לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3211032,110 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'כרטיס welcome berlin מי מכיר ?ממליץ ?'
כרטיס welcome berlin מי מכיר ?ממליץ ?
15/03/2017 | 20:38
1
49
שבוע הבא בברלין לסופש .זוג שומרי שבת .זה אומר חמישי עד שלישי בבקר. שבת לא נוסעים .כדאי לקנות את הכרטיס ?ראינו כל מיני דעות בנושא וגם מחירים שונים .
לקנות בארץ ? בברלין ?
נשמח להערות הארות בנושא ממי שהיה כולל מחירים 
תודה מראש 
לצפיה ב-'תלוי באיזה כרטיס welcome ואיפה אתם רוצים לבקר'
תלוי באיזה כרטיס welcome ואיפה אתם רוצים לבקר
16/03/2017 | 07:59
65
יש כל מיני כרטיסים לכל מיני תקופות, יומיים שלושה וכו'.
השאלה אם אתם מתכוונים להשתמש בכרטיס ביום שישי או מוצ"ש ואז כדאי לרכוש כרטיסים שלא כוללים את הימים האלו.
בנוסף יש כרטיס שכולל אזורים A ו B ויש כזה שכולל גם את C. בתלות בתוכנית הטיול שלכם (נניח פוטסדם) אפשר לרכוש כרטיס שכולל אזור C רק לחלק מהתקופה.

הכרטיס מקנה הנחות מאוד משמעותיות לאטרקציות רבות אבל ההנחות משמעותיות רק אם תבקרו בהן.
מה תוכנית הטיול שלכם רק אתם יודעים, או רצוי שתדעו כדי להחליט את הכרטיס כדאי לכם.
אז

אז ברור שאנשים שצריכים את הכרטיס לאזורים שונים למשכי זמן שונים ולאטרקציות שונות תהיה כדאיות שונה = דעות שונות.
אתם צריכים לדעת את שלכם.

אני לא בעד רכישה מראש בישראל אם לא מקבלים הנחה מאוד משמעותית, מה תעשו אם מסיבה כלשהי תשנו את תוכניות הטיול?
כל הפרטים רשומים כאן
סוגי הכרטיסים ומחירים כאן
נקודות מכירה כאן
בקיצור הכל כתוב באתר
לצפיה ב-'הקדם תרופה לשביתה באיטליה'
הקדם תרופה לשביתה באיטליה
15/03/2017 | 19:56
1
81
מתכננים נסיעה לאיטליה?
רוצים לדעת מראש האם מתוכננת שביתת רכבות/אוטובוסים/בקרי טיסה/טייסים בכל איטליה או באזור שאליו אתם נוסעים?

שימו לב שלפעמים השביתה מתבטלת ברגע האחרון.
בהצלחה.

לצפיה ב-'או שאינה פוגעת משמעותית. נדיר שיש שביתה כללית ברכבות מהירות.'
או שאינה פוגעת משמעותית. נדיר שיש שביתה כללית ברכבות מהירות.
16/03/2017 | 09:30
12
לצפיה ב-'ארקיע וריינאייר'
ארקיע וריינאייר
15/03/2017 | 14:24
9
212
ארקיע תטוס השנה ליעדים האלו 
לונדון, סלוניקי, מילאנו, סרדיניה, בלגרד וצפון קפריסין.

לגבי ריינאייר
הכניסה של ענקית הלואו-קוסט ריינאייר לנמלי התעופה בישראל משנה את חוקי המשחק בכל הקשור לטיסות לאירופה. המחירים שנזרקים לאוויר – החל מ-20 יורו לכיוון – נשמעו עד לפני שנתיים דמיוניים לנוסע הישראלי. ריינאייר לא רק מספקת אופציות זולות, אלא גם יוצרת אפקט חיובי עבור הצרכן, כשהיא צפויה לגרום לחברות אחרות להוריד את המחירים. רק לאחרונה הודיעה לוט הפולנית כי תטיס ליעדים שונים במחירים נמוכים מ-150 יורו, וזו, כזכור, חברה סדירה, כזו שבה אתה מקבל מה שאתה רואה ולא מחויב על תוספות מושב ומזוודות.
הפיל הזה ששמו "תוספות" תמיד יושב במרכז החדר כשאתם מגיעים לבצע את ההזמנה. הכותרות המסנוורות מספרות לכם על מחירים "החל מ...", אבל אם אתם נוסעים לשבוע, רוב הסיכויים שתשלמו יותר ממחיר הפתיחה, מה גם שהדרך חזור עולה, בדרך כלל, יותר.
לכן, הכנו עבורכם מדריך קצר ובו עיקרי הדברים שאתם צריכים לדעת כשאתם ניגשים לאפליקציה של ריינאייר (החברה החלה להפיץ בימים האחרונים מספר יעדים גם באתר האינטרנט, אבל הרשימה המלאה של היעדים נמצאת באפליקציה בלבד). חשוב לנו לציין: המחירים המובאים כאן מתבססים על חיפוש רנדומלי שלנו ביום נתון. ייתכן שהם יעלו או יירדו, יכול להיות שתמצאו דיל טוב יותר – על זה אנחנו כבר לא יכולים לקחת אחריות....

לצפיה ב-' ארקיע בטיסות ישירות לצפון קפריסין לא הגיוני לחלוטין'
ארקיע בטיסות ישירות לצפון קפריסין לא הגיוני לחלוטין
15/03/2017 | 16:09
5
142
חיפשתי באינטרנט האם ארקיע טסים ואו מתכננים לטוס ישירות לצפון קפריסין .
לא מצאתי  !!  דילים לצפון טורקיה דרך שדה התעופה של לרנקה יש לארקיע.

דניאלה את צריכה להבין.  ברגע שארקיע תטוס ישירות לצפון קפריסין באופן אוטומטי היא תפסיק לטוס ליוון (סלוניקי, אתונה) ואו לקפריסין היוונית (לרנקה, פאפוס).  לא לדבר על משבר פוליטי בין ישראל ליוון וקפריסין.
לאחר מכן היא תוחרם על ידי מדינות מערב אירופה ולא תוכל לטוס כמעט לשום יעד במערב אירופה.  לא נדבר על הנזק הפוליטי העצום שישראל תסבול בגין מהלך זה.

אשמח לדעת מהיכן לקוח  המשפט שלך, המשלב טיסות של ארקיע גם לסלוניקי וגם לצפון קפריסין ??

ט.ל.ח

לצפיה ב-'מהאתר שלהם'
מהאתר שלהם
15/03/2017 | 17:14
4
28
לצפיה ב-'הנה הפרסום'
הנה הפרסום
15/03/2017 | 17:39
3
101
לצפיה ב-' דילים לקפריסין הצפונית לא טיסות - תציצי בלינק ששלחת'
דילים לקפריסין הצפונית לא טיסות - תציצי בלינק ששלחת
15/03/2017 | 18:49
114
בלינק ששלחת כתוב דיל לקפריסין הטורקית (צפון קפריסין)  לא טיסה !!
(מופיע תחת הכותרת "מבחר חבילות נופש ליעדים חדשים").

כפי שכתבתי קודם, רק דיל שנעשה דרך טיסה ללרנקה (קפריסין הדרומית-יוונית).

אין טיסות/הפלגות לקפריסין הטורקית/צפונית משום יעד ממערב אירופה להוציא מטורקיה, החלק הזה של קפריסין מוחרם .
לצפיה ב-'הטיסות ללרנקה.'
הטיסות ללרנקה.
15/03/2017 | 18:49
1
37
לצפיה ב-'אוקי, הנושא הובהר, תודה'
אוקי, הנושא הובהר, תודה
15/03/2017 | 19:03
29
לצפיה ב-'לגבי לוט'
לגבי לוט
18/03/2017 | 07:59
2
63
"לאחרונה הודיעה לוט הפולנית כי תטיס ליעדים שונים במחירים נמוכים מ-150 יורו, וזו, כזכור, חברה סדירה, כזו שבה אתה מקבל מה שאתה רואה ולא מחויב על תוספות מושב ומזוודות."

גם בדף הבית שלהם כתוב טיסות לוורשה ב 149$
לפי דעתי ( והחיפושים שעשיתי באתר שלהם ) זה לכיוון וגם את המחיר הזה קשה למצוא..
לצפיה ב-'כל ה low cost מצויין למי שרוצה קפיצה קטנה לחו"ל נגיד לסוף '
כל ה low cost מצויין למי שרוצה קפיצה קטנה לחו"ל נגיד לסוף
19/03/2017 | 13:34
1
48
שבוע באירופה. 
ליומיים שלושה, לא צריך מזוודה, ולטיסה של 3-4 שעות לא צריך אוכל. גם המושב לא משנה כל כך בטיסה קצרה. 
במקרה, אני כבר כמה חודשים עוקבת אחרי מה שקורה בשוק הטיסות הזולות לקראת נסיעה של בערך חודש, מצויידת בעצות של איך לחפש טיסה במחיר משתלם מכל מיני אתרים בעברית ובאנגלית.
מה אגיד לכם, אין הרבה חדש תחת השמש. כרטיס שסגרתי במחיר טוב לפני חודשיים אני יכולה לקבל גם היום באותו מחיר.  
חברת Condor הגרמנית שהיא low cost לטיסות מעבר לאטלנטיק תטיס אותכם בזול לצפון אמריקה (יעדים שונים) מפרנקפורט וגם תאכיל אתכם בדרך ותתן לקחת מזוודה, בדיוק כמו חברה רגילה.  לפרנקפורט תטוסו בטיסה רגילה עם אל על - למה? כי זה חלק מהדיל הזול ביותר. 
בדרך חזרה ארצה מארה"ב, את הטיסות הכי זולות מצאתי דרך החברות האוקראינית, אוזבקית או הפולנית. תלוי ביום בשבוע ובשעת הטיסה. כבר 4 חודשים שאין הבדל במחירים.
אז אל תכנסו ללחץ של לקנות ברגע שמוצאים וכו... הרגעו, המחירים לא קופצים בצורה משמעותית. ועוד משהו טיסה ישירה  הלוך וחזור באותה חברה,  תמיד תצא יותר זולה מלשבור את הטיול לכמה יעדים שלא לדבר על הזמן שמתבזבז בבילוי בשדות תעופה שלמעשה לא רציתם להגיע אליהם.
המסקנה שלי: דיל טוב לחפש במנוע חיפוש שמשווה מחירים ולמצוא את הזול ביותר. היום האידיאלי הוא דווקא  טיסות של יום ג למי שזה מתאים. אחרי שמצאתם את הטיסה הזולה כנסו לאתר חברת התעופה ושם תמצאו את אותה טיסה  באותו מחיר של האתרים הזולים. רק מה, לטיסה שלכם יהיה אבא אחראי.  
לצפיה ב-'אפשר להשתמש בלואו קוסט גם לטיול יותר ארוך'
אפשר להשתמש בלואו קוסט גם לטיול יותר ארוך
19/03/2017 | 15:18
38
...מבחינת משך הזמן של הנסיעה (לא של הטיסה), הכוונה. כמי שנוסעת בדרך כלל לחודש ויותר, אם זה לא טיול שמצריך ציוד מיוחד (נגיד, ציוד קמפינג או נסיעה לקוטב), אין בעיה לנסוע עם טרולי קטן, בטח ובטח אם זה בעונה חמה או סבירה (כמו חורף ישראלי במרכז). ממילא בטיול כזה סוחבים בגדים רק לכמה ימים וכל פעם עושים כביסה, אז אין הבדל משמעותי באריזה. אני זוממת על כמה חודשים באירופה מתיישהו בשנה הקרובה, וכך אסע - זה פשוט יותר נוח מלסחוב ציוד כבד, וגם מאפשר לעלות על טיסות לואו קוסט בין יעדים שונים ביבשת מבלי להוסיף למחיר הכרטיס. 
הדבר היחיד שפחות נוח הוא ההגבלות על נוזלים/קרמים מבחינת תיק רחצה כשנוסעים ליותר זמן, אבל גם לזה מוצאים פתרונות וזה זניח בהשוואה לחיסכון אם עושים כמה וכמה טיסות. 
לצפיה ב-'חופשה בבלגרד כיום סרביה..'
חופשה בבלגרד כיום סרביה..
15/03/2017 | 09:21
46
הימים היו עדיין קרירים בימי חורף שכזה שאני הייתי שם אבל קחו בחשבון שימי אביב הגיעו וחופשה שם יכולה להיות נהדרת.לדעתי גם מעניינת יותר מסופיה בולגריה.
סרטון;
לצפיה ב-'הר ויטושה בולגריה'
הר ויטושה בולגריה
15/03/2017 | 00:40
2
83
היי
האם ניתן לעשות סקי בהר ויטושה בימים אלו? מה הן העלויות? האם ניתן להשכיר ציוד/לערוך שיעור?
תודה רבה
לצפיה ב-'ויטושה בימים האלה...הצילומים מתחילת מרץ'
ויטושה בימים האלה...הצילומים מתחילת מרץ
15/03/2017 | 09:09
1
122
החוויה לעלייה להר היא,עם מונית לתחנת הרכבל.ומכאן בקרון הרכבל עלייה איטית משהו אבל מהנה עם הנוף.
פסגות ההר מושלגות ודי קריר שם למעלה,בעניין ציוד הסקי יש שם מקומות כנראה אני לא התעניינתי

לצפיה ב-'עם מה שרואים בתמונות - סקי שם זה ביזבוז זמן וכסף'
עם מה שרואים בתמונות - סקי שם זה ביזבוז זמן וכסף
16/03/2017 | 20:50
75
לפי התמונות שאורן פירסם - זה נראה אתר "שלג טבעי" - אני לא רואה בשום מקום SNOWMAKING EQUIPMENT.  מה שאומר שאם לא ירד שלג - אין שלג על האדמה...    ומה שרואים בתמונות זה שלפחות מתי שצילמו אותן - לא ירד שלג.
שיכבת השלג על האדמה כל כך דקה שרואים את האדמה מבצבצת בכל מקום.

אלו תנאים גרועים מאוד לעשות סקי (וגם כואבים מאוד לעשות סקי) - ועוד יותר מזה אלו תנאים גרועים מאוד ללמוד איך לעשות סקי.   קשה ללמוד להחליק על שלג רך וחלק - ופי כמה וכמה קשה ללמוד כשהשלג כל כך עלוב. 
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לקונקשן עם חברות שונות'
שאלה בנוגע לקונקשן עם חברות שונות
14/03/2017 | 21:36
1
61
שלום, במהלך חודש מאי אני צפוי לטוס ללוס אנגלס דרך לונדון.
הטיסה ללונדון מבוצעת עם אלעל, והטיסת המשך עם וירג׳ין אטלנטיק (בקוד שייר עם דלתא) לאחר שעתיים מהנחיתה בהיתרו.
ישנו צורך גם לעבור טרמינל.
השאלה שלי אם ניתן לדאוג שהמזוודות ישלחו מהארץ ישירות ללוס אנג׳לס? כי אם יבקשו מאיתנו להוציא את המזוודות ולעשות צק אין מחודש בלונדון אני בספק אם נספיק לטיסת ההמשך.
תודה לעונים
לצפיה ב-'אם אכן מדובר בקונקשן, אז המזוודות ישלחו ישירות'
אם אכן מדובר בקונקשן, אז המזוודות ישלחו ישירות
14/03/2017 | 23:43
55
אם מדובר בשני כרטיסים שונים שנרכשו בנפרד, אז המזוודות יפלטו בלונדון.

לצפיה ב-'אזורים ללינה באמסטרדם ומדריד - יש המלצות?'
אזורים ללינה באמסטרדם ומדריד - יש המלצות?
14/03/2017 | 16:43
13
89
אמסטרדם - אני יודעת שכל האיזורים סביב התעלות והמרכז, יורדאן, איזור הרייכסמוזיאום (?). עד איפה כדאי להתרחק? אין לי בעיה לישון בשכונת מגורים, לא צריכה לישון במרכז, אבל לא להתרחק גם מדי, כך שיהיה סביר להגיע ממקום למקום בטראמים.
מנסים למצוא מלון צנוע, פחות מ- 100 אירו ללילה ביולי

מדריד - לא מכירה את העיר בכלל. גם כאן אין בעיה לישון בשכונת מגורים ולהתנייד בתח"צ. לא חייבת לישון בלב Puerta del Sol....

אשמח לכל טיפ

לצפיה ב-'רייקסמוזיאום וקונסרטחבאו, נראה לי אזור טוב מאוד'
רייקסמוזיאום וקונסרטחבאו, נראה לי אזור טוב מאוד
14/03/2017 | 17:41
1
28
לצפיה ב-'תודה ממשיכה לבדוק '
תודה ממשיכה לבדוק
15/03/2017 | 10:20
11
לצפיה ב-'יש לי הצעה כללית'
יש לי הצעה כללית
14/03/2017 | 17:43
2
96
יש כמה וכמה איביסים באמסטרדם יש אחד ממש במרכז העיר, יש אחד ליד תחנת הרכבת ועוד ועוד על כל אחד יש ביקורות שונות, וכדאי כבר להזמין אם נשאר משהו פנוי ליולי. מלון נוסף שיכול לעמוד במחיר שהצבת הוא ההולידי אין אקספרס שיש גם כמה מהם. המלון שאני שהיתי פה לפני כמה שנים (3 כוכבים) שהיה מרכזי ומצויין ולא יקר, נעלם או שינה את שמו לצערי. 

לגבי מדריד שלא תעיזי לגור בסביבת פורטה-דל-סול רועש שם נורא, זו לפחות החוויה שלי. הזמנו ל-6 לילות ועזבנו לאחר לילה. לפני שעזבנו הלכנו ברגל לכמה בתי מלון בדקנו רעשים, חדרים וכו' ואחרי שהזמנו מעכשיו לעכשיו, עזבנו את הקודם. שוב, זה היה טרום התקופה בה רשמתי כל בתי המלון ששהינו בהם וכתבתם. 

זה אתר ארופאי שלפעמים יש שם דילים טובים מאד. https://deals.hotel.info/deals/en/?cur=euro&cp...
לצפיה ב-'ב- IBIS ליד תחנת הרכבת היינו והיה סבבה לגמרי, עכשיו הוא '
ב- IBIS ליד תחנת הרכבת היינו והיה סבבה לגמרי, עכשיו הוא
15/03/2017 | 10:19
1
53
יקר יותר מהאיביס הזה שאותו נזמין כנראה 
תהיתי יותר לגבי איזה אזורים עוד מומלצים...
מדריד - אז איזה איזורים מומלצים?
לצפיה ב-' שהינו במלון הזה לפני כמה שנים'
שהינו במלון הזה לפני כמה שנים
15/03/2017 | 22:49
27
מבחינתי הוא היה סבבה לגמרי ואני ממליצה. לשם הגילוי הנאות, הבנזוג חשב שהחדר יכול להיות יותר גדול.
לצפיה ב-'ביוני האחרון שהינו במלון Amador De Los Rios במדריד. ממוקם '
ביוני האחרון שהינו במלון Amador De Los Rios במדריד. ממוקם
15/03/2017 | 00:55
6
62
ברחוב שקט להפליא ומאובטח בגלל משרדי ממשלה שיש שם. מלון נחמד מאד עם צוות חביב במיוחד ומאד שירותי. יש תחנת מטרו לא רחוק משם. הוא לא רחוק מככר קולון
לצפיה ב-'תודה אבדוק, איך הסביבה שלו (אם הוא לא זמין)?'
תודה אבדוק, איך הסביבה שלו (אם הוא לא זמין)?
15/03/2017 | 10:21
5
10
לצפיה ב-'לא זכור לי שראיתי בסביבה הקרובה שלו מלון אבל כשבחרתי להזמין '
לא זכור לי שראיתי בסביבה הקרובה שלו מלון אבל כשבחרתי להזמין
15/03/2017 | 11:57
4
35
בו חדר לשהות שלנו, פתחתי בגוגל מפה של מדריד, הגדלתי את הקטע של המרכז כדי לראות אילו בתי מלון יש באיזור ובמקביל חיפשתי מידע בבוקינג על בתי המלון שראיתי.
אנחנו היינו צריכים מלון עם חניה זמינה ליומיים הראשונים ולמלון הזה יש חניה (בתשלום, כמו ברוב המלונות ששהינו בהם בספרד).
גם אנחנו לא הכרנו כלל את מדריד לפני הביקור והתלבטנו ובחנו וחיפשנו עד שנסגרנו על המלון הזה, שהסתבר כבחירה מצוינת.
אגב, ידענו עוד לפני שיצאנו לדרך שיהיה שם נחמד מכיוון שאחד הבנים שלנו רצה לרכוש משהו מספרד ולשלוח את החבילה למלון. כדי לדעת כמה זמן מראש יהיו מוכנים לשמור על החבילה הצעתי לו להתקשר למלון ולבדוק איתם. הוא מסר שהם היו סופר נחמדים בטלפון ואכן, כשהגענו הם הודיעו לנו, מבלי שזכרנו לשאול, שהחבילות (כי בהמשך הבחור נזכר שהוא צריך לרכוש עוד משהו) ממתינות לנו על השולחן בחדר.
בבוקינג לא ראינו אפשרות לארוחת בוקר במלון אז בשני הבקרים הראשונים שתינו את הקפה עם הקרואסון בבית קפה חביב סמוך. בשבת בבוקר הסתבר שבית הקפה סגור (כי משרדי הממשלה באיזור סגורים) ואז הסתבר שבעצם יש ארוחת בוקר במלון ואכלנו במלון בשני הבקרים האחרונים.
לצפיה ב-'תודה רבה :) המלון זמין אך די יקר, מצאתי'
תודה רבה :) המלון זמין אך די יקר, מצאתי
15/03/2017 | 12:48
3
32
IBIS מרוחק יחסית, מקווה שיהיה בסדר 
לצפיה ב-'אכן, נראה שביולי המחירים במלון גבוהים. אני רואה שיש תחנת '
אכן, נראה שביולי המחירים במלון גבוהים. אני רואה שיש תחנת
15/03/2017 | 13:19
2
33
מטרו לא רחוק מהאיביס כך שלא אמורה להיות לכם בעיה. יש הרבה קוי מטרו במדריד כך שאין בעיה להגיע ממקום למקום בקלות.
העיקר הוא שבטוח תהנו.
לצפיה ב-'מעולה תודה רבה על החוו"ד :)'
מעולה תודה רבה על החוו"ד :)
15/03/2017 | 13:49
1
4
לצפיה ב-'בשמחה והכי חשוב - שיהיה לכם טיול מלא הנאה.'
בשמחה והכי חשוב - שיהיה לכם טיול מלא הנאה.
15/03/2017 | 18:31
7
לצפיה ב-'במדריד הייתי במלון שנקראה רגינה'
במדריד הייתי במלון שנקראה רגינה
16/03/2017 | 13:27
45
REGINA. מלון 3 כוכבים, כ-100 מטר מפוארטה דל סול.
היינו בנובמבר, מחירים טובים וזולים.
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'טיסה שאפשר להגיע אליה רק דרך קאיאק, ולא דרך חברת התעופה'
טיסה שאפשר להגיע אליה רק דרך קאיאק, ולא דרך חברת התעופה
13/03/2017 | 22:46
1
111
משהו מפתיע שנתקלתי בו היום.
חיפשתי טיסה בכמה אתרים ומצאתי טיסה של AA בקאיאק. הלינק בקאיאק מוביל אותך לרכישה באתר של AA , אך בגלל בעייה טכנית באתר של AA לא יכולתי להשלים את הרכישה.
נציגת AA בטלפון הובילה אותי להתחלת החיפוש בAA אך מסתבר שאז אני לא מצליח למצוא את הטיסה ובכלל עולה מבחר דל בהרבה של קומבינציות (שעות טיסה יוצאת ושעות טיסה חוזרת) מאשר בקאיאק - ומדובר רק בטיסות של AA.
וידאתי את זה שוב שלא סתם התבלבלתי.
בקיצור - קאיאק זכה אצלי בהרבה נקודות (גם באקספדיה לא מצאתי את הקומבינציה).

למזלי הצלחתי בסוף לרכוש את הכרטיס בערמומיות או מזל.  התקלה הייתה שכל פעם שניסיתי להעביר את ה billing address לישראל (מארה"ב) כל הסשן הלך והיה צריך להתחיל מהתחלה (מהלינק של קאיאק בלבד, אחרת אין את הטיסה) וחוזר חלילה.
אז פשוט מכניסים כתובות ישראלית כאילו שהיא בארה"ב  - בוחרים סתם מדינה - אלבמה - וזה עובד.

לצפיה ב-'כן, להפתעתי הרבה כבר כמה שנים שאני נוקטת באותה שיטה וזה עובד'
כן, להפתעתי הרבה כבר כמה שנים שאני נוקטת באותה שיטה וזה עובד
14/03/2017 | 06:46
35
לצפיה ב-'אלטרנטיבות ל-AirBnB יש ויש'
אלטרנטיבות ל-AirBnB יש ויש
13/03/2017 | 20:39
6
69
לצפיה ב-'אוהבים ספרים? 20 הספריות המדהימות בעולם (פודור)'
אוהבים ספרים? 20 הספריות המדהימות בעולם (פודור)
13/03/2017 | 17:33
5
41
לצפיה ב-'יש לכם מתמיד באל על? יש מכירות פומביות של כרטיסי טיסה'
יש לכם מתמיד באל על? יש מכירות פומביות של כרטיסי טיסה
13/03/2017 | 07:17
4
61
לצפיה ב-'דם במטוס - הישראלים רבים מי ירד קודם '
דם במטוס - הישראלים רבים מי ירד קודם
14/03/2017 | 10:04
3
46
לצפיה ב-''
14/03/2017 | 11:31
לצפיה ב-'טיסה פנים ארצית, זה פורום אחר '
טיסה פנים ארצית, זה פורום אחר
14/03/2017 | 17:14
1
6
לצפיה ב-'הבעיה היא שזה אותם ישראלים '
הבעיה היא שזה אותם ישראלים
14/03/2017 | 17:25
5
לצפיה ב-'האם לחברת התעופה האוקראינית יש אוכל כשר?'
האם לחברת התעופה האוקראינית יש אוכל כשר?
13/03/2017 | 18:57
34
במידה וכן איך הוא
לצפיה ב-'לונדון מחכה לי! וגם ליברפול'
לונדון מחכה לי! וגם ליברפול
13/03/2017 | 18:04
27
159
ביוני עושה גיחה ואני צריכה עזרה בכמה קטנות:
לפי התכנית נוחתת ומייד ממשיכה לליברפול ל2 לילות (יום אחד). לאחר מכן חוזרת ללונדון  ליומיים .  שאלותי-
1.איזה כרטיס נסיעה בטיוב ליומיים צריך/כדאי לקנות?
2. מתחנת הרכבת בליברפול למרכז העיר (שם אני מניחה אשן)- מונית? הליכה?
אוטובוס? על איזה מרחק מדובר? (בערך)
3. חושבת בליברפול לישון במלון "the hard days night hotel" אבל אם יש המלצות למלון אחר בהתייחסות לרביעיה, שהרי בשבילה אני נוסעת - אשמח.
ומכיון שאני נוסעת לבד ): , מלון שלא ארגיש בו "יותר לבד"? 
4. בלונדון- המלצה למלון חמוד וחופן בהמשך להערה בשאלה 3..
מודה מראש לכל התייחסות

לצפיה ב-'ליברפול ולונדון'
ליברפול ולונדון
13/03/2017 | 19:07
2
85
לגבי ליברפול-את יורדת בתחנת הרכבת lime street. השאלה למה את קוראת "מרכז העיר"? בגדול התחנה הנ"ל נמצאת במרחק הליכה מכל האטרקציות המרכזיות של ליברפול: רציף אלברט הוא המקום הכי תיירותי בליברפול ומן הסתם שם תבלי מרבית הזמן, גם שתי הקתדרלות המרכזיות ( מטרופוליטן והשנייה ), בניין הליבר ועוד. אם את רוצה לנסוע לאיצטדיון אנפילד אז תצטרכי אוטובוס.
בקשר ללונדון את יכולה לקנות כרטיס אויסטר ( אל תשכחי להדזכות עליו כשאת עוזבת כי את מקבלת חזרה סכום כסף מסויים כפיקדון ).
בנוגע למלונות הייתי מציע לך לבדוק המלצות באתר booking.com

לצפיה ב-'לליברפול אני נוסעת ליום חיפושיות'
לליברפול אני נוסעת ליום חיפושיות
13/03/2017 | 19:21
1
70
אז האם הCAVERN נמצא ליד רציף אלברט?
לצפיה ב-'כן'
כן
13/03/2017 | 19:34
42
מועדון ה cavern אכן נמצא ליד רציף אלברט.
לצפיה ב-'לגבי 3'
לגבי 3
14/03/2017 | 00:57
21
63
לא מכירה את ליברפול, אבל אם רוצים חברה, אופציה מאוד טובה היא הוסטל. זה לא אומר שאת חייבת לישון עם עוד 10 אנשים בחדר - יש אכסניות עם חדרים פרטיים, ויש גם כאלו שמושכות מגוון גילאים יותר רחב. צריך פשוט לחפש לא מעט בביקורות משהו שקולע לרצוי. 

אוכל לומר שפעמיים עשיתי חיפוש כזה - פעם אחת לסיאול, שהאכסניות בה לרוב לא מצטיינות כל כך מהבחינה החברתית (אם בגלל הניהול ואם בגלל מיעוט דוברי אנגלית בקרב האורחים), ומצאתי אכסניה מאוד חברתית שהיתה כל כך נפלאה שנשארתי שם שבועות ועד היום אני בקשר עם המנהלת. פעם שנייה חיפשתי אכסניה משודרגת ומאוד שקטה למי שרוצה לישון בעיר אירופאית רוויית אלכוהול ורעש, ולקח זמן למצוא, אבל הייתי מאוד מרוצה מהבחירה שהתגלתה מאוד לבבית (ועם חדר האמבטיה הכי מרשים שראיתי באכסניה בכל יבשת שהיא) שאני מקווה לחזור אליה שוב בשנה הבאה. 
לצפיה ב-'מלון בלונדון'
מלון בלונדון
14/03/2017 | 11:26
20
63
תודה על הרעיון. אני קצת מבוגרת , לדעתי, לאכסנייה. אבל אולי אני טועה? אני מחפשת מלון קטן, (בוטיק?) נקי ובמיקום מרכזי. לא צריך להיות מפואר. ממילא בקושי אשהה בו.
לצפיה ב-'אם כך לכי על המלון'
אם כך לכי על המלון
14/03/2017 | 11:53
10
67
לא בגלל הגיל - יש מצב שאנחנו באותו הגיל ואני עדיין ישנה באכסניות עם תקציבי העלוב... (ונהנית מזה, פשוט בוחרת אכסניה שנראית מתאימה לאופי שלי)
אבל אם באמת לא תשהי במלון הרבה, אז ממילא לא תהני מהנושא החברתי באכסניה, וכבר עדיף שקט של מלון. 

נדמה לי שלא ענו לך לגבי נושא התחבורה בלונדון: לדעתי הכי טוב להוציא כרטיס אויסטר (בעלות של 5 פאונד פיקדון, שאם תחזירי את הכרטיס בסוף הנסיעה תקבלי אותם בחזרה), ולהטעין אותו בקצת כסף. זהו למעשה רב קו, את מעבירה אותו בכל נסיעה כדי לשלם. המחיר של הנסיעות באויסטר הרבה יותר זול מאשר בקניית כרטיסים נפרדים. אין צורך לקנות "חופשי יומי" מאחר ואם את מגיעה לעלות נסיעות יומית של "חופשי יומי" האויסטר מפסיק להוריד לך אוטומטית תשלום על הנסיעות הבאות. 
ההטענה על הכרטיס קלה ופשוטה, אפשר אפילו לעשות זאת במכונות באופן עצמאי, או בקופה של כל תחנה. 
לצפיה ב-'תודה על התשובה הכ"כ מושקעת'
תודה על התשובה הכ"כ מושקעת
14/03/2017 | 12:38
8
44
לגבי האויסטר- הגיוני שזה מה שאעשה. איזה סכום הגיוני להטעין? מה העלות של "חופשי יומי".
לצפיה ב-'מממ....'
מממ....
14/03/2017 | 13:40
1
43
תלוי בנסיעות (התעריפים שונים לפי אזורים, וגם אוטובוסים הם יותר זולים מהאנדרגראונד). נדמה לי שאם נשארים עם האויסטר באזור 1-2 בלבד, הוא מפסיק לחייב אותך באותו יום אחרי שהגעת לעלות נסיעות של 6.60 פאונד. עלות של נסיעה בודדת באזור 1-2 הוא לרוב 2.40 עם אויסטר (בקניית כרטיס בודד בלי אויסטר זה פי 2), בשעות מסוימת זה חצי פאונד יותר אם עוברים מאזור לאזור. 
זה לפחות מה שאני זוכרת...

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/03/2017 | 13:57
3
לצפיה ב-'כשאת קונה את האויסטר התייעצי'
כשאת קונה את האויסטר התייעצי
14/03/2017 | 18:00
5
47
עם הקופאי/ת. אם אני זוכרת נכון, הסכום המקסימלי לחיוב יומי באיזורים 1-2 הוא בסביבות 6 פאונד, אז סביר שימליצו לך לטעון סכום של כ- 12 פאונד.

אם את נוחתת בהית'רו ומתכננת לנסוע בתחתית למרכז העיר, ימליצו לך על סכום גבוה יותר, כדי לכסות את הנסיעה הזאת.
לצפיה ב-'הגעה לליברפול מהיתרו'
הגעה לליברפול מהיתרו
15/03/2017 | 12:40
4
29
האם יש רכבת מהשדה או שעלי להגיע ליוסטון, או תחנה אחרת בלונדון? האם לקנות כרטיס לרכבת מראש או במקום? האם יש כמה אופציות לרכבת לליברפול, או שרק אחת (שלא יצא שהזמנתי מראש לרכבת האיטית במקום המהירה לדוגמא)?
לצפיה ב-'ניסית לבדוק בגוגל?'
ניסית לבדוק בגוגל?
15/03/2017 | 13:26
20
אני בטוחה שקל למצוא מידע באתר של NATINAL RAIL.
לצפיה ב-'לקנות כרטיס לרכבת מראש'
לקנות כרטיס לרכבת מראש
15/03/2017 | 13:29
21
באינטרנט  שבועיים מראש המחיר לכל כיוון הוא כ 30-40 פאונד.
המחיר הרגיל הוא יותר מ 80.
לצפיה ב-'לא מכירה את הרכבות לליברפול, אבל...'
לא מכירה את הרכבות לליברפול, אבל...
15/03/2017 | 17:02
26
את ממילא נוסעת לזמן קצר מאוד וקצוב - תזמיני מראש, גם הלוך וגם חזור לליברפול. הרי זה לא שיש מבחינתך איזשהו יתרון לקנייה במקום, אין לך יותר מדי אפשרויות להיות ספונטנית...
גם לא פעם המחיר בהזמנה מראש מוקדמת ככל האפשר יוצא יותר זול (לדוגמא, הצטרפתי ספונטנית לחברה אנגליה מלונדון לאירוח אצל חבריה בגבול סקוטלנד - היא קנתה את הכרטיסים חודש ומשהו קודם ואני ביום לפני, והיא שילמה 50% מהמחיר שאני שילמתי). 
לצפיה ב-'מתחנת יוסטון'
מתחנת יוסטון
15/03/2017 | 18:41
25
אני נסעתי מלונדון יוסטון למנצ'סטר שזה כמעט אותו המרחק מלונדון לליברפול ( ליברפול נמצאת כ 60 ק"מ דרום מערבית למנצ'סטר ). הנסיעה ארכה שעתיים ועשר דקות ,אז מניח שלליברפול זה יכול לקחת עוד כחצי שעה. מציע לך לקנות את הכרטיס מראש.
לצפיה ב-'רק לעניין האויסטר מול כרטיס חופשי-יומי'
רק לעניין האויסטר מול כרטיס חופשי-יומי
14/03/2017 | 19:35
45
החופשי-יומי (=כרטיס נייר) הרבה יותר יקר מהמחיר היומי המקסימלי (price cap) של האויסטר לאותם אזורים, ראי כאן.
לצפיה ב-'מלון בוטיק הוא בדרך כלל כן מפואר ומפונפן'
מלון בוטיק הוא בדרך כלל כן מפואר ומפונפן
14/03/2017 | 12:08
1
75
מלון בסיסי ונקי - נסי את רשתות Travelodge / Premier Inn
אם התקציב מרשה, נסי את רשת Doubletree By Hilton - זה באיזלינגטון הוא המועדף עליי אבל גם הסניף שלהם בMarble Arch שאומנם מאחורי אוקספורד סטריט אבל שקט באופן מפתיע גם נחמד עד מאוד.
כל מלון בZONE1 יהיה במרחק תחנות בודדות מכל יעד אחר (והכי הכי כיף - ברגל)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/03/2017 | 13:59
2
לצפיה ב-'ושוב פונה לגבי מלון בלונדון'
ושוב פונה לגבי מלון בלונדון
14/03/2017 | 12:40
6
57
פשוט יש כל כך הרבה... אז למי שיש המלצה למלון ביתי במיקום טוב- אשמח מאד

לצפיה ב-'מלון Sherlock Holmes בבייקר סטריט, ליד תחנת הטיוב בייקר סטרי'
מלון Sherlock Holmes בבייקר סטריט, ליד תחנת הטיוב בייקר סטרי
14/03/2017 | 14:18
5
58
שאומנם שהינו בו לפני מספר שנים לא מועט והוא לא זול אבל מכל בתי המלון בלונדון, ששהינו בהם לפני ואחריו, הוא היחיד שלא נתן הרגשה של ניכור. אולי בגלל הבר  והלובי שלא היו מאד גדולים, הצוות החביב והעובדה שהוא לא מלון גדול וממוקם בסביבה טובה ובמרחק הליכה (על רחוב מקסים) מרח' אוקספורד.
לצפיה ב-'האם הכוונה לפארק פלאזה?'
האם הכוונה לפארק פלאזה?
14/03/2017 | 14:35
2
12
לצפיה ב-'שמו המלא של המלון Park Plaza Sherlock Holmes London'
שמו המלא של המלון Park Plaza Sherlock Holmes London
14/03/2017 | 15:36
41

לצפיה ב-'אכן. '
אכן.
14/03/2017 | 16:44
8
לצפיה ב-'אגב, ליד תחנת בייקר סטריט...'
אגב, ליד תחנת בייקר סטריט...
14/03/2017 | 14:55
1
58
...יש לך חנות שכולה מוקדשת למזכרות של הביטלס. 
לצפיה ב-'כן, מכירה ומאד אוהבת את האזור'
כן, מכירה ומאד אוהבת את האזור
14/03/2017 | 14:58
40
מתה על בייקר סטריט, על החנות של החיפושיות, על המוזיאון של שרלוק, על הבר המתוק שיש ליד. נראה לי שזה הכיוון. 
לצפיה ב-'בקשר ל3'
בקשר ל3
14/03/2017 | 11:02
1
63
המלון הספציפי נמצא במיקום מעולה - וגם בגדול הרעיון שמאחוריו די מגניב.
אם יש לך את התקציב (והרי את נוסעת בשביל החיפושיות) - אז למה לא?
ורק בקשר לליברפול - מעבר לחיפושית להקה טובה לא פחות (ויש שיאמרו אפילו יותר) - Echo and the Bunnymen שמשום מה אנשים מפספסים...
לצפיה ב-'יצאו כמה וכמה להקות טובות מליברפול. מוזר לי'
יצאו כמה וכמה להקות טובות מליברפול. מוזר לי
14/03/2017 | 11:23
61
שאין מוזיאון hall of fame לכולן? או שיש ואני לא מודעת?
לצפיה ב-'טירול- אוסטריה'
טירול- אוסטריה
13/03/2017 | 10:05
19
74
שלום לכולם, אנו מתכננים טיול משפחתי (זוג ופעוט בן שנתיים) לטירול-אוסטריה ונודה לעזרתכם בתכנון.

הבנתי שכדאי לטוס למינכן ומשם לשכור אוטו, אז קודם כל אשמח לדעת אם יש חברות תעופה נוספות מלבד הראשיות (אלעל ולופטהנזה) שטסות לשם? אולי מחברות הלואו- קוסט החדשות? אולי אפילו יש קווים חדשים ליעדים קרובים עוד יותר לטירול?
לצערי כבר שלוש שנים לא טסנו לחו"ל אז ממש לא בעניינים...

בנוסף לגבי לינה- האזור מאוד רחב ונשמח להמלצות לכפרים או עיירות ספציפיות ללינה, כמובן גם שמות וקישורים למלונות או צימרים יתקבלו בברכה. בגלל הילדון מעדיפים משהו עם גן שעשועים או פארק קרוב וסופר להצטיידות.

מעבר לזה כמובן נשמח לכל טיפ והמלצה (מקווה שלא נזכרנו מאוחר מידי להזמין לינה)!

תודה!  

לצפיה ב-'הספר "המשפחה המטיילת" יעזור לכם מאוד לארגן את הטיול'
הספר "המשפחה המטיילת" יעזור לכם מאוד לארגן את הטיול
13/03/2017 | 10:18
9
49
אנחנו היינו בקיץ האחרון שבועיים בטירול ובזלצבורגנלד, אבל אני לא חושבת שההמלצות שלי יהיו רלוונטיות לכם כי היינו עם שני ילדים גדולים יותר (11 ו-8). בכל הכפרים הגדולים בטירול יש סופר, כך שהנקודה הספציפית הזו אינה רלוונטית.
ממליצה לכם להזדרז בהזמנת הטיסות כדי שתוכלו כבר לחפש בבוקינג מקום לינה. אנחנו הזמנו מקומות לינה בינואר לאוגוסט והתפוסה כבר אז הייתה די גבוהה.
בקריאה נוספת, בעצם לא אמרת מתי אתם מתכננים לטוס אז בהחלט ייתכן שההנחה שלי שאתם טסים בקיץ היא לא רלוונטית.
מניסיוני האישי, הייתי נמנעת מטיסות המשך עם ילד קטן בן שנתיים, ובוחרת לטוס בטיסות ישירות, גם אם הן מעט יותר יקרות. לדעתי טיסות עם ילדים צעירים לא תמיד פשוטות או קלות, ולכן כדאי לבחור במסלול הקצר ביותר. אנחנו טסנו עם לופטנזה למינכן והיינו מרוצים מאוד, חוץ מארוחת הילדים שהצעיר קיבל בטיסה חזור, שהייתה בלתי אכילה בעליל - לא למבוגרים ובטח לא לילדים. הם אמנם הצליחו לפתור אונליין את הבעיה וארגנו לו ארוחת מבוגרים, אבל לא תמיד זה ניתן לביצוע. חוץ מזה באמת שלא היו לנו שום תלונות אליהם.
לצפיה ב-'אכן מתכננים לקיץ'
אכן מתכננים לקיץ
13/03/2017 | 10:27
8
34
המחצית השניה של אוגוסט, יחד עם כולם...
לארגן מסלולים ולחפש אטרקציות יהיה לנו זמן כרגע מחפשת מידע על טיסות ולינה באמת כי אני מבינה שהזמן דוחק.
בטוח שניקח טיסה ישירה, פשוט רוצה לדעת אם יש עוד חברות שמפעילות את הקו מלבד אלעל ולופטהנזה.

אם אפשר לשאול, איפה לנתם?

לצפיה ב-'באזור טירול לנו בעיירה שנקראת Seefeld in Tirol'
באזור טירול לנו בעיירה שנקראת Seefeld in Tirol
13/03/2017 | 10:35
7
51
עיירה די גדולה, חביבה מאוד, המון צימרים, סופר גדול, מדרחוב כיפי. ממוקמת טוב מבחינת מסלולי טיולים באזור.
כשדברתי על הספר התכוונתי לא רק לגבי תכנון הטיולים עצמם, אלא גם לגבי הבנה של איך האזור בנוי, איפה כדאי ללון, איך כדאי לטוס וכו.
אנחנו טסנו למינכן והגענו בשעות הערב המאוחרות, לקחנו רכב משדה התעופה ונסענו מרחק של 10 דקות לאחת העיירות בסביבה כדי לישון. אל העיירה עצמה הגענו רק בשעות אחר הצהריים המאוחרות למחרת, אחרי שעשינו טיולים בדרך.
עד כמה שאני יודעת, מי שטס ישיר למינכן זה אל על ולופטנזה. כל היתר טסים עם עצירות ביניים.  אגב, אנחנו הגענו בטיסה ישירה אבל חזרנו עם עצירת ביניים בפרנקפורט (לא זוכרת בדיוק למה, נראה לי משהו שהיה קשור לשעות הטיסות או למחירים).
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/03/2017 | 10:42
24
בדקתי עכשיו טיסות ונראה לי שנעשה דומה, נגיע בערב ונישן קרוב לשדה התעופה וביום למחר ניסע לאזור טירול עם עצירות בדרך.

לצפיה ב-'אפשר לשאול איפה ישנתם בלילה הראשון'
אפשר לשאול איפה ישנתם בלילה הראשון
14/03/2017 | 09:47
5
20
כלאמר שם ספציפי או קישור?
אנחנו ננחת מאוחר בערב וגם רוצים לישון קרוב לשדה התעופה.
לצפיה ב-'אני יודעת שאת רוצה המלצה ספציפית'
אני יודעת שאת רוצה המלצה ספציפית
14/03/2017 | 10:03
4
33
אבל אם משום מה המלון שיציעו לך מלא מה שיכול להיות, הנה חיפוש בגוגל מאפשר לך מבחר נאה של קישורים לאתרים של בתי מלון ליד השדה. מה שחשוב לבדוק שאם אינכם לנים ממש בשדה אלא באחד הכפרים ליד, תדאגו שיהיה שאטל. הכפרים בסדר גמור בתי המלון שם בסדר גמור. יש יקרים ויש זולים. אם את רוצה מיטת תינוק תצטרכי לבדוק את זה ישירות עם המלונות שאת בודקת.

לצפיה ב-'אנחנו פשוט נסענו משדה התעופה לכפר קרוב, כי גם ככה לקחנו שם '
אנחנו פשוט נסענו משדה התעופה לכפר קרוב, כי גם ככה לקחנו שם
14/03/2017 | 10:05
1
27
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/03/2017 | 10:31
2
לצפיה ב-'רציתי מקום ספציפי כדרך לתחילת חיפוש'
רציתי מקום ספציפי כדרך לתחילת חיפוש
14/03/2017 | 10:28
1
15
מודה שאני עדיין לא ממש מכירה את האזור, כיוון שרוב הטיול לא יהיה באזור שדה התעופה של מינכן אלא בטירול אז מאוד נח לחפש לפי מקום שכבר ידוע עליו.
כנכנסים נגיד בבוקינג למלון הספציפי אז אפשר דרך זה להגיע למלונות נוספים בקרבת מקום בלי להתפזר יותר מידי.

מאמינה שניקח כבר אוטו בשדה התעופה אז שאטל דווקא פחות עקרוני כנראה.

בכל מקרה תודה!
לצפיה ב-'גם בבוקינג את יכולה להכניס את שדה התעופה במינכן כנקודת'
גם בבוקינג את יכולה להכניס את שדה התעופה במינכן כנקודת
14/03/2017 | 10:34
13
התחלה לחיפוש, ובמפות גוגל המצורפות תוכלי לראות עד כמה המקום קרוב לשדה התעופה.
חשוב כמובן לקרוא לעומק את ההמלצות על כל מקום.
לצפיה ב-'ועוד שאלה לגבי טיסה עם הילדון'
ועוד שאלה לגבי טיסה עם הילדון
13/03/2017 | 10:31
1
42
אם אני זוכרת נכון עד גיל שנתיים הוא יכול לטוס עלינו ובלי מושב, אם אנחנו רוצים לעשות כך אז בכלל לא למלא אותו כנוסע כשאני עושה חיפוש של טיסות?
כרגע אני בודקת בסקייסקנר וממלאת ילד בן שנה וזה נותן לי מחיר ל-3 נוסעים, השאלה אם זה לא משהו שחברת התעופה צריכה לשעת אותו מראש?
לצפיה ב-'גם תינוק בין יומו חייב כרטיס, ומשלמים עליו מחיר סמלי.'
גם תינוק בין יומו חייב כרטיס, ומשלמים עליו מחיר סמלי.
13/03/2017 | 10:40
46
כשאת מזמינה את הטיסה את חייבת להזין את פרטיו גם כן כנוסע.
לצפיה ב-'עוד שאלת טיול עם קטנטנים'
עוד שאלת טיול עם קטנטנים
13/03/2017 | 11:38
6
70
אנחנו נרצה למסור בגייט כיסא רכב וטיולון, צריך להצהיר על זה מראש? זה בתשלום נוסף?
לצפיה ב-'לא ולא לשתי השאלות'
לא ולא לשתי השאלות
13/03/2017 | 11:52
1
58
את הכסא בד"כ מוסרים בצ'ק אין, כדאי להביא שקיות זבל גדולות כדי לעטוף אותו שלא ייפגע. הוא לא נכלל בפריטי הכבודה (בכמות המזוודות הנספרת)
לצפיה ב-''
13/03/2017 | 11:52
1
לצפיה ב-'באל על אפשר להביא לגייט או סל קל או עגלה, לא שניהם'
באל על אפשר להביא לגייט או סל קל או עגלה, לא שניהם
13/03/2017 | 15:57
3
40
קישור לפירוט באתר אל על, הקישור כולל פרטים נוספים גם לגבי התנהלות על סיפון המטוס
לצפיה ב-'הזמנו בלופטהנזה, נחפש את הנהלים שלהם, תודה'
הזמנו בלופטהנזה, נחפש את הנהלים שלהם, תודה
14/03/2017 | 09:24
2
28
למרות שנראה לי מוזר שאי אפשר לשלוח את שניהם (לא מדברת על לעלות עם איתי למטוס), כיסא לרכב חייבים וגם עגלה או מנשא גב שזה בערך אותו גודל זה די נדרש בטיול.

אנחנו לא הראשונים שמטיילים עם ילד בגיל הזה ועם הצרכים האלו מניחה שנמצא פתרונות.
לצפיה ב-'לופטהנזה הרבה יותר פשוט ונוח'
לופטהנזה הרבה יותר פשוט ונוח
14/03/2017 | 16:23
1
40
הנה רשימה מסודרת של to do מהאתר שלהם
ככל שאני מבין המדיניות שלהם נוחה יותר, אתם יכולים גם להגיע עם הטרולי עד לגייט וגם להעלות את הסלקל למטוס (בתנאי שהוא תקני). שני פריטים ולא אחד.

לצפיה ב-'תודה על הקישור! נבדוק אותו היטב'
תודה על הקישור! נבדוק אותו היטב
15/03/2017 | 08:08
3
לצפיה ב-'לא מאמינים עד שרואים'
לא מאמינים עד שרואים
13/03/2017 | 01:27
2
178
ראיתי שיש דילים לכרתים.
המצחיק הוא שהסוכנות היא "בלינק" וחברת התעופה "בלו בירד".
הלך העורב אצל הזרזיר......

ראיתי פירסום על דיל לכרתים , הצעה לטיסה לכרתים+מלון 117 שקלים......
התרגיל: הטיסה ללילה אחד.  (30-31 למאי)
ומכיוון שרוב הטיסות לכרתים אחר הצהריים ובערב והחזרה בבוקר, והמלון המוצע הוא ברתימנו....

זה יהיה דווקא נחמד להגיע למלון בערב אחרי שביזבזתם זמן בנתב"ג ובטיסה, המלון ברתימנו שזה שעה נסיעה, תלכו לישון, ובבוקר ארוחת בוקר מוקדמת מאוד אם בכלל כי צריך להיות בשדה שלוש שעות לפני הטיסה שלרוב היא בין 0700-0900.....

העיקר שאפשר להשוויץ שקפצת לכרתים לאכול ארוחת בוקר.....

https://he.hotels.com/bookingInitialise.do

משום מה הקישור לא עובד (זה כי לא הזמנתי את הדיל ההזוי?)

לצפיה ב-'כנראה שזה מביא תעבורה לאתר'
כנראה שזה מביא תעבורה לאתר
13/03/2017 | 18:33
1
83
כמו לגרום לאנשים להכנס לחנות - כאן מדובר בחנות וירטואלית.
הם לא מתכוונים למכור את הטיסה הזו, יכול להיות שהם אפילו לא רוצים למכור אותה, הם רוצים שאנשים יכנסו לאתר (אתה למשל נכנסת).
הלקוח נכנס לחנות, כבר עברו שלב ראשון במכירה, אולי ישוטט באתר ויקנה עסקה אחרת?
לצפיה ב-'זה בהחלט נכון'
זה בהחלט נכון
13/03/2017 | 21:00
71
כבר קרה שנכנסתי לאתר וראיתי מחיר של דיל. כאשר נכנסתי שוב כעבור 10 דקות מחיר הדיל נסק, ובכניסה השלישית ממש הוכפל מהמחיר המקורי.

במקרה הנוכחי, אחרי שנכנסתי ולא עשיתי שום פעולה, לא הצלחתי להיכנס שוב, יעני, אני לא מתאים להם כשאני לא קונה......

בלא מעט אתרים אתה רואה פרסום של דיל מסויים, וכאשר אתה נכנס,המחיר עלה. הם מניחים שאם כבר נכנסת, אז לא תשים לב.

לצפיה ב-'רשת IBIS בגרמניה -ברלין היא רק כוכב אחד?'
רשת IBIS בגרמניה -ברלין היא רק כוכב אחד?
13/03/2017 | 00:07
10
93
מצאתי דיל טוב למלון בברלין ,אבל השאלה היא האם המלון רק כוכב אחד?

לצפיה ב-'כן, לפעמים זה עולה ל-2 אבל למעשה הרשת סבירה מאד'
כן, לפעמים זה עולה ל-2 אבל למעשה הרשת סבירה מאד
13/03/2017 | 07:14
5
22
לצפיה ב-'תודה. כי המיקום נראה לי ממש טוב, באלכסנדר- פלץ'
תודה. כי המיקום נראה לי ממש טוב, באלכסנדר- פלץ
13/03/2017 | 09:58
4
54
והמחיר גם סביר..

ראיתי שגם המלון , והחדרים בפנים נראים סבבה.

והשאלה למה רק 2*....??

לצפיה ב-'ממה אתה חושש?'
ממה אתה חושש?
13/03/2017 | 10:38
3
55
בשנה האחרונה הייתי ברשת הזאת בבתי מלון שלהם בבלגיה, אמסטרדם ופריז, והיה בסדר גמור. אין לצפות לפאר אלא לחדרים קטנים אך נוחים ונקיים במיקומים טובים בעיר.
בביקור הראשון ברשת הוצע לנו לעשות כרטיס "חבר" ב- 80 אירו - חד פעמי לשנה וחצי (ככה יצא משום מה) וזה נתן לנו הנחה (ושני קופונים למשקה לכל שהייה) מהשהייה הראשונה מה שהוכח כמאד משתלם כי מדובר ברשת יחסית זולה מראש.
החדרים בבלגיה (בעיר לובן) ובאמסטרדם היו קטנים כאמור, אין ארון אלא ארונית לתליית בגדים והבגדים נשארו במזוודות. בפריז היה לנו חדר משפחה - שני חדרים עם הול קטן ביניהן שיש לו דלת גדולה. חדר אחד היה נגיש לנכים (בעיקר למקלחת) והחדר השני שבו הבנות ישנו היה קטנצ'ק. לי זה לא מפריע כי אני מסתובבת ולא שוהה בחדר אלא להתרחץ ולישון. 
בכל מקרה גם אנחנו הזמנו למלון ברשת בברלין גם לקיץ, אבל במיקום מרוחק יותר. אין לי שום חשש. 

לצפיה ב-'שזה כוכב אחד בלבד... ולא יותר, והחדרים נראים קטנים'
שזה כוכב אחד בלבד... ולא יותר, והחדרים נראים קטנים
13/03/2017 | 13:30
2
54
כמה אנשים יכולים לשהות בחדר זוגי?
לצפיה ב-'זוג, מן הסתם'
זוג, מן הסתם
13/03/2017 | 13:34
1
16
לצפיה ב-'תודה. אני אתעמק במלונות בימים הקרובים. טיסה יותר דחוף.'
תודה. אני אתעמק במלונות בימים הקרובים. טיסה יותר דחוף.
13/03/2017 | 14:31
34
בכל מקרה נראה. לי אכלה
לצפיה ב-'הייתי בשני מלונות של הרשת'
הייתי בשני מלונות של הרשת
13/03/2017 | 10:04
1
74
ובניהם היה סבבה.
לדעתי הם שומרים אותה רמה בכל המלונות שלהם.

לצפיה ב-'אותה רמה זה אומר'
אותה רמה זה אומר
13/03/2017 | 16:48
54
הורדת ההוצאות השוטפות למינימום על מנת לאפשר לינה במחיר זול,לכוח האדם אין כוח
ומוטיבציה לעבודה יסודית ולכן מועסק אדם אחד עם סחבה אחת שעוברת בין השירותים למקלחת ולחדר שיראה למראית עין בסדר.מי שהיגיינה חשובה לו לא יתקרב לשם.
לצפיה ב-'איביס אקונומי זה ULTRA LOW COST MOTEL'
איביס אקונומי זה ULTRA LOW COST MOTEL
13/03/2017 | 19:41
1
53
די ברור שאתה מחפש מלון זול - וההגדרה והמיתוג של הרשת הזו היא "אנחנו מלונות זולים".  הם בערך דרגה אחת מעל הוסטל של תרמילאים - יתנו לך גג מעל הראש וחדר עם דלת ומיטה. 
במקרה הזה זה לגיטימי לגמרי - YOU GET WHAT YOU PAY FOR.
אין טעם לבוא עם ציפיות למלון מפואר עם ארבעה כוכבים. 
לצפיה ב-'תודה... עוד אתעמק במלונות, כרגע אני בודק טיסה...'
תודה... עוד אתעמק במלונות, כרגע אני בודק טיסה...
13/03/2017 | 19:46
35
לגבי מלונות יש לי עוד זמן להחליט

אם כי נראה מרחוק , מקום סבבה,... וגם הבנתי שהמיקןם מעולה...

אני רוצה לברר לגבי טיסות...

כי שאלתי בפורום , תוכל לראות קודם... כיצד מבוצע תשלום על המזוודות...
לצפיה ב-'מתרגמת חינם ספרדית '
מתרגמת חינם ספרדית
12/03/2017 | 19:06
2
122
היי,
מתרגמת בספרדית חינם. אם נתקעתם בחו"ל בלי להבין, ואין לכם את מי לשאול, יש לכם אותי. כל דבר.
חפשו אותי בפייס camila lopez
אחלה יום,
קמילה

לצפיה ב-'השם שלך די נפוץ'
השם שלך די נפוץ
12/03/2017 | 19:58
1
98
משהו כמו אבי כהן
לצפיה ב-'חח נכון '
חח נכון
12/03/2017 | 20:02
88
הנה קישור לפרופיל אולי יעזור

לצפיה ב-'טיסה לבודאפסט'
טיסה לבודאפסט
12/03/2017 | 15:04
19
119
שלום אני טס בקרוב.

היכן להחליף את הכסף?
האם כדאי בארץ?
לצפיה ב-'כן תקנה בארץ פורינטים בצאנג ואין כפל עמלה'
כן תקנה בארץ פורינטים בצאנג ואין כפל עמלה
13/03/2017 | 18:29
2
48
לאחרונה שנסעתי לשם קניתי בארץ והיה מעולה.מומלץ בחום.אני החלפתי בתור התחלה 1000 שקל.השאלה האם תעשה קניות-זול שם.כוס קפה=500 או פחות פורינט.עוגה גם סדרי גודל כזו.מכיוון שכמעט לא אוכלת במסעדות לא זוכרת מחירים.
לצפיה ב-'באיזה מטבע לשלם למלון?'
באיזה מטבע לשלם למלון?
14/03/2017 | 09:14
1
17
לצפיה ב-'בכרטיס אשראי... '
בכרטיס אשראי...
15/03/2017 | 00:13
15
לצפיה ב-'הכי כדאי לסכומים גדולים כרטיס אשראי'
הכי כדאי לסכומים גדולים כרטיס אשראי
13/03/2017 | 18:37
14
64
וגם לקטנים אם מקבלים כרטיס.
לסכום הקטן שישאר כדאי להחליף בארץ ומכיוון שמדובר בסכום קטן כבר לא ממש משנה איפה, רק הנסיעה תעלה יותר מההפרש בעמלות
לצפיה ב-'באשראי בתנאי שייש לך חשבון מטבע זר'
באשראי בתנאי שייש לך חשבון מטבע זר
14/03/2017 | 09:57
13
55
במידה ולא אז תשלם כפל עמלות.וגם אל תשכח את הקוד בעל 4 הספרות.באירופה בכל קניה מקפידים על זה.
לצפיה ב-'אין יותר עמלות כפולות בהמרה של פורינט דרך כ.אשראי'
אין יותר עמלות כפולות בהמרה של פורינט דרך כ.אשראי
14/03/2017 | 18:25
12
47
אין צורך בחשבון מט"ח
לצפיה ב-'הוא דיבר על תשלום בבית מלון'
הוא דיבר על תשלום בבית מלון
14/03/2017 | 20:13
10
52
ולא על החלפת כסף דרך אשראי בצאנג.....ואפילו שמחליפים כסף מזומן בצאנג יש סוג של עמלה-אני מתפלאת עליך שאתה לא יודע את זה.
לצפיה ב-'את מוזמנת לתמוך את הפליאה בעובדות'
את מוזמנת לתמוך את הפליאה בעובדות
15/03/2017 | 07:52
9
58
מיולי 2015 אין כפל עמלות לפורינט
לצפיה ב-'א.הקישור לא נפתח'
א.הקישור לא נפתח
15/03/2017 | 09:52
8
40
ב.למי שייש חשבון $ אין עמלות בכלל.
לצפיה ב-'א. הקישור מיועד למי שמעוניין בעובדות ובתשלום עמלות מינימלי'
א. הקישור מיועד למי שמעוניין בעובדות ובתשלום עמלות מינימלי
15/03/2017 | 19:17
7
31
ואם אותו אדם או אותה חווה לא יצליחו לפתוח את הקישור הם ימצאו לבד שמיולי 2015 אין עמלות כפולות.
ב. אני לא מכיר בנק שמוכן להחליף שקלים לדולרים בשער יציג וללא עמלות כדי שיופקדו בחשבון דולרי.
אולי את מכירה, לא מתווכח רק רצוי שתספרי לקוראים איך את עושה את זה, שירוויחו.
לא יודע מה מדיניות הבנק בהחלפת דולר (או יורו) לפורינט, את מוזמנת להבהיר.

לצפיה ב-'לקיבוץ שלנו יש פטור מכל עמלה'
לקיבוץ שלנו יש פטור מכל עמלה
15/03/2017 | 19:58
6
40
ופתחתי חשבון דולרי.......גם שייש עמלה הם מייד מזכים.אצל אחרים?באמת שאין לי שמץ.יש מצב שאצל אחרים זה אחרת?לא יודעת לא  נפתח לי הקישור.
לצפיה ב-'אחוז אזרחי ישראל שמתגוררים בקיבוצים הוא כ-2.2%'
אחוז אזרחי ישראל שמתגוררים בקיבוצים הוא כ-2.2%
15/03/2017 | 20:29
39
הסטטיסטיקה לא הכי עדכנית אבל זה מה יש כלומר 97.8% מהאוכלוסיה
צריכים לשלם עמלות לבנקים על המרת מטבע, צאי ולמדי מזה שהפטור שלכם עד כמה שלא נקנא, ממש לא רלבנטי לכמעט כל האוכלוסיה.
לצפיה ב-'שאני אבין, את קונה מט"ח בשער יציג וללא עמלה?'
שאני אבין, את קונה מט"ח בשער יציג וללא עמלה?
16/03/2017 | 07:46
4
31
"קונה" אני מתכוון העברת כסף בשקלים מעו"ש שקלי לנניח דולר או אירו בחשבון מט"ח?
אם כן אז כל הכבוד לקיבוץ שלך שהשיג כאלה תנאים.
יכול לפתוח בעצמו עסק למכירת מט"ח, ימכור נגיד בשער מכירה דומה לזה של הדואר, ירוויח את ה 2-3% שלו (וכמו הדואר יגיד שאין עמלה).

אגב עדיין מה שאת רושמת לא רלוונטי לשואל על הפורינט ההונגרי:
1. אני מניח שהוא לא יגיש מועמדות לקיבוץ.
2. אני מניח שחשבון המט"ח שלך לא בפורינט הונגרי, הדולר או האירו שלך צריך להפוך איכשהו לפורינט ולא ענית מה העמלה/הפרשי שער בפעולה הזו.
לצפיה ב-'אין סכוי. במקסימום הם קונים בשער העברות גבוה עם הנחה מסוימת.'
אין סכוי. במקסימום הם קונים בשער העברות גבוה עם הנחה מסוימת.
16/03/2017 | 18:11
1
23
4-6 פרומיל על השער הגבוה.
על עמלות המרה יכול להיות שמוותרים,
כל עסק שעובד במטח מקבל תנאים דומים.
לצפיה ב-'אני די בטוח, אבל בכל זאת שאלתי. תמיד יש סיכוי שאני טועה'
אני די בטוח, אבל בכל זאת שאלתי. תמיד יש סיכוי שאני טועה
24/03/2017 | 11:40
3
מסתבר שכנראה שלא טעיתי.
לצפיה ב-'אין לי שמץ מה הפרשי העמלה'
אין לי שמץ מה הפרשי העמלה
16/03/2017 | 19:56
1
28
כל מה שאמרתי זה לקנות פורינט בארץ בצאנג או בכרטיס אשראי -ממש לקנות או להוציא מכספומט. וכן אני קונה משקלים לחשבון דולרי בלי עמלה,ונכון אין סיכוי שהוא יתקבל להיות חבר קיבוץ-רק עם הוא בן משק יוכל לבנות פה בית-בלי לשלם על האדמה.סוג של צופר לבנים.וכן אנחנו קיבוץ לא "עני" בלשון המעטה......ואלו התנאים שכל חברי הקיבוץ קיבלו בבנק מסויים בלבד.עם הם בוחרים בנק אחר שלא עובד עם הקיבוץ אין תנאים כאלו.הקיבוץ שלנו מחזיק  מעט מאוד מזומן בכספת עקב פריצות לרוב.....
(אגב שאני נוסעת אני רק עם מזומן-והאשראי זה לשעת צרה בלבד)השמשתי בו כמה פעמים בלבד.יש עוד שאלה?
לצפיה ב-'לא אין שאלה, רק המלצה צנועה'
לא אין שאלה, רק המלצה צנועה
24/03/2017 | 11:39
5
לדעתי כדאי שתמליצי לאנשים על דרך פעולה מסוימת רק אם את יודעת את הפרטים, שלא יצאו ניזוקים
לצפיה ב-' כיום העמלה בתשלום בכ"א קבועה לכל המטבעות.'
כיום העמלה בתשלום בכ"א קבועה לכל המטבעות.
15/03/2017 | 00:16
16
לצפיה ב-'טיסה לארה"ב עם החברה הפולנית לוט.. מומלץ?'
טיסה לארה"ב עם החברה הפולנית לוט.. מומלץ?
12/03/2017 | 13:27
32
123
הבנתי שטסים מורשה לארה"ב עם הדרימליינר..
ומה מומלץ יותר לוט או אייר ברלין?

לצפיה ב-'אם זמני הטיסה מתאימים והמחיר טוב, אז זה מומלץ'
אם זמני הטיסה מתאימים והמחיר טוב, אז זה מומלץ
12/03/2017 | 13:34
91
חברת תעופה זה לא בית מלון. זה שירות תחבורה, לא שירות חוויתי.
זה כמו לשאול , מה עדיף, דן או אגד.

לצפיה ב-'שמעתי תגובות טובות ..לא מנסיון אישי'
שמעתי תגובות טובות ..לא מנסיון אישי
12/03/2017 | 13:35
2
188
אמרו שהחברה מצויינת, מטוסים חדישים ושירות מצויין.

והדיילת הפולניה תכריח אותך לסיים הכל מהצלחת,  אחרת יבוא שוטר..

לצפיה ב-''
12/03/2017 | 15:04
9
לצפיה ב-' גדול.'
גדול.
12/03/2017 | 18:18
12
לצפיה ב-' על זה נאמר "לא קונים פרה עבור כוס חלב" '
על זה נאמר "לא קונים פרה עבור כוס חלב"
12/03/2017 | 15:05
16
131
אז מה אם טסים מוורשה לארה"ב בדרימליינר (לא ציינת יעד בארה"ב אגב !).

למה אני כותב ?  בקטע בין  ת"א-ורשה-ת"א אין אוכל רק שתיה ומטוס 737 מיושן יחסית.  לוט מוגדרת כחברת תעופה סדירה  . באם הפולנים רוצים להרוויח על גב הישראלים אז כדאי לחשוב פעמיים.

בדוק בחברות  אוסטריאן איירליינס ובריטיש יש להם דילים לחודש הקרוב למיטב ידעתי.

לא טסתי באייר ברלין  לא יודע להשוות למרות שהם נחשבים לזולים יחסית בקו
ת"א-ניויורק-ת"א.

אגב.... בטיסות  ארוכות  דבר חשוב הוא מרווח בין הכסאות/מושבים  ורוחבם.
לצפיה ב-'וילדים בהודו רעבים..'
וילדים בהודו רעבים..
12/03/2017 | 15:23
15
122
אז מה אם אין אוכל בקטע בין ת"א וורשה...אף אחד לא ימות ברעב...
ברוב חברות התעופה בימינו אין אוכל במקטעים קצרים יחסית, וחברות תעופה שנחשבו תמיד מהשורה הראשונה, מפעילות בקוו הזה מטוסים מיושנים
למשל בריטיש איירוויז ולופטהנזה.
הקטע החשוב הוא הטיסה הארוכה הטרנסאטלנטית, ושם כן חשוב שזה דרימליינר, עם בקרת אקלים ומסכים טובים ואוכל ושתייה כמה שרוצים..
לצפיה ב-' אז מה '
אז מה
12/03/2017 | 22:25
14
93
אני רק תשובה קצרה.  חישוב קצר של זמן טיסה לפולין + זמן המתנה בשדה + תחילת הגשת הארוחת בטיסה לני-יורק,  יכול לנוע בין  12 שעות ל- 21 שעות
(תלוי בזמני הקונקשן ),  ללא אוכל למיטב ידעתי. אלא עם כן הכנת סנדוויצים פולנים מהבית והרטבת אותם שלא ישמעו אותך לועסת במטוס.

מודה לך על הנכונות לסבל אישי כאות ההזדהות עם הילדים הרעבים בהודו ועוד יותר באפריקה.  בינינו זה לא תורם לבעיית הרעב בעולם. 

אוכל ושתייה כמה שרוצים במטוס פולני   (מתבדח).

לצפיה ב-' עברית שפה קשה '
עברית שפה קשה
13/03/2017 | 00:53
1
71
אלא אם עלית למטוס עם סנדוויצים פולניים שהכנת מהבית.....

על זה נאמר " קשה לחשוב על קיבה ריקה " 
לצפיה ב-'לא מוכרים אוכל בוורשה?'
לא מוכרים אוכל בוורשה?
13/03/2017 | 04:24
88
ובאמת? אוכל של מטוסים. זה דבר שממש יש לצפות לו.

אני תמיד מכינה כמה חטיפים וכדומה למקרה שאני אעדיף לשון על להתעסק עם כל הספור הארוך של אוכל על המטוס.

מלבד זה שאני רגילה שלא מציעים אוכל. בכל הטיסות הפנימיות בארה"ב אין אוכל. טיסות של אייסלנד אייר הם ללא אוכל. 12 שעות בלי ארוחה זה באמת לא נורא.
לצפיה ב-'ומה יקרה אם תאכל משהו בשדה התעופה?'
ומה יקרה אם תאכל משהו בשדה התעופה?
13/03/2017 | 11:18
11
80
עד כמה שידוע לי, בשביל זה יש מבחר מסעדות בשדות התעופה.

נכון, זה עולה כסף, אבל קודם כל לא טוב להשאר רעבים, ודבר שני לפעמים זה חלק מהחוויה הכללית.

היתה לי פעם חנייה של 5 שעות בהיתרו, הייתי לבד, הייתי רעבה ובודדה, נכנסתי למסעדה ואכלתי שם את אחד ממרקי הראמן הטובים שאכלתי אי פעם....במחיר ששווה לכל נפש.

לצפיה ב-'אני הרבה פעמים אוכלת'
אני הרבה פעמים אוכלת
13/03/2017 | 17:45
69
במסעדות של שדה תעופה. יש לציין שבהת'רו יש מסעדות די טובות.

באמסטרדם אכלתי יופי של ארוחת בוקר שהיתה זולה בהרבה ממה שהיתי מקבלת במלון. בחרתי לא לאכול במלון, לשון טיפה יותר, ולאכול בשדה התעופה.

בדאבלין די זול להכנס ללאונץ' של אייר לינגוס (40 יורו), ושם יש אוכל ושתיה, כולל בירה, חופשי. שלא נדבר על כסאות נוחים וכדומה.
לצפיה ב-'ישנם שדות תעופה בחו"ל שנעים ונחמד לאכול, לא זו הנקודה'
ישנם שדות תעופה בחו"ל שנעים ונחמד לאכול, לא זו הנקודה
15/03/2017 | 16:40
9
28

קיימת נקודה עקרונית. לוט "הפולנייה שלנו" מגדירה את עצמה כחברת תעופה סדירה.  במקרה הזה, היא אינה מתנהגת ע"פ הכללים הנהוגים בחברות סדירות ואפילו באם מדובר בכריך/שקית בוטנים וכיוצב"ז.  כל זאת להבדיל מחברות בסטטוס אחר, בהן נושא חלוקת "משהו לאכול ולשתות" לשיקול דעתן הכלכלי.

ברגע שמזלזלים בנוסע הישראלי הוא לא חייב כלום לאף חברה כולל אל-על.
אגב... גם חברת טרוול סרוויס התחילה להגדיר את עצמה (מינואר 2016) כחברת
תעופה סדירה,   במקום שכר שהייתה קודם  וגם היא הפסיקה בטיסותיה מישראל  לחלק "משהו"  לאכול .

אני לדוגמה הפסקתי לטוס בלופטהאנזה ובבריטיש  מ/לישראל בגלל רמת הבידור ואיכות המטוסים הנמוכה "הנשלחת"  לישראל.

אין ספק שאוכל הוא חלק מהחוויה בנסיעה לחו"ל כולל אכילה בשדות תעופה בחו"ל (לא בנתב"ג).
לצפיה ב-'עקרונות אין כאן, מה שיש זה תפיסות והרגלים מהעבר'
עקרונות אין כאן, מה שיש זה תפיסות והרגלים מהעבר
15/03/2017 | 18:29
8
22
פעם, היה מקובל שבטיסות תמיד היו מגישים ארוחות.
זה החל היסטורית מתקופה (שנות ה50) שעצם הטיסה היה שירות יוקרה, שבאופן טבעי התלוו אליה כל מיני פינוקים ומספרים שהיה מדובר באוכל איכותי יחסית.
כשטיסות נעשו יותר ויותר לשירות עממי (שנות 70-90) הארוחות נשארו אך נהפכו למגשים חסרי הטעם שאנחנו מכירים.  
בעשורים האחרונים המגמה ממשיכה, והרבה חברות הורידו ארוחות אך גם המחירים ירדו (לא רק בגלל הארוחות כמובן ).

אם נשתחרר ממה שהיינו רגילים בעבר, ופשוט נסתכל על עצם העיניין אז מה יש לנו פה?: טיסה של 4 שעות.  רוב האנשים עוברים תקופה של 4 שעות בלי ארוחה בלי בעיות. אם רעבים ורוצים לאכול דווקא בזמן הטיסה, אפשר לרכוש סנדויץ' או משהו לפני בעלייה למטוס, עם סבירות גבוהה שנבחר משהו טעים יותר מארוחת מטוסים.
אם מדובר בכרטיס שהוא יותר זול מהתחרות בהפרש מעבר לעלות הסנדוויץ' אז זה אפילו כלכלית נכון.
התוצאה המבורכת היא יותר בחירה ללקוח בלי שאורזים לו חבילות שירותים לתוך הכרטיס שהוא חייב לרכוש.

המושג "חברת תעופה סדירה", אגב, אינו מכיל בתוכו שום מידע לגבי השירות הנכלל.  "חברת תעופה סדירה" זו חברה שטסה על פי לוח זמנים קבוע הרבה מראש, והמושג מבדיל אותה מחברות שכר.
כיום, יש המון חברות סדירות שהן לו קוסט, שבהן התוספות לשירות התחבורה הן מינימליות אם בכלל קיימות.
לצפיה ב-' אפשר לחדש לך בנדון'
אפשר לחדש לך בנדון
15/03/2017 | 19:22
7
25
חברת תעופה סדירה -  זו לא הגדרה לחברה היוצאת בלוחות זמנים קבועים.
חברת תעופה סדירה (חוץ מיציאה ע"פ לוז קבוע),  היא חברה הפועלת/כפופה
לחוק/כללי יאט"א, וזה ההבדל החשוב

מה זה אומר :  מספר דוגמיות:
---   בחברה סדירה קיים יחס בין מספר הדיילים למספר הנוסעים בטיסה .
---  חברת שכר מפקידה סכומי כסף על מנת לפעול - למקרה של פשיטת רגל,
      מה שאין בחברת תעופה סדירה (דווקא יתרון לחברות השכר).
---  גם חברות תעופה כמו איזי-ג'ט ועוד...  מפרסמות לו"ז קבוע ומראש לטיסות
     שלהן.  הן מוגדרות חברות לואו-קוסט  לא "חברות סדירות" .
---  בחברת תעופה סדירה גם מטוס כמעט ריק  יוצא בזמן , מה שלא בחברת
      שכר.
---  נושא הפיצוי לנוסע  מוגדר בחברות סדירות הפועלות תחת חוקי/נוהלי יאט"א.
---  חברות סדירות (תחת חוקי יאט"א)  מחוייבות לתת ארוחות בטיסות טראנס
     אטלנטיות.  לגבי טיסות קצרות קיים נוהל/כלל שנותנים "משהו".  לכן חברות
     המכבדות את עצמן ואת הנוסעים פועלות בהתאם לעומת לוט הפולנית שלנו.

ישנם עוד הבדלים בין חברה מסוג "חברה סדירה"  לחברה תעופה היוצאת בזמנים קבועים באופן תדיר.  חבל שאתה מערבב את המושגים.

לצפיה ב-'אז תאמר "חברה שחברה ביאט"א" .'
אז תאמר "חברה שחברה ביאט"א" .
15/03/2017 | 19:40
6
18
אם יש הגדרה רשמית ל"סדירה" אז אשמח אם תפנה אותי אליה - יכול להיות, לא מכיר.  בכל מקרה, השימוש הנפוץ ב"סדירה" זה להבדיל אותה מחברת שכר.
לא הבנתי את עיניין הכפופה לחוק. כולן כפופות לחוק - אם הן מקיימות אותו ? אני מניח שרובן כן אך יש גם בטח עברייניות.

אם נחזור לעצם העיניין,  יאט"א זה ארגון מסחרי וולונטארי, שבעבר היו טענות רבות שהוא למעשה קרטל.
איני יודע אם חלוקת מגשי אוכל בטיסה של 4 שעות זה אחד מהכללים שמקבלות על עצמן חברות יאט"א, אבל אם כן, אז זה בהחלט כלל אנכרוניסטי.
לצפיה ב-'מתקיים A=C באם A=B B=C'
מתקיים A=C באם A=B B=C
16/03/2017 | 21:41
5
14
ליאט"א  מתקבלות רק חברות תעופה המוגדרות כסדירות 
אגב.... לחברות הסדירות מנגנון ייחודי לנהול תשלומים עבור כרטיסי הטיסות בין
משרדי הנסיעות לחברות התעופה (סתם לידיעה).

כרטיס טיסה הוא חוזה בין הנוסע לחברת התעופה.  ברגע שחברת התעופה
הפועלת ע"פ כללי יאט"א  ומפרסמת זאת בכתובים, אי קיום הסכם זה הוא בגדר הפרת חוזה.  כאשר מפרים חוזה עומדת לך הזכות החוקית לתביעה משפטית.

למה אתה מתעקש לכתוב רק על חברות שכר.  כתבתי כבר - גם חברות מסוג
לואו קוסט טסות באופן "סדיר",  עם לוח טיסות קבוע המתפרסם מראש והן לא מוגדרות  ע"פ מה שאתה טוען "כחברות סדירות".

מדוע הגישה הנוטה לטובת/רווחת הנוסע היא אנרכיסטית בעינך.

לצפיה ב-'האם'
האם
16/03/2017 | 23:28
1
13
united airlines
american airlines
Delta airlines
הם חברות סדירות?
כולן לא נותנות ארוחות בטיסות פנימיות בתוך ארה"ב. הטיסות הן לא קצרות. חלק מעל 6 שעות.
לצפיה ב-' לא בדיוק מה שאת כותבת'
לא בדיוק מה שאת כותבת
17/03/2017 | 12:50
12
בחברות שהזכרת כן מחלקים ארוחות בטיסות הפנימיות !!  תלוי במחלקה.
(אגב... כדאי שתבררי מה קורה בנדון כאשר טסים מהיבשת למדינת הוואי).

זה שבחלק מהמחלקות בחברות הללו כן מחלקים ובחלק לא.  אינו קשור להחלטה הגורפת שלך (הכללות),  שכולן לא נותנות ארוחות בטיסות הפנימיות בתוך ארה"ב.

אילו חברות סדירות ולכן הן מציגות כמה מחלקות בטיסות שלהן ובמחלקות הגבוהות הסיפור אחר.  אז כן מקבלים אוכל ושתיה בטיסות הפנימיות בארה"ב. 

הנה עוד הבדל בין חברות סדירות לשאר סוגי החברות שכדאי לדעת (חלוקה למחלקות).

לצפיה ב-'אני עדיין מבקש ממך הפנייה להגדרה הרשמית של "חברה סדירה"'
אני עדיין מבקש ממך הפנייה להגדרה הרשמית של "חברה סדירה"
17/03/2017 | 03:17
2
12
אני באמת לא מכיר ואשמח ללמוד.

כרטיס טיסה הוא אכן חוזה בין הנוסע לחברה. אי קיום הסכם כזה מהווה הפרת חוזה,  ללא שום קשר לאם החברה פועלת על פי כלל יאט"א. ובכלל, הרי זה גם נכון לגופים שאינם חברות תעופה וכמובן שאינם פועלים ליפ כללי יאט"א.

את המשפט האחרון לגמרי איני מבין. אני בהחלט בעד גישה לטובת הנוסע. מה זה קשור לסדירות/לא סדירות או חברות יאט"א או לא?
טסתי בהרבה חברות בחיי - חברות יאט"א, לו קוסט ושכר. היו טיסות מוצלחות יותר ומוצלחות פחות אבל זה לא היה קשור לרוב לסוג החברה.

האם לחלק ארוחה בטיסה זה "לרווחת הנוסע" בהכרח?
ואם הכרטיס בחברה שלא מחלקת ארוחה עולה 80 דולר פחות, האם זה עדיין לרווחת הנוסע?

לצפיה ב-' נסביר לך בדרך השלילה - באם לא הבנת מה שכתבתי'
נסביר לך בדרך השלילה - באם לא הבנת מה שכתבתי
17/03/2017 | 12:18
1
13
חברה סדירה היא לא חברת צ'רטר ולא חברת לואו-קוסט.
עכשיו מצא לי אתה הגדרה לחברת צ'רטר או חברת לואו-קוסט ומכאן תסיק מסקנות לגבי הגדרות  חברה תעופה סדירה.

מקווה שהלינק הבא נותן לך קצה חוט.
לצפיה ב-'האם קראת בעצמך את מה ששלחת פה?'
האם קראת בעצמך את מה ששלחת פה?
17/03/2017 | 16:22
9
ראשית, המאמר הזה אינו הגדרה רשמית. והרי זה מה שביקשתי. מדובר בבלוגר פרטי שאפילו אינו חותם בשמו או בשמה על המאמר, כך שזו רק עוד דיעה.
זה שיש שימושים שונים למושג "חברה סדירה" זה ברור מעצם הדיון שלנו פה - אתה הכרת מובן אחד ואני הכרתי מובן אחר.
ההבדל בינינו היה שאתה טענת שיש למושג הגדרה רשמית. הגדרה רשמית זו הגדרה במסמך רשמי של הרשויות.

שנית, גם אם ניקח את המאמר שהבאת כסמכות, הרי הוא בעצמו כותב "אין הגדרה מילונית למושג 'חברת לואו-קוסט'. אין תנאים רשמיים של גוף בינ"ל מוסכם שחברת תעופה צריכה לעמוד בהם כדי שתוכל למתג את עצמה כ-LCC (ר"ת: Low-Cost Company)."  ולפי הטענה על דרך השלילה שלך, יוצא שגם ל"חברה סדירה" אין הגדרה מלונית.

אז אני מבין שיש כמה שימושים למושג "חברה סדירה"ֿ ואתה טוען, אך עדיין לא הוכחת, שמדובר במושג רשמי.
אני מציע שנפסיק פה, כי לא רק שזה לא הולך לשום מקום, זה בכלל היה עיניין שולי בשיחה.
הנושא היותר רלוונטי, שבכלל לא קשור לסמנטיקה של "סדירה", היה האם אי חלוקת ארוחות מהווה זלזול בנוסע או שהיא בעצם שינוי חיובי.
לצפיה ב-'אני טס אתם במאי'
אני טס אתם במאי
12/03/2017 | 21:02
102
ואחת הסיבות מלבד הדרימליינר זו העצירת ביניים בחזור...13 שעות בוקר משעה 10 עד 23 בלילה ההמראה.
מה שמשאיר את הזמן לוורשה המדהימה.
בלי קשר המחיר היה אטרקטיבי לשיקגו.
מכלול השיקולים הכריע.
טיפ קטן- תשקיע 130-150 זלוטי בכניסה לטרקלין העסקים בשופן הוא שווה כל פרוטה וזה מנסיון.
זלוטי ~שקל
לצפיה ב-'נראה לי שמישהו מהתל בנו לאחרונה'
נראה לי שמישהו מהתל בנו לאחרונה
13/03/2017 | 21:11
1
66
green885, red885
או שסתם בא לו (להם?) על שאלות מטופשות.
לצפיה ב-'לא יודע, בכל מקרה נראה שמדובר ב"שאל וברח"'
לא יודע, בכל מקרה נראה שמדובר ב"שאל וברח"
14/03/2017 | 16:30
12
לצפיה ב-'אפרופו אוכל בשדה התעופה - היום בהארץ ביקורת על נתב"ג'
אפרופו אוכל בשדה התעופה - היום בהארץ ביקורת על נתב"ג
14/03/2017 | 08:42
6
82
אני מחבב נמלי תעופה כמעט כמו שאני אוהב תחנות רכבת. ההמולה העניינית, הכריזה הרב-לשונית, ההמתנה המרוגשת. בעוד שהטיסה עצמה היא לרוב חוויה די מפוקפקת, הדקות הארוכות שלפניה – בין ענייני המנהלות ועד הרגע שבו צועדים בשרוול או נוסעים עד המטוס בפייק אוטובוס - הן די אחלה, בסך הכל.

קצת קשה להתאפק ולא לאכול משהו בזמן הזה. אם זו התרגשות, אולי העצבנות וקוצר הרוח; או הרצון לדלג על מה שמוגש (או נמכר) בטיסה, אולי בכלל הכוונה לנסות לישון בה – כך או כך, אדם מוצא את עצמו רעב בנמל התעופה. וגם אם אינו רעב, אוכל בכל זאת. כי ככה זה. אתה בלימבו. הכל הגיוני ולא הגיוני גם יחד. בורקס באמצע הלילה? פיצה בשעת בוקר מוקדמת? יאללה.

לא מעט נכתב בשנים האחרונות על מחירי האוכל והקפה בנמל התעופה בן גוריון. למעשה, זו הזווית היחידה שעולה בכל פעם לגבי העניין. היא כמובן נכונה וצודקת – מדובר בחזירות ובחוסר פרופורציה מבהיל – אבל היא מפספסת אמת אחרת, פשוטה לא פחות: היצע האוכל בטרמינל 3 הוא עלוב. בנתב"ג יהיו מאושרים אם תקנו סיגריות, אלכוהול, בגדים או טלוויזיות – אבל שתאכלו משהו טעים באמת, שהוא לא רק ברירת מחדל? זה לא מעניין אף אחד.

מתחם האוכל הנתב"גי - בו עברו ב-2016 כ-17 וחצי מיליון נוסעים - מציע, נכון להיום, סניפים של רשתות "קפה ג'ו", "ארומה", "בורגר ראנץ'", "פיצה האט" ובר סושי של מסעדת "פריים". מדי פעם, עם סיום תקופת זיכיון של אחד הדוכנים, הוא מפנה את מקומו לאחר, אך המנגינה לעולם נשארת: אוכל בסיסי, פלסטיקי, לא מושקע, שמקסימום ממלא את הבטן אבל אפילו לא מנסה לשמח את הלב. ויקר, לא נשכח.

"פיצה האט" בנמל התעופה בן גוריון. קטן, שמנוני, לא מספיק טעים
"פיצה האט" בנמל התעופה בן גוריון. קטן, שמנוני, לא מספיק טעיםערן לאור
18 שקל עלה לי משולש מרגריטה ללא תוספות בדוכן של "פיצה האט". יש איזה מין הסכם לא כתוב בינינו ובין הרשת הזו: הקוטר של הפיצה הוא לא מהגדולים שיש, אבל היא מפצה על כך באמצעות בצק עבה ושמנוני. ועדיין, זה היה סלייס פיצה קטן למדי ולא באמת טעים, עם רוטב עגבניות מתוק יתר על המידה וגבינה לא איכותית מספיק. סתם פיצה בינונית מינוס, שאם היתה נמכרת מתחת לבית שלכם, לא הייתם נותנים לה הזדמנות שנייה. ולא ששאר התפריט מנסה להבריק או לחרוג מהשגרה.

שעתיים מכאן, וההבדלים מתחדדים. נמל התעופה סביהה גקצ'ן שבאיסטנבול אינו עצום כמו אחיו הגדול אטאטורק (שירת בשנה שעברה "רק" 29 וחצי מיליון נוסעים) אבל מציע קולקציה מכובדת מאוד של אופציות זלילה. גם כאן לא נפקד מקומן של רשתות המזון המהיר ("מקדונלדס", "ברגר קינג", "סבארו", "סטארבאקס"), אבל לצדן גם מסעדה איטלקית עם פיצות ופסטות מלאכת יד, בר-מסעדה עם שידורי ספורט, מזללת דוֹנר (שווארמה) עם מנות טורקיות נוספות ושני דוכנים של קפה ומאפים.

ויטרינת המאפים ב"Mado Cafe" בנמל התעופה סביהה גקצ'ן באיסטנבול. לא ביתי - אבל אותנטי
ויטרינת המאפים ב"Mado Cafe" בנמל התעופה סביהה גקצ'ן באיסטנבול. לא ביתי - אבל אותנטיערן לאור
הוויטרינה המגרה של אחד מהם, "Mado Cafe", לא השאירה הרבה מקום להתלבטות. הזמנתי מאפה מאורך ממולא בשר וריבוע של סו-בורק עם גבינה שעלו 30 לירות טורקיות (שכמעט שוות בערכן לשקל). מאפה הגבינה, למרות שלא חומם דיו, היה טעים; דפים דקים ועדינים של בצק יופקה, העליון שבהם שחום ופריך, שביניהם משובצת בנדיבות גבינה מלוחה. מאפה הבשר היה מוצלח אף יותר – גדול, עמוס בבשר כבש שמנוני ומתובל היטב ובפיסות קטנטנות של פלפלים, שיצרו מעין גרסה סגורה של לחמג'ון. בסך הכל דוכן מאפים בדיוטי פרי, אין לי אשליה שאיזו אופה טורקייה אותנטית עמלה עליהם שם במטבח האחורי, ועדיין זה היה ביתי במידה ומספק מאוד.

לנמל התעופה ארלנדה, צפונית לסטוקהולם (כ-25 מיליון נוסעים ב-2016), הגעתי בשעת צהריים שדרשה ארוחה מלאה יותר. לא פחות מ-50 מסעדות, בתי קפה ומזללות פזורים בו, מחציתם בטרמינל 5 הגדול. הבחירה נפלה דווקא על הדוכן שאליו השתרך התור הארוך ביותר - "MAX", סניף של רשת ההמבורגרים הוותיקה בשוודיה, שחוגגת בשנה הבאה יום הולדת 50.

תשכחו מה"בורגר ראנץ'" המקומי, גם מענקיות ההמבורגרים החו"ליות. "MAX" היתה יכולה להתחרות בכבוד בכל דיינר המבורגרים תל אביבי עדכני. אלו לא רק הטריות שבהקה מכל מרכיב באוכל וההקפדה על תוצרת שוודית מקומית, אלא בעיקר התפריט המגוון והמודרני, שמצד אחד מדגיש את היותן של המנות "ירוקות" מבחינה סביבתית ובריאותית, ומנגד קורץ גם לגדול חובבי הג'אנק. ולמרות שמדובר בנמל תעופה, והקהל שבוי וממהר, אפשר לבחור כאן לא פחות מ-12 המבורגרים מבשר בקר, ששה שעשויים מעוף ועוד שלושה צמחוניים (כולל המבורגר גבינת חלוּמי מפתה במיוחד), לצד תוספות שגרתיות יותר ופחות, וגם שתייה במילוי חוזר ובמחיר מגוחך.
מסקציית ה"דה לוקס" הזמנתי ארוחה של צ'יזבורגר שהוגש בתוך לחמניית בריוש, צ'יפס דק עם מעטה פריך במיוחד ושתייה (90 קרונות שוודיות, כ-36 שקל) ותוספת של חמישה מקלות מוצרלה (31 קרונות שוודיות, כ-13 שקל). ההמבורגר – מבשר טרי או מקסימום מקירור, בוודאי לא קפוא ממפעל - היה מצוין, בעל מרקם גס יחסית לז'אנר; לחמניית הבריוש הרכה החזיקה אותו טוב באופן די מפתיע, כשהגבינה ובמיוחד רוטב חלפיניו מעולה העניקו עסיסיות נוספת. מכאן גם נשלחת קריאה להמבורגריות המקומיות, רשתות ועצמאיות – הבו לנו מוצרלה סטיקס, אין נשנוש כיפי מהם.

חזרתי, במציאות וגם בטקסט הזה, לנקודת ההתחלה המבאסת: נתב"ג. בתל אביב בפרט ובישראל בכלל יש אוכל רחוב מעולה, מהטובים בעולם. באמת. אף לא פירור ממנו מצליח להשתחל מבין דלתות הטרמינל שלנו. למה שלא יוגשו שם, למשל, הפלאפל-שניצל-סביח של "הקוסם"? ההמבורגר של עומר מילר? הפיצה של "ברוקלין"?

לאחרונה פורסם כי מכרז חדש בנמל התעופה יבטיח מחירים שפויים יותר לקפה וקרואסון. כשיסיימו לטפל בזה, יש עניין חשוב לא פחות לדאוג לו.

לצפיה ב-'האוכל בארלנדה מעולה'
האוכל בארלנדה מעולה
14/03/2017 | 11:31
1
48
ויש גם אפשרות זמינה וזולה, של אריזות קטנות של קרקרים וגבינות..לממהרים.

בסביחה אכן מבחר יפה של מסעדות, כאמור גם בהיתרו בטרמינל 5 , יש ממש מובחרות..
גם בטורונטו המבחר לא רע, אם נתעלם מהפאסט פוד הפלסטיקי, יש מסעדות גריל,  ואפילו בר  בריאות שמוכרים בו פירות טריים .

נתב"ג אכן יקר ומבאס.
לצפיה ב-' מסכים בהחלט סצינת האוכל בארלנדה שטוקהולם מרשימה '
מסכים בהחלט סצינת האוכל בארלנדה שטוקהולם מרשימה
15/03/2017 | 16:20
8
לצפיה ב-'אשריו שהוא בכלל יכול לאכול לפני טיסה. אני לא מסוגלת.'
אשריו שהוא בכלל יכול לאכול לפני טיסה. אני לא מסוגלת.
14/03/2017 | 11:59
2
12
לצפיה ב-'אני בעיקר שותה '
אני בעיקר שותה
14/03/2017 | 13:10
1
38
וכל זמן שיש פרוסקו או בירה נורמלית (ולא, קרלינג זה לא בירה) - אין לי תלונות.
I am so easy to please
לצפיה ב-'לא אוהבת לשתות'
לא אוהבת לשתות
15/03/2017 | 16:37
20
אלכוהול בטיסות, או לפניהם.

בין העובדה שטיסות זה מייבש, והחלפת השעות, אני ממש נמנעת מאלכוהול. שותה המון מים להמנע מהתייבשות.

מצד שני אני שותה מעט מאד אלכוהול ממילא, כך שלהמנע בשבילי זה ממש לא בעייתי. במיוחד שיש לי תגובה לא נעימה לאלכוהול.
לצפיה ב-'אני שונאת שדות תעופה'
אני שונאת שדות תעופה
14/03/2017 | 13:33
47
הם בסופו של דבר סוג של תחנה מרכזית, רק עם יותר תורים. 

אוכל של חברת תעופה הוא מסוג הדברים שאם זה בחינם, למה לא. אבל לא הייתי משלמת עבורו. ואם אני לא ממש ממש חייבת, גם לא על אוכל של שדה תעופה - לרוב משתלם יותר לקחת לטיסה אוכל מהבית או מהעיר בה ביקרתם. 
לצפיה ב-'עזרה בתכנון מסלול תאילנד יולי אוגוסט'
עזרה בתכנון מסלול תאילנד יולי אוגוסט
12/03/2017 | 09:55
1
39
אנחנו מתכננים שהיה של חודש בתאילנד בין התאריכים 10 ביולי ועד 7 באוגוסט.
ננחת בתאילנד  בחודש יולי בצ'אנג מאי ונמריא באוגוסט לישראל מפוקט.
יש הצעות בהתחשב במזג האויר באותה התקופה?
לצפיה ב-'אנחנו היינו בספטמבר והיו מונסונים'
אנחנו היינו בספטמבר והיו מונסונים
13/03/2017 | 11:06
36
שזה גשם חזק שירד כמעט כל יום במשך 10 דקות ביום. שרדנו כדי לספר
בד"כ המסלול הקלאסי הוא נחיתה בבנגקוק, טיסה המשך לציאנג מאי, טיול של 4-5 ימים באיזור (עצמאי או מאורגן במקום), טיסה לאיים לנופש (אנחנו היינו רק בקוסמוי, אבל יש לכם זמן לטייל בעוד אי או שניים), חזרה לבנגקוק לכמה ימים.
אחרי שתזמינו טיסות בינ"ל מזציעה שתצרו קשר עם "למטייל תאילנד", הם יעזרו לכם להזמין את כל תוכן הטיול, כולל בתי מלון במחירים טובים, טיול מאורגן פרטי או חצי פרטי בצפון, טיסות פנים וכו'.

לצפיה ב-'הזמנת טיסות באינטנרנט לגרמניה- קצת חושש, מהם הדגשים?'
הזמנת טיסות באינטנרנט לגרמניה- קצת חושש, מהם הדגשים?
12/03/2017 | 03:17
29
126
הזמנת טיסות באינטנרנט לגרמניה- קצת חושש, מהם הדגשים?

אני רוצה להזמין , עכשיו באל-על זה יקר

ודרך האינטרנט, מה הדגשים?

אי חושש מכל מיני כוכביות וכו'

לצפיה ב-'אין חשש, צריך רק לקרוא בקפדנות את מה שנכתב'
אין חשש, צריך רק לקרוא בקפדנות את מה שנכתב
12/03/2017 | 07:11
17
98
בדרך כלל, אם אתה נכנס לאתר של לופטהנזה או כל חברת תעופה אחרת אתה מקבל את המחיר כולל מיסים אבל לעיתים המחיר אינו כולל מזוודות או אוכל (בטיסות לאו-קוסט). אז בלי למהר, לבדוק הכל, תפתח לך כמה אתרים ביחד על המחשב ותשווה מחירים ותוספות וכך תראה מה הכי משתלם. אם לא תנסה לא תדע.
לצפיה ב-'תודה . איך אפשר לדעת, אם המחיר כולל מזוודות, מיסים וכו'?'
תודה . איך אפשר לדעת, אם המחיר כולל מזוודות, מיסים וכו'?
12/03/2017 | 07:57
16
70
או למי בעצם משלמים?

מדובר על אתר מהימן.
לצפיה ב-'כתוב, הכל כתוב '
כתוב, הכל כתוב
12/03/2017 | 09:10
15
101
אנשים תמיד ממהרים ולוחצים מהר על SEND או PAY NOW ולא מקדישים זמן לבדוק שאכן הכל כלול. מה שלא כלול בדרך כלל יום באף אחת מהחברות ולא משנה אם היא סדירה או לא, זה לבחור מושב שמור. חלק מהאנשים מוותר ומחכה לעשות צ'ק-אין 24 שעות לפני הטיסה ואז בוחר מקום וחלק מוכן לשלם, זה ענין אישי. כנ"ל לגבי אוכל.
לגבי מזוודות, אם לא כתוב כלום יש להניח שאין צורך לשלם על מזוודות, אם רשום אז כתוב שמי שרוצה להעלות מזוודה שישלם באינטרנט כי זה יוצא יותר זול מאשר בשדה לאחר מכן. שוב אני חוזרת, הכל כתוב, צריך רק לדעת לקרוא. אתה יודע לעשות צילום מסך? תפתח את האתר שבו ראית טיסות ,תצלם ותשלח לכאן ואני אסתכל יחד איתך.
לצפיה ב-'יישר כוח צדיקה! אני יכול רק לקראת השעה 13-14 , או אחרי '
יישר כוח צדיקה! אני יכול רק לקראת השעה 13-14 , או אחרי
12/03/2017 | 10:02
14
78
יש לי משהו דחןף!

תודה על ההענות
לצפיה ב-'אחרי שבודקים באתרי השוואות המחירים תמיד כדאי גם לבדוק ישירות'
אחרי שבודקים באתרי השוואות המחירים תמיד כדאי גם לבדוק ישירות
12/03/2017 | 10:51
3
66
באתר של החברה הנבחרת.
אם המחיר דומה באתר של חברת התעופה אז תמיד עדיף להזמין ישירות באתר של חברת התעופה.
לשים לב טוב טוב לדמי ביטול (יש חברות שדמי הביטול או השינוי הם 100% ממחיר הכרטיס)
לצפיה ב-'מדוע ?'
מדוע ?
12/03/2017 | 11:57
2
52
איזה יתרון יש בכך?
אם אני קונה דרך אקספדיה כמו שאני נוהג לעשות אני גם מקבל נקודות אקספדיה. זה אומנם ייתרון שולי למדי, אבל אני מנסה להבין איזה יתרון יהיה בהצעתך.
בכל מקרה לאחר הקנייה אני יכול גם להיכנס לאתר חברת התעופה אם יש צורך, כמו במקרה של אפשרות בחירת מקומות כשזה בחינם.
לצפיה ב-'כי כל יד שמוסיפים בדרך זה עוד מקור אפשרי לבעיות ותקלות'
כי כל יד שמוסיפים בדרך זה עוד מקור אפשרי לבעיות ותקלות
12/03/2017 | 23:30
1
24
אם מקבלים הנחה משמעותית בשביל זה, אולי כדאי.
אם זה אותו המחיר אז אני מעדיף לעשות הזמנה ישירות ולוותר על הנקודות של אקספדיה ודומיה.
לצפיה ב-'הכרטיס הוא של חברת התעופה.'
הכרטיס הוא של חברת התעופה.
13/03/2017 | 02:59
24
בין אם אתה קונה אותו ישירות ממנה או מסוכנות, בסוף יש לך בדיוק את אותו הדבר.
חוץ ממחיר (שלרוב יהיה זהה בשני הערוצים) - נשארים הבדלים בפרמטרים שוליים כמו נוחות תהליך הקנייה או נקודות.
בעצם, יש עוד יתרון לקנייה דרך סוכנות.  במקרה של בעיות, יש לך עוד גוף לפנות אליו מעבר לחברת התעופה.

לצפיה ב-'צדיקה? בכינוי הזה עוד לא כינו אותי עד היום '
צדיקה? בכינוי הזה עוד לא כינו אותי עד היום
12/03/2017 | 11:38
9
67
אני חושבת שהשותף שלי לחיים לא יסכים לכינוי הזה, אבל אני מודה לך.
אל תלחיץ את עצמך, שלח כשתוכל. וכמו שכתב יוסי שים לב גם לתנאי ביטול או שינוי כרטיסי הטיסה.
לצפיה ב-'הי דניאלה, חזרתי , אז ככה אכתוב את האילוצים שלי בתאריכים '
הי דניאלה, חזרתי , אז ככה אכתוב את האילוצים שלי בתאריכים
12/03/2017 | 17:05
8
65
ואת החיפוש שמצאתי 

ואת ההסתבכות שלי , כלומר תשלום על המזוודות 

הטיסה - 

יציאה ----

תל אביב --- לברלין 

26-03-2017 יום ראשון לפנות בוקר , בוקר  - או מוצ"ש לילה, בשל אילוצי השבת 

כי אני לא יכול לטוס בשבת.

חזרה

ברלין 

יום חמישי - - 30-03-2017

עדיף כמה שיותר מאוחר בערב / לילה - או לפנות בוקר בין חמישי לשישי

א
כדי שאוכל להגיע בשישי לשבת בישראל, מבלי שאחלל שבת.

יש לציין כי נכנס אז שעון הקיץ לתוקפו.

ואז כניסת השבת היא סביב 18:30 שעון ישראל

מה שמצאתי הכי זול 

חיפוש בטוורליסט 

ולהלן הצילום מסך 

אבל כשתפתחי את הפירוט של הטיסה, למרכיביה, לא ממש הבנתי , את החישובים , וכמה אני אמור לשלם על המזוודות 

כי זה חלק עם פגסוס , וחלק עם חברה שניה

אני מתכוון לתשלום של 288 יורו  - פגסוס לו קווסט
לצפיה ב-'הסתכלתי באתר שלהם'
הסתכלתי באתר שלהם
12/03/2017 | 18:26
1
57
הייתי חייבת "כאילו" לעשות הזמנה ואז ראיתי שאתה יכול לקחת מטען יד במשקל 8 קילו, הגודל כתוב שם (זה משהו די קטנטן) שהוא בחינם. מזוודה עד 15 קילו תעלה לך 99 יורו לא ברור אם זה לשני הכיוונים או לכל כיוון. כמו כן לא כתוב מה מדיניות השינויים והביטולים אבל כן רשום שמעבר למה שתשלם עבור שינוי/ביטול תשלם עוד 20 יורו לחברת קיווי. בקיצור עם המטען הטיסה כבר עולה לך קרוב ל-400 דולר תשקול חברה סדירה שטסה ישיר לברלין בסכום הזה לדעתי עוד תמצא משהו.
לצפיה ב-'תודה, אני אחפש את הישיר , אשמח אם תעזרי לי, זה קצת יקר'
תודה, אני אחפש את הישיר , אשמח אם תעזרי לי, זה קצת יקר
12/03/2017 | 19:49
30
בעסא
לצפיה ב-'להלן'
להלן
12/03/2017 | 18:34
5
44
26-30 למרץ יש טיסת שכר של אייר ברלין, הלוך 05:30 בבוקר והחזור 22:40 - והטיסות לטגל (ממוקם כ - 8 ק"מ צפונית-מערבית מברלין). מחיר כרגע 435 דולר. כולל מזוודה במשקל עד 20 ק"ג. 

לצפיה ב-'תודה, לא הצלחתי להכנס ללינק , אנסה בבית, זה קצת יקר'
תודה, לא הצלחתי להכנס ללינק , אנסה בבית, זה קצת יקר
12/03/2017 | 20:05
4
37
יש משהו יותר זול,? מצד אחד יש יתרון שזה ישיר.

זה מסובך להגיע מטגל לעיר?

כנראה אהיה במלון ליד הגן חיות במערב, מרכז העיר.

אשמח אם תעזור לי, אני גם מנסה ולא מצליח

תמיד אמרו לי שזה זול יותר הטיסה לגרמניה-ברלין
לצפיה ב-'חפש בכל האתרים האפשריים וברגע שתמצא משהו תקנה'
חפש בכל האתרים האפשריים וברגע שתמצא משהו תקנה
12/03/2017 | 20:39
3
32
כלומר אחרי שבדקת מזוודה, ביטול וכל השאר. אני לא יכולה לחפש עבורך כי מה שאני מוצאת אתה לא תמצא עד שאתה תכנס לאתר המחירים לא יהיו זהים. חיפוש זה דבר אישי וצריך להקדיש לזה זמן . היה עדיף שתחפש ישירות בחברות התעופה כמו איר ברלין, לופטהנזה, וכל מי שעוד טס לגרמניה כמו

לצפיה ב-'תודה אבדוק. מה הכוונה שברגע שאמצא משהו אקנה? כי זה דחוף?'
תודה אבדוק. מה הכוונה שברגע שאמצא משהו אקנה? כי זה דחוף?
12/03/2017 | 20:58
2
10
לצפיה ב-'לא, כי ברגע שאתה חוזר ומחפש באתר מסויים'
לא, כי ברגע שאתה חוזר ומחפש באתר מסויים
12/03/2017 | 21:06
1
47
המחירים עולים. אולי לא בכל האתרים, אולי לא תמיד, אבל כללית ממה שאני הבחנתי
וגם קראתי מה שאחרים כתבו, אתה נניח רואה מחיר נמוך, עוזב מחפש משהו אחר? חוזר והנה המחיר כבר עלה. לכן אל תסגור את האתר בו מצאת מחיר טוב, בדוק הכל ואם זה נראה לך (אל תשכח לבדוק שכתבת נכון את השם שלך בלועזית, תאריכי טיסה, מזוודה, ביטול , בקיצור בדיקה קפדנית) תקנה. דחוף? אתה רוצה לטוס עוד שבועיים, לא?
לצפיה ב-'כן, מקסימום אבדוק , , ואם אסתבך אקנה ו אחפש בעבודה. '
כן, מקסימום אבדוק , , ואם אסתבך אקנה ו אחפש בעבודה.
12/03/2017 | 21:58
27
לצערי בגלל העבודה.  החופשה הזו היא בעצם קבלת החלטות בתנאי אי ודאות....

כי למעשה לא היה ממש ברור , ,אם המחלקה שלי תיסגר... ורק לאחרונה ידענו את זה ...

אחרת, כמובן הייתי מחפש בתחילת ינואר פברואר , ומזמין מראש...
לצפיה ב-'אתה יכול לטוס עם חברה אחת הלוך ועם אחרת חזור'
אתה יכול לטוס עם חברה אחת הלוך ועם אחרת חזור
13/03/2017 | 10:58
2
50
חיפשתי עכשיו בskyscanner קיבלתי הלוך עם פגסוס וחזור עם איזיג'ט ב- 270 דולר, לא יודעת עם או בלי מזוודות.

Outbound Sun, Mar 26, 2017 TLV 1 stop SXF

6:45 AM TLV Ben Gurion Intl 
9:05 AM SAW Istanbul Sabiha
3h 25m Connect in airportLong wait
[Pegasus Airlines] Pegasus Airlines PC977
12:30 PM SAW Istanbul Sabiha 2:40 PM SXF Berlin Schoenefeld

Return Thu, Mar 30, 2017 SXF  Non-stop TLV

אתה יכול לבדוק גם כמה עולה כל כיוון באלעל אפ ולהזמין רק כיוון אחד איתם וכיוון שני עם חברה זרה אם זה משתלם. תחפש עכשיו באתר אלעל אפ ותראה שיש כמה רמות מחיר, הם מפרטים היטב:
לצפיה ב-'תודה.צלא ממש הצלחתי להכנס לקישור, יש בעיה כנראה בנייד'
תודה.צלא ממש הצלחתי להכנס לקישור, יש בעיה כנראה בנייד
13/03/2017 | 14:54
20
וגם לא הצלחתי להכנס הכתובת הזו בעבודה.

כי המחשב מפנה אותי לסיומת אחרת.

אבל איך אפשר לדעת עלות מזוודות? לשני הצדדים

והאם יש טיסה ביום חמישי מאוחר בלילה , או שישי בבוקר ?

תודה
לצפיה ב-'ניתחתי 2 אופציות, האחת טיסה בחמישי ערב-לילה-מאוחר, והשניה שי'
ניתחתי 2 אופציות, האחת טיסה בחמישי ערב-לילה-מאוחר, והשניה שי
13/03/2017 | 16:27
16
והשניה טיסה בשישי

האופציה הראשונה - טיסה בחמישי לילה מאוחר , (עדיף על הערב), או שישי לפנות בוקר.

וכך אני משאיר מזוודות במלון, עוד מושך טיול קצר בעיר , ולפנות בוקר - לילה מאוחר מושך אותו

ומגיע לשדה,

יתרון - חוסך, יום בחדר, ומגיע בשישי בצהריים , חוסך מונית- הסעה משפחתית .

חיסרון - קצת עייפות , להסתובב, וכו' אבל אני די רגיל לא לישן...

אופציה נוספת,  ביום שישי מוקדם - יציאה.

החיסרון - עלות גבוהה של יום בחדר, ושל מונית- הסעה.....

ואז  עושה צ'ק אאוט בשבע. שמונה בשדה, 11 יוצאים...

יתרון - יש לי עוד יום בברליו
לצפיה ב-'אני ברישום טיסה, ויש תשלום נפרד על מזוודה של כ200 האם הלו'ש?'
אני ברישום טיסה, ויש תשלום נפרד על מזוודה של כ200 האם הלו'ש?
13/03/2017 | 18:44
7
34
כי לא ניתן לדעת... האם רק צד אחד או שניים

רת'ב צילום מסך
לצפיה ב-'ניראה שזה רק לטיסה הראשונה עם פגסוס'
ניראה שזה רק לטיסה הראשונה עם פגסוס
13/03/2017 | 19:36
6
11
לצפיה ב-'אבל במחשב יש רק תשלום אחד,מתי בעצם יבוצע התשלום השני?'
אבל במחשב יש רק תשלום אחד,מתי בעצם יבוצע התשלום השני?
13/03/2017 | 19:41
5
6
לצפיה ב-'בדרך חזרה בצ'ק אין'
בדרך חזרה בצ'ק אין
13/03/2017 | 20:00
4
8
לצפיה ב-'תודה. 200 שקלים - 50 דולר , זה סביר למזוודה?'
תודה. 200 שקלים - 50 דולר , זה סביר למזוודה?
13/03/2017 | 20:11
3
16
והאם אותו תהליך זה גם לחברת אל-על-לומר up.?

כי יש אופציה לטוס עם up,. ,בחזור וראיתי מסך דומה גם.

לצפיה ב-'תצטרך להסתכל באתר של UP ולבדוק'
תצטרך להסתכל באתר של UP ולבדוק
13/03/2017 | 20:38
1
11
לצפיה ב-'תודה. פלוס מינוס זה המחיר. לגבי הצ'ק אין, בחברת up, ובכלל'
תודה. פלוס מינוס זה המחיר. לגבי הצ'ק אין, בחברת up, ובכלל
13/03/2017 | 21:10
24
עשיתי לפני כמה חודשים באל-על , up, - הם שולחים קישור?

אני לא זוכר , כי צריך לעשות קודם

ולגבי חברות אחרות , הם גם שולחים קישור?

אני מאוד מקווה שבנייד שלי זה יסתדר כי אין לי לפטופ
לצפיה ב-'באלעל אפ זה 45$ למזוודה לכיוון. זה רשום בקישור השני שרשמתי'
באלעל אפ זה 45$ למזוודה לכיוון. זה רשום בקישור השני שרשמתי
14/03/2017 | 12:54
17
למעלה
לצפיה ב-'מחפש המלצות ל-Airbnb או מלון במרכז רומא'
מחפש המלצות ל-Airbnb או מלון במרכז רומא
12/03/2017 | 07:25
10
60
שלום רב,

בתאריכים 24.8 עד ה-29.8 אני אמור לשהות ברומא, יחד עם בת זוגתי.
אשמח להמלצות על Airbnb או מלון – מה שחשוב זה המיקום המנצח, “הפאר” לא חובה כלל.

אפשר גם להמליץ על אזור באופן כללי, ואני אחפש כבר על פי המפה את מקומות  הלינה – זה יכול לעזור גם כן.

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'אזורים: Piazza di Spagna, Pantheon, Piazza Navona'
אזורים: Piazza di Spagna, Pantheon, Piazza Navona
12/03/2017 | 08:19
53
Fontana di Trevi Campo de Fiori ואפשר גם Monti, שיותר קרובה לפורום ולקולוסיאום וחלקה במרחק הליכה ממזרקת המשאלות, אבל זו שכונה גדולה כך שצריך לבחור היטב כי אפשר גם ללון במונטי באזורים מרוחקים יותר.

גם מיקום סביב פיאצה ברבריני אהוב עלי. חשוב ברומא למי שיש רגישות לרעש, לבדוק את הנושא הזה היטב, האם יש חלונות כפולים במלון, האם נמצא במיקום שקט.
לצפיה ב-'Navona Queen B&B'
Navona Queen B&B
12/03/2017 | 16:48
52
זה המלון בו סגרתי שבוע ביולי, אחרי המלצה של חברה טובה שהיתה בו.
הבן שלי וחברתו היו ב Lungotevere Suite. מאד מאד נהנו, בעיקר הלכו אליו בגלל חדר הכושר.

לצפיה ב-'פונטנה די טרוי'
פונטנה די טרוי
14/03/2017 | 15:00
7
34
האזור המועדף עלינו. יש שם כמה וכמה מלונות, כולל כמה שהשם "טרוי" נמצא בתוכם, מ3 כוכבים ומעלה. ממליצה בחום
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה, האם המלון נמצא במרחק הליכה מאזורי התיירות?'
תודה על ההמלצה, האם המלון נמצא במרחק הליכה מאזורי התיירות?
15/03/2017 | 00:26
6
10
לצפיה ב-'בטבור של המרכז'
בטבור של המרכז
15/03/2017 | 12:30
5
24
הכל מרחק הליכה, גם אם לעיתים 20 דקות או יותר(למשל לותיקן), אבל בגדול
את רומא מודדים בעיקר ברגלים
לצפיה ב-'תודה רבה, יש המלצה למלון ספציפי משם?'
תודה רבה, יש המלצה למלון ספציפי משם?
15/03/2017 | 12:33
4
16
תודה רבה על העזרה האדיבה
לצפיה ב-'כפי שכתבתי לך'
כפי שכתבתי לך
15/03/2017 | 12:47
24
יש באזור הרבההההה מלונות וסה"כ די דומים. השאלה - תקציב? אנחנו לנים באופן קבוע ב trevi palace luxury apartments  ומאד אוהבים. אחותי ישנה בwhite hotel ומאד אהבה. אבל יש זולים יותר. יש מלון שנקרא trevi hotel או משהו כזה. 3 כוכבים ואמנם הכל שם קטן, אבל הוא נורא נחמד! רק לוודא שיש לכם מזגן!!
לצפיה ב-'אני רק ממליצה לך לא ללון קרוב מדי למזרקה, האזור הזה דוחה '
אני רק ממליצה לך לא ללון קרוב מדי למזרקה, האזור הזה דוחה
16/03/2017 | 09:32
2
29
במסחריותו. מהמרכזיים הוא הפחות מועדף עלי.
הנה מלון שהומלץ לאחרונה בסיפור מסע מפורט מאוד שקראתי:

מאוד מרכזי ליד הפנתיאון, עדיף על טרווי.
לצפיה ב-'תודה רבה על הטיפ!'
תודה רבה על הטיפ!
16/03/2017 | 15:08
1
5
לצפיה ב-'אני באמת חושבת שמיקום כזה עדיף על טרווי. אין לי שום דבר נגד '
אני באמת חושבת שמיקום כזה עדיף על טרווי. אין לי שום דבר נגד
16/03/2017 | 15:51
22
המזרקה, בוודאי לאחר ששופצה. וזה כן אתר שכדאי לראות. אבל כל החנויות סביב, זה נורא, אלה כמה סמטאות שאין שם כלום חוץ מחנויות מזכרות זולות. אז דווקא שם לא הייתי לנה. זה הלם בי ביום שביליתי ברומא לפני שנה (ביקור חמישי).

סביב המלון הזה שנתתי כאן בקישור כדוגמא, יש המון כנסיות מעניינות, הפנתיאון, אתה במרכז סביבה יותר יפה פיזית, ברור שגם מסחרית אבל עם יותר אופי ובקרבת מקום לכל כך הרבה מונומנטים, כך שיש לזה ערך גם מעבר למלון טוב או פחות טוב.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות
סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה