לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1500615,006 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'מלכת הלבבות 1-2'
מלכת הלבבות 1-2
01/03/2017 | 23:18
8
63
צריך לסמן ספוילר על פרקים באתר של ויוה?

אני בכל אופן אומר שזה נראה טוב בינתיים. לפחות את הקלישאה של איבוד הזכרון שמו על ההתחלה.
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש צורך לכתוב ספוילר'
לא נראה לי שיש צורך לכתוב ספוילר
02/03/2017 | 00:35
3
47
רוב הגולשים או כבר צפו או לא מעוניינים. האמת סדרה נהדרת, בחירה מצויינת שלך לוותר על סנטה דיאבלה וכן לצפות במלכת הלבבות.
לצפיה ב-'מה עם בגוף אחד?'
מה עם בגוף אחד?
02/03/2017 | 00:45
2
40
גם זה באתר. בא לי לבדוק את הטלמונדאיות שפספסתי.

סנטה דיאבלה - הצצתי אתמול לאיזה פרק. לא הבנתי מי האח של מי מרוב שהם מסובכים עם עצמם, אז עדיף ככה, לא?

מה שכן, ברברה של סנטה דיאבלה היא אשתו של ויקטור במלכת הלבבות, נכון?
לצפיה ב-'בגוף אחד מצויינת '
בגוף אחד מצויינת
02/03/2017 | 16:09
1
24
אבל אולי אחרי שאתה גומר לראות את חורחה לואיס פילה משמש כסמרטוט הרצפה של אריקה דה לה רוסה, אולי לא יהיה לך מיד חשק לראות אותו משמש סמרטוט הרצפה של וונסה ויאלבה. עוד משהו שעלול להרתיע אותך, הוא שדוד מהשיבה הביתה (המבוגר לא הילד) משחק שם את המקביל לאריק אליאס (אנטוניו) בעל החיים ועל המוות. אבל סך הכול אהבתי אותה יותר מעל החיים ועל המוות שבבגוף אחד בניגוד לעל החיים ועל המוות, נתנו הסבר לחילופי הנשמות, ואדריאנה אגילר (הגוף המושאל) הייתה ובן הזוג שלה היו דמויות עם בשר ולא אנשי מערות כמו בעל החיים ועל המוות. אם כי מצד שני ללורנה רוחאס ז"ל היה אופי והיא הייתה אישה חזקה וחורחה לואיס פילה סתם אדם חסר אופי ופחדן, דמות די דומה לארמנדו, אם כי ארמנדו בפרקים הראשונים היה הרבה יותר אכזר. וגם הבת הבכורה המקבילה של וונסה וילאלבה בעל החיים ועל המוות, הייתה מעצבנת כמעט כמו אדריאנה בהגורל של אווה. 

סנטה דיאבלה בהחלט מתוסבכת, מישהו כתב שהמטרה לא ליצור הגיון אלא להפתיע את הצופה, בכל מקרה אני חושב שסנטה דיאבלה ומישהו צופה בך לא מתאימות לז'אנר הטלנובלות.

ברברה מסנטה דיאבלה היא אכן אישתו של ויקטור במלכת הלבבות, ובניגוד לקריקטורה שלה בסנטה דיאבלה, במלכת הלבבות יש לה דמות רצינית. 

אגב באתר ויוה גם לשחקנית שמשחקת את קלרה הבת של ניקולס וריינה וגם על פביולה מהגורל של אווה כתוב ששמה של השחקנית הוא ניקול אפולוניו, אבל הן ממש לא נראות דומות, האם זאת אותה השחקנית או רק שם זהה?
לצפיה ב-'כן, זו אותה אחת'
כן, זו אותה אחת
02/03/2017 | 16:40
17
לגבי בגוף אחד - אני בינתיים אחכה קצת כי רק עלתה. לויוה יש מנהג להשאיר סדרות חצי שנה- שנה עד שהיא מורידה אותן.
לצפיה ב-'אגב עוד מוכרת לי במלכת הלבבות'
אגב עוד מוכרת לי במלכת הלבבות
02/03/2017 | 17:10
21
בתור אמה החורגת של ריינה - אשתו הבורה והמטומטמת של מריו סימארו בעל החיים ועל המוות. רוסלינדה רודריגז שמה.

וראיתי בקרדיטים שגם הנרי זאקה בפנים. שחקן נהדר.
לצפיה ב-'ועוד מוכר'
ועוד מוכר
02/03/2017 | 17:14
17
גספר מסנטה דיאבלה ומה שמו במלאך ושטן. בתפקיד די אנמי וכנראה זמני.
לצפיה ב-'ועוד אחד - פבלו אזר'
ועוד אחד - פבלו אזר
02/03/2017 | 17:17
20
שבאופן אירוני לחלוטין הוא גם שיחק בעל החיים ועל המוות וגם שחקן טלמונדאי ותיק.
לצפיה ב-'פרק 3'
פרק 3
02/03/2017 | 17:50
18
אני עדיין באמצע הפרק, אבל הסצנה שבה אסטפניה נפגשת עם סוסנה וסוסנה מזכירה את השם של גרטה ואסטפניה מחייכת חיוך עצוב.........

נראה לי שאני שועל טלנובלות ותיק כדי להבין שגרטה היא למעשה בתה של אסטפניה ולמעשה ויקטור גזל אותה ממנה כדי שסוסנה תגדל אותה.
לצפיה ב-'הגורל של אווה - שרשור לקראת הסיום המתקרב'
הגורל של אווה - שרשור לקראת הסיום המתקרב
01/03/2017 | 15:44
6
28
לצפיה ב-'נראה שהחוקים בטלמונדו משתנים לפי רוחו של התסריטאי '
נראה שהחוקים בטלמונדו משתנים לפי רוחו של התסריטאי
01/03/2017 | 16:07
47
כשאווה הואשמה ברצח סופיה בטי רצתה את העונש המקסימאלי הוא 30 שנות מאסר, בסוף אווה קיבלה 25 שנה וכשהיה משפט חוזר נאמר שזה העונש המקסימאלי.

אבל במשפט של ליילה זאת שרצחה את בנה של החברה של אווה מהכלא שהיא גם הדודה של בעלה לשעבר של מרלן ריינלדו והכלה שלה הפלילה אותה בניסיון לרצוח אותה ולכן הייתה בכלא, כשהפשעים של ליילה נחשפו היא הורשעה וקיבלה עונש מוות. ואמנם הגיוני שרצח מתוך תאוות בצע ותכנון שזה ייראה כמוות טבעי זה יותר חמור מרצח על רקע קנאה, אבל העניין שהעונש המקסימאלי משתנה לאורך הטלנובלה.

נתפסו הנהגים שניסו לרצוח את פנצ'ו וסוראיה ופנצ'ו נהרג וסוראיה שרדה, את הראשון שנתפס מרלן ורבקה דאגו לרצוח בכלא. השני ניסה לשתול את הסמים שבהם סוחרת מונסול בחברה של אווה כדי להפליל אותה בעיסקת סמים, אבל ארמנדו לא זה ולא זה, הוא ממהר להזהיר את אווה שמרלן תהרוס אותה והיא ופבלו על הכוננות ועולים על התכנית ורבקה יורה בנהג והוא בבית חולים בתרדמת וסוראיה מזהה אותו כאחד הרוצחים. אמנם נחשף הקשר בין מרלן לנהגים, אך בגלל המניעים סוראיה בטוחה שהזוג מונטוורבה הזמין את הרצח, וזה נכון, רק שמרלן טרם קיבלה את התשלום כי קודם צריך לגנוב את הכסף מבובי שעכשיו עם שמו החדש לואיס ורק חלק מהכסף רוברט גנב מסוראיה ושילם לאנדי. נראה שקרוב הרגע שלואיס יגלה שהוריו המאמצים ניסו לרצוח את הוריו הביולוגים ועם אביו הצליחו. 

מרלן משחקת באש וגונבת סמים מהקרטל כדי לשתול אותם אצל אווה, ותגובת ברון הסמים לא מאחרת להגיע ומרלן חושבת שתוכל להאשים את אווה בגניבת הסמים ולשסות את הקרטל באווה, אך עושה רושם שראש הקרטל לא טיפש ולא פטי והוא מנסה לבדוק את הדברים. 

לא ייאמן מה שלא קרה עם אדריאנה קרה עם קמילה, עוד חברה של אווה מהכלא שישבה בכלא כי אביה החורג ניסה לאנוס אותה והיא פצעה אותו כהגנה עצמית, לא הייתה לה הגנה ראויה והיא הואשמה בניסיון רצח מתוכנן מראש. אז אנדי התחיל לחזר אחרי קמילה כדי להוציא מידע ובסוף לא רק היא נפלה ברשתו, גם הוא התאהב והיא התקשתה להאמין שמדובר במפלצת עד שראתה אותו מוציא גופה עם רבקה. אבל בכל זאת לאחר שניסה לחטוף אותה לחו"ל ולהיות איתה, היא דקרה אותו כדי לברוח, אבל כשהוא בא אליה פצועה, גם היא וגם אדריאנה דאגו לו. עכשיו הוא בבית חולים, אך כמובן משם הוא צריך ללכת לכלא, אבל מרלן לא תאפשר את זה והיא ורבקה מבריחות אותו מבית החולים.

לקרטל הסמים מרלן אומרת שהשותפה של אווה היא רבקה, מעניין אם היא החליטה להיפטר מרבקה לאחר שהיא איכזבה אותה בהשתלת הסמים אצל אווה, או שהייתה צריכה לקשר את אווה למישהי מהעולם התחתון כדי שזה יהיה אמין. אגב איפה היה הראש של מנהל הכלא, שאחרי שרבקה סחרה בסמים בכלא, הוא עזר לה להשתחרר בגלל ההלשנה שלה על שותפיה ובכלל איך אפשר לתת חנינה או שחרור על תנאי לאסירה כל כך בעייתית? אבל צריך עושי צרות כי כנראה לטלמונדו אסור לסיים סדרות ב-90-100 פרקים ואו מיני סדרה של 80 פרקים ומטה או סדרה של מינימום 120 פרקים.

ובשביל זה גם הביאו את האהבה של הגניקולוגית של בטי לפבלו שהיא מפרידה בינו לבין אווה, גם כי היא לא מסרה לאווה את הצוואה של בטי שמבקשת שאם היא תמות אווה ופבלו יגדלו את ביתה יחד וגם אווה תפסה אותם מתנשקים. אחרי שהרגו את בטי, עדיין צריך להפריד בין אווה לפבלו אז הביאו אהבה משום מקום.

אנשי הקרטל צילמו את כל סדר היום של אווה, ופביולה שמה לב שמצלמים אותם, אך הצלמים התחבאו ונראה שאווה לא ייחסה לכך חשיבות.

וארמנדו כל כך אוהב את אווה ומוכן להקריב הכול בשבילה חוץ מלשכב עם נשים אחרות, תמיד מפתה ולא מסוגל להיות נאמן לאף אחד. אבל יופי שאמר למרלן שלא אכפת לו להגיע לכלא על שותפתו בפשעים כי חיים איתה זה יותר גרוע, אבל כמובן הוא לא מסגיר את עצמו, כי גם מרלן יכולה לזייף ראיות שהוא היוזם של הפשעים והיא קורבן שנגררה אחריו וגם הוא יודע איזה קשרים יש למרלן בעולם התחתון והוא חושב שאווה ובנותיו זקוקות להגנתו. 

ולא רק לפבלו יש מחזרת, ריינלדו בעלה לשעבר של מרלן ששוחרר על תנאי ומצא את אווה כחברה של דודתו וכקורבן נוסף של מרלן וכמובן איחד כוחות ואגב הוא שהשיג ראיות נגד ליילה, אלמנתו של בן דודו שרצחה את בן דודה וגנבה את כל הכסף של חמותה, הוא השיג זאת על ידי שפיתה את האלמנה שנראה שגם היא כמו ארמנדו הייתה מכורה לסקס, אבל עכשיו הוא מחזר אחרי אווה שבינתיים לא נענית לו אך שמחה לעורר את קנאתו של פבלו.
לצפיה ב-'טיפה מסטיק אבל בסדר'
טיפה מסטיק אבל בסדר
01/03/2017 | 19:41
4
33
אנחנו לקראת הסוף ותיכף  מרלן הופכת לאשתו של צ'אקי הפסיכופתי

בכל מקרה, בממש בקצרה - כולם מעצבנים כי כולם לא מסוגלים לעמוד במילה של עצמם. ארמנדו למשל - אומר שילך לכלא אבל מעדיף לשבת על הגדר ולא לעשות כלום.

אנה גם היא מעצבנת אותי רק כי אווה דייקה מאוד לפני פרק או שניים שהיא אמרה שאנה לא באה להיות טובה. היא באה לחטט ולנסות להבין איפה מערכת היחסים שלה ושל פבלו עומד (בשום מקום. זה לא נועד לקרות.)

קרטל הסמים....... אריסטובולו קוראים לו? מה זה השם המגוחך הזה? ברור שהוא יסיים בכלא בגלל הטיפשות של מרלן.

ויאללה, פרקים אחרונים. אני כבר לא יכול לחכות שהסדרה תסתיים כבר.
לצפיה ב-'אווה אכן דייקה עם אנה '
אווה אכן דייקה עם אנה
02/03/2017 | 17:03
3
14
עלק עם אווה תשכנע אותה שהיא אוהבת היא תפנה להם את הדרך, רק באה לבחון את הקשר שלה עם פבלו ולבדוק עם אווה לא תפריע לה. גם מריסול הטיחה בה שהיא בכוונה לא מסרה את המכתב של בטי, אבל פבלו מעדיף לא להתייחס לזה ברצינות.

חשבתי שטלוויסה הם מומחים לשמות מסובכים, אבל מסתבר שגם טלמונדו, לא הייתי מהמר על מי מהרעים ילך לכלא ומי ימות, אם כי די ברור שדגי רקק כמו חוויאר ואלסה ימותו.

באמת מקווה שבסדרה באמת 120 פרקים ולא 122 כמו לפי תאריך העלייה של המחליפה, באתר יש תקצירים עד פרק 116 ומרגישים את הסוף, 120 הרבה יותר הגיוני מ-122, או שויוה טעו בתאריך של עליית המקסיקנית או מתכוונים למרוח אותנו עם עוד שתי פרקי החלטות, מן הסתם בשידור חוזר.
לצפיה ב-'טכנית, חוויאר מת'
טכנית, חוויאר מת
02/03/2017 | 17:07
2
17
אלסה עדיין לא. אבל גם זמנה יגיע. עוד פרק או שניים היא אמורה להתאחד עם בעלה בגיהינום.

זו טלנובלה. הכל בה צפוי. שלא כמו במלון הסודות שהופתעתי לגבי משהו (לא לגבי הרוצח, לגבי הסוף הזוגי הטלנובלי המתבקש) כאן הכל צפוי וידוע מראש. לכן אני רוצה שהסדרה תסתיים כבר.
לצפיה ב-'פשוט לא ידעתי אם כבר צפית בפרק 105 '
פשוט לא ידעתי אם כבר צפית בפרק 105
02/03/2017 | 17:13
1
9
לצפיה ב-'אני צופה בפרק היומי באותו היום'
אני צופה בפרק היומי באותו היום
02/03/2017 | 17:16
18
לרוב בשעה 10-11 בלילה. לכן אני מעודכן הכי טרי שיש  
לצפיה ב-'משעמם פה תגידו משהו'
משעמם פה תגידו משהו
28/02/2017 | 18:40
12
49
לצפיה ב-'זה המחיר של הפיגור שלי באנה כפול שלוש '
זה המחיר של הפיגור שלי באנה כפול שלוש
28/02/2017 | 20:46
11
50
אני, הדר ורנת היחידים בפורום שצופים והדר לא רוצה להתכתב עם עצמה ואולי גם לא לחשוף ספוילרים בשבילינו.
לצפיה ב-'אני אתכתב איתך'
אני אתכתב איתך
28/02/2017 | 21:06
2
54
אנגלינה גוליק
הורסת
היא עושה את הדמויות ממש ברצינות
היא וסבסטיאן יפים מאו ביחד חבל שהם לא מביאים ילדים
יכלו לצאת להם יפים מאוד
לצפיה ב-'אנג'ליק בוייר. לא אנג'לינה ג'ולי'
אנג'ליק בוייר. לא אנג'לינה ג'ולי
28/02/2017 | 22:46
1
46
והיא רק בת 28. מה את ממהרת?
לצפיה ב-'אכלת אותי התבלבלתי כתבתי את ההודעה בלילה'
אכלת אותי התבלבלתי כתבתי את ההודעה בלילה
01/03/2017 | 07:26
14
לצפיה ב-'ואני מה, עז?'
ואני מה, עז?
28/02/2017 | 22:45
7
42
אגב שלחתי לך הודעה פרטית בפייסבוק.
לצפיה ב-'אתה לא פותח שרשורים לא על מלון הסודות ולא על הגורל של אווה'
אתה לא פותח שרשורים לא על מלון הסודות ולא על הגורל של אווה
28/02/2017 | 23:03
3
16
לצפיה ב-'מי כבר צופה בהגורל של אווה חוץ ממני?'
מי כבר צופה בהגורל של אווה חוץ ממני?
01/03/2017 | 08:21
2
30
מה שווה לכתוב על סדרה כשאין תגובה עליה?
לצפיה ב-'ומה איתי'
ומה איתי
01/03/2017 | 09:19
1
13
לצפיה ב-'יאללה נכתוב על הפרקים עד לסוף'
יאללה נכתוב על הפרקים עד לסוף
01/03/2017 | 10:23
26
יש לי כמה מילים לומר. כולן על כמה שמרלן מעצבנת.
לצפיה ב-'לא מצאתי את את ההודעה '
לא מצאתי את את ההודעה
28/02/2017 | 23:32
2
37
ציפי מפורום טורקיות כתבה שיש עוד יבגני לוין בפייסבוק ורצתה לוודא מי מהם אני, ייתכן ושלחת ליבגני הלא נכון.
לצפיה ב-'אז תשלח לי הודעה אתה'
אז תשלח לי הודעה אתה
01/03/2017 | 08:19
1
32
Nir Ben Simon

https://www.facebook.com/nirdelanoche זה הפרופיל שלי.
לצפיה ב-'טעיתי, שלחת נכון, תגובתך הייתה במסנג'ר שלי'
טעיתי, שלחת נכון, תגובתך הייתה במסנג'ר שלי
01/03/2017 | 15:43
23
עכשיו עניתי לך 
לצפיה ב-'ADDA'
ADDA
26/02/2017 | 14:02
5
132
טוב, אני גאה בעצמי בהחלט שהסתדרתי בלי תרגום כבר 7 פרקים!
מישהו/י יכול/ה לעשות לי קצת סדר?
א. לא הבנתי מה האחות של ראקל רוצה...למה היא הלכה לבית חולים לראות את דמיאן? ומה השוטר אמר לה? זה היה פלירטוט או שנדמה לי?
ב. מרים! הבלתי הזאת, לא הבנתי ממש מה האינטרס שלה...
ג. הילד הקטן שלולה תמיד איתו בקטעים של ההווה, מיהו?
ד. מי זה חואן?
ה. מה המלחמה שיש בין 2 המשטרות השונות?
ו. לעזאזל איפה את קרולינה איפהההה
לצפיה ב-'יפה '
יפה
26/02/2017 | 14:46
1
73
אנחנו בקבוצת צפייה בקצב של ארגנטינה, שזה פרק 20 
תשובות:
א. הלכה לראות אותו כי שמעה על מה שקרה.
ב. מרים בהחלט בלתי נסבלת.
ג. הילד הקטן קוראים בנחמין והוא הבן השלישי של קרולינה וסנטיאגו.
ד. חואן זה החבר של לולה.
ה. יש את הרב פקד שהוא חבר של סנטיאגו ואת פקד גודיו שעובד איתו ומנגד יש את התובע רוט שהוא בצד של מרים.
ו. חכי ותראי  

נ.ב - יש לך פייסבוק?
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
26/02/2017 | 15:56
70
אני לא מאמינה!!!! מצאו את הגופה שלה? כבר??? הרס קצת מהמתח!!!
מה הולך בין אנדרס ללולה לא הבנתי
לצפיה ב-'סדרה מעולה חייבת להגיע לויוה'
סדרה מעולה חייבת להגיע לויוה
03/03/2017 | 11:48
2
40
כדי שגם אנשים שלא צופים אונליין כמונו יהנו מהטלנובלה המושקעת והאיכותית הזאת! כבר כתבתי לויוה, את מוזמנת לעשות את זה גם-ככל שיהיו יותר בקשות ייתכן וזה ישפיע לכיוון חיובי.

כמו שקרן כתבה אנחנו צופים בה אונליין במקביל לשידור בארגנטינה, השבוע שודרו פרקים 21-24 והיא רק הולכת ונעשית טובה יותר ויותר ככל שמתקדמים הפרקים.
לצפיה ב-'אני מתקרבת אליכם'
אני מתקרבת אליכם
03/03/2017 | 14:51
1
27
כבר בפרק 19! וואו מריאנו מהמם שם
לצפיה ב-'אנחנו דנים כל שבוע על הפרקים במקביל לארגנ' בפייס'
אנחנו דנים כל שבוע על הפרקים במקביל לארגנ' בפייס
03/03/2017 | 14:59
36
בקבוצה בפרטי...כך שכשתגיעי לקצב(כדי שלא נהרוס לך)- את מוזמנת להצטרף אלינו (צרפי אותי לפייס- Snir Felt וכבר נדאג להוסיף אותך לדיונים שלנו)
לצפיה ב-'האמת שחששתי אם אוכל להסתדר בלי תרגול'
האמת שחששתי אם אוכל להסתדר בלי תרגול
25/02/2017 | 23:54
49
והגעתי כבר לפרק 5 בadda!!!! היא מעולה ממש!!!! מריאנו�������� וגם פדריקו������ את פעולה אהבתי רק בהנבחר

לצפיה ב-'הייי חדשה פה'
הייי חדשה פה
25/02/2017 | 03:40
8
90
אז האהבה שלי לארגנטינאיות חזרה בזכות ״עשירים לא מבקשים רשות״. Amar despues de amar תגיע לכאן?��

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
25/02/2017 | 10:51
6
79
גם אני מאוד אוהבת את הארגנטינאיות . עשירים לא מבקשים רשות משעממת וקלישאתית מאוד לטעמי ופרשתי ממנה עוד בסביבות פרק 40.

מקווה מאוד שamar despues de amar תגיע אלינו. אגב אני צופה בה עם עוד אנשים במקביל לשידור בארגנטינה, ואנחנו דנים על הפרקים. גם את צופה בה אונליין? ואת צופה גם בquiero vivir a tu lado?.
לצפיה ב-'קלישאתית כן אבל משום מה אני מזדהה איתה'
קלישאתית כן אבל משום מה אני מזדהה איתה
25/02/2017 | 10:56
5
72
וחוץ מזה מה לא אעשה בשביל גונזלו אהוב ליבי������ אתן צופות באתר של טלפה או בערוץ עצמו? ובאמת שאני מבואסת מויוה על ההזנחה של הארגנטינאיות, חבל שלא הביאו את מאלפרידה גם. ומהי הטלנובלה שציינת???
לצפיה ב-'אנחנו צופים דרך אתרים שמעלים את הפרקים בנט'
אנחנו צופים דרך אתרים שמעלים את הפרקים בנט
25/02/2017 | 19:47
4
59
נכון גם אנחנו מבואסים על ההזנחה ולכן בשנים האחרונות צופים אונליין.
מדובר בטלקומדיה החדשה של פולקא שמשודרת בערוץ 13, בכיכובם של פאולה קרום, מייק אמיגורנה, אלברטו אחקה ופלורנסיה פנייה.
לצפיה ב-'טוב בטעות הגבתי בתור הודעה חדשה..'
טוב בטעות הגבתי בתור הודעה חדשה..
26/02/2017 | 14:05
3
49
אני לא מאמינה שאני כבר בפרק 8 ואני מצליחה להבין בלי תרגום יחסית!
וואי מריאנו הורס בADDA!!!
סחפה אותי לגמרי יותר מעשירים...האמת שאת פאולה אני פחות מחבבת אהבתי אותה רק בהנבחר...
אין משהו חדש עם גונזלו ולוסיאנו שוב ביחד?
לצפיה ב-'לא, אין משהו חדש '
לא, אין משהו חדש
26/02/2017 | 14:47
47
וטוב שכך שיחקו ביחד מספיק 
לצפיה ב-'גם אני הייתי שמחה לראותם יחד שנית וגם אני מכורה לעשירים '
גם אני הייתי שמחה לראותם יחד שנית וגם אני מכורה לעשירים
28/02/2017 | 12:52
1
38
שנהם קטלניים יחד וכל אחד לחוד
לגבי גונזלו - אני יודע שהוא עומד להשתתף בנובלה חדשה של פולקא
אך טרם ידוע מתי תצולם.
גם אני מכורה לשנהם.
ואני מאוד מקווה ש - ADDA  תגיע לכאן אבל אני בספק.
לצפיה ב-'גונזלו לא ישחק בנובלה החדשה של פולקא'
גונזלו לא ישחק בנובלה החדשה של פולקא
28/02/2017 | 14:01
31
הוא בעצמו כתב בטוויטר שלא ישחק בה.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
01/03/2017 | 23:28
6
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
25/02/2017 | 00:16
11
30
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'כוכב הקמע, רפאל נובואה הגיע לישראל'
כוכב הקמע, רפאל נובואה הגיע לישראל
24/02/2017 | 11:13
75
עם עוד כמה שחקנים קולומביאניים
לצפיה ב-'סרט בכיכובה של לאלי אספוסיטו מגיע להקרנה לארץ'
סרט בכיכובה של לאלי אספוסיטו מגיע להקרנה לארץ
23/02/2017 | 15:34
4
81
https://www.facebook.com/vivatv.il/?hc_ref=PAGES_T...

הגבתי להם שיביאו סרטים לא ארגנטינאיים כמו של ברברה מורי
לצפיה ב-'חבל שלא מביאים גם סרטים מקסיקניים'
חבל שלא מביאים גם סרטים מקסיקניים
23/02/2017 | 18:02
39
אבל לצערי אין מה לצפות כי לבטח יאיר דורי עומד מאחורי הרעיון, אבל טוב לפחות זה מקדם פה את הז'אנר הלטיני ונותן לו יותר חשיפה.
לצפיה ב-'פספסתם לגמרי את הפואנטה'
פספסתם לגמרי את הפואנטה
23/02/2017 | 18:16
1
72
הסרטים האלה מגיעים לארץ רק בגלל $$$$$$$$$$. לא בגלל שהם סרטים ספרדיים.
לצפיה ב-'אכן כן ויוה היא הציפור הלוחשת '
אכן כן ויוה היא הציפור הלוחשת
23/02/2017 | 22:58
71
לויוה אין שום קשר לרכישת הסרטים האלה, נחמד מצידם שהם מעדכנים ועם נטליה אורירו גם ארגנו הגרלה. אבל אין לויוה השפעה על הרכישות של הקולנוע הישראלי, אם כי רוב הקולנוע הוא הוליוודי אמריקאי ונחמד שמביאים קולנוע מאמריקה הלטינית, חבל שרק מארגנטינה. 
לצפיה ב-'נוו זה בטח בגלל שהיא הולכת להופיע פה עוד חודש '
נוו זה בטח בגלל שהיא הולכת להופיע פה עוד חודש
26/02/2017 | 13:47
15
לצפיה ב-'פרומואים של Novo Mundo '
פרומואים של Novo Mundo
25/02/2017 | 10:32
1
52
האמת שקצת התאכזבתי מהפרומו הראשון...בהתחלה זה נראה מושקע ובהמשך כאילו חסר משהו. הפרומו השני יותר לדעתי מרשים  

לצפיה ב-'וואו פשוט מהמם מזכיר את התקופה של תשוקות המקסיקנית'
וואו פשוט מהמם מזכיר את התקופה של תשוקות המקסיקנית
25/02/2017 | 16:12
18
לצפיה ב-'גבי אספינו ואראפ בטקה נפרדו'
גבי אספינו ואראפ בטקה נפרדו
25/02/2017 | 18:12
1
96
לצפיה ב-'הללויה. לא התאימו'
הללויה. לא התאימו
26/02/2017 | 12:16
63
ובכלל לא ידעתי שהם ביחד.

לצפיה ב-'אני יודעת שהוא לא מעניין פה את אף אחד אבל'
אני יודעת שהוא לא מעניין פה את אף אחד אבל
26/02/2017 | 00:40
98
רפאל נובואה רוצה מפגש. מקווה שזה יהיה בערב. יהיה נחמד לפגוש אותו.
לצפיה ב-'Totalmente Demais בדרך לפה'
Totalmente Demais בדרך לפה
23/02/2017 | 21:39
18
198
סופסוף ברזילאית שאני מחכה לה!
המקור - אתר גלובו ופורום ויוה
היא אמורה להתחיל ב - 2.5
לצפיה ב-'לא מה שציפיתי לו'
לא מה שציפיתי לו
23/02/2017 | 22:14
3
73
באסה.
לצפיה ב-'אני חושב ששווה לך לנסות אותה '
אני חושב ששווה לך לנסות אותה
23/02/2017 | 22:50
2
61
כמובן אם אתה בעניין של קומדיה. 
לצפיה ב-'הקאסט לא מוכר'
הקאסט לא מוכר
24/02/2017 | 08:57
1
49
ונמאס לי מג'וליאנה פאייס.
לצפיה ב-'דווקא מבחינת מוכרים יש לא מעט'
דווקא מבחינת מוכרים יש לא מעט
24/02/2017 | 19:34
42
הראשית כמובן מוכרת לכולנו מרינה רוי ברבוסה המקסימה הלא היא איזיס מאימפריה/ניקולי משובל של שקרים. חוץ ממנה יש גם את לאונה קבאלי ששיחקה רופאה בבזמן שישנת ובשובל של שקרים, אדריאנה בירולי מלחיות את החיים ואימפריה, דניאל רושה מאימפריה שובל של שקרים ושדרות ברזיל, הילטון גרסה - סילאש משדרות ברזיל ושאנה מאימפריה, גם אורווילי מאימפריה משתתף פה, ואיזבל מיומן חיים
לצפיה ב-'מעכשיו ויוה Story of Comedy '
מעכשיו ויוה Story of Comedy
23/02/2017 | 22:38
13
109
כל הטלנובלות לאחרונה הן קומדיות כולל הסרט של לאלי ולא שזה רע, זה מעולה מאוד! מאוד מאוד שמח על Totalmente Demais  כולי תקווה שהם יביאו גם את Alem do Tempo וגם Novo Mundo (ויוה! לא להירדם בשמירה על התקופתיות!
לצפיה ב-'הלוואי שהתקופתיות האילה הן הבאות בתור'
הלוואי שהתקופתיות האילה הן הבאות בתור
24/02/2017 | 20:16
12
66
ובהחלט יש תקווה כי הנה הם לוקחים ברצינות בקשות של גולשים. בחודשים האחרונים ביקשנו בפורומים את Totalmente Demais מספר פעמים וגם ביקשנו שהם ייצאו מהקיבעון של הרצועה של תשע בברזיל והנה אחרי שנים הם רוכשים ברזילאית מהרצועה של שבע - זה לא פחות מנדיר! עצם העובדה שהם מרחיבים את האופציות מעבר לרצועה של תשע זו כבר בשורה. נכון שפה ושם הם הביאו רכישות של שש אבל משבע זו נדמה לי פעם ראשונה לפחות בשנים האחרונות. בתור מי שהתאכזבה מהטלנובלות האחרונות של תשע זה ממש משמח לדעת שויוה כבר לא מקובעים רק על הרצועה הזו שלדעתי האישית לא סיפקה את הסחורה בתקופה האחרונה. המשבצות החזקות כיום הן ללא ספק שש ושבע

לגבי העניין הקומי, לפי הפרומואים אכן יש בTotalmente Demais צד כזה אבל לא הייתי קוראת לה טלקומדיה כי האווירה שלה מבוססת על עניין רציני יותר למרות שגם לי אין שום דבר נגד טלקומדיות להיפך:]
לצפיה ב-'הפעם זה צריך לבאס אותך שהם ויתרו על 9'
הפעם זה צריך לבאס אותך שהם ויתרו על 9
25/02/2017 | 00:43
9
52
הם דילגו על Velho Chico ואני צדקתי, לא? אמרתי שהטלנובלה הזאת לא מתאימה לויוה, לא כל כך מצליחה ואמרתי שויוה אולי יוותרו עליה.
ויוה הולכים עם הזרם, עם מה שפופולארי. את אמנם חושבת שטלנובלות של 9 האחרונות לא מוצלחות, אבל זה טעם שלך בלבד. רוב הטלנובלות של 9 בשנים האחרונות היו מאוד פופלאריות בברזיל ובעולם- שובל שקרים, אימפריה וכללי המשחק היו מאוד פופוראליות, זכו למלא פרסים ונמכרו בהמון מדינות, ואימפריה אף זכתה ב"אמי בינלאומי" וכללי המשחק הייתה מועמדת. לא הייתה סיבה לויוה לוותר עליהן. אבל על טלנובלות של 9 הלא מוצלחות ויוה ידעו לדלג, במשפחה, בבילוניה וVelho Chico שלושתן אמרתי בזמנו שהן לא משהו, לא מצליחות ויש מצב שויוה לא יביאו.
זה כנראה אפילו לא עניין של ביקוש, אלא הצלחה. מה לעשות שבזמן שTotalmente Demais שברה שיאי רייטינג ונמכרת במלא מדינות, הטלנובלות של 9 בשנה האחרונה בדיוק להפך צולעות ולא מצליחות.
לצפיה ב-'אם כך '
אם כך
25/02/2017 | 10:18
3
40
למרות ויוה לא הביאו את תכשיט נדיר? שהיא נמכרה להמון מדינות, בגלל זה שהיא תקופתית? הנה את מלון הסודות המקסיקנית הביאו, תקופתיות טורקיות וקוריאניות גם הביאו, תכשיט נדיר לא הצליחה בברזיל ברמה נגיד של Alem do Tempo. אבל היא נמכרה בעולם וזכתה באמי הבינלאומי גם, גם Cheias de Charme שכמו טוטאל, גם הייתה הצלחה ענקית. לדעתי מאז בזמן שישנת שאנשים אהבו, בזכות זה שבע נשמות נרכשה. אולי בזכות טוטאל טלנובלות נוספות משבע יגיעו, אבל זה בעיה כי לברזילאיות יש משבצת אחת בלבד ועד שטוטאל תיגמר יכולים להביא נגיד את A lei Do Amor. הכל אפשרי כאן. את Velho Chico לא הביאו כי גלובו לא שמו אותה בקטלוג, והקהל בדרום אמריקה התאכזב מאוד מכך כי רצו אותה בגלל דומינגס. ואגב בקשר למשפחה, היה לה נקודות ממוצע רייטינג גבוה יותר משל חוקי המשחק, וגם המשפחה נמכרה להרבה מדינות. וויוה בחרו לוותר עליה. 
לצפיה ב-' זה הכל תלוי באופציות שעומדות לרשותם באותה תקופה'
זה הכל תלוי באופציות שעומדות לרשותם באותה תקופה
25/02/2017 | 13:40
2
40
כמו שאמרת יש רק משבצת אחת לויוה, ולגלובו יש אינספור טלנובלות סופר מצליחות עם הצלחות בכל העולם, אבל ויוה יכולים להביא רק אחת כל פעם. בתקופה כשטלנובלות של 9 היו הכי נחשבות , זה לא עניין את ויוה שבמשבצת אחרת יש גם טלנובלה מצליחה.
אני לא מאמינה שטוטאל הגיעה בזכות הביקוש, אלא כי אין להם טלנובלה שווה של 9 להביא. אז הם הולכים ומחפשים  משהו מוצלח ממשבצות אחרות. בזמנו קיוויתי שכשלון של "במשפחה" יביא את תכשיט נדיר, אבל באותה תקופה היה את אימפריה שאפשר היה להביא.
גם שבע נשמות הגיעה כנראה בזכות זה, כי מה כבר היה להם להביא? בבילוניה? אז הביאו במקום משהו קצר וחמוד שעשה רושם טוב בעולם ומיוצרת מוכרת של "בזמן שישנת". ותחושת בטן שלי אומרת שגם A Lei do Amor לא תגיע, וישר ידלגו לטלנובלה של גלוריה פרז.
לצפיה ב-'אם כמו שאת אומרת'
אם כמו שאת אומרת
25/02/2017 | 18:46
1
18
A lei Do Amor לא תגיע, אז ויוה לא יכולים לדלג ישר לטלנובלה של גלוריה פרז, כי לטוטאל יש 130 פרקים ממה שהבנתי ואם היא תתחיל במאי כמו שכתוב באתר גלובו היא כנראה תסתיים לפני קטלוג 2018 ואז מה? נישאר בלי ברזילאית במשך כמה זמן עד הטלנובלה של גלוריה פרז? 
לצפיה ב-'אני מקווה שלא נשאר בלי ברזילאית'
אני מקווה שלא נשאר בלי ברזילאית
27/02/2017 | 00:14
22
אולי בכל זאת יקנו את A Lei do Amor, אבל כנראה זה יהיה מחוסר בררה. זה לא של איזשהו יוצר מוכר ואהוב אצלינו וגם הבנתי שלא הולך לה כל כך טוב, ובכללי לי אישית היא לא נראת משהו מיוחד. זה משהו לדעתי ויוה יכלו לדלג עליו אם רק הייתה אלטרנטיבה טובה.
לגבי טלנובלה של גלוריה פרז יש תקווה אולי גלובו יקדימו את המכירה שלה. אני זוכרת שאת חוקי המשחק הם התחילו למכור עוד לפני העדכון של הקטלוג בתחילת השנה, בגלל שהיה מדובר על טלנובלה של יוצר מאוד נחשב והיה הרבה רעש וציפיה לטלנובלה הזאת. אולי אם מדובר בטלנובלה של גלוריה פרז הם יעשו את אותו הדבר.
לצפיה ב-'אם Velho Chico הייתה תקופתית בנוסף להיותה כפרית'
אם Velho Chico הייתה תקופתית בנוסף להיותה כפרית
25/02/2017 | 15:54
4
39
אז הייתי מתבאסת שדילגו אבל אם זה הפסד של כפרית תמורת שינוי מדיניות לטובת טלנובלה נוספת שרציתי באותה המידה למה לי להתבאס? 

לגבי הנובלות האחרונות של תשע ציינתי שלדעתי הן לא היו מספיק מוצלחות, למרות שכן יש עוד צופים שחושבים כמוני שזו כבר מזמן לא המשבצת הכי חזקה. יחד עם זה אני לא חושבת שכשויוה רוכשים משהו זה רק בגלל ההצלחה של אותה נובלה. אחרת במקום נובלות של תשע יכלו גם להביא את Verdaderas Secretos שזכתה באמי, או את Haja Coracao שהיא גם משבע גם נחשבת למצליחה ויותר חדשה מטוטאלמנטה. גם Flor do Caribe של שבע מעולם לא זכתה להגיע לפה למרות שהצליחה. 

ויוה מעולם לא רכשו טלנובלות של שבע אין לי ספק שהביקוש/ההמלצות לנובלה הזו ולשינוי מדיניות היה גורם מכריע פה אם כי ברור שגם העובדה שהיא הצליחה נתנה את הדחיפה שלה, זה אף פעם לא מזיק מול השיקולים הכלליים של ויוה.
לצפיה ב-'Flor do Caribe של שש, לא שבע'
Flor do Caribe של שש, לא שבע
25/02/2017 | 17:46
3
33
אני עדיין טוענת שהם קנו טלנובלה של שבע, כי זאת האופציה הכי טובה בשבילם כרגע. אין להם טלנובלה של 9 שהם יכולים לקנות עכשיו, טלנובלות של 6 משנה האחרונה שתיהן תקופתיות (כנראה אין תקציב), Verdades Secretas עם או בלי אמי , זה טלנובלה/סדרה של 11 עם תכנים אולי קצת פרובוקטיביים, גם ככה היה ברור שלא יביאו. מה נשאר? משבצת של 7, אז הלכו על משהו פחות קומי, כי Haja Coração באמת נראת קומדיה, ואמנם היה לה גם רייטינג טוב, אבל טוטלמנטה גם חוץ מרייטינג פצצתי זוכה להרבה מכירות בעולם. ואני כבר מזמן אומרת שויוה מושפעים מטרנדים עולמיים, לפחות כשזה מגיע לברזילאיות , מה שכולם קונים , זה מה שהם קונים (כל עוד זה מסתדר להם עם התקציב ומתאים לאופי הערוץ).
לצפיה ב-'צודקת של שש אבל זה לא ממש משנה עדיין היא מעולם '
צודקת של שש אבל זה לא ממש משנה עדיין היא מעולם
25/02/2017 | 18:46
36
לא הגיעה למרות הצלחתה. וזה כי בשנים האחרונות הרוב הכמעט מוחלט הגיעו מתשע בגלל שויוה היו מקובעים על משבצת של פריים טיים. אפרופו פריים טיים הרי שגם שעת שידור מרכזית היא גורם שמשפיע על רייטינג.

Verdades Secretas  לא בטוח כוללת תוכן פרובוקטיבי למרות שהשידור שלה מאוחר מה גם שאפילו אילה שמשודרות בפריים טיים כללו לא מעט סצנות בעלות אופי כזה.

ובאשר ל-Haja Coração כבר ראינו שכשויוה רוצים הם פורצים מוסכמות כמו שחזרו להביא קומדיות מקסיקניות.

זה באמת לא נראה לך מקרי מידי שפתאום הם מפתיעים בצורה כזאת בזמן שיש המלצות בפורומים? בקיצור אני כן חושבת שיש השפעה גם לביקוש ולהמלצות אבל זכותך לחשוב אחרת. תהיה הסיבה אשר תהיה העיקר ש-Totalmente Demais בדרך לפה:]

אגב חשבתי שגם פה ישמחו בשל הקאסט המוכר ובעיקר בגלל הראשית. תנו צ'אנס אתם תראו שלא תתאכזבו
לצפיה ב-'דווקא יש את Sol Nascente של שש '
דווקא יש את Sol Nascente של שש
25/02/2017 | 19:07
1
41
שהיא קלאסית מאוד. ושאני חושב על זה, אולי אחרי טוטאל ירכשו אותה, כי היא קלאסית בידיוק כמו שויוה אוהבים, אני אישית השתעממתי ממנה שצפיתי בה כמה פרקים. למרות אהבתי לשחקנים הראשיים. 
לצפיה ב-'אבל היא ממש חדשה ועדיין משודרת, אולי בהמשך יביאו'
אבל היא ממש חדשה ועדיין משודרת, אולי בהמשך יביאו
26/02/2017 | 23:34
19
היא לא נראת לי הכי מעניינת, אבל בהחלט נראה כמו משהו שויוה מסוגלים להביא.

לצפיה ב-'אפרופו תשע '
אפרופו תשע
25/02/2017 | 10:08
1
54
הטלנובלה היחידות שאני מחכה להם זה רק של גלוריה פרז שאת זה תהיי בטוחה שויוה יביאו בעקבות כל ההצלחה של הטלנובלות שלה פה, ושל אג'ינלדו סילבה (שקר היופי) וולאסיר קרסקו (שובל) שש ושבע גם לדעתי ללא ספק הטובות ביותר. 

ובקשר לTotalmente Demais העלילה רצינית מאוד נכון, אבל זה הקטע בברזילאיות וגם בשקר היופי זה היה ככה, העלילות היו רציניות מלאות ריאליזם, ואחרי כמה פרקים בשקר היופי כל פרק היה פשוט תענוג לעיניים מהומור כל כך מוצלח, שאפילו הרציחות בשקר היופי היו קומיות. למרות ששקר היופי הייתה נהדרת מבחינת עצמה, השחקנים, העלילה, הכל  כנראה שברזילאיות קומדיות (לדעתי שקר היופי הייתה קומדיה עם הרבה דרמה ריאליסטית כי הסוף המקורי שלה כולו היה בהומור) שבטוטאל...העניין אותו הדבר. 
לצפיה ב-'גם בשדרות ברזיל שילבו לא מעט קטעים קומיים'
גם בשדרות ברזיל שילבו לא מעט קטעים קומיים
25/02/2017 | 16:04
30
במיוחד עם המשפ' של טופאו היו מלא קטעים קורעים חח אין ספק שזה תמיד מוסיף
לצפיה ב-'Silvana Sin Lana היא הטלמונדואית החדשה'
Silvana Sin Lana היא הטלמונדואית החדשה
23/02/2017 | 19:12
15
140
לצפיה ב-'כמה טוב שיש את מלכת הלבבות להחליף אותה'
כמה טוב שיש את מלכת הלבבות להחליף אותה
23/02/2017 | 19:29
5
94
את אווה או את המלון, מתי שהם יחליטו מה מחליף מה.

(קרלוס פונסה בלעעעעעעעעע ומריצה רודריגז משעממת)
לצפיה ב-'אכן עדיין לא ברור מה מחליף מה'
אכן עדיין לא ברור מה מחליף מה
23/02/2017 | 20:56
2
28
לצפיה ב-'כנראה לגבי המחליפות הן צדקו '
כנראה לגבי המחליפות הן צדקו
23/02/2017 | 22:54
1
54
ואו שהן טעו בתאריך של המקסיקנית או שהם טעו במספר הפרקים בהגורל של אווה באתר שלהם ויש שלוש פרקים יותר. או שאולי אצל טלמונדו לפעמים הגרסה הבינלאומית יותר ארוכה שבסנטה דיאבלה בגרסה של טלמונדו 136 פרקים ובגרסה הבינלאומית 140 פרקים.
לצפיה ב-'ונראה שטעיתי בחישוב'
ונראה שטעיתי בחישוב
24/02/2017 | 20:01
21
אם התאריכים בפייסבוק נכונים אז בהגורל של אווה 122 פרקים ולא 123 כמו שכתבתי.
לצפיה ב-'נראה שהם לא טעות בפייסבוק אלא בוואלה'
נראה שהם לא טעות בפייסבוק אלא בוואלה
23/02/2017 | 22:52
1
55
ובאווה 123 פרקים ולא 120 והגורל של אווה ומלון הסודות מסתיימות באותו היום וכך גם המחליפות. 

מלכת הלבבות זה רק באינטרנט ואמרת ששם לא נוח לך עם הכתוביות, מצד שני דווקא באתרים שמתרגמים קוראיניות הכתוביות היו בסדר. אני מקווה שבאמת תוכל לצפות במלכת הלבבות באינרטנט, זאת אכן סדרה מעולה. וברכות לויוה על הפעם הראשונה בתולדות ויוה שמביאים את מריצה רודריגס בתור דמות טובה.
לצפיה ב-'כשאין ברירה אז אין'
כשאין ברירה אז אין
24/02/2017 | 09:01
36
לא נראה שויוה מתכוונים להחזיר את מלכת הלבבות לויוה הרגיל.
לצפיה ב-'לפי הטריילר גם זו נראית טלקומדיה'
לפי הטריילר גם זו נראית טלקומדיה
23/02/2017 | 20:48
1
75
נדמה לי שהילדונת הג'ינג'ית שיחקה את אליסה הקטנה בתהום של תשוקה. סך הכל נראה חמוד ואם לא היה לי במה לצפות אולי הייתי נותנת לה צ'אנס.
לצפיה ב-'עדיין הקאסט די אנמי ולא מעניין'
עדיין הקאסט די אנמי ולא מעניין
23/02/2017 | 22:03
55
אז ביי.
לצפיה ב-'נשארתי רק עם אנה כפול שלוש באתר'
נשארתי רק עם אנה כפול שלוש באתר
24/02/2017 | 19:24
6
48
לא מעניינות אותי הרכישות החדשות כך שיש לי זמן להשלים את לאס אמזונס באינטרנט יחד עם אנה כפול שלוש. במידה ויין של אהבה תחליף את אנה כפול שלוש אצפה במלון הסודות באינטרנט כי הטלנובלה הזאת גם לא מדברת אליי למרות הביקוש הרב. מעניין מה עם הצ'יליאנית  את מי היא תחליף. אולי במשבצת ש.ח? סנטה דיאבלה היחידה בש.ח שקרובה להסתיים אבל יש עוד זמן.
לצפיה ב-'כנראה הצ'יליאנית תהיה במקום אנה כפול שלוש בטלוויזיה '
כנראה הצ'יליאנית תהיה במקום אנה כפול שלוש בטלוויזיה
24/02/2017 | 19:59
5
24
לצפיה ב-'ותהיה רק טלויסה אחת בויוה?'
ותהיה רק טלויסה אחת בויוה?
24/02/2017 | 20:13
1
40
ועוד דווקא צ'ילאנית שהיא רימייק לסדרה ארגנטינאית? זה יהיה מעצבן במיוחד ועוד שהטלויסאית החדשה לא מבוקשת. אם זה ככה אצפה במלון הסודות אחרי אנה כפול שלוש
לצפיה ב-'אם תהיה ארגנטינאית אחת וצ'יליאנית אחת '
אם תהיה ארגנטינאית אחת וצ'יליאנית אחת
25/02/2017 | 00:02
34
וכבר ברור שתהיה טלמונדו אחת, אז סביר להניח שבתקופה הזאת יהיה טלוויסה אחת. אבל גם קיימת אפשרות להחלפה זמנית של משבצת ארגנטינאית בצ'יליאנית ולכן היא יכולה גם להחליף את עשירים לא מבקשים רשות.
לצפיה ב-'מתי אמורה להסתיים אנה כפול שלוש?'
מתי אמורה להסתיים אנה כפול שלוש?
24/02/2017 | 20:39
2
20
לצפיה ב-'בדיוק ביום העצמאות בשתיים במאי'
בדיוק ביום העצמאות בשתיים במאי
25/02/2017 | 00:09
1
18
לצפיה ב-'זה מסתדר לי טוב כי באותו יום עולה הברזילאית וככה אני עדיין'
זה מסתדר לי טוב כי באותו יום עולה הברזילאית וככה אני עדיין
25/02/2017 | 18:53
37
אשאר עם שתי טלנובלות אחת מקסיקנית(החדשה)ואחת ברזילאית

אני לא מאמינה שהמחליפה של אנה כפול שלוש תהיה עוד מקסיקנית בטח יש עוד זמן עד המקסיקנית הבאה. לפחות ככה אני מקווה חח

לצפיה ב-'בשורה טובה לאוהבי דניאל ארנס'
בשורה טובה לאוהבי דניאל ארנס
21/02/2017 | 10:27
31
159
הטלנובלה החדשה שלו Amo despertar contigo תשודר בויוה, ותחליף את גורלה של אווה
לצפיה ב-'שיט. כבר קיוויתי לחופש '
שיט. כבר קיוויתי לחופש
21/02/2017 | 12:05
2
88
נראה כמו קומדיה קלילה וחמודה.
לצפיה ב-'היא מתחילה שני פרקים לפני המחליפה של מלון הסודות '
היא מתחילה שני פרקים לפני המחליפה של מלון הסודות
21/02/2017 | 21:56
1
53
כך שלא יהיה לך עומס ואין מצב שהם ישמרו מצב של שלוש טלוויסה כך שאפשר לקבוע בוודאות שבמקום מלון הסודות לא תהיה טלוויסה, אלא אם זה שידור חוזר.
לצפיה ב-'אמרת למטה משהו ואתה צודק בו'
אמרת למטה משהו ואתה צודק בו
21/02/2017 | 22:09
38
ויוה בלתי צפויים.

אני קיוויתי שיהיה לי זמן לנוח מטלנובלות, אבל כנראה שזה לא יקרה.
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את הידיעה בפייסבוק של ויוה שוקינג'
ראיתי עכשיו את הידיעה בפייסבוק של ויוה שוקינג
21/02/2017 | 17:28
9
114
קודם כל, ממש לא ציפיתי שויוה יודיעו כבר עכשיו על מקסיקנית! הייתי בטוחה שהמחליפה של אווה תהיה גם טלמונדואית, למרות שבהמשך באמת צריכים להודיע גם על המחליפה של מלון הסודות שאמורה להסתיים כמה ימים אחרי אווה אאל"ט - ובטח היא כבר תהיה טלמונדואית.

שנית כל, מי בכלל חשב שויוה יחזרו לרכוש קומדיות מקסיקניות?? זו בכלל בשורה! איזה יופי ועוד עם דניאל אראנס כבר פעם שלישית שלו בויוה אחרי ששיחק לצד אנה ברנדה ומאייטה פרוני לפי מה שידוע לי מדובר בקומדיה רומנטית קלילה כייפית ומושקעת. אני בכל אופן בהחלט מרוצה מהרכש הזה הראשית אלה ולדן אומנם לא מוכרת פה אבל הספקתי לראות אותה בזמנו בפרק הראשון של נערה איטלקייה מגיעה להתחתן בתור האחות של ליביה בריטו והיא בהחלט השאירה רושם טוב. היא ודניאל בכלל זוג פוטוגני ומרענן ואני בטוחה שיש למה לצפות 

מה שכן, זו כבר המקסיקנית השלישית שויוה רוכשים מההיצע של 2016 מה שאומר שיס צדקו ולאס אמזונאס לא תשודר כבר כמו גם יין האהבה. לאס אמזונאס ממש מוזר שלא רכשו אבל יכול להיות שבעתיד אני אצפה בה דרך האינטרנט ולגבי יין האהבה עלייה פחות חבל לי בגלל הראשיים שלא קורצים לי במיוחד ועוד לגבי לאס אמזונאס - לפחות אפשר להתנחם בכך שמדובר בטלנובלה קצרה בעוד לנוכחית שנרכשה מספר פרקים כפול ממנה. 

מצד שני ויוה יכלו לעשות לנו ג'סטה ולשדר אותה אחרי מלון הסודות שגם כן קצרה ואז אפשר היה להתייחס לשתיהן כמו אל שיבוץ אחד. כשבהמשך היו מביאים לנו גם את הנוכחית. 

אבל טוב 4 טלנובלות של טלויסה באותה שנה זה באמת חלום קצת וורוד מידי
לצפיה ב-'המחליפה של מלון הסודות'
המחליפה של מלון הסודות
21/02/2017 | 18:43
4
89
אמורה  גם  לעלות ב 26.3 מלון הסודות נגמר ב23.3
לצפיה ב-'לפי פורום ויוה נראה שאכן הם התבלבלו וזו המחליפה של המלון...'
לפי פורום ויוה נראה שאכן הם התבלבלו וזו המחליפה של המלון...
21/02/2017 | 20:35
3
38
לצפיה ב-'למה אני לא מופתע?'
למה אני לא מופתע?
21/02/2017 | 22:11
1
21
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 22:30
16
לצפיה ב-'נכון איך שכחתי שהגורל של אווה מסתיימת כבר ב-21.3 '
נכון איך שכחתי שהגורל של אווה מסתיימת כבר ב-21.3
22/02/2017 | 02:23
34
ביום שלישי וב-22.3 צריכה לעלות המחליפה. 
לצפיה ב-'אין פה קאסט כל כך מוכר'
אין פה קאסט כל כך מוכר
21/02/2017 | 20:16
2
47
אבל תשמחי לדעת שלשם שינוי אאורה כריסטינה גייטנר (שממנה הספקת לטעום בתחת השמיים האדומים - שם גילמה את זאתי שבגדה בבעלה עם מאוריסיו איסלאס) תגלם הפעם דמות טובה. לא הרעה המעצבנת.

חוץ מזה, כריסטיאן צ'אבס ואסטפניה ויז'רייל (שניהם יוצאי רבלדה) גם כאן.

ו.... אין עוד מוכרים.

אבל ראיתי שיש שם לא מעט חתיכים אז אני אופטימי.
לצפיה ב-'עצם העובדה שהראשיים הם מי שהם זה די מספיק לי חח מלבד העובדה'
עצם העובדה שהראשיים הם מי שהם זה די מספיק לי חח מלבד העובדה
21/02/2017 | 21:21
1
50
הזו גם ארתורו(של לואיסה)מאקאסיה משחק פה, ואכן מהפתיח זיהיתי גם את אאורה כריסטינה למרות שמהפרומואים עולה שהיא לא כזואבל טוב נחכה ונראה חח גם כריסטיאן צ'אבס כמובן מאווד מוכר למרות שלא כל כך יצא לי לצפות ברבלדה בזמנו אלא ממש מעט. אבל אני פתוחה לפנים חדשות וגם העלילה הכללית נראית חביבה מאוד! כיף לדעת שויוה חזרו לרכוש קומדיות מקסיקניות אם כי העובדה שדניאל אראנס שם וודאי נתנה להם דחיפה משמעותית לעשות את הצעד הזה
לצפיה ב-'היא לא אבל היא גם לא . משהו באמצע'
היא לא אבל היא גם לא . משהו באמצע
21/02/2017 | 21:26
36
ובגלל שזו קומדיה אז היא תהיה טובה בסוף.
לצפיה ב-'הייתה בצורת של טלוויסה זמן מה '
הייתה בצורת של טלוויסה זמן מה
21/02/2017 | 21:59
35
לא יקרה כלום אם בין סיום הגורל של אווה לסיום אנה כפול שלוש יהיו שלוש טלוויסה ולא תהיה אף טלמונדו כשיש טלמונדו רק בשידור חוזר, במיוחד כשכעת אין שידור חוזר של טלוויסה. כך שהיה מצויין אם לאס אמזונס הייתה במקום מלון הסודות. אבל החוק היחיד של ויוה הוא שהם לא צפויים. 
לצפיה ב-'מוסיפה את הפתיח של הנובלה+שלושה פרומואים'
מוסיפה את הפתיח של הנובלה+שלושה פרומואים
21/02/2017 | 21:03
3
74
פתיח ממכר
לצפיה ב-'דקה 1:01 ניר מת'
דקה 1:01 ניר מת
21/02/2017 | 21:42
1
27
לצפיה ב-'חחח אכן נוף גברי לא חסר פה '
חחח אכן נוף גברי לא חסר פה
21/02/2017 | 22:33
26
לצפיה ב-'וגם כמה תמונות לוגו כלליות'
וגם כמה תמונות לוגו כלליות
21/02/2017 | 21:53
62
לצפיה ב-'סליחה, אבל יכלו להביא משהו יותר מוצלח ומבוקש...'
סליחה, אבל יכלו להביא משהו יותר מוצלח ומבוקש...
22/02/2017 | 09:01
13
52
לאס אמזונאס למשל. אבל הם כנראה היו צריכים משהו שיסתום את המשבצת לתקופה מספיק ממושכת...
לצפיה ב-'יש לה 120 פרקים'
יש לה 120 פרקים
22/02/2017 | 11:21
11
44
כרגע ויוה בבעיה של טלנובלות שהולכות ומתקצרות ככל שהזמן עובר.
לצפיה ב-' זה פי 2 יותר ממה שיש לאמזונאס...'
זה פי 2 יותר ממה שיש לאמזונאס...
22/02/2017 | 13:39
10
16
לצפיה ב-'והעדיפו בכל זאת את מלון השעמום'
והעדיפו בכל זאת את מלון השעמום
22/02/2017 | 14:04
9
23
לצפיה ב-'מי יודע אולי ערוץ 24 מפעיל קשרים '
מי יודע אולי ערוץ 24 מפעיל קשרים
22/02/2017 | 14:50
37
כדי שלא ירכשו את לאס אמזונס כדי שכשהם יחליטו לשדר שוב את לאס בנדיטס, כמובן שוב מההתחלה וכנראה שוב לא עד הסוף, יהיו לזה צופים.
לצפיה ב-'איך שיעמום הסוד ממשיך להתפוצץץ'
איך שיעמום הסוד ממשיך להתפוצץץ
22/02/2017 | 18:19
7
43
הגעתי עד לאיפה שאתם, מאוחר יותר אצטרף לשירשור פרקים ממש טובים, נכון שהיה נחמד לו פליפה היה נמוג ונעלם חח אבל עדיין הטלנובלה מספקת את הסחורה לדעתי. כן חסר יותר קירבה בין חוליו לאיסבל אבל זו לא טלנובלה קלאסית ככה שלי היה ברור מההתחלה שהדגש הולך להתחלק בין המסתורין לבין הקשר ביניהם.
אגב, אותו ארתורו מאקאסיה שדיברנו עליו שמשחק בלהתעורר לצדך נכנס גם לפה! אני מבינה שהוא משחק את בן הדוד אלרקון
לצפיה ב-'גם אני נהנה מכל רגע'
גם אני נהנה מכל רגע
22/02/2017 | 18:29
1
39
אבל אנחנו נהנו גם מבלב בהסערה בעוד ניר סבל אותה בשביל דניאלה רומו וססר אבורה. והסדרה ממש לא צפויה למשל הפיכת חסינטו לחלאה או סופיה שמסתבר שידעה הכול על אנדרס ופעלה כדי לשמור על שליטת המשפחה יחד עם אימה, כריסטינה הסחטנית ועכשיו נכנס גם הדוד של איסבל שמסתבר שרצה להרוס את המלון כדי לחפור ולחפש נפט.
לצפיה ב-'לגמרי לא צפוייה'
לגמרי לא צפוייה
23/02/2017 | 18:14
9
לצפיה ב-'נרדמתי פעמיים באותו פרק'
נרדמתי פעמיים באותו פרק
22/02/2017 | 18:54
4
36
נדמה לי פרק 55.

ולפני זה גם לא ממש טרחתי לחזור אחורה בסצנות שראיתי בחצי עין.

הפעמים היחידות שבהם החזרתי לאחור היה כשראיתי שיש סצנה עם דניאלה רומו.

לכן- הטלנובלה לא מספקת את הסחורה בשבילי. יבגני צודק בזה שאני סובל סדרות רק בגלל שחקנים מסויימים, אבל היה נחמד אם היה גם שחקנים וגם עלילה אשכרה להינות ממנה.
לצפיה ב-'אה וכן'
אה וכן
22/02/2017 | 18:55
23
את כל הסצנות של פליפה אני מדלג בשאט נפש. שימות.
לצפיה ב-'פרק 55 נקטע כל פעם על ידי השירים של מימי פרלטה'
פרק 55 נקטע כל פעם על ידי השירים של מימי פרלטה
22/02/2017 | 19:08
2
36
עם החדרניות, שהיו אתנחתא קומית כמו הפסנתרן עם הכלבים שלו. ורק בסוף היה האקשן של אנדרס חושף שהוא יודע שהוא בן אלרקון.

אגב גם אני סבלתי את מישהו צופה בך רק בגלל הראשיים. בתקופתיות של טלוויסה ראית רק את אלבורדה או גם את אמור ריאל, או בעצם ראית את אמור ריאל כי השוונו ביחד בינה לבין החיים שגנבו ממני, כך שבאמת לדעתי הטרילוגיה של קרלה אסטרדה בתקופתיות יותר טובה ממלון הסודות, אבל עדיין מלון הסודות נהדרת לדעתי.
לצפיה ב-'כבד שמיעה. הא לך למה נרדמתי בפרק הזה'
כבד שמיעה. הא לך למה נרדמתי בפרק הזה
22/02/2017 | 19:59
18
לצפיה ב-'התקופתיות של קרלה זה עילוי'
התקופתיות של קרלה זה עילוי
23/02/2017 | 18:17
25
גם אני לא הייתי משווה זה גם דברים שונים לגמרי.
אבל עדיין, מלון הסודות מאוד מעניינת וסוחפת
לצפיה ב-'זה נכון שהיא לא הייתה ממש מבוקשת אבל זה בגלל שאפחד לא באמת '
זה נכון שהיא לא הייתה ממש מבוקשת אבל זה בגלל שאפחד לא באמת
22/02/2017 | 18:04
56
העלה על דעתו שאחרי שנים ויוה יחזרו פתאום לרכוש קומדיות מקסיקניות. ועוד אחרי שדילגו על הקומדיות של לוסרו פרננדו וסילביה - אנשים כבר התייאשו. אם היו יודעים אני בטוחה שהיא הייתה מאוד מבוקשת גם בגלל דניאל אראנס שהרבה אוהבים אותו.

גם אני מאוד רציתי את לאס אמזונאס אבל אם לא היא אז שמחה שזו הגיעה, חששתי שיביאו את המועמדת שאני יודעת שיש לה ביקוש בגלל סילביה אבל עם כל הערכתי לסילביה לפי הפרומו זה נראה משעמם וכבד והייתי קוראת לזה סדרה ולא טלנובלה.
לצפיה ב-'אנג'לינה ג'ולי ורונלדו הכדורגלן יככבו בטלנובלה טורקית חדשה'
אנג'לינה ג'ולי ורונלדו הכדורגלן יככבו בטלנובלה טורקית חדשה
20/02/2017 | 13:07
3
105
מדובר על פליטים מסוריה שמהגרים לטורקיה.
https://stocknewsusa.com/2017/02/20/angelina-jolie...

רק לא הבנתי מה קשור רונאלדו למשחק.

תודה לענבל על הידיעה.
לצפיה ב-'זה משנה?'
זה משנה?
20/02/2017 | 19:08
59
תראי מה הם שמו כתמונה של רונאלדו. זה ברור למה הוא שם.

רמז: סמל מין.
לצפיה ב-'למה שהם יסכימו לשחק בטלנובלה טורקית?'
למה שהם יסכימו לשחק בטלנובלה טורקית?
21/02/2017 | 10:21
1
55
ומאיפה הם יודעים טורקית? הרי מן הסתם שהטלנובלה לא תהיה באנגלית...

ידיעה תמוהה לחלוטין
לצפיה ב-'"ישחק" זאת מילה מוגזמת מידי לדעתי'
"ישחק" זאת מילה מוגזמת מידי לדעתי
22/02/2017 | 09:05
55
סביר להניח יופיעו לדקה וחצי בלחץ כדי לעורר עניין, אולי אפילו ישחקו את עצמם וככה זה יפתור את בעיית השפה . גם ניימאר הופיע פעמיים בטלנובלות ברזילאיות לכמה רגעים (אבל אין לו בעיית שפה כי הוא ברזילאי).
לצפיה ב-'מלון הסודות עד 56'
מלון הסודות עד 56
20/02/2017 | 08:46
17
39
לצפיה ב-'אה...'
אה...
20/02/2017 | 09:02
6
63
העלילה הכי מעניינת הייתה זו של אנחלה (דניאלה רומו.) וזה אומר הכל.

חוליו ואיסבל ממש צמד חמד אבל כזוג ראשי הם די מרוחקים כי המטומטמת התחתנה עם דייגו. ושכבה לפני כן עם חוליו. ככה ש...... לא יחסר הרבה עד שדייגו יבחין שאיסבל היקרה שלו בוגדת בו עם חוליו. ואז באמת הורידים שלו יתפוצצו והוא יהפוך לממש מעיק ומעצבן יותר ממה שהוא היה עד עכשיו.

פליפה וסופיה - תמותו שניכם. לא אכפת לי מהעלילות שלכם. לא מזה שכומר צעיר מתגנב בלילות כדי לענג את עצמו ולא מזה שחבורת גברים עם אישה במרכז מחליטה לחטוף את פליפה. מצידי, אם הייתי טרסה, הייתי מכריז שפליפה עזב לאנשהו ושוכח ממנו.

אנדרס אני ממש רוצה לחבק אותו.

בלן זה היה צפוי שהמטומטמת תחזור. זה שהיא החליפה בגדים לבגדים של עשירה לא אומר שהגברת שכחה איך להתנהג - והיא מרשה לעצמה להשפיל את טרסה ואנחלה. לא נורא, אני מתנחם בזה שהיא תיפול. חזק.

אני נהנה מהסצינות של איילה עם מה שמה, החברה של איסבל. לפחות שם היא לא מעצבנת ומנסה לטרפד את הקשר של איסבל עם חוליו.

עוד 24 פרקים לסוף. הלוואי שעלילות מפגרות לא יצוצו בדרך...... אבל כשזה פליפה מה הסיכוי.

אני אגיד את זה בפה מלא - אילולא דניאלה רומו - לא הייתי טורח להמשיך לצפות בטלנובלה. היא לא משהו.
לצפיה ב-'מתילדה שמה ובויוה מסרו 81 פרקים אז עוד 25'
מתילדה שמה ובויוה מסרו 81 פרקים אז עוד 25
20/02/2017 | 16:36
4
50
דייגו קלע כמעט בול שחבר של פליפה מביים את החטיפה, ואכן פליפה חצי חטוף, אמנם חטפו אותו מאחורי גבו, אך הוא משתף פעולה עם החוטפים, כך שדייגו צודק שאין מה לדאוג לפליפה, למרות שהוא טעה שלא מדובר בחבר וותיק אלא בחבר חדש שהוא בעצם חברה בלי שפליפה ידע. אבל טרסה פתאום הפכה לאם טרסה, נו טוב זה הילד שלה, מ"הנכד" שמת לה לא אכפת לה כי הוא לא קשור אליה.

האמת עד שקראתי את התקצירים קיוויתי שדייגו הרג את בלן. אז עכשיו בלן מרגישה מעל כולם וגם בטח שוכבת או תשכב גם עם אנדרס וגם עם אולגריו וכמובן מאושרת להרוס לאנחלה את החיים ובתור אישתו של אנדרס לקחת מטרסה הכול, כי היורש החוקי זה אנדרס.

לחסינטו אין תקנה מתוך קנאה מכה עיוור לפני ניתוח בעיניים וגם לא מבין מה הבעיה שבגללו גבריאל יישאר עיוור כל החיים, העיקר הקנאה שלו, כך שדייגו צודק שהוא סומך עליו, כי הוא באמת אנוכי מאוד, גם אם הוא יתחרט ויחזור לעצמו אני כבר לא רוצה שהוא יהיה עם ויולטה. 
לצפיה ב-'24'
24
20/02/2017 | 17:52
34
הפרק האחרון כרגיל פרק של שעה וחצי. תנחש מה ויוה עשו....
לצפיה ב-'ותגובה למה שאמרת -'
ותגובה למה שאמרת -
20/02/2017 | 19:13
2
34
מצידי חסינטו יכול להידרס ולמות עכשיו. דמותו פשוט בלתי נלאה עכשיו.

היה ידוע לי שבלן תחזור כי ראיתי את בלן בפרק האחרון.

דייגו וטרסה פשוט לא באמת משקיעים מאמצים בפליפה כי הוא חתיכת אידיוט זחוח שהיה צריך ללכת בעקבותיו של גרידו. כלומר, למות.
לצפיה ב-'אם הוא היה הבן של אולגריו ואישתו ולא של טרסה '
אם הוא היה הבן של אולגריו ואישתו ולא של טרסה
20/02/2017 | 19:18
1
34
היו מטפלים, טרסה סובלת את הנטל הזה רק כי הוא בנה הביולוגי, היא יודעת שהעניין עם טגלה בגללו, העניין עם הסכין הסתבך כי חימנה הייתה בת זוג שלו וראו אותם ביחד. אחרי שטרסה לא מרחמת על אף אחד אבל על הגורים שלה כן, אפילו השוותה את דייגו שאדיש לגורלם על הילדים שעשה לבלן ולא התרגש כשאחד מהם מת ושמח לעזור לטרסה כאילו שמת איזה אוגר. 

אבל מצד שני לסופיה היא מתייחסת הרבה יותר גרוע מלפליפה שלא מחליקה על הכול ובעצם כנראה החברה שוביניסטית ובראש המלון חייב לעמוד גבר, כי רומולו ראה רק את אנדרס ופליפה כיורשים פוטנציאלים ולא את איסבל או אפילו סופיה וגם סופיה עצמה לא רצתה לנהל את המלון אלא שאלפרדו ינהל אותו, ואפילו טרסה הקשוחה לא מרשה לעצמה לקחת את הנהלת המלון על עצמה.
לצפיה ב-'לדעתי רומולו לא רצה להשאיר את איסבל אחראית על המלון כי הוא'
לדעתי רומולו לא רצה להשאיר את איסבל אחראית על המלון כי הוא
23/02/2017 | 07:04
22
גילה הבנה לכך שמבחינתה הייעוד שלה הוא אחר
טרסה נתנה את הניהול לדייגו כי הוא משת"פ שלה וצריך לקבל משהו בתמורה
לצפיה ב-'מסכנה אנחלה '
מסכנה אנחלה
23/02/2017 | 07:01
20
אבל לפחות היא הצליחה לשכנע את החוקר שהיא לא הרוצחת של רומולו.
לצפיה ב-'אין מסיבה אחת בגראן הוטל שעוברת בשלווה'
אין מסיבה אחת בגראן הוטל שעוברת בשלווה
22/02/2017 | 21:20
8
53
הנה הגיע יום המופע החגיגי של מימי פרלטה הרגה אותי עם השירים שלה על הטלפון ונורת החשמל הראשונה חחח ואיזו חופרת קריניו פה קריניו שם שותה מבלה ועל הדרך גם בוגדת בבעלה ומי מגיעה בשיא המופע בלן שנראה שלא רק שהיא חיה אלא היא גם חזרה לעצמה מהר מאוד חזרה כעשירה כולה עם האף למעלה שלובת זרועות יחד עם הדוד אלרקון! יש מצב שהם היו מאהבים בזמנו אחרת איך היא מכירה את השאיפות שלו ומה פתאום היא פנתה אליו לעזרה. 

נראה שהיא עשתה איתו יד אחת כדי למוטט את טרסה ולקחת לה את המלון על ידי שימוש באנדרס המסכן. השיא היה כשהיא סיפרה לו למה היא נאלצה להתרחק מהמלון לכל כך הרבה זמן בעקבות האיומים בגלל המכתב - אותו מכתב שנכתב בעצם עליו וחושף את העובדה שהוא הבן מחוץ לנישואים של רומולו אלרקון ובעצם היורש האמיתי של המלון מסכן איך שהוא היה מבולבל ובשוק כמובן שבאותו רגע הוא הרגיש שכולם בגדו בו ובשל תמימותו דווקא אצל בלן הוא בוחר להתנחם ואף מתחתן איתה! לא ברור למה הוא לא שואל אותה כלום על הקשר בינה לבין אחיו של רומולו ואיך הוא לא קולט את החמדנות שלה. הוא ממש תמים

גם לצעוק בקולי קולות באמצע המסיבה שהוא יודע שהוא הבן של רומולו זה לא חכם במיוחד(למרות שהפרצוף של טרסה היה שווה הכל)עכשיו הוא עוד יותר חשוף בפני מי שפגע בו ולבטח ינסה לפגוע בו שוב בכל אופן, אהבתי איך שאחרי זה איסבל לקחה אותו דרך המעבר הסודי למקום המסתור של רומולו וככה הוא יכל להבין טוב יותר את הקשר שלו עם אנחלה וגם יכל לקרוא בעצמו את המכתב והצוואה של רומולו אין ספק שעכשיו זו מלחמה גלויה בין אוליגריו ובלן נגד טרסה ודייגו, הכל נחשף וכל הקלפים על השולחן! מעניין איך זה יתפתח

ובאשר לחוליו ואיסבל, אי אפשר להאשים את חוליו שנכנע לססיליה אחרי שאיסבל מתנשקת לה עם דייגו מול העיניים שלו. הגיע הזמן שגם איסבל תקנא - אהבתי שססיליה נתנה לה את המפוחית שלו ל"מזכרת" חח די הגיע הזמן שאיסבל תיקח את עצמה בידיים ותבין שמקומה לצד חוליו!

נראה שחורחה/מנואלה מתאהבת בפליפה - למה? לא ברור חחח כמו שלא ברור למה טרסה כל כך מודאגת מה"חטיפה" שלו, אגורה שחוקה לא הייתי משלמת עליו ככופר 

בגלל חסינטו  גבריאל לא יכול לעבור את הניתוח להחזרת הראייה אהבתי איך שויולטה תקפה אותו לדעתי הוא יסיים בדיוק כמו גרידו וממש לא יכאב לי עליו. עושה רושם שויולטה תהיה עם גבריאל בסוף הם זוג ממש חמוד וראוי וחסינטו הרוויח את ההפסד הזה ביושר 
לצפיה ב-'נראה שאנדרס קונה את זה שבלן הייתה צריכה את הגב של אולגריו'
נראה שאנדרס קונה את זה שבלן הייתה צריכה את הגב של אולגריו
22/02/2017 | 21:35
7
38
כדי לחזור למלון ולהישאר בחיים, אם כי לפי הלבוש שלה ובואה כאורחת כל אדם נורמאלי היה חושב שהיא לכל הפחות המאהבת שלו.

חסינטו ממש מנוול ומגעיל, חבל רק על לופה שנולד לו בן חומץ, מקווה שהוא לא יישאר עם ויולטה בסוף וגם לא יכאב עליו, אם כי בינתיים לא ברור איפה דייגו ימצא לו מחליף כמו שמצא אותו כמחליף לגרידו.

חורחה/מנואלה אכן מתאהבת בפליפה, באמת מעניין מה כולן מוצאות בו. האחים של חורחה/מנואלה צודקים לגביו. לגבי טרסה היא עדיין עם רגשות של אם, כמו שלאחר שהוא הפליל את אנדרס טרסה הסגירה אותו כדי להציל את סופיה, היא לא השאירה אותו בכלא ומיהרה להפיל את זה על פסקואל המנוח, למרות שמצד שני זה סותר את כל העצות שלה לדייגו לגרום לאיסבל לפחד ממנו.
לצפיה ב-'ספויילר מעליי על סופיה'
ספויילר מעליי על סופיה
23/02/2017 | 06:57
6
43
כן זה באמת מפתיע אצל טרסה, נראה שהיא באמת אוהבת את הילדים שלה. לפחות זה

אחרי התקרית עם גבריאל קשה לי להאמין שיש לדייגו עוד סיכוי עם ויולטה. רואים כמה היא מאוכזבת ממנו והוא כל פעם מתדרדר יותר ויותר. באמת חבל על לופה

לצפיה ב-'דייגו ו-ויולטה? '
דייגו ו-ויולטה?
23/02/2017 | 16:54
1
16
לצפיה ב-'אופס חח התכוונתי כמובן לחסינטו '
אופס חח התכוונתי כמובן לחסינטו
23/02/2017 | 17:47
11
לצפיה ב-'לא התכוונתי לספוילר '
לא התכוונתי לספוילר
23/02/2017 | 17:59
3
23
אלא שטרסה הגנה על הסוד כי אנחלה אמרה שאם אנדרס יישאר בכלא היא תספר שסופיה איבדה את הילד. מה שעכשיו כולם חוץ מאיסבל יודעים. 
לצפיה ב-''
23/02/2017 | 18:07
2
30
אה אוקיי חשבתי שדיברת על העובדה שסופיה שמה את הסכין אצל פליפה.
לצפיה ב-''
24/02/2017 | 15:55
1
30
נראה שסופיה לא שמה את הסכין, כי סופיה רוצחת אך לא עם סכין הזהב, אם כי ייתכן ואת אנדרס ניסתה לרצוח עם סכין זהב כדי להטעות. כי מסתבר שלא סתם הראו את בנחמין בסצינות מגעילות, הרוצח עם סכין הזהב זה בנחמין. 
לצפיה ב-''
26/02/2017 | 07:05
24
אתה בטוח
כי בלי כוונה נפלתי על הודעה באיזה פורום מקסיקני שאומרת בפירוש "סופיה היא הרוצחת של הסכין". שם גם קראתי בטעות שכריסטינה בחיים ורק מאוחר יותר תמות.

אז כנראה הם לא היו מדוייקים בהכל בכל מקרה גם בנחמין נראה הזוי משהו ודי מתאים לסטטוס ועדיין סופיה היא הרוצחת הגדולה רק שאת המוות של כל האנשים האחרים הלא מוכרים ביצע בנחמין אם זה נכון מה שאתה כותב. איזה בילבול חח
לצפיה ב-'כאמור חורחה הוא בעצם אישה וככה היא נראית במציאות'
כאמור חורחה הוא בעצם אישה וככה היא נראית במציאות
23/02/2017 | 07:09
58
פרננדה בורצ'ס שמה
לצפיה ב-'מישו יודע כמה משלמים לשחקן טלנובלה?'
מישו יודע כמה משלמים לשחקן טלנובלה?
19/02/2017 | 18:37
1
40
נשמע שיותר משתלם לשחק בהוליווד או אפילו בסרט שאורכו שעה וחצי מאשר בטלנובלה של מעל 100-200 פרקים הבנתי שראול מנדז שמשחק של אח של אאורליו קסיאס באדון השמיים לא שיחק בעונה השלישית למרות שהוזמן להמשיך בין היתר בגלל סיבות כלכליות זה אומר שלא הציעו לו מספיק כסף 
לצפיה ב-'זה תלוי בחוזה שיש לו עם הפקות ועד כמה הוא מצליח'
זה תלוי בחוזה שיש לו עם הפקות ועד כמה הוא מצליח
24/02/2017 | 20:36
18
אני משערת שכוכבי טלנובלות מצליחים כמו פרננדו קולונגה, אנג'ליק בוייר, מאייטה פרוני, וויליאם לוי ועוד לא במצב שיכולים להתלונן על המצב הכלכלי אבל שחקנים כמו סאול מרובי למשל אני בספק שהגיע להישג מסויים כשחקן והוא כעת מופיע בטלנובלה של ניקנדרו דיאז בתפקיד שולי כמו שהיה ברובי(לא הוציא הגה מהפה ועד שזיהיתי אותו). זה עניין של הצלחה ומזל. מה גם שכל מדינה והרווח שלה בתרבות כמו למשל ארגנטינה אני לא חושבת שהכוכבים הגדולים עושים בוכטות של כסף כי המצב הכלכלי שם כידוע לא זוהר במיוחד. יש אולי הצלחה אפילו בינלאומית אבל לא נראה לי שהם מיליונרים שם בניגוד למקסיקו או ארה"ב. הייתה פעם כתבה כמה מרוויחים הכוכבים הגדולים של הטלנובלות אבל לא נכנסתי לזה. אגב אני יודעת ששחקנים של טלויסה שאפילו שלא מצטלמים לטלנובלה חדשה אם יש להם חוזה בלעדי עם ההפקה הם מקבלים כסף. לא יודעת איך בהפקות המתחרות או בטלמונדו. את ראול מנדז לא מכירה לפחות בשם ולא יודעת כמה בדיוק הרוויח ואם השתלם לו להמשיך או לא להמשיך אבל כנראה התפקיד לא היה כזה משמעותי בסדרה הוא לא גאלן מוביל כמו השחקן רפאל אמז'ה שמצליח מאוד בזכות הסדרה שלו אדון שמיים כנ"ל לגבי אהרון דיאז שלגמרי כבש את ארה"ב והבנתי שהוא נמצא בקולנוע ההוליוודי בזכות הטלנובלות שלו בטלמונדו וטלנובלה טרסה.
שאלות, חדשות, בקשות
17/02/2017 | 23:23
21
64

שבת שלום

לצפיה ב-'מרתה חוליה תהיה הרעה בטלנובלה של סלבדור מחיה '
מרתה חוליה תהיה הרעה בטלנובלה של סלבדור מחיה
18/02/2017 | 01:37
74
באסה עם הראשית. הייתי מעדיפה את אלחנדרה בארוס או מרלן פבלה אם לא דנה גרסיה. אפילו סנדרה אצ'בריה יכלה להיות בחירה טובה. נראה לי שהיא לא תגיע לפה בגלל מיירין שמעולם לא הביאו טלנובלה בהשתתפותה ובכיכובה.
לצפיה ב-'איזה סוג סרטן היה לברברה מורי?'
איזה סוג סרטן היה לברברה מורי?
18/02/2017 | 16:28
3
75
ומה סוג הסרטן שממנו נפטרה לורנה רוחאס? לריינלדו גיאקיני היה סרטן הלימפה שזה אותו סוג שהיה לפקונדו ארנה? אני לא שואלת סתם יש לי סיבה שתדעו עליה בהמשך. לדניאלה רומו היה סרטן השד וכך גם ללורנה מרטיאנו וברוך השם הן ניצחו את המחלה. גם אריק דל קסטיז'ו הבנתי שהיה לו סרטן וחוליו אולמו הרשע מהאמת הסמויה ואין טיפשות בגן עדן נפטר מהסרטן רק איזה סוג היה לו? אגב הטלנובלה האחרונה ששיחק שראינו פה הייתה אשת הברזל.
לצפיה ב-'גם אדית גונזלס נלחמת בסרטן'
גם אדית גונזלס נלחמת בסרטן
18/02/2017 | 18:20
2
101
במעיים אם אני לא טועה. נקווה שתחלים כמה שיותר מהר
את כותבת פוסט על הנושא?
לצפיה ב-'עלית עליי'
עלית עליי
18/02/2017 | 19:35
1
52
ונראה לי סרטן השחלות או הרחם. בדיוק נזכרתי שגם היא נאבקת במחלה הזאת מיד אחרי שעשיתי שלח. הלוואי היא נראית אופטימית בהתמודדות שלה מול המחלה שלה.
לצפיה ב-'מחכה לקרוא'
מחכה לקרוא
21/02/2017 | 22:42
9
לצפיה ב-'פרומו של Novo Mundo '
פרומו של Novo Mundo
18/02/2017 | 17:16
81
נראה ממש מהמם! 
אגב, יש כתבות על כך שגלובו שכרה את שירותיו של הבמאי של אנדי ארמסטרונג (במאי הוליוודי) לטלנובלה הזו , כנראה שמתכננים משהו חדש בתקופתיות 
לצפיה ב-'אם טלמונדו יודעת מה כדאי לה'
אם טלמונדו יודעת מה כדאי לה
18/02/2017 | 18:16
8
85
וכדאי לה מאוד להפסיק!!!!!!!!! לשכור את גבריאל פוראס לכל טלנובלה שנייה שלה.

חוץ מזה ג'ונתן איסלאס וחימנה דוקה.
גם מריצה בוסמנטה (שכרגע נדחפת בתור צלע שלישית בגורלה של אווה), סילבנה אריאס (קוקו המשוגעת של מי זה מי), גונסלו ולנצואלה (יונתן ז"ל של מי זה מי) ופבלו אזר (חואנחו של סנטה דיאבלה) כאן.

אני בהחלט רוצה את הנובלה הזו כאן (כי בכנות, אין לי כוח לסילבנה סין לאנה.)

לצפיה ב-'אני גם רוצה'
אני גם רוצה
18/02/2017 | 18:18
1
22
לצפיה ב-'זה נראה טלקומדיה. משהו כזה לא?'
זה נראה טלקומדיה. משהו כזה לא?
18/02/2017 | 18:19
16
לצפיה ב-'נראה שג'ונתן איסלאס חזר פה למראה'
נראה שג'ונתן איסלאס חזר פה למראה
18/02/2017 | 18:28
42
המושלם שלו מהאחים דל מונטה 
פחות אהבתי את המראה הקצוץ שלו במי זה מי חח 
לצפיה ב-'אה וזה שמשחק את הבן של גבי אספינו'
אה וזה שמשחק את הבן של גבי אספינו
18/02/2017 | 19:18
45
בסנטה דיאבלה והבן של ארפ בטקה בגורלה של אווה גם יהיה כאן.

בטח בתור הבן של אחד הראשיים.
לצפיה ב-'גבריאל פוראס נראה בן אדם באמת עם מראה לא סימפתי'
גבריאל פוראס נראה בן אדם באמת עם מראה לא סימפתי
19/02/2017 | 16:49
32
גם שהוא משחק את הטוב הוא נראה רע 
לצפיה ב-'לדון נורטין'
לדון נורטין
19/02/2017 | 16:52
2
31
כל מה שאתה רוצה אתה יכול לראות באינטרנט אומנם זה בלי תרגום אבל אני מניח שלמדת להבין ספרדית מכל הטלנובלות שראית עם התרגום
היה תקופה שאחותי דיברה ספרדית שוטפת רק מלראות טלנובלות אני מצליח להבין את הרוב שאני רואה טלנובלה באינטרנט בלי תרגום
לצפיה ב-'לגביו זה לא רלוונטי'
לגביו זה לא רלוונטי
19/02/2017 | 19:53
27
הוא לקוי שמיעה.
לצפיה ב-'מה שאמרה רנת'
מה שאמרה רנת
19/02/2017 | 20:27
22
וזה ניר, נעים מאוד.

אני מסתמך בעיקר על מה שויוה 'מפנקת' אותנו. זהו.
לצפיה ב-'מועמדים לפרס TVyNovelas מקסיקו'
מועמדים לפרס TVyNovelas מקסיקו
18/02/2017 | 18:22
5
82
הפתעות השנה:
*סילביה נבארו מועמדת (תרתי משמע) סוף סוף!
*אמזונאס ושלוש פעמים אנה לא מועמדות ל"טלנובלת השנה"
*חואן מרטין חוארגי מועמד פעמיים באותה קטגוריה
*אין זכר לדויד זפדה, כריסטיאן דה לה פואנטה, גבריאל סוטו ודניאל ארנאס בקטגוריית "שחקן השנה".
* ה"טלנובלות" המובילות הן דווקא אלה שנחשבות לסדרות או מבוססות על סדרות: ה"מועמדת" זוכה ל20 מועמדויות, מלון הסודות 17 מועמדויות, ו"ללא זכר ממך" קיבלה 13 מועמדויות וזה כמעט כמו מספר הפרקים שלה -16(!).
* את "אלמנות השחורות" של קרלוס מורנו  ו"יאגו" דחפו דווקא לקטגוריה "סדרת השנה". לא ברור לפי מה הם קובעים מה סדרה ומה טלנובלה

לצפיה ב-'המשך'
המשך
18/02/2017 | 18:29
1
48
לצפיה ב-'המשך להמשך '
המשך להמשך
18/02/2017 | 18:40
42
שחקנית צעירה - סופיה קסטרו. אבל על ההופעה המאוד קצרה שלה במלון הסודות.

שחקן צעיר - ג'וש גוטיירז. אגב איזה חיוך מהמם יש לו.

תגלית השנה שחקנית - רחינה בלנדון. זה בהעדר מתחרות ראויות.תגלית

תגלית השנה שחקן - ברור שקרלוס ריוורה, אלא מה.

שחקנית משנה/ראשית - אילסה משהו ממלון הסודות. אני שונא את בלן.

שחקן משנה/ראשי - קרלוס ריוורה, אלא מה.

שחקן משנה - ממש לא אכפת לי.

שחקנית משנה - כנ"ל.

צילום - מלון הסודות, כמובן.

בימוי - שוב, מלון..... ככה זה כשויוה מפנקת אותך רק בשתי סדרות משנת 2016 ואין לך איך לשפוט.

קאסט - לאס אמאזונס, סליחה. במלון יש לי רק את דניאלה רומו והשאר מעניין כמו קליפת שום.

שיר נושא - לא מעניין

תסריט - כרגיל, מלון.
לצפיה ב-'העיקר דניאלה רומו שם'
העיקר דניאלה רומו שם
18/02/2017 | 18:31
35
וססר אבורה גם.

לגבי שחקן השנה - אני אתמוך הפעם באריק אליאס.

שחקנית השנה - אירנה אזואלה.

מרשע - חורחה פוסה. פשוט כי לא ראינו שום דבר אחר השנה.

מרשעת - ברור שדיאנה בראצ'ו.

סדרה- לא ממש רלוונטי. אבל הלוואי נשים בשחור כי ככה ויוה ילמדו שהם פוסלים סתם.

טלנובלה - אף אחת. כן, גם לא מלון הסודות.

לצפיה ב-'סבסטיאן רולי לא אמור להיות מועמד'
סבסטיאן רולי לא אמור להיות מועמד
18/02/2017 | 19:29
48
זה ממש לא הוגן עם כל הכבוד לו הוא כבר זכה שנה שעברה במקומו היה צריך להיות גבריאל סוטו או כריסטיאן דה לה פואנטה ואם כבר גאלן מאנה כפול שלוש היו לוקחים את דויד זפדה. אני תוהה באמת מי אחראי לבחור שחקנים למועמדות. בכל אופן אני בספק שהוא יזכה אפילו פרננדו קולונגה שהוא הגאלן הכי קדוש בטלויסה לא זכה שנתיים ברצף. אם יזכה סבסטיאן גם השנה יש פה עניין של מרמה או פרוטקציות. חוץ מזה שאריק אליאס ראוי לזכות. גם הראשיים מבדרך לגורל לא מועמדים שזה מפתיע כי הטלנובלה שלהם הצליחה מאוד. לגבי שחקנית השנה אני מתלבטת בין סילביה לאנג'ליק, את סילביה לא ראיתי במועמדת אבל את אנג'ליק כן והיא משחקת נהדר עם תפקיד מאתגר. מצד שני עד שסופסוף סילביה נבארו מועמדת והאמת גם לה מגיע לזכות בתפקיד שלה במועמדת. אם המועמדת תקטוף הרבה פרסים אולי ניתן להשפיע על ויוה שירכשו אותה.
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות לאנג'ליק היא חייבת לקחת'
מחזיקה אצבעות לאנג'ליק היא חייבת לקחת
18/02/2017 | 21:07
44
הזוי שהנובלה לא מועמדת
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
17/02/2017 | 15:32
27
44
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 16:08
12
44
דבר טוב שקרה השבוע: הפלאפון החדש שקניתי הגיע
דבר רע שקרה השבוע: לא מרגישה כל כך טוב מיום רביעי בערב
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: הייתי עם פלאפון דיי מעפן כמה ימים
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי כל כך לראות חוץ מהשיר שלנו
תכנית השבוע: הכוכב הבא
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע: המבורגר
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: הראל סקעת עכשיו והחדש של סטטיק ובן אל
תמונה:
לצפיה ב-'תרגישי טוב ותתחדשי על הנייד'
תרגישי טוב ותתחדשי על הנייד
17/02/2017 | 16:35
1
20
השיר החדש של סטטיק ובן אל נחמד אבל האמת היא שהכי אהבתי את השירים הראשונים שלהם. הם היו הכי ממכרים אבל משום מה עכשיו הם שינו סגנון
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2017 | 18:36
7
לצפיה ב-'תתחדשי ותרגישי טוב '
תתחדשי ותרגישי טוב
17/02/2017 | 16:55
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2017 | 18:36
6
לצפיה ב-'איזה פלאפון קנית?'
איזה פלאפון קנית?
17/02/2017 | 22:01
7
51
ותתחדשי ותרגישי טוב.
לצפיה ב-'פלאפון סיני '
פלאפון סיני
24/02/2017 | 12:41
6
13
השם שלו זה צ'יומי נוט 4
לצפיה ב-'xiomi?'
xiomi?
24/02/2017 | 13:11
5
30
לצפיה ב-'כן'
כן
24/02/2017 | 14:49
4
5
לצפיה ב-'שמעתי עליו'
שמעתי עליו
24/02/2017 | 14:54
3
13
כמה עלך לך?
לצפיה ב-'1290 שקל'
1290 שקל
24/02/2017 | 15:00
2
7
לצפיה ב-'הבנתי שיש דגם לא יודעת איזה'
הבנתי שיש דגם לא יודעת איזה
24/02/2017 | 15:07
1
13
שהוא זול יותר
לצפיה ב-'כן אבל הא פחות טוב'
כן אבל הא פחות טוב
24/02/2017 | 15:16
4
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 16:28
6
45
דבר טוב שקרה השבוע: שסופסוף קצת מתחמם! הקור של הימים האחרונים ממש קיצוני
דבר רע שקרה השבוע: ידעתי שביבי שוב רימה את תושבי עמונהאין לו בושה להגיד להם עכשיו אחרי המפגש עם טראמפ שהוא ייבחן מחדש את הקמת היישוב שהבטיח להם. ממש מזיז לטראמפ מה נבנה אם נבנה ואיפה הרי ברור שביבי עומד מאחורי הכל כמו בעניין העברת השגרירות שהוא בעצמו מעכב, טראמפ היה נלהב בקשר לרעיון עד שדיבר עם ביבי שבטח הנחה אותו לחכות עם זה אחרי שהערבים איימו. פחדן 
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: אני רואה שתפוז עדיין לא תיקנו את התקלות. עדיין אי אפשר להגיב תגובה מהירה אין את מספר ההודעות למעלה אין את מנוע החיפוש אי אפשר להכנס לתפריט המשתמש ואי אפשר לעבור בין תמונות/קטעי וידאו בתוך הודעות.
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש ומלון הסודותֻ
תכנית השבוע: --
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר סבסטיאן רולי ודניאלה רומו
קניית השבוע: בגדים
מאכל השבוע: 
משקה השבוע: מיץ תפוחים
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: המצעד של ויוה, חידשו לי את הפלייליסט
תמונה:
לצפיה ב-'אגלה לך סוד'
אגלה לך סוד
17/02/2017 | 21:38
5
53
הבעיות של תפוז עם תגובה מהירה וכ'ו? זה בגלל חוסם הפרסומות AD BLOCK שחוסם את הדברים האלה.

אם תשחררי את החוסם הפרסומות תגלי שהאתר עובד לך כמו שצריך.....

כמובן שהתקלות הועברו לחברת חוסמת הפרסומות כדי שיבדקו ויסירו את החסימות הפתאומיות שהם החליטו לחסום סתם.
לצפיה ב-'צדקת עכשיו שביטלתי את החוסם רק מתפוז זה עובד רגיל'
צדקת עכשיו שביטלתי את החוסם רק מתפוז זה עובד רגיל
18/02/2017 | 19:04
4
29
מי יודע אולי אילה תפוז בעצמם שמעורבים בתקלות, כבר נתקלתי באתרים שעושים בעיות כשנכנסים אליהם עם חוסם הפרסומות. זו ממש מלחמה של האתרים בחוסם. ולדעתי היא לא מוצדקת, גם עם חוסם הפרסומות אני רואה מספיק פרסומות של תפוז עם כל הסרטונים הלא קשורים האילה שתקועים בהודעות ובכרטיסיות שצצות למטה במסך

בכל אופן תודה

לצפיה ב-'כן זה מעיק ומעצבן אבל חיים עם זה'
כן זה מעיק ומעצבן אבל חיים עם זה
18/02/2017 | 19:36
3
28
לא שבא לי לראות פרסומת על פטריות ברגליים אבל יאללה, אני מוכן לוותר כדי לקבל תגובה מהירה.
לצפיה ב-'חח אני מניחה שזה בדיוק מה שתפוז חשבו לעצמם:'
חח אני מניחה שזה בדיוק מה שתפוז חשבו לעצמם:
18/02/2017 | 20:53
2
21
"בסוף הם יכנעו ויוציאו את החוסם רק כדי לגלוש בנוח"
אי אפשר להגיד שהם לא צדקו במידה וההשערה שלי נכונה שזה הם שעומדים מאחורי התקלות
לצפיה ב-'לא הם, חברת חוסמת הפרסומות אשמים בזה'
לא הם, חברת חוסמת הפרסומות אשמים בזה
18/02/2017 | 21:18
1
18
הם כל הזמן מעדכנים את החוסם פרסומות. קרה שהם החליטו לחסום את האלמנטים האלה של התגובות מהירות ועוד כל מיני דברים שקורים בתפוז.

לכן תפוז העבירה להם רשימה של מה לתקן כדי שהם יוכלו להסיר את זה מחוסם הפרסומות. עד אז אנחנו תקועים עם כלבים חמודים ופטריות ברגליים...
לצפיה ב-'אני חושדת כי כמה זמן כבר לוקח לסדר, אבל מקווה שאתה צודק'
אני חושדת כי כמה זמן כבר לוקח לסדר, אבל מקווה שאתה צודק
20/02/2017 | 06:54
5
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
17/02/2017 | 16:54
47
דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של האחיינית שלי והעובדה שטראמפ אמר שאין לו העדפה לפתרון של שתי מדינות לשני עמים.

דבר רע שקרה השבוע: הדרישה של טראמפ לחכות עם הבנייה באיו"ש, מה שמקשה על קיום ההבטחה למפוני עמונה. והשגריר המיועד שבתשאול החליף את עורו ואף לתומך נלהב של מדינה פלסטינית.

דבר הזוי שקרה השבוע: שהליכודניקים שמתנגדים למדינה פלסטינית כמו ישראל כץ ודוד ביטן כעסו על כך שבנט לחץ על ביבי בנושא.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנסראללה איים עלינו ואמר שנפנה את הכור בדימונה, אחרת הוא יכול להפוך אותו לנשק נגדינו. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: -

טלנובלת השבוע: הלוחמת, מלון הסודות, אהבה ועונש, אהבה לאור ירח, הגורל של אווה, W, צ'אליקושו. 

תכנית השבוע: פוליטיקה, פגושת העיתונות. 

שחקן/ית השבוע: ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטיה מיירלס, אלשנדי נרו, טניה חליל, אריק אליאס, אירנה אסואלה, דיאנה בראצ'ו, דניאלה רומו, דומיניקה פלטה, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, לואיס קוטורייר, רחינה בלנדון, קרלוס ריברה, אילסה סאלס, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, פק בו גום, קים יו ג'ונג, ג'ין יונג, אדית גונסלס, אראפ בטקה, חורחה לואיס פילה, אריקה דה לה רוסה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, אלפרדו הווארקה, האן היו ג'ו, יי ג'ונג סוק, יי טה הוואן, ג'ונג יו ג'ין, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, אברו הלבאג'יאולו, בגום קוטוק ישראולו.  

קניית השבוע: - 

מאכל השבוע: ביסטרוגן, צלי.

משקה השבוע: מיץ אשכולית-אננס. 

ציטוט השבוע: "ליברמן רוצה להישאר במשרד הביטחון כמה שיותר זמן ולכן הוא מגיב כפי שהוא מגיב". רינה מצליח מנתחת את הראיון שעשתה עם ליברמן ובמיוחד את האמירה שלו שביבי לא צריך להתפטר אם יוגש כתב אישום ושאמר שאפילו לכפות על אולמרט להתפטר זאת הייתה טעות. 

שיר השבוע: הבחור הזה זה אני בהלוחמת, השיר אתה בגדת בי עם לינדה פס שויולטה התחילה לשיר בפרק 55 במלון הסודות.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 19:49
5
61
דבר טוב שקרה השבוע: אין כזה
דבר רע שקרה השבוע: הליהוק לתפקיד ראשי את מיירין ויאנואבה ושאנהי פורשת מעולם הזוהר כדי להקדיש את עצמה לבנה, מנואל.
דבר הזוי שקרה השבוע: חלום מוזר שחלמתי על סבסטיאן ואנג'ליק
דבר מעצבן שקרה השבוע: שלוקח זמן לתקן את הפלאפון שלי ושאין לי נורת חיווי במכשיר והמכשיר היחיד שיש לו נורת חיווי ושהוא עד 2000₪ הוא גלקסי אלפא 5(A5).
דבר מפתיע שקרה השבוע: ששוקוונילה הצליחה לצאת מהכלוב בזמן שהייתי במקלחת. למרבה המזל הדלת הייתה סגורה.
טלנובלת השבוע: ניסיתי לראות דרך המחשב פרק מאנה כפול שלוש אבל הוא לא עובד.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: מצע, אוכל וארגז צרכים לשוקוונילה
מאכל השבוע: תפוחי אדמה אפויים עם עוף מתובל בטחינה גולמית שהכנתי אתמול. טחינה גולמית ממש טעים וגם בריא
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

לצפיה ב-'תמונות יפות נראה ששוקוונילה התאקלמה בביתה החדש'
תמונות יפות נראה ששוקוונילה התאקלמה בביתה החדש
18/02/2017 | 21:03
4
26
לגבי האתר הפרקים כבר עובדים טוב כולל תרגום לפחות מכרום
לצפיה ב-'היא מאוד אנרגטית וקופצנית'
היא מאוד אנרגטית וקופצנית
18/02/2017 | 21:16
3
28
כל פעם שהיא מחוץ לכלוב אני רואה אותה רצה וקופצת כאילו שתתה מינימום קפה עם אוכל אנרגטי. וגם רצה בטיל למיטה שלי רק שנאלצתי לחסום את הגישה שלה כי היא עושה את הצרכים שלה שם. נראה לי שהיא התחברה אליי. מחר לוקחת אותה לוטרינר.

במחשב נייח בעבודה שלי זה לא עובד אבל בלפטופ שלי כן. בכל אופן הכי נוח לי זה דרך הסמארטפון ולא מחשב ויש לי אפליקציה של וואלה ויאודי רק שהמכשיר בתיקון.
לצפיה ב-'זה טוב זה אומר שהיא חזקה בריאה וחסונה חח'
זה טוב זה אומר שהיא חזקה בריאה וחסונה חח
20/02/2017 | 07:07
2
23
מקווה שאת ויבגני תשלימו בקרוב לפחות עד פרקי שישים קורים דברים ממש מעניינים שאני חייבת לשתף חח נכון שהפרקים תמיד זמינים באתר אבל אם לא צופים פחות או יותר בעקביות קשה לזכור את כל הפלאשבקים ולחבר אותם במקביל לעלילה המרכזית. כשיש לי השלמות עם פער של יותר מחמישה פרקים ככה זה מרגיש לי. זו סדרה שצריך ממש לעקוב כדי להבין אותה טוב
לצפיה ב-'את יכולה לשתף מי שלא ירצה ספוילרים לא יקרא'
את יכולה לשתף מי שלא ירצה ספוילרים לא יקרא
20/02/2017 | 16:37
1
23
אם כי זה לא אותו דבר כשלא מגיבים.
לצפיה ב-'כן אין טעם להגיב לעצמי אבל כשתגיע לפרקים'
כן אין טעם להגיב לעצמי אבל כשתגיע לפרקים
21/02/2017 | 22:37
19
תפתח שירשור ואז כבר נמשיך להגיב
שאלות, חדשות, בקשות
15/02/2017 | 20:48
12
33
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'כנראה שמיירין ויז'נואבה היא הראשית של En tierras salvajes'
כנראה שמיירין ויז'נואבה היא הראשית של En tierras salvajes
15/02/2017 | 20:53
5
95
כך לפחות טוענים בפיפל אספניול, והם בדרך כלל יודעים על מה הם מדברים.
איזה הזוי, היא בת 46! 3 אחים יתאהבו בה, מילא כריסטיאן דה לה פואנטה או דייגו אוליביירה, אבל הורסיו פנצ'רי?!!!!
לצפיה ב-'בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעע'
בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
15/02/2017 | 21:45
2
56
היא לא משהו מהמעט שראיתי ב..... נו איך קראו לזה.
לצפיה ב-'אולי נשים בשחור/לב שמשקר'
אולי נשים בשחור/לב שמשקר
15/02/2017 | 22:05
1
44
היא גם שיחקה בטלקומדיה עם סילביה נבארו וחורחה סלינס הייתה שם רעה עם ליסאנדרו
לצפיה ב-'אני חושב שזה היה דווקא לשקר כדי לחיות'
אני חושב שזה היה דווקא לשקר כדי לחיות
16/02/2017 | 06:10
35
הצצתי בזה בזמנו כי אלטאיר חארבו משחקת שם.
לצפיה ב-'אכן ליהוק מאכזב'
אכן ליהוק מאכזב
16/02/2017 | 17:35
18
לצפיה ב-'רק שלא תהיה בתולה '
רק שלא תהיה בתולה
16/02/2017 | 19:39
40
בתולה בת 46. אם כי זה מבוסס על סרט ובינתיים לא ניתקלתי בראשית בתולה בסרטים. מקווה שסלבדור מחיה לא ישנה ויעשה את השטות הזאת.
לצפיה ב-'ויוה הכינו את מצעד שירי האהבה הטלנובליים'
ויוה הכינו את מצעד שירי האהבה הטלנובליים
16/02/2017 | 19:50
5
102
נחמד לראות סופסוף פוסט טלנובלי מטעמם באתר(שלא קשור רק לימיי ההולדת של השחקנים)גם אם מרבית הפעילות כולל הלינקים לשירים הייתה בפייסבוק שלהם.  

אהבתי את הרשימה שירים מקסימים אחד אחד בדגש על שירי הפתיחה של בלב הסערה, אנה כפול שלוש, נקמתה של אנחלה, עשירים לא מבקשים רשות(בביצוע קרלוס ריוורה הענק/אנדרס ממלון הסודות)היה כיף להזכר גם ב-Llegar A Ti מפיורלה רק דבר אחד מיותר שם - לגעת באושר 

ולגבי קציר החטאים - השיר הזה הוא שיר איטלקי ממש מוכר ויפה! הטלנובלה מוכרת לי רק בשם, בכלל לא ידעתי שהיא הייתה תקופתית. ובכלל, מה טלנובלה משנת 91 עשתה בויוה בזמנו? שהרי ויוה הוקם כמה שנים טובות אחרי. הפרומו קצת הצחיק אותי הקריינית שם רצינית משהו כאילו היא מקריאה את חדשות היום מה שכן, ללא ספק נראה כמו החמצה חבל שלא יצא לי לראות - נראית תקופתית מושקעת
לצפיה ב-'זו הייתה טלנובלה די נדירה'
זו הייתה טלנובלה די נדירה
17/02/2017 | 00:52
4
68
בזה שויוה קנו אותו מערוץ 11 ששידר אותה בזמנו (במשבצת של שבת 11 בבוקר. אחרי קציר החטאים שודרה שם עשירים ומפורסמים ופני מלאך. אחר כך המשבצת נרצחה.)

אוסבלדו לאפורט היה מצויין שם ממה שהצצתי.
לצפיה ב-'זכור לך אולי באיזו שנה היא שודרה בויוה'
זכור לך אולי באיזו שנה היא שודרה בויוה
17/02/2017 | 13:49
3
21
לצפיה ב-'ממש בתחילת הדרך של ויוה'
ממש בתחילת הדרך של ויוה
17/02/2017 | 21:30
2
35
הייתי אומר כנראה ב1999.
לצפיה ב-'אם כך אז לא פלא שהיא לא זכורה לי'
אם כך אז לא פלא שהיא לא זכורה לי
21/02/2017 | 22:40
1
7
לצפיה ב-'ברור לפני עליית ויוה פלטינה'
ברור לפני עליית ויוה פלטינה
22/02/2017 | 14:56
14
הייתה בויוה משבצת של שידורים חוזרים מערוצים אחרים ב-23:15 וכשויוה התפתח משבצת של חצות ועשרה שעכשיו היא שש ועשרה ובחצות שידור חוזר היו שידורים חוזרים מויוה. עם התבססות ויוה פלטינה הפכו את 23:20 לזמן קצר לשידורים חוזרים מויוה פלטינה ואחר כך פשוט 2 משבצות חוזרות כלליות בכל ערוץ ללא שום כללים מה באיזה משבצת חוזרת. יש לציין שבשלב האחרון המשבצת של 23:15 הפכה למשבצת אנדראה דל בוקה כי שידרו בה ברצף את פנינה שחורה של 200 פרקים, סלסטה 172 פרקים וסלסטה סידרת המשך 200 פרקים למרות שויוה שידרו את זה כסדרה אחת של 372 פרקים, אבל לפחות כשהגיעו לטלנולבה שבשמה המקורי סלסטה תמיד סלסטה פרומו אחר כמו שגם כשבמרינה החליפו שחקן ראשי גם החליפו את הפרומו ועכשיו ברסיסים הטורקית כשנאלצו להרוג את הדמות הראשית בלי לסיים את הסדרה בגלל בעיות בקאסט שינו את הפרומו מן הקצה אל הקצה.
לצפיה ב-'טלנובלות שלא הובאו לדעתי בגלל תקציב'
טלנובלות שלא הובאו לדעתי בגלל תקציב
15/02/2017 | 16:37
8
129
כמו el senior de los cielos  טלנובלה על סוחר סמים מעולה ראיתי את כל ה 4 עונות (הבנתי שהיא עלתה להם המון כסף ובגלל זה בטח המחיר גבוה) בלי תרגום טלנובלה עם הרבה פשע ואקשן למי שאוהב לב אמיץ ראיתי גם את הכל 206 פרקים מעולה  seniora acero גם טלנובלת פשע la viuda negra טלנובלות על סוחרי סמים הם מעולות  el capo 
לצפיה ב-'וזה גם עם עונות'
וזה גם עם עונות
15/02/2017 | 19:12
7
76
אדון שמיים וגברת אסרו עדיין לא נגמרו ומתכננים עוד עונה ונראה שאין לזה סוף. לא הייתי קוראת לזה טלנובלה. אנחנו קוראים לזה נרקונובלות. גם מלכת הדרום מתכננים עוד עונה כנראה ואין שטוחות בגן עדן שעשו לה חלק שני ויעשו לה גם חלק שלישי ואם תגיע לפה ויוה יצטרכו לקרוא לה "יש שטוחות בגן עדן". נראה לי קרדאיי היא היחידה שעשו לה הפסקה מעונה שנייה לעונה אחרונה אצלנו כי ויוה מיהרו לרכוש אותה והיא שודרה בויוה שהעונה האחרונה עברה לויוה פלוס אבל מכיוון שהעלו לאתר את העונות הראשונות אז כדי להיות הוגנים לצופים הם העלו לאתר גם את העונה האחרונה למרות שהערוץ הוא בתשלום.
לצפיה ב-'אין על נרקונובלות'
אין על נרקונובלות
16/02/2017 | 14:06
62
צריך שילוב של אקשן
לצפיה ב-'ויוה קונים מה שזול'
ויוה קונים מה שזול
16/02/2017 | 14:09
5
58
לא בהכרח מה שיפה למה הם קונים טורקיות ? דרום קוריאניות  הם פשוט רוצים לחסוך הנרקו נובלות האלה הם טלנובלות מעולות ללא ספק לב אמיץ טלנובלה מעולה והיא לא נרקונובלה משולב פה קצת פשע אבל אי אפשר לקרוא לה נקרונובלה
לצפיה ב-'ויוה לא בנוי לשדר לפי עונות '
ויוה לא בנוי לשדר לפי עונות
16/02/2017 | 18:36
4
66
גם רבלדה המקסיקנית שודרה בצורה כזאת שכשויוה יגיע לפרקי העונה השלישית הם כבר יהיו אצלם. בקרדאיי הם פשוט לא ציפו שתהיה עונה שלישית שהחליטו להמשיך את הסדרה וגם הסיפור בעונה השלישית קצת שונה כי הסיפור שהתחיל את העונה הראשונה נפתר בעונה השנייה, אז בסוף עונה שנייה צירפו אירוע ששינה הכול, אך בעצם הצדיק את שם הסדרה. 

כשטלמונדו עושים מה שישראל עשתה עם רמת אביב ג' כל קיץ פגרה וצילומים מחדש ולא ידוע מתי הסדרות יסתיימו, אז ויוה מעדיפים לא לקחת את הסיכונים. בעיקר כי הם לקחו את ויוה פלוס שמשדר ארבע פרקים בשבוע וכך עוזר להבטיח את הפיגור מהפרקים המשודרים בערוץ טלמונדו וכל הטלנובלות של ויוה הם חמישה פרקים לשבוע. אם כי נראה שאם רסיסים הם הולכים להסתבך בכל זאת, כי נראה שבטורקיה רוצים להמשיך אותה לנצח כמו אופרת סבון. 
לצפיה ב-'מה רע לשדר לפי עונות'
מה רע לשדר לפי עונות
17/02/2017 | 14:16
3
45
מה זה לא בנוי 
לצפיה ב-'שאין לזה סוף '
שאין לזה סוף
18/02/2017 | 01:28
2
42
וזה גורם לסתימת משבצת כמו אדון שמיים שממשיכים עם העונות. ומסתבר שגם מלכת הדרום לא אמרה את המילה האחרונה.

לצפיה ב-'למה צריך שיהיה סוף'
למה צריך שיהיה סוף
18/02/2017 | 11:44
32
כל עונה זה כמו טלנובלה 70-80 פרקים יש עונות שגם יותר מה שהם גם יכולים לשדר ברצף 4 עונות של  אדון השמיים עוד מעט מתחילה העונה החמישית או שיש להם משו נגד נרקונובלות?
לצפיה ב-'רסיסים -3 עונות לבינתיים. אי אפשר כבר לזהות את ההתחלה'
רסיסים -3 עונות לבינתיים. אי אפשר כבר לזהות את ההתחלה
22/02/2017 | 13:38
161
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
12/02/2017 | 01:26
17
46
אולי זה לטובה שהסדרה קצרה...... כי בא לי להרוג חצי מהקאסט ולהשאיר רק את אנחלה, לופה, אנדרס, חוליו, ואיסבל. זהו זה.

אני משלים את הפרקים (מפרק 42) עד עכשיו.
לצפיה ב-'עד 45 כולל'
עד 45 כולל
12/02/2017 | 01:28
7
47
למה למען השם התבזינו בסצנה של ססיליה גייטן עירומה על המיטה אוכלת פירות סתם? זה היה ממש מיותר.

מיותר 2- פליפה. לא צריך להגיד יותר.

מיותר 3 - התעללות בבלן.

מיותר 4 - המוות של התינוק של בלן.

מיותר 5 - כולם. חוץ ממי שכתבתי בהודעה ראשית.

לא יודע, הסדרה סתם לא מעניינת.
לצפיה ב-'זה שרוב הדמויות מעצבנות ומיותרות לא אומר שלא מעניין '
זה שרוב הדמויות מעצבנות ומיותרות לא אומר שלא מעניין
12/02/2017 | 16:37
41
הסדרה אכן אכזרית עם מותו של הילד של בלן ועוד בצורה כזאת. נראה שזה אמור להיות יותר סיפור בלשי מאשר טלנובלה, אם כי כפי שהדר כתבה גם דגברטו מיותר. 
לצפיה ב-'נכון שהיו איזה שניים שלושה פרקים עם ירידה בעניין אבל..'
נכון שהיו איזה שניים שלושה פרקים עם ירידה בעניין אבל..
12/02/2017 | 19:16
5
41
בהמשך הפרקים חזרו להיות מרתקים עם המון מתח וגילויים משמעותיים ביותר
לצפיה ב-'אני ב45 ולא ממש מעניין לי את הצורה'
אני ב45 ולא ממש מעניין לי את הצורה
12/02/2017 | 19:48
4
34
אנדרס הוא הדבר היחיד שהציל את הפרק הזה עם הכאב שלו אחרי שבלן נעלמה.
לצפיה ב-'אני מתכוונת לפרקים שאחרי'
אני מתכוונת לפרקים שאחרי
12/02/2017 | 20:08
3
34
אחרי שתצפה תבין על מה אני מדברת
לצפיה ב-'לפחות תני לי איזה רמז איפה זה מתחיל להיות מעניין'
לפחות תני לי איזה רמז איפה זה מתחיל להיות מעניין
12/02/2017 | 21:03
2
31
כי האמת שזה היה נוראי לצפות בססיליה גייטן עירומה ואוכלת פירות.

שלא לדבר על זה שאיילה במקום להיות בלש - מתעסק בחקר פרוצות שלא באשמתו.
לצפיה ב-'המכתב של רומולו, עותק שלו הולך להימצא '
המכתב של רומולו, עותק שלו הולך להימצא
12/02/2017 | 21:06
17
לצפיה ב-'חחח תראה, מפרק 46 זה כבר נעשה מאוד מעניין וככל שהפרקים'
חחח תראה, מפרק 46 זה כבר נעשה מאוד מעניין וככל שהפרקים
12/02/2017 | 21:18
32
מתקדמים זה נעשה יותר ויותר מעניין ומותח.
אבל אין ספק שהשיא זה פרק 49
וגם בנוגע לאיילה יש למה לצפות
לצפיה ב-'התחדשנו בפתיח חדש - כזה עוד לא היה'
התחדשנו בפתיח חדש - כזה עוד לא היה
12/02/2017 | 19:04
1
47
אהבתי
לצפיה ב-'לא משהו'
לא משהו
12/02/2017 | 19:51
20
לצפיה ב-'כל הכבוד לחוליו ואיסבל'
כל הכבוד לחוליו ואיסבל
12/02/2017 | 19:59
6
48
חוליו ואיסבל מוצאים מעבר סודי במשרד של רומולו מאחורי שידת הספרים(כזה מגניב איך שהשידה זזה כשאיסבל הרכיבה את התליון על הפסל!)מעבר שמוביל אותם בעצם לעולם הנסתר של רומולו - לחדרים שבהם הוא שמר את כל המכתבים שקשורים לאנחלה ואנדרס ובעיקר את הצוואה המחודשת והמכתב המפורסם בגרסתו המקורית אחרי שחוליו ואיסבל קוראים את המכתב והצוואה המתוקנת הם מבינים שאנדרס הוא אח של איסבל, ושרומולו הוריש לו את המלון אהבתי איך שהראו את רומולו ברקע מקריא את המכתב עם שקופיות של אנדרס מאז שהיה קטן ועד היום

נראה שרומולו חש ייסורי מצפון על שלא הכיר בו כבנו כל השנים האילה ורצה איכשהו לפצות אותו. עכשיו חוליו ואיסבל בעצם מבינים הכל, מבינים למה כריסטינה נרצחה ולמה ניסו להתנקש באנדרס כבר יותר מפעם אחת. איילה הגאוני פקח להם את העיניים גם לגבי המוות של רומולו שסביר שהיה רצח בגלל הצוואה המתוקנת. איזה קריפי איך שהם הוציאו את העצמות שלו מהקבר ועוד איילה הגנוב הזה משחק איתן

בינתיים פבלו האבא החורג של אנדרס הספיק לצוץ לסחוט ולהידקר למוות על ידי הרוצח בעל סכין הזהב שמחה בשביל אנחלה מסכן אנדרס גילה שאבא שלו חי ואז מת ובקרוב יגלה שאבא שלו זה לא אבא שלו אלא דון רומולו בכבודו ובעצמו!! חח אגב אהבתי את השילוב שלו ושל נטליה ממש חמודים ביחד. שאפו לחוליו שהכניס לו קצת שכל לקודקוד, נראה כמה זה יחזיק

גם עם סופיה ואלפרדו לא משעמם כלל וכלל. הסוד שלה ושל טרסה התפוצץ להן בפרצוף כשאנדרס חשף בפני אלפרדו שהילד הוא של בלן ולא שלו ושל סופיה אלפרדו התנדף משם במהירות האור אבל נסיון ההתאבדות של סופיה החזיר אותו בחזרה. הייתה סצנה חזקה איך שהיא כיוונה לעצמה את האקדח לרכה ואיך שטרסה הודתה בפנייה שהיא אשמה במצב שלה, ובסוף זה נגמר בחיבוק של שתיהן. לפחות טרסה הבינה שאי אפשר להמשיך ככה ונתנה שיטפלו בסופיה אי שם באיזה בית מרפא. למרות שאני בספק שזה יעזור לה

ונעבור לפליפה, שרק הוא יכול לגרום למישהו אחר למות בטעות ממנת יתר של אופיום איך טגלה הזה התפגר רגע לפני המסיבה הגדולה לכבודו בזמן שכולם מחכים ולטרסה בא למות מבושה 

אגב חורחה/מנואלה - ראש שיירת הרוכבים/הפושעים חח ידעתי שזו בחורה רק לפי הקול אפשר לזהות בקלות. ועוד ססיליה סחבה אותה לריקוד חחח

ונסיים בבנחמין שעוד מהסצנה המזעזעת חשדתי שהוא מנסה להתעלל בעצמו אז עכשיו עם הסצנה של ההלקאה העצמית זה כבר די ברור. רק מעניין על מה הוא מעניש את עצמו, מי יודע אולי רצח את אישתו או משהו 
לצפיה ב-'נ.ב פעם ראשונה שדייגו עשה משהו מועיל'
נ.ב פעם ראשונה שדייגו עשה משהו מועיל
12/02/2017 | 20:17
2
35
כשהעניק לאיסבל שימלה בצבע בורדו!! באמת תודה

הייתה אחר כך גם שימלה וורודה אבל - ממוחזרת.

ואז חזרנו למפות שולחן לבנות. חח סתם הן יפות אבל כמה לבן אפשר כבר לצרוך

העיקר שכשהיא שינתה תסרוקת כולם שם שמו לב אבל כשהיא לובשת סופסוף שימלה בצבע אפחד לא מגיב מילה 
לצפיה ב-'בסוף כשיהיה חתונה שלה ושל חוליו'
בסוף כשיהיה חתונה שלה ושל חוליו
12/02/2017 | 21:04
1
35
ממש לא נתרגש מהשמלה הלבנה כי זה מה שהיא לבשה לאורך הטלנובלה
לצפיה ב-''
12/02/2017 | 21:22
12
לצפיה ב-'קטע גדול עם המעבר הסודי '
קטע גדול עם המעבר הסודי
12/02/2017 | 21:04
2
37
המכתב בכל זאת הגיע לידי חוליו, איסבל ואיילה וגם איילה הבין שרומולו כנראה נרצח. אבל כמובן שטרסה עם השופט השפוט שלה מנסה למנוע חקירה יסודית.

אנרדס פלט הכול בפני אלפרדו, ואלפרדו הבין שלא הצליח להציל את סופיה מאימה והיא עדיין שפוטה שלה ואין לו מה לחפש שם, אבל דווקא אליסה עכשיו רוצה לשמור על המשפחה כדי לקבל איזשהי שליטה במעיינות החמים שנתנה במתנה לדייגו וזה בעצם כל מה שנשאר מהירושה של בעלה ופתאום היא החברה הכי טובה של טרסה וגם מוצאת לסופיה בית מרגוע שמסתבר שסתם כומר חושב שהאמונה באלוהים מרפאת בכל, העיקר לא לאשפז אותה במוסד גמילה ולחשוף את הצרה של המשפחה וגם לסרו שם לב שזה לא מה שסופיה צריכה, אבל לפחות משהו.

איך שטרסה אמרה לפליפה בעשר פעמים שמשהו מתקלקל במלון, ב-9 מהם זה בגלל פליפה, וכמובן מגינה עליו, למרות שטגלה בעצמו לקח מנת יתר של אפיום מבחירה, אבל זה חומר לא חוקי שפליפה סיפק. אכן היה שקוף שמנהיג הכנופייה הוא אישה, לפי הקול, אם כי שמעתי שאם מסרסים נערים אז הקול שלהם נשאר כמו קול של ילד שיותר קרוב לקול של אישה מלקול של גבר, אבל בטח לא בתקופה הזאת שוודאי לא סירסו אנשים אז, אה סליחה סירסו אנשים גם בתקופות מוקדמות יותר שהרי בהרמונות של מלכים עם הרבה נשים היו סריסים, אבל בכל זאת שקוף שזה לא היה המקרה.
לצפיה ב-'סצנות ממגנטות היו שם. ממש אהבתי'
סצנות ממגנטות היו שם. ממש אהבתי
12/02/2017 | 21:31
38
כן הרגה אותי טרסה בסצנה עם פליפה וגם בסצנה עם דייגו "תבוא מלפניי עוד ייתפס לי הצוואר"
לצפיה ב-'וכן אליסה זה שיא הצביעות'
וכן אליסה זה שיא הצביעות
12/02/2017 | 21:35
20
שאלות, חדשות, בקשות
10/02/2017 | 22:15
32
61
שבת שלום
לצפיה ב-'מייקל לואיס נגד אהרון דיאז '
מייקל לואיס נגד אהרון דיאז
07/02/2017 | 13:18
2
142
לצפיה ב-'השרשור כבר לא קופץ'
השרשור כבר לא קופץ
08/02/2017 | 00:01
56
במקרה אני עוקבת אחר מספרי התגובות.

לגבי המאבק אני מעדיפה את ארון כי הוא פשוט יותר חתיך.
לצפיה ב-'שניהם הורסים אבל..'
שניהם הורסים אבל..
13/02/2017 | 22:06
42
אהרון דיאז הרבהה יותר חח
לצפיה ב-'חורחה זבלטה חוזר למסכינו'
חורחה זבלטה חוזר למסכינו
10/02/2017 | 04:35
4
157
לפי הפקת מגה, הטלנובלה החדשה של חורחה זבלטה נרכשה לשידור אצלנו. הימור שלי, תחליף את גורלה של אווה.

מדובר ברימייק לטלנובלה ארגנטינאית סניורס פאפיס שנצפתה פה לפני כמה שנים ע"י קבוצת אוהדי ארגנטינה.

לצפיה ב-'ממש מקווה שלא!'
ממש מקווה שלא!
10/02/2017 | 11:03
3
81
ואם כן, אני לא צופה בזה.
למה להביא רימייק? למה לא להביא מקור? לא אמרנו שהם לא מביאים קומדיות? לדעתי לצ'יליאנים יש טלנובלות יותר טובות שאפשר להביא.
איפה ראית את המידע הזה?
לצפיה ב-'בפייסבוק של מגה הם ציינו את המדינות שרכש אותה'
בפייסבוק של מגה הם ציינו את המדינות שרכש אותה
10/02/2017 | 13:57
2
76
ביניהם הייתה ישראל.
לצפיה ב-'ישראל זה לא אומר ויוה '
ישראל זה לא אומר ויוה
10/02/2017 | 18:52
1
61
לאחרונה ערוץ YES הקים את הכפפה בנושא הארגנטינאיות של הכוכבים האהובים. ומי יודע אולי אחד מערוצי 11, 10, 22 ישוב לשדר טלנובלות, או שערוץ 24 שוב ייקח את זה על עצמו וידפוק את הצופים. 

בכל מקרה אשמח אם היא תגיע במקום הגורל של אווה או מלון הסודות כדי שתתפנה לי משבצת. 
לצפיה ב-'מה הסיכוי שערוצים אחרים ירכשו טלנובלות לא ארגנטינאיות?'
מה הסיכוי שערוצים אחרים ירכשו טלנובלות לא ארגנטינאיות?
10/02/2017 | 22:53
44
ערוץ יס דרמה רכש רק ארגנטינאיות. אולי כי הן יותר פופולאריות והיו ראשונות ואהודות בתחילת ערוץ ויוה עם כוכבים אהובים כמו נטליה אוריירו ופקונדו ארנה. שאר הערוצים אני בספק מאוד ערוץ 2, 10 ו11 שקועים עם הריאליטי וערוץ 11 כבר הרבה זמן לא משדר טלנובלות מאז צעניים אם אני לא טועה מאז הפיגועים. ערוץ ויוה יותר הגיוני שישדרו טלנובלה צ'יליאנית. אילו הייתי יודעת שויוה הולכים לבחור דווקא את הטלנובלה הזאת לשידור לא הייתי מבקשת מהם שיחזירו את הז'אנר. כל הטלנובלות הצ'ילאניות ששודרו עד כה היו מקוריות וטובות. זה ממש סתימת פיות לאוהבי צ'יליאניות של "הנה הבאנו לכם צ'ילאנית כמו שביקשתן". אם ערוץ אחר היה רוכש אותה היו מעדיפים לרכוש דווקא את המקורית שהיא הארגנטינאית.
לצפיה ב-'רומינה גייטאני נבחרה לככב בטלנובלה חדשה לצד סבסטיאן אסטבנז'
רומינה גייטאני נבחרה לככב בטלנובלה חדשה לצד סבסטיאן אסטבנז
10/02/2017 | 21:42
1
118
של טלפה אותה יפיק קיקה אסטבנז. הטלנובלה תיקרא Golpe al corazón

לצפיה ב-''
11/02/2017 | 10:13
50
זה כל מה שיש לי להגיד.
לצפיה ב-'הומברטו זוריטה(מלכת הדרום)פורש מעולם הבידור כדי לטפל באישתו '
הומברטו זוריטה(מלכת הדרום)פורש מעולם הבידור כדי לטפל באישתו
10/02/2017 | 22:24
85
השחקנית המקסיקנית כריסטיאן באך(השיבה הביתה) חולה ובעלה, הומברטו זוריטה החליט לפרוש על מנת להקדיש את זמנו לאישתו. לא ידוע מה מחלתה ויילדיה ביניהם סבסטיאן זוריטה סירבו להגיב בנושא.
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי וגבריאל סוטו איבדו את הבלעדיות שלהם עם טלויסה'
סבסטיאן רולי וגבריאל סוטו איבדו את הבלעדיות שלהם עם טלויסה
10/02/2017 | 22:36
5
108
סילביה נבארו, אדוארדו יאנייז, אדריאנה לובייאר ואדוארדו סנטמרינה וככל הנראה גם מרלן פבלה הם השחקנים שנגמר להם החוזה הבלעדי עם טלויסה והם חופשיים לבחור באיזו הפקה שהם רוצים לעבוד.

הייתה לי תחושה שסבסטיאן רולי לא יככב עוד בטלנובלות של טלויסה מאז התקרית עם קסטרו כנראה הוא לחץ על ההפקה שלא יחדשו את החוזה איתו. רק שלא יעבור לטיוי אצטקה. לגבי אדריאנה לובייר וסילביה נבארו אני לא מבינה למה, הן לא כיכבו בהרבה טלנובלות בעיקר אדריאנה שרק לא מזמן עברה לטלויסה.
לצפיה ב-'איזו תקרית עם קסטרו?'
איזו תקרית עם קסטרו?
13/02/2017 | 22:09
4
26
לצפיה ב-'זה לא ממש תקרית'
זה לא ממש תקרית
14/02/2017 | 12:06
3
53
פשוט אנג'ליק בוייר הייתה בת זוגו של קסטרו וסבסטיאן וקסטרו היו חברים ומאז שסבסטיאן התחיל לצאת איתה קסטרו הפסיק לעקוב אחריו בטוויטר.
לצפיה ב-'אה טוב זה תלוי ברמת ההשפעה שיש למפיק הזה בטלויסה'
אה טוב זה תלוי ברמת ההשפעה שיש למפיק הזה בטלויסה
14/02/2017 | 21:29
2
42
ידעתי שהם היו זוג אבל אם זה נכון שהוא פועל מקצועית נגד סבסטיאן רק משיקולי קנאה הגיע הזמן שיתקדם..
לצפיה ב-'אוקיי יש לי בשורות טובות '
אוקיי יש לי בשורות טובות
15/02/2017 | 09:47
1
50
סבסטיאן רולי נשאר בטלויסה.
לצפיה ב-'יופי'
יופי
16/02/2017 | 17:31
10
לצפיה ב-'לאורה פלורס עוברת לטיוי אצטקה'
לאורה פלורס עוברת לטיוי אצטקה
10/02/2017 | 22:40
3
85
השחקנית נבחרה לשחק באחד מהפרוייקטים הבאים של טי וי אצטקה. וזאת הייתה ההפתעה שלאורה דיברה עליה במפגש ושלא יכלה לתת יותר פרטים.
לצפיה ב-'תנחומיי ללאורה'
תנחומיי ללאורה
11/02/2017 | 09:51
56
מצד שני זה אומר שהגברת תחזור למקסיקו - גם חצי נחמה.
לצפיה ב-'אני לא הייתי ממהרת להתבאס'
אני לא הייתי ממהרת להתבאס
11/02/2017 | 15:36
1
56
נראה שאצטקה לקחו את עצמם בידיים, או יותר נכון ג'ושוע מינץ בא לעשות שם סדר. לפי פרומואים וטריילרים לדברים שהם מתכננים יש דברים שנראים די טוב. אני חושבת שבקרוב תהיה נדידה רצינית של שחקנים פופלאריים לשם ודעתי לאצטקה יש סיכוי להצליח.
לצפיה ב-'הבעיה שויוה לא ירכשו את הסדרות האלו'
הבעיה שויוה לא ירכשו את הסדרות האלו
11/02/2017 | 15:43
63
הם לא עושים רק נרקונובלות והפסיקו עם הטלנובלות? נצטרך להתקע עם שחקנים מתחילים כמו בטח הורסיו פנצ'רי, פבלו לייל.
לצפיה ב-'תמונות מהראיון של סבסטיאן רולי שנערך היום '
תמונות מהראיון של סבסטיאן רולי שנערך היום
11/02/2017 | 06:48
2
79
לצפיה ב-'חמשת אחרונות '
חמשת אחרונות
11/02/2017 | 06:50
51
לצפיה ב-'וואי ארך לו השיער איך מתאים לו ככה'
וואי ארך לו השיער איך מתאים לו ככה
13/02/2017 | 22:25
15
לצפיה ב-'מלון הסודות וצ'אליקושו עוסקות בתחילת המאה ה-20 '
מלון הסודות וצ'אליקושו עוסקות בתחילת המאה ה-20
11/02/2017 | 20:51
1
78
ובשתיהן תרומת דם היא דבר מהפכני, בצ'אליקושו קימראן כמעט הוצא להורג על שתרם דם לאביו ורק מחלה דומה של בנו של הקאדי הצילה אותו וגם נאמר אם כדי להכפיש אותו ואם זה באמת קורה שרופאים אחרים נכשלים בזה והורגים אנשים. וגם לפי צ'אליקושו זאת כאילו תרומת הדם הראשונה שבוצעה בהצלחה.

גם במלון הסודות שלאחרונה ראינו שהחתונה של דייגו ואיסבל הייתה ב-1908, כשמתילדה סטודנטית לרפואה מציעה תרומת דם ומספרת שזה בוצע בהצלחה בארה"ב, תגובת הרופא המוסמך הוא שמדובר בספרות ולא במדע.

ובעוד בבגידה שעסקה בסוף המאה ה-19 גם הכניסו את הרעיונות של תרומת דם ובצורה הזויה במיוחד בסוף, אבל מכיוון שבמלון הסודות וצ'אליקושו עשו עבודה רצינית, אז תרומת הדם בבגידה לא יכלה להתבצע באותה התקופה.
לצפיה ב-'כן בבגידה הייתה בעיית אמינות קלה לגבי איך שהוצגה התקופה'
כן בבגידה הייתה בעיית אמינות קלה לגבי איך שהוצגה התקופה
13/02/2017 | 22:34
28
למרות שעדיין היא זכורה לי די לטובה ובגדול כן נהנתי ממנה. אבל זה לא אומר שלא היו בעיות חח 

אגב במלון הסודות גם בקושי יודעים עדיין מה פירוש המילה ניתוח ומסכות לפנים חח משעשע אבל ללא ספק אמין!
לצפיה ב-'Novo Mundo '
Novo Mundo
11/02/2017 | 21:55
1
74
כבר מדמיין את הפרומואים....זה נראה לי בסגנון של קורדל. רק שזה לא אותן יוצרות. 
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
13/02/2017 | 22:36
10
לצפיה ב-'A Força do Querer '
A Força do Querer
11/02/2017 | 22:25
89
מרקו ואיזיס ליליה קברל ופאולה אוליביירה בתקווה שגלוריה פרז תוציא ממנה את מה שיש לה! וז'וליאנה פאיס 
לצפיה ב-'רנת'
רנת
12/02/2017 | 08:41
1
58
(אין שרשור OFF אז אני כותב כאן)

רנת, ראיתי שאת מגיבה בפורום של ויוה...יש אפשרות שתכתבי בשבילי הודעה? אין לי משתמש שם.
הכותרת: טלנובלה ארגנטינאית שאתם חייבים לעצמכם שתגיע!!
ההודעה: בחודש האחרון משודרת בארגנטינה הטלנובלה "amar despues de amar" בערוץ טלפה בכיכובם של מריאנו מרטינז, איסבל מסאדו, פדריקו אמדור ואלאונורה וקסלר...ארבעתם בתפקידים הראשיים.
מדובר בטלנובלת מתח באמת איכותית, בעלת 70 פרקים(כלומר מהודקת ומחושבת מראש...לא נמרחת) שכל פרק קורה בשני קווי זמן מקבילים-הווה ולפני 3 שנים.
ממליץ לכם בחום לראות פרומואים ביוטוב

אני צופה בה במקביל לארגנטינה ואתם פשוט חייבים להציק לויוה שיביאו אותה...הגיע הזמן שויוה יביאו טלנובלות ארגנטינאיות איכותיות ולא זבל...ובכללי-עד שיש משהו איכותי ומוצלח, הם חייבים להביא אותה שגם השאר יהנו ממנה.

רנת תודה
לצפיה ב-'קרן דביר הקדימה אותי '
קרן דביר הקדימה אותי
15/02/2017 | 18:57
23
ופרסמה בעצמה שם
לצפיה ב-'מזל טוב לאלשנדרי נרו שחוגג היום יום הולדת 47!'
מזל טוב לאלשנדרי נרו שחוגג היום יום הולדת 47!
14/02/2017 | 00:01
44
לצפיה ב-'מפגש כוכבים'
מפגש כוכבים
11/02/2017 | 20:26
27
79
כמו שרובכם כבר יודעים השבוע ביקרו בארץ לאורה פלורס יחד עם ביתה, מיגל ורוני וקתרין סיאצ'וקה.

היה מפגש קצרצר עימם השבוע ויש לי לא מעט מה לומר על המפגש הזה אבל בסך הכל היה נחמד והינה כמה תמונות שאשמח לחלוק איתכם.

שבוע טוב לכולם:)
לצפיה ב-'לאורה פלורס'
לאורה פלורס
11/02/2017 | 20:29
4
80
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:31
3
51
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:53
2
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:57
1
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:05
46
|רוח
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:09
4
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:11
3
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:13
2
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:16
1
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:17
40
לצפיה ב-'אני יכולה להעלות את התמונות ששלחת לי רק שלי איתם?'
אני יכולה להעלות את התמונות ששלחת לי רק שלי איתם?
11/02/2017 | 21:28
4
17
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:30
3
35
רק לא את הקבוצתיות כי אני לא יודעת אם כולם מעוניינים בחשיפה.
לצפיה ב-'בקבוצתיות אני לא מופיעה בכלל'
בקבוצתיות אני לא מופיעה בכלל
11/02/2017 | 21:36
2
36
והתכוונתי רק אני איתם
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
11/02/2017 | 21:41
31
לצפיה ב-'טוב זה בעיה'
טוב זה בעיה
11/02/2017 | 21:51
37
התמונות ממש ענקיות עוברות את גודל המקסימאלי בתפוז
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:32
5
32
לצפיה ב-'מיגל ורוני'
מיגל ורוני
11/02/2017 | 21:35
4
70
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:37
3
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:40
2
42
לצפיה ב-'קתרין'
קתרין
11/02/2017 | 21:44
1
57
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:49
41
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:56
3
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:58
2
34
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 22:01
1
38
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 22:04
47
אחרונה
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
13/02/2017 | 07:03
1
42
נראים מקסימים, במיוחד לאורה פלורס
לצפיה ב-'תודה ! לא ידעתי שהם בארץ. תודה בכל מקרה!'
תודה ! לא ידעתי שהם בארץ. תודה בכל מקרה!
14/02/2017 | 22:37
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ