לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530715,307 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
14/04/2017 | 15:23
7
46
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים והמשך חג שמח!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
14/04/2017 | 15:41
71
דבר טוב שקרה השבוע: חג חופש ארוחות נסיעות+חג שני בדרך
דבר רע שקרה השבוע: 3 הנערים שטבעו בכנרת+הפיגוע בירושליים היום:(
דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר השתגע-וגם החזאים: מתי שאמרו שרב
היה גשם מתי שאמרו גשם היה שרב
טלנובלת השבוע: להתעורר לצדך ואנה כפול שלוש
תכנית השבוע: --
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: מצות מטוגנות ולחמניות של פסח
משקה השבוע: מיץ תפוזים
שיר השבוע: מנגינה יפה מאנה כפול שלוש
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
14/04/2017 | 17:14
1
64
דבר טוב שקרה השבוע: שטראמפ מגלה נחישות בסוריה.

דבר רע שקרה השבוע: השרב 

דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר ההפכפך, פעם קר, פעם חם וההתבטאות של דובר הבית הלבן שהיטלר לא השתמש בנשק כימי.

טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש, הלוחמת, אהבה ועונש, שומר הראש להתעורר לצידך. 

תכנית השבוע: פגושת העיתונות. 

שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, אנה ברתה אספין, בלנקה גרה, פדרו מורנו, סוסנה דוסמנטס, אריק דל קסטיו, לטיסיה פרדיגון, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטייה מיירלס, וורה פישר, אלשנדרו נרי, טניה חליל, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, ג'י צ'אנג אוק, אים יו אה, צ'ו סונג הא, סונג יון אה, דניאל ארנס, אאורה כריסטינה גייטנר, אלה ולדן, גונסליה פניה, רודריגו מורי, אנוק לאנו, כריסטיאן צ'אבס, שרה קוראלס.

קניית השבוע: - 

מאכל השבוע: מרק דגים, דג מטוגן.

משקה השבוע: מיץ תפוזים, מיץ תפוחים.

שיר השבוע: השיר של הראשיים באהבה ועונש, השיר הבחור הזה זה אני בהלוחמת. 
לצפיה ב-'לא ברור איך עדיין לא פיטרו את הדובר'
לא ברור איך עדיין לא פיטרו את הדובר
15/04/2017 | 22:56
17
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
14/04/2017 | 17:50
1
66
דבר טוב שקרה השבוע: החופשים של החג והסדנאת משחק עם טלי שרון
דבר רע שקרה השבוע: ההסתה של העיתון הארץ
דבר הזוי שקרה השבוע: שאמרתי שאני מעריצה של עפר שכטר למרות שלא התכוונתי לכך
טלנובלת השבוע: להתעורר לצידך. השלמתי פרק שני
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי וגונסלו פנייה
קניית השבוע: דגים
מאכל השבוע: קציצות בערב ליל הסדר
משקה השבוע: לגמתי מגזוז קריסטל בטעם ענבים
שיר השבוע: השיר פתיחה של להתעורר לצידך אגב הזמר ששר אותו נמצא פה בביקור
תמונה: אני כשהייתי קטנה. גם אז אהבתי סגול
לצפיה ב-'שיר ענק'
שיר ענק
15/04/2017 | 22:54
40
למרות שאני אוהבת יותר את הגרסה הקצבית איתו ועם מאלומה

תמונה חמודה!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
15/04/2017 | 23:41
1
31
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: נמאס לי מהחגים....
טלנובלת השבוע: -
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: -
קניית השבוע: שני זוגות מכנסיים, זוג אחד לצערי נאלצתי להחזיר לחנות
מאכל השבוע: עוגת בראוניז כשרה לפסח
משקה השבוע: שוקו
שיר השבוע: קצת נוסטלגיה טובה
תמונה:
לצפיה ב-'יא באמת נוסטלגיה'
יא באמת נוסטלגיה
16/04/2017 | 15:59
11
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
11/04/2017 | 21:52
14
34
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח
לצפיה ב-' Trofeu Imprensa 2017 '
Trofeu Imprensa 2017
11/04/2017 | 00:49
2
119
מדובר באוסקר ברזילאי שמתרחש בברזיל כל שנה. 

הדאבל הזכייה הענקית מגיעה גם לטלנובלה פשוט נהדרת  וגם למרינה רוי ברבוסה!    
לצפיה ב-' רשימת הפרסים '
רשימת הפרסים
11/04/2017 | 01:11
88
 הטלנובלה הטובה ביותר: פשוט נהדרת  

השחקנית הטובה ביותר: מרינה רוי ברבוסה (פשוט נהדרת)

השחקן הטוב ביותר: סרז'יו ז'ויסי (שיחק בתפקיד הראשי בסדרה Eta mundo Bom) 

מגיש הטלוויזיה הטוב ביותר: סילביו סנטוס (סבא של טיאגו אברבנאל - דמיר מהלוחמת) 

הנקבה הטובה: (אוקיי ) אניטה (שרה את שיר הפתיחה של פשוט נהדרת) 

הזמר הטוב ביותר - לואן סנטנה, וווילסקי ספאדו. 

יש כמובן עוד קטגוריות ופרסים, אבל לרוב הפקת SBT לקחה באוסקר ועקפה את גלובו בפרס אחד יותר. 
לצפיה ב-'עוד יותר עושה חשק לראות את זה'
עוד יותר עושה חשק לראות את זה
12/04/2017 | 07:02
47
תודה על המידע
לצפיה ב-'השחקנית המקסיקנית מאם חורגת שגילמה את כרמן נפטרה'
השחקנית המקסיקנית מאם חורגת שגילמה את כרמן נפטרה
11/04/2017 | 00:58
1
108
השחקנית, מרגריטה איסבל גילמה באם חורגת את כרמן, אחותה של אלבה אותה גילמה ג'קלין אנדרה מתה בגיל 73. לא נערכה הלוויה מאחר ושרפו את גופתה, על פי בקשתה האחרונה.

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'שמה באם חורגת היה כרמלה '
שמה באם חורגת היה כרמלה
11/04/2017 | 02:28
57
יהיה זכרה ברוך, שחקנית מוכשרת 

ואיזה מזל שבאם חורגת לא הלכו על הגרסה האמריקאית שהיא הרוצחת האמיתית, היא אמנם נשלטה בידיה אחותה, אבל הייתה דמות טובת לב. ובאמת באם חורגת היא נראתה צעירה יחסית, עדיין גיל 73 בימינו זה עדיין לא גיל מופלג, יהיה זכרה ברוך.
לצפיה ב-'ברוח החג: קריעת ים סוף מתוך טלנובלה ברזילאית'
ברוח החג: קריעת ים סוף מתוך טלנובלה ברזילאית
11/04/2017 | 22:49
1
87
לצפיה ב-'וואו אדירר'
וואו אדירר
12/04/2017 | 07:00
16
לצפיה ב-'הצטלמתי עם טלי שרון'
הצטלמתי עם טלי שרון
12/04/2017 | 13:34
2
95
העבירה לנו סדנאת משחק
לצפיה ב-'מגניב לך תמונות יפות!'
מגניב לך תמונות יפות!
13/04/2017 | 07:08
1
17
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/04/2017 | 12:59
12
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי חוזר לככב בטלנובלה חדשה הפעם בלעדי אנגליק בוייר'
סבסטיאן רולי חוזר לככב בטלנובלה חדשה הפעם בלעדי אנגליק בוייר
13/04/2017 | 22:46
3
106
לא ידוע פרטים והשחקנית הראשית ושככל הנראה יצטרך להסתפר. מדובר בטלנובלה un papa a toda madre שאותה הייתה אמורה להפיק רוסי אוקמפו אך בסוף יפיק אותה מפיק לא מוכר. הטלנובלה פונה לקהל יעד צעיר יותר עם נגיעות קומיות.
לצפיה ב-'לאא שלא יסתפר!'
לאא שלא יסתפר!
14/04/2017 | 11:12
2
58
חח הכי יפה לו הרבה שיער יש לו שיער מהמם.
אני רואה שטלויסה חזק בקומיות
מעניין מי תהיה הראשית הייתי רוצה לראות אותו עם מאייטה.
לצפיה ב-'האמת שגם הוא בעצמו אוהב שיער ארוך'
האמת שגם הוא בעצמו אוהב שיער ארוך
14/04/2017 | 13:05
1
59
וכן גם אני לא אוהבת אותו עם שיער קצר. הייתי רוצה אותו עם ליביה בריטו או דנה גרסיה. בכל אופן ייקח קצת זמן עד שיתחילו הצילומים. אבל אני הכי שמחה שסבסטיאן חזר לטלנובלות.
לצפיה ב-'מקווה שגם אנג'ליק תלוהק בקרוב לנובלה נוספת'
מקווה שגם אנג'ליק תלוהק בקרוב לנובלה נוספת
14/04/2017 | 15:12
60
אבל כ-
לצפיה ב-'חג שמח וכשר'
חג שמח וכשר
10/04/2017 | 15:17
2
23
לצפיה ב-'חג שמח לכולם! מקווה שכולנו נעבור את זה בקלות את חג!'
חג שמח לכולם! מקווה שכולנו נעבור את זה בקלות את חג!
10/04/2017 | 17:45
17
לצפיה ב-''
12/04/2017 | 07:07
18
לצפיה ב-'להתעורר לצדך'
להתעורר לצדך
09/04/2017 | 21:31
10
66

לצפיה ב-'פרקים 7-8'
פרקים 7-8
09/04/2017 | 22:13
2
51
פבלו ומאיה ממשיכים לבלות יחד בבית החוף המדהיםם של אנטוניה ועל הדרך גם מצילים את חייו של המשרת הקרוע שנזכר מאוחר מידי שהוא לא יודע לשחות היו קטעים איתו ועם אירמה חחח ואיזו חמודה אירמה איך שלא רצתה בהתחלה להעביר לאנטוניה את הסרטון של פבלו ומאיה. אנטוניה הזאת..

אבל בסדר גם היא חטפה אחר כך חח סופסוף הייתה עבודה משמעותית לשומרי הראש שלה אחרי שהיא נחטפה - איזה תותח פבלו איך שהגיע תוך שנייה והציל אותה יחד עם החבר שלו רק חבלל שכל זה קרה דווקא כשהוא היה צריך להגיע לפגישת הפרידה ממאיה ועכשיו היא שבורת לב וחושבת שהוא שוב הבריז לה

מה שכן, היה צפוי שהמכשול הראשון יגיע שהרי אילה רק הפרקים הראשונים אי אפשר שהכל ימשיך להיות דבש חח מעניין איך העלילה תתפתח עכשיו שכל אחד חוזר לייעדו החופשה הקסומה אומנם נגמרה אבל עכשיו מתחילה העלילה העיקרית
לצפיה ב-'למרות הכול חשבתי שפבלו יספיק להיפרד ממאיה ברגע האחרון '
למרות הכול חשבתי שפבלו יספיק להיפרד ממאיה ברגע האחרון
09/04/2017 | 22:55
1
48
אבל לא הוא ראה אותה עולה למטוס אך כבר לא יכלה לשמוע אותו. ובכל מקרה מאיה רואה בפבלו שקרן בגלל הסיבה הלא נכונה, ופבלו דווקא רצה לספר את כל האמת לאחר שהתחבא מאביה, אך אנטוניה מנעה ממנו והמציאה שקר, העיקר שמאיה לא תגלה את האמת והכול כדי שיהיה לה נשק נגד אוטון. אירמה באמת חמודה שחושבת שמה שאנטוניה עושה אכזרי, אבל חייבת לציית.

ומסתבר שלאחד החוטפים יש חשבון אישי עם אנטוניה, היא פיטרה את אבא שלו על גניבה ואיך שהוא מתייחס לזה כאילו כמה אכזרי צריך להיות כדי לפטר גנב?
לצפיה ב-'אכן סופסוף אנחנו יודעים למה רודפים את אנטוניה'
אכן סופסוף אנחנו יודעים למה רודפים את אנטוניה
13/04/2017 | 06:47
13
לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות זזות'
מוסיפה כמה תמונות זזות
09/04/2017 | 22:29
1
50
לצפיה ב-'ועוד שתיים'
ועוד שתיים
09/04/2017 | 22:41
33
לצפיה ב-'פרק 9 - פרידה הזאת'
פרק 9 - פרידה הזאת
13/04/2017 | 07:00
4
30
ממש חצופה מי שם אותה למחוק הודעה לא לה? עכשיו מאיה כבר לא תוכל לשמוע את ההודעה של פבלו במלואה אותה הודעה שהוא מודה בפנייה שהוא רק שומר ראש של אנטוניה ושהיה לה מקרה חירום ולכן לא יכל להגיע לפגישת הפרידה! לפחות היא שמעה את ההתחלה ולפחות פבלו שוב הספיק להתנצל שנייה לפני שטרקה לו את הטלפון כשהתקשרה אליו מאוחר יותר אבל עדיין עד שהם לא ידברו כמו שצריך מאיה תמשיך לחשוב שהוא לא רציני ורק שיחק בה עכשיו שכל אחד חזר לביתו גם בני הזוג הקודמים חזרו ללחוץהרגה אותי סינדי הבהמתית עם הבוקס שהחטיפה לפבלו כששמעה ממנו שמצא מישהי אחרת
לצפיה ב-'לפחות מאיה הייתה מוכנה לשמוע את ההודעה'
לפחות מאיה הייתה מוכנה לשמוע את ההודעה
13/04/2017 | 18:05
3
19
ומי שמחק אותה זאת פרידה, בניגוד להתנהגות טיפושית של דמויות ראשיות בטלנובלות קלאסיות שלא רוצות לשמוע. אבל היה ברור שמאיה לא תגלה את האמת כבר בפרק 9, זה חייב להסתבך כדי למאיה יהיה קשה לסלוח לפבלו ואפשר יהיה לעשות 117 פרקים. 
לצפיה ב-'ויותר מזה! בפרק 10 היא אפילו מתקשרת לפבלו'
ויותר מזה! בפרק 10 היא אפילו מתקשרת לפבלו
13/04/2017 | 18:26
2
24
למרות המלצותיה הלא מועילות במיוחד של פרידה פרידה הפכה מציקה בהתחלה דווקא הייתה משעשעת מקווה שתחזור לעצמה בינתיים אנטוניה גם נותנת לפבלו כרטיס טיסה לארה"ב כדי שיטוס לסדר את העניינים עם מאיה! לא ברור בינתיים איך פבלו עדיין לא שמע את ההודעה של מאיה, אבל מה שכן הוא שם לב לכתבה עלייה ועל פדריקו בעיתון

בגלל שהעלילות של הראשיים מפוצלות בין שתי מדינות ממש הסתקרנתי איך הם ימשיכו מכאן ולא כהרגלי קראתי קצת תקצירים ונראה שיש למה לצפות.....

נראה שבקרוב יהיה לנו שידור חוזר של פבלו ומאיה מבלים יחד במקסיקו חח
לאור הקטעים על החוף בפתיח שהם לא אותם הקטעים שהיו להם על החוף בפרקים הראשונים, נראה לי שזה הולך להיות זה אחרי ששניהם שוב ייפגשו במסגרת עסקאות פרחים ביניהם ואולי ככה היא תישאר סופית במקסיקו
לצפיה ב-'כך לקח לי זמן להביא שפבלו ואנטוניה גרים במקסיקו '
כך לקח לי זמן להביא שפבלו ואנטוניה גרים במקסיקו
13/04/2017 | 22:40
1
21
ורק מאיה, אביה ופדריקו ועוד כמה אנשים גרים בארה"ב. באמת פיצול מעניין.

לא זוכר על איזה הודעה של מאיה את מדברת, אני זוכר שמאיה אמרה לו שמחקה את ההודעה בלי לשמוע וניתקה בפרצוף. בכל מקרה פבלו עכשיו הוא הנעלב שהוא נפגע שהרומן בין מאיה לפדריקו כאילו ממשיך בגלל התמונות ופתאום הוא המרומה מבחינתו. 
לצפיה ב-'אחרי שמאיה דיברה עם הילדה הקטנה החולה'
אחרי שמאיה דיברה עם הילדה הקטנה החולה
14/04/2017 | 11:02
20
שהמליצה לה לא לוותר על אהבת חייה היא התקשרה לפבלו והשאירה לו הודעה שהיא מאוד הייתה רוצה לדבר איתו, מאוחר יותר גם ראו שהיא התבאסה שהוא לא מחזיר לה תשובה בגלל זה תהיתי איך הוא לא שם לב להודעה.
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 16:56
12
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מציאת מונולוג של אנה לטיסיה מתוך אנה כפול שלוש'
מציאת מונולוג של אנה לטיסיה מתוך אנה כפול שלוש
09/04/2017 | 10:23
2
74
שלום רב,
לפני המון פרקים היה לאנה לטייסיה מונולוג מאוד אירוטי על מרסלו על מה שהוא גורם לה להרגיש, על הנשיקות שלו שחרוטות על גופה
(זה ממה שאני זוכרת)
ניסיתי למצוא את זה באתר ויוה בפרקים 73-74 כשאנה לטיסיה ומרסלו שכבו אבל זה לא נמצא וגם יכול להיות שזה בכלל קרה בפרק אחר.
מישהו/י יודע/ת למה אני מתכוונת?
יכול/ה לעזור לי למצוא את זה?

אודה לעזרתכם הדחופה.
לצפיה ב-'את מתכוונת לקטע הזה?'
את מתכוונת לקטע הזה?
09/04/2017 | 16:51
1
70
מ-5:55
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה או לא זה'
לא יודעת אם זה או לא זה
09/04/2017 | 22:14
51
יש לי תחושה שתוך כדי המעשים היה איזשהו מונולוג...
אבל אני מבינה את מה שאני אומרת וזה הכי קרוב למה שאני זוכרת... 
לצפיה ב-'ADDA'
ADDA
08/04/2017 | 20:22
61
איך אני אמורה להחזיק עם המתח הזה עד שלישי אפשר לדעת?
לצפיה ב-'איסבלפרק 2'
איסבלפרק 2
08/04/2017 | 16:38
4
64

לצפיה ב-'מסתבר שאנריקה הוא מלך די חלש '
מסתבר שאנריקה הוא מלך די חלש
08/04/2017 | 17:12
2
77
במקום להפגין כח הוא נגרר לשולחן המשא ומתן עם המורדים כשבאותו הזמן הם מנסים לבצע מחטף של אישתו הבת שלה ואיסבל. בסופו של דבר המזימה שלהם לא מצליחה ואנריקה סולח להם ומוציא אותם מהצינוק לבסוף אנריקה מסכים למסור להם את אלפונסו שיהיה תחת חסותם ובעצת מנדוסה(הוא סבור שזה רעיון של אישתו)הוא עושה ברית עם פורטוגל כשמציע את איסבל למלך בתמורה לכך שפורטוגל תשלח לקסטיליה אלפי חיילים שיוכלו להתמודד מול המורדים. איסבל אומנם גם כן הורחקה מהארמון בדומה לאלפונסו אבל ידעה שזה רק זמני עד שיכריחו אותה להתחתן עם מישהו שלא היא בחרה.

אבל המורדים ואלפונסו שעלו על הברית של אנריקה עם פורטוגל שלחו לאיסבל מסר שהם יעזרו לה להתחמק מהחתונה וככה איסבל קיבלה כוחות לומר לא מול המלך חואנה וכולם חח אהבתי את הפרצוף של חואנה מגיע לה רק זה חסר לאיסבל להיות חלק מהמשפחה שלה שהרי מלך פורטוגל הוא אחיה... נראה שהיא גם מייעדת את הבת שלה לאלפונסו בעתיד(אם הבנתי נכון)כדי שתהיה מלכת קסטיליה לצדו. לא ברור איך לאנריקה לא איכפת שכולם יידעו שהיא לא הבת שלו.

גם הפרק היו כמה הערות לא נעימות על היהודים אבל באותה נשימה גם על המוסלמים. נראה שבאותה תקופה הספרדים החשיבו את הדת שלהם לגזע עליון או משהו, הסדרה ממש לא מראה אותם באור חיובי בכל הנוגע לאותה התקופה, ככה שלדעתי הם יכלו להשמיט את החלקים האילה זה פוגע בתדמית שלהם. למרות שמדובר על סדרה היסטורית שמבוססת על המציאות. מעבר לזה שאר הפרק היה מרתק כמו הקודם ונראה שבפרק הבא כבר מתחילה המלחמה!
לצפיה ב-'ככה אפשר לבוא בטענות לאיסבל כשתגרש בסדרה '
ככה אפשר לבוא בטענות לאיסבל כשתגרש בסדרה
08/04/2017 | 18:02
1
69
או אחרי הסדרה את היהודים, כי מסתבר שזה כבר בתקופת אחיה האצילים הספרדים דרשו את גירוש היהודים והמוסלמים. כך שזאת לא הייתה החלטה שרירוית של חצר המלוכה, אצילים לחצו על משפחת המלוכה עשרות שנים. רק אני מבין שהגבול עם המוסלמים זה לא מרוקו, תהליך הרקונקיסטה (כיבוש מחדש) הושלם רק ב-1492 כך שלא מספיק לספרדים מלחמות עם המוסלמים על חלקי ספרד שעדיין בידיהם, הם עוד נלחמים ביניהם על יורש הכתר הבא. וגם הייתה אמירה של אנריקה שהיהודים תורמים לכלכלה ופשוט הספרדים הנוצרים לא מבינים את זה וחשים מנוצלים.

צר לי לאכזב אותך, אבל יש אפשרות שאנריקה חושב שחואנה הקטנה ביתו, ולא אכפת לו לחתן דוד ואחיינית, העיקר שביתו תירש את הכתר. נראה שנושא גילוי עריות לא היה כל כך חמור בתקופות האלו. עובדה שהוא לא רק נכנע למו"מ, הוא בלי לשמוע את הדרישות, אמר שהוא מוכן להיכנע להם להכול, רק שיכירו בביתו כיורשת העצר, גם עמדה לא טובה ממו"מ, שהוא מוותר על כל מה שהוא מוכן בשלב הראשון, וגם והנחישות הזאת שלו מחזקת את הרושם שהיא לא ביתו, אם הוא מוכן להקריב את כל מה שהוא מאמין בו, רק שיתנו לה לרשת אותו. גם איסבל שתפסה את חואנה בוגדת באחיה, מאמינה שחואנה הקטנה היא האחיינית שלה.

אנריקה בהחלט מלך חלש וקל לתמרון ומפחד מפצ'קו ואחיו ולכן שחרר אותם כי לא האמין שיאמינו לו שהם חטפו את אישתו וביתו, וייחשבו שהוא טמן מלכודת. וגם בשביל הרעיונות של חואנה שהם של מנדוסה, אבל היא מוסרת אותם, הוא מוכן למסור את אחותו, אבל זה לא מפתיע, הוא כבר הבהיר לה בפגישתם הראשונה בארמון שהוא מתכוון לבחור לה בעל והיא תצטרך לציית, אלא גם מוכן להקריב את האיש שהכי נאמן לו כדי להרגיע את האויבים מבית.
לצפיה ב-'אני מבינה שהם מציגים את המציאות כפי שנראתה שם בזמנו'
אני מבינה שהם מציגים את המציאות כפי שנראתה שם בזמנו
09/04/2017 | 17:26
41
ושזה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה שלהם, על מוסלמים הם מדברים לא פחות נורא וכמו שרשמתי זה פוגע רק בתדמית של עצמם. 

לגבי אנריקה אם זה כמו שאתה רושם יש לו ראש ממש מעוות
למרות שברור שחואנה הקטנה היא הבת של בלטרן.

לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות מהפרק'
מוסיפה כמה תמונות מהפרק
09/04/2017 | 17:39
46
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
07/04/2017 | 20:38
2
30
גם מי שמשלים וגם מי שבקצב ויוה.
לצפיה ב-'עד 82'
עד 82
07/04/2017 | 21:22
1
44
מרסלו יצא מניאק מה שעשה לאנה לוסיה שניצל אותה כדי לנקום באנה לטיסיה. אגב חוששני שמרסלו הוא זה שרצח את המתחזה לפי שהראו את חצי הגוף שלו הוא היה עם חגורה וזיהיתי שזה של מרסלו. חבל מה שנהיה ממנו, הפכו אותו למפלצת. בשיחה של רמדיוס ואנה לוסיה סוף סוף התחילו לדבר עד כמה שזה לא נורמאלי והוא זקוק לטיפול, מעניין מה יהיה בסוף איתו הרי אם זה נכון שהרג את המתחזה זה רצח בדם קר אז האם הוא יהיה בכלא או יקבל טיפול פסיכיאטרי? בטלוויזיה ובעיקר בטלנובלות לא מטפלים כראוי בהפרעות נפשיות אבל סבסטיאן הוא הראשי אז מעניין איזה סוג עונש יקבל במיוחד שכבר בקצב ויוה הבינו שמדובר בגידול. האם תהיה סלחנות כלפי הדמות? למרות שהוא פעל בלי מודעות שמרסלו השתלט עליו השאלה איך יפתרו את זה? סנטיאגו ומרסלו הם שתי אישיות שונות לחלוטין וזה נראה לי תמוה שעדיין לא נתנו הסבר מספק על כך וכל הדמויות זורמות עם זה ולוקחות את זה כמובן מאליו עד שרמדיוס ואנה לוסיה נגעו בנושא הזה רק חבל שחיכו עם זה ועדיין לא נתנו הסבר בפרקים האלו ועוד שינו את אופיו של מרסלו באופן קיצוני שנהיה מתנשא ושחצן איך שהתייחס ללאונור עכשיו הוא נהיה קופי פקונדו.

ההתנהגות של סולדד מעצבנת, הגיע הזמן שתישא בתוצאות, לא ייתכן שהיא תתנהג כמו ילדה קטנה שלא מוכנה להתמודד עם ההשלכות של מעשיה. היא רק מחמירה עם המצב בזה שהיא רוצה לברוח ולא להתעמת עם האמת ורמדיוס מאכזבת אותי, אם כי היא פועלת מתוך סולידריות כי גם היא אמא לסנטיאגו ומזדהה עם סולדד אבל זה רק גרוע כי זה רק עניין של זמן עד שאנה לוסיה תגלה את האמת וסולדד לא תוכל להתחמק ממה שייפול עליה בעקבות כך. כבר עדיף שסולדד תתוודה על הכל ואולי יש סיכוי שאנה לוסיה תסלח לה סה"כ היא בנאדם טוב, ולא נוטרת טינה.

האמת הטלנובלה מעניינת והכל אבל עדיין צריכה שיפור בהיגיון שלה עם האישיות הכפולה של איך לקרוא לו? מרסלו/סנטיאגו. עדיין לא קונה את זה שגידול גורם לפיצול אישיות ועוד הפכו אותו לרשע. בינתיים מתענגת מהמשחק של סבסטיאן כמרסלו שמוציא את המיטב שבו. רמירו כמובן מקסים ומריאנו מעצבן ולא אמין כרע. כואב לי הכי על אנה לוסיה, כולם משקרים לה, מרמים אותה גם אלו שטוענים שהיא יקרה לליבם. אף אחד לא חושב על המסכנה שלא מבינה מה קורה. עצם זה שאף אחד לא מסביר לה על הגילוי סופיה למרות שמרסלו הוא הבנאדם האחרון שהיה צריך לומר לה על סופיה ולא בצורה שאמר לה.
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שמרסלו רצח אותה מקווה שלא'
קשה לי להאמין שמרסלו רצח אותה מקווה שלא
08/04/2017 | 16:15
47
סולדד בהחלט מעצבנת כשתתקדמי עוד כמה פרקים תראי איך שגם כשהמצב ממש קריטי מול אנה לוסיה היא ממשיכה לשתוק שלא לדבר על ארנסטינה המסכנה

לגבי מרסלו זה מאוד מורכב כי לא מדובר רק על הגידול אלא גם על התאונה שגרמה לו לאמנזיה. השילוב של שני הדברים גרם לו להיות במצב הזה.

חח וכן גם לדעתי השחקן שמשחק את מריאנו לא משהו

הנה מה שכתבתי על הפרקים האילה כשצפיתי
לצפיה ב-'סיכום שבועי+2 שאלות בונוס ברוח החג:]'
סיכום שבועי+2 שאלות בונוס ברוח החג:]
07/04/2017 | 20:02
7
54
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
מאכל חג אהוב:
משקה השבוע:
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים ופסח כשר ושמח לכולם!
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
07/04/2017 | 21:01
2
52
דבר טוב שקרה השבוע: האחיינית שלי בת שנה.

דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בשבדיה.

דבר הזוי שקרה השבוע: -

דבר מפתיע שקרה השבוע: שביבי גרם לכחלון להתקפל ולא גרר את המדינה לבחירות.

טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש, הלוחמת, אהבה ועונש, איסבל, להתעורר לצידך, שומר הראש, בו ג'ו אלופה.

תכנית השבוע: פוליטיקה.

שחקן/ית השבוע: אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, פדרו מורנו, בלנקה גרה, סוסנה דוסמנטס, אנה ברתה אספין, לטיסיה פרדיגון, אריק דל קסטיו, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טניה חליל, טוטייה מיירלס, אלשנדרי נרו, קרולינה דיקמן, אנה ביאטריס נוגיירה, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, מישל ג'נר, ברברה לני, אאורה כריסטינה גייטנר, דניאל ארנס, אלה ולדן, אנוק לאנו, רודריגו מורי, כריסטיאן צ'אבס, גונסלו פניה, שרה קוראלס,ג'י צ'אנק אוק, אים יו אה, סונג יון אה, צ'ו סונג הא, יי סונג גיונג, נאם ג'ו היוק, יי ג'ה יון. 

קניית השבוע: צעצוע של כלב לאחיינית.

מאכל השבוע: בוארשט, עוגת שטרודל. 

מאכל חג אהוב: מצה עם ממרח שוקולד, מצה ברייט (פשטידה ממצה). 

משקה השבוע: אשכולית-אננס, תפוחים. 

שחקנים שהייתי מזמין לארוחת הסדר: מון צ'ה וון, קים טה הי, ג'ובנה אנטונלי, דנה גרסיה, אנה ברנדה קונטררס, מישל בראון, פרננדו קולונגה, סילביה נבארו, אריק דל קסטיו, אנג'ליק בויר, פקונדו ארנה, נטליה אורירו, קימברלי רמוס, סקרלט גרובר, פק שין הו, פאולה קרום, ג'נקרלוס קנלה, חורחה לואיס פילה, סדף אבג'י, אנגין אוזטורק, צ'טין טקינדור, ברגוזאר קורל, קנאן אימריאליאולו, קיבנץ' טטליטו, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, כריסטיאן מאיר, ויקטוריה רופו, אוסבלדו ריוס, מרגריטה מגניה, מריה אליסה קמרגו, קונסואלו לוסרדו, קונסואלו ליסרסו, ארסלי ארמבולה, דניאלה רומו, ססאר אבורה, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, לילה קברל, מרינה רוי ברבוסה, אלכסנדה דה לה מורה, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, דייגו סולדאנו, טניה לופז, מקרנה אוז, ניקול אפולוניו, קלרה קסטניו, פרננדה ואסקונסלוס, מרג'ורי אסטיאנו, ג'זאלה מורו,נהיר ארדואן, ג'ונג ריו וון, קים סו אה, היון בין, דניאל הני.

שיר השבוע: השיר של לאורה ורמירו באנה כפול שלוש, השיר הבחור הזה זה אני בלוחמת, שיר הנושא של להתעורר לצידך.  
לצפיה ב-'מזל טוב לאחיינית!'
מזל טוב לאחיינית!
08/04/2017 | 16:26
1
18
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/04/2017 | 16:27
8
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
07/04/2017 | 21:39
1
62
דבר טוב שקרה השבוע: התחלתי להתלבש קיצי
דבר רע שקרה השבוע: שוקוונילה ברחה כמה פעמים מהגדר ועשתה לי בלאגן בחדר ובאחד הימים רציתי להתקרב אליה וללטף אותה וכשנכנסתי לגדר בטעות דרכתי על הזנב שלה והיא נבהלה, פחדה ורצה לפינה כולה מרגישה מאויימת ולא ידעתי מה לעשות. אה כן הכלוב שלה הרוס לחלוטין.
דבר הזוי שקרה השבוע: שבלילות נהיה קר מאוד כשבבקרים ובצהרים חם מאוד עד חמסין
דבר מפתיע שקרה השבוע: הביקור של וויליאם לוי ואליזבת בארץ
טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש ופרק אחד של להתעורר לצידך
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי
קניית השבוע: חלב מיוחד לקפה לעבודה
מאכל השבוע: סביח
מאכל חג אהוב: קניידלח ונזכרתי גם מצייה
משקה השבוע: קפוצ'ינו קר של קפה גרג
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: סבסטיאן רולי, דנה גרסיה וקיקה אדגר
שיר השבוע:
תמונה: תמונה שעיצבתי

לצפיה ב-'נראה ששוקוונילה קצת שובבה חחח'
נראה ששוקוונילה קצת שובבה חחח
08/04/2017 | 16:32
19
תמונה מגניבה
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
08/04/2017 | 11:01
50
דבר טוב שקרה השבוע: צבעתי את הדירה+כמה שיפוצים קטנים
דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה שהיה אתמול-יהי זכרו ברוך של החייל:(
דבר הזוי שקרה השבוע: שרבוהבנתי שעוד אחד בדרך!
דבר מפתיע שקרה השבוע: כנ"ל 
טלנובלת השבוע: ראיתי קצת להתעורר לצדך אבל צריכה עוד להשלים
תכנית השבוע: איסבל
שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס אלה ולדן ומישל ג'נר(איסבל)
קניית השבוע: בעיקר ניילונים לכיסוי וסמרטוטים חח
מאכל השבוע: פסטה
מאכל חג אהוב: מצה מטוגנת!
משקה השבוע: קולה
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: פרננדו קולונגה מאייטה פרוני 
סבסטיאן רולי אנג'ליק בוייאר אריאדנה דיאז אוסבלדו דה לאון
שיר השבוע: משום מה רק עכשיו התחלתי לאהוב את השיר של האירוויזיון
תמונה:
לצפיה ב-'משהו קוויקי'
משהו קוויקי
08/04/2017 | 13:46
42
דבר טוב שקרה השבוע: אפשר ללבוש בגדים קייצים!
דבר רע שקרה השבוע: לא זוכר
דבר הזוי שקרה השבוע: פגשתי איזה מישהו מכר מהעבר ולא זכרתי אותו. טוב, אני לא זוכר 99% מהזמן
דבר מפתיע שקרה השבוע: אין
טלנובלת השבוע: להתעורר לצידך, בהעדר מתחרים ראויים.
תכנית השבוע: ---
שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס
קניית השבוע: בואו נגיד שזה הגיע ל1000 שקל ועוד לא התחלנו חודש
מאכל השבוע: פיתה ולחם, תיכף יהיו ז"ל
מאכל חג אהוב: מצות מטוגנות
משקה השבוע: קולה
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: השלישייה הקדושה - ססר אבורה, דניאלה רומו, ולאורה פלורס. אחרי זה הייתי מזמין את דניאל אראנס, אדית גונזלס, אלברטו אסטרז'ה, סבינה מוסייר, אנריקה רוצ'ה, ארסלי ארמבולה, ו..... טוב נו זה לא ייגמר.
שיר השבוע: --
תמונה: ---
שאלות, חדשות, בקשות
07/04/2017 | 16:41
16
21
שבת שלום
לצפיה ב-'מריצה רודריגז וג'ושוע מינץ התחתנו בירושלים'
מריצה רודריגז וג'ושוע מינץ התחתנו בירושלים
07/04/2017 | 16:44
5
222
מריצה וג'ושוע עשו טקס דתי עם חופה בירושלים
מזל טוב
לצפיה ב-'השמלה שלה מזכירה את החתונות'
השמלה שלה מזכירה את החתונות
07/04/2017 | 18:29
95
של פעם... פשוט יפייפיה!
לצפיה ב-'יא איזה מקסימים!מזל טובב'
יא איזה מקסימים!מזל טובב
07/04/2017 | 19:17
71
עכשיו עוד יותר חבל לי שאני מפספסת את הנובלה שלה
לצפיה ב-'שניהם יהודים או רק בעלה??'
שניהם יהודים או רק בעלה??
08/04/2017 | 22:17
2
33
לצפיה ב-'בעלה יהודי, היא התגיירה'
בעלה יהודי, היא התגיירה
09/04/2017 | 17:58
1
31
לצפיה ב-'בטח גיור רפורמי זה קשה להתגייר באופן האמיתי'
בטח גיור רפורמי זה קשה להתגייר באופן האמיתי
09/04/2017 | 23:13
24
לצפיה ב-'אנהי עם יאדירה קריז'ו(רובי, מילה של אישה)'
אנהי עם יאדירה קריז'ו(רובי, מילה של אישה)
07/04/2017 | 19:54
88
לצפיה ב-'ארתורו פניצ'ה היה קרבן לשוד אלים בביתו'
ארתורו פניצ'ה היה קרבן לשוד אלים בביתו
07/04/2017 | 23:39
1
73
בשעה 5 לפנות בוקר גנבים פרצו לביתו של השחקן המקסיקני, כוכב הכל בשביל האהבה, ויקטוריה והפולשת ותקפו אותו, לקחו תכשיטים, מכשירים דיגיטלים, טלפונים סלולארים וכסף מזומן. ארתורו פניצ'ה הגיש תלונה במשטרה ואמר שהמבטא של אחד השודדים היה דרום אמריקאי. לא ידוע עדיין זהות השודדים.
לצפיה ב-'מפחידמקווה שהוא לא נפגע.'
מפחידמקווה שהוא לא נפגע.
08/04/2017 | 16:23
18
לצפיה ב-'ליליה קברל מאיימת לעזוב את ''כוח הרצון'' של גלוריה פרז '
ליליה קברל מאיימת לעזוב את ''כוח הרצון'' של גלוריה פרז
08/04/2017 | 18:29
6
99
השחקנית אינה מרוצה מתפקידה, והאמת שאפשר להבין... ליליה תמיד הייתה בתפקידים בכירים וגדולים. ולהיות בטלנובלה של גלוריה פרז יש הרבה סיכונים כמו לקבל זמן מסך מועט, המון שחקנים בטלנובלות שלה לא בלטו בגלל זה. 

אבל בטלנובלה הזו אין דמויות צפופות כמו בטלנובלות של גלוריה, ויש לליליה זמן מסך. היא נבחרה בכל זאת לייצג אוכלסייה עם נושא חשוב של הימורים וכדי לטפל בבעיית הנושא. אבל אם נשווה את התפקידים שהיא מקבלת אצל אג'ינלדו סילבה (יוצר שקר היופי ואימפריה) יהיה אפשר להבין אותה. 
לצפיה ב-'היא לא ידעה על מה היא הולכת לפני זה?'
היא לא ידעה על מה היא הולכת לפני זה?
08/04/2017 | 19:16
2
43
מה עכשיו היא נזכרה? אני עוד כשיצא תיאור העלילה שמתי לב שהיא בתפקיד די משני יחסית לאימפריה ושקר היופי.
לצפיה ב-'שתלמד מננדה קוסטה שהייתה ראשית בלוחמת '
שתלמד מננדה קוסטה שהייתה ראשית בלוחמת
08/04/2017 | 19:29
54
ואחרי זה שיחקה דמות שולית באימפריה. גם אלשנדרו נרו שיחק תפקיד די קטן בשקר היופי ולילה קברל עצמה שיחקה תפקיד קטן יחסית בללא ספק (לה פבוריטה). 
לצפיה ב-'נכון. '
נכון.
08/04/2017 | 20:25
28
אומנם אפשר להבין אותה ביחס לתפקידים בשקר היופי ואימפריה, אבל התפקיד שלה כאן משמעותי, בכל זאת היא נבחרה לייצג אוכלסייה שמתמודדים עם בעיה לא פשוטה. 

גם בקרוב היא תחזור בתפקיד ראשי ומרכזי מבית היוצר של שקר היופי ואימפריה, שהבנתי שהיוצר מכין לה תפקיד בסגנון של נאזרה מהגורל שלה. 
לצפיה ב-'גם אחרי תפקיד גדול ביומן חיים '
גם אחרי תפקיד גדול ביומן חיים
08/04/2017 | 19:31
2
48
היא שיחקה בלה פבוריטה דמות משנית שלא זכתה לאותה כמות במה שהיא זכתה לה ביומן חיים. 

וגם ג'ובנה אנטונלי, אחרי תפקיד ראשי בהאחד ומרשעת ראשית בצבא החטא קיבלה תפקיד קטן בלחיות את החיים, גם אם בסוף נשארה עם ז'וזה מאיר, עדיין התפקיד שלה היה קטן יחסית לתפקידיה הקודמים ובעצם גם הבאים (הלוחמת וחוקי משחק). 
לצפיה ב-'זה מה שטוב בברזילאיות '
זה מה שטוב בברזילאיות
08/04/2017 | 20:23
1
48
ששחקנים גדולים ומנוסים לפעמים יכולים להיות משניים, לפעמים ראשיים, אין קביעות לשחקן מסויים. למשל ג'יובאנה אנטונלי נחשבת כדמות משנית בהלוחמת וחוקי המשחק, אבל בברזיל היא גנבה את כל ההצגה, אפילו שויוה עשו תיאור לדמויות בחוקי המשחק הם הציגו את ג'יובאנה לפני ונסה. 

לדעתי התפקיד של ליליה כאן לא קטן, היא זוכה לזמן מסך, לעומת פאולה אוליביירה שמתוך חמש פרקים, הציגו אותה כמה פעמים מועטות והיא עוד נחשבת לאחת הדמויות המרכזיות. 
לצפיה ב-'ג'ובנה אנטונלי אמנם הייתה משנית בלוחמת '
ג'ובנה אנטונלי אמנם הייתה משנית בלוחמת
08/04/2017 | 20:58
57
אך קיבלה יותר במה מרודריגו לומברדי שהוא ראשי רק בגלל שהוא גלאן של הראשית, גם מבחינת זמן המסך וגם מבחינת חשיבות הדמות הוא משני לחלוטין. הוא בסך הכול הפרס של הראשית, בעצם אפילו אלשנדרו נרו קיבל יותר במה ממנו. אם כי זה גם נפוץ בברזילאיות, גם בשקר היופי רנה, לא היה מרכזי לא מבחינת זמן מסך ולא מבחינת חשיבות הדמות וגם בללא ספק אמנם זא בובי קיבל הרבה במה, אבל עיקר הסדרה הייתה שתי הנשים והוא רק עוד טריגר לעימות ביניהן, אם כי גם בללא ספק וגם בדרך להודו, הראשי הגברי קיבל הרבה יותר במה מבלוחמת, ובשקר היופי. 
לצפיה ב-'adda'
adda
06/04/2017 | 00:47
71
טוב זה הולך ונהיה מעניין מרגע לרגע!!!!!!1
ברור שראקל לא הייתה בקאנטרי הרי בפרק הראשון הראו אותה הולכת לישון בחדר שלה!
ומי זה החתיכוש הזה שצץ מעברו של סנטיאגו?

לצפיה ב-'איסבל- סדרה חדשה בויוה'
איסבל- סדרה חדשה בויוה
04/04/2017 | 12:28
1
320
היי לכולם,
רציתי לעדכן שעולה סדרה חדשה בערוץ ויוה בימי שישי ב- 22:30 ששמה איסבל.
הסדרה מספרת את סיפורה של איזבל הקתולית, מלכת ספרד בין 1474 ועד מותה בשנת 1504, שהייתה אחראית בין היתר על גירוש היהודים מספרד בשנת 1492.
הסדרה הופקה בספרד והשפה היא ספרדית קסטיליאנית.
לפי הרושם הראשוני שלי, הסדרה מזכירה את הסגנון של משחקי הכס אז מי שאוהב יוכל להתחבר.
רק לסיום הערה קטנה, אני אישית חיפשתי אינספור תרגומים לסדרה הזאת (בספרדית, אנגלית ועברית) ובקושי מצאתי, הסדרה נחשבת לסדרה מאוד איכותית בספרד ואני אישית מאוד שמחתי לראות שהיא הגיעה אלינו.
תהנו!
לצפיה ב-'-כל הפרקים מתורגמים בוואלה לצפייה ישירה- לינק--->'
-כל הפרקים מתורגמים בוואלה לצפייה ישירה- לינק--->
26/08/2017 | 00:22
2
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי - הברזילאית החדשה שתחליף את חוקי משחק היא'
עכשיו זה רשמי - הברזילאית החדשה שתחליף את חוקי משחק היא
03/04/2017 | 18:14
8
190
"פשוט נהדרת" "Totalmente Demais"

לצפיה ב-'מי השחקן מימין? את השניים האחרים אני מזהה'
מי השחקן מימין? את השניים האחרים אני מזהה
03/04/2017 | 18:23
4
93
ובבקשה אל תגידו לי שזה אבא-בן-בחורה באמצע עוד פעם. עייפתי מעלילות כאלה.
לצפיה ב-'אני לא מזהה אותו גם'
אני לא מזהה אותו גם
03/04/2017 | 20:14
76
ולפי מה שראיתי בטריילר לא מדובר באב ובן על בחורה.
לצפיה ב-'פליפה סימס, לא מוכר אצלינו'
פליפה סימס, לא מוכר אצלינו
04/04/2017 | 11:21
88
הוא שחקן די צעיר וחדש, אז לא מוכר אצלינו. אבל אנחנו מכירים את האחים שלו, רודריגו סימס (לאנדרו משקר היופי) וברונו גיסוני (אירן משדרות ברזיל).
ולא נראה לי שזה אב ובן.
לצפיה ב-'בקצרה על הסיפור '
בקצרה על הסיפור
04/04/2017 | 21:11
1
88
אליזה בורחת מהבית אחרי שאביה החורג מנסה לאנוס אותה, היא בורחת ומגיעה לעיר הגדולה - ריו דה ז'ניירו ושם מתחילה מאפס, בעזרתו של ז'ונטס היא עובדת כמוכרת פרחים, אחרי שהיא פוגשת את ארתורו, הוא מחליט להפוך את אליזה לדוגמנית וללמד אותה איך לדבר, ללכת וכו'. בו זמנית הוא נמצא במערכת יחסים עם קרולינה - אישה עשירה ואחראית על סוכנות דוגמניות - ''פשוט נהדרת''. 

הנה טריילר מתורגם לעברית: 

לצפיה ב-'נו עדיין יהיה משולש רומנטי בין שני אלה ומרינה רוי ברבוסה'
נו עדיין יהיה משולש רומנטי בין שני אלה ומרינה רוי ברבוסה
04/04/2017 | 23:34
60
עייפתי מזה.

אבל אנסה לפחות את הפרק הראשון לראות כמה אני לועס את הדבר הזה.
לצפיה ב-'פשוט נהדר'
פשוט נהדר
07/04/2017 | 12:37
55
יצא גם הפוסט הרשמי בבלוג עם העלילה
לצפיה ב-'דרך אגב, העלילה מבוססת על מחזה "פיגמליון" של ג'ורג' ברנרד שו'
דרך אגב, העלילה מבוססת על מחזה "פיגמליון" של ג'ורג' ברנרד שו
07/04/2017 | 20:27
1
45
המחזה שבהמשך זכה לגרסא קולנועית ומחזמר המוכר לנו בשם "גברתי הנאווה".
לצפיה ב-'מעניין..תודה על המידע!'
מעניין..תודה על המידע!
08/04/2017 | 16:25
14
שאלות, חדשות, בקשות
02/04/2017 | 23:51
7
24
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'מזל טוב לחימנה נבארטה שהתחתנה אתמול'
מזל טוב לחימנה נבארטה שהתחתנה אתמול
02/04/2017 | 23:53
4
147
לצפיה ב-'אורחים בחתונה'
אורחים בחתונה
02/04/2017 | 23:59
3
124
לצפיה ב-'המשך'
המשך
03/04/2017 | 00:10
2
104
לצפיה ב-'בתמונה עם ז'קלין אנגליק נראית מלאה'
בתמונה עם ז'קלין אנגליק נראית מלאה
04/04/2017 | 00:44
81
המעריצים חשבו שאולי היא בהריון
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות'
תודה על כל התמונות
07/04/2017 | 19:35
21
שיהיה להם במזל חבל שכבר לא רואים את חימנה משחקת. למרות שבלב הסערה הייתה הנובלה הראשונה שלה לדעתי היא דווקא עשתה עבודה טובה
לצפיה ב-'רשת פירסמו על ביקורו של וויליאם לוי בארץ'
רשת פירסמו על ביקורו של וויליאם לוי בארץ
03/04/2017 | 20:22
1
132
אבל כתבו שהוא יהודי

לצפיה ב-'אהבתי את התמונה עם החיילותאיזה חמוד!'
אהבתי את התמונה עם החיילותאיזה חמוד!
07/04/2017 | 19:40
25
לצפיה ב-'איסבלפרק ראשון'
איסבלפרק ראשון
01/04/2017 | 13:48
9
81

לצפיה ב-'טוב אז צפיתי אתמול בפרק הראשון(והארוך!חח)ומה שבעיקר '
טוב אז צפיתי אתמול בפרק הראשון(והארוך!חח)ומה שבעיקר
01/04/2017 | 14:27
4
129
שבה אותי זו האווירה התקופתית הנופים המרהיבים הארמון הכל נראה בהתאם לתקופה אהבתי גם את הדמות הראשית איסבל, רואים שיש לה אופי ושהיא לא נותנת שאף אחד ירמוס אותה למרות כל הקשיים היא נשארת חזקה, בניגוד לאחיה אלפונסו שנראה יותר חלש. שניהם נערים טובים בני מלכים שנעקרו מביתם ונשלחו לחצר המלך(אנריקה אחיהם למחצה)בהוראת חואנה אישתו כדי "לשמור אותם קרוב" כדי שהיא תוכל לוודא שהכתר יעבור ליורשת העצר שלה שהיא בכלל לא בת המלך.

איזה רוע לב של המלך וחואנה איך שהם לא נתנו לאיסבל ואלפונסו לראות את המשפחה שלהם ארבע שנים רק מאוחר יותר תמורת התואר של אלפונסו חואנה דיברה עם אנריקה שייתן להם רשות לבקר וגם אז הם מצאו את אמא שלהם במצב ממש לא טוב ואחרי שנייה כבר היו צריכים לחזור כשהמלך שוב רצה להשתמש בהם כי שמע שיש נגדו קנונייה. ממש משחקים בהם כמו בכלי משחק אבל אהבתי את השבועה שאיסבל נדרה לאחיה שיבוא יום וכל מי שהשתמש בהם הזיק להם והרחיק אותם מהיקרים שלהם ישלם קיבלנו לזה רמז עבה עוד בהתחלה עם הסצנה שאיסבל מוכתרת למלכה לפני שחזרו אחורה בזמן, שאגב הייתה סצנה ממש יפה ומרגשת.

מה שכן, יכלו לדלל את מינון הסצנות הפרובוקטיביות שהיה די מוגזם+לא אהבתי את שתי ההערות האנטישמיות שנשמעו אבל בגדול אהבתי בעיקר כי מדובר על תקופתית מושקעת שמעבירה את רוח התקופה בצורה אמינה וכיף לראות. ככה שבינתיים אמשיך איתה גם בשבוע הבא מקווה שימשיך לשמור על עניין

אגב אהבתי את הפתיח והמנגינות
לצפיה ב-'המלכה ששלחה את קולומבוס לגלות את אמריקה'
המלכה ששלחה את קולומבוס לגלות את אמריקה
01/04/2017 | 15:34
1
101
היא אותה המלכה שגירשה את היהודים בספרד, כי שני האירועים היו ב-1492, כך שההערות האנטישמיות מייצגות את התקופה שלא יודע אם הסדרה תגיע לתקופה הזאת אבל 18 שנה אחרי ההכתרה 1474 הוצא צו גירוש ליהודים.

אז באמת אנריקה אכזרי כלפי אחיו שכנראה אחיו למחצה כי קשה לי להאמין שהוא כל כך אדיש לאימו. בהחלט מסכנים לראות אחרי ארבע שנים את אימם שלא מזהה אותם ואלפונסו שפצ'קו והארכיבישוף בונים עליו הוא בהחלט חלש אופי.

האווירה התקופתית בהחלט יפה.

מכיוון שלא צפיתי בלוסיה מחפשת אהבה וגם בערוץ TVE ראיתי רק חלקים של טלנובלות ששודרו בערוץ, אז היה מפתיע לשמוע את המבטא הספרדי ספרדי שלא דומה למבטא המקסיקני והדרום האמריקאי, אבל השפה היא אותה שפה לא הבדל כמו פורטוגזית ואפילו לא הניב הצ'יליאני השונה, רק המבטא.
לצפיה ב-'נקווה שלא יגיעו לתקופה הזו, לא נראה לי שיילכו כמעט 20 '
נקווה שלא יגיעו לתקופה הזו, לא נראה לי שיילכו כמעט 20
01/04/2017 | 21:28
71
שנה קדימה.

וכן זה היה קצת מוזר בהתחלה לשמוע את המבטא חח שונה מאוד מהמבטאים הלטיניים. נראה לי שיש מילים שהם גם הוגים אחרת, אבל בטח נתרגל גם לזה
לצפיה ב-'ארוך? '
ארוך?
01/04/2017 | 17:54
1
87
ויוה אמרו בעצמם שכל פרק יהיה שעה וחצי לכל הפחות.
לצפיה ב-'הם אמרו 70-80 דקות '
הם אמרו 70-80 דקות
01/04/2017 | 18:28
78
והקדישו בדיוק 80 דקות, אבל למי שאף פעם לא ראתה פרק בסדרה קוריאנית ולא צפתה בפרק האחרון של מונטה כריסטו זה ארוך מאוד.
לצפיה ב-'כדאי לדעתי לשלוח ולבקש מויוה'
כדאי לדעתי לשלוח ולבקש מויוה
02/04/2017 | 10:33
3
87
לשדר 2 פרקים בשבוע ולא אחד...בקצב כזה היא תסתיים רק בעוד 10 חודשים, מוגזם
אומנם נכון זו סדרה, אבל לא סדרה אמריקאית של 12-16 פרקים שזה לא נורא פרק בשבוע...כאן יש 39 פרקים! 3 עונות רצופות

אני אשלח, אבל צריך שעוד אנשים יבקשו
לצפיה ב-'מבחינתי זה דווקא נוח'
מבחינתי זה דווקא נוח
02/04/2017 | 18:08
2
72
אם היה משודר עוד פרק במהלך הסופ"ש לא חושבת שהייתי מספיקה לעקוב
לצפיה ב-'מסכים הפרק ארוך כמו שני פרקים '
מסכים הפרק ארוך כמו שני פרקים
02/04/2017 | 19:32
1
61
ובכל מקרה טוב שיש את השידור החוזר בליל שבת-ראשון בשביל הדתיים שלא מחוברים לאינטרנט.

9 חודשים זה בערך כמו טלנובלה של 180-200 פרקים 5 פעמים בשבוע.
לצפיה ב-'אכן, '
אכן,
02/04/2017 | 23:13
54
וגם מבחינתי לא כזה משמעותי משך תקופת השידור שתהיה באמת יותר ארוכה מנובלה רגילה אבל סך הכל לא בהרבה.
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
31/03/2017 | 16:30
10
38
סופסוף הגעתי לפרקים שמגלים לסנטיאגו את הגידול שגורם לו לפיצול אישיות פרקים ממש טובים
מוזמנים להגיב גם עד איפה שהגעתם

לצפיה ב-'פרקים 47-50 השלמת חלקים בפאזל '
פרקים 47-50 השלמת חלקים בפאזל
31/03/2017 | 17:15
2
43
אז מסתבר כשסנטיאגו איים על וולנטין הנכה, זה לא היה כל כך אכזרי וסנטיאגו בא בטוב ובסוף וולנטין איים עליו באקדח, אבל מסתבר שאבריסטו קיבל כסף לא רק מאנה לטיסיה ודניאל כדי לרצוח את מרסלו אלא גם וולנטין.

מצד שני מסתבר שמרסלו עמד להכריח את סולדד לחשוף הכול בפני לוסיה, ובכלל לא עמד לוותר ועמד להכאיב לאנה לוסיה עם שפיכת האמת בבת אחת, ואבריסטו מנע ממנו את זה והוציא אותו משם בכוח. 

סולדד לא מאמינה ששלוש שנות סנטיאגו ימחקו את מרסלו, אבל סנטיאגו מצליחה לשכנע את סולדד שהוא אדם אחר וכעת הוא יכול להיות בעל ברית שלה. ודווקא רמדיוס היא שלא אוהבת את הסתרת האמת על משפחתה של אנה לוסיה, אבל גם כן שותקת ומרגישה יסורי מצפון.

אנה לטיסיה השיגה פיאה של אנה לאורה ולאחר שארנסטינה שכנע את מריאנו לקחת איתו את אנה לאורה כשאנה לטיסיה כל כך רצתה לבוא עם הדוד שלה, היא מתחזה לאנה לאורה ונפגשת עם וולנטינה ושואלת על הדאגה של מריאנו וגורמת לוולנטין להיפתח ולספר על השנאה שלו למריאנו ורמירו בגלל ג'ינה וחושפת את כוונות וולנטין, אך כשהיא לועגת לו ומצדיקה את ג'ינה הוא מבין שמדובר באנה לטיסיה שמבטיחה להרחיק אותו ממשפחתה.

עם וולנטין אנה לטיסיה כנה ועוקצנית, אבל עם הגברים שהיא חושקת בהם היא משקרת חופשי כדי להציג את עצמה כקורבן וכשאייינקי מגלה שנפגשה עם ג'ניפר ביום מותה, היא ממציאה סיפור קורע לב על שג'ניפר רצתה להיפרד ממריאנו ושיתפה אותה בכך. מול רמירו המטרה החדשה שלה היא בכלל מזילה דמעות תנין ומספרת שמרסלו הזניח אותה לאחר שהשקיע בחיפושים אחרי אנה לוסיה ובגלל זה היא לא רצתה שימשיך (לאחר שמרסלו נזכר שתפס אותה עם מאהב ומספר לרמירו) והבגידה שלה עם דניאל שאת שמו היא לא מציינת והנשיקה לרמירו היה כדי לגרום למרסלו לקנא ולהקדיש לה תשומת לב.

בנוסף היא גם מאשימה את הסבתא שלה שהיא אכפת לה רק מאנה לאורה והמחיפושים אחרי אנה לוסיה והזניחה אותה כנכדה. 

מריאנו ואנה לאורה מבלים ביחד ומגלים שיש להם הרבה במשותף ומריאנו מבין שדי הזניח את אנה לאורה בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'אה הגעת לטיול של מריאנו ואנה לאורה, היו סצנות נחמדות איתם'
אה הגעת לטיול של מריאנו ואנה לאורה, היו סצנות נחמדות איתם
01/04/2017 | 21:48
1
20
מריאנו היה ממש חמוד אלייה.
והיה ענק עם ההתחזות של אנה לטיסיה
לצפיה ב-'מריאנו בהחלט היה חמוד '
מריאנו בהחלט היה חמוד
01/04/2017 | 22:30
15
בעיקר בפרק 51 שבו הוא ראה אותה מורידה את הפרוטזה וראה כמה כואב לה לאחר הטיול. 
לצפיה ב-'אגב החלטתי להצטרף משבת לפרקים המשודרים בויוה '
אגב החלטתי להצטרף משבת לפרקים המשודרים בויוה
31/03/2017 | 17:18
2
51
לא כי חס וחלילה אני נוטש את הפרקים היפים שמוקלטים אצלי ונמצאים באתר. אלא כי קראתי בתקצירים שבדיוק מגיעים הפרקים של גילוי האמת והחלטתי לא לחכות שאשלים את הפרקים ובשבת לראות את פרקי השבוע ולהצטרף משבוע הבא ולהשלים את הפרקים הרבים שהצטברו אצלי אחר כך כדי לא לדחות את הצפייה ברגעי השיא של הטלנובלה וגם קראתי תקצירים אז אני זה לא שלא אדע מי נגד מי בפרקים הקרובים יחסית לסיום שמשודרים עכשיו בויוה. 
לצפיה ב-'שבוע הבא זה כבר גילוי האמת? וואו'
שבוע הבא זה כבר גילוי האמת? וואו
01/04/2017 | 21:58
1
22
באמת מעצבן שברגע השיא אנחנו עדיין תקועים מאחור
ולמרות שקשה להתאפק, לדעתי לא כדאי לך לראות את הפרקים של הגילוי לפני ההשלמות כי זה יהיה הרבה פחות עוצמתי. אבל איך שמרגיש לך
לצפיה ב-'טוב כבר צפיתי בפרקים 98-100 ששודרו היום בשידור חוזר'
טוב כבר צפיתי בפרקים 98-100 ששודרו היום בשידור חוזר
01/04/2017 | 22:31
18
כך שזה כבר מאוחר מדי. פרק הגילוי הוא פרק 102.
לצפיה ב-'לא ייאמן(עד 88)'
לא ייאמן(עד 88)
31/03/2017 | 20:48
3
64
לפי מה שאמר רודריגו לארנסטינה עולה שבעצם אותה בחורה ששיקרה לארנסטינה לפני שנים שכאילו היא בהריון מרודריגו היא לא אחרת מאשר מרגריטה אמא של סולדד! היא אויימה על ידי המאהב שלה - אבא של ארנסטינה שהוא האב האמיתי מה שאומר שסולדד היא אחותן של ארנסטינה ולאונור - "שלוש המלכות" הנוספות שצ'אנה תמיד דיברה עליהן. והדבר הכי משמעותי שנגזר מהעובדה הזו - סולדד ואנה לוסיה חולקות קשר דם!! למרות הכל הן קרובות משפחה כשסולדד היא בעצם דודה בדרגה שנייה בשבילה, איזה יופי. אני מניחה שהעובדה הזו לכשתתגלה תועיל לסולדד גם במצב המשפטי מול ארנסטינה, קשה להאמין שכשארנסטינה תגלה שהן אחיות היא עדיין תרצה להכניס אותה לכלא. שמחה גם בשביל אנה לוסיה שבכל זאת גדלה בחיק משפחה למרות הכל אבל עדיין זה לא אומר שסולדד פעלה נכון כלל וכלל לא, היא עשתה המון טעויות בעיקר כשפנתה לעזרתו שלא אבריסטו מספר פעמים. 

ונחזור לעלילה המרכזית - מרסלו שובר את ליבה של אנה לוסיה אחרי שאנה לטיסיה רואה אותם מתנשקים, ואומר לה שסנטיאגו לא יחזור לעולם הוא כבר לא זקוק לה אחרי שהשתמש בה כדי שאנה לטיסיה תראה אותם. אנה לוסיה לא ראתה את אנה לטיסיה שישר ברחה לשירותים וכילתה את זעמה אל מול המראה אבל זה לא הסוף זו רק הייתה ההתחלה אחרי העימות עם מרסלו שמטיח בפנייה שהוא יודע שהיא זו שנתנה הוראה לרצוח אותו לפני שלוש שנים, ובעיקר אחרי הגילוי שאנה לוסיה בחיים+העובדה שהיא המאהבת של בעלה - היא מגיעה הבייתה יורדת למרתף ומתחילה להתעלל בדברים של אנה לוסיה ובעיקר מוציאה את זעמה על הבובה האומללה של אנה לוסיה כורתת לה את הראש(ממש דאע"ש עשתה לה)ומטיחה אותה שוב ושוב בריצפה משחק מדהיםםםם של אנג'ליק! איך שהיא התחרפנה מהעובדה שגם את אהבתו של הדוד היא תיקח לה

אחר כך היא מגיעה לחדר שלה והדבר הבא שהיא מוציאה עליו את זעמה זו השימלה של וירידיאנה איך שהיא קרעה אותה ותלשה אותה חחח האמת דווקא אחרי ההתעללות השימלה נראתה הרבה יותר טוב אנה לטיסיה לא עוצרת ומשליכה את התמונה של מרסלו שוברת את המראה ואז בעיניי היה רגע השיא המראה נשברת ונחצת ל3 חלקים כשאנה לטיסיה עוברת בין השברים בוכה צוחקת שרה ומתחרפנת לגמרי! "שלוש  פעמים  אנה!" חחח אין זה היה ענק כל כך עוצמתי אנג'ליק פשוט מלכה איזה משחק איזה עוצמות פשוט מדהימה הרוויחה את הפרס בצדק וביושר
לצפיה ב-'החלק השני של התגובה שלי(כי מה לעשות קרה המון..)'
החלק השני של התגובה שלי(כי מה לעשות קרה המון..)
31/03/2017 | 21:27
2
59
אבריסטו מגיע לאחוזה ומשקר לאנה לאורה וארנסטינה שאנה לוסיה מתה כדי לעזור לסולדד מזל שאחר כך רמירו הרגיע את אנה לאורה שהכל שקרים ושתמשיך להאמין בינתיים אנה לטיסיה חושפת בפני מרסלו שהייתה בהריון ממנו ולכן הוא צריך להאמין לה שלא הייתה מתנקשת באבי בנה, לפי הפלאשבק נראה שזה נכון. רק שהקטע שהיא הפילה בעקבות סערת רגשות אחרי מותו הוא וודאי שקר, היא בטח עשתה הפלה מכוונת. מרסלו התחיל להאמין לה עד שאבריסטו דאג לסתור. מה שכן, עכשיו אנה לטיסיה כבר לא תצטרך להתמודד עם מרסלו הזועם נכון לעכשיו כי אחרי שהוא התעלף הוא התעורר כסנטיאגו - ופה רמירו כבר החליט אחת ולתמיד לקחת אותו לבית חולים כדי לגלות מה עובר עליו וטוב שכך

בבית חולים גילו לסנטיאגו גידול בראש וכולם מבינים שזו הסיבה לפיצול האישיות שלו כשרמדיוס סבורה שמקור הרוע של מרסלו הוא אותו גידול, כלומר אישיותו האמיתית היא סנטיאגו. הגידול גרם לו להיות קר ומנוכר אבל האופי האמיתי שלו הוא אופי חם וטוב השילוב של הגידול עם האמנזיה גורמת לו להחליף זהויות. מסכן סנטיאגו, בניגוד לרמדיוס הוא חושש שאחרי הניתוח הוא יתעורר דווקא כמרסלו ושזה האופי האמיתי שלו 

בינתיים הוא הספיק לגשת לאנה לוסיה למזער נזקים שמרסלו גרם לה אהבתי איך שאנה לוסיה גילתה הבנה וישר חיבקה אותו איך שהבינה שהוא חזר להיות סנטיאגו רק חבל שבסוף כדי לא להזיק לה כמרסלו הוא העדיף להיפרד ממנה ובכל זאת השאיר אותה שבורת לב אבל לא לפני שהודה בפנייה שגם הוא ידע על סופיה ושגם הוא יודע את סוד חייה ומנוע מלדבר

עכשיו יותר מתמיד אנה לוסיה נחושה לדעת את האמת והיא מתחילה להתעמת עם סולדד
לצפיה ב-'נראה שהגידול במוח אכן גורם לו להיות קר '
נראה שהגידול במוח אכן גורם לו להיות קר
01/04/2017 | 00:29
1
40
כי עובדה שאנה לטיסיה, אנה לאורה וארנסטינה הכירו את מרסלו הטוב, את מרסלו הדורסני הכירו דניאל, סולדד וולנטין ואני מבין ממה שנכבת על הפרקים שעוד לא הגעתי אליהם גם אנה לוסיה לאחר שהזיכרון חזר אליו, וגם כשאבריסטו ניסה לרצוח אותו בטענה שהוא מגן על סולדד, הוא אמר שאם היא הייתה אימא טובה לאנה לוסיה זה לא חייב להסתיים ככה, כך שהוא לא היה באותו הרגע נוקשה כמו בשיחה עם סולדד. כך שזה לא שמרסלו היה אדם רע שהוא מתאים לאנה לטיסיה, עם המשפחה הוא היה מרסלו לבבי כמעט כמו סנטיאגו רק אם אלה שלדעתו פגעו במשפחה של אישתו הוא היה דורסני כמו בריון מהעולם התחתון. 
לצפיה ב-'אכן גם כמרסלו הוא לא היה רשע חסר מעצורים'
אכן גם כמרסלו הוא לא היה רשע חסר מעצורים
01/04/2017 | 22:04
29
אלא פשוט קר ותוקפני עם אנשים מסויימים.
לצפיה ב-'להתעורר לצדך- שרשור חדש'
להתעורר לצדך- שרשור חדש
31/03/2017 | 06:51
12
70
שיחזיק מעמד בערך עד ראשון בבוקר אבל למי אכפת.
לצפיה ב-'פרק 5: El Primer Beso'
פרק 5: El Primer Beso
31/03/2017 | 06:58
2
72
וול, הגיבורים שלנו מתנהגים כמו במציאות - מכירים וכבר מתנשקים להם (עם עצה גרועה/טובה של פרידה, איך שלא מסתכלים על זה) וברקע - אנטוניה שרה. ראיתם דבר כזה פעם שהראשיים רוקדים לצלילי השיר של המרשעת הראשית? זה היה חידוש די טוב.

חוץ מזה - התברר שאמא של מאיה חיה או משהו בסגנון. יש מצב שפרני העביר לה את התמונות מהפרק השני?

העניין עם ג'ני והבלוג שלה נגמר מהר - ונפתח שוב כשמסתבר שיש מצב ש"צילמה" את המיקום של הכסף שהאמא החביאה למרות שאנחנו יודעים שכריסטיאן הוא האחראי לגנבה הזו.

אני לא אתייחס לאוטון כי הוא היסטרי. לא מתייחס לאליחיו כי הוא היסטרי כפליים.

והקטע של סינדי וג'ני עם הלהקה מאלומה הייתה קצת תלושה ולא קשורה לפרק עצמו

אגב, הדר, צדקת. סינדי אכן קולומביאנית במציאות.

מה, עכשיו שישי שבת? שאין פרקים חדשים?
לצפיה ב-'מזל שמאיה לא הכריחה את פבלו להיכנס'
מזל שמאיה לא הכריחה את פבלו להיכנס
02/04/2017 | 17:57
38
ושאנטוניה תראה שהפר את האיסור שלה בשביל מאיה. מדהים הקטע שאנטוניה שרה עם פיאה מאחורי הגב של כולם, מעבר לבגידות שלה.

בהחלט חידוש הראשיים רוקדים לצלילי המרשעת.

כריסטיאן ממזר, גם גנב וגם לועג לכולם שלא ידע איפה הכסף, ומעביר את האשמה לאחותו שצילמה וכך שכל אדם זר יכל לגנוב. 
לצפיה ב-'העובדה שאמא של מאיה חיה ידועה, '
העובדה שאמא של מאיה חיה ידועה,
03/04/2017 | 07:13
27
המעניין זה נסיבות ההיעלמות
לצפיה ב-'4-5 איזה קורע פבלו'
4-5 איזה קורע פבלו
02/04/2017 | 22:36
1
46
אנטוניה העמידה אותו במצב מורכב מול מאיה כשסיפרה לה שהוא כאילו ממעמד גבוה+הרווק המבוקש ביותר ועוד אילצה אותו להזמין אותה למסעדה יוקרתית חח המסכן הגיע עד הדייגים רכש מהם שני לובסטרים במחיר של אחד הביא את זה למסעדה, עשה עסקה שיבשלו להם אותם וככה יצא יחסית בזול, כשבינתיים הוא פוזל לעבר איזה זוג שישב שם ומנסה לחקות אותם כדי לדעת איך להתנהג כשמאיה תגיע חחחח העיקר בסוף היא הזמינה בכלל דברים אחרים האמת הצילצול הגואל של סינדי הבהמתית הציל אותו אחרת הוא היה צריך לעמוד במצב מאוד מביך מול מאיה כשהיה מגיע החשבון מזל שאחר כך מאיה ופבלו הצליחו להסדיר את העניין כשפבלו הסביר לה שסינדי היא רק האקסית שלו. היה גדול גם איך שסינדי גילתה שהחשבון שלהם ריק ולא יכלה כבר לשלם על כל המאה שקיות בגדים ש"קנתה" עוד אהבתי את הנשיקה הראשונה של פבלו ומאיה אחרי שהיא עקבה אחריו

הדמות של אנטוניה די מסקרנת, ביום אשת עסקים ובלילה זמרת ברים?לפחות ככה זה נראה. מעניין מה עוד היא מסתירה שכל הפושעים האילה רודפים אותה.

מסכנה אמא של פבלו נראה שהוא הבן הנורמאלי היחיד שיצא לה, איזה מגעיל כריסטיאן מי גונב מאמא שלו? וג'ני פאולה אומנם התמתנה קצת אחרי השיחה עם אמא שלה אבל יש עוד הרבה מקום לשיפור חח

היה מגניב איך ששוב היה איזכור של מאלומה(ששר עם קרלוס ויוס את הפתיח)כשסינדי ג'ני פאולה והמוסקיטו()צרחו כמו פאקצות כשראו אותו חח זו פעם שנייה שמזכירים אותו
לצפיה ב-'הצלצול הגואל של סינדי '
הצלצול הגואל של סינדי
03/04/2017 | 00:07
26
שכבר רוקנה את החשבון שממנו אפשר היה לשלם על מה שמאיה הזמינה. כל הכבוד לפרניי שהסביר למאיה שהם עוד לא זוג, וזה שיש לו חברה, לא אומר שרימה אותה, ואחר כך הם נפגשו בדקה התשעים והוא הסביר שמדובר באקסית. 

כריסטיאן באמת חושב שהוא יכול להמציא גלאי שקרים, הוא חושב את עצמו לגאון כזה שרק זקוק להשקעה, אפשר לחשוב שהוא הראשון שחשב על זה והוא מתייחס לזה כמו לתכנית מחשב שאפשר לפתח בקלות וגונב בשביל זה.
לצפיה ב-'פרק 6: למות מהם'
פרק 6: למות מהם
03/04/2017 | 08:03
5
50
אז לא הרבה קרה בפרק הזה אבל גילינו מה המניע של אנטוניה לדחוף את פבלו למאיה. לא מניע טוב, אבל איכשהו אני נוטה להאמין שזה לא לגמרי מרוע גמור, לא? זה הזכיר לה את האהבה שלה עם אוטון כשהיו צעירים.

ו...... זהו. לפחות לא הראו את סינדי ו-וילסון עושים את זה שוב.
לצפיה ב-'אבל על פבלו אנטוניה עובדת כאילו מדובר בקשר עסקי '
אבל על פבלו אנטוניה עובדת כאילו מדובר בקשר עסקי
03/04/2017 | 18:43
3
26
כמו שלה עם טראמפ המקסיקני, טוב שהצליחה להחזיר לפבלו את העבודה. כל מקרה אנטוניה לא רעה טיפוסית, בינתיים סינדי הרבה יותר גרועה מאנטוניה, אם כי אנחנו לא יודעים מדוע הכנופיה כל כך מתאמצת לחטוף את אנטוניה והם עקבו אחריה ויודעים שהיא שרה בבר ובעלה לא יודע. 

גם מי שפרניי מעדכן, מסתבר גם קיבל את השקר שפבלו עשיר, כנראה זאת אימא של מאיה, ואגב יש הרגשה שהראשונה עם אותו שם שפדריקו פסל כאימא של מאיה והתחרמן עליה היא אימה של מאיה. 
לצפיה ב-'איזה פדריקו?'
איזה פדריקו?
03/04/2017 | 19:14
2
27
אה היצור החסר החיים ההוא שאמור כביכול להיות "בן זוג" לפי אוטון.......
לצפיה ב-'גם אני נכנסתי לדף הסדרה בויוה כדי להיזכר בשמו '
גם אני נכנסתי לדף הסדרה בויוה כדי להיזכר בשמו
03/04/2017 | 21:18
1
19
לצפיה ב-'אני הייתי ציני בתגובה שלי'
אני הייתי ציני בתגובה שלי
03/04/2017 | 22:23
12
לצפיה ב-'המניע היה די ברור - לפגוע במאיה ואוטון, אבל מה שלא ברור זה'
המניע היה די ברור - לפגוע במאיה ואוטון, אבל מה שלא ברור זה
07/04/2017 | 13:10
20
למה היא אמרה לפבלו  שיש לה אינטרס עסקי, ברור שהיא לא תגיד לו את האמת אבל למה היא בכלל אמרה שיש לה איזהשהו אינטרס? יכלה פשוט להמשיך לטעון שהיא עושה את זה בשבילו כי הציל את חייה. גם לא מובן למה פבלו לא בא אלייה בטענות כשהבין שיש לה אינטרס. אבל מצד שני למי איכפת כשרואים את פבלו ומאיה על היאכטה חמודים כל כך עם הנוף המדהים מאחור?חח היה משעשע גם איך שניסה למכור למאיה שזה הבית חוף שלו כשהוא מנסה לדלג על כל המכשולים(לא בהצלחה יתרה)עוד פרק מהמם
לצפיה ב-'פרק 7 - להשתכשך במים'
פרק 7 - להשתכשך במים
04/04/2017 | 08:09
38
פחות או יותר זה סיום הירח דבש של פבלו ומאיה.... מבלי שבכלל יודעים שזו רק תחילת הטלנובלה והם עוד עשויים לעבור הרבה כאב ראש בהמשך

ג'ני ומוסקיטו, סינדי ו-וילסון, טוליה ורפאל - ששתכם לא מעניינים.

ושוב דונלד טראמפ חזר לביקור קצרצר אבל לא מצחיק.

אני נהנה מאוד מהחלקים של פבלו ומאיה, אבל לא השאר. אולי ישתפר בהמשך?
לצפיה ב-'הזוכים בטקס tvynovelas'
הזוכים בטקס tvynovelas
27/03/2017 | 10:25
32
125
לשנת 2017 הם:
לצפיה ב-'השחקן הראשי והשחקנית הראשית הטובים ביותר לשנת 2017'
השחקן הראשי והשחקנית הראשית הטובים ביותר לשנת 2017
27/03/2017 | 10:29
5
149
סבסטיאן רולי ואנגליק בוייר

לצפיה ב-'הזוכים בטקס'
הזוכים בטקס
27/03/2017 | 11:41
3
116
לצפיה ב-'מושלמים'
מושלמים
27/03/2017 | 22:26
2
49
אהבתי גם את הלבוש
לצפיה ב-'התסרוקת של סבסטיאן מזכירה את הלוק של מרסלו מאנה כפול שלוש'
התסרוקת של סבסטיאן מזכירה את הלוק של מרסלו מאנה כפול שלוש
27/03/2017 | 22:32
1
38
לצפיה ב-'חח נכון! ואנג'ליק ומאייטה הלכו על אותה תסרוקת'
חח נכון! ואנג'ליק ומאייטה הלכו על אותה תסרוקת
27/03/2017 | 22:36
62
שתיהן מהממות וסבסטיאן הורס כהרגלו
לצפיה ב-'איזה יופי הכי מגיע להם שמחה שהם זכו!'
איזה יופי הכי מגיע להם שמחה שהם זכו!
27/03/2017 | 22:24
31
לצפיה ב-'הטלנובלה הכי טובה והסדרה הכי טובה'
הטלנובלה הכי טובה והסדרה הכי טובה
27/03/2017 | 10:34
136
המועמדת ונשים בשחור
לצפיה ב-'השחקן הותיק הכי טוב והשחקנית הותיקה הכי טובה'
השחקן הותיק הכי טוב והשחקנית הותיקה הכי טובה
27/03/2017 | 10:37
112
ססר אבורה מלאס אמזונס והלנה רוחו מהמועמדת
לצפיה ב-'הרשע הכי טוב והרשעית הכי טובה'
הרשע הכי טוב והרשעית הכי טובה
27/03/2017 | 10:42
100
חואן קרלוס בארטו(המועמדת) ואזלה רובינסון(יין האהבה).
לצפיה ב-'שחקנים הצעירים הכי טובים'
שחקנים הצעירים הכי טובים
27/03/2017 | 10:46
93
פולו מורין ורנאטה נוטני(חלום של אהבה).
לצפיה ב-'תגלית השנה'
תגלית השנה
27/03/2017 | 10:49
4
116
ברברה לופז מיין האהבה וקרלוס ריברה ממלון הסודות
לצפיה ב-' '
27/03/2017 | 11:46
3
54
הכי הגיע לקרלוס ריברה!
לצפיה ב-'והוא זכה פעמיים'
והוא זכה פעמיים
27/03/2017 | 11:49
1
45
לצפיה ב-'כמו שרק מגיע לו'
כמו שרק מגיע לו
27/03/2017 | 11:52
62
לצערי אני לא יכול להגיד על הרבה מהרשימה הזו. סבסטיאן למשל.
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
27/03/2017 | 22:27
19
לצפיה ב-'coestelar השנתי'
coestelar השנתי
27/03/2017 | 10:57
1
83
סוזנה גונזלס מהמועמדת וקרלוס ריברה ממלון הסודות
לצפיה ב-'זה כוכב/ת משנה. סתם שתדעי'
זה כוכב/ת משנה. סתם שתדעי
27/03/2017 | 11:53
51
סוסנה גונזלס היא בכלל הרעה של המועמדת. איך היא כוכבת משנה לעזאזל?
לצפיה ב-'התסריט הכי טוב'
התסריט הכי טוב
27/03/2017 | 10:59
88
המועמדת
לצפיה ב-'שיר נושא הכי טוב'
שיר נושא הכי טוב
27/03/2017 | 11:07
7
92
מתוך דרך הגורל
לצפיה ב-'באסה שקרלוס ריברה לא זכה'
באסה שקרלוס ריברה לא זכה
27/03/2017 | 13:16
4
101
עם השיר que lo nuestro se quede nuestro 
שהוא גם שיר האהבה בadda של אחד הזוגות הראשיים

לצפיה ב-'השיר הזה לא היה מועמד'
השיר הזה לא היה מועמד
27/03/2017 | 19:19
1
33
וקרלוס ריברה זכה בשחקן משנה ותגלית השנה.
לצפיה ב-'כן היה מועמד'
כן היה מועמד
27/03/2017 | 22:15
42
זה שיר הפתיחה של  sin rastros de ti. ובוודאות לקרלוס ריברה היו 3 מועמדויות בטקס.

לצפיה ב-'כל השירים שלו כאלה יפים'
כל השירים שלו כאלה יפים
28/03/2017 | 19:17
22
לצפיה ב-'לא יכולה להפסיק לשמוע את השיר הזה'
לא יכולה להפסיק לשמוע את השיר הזה
08/04/2017 | 20:23
3
לצפיה ב-'לא ברור לי בכלל מה זכה, ברוב המקומות כתוב שזכה '
לא ברור לי בכלל מה זכה, ברוב המקומות כתוב שזכה
29/03/2017 | 23:49
1
35
השיר של שלוש פעמים אנה
לצפיה ב-'באמת התפלאתי איך הוא לא זכה'
באמת התפלאתי איך הוא לא זכה
30/03/2017 | 00:02
24
מקווה שזה נכון
לצפיה ב-'השחקן הכי לוהט/הכי חתיך'
השחקן הכי לוהט/הכי חתיך
27/03/2017 | 11:10
114
גבריאל סוטו
לצפיה ב-'הרעה הכי טובה'
הרעה הכי טובה
27/03/2017 | 11:11
1
111
אנגליק בוייר
לצפיה ב-'ובצדק! עד כדי כך שממש בא לי לראות אותה בעוד תפקידים של'
ובצדק! עד כדי כך שממש בא לי לראות אותה בעוד תפקידים של
27/03/2017 | 22:30
56
היא עושה את זה בצורה גאונית
לצפיה ב-'תמונות מהטקס'
תמונות מהטקס
29/03/2017 | 00:27
58
בקישור הבא תמצאו המון תמונות

לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
29/03/2017 | 22:40
1
14
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
29/03/2017 | 23:46
9
שאלות, חדשות, בקשות
30/03/2017 | 23:37
16
32
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'עלה העמוד של איסבל באתר ויוה'
עלה העמוד של איסבל באתר ויוה
29/03/2017 | 18:15
92

לפי הפרומו והתמונות זה נראה מושקע
לצפיה ב-'אליזבת גוטיירס בארץ'
אליזבת גוטיירס בארץ
30/03/2017 | 00:26
2
166
לא ידוע עם וויליאם לוי איתה, ככל הנראה היא לבד. היא פירסמה תמונה בפייסבוק שהיא בנצרת.

לצפיה ב-'גם וויליאם לוי פה'
גם וויליאם לוי פה
30/03/2017 | 15:10
1
127
הוא בא לטיול משפחתי לכבוד יום הולדתה של אליסבת גוטיירז
לצפיה ב-'כן ראיתי את התמונה המהממת שלו בפייסבוק של ויוה'
כן ראיתי את התמונה המהממת שלו בפייסבוק של ויוה
01/04/2017 | 21:31
54
מגניב!
לצפיה ב-'מזל טוב לדניאל ארנאס שחוגג היום יום הולדת 38'
מזל טוב לדניאל ארנאס שחוגג היום יום הולדת 38
30/03/2017 | 23:40
1
64
לצפיה ב-'מזל טובב'
מזל טובב
01/04/2017 | 21:33
13
לצפיה ב-'קריקטורות של "מלון הסודות"'
קריקטורות של "מלון הסודות"
31/03/2017 | 21:31
1
64
ועוד תמונה אחת גדולה מידי ואי אפשר לעלות, אז הנה הקישור
לצפיה ב-'אנדרס עם הרגל'
אנדרס עם הרגל
01/04/2017 | 21:41
25
איזה יפה זה חח תודה ששמת
לצפיה ב-'רוברטו פרנדדז, מפיק מלון הסודות מתכנן טלנובלה חדשה'
רוברטו פרנדדז, מפיק מלון הסודות מתכנן טלנובלה חדשה
31/03/2017 | 21:57
2
73
מדובר ברימייק לסדרה היוונית, brusco. לתפקיד הראשי מועמד אריק אליאס, אירנה אזואלה לתפקיד הרעה. עדיין אין מועמדות לראשית אך טלויסה דרשו שהשחקנית הראשית תהיה מישהי שגילמה בפעם האחרונה תפקיד של רעה.
לצפיה ב-'יהיה מעניין'
יהיה מעניין
01/04/2017 | 02:07
50
ואני שמח שאירנה אזואלה לא נעלמת כמו חימנה נבארטה. שחקנית די טובה. יהיה גם נחמד לראות אותה אשכרה לובשת משהו שהוא לא לבן......
לצפיה ב-'נשמע טוב'
נשמע טוב
01/04/2017 | 21:43
9
לצפיה ב-'פרננדו קולונגה, אדוארדו יאנייז וויליאם לוי איבדו את הבלעדיות'
פרננדו קולונגה, אדוארדו יאנייז וויליאם לוי איבדו את הבלעדיות
31/03/2017 | 22:24
110
עם טלויסה כלומר, בדומה לחואן סולר וקיקה אדגר, הם חופשיים לבחור איפה לעבוד בהפקת טלוויזיה אחרת.
לצפיה ב-'אנה ברנדה קונטררס קרובה לככב בטלנובלה חדשה'
אנה ברנדה קונטררס קרובה לככב בטלנובלה חדשה
31/03/2017 | 23:27
73
מדובר ברימייק לטלנובלה ברזילאית שתיקרא el engaño והמפיקה היא מפט.
לצפיה ב-'הטלנובלה החדשה של חואן אוסוריו משנה את שמה'
הטלנובלה החדשה של חואן אוסוריו משנה את שמה
31/03/2017 | 23:32
91
מInesperadamente tu ייקרא Mi marido tiene familia. מדובר בגרסה מקסיקנית לסדרה קוריאנית ובטלנובלה מככבים דניאל ארנס וסוריה ווגה.

לצפיה ב-'כבר מלא זמן אני שוברת את הראש את מי מזכירה לי'
כבר מלא זמן אני שוברת את הראש את מי מזכירה לי
02/04/2017 | 02:04
1
85
השחקנית רחינה בלנדון (מתילדה מ"מלון הסודות") והיום סוף סוף הבנתי- את מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש.
לצפיה ב-'יו נכון ממש מזכירה אותה'
יו נכון ממש מזכירה אותה
02/04/2017 | 17:59
17

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ