לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71717,171 עוקבים אודות עסקים

פורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לנסח הודעות בלשון הנוגדת את חוקי המדינה ו/או את תקנון תפוז.

- אין להשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא.

- אין לבקר ניהול פורום ו/או פורום אחר.

- אין לבקר גולש ו/או גולשים מפורום אחר.

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

- ביקורת על ניהול הפורום תעשה אך ורק באמצעות מסר למנהלים ולא על גבי הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לנסח הודעות בלשון הנוגדת את חוקי המדינה ו/או את תקנון תפוז.

- אין להשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא.

- אין לבקר ניהול פורום ו/או פורום אחר.

- אין לבקר גולש ו/או גולשים מפורום אחר.

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

- ביקורת על ניהול הפורום תעשה אך ורק באמצעות מסר למנהלים ולא על גבי הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

לצפיה ב-'יש לי ביקורת על מדיניות של נתניהו . או חוסר מדיניותו........'
יש לי ביקורת על מדיניות של נתניהו . או חוסר מדיניותו........
16/04/2018 | 10:39
45
88
אבל דבר אחד גורם לי שביעות רצון במעשיו , במחדליו , בזיגזגים שלו וזה העובדה שלסמולנים מתנפח הוריד ברקה בגללו .
המשך>>
אבל דבר אחד גורם לי שביעות רצון במעשיו , במחדליו , בזיגזגים שלו וזה העובדה שלסמולנים מתנפח הוריד ברקה בגללו .
לצפיה ב-'מישהו שלא מדורשי טובתי שלח לי היום את הביצוע'
מישהו שלא מדורשי טובתי שלח לי היום את הביצוע
15/04/2018 | 13:07
111
439
של שרית חדד ל"משירי ארץ אהבתי". כן, אחת מהקלסיקות של
לאה גולדברג בבצוע מופתי של חווה אלברשטיין.
אז מה אגיד, כנראה שעד שהיא לא תחסל את כל הפנינים של פעם,
חדד לא תנוח.
למה צריך לסלסל כל הזמן אם זה לא שיר של אום כולתום במקור?
אצלה כל שיר הופך להיות אחד כזה שאם ישמעו אותו במרקש או בסכנין...
המשך>>
של שרית חדד ל"משירי ארץ אהבתי". כן, אחת מהקלסיקות של
לאה גולדברג בבצוע מופתי של חווה אלברשטיין.
אז מה אגיד, כנראה שעד שהיא לא תחסל את כל הפנינים של פעם,
חדד לא תנוח.
למה צריך לסלסל כל הזמן אם זה לא שיר של אום כולתום במקור?
אצלה כל שיר הופך להיות אחד כזה שאם ישמעו אותו במרקש או בסכנין יחשבו שזה שיר שלהם במקור.
הביצועים שלה ושל עמיר בניון, כדוגמא נוספת, רק ממחישים עד כמה אנחנו נטועים בין שכנינו ועד כמה ההשפעה שלהם חזקה עלינו.
נווה מדבר במזרח התיכון, כך קראו לנו פעם. היום? עוד מדינה עם מוזיקה ערבית באיצטלה של עיבוד חדש.
יש שיעדיפו לשמוע את המואזין ביפו כי אין הבדל גדול ביניהם.
נראה לי שהמזל הגדול הוא שהפעם באקט של אחריות לאומית מירי רגב לא הוסיפה שורה ברוב טובה על נושא האריתראים המסרטנים
או הבג'ץ החותר.

הייתי חייב לצרף גם את המקור, רק כדי להחזיר את השפיות לאזניי.

לצפיה ב-'מי בעד רצח עם בסוריה ? ירים את ידו ! ! ! ! ! '
מי בעד רצח עם בסוריה ? ירים את ידו ! ! ! ! !
15/04/2018 | 07:32
44
77
אמש התקיימה בשדרות בן-גוריון בחיפה הפגנה של חברי ותומכי חד"ש . המפגינים נשאו שלטים בגנות טראמפ ובזכות הרופא/הרוצח . עשרות דגלים של המדינה הסורית הונפו אף הם .

אחרי שהתמטטה אימפריה הרשע הסובייטית נשארו המסכנים ללא מגדלור . כמה רבתה שמחתם שפוטין נכנס לנעלי סטלין . אמנם רוסיה אינה קומוניסטית אבל...
המשך>>
אמש התקיימה בשדרות בן-גוריון בחיפה הפגנה של חברי ותומכי חד"ש . המפגינים נשאו שלטים בגנות טראמפ ובזכות הרופא/הרוצח . עשרות דגלים של המדינה הסורית הונפו אף הם .

אחרי שהתמטטה אימפריה הרשע הסובייטית נשארו המסכנים ללא מגדלור . כמה רבתה שמחתם שפוטין נכנס לנעלי סטלין . אמנם רוסיה אינה קומוניסטית אבל הקומוניסטים של ישראל לא ייתנו לקטנות כגון אלה להפריע להם .
יחי פוטין ! יחי אסד ! יחי סוריה ! מות לאופוזיציה !
לצפיה ב-'אז מה הכישרון החבוי שלכם?'
אז מה הכישרון החבוי שלכם?
14/04/2018 | 12:29
51
97

רגע לפני שחוזרת למטבח להמשיך בהכנת ארוחת הצהריים
מצאתי לי כמה דקות לענות על חידון מנקה ראש מהחדשות
ויצא...
המשך>>

רגע לפני שחוזרת למטבח להמשיך בהכנת ארוחת הצהריים
מצאתי לי כמה דקות לענות על חידון מנקה ראש מהחדשות
ויצא לי שהכישרון החבוי שלי והלא ממומש בעליל, הוא ריקוד.
מהיכרותי עם עצמי, אני לגמרי מסכימה עם זה.

מה איתכם?
אתם חושבים שיש לכם איזה כישרון שלא גילו עדיין?
לצפיה ב-'אז זה מה שרץ עכשיו בפייסבוק:'
אז זה מה שרץ עכשיו בפייסבוק:
13/04/2018 | 19:35
56
164
חתן פרס ישראל הטרי, הסופר דויד גרוסמן, ביקש לנאום בטקס הענקת פרסי ישראל שייערך ביום העצמאות הקרוב, אך שר החינוך נפתלי בנט סירב...
המשך>>
האמת קצת שונה - מערוץ 7:
חתן פרס ישראל הטרי, הסופר דויד גרוסמן, ביקש לנאום בטקס הענקת פרסי ישראל שייערך ביום העצמאות הקרוב, אך שר החינוך נפתלי בנט סירב לאפשר לו לנאום.
גרוסמן, איש שמאל וסופר מוערך, התקשר בעצמו, פעמיים, וביקש לנאום בטקס. העיתונאית סימה קדמון סיפרה ב"ידיעות אחרונות" כי האחראית על הטקס הבטיחה להעביר את הבקשה ללשכת השר.
ואני שואייל - למה מה?
למה זה צריך לעניין ת'תחת של מישהו? למה "השמאל" הבורגני הזה ממשיך לבקש כמו בתסמונת "האשה המוכה" להיות מגוחך ומעלב ומטופש?
במקום אחר העליתי השערה האם זה אינו ספין של הימין שמטרתו ללגלג קצת על גרוסמן ועל השמאל?
ולסיכום,חשוב לא פחות:
גילוי נאות -
אני מצביע מרצ, בעברי מצביע רק"ח, אני סולד מהדמות הפוליטית המתייסרת של גרוסמן, במיוחד מאז שכל את בנו, וכמו אסא כשר הוא מרגיש כמצפון שלי, לפחות. אז הוא לא. חלאסססססס
לצפיה ב-'הצד האחר של המלחמה בסוריה'
הצד האחר של המלחמה בסוריה
12/04/2018 | 18:41
36
68
התמונות של הילדים הנחנקים בגז קורעות את הלב,
טראמפ מאיים בהפצצות,
אני מקבלת טלפון היסטרי מאחותי שאוטוטו ייפלו כאן טילים,
ואפילו חברתי הטובה מתקשרת בחרדה ומספרת לי שהיא מבוהלת נורא
כי בטלוויזיה רצות כל הזמן כתוביות מתחת לתמונות ובכתוביות מדווחים על כי
אוטוטו ארה"ב הולכת להפציץ את האמאמא של הסורים ומי יודע אם זה לא יתנקם בנו ויפלו עלינו טילים גם...
ואני, אני הרגעתי אותה ואמרתי לה שהכל יהיה בסדר,
לא יקרה כלום. אף אחד לא יעז לגעת בנו ולהפציץ אותנו עם טילים...
ותוך כדי זה שאני מרגיעה את כל העולם ואשתו,
אני משוטטת בפייסבוק ונתקלת בתמונה שמספרת את כל הסיפור שנקרא מלחמה.
מאוחר יותר מצאתי גם את הכתבה.
מצד אחד ילדים מפוייחים ונחנקים בגז,
מצד שני גבר עם מקטרת שומע מוזיקה מתקליט על רקע חדר שינה הרוס.

ואולי זה הסיפור כולו בתמונה אחת
לצפיה ב-'כן.. ולא. ויש כאן הרבה יותר חומר למחשבה. '
כן.. ולא. ויש כאן הרבה יותר חומר למחשבה.
13/04/2018 | 08:20
31
א. עם כל ההפחדות. איש לא מדבר על איסוף הגוויות ועל הנזק שמסביב, וזה מעבר לשברון הלבבות וההפסד החומרי. 
ב. ומצד שני... בכל יום שואה (ואתמול היה כזה), מזכירים את אדישותו של העולם לזוועות שהתרחשו בכל מחנות ההשמדה, אם זה אושביץ, ברגן בלזן או מה שלא יהיה. וכאן, אותו עם ישראל "בארצו" הוא עד לזוועה שמתרחשת מטר מחלון ביתו, אבל הוא אדיש. ומה יגידו משפחות ההרוגים מיל הגז? אה... איזה צבועים אלה. הם, שהם מבכים על שהעולם שתק, הם מאפשרים לאסד להמשיך? ומה אם הם הפציצו איזה שדה תעופה? זה הלוא היה מתוך אינטרס אחר, כי שם ייצרו מל"טים. וכן. לכל הפצצה יש מחיר, ולמה שנגן על ערבים מארץ עויינת? אבל הנה. האיראנים למדו היטב את משנתו של סדאם חוסיין, שאמר וביצע. הוא אמר בזמנו, שאם יותקף, הוא יתקוף את ישראל והוא תקף. אז ככה האיראנים. אלא שהם לא יותקפו בארצם, והבחירה שלהם לשרוץ בסוריה היא בחירה אומללה מצידם. אבל אני מרשה לעצמי להניח, שאם הם באמת יתקפו, יש לנו כעת את החץ, שאז לא היה, ויש לנו גם אפשרות לתקוף אותם בארצם. לאן זה יוביל? זו כבר אופרה אחרת...  
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לירות-תירה'
אם אתה רוצה לירות-תירה
13/04/2018 | 08:59
1
30
סוג של איום שאחרי שמשגרים אותו בפעם השלישית לחלל האוויר
עוד עם רשימת מטרות מוגדרות 
נראה לי קצת מגוחך

הדילמות כאן מרובות- האם ארה"ב צריכה להתערב ,למען המוסר ,למען הצדק, ומה המחיר? 
מצד שני איפה כל העולם כשנעשות כאלו זוועות באזרחים? 

נ.ב. אני מעדיפה טראמפ מאוזן ומאיים מאשר אחד שמתחיל מבצע צבאי שאפשר תמיד לדעת איך הוא מתחיל ולא איך הוא מסתיים (מלחמת עולם שלישית? לא תודה. לא מתאים לי השנה הנוכחית).

לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
13/04/2018 | 10:35
22
כמה טוב לקרוא דברי טעם
לצפיה ב-'בלב נכמר ניצולי שואה קראו להציל ילדים סורים פליטי אסאד '
בלב נכמר ניצולי שואה קראו להציל ילדים סורים פליטי אסאד
13/04/2018 | 09:43
6
27
זו היהדות והציונות שצריך לאמץ ולצאת בקריאה לטפל בהם
כמחווה אנושית במקום לראות בהם אויב ומוסלמים
במילות הניצולים למודי הסבל שלנו, הם פעוטות שאינם אשמים

לצפיה ב-'כשעכבר ינסה להציל פיל זה יהייה מגוחך .'
כשעכבר ינסה להציל פיל זה יהייה מגוחך .
13/04/2018 | 10:06
5
38
היו בסוריה 25 מיליון תושבים וכעת שליש פחות . בסוריה יושבים האירנים והרוסים . כולם יחד פיל ענק . השימור העצמי של ישראל אוסר לעשות את הצעותיך הבלתי מחושבות .
לצפיה ב-'נאום תבוסתני'
נאום תבוסתני
13/04/2018 | 11:14
3
12
לצפיה ב-'עמוק , רחב , רב נימוקים ונכון '
עמוק , רחב , רב נימוקים ונכון
13/04/2018 | 11:19
2
11
לצפיה ב-'לדעתי, צר עולמך כעולם נמלה'
לדעתי, צר עולמך כעולם נמלה
13/04/2018 | 12:16
1
10
לצפיה ב-'לכתוב/להגיד דבר אחד נכון זה הרבה יותר מכתיבה/אמירה'
לכתוב/להגיד דבר אחד נכון זה הרבה יותר מכתיבה/אמירה
13/04/2018 | 18:47
15
של הרבה שקרים .
לצפיה ב-'אנה פרנאק היתה ילדה אחת במצוקה והפכה לקרן עם הקרן החדשה'
אנה פרנאק היתה ילדה אחת במצוקה והפכה לקרן עם הקרן החדשה
13/04/2018 | 14:06
30
כיצד יזכרו את כל ניצי הימין הגזענים אם לא לדראון עולם?
במה תרמו אם לא להסתה ושנאה והרע עוד לפנינו?
איזו גבורה יש להתיחס בזלזול לחיי ילד אחד פצוע ויתום?
ומה תגיד מירי רגב כש"הפירמה" אנה פרנק הופכת אנטי תזה לשיטנה שלה?

לצפיה ב-'שבת שלום חברים:)'
שבת שלום חברים:)
13/04/2018 | 16:10
11
48
לא יודע כבר מה יקרה עם המצב באזור! נתפלל כולנו לשקט ולשלווה עבור כולם 

לצפיה ב-'לינק'
לינק
13/04/2018 | 16:11
8
38
מלחמת העולם השלישית

(מאמר זה, אשר נכתב, פורסם והופץ לאחרונה, נכתב ע"י אדם רגיל לא אוטיסט.   בנימין המליץ להוסיף מאמר זה לאתר).

יהודי/ה עצור! כדאי להתבונן בנאמר כאן ואפשר שתזכה בכך להציל את חייך.
דע! העולם כמו שהוא עכשיו עומד להסתיים בעתיד הקרוב.

כולם מבינים וגם מרגישים שהמצב בארץ ובעולם הגיע למבוי סתום, והשאלה הגדולה הנשאלת על ידי כל בר דעת שמעורה במה שקורה בעולם, היא לא האם תפרוץ מלחמה אלא מתי? מתי תפרוץ מלחמת העולם השלישית? וכל אדם מציאותי מבין שעל פי סוגי הנשק וכמויות הנשק שיש לכל אחד מהצדדים כיום, שבדרך הטבע כמעט אי אפשר להתגונן ולהינצל ממלחמה כזו. 
    בדף זה, נביא בעזרת ה' יתברך, הסבר על המצב האמיתי כיום בארץ ובעולם, וכן תיאור מדויק, נפלא ומדהים עד מאד של חז"ל הקדושים מלפני אלפיים שנה לערך, ושל נביאי ישראל אשר חיו עוד קודם לכן, על העומד להתרחש בעתיד הקרוב. כמו כן נביא לפני הקורא את הדרך כיצד להינצל מהמאורעות העתידים לבוא ולזכות לראות במלכות בית דוד ובנין בית המקדש, שיבנה במהרה בימינו אמן.

ילקוט שמעוני  ישעיהו ס
אמר רבי יצחק:
שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי האומות העולם מתגרים זה בזה. מלך פרס [איראן] מתגרה במלך הערבי [ערב הסעודית] והולך מלך הערבי לאדום [ארה''ב] ליטול עצה מהם.   וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם. וכל אומות העולם [הנשארים] מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה.  וישראל מתרעשים ומתבהלים, ואומרים להיכן נבוא ונלך? ואומרים להיכן נבוא ונלך?  ואומר להם [הקב''ה], בני אל תתייראו, כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם. מפני מה אתם מתייראים, הגיע זמן גאולתכם!

ביאור המדרש:  אמר רבי יצחק [לפני כאלפיים שנה!] שנה שמלך המשיח נגלה בו [מה צפוי לקרות בעולם באותה שנה שבה מלך המשיח עתיד להתגלות] כל מלכי אומות העולם (1) מתגרים זה בזה [איומי מלחמה ישמעו מכל עבר בתוך המדינות ובין אחת לחברתה] 
[א] (2) מלך פרס [נשיא איראן] (4) מתגרה  (3) במלך הערבי [מאיים במלחמה נגד מלך ערב הסעודית שהיא היחידה ממדינות ערב שנצמד לה השם ''ערב''] 
[ב] (5) והולך מלך הערבי לאדום ליטול עצה מהם [והולך מלך ערב הסעודית למדינות המערב ובראשם ארה"ב להתייעצות איך לנהוג כנגד איומי המלחמה האיראנים] 
[ג] וחוזר מלך פרס (6) ומחריב את כל העולם [פשוט וברור שאי אפשר להחריב את העולם בנשק קונבנציונאלי אלא הכוונה היא שמחריב את העולם בנשק גרעיני. (''ומחריב את כל העולם'' - אין הכוונה כל העולם ממש, אלא הכוונה היא ש''רובו ככולו'', כלומר מחריב את רוב מדינות העולם)] 
וכל אומות העולם [הכוונה למדינות הנותרות שלא יחרבו, וראה בהמשך שלפי נבואת זכריה (פי''ג), שני שליש מהעולם יחרב] מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם  (7) צירים כצירי יולדה [פחד איום ונורא שלא היה כמותו בעבר בעולם יאחז את כל אומות העולם הנותרים, פן ימותו גם הם במלחמה גרעינית, מאחר ואי אפשר להתגונן כלל בפני פצצות גרעיניות וכן מהקרינה הרדיואקטיבית שתיווצר]. וישראל מתרעשים ומתבהלים [מפני הפחד הנורא שיהיה אז בעולם ושמא יתקוף נשיא איראן (פרס) גם את ישראל] ואומרים להיכן נבוא ונלך [מאחר ולא תהיה אפשרות להישען על שום דבר ולא תהיה שום דרך טבעית להינצל, ועל זמן שכזה נאמר ''אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים'']ואומרים להיכן נבוא ונלך [לשון כפולה, להדגיש את חוסר האונים והפחד שיהיו אז] ואומר להם [הקב"ה לעם ישראל] בני אל תתייראו [אין לכם מה לפחד] כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם [הקב"ה מרגיע את ישראל שכל המלחמה שנעשתה הייתה רק לטובתם - כדי להחריב את מלכות אדום הרשעה ולהעביר את הרוע מהעולם שזה יאפשר למלך המשיח להתגלות ולמלוך] מפני מה אתם מתייראים [הקב"ה חוזר ומרגיע שנית את ישראל מפני הפחד הגדול והנורא, כדרך שהפסוק שונה ואומר פעמיים "נחמו נחמו עמי"] הגיע זמן גאולתכם.
ביאורים נוספים
1 מתגרים זה בזה - יותר מכל השנים
2 מלך פרס - השם של פרס הוחלף לשם ''איראן'', אבל עד היום מדברים שם בלשון פרסי ושם שושן הבירה וכו' כידוע.
3 מלך הערבי - כידוע שערב הסעודית היתה נקראת ''חצי האי ערב'', ועד היום מדינתם נקראת ''ערב הסעודית'' ואין מדינה אחרת שנקראת בשם ''ערב'' (וכל ה''ערבים'' מקורם מחצי האי ערב הנ''ל, ומשם התפשטו לשאר מדינות המזרח התיכון כמו ירדן, מרוקו, מצרים וכו').
4 מתגרה במלך הערבי - כידוע יש שני זרמים מרכזיים באיסלאם, הסוניים והשיעיים. שתי כיתות אלו הם אויבים זה לזה. איראן היום היא ראש החץ השיעי, וערב הסעודית היא ראש החץ הסוני. היום יש עוינות חזקה ביניהם בגלל שערב הסעודית פוחדת שאיראן תשליט הגמוניה שיעית על העולם הערבי והמוסלמי באמצעות עליונות צבאית וזה על ידי פיתוח כלי נשק גרעיני. לפי זה מובן שיתכן מאד שיפרוץ עימות גלוי בין איראן לסעודיה בזמן הקרוב (וגם בגלל שאלו קיצוניים ואלו מתונים).
5 והולך מלך ערבי לאדום [ארה''ב] ליטול עצה מהם - הראש של אדום היא ארה''ב של ימינו. היום אנחנו בגלות אדום כידוע וארה''ב היא המעצמת-על והראש של תרבות אדום. היות ויש קשרים הדוקים, כלכליים וצבאיים, בין ארה''ב לערב הסעודית, לכן מובן מאליו שאחרי שאיראן תתגרה [תאיים] על ערב הסעודית, היא בוודאי תלך לארה''ב כדי לחפש עצה איך להתגונן.
6 ומחריב את כל העולם - אי אפשר להחריב את ''כל העולם'' על ידי נשק קונבנציונאלי, זה אפשרי רק על ידי נשק גרעיני (דבר שפותח רק בתקופתנו!) לכן ברור שמדובר כאן על מלחמה גרעינית איומה שלא היה דבר כזה בהסטוריה.
7 צירים כצירי יולדה - פחד ''כצירי יולדה'' לא קיים לגבי נשק קונבנציונלי בגלל שישנם דרכים להתמודד אתו, וגם יש אפשרות להחזיר מנה אחת אפיים, כמו בכל המלחמות שהיו עד היום. רק נשק גרעיני מטיל פחד עצום של ''צירי יולדה'' בגלל שאי אפשר להתגונן בפניו כלל והוא משמיד כליל בשטח נרחב ואפילו מדינות שלמות.

אין כוונת המדרש באומרו ''ומחריב את כל העולם'' כפשוטו ''כל העולם ממש''. אלא, רובו ככולו. ניתן להבין את דברי המדרש מתוך הנבואה של זכריה (פרק יג) "והיה בכל הארץ נאום ה' פי שנים בה יכרתו יגוועווהשלישית יוותר בה וגו' " כלומר שני שליש מאוכלוסית העולם ימותו. ורק שליש ישאר. 
    כל זה מדובר על כלל אומות העולם כמבואר במפרשים שם. אמנם אצל עם ישראל המצב יכול להיות חמור הרבה יותר אם ח"ו לא יעשו תשובה. בגמרא כתוב  (כתובות קיב) "שמואל אמר: צירוף אחר צירוף שנאמר (ישעיה ו') 'ועוד בה עשיריה ושבה והייתה לבער וגו''. 
    רש"י מפרש שם ''כשתשעה החלקים (של עם ישראל) יהיו אבודים ולא נותר כי אם העשירית''. פירוש הדבר, שבצירוף [בירור] שיהיה לפני ביאת המשיח, אזי תשעים אחוז מעם ישראל ימותו ח"ו (אם לא יעשו תשובה) ורק עשירית תישאר.
    וכדי שלא יחשוב הקורא שדברי המדרש כאן רחוקים מהמציאות של ימינו, חשוב להבהיר לציבור הקוראים מה שמופיע פעמים רבות בעיתונות העולמית וגם בעיתונות בארץ, על השקפותיו ודעותיו של מלך פרס (נשיא איראן) בעניין "המהאדי". 
    לפי דעתו ודעת הכת הקיצונית שהוא מייצג, הדרך להביא את "המהאדי"(''משיח'' שיעי שאמור לפי דעתם המשובשת כאילו להשליט את דת האיסלאם על העולם), זה רק על ידי יצירת מצב של תוהו ובהו מקומי ובינלאומי. לכן אומר נשיא איראן שצריך להבעיר מלחמה אזורית ואחר כך להחריב את העולם המערבי (שלדעתו הוא שורש הרע) באמצעות פצצות גרעיניות.
    כידוע, היום ממשלת איראן מורכבת אך ורק מחברי הכת הזאת שמאמינים לגמרי באידאולוגית "המהאדי". מי שמפקפק בכך, מסלקים אותו מהממשלה (ולכן סולק מתפקידו לאחרונה מפקד משמרות המהפכה האיראנים ותחתיו נכנס אחד הנאמן לנשיא איראן אחמדיניג'אד ימ''ש). 
ידוע שמאז שנבחר נשיא איראן הנוכחי הצהיר ברבים כמה וכמה פעמים שתכלית ממשלתו היא להחיש את בואו של "המהאדי", ועבור זה יוקצו כל המשאבים הכלכליים והצבאיים. הוא אף אמר בפני עצרת האו"ם (ביום 25 לספטמבר 2007 למניינם
לצפיה ב-'שבת שלום שחום וצדיק ואיך נבטל את רוע הגזירה?'
שבת שלום שחום וצדיק ואיך נבטל את רוע הגזירה?
13/04/2018 | 16:38
7
36
הכי טוב זה לשמוע מוזיקה מרגיעה לערב שבת
ולקוות לטוב. איש חכם אמר פעם שהדאגה לא מסירה את הבעיה אלא מוסיפה שיערה לבנה...

לכן עדיף ליהנות עכשיו לפני שהעולם ייחרב

ואפשר גם לבכות עם דון מקלין
לצפיה ב-'ב- 23 באפריל, בכל מקרה '
ב- 23 באפריל, בכל מקרה
13/04/2018 | 16:47
3
31
סוף העולם מגיע! בעצם, לא
העולם סוער בעקבות תחזיתו של מנהיג נוצרי שסוף האנושות יגיע בשבת הקרובה. אבל לא מדובר ברעיון מקורי שלו – באלפי השנים האחרונות הוצפנו בתחזיות דתיות, מדעיות ומיסטיות לפיהן העולם עומד להיחרב. מי חזה, על מה הוא ביסס את דבריו והאם הוא צדק (רמז: לא)?

לצפיה ב-'הכתבה הזאת היא משנת 2011'
הכתבה הזאת היא משנת 2011
13/04/2018 | 17:01
2
29
ככה שלא מדובר בשבת הקרובה בכל מקרה, גם לא ב-23 
לצפיה ב-'חחחח, תיכף אביא את האקטואלית '
חחחח, תיכף אביא את האקטואלית
13/04/2018 | 17:11
1
34
Totally Bogus Doomsday Predicted for April 23
By Stephanie Pappas, Live Science Contributor | April 12, 2018 06:04pm ET

"
MORE
[Totally Bogus Doomsday Predicted for April 23]
The latest doomsday prediction points to April 23, 2018, as the end.
Credit: iStock/Getty Images Plus
Call it the recycled doomsday: A new prediction for the end of the world sets the apocalypse date as Monday, April 23, based on a mishmash of old numerology, re-readings of the biblical Book of Revelation and rehashed conspiracy theories about a rogue "Planet X."
Even the calendar date of the prediction, April 23, hearkens back to one of the most famous failed apocalypse predictors of all time, William Miller. A Baptist preacher whose followers would eventually form the Seventh-day Adventist Church, Miller predicted multiple doomsday dates in the mid-1800s, including one on April 23, 1843. He was most famous for a later prediction of Oct. 22, 1844, a date that would live on in infamy as "The Great Disappointment" when Jesus Christ did not appear to kick off the end of the world. [End of the World? Top 10 Doomsday Threats]
The latest doomsday predictor with a slippery grasp on dates is David Meade, who previously claimed that a rare alignment of stars on Sept. 23, 2017, heralded the end. Meade said that the star alignment would precede the passage by Earth of a rogue planet called Planet X, which would cause all sorts of geological trials and tribulations, culminating in the eventual return of Jesus per the Book of Revelation.
Advertisement
Searching for signs
Meade's new prediction is more of the same. According to an interview with the Express tabloid, Meade has now pegged April 23, 2018, as the new apocalypse start date. The reason, he said, is that on that date, the sun, moon and Jupiter will align in the constellation of Virgo, echoing Revelation 12:1-2, which refers to a "woman clothed with the sun, with the moon under her feet and a crown of twelve stars on her head" laboring to give birth to an 
eventual global dictator with a role to play in the end of the world."
לצפיה ב-'אני מבינה שהפעם זה בגלל הכוכבים'
אני מבינה שהפעם זה בגלל הכוכבים
13/04/2018 | 18:26
29
אז הלך עלינו הפעם...

יש שיר נגד זה
לצפיה ב-'אין כמו שירים טובים לבטל את רוע הגזירה'
אין כמו שירים טובים לבטל את רוע הגזירה
13/04/2018 | 19:21
1
25
הפעם אני הולכת על ריי צ'ארלס בקונצרט מ-81
לצפיה ב-':)'
:)
15/04/2018 | 04:41
לצפיה ב-' המליצו לי היום על וודקה'
המליצו לי היום על וודקה
13/04/2018 | 19:50
1
30
לצפיה ב-''
14/04/2018 | 20:24
לצפיה ב-'יופי. ארה"ב צרפת ובריטניה תקפו בסוריה והרוסים זועמים.'
יופי. ארה"ב צרפת ובריטניה תקפו בסוריה והרוסים זועמים.
14/04/2018 | 07:05
13
68
ומה זה "תקפו"? שלחו 5 טילים? אין אמירה ברורה. אין תקיפה מתמשכת. אז... עשו קצת רוח והלכו?
לצפיה ב-'עשו קצת רעש והלכו'
עשו קצת רעש והלכו
14/04/2018 | 08:05
1
41
זה יותר טוב מכלום.

לצפיה ב-'באנגלית אומרים "דראט על הבלאט" וביידיש זה נשמע כמו '
באנגלית אומרים "דראט על הבלאט" וביידיש זה נשמע כמו
14/04/2018 | 08:57
33
נפיחות על האריחים. מדריח אבל מתנדף מבלי להותיר עקבות.
לצפיה ב-'תקפו'
תקפו
14/04/2018 | 08:45
2
42
יותר מ100 טילי שיוט שוגרו ממטוסים וספינות
לצפיה ב-'הרוסים טוענים שיירטו 95. נשארו 5 שפגעו בשטחים פתוחים'
הרוסים טוענים שיירטו 95. נשארו 5 שפגעו בשטחים פתוחים
14/04/2018 | 08:56
1
15
לצפיה ב-'הסורים טוענים שנורו 30 והם יירטו שליש מהם'
הסורים טוענים שנורו 30 והם יירטו שליש מהם
14/04/2018 | 09:20
35
אז תלוי למי מאמינים
לצפיה ב-'וזה מה שיש לרון בן ישי להגיד בנדון'
וזה מה שיש לרון בן ישי להגיד בנדון
14/04/2018 | 09:59
40

"אסד יכול לנשום לרווחה
טראמפ חשש מפוטין, התקיפה הייתה מוגבלת - וכל עוד אין איום על משטר אסד, הוא ימשיך להשתמש בנשק כימי. גם לישראל יש סיבה לדאוג"

לצפיה ב-'בניגוד לבבונים ולשימפנזות , לבני האדם יש פצצות גרעיניות .'
בניגוד לבבונים ולשימפנזות , לבני האדם יש פצצות גרעיניות .
14/04/2018 | 10:13
40
בכל זאת מתחת לכל הטכנולוגיה , האופי האנושי דומה לפחות קצת לזה של הבבונים והשימפנזות . אין ביטחון מוחלט מתי הצקה של זה תגרום להתפרצות לא שקולה של האחר , אבל כבר היו מקרים כאלה . בשנת 1962 זה היה קרוב .
לצפיה ב-'אולי מדובר באזהרה או בניסוי כלים?'
אולי מדובר באזהרה או בניסוי כלים?
14/04/2018 | 11:56
2
37
רוסיה יכולה לזעום עד מחר, צריך לשלם מחיר על תמיכה בטרוריסטים. מה שקורה עם גירוש הדיפלומטים מוצדק ומגיע להם, שיסבלו. פוטין צריך לדעת להתנהג, או שטראמפ והשאר ילמדו אותו לקח.
לצפיה ב-'אני לא חושבת. לא זה ולא זה.'
אני לא חושבת. לא זה ולא זה.
14/04/2018 | 14:14
1
47
ארצות הברית, בריטניה וצרפת הרגישו צורך לצאת ידי חובה.
זה הכל. לא ניסוי כלים ולא נעליים. משהו קטן להשתקת המצפון.
טראמפ לא ילמד שום לקח את פוטין. כרגע מי ששולט בעניינים הוא פוטין.
טראמפ רק עושה קולות של "תחזיקו אותי חזק כי בעל הבית משתגע".
פוטין בשקט בשקט ובקור רוח מצמרר, משתלט ומעביר לידיו את סוריה .
לא יעזרו לטראמפ כל פטפוטי הסרק שלו. הלוואי ואתבדה, אבל אנחנו נשארים
בעסק הזה לבד. ושוב, הלוואי ואתבדה. אשמח לאכול את הכובע קש שלי.
לצפיה ב-'נחכה ונראה'
נחכה ונראה
14/04/2018 | 15:08
23
הכל בסופו של דבר, עניין של אינטרסים. יכול מאוד להיות, שזה סוג של צעד חינוכי ושהסיפור הסורי הוא תפאורה בלבד, מבחינת הקואליציה שארה"ב הקימה. אבל נדע בעתיד.
לצפיה ב-'המטורלל הפציץ חורבות ריקות'
המטורלל הפציץ חורבות ריקות
14/04/2018 | 17:09
1
14
לצפיה ב-'זה בערך מה שישראל עושה תמיד בעזה. מגיבה אבל מחריבה חורבות.'
זה בערך מה שישראל עושה תמיד בעזה. מגיבה אבל מחריבה חורבות.
15/04/2018 | 04:36
10
לצפיה ב-'לסיכום היום הזה בחרתי להביא את דבריו של גדי מאירי'
לסיכום היום הזה בחרתי להביא את דבריו של גדי מאירי
14/04/2018 | 20:06
40
"המסר של התקיפה האמריקאית על סוריה ברור: "נשיא מצייץ לא נושך"...
מאז הבוקר מתגלגל צחוק רם במוסקבה, טהרן ודמשק מאירוע ה"תקיפה" שנרקם השבוע על ידי הנשיא האמריקאי בסדרה של ציוצים. יש כבר מי שחשב שציוציו של הנשיא טראמפ, מבשרים את תחילתה של מלחמת העולם השלישית ויש את מעריציו שמחאו כפיים אז לפני שנה כשירה כמה עשרות טילי שיוט ועכשיו כשמספר עלה ל 100 ואוו !!
האם יש באמת מי שחושב שמעתה, לא יעז ציר הרשע אותו בנה פוטין בסוריה, לעשות כל מעשה נפשע כנגד אזרחי סוריה רבתי, נו באמת - הצייצנים מצייצים והשיירה עוברת....
"מה שאובמה ה"סמרטוט" לא עשה שנים, עושה טראמפ " , מוחאים כפיים שוב כל מעריצי הנשיא המצייץ, אולם מי שפחות מתרשם מדיבורים מתלהמים, מנאומים דמגוגים וציוצים ובוחן את המפה המצורפת לפוסט זה, מבין שמה שעשה אובמה (ואני מודה שזה לא הרבה) חשוב פי כמה וכמה מאסטרטגית ציוצים שתוצאתה תקיפת טילי "טומהוק" על שדות הפטרוזליה הזעתר והנענע בסוריה.
כבר בנובמבר 2015, הגיעו כוחות הקרקע האמריקאים הראשונים לצפון מזרח סוריה על מנת להעמיק את השליטה האמריקאית (שהייתה בעיקרה סיוע מסיבי מהאוויר וגיבוש ברית עם הכורדים כנגד כוחות דאע"ש) שם. 
מעשה זה הוא מה שמנע ומונע עד היום, רצף טריטוריאלי מסוכן בין איראן, צפון עיראק, בואכה סוריה ולבנון – רק הנוכחות והשליטה האמריקאית בצפון מזרח סוריה, מפריעים במידת מה לאיראן לבסס את אחיזתה באזור.
אפרופו אירן – בשנה האחרונה בתקופתו של טראמפ עשו האירנים את הצעדים המשמעותיים ביותר להעמיק את אחיזתם בסוריה. הם כבר מנסים לבנות בסיסים ומאחזים אירנים במדינה המתפוררת הזו ומעמיקים את הברית בינם לבין מוסקבה (אליה הצטרף רק לפני שבועות אחדים עוד ציוני דגול העונה לשם ארדואן)...
ומה עושה הנשיא האמריקאי כבר שנה שלמה מול ההתרחשות הזו ? בעיקר מצייץ. ציוץ שמודיע לפני שבועות אחדים שהכוחות האמריקאים יעזבו את סוריה (ובכך כמובן יתאפשר לאירנים מעבר חופשי) ומול מתקפה כימית כזו או אחרת מצייץ שוב ובסוף יורה כמה טילי טומהוק כדי לסמן V , מקבל כמה מחיאות כפיים מחובבי הציוצים וממשיך הלאה לציוץ הבא...
כמו שנאמר:
we will make America great again........"

היום התארחו אצלנו זוג חברים ולנוכח החדשות בטלוויזיה שאלו אותנו מה דעתנו על המתרחש עם התקיפה האמריקאית, ואמרתי להם:
וואלה, אין לי מושג. פעם ראשונה בחיי שאין לי מה להגיד. לא יודעת מה לומר, אם זה טוב ליהודים או רע ליהודים, אם זה טוב לעולם או רע לעולם. 
עכשיו דפדפתי קצת בפייסבוק. נתקלתי בדבריו של גדי מאירי. נראים לי מאוד הגיוניים לאחר כל המלל שנשפך מהמסך הגדול ומהצג הקטן. 
לצפיה ב-'חיל החינוך משתמש בשואה לצרכים פוליטיים ביום השואה'
חיל החינוך משתמש בשואה לצרכים פוליטיים ביום השואה
12/04/2018 | 09:05
81
150
המצב במדינת ישראל מידרדר מרגע לרגע.
בצה"ל החליטו שלא מתאים להם התפקיד שהם קיבלו. הם רוצים תפקיד אחר.
לא עוד הגנה על עם ישראל בארצו.
מהיום הצבא הופך למשרד החינוך.
לא סתם משרד החינוך. הצבא מחנך לאג'נדות פוליטיות.

זה...
המשך>>
המצב במדינת ישראל מידרדר מרגע לרגע.
בצה"ל החליטו שלא מתאים להם התפקיד שהם קיבלו. הם רוצים תפקיד אחר.
לא עוד הגנה על עם ישראל בארצו.
מהיום הצבא הופך למשרד החינוך.
לא סתם משרד החינוך. הצבא מחנך לאג'נדות פוליטיות.

זה בכלל לא עניין של ימין ושמאל.
כולנו צריכים להתאחד בדרישה להחזיר את צה"ל לתפקידו. אין לנו צבא אחר.

"לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה הפיץ חיל החינוך אוגדן למפקדי צה״ל ובו, בין היתר, ״התפיסה החינוכית להנחלת זכרון השואה״ כפי שמבינים אותה בחיל החינוך.
מקריאת המסמך המרתק והמדאיג עולה כי צה״ל מלמד את חייליו שהשואה יכולה להתרחש גם מחר בבוקר, בישראל של שנת 2018, אם רק לא נשמור על גבולות מוסריים, או אם חלילה נפגע במערכת הבלמים של שלטון החוק.
״השואה מהווה תמרור אזהרה בולט העומד בפני כל חברה למקום אליו היא יכולה להידרדר ללא הצבת גבולות מוסריים ברורים וכיבוד של כל אדם באשר הוא אדם״, נכתב שם, שחור על גבי צהוב.
והשיא עוד לפנינו. כי בחיל החינוך של צה״ל טוענים שהידרדרות שלטון החוק ושחיקת הדמוקרטיה הם שהובילו להשמדת ששת מיליוני היהודים בשואה. לא פחות מזה.
אז אם תהיתם מה הלקח שמפקדי וחיילי צה״ל צריכים ללמוד מהשואה, לא מדובר בהפיכת הצבא לחזק יותר. לפי חיל החינוך אנחנו צריכים לשמור על מערכת איזונים ובלמים, כי רק אז העם היהודי לא יהיה שוב בסכנת הכחדה."
לצפיה ב-'אז מה קורה בפייסבוק?'
אז מה קורה בפייסבוק?
11/04/2018 | 19:43
85
202
בית הנבחרים מעלה את צוקרברג על המנגל(או ברביקיו, בלועזית המתיפייפת)..וכמו שיפוד הוא הופך אותו לצד השני וממשיך לשרוף אותו בשאלות עוקצניות
מסתבר, שצוקרברג לא היה חושף את מה שהוא ממליץ ומפתה את רוב משתמשיו לחשוף בצורת הממשק שלו. בשאלה שנשאל ע"י אחד הסנטורים...
המשך>>
בית הנבחרים מעלה את צוקרברג על המנגל(או ברביקיו, בלועזית המתיפייפת)..וכמו שיפוד הוא הופך אותו לצד השני וממשיך לשרוף אותו בשאלות עוקצניות
מסתבר, שצוקרברג לא היה חושף את מה שהוא ממליץ ומפתה את רוב משתמשיו לחשוף בצורת הממשק שלו. בשאלה שנשאל ע"י אחד הסנטורים "האם היית חושף את האנשים ששהו איתך בבית המלון אתמול בערב?" הוא השיב בגמגום ובחיוך נבוך " לא, סנאטור.."

לקטע המלא..

https://www.youtube.com/watch?v=u8xhXLoNCdY
לצפיה ב-'אם טראמפ מתכוון באמת להעניש את סוריה'
אם טראמפ מתכוון באמת להעניש את סוריה
11/04/2018 | 18:04
18
51
אז אני מסירה את הכובע בפניו!
לצפיה ב-'למה נראה לי שהוא יעשה את זה בדיוק ביום העצמאות שלנו?'
למה נראה לי שהוא יעשה את זה בדיוק ביום העצמאות שלנו?
11/04/2018 | 21:15
17
15
לצפיה ב-'ולתפארת מדינה ישראל '
ולתפארת מדינה ישראל
11/04/2018 | 23:53
16
48
לא נתנו לו להדליק משואה אז הוא מבעיר את המזרח התיכון
לצפיה ב-'ומזה בדיוק אני חושש...'
ומזה בדיוק אני חושש...
12/04/2018 | 08:10
15
11
לצפיה ב-'ממה יש לחשוש ?'
ממה יש לחשוש ?
12/04/2018 | 08:38
14
40
כל הזמן חוששים אצלכם בשמאל
ממש חרדים נהייתם
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 08:57
7
לצפיה ב-'בונה עולם לא ממש עזר "לכם" בשואה. כדאי שתתעורר.'
בונה עולם לא ממש עזר "לכם" בשואה. כדאי שתתעורר.
12/04/2018 | 09:10
12
11
לצפיה ב-'מי זה לכם ?'
מי זה לכם ?
12/04/2018 | 09:13
11
42
ואיך זה קשור להפצצות טראמפ בסוריה?
זאת הסיבה שלך לחשוש מכל דבר? השואה ?
לצפיה ב-'ללא כל האמונות השונות בבוני עולם שונים לא היו כל המלחמות '
ללא כל האמונות השונות בבוני עולם שונים לא היו כל המלחמות
12/04/2018 | 10:10
10
33
המיותרות הללו. הכל סובב סביב איזה בונה עולם הוא האמיתי ועבור איזה בונה עולם צריך להיהרג כדי להפיץ את משנתו
לצפיה ב-'בני ישראל באו לארץ? הכוונה שלהם לאור מצוות בונה העולם 'שלהם''
בני ישראל באו לארץ? הכוונה שלהם לאור מצוות בונה העולם 'שלהם'
12/04/2018 | 10:13
28
הייתה לכבוש את הארץ ולהמית את כל היושבים בה. 
באו הממשיכים של ישו? החלו מסעות הצלב הקשים. 
באו המוסלמים? בא הג'יהאד.
בא היטלר? רצה לנקות את היהודים מהעולם.  
והיום זה כבר כולם נגד כולם. אפילו מוסלמים מקבוצה א נגד מוסלמים מקבוצה ב. 
וזה רק קצה הקרחון, מבלי שמניתי את כלל הדברים שקרו. 
לצפיה ב-'מה שכתבת הוא ממש לא נכון . מלחמות מתנהלות עבור משאבים .'
מה שכתבת הוא ממש לא נכון . מלחמות מתנהלות עבור משאבים .
12/04/2018 | 11:46
1
23
משאבי קרקע , מים , מזון .משאבים שהם אמצעים לקיום . ההשקעה בלחימה היא פעולה אשר מניבה שיפור לעומת המצב טרם הלחימה . זה לא נכון בכל המיקרים אבל זה נכון במידה מספיקה כדי שהמלחמות תפרוצנה שוב ושוב .
הדת היא מדרבן לחימה מוצלח יותר מסתם צעקות קרב או קול תופים .
לצפיה ב-'גם. לא רק.'
גם. לא רק.
12/04/2018 | 12:15
5
לצפיה ב-'המלחמות מתנהלות כדי להשתלט על העולם כמובן.'
המלחמות מתנהלות כדי להשתלט על העולם כמובן.
12/04/2018 | 11:57
5
27
הדת זה תירוץ שאנשים יעשו מה שאומרים להם, כי איך נגיד את זה חיילים לוחמים הם לא האנשים הכי חכמים שיש שיימנעו מלחימה...

לצפיה ב-'לגנותן של הדתות המונותאיסטיות ניתן איפא לציין'
לגנותן של הדתות המונותאיסטיות ניתן איפא לציין
12/04/2018 | 12:02
4
25
שהן יכולות לשמש, בין היתר, כמכשיר עידוד למלחמות ולמעשי נבלה אחרים.
לצפיה ב-'טוב נו. גם היוונים שהיו להם אלים רבים לא היו ממש אנשי שלום..'
טוב נו. גם היוונים שהיו להם אלים רבים לא היו ממש אנשי שלום..
12/04/2018 | 12:13
3
6
לצפיה ב-'היתה להם דת?'
היתה להם דת?
12/04/2018 | 12:39
2
85
לצפיה ב-'לא היה להם תנ"ך אבל היו אלים שהיו להם תכונות כאלה ואחרות. '
לא היה להם תנ"ך אבל היו אלים שהיו להם תכונות כאלה ואחרות.
12/04/2018 | 12:44
1
27
לדעתי, כשאתה רוצה לגרוף המונים כדי לצאת לקרב, אתה צריך דת של ממש ואל שמצווה זאת עליך, או שמבטיח לך תמורה. 72 בתולות (זקנות ובלות) עשויה להיות הבטחה הולמת לנער שוטה. ואתה יודע.. היה פיגוע. ונשמתו של הנער המפגע אצה רצה לה במעלה הסולם למרומים. עולה בעקבותיו איש זק"א ושואל אותו: "לאן אתה רץ, בחור"? משיב הנער: "מה.. מחכות לי 72 בתולות. שלא ארוץ"? ואז איש זק"א מנפנף מולו בשקית ניילון שבתוכה ארוז המה שמו של הנער. "ומה תעשה בלי זה"? הקשה. 
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 12:50
104
הסיפור על 72 הבתולות אינו סתם המצאה של האיסלאם הטרוריסטי, אלא מקור לו בקוראן המבטיח לצדיקים בגן העדן נשים "טהורות" עם "שדיים חטובים". מספרן לא נקוב שם כך שיתכן, אינשאללה, שהוא אף גדול מזה.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמר סטאלין'
זה בדיוק מה שאמר סטאלין
12/04/2018 | 17:43
46
בשם הטיעון הזה הוא רצח מיליונים.
אתה בחברה טובה.
לצפיה ב-'על זיכרם של 600.000 יהודי הונגריה שנרצחו בידי הנאצים'
על זיכרם של 600.000 יהודי הונגריה שנרצחו בידי הנאצים
11/04/2018 | 08:43
37
61
החליט יולי אדלשטיין להשתין מהמקפצה .
לצפיה ב-'תסביר ותרחיב, בבקשה '
תסביר ותרחיב, בבקשה
11/04/2018 | 08:46
7
9
לצפיה ב-'אני אשתדל לתת תשובה שקולה למרות שיש לי נגיעה בנושא'
אני אשתדל לתת תשובה שקולה למרות שיש לי נגיעה בנושא
11/04/2018 | 08:54
6
65
קסטנר הציל כמה אלפים מיהודי הונגריה תמורת תשלום בזהב . לסבי וסבתי היו זוג מכרים שנסעו ברכבות הללו לשוויץ . זה צד אחד של המאזניים .
מתוך 640.000 יהודי הונגריה הוסעו ונרצחו באוושביץ 600.000 בניהם 12 מבני משפחתי וקסטנר סייע בזה . זה הצד השני של המאזניים .
בוא נקרא לזה בעדינות - נושא שנוי במחלוקת ולא ראוי לגאווה .
וכעת בא יולי אדלשטיין ורוצה להעלות את זכר קסטנר בישיבה של הכנסת .
לתפקיד הנשיא הוא לא יגיע עם זה .
לצפיה ב-'תודה על ההסבר '
תודה על ההסבר
11/04/2018 | 09:02
10
לצפיה ב-'יש לי ידיד'
יש לי ידיד
11/04/2018 | 10:24
1
50
שניצל בזכותו של קסטנר. הוא עבר את השואה בברגן בלזן כנער. ברור שהוא יילחם בכל מקום כדי לטהר את שמו של קסטנר. אני חושבת שהטענה הבסיסית היא שאילולי קסטנר גם אותם מעטים היו נכחדים, כמו שאר יהודי הונגריה.
אין ספק שהתבטאת בעדינות מרובה כשאמרת שהנושא שנוי במחלוקת. 
לצפיה ב-'לסבא וסבתא שלי היה זוג מכרים כזה שנסעו לשוויץ .'
לסבא וסבתא שלי היה זוג מכרים כזה שנסעו לשוויץ .
11/04/2018 | 11:28
49
המשפחה שלי הוסעה לאושביץ .
לצפיה ב-'קסטנר דאג לא להזהיר את יהודי הונגריה '
קסטנר דאג לא להזהיר את יהודי הונגריה
11/04/2018 | 12:58
41
על דבר הכוונה להשמידם עד אחרי שנחתם ההסכם עם הנאצים על הצלת חלק זעום מהיהודים ולכן היהודים לא מיהרו לברוח ולא להסתתר שזה בעיני חטאו העיקרי. ובנוסף היה עד הגנה לפושע נאצי בבית משפט אחרי המלחמה דבר שלחלוטין לא היה חייב לעשות.

לצפיה ב-'לא יודע איך לשפוט את קסטנר'
לא יודע איך לשפוט את קסטנר
11/04/2018 | 15:41
1
38
מחד הוא הציל כמה אלפי יהודים, מאידך הוא נמנע מלהזהיר יהודים שלא יכל להציל ואף הגן על פושע נאצי במשפטו.

קשה להכריע אם עשה יותר טוב מרע או יותר רע מטוב. קשה לדעת כמה יהודים היו ניצלים לו קסטנר היה מזהיר אותם.
לצפיה ב-'לכן כתבתי שזה נושא שנוי במחלוקת ולא ראוי לגאווה .'
לכן כתבתי שזה נושא שנוי במחלוקת ולא ראוי לגאווה .
11/04/2018 | 16:24
11
לצפיה ב-'אני בכיתה עכשיו שומעת את סיפור הישרדותו'
אני בכיתה עכשיו שומעת את סיפור הישרדותו
11/04/2018 | 09:29
9
59
של גבר בן 85 שמספר לנו על ילדותו כשהיה בן שש ונשאר לבד בשואה. יושבים איתנו תיכוניסטים צעירים ומרותקים לסיפורים.
אני מודה, יסלח לי אלוהים, אני מרגישה שאיני יכולה לשמוע יותר סיפורים אישיים. כל סיפור כזה חורט בי עוד קמט בלב.
לצפיה ב-'כיצד גורמים לפלדה להיות קשה ?'
כיצד גורמים לפלדה להיות קשה ?
11/04/2018 | 09:36
8
51
מחממים ל800 מעלות צלזיוס ומקררים מהר במים או שמן .
אני את השלב הזה עברתי . אושביץ היה התנור של משפחתי ומדינת ישראל היא המים הקרים שלי .
לצפיה ב-'ואתה "קשה" כמו פלדה?'
ואתה "קשה" כמו פלדה?
11/04/2018 | 15:12
7
47
לפי הודעת העצב שלך בשרשור אחר, על כל מיני דברים שלא נוגעים לך אישית, אתה די רחוק מכך.

אני לא בא אליך בטענות, אני לא חושב שהיה בכוחה של השואה לחשל את הניצולים (וודאי לא את הנספים, הם הרי נרצחו באכזריות שלרמתה לא הגיעו לפני כן ובינתיים גם לא אחרי כן), לכן גם לא אותך. אז תבוא ותטען "רגע, לחמם זה לא מספיק, צריך גם לקרר, השואה הייתה התנור וישראל המים הקרים" ואענה לך "גם במלחמות ישראל ובאירועי הטרור נהרגו רבים, גם בישראל אין ביטחון, אין שלווה ורוגע שניתן לדמותם למים קרים", אז איך ישראל היא המים הקרים שלך כאשר לפי הדימויים שנתת היית אמור להיות החזק והמחושל באדם? הרי אתה עצוב (בצדק) על הירצחם של בני משפחתך בשואה ועצוב (לא בצדק) על בחירותיהם של אחרים שאינן נוגעות אליך. אני לא רואה סימן להיותך חזק או מחושל אלא שכך אתה רוצה לראות את עצמך. מהודעותיך אני מסיק שאתה לא חזק ולא מחושל ואנמק:

אדם חזק יש בכוחו לפעול ולשנות מצבים שאינו מרוצה מהם, אתה לא שינית דבר שמפריע לך, אתה סובל ללא תכלית ומנסה לשכנע את עצמך שהסבל הזה מחזק אותך למרות שאין לך ראיות, לא הזכרת ולו דבר אחד שעשית כדי לתקן דברים שמפריעים לך ומי שאינו עושה אינו חזק.

אדם מחושל אינו עצוב על דברים שאינם נוגעים לו, אדם מחושל מכבד את בחירותם של אחרים ולכן אינו מתעצב על בחירותיהם גם אם בחר אחרת מהם וגם אם הוא מאמין שעשו טעות. אדם מחושל מתגבר על דברים שקרו לו ומאמין בכוחם של אחרים להתגבר גם כן, רק אדם שאינו מחושל מניח שלא יתגברו מכיוון שאינו רואה את עצמו מתגבר.

מקווה שעכשיו ברור לך למה לדעתי אתה לא חזק ולא מחושל.
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 15:40
5
לצפיה ב-'תודה שבכלל התייחסת אלי '
תודה שבכלל התייחסת אלי
11/04/2018 | 16:38
5
37
בפורום הזה יש לנו מנהלת מוכשרת שיודעת מי משקר ומי לא 
זו שחוגגת על הפוסט שלך 

לעניין הפלדה - גם לפלדה יש חוזק סופי וגם לבני אדם יש חוזק סופי .
יש מי שראה ביומנים מצולמים את צוורו המרוט של משה דיין ב1973כאשר הפחד שמא חלילה ישראל תנוצח גרם לו להיראות כמו תרנגולת לפני שחיטה . אדם כזה היה קצת יותר מדוד ושקול וזהיר בקביעה מי התחזק ומי נחלש .
לצפיה ב-'כשתארת איך מייצרים פלדה "קשה". לא הגבתי משום '
כשתארת איך מייצרים פלדה "קשה". לא הגבתי משום
11/04/2018 | 17:05
4
44
שנתת תיאור למה שנקרא בשפה המקצועית "חיסום".
אכן החיסום מקשה את הפלדה, אבל היא אינה חזקה . נהפוך הוא היא שבירה . (BRITTLE)
בכדי שהפלדה תהה גם חזקה היא עוברת תהליך נוסף שנקרא "הרפייה". (Tempering ).
1. כדאי שתשתמש במושגים שאתה מבין בהם. 
2. כאיש אסוציאציות אני מקווה ש"הרפייה" לא מעלה בדמיונך משהו אחר לגמרי, רגע, בעצם למה לא .

לצפיה ב-'אם אתה רוצה לרמוז שאתה מבין במטלורגיה ואני לא'
אם אתה רוצה לרמוז שאתה מבין במטלורגיה ואני לא
11/04/2018 | 17:14
3
35
אז הנה התחלה 
לשם חיסום פלדות יש להביא את הפלדה לאיזור של מבנה אוסטניטי . קירור מהיר עוצר את חזרת הפלדה למבנה פרליטי . יש פלדות שהן אוסטניטיות מייד עם הפקתן .
הרפיה עושים לפלדות פחמניות . חישול מקשה רק פלדות עם מרכיב של מנגן . פלדות קפיץ מופקות עם מרכיב של צורן .

השבירה נבדקת עלי ידי נגיפה . 
אכן פלדה מחוסמת ללא הרפיה שבירה יותר מפלדה מורפית , אבל היא פחות שבירה מפלדה שלא חוסמה כלל . פלדות שעברו הרפיה נשחקות יותר מפלדות אוסטנניטיות . הקושי של החומרים הוא ההתנגדות לחדירת גוף אחר לתוכם .
לא רק פלדות מתקשות בתהליכים טרמיים . גם מתכות אחרות לפי המאפיינים שלהן .
זה ככה מהשרוול..................
לצפיה ב-'חחח. אני רק רוצה להראות שאתה מתחזה לידען ותו לא..'
חחח. אני רק רוצה להראות שאתה מתחזה לידען ותו לא..
11/04/2018 | 17:40
2
40
לא ידעתי שויקיפדיה נמצאת בשרוול שלך.....מעניין.
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 17:44
1
7
לצפיה ב-'זהו ? פרקת את תיסכולך ? יופי.'
זהו ? פרקת את תיסכולך ? יופי.
11/04/2018 | 17:47
46
עכשו תרגע. אתה לא כ"כ חכם כמו שאתה חושב. אלו העובדות. תפנים.

לצפיה ב-'כשפרשת קסטנר מזדמנת לידי אני שואל את עצמי'
כשפרשת קסטנר מזדמנת לידי אני שואל את עצמי
11/04/2018 | 17:56
5
55
מה הייתי עושה במקומו. אבל מיד אני מבין שזו שאלה טפשית הרי אינני יודע הונגרית.
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 23:55
3
לצפיה ב-'איזה שפות אתה כן יודע ?'
איזה שפות אתה כן יודע ?
12/04/2018 | 11:55
3
7
לצפיה ב-'C, C++, Java,Python,SQL,VB,יידיש, Perl, Pascal'
C, C++, Java,Python,SQL,VB,יידיש, Perl, Pascal
12/04/2018 | 12:12
2
7
לצפיה ב-' מעניין . יודע יידיש . אתה מתכנת ביידיש ?'
מעניין . יודע יידיש . אתה מתכנת ביידיש ?
12/04/2018 | 15:36
1
20
ביידיש גם היה אפשר לתקשר עם אייכמן , למרות שיידיש אינה ממש גרמנית . איכמן לבטח לא יידע הונגרית וקסטנר דיבר איתו בגרמנית - לא ביידיש .
לצפיה ב-'אני מפתח תוכנה שכותבת בקורת על מחזות ביידיש.'
אני מפתח תוכנה שכותבת בקורת על מחזות ביידיש.
13/04/2018 | 00:11
22
היודע הונגרית הוא אישיות אחרת אשר החסר אותה אינו יכול לעמוד במקומה, וכן הדבר לגבי עוד כמה שפות שהמייחד אותן הוא נעימתן.
לצפיה ב-'ומה תאמרו על העילויים האלה? '
ומה תאמרו על העילויים האלה?
11/04/2018 | 14:23
12
71
https://www.facebook.com/TeshuvaBS/videos/21166484...
הייתי זורק אותם לפני שהייתי דן בנושא האריתראים... ובטח ובטח, לפני יום העצמאות. לתפארת מדינת ישראל...
לצפיה ב-'אכן, הבאתי בזמנו את הסרטון הזה'
אכן, הבאתי בזמנו את הסרטון הזה
11/04/2018 | 17:15
11
46
אבל הצדיקים לא יגידו על זה מילה רעה. ליהודים מותר הכל, אפילו שהם אנטי-ציונים.
לצפיה ב-'לדעתי הם ראו יותר מדי "שבאבניקים" '
לדעתי הם ראו יותר מדי "שבאבניקים"
11/04/2018 | 18:10
10
141
לצפיה ב-'בדיוק סיימתי השבוע לראות את הסדרה'
בדיוק סיימתי השבוע לראות את הסדרה
12/04/2018 | 15:59
9
48
בהתחלה היססתי, אבל הגעתי למסקנה שהיא מופתית. סדרה אחרת שהיא מעולה, נקראת סטרייק ובה מככבים טום ברק והולידיי גריינג'ר ומבוססת על ספרי ג'יי קיי רולינג, שחתמה בשם בדוי. 
מדובר בחוקר נוסח שרלוק הולמס, בוגר אפגנסיטאן ועם רגל תותבת מהמלחמה, שהופך לחוקר פרטי. יש לו גם עוזרת פרטית מאוד רבת תושייה. יש 7 פרקים, ראיתי שלושה. מומלץ ביותר.
לצפיה ב-'תודה, ראיתי, הדמות של קורמורן אהובה עלי.'
תודה, ראיתי, הדמות של קורמורן אהובה עלי.
12/04/2018 | 17:35
25
לצפיה ב-'מאוד אוהבת את ׳סטרייק׳.'
מאוד אוהבת את ׳סטרייק׳.
12/04/2018 | 20:15
3
11
לצפיה ב-'איפה אפשר לראות את 'סטרייק'?'
איפה אפשר לראות את 'סטרייק'?
12/04/2018 | 20:38
2
9
לצפיה ב-'הוט יס וסלקום TV משדרות את זה ב-VOD'
הוט יס וסלקום TV משדרות את זה ב-VOD
12/04/2018 | 20:40
1
18
לגבי פרטנר, ממש אין לי מושג.
לצפיה ב-'אני אחפש את זה ב-VOD אולי גם להם יש את זה...'
אני אחפש את זה ב-VOD אולי גם להם יש את זה...
12/04/2018 | 20:45
389
לצפיה ב-'ראיתי 2 "סיפורים" מהסדרה הזו. זה נחמד, אבל כבד לי להמשיך.. '
ראיתי 2 "סיפורים" מהסדרה הזו. זה נחמד, אבל כבד לי להמשיך..
12/04/2018 | 20:47
3
15
לצפיה ב-'התעלומות פחות חשובות,'
התעלומות פחות חשובות,
13/04/2018 | 00:00
2
40
וכי מה אכפת לי באמת מי רצח את ליידי פלונית בשנות השמונים בלונדון? מה שבאמת מעניין זו התפתחות היחסים בין הבלש הנחוש והנבוך לבין מזכירתו המסורה. לפני עוד שני פרקים בשבילם לקבל החלטה ולבצעה.
לצפיה ב-'זה לא היה בשנות ה-80'
זה לא היה בשנות ה-80
13/04/2018 | 11:07
1
52
מדובר בבלש מודרני ועדכני של העשור השני במילניום. לא ראיתי את הפרקים המאוחרים. כל אחד ישים את הדגש איפה שירצה. גם בסדרה (המופתית לדעתי), הרשימה השחורה, יש דגש נרחב על היחסים (המשפחתיים, אב ובת) שבין הסייען שהוא פושע נמלט, לבין סוכנת ה-FBI. 
לצפיה ב-'צודק, תודה על התיקון, כרגע סיימתי לראות פרק 6'
צודק, תודה על התיקון, כרגע סיימתי לראות פרק 6
13/04/2018 | 11:12
20
מסתמנת הפתעה.
לצפיה ב-'מה אתם עושים ביום העצמאות בשבוע הבא'
מה אתם עושים ביום העצמאות בשבוע הבא
11/04/2018 | 03:07
16
53
אני אחגוג בארוחה צמחונית- כי אני צמחוני.
ואם אחותי תבקר אותנו- תהיה שמחה גדולה.
שהיה לנו מכונית נסענו לחיק הטבע. לחזק את אהבת הארץ אבל עכשיו רק בבית
מבחינת לימודים ואני לומד כל יום לשמור על הראש. אלמד הומני כמו בכל יום חג ושבת. כי בלימוד ראלי עושים גם  כלי משחית. ולבימוד הומני מחנכים לשלום
לצפיה ב-'כפי שכתבתי כאן - לא חוגג'
כפי שכתבתי כאן - לא חוגג
11/04/2018 | 08:49
12
לצפיה ב-'אין לי מושג :('
אין לי מושג :(
11/04/2018 | 09:13
33
אין לי תוכניות ואין לי חשק מיוחד לחגיגות...
לצפיה ב-'יודעת מה לא נעשה'
יודעת מה לא נעשה
11/04/2018 | 10:29
1
34
לא ואני חוזרת על כך: בשום פנים ואופן לא נצא מהבית לכבישים הפקוקים, לאתרים העמוסים, לחורשות המפוצצות. מי שרוצה לראות אותנו ביום העצמאות שיבוא אלינו.
לצפיה ב-'גם אנחנו בדרך כלל לא יוצאים ביום העצמאות מהבית'
גם אנחנו בדרך כלל לא יוצאים ביום העצמאות מהבית
11/04/2018 | 15:48
24
מקווים שיהיו תוכניות טובות בטלביזיה ומנצלים את היום הזה למנוחה ולהנאה.
לצפיה ב-'בערב אני אקח את הילד לראות את הזיקוקים+הופעות לילדים'
בערב אני אקח את הילד לראות את הזיקוקים+הופעות לילדים
11/04/2018 | 10:34
29
ולמחרת כנראה שנעשה על האש אצל חמתי בבית
לצפיה ב-'יש לנו בבית 3 טלביזיות'
יש לנו בבית 3 טלביזיות
11/04/2018 | 17:53
2
44
אחת תהיה פתוחה על ערוץ ילדים עבור הנכדים, השנייה פתוחה על הדלקת המשואות עבור הימניים, והשלישית סגורה לאות מחאה נגד מירי וביבי בשביל השמאלנים.
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 05:02
לצפיה ב-'גם אצלנו זה כנראה יהיה בדיוק בסדר הזה'
גם אצלנו זה כנראה יהיה בדיוק בסדר הזה
13/04/2018 | 11:13
4
לצפיה ב-'מחפש פוסטים של טרולים שמאלנים שמקללים את מדינת ישראל'
מחפש פוסטים של טרולים שמאלנים שמקללים את מדינת ישראל
12/04/2018 | 00:01
3
34
מעלה אותם לפורום ומתבכיין
לצפיה ב-'המעניין שלא שמעתי ממך מילה על השבאבניקים'
המעניין שלא שמעתי ממך מילה על השבאבניקים
12/04/2018 | 00:10
2
31
שמורידים את הדגלים של מדינת ישראל התלויים בצמתים לכבוד יום העצמאות, דורכים עליהם, שורפים אותם, והם גם הולכים ומצטלמים עם אבו-מאזן ובידיהם דגלים של פלסטין... 
באמת מעניין למה אין לך מילה להגיד עליהם, או שגם הם מבחינתך סתם טרולים לא מזיקים שבסך הכל משעמם להם וצריך להתעלם מהם?
לצפיה ב-'לא זוכר שמוניתי לפרקליט החרדים'
לא זוכר שמוניתי לפרקליט החרדים
12/04/2018 | 00:18
1
38
אבל אם חשובה לך התייחסותי לעניין:
ערבבת כמה נושאים אז אתייחס לכל נושא בנפרד
א. מורידים דגלים מהצמתים - טרולים.
ב. שורפים דגלי ישראל - כלא.
ג. מצטלמים עם מחבלים - בוגדים.

אם את רוצה את התייחסותי בנושאים נוספים - רק תבקשי.
שמח שיכולתי לעזור.
לצפיה ב-'תודה, אין לי שאלות נוספות'
תודה, אין לי שאלות נוספות
12/04/2018 | 00:31
27
לילה טוב!
לצפיה ב-'יום הזיכרון לשואה ולגבורה'
יום הזיכרון לשואה ולגבורה
12/04/2018 | 12:25
3
38

געגועים לבכי

ובעיניי 
קונכיית הדמעות 
יבשה כדיונה של זיכרונות 
סדוקה כמעונם של 
חלזונות 

זיכרון בסיסי

אני כבר כמה שעות מנסה למצוא פרורי זיכרון ואני לא מצליחה. מנסה לדלות מזיכרוני פרטים קטנים מבית הספר, סיפורים ששמעתי בהיותי ילדה, וכאילו כל מאגר זכרוני נמחק כלא היה. 
יד נעלמה ומחקה לי את כל הקבצים. 
אני זוכרת במעורפל איך ישבתי בכיתה א' ומנהל בית הספר בא לספר לנו על השואה. הוא פתח והקריא לנו קטע על אם אשר שמרה על ילדיה כאשר חיילים גרמניים נכנסו אל ביתה וקרעו את ילדיה ממנה ואת תינוקה השליכו מהחלון כדי לחסוך בכדורים... 
מבחינתי זה הזיכרון הכי צורב שחקוק בי ואת הסיפור הזה שמנהל בית הספר סיפר לנו, את זה כנראה שום מחיקון  לא יצליח להעלים.. 
שנים רבות אני נושאת איתי את סיפורי יום השואה. סיפורים על גבי סיפורים. שירים, הצגות, אנה פרנק, חנה סנש, מרדכי אנילביץ, הגטו, הפרטיזנים. שוב חוזר הניגון, משואות, יזכור, קדיש. 
שנה ועוד שנה. טקסי בית הספר, אנה פרנק. מצעדי המוות, מצעדי החיים, פולין, אושוויץ, באבי יאר, טרבלינקה. ושוב הסרטים מהדהדים מתוך מקלטי הטלוויזיה. הצעקות בגרמנית. היריות, שקשוק הרכבות. 
שנה אחרי שנה שאני קוראת את הסיפורים ואת הזוועות. שנים, שנים שאני שומעת את הקולות מהרדיו ומהטלוויזיה.  אני רוצה לרגע אחד, לספר משהו שלא יעלה על 500 מילה ואני לא מצליחה. 
והנה לרגע, הבזק פתאומי של ילדה יחפה עם שתי צמות, רצה בין הפחונים והצריפים, עומדת על קצות האצבעות מנסה להציץ מאחד החלונות ולראות את האיש הרזה עם קעקוע המספרים על הזרוע. 
ושוב, התמונה נעלמת. אותו זיכרון בסיסי הולך ודועך. מוזיקה חרישית, בחירתה של סופי, אנה פרנק. על מרצפות ברלין, פרנקפורט, שטוטגארט, הלכתי כמו על גחלים לוחשות. לא זוכרת כלום. מי מוחק לי הכל מהדיסק הקשיח? 
לא זוכרת כלום מלבד אותו זיכרון מעורפל של ילדה קטנה מהמעברה שיושבת בכיתה ומסתכלת על מנהל בית ספרה בחרדת קודש כמו היה האלוהים עם שיער מאפיר ומדובלל קורא בקול חנוק ומספר את הסיפור על האם הצעירה ותינוקה. 

לצפיה ב-'כתוב היטב ומרגש .'
כתוב היטב ומרגש .
12/04/2018 | 12:56
1
14
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/04/2018 | 15:27
6
לצפיה ב-'ערב טוב לכולם'
ערב טוב לכולם
10/04/2018 | 21:22
31
104
מדברים הרבה על הקרן החדשה לישראל,
ונדמה לי שראש הממשלה הטיל עליה את כל צרותיה של מדינת ישראל.
אבל מסתבר שזאת קרן שפועלת קרוב לארבעים שנה וחברים בה אנשים טובים.
דן מרידור  התראיין בגלי צה"ל:
"ההתקפה הפרועה הזאת על הקרן החדשה לישראל היא תופעה מוזרה וחמורה", אמר הח"כ לשעבר דן מרידור בראיון אצל רזי ברקאי, "מישהו יודע מי זה הקרן החדשה לישראל?", הוסיף ושאל, "יש שם חתני פרס נובל ישראלים, צ'חנובר וכהנמן שם, טובי הפרופסורים באוניברסיטאות, אנשי צבא בכירים. אנשים שעושים שירות מצוין עבור נדכאים ואנשים שקשה להם, וכן - שרוצים מדינה צודקת ושיוויונית יותר". 
במקביל תוקפת מירי רגב את האופוזיציה. היא טוענת שהם ממש כמו BDS וארגונים העויינים את ישראל. בגלל שנשיא הונדורס ביטל את השתתפותו בטקס הדלקת המשואות, אז האופוזיציה בישראל היא גורם עוין למדינה. 
מה יהיה השלב הבא?
מחנות לשמאלנים?
גירוש מהארץ של סמולנים?
מה עובר על האנשים האלה למען השם? הרי ברור שמירי רגב לא פועלת לבד. כל מילה שהיא אומרת זה באישור מלא של ראש הממשלה. לאן הוא חותר בדיוק?
תגידו, זה לא מפחיד אותכם?
זה נראה לכם בסדר?
ככה לתקוף את האופוזיציה בישראל? ככה לתקוף קרן שפועלת למען ישראל ולטובת אזרחיה? ככה לתקוף כל מי שמעז להעביר ביקורת על התנהלות הממשלה וראש הממשלה?
אני כבר באמת לא יודעת מה להגיד.
מחר ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, אנחנו מתייחדים עם הזיכרון והאבל, עומדים בצפירה, עושים קולות כאילו למדנו משהו, אבל לא למדנו כלום. כנראה גם לא נלמד.
החרדים טוענים שהם לא צריכים לעמוד בצפירה והם בכלל לא אמורים או לא צריכים לכבד את היום הזה. הוא לא נוגע לאמונתם. 
על זה, לא שומעים מילה מראש הממשלה או מהגברת מירי רגב. זה לא חשוב מבחינתם, או זה לא נורא. אבל הקרן החדשה לישראל מפריעה להם. למה? ככה. החרדים תומכים בממשלה ואילו הקרן החדשה מעבירה ביקורת. אז תוקפים את הקרן ומשקרים לגביה. יוצרים אצל הציבור רושם שמדובר באירגון עויין לישראל כשההיפך הוא הנכון. משקרים לציבור. אבל ראש הממשלה שקרן פתולוגי, אז עוד שקר לרזומה. מה יש, מה קרה? לא נורא. 
ובאמת, אין כאן שאלה של שמאל או ימין. יש כאן ראש ממשלה ושרת תרבות שפשוט מפחידים בהתנהלות שלהם. אני לא רוצה להיות פסימית כמו רוגל אלפר
אבל זה לא מריח טוב. 
לא רציתי לדבר על פוליטיקה, אבל זאת כבר לא פוליטיקה. זאת מלחמה על דמותה של המדינה הזאת. מישהו מצייר לה שפם על הפרצוף היפה שלה
לצפיה ב-'דעתי בנושא'
דעתי בנושא
10/04/2018 | 22:19
64
נתניהו מחפש את מי להאשים במחדליו ולא יבחל באמצעים. ידעת שאחד מיועציו הפוליטיים כינה את איש אמונו לשעבר, יועז הנדל בתור "יתוש שאפשר למחוץ בקלות", כאשר הצטרף להפגנות נגד השחיתות? 
על מירי רגב חבל להכביר בדיבורים, מקווה שימיה כשרה בישראל ספורים עד מאוד.
לגבי דרעי, אני מרחם עד מאוד על הציבור החרדי שהוא אחד מנציגיו. זה אופייני לכולם, ימין ושמאל, דתיים וערבים. הפוליטיקאים מקלקלים את השורה, מלבים, מסכסכים וזורקים בוץ. זה לא חדש, רק שנתניהו הביא את זה לשיא. 
מה רוצה החרדי הקטן? כמו כל אזרח, לחיות בכבוד וי. ע"פ סטטיסטיקות של משרד הכלכלה, יותר ויותר  מהם מעוניינים לשבור את מעגל העוני, לעבוד וחלקם, רחמנא לצלן, גם לשרת בכוחות הביטחון. הבעיה, כמו במגזר הערבי (אם כי פחות) הוא הנידוי והחרם של פלגים קיצוניים, שיש לקוות שייעלמו במהרה מהנוף, לטובתם של בני הקהילה החרדית ולטובת מדינת ישראל. 

לצפיה ב-'השיטה של הליכוד היום היא להסית נגד השמאל'
השיטה של הליכוד היום היא להסית נגד השמאל
11/04/2018 | 03:22
2
43
ולנסות לעשות אותו ללא ליגיטימי. אבל 50 אחוז מהעם  הם שמאל ומבין מצביעי הליכוד יש רבים הרוצים שלום. ואני פוחד לגבי הדמוקרטיה בישראל בגלל ההסתה.
לצפיה ב-'רוב העם ימין אבל נתניהו לא בדיוק'
רוב העם ימין אבל נתניהו לא בדיוק
11/04/2018 | 06:10
41
הליכוד הוא באופן כללי מפלגת ימין אבל נתניהו הוא לא ימין ולא שמאל, נתניהו הוא זיקית שמבטיח לעם מה שהוא רוצה לשמוע, הבעיה עם נתניהו היא שהוא לא מקיים ותמיד מאשים אחרים בכשלונותיו במקום לקחת אחריות. נתניהו נגרר ולחיץ, הוא לא מנהיג. לנתניהו אין שום אידיאולוגיה, הדבר היחיד שחשוב לו הוא להיות בשלטון. מכיוון שפרט לכך אין לו שום אידיאולוגיה לא נכון להגדיר אותו כימין או כשמאל.
לצפיה ב-'רק נגד השמאל?'
רק נגד השמאל?
11/04/2018 | 08:43
38
גם כל מי שמנהל במפלגה קו מתון ושפוי ולא שר למרותם של ראש הממשלה וחבר מלקקיו, הופך לאיש שמאל. אני פחות חושש לדמוקרטיה, אלא לערכי המוסר של הישראלים. הדוגמא השלילית שמתווה נתניהו, ראש הממשלה הראשון בתולדות המדינה שנחקר באזהרה (פרשת המתנות, עוד בקדנציה הראשונה), וכן הבאים בתור אחריו, השחיתה כל חלקה טובה בישראל וייקח זמן עד שמישהו יבוא ויתקן את הסירחון. 
לצפיה ב-'דרעי, שלמד להופיע עם פרצוף נזוף שכזה.... יש לו משנת חיים....'
דרעי, שלמד להופיע עם פרצוף נזוף שכזה.... יש לו משנת חיים....
11/04/2018 | 07:18
33
איש שאין לו בושה ואין לו כבוד לדבר. איש ממוצא שלא חווה את השואה, אבל יש לו דעה לגביה... ומה אם ימות לו קרוב בחודש, שבמהלכו לא מספידים כדבריו? האם יעביר את מועד האבל לחודש אב? ליום חורבנו של בית המקדש? או שימשיך ויאמר, שכל השואה לא הייתה אלא דרכו של בונה עולם לבער את הרעים מקרבינו, ולא אנו שמותר לנו בכלל לפעור פה ולומר, שהבונה טועה. האיש נבער, מסית ומדיח, עבריין מורשע, ששב אל לב זירת הפשע - בברכתו של הודו ירום.
ולהודו ירום אין בכלל אלוהים. אין לו שום אג'נדה. אין לו כבוד לזולת אלא לכיסאו בלבד, בעיקר כדי שיוכל להמשיך ולקבל מנעמים, ובעיקר כדי שיוכל להמשיך ולטייל בכל העולם יחד עם מיעס פיגי שלו. [מיעס ביידיש = מאוס]. ואז, זו שהדביקה את לשונה לחלחולת שלו, תמצא עוד הזדמנויות לברך אותו על מפגשיו עם אנשים כמו מודי, זה שמצד אחד התחבק עם ביבי, אבל למחרת.... היה בכלל במקומות אחרים והתלקק לו עם שונאי ישראל המושבעים. 
ובין לבין, הוא עוד ינאם, יברך תוך הכנסת רמזים כאלה ואחרים בברכתו, ויבעיר משואה - לתפארת כס השלטון. 
אוחח... אילו לרוני אלשיך היו וובוס, הוא כבר היה מוצא איזה מטיל כבד של רפש, שיש בכוחו להעיף את הנקלה הזה, יום לפני ערב יום העצמאות, ולו רק כדי שייחסך מאיתנו הסיוט הנורא מכל: לראותו מצית משואה לבושתו הנוראה של עם ישראל בארצו, ביום חגו הגדול.
לצפיה ב-'הכי אני מתלהב מהבוטוקס של מירי'
הכי אני מתלהב מהבוטוקס של מירי
11/04/2018 | 08:46
1
45
מהאיפור המושלם, מהחיוך התמידי על פניה.
לצפיה ב-'חיוך? מבט זעוף של מ"כ בחיזבללה'
חיוך? מבט זעוף של מ"כ בחיזבללה
12/04/2018 | 08:31
9
לצפיה ב-'אני לא יכול לכעוס עליך למרות שיש סיבות לזה .'
אני לא יכול לכעוס עליך למרות שיש סיבות לזה .
11/04/2018 | 09:28
48
לא אפרט כי אז תתעני שאני תוקף אישית .
הדבר היחיד שאני יכול לעשות זו המלצה .
אני ממליץ שתבדקי את הרשימה המלאה של הגופים שבהם תומכת הקרן .
כי
לצד דברים חברתיים יפים תומכת הקרן במעשים ובאירגונים הנושאים גרעיני חורבן לישראל כמדינה יהודית . עדאללה למשל .
אז אני איש של אסוציאציות כמו שכתבתי בהודעה אחרת והאסוציאציה שלי מחברת את הסוציאליזם של הקרן החדשה לישראל עם הסוציאליזם הלאומי בגרמניה הדמוקרטית בין 2 מלחמות העולם .
לצפיה ב-'הקרן לישראל חדשה'
הקרן לישראל חדשה
11/04/2018 | 16:42
22
32
היא לא "קרן שפועלת למען ישראל ולטובת אזרחיה".
זאת היתממות.
זאת קרן שמטרתה קידום אג'נדות רדיקליות על מנת לשנות את פניה של מדינת ישראל.
את הפעילות שלה היא מבצעת באמצעות תרומה של ממשלות זרות - בין השאר האיחוד האירופי.

ממשלות זרות שפועלות לקידום אג'נדה במדינת ישראל זאת בהחלט תופעה שראויה לביקורת של ממשלת ישראל.
אין כאן שאלה של ימין ושמאל.
כולם צריכים להתקומם על התערבות ממשלות זרות בעניינים הפרטיים של מדינת ישראל.
לצפיה ב-''הקרן החדשה לישראל' ולא כפי שכתבת'
'הקרן החדשה לישראל' ולא כפי שכתבת
11/04/2018 | 16:49
21
32
לצפיה ב-'הקרן לישראל חדשה הוא שמה האמיתי'
הקרן לישראל חדשה הוא שמה האמיתי
11/04/2018 | 17:27
33
השם מייצג נאמנה את מטרתה של הקרן והוא גם התרגום הנכון של שמה באנגלית.
אבל השמאל (כרגיל) עסוק במכבסת מילים.
לצפיה ב-'הקרן החדשה לישראל - השם נכון כעת ?'
הקרן החדשה לישראל - השם נכון כעת ?
11/04/2018 | 17:33
28
פועלת במימון של ממשלות זרות ושל גורמים פוליטיים המתנגדים למדיניות החוקית של ישראל . ג'ורג' סורס למשל ויהודים ראדיקליים בארהב . לפני זמן לא רב אישר מנכל הקרן שהם מממנים את ההפגנות נגד גירוש האפריקאים . לפי הודעה רישמית הם מממנים את ארגון עדאללה השואף לבטל את "מדינה יהודית בארץ ישראל" . מישהוא השתמש מולם בביטוי "הפרה שבועטת בדלי החלב" .
לצפיה ב-'כפי שניתן לראות מהקישור שאת הבאת ולא אני '
כפי שניתן לראות מהקישור שאת הבאת ולא אני
11/04/2018 | 17:43
18
28
הקרן היא קרן אמריקאית הרשומה בניו-יורק ושמה האנגלי New Israel Fund .
New Israel תרגומו ישראל חדשה .
גופים ממומנים   בצלם , הוועד הישראלי נגד הריסת בתים , מוקד סיוע לעובדים זרים . מחסום ווטש , מרכז מוסווא , סולידריות שייח ג'ארח , עדאללה , שוברים שתיקה .
לצפיה ב-'מתוך כל עשרות הארגונים שהקרן תומכת בהם'
מתוך כל עשרות הארגונים שהקרן תומכת בהם
11/04/2018 | 17:55
7
33
בחרת להביא את מה שנוח לך. את מה שמציג אותך כיהודי פטריוטי. התעלמת משאר האירגונים שהקרן עוזרת להם לעזור לבני האדם ולאזרחים, ולנשים ולנכים ולנדכאים ועוד בני אדם הזקוקים לעזרה.
לצפיה ב-'אם יפסיקו להתערב בעניינים של ישראל'
אם יפסיקו להתערב בעניינים של ישראל
11/04/2018 | 22:43
4
25
ויעסקו אך ורק בתרומה לקהילה כולנו נחבק אותם בשתי ידיים.
לצפיה ב-' ישראל היא דמוקרטית כל אזרחיה וכל אחד יתערב כראות עיניו'
ישראל היא דמוקרטית כל אזרחיה וכל אחד יתערב כראות עיניו
12/04/2018 | 08:48
3
23
לפני שמנסים לכפות דת יש לכפות שוויון וצדק לכל התושבים
לפי מגילת העצמאות .
ענייניה של ישראל הם בנשמת אפו של כל אזרח וכך מצווים להיות.
 על כל אזרח גם לדאוג לחינוך פלורליסטי כדי שלא ישטפו את
מוחם של עוללים יהודים בגזענות כמו בחמס.
לצפיה ב-'אתה קורא את מה שאתה כותב ??'
אתה קורא את מה שאתה כותב ??
12/04/2018 | 08:54
2
27
כל אחד יתערב בסוגיות החברתיות של ישראל ?
פוטין לדעתך צריך להתערב בתקציבי הנכים ?
גנרל א-סיסי יחליט מי יתפלל בכותל ?
לצפיה ב-'כל אזרח בישראל כולל החברים בארגונים זכותו להתערב'
כל אזרח בישראל כולל החברים בארגונים זכותו להתערב
12/04/2018 | 09:02
1
21
אני קורא מה אתה חושב.. רק לרבנים מותר לקבוע איך תתנהל המדינה
לצפיה ב-'כל אזרח בישראל - כמובן. ממשלות זרות אינן "אזרח בישראל".'
כל אזרח בישראל - כמובן. ממשלות זרות אינן "אזרח בישראל".
12/04/2018 | 09:07
22
אז בבקשה ממך, תצטרף לקריאה - להפסיק התערבות ממשלות זרות.
לצפיה ב-'יש צורך לאזן את מה שאחרים משבחים .'
יש צורך לאזן את מה שאחרים משבחים .
12/04/2018 | 08:14
1
25
הקרן מפרסמת את ציפוי השוקולד ואני מספר מה מתחת לשוקולד .
לצפיה ב-'ככה לתקוף קרן שפועלת למען ישראל ולטובת אזרחיה?'
ככה לתקוף קרן שפועלת למען ישראל ולטובת אזרחיה?
12/04/2018 | 08:18
25
כן .
לצפיה ב-'אני חותם על כל גישור ומתן סיוע לפליטים לזרים ולנצורים'
אני חותם על כל גישור ומתן סיוע לפליטים לזרים ולנצורים
12/04/2018 | 08:40
9
26
הניכור ההסתה הצדקת הכיבוש הגזל והדכוי הם חרב הפיפיות
שמביאה לנקמות פיגועים ושינאה.
מה לעשות יש במדינה אפרטהייד, כי אין תכנון לגורל השטחים ואין תקדימים
כאלו במדינות מערביות - אוכלוסיה של מליונים ללא זכויות אזרח (וגם חובות)
התעלמות מהכוונה המוצהרת של רבנים משיחיים לכבוש את הארץ מהתנך
- על אלו משום מה אין בליבך והימין שום מחשבות כפירה או בגידה.
על חרדים משתמטים או חוליות הטרור של הר הבית המתכננות לפרטי פרטים
החרבת אל אקצא הקמת מקדש עם כוהנים וכפיית מדינת הלכה - זה לא דמיון אלא 
מציאות של מאות אלפי חרדים שחיים בצפיה למשיח ומלכות.
על כל אלו בחרת להבליג ולצפות שמדינות העולם יבליגו על מליוני הפליטים.

לצפיה ב-'אתה תומך בהתערבות ממשלות זרות בענייני מדינת ישראל ?'
אתה תומך בהתערבות ממשלות זרות בענייני מדינת ישראל ?
12/04/2018 | 08:45
7
21
רק בגלל שאתה מפסיד בקלפי ??
מדינות זרות צריכות להתערב בסוגיות חברתיות של אזרחי ישראל ?

זה בכלל לא עניין של ימין ושמאל. כל אזרח צריך להתקומם נגד התערבות ממשלות זרות.
לצפיה ב-'רמז שמישהו מרויח סחיטת הציבור מההצבעה בקלפי?'
רמז שמישהו מרויח סחיטת הציבור מההצבעה בקלפי?
12/04/2018 | 08:58
6
28
כמה צביעות יש באנשים שמתבכיינים לממשלות זרות
להתערב בענייני ישראל ואויביה שנובעים ממה שמתרחש בישראל
אך דורשים לא להתערב בעצמן?
מדוע הרבי מלובביטש המשיח מתערב בדת בישראל?
ישראל חברה באיגודים בינלאומיים לא לבדד תשכון..
מתערבים במיקרו ובמאקרו העולמי בכל תחום מתוך גלובליות ודאגה לבני אנוש

לצפיה ב-'כמה הזוי'
כמה הזוי
12/04/2018 | 09:11
4
28
זאת כלל לא צביעות לבקש ממדינות לתמוך במלחמות ישראל ולדרוש מהן לא להתערב בסוגיות חברתיות.
זאת התנהגות נורמלית.
לצפיה ב-'E טי, השעה עכשו כמעט 13:00. האם טרחת לעמוד ולו לכמה שניות'
E טי, השעה עכשו כמעט 13:00. האם טרחת לעמוד ולו לכמה שניות
12/04/2018 | 13:00
3
29
לזיכרם של הניספים בשואה כאשר נשמעה הצפירה ? (שנשמעה ברחבי הארץ בשעה 10:00)
לצפיה ב-'כמובן שכן'
כמובן שכן
12/04/2018 | 17:42
2
9
לצפיה ב-'אני שמחה לשמוע'
אני שמחה לשמוע
12/04/2018 | 20:54
1
28
היום ראיתי סרטון טרי טרי מהיום, על גבר חרדי שבזמן הצפירה כשכולם עמדו ליד מכוניותיהם והרכינו ראש או סתם בהו בחלל, הוא מצא לנכון לעשות פיפי, מה שנקרא להשתין עלינו בקשת. ובזמן שכולם עומדים בצפירה, הוא רכס את מכנסיו, חזר למכונית ונסע. 
אז אתה תגיד שהוא טרול והוא סתם והוא לא מעניין והוא כלום ושום דבר, אבל בשבילי הוא הרבה ובשביל הרבה ישראלים הוא סימפטום מדאיג.
לצפיה ב-'יותר מדי חרדות זה לא בריא'
יותר מדי חרדות זה לא בריא
12/04/2018 | 23:22
18
כדאי לבדוק מה גורם לפוביות כאלה.
אולי חרדיות מודחקת?
לצפיה ב-'חבל שאתה לא יודע לכתוב משפטים קוהרנטים בעברית .'
חבל שאתה לא יודע לכתוב משפטים קוהרנטים בעברית .
12/04/2018 | 11:51
26
לפי דעתי מי שלא יודע לכתוב באופן קוהרנטי גם חושב באופן לא קוהרנטי .
לצפיה ב-'"העולם" . מי זה "העולם" ? מיליארדי מבליגים . מיליארדים ! ! '
"העולם" . מי זה "העולם" ? מיליארדי מבליגים . מיליארדים ! !
12/04/2018 | 09:23
35
שמבליגים על עשרות ואולי מאות מוקדי רוע . מבליגים על מעשי אירן . מבליגים על הדיכוי בטורקיה , מבליגים על רצח עם בסוריה . זה "העולם" . אבל הגנת גבולות ישראל זה פשע מלחמה  ואת זה אומרים אזרחים ישראלים בלי בושה , בלי שפניהם יסמיקו בחסות הדמוקרטיה . דמוקרטיה שקיימת כאן רק מסיבה אחת

כי אנחנו ניצחנו . בלי זה לא היתה כאן דמוקרטיה ולא היו כאן יהודים . יהודים שחופרים כמו טרמיטים להרוס את הבית . חופרי , חופרים , חופרים .............................
לצפיה ב-'"שניים סינים עם כינור גדול" בגרסה קייצית במיוחד '
"שניים סינים עם כינור גדול" בגרסה קייצית במיוחד
10/04/2018 | 19:09
31
31
היה לי מצ'עמם אז העליתי עוד סרטון ליוטיוב
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
11/04/2018 | 04:21
2
19
בתרגום- טו טיטיס..
לצפיה ב-'או תותים.... תותים... החיים מלאים בתותים.... אדומים ומתקתקים'
או תותים.... תותים... החיים מלאים בתותים.... אדומים ומתקתקים
11/04/2018 | 06:54
1
12
לצפיה ב-'לתותים (של אטניקס) יש מקום של כבוד משלהם ברפרטואר שלי '
לתותים (של אטניקס) יש מקום של כבוד משלהם ברפרטואר שלי
11/04/2018 | 08:37
15
עם מה שהעלתי אתמול השתעשעתי כבר המון זמן והחלטתי להעלות מתוך שעמום טהור

יש גם גרסה אחרת שחשבתי עליה אבל זה לא היה מצחיק וזורם חלק כמו זה ..

"שניים צינים עם ספקות גדולות
הילכו והירהרו להם כך סתם ברחובות
שניים צינים עם ספקות גדולות
מפקפקים ככה בכל מיני שטויות"
לצפיה ב-'אגב הסרטון הזה הזניק אותי מעל ה3K צופים ל3015 צפיות בערוץ'
אגב הסרטון הזה הזניק אותי מעל ה3K צופים ל3015 צפיות בערוץ
11/04/2018 | 08:41
6
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 08:45
1
לצפיה ב-'אתמול ראיתי את בר גירלס מארח באירלנד את השחקנית'
אתמול ראיתי את בר גירלס מארח באירלנד את השחקנית
11/04/2018 | 12:56
19
קורטני קוקס שמילאה את תפקיד מוניקה בסידרה "חברים" אם אספר לכם מה היה שם יימחקו לי את ההודעה .
לצפיה ב-'יששששששששש! ברצלונה עפה מליגת האלופות:)'
יששששששששש! ברצלונה עפה מליגת האלופות:)
10/04/2018 | 23:49
24
49
משחק מדהים של רומא שהאמינה שאפשר לעשות את זה! לא יאומן!
לצפיה ב-'אני יותר מתפעל מההישג של רומא מהשמחה לאיד על הדחת ברסה'
אני יותר מתפעל מההישג של רומא מהשמחה לאיד על הדחת ברסה
11/04/2018 | 00:37
14
39
כמובן שכאוהד ריאל אני שמח, שהסרנו עוד מכשול בהגנה על התואר. מצד שני, צריך להיזהר מאוד נגד יובנטוס ולבוא במוכנות שיא. מה שנקרא "אל תאמר שלי זה לא יקרה". 
לצפיה ב-'אני לגמרי מסכימה'
אני לגמרי מסכימה
11/04/2018 | 07:50
32
בהחלט מתפעלת מההישג ומהמשחק של רומא ולגמרי לא שקטה לגבי ריאל ויובנטוס. אבל היה קשה לי לא לשמוח על הדחתה של ברצלונה, ובאותה נשימה כאב לי נורא על הנכד הגדול שלי שמאוד חשש מהמפגש הזה ואני עוד אמרתי לו שאין לו מה לדאוג...
עכשיו אחיו הקטן אוהד ריאל מאכיל אותו הקנטות. אני מקווה שהם לא הולכים מכות...
לצפיה ב-'היי דורי. יפה כתבת בכותרת של הפוסט שלך. '
היי דורי. יפה כתבת בכותרת של הפוסט שלך.
11/04/2018 | 11:21
12
39
להבדיל אלפי הבדלות מהכותרת של יחפה שכולה רק שמחה לאיד.
לצפיה ב-'אני שמחתי ואני מראה כשאני שמחה! ככה אני'
אני שמחתי ואני מראה כשאני שמחה! ככה אני
11/04/2018 | 13:29
11
39
בהמשך הצדקתי את דורי וגם הרגשתי רע בגלל הנכד שלי כי בסך הכל מה איכפת לי מרומא?? הם קבוצה אנטישמית. הם הכי אנטישמים באיטליה. אבל באותו הרגע כן שמחתי ואני לא מתנצלת על כך. 
לצפיה ב-'יחפה חביבה. כל פוסט מעיד על האדם שכותב אותו !!'
יחפה חביבה. כל פוסט מעיד על האדם שכותב אותו !!
11/04/2018 | 15:07
3
29
ולא משנה מתי הוא נכתב או באיזה נושא.
לצפיה ב-'עם זה אני מסכימה'
עם זה אני מסכימה
11/04/2018 | 15:45
2
27
אפרופו שמחה,
שמחתי שהנכד שלי לא לקח את ההפסד של ברסה יותר מדי ללב, ההיפך, מסתבר שהוא צפה את זה והוא לגמרי סבבה עם ההפסד :) נקניקיות פרגית בתוך לחמניה טריה, צ'יפס חם חם עם קטשופ, לגמרי עשו את העבודה ואמרתי לעצמי, איזה יופי
שהוא לא לוקח ללב כמו שחששתי. הלוואי עליי. אני בטוחה שאם ריאל מדריד יפסידו היום 3:0 יהיה לי קשה מאוד להתמודד עם ההפסד הזה. בענייני ספורט אני מאוד לוקחת ללב הפסדים
לצפיה ב-'ואת תצפי במשחק או תכבדי את ערב יום השואה?'
ואת תצפי במשחק או תכבדי את ערב יום השואה?
11/04/2018 | 20:46
1
9
לצפיה ב-'אין שידור של המשחק, היה דיווח ב-YNET'
אין שידור של המשחק, היה דיווח ב-YNET
12/04/2018 | 00:12
7
לצפיה ב-'טעות, את מתכוונת ללאציו'
טעות, את מתכוונת ללאציו
11/04/2018 | 17:26
6
26
רומא נחשבת לקבוצה של היהודים, ללאציו יש SS בשם, אפרופו יום השואה.
לצפיה ב-'לא. זאת לא טעות'
לא. זאת לא טעות
11/04/2018 | 17:48
5
21
גם לציו לא חובבת יהודים, אבל רומא אנטישמית.
לצפיה ב-'גם אני סבור שהתבלבלת'
גם אני סבור שהתבלבלת
11/04/2018 | 18:01
4
22
לאציו היא האנטישמית
לצפיה ב-'ייתכן שאתם הצודקים'
ייתכן שאתם הצודקים
11/04/2018 | 18:09
3
19
אבל זה מה שנאמר לי על ידי החבר האיטלקי שלנו.
לצפיה ב-'אז הוא התבלבל'
אז הוא התבלבל
11/04/2018 | 18:14
2
22
או שלא הבנתם את שפתו.
לצפיה ב-'זה באמת מעניין'
זה באמת מעניין
11/04/2018 | 18:18
24
אני אשאל אותו בווטצאפ למי התכוון המשורר?
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
11/04/2018 | 23:58
15
בירור קצר העלה שאכן לאציו אנטישמית יותר אבל ציין ששתיהן אנטישמיות.
לצפיה ב-'חלום בלהות '
חלום בלהות
11/04/2018 | 03:34
1
34
חלמתי שבארסה הובילה ב3 שערים מול רומא בצמפיונס, זו האפסונית שכבר הבסנו 6-1 לפני כמה שנים, והפסדנו בגלל 3-0 בגומלין ובגלל יתרון שער חוץ.

#ReverseRemontada#
לצפיה ב-'כמו בחיים, גם בספורט יש הפתעות לטובה ולרעה'
כמו בחיים, גם בספורט יש הפתעות לטובה ולרעה
11/04/2018 | 08:39
25
מה לעשות, אי אפשר לזכות באליפות כל שנה. גם הריצה של ריאל מדריד תיבלם מתישהו, בתקווה שלא העונה, כמובן.
לצפיה ב-'אלה שהכניסו לעצמם גול'
אלה שהכניסו לעצמם גול
11/04/2018 | 08:48
5
30
עכשיו ניצחו?
מה עם מסי? מה עם מסי?
לצפיה ב-'כן'
כן
11/04/2018 | 09:22
19
בסיכום הכללי הם הבקיעו 5 שערים :) ומסי נעלם במשחק הזה.
לצפיה ב-'מסי? מי זה בכלל?'
מסי? מי זה בכלל?
11/04/2018 | 10:26
3
13
לצפיה ב-'את שואלת ברצינות או בצחוק?'
את שואלת ברצינות או בצחוק?
11/04/2018 | 11:35
2
25
בכל מקרה, אני גורס שזה השחקן שחושב שהוא הכי טוב בעולם. לצערו, זה כריסטיאנו רונאלדו. 
לצפיה ב-'לא ברצינות, בציניות'
לא ברצינות, בציניות
11/04/2018 | 17:27
1
24
ראיתי כמה שניות פה ושם. ברצלונה שיחקה כמו קבוצה שכונתית. את שמו של מסי הקריין לא הגיע להזכיר, בתקציר ראיתי שהוא הגיע אולי פעמיים לגעת בכדור. ממש מאכזב. לפי מהלך המשחק אני מתפלאת שנגמר ב- 3 שערים בלבד לטובת רומא.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
11/04/2018 | 18:10
6
לצפיה ב-'כמעט נאלצתי לאכול את הכובע '
כמעט נאלצתי לאכול את הכובע
12/04/2018 | 00:05
19
יובנטוס הובילה כבר 3:0 על ריאל מדריד
ובתוספת הזמן, ריאל מדריד קיבלה פנדל ויצאה מזה בשניה האחרונה
הדופק שלי עלה למאתיים. הייתה לי הרגשה רעה עם המשחק הזה.
אוףףףףףף מזל של הרגע האחרון חסך לי כאב לב
לצפיה ב-'מה היה לנו אתמול? יום רע ומוזר... '
מה היה לנו אתמול? יום רע ומוזר...
10/04/2018 | 00:57
77
82
אז ככה. רגע. נתחיל ברשותכם בשלשום? אז שלשום דובר על כך, שצבא אסד ירה טיל שהכיל סארין (= גז עצבים שאסור להשתמש בו). כתוצאה מכך, נהרגו 200 איש, כולל ילדים. ולא דובר כלל על כמות הפצועים.  אז... אתמול..בבוקר שמענו שהופצץ שדה תעופה בסוריה. יופי. סביר שעבודה הייתה של חיל האוויר הישראלי. ובהמשך, שמענו... המשך>>
אז ככה. רגע. נתחיל ברשותכם בשלשום? אז שלשום דובר על כך, שצבא אסד ירה טיל שהכיל סארין (= גז עצבים שאסור להשתמש בו). כתוצאה מכך, נהרגו 200 איש, כולל ילדים. ולא דובר כלל על כמות הפצועים.  אז... אתמול..בבוקר שמענו שהופצץ שדה תעופה בסוריה. יופי. סביר שעבודה הייתה של חיל האוויר הישראלי. ובהמשך, שמענו שארה"ב הכחישה שזו פעולה שלה. ושוב בהמשך, הרוסים התעצבנו על שלא "שאלו אותם", כי הם הרי הריבון בסוריה. ובערב? הוד מלכותו פתח את פיו ודיבר על מי שרוצה להרוג אותך, אתה צריך למהר ולהורגו. לא שהוא דייק באמירה, אבל הוא הודה במה שלא היה אמור לדבר עליו. מה? למה? כי זה הוא? לא ממש הבנתי.
בהמשך, שמענו שמבעיר המשואה הלא ישראלי, נשיא הונדורס "ויתר" על השתתפותו בטקס. מירי זעקה את זעקת השבר שלה, והאשימה את תמר גוז'נסקי על שידה במעל. נו. כל כך צפוי... השמאל. נו ברור. השמאל, אבי כל חטאת.
ומה שהכי מוזר לי מכל היום הזה? זה: "בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראה ירי של צלף באדם שעומד מאחורי גדר הרצועה. צעיר שייתכן שהוא הצלף נשמע צועק בהתלהבות: "איזה סרטון אגדה" וחוגג את הירי. וכן. חשוב לציין, שהנורה היה בלתי חמוש. צה"ל: 'מדובר כנראה בסרטון ישן שייבדק באופן יסודי'."  ואני שואל... ומה אם זה כן או לא סרטון ישן? ומה אם יתברר שהנה, צץ כאן עוד איזה אלאור אזריה מזן מעט שונה? כזה שגם נהנה לירות באדם תמים וחי למשעי וגם דואג שיצלמו את מעשיו? כזה שגם הצלם שניצב לצידו הוא שותפו המעודד והמפעיל לדבר הנורא הזה? ואחרי זה, יבואו כאלה שיצקצקו בלשונותיהם ויגידו בביטול: "טוב. ברור. אין עם מי לדבר ואין עם מי לעשות שלום". בעעעעה.
לצפיה ב-'אסוציאציות שלי .'
אסוציאציות שלי .
09/04/2018 | 19:22
21
83
מי מכיר את האנשים הללו ?
בר גירלס
קודי לנדין
אד סטאפורד
ג'ו טאטי
מי מסתכל בפרקים על הישרדות בזוג , או ערומים ומפוחדים . או השורד האולטימטיבי ?

מפיקי תוכנית מביימים מצב הדומה לתנאי צורך בהישרדות מול הטבע . זה שונה מהשרדות חברתית שבה המשתתפים מרחיקים משתתפים אחרים .

מתחילים בפסגת הר מושלגת או במדבר מועט מים או על חוף אי חסר אנשים או ביערות הגשם או בסוואנה האפריקאית .

מי מכיר ? מי צופה בזה ?

לצפיה ב-'אהה'
אהה
09/04/2018 | 22:29
15
38
הנה הוא, אד סטאפורד המפורסם
היישר מהישרדות העלית לי אותו באוב
לצפיה ב-'די נמנעת מלהסתכל על אד סטפורד'
די נמנעת מלהסתכל על אד סטפורד
09/04/2018 | 22:41
14
41
הוא לא מפסיק לדבר לשניה. בהשרדות בזוג הם גם מסבירים מה הם רואים ומה הם עושים, אך הם גם עושים דברים בלי לברבר את עצמם לדעת. 

לצפיה ב-'מה הייחודי בחזרה מטואיצ'י ? לצורך סיוע הנה העתקה מויקיפדיה .'
מה הייחודי בחזרה מטואיצ'י ? לצורך סיוע הנה העתקה מויקיפדיה .
10/04/2018 | 07:34
28
ביקורות
האתר "Rotten Tomatoes" נתן לסרט את הציון 54%, בהתבסס על 46 ביקורות, ואת הציון הממוצע 5.6/10. באתר "Metacritic", הסרט קיבל את הציון 48 מתוך 100, בהתבסס על 14 ביקורות, דבר המצביע על "ביקורות מעורבות בדרך כלל".
כתב "The A.V. Club", אלכס מק'לוי, נתן לסרט את הציון "-B" ושיבח את מחויבותו של רדקליף ואת ההלם שחלק מהסצנות העבירו, אך כתב: "לצערי, הסרט, לעיתים קרובות מדי, אינו מסוגל להתנגד למלודרמטיות של המצב, ובמקום לאפשר ליתרון שלו לבוא מן העוצמה הגסה של מה שהתרחש [באמת], גורם לעיתים למסע של גינסברג להיראות כעיבוד הוליוודי, מה שגורם לאירועים המדהימים להיראות קצת גסים ולא מושלמים". הכתב ג'ונתן ברקן מ-"Dread Central" נתן לסרט את הציון 4.5 מתוך 5 ואמר כי זה ""ללא ספק, הסרט המרגש ביותר, מלהיב, ומעורר השראה שראיתי השנה".
לדעתי 
ביקורת אופינית של אנשים טיפשים
כי
הביקורת עוסקת בצד הטכני של תיאור המיקרה ואינה מתייחסת לאירוע המדהים עצמו .
כי
בגונגלים ובמקומות פרא אחרים אנשים רבים נעלמים/נהרגים בכל שנה אבל יוסי גינזברג שרד בג'ונגל של בוליביה ללא ציוד מצאים .

לצפיה ב-'אד סטאפורד פטפטן אבל'
אד סטאפורד פטפטן אבל
10/04/2018 | 07:37
25
הוא הראה הישרדות בלי מים , בלי אש , בלי סכין ובלי בגדים .
לי זה נראה בעל ערך ומפחית מחשיבות הפטפוט .
לצפיה ב-'על מה אתם מדברים? תסלחו לי אני לא בעניינים'
על מה אתם מדברים? תסלחו לי אני לא בעניינים
10/04/2018 | 09:08
11
12
לצפיה ב-'ערוץ 44 של HOT משדר בדרך כלל אך לא תמיד'
ערוץ 44 של HOT משדר בדרך כלל אך לא תמיד
10/04/2018 | 11:19
10
32
בשעה 6:00 עד 7:00 ובשעה 13:00 עד 14:00 תכניות הישרדות . אתמול והיום הרחיבו את השידורים לשעות נוספות .
תוכניות אלה שונות מההישרדות של טילטיל למשל .
אד סטאפורד
הוא CAPITAN מהקומנדו האנגלי . האיש הוא היחיד שעבר את האמונס ברגל לכל אורכו . הוא ניגש ביוזמתו לאתרים כמו יערות הגשם , מדבריות כמו יוטה , טאקאלאמאקן , איים בפיליפינים , יערות ברומניה . אליהם הוא בא עם מצלמות ללא בגדים , ללא סכין , ללא מים , ללא אש ומראה איך מתקימים שם 10 ימים .
בר גירלס
עושה מסעות באיזורים קשים בעיקר בהרים ובשלג אך גם במידבר . מסעות הנמשכים ימים אחדים המדגימים היחלצות ממקום קשה לאחר אסון .
קודי לנדין + ג'ו טאטי
מדגימים היחלצות מג'ונגלים או ביצות פלורידה או מהסוואנה באפריקה עם ציוד מינמלי ומחסור במים מזון ואש .
NAKED & AFRAID
הם זוג - גבר ואשה , המושארים בשטח פראי למשך 21 יום עם מעט מאד ציוד אך בלי מים ומזון ובלי ביגוד .
לצפיה ב-'וואו זה נשמע מרתק! מאחר ואין לי הוט אז בגלל זה לא הבנתי'
וואו זה נשמע מרתק! מאחר ואין לי הוט אז בגלל זה לא הבנתי
10/04/2018 | 11:33
4
24
על מה אתם מדברים...
יש לי נטיה מזוכיסטית לראות סרטים הקשורים להישרדות. בזמן האחרון יצא לי לראות סרט כזה על בחור שיצא אם אינני טועה לגרנד קניון ונאלץ לקטוע לעצמו את ידו שנתפסה תחת סלע... סרט מרתק. לפני כן ראיתי סרט עם ריס וויסתרפון 'הולכת רחוק' נדמה לי קראו לסרט, וזה היה סרט שהדיר שינה מעיניי הרבה זמן. כלומר, לא הפסקתי לחשוב עליו. ולפני כן יצא לי לראות גם סרט על הישרדות של בחור שהחליט לעבור את ארצות הברית לאורכה ובסוף מצא את מותו בגלל טעות באכילת צמחים רעילים... 
בכל אופן, אני אנסה לצפות בסדרה הזאת דרך המחשב אם זה ניתן בכלל...

לצפיה ב-'לפי שיחות עם משפחתי נדמה לי שיש גם בYES'
לפי שיחות עם משפחתי נדמה לי שיש גם בYES
10/04/2018 | 11:35
16
לצפיה ב-'127 hours'
127 hours
11/04/2018 | 03:43
20
זה הסרט של דני בויל שמבוסס על הספר, האוטוביוגרפיה של אהרון ראלסטון שידו נלכדה בבלו ג'ון קניון ביוטה וכדי להיחלץ, הוא נאלץ לקטוע לעצמו את היד.
קראתי את הספר והוא מעולה. את הסרט טרם ראיתי.
לצפיה ב-'הסרט השלישי שראית זה 'עד קצה העולם' '
הסרט השלישי שראית זה 'עד קצה העולם'
11/04/2018 | 03:55
1
25
או בתרגום המקור into the wild שגם הוא מבוסס על סיפור אמיתי של כריסטופר מקנלס, בחור שעוזב את לימודיו בקולג', עוזב את החיים עצמם ומנתק קשר עם העולם ועוזב כדי לחיות בטבע..רוחניק עד הסוף..
הוא מוצא את מותו באכילת צמחים רעילים כבחירה מוטעית בהישרדות שלו אבל קודם, הוא ניסה לחזור חזרה לחיים ולחיק המשפח ונכשל בגלל שצפה את עליית מפלס המים בנהר מאוחר מדי וזה אילץ אותו להישאר עונת חורף באלסקה.
לצפיה ב-'וואלה נכון, תודה!'
וואלה נכון, תודה!
11/04/2018 | 09:17
7
לצפיה ב-'יש לא מעט תוכניות השרדות'
יש לא מעט תוכניות השרדות
10/04/2018 | 12:17
4
25
באמת בעיקר בערוץ 44, אך גם באחרים. בר גרילס גם הוא מלמד פטנטים למיניהם, גם הוא מדבר הרבה, אך פחות מאד. 
לא נראה לי שאי פעם איתקע באמצע מדבר, בלב יער, בראש הר קרח או על גבי קרחון כשרק בגדי לגופי ואצטרך לשרוד ולהגיע לציביליזציה, אני צופה בזה כמו בסרט הרפתקאות עם חיבור למציאות ולא כבתוכנית שמלמדת ומכשירה. לא תמצאו אותי צופה בהשרדות או באח הגדול, שם אפשר לראות בעיקר תככים ומריבות. בתוכניות ההן מדובר בהשרדות והחלצות של ממש.
לצפיה ב-'גם אני במעט הסרטים שראיתי על הנושא'
גם אני במעט הסרטים שראיתי על הנושא
10/04/2018 | 14:12
21
התייחסתי לזה כאל סרט הרפתקאות ולא כתוכנית שמלמדת איך לשרוד או מכשירה לנושא. דווקא את האח הגדול ואת הישרדות אני אוהבת, אבל בטח שלא מהפן של לימוד אלא מכך שאני אוהבת "לקרוא" אנשים וללמוד אותם.
לצפיה ב-'אם בסרטי הישרדות עסקינן'
אם בסרטי הישרדות עסקינן
11/04/2018 | 04:05
1
20
כדאי לכן לראות גם את 'שטח פראי' או בתרגום המקור the grey עם ליאם ניסן שנאלץ לעבור התרסקות מטוס באלסקה הקפואה ולהתמודד מול זאבים.
סרט הישרדות מסוג שונה זה 'להתחיל מחדש' cast away, עם טום האנקס שהמטוס שלו מתרסק קרוב לאי בודד והוא נאלץ ללמוד לחיות מחדש ולדבר אל כדורסל/בלון כאל החבר הכי טוב והיחיד שלו.
ואם באיים בודדים עסקינן, קשה להתעלם מ'בעל זבוב' הספר של ויליאם גולדינג והיה גם סרט. הספר מעולה, הסרט פחות.
לצפיה ב-'את 'להתחיל מחדש' ראיתי כמה וכמה פעמים'
את 'להתחיל מחדש' ראיתי כמה וכמה פעמים
11/04/2018 | 08:12
10
לצפיה ב-'וכמובן שיש גם את 'האיש שנולד מחדש' של די קאפריו'
וכמובן שיש גם את 'האיש שנולד מחדש' של די קאפריו
11/04/2018 | 19:05
18
ולטעמי אחד מסרטי ההישרדות הטובים של השנים האחרונות שנעשה בהשראת סיפורו האמיתי של יו גלאס וכולל לחימה מול דוב גריזלי, נכות זמנית ונקמה מתוקה שמתהווה במהלך הסרט.
לצפיה ב-'הזה של העירום מצא חן בעיניי'
הזה של העירום מצא חן בעיניי
10/04/2018 | 23:06
4
30
אבל לא מראים כלום מקדימה, אז משעמם. לא צופה.
לצפיה ב-'מה זה הזה של העירום?'
מה זה הזה של העירום?
11/04/2018 | 09:19
3
16
לצפיה ב-'ג'ונסון .'
ג'ונסון .
11/04/2018 | 09:39
9
לצפיה ב-'בערוץ דיסקברי - ישנה הישרדות בעירום'
בערוץ דיסקברי - ישנה הישרדות בעירום
12/04/2018 | 05:05
1
26
זו לא התחרות המפונפנת, אלא באמת דוקו הישרדות, רק בעירום
לצפיה ב-'אני צריכה לבדוק אצלי בפרטנר אם יש דיסקברי'
אני צריכה לבדוק אצלי בפרטנר אם יש דיסקברי
12/04/2018 | 18:16
6
לצפיה ב-'צהריים - הצד שלו, הצד שלה '
צהריים - הצד שלו, הצד שלה
09/04/2018 | 16:22
41
128
אוכל.
אין דבר יותר סקסי מאוכל.
אין דבר יותר סקסי מגבר ואישה שיודעים לבשל, מבינים באוכל, ואוכלים עם הידיים.
מאיר אדוני, הילה אלפרט מבשלים ביחד.
צהריים.
אני סיימתי לאכול את קציצות הבשר ברוטב עשיר של עגבניות וקצת ספגטי עם סלט, ככה שלא הייתי רעבה במיוחד....
המשך>>
אוכל.
אין דבר יותר סקסי מאוכל.
אין דבר יותר סקסי מגבר ואישה שיודעים לבשל, מבינים באוכל, ואוכלים עם הידיים.
מאיר אדוני, הילה אלפרט מבשלים ביחד.
צהריים.
אני סיימתי לאכול את קציצות הבשר ברוטב עשיר של עגבניות וקצת ספגטי עם סלט, ככה שלא הייתי רעבה במיוחד. שיטוט אקראי בטלביזיה הביא אותי לתוכנית של הילה אלפרט ומאיר אדוני. הם מבשלים מעורב ירושלמי. מעבר לעובדה שחלקי הבשר הפנימיים נראו טריים ויפים, שניהם פשוט גדשו ומלאו את המסך הקטן בסקס נוטף ועסיסי.
מאיר אדוני בשלב מסויים אפילו סיפר שכאשר היה צעיר יותר והיה צופה בהילה אלפרט מגישה תוכנית ומלקקת את האצבעות, היה שואל את עצמו, מי מי ברא אישה כזאת שיודעת לאכול ככה? והילה מצידה מסתכלת עליו בעיניים מצועפות תוך כדי ליקוק האצבעות והתענגות מכל ביס של טחול הנכנס אל פיה. רק מהציקצוקים שלהם אפשר להתעלף. הם מסתכלים זה על זה בעיניים עורגות מלאות אהבה. פתאום חלקי העוף הפנימיים רוקדים סמבה עם המרווה ועם הטימין והחלמון של הביצה זורם בינות ללבבות הצלויים והאצבעות שם נוגעות זו בזאת
אצבעות של אדוני נוגעות באצבעותיה של אלפרט ושוב המבטים מצטלבים ואני אומרת לעצמי שהם צריכים חדר ולא תוכנית... מזל שלא הייתי רעבה, אחרת הייתי טורפת מחצית תכולת המקרר... הם עושים חשק לאוכל שני אלה
ואדוני נזכר איך בחלומות הפרועים שלו לא חלם להיות עם הילה בתוכנית. הדבר היחיד שהוא פינטז עליו, זה להתארח אצלה. והנה חלומות מתגשמים והם מגישים
תוכנית ביחד. מבשלים ביחד. הצד שלו והצד שלה. תוכנית האוכל הכי סקסית שתראו על המסך הקטן.
וזה מזכיר לי שאתמול ראיתי את עדי אשכנזי ב 'מה זה השטויות האלה' וגם היא עסקה באוכל.
ראיינה אנשים שונים והם סיפרו איך הם מתמודדים עם החשק העז והתאווה לאוכל. גם היא סיפרה. אבל היא עשתה מזה צחוקים. גם אם הייתי רעבה, היא בהחלט הורידה לי את התיאבון. 
ואני כל בוקר מתעוררת מחדש ומחליטה שהיום אני מתחילה בדיאטה.
עד הצהריים זה עובר לי.
כל בוקר עולה על המשקל ובא לי לנפץ אותו לרסיסים. אני בטוחה שהוא משקר. הוא בטח מקולקל. ואז אני רואה את מאיר אדוני והילה אלפרט. היא לא טוויגי. היא סקסית. אני מחליטה שאני לא רוצה דיאטה. 
לא איכפת לי להיראות כמו מופלטה.
העיקר להיות מאושרת
לצפיה ב-'המלך אמר'
המלך אמר
09/04/2018 | 10:20
18
66

יום אחד אסף המלך חרדל
את נתיניו שעל ההר
קיבצם למרגלותיו
ואמר:

"המלך אמר ידיים על הראש"
ושם את ידיו על אוזניו.

עדת מאמיניו שמו ידיהם
על אוזניהם ולא שמו ליבם
לעובדה כי המלך אמר לשים
את ידם על ראשם.
אתם פסולים!! זעק צרח המלך!
אתם צריכים לשים לב לדבריי
ולא רק למעשיי!

המשיך המלך ואמר:
"המלך אמר ידיים על הראש"
והוציא לעבר נתיניו את לשונו...
נתיניו הסתכלו עליו וחלקם
הוציאו לעברו את לשונם.
זעק המלך וצרח:
"אתם פסולים ומוקצים לדיראון עולם!"
וכל החורצים לשונם
קיבלו מהמלך את עונשם!

כל שאר הנתינים
אשר הצליחו לשמור על אוזניים נקיות
ושמו ידיהם על ראשם
נשארו להמשיך במשחק
והמלך כטוב ליבו בשיכר
אמר לתושביו:
"המלך אמר לסתום את האף"
וחשף לעברם את ישבנו הצח והחלק...

יום שני נפלא לכולם
לצפיה ב-'נו, יפה. הצלחת להתאפק כמה ימים.'
נו, יפה. הצלחת להתאפק כמה ימים.
09/04/2018 | 11:13
11
29
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה אתה מדבר'
אין לי מושג על מה אתה מדבר
09/04/2018 | 12:07
10
56
את הקטע הזה כתבתי לפני יותר מעשר שנים.

חיפשתי משהו לפתוח איתו את היום ונתקלתי בקטע הזה. נראה לי הכי רלבנטי לימים אלו.

אני עדיין לא התאוששתי מהשביזות של פסח.
מי שלא מצליח להתאפק דווקא
זה אתה
אבל חליק,
אני סולחת תמיד.
חיים רק פעם אחת. אין לי חשק ללכת לעולמי עם בטן מלאה.

ממני אליך באהבה
אחד השירים היפים שסודקים לי את הצלעות
לצפיה ב-'את מוזמנת להמשיך להעלות דברים משלך.'
את מוזמנת להמשיך להעלות דברים משלך.
09/04/2018 | 12:15
7
40
כדאי גם שתצייני זאת. 
אין גם על מה לסלוח, "אין כלום כי לא היה כלום" והפעם זה בהחלט תקף.
ואני לא התאפקתי ? הכיצד ?
ואם בשירים עסקינן, חיפשתי במיוחד משהו שיתאים. מקווה שהצלחתי.

לצפיה ב-'ואם אנו עוסקים גם באהבה, ולרגל הגעתם לארץ '
ואם אנו עוסקים גם באהבה, ולרגל הגעתם לארץ
09/04/2018 | 12:23
1
37
להקת Foreigner.
לצפיה ב-'אוי אני מאוד אוהבת אותם'
אוי אני מאוד אוהבת אותם
09/04/2018 | 12:36
29
אם זה לא היה יקר כל כך 
הייתי הולכת לשמוע אותם...
זה מזכיר לי שכאשר עברתי לקיבוץ, שיבצו אותי לעבודה במטבח של בית ההארחה.
היה שם רדיו טייפ קטן, אז הבאתי לי לשמוע כמה מהקלטות שלי ובין השירים היה גם את
השיר של פורינר 'מחכה לנערה כמוך' ואחת הקיבוצניקיות הצעירות הסתכלה עליי בתדהמה ושאלה אם זוהי המוזיקה שאני שומעת בדרך כלל וכשעניתי בחיוב, היא הפכה להיות החברה הכי טובה שלי כי זה שינה לה את כל הסטיגמה שהייתה לה
על "מבוגרים" (הייתי כולה בת 38 אז) 
לצפיה ב-'אם אינני מציינת את שם הכותב או הכותבת, סימן שזה שלי'
אם אינני מציינת את שם הכותב או הכותבת, סימן שזה שלי
09/04/2018 | 12:25
4
40
מאחר ואני עדיין בשביזות,
אני מעדיפה את השירים על פני מלל מיותר...

אחד התקליטים הראשונים שקניתי
לצפיה ב-'נו , את רואה כמה שזה קל.....'
נו , את רואה כמה שזה קל.....
09/04/2018 | 12:32
3
32
בחרתי את הגירסה עם המילים.
למי שלא יודע זהו שיר שנכתב כאשר נפלה החומה בברלין.
הלהקה במקור מגרמניה.
לצפיה ב-'לעוד אחד משלהם.....'
לעוד אחד משלהם.....
09/04/2018 | 12:34
2
20
לצפיה ב-'ונקנח לעת עתה ב .....'
ונקנח לעת עתה ב .....
09/04/2018 | 12:37
1
19
לצפיה ב-'אין ספק שזהו הפלייליסט שלי'
אין ספק שזהו הפלייליסט שלי
09/04/2018 | 13:10
15
אז מהפלייליסט שלי

תקליט שקיבלתי במתנה מאח שלי כי שנינו התאהבנו בו משמיעה ראשונה...
לצפיה ב-'על מי זה נכתב לפני כל כך הרבה זמן? יותר מעשר המלך היה'
על מי זה נכתב לפני כל כך הרבה זמן? יותר מעשר המלך היה
09/04/2018 | 15:45
1
17
אולמרט או אולי שרון או ברק
לצפיה ב-'נכתב במסגרת תרגיל בסדנת כתיבה'
נכתב במסגרת תרגיל בסדנת כתיבה
09/04/2018 | 16:42
19
לא זוכרת אפילו אם זה היה בהשראת תמונה כלשהי...
לצפיה ב-'אפרופו מלך, איפה נעלם יהיר? לא רואים אותו לא שומעים ממנו'
אפרופו מלך, איפה נעלם יהיר? לא רואים אותו לא שומעים ממנו
09/04/2018 | 11:58
3
35
כנראה קיבל עצה, חמודי העלתה לכולם את הסעיף (להוציא את יחפה) בזמן האחרון. כדאי שתעלם לתקופה עד יעבור זעם או עד בוא השיכחה.
לצפיה ב-'אני לא יודעת איפה יאיר ואני לא עוקבת אחריו'
אני לא יודעת איפה יאיר ואני לא עוקבת אחריו
09/04/2018 | 12:18
2
44
אבל לעומת זאת,
ראש הממשלה שאת מעריצה כל כך,
הוא פרנואיד מאובחן.
איך הוא לא האשים את העוגיות שהן חותרות תחתיו?
אני בטוחה שאחרי ליל המימונה 
היו לו סיוטים איך כל העוגיות והמופלטות קופצות עליו
ומנסות לנשל אותו מהכיסא במקרה הטוב 
או לערוף את ראשו במקרה הרע.
סביר להניח שהתעורר בזיעה קרה
והחליט להאשים את פעילי זכויות האזרח
כי לא נעים להאשים את העוגיות.
לצפיה ב-'היות ואינני חובבת מימונות, לא התעניינתי מה אמרו במימונות'
היות ואינני חובבת מימונות, לא התעניינתי מה אמרו במימונות
09/04/2018 | 13:17
1
33
וואי איך קל לעצבן אותך 

לצפיה ב-'את זוכרת איך פעם היינו באותו צד של המתרס?'
את זוכרת איך פעם היינו באותו צד של המתרס?
09/04/2018 | 13:53
33
איך לחמנו כתף ליד כתף
נגד כוחות החושך והמפקדת של חיל המויאלים
והיית אחת המפקדות החזקות והנועזות ביותר?
אז תמיד אמרתי לעצמי באותה תקופה
שמאוד מאוד לא הייתי רוצה להיות מולך מעבר למתרס.
יש אנשים שגם כאשר הם בצד שלך, אתה מתפלל
שלא תצטרך לעמוד מולם יום אחד.
פשוט אין לי כוחות למלחמות הללו.
לצפיה ב-'נפלא - מלא הומור'
נפלא - מלא הומור
09/04/2018 | 14:44
1
8
לצפיה ב-'תודה לך קרנפון'
תודה לך קרנפון
09/04/2018 | 14:48
9
לצפיה ב-'להט לטיני מתון'
להט לטיני מתון
09/04/2018 | 01:26
38
87
לחש פיזי מתון
בערבו של יום קצת בלגן בשמיים,
המשמעת מתרופפת, הציות של הגופים
הפיזיים לפיסיקה מגלה פנים אנושיות, לאות,
וקרני השמש מאטות. חלקן צונח  ממסלולן הנכון
אל הים, מלטף את ראשי הדגים
הגדולים, מעצבן את הקטנים,
ואשה שוכבת  על חסקה של מצילים
פורשת ירכיה ימה
 ואומרת לחבר שלה:
"יש לי פיפי".
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
09/04/2018 | 08:31
9
37
אהבתי מאוד וגם היצירה מרגיעה מאוד

לצפיה ב-''
09/04/2018 | 19:46
8
2
לצפיה ב-'אני לא מבינה איך אף אחד לא רואה כמה יפה כתבת'
אני לא מבינה איך אף אחד לא רואה כמה יפה כתבת
09/04/2018 | 21:20
7
44
ואיזה קטע נהדר הבאת.
אני עדיין זוכרת את הקטע הקודם עם הציורים של פריז. הציורים המיסו אותי. הרגשתי שאני שם.
לצפיה ב-'מותר לך להתלהב מפוסט כלשהו.'
מותר לך להתלהב מפוסט כלשהו.
09/04/2018 | 21:45
2
39
מותר לך גם להתפלא  מדוע אחרים אינם מתלהבים מכך. (בשקט).
אסור לך להתיפייף קבל צג ופורום כאילו את מומחית לשירה (ואת לא) והשאר הינם בורים.
[וכאן אני חייב להוסיף , כי מדגדג לי בקצה האצבעות]
רק לחביף מותר.....
לצפיה ב-'אתה שוב פעם מתחיל?'
אתה שוב פעם מתחיל?
09/04/2018 | 22:04
1
32
איפה כתבתי או רמזתי שאני מומחית לשירה?
אתה בעצמך אמרת שמותר לי להתפעל ממשהו טוב שאני רואה, אז מה הבעיה פה?
למה אתה חייב לעקוץ כל הזמן?
בסדר, הבנתי שאתה לא מתלהב ממה שאני כותבת וזה בסדר ואני מרשה רק לחביף להעביר ביקורת. זה בסדר.
סעמק, בסך הכל חשבתי שנכתב כאן קטע טוב, ובמקום זאת אני מקבלת על הראש.
לצפיה ב-'לצערי את פשוט אינך מבינה.'
לצערי את פשוט אינך מבינה.
09/04/2018 | 23:35
29
את קצת פרנואידית.
אמרתי לך שאינני נגדך !! כך שאני לא "שוב פעם מתחיל". תפנימי.
בפוסט שלך יש התנשאות שאינה במקומה. זה הכל. 
לגבי חביף, זו ממש לא היתה מחמאה.....וגם את זה לצערי החמצת....

לצפיה ב-'תודה לך היחפה בגנים שאת טורחת למעני '
תודה לך היחפה בגנים שאת טורחת למעני
10/04/2018 | 00:08
3
32
אתמול שמעתי באקראי את הקטע הזה בביצוע של ג'וליאן ברים ומשום מה חשבתי שאנה וידוביץ תוכל להרגיע בנגינתה אותו אפילו את השמש במרוצתה.                          
טעיתי. לא קרה כלום.                  

לצפיה ב-'אני לא טרחתי לרגע, אני פשוט כותבת מה שאני מרגישה '
אני לא טרחתי לרגע, אני פשוט כותבת מה שאני מרגישה
10/04/2018 | 14:45
5
לצפיה ב-'אתה חייב לשמוע את הביצוע המיוחד הזה'
אתה חייב לשמוע את הביצוע המיוחד הזה
11/04/2018 | 16:02
1
16
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 17:38
לצפיה ב-'זמן רב אחרי שהעוגה תיגמר ישארו הפרורים .'
זמן רב אחרי שהעוגה תיגמר ישארו הפרורים .
09/04/2018 | 12:44
16
46
לצפיה ב-'בוז'י הרצוג .'
בוז'י הרצוג .
09/04/2018 | 13:28
13
לצפיה ב-'משה כחלון .'
משה כחלון .
09/04/2018 | 19:15
9
לצפיה ב-'אני גם רואה את הריאליטי עם קארין גורן'
אני גם רואה את הריאליטי עם קארין גורן
09/04/2018 | 22:14
2
46
היום הם על רולדות.
לא מובן איך אפשר להנות מזה אם רק שלושה טועמים וכל המדינה מלקקת שפתיים.
לצפיה ב-''
10/04/2018 | 11:45
1
28
תשמע, ראיתי את התוכנית של אתמול,
ובאמת, אי אפשר לתאר את הדבר הזה
אני רואה את העוגות על כל הצורות האפשריות, הצבעים, כמעט אפשר להריח את הווניל, ונפשי יוצאת אל העוגות האלו. זאת אכזריות לשמה מה שהם עושים שם
לצפיה ב-'רק מלראות את זה'
רק מלראות את זה
11/04/2018 | 04:18
14
רמת הסוכר אצלי בדם עולה
הכל צבעוני..צבעי טעם וריח בכמויות מסחריות אבל בעוגה בודדת..
לצפיה ב-'תמר זנדברג '
תמר זנדברג
10/04/2018 | 07:41
15
לצפיה ב-'נפתלי בנט'
נפתלי בנט
10/04/2018 | 11:39
9
לצפיה ב-'הסבתא שלי טענה שמי שנוהג ללקט פרורים הופך עשיר'
הסבתא שלי טענה שמי שנוהג ללקט פרורים הופך עשיר
10/04/2018 | 15:17
1
30
מעולם לא הבנתי מה ההגיון או הנמשל אבל משהו מתחיל להתבהר
לצפיה ב-'מי שמלקט פרורים נעשה סוחר בשוק הפישפשים .'
מי שמלקט פרורים נעשה סוחר בשוק הפישפשים .
10/04/2018 | 17:01
8
לצפיה ב-'אביגדור ליברמן .'
אביגדור ליברמן .
10/04/2018 | 16:59
6
לצפיה ב-'ומה עושים אם יש עוגת מוס שלא משאירה פירורים?'
ומה עושים אם יש עוגת מוס שלא משאירה פירורים?
10/04/2018 | 18:08
3
20
לצפיה ב-'אין עוגה שלא משאירה פירורים . לכל היותר קוראים לפירורים'
אין עוגה שלא משאירה פירורים . לכל היותר קוראים לפירורים
10/04/2018 | 19:44
2
21
ליכלוך הצלחת במוס ודבש . החלפת השם אינה משנה את העובדה הבסיסית .
לצפיה ב-'לא ממש הבנתי את מטרת האשכול הזה והפירורים שלו'
לא ממש הבנתי את מטרת האשכול הזה והפירורים שלו
10/04/2018 | 20:04
1
9
לצפיה ב-'נכון .'
נכון .
11/04/2018 | 09:32
6
לצפיה ב-'ציפורה-מלכה ליבני-שפיצר .'
ציפורה-מלכה ליבני-שפיצר .
10/04/2018 | 19:45
9
לצפיה ב-'יאיר לפיד'
יאיר לפיד
11/04/2018 | 11:30
5
לצפיה ב-'בוקר טוב ולילה טוב'
בוקר טוב ולילה טוב
10/04/2018 | 01:59
10
40
זהו, אבא שלי המריא ללונדון, דרך פינלנד ואני הולך לישון, נדיר בשעה כזאת. ע"פ רוב, אני הולך לישון סביב 12-12 וחצי בלילה וקם סביב 7:00-7:20. איך אתם עם קימה ושינה? טיפוסי לילה או יום, או ביניים כמוני? 
לצפיה ב-'בוקר אור. אני טיפוס בוקר מובהק.היום אני בחופש, וכבר ערה כמעט'
בוקר אור. אני טיפוס בוקר מובהק.היום אני בחופש, וכבר ערה כמעט
10/04/2018 | 05:49
5
32
שעה.
לצפיה ב-'בוקר אור'
בוקר אור
10/04/2018 | 07:45
1
32
קשה לי להבין מה את עשית רע, שאת צריכה לקום בשעה כ"כ מוקדמת ביום חופשי. אגב, בלבול טרמינולוגי- חופש זה freedom, מישהו שיצא לחופשי מעבדות נוסח האפרטהייד שהיה פעם בדרא"פ. את מתכוונת לחופשה.
אני, אגב, קמתי ב-6:45 אבל מתכוון להוריד הילוך עד 10:00, אלא אם הנסיבות יחייבו אותי לפעול אחרת. אולי גם אחזור לישון קצת בקרוב, אני עובד היום מהבית ומותר לי. ממילא אשמע ממנו רק בסביבות 11 בבוקר, אחרי כל הקונקשנים.
לצפיה ב-'ציפור בוקר נשארת צפור בוקר גם ביום חופשה.'
ציפור בוקר נשארת צפור בוקר גם ביום חופשה.
10/04/2018 | 14:52
6
לצפיה ב-'אני מקנאה בך'
אני מקנאה בך
10/04/2018 | 08:58
2
24
יש לי חברה כזאת,
אני מתקשרת אליה בשעה 09.00 כדי לשאול לשלומה, אני עדיין עם כוס קפה והיא כבר מספרת לי ששטפה כבר חצי בית וארבעה סירים על האש ועוד גמבות בתנור.
זה אשכרה מחרפן אותי
לצפיה ב-'ואני מקנאה באלה שיכולים להנות בערב/ לילה ולא'
ואני מקנאה באלה שיכולים להנות בערב/ לילה ולא
10/04/2018 | 14:57
1
16
ליפול מהרגלים בתשע וחצי עשר.  אני חושבת שלא משנה מתי קמים, העיקר כמה מספיקים. יממה זו יממה.
לצפיה ב-'את יודעת, תמיד הדשא של השכן ירוק יותר'
את יודעת, תמיד הדשא של השכן ירוק יותר
10/04/2018 | 18:01
13
כשהייתי ילדה, תמיד קינאתי בחברתי הטובה שגדלה בבית כמעט ריק
עם אבא ואימא ואח גדול אחד ואחות שהלכה לקיבוץ וכך זכתה לכל הפינוקים שבעולם והכי חשוב היה לה חדר משלה ואת כל השקט שבעולם, ואילו היא קינאה בי נואשות
על כי הבית שלנו היתה תמיד מלא אנשים ואורחים ואחים ואחות וגיס וסבתא והמון רעש ובלאגן. 
כל אחד רוצה חתיכה ממה שיש למישהו אחר כי זה תמיד מסקרן. מרחוק זה נראה הרבה יותר נחמד ממה שזה באמת. אפילו בן המלך התקנא בעני ורצה להתחלף
לצפיה ב-'אני תמיד הייתי טיפוס של לילה'
אני תמיד הייתי טיפוס של לילה
10/04/2018 | 08:56
24
הולכת לישון מאוחר, מעולם לא לפני חצות ובדרך כלל נרדמת אחרי שתיים בלילה, מתעוררת בבוקר מאוחר ומתייסרת עם מצפוני בשל כך. אני תמיד חושבת, וואו כמה דברים יכולתי לעשות בזמן שישנתי
למרות שבזמן האחרון העייפות קצת מכריעה אותי בשעות הליילה, אני עדיין לא נרדמת לפני השעה אחת בלילה. את הסדרות שלי בטלוויזיה אני רואה בחצות. 
בבוקר אני פשוט לא אני. לוקח לי די הרבה זמן להיזכר במי אני ומה שמי
מן הסתם עם השנים ההרגלים הללו ישתנו. כבר עכשיו אני עושה תרגילי התעוררות מוקדמים. רוצה לנצל כמה שיותר שעות של ערות. הזמן קצר והמלאכה מרובה. לא ממש מספיקה לי יממה בקצב המטורף של החיים שלי
לצפיה ב-'אני ולהתעורר אפ'פם לא היינו חברים טובים '
אני ולהתעורר אפ'פם לא היינו חברים טובים
10/04/2018 | 11:11
2
28
ולצערי גם להירדם מהר זה משהו שלרוב קשה לי ..

פעם עוד הייתי יכול להישאר ער עד אחת בבוקר ולהתעורר בשש והייתי מרגיש שישנתי מספיק בשביל לשרוד יום עבודה מלא אבל מאז שהאשה הלכה אם אני לא נרדם בשעה 11 אז כשהשעון מצלצל בשש בבוקר אני מרגיש כאילו "נימנמתי" רק חמש דקות
לצפיה ב-'זה גם עניין של זמן'
זה גם עניין של זמן
10/04/2018 | 11:40
23
עכשיו האחריות, העבודה, הדאגה, הכל עליך בלבד. פעם זה התחלק ביניכם. לכן, היום אתה עייף יותר בגלל המעמס הנפשי והרגשי וכובד האחריות לדאוג לילד לבדך.
הגוף שלך לא רגיל לזה ולכן הוא קורס מהעומס ושעות השינה שלך לא מספיקות לך.
אני גם מרגישה את ההבדל מאז שהנכדים באים אליי כל צהריים לארוחה. בכל זאת
יש לי אחריות, אני צריכה לדאוג להם לארוחה חמה, לפעמים להפריד ביניהם כדי 
שלא יפרקו זה לזה את העצמות וחס וחלילה לא ישברו את הראש כשהם טסים ברחבי הבית. כן, זה עומס רגשי שמשפיע על הגוף ולכן אני מוצאת את עצמי בזמן האחרון די נשברת מול הטלביזיה
לצפיה ב-'שלא תדע צער'
שלא תדע צער
10/04/2018 | 13:38
21
ושיהיו לך הרבה מאוד סיבות טובות לקום בבוקר. 
לצפיה ב-'בוקר טוב ושבוע טוב אנשים'
בוקר טוב ושבוע טוב אנשים
08/04/2018 | 08:46
55
100
אחחחחח איזה יום יפה.
איזה כיף לשנס מותניים ולחזור לשגרה בשמחה ובששון
ולהגיד לעצמך החיים יפים, קוסומו העולם, קוסומו אסד שמפציץ את האזרחים שלו בגז סארין והעולם שותק, קוסומו מבעירי הצמיגים השחורים ומזהמים את האוויר, קוסומו
מטנפי החופים מלכלכי הארץ היפה הזאת והורסי פינות...
המשך>>
אחחחחח איזה יום יפה.
איזה כיף לשנס מותניים ולחזור לשגרה בשמחה ובששון
ולהגיד לעצמך החיים יפים, קוסומו העולם, קוסומו אסד שמפציץ את האזרחים שלו בגז סארין והעולם שותק, קוסומו מבעירי הצמיגים השחורים ומזהמים את האוויר, קוסומו
מטנפי החופים מלכלכי הארץ היפה הזאת והורסי פינות החמד שלה, קוסומו כולם,
אבל על דבר אחד אני שמחה הבוקר,
שנמצאה מישהי שלא מתנצלת על דברים שאמרה
ולא טוענת שלא הבינו אותה נכון, והיא מודה
"זאת אני לטוב ולרע"
וזה נחמד לדעת שאני לא לבד
כי בזמן האחרון נשבר לי הזין להתנצל כל הזמן ולהגיד
שקראתם אותי לא נכון או הבנתם לא נכון או שאני עצמי כתבתי לא נכון.
ככה זה. כתבתי, אמרתי, שוררתי, זה מה יש. זה מה שיצא. 
רבקה מיכאלי אמרה מה שאמרה ולא מתנצלת.
אני גאה בה.

ולא, זה לא קשור לפוליטיקה. בלי קשר לבעד או נגד. סוף סוף הגיע הזמן לעמוד מאחורי הדברים שאתה אומר מבלי להתנצל כל הזמן. כיאה לגיל, למעמד ולכל מה שלמדנו בחיים האלו. 

יום מעולה שיהיה כאן לכולכם
לצפיה ב-'פסוקו של יום - ולתפארת מדינת ישראל'
פסוקו של יום - ולתפארת מדינת ישראל
09/04/2018 | 00:31
41
44
סוף סוף נמצא פיתרון למשבר טקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות.
משהו שיושב ראש הכנסת יוכל לחיות איתו וכולם יהיו מרוצים ובא שלום על ישראל!
המלך נתניהו הראשון ידליק משואה בשם ממשלות ישראל לאורך השנים ויישא ברכה.
אני כבר מתרגשת.

המשך>>
סוף סוף נמצא פיתרון למשבר טקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות.
משהו שיושב ראש הכנסת יוכל לחיות איתו וכולם יהיו מרוצים ובא שלום על ישראל!
המלך נתניהו הראשון ידליק משואה בשם ממשלות ישראל לאורך השנים ויישא ברכה.
אני כבר מתרגשת.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
אימון למציאת זוגיות - ויקי שלום
מפסיקים לחפש ומוצאים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה