לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'סיכום שבועי + שאלון לפסח'
סיכום שבועי + שאלון לפסח
15/04/2016 | 16:49
15
53
בעוד שבוע נחגוג את פסח אז חשבתי שיהיה נחמד לשלב שאלון לחג יחד עם הסיכום השבועי, מוזמנים לסכם ולענות:]

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח?
שומר על כשרות בחג?
מאכל חג אהוב?
עם מי אתה חוגג את החג?
מה התכניות שלך לחג?
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר?

סופ"ש נעים שיהיה לכולם
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/04/2016 | 17:35
3
82

דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי מתנות לחג בעבודה
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: הייתה לי מתקפת נמלים בדירה
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: הנותרים
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, ליליה קבראל, ג'סטין ת'רו (אמריקאי).
קניית השבוע: שואב אבק
מאכל השבוע:
משקה השבוע: אייס
ציטוט השבוע:-
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח? ככה -ככה
שומר על כשרות בחג? כן
מאכל חג אהוב? מצה מטוגנת
עם מי אתה חוגג את החג? נשפחה מצד אימא
מה התכניות שלך לחג? לעבוד בחול המועד, וחג עצמו כמו סופ"ש רגיל.
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? אף אחד 

לצפיה ב-'למה אף אחד'
למה אף אחד
16/04/2016 | 00:12
2
54
יש לנו אותו מאכל חג אהוב
לצפיה ב-'מה לעשות שזה בערך הדבר האכיל היחיד שיש בחג הזה'
מה לעשות שזה בערך הדבר האכיל היחיד שיש בחג הזה
16/04/2016 | 00:36
1
50
לגבי השחקנים אז אני לוקחת את השאלה כנראה ברצינות רבה ומדמיינת את הסיטואציה באמת זה חג משפחתי וזה ערב שרוצים לבלות עם משפחה ואנשים הכי קרובים, ושחקנים , לא משנה עד כמה אהובים, הם עדיין אנשים זרים, במיוחד שרובם הם בכלל נוצרים ולא יהודים, אז מרגיש כזה "מה הם קשורים בכלל לליל הסדר שלנו?"
לצפיה ב-'חח דווקא יש גם את הלחמניות של פסח מקמח מצה שממש קל להכין'
חח דווקא יש גם את הלחמניות של פסח מקמח מצה שממש קל להכין
16/04/2016 | 00:55
44
והן גם ממש טעימות.

חחח אכן את לוקחת את השאלה בצורה רצינית מידי זה כמו ששואלים איזה שחקנים תרצה לארח בסוכה שהרי ברור שאף שחקן נוצרי מליונר לא יביע שום עניין מיוחד בלשבת ב"אוהל מכוסה בענפים" לא שאני חלילה מזלזלת בסוכה הדימוי הוא רק לצורך העניין סתם שאלה קלילה ברוח החג וגם ברוח הטלנובלות אז נא לזרום!
לצפיה ב-'מסכם וממלא '
מסכם וממלא
15/04/2016 | 17:56
5
63
דבר טוב שקרה השבוע: שאחרי עקירת שן הבינה אני מרגיש יותר טוב אחרי שבוע וחצי וכבר לא נזקק למשככי כאבים. 

דבר רע שקרה השבוע: התכנית עובדה על גנדי הי"ד שזה אדם שהערצתי ובין אם זה נכון והתגלה פרצופו אמיתי ובין אם מדובר במסע הכפשה זה גרוע באותה המידה. ושפלסטיני שרצח יהודי נשפט על הריגה ולא על רצח והעונש בהתאם.

דבר הזוי שקרה השבוע: גשם באמצע אפריל. 

טלנובלות השבוע: מילה של כבוד, יונג פאל, משחק השתיקה, דילה, שדרות ברזיל, אימפריה, בלב הסערה, אהבה מכוכב אחר.

תכנית השבוע: אין. 

שחקן/ית השבוע: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית פביאן ריוס, דניאלה נבארו, קים טה הי, ג'ו וון, צ'ה גונג אן, ג'ו היון ג'ה, מוראט יילדירים, אסלי אנבר, גובן מוראט אקפינאר, סארפ אקאיה, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, דבורה פלבלה, אדריאנה אסטבס, נטליה דיל, ורה הולץ, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, מרסלו נובאיס, אלואיסה פריסה, ז'וזה דה אבראו, ליליה קברל, אלשנדרו נרו, מרינה רוי ברבוסה, דניאל רושה, ליאנדרה ליאל, קאיו בלאט, אנדראיה אורטה, מרג'ורי אסטיאנו, רוברטו בירינדלי, נורה סלינס, מריה סורטה, ססר אבורה, דניאלה רומו, חימנה נבארטה, ויליאם לוי, איוון סנצ'ס, מנואל אוחדה, לאורה קרמינה, קים סו היון, ג'ון ג'י היון, יו אין נה, פק הא ג'ין. 

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: שניצל ברוקולי. 

משקה השבוע: מיץ תפוחים. 

ציטוט השבוע: איך לא הבנתי את זה קודם? מוריליו פועל בשליחות של מישהו, התגובה של זה אלפרדו מאימפריה לאחר שהוא שמע שמוריליו היה בנו של סבסטאו אחר וגם האב וגם הבן מתו ומוריליו שהוא מכיר מתחזה.

שיר השבוע: השיר של פבלו וורוניקה שוורוניקה שרה את הגרסה המלאה בבר, שיר הפרידה שהיה בסוף משחק השתיקה.

פסח 

אוהב את חג הפסח: כן. 

שומר על על כשרות בחג: לא.

מאכל חג אהוב: מצה עם ממרח שוקולד. 

עם מי אני חוגג את החג: עם המשפחה הקרובה.

מה התכניות לחג: טיול קבוצתי בראש פינה.

איזה שחקני טלנובלות הייתי מזמין לשולחן הסדר: פקונדו ארנה, נטליה אורירה, פאולה קרום, קים טה הי, מון צ'ה וון, סו אה, צ'טין טקינדור, ברגוזאר קורל, קנאן אימרזאליאולו, אנה ברנדה קונטררס, פאולה נוניס, ארסלי ארמבולה, נטליה סטריינגר, ג'נלה ניילה, כריסטיאן מאיר, איילין אובד, כרמן וז'אלבוס, דנה גרסיה, אנה פאולה ריי, מישל בראון, אנה לורנה סנצ'ז, סוניה סמית, קימברלי דוס רמוס, סקרלט קרובר, ליליה קברל, מרינה רוי ברבוסה, מרג'ורי אסטיאנו, ז'וליאנה פאיס, וורה פישר, סילביה נבארו, כריסטיאן דה לה פואנטה, ססר אבורה, סרחיו גווירי, דניאלה רומו, מריאנה סואנה, פרננדו קולונגה, אדלה נוריגה, לוסרו, ג'נסיס רודריגז, קונסאלו לוסרדו, קונסאלו ליסרסו (פלור מלמדי אותי לאהוב ופאולה מעמק התשוקות), אנה לוסיה דומינגס, חורחה קאו, חורחה לואיס פילה, אפריקה זבלטה, ליביה בריטו, פבלו נבארו, אריק דל קסטאיליו, גרטל ולדז, מרגריטה מגניה, ג'סיקה קוץ, ויקטוריה רופו, רוחליו גרה, רנה סטריקלר, אוסוולדו ריוס, אנה מריה דארינג, קורימה טורס, קים סו אה, אנה כריסטינה גייטנר, אידית גונסלס, מוריליו בניסיו, ג'ובנה אנטונאלי, קלאודיה ראיה, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי. ג'אנסו דרה, סדף אבג'י.

לצפיה ב-'בבר זו לא הייתה הגרסא המלאה של השיר, הנה הגרסא המלאה'
בבר זו לא הייתה הגרסא המלאה של השיר, הנה הגרסא המלאה
16/04/2016 | 00:23
1
64
בסצנת הבר הם השמיטו את החלק הכי יפה בשיר ב-2:50

שמחה שאתה מרגיש טוב יותר אחרי העקירה
לצפיה ב-'בקטע המלא היא מספרת שהיא משחקת במי זה מי לא ידעתי!'
בקטע המלא היא מספרת שהיא משחקת במי זה מי לא ידעתי!
16/04/2016 | 12:32
60
ב-4:00

אוףףףף אני רוצה לראות את זה! ויוה עם הטיימינג הגרוע שלהם

איסבלה קסטיז'ו קימברלי דוס ראמוס ג'ונתן איסלאס לאורה פלורס דנה פאולה אאוחניו סילר יש שם קאסט אדיר! אפילו האבא של האחים ממילה של כבוד מופיע שם.
לצפיה ב-'ראיתי היום בהקלטה של החדשות מאתמול, מה שהם עשו לבת של גנדי'
ראיתי היום בהקלטה של החדשות מאתמול, מה שהם עשו לבת של גנדי
16/04/2016 | 14:51
2
38
גועל נפש מה שהם עשו לה באולפן שישי. מסכנה עוד שנייה בכתה. מדובר על שר שנרצח בידיי מחבל מה קשור לתפור לו תיק עכשיו שהוא כמה מטרים מתחת לאדמה ולא יכול להגן על עצמו אני לא מאמינה לשום דבר ממה שהאשימו אותו זה נראה מתוזמן, מה פתאום נזכרו בזה עכשיו אחרי כ"כ הרבה שנים זה ממש מזעזע איך שהם מכתימים את זכרו. הזדעזעתי בעיקר שדני קושמרו אמר "אנחנו משלמים מהכיס שלנו למען ההנצחה שלו". חבל מאוד שלא נותנים לערוץ 20 לשדר חדשות ושאנחנו פשוט נאלצים לצפות בערוצי השמאל האילה שגם לא טורחים להביא כקונטרה אנשים עם אג'נדה שונה משלהם. ככה יוצא שכל מרואיין מהצד השני של המפה צריך לעבור שם לינץ' קבוצתי.
לצפיה ב-'באמת מזעזע '
באמת מזעזע
16/04/2016 | 15:20
1
25
אני חושד שביבי רוצה לשחרר את רוצחיו בתמורה לבחור האתיופי או בתמורה לעוד סבב שיחות עם אבו מאזן ולכן ביקש מאילנה דיין להכפיש את זכרו. לא ייאמן שהוא כבר הורשע כי הרי הוא לא יכול להגן על עצמו, אז יש רק גרסה אחת.

ועוד יצא לי לשמוע את אמנון אברמוביץ' התומך הנהלב של הגירוש מעזה מדבר על כמה שרעיון הטרנספר לא מוסרי. 
לצפיה ב-'איך שהראו את אמנון אברמוביץ' הרצתי את ההקלטה'
איך שהראו את אמנון אברמוביץ' הרצתי את ההקלטה
16/04/2016 | 16:04
23
אותו אני באמת שלא יכולה לסבול

אהבתי את התגובה של ליברמן בנושא:  "התחקיר על גנדי - רוע לב ושפל שאני לא זוכר כמותו" http://news.walla.co.il/item/2953402
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/04/2016 | 18:20
74
דבר טוב שקרה השבוע: אחרי שהמג'יק שלי התקלקל הביאו לי ממיר אחר ועכשיו הכל עובד פיקס למרות שלפעמים ממש בא לי לעבור ליס הוט מעצבנים אותי עם השרות הגרוע והמכשירים הירודים

דבר רע שקרה השבוע: התביעה לא מרפה מהחייל ועכשיו הפרקליטות הצבאית החליטה להאשים אותו סופית בהריגה כולל הידיעות ההזויות שהשופט מני מזוז מנסה למנוע מאורי אריאל להוציא צו שמבטל ייבוא מקולקל ולא מפוקח מהרשות הפלסטינית. בקיצור אכזבה גדולה מאיך שהשמאל שולט בכל הצמרות והורס את המדינה. אה ופרשת העינויים 2! כן כן מסתבר שיש עוד אחת כזאת

דבר הזוי שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית השבוע: הקלטות של כוכב נולד 5 בערוץ 24 אני לא מאמינה שנתקעתי ברבע גמר של עונה רביעית בלי ההמשך:[ בגלל שהחליפו לי את הממיר הלכו לי ארבעת ההקלטות של הפרקים האחרונים. באסה.

שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', ולילה קאברל ליאנדרה ליאל ואלישנדרה נרו מאימפריה

קניית השבוע: אפשר לומר שממיר ובושם.

מאכל השבוע: מצה מטוגנת הקדמתי קצת את המאוחר חח אבל אין על זה

משקה השבוע: אייס קפה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: רמיקס ראפרי ממש מגניב וממכר על מתמודדי ושופטי כוכב נולד 4 מ-0:50 . צדי הרג אותי ב-4:30 תותח הקנדוג הזה
גיגלתי אותו ומסתבר שאחרי 10 שנים הוא אכן מצליח בתחומו, לא פלא

תמונה: 

====================================

אוהב את חג הפסח?

שומר על כשרות בחג? כמובן

מאכל חג אהוב? מצה מטוגנת

עם מי אתה חוגג את החג? משפחה

מה התכניות שלך לחג? לטייל קצת ולהנות מאווירת החג המקסים הזה

איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? פרננדיטו קולונגה האחים והאחיות לבית דל חונקו! חח אממ מי עוד מאייטה כמובן דניאל אראנס סבסטיאן רולי אוסבלדו דה לאון אריאדנה דיאז ועוד רבים וטובים
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/04/2016 | 20:18
3
61
דבר טוב שקרה השבוע: הצלחתי להפקיד צ'ק מאפליקציה של לאומי, הכרתי את אחד מבניו של ז'וז'ה
דבר רע שקרה השבוע: הממשלה מגעילה אותי ומתחיל להמאס עליי והשיא הוא שנודע לי שהכניסו לכלא קשיש בגלל 270 ש"ח
דבר הזוי שקרה השבוע: חלמתי שאני מנחת תכנית מוזיקלית
טלנובלת השבוע: A que no me dejas ראיתי פרק ראשון
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אוסבלדו בנדבידאס, לטיסיה קלדרון
קניית השבוע: חלב לקפה
מאכל השבוע: לאפה עם פרגיות, פיצה
משקה השבוע: קולה דיאט
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח? פחות או יותר
שומר על כשרות בחג? משתדלת
מאכל חג אהוב? אין
עם מי אתה חוגג את החג? לא יודעת עדיין כנראה אצל חברה טובה של אמא שלי
מה התכניות שלך לחג? אני עובדת בחול המועד
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? את סבסטיאן רולי ודנה גרסיה.
לצפיה ב-'תמונות יפות מאוד של לונה'
תמונות יפות מאוד של לונה
16/04/2016 | 00:03
1
14
לצפיה ב-'החלפתי רקע מנוף חי'
החלפתי רקע מנוף חי
16/04/2016 | 00:56
39
ללונה
לצפיה ב-'חחחח איזו מותק הכלבה עם הבגד הזה ששמתם לה'
חחחח איזו מותק הכלבה עם הבגד הזה ששמתם לה
16/04/2016 | 00:30
20
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:07
14
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'בלב הסערה - דמיאן מת?'
בלב הסערה - דמיאן מת?
12/04/2016 | 21:20
4
51
(רמז: הוא לא).

תיכף אכתוב בקצרה על הסדרה הזו שלא מספקת את הסחורה. וגם כן מספקת.
לצפיה ב-'עד ל37 לדעתי'
עד ל37 לדעתי
12/04/2016 | 21:28
3
44
-נוגעת הציצי הסדרתית עדיין נגד דמיאן אפילו אחרי שהיא ראתה שמרינה חולה לו על התחת.
-חוסה התרחק מרבקה.
-אסתריטה איבדה זכרון אבל באורח פלא נפטרנו מהפוני הדוחה שלה - והפכה ליפה יותר.
-מז'וז'ה חולה נפש - הגברת רוצה להתחפש לאסתריטה. אז רגע, במונחים דוחים אלה אפשר להגיד שפולחנסיו שכב עם בתו. כי הרי מז'וז'ה מעמידה פנים שהיא אסתריטה ורק לדלפינה זה נראה בסדר.
-היחיד שלא מרוצה מכל ההתפתחות עם מציאת דמיאן הוא - נחשו נכון. הרנן.
- הסצינות של אולינטו משתובב עם הילדים של העובדים במפעל......... איך נאמר את זה בעדינות? משעממות.
- כמו כן, הסצינות של מרינה ודמיאן בפרק ההפוגה בו הם נסעו בספינה, נהנו זה מזה, וקינחו ב במערה ההוא................................ בסדר. הרצנו אותם במהרה.
- אאוסביה מדברת דברי נבואות זעם שכל חבר קאסט מרים גבה מרוב השטויות שכתבו למוניקה מיגל. חבל.

ונקודת האור של הפרקים האלה - דמיאן (ויליאם לוי) נעלם מהסדרה לכמה פרקים. אלו הפרקים הטובים ביותר של הסדרה. לצערי הוא שב ויחד איתו ה'בנאדם' שהוא דוחף לכל משפט בערך. אפילו לנוגעת הציצי הסדרתית הוא אומר 'בנאדם'.
- מגדלנה חושבת על זה שמרסדס היא אמא שלה - חימנה נבארטה מראה פה יכולת משחק ממש לא רע יחסית לתפקיד כפול.

ו...... פרק 41 שישודר ביום חמישי (עוד יומיים) - אורסולה מצטרפת לקאסט. באמת הגיע הזמן כי הסדרה משעממת אותי ואני מחכה לראות מתי אל תעזבי אותי עולה כדי לוותר על זו.

אה, וכן, לנוגעת הציצי שלום רב. נא להפסיק לגעת בציצי שלך בכל סצינה אפשרית. זה כבר גובל בזעזוע מוחי בעבורי.

אה וכן, אף אחד לא רוצה לראות את הגב של מנואל אוחדה בזמן מסג' שהאדון עובר בשיחת טלפון עם הרנן.  

לצפיה ב-'נראה שסלוודור מחיה צריך לכתוב קונצרטים '
נראה שסלוודור מחיה צריך לכתוב קונצרטים
12/04/2016 | 22:09
42
עם כל סצינות האהבה והסקס הארוכות תוך השמעת כל קטעי השירים שנבחרו לסדרות. כך גם פה וכך גם באהבה מנצחת. סוף פרק פרק 36 ושני שליש מפרק 37 בסצינות הרומנטיות זה בעיקר להשמיע כמה שיותר את השיר של הזוג הזה.

אגלה לך שחוץ ממריאנה סואנה מצטרף לקאסט בקרוב האבא המאמץ של סילביה נבארו משקרים (לא השבוע), כך שאולי עם עוד שני שחקנים אהובים ועם ירידה דרסטית של שימוש בלשון של לאורה כרמינה שתהיה שקטה עד שהזיכרון יחזור תמצא קצת יותר עניין. ועוד עוד מעט ויליאם לוי מסתפר וחוזר להיות הויליאם לוי שראינו בכישוף ואהבה מנצחת, גם זה לא השבוע.

גם אני התלהבתי מחימנה נבארטה בתור שחקנית טירונית היא מעולה והרבה יותר טובה מאנג'ליק בויאר שגם לפני תהום של תשוקה היה לה ניסיון ברבלדה.  
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את הפוני של אסתרסיטה'
גם אני לא אהבתי את הפוני של אסתרסיטה
16/04/2016 | 17:07
1
21
וטוב שהיא נפתרה ממנו בהמשך

כן אולינטו הוא די דמות מיותרת הסצנות שלו היו די מיותרות כמוהו חחח

לגבי מרינה ודמיאן לא מסכימה איתך, אהבתי מאוד בזמנו את הסצנות שלהם במערה ובכלל אהבתי גם את הכימיה ביניהם הם היו מושלמים

אמרנו לך שחימנה נבארטה שחקנית טובה וזה בכלל לא פשוט לשחק תאומות ועוד בתפקיד הראשון שהיא מקבלת. והיא עשתה את זה בצורה באמת מרשימה
לצפיה ב-'מסכים איתך '
מסכים איתך
16/04/2016 | 18:52
18
גם אני אוהב את הקטעים של מרינה ודמיאן במערה. 

אולינטו יותר דמות קומית.
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
12/04/2016 | 16:47
13
48
לצפיה ב-'איזה מרגש היה עם חוסה אנטוניו והאחים'
איזה מרגש היה עם חוסה אנטוניו והאחים
12/04/2016 | 17:13
7
86
עכשיו אחרי שהוא ופרננדס סגרו חשבון עם ולורדה שמסר את נשמתו לבורא סופסוף חוסה אנטוניו יכל להרשות לעצמו להתאחד עם האחים שלא ראו אותו עשר שנים וחשבו שהוא מת!! איזה מפגש מרגש איך הם לא האמינו שאבא שלהם בחיים ושפיתאום הוא נמצא איתם בבית, ממש סצנה מרגשת שלא לדבר על הרגע שסולדד ראתה אותו חח איך היא התעלפה ובהתחלה עוד חשבה שהאחים מנסים לעבוד עלייה בטח עכשיו הם יהיו ביחד כל כך מגיע לסולדד אחרי שהיא תמיד נתנה מעצמה לאחרים וויתרה על האהבה שלה למען אחרים סופסוף הגיעהרגע שלה להיות מאושרת ולגמרי מגיע לה

אהבתי גם איך שחוסה אנטוניו סגר חשבון עם ולורדה ושלח אותו לעולם הבא היה גדול איך שהוא פרננדס ושאר השוטרים הרימו מבצע מרשים ותפסו אותו על חם. יש לציין שגם פה איסדורה עזרה והכל בשל הרצון שלה לנקום בולורדה על מה שעשה לה ולהורים שלה.

באסה שלפני מותו ולורדה הספיק לתת הוראה להרוג את חוליה אמא של איסדורה איזו אישה אומללה "לבלות"כל כך הרבה שנים בבית משוגעים ועוד אחרי זה להירצח מצד שני גם אם היא הייתה משתחררת מהאישפוז בכפייה ומבריאה, מה היה נשאר לה בת קרימינלית תוצר של חינוך זוועתי של ולורדה? לפחות עכשיו היא כבר לא סובלת מעניין מה חואנה תגיד לאחים ולבן שלה אחרי שהיא הייתה עדה לכל הזוועה הזאת. שתחזור כבר לשפיות!

בינתיים קייטנה ממשיכה לרקוד לפי החליל של ליאונרדו שהספיק כבר להפוך את האחוזה למועדון פלנקה נייט 2 כשאירגן מסיבה לכל האנשים המפוקפקים של המועדון המפוקפק כולל פטריסיה שנראה לי כבר היה עדיף שאוליסס יהרוג את הדמות שלה מאשר שתהפוך למה שהיא הפכה חח היא כולה חיה בסרט "באתי לבקר את חברה שלי קז'י(קייטנה)עכשיו אני יכולה לבוא לפה מתי שמתחשק לי עכשיו אני חלק מהחברה הגבוהה!" חחחח קריקטורה עשו מהדמות הזו אהבתי איך שאנדריאה כיפכפה אותה וגם איך שבסוף המסיבה הבנות גירשו אותה ואת כל האנשים המזעזעים של המועדון שנותרו זרוקים שיכורים באמצע הסלון איזה מלכות הן יצאו

פבלו וורוניקה סופסוף חזרו להיות ביחד אחרי חשיפת השקר של רוסיו רק שאני לא מבינה למה הם כאלה סלחניים איתה כמו גם האחים וסולדד שהרשו לה להתחיל לעבוד אצליהם כמשרתת אחרי שקייטנה פיטרה אותה. אז נכון שרוסיו הגנה על סופיה מפני מתילדה המזעזעת ולכן פוטרה. אבל אי אפשר לשכוח את כל הנזק שהיא עשתה לפבלו וורוניקה הם היו מלא זמן מרוחקים אחד מהשנייה בגללה, היא לא יכולה ככה לשחק בחיים של אנשים. ככה שלדעתי כולם היו יותר מידי סלחניים איתה

מה שכן, מתילדה ואלאסר כאלה בלתי נסבלים במיוחד מתילדה איך שהיא לוטשת עיניים לתכשיטים של קייטנה ואיך שהיא באה לזרוק את המדים של דון פליפה היא ממש חיה בסרט שהיא מעל דון פליפה והבנות! אחת הדמויות המעצבנות פשוט לזרוק עלייה נעל!

איזה יופי שאירינה סופסוף גילתה לפלביו שהיא בהריון

עכשיו רק נותר לתפוס את איסדורה שעדיין מהווה סכנה לכולם
לצפיה ב-'קטעי וידאו'
קטעי וידאו
12/04/2016 | 17:27
41
סוף דרכו הקרימינלית של ולורדה, חוסה אנטוניו והאחים מתאחדים, וורוניקה שרה לפבלו את השיר המושלם שלהם
לצפיה ב-'היה יותר גרוע אם רוסיו הייתה נשארה בהריון וללא עבודה'
היה יותר גרוע אם רוסיו הייתה נשארה בהריון וללא עבודה
12/04/2016 | 20:55
1
39
אחרי שהגנה על סופיה ועל הילד שלה, אבל נחמד שארתורו השאיר את הבחירה בידי וורוניקה, מעניין אם היה עושה זאת אם היה יודע קודם למה פוטרה. וגם עם כל הדברים שרוסיו עשתה היא בחרה שלא להפיל על פבלו את הילד של קבררה, לשקר לפבלו ולבן שלה כל החיים זה היה כבר קצת יותר בשבילה ונחמד שהיא שמה את הקלפים על השולחן, מה שאומרים טוב מאוחר מלעולם לא. 

אני מת לראות את הפרצוף של הרופא והאחות כשיגלו שהם לא יקבלו את הכסף על רצח חוליה כי שנתן את ההוראה מת. וגם אני עוד לא הבנתי עם זה רק הרופא והאחות הראשית או שכל הצוות במוסד פושעים כי האחות הרעה לא הייתה היחידה שהזריקה לחוליה. וגם לא ראינו רופאים אחרים חוץ מהרופא המושחת כך שכנראה כל המוסד הוא ארגון פשע גדול. 

היה נחמד איך חוסה אנטוניו היה מקצוען ורצה לקחת את אמיליו לכלא, אבל גם ידע להגן על עצמו כשהוא שלף סכין מהנעל. 

לא ייאמן כמה קייטנה עיוורת שהיא מצד אחד לפני שהיא ידעה שמדובר באחים גיירדו היא פסלה אותם בגלל מעמדם החברתי ועכשיו היא מוכנה לקבל את הטיפוסים הכי מפוקפקים רק כי הם חברים של בעלה הטרי וגם קנדלה בשבילה זונה, למרות שראינו בתגובה שלה לאדוארד שהיא ממש לא!!! ופטריסיה שיש לה אותו מקצוע היא ברמה שלה.
לצפיה ב-'האחיות יכלו לתת לה כסף+המלצה, לדעתי זה היה מספיק חח'
האחיות יכלו לתת לה כסף+המלצה, לדעתי זה היה מספיק חח
13/04/2016 | 20:44
29
גם אני אהבתי שחוסה אנטוניו המשיך להיות ישר ולא הרג בהתחלה את ולורדה אלא רק אחר כך כהגנה עצמית

אני עדיין חושבת שקייטנה בעיקר רוצה לעשות לבנות שלה "דווקא" על שהן נמצאות עם האחים. זה גם בא לידיי ביטוי בשיחה שלה עם מירנדה.
לצפיה ב-'אגב לגבי פטריסיה פה היא סתם מגוכחת '
אגב לגבי פטריסיה פה היא סתם מגוכחת
12/04/2016 | 23:48
1
53
למרות שאמרה לאוליסס שלא תדבר עם קנדלה כי עכשיו היא לא ברמתה, היא ממשיכה להיות חברה שלה, ואמנם נותנת לה עצות כאילו הכסף הכי חשוב, אבל לא מצייתת לאוליסס וזה לזכותה.

ונחמד שאירינה אחרי ההתעלפות סיפרה על ההריון לפני שלקחו אותה לרופא.

אבל בתשוקת הנצים ההוראה לרוג'ר להרוג את פטריסיה הייתה הרבה אחרי החתונה של לאונדרו וקייטנה ובזמן שלאונרדו וקייטנה היו בירח דבש פטריסיה ערבה לארתורו והאחיות במסכה וירתה לעברם בתקווה לגרום לתאונה שבה אנדראה תמות ואירינה נפצעה בתאונה לא משהו רציני, אבל קיבלה מכה בראש והייתה בבית חולים. ואגב בבית חולים הרופא שטיפל באירינה והתיידד איתה ועם פלביו התגלה כאבא של החבר של וורוניקה, ששם מנהל העבודה היה הרבה יותר מובגר והרומן של וורוניקה היה עם מישהו אחר.
לצפיה ב-'אם כך פטריסיה שלהם הייתה הרבה יותר רצחנית'
אם כך פטריסיה שלהם הייתה הרבה יותר רצחנית
13/04/2016 | 20:54
38
לפי הפרק של אתמול אוליסס כבר מתנשק לו עם איסדורה. היה ברור שמה שיש בינו לבין פטריסיה זו רק תלות חולנית. בכלל אוליסס מאפיונר ורוצח שצריך לשבת בכלא. הוא רצח את האמרגן הסוטה ההוא שרימה את פטריסיה בזמנו.
לצפיה ב-'מנסים לשחזר כמה שיותר מתשוקת הנצים '
מנסים לשחזר כמה שיותר מתשוקת הנצים
13/04/2016 | 14:34
1
40
המשרתים שם גם נגעו בתכשיטים לא שלהם, וחיפשו איך להתעשר עד שפליפה של תשוקת הנצים כינה אותם "עורבים שטניים". 

בתשוקת הנצים לאונרדו היה מהמר כפייתי והפך את החווה לקזינו מחתרתי, כאן אין רמז שהוא מהמר ולא היו מדביקים את זה לפני הסוף, אז הוא פשוט הופך את החווה לבר זול ומביא את כל אנשי המועדון של אוליסס. נחמד איך שהבנות טיפלו במזבלה שהאורחים עשו.

גם הניסיון לזרוק את המדים של פליפה היה בתשוקת הנצים.
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
13/04/2016 | 20:56
16
לצפיה ב-'אהבתי גם את המפגש של חוסה אנטוניו וורוניקה'
אהבתי גם את המפגש של חוסה אנטוניו וורוניקה
13/04/2016 | 21:13
1
55
הוא אומנם כואב את מותה של אלמה אבל החיים העניקו לו את ורוניקה שהיא העתק חי של אלמה, ולורוניקה בהחלט מגיע להנות מדמות אב אחרי שאיבדה את אביה המאמץ כל המפגש של חוסה אנטוניו עם כולם היה פשוט מושלם ומרגש אהבתי גם את הסצנות שלו עם סולדד

גם עכשיו בפרקים הסופיים ליאונרדו ממשיך להיות אובססיבי לסופיה ושוב מנסה לאנוס אותה אהבתי איך שהיא הצליחה לברוח ולדחוף אותו ובמיוחד אהבתי איך שהוא נפל מכל המדרגות לסופיה אין מה להיבהל זו הגנה עצמית הוא אכל את מה שבישל
לצפיה ב-'אצל סופיה זה 100% הגנה עצמית אבל ללאונרדו יש שני עדי שקר'
אצל סופיה זה 100% הגנה עצמית אבל ללאונרדו יש שני עדי שקר
14/04/2016 | 00:40
32
שלא היו במקום אבל כבר מוכנים להעיד שהיא דחפה את לאונרדו בכוונה וזה היה ניסיון רצח. וגם יש לה אימא שהמילה של הבנות שלה לא שווה כלום בעיניה עד שסופיה עוקצת אותה במסיבה שהיא לא צריכה להתרגש מזה שאנדראה יוצאת בהפגנתיות היא בסך הכול ביתה ולא החברים החדשים שלה שעושים אותה מאושרת בעוד הן רק גורמות לה סבל. 

עכשיו עם פרננדס נראה שמדובר בלעשות דווקא לבנות, אבל כנראה שבכל שנות הנישואין של סופיה ולאונרדו היא הייתה מאהובת בלאונרדו ולכן גם לא רצתה לקיים יחסי מין עם איגנסיו. 

אגב בתשוקת הנצים ניסיון האונס של סופיה על ידי אביה החורג היה במרפסת והוא ממש עפה למטה מהבניין וגם זה היה אחרי שהיא סיפרה שלאונרדו בוגד בה וכאן קייטנה סתם הסתפקה בחדר שנראה רע ואי אפשר לבלות בו שלאונרדו הכין כאליבי, בתשוקת הנצים היא שאלה את לאונרדו על הבגידה והוא הביא את המשרתים לספר את השקרים שלהם וכמובן קייטנה האמינה למשרתים החדשים ולא לביתה ואם הנכד שלה. והקטע במדרגות היה שלפני הקטע של ניסיון אונס של סופיה הוא ניסה לאנוס את אירינה ששם לא הייתה בהריון ואז פלביו בא והכניס לו מכות רצח ומהמכות ומהדחיפה של פלביו הוא התגלגל במדרגות אבל נשאר בהכרה, את הקטע שהוא מעולף שמרו בשני הגרסאות לניסיון האונס של סופיה וההגנה העצמית שלה.
לצפיה ב-'מזל טוב לקימברלי דוס ראמוס שחוגגת היום יום הולדת 24!'
מזל טוב לקימברלי דוס ראמוס שחוגגת היום יום הולדת 24!
15/04/2016 | 14:54
2
51
לצפיה ב-'מזל טוב לשחקנית המוכשרת והמהממת! שמיום ראשון הולכת להופיע'
מזל טוב לשחקנית המוכשרת והמהממת! שמיום ראשון הולכת להופיע
15/04/2016 | 17:16
47
פעמיים על מסכינו
לצפיה ב-'מזל טוב שחקנית חמודה מאוד ומוכשרת מאוד'
מזל טוב שחקנית חמודה מאוד ומוכשרת מאוד
15/04/2016 | 17:58
21
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
12/04/2016 | 07:14
14
42
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'הפרומו של מי זה מי ממש מזכיר את הפרומו המקורי'
הפרומו של מי זה מי ממש מזכיר את הפרומו המקורי
11/04/2016 | 18:35
89
ויוה יכלו להיות קצת יותר יצירתיים
אם בניגוד לכל ההערכות ביוני לא תגיע המקסיקנית השנייה, הנובלה הזו היא בהחלט אופציה מבחינתי. גם אם אני אצטרך להכנס מהאמצע. חבל שהיא לא הגיעה בהמשך, היה יותר נוח.

אלה תשרשרי אותי לשירשור שאלות חדשות החדש שייפתח;)
לצפיה ב-'האם ברברה מורי בהריון?'
האם ברברה מורי בהריון?
11/04/2016 | 21:19
112
לפי שמועות ורמזים מסתמן שברברה שלנו, הרובי הבלתי נשכחת מצפה לילד נוסף. רק לא הבנתי איך אם היה לה סרטן צוואר הרחם.
לצפיה ב-'האם פונצ'ו הררה עומד להפוך לאבא?!'
האם פונצ'ו הררה עומד להפוך לאבא?!
12/04/2016 | 07:23
101
פונצ'ו הררה פרסם בחשבון אינסטגרם שלו תמונה עם בגד של תינוק והוסיף שהוא מאוד מאושר!

לצפיה ב-'מעביר מה שכתבתי בשרשור הקודם שכבר לא עולה'
מעביר מה שכתבתי בשרשור הקודם שכבר לא עולה
12/04/2016 | 16:48
2
75
בזמן שישנת עולה לאתר ב-12.6.2016 בדיוק התאריך של הפרק האחרון בשדרות ברזיל 
שדרות ברזיל, ואם ללמוד מהניסיון של התאריך המקורי להעלאת בלב הסערה לאתר בזמן שישנת תחליף את שדרות ברזיל ונראה שהולכים לעשות משבצת חוזרת ברזילאית קבועה כי אין סיכוי שאת הלוחמת לא יחזירו ואז נותרת רק משבצת אחת חוזרת לכל הספרדית ואז כל שידור חוזר של טלמונדו או ארגנטינאית הוא מבטל שתי שידורים חוזרים של טלוויסה.

אז אם להצליב את כל המידע ההשערות הן:

יוני 

בזמן שישנת במקום שדרות ברזיל 
שבע חיים במקום אימפריה 
אל תעזבי אותי במקום בדרך לאהבה

אוגוסט 

השיבה הביתה במקום בלב הסערה 

ספטמבר 

הלוחמת במקום בזמן שישנת 

לצפיה ב-'טוב, העיקר שאל תעזבי אותי תגיע '
טוב, העיקר שאל תעזבי אותי תגיע
12/04/2016 | 17:55
65
ססר
לצפיה ב-'אולי קצת נחפזתי להסיק מסקנות '
אולי קצת נחפזתי להסיק מסקנות
14/04/2016 | 16:53
39
כי הרי אספרנסה ברוך השם היא לא בובה פראית עם 270 פרקים, לא חיים שלי עם 230 פרקים ולא טלנובלות הנוער עם העונות לפי האתר יש לה "רק" 180 פרקים ושמעתי שבארגנטינה היו 195, אבל בכל מקרה גם היא תסתיים השנה וזה אומר שאל תעזבי אותי יכולה להגיע גם במקום הדרך לאהבה וגם במקום אספרנסה.
לצפיה ב-'זהירות! בפורום ויוה יש ספוילר על תשוקה וכח ללא סימון'
זהירות! בפורום ויוה יש ספוילר על תשוקה וכח ללא סימון
13/04/2016 | 00:39
1
94
לא יכולה להגיב שם יש בעיה
לצפיה ב-'ועוד בכותרת שאז גם הסימן לא היה עוזר'
ועוד בכותרת שאז גם הסימן לא היה עוזר
13/04/2016 | 02:48
28
לצפיה ב-'מרחורי דה סוסה מצטרפת לטלנובלה Sueno de amor'
מרחורי דה סוסה מצטרפת לטלנובלה Sueno de amor
14/04/2016 | 11:12
1
88
בעקבות הכשלון הגדול של הטלנובלה Sueño de amor בכיכובם של כריסטיאן דה לה פואנטה ובטי מונרו, המפיק חואן אוסוריו החליט לעשות שינויים גדולים בעלילה כדי לנסות לשפר את הרייטינג.
יש שמועות על אפשרות להרוג את הגיבורה הראשית ובמקומה להביא דמות אחרת ושחקנית אחרת. השמות שעלו היו אליזבט גוטיירס, סילביה נבארו ומרחורי דה סוסה. בסוף נבחרה מרחורי דה סוסה שתצטרף לצילומים ב19 לאפריל ואך לא ברור האם דמותה תבוא על חשבון דמותה של בטי מונרו.

לצפיה ב-'הבחורה רק משתבחת עם השנים....'
הבחורה רק משתבחת עם השנים....
14/04/2016 | 21:37
58
ואוו
לצפיה ב-'דף טלנובלות בפייסבוק '
דף טלנובלות בפייסבוק
14/04/2016 | 21:30
56
לכבוד פסח יש ספיישלים מיוחדים

וכתבתי כמה פוסטים על שחקני טלנובלות.

הנכם מוזמנים להצטרף למי שיש פייסבוק
לצפיה ב-'לא יכלתי להתאפק וראיתי פרק ראשון של הטלנובלה של קרלוס מורנו '
לא יכלתי להתאפק וראיתי פרק ראשון של הטלנובלה של קרלוס מורנו
14/04/2016 | 22:17
2
84
בכיכובו של אוסבלדו בנבידס, איזה נופים והפתיח של הטלנובלה, רק ההתחלה הייתה קיטשית אבל הקאסט מרהיב, לטיסיה קלדרון מהממת ובתור טובה, ארתורו פניצ'ה רע אבל יש בו משהו אנושי כמו שהגן על הילד המקסים שהוא חירש - אילם, אבא של הילד עשו אותו זקן נראה לי שיחק בשקרים, אלחנדרה בארוס בתור האובססיבית עם הפרעה נפשית מעולה, עם התנועות בידיים והראש משחקת חבל"ז, לאורה כרמינה השטן בהתגלמותו, אוסבלדו מדהים ראיתי אותו בRuta 35 ללא ספק ראוי לראשי ואני שמחה שקיבל הזדמנות מקווה שזאת לא הפעם האחרונה, הראשית יודעת להתמודד מול אחותה הרעה עדיין לא החלטתי לגבי משחק של השחקנית, קמילה סודי, אלפרדו אדמה שוב פעם טוב, ססיליה גבריאלה מהממת. עוד על הילד, הוא ממש חמוד וזה מצחיק שבעונה השנייה הוא יהפוך לראשי רק מוזר שהוא יהיה שחרחר כי כילד הוא בהיר ובלונדיני. פלורנסיה סראצ'ו נחמד לראות אותה ושוב פעם בתור חברתה הטובה של הראשית, וזיהיתי את המשרתת ששיחקה באויבת יקרה הייתה האמא הביולוגית של לורנה ושסבלה מעודף משקל.

הטלנובלה חייבת להגיע לפה מעל פני שיסלח לך האל ובלתי נסלח, אגב אני לא סגורה לגמרי לגבי התרגום של שם הטלנובלה לדעתי זה "לא נותן לי" או "לא מרשה לי" כי dejas זה מרשה וdejes זה עוזב ושם הטלנובלה הוא A que no me dejas

נ.ב הסיבה שאני חוששת שויוה יוותרו עליה זה כי היא עם שתי עונות עם שינויים בראשיים אני מקווה שזה לא ירתיע את ויוה מלרכוש אותה.
לצפיה ב-' dejes ו-dejas שתיהן יכולות להיות "להרשות" או "לעזוב"'
dejes ו-dejas שתיהן יכולות להיות "להרשות" או "לעזוב"
14/04/2016 | 23:11
58
הכל תלוי במשפט ובמילים שבאות עם המילה, אז שתיהן יכולות להיות לעזוב/להשאיר. דווקא כאן ב A que no me dejas זה כן "לעזוב". השם הבינלאומי/באנגלית זה I Dare You to Leave
מה שאומר "נראה אותך עוזב/ת", ובתרגום של השיר פתיחה עם אותו השם שמצאתי באינטרנט זה מתורגם משהו כמו "אני מאמין/ה שלא תעזוב/תעזבי אותי". בקיצור די מסובך, אז בנתיים נשאר עם השם שהתרגלנו אליו  "אל תעזוב אותי", ואם ויוה יביאו את זה, אז הם כבר ידאגו לבחור שם כלשהו....
לצפיה ב-'אם בפוסט על הגברים הלוהטים של מקסיקו'
אם בפוסט על הגברים הלוהטים של מקסיקו
15/04/2016 | 06:43
63
ויוה רמזו די בצורה עבה על כך שארתורו פניצ'ה עתיד להגיע לויוה - די ברור שאל תעזבי אותי הוא הטלנובלה השנייה שויוה רכשו.

שה' יסלח לך היא טלנובלת FATAL ללא תקנה.
לצפיה ב-'ויוה פרסמו את דף המידע על תשוקה וכח בבלוג שלהם'
ויוה פרסמו את דף המידע על תשוקה וכח בבלוג שלהם
10/04/2016 | 16:02
26
249
אני ממש חיכיתי לזה ומסתבר שזה התפרסם בפייסבוק עוד ביום חמישי! אני לא ידעתי שזה בכלל התפרסם עד לרגע הזה לפי מה שזכור לי הלוגו לא הופיע באתר עד היום. זה אפילו עדיין לא בלוגו הגדול בצד שמאל של הידיעות הראשיות באתר אלא בלוגו הקטן בצד ימין למטה. לפי התאריך של הכתבה הבנתי שזה מיום חמישי אז נכנסתי לפייסבוק וראיתי ששם זה התפרסם כבר באותו היום בשביל מה יש להם אתר אם הם משקיעים יותר בפייסבוק זה אמור להיות הפוך.

בכל אופן, לפי המידע אליאדו(הדמות של פרננדו קולונגה)אונס את הראשית אם כך הוא יהיה ממש האמת קיוויתי שהוא יהיה רשע לייט כי עדיין קצת קשה לי לראות אותו בתפקיד כזה חחח.. יש לו פנים של ג'נטלמן אדיב שכזה. אבל כמובן שיחד עם זה אני סקרנית לראות איך הוא ישחק את הדמות הזו, אני בטוחה שהוא יהיה תותח גם שם. 

מה שכן, אני לא אתנגד לדעת אם בהמשך הדמות שלו תשתנה ותעבור איזה מהפך אפשרי, מישהו אולי יודע משהו ויכול לספיילר?
לצפיה ב-''
10/04/2016 | 16:52
17
101
זה בדיוק מה שאת חושבת
לצפיה ב-''
10/04/2016 | 17:03
16
99
באמת??מעולה!
הטלנובלה כבר הסתיימה במקסיקו נכון? ידוע לך עם מי חוליה נשארת בסוף ארתורו או אלאדיו?
לצפיה ב-'תסתיים מתישהו '
תסתיים מתישהו
10/04/2016 | 18:31
12
66
ויש לה 150 ומשהו פרקים. לא 137 כמו שויוה האידיוטים דיווחו.
לצפיה ב-'היא הסתיימה אתמול '
היא הסתיימה אתמול
10/04/2016 | 20:53
11
67
היום מתחילה הטללנובלה התקופתית שמחליפה אותה
לצפיה ב-'אה, עדיין לא.'
אה, עדיין לא.
11/04/2016 | 22:45
10
28
לפי ידידה שלי היא עוד לא נגמרה.

ככה ש...... לא. הנובלה לא נגמרה במקסיקו.
לצפיה ב-'מסתבר שהיא אכן הסתיימה, בדיוק עכשיו הצצתי בסצנה האחרונה'
מסתבר שהיא אכן הסתיימה, בדיוק עכשיו הצצתי בסצנה האחרונה
11/04/2016 | 22:58
9
53
אחרי שרנת גילתה לי את הסוף
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
11/04/2016 | 23:01
8
38
אבל מצד שני ביוטיוב יש שם פרק 150 ומשהו ובויקיפדיה כתוב 136.

מה לעזאזל הולך פה?
לצפיה ב-'זהו אז בסוף זה 136 לפי האתר שראיתי דרכו. '
זהו אז בסוף זה 136 לפי האתר שראיתי דרכו.
11/04/2016 | 23:12
5
30
לצפיה ב-'אפשר מסר בבקשה לפרק ההוא?'
אפשר מסר בבקשה לפרק ההוא?
12/04/2016 | 00:08
4
25
לצפיה ב-'אני ראיתי באתר הזהאבל משום מה כנראה שעכשיו מחקו'
אני ראיתי באתר הזהאבל משום מה כנראה שעכשיו מחקו
12/04/2016 | 07:04
47
משם את הפרקים וזה לא עובד.

לצפיה ב-'אם תפתח את ההודעה תראה עם מי חוליה מסיימת'
אם תפתח את ההודעה תראה עם מי חוליה מסיימת
12/04/2016 | 07:09
2
77
שלמות
לצפיה ב-'נראה שאת עוברת מה שאני עברתי בתחילת הצפייה בטלנובלות'
נראה שאת עוברת מה שאני עברתי בתחילת הצפייה בטלנובלות
13/04/2016 | 14:38
1
44
לפני שהיה אתר ויוה ולא הייתי מנוי לעיתון ויוה פלוס, ניסיתי להתאפק לא לקרוא את התקצירים באתרים השונים, ניסיתי להתאפק בהתחלה בהצלחה, אחר כך פחות ולבסוף כשפרסמו בפורומים תקצירים עם סימן לא התאפקתי.

אז נראה שגם לך זה קורה שבאימפריה לא היית מאוהבת בסדרה, אבל גם במילה של כבוד לא התאפקת ופתחת ספוילר וגם בתשוקה וכוח רצית לדעת את הסוף.
לצפיה ב-'חחח זה נכון שקצת חרגתי ממנהגי לא לספיילר אבל'
חחח זה נכון שקצת חרגתי ממנהגי לא לספיילר אבל
13/04/2016 | 17:30
39
אחרי שניר אישר שהדמות של פרננדו תעבור מהפך לטובה הייתי חייבת לדעת אם הוא גם יסיים בסוף עם הראשית בעקבות המהפך. כי אני לא מסמפטת את חורחה סאלינס בלשון המעטה לאור המזג הרע שיש לשחקן וגם לאור העובדה שהוא אנטישמי. ככה שמבחינתי אפשרות כזאת שפרננדו יסיים עם הראשית ולא הוא, מכפרת על העובדה שאני אאלץ לראות את חורחה סאלינס על המסך שלי מה גם שכמו שכבר כתבתי, אני מעדיפה את פרננדיטו כדמות ג'נטלמנית כובשת ושמחה שככה הוא גם יסיים. הידיעה הזו רק גורמת לי לחכות בציפייה גדולה עוד יותר לטלנובלה. ככה שאפילו לא יכולתי לחכות והייתי חייבת לראות את סצנת הסיום אחרי שרנת גילתה לי את הספויילר חח

ככה שבשורה התחתונה יש מקרים מיוחדים ששווה לדעת בהם ספויילרים. כמו גם באקאסיה שהעדפתי לדעת את הסוף בגלל המשולש הבעייתי. אחרי שהבנתי שהטלנובלה הולכת להסתיים בצורה טובה וקלאסית ושהאבא החורג הוא דמות רעה שלא נשארת עם אף אחת מהראשיות, יכולתי לצפות בנובלה בנחת בלי חשש לסוף רע ולא שיגרתי.

אימפריה באמת לא איכפת לי לדעת ספויילרים בנוסף לשניים שאני כבר יודעת כי יחד עם העובדה שהיא השתפרה ונעשתה הרבה יותר מעניינת מאשר מה שהייתה בהתחלה, היא עדיין לא מגיעה לרמה של יומן חיים מעבר לים בזמן שישנת ועוד.. אז פה חופשי אני פתוחה לספויילרים חח

לגבי מילה של כבוד הדבר היחיד שקראתי זה שכתבו פה שמי שכלוא אצל ולורדה זה האבא של האחים. אבל חוץ מזה אני לא יודעת יותר כלום. בטלנובלה כזאת משובחת אני לא רוצה לקלקל לעצמי

אבל מה שכן תקצירים אני לא נוהגת לקרוא
לצפיה ב-'אסור לסמוך על יוטוב בקטע הזה'
אסור לסמוך על יוטוב בקטע הזה
11/04/2016 | 23:15
52
ביוטוב תמיד יש בלאגן וחוסר התאמה למספרי פרקים.
לצפיה ב-'עוד לא למדת שאצל טלוויסה מחלקים את הפרקים לחצי בהתחלה ובסוף '
עוד לא למדת שאצל טלוויסה מחלקים את הפרקים לחצי בהתחלה ובסוף
11/04/2016 | 23:29
45
וחמשת הפרקים הראשונים שלנו הם 10 פרקים של מקסיקו. כי אין להם סבלנות הם כבר רוצים להראות את הסדרה החדשה וגם בפרקי הסיום אותו דבר חוץ מהפרק האחרון. אם כי באמת הפער של 14 פרקים מוגזם. במחר ולתמיד 160 פרקים בגרסה בינלאומית, 169 פרקים במקסיקו (כשחמשת הפרקים הראשונים הם 10) באומץ לאהוב 162 מול 168. 
לצפיה ב-'אני יודעת, אם את רוצה אשלח לך במייל כי זה ספוילר רציני'
אני יודעת, אם את רוצה אשלח לך במייל כי זה ספוילר רציני
11/04/2016 | 11:30
2
38
לצפיה ב-'סיקרנת '
סיקרנת
11/04/2016 | 16:39
1
40
תשלחי
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
11/04/2016 | 18:25
21
לצפיה ב-'לפחות את העלילה הם כותבים בבלוג '
לפחות את העלילה הם כותבים בבלוג
10/04/2016 | 17:17
4
71
האמת פורום טלנובלות שמור לי במועדפים כך שאני אפילו לא נכנס לדף הראשי ומהפורום אני נכנס לקהילה ולבלוג ואני מאשר שביום חמישי כבר הייתה התמונה של סילביה נבארו בפתיח וסיפור העלילה.

האמת קיצוניים חושבים שגם באהבת אמת פרננדו קלונגה אנס כמו שחושבים שסבסטיאן רולי אנס בחיים שגנבו ממני, באהבת אמת זה ברור שבתקופה הזאת אישה לא יכלה לסרב לליל כלולות בחיים שגנבו ממני למרות המאה ה-21 יש גם אונס של דמות טובה וגם דו קרב באמצע הרחוב של דמויות טובות.
לצפיה ב-'התכוונת לסוזנה גונזלס לא סילביה נבארו'
התכוונת לסוזנה גונזלס לא סילביה נבארו
10/04/2016 | 17:31
3
62
ואיפה ראית את התמונה בבלוג עצמו או שראית את הלוגו של סוזנה מיום חמישי על גבי האתר? כי לי זכור הלוגו של פרננדו בהקשר לפוסט של אנה.

וכן לפחות את העלילה הם שמים בבלוג ולא בפייס, גם זה משהו

לגבי אהבת אמת והחיים שגנבו ממני בעיניי זה לא אונס. אחרי שראיתי את הסצנות הבנתי שזה לא. אהבת אמת הכי שקוף שזה לא אונס בחיים שגנבו ממני זה היה יותר אגרסיבי אבל עדיין היא שיתפה פעולה בסופו של דבר.

מה שכן, יצא לי לצפות בסצנה הזו של היריות בים מה שהיה אמור להיות חיקוי לדו קרב מהמקור התקופתית. וזה היה ממש הזוי, אמצע היום באמצע הים חח מה זו החופשיות הזו הרי זה זמנים אחרים. איך כמעט אף אחד לא רואה לא שומע כלום, הזוי

בקיצור, באמת מעניין לראות אם אלאדיו באמת אנס את חוליה או שככה ויוה פירשו את זה.
לצפיה ב-'בפעם הראשונה היה אונס שזה העתק לאונס באהבת אמת'
בפעם הראשונה היה אונס שזה העתק לאונס באהבת אמת
10/04/2016 | 18:10
53
אחרי האונס הראשון מונסראט אומרת לאלחנדרו שכעת יש הוכחה לכך שהוא לא היה הראשון שלה והיא לא הייתה בתולה ביום חתונתם שזה שינוי בהתאם לאווירה המודרנית אבל האונס היה מיותר ואלחנדרו הזכיר לי את הקטור מרובי.
לצפיה ב-'כן התכוונתי לסוסנה גונסלס '
כן התכוונתי לסוסנה גונסלס
10/04/2016 | 21:33
1
34
וביום חמישי אחר הצהריים או בערב כבר הייתה בבלוג שער של סוסנה גונסלס.

לגבי הדו קרב בחיים שגנבו ממני באמת טלנובלה, אף אחד לא מפריע להם לירות, אך לאחר היריות כולם כבר שם. ואגב באהבת אמת לא היה דו קרב כי המשרת של מנואל ירה בחשאי באדולפו כי הוא לא האמין שמנואל ישרוד דו קרב עם איש צבא ופעל מאחורי גבו בניסיון לרצוח את אדולפו לפני הדו קרב. אבל השיחה של של אדולפו הפצוע עם מנואל בבית החולים והשיחה של חוסה לואיס הפצוע עם אלחנדרו בבית החולים זה אותם טקסטים, בשביל זה היה צריך לגרום לו להיות במצב אנוש.
לצפיה ב-'על גבי הראשי של האתר? כבר בחמישי זה היה נראה ככה?'
על גבי הראשי של האתר? כבר בחמישי זה היה נראה ככה?
11/04/2016 | 17:15
67
למרות שגם אם כן זה עדיין לא בסדר כי זה אמור להיות למעלה באתר בצד שמאל מול העיניים איפה שהם שמים בדרך כלל את כל ההודעות החדשות, ולא בתחתית האתר כמו שזה עכשיו.
לצפיה ב-'אגב אשמח לעזרה בספיישל פתיחה'
אגב אשמח לעזרה בספיישל פתיחה
10/04/2016 | 21:10
2
23
לצפיה ב-'במה בדיוק את צריכה עזרה?'
במה בדיוק את צריכה עזרה?
10/04/2016 | 23:09
1
24
לצפיה ב-'בעלילה'
בעלילה
10/04/2016 | 23:30
45
וחצי מהדמויות כי כתבתי בוורד את הראשיים והאנטגוניים ונמחק לי בטעות
לצפיה ב-'היוש '
היוש
( לעמוד שלי בתפוז )
10/04/2016 | 15:31
19
60
לצפיה ב-'מה הפרס?'
מה הפרס?
10/04/2016 | 15:56
3
13
לצפיה ב-'אני לא הבנתי למה הם קוראים לזה "פיצ'ר חדש" מה חדש בזה שאפשר '
אני לא הבנתי למה הם קוראים לזה "פיצ'ר חדש" מה חדש בזה שאפשר
10/04/2016 | 16:15
2
35
לצרף סרטון להודעה?
לצפיה ב-'כנראה שנסחפו עם הידיעה על התחרות'
כנראה שנסחפו עם הידיעה על התחרות
10/04/2016 | 18:14
26
או שפשוט הגדילו את גודל הקובץ להעלאה
לצפיה ב-' זה די פיצ'ר חדש יחסית'
זה די פיצ'ר חדש יחסית
10/04/2016 | 22:59
24
הרי הוסיפו את זה לפני שנה בערך כשעדכנו גרסת הפורומים. הקטע שיש כנראה פורומים שלא מנצלים את זה כל כך, אז הם מנסים לגרום לאנשים להשתמש באופציה הזאת. חוץ מזה, הכוונה לא לסרטוני יוטוב  נראה לי, אלא הוספת סרטון מהמחשב, יש שם אופציה כזאת, או לFLIX שזה נראה לי אותו הדבר בעצם.
לצפיה ב-'ז'וז'ה הפך אותי לסבתא '
ז'וז'ה הפך אותי לסבתא
12/04/2016 | 19:47
14
42
והיום הכרתי את אחד הנכדים שלי

לצפיה ב-'הנכד החתיך'
הנכד החתיך
12/04/2016 | 21:28
13
41
לצפיה ב-'יווו איזה מתוקק'
יווו איזה מתוקק
13/04/2016 | 21:24
12
16
זה אומר שביקרת את ז'וז'ה וצאצאיו בביתם החדש?
לצפיה ב-'לא חח'
לא חח
13/04/2016 | 21:32
11
19
כשנתתי אותו למישהי שתשמור עליו הוא התלהב מארנבונת והכניס אותה להריון והחשש שלי היה מבוסס, זה היה לפני שבסוף לקחתי אותו אליי ונמסר לבית אחר, ז'וז'ה אפילו לא יודע שהוא אבא(ממש סיפור טלנובלה רק שהסוף שונה) הגורים שנולדו היו אצל הבחורה שנתתי לה את ז'וז'ה שתשמור עליו ואתמול גיליתי שז'וז'ה אבא ושאר הגורים כבר נמסרו לבית חם. את ז'וז'ה כבר לא אזכה לראות אחי בעצמו לא יודע מה איתו אחרי שמסר אותו.
לצפיה ב-'אהה חחח כן אני נזכרת עכשיו שסיפרת בזמנו'
אהה חחח כן אני נזכרת עכשיו שסיפרת בזמנו
13/04/2016 | 21:42
10
20
שנראה לך שהוא הכניס את הארנבת שלה להריון איזה קטע שזה בסוף נכון ושנולדו לה ארנבונים קטנטנים ז'וז'ונים שמחה שהם זכו לבית חם:]

לא אמרת שאחיך מסר את ז'וז'ה לחבר שלו? הוא לא בקשר איתו?
לצפיה ב-'הוא אמר לי שלא'
הוא אמר לי שלא
13/04/2016 | 21:58
9
15
אני חושבת שאחותו של החבר שלו לקחה אותו.
לצפיה ב-''
13/04/2016 | 23:57
8
14
לפחות יש לך זכרונות טובים מז'וז'ה וגם תמונות שלו למזכרת

מה עם לונה בטח כבר מרגישה בבית חח
לצפיה ב-'כן כל פעם שנכנסים למטבח היא באה גם'
כן כל פעם שנכנסים למטבח היא באה גם
14/04/2016 | 15:12
7
23
הבעיה שלאחרונה היא עושה צרכים לא במקום הקבוע על גזרי עיתונים. היא נוהגת לעלות למיטה שלי
לצפיה ב-'הלוואי ולזארה הכלבה של אחותי וגיסי היו מאפשרים את זה'
הלוואי ולזארה הכלבה של אחותי וגיסי היו מאפשרים את זה
14/04/2016 | 16:50
6
16
הם ממש קשוחים איתה, אחותי אפילו לא מרשה לי לתת לה ללקק אותי בפנים. והם קושרים אותה במרפסת כדי שלא תעלה על שפות ומיטות והכי גרוע שהם מוציאים אותה לעשות צרכים רק פעמיים ביום בבוקר ובערב כי אין להם זמן. לא מבין איך היא מתאפקת כשעשינו לה ביביסיטר אצלינו בבית היא יצאה לפחות שלוש פעמים ובכל פעם עשתה שלולית והרים של הצרכים המוצקים. 
לצפיה ב-'מה הבעיה שלהם לתת לה לעשות צרכים על גזרי עיתונים?'
מה הבעיה שלהם לתת לה לעשות צרכים על גזרי עיתונים?
14/04/2016 | 21:35
5
18
מצטערת מה שאני הולכת להגיד אבל בעיניי זאת התעללות. זה גם לא בריא שנותנים לה להתאפק כמו אצל בני אדם.
לצפיה ב-'אני מסכים איתך לגמרי אבל הכלבה היא של גיסי'
אני מסכים איתך לגמרי אבל הכלבה היא של גיסי
14/04/2016 | 23:24
4
21
כך שאותו אני לא אתחיל לחנך, והם הרגילו את המסכנה ככה כל השנים, הם חושבים שהיא רגילה לזה אבל כשהיא ב"חופשה" אצלינו היא מאושרת לטייל כמה שהיא רוצה. ולכלבה גם יש אלרגיות, אנחנו חוששים שזה בגלל שהיא לא מפרישה כמו שצריך במיוחד הצואה, כי בניגוד לזכרים שצריכים לסמן טריטוריה ומשתינים כמה פעמים ומחפשים איפה שהשתינו כלבים אחרים, הנקבות מוציאות את כל השתן בפעם הראשונה, אבל עדיין פעמיים ביום זה לא מספיק.

ובאמת לא מבין מדוע הם לא חשבו על העיתונים בעיקר כשאוסקר ז"ל היה גור הוא עבר ניתוח קשה ועד חצי שנה היה אסור להוציא אותו החוצה ועשינו לו שירותים מהעיתונים, כך שאחותי מכירה את זה טוב מכולם.

גם אולי אחת הסיבות שבגלל האלרגיות שלה לא מכבדים אותה באוכל של בני אדם, אפילו לא עצמות, אז כשהיא בחוץ היא מחפשת בנרות, כלומר בפחי זבל עצמות שהיא מתה ללעוס ולאכול. ובגלל שאצלינו השכנים לא תרבותיים אז אצלינו היא שני שליש מהטיול מרחרחת ומחפשת עצמות שגם כמובן אנחנו צריכים למנוע ממנה לאכול, למרות שהיא ערמומית לפעמיים היא מצליחה, רק שאחותי לא תשמע. 
לצפיה ב-'זה ממש חוסר אחריות מצידם'
זה ממש חוסר אחריות מצידם
15/04/2016 | 00:09
3
18
לא ברור לי למה לקחו אותה אם הם לא מטפלים בה כראוי
לצפיה ב-'גיסי לקח אותה לפני שהם התחילו לצאת '
גיסי לקח אותה לפני שהם התחילו לצאת
15/04/2016 | 02:55
2
15
ואחותי נאלצה לקבל אותה. אבל הבנתי שגם במשפחה של גיסי הם חיים באשלייה שלכלב מספיק שני טיולים ביום. 
לצפיה ב-'מסכנה הכלבה, מקווה בשבילה שהיא תהיה בהרבה חופשות אצליכם חח..'
מסכנה הכלבה, מקווה בשבילה שהיא תהיה בהרבה חופשות אצליכם חח..
18/04/2016 | 00:54
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
18/04/2016 | 22:48
3
לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
09/04/2016 | 21:58
11
22
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 46-50'
La Leona-פרקים 46-50
09/04/2016 | 21:59
5
35
.
לצפיה ב-'כמה התפתחויות במסיבת הקיאנסה של פאולה '
כמה התפתחויות במסיבת הקיאנסה של פאולה
10/04/2016 | 21:55
1
73
פרנקו מגיע למסיבה ורואה את מריה וגבריאל מדברים בחוץ ומקנא, ואז מגיעה הנשיקה , ואח"כ במשרד של פרנקו איך פרנקו אמר למריה שהם נועדו אחד לשני  וגם בבית של מריה, פרנקו ומריה לא מפסיקים להתנשק איזה חסרי אחריות אם מישהו היה רואה אותם היה נוצר בלאגןפביאן קרע אותי מצחוק בתגובה שלו כשראה את פרנקו ומריה מדברים בחוץ, כשאמר לפרנקו שיעשה איתה מה שהוא רוצה , בכיף  .

גבריאל חי בסרט רע, שיעזוב את מריה לנפשה, כל הזמן מנסה להתקרב אליה, בין אם זה במסיבה ובין אם אח"כ שהזמין אותה לארוחה ולא מבין שהיא לא שמה עליו.

פאולה ופקו שוכבים בפעם הראשונה, מעניין שדווקא לא נתקלתי בתגובות קוטלות לגבי העניין הזה. אמרתי כבר שקוקו הוא בלתי נסבל ?לא מספיק שהוא בוגד בבטי עם החברה הכי טובה שלה שעוד גרה אצלם בבית, עכשיו הוא נטפל לפאולה ולפקו שלא יהיו ביחד. 

רודריגו וקרלה שוכבים אבל רודריגו חושב על אאוחניה , מה יהיה איתו? לא מגיע לו לסבול בגלל אאוחניה ועדיף שיהיה עם קרלה. נראה שבסוף מי שתיפגע מכל זה זו רק קרלה.

ומפגש בין סופיה לגבריאל מעניין איך הוא הרגיש וקלט שהיא קרובת משפחה שלו.

מסכן בריאןאיך הוא ראה את הרופא ההוא תלוי בחממה ואת חסניטו מרביץ לו ונבהל ואבריל לא מאמינה לו וחושבת שהכל זה פרי דמיונו כתוצאה מהסמים. ולמה לעזאזל הוא סיפר את זה בשולחן האוכל? הוא היה צריך לשמור את זה לעצמו למרות שבסוף אבריל סיפרה את זה לקלאוס.

מסתבר שקלאוס היה נשוי לרות?  איך זה הגיוני בכלל  הרי הוא הכיר ראשונה את דיאנה ונשוי לה המון שנים 

נ.ב : למה לעזאזל מרחו את כל עניין המסיבה למשך 3 פרקים  וכולם היו לבושים באותם בגדים. 
לצפיה ב-'ועוד לגמריי מעודדים את זה בנובלה'
ועוד לגמריי מעודדים את זה בנובלה
11/04/2016 | 14:59
32
שילדים בני 15 שוכבים...קוקו הוא היחיד שם שהתרעם על העניין, מה שמוציא אותו כ"עוף המוזר" וזה לא אמור להיות ככה

ואני לא אוהב את הדמות של חוליה קאלבו כאן כבטי...מת כבר שהיא תגלה על קוקו ואסטלה
לצפיה ב-'כמה זמן מסיבה יכולה להימשך?'
כמה זמן מסיבה יכולה להימשך?
11/04/2016 | 14:56
31
לא רק שהיא נפרשה על פני 3 פרקים, אלא גם שקרו בה יותר מדי דברים יחסית לעובדה שהיא התרחשה כמה שעות
ילדת היומולדת הספיקה לאבד את בתוליה בזמן המסיבה! באופן סימבולי לעובדה שהיא חוגגת קינסה

מריה ופרנקו מאוד ישירים אחד עם השנייה...שזה מפתיע ונדיר ככה בזוגות של נובלות, במיוחד היא שמאשימה אותו ברצח אביה-כ"כ מהר זה עבר לה?
ז'ולי נהייתה ממש כעול על פרנקו, מסכנה...היא דמות שמחפשת אהבה בצורה נואשת אצל כל בן-אדם...בסוף היא עוד תמצא את עצמה עם אחות של מריה
בריאן נתקל באחד ממעלליו של אביו, אבל כמובן שאף אחד לא יאמין למסומם...
לצפיה ב-'שיר יפה שהושמע '
שיר יפה שהושמע
12/04/2016 | 12:05
1
33
שאגב מוכר לי מהסצנה בטלנובלה אחרת son de fierro בהלוויה של חואן (מריאנו מרטינז) שהרס את העלילה.
לצפיה ב-'מכיר...לא יודע אם ספציפית ממשפחת פיירו'
מכיר...לא יודע אם ספציפית ממשפחת פיירו
12/04/2016 | 14:09
19
או מנובלה אחרת.
בכללי הושמעו כבר כמה וכמה שירים שזיהיתי מנובלות קודמות
לצפיה ב-'העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 25-28'
העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 25-28
09/04/2016 | 22:00
2
90
.
לצפיה ב-'רפאל סופר-הירו'
רפאל סופר-הירו
10/04/2016 | 01:00
60
אז עכשיו נראה שרפאל חסין מהכול, בגלל שהוא טבע באגם בילדות?
ומרסיאל הזה חולה נפש...כשהוא נכנס לאגם בלבוש של אישה, סצינה מפחידה עד שהבנתי שזה הוא...
ומתברר שהוא אח של רפאל!
והחליט להקריב את האהוב שלו ולהפליל אותו בכל התיקים הפתוחים שהיו...

חוספינה מאבדת את ההיריון ועכשיו אגוסטין מלקה את עצמו...

לצפיה ב-'מגיבה על הפרקים '
מגיבה על הפרקים
12/04/2016 | 23:16
24
חולייה המעצבנת שתפסיק כל דבר ללכת לדבר אם אנטוניו, בין אם זה החיסונים לתלמידים ובין אם זה אי תשלום המשכורות לעובדים  וגם כשהתנדבה לעזור לאנטוניו בטקס לשתול את העץ במקום אנה ועוד גם שהלכה עם אנטוניו וקלריטה למסעדה בכפר.

בנוסף רפאל וויקטוריה מתקרבים ועוד מתברר שרפאל חסין בגלל שתקרית שהיה קטן שנפל לאגם. בעקבות כך גם ויקטוריה חושדת שרפאל הוא אחיו של מרסיאל. 

מרסיאל הורג את העובד שהוא שלח להרוג את פקד המשטרה כי גם הפעם התוכנית שלו לפגוע באנה לא הצליחה ועל הדרך מפיל עליו את האשמה במוות של אנחליקה. ואיך הוא נכנס לאגם בלבוש של אישה לא הבנתי את הצורך בלבוש הזה. 

חוספינה מאבדת את התינוק בתאונת דרכים ועל הדרך מסתבר שגם איוון היה איתה ברכב והוא נהרג. מסכן אגוסטין מאשים את עצמו בכל האירוע , במיוחד שבאותו זמן הוא היה עסוק עם אלנה. 

לצפיה ב-'טריילר ארוך של educando a nina היום זה מתחיל '
טריילר ארוך של educando a nina היום זה מתחיל
11/04/2016 | 22:37
60
לצפיה ב-'פרק הבכורה של Educando a Nina עשה רייטינג של 23 pico '
פרק הבכורה של Educando a Nina עשה רייטינג של 23 pico
12/04/2016 | 09:46
54
מפתיע ביותר  בהתחשב בעובדה שאף טלנובלה ארגנטינאית בשנים האחרונות לא הצליחה להגיע למעל 20 , בקושי מעל 15. נראה אם היא תצליח לשמור על הרייטינג הגבוה או לא.

לצפיה ב-'אימפריה - פרקי השבוע'
אימפריה - פרקי השבוע
09/04/2016 | 15:31
10
25
לצפיה ב-'מזל טוב לרומולו ארנטס נטו'
מזל טוב לרומולו ארנטס נטו
09/04/2016 | 15:34
47
השחקן שמשחק את רוברטאו חוגג היום יום הולדת 29
לצפיה ב-'הקומנדדור הגדול והחכם מפסיד ל מאוריליו'
הקומנדדור הגדול והחכם מפסיד ל מאוריליו
09/04/2016 | 16:10
3
37
מאוריליו מצליח לגנוב את כל ההון של קומנדדור ולהשאיר אותו בלי גרוש. עכשיו מובן מאיפה כל הכסף שהוא מפזר על ימין ועל שמאל. השאלה היא איך מריה מרתה וכולם לא שאלו את השאלה הזאת לפני? מאיפה כל כך הרבה כסף?! רק אחרי שכריסטינה גלתה שהוא בעצם גנב מזה אלפרדו, רק אז היא ומריה מרתה טרחו לשאול מאיפה הכסף הגיע.
עכשיו כריסטינה הולכת לחפש הוכחה לכך שמאוריליו גנב את הכסף. השאלה האם הוא עשה זאת בעצמו או דרך מישהו? גם אם תהיה לה הוכחה לכך שמאוריליו גנב, היא יכולה לעשות עם זה משהו? ללכת להתלונן למשטרה? הכסף הזה חוקי בכלל, החשבון הזה חוקי? ובטח כל המשפחה תשאל איך כריטינה ידעה על החשבון הזה.

מה כולם כל כך דואגים לזה פדרו? מילא מריה מרתה, אבל האחים, אחרי שגילו שזה פדרו גנב את היהלומים? לדעתי הם לא צריכים לסלוח לו , זה לא איזה שטות, זה עושה נזק לאימפריה , זה בגידה באחים שלו, תמורת כסף. גם מריה מרתה למרות שזה בנה האהוב לא צריכה להקריב את עצמה עוד, לקבל כספים ממאוריליו כדי לשחרר את זה פדרו, אחרי מעשה כל כך נבזי שלו. שירקב בכלא.

קלאודיו מנסה לברר לגבי בעיית השרימפס ולהפיל את אנריקו, לכן מנסה לפתות את פליפה.
פליפה הזה ממש מטומטם. הוא הרי הומו, גם קלאודיו. הוא ראה איך אנריקו התייחס לאבא שלו, איזה הומופוב הוא, אז למה הוא כל כך דואג לו ומשתף איתו פעולה? לא היגיוני יותר  שהוא יזדהה יותר עם קלאודיו ולא יעזור לבנו ההומופוב ? גם אחרי שאנריקו שולח אותו לעזאזל עם קללות הומופוביות הוא עדיין לא ממהר להלשין עליו ועוד מנסה להפליל את קלאודיו.

קורה ממשיכה להשתגע. היא כנראה כבר השלימה סוף סוף עם העובדה שזה אלפרדו מת ועכשיו היא נדלקה על זה פדרו
לצפיה ב-'זה אלפרדו אמר שהכסף נגנב לפני שלושה שבועות '
זה אלפרדו אמר שהכסף נגנב לפני שלושה שבועות
09/04/2016 | 16:40
34
ומואריליו מפזר כספים כבר חצי שנה, השאלה מאיפה? הוא לקח מהחשבון טיפין טיפין וזה אלפרדו לא שם ורק עכשיו כשזה פדרו בכלא הוא מיהר להוציא את הכול?

ממה שזכור בהתחלה אמנם האישה בבנק שיתפה פעולה עם ההברחות אך הבנק עצמו הוא בנק חוקי וגם שוויץ ידוע כמקלט מס מעולה כך שייתכן והחשבון חוקי.

לא ראיתי תמיכה מצד קלרה ולוקאס בהקרבה של מרתה, אמנם דואגים לזה פדרו אך לא ניסו לשכנע אותה לעשות הכול למענו. 

חשבתי שפליפי פועל רק בשביל קידום ובאמת מאוהב בהומופוב אנריקו ועוד מודה בפניו שהוא הומו ומבקש את עזרתו, באמת ליצן. לדווח על אנריקו הוא לא ממש יכול כי הוא שותף לפשע והוא קיווה שישחררו אותו לאחר שיאשים את קלאודיו בהטרדה מינית. אבל להגן על אנריקו עם בקבוק הזכוכית כדי לקחת הקלטה באמת מגוכך.
לצפיה ב-'נראה שפליפי מאוהב באנריקו ולכן מגן עליו'
נראה שפליפי מאוהב באנריקו ולכן מגן עליו
10/04/2016 | 16:25
1
20
למרות שאין ספק שהוא דביל מושלם שהרי אנריקו הומופוב..!
לצפיה ב-'כשהוא איים על קלאודיו בזכוכית בקבוק כן והוא הודה בזה'
כשהוא איים על קלאודיו בזכוכית בקבוק כן והוא הודה בזה
10/04/2016 | 20:56
17
אבל לאחר שאנריקו אמר שהוא רוצה שהוא ואביו יוכלו אותו כי הוא שונא הומואים, אי אפשר לדעת אם הוא עדיין מגן על אהובו או על עצמו מהכלא.
לצפיה ב-'וואי מאוריליו הזה ממש בלתי נסבל'
וואי מאוריליו הזה ממש בלתי נסבל
09/04/2016 | 23:43
2
38
עכשיו אחרי שזה פדרו נעצר על מכירת היהלומים, מאוריליו מרשה לעצמו להרים את האף מעל מרתה והמשפחה אפילו עוד יותר, כשהוא יודע שהכסף של הערבות שזה פדרו צריך לשלם יבוא ממנו. כמובן ששום דבר אצלו לא בחינם, עכשיו הוא משדל את מרתה להתחתן איתו תוך חודש מרתה פשוט מושפלת. היא חושדת בו מאיפה הוא מוציא את כל הכסף שפתאום יש לו, היא חושדת שהוא אדם מפוקפק אבל ממשיכה לזרום איתו. מסתבר שזה בכלל הכסף של הקומנדדור שהוא גנב ממנו ממש המאוריליו הזה. ועוד עכשיו הוא חושב להיפטר מכריסטינה אני מקווה שהקומנדדור יפסיק עם משחק המחבואים/המתים הזה כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי ומאוריליו יספיק לעשות נזק בלתי הפיך בחברה מעניין איך יילך לכריסטינה בשוויץ הבעיה היא שמאוריליו יכול לעקוב אחרייה עכשיו בעקבות המלשן מהדוכן

אהבתי את הסצנה של הקומנדדור עם אליוולדו סופסוף הקומנדדור מתייחס אליו ומכיר בקיומו! חח.. איך אליוולדו התעלף כשראה אותו "חוזר מהמתים" רק אני חייבת לציין שהקומנדדור הרעיף יותר מידי שבחים על איוולדו. דבר אחד זה שהוא מצטער על הבגידה שלו ושל אליאני באחיו, אבל להתעלם מהעובדה שלפחות בשנים האחרונות של חייו איוולדו היה אדם גס רוח אלים כוחני בלתי נסבל שלא ממש היה מאוהב באישתו זה דבר אחר לגמרי אבל נו טוב נראה שהוא לא רצה לבאס את אליוולדו

אהבתי איך שקורה חילצה את זה פדרו מציפורניהם של דניאלי והאסירים המציקים נכון שקורה וזה פדרו רחוקים מלהיות תמימים וחפים מפשע אבל דניאלי חוצה את כל הקווים בנקמה שלה בזה פדרו ובמרתה והיא איבדה כל צלם אנוש. רחמים על הבת שלה עם כזאת אמא 

סברו ומגנוליה כמה שהם משוגעים הם קורעים כל פעם מחדש
לצפיה ב-'זה אלפרדו לא חי עם אוולדו בשנים שבין הלידה לכריסטינה'
זה אלפרדו לא חי עם אוולדו בשנים שבין הלידה לכריסטינה
09/04/2016 | 23:58
23
ללידה של אליוולדו כך שהוא לא יודע איך הוא היה לאחר שהוא עזב. ולגבי מאוהב או לא מאוהב קשה לדעת כי הוא פשוט היה שותה כל הזמן.

דניאלי באמת עברה כל גבול עם המפלצתיות שלה עם האסירים, לא שזה לא מגיע לזה פדרו, אבל עם שקרים כאלה לאסירים כדי שיאנסו אותו ומזל שזה לא קרה. מוזר שזה פדרו סירב להשתחרר בדרכים המלוכלכות של כרמן ומעדיף את הדרכים הישרות של מריבל כי הרי הוא נוכל לא יותר קטן מהצייר של כרמן ומוזר שהוא רוצה לצאת מהכלא ביושר.

סברו ומגנוליה הצילו את המצב של קלאודיו עם ההופעה שלהם.
לצפיה ב-'עם היחס שזה אלפרדו חלק למריה מרתה'
עם היחס שזה אלפרדו חלק למריה מרתה
10/04/2016 | 00:25
30
כנראה הוא חשב שככה יחסים אמורים להיות אז איוולדו היה בסדר
לצפיה ב-'בחיים לא ראיתי שחקנית כ"כ מבוגרת משחקת בטלנובלות שאפו'
בחיים לא ראיתי שחקנית כ"כ מבוגרת משחקת בטלנובלות שאפו
11/04/2016 | 22:16
1
45
השחקנית שהביאו בתור ז'וזאינה פריירה לפחות בת תשעים ומשהו שתהיה בריאה. הייתי אומרת אפילו בסוף שנות התשעים של חייה. מרשים.. היא מוכרת לי בפנים אני חושבת שהיא שיחקה בטרה אספרנסה אני לא בטוחה אבל אני אבדוק את זה. היה מעניין הסצנות שלה עם הקומנדדור וז'וזואה בחווה שלה. למרות שזה קצת מסובך העניין הזה, אם הבנתי נכון מאוריליו פשוט גנב לבן שלה את הזהות ככה שלא באמת קוראים לו מאוריליו. והיא והבן והבעל שלה בכלל לא קשורים לסבסטיאו פריירה האמיתי הקומנדדור חשף את העובדה שמאוריליו הוא מתחזה אבל נראה שעדיין רב הנסתר על הגלוי מבחינתו של הקומנדדור

לפני כן מסתבר שקורה כבר הספיקה לראות(שוב)את הקומנדדור יוצא מהבר של מנואל ונכנס למכונית עם ז'וזואה... היא שוב רצה לספר את הרכילות העסיסית למרתה מרתה לא שקטה, היא רוצה להאמין לה אין לה מה להפסיד והיא הולכת לחקור את השטח של הבר של מנואל יחד עם בריגל המסכן שתכף יצטרך בטח שוב לפתוח את הקבר לצערו הרב מאוד

לצפיה ב-'אנחנו כבר בשני פרקים ראינו את מאוריליו מתייעץ עם האבא האמיתי'
אנחנו כבר בשני פרקים ראינו את מאוריליו מתייעץ עם האבא האמיתי
11/04/2016 | 23:34
29
שלו וקורא לו אבא, כך שכבר לפי זה שאביו חי אפשר להבין שהוא מתחזה וגם בעובדה שהוא סירב לתת תעודת זהות לחתונה או לחתום על צ'ק. 

אחרי הכרזת המלחמה של קורה על אמנדה קיוותי שיהיה לזה המשך, אבל לו אמנדה גרמה לה להיזכר שהיא לא מסתפקת בבן והיא רוצה את האבא ובדיוק היה לה מזל לראות אותו ולוודא שהוא בחיים.

ועדיין קשה לדעת מאיפה הכסף של מאוריליו כי מאריליו משקיע בחברה כבר חצי שנה וזה אלפרדו אמר לכריסטינה שהכסף נעלם לפני שלושה שבועות. ייתכן והוא לקח קצת קצת ורק כשדחק את מריה מרתה לפינה לקח את הכול. 
לצפיה ב-'לסופ"ש'
לסופ"ש
08/04/2016 | 15:13
13
75
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה

שבת שלום שתהיה לכולם
לצפיה ב-'בהמשך לדיון על פרשת הבשר המוברח - נראה שאורי אריאל'
בהמשך לדיון על פרשת הבשר המוברח - נראה שאורי אריאל
08/04/2016 | 15:48
9
58
מהבית היהודי הוא זה שבזכותו הפרשה התפוצצה מסתבר שהעניין חמור מכפי שהיה נראה.
במעריב פורסמה כתבה שהעלימו אצלינו עין בכוונה למרות שידעו שהבשר ברשות הפלסטינית לא עובר פיקוח כמו שצריך ולמרות זאת אנחנו נתנו להם לייבא אותו לפה בגלל לחצים אמריקאיים בינלאומיים וגם לחצים מכיוונו של עוד שמאלן מתייפיף בצמרת צה"ל - פולי מרדכי מתאם פעולות הממשלה בשטחים ובעבר דובר צה"ל. 

"מתאם הפעולות, האלוף פולי מרדכי, הפציר במשרד החקלאות להמשיך להתיר את שיווק הבשר מחשש לתגובת הרש"פ()אך השר אריאל סירב ופוצץ את הפרשה".

ממש לא ייאמן. כדי לרצות את הרשות הפלסטינית ואת אבו מאזן הרשנו להם להכניס למדינה שלנו מזון שלא ראוי למאכל אדם. בידיעה מוחלטת שמדובר בבשר שאינו עומד בתקני בריאות הציבור

ואני חשבתי לתומי שיש מי שדואג לנו האזרחים.
אם האמריקאיים כל כך לוחצים עלינו להכניס רעל למדינה שלנו אז קודם שהם יאכילו בזה את האזרחים שלהם(כמו שאורי אריאל אמר לנציג שלהם)וייבאו את זה אליהם נראה אותם. ממש חצופים. עד מתי נתרפס בפני כולם אפילו במחיר הבריאות שלנו מקווה שתפתח וועדת חקירה כי זה חמור מאוד
לצפיה ב-'מה רק אני מזועזעת מהעניין?חח '
מה רק אני מזועזעת מהעניין?חח
09/04/2016 | 23:54
8
26
לצפיה ב-'אורי אריאל מתערב רק כשמדובר במשהו פוליטי'
אורי אריאל מתערב רק כשמדובר במשהו פוליטי
10/04/2016 | 00:24
7
29
האם ראיתם את התחקיר על הביצים בערוץ עשר לפני שבועיים? הלולים הם באחריות משרד החקלאות וזה קורה בארץ ולא בשטחים ולא ע"י ערבים אלא ע"י יהודים שמקבלים סובסידיות ענקיות שחקלאים אחרים לא מקבלים...זאת היתה פשוט זוועה.

שלא לדבר על כל התחקירים שעושים אנונימוס לבתי מטבחיים או לשיאון איפה שמוציאים זרע בשביל הבקר...משרד החקלאות ובראשם השר אורי אריאל לא עושים כלום.

זאת לא דעה פוליטית אלא דעה של מישהי שחושבת שצריך שר שיהיה אכפת לו גם מהמשרד שהוא עומד בראשו כמו גלעד ארדן שבכל משרד שהוא עומד בראשו הוא מתייצב ומנסה לעשות את המיטב.
לצפיה ב-'על הביצים לא יצא לי לראות את יכולה לפרט?'
על הביצים לא יצא לי לראות את יכולה לפרט?
10/04/2016 | 16:36
6
27
אורי אריאל לא חף מטעויות, העניין ההוא עם החתולים שהוא רצה לטרנספר אותם במקום לעקר ולסרס הזוי ברמות אבל בעניין הזה עם הבשר אין ספק שהוא פעל כנדרש.
לצפיה ב-'כאן אורי אריאל פעל נכון וכל הכבוד לו '
כאן אורי אריאל פעל נכון וכל הכבוד לו
10/04/2016 | 21:37
3
23
אבל לפעמים נראה לי שהוא עובד בשביל ביבי נגד בנט, איכשהו פתאום נהיה ש"סניק ותומך בחרדים בענייני דת המדינה ומרחיקים מהמפלגה בוחרים חילוניים שרוצים תחבורה ציבורית בשבת ומצד שני קידם את סמוטריץ' על חשבון אורית סטרוק שבנק שלח לי סרטון שבזכותה לאחר חטיפת הנערים שנרצחו ואחרי זה היה צוק איתן עצרו בחזרה את משוחררי עיסקת שליט. ואמנם כל הכבוד לסמוטריץ' על הבית בחברון אבל הוא הרגיז כשאמר שהרוצחים בדומא אם הם יהודים הם לא מחבלים. 
לצפיה ב-'לא ייאמן - בית המשפט מנסה למנוע מאורי אריאל לבטל את הייבוא'
לא ייאמן - בית המשפט מנסה למנוע מאורי אריאל לבטל את הייבוא
13/04/2016 | 22:49
2
19
הפגום מהרשות.
"השופט מני מזוז הוציא היום (רביעי) צו המונע משר החקלאות אורי אריאל לאסור על שיווק מוצרי בשר ומוצרי חלב מהשטחים למזרח ירושלים. הצו הוצא לאחר שהחברה הפלסטינית "אל חמודה" עתרה לבג"ץ נגד האיסור, בטענה כי הוא לא מוצדק ומפר את הנוהל הקיים."

"אני רואה זאת בחומרה רבה. האחריות שלי כשר החקלאות היא לדאוג שמוצרי המזון המגיעים לישראל עומדים בכל הסטנדרטים המקצועיים של המשרד", הסביר השר אריאל".

לא מספיק שבג"צ שולט בנו עכשיו גם מכריחים אותנו להרעיל את עצמינו למען אבו מאזן. מה עובר על המדינה הזאת?
לצפיה ב-'ואבא שלי גם קרה שאחיו של אבו מאזן חולה סרטן '
ואבא שלי גם קרה שאחיו של אבו מאזן חולה סרטן
14/04/2016 | 00:45
18
והוא מטופל בבית חולים ישראלי. נראה שלא צריך לפחד מלתת לעוד שלושה וחצי מיליון ערבים זכות הצבעה לכנסת ולאפשר להם לבחור את אחמד טיבי לראשות הממשלה, ממילא הצרכים של בכירי הפת"ח הם בראש סדר העדיפויות של השליטים האמיתיים של ישראל שזה בג"צ וגם של שר הביזיון שלנו והרמטכ"ל שלנו שעכשיו נטפלים לחיילים על ששרפו דגל פלסטיני.
לצפיה ב-'אבא שלי שמע דברים אחרים בנושא '
אבא שלי שמע דברים אחרים בנושא
14/04/2016 | 23:25
9
שבשר שאנחנו מייבאים מדרום אמריקה מיובא גם לישראל וגם לרשות, אבל בישראל המכס ממש שודד אותנו והמחירים פה כפולים מהמחירים ב"שטחים" אז אנשים מייבאים משם בחזרה במחיר זול יותר ולממשלה מפריעה לאבד כסף. לא שזה יותר טוב שהאויבים שלנו מקבלים במצרכים במחיר פי 2 יותר נמוך מאיתנו.
לצפיה ב-'את יכולה להיכנס לפייסבוק של עושות חשבון'
את יכולה להיכנס לפייסבוק של עושות חשבון
10/04/2016 | 23:46
1
36
לפעמים הן מאד מפחידות כמו עם המזגנים אבל עם הביצים אני דווקא מאמינה להן

מה שקורה שיש תקנות שבלולים צריך להיות מקום מספיק מרווח לכל תרנגולת (וגם זה לא בדיוק הכיף של חייה) והלול צריך נקי

חוץ מזה אסור לשטוף את הביצים (כי ככה נכנסים החיידקים פנימה) וצריך לאסוף את הביצים כל יום ולהכניס לחדר קירור.

ראו בכתבה שככה ממש לא עושים, הלול ממש מלוכלך ורוחצים את הביצים כי אחרת לא יקחו את הביצים והלולנים יצאו בהפסד. וגם לא אוספים כל יום לכן יכול להיות שכל ביצה שאנו אוכלים היא מדגרה של חיידקים.
לצפיה ב-'אין לי פייסבוק '
אין לי פייסבוק
13/04/2016 | 22:54
17
אפרופו ביצים, מסתבר שתפסו גם משלוח של ביצים פגומות מהרשות והחרימו אותו. מי יודע כמה ביצים פגומות כן עברו עם עצימת עיניים של ה"נציגים הנאמנים" שלנו.

לגבי הלולים מקווה שהמצב ישתפר זה נשמע ממש לא טוב.
לצפיה ב-'שמעתם על הבחורה ששלחה מתנקשים לרצוח את בת זוג של האקס שלה?'
שמעתם על הבחורה ששלחה מתנקשים לרצוח את בת זוג של האקס שלה?
10/04/2016 | 18:19
2
32
ונמלטה למקסיקו ונתפסה שם? הייתי אומרת שהושפעה מטלנובלות.
לצפיה ב-'איפה זה היה? בארץ?'
איפה זה היה? בארץ?
13/04/2016 | 22:58
1
8
לצפיה ב-'בארה"ב'
בארה"ב
14/04/2016 | 13:10
8
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
06/04/2016 | 23:40
9
54

לצפיה ב-'איזה התפתחויות מעניינות!'
איזה התפתחויות מעניינות!
06/04/2016 | 23:49
5
56
איזה תותח אבא של האחים איך שהוא גבר על השובה שלו והביא אותו למעצר. היה גאוני שהוא עבד עליו שבגבול יש כסף ובמקום כסף היה שם נשק שחוסה אנטוניו ניצל כדי לגבור עליו ברגע האמת! היה מרגש במיוחד המפגש בין חוסה אנטוניו גיירדו לפרננדס חברו הותיק. איזה חמוד פרננדס איך שהוא היה מאושר לגלות שהחבר הכי טוב שלו, עמיתו למקצוע, בחיים! אהבתי איך שחוסה אנטוניו חשף בפניו שהאיש שהם תמיד חיפשו הוא ולורדה. יהיה ענק לראות איך שהם יחשפו אותו ואת העסקים המפוקפקים שלו. שיתחיל לספור לאחור כי זמנו קצוב

רוסיו כל כך לא אחראית! כאילו לא מספיק שבעבר היא השאירה את ארתוריטו בהשגחת איסדורה שכמעט חטפה אותו, אז עכשיו היא שוב משאירה אותו בחדר לחסדייה למה היא הייתה צריכה להיכנס לחדר פנימי מה כל כך היה לה קשה להשגיח על ארתורירטו בחדר שלו? שוב בגללה כמעט ואיסדורה חטפה אותו! כמה טוב שיש את הסבא החכם שישר שמע קולות, הבחין שמשהו לא בסדר, והיה מספיק אחראי להורות לרוסיו להביא את הילד לחדר שלו

מה שכן, סופסוףףרוסיו פתחה את הפה וגילתה לפבלו את האמת שהיא כבר מזמן לא בהריון ממנו ועוד שעכשיו היא בהריון מקבררה! נראה שאם היא לא הייתה מגלה עכשיו שהיא שוב נכנסה להריון, היא הייתה ממשיכה להונות את פבלו אבל העיקר שעכשיו פבלו וורוניקה יוכלו להיות ביחד ללא שום רגשות אשמה!! אהבתי גם איך שורוניקה השלימה עם סולדד. רק כשלסולדד ירד לחץ הדם והיא התעלפה ורוניקה הבינה כמה היא חשובה לה ובסופו של דבר סלחה לה! מאוד אהבתי את הדיאלוג ביניהן זה היהמרגש למרות שעדיין היו צריכים לעשות את זה אחרת לדעתי - ורוניקה הייתה אמורה לכעוס על מירנדה לא בגלל שלא גילתה לה שהיא מאומצת אלא בגלל שמירנדה וקייטנה הכריחו את סולדד למסור את ורוניקה למירנדה. והמידע הזה היה אמור להיאמר בפנייה בצורה מפורשת ולא ב"טיפטופים" של סולדד מירנדה ודון פליפה. אבל העיקר שמירנדה השתנתה ושורוניקה סלחה לסולדד! למרות הכל זה היה ממש יפה ומרגש.

איזה משביתי שמחה ליאונרדו וקייטנה איך שהם חזרו מהירח דבש מוקדם מהצפוי ונכנסו באמצע המסיבה והסרנדה שקנדלה שרה לדון פליפה! ועוד עכשיו הוא הביא את אלאסר ומתילדה הבלתי נסבלים שיפקחו על המשרתים. הייתי מציעה לאחיות להתחיל לנוס על נפשן לעבר ביתם של האחים חח
לצפיה ב-'אם רוסיו תספר מי שכנע אותה לשתוק שאיבדה את הילד'
אם רוסיו תספר מי שכנע אותה לשתוק שאיבדה את הילד
07/04/2016 | 00:50
4
43
אז עכשיו וורוניקה תכעס על מירנדה על דבר אחר, אבל באמת לא טוב שוורוניקה נשארה עם המחשבה שסולדד וויתרה עליה מבחירה. אבל לפחות הן השלימו בזכות ההתעלפות של סולדד. 

גדול איך שחוסה אנטוניו עבד על הפושע ותפס אותו והצליח להיפגש עם פרננדס ולגלות הכול וגם למנוע מאמיליו לסבך את סמואל בהלבנת כספי המאפיה של אמיליו.

רוסיו שמחה על המכשיר שלא הבנתי איך הוא אמור לעזור, הרי תינוק לא ילחץ על כפתור לבקש עזרה כמו אדם מבוגר, אבל מזל שפליפה הגיע ממש בדקה התשעים.

קייטנה ממש הייתה מכשפלה לקנדלה ולבנות שלה. 
לצפיה ב-'והנה זה קרה!'
והנה זה קרה!
07/04/2016 | 21:56
3
46
רוסיו חשפה בפני ורוניקה שמירנדה היא זו שעודדה אותה לשקר לפבלו, ושהיא זו שהציעה לה לנסות להכנס ממנו שוב פעם להריון ועוד תמורת כסף עכשיו מירנדה היא זו שבוכה על שורוניקה לא רוצה לדבר איתה אבל מגיע לה. נכון שהיא התחילה להשתנות אבל למה היא המשיכה לשתוק בנוגע לתרמית של רוסיו בעידודה לורוניקה הזכות המלאה לכעוס עלייה גם לא אהבתי שהיא התקשרה לאדוארד שבכלל שם עין על קנדלה. למרות שתמים הוא לא

רוסיו הזו ממש חצופה. איך שהיא אמרה לנייבאס "פבלו אפילו ביקש ממני להתנצל בפני ורוניקה!" די באמת? נו ומה חשבת שאת לא אמורה להתנצל גם בפנייה? המסכנה כמעט והטביעה את עצמה בים מרוב צער וזה מה שיש לרוסיו לומר? אני ממש לא אוהבת את הדמות שלה וזה בלשון המעטה אני גם לא מבינה איך זה שנייבאס סלחה לרוסיו על שהיא האשימה אותה בזמנו בפני פבלו שהיא עודדה אותה להפיל את התינוק. שזה כמובן שקר מוחלט. עם חברים כאלה מי צריך אוייבים

כמה צפוי היה שקייטנה תאמין לאלאסר ומתילדה שהם כאילו לא אשמים במקום להאמין לבנות שלה שמתריעות בפנייה שמדובר בזוג פושעים שהם גנבים ורוצחים שוב דון פליפה הציל את המצב כשהפעם זו הייתה מתילדה שניסתה לקחת את ארתוריטו מרוסיו ו"להשגיח" עליו במקומה..! למרות שאם חושבים על זה לעומק, אין ביניהן הרבה הבדל מבחינת אחריות..
לצפיה ב-'מאירועי פרק 146'
מאירועי פרק 146
07/04/2016 | 22:13
25
לצפיה ב-'רוסיו ומתילדה '
רוסיו ומתילדה
07/04/2016 | 22:24
24
רוסיו סתם מתרשלת ולא אחראית ודי בטוחה בעצמה ובסובבים אותה ומתילדה בכוונה רוצה לפגוע ולא לשמור.
לצפיה ב-'אכן לא ברור מדוע מירנדה לאחר ששינתה את יחסה לגיירדו '
אכן לא ברור מדוע מירנדה לאחר ששינתה את יחסה לגיירדו
09/04/2016 | 10:17
19
לא חשפה בפני וורוניקה את השקר של רוסיו וגם התקשרה לאדוארד ועוד קיוותה שהם יחזרו כאילו עדיין יש לה דעות קדומות על פבלו. וגם כשאינס העירה הייתה שהיא לא בסדר, פתאום היא טענה שאין לה זכות לשפוט אותה, כאילו למשרתים אין זכות להעביר ביקורת.

ואכן לא ברור איך ניאבס רק העירה לא רוסיו והמשיכה להיות חברה שלה אחרי ששיקרה שהיא ניסתה לשכנע אותה לעשות הפלה. ומגוכך גם שרוסיו חושבת שזה משפיל שהיא הייתה צריכה להתנצל בפני וורוניקה.

היה ברור שקייטנה תאמין לאלאסר ומתילדה בעיקר כשהם האשימו בכל את סמואל. בתשוקת הנצים הם מכרו לה את הסיפור שהם ניסו למכור למשטרה שביאטריס נתנה להם את התכשיטים ולכן הם לקחו אותם למרות שלא יכולים להציג קבלה והיא האמינה, פה עניין התכשיטים אפילו לא עניין אותה אלא רק סיבת הפיטורין והחשד לגבי ניסיון רצח ובכלל שקייטנה עשתה טובה לבנות שלה שהחליטה לברר ואפילו סירבה להצעת פליפה לברר במשטרה את נסיבות מעצרם. 
לצפיה ב-'2 קטעי וידאו קצרים מהפרקים'
2 קטעי וידאו קצרים מהפרקים
07/04/2016 | 00:00
42
לצפיה ב-'קראתי את תקצירי מילה של הכבוד בקטן '
קראתי את תקצירי מילה של הכבוד בקטן
07/04/2016 | 16:06
1
47
ורוב האירועים של תשוקת הנצים יקראו עכשיו, כלומר מה שמרחו בתשוקת הנצים במשך 70 פרקים פה ידחס ב-15 הפרקים האחרונים וזה נחמד כי זה באמת היה קטע נמרח בתשוקת הנצים. ששם דווקא את 100 הפרקים הראשונים במילה של כבוד דחסו ב-50 פרקים ראשונים ובסוף היו 70 פרקי מריחה. אגב לדעתי דומה לדעתי למה שהיה בגאטה ש-30 הפרקים האחרונים היו מיותרים משהו. 
לצפיה ב-'וספוילרים יותר מפורטים למי שצפה בתשוקת הנצים '
וספוילרים יותר מפורטים למי שצפה בתשוקת הנצים
07/04/2016 | 16:11
55
נראה שרוב אירועי תשוקת הנצים שנמרחו שם 70 פרקים פה ידחסו ל-15 הפרקים האחרונים והכול יהיה קצר ולעניין.

השבי של קייטנה בידי לאונדרו וכנופיית - 4 פרקים + פרק 1 בלבד לביצות!!!

והקטע שלא יהיה הוא מותם של מירנדה ואוקטביו, אוקטביו כבר מת אבל מירנדה לא תמות הקטע שהיא מגלה מה עושים לקייטנה והורגת בתמות נפשי עם פלישתים את מלקוביץ' וניקולסון לא יהיה. 
שאלות, חדשות, בקשות
06/04/2016 | 23:12
29
51
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'DESPERTAR CONTIGO השחקן הראשי'
DESPERTAR CONTIGO השחקן הראשי
06/04/2016 | 23:22
5
126
אני ממש לא מבינה מה זה השטויות האלה עם פרסום שכריסטיאן קסטרו הוא הראשי? כנראה שהוא לא, אבל הידיעה על כך שהוא נבחר התפרסמה במיליון ואחד אתרים ועוד אתרים אמינים ורשמיים ועוד חשבתי שזה בדיחה של 1 באפריל אבל זה התפרסם ב31 למרץ, אז מה הקטע?

היום היה פריסקופ מהקסטינג לטלנובלה ולא הראו את השחקנים , רק את הגוף, וזאת התמונה של הראשי.... זה נראה מישהו צעיר וחטוב, ראיתי כמה השערות  שזה כנראה דניאל ארנאס או מאוריסיו אוכמן.

לצפיה ב-' דניאל ארנאס הוא כנראה השחקן הראשי '
דניאל ארנאס הוא כנראה השחקן הראשי
06/04/2016 | 23:42
2
76
ואלה ולדן היא הבת הזוג שלו לטלנובלה.... המעריצים זיהו אותם לפי הקול....
לצפיה ב-''
07/04/2016 | 00:16
1
51
אלה ולדן זו לא זו ששיחקה את אחותה של ליביה בריטו בנערה איטלקייה מגיעה להתחתן? עדיין לא סלחתי לויוה שלא הביאו את הנובלה הזו! פספוס ענקי.
לצפיה ב-'כן זאת היא.'
כן זאת היא.
07/04/2016 | 00:17
25
לצפיה ב-'למה לא מראים את הראש? למה המסתורין?'
למה לא מראים את הראש? למה המסתורין?
06/04/2016 | 23:48
1
31
לצפיה ב-'לא ברור, פעם שנייה כבר שעושים קאסטינג ככה לצפיה '
לא ברור, פעם שנייה כבר שעושים קאסטינג ככה לצפיה
07/04/2016 | 00:02
46
בלייב באינטרנט , אבל לא מראים מי השחקנים. סתם מותחים את זה וזה סתם מעצבן.
לצפיה ב-'מרימר ווגה תשחק את הרשעית בטלנובלה החדשה של טלמונדו'
מרימר ווגה תשחק את הרשעית בטלנובלה החדשה של טלמונדו
07/04/2016 | 00:25
3
96
בכיכובם של קרלוס פונסה ומריצה רודריגז SILVANA SIN LANA

לצפיה ב-'וואו התפקיד מתאים לה במשולש גורלי '
וואו התפקיד מתאים לה במשולש גורלי
07/04/2016 | 00:44
2
53
היא הייתה טובה אבל רצתה לנקום בראשית והייתה קשוחה ולפעמים אכזרית. האם אני טועה או שזה תפקיד הטובה הראשון של מריצה רודריגז?
לצפיה ב-'מריצה שחקה בתפקיד ראשי טוב ברימייק של טלמונדו '
מריצה שחקה בתפקיד ראשי טוב ברימייק של טלמונדו
07/04/2016 | 11:06
1
48
לטלנובלה צ'יליאנית "למראית העין".
לצפיה ב-'וגם בפני הנקמה'
וגם בפני הנקמה
07/04/2016 | 11:54
21
לצפיה ב-'לפי Telenovelas vip'
לפי Telenovelas vip
07/04/2016 | 22:47
66
קיקה אדגר, סינתיה קליטבו ואזמרלדה פימנטל הן בין השחקניות שעוברות לטלמונדו
לצפיה ב-'הנה זה בא! טריילר ל"אזל" בגרסא מקסיקנית'
הנה זה בא! טריילר ל"אזל" בגרסא מקסיקנית
08/04/2016 | 14:27
6
81
מתחיל ממש בקרוב ביוניביסיון, בחודש מאי הקרוב. למקסיקו זה יגיע כנראה באוגוסט.
לצפיה ב-'אז מה יעלה בגורלה של Tres veces Ana?'
אז מה יעלה בגורלה של Tres veces Ana?
08/04/2016 | 18:27
5
63
היא תשודר בכלל מתישהו?
לצפיה ב-'ביוניביסיון או בערוץ הכוכבים?'
ביוניביסיון או בערוץ הכוכבים?
08/04/2016 | 18:29
4
45
לצפיה ב-'באחת מהן'
באחת מהן
08/04/2016 | 18:41
3
36
אני רוצה כבר להתחיל לצפות בה
לצפיה ב-'היא תעלה ביוניביסיון כנראה במאי'
היא תעלה ביוניביסיון כנראה במאי
08/04/2016 | 18:52
2
53
מלון הסודות ותשוקה וכוח אמורים להסתיים שם במקרוב, אז את אחת מהן מחליפה "יאגו" ואת השניה שלוש פעמים אנה.
בערוץ הכוכבים לא ברור, כי עכשיו איוון סנצ'ז רשם בטוויטר שלו ש"יאגו" מתחילה באוגוסט ב9 בערב, מה שאומר שזה מחליף את מלון הסודות. אז כבר יש שמועות ששלוש פעמים אנה בכלל ישימו בשעה 8 אחרי שתסתיים הטלנובלה של כריסטיאן דה לה פואנטה.
לצפיה ב-'אז זה אומר שמשבצת הטלקומדיות בוטלה?'
אז זה אומר שמשבצת הטלקומדיות בוטלה?
08/04/2016 | 19:00
1
34
כי אם שלוש פעמים אנה תחליף את הטלקומדיה של כריסטיאן דה לה פואנטה אז אין טלקומדיות.
לצפיה ב-'אני לא יודעת, זה רק שמועות בנתיים'
אני לא יודעת, זה רק שמועות בנתיים
08/04/2016 | 19:14
39
ויש את "מסכן פבלו" שנראת כמו קומדיה , עובדה שמצלמים אותה, אז ישימו אולי בשעה אחרת.
ואולי איוון סנצ'ז סתם חיי בסרט שיאגו שלו תשודר ב9 בערב אחרי שמלון הסודות תגמר.
לצפיה ב-'פאולינה גוטו היא דיווה?'
פאולינה גוטו היא דיווה?
08/04/2016 | 17:13
70
במגזין במקסיקו פרסמו שמועות על השחקנית הצעירה מ"לבי הוא שלך" שהיא עושה בעיות על הסט של הטלנובלה 'Un Camino Hacia El Destino': היא מאחרת לצילומים, אוכלת שעתיים ממה שדרוש בזמן ששאר השחקנים אוכלים רק שעה ולא מוכנה לעשות את הסצנות שלה אם יש כתבים על הסט.

מי שיצאו להגנתה הם הורסיו פנצ'רי שמשחק את אהובה ואמר שהטענות הן שקריות ושפאולינה היא נערה מאוד אחראית וחברה טובה שמכבדת את הצוות שלה. גם ליסט מורלוס שמשחקת את אימה בטלנובלה אמרה למגזין שיבדקו את המקורות שלהם לפני שהם מפרסמים אותם.
לצפיה ב-'דולסה מריה בצילומים למגזין Marie Claire'
דולסה מריה בצילומים למגזין Marie Claire
08/04/2016 | 18:38
78
לצפיה ב-'דויד צ'וקרו יככב לצד ארסלי ארמבולה בחידוש ל"דונה ברברה"'
דויד צ'וקרו יככב לצד ארסלי ארמבולה בחידוש ל"דונה ברברה"
08/04/2016 | 20:09
80
הטלנובלה תיקרא "La Doña"
לצפיה ב-'התגעגעתם לסילביה נבארו? הנה לכם בשורה טובה:'
התגעגעתם לסילביה נבארו? הנה לכם בשורה טובה:
09/04/2016 | 02:43
86
היא חוזרת לטלנובלות,  הפעם בתור רעה, ויחד איתה גם מרלן פבלה.

לפי התכנית El gordo y la flaca
לצפיה ב-'טלויסה פתחו עמוד ל Las Amazonas באתר שלהם'
טלויסה פתחו עמוד ל Las Amazonas באתר שלהם
09/04/2016 | 13:52
69
אפשר למצוא שם תמונות, ראיונות, פרטים על דמויות ועלילה.
לצפיה ב-'ידוע כבר מה מחליף את אימפריה ומילה של כבוד?'
ידוע כבר מה מחליף את אימפריה ומילה של כבוד?
09/04/2016 | 14:00
2
47
תודה
לצפיה ב-'את מילה של כבוד תחליף טלנובלה "תשוקה וכוח"'
את מילה של כבוד תחליף טלנובלה "תשוקה וכוח"
09/04/2016 | 14:06
1
73
פרטים באתר של ויוה:
לאימפריה יש עוד כחודשיים לסיום ככה שעדיין אין הודעה רשמית לגבי המחליפה, אבל יש שמועות שאולי זאת תהיה Sete vidas  הברזילאית.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/04/2016 | 14:19
18
לצפיה ב-'בזמן שישנת עולה לאתר בדיוק ב-12.6 ביום של הפרק האחרון של '
בזמן שישנת עולה לאתר בדיוק ב-12.6 ביום של הפרק האחרון של
11/04/2016 | 17:18
2
51
שדרות ברזיל, ואם ללמוד מהניסיון של התאריך המקורי להעלאת בלב הסערה לאתר בזמן שישנת תחליף את שדרות ברזיל ונראה שהולכים לעשות משבצת חוזרת ברזילאית קבועה כי אין סיכוי שאת הלוחמת לא יחזירו ואז נותרת רק משבצת אחת חוזרת לכל הספרדית ואז כל שידור חוזר של טלמונדו או ארגנטינאית הוא מבטל שתי שידורים חוזרים של טלוויסה.

אז אם להצליב את כל המידע ההשערות הן:

יוני 

בזמן שישנת במקום שדרות ברזיל 
שבע חיים במקום אימפריה 
אל תעזבי אותי במקום בדרך לאהבה

אוגוסט 

השיבה הביתה במקום בלב הסערה 

ספטמבר 

הלוחמת במקום בזמן שישנת 

אם זה המצב להדר יש שתי מקסיקניות נפלאות והיא לא יכולה לראות לא ברזילאיות ישנות ולא חדשות ולא תוכל לראות בטלוויזיה לא אתה השיבה הביתה ולא את הלוחמת, אך עוד יותר גם לברזילאיות חדשות לא יהיה זמן.  
לצפיה ב-'איפה קראת שבזמן שישנת עולה לאתר?'
איפה קראת שבזמן שישנת עולה לאתר?
11/04/2016 | 18:15
1
40
ממליצה בחום למי שלא צפה, ברזילאית משובחת ומרגשת

אהבתי את הניתוח שלך יש בו הרבה הגיון!
נראה שביוני תהיה תחלופה גדולה של טלנובלות

חח ולגבי מה שרשמת בנוגע לטלנובלות שלי גם פה יש הרבה הגיון היות ויהיו לי שתי מקסיקניות שימלאו לי שתי משבצות, אני לא אוכל לצפות בעוד טלנובלות מעבר לשתיים. אבל בסדר שבע חיים יש שם את עניין האחים ככה שגם ככה זה קצת בעייתי ופחות מושך אותי אם כי מודה שיש שם דברים שכן מושכים כמו הצילומים. רק אם ויוה יפתיעו בניגוד לכל ההערכות עם איזו ברזילאית תקופתית אני אעשה מאמצים לצפות בעוד משבצת. אבל סיכוי של אחד למליון

לגבי אל תעזבי אותי יש עוד רמז אפשרי, מישהו שאל בפורום הוט עלייה ועל הלב שלי הוא הלב שלך וענו לו "בקשתך לשידור הטלנובלות הועברה לידיעת הגורמים הרלוונטיים בערוץ ויוה, מהערוץ נמסר כי בקרוב יפורסמו פרטים על סדרות חדשות שצפויות לעלות- מומלץ לעקוב אחר העדכונים בערוץ."

אבל! כמה ימים לפני כן שמישהו שאל על הלב שלי הוא הלב שלך אמרו לו בפירוש שהנובלה לא צפוייה להגיע כרגע.

אז למה התשובות השונות?
יש מצב שהם לא רצו לרמוז שאל תעזוב אותי מגיעה ולכן הם לא רשמו שהלב שלי לא תגיע כי אם הם היו רושמים שהלב שלי לא מגיעה, ולגבי אל תעזבי אותי היו כותבים שהם יעבירו את הפרטים לויוה, אז זה יכול להרגיש להם כרמיזה אם הם באמת יודעים שהיא תגיע. ולכן העדיפו לתת תשובה נייטרלית על שתיהן.

מכל מקום גם הרמיזה האפשרית בבלוג וגם הרמיזה האפשרית בהוט זה רק השערות שלי. נחכה ונראה מה יהיה
לצפיה ב-'בתאריכי עלייה וירידה '
בתאריכי עלייה וירידה
11/04/2016 | 19:10
38
בלב הסערה עולה ואיתה יורדת עלובי החיים. 

גיבור הקוריאנית התקופתית עולה לאתר בסוף מאי בלי ששום סדרה תרד.

ועם ירידת אהבות אמיתיות מהאתר אפשר להגיד שבזמן שישנת עולה במקומה. 
לצפיה ב-'מזל טוב לברון אלכס'
מזל טוב לברון אלכס
05/04/2016 | 00:39
8
80
ברונו שלנו חוגג היום יום הולדת!!!
אז נאחל לו טונות של בריאות, אושר אינסופי, ים של אהבה, כמה מיליונים בבנק והמון המון הצלחה בהכל 

שיהיה לך יום הולדת שמח ועד 120
לצפיה ב-'מזל טוב אלכס'
מזל טוב אלכס
05/04/2016 | 07:17
4
62
עד 120! אושר בריאות המשך הצלחה בדרך החדשה שלך כפעיל
חברתי והלוואי שתצליח להגשים את כל מטרותייך
אתה ללא ספק חסר פה בפורום מקווה שתקפוץ אלינו מידי פעם
תמשיך להיות אחלה בן אדם ושיהיה לך יום הולדת מושלם!
לצפיה ב-'תודה רבה הדרוש'
תודה רבה הדרוש
05/04/2016 | 23:09
3
38
מתגעגע לפה המון ולכולכם!
לצפיה ב-'גם אנחנו מתגעגעים'
גם אנחנו מתגעגעים
06/04/2016 | 19:20
2
34
מוזמן לקפוץ לפה כל זמן שלא תהיה עמוס מידי
מקווה שהיה לך אחלה יום הולדת עם הרבה מתנות שוות חח
לגבי מה שרשמת למטה יותר נראה לך שנשכח אותך?? אתה תמיד תהיה חלק מהפורום הזה
לצפיה ב-'לצערי או לשמחתי...'
לצערי או לשמחתי...
07/04/2016 | 17:52
1
30
לא חושב שאהיה לא עמוס מדי אבל משתדל לקרוא, לקפוץ ולכתוב מדי פעם תודה
לצפיה ב-'לשמחתך בטח שלשמחתך חח '
לשמחתך בטח שלשמחתך חח
07/04/2016 | 21:44
22
סופ"ש מקסים שיהיה!
לצפיה ב-'מזל טוב אלכס ובהצלחה בכל '
מזל טוב אלכס ובהצלחה בכל
05/04/2016 | 08:48
1
45
בהצלחה בכל ובעיקר במאבק שלך ושתספיק גם להנות מטלנובלות ומטורקיות וגם להנות ושנקרא אותך גם בפורום הזה 
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
05/04/2016 | 23:10
23
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
05/04/2016 | 23:08
46
מרגש שזוכרים אותי.... והמתנה הכי טובה!
לצפיה ב-'אירוח בפורום תרומת ביציות'
אירוח בפורום תרומת ביציות
( לעמוד שלי בתפוז )
04/04/2016 | 16:50
5
12
 ביום חמישי, ה-7/4 נארח בפורום תרומת ביציות את הילה שלזינגר, מטפלת תודעתית ומנטורית לנשים ולזוגות.
האירוח יעסוק בטיפול תודעתי שמספק כלים להתמודדות וסיוע של עומס נפשי חרדות, אכזבות, מתח וחוסר ודאות במהלך טיפולי הפוריות או תרומת הביצית, התמודדות עם דילמות כגון איך והאם נכון לשתף את הקרובים והסביבה בטיפולים, מה לספר בעתיד לילד על דרך הבאתו לעולם, כיצד לספר לילד ועוד.

אנו מזמינים אתכן להעלות את שאלותיכן כבר עכשיו!

ביום שני, ה-11/4 נארח בפורום דם טבורי את ד"ר אבי טרבס, מנהל המעבדה ליישום תאי גזע במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. ד"ר טרבס ישיב על כל שאלותיכם בנושא שימור דם טבורי, בדגש על השימושים הרפואיים: כיצד משתמשים בדם הטבורי לצורך טיפול במחלות? כיצד מתבצעת השתלת דם טבורי? ועוד.

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מישהו שמע על רשת "שמונה" שמוכרת כריכים עם בשר בשמונה שקלים?'
מישהו שמע על רשת "שמונה" שמוכרת כריכים עם בשר בשמונה שקלים?
05/04/2016 | 01:06
4
87
עם אנטריקוט, אסאדו, אווז בין השאר, זה דומה לקופיקס רק במקום זה בשר

לצפיה ב-'לא שמעתי על זה אבל נשמע מגניב'
לא שמעתי על זה אבל נשמע מגניב
05/04/2016 | 07:25
13
לצפיה ב-'אפרופו בשר שמעת על שערוריית הבשר המקולקל?'
אפרופו בשר שמעת על שערוריית הבשר המקולקל?
06/04/2016 | 22:35
2
31
"בשר מהרשות הפלסטינית שפג תוקפו נמכר במסעדות מובילות בישראל"

לצפיה ב-'שמעתי בערך'
שמעתי בערך
06/04/2016 | 22:55
1
26
לא ידעתי שהיא מהרשות הפלסטינית
לצפיה ב-'יבואן פלסטיני רכש את הבשר מדרום אמריקה זה עבר בנמל חיפה'
יבואן פלסטיני רכש את הבשר מדרום אמריקה זה עבר בנמל חיפה
06/04/2016 | 23:29
28
הגיע לרשות הפלסטינית ומשם גם הוברח לפה. ממש שערורייה.
שאלות, חדשות, בקשות
03/04/2016 | 22:19
35
57
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'"משה ועשרת הדיברות" מחר ממשיכה לעונה שנייה!'
"משה ועשרת הדיברות" מחר ממשיכה לעונה שנייה!
03/04/2016 | 22:34
3
108
הטלנובלה התנ"כית הברזילאית זכתה להצלחה כל כך גדולה , עד שחברת רקורד הברזילאית החליטו לעשות לה עונה שניה. העונה הראשונה כללה כ-170 פרקים והעונה השניה אמורה להיות בערך 60 פרקים, סה"כ כ230 פרקים. ולא רק זה, הפרק הראשון של העונה השניה יוקרן בבתי קולנוע!
בנוסף, הטלנובלה ממשיכה לכבוש את העולם. אומרים שהרבה מדינות כבר רכשו אותה. כרגע היא משודרת בארגנטינה ותופסת את המקום הראשון בטבלת הרייטינג, וצפויה לעלות בקרוב גם בקוסטה ריקה, פוארטו ריקו, ונצואלה וצ'ילה.
לצפיה ב-'ההפקה נראית מרשימה אבל...'
ההפקה נראית מרשימה אבל...
04/04/2016 | 11:21
1
78
השאלה היא איך הם מורחים את הסיפור התנ"כי הזה ל-230 פרקים וגם שומרים על האיכות ההפקתית...כי בפרומו הספציפי הזה מראים את הקטעים המוכרים והידועים, השאלה היא מה קורה בשאר הפרקים.
לצפיה ב-'בטוח חרטטו באמצע...'
בטוח חרטטו באמצע...
04/04/2016 | 21:16
64
גם אני חשבתי שזה לא בדיוק הסיפור התנ"כי שאנחנו מכירים, הבסיס כן, אבל מסביב בטוח המציאו כל מיני דברים בסגנון טלנובלי, כל מיני יריבויות, רומנים, בגידות וכו'...
לכן אני גם לא ממש סגורה על עצמי לגבי מה שאני באמת חושבת על הטלנובלה הזאת...
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 22:38
20
לצפיה ב-'קרלוס פונסה הוא ככל הנראה הגלאן של מריצה רודריגז'
קרלוס פונסה הוא ככל הנראה הגלאן של מריצה רודריגז
04/04/2016 | 21:27
83
הצילומים של הטלנובלה החדשה של טלמונדו Silvana sin lana התחילו כבר וכבר מזמן דובר שקרלוס הוא הפייבוריט לשחק את  הגלאן הראשי בטלנובלה, ועכשיו גם יש תמונה משותפת מהצילומים
לצפיה ב-'אדית גונזלס הסתבכה בפרשת "מסמכי פנמה"'
אדית גונזלס הסתבכה בפרשת "מסמכי פנמה"
04/04/2016 | 21:55
96
לרובינו בטח יצא לראות באתרי אינטרנט וחדשות על פרשת "מסמכי פנמה" שחושפת רשת של מקלטי מס. 
"11 מיליון המסמכים, שהודלפו מחברת עורכי דין מפנמה, "מוסק פונסקה" , מראים כיצד החברה, הנחשבת לאחת החברות החשאיות ביותר בעולם, סייעה ללקוחותיה להלבין כספים, להתחמק מסנקציות ולהעלים מסים. "
אז מסתבר יש גם כמה מקסיקנים שמעורבים בפרשה, ביניהם אדית גונזלס ובעלה, מנכ"ל של "אצטקה" ריקרדו סלינס ואחד מבכירי טלויסה אלפונסו דה אנגויטיה.

לצפיה ב-'אריק אליאס במגזין hombres de estilo '
אריק אליאס במגזין hombres de estilo
05/04/2016 | 00:29
56
לצפיה ב-'נחשו מי זה'
נחשו מי זה
05/04/2016 | 00:55
1
82
זה היה מבהיל לרגע
לצפיה ב-'חח סבס'
חח סבס
06/04/2016 | 19:21
14
לצפיה ב-'דנה גרסיה במגזין Vanidades'
דנה גרסיה במגזין Vanidades
05/04/2016 | 00:56
2
70
לצפיה ב-''
05/04/2016 | 01:12
18
לצפיה ב-''
09/04/2016 | 20:14
10
לצפיה ב-'האם זה נכון שג'רלדין בזן מבקשת גט מגבריאל סוטו?'
האם זה נכון שג'רלדין בזן מבקשת גט מגבריאל סוטו?
05/04/2016 | 17:29
2
60
בגלל התמונות שלו עם מרחורי דה סאוסה או שזה שטויות שהמציאו tvnotas?  הם דשים בנושא הזה אבל לא ראיתי ידיעה על זה באתרים אחרים.
לצפיה ב-'נוטה להאמין ששטויות'
נוטה להאמין ששטויות
05/04/2016 | 19:43
47
ברגע שאתר ממציא משהו רק לשם החפירות ולא נותנים מידע קונקרטי או אם הזוג לא יוצא בעצמם בהודעה....
לצפיה ב-'שכחת לציין גם שהוא פנה למכשפה כדי למנוע את הגירושין'
שכחת לציין גם שהוא פנה למכשפה כדי למנוע את הגירושין
05/04/2016 | 22:02
41
זה נשמע כמו חארטה אחת גדולה כל הסיפור הזה!
לצפיה ב-'אדריאנה לובייר התארסה!!'
אדריאנה לובייר התארסה!!
05/04/2016 | 21:18
1
73
השחקנית הראשית של "לא מאמינה לגברים" התארסה עם בן זוגה לאחר 9שנות זוגיות!
לצפיה ב-'כנראה הגיעה למסקנה ששווה לה כן להאמין....'
כנראה הגיעה למסקנה ששווה לה כן להאמין....
06/04/2016 | 14:12
38
לצפיה ב-'Velho chico פרומואים '
Velho chico פרומואים
05/04/2016 | 21:40
2
85
Velho chico היא טלובלה חדשה של גלובו, מבית היוצר של בנדיטו רוי ברבוסה וילדיו (טרה נוסטרה, נלך הבקר וכו'), שהתחילה לפני כשבוע בברזיל במשבצת של 9.
יש לציין שמדובר בנתיים בפרומואים חלק הראשון, בהמשך ייהיה מעבר זמן ואז את הגיבור הראשי ישחק אנטוניו פגונדס (בחלק הראשון משחק רודריגוסנטורו).
לצפיה ב-'אחלה מתנה בשביל ברונו'
אחלה מתנה בשביל ברונו
05/04/2016 | 22:09
36
אם זה יגיע לפה אז בכלל זאת תהיה מתנה מושלמת
לצפיה ב-'זה ממש נראה תקופתי חבל שהמשאית והאוטובוס המעצבנים '
זה ממש נראה תקופתי חבל שהמשאית והאוטובוס המעצבנים
07/04/2016 | 00:32
23
בפרומו השני והשלישי הורסים
אבל זה מוזר כי כל השאר נראה ממש תקופתי. ולא משנות השבעים/שמונים כמו שזה אמור להיות לפי מה שהבנתי אלא זה נראה הרבה יותר ישן.

בכל אופן כמה טוב שסופסוף שמים טלנובלה מושקעת בשיבוץ תשע שויוה כל כך אוהבים
לצפיה ב-'צ'יליאנים כבר שמו עין על טלנובלות יווניות'
צ'יליאנים כבר שמו עין על טלנובלות יווניות
05/04/2016 | 22:17
1
100
מי יודע אולי גם אלינו זה יגיע חחחח
אחחח יוון מהממת וגם הגברים שלהם נראים טוב!
לצפיה ב-'ראיתי שהיא משודרת שם'
ראיתי שהיא משודרת שם
05/04/2016 | 22:30
45
הייתי בטוחה שזו עוד טורקית לא ידועה
לצפיה ב-'למשתמשי פייסבוק פתחתי עמוד בפייסבוק לתשוקה וכח '
למשתמשי פייסבוק פתחתי עמוד בפייסבוק לתשוקה וכח
06/04/2016 | 00:16
45
לצפיה ב-'איזה פרומו עלוב ומעוות עשו לאיפט(מכיל עלילתי)'
איזה פרומו עלוב ומעוות עשו לאיפט(מכיל עלילתי)
06/04/2016 | 01:07
1
93
לפי העלילה, הראשית נכנסה להריון מאונס, אבל לפי הפרומו ניתן להבין שהראשית שכבה מרצונה ולא נעשה אונס.
לצפיה ב-'גם בתקצירים '
גם בתקצירים
06/04/2016 | 02:34
59
האונס לא מופיע אלא רק מריבה שאחרי היא מתקשה לסלוח לו, אבל בסוף סולחת. אבל באמת פרומו עלוב.
לצפיה ב-'הציעו לסילביה נבארו לשחק בשתי טלנובלות'
הציעו לסילביה נבארו לשחק בשתי טלנובלות
06/04/2016 | 13:24
8
84
הראשונה בטלנובלה של קרלוס מורנו, שכבר שיחקה אצלו בשקרים והאומץ לאהוב.

והשניה בחידוש ליורשי הנקמה של ניקנדרו דיאז.
לצפיה ב-'ברור מה אני מעדיף, נכון?'
ברור מה אני מעדיף, נכון?
06/04/2016 | 14:10
5
54
קרלוס מורנו לנצח!!!!!!!!
לצפיה ב-'לגמרי..קרלוס מורנו רולזז חח'
לגמרי..קרלוס מורנו רולזז חח
06/04/2016 | 19:25
17
לצפיה ב-'רוצה עוד קצת שמועות כייפיות?'
רוצה עוד קצת שמועות כייפיות?
06/04/2016 | 20:19
3
58
אני ראיתי איפשהו שמועה שרוצים את אלטאיר חרבו לתפקיד ראשי בטלנובלה של קרלוס מורנו. הגיע זמן שיתנו לה תפקיד ראשי , לא?
אבל הכל שמועות בנתיים, יעבור עוד לא מעט זמן עד שנדע משהו סופי.
לצפיה ב-'רצו גם לתת לה את תפקיד אנטונלה המקסיקנית'
רצו גם לתת לה את תפקיד אנטונלה המקסיקנית
06/04/2016 | 21:00
1
45
ראינו מה קרה עם זה......

אני רוצה אישור סופי כי באמת שנמאס לי ממנה בתור המרשעת התורנית או בתור הטובה והמסכנה שהיא תגלם תיכף בתשוקה וכוח.
לצפיה ב-'אה ועדיף שלא תהיה ראשית אצל קרלוס מורנו'
אה ועדיף שלא תהיה ראשית אצל קרלוס מורנו
06/04/2016 | 21:06
41
הוא אוהב להתעלל בדמויות הנשיות הראשיות שלו.....

בהכל בשביל האהבה הרג לה חצי מהקאסט כולל אמא ביולוגית ושני אהובים.
בשקרים פחות או יותר היה "רגוע" אבל חואן סולר התעלל בה לא מעט.
ב"האומץ לאהוב" היה לנו קוקטייל רעיל של ססר אבורה ולטיסיה קלדרון ושניהם עשו לה את המוות......

ובA QUE NO ME DEJAS שכנראה תגיע אלינו (אם להאמין לפוסט של ויוה) הוא התעלל גם בראשית הראשונה וגם בשנייה (שזו אותה שחקנית )
לצפיה ב-'בהחלט הגיע הזמן ממש הייתי רוצה לראות אותה ראשית'
בהחלט הגיע הזמן ממש הייתי רוצה לראות אותה ראשית
06/04/2016 | 22:22
29
מקווה שזה באמת ייצא לפועל כי באמת שמגיע לה
לצפיה ב-'מתברר שסילביה לא מועמדת לתפקיד ראשי בחידוש ליורשי הנקמה...'
מתברר שסילביה לא מועמדת לתפקיד ראשי בחידוש ליורשי הנקמה...
06/04/2016 | 22:01
1
52
אלא לתפקיד הרעה! יחד איתה מועמדות גם לטיסיה קלדרון ומרלן פבלה..
לצפיה ב-'זה מעניין..!'
זה מעניין..!
06/04/2016 | 22:24
24
לצפיה ב-'קראתי ספוילר מזעזע לדילה '
קראתי ספוילר מזעזע לדילה
06/04/2016 | 14:34
85
אז אזר גיסה של דילה שגרם למות אחיו בעלה לפני ירח הדבש בגלל ריב עם הראשי ריזה בגלל שהיה מאוהב באחותו. אז לא מספיק שהיא רצתה להתחתן איתו אחר כך אחרי שהוא אנס אותה!!! גם עכשיו הייתה בדיקה מזויפת הוא מוטעת שהוא עקר ופטמה אחותו של ריזה בהריון ממנו והוא האשים אותה בבגידה וגם כשהיא סיכנה את העובר ועשתה בדיקת ד.נ.א. הוא טען שזאת הצגה, אז קיוותי שכאן הפרידה שלהם תהיה סופית, אבל לא בסוף הם יהיו ביחד!!! 

וגם הוא ניסה לרצוח את דילה ועוד בפרקים האחרונים הקרובים הוא ואימו של ריזה הראשי ינסו לרצוח את דילה, ועדיין יהיה לו סוף טוב וגם לאימה המכשפה של הראשי כל העונש שתאלץ לקבל כלה שהיא לא רצתה!!! 
לצפיה ב-'שרשור שערי מגזינים - מרץ 2016'
שרשור שערי מגזינים - מרץ 2016
02/04/2016 | 21:18
25
82
קייט דל קסטיז'ו
לצפיה ב-'איזבל מסדו'
איזבל מסדו
02/04/2016 | 21:23
66
לצפיה ב-'ברן סאאת'
ברן סאאת
02/04/2016 | 21:24
47
לצפיה ב-'פקונדו ארנה'
פקונדו ארנה
02/04/2016 | 21:25
65
לצפיה ב-'מרלן פאבלה'
מרלן פאבלה
02/04/2016 | 21:50
2
59
לצפיה ב-'עוד אחת'
עוד אחת
03/04/2016 | 12:33
1
35
של מרלן
לצפיה ב-'תודה, תכננתי להוסיף את זה בחודש הבא כי זה גיליון אפריל'
תודה, תכננתי להוסיף את זה בחודש הבא כי זה גיליון אפריל
03/04/2016 | 14:50
10
לצפיה ב-'ונסה ג'קומו'
ונסה ג'קומו
02/04/2016 | 21:51
28
לצפיה ב-'ולריה ברטוצ'לי'
ולריה ברטוצ'לי
02/04/2016 | 21:58
35
לצפיה ב-'מרחורי דה סוסה'
מרחורי דה סוסה
02/04/2016 | 21:59
38
לצפיה ב-'יורדאר אוקור'
יורדאר אוקור
02/04/2016 | 22:01
33
לצפיה ב-'קלאודיה אלברז'
קלאודיה אלברז
02/04/2016 | 22:02
36
לצפיה ב-'איוון סנצ'ז'
איוון סנצ'ז
02/04/2016 | 22:05
41
לצפיה ב-'קמילה סודי, זוריה וגה, ארנדירה איברה ואדריאנה לובייר'
קמילה סודי, זוריה וגה, ארנדירה איברה ואדריאנה לובייר
02/04/2016 | 22:09
49
לצפיה ב-'ננסי דופלא'
ננסי דופלא
02/04/2016 | 22:10
50
לצפיה ב-'פלומה ברנרדי'
פלומה ברנרדי
02/04/2016 | 22:11
32
לצפיה ב-'בורצ'ין טרזיאולו'
בורצ'ין טרזיאולו
02/04/2016 | 22:12
30
לצפיה ב-'מרינה רוי ברבוסה'
מרינה רוי ברבוסה
02/04/2016 | 22:14
28
לצפיה ב-'בנחמין ויקוניה'
בנחמין ויקוניה
02/04/2016 | 22:17
56
לצפיה ב-'לואיסנה לופילטו'
לואיסנה לופילטו
02/04/2016 | 22:18
65
לצפיה ב-'ברגוזר קורל'
ברגוזר קורל
02/04/2016 | 22:19
30
לצפיה ב-'בוהרה גולסוי'
בוהרה גולסוי
02/04/2016 | 22:20
27
לצפיה ב-'קמילה פיטנגה'
קמילה פיטנגה
02/04/2016 | 22:22
33
לצפיה ב-'פאולה נונייז'
פאולה נונייז
02/04/2016 | 22:23
48
לצפיה ב-'לזרו ראמוס'
לזרו ראמוס
02/04/2016 | 22:25
48
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/04/2016 | 22:35
5
לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
02/04/2016 | 20:28
13
22
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 41-45'
La Leona-פרקים 41-45
02/04/2016 | 20:31
2
27
החלו לשדר את הנובלה 5 פעמים בשבוע
לצפיה ב-'כולם עוזבים את הבית'
כולם עוזבים את הבית
05/04/2016 | 20:38
1
33
הצחיק אותי שפתאום פביאן, פאולה, אבריל, ג'ולי וסופיה עזבו כל אחד את הבית שלו למקומות שונים. בהקשר הזה נראה שסופסוף פרנקו יגלה את הקשר בין בריאן לאבריל. 

איך כל העובדים במפעל שפטו את מריה על ההסכם שהם לא יקבלו משכורת במשך חודשיים ואיך ג'ולי הפיצה את השלטים במפעל כדי שכל העובדים יידעו על זה. ואיך אח"כ היא לקחה כדורים ואלכוהול וכנראה ניסתה להתאבד  ובגלל זה פרנקו הרגיש אשמה ולקח אותה לגור איתו בבית. 

נראה שקלאוס שכב עם שלושת האחיות ליברמן, לא מספיק שרה גם עם רות 

סופסוף גם סופיה ומריה נפגשות, מקווה גם שבקרוב מריה תגלה שסופיה היא אימא של פרנקו.

וגם לא הבנתי את הקטע של בריאן, מצד אחד הוא עם אבריל ומצד שני הוא מנסה להתחיל על קרלה  וכל העניין המסיבה של שניהם ביחד עם פביאן בשורה התחתונה לא קרה כלום. בכל מקרה זה גרם למריבה של מריה ופביאן וגם שבטי סיפרה למריה על הסמים שמצאה בפסלים של החתולים.

נ.ב : שניר שמת לב לפשלה בסצנה שמריה שומעת את ההודעה הקולית של פרנקו בוואצפ וכשהראו אותו מקליט את ההודעה בעצם הוא השאיר הודעה בתא הקולי  
לצפיה ב-'האמת לא שמתי לב ו"המסיבה" הייתה חסרת-מטרה'
האמת לא שמתי לב ו"המסיבה" הייתה חסרת-מטרה
05/04/2016 | 21:37
12
לצפיה ב-'העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 21-24'
העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 21-24
02/04/2016 | 20:32
2
102
.
לצפיה ב-'הדיאלוגיסטים נתקעו אחורה בזמן'
הדיאלוגיסטים נתקעו אחורה בזמן
02/04/2016 | 20:37
49
מורגש כאילו עשו רימייק לנובלה ישנה ושכחו לרענן את הדיאלוגים...נגיד הסצינה בין רפאל למורה-"את רוצה רק כסף", מחטיפה לו סטירה "no soy trepadora" והולכת לבכות...WTF?!
זו רק דוגמא אחת לעובדה שהדיאלוגים די מתייפיפים/קלאסיים/נושנים כאלו...מילא היה מדובר בטלנובלה תקופתית, אבל לא.
הגעתי למסקנה שאין ולא יהיה קולברון כמו "קוראים לזה אהבה" ה-קולברון, לא זז בצורה איטית כמו זאת...קרו כ"כ הרבה דברים בכ"כ מעט זמן, הרבה דמויות, עלילות, סיבוכים...כמו שקולברון אמיתי צריך להיות
ותקופתית? אין טלנובלה שהתעלתה/תתעלה על "גברים עם כבוד"

מה עוד?
גם אנטוניו התוודה בפני המורה שהוא אוהב אותה...
וכל עלילת הוירוס של ה-24 שעות שתקפה את כל האחוזה כמעט
לצפיה ב-'מגיבה על הפרקים '
מגיבה על הפרקים
08/04/2016 | 15:42
14
רפאל מקסים איך הוא מסכן למד כל הלילה למבן ובסוף לא הצליח בו, וגם קם מוקדם בבוקר כדי להביא את הילד ההוא שגר רחוק ואנטוניו משחק מנסה להרשים את חוליה ומנסה להתעלות על העזרה של רפאל ומארגן לו הסעה כל יום ובנוסף כשפרץ הוירוס באחוזה הוא שמר על חוליה ואנטוניו.

מסתבר שרפאל כשהיה קטן נפל לאגם והיה בו זמן רב ולכן הדם שלו משונה, מעניין מה בדיוק המשמעות של זה ואיך זה יתברר בהמשך. 

אנה אומנם נחשבת משוגעת, אבל היא היחידה שרואה את האמת, מסתבר שהיא שמה רמשקול  מתחת למיטה של אנחליקה ולכן כל המוות של אנחליקה מוקלט שם. בהקשר הזה מרסיאל חושב שתרזה תעזור לו להוציא מידע מאנה לגבי מה היא יודעת על המוות של אנחליקה אבל ברור שתרזה לא תעזור לו. 

מסכן אגוסטין איך המשטרה חיפשה אותו בגלל מה שאיוון העליל עליו שהוא הרג את טוביאס, והלנה עזרה לו להתחבא וכמובן כפי שאמרתי בעבר זה היה דיי ברור שאגוסטין לא הרג אותו. מזל שבסוף הכל הסתדר. 
לצפיה ב-' הצילומים של amar después de amar יתחילו בחודש הבא'
הצילומים של amar después de amar יתחילו בחודש הבא
02/04/2016 | 20:35
2
85
הטלנובלה החדשה של טלפה בכיכובם של איסבל מסדו, מריאנו מרטינז, אלאונורה וקסלר ופדריקו אמדור עתידה להתחיל את הצילומים בחודש מאי, כך פירסם מראינו מרטינז בטוויטר.

לצפיה ב-'אחלה קאסט חוץ ממרטינז'
אחלה קאסט חוץ ממרטינז
02/04/2016 | 20:39
1
55
למה?!?!?!
התגעגעתי למסאדו!!
מי התסריטאים? וזאת הולכת להיות דרמה, נכון?
לצפיה ב-'גם פדריקו אמדור לא משהו '
גם פדריקו אמדור לא משהו
02/04/2016 | 20:51
53
בכל מקרה גם מראינו מרטינז לטעמי לא משהו, ומה נתקעו עליו בשנים האחרונות שנותנים לו תפקיד ראשי כל הזמן, נמאס 

לפי העלילה זו אכן הולכת להיות דרמה. 
וואלה לא יודעת כרגע מי התסריטאים, מאמינה שבהמשך נדע.

לצפיה ב-'שם הטלנובלה החדשה של פולקא הוא Divina'
שם הטלנובלה החדשה של פולקא הוא Divina
02/04/2016 | 20:39
74
הטלנובלה החדשה של פולקא בכיכובה של לאורה אסקיבל תיקרא Divina, מדובר בשיתוף פעולה של חברת פולקא הארגנטינאית עם חברת טלוויסה המקסיקנית ולפיכך ישחקו בסדרה גם שחקנים ושחקניות מקסיקניים וגם מארצות אחרות.

לצפיה ב-'חברת פולקא חתמה עם טלוויסה על חוזה לשיתוף פעולה ל4 שנים'
חברת פולקא חתמה עם טלוויסה על חוזה לשיתוף פעולה ל4 שנים
04/04/2016 | 10:13
58
לצפיה ב-'העלילה של amar después de amar '
העלילה של amar después de amar
06/04/2016 | 20:36
1
65
כתבות

תרגום העלילה: לאהוב אחרי לאהוב מספרת בזמנים שונים את הסיפור של שני זוגות נשואים שגורלם מצטלב. החל מהתאונת דרכים של זוג נוצרת סדרת נעלמים. הגופה של האישה לא נמצאת, בזמן שהגבר נשאר במצב של קומה. הזהות של שניהם תחשוף שהם לא היו בעל ואישה, אלא מאהבים.

3 שנים לפני כן, החברות בין שני זוגות הנשואים נראת כמו נקודת מוצא שתגרום לאותה אהבה אסורה. רקאל ומריאנו בגילומם של איסבל מסדו ופדריקו אמדור, הם שני אנשי עסקים לדייג אמידים שמכירים את קרולינה, עקרת בית צעירה וסנטיאגו, פועל בניין עולה, בגילומם של אלאונורה וקסלר ומריאנו מרטינז. 

החל משינוי בית הספר לילדיהם המתבגרים נוצרת הצטלבות של חייהם. המפגש המקרי הזה יוביל למשיכה בלתי נליאת בין קרולינה למריאנו. האהבה הסודית בין שני המאהבים בעבר תשלב בין הכאב של הבגידה בהווה, שתהפוך לסיפור אהבה גדול. 

הצילומים יתחילו במאי ותעלה באוגוסט כשתסיים לה לאונה. 

לצפיה ב-'נשמע מעניין'
נשמע מעניין
06/04/2016 | 23:37
12
לצפיה ב-'מילה של כבוד'
מילה של כבוד
02/04/2016 | 20:01
15
43
אז צמצמתי את הפער קצת והגעתי לפרק 86.תגובה על הפרקים בהודעה הבאה
לצפיה ב-'עד פרק 86(כולל)'
עד פרק 86(כולל)
02/04/2016 | 20:21
3
54
לא אהבתי שהרגו את בריזי'ט.מיותר.ועוד לא ברור אם היא מתה כי התנגשה
בעץ בשל מהירות מופרזת(מה שקרה כנראה ולא הראו בבירור) או כי איכשהו הצליחו
לירות באוטו(מה שבטח לא קרה).אמיליו הזה פשוט שטן.וגם איסדורה נחש לא קטן.אז לאונרדו מתקרב ללבה של קייטנה בצעדי ענק וכבר שוכב איתה.סופיה ילדה את תינוקה ומחליטה לקרוא לילד בשם אביו:ארתורופחות אהבתי את הקטע שן הפרסומת
של הבושם(סטייל מערבון ישן).אהבתי שאירינה דפקה את פלביו וברחה לו עם הבגדים שלו.אז ורוניקה תפס את רוסיו ופבלו על חם...והגיבה רע.ודי מגיע לה.אבל היא לא יכולה לבוא בטענות אל פבלו היות ואפילו סיכוי קטן לא השאירה לו.אז מה היא חשבה שהוא יהיה אומלל יבכה עליה כל החיים וישאר לבד?למרות שדי ברור שורו ופבלו יחזרו בהמשך אבל עדיין לפבלו מגיע לחיות עם אישה טובה ושאוהבת אותו(רוסיו).אני לא יודע מי יותר מעצבנים אותי...אליאסר ומתילדה או מלקולם וכרמלה מתושקת הנצים.מזל שסולדד נכנסה ומנעה מאליאסר לחנוק את ביאטריס עם כרית.ומסכן סמואל איך הגיב קשה שביאטריס בישרה לו שהיא עומדת למות.אנדריאה ממשיכה להיות סתומה עם קבלות.ופליפה ממשיך להצחיק אותי עם היציאות והרמיזות על לאונרדו.לגבי לאונרדו,הדמות שלו מעצבנת אותי אבל אין ספק שהבן אדם יודע לשחק.בחזרה לבריז'יט,חבל שלא סיפרה את כל האמת לנסטור.אולי היה מצליח להציל את אמה ואותה.מצד שני כשחושבים על זה בגלל ששם עליה כלי מעקב ללא ידיעתה(או שהיא כן ידעה?לא זוכר כ''כ),בעצם הוא גרם בעקיפין להריגתה ע''י זה שלא לקח בחשבון שהיא בסכנה/מאויימת ע''י פושע ושאמיליו יכול לגלות את כלי המעקב למרות שהוא לא ידע בכלל מה היא מסתירה ועל אמה שנחטפה.מירנדה ממשיכה להיות נעל רצינית.לגבי החתונה על שביאטריס,חתונה נחמדה,כולם נראו טוב,אהבתי שהראו כאילו אנדריאה מכוונת על סמואל אבל בעצם התאמנה על מטרות.וכצפוי לא הלך לרוצח השכיר שאליאסר שכר והוא נלקח לכלא(?).הצחיק אותי איך בת דודה של איסדורה ניסתה להתחיל עם דריוואיך שאיסדורה יורדת עליה.בתושקת הנצים בת דודה של דינורה התאהבה בפרנקו אם זוכר נכון.ונראלי שזהו.אה ומילה על פטריסיה,אז היא התחתנה עם מטמורוס וטסה איתו ללוס אנג'לס להוציא דיסק ולהפוך למפורסמת.העיקר שהיא לא עם סמואל.מעניין אם בהמשך היא תחזור להציק לו...
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'לא יודע מי מעצבן יותר בין המשרתים'
לא יודע מי מעצבן יותר בין המשרתים
02/04/2016 | 21:27
45
מלקולם וכרמלה היו רק גנבים מגעילים ואנטיפאתיים, כפי שמרטין (פליפה) כינה אותם עורבים שטניים אבל לא הלכו עד כדי ניסיון רצח וכאן המשרתים הרבה יותר מסוכנים והם קרימינלים כבדים, למרות שמצד שני לפני שסמואל ופטריסיה נפרדו המשרתים נראו סבבה ואילו בתשוקת הנצים מלקולם לפחות מהתחלה היה מגעיל. בכל מקרה כאן המשרתים טובים יותר בהעמדת הפנים שלהם שביאטריס מעולם לא חשדה בהם והם תכננו את מותה.

גם אני לא אהבתי שהרגו את בריג'יט וגם לא הבנתי אם היא התנגשה בעץ כי חיבלו בבלמים או שירו וגרמו למכונית להתפוצץ או שמלכדו את הרכב. נראה שבריג'יט עצמה לקחה מכשיר הקלטה, עובדה שהיא לא הכחישה שהוא שלה כשאמיליו תפס אותה על חם. אבל נכון הייתה צריכה לספר לפרננדס ולא לבגוד בו גם אם זה כדי להציל את אימא שלה.

בהחלט נחמד הקטע שכאילו אנדראה מנסה לרצוח את סמואל ובעצם היא מתאמנת על מטרות והרוצח הוא אחר.

לגבי הבת דודה בתשוקת הנצים העניין שלה בפרנקו (סמואל) היה קצר מאוד והיה לה ולבניטו (הורסיו) ניסיון לבנות זוגיות כדי לקבל את הירושה של רקל (מירנדה).
לצפיה ב-'גם לי כאב על בריז'יט, היא הייתה צריכה לספר לפרננדס את האמת'
גם לי כאב על בריז'יט, היא הייתה צריכה לספר לפרננדס את האמת
03/04/2016 | 23:24
1
25
לגבי רוסיו ופבלו - רוסיו הלשינה למירנדה על פבלו וורוניקה מה שהביא בעצם לעזיבה של ורוניקה אם אני זוכרת נכון. ככה שלא הייתי מגדירה אותה אישה טובה אלא אישה קנאית ומלשנית חח.. לפבלו מגיע משהו הרבה יותר טוב ממנה. אבל ללא ספק ורוניקה עשתה טעות כשהחליטה לעזוב. אבל פבלו גם טעה שהחליף אותה במישהי אחרת מהר מידי ועוד כבר התארס. אם אני לא טועה בסך הכל דובר היה על חודשיים/שלושה.

נחמד לראות תגובה שלך על הסדרה גם אם אתה לא בקצב
שבוע טוב גם לך!
לצפיה ב-'אכן רוסיו הלשינה והיא די כופה את עצמה על פבלו '
אכן רוסיו הלשינה והיא די כופה את עצמה על פבלו
04/04/2016 | 00:33
20
כך שלא הייתי אומר שהיא מחפשת את טובתו. דווקא וורוניקה עזבה כדי שאימה לא תדבר עם קייטנה כדי שתפטר את פבלו, זאת אהבה, למרות שהבחירה שלה לא הכי מוצלחת. ופבלו אכן החליף אותה מהר מדי.
לצפיה ב-'139-140 קייטנה פשוט עיוורת'
139-140 קייטנה פשוט עיוורת
03/04/2016 | 23:53
1
48
או שהיא פשוט מעדיפה לעצום עיניים בכל הנוגע לליאונרדו ומעדיפה להמשיך ולעשות "דווקא" לבנות שלה ו"להחזיר" להן על הזוגיות שלהן עם האחים שלא מקובלת עלייה, למרות שהיא יודעת בתוך תוכה שליאונרדו טיפוס אלים ולא אמין. התנהגות מאוד ילדותית מצדה אבל מעל הכל מסוכנת אף אחד לא מצליח לשכנע אותה לרדת מעניין החתונה והנה יום החתונה כבר הגיע

עשו בשכל האחיות שנסעו לבית על החוף עם ארתוריטו כדי לא להיות נוכחות. אהבתי גם שפליפה ביקש שיעלו אותו לחדר כדי להימנע גם הוא מהשתתפות בחתונה ההזויה הזו יחד עם זה היה קצת קשה שלא לרחם על קייטנה שהרגישה לבד ביום החתונה שלה. אהבתי איך שהאחים הגיעו בהפתעה לחוף איפה שהבנות היו שלושת הזוגות כאלה מושלמים שאירינה כבר תספר לפלביו שהיא בהריון ממנו! ואיזה יופי גם סמואל ואנדריאה מאורסים עכשיו

אוליסס ופטריסיה כאלה הזויים. "טוב פטריסיה אני יודע שאת פלרטטנית אז אני מרשה לך מידי פעם סטוצים". או איך שהיא ביקשה ממנו לא לשלוט בה והוא בתגובה נתן לה יד חופשית עם הכסף - לפי התגובה שלה ברור מה בעצם הכי מעניין אותה לא שזה לא היה ברור עוד קודם לכן בקיצור זו לא אהבה מה שיש ביניהם אלא תלותיות חולנית שכזו:S

כמובן שגולת הכותרת של הפרק היא העובדה שהאבא של האחים חוסה אנטוניו גיירדו - בחיים הוא האדם שאמיליו החזיק כלוא במשך שנים ארוכות אני אישית לא מופתעת כי קראתי על זה ספויילר פה חח אבל זו תפנית מצויינת, לגמרי מגיע לאחים לקבל את אבא שלהם בחזרה שלא לדבר על סולדד
לצפיה ב-'קייטנה אכן עוררה רחמים למרות שהייתה ראויה לתגובה כזאת'
קייטנה אכן עוררה רחמים למרות שהייתה ראויה לתגובה כזאת
04/04/2016 | 00:47
33
ונחמד שסופיה הודיעה לארתורו על הבית על החוף ושלושת האחים באו אליהן. אירינה מתעקשת לחיות במעורת הזאבים ולכן מתעקשת להסתיר מפלביו את ההריון כדי שלא יוציא אותה משם והאחיות מגבות אותה בזה.

אכן אוליסס ופטריסיה הזויים ומוזר שאוליסס לא חשד בכלום כשפריסיה אמרה שברצונה להשפיל את אנדראה.

אכן מגיע לסולדד ולאחים שהאבא שלהם בחיים וכנראה הוא וסולדד יוכלו לממש את אהבתם עכשיו.
לצפיה ב-'141-142 מי היה מאמין שאיסדורה תהיה המושיעה?'
141-142 מי היה מאמין שאיסדורה תהיה המושיעה?
04/04/2016 | 20:32
8
53
אחרי שהיא הבינה שהשבוי של אמיליו הוא לא אחר מאביהם של האחים, היא החליטה לשחרר אותו נראה שהיא עשתה את זה כדי להתנקם באמיליו אחרי שהיא גילתה את האמת על מה שהוא עשה לה ולהורים שלה. איזה פרקים מרגשים בטח הולכים להיות עם ההופעה המחודשת שלו אחרי 10 שנים בשבי

בינתיים האחים והאחיות ממשיכים להנות להם בחוף ממש אהבתי את הסצנות של כל שלושת הזוגות היה קצת מלחיץ שארתורו פתאום נעלם ולרגע היה נדמה שאנשיו של ליאונרדו כבר הספיקו להגיע אליו אבל אחרי שהוא הלחיץ את כולם התברר שהוא רק הלך לקנות גיטרה כדי להפתיע את סופיה נראה גם שבינתיים ליאונרדו ירד מהרעיון כי קייטנה חושדת בו כמה חבל שהיא התחתנה איתו ושהוא קיבל את מבוקשו

אף אחד לא שם לב שלרוסיו לא גודלת הבטן?? היא ממש מגזימה, עוד כמה זמן היא מתכוונת להמשיך ולעבוד על כולם? ולמה סולדד לא מבהירה לורוניקה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שמירנדה וקייטנה הכריחו אותה למסור אותה לאימוץ וממש לחצו עלייה? אני בטוחה שהיא ישר תסלח לה אבל סולדד שותקת

והנה שוב התינוק בכה כשסופיה ניסתה להעביר אותו לארתורו כשהם נכנסו לבית על החוף נראה לי שהאחיות מבלות איתו לא מעט זמן מאחורי הקלעים וזה למה הוא אוהב להיות רק על הידיים שלהן אבל אין ספק שזה ליהוק בעייתי. כי בעלילה זה נראה כאילו שהתינוק עדיין לא התרגל לארתורו אחרי אותה חצי שנה שהוא היה רחוק ממנו התינוק מדהים אבל צריך לבחור גם על פי אופי ואין ספק שהתינוק הזה לא מתאים לטלוויזיה גם כשסופיה ניסתה להעביר אותו לסבא הוא לא רצה לעבור אליו והרס את הסצנהXD
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 21:05
4
32
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 21:06
3
30
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 21:08
2
29
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 21:10
1
32
לצפיה ב-''
04/04/2016 | 21:11
36
אחרונה
לפחות פה התינוק היה חביב אליו
לצפיה ב-'בהחלט קטע מלחיץ שארתורו נעלם בדיוק '
בהחלט קטע מלחיץ שארתורו נעלם בדיוק
04/04/2016 | 21:29
2
26
כשלאונרדו הזמין את הרצח שלו ואיך כולם דאגו ודווקא בגלל איסדורה, והוא קנה גיטרה. והביאו את הקטע שהיה בתשוקת הנצים של כל הזוגות ביחד, רק שבתשוקת הנצים דנה גרסיה (נורמה = סופיה) ומישל בראון (פרנקו = סמואל) שרו ובדרך היו זכרונות של הזוגות, כאן כנראה אף אחד מששת השחקנים אינו זמר ופשוט היה שיר וקטעים של הזוגות ברקע ובשביל זה גם עשו קניית גיטרה. 

גם אני חשבתי שכשוורוניקה חשדה ברוסיו וקבררה היא תשאל על הבטן שלה שלא גדלה, אבל לא אף אחד לא שם לב לכך, ולהיפך וורוניקה מדברנת את פבלו לתת לרוסיו את מקומה לפני שמישהו יעשה להם טובה ויכבוש את ליבה של רוסיו שתניח להם לנפשם ומבחינתה תיתן לילד לגדול במשמורת, אבל לא וורוניקה החליטה להיות הקופידון של פבלו ורוסיו. 

גם לא מובן השתיקה של סולדד כשוורוניקה מטיחה בה שלא החיים לקחו ממנה את ביתה אלא היא וויתרה עליה והיא לא מבהירה את הסיפור, למרות שגם מירנדה אמרה בין השאר שהיא כפתה על סולדד לוותר עליה, אבל נראה שוורוניקה אטומה, אבל גם לא אומרים לה את הכול בצורה מסודרת כמו שהאחים הבהירו שהיא אחותם בצורה מסודרת.

נראה שזה לא כל כך קל לבחור תינוקות לסצינות בטלנובלות אחרות תהינו בפורום פנאי פלוס איפה האימהות האמיתיות של התינוקות השחקנים שנותנות לצלם סצינות כאלה. כאן ברוך השם אין סצינות כאלה שהורה אחראי לא ייתן לתינוק שלו להצטלם בהן כמו שהיו בטלנובלות אחרות.
לצפיה ב-'גם בתשוקת הנצים היה להן בית על החוף?'
גם בתשוקת הנצים היה להן בית על החוף?
04/04/2016 | 22:21
1
45
גם אני לא הבנתי מה פתאום ורוניקה דואגת שפבלו לא יקורנן על ידי רוסיו

בדיוק מירנדה וסולדד לא מספרות לורוניקה את הדברים בצורה מדוייקת וברורה. לדעתי זה שורש הבעיה.

בקשר לתינוק הנה מצאתי כמה תמונות שלו עם האחיות חח כנראה שבאמת כמו ששיערתי הן אילה שנמצאות איתו הכי הרבה מאחורי הקלעים
לצפיה ב-'כן היה להן בית על החוף '
כן היה להן בית על החוף
04/04/2016 | 22:28
20
לצפיה ב-'התפקדות - חודש אפריל'
התפקדות - חודש אפריל
01/04/2016 | 12:41
28
52
שם:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
דבר הזוי שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
01/04/2016 | 13:35
5
74
שם: הדר

איזור מגורים: מרכז

דבר טוב שקרה החודש: שסופסוף מגיעה אלינו מקסיקנית חדשה ועוד שמדובר על הטלנובלה של פרננדו האגדי, אז בכלל.. + אתמול סופסוף השופט הצבאי קבע שיש לשחרר את החייל הגיבור שירה במחבל למרות שעדיין יהיה מרותק לבסיס אבל לפחות חופשי(אני די בטוחה שהעירעור של התביעה יידחה),הצדק מתחיל להיעשות בכלל כל העניין הזה הוא אבסורדי מהיסוד. סתם ניסו לתפור לו תיק גורמים שמאלנים עוכרי ישראל. ריגש אותי במיוחד שבדיון המשפטי הראשון הגיעו לא פחות מ-1000 איש! עם ישראל במיטבו אני מאמינה שההפגנה הזו ועוד הפגנות רבות שהיו בעד החייל תרמו בהרבה לעובדה שביבי והצמרת השיפוטית ירדו מהעץ

דבר רע שקרה החודש: גם העניין עם החייל. זו הייתה הוכחה נוספת לרפיסות השילטונית שלנו. איך שביבי בוגי איינקוט ודובר צה"ל התייצבו ישר נגד החייל עוד לפני שבכלל התחילה החקירה - זה היה מאוד מאכזב ובכלל איך שאזקו את החייל וכל מה שעשו לו ממש כאב לי עליו ועל איך שבטח צוחקים עלינו בעולם

דבר הזוי שקרה החודש: יש בשכונה שלי אישה משוגעת שהולכת אחרי אנשים מציקה להם ישנה ברחוב(למרות שיש לה בית)צועקת הולכת על הכביש בין המכוניות:S מסתבר שאתמול היא הגיעה עד לחנייה שמתחת לבניין שלי ופשוט התיישבה שם. קצת מלחיץ מקווה שלא תחזור

טלנובלת החודש: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית החודש: כוכב נולד 4 שאומנם נגמרה אבל אני עדיין משלימה הקלטות 

שחקנ/ית החודש: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', ואלישנדרה נרו לילה קאברל וליאנדרה ליאל מאימפריה

קניית החודש: בגדים ואוזניות חדשות

מאכל החודש:  ורביולי

משקה החודש: אייס קפה

ציטוט החודש: "הוא זכאי!" על החייל

שיר החודש: עוד שני שירים שהתמכרתי אליהם והכרתי לראשונה רק מויוה..! יפה להם

תמונה:
לצפיה ב-'בהחלט ברוך השם שאחרי כל המאבק של הפרקליטות הצבאית '
בהחלט ברוך השם שאחרי כל המאבק של הפרקליטות הצבאית
01/04/2016 | 15:11
4
43
שגם מצאה עד שהחייל אמר שהמחבל צריך למות כי הוא פצע חבר שלו, השופטים פסקו שאין ראיות חד משמעיות והחייל ראוי להנות מהספק. ואילצו לשחרר אותו למרות שכנראה הפקליטות הצבאית תתעקש להאשים אותו בהריגה.
לצפיה ב-'החיילים שמשרתים איתו אמרו שמקרים כאלה כל כך נפוצים'
החיילים שמשרתים איתו אמרו שמקרים כאלה כל כך נפוצים
01/04/2016 | 20:44
3
29
ואין פה שום הפתעה הרי מחבלים שבאים לרצוח דינם מוות. מה זה משנה איך למה כמה החקירה הזו כל כך מגוחכת. גם ככה כמעט בטוח שהמחבל הזה היה מת גם בלי הירייה של החייל כי הבנתי שירו בו 4 כדורים בחזה. הוא פשוט המשיך לזוז ולהוות סכנה גם בזמן נשימותיו האחרונות. בקיצור, קירקס מה שעשו מזה אבל העיקר שהחייל שוחרר מהמעצר מקווה מאוד שהתביעה לא תצליח להאשים אותו יותר בשום דבר, אני די מאמינה שבזכות הלחץ הציבורי העניין ייגמר וירדו מהחייל. חבל שלא היה לחץ ציבורי גם בעניין העינויים המזעזעים סביב חקירת דומא.
לצפיה ב-'בעניין העינויים הם עשו שיעורי בית '
בעניין העינויים הם עשו שיעורי בית
01/04/2016 | 22:35
2
32
הם הביאו קלטת של חתונה שבה חוגגים רצח תינוק ערבי ובכך יצרו את הרושם שהעצורים קשורים לחתונה ומדובר באנרכיסטים שנגד המדינה כפי שבנט תיאר אותם כבר לאחר ההקלטה של החתונה שהצליח להוציא ממנו את הדברים שאפילו דני דיין טען שאנשי התקומה שנגד השב"כ לא רוצים למצות את הדין עם האשמים ברצח.

עם החייל הצליחו לזעזע כשהפכו את המחבל שניסה לרצוח חיילים לקורבן שמבחינת התשקורת אין הבדל בין הילי סובול למחבל. וגם הגרסה של החייל שהפרקליטות פוסלת עדיין נשמעת הגיונית לבית המשפט.

והכי נורא שעוד לא ניתחו את גופת המחבל כך שעוד לא יודעים שהמחבל מת מהכדור של החייל וכבר שופטים וצולבים את החייל.
לצפיה ב-'היום בוצעה הנתיחה של גופת המחבל והתוצאות הראו'
היום בוצעה הנתיחה של גופת המחבל והתוצאות הראו
03/04/2016 | 19:30
1
25
שהמחבל מת מהירי של החייל - זה רק מחזק את העובדה שהחייל הרגיש שהוא והחיילים האחרים עדיין היו נתונים בסכנת חיים.

לצפיה ב-'אכן הרי בניגוד להנחיות החיילים עמדו במקום ונתנו למחבל לדמם '
אכן הרי בניגוד להנחיות החיילים עמדו במקום ונתנו למחבל לדמם
04/04/2016 | 17:29
13
למוות, אז לפי ההגיון של התשקורת היה עדיף לחייל לתת למחבל לדמם למוות בייסורים ולא לעשות לו "המתת חסד". 
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
01/04/2016 | 13:53
10
89
שם: רנת
איזור מגורים: רמת גן
דבר טוב שקרה החודש:.ההודעה שתשוקה וכח מגיעה והגעתם של כוכבי טלנובלות, קיקה אדגר אמרה שלום לישראל בפריסקופ וקרולינה גומז עשתה לי לייק להודעה שלי בפייסבוק
דבר רע שקרה החודש: כל ההעליהום שעשו לחייל, ממש בושה. ושלא היה מפגש מעריצים, ואין מספיק זיכרון בפלאפון שלי
דבר הזוי שקרה החודש:
טלנובלת החודש: חלום של אהבה ועלובי חיים
תכנית החודש: אין
שחקנ/ית החודש: ארסלי ארמבולה, אריק הייסר, כריסטיאן דה לה פואנטה, אוסבלדו דה לאון, קיקה אדגר וקרולינה גומז
קניית החודש:
מאכל החודש: דייסת קוואקר עם קוטג'
משקה החודש: קולה
ציטוט החודש:
שיר החודש: mi verdad- shakira y mana
תמונה:

לצפיה ב-'מה זה הארנב הזה '
מה זה הארנב הזה
01/04/2016 | 20:56
9
34
שאפו לילדה שהצליחה להחזיק ארנב פחות או יותר בגודל שלה מבלי ליפול יחד איתו

החתול והארנבים
לצפיה ב-'חח כן הוא ענק'
חח כן הוא ענק
01/04/2016 | 21:01
8
29
הוא בטח שבר שיא בספר השיאים של גינס, הארנבון הכי גדול, טוב שז'וז'ו שלי לא בגודל הזה או לפחות לא היה.

שמת לב שיש חתולים בכל התמונות ששמתי?
לצפיה ב-'כןן נחמד שגם את מסמפטת אותם קשה שלא חח'
כןן נחמד שגם את מסמפטת אותם קשה שלא חח
01/04/2016 | 21:08
7
14
לצפיה ב-'אגב ניקיתי יום ראשון את החלון שלי וראיתי לפתע חתול או חתולה '
אגב ניקיתי יום ראשון את החלון שלי וראיתי לפתע חתול או חתולה
01/04/2016 | 21:23
6
35
ג'ינג'י לבן, הסתכלתי עליו, והוא קלט אותי, יילל והלך.
לצפיה ב-'יא ג'ינג'י לבן זה אחד השילובים הכי יפים'
יא ג'ינג'י לבן זה אחד השילובים הכי יפים
01/04/2016 | 21:41
5
21
היית שמה לו משהו לאכול הוא היה חוזר במהרה חחח
לצפיה ב-'הייתי עסוקה בניקיון'
הייתי עסוקה בניקיון
01/04/2016 | 21:48
4
28
אבל הפתיע אותי שהוא קלט אותי הייתי מלמעלה קומה ראשונה
לצפיה ב-'איזה חמוד יש להם חושים מחודדים'
איזה חמוד יש להם חושים מחודדים
01/04/2016 | 21:51
3
11
לצפיה ב-'אני נמצאת בקבוצת חתולים ונהנים בפייסבוק'
אני נמצאת בקבוצת חתולים ונהנים בפייסבוק
01/04/2016 | 21:56
2
31
לפי סיפורים של הבעלים הם עושים הרבה בלאגן, מפילים דברים, קורעים ספות, פולשים לפרטיות, מטפסים על הכיור ועוד מעשי קונדס וצרות אחרות.
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
01/04/2016 | 22:16
1
27
הציפורניים שלהם בשילוב הריפוד של הריהוט זו הבעיה העיקרית בגלל זה אני תמיד אומרת שחתול הוא יותר חיית חצר מאשר חיית בית. זו הסיבה היחידה שאני לא יכולה להרשות לעצמי כרגע להחזיק בחתול כי חייב לפחות חצר קטנה. אבל חוץ מזה הם נורא מתוקים וידידותייםD:
לצפיה ב-'אגב כבר קרו מקרים שחתול נכנס לשירותים בזמן שהבעלים שלו'
אגב כבר קרו מקרים שחתול נכנס לשירותים בזמן שהבעלים שלו
01/04/2016 | 22:38
32
עושה את צרכיו והחתול נכנס לתוך המכנסיים, מאוד לא הגייני, ובהוסטל אחד החתולים עלה לכיור וזה עיצבן את אחד מהצוות.

לצפיה ב-'מתפקד'
מתפקד
01/04/2016 | 15:07
7
73
שם: יבגני לוין 

אזור מגורים: חיפה

דבר טוב שקרה החודש: יום הולדת שלי. 

דבר רע שקרה החודש: ההיטפלות לחייל בעיקר של שר הביזיון ושל הפרקליטות הצבאית.

דבר הזוי שקרה החודש: ששן הבינה שלי שוב החלה לכאוב אחרי שכבר פעמיים חתכו את החניכיים שמעליה כדי לפנות לה את הדרך.

טלנובלת החודש: מילה של כבוד, יונג פאל, משחק השתיקה, הסוף, שדרות ברזיל, אימפריה, דילה, בלב הסערה, אהבה מכוכב אחר. 

תכנית החודש: שר בהפתעה של חדשות סוף השבוע של ערוץ 22. 

שחקן/ית החודש: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית, פביאן ריוס, דניאלה נבארו, קים דה הי, ג'ו וון, צ'ה ג'ונג אן, ג'ו היון ג'ה, מוראט יילדירים, גובן מוראט אקפינאר, אסלי אנבר, סארפ אקאיה, נהיר ארדואן, יהיט אוזשנר, אנגין אלטאן זודיאטאן, ברראק טוזונאטאץ', דבורה פלבלה, אדריאנה אסטבס, נטליה דיל, מוריליו בניסיו, קאואן ריימונד, מרסלו נובאיס, ורה הולץ, אלואיסה פריסה, ז'וזה דה אבראו, ליליה קברל, מרינה רוי ברבוסה, דניאל רושה, ננדה קוסטה, אלשנדרו נרו, ליאנרה ליאל, מרג'ורי אסטיאנו, אנדראיה אורטה, קאיו בלאט, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, חימנה נבארטה, ויליאם לוי, מריה סורטה, נורה סלינס, ססר אבורה, דניאלה רומו, איוון סנצ'ס, לאורה כרמינה, מנואל אוחדה, קים סו היון, ג'ון ג'י היון, יו אין נה, פק הא ג'ין.

קניית החודש: אין.

מאכל החודש: עוגת שוקולד של אימא שלי.

משקה החודש: ליפתן דובדבנים.

ציטוט החודש: אני לא מאמין לשר הביטחון, איך זה שלנו לא אומרים כלום כי יש צו איסור פרסום והוא כבר יודע שמדובר בחייל שסרח. ליברמן מול בית המשפט שבו האריכו לעוד שלושה ימים את מעצרו של החייל.

שיר החודש: השיר של סמואל ואנדראה במילה של כבוד, שיר הנושא של מילה של כבוד, השיר אתה הגורל שלי באהבה מכוכב אחר, שיר הנושא של בלב הסערה. 
לצפיה ב-'לדעתי בוגי סלל לעצמו את הדרך לסיום הקריירה הפוליטית שלו'
לדעתי בוגי סלל לעצמו את הדרך לסיום הקריירה הפוליטית שלו
01/04/2016 | 21:02
3
32
אם גם אחרי הסערה הציבורית הוא הרשה לעצמו להמשיך ולהשתלח בחייל והוא עשה את זה, אין מצב שהציבור יישכח לו את זה.

אז אני רואה שגם אתה מבסוט מליברמן חח אני אומרת לך כדאי לתת לו צ'אנס אגב אהבתי גם את ההתנהלות של אורן חזן בסיפור הזה. אני לא מבינה מה הוא עושה בליכוד הוא לגמרי פטריוט אמיתי

לצפיה ב-'בליכוד יש הרבה פטריוטים שאני לא יודע אם הם בליכוד '
בליכוד יש הרבה פטריוטים שאני לא יודע אם הם בליכוד
01/04/2016 | 22:58
2
31
בשביל לקדם את צרכיהם הפוליטיים במפלגה גדולה או שהליכוד מנצל אותם כדי לקבל קולות מהימין. חלקם ח"כים וחלקם שרים. האמת נראה שאם ביבי יוחלף בגדעון סער או במירי רגב תהיה סיבה טובה לתת צ'אנס לליכוד. אבל מה שאי אפשר לקחת מביבי זה את החושים הפוליטיים, ביבי הבין שהימנים במפלגתו רוצים להחליף אותו בגדעון סער, אז במחטף פוליטי הקדים את הפרימריס כדי שלגדעון סער לא יהיה זמן להתארגן להתמודדות מולו.

ליברמן אכן מתנהג בצורה הולמת. אבל הבעיה עם ליברמן שכבר 15 שנה הוא אומר את מה שאני ומשפחתי רוצים לשמוע, אבל כשהוא היה בממשלה הוא לא היה כלום. בעצם שלושתם גם ביבי, גם ליברמן וגם בנט יודעים מה אנחנו רוצים לשמוע ויודעים להגיד את זה. בכל מקרה בשלב הזה אני מחויב אתית להצביע לבנט.

גם חשבתי לו הייתי ח"כ הייתי צועק בקריאת ביניים לבוגי יעלון, "כבר הבנת שאין לך סיכוי בפרימריס של הליכוד, אז אתה קורץ ללפיד ולכחלון שישריינו לך מקום". בכל מקום גם שונא ימניים מובהק כמו אמנון אברמוביץ' אמנם משבח את בוגי אבל מבין שהוא ישלם מחיר פוליטי יקר בליכוד.

אורן חזן באמת גם כאן וגם בבית בחברון הוא בהחלט מתנהל יפה, אולי ההישג של גניבת קולות מבנט הוא שהוא נכנס לכנסת ומדהים איך ערוץ 22 כל הזמן מחפש משהו נגדו, מפריע להם שיש מתיישב בכנסת, מפריע להם שבן של פוליטיקאי שהואשם בשחיתות בכנסת, ממש יש להם עליהום עליו שתמיד מחטטים לו בציצים. 
לצפיה ב-'אין אפשרות לבטל את החברות שלך במפלגה אם אתה מאוכזב ממנה?'
אין אפשרות לבטל את החברות שלך במפלגה אם אתה מאוכזב ממנה?
03/04/2016 | 19:38
1
19
ליברמן לא עשה דברים גדולים כשהיה בממשלה זה נכון.
אבל כראש ממשלה אני מאמינה שהוא כן יכול לעשות הרבה דברים טובים.
לצפיה ב-'אם אני לא צריך לשלם שוב על חברות במפלגה '
אם אני לא צריך לשלם שוב על חברות במפלגה
03/04/2016 | 20:27
20
אז עדיף להנות מהזכות להשפיע על הח"כים שיבחרו במיוחד גם אם מישהו יעיז להתמודד מול בנט שהפעם אני לא אזלזל בו כמו שזילזלתי במועמד שהתמודד מול בנט בפריימריס הקודמים.

ולצערינו פי הסקרים היחיד שבאמת יכול להחליף את ביבי כראש ממשלה (אם לא יחליפו את יו"ר הליכוד) הוא יאיר לפיד.
לצפיה ב-'אה ותרגיש טוב עם השן יבגני!'
אה ותרגיש טוב עם השן יבגני!
01/04/2016 | 21:47
2
9
לצפיה ב-'כן השן בינה נתנה לי "מתנת" יום הולדת '
כן השן בינה נתנה לי "מתנת" יום הולדת
01/04/2016 | 22:59
1
23
אבל לפחות זה שכנע את הרופא שיניים שאין ברירה אלא לעקור אותה. 
לצפיה ב-''
03/04/2016 | 19:39
4
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/04/2016 | 17:16
2
66

שם: אלה
איזור מגורים: מטיילת בין כמה איזורים
דבר טוב שקרה החודש: פורים
דבר רע שקרה החודש: -
דבר הזוי שקרה החודש: -
טלנובלת החודש: אימפריה
תכנית החודש: פלאש
שחקנ/ית החודש: אלשנדרי נרו, ליליה קבראל, רוברטו בירינדלי (ז'וזואה) וגראנט גסטין (אמריקאי).
קניית החודש: נעליים
מאכל החודש: גלידה החדשה בטעם קרמבו
משקה החודש: השייקים של rebar
ציטוט החודש: -
שיר החודש: שיר מתוך אימפריה
תמונה: 

לצפיה ב-'שיר מגניב בכלל יש שם שירים יפים'
שיר מגניב בכלל יש שם שירים יפים
03/04/2016 | 19:45
1
28
תתחדשי על הנעליים
לצפיה ב-'תודה, ובברזילאיות תמיד יש מבחר שירים מעולה'
תודה, ובברזילאיות תמיד יש מבחר שירים מעולה
03/04/2016 | 22:14
12
לצפיה ב-'אימפריה -פרקי השבוע'
אימפריה -פרקי השבוע
02/04/2016 | 16:36
16
48
לצפיה ב-'זה אלפרדו וחבריו מצליחים שוב ושוב לעבוד על כולם'
זה אלפרדו וחבריו מצליחים שוב ושוב לעבוד על כולם
02/04/2016 | 16:51
5
37
ממש ראשון באפריל בכל פרק חחח
ז'וזואה הצליח לארגן גופה רקובה עם שערות של קומנדדור בקבר ועכשיו מריה מרטה כנראה סופית תרד מהרעיון שבעלה חיי.
ופעמיים הצליחו לעשות תרגיל לקורה, קודם עם חליפה הלבנה ואחר כך עם מנואל וה ובסוף היא עוד דרכה על . אבל קורה המטורללת לא משכנעת בשום מצב ולא תוותר!
זה אלפרדו הצליח לפגוש את הנכדים שלו, רק שהיה קצת מוזר הקטע. הבייסיטרית מוזרה, איך היא האמינה לבן אדם זר ברחוב ונתנה לו לגעת בתינוקות, ועוד כאלה ממשפחה סופר עשירה ? ואיך היא לא זיהתה את קומנדדור? הוא לא אמור להיות אישיות מאוד מפורסמת? היא לא יודעת איך סבא של התינוקות נראה,  הרי הבית בטח  מוצף בתמונות משפחתיות שבהם זה אלפרדו מופיע? ולמה לא אמרו איך קוראים לתינוקת והוא אפילו לא שאל....
מריה קלרה נהיית בלתי נסבלת מיום ליום וגם מאוריליו שכבר חש את עצמו אדון של הכל. יאלה שזה אלפרדו יחזור במהרה ויעמיד אותו במקום.
לצפיה ב-'דווקא אמרו איך קוראים לתינוקות אולי התכוות לו ולא לא'
דווקא אמרו איך קוראים לתינוקות אולי התכוות לו ולא לא
02/04/2016 | 17:24
1
24
קטע גדול הקומנדדור בלבן שלזה גם מריה מרתה לא מאמינה ומנואל והכלב.

מריה קלרה באמת ירדה מהפסים עד שאחרי האכזבה מפטריסיו מריה מרתה מציעה את שירותיה של אמנדה, כי גם היא מבינה שהרעיון של כריסטינה טוב, אבל מריה קלרה עדיין במשחקי האגו שלה.
לצפיה ב-'הבייביסיטרית אמרה רק איך קוראים לתינוק זכר'
הבייביסיטרית אמרה רק איך קוראים לתינוק זכר
02/04/2016 | 17:32
24
היא אמרה לו שלבן קוראים זה אלפרדו לכבוד סבא שלו, אבל השם של התינוקת היא לא אמרה לו והוא לא שאל גם.
לצפיה ב-'מאיפה הם לקחו בכלל גופה? מה הם פתחו שם את אחד הקברים?'
מאיפה הם לקחו בכלל גופה? מה הם פתחו שם את אחד הקברים?
03/04/2016 | 19:09
2
24
או שבעצם עדיף לא לדעת

נקרעתי מקורה והכלב חחח מנואל הזה גאון

לצפיה ב-'הבנתי שהם שמו עצמת של תיש עם שערות הקומנדדור '
הבנתי שהם שמו עצמת של תיש עם שערות הקומנדדור
03/04/2016 | 20:31
1
23
שהרי מנואל הביא איזה שלד של חיה כנראה לז'וזאה.

הקטע של הכלב ממש חמוד.
לצפיה ב-'0_0'
0_0
04/04/2016 | 00:25
7
לצפיה ב-'הקומנדדור הזה ממש חסר לבמסכנה מרתה'
הקומנדדור הזה ממש חסר לבמסכנה מרתה
03/04/2016 | 18:56
2
41
כמה כאב לה לגלות שבאמת היה משהו של זה אלפרדו בתוך הקבר ושהוא "כנראה באמת מת". זה לא בסדר. אם הוא כבר החליט לצאת לרחוב שיתמודד עם סימני השאלה ייחשף כבר וזהו

אגב העיסוק הזה במתים בפתיחת הקבר בריקבון של הגופה ב"חליפה שנשארה כביכול על השלד" ובהכנסת השיער של זה אלפרדו לשם כדי להוכיח למרתה שהוא כאילו מת - כל זה ממש אבל ממש מבחיל חח לא נורמלי הקומנדדור הזה. ועוד יותר לא נורמלי בריגל שרק בגלל הוראה של הבוסית שלו הלך לפתוח קבר איך היא אמרה לו "הריח שנשאר עלייך מהגוויה נוראי" מזעזע בכל אופן, זה אלפרדו ממש הגזים כי זה לא רק הכאב שמרתה צריכה להתמודד איתו אלא גם ההקרבה שהיא עושה בהכנסת מאוריליו לחיים שלהם. בפרקים האחרונים הוא הפך לבלתי נסבל. כל המסכות ירדו הוא בוגד בה עם דניאלי בפנים גלויות וגם נותן לה הוראות בידיעה שאין לה מה לעשות נגד זה חוץ מלזרום. אני באמת לא מבינה את מרתה איך היא נתנה לזה לקרות. אישה חזקה כמוה שבויה בידיי גבר מפוקפק שכזה כמו מאורליו..

לגבי פטריסיו התאכזבתי שבמקום לפתח לו את העלילה מעל הראש של קלרה בסוף הסרטוטים שלו היו מביכים. אבל היה מעודד לראות שעדיין יש תחליף לעיצובים של קלרה ומי שתעצב ליין חדש לפי ההוראות של כריסטינה תהיה בסופו של דבר אמנדה לא מספיק קלרה מערימה קשיים אז עכשיו היא גם מתקרבנת ומשחקת אותה מסכנה. כריסטינה אומרת לה שהיא דווקא כן רואה בה אחות ושהיא כן הייתה רוצה שהיא תעצב את הליין החדש אבל קלרה בשלה!

לגבי פדרו וחלקי היהלום הוורוד - לא מיצינו את עלילת היהלום? חח כמה גילגולים הוא עבר לא ייאמן שדניאלי מאלצת אותו לגנוב את כל החלקים למכור ולהעביר לה את כל הכסף - מה עשו ממנה?

חבל שלא מראים לנו יותר את לוקאס דו והתאומים במיוחד מעניין לראות את ההתמודדות של דו שבהתחלה כלל לא רצתה להמשיך עם ההריון ואפילו הפילה את עצמה במדרגות בכוונה רק כדי להפיל. אז עכשיו שיש לה שני תינוקות זה עוד יותר מעניין לראות את ההתמודדות שלה

לצפיה ב-'לגבי פטריסיו זה הגיוני שיהיה מלטש ולא מעצב '
לגבי פטריסיו זה הגיוני שיהיה מלטש ולא מעצב
03/04/2016 | 20:38
29
דווקא היה נחמד לצופים אבל לא הגיוני שפטריסיו יוכל לתת פייט למריה קלרה.

ממש נורא מה שעשו מפלצת מדניאלי.
לצפיה ב-'הרי זה לא טלנובלות בספרדית שבהן '
הרי זה לא טלנובלות בספרדית שבהן
04/04/2016 | 17:24
38
פסיכיאטרים מבצעים ניתוח כירורגי מסובך ביותר.
לצפיה ב-'פה יש לי קצת השלמות כי הממיר המקליט עושה לי בעיות'
פה יש לי קצת השלמות כי הממיר המקליט עושה לי בעיות
07/04/2016 | 22:08
6
39
שבוע הבא יביאו לי ממיר חדש.
הוט האילה שיהיו בריאים
לצפיה ב-'את תצליחי להקליט את מה שחסר היום '
את תצליחי להקליט את מה שחסר היום
08/04/2016 | 18:05
1
17
כי בניגוד למילה של כבוד שיש שני שידורים חוזרים של חמישה פרקים בסוף שבוע, היום מ-18-10 - 22-20 השידור החוזר האחרון של הפרקים חוץ מהפרק של יום חמישי שישודר ביום ראשון שוב.

ואת מילה של כבוד הקליט לך כמו שצריך או שראית באתר ויוה?
לצפיה ב-'במילה של כבוד גם התפקששו לי חלק מההקלטות'
במילה של כבוד גם התפקששו לי חלק מההקלטות
09/04/2016 | 13:18
18
כמו באימפריה אז גם אותה ראיתי חלק בטלוויזיה וחלק דרך האתר. טוב שיש אותה באתר ויוה למקרים כאלה חסר לי רק הפרק של חמישי שעוד לא עלה.

לגבי אימפריה תראה מה שכתבתי לאלה
לצפיה ב-'הדר, תגידי איזה פרקים את צריכה , אולי יש לי במחשב'
הדר, תגידי איזה פרקים את צריכה , אולי יש לי במחשב
08/04/2016 | 18:21
3
20
כי אני מקליטה חלק.
לצפיה ב-'זה בסדר כבר הסתדרתי אבל תודה בכל אופן'
זה בסדר כבר הסתדרתי אבל תודה בכל אופן
09/04/2016 | 13:10
2
24
123-124 הספקתי לראות כבר במחשב, ואתמול שמתי שוב הקלטה על השידורים החוזרים והפעם זה הצליח להקליט הכל חוץ מפרק אחד ככה שאת 125-127 אני משלימה עכשיו. ממיר הזוי
לצפיה ב-'באיזה אתר ראית פרקים 123-124 '
באיזה אתר ראית פרקים 123-124
09/04/2016 | 16:32
1
10
ביקשת מאלה והיא שלחה לך או שאת צופה בהקלטות דרך המחשב או שיש אתר אחר שבו יש את הסדרה עם תרגום לעברית?
לצפיה ב-'דרך האתר הזה'
דרך האתר הזה
09/04/2016 | 19:40
19
רק שפה זה פרקים 108-109 את שני הפרקים האילה השלמתי עוד באמצע השבוע ככה שזה היה לפני שידעתי שאלה מקליטה חלק מהפרקים אבל לא נורא זה אתר די נוח עם דיבוב לספרדית למרות שברור שאין על תרגום מול העיניים חח

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ