגעתי אליהם
18/06/2016 | 23:37
19
יש בינתיים רק רמיזות אבל הכיוון די ברור.
לצפיה ב-'עד 43 '
עד 43
18/06/2016 | 17:24
1
20
איגנסיו וצ'מוי סוחטים זה את זה ומנסים להרוג זה את זה

פרננדה מתחילה להתרכך וכנראה להתאהב בלאונרדו

פלומה ופריקו מאוהבים מתמיד

חוסטינו הדוחה ראה את אמיליאנו הבן שלו מתמזמז עם טניה, חוטף התקף לב כשהוא מגיע הביתה, ואז מתברר שהוא בכלל חטף התקף חרדה. זקן סוטה, מה דעתך להתפגר במקום ולחסוך לנו את כל האיכסה? הוא הפשיט את טניה פעם שנייה כשהיא ישנה

קצ'יטו חזר. לא יודע למה זה טוב.

ויסניה מעצבנת כרגיל.
לצפיה ב-'קצ'יטו חזר גם בפרק 34 נראה לי מביאים אותו אחת ל8/10 פרקים'
קצ'יטו חזר גם בפרק 34 נראה לי מביאים אותו אחת ל8/10 פרקים
18/06/2016 | 23:50
20
חבל שצימצמו לו סצנות אני דווקא אוהבת אותו יש לו יציאות מצחיקות והוא חמודי כזה
לצפיה ב-'עד 34 צ'מוי הזה באמת טרבל מייקר רציני'
עד 34 צ'מוי הזה באמת טרבל מייקר רציני
18/06/2016 | 23:24
2
29
לא מספיק הוא רצח את המאהב של פביולה אז עכשיו הוא גם שולח פושעים לרצוח את ג'ונתן שבטעות פוצעים את אינס ועוד הוא מכניס לליאונרדו לראש שהוא גנב כמוהו. עכשיו אני מבינה למה יסניה מגנה עליו כל הזמן, נראה שאין לה ממש מושג על כל מה שהוא עשה לאינס. מה שכן אהבתי את ההתקרבות שלה ושל רובן למרות שזה עדיין הזוי בעיניי שהוא לא מזהה אותה כקנדי במיוחד אחרי קטע השכרות שלה

קוני עוזבת את הבית אי אפשר להאשים אותה עם אמא ואח כאלה איזו חמודה נורה איך שנתנה לה לגור בבית שלה אין עלייה אהבתי את הידידות בין טניה לקוני, חמודות

הומברטו לוקח מפריקו את משרת המנכ"ל ומעביר אותה לאיגנסיו מעניין איך פריקו ישלם עכשיו על הניתוח של סנטיאגו כמובן שאיגנסיו בעננים ולגבי פרננדה, איך פריקו לא שם לב שארוסתו לא ממש מתלהבת להיות בקרבתו מקווה שבקרוב היא תגלה שהוא רוצה לשלם על הניתוח של סנטיאגו ותתרכך

אהבתי את סצנת ההיפנוזה של ליאונרדו! איך שהוא חזר אחורה בזמן והצליח קצת להזכר בעבר שלו ולראות את נורה שמבכה את מותה של "אימו". פעם ראשונה שהפסיכולוגית הזו מועילה במשהו חח
לצפיה ב-'האירועים האלה בעוד 10 פרקים יהיו משמעותיים'
האירועים האלה בעוד 10 פרקים יהיו משמעותיים
19/06/2016 | 07:41
1
25
תזכרי מה שאמרתי.

הפסיכולוגית הזו מועילה? תעשי לי טובה......

צ'מוי אפשר להגיד הוא הרע הראשי לצד איגנסיו. שניהם נוראיים ושניהם באותה הרמה.

תמשיכי הלאה תראי איך פתרו את עניין הנשיאות רמז: בסיליו.
לצפיה ב-'טוב אחרי פרק 35 גם בזה היא לא ממש מועילה'
טוב אחרי פרק 35 גם בזה היא לא ממש מועילה
19/06/2016 | 22:38
20
איך שהיא פשוט לא מסוגלת לצאת מהקופסא ולא מסוגלת לפתוח את הראש כדי לנסות להבין למה ומאיפה יש לליאונרדו את הזיכרונות האילה. נכון יש לה את המכשול שהמטופל שלה סבור שהוא מישהו אחר. אבל עדיין.. ישר לבטל את מה שהוא אומר לה שהוא רואה ומרגיש רק בגלל שזה מבחינתה לא תואם את המציאות? פסיכולוגית בשנקל ושתפסיק לדבר בצורה איטית שכזאת זה משגע חח

עוד לגבי הפרק אהבתי איך שפריקו היה עצמו לכמה רגעים, אהבתי איך שהוא התנצל בפני אינס בבית חולים על שהוא לא קיבל את ג'ונתן כבן זוגה

לגבי הנשיאות עדיין לא הגעתי, אבל אין על בסי!!
לצפיה ב-'ספיישילים לסדרות חדשות'
ספיישילים לסדרות חדשות
14/06/2016 | 12:28
71
האם יש סיכוי שיהיו ספיישלים לסדרות החדשות שמועלות בימים אלו?
הכוונה  לשחקנים שמשחקים את הדמויות ובציון הסדרות שמהם הם מוכרים. פעם היה כאן בפורום ספיישלים כאלו ואני יודעת שמי שהכינה אותם עבדה הרבה והקדישה זמן רב למעננו חברי הפורום.
האם יתכן שניתן לצפות שיקדישו שוב למען הצופים בטלנובלות?
תודה מראש.
לצפיה ב-'שבע נשמות - ספיישל פתיחה'
שבע נשמות - ספיישל פתיחה
13/06/2016 | 22:38
35
223
ספיישל פתיחה לכבוד תחילתה של הטלנובלה הברזילאית החדשה "שבע נשמות".
שידורים: ימי א'-ה' 19:05, שידורים חוזרים ב01:05, 7:05, 13:05 וימי שישי ב18:10 5 פרקים ברצף.

צפיה נהנה לכל מי שצופה (איתי )
לצפיה ב-'העלילה'
העלילה
13/06/2016 | 23:04
82
מיגל עוזב לארה"ב בגיל צעיר בעקבות מוות אימו. הוא נאלץ לחפש דרכים להרוויח כסף כדי לשרוד ולכן מחליט לתרום זרע לבנק הזרע. מה שהוא לא מדמיין לעצמו שמאותה תרומה יוולדו 6 ילדים, כל אחד בנסיבות שונות, במקומות שונים ועם חיים שונים.
מיגל האשים את עצמו במוות אימו ובהריסת משפחה והחליט לעולם לא להקים משפחה משלו. כאשר הוא פוגש את ליז'יה, עיתונאית מצליחה, הוא בורח גם מהקשר איתה, בלי לדעת שהיא בהיריון ממנו ולמרות שמדובר באהבת חייו. הוא יוצא להפלגה לאנטארקטיקה, בדרך ספינתו עוברת תאונה והוא נחשב למת. אנשים שהיו באיזור מצילים אותו, אך הוא מאבד זיכרון ומתגורר במשך תקופה ממושכת בעיירה קטנה.
בזמן הזה צעירה בשם ז'וליה מגלה שנולדה מתרומת זרע ומנסה לחפש מידע על אביה הביולוגי. היא מוצאת את אחיה למחצה פדרו. למרות היותם אחים , בין השניים מתעוררים רגשות רומנטיים. בנוסף, פדרו וז'וליה מוצאים עוד כמה אחים למחצה שנולדו מאותו תורם הזרע.
כאשר הזכרון של מיגל חוזר , הוא חוזר כדי לגלות שאהובתו ליז'יה כבר עם גבר אחר, אך מחלה קשה של אחד הילדים שלו תגרום לו לנסות להתקרב אל הילדים שלו וליז'יה.
לצפיה ב-'דמויות'
דמויות
13/06/2016 | 23:27
25
95
לצפיה ב-'היי אלה, אני לא רואה את רשימת'
היי אלה, אני לא רואה את רשימת
14/06/2016 | 12:31
2
36
הדמויות, תודה על הכוונה, מקווה שאכן הספיישל יכלול את דמויות השחקנים. 
לצפיה ב-'היא תוסיף בהמשך בטח'
היא תוסיף בהמשך בטח
14/06/2016 | 12:35
1
15
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/06/2016 | 13:09
12
לצפיה ב-'מיגל'
מיגל
14/06/2016 | 18:54
72
מיגל הוא רווק נצחי. בעקבות מוות של אימו ורגשות אשם, הוא החליט לעולם לא להקים משפחה. אך מגורל אי אפשר לברוח והוא עומד לפגוש את אשת חיייו, ליז'יה, ובנוסף לגלות שדווקא הוא שלא רצה משפחה, הוא אב ללא פחות מ7 ילדים.

שחקן : דומינגוס מונטגנר
מוכר מטלנובלה "הלוחמת" (זיאה)

לצפיה ב-'ליז'יה'
ליז'יה
14/06/2016 | 18:55
2
100
ליז'יה היא עיתונאית מצליחה שהחליטה כי הגיע זמן להשקיע בהקמת משפחה, מה שהיא דחתה עד עכשיו לטובת הקריירה שלה. אך היא מתאהבת דווקא במיגל, שלא מעוניין בקשר מחייב ומשפחה.

שחקנית: דבורה בלוך
מוכרת מטלנובלות : "שדרות ברזיל" (ורוניקה), הדרך להודו (סילביה)

לצפיה ב-'היא יהודייה נכון?'
היא יהודייה נכון?
16/06/2016 | 17:59
1
24
לצפיה ב-'כן'
כן
16/06/2016 | 23:00
12
לצפיה ב-'ז'וליה'
ז'וליה
14/06/2016 | 18:57
90
ז'וליה היא אחת הילדים של מיגל שנולדה מתרומת זרע. הייתה לה ילדות קשה בעקבות מותו של אביה (מי שהיא חשבה שהיה אביה) והיא גדלה כבת יחידה עם אימא קשוחה, ונאלצה להלחם באימה כדי למצוא את יעודה בחיים ולהגשים את עצמה.

שחקנית: איזבל דרומונד

לצפיה ב-'פדרו'
פדרו
14/06/2016 | 18:59
85
פדרו הוא ילד נוסף שנולד מתרומת זרע של מיגל. פדרו הוא יתום מאימא ומאוד קשור לאביו שגידל אותו. הוא אידיאליסט ובעל לב טוב, מחפש את המקורות  משפחתיים שלו , לא משום שחש במחסור אלא כי רוצה לחלוק את אהבתו עם כולם.

שחקן : ז'איימה מטראזו

לצפיה ב-'ברנרדו'
ברנרדו
14/06/2016 | 19:00
79
ברנרדו הוא ילד נוסף שנולד מתרומת זרע של מיגל. הוא נולד לאם חד הורית, מורה שנאלצה לעבודה הרבה וקשה כדי לגדל את בנה. כאשר הוא פוגש את אחיו למחצה , פדרו, חייו משתנים בעקבות הופעת דמות גברית בוגרת בחייו שכל כך הייתה חסרה לו.

שחקן: גיליירמי לובו

לצפיה ב-'לואיס'
לואיס
14/06/2016 | 19:01
85
גם לואיס הוא בנו של מיגל כתוצאה מתרומת זרע. לואיס ואחותו התאומה ליילה נולדו לזוג לסביות. לואיס גדל במשפחה חמה ואוהבת, הוא מאוד קשור לאמהות שלהם (אחת מהן כבר נפטרה) אך יחד עם זאת עדיין הרגיש מוזר ושונה לגדול במשפחה לא קונבנציונאלית.

שחקן: תיאגו רודריגז
מוכר מטלנובלות: יומן החיים (לאו), ללא ספק (קסיאנו).

לצפיה ב-'ליילה'
ליילה
14/06/2016 | 19:02
76
אחותו התאומה של לואיס, נולדה מתרומת זרע של מיגל. ליילה היא בחורה קלת דעת, אגואיסטית שאוהבת לחיות על חשבון של אחרים ומתה על העובדה שגדלה עם שתי אמהות.

שחקנית: מריה אדוארדה דה קרבליו
מוכר מטלנובלה "בזמן שישנת" (ננדה)

לצפיה ב-'פליפה'
פליפה
14/06/2016 | 19:03
97
עוד ילד שנולד מתרומת זרע של מיגל. פליפה נולד לאם ברזילאית ואבא ארגנטינאי ולכן מגיל צעיר גדל בבואנס איירס.  

שחקן:מישל נוהר
מוכר מטלנובלות: אספרנסה מיה (ניקו), חיים שלי (חרונימו), יורשי הנקמה (ז'קס) ועוד...

לצפיה ב-'לאורו'
לאורו
14/06/2016 | 19:48
69
עמיתו וחברו הטוב של מיגל. הוא תמיד שם בשיל חברו, מקשיב, נותן עצות, אך לעולם לא שופט.

שחקן: לאונרדו מדיירוס
מוכר מטלנובלות: "בזמן שישנת" (לורנסו), ללא ספק(אליאס).

לצפיה ב-'איזבל'
איזבל
14/06/2016 | 19:49
68
איזבל היא אישתו של לאורו. היא יועצת זוגיות, אך למרות זאת לא מצליחה להציל את החיי הנישואין שלה.

שחקנית: מריאנה לימה

לצפיה ב-'ויסנטי'
ויסנטי
14/06/2016 | 20:26
69
ויסנטי הוא אביו של פדרו. הוא התאלמן זמן קצר לאחר שפדרו נולד. ויסנטי הוא בעל אולפן צילומים, צעיר ברוחו, עם ראש פתוח ומעולם לא הסתיר מבנו שהוא אינו אביו הביולוגי.

שחקן: אנג'לו אנטוניו
מוכר מטלנובלות: בזמן שישנת (מרכוס), המלכודת (דויד), יומן החיים (מירואל).

לצפיה ב-'אליסה'
אליסה
14/06/2016 | 20:26
60
בת דודה וחברה הכי טובה של ז'וליה.

שחקנית: לטיסיה קולין.

לצפיה ב-'אירני'
אירני
14/06/2016 | 20:31
59
אירני היא אחותה של ליזי'ה.

שחקנית: מלו גלי
מוכרת מטלנובלות: בזמן שישנת (דורה), אימפריה (אליאני)
לצפיה ב-'קאיו'
קאיו
14/06/2016 | 20:33
60
בעלה של אירני

שחקן: פרננדו אלבס פינטו

לצפיה ב-'אלה, תודה על ההשקעה עזר מאד בזיהוי הדמויות,'
אלה, תודה על ההשקעה עזר מאד בזיהוי הדמויות,
14/06/2016 | 20:34
2
35
כל הכבוד
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
14/06/2016 | 20:40
10
לצפיה ב-''
23/06/2016 | 11:53
3
לצפיה ב-'ברנקה'
ברנקה
14/06/2016 | 20:38
73
אישתו של לואיס ואם ילדיו. היא אישה נהנתנית ושמרנית, לכן מתביישת במשפחתו של בעלה ולא אוהבת את חמותה אסתר משום שחושבת שהיא מהווה דוגמא והשפעה רעה על ילדיה.

שחקנית: מריה מנואלה

לצפיה ב-'אסתר'
אסתר
14/06/2016 | 20:46
65
אימו של לואיס וליילה. הייתה נשואה לויויאן שנפטרה. היא עצמאית, ליברלית ונלחמת בנחישות נגד דעות קדומות ואפליה.

שחקנית: רג'ינה דוארטה
מוכרת מטלנובלות: יומן החיים (אלנה), אימפריה (מריה ז'ואקינה)
לצפיה ב-'מרתה'
מרתה
14/06/2016 | 20:51
71
אימא של ז'וליה. היא אגואיסטית, רודפת בצע, באה ממעמד ביניינים ומוכנה לעשות הכל כדי להתעשר.

שחקנית: ז'יזל פרואס
מוכרת מטלנובלות "בזמן שישנת (ויטוריה), ללא ספק (לורנה), מיסי הקטנה (נינה) ועוד..
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
13/06/2016 | 23:28
3
68
לצפיה ב-'תמונות כלליות 1'
תמונות כלליות 1
14/06/2016 | 23:05
2
42
לצפיה ב-'תמונות כלליות 2'
תמונות כלליות 2
14/06/2016 | 23:08
1
43
לצפיה ב-'תמונות כלליות 3'
תמונות כלליות 3
14/06/2016 | 23:37
43
לצפיה ב-'יש פרק ראשון לצפייה באינטרנט?'
יש פרק ראשון לצפייה באינטרנט?
15/06/2016 | 23:08
3
33
שמדובב לספרדית?
לצפיה ב-''
16/06/2016 | 23:04
2
34
ויש מחר שידור חוזר בויוה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/06/2016 | 23:11
7
לצפיה ב-'כל הכבוד על הספיישל המושקע'
כל הכבוד על הספיישל המושקע
18/06/2016 | 23:55
19
צפייה נעימה שתהיה לכם!
שאלות, חדשות, בקשות
13/06/2016 | 22:14
31
49
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'איטטי קנטורל תעשה הופעת אורח ב"כתום זה השחור החדש"'
איטטי קנטורל תעשה הופעת אורח ב"כתום זה השחור החדש"
13/06/2016 | 22:22
112
ותגלם שוב את סוראיה מונטנגרו מ"מריה מריה"
לצפיה ב-'צילומים של Mujeres de Negro של קרלוס מורנו יוצאים לדרך'
צילומים של Mujeres de Negro של קרלוס מורנו יוצאים לדרך
13/06/2016 | 22:27
2
104
השחקנים הראשיים הם: לטיסיה קלדרון, אלחנדרה בארוס, מיירין ויז'נואבה, חימנה הררה, מרסלו קורדובה, ארתורו פניצ'ה, ולנטינו לאנוס ומרק טאצ'ר.
לצפיה ב-'אבל זו סדרה לא טלנובלה נכון?'
אבל זו סדרה לא טלנובלה נכון?
14/06/2016 | 19:34
24
לצפיה ב-'סיבה טובה מספיק לפחות לנסות לצפות'
סיבה טובה מספיק לפחות לנסות לצפות
17/06/2016 | 09:58
34
בה עם צוות כזה מוצלח
לצפיה ב-'אתמול עלתה העונה הרביעית של עוזרות בית נחושות'
אתמול עלתה העונה הרביעית של עוזרות בית נחושות
14/06/2016 | 12:53
6
96
ולמה אני מספר את זה על סדרה אמריקאית?

כי בעונה השלישית כריסטיאן דה לה פואנטה (האומץ לאהוב) התארח בתפקיד קבוע. עכשיו קרלוס פונסה (סנטה דיאבלה) עושה תפקיד אורח קבוע בתפקיד ה"חבר" הטוב של גראנט שאו (הזכור לטובה בתור ג'ייק החתיך של מלרוז פלייס.)
לצפיה ב-'אגב, ראיתי את הפרומו של יס לעונה'
אגב, ראיתי את הפרומו של יס לעונה
14/06/2016 | 14:32
1
79
והעונה נראית מעפנה מתמיד
לטעמי מידרדרת מעונה לעונה...אבל אצפה בה כשכל העונה תסתיים.
לצפיה ב-'היא מתנהגת כמו טלנובלה. זה הכל'
היא מתנהגת כמו טלנובלה. זה הכל
14/06/2016 | 16:20
57
ופרק פתיחת העונה היה מעולה. כולל תעלומה עונתית שמגיעה רק בסוף הפרק
לצפיה ב-'יפה להם! איך האנגלית שלהם?'
יפה להם! איך האנגלית שלהם?
14/06/2016 | 19:38
3
21
לצפיה ב-'לא יודע אני לא מקשיב '
לא יודע אני לא מקשיב
14/06/2016 | 20:00
2
22
לצפיה ב-'אויחשבתי שקצת אתה יכול לשמוע ממש מצטערת!'
אויחשבתי שקצת אתה יכול לשמוע ממש מצטערת!
14/06/2016 | 20:09
1
24
לצפיה ב-'את רוב הסדרות שלי אני רואה בלי ווליום אפילו'
את רוב הסדרות שלי אני רואה בלי ווליום אפילו
15/06/2016 | 08:03
24
לצפיה ב-'ארפ בטקה מאושפז בבית החולים בגלל תאונה שקרתה לו במקסיקו'
ארפ בטקה מאושפז בבית החולים בגלל תאונה שקרתה לו במקסיקו
14/06/2016 | 21:48
1
107
הוא סובל מכוויות בחלק מהפנים ובזרועות(?) בגלל פיצוץ שהיה קרוב לשחקן. מצבו קל והוא ישוחרר בבית החולים בקרוב. גבי אספינו, בת זוגו הטרייה הפסיקה את חופשתה ונסעה אליו להיות בקרבתו. השחקן כיום מככב בטלנובלה של טלמונדו שמשודרת בארה"ב, לצד אדית גונזלס.
לצפיה ב-'עדכון: הוא שוחרר מאתמול בערב'
עדכון: הוא שוחרר מאתמול בערב
14/06/2016 | 22:05
43
לצפיה ב-'טלויסה חוזרת להפיק טלנובלות לשעה 16:30'
טלויסה חוזרת להפיק טלנובלות לשעה 16:30
14/06/2016 | 22:33
5
77
והמפיקות שיפיקו טלנובלות לשעה זו הן מפאט ולוסרו סוארז
לצפיה ב-'איזה טלנובלות שלהן הגיעו אלינו?'
איזה טלנובלות שלהן הגיעו אלינו?
14/06/2016 | 23:07
4
26
לצפיה ב-'שום דבר פחות או יותר'
שום דבר פחות או יותר
14/06/2016 | 23:11
3
63
אוייבת יקרה של לוסרו לוארז והוא נראה לי
לצפיה ב-'ולהתאהב מחדש גם שלה'
ולהתאהב מחדש גם שלה
14/06/2016 | 23:17
42
ושל מפאט לא הגיע כלום מעולם לויוה וכנראה שלב שמשקר לא יהיה יוצא דופן. לא ברור מה יש לויוה נגד הטלנובלות של המפיקה הזאת

לצפיה ב-'אויבת יקרה הייתה ממש מוצלחת'
אויבת יקרה הייתה ממש מוצלחת
14/06/2016 | 23:21
1
21
לצפיה ב-'בהחלט כל הכבוד שלמרות שהייתה קלאסית'
בהחלט כל הכבוד שלמרות שהייתה קלאסית
15/06/2016 | 21:14
34
לורנה לא קנתה את השקרים של שרה לאחר שגילתה שהיא עם אהובה והבינה עם מי יש לה עסק ולא הייתה נאיבית וגם הסוף הנועז שהיא לא נשארת עם הראשי שזלזל בה בפרקים הראשונים, חבל שבלב פראי שגם שם הלכו על צעד נועז שהשאירו את סימונה בחיים והילד שלה ושל אוקטביו גדל בשתי משפחות ואף ביטלו נישואים בכנסייה בהינף יד, היו נאמנים למקור ולא הפרידו בין אוקטביו למריקרוס לאחר כל הדברים הרעים שלו והשאירו אותה עם הדמות של סרחיו גווירי. 
לצפיה ב-' רנת כל הכבוד על הפוסט החדש באתר של ויוה'
רנת כל הכבוד על הפוסט החדש באתר של ויוה
15/06/2016 | 19:27
4
46
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/06/2016 | 20:31
11
לצפיה ב-'כן כל הכבוד רנת על פוסט וכבר הערתי לך בבלוג '
כן כל הכבוד רנת על פוסט וכבר הערתי לך בבלוג
15/06/2016 | 21:30
31
שכתבת על הראשית שנוקמת והכנסת לחבילה את הסערה בעוד בהסערה יש היפוך תפקידים והראשית עשירה והראשי עני, והראשי הוא זה שמתעשר ונוקם בראשית ובאויביו. 

והאמת רנת מאז אזל הטורקית היחידה שראיתי עם סוף רע הייתה משחק השתיקה והבנתי שגם יופי מסוכן היא עם סוף רע. אבל רוב הטורקיות ששודרו מאז פטמגול היו עם סוף טוב, למרות שבדילה השתוללו לגמרי ונתנו לרשע שאשם במות בעלה הראשון של הראשית סוף טוב וגם האחות של הראשי נשארה איתו לאחר שאנס אותה, כך שסוף יותר מדי טוב הוא לא טוב, למרות שבשביל הדר גם הסוף של פטמגול שהיא נשארת עם זה שהיה במקום כשאנסו אותה ולמעשה הגיש אותה לאנסים, היא נשארה איתו. ובשביל אירמה המעריצה של אידית גם הסוף של אהבת אמת והחיים שגנבו ממני הוא סוף שהטובה נשארת עם הרע כי מבחינתה גם מה שמנואל ואלחנדרו עשו זה אונס ועוד אלחנדרו עשה את זה פעמיים.
לצפיה ב-'כתבת יפה מאוד'
כתבת יפה מאוד
16/06/2016 | 00:15
1
30
היה מעניין לקרוא. הז'אנר בהחלט התפתח לעוד כיוונים, לגבי הקלאסיות נכון שהמודל הכללי דומה אבל כל טלנובלה שונה מאוד אחת מהשנייה בגלל כל ה"מסביב". זה למה הן ממשיכות לסחוף, אבל מי שמחפש את השונה והמתוחכם בהחלט יכול להתחבר יותר ללא קלאסיות. אליי זה לא בהכרח מדבר אם כי אקאסיה ושדרות ברזיל למשל, יוצאות דופן
לצפיה ב-'מאז ויוה משדר ברזילאיות לא ראינו אף ברזילאית קלאסית '
מאז ויוה משדר ברזילאיות לא ראינו אף ברזילאית קלאסית
16/06/2016 | 01:42
44
ובעצם הקלאסיות לא בלקסיקון של הברזילאיות, אולי חוץ מטרה נוסטרה וטרה אספרנסה.

והדר התחברת להרבה טלנובלות לא קלאסיות: אקאסיה, תשוקות, מילה של כבוד, לגבי האומץ לאהוב לא יודע אם היא קלאסית או לא, לי נראה שלא, חיים כפולים. אבל קלאסיות שחורגות מהכללים המקובלים של הראשית שוכבת רק עם הראשי, אם לצלע שלישית נולד ילד מאחד הראשיים היא חייבת למות והראשיים יגדלו את הילד שלה, אם אחד הראשיים מתחתן בכנסייה עם צלע שלישית היא חייבת למות כדי שהראשיים יוכלו להתחתן בכנסייה. אז טלנובלות קלאסיות ששברו את המוסכמות השמרניות האלה כמו אויבת יקרה, כוחו של גורל, לב פראי בסוף של סימונה, בים של אהבה שאסטריה תמיד ידעה להגן על עצמה זה דבר מוצלח מאוד.
לצפיה ב-'כמה קריקטורות לטלנובלות'
כמה קריקטורות לטלנובלות
16/06/2016 | 00:09
2
80
לב פראי
לצפיה ב-'לב פראי 2'
לב פראי 2
16/06/2016 | 00:11
1
53
לצפיה ב-'אין טיפשות בגן עדן ויפה היא לא'
אין טיפשות בגן עדן ויפה היא לא
16/06/2016 | 00:13
58
לצפיה ב-'קליפ חדש לאנהי '
קליפ חדש לאנהי
16/06/2016 | 14:15
1
59
לצפיה ב-'אהבתי גם את הקליפ'
אהבתי גם את הקליפ
17/06/2016 | 00:18
27
למרות שיכלו להראות יותר ריקוד אבל עדיין שיר וקליפ מהממים

תודה על הלינק
לצפיה ב-'אנה ברנדה קונטררס מועמדת חזקה לככב בגרסה החדשה של La otra'
אנה ברנדה קונטררס מועמדת חזקה לככב בגרסה החדשה של La otra
16/06/2016 | 14:29
79
בה כיכבה יאדירה קריז'ו וגילמה שתי נשים זהות; אחת טובה ואחת רעה. הטלנובלה היא משנת 2002 וחואן סולר כיכב לצידה. בגרסה החדשה מפאט היא המפיקה.
לצפיה ב-'וואו '
וואו
17/06/2016 | 00:08
68
איזה כישרון
לצפיה ב-'האימפריה - כמעט סוף'
האימפריה - כמעט סוף
12/06/2016 | 17:51
8
37
לצפיה ב-'המון גילויים והתפתחויות'
המון גילויים והתפתחויות
12/06/2016 | 18:32
4
57
סוף סוף אנחנו מגלים מי זה פבריסיו מלגאסו, רובינו כבר ידענו זאת מספוילרים.
זה פדרו מתגלה כמפלצת חסרת מעצורים עם אפס רגשות כלפי אבא שלו, או בני משפחה שלו. הוא רוצה את אימפריה לעצמו, זה שלו, והוא יקבל את זה גם אם יהרוג את מי שבנה את אימפריה, מי שהביא אותו לעולם, מי שנתן לו חיי מלך, את אבא שלו. על הדרך מה אכפת לו להשפיל ולדרוס את כל המשפחה שלו, את האחים שלו ואת אימא שלו? זאת שהעדיפה אותו על פני כולם, עודדה אותו והגנה עליו. וזאת כמובן אשמתה של מרתה, היא מאשימה את עצמה , ובצדק. היא לא הייתה אימא מוצלחת במיוחד וזה מאוד מכוער  איך היא נתנה העדפה ברורה לאחד הילדים שלה. כתוצאה זה פדרו גדל במחשבה שהוא הכי טוב, הוא היורש והכל שלו, כי הוא הבכור וסילביאנו הוסיף לזה גם "חינוך" מפלצתי שלו, שגם בזה יש אשמה של מרתה שהכניסה את בעלה לשעבר לבית. הכי הזוי איך זה פדרו השווה את עצמו בפני קומנדדור לאנשים שבתקופות של מונרכיות רצחו את המלך ושמו קץ לרודנותו. ודווקא בתחילת הנובלה באחד הריבים שלהם, זה אלפרדו אמר שהמשפחה שלו היא לא סוג של מונרכיה שבה הבן הבכור הוא היורש.
אני עדיין מאוכזבת ממריבל, למרות השיחה עם מריה מרתה, מאוריליו עדיין השתחרר. ועוד מריבל אמר לה שבנסיבות של מאוריליו הוא לא יכול לעשות יותר מידי, אבל הנה עובדה שהוא יצא, למרות חומרת הפשע. וזה ממש לא כמו לעזור לקומנדדור, אפשר לחשוב מה זה כל מיני ענייני כספים מלוכלכים או להעמיד פניי מת, אבל מאוריליו הוא בן אדם מסוכן!! הוא הואשם בניסיון רצח ולמריבל אין טיפת מצפון לעזור לאחד כזה? והנה בבקשה, עכשיו הוא גם עזר לחטוף את כריסטינה

לצפיה ב-'מריה מרתה אכן מאשימה את עצמה בצדק '
מריה מרתה אכן מאשימה את עצמה בצדק
12/06/2016 | 22:14
3
43
היא הכניסה לו את המחשבה שבתור הבן הבכור הוא צריך להיות יורש העצר וכשהוא לא קיבל את המעמד מאביו הוא התחיל להשתולל והאירוניה שאביו אכן העביר את האימפריה לילד הבכור, כי הרי כריסטינה נולדה לפניו, אבל מריה מרתה אשמה בחינוך שהוא חשב שהוא צריך להיות יורש העצר רק בגלל היותו בכור והרגיש שאביו עלול לתת למריה קלרה את מה ששייך לו.

מריבל בהחלט מאכזב שמה שתלוי אם יפעל לא חוקית למען מוריליו הוא לא, כמה כסף דניאלי נותנת, כך שאמנם בנושא שעליו הוא פוטר הוא היה חף מפשע, אבל הוא בהחלט רודף בצע והנאמנות שלו היא גם לא למריה מרתה אלא למי שמשלם. 
לצפיה ב-' לגבי היורש'
לגבי היורש
12/06/2016 | 23:14
1
70
דווקא לא ברור כל כך שכריסטינה היא זאת שתעמוד בראש אימפריה. אחרי חזרתו של זה אלפרדו הוא תפס את מקומו ואת כריסטינה שם בתפקיד של זה פדרו וכנראה שם היא תשאר...
בנוסף  כבר נתנו לנו רמזים קטנים בפרקים האחרונים עם החלום של לוקאס כאילו הוא על הר רוראימה כמו אביו וגם כאשר קומנדדור גילה לגבי זה פדרו ואז כשהוא נרגע, הוא אמר ללוקאס ללכת לאימפריה והוא אמר לו שהוא מעביר את האחריות אליו ונתן את ברכתו.
בסוף הטלנובלה יש תמונה משפחתית , כמו בתחילת הנובלה ועליה רואים את לוקאס ודו יושבים באמצע, כמו שמריה מרתה וזה אלפרדו ישבו בתחילת הטלנובלה, וללוקאס ביד מחרוזת של קומנדדור ובגדים שחורים, זה כנראה מצביע שלוקאס הוא ה-יורש של  קומנדדור.
לצפיה ב-'כפי שמבינים מפרק האחרון לוקאס הינו היורש'
כפי שמבינים מפרק האחרון לוקאס הינו היורש
13/06/2016 | 23:41
39
רק חבל שבקפיצה של 8 שנים בסוף הסידרה קלרה לא מצאה חבר
לצפיה ב-'בצדק מרטה מאשימה את עצמה'
בצדק מרטה מאשימה את עצמה
13/06/2016 | 23:39
32
מקטנטת היא הכניסה לזה פדרו לראש שהוא היורש בגלל שהוא הבכור ולאט לאט זה פדרו התחיל לשנוא את אביו.
לצפיה ב-'הבנתי שאתמול היא הסתיימה אבל לי יש עוד 10 פרקים חח'
הבנתי שאתמול היא הסתיימה אבל לי יש עוד 10 פרקים חח
14/06/2016 | 19:26
2
45
עד 160

סופסוף מאוריליו נתפס! אהבתי איך שהקומנדדור עבד עליו והפיל אותו בפח אבל לא אהבתי איך שהוא התחיל לירות לכיוון המכונית של "פבריסיו מילגאסו" בזמן שהשוטרים עצרו את מאוריליו. ועוד השוטרים לא אמרו לו על זה כלום זה הזכיר לי איך הוא ירה על השוטרים בצעירותו על הר רוראימה. אף פעם לא אהבתי את הכוחניות הזו בדמות שלו.

קלרה ממשיכה להיות בלתי נסבלת די שתרד כבר מכריסטינה לקחה לה את החבר מתחתנת איתו אבל לאא זה לא מספיק לה, עכשיו היא גם רוצה שהיא תהיה השושבינה הראשית שלה כדי לאמלל אותה עד הסוף אני לא מבינה למה כריסטינה הסכימה אם היא הרי יודעת שקלרה עושה לה בכוונה... לא אהבתי איך שטואני אמרה לה להלחם על ויסנטי כמו שהיא טואני נלחמה על אליוולדו - זה ממש לא אותו הדבר. אין בכלל מה להשוות, בזמנו טואני נטשה את אליוולדו ואת הילד שלהם לכמה שנים טובות ואהבה רק כסף. לעומתה כריסטינה בסך הכל האשימה את ויסנטי במשהו שהוא לא היה אשם בו בגלל שהייתה לה דודה מטורללת שהשפיעה לה על המוח. אבל אחרי זה היא התחרטה. כל הזמן הזה היא בכלל לא הייתה עם מישהו אחר בעוד שויסנטי לא רק שהיה אלא גם היה עם אחותה שזה עוד יותר כואב אם כבר ויסנטי צריך להלחם עלייה, וינסטי הזה ממש דמות עלובה

כל עלילות מגנוליה סברו הבחורה הלא קשורה שסברו משדל אותה לעמוד בצומת - ביזיון ממש תת רמה מה בכלל הכניסו אותה עוד לא הבנתי כאילו אין מספיק דמויות לא קשורות. פתאום הדוקי קוקי או איך שלא קוראים לו אחראי על הבית יתומים של לוסיאנו חחח איזה שטויות הכל כל כך שלוף מהמותן ברגע האחרון עוד דמות שהכניסו בכח בפרקי הסיום ולשם מה? תסריט הזוי. ועד ששאנה מודה שהוא אוהב את ננה התסריט מוביל לשלישייה יחד עם המלצר, וננה בסבבה עם זה ומצפה שהם יקבלו את זה מה נסגר

מקווה להשלים כמה שיותר מהר את עשרת הפרקים שנותרו לי(כמובן עם הרצות על הקטעים המתים שיש עדיין בשפע)כדי להישאר עם הטלנובלות השוות באמת שאני עוד רואה
לצפיה ב-'לגבי השלישייה גם בשדרות ברזיל היה דבר כזה '
לגבי השלישייה גם בשדרות ברזיל היה דבר כזה
14/06/2016 | 20:42
1
31
שהיה נראה שרוני וסואלן מאוהבים והם יהיו מאושרים ביחד, אבל רוני התעקש שזאת רק עסקי וסירב לקיים יחסים, עד שלסואלן נמאס והיא בגדה בו עם לאנדרו ובסוף הם נשארו בשלישייה אפילו בסצינת הסיום בהצלחה של הכדורגל היא אומרת שהיא אוהבת את שניהם והיה רמז גם שרוני הומו והוא מאוהב בלאנדרו, אבל ללאנדרו אין נטיות כאלה לא ייצא מזה כלום. האמת אני לא יודע מי אשם יותר רוני שסירב לקיים סקס יותר מפעם אחת וגם זה בהיסח דעת או סואלן שלא יכלה לחיות ללא סקס. 

המלכודת של הקומנדדור רעיון מעולה וכן הוא אוהב לקחת את החוק לידיים. 

קלרה יודעת שויסנטי לא מאוהב בה ומנסה להשפיל את כריסטינה ובאמת לא ברור למה היא מסכימה. ויסנטי באמת סמרטוט.

היה הגיוני שמגנוליה תשכור משרתת כשהיא עשירה, אבל זה שהמשרתת מתעקשת להישאר איתם לאחר שהם פשטו את הרגל זה באמת הזוי. בכלל לאבד את הכסף בצורה כזאת זה מטופש, נראה שמגנוליה גם את כל ההון של האימפריה של הקומנדדור הייתה מבזבזת מקסימום תוך שנה. 
לצפיה ב-'נכון, לא זכרתי את זה אבל זה שונה'
נכון, לא זכרתי את זה אבל זה שונה
14/06/2016 | 23:13
30
פה הכניסו ילד מאומץ לסיפור מה שהופך את זה ליותר רציני ככה שזה לא לעניין.

לפחות נירמלו את מגנוליה רק חבל שזה בא על חשבון סברו שטימטמו
קבוצות צפייה ארגנטינה
13/06/2016 | 00:34
5
14
לה לאונה
לחנך את נינה

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 90-94'
La Leona-פרקים 90-94
13/06/2016 | 00:37
1
26
.
לצפיה ב-'הקופראטיב ממשיך לפעול '
הקופראטיב ממשיך לפעול
15/06/2016 | 21:01
21
בני משפחת מילר מתאחדים נגד העובדים ורוצים לפנות אותם מהמפעל. בינתיים הקופראטיב ממשיך להתפתח ועכשיו גם להיות חוקי, כשהנשיאה היא מריה.ומגיע לגבריאל שהעובדים לא הסכימו שיחגגו במפעל את מסיבת 100 שנה למפעל. והפעם גם סופסוף מריה וגם שאר העובדים ראו את ההתנהגות האלימה של גבריאל, ואח"כ במכונית איך הוא הרביץ מכות לבחור שניקה לו את שמשת המכונית. גבריאל החולה נפש שוב פעם עם הדם והפעם של הבחור שהוא הרביץ לו.

דווקא לג'ולי אאוחניה כן מספרת שהיא בהריון והדפוקה אומרת שהיא לא בטוחה שהיא רוצה אותו, אוי ואבוי אם היא תחשוב שוב על הפלה. נראה אם ג'ולי תצליח לשכנע אותה לשנות את דעתה. וגם רודריגו ואאוחניה שכבו, והוא גילה את ערכת בדיקת הריון ואאוחניה הסתומה שוב הכחישה שהיא בהיריון , ורודריגו לא האמין לה.

בסוף למרות שמריה ורודריגו הצליחו לקחת את הסחורה ולמסור אותה, בעל ההזמנה לא רצה את הסחורה כפי שנראה בגלל שקלאוס איים עליו. אך העובדים מוצאים פיתרון ומוכרים את הסחורה ביריד במפעל והיריד נוחל הצלחה. אבל הבעיה שהעובדים לא יכולים לקבל משכורת כי צריך את הכסף לקנות חומרים וכו'.

מסכנה אבריל אחרי שפרנקו וסופיה גילו לה את האמת וגם פרנקו וסופיה מתכננים את הרגע הגדול שבו סופיה תחשוף את עצמה בפני קלאוס ודיאנה במסיבות 100 השנים למפעל.

ג'ולי מגעילה מה עכשיו היא מתחילה עם קלאוס וכנראה גם שכבה איתו. אז עכשיו היא המאהבת החדשה שלו.

פרנקו המעצבן רק התוכנית נקמה יש לו כרגע בראש, מתי הוא יתעורר ויספר למריה את האמת עליו? פרנקו ומריה לא מפסיקים לחשוב אחד על השני, הגיע הזמן שכבר תהיה להם סצנה ביחד מה נסגר .בשעה טובה פרנקו ומריה נפגשו ופרנקו הודה בפניה שהוא לא הפסיק לחשוב עליה ושהוא בא בשביל אבריל ובשבילה, וגם אבריל ומריה נפגשו, לטעמי באיחור רב מידי .

קלאוס מגיע לבית של פרנקו איך הוא כמעט גילה את סופיה , וגם סופיה את כל השיחה של פרנקו וקלאוס שדיברו על אהבה, ובעיקר עליה. ואבריל הסתומה למה היא פלטה סבתא נמצאת. ולמה סופיה התחבאה מאחורי הדלת לא יכלה להתחבא במקום יותר טוב?

אסטלה וקוקו הדוחים  שוב שוכבים ופאולה מגלה אותם וגם אסטלה המגעילה רבה עם בטי והחצופה מטיחה בה את העובדה שהתנשקה עם ברנרדו. וקוקו גם לא חסר לו וגרם לכך שיפסיקו את החשמל במפעל.

פביאן וקרלה, מצד אחד טוב שפביאן לא יעשה בעיות למריה ופרנקו ומצד שני דווקא הייתי בעד רודריגו וקרלה. 

הרומן של פקו ופאולה הולך להסתבך, בשעה טובה פקו הכיר את אבריל, וגם פאולה הכירה איתה , כבר חשבתי שזה טעות מה כתבו במידע על הדמויות, חבל מאוד שזה לא קרה מזמן ורק לקראת הסוף של הסדרה.

פיה אישתו לשעבר של גבריאל הגיעה, מעניין מה הסיפור שלה והקטע שאמרו שהייתה במצבי רוח משתנים ומכורה לכדורים. וגם האם פה נתנו לשחקנית תפקיד קצת יותר משמעותי מאשר באלמנות ששם התפקיד שלה ממש היה עציץ.

לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 10-14'
לחנך את נינה-פרקים 10-14
13/06/2016 | 00:39
2
30
.
לצפיה ב-'רנסו משתגע ממארה ונינה'
רנסו משתגע ממארה ונינה
13/06/2016 | 00:43
33
עכשיו כשמארה השתחררה הוא לא מבין את ההתנהגות ההפכפכה של נינה/מארה חחח איך מארה התייחסה אליו כשהוא ביקש ממנה להקריא לו "מה, אני נראית לך מורה?" וכל הסצינה ביניהם הייתה מצחיקה
מארה והשומרת השמנה

פלומו ואמא של ביצ'ו
אמא של ביצ'ו אוכלת מהסנדוויצ'ים המורעלים שהיו מיועדים לנינה חח

היה סוף מעניין שמארה שוב בורחת ונינה רואה אותה מהצד
חח איך סלבה תמיד מפחדת שמארה תרביץ לה

איך לוקח לרנסו כ"כ הרבה זמן להיזכר? ועוד אחרי שהעוזר הקריא לו...טוב שבפרק האחרון התחיל איזה משהו בכיוון
לצפיה ב-'מארה כל כך סתומה ומעצבנת '
מארה כל כך סתומה ומעצבנת
15/06/2016 | 21:14
16
שוב הצמד לינזנס- אוזטיביה. נגרה גרציאלה אישתו של אל ביצו מגיעה בעידודה של מצ'ה. וגם פה הן כלה - חמות.

נינה משתחררת מהכלא ומגיעה לארגנטינה למעצר בית בביתו של פטריסיו, ואיך היא ראתה את התמונות מהאירוע של העיתון.מארה הסתומה ברחה מהבית של פטריסיו, איזה רשלנות להשאיר אותה לבד בבית ועוד להשאיר את המפתחות, וחזרה לבית שלה. מארה פוגשת ברנסו ברור שהוא לא יבין את ההתנהגות שלה.
ואיך בדיוק בזמן מארה ומנואל הגיעו לבית של פטריסיו , כשהגיעו השוטרים לבדוק אם מארה נמצאת שם. מארה כל כך סתומה  שהיא ממשיכה לעשות צרות ושוב בורחת מהבית של פטריסיו והפעם לאנטוניו ועכשיו גם המשטרה גילתה שהיא ברחה, מגיע לה שיחזירו אותה לכלא. היא ממש בלתי נסבלת.

הספר של אנטוניו כביכול עוזר לרנסו, ויש לו תחושות שהאירועים שמסופרים שם קרו לו. רנסו ממשיך לחשוד שמשהו קושר אותו לספר של אנטוניו. 

מגיע למצ'ה שאכלה את הסנדוויצ'ים שלא נגרה גרציאלה הביאה לנינה שהיו בהם חומרים משלשלים ולהקאות. 

נינה חושדת שגם היא מאומצת, ועוד אחרי שהשיחה ששמעה של מצ'ה וחוסה עוד יותר תחשוד. והיה מתח בסצנה שמארה ונינה היו בבית של פטריסיו אבל למזלו הן לא ראו אחת את השנייה.

מצחיק עם מארה ואל ביצו במונית שהוא חשב שהיא נינה וגם כתב לה את השיא לה צט'ה. הראיון הטלוויזיוני שעשו לאל ביצו ושהמנחה שאל את מצה על אבא של ביצו והיא הרביצה לו וגם שסוזי ניסתה להתחיל איתו כזה.

באמת מנואל אשם בכך שמארה היא גחמנית כשמגיל קטן ריצה אותה בכל מה שהיא ביקשה ולא הציב לה גבולות ואף פעם לא אמר לה לא.

אנטוניו המאנייק ממשיך בשקר למרות שרנסו חושד שהוא כתב את הספר וגם מאשפז אותו לטיפול בשינה. ואיך נינה באה אליו לבית חולים ונישקה אותו.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ