לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1574915,749 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרק ראשון מוצלח מאוד!'
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרק ראשון מוצלח מאוד!
25/09/2017 | 20:55
12
129
קודם כל כיף לראות שוב את אריאדנה דיאז דוד ספדה ואריקה בואנפיל
הסיפור ממש מעניין ולא שיגרתי - לאורה בורחת מחייה הקשים במקסיקו יחד עם הילדה שלה ונאלצת להגר באופן בלתי חוקי לארצות הברית, דבר שלווה בקושי רב עד כדי כך שכמעט מתה בדרך ומאוחר יותר גם כמעט נתפסה סמוך לגבול שנייה לפני שחצתה אותו. מזלה שפגשה את צ'איו החמודה שעזרה לה ויחד הן הצליחו לחצות בשלום את הגבול לאורה קונה את זהותה של אסטלה קריז'ו בחורה שהוכרזה כנעדרת וככה היא מצליחה להישאר שלוש שנים בארצות הברית הכל טוב ויפה עד ש...הפיגוע בקרן לאומנויות קוטע הכל עכשיו כולם יודעים שאסטלה קריז'ו[לאורה]היא המורה שעמדה להקריב את חייה למען תלמידיה כשאותו פושע גזען עמד לירות גם בתלמידים שלה-הסצנה באמת הייתה חזקה, הרוגע והאומץ של לאורה/אסטלה ואיך שהיא שרה לילדים..

הבעיה היא..שאיך שראיין שמע בטלוויזיה מהכלא את השם אסטלה קריז'ו הוא מייד שלח אחרייה את עורכי דינו כדי שתעזור לו לצאת משם והופתע שאותה אסטלה שהוא מכיר כל כך טוב צצה פתאום אחרי שנים של חיפושים. בלית ברירה אסטלה מגיע לכלא - ראיין מבין שזו לא אסטלה האמיתית, והיא מציעה לו עסקה! - הוא לא ילשין עלייה שגנבה את זהותה של אסטלה האמיתית ובתמורה היא תעיד לטובתו במשפט בעניין הרצח כמובן שזו רק ההתחלה ומאוד מעניין לראות איך יתפתח הקשר ביניהם מאינטרס וכדאיות לאהבה אמיתית

מי שהייתה חסרה לי הפרק זו אפריקה סאבלה המצויינת ששיחקה לצד אריאדנה גם באקאסיה, ממש מסקרן אותי לראות אותה כרעה פה זה הולך להיות מעניין עוד דבר שאני אוהבת בטלנובלה הזו זה שמשלבים מוזיקה, הפרק יצא לנו לראשונה לשמוע את אריאדנה שרה ממש בקטנה אבל גם פה זו רק ההתחלה..
לצפיה ב-'פרק חזק והרבה מוזיקה בפרק '
פרק חזק והרבה מוזיקה בפרק
25/09/2017 | 22:56
88
אסטלה לא ידעה מעין זה נחת עליה והבינה שראיין יבין שזאת לא היא, למרות שעורכי דינו לא שמו לב. 

נראה מסקרן ונראה שאסטלה קריז'ו האמיתית ממש לא הייתה תמימה. 
לצפיה ב-'הבנתי שססר אבורה כבר מת'
הבנתי שססר אבורה כבר מת
26/09/2017 | 08:30
10
98
אז באסה לי. חשבתי יתנו לנו 2-3 פרקים אתו. לא שיהיה דמות מתה כבר על ההתחלה. (הוא משחק את אבא של דנילו וראיין.)

אריאדנה לא כזו מרשימה אותי. סורי.

אריקה בואנפיל - ממש מוזר לי לראות אותה ככה אנטיפתית ולא נחמדה.

דנילו - שחקן נהדר. עוד מתשוקה וכוח ראיתי שיש לו כישרון אדיר לשחק את הרעים.
לצפיה ב-'לא ידעתי שהוא בתור האבא המת פה, בטח יופיע לא מעט בפלאשבקים:P'
לא ידעתי שהוא בתור האבא המת פה, בטח יופיע לא מעט בפלאשבקים:P
28/09/2017 | 23:43
9
40
צריכה עוד להשלים פה כמה פרקים
יפה שבכל זאת אתה נותן לה צ'אנס
לצפיה ב-'אילולא ססר אבורה לא היה נותן הופעת אורח'
אילולא ססר אבורה לא היה נותן הופעת אורח
29/09/2017 | 00:08
8
49
לא הייתי טורח להסתכל בכיוון של הנובלה הזו. אריאדנה מעצבנת אותי משום מה.
לצפיה ב-'לפי מה שראיתי עד כה, יש שיפור במשחק שלה פה למרות שגם'
לפי מה שראיתי עד כה, יש שיפור במשחק שלה פה למרות שגם
29/09/2017 | 00:16
5
64
באקאסיה האמנתי לה. אבל שחקנים תמיד משתפרים מטלנובלה לטלנובלה כמו אנג'ליק המשחק של אריאדנה יותר חזק יותר נחוש פה, כמובן שזה גם עניין של אופי הדמויות. מעניין אותי איך היא ודוד ישתלבו יחד בתור זוג
לצפיה ב-'דויד'
דויד
29/09/2017 | 01:38
4
57
ולדעתי מה שמיוחד באסטלה זה שהיא אשכרה טלנובלה קצרה.
לצפיה ב-'כן זה גם היה אחד השיקולים שלי שלא לוותר עליה'
כן זה גם היה אחד השיקולים שלי שלא לוותר עליה
29/09/2017 | 01:54
1
53
אחרי מלון הסודות, סדרה של 70 (72) נראית דבר מבטיח.
לצפיה ב-'למה 70? 72 במדוייק.'
למה 70? 72 במדוייק.
29/09/2017 | 10:03
23
לצפיה ב-'ה-י' לא הכרחית בשם אפשר גם ככה וגם ככה'
ה-י' לא הכרחית בשם אפשר גם ככה וגם ככה
29/09/2017 | 11:10
1
47
אני דווקא לא אוהבת שטלנובלה קצרה מידי אבל מתעודדת שיש עונה נוספת חח
לצפיה ב-'ככה זה כשאנחנו בעידן בו הטלנובלות פחות מצליחות'
ככה זה כשאנחנו בעידן בו הטלנובלות פחות מצליחות
29/09/2017 | 11:37
52
אז יותר כלכלי עבור טלויסה/טלמונדו/אנערף לעשות אותן קצרות כדי לא להפסיד כסף.
לצפיה ב-'גם אותי היא עצבנה במשך החצי הראשון של אקאסיה '
גם אותי היא עצבנה במשך החצי הראשון של אקאסיה
29/09/2017 | 01:53
1
61
אבל הצלחתי להתרגל אליה. מה שבאמת יעצבן אותי זה לראות את אפריקה זבלטה המקסימה בתור רעה.
לצפיה ב-'זבלה'
זבלה
29/09/2017 | 10:05
55
ראיתי כמה קטעים שלה מהמשך הטלנובלה ונראה שיש לה כישרון גם לגלם את המרשעת.
לצפיה ב-'טלנובלות טורקיות'
טלנובלות טורקיות
24/09/2017 | 23:30
1
104
אני קוראת הרבה המלצות על טלנובלות טורקיות ורוצה לנסות.
התחילה עכשיו טלנובלה חדשה - יפה שלי.
האם שווה צפיה ??
תודה על  התשובה
לצפיה ב-'אני חושב שכן שווה צפייה '
אני חושב שכן שווה צפייה
25/09/2017 | 17:12
51
אם את מפחדת להתחיל טורקית שתימשך חצי שנה, אז באתר יש את שורה וסאיט ועוד מעט עולה גונול, ששורה וסאיט זה 46 פרקים שהם כבר באתר, ובגונול שתעלה בשבוע הבא 38 פרקים. אבל אני מניח שגם יפה שלי שווה לפי הפרומו.
לצפיה ב-'האהבה שאחרי הסוף - הבהרות'
האהבה שאחרי הסוף - הבהרות
24/09/2017 | 23:22
4
111
זהו זה נגמר, טלנובלה יפה ומענינת
בהתחלה המעברים בין עבר להווה הפריעו לי אבל התרגלתי.
דמיאן לא רצח את קרולינה כמו שכולם חשבו, אלה הרג אותה כדי להציל אותה מאונס
רציתי לדעת איך מרים הגיעה לבית משוגעים ??
ברור שאנדרס יכנס לכלא.
אבל מה יקרה עם מפעל הדגים??  ינצל מפשיטת רגל ??
האם אסוסנה תשאר עם המניות ??
האם פספסתי משהו ??
לצפיה ב-'הוא לא ירה בה כדי להציל אותה מאונס...'
הוא לא ירה בה כדי להציל אותה מאונס...
25/09/2017 | 11:10
3
94
הוא ירה בה בטעות! התכוון לראות בבן שלה שניסה לאנוס אותה
הפרק שמראה מה באמת קרה באותו אירוע-היה מצמרר וקשה...

סדרה מדהימה ואולי מפוספסת כאן, כי אולי לא הרבה הספיקו לצפות בה וחבל
לצפיה ב-'מה קרה עם החברה, האם פספסתי ??'
מה קרה עם החברה, האם פספסתי ??
25/09/2017 | 23:47
1
24
לצפיה ב-'לא פספסת...'
לא פספסת...
21/10/2017 | 00:42
2
רמזו שאסוסנה תישאר עם החברה, אני יכולה רק לשער שהיא מנהלת אותה אם היא עדיין קיימת...
הם השאירו הרבה דברים פתוחים בפרק האחרון..אבל לא משהו שאי אפשר לחיות בלי התשובה עליו, לדעתי :)
לצפיה ב-'אני וחן (חניניתה) צפינו ובאמת, אין מילים'
אני וחן (חניניתה) צפינו ובאמת, אין מילים
21/10/2017 | 00:40
1
זה ברמה של סדרה לא של טלנובלה.. מרתק, מותח, מרגש... אין דברים כאלה!!! לא האמנתי שזה יהיה כל כך טוב.
לצפיה ב-'איסבל-פרק 26-פרק סיום עונה חזק!'
איסבל-פרק 26-פרק סיום עונה חזק!
24/09/2017 | 22:01
3
72
סופסוף פרננדו ואיסבל כובשים את גרנדה אחרי שבואבדיל נכנע!סצנות מרגשות אהבתי איך שקודם קרדנס גונסלו והיתר נכנסו בשערי הארמון ובעצם כבשו אותו, ואז הגיע ירי התותחים שנתן את הסימן הסופי שהיעד הושג, מסירת "מפתח העיר", וההליכה של פרננדו ואיסבל לעבר הארמון! אחרי שהמשימה הזו הושלמה, איסבל ופרננדו יכלו לתת לקולון(קולומבוס)את האישור הסופי לכך שקסטיליה תתמוך ותממן את המסע שלו!

החלק השני של הפרק עם גירוש היהודים כבר היה הרבה פחות מרגש אלא יותר מעצבן ומתסכל האחראי על האינקוויזיציה, אותו אחד ששרף יהודים בלי חשבון, הוא ממש סוג של נאצי הוא בעצם הגורם העיקרי לכך שיהודי קסטיליה גורשו. איך שטחן לפרננדו ואיסבל את המוח אומנם בהתחלה איסבל נרתעה מהעניין אבל נכנעה בעידודם של פרננדו וצ'אקון עד כדי כך שלא היה איכפת לה שהכומר שלה שנתנה בו את כל אמונה עזב את הארמון כועס ומאוכזב מהצעדים שלה.

מה שכן, ממש הופתעתי שמאוחר יותר היא התחרטה שניסתה לכפות על היהודים להתנצר כתנאי להישארותם והתפייסה עם הכומר. נראה שהשיחה עם הרופא היהודי שלא נכנע והעדיף להיות מגורש השפיעה עלייה.. בעיקר לאור העובדה שהוא היה זה שיילד את כל הילדים שלה וגם הציל את החיים שלה. כפיות טובה כבר אמרנו? כל הכבוד לו בניגוד לרב שבמקום לתת דוגמא ולעזוב בראש מורם העדיף להתנצר ולהישאר בארמון היה נוגע ללב הסצנה עם שיירת היהודים שהתחילו לעזוב את קסטיליה

אבל אהבתי את סצנת הסיום עם הספינות של קולומבוס ברקע
לצפיה ב-'כמה עונות נשארו?'
כמה עונות נשארו?
25/09/2017 | 18:07
1
35
תודה 

לצפיה ב-'נשארה רק עונה אחת 13 פרקים בכל עונה - 39 פרקים '
נשארה רק עונה אחת 13 פרקים בכל עונה - 39 פרקים
25/09/2017 | 18:42
30
לצפיה ב-'לא ייאמן שדווקא כיבוש גרנדה הביא לגירוש היהודים '
לא ייאמן שדווקא כיבוש גרנדה הביא לגירוש היהודים
06/10/2017 | 16:52
13
לאחר שטורקמדה האינקוויזיטור טען שגרנדה תהפוך למקלט לכופרים. הגיע לרב שבני משפחתו המגורשים לא רצו להסתכל לכיוון שלו. 

החרטה של איסבל לא משהו, יולי עוד לא הגיע, היא יכלה לבטל את הצו, אבל כמובן הכסף של רומא יותר חשוב. איסבל הראתה בשיחה שהבינה עד כמה זה לא צודק, אבל למעשה נכנעה לאלימות, שאם ממילא מתנכלים ליהודים אז עדיף שיעזבו כדי שלא יהיו מריבות בממלכתה. 

מסתבר שלקולומבוס היו שאיפות משלו ואמנם הוא לא יודע שיגלה את אמריקה, אבל לו ולאיסבל יש שאיפות להשיג שליטה בהודו. 

ייתכן והיעדרו של בדוס מסביר את מה שיקרה בעונה השלישית.
לצפיה ב-'ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת'
ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת
24/09/2017 | 04:09
1
177
הילדכל הזמן זו אותה תשובה ״כרגע״ ו״נכון לא עכשיו״. התשובות תקפות לשבועות או לחודשים, אבל לא לשנים!! אני כל הזמן מבקש מהם להחזיר את הטלנובלות הישנות שהצליחו מאוד בכל העולם! וגם משודרות עדיין בערוצי טלוויזיה באמריקה הלטינית, בברזיל ואפילו גם בארה״ב! הסדרות שרשמתי להם בוודאות לא עברו הקרנה שניה, שודרו פעם אחת בלבד בויוה! הם מתנהגים בגועליות שאין לתהר בה! איפה כל הסדרות של פעם? איפה ויוה פלטינה? הם הפכו את פלטינה ל״פלוס״ - ויש שם קוריאניות שלא מעניינות בשיט. איפה כל המתח האמיתי? ״מחפשים את אליסה״ ועד ״רובי״ - המצליחה! ו״Rebelde״ - עם הלהקה שסחפה עולם שלם עד עכשיו יש עמודים ושערורייה על הסדרה הזאת! ומה לגבי ״זהות אבודה״ (הפנים של אנליה)? - מותחנית עם זהותה האבודה של מריאנה שהופכת בפנים לאנליה! ו״מישהו צופה בך״? - עם חוליאן האכזרי!! איפה כל זה? גם ״תשוקת הנצים״ ו-״אל קלון״, ״האחד״! כמובן שלא נשכח את הטלנובלה הסוחפת מ-2003 ששברה את הרייטינג של ויוה, ״כיתה 406״ - (Clase 406) עם כל החבורה והלהקה שהייתה גם שם! אהרון דיאז השובב, ודולסה המתוקנות והבתולה! זו גם הייתה סדרה לפנים!! היום משדרים בויוה ״בלב פועם״, ״להתעורר לצדך״ - בושה! הכי זול ומגעיל! פעם היו קונים סדרות איכותיות. אני רק מחכה ליום שינחת כאן ערוץ טלמונדו/טלויסה! - ויוה עפים על עצמם, הם הערוץ היחידי של הטלנובלות! ערוץ הילדים גם משדר זבל! השחקנית של פטיטו, נו ו...? גם טלנובלה מטומטמת.. איפה קטנטנות? מורנגוס? כמעט מלאכים? צריכים לעשות משהו עם זה! היחידות  שעכשיו משודרות בויוה והן הכי טובות הן ״מילה של כבוד״, ״אבאל׳ה״ ו״אקאסיה״ עם כריסטיאן מייר! האלוף. פשוט גועל נפש ללא ספק!!
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי אבאלה '
מסכימה איתך לגבי אבאלה
24/09/2017 | 22:17
112
באמת שהיא מרתקת מאוד, מצחיקה עם קאסט נהדר, חורחה זבלטה בתור רווק מושבע, פרנסיסקו מאלו פעם ראשונה שאני רואה אותו כקומי והוא משחק את האידיוט בצורה מושלמת, בניגוד למקביל המקסיקני שלו, הקטור סוארז שמכירה אותו מהזורו שלא שודר פה, היה שם רע. רק השחקן שמגלם את האלמן לא מתחברת למשחק שלו, נראה טירוני במשחק. מעט מאוד צופים בטלנובלה הזאת.
לצפיה ב-'ארגנטינה ישראל ביוטיוב'
ארגנטינה ישראל ביוטיוב
22/09/2017 | 20:04
90
ה קראחו קהההה???
אתם לא מאמינים!! [��] [��]
הפרק השלישי של ארגנטינה אי אל לייב - כבר פה!!!
והולכות להיות לכם כמה הפתעות חזקות !!!
אז מה יהיה לנו לפני ההפתעות אממ ....

* מי עשתה לצינה פאדיחה צינה??
* מי גרמה ללואיסנו לכעוס??
* את מי האשימו??
* למה היה ללילך כלכך חם?
* למה צביה בכתה??
* ויש לנו יועצת??
ועוד כלכך הרבה דברים, שתהרגו אותנו אם נגלה.. [��]
אתם הולכים להינות, לצחוק, לבכות..
והכי חשוב: להיות מעודכנים בכל מה שקורה באמריקה הלטינית!
אזז....
צפיה מהנה עם המון המון אהבה !!! מתים עליכם !!!
לפרק המלא + הכתבה : חפשו ארגנטינה אי אל בגוגל !!!
או נסו בקישור המהיר שיכניס אתכם היישר לאתר ומשם לכתבה !!!
http://www.argentina-il.com/
לצפיה ב-''
21/09/2017 | 18:37
8
19
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14
37

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
19/09/2017 | 23:33
6
46
שמעתם על הרעידת אדמה שפקדה את מקסיקו היום? זה קרה בעיר בירה.
לצפיה ב-'רעידה קטלנית! הבנתי ששלחנו להם עזרה'
רעידה קטלנית! הבנתי ששלחנו להם עזרה
20/09/2017 | 10:11
88
ליבי עם המקסיקנים המוקד היה דרומה יותר למקסיקו סיטי אבל בהחלט הורגש שם בעוצמה חזקה עשרות בניינים קרסוומאות נהרגו
לצפיה ב-'בשורה לא נעימה לפרננדה קסטיז'ו(שיכורה מאהבה, האומץ לאהוב)'
בשורה לא נעימה לפרננדה קסטיז'ו(שיכורה מאהבה, האומץ לאהוב)
20/09/2017 | 23:46
2
145
היא איבדה את קרובי משפחה שלה ברעידת אדמה במקסיקו
לצפיה ב-'מסכנה, איזה אסון '
מסכנה, איזה אסון
21/09/2017 | 02:22
49
לצפיה ב-'הבנתי שמדובר בבת דודתה ובעלה(של בת הדודה)'
הבנתי שמדובר בבת דודתה ובעלה(של בת הדודה)
22/09/2017 | 12:40
44
לצפיה ב-'תיארתי לעצמי שיהיה לזה השלכות גם על השחקנים שם כי זה'
תיארתי לעצמי שיהיה לזה השלכות גם על השחקנים שם כי זה
22/09/2017 | 12:42
83
היה אירוע בקנה מידה גדול במקומות מרכזיים והומים במקסיקו.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
21/09/2017 | 18:36
21
71
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שנה טובה ומתוקה
לצפיה ב-'5 כוכבים הארגנטינאית תוקרן באתר במקביל לערוץ '
5 כוכבים הארגנטינאית תוקרן באתר במקביל לערוץ
21/09/2017 | 23:42
7
229
לא יודעת אם עדכנו פה אז בכל מקרה מיידעת

העיקר האהבה שאחרי האיכותית לא עלתה.
לצפיה ב-'צפוי '
צפוי
22/09/2017 | 10:45
105
זה שיתוף פעולה של פולקא עם דורי מדיה ולכן היה ברור שתגיע אלינו וגם שיעלו אותה לאתר .
העיקר באמת את "האהבה שאחרי" לא העלו לאתר. 
לצפיה ב-'אגב נראה לי שגם פה הייתה בעיית עברות'
אגב נראה לי שגם פה הייתה בעיית עברות
22/09/2017 | 12:31
146
בדומה לאסטלה "קריו" חח
ברור שהלוגו בספרדית בא להדגיש את 5 הראשיות(ellas)נראה לי יותר נכון היה לעברת את זה לחמש כוכבות.
לצפיה ב-'הטריילר הרשמי '
הטריילר הרשמי
22/09/2017 | 12:41
100
לצפיה ב-'סדרה יפה ?? שווה צפיה ??'
סדרה יפה ?? שווה צפיה ??
22/09/2017 | 23:50
2
44
לצפיה ב-'סדרה רגילה '
סדרה רגילה
23/09/2017 | 11:10
96
ונחמדה לא יותר מזה. 
לצפיה ב-'זו קומדיה נחמדה ורגילה'
זו קומדיה נחמדה ורגילה
23/09/2017 | 18:57
83
אם את רוצה לצחוק ורוצה משהו קליל- אז כן, שווה צפייה.

הדבר הבעייתי בסדרה הזאת זה שהדמות של סלסטה סיד אמורה להיות הדמות הכי חשובה ו"ראשית", אבל בפועל כל השאר עולות עליה גם מבחינת משחק וגם מבחינת הדמויות שלהן.
לצפיה ב-'חבל שדווקא היא...'
חבל שדווקא היא...
23/09/2017 | 20:07
87
ממליץ לכם לשגע את ויוה להעלות את ADDA לאתר..היא בהחלט יותר ראויה, ולצערי לא כולם הצליחו לצפות בה בשידור בויוה
לצפיה ב-'מי מתכוון לצפות בטלנובלה חדשה של דויד זפדה ואריאדנה דיאז? '
מי מתכוון לצפות בטלנובלה חדשה של דויד זפדה ואריאדנה דיאז?
22/09/2017 | 01:23
9
136
אולי אעשה לה ספיישל פתיחה בזמן הקרוב.
לצפיה ב-'אני מתכוון לצפות בה'
אני מתכוון לצפות בה
22/09/2017 | 01:35
52
לצפיה ב-'גם אני מתכוונת לצפות בתקווה שאצליח להתמיד'
גם אני מתכוונת לצפות בתקווה שאצליח להתמיד
22/09/2017 | 12:18
7
106
כי יש מצב שאצפה גם בתקופתית החדשה שעולה עוד כמה ימים בברזיל, אז אני אצטרך לראות איך לתמרן. מעניין איזו ברזילאית תעלה פה, אני מבחינתי מקווה שלא יעלה משהו שווה כי אני לא אוכל לצפות בהכל.
לצפיה ב-'אמנם אני אשמע כאיש שיווק'
אמנם אני אשמע כאיש שיווק
22/09/2017 | 18:32
4
86
אבל עברנו לפרטנר TV וחששתי שאני אצטרך לראות את הפרקים שהפסדתי בפשוט נהדרת. אגב שבוע לפני זה הקלטתי את כל הפרקים בסוף השבוע והייתה תקלה בממיר, אז צפיתי בפרקים 69-70 והקלטתי את פרקים 71-72 וצפיתי בהם לפני המעבר. בפרטנר יש CATCH UP שמאפשר לזמן כל תכנית בכל ערוץ עד שבועיים אחרי שידורה, אז השלמתי גם את פרק 68. לצערי ה-CATCH UP רק בערוצי 22 ו-10 הוא באמת לשבועיים ובויוה ובויוה פלוס זה רק לשבוע. בכל מקרה ראיתי את פרקים 68-95.

חשבתי שהפרקים שהפסדתי אצטרך להשלים באתר הרוסי עם כתוביות ברוסית, אך מסתבר שכל הסדרות של ויוה בVOD של פרטנר חוץ מאקאסיה וחששתי מה יהיה כשיעלו הסדרות החדשות והוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה בלי להוריד את את להתעורר לצידך וכסף זה לא הכול. כך שפשוט נהדרת תישאר שם לזמן רב ואולי גם להתעורר לצידך.

בנוסף יש גם 500 שעות הקלטה, אמנם זה 500 שעות לכל הממירים של הבית אבל אם יש פחות מ-5 ממירים וזה חלוקה שווה (זה עניין במשפחה, אין הגבלה לממיר), אז זה יותר מ-ה-100-110 שעות של הוט מג'יק. 

וגם הסטארט אובר הוא בכל הערוצים, אמנם רק לתכנית שמשודרת, לא לתכנית שלפניה, בשביל זה יש CATCH UP, אבל בכל 40 הערוצים של פרטנר של את הסטארט אובר, CATCH UP, וכאמור ב-VOD כל הסדרות של ויוה חוץ מאקאסיה וגם בלי הסדרות של ויוה פלוס שלא רלוונטיים בשבילך. 

בכל מקרה גם אם תישארו בהוט, הברזילאית התקופתית לא מוגבלת בזמן, וגם באה מאהבה תישאר הרבה זמן באתר ויוה.
לצפיה ב-'אתה מרוצה מהמעבר לפרטנר ??'
אתה מרוצה מהמעבר לפרטנר ??
23/09/2017 | 23:50
1
39
לאחרונה היו לי 2 הפסקות בשידורי HOT של יותר מחצי יום
בקיצור נמאס לי מהוט וחושבת לעזוב
לצפיה ב-'מרוצה מאוד חשבתי שהסטארט אובר של הוט '
מרוצה מאוד חשבתי שהסטארט אובר של הוט
24/09/2017 | 02:22
62
שמאפשר להכניס בנצפו סדרה שנייה לפני הסיום הסדרה שאחריה ושומר לי אותה שש שעות זה הדבר הנפלא ביותר. אבל בפרטנר יש אפשרות לזמן תכנית במשך שבוע שלום ובכל ערוץ שיש בפרטנר. גם מסתבר שב-VOD של YES ו-HOT יש רק פירורים, כי ב-VOD של פרטנר יש את כל הסדרות בויוה חוץ מאקאסיה. כמובן מכיוון שפרטנר התחילו לספק שירותי טלוויזיה רק לפני חודש, אז רק הסדרות האחרונות של ויוה ואני עוד לא יודע כמה זמן הן יישארו בספרייה, אבל להורידו אף סדרה מה-VOD כשהוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה. למרות כשניסיתי לצפות בפרק 92 באישה רעה, התרגום ב-VOD היה בגודל מיקרוסקופי אז ראיתי באתר, אבל בדקתי זה לא כל ה-VOD אלא רק בכמה פרקים של אישה רעה.

והשיא שכשאבא שלי שאל אם יש הנחות אז אמרו שלא מגיע לנו כי ההנחות מיועדות ללקחות חדשים. אבל כשהתתנתקנו הם נזכרו שאנחנו לקוחות וותיקים, ופתאום הם אמרו שחבל אנחנו לקוחות וותיקים ואכן אנחנו בהוט מאז שזה היה מת"ב, גוונים וכל אלה. אבל לא לקחנו סיכונים עד שהטכנאי של פרטנר לא חיבר לנו הכול לא התנתקנו מהוט וייתכן ואם היינו קודם מתנתקים אז ייתכן והוט היו מצליחים לקנות אותנו.

לצפיה ב-'תתחדש!'
תתחדש!
24/09/2017 | 22:24
1
30
יצא לך טוב עם הVOD ככה אתה באמת יכול להשלים כבר משם את כל ההקלטות שהלכו. צימצמת יפה את הפער בפשוט נהדרת!

אני האמת התרגלתי להוט,ו-500 שעות הקלטה לממיר זה אפילו טו מאץ' כי אין לי צורך ביותר מממיר מקליט אחד. הבעיה זה יותר הזמן פחות המקום בממיר כי באה מאהבה יש גם באינטרנט במקרה של אין ברירה וגם הברזילאית, אני פשוט לא אוהבת לפתוח פערים גדולים מידי ככה שעל משהו בטוח אני אצטרך לוותר
לצפיה ב-'כן יצא מעולה עם ה-VOD'
כן יצא מעולה עם ה-VOD
25/09/2017 | 17:18
26
האמת ידעתי שגם להוט יש ממירים עם יותר שעות הקלטה, אך גם ידעתי שוויתור על הממיר הוא וויתור על כל מה שמוקלט בו. הוט אפילו הציעו לשמור את הציוד, למקרה שנתחרט ואמנם זה היה יכול להיות טוב בשבילי עם הקלטות, עם כי לא בטוח שהטירחה של החלפת ממירים כל הזמן הייתה שווה, וגם במקרה כזה הוט היו מנדנדים, נו כבר התחרטתם, אתם כבר חוזרים אלינו?

אבל בכל מקרה יצא טוב עם ה-VOD ועם המצב ימשיך כמו שהוא תהיה גם הזדמנות להשלים את להתעורר לצידך והאהבה שאחרי.

אבל כמובן האופצייה המפתה של לזמן תכנית עד שבוע אחרי מפתה לפגר בשבוע שלם בכל הסדרות.
לצפיה ב-'באמת מסקרן איזו ברזילאית חדשה יביאו'
באמת מסקרן איזו ברזילאית חדשה יביאו
22/09/2017 | 18:51
1
84
אני חוששת ש"כוח הרצון", אמנם אני רוצה לראות אותה כשתגיע לויוה, אבל עכשיו זה לא זמן מתאים בשבילי , היא גם עדיין לא מפיעה בקטלוג, אבל היא עוד מעט מסתיימת בברזיל, אז אני מניחה שכן יכולים להביא אותה. איכשהו אני מקווה שיביאו את A Lei do Amor ו אני לא אצטרך לראות אותה, אבל מצד שני אני לא בטוחה שויוה באמת יביאו אותה מרוב שהיא כושלת ונראת משעממת.
לצפיה ב-'חח גם אני מקווה שזו תהיה A Lei do Amor היא נראית ממש לא משהו'
חח גם אני מקווה שזו תהיה A Lei do Amor היא נראית ממש לא משהו
24/09/2017 | 22:30
33
כח הרצון באמת עושה רושם טוב יחסית לכל מה ששודר לאחרונה ברצועה של תשע בברזילאבל נקווה באמת שהיא תגיע רק בהמשך
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי בעזות מצח יוצא במחאה נגד מפורסמים '
סבסטיאן רולי בעזות מצח יוצא במחאה נגד מפורסמים
23/09/2017 | 01:17
127
שעוזרים למקסיקנים בעקבות רעידת האדמה בשל פרסום אחרי שאיבון מונטרו התוודתה על שהשתמש בה לשם תהילה. חוצפן!

לצפיה ב-'טלנובלות טורקיות'
טלנובלות טורקיות
23/09/2017 | 19:07
1
142
אני חדשה כאן וברצוני לדעת אם יש התייחסות בפורום הזה גם לטלנובלות טורקיות?אני שואלת כי לא ראיתי אזכור ל"שתולים" או "בלב פועם" או רסיסים..........ם
לצפיה ב-'בהחלט יש אזכור את מוזמנת לכתוב על הטורקיות '
בהחלט יש אזכור את מוזמנת לכתוב על הטורקיות
23/09/2017 | 21:45
78
וגם על הקוריאניות אם את צופה גם בהן.
לצפיה ב-'ושנה טובה לכולם!'
ושנה טובה לכולם!
20/09/2017 | 10:24
2
40

לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה'
שנה טובה ומתוקה
20/09/2017 | 22:21
24
לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה לכולם ולכולן '
שנה טובה ומתוקה לכולם ולכולן
21/09/2017 | 16:23
17
לצפיה ב-'שאלה שתמיד עניינה אותי ב״מישהו צופה בך״'
שאלה שתמיד עניינה אותי ב״מישהו צופה בך״
19/09/2017 | 01:09
3
86
היי! ב-2011 שודרה בויוה הטלנובלה המצליחה של טלמונדו, "מישהו צופה בך", שאני אישית צפיתי בה, וכל מי שלא צפה בה אני ממליץ בחום! מותחת ומסתורית, וכל פרק מפתיעה מחדש! סוחפת אותך לעוד פרק ועוד פרק ועוד ועוד! אך יש לי שאלה שתמיד עניינה אותי: למה בעצם חוליאן רצח את כל הנשים האלה? הוא היה ממש אכזרי בכל הרצחים שלו! בין אם זה לערוף את הראש של מאוריסיו, לכריתת הלב של העורכת דין ברצח המשולש! למה הוא בעצם עשה את זה? בגלל שרודריגו חזר? זה תמיד עניין אותי. תודה!

לצפיה ב-'חוליאן עבר התעללות מינית מצד אימו'
חוליאן עבר התעללות מינית מצד אימו
19/09/2017 | 01:38
2
96
שאנסה אותו לצלילי המוסיקה כשהיה ילד אפילו לא נער. לכן הוא יצא לפעול נגד כל האימהות הרעות לדעתו ולכל הנשים שהשקיעו בקריירה ולא היו עם הילדים כל הזמן הוא עקר את הלב.

למה הוא התחיל בדיוק כשרודריגו חזר, את זה אני לא יודע.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
24/09/2017 | 04:00
1
38
שחכתי לציין ששמעתי כמה הערות בנושא, ואמרו משהו על ״התעללות״, ואפע״י אני גם זוכר סצנה מהפרקים האחרונים (לא ידוע לי בדיוק) כשפיאדד הייתה קשורה וחטופה במרתף, והוא סיפר לה שהכול התחיל מאימא שלו, וגם היה קטע שהראו... אף פעם לא חשבתי על זה, אבל אתה צודק בהחלט! הוא רצח באכזריות רבה! זה היה ממש מגעיל, הייתה גם תביעה על ויוה ששידרה את הפרקים הראשונים בצהריים? - ואז העבירו ללילה בהמשך? - זה נכון? תודה!
לצפיה ב-'ויוה תמיד שידרו בכל השעות '
ויוה תמיד שידרו בכל השעות
24/09/2017 | 11:07
40
רק רסיסטירה שהייתה עוד בתקופת ויוה פלטינה דאגו ששני השידורים שלה יהיו אחרי עשר בלילה. איימו לתבוע את ויוה לאחר שהפרקים שודרו גם בצהריים וגם בבוקר וזאת אחת הסיבות שויוה לא הביאו את הסדרה לשידור חוזר. אגב היחידה של כריסטיאן מאיר ששודרה רק פעם אחת. 
לצפיה ב-'פשוט נהדרת - El Regerso Del Sofia'
פשוט נהדרת - El Regerso Del Sofia
18/09/2017 | 22:48
2
101
זה די רשמי עכשיו - סופיה חזרה.

ועוד לפני זה - היה פרק שלם שמלא בדמויות משניות שלשם שינוי היה מעניין אתם -

ווסלי הנכה במגרש של הנכים שמשחקים כדורסל.

ו..... ספיילרתי הלאה עד 110. האמת שאני מתחיל לחשוד שכל ה30 הפרקים האחרונים הם מריחה מיותרת שהכניסו לטלנובלה על שום דבר.
לצפיה ב-'הסיבה האמיתית שפאביו אסונסאו(ארתור)עם יד מגובסת ומקל'
הסיבה האמיתית שפאביו אסונסאו(ארתור)עם יד מגובסת ומקל
19/09/2017 | 18:01
132
פאביו נפצע במציאות בידו ומאוחר יותר גם ברגלו עקב "תאונות ביתיות". ביד הוא נאלץ לעבור 3 ניתוחים בעקבות קריעת גיד באצבע, ובנובלה תירצו את הגבס בנפילה מהסקייטבורד של ז'וז'ו... הוא שבר גם את כף רגלו השמאלית וגם בה נותח, בנובלה תירצו את זה עם דחיפה של אליזה...

הפציעות אומנם אמיתיות, אבל איזה תאונות ביתיות ואיזה נעליים מספיק להבין את ההיסטוריה הבעייתית שלו את ההתמכרויות שלו ולצפות בוידאו המזעזע הזה מהפעם האחרונה שנעצר שיכור לפני חודשים בודדים כשמרימים אותו מהרצפה והוא מספיק לשבור את המכונית שהוא מוכנס אלייה בעודו צורח ומקלל בוידאו השני הוא ממשיך להתקוטט גם עם הרופאים ובסוף הוידאו רואים שיורד לו דם מהאף.. מביך ומזעזע.. הוא ממש עבריין.

מאוד לא נעים לראות אותו על המסך כשיודעים שהוא שבור כולו מעבריינות מחוץ לסט. לדעתי, אם מישהו אחר היה משחק את ארתור הדמות שלו הייתה עוברת מסך בצורה הרבה יותר אמינה ונעימה והייתה הרבה פחות נוראית. מקווה שלא ייקחו אותו יותר לשום פרוייקט. אני כידוע מאוד נהנית מהנובלה אבל אם השחקן לא היה חלק מהקאסט הייתי נהנית הרבה יותר
לצפיה ב-'אוף TT______TT'
אוף TT______TT
20/09/2017 | 22:50
35
לצפיה ב-'באה מאהבההסדרה מעלה הילוך בפרקים 2-3 ממש מותח!'
באה מאהבההסדרה מעלה הילוך בפרקים 2-3 ממש מותח!
18/09/2017 | 22:37
3
89
אפשר לומר שאבא של לוסיאנה הוא לא שיא החכמה לא מספיק הוא תקף שוטר(גם אם רצה להגן על לוסיאנה לא היה חכם מצדו ליפול ברשת הזו)וחיסל לעצמו כל סיכוי לחזור לארצות הברית, אז עכשיו אחרי שהוא ולוסיאנה גורשו סופית למקסיקו - הוא ממשיך להסתבך נכנס איתה לבר מפוקפק עם אנשים מפוקפקים ומנסה לחפש שוב דרך לא חוקית לחצות את הגבול עד כדי כך שהפושעים ננעלו על לוסיאנה והתחילו לרדוף אותם כדי למכור אותה בזכות התושייה של לוסיאנה השוטרים הצילו אותם, אבל המרדף נמשך עד לתחנת האוטובוס לסקאטקס בנס הם הספיקו לעלות על האוטובוס בדקה התשעים איזה מרגש היה שלוסיאנה קלטה את אמא שלה בגבול ואיך שהן צעקו אחת לשנייה ודוד ממש פיספס אותם בשנייה, איזה חמוד הוא שהגיע עד מעבר לגבול כדי לעזור להם ולוודא שהם בסדר גם לוסיאנה לא הייתה חכמה במיוחד כשצרחה על הפושעים בבר אבל מילא היא רק ילדה בת עשר. אבל עם אבא כזה חסר אחריות..באמת לאישתו יש סיבה לדאגה. למרות שקצת מתיש לראות את מרתה בוכה ברצף כבר פרק שלישי שחקנית טובה חח 
לצפיה ב-'סופסוף נפטרנו מלאורה כרמינה עם המשחק הלא מרשים במיוחד'
סופסוף נפטרנו מלאורה כרמינה עם המשחק הלא מרשים במיוחד
22/09/2017 | 13:32
1
69
גם בסצנה האחרונה שלה סצנת הטביעה היא לא הצליחה לשדר יותר מידי אמינות לדעתי. זה היה נראה כאילו היא נכנסת בצורה מודעת לחלוטין לאגם ושוחה על הגב או משהו חח זה לא היה נראה כאילו היא בהכרה מעורפלת ומתחילה לטבוע. במקרה כזה של משחק לא הכי מוצלח של השחקנית היה טוב אם בתסריט היו משנים את זה לדחיפה של גרסיאלה בנוסף למכה עם האבן ואז זה אולי היה יוצא אמין יותר. בניגוד אלייה קימברלי נתנה משחק מרשים ביותראיך שהתחילה לרעוד וזרקה את האבן. בקיצור, מחכה כבר שלוסיאנה תגיע לארה"ב לחווה(ככל הנראה פרק הבא)אחרי משהו כמו עשור מאז שהיא ואביה גורשו(למרות שהבנתי שהיא כביכול ביקרה שם פעם או פעמיים במשך השנים)יהיה מעניין איך היא תשתלב מחדש בחווה תחזור לחיק משפחתה המפגש המחודש עם מיגל(חתיך השחקן הזה!)וכמובן הקשר הצפוי בינה לבין דוד

איזה עצוב היה הסצנה שמרקוס מת אהבתי את המשחק של אירינה בסצנה הזו גם הסצנה שדוד מצא את ליסה ללא רוח חיים באגם הייתה חזקה בזכות המשחק המעולה של גבריאל סוטו

לצפיה ב-'קימברלי היא בערך הסיבה היחידה שאני צופה בטלנובלה הזו '
קימברלי היא בערך הסיבה היחידה שאני צופה בטלנובלה הזו
23/09/2017 | 14:14
53
ויאללה שייכנסו כבר עוד דמויות מפתח לעלילה

אגב, המומחית ליינות susan ו-ויוה בחרו לתרגם את השם שלה כסוסן. לא סוזן. לא סוזאן. סוסן. לא פחות.
לצפיה ב-'סדרה נחמדה,שחקנים לא כל כך מוכשרים'
סדרה נחמדה,שחקנים לא כל כך מוכשרים
01/10/2017 | 18:08
9
הנושא מעניין אבל המשחק שלהם מאולץ ולא זורם.
מרתה בכלל פתחה את הברז והיא לא מפסיקה,כבר מעצבן.
לוסיאנה דווקא מתוקה ואמיצה וגם דויד משחק נחמד,רק שלפעמים הוא נראה די אהבל עם הפרצוף הבוהה באוויר.
כל השאר (לדעתי) משחקים ממש גרוע.
בכל אופן אמשיך לעקוב ואולי משהו טוב יקרה.
לצפיה ב-'איסבל - פרק 25'
איסבל - פרק 25
17/09/2017 | 22:13
26
56
הבת של איסבל נשלחת לפורטוגל מתארסת עם אלפונסו ולהפתעתה מצליחה להתאהב בו! אבל אז ברגע הכי לא צפוי הוא נהרג אחרי שנפל מהסוס שלו הכל באשמת אביו החצוף שמנע מהם לצאת לקסטיליה לבקר את אחייה החולה לפחות האח הבריא אבל אלפונסו מת! דווקא הם היו ממש חמודים ביחד ממש חבל אבל טוב אני מניחה שגם פה זה היה ככה גם במציאות 

באשר למלחמה על גרנדה קסטיליה מטילה עלייה מצור ונראה שבואבדיל עומד להכנע פרק הבא כיבוש גרנדה ובעצם הפרק האחרון של העונה השנייה!

גם הפרק התעללו ביהודים בצורה קשה לא פחות משמונה יהודים נשרפו למוות על לא עוול בכפם ומשפחות יהודיות הוכו למוות הכל בשל שנאה חסרת מעצורים כלפי היהודים ועלילות הדם. ופרק הבא - הגירוש אומנם איסבל הראתה טיפה רגישות אחרי שהכומר אמר לה שההאשמות נגדם היו חסרות בסיס, אבל עדיין הדמעות שלה הן דמעות תנין 

לגבי הדיון על המלוכה מהשירשור הקודם
אני יודעת שככה ממלכות התנהלו בעבר אבל לפחות שאיסבל הייתה נותנת לביתה אופציות וזכות לבחירה כמו שעשו אצלה-פרננדו או מלך צרפת. בכל אופן הילדה גם ככה נדפקה – עד שמצא חן בעינייה - מת
לצפיה ב-'הבחירה שהייתה לאיסבל'
הבחירה שהייתה לאיסבל
17/09/2017 | 23:07
3
46
היא ללכת עם קריז'ו או לרצות את אנריקה. אנריקה ממש לא כיבש את הבחירה שלה והרגיש נבגד ואילו הייתה בוחרת בדוכס הצרפתי, המחנה שלה היה כועס עליה. כך שזאת הייתה בחירה בין קואלציות מאשר בחירה בין בני זוג. 

גם לולא הגב של פצ'קו ואחיה אלפונסו היא הייתה מתחנת עם מלך פורטוגל הם נתנו לה את האומץ לדחות אותו.

היותם של הנסיכים והנסיכות סחורה פוליטית הייתה עובדה ידועה, איסבל לא ביקשה מאנריקה לבחור לעצמה בעל, אלא הציבה קריטריונים מינימליים ובראש ובראשונה הגיל, כי היה ברור לה שיבחרו בשבילה בעל אם כי אם אלפונסו היה נשאר בחיים והופך למלך הוא בטח היה מאפשר לה לבחור בעל.
לצפיה ב-'כן אבל כך או כך בסופו של דבר היו לה לפחות אופציות בחירה'
כן אבל כך או כך בסופו של דבר היו לה לפחות אופציות בחירה
18/09/2017 | 17:23
2
22
לצפיה ב-'איסבל היתה יותר חזקה מאשר נשים אחרות'
איסבל היתה יותר חזקה מאשר נשים אחרות
18/09/2017 | 19:53
1
28

לצערה היא לא יכלה לעשות כך בתה, איסבל רצתה למנוע בכל מחיר את חזרתה של חואנה לכס המלוכה הקסטילאני.
בהיסטוריה יש מלא נשים שלא בחרו את הגבר שלהן כמו מרי אנטואנט שנרצחה במהפיכה הצרפתית ובעצם בעלה לא התעניין בה.
ג'יימס הראשון היה הומוסקסואל ולא הסתדר עם אשתו ובכל זאת הולידו 6 ילדים.
לצפיה ב-'וזה בעוד פרננדו חשש שהנכד של מלך פורטוגל '
וזה בעוד פרננדו חשש שהנכד של מלך פורטוגל
26/09/2017 | 23:17
9
שנישא לחואנה וזה שנלחם בו ימלוך על קסטיליה וארגון, עד שזה נשמע כאילו הוא מתכנן את רצח חתנו, ולא אכפת לו לגרום כאב לביתו. 

ובאמת לאור תאוות השלטון של משפחות המלוכה באמת צריך להודות לאיסבל שסגרה את אחייניתה חואנה במנזר מבודד ולא הרגה אותה כי הנה אפילו פרננדו מתייעץ עם צ'אקון אם לרצוח את חתנו כדי שחס וחלילה אחרי כל המלחמה שהוא נלחם בסוף מלך פורטוגל ימלוך על קסטיליה וארגון. 
לצפיה ב-'לגבי עלילת הדם'
לגבי עלילת הדם
18/09/2017 | 19:47
3
43
מטריף מה שהאינקויזיציה עשתה, הם כפו על היהודים אשמה למרות שלא היו הוכחות בכלל, אפילו את אברהם (גובה המיסים) הם גייסו כדי שהסנדלר יודה, חוץ מעינויים הם רצחו משפחות של יהודים רק כדי להראות שאם הסנדלר לא יודה באשמה הם ימשיכו להרוג יהודים.
האינקויזיציה היא לא משטרה אלא כלי של הדת, משטרה נאותה היתה חוקרת את המקרה  כמו שצריך, האינקויזיצה שמעה האשמה נגד יהודי, היא לא בדקה את הנושא רק תפסה אותו והתחילה להתעלל בו.
לצפיה ב-'אפילו קריז'ו הבין שהמטרה היחידה של האינקוויזיציה '
אפילו קריז'ו הבין שהמטרה היחידה של האינקוויזיציה
18/09/2017 | 23:07
35
היא להפקיע את רכוש היהודים, אבל איסבל אטומה. 
לצפיה ב-'האמת לא בטוח שהמשטרה הייתה חוקרת כמו שצריך באותה תקופה'
האמת לא בטוח שהמשטרה הייתה חוקרת כמו שצריך באותה תקופה
21/09/2017 | 16:29
22
כי גם בתקופתיות הקוריאניות הביאו אנשים אל התובע הכללי, ושם הדרך החקירה המוכרת היחידה הייתה עינויים. במלך סאן במאה ה-18 כשהמלך ביקש לחקור בלי עינויים, זה נראה לאלה שצריכים לבצע את העבודה כטירוף מוחלט. 

גם בתקופת מאוחרת יותר הבולשביקים המציאו שההודאה היא מלכת הראיות, ולהוציא הודאה כפי שראינו זה קלי קלות. לצערינו גם היום יש משטרות שעובדות כדי להוציא הודאה מהחשוד הראשון ולסגור את התיק.

אבל ברור שלאינקוויזיציה הייתה מטרה נוספת, לא רק לסגור את הפרשה כמה שיותר מהר כמו שהמשטרה סוחטת הודאת כקיצור דרך אלא כפי שאפילו קריז'ו הבין לפני מותו, שהאשמות הם תירוץ כדי לקחת את הנכסים של היהודים המומרים ולכן היה להם אינטרס להרשיע וזיכוי היה מנוגד לאינטרסים שלהם. שלא לדבר על כך שגם מטרת המלשינים הייתה להשתלט על הנכסים, כפי שראינו כבר לפני האינקוויזיציה שהנוצרים חמדו את רכוש היהודים המומרים והיהודים שומרי הדת.
לצפיה ב-'אפילו דבריו של אברהם שאלה שמעלילים עליו '
אפילו דבריו של אברהם שאלה שמעלילים עליו
26/09/2017 | 23:22
3
הם אנשים שהוא הלווה להם כסף והם מחפשים דרך לא להחזיר את ההלוואה. אבל את האינקוויזיטור זה לא עניין. וכשהוא איים לגייס את איסבל שתפעל נגד העוולות שנעשים בשמה, הכומר סיפר על הפוגרומים כדי שייעשה צדק. ואז אפילו אברהם נכנע וביקש מחברו להקריב את עצמו למען הקהילה, מה שלא הספיק לאינקוויזיטור שדרש להמציא שותפים לפשע ואברהם הבין כמה טעה. 

אם כי דברים דומים קוראים גם במציאות של היום כששרפו משפחה ערבית, כולם התעקשו שאנחנו יודעים מי העבריינים ובסוף עצרו אנשים ועינו אותם ומאחד הוציאו הודאה, לא ברור אם הוא אשם או לא. אבל כמובן שעם האינקוויזיציה זה כל פשע ולא רק פשעים חמורים ביחד או נגד אנשים בעלי מעמד בעולם.

לצפיה ב-'יוצא שגם לנו יש "פגרה" בין עונה שנייה לעונה שלישית '
יוצא שגם לנו יש "פגרה" בין עונה שנייה לעונה שלישית
21/09/2017 | 16:25
1
40
כי השנה יום הכיפורים נופל על שבת, ומאז הפיכת ויוה פלטינה לויוה פלוס לא מתבלטת אף סדרה ביום הזה אלא רק שידורים חוזרים של סוף השבוע, אבל לאור שידור איסבל בסוף השבוע, יוצא שבין פרק 26 של סיום העונה השנייה לפרק 27 של תחילת העונה השלישית יעברו שבועיים ולא שבוע.
לצפיה ב-'צודק חח ממש מקריות'
צודק חח ממש מקריות
22/09/2017 | 12:56
16
לצפיה ב-'עוד עונה הסתיימה לה'
עוד עונה הסתיימה לה
23/09/2017 | 20:11
9
34
מת שהעונה השלישית כבר תסתיים...שהבנתי שהיא החלשה מבין השלוש, הגיוני-הרי המלכים רק הולכים ומזדקנים...לדעתי בעונה השלישית כבר היו צריכים לתת פחות פוקוס על המלכים(כן להשאיר אותם ברקע), אבל להתמקד יותר בבת שתירש אותם ותהיה המלכה...

מאוד מקווה שכשהיא תסתיים תעלה סדרה ספרדית חדשה
לצפיה ב-'אלו הם המשך החיים שלה'
אלו הם המשך החיים שלה
23/09/2017 | 23:01
5
41
קודם איסבל היתה צריכה לתפוס את השלטון (עונה ראשונה)
ביסוס השלטון, כיבוש גרנדה וגירוש היהודים (עונה שניה)
קולומבוס וגילוי אמריקה והמשך הצאצאים (עונה שלישית)

וכן, הלוואי שתבוא עוד ספרדית, איסבל היתה מעולה.
לצפיה ב-'לדוגמא הנסיכה הלבנה'
לדוגמא הנסיכה הלבנה
23/09/2017 | 23:07
3
46
זה על אליזבת נסיכת יורק (הסבתא של אליזבת הראשונה) ובעצם על שלטונו של הנרי השביעי. בעונה הראשונה כבר ראינו את ההתמודדות של שניהם נגד המתמודדים להחליפם והם כבר הולידו 3 ילדים (ארתור, הראשון שהתארס והתחתן עם קטלינה (קתרין) אבל נפטר מיד אחרי, הנרי, שהפך להיות הנרי השמיני ומרגרט, מי שהתחתנה עם מלך סקוטלנד) מה שנשאר להם עוד בעונה השניה זה שאליזבת תיכנס עוד כמה פעמים להריון ותלד את מרי ובפעם האחרונה היא תמות תוך כדי הלידה, ושארתור ימות.
כל זה לא ספוילר, כתוב את זה בויקיפדיה.
לצפיה ב-'סדרת סדרה ספרדית? כי לפי השמות מדובר '
סדרת סדרה ספרדית? כי לפי השמות מדובר
24/09/2017 | 02:44
1
52
במשפחת מלוכה בריטית. 

בכל מקרה לא ברור אם רוב הסדרות הספרדיות הם פרקים רגילים של 40-50 דקות כמו לוסיה מחפשת אהבה או פרקים של 70-80 דקות כמו איסבל. וגם אם רובן אם פחות מ-50 פרקים או יותר מ-100 פרקים. כנראה הגיוון רב. ואם ויוה מחפשים לסתום את הוואקום שנשאר להם בבקרי שבת ראשון אז הם זקוקים לסדרה באורך פרקים של איסבל.
לצפיה ב-'הנסיכה הלבנה היא סדרה בריטית'
הנסיכה הלבנה היא סדרה בריטית
24/09/2017 | 23:32
87
מבוססת על ספר בשם הזה מאת פליפה גרגורי היא גם כתבה את בת בולין האחרת.

ומאריכים סדרות כשמתאים להם לא רק טלנובלות ארטינאיות (אהמם עיוורת מפגישות) אלא גם סדרות בריטיות ואמרקאיות
לצפיה ב-'צפיתי במלכה לבנה שהייתה מצויינת'
צפיתי במלכה לבנה שהייתה מצויינת
24/09/2017 | 11:14
32
בנסיכה לבנה שעלתה לא מזמן-טרם צפיתי.
לצפיה ב-'או סיפורה של שפחה'
או סיפורה של שפחה
23/09/2017 | 23:09
46
זה בסך הכל ספר אחד, לא ארוך במיוחד, יכול להספיק לעונה אחת, עם מותחים את זה כמו שצריך, ולא כמו טלנבלות שנמתחות ללא צורך, ראה ערך תשקת הניצים שלפחות במילה ל כבוד חסכו לנו המון פרקים מיותרים.
לצפיה ב-'מהעונה השלישית גם לי אין ציפיות מיוחדות'
מהעונה השלישית גם לי אין ציפיות מיוחדות
24/09/2017 | 22:52
2
24
למרות שהבנתי שכן תהיה יותר התמקדות גם בילדים של איסבל ופרננדו. אבל למרות שהעלילה הולכת ונעשית פחות חזקה עדיין הסדרה ממשיכה לרתק ולסחוף בעיקר בגלל שהיא היסטורית ועשויה טוב. אבל אין ספק שהעונה הראשונה הייתה הכי שווה העונה השנייה התחילה בצליעה..אבל השתפרה מפרק לפרק

מקווה באמת שויוה ימשיכו עם המשבצת הזו ושזה לא היה חד פעמי. לא הכי משנה לי הז'אנר כל עוד יביאו עוד משהו בסגנון היסטורי/תקופתי
לצפיה ב-'עם כל אהבתי לתקופתיות'
עם כל אהבתי לתקופתיות
25/09/2017 | 11:08
1
19
דווקא הייתי מעדיף שהם יביאו סדרה ספרדית מצליחה ומדוברת
לצפיה ב-'אני לא יודע אולי הספרדיות הרגילות הם 50 דקות '
אני לא יודע אולי הספרדיות הרגילות הם 50 דקות
25/09/2017 | 17:19
13
כמו הריימק הספרדי לארגנטינאית שהביאו ורק התקופתיות עם פרקים ארוכים. מה גם שסדרה של מעל מאה פרקים לא תתאים לשידור שבועי. 
לצפיה ב-'מעביר לכאן את תגובתי על פרק 24'
מעביר לכאן את תגובתי על פרק 24
24/09/2017 | 02:41
4
39

גם אני האמנתי לנפוליטני הזה, הוא היה משכנע מאוד, אבל נראה שהוא ממשפחות האצילים בקטלוניה שנפגעו מפרננדו ולכן הוא שהה אחרי בוואדיל. אבל טוב שהוא מת ואין את הסצינה שהוא מתגונן בטענה שניסה לרצוח את איסבל כדי להגן על משפחתו, לא שזה היה עוזר.

סוף סוף הבנתי למה השינוי של איסבל, הרי איסבל היא תלמידה של צ'אקון והוא הפך אותה מהנערה שהייתה למה שהיא ומסתבר שצ'אקון הוא פוליטיקאי קר וחסר לב, שכנראה לא הבאנו עד כמה הוא חסר מוסר כשהוא דרש מאלפונסו לא להעניש את אלה שרצחו ושדדו יהודים מומרים בטענה שהם עזרו לכבוש את העיר, מתסבר שזה לא רק מחוסר ברירה כשהיו מלחמות עם אנריקה, הוא תמיד חושב רק על קסטיליה ולא על טובת האנשים, כך שגם היחס לביתה הבכורה נובעת מכך שאיסבל חניכה ותלמידה של צ'אקון. ולכן כשקבררה דיבר איתו על יהודי מלגה הוא אפילו לא העביר לאיסבל כי טען שלא סולחים בגלל שהדת שונה, לפחות גם הנוצרים שחיו תחת שליטת אל זגאל גם נפגעים בעיקר כי הם נתפסים כבוגדים לאחר שלא הלכו אחרי פרננדו ובוואדיל. אם כי זה היה בזמנים שלא היה גיוס חובה והדרך לפרנס את הצבא היה ביזה, לכן בזיזת רכושו של האויב המובס היה דבר מקובל אז, ובמקרה הזה עדיין הייתה עבדות אז גם זה. אם במקרה הזה איסבל כן גבתה מיסים וגבוהים מאוד כדי להאכיל את הצבא, כך שזה שאי אפשר לשלם לחיילים בלי שלל המובסים זה לא תירוץ. 

בואדיל ואימו רק ניצלו את קסטיליה נגד אל זגאל, אין להם שום כוונה למסור את גרנדה והם מתכננים לגייס את צבאות האסלאם. אם כי במקרה הזה לאור מסע צלב אכזרי שאיסבל ופרננדו מנהלים והתנאי של מלגה שגם לשלם כופר וגם לעבור לנצרות, גם אני במקום בוואדיל לא הייתי מאמין שהם יאפשרו למוסלמים לחיות לפי אמונותם.

אז שמה של סוראיה סוראיידה, הוא בכלל איסבל. היא סיפרה סיפורי איימה על החיים הנוראים שנכפו עליה ועשתה הצגה מושלמת שנהרסה על ידי אימו של בואדיל שהזהירה את איסבל שבנה הבכור נחשב ליורש והתירוץ של אל זגאל הוא שהוא שולט בשם השליט החוקי שעדיין ילד. איסבל לא אהבה את השקר ודווקא הרעיון של הנצרות היה של הכומר הרננדו שהוא הנוצרי הכי שפוי בסדרה. סוריראדה שאפתנית מאוד וקיוותה להישאר בארמון, אבל בכל מקרה שמח שאחרי שהילדים הוטבלו לנצרות גם אביה היה מוכן לקבל אותם, כך שהיא לא זקוקה יותר להגנתה של איסבל.

לצפיה ב-'צ'אקון הזה הוא אנטישמי לא קטן '
צ'אקון הזה הוא אנטישמי לא קטן
24/09/2017 | 23:03
3
28
וזה בהחלט בא לידיי ביטוי גם בפרק 26
לצפיה ב-'נראה שמי שאנטישמי הוא פרננדו'
נראה שמי שאנטישמי הוא פרננדו
24/09/2017 | 23:38
2
28
ונציג האינקויציה, טורקמדה, צ'אקון הוא דואג קודם כל לקסטיליה ולכן אם המהלך מצליח הוא יתמוך בו, כמו אז עם אלפונסו שהתנגד לעזרה ליהודים בגלל שזה פגיעה בבעלי הברית שלהם.
פרננדו, כל הזמן הראה דעות אנטישמיות כלפי היהודים, כמו כלפי הרופא שטיפל באבא שלו, וגם בבדוס אחרי שניסה להציל את איסבל.

טורקמדה, הוא בנאדם חשוך, איסבל נתנה לו את התפקיד כי היא רצתה לשלוט באינקויזיציה, אבל הגולם עלה על יוצרו, הוא מטיל אימה לא רק על המומרים אלא גם על היהודים עצמם (בעלילת הדם), הוא זה שהשפיע על פרננדו לגרש את היהודים וללחוץ על איסבל לגרש אותם בשביל להשתלט על הרכוש שלהם.
לצפיה ב-'פרננדו ללא ספק אנטישמי'
פרננדו ללא ספק אנטישמי
25/09/2017 | 00:07
28
אבל צ'אקון מתגלה כאכזר שאם צריך לפגוע בחפים מפשע לטובת קסטיליה אז לאזאזל החפים מפשע, ובגלל שהוא היה כמו לאיסבל, ברור למה היא הפכה להיות כפויית טובה, רודנית ואינטרסנטית.

אכן לאיסבל לא היה דבר נגד יהודים, בניגוד לפרננדו שבז להם מההתחלה וגם הקמת האינקוויזיציה היה בגלל שלגלגו עליה ברחובות. בקיצור צ'אקון לימד את איסבל להיות שליטה חסרת לב ואולי גם החיים עם פרננדו תרמו לזה.
לצפיה ב-'הייתי אומרת ששלושתם'
הייתי אומרת ששלושתם
25/09/2017 | 21:33
18
איסבל פחות, היא יותר מושפעת אבל עדיין היא המלכה שתחתיה קמה האינקוויזיציה בקסטיליה ותחתיה בוצע הגירוש
לצפיה ב-'האמת יוצא שהאבא של אפונסו גרם למותו '
האמת יוצא שהאבא של אפונסו גרם למותו
26/09/2017 | 23:13
12
שהם היו זקוקים לברוח, אבל אולי החשש שלו מוצדק כי לפי השיחה בין פרננדו לצ'אקון היה אפשר לחשוד שהם מתכננים לרצוח אותו. ובעצם לא ברור אם זאת באמת הייתה תאונה ואם כן האם כן האם הפנייה של איסבל לאלוהים שהוא יכול לקחת כל אחד ממשפחתה רק לא את יורש העצר השפיעה? הרי הוא החתן של איסבל, גם ממשפחתה.

נראה שהאינקוויזיטור שוטף לאיסבל את המוח, כאילו אלוהים בעצמו יבוא להגן על החפים מפשע אם הוצאו מהם הודאה בעינויים ונגרם עוול. היה נורא איך שאברהם בהתחלה רצה לדבר עם איסבל, הוא עדיין מאמין בה, אך כששמע שפוגעים ביהודים ביקש מהיהודי החף מפשע להקריב את עצמו למען עמו. והאמת ציפיתי כל הפרק שהילד בסוף יימצא חי, אבל זה לא קרה, ולא יראו עד כמה העוול היה עצום וגם ייתכן שרצחו אותו בכוונה כדי להפיל על יהודים כי הרי אלה שהעלילו על אותו סנדלר היו חייבים לו כסף. 

חשבתי שאולי בתקופות אחרות הבגרות הגיע בשלבים מוקדמים יותר, אך לא בעלה של איסבל הבת בן ה-15 היה ממש ילד, אם כי כבר בשל והם קיימו יחסי מין פעם ראשונה בחייהם, ואיך שהאבא הנודניק עמד להם על הדלת, מחשש שהם יתנהגו כמו הילדים שהם, אה סליחה איסבל כבר בת 20 ומעלה, ולא ישכבו. במחשבה שנייה ייתכן ומות בנו בסוף היה עונש בשבילו על שאיחל שחואן ימות כדי שבזכות איסבל בנו יהיה מלך קסטיליה, אורגון ופורטוגל. 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
15/09/2017 | 22:16
22
37

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

לצפיה ב-' לגבי גרסיאלה החדשה בגרסה החדשה של אזמרלדה '
לגבי גרסיאלה החדשה בגרסה החדשה של אזמרלדה
15/09/2017 | 18:50
2
93
+תפקיד קרלוס דה לה מוטה.

הדמות לא תהיה רעה ובדומה לקודמתה היא תהיה עם רגשות טובים שתיאלץ לשנוא ולהתנשאות מעל הראשית אך היא תתאהב באדריאן ותשתנה אם כי היא תהיה תחת מניפולציה של אימה אותה תגלם כעת לוס אלנה גונזלס.

קרלוס דה לה מוטה יהיה הגלאן במשולש הראשי ויתאהב בראשית, איך בניגוד לולנטין מאנה כפול שלוש הוא יהיה טוב. אדריאן יגולם ככל הנראה ע"י שחקן לא מוכר.
לצפיה ב-'אז יופי את סקרלט גרובר לא תהיה ממש רעה'
אז יופי את סקרלט גרובר לא תהיה ממש רעה
15/09/2017 | 23:39
54
אבל נראה שהם מתכוונים לעשות הכול כמעט אותו דבר בגרסה של קלונגה.

קרלוס דה לה מוטה תמיד היה טוב עד שבלב פראי הוא קיבל תפקיד של אמיר אסלאמי שגם הוא בסוף נהיה טוב ורק באנה כפול שלוש היה מפלצת.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
18/09/2017 | 17:04
11
לצפיה ב-'נודע לי היום שסאבי קמליץ' שגילמה את הסבתא באלמה'
נודע לי היום שסאבי קמליץ' שגילמה את הסבתא באלמה
14/09/2017 | 20:15
1
115
וזכורה למעריצי דנה גרסיה שצפו בזמנו בלב חצוי בספרד גילמה את הסבתא של דנה גרסיה שמיררה את חייה, נפטרה היום בגיל 78.

יהי זכרה ברוך.
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך '
יהי זכרה ברוך
14/09/2017 | 23:05
16
לצפיה ב-'מישהו יודע איך קוראים לשיר ולזמר שדנה גרסיה השתתפה בקליפ שלו'
מישהו יודע איך קוראים לשיר ולזמר שדנה גרסיה השתתפה בקליפ שלו
15/09/2017 | 22:44
2
50
?
לצפיה ב-'זה?'
זה?
16/09/2017 | 00:32
1
50
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 00:49
16
לצפיה ב-'העמוד של הטלנובלה, החיים כפולים של אסטלה קריז'ו עלתה לאתר'
העמוד של הטלנובלה, החיים כפולים של אסטלה קריז'ו עלתה לאתר
18/09/2017 | 12:49
7
90

מסתבר שהדמות של דויד זפדה ידע שהיא לא אסטלה קריז'ו כשראה אותה. עושה לי חשק לראות.
לצפיה ב-'סופסוף העלו את הפרומובטלוויזיה כבר התפרסם לפני כן'
סופסוף העלו את הפרומובטלוויזיה כבר התפרסם לפני כן
18/09/2017 | 16:41
4
76
רק לי מפריע הקריו במקום קריז'ו?
ויכלו להשקיע קצת יותר בגלרייה
אבל אהבתי את הטריילר נראה
לצפיה ב-'דוברי ספרדית לא יודעים לבטא את האות J או בעברית ג' או ז''
דוברי ספרדית לא יודעים לבטא את האות J או בעברית ג' או ז'
18/09/2017 | 18:07
3
62
אז צריך להודות להם שזה קריו וקריחו. 
לצפיה ב-'הם יודעים, נראה שהבעיה עם השמיעה של המתרגמים'
הם יודעים, נראה שהבעיה עם השמיעה של המתרגמים
18/09/2017 | 18:34
2
60
במבטא המקסיקני ה-ז' נשמע עמוק יותר, הייתי עוד יכולה להבין אם אדם שלא שומע ספרדית בדרך כלל, היה חושב שזה י' ולא ז' אבל לא המתרגמים של ויוה... בגלל זה התפלאתי היו אמורים לתרגם את זה קריז'ו מעצבן שעכשיו נראה כל הזמן קריו
לצפיה ב-'חסמין בבלב הסערה שזה בעצם השם המוכר יסמין בספרדית '
חסמין בבלב הסערה שזה בעצם השם המוכר יסמין בספרדית
18/09/2017 | 18:41
1
46
ובכל זאת בעברית לא כותב יסמין או ג'סמין ונשארים עם השם חסמין כמו גם חיסלה ולא ג'יזלה, ולא מעשה גם בספרדית שמעתי ח ברורה בשמות האלה. רק בדיבוב הרוסי הרשו לעצמם שבאמת ברוסית להגיד חסמין ישמע מגוכך אז ז'סמין וגם ג'יזלה ולא חיסלה. טוב בעצם בדיבוב הרוסי עושים דברים גדולים יותר הפכו את אלחנדרה לאלכסנדרה כי מסתבר שבספרדית אלחנדרו ואלחנדרה זה אלכסנדר ואלכסנדרה וכבר נחשפנו לזה באיסבל כשכריסטופר קולומבוס הוא כריסטובל קולון ובעצם גם איסבל ופרננדו ידועים בהיסטוריה הבינלאומית כאיסבלה ופרננדין. 

וגם בבגידה בדיבוב הרוסי חרמיאס נקרא ירמיה חשבתי מה התרגום המגוכך הזה עד שגיליתי בגוגל טרנסלט שחרמיאס זה בספרדית ירמיהו. 
לצפיה ב-'בספרדית J זה ה-ח' שלהם והצירוף-LL זה ה-ז' שלהם'
בספרדית J זה ה-ח' שלהם והצירוף-LL זה ה-ז' שלהם
18/09/2017 | 18:48
48
Estela carrillo - אסטלה קריז'ו
Jasmín - חסמין

לצפיה ב-'שמתם לב שחסר דמויות'
שמתם לב שחסר דמויות
19/09/2017 | 00:01
1
50
מקווה שיוסיפו
לצפיה ב-'שמתי לב וזה גם בקוריאנית אהבה בצרות'
שמתי לב וזה גם בקוריאנית אהבה בצרות
19/09/2017 | 01:40
51
חשבתי שאולי בגלל שבדמויות הם משחררים ספוילרים חופשי, הם החליטו לוותר כי הם כמעט ולא מסוגלים לתאר את הדמויות בלי לחשוף ספוילרים.
לצפיה ב-'ארגנטינאית חדשה בדרך לויוה'
ארגנטינאית חדשה בדרך לויוה
18/09/2017 | 13:14
5
138
וזה רשמי
לצפיה ב-'גם המחליפה של פשוט נהדרת צריכה להתפרסם בקרוב'
גם המחליפה של פשוט נהדרת צריכה להתפרסם בקרוב
18/09/2017 | 17:02
2
97
מעניין מה זה הולך להיות כי ויוה נפתחו לעוד רצועות שידור ככה שהאופציות בלתי מוגבלות... בהתחלה קיוויתי שאולי ALEM DO TEMPO תהיה המחליפה אבל עכשיו שמתחיל להיווצר לי עומס טלנובלי אני מקווה שזו תהיה A LEI DO AMOR שנראית הכי
לצפיה ב-'כנראה בעוד שבועיים '
כנראה בעוד שבועיים
18/09/2017 | 18:10
1
77
הם מודיעים חודש לפני. בכל מקרה שמח שאישה רעה תוחלף בטלנובלה שלא ארצה לראות. 
לצפיה ב-''
18/09/2017 | 18:57
17
לצפיה ב-'אז כשיש גם ארגנטינאית וגם צ'ילאינית '
אז כשיש גם ארגנטינאית וגם צ'ילאינית
18/09/2017 | 18:09
99
יש הפסקה מטלמונדו חוץ מהשידור החוזר של מילה של כבוד. ואוהבי הארגנטינאיות יסבלו ממחסור רק במשך פחות מארבע שבועות.
לצפיה ב-'ביי. לא אצפה בה.'
ביי. לא אצפה בה.
18/09/2017 | 22:44
30
לצפיה ב-'אבאל'ה - פרקי פתיחה+דיעה עליה ועל באה מאהבה '
אבאל'ה - פרקי פתיחה+דיעה עליה ועל באה מאהבה
15/09/2017 | 04:40
10
159
אני הולכת להפתיע אותכם וגם אותי האמת אבל בכנות מצאתי את עצמי נשאבת לטלנובלה הזאת, לא יודעת איך המקור ולא מעניין אותי איך תהיה המקסיקנית אבל צפיתי בשני פרקים של אבאל'ה והטלנובלה ממש נחמדה, קלילה כזאת וחורחה זבלטה מראה פן קומי אצלנו(ראיתי אותו בעבר קצת בטלנובלה קומית פחות ריאליסטית) לאחר שגילם את הרע בלמראית עין, והוא מעולה.

פרנסיסקו מאלו ראינו רק במחפשים את אליסה כגבר בוגד ופה בין שני נשים תמרניות, גרושתו שלא מפסיקה לנדנד לו ואישתו שהפכה להיות אם בתו. הוא לגמרי מגלם את הגבר האידיוט מושלם.

האחרון חביב שהכי קל להתחבר אליו, האלמן הצעיר שאוהב באמת את בנו, ונאלץ להלחם בשיניים עליו נגד הסבים שלו שנראה שהם די קשוחים בחינוך, במיוחד הסבא שבטעות ספליירתי לי עליו והוא כנראה הרע. הילד גם אוהב את אביו וגידל אותו כל חייו.

יש גם סיפור רומנטי, בין חורחה זבלטה לאמה, שבטעות דרסה אותו ומדריכה או סגנית גננת בגן של בנו, יוני או יונתן(דווקא שם יהודי).

האלמן שברח לי שם דמותו שאנונימי לנו, יש מצב שיתאהב בשכנה שלו, עו"ד במקצועה, שבהתחלה הייתה קשוחה אליו בשל מסיבות וחגיגות שהפריעו לה לשאר השכנים והטילה עליו קנס אך נראה שכעת ליבה מתחיל להתרכך לאחר שראתה אותו במצב דיכאוני שהיה שרוי בו לאחר שנלקח ממנו בנו. נראה לי זה הסיפור שהכי קל להתחבר אליו ולהזדהות או מינימום להבין אותו.

לא ידוע מי הבת זוג הפוטנציאלית של דמותו של פרנסיסקו מאלו אם הצ'ילאנים לא יפתיעו הבת הזוג המיועדת לו תהיה אישתו החדשה.
כמו כן אני לא תולה תקוות רבות על Papá a toda madre לא לגבי רכישתה ולא לגבי הצלחתה, בשל הגרסה המקסיקנית, שלפי מה שאני רואה דמותו של סבסטיאן, מזכירה מאוד את חורחה זבלטה( ויקטור גונזלס המקביל שלו?) באבאל'ה וויוה עלולים לראות את זה כקופי למרות שהטלנובלה מקורית, אחלה תזמון וטלנובלה מצאו להביא ועוד צ'ילאנית אבל הטלנובלה עלתה על הציפיות שלי.

לא יודעת אם אמשיך עם יין האהבה, זה קלאסי וצפוי, ולא בא לי וגם רוע אכזרי של אזלה רובינסון הספיק לי עד כמה שהיא שחקנית מדהימה. הסצינות של אלחנדרו אבילה עם לוסיאנה ברשויות והפעלת כח של השוטר היה נורא, אבל ההתנהגות של לוקרסיה לא אמין לגילה לדעתי. העדפתי את לאס אמזונס אבל לא משנה, יש לי הרבה מה לראות בעיקר חדשות מויוה+לראות את הסדרה של סבסטיאן רולי ומאייטה פרוני שלא אפספס כי אני יודעת שלא תגיע.
לצפיה ב-'לוסיאנה'
לוסיאנה
15/09/2017 | 09:30
103
לא יודע מה נתפסת ללוקרסיה המסכנה שאין לה קשר

הצצתי קצת לאבא'לה אבל החלטתי שמספיק לי העומס שיש לי ככה שחייב איזו סדרה אחת שתיפול לעזאזל

לגבי יין האהבה- הם מעבירים מסר על מהגרים מקסיקנים בכוונה. בעיקר בגלל טראמפ המחורבן אז זו הדרך שלהם להעביר ביקורת.
אסלה רובינסון מדהימה בתור המרשעת וגם לקימברלי דוס ראמוס לא חסר
לצפיה ב-'את ממליצה לראות שאת הטלנובלה ??'
את ממליצה לראות שאת הטלנובלה ??
16/09/2017 | 22:37
8
63
ראיתי חצי פרק ראשון וממש לא התחברתי אליו.
עד כה לא ראיתי אף טלנובלה מצ'ילה
לצפיה ב-'אני התלהבתי '
אני התלהבתי
16/09/2017 | 23:36
7
69
אבל זאת קומדיה צ'ילאנית ועד כמה שידוע לי לא הביאו קומדיות משם חוץ ממכושפות שלא ראיתי. צריך לתת צ' אנס. חוץ מזה שאני אוהבת את חורחה זבלטה, ויש לי סימפטיה לצ'ילאניות. תנסי מקסימום לא תאהבי, לא תראי. והרבה קיטרו עליה מבלי לנסות(אם להיות כנה גם אני) אבל זה לא מפתיע אותי כי בפייסבוק של ויוה יש שם רק קיטורים, תלונות ובקשות סוריאליסטיות אך החלטתי בכל זאת לנסות עד שמגיעה צ'ילאנית.
לצפיה ב-'וחורחה זבלטה זה הרווק שנפל עליו ילד '
וחורחה זבלטה זה הרווק שנפל עליו ילד
16/09/2017 | 23:41
58
ולא מת על זה בכלל(פשוט לא זוכרת את שמו).
לצפיה ב-'גם פאפי ריקי הייתה קומדיה '
גם פאפי ריקי הייתה קומדיה
16/09/2017 | 23:56
5
68
רק שבחרו לסיים את זה בצורה טראגית.
לצפיה ב-'כנ"ל מכושפות'
כנ"ל מכושפות
17/09/2017 | 21:17
4
17
לצפיה ב-'אכן מששת הצ'יליאניות ששודרו 3 סוף טראגי '
אכן מששת הצ'יליאניות ששודרו 3 סוף טראגי
17/09/2017 | 22:04
3
46
2 עם סוף טוב ואחת עם ראשי שמתגלה כרשע שאני לא יודע איך לקרוא לזה. אבל כנראה שסוף טוב כי אותו תסריאטי שיחזר את זה כשכתב לטלמונדו את סנטה דיאבלה, וסנטה דיאבלה לא נחשבת לסוף טראגי.
לצפיה ב-'אני ממש לא אוהבת את המבטא של הסדרה אבאלה ציליאני'
אני ממש לא אוהבת את המבטא של הסדרה אבאלה ציליאני
18/09/2017 | 11:12
2
22
לצפיה ב-'גם אני לא סובל את המבטא הזה '
גם אני לא סובל את המבטא הזה
18/09/2017 | 18:14
1
39
בפאפי ריקי הילדה כבשה את ליבי, ואז ראיתי שאפילו הפורטוז אבל בסך הכול לא הסגנון ולא המבטא זה לא כוס התה שלי. אבל אם העלילה מעניינת אותך, לא כדאי לוותר בגלל המבטא, גם הספרדית המקורית באיסבל נראתה מאוד שונה, אבל התרגלתי. 
לצפיה ב-'אל תדאג אני לא רואה את הסדרה הזאת היא לא הכוס מים שלי'
אל תדאג אני לא רואה את הסדרה הזאת היא לא הכוס מים שלי
18/09/2017 | 20:40
23
לצפיה ב-'גבריאלה ספניק חוזרת לטלנובלות '
גבריאלה ספניק חוזרת לטלנובלות
15/09/2017 | 03:10
5
119
מדובר בטלנובלה חדשה שמתכנן ניקנדרו דיאז(אהבות אמיתיות, שיכורה מאהבה, אשת הברזל). לא ידוע עדיין מה תפקידה.
לצפיה ב-'יופי - טלנובלה אחת פחות'
יופי - טלנובלה אחת פחות
15/09/2017 | 09:32
2
41
לצפיה ב-'הטלנובלה בדוק תגיע לפה'
הטלנובלה בדוק תגיע לפה
15/09/2017 | 14:55
1
64
מספיק שגבריאלה ספניק שם שויוה ירצו להביא אותה לערוץ.
לצפיה ב-'התכוונתי שאני לא אצפה בה'
התכוונתי שאני לא אצפה בה
15/09/2017 | 16:02
31
לצפיה ב-'היא נבחרה לתפקיד הראשי '
היא נבחרה לתפקיד הראשי
15/09/2017 | 19:15
1
79
כמו כן דניאלה אאדו שזכורה לנו כהילדה השובבה של מיגל דה לאון בפני מלאך שהספיקה לגדול מאז מועמדת היא ודנה פאולה לתפקיד הראשי הצעיר. אגב פני מלאך הייתה בהפקתו של אותו מפיק שכרגע מתכנן את הטלנובלה החדשה, ניקנדרו דיאז.
לצפיה ב-'אגב מדובר ברימייק לlas juanas ותקרא cuatro caminos '
אגב מדובר ברימייק לlas juanas ותקרא cuatro caminos
15/09/2017 | 19:40
44
לצפיה ב-'באה מאהבה - פרק הבכורה בעוד 50 דקות!'
באה מאהבה - פרק הבכורה בעוד 50 דקות!
14/09/2017 | 19:11
12
177
כל הדיונים על פרק הבכורה - לכאן.

להזכירכם, פרקי הסדרה עולים לאתר ויוה החל מה17.9 (יום ראשון הקרוב.)
לצפיה ב-'ראיתי פרק ראשון באינטרנט והבנתי'
ראיתי פרק ראשון באינטרנט והבנתי
14/09/2017 | 20:09
126
שללאורה כרמין יושב טוב התפקיד המלאך מאשר השטן. נמאס לי שהיא בתור רעה בדומה לסבינה מוסייר היא מטורפת ופסיכופתית. מפחידה. חבל שהיא לא שרדה בסדרה היא ממש מקסימה כטובה.
לצפיה ב-'היה פרק פתיחה נחמד'
היה פרק פתיחה נחמד
14/09/2017 | 23:49
80
נחמד גם שלשם שינוי הסדרה מתחילה עם  בני נוער ולא עם ילדים שמתאהבים זה בזה (אהמ אהמ מחר ולתמיד .)

גרסיאלה

חואן

וזהו בעיקרון.
לצפיה ב-'טוב אז צפיתי בפרק הראשון, וכמובן שישר אהבתי'
טוב אז צפיתי בפרק הראשון, וכמובן שישר אהבתי
16/09/2017 | 11:31
9
86
נראית כמו עוד אחת מהכפריות המושקעות והממכרות של טלויסה שישר מבינים הכל נשאבים ורואים את ההשקעה גם בצילומים גם בקאסט וגם בעלילה בין אם זה רימייק ובין אם לא, פשוט כיף לצפות. מה שכן, מקווה שפרקי הרקע עם הדמויות הצעירות יהיו בודדים ושהעלילה הרשמית תפתח מהר אני כבר חסרת סבלנות לראות את הדמויות הבוגרות חח מעניין אותי גם איך המשחק של אירינה באבה פה מקווה שהשתפר מתשוקה וכח לפחות ממה שהספקתי לראות ממנה בזמנו.

תענוג לראות שוב את קימברלי וכריסטיאן דה לה קאמפה המהממים והמוכשרים, מגניב להזכר בקטעים שלהם יחד מהפרקים הראשונים של מילה של כבוד שהרי כאן נראה שהם יהיו מאהבים ויחלקו לא מעט קטעים קימברלי כאן בתור גרסיאלה האחות הדחויה הקנאית ונראה שגם הקרימינלית

נחמד לראות שוב גם את גבריאל סוטו אם כי לא הכי התרשמתי ממי שמשחקת כרגע את אישתו לפרקים ספורים - לאורה כרמינה. רנת קראתי שהתלהבת ממנה כטובה אבל האמת אני לא הצלחתי להאמין לה היא נראתה לי עדיין רעה חח יכול להיות שזה גם בהשפעת הדמויות ה האחרות שגילמה אבל בדרך כלל שחקן טוב יודע ישר לשנות את הרושם. אולי זה גם הדמות שלא ממש הראתה חיבה לאחותה הביצ'ית ודי סילקה אותה מהחווה, למרות שדמות ראשית טובה גם אם לפרקים ספורים בלבד הייתה אמורה להראות לפחות קצת רצון לשלום בית טוב לא יודעת לא האמנתי לה בתור טובה והאמת לא יהיה לי כזה עצוב על מותה הצפוי.. השחקנית גם נראתה לי קצת שונה בפנים, נראה לי שהיא עשתה בוטוקס בשפתיים וחבל לדעתי זה היה מיותר היא נראתה טוב יותר קודם לכן|בלונדי|

איזה מסכנים לוסיאנה ואבא שלה איך שליליאן המרשעת הלשינה עליהם למשטרת ההגירה ממש כאב הלב איך שהשוטרים נקטו יד קשה נגדם ולא הביעו שום התחשבות למרות גילה הצעיר והבהלה שאחזה בלוסיאנה אבל אין ספק שכל זה בגלל ההיכרות של אחד השוטרים עם ליליאן - אגב אסלה רובינסון משחקת פה נפלא ממש אהבתי את המשחק שלה ובשבילי זו פעם ראשונה שיוצא לי לצפות בשחקנית. התרשמתי מאוד לטובה ומחכה לסצנות הבאות שלה

מסכנה מרתה, בעלה וביתה עומדים להיות מגורשים והיא ובנה יישארו בארה"ב לבדם אבל לפחות תחת חסותו של דויד החמוד מחכה כבר לחזרתה של לוסיאנה למרות שמוזר לראות את הפרשי הגילאים בינה לבין דויד עכשיו שהוא הבוס של ההורים שלה אבל בסדר בהמשך זה יסתנכרן חח
לצפיה ב-'כבר בפרק 5 נראה את אירנה באבה'
כבר בפרק 5 נראה את אירנה באבה
16/09/2017 | 12:20
6
85
פה לא יתנו לנו 20 פרקים של ילדים משחקים בצורה גרועה, תודה לאל.

אסלה רובינסון נהדרת. היא עשתה לגבריאל סוטו את המוות גם ב"לא מאמינה בגברים" (שם היא הייתה הרשעית הראשית וגם פה היא הרשעית המבוגרת הראשית.)

מרתה (סינתיה קליטבו) - קצת מוזר לי לראות אותה עם שיער ארוך. הפעם האחרונה שראינו אותה במסכי ויוה הייתה ב"הבית על החוף" עם שיער קצרצר.

וגם בתור הרעה הקירחת ב"הזכות לאהוב" - שם אימללה את החיים של רנה סטיקלר ואדלה נורייגה.

והבית על החוף הייתה משנת 2000, ככה שזה אומר ש17 שנה לא ראינו אותה על המסך. ממש הזוי!

כריסטיאן וקימברלי - כן, הם יהיו מאהבים מרושעים. וכן, יהיו כמה וכמה קטעים די חמים שצריך אחר כך קרח כדי להצטנן

לאורה קרמינה - למי אכפת. היא מתה עוד 3-4 פרקים ואז לא צריך לסבול אותה.
לצפיה ב-'לגבי סינתיה קליטבו'
לגבי סינתיה קליטבו
16/09/2017 | 13:03
2
106
ראינו אותה דווקא במילה של אישה בה כיכבו אדית גונזלס, לודוויקה פלטה ויאדירה קריז'ו עם עוד שחקנית ששיחקה את רחינה הצעירה בשקרים.
לצפיה ב-'ומי בדיוק ראה ויוה פלוס בשיטה הדפוקה שהייתה דאז?'
ומי בדיוק ראה ויוה פלוס בשיטה הדפוקה שהייתה דאז?
16/09/2017 | 17:38
1
37
לצפיה ב-'מי שכבר היו לו אמצעי הקלטה'
מי שכבר היו לו אמצעי הקלטה
16/09/2017 | 18:56
47
אבל נכון בשיטה הזאת זה היה קשה והשקעה הייתה רק בשביל סדרה שמאוד הלהיבה.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
16/09/2017 | 18:40
2
24
לצפיה ב-'כתבתי למטה על מילה של כבוד'
כתבתי למטה על מילה של כבוד
16/09/2017 | 19:03
1
56
פספסת או לא שמת לב?
לצפיה ב-'האמת שתכננתי להגיב אבל לא הספקתי, רציתי לכתוב לך קודם כל ש..'
האמת שתכננתי להגיב אבל לא הספקתי, רציתי לכתוב לך קודם כל ש..
17/09/2017 | 07:10
47
כמה חבל שלא צפית איתי ועם יבגני בזמן השידור הראשון! חח.. אמרנו לך עוד בזמנו שהיא שווה ושאז מה אם כבר צפית בתשוקת הנצים, שזה שחקנים אחרים זה כימיה אחרת זה תוספות שינויים. חווה אחרת אווירה אחרת.. וזה עוד הולך להיות טוב יותר בהמשך! יש למה לצפות
לצפיה ב-'בקשה לכל הכותבים שמציינים שמות של שחקנים'
בקשה לכל הכותבים שמציינים שמות של שחקנים
16/09/2017 | 22:32
1
76
שמציינים שמות של שחקנים אנא תרשמו גם את שם הדמות שהשחקן משחק בטלנובלה.
אני ממש לא מכירה את השמות של כל השחקנים ולכן אני ממש לא יודעת למי אתם מתכוונים.

תודה רבה
לצפיה ב-'לפי התמונות ששמים כאן די קל להבין מי.'
לפי התמונות ששמים כאן די קל להבין מי.
17/09/2017 | 14:24
62
מקסימום - תשאלי מי זה ואנחנו נגיד בכיף.

בכל מקרה - לאורה קרמינה היא ליסה, אשתו של דויד. סינתיה קליטבו היא מרתה, האמא של לאון ולוסיאנה ואשתו של מה שמו.

קימברלי דוס ראמוס (שתוזכר עוד הרבה בהמשך) היא גרסיאלה.
אסלה רובינסון היא ליליאן, אמן של ליסה וגרסיאלה.
כריסטיאן דה לה קמפה הוא חואן, ה"חבר" של דויד.
לצפיה ב-'מילה של כבוד - כמה שאני נהנה'
מילה של כבוד - כמה שאני נהנה
14/09/2017 | 19:05
8
92
הם עירומים בממוצע פעם בפרק - אני מרוצה. רוב רובו שייך לסמואל אבל גם פלביו היה חצי עירום שלושה פרקים ברצף. ורק ארתורו פירגן פעם אחת

הסבא ממש חביב ונחמד וזה עוד מאותו השחקן שסיפק דמות רשעית לא משהו ב"השיבה הביתה".

קלטתי מי זו השחקנית שמשחקת את בריג'יט העיתונאית - שיחקה בחתולה פראית ובעמק התשוקות. אותו פרצוף בול.

סולדד מעצבנת אותי גם כדמות וגם כשחקנית - לדעתי היא גרועה.

ואגב אם כבר גרועות - רוסיו. אני מעדיף שהיא תשמור את הטלפיים שלה לעצמה ולא תיגע בפבלו. לא זוכר שהיה פבלו בתשוקת הנצים

לאונרדו בלתי נסבל ויש לנו כמעט 145 פרקים לסבול אותו

נחמד שסוניה סמית' שיחררה את עצמה קצת וראינו קצת זנב סוס ברודאו

היה די משעשע כל סאגת סמואל נפצע - אירנה דואגת - אנדריאה שמה לב שהוא לא בדיוק נפצע - היא כועסת - הוא מתפשט באמצע שום מקום ומתנשק איתה - היא מגיעה - היא תופסת אותו לא בדיוק לבוש

עוד מוכר בסדרה - פביאן פיזורנו, שחקן ארגנטינאי שלאחרונה משחק את הרשע במקסיקו (היה אחראי למותה של דניאלה בתשוקה וכוח, היה הרשע המרכזי באנה כפול שלוש וכדומה). כאן הוא משחק את אביה המאמץ של ורוניקה/אלמה/מה שהיא לא תהיה.

אז רגע, מי מהם הומו - דריו או הורסיו?

האם יש בגרסה הזו את זוג הרוצחים הליצנים שהיו תחת אחריותו של אוליסס?

פטריסיה וכל סצנות השירה בבר/שיחה עם קנדי/שיחה עם אוליסס - אני מדלג. אין לי כוח וזמן לזמרת ברים מיותרת שממש לא חשובה לעלילה אלא סתם למילוי חורים.

דיאנה קייחאנו נהדרת בתור האלמנה העצובה שרודפת אחרי סמואל

ו...... זהו. אחלה סדרה, אני נהנה מגוף עירום ממוצע פעם בפרק אז מה רע.
לצפיה ב-'הייתי בטוח שלא תתאכזב סדרה נהדרת '
הייתי בטוח שלא תתאכזב סדרה נהדרת
14/09/2017 | 23:16
3
52
ולא משנה אם צפית בתשוקת הנצים קודם או לא.

בריג'ט זאת אותה דניאלה מעמק התשוקות וסילביה מחתולה פראית? טוב בהחלט דומה, איך לא זיהיתי?

פבלו בהחלט לא הייתה בגרסה הקודמת, למרות שהיה שם את אולגריו מנהל העבודה, אבל הוא היה בערך בגיל של איגנסיו במילה של כבוד. 

דריו הוא ההומו, והורסיו הוא בוקר, לא סתם זללן שמדבר שטויות כמו בתשוקת הנצים. 

זוג הרוצחים הליצנים נמצא בסדרה והם כבר נכסנו גם אם לא הוצגו לצופים כשהם איימו על אוליסס כשאמיליו תהה מי בגד בו. כאן לאוליסס אין בלעדיות עליהם הם יעבדו גם בשביל אמיליו, גם בשביל איסדורה וגם בשביל אוליסס. אבל את הכינויים היהודיים שהיו הרצוג ורובינסקי בתשוקת הנצים לא שכחו לתת להם, כאן הם יהיו מלקוביץ' וניקולסון, למרות שאולי ניקולסון זה לא שם יהודי.

דיאנה קיחאנו בהחלט גדולה גם כדמות וגם כשחקנית וגם היא בערך בגיל של קייטנה ומירנדה לא ממש זקנה. 
לצפיה ב-'איך לא זיהית?'
איך לא זיהית?
14/09/2017 | 23:41
2
41
ברגע שראיתי את הפרצוף שלה היה לי מוכר מדי אז הלכתי לבדוק בIMDB.  

פבלו - אז אם הולכים רחוק - אני ממש לא רוצה אותו עם רוסיו המתבכיינת.

הבנתי לגבי מי ההומו ומי לא.

הרוצחים הליצנים - מרוב שאני מעביר את הקטעים של אמיליו איסדורה ואוליסס הלא מעניינים - כנראה פספסתי אותם.

דיאנה קיחאנו מצויינת. ולחשוב שזו לולו המטורפת של האסירה........
לצפיה ב-'השחקניות הצעירות מתבגרות ומשתנות '
השחקניות הצעירות מתבגרות ומשתנות
15/09/2017 | 00:57
1
57
רנטה הצעירה מרק אלוהים סולח ממש לא דומה לקטלינה מהזר ולרוסיו מלהתאהב מחדש. והרי הרבה שנים לא ראינו אותן אז מן הסתם עשור עשור עושה המון לשחקנית צעירה. 

איסדורה למרות שהיא נכנסה כבר בהתחלה, היא המקבילה של דינורה, למרות שכאן האבא הוא ממש פושע ולא סתם אידיוט שמכריח להתחתן איתה באיומי רובה ומאמין לכל השקרים שלה וגם אוליסס כפוף להם ולא אדון לעצמו. 

דיאנה קיחאנו אכן כבר בויקטוריה היה מדהים לראות שהיא מסוגלת לשחק דמות טובה לאחר ששיחקה את לולו המטורפת ולפני כן שיחקה בחתולה פראית את האימא המכה והמיילדת המושחתת שגנבה את הילד של הראשית ובסוד של אהבה הייתה אם חורגת מהגהינום לבת החטופה של הראשיים. אבל מסתבר שיש לה פוטנציאל של דמות הומוריסטית בויקטוריה, האחים דל מונטה ומילה של כבוד שבאחרונה היא ממש מלאך. 

גם אני בשידור הראשון שמתי ללב לרוצחים השכירים רק לאחר שהוצגו לצופים ולא זכרתי שכבר ראיתי אותם בתור בריונים של אמיליו קודם. 
לצפיה ב-'אם תסתכל כאן'
אם תסתכל כאן
15/09/2017 | 09:37
37

ב0:57 אפשר לראות את הפרצוף שלה. והוא לא השתנה מאז חתולה פראית שהייתה ב2002.
לצפיה ב-'אל דאגה סוניה סמית הולכת לעבור קאמביו דה לוק רציני בהמשך חח'
אל דאגה סוניה סמית הולכת לעבור קאמביו דה לוק רציני בהמשך חח
17/09/2017 | 07:05
37
למרות שגם במראה הרציני משהו השחקנית הזו פשוט מהממת

איזה קטע לא זיהיתי את פיזורנו בזמן אנה כפול שלוש, כנראה בגלל שהיה לו פה תפקיד די שולי וקצר. גם ביגרו אותו פה

לצפיה ב-'אגב לגבי הרוצחים הליצנים '
אגב לגבי הרוצחים הליצנים
17/09/2017 | 19:13
2
32
הם אלה שחיבלו במטוס של איגנסיו, כך שכאן לא בכל הם נכשלים.
לצפיה ב-'אה'
אה
17/09/2017 | 21:15
1
22
אבל הרצח הזה של איגנסיו זה בהוראת לאונרדו בכל מקרה, כן? כי רק לו יש מניע לרצוח אותו.
לצפיה ב-'כן אם כי די ברור שזה שהוא ביקש ממנו את הטובה'
כן אם כי די ברור שזה שהוא ביקש ממנו את הטובה
17/09/2017 | 22:06
19
הוא אמיליו שהוא המעסיק שלהם למרות שביתו ואוליסס נוהגים "להשאיל" עובדים שלו. 
לצפיה ב-'בנחמין ויקונייה כתב באינסטגרם שהוא נמצא בפלסטין'
בנחמין ויקונייה כתב באינסטגרם שהוא נמצא בפלסטין
13/09/2017 | 23:42
12
157
והוסיף וציין שזה עם הוגן ונדיב. איכס גועל נפש
לצפיה ב-'נראה לי שהוא התבלבל אנחנו יהודים לא פלשתינים'
נראה לי שהוא התבלבל אנחנו יהודים לא פלשתינים
14/09/2017 | 17:57
2
49
לצפיה ב-'הוא לא התכוון אלינו בכלל'
הוא לא התכוון אלינו בכלל
14/09/2017 | 20:05
1
88
הוא התכוון לערבים שגרים באיזור פלסטיני. הוא בעדם ותומך בהם.
לצפיה ב-'אני יודעת הייתי צינית בדבריי'
אני יודעת הייתי צינית בדבריי
15/09/2017 | 13:12
42
לצפיה ב-''
14/09/2017 | 22:47
26
לצפיה ב-'והוא עכשיו בירושלים '
והוא עכשיו בירושלים
14/09/2017 | 23:52
4
72
כמובן שהוא מכיר את ירושלים כבירת פלסטין ולא כישראל
לצפיה ב-'הוא במזרח ירושלים '
הוא במזרח ירושלים
15/09/2017 | 00:43
3
58
או שמבחינתו גם מערב ירושלים היא חלק מבירת פלסטין?
לצפיה ב-'איפה כתוב שהוא במזרח ירושלים? '
איפה כתוב שהוא במזרח ירושלים?
15/09/2017 | 00:50
2
53
ראיתי באינסטגרם שהוא נמצא בירושלים לא מצויין מיקום מדוייק.
לצפיה ב-'התכוונתי לשאול אם בכך שהוא טוען שהוא בפלסטין '
התכוונתי לשאול אם בכך שהוא טוען שהוא בפלסטין
15/09/2017 | 00:59
1
54
הוא מתכוון לשטחי יהודה ושומרון כולל מזרח ירושלים שלצערינו העולם לא רואה בהם חלק מישראל או שהוא כל כך בור או/ו אנטישמי שהוא קורה לכל ארץ ישראל פלסטין. וגם לגבי ירושלים אם זה במזרח שהעולם לא מכיר כישראלי או במערב שמוכר כחלק מישראל, אבל בגלל הפחד מערבים גם במערב ירושלים מפחדים להכיר כבירת ישראל ולהעביר לשם את השגרירויות.
לצפיה ב-'הוא בעד הערבים ונגדנו'
הוא בעד הערבים ונגדנו
15/09/2017 | 01:07
67
הוא תומך בהם ולדעתי הוא בור כי הוא שיחק בסדרה של אדריאן סואר שהוא יהודי. הוא לא מפחד מהערבים לדעתי. הוא גם גינה אותנו במלחמה. יותר ברור מזה לא יכול להיות.

גם לא לשכוח שהוא צ'ילאני וזאת מדינה אנטישמית שהממשלה שלה תומכת בהקמת מדינה פלסטינית.

לצפיה ב-'חבל שנתנו לו לעבור בנתב"ג'
חבל שנתנו לו לעבור בנתב"ג
15/09/2017 | 13:55
1
80
עלק עם הגון ונדיב שילך לעזה
לצפיה ב-'איזה עם איזה הגון ואיזה נדיב'
איזה עם איזה הגון ואיזה נדיב
18/09/2017 | 17:09
22
צריך להכריז עליו כאישיות לא רצויה ולא לתת לו להכנס
לצפיה ב-'מסתבר שהוא עושה סרט דוקומנטרי על פלסטין '
מסתבר שהוא עושה סרט דוקומנטרי על פלסטין
15/09/2017 | 23:33
83
דווקא עליהם

אגב חורחה זבלטה ברשימת המעקב שלו
לצפיה ב-'Tempo de Amar-התפרסם הטריילר המלא-זה הולך להיות נדיר'
Tempo de Amar-התפרסם הטריילר המלא-זה הולך להיות נדיר
14/09/2017 | 16:07
7
187
היא הולכת לכלול צילומי מעבר אמיתיים מאותה תקופה בשחור לבן כמו בטרה נוסטרה וטרה אספרנסה! יש מלאא דמויות והסיפור העיקרי חזק ומרגש שלא לדבר על הצילומים המרהיבים זה כל כך מזכיר את הטרות שהייתי מוכנה להישבע שזה רימייק של שילוב בין שתיהן בקיצור, לא משהו שכדאי לפספס כבר המלצתי עלייה לויוה, כל מי שמתרשם שימליץ גם ואולי נזכה לראות אותה בויוה כך או כך אני לא יכולה להרשות לעצמי בשום אופן להפסיד דבר שכזה בין אם תגיע ובין אם לאחח..עד שגלובו מרימים את הכפפה ועושים תקופתית ברמה של הגדולות..בהחלט מרשים!
לצפיה ב-'תמונות מהטריילר'
תמונות מהטריילר
14/09/2017 | 22:53
1
97
בתמונה החמישית-דבורה מפשוט נהדרת! גם פה היא טובה וחביבה חח
לצפיה ב-'המשך....'
המשך....
14/09/2017 | 23:00
72
לצפיה ב-'תודה, אני רואה שממש נדלקת עליה'
תודה, אני רואה שממש נדלקת עליה
15/09/2017 | 14:02
3
65
גם אותי היא סקרנה מאוד, תכננתי אפילו להתחיל לראות, אבל אז צצו לי דברים אחרים. באיחור "קל" התחלתי לראות משחקי הכס אז אני משלימה עכשיו את כל ה7 עונות ונתקלתי גם בעוד סדרה בריטית נוספת גם סגנון תקופתי, אז אחרי זה אולי אתחיל גם את הברזילאית , אם כבר נכנסתי חזק לסגנון התקופתי.
לצפיה ב-'חח ברורר עם כזה דמיון לטרות...'
חח ברורר עם כזה דמיון לטרות...
16/09/2017 | 15:21
2
79
כידוע מבחינתי הן היו עילוי, משהו ברמה אחרת לגמרי אז עכשיו שמגיע משהו שכאילו משלב את סיפורי הרקע של שתיהן מזכיר אותן במלא מובנים ונראה מושקע ביותר גם כן, ברור שזה עושה חשק וזה גם מפתיע כי שנים גלובו לא העלו משהו ברמה הזו את לא צפית באף אחת מהטרות? הדימיון ניכר גם טוני מטרה אספרנסה היה עני שאבא של הראשית מריה שנא אותו ולא רצה אותו לביתה. טוני גם שם עזב ראשון לברזיל והשאיר את מריה מאחור בהריון ללא ידיעתו ומריה הגיעה אחריו - בדיוק כמו פה. התקופה היא אותה תקופה תחילת המאה ה20. כל הקטע של האימוץ של הילד ממש מתבסס על טרה נוסטרה - הילד נלקח למנזר ומשם לאימוץ רק שפה בניגוד לטרה נוסטרה גם הראשית עצמה נלקחת בכח למנזר עוד לפני הלידה. אבל בדיוק כמו בטרה נוסטרה(ששם ז'וליאנה ברחה מהבית של מרקו אנטוניו)הראשיות בורחות בתקווה למצוא את הראשי ויחד למצוא את התינוק. ובמקרה הזה, תינוקת 
לשם השוואה מצרפת את הקטע של הלידה של ז'וליאנה ולקיחת התינוק למנזר לאימוץ

אני באותה בעיה כמוך, מתה לצפות בחדשה אבל אין לי זמן לצפות בהכל הבנתי שהיא מתחילה ב26 לחודש הזה, את הפרק הראשון תכננתי לחפש ולראות בכל מקרה. את מכירה אתרים שמעלים ברזילאיות עכשוויות לפי קצב הצפייה בברזיל? עם ההמשך אני אצטרך לראות מה לעשות. או לוותר על משהו או לדחות את הצפייה להמשך. אבל לראות אני רואה בטוח
לצפיה ב-'ראיתי קצת את טרה נוסטרה'
ראיתי קצת את טרה נוסטרה
17/09/2017 | 07:25
1
47
כשזה שודר בערוץ הרוסי, ראיתי פה ושם, זה לא תפס אותי חזק מספיק בשביל שאתמיד ממש. גם טרה אספרנסה ראיתי ממש טיפה.
הרבה פעמים יש בdailymotion פרקים, אבל זה אם ממש צופים במקביל, כי כמו שמהר מעלים אותם לשם, ככה גם דיילימושן מוחקים אותם מהר.
כשזה יתחיל אני אבדוק אם יש את הפרקים במקום אחד טוב שאני מכירה, אני אשלח לך אם יהיה.
לצפיה ב-'יופי תודה נקווה שיעלו'
יופי תודה נקווה שיעלו
17/09/2017 | 21:23
28
איך זה שרק אני צפיתי פה בטרות זה ממש פיספוס הפקות מדהימות משהו שלא רואים כל יום
לצפיה ב-'עוד כמה עובדות מעניינות על הנובלה'
עוד כמה עובדות מעניינות על הנובלה
16/09/2017 | 19:17
99
הצילומים המושקעים בנמלים של ברזיל ופורטוגל כללו

יותר מ-250 ניצבים ליום
קרוב ל-150 אנשי הפקה
יותר מ-500 בגדים נתפרו במיוחד בשביל הסצנות.
נעשה שימוש ב13 מכוניות עתיקות
ויוצרו קרוב ל150 מזוודות!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ