לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-' איזה לילה בהיר היה פה אתמול'
איזה לילה בהיר היה פה אתמול
24/02/2016 | 10:06
4
215
ירח מלא, ויופיטר קרוב מתמיד
לצפיה ב-'וואוף איזה צילום מרהיב.'
וואוף איזה צילום מרהיב.
24/02/2016 | 10:13
3
80
אני ראיתי גירסה חיוורת שלו הבוקר ב-6 ומשהו.
לצפיה ב-'תודה - יש הר-בה יותר מרהיבות משלי, אם להודות'
תודה - יש הר-בה יותר מרהיבות משלי, אם להודות
24/02/2016 | 10:25
2
103
הלילות האחרונים פשוט עילוי עם הטלסקופ (למרות שהתמונות אתמול נלקחו עם מצלמה רגילה, יד רועדת עקב עצלנות למצוא את החצובה).
לצפיה ב-'זו הבעיה עם נשים '
זו הבעיה עם נשים
24/02/2016 | 10:38
1
106
למה לי לכתוב מחדש את ההסטוריה?
What is it with women and compliments? No matter how confident and comfortable with ourselves we feel, it can be downright impossible to accept a compliment without deflecting the praise, explaining ourselves, or even totally ignoring it. Case in point: When Comedy Central’s Amy Schumer filmed a hilarious sketch depicting what a posse of pals do when compliments start flying, it went viral. Women everywhere cringed—and couldn’t help sharing the video because 
“In our culture, there is this unspoken rule that women are supposed to be modest,” says Alyson Lanier, a psychotherapist and life coach in Wilmington, North Carolina. “If we accept a compliment fully, the fear is that it’s going to come off as bragging.” And every girl knows what
happens to girls who gloat.they could relate. Here's the (NSFW) clip:

ואם זה לא מספיק לך יש עשרות הסברים נוספים

בתור פמיניסטית את חייבת לשנן את זה .
שיהיה לנו בוקר מעולה.
הצילום מרהיב כבר אמרתי? 
לצפיה ב-'תודה תודה, זו לא הייתה כוונתי'
תודה תודה, זו לא הייתה כוונתי
24/02/2016 | 11:36
70
אני אוהבת את התמונות (ולכן העלתי) אבל שואפת לרמות יותר גבוהות...
לצפיה ב-'קונקשן באיסנטבול - פגסוס'
קונקשן באיסנטבול - פגסוס
24/02/2016 | 08:48
5
228
היי,
השאלה קצת מצחיקה אבל זה טיפה מטריד אותי.
אנחנו רוצים לסגור טיסה שיש לה קונקשן של כמה שעות באיסטנבול (עם פגסוס).
האם זה בסדר לנחות בטורכיה בתקופה הזאת?

אני יודע שהמון ישראלים עוברים שם אבל אני מרגיש לא נח לנחות על אדמתו של הסולטאן ארדואן. שמעתם על בעיות מיוחדות עם קונקשן שם בזמן האחרון?

לגבי פגסוס, יש לנו תיקי טרולי שעברו בכלוב מתכת של איזי ג'ט והיו איתנו בגוף המטוס. יש סיכוי שפגסוס לא יתנו להעלות אותם לגוף המטוס? אנחנו לא רוצים לשים בתא המטען כי הקונקשן שם יחסית קצר ויש חשש שזה לא יגיע
לצפיה ב-'לא מנסיון שלי..'
לא מנסיון שלי..
24/02/2016 | 09:44
146
אבל יש תגובות ממש חיוביות על הטיסות של פגסוס, ולא שמעתי שיש בעיות בקונקשן.

לצפיה ב-'שימו לב נחיתה והמראה באותו שדה'
שימו לב נחיתה והמראה באותו שדה
24/02/2016 | 17:18
132
פגסוס בד"כ מ-סביחה.
לטורקיש יש גם מאתאטורק (הרוב)
לצפיה ב-'מניסיון שלנו מהקיץ האחרון בטיסה לאמסטרדם לא היו בעיות'
מניסיון שלנו מהקיץ האחרון בטיסה לאמסטרדם לא היו בעיות
26/02/2016 | 05:27
91
הקונקשן היה קצר מאוד ולמרות זאת עבר בשלום .
לצפיה ב-'אם לך מרגיש לא בנח, מה יעזור שמישהו'
אם לך מרגיש לא בנח, מה יעזור שמישהו
26/02/2016 | 19:04
76
אחר יאמר שלא הפריע לו?
גם אני מרגישה שלא בנח להזמין טיסות עם קונקשן במקומות כמו טורקיה, אוקראינה, עמאן ועוד כמה ומעדיפה לשלם עוד קצת וליהנות מהנסיעה, למרות שמכירה הרבה שאין להם בעיה. זה עניין של הרגשה אישית.
לצפיה ב-'טסתי איתם פעמיים השנה '
טסתי איתם פעמיים השנה
26/02/2016 | 21:19
93
חברה בסדר גמור מאד אדיבים ונעימים , זו עבודה שדה תעופה, לא נראה לי שמעורבים בזה פוליטיקות ואיך ידעו שאתם ישראלים, זה לא כתוב על המצח 
לצפיה ב-'טיול מאורגן לארה"ב 21 יום'
טיול מאורגן לארה"ב 21 יום
24/02/2016 | 05:28
7
192
שלום
אני נוסע
אני נוסעת במאורגן לארצות הברית, האם כדאי לקחת אוכל ושתיה שיהיה באוטובוס,
שתיה, מנה חמה וכו...?
כמה זמן קניות נותנים במאורגן?
לצפיה ב-'יש באוטובוס קומקום?'
יש באוטובוס קומקום?
24/02/2016 | 07:04
3
134
מאיפה יהיו מים ל"מנה חמה"?
לצפיה ב-'בשיטה הצבאית, כמו במילואים'
בשיטה הצבאית, כמו במילואים
24/02/2016 | 16:47
2
118
באים עם גזייה.
לצפיה ב-'מישהו עלול לקחת'
מישהו עלול לקחת
27/02/2016 | 10:28
1
45
לא מרשים להעלות מיכל גז למטוס.
ואני כמה פעמים השתמשתי בכירה חשמלית להכין קפה במקינטה. אפילו החרימו לי אותה מהחדר עד שיצאתי מהמלון, במוסקבה.
לצפיה ב-'תגיד'
תגיד
27/02/2016 | 17:41
33
ולאוטובוס מרשים להעלות?
בטח הצלחת לשים לב שמדברים על מנה חמה באוטובוס. לא בטיסה.
לצפיה ב-'מענה לשאלות מסוג זה'
מענה לשאלות מסוג זה
24/02/2016 | 07:05
139
אפשר למצוא בתכנית הטיול המפורטת או בפנייה לחברה המארגנת או לשאול את המדריך בפגישה המקדימה.
לצפיה ב-'אם את מתכוונת האם כדאי לסחוב מהארץ'
אם את מתכוונת האם כדאי לסחוב מהארץ
24/02/2016 | 09:47
112
אז לא כדאי...

אם אתם סובלים מפרצי רעב בלתי נשלטים, אז תמיד כדאי שיהיה איתכם משהו לנשנש, אבל אני מניחה שיעצרו לכם מפעם לפעם במקומות שאפשר לאכול ולשתות...בארה"ב לא חסר אוכל.
את השאלה השנייה, כדאי שתשאלי את מארגני הטיול
לצפיה ב-'אני מניחה שאתם שואלים'
אני מניחה שאתם שואלים
24/02/2016 | 17:47
108
על אוכל כי אתם מחפשים כשר.

אוכל כשר קל למצוא בארה"ב, ואין שום סיבה להביא מישראל. במיוחד כשמדובר בחטיפים, שמורים, פרות וירקות. צריך רק ללמוד מה האותיות של כשרות ומה מתאים לשמירת הכשרות שלכם. הייתי מביאה קצת עד שתהיה הזדמנות לקנות.
לצפיה ב-'טיול קמבודיה ויאטנם'
טיול קמבודיה ויאטנם
23/02/2016 | 21:49
1
79

שלום האם חלוקת הימים במקומות השונים היא הגיונית או שזו ריצה מטורפת?
1. הגעה להאנוי , ללינה
2. סיור בעיר. רכבת לילה לסאפה
3. סאפה, לינה במלון
4. סאפה לינה במלון.
5. סאפה, נסיעה פרטית באוטוסטרדה להאנוי ולינה במלון.
6. פארק Tam Coc לינה בהאנוי.
7. נסיעה להאלונג ביי, שייט ולינה באניה.
8. עגינה באי קאט בה, לינה במלון.
9. חזרה בשייט להאלונג סיטי, נסיעה להאנוי לצורך טיסה ל Hue לינה בעיר.
10. סיור בעיר האסורה + שייט... נסיעה דרומה "דרך העננים", הרי השיש... לינה בהוי אן.
11. הוי אן.
12. הוי אן...  בערב טיסה לדאלט.
13. דאלט
14. דאלט
15. טיסה להו צי מין סיטי (אולי הטיסה יכולה להתקיים בערב של היום ה 14)
16. סיור בדלתא, Can Tho
17. סיור בדלתא, Chau Doc
18. חזרה להו צי מין סיטי. טיסת ערב לסיים ריפ קמבודיה
19. סיים ריפ
20.סיים ריפ
21..סיים ריפ. יום חופשי.

אשמח לטיפים ועצות...
תודה :)

לצפיה ב-'נראה סביר'
נראה סביר
24/02/2016 | 08:55
45
רק צריך לוודא אולי שיודעים מראש איך מתנהלות ההעברות ממקום למקום וכיצד מטיילים.
כי אם מגיעים לדוגמא להלונג ביי ואז מתחילים לחפש שייט, ו/או מלון מבזבזים לא מעט זמן.
על פניו נראה סביר בהחלט.
אגב - שווה לבדוק אם אפשר לשלב שיט מהדלתא לפנום פן ואז מרוויחים חוויה מיוחדת. פנום פן שווה ביקור קצר.
לצפיה ב-'שאלה על איזיג'ט. '
שאלה על איזיג'ט.
23/02/2016 | 11:45
26
212
תודה מראש!
אנחנו טסים איתם לברלין בפסח הקרוב. לא ראיתי שום דבר על אוכל בטיסה - מניחה שאין או יש בתשלום. האם אפשר ומותר להביא כריכים וחטיפים ושתיה לטיסה? או שאסור להעלות אוכל?
שאלה נוספת: האם הם ממריאים מטרמינל 3 החדש, או מטרמינל 1 הישן? (ושאלה אחרונה: האם יש מקום בו הייתי יכולה לקבל תשובה לשאלות האלו בלי להטריד אתכם? )
תודה רבה לעונים!

לצפיה ב-'איזיג'ט'
איזיג'ט
23/02/2016 | 12:52
1
169
ניתן להביא אוכל לטיסה. שתיה לא. אפשר לקנות שתיה בדיוטי פרי.
ניתן לקנות אוכל במטוס.

הבידוק / צ'ק אין/ שליחת מזוודות  בטרמינל 1 ואז עוברים באוטובוס לטרמינל 3 - לדיוטי פרי ולעלייה למטוס.
לצפיה ב-'תודה!! אז זהו שאנחנו טבעונים '
תודה!! אז זהו שאנחנו טבעונים
23/02/2016 | 14:15
140
ולכן האוכל שניתן יהיה לקנות במטוס לא יהיה רלוונטי עבורנו ולכן זה היה לי כל כך חשוב!!!
לצפיה ב-'מותר להביא אוכל ושתיה (לא אלכוהול)'
מותר להביא אוכל ושתיה (לא אלכוהול)
23/02/2016 | 14:11
139
מישראל תוכלי להעלות שתיה (שוב, לא אלכוהול) מהבית - אפשר לעבור בביטחון עם בקבוקי שתיה.
מברלין אי אפשר לעבור ביטחון עם נוזלים, תוכלי לקנות שתיה בשדה.
אין שום בעיה להביא אוכל.
אפשר לראות את קטלוג האוכל והדיוטיפרי פה
לצפיה ב-'אפשר ורצוי להביא כריכים משלכם'
אפשר ורצוי להביא כריכים משלכם
23/02/2016 | 15:28
3
121
מה שהם מוכרים לא משהו.
לרוב זה בטרמינל 1, אבל לפעמים יש חריגים. יש להתעדכן באתר שלהם כשעושים צ'ק אין סמוך למועד הטיסה.

למרות שזו לא הטרדה, בהחלט יש מקום לקבל את כל האינפורמציה - באתר שלהם.
ואם לא מוצאים משהו באתר שלהם, יש שם מספר טלפון עם שירות מצויין.

לצפיה ב-'תודה! בדקתי קודם כל באתר שלהם'
תודה! בדקתי קודם כל באתר שלהם
23/02/2016 | 15:45
2
104
ולא מצאתי תשובה לשאלה האם אפשר להעלות אוכל לטיסה. אז שלחתי להם מייל וענו שיחזרו תוך שבוע. אז לא התאפקתי ושאלתי אתכם...
לצפיה ב-'זה בסדר גמור לשאול פה, לא צריך להתאפק '
זה בסדר גמור לשאול פה, לא צריך להתאפק
23/02/2016 | 15:46
30
לצפיה ב-'ביחס להעלאת אוכל, אם לא כתוב שאסור אז מותר...'
ביחס להעלאת אוכל, אם לא כתוב שאסור אז מותר...
23/02/2016 | 23:59
72
כל מה שאסור כתוב.
לצפיה ב-'לחדד את עניין הטרמינלים והשתיה'
לחדד את עניין הטרמינלים והשתיה
23/02/2016 | 19:18
7
276
הטיסות ממריאות מטרמינל 3, לעיתים העליה למטוס היא דרך שרוול ולעיתים בהסעה.
ההתייצבות לטיסות בד"כ בטרמינל 1 (ואחרי כן מועברים בשאטל ל 3) ולפעמים ב 3.
אם אין מזוודות ומדפיסים מראש את כרטיס העילה למטוס אפשר להתייצב בכל מקרה ישירות בטרמינל 3.

באירופה (לפחות המערבית) אסור להעביר בקבוקי שתיה מלאים במטען היד.
אבל
מותר להעביר בקבוק שתיה ריק בביטחון ולמלא אותו בטרמינל לאחר הבדיקה הבטחונית.
במטוס תמיד כשרציתי קיבלתי מי שתיה (ברז, רגילים, לא מי מעיין ממעיין מיוחד באלפים מפונפנים), אפשר לקחת לבד יש ברז וכוסות חד פעמיות בקדמת המטוס.
כמובן שאפשר לקנות שתיה לסוגיה בטרמינל וגם במטוס.

אין הגבלה על העלאת מזון למטוס אבל יש מגבלות על הכנסת מזון לאירופה
לצפיה ב-'מאוד מאוד לא מומלץ לשתות מים מה"ברז במטוס"'
מאוד מאוד לא מומלץ לשתות מים מה"ברז במטוס"
24/02/2016 | 00:14
1
123
עדיף לך פי כמה למלא בקבוק מים מעמדת ה COOLER שיש בהרבה טרמינלים, או במקרה שאין לקנות בקבוק מים בטרמינל אחרי שעברת ביטחון.
מיכלי המים של ה POTABLE WATER במטוס הם אסון אקולוגי...
זה בערך כמו לשתות מים משלולית בת שבוע ברחוב.

לצפיה ב-'זהו מיכל שונה מהמיכל של שטיפת הידיים'
זהו מיכל שונה מהמיכל של שטיפת הידיים
24/02/2016 | 07:02
107
מיכל יעודי למי שתיה.
יש לי נטיה לסמוך על רשויות הבריאות הבריטיות והשוויצריות (אלו הרלוונטיות במקרה של  רוב טיסות איזיג'ט לישראל) שלא יאפשרו לחלק מי שתיה באיכות של שלולית בת שבוע לנוסעים, על האיטלקיות והישראליות הרבה פחות. אולי אני טועה בגישה הזו.
בלוגאן בוסטון יש יופי של עמדות למילוי מים, גם בנתב"ג סביר. אני לא זוכר ביעדי איזיג'ט באירופה.
אני ממלא בקבוק קטן מראש כי אני תמיד חושש שאולי אם אני לא אמלא דווקא בטיסה שלי תהיה איזושהי בעיה עם מי שתיה רגילים במטוס. עד היום תמיד מילאתי אבל תמיד היו מים זמינים במטוס.
לצפיה ב-'קצת מדאיג אותי מה שאתה כותב על טרמינלים'
קצת מדאיג אותי מה שאתה כותב על טרמינלים
24/02/2016 | 07:48
4
114
טסה עם איזי ג'ט לראשונה באביב הקרוב.
הנחתי שאני צריכה להגיע לטרמינל 1.
עכשיו אתה אומר שלפעמים כן ולפעמים לא.
איך יודעים?

לצפיה ב-'אם יש מזוודות ששולחים אז טרמינל 1 אם אין אז 3'
אם יש מזוודות ששולחים אז טרמינל 1 אם אין אז 3
24/02/2016 | 08:14
1
98
מומלץ לבוא עם מזוודות קטנות עד 56 ס"מ אורך ולהדפיס את כרטיסי העלייה למטוס בעת הצ'ק אין באינטרנט ואז לבוא ישר לטרמינל 3 כמו גדולים .
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/02/2016 | 10:04
41
אני טסה עם תיק גדול
אכן גם אני זכרתי שעם תיק גדול מגיעים לטרמינל 1
תודה
לצפיה ב-'יש כמה מפגשים עם המידע הזה'
יש כמה מפגשים עם המידע הזה
24/02/2016 | 09:49
1
106
ראשית בצ'ק אין האינטרנטי, על המסך ועל התדפיס יופיע לך הטרמינל שבו את צריכה להתייצב.
לדעתי פרקטיקה טובה היא לפני כל המראה בכל חברה בכל שדה בעולם היא לבדוק שאין שינויים איחורים ביטולים ושאר רעות חולות. לנתב"ג יש טלפון אני חושב שגם אפליקציה וגם באינטרנט
(לשים לב שיש לבדוק בהמראות ולא בנחיתות)
תכלס כמעט בטוח שההתייצבות היא בטרמינל 1, אגב לטעמי הצ'ק אין בטרמינל 1 נעים יותר

לצפיה ב-'תודה, אשים לב במקומות הנ"ל'
תודה, אשים לב במקומות הנ"ל
26/02/2016 | 10:00
44
האמת היא שמדהים איך אף פעם לא חשבתי לבדוק שאין שינוי בטיסה...
רעיון טוב!

לצפיה ב-'מותר ורצוי להביא אוכל לטיסה..'
מותר ורצוי להביא אוכל לטיסה..
24/02/2016 | 09:43
10
162
האיש שלי, שטס איתם לפני שבועיים ממילנו , עלה עם פיצה נהדרת שקנה בשדה התעופה, וזכה למבטי קנאה מהסובבים אותו..
לצפיה ב-'פיצה קרה?'
פיצה קרה?
26/02/2016 | 12:01
7
93
היה מבקש לחמם במיקרוגל של השרות
לצפיה ב-''
26/02/2016 | 21:32
7
לצפיה ב-'פיצה קרה או חמה'
פיצה קרה או חמה
27/02/2016 | 08:29
4
73
בטוח שהיתה יותר טעימה מהזוועה שמוכרים על הטיסה...ואם אתה כל כך סקרן אז, האריזה היתה שומרת חום, היא אמנם לא היתה רותחת, אבל בטמפרטורה נעימה וטעימה לחיך...

עד פה התגובה לגבי הפיצה הקרה, אם לעוד מישהו יש איזו שהיא הערה שנראית לו מצחיקה או בסגנון היסטרי, מוזמן להוסיף, הכל יתקבל בברכה
לצפיה ב-'מצחיק או היסטרי? העתונות מספקת הכל כיום'
מצחיק או היסטרי? העתונות מספקת הכל כיום
27/02/2016 | 09:23
3
58
פיצה חמה באיטליה, יאמי אמיתי ובטח שהייתי לוקחת מאישך ביס, כלומר לא ממנו חלילה אלא מהפיצה שלו. זה יהיה בסדר מצידך??????
לצפיה ב-'מבחינתי אין בעייה..'
מבחינתי אין בעייה..
27/02/2016 | 09:45
2
53
אני לא בטוחה שהוא היה נותן לך להתקרב למשולש שלו....
לצפיה ב-'יש לי דרכים משלי'
יש לי דרכים משלי
27/02/2016 | 11:15
1
49
להתקרב למשולש. זה בדרך כלל מצליח.
לצפיה ב-''
27/02/2016 | 12:51
5
לצפיה ב-'אצל דומינוס הפיצה חמה גם חצי שעה אחרי שיצאה מהתנור'
אצל דומינוס הפיצה חמה גם חצי שעה אחרי שיצאה מהתנור
28/02/2016 | 07:19
42
וניסיתי את האוכל של איזיג'ט, לא יקר ולא נוראי.
לצפיה ב-'פיצה קרה - יאם'
פיצה קרה - יאם
27/02/2016 | 09:33
1
64
איפה הימים שהייתי מזמינה פיצה ומכניסה ישר למקרר עד הבוקר. שכה יהיה לי טוב.
עם דיאט קולה - שילוב מנצח.
לצפיה ב-''
27/02/2016 | 11:14
5
לצפיה ב-'איך יכול להיות שהאמירויות טסות מ-JFK ישירות למילנו?'
איך יכול להיות שהאמירויות טסות מ-JFK ישירות למילנו?
23/02/2016 | 11:31
9
128
אם זו חברה סדירה זה אמור להיות אסור ללא נחיתה קודם באמירויות עצמן, לא? ובכל זאת יש דבר כזה.
לצפיה ב-'איפה קראת על זה? מענין לבדוק'
איפה קראת על זה? מענין לבדוק
23/02/2016 | 11:51
1
31
לצפיה ב-'בסיפור מסע למילנו (9 ימים בעיר המשוקצת, מה את יודעת)'
בסיפור מסע למילנו (9 ימים בעיר המשוקצת, מה את יודעת)
23/02/2016 | 15:42
33
לצפיה ב-'גם חברת כויית איירליינס טסה מלונדון לניו יורק'
גם חברת כויית איירליינס טסה מלונדון לניו יורק
23/02/2016 | 12:35
81
וגם לחברת אתיופיאן יש טיסה מאירופה לווישנגטון וגם לסימגפור איירליינס. 
לצפיה ב-'מה קשורה הסדירות?'
מה קשורה הסדירות?
23/02/2016 | 15:33
3
68
זה בהתאם להסכמי התעופה שהיא חתומה עליהם - מה שהסכימו כתוצאה ממו"מ.
לצפיה ב-'בעצם אתה צודק. גם איזי ג'ט טסה בין יעדים באירופה ללא מעבר '
בעצם אתה צודק. גם איזי ג'ט טסה בין יעדים באירופה ללא מעבר
23/02/2016 | 15:47
2
66
באנגליה. אז מה ההבדל בינה ובין לופטהנזה ואחרות, שטיסה לעיר אירופית איתן מחייבת עצירה לפני כן בפרנקפורט, פריז וכו'?
לצפיה ב-'מה שמותר ומה שכדאי'
מה שמותר ומה שכדאי
23/02/2016 | 16:09
1
67
מותר: יש הסכמי תעופה בין מדינות ובין חברות תעופה למדינות שמאפשרות או לא מאפשרות קווים מסוימים. כל מדינה מנסה להגן על מקומות העבודה בחברות המקומיות אצלה ומגיעים לפשרות, שהרבה פעמים הם הדדיות - אתפ תטוסו אלינו ואנחנו נטוס אליכם.

כדאי: גם בלי אילוצים של רישיונות נחיתה, יש עיניין של כדאיות.  ללופטהנזה יש האב (hub) בפרנקפורט ולבריטיש בהיתרו.   לטוס בין שני שדות תעופה שאף אחד מהם הוא לא ההאב שלך (עם כל המרכז הלוגיסטי שלך), מן הסתם פחות רווחי.

בכל מקרה, אני חושב שהסיבה הראשונה היא העיקרית.
לצפיה ב-'תודה, למדתי :)'
תודה, למדתי :)
24/02/2016 | 09:12
8
לצפיה ב-'להמון חברות תעופה יש קווים כאלה'
להמון חברות תעופה יש קווים כאלה
23/02/2016 | 20:07
1
65
זו טיסה שיוצאת מ JFK, עוצרת ב"תחנת ביניים" - במקרה הזה מילאנו - וממשיכה לאמירויות.  
גם ללופטהאנזה היו (ויש) טיסות כאלו - שעוברות ב 2 או 3 יעדים. למשל טיסה לאאקרה (בירת גאנה) שעוברת בתחנת ביניים את לאגוס (ניגריה) לשני הכיוונים.

הטיסות של SAA בין וושינגטון DC וJBURG בדרום אפריקה עוצרות בדרך בדאקאר (יותר בגלל שצריך לתדלק מאשר בגלל תנועת נוסעים - זו אחת הטיסות הארוכות ביותר שיש).

לאייר ניו זילנד יש טיסה במסלול אוקלנד - לוס אנג'לס - לונדון - הונג קונג - אוקלנד שיצא לי לעשות כמה פעמים (בקטעים שונים).

וגם לאל על בעבר היו טיסות תל-אביב - לונדון - ניו יורק. רק שבהן אסור היה לה למכור כרטיסים רק למקטע של בריטניה - אר"הב בהלוך. בחזור דווקא כן.

לצפיה ב-'תודה, למדתי משהו'
תודה, למדתי משהו
24/02/2016 | 09:11
14
לצפיה ב-'להשאר בריאים בטיולים בעולם בעיקר עם ילדים'
להשאר בריאים בטיולים בעולם בעיקר עם ילדים
23/02/2016 | 08:36
5
100
הכותבת היא תיירת, סבתא,שנוסעת עם 4 נכדים לטנזניה ומשתפת
את קוראי ה-NYT בעצות שלה איך לטייל ולא לחלות ולחזור בריאים.
מדובר בעיקר על טיולים למקומות עם סניטציה גרועה, מקורות מים מזוהמים ומחלות טרופיות ואחרות. עצות טובות אם כי לפעמים קצת מוגזמות (לדעתי בלבד).

http://well.blogs.nytimes.com/2016/02/22/staying-h...
לגבי התרופה נגד שלשול מצאתי את ההסבר בעברית
פינק ביסמוט Pink Bismuth הפתרון המומלץ לכל המשפחה להקלה מהירה במקרים של בעיות במערכת העיכול.

פינק ביסמוט Pink Bismuth משווק ב: תרחיף (נוזלי) ורוד לילדים מגיל 3  /  טבליות לעיסה למבוגרים וילדים גדולים.

מכיל חומר אנטי-דלקתי המרגיע את המעיים, מקל על הסימפטומים וגם פועל נגד חיידקים (אך אינו פוגע או מעכב את  תהליך ההבראה של הגוף).
המוצר מטפל בטווח רחב של בעיות עיכול וכאבי בטן, ושלא כמו תרופות אחרות לעצירת השלשול, אינו מקטין את תנועת המעיים ואינו גורם לעצירות.
פינק ביסמוט מכיל חומר פעיל Bismuth Subsalicylate , שהינו החומר היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות לשימוש בתינוקות וילדים לטיפול בכאבי בטן ושלשולים (ילדים מתחת לגיל 3- יש להיוועץ ברופא).
פינק ביסמוט תרחיף מותאם במיוחד לילדים מגיל 3 ונהנה מיתרון משולש: צבעוני, טעים ויעיל!
ניתן לנטילה בכל זמן -  לפני או אחרי הארוחה, על קיבה ריקה או מלאה.
אריזה חסכונית המספיקה למספר התקפים רב.
מצמצם במחצית את כמות השלשולים (הצורה הנוזלית יעילה יותר).
פינק ביסמוט מיוצר ע"י חברת פריגו ארה"ב, החברה המובילה בארה"ב לייצור תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה. הפורמולה נמכרת ונפוצה מזה שנים רבות בארה"ב.

כשר בכל ימות השנה וגם כשר לפסח.

פינק ביסמוט Pink Bismuth היא תרופה מוכחת ובטוחה. מאושרת ע"י משרד הבריאות בישראל והFDA  בארה"ב. ללא צורך במרשם רופא.

לצפיה ב-'חדשות תיירות מה-NYT (ונציה, איסלנד, אפליקציות'
חדשות תיירות מה-NYT (ונציה, איסלנד, אפליקציות
23/02/2016 | 09:42
46
חברת הלאו קוסט נורוויג'יאן תתחיל לטוס לארה"ב מיעדים בארופה
The low-cost airline Norwegian Air has announced it will begin flights between Kennedy Airport in New York and Charles de Gaulle in Paris this summer with fares starting at $175 one way, or $350 round trip. The service will run four times each week starting July 29. The carrier also plans to initiate twice-weekly service between Los Angeles and Paris from $299 one way, and weekly Fort Lauderdale-Paris flights will begin Aug. 4 from $175 one way. The company has an aggressive plan to add to its fleet, from the current eight Boeing 787 Dreamliners to 38 by 2020.

קרוזים באיסלנד. מחירים ויעדים.

אפליקצה ארופאית שעשויה להיות מאד מעניינת
travel options that include train, bus and air services in 11 European countries. Travelers can input their start and end destinations — for example, Amsterdam to Brussels next weekend — and receive a list of travel options for getting between them, in this case a bus ride for $10, train for $49 and airfare at $155. GoEuro operates as a search and booking website for transportation in Austria, Belgium, Germany, Italy, Luxembourg, the Netherlands, Poland, Spain, Switzerland and .Britain as well as France
והשכרת סירות לטיול עצמאי בונציה

הכל בקישור

לצפיה ב-'נוסעים לצרפת, אולי לסקי או סתם לטיול? '
נוסעים לצרפת, אולי לסקי או סתם לטיול?
23/02/2016 | 11:00
40
יש לכם פייסבוק? שווה להסתכל בתמונות והתאורים
האחרונים של המון-בלאן למשל
הנה התרגום מצרפתית לעברית, לפותר/ת ינתן פרס הצטיינות:
צרפתי שוויצרי האזור בין אגם ז ' נבה ו מון בלאן 12 תחנות, חבילה אחת, יוצאת דופן שלג, 300 שירים, 30 ביקר... וטוב תוכניות לשלוט את התקציב שלה!
ברוכים הבאים פורטס דה סוליי, אחד האזורים הסקי הגדול ביותר בעולם!
זה די מדהים, נכון?
‪#‎nqtv‬ France Montagnes # ‪#‎rendezvousenfrance‬ francefr

התמונות עם מילים באנגלית
לצפיה ב-'חג האהבה? לא בדיוק. דלתא ואמא לשלישיה, ספסל במקום מושב ועוד'
חג האהבה? לא בדיוק. דלתא ואמא לשלישיה, ספסל במקום מושב ועוד
23/02/2016 | 11:49
45

רשת פוקס ניוז ומקבץ ארועי טיסות:

מה שקרה לנוסעות סיניות בחג האהבה בסין _האמת? מצחיק אבל בטח לא נעים)

אמא לשלישיה שיבחה את דלתא על השרות הנפלא שהוענק לה כמניקה של שלישיה.

אירבוס מתכננת להוציא פטנט על הרכבת ספסלים במקום מושבים במטוסים, כדי להקל על הושבת נוסעים מכל הגדלים והמשקלים.

טיסת ארבע שעות הפכה לטיסה קטסטרופלית של 30 שעות מהרפובליקה הדומיניקנית לניו יורק

לצפיה ב-'לאוהבי פריז -כתבה נחמדה על רו דה בלוויל (רובע 19 ו-20)ומקרון'
לאוהבי פריז -כתבה נחמדה על רו דה בלוויל (רובע 19 ו-20)ומקרון
23/02/2016 | 15:45
26
לצפיה ב-'איזו היא העיר שהכי כדאי לחיות בה בעולם?'
איזו היא העיר שהכי כדאי לחיות בה בעולם?
23/02/2016 | 16:10
42
וינה זו העיר שהכי טוב לחיות בה בעולם. ואיפה דורגה תל אביב?
מתוך 230 ערים שנסקרו על-ידי חברת מרסר, שמוציאה כל שנה את מדד איכות החיים בערי העולם, וינה שבאוסטריה היא העיר שהכי כדאי לחיות בה. פריז, לונדון וניו יורק אפילו לא ב-30 הראשונות; ואיפה דורגה תל אביב שלנו?

לצפיה ב-'ניסיון שני,נופש של מספר ימים בקופנהגן '
ניסיון שני,נופש של מספר ימים בקופנהגן
22/02/2016 | 09:52
3
97
רציתי לשאול לגבי קופנהגן למי שמכיר.
מהם האזורים התיירותיים והמרכזיים בקופנהגן ואולי בתי מלון מומלצים באיזור.
אנחנו משפחה שמתכוונים לטוס למספר ימים לשם ורוצים לקחת בית מלון באיזור מרכזי בעיר קרוב לאיזורי קניות ואוכל איזור שבו ניתן לאכול בערב ללא צורך בנסיעות עם מוניות או תחבורה ציבורית.
כמו כן איזה אטרקציות כדאי לראות ולטייל באיזור קופנהגן ומחוצה לה.
תודה מראש
אריה
לצפיה ב-'קופנהגן'
קופנהגן
22/02/2016 | 10:26
1
75
היו מספר שרשורים על קופנהגן

זה שרשור מ-2011 יותר נכון בלוג אבל עדיין יתן רעיונות

לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן'
תודה רבה לשתיכן
23/02/2016 | 09:02
8
לצפיה ב-'צפון קוריאה'
צפון קוריאה
22/02/2016 | 00:53
1
89
משתעשע ברעיון של מסע עתידי.
מישהו היה? ישראלים יכולים להיכנס? 
לצפיה ב-'הבעיה היא לא הכניסה אלא היציאה '
הבעיה היא לא הכניסה אלא היציאה
22/02/2016 | 07:22
101
עם דרכון ישראלי? אין סיכוי לדעתי, להכנס הכוונה.

המחזיקים בדרכון ישראלי אינם יכולים להיכנס לצפון קוריאה .בעלי דרכונים זרים יכולים לנסות מזלם בשגרירות צפון קוריאה בבייג'ינג. הנפקת האשרה כרוכה בקשיים רבים והיא תלויה בין היתר בהסכמת משרד החוץ של צפון קוריאה. איך להגיע- אפשר להגיע לפיונגיאנג בטיסה מבייג'ינג. אפשר גם ברכבת מבייג'ינג לפיונגיאנג או ברכבת מרוסיה.

יומן מסע פורסם ביוני 2015
לצפיה ב-'להוסיף למגירת החלומות, מפל האש של יוסמיטי'
להוסיף למגירת החלומות, מפל האש של יוסמיטי
21/02/2016 | 19:40
30
169
נראה שצריך להקדיש שנת טיולים ליסמיטי עם כל תופעות הטבע המדהימות בה היחודיות לעונות שונות
לצפיה ב-'בהזדמנות זו - חידה ספרותית קשורה'
בהזדמנות זו - חידה ספרותית קשורה
22/02/2016 | 07:41
26
163
מאיזה ספר לקוח הקטע הבא?
מי שיודע, וכדי לא לקלקל לאחרים יכול להסתפק ברמז.
לצפיה ב-'אם צריך רמז'
אם צריך רמז
22/02/2016 | 10:41
17
91
אז זה בהחלט לא "רומן רומנטי" נידח כלשהו. הספר ידוע למדי והסופר קיבל עליו פוליצר.  (זה כבר שני רמזים).
לצפיה ב-'מי יכול לזכור כמה פסוקים מספר או מחזה?'
מי יכול לזכור כמה פסוקים מספר או מחזה?
22/02/2016 | 11:16
14
67
אלא אם למדו ספרות. אני מבינה שזה תרגום.
בזמנו היתה בקול ישראל בשבתות בבוקר התכנית "חידון מוזיקלי"
שם היו נותנים את התווים הראשונים של יצירות וזה הלך ונהיה קשה והיו רק מתי מעט
שידעו לענות והם היו "הקבועים". תמיד הערצתי את הידע המוזיקלי שלהם.

בקיצור החלטתי להפעיל את חושי הבלשות (לא בלשנות) שלי ואת המלון מצאתי
אבל בהסטוריה שלו לא מצאתי מי הסופר המפורסם שכתב על המלון.
חשבתי שזה מיצ'נר אבל כנראה שלא.
אפילו באתר הזה לא מצאתי

זה הגשם שדוחף אותי לחפש.
לצפיה ב-'אני כולי תפילה לבונה עולם'
אני כולי תפילה לבונה עולם
22/02/2016 | 11:23
11
79
שהגשם יימשך.

אבל אם אמרת מיצ'נר, סימן שאת חושבת נכון. ובודאי אפשר לזכור ספר על פי מספר פסוקים. זה בא מתוך האווירה או אירוע בספר.
לצפיה ב-'האמת לא קראתי, אבל ראיתי את הסרט'
האמת לא קראתי, אבל ראיתי את הסרט
22/02/2016 | 11:36
4
79
לצפיה ב-'אז למה נראה לך'
אז למה נראה לך
22/02/2016 | 17:41
3
49
שזה הספר, אם לא קראת אותו? יש בסרט משהו שמזכיר את הפיסקה?

(ובכל מקרה, השקעה יפה של מחיקת סימנים מחשידים )
לצפיה ב-'על פי הסצנה המתוארת ברקע מפלי האש'
על פי הסצנה המתוארת ברקע מפלי האש
22/02/2016 | 17:59
2
43
ראיתי את הסרט לפני כמה שבועות, אז עדיין זוכר זאת.

לצפיה ב-' היכן ראית את הסרט לפני כמה שבועות? גם אני רוצה.'
היכן ראית את הסרט לפני כמה שבועות? גם אני רוצה.
22/02/2016 | 18:00
1
11
לצפיה ב-'היה זרוק אצלי במחשב כבר שנים'
היה זרוק אצלי במחשב כבר שנים
22/02/2016 | 18:06
38
שיעמם לי, ראיתי.
לצפיה ב-'פתרתי את החידה'
פתרתי את החידה
22/02/2016 | 18:15
5
59
שאכתוב את הפתרון?
לצפיה ב-'רק רמז, שלא לקלקל לאחרים.'
רק רמז, שלא לקלקל לאחרים.
22/02/2016 | 18:28
4
14
לצפיה ב-'יהודי'
יהודי
22/02/2016 | 18:35
51
זה רמז? בהחלט כן.
לצפיה ב-'לצערי אין לי מושג'
לצערי אין לי מושג
22/02/2016 | 19:24
2
11
לצפיה ב-'רוצה קישור לגוגל? '
רוצה קישור לגוגל?
22/02/2016 | 20:43
1
10
לצפיה ב-'יאללה תן את הפתרון, ונמשיך במשחקים'
יאללה תן את הפתרון, ונמשיך במשחקים
22/02/2016 | 21:12
38
התעמלות למוח
לצפיה ב-'בשנה שעברה הייתי יום חול אחד בבית בצהרי יום והקשבתי לקול '
בשנה שעברה הייתי יום חול אחד בבית בצהרי יום והקשבתי לקול
22/02/2016 | 11:29
1
71
המוזיקה (תוך נקיון בית, לדעתי). היתה תוכנית בדיוק כזאת. רק שבהתאם לזמנינו המצוינים, אחד המשיבים לאחת השאלות לא הסתמך על הידע שלו עצמו אלא...התברר שיש תוכנה, אפליקציה - לא יודעת, אני נטולת טכנולוגיות מתקדמות - שאפשר להפעיל בדיוק לצורך זה. המכשיר מזהה את הקטע.

המנחה של התוכנית עלה על זה מייד אבל גם אני די מהר, כי התשובה שניתנה הסגירה את בורות המשיב: הוא הקריא את שם המבצעים של הקטע המוזיקלי, במקום את שם המלחין או שם הקטע.
אז היום לא צריך לדעת. מספיק לשאול את הטלפון.
לצפיה ב-'האפליקציה הזו נהדרת shazam'
האפליקציה הזו נהדרת shazam
22/02/2016 | 11:44
50
בדיוק בשביל רגעי הדמנציה האלו fשאני שומעת שיר מוכר ברדיו ברכב
ואני אומרת לעצמי, מי לעזאזל שר את השיר המוכר הזה, או איזה שיר זה? זה עומד לי על קצה הלשון.....בזמנו התקנתי כדבר ראשון את האפליקציה בסלולרי, אבל פעמים רבות עד שאני מפעילה אותה השיר כבר נעלם במחשכי היקום.
לצפיה ב-'ניחשתי סטיינבק, חשבתי "קדמת עדן", אבל...'
ניחשתי סטיינבק, חשבתי "קדמת עדן", אבל...
22/02/2016 | 12:50
1
51
לפי ויקיפדיה האנגלית הוא קיבל את הפוליצר על "ענבי זעם" - אז זה הניחוש שלי
לצפיה ב-'לא, ולא.'
לא, ולא.
22/02/2016 | 18:36
6
לצפיה ב-'היוֹסמַיט הזה אמור להיות יוסמיטי, או שמדובר במקום אחר בכלל'
היוֹסמַיט הזה אמור להיות יוסמיטי, או שמדובר במקום אחר בכלל
22/02/2016 | 20:17
4
39
יוסמיטי מוזכר בתנ"ך  ?
לצפיה ב-'אז אני מניח'
אז אני מניח
22/02/2016 | 20:43
3
46
שה"נוגנים קאובויים" הצליחו לעבור אותך בטפיפה קלה?

ואל תשאל, קראתי את הספר לראשונה בגיל 13, וה"היוֹסמַיט" הזה נתקע לי להרבה שנים. מה שתרגום לקוי יכול לעשות. אבל זה בהחלט יוסמיטי. יש בספר אפילו תאור של הנסיעה מסן פרנסיסקו לשם והמלון עדיין קיים.
לצפיה ב-'אני פתוח לוואריאציות על מילים בעברית'
אני פתוח לוואריאציות על מילים בעברית
23/02/2016 | 15:41
2
28
מתקופות שונות - כנראה שהמתרגם היה צריך להמציא את זה כי עוד לא היו נגנים.
לעומת זאת, יוסמיטי זה שם בלועזית עם הגייה די ברורה.

אני מבין מה קרא. המתרגם לא שמע (באוזניו) על המקום לפני זה, והניח שהוגים אותו כך:    Yose-mite , שלמען האמת, זה בעצם הניחוש הכי סביר למי שלא שמע את זה. חשב על זה כעל שם בשפה האנגלית.
לצפיה ב-'קרה, כמובן. '
קרה, כמובן.
23/02/2016 | 15:43
4
לצפיה ב-'אני חושב שההערכה שלך נכונה. '
אני חושב שההערכה שלך נכונה.
23/02/2016 | 18:35
3
לצפיה ב-'בנקודת זמן זו 97 צפיות'
בנקודת זמן זו 97 צפיות
22/02/2016 | 21:38
2
56
מספר ניסיונות ושני פתרונות נכונים. דניאלה ו Faria
הספר הוא "המרד על הקיין" והסופר הוא הרמן ווק.

הקטע מתאר ביקור קצר ביוסמיטי בדצמבר 1943, כאשר הגיבור של הספר, ווילי קית' יוצא לחופשה באמצע המלחמה. אז (לפני הרבה הרבה שנים, כשקראתי את הספר לראשונה...) למדתי שאפשר להגיע מסן פרנסיסקו ליוסמיטי באוטובוס
בסופ"ש חידה ספרותית-גאוגרפית נוספת. לפי בקשה.
לצפיה ב-'ויש גם את הקטע המתאים'
ויש גם את הקטע המתאים
22/02/2016 | 22:00
34
לצפיה ב-'לא הייתי אפילו קרוב'
לא הייתי אפילו קרוב
23/02/2016 | 06:35
29
למרות שקראתי את הספר וראיתי את הסרט.
כנראה שהחלק הזה מבחינתי היה זניח
לצפיה ב-'מקסים. חבל שלא הכרתי את התופעה'
מקסים. חבל שלא הכרתי את התופעה
22/02/2016 | 08:42
59
כשעוד גרתי בקליפורניה. 
אני בד"כ מגיעה לדרום קליפורניה כל פברואר (בדיוק עכשיו מתמודדת עם הג'טלג של החזרה לארץ), אבל בביקור קצר קשה להספיק את הכל
אכניס את הסרטון לזיכרון שלי, ואולי אצליח לדחוס ביקור נוסף ביוסמיטי באחת השנים הקרובות.
לצפיה ב-'התפרסם היום מאמר ב-NYT על המפלים המוארים'
התפרסם היום מאמר ב-NYT על המפלים המוארים
24/02/2016 | 21:52
1
13
לצפיה ב-'בארור, קראו המלצה בפורום ויצאו לטייל'
בארור, קראו המלצה בפורום ויצאו לטייל
25/02/2016 | 20:36
3
לצפיה ב-'מה לא לעשות בפריז; 20 חינמיים בניו יורק - פודור ממליצים'
מה לא לעשות בפריז; 20 חינמיים בניו יורק - פודור ממליצים
21/02/2016 | 19:01
10
162
בפודור יש מדי פעם המלצות לא רעות על יעדים פופולריים.
למשל מה לא לעשות בפריז

http://www.fodors.com/world/europe/france/paris/ex...

מה כן לעשות ובחינם, בניו יורק
http://www.fodors.com/world/north-america/usa/new-...

מה לא לעשות בוושינגטון?
http://www.fodors.com/world/north-america/usa/wash...

מישהו נוסע לגרנד קניון, המצוק הדרומי או הצפוני? מה יש ליד הגראנד קניון?
http://www.fodors.com/world/north-america/usa/ariz...
לצפיה ב-'משעשע ה"לא לעשות בפריז"'
משעשע ה"לא לעשות בפריז"
21/02/2016 | 21:11
5
115
כמעט כל הנקודות מנוסחות כשלילה כפולה  - "אל תמנע מ" , "אל תדלג על", "אל תפחד מ " - כך שזה בעצם מה כן לעשות בפריז.
לצפיה ב-'אני חושבת שהמטרה היתה למשוך תשומת לב'
אני חושבת שהמטרה היתה למשוך תשומת לב
21/02/2016 | 21:28
2
87
כולם יודעים מה להציע לתייר לעשות בפריז/לונדון/ניו יורק/ברלין וכד' וכאן
זה הפוך על הפוך ומקבל, כנראה, יותר תשומת לב.
לצפיה ב-'ברור. וזה גם הצליח במקרה שלי כי אני לא נוהג'
ברור. וזה גם הצליח במקרה שלי כי אני לא נוהג
21/02/2016 | 21:30
67
להיכנס לכתבות הרשימות הללו.  אבל אחרי שנכנסתי הבנתי שעבדו עלי
לצפיה ב-'זו רשימה טובה שתתרום גם לכאלה שמבקרים לראשונה'
זו רשימה טובה שתתרום גם לכאלה שמבקרים לראשונה
23/02/2016 | 09:26
32
וגם לאלה שהיו כבר. החוויה שלי בנושא מוניות שונה: לי היה קל למצוא מונית כשרציתי, כולל בלילה. וגם, יש מסעדות טובות ולאו דווקא תיירותיות במארה, ברובע הלטיני ובסן ז'רמן, די לקרוא המלצות בפורומים ולהסתדר היטב. כדאי גם ללמוד על ההיצע הקולינרי לפני הנסיעה ואז לא בעיה לזהות מלכודות תיירים.
לצפיה ב-'גם אני חושב כך. ראיתי אינסוף רשימות של מה כן ומה לא'
גם אני חושב כך. ראיתי אינסוף רשימות של מה כן ומה לא
22/02/2016 | 17:35
53
לגבי פריז, שכאחד המכיר את פריז יותר ממעט אני מרים גבה עד כאב.
לצפיה ב-'לגבי פריז'
לגבי פריז
23/02/2016 | 07:20
38
בהחלט מושך והמלצות טובות.
לצפיה ב-'הקישור לדברים לעשות בניו יורק בדיוק בזמן'
הקישור לדברים לעשות בניו יורק בדיוק בזמן
22/02/2016 | 14:06
3
72
ומספר 7 בדיוק בשבילי - ברוקלין לאגר היא אחת הבירות היותר שוות שהיכרתי בשנתיים האחרונות.
ועל הדרך - TripCase היא ה-אפליקציה הכי שימושית שגיליתי בתהליך ההכנה לטיול שלנו באוקטובר. ניהול תוכנית מסע, בלי ניסיונות לדחוף לי אתרים מומלצים או שווים. בלי ניסיונות לנתח מה יכול להתאים לי - רק פרטים שאני בוחרת נרשמים. מומלץ ביותר.
לצפיה ב-'תודה תודה בשם פודור '
תודה תודה בשם פודור
22/02/2016 | 14:37
13
לצפיה ב-'הפעם דווקא היו בסדר ולא רימו'
הפעם דווקא היו בסדר ולא רימו
22/02/2016 | 20:10
48
רק 2 מה15 היו "מצוות עשה" במסווה של "לא תעשה". השאר באמת המלצות ממה להימנע (עם רובם, אך לא עם כולם, אני מסכים).
לצפיה ב-'רשות שדות התעופה בארה"ב מזהירה - בטריות ליתיום'
רשות שדות התעופה בארה"ב מזהירה - בטריות ליתיום
21/02/2016 | 16:50
105
מלקיחת בטריות ליתיום במזוודה שעולה לבטן המטוס. קראו כאן

It's not just hoverboards we have to worry about any more. The Federal Aviation Administration (FAA) just released an alarming warning to airlines in the U.S. and abroad, strongly urging them to perform safety risk assessments regarding allowing lithium batteries to be transported as cargo.

The FAA issued a Safety Alert for Operators to warn airlines "of the potential risk for a catastrophic hull loss due to significant identified dangers associated with the transport of lithium batteries as cargo on either passenger or cargo aircraft."

Why is this such a concern? Just watch this testing video from the FAA, designed to simulate a battery fire in the cargo hold.

A press release from the FAA explains, "FAA battery fire testing has highlighted the potential risk of a catastrophic aircraft loss due to damage resulting from a lithium battery fire or explosion. Current cargo fire suppression systems cannot effectively control a lithium
battery fire."
The batteries in question are the rechargeable, lithium-ion ones that are found in everything from phones to laptops. However, the warning is only for batteries being transported alone (not those that are already installed inside electronics, so you can continue to carry on your phones and laptops without worry).
Currently, FAA guidelines allow flyers to pack these batteries in their carry-ons, as long as they are 160 watt hours or less per battery. (That's why hoverboards, with their super-powerful batteries designed to last for up to 10 miles, are banned by many airlines.) Backup lithium batteries are not allowed in checked luggage, and many commercial airlines have instituted their own rules against carrying the batteries.
This new warning is intended to "identify and mitigate risks for the airlines that still carry lithium 

לצפיה ב-'מקום מפגש מרכזי בנמל התעופה ברצלונה'
מקום מפגש מרכזי בנמל התעופה ברצלונה
21/02/2016 | 15:08
2
100
שלום,
אני עוזר לזוג נשים שמארגנות טיול לברצלונה. הן צריכות להפגש בנמל התעופה, כל אחד מגיעה ממדינה אחרת.

איזה מקום מרכזי קיים ככה ששתיהן יוכלו לתאם פגישה בו ולקבל הכוונה במקום?

תודה רבה.
לצפיה ב-'אולי בתחנת הרכבת, נמצאת בטרמינל 2 "el tren"'
אולי בתחנת הרכבת, נמצאת בטרמינל 2 "el tren"
21/02/2016 | 15:53
17
לצפיה ב-'barcelona airport meeting point'
barcelona airport meeting point
22/02/2016 | 16:50
45
לצפיה ב-'שוב אני עם הטיול לחוף המערבי - אנא עצתכם'
שוב אני עם הטיול לחוף המערבי - אנא עצתכם
20/02/2016 | 22:48
12
271
נוסעים -בעלי ,כחלק מחגיגת  יום הולדת 60 עם 3 "ילדים" בני 22-31 , אחד מהם רופא ומוגבל בימי החפש, כך שהגענו לתוכנית לצאת לקראת סוף ספטמבר ויחזרו , לפחות הלחוצים בזמן אחרי 12 יום 
והשאלה- האם כדאי לדחוס ב12 יום את ונקובר, סיאטל וסן פרנציסקו או לוותר על ונקובר או על סיאטל. חתן המסיבה ישאר עוד מספר ימים בסן פרנציסקו אצל חברים 

אודה ואשמח לתובנות של מכירי הערים הללו 
לצפיה ב-'אפילו שוונקובר וסיאטל קרובות'
אפילו שוונקובר וסיאטל קרובות
20/02/2016 | 23:45
131
לא הכרחי לקשור בין הטיולים ביניהן. את ונקובר אפשר לחבר בפעם אחרת לרוקיס הקנדיים או לשייט לאלסקה.
בכל מקרה, גם הגעה לסיאטל דורשת מחשבה מה מעניין אתכם שם. מה שאר הטיול? האם ברובו טבע או ערים? בסיאטל אפשר להתמקד בעיר או לצאת לטבע מסביב ( וכמובן, גם בונקובר). 
אני מציע שתזהו לעצמכם מה מכנה המשותף המעניין ותקראו ברשת סקירה קצרה על הערים והסביבה ומה  יש לראות.  משתתפי הפורום יתקשו להמליץ ללא כיוון ועניין.
לצפיה ב-'זה מאוד תלוי ברצונות שלכם'
זה מאוד תלוי ברצונות שלכם
21/02/2016 | 01:40
72
אז אהיע רק את דעתי לגבי מה אני הייתי עושה.
זו באמת נשמע לי "דחיסה", ולבלות ב3 ערים אחת אחרי השנייה לא נראה לי. הערים כמובן שונות (אבל גם עם דימיון בגלל שכולן עם גבעות ועל המים, וגם עם אוכלוסייה ניכרת ממזרח אסיה) אבל זה בכל זאת עיר אחרי עיר.
זו "דחיסה" לא כל כך בגלל חוסר ימים - 4 ימים זה מכובד לכל אחת מהן, אלא בגלל האופי של עיר אחרי עיר.
הייתי בוחר שתיים ומצרף קצת טבע שנמצא בקרבת מקום (במובן של כמה שעות נסיעה) לכל אחת מהן.

איזה שתיים - ההיגיון הגאוגרפי אומר סיאטל ווונקובר הסמוכות, אבל אני מבין שסן פרנסיסקו חייבת להיות שם בסוף.
לצפיה ב-'אני הייתי בוחרת בונקובר וסן פרנסיסקו'
אני הייתי בוחרת בונקובר וסן פרנסיסקו
21/02/2016 | 07:31
5
99
מסיאטל לא התרשמתי באופן מיוחד, דוקא פורטלנד יותר יפה בעיני. אם
אתם מתכוונים לשכור רכב ולעשות הכל בנהיגה (אנחנו עשינו את זה אבל
הכנסנו עוד דברים כמו הקרטר, ונהר קולומביה וביקור ב-PEACH קאנטרי בקנדה
וחצי האי ויקטוריה) כלומר הקדשנו כמעט חודש או משהו כזה לטיול הלוך וחזור מסן פרנסיסקו.
לכם יש רק 12 יום. אם עדיין לא ממש סגרתם את התכנון שלכם יש אפשרות גם שתצאו
מסן פרנסיסקו לטיול לפארקים העצומים בסביבה הרחוקה והקרובה (רדווד, ילוסטון, גראנד קניון וכו') כמובן זה אם פארקים באים בחשבון ולאו דוקא ערים. כמו שישה אמר ונקוברוהסביבה מצדיקים טיול נפרד לקנדה.

לגבי הטיול עד סיאטל , בטריפאדוויזר יש מי שנתנו כמה רעיונות מה לראות בדרך
לצפיה ב-'ילוסטון וגראנד קניון ממש לא מתאימים למסגרת הזמן שלהם'
ילוסטון וגראנד קניון ממש לא מתאימים למסגרת הזמן שלהם
21/02/2016 | 11:02
4
61
אבל יוסמיטי, 5 שעות מס.פ. ,  בהחלט כן

לצפיה ב-'לנהוג מסן פרנסיסקו לונקובר זה לא פחות מלנהוג לגראנד ק.'
לנהוג מסן פרנסיסקו לונקובר זה לא פחות מלנהוג לגראנד ק.
21/02/2016 | 12:06
3
71
גראנד קניון, בכל מקרה זו נהיגה ליומיים (חוץ מחברים שלי שגרים בפורטלנד
ועושים בויש אחד את הדרך לסן פרנסיסקו במהירות מהממת. ככה זה כשאתה גר שנים באזור וחייב להגיע מדי חודש מעיר אחת לשניה). לכן אם הם בונים על זה שינהגו
הרבה אין כל מניעה לאיזה כיוון בעיקר כשהסיפור להגיע לוונקובר הוא עם מעבורת וכו'.
(כמובן תלוי מאיפה נוסעים).

מרחק ונקובר-סן פרנסיסקו 1524 ק"מ
לגראנקד קניון 1275 ק"מ

לצפיה ב-'נכון, אבל '
נכון, אבל
21/02/2016 | 12:33
2
64
במסגרת של 12 יום  בלבד  גם נהיגה (לא יודע אם התכוונו לנהוג את זה בכלל) מסיאטל לס.פ. היא יקרה, ובוודאי שגם סיאטל-ס.פ. וגם ס.פ.-גראנד קאניון שניהם זה מוגזם. של לדבר על ילוסטון.

הנקודה היא שהשואלת הגדירה טיול קצר בכמה ערים ספציפיות בחוף המערבי. אני בעד לשנות קצת ולהוסיף טבע במקום אחת הערים ערים, אבל את מסגרת הזמן כנראה אי אפשר לשנות.
גם אין צורך להסתכל רחוק כאשר מסביב לסיאטל (מעט שעות של נסיעה) יש 3 פארקים לאומיים נפלאים, ו5 שעות מס.פ. נמצא יוסמיטי.

לצפיה ב-'אגב, בלי קשר למרחקים וזמנים'
אגב, בלי קשר למרחקים וזמנים
21/02/2016 | 12:38
1
60
אם צריך להמליץ על רק פארק אחד מבין יוסמיטי וגראנד קניון, הייתי בוחר ביוסמיטי בלי להתלבט.
זה שהוא גם קרוב לס.פ. הופך את זה כבר ל"ברור מאליו".
לצפיה ב-'נכון, מסכימה איתך '
נכון, מסכימה איתך
21/02/2016 | 13:50
46
ההצעות ששלי נבעו מהרצון שלהם לנסוע מס.פ. לוונקובר שזו חתיכת נסיעה ואנחנו לקחנו
לעצמנו הרבה זמן כדי לנסוע ולטייל ולעצור ולבקר חברים ועשינו את הדרך חזרה מכביש שונה לגמרי. היתה חוויה ממש מעולה, עד היום, למרות שעברו המון שנים, זה אחד
הטיולים היותר מוצלחים שלנו. חשבתי שזה מיותר להגיע ברכב מס.פ. לוונקובר בנסיעה של 12 יום, רוב הזמן דוהרים בכבישים. אבל יש אנשים שמאד נהנים מנהיגה בכבישים
ללא סוף בארה"ב. אני רק שומעת 5 שעות נהיגה וכבר נעשה לי רע.
לצפיה ב-'תודה ! לא היתה כוונה לנהוג מונקובר לסן פרנסיסקו אלא לטוס '
תודה ! לא היתה כוונה לנהוג מונקובר לסן פרנסיסקו אלא לטוס
21/02/2016 | 14:40
1
81
מסיאטל לסן פרנססיקו 
אעביר לבן ה60 בקרוב,את המטלה לבדוק את שתי הערים- ונקובר - בה הוא כבר היה בכנס וסיאטל 
טבע בהחלט בתוכנית- לא לאבא חובב הערים אלא לילדים עם סנדלי שרש 
לצפיה ב-'המממ... לא זמן טוב לטבע בחלקים הצפוניים...'
המממ... לא זמן טוב לטבע בחלקים הצפוניים...
21/02/2016 | 22:43
59
סוף ספטמבר כבר קר ומאוד גשום גם בסיאטל וגם בוונקובר ובטח ובטח בויקטוריה.
יש בכיף דרכים למלא ארבעה או חמישה ימים בסביבות ונקובר מבלי לבקר בהרים בכלל. אבל, האמת היא שבחמישה ימים עדיף בכלל לטוס ישירות לויקטוריה, לקחת רכבת שכור ולטייל מקטע קצר מהווסט קוסט טרייל שבתקופה הזו של השנה רואים בו הרבה חיות בר מתכוננות לחורף, לבקר בננאימו, סוק ואולי לעלות במעלה מיצר האו לכיוון איי שרלוט וכדומה.
המון מקומות קטנים וציוריים, כמה מוזיאונים נאים בויקטוריה. אחר כך מחזירים את הרכב ולוקחים טיסה לסן פרנסיסקו ישירות.
לצפיה ב-'אני חושבת שעבורי, מה שיש בדרך בין ס.פ לסיאטל'
אני חושבת שעבורי, מה שיש בדרך בין ס.פ לסיאטל
22/02/2016 | 18:49
56
יכול להיות יותר מענין מסיאטל העיר.
אני אמנם לא יודעת אם מענין אתכם או שאתם רק בענין של טיולי ערים, אבל אני אישית ב 12 יום כן הייתי נוהגת הלוך ומנסה להחזיר את הרכב כדי לטוס בחזור.
ונקובר, עד כמה שאני טיילתי היא פחות בענין של היסטוריה ויותר בקטע לש אוירה מאוד נחמדה, הזכירה לי קצת את תל אביב בגלל החוף ים אולי, האוכל היפני בונקובר מצוין. סיאטל וס.פ מענינות בגלל ההיסטוריה, כשלדעתי סיאטל פחות מענינת. בסיאטל יש את הנידל לעלות ואת האנדרגראונד טור שאפשר לעשות ומוריד אותך למתחת לעיר הנוכחית ומספר את הסיפור של העיר שהיתה מתחת לפני השריפה.
אני מאוד אהבת לטייל ולראות ת מונט סנט הלנס, הר געש שהתפרץ בשנות השמונים, הקרייטר לייק מדהים לדעתי, הו קצת סטיה בדרך, ויש את הוושינגטון רידג' ליד פורטלנד
לצפיה ב-'תודה רבה על כל התגובות והתובנות , לא מתאים לנו '
תודה רבה על כל התגובות והתובנות , לא מתאים לנו
23/02/2016 | 20:04
42
אבל את מזג האויר לא בדקנו 
אני חושבת שיזמינו כרטיסי טיסה ס.פ -תל אביב ובחזרה לתאריכים - עכשו המחיר נמוך ואז יתפרו את הטיול 

לצפיה ב-'איזה אזורים מומלצים ללינה בורשה, קרקוב וורוצלב?'
איזה אזורים מומלצים ללינה בורשה, קרקוב וורוצלב?
20/02/2016 | 22:42
6
57
עדיפות למקומות שקרובים לאזורי התיור המרכזי, בשאיפה להתניידות רגלית עד כמה שניתן.
תודה למייעצים.
לצפיה ב-'ורשה-מלון מריוט, מיקום מעולה'
ורשה-מלון מריוט, מיקום מעולה
21/02/2016 | 08:06
1
22
לצפיה ב-''
21/02/2016 | 12:02
2
לצפיה ב-'Plac Zamkowy, Rynek Główny, Rynek Główny בהתאמה '
Plac Zamkowy, Rynek Główny, Rynek Główny בהתאמה
22/02/2016 | 13:12
1
37
כמובן, אלו האיזורים שהלינה בהם יקרה יותר.
אולי יעניין אותך לקרוא בבלוג שלי:
וורשה
קרקוב
וורוצלאב
לצפיה ב-' ואכן קראתי. מעניין ואינפורמטיבי'
ואכן קראתי. מעניין ואינפורמטיבי
22/02/2016 | 15:34
7
לצפיה ב-'ורשה'
ורשה
22/02/2016 | 15:02
1
35
אני הייתי בזה:
מלון מדהים וממוקם מעולה
לצפיה ב-''
22/02/2016 | 15:33
1
לצפיה ב-'חופשה משפחתית בסרי לנקה'
חופשה משפחתית בסרי לנקה
20/02/2016 | 22:10
1
74
מעונינים לנסוע באוגוסט לטיול בן שבועיים-שלושה בסרי לנקה. יש לנו 4 ילדים: 9,6,4,1.5. הבנתי כי האזור המומלץ בתקופה זו הוא החלק הצפון-מזרחי של המדינה, ורוב המקומות המענינים נמצאים בחלקה הדרומי דווקא של המדינה, שאינו מתאים באוגוסט לטיולים. האם שווה לנסוע למרות שנוכל לטייל רק בצפון? בנוסף, האם נוכל להסתפק בפרק זמן זה בלינה במקום אחד או שניים ומהם לצאת לטיולים? הילדים הולכים יפה בטיולים ארוכים יחסית, אך אנחנו מעונינים להימנע, עד כמה שניתן, מנסיעות ארוכות (בנות יותר משעה). אנו כמובן רוצים שהמקומות הללו יהיו על חוף הים, וגם שתהיה בהם בריכה.
הגזמתי עם כל הדרישות, או שזה אפשרי?:)
לצפיה ב-'סרי לנקה'
סרי לנקה
21/02/2016 | 08:51
77
היי

הייתי בסרי לנקה לפני כשנה.
אני הייתי יותר בחלק המרכזי בתוך האי
אישית אני לא בטוח שזה יעד שמתאים לטיול עם ילדים.
עשיתם קצת שיעורי בית לגבי מה שאתם רוצים לראות ואיך להתנייד שם? הנסיעות שם הם באוטובוסים (מאד ישנים ומתאים יותר לטרמיאלים) או לשכור נהג כמו שאנחנו עשינו (זה לא יקר בכלל והוא גם משמש כסוג של מדריך), להתנייד שם עם רכב סכור לדעתי כמט לא ריאלי.
אם יש לך שאלות ספציפיות אשמח לנסות לעזור,
בשלב ראשון הייתי מציע לחפש באתרים של חברות טיולים מאורגנים ולנסות לבנות מסלול על בסיס מה שהן מציעות.
תהנו, זה יעד מעולה!!
לצפיה ב-'מדריד במאי'
מדריד במאי
20/02/2016 | 19:08
76
שלום, אחרי קריאה מאד מקיפה ברשת, נשארו מספר שאלות, אשמח להמלצות מניסיון...
אנו מגיעים למדריד בתקופה של חגיגות הקדוש של העיר, האם צפוים תורים גדולים יותר למוזיאונים ואטרקציות אחרות?
לגבי מופע פלמנקו. בבניין שבו נמצא ההוסטל שלנו יש טבלאו עם המלצות טובות, essential flamenco. מצאתי במקרה מקום אחר, מרוחק יותר מהמרכז  Taberna Flamenca El Cortijo  - אולי מישהו היה / שמע והאם מומלץ?
קניית כרטיסים למוזיאונים מראש. האם חוסך את התורים? וכמו כן, האם ניתן לחסוך את התור בכניסה לארמון המלכותי בקניית כרטיס אונליין?
תודה מראש לכולם!
לצפיה ב-'טיול מאורגן לגיאורגיה'
טיול מאורגן לגיאורגיה
19/02/2016 | 12:27
4
91
אנחנו זוג בני 60+, מעוניינים לנסוע לטיול מאורגן של 7-12 ימים בגיאורגיה. מדובר בטיול נופים משולב בערים. אנחנו לא מעוניינים בטיול שכולו ג'יפים, אם כי אפשר טיול משולב. גילינו שקיימות חברות רבות (מלבד פגסוס שאיתם טיילנו בעבר)לטיולים לגיאורגיה בטווח מחירים של מ 800-2800$ וקצת התבלבלנו. נשמח לקבל המלצות מאנשים שהיו מרוצים בטיול דומה.
לצפיה ב-'ההורים של בעלי נסעו לפני כ-3 שנים עם פגסוס והיו מרוצים מאוד.'
ההורים של בעלי נסעו לפני כ-3 שנים עם פגסוס והיו מרוצים מאוד.
19/02/2016 | 22:46
41
לצפיה ב-'טיולי הג'יפים ברובם מגיעים לאותם אתרים בסך הכל וחבל..'
טיולי הג'יפים ברובם מגיעים לאותם אתרים בסך הכל וחבל..
20/02/2016 | 06:40
1
115
לשבור את הגב בג'יפ.
צאו לטיול המאורגן הזה שמצאתם ותהנו.
טיביליסי והשוק שם..המנזרים בדרכי הארץ..הנופים ובכלל.הערים שמהן הגיעו אלינו העלייה הגרוזינית..השווקים המקומיים שם ובכלל.
אני הייתי בטיול כזה כבר ב 2008 ונהיינו מאד
לצפיה ב-'טיול מאורגן בגיאורגיה'
טיול מאורגן בגיאורגיה
23/02/2016 | 07:27
25
בהחלט מומלץ. צריך לבחור חברה טובה, לבדוק את המסלול שהם מציעים. אפשר להעלות את המסלול לפורום ולבקש תובנות.
ג'יפים - רק לפריקים את הז'אנר. אפשר לטייל למקומות מרתקים בגיאורגיה בלי ג'יפים. למקומות מסוימים בהחלט צריך ג'יפים והטיול מהנה ושונה.
לצפיה ב-'שאלתי בני זוג בני 70+ על הטיול המאורגן'
שאלתי בני זוג בני 70+ על הטיול המאורגן
21/02/2016 | 19:27
67
מדובר בכאלה מהזוג הנמרץ, לחלק מהיעדים האחרים הם טסים עצמאית.
הם שנאו כל רגע בג'יפים.
והאמת באופן כללי לא היו מאושרים מהטיול. המדינה הזו לא עשתה להם את זה
לצפיה ב-'ארה"ב כמה שאלות.'
ארה"ב כמה שאלות.
19/02/2016 | 09:32
5
172
ראיתי טיסה של אליטליה 683$ ללוס אנגלס עם עצירה אחת ברומא אבל הבנתי שהם טסים ב-777 מיושן מישהו יכול לתת קצת חוו"ד על הטיסה שלהם ?

התוכנית היא ל-20 ימים ~ 
ואני מתכוון להיות בלוס אנגלס סן פרנסיסקו ולאס וגאס אין משהו קבוע בינתיים .
5000$ יספיקו ?
לצפיה ב-'תקרא קצת חוות דעת באתר של SEATGURU'
תקרא קצת חוות דעת באתר של SEATGURU
19/02/2016 | 11:38
2
108
כמו זו למשל ויש עוד למכביר (featured user comments)

Very uncomfortable seat, hardly any legroom. IFE did not work although they reset it. Hard seat, cramped and really difficult to get out. Service depended on the flight attendant. If you didn't ask for coffee, the male attendant just walked past in a hurry. It's a shame really. The 3 4 3 configuration is not at all practical.

לצפיה ב-'קראתי את אלה .'
קראתי את אלה .
19/02/2016 | 11:52
1
90
אני לא מתרגש מזה כי אם אני מזמין אז אני משלם טיפה יותר ויושב ביציאת חירום ...
דיילים \ דיילות לא עושים לי את זה ...
את התצורה ראיתי 3-4-3 .
מה שלי תפס את העין זו העצירה היחידה והנוחה ברומא...
לצפיה ב-'אז מה אתה בעצם שואל?'
אז מה אתה בעצם שואל?
19/02/2016 | 17:22
82
מחיר טוב , ואם אינך מתרגש מהדברים השוליים שמבדילים בין מטוס/חברה אחד לאחר, מה בעצם מדאיג אותך ?

בעיניין התקציב, זה כמובן מאוד אישי ותלוי גם בתוכניות, אבל כדי לא להשאיר אותך בלי תשובה, $250 ליום לאדם זה סביר בהחלט לרוב המטיילים. בהנחה כמובן שאתה לא חייב להתפנק כל יום במלון יוקרתי.
עוד הנחה היא שרק מיעוט מהימים אתה בסן פרנסיסקו - שם הלינה מאוד יקרה.
לצפיה ב-'תדאג לחניית ביניים סבירה באורכה.'
תדאג לחניית ביניים סבירה באורכה.
20/02/2016 | 11:42
69
לנו, בדיוק בטיסה הזאת, לא העבירו את המזוודות.
הטיסה הראשונה התעכבה, ולכן הזמן בין הטיסות התקצר. המזוודות הגיעו יומיים אחרינו.
לצפיה ב-'אני הייתי מעדיף את ה 787 של יונייטד ל SF'
אני הייתי מעדיף את ה 787 של יונייטד ל SF
21/02/2016 | 07:27
20
לצפיה ב-'מה דעתכם על חברת תעופה אנטר אייר ?'
מה דעתכם על חברת תעופה אנטר אייר ?
19/02/2016 | 11:14
11
157
מעוניינים לטוס עם הילדים (פעם ראשונה שהם טסים).
עד כמה זה טראומטי לטוס איתם ולא עם אלעל ??
לצפיה ב-'ומה דעתכם על אופל אסטרה סטיישן כרכב '
ומה דעתכם על אופל אסטרה סטיישן כרכב
19/02/2016 | 11:16
6
132
לטיולי כוכב באיטליה ?
לצפיה ב-'חרשתי את יוון עם אסטרה.'
חרשתי את יוון עם אסטרה.
19/02/2016 | 14:25
3
91
לא סטיישן.
מה השאלה? כל רכב חדש יהיה טוב. בחרתם סטיישן, תהנו.
לצפיה ב-'טרם סגרנו. החבילה כוללת את האופל אסטרה'
טרם סגרנו. החבילה כוללת את האופל אסטרה
20/02/2016 | 11:45
2
58
השאלה אם לשדרג את האוטו ?
צריך לזכור כי זה אמור לשמש משפחה של 5 נפשות (2מבוגרים ושלושה ילדים בני 8-10).

לצפיה ב-'לא בהכרח תקבל אופל, אלא רכב באותה רמה.'
לא בהכרח תקבל אופל, אלא רכב באותה רמה.
20/02/2016 | 12:52
53
אם התכנון הוא לבצע הרבה נסיעות רכב ל-5 עלול להיות לא נוח ורצוי רכב גדול יותר.
מן הסתם עלויות רכב גדול יותר הן גבוהות יותר. לפעמים הרבה יותר.
לצפיה ב-'לחמישה נוסעים הייתי מזמין רכב לשבעה'
לחמישה נוסעים הייתי מזמין רכב לשבעה
21/02/2016 | 12:10
12
לצפיה ב-'אוטו טוב ונוח. צפוף מאחור. תא מטען מוגבל'
אוטו טוב ונוח. צפוף מאחור. תא מטען מוגבל
20/02/2016 | 07:34
23
לצפיה ב-'השכרת רכב בחו"ל'
השכרת רכב בחו"ל
21/02/2016 | 11:49
39
אתה לא באמת יכול לדעת את סוג הרכב שתקבל. אם אין בדיוק אז הם יכולים לתת לך רכב מקביל באותה קטגוריה או אפילו לשדרג אותך. בכל מקרה אני ממליץ שתסגור הכל מהארץ. זה גם יגדיל את הסיכויים שלך לקבל בדיוק מה שהזמנת וגם חוסך עלויות והפתעות. אנחנו עשינו עם אלבר את ההזמנות, ממליץ שתבדוק אצלם.
לצפיה ב-'לא מכירה את החברה אבל יש מי שכן מכיר'
לא מכירה את החברה אבל יש מי שכן מכיר
19/02/2016 | 11:44
108
165 חוות דעת מבריטים שכנראה נוהגים לטוס עם החברה

לצפיה ב-'טראומטי בטח שלא, מה אתה חושב שכבר יקרה שם?'
טראומטי בטח שלא, מה אתה חושב שכבר יקרה שם?
21/02/2016 | 07:36
2
67
לגבי הרכב, כמה מזוודות ותיקי יד גדולים (טרולי) אתם לוקחים?
יהיה לכולם מקום לשבת, השאלה אם יהיה מקום למטען.
ועוד שאלה, האם הבטיחו לכם את הדגם הספציפי הזה או "דומה" כשהדומה ממש לא דומה?
לצפיה ב-'טרם עשינו חישוב כמה מזוודות '
טרם עשינו חישוב כמה מזוודות
22/02/2016 | 22:27
1
17
אנחנו עוד טירונים לגבי חישוב מזוודות:
הנתונים הידועים הם:
שאנחנו 5 נפשות (זוג + 3 ילדים בני 8-10|).
מדובר בעונה לא ברורה אמצע אפריל כך שצריך לקחת גם ארוך וקצר.
אולי 2 מזוודות גדולות+ 2 טרולי (אלו שבעלי ניסיון אל תצחקו עליי )  ?
כמובן שמדובר בקבוצה של רכבים .
אפשר לשדרג לגלקסי 7 מקומות בתוספת 250 יורו ..
מזכיר שמדובר בטיול כוכב - כלומר הנסיעה עם מזוודות הינה בהלוך לכפר הנופש ובחזור לנמל התעופה.

לצפיה ב-'להערכתי רכב סטיישן יכול להספיק'
להערכתי רכב סטיישן יכול להספיק
23/02/2016 | 06:48
14
אם מדובר בשתי מזוודות סטנדרטיות 2 טרולי במידות המותרות לעליה עם הנוסע למטוס ואיזשהו מספר של תרמילי גב לא גדולים.
צריך לקחת בחשבון שברכב סטיישן בגדלים האלו המטען יהיה גלוי לעוברים ושבים ויש רואים בכך הזמנה לפריצת הרכב אם הרכב חונה עמוס במקום מסויים לפרק זמן משמעותי.
אני בעד הגישה האומרת לקחת רכב בקבוצה גדולה יותר מהמינימום בטיול שצפויות בו הרבה נסיעות. אם תבלו כל יום שעתיים שלוש בנסיעה לאיכות הרכב יש השפעה לא קטנה על איכות החיים שלכם בטיול.
אבל אני לא הייתי מחפש רכב 7 מקומות אלא אם הילדים צריכים הפרדה פיסית בינהם. אני בעד לקחת רכב מרווח יותר כמו למשל הקבוצה של הפאסאט שנותן רכב מרווח הרבה יותר לנוסעים, תא המטען כמובן גדול יותר ורכב חזק ורחב נוח יותר לנהיגה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה