לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'אולימפיאדה ריו 2016'
אולימפיאדה ריו 2016
12/08/2016 | 19:04
14
24
לצפיה ב-'ברצוני לשבח את אורי ששון שהגיע לחצי גמר'
ברצוני לשבח את אורי ששון שהגיע לחצי גמר
12/08/2016 | 19:15
9
55
ובעיקר איך שהביס את המצרי. אין הוא תותח. ואיך שהקהל ראה את הפנים האמיתיות של מצרים כאשר נציגו סירב ללחוץ יד לאורי. מפתיע אותי שבסוף היה תחרות מול מצרים כי הם איימו להחרים את המשחק עם אורי. השנאה ממש מעוורת אותם שהם לא מסוגלים להיות מקצוענים עם רוח ספורטיבית כמו הקטע עם הלבנון שהמשלחת לא נתנה לקבוצה ישראלית לעלות על האוטובוס.
לצפיה ב-'המצרי פרש מהספורט כמה מביך חחח'
המצרי פרש מהספורט כמה מביך חחח
12/08/2016 | 21:38
2
58
לא משנה אם אור יזכה במדליה או לא, הוא יצא תותח מכל הבחינות .
לצפיה ב-'שיילך להתבכיין אצל אחייו במצרים'
שיילך להתבכיין אצל אחייו במצרים
12/08/2016 | 21:57
43
וכן אור ייצג אותנו בכבוד כנ"ל ירדן.
לצפיה ב-'חח תינוקות, לא יודעים להפסיד בכבוד'
חח תינוקות, לא יודעים להפסיד בכבוד
12/08/2016 | 22:16
54
הבנתי שהם ממש עשו מזה טרגדיה
לצפיה ב-'תותח! המצרי יצא לוזר פעמיים'
תותח! המצרי יצא לוזר פעמיים
12/08/2016 | 22:06
47
גם שהפסיד לו וגם שלא לחץ לו את היד.

הבנתי שהוא מוסלמי אדוק שממש מתעב אותנו ככה שהניצחון שלנו היה מתוק מתוק

אורי הביא לנו הרבה כבוד. והנה עוד כמה דקות חצי הגמר - אם אנחנו זוכים בטוח יש לנו מדליה אבל הסיכויים לא גדולים כי הבנתי שאנחנו מתמודדים מול צרפתי ממש חזק. אבל גם אם נפסיד עדיין לא נאבד את הסיכוי לארד.

אז נחזיק אצבעות
לצפיה ב-'יש יש מדליית ארד!'
יש יש מדליית ארד!
12/08/2016 | 23:35
3
16
לצפיה ב-'בגלל שהקובני קיבל שתי נקודות עונש אז בעצם אורי זכה?'
בגלל שהקובני קיבל שתי נקודות עונש אז בעצם אורי זכה?
12/08/2016 | 23:38
1
30
כי לא ראיתי שקיבלנו נקודה. זה היה אפס אפס.
לצפיה ב-'אנחנו קיבלנו עונש אחד והקובאני שני עונשים=ניצחון שלנו'
אנחנו קיבלנו עונש אחד והקובאני שני עונשים=ניצחון שלנו
12/08/2016 | 23:44
31
למרות שהוא לא הכריע אותו בקרב עצמו הוא נתן קרבות גדולים גם מול הצרפתי שהוא הפסיד לו, הצרפתי הוא אלוף העולם ואורי הפסיד לו ממש רק לקראת הסוף הוא היה ענק לכל אורך הדרך.
לצפיה ב-'כןן איזה כבוד מהמשלחת של הג'ודו כל הכבוד!!'
כןן איזה כבוד מהמשלחת של הג'ודו כל הכבוד!!
12/08/2016 | 23:42
10
לצפיה ב-'יששש לקחנו את הארדאיזה מלך כיף גדול.'
יששש לקחנו את הארדאיזה מלך כיף גדול.
12/08/2016 | 23:41
38
מדליה שניה לישראל בתחרות האולימפית
לצפיה ב-'עוד עלילת פוקימון'
עוד עלילת פוקימון
13/08/2016 | 21:13
3
70
MUJER ASEGURA QUE UN POKÉMON LA VIOLÓ!
תקציר:
אישה אחת ברוסיה שיחקה פוקימון לפני השינה ונרדמה. ואז היא התעוררה בפתאומיות וקלטה שפוקימון אונס אותה. היא טוענת שפוקימון נעלם ברגע שהיא קפצה מהמיטה אך הטלפון הראה לה שהייצור עדיין נמצא בחדר. היא דיווחה מייד למשטרה וגם לבעלה, שהמליצו לה לפנות לפסיכיאטר.
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
13/08/2016 | 21:49
36
ella siempre cuenta que hay muchos de estos seres digitales en su casa  incluso el perro puede sentir la presencia de ellos."

לא זה באמת מקרה אבוד, גם פסיכיאטר לא נראה לי יוכל לעזור לה חח
לצפיה ב-'די כבר עם הפוקימון המפגר הזה'
די כבר עם הפוקימון המפגר הזה
13/08/2016 | 22:57
40
זה כבר נהיה מגוחך
לצפיה ב-'Mi mas sentido pesame'
Mi mas sentido pesame
13/08/2016 | 23:08
42
לתרגום חופשי: תנחומיי הכנים
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
12/08/2016 | 12:04
11
37
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 13:52
1
77
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: נאלצת לוותר על טיול שרציתי מסיבות כלכליות ומסתבר שצי'יליאנים משדרים רק 3 פרקים בשבוע את הטלנובלה החדשה שהתחלתי לראות. זה ממש התעללות בצופים.
דבר מפתיע שקרה השבוע: גילית שערוץ הצ'יליאני מעלה קטעים מתוך הפרקים שלהם, וכאשר מתנגנת מוזיקה ברקע , הם כותבים בתחתית המסך את שם השיר ומי שר. גאונים!
טלנובלת השבוע: Preciosas הצ'יליאנית
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: פאולו ברונטי, לורטו ארבנה וסוסנה הידלגו (כולם מתוך Preciosas)
קניית השבוע: תיק חדש
מאכל השבוע: גלידת יוגורט החדשה של פיטנס
משקה השבוע: שוקו
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: עצוב, אבל יפה
תמונה:
לצפיה ב-'שיר יפה'
שיר יפה
12/08/2016 | 16:18
38
תתחדשי על התיק
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 14:05
66
דבר טוב שקרה השבוע: ירדן ג'רבי הביאה לישראל מדליית ארד בג'ודו!אלופה.

דבר רע שקרה השבוע: שמעתי שההופעה של סיה אני אישית אוהבת רק שני שירים שלה ולא מבינה את הגימיק המטופש עם הסתרת הפנים אבל לפחות שהייתה שרה בלייב ומביאה את הרקדנים האמיתיים שלה. הבנתי גם שההופעה הייתה ממש קצרה. 

דבר הזוי שקרה השבוע: --

דבר מעצבן שקרה השבוע: הזיהום בסלטי שמיר, וזה עוד אחרי שגילו זיהום בקורנפלקס. מה יהיה? קורנפלקס אני לא אוכלת אבל סלטי שמיר כן יוצא לי לפעמים לקנות. ממש מחדל

דבר מפתיע שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מי זה מי ורק אלוהים סולח

תכנית השבוע: שיש לי קצת זמן מזפזפת גם לאולימפיאדההכי יפה עד עכשיו היה הקפיצות למים והתעמלות מכשירים. משום מה לרוב מה שרואים זה הג'ודו, ספורט קצת ברברי אבל לפחות הביא לנו מדלייה 

שחקנ/ית השבוע: אאוחניו סיז'ר וסרחיו גיורי

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: בורקס

משקה השבוע: אייס

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: Reik - Sabes(עם מתאו ואביגיל מרק אלוהים סולח ברקע)

תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 17:10
6
97
דבר טוב שקרה השבוע: שירדן ניצחה בתחרות ג'ודו
דבר רע שקרה השבוע: לא הרגשתי טוב. היו לי שלשולים.
דבר הזוי שקרה השבוע: שחלמתי על נטליה אוריירו
דבר מעצבן שקרה השבוע: שעכשיו חופרים על הלידה של בר רפאלי ועל בתה הבכורה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: שעשירים לא מבקשים רשות זוכה לביקורות רעות
טלנובלת השבוע: עשירים לא מבקשים רשות(ראיתי רק של יום ראשון)
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: חואן דרטאס וארסלי גונזלס
קניית השבוע: קניתי אוכל
מאכל השבוע: פיתה עם שווארמה ולאפה עם פרגיות עוף
משקה השבוע: קפה הפוך
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: carlos rivera - voy amarte אגב הוא משחק בטלנובלה התקופתית "מלון הסודות".
תמונה:
לצפיה ב-'לא יודעת איך הוא בתור שחקן, אבל כזמר הוא תותח'
לא יודעת איך הוא בתור שחקן, אבל כזמר הוא תותח
12/08/2016 | 21:19
2
44
לצפיה ב-'אני מכירה רק את השיר הזה שלו שזה הפתיח של '
אני מכירה רק את השיר הזה שלו שזה הפתיח של
12/08/2016 | 22:04
1
67
עשירים לא מבקשים רשות. במלון הסודות הבנתי שהוא לגמרי גונב את התצוגה מאריק אליאס, אם הוא יהיה מועמד לתגלית השנה בטלנובלות ב2017 הוא יזכה.
לצפיה ב-'לדעתי את מכירה גם את זהעם השתתפות מיוחדת של אנה ברנדה'
לדעתי את מכירה גם את זהעם השתתפות מיוחדת של אנה ברנדה
13/08/2016 | 21:15
43
בקליפ. אני זוכרת שהיה דיבור על זה פה לפני כמה זמן חח

יש לו עוד שירים יפים אני ממש אוהבת את הקול שלו
לצפיה ב-'רק בריאות רנתוש'
רק בריאות רנתוש
13/08/2016 | 00:15
39
שיר גדול
וכן זכור לי שהיה פה דיבור עליו שהוא משחק בתקופתית הזו, מעניין לראות איך הוא כשחקן כי כזמר הוא מעולה.

לצפיה ב-'השירים זה הדבר היחיד שטוב בעשירים לא מבקשים רשות'
השירים זה הדבר היחיד שטוב בעשירים לא מבקשים רשות
13/08/2016 | 18:36
1
59
ולא מפתיע אותי שהיא מקבלת ביקורות רעות. גם דיברנו על זה בפייסבוק לפני שעשירים התחילה את השידור בויוה. 
לצפיה ב-'קרן בהקשר למה שהגבת לי למטה יותר באותו הנושא'
קרן בהקשר למה שהגבת לי למטה יותר באותו הנושא
13/08/2016 | 20:57
54
אכן נראה שהם חזקים לפחות מבחינה מוזיקלית כי הספקתי להתמכר גם לשיר של לוסיאנו פריירה Dos Mundos ממש יפה זה מתנגן אוטומטית אחרי הוידאו של  voy amarte יחד עם עוד שיר נחמד, כולם תחת הכותרת של שירים מהטלנובלה הזו. אז הבנתי שגם הם משם
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
13/08/2016 | 01:03
54
דבר טוב שקרה השבוע: שאחותי והאחיינית שלי אצלינו לסוף השבוע וגם הכלבה של גיסי זארה איתנו והזכייה במדליית ערד כמובן.

דבר רע שקרה השבוע: שהממיר עבד עלי ופרק 37 ברק אלוהים סולח לא הוקלט או לא ייתר דיוק הוקלטו שתי דקות ממנו בלבד וגיליתי את זה אחרי יום ראשון שבו עוד יכולתי להקליט את הפרק מחדש.

דבר הזוי שקרה השבוע: שמכבי חיפה הפסידה 4-2 כשהובילה 2-0 במחצית. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: הניסיונות של ביבי להגן על עצמו עם ההצעה לא לחקור אותו עד שיסיים את כהונתו ולאסור להקליט והעובדה שכמעט כל המפלגה שלו מגוייסת כדי לבצר את שלטונו. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: שלטראמפ אין מושג איך פוליטיקאי צריך להתנהג. 

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, בלב הסערה, השיבה הביתה, רק אלוהים סולח, איפט, קוזיי גוניי, ילדי השמש.

תכנית השבוע: מבט שני - מדינת סי בריבוע.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קולונגה, מישל רנו, מרלן פבלה, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנרו נונס, דניאלה רומו, ססר אבורה, רנה קאסדס, חימנה נאברטה, ויליאם לוי, איוון סנצ'ס, ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדה דה לה מורה, כריסטיאן דה לה קמפה, אליסה ולז, אלדו גאיירדו,  ג'רלדין זינאת, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, גוקשן אטש, האזר ארגוצ'לו, צ'אהדאש אונור אוזטורק, סונג ג'ונג גי, סונג היאה קיו, קים ג'י וון, ג'ין גו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: כבד עגל, לזניה בולנז, המבורגר על האש.

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: אתה הכול בשבילי מילדי השמש, השיר של מגדלה וולנטין בבלב הסערה, השיר של לוסיה ולסרו בבלב הסערה ושיר הנושא של רק אלוהים סולח. 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
10/08/2016 | 02:01
6
27
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'טוויטר של חוסה רון נפרץ'
טוויטר של חוסה רון נפרץ
10/08/2016 | 02:13
1
95
איזשהו מוסלמי פרץ לטוויטר של חוסה רון, הציף את הפרופיל בתמונות פורנוגרפיות ומסרים בערבית.
לצפיה ב-'מסכן.....'
מסכן.....
10/08/2016 | 08:25
29
לצפיה ב-'סטטיסטית אמורה לעלות סדרה נוספת לאתר במקביל לשידור בויוה'
סטטיסטית אמורה לעלות סדרה נוספת לאתר במקביל לשידור בויוה
11/08/2016 | 18:40
3
65
כי עם סיום בלב הסערה ואספרנסה כעת רק עשירים לא מבקשים רשות גם בטלוויזיה וגם באתר. מכיוון שמי זה מי כבר כמעט שני שליש סדרה עברו ותשוקה וכוח כבר עברה את החצי אז נשארות רק השיבה הביתה, מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח עם סבירות הרבה יותר נמוכה לשבע נשמות הקצרה שגם עברה את החצי.
לצפיה ב-'מקווה שזו תהיה רק אלוהים סולח'
מקווה שזו תהיה רק אלוהים סולח
11/08/2016 | 21:46
20
לצפיה ב-'או שיכול להיות שהם יקריבו "משבצת" אינטרנטית לטובת משבצת חדשה'
או שיכול להיות שהם יקריבו "משבצת" אינטרנטית לטובת משבצת חדשה
12/08/2016 | 12:56
1
54
בויוה. יש לנו כרגע משבצת חדשה אחת יותר, אולי זה בא על חשבון הטלנובלה באתר, כי הרי גם שידור באתר עולה כסף כנראה.
לצפיה ב-'או שפשוט יחכו לסיום שבע נשמות'
או שפשוט יחכו לסיום שבע נשמות
14/08/2016 | 22:30
26
והמחליפה שלה שכנראה תהיה משחק החיים תעלה גם לטלוויזיה וגם לאינטרנט. 
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
08/08/2016 | 17:32
22
58
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'מתאו ואביגיל מתקרבים'
מתאו ואביגיל מתקרבים
08/08/2016 | 23:10
14
92
טוב אז נראה שאחרי מעבר הזמן מתאו מתחיל סופסוף להשלים עם העובדה שהוא מאוהב באביגיל וגם מתחיל להפגין את זה כלפייה. במקביל הוא גם מתחיל לקלוט עם מי הוא התחתן. אומנם בהצתה מאוחרת של שלוש שנים אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא די נדיר שהדמות הראשית אומרת לראשי שלא איכפת לה להיות המאהבת שלו - אביגיל ממש חמודה אבל יש לה בעיה חמורה! אין לה כבוד עצמי 

לא ברור לי למה מרסלינו נחוש לסכסך בין פאוסטו ללוסיו עד כדי כך שהביא את פאוסטו לירות בו אלא אם כן הוא רוצה להיות יד ימינו החדש ובינתיים מקס ממשיך לשהות במקסיקו סיטי לצד חימנה ודודו החורג שמאושפז במצב קשה הבית של חימנה מזכיר לי את הבית של לוסרו באשת הברזל. אהבתי את הריהוט הויקטוריאני ואיזה קטע רק עכשיו קלטתי שאחותה המשוגעת של חימנה[שככל הנראה בדרך להתנרמלות חח]זו בעצם אותה שחקנית והן בעצם תאומות נראה שטעיתי ומקס כן רשע כמו אבא שלו - איך ששמע מחימנה שהוא היורש העיקרי כבר עלה בדעתו לחבור לחימנה במטרה להרוג את דודו - על ידי לוסיו! רק שהוא לא יודע שבינתיים לוסיו מתאושש מפציעת ירי.

רנטה מפתיעה לרעה - איך היא יכולה להאמין למילים היפות של פאוסטו אחרי שהרס לה את החיים ולקח ממנה את ביתה ואת מאור עינייה נכון שלקח לפאוסטו זמן לשכנע אותה בחרטה שלו אבל בסופו של דבר נראה שהיא מאמינה לו כנראה מרוב שהיא רוצה להיענות להצעה שלו שיאמצו את אביגיל היא פשוט הפסיקה לחשוב בהיגיון.

יש רמיזות שדייגו הוא הבן האבוד של ברונו ובעצם אח של רנטה! סצנה אחת יש דיבור על הבגידה של ברונו ורמיזה על כך שיש מצב שהוא הרג את אותה אישה שילדה לו בן מחוץ לנישואים. וסצנה אחרי זה רואים את מתאו ודייגו מדברים על העובדה שדייגו מעולם לא הכיר את אימו. ובמקביל מתגלה לנו שטוניו אכן לא הבן של סימונה אלא של חוליו! ככה שאם הוא לא הבן האבוד של ברונו זה עוד סיבה לחשוד שזה דייגו! מצד שני יוצא שדייגו הוא הדוד של אביגיל - אבל הם התנשקו ככה שמצד שני אולי סתם מנסים לגרום לנו לחשוב שזה הוא. בקיצור - אני מבולבלת!
לצפיה ב-'ניחוש מוצלח '
ניחוש מוצלח
09/08/2016 | 00:35
13
83
אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז הסבתא של דיאגו בטוחה שהוא הבן של ברונו, אך כשזה ייאלץ להיחשף כדי למנוע ממנו להיות עם האחיינית שלו, אז יתברר שבאותה עת ברונו כבר היה עקר שעבר איזה ניתוח. ואם בחרת לקרוא אז את יכולה לנחש מי אביו של הביולוגי האמיתי של דיאגו? 

מעניין אם כמה יביאו דמות של אימו של אנטוניו, או כמו בגרסה הקודמת רק ייחשפו מי הוא אביו ולא יידברו בכלל על אימו. 
לצפיה ב-''
09/08/2016 | 07:09
12
61
ידעתי שטלויסה לא יעשו שטות כזאת של גילוי עריות! נכון שהיה משהו קטן במחר ולתמיד אבל זה נדיר מאוד שם. איזה קטע שסבתא שלו בטוחה שהוא כן והוא בסוף לא!

וכן אם הגעתי כבר עד כאן אשמח לדעת סופסוף מי בעצם אבא שלו? מה זו דמות שאנחנו מכירים? אולי פאוסטו?
לצפיה ב-'וניחשת נכון.'
וניחשת נכון.
09/08/2016 | 09:46
7
52
אם הולכים על חבקי אותי חזק אז כן.
לצפיה ב-'נראה שמנסים ללכת כמה שיותר על חבקי אותי חזק '
נראה שמנסים ללכת כמה שיותר על חבקי אותי חזק
09/08/2016 | 22:28
6
30
אמנם הוסיפה את קניית אל ארמדה ומסירתה לאביגייל, שבחבקי אותי חזק זה פשוט היה בלתי אפשרי כי המסיבה הייתה של גיל 15 ומבחינה חוקית אי אפשר להפוך בת 15 לבעלת רכוש ללא אופטרופוס. וגם הוסיפו את הקשר בין לוסיו, מקס ופורפיריו שלא היה בחבקי אותי חזק, אגב פורפיריו בחבקי אותי חזק, לא הראו את התאונה, אבל הוא נראה כמו מפלצת מהאגדות, מעניין אם כאן יעשו ממנו מפלצת או ישאירו את פניו כפני מומיה. וגם הנאיביות של רנטה לגבי מקריה שזוכה באמונה בשלבים מתקדמים אלה וגם הקשר בין פבלו למפקד המשטרה הישר שמסתבר שהוא אביו החורג. אבל סך הכול מקפידים ללכת על הגרסה הקודמת שובו של מתאו נשוי לדיאנה שלכאורה סירבה לו לאחר שלוש שנים, הניצחון של סימונה בבחירות למרות הרצח של בנה, הכומר החדש אחיין של הכומר שנרצח. העובדה שהבן שנשאר לסימונה הוא לא בנה הביולוגי אלא הבן של הבן דוד האסיר הנמלט של דיאנה, שובו כאחיין עם שם אחר ולמרות שהרומן של אדוביחיס עם מוטור נמשך שתי האחיות מתלהבות מהבן של מיה. כך שאין שינויים קרדינליים כמו בין תשוקת הנצים למילה של כבוד ובין אהבת אמת לחיים שגנבו ממני. נראה שהוסיפו קצת פלפל כמו שעשו בשיכורה מאהבה ששמרו על המתווה של קפה בניחוח אישה הקולמביאני אבל הוסיפו את החותם של טלוויסה, כמו הפיכת אח הומו לבן דוד סטרייט ולהפוך את החברה שלו בנוסף למאהבת לשעבר של הבן הדוד ועשו סיפור דרמתי מהבת הכפר שנאנסה על ידי דודה החורג, שבמקור היא הפכה לרעה וסחטה את אהובה ושם היא פשוט יצאה מדעתה אבל נשארה טובה וגם שמרו על קשר של הראשית עם דמויות מתחילת הסדרה שנכנסו בדרך יצירתית לעלילה. אבל התפתחות העלילה הייתה כמעט אחד לאחד כמו המקור, כך כנראה גם כאן. 
לצפיה ב-'לפי מה שאתה רושם בכל זאת עשו גם לא מעט שינויים'
לפי מה שאתה רושם בכל זאת עשו גם לא מעט שינויים
10/08/2016 | 20:01
5
31
בפורום ויוה קראתי גם שרשמת על השינויים בעלילה של התאומות ששם ככל הנראה הן היו רעות שתיהן? אגב עלילה מפתיעה ומעניינת. נראה שדניאלה השתגעה בגלל אחותה חימנה שהכריחה אותה להתחזות אליה במשך שנתיים שלמות וככה דניאלה התאהבה בבעלה של אחותה ועוד אחר כך הגיע המוות של הילדה של חימנה ופטריסיו, וחימנה לא נתנה לדניאלה להיפרד ממנה כמו שצריך. דניאלה יצאה מדעתה וחימנה כלאה אותה בבית משוגעים לשנים ארוכות

נראה שפטריסיו בכלל התאהב באחותה של חימנה ולא בחימנה ללא ידיעתו שזו מישהי אחרת, מאחר והובהר גם שחימנה הייתה רעה ולא חביבה במיוחד עוד לפני שביתה מתה. ככה שהיא לא יכולה לתרץ את המוות של הבת שלה באופי הנוראי שיש לה כי מסתבר שהיא הייתה ככה עוד קודם לכן. יהיה מעניין לראות את התחלופה שלהן אחרי ההסכם שהן עשו ביניהן.

את הפרק של היום אני צריכה עוד להשלים
לצפיה ב-'אגב התאומות האלה במקור גולמו על ידי הלנה רוחו.'
אגב התאומות האלה במקור גולמו על ידי הלנה רוחו.
11/08/2016 | 16:43
4
31
אחת הייתה רעה והשנייה הייתה חלשת אופי שבכל זאת נכנסה לכלא בסופו של דבר.
לצפיה ב-'לא היא '
לא היא
11/08/2016 | 17:16
28
חזרה לבית משוגעים ואין משהו אחר לעשות איתה שהיא יכולה לרצוח כל גבר במחשבה שהוא גבר מכה. אגב החדר שלה בבית משוגעים היה דומה לחדר של הרנן בבלב הסערה בהתחלה, לפני שהוא הצליח לעבוד על האחים שהוא בסדר ומצבו משתפר. כל כך דאגתי שהיא תהיה בכלא כמו אחותה, אבל טלוויסה לא מפשלים בעניין, אפילו חיסלה השנואה מגאטה נכנסה לבית משוגעים ולא לכלא, רק בטלמונדו יש אובססיה לשלוח משוגעים לכלא כמו פושעים רגילים כמו שרה ביפה במנהטן, ברברה בחופן של יהלומים וגם בזהות אבודה המשוגעת דילגה בין הכלא לבית משוגעים ובסוף נרצחה.
לצפיה ב-'לא חושבת שאני מכירה את השחקנית הזו'
לא חושבת שאני מכירה את השחקנית הזו
11/08/2016 | 21:54
2
17
למרות שגם את הנוכחית אני לא ממש מכירה
לצפיה ב-'הלנה רוחו מאוד מפורסמת'
הלנה רוחו מאוד מפורסמת
11/08/2016 | 22:48
1
23
כיכבה בין היתר בהזכות לאהוב (בתור אמו החורגת של רנה סטיקלר), בתור אמה הרעה של אדלה נורייגה באהבת אמת, ועוד המון תפקידים.

לאיישה וויליקנס - לי היה "לעונג" להכיר אותה בתור מריפז המעצבנת של כוחו של הגורל. גם שם היא הייתה מעצבנת ורעה. ככה שלא שונה בהרבה ממה שהיא עושה כאן.

לצפיה ב-'תיארתי לעצמי כי השם מוכר אבל לא יצא לי לראות את הנובלות'
תיארתי לעצמי כי השם מוכר אבל לא יצא לי לראות את הנובלות
12/08/2016 | 12:11
16
האילה

לצפיה ב-'ידעתי שתנחשי '
ידעתי שתנחשי
09/08/2016 | 13:16
3
47
יחסים בין בני דודים זה וויכוח אם זה גילוי עריות או לא, זה תלוי תרבות. אחים למחצה זה כבר קו אדום, למרות שבתנ"ך זה כן קרה. בעצם בטלנובלה קלאסית אביגייל גם לא אמורה לשכב עם דיאגו אלא רק עם מתאו אם בכלל, אבל עדיין נשיקות בין בני משפחה זה גם יותר מדי בשביל טלוויסה.
לצפיה ב-'דייי איזה קטע'
דייי איזה קטע
09/08/2016 | 18:47
2
43
אז מתאו ודייגו אחים למחצה!
ומה קרה לאמא של דייגו? פאוסטו רצח אותה?
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק '
בחבקי אותי חזק
09/08/2016 | 22:06
1
42
פאוסטו לא ידע שדיאגו בנו ובעצם גם הסבים של דיאגו, שם היו לו גם סבא וגם סבתא היו בטוחים שדיאגו הוא הבן של ברונו. נדמה לי אימו מתה אבל לא ברור באיזה נסיבות וזה לא הוסבר, האימהות הביולוגיות של דיאגו ואנטוניו לא קיבלו חלק בעלילה, אימו של אנטוניו בכלל לא הייתה קיימת כאילו הוא נולד רק מאבא ולא הוזכר שום דבר עליה ואימו של דיאגו הוזכרה רק שניהלה רומן עם ברונו ובהמשך הסבתא ידעה שגם עם פאוסטו הסבא לא ידע, אבל נדמה שהזכירו שהיא מתה. ובעצם גם האח של פאוסטו כולם חשבו שמתאו הוא האחיין של פאוסטו, אבל על אחיו לא הוזכר כלום ולא הבנתי בכלל אם הוא היה קיים, או שהוא המציא אותו כדי להסתיר ילד מחוץ לנישואין שלקראת הסוף הסתבר שגם היה פרי אונס. 

וכן מתאו ודיאגו אחים למחצה זה משולש האהבה האהוב על התסריטאים אחים/אחיות למחצה שלא יודעים/יודעות שהם/הן אחים/אחיות מאוהבים/מאוהבות באותה האישה / אותו הגבר. 
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
10/08/2016 | 19:47
20
מוזר שלא התייחסו שם כמעט לאימהות שלהם, מקווה שפה יתייחסו יותר.
לצפיה ב-'אהבתי את קרב החתולות של אביגיל ודיאנה וגם את הירי בפאוסטו'
אהבתי את קרב החתולות של אביגיל ודיאנה וגם את הירי בפאוסטו
11/08/2016 | 22:15
3
32
אבל איזה שפן לוסיו למה רק לפצוע אותו אם כבר אז כבר בכל מקרה זה קצת מוזר שמליטון עוזר לו שכן לוסיו ופאוסטו הם אותו הדבר

איזה יופי שמתאו סופסוף הודה בפני אביגיל שהיא צדקה והוא אכן מאוהב בה ופשוט לא קלט את זה עד עכשיו. סצנות יפות היו להם אהבתי גם איך שהוא אמר לאמא שלו שכלפי דיאנה הוא הרגיש רק תשוקה וזה מה שבילבל אותו אבל אביגיל היא זו שנעוצה לו בלב

תאודורה חשפה בפני אביגיל שמי שאנס אותה היה לוסיו נחמד שלא מרחו את זה. מסכנה היא בטוחה שהוא עזב ולא יחזור

איזה צחוקים היה עם מקס ומוטור חחח איך טוניו המציא לסימונה שמוטור מאוהב במקס רק כדי שסימונה תפסיק לחקור אותו טוניו: "אל תדאג מוטור לא יהיו לזה השלכות" סימונה: "תראו את מי הבאתי! את מקס!" והפרצוף של מקס חח ענקXD

נראה שהתאומות מוכנות להתחלף. חימנה כבר לימדה את דניאלה על הקרובים שלה כדי שלא תפשל כשתתחזה לה ודניאלה כבר הספיקה להתאים את השיער והאיפור לזה של אחותה. יהיה מעניין לראות את הסצנות של דניאלה בזמן שהיא לא תתחזה לאחותה[שכן לפי ההסכם אחד התנאים של דניאלה היה שבוע כן שבוע לא]מאחר והיא מתכננת לחפש את פטריסיו
לצפיה ב-'ו...'
ו...
11/08/2016 | 22:24
2
25
נחשפנו לעובדה שדייגו הוא כביכול הבן של ברונו - קודם בשיחה של מליטון ובניטו ואחר כך בשיחה של קונסטנסיה וסבתא של דייגו. התרגלתי שבברזילאיות עובדים על הצופים מפתיע שפה יש גם כן דבר כזה חח אבל העיקר אנחנו יודעים כבר את האמת הקצת אחרתחח.. אם כי גם ככה הייתי קצת מפקפקת כי נדיר מאוד שבטלויסה יש קשר זוגי בין בני משפחה.
לצפיה ב-'אגב גילוי עריות באומץ לאהוב'
אגב גילוי עריות באומץ לאהוב
11/08/2016 | 23:38
1
29
איפשרו לדוד שטני לאנוס את האחיינית שלו, אמנם זאת דמות רעה וזה אונס ולא רומן, אבל גילוי עריות היה. ובעצם לא הראו לנו ושילוב של הומו וגילוי עריות זה משהו אחר, אבל בהזר הדוד הפדופיל של אנטוניו אנס אותו בילדותו. 

ואגב באהבה מנצחת עבדו על הצופים לזמן קצר כאילו מקס הוא הבן של גיירמו ולא של אוסבלדו ובאומץ לאהוב עבדו על הצופים זמן רב כאילו מרים מתה.
לצפיה ב-'נכון אבל זה נעשה בכפייה'
נכון אבל זה נעשה בכפייה
12/08/2016 | 16:28
10
ובאומץ לאהוב התינוק לא זכה להיוולד.
לגבי מרים עד שלא רואים דמות נקברת תמיד יש את האפשרות שהיא לא מתה, ולגבי מה שרשמת על אהבה מנצחת אני כבר לא זוכרת את ההקשרים בין הדמויות חח
לצפיה ב-'שאלה לגבי מתאו ודיאנה '
שאלה לגבי מתאו ודיאנה
12/08/2016 | 11:25
2
26
הם יתגרשו? 
לצפיה ב-'אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז '
אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז
12/08/2016 | 14:38
1
25
כן.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/08/2016 | 15:40
9
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
07/08/2016 | 23:46
24
71
לצפיה ב-'Despertar Contigo'
Despertar Contigo
07/08/2016 | 23:57
10
114
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:05
9
59
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:34
8
64
לצפיה ב-'דניאל אראנס'
דניאל אראנס
08/08/2016 | 16:46
7
53
זו עם התלתלים מוכרת לי מתחת שמיים אדומים.
לצפיה ב-'אאורה כריסטינה גייטנר'
אאורה כריסטינה גייטנר
09/08/2016 | 22:05
6
59
היא עברה לטלויסה. היא בכלל קולומביאנית במקור
לצפיה ב-'אגב היא אחותו של הארי גייטנר'
אגב היא אחותו של הארי גייטנר
09/08/2016 | 22:12
5
68
ששיחק בבגידה. ומסתבר שהיה בארץ בירושלים
לצפיה ב-'ושיחק באיזשהו סרט ישראלי '
ושיחק באיזשהו סרט ישראלי
09/08/2016 | 22:52
1
56
לצפיה ב-'יש להם שורשים יהודים?'
יש להם שורשים יהודים?
10/08/2016 | 20:38
18
לצפיה ב-'לא ידעתי שהיא אחותו, מעניין... '
לא ידעתי שהיא אחותו, מעניין...
10/08/2016 | 20:38
2
20
לצפיה ב-'הם תאומים'
הם תאומים
10/08/2016 | 21:56
1
19
לצפיה ב-'וואלה? חח מפתיע'
וואלה? חח מפתיע
12/08/2016 | 11:51
5
לצפיה ב-'Vino el amor'
Vino el amor
08/08/2016 | 00:36
9
100
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:39
8
57
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:40
7
53
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:53
54
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
08/08/2016 | 17:05
5
53
עדיין אני חושבת שיכלו ללהק ראשית אחרת לצדו של גבריאל סוטו.
ויזואלית היא מתאימה יותר לשחק אנטגוניסטה, ובכללי היא לא שחקנית כזאת גדולה בשביל לגלם ראשית לפחות לפי מה שהספקתי לראות אותה ממעט הפרקים שראיתי בתשוקה וכח. אבל עדיין אני ממש מחכה לטלנובלה בעיקר בגלל כריסטיאן דה לה קאמפה קימברלי דוס ראמוס וכמובן הצילומים המושקעים. מגניב ששני פליטי מילה של כבוד פה
לצפיה ב-'אני לא כ"כ מצפה לנובלה הזו'
אני לא כ"כ מצפה לנובלה הזו
08/08/2016 | 19:09
4
67
כי נראה לי שקימברלי תשחק רעה שוב. ולא בא לי

אבל היי, גבי
לצפיה ב-'אני מהמרת שיביאו....'
אני מהמרת שיביאו....
08/08/2016 | 22:00
1
61
קסטרו וזה...
לצפיה ב-'זה מה שמחליף את אמזונס נכון??'
זה מה שמחליף את אמזונס נכון??
08/08/2016 | 23:17
55
נעליים קשות מאוד למלא....
לצפיה ב-'לא הייתי מגדירה אותה רעה במי זה מי'
לא הייתי מגדירה אותה רעה במי זה מי
08/08/2016 | 23:35
1
53
מהתחלה הובן שהיא מחפשת צדק אבל לא נקמה בניגוד לאיגנסיו שהוא באמת רשע במלוא מובן המילה היא פשוט כואבת ונוטרת ועיוורת ולא חכמה במיוחד אבל לא רשעית.

אבל כן יש מצב שפה היא תשחק רעה אמיתית. זה לפחות הרושם שמקבלים מהתמונות והטריילרים.
לצפיה ב-'כן, לזה התכוונתי'
כן, לזה התכוונתי
09/08/2016 | 00:21
42
שהיא רעה לחלוטין עם השחור וזה..... לא אהבתי.

במי זה מי היא לגמרי דמות מורכבת וקשה לגילום וכל הכבוד לה.
לצפיה ב-'קצת תמונות לצילומי La Doña'
קצת תמונות לצילומי La Doña
09/08/2016 | 21:59
2
88
לצפיה ב-''
09/08/2016 | 22:00
1
57
לצפיה ב-'הכומר החתיך ורנטה מרק אלוהים סולח! חח נייס'
הכומר החתיך ורנטה מרק אלוהים סולח! חח נייס
10/08/2016 | 20:36
56
זה נראה שרבקה ג'ונס לא עברה שום קאמביו דה לוק מאז
ולא אהבתי את הצבע הבהיר שעשו פה לדנה פאולה, כהה יותר מתאים לה.
לצפיה ב-' לחנך את נינה-פרקים 61-67 '
לחנך את נינה-פרקים 61-67
06/08/2016 | 20:42
4
28
.
לצפיה ב-'זהו, אנחנו בקצב עם ארגנ''
זהו, אנחנו בקצב עם ארגנ'
06/08/2016 | 20:48
34
זהו גם מצ'ה יודעת על מארה ונינה "eran dos" חח
איך היא הזמינה את כולם לפיצה אחרי שעשקה את מנואל והם גרמו לה לאבד את החשק חח
הנגריטה בהיריון מביצ'ו!
פטריסיו מנסה לגרום לאקס שלו לקנא חח כל הקטע עם בריאן

מארה ונינה סוף סוף נפגשות פנים מול פנים...לא ממש יצא מהמפגש הזה משהו
חוץ מהקטע שעכשיו מארה נחושה בדעתה להתחזות לנינה ב-100% מעניין אם היא תצליח, זה הולך להיות לה לא פשוט
ואיך סאלו נישק את העוזרת ושר את צ'טה בגרסא שלו a salo le gusta besar...
לצפיה ב-'סופסוף הפגישה המיוחלת '
סופסוף הפגישה המיוחלת
06/08/2016 | 21:31
1
43
סופסוף מארה ונינה נפגשות פנים מול פנים. אבל הן לא לבד במערכת העיתון, גם רנסו מתחבא שם. באסה שמפגש של מארה ונינה היה קצר ורנסו הפריע לו.
ומארה שמעה את השיחה של מנואל ופטריסיו, שפטריסיו אמר שהיא ונינה אחיות.

איזה קטע שרנסו ומארה נפגשו ליד דלת הבית של אנטוניו ורנסו ורנסו חשב לרגע שזו נינה. רנסו עולה על האמת הברורה מאליו. חוסה המעצבן ממשיך לשקר לנינה אחרי שהיא חושבת שאולי היא מאומצת. הגיע הזמן להשים קץ לשקר של מנואל וחוסה.

מ'צה עולה על האמת יפה, והיה ברור שהיא תנסה לנצל את המידע לטובתה. וגם אח"כ פגשה במארה.צחוקים עם מ'צה ואל ב'יצו שהלכו לקנות מכונית .
אל ביצו מגלה את נינה ורנסו מתנשקים. וגם אנטוניו ראה את רנסו ונינה אבל לא ראה את הפנים שלה.

סופסוף נינה נפרדת מאל ב'יצו , ומה הוא לקח את הפרידה קשה, הרי הוא בגד בה על ימין ועל שמאל, ולאחרונה עם לה נגרה גרסיאלה. וגם לה נגרה גרסיאלה בהריון מאל ב'יצו. ואח"כ איך לה נגרה גרסיאלה אומרת שהיא בהריון מרנסו, כשלפי מיטב זכרוני הם אף פעם לא שכבו. סתם היה קטע דפוק ומיותר .אבל מזל שנמשך זמן קצר והיא הבהירה את העניין.

מארה מנסה להיות זמרת וגם עם ניקו והזיופיים  חח. מזל שויתרה בסוף על הרעיון להיות זמרת. ומארה מתכננת להתחזות שוב לנינה ומשיגה פאה כמו של נינה. לחנך את מארה- מארה רוצה להידמות לנינה.

לצפיה ב-'בקרוב '
בקרוב
06/08/2016 | 21:36
58
היוצרות מתהפכות 
לצפיה ב-'נינה-מארה'
נינה-מארה
08/08/2016 | 17:26
27
והנה הרגע הזה קרה וברור שטוב לא יצא מזה (לפחות מהצד של מארה). מארה כצפוי מדברת ללא הקשר, לא מתייחסת לשאלות קונקרטיות שנינה שואלת אותה ואותי זה קצת עיצבן. דמות ככ מפגרת מארה שאפילו לא לרגע אחד היא לא מסוגלת להתעלות על עצמה ולהבין איזו אמת/סיפור היא יכולה להוציא מהמפגש הזה. זה בעצם גם אינטרס שלה, כי אם לא- אז למה היא רצתה לפגוש את נינה?

רנסו התחבא שם ונינה כעסה, לא ככ בצדק.. היא הייתה תמימה מידי לחשוב שמשהו טוב יצא מהפגישה עם מארה וכבר היה עדיף לה שמישהו ילווה אותה.

הקטע המטומטם עם הנגרה וההיריון שלה התחיל ונגמר מהר, תודה לאל ולתסריטאים! כבר חששתי שתהיה כאן בלן2

מארה מתכננת להתחזות לנינה. בטוחה שלא יהיה משהו רציני כי הרי מארה טיפשה ולא תצליח להתנהג "נורמאלי" נראה שהאמת הגדולה תצא ממש בקרוב, או לפחות הידיעה שיש 2 מארות/2 נינה- כלומר, כולם כבר ידעו שיש שתי בנות זהות ואז לחוסה ולמנואל כבר לא תהיה ברירה אלא לחשוף את האמת על לואיסה.

שמחתי שמארה הקשיבה לשיחה בין מנואל ופטריסיו, שיתחלחל אצלה הרעיון שהיא הגיעה "ממעמד נמוך" (או שנינה הגיעה מהמעמד הגבוה כי היא הבת של מנואל)
שאלות, חדשות, בקשות
05/08/2016 | 22:16
19
37

שבת שלום
לצפיה ב-'טלויסה מתכננת גרסה משלה לטלנובלה היוונית, ברוסקו לשנת 2017'
טלויסה מתכננת גרסה משלה לטלנובלה היוונית, ברוסקו לשנת 2017
04/08/2016 | 21:38
2
558
שמשודרת כיום בערוץ ים תיכוני. המועמדות לתפקיד הראשי הן שרה מלדונדו וחימנה נבארטה בינתיים
לצפיה ב-'אני אומר - חימנה נבארטה!'
אני אומר - חימנה נבארטה!
04/08/2016 | 22:22
88
לשנייה אין ממש יכולת להוביל טלנובלה כי... היא משעממת מדי.

אגב, ברוסקו לא "בימים אלה". היא התחילה בדיוק השבוע.
לצפיה ב-'הגיע הזמן באמת שחימנה תחזור לטלנובלות'
הגיע הזמן באמת שחימנה תחזור לטלנובלות
05/08/2016 | 16:42
76
אאל"ט בלב הסערה הייתה הראשונה והאחרונה שלה.
נכון שהיא עוד צריכה קצת להתפתח בתחום המשחק אבל בשביל טלנובלה ראשונה שלה היא שיחקה סבבה לגמרי לפי דעתי. מעניין אם היא מעצמה רצתה פסק זמן מהטלנובלות או שהיא לא הצליחה להתקבל מאז.
לצפיה ב-'בטלפה כנראה מתכננים טלנובלה חדשה בשיתוף פעולה עם חברת אצטקה'
בטלפה כנראה מתכננים טלנובלה חדשה בשיתוף פעולה עם חברת אצטקה
05/08/2016 | 09:10
102
מה נסגר פתאום החברות הארגנטינאיות התחברו עם המקסיקניות 

לצפיה ב-'מזל טוב למרלן פאבלה שחוגגת היום יום הולדת 40'
מזל טוב למרלן פאבלה שחוגגת היום יום הולדת 40
05/08/2016 | 22:30
65
לצפיה ב-'סרט חדש בכיכובו של פבלו אצ'ארי'
סרט חדש בכיכובו של פבלו אצ'ארי
05/08/2016 | 22:58
3
107
Al final del túnel
טריילר+פוסטר
לצפיה ב-'הסרט הזה יצא בחודש אפריל'
הסרט הזה יצא בחודש אפריל
05/08/2016 | 23:31
2
70
ובינתיים יצא לו לפני כחודש סרט חדש בשם "El Encuentro de Guayaquil" למרות שהוא צולם לפני הסרט בקצה המנהרה.

לצפיה ב-' תודה מוזר למה על הפוסטר כתוב 12 לאוגוסט '
תודה מוזר למה על הפוסטר כתוב 12 לאוגוסט
05/08/2016 | 23:38
1
25
לצפיה ב-'בגלל שהסרט ייצא לאקרנים בספרד ב12.8'
בגלל שהסרט ייצא לאקרנים בספרד ב12.8
05/08/2016 | 23:48
43
ובארגנטינה הוא כבר יצא בחודש אפריל. 
לצפיה ב-'Mujeres de negro פרומואים '
Mujeres de negro פרומואים
06/08/2016 | 22:50
73
סדרה חדשה של קרלוס מורנו
לצפיה ב-'מאצ'וס, כעבור 13 שנים'
מאצ'וס, כעבור 13 שנים
06/08/2016 | 23:35
81
לצפיה ב-'מזל טוב לכריסטיאן צ'אבס ואלטאיר חראבו'
מזל טוב לכריסטיאן צ'אבס ואלטאיר חראבו
07/08/2016 | 23:04
88
כריסטיאן צ'אבס חוגג היום יום הולדת 33
אלטאיר חראבו חוגגת היום יום הולדת 30
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/08/2016 | 21:43
2
58
האם לטלנובלה Las amazonas יש רק 60 פרקים?! 
והאם יש אתר לצפייה ישירה או הורדת טלנובלות?

Gracias
לצפיה ב-'היי, כן, 61 פרקים'
היי, כן, 61 פרקים
08/08/2016 | 21:58
37
תנסי לראות כאן (בלי תרגום כמובן)
לצפיה ב-'כן 61 פרקים'
כן 61 פרקים
08/08/2016 | 23:18
36
נסתיימה אתמול
לצפיה ב-'חח גם ויוה התמכרו לשיר הפתיחה של עשירים לא מבקשים רשות'
חח גם ויוה התמכרו לשיר הפתיחה של עשירים לא מבקשים רשות
08/08/2016 | 23:48
1
154
קרן זוכרת שדיברנו על כמה השיר יפה וממכר כששמת אותו פה בזמנו? חח לפי הביקורות פה ובפורום ויוה נראה שזה הדבר היחיד שטוב בנובלה הזו שהגיעה
לצפיה ב-'השירים של הטלנובלה זה הדבר היחיד שטוב בה'
השירים של הטלנובלה זה הדבר היחיד שטוב בה
13/08/2016 | 18:33
36
שיר מהמם  וגם שלושת השירים האחרים של הטלנובלה מהממים (של דויד ביסבל ריקרדו מונטנר ולואיסנו פריירה).
הטלנובלה עצמה התגלתה כביזבוז זמן מוחלט  ופרשנו ממנה מזמן בקבוצת צפייה שהייתה לה. 
לצפיה ב-'הדר אם איכשהו תמצאי זמן לשיבה הביתה '
הדר אם איכשהו תמצאי זמן לשיבה הביתה
10/08/2016 | 00:42
1
52
אז פליפה ממילה של כבוד משחק שם דמות רעה.
לצפיה ב-'אין לי זמן לעוד טלנובלה אבל מגניב שהוא שיחק גם שם'
אין לי זמן לעוד טלנובלה אבל מגניב שהוא שיחק גם שם
10/08/2016 | 20:26
46
ויזואלית באמת מתאים לו גםוגם
לצפיה ב-'בלב הסערה - פרקים אחרונים'
בלב הסערה - פרקים אחרונים
05/08/2016 | 09:41
9
52
לצפיה ב-'זה מה שקורה כשמגיעים לסוף ונזכרים לסדר הכל בדקה ה90 '
זה מה שקורה כשמגיעים לסוף ונזכרים לסדר הכל בדקה ה90
05/08/2016 | 09:54
8
64
וזה מה שקרה עם אסתרסיטה. השתכרה והחליטה לחטוף את מישל בפעם המיליון בערך. איך זה שמשאירים את מישל לבד כל הזמן? אהה.... אכפת להם יותר מהבת של מרינה. נו מילא.
אז אסתרסיטה החליטה לעלות לאיזה בניין שכוח אל שאף פעם לא ראינו בסדרה ולקפוץ משם עם מישליטו הקטן. לפני זה היא נותנת למרינה את מישליטו ומספיקה לגלות לדמיאן שהוא בכלל לא האבא הביולוגי של הילד אלא ארנסטו קונטררס. ואז היא מתחרטת בדרכי הרשעים שמתחרטים אבל זה טו לייט - ואז קופצת מהבניין ומתפגרת.

לא ראינו שום סימן מקדים לזה. אז שתיים שלוש סצינה היא משתכרת אבל מכאן ועד להתאבד? זה היה מגוחך.

הלאה.

לסרו לא מגדל ביצים בשום אופן. עד לפרק 120 הוא עדיין דבוק לרגליים השמנוניות של אביגיל המעצבנת. אלוהים אדירים. גילית שפולחנסיו הוא אבא שלך. תיקח קצת מהביצים שלו ותעשה עם זה משהו. נניח, לקחת סכין גילוח ולהוריד את כל השומן של המעצבנת שאתה מתעקש להיות ידיד שלה. תזרוק אותה חזרה לים לאיפה שהיא ראויה אליו. תנסה לשם שינוי להוכיח ללוסיה שאתה אוהב אותה במקום לגרום לה לבכות במקומות ציבוריים.
לא עוזר גם שהוא מסרב לגדל ביצים גם מול אמו היקרה והמעצבנת. זה קרה, אבל זה לא קרה עד הסוף. רוסריו היא מסוג העלוקות האלה שקשה מאוד לפקח אותן ולתת להן עונש.

הלאה.

אז באטריס מתה. הקדישו לגברת בערך 20 דקות מהפרק. קולאז' זכרונות, שיחות עם רבקה, האב תומאס, מרינה.... ואז היא מתה. ואז מרינה מבזבזת 10 דקות בבכי ובתפילה במקום לרוץ להודיע לדודה שלה שבאטריס מתה. וואו, איזה היגיון יש פה.

ולדיביה ומה שמו נכלאו. אבל פולחנסיו הולך ומאיים עליהם בכלא. נו באמתתתתת.

כל הקטע של הרנן מעמיד פנים שהשתקם בבית משוגעים....... הלווווווווווווווו. זה בית משוגעים. אתם אמורים כבר לדעת שהרנן מסוכן ופסיכי ואי אפשר לתת לו להסתובב חופשי ולבקש ביקורים ועוד כל מיני דברים. זה היה לא הגיוני ברמה גבוהה שחוששני שפתחנו פה בור שלם של דברים לא הגיוניים שחוגגים בלה טמפסטד. כי זה לה טמפסטד.

על כל הזוגיות שהתפתחו שם בין כל הדמויות משנה בבר של קנדי אני אפילו לא אגיב מרוב שזה לא מעניין.

ולנטין- דמות מבוזבזת לחלוטין. במקום להביא אותו שיהיה לצד מגדלנה ברגעים החשובים שלה - גילוי אחותה התאומה, למשל. והיא לא סיפרה לו שיש לה אחות תאומה. והוא מדבר למרסדס כאילו היא ילדה קטנה. אנחנו רוצים שתירגעי כי מה שיש לנו לספר זה משהו נוראי. אלוהים אדירים, תהרגו אותי וזהו.

ויליאם לוי כרגיל הפגין משחק גרוע גם בסצינה שבאטריס מתה. מה עוד חדש.

כבר ספיילרתי מה קורה בשני הפרקים האחרונים. בעצם זה פרק אחד אחרון כי במקסיקו הם שודרו כפרק אחד ארוך של שעה וחצי אבל ויוה חילקו אותם לשניים. אבל בת'כלס לפחות הם לא דחסו את כל האירועים החשובים לפרק האחרון כמו תמיד אלא מענישים את הרעים בהדרגה ובצורה הגיונית שזה משהו שבדרך כלל לא קורה.

יאללה, ביום שני פרק אחרון של לה טמפסטד. או איך שאני קורא לזה - לה דניאלה רומו & אל ססר אבורה. כי זה כל מה שהטלנובלה הזו הייתה.
לצפיה ב-'אכןן וולנטין נעלם ברגעים הקשים של מגדלנה'
אכןן וולנטין נעלם ברגעים הקשים של מגדלנה
05/08/2016 | 13:10
3
41
וחזר כשהכול בסדר אצלה, לרגע חשבתי שהוא אולי ידע שיש לה אחות תאומה, אך נזכרתי שהם נפרדו לפני זה.

האמת אסתרסיטה לא עמדה בהשפלה שנחשף בפומבי ההריון המדומה שלה והכסף יש רק לאימא שלה, אבא שלה לא יורש כלום, הכסף של ארנסטו הוחרם, וברגע שהפסיקה להתחנף לאימא כדי להיות יורשת שלה, היה ברור שמשהו משתבש אצלה וגם כשעלתה לבניין גבוהה היה ברור שרוצה להרוג את מישל. החרטה לפני מותה זה משהו מוזר לחלוטין, אך נראה שזה היה הכרחי כדי שדמיאן ומרינה יגלו שמישל לא בנו של דמיאן, כי הרי לא עולם במוחם לעשות בדיקת ד.נ.א אפילו כשארנסטו אמר לדמיאן שהוא מוכן לבדיקת ד.נ.א שתוכיח שמדובר בבנו.

גם לא ברור איך יצא ללסרו מהמוח השטות שלוסיה ופולחנסיו מאהבים והוא מנסה להשלים והשטות הזאת נרגעה אצלו.

מעניין איך במשך כל החודשים הרופא לא שם לב שביאטריס לא לוקחת את התרופות שלה, אלא כדורי שינה ולא עשו כלום אם זה שמביאטריס אוטוטו מבריאה למצב שהולך ומחמיר.

פתאום כשפולחנסיו מאיים, מסתבר שללארה וולדיביה יש משפחות, אבל בשביל פולחנסיו שמור סוף אחר מלשבת בכלא.

אגב כל כך חיכית למפגש התאומות ולא הגבת עליו וגם על הגילוי של מרינה שמרסדס אימה הגבת רק בין השאר על המשחק המעולה של דניאלה רומו, אבל ברגעי השיא האלה של הטלנובלה לא יצא לך להגיב, זה היה כל כך משעמם?
לצפיה ב-'כן. מאוד משעמם וקלאסי'
כן. מאוד משעמם וקלאסי
05/08/2016 | 17:41
1
41
המפגש כמובן היה מאוד מעניין ומרגש אבל הוא מהר מאוד עבר כשהיו צריכים להתעסק בשטויות של פרקי 110-115. את הפרקים האלה שנאתי במיוחד.  (החטיפה הראשונה של מישל, חיסול ארנסטו, וכ'ו וכ'ו)

למען האמת לא הופתעתי שאסתרסיטה תמות כי היא חיסלה בעצמה את ארנסטו קונטררס. החוק הקלאסי והיבש אומר שאם הרגת מישהו אתה תמות בעצמך. אם רק עשית משהו רע אבל לא הרגת אתה כנראה תכנס לכלא או תתחרט. יש יוצאי דופן כמו מארה של כישוף שנכנסה לכלא על סתם שיתוף פעולה. לה הגיע סוף אחר שתתחרט ותמצא דרך אחרת.

וגם ססר אבורה היה נהדר. ורנה קאסדוס היה נהדר בתפקיד שלו. היו צריכים מישהו שיקליל קצת את האווירה המדכאת שחוגגת בטלנובלה הזו.

לגבי לאסרו - הוא טיפש. שומע משהו ונדבק לו בראש שזה מה שנכון ולא טורח לברר כלום. אבל כמו ששומעים שיר שנדבק לך במוח, גם השיר שנדבק לך במוח בסופו של דבר עובר - וללאסרו זה קרה עם השטות שפולחנסיו ולוסיה מאהבים. הבעיה שהוא מעולם לא טרח להתנצל על זה.

אני מקווה שייצא לי להתלהב קצת יותר מלה פטרונה כי מלה טמפסטד אני אזכור בעיקר שהעברתי הרבה סצינות של שיעמום.
לצפיה ב-'גם אני מקווה שתתלהב מלה פטרונה'
גם אני מקווה שתתלהב מלה פטרונה
05/08/2016 | 18:51
35
לפחות כמו שאתה מתלהב ממי זה מי.

שמח על ההסכמה בינינו לגבי מאורה בכישוף. 

אגב בחיים שגנבו ממני פדרו הרוצח ששוחק על ידי סרחיו סנדל היה בכלא אחרי הרבה רציחות ושם עבר התעללות כי ידעו שהוא מסורס ובעצם גם דמטריו באם חורגת ישב בכלא, כך שזה לא כלל, אבל לגבי אסתרסיטה כמו לגבי הרנן היו מגלים מהר מאוד שהיא לא שפויה ומעבירים אותה מהכלא לבית משוגעים וראינו איך עובדים בבית המשוגעים הזה. מצד שני אולי שמו לב שהיא כל כך משעממת שיהיה משעממם מדי לראות אותו בכלא או בבית משוגעים.
לצפיה ב-'גם הגילויים של מרינה זכורים לי כקטעים טובים וחזקים'
גם הגילויים של מרינה זכורים לי כקטעים טובים וחזקים
05/08/2016 | 19:45
28
לצפיה ב-'לי הפרקים האחרונים זכורים כחזקים במיוחד'
לי הפרקים האחרונים זכורים כחזקים במיוחד
05/08/2016 | 19:39
3
49
איך שהרנן חטף את מרינה שוב ושוב, איך שדמיאן ניסה להציל אותה ובסוף הצליח, הירי על מרסדס וחוסה שקרה במקביל, ההתאבדות של אסתרסיטה שחטפה את מישל וחשפה את האמת. כל אילה זכורים לי כקטעים חזקים במיוחד.

מה שכן, לגבי ביאטריס לא אהבתי שהיא מתה בסוף. לדעתי לא עשו מזה עניין כי כולם ידעו שביאטריס הייתה אישה לא בריאה, אבל מה שבכל זאת הפריע לי בזמנו זה שאף אחד לא עלה על זה שהיא מתה בעצם בגלל הרנן שהחליף לה את התרופה או ששם שם איזה רעל אני כבר לא ממש זוכרת. אבל אם לא הוא, היא לא הייתה מתה למרות שלא הייתה בריאה.

המוות של הרנן בשריפה תוך כדי שהוא מנגן בכינור גם היה קטע חזק והחתונה של מרינה ודמיאן הייתה ממש יפה ומושקעת, אני זוכרת שהפרק האחרון היה יפה במיוחד

ככה שכמו שאמרתי גם בעבר, אני כן נהנתי מהנובלה מבחינתי היא סיפקה את הסחורה. יפה לך שצלחת אותה עד הסוף גם אם דילגת פה ושם חח

אגב אני מקווה שלא פרשת ממי זה מי כי אני מבינה שעוד לא הספקת להתקדם עם הפרקים(?)אתה עדיין בפרק 56?
לצפיה ב-'57'
57
05/08/2016 | 22:13
30
מחר מתכוון להרוג עוד כמה פרקים.

מי זו מי זו טלנובלה שממש לא נורא אם אני צובר פרקים. זו הטלנובלה היחידה שיש לי ביס מקס.
לצפיה ב-'אכן הפרקים מותחים ספוילר '
אכן הפרקים מותחים ספוילר
06/08/2016 | 00:25
1
49
הרנן שם לה כדורי שינה במקום תרופות, מילא מרינה ורבקה לא שמו לב, אבל הרופא לא מנסה לברר איך מהדרך להחלמה פתאום המצב מחמיר. בללא ספק הברזילאית הרעה עשתה לזקן כדורים מקמח במקום כדורים נגד לחץ דם וכשהיה חשד להרעלה עשו ניתוח לאחר מוות, ואמנם לא התגלה רצח, אך התגלה שהוא לא לקח את התרופות שלו, כאן לא בזמן הטיפול ולא ניתוח לאחר המוות.

הסיום בהדרגה ולא מורחים את הכול ודוחסים הכול בפרק אחרון כמו בבגידה ובתחת שמיים אדומים. אבל בשביל הסוף המיוחד של פולחנסיו שהוא מת כשהוא מגן על לסרו ובשביל שיתוודה בפני מרסדס ברצח מישל שזה חשוב מאוד שניהם, אבל לשם כך עשו דברים לא הגיוניים שביומן של הרנן מופיעים שמות שכל חברי המאפיה חוץ מפולחנסיו, לאורה וולדיביה שאני מניח שעליהם הצטברו תלונות ציבור לאחר שאולינטו הפך לראש מועצה, אחרת היו נעצרים על ידי המשטרה הפדראלית ולא על ידי טוריביו ואולינטו וגם האיום של פולחנסיו עליהם כשאין להם מה להפסיד פתאום פולחנסיו שכבר אין איש מאחוריו הם מאמינים שיש לו כוח לרצוח את משפחתם, הוא אישית יבוא וייעשה טבח? טוב אולי הם לא יודעים שפולחנסיו חי על חשבון אישתו ואין לו כסף לכלום. אבל בשביל מות הגיבורים של פולחנסיו והווידוי שלו ברצח מישל לפני מותו, כי בכלא הוא לא היה מודה.

מגדלנה הגזימה עם היחס למרסדס, היא הבטיחה לה שתסלח לה ותקבל אותה כשתכיר את אחותה ולא קיימה והצטרפה לטענות של מרינה כלפי מרסדס ולדחייה שלה. מרינה גם הייתה חכמה גדולה שמרסדס הייתה צריכה להיות כנה איתה מההתחלה, בטח כשהיא מפוטרת מהעבודה בעקבות הגנה על נאנסת, זה הרגע הכי מתאים לגלות שאימך היא לא אימך הביולוגית ושאישה זרה תגיד שהיא אמך הביולוגית, בטח אז היא הייתה מקבלת את העבודה ואת השותפות בחברה ומקבלת את מרסדס וסולחת לה, בחלום!!! אבל בטלנובלה כמו בטלנובלה הרנן היה צריך לנסות לרצוח את מרסדס כדי שהבנות שלה ילמדו להעריך אותה ויבינו שהטענות שלהן כלפיה לא היו מוצדקות.

גם העיוורון של מרינה להרנן מוגזם, מילא שהיא לא מאמינה לדמיאן ולמרסדס, אבל שתשאל במשטרה, אם יש משהו. ובכלל עד מדינה הוא לא סתם עד בתכנית להגנת עדים, עדי מדינה הם אנשים שעברו על החוק, אז מבחינת מרינה הכול בסדר, נגיד שאנשיו של ארנסטו סחטו אותו, היא לא רוצה לדעת מה הם סחטו ממנו ואיזה עבירות הוא ביצע בשבילם? ורק מגינה עליו בטענה שמרסדס שיקרה לה וגם דמיאן לכאורה שיקר לה בגלל שזוייפה בדיקת אבהות חיובית על ילד נוסף של אסתרסיטה שלא היה ולא נברא. וגם הייתה צריכה לגלות מי הוא בדרך הקשה.

וכמו שניר כתב לגבי אסתרסיטה מצד אחד אם נזכרים בניסיון ההתאבדות שלה בתחילת הסדרה אפשר להבין תגובה כזאת לכך שאנשים לועגים לה על שניסתה לעבוד על דמיאן עם ההריון, אבל היא דיברה על לחטוף את מישל ולהפריד אותו מדמיאן ולא על להתאבד ולהרוג אותו וגם חרטה לא הגיונית עבור דמות כזאת, אך זאת הייתה הדרך היחידה שבה יוודא מוצאו הביולוגי של מישל כי לא עלה ולא יעלה בדעתם של דמיאן ומרינה לעשות בדיקת ד.נ.א.
לצפיה ב-'מילים כדורבנות'
מילים כדורבנות
06/08/2016 | 08:52
35
לא נותר אלא לקוות שלה פטרונה תהיה הגיונית לפחות.

או משהו.
לצפיה ב-'עשירים לא מבקשים רשות'
עשירים לא מבקשים רשות
04/08/2016 | 17:46
11
172
התחלתי לראות (רק פרק ראשון) בפורום ויוה כתבו שזו טלנובלה משעממת,
ואני הייתי שמחה לעוד דעות למי שכבר צפה בה.
אגב מאד קשה לקשר עם כל כך הרבה דמויות שבודאי בהמשך יתבררו ההקשרים.
בכל אופן אם יש מישהו/מישהי שיכולים קצת להסביר את הרכב הדמויות והקשרן זה עם זה? והאם בכלל כדי להמשיך לצפות בה.  תודה לכל העונים
לצפיה ב-'עדיף שתשפטי בעצמך'
עדיף שתשפטי בעצמך
04/08/2016 | 18:25
133
אני צפיתי רק בפרק ראשון ואהבתי אבל יש כאלה שזה היה משעמם להם. אם לא השתעממת תמשיכי אין לך מה להפסיד לדעתי פשוט זה עניין טעם אבל יש סיכוי למריחה כי לפי ויקיפדיה יש סה"כ 200 פרקים.
לצפיה ב-'אני פרשתי מהצפייה בה'
אני פרשתי מהצפייה בה
04/08/2016 | 20:06
123
בגלל שלדעתי היא משעממת ונמרחת יותר מידי. צפיתי בה במחשב עד פרק 42. 
עשירים לא מבקשים רשות
04/08/2016 | 21:06
4
467
קחו את כל מה שהיה הזוי, תעבירו לכפר מנומנם ושקט שכוח אל, תוסיפו כמה משרתות, אדונים, מעצבנת אחת בשם חולייטה קרדינאלי, ושידור חוזר של לוסיאנו קסטרו "רוצח" משהו - וקיבלתם את יורשי הנקמה. רק בשינוי קאסט, אבל זו אותה גברת בשינוי אדרת.

מצד שני לא צריך לסבול את בטינה בלום מצווחת את גרונה.

הצד הטוב בטלנובלה? שאני לא אצפה בה אף דקה אחת נוספת.
לצפיה ב-'אלה, שרשרני נא לשרשור הקיים. תודה.'
אלה, שרשרני נא לשרשור הקיים. תודה.
04/08/2016 | 22:22
56
לצפיה ב-'גם אני לא מתה על לוסיאנו קסטרו'
גם אני לא מתה על לוסיאנו קסטרו
05/08/2016 | 00:19
2
130
אבל מתה הסקס אפיל של חואן דרטאס ופה קשוח ומחוספס שמתרכך עם בואה של חוליה. ארסלי גונזלס חמודה וסופסוף ראול טאיבו עובר לצד הרע מאז הדרך לאהבה. את סברינה גרסיאנה אני גם מחבבת. מוכרת לי אמא של רפאל לא זוכרת מאיפה. האמת היא שפה יש הסבר לקטע של תחיית המתים והאמת זה לא פוגם לי בהנאה יש בה מדע מתקדם מאוד עם נגיעה סוריאליסטית. לא יודעת. אני אהבתי בינתיים. אה כן בא לי לירות באשתו של אגוסטין. מחרפנת זאתי.
לצפיה ב-'הוא היה רע גם בדרך לאהבה '
הוא היה רע גם בדרך לאהבה
05/08/2016 | 09:29
1
111
אבל פה הוא רע עד הסוף.

הקאסט נחמד, אבל נמאס לי מלוסיאנו קסטרו. מצידי שיקח שלוש שנים הפסקה ממשחק כי זה הדבר האחרון שהוא יודע לעשות.

לאונור בנדטו כבר הופיעה?
לצפיה ב-'לאונור בנדטו מופיעה מהפרק הראשון כבר'
לאונור בנדטו מופיעה מהפרק הראשון כבר
05/08/2016 | 15:03
111
לא ממש הבנתי את הדמות שלה
צריכה להשלים הכל לא יצא לי לראות עדיין כלום לצערי כי הייתה תקלה עם ההתקלטה של הסדרה לא הקליט לי כלום למרות ששמתי הקלטה
עשירים לא מבקשים רשות
08/08/2016 | 22:09
3
115
צפיתי בכמה פרקים (חלק דרך יוטיוב) והאמת שלא התחברתי, הרגיש לי סתמי...
אז אני פרשתי..
לצפיה ב-'צודקת '
צודקת
11/08/2016 | 14:01
2
52
סדרה סתמית,מיותרת משעממת ונמרחת.
לצפיה ב-'חולקת על דעתך!! בעיניי הסדרה מדהימה!! ממכרת ומושכת ביותר.'
חולקת על דעתך!! בעיניי הסדרה מדהימה!! ממכרת ומושכת ביותר.
14/08/2016 | 09:39
1
62
שמחה שויוה הביאו אותה לשידור
כי פרט אליה אין שום סדרה מעניינת או מושכת אותי לא בויוה ולא בויוה פלטינה
אני נהנת מכל פרק ופרק 
וכבר מחכה לראות את ההמשך 
על טעם וריח אין להתווכח
ומה שטוב לאחד לא תמיד טוב לאחר.
אני אוהבת אותה מאוד וכבר מכורה אליה קשות.
אומנם קצת מאוכזבת מהליהוק של לוסיאנו וארסלי ביחד..
אבל פרט לזה הכל מושלם!!!!

לצפיה ב-'בקשר לליהוק של לוסיאנו וארסלי '
בקשר לליהוק של לוסיאנו וארסלי
14/08/2016 | 10:21
71
הולך להיות שינוי בהמשך הסדרה. 
אכן על טעם ועל ריח אין על מה להתכווח.
אם את נהנת מהצפייה בה שיהיה בכיף. 
אני אישית צפיתי בה עד פרק 42 במחשב וזה הספיק לי כדי להבין לאן הסדרה הולכת.
לצפיה ב-'מי זה מי'
מי זה מי
04/08/2016 | 17:11
3
66
דמות חדשה הצטרפה לנובלה - קלריטה הלא היא חימנה דוקה.

אני ראיתי אותה רק קצת במישהו צופה בך אבל הבנתי שהיא שיחקה בלא מעט נובלות
תגובות על הפרקים לפה
לצפיה ב-'עד פרק 63'
עד פרק 63
04/08/2016 | 18:11
2
41
עכשיו שקוקו התחילה להרגיש שטרמי יכול להיות גם של מישהי אחרת(קלריטה)היא לבטח תשנה את יחסה אליו. לדעתי פריקו תמיד היה גחמה שלה אבל בתוך תוכה היא תמיד רצתה את טרמי לא יודעת לכמה פרקים יימשך משולש האהבה הקומי הזה אבל זה ללא ספק יהיה מעניין חח

פריקו ופרננדה מתחתנים אני לא יודעת איזו תגובה של פריקו לשאלה הגורלית של הכומר הייתה מצחיקה יותר חח זו של החתונה הראשונה או זו של השנייה, אאוחניו סיז'ר פשוט ענק היה מצחיק גם איך שבסי עזר לו להתלבש לא פלא שבחוץ חושבים שהם זוגXD רק שלא הצלחתי להבין משהו, למה הוא כל כך מתוח ועצבני מהעובדה שהוא כביכול מתחתן עם פרננדה מבלי להגיד לה שהוא מישהו אחר, שהרי ברור שהוא בעצם מחתן את ליאונרדו ולא את עצמו

ליאונרדו בכלל מסכן חח התחיל לענות בצרפתית לפסיכיאטר הצרפתי ונבהל מעצמו שהוא יודע צרפתית הפסיכיאטר בכלל בהלם ולא מבין איך האמנזיה השפיעה לו בצורה כזאת על המוח שהוא הפך למישהו אחר חחח..

צ'מוי הצליח להתנחל בבית של אינס בעידודן של שרה ויסניה

אאוחניו הצליח לפגוש את טניה אבל היא לא מאמינה לו וממשיכה לכעוס עליו
לצפיה ב-''
04/08/2016 | 18:24
29

לצפיה ב-''
04/08/2016 | 18:27
32
איזה מתוק קצ'יטו אהבתי את הסצנה שפלומה שרה לו כדי שיירדם
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:07
7
38
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'וואו איזה אייקון'
וואו איזה אייקון
03/08/2016 | 17:22
18
לצפיה ב-'זוכרים את זה?'
זוכרים את זה?
04/08/2016 | 23:40
5
77
איזו נוסטלגיה
לצפיה ב-'אוי כן חח נוסטלגי משהו '
אוי כן חח נוסטלגי משהו
05/08/2016 | 16:07
4
63
מכירה את הפוסט הזה?
מדוייק וקורעXD בסוגריים זה הערות שאני הוספתי.

"לכל מי שנולד בשנות השמונים חובה לקרוא - הייתה לך בובת טרול על העיפרון, מוצץ פלסטיק על הצוואר, וסרגל-מתקפל על היד. הלכת לבית ספר עם אוברול ג`ינס, שקפקפים, ופאוץ`. לקחת איתך לכל מקום את היו-יו קלאצ`המשוכלל שלך כדי להשוויץ בפעלולים שהוא יכול לעשות. בדרך חזרה הבייתה היית משחק בקפיץ צבעוני מפלסטיק ומגלגל אותו על המדרגות. היה לך רובה מים משוכלל, ועל שולחן הכתיבה שלך כיכבו היפופוטמים מביצת הפתעה של קינדר.

יש לך תמונות עם הברדס ממלחמת המפרץ. היית קם כל בוקר בשש וחצי כדי לצפות ב"בולי איש השלג", קינאת בילדים שהשתתפו ב"חלום עליכם", וחלמת על מדליה כמו זו שקיבלו הילדים בתכנית "מסיבת גן" עם ירון לונדון. אתה מכיר בעל-פה את כל הפרקים של קופיקו, היית מאוהב במיכל ינאי והדבקת תמונות שלה במחברת החומה והמכוערת של "דפתר".()

למדת לקרוא בעזרת אלפי מ"בלי סודות" ועשית חישובים מתמטיים בעזרת בדידים צבעוניים. אם את בת, העיסוק העיקרי שלך בהפסקות בבי"ס היה להחליף מכתביות (שכללו גלויות של "פיף ותלתול" ומעטפות ריחניות של "המעופפים הנועזים"). אם אתה בן, בטח הלכת מכות בסגנון ה-WWF.(מכתביותוהיו גם שקווופיות חח)

ביום שבת היית קם כדי לראות פאוור-ריינג`רס, התרגשת עד עמקי נשמתך כשטומי הריינג`ר הלבן הגיע לארץ וכמובן שהיית רב עם האחים שלך מי ייקח את בובות הפאוור-ריינג`רס מהשוקולית. היית אוסף גם פוגים, ומכריח את אבא שלך לתדלק ב"סונול", כדי לקבל פצץ מתנה. היית שומר מכסים של "דני", כי על כל 10 מקבלים פוסטר של בת הים הקטנה.

אתה בטח גם זוכר את המבצע הבלתי נשכח של RC קולה, שהבטיח להטיס כיתה שלמה לאמריקה תמורת איסוף סמלי הכיתה שהסתתרו בתווית הבקבוקים.(איך אפשר לשכוח גם את הפרסומת? אר! סי! כל הכיתה! טסה ל-א-מ-ר-י-ק-ה!)

אתה יודע לשיר את הכתובת של "זאפ לראשון" (מערכת תכניות הילדים והנוער, הטלוויזיה הישראלית, רוממה, ירושלים, מיקוד 91071, או יהה!), עשית חיקויים של ז`וז`ו חלסטרה, התרגשת כשמירב לוין עזבה את "גלגל המזל", האמנת לדודו טופז שהוא יביא חייזרים לאולפן(לרגעים קצת האמנתי מודה ומתוודה)לא היית מפספס רמת אביב ג` ובתום העונה השנייה היית במתח לדעת מי חטף את יעל בר זוהר. תמיד רצית לשלוח קלטת ל"פיספוסים", אבל לא הייתה לך מצלמת וידאו.

כשהתחברתם לכבלים התרגשת בטירוף כשהאיש עם הסרבל של "ערוצי זהב" התקין לכם את הממיר השחור הקטן והמכוער()בשש בערב היית יושב מול ערוץ הילדים כדי לצפות על פי הסדר הבא ב: אריזה משפחתית, צער גידול בנות, הנסיך המדליק מבל אייר, אבא חורג אמא חורגת ונישואים פלוס.(כל כך אבל כל כך נכון!)בחופש הגדול היית מתפלל שהמופע של "עיר ערוץ הילדים" יגיע לעיר שלך, כדי שתוכל לראות את גיל ססובר מקרוב.

לא היית גזעי ולא מגניב - היית "קוּל". תלשת מ"מעריב לנוער" פוסטרים של קלי מ"בברלי הילס 90210", היה לך יומן של זבנג או של היי-פייב, נעלי הספורט שלך היו מדליקות אור עם כל צעד, ובמקרים קשים אפילו היית מסתובב עם מחזיר אור שחילקו בבי"ס קשור לשרוכים.(לפחות לשם זה לא התדרדר חח)היה לך בסנדוויץ` ממרח שוקולד של "שוקי והפצפונים", ועכשיו כשאתה נזכר בזה אתה מזיל ריר.

היית מאזין לרדיו עם קלטת מוכנה להקלטה בטייפ, מחכה לשירים של הבקסטריט-בויז, ספייס-גירלס והנסון, כדי שיהיה לך מה לשמוע בווקמן בטיול השנתי.(נכון)חגגת יום הולדת לצלילי היטמן 7, בכל מסיבה רקדת את "ריקוד המקרנה", ועד היום אתה זוכר את כל התנועות.(למרבה הצער)ישבת להכין שיעורים שברקע הערוץ החדש והמגניב - MTV (בימי הזוהר שלו עם עדן הראל...).

קראת את כל הסדרה של ג`ינג`י, חבורת כוח המוח או צמרמורת. ניסית להתקבל עם הכיתה שלך לששטוס, ולהתקשר ל"הוגו" כדי לדבר עם נמרוד רשף(לא אבל שלחתי ציור של הוגו לקיר הציורים שמאחורהXD)הכרת בע"פ את השירים של ערוץ הילדים, והיית עושה עם הידיים את "זה סימן בשבילי זה סימן בשביל כולם". המשחק הראשון שלמדת לשחק במחשב היה "דייב 1", וכשסוף סוף התחברתם לאינטרנט היה מותר לך להדליק אותו רק בערב ובסופי שבוע, כי בשאר הזמן זה היה ממש יקר. ילדי שנות ה 2000 משתתף בצערכם שאת כל זה לא תזכו לחוות שלכם ילדי שנות ה 80".
לצפיה ב-'אני זוכרת שכשהתחברנו לאינטרנט לראשונה '
אני זוכרת שכשהתחברנו לאינטרנט לראשונה
07/08/2016 | 00:19
3
43
זה היה על קו הטלפון הביתי וכל פעם שאבא היה צריך שיחה היה מבקש להתנתק מהאינטרנט. אבא שלי היה צופה בנישואים פלוס יותר ממני. שכחו לציין את קטנטנות שכל פעם שחזרתי מבית ספר רצתי לטלוויזיה לראות את קטנטנות או שזה היה מוקלט וראיתי עם אימא שלי. הייתי רואה לנצח נשים קטנות ואנה המתוקה וקסנדרה. וראיתי גם היפים והאמיצים כשאבא שלי היה רואה למרות שההורים שלי לא התלהבו במיוחד שאצפה בזה.
לצפיה ב-'אה כן'
אה כן
07/08/2016 | 00:25
1
30
מושא הערצתי הראשון הייתה מיכל ינאי. הלכתי לאיזו הצגה שלה ואפילו היה לי ילקוט סגול עם תמונה שלה.
לצפיה ב-'הקוסם'
הקוסם
09/08/2016 | 00:00
17
לא הייתי בהצגה הזו אבל אני זוכרת שהייתה לי קלטת וידאו של השירים חח מיכל ינאי לגמרי הייתה מלכת הילדים בזמנו.
לצפיה ב-'כנראה כי קטנטנות נמשכה שנים חח'
כנראה כי קטנטנות נמשכה שנים חח
08/08/2016 | 23:56
20
אם אני לא טועה זה שודר כל יום בסביבות שתיים בצהריים חח נוסטלגיה
שאלות, חדשות, בקשות
02/08/2016 | 00:55
16
45
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'כריסטאן מאייר - ב8.8 יצא אלבום חדש של השירים שהוא הלחין כתב'
כריסטאן מאייר - ב8.8 יצא אלבום חדש של השירים שהוא הלחין כתב
02/08/2016 | 00:34
71
ממולץ- קישור לסינגל הראשון שהוא חידוש מוצלח של שיר שהוא הלחין

לצפיה ב-'השחקן הראשי לצידה של סילביה נבארו עדיין לא נבחר'
השחקן הראשי לצידה של סילביה נבארו עדיין לא נבחר
02/08/2016 | 01:26
3
109
עדיין מחפשים שחקן ראשי לטלנובלה La Candidata , שבה תשחקן סילביה נבארו.
המועמדים כרגע הם לואיס רוברטו גוסמן, מארק טאצ'ר ומיגל דה מיגל (אמן שייבחר!).
לצפיה ב-'אה יופי אז זה עוד לא סגור על לואיס רוברטו גוסמן'
אה יופי אז זה עוד לא סגור על לואיס רוברטו גוסמן
02/08/2016 | 18:20
2
58
האמת משלושתם גם אני מעדיפה את מיגל דה מיגל, לא יודעת מי זה אבל הוא חמוד ואהבתי את השם
לצפיה ב-'הוא שחקן ספרדי'
הוא שחקן ספרדי
02/08/2016 | 23:07
1
51
בשנים האחרונות הוא מזגזג בין קולומביה וספרד, משחק פה ושם. הוא שיחק פעם אחת בנרקונובלה של טלמונדו "מלכת הדרום" ומאז בסדרות וטלנובלות קולוביאניות. ראיתי טלנובלה אחת איתו ועוד אחת התחלתי לראות, אבל היא הייתה נרקונובלה קולומביאנית, למרות שמאוד אהבתי את דמותו לא התחברתי לסדרה ופרשתי. והטלנובלה האחרונה שהוא שיחק בה הייתה La esclava blanca, תקופתית שכתבתי עליה כמה פעמים.
אני מאוד אוהבת אותו, הוא לא איזה דוגמן צמרת או חתיך טלנובלי טיפוסי, אבל חמוד ומקסים ברמות (בעיניי).
לצפיה ב-'מעניין..'
מעניין..
03/08/2016 | 17:32
27
כן אני זוכרת שכתבת על הנובלה הזו נחמד שהוא שיחק שם
ללא ספק יש בו משהו נראה שחקן ממש חמוד יכול להיות מעניין שילוב שלו ושל סילביה
לצפיה ב-'סלבדור מחיה מתכנן רימייק להשיבה הביתה וככל הנראה טליה תככב'
סלבדור מחיה מתכנן רימייק להשיבה הביתה וככל הנראה טליה תככב
03/08/2016 | 01:38
72
יהיה שינוי שכנראה שהראשית תהיה רעה בסגנון דונה ברברה, טרסה ומלפרידה(הארגנטינאית)

המידע לקוח מעמוד TELENOVELAS VIP שבפייסבוק כך שיש לקחת את זה בעירבון מוגבל.
לצפיה ב-'Preciosas - ביקורת שלי'
Preciosas - ביקורת שלי
03/08/2016 | 02:20
68
אז החלטתי לפני זמן מה לראות טלנובלה צ'יליאנית חדשה Preciosas של ערוץ 13 (יוצרי פאפי ריקי, מאצ'וס ומכשפות) כי הפרומואים איכשהו נראו לי מסקרנים, למרות שאת רוב השחקנים לא הכרתי בכלל.
אתמול שודר פרק ראשון ועכשיו ראיתי אותו, ואני רוצה להגיד לגמרי לא ציפיתי למשהו כזה. אני לא מדברת לרוב על טלנובלות שאני רואה באינטרנט ועוד אחרי פרק אחד בלבד, אבל הפעם אני חושבת שמגיע לטלנובלה הזאת פרסומת! אני בהחלט חושבת שויוה צריכים לנסות להחזיר קצת צ'יליאניות לישראל, אולי לא באופן קבוע, אבל לפחות צ'יליאנית אחת בשנה... אם זה יקרה, הטלנובלה הזאת היא בהחלט ה-המלצה שלי. זה לא רק המשחק המעולה (שזה לא מפתיע בעיניי כי צ'יליאנים יודעים לבחור שחקנים תותחים), זה לא רימייק זה מקורי, זה האיכות הצילומים (הבנתי שהם משתמשים באיזשהן מצלמות ממש חדשות וטכנולוגיה חדשה),  הבימוי, העריכה, שימוש והתאמה במוזיקה שפשוט יוצרים אווירה מאוד מיוחדת ושונה, ומעבירים את הסיפור שצורה מרגשת ומהפנטת, ועכשיו אני מחכה בכיליון עיניים לפרק הבא.
אה והנה שיר הנושא
לצפיה ב-'המחליפה הטורקית של "מחכים לשמש"'
המחליפה הטורקית של "מחכים לשמש"
03/08/2016 | 10:54
1
79

עלילה לא מקורית, מזכירה את בזמן שישנת
לצפיה ב-'דווקא יותר מזכיר את הפרקים המתקדמים של עמק התשוקות'
דווקא יותר מזכיר את הפרקים המתקדמים של עמק התשוקות
03/08/2016 | 22:16
21
לצפיה ב-'פתחתי דף חדש למלון הסודות בפייסבוק'
פתחתי דף חדש למלון הסודות בפייסבוק
03/08/2016 | 11:59
52
לצפיה ב-'קצת תמונות של צוות La candidata'
קצת תמונות של צוות La candidata
03/08/2016 | 21:46
1
64
גלאן עדיין אין
לצפיה ב-''
05/08/2016 | 16:43
8
לצפיה ב-'מזל טוב לנטליה סטרייגנארד שנמצאת בהיריון שלישי'
מזל טוב לנטליה סטרייגנארד שנמצאת בהיריון שלישי
03/08/2016 | 22:02
1
88
אחרי ג'אקס בן ה5 וג'יה בת שנתיים נטליה סטרייגנארד מצפה לילד שלישי עם בעלה דונטו קלנדריאז'ו.
לצפיה ב-'איזה יופי!'
איזה יופי!
04/08/2016 | 02:41
41
במיוחד אחרי השנים ללא ילדים...
לצפיה ב-'חוליאן חיל ומרחורי דה סאוסה חזרו'
חוליאן חיל ומרחורי דה סאוסה חזרו
03/08/2016 | 23:54
1
100
הזוג היה ביחד לפני שנים ונפרד ב2008 אך המשיכו לעבוד ביחד. כיום מרחורי וחוליאן העלו פוסט תמונה משותפת שממנה ניתן להבין שהם חזרו להיות ביחד.
לצפיה ב-'הנה הפוסט המשותף '
הנה הפוסט המשותף
04/08/2016 | 00:02
80
שהעלו בפייסבוק

לצפיה ב-'התפקדות - חודש אוגוסט'
התפקדות - חודש אוגוסט
01/08/2016 | 19:50
29
59
מזמן לא נפתח, מוזמנים להתפקד

שם:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
דבר הזוי שקרה החודש:
דבר מעצבן שקרה החודש:
דבר מפתיע שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:

חודש טוב לכולם!
אגב אהבתי את האייקונים החדשים חח
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
01/08/2016 | 21:22
4
82
שם: הדר
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש: הייתי באירוע, תפסנו סופסוף את חוליית המחבלים שביצעה את פיגוע הירי על המכונית של הרב מיכאל מרק ומשפחתו בתחילת החודש והכי חשוב-הרגנו את המחבל שירה ושזכינו במדליות בתחרות גביע העולם בהתעמלות אומנותית
דבר רע שקרה החודש: החום הזה+70 אחוזי לחות זה לא דבר נורמלי...
דבר הזוי שקרה החודש: כמו שכבר ציינתי, לאחרונה אני בקושי רואה חדשות אין כמעט שום דבר מעניין.
דבר מעצבן שקרה החודש: --
דבר מפתיע שקרה החודש: --
טלנובלת החודש: רק אלוהים סולח, מי זה מי, ואימפריה שהחודש סופסוף סיימתי אותה
תכנית החודש: ממש מעט חדשות
שחקנ/ית החודש: ליאנדרה ליאל לילה קאברל אאוחניו סיז'ר סרחיו גיורי וסוריה וגה
קניית החודש: מקלדת חדשה לנייח, בגדים.
מאכל החודש: פיצה
משקה החודש: אייס קפה
ציטוט החודש: --
שיר החודש: Maite Perroni - "Todo Lo Que Soy" ft. Alex Ubago
לצפיה ב-'אנחנו אוכלות ושותות את אותו הג'אנק'
אנחנו אוכלות ושותות את אותו הג'אנק
02/08/2016 | 15:42
3
36
תתחדשי
לצפיה ב-'חח כן אני רואה שהפיצה והאייס שולטים פה'
חח כן אני רואה שהפיצה והאייס שולטים פה
02/08/2016 | 17:47
2
30
אי אפשר לעבור את הקיץ בלי אייס ואין על פיצה

תודה
לצפיה ב-'גם אני שותה כרגע אייס'
גם אני שותה כרגע אייס
02/08/2016 | 17:59
1
30
לייט
לצפיה ב-'מגניב לך '
מגניב לך
02/08/2016 | 18:11
12
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
01/08/2016 | 22:01
1
81
שם: אלה
דבר טוב שקרה החודש: הבלגאן שהיה בטורכיה, אמנם לא הצליח להם, אבל ממה שכן היה לי אישית הייתה תועלת בעבודה
דבר רע שקרה החודש: -
דבר הזוי שקרה החודש: -
דבר מעצבן שקרה החודש: -
דבר מפתיע שקרה החודש: -
טלנובלת החודש: Mama mechona (צ'יליאנית)
תכנית החודש: -
שחקנ/ית החודש: פאולו ברונטי וסיגריד אלגריה (צ'ילה)
קניית החודש: סנדלים
מאכל החודש: פיצה
משקה החודש: אייס קפה
ציטוט החודש: -
שיר החודש: Yo No Lloro Por Llorar - Ana Victoria
תמונה:
לצפיה ב-'תתחדשי על הסנדלים'
תתחדשי על הסנדלים
02/08/2016 | 17:55
14
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/08/2016 | 02:09
18
85
שם: רנת
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש: המהפכה בטורקיה אם אפשר להחשיב אותה למרות שלא הצליחה
דבר רע שקרה החודש: השיימינג התקשורתי שעושים לאלאור אזריה. הלוואי והיו עושים זאת למחבלים. זה פשוט לא הוגן! באמת שזה מוציא את החשק מלהתגייס. והבצקת שחזרה לי
דבר הזוי שקרה החודש: שהפכו את מרחורי דה סאוסה לראשית בטלנובלה של כריסטיאן דה לה פואנטה בלי סיבה ולא ברור עם מי תסיים בטי מונרו אם בכלל
דבר מעצבן שקרה החודש: ההתעללות בחיות כמו שזרקו גורת חתולים והיא מתה והתעעללות בכלבה וניסרו את רגליה. מחריד.
דבר מפתיע שקרה החודש:  לאס אמזונס מצליחה מאוד בספרד ושלוש פעמים אנה כושלת בארה"ב. ושהסערה משודרת שוב אבל בערוץ אחר ולא בtve
טלנובלת החודש: משחק החיים ויצא לי לראות פרק אחד של אימפריה מדובב לספרדית
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש: גיא אריאלי ורון שחר ואלכסנדר נרו(הקומננדור הבלתי נשכח)
קניית החודש:
מאכל החודש: פיצה פיתה
משקה החודש: אייס וניל
ציטוט החודש:
שיר החודש: לא יוצא לי לשמוע שירים כבר
תמונה: מריאנה קאר ז"ל והקומנדדור
לצפיה ב-'הביאו את מרחורי כדי לשפר את הרייטינג'
הביאו את מרחורי כדי לשפר את הרייטינג
02/08/2016 | 07:02
5
63
הרי הטלנובלה סופר כושלת, גם הסרטן של הראשית כנראה בשביל זה, כדי למשוך תשומת לב, במיוחד סצנה שבה היא גילחה את ראשה. אני מרחמת על השחקנית שהיא צריכה להקריב ככה את עצמה כדי להציל את הטלנובלה ואת כבודה כשחקנית, כי אין ספק שטענות על הכישלון בעיקר מופנות אליה, זה די מובן אחרי שהחליטו להחליף אותה בשחקנית אחרת ועוד חשבו להרוג את דמותה.
קיצר לא נראה לי שהצליח להם, לא מבינה גם למה מורחים אותה, לא הולך, יאלה תקצרו ותנסו להכין טלנובלה חדשה במקום למרוח ולחרטט כדי איכשהו להביא רייטינג.

מה קרה נזכרת באלשנדרי נרו?
לצפיה ב-'קראתי את השרשור שלכם על אימפריה פרקים אחרונים'
קראתי את השרשור שלכם על אימפריה פרקים אחרונים
02/08/2016 | 12:03
2
27
לצפיה ב-'את הפרקים הראשונים את ראית איתנו? '
את הפרקים הראשונים את ראית איתנו?
02/08/2016 | 18:17
1
13
לצפיה ב-'כן'
כן
02/08/2016 | 19:10
7
לצפיה ב-'הסצינה שבה בטי מונרו מגלחת את השיער הייתה הזויה'
הסצינה שבה בטי מונרו מגלחת את השיער הייתה הזויה
02/08/2016 | 18:22
33
הם שילבו את הסצינה הכי כואבת לסצינת סקס של כריסטיאן דה לה פואנטה ומרחורי דה סאוסה וזה היה ממש לא היה במקום לא ברור לי מה עבר על חואן אוסוריו שעשה את השילוב הזה. זה הרס הכל. מסכנה בטי.
לצפיה ב-'הסצנה הזו הייתה מזעזעת'
הסצנה הזו הייתה מזעזעת
02/08/2016 | 18:22
19
לצפיה ב-'לכתבות כאלה אני אפילו לא נכנסת, מזעזע:( אבל הנה דווקא כתבה '
לכתבות כאלה אני אפילו לא נכנסת, מזעזע:( אבל הנה דווקא כתבה
02/08/2016 | 18:05
32
טובה ומרגשת על אישה מדהימה ניצולת שואה שהחליטה להוריש מליונים להקמת קרן להאכלת חתולי רחוב. איזו מלכה
לצפיה ב-'הסערה משודרת בערוץ ספרדי? הערוץ הזה נמצא בכבלים שלנו?'
הסערה משודרת בערוץ ספרדי? הערוץ הזה נמצא בכבלים שלנו?
02/08/2016 | 21:40
10
19
לצפיה ב-'בעבר שודרה בערוץ שנמצא בכבלים שלנו בtve והם גם שידרו טלנובלה'
בעבר שודרה בערוץ שנמצא בכבלים שלנו בtve והם גם שידרו טלנובלה
02/08/2016 | 22:21
9
38
בכיכובה של דנה גרסיה שויוה לא רכשה אותה. זה מפתיע אותי שכעת היא משודרת בערוץ ספרדי אחר ולא היא לא נמצאת בכבלים שלנו וגם הפסיקו לשדר טלנובלות זרות בערוץ tve בדומה לטלפה אינטרנשיונל שמשדר רק מקומיות אבל טלפה המקומי שמשודרת בארגנטינה משדרים טלנובלות זרות כמו אהבה אסורה הטורקית, סדרה קוריאנית, וסדרה ברזילאית ועדיין משודרת שם סדרה בשם 10 הדברות שהיא ברזילאית. מקסיקניות וטלמונדו לא משודרות שם עד כה בערוץ הזה.
לצפיה ב-'אני זוכר את הערוץ לא התחלתי לצפות בו בזמן הסערה בספרד'
אני זוכר את הערוץ לא התחלתי לצפות בו בזמן הסערה בספרד
02/08/2016 | 22:51
30
אבל ראיתי פרקים מתקדמים בחתולה פראית שהם התחילו לשדר שעה וחצי ועקפו את ויוה וגם בהאסירה הם אמנם שידרו פרקים קצרים, אבל מכיוון שויוה פלטינה זה רק שלוש פרקים לשבוע וראיתי אירועים מתקדמים בהאסירה. בשיכורה מאהבה ויוה הקדים אותם, אבל גם היא שודרו בערוץ. וגם בין שני השידורים של אהבת בויוה פלטינה היא שודרה גם בערוץ הספרדי. בנוסף ראתי שם קטעים מהאלמנה 2006 ונוכחתי לדעת איזה גועל נפש זה, ועוד יותר נדהמתי שהערוץ הרוסי ששידר את האלמנה  1996 לפני ויוה ביזה את עצמו בשידור הריימק. אה ובעצם גם מרינה התחילה שם לפני שהתחילה בויוה פלטינה ומיד ירדה מהמסך לא ברור מדוע, אבל טוב עשו הסדרה הייתה גרועה.

אגב זה מעניין שויוה חייבים לשדר טלנובלות של טלוויסה כדי לשדר אותם פעמיים, לשדר אותן פעמיים בשנתיים וטלמונדו עד שלוש שנים מאז הסיום והשאר באמצע, אבל ערוצים זרים משדרים טלנובלות מלפני עשר שנים חופשי בין אם פעם ראשונה או פעם שנייה. ובעצם גם הערוץ של הוט שנסגר שידר את הארנטיאניות של ויוה פלטינה שנים רבות לאחר ששודרו בערוץ.
לצפיה ב-'את מדברת על ערוץ Nova?'
את מדברת על ערוץ Nova?
02/08/2016 | 22:57
7
26
נראה לי זה ערוץ חדש יחסית בספרד,משנים אחרונות והוא כמו ויוה שלנו שזה ערוץ טלנובלות זרות נטו. ויש להם בערוצים אחרים גם טלנובלות שלהם (תוצרת ספרד). פעם הטלנובלות הזרות היו מגיעות לכל מיני ערוצים כמו TVE ו-אנטנה3, שאני זוכרת שם שודרו זורו ותשוקת הנצים. עכשיו שיש להם את NOVA אז יש להם גם טלנובלות ישנות, לפני שנה וחצי שודרה תשוקת הנצים ולמרות שהיא שודרה כבר לפחות פעמיים באנטנה3, בNOVA היה לה רייטינג שאף טלנובלה בערוץ הזה לא מתקרבת אפילו.
לצפיה ב-'כן עליה'
כן עליה
02/08/2016 | 23:24
6
31
חבל שאין ערוץ שמשדר טלנובלות לא ארגנטינאיות חוץ מטלפה אין אף ערוץ חוץ מויוה כמובן אבל הם לא משדרים הכל ואין יותר אופציות. כמה היה טוב התקופה שראינו טלנובלות בTVE כמו הסערה, לב חצוי, עור של סתיו וגם שידרו לאהוב אותך פריחוליטו. היינו פותחים שרשור אני ובת אל ועוד כמה אנשים ומגיבים.  היו עוד טלנובלות זרות ששודרו בTVE1 כמו כוחו של גורל, לשקר כדי לחיות אבל מעולם לא הגיעו לאינטרנשיונל, מעניין למה.
הבנתי שאשת הברזל גם תשודר בקרוב בערוץ Nova מעניין אם לראשונה. אגב ידעת שבצ'ילה משדרים את רובי בערוץ TVN? אם זאת גם פעם ראשונה אז זה ממש מפתיע כי עברו יותר מ10 שנים.

תשוקת הנצים ממש אהודה בספרד עד כדי כך שהגרסה המקומית שלהם נכשלה שם. כנראה שלאס אמזונס מצליחה שם בגלל דנה גרסיה שאהודה בספרד.
לצפיה ב-'זה לא בגלל דנה , אלא השעה'
זה לא בגלל דנה , אלא השעה
03/08/2016 | 00:09
27
זה לא ממש הצלחה מסחררת, היא משודרת בשעה הכי טובה ביום אז לכן יש לה מספרים הכי טובים, אבל לא משהו יוצא דופן. שנה שעברה כאשר שודרה "מילה של כבוד" שהיא גם רימייק של תשוקת הנצים, היא השיגה את אותם מספרים, וגם תשוקה וכוח ששודרה לפני, שום דבר מיוחד. תשוקת הנצים כאשר שודרה לפני שנה וחצי הייתה מוציאה פי 2-2.5 יותר
לצפיה ב-'היו יכולים להביא את ערוץ הכוכבים המקסיקני'
היו יכולים להביא את ערוץ הכוכבים המקסיקני
03/08/2016 | 17:40
4
15
לצפיה ב-'אולי זה לא כזה פשוט.... לא יודעת, מבחינה טכנולוגית...'
אולי זה לא כזה פשוט.... לא יודעת, מבחינה טכנולוגית...
03/08/2016 | 18:35
3
26
אולי ערוץ הכוכבים לא משדר את עצמו במדינות אחרות . אני לא חושבת שלערוץ הכוכבים יש גרסא בינלאומית, כמו טלפה אינטרנשיונל.
לצפיה ב-'כשהייתי בארגנטינה ראיתי אצלהם ערוץ הכוכבים'
כשהייתי בארגנטינה ראיתי אצלהם ערוץ הכוכבים
03/08/2016 | 18:51
2
25
שודר שם בדיוק מילה של אישה
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה יש חיה כזאת "ערוץ הכוכבים לטינו-אמריקה"'
לפי ויקיפדיה יש חיה כזאת "ערוץ הכוכבים לטינו-אמריקה"
03/08/2016 | 21:26
1
38
ו"ערוץ הכוכבים אירופה", כנראה שזה האיזורי השידור שלהם. מעניין שבארה"ב כנראה אין, למרות שיש להם שם מיליונים  של מקסיקנים, אבל יש להם במקום את יוניביסיון שמשדר את הטלנובלות של טלויסה.
לצפיה ב-'כן בארה"ב הם מסודרים חח'
כן בארה"ב הם מסודרים חח
03/08/2016 | 22:07
11
לצפיה ב-'מתפקד '
מתפקד
02/08/2016 | 21:34
2
42
שם: יבגני לוין. 

אזור מגורים: חיפה. 

דבר טוב שקרה החודש: שמסתבר שאיילת שקד לא עשה רעש כמו מירי רגב, אבל בשקט בשקט עובדת כדי למנות שופטים נורמלאיים לבית המשפט העליון. 

דבר רע שקרה החודש: שכל צמרת הצבא מגוייסת נגד אזריה, וגם הצליחו לגרום לשופטים לחשוב שהוא מתפתל, כך שכעת דעת השופטים היא נגדו.

דבר הזוי שקשה החודש: שישראל וארה"ב מוחות כפיים לארדואן על כך שהצליח לדכא על המהפכה ותומכים בקו שלו שארדואן מייצג את הדמוקרטיה והמורדים הלכו נגד הדמוקרטיה הטוקרית במקום לקוות שהמהפכה תצליח וטורקיה תחזור להיות מדינה נורמאלית שראויה למקומה שנאט"ו. 

דבר מעצבן שקרה החודש: שהוועדה קבעה שזועבי לא קראה לחיילי צה"ל רוצחים ואורן חזן הואשם בהאשמת שווא.

דבר מפתיע שקרה החודש: שמסתבר שטראמפ והילארי לא לבד במירוץ ויש עוד שני מועמדים עצמאים שיקחו קולות ממי שקרוב יותר לדעתם. 

טלנובלה החודש: תשוקה וכוח, בלב הסערה, רק אלוהים סולח, לכל הרוחות, איפט, קוזיי גוניי, ילדי השמש. 

תכנית החודש: מבט שני. 

שחקן/ית החודש: פרננדו קלונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פאבלה, סוסנה גונזלס, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, דנילו קררה, חורחה סלינס, אלחנדו נונס, ססר אבורה, דניאלה רומו, חימנה נבארטה, איוון סנצ'ס, רנה קאסדוס, מנואל אוחדה, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, קים סל גי, פק בו יונג, ג'ו ג'ונג סוק, אים ג'ו הוואן, זניז צ'אקיר, מליקה גונר, מאהיר גונשיראיי, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, באדה אישצ'יל, סונג ג'ונג גי, סונג היאה קיו, קים ג'י וון, ג'ין גו. 

קניית החודש: אין.

מאכל החודש: גולש הונגרי, וופל בלגי, גלידה. 

משקה החודש: מיץ תפוחים ומיץ תפוזים.

ציטוט החודש: "אני אדם עקבי, כל החלטה שאפשר לא לקבל אני לא מקבל" חיקוי של ביבי על ידי טוביה צפיר בפגושת העיתונות. 

שיר החודש: השיר לוסיה ולסרו בבלב הסערה, השיר של מרינה ודמיאן בבלב הסערה, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, השיר של אביגייל ומתאו ברק אלוהים סולח, שיר הנושא של רק אלוהים סולח.
לצפיה ב-'חחח אהבתי את הציטוט'
חחח אהבתי את הציטוט
03/08/2016 | 17:46
1
25
דווקא לאחרונה חשבתי שאומנם איילת שקד שרת המשפטים כבר תקופה ארוכה אבל לא מרגישים שום שינוי. ככה שנחמד לדעת שהיא כן עושה משהו בנידון מקווה שבקרוב נראה גם תוצאות בשטח.
לצפיה ב-'נראה שמרים נאור קצת יותר משתפת פעולה '
נראה שמרים נאור קצת יותר משתפת פעולה
07/08/2016 | 16:50
7
מהשופטים בתקופת פרידמן ואיילת שקד יכולה לעבוד בשיתוף פעולה ואין סקנדלים והכול נעשה לאט ובשקט ואין לה צורך ללכת ראש בראש כמו מירי רגב. אבל שלחו לי מייל על הרפורמה השמלאנית של איילת שקד ומסתבר שהקישור הוא אל שמלאני שמבכה את ההצלחה של איילת שקד לשנות את בית המשפט. וגם כשהרצוג עמד להצטרף לממשלה, מישהו מהעבודה אומר שאין לו מה לחפש בממשלה עם שני האנשים הכי מסוכנים בנט ושקד. כך שנראה שיש משהו בזה שהם מדברים יפה ונחמדים ומחייכים אבל בשקט מקדמים את האג'דנה שלהם, כלומר שלנו. 
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
31/07/2016 | 21:08
15
31
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'וואו כמה קרה בפרקים האחרונים-המוות של פרדי+מעבר זמן'
וואו כמה קרה בפרקים האחרונים-המוות של פרדי+מעבר זמן
31/07/2016 | 21:34
4
51
קודם כל, המוות של פרדי היה ממש עצוב איך שלוסיו דחף אותו מהגג זה היה ממש מצמרר ממש כאב על סימונה המסכנה וגם על טוניו שכבר שלוש שנים חי עם רגשות אשמה על שלדעתו לא שמר עליו מספיק טוב ביריד. האמת יש בזה משהו אבל כמובן שום דבר לא נעשה בזדון מצדו ולמרות האופי הבעייתי שלו אי אפשר שלא לרחם גם עליו שאיבד את אחיו הצעיר הצד הטוב של הסיפור זה שסימונה לא נתנה לזה להכניע אותה, היא המשיכה במרוץ לראשות העיירה ניצחה את פאוסטו וככה בעצם הוא לא השיג את מבוקשו כשהחליט להיפטר מפרדי! מגיע לו

ולא רק זה, אילה היו בשבילו שלוש שנים קשות מאוד-הוא איבד את רוב העובדים שלו לטובת החווה של אביגיל, הוא נשאר לגמרי לבד אחרי שבנוסף לרנטה גם דיאנה עזבה, עד כדי כך הוא היה חסר אונים עד שלא הייתה לו ברירה אלא להתנחם בזרועותייה של מקריה אפרופו מקריה הזוי שהיא התחתנה עם בניטו חתונה אזרחית ביריד, אם כי בהמשך היה ברור למה היא עשתה את זה, הוא כזה טיפש ועיוור והיא פשוט מנצלת אותו לטובתה.

מסתבר שבעקבות האיומים של פאוסטו, דיאנה לא טסה עם מתאו לספרד והודיעה לו שהיא לא מתכוונת להתחתן איתו. מה שכן, למחרת גם היא ודודה שלה טסו-נאמר שלדרום אמריקה להיפגש עם הבן של מיה שהוא עכשיו בגדר אסיר נמלט. אבל היה לי חשד שהיא טסה בעקבות מתאו... ערמומית הדיאנה הזו. כל כך כאב לי על אביגיל המסכנה שחיכתה שלוש שנים לראות אותו שוב, ואיך שככה בבום מול כולם היא הייתה צריכה לגלות ביום של המסיבה לכבודו שהוא לא חזר לבד אלא איתה ועוד נשואים לא ברור למה הוא לא טרח לספר את זה לאביגיל במשך שלושת השנים האילה. הוא ממש מעצבן מסכנה אביגיל.

מה שכן, איזה יופי שבמשך כל הזמן הזה שרנטה ואביגיל היו בסיודאד דל וז'ה, אביגיל סיימה בהצטיינות לימודי אגרונומיה ככה שעכשיו יש לה הכשרה לניהול חוות אלרמדה בצורה הטובה ביותר כן קיוויתי שהיא תפסיק להיות תמימה לגבי מתאו ושיהיה לה יותר כבוד עצמי עכשיו שהיא בוגרת יותר. מקווה שאכן היחס שלה אליו ישתנה עכשיו שהיא הבינה שכל הזמן הזה הוא היה נשוי לדיאנה ועוד מבלי לומר לה מילה
לצפיה ב-'ולגבי רנטה ופטריסיו ששכחתי לציין אותם מרוב שקרה כ"כ הרבה'
ולגבי רנטה ופטריסיו ששכחתי לציין אותם מרוב שקרה כ"כ הרבה
31/07/2016 | 21:49
25
ממש חבל שהניתוח להחזרת הראייה שלה כשל עכשיו פטריסיו בכלל איבד את הביטחון שלו כמנתח גם לאור המקרה של הבת שלו ועכשיו גם לאור המקרה הזה, ונראה שבינתיים גם הוא עזב. אבל יש לי הרגשה שכמו שכולם התחילו לחזור לכפר אחרי שלוש שנים, גם החזרה שלו קרובה מתמיד! לפחות ככה אני מקווה
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק לאחר הרצח של פרדי '
בחבקי אותי חזק לאחר הרצח של פרדי
31/07/2016 | 22:09
2
33
שהמקביל שלו צ'קלין היה בערך פי שתיים יותר צעיר מפרדי שקלתי לפרוש מהסדרה בגלל האכזריות ורק בזכות הניצחון של סליה (סימונה) המשכתי לצפות. 

גם בחבקי אותי חזק דיאנה העמידה פנים שהיא מסרבת למתאו ובסוף הם חזרו כזוג נשוי, כך שאת הסצינה הזאת לא שינו בהרבה. אם כי שם אביגייל הייתה אז רק בת 18, כי קודם הייתה בת 15, ופה היא כבר בת 21. 

האמת לא יודע עד כמה אפשר להאשים את אנטוניו כי הוא לא השאיר את אחיו לבד והלך כפי שרצה הוא לקח את אחיו איתו, ופרדי ברח בזמן שאנטוניו הקשיב לנאום של אימו, כך שזה לא שהוא הלך לבלות עם מקס והשאיר את פרדי לבד. אגב גם בחבקי אותי חזק רצחו אותה בלהפיל אותו מהגג.
לצפיה ב-'האמת היו צריכים ללהק גם פה שחקן צעיר יותר'
האמת היו צריכים ללהק גם פה שחקן צעיר יותר
31/07/2016 | 22:49
1
34
פרדי היה נראה כמו נער ככה שלרדוף אחרי כדור שנבעט לגג זה קצת ילדותי בשביל נער בגילו. כמו גם לשחק בקליעת חישוקים ביריד. זו התנהגות שמתאימה לילד צעיר. מצד שני אם הוא היה עוד יותר צעיר זה היה עוד יותר עצוב

גם אם פאוסטו היה מקבל את מבוקשו, המוות של פרדי זה לא דבר שהייתי פורשת בגללו כי בכל זאת עם כל הכאב פרדי היה דמות משנית ובנוסף לכל בקושי הראו סצנות שלו. טוניו קיבל הרבה יותר זמן מסך ממנו. ככה שזה היה עצוב אבל לא עד כדי זעזוע עמוק תפנית בעלילה ופרישה

לגבי רגשות האשמה של טוניו קשה להחליט, הוא היה יכול לפקח עליו יותר ולא להזיז את העיניים ממנו, מצד שני הוא באמת דאג כל הזמן שהוא יבוא אחריו ולא יישאר מאחור.
לצפיה ב-'אכן כשצברתי ניסיון טלנובלי לא הייתי פורש בגלל זה'
אכן כשצברתי ניסיון טלנובלי לא הייתי פורש בגלל זה
31/07/2016 | 23:03
35
אז עוד לא ראיתי כל כך הרבה טלנובלות וזה זיעזע אותי אז. 
לצפיה ב-'מוסיפה כמה פוסטרים+2 קטעי וידאו מאירועי הפרקים'
מוסיפה כמה פוסטרים+2 קטעי וידאו מאירועי הפרקים
31/07/2016 | 21:57
31
נראה שנוספו עוד 2 דמויות חדשות - אישתו לשעבר של פטריסיו ואחותה שלוקה בנפשה
לצפיה ב-'פרק 34 - נראה שפאוסטו החליף את האובססיה שלו לרנטה באובססיה'
פרק 34 - נראה שפאוסטו החליף את האובססיה שלו לרנטה באובססיה
01/08/2016 | 21:00
1
45
לאביגיל שיכולה להיות הבת שלו עכשיו הוא כולו מתחנף לרנטה כדי שהן יישארו באחוזה ואם זה לא מספיק הוא הורה למקריה לעזור לו עד כדי כך שהיא העזה להתחזות לחולה בפני אביגיל העיקר שתשאר באחוזה ולא תחזור לסיודאד דל וז'ה

איזו מסכנה אביגיל שהייתה צריכה לראות כל המסיבה את דיאנה ומתאו ביחד אהבתי איך שהיא ענתה לו כשניסה לדבר איתה בחביבות כאילו כלום לא קרה. ממש חצוף, הוא הרי יודע שהיא אוהבת אותו ושהיא פגועה. מה שכן, היה מפתיע שבשלב מסויים בשיחה שלהם הוא אמר לה שלמרות הכל הוא מרגיש משהו חזק כשהוא לצדה. לא ברור מה נסגר איתו. אתה אוהב אותה אז למה התחתנת עם מישהי אחרת לא ברור למה הוא תמיד התעלם מהרגשות שלהם.

ומי עוד חזרו לכפר? דודה של דיאנה והבן האסיר הנמלט שלה עכשיו עשו ממנו "אחיין של מיה ואח של דיאנה" כדי שלא יתפסו אותו מחדש

רק חסרים המפקח ופטריסיו וזהוו כולם חזרו לכפר חח
לצפיה ב-'גם בחבקי אותי חזק הוא חזר בתור אחיין '
גם בחבקי אותי חזק הוא חזר בתור אחיין
07/08/2016 | 16:53
10
רק ששם המציאו אחיין מצד אחר ופה עשו שהוא טוען שהוא אח של דיאנה, שם דיאנה וחוליו היו בני דודים גם במציאות וגם בשקר של חוליו ומיה. 

מתאו היה בטוח שאביגייל תשכח אותו, אבל בסך הכול היה הסמרטוט של דיאנה שלא רצתה שפאוסטו יגלה שהם נישאו אז הוא קיים ולא גילה לאף אחד ועשה הפתעה, אבל באמת חצוף שהרי היא אמרה שהיא מאוהבת מאוד וניחמה אותו כשדיאנה זרקה אותו, ממש חסר התחשבות. 
לצפיה ב-'והנה גם המפקח ופטריסיו חזרו לכפר!'
והנה גם המפקח ופטריסיו חזרו לכפר!
03/08/2016 | 21:46
6
21
איזה מפתיע ההקשר בין אישתו לשעבר של פטריסיו למקס שהוא בעצם האחיין החורג שלה. נראה שבנו לפטריסיו ואישתו לשעבר עלילה שלמה הבעל שעשה תאונה האחות המשוגעת ועכשיו גם ההקשר של מקס לכל העניין, מעניין. נראה שלמרות הכל מקס הוא לא כמו לוסיו הוא אולי שחצן ושאפתן אבל נראה שיש לו לב טוב. הוא בניגוד לאישתו לשעבר של פטריסיו כן דואג לדוד שלו ואפילו נשאר להשגיח עליו בבית חולים.

מסכנה תאודורה איך שלוסיו אנס אותה כדי להשתיק אותה שלא תספר למתאו על דיאנה ופאוסטוהטעות שלה הייתה שהיא האמינה בלוסיו כאילו הוא השליח של מתאו, הרי ברור לכולם שהוא יד ימינו של פאוסטו שבדיוק עבר מאחוריה בידיעתה כשהיא רמזה למתאו על מה היא רוצה לדבר איתו. היא הייתה צריכה לעשות אחד ועוד אחד, כמה חבל על הדמות הזו שלא עשתה רע לאף אחד ורק רצתה לעזור לאביגיל

ולגבי הכומר החדש, נראה שהוא בעיקר פנים יפות אבל עד כאן איזה מתחסד "אלוהים לא שכח אותך רנטה את שכחת אותו שילדת מחוץ לנישואים!" - הוא בעצם רמז לה שמגיע לה כל מה שהיא עוברת ואחרי שהיא הוסיפה וסיפרה לו שפאוסטו הוא הרוצח של פבלו מה היה לו להגיד? "עכשיו השתקת אותי כי מה שנאמר בסוד הווידוי אסור לחשוף גם אם מדובר ברוצח" והנה שוב הנושא הזה עולה, הרי לפי טלנובלות קודמות הכומר יכול לבקש רשות מהבישוף במקרים חריגים אז שלא יספר סיפורים

אהבתי איך שלראשונה מתאו התחיל לקלוט מי זו דיאנה אחרי שהיא באה אליו בטענות לגבי ה
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
03/08/2016 | 21:53
13
לצפיה ב-'הדיאולוג הזה היה גם במקור '
הדיאולוג הזה היה גם במקור
03/08/2016 | 22:21
2
22
כשרנטה באה בטענות שאלוהים שכח אותה, הכומר כמובן חייו להגן על אלוהים ואומר לה שהיא שכחה את אלוהים שקיימה יחסים מחוץ לנישואין. 

לגבי בקשת רשות מהבישוף בטלוויסה זה היה רק באהבה מנצחת לגבי חלק אחד מסוד הווידוי ולא לגבי החלק השני, בקשות רשות היו יותר בטלמונדו וארגנטינאיות, בטלוויסה זה היה רק באהבה מנצחת ובתהום של תשוקה שאגב בתהום של תשוקה הוא לא קיבל רשות וחשף את הסוד וסולק מהכמורה.

חוץ מזה שרנטה אמרה גם לאפראין שהרוצח הוא פאוסטו, היא לא עדה ולא יכולה לדעת ומה שהיא אומרת לא מוכיח כלום, והאמת גם שפאוסטו התוודה לפניה זה עדיין לא הוכחה כי הוא יכול להגיד שסתם אמר לה כדי להרגיז.
לצפיה ב-'בתהום הוא לא חשף את המידע ופרש מעצמו?'
בתהום הוא לא חשף את המידע ופרש מעצמו?
04/08/2016 | 18:38
1
12
לצפיה ב-'הוא פרש בעצמו וחשף את המידע '
הוא פרש בעצמו וחשף את המידע
04/08/2016 | 23:25
16
כשהוא ביקש אישור הוא לא קיבל וכשהוא הודיע על הפרישה, הבישוף הודיע שהוא צודק אין לו זכות להישאר דקה נוספת ככומר.
לצפיה ב-'אז צדקתי תאודודה בתור החברה של אביגייל '
אז צדקתי תאודודה בתור החברה של אביגייל
07/08/2016 | 16:59
1
10
היא המקבילה של חמה הבת של מרסלינו בחבקי אותי חזק, לוסיו אנס את תאודורה במקום דומה למקום בו אאולחיו (לוסיו בחבקי אותי חזק) אנס את חמה, אבל שם זאת הייתה סתם חרמנות ותפס אותה בדרך מהאוניברסיטה, פה פאוסטו ביקש להשתיק אותה כי היא ידעה על על פאוסטו ודיאנה, בכלל מוזר שפה אביגייל ודיאגו יודעים על הרומן הזה וברוך השם לא מנסים לרצוח אותם, למרות שפאוסטו איים לרצוח את אביגייל כשרנטה איימה לספר על פשעיו, אבל בלי קשר לזה. אבל לתאודורה היה חוסר המזל שפאוסטו שמע אותה מדברת עם אביגייל ונפלה במלכודת של לוסיו, באמת לוסיו שליח של מתאו מצחיק.

נראה שמקס מתעניין בתאודורה מעבר לסטוץ למרות שהוא עדיין באובססיה לאביגייל, בחבקי אותי חזק חמה ומקס היו ביחד, כאן מקס הוא הבן של האנס שלה, מה שלא היה בחבקי אותי חזק, מעניין אם כאן הם יהפכו לזוג ותאודורה תוכל להתגבר על זה שהוא הבן הביולוגי של האנס ואיך מקס יגיב כשיגלה ובכלל אם מקס יהפוך לדמות טובה לגמרי בעתיד או יישאר לא לכאן ולא לכאן. 
לצפיה ב-'הדיעה שלי על מקס השתנתה לאור הפרקים האחרונים'
הדיעה שלי על מקס השתנתה לאור הפרקים האחרונים
08/08/2016 | 17:19
5
נראה שבכל זאת התפוח לא נפל רחוק מהעץ...
איך שמקס שמע שהוא היורש העיקרי של הדוד החורג שלו הוא הצטרף לחימנה ועכשיו גם הוא רוצה שהוא ימות ובשביל זה הוא מחפש את לוסיו כדי שיעשה את העבודה
לצפיה ב-' לחנך את נינה-פרקים 51-60 '
לחנך את נינה-פרקים 51-60
31/07/2016 | 13:04
3
24
.
לצפיה ב-'el momento mas esperado'
el momento mas esperado
31/07/2016 | 13:13
31
איך הם אוהבים לכנות את הרגע הזה ככה בארגנטינה...אני ממש מרוצה שמאז הגילוי ועד לרגע זה לא חלפו הרבה פרקים כלל.
פעם ראשונה שרואים שהמלונית הזאת של מצ'ה היא עם תקרה פתוחה כזאת (בסצינת הגשם) אף פעם בסצינות אין תחושה נגיד של אור שמש מבחוץ או משהו 

היו סצינות מצחיקות עם מצ'ה השבוע בלונה פארק(חח ממש התעללות בשחקנית); זה שהיא מנסה לעשוק את מנואל; זה שבאחת ההופעות היא הייתה אחת מהרקדניות של ביצ'ו 
חח והייתה איזו סצינה שהנגריטה אמרה כמה פעמים "nooo!" ומצ'ה-"que??" שזה גם היה מצחיק

גם לסלבה היו כמה קטעים מצחיקים שמארה אומרת לה שתיתן את החזייה שלה לשמן כי הכול נופל לו וגם הסצינה שהם עושים סלפיז עם המשרתת וסלבה אומרת שאנטוניו החרמן נוגע בה, אז מארה אומרת לה- deja que te toce

מארה והשמן קרועים...גם בסצינות שהם היו בספא ובשיעור יוגה(חח כשהיא גילתה שהמדריך גיי)
ומארה עם הטריליון סלפיז ההזויים שהיא עושה 

פטריסיו שבור מהפרידה והסצינות בבית של מנואל ואנדריאה שלא מרחמת עליו...וגם כשהוא עוקב אחריו בפלאפון ואומר esta conectado todo el dia!!
לצפיה ב-'מגיבה על הפרקים '
מגיבה על הפרקים
31/07/2016 | 20:55
21
פליטו אורטגה, אבא של.., סופסוף מנואל עושה משהו למען נינה ועוזר לה עם קריירת השירה. לא אהבתי את השיר השלישי של נינה בום בום. נינה תהיה מופע חימום של פליטו אורטגה.

מארה כפוית טובה כלפי מילי, בכלא מילי עזרה לה ותמכה בה ועכשיו שהיא לא צריכה אותה יותר אז לא אכפת לה ממנה. כזאת היא מארה. מארה וניקו רוצים ללכת לספא, לא למדה את הלקח עם מה שקרה לה. בהמשך לכך מארה רוצה לשכור את שירותיה של נינה שתתחזה אליה. אחרי מה שהיא עשתה לנינה, בטוח שנינה לא תסכים להצעה שלה. מארה וניקו איזה צמד חח, והיה ברור שמארה לא תסכים שסלווה תבוא איתם לספא. מארה וניקו עדיין בספא, הגזימו 3 פרקים כבר הם נמצאים שם.

לה נגרה גרסיאלה ורנסו, האם יתפתח ביניהם רומן. נינה מקנאה לרנסו, אחרי שראתה אותו עם לה נגרה גרסיאלה. ונינה מספרת לרנסו שהיא כתבה את השיר בשבילו. רנסו ולה נגרה גרסיאלה. שוב נינה מקנאה לרנסו. ואל נגרה גרסיאלה רואה את נינה ורנסו קרובים. איך נינה באה לדירה של רנסו בדיוק שאל נגרה גרסיאלה שם.

הגיע הזמן  שמנואל וחוסה יספרו לנינה ולמארה את האמת. אבל מנואל וחוסה לא מספרים לנינה את האמת, למרות שהיא חושדת שהיא מארה בנות דודות (למרות שזה בכלל לא הכיוון). השאלה המתבקשת היא איך היא לא חושבת על האפשרות הברורה מאליו שהיא ומארה אחיות תאומות.

צחוקים עם מ'צה, אל ב'יצו וג'וני בפארק שעשועים ושג'וני שהוא הלך לאיבוד. וגם  צחוקים עם מ'צה ומנואל שרצתה לקחת אחוזים מהייצוג של נינה ואח"כ הופיעה במערכת העיתון וראתה תמונה של מארה במשרד של מנואל. 

נינה ורנסו מתנשקים בגשם. ואיך נינה רמזה לו שהיא לבד באכסניה ושיבוא. ומאז הם לא יכולים להפסיק ומפריעים להם. עד שרנסו שכר במיוחד בקתה. ורנסו ונינה סופסוף לבד בבקתה.

אנטוניו מגעיל , עכשיו גם עם כרמלה, לא מספיק לו אנדראה ומארה.

ויקי לאוריה חזרה ,חבל שלא הראו שוב גם את טוקה. והלוואי שנינה תלך עם רנסו אליה.

לצפיה ב-' בפולקא מכינים טלנובלה חדשה '
בפולקא מכינים טלנובלה חדשה
01/08/2016 | 08:36
49
שתחליף את "עשירים לא מבקשים רשות", ותיקרא quiero vivir a tu lado ויככבו בה מייק אמיגורנה ופאולה קרום. בנוסף רוצים גם את אלברטו אחקה ובטיאנה בלום לקאסט. הצילומים יתחילו בחודש אוקטובר.

לצפיה ב-'שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה '
שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה
29/07/2016 | 20:49
4
138
לפני שאתחיל, הסיבה שאני פותח שרשור היא בגלל שהשרשור שאני רוצה להגיב לו הוא למטה אז אני אגיב כאן. 

בעיקרון בעיית ההתאהבות של האחים הוא משהו שנוצר לסוג של נושא שנוי במחלוקת כאן בפורום  
בעיקרון-אין כאן התאהבויות של אחים ביולוגים, אלא חורגים, כמו שהיה ב''בזמן שישנת'' עם רודריגו-אנה-מנואלה. היוצרת כנראה אוהבת אהבות מסובכות כמו עם אחים חורגים. 

ההתאהבות הכביכול ביולוגית היא בהתחלה של פדרו וז'וליה. אבל הגילוי שהם לא אחים הוא תוכנן על ידי היוצרת, כי מההתחלה אמה של ז'וליה ודודה שלה, דיברו על סוד מסתורי מאוד, (מי שצופה יודע) 

וכפי שסימנתי, יש גם כאן ספוילר שאוסיף: 

ההתאהבות של ז'וליה עם האח הארגנטינאי-פליפי היא שונה מאוד. בניגוד להתאהבות של פדרו וז'וליה שחשו שזו אהבה אסורה. פליפי הופיע בחיי האחים אחרי שהתברר שז'וליה לא נולדה מתרומת הזרע של מיגל.

גם חוץ מזה יש בסדרה הזו כ''כ הרבה דרמות על החיים, דברים מאוד טובים ומסרים של היומיום, מלבד סיפור האחים. 
לצפיה ב-''
29/07/2016 | 22:40
3
64
אז בעצם גם הבחור השני הוא לא אחיה הביולוגי? חשבתי אולי מהצד של האמא אני כבר לא יודעת למה לצפות

בבזמן שישנת היה ידוע מהתחלה שאין שום קשר דם בין הראשי לאחיות. הקונפליקט העיקרי סבב סביב הההתעוררות של אנה מהתרדמת לתוך המצב החדש שנוצר-הזוגיות של מנואלה ורודריגו. והמשפחה שהקימו עם הילדה של אנה ורודריגו.

לצפיה ב-'אני אסביר לך את המצב '
אני אסביר לך את המצב
29/07/2016 | 22:58
2
73
לגבי כל האחים: 
בעיקרון, הילדים שנולדו מתרומת הזרע של מיגל הם: פדרו, ברנרדו, ליילה ולואיס. ארבעה. ז'ואקין - הבן של ליז'יה ומיגל נולד בעקבות הזוגיות של מיגל וליז'יה. עכשיו, ז'וליה נולדה בעקבות הרפתקה של אמה בעקבות נסיעה עם בעלה ואז פגשה בחור בנסיעה שאיתו היא בגדה בבעלה ונכנסה ממנו להריון, ז'וליה היא הבת של מרתה ושל אותו בחור שאיתו בגדה בבעלה, האבא שז'וליה איתו גדלה. 
לז'וליה אין קשר דם עם אף אחד מהאחים. 
כל דמות של הילדים מתרומת הזרע, כולל ז'וליה, הם דמויות ניטרליות לחלוטין, כלומר לא יהיה מצב כפי שנהוג בטלנובלות שדמות מהסדרה הייתה עם מישהו שקשור למשפחה של האחים וזה, כפי שרוב הטלנובלות נוהגות. כאן זה שונה, כל דמות יש לה את ההיסטוריה משלה. 

ההתאהבות והרומן של ז'וליה ופליפי היא שונה יותר, בוגרת יותר. 

מקווה שהצלחתי לעזור 
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף את פליפי '
שכחתי להוסיף את פליפי
29/07/2016 | 23:14
1
39
שהוא גם נולד בעקבות תרומת הזרע. 
לצפיה ב-'אוקיי זה נשמע קצת מסובך אבל נראה לי שהבנתי חח'
אוקיי זה נשמע קצת מסובך אבל נראה לי שהבנתי חח
30/07/2016 | 00:28
45
אם כך נראה שאין פה זוגות עם קשר דם
שאלות, חדשות, בקשות
29/07/2016 | 19:36
20
29
שבת שלום
לצפיה ב-'הסינגל והקליפ החדשים של מאיטה פרוני'
הסינגל והקליפ החדשים של מאיטה פרוני
29/07/2016 | 19:38
1
72
השיר כשמו כן הוא ממכר
לצפיה ב-''
29/07/2016 | 20:08
55
את השיר שמעתי לראשונה כשהיא הופיעה איתו בטקס premios juventudואכן קשה שלא להתמכר ולפי מה שאני רואה גם הקליפ ממש יפה מדהימה מאייטה תודה על הלינק
לצפיה ב-'ויקטוריה רופו ודנה גרסיה'
ויקטוריה רופו ודנה גרסיה
30/07/2016 | 17:44
2
92
חמודות
לצפיה ב-'אתם יכולים בבקשה להביא לי ת'תמונות מהסרט של פונצ'ו הררה?'
אתם יכולים בבקשה להביא לי ת'תמונות מהסרט של פונצ'ו הררה?
30/07/2016 | 22:07
1
43
זה ממש חשוב לי ועל מהוא  מסופר וכל פרטים על הסרט?
ותודה מראש!
לצפיה ב-'איזה סרט?'
איזה סרט?
31/07/2016 | 00:38
14
לצפיה ב-'פרומו נוסף לVino El Amor'
פרומו נוסף לVino El Amor
31/07/2016 | 02:35
1
64
חתיך גבריאל סוטו ומוכשר
לצפיה ב-'עושה רושם טוב'
עושה רושם טוב
31/07/2016 | 22:07
19
לצפיה ב-'הבדיחה היומית של טלמונדו'
הבדיחה היומית של טלמונדו
31/07/2016 | 23:10
65
לצפיה ב-'השחקנית מריאנה קאר הלכה לעולמה'
השחקנית מריאנה קאר הלכה לעולמה
01/08/2016 | 09:16
11
144
השחקנית הארגנטינאית ,שמוכרת לנו מטלנובלות רבות של טלויסה, נפטרה אתמול בגיל 66.
מריאנה שיחקה בעשרות טלנובלות, סדרות וסרטים בארגנטינה ובמקסיקו.
בשני עשורים האחרונים היא שחקה בעיקר בטלנובלות של טלויסה, כמו "תשוקה", "לב פראי", "הזר" ועוד...
יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'יהי זכרה ברור '
יהי זכרה ברור
01/08/2016 | 13:31
51
שחקנית מאוד מוכשרת וטובה וגיל מאוד צעיר למות.
לצפיה ב-'לאא '
לאא
01/08/2016 | 17:28
6
72
השחקנית הזו זכורה לי לטובה מהזרותשוקות(מלב פראי היא לא זכורה לי)שבשניהם היא שיחקה דמויות טובות ודי בולטות אבל מלבד הדמויות שגילמה גם היא עצמה הייתה ממש שחקנית חביבה וזו בהחלט ידיעה עצובה. ידוע ממה היא מתה? כי כמו שיבגני אמר היא מתה די צעירה.

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'נראה שזה היה משהו פתאומי ולא איזשהי מחלה'
נראה שזה היה משהו פתאומי ולא איזשהי מחלה
01/08/2016 | 21:43
39
דום לב, משהו כזה...
לצפיה ב-'גם אני לא זוכר אותה מלב פראי '
גם אני לא זוכר אותה מלב פראי
01/08/2016 | 23:25
2
33
ואם התמונה השנייה שאלה הביאה היא של דמותה מלב פראי, היא ממש לא דומה בלוק העכשווי ללוק התקופתי שלה.
לצפיה ב-'התמונה השנייה סתם מצאתי באינטרנט,בלי קשר ללב פראי'
התמונה השנייה סתם מצאתי באינטרנט,בלי קשר ללב פראי
01/08/2016 | 23:55
20
לצפיה ב-'אני רואה שבויקיפדיה אין את שם הדמות, כנראה היא הייתה בתפקיד'
אני רואה שבויקיפדיה אין את שם הדמות, כנראה היא הייתה בתפקיד
02/08/2016 | 17:36
22
אורח או תפקיד ממש קטן.
נראה שהיא ממש שיחקה עד השנים האחרונות, הטלנובלה האחרונה שלה הייתה La vecina לפי ויקיפדיה.
לצפיה ב-'במחשבה שנייה עם אלה כתבה תשוקה ולא תשוקות '
במחשבה שנייה עם אלה כתבה תשוקה ולא תשוקות
01/08/2016 | 23:27
1
42
כלומר השם המקורי ולא השם של ויוה אז אולי גם בלב פראי הכוונה ללב פראי התקופתית שלא שודרה בויוה ולא בלב בלתי נשלט עם אנה ברנדה קונטררס שתורגמה על ידי ויוה כלב פראי.
לצפיה ב-'באמת שלא זכרתי איך ויוה תרגמו את pasion'
באמת שלא זכרתי איך ויוה תרגמו את pasion
01/08/2016 | 23:48
36
אבל ב"לב פראי" באמת התכוונתי ל Corazón indomable. לא יודעת איזה דמות היא הייתה שם , אבל כתוב בויקיפדיה ובכתבות על מותה שהיא שחקה שם.
לצפיה ב-'שתנוח על משכבה בשלום '
שתנוח על משכבה בשלום
02/08/2016 | 13:01
2
30
מאז אלבורדה לא ראינו אותה על המסך הישראלי..
לצפיה ב-'לא מאז אלבורדה אלא מאז לה פסיון '
לא מאז אלבורדה אלא מאז לה פסיון
02/08/2016 | 16:37
1
26
כי תשוקות נגמרה אחרי שהזר נגמרה בפעם השנייה. וכתוב שהיא הופיעה גם בלב פראי, נראה לי מוזר, לא זוכר אותה משם.
לצפיה ב-'אני מאלה שלא ראו את תשוקות'
אני מאלה שלא ראו את תשוקות
02/08/2016 | 17:09
30
וזה לא לה פסיון כי.... פשוט הסדרה נקראה Passion. זהו.
לצפיה ב-' לשבת'
לשבת
29/07/2016 | 19:04
11
46
כל מה שלא שייך לנושא הפורום לפה
לצפיה ב-'שמעתם על המקרה הזה?'
שמעתם על המקרה הזה?
29/07/2016 | 19:05
3
90
לצפיה ב-'חח שטויות זה נראה מבויים משהו'
חח שטויות זה נראה מבויים משהו
29/07/2016 | 20:15
2
43
מה אנשים לא יעשו כדי להתפרסם
לצפיה ב-'הבנתי שהיא עברה התעללות מינית בגיל שנתיים'
הבנתי שהיא עברה התעללות מינית בגיל שנתיים
29/07/2016 | 20:27
1
28
לצפיה ב-'כן זה מה שכתוב אבל לכי תדעי אם זה אמין'
כן זה מה שכתוב אבל לכי תדעי אם זה אמין
29/07/2016 | 20:44
45
לאור שאר הפרטים בכתבה. אבל אם כן זה מצער מאוד למרות שהיא לא אמורה לזכור את זה(לא שזה הופך את זה לפחות חמור במידה וזה נכון).
לצפיה ב-'ליידי ולונה הנסיכות'
ליידי ולונה הנסיכות
29/07/2016 | 23:17
2
53
האחת מבוגרת מאוד והשנייה צעירה מאוד
לצפיה ב-'מקסימות'
מקסימות
30/07/2016 | 00:18
16
אולי תפגישו ביניהן חח
לצפיה ב-'חמודות'
חמודות
30/07/2016 | 00:54
8
לצפיה ב-'"איפה כוכבי הריאליטי המוזיקלי היום?"כתבה מעניינת'
"איפה כוכבי הריאליטי המוזיקלי היום?"כתבה מעניינת
30/07/2016 | 16:05
62

לשלומי בראל שהגיע למקום השלישי בכוכב נולד 5 יש עסק לתיקון גיטרות ומידי פעם הוא מנגן בארועים, מישל גוריאשווילי שהגיע לחצי גמר בכוכב נולד 4 חזר לעסוק במוזיקה גרוזינית ולשיר בחתונות, ומאיה רוטמן שזכתה במקום השני בכוכב נולד 4 מחכה שמישהו ירים לה את הכפפה למרות שהיא כותבת ומופיעה.

חבל לי על מאיה אני זוכרת אותה לטובה גם מבחינת הצניעות וגם מבחינת הקול המדהים. מקווה שאולי באחד הימים היא באמת תעשה קאמבק. גם מישל היה תותח, לשלומי פחות התחברתי ולדעתי הוא כן היה שותף למיתוג שלו כרוקר בניגוד למה שאמר בראיון, לא שזה רע אבל אני זוכרת שהוא ממש עף על עצמו עם זה והקצין את זה. בזמנו התבאסתי שחן אהרוני לא עלה לגמר במקומו, יותר הגיע לו

חבל שלא ראיינו גם זהבית פסי שהגיעה למקום הרביעי בעונה הרביעית היא הייתה פייבוריטית שלי באותה עונה. איזו שירה מרגשת הייתה לה. הקסם שלה היה בחוסר הנסיון שלה בתחום. קול נדיר

חגית יאסו מפתיע שנעלמה עד עכשיו. הייתי בטוחה שאחרי הניצחון שלה בכוכב נולד 9 היא תעשה קריירה. אבל נחמד לדעת שהיא עומדת להוציא את אלבום הבכורה שלה בקרוב!

בקיצור, ממש חבל שהורידו את התכנית הזו, ממש אהבתי אותה.
מקווה שאולי בהמשך זה עוד יחזור גם אם סיכוי קלוש
לצפיה ב-'אביו של החייל אלאור אזריה התמוטט'
אביו של החייל אלאור אזריה התמוטט
31/07/2016 | 23:00
2
44
המדינה הרסה את החייל והמשפחה שלו עבור מחבל צמא דם. בושה.
מקווה שהוא יתאושש במהרה
לצפיה ב-'מנוולים לחטט בפייסבוק של המשפחה'
מנוולים לחטט בפייסבוק של המשפחה
01/08/2016 | 01:32
1
40
להשתמש בדברי זעם שנכתבו לפני שנתיים בזמן שרצחו לנו שלושה נערים כראיה, באמת מדינה מפגרת אנחנו.

שמעתי את אורן חזן מבטיח לחוקק חוק של שחרור אזריה אם הוא יורשע, הייתי רוצה להאמין שביבי לא יוכל לבלום יוזמה כזאת אם תהיה, כי במשפט גייסו את כל הקצונה של הצבא להעיד נגד החייל.
לצפיה ב-''
01/08/2016 | 19:58
10
שאלות, חדשות, בקשות
26/07/2016 | 22:59
7
28
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'פרומו ל-Despertar Contigo'
פרומו ל-Despertar Contigo
26/07/2016 | 23:00
1
90
לצפיה ב-'נראה יפה אבל אם זה טלקומדיה ספק אם יגיע:/'
נראה יפה אבל אם זה טלקומדיה ספק אם יגיע:/
27/07/2016 | 07:00
27
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי! מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו'
עכשיו זה רשמי! מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו
27/07/2016 | 21:43
70
מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו ומצטרפת לנרקונובלה El Chema כיכובו של מאוריסיו אוכמן.
לצפיה ב-'פרומו מורחב ל- Despertar Contigo'
פרומו מורחב ל- Despertar Contigo
27/07/2016 | 21:46
55
לצפיה ב-'פרומואים לVino el amor'
פרומואים לVino el amor
27/07/2016 | 22:25
1
90
בכיכובם של גבריאל סוטו ואירינה באאבה ותתחיל ב8 לאוגוסט במקסיקו.
לצפיה ב-'וואו יותר יפה אפילו מהצילומים של רק אלוהים סולח'
וואו יותר יפה אפילו מהצילומים של רק אלוהים סולח
29/07/2016 | 20:21
36
כאילו הם בתוך ציור איזה מהמם. לגמרי עושה חשק לצפות מקווה שהטלנובלה טובה כמו הצילומים חח אבל בדרך כלל הכפריות לא מאכזבות חוץ מהמקרה הנדיר של תהום של תשוקה
לצפיה ב-'כך חגג חורחה סלינס יום הולדת עם משפחתו'
כך חגג חורחה סלינס יום הולדת עם משפחתו
29/07/2016 | 01:53
119
חורחה סלינס ואליזבט אלברז פרסמו תמונות עם תאומים שלהם מחגיגות יום הולדת ה48 של חורחה שהיה לפני יומיים.
ויש גם תמונה עם הבת שגדולה שלו מנישואים קודמים.
לצפיה ב-'מי זה מי'
מי זה מי
27/07/2016 | 17:17
9
48
מזמן לא היה שירשור, ניר עד לאיפה הגעת?
אני הגעתי עד פרק 57 כולל
לצפיה ב-'יסניה הזו דורשת טיל תמוז לפרצוף איזו בלתי נסבלת היא נהייתה!!'
יסניה הזו דורשת טיל תמוז לפרצוף איזו בלתי נסבלת היא נהייתה!!
27/07/2016 | 18:15
2
52
אחרי שהשוטר הפושע(מסתבר שיש כזה דבר)סיפר לליאונרדו וכולם ש"השריפה בבית של ג'ונתן הייתה כביכול תאונה ולא נגרמה במכוון", לא עברה שנייה אחת וכבר יסניה התחילה להשתולל "נו נו מה יש לך להגיד עכשיו אמרתי לך אתה סתם נטפל לאבא שלנו בלה בלה בלה!" חח יאוו ואין מי שיעצור אותה כמו ילדה מגודלת פשוט לא התבגרה. אני לא מבינה איך הם מתאפקים ולא מטיחים לה בפרצוף שהאבא היקר והקדוש שלה כיפכף את אמא שלה ושביגללו "פריקו איבד את אחיו התאום". 

גם לא הספיק לה שליאונרדו אמר שהוא יתנצל "נו איפה הוא למה הוא לא פה שקרן **עולה להתקשר אליו** קרצייה! אהבתי איך שליאונרדו הוציא לה את הנשמה והגיע רק בדקה התשעים חחח כמובן שגם אחרי ההתנצלות זה לא הספיק לה והמשיכה להשתולל. באמת שלרובן מגיע משהו הרבה יותר טוב. אפילו קוני עדיפה עלייה למרות שהיא נראית כמו אחותו הקטנה. 

ובאשר לפרננדה ופריקו, נראה שזה לא האריך ימים איגנסיו הזה מה שכן, פרננדה לא יצאה חכמה במיוחד ומיהרה להסיק מסקנות. "הפושע שכיפכף את סנטיאגו"(הלא הוא צ'מוי הדגול)מבחינתה עובד עכשיו בחברה. אז ברור שכל אחד יכול לדבר עם המאבטח מה הביג דיל וממתי היא שוב סומכת על איגנסיו שהרי בפעם הקודמת שהוא אמר לה שליאונרדו לא היה מעורב בשיחרור סנטיאגו היא לא האמינה לו וכבר לא סמכה עליו. אז מה קרה פתאום שחזרה להאמין בכל מה שאומר לה בכל המסמכים שמוסר לה ובעורך דין המפוקפק שלו. לא ברור... אבל היא ללא ספק איכזבה ממש. שוב היא רוצה לנקום שוב היא חזרה לפנים החתומות הרציניות והממורמרות ופריקו כבר מרגיש שמשהו לא בסדר

עוד אחת שיצאה לא חכמה במיוחד ומיהרה להסיק מסקנות זו טניה עד שהיא שוב סמכה על אאוחניו, חוסטינו הסוטה שם בכוונה את השרשרת שלו על הרצפה כדי ששוב טניה תחשוד בו שהוא זה שמסמם אותה אבל גם פה זה לא הגיוני, אז מה אם השרשרת שלו הייתה על הרצפה שלה הרי הוא גם ככה היה אצלה באותו יום, אז באותה מידה השרשרת באמת יכלה ליפול לו באותו זמן. ככה שגם פה יש תפנית מאכזבת ולא הכי הגיונית.

הפסיכיאטרית הזו פשוט צרה צרורה איך שגרמה לפלומה לחשוב שאולי ליאונרדו כבר לא יאהב אותה אחרי שהזיכרון יחזור אליו לא פחות מעצבן היה לראות איך שאחותה דניאלה שמתיימרת להיות קדושה מעונה המשיכה לייעץ לה ללכת עם זה קדימה גם אחרי ששמעה שהיא התחילה לחבל במכוון ביחסים של "המטופל שלה וזוגתו 

לדעתי הסיבה היחידה שדניאלה עוזרת לפרננדה עם סנטיאגו בצורה כל כך מסורה, היא ככל הנראה הרגשות שיש לה כלפיו. אחרת אני בספק גדול אם היא הייתה עוזרת ככה לפרננדה וסנטיאגו. בקיצור, דומות האחיות 
לצפיה ב-'אבל הדבר החשוב ביותר'
אבל הדבר החשוב ביותר
27/07/2016 | 20:00
1
40
זה שסוף סוף רובן גילה שיסניה וקנדי התמימה הן אותה אחת

אני עוד צריך להשלים פרקים. הם בויוה בפרק 72 היום ואני ב56 לדעתי....... פיגור ממש.
לצפיה ב-'כןןן וגם אז מי שתקף וצרח והתעצבן זו קנדי הלא קנדידה!'
כןןן וגם אז מי שתקף וצרח והתעצבן זו קנדי הלא קנדידה!
27/07/2016 | 20:18
31
במקום להתנצל בפני רובן
אז אנחנו כמעט באותו הפער, יאללה תשלים עוד פרק אחד ונשתווה
לצפיה ב-'ופרט חשוב נוסף ששכחתי לציין'
ופרט חשוב נוסף ששכחתי לציין
27/07/2016 | 20:47
34
צ'מוי גילה שפריקו וליאונרדו התחלפו
מעניין איך פריקו יגיב עכשיו שצ'מוי אמר לו את זה בפרצוף
לצפיה ב-'פלומה מרדימה את קצ'יטו'
פלומה מרדימה את קצ'יטו
27/07/2016 | 21:14
3
45
במיטת המכונית שלו
לצפיה ב-'קוני מנסה לעודד את טניה עם גלידה וסרט בנייד'
קוני מנסה לעודד את טניה עם גלידה וסרט בנייד
27/07/2016 | 21:20
2
41
חמודות
לצפיה ב-'ועוד קצת קוני וטניה'
ועוד קצת קוני וטניה
27/07/2016 | 21:22
1
37

לצפיה ב-'ארוחת בוקר!'
ארוחת בוקר!
27/07/2016 | 21:27
34
רק חבל שאח"כ יסניה ושרה המציקות הרסו לאינס את התיאבון עם הליכלוכים שלהן על ליאונרדו
לצפיה ב-'עד פרק 60'
עד פרק 60
29/07/2016 | 18:47
30
זה פשוט נורא מה שחוסטינו הנבל עושה לטניה. מסית אותה נגד כולם מבודד אותה ושומר אותה רק לעצמו והיא כולה תמימה מאמינה בו בעיניים עצומות. לא ברור איך היא לא קולטת אותו הוא כל כך שקוף. גם אחרי שקלטה שהוא העלים לה את הנייד לא נפל לה האסימון שהוא רחוק מלהיות שה תמים.. איזה חצוף איך שכתב בשמה לקוני שהיא כביכול טסה למקסיקו מסכן אאוחניו

פריקו עיוור מאהבה לפרננדה. הסכם טרום הנישואים, העזיבה באמצע הארוחה, שינויי מצב הרוח שלה, הקירבה לאיגנסיו, איך הוא לא שם לב שהיא לא כנה איתו ושמשהו לא בסדר ועכשיו יש לו עוד בעיה - צ'מוי שדורש כסףתמורת שתיקתו. מעניין איך זה יתפתח כי עושה רושם שפריקו לא מוכן בשום פנים ואופן לגנוב מהומברטו בשבילו

חח איך כולם בהלם מליאונרדו ולא מבינים איך פתאום "פריקו" מבין בניהול עסקים וכלכלה אחרי המפגש שהוא אירגן בנושא פיתוח השוק. לפחות פלומה נרגעה וחזרה להאמין בו אחרי שהפסיכולוגית בשקל אכלה לה את הראש אהבתי במיוחד איך שליאונרדו כעס עלייה ואמר לה שיותר לא יבוא לטיפולים אצלה

בסיליו התחיל לקלוט מי זה מרטין אנדרדה ועכשיו הומברטו חושד שפריקו/ליאונרדו יודע שהוא מאומץ

חבלל שאינס לא תפסה את יסניה/קנדי הלא קנדידה על חם באמצע מופע החשפנות שלה חחח זה היה קרוב 

מוסיפה שתי סצנות של רובן ויסניה/קנדי מהפרקים האחרונים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ