לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'היום יום הולדת ל...ניר'
היום יום הולדת ל...ניר
01/11/2016 | 22:48
3
44
ניר שיהיה הרבה מזל טוב שתזכה להכל וכל מה שאתה מאחל לעצמך שיתגשם.

לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
01/11/2016 | 23:16
33
המון המון אושר, בריאות ואהבה, הגשמת חלומות והמון בהצלחה בלימודים ובכל דבר שתעשה
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
02/11/2016 | 12:38
15
לצפיה ב-'מזל טוב ניר ובהצלחה בכל '
מזל טוב ניר ובהצלחה בכל
02/11/2016 | 17:06
18
בהצלחה בחיים, המון בריאות ומהנאה מטלנובלות ודרמות משני הערוצים. 
לצפיה ב-'צ'אליקושו -סקר צפייה'
צ'אליקושו -סקר צפייה
01/11/2016 | 22:10
5
271
טלנובלה טורקית בכיכובם של פארייה אבג'ן(שורה וסאיט) ובוראק אוזצ'יביט(הסולטאן).
הטלנובלה תתחיל ב8 לחודש כל ימי א-ד ב22:00.
פרקי השבוע ברצף – שישי ב-19:00, שבת 13:00 בויוה פלוס

לטלנובלה 72 פרקים.

מי שמתכוון לראות שיסמן מי שלא שיסמן מי שלא החליט, בדילמה שיסמן
לצפיה ב-''
01/11/2016 | 22:24
20
לצפיה ב-''
01/11/2016 | 22:46
35
קצר, הפרומו היה חמוד, מה רע.

לצפיה ב-''
01/11/2016 | 22:57
32
אתן צ'אנס
לצפיה ב-''
02/11/2016 | 11:20
13
לצפיה ב-''
02/11/2016 | 12:40
45
לי מחכה תקופתית אחרת חח

אבל צפייה מהנה למי שצופה!
לצפיה ב-'השיבה הביתה'
השיבה הביתה
01/11/2016 | 11:35
2
22
לוצ'ו מתפוצץ מקנאה.
לצפיה ב-'גבריאלה מחליטה להחזיר לאנטוניה על בדיקת ד.נ.א לדוד '
גבריאלה מחליטה להחזיר לאנטוניה על בדיקת ד.נ.א לדוד
01/11/2016 | 16:29
28
ולוקחת בחשאי דגימות של אניבל ואלחנדו כשלשם השערות של אלחנדרו היא מחבקת אותו. והיא גם שבורה כי אלחנדרו אומר שהנשיקות שלה זהות לנשיקות של גבריאלה והוא מבקש הסבר. לוצ'ו בדיוק מקליט את רמון מודה בכל מה שקרה במכרה ורוצה לשמח את גבריאלה וקונסטנסה וגסטון מנסים למנוע ממנו לראות אותה עם אלחנדרו ובדיוק כשגבריאלה רוצה להגיד משהו חשוב לוצ'ו מגיע ועושה סצינת קנאה וקטטה עם אלחנדרו וגבריאלה טוענת שלאלחנדרו יש בעיה פסיכולוגית לגבי גבריאלה. לוצ'ו מביא לגבריאלה את ההקלטה ומתעקש לעזוב כשגבריאה מבהירה שלא הבטיחה לו דבר רומנטי ושהוא בורח כמו פחדן.

אירנה מבינה שהמכות שלאלחנדרו חטף היו מגבר קנאי ושוורוניקה היא היריבה שלה ובאה להתעמת עם גבריאלה בדרך היא שופכת רעל על גבריאלה וטוענת שהיא פיתתה את פרננדו ונטשה אותו ובגללה הנישואין שלו עם אחותה היו כושלים ואחר כך הפרידה בינה לבין אלחנדרו. 

מקריו ולוקאס שומעים את רמון שחושף הכול לאחר שאלחנדרו מפטר אותו ומבין שהוא ואלברטו גנבו מהמהכרה ומגיש תלונה לריקרדו וצ'אקון ומקריו מצליח לשכנע את לוקאס שרמון מדבר מתוך נקמה והגרסה שגבריאלה רצחה את אביו זאת האמת. כמובן מקריו מלשין לאנטוניה ורמון נחטף ומובא אליה. 

אלברטו צוחק בפני אנטוניה על הקלות שבה מרמה וולנטינה ומקס עד לנשיקה ביניהם ומנסה לספר לוולנטינה שמסרבת להאמין. אניבל מזהיר את אנטוניה מהשאפתנות של אלברטו, אך יש לה תכנית גדולה. לבסוף וולנטינה באה לבית של פרנסיסקה ומוכנה להקשיב למקס והם משלימים. 

קונסטסנה משכנעת את ססיליה לשחק קשה להשגה עם דוד ואכן לא נותנים לדוד לראות את ססיליה. 

אנטוניה מגלה שססיליה אצל וורוניקה ודורשת הסבר מפונסיה וסוטרת לה ואלחנדרו לא מבין מדוע היא סובלת את כל זה, והיא מספרת לו על בעלה שהכה אותה וגרם לה לאבד את העובר וגם הרס לה את הרחם והיא לא יכולה להביא ילדים והיא הרגה אותו בדקירות סכין ואנטוניה סוחטת אותה על זה. בדרך היא מספרת על הסבל שנגרם לאחיו פרננדו שהיה עד לאיך אנטוניה רצחה את אביהם, אך מנגנון ההכשחה מתחיל לעבוד אצל אלחנדרו והוא מסרב להאמין שאימו רצחה את אביו וחושב שפונסיה אומרת זאת מתוך זעם על אנטוניה על הסחיטה. 
לצפיה ב-'גבריאלה מתחילה להבין שאלחנדרו קורבן '
גבריאלה מתחילה להבין שאלחנדרו קורבן
04/11/2016 | 22:31
8
בדיוק כשלוצ'ו איים לעזוב והיא נישקה אותו בפה ונתנה לו תקווה. הם התארסו ואלחנדרו מתפוצץ מקנאה. אבל גבריאלה שבורה וכשקונסטנסה גורמת לה להרהר בכך היא אומרת שאלחנדרו בעצמו לא יסלח לה לאחר שתהרוס את כל האנשים סביבו. קונסטנסה מנסה לשכנע אותה לעצור. 

מישהו, כנראה חוליו שולח פתק אנונימי לגסטון שצ'אקון לגרטו רצח את חברתו ופרנסיסקה, מקס וגבריאלה בקושי מצליחים למנוע ממנו ללכת לרצוח את צ'אקון וגבריאלה מבהירה שתכניתה עובדת והם אוכלים אחד את השני ושולח הפתק רוצה שמישהו יפתר בשבילו מצ'אקון. פרנסיסקה מזהירה מהרעיון של לקיחת חוק לידיים, אך זה לא משכנע את גבריאלה. 

בינתיים רמון נופל ומודה בגנבה ואנטוניה מחליטה להיפטר ממנו למרות תחנוניו היא מבקשת ממקריו לטפל בו כדי שלוקאס לא יפשל שוב ועל לוקאס מטיחה להיפטר מהגופה. מול אלברטו היא מעמידה פנים שהיא מאמינה בחפותו ומארגנת מפגש בו הוא מנסה לנשק בכוח את וולנטינה ומקס מכה, ולמרות הפחד של אניבל, אנטוניה מאושרת שהכול עבד לפי התכנית. כשאנטוניה מנשקת את אלברטו, פונסיה מבינה שמדובר בנשיקה בוגדנית ואכן אלברטו נחטף על ידי לוקאס ואנשיו שמכים אותו מכות רצח. 

גסטון סובל שהוא לא מוכן לחכות עם הצדק וקונסטנסה סובלת מהריחוק מבנה וגסטון אומר לה לא לחכות ולהתקשר אליו וקונסטנסה אכן מתקשרת לריקרדו ואומרת שהיא חיה ושלא נטשה אותו, אבל כשגבריאלה מגיעה היא מניחה את השפורפרת ומכחישה שדיברה עם מישהו, אך מבקשת מגבריאלה לעצור את זה שלה עכשיו לא טוב מאשר בהסגר בבית משוגעים ושתיהן רק מתייבשות. 

אף אחד לא יכול לתרום מוח עצם ללוסיה ופטריסיה מפצירה באניבל לעשות את הבדיקות בחשאי ומגלה לו שהיא יודעת את סודו, אך גם אניבל לא מתאים ופטריסיה שותקת ולא מספרת לריקרדו. 

אירנה בוכה מול פטריסיה ומול אנטוניה על העניין של אלחנדרו בוורוניקה ואנטוניה מטיחה באה את היותה ניורוטית ודורשת שתקדיש זמן לביתה, אחרת בעצמה תפקיד ביניהם ואירנה אכן מתחילה להתקרב ללוסיה ביתה. 

לאחר שתי דחיות דוד בא בנימוס ומצליח להתקרב לססיליה ומתרשם מהשינוי שחל בה. והיא מטיחה בו שאם לא אהב אותה כמשרתת עדיף שיתרחק, אבל הוא מצליח להתקרב אליה ודרכה גם גבריאלה מצליחה להתקרב אליו.

לאחר שמקס מכה את אלברטו אנטוניה מפטרת אותו והוא מרגיש הקלה ובריב עם גסטון הוא וולנטינה באים מהחדר ופרנסיסקה נוזפת במקס, ומקס מטיח בה שוולנטינה כבר לא ילדה.
לצפיה ב-'מלון הסודות המחליפה של מתחת לשמיים'
מלון הסודות המחליפה של מתחת לשמיים
31/10/2016 | 10:08
10
120
לצפיה ב-'מצד אחד דניאלה רומו'
מצד אחד דניאלה רומו
31/10/2016 | 10:36
2
90
אבל מצד שני -

מה זה אומר על לאס אמאזונס?
לצפיה ב-'לא אומר כלום, לאס אמזונאס יותר חדשה'
לא אומר כלום, לאס אמזונאס יותר חדשה
31/10/2016 | 11:07
1
83
המלון ממש מתחילת השנה, ואמזונאס מאמצע 2016.
שתיהם קצרות ויש עדיין סיכוי שישימו את אמזונאס אחרי המלון. צריך רק להמשיך לנדנד לויוה.
לצפיה ב-''
31/10/2016 | 17:54
12
לצפיה ב-'מפתיע!!! יש מתנדבים לספיישל? או שאני אעשה?'
מפתיע!!! יש מתנדבים לספיישל? או שאני אעשה?
31/10/2016 | 11:08
1
44
לצפיה ב-'אלה, אם תוכלי לעשות ספיישל, תודה'
אלה, אם תוכלי לעשות ספיישל, תודה
01/11/2016 | 17:38
12
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
31/10/2016 | 11:56
76
ממש הפתעה ועוד הייתי בטוחה שאין מצב שויוה ירכשו אותה
לצפיה ב-'מפתיע ממש סופסוף תקופתיתתת'
מפתיע ממש סופסוף תקופתיתתת
31/10/2016 | 17:38
3
75
איזה כיףף לאחרונה ויוה מראים שהם באמת מקשיבים כל הכבוד להם!
לצפיה ב-'יש! סופסוף טלנובלה מדהימה!'
יש! סופסוף טלנובלה מדהימה!
31/10/2016 | 18:00
84
תודה הרבה על מידע!
לצפיה ב-'ושימי לב - שתי תקופתיות.'
ושימי לב - שתי תקופתיות.
31/10/2016 | 18:53
1
65
אחד לכל מגזר - הספרדית והטורקיות.

לגמרי השקיעו הפעם.
לצפיה ב-'עכשיו רק חסר להחזיר את התקופתיות גם לז'אנר הברזילאי'
עכשיו רק חסר להחזיר את התקופתיות גם לז'אנר הברזילאי
31/10/2016 | 19:13
53
ולא חסר מה לרכוש גם שם
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
30/10/2016 | 22:19
18
51
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'פלורסיינטה'
פלורסיינטה
29/10/2016 | 20:04
1
78
היי לכולם,

יש כאן מישהו שיודע איפה אני יכולה לראות את כל הפרקים המלאים של פלוריסיינטה עם תרגום?חוץ מסדרות טי וי שכבר ראיתי שם ואין את כל הפרקים.

תודה לעוזרים
לצפיה ב-'בהוט'
בהוט
30/10/2016 | 00:22
54
אם יש לך הוט ויש לך vod יש שם בוי או די של הילדים את שתי העונות במלואן
לצפיה ב-'מזל טוב לשחקנית הותיקה והמבוגרת, הילדה ברנרד שחוגגת 96 שנים'
מזל טוב לשחקנית הותיקה והמבוגרת, הילדה ברנרד שחוגגת 96 שנים
30/10/2016 | 00:49
1
106
ימי הולדת. ראינו אותה בהרבה טלנובלות מסלסטה תמיד סלסטה עד קוראים לזה אהבה. שיהיה הרבה מזל טוב ושתזכה לחיים ארוכים ובריאים.

לצפיה ב-'הייתי אומר שהיא כבר הרבה ב'חיים ארוכים' '
הייתי אומר שהיא כבר הרבה ב'חיים ארוכים'
30/10/2016 | 08:12
66
מזל טוב
לצפיה ב-'ויוה פרסמו כבר את העמוד של אנה כפול שלוש'
ויוה פרסמו כבר את העמוד של אנה כפול שלוש
31/10/2016 | 16:02
2
73
לצפיה ב-'אהבתי את הפרומו גלריה יפה אבל יכלו לעשות עוד אלבום '
אהבתי את הפרומו גלריה יפה אבל יכלו לעשות עוד אלבום
31/10/2016 | 17:44
27
לצפיה ב-'לא ציינו את מריאנו'
לא ציינו את מריאנו
31/10/2016 | 23:17
58
הדוד של האחיות ומושא האובססיה של אנה לטיסיה
לצפיה ב-' שיר חדש לדולסה מריה '
שיר חדש לדולסה מריה
31/10/2016 | 18:30
1
48
לצפיה ב-'שיר יפה'
שיר יפה
03/11/2016 | 17:08
7
לצפיה ב-'תמונות פרומו ראשונות של "המועמדת" עם סילביה נבארו'
תמונות פרומו ראשונות של "המועמדת" עם סילביה נבארו
31/10/2016 | 22:33
3
98
הרעיון מזכיר את חוקי המשחק....
אגב, יהיו לה 80 פרקים.
לצפיה ב-'מסכנים ויוה'
מסכנים ויוה
31/10/2016 | 22:42
81
עכשיו הטלנובלות שלהם מתקצרים והם לא יכולים לסתום משבצות לשנים ארוכות
לצפיה ב-'וקראתי עכשיו בפורום וואלה שהצופים מאשימים את טלויסה בחיקוי'
וקראתי עכשיו בפורום וואלה שהצופים מאשימים את טלויסה בחיקוי
04/11/2016 | 01:06
1
36
״חוקי משחק״. רק שטלויסה לא יסתבכו בתביעה מגלובו
לצפיה ב-'הפרומו הספציפי הזה באמת ממש דומה אבל רק הפרומו'
הפרומו הספציפי הזה באמת ממש דומה אבל רק הפרומו
04/11/2016 | 11:55
24
זה לא שהם העתיקו מהם את הטלנובלה, "המועמדת" של סילביה בכלל עוסקת בעולם הפוליטיקה. דווקא האמת לא נשמע מעניין במיוחד0_0ציפיתי למשהו אחר.
לצפיה ב-'הטלנובלה החדשה של רוסי אוקמפו נשארה בלי ראשית'
הטלנובלה החדשה של רוסי אוקמפו נשארה בלי ראשית
01/11/2016 | 21:13
3
72
הורסיו פנצ'רי לא יככב בסוף בטלנובלה של רוסי אוקמפו ועכשיו אריאדנה דיאז מצטרפת אליו. דנילו קררה נשאר לתפקיד הראשי.
לצפיה ב-'באסה אהבתי את השילוב, מה עם אריקה בואנפיל ואפריקה זבלה?'
באסה אהבתי את השילוב, מה עם אריקה בואנפיל ואפריקה זבלה?
02/11/2016 | 12:34
2
40
נשארו או גם פרשו?
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי נשארו'
עד כמה שידוע לי נשארו
02/11/2016 | 13:09
1
23
לצפיה ב-'חצי נחמה חח לפחות זה'
חצי נחמה חח לפחות זה
02/11/2016 | 21:04
13
לצפיה ב-'כתבה חדשה באתר ארגנטינה אי אל !!!'
כתבה חדשה באתר ארגנטינה אי אל !!!
05/11/2016 | 16:34
35
האם ויקו דלסנדרו, השחקן והרווק מאוהב ???
 לכניסה לאתר : חפשו ארגנטינה אי אל בגוגל

http://www.argentina-il.com
לצפיה ב-'יום ולילה '
יום ולילה
30/10/2016 | 20:44
6
287
מסתבר שהיא התחילה היום בערוץ יש דרמה ביס....מישהו צפה?
לצפיה ב-'מלא זמן שלא יצא לי לצפות בטלנובלה '
מלא זמן שלא יצא לי לצפות בטלנובלה
30/10/2016 | 20:48
105
על מסך הטלויזיה.

למרות שאני לא "מתה" על נובלות ארגנטנאיות בלשון המעטה דווקא הייתי מרוצה מהפרק הראשון.... יש את פקונדו ארנה, גבריאל קוראדו ורומינה גיאטני אז אתן לזה צ'אנס...

אבל מה לעזעזל עבר על רומינה?! היא נראת מ-ז-ע-ז-ע!!!
לצפיה ב-'צפיתי'
צפיתי
30/10/2016 | 22:07
2
110
די חיבבתי פלוס מינוס. אילולא הספויילר שבאמצע הנובלה אולי עוד הייתי מתחייב עד הסוף.

גבריאל קוראדו לחלוטין לא מתאים לתפקיד המפקד הקשוח כי הוא נחמד מדי.

ומה זה השטויות האלה שהראשית היא הבת של הרשע?

נחמד לראות את אלאונורה וקסלר בתור ערסית.

אני מאוד מקווה שאצליח לסבול את הדבר הזה שקוראים לה אאוחניה תובל כי מה זהההההההההההה לא סבלתי אותה בקוראים לזה אהבה. (אפרופו הילדה ברנרד )

ו...... ברור לכם שאני בויקטוריו ד'אלסנדרו ובחבר שלו שמוכר לי משום מה, נכון?
לצפיה ב-'כן הוא מוכר'
כן הוא מוכר
31/10/2016 | 08:03
1
67
קוראים לשחקן גסטון סופרטי והוא שיחק בכמה טלנובלות נוער כמו פינת אור, פטיטו, פלוריסיינטה, קטנטנות 2006 וגם ביאגו. כיום משחק שוב לצידו של גבריאל קוראדו בטלנובלה החדשה por amarte asi.
לצפיה ב-'ביאגו הוא היה האחיין של פקונדו'
ביאגו הוא היה האחיין של פקונדו
31/10/2016 | 21:34
38
וכעבור כמה וכמה שנים הם חברים ליחידה. הזוי

תודה.
לצפיה ב-'צפיתי בחלק מהפרק בוי או די'
צפיתי בחלק מהפרק בוי או די
31/10/2016 | 01:33
78
יש שם עד פרק 5 כבר
אמשיך לצפות מחר זה ממש מעניין לדעתי
לצפיה ב-'חןם ולילה'
חןם ולילה
01/11/2016 | 15:03
51
ראיתי 2 פרקים ראשונים, סדה נחמדה מאוד, שחקנים טובים והומר נהדר
ממליצה!!!
לצפיה ב-'הגורל של אווה - שירשור לשבוע חדש'
הגורל של אווה - שירשור לשבוע חדש
30/10/2016 | 16:34
5
45
לצפיה ב-'אווה ופבלו כבר לא '
אווה ופבלו כבר לא
30/10/2016 | 16:52
61
מרלן סיפרה לאווה שפבלו נכנס לחברה כחוקר פרטי ועכשיו אווה בטוחה שהוא רק ניצל אותה ולא באמת אוהב אותה ופבלו המסכן לא יודע מה לעשות כדי לשכנע אותה שהיא טועה

בינתיים מרלן הספיקה להבין שסופיה לא כזאת טיפשה כמו שהיא חשבה כשבעצם היא הטיחה לה מול הפרצוף שהיא יודעת שהיא אחראית למותה של כרמן סופיה מוצאת את עצמה לבד במערכה ועושה טעויות.. אסור היה לה לחשוף את מה שהיא יודעת. ונראה שהיא גם לא ממש יודעת איך להגיש כמו שצריך בקשה לנתיחת הגופה. דודה של אווה מסלקת אותה אווה לא עונה לה בנייד ובסופו של דבר סופיה מוצאת את עצמה מאויימת על ידי הרוצחים של אימה כשמרלן כבר נתנה להם את ההוראה להוריד גם אותה

ובאשר לארמנדו, בהתחלה היה נראה שהוא ממש נרתע ממרלן אחרי שהיא הודתה בפניו שהיא הורתה לרצוח את כרמן. אבל אחרי ששוב חטף התקף זעם על אווה הוא חזר למרלן כמו כלבלב מוכן ומזומן לתמוך בה ברצח הבא

אנחנו מתקרבים לפרקים הכי משמעותיים
לצפיה ב-'ביי סופיה'
ביי סופיה
30/10/2016 | 22:10
2
50
נראה לי שכולנו ידענו שזה מגיע, נכון?

סצינת המוות שלה היה חסכני במיוחד. אבל בסדר, נניח. עכשיו שאווה תתמודד עם הבלגן הזה. דבר אחד שיחסר לי זה הסטירות שסופיה ספגה.

ו....... לא היה משהו מיוחד בפרק לציין חוץ מבניית התכנית של התפגרות סופיה.

ועלילות רוברט/פנצ'ו/סינתיה/בובי ממש מעניינים לי את עקיצת היתוש שעל ידי הקרסול שלי.
לצפיה ב-'ממש סצנת איימה עשו מהרצח של סופיה חח'
ממש סצנת איימה עשו מהרצח של סופיה חח
02/11/2016 | 21:01
1
30
הפרק היה מלא אקשן ומותח למרות שהיה ידוע מה יקרה. רק לא הבנתי למה אווה חיכתה מאה שנה עד שנזכרה להתקשר לאמבולנס חבל גם שהיא השליכה את הנייד שלה עם ההודעה הקריטית שסופיה הספיקה להשאיר לה(טוב לדעת שהיא לפחות הביעה חרטה על מה שעשתה)ככה שגם לא ברור אם היא בכלל תזכה לשמוע אותה מתישהו

מרלן בנתה תכנית שלמה ודאגה לאליבי לה ולארמנדו - כמובן שהיא שוב השתמשה בסמרטוט השימושי אדריאנה בהצלחה יתרה וארמנדו נשלח להימורים מסכנה אווה איך היא הולכת לסבול מכל הסיפור

עלילת בובי באמת הכי פחות מעניינת כרגע.
לצפיה ב-'כבר לאור התגובה של סופיה '
כבר לאור התגובה של סופיה
05/11/2016 | 18:52
7
על כך שאווה מממנת את בית החולים של אימה, הבנתי שהיא לא אדם רע. 
לצפיה ב-'פבלו חוקר את ריינלדו'
פבלו חוקר את ריינלדו
01/11/2016 | 09:04
32
ובינתיים אהובתו נאשמת ברצח.

רגע, אבל המשטרה הטלנובלית היא מטומטמת אז איך הם הגיעו למסקנה שאווה היא רוצחת אם היא זו שהזעיקה משטרה. נורא הגיוני.

ו.... אוונסיו הוא אדם טוב אבל הוא העיד שלא במכוון נגד אווה. לא נורא, הוא ישלם על זה ביוקר. ככה יעשו לשיכורים.

והשאר ממש ממש ממש לא מעניין.
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 112-115'
לחנך את נינה-פרקים 112-115
29/10/2016 | 19:38
2
24
.
לצפיה ב-'מה עושים לרנסו ונינה?'
מה עושים לרנסו ונינה?
29/10/2016 | 20:00
31
אז עכשיו "אין לו מה לחפש" אז הוא עוזב לדרום? מה השטויות האלו? 
מצ'ה בכלא חח כמובן שגם שם יש לביצ'ו מעריצות
דמיאן דה סנטו הצטרף ולא תורם בכלום, ואף מעצבן עם המבטא הזה שלו
מנואל רואה את החדר של סלבה  והייתה סצינה יפה ביניהם שאמרה לו שהיא אוהבת אותו
ו...באסה לראות את מצ'ה ככה על כסא גלגלים ובקושי מתפקדת, מקווה שמהר מאוד תחזור לעצמה 
לצפיה ב-'לא קרו אירועים מעניינים השבוע '
לא קרו אירועים מעניינים השבוע
30/10/2016 | 14:30
21
הכל רע בין רנסו לנינה. צ'אצו פוגש את מארה ולאחר מכן מארה מתחילה איתו ומשיגה את מבוקשה. גם קטעים עם מ'צה ופרלה בתא בכלא שפגשו אסירות שמעריצות את אל ב'יצו . מנואל מגלה את החדר של סלבה אבל אח"כ לא עושה מזה סיפור.נינה מופיעה בתוכנית הטלוויזיה של צ'אצו.

מ'צה זורקת את עצמה מהבמה ואז מאבדת את הזיכרון וגם בכיסא גלגלים.
רנסו רוצה לחזור לדרום בלי קשר לחיים.

לצפיה ב-'השיבה הביתה'
השיבה הביתה
29/10/2016 | 01:03
2
20
חרטרודיס נופלת. 
לצפיה ב-'לאנטוניה ואניבל נמאס מהסחטנות של חרטרודיס '
לאנטוניה ואניבל נמאס מהסחטנות של חרטרודיס
29/10/2016 | 01:20
25
ואנטוניה שולחת את מקריו לרצוח אותה, זה לא נאה לו והוא מגייס את לוקאס ועושה לו שטיפת מוח שימשיך לרצוח, אך לוקאס טירון וחרטרודיס מצילחה לעבוד עליו ולגבור עליו ולברוח. מקריו וצ'אקון מבין שאם חרטרודיס תדבר גם הם יפלו ומחפשים אותה נושאות ללא הצלחה ולבסוף נאלצים לדווח לאניבל ואנטוניה על הכישלון.

טרטרודיס מגיעה לבית של וורוניקה ומבקשת את עזרתה וחושפת שיש לה ראיות נגד חוליו, אניבל ואנטוניה בדיוק כשלוצ'ו מוציא מרמון מידע על הרוצחים של טיגרה, הוא כבר שומע שמדובר בכנופייה מה שסותר את הגרסה הרשמית שגבריאלה המשוגעת אחראית לרציחתם, אבל נרדם בדיוק לפני שמוסר את שמות הרוצחים, הוא חוזר ומלווה את חרטרודיס בסיור בבית ולאחר מכן נותנים לחרטרודיס לטעום מהדייסה שלה וכובלים אותה בשרשראות בחדר דמוי מרתף והיא צועקת וגם מבינה שצופים בה כמו שהיא התקינה מצלמות בבית המשוגעים שלה.

מסתבר שללוסיה יש לוקמיה וזה הדבר היחיד שגורם לאירנה שכבר גילתה על הרומן של בעלה ואחותה להתנהג כמו אימא, אחרי שהיא התעלמה מהסימנים ונתנה שאלחנדרו סתם מפנק את ביתם שדואג כל פעם שיש לה חום.

פרנסיסקה רואה את הסבל של אלחנדרו ומספרת לגבריאלה ומסתבר שיש אפשרות להציל את לוסיה על ידי הולדת אח ואחות ותרומת תאי אם, או תרומת מוח עצם מקרוב משפחה. גבריאלה מגלה שהיא לא יכולה לעזור הרבה.

אנטוניה נכנעת ללחץ אירנה ואלחנדרו ומוכנה להיבדק אך לא מוכנה באמת ובטח לא לתרום מוח עצם לנכדתו. לעומת זאת אניבל מצטער שהוא אפילו לא יכול להיבדק כי אסור שידעו שהוא סבא של לוסיה. גבריאלה וקונטנסה מבינות שאנטוניה וחוליו אנוכיים מדי כדי להקריב למען נכדתם והיא לא יודעת איך אירנה תתנהג ובין האנשים הטובים נשארים רק אלחנדרו, פטריסיה ודוד וקונסטנסה מסתבר עשתה חישוב ומעלה בפני גבריאלה את האפשרות שאלחנדרו הוא בנו של אניבל ואז יש ללוסיה עוד דוד וסבא. 
לצפיה ב-'ואנטוניה מגייסת את אלברטו לחזר אחרי וולנטינה'
ואנטוניה מגייסת את אלברטו לחזר אחרי וולנטינה
29/10/2016 | 15:07
22
כדי להשתלט ביחד על הירושה שלו וגם מארגנת לוולנטינה מפגש "מקרי" עם אלברטו וולנטינה שמחה לגרום למקס שאנטוניה שולחת בתור נהג לקנא.

גבריאלה פוגשת את ססיליה ומאוכזבת לשמוע שדוד נתן לאנטוניה להשפיל אותה ומחליטה לקחת אותה אליה הביתה, ללא מחשבה על כל מה שהם מסתירים, מסתבר שהיא חושבת שדוד באמת מתעניין בה ורוצה למשוך אליה את דוד. עם זאת היא מבהירה לססיליה שדוד לא לבד וייאלץ לכבד אותה.

ססיליה רואה את קונסנטסה והם מנצלים את התמימות של ססיליה ומספרים לה שהכול משחק ועליה לשתוק על כל מה שהיא רואה. בכל זאת כשוולנטינה מגיעה לבקר את ססיליה לאחר ששומעת ממקס איפה היא, גבריאלה מדברת לטובת מקס שהוא סיכן את משרתו כדי להגן על ססיליה שזרה בשבילו וססיליה פולטת בפני וולנטינה על החברה של גבריאלה ושני הקוסמים וכשוולנטינה לא מבינה ססיליה נזכרת שעליה לשתוק.

גבראילה וקונסטנסה רוצה להפוך את ססיליה לעלמה מכובדת כמו שעשו מגבריאלה/וורוניקה ואנטוניה מטיחה בפונסיה שהיא רואה בעיניה שרוצה להרוג אותה, אך לא תעיז כי הפחד שולט בה. 
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
28/10/2016 | 16:29
22
48
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים לכולם!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
28/10/2016 | 16:57
13
77
דבר טוב שקרה השבוע: שהתחיל הגשם
דבר רע שקרה השבוע: מישהי אמרה לי שכנראה מנהלת רכש סתם אמרה לי שאחת מהטלנובלות שציינתי במייל תגיע בחודשים הבאים ושזה רק יפתיע אותי לטובה כי זה רק מקסיקני מטלויסה ועכשיו זה נשמע לי הגיוני כי הביאו את אנה כפול שלוש והשאר ישנות חוץ מיין של אהבה שהיא אחרי אנה כפול שלוש
דבר הזוי שקרה השבוע: האקלים הלא ברורים בין גשמים סוערים לחום למחרת
דבר מעצבן שקרה השבוע: נאלצתי להלוות לאחי כסף לעיקור של לונה ותכננתי בכסף הזה לקנות משקפיים.
דבר מפתיע שקרה השבוע: הגשם שתפס אותי לא מוכנה אתמול והתרטבתי ועד שמצאתי מטריה לקנות בקניון כבר נפסק הגשם.
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום
תכנית השבוע: לא רואה כלום אבל מחכה לאנחנו במפה עם הבדיחות של דמותה של אסי ממה קשור(נו המאמנת ההיא שיורדת על המתעמלות שלה) למרות שלא צפיתי בעונה הראשונה.
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה בגלל הפריסקופ שעשתה. יכל היה להיות מושלם אילו הייתה שולחת ד"ש לישראל.
קניית השבוע: מטרייה רק כי לא הייתה ברירה
מאכל השבוע: שקשוקה עם קוואקר.
משקה השבוע: שתיתי הרבה מוגזים בחופשים, לא טוב.
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: הבדיחה של ההלכה כביכול וכוס חביב עם משפט מתוקי על ארנבון.
לצפיה ב-'אז זה טוב בשבילי, בשביל ניר ובשביל הדר '
אז זה טוב בשבילי, בשביל ניר ובשביל הדר
28/10/2016 | 17:25
4
40
שהמקסיקנית הבאה תחכה עוד קצת.
לצפיה ב-'אם יין של אהבה תהיה אחת המחליפות'
אם יין של אהבה תהיה אחת המחליפות
28/10/2016 | 17:36
2
52
אז מלון הסודות ולאס אמזונס כבר לא יגיעו. אני חושבת שעשיתי טעות שסחפתי את כולם בהתלהבות שלי. ויוה יכולים להפתיע ולא תמיד לטובה.
לצפיה ב-'כן ויוה אוהבים לגבות מחירים '
כן ויוה אוהבים לגבות מחירים
28/10/2016 | 17:40
1
42
וייתכן שהפיצוי שלהם על שהייתה רק משבצת חוזרת אחת יהיו שוב שלוש משבצות חוזרות ויביאו שני שידורים חוזרים למשל הלוחמת והחיים שגנבו ממני.
לצפיה ב-'חסר להם'
חסר להם
28/10/2016 | 17:45
28
למרות שאני בספק שתהיה עוד שני ש.ח זה נשמע לי יותר מידיי עזות מצח והבנתי שאחת המחליפות תהיה מקסיקנית חדשה.
לצפיה ב-'היא התכוונה לחודשים הקרובים, המקסיקנית החדשה תגיע בדצמבר'
היא התכוונה לחודשים הקרובים, המקסיקנית החדשה תגיע בדצמבר
28/10/2016 | 17:50
42
בכל מקרה לפי מה שענו לאופיר.
ככה שעדיין יהיה עמוס
לצפיה ב-'רגע לא הבנתי, על סמך מה היא אמרה לך שויוה הטעו אותך'
רגע לא הבנתי, על סמך מה היא אמרה לך שויוה הטעו אותך
28/10/2016 | 17:44
2
49
בנוגע ללאס אמזונאס ומלון הסודות? ידע אישי או השערה?

ובכל אופן בדצמבר עדיין תגיע מקסיקנית כלשהי לא? כי את זה הבאת כתשובה נפרדת ממה שענו לאופיר.
לצפיה ב-'השערה נראה לי לפי דעתה מהכרותה מהערוץ והנוהל שלו'
השערה נראה לי לפי דעתה מהכרותה מהערוץ והנוהל שלו
28/10/2016 | 17:48
1
38
כן מקסיקנית חדשה לפי מה שהבנתי שאמרו.
לצפיה ב-'אה נו בסדר גם אנחנו סך הכל משערים'
אה נו בסדר גם אנחנו סך הכל משערים
28/10/2016 | 18:35
23
לפי פרשנות שלי היא כן התכוונה שתופתעי בנוגע ללפחות אחת מהנובלות שציינת. אחרת היא יכלה לענות אוטומטית כמו הוט "בקרוב ישודרו מקסיקניות ובסמוך לשידור יעלו הפרטים." אבל כמובן כל אחד והפרשנות שלו, נצטרך לחכות ולראות מה יהיה
לצפיה ב-'ולגבי אנחנו במפה חחח גם אני אוהבת את המערכונים'
ולגבי אנחנו במפה חחח גם אני אוהבת את המערכונים
28/10/2016 | 18:25
4
55
על המאמנת. קורע ברמותת לא רואה את התכנית אבל ראיתי ביוטיוב את הקטעים.

אגב המאמנת המקורית באמת התנהגה איתן באופן שלא רחוק יותר מידי ממה שמוצג למרות שברור שפה זה ממש מוקצן חח אבל היא הייתה משוגעת.. היא כן הביאה לנו הרבה מדליות וכבוד ועל זה מגיע לה הערכה. אבל אין לה שום זכות להרעיב אותן לקלל אותן ולבעוט בהן. בסופו של דבר זה פגע רק בה כי בגלל זה היא כבר לא תמשיך לאמן את נבחרת ישראל הבאה נכון לעכשיו. והאמת בצדק, עד שהיא לא תחליט לשנות את הגישה שלה.
לצפיה ב-'לא ידעתי שזה פארודיה על המציאות'
לא ידעתי שזה פארודיה על המציאות
28/10/2016 | 18:35
3
24
אני נקרעתי גם מהברכה של זינה לחגים: אוכל זה טעים וטעים זה מוות משהו כזה
לצפיה ב-'חח כן זה על המאמנת אירה ויגדורצ'יק'
חח כן זה על המאמנת אירה ויגדורצ'יק
28/10/2016 | 18:41
2
35
שאימנה את בנות נבחרת ההתעמלות האומנותית שיצגו אותנו באליפויות העולם ובאולימפיאדה

איזו ברכה? חח את זה לא ראיתי
לצפיה ב-'זה בפייסבוק של אנחנו במפה'
זה בפייסבוק של אנחנו במפה
28/10/2016 | 18:54
1
28
ברכה על גמר חתימה טובה וצום קל
לצפיה ב-'ראיתי עכשיוגדול'
ראיתי עכשיוגדול
29/10/2016 | 21:42
21
גם הקטע למעלה יותר עם נטשה שמנסה למסור ד"ש חחח
לא ידעתי שהמערכון הזה ימשיך במסגרת העונה החדשה מגניב.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
28/10/2016 | 17:25
49
דבר טוב שקרה השבוע: גשםםם הגיע הזמן!
דבר רע שקרה השבוע: שני פיגועי יריאחד בגבול מצריים(יהי זכרו ברוך של הנער המסכן)ואחד בגבול לבנון. מזל שהחייל נפצע קל בלבד כמובן שיצאנו לוזרים בשני התקריות ולא באמת הגבנו כמו שצריך חבל כי זה פשוט יזמין עוד פיגועים.
דבר הזוי שקרה השבוע: הצפות באילתת
דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: מישהו יודע מה קורה עם התכנית של עדי אשכנזי??נעלמה.
שחקנ/ית השבוע: אדית גונזלס וסרחיו גיורי
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: שניצל
משקה השבוע: אייס
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: Lady Gaga - Marry The Night
לאחרונה נזכרתי בשירים היפים שהיו לה פעם בניגוד לאלבום החדש
תמונה: תמונה תקופתית נחמדה
לצפיה ב-'מה שבא לי לענות'
מה שבא לי לענות
28/10/2016 | 18:25
49
דבר טוב שקרה השבוע: שנגמרו החגים.
דבר רע שקרה השבוע: החורף מתקרב. ובטיימינג רע לקראת היומולדת , והאלימות הגואה כלפי נשים רק כי נשים העזו להתלונן במשטרה אז האח שלהן החליט לרצוח אותן בשם כבוד המשפחה
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: זה ממש קרב חתולות בין לה פטרונה לגורלה של אווה.....
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אדית גונזלס, ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה (בשתי התכניות), וססר אבורה תמיד שחקן השבוע מבחינתי
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
28/10/2016 | 23:48
3
41
דבר טוב שקרה השבוע: שטראמפ מצמצם את הפערים ואחרי שכל השבוע שטפו את המוח שהבחירות כבר הוכרעו פתאום מסתבר שהילארי צריכה להזיע והיא יכולה להפסיד בגלל פלורידה כמו אל גור ב-2000. וסנטור דמוקרטי ג'וזף ליברמן שהיה מועמד לסגן נשיא של גור אמנם תמך בהילארי אבל הודה שהמדיניות של אובאמה במזרח התיכון הייתה גרועה והוא מקווה שהילארי תשנה אותה.

דבר רע שקרה השבוע: שניסיתי לאכול את כל החסה של סלט הניסואז וזה עשה לי קלקול קיבה נוראי, כמויות כאלה של חסה רק לפרות, ארנבים, עיזים וכ"ו. 

דבר הזוי שקרה השבוע: שבנט מיהר לצאת נגד אורן חזן. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: שביבי ודוד ביטן הופכים עולומות כדי לא לחדש את רשות השידור ומתרצים את זה בכך שהם דואגים לתקשורת מאוזנת ושהתאגיד החדש יהיה שמלאני. 

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, הגורל של אווה, גונול, רק אלוהים סולח, הילר, אני והיא.

תכנית השבוע: אחד בשביל כולם - התחקיר של אמנון אברמוביץ' ועמית סגל על משפט אזריה והם נגעו בנקודות ואם להאמין לעמית סגל אז הסמרטוטים הגדולים במלחמות היו דווקא אשכנזי וגנץ שפשוט לא רצו להילחם. נטען שאולמרט רצה לגמור עם החמאס כבר בעופרת יצוקה ואשכנזי סירב, שאשכזני, דגן ודיסקין מנעו מביבי וברק תקיפה באיראן, והמבצע העלוב בצוק איתן היה הרעיון הגאוני של בני גנץ ולא של מישהו בקבינט. אז לפי זה נראה שדחלאן צדק יש לנו ממשלה שמשרתת את הצבא ולא להיפך.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן בך, אלחנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, גרלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, מרלן פבלה, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אדית גונסלס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דאווניאס, קארן סנטייס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, סרחיו גווירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, לאישה ווילקינס, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון. 

קניית השבוע: מילקשייק תות. 

מאכל השבוע: סטייק פרגית, סטייק בקר, סלט איטלקי. 

משקה השבוע: מיץ רימונים. 

ציטוט השבוע: "מי שחושב שראש הממשלה ושר הביטחון קובעים מדיניות ומנחים את הצבא לא ראה אף פעם מה קורה בקבינט" עמית סגל. 

שיר השבוע: קליפ הסיום של רק אלוהים סולח, השיר באנגלית אוי אהבה שלי מהילר, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, השיר הזיכרונות שלי ממך בהילר, השיר מה עם אהבה באני והיא.
לצפיה ב-'לגבי התאגיד ביבי וביטן צודקים והלוואי שהוא יבוטל'
לגבי התאגיד ביבי וביטן צודקים והלוואי שהוא יבוטל
29/10/2016 | 21:53
2
27
שלפחות ערוץ אחד תרתי משמע יהיה ימני או לפחות מאוזן. בנט כרגיל שוב מאכזב כימני הוא אמור לתמוך בסגירת התאגיד. עד שיש סופסוף הזדמנות לאזן קצת את התקשורת השמאלנית נטו הוא נגד

לגבי הבחירות בארצות הברית אמרתי לך שהכל עוד פתוח ועכשיו עם חידוש חקירת פרשת המיילים של הילארי הכל יכול לקרות.

בנוגע לצבא, לצערי זה ידוע שכל הפיקוד העליון של הצבא חלש ובעל אג'נדה שמאלנית תבוסתנית שלא באמת בעד הכרעה של עימותים. לגבי אולמרט אני לא מופתעת שרצה לחסל את החמאס אני תמיד אמרתי שבביטחון הוא היה פשוט תותח. את התכנית עצמה לא ראיתי כי אמנון אברמוביץ' לא בא לי בטוב חח
לצפיה ב-'דווקא היה הקטע שקיללו אותו ובאמת לפעמים מגזימים '
דווקא היה הקטע שקיללו אותו ובאמת לפעמים מגזימים
29/10/2016 | 22:33
1
25
שאמנם משהו עושה נגד אזריה זה מחפיר, אבל להגיד לו חבל שלא נשרפת בטנק זה מוגזם, למרות האג'דנה העכשווית שלו הוא נלחם בשבילינו, לא כמו גלעד שליט שנרדם בשמירה וכל כך נבהל שנשאר בטנק כשחבריו נלחמו ובסוף מסר את עצמו. בזה רנת צודקת שבפרובוקציות כאלה הימין החזק של פייגלין ובן ארי מבריח בוחרים.

לבנט יש שישה אנשים בתאגיד החדש ומבחינת ביטוי ראוי לעמדות מפלגתו התאגיד מאוזן. וערוץ 11 לא לגמרי ימני יש תכניות ימניות מובהקות כמו הכול שפיט שמשום מה לא עלתה לעונה שנייה וסרטים ימנים, אבל הפאנל של יומן הוא שמלאני מובהק.

העיקר שלפחות משהו טוב ביבי עשה שאנחנו לא משלמים איגרה. 
לצפיה ב-'אמירה מחפירה ברור'
אמירה מחפירה ברור
30/10/2016 | 17:41
14
אבל משוגע אחד לא מייצג צד שלם.

הבנתי שיש כמה אנשים בודדים בתאגיד החדש שנחשבים לימנים רק בשביל להיות "עלי תאנה" כדי שלא יבואו בטענות. אבל הרוב שם שמאל מובהק.

נכון עכשיו גם הערוץ הראשון פונה שמאלה אבל זה מה שביבי רוצה לשנות. ככה שפה אני איתו.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
30/10/2016 | 00:36
1
34
דבר טוב שקרה השבוע: התחלתי בתהליך מעבר דירה
דבר רע שקרה השבוע: פסטיבל הסרטים בחיפה הסתיים ואני שוב חסרת עבודה ולא קיבלו אותי לחברת החשמל שעשיתי אצלם ראיון מצולם
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: הייתי בבית קפה בתל אביב והזמנתי מיץ תפוזים סחוט, כשקיבלתי את המיץ צף בתוכו זבובון מת אז מן הסתם ביקשתי שיחליפו לי והמלצר לקח את הכוס, למזלי ישבתי מול הברמן וראיתי בברור מה הוא עושה, במקום להחליף לגמרי את המיץ הוא הוציא מהכוס את הזבובון והניח אותה בדלפק להגשה, במזל המלצר אמר שידאג שיחליפו את זה אחרי שאמרתי לו, מצד אחד זה מעצבן אבל עם סוף טוב חחח
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: עשירים לא מבקשים רשות
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: דובל'ה גליקמן ובראין קוקס
קניית השבוע:
מאכל השבוע: הסושי שאחותי וחברה שלי הכינו
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'חצופים'
חצופים
30/10/2016 | 17:46
33
העיקר באמת ששמת לב ושהם הכינו לך חדש
לצפיה ב-'מלון הסודות/לאס אמזונס/לב שמשקר'
מלון הסודות/לאס אמזונס/לב שמשקר
28/10/2016 | 09:29
52
391
שלושת הטלנובלות הנ"ל מועמדות לשידור בחודש דצמבר באחת המחליפות ששלושתן היו בסקר שערך אופיר ושלושתן קצרות. להלן סקר קטן+דיון קטן שאשמח שתשתתפו.

אנא היו סבלניים ואל תגיבו עד שאסיים
המשך>>
שלושת הטלנובלות הנ"ל מועמדות לשידור בחודש דצמבר באחת המחליפות ששלושתן היו בסקר שערך אופיר ושלושתן קצרות. להלן סקר קטן+דיון קטן שאשמח שתשתתפו.

אנא היו סבלניים ואל תגיבו עד שאסיים
שאלות, חדשות, בקשות
26/10/2016 | 22:57
50
269
סופ"ש נעים לכולם
המשך>>
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'אווה להההההה טריילרררררררהההה'
אווה להההההה טריילרררררררהההה
26/10/2016 | 18:54
36
62
עד פרק 15.
לצפיה ב-'פבלווה'
פבלווה
26/10/2016 | 19:03
18
55
תחתכי לי בצל הקטע הכי חמוד שלהם עד עכשיו!

נעשה את זה במשפט אחד - אדריאה, צ'יבו, אנדי, מרלן, ובעצם כל השאר כולל בטי -

ו..... כרמן מתה. וואו. לזה לא ציפיתי. בעצם כן.
לצפיה ב-'הרי עצם המאסר של אווה שמופיע בפרומו הוא '
הרי עצם המאסר של אווה שמופיע בפרומו הוא
26/10/2016 | 19:35
16
59
זה בגלל שסופיה תבין שרצחו את אימא שלה ותהיה אבן בנעל של מרלן, ומרלן, ארמנדו, חוויאר וכל מי שאווה העמידה במקום בחברה ירצחו את סופיה וידאגו שאווה תגיע למקום ויפלילו את אווה ברצח סופיה. כך שמותה של כרמן היה הכרחי בשביל העלילה המרכזית של הטלנובלה.

לצפיה ב-'את זה ויוה דאגו גם ככה לספיילר בבלוג שלהם'
את זה ויוה דאגו גם ככה לספיילר בבלוג שלהם
26/10/2016 | 20:12
14
46
וגיליתי גם בעצמי ביוטיוב מה קורה בפרק 20. לא היה צריך את שרלוק כדי להבין מה יקרה תיכף.
לצפיה ב-'לא כתבו שם באיזה פשע אווה מופללת '
לא כתבו שם באיזה פשע אווה מופללת
26/10/2016 | 20:31
13
23
לצפיה ב-'בכל מקרה כן כתבו שהיא בכלא'
בכל מקרה כן כתבו שהיא בכלא
26/10/2016 | 21:27
11
26
שזה לא משהו שאמורים לגלות כי לוקח זמן עד שהיא נכנסת לשם.
לצפיה ב-'זה גם מופיע בפרומו ולמעשה כשיש 20 פרקי הקדמה '
זה גם מופיע בפרומו ולמעשה כשיש 20 פרקי הקדמה
26/10/2016 | 21:33
21
אי אפשר לתאר עלילה בלי לכתוב ספוילרים, אגב בלוחמת הברזילאית בגרסה הברזילאית הראשית נפלה קורבן לרשת של סחר בנשים רק בפרקי ה-30-40, אבל בברזילאיות זה לא כל כך משנה כי היו דמויות אחרות שנפלו קורבן לרשת כבר בפרקים הראשונים בגרסה הברזילאית.

למשל בשיבה הביתה רוצחים את אבא של גבריאלה ומפלילים אותה בפרקי 19-20 אז 20 פרקים עוד לא היה הסיבה העיקרית לנקמה שהיא עיקר העלילה.
לצפיה ב-'לפני שהנובלה התחילה הייתי בטוחה שהמאסר יהיה בפרקים הראשונים'
לפני שהנובלה התחילה הייתי בטוחה שהמאסר יהיה בפרקים הראשונים
26/10/2016 | 21:45
9
24
כנראה ספיילרו בכל זאת כי זה פרט משמעותי בעלילה הכללית.
לצפיה ב-'בדיוק לזה התכוונתי!!!!'
בדיוק לזה התכוונתי!!!!
26/10/2016 | 22:40
8
21
מילא הבגידה של ארמנדו וכאלה, אבל ממש לחשוף שאווה תיכנס לכלא?

זה כבר ספוילר חמור.
לצפיה ב-'בשקר היופי חשפו את הזכייה בלוטו שהייתה רק בפרק 30 או 40 '
בשקר היופי חשפו את הזכייה בלוטו שהייתה רק בפרק 30 או 40
27/10/2016 | 23:00
7
11
כפי שכתבתי לפעמים אי אפשר לתאר עלילה בלי ספוילרים משמעותיים, למרות שדווקא בפרומו לשקר היופי עשו את זה מצויין בלי שום דבר על זכייה בלוטו, כי מן הסתם משתדלים בפרומו להראות קטעים רק מהפרקים הראשונים.
לצפיה ב-'פרקים ראשונים ניחא'
פרקים ראשונים ניחא
27/10/2016 | 23:10
6
12
אבל לא מה בדיוק התפנית שיגרום לגיבורה לקום מהרצפה ולהתחיל לנקום. תראה למשל את השיבה הביתה...... לקח להם כמעט 40 פרקים להתחיל בעלילת הנקמה.
לצפיה ב-'נכון ואפילו השם עצמו השיבה הביתה מרמז על נקמה'
נכון ואפילו השם עצמו השיבה הביתה מרמז על נקמה
27/10/2016 | 23:21
5
11
ובפרומו מופיע שאנטוניה מאשימה את גבריאלה ברצח אנשים רבים שזה היה כבר בפרק 20 כמו גם הפיצוץ עצמו בפרק 19. והנה מה שכתוב בעלילה של השיבה הביתה: 
"כשאביה של גבריאלה מוצא מאגר זהב חדש בעיירה, הוא מצליח להסתיר זאת מכולם, אך לא לזמן רב. אנטוניה האכזרית שומעת על כך ואנשיה תופסים את תומאס ומענים אותו כדי שיגלה להם איפה הזהב. הוא מסרב להיכנע ולפני מותו הוא מגלה לבתו גבריאלה את כל האמת.

אנטוניה רודפת הבצע נחושה כעת לסלק את גבריאלה מדרכה ומחיי בניה, כדי שתוכל לשים ידיה על הזהב הנכסף. היא תמרר את חייה של גבריאלה ותעלים אותה מהעיירה לתקופה ארוכה, אך גבריאלה עוד תחזור, נחושה להשיב לחיקה את יקיריה ולהרוס את אויביה". 

פיסקה ראשונה שהעתקתי פרקים 19-20 והפסקה האחרונה בכלל בסביבות פרק 40. 
לצפיה ב-'מקסים.'
מקסים.
27/10/2016 | 23:47
4
11
ויוה בקיצור מספיילרת חופשי......
לצפיה ב-'אגב בלא מאמינה בגברים גילו את כל הסדרה למעשה'
אגב בלא מאמינה בגברים גילו את כל הסדרה למעשה
28/10/2016 | 00:11
3
13
ומישהי כתבה ספוילר רציני בפורום ולא הבינה מדוע באים אליה בטענות הרי זה כתוב בסיפור העלילה. 

גם בתהום של תשוקה בעלילה כתוב שהכומר מגלה שדמיאן וגאל אחים כדי למנוע רצח, מה שקורה בפרק 130 בערך, לגמרי הגזימו.
לצפיה ב-'אתה מבין את הבעיה של לרצות לדעת על מה העלילה'
אתה מבין את הבעיה של לרצות לדעת על מה העלילה
28/10/2016 | 00:29
2
8
מבלי שיפציצו בספוילרים לגמרי לא נחוצים?
לצפיה ב-'כן אבל מה שב-20 פרקים ראשונים זה עוד נסבל'
כן אבל מה שב-20 פרקים ראשונים זה עוד נסבל
28/10/2016 | 01:31
1
12
ועוד כשזה חלק משמעותי להמשך העלילה. בשיבה הביתה גם השם של ויוה וגם השם המקורי לה פטרונה הוא ספוילר בפני עצמו אלא אם כן לא יודעים מי הדמות הראשית.
לצפיה ב-'השיבה הביתה זה השם הבינלאומי'
השיבה הביתה זה השם הבינלאומי
28/10/2016 | 08:25
12
שטלמונדו בחרו באנגלית ל'לה פטרונה'. לכן מה שויוה בחרו היה בסדר גמור.
לצפיה ב-'מהפרומו זה היה די ברור'
מהפרומו זה היה די ברור
26/10/2016 | 21:50
10
לצפיה ב-'אפרופו המאסר של אווה'
אפרופו המאסר של אווה
26/10/2016 | 21:11
37
סיקרן אותי כמה זמן היא תשב בכלא עד שהיא תצא כי זה לא שיהיה מעבר זמן או משהו. ריפרפתי בסצנות של הכלא במהירות בלי לספיילר לעצמי ונראה שלפנינו לפחות עשרים פרקי כלא אז תתכוננו חח זה הולך לקחת קצת זמן אבל עדיין יהיה מעניין איך שהיא תתמודד ותסתגל לתנאים. ואיך שהיא תצליח לצאת בסופו של דבר
לצפיה ב-'ופבלו היה כנה ורצה לספר לאווה את כל האמת '
ופבלו היה כנה ורצה לספר לאווה את כל האמת
26/10/2016 | 19:38
34
אבל שנייה לפני שהוא מסביר לה שהוא הושתל בחברה כי הוא חוקר פרטי של החברה שחברת הביטוח שכרה, וכמובן זה לא זמן הכי טוב לדבר על זה כשאווה שומעת שאחותה מתה עם כמה שאחותה שנאה אותה, אבל זה לא היה הדדי וכמובן לפי חוקי הטלנובלות לא יתנו לפבלו לספר היא תשמע מאחרים ותתאכזב מנו, היוצאת מן הכלל בטלנובלות בעניין הזה הייתה תשוקות. 
לצפיה ב-'כרמן מוסרת את נשמתה לבורא'
כרמן מוסרת את נשמתה לבורא
26/10/2016 | 20:58
16
30
מישהו יתגעגע? לא נראלי
מה שכן, סופיה מתחילה לחשוד במרלן ואחיה

לאט לאט מסתבר שמרלן לא כזאת חכמה - גם עם אווה התחזיות שלה היו שגויות. חח איך היא באה אלייה למשרד "אם אין לך אמון בי אני חושבת שהכי טוב שאני אתפטר" אווה:"בסדר גמור" איך מרלן הייתה בשוק חחחח זה היה ענק.

אדריאנה ממשיכה להשתטות להעיק ולירות חצים לכל עבר היה ממש מגעיל איך שהיא ניסתה להסית גם את פביולה המסכנה נגד אווה במקום להרגיע אותה אחרי שנבהלה ומסכן בובי איך שהיא העליבה אותו דמות נוראית

פבלווה המושלמים חח "כולם חושבים שאנחנו מאהבים אז אמרתי למה לא לממש את זה?" היו סצנות ממש יפות איתם אהבתי גם איך שפבלו הצליח שוב להתחבב על פביולה אחרי שיעור הרכיבה שלה, ככה שלאדריאנה לא ממש הצליח

מרלן ואחיה גילו מצ'יבו שפבלו היה שוטר ועכשיו מרלן ממשיכה לחקור עליו בזמן שבטי חוקרת על אווה. איזו בחורה אובססיבית
לצפיה ב-'כן מסתבר שארמנדו הכיר את אווה הרבה יותר טוב ממרלן '
כן מסתבר שארמנדו הכיר את אווה הרבה יותר טוב ממרלן
26/10/2016 | 21:19
3
27
מרלן הכינה הצגות שלא עבדו על אווה, עד שהעורך דין תפס רגליים קרות, מרלן חשבה שאווה בחורה טיפשה קלאסית ושטיח שאפשר לדרוך עליו והיא ממש המומה.

אבל ארמנדו עם כל היכרותו את אווה, הקנאה מעוורת אותו וכשבטי שולחת לו את תצלום הנשיקה הוא בטוח שאווה עצמה שלחה לו. 
לצפיה ב-'והיא גם זילזלה בסופיה וחשבה שהיא לא תזהה את אחיה'
והיא גם זילזלה בסופיה וחשבה שהיא לא תזהה את אחיה
26/10/2016 | 21:26
2
21
ומסתבר שסופיה לא כזו טיפשה כמו שהיא חשבה...

ארמנדו ממש מפחיד עם התקפי הזעם שלו איך שהעיף את הכוס ושבר אותה איך שראה את התמונה חח

לצפיה ב-'כן מסתבר שסופיה באמת התאהבה בארמנדו וציפצפה על הכול'
כן מסתבר שסופיה באמת התאהבה בארמנדו וציפצפה על הכול
26/10/2016 | 21:30
1
27
אבל מאז שהיא גילתה שאווה ממנת את האשפוז של אימה, היא לא נגד אווה, טוב בעצם אווה כבר לא יריבה שלה, היא לא תסלח לארמנדו, אבל סופיה כבר לא בעלת ברית של מרלן או ארמנדו. ומרלן אמרה לאחיה שיגיד שביקר איזה חולה, נראה שמרלן מתנשאת וחושבת שהיא חכמה מכולם או שצפתה ביותר מדי טלנובלות וחושבת שכל האנשים הטובים הם כמו דמויות ראשיות בטלנובלות קלאסיות ובכל פעם נתקלת בחומה. 
לצפיה ב-'היא כנראה עוד לא הכרתה את אדית גונזלס '
היא כנראה עוד לא הכרתה את אדית גונזלס
26/10/2016 | 21:33
33
אדית בוחרת דמויות פשוט חכמות וחזקות
לצפיה ב-'אני אמרתי לך או לא?'
אני אמרתי לך או לא?
26/10/2016 | 21:26
11
25
בטי פשוט מטומטמת. מזל שיש לה חברה כזו נאמנה שבאה לעצור מבעדה לשתות אלכוהול!

פבלווה היו ממש מתוקים בפרקים האלה. כאילו כרמן המתה לא חשובה כ"כ ורק ארמנדו מצא לנכון לעורר בלגן מיותר
לצפיה ב-'חח אמרת אמרת'
חח אמרת אמרת
26/10/2016 | 22:02
10
19
אבל משום מה עדיין אדריאנה מעצבנת אותי יותר.
כנראה בגלל שבטי עדיין לא הספיקה לעשות איזה נזק. וגם כי אם משווים רק בין השחקניות ולא בין הדמויות הרי שהשחקנית שמשחקת את בטי נסבלת יותר מהשחקנית הנוראיתת שמשחקת את אדריאנה חח
לצפיה ב-'לאדריאנה אני סולח כי היא הבת של אווה'
לאדריאנה אני סולח כי היא הבת של אווה
26/10/2016 | 22:42
9
23
לבטי אני לא סולח כי פבלו די נפרד ממנה והיא פשוט ממשיכה להתקרצץ ולהיות בטוחה שהיא ופבלו זה זוג לנצח שתי נשיקות במצח על העץ
לצפיה ב-'היא הבת של אווה אבל "התברכה" בגנים הרעים של אבא שלה חח'
היא הבת של אווה אבל "התברכה" בגנים הרעים של אבא שלה חח
27/10/2016 | 06:56
8
13
לצפיה ב-'זה בדיוק קופי פייסט כמו ב'ויקטוריה''
זה בדיוק קופי פייסט כמו ב'ויקטוריה'
27/10/2016 | 07:46
7
31
עם ויקטוריה רופו וארתורו פניצ'ה. הייתה להם בת מעצבנת שעשתה צרות ולקחה סמים (בדיוק כמו אדריאניטה שלנו) אבל בשלב כלשהו הבת הזו הייתה מעורבת בכמעט אונס וזה פיקח אותה. היא נאלצה לסמוך על בן הזוג של אמא שלה והוא עזר לה להציל את עצמה מהבולימיה והסמים שלה.

אז..... את יכולה להבין למה אני סלחני כלפי הדמות הנוראית של אדריאניטה. אני די בטוח שהיא תשתנה בהמשך ותגידי וואלללללללה לא זכרתי שאני שונאת את הדמות הזו.

או שלא.
לצפיה ב-'זה היה גם הסיפור של קמילה מבגוף אחד '
זה היה גם הסיפור של קמילה מבגוף אחד
27/10/2016 | 14:35
1
19
למרות ששם היא לא הייתה מתנשאת כמו אדריאנה אבל גם לא סימפטית כמו וונסה ויליאבה בתפקיד האחרון שלו בתור דמות טובה בעל החיים ועל המוות. בריימק היו שתי בנות והקטנה גנבה את ההצגה. 

אני בטוח שאדריאנה תתנרמל כי לא יהיה סוף חצי טראגי שאווה מאבדת בת, אבל נראה שבניגוד לליביה בריטו באהבה מנצחת גם השחקנית לא סימפטית.

גם עצוב שאחרי התפקיד המרגש של סופיה לאמה בחופן של יהלומים או לייתר דיוק יהלום וורוד השם המקורי אני צריך לראות אותה בתור קרצייה קודם בגברת ועובד שתורגמה כפשוט לאהוב ועכשיו בגורלה של אווה. 
לצפיה ב-'סופיה לאמה קרציה'
סופיה לאמה קרציה
27/10/2016 | 16:55
24
וכבר ספיילרתי לגביה, ככה שאני רגוע.

למעשה, ספיילרתי לעצמי את כל הטלנובלה מבחינת מתים.
לצפיה ב-'האפשרות השנייה'
האפשרות השנייה
27/10/2016 | 18:02
4
18

איזה קטע שזה היה ככה גם בויקטוריה.
לצפיה ב-'בויקטוריה היו שלושה ילדים בן ושתי בנות'
בויקטוריה היו שלושה ילדים בן ושתי בנות
27/10/2016 | 18:52
3
19
והבת הבעייתית הייתה הצעירה או הבינונית, הבכורה כבר הייתה עם בן זוג. 
לצפיה ב-'גם הבכורה הייתה מעצבנת'
גם הבכורה הייתה מעצבנת
27/10/2016 | 23:00
2
9
ולקראת הסוף היא התנרמלה אחרי גירושים מהבעל החתיך שהיה לה.

הבת שאני מדבר עליה היא מריאנה, הבת הצעירה של ויקטוריה ואנריקה.
לצפיה ב-'אני יודע שאתה מתכוון אליה'
אני יודע שאתה מתכוון אליה
27/10/2016 | 23:04
1
14
אגב השחקנית של הבכורה תמיד מעצבנת בעמק התשוקות חשבתי בול מתאימה לשחק את המכורה לסמים, כי גם השחקנית נראית רע ואפילו בעמק התשוקות חשבתי בהתחלה שהיא נוצר של גילוי עריות של אב שאנס את ביתו כשגיליתי שהיא הבת של גבריאלה ספניק ולא אחותה, כי כל כך התאים לשחק דמות סוטה מכל הבחינות. במישהו צופה בך, היה נראה שהיה לה תפקיד של דמות לא מעצבנת, אבל גם שם זכתה לעצבן ולהיות דמות מגעילה שבתחרות עם הדמות של דנה גרסיה לצערי בלעצבן את הצופים.
לצפיה ב-'אני בטוח שבמציאות היא נחמדה'
אני בטוח שבמציאות היא נחמדה
27/10/2016 | 23:14
19
אחרת מה גבריאל סוטו עושה איתה ועוד עם ילדה.

אבל בטלנובלות היא פשוט דורשת מכות. כמו סופיה ואדריאנה שזכו לקרב חתולות אתמול

מעניין אותי רק לאן נעלמה ג'רלדן באזאן....
לצפיה ב-'בהמשך להודע של רינת על טלנובלה חדשה בערוץ הילדים'
בהמשך להודע של רינת על טלנובלה חדשה בערוץ הילדים
25/10/2016 | 21:51
2
95
כתבתי בגוגל CAROUSEL NOVELA ואחר כך נכנסתי לויקיפדיה ומצאתי.
זו טלנובלה לילדים, בעצם דרמה מברזיל עם 310 פרקים.
לפי מה שראיתי בערוץ הילדים ישודרו כל לילה החל משעה 1.00 4 פרקים ברצף ללא שידורים חוזרים.
מאד מעניין דרמה או טלנובלה לילדים בלילה.
מה הערוץ קיבל את הטלנובלה בחינם ??.

לצפיה ב-'הצצתי קצת'
הצצתי קצת
26/10/2016 | 09:19
82
תוכן ילדותי שמתאים לערוץ.

לא ברור למה נדחק לשעות הלילה המאוחרות.
לצפיה ב-'זה רנת* ו'
זה רנת* ו
28/10/2016 | 02:35
33
שמעתי שבחיפה מסתובבים חזירי בר כבר תקופה.
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
25/10/2016 | 20:52
7
29
לצפיה ב-'מקריה והמכתבים האנונימיים'
מקריה והמכתבים האנונימיים
25/10/2016 | 21:08
3
43
סופסוף מקריה עושה משהו מועיל ומתחילה להפיל את פאוסטו לאט אבל בטוח גם מקס הפתיע עם הוידוי שלו לאב תומס כשהוא בעצם חשף את לוסיו
ופאוסטו כרוצחים של הכפר!

סופסוףף הכומר המתלמד חסר הבינה הזה קלט מה קורה מסביבו וכמה נזק הוא עשה כשהוא אמר לכל מי שדיבר איתו שפאוסטו אדם טוב, בדגש על רנטה שבעצם הכריח אותה להישאר איתו בכך שגרם לה להרגיש אשמה שלא בצדק

אז נחמד שהוא ביקש סליחה מאלוהים אבל זה ממש לא מספיק נכון שבעיקרון מקס חשף את לוסיו ופאוסטו בוידוי סודי אבל הוא כן חייב לחשוף את מה שנאמר לו משתי סיבות אחת כי מדובר ברצח ובסכנה לאנשי הכפר, איזה כומר הוא שהוא ממשיך לסכן אותם קודם בטיפשוטו ועכשיו בשתיקתו? ומה עם הצדק שצריך להיעשות למען המתים? שנית כל, הכומר החובבן הזה עשה מספיק נזק ועל כן חובתו לתקן

יואיל בטובו להוריד את הגלימה לספר את האמת לקפוץ לאגם(כבר הבנו שלשחות הוא יודע נהדר)ופשוט להיעלם לו אי שם מעבר לאופק רק ככה הוא יעשה טובה לכולם וגם צדק ויכפר על כל הנזק שהספיק לעשות. 

פאוסטו נאלץ להודות בפני מתאו שהוא ודיאנה אכן "היו" מאהבים, רק שציפיתי לקצת יותר שוק הלם ואלימות מצד מתאו שדווקא ידוע שזה הצד החזק שלו 

איזה כיף שכולם מאשימים את פאוסטו במכות שפטריסיו חטף למרות שבפעם הראשונה הוא לא אשם 

מסכן דומינגו שהופרד בכח מדייגו פאוסטו לא עוצר ולוקח ממנו הכל אהבתי שדייגו "החזיר" לו ואישר למתאו את הקשר בין פאוסטו לדיאנה
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
25/10/2016 | 21:20
17
לצפיה ב-'אצל טלוויסה לא יהיה כומר שיחשוף סודות ווידוי '
אצל טלוויסה לא יהיה כומר שיחשוף סודות ווידוי
25/10/2016 | 22:08
1
32
בתהום של תשוקה זה עלה לו בגלימה ואחר כך בחייו. באם חורגת הכומר ידע שבגלל מה שהוא שמע הוא על הכוונת של הרוצח, אך בכל זאת הרגיש מחויב לשתוק. 

אבל לפחות הכומר מתעורר ומבקש סליחה מאלוהים ומודה שהיה מתנשא ורצה להאמין להצגת שפאוסטו עשה מולו והתעלם מכל הסימנים וחשב שלפאוסטו נגרם עוול. מצד שני גם מסתבר שביום רצח פבלו ברונו בכלל היה במקום אחר ולכן העדות של לוסיו לא שווה כלום והפקח עבד עליו וביקש ממנו פשוט לאשר הכול כולל התאריך ובכך למעשה נחשף שברונו חף מפשע ולוסיו הוא עד שקר, אמנם זה לא מוכיח את אשמתו של פאוסטו ועד למכות שפטרסיו חטף רנטה התעקשה להאמין בחפותו של פאוסטו, אבל גם עיניו של המפקח נפקחות.

אכן לראשונה פאוסטו מואשם במה שהוא לא עשה אחרי שהוא כבר חודשים מפיל את אחד הפשעים שלו על זכרו של אדם מת. ועוד פאוסטו מבקש מלוסיו לחקור ולא מתאר לעצמו שזה לוסיו.

מקריה עם המכתבים האנונימיים בין אם היא תכננה את זה ובין אם זאת נקמה על כך שפאוסטו הכריח אותה לבלע את הנייר שבו היא כתבה שהתאומים של דיאנה הם ילדיו של פאוסטו היא באמת מתחילה לפקוח את עיני הכפר. גם במקור מקריה סחטה רק בעניין פבלו, את המכתבים האנונימיים על רצח פרדי והכומר הקודם לוסיו עצמו הפיץ כדי לסחוט את פאוסטו.  
לצפיה ב-'אוי המכתב שמקריה אכלה בהוראת פאוסטו.. איך שכחתי לציין'
אוי המכתב שמקריה אכלה בהוראת פאוסטו.. איך שכחתי לציין
25/10/2016 | 22:19
33
מה נסגר עם פאוסטו בפרקים האחרונים? קודם הצלפות אינקוויזיציה ועכשיו הוא מכריח את מקריה לאכול(במלוא מובן המילה)את המכתב הראשון שכתבה עליו  

שציינתי שהכומר צריך לחשוף את האמת התכוונתי גם במחיר של פרישה. הרי הוא יעשה טובה לכולם הוא את הנזק שלו עשה. ודווקא בגלל שהוא עשה נזק זה אמור לבוא ממנו הפרישה והגילוי. שיישא במחיר של המעשים שלו. בתור כומר הוא גם ככה כישלון
לצפיה ב-'פאוסטו משליט טרור'
פאוסטו משליט טרור
27/10/2016 | 21:24
2
17
בגללו דייגו בכלא דומינגו נשלח שוב לבית היתומים וכל הכרמים של אביגיל שרופים

והעיקר היא ורנטה ממשיכות לחשוב שהוא הפך לאיזהואפילו לא מעלות על דעתן שיש לו קשר לאירועים.

ומה פתאום אביגיל מסכימה לתת לו חמישים אחוז בעלות על האדמות? הרי העזרה הכספית שהוא הציע לה זה מהכסף של רנטה לא שלו! אביגיל כזאת תמימה בעיה שהיא גם ממשיכה לחשוב שהוא אבא שלה

מחכה כבר שרנטה והיא יפקחו את העיניים. ועוד רנטה כל כך סבלה ממנו במשך השנים אצלה זה כבר לא תמימות זו טיפשות. הבן אדם אנס אותה גרם לה לעשות תאונה ולהתעוור, איך אפשר בכלל להאמין שוב באדם שכזה?

אביגיל מתחילה להתקרב למתאו מאז שגילה על הקשר של דיאנה ופאוסטו במקום להגיד לו אמרתי לך חבל

וכולם מגלים שדייגו ורנטה לא אחים כמובן שפאוסטו התקשה להסתיר את שמחתו ולא הפסיק ללכלך על דייגו כאילו הוא שקרן ונוכל

לצפיה ב-''
27/10/2016 | 21:28
11
לצפיה ב-'מעניין שפאוסטו היה בטוח שדייגו לא אח של רנטה'
מעניין שפאוסטו היה בטוח שדייגו לא אח של רנטה
27/10/2016 | 22:36
23
יש הרבה רמזים לרומן שאימה של דיאגו ניהלה עם פאוסטו, כי נראה שהוא יודע שהרומן שלה עם ברונו היה בראש של קונסטנסה, מליטון והמשרתים.
לצפיה ב-'השיבה הביתה'
השיבה הביתה
24/10/2016 | 19:12
4
20
לצפיה ב-'אחרי העזרה ברצח פרודנסיה חרטרודיס עוד לא הבינה עם מי יש '
אחרי העזרה ברצח פרודנסיה חרטרודיס עוד לא הבינה עם מי יש
24/10/2016 | 19:25
36
לה עסק ומנסה לסחוט את הזאבים כאילו שהיא חסינה יותר מפרודנסיה. 

גבריאלה לא יודעת איך להגיב לרצח פרודנסיה, היא לא רצתה את זה, אבל יש למה מלא טינה כלפיה שהיא חגגה כשגבריאלה הייתה במצב דומה, קונסנסטה וגסטון יותר רגישים בנושא, אבל גבריאלה מתחילה לבכות על מה שקרה. ובינתיים מסתבר שהעד שניר ראה הוא רמון הזאב החלש עם המצפון, שהוא לא יכול לישון בשקט לאחר הפשעים שביצע, אבל גם לא מוכן לוותר על הרווחים שלו ועוד שהוא גונב מאנטוניה ובטח לא לשלם בכלא על העזרה לאלברטו ברצח. בכל מקרה לוקאס עדיין הרגיש רע עם הרצח הראשון ורמון העז להטיח בלוקאס ומקריו שראה הכול. 

אחרי שאירנה אפילו לא באה ללוויה של אימה ושפטה אותה בחומרה היא מגלה שעל ביתה השתלטה על המאהבת של אביה שיש לה ילד ממנו ואולי מבינה ששפטה את אימה בחומרה יתרה, אבל היא מתעקשת שבגלל הנאמנות שלה לאלחנדרו היא שונה מאימה ואחותה שהיה להן מאהב, ומה שעשתה לגבריאלה לא קשור כי היא לא המשפחה שלה. 

פטריסיה ניסתה לספר לריקרדו שאלחנדרו אחיו ולשכנע אותו להשלים איתו, אבל נזכרה שבשיחה בין אנטוניה לאניבל היא כינתה אותו הפבריט והבינה שהתוצאה יכולה להיות הפוכה ולחדד פצע ישן שאניבל תמיד העדיף את אלחנדרו על ריקרדו.

ריקרדו מרגיש ש"פטימה" רוצה להגיד לו משהו וקונסטנסה מתקשה להתאפק מול בנה ומרגישה רע עם זה.

אלחנדרו מטיח בוורוניקה שהיא לא גבריאלה שהייתה חמה ושהיא גוש קרח ומודה שאם גבריאלה חפה מפשע כל הכפר אשם במותה כולל אותו. 

אנטוניה ממשיכה לדרבן את דוד לכבוש את וולנטינה והוא מספר לה שהיא מאוהבת באדם אחר ואנטוניה מגלה שמדובר במקס לאחר שכבר הכניסה אותה לישון בביתה והמומה מהאהבה החדשה של וולנטינה שבינתיים כבר שכבה עם מקס. 

דוד לא מעוניין בוולנטינה כי הוא נדלק על ססיליה, אבל נראה שהנזיפה של פונסיה דודתה השפיעה אליה וכשהוא פלש למיטה שלה היא גירשה אותו והתעקשה שהיא תשמור על כבודה.

אלחנדרו שכר עורך דין כדי לערער על האופטרופסות של אנטוניה על הירושה של וולנטינה והיא זועמת ומנסה לשחד את עורך הדין ללא הצלחה ומנסה להטיח בוולנטינה את הטובות שכביכול עשתה לה. מקס מספר לגבריאלה על הכוונות של אנטוניה והיא מחליטה לערוך נתיחה לסבתא של וולנטינה ולאשש את התיאוריה שלה שחרטרודיס רצחה אותה בהוראת אנטוניה. בינתיים קונסטנסה מנסה לשכנע את גבריאלה שאלחנדרו לא שפוט של אימו ולא לצידה, אך גבריאלה מתעקשת לשמור על החומה של חשדנות ואי אמון כלפי אלחנדרו.

בריב בין אנטוניה לדוד היא טוענת שאימו רוצחת והוא בא ומבקש מהקבר של אימו שתוכיח את חפותה וגבריאלה בדיוק מגיעה עם פרחים שהיא מתרצת שזה לפרודנסיה ושומעת מדוד מילות אהבה כלפי אימו ומחבקת את בנה.

גסטון מתלהב מהאוכל של פרנסיסקה והיא באה לבקר אותו בתחנת הרדיו ומעלה זיכרונות מטיגרה וגסטון אומר שהיא ראויה לאהבה והם מתנשקים, אבל מיד חוזרים בהם כי לדעתם זאת בגידה בזכרו של טיגרה.

פרודנסיה חשפה את הטבח באינדיאנים וגסטון מדבר עליו ברדיו, זה מבהיל את חוליו וצ'אקון שאחראים לזה, אך אניבל מבהיר שהם לא יכולים להתעסק עם יד ימינה של וורוניקה דנטס, ואין לו הוכחות לעומת חרטרורידס שמסוכנת בשבילם.
לצפיה ב-'וולנטינה נופלת בפח של אנטוניה'
וולנטינה נופלת בפח של אנטוניה
25/10/2016 | 16:32
19
שמבקשת ממקס לעזור לה לחפש עגיל ואחר כך לענוד לה אותו ומתעלקת עליו וטוענת שהוא ניסה לנשק אותה. וולנטינה מתאכזבת ומקס מאשים את גבריאלה שבדיוק מגלה שסבתה של וולנטינה נרצחה אך הם לא יכולים לספר והוא מאשים את גבריאלה שמעדיפה את הנקמה. כשמקס מנסה להסביר לוולנטינה היא לא מאמינה לו וכשהוא מדבר על הירושה היא טוענת שהוא רוצה רק כסף והוא נפגע ממנה קשות ומתרחק ממנה ואנטוניה שמחה שהם כל כך תמימים. מקס מבין שוולנטינה בסכנה ומבקש מאלחנדרו לעזור לה ואלחנדרו דורש לדעת את סיבת הריב שלהם.

אנטוניה רוצה לשלוח את דוד וולנטינה לאירופה וולנטינה מסכימה וזה שובר את ליבה של ססיליה ממנה מקס שומע על כך. אחר כך ססיליה מתחננת בפני וולנטינה שתשלים עם מקס ומספרת על אהבתה לדוד וולנטינה מזהירה אותה מדוד ואנטוניה שהיא נורא תמימה. 

רמון ממשיך לגנוב מאל צ'מוקו ואנטוניה, אניבל וחוליו מבינים שהם איבדו את השליטה על המכרה והמוצא היחיד שאנטוניה רואה היא לגייס את אלחנדרו ואניבל וחוליו מזכירים לה ששיקרו לו שאל צ'מוקו הוא של חברה חיצונית ולא בשליטתם, אך אנטוניה חושבת שתאכל לספר לאלחנדרו רק מה שנוח לה.
לצפיה ב-'עד פרק 55'
עד פרק 55
26/10/2016 | 08:23
1
23
פרקים נחמדים. לכמה פרקים נתנו את הבמה לצעירים של הטלנובלה ופחות התרכזו בנקמות נקמות ונקמות.

שקונטנסה תפסיק לעשות פורנו נשימות לריקרדו בטלפון. זה מטריד ופתטי.

גם ולנטינה וגם מקס תמימים. מקס בזה שנתן לאנטוניה לעשות בו ככל העולה על רוחה ו-ולנטינה שמאמינה להצגה הגדולה של אנטוניה.

דויד יצא חרא בזה שלא אזר אומץ. אגב עבודה נהדרת של התסריטאית בשימוש בחומרים שצילמו פעם כילדים

פרנסיסקה וגסטון יסיימו ביחד. זה בדוק.
לצפיה ב-'אכן אחרי שאנטוניה ועדת הזאבים שלה גזלו מפרנסיסקה וגסטון '
אכן אחרי שאנטוניה ועדת הזאבים שלה גזלו מפרנסיסקה וגסטון
26/10/2016 | 19:42
13
את בני זוגם, סליחה החברה של גסטון לא קשורה לחבורת הזבל, אלה של מפקח משטרה סוטה שלא הצליח לאנוס אותה, אז רצח אותה, הפעם זה נטו חרמנות של צ'אקון ולכן לחוליו אין בעיה לצעוק את זה בתחנת המשטרה כי הרי זאת לא עבודה שחורה שהוא הטיל עליו, הוא עשה זאת על דעת עצמו. 

אז ראוי שלא יתנו לפרנסיקה וגסטון להתאבל עד סוף חייהם לאחר מה שעברו.

מקס וולנטינה אכן תמימים ואנטוניה בעצמה שמה לב לזה שהכול הולך לה באיזי איתם, השואו הצליח בדיוק כמתוכנן.
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 108-111'
לחנך את נינה-פרקים 108-111
23/10/2016 | 13:51
2
26
.
לצפיה ב-'קצת סיבוכים לקראת הסוף'
קצת סיבוכים לקראת הסוף
23/10/2016 | 18:00
1
41
קטעים עם סאלו וכרמלה בריקודים של ריקודי עם ישראליים. וביאטריקס שוב רימתה את מנואל וגם את פטריסיו. רנסו מנסה להבין מה קרה עם מארה אבל לא הולך לו. רנסו מגלה על התמונות  שמארה צילמה. וגם דמיאן דה סנטו מצטרף ושם עיניים על נינה. קטע שהוא קורדובסי - במציאות הוא גר שנים בקורדובה.

אנדראה רואה את החדר של סלבה. רנסו נוסע לפרגוואי לחפש את נינה בזמן שהיא חזרה לארגנטינה. נינה נפגשת עם מארה ומגלה את בדיקת הד.נ.א המזויפת . פטריסיו מגלה את התרמית של מארה ווילי. וכצפוי רנסו רואה את נינה וצ'אצו ביחד.

לצפיה ב-'נחמד האזכור לישראל'
נחמד האזכור לישראל
24/10/2016 | 20:01
39
עם השירים והכל רק שמוזר לי שכרמלה בכלל לא בעניין של סאלו אבל "איכשהו" היא יוצאת איתו למסעדות ומגיעה איתו לבית-הקהילתי ישראלי הזה
רנסו
נהיה מעצבן ממש לא ברור מה התסריטאים החליטו לעשות עם הזוג הזה לאחרונה...שונה לגמריי מההתחלה שאהבתי/ואהבנו את הזוג הזה...
חח ממש דפוק שאנטוניו היה עם כ"כ הרבה נשים מהנובלה...ועכשיו גם מצ'ה!!! מה היה מאמין
לצפיה ב-'מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח לקראת סיום '
מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח לקראת סיום
23/10/2016 | 01:20
13
119
ובעוד שבועיים אמורה להתפרסם המחליפות של הטלנובלות הנ"ל.

•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן:

•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן:

•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן:

*סליחה שגנבתי את הפינה של הדר.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
23/10/2016 | 01:39
2
78
•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: או לאס אמזונס או מלון הסודות שתחליף את מתחת לשמיים למרות שאני בספק לגביה כי היא תקופתית לטינית ובטח יקרה ורק עכשיו רכשו טורקית תקופתית למרות שיש מצב שהטורקית עלתה להם פחות כי היא ישנה מ2013-14.  והשנייה לא אכפת לי לא רוצה שיהיה לי עומס בטלנובלות

•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: יש מצב שיביאו שני טלנובלות מקסיקניות קצרות אחת אחרי השנייה לפי תשובתה של הוט שפירסמתי פה.  אחת מהן בטח תהיה לאס אמזונס כי זה סלבדור מחיה, ססר אבורה וויקטוריה רופו וגם דנה גרסיה. המחליפה  השנייה כנראה ש.ח. נשמע יותר מידיי טוב שתהיה ש.ח אחת בויוה באופן קבוע.

•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: הדרך לגורל. היא נשמעת לי קלאסית ולא מתה על המפיקה שהפיקה אותה. וסילבנה. וזה לא שיש לי משהו נגד לב שמשקר פשוט מעדיפה אחרות במקומה. למרות דולסה מריה בתור רעה אבל אני מתקשה להאמין שירכשו אותה כי היא של מפט ואת שלה ויוה מעולם לא רכשו מסיבה לא ידועה. אולי זאת תהיה פעם ראשונה.
לצפיה ב-'כוחו של גורל זה של מפט...... ככה ש.....'
כוחו של גורל זה של מפט...... ככה ש.....
23/10/2016 | 02:25
1
73
וממש לא אכפת לי מה יעלה כל עוד לא יהיה לי עומס
לצפיה ב-'כוחו של גורל של רוסי אוקמפו בכלל'
כוחו של גורל של רוסי אוקמפו בכלל
23/10/2016 | 04:47
62
של מפט לא הגיע שום דבר
לצפיה ב-'את יכולה לפתוח את הפינה בכיף מתי שבא לך'
את יכולה לפתוח את הפינה בכיף מתי שבא לך
23/10/2016 | 18:36
59
אין לי בעלות עלייה חח

והנה התשובות שלי

אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: האמת שכל דבר שהוא לא של טלויסה כי אין לי מקום לעוד טלנובלה כרגע. עם הגורל של אווה ואנה כפול 3 אני מסודרת

אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: יש מצב שאחת תהיה שידור חוזר והשנייה אני חוששת שתהיה מקסיקנית אולי לאס אמזונאס אבל מקווה שאני טועה! אני מאוד מחכה לה/למלון הסודות/לדרך לגורל/ליין האהבה אבל בהמשך בבקשה

אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: כל המקסיקניות המצויינות לעיל
לצפיה ב-'עונה'
עונה
23/10/2016 | 22:23
50
•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: אין לי ממש משהו שהייתי רוצה. משהו צ'יליאני או עוד ברזילאית , אבל זה בטח לא יקרה. אם מלון הסודות יגיע גם לא אתנגד, אבל גם זה לדעתי לא יקרה. חוץ מזה בגדול לא חסר לי כלום, יש לי צ'יליאנית באינטרנט וחוקי המשחק, ככה שאני מסודרת ולא מעניין אותי באמת מה יחליף את מה.

•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: אחת שידור חוזר ואמזונאס/דרך לגורל/סילבנה של טלמונדו.

•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: לא אכפת לי כל כך, בכל מקרה רוב הסיכויים שאני לא אצפה במה שיגיע.

לצפיה ב-'מה שאמרה אלה פלוס מה שאמרה הדר'
מה שאמרה אלה פלוס מה שאמרה הדר
24/10/2016 | 20:02
52
ראיתן איך קימבנתי את התגובה שלי?

רק פורפאבור - בלי ססר אבורה שיקשה על הבחירה שלי עדיין נשאר לי שלושה-ארבעה חודשים עם לה פטרונה, שנה עם חוקי המשחק, וחצי שנה עם אווה לה טריילרה
לצפיה ב-'מנהלת הרכישות של ויוה ענתה לי אחרי ששלחתי לה מייל'
מנהלת הרכישות של ויוה ענתה לי אחרי ששלחתי לה מייל
25/10/2016 | 11:54
5
89
היי רנת,

תודה על המייל. מקווה שהחגים עברו עלייך בנעימים.
תודה על הנאמנות ואני חושבת שתופתעי לטובה בחודשים הקרובים.

תודה, דנה

From: רנת [mailto:renati1986@gmail.com]
Sent: Saturday, October 15, 2016 5:13 AM
To: Dana Yaffe
Subject: העבר: היי

היי קודם כל חג שמח ושנה טובה. רציתי לדעת אם Las amazonas בכיכובם של דנה גרסיה, ויקטוריה רופו וססר אבורה נרכשה? אני מאוד מקווה שכן התגעגעתי לדנה גרסיה לא ראינו אותה במסכינו מאז מישהו צופה בך והיא חסרה מאוד. ואגב תודה על הטלנובלה אנה כפול שלוש מחכה לה בכיליון עיניים כמו כן תודה לטלנובלה המעניינת כללי משחק עם שחקנים נהדרים עם פרקים מותחים. אם Las amazonas נפסלה אז אשמח שלפחות שתביאו את El hotel de los secretos בכיכובו של אריק אליאס שגם הוא בקושי נראה במחוזותינו וחבל. כמו כן חורחה פוזה בתור רע מפלצתי שמוכר לנו בעיקר מגאטה יחד עם דיאנה בראצ'ו ודניאלה רומו המדהימות אשמח אם אחת מהן תירכש. תודה, מצופה ותיקה של ויוה, רנת.
לצפיה ב-'אם אני מבינה נכון היא בעצם אישרה לך שאחת מהן תגיע'
אם אני מבינה נכון היא בעצם אישרה לך שאחת מהן תגיע
25/10/2016 | 16:37
4
57
שזו בשורה מעולה! לדעתי זו תהיה לאס אמזונאס כי כל המי ומי שם חח..ככה שיותר מתאים לויוה לרכוש אותה.

העובדה שהיא ציינה "בחודשים הקרובים" יכולה לרמוז שאם היא אכן תגיע זה לא יהיה עכשיו במקום מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח אלא יותר בהמשך. שמבחינתי גם זה מעולה.

רנתוש תודה רבה על המידע
לצפיה ב-'יכול להיות שהיא תרכוש את שתי הטלנובלות שציינתי'
יכול להיות שהיא תרכוש את שתי הטלנובלות שציינתי
25/10/2016 | 17:47
3
46
ותחליף אחת את השנייה כי שתיהן קצרות מאוד אז אני ואופיר חושבים שיגיעו שתי קצרות(יכול להיות גם לב שמשקר) ותחליף אחת אחרי השנייה.
לצפיה ב-'זה מה שאני בזמנו ייחלתי אבל רק בתור משאלת לב חח'
זה מה שאני בזמנו ייחלתי אבל רק בתור משאלת לב חח
25/10/2016 | 18:22
2
43
זה נראה לי תסריט יותר מידי וורוד
אבל העיקר שאנחנו יודעים שלפחות אחת מהשתיים שציינת במייל תגיע
לצפיה ב-'אם רק אחת מהן תגיע'
אם רק אחת מהן תגיע
25/10/2016 | 18:36
1
36
בדוק יהיה לאס אמזונס
לצפיה ב-'זהו זה גם מה שאני חושבת בגלל הקאסט המוכר והמשובח'
זהו זה גם מה שאני חושבת בגלל הקאסט המוכר והמשובח
25/10/2016 | 18:48
45
וגם בגלל שלצערי ויוה לא רוכשים תקופתיות לטיניות כבר שנים:(

אבל גם אמזונאס מאווד מצופה אצלי גם כי היא כפרית מושקעת.

מפתיע שהיא ככה נידבה תשובה מרמזת חח זה די נדיר אצליהם.
לצפיה ב-'מנסה לענות '
מנסה לענות
25/10/2016 | 21:59
32
איזה טלנובלות הייתי רוצה שיגיעו במקומן? מכיוון שאני בטוח ב-90% שאחת מהן שידור חוזר אז שידור חוזר של מה שהוא שלא יהיה לי חשוב לראות שוב כמו לב פראי, גאטה, סנטה דיאבלה החיים שגנבו ממני כדי שלא תהיה משבצת צפייה נוספת. והשנייה גם מה שהוא שלא רוצה לראות איזה נרקונובלה או צ'ילאינית או ארגנטינאית. 

איזה טלנובלות אני חושב שיגיע במקומן: שידור חוזר או של הלוחמת או של החיים שגנבו ממני ולאס אמזונס. 

איזה טלנובלות לא הייתי רוצה שיגיעו במקומן: שידור חוזר של הלוחמת שעליה לא אוותר גם בפעם השנייה או כל סידור שבו ארצה לצפות בשתי המחליפות כמו הלוחמת ולאס אמזונס או הלוחמת ומלון של סודות ואז זה יהיה להוסיף משבצת שידור נוספת. 
לצפיה ב-'סיכום שבועי וחגיגי'
סיכום שבועי וחגיגי
21/10/2016 | 17:24
13
40
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?:
האם אתם נהנים בחופשים?:
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה:
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?:
לצפיה ב-'עונה '
עונה
21/10/2016 | 17:43
4
68
דבר טוב שקרה השבוע: החופשים הרבים וביקרתי את סבתא שלי
דבר רע שקרה השבוע: נהיה לי כאבים בכף הרגל
דבר הזוי שקרה השבוע: מתכננים רימייק לאסונות של לולה למרות שבחרו שחקנים צעירים יותר במיוחד הראשית רנטה נוטני שממש צעירה לוהקה לתפקיד יותר מדנה גרסיה כך שאולי לה יותר מתאים לגלם את לולה.
דבר מעצבן שקרה השבוע: פיטרו את השגריר היהודי במקסיקו כי לחץ עליהם לא להצביע בעד בהקשר לאונסקו
דבר מפתיע שקרה השבוע: החתול הג'נג'י חזר וראיתי אותו ליד פח הזבל מילל ליד אחד הדיירים. לא הבנתי מה עשה לו פשוט הייתי צריכה להתקלח ושמעתי במרפסת את היללות שלו. מקווה שלא פגע בו
טלנובלת השבוע: ראיתי רק פרק אחד של כללי משחק.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: ג'ובני אנטונלי, אלשנדרי נרו
קניית השבוע: קניתי השבוע רק אוכל אתמול כי רק אתמול יכלתי למשוך כסף מהכספומט
מאכל השבוע: פיתה עם שווארמה
משקה השבוע: קולה
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: לונה צולם היום.

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: בסדר פחות שגרה
האם אתם נהנים בחופשים?: מאוד
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: סבסטיאן רולי, קיקה אדגר ודנה גרסיה. אשמח גם לארח את קרינה זמפיני ומילי סטיגמן.
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: באסה אבל לפחות השבוע הזה יהיה שבוע קצר כי חוזרים לשגרה רק מיום שלישי אז יש רק שלושה ימים ומערב היום השלישי מתחיל הסופשבוע.

לצפיה ב-'השגריר היהודי ממקסיקו שיחק אותה'
השגריר היהודי ממקסיקו שיחק אותה
23/10/2016 | 23:18
3
49
אני הבנתי שהוא פוטר בגלל שבחר לצאת מהאולם בהצבעה ולא להצביע בעד. לפחות בסוף מקסיקו שינתה את דעתה ונמנעה בהצבעה אבל בהחלט מאכזב. בגדול כל המדינות איכזבו-כרגיל. אולי זו נשמעת קלישאה אבל זו האמת - אנטישמים שקשה להם להשלים עם העובדה שירושליים שלנו. אז שימשיכו לחתום על ניירות חסרי ערך העיקר שאנחנו יודעים את האמת. אך אחד לא יכול לשכתב את ההיסטוריה.
לצפיה ב-'מפתיע שמקסיקו הצביעה בעד '
מפתיע שמקסיקו הצביעה בעד
23/10/2016 | 23:44
2
36
חשבתי שנשיא מקסיקו אוהב ישראל ואפילו היה בטקס ההלוויה של שמעון פרס ז"ל. ואנחנו בקשרים דיפלומטיים איתם והנה הם רכשו את הסדרה של הוט לא משנה מה הרמה שלה.
לצפיה ב-'בסוף הם נמנעו אבל עובדה שהם מינו יהודי לשגריר'
בסוף הם נמנעו אבל עובדה שהם מינו יהודי לשגריר
23/10/2016 | 23:48
29
באמת מפתיע שלא מבינים שההחלטה הבאה תהיה שבית לחם לא קדושה לנוצרים.
לצפיה ב-'כשזה מגיע לאו"ם בודדים אילה שמתייצבים לצדינו '
כשזה מגיע לאו"ם בודדים אילה שמתייצבים לצדינו
24/10/2016 | 13:04
21
זה לא אומר שאין לנו קשרים טובים עם חלק מהמדינות האילה. פשוט אין לנו מלבדינו ככה זה היה תמיד
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
21/10/2016 | 18:37
1
51
דבר טוב שקרה השבוע: האפשרות ללכת לבריכה בימי חול המועד.

דבר רע שקרה השבוע: שנראה שהניצחון בארה"ב בכיס של הילארי.

דבר הזוי שקרה השבוע: שנראה שביבי מנצח את שותפיו ולא תהיה רשות שידור חדשה.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנטלפו לטראמפ על הטענה שיהיו זיופים והסירוב שלו להתחייב לכבד את תוצאות הבחירות בעוד ב-2000 בוש הבן ניצח את אל גור בבית משפט כי הוא אמנם הפסיד בקולות, אבל ניצח באלקטורים, אבל הבחירות הוכרעו כחודש אחריהם בבית משפט, מה שאומר שאל גור לא כיבד את התוצאות, אבל לטראמפ נטפלים כאילו זאת אמירה חסרת תקדים ואנטי דמוקרטית. 
שאתמול בלילה ועכשיו הסטארט אובר של אובר של הוט מושבת.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שבמוזיאון אגד של חולון בסוף אוקטובר יש חום כמו במדבר סהרה. 

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, גונול, רק אלוהים סולח, הגורל של אווה, קוזי גוניי, הילר, אני והיא.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, קרלוס טורס טוריחה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אנור סיילאק, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, לאישה ווילקינס, אדית גונסלס, אראפ בוטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואאניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מסוטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון. 

קניית השבוע: אין. 

מאכל השבוע: פיש אנד צ'יפס, לזניה בולנז.

משקה השבוע: מיץ רימונים, מילשייק פירות. 

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר אוי אהובה שלי מהילר באנגלית, השיר הזיכרונות שלך ממך הם כמו חלום שווא מהילר, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, השיר של ארתורו וחוליה בתשוקה וכוח, קליפ הסיום ברק אלוהים סולח. 

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים: טוב, בילוי, מנוחה. 

נהנים בחופשים? בהחלט כן. 

שחקנים שהייתי מארח בסוכה: כרמן ויז'אלובוס, דנה גרסיה, אנה לוסיה דומינגס, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, פרננדו קולונגה, נטליה אורירו, פקונדו ארנה, פאולה קרום, קים טה הי, מון צ'ה וון, האן ג'י מין, פק שי הו, איילין אבאד, אנה ברנדה קונטררס, ססר אבורה, דניאלה רומו, סרחיו גווירי, ליביה בריטו, נטליה סטרייגנר, כריסטיאן מאיר, חורחה קאו, פאולה ריי, מישל בראון. ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, אלכסנדרה דה לה מורה, לילה קאברל, ז'וליאנה פס, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, ברגוזאר קורל, קנאן אימירזאליאולו, צ'טין טקינדור, קיבנאץ' טטליטו, ליצ'י, ונסה ויילה, סקרלט גרובר, קיבמרלי דוס רמוס, אנה לורנה סנצ'ז, סדף אבג'י, ג'נקרלוס קנלה, מרימאר וגה, מרים איגארדה, קלרה ארננדז, סופיה לאמה, אדאמרי לופז, קונסואלו לוסרדו, קונסואלו ליסרסו.

איך מרגישים לגבי החזרה לשיגרה: בסדר, זוכר עוד מתקופת בית ספר איך שהפחיד אותי שעכשיו אין חופשים עד חנוכה ומתחילה תקופת לימודים אינטנסיבית לאחר תחילת שנת לימודים המלווה בחגי תשרי. עכשיו מה כבר חודשיים?
לצפיה ב-'התקשורת מנסה למכור ניצחון של הילארי אבל הכל עוד פתוח'
התקשורת מנסה למכור ניצחון של הילארי אבל הכל עוד פתוח
23/10/2016 | 23:20
13
לצפיה ב-'גם אני אענה'
גם אני אענה
21/10/2016 | 19:21
46
דבר טוב שקרה השבוע: על אש ביום רביעי
דבר רע שקרה השבוע: ביטול איזה מפגש שציפיתי לו
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: אווה לה טריילרה, לה פטרונה.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אדית ואראפ, חורחה לואיס ב2 הסדרות, ואני מוסיף את ססר אבורה כי בא לי.
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע: תה
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: ארוך מדי
האם אתם נהנים בחופשים?: לא כ"כ
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: ססר אבורה, לטיסיה קלדרון, סרחיו גוירי, לאורה פלורס, חל"פ, אדית, אראפ, והרשימה יכולה להימשך ככה.
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?:
הללויה שייגמר כבר.
לצפיה ב-'סיכום שבוע יום הולדת'
סיכום שבוע יום הולדת
22/10/2016 | 02:02
2
38
דבר טוב שקרה השבוע: היום הולדת שהיה לי ב 16 באוקטובר
דבר רע שקרה השבוע: שתקעו אותי בעבודה בפסטיבל הסרטים בחיפה ביותר משמרות במוקד ואני מעדיפה משמרות בקופות כי זה יותר חוויה
דבר הזוי שקרה השבוע: מישהי התקשרה למוקד בפסטיבל ושאלה אם אפשר לחנות באדום לבן כי כולם חונים, חחחח זה הזוי ומצחיק בו זמנית
דבר מעצבן שקרה השבוע: האחראי משמרת שלא הסכימו שאתחלף עם מישהי שרצתה לעבוד במוקד במקום בקופות
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי לצפות בכלום השבוע מרוב עבודה
תכנית השבוע: כנ"ל
שחקנ/ית השבוע: שחקנית שדיברתי איתה בטלפון במהלך העבודה, כנראה רותם זיסמן כהן היא לא אמרה את שמה אבל את שם הסרט בו היא משחקת עם שחקניות נוספות שבאה איתן שהוקרן בפסטיבל
קניית השבוע:
מאכל השבוע: פשטידה מתכון של השכנה שהכנו
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: מצד אחד נחמד מצד שני מתיש בגלל העבודה
האם אתם נהנים בחופשים?: כן
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: פליפה קולומבו, רן דנקר, חואן דרטס, פקונדו ארנה וקמילה בורדונבה
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: לא מפריע לי, אני מחכה כבר לחגיגה הגדולה שאעשה לכבוד היום הולדת בעוד שבועיים שתהיה משולבת עם חנוכת בית
לצפיה ב-'מזל טובעד 120'
מזל טובעד 120
22/10/2016 | 20:12
15
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
23/10/2016 | 23:23
5
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
22/10/2016 | 20:34
37
דבר טוב שקרה השבוע: ארוחה משפחתית
דבר רע שקרה השבוע: רבתי עם מישהו יקר
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: התפרסמו מועמדים לפרסי טלויזיה בצ'ילה, ובקטגוריית שחקן השנה מועמדים שני שחקני Preciosas, אבל לא השחקן הראשי ולדעתי זה בגלל שהוא לא צ'יליאני
דבר מפתיע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: Preciosas וחוקי המשחק
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, ג'ובנה אנטונלי, מרקו פיגוסי וצוות ה Preciosas
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: סלטים בשולחן החג
משקה השבוע: -
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: שוב משהו נוסטלגי
תמונה:-

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: נמאס כבר...
האם אתם נהנים בחופשים?:  לא כל כך, משעמם משום מה השנה...
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: את הצוות של הסדרה הצ'יליאנית
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: סבבה, מספיק...
לצפיה ב-'עונה באיחור קל'
עונה באיחור קל
23/10/2016 | 20:27
41
דבר טוב שקרה השבוע: סוכות חופש נסיעות ארוחות
דבר רע שקרה השבוע: --
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: די כבר לחפור על מוסול בחדשות
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: סרחיו גיורי סבינה מוסייאר אדית גונזלס אראפ בטקה
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: פשטידת קישואים ובטטה ממש טעימה שהכנתי
משקה השבוע: מיץ תות
ציטוט השבוע: "את יכולה לעשות לימונדה מלימונים ואת יכולה לבנות בית אם יש לך רק אבנים" אווה המושלמת לאחותה הממורמרת 
שיר השבוע: עדיין הפתיח של אווה
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: בכיף
האם אתם נהנים בחופשים? בהחלט
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: פרננדו קולונגה מאייטה פרוני אריאדנה דיאז אוסבלדו דה לאון דניאל אראנס אדית גונזלס אראפ בטקה ועוד רבים וטובים
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה? קצת מבאס אבל מצד שני זה מוצה בסבבה ונראה לי שהספיק חח

לכולם ושבוע טוב
שאלות, חדשות, בקשות
22/10/2016 | 22:31
21
55
חג שמח
לצפיה ב-'חוסה רון ואזמרלדה פימנטל בטלנובלה חדשה של טלויסה'
חוסה רון ואזמרלדה פימנטל בטלנובלה חדשה של טלויסה
22/10/2016 | 22:37
89
הטלנובלה תיקרא por un million de dolares.  איזה שם יא וואלי.
לצפיה ב-'לאנהי יהיה בן'
לאנהי יהיה בן
22/10/2016 | 22:42
76
אנהי פירסמה ברשתות החברתיות שיוולד לה בן וייקרא מנואל על שם אביו, מנואל ולסקז.
לצפיה ב-'כוכבי ארגנטינה נגד אלימות כלפי נשים'
כוכבי ארגנטינה נגד אלימות כלפי נשים
23/10/2016 | 01:57
1
74
ביניהם רפאל קרדוסו, חואן דרטאס ומרטין סיפלד
לצפיה ב-'אופס טעיתי'
אופס טעיתי
23/10/2016 | 22:33
38
זה לא רפאל קרדוסו אלא לוסיאנו קסטרו.
לצפיה ב-'noche y dia הארגנטינאית נרכשה ליס '
noche y dia הארגנטינאית נרכשה ליס
23/10/2016 | 13:19
4
123
בכיכובם של פקונדו ארנה, רומינה גייטאני ואלאנורה וקלסר ותשודר החל מה30.10 בערוץ יס דרמה, ימים א'-ה' בשעה 19:00 מוזר שנזכרו בה פתאום 

לצפיה ב-'נחמד. אצפה בה'
נחמד. אצפה בה
24/10/2016 | 19:55
3
52
אז מה אם הרמה של הסדרה לא אחידה.
לצפיה ב-'הסדרה הייתה טובה עד החצי הראשון בערך'
הסדרה הייתה טובה עד החצי הראשון בערך
24/10/2016 | 20:02
2
64
אח"כ הדרדרה ונהייתה מייגעת ורק חיכיתי שתסתיים .
והייתה כימיה מעולה בין פקונדו לרומינה 
לצפיה ב-'אז כן לטרוח או לא?'
אז כן לטרוח או לא?
24/10/2016 | 20:04
1
46
כי מפקו לא אכפת לי. זה משאיר את רומינה ואלאונורה
לצפיה ב-'תתחיל היא גם לא ארוכה ממש...120 פרקים '
תתחיל היא גם לא ארוכה ממש...120 פרקים
24/10/2016 | 20:18
22
לצפיה ב-'מה שלום ריינלדו גיאנציני?'
מה שלום ריינלדו גיאנציני?
23/10/2016 | 18:11
2
63
הרבה זמן לא שמצעתי את השם והפעם האחרונה שקאתי עליו הוא עדיין נאבק במחלה הארורה?
לצפיה ב-'הוא החלים מזה ברוך השם'
הוא החלים מזה ברוך השם
23/10/2016 | 18:40
1
50
כבר הספיק לחזור לטלנובלות למעשה הוא מככב כרגע בטלנובלה חדשה שתעלה בקרוב בברזיל.
לצפיה ב-'המון תודההה'
המון תודההה
24/10/2016 | 20:42
10
לצפיה ב-'מסתמן שערוץ הילדים חזרו לרכוש טלנובלות'
מסתמן שערוץ הילדים חזרו לרכוש טלנובלות
23/10/2016 | 18:48
4
147
סתם בדקתי אם ערוץ הילדים החזיר את פינת הטלנובלות וגיליתי שתתחיל סדרה בשם קרוסלה ולפי השמות שיש בתקצירים זה נשמע לטיני מברזיל למרות שהגדירו אותה כדרמה. הסדרה תתחיל ביום רביעי ב1 בלילה.  לצערי לא מצאתי מעבר פרטים כגון שחקנים או מוצא והפקה. אין פרטים עליה גם באתר ערוץ הילדים.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הטעם שלהם לשדר נובלה ב1 בלילה'
לא הבנתי מה הטעם שלהם לשדר נובלה ב1 בלילה
23/10/2016 | 18:58
1
84
בערוץ הילדים...
זה לא שהקהל המבוגר יצפה כי הוא בכלל חורפ בשעה הזו כי עובדים בבוקר שלמחרת...
לצפיה ב-'את אספרנסה הם שידרו ב20:00 אם אני לא טועה או ב19:00 '
את אספרנסה הם שידרו ב20:00 אם אני לא טועה או ב19:00
23/10/2016 | 19:06
34
לצפיה ב-'גיליתי שהייתה סדרה מקסיקנית בשם הזה אבל היא ישנה '
גיליתי שהייתה סדרה מקסיקנית בשם הזה אבל היא ישנה
23/10/2016 | 19:04
85
מ1990 ועשו לה כמה גרסאות שהאחרונה היא ברזילאית מ2012 בהפקת SBT כך שרוב הסיכויים היא סדרה ברזילאית וגם בדקתי את השמות וזה מסתדר וגם יותר הגיוני שירכשו את ההכי טרייה(יחסית).
לצפיה ב-'תזכירי לי בפייס בבקשה ברביעי'
תזכירי לי בפייס בבקשה ברביעי
24/10/2016 | 19:58
44
כדי שאזכור להקליט.
לצפיה ב-'אלה אהבתי את הלוגו הסוכתיחמוד'
אלה אהבתי את הלוגו הסוכתיחמוד
23/10/2016 | 23:01
1
26
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/10/2016 | 19:23
9
לצפיה ב-'Guerra de Ídolos -טלנובלה מוזיקלית חדשה של טלמונדו'
Guerra de Ídolos -טלנובלה מוזיקלית חדשה של טלמונדו
24/10/2016 | 23:18
73
השחקנים שנבחרו כבר הם אלחנדרו דה לה מדריד ואלברטו גרה, ועוד שתי שחקניות שאני לא מכירה.
לצפיה ב-'אירן קסטיז'ו מצטרפת לטלנובלה החדשה של ניקנדרו דיאז'
אירן קסטיז'ו מצטרפת לטלנובלה החדשה של ניקנדרו דיאז
24/10/2016 | 23:45
67
El bien amado

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ