לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3191831,918 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'חופשה משפחתית באוגוסט ללונדון'
חופשה משפחתית באוגוסט ללונדון
19/02/2017 | 12:46
7
155
אנחנו זוג+3 ילדים. רוצים לטוס באוגוסט ללונדון לשבוע עד 10 ימים.
המחירים לחבילה מאד גבוהים ורצינו להזמין טיסה ומלון בנפרד. התאריכים גמישים.
יש מספר שדות תעופה, באיזה כדאי לנחות?לוטון?
אשמח לקבל המלצה על מקום נקי שמאפשר חדר משפחתי לזוג+3, לא יקר, הכולל א.בוקר. ושניתן להגיע אליו בקלות משדה התעופה.
המלצות למקומות לבקר שם.
מקומות מעניינים ולא יקרים לקניות (שמעתי שגם בלונדון יש פריימרק) וכו'...
אשמח לכל מידע שיעזור לנו להרכיב חופשה משפחתית איכותית לאוגוסט ממש בקרוב (לפני שהמחירים יעלו...).
תודה מראש.
לצפיה ב-'היינו לפני כמה חודשים בלונדון בהרכב משפחתי זהה'
היינו לפני כמה חודשים בלונדון בהרכב משפחתי זהה
19/02/2017 | 15:28
118
לגבי שדה"ת - מגיעים דרך היתרו או לוטון שניהם מובילים אל/מ העיר. המלון צריך להיות מתאים לשהות של שבוע-10 ימים לא להגעה משדה"ת שהיא חד פעמית
היתרו מחובר לעיר בקו של הרכבת (קו פיקדילי שהוא איטי יחסית או היתרו אקספרס שמאפשר הגעה לעיר תוך 20 דקות). משם קונים כרטיס אויסטר לכל נוסע ומתחילים להתנייד בעיר. אפשר כמובן להגיע במונית או הסעה אצל אחד החאפרים הישראלים שמזמינים מראש
לוטון - צריך אוטובוס שלוקח אל/מ העיר. שעה נסיעה ויש עכשיו הרבה עבודות בדרך. ל- easybus יש הסעות במחירים מצחיקים.
מלון - אני אוהבת את רשתות פרמייר אין או הולידי אין אקספרס. תתחילי לבדוק מיקומים ואם יאפשרו לכם חדר משפחה או שני חדרים צמודים. אנחנו מתקשרים ישירות לבית מלון ומבררים אצלם.
מקומות מעניינים - לונדון היא ענקית ולכל אחד יש מה שמעניין אותו. תרכיבו תכנית משפחתית וננסה לייעץ. אי אפשר להתחיל לרשום כאן רשימות של מוקדי עניין שיסתבר שבכלל לא מדברים אליכם. 
בכל מקרה לדעתי 10 ימים זה המון למשפחה להסתובב בעיר אחת אלא אם יש לכם ילדים ממש סבלנים שאוהבים להסתובב ברגל ולהכנס למוזיאונים :)
לצפיה ב-'הצעות'
הצעות
19/02/2017 | 17:42
4
667
מעולם לא טסתי ל/מלוטון, נחתתי וטסתי רק מהיתרו, ככה שאני לא יכולה להמליץ על משהו אחר. הנוחות של החיבור בין הטיוב ישירות למלון שאני שוהה בו תמיד מפתה מידי בשביל לוותר על היתרו לטעמי, אבל כל אחד רואה דברים אחרת.

בכל הביקורים שלי ללונדון סגרתי את אותו מלון, Z Hotel Shoreditch, נקי מאוד, במיקום מעולה ובמחירים לא נוראיים. הכל בפרופורציה אבל, לונדון יקרה. זה בהשוואה למלונות אחרים שבדקתי בפעם הראשונה שטסתי - השוויתי דירוגים של ניקיון, מיקום ומחיר ואחרי זה פשוט אוטומטית המשכתי לסגור את המלון כי נהניתי מרמת השירות והמיקום. לא יודעת אם הוא יתאים לצרכים של משפחה, אני טסה בדרך כלל לבד או עם עוד 2-3 חברים, החדרים מאוד קטנים ובעיקרון זה מלון בוטיק שמתאים יותר לנסיעות עסקים. יש ארוחת בוקר בתשלום. הפלוס הרציני של המקום לטעמי זה המיקום, 2 דקות הליכה לטיוב, ניתן להגיע בקלות לכל מקום, כולל היתרו.

לגבי מקומות לבקר- מאוד ממליצה על שווקי אוכל, Borough Market נפלא לדעתי. ואם משכימים ומגיעים לקמדן מרקט מוקדם בבוקר אפשר ליהנות גם ממנו מאוד, לפני השעות העמוסות באמת.
אני לא יודעת הרבה על המלצות לאטרקציות עם ילדים, אבל אם אתם בקטע של תיירותיות, לונדון איי, הרכבל מעל התמזה, לונדון דאנג'ן וכו' מהנים מאוד. אבל מאוד יקרים. ישנם מבצעים של 2 במחיר של 1 עם אטרקציות משתנות כל כמה חודשים, אם אתם 4 אולי שווה לכם לברר עוד קצת לגבי זה כדי שתוכלו להכנס להרבה אטרקציות ולשלם על 2 אנשים במקום על 4.
אם לילדים שלכם יש סבלנות והם נהנים מדברים כאלו, יש בלונדון מגוון עצום של מוזיאונים, הרבה עם כניסה בחינם.

לגבי שופינג- בלונדון בהחלט יש פריימרק. כמעט בטוחה שיש חנות ענקית באוקספורד אבל יכול להיות שאני מדמיינת את זה. אוקספורד יקרה ומלאה בחנויות יוקרה אבל ממליצה אפילו רק בשביל החוויה.
בשביל חוויית קניות יותר שפויה מציעה את קניוני ווסטפילד. שוב, לונדון יקרה, אז כדאי לקחת בחשבון. אבל יש פריימרק ענק ובוטס ומגוון ענקי של חנויות בגדים, איפור, נעליים, וכו'. 

מקווה שעזרתי קצת.
לצפיה ב-'יש פריימארק בקצה האוקספורד (מארבל ארץ') ויש גם בווסטפילד'
יש פריימארק בקצה האוקספורד (מארבל ארץ') ויש גם בווסטפילד
20/02/2017 | 16:49
3
54
לא כל החנויות באוקספורד הן חנויות יוקרה, בהרבה חנויות יש בגדים במחירים לא רעים בכלל, תלוי בעיתוי.

זארה ו H&M יותר זולים מהארץ ויש גם רשתות אופנה מקומיות לא יקרות בכלל.
לצפיה ב-'יש גם פריימרק בקצה השני של אוקספורד'
יש גם פריימרק בקצה השני של אוקספורד
21/02/2017 | 07:29
1
48
והוא הרבה יותר נעים ופחות המוני מזה שליד המרבלארצ'
לצפיה ב-'נכון, הסניף במארבל ארץ' המוני בצורה זוועתית'
נכון, הסניף במארבל ארץ' המוני בצורה זוועתית
21/02/2017 | 11:10
53
אני באופן אישי לא סובל את הפריימארק, נכנס רק בשביל להביא לילדים טי שירטים ב 1-2 פאונד וזהו
לצפיה ב-'האמת היא'
האמת היא
21/02/2017 | 21:37
31
שאף פעם  לא ראיתי את הפריימארק באוקספורד בכלל. כשאני נמצאת באוקספורד זה לא מה שאני מתמקדת עליו, אני רק יודעת שיש שם.

אבל צודק, יש גם את החנויות שציינת ועוד מספיק בטווח מחירים אחלה. 
לצפיה ב-'לאוגוסט אולי תספיקו לתפוס כרטיסים במחיר סביר ב WIZZ AIR'
לאוגוסט אולי תספיקו לתפוס כרטיסים במחיר סביר ב WIZZ AIR
20/02/2017 | 08:24
81
שרק פתחו את הקו.
כמובן שכדאי לכם לבדוק גם איזיג'ט מונארך אל על ובריטיש.
במקומכם הייתי מאוד מזדרז בהזמנת הטיסה, המחירים מזמן עלו ולהערכתי עוד יעלו בהרבה.

השדה שהכי כדאי לנחות בו הוא זה שמגיעה אליו הטיסה שהכי מתאימה לכם, יום שעה וכמובן מחיר (שכולל את הדרוש לכם כמו מזוודה), כנ"ל השדה שממריאים ממנו.
אם כל התנאים שווים תחזרי לכאן עם השדות הרלוונטים ונוכל לעזור.

יש הבדל בין נסיעה עם פעוטות לבין נסיעה עם מתבגרים גם מבחינת תחבורה מ/אל השדה (צריך לקחת על הידיים או הם סוחבים את המזוודה?), מבחינת לינה ומבחינת אטרקציות.
אתם צריכים לבחור את האטרקציות שמעניינות אתכם, הארי פוטר מוזיאון תעופה מחזמר או קניות.
הנה דרך שעוזרת לי להשיג הרבה מידע לחופשה איכותית בלונדון
לשאלה הספציפית כן יש פריימרק בלונדון.

לצפיה ב-'איך לא מאבדים דברים בפארקי שעשועים?'
איך לא מאבדים דברים בפארקי שעשועים?
17/02/2017 | 23:08
5
148
היי,

אני בונה על חופשה שתכלול ביקור בפארק שעשועים כמו יורודיסני. אני טס לבד וכל הזמן מוטרד מדברים קטנים כמו איך לעלות על רכבת הרים ולא לאבד את הפלאפון והארנק כשאני הפוך וטס במהירות. מכירים את התחושה?
לצפיה ב-'זה חידוש, בדרך כלל הנושא בקשר לארנקים זה כייסות'
זה חידוש, בדרך כלל הנושא בקשר לארנקים זה כייסות
18/02/2017 | 01:41
121
קודם כל, אלא אם כן אתה נקלע לתקלה נדירה שהרכבת עוצרת כשאתה הפוך, אז שום דבר לא יפול למטה - פיזיקה.
ואם אתה חושש בכל זאת, כיס הדוק של ג'ינס מחזיק ציוד.
למהדרין, כיס עם ריץ' רץ' שגם טוב נגד כייסים שזו סכנה קצת יותר נפוצה.

לצפיה ב-'משאירים הכל למטה ואוספים בסוף'
משאירים הכל למטה ואוספים בסוף
18/02/2017 | 07:37
1
102
המפעילים של רכבות ההרים בכלל לא מרשים לעלות עם חפצים כאלה, בדיוק מאותו חשש
לצפיה ב-'לא "להשאיר למטה"'
לא "להשאיר למטה"
23/02/2017 | 20:39
15
הבת שלי הניחה את משקפי השמש שלה יחד עם עוד חפצים של אנשים. כשירדה מרכבת ההרים הם כבר לא היו שם.
לצפיה ב-'יש פארקים שניתן לשכור תא לשמירת חפצים. '
יש פארקים שניתן לשכור תא לשמירת חפצים.
19/02/2017 | 11:08
16
לצפיה ב-'תיק סגור מאובטח על הגב'
תיק סגור מאובטח על הגב
25/02/2017 | 17:01
3
לצפיה ב-'חופשה באזור ווינה'
חופשה באזור ווינה
17/02/2017 | 22:35
68
אני אגיע לווינה בהתחלת יוני, יחד עם משפחתי (+2) . אהיה מעוניין להיות 6 ימים באזור של טבע מחוץ לווינה העיר  (עד 30-50 ק"מ), ולבצע טיולי כוכב מסביב.
אשמח מאד לקבל הצעות.
תודה ,
דוד
לצפיה ב-'האם הארוחות החינמיות חוזרות למטוסים?'
האם הארוחות החינמיות חוזרות למטוסים?
17/02/2017 | 17:32
2
142
לצפיה ב-'חוזרים בקטנה כמו שאומרים '
חוזרים בקטנה כמו שאומרים
17/02/2017 | 18:04
1
135
רק בארה"ב בינתיים ורק לנסיעות הארוכות מהצד המזרחי למערבי או ההיפך. רק דלתא אבל יונטד כנראה תחקה אותה כדי לא להפסיד קליינטורה. בטיסות הטרנסאטלנטיות בלאו הכי זה לא משנה. גם האוכל לא משהו וזה נאמר ב-understatement
לצפיה ב-'הפואנטה של הכתבה היא הסיבה לשינוי'
הפואנטה של הכתבה היא הסיבה לשינוי
17/02/2017 | 20:38
92
ביטול הארוחות נעשה בתקופת הפסדים וקיצוצים.
היום התעשייה הזו חזרה להיות רווחית, אז חזרו למצב של הגדלה בהוצאות בתקווה לתפוס נוסעים.
לי אישית חוסר הארוחות והבלגן שמלווה לחלוקתן היה רק ברכה. בערך בחצי מהמרים זו הייתה טיסת המשך כשאני הרוג מעייפות ומעדיף שלווה במטוס.
לצפיה ב-'יש מלון מומלץ במינכן ?'
יש מלון מומלץ במינכן ?
16/02/2017 | 22:03
21
161
מבלי לשבור את החסכונות בבנק? עם מזגן (יולי) לא ליד תחנת הרכבת 
(המלצות של מינכנאים להמנע ככל האפשר). אשמח לשמוע אם כי חרשתי את כל 400 בתי המלון חלק יקר מאד, חלק בלי מזגן, בקיצור אפשר חתן עם דבשת? לא.
לצפיה ב-'אז הבנתי שאין לכם המלצות על בתי מלון במינכן '
אז הבנתי שאין לכם המלצות על בתי מלון במינכן
18/02/2017 | 09:33
20
87
החלטתי לעשות עבודה סמינריונית וישבתי כמה שעות בחמישי ושישי על כל האתרים
שזכרתי. לדעתי אני יכולה כבר לעבוד בלשכת התיירות של מינכן. בקיצור:
1. אף פעם לא מוקדם מדי להזמין את המלון שאתם רוצים - גם חצי שנה מראש.
2. למרות שהיצע עצום (בערים גדולות) הטובים והמרכזיים נתפסים זמן רב מראש.
3. צריך להגדיר מה הדרישות. ברגע שמספר בתי המלון מצטמצם מדי, לוותר על
    הדברים הקטנים ולהתרכז בחשוב באמת כמו נניח בקיץ מזגן. חימום יש תמיד
    בחורף בארופה. מיטות. הם מראים מיטה קווין וקינג בבתי המלון היותר חדישים
    בגרמניה והסתכלתי על הגודל. יש חדרים של 14 מ' והמיטה היא ברוחב 130 מ'
    אם ישנים שם מעל ללילה אחד? ממש צפוף מכל הבחינות. זול כן, נוח לא.
4. אני מוותרת בדרך כלל על ארוחת הבוקר שעולה משהו בין 17 ל-22 יורו לאדם
    בחלק גדול של בתי המלון. תמורת 5 יורו אפשר לשתות קפה/תה ולחמניה או
    קרואסון, אלא אם ארוחת הבוקר היא חלק מהחוויה שלכם של חופשה בחו"ל.
    יש אגב בתי מלון, שארוחת הבוקר שלהם ממש חוויה, אז אני לא מוותרת. אבל 
    אם אני בעיר גדולה שיש בה מה לטייל ולראות ולבקר? מוותרת על ארוחת
    הבוקר, קונה בדרך משהו ומסתערת על המטרות. אם אני יוצאת לנופש?
    ארוחת בוקר מפנקת הכרחית.
5. אזור הרכבת מאד לא מומלץ במינכן, אבל מה לעשות שרוב בתי המלון מרוכזים
    שם? בתי המלון הטובים האחרים אכן במרכז אבל לא ברחובות
    הרועשים והמחירים בהתאם (400 יורו ללילה). 
6. עדיף לא ללון ליד השדה אלא אם למחרת בבוקר מוקדם הטיסה הביתה.
    אלו המלצות שקיבלתי מאנשי מינכן. יש אוטובוס מהשדה כל רבע שעה
    עולה 10.50 יורו לאדם, לוקח 45 דקות בערך. יש גם רכבת S, יורו יותר.
7. אפשר מראש לקבל המלצות על מסעדות ומיקומן על המפה.
8. אפשר לקבל מפה חינמית של מינכן במידע לתייר.
9. יש כרטיסי משפחה לנסיעה בתחבורה הציבורית.

שאלות? הערות? 

נ.ב. מצאתי מלון, חדר סביר, עם מזגן, עם מעלית, ליד הרכבת ממש, נוח מאד לבוא לשם ישר מהשדה עם המזודוות. לא רצוי לטייל אחרי 10 בלילה. כרטיסי טיסה ?פספסתי את המבצע שהיה עד ה-15 בפברואר, חבל.
לצפיה ב-'...חברים שבו לא מזמן,וסיפרו על מהגרים בהמון משוטטים'
...חברים שבו לא מזמן,וסיפרו על מהגרים בהמון משוטטים
18/02/2017 | 09:39
5
112
באפס מעשה ב''מרינה פלאץ'' עד כדי הרגשה לא נעימה
לצפיה ב-'אין ספק. משטרת מינכן מטפלת בחלק מהבעיה'
אין ספק. משטרת מינכן מטפלת בחלק מהבעיה
18/02/2017 | 09:59
4
102
אני מבינה שאת השיכורים שהסתובבו בתחנת הרכבת מסלקים בערב לגן הבוטני
שנמצא לא רחוק משם. אני גם הבנתי שיש די הרבה משטרה בכלל בעיר אבל עושה רושם, לפחות לפי בתי המלון שמתמלאים כל יום בקצב אדיר, שזה לא מפריע לתיירים להגיע. אז אנחנו יחד עם ההמון, נתגבר.
לצפיה ב-'אחרייך...בקרוב'
אחרייך...בקרוב
18/02/2017 | 15:52
3
18
לצפיה ב-'אני אשהה בזה כנראה..'
אני אשהה בזה כנראה..
18/02/2017 | 16:12
2
63
לצפיה ב-'הראשון'
הראשון
18/02/2017 | 16:14
12
לצפיה ב-'המחיר מצויין אבל זה מחוץ לעיר'
המחיר מצויין אבל זה מחוץ לעיר
18/02/2017 | 16:31
57
אנחנו נהיה שם למעשה שני לילות אבל בקשי יום וחצי לכן חשוב לי להיות במרכז עד כמה שניתן
לצפיה ב-'היינו במלון ממש טוב לטעמי בזלצבורג. החסרון היחיד'
היינו במלון ממש טוב לטעמי בזלצבורג. החסרון היחיד
18/02/2017 | 11:14
2
84
שלו הוא שהוא ליד תחנת הרכבת. סביבה דוחה.
לצפיה ב-'זלצבורג?'
זלצבורג?
18/02/2017 | 12:45
1
76
תני לי את שם המלון אם טעית והתכוונת למינכן, תודה.
לצפיה ב-'לא טעות. התייחסתי למלונות באזור של תחנת רכבת מרכזית.'
לא טעות. התייחסתי למלונות באזור של תחנת רכבת מרכזית.
18/02/2017 | 13:36
20
לצפיה ב-'אם כוונתך למלונות בסביבת מכיכר מריאנפלאץ '
אם כוונתך למלונות בסביבת מכיכר מריאנפלאץ
18/02/2017 | 13:44
10
64
אז מלון סטנדרטי עם הדרישות שלך בערך.
מלון מרקורי מונכן אלשטאדט (Mercure Hotel München Altstadt)  500 מטר מתחנת הרכבת.  הבעיה - חדרים קצת צפופים (18 מ"ר).  ארוחת בוקר נחמדה מאוד..
 מלון נוסף שרק שמעתי עליו (לא לנתי),  הוא מלון  Asam Hotel München
 חדרים גדולים וארוחת בוקר טוב .

באם תחליטי כן להיות די קרובה לתחנת הרכבת (כפי שאת כתבת,  יש לזה יתרונות וחסרונות).  אוכל להמליץ על עוד 2  בתי מלון שם שלנתי בהן.

לצפיה ב-'כן, אשמח לקבל עוד שמות של בתי מלון'
כן, אשמח לקבל עוד שמות של בתי מלון
18/02/2017 | 14:25
9
15
לצפיה ב-'להלן המלצתי לבתי מלון במינכן סביבת תחנת הרכבת '
להלן המלצתי לבתי מלון במינכן סביבת תחנת הרכבת
18/02/2017 | 20:19
8
45

Courtyard by Marriott Munich City Center
הגיל נותן אותותיו במלון אבל חדרים מרווחים וארוחת בוקר טובה (כאשר לנתי שם לפני 4 שנים).  חדר כושר מצוייד ועוד... מקווה שאינך ניבהלת מאורחים במלון הזה מהמפרץ ואסיה.  למרות השם המחייב שלו הוא לא יקר במיוחד.

Hotel Metropol
ממליץ על חדרי הדלוקס המשופצים והמרווחים, עם אמצעים להכנת קפה/תה.
ארוחת בוקר טובה . לא מבין מדוע הוא רק *3  לדעתי שווה *4 בשקט .

אגב פליטים/מהגרים.  שמעתי מחברים שבגלל ההטרדות ומכת הגניבות שם לאחרונה,  אין כמעט גרמניות שמשתזפות בגן האנגלי בקיץ.  מקווה עבורך שהמצב "יתייצב" כאשר תבקרי שם.

בהצלחה.

לצפיה ב-'תודה, מקוה לטוב'
תודה, מקוה לטוב
18/02/2017 | 21:05
7
13
לצפיה ב-'מלון במינכן'
מלון במינכן
19/02/2017 | 10:57
6
38
הייתי לפני כחודש במלון קטן בשם טננבאום ברחוב ויליאם הרצוג, מלון פשוט במחיר נמוך נקי ומסודר במיקום מעולה.היתרון הגדול שלו זה שהוא נמצא צמוד לסנדלינגר טור- נקודה בה מפגש של קוים רבים כך שניתן להגיע ממנו בקלות לכל מקוםת. בנוסף האזור הזה הוא אזור של מסעדות חנויות ובתי קפה רבים שנחמד מאוד לשוטט בהם ותוך דקות בודדות מגיעים רגלית ובקלות לשטאכוס (כיכר קארל) או למארינפלאץ.    (גם הנגישות טובה מנמל התעופה )
מלון נוסף מומלץ ממולו זה מוטל ONE, אופציה מעולה אם זמין.

לצפיה ב-'המלצה נוספת בסקרנותי..ביטלנו את ההוא..'
המלצה נוספת בסקרנותי..ביטלנו את ההוא..
19/02/2017 | 11:31
1
45
לצפיה ב-'כן, מלון מצויין '
כן, מלון מצויין
19/02/2017 | 12:53
37
המחיר לחדר עם אפשרות ביטול יצא יקר הרבה יותר ממלונות אחרים
למרות שמהיקום שלו באמת פנטסטי. אני לא מסתכנת יותר בהזמנת
בתי מלון ללא אפשרות ביטול. אני משערת לעצמי שלקחת חדר בלי ביטול? אז זה באמת משתלם.
לצפיה ב-'לצערי המוטל ONE כבר מזמן מלא (ליולי!)'
לצערי המוטל ONE כבר מזמן מלא (ליולי!)
19/02/2017 | 12:50
3
42
לגבי הטטנבאום, לצערי זה מלון בלי מיזוג אוויר. יולי בלי מיזוג?
אני לא מסתכנת. תודה על ההצעות.
לצפיה ב-'מוטל ONE'
מוטל ONE
21/02/2017 | 11:14
2
12
מנצל את השירשור
יש כמה מוטלים בשם ONE במינכן
לאיזה בדיוק הכוונה?

תודה

רונן

לצפיה ב-'לזה ליד Sendlinger Tor'
לזה ליד Sendlinger Tor
21/02/2017 | 12:07
1
11
השני ליד הדויטשה המוזאון נאמר לי שהוא קצת רחוק מהתחתית S BAHN
אבל אם זה לא מפריע ויש מקום לך על זה. החדרים ממש קטנטנים 14 מ' 
כל השאר נשמע בסדר גמור.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/02/2017 | 09:02
2
לצפיה ב-'חופשה עם נופים בתקציב דל'
חופשה עם נופים בתקציב דל
16/02/2017 | 13:57
17
302
אנחנו זוג בני 30+ מעונינים לצאת לחופשה ל 4-5 לילות תחילת חודש מאי, מחפשים משהו שנוכל לשלב נופים, רצוי ירוק, הרים, אגמים, התקציב דל יחסית עד 2,000$ ואנחנו מעדיפים בתי מלון ברמה סבירה (3 כוכבים) לא פוסל גם דירות.
חשבתי על טיול כוכב בבוקרשט ומשם לטיולים. 
השאלה העיקרית היא איזה אפשרויות יש שיכולות להתאים למסגרת התקציב אם לוקחים בחשבון שצריך לשכור רכב, או שאולי יש מקומות שמהם ניתן לטייל באמצעות תחבורה ציבורים או טיולי יום לא יקרים?

לצפיה ב-'קפריסין'
קפריסין
16/02/2017 | 14:02
8
180
יוון
התחבורה הציבורית לא משהו אבל היתר זול.
יוצא לי לשבוע בסביבות 1000 ש"ח לא כולל אוכל ודלק שאדע רק אחרי.
טיסות עם ryanair ודירה דרך BOOKING ואשכיר רכב כנראה Dolar או מה שיצא זול.
נופים, יש הרי טרודוס. חופים אין מקום ללא חוף. אגמים... לא מכיר אבל יש אגם מלח ליד לרנקה. יש גם המון ארכאולוגיה ומוזאונים.
ואגב מסעדה ביוונית זה טאברנה ויין מקומי זה אוּזוּ.
לצפיה ב-'מה נקרא איך - '
מה נקרא איך -
17/02/2017 | 11:57
192
קיוסק - מוכר כל מיני משקאות קלים,חטיפים ומיני פריטים אחרים כמו צעצועים ארנקים וכדומה.
קפניו - בית קפה , מגיש קפה ומשמש כמקום מפגש 
אוזריה - בית קפה שמגיש גם משקאות חריפים ומזטים
טברנה - מזנון בו מגישים ארוחות, היום קוראים לכל המסעדות המשרתות תיירים בשם הלא נכון מכיוון שזה נראה יותר אוטנטי לתיירים.
אסטורטוריה - מסעדה כמו שצריכה להיראות מסעדה. גם היום יש עדיין כאלו שנקראות כך שחשוב להן לשדר יוקרה ולא פופוליזם. מבקרים בהן בעיקר מקומיים.

במקרים רבים מאוד כדי לקדם את התיירות והפרנסה, מוכנים היוונים לעוות שמות כדי לזכות ביותר מבקרים, כמו שמות המסעדות כמו שמות אתרים .
למשל לאי המצורעים קאלידו קוראים ספינלונגה כי זה מצלצל יותר מענין אצל התיירים, כמו האגדה על שבירת הצלחות שהיא שקר גס וכל זה מכיוון שאיזה במאי החליט באיזה סרט על יוון שלשבור צלחות זה נראה פראי ומתאים לסרט שלו, ומאז כולם חושבים שזה מנהג ביוון...

לצפיה ב-'קפריסין זה לא יוון'
קפריסין זה לא יוון
17/02/2017 | 14:31
6
157
ואוזו זה לא יין..

תחבורה ציבורית שלא נדע מהצרות...וקפריסין בעונת התיירות לא כל כך זולה..
לצפיה ב-''
17/02/2017 | 19:13
4
72
לא דייקתי רק הכיוון פחות או יותר. ההדגשה שיש דילים זולים. התכוונתי למשקה מקומי ביוון חריף.
אגב, הכנתי יין מענבי יין קברנה ומרלו עם שמרים ומכיר היטב הנושא.
לצפיה ב-'יין קפריסין..זהו יין הקומנדריה המפורסם'
יין קפריסין..זהו יין הקומנדריה המפורסם
17/02/2017 | 20:24
3
90
ומבשלת השיכר הקפריסאית נקראת KEO
והמלצה ממני על שתיית יין אפרודיטה זהו יין לבן עם מאכלי ים ותהיו בעננים!
ובסיומה של הארוחה תתכסדו בכוסית קטנטנה של משקה הזיוניה.
ועוד רבות יסופר על המשקאות אותם תוכלו ללגום בקפריסין האי.
לצפיה ב-'אחלה'
אחלה
17/02/2017 | 22:49
8
לצפיה ב-'ההיסטוריה החריפה שלי.. '
ההיסטוריה החריפה שלי..
18/02/2017 | 15:56
1
61

ההיסטוריה החריפה שלי..

אינני מהשתיינים כלל וכלל אבל בהחלט אוהב לתת דרור
לייצרי וללגום מידי פעם את המשקאות החריפים הללו על כל טעמיהם וגווניהם השונים.
הבקבוקים הראשונים של המשקאות החריפים שכנו להם אצלנו בבית[בצריף]בנשר.
ארון מרושת שקראו לו פעם 'ארון אוויר' ניצב במטבחון הקטן הכיל את צלחות האוכל ויתר כלי המטבח ולמטה במדף עמדו ניצבים בקבוקי הליקר הזהוב עם כיתוביות משונות,וכנראה שאבא שלי אהב לעתים ללגום גם הוא מהנוזלים החריפים הללו.
בכל אופן אלו היו בקבוקי המשקה החריף הראשונים שהכרתי ולא העזתי לטעום!
לימים..בבגרותי התנדבתי לשרת ביחידת הצוללות ושם כמידי שבוע היינו מקבלים 'מנות צוללן' שנלקחו כדוגמת המסורת הימית הבריטית.היו אלו חפיסות כחולות קטנות של שוקולד 'ליבר' מריר ובקבוק של משקה חריף הנקרא 'ברנדי מדיצינל'.או 'אקסטרא פיין' כבר אינני זוכר בדיוק.
השוקולד היה טעים לנו אז ואת המשקה הזהוב מבקבוק הברנדי ירקנו בהתחלה מגועל עד שהורגלנו מעט לקחת לגימה אחת קטנה אל גרוננו כדוגמת וותיקי היחידה.
כזוג צעיר..שימש אז השטוק 84 במסיבות,אולי לא בתדירות שתיינית מובהקת אבל מידי פעם לקחנו 'שלוק חריף וצורב פנימה אל גרוננו.
שנים חולפות..שנים עוברות וכבר הכרנו כל מיני משקאות חריפים כאלה ואחרים.
יום חתונתי באותו ערב קייצי נסתיים בלגימות מיותרות עם כל חבורת הילדות שלי מנשר ב'חוף הכרמל' שם בילינו לאחר ליל החתונה ואני הקאתי את בני מעיי ובעצם הרגשתי 'גמור' וחולה לאחר כל השתייה באותו הערב המשמח.
לימים טיילנו בקפריסין האי השכן וכאן הכרתי את המשקה החריף שלאחר הארוחה הנקרא 'זיווניה'.
נהוג ללגום ממנו למרות חריפותו הרבה אחרי ארוחות ה'מזה',מגישים ממנו בכוסיות קטנטנות כדוגמת אצבעוני של תופרות,והופ..ובחריפות רבה פנימה אל הגרון.ובמסעדה המשפחתית הנהדרת שליד המלון המהודר בשמו 'גריישן פארק' שבכביש אייה נאפה\פרוטאראס מזרחה כאן אכלנו ארוחות נהדרות ולגמנו מהחריף החריף הזה הבהיר בצלילותו.
בפעם השנייה שטיילתי בקפריסין..
אני וחבריי גולשים ברכב השכור בכביש הררי ונהדר מהמפנה המערבי של הרי הטרודוס לעבר הכביש החופי לימסול-פאפוס,
מימין אני מבחין באחד מדוכני הדרכים האלה הנפוצים כל כך באי הזה.
תפוזים לימונים ויתר מפירות העונה נמכרים שם לרוב.
ממתקים מקומיים יינות מעשה בית מזכרות ועוד ועוד.
אנחנו עוצרים ובוחנים מהסחורה המונחת על הארגזים,משמאל בצד אני מבחין בבקבוקים ללא תוית ואני שואל לתכולתם את המוכר הזקן שם.
הוא מחייך אלי חיוך בלי שיניים וכולו זחוח כשהוא אומר לי 'זיווניה'.
אני הרי כבר מכיר את הטעם ויודע שזה המשקה הכי הכי חריף שטעמתי מעודי ואני אוטוטו מוציא את מעותיי וההוא כבר אורז לי בקבוק אחד בנייר עיתון,לא לפני שהוא מוזג ויוצק לי ממנו בכוס מלוכלכת קטנה את ה'דלק מטוסים' הזה..
אני לוקח ב'שלוק' אחד את אותו משקה והווווווו.....חשיכה נופלת עלי,כל בני המשפחה עוברים לנגד עיניי,הזקן ממצמץ בעיניו ומחייך ואני..מעורפל ואיני יודע לאן לפנות,חבר מרגיש משהו ואוחז בידי שלא אסתחרר לצדדים.שכחתי מהרכב השכור,שכחתי היכן אני נמצא ואפילו התחלתי למלמל מילים אחרונות לפני שאלך לבקר את ה'ריבויינה של עויילם'.
אשתי מצד אחד וחבריי ממולי ואני כולי נטוע במקומי מאותה לגימת 'מוות' של משקה האלים הזה ה'זיווניה'.
חלפו דקות ארוכות עד שפג טעמו ויכולתי להיכנס לרכב ולהמשיך בטיול.
שוב חולפות שנים..ובטיול זוגי שלי ושל אשתי לאי השושנים רודוס התוודעתי אל השתייה החריפה היוונית המסורתית הנקראת 'אוזו' ומאז הבקבוק ההוא נמצא תדיר על השולחן אצלי כהרגל ואני לאחר ארוחת הערב לוקח כוסית קטנה ולוגם להנאתי.המלאי מתחדש כל העת אצל חנויות המשקאות בסביבה וכמובן ב'דיוטי פרי' בדרך לחו'ל.
החברים גם הם כבר מכירים את נוהגי זה ואני מכבדם לעתים במשקה הזה.
ובאותו מקום נופי נהדר שבהרי האי אני מגלה את אחד מהיקבים הנהדרים של המשקאות החריפים ובקבוקי האוזו המצויינים שקניתי לי שם.הכפר נקרא בשמו 'אמבונה' ובכפר על ידו באותו כביש ישנה עיירת ציורית נוספת בשמה 'סיאנה' וכאן נמכר משקה מקומי הנקרא בשמו 'סומה' הוא הוא אחיו התאום של ה'זיווניה' הקפריסאית הן בניחוח והן בחריפות.
זהו..זה כל הסיפור,ולמה נזכרתי כעת לכתוב את רשמיי אלו?
אצל היאכטה של החבר הטוב שלי מונחים במגירת השולחן בספינה אחדים מהמשקאות האלה ובארוחות הבוקר שלנו שם אנחנו נוהגים לטעום גם מהם וכנראה שהבוקר טעמתי[יותר מידי] ונהנייתי ונזכרתי בכל ההיסטוריה החריפה שלי!

אוגוסט 2010

לצפיה ב-'לא אני'
לא אני
18/02/2017 | 22:41
57
אצלנו במשפחה שתו או "שפריץ" (ורמוט עם סודה) או "צויק'ה" (משקה רומני).

אותי זה לא משך אף פעם, מכיוון בעיקר כשראיתי אנשים שלא כמוך משתכרים ונראים רע מאוד, למרות שהם יודעים שהם לא יודעים לשתות.

אני מעולם לא שתיתי משקאות משכרים, או מים או תה.

אמנם כאשר אירחתי קבוצות מיחידות משטרה מכל העולם, החזקתי עבורם בקבוק יין "קיוי"תוצרת עמיעד ובהשקת הכוסיות אצלי לא היו יותר מכמה טיפות, שלא ייעלבו.

מאז אני חוקר את כרתים, (זו השנה ה-28...) "אוזו" לא מצא חן בעיני וגם לא ה-"ראקי" הכרתי שיש לו ריח של עראק רק שהם לא עשויים מאניס אלא מענבים.
מה שכן, מצאה חן בעיני הבירה "מיתוס" ואני נוהג שם כיוון שהימים חמים לשתות כחצי ליטר בירה קרה (בקבוק) אבל רק בארוחת צהרים.

מה שמצחיק אותי תמיד , זה לראות אנשים שותים משקה משכר ומעוותים את הפנים כאילו זה היה משהו המגעיל ביותר, וממשיכים לשתות.....

לצפיה ב-'ניסיתי לכתוב "קפריסין, יוון"'
ניסיתי לכתוב "קפריסין, יוון"
17/02/2017 | 22:53
62
התכוונתי לשתי מדינות שונות.
ובהמשך שקעתי לפרט רק על קפריסין.
אז יחסית גם יוון זולה.
לצפיה ב-'אולי סלובניה'
אולי סלובניה
17/02/2017 | 14:15
2
142
טרם הספיקותי  אבל שמעתי שזה מקום יפה וזול וגם יש שם פראו נשיא עכשו בתור דוגמא מייצגת ליופי
לצפיה ב-'כבר לא זול'
כבר לא זול
17/02/2017 | 18:20
32
לצפיה ב-'בהחלט כן, סלובניה יעד מתאים'
בהחלט כן, סלובניה יעד מתאים
18/02/2017 | 11:16
29
לצפיה ב-'חברים שלי חזרו עכשיו מירח דבש באלבניה ומקדוניה'
חברים שלי חזרו עכשיו מירח דבש באלבניה ומקדוניה
18/02/2017 | 20:35
101
לא יודעת סכומים אבל אמרו שזול מאד, יפהפה, וטעים טעים טעים. שכרו רכב ונסעו להם בהרים. נהנו ממש.
לצפיה ב-'2000$ זה המון ! אנחנו בשנת 2016'
2000$ זה המון ! אנחנו בשנת 2016
20/02/2017 | 13:19
2
59
טוסו ב RYANAIR או WIZZAIR לאחד מהיעדים הבאים:
1) קרקוב
2) בודפשט
3) ברטיסלבה (סלובקיה)
4) וילנה
5) פראג
6) בוקרשט
7) יאש

יש עוד מלא יעדים זולים שם
אני ממליץ בחום על טיסה לקרקוב ומשם ליסוע באוטובוס לאזור בדרום פולין שנקרא "זקופנה" - מקום קסום וכפרי וירוק, ממש מדהים שם.

בית מלון תסגרו דרך BOOKING.COM

אם הטיול כולו עולה לכם יותר מ 3500 ש"ח לשניכם אני אהיה מופתע

לצפיה ב-'הסכום מבחינתי כולל רכב אוכל וקניות'
הסכום מבחינתי כולל רכב אוכל וקניות
20/02/2017 | 13:28
1
66
זאת הכוונה, האם זקופנה אפשר לנסוע לשם בתחבורה ציבורית? (ההורים שלי היו בטיול מאורגן)
לצפיה ב-'כמובן, יש אוטובוסים כל חצי שעה מתחנה מרכזית בקרקוב'
כמובן, יש אוטובוסים כל חצי שעה מתחנה מרכזית בקרקוב
20/02/2017 | 14:21
31
נסיעה יפה של שעתיים דרך ההרים וזה עולה איזה 15 שקל

בזקופנה ממש יפה, גם שיש כפרים באזור שהם נהדרים ואם אתם אוהבים סקי או מרחצאות של מיים רותחים באמצע השלג - גם לא חסר. אני ממליץ בחום על אתר בשם "ביאנקה" שהוא מדהים, אפשר להתנסות גם בסקי שזה כיף ממש

יש הרבה בתי מלון בזקופנה וממה שאני רואה פה הם לא יקרים בכלל

גם שהמסעדות שם ממש שוות, מסעדות עץ כאלו שיושבים על בול עץ בזמן שלהקה פולנית מסורתית מנגנת בכלים קלאסיים. אוכל טוב ומעניין שאין בארץ.

ראה בתי מלון:

לצפיה ב-'היום אפשר לנסוע לאיטליה לכמה ימים במחירים שאפילו יותר זולים'
היום אפשר לנסוע לאיטליה לכמה ימים במחירים שאפילו יותר זולים
20/02/2017 | 13:47
37
וכמובן שאיטליה מדהימה ויש המון המון מה לראות שם!
לצפיה ב-'הזמנת טיסות בחורף עבור קיץ///כרטיסי טיסה - דמי ביטול'
הזמנת טיסות בחורף עבור קיץ///כרטיסי טיסה - דמי ביטול
16/02/2017 | 08:14
3
103
האם בטיסות למזרח הרחוק יש יתרון בהזמנת כרטיסים בחורף עבור נסיעה בקיץ?
חושבני שההפרשים שונים ליעדים שונים.

בנושא דמי ביטול: הצצתי באתר ההזמנות של אל על וראיתי שדמי ביטול 240 דולר.
יכול להיות שדרך סוכן נסיעות דמי הביטול מזעריים? סביב 100 דולר

נסיעה טובה
לצפיה ב-'ככל שידוע לי דמי הביטול נקבעים לפי החלטת החברה.'
ככל שידוע לי דמי הביטול נקבעים לפי החלטת החברה.
16/02/2017 | 09:24
2
65
כשטסנו לקנדה דמי הביטול באייר קנדה היו בערך 250 דולר ובבריטיש היו 100 דולר (ומחיר יותר זול עם טיסות טובות יותר...).
הזמנו את הטיסות דרך סוכנת נסיעות.
לצפיה ב-'אז אל על סנובים'
אז אל על סנובים
16/02/2017 | 14:14
1
65
לפני 5 שנים הזמנתי וביטלתי טיסת אל על אצל סוכן נסיעות.נקנסתי ב-100 דולר.
היום התקשרתי לאל על שאמרו לי כי לסוכנים אין שליטה על הקנס מה שלתומי חשבתי שכן בגלל שהם מקומבנים אצל סיטונאי טיסות
לצפיה ב-'קנס הביטול תלוי בסוג הכרטיס שהזמנת. ככה זה בכל החברות.'
קנס הביטול תלוי בסוג הכרטיס שהזמנת. ככה זה בכל החברות.
17/02/2017 | 00:07
36
ככל שהמחיר יותר זול דמי הביטול יותר גבוהים.
בחברות הלו קוסט דמי הביטול הם 100% ממחיר הטיסה.
אם תזמין במחיר מלא בחברות הסדירות דמי הביטול הם 0.
לצפיה ב-'חושבת לטוס לוינה עם Austrian Airlines אשמח לשמוע דעתכם'
חושבת לטוס לוינה עם Austrian Airlines אשמח לשמוע דעתכם
15/02/2017 | 16:20
31
130
אשמח לשמוע חוות דעת טובות / רעות
בעיקר חשוב לי לדעת עמידה בלוחות זמנים
והאם החברה נחשבת כטובה מבחינת בטיחות
תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'חברה מעולה'
חברה מעולה
15/02/2017 | 16:27
4
135
מניסיון מועט שלי (לפני 3 שנים), טיסה בזמן וכיסאות נוחים. בנוסף יש איתם אפשרות (אם אתם בלי רכב), לשלוח את המזוודות כבר בתחנת הרכבת במרכז וינה.
לצפיה ב-'מה הכוונה בכך שאפשר לשלוח את המזוודות?'
מה הכוונה בכך שאפשר לשלוח את המזוודות?
15/02/2017 | 18:00
3
98
אכן נהיה בלי רכב (בתקווה שאכן התכנון שלנו לטוס יצא לפועל...).
תודה על התגובה המהירה.
לצפיה ב-'אם את לוקחת את הרכבת ממרכז העיר לשדה התעופה'
אם את לוקחת את הרכבת ממרכז העיר לשדה התעופה
16/02/2017 | 08:41
2
96
יש דלפק צ'ק אין של אוסטריאן בתחנת הרכבת ואפשר כבר שם לשלוח את המזוודות ולא להסחב איתן בעליה לרכבת/בשדה התעופה.
לצפיה ב-'וואו! מעולה. תודה על המידע'
וואו! מעולה. תודה על המידע
16/02/2017 | 09:05
26
לצפיה ב-'יש מלון הילטון ביציאה מהתחנה'
יש מלון הילטון ביציאה מהתחנה
16/02/2017 | 16:05
66
מיקום מעולה
לצפיה ב-'חברה טובה מאד. טסתי איתם כמה פעמים בשנים האחרונות'
חברה טובה מאד. טסתי איתם כמה פעמים בשנים האחרונות
15/02/2017 | 19:48
1
85
הכל דפק כמו שעון.
המטוסים סטנדרטים לחלוטין, שום דבר מיוחד.
אבל העמידה בזמנים והשרות טובים.
לצפיה ב-'רק הבהרה לגבי סוג המטוס'
רק הבהרה לגבי סוג המטוס
16/02/2017 | 11:47
73
אוסטריין מקצים לישראל מטוסים  בהגדרה של טיסות פנים אירופאיות.
זה אומר שבדרכ אין מסכים אישיים, אין שקעי הטענה ואין מחלקת עסקים.
לצפיה ב-'טסנו איתם בדצמבר האחרון, היה מצוין מכל בחינה שהיא'
טסנו איתם בדצמבר האחרון, היה מצוין מכל בחינה שהיא
15/02/2017 | 20:11
81
יצאו וחזרו בזמן, אוכל סבבה לגמרי. אין מסכים ואין שקעי חשמל במטוס, אבל חוץ מזה היה מצוין.
לצפיה ב-'טסנו איתם בדצמבר'
טסנו איתם בדצמבר
15/02/2017 | 20:37
75
שום דבר מיוחד.
לצפיה ב-'עוד שאלה- האם מהרגע שמזמינים אין אפשרות לביטול?'
עוד שאלה- האם מהרגע שמזמינים אין אפשרות לביטול?
15/02/2017 | 21:40
12
72
ראשית, תודה לכל העונים!
עכשיו דילמה:
בכיוון הלוך לטיסה שראיתי, נותרו רק 3 מקומות ואנחנו שניים. לצערי רק מחר בסביבות 9 בבוקר אדע אם אוכל לטוס.
איך אפשר לראות האם יש אפשרות להזמין את הטיסה, לתת פרטי אשראי ולבטל מחר בבוקר אם לא אוכל לטוס?
אני יודעת שיש הזמנות לטיסות שניתן לפעמים לשריין או לבטל תוך 24 שעות (אחותי עושה זאת לפעמים, אבל היא בדירוג מיילים מאוד גבוה ביונייטד) אבל אני לא ראיתי איך ניתן לבדוק זאת באתר.
לצפיה ב-'לכל כרטיס יש תנאים ברורים של שינוי וביטול'
לכל כרטיס יש תנאים ברורים של שינוי וביטול
15/02/2017 | 21:43
1
58
בד"כ הזולים הם ללא ביטול והשינויים בעלות שמצויינת בתנאים.
גם המיילים בהתאם.
לצפיה ב-'אז אתפלל שעד מחר בבוקר לא יקנו'
אז אתפלל שעד מחר בבוקר לא יקנו
15/02/2017 | 21:52
22
לצפיה ב-'אם אתה מזמין באינטרנט טיסה מישראל יש לך 14 יום לבטל '
אם אתה מזמין באינטרנט טיסה מישראל יש לך 14 יום לבטל
16/02/2017 | 00:42
6
56
תמורת 100 שח לכרטיס.
חוק הגנת הצרכן..
בתנאי שהטיסה לא בתאריך קרוב מידי... נידמה לי שבוע אבל צריך לבדוק.
לצפיה ב-'זה לא תקף לחברות זרות באתר לא ישראלי'
זה לא תקף לחברות זרות באתר לא ישראלי
16/02/2017 | 10:52
5
49
כאשר מזמינים באופן עצמאי מלון בחו"ל – האם אנו מחויבים לפי החוק בארץ או לפי החוק במדינה שבה נמצא המלון או לפי מדיניות בית המלון?
 על רכישות בחברות ישראליות, כגון סוכנויות נסיעות או אתרי אינטרנט ישראליים, חלים החוקים של מדינת ישראל לרבות חוק הגנת הצרכן, כפי שהוסבר לעיל. אך החוק הינו טריטוריילי וחל רק על מדינת ישראל. לכן אם ההזמנה נעשית ישירות  עם בית מלון או באמצעות סוכנות נסיעות בחו"ל, חלים עליה תנאי הביטול הקבועים שם. לרוב התנאים מפורטים לצרכן לפני הרכישה, ולכן  חשוב לקרוא את כל התנאים לפני ביצוע ההזמנה.
רכשתי כרטיס טיסה של חברה זרה דרך אתר ישראלי. במקרה של ביטול, האם אשלם לפי חוק הגנת הצרכן הישראלי או מדיניות חברת התעופה?
השאלה היא האם חוק הגנת הצרכן חל גם על עסקה לרכישת כרטיס טיסה של מפעיל טיסה שאין לו נציגות בארץ, כשהכרטיס נרכש באמצעות סוכן נסיעות בישראל באתר האינטרנט שלו. התשובה היא כן, ולעניין זה פורסמו הנחיות מפורטות של הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן. גם אם יהיה קושי לאכוף את החוק כנגד מפעיל הטיסה הזר, הדבר אינו פותר את הסוכן, האחראי גם הוא לקיום החוק. על הסוכן להסדיר את העניין מול מפעיל הטיסה הזר, ולהבטיח את קיום הוראות החוק.

רכשתי מספר כרטיס טיסה ואני מעוניין לבטל את העסקה. כמה דמי ביטול אאלץ לשלם?
הנושא עדיין נמצא במחלוקת משפטית. בית המשפט העליון דן בשאלה האם בעקבות ביטול הזמנה של כרטיסי טיסה שנרכשו בעסקת מכר מרחוק, רשאי העוסק לגבות דמי ביטול בגין כל כרטיס בנפרד, או שמא יש לראות בהזמנה עסקה אחת. נכון להיום, בהיעדר החלטה אחרת, עלות הביטול תהיה 100 ש"ח או 5%, הנמוך מבינהם, עבור כל כרטיס.

לצפיה ב-'חידוד הנקודה:אם מזמינים באתר של חברה שטסה לארץ אין בכלל שאלה'
חידוד הנקודה:אם מזמינים באתר של חברה שטסה לארץ אין בכלל שאלה
16/02/2017 | 11:45
4
49
 שהחוק תקף.
כל חברה שטסה לארץ חייבת על פי חוק משרדים בישראל וכפופה לחוק הישראלי.
אם מזמינים באתר כמו בוקינג ודומיו שאין להם משרד בישראל אז החוק לא חל.
לצפיה ב-'הסתכלתי על החוק (אני לא משפטנית) ואני לא רואה את מה שאתה '
הסתכלתי על החוק (אני לא משפטנית) ואני לא רואה את מה שאתה
16/02/2017 | 13:26
3
37
אומר. כמו שכתוב החוק הוא טריטוריאלי. לא נראה לי שהוא חל על חברות כמו איזיג'א, ריינאייר, ויז וכו' שמוכרים ישירות באינטרנט 
לצפיה ב-'א. אני כן משפטן ב. כבר עבד לי עם סוויסאיר בלי שום בעיה'
א. אני כן משפטן ב. כבר עבד לי עם סוויסאיר בלי שום בעיה
17/02/2017 | 00:03
2
36
על הזמנה שעשיתי לטיסה (מהארץ) באתר הבינלאומי.
מתקשרים לנציגות בארץ ומבטלים.
החוק הוא אכן טרוטריאלי אבל:
לפי חוק הטייס כל חברה שטסה לארץ חייבת להחזיק נציגות בארץ ולכן החוק חל גם על טיסות שמוזמנות באתר הבינלאומי, בתנאי שהטיסה יוצאת מהארץ.
לצפיה ב-'יכול להיות שהחברות החדשות(ריינאר, WIZZ...) ינסו להתחמק מהחוק'
יכול להיות שהחברות החדשות(ריינאר, WIZZ...) ינסו להתחמק מהחוק
17/02/2017 | 00:28
1
32
בתירוצים שונים. 
בחברות הותיקות לא מתווכחים בכלל.

לצפיה ב-' תודה על ההסברים'
תודה על ההסברים
19/02/2017 | 10:32
4
לצפיה ב-'את יכולה לרכוש את הכרטיסים ותוך שבוע לרכוש ביטוח ביטול'
את יכולה לרכוש את הכרטיסים ותוך שבוע לרכוש ביטוח ביטול
16/02/2017 | 06:55
1
65
אני חושב שבהראל, צריך לעלות משהו כמו 5% מעלות ביטול הכרטיס.
תרימי טלפון אליהם כדי לודא.

כך שאם נגיד דמי הביטול לכרטיס הם 100$ עלות הפוליסה לזוג צריכה להיות בערך 10$ ואז אם תבטלי תקבלי 160$ חזרה (הם אמורים להחזיר 80%), יצאת בנזק של 50$.

את הביטוח את יכולה לרכוש עד שבוע ממועד רכישת הכרטיס, את לא חייבת לרכוש אותו עכשיו.

עוד נושא לתשומת ליבך, לאל על ואוסטריאן יש קוד שייר (או לפחות פעם היה - עוד נושא לבדיקה), כך שיכול להיות שאת רוכשת כרטיס לאוסטריאן אבל אמורה לעלות למטוס של אל על.
יש לכך משמעות במקרה של שביתה באל על (אני חושש שהביטוח לא מכסה מקרים כאלה) ויכול להיות שבהזמנת הושבה מוקדמת.
לצפיה ב-'לפי האתר של אל על - אין קוד שייר ביניהן. מזל...'
לפי האתר של אל על - אין קוד שייר ביניהן. מזל...
16/02/2017 | 09:06
22
לצפיה ב-'דיון חשוב! למרבה השמחה קבלתי אישור והיה מקום בטיסה אז הזמנתי'
דיון חשוב! למרבה השמחה קבלתי אישור והיה מקום בטיסה אז הזמנתי
17/02/2017 | 15:11
11
לצפיה ב-'אחלה חברה. '
אחלה חברה.
15/02/2017 | 21:41
62
אבל בבטיחות רק אלעל כי נשארים על הקרקע
לצפיה ב-'חברה מצויינת'
חברה מצויינת
16/02/2017 | 08:44
16
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות המהירות ושאלה בנושא מלון בוינה'
תודה רבה על התשובות המהירות ושאלה בנושא מלון בוינה
16/02/2017 | 09:13
5
73
בוקר טוב,
לאור הפרגון לחברת התעופה, בצעתי את ההזמנה לפני מספר דקות!
אמנם יש לי עוד חודש, אבל אני כבר מתרגשת מהטיסה המתוכננת, אולי בגלל עוגמת הנפש כשהיתה לי כשנאלצתי לבטל טיול משפחתי בחגים.
עכשיו מתחילה לברר לגבי מלון - אנחנו זוג.
אני מתחילה בדרך כלל לחפש דרך בוקינג. אשמח לדעת מה נחשב כמקום מרכזי (אוהבים לחרוש ערים בעיקר בהליכה) ואם יש המלצות למלון ספציפי במקום מרכזי - מה טוב.

לצפיה ב-'Mercure Zentrum'
Mercure Zentrum
16/02/2017 | 09:45
1
60
מלון מצוין שקשה למצוא מרכזי ממנו
לצפיה ב-'שריינתי שם מקום וממשיכה לבדוק... תודה!'
שריינתי שם מקום וממשיכה לבדוק... תודה!
16/02/2017 | 10:18
22
לצפיה ב-'Hotel Austria'
Hotel Austria
16/02/2017 | 09:53
29
לצפיה ב-'Hotel Maria Theresia מאד מוצלח לדעת ובמחיר סביר'
Hotel Maria Theresia מאד מוצלח לדעת ובמחיר סביר
16/02/2017 | 11:41
51
החדרים קצת קטנים, אבל המיקום מעולה והמלון מאד נעים.
בוינה יש כמה קווי רכבת תחתית מאד יעילים וכל עוד אתה ליד אחד מהם אתה מסודר.

לצפיה ב-'יכול להמליץ על מלון סטפאני (Stefanie)'
יכול להמליץ על מלון סטפאני (Stefanie)
18/02/2017 | 23:54
12
לצפיה ב-'טיסה הזמנתי! תודה לכל העונים בנושא מלון - בודקת...'
טיסה הזמנתי! תודה לכל העונים בנושא מלון - בודקת...
16/02/2017 | 18:35
19
לצפיה ב-'הולנד בקיץ'
הולנד בקיץ
15/02/2017 | 14:37
2
124
אני רוצה לתכנן טיול להולנד בקיץ שיהיה משולב עם הופעה של אנדרה ריו במסטריכט.ראיתי באתר שלו שיש כרטיס משולב עם לינה,יש למישהו\מישהי מידע איך אפשר להשיג כרטיסים רק למופע ללא לינה ושלא דרך משרדי הכרטיסים שלוקחים עמלות מאוד גבוהות?אשמח גם למידע על כפרי נופש בהולנד כאלו שהם לא עמוסים בילדים קטנים.
תודה על כל מידע.
לצפיה ב-'מה הבעיה? דרך האתר שלו'
מה הבעיה? דרך האתר שלו
15/02/2017 | 15:36
71
לצפיה ב-'מומלץ ביותר'
מומלץ ביותר
15/02/2017 | 18:47
62
היינו כבר פעמיים במופע שלו,האחרון עם הילדים שנהנו מאד.הוא ניחן בחביבות וחוש הומור הולנדים טיפוסים ותמיד מזכיר את עיר הולדתו מאסטריכט,כך שהופעה שם היא גולת הכותרת.
אני רוכש כרטיסים דרך Eventim .
לצפיה ב-'שאלת פתיחה כללית לגבי צפון איטליה בקיץ'
שאלת פתיחה כללית לגבי צפון איטליה בקיץ
15/02/2017 | 10:25
25
120
שלא כהרגלי, פברואר כבר במחציתו וחופשת הקיץ המשפחתית שלנו עדיין לא מתוכננת! לשם השוואה, בינואר לפני שנה כבר היו לנו כרטיסי טיסה, הזמנות למקומות לינה וכמובן תכנון כללי לטיול המשפחתי באוגוסט באוסטריה..
השנה דשדשנו (מסיבות שונות ומשונות) ועכשיו נפל הפור - בלחץ הילדים - על צפון איטליה.
התחלתי לקרוא ורוצה מאוד להתחיל לרוץ קדימה עם הזמנות (בעיקר מדאיגים אותי מקומות לינה בגלל הדרישות המסוימות שלנו), ולכן הייתי רוצה בבקשה להתייעץ באופן כללי לגבי חלוקת זמנים הגיונית. כן, ברור לי שזה אינדיבידואלי וכו', ובכל זאת אשמח לשמוע חוות דעת.
בגדול עלינו: זוג הורים, 2 בנים (12 ו-8 ), שבועיים כאמור בצפון איטליה. חלוקת זמן בין סביבות אגם מג'ורה, סביבות אגם גארדה (כמובן גארדלנד) ואזור הדולומיטים. האם פשוט לחלק שווה בשווה את הזמן בין 3 האזורים? (כלומר 4-5 ימים לכל אזור). האם יש אזור אחד שלדעתכם שווה להקדיש לו יותר או פחות מאחרים? כל תובנה (כללית) תסייע בשלב זה להתחיל להריץ עניינים.
תודה!
לצפיה ב-'מתי אתם רוצים לנסוע?'
מתי אתם רוצים לנסוע?
15/02/2017 | 12:36
14
82
כי איזור אגם גארדה בסביבות אוגוסט זה פקק אחד גדול.
גם האיטלקים בחופש וצפוף, צפוף, צפוף.
לצפיה ב-'לצערי אנחנו נאלצים לנסוע באוגוסט... יש עדיפות לשבועיים '
לצערי אנחנו נאלצים לנסוע באוגוסט... יש עדיפות לשבועיים
15/02/2017 | 12:43
8
87
הראשונים מול האחרונים של החודש?
לוותר טוטאלית על אגם גארדה (חוץ מנניח יום בגארדלנד) ולהתרכז באזורים אחרים?
די מבאס שזה המצב אבל זה המצב.
לצפיה ב-'עדיפות לסוף אוגוסט'
עדיפות לסוף אוגוסט
15/02/2017 | 12:59
3
79
בגארדה בסוף אוגוסט סביר להניח שמתקרר קצת. 
הדולומיטים, לדעתי מספיק יומיים אלא אם אתם רוצים ללכת לטייל על הפסגות (היכן שאפשר) אז נניח שלושה אבל זה בהחלט, לאלו שלא מיטיבי לכת, ממצה את ההילייטס.
לצפיה ב-'ממש לא מספיק יומיים לדולומיטים - חבל לטרוח לנסוע עד לשם'
ממש לא מספיק יומיים לדולומיטים - חבל לטרוח לנסוע עד לשם
15/02/2017 | 13:08
2
63
לפחות מ-3 לילות.
לצפיה ב-'לדעתך'
לדעתך
15/02/2017 | 16:33
1
51
חבל לטרוח? לדעתך, לא מספיק שני לילות צריך שלושה? לדעתך.
דעתי שונה. יש כאלו שנוסעים ללילה, יש לשניים ויש לשבועיים. כל אחת ואחד חופשיים להחליט מה מספיק להם, לדעתם בלבד.
לצפיה ב-'לדעתי ועפ"י נסיוני. הנסיעות בדולומיטים הן מפותלות ומפרכות.'
לדעתי ועפ"י נסיוני. הנסיעות בדולומיטים הן מפותלות ומפרכות.
15/02/2017 | 17:05
46
ועד שרק מגיעים מאזור גארדה לתוככי איזה ואל בדולומיטים (ולא - טרנטו או בולצאנו לא נחשב דולומיטים) זה לפחות חצי יום. אז להגיע לדולומיטים ליום אחד נטו ולחזור זה רק בכדי לסמן וי ולהגיד שהיינו.
אם יש רק יומיים - חבל להתרוצץ בהם בנסיעות הלוך וחזור מגארדה לצפון ועדיף לטייל בהם באזור יותר קרוב ונגיש באזור האגמים.
לצפיה ב-'יש את הספר שכל המשפחות הישראליות מטיילות איתו - '
יש את הספר שכל המשפחות הישראליות מטיילות איתו -
15/02/2017 | 13:06
3
74
ייתן לך רפרנס באיזה אתרים כדאי להשקיע וכמה זמן.
לצפיה ב-'יש לי, קראתי. ובכל זאת מבקשת גם את יחס הפורום '
יש לי, קראתי. ובכל זאת מבקשת גם את יחס הפורום
15/02/2017 | 13:18
2
61
בעיקר כי ההתייחסות שלה בספר הספציפי הזה (אולי כי זו עדיין מהדורה מ2013 ואין לה חידוש) היא לקטנים יותר. בהשוואה לשאר הספרים בסדרה (ונסענו עם כולם...), יש בספר הזה המון התייחסות ל"כן עגלה/לא עגלה", "כן מנשא/לא מנשא", "כן מתאים לקטנטנים/לא מתאים לקטנטנים". הכול טוב ויפה, אבל שלי מזמן לא קטנטנים.
לצפיה ב-'גם הילדים שלי כבר לא קטנטנים והספר סייע לי רבות בלהתפקס'
גם הילדים שלי כבר לא קטנטנים והספר סייע לי רבות בלהתפקס
15/02/2017 | 13:28
1
49
פחות או יותר על מה שיתאים ויעניין גם אותם וגם אותנו המבוגרים.
רק לקחת בחשבון שבמציאות מספיקים ביום טיול פחות ממה שכתוב שם.
לצפיה ב-'בוודאי, אין בינינו ויכוח. הספר כבר ברשותנו יש לנו ניסיון'
בוודאי, אין בינינו ויכוח. הספר כבר ברשותנו יש לנו ניסיון
15/02/2017 | 13:34
37
רב ומוצלח מאוד עם הסדרה ואני ממליצה עליה בקביעות לכולם.
לצפיה ב-'היינו באוגוסט. צפוף רק בסופ"ש - באמצע השבוע זה סביר.'
היינו באוגוסט. צפוף רק בסופ"ש - באמצע השבוע זה סביר.
15/02/2017 | 12:57
1
15
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/02/2017 | 13:20
1
לצפיה ב-'היינו בסוף אוגוסט לא היה לנו צפוף מי יודע מה'
היינו בסוף אוגוסט לא היה לנו צפוף מי יודע מה
15/02/2017 | 13:23
2
61
הכל תלוי לאן מחליטים לנסוע
אנחנו עשינו רק נסיעה אחת ארוכה מדרום האגם לצפונו ועשינו זאת בדרך המהירה (בכביש אגרה) שממש לא היה עמוס. דרך הנוף היא העמוסה, אבל לא כל יום נוסעים... בילינו יום אחד בגארדהלנד, יום אחד בסרמיונה, יום אחד נסענו לפארק החבלים - הכל היו נסיעות קצרות ונסבלות לגמרי
בין לבין בילינו די הרבה בכפר הנופש עצמו והילדים נהנו מאד

לצפיה ב-'איזה כפר נופש? לאיזה רשת הוא שייך?'
איזה כפר נופש? לאיזה רשת הוא שייך?
15/02/2017 | 13:28
1
11
לצפיה ב-'/altomincio-family-park'
/altomincio-family-park
15/02/2017 | 15:40
31
אפילו יש תכנון לחזןר אליו או לפארק אחר ברשת

לצפיה ב-'ועוד שאלה אם כבר התחלתי.... '
ועוד שאלה אם כבר התחלתי....
15/02/2017 | 13:21
4
69
האם כדאי לטוס לורונה (למשל, אלאיטליה עם עצירת ביניים קצרה) או למילנו?
לצפיה ב-'תלוי היכן נמצא מרכז "כוכב" הטיול שלכם.'
תלוי היכן נמצא מרכז "כוכב" הטיול שלכם.
15/02/2017 | 13:31
3
49
אנחנו היינו שבוע בגראדה + 4 ימים דולומיטים ולכן הטיסות שלנו היו עד לורונה (דרך רומא) - וזה התברר כנכון ומוצדק.
לצפיה ב-'אני חושבת לעבור בין 2 מקומות לינה (אולי 3). השאלה באמת'
אני חושבת לעבור בין 2 מקומות לינה (אולי 3). השאלה באמת
15/02/2017 | 13:36
2
50
איפה נתחיל ואיפה נסיים. בספר היא כותבת שסוכנויות הרכב בוורונה נסגרת בערבים/לילות. האם זה גם הניסיון שלכם?
לצפיה ב-'לקחנו והחזרנו את הרכב בצהריים אז אני לא יודע.'
לקחנו והחזרנו את הרכב בצהריים אז אני לא יודע.
15/02/2017 | 14:26
37
מן הסתם לא בעיה לברר את שעות הפתיחה של סוכנויות הרכב בשדה התעופה של ורונה.
לצפיה ב-'אנחנו לקחנו מוקדם בבוקר 6~'
אנחנו לקחנו מוקדם בבוקר 6~
15/02/2017 | 15:37
46
והחזרנו בסביבות 22:00, אז זה כנראה לא נכון. מה שכן בערב היו מעט מאד עובדים. גם ההשכרה וגם ההחזרה בנמל התעופה של ורונה זכורים לי לרעה ואם תרצי אפרט לך בפרטי, אבל לא היום.
אני אישית הייתי מקדישה יותר זמן לדולומיטים על חשבון האגמים, אבל זה כי אני אוהבת הרים וטיולי טבע.
לצפיה ב-'לדעתי, מאחר ויש לכם זמן לתכנן, תבדקו מהן האטרקציות באיזור'
לדעתי, מאחר ויש לכם זמן לתכנן, תבדקו מהן האטרקציות באיזור
15/02/2017 | 13:26
1
53
שמעניינות אתכם וסביבם תבנו את התכנית...
לצפיה ב-'בדיוק זו גם דעתי'
בדיוק זו גם דעתי
15/02/2017 | 16:39
40
אי אפשר לתכנן עבור אף אחד מאחר ואף אחד מאתנו, בעיקר לא בפורום אנונימי כמו כאן, מכיר את השני. מי נוסע/ת, אין ילדים? יש ילדים? בני כמה? מה ההתעניינות,
טבע? הרים? אגמים? ערים? הסטוריה? גאוגרפיה? הכרת התושבים וכו'.
אנחנו די חרשנו את צפון איטליה רוב האגמים, הדולומיטים, הערים, אבל לא בבת אחת ולא בטיול אחד. אני יכולה לייעץ יותר לאנשים שנוסעים בלי ילדים כי נושא העסקת הילדים בטיולים כבר מזמן פאסה אצלי  עדיין יש לי דעה כל מה מעניין (אותי) ומה ריגש אותי יותר ומה פחות ועל מה הייתי מוותרת ועל מה בשום אופן לא. לכן הייעוץ הוא כללי ואני מצפה מאנשים (אולי ציפיה לא ריאלית) שיקראו וילמדו את המקום אליו נוסעים, עם התייחסות לעצות עד כמה שהן רלבנטיות.
לצפיה ב-'אנחנו היינו בדיוק שבועיים לפני שנה'
אנחנו היינו בדיוק שבועיים לפני שנה
16/02/2017 | 00:23
2
74
גם באוגוסט. הילדים שלי היו שנה שעברה בני 13 ו 11.
אני למדתי מניסיון עבר שאנחנו אוהבים להיות לפחות 3, 4 ימים במקום, אז בטיול היינו 5 ימים בדרום אגם גארדה - סירמיונה, 6 ימים בצפון האגם ריבה דל גארדה ומכיוון שנחתנו והמראנו מונציה היינו עוד לילה בונציה.
אני חשבתי שלא שווה לי לנסוע ליום או יומיים לדולומיטים כיוון שהנסיעה קשה וארוכה מידי ולא התחשק לי להתעסק בלמצוא מקום ללינה ללילה אחד, וויתרנו על זה לטובת טיול יותר רציני אולי שם בעתיד.

בשביל במשפחה שלי, התכנון הזה עבד מעולה ולא הייתי עושה את זה אחרת... מניסיון עבר - אני אוהבת להישאר במקום, להכיר את בעל המלון למשל ועוד אנשים לוקאליים, אני אוהבת לנסות לדבר איתם (במקרה הזה באיטליה דיברתי איטלקית) וליצור איזשהו קשר שכבר מכירים אותי ואומרים לי שלום במסעדה שמוצאת חן בעיני או בגלידריה שחזרנו אליה כל יום כי היתה מצוינת.

היו קצת פקקים, יותר בכניסה לריבה דל גארדה, ניסינו להימנע מהם כמה שאפשר בעזרת וויז.

כיף לכם :) מאוד מאוד נהננו שם - אני לגמרי רוצה לחזור...
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
16/02/2017 | 09:33
9
לצפיה ב-'כל כך נכון. 3 לילות במקום אחד זה מינימום ומעט מדי לי'
כל כך נכון. 3 לילות במקום אחד זה מינימום ומעט מדי לי
16/02/2017 | 09:54
41
ואני עושה את זה כשאין ברירה ויש קונצרט שממש חשוב לי שלא להפסיד. אבל בשאר הזמן אני אוהבת ללון לפחות 5 ימים אם לא 7, במקום אחד. אני נהנית גם מהחוויה המקומית עד כמה שניתנת, לא רק להיות תיירת ולבקר בסט אתרים מוכתב מראש.
לצפיה ב-'אמנם יום הוולנטין עבר אבל 17 יעדים רומנטיים בעולם'
אמנם יום הוולנטין עבר אבל 17 יעדים רומנטיים בעולם
15/02/2017 | 07:33
2
58
אין לי מושג מה פירוש יעד רומנטי אבל, מן הסתם זה ענין של טעם אישי של כל אחד ואחת מאתנו אז הנשיונל ג'אוגרפיק ניסה לתמצת
לצפיה ב-'אלסקה מישהו? אני מאד ממליצה'
אלסקה מישהו? אני מאד ממליצה
15/02/2017 | 07:36
50
לצפיה ב-'אהבה כל הזמן!'
אהבה כל הזמן!
15/02/2017 | 07:39
16
לצפיה ב-'המלצות לאאוטלטים בין ניו יורק ובוסטון והופעות'
המלצות לאאוטלטים בין ניו יורק ובוסטון והופעות
14/02/2017 | 16:51
11
97
אהלן!

רציתי לשאול איזה אאוטלטים מומלצים בין ניו יורק סיטי ובוסטון, או באיזור בוסטון?
בנוסף, באיזה אתר מומלץ לחפש הופעות חיות בארה'ב? או כרטיסם לברודווי ?

תודה רבה

לצפיה ב-'"אאוטלטים" הם בעיקר "מלכודות תיירים" כיום'
"אאוטלטים" הם בעיקר "מלכודות תיירים" כיום
15/02/2017 | 05:45
116
עבור חלק מאוד גדול מהאנשים שגרים בארה"ב, האינטרנט החליף את האאוטלטים ו"חשף אותם במערומיהם" - אנשים הבינו שהמחירים באאוטלטים אינם "מחירי מציאה", וש YOU GET WHAT YOU PAY FOR.
אנשים למדו שהסחורה שנמכרת בחנויות האאוטלט היא לא אותה סחורה שיש בחנויות ה"אמיתיות" של אותה פירמה ב"מחירי מציאה" - אלא שזו סחורה שמיוצרת במיוחד עבור חנות האאוטלט, שנמכרת יותר בזול כי היא מיוצרת יותר בזול - איכות נמוכה יותר, חמרים פחות טובים, גימור פחות טוב.

אנשים למדו למצוא את המציאות שלהם באינטרנט, ולקנות יותר בזול מהאאוטלט.
ולכן - הקהל שתמצא באאוטלטים יהיה מאוד דומה לקהל שתמצא ב"מלכודות התיירים" במנהטן. תערובת של תיירים שבאו למלא שקיות ואנשים שאינם שייכים לפלח האוכלוסייה שיכול לקנות באינטרנט מסיבות כאלו ואחרות (טכנופובים \ חסרי כרטיס אשראי וכיוצ"ב).

במקביל, חלה אינפלצייה רצינית במספר קניוני האאוטלט ב 15-20 השנים האחרונות, והשילוב של שני הטרנדים הללו גרם לכך שהאיפיון של האאוטלטים באמריקה משתנה מאוד בשנים האחרונות - הפופולאריות של המקומות הללו יורדת, ה FOOT TRAFFIC יורד, ובגלל שמחזור העסקים יורד - ה"מבצעים" פחות טובים.

בין ניו יורק סיטי לבוסטון יש כיום חמישה או שישה קניוני OUTLET גדולים.
התיירים הישראלים מחבבים את קניון WOODBURY COMMON שנמצא מצפון לניו יורק סיטי.
בקונטיקט, אם כשנוסעים לכיוון בוסטון ממשיכים על ה I-95 במקום לעבור ל I-91 יש קניוןי אאוטלט בקלינטון ובווסטברוק.
מדרום לבוסטון, לא רחוק מהמפגש של I-95 וכביש I-495 יש את קניון האאוטלט של רנת'האם.
ומצפון לבוסטון יש את קניוני האאוטלט של KITTERY (במדינת מיין, על הגבול עם מסצ'יוסטס).
יש גם קניון אאוטלט ענק וחדש ב HOOKSET בניו המפשייר (צפונה לבוסטון על כביש I-93), ויתרונו הוא שבניו המפשייר אין "מס קנייה" (מע"מ).

לגבי כרטיסים להופעות - יש עשרות אתרים, בתלות במה בדיוק אתה מחפש. נקודת התחלה יכולה להיות האתר של TICKETMASTER.
לצפיה ב-'אפליקציה מעולה לכרטיסים todaytix'
אפליקציה מעולה לכרטיסים todaytix
15/02/2017 | 10:07
9
64
השגתי דרכם כרטיסים במחיר ממש זול לאלאדין ...

לצפיה ב-'תודה רבה. יש מצב שרוס ומרשל יותר זולים מהאווטלטים האלה כיום?'
תודה רבה. יש מצב שרוס ומרשל יותר זולים מהאווטלטים האלה כיום?
15/02/2017 | 11:53
8
67
ומה זה מחיר זול עבור אלאדין? :--)
לצפיה ב-'זה היה 30 פאונד להצגת צהרים בלונדון'
זה היה 30 פאונד להצגת צהרים בלונדון
15/02/2017 | 12:35
51
ב- TKTS מציעים אותה עכשיו ב- -60-73.5 פאונד לערב

THURSDAY 16 FEBRUARY
ALADDIN
Time Seat Location Our Price Theatre Price % Reduction
19:30
Stalls
Stalls
£60.50
£73.50
£59.50
£72.50

לצפיה ב-'כן, בהחלט'
כן, בהחלט
15/02/2017 | 12:39
6
60
רוס ומרשל הרבה יותר זולים. הבעיה שהמבחר יותר קטן ולא תמיד אפשר למצוא מידות, אבל מה שמוצאים זה באמת במחיר מציאה.

כנסו לטארגט או וולמארט. האיכות בכלל לא רעה והמחירים טובים.
לצפיה ב-'אני נגד טארגט '
אני נגד טארגט
15/02/2017 | 13:04
5
92
הדברים נראים יפה אבל האיכות שאלוהים תשמור, זבל שבזבל. אני כל שנה מתפתה לקנות שם משהו. ממכנסי טריקו שחורים למשל הצבע יורד בכתמים - כלומר יש מעין כתמי חלודה. כנ"ל מחולצות טריקו שקניתי ולא רק בטארגט. הדברים מאבדים צורה. בקיצור פרט לבגדים תחתונים בסיסיים, לא להשקיע שם כסף. בגדי ילדים זו אופרה אחרת בשתי החנויות או הרשתות. שווה להשקיע המחירים זולים ובהתחשב במהירות שילדים גדלים, ההשקעה שווה והתחלופה רצויה. מרשל בקטגוריה של הזבל (סליחה אם אני פוגעת במישהו). TJMAXX שם יש מציאות רק צריך המון סבלנות לפשפש בין הכמויות האדירות. ב-KOHLS הדברים לא רעים, טיפה יותר יקר (ממש טיפה) אבל שווה לא יודעת אם יש קוהלס באזור המזרחי. אני מתמחה בשופינג אם זה לא היה ברור עד כה.
לצפיה ב-'אני קניתי לא מעט בטארגט'
אני קניתי לא מעט בטארגט
15/02/2017 | 15:47
1
65
אמנם בגדי ילדים.
בוואלמארט האיכות טובה יותר.
קנינו נעלי ספורט מצויינות לאחת הבנות, וחולצות טריקו לאחד הבנים שהוא חורש עליהן ללא הפסקה.

לצפיה ב-'אכן, קניה מוצלחת בעיקר לילדים '
אכן, קניה מוצלחת בעיקר לילדים
15/02/2017 | 16:59
40
נהדר שהצלחת בקניה, לי יש כמה דברים שמשמשים כסמרטוטי לבישה לבית בלבד. אני קונה בוולמארט רק לילדים של המשפחה, ורק כשהם עדיין לא בני טפשעשרה כי אז יקרעו לי את הצורה אם אביא משהו מוולמארט או טארגט. 
לצפיה ב-'לובשת חולצה של טרגט כרגע'
לובשת חולצה של טרגט כרגע
15/02/2017 | 18:18
57
אני אוהבת את טרגט.

גלוי נאות, אני קונה שם בעיקר דברי מטבח, חומרי נקוי, סבונים וכדומה. אבל אנ גם קונה שם בגדים. יש לי לא מעט בגדים משם החזיקו מעמד יפה, ולא מעט שאני קונה רק לעונה, אבל ב10 דולר, מה אכפת לי? מצד שני בגדי ההתעמלות שלהם לא רעים בכלל.

טי ג'י מקס ומרשלס הם אותה חברה. האיכות של הבגוד תלוי במקום של החנות הספציפית. ככל שהמיקום יותר טוב, כך האיכות.

קוהלס לא משנים מבחר. אהבתי אותם תקופה, אבל עכשיו נמאס לי מהם ואני לא מוצאת שם כלום יותר.

האמת שכרגע בכלל קשה לי למצוא בגדים שאני אוהבת. בנגוד לבוסטון אני כן מבקרת באאוטלט פעם ב... ודווקא כן מוצאים שם דברים טובים במחירים סבירים. אבל... בחנויות שאנחנו מכירים ויודעים מה אנחנו קונים. וכן, אנחנו בעיקר שומעים שם כל שפה חוץ מאנגלית.

עם הנאמר יש לציין שבאמת אני קונה לא מעט ברשת. ממעילים, למגפיים, למכנסיים. בטח ובטח גרביים. אמזון עושים ממני אחלה קופה, אבל יש גם חנויות אחרות שאני מחבבת. אני בכלל דואגת כי יש לי נציג אישי באחת הרשתות, כנראה שאני מבזבזת שם הרבה יותר מדי (backcountry.com). אבל קניתי שם ציוד ולא רק בגוד.
לצפיה ב-'גם מרשל'ס וגם TJMAXX שייכים לאותה חברת אם'
גם מרשל'ס וגם TJMAXX שייכים לאותה חברת אם
18/02/2017 | 00:53
1
27
שנקראת TJX COMPANIES - שנסחרת בבורסה האמריקאית כ XNYS:TJX (המפקדה שלהם נמצאת בפריימינגהאם, מסצ'יוסטס).
זו חברה שמכרה בשנה האחרונה סחורה ב 31 מיליארד דולר, והרווח הנקי שלה אחרי מס היה 2.28 מיליארד דולר.

לאותה חברה יש גם רשת גדולה של חנויות באירופה שנקראת TK MAXX.

שתי רשתות החנויות - גם מרשל'ס וגם TJ MAXX - מוכרות פחות או יותר את אותה סחורה, שבחלקה הגדול מיוצרת במיוחד עבורם (לפעמים על ידי פירמות ידועות, אבל בגירסא "מוזלת") ובחלקה הקטן היא "עודפים" של עונה קודמת מרשתות יותר יוקרתיות או מיצרנים שחיסלו מלאי.

יש קוהל'ס ב 42 מתוך 50 המדינות של ארה"ב. בחוף המזרחי הם נמצאים פחות או יותר בכל המדינות.

לגבי ענייני כתמי הצבע וכתמי חלודה - נשמע כמו בעיית מיים קשים יותר מכל דבר אחר.
אני שומע על תופעות דומות מחברים בארה"ב שחיים באזורים שבהם יש מיים קשים כמו ניו המפשייר או ניו ג'רסי.

לצפיה ב-'מענין ענין המים הקשים ותודה על המידע המסחרי'
מענין ענין המים הקשים ותודה על המידע המסחרי
19/02/2017 | 07:27
6
לצפיה ב-'מניין תפילה בשבת בפרינאים ספרד '
מניין תפילה בשבת בפרינאים ספרד
14/02/2017 | 16:44
6
217

מחפש לארגן מניין לתפילות שבת פרשת עקב 11-12 אוגוסט 17
בהרים הפרינאים בספרד.

בכוונת משפחתנו לשהות בשבת הנ"ל בהרים הפרינאים בספרד.

אנו מחפשים מטיילים נוספים שמתכוונים לשהות באותה שבת באזור , כך שניתן יהיה לשכור צימרים/מלונות בקרבת מקום ולארגן מניין תפילה בשבת (ולוותר על הצורך להיות בשבת בתוככי הערים ברצלונה או אנדורה)

לצפיה ב-''
14/02/2017 | 21:44
31
לצפיה ב-'אפשר להגיע באוטו?'
אפשר להגיע באוטו?
15/02/2017 | 18:19
1
135
והאם נשים נכללות במניין?

אחרת, אני לא יכולה להגיע.
לצפיה ב-'אכן'
אכן
16/02/2017 | 08:03
20
לצפיה ב-'אשמח לשים כיפה ולקבל כרטיס'
אשמח לשים כיפה ולקבל כרטיס
15/02/2017 | 22:14
2
104
הלוך ושוב.
לצפיה ב-'בטח ראית'
בטח ראית
16/02/2017 | 00:24
1
114
מי הם אלה ששמים כיפה מתוך הנחה שיקבלו הטבות.....

ואתה יודע לאן הם מקבלים כרטיס.

לצפיה ב-'כאן המקום מוגדר'
כאן המקום מוגדר
16/02/2017 | 08:02
92
וגן עדן מובטח לי מראש...
לצפיה ב-'ענייני דרכון (בדרך לחופשה בחו"ל)'
ענייני דרכון (בדרך לחופשה בחו"ל)
14/02/2017 | 08:55
1
131
בעלי צריך לחדש את הדרכון (הבנו מהאתר שיכול להאריך במקום לחדש) אבל אנחנו לא מצליחים להבין מה התהליך.
האם גם כן אין מנוס אלא להתייצב במשרד הפנים? אולי זה רק איזה טופס למלא ולשלוח עם הדרכון? עברנו על האתר ולא מבינים ולצערי לא מצליחים לתפוס מענה של בן-אדם.

תודה!
לצפיה ב-'לא משנה, מצאתי'
לא משנה, מצאתי
14/02/2017 | 09:06
78
(כנראה הבעל לא חיפש מספיק טוב)
לצפיה ב-'חופשת חורף רשמית בצרפת של משרדי ממשלה'
חופשת חורף רשמית בצרפת של משרדי ממשלה
13/02/2017 | 17:46
1
80
שלום רב,
הכוונה שלי לחופשה של משרדי ממשלה ושגרירויות .
הבן שלי צריך לקבל ויזת עבודה לצרפת ונאמר לו ע"י גורם שלישי  שיטפלו בבקשה רק אחרי סיום חופשת החורף שלהם.
האם מישהו יודע מתי מסתיימת החופשה שלהם?
האם הכל מושבת ואין מי שמטפל בנושאים כאלו ?
תודה מראש,
לצפיה ב-'שאלת מזוודות.'
שאלת מזוודות.
12/02/2017 | 13:25
1
149
אלו מזוודות מומלץ לקנות ? לא יקרות וטובות.
בחנויות מוכרים את הסטים של השלוש מזוודות.
איזה מומלץ .?.. 
לצפיה ב-'אני ממליץ'
אני ממליץ
12/02/2017 | 17:33
122
לקנות מזוודות טובות ולא יקרות.
מבחינת הגדלים אני ממליץ שהגדלים יתאימו לצרכים שלך.
לצפיה ב-'שאלה בענייני ויזה'
שאלה בענייני ויזה
12/02/2017 | 10:37
8
143
עליתי לארץ לפני שנה ושניתי את השם בדרכון,הייתה לי ויזה לאמריקה על הדרכון הקודם (לא דרכון ישראלי)
למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות ? השגרירות סגורה היום.
לצפיה ב-'יש לך דרכון זר בתוקף ?'
יש לך דרכון זר בתוקף ?
12/02/2017 | 10:44
2
107
אם יש לך דרכון חדש של אותה מדינה בתוקף,
אין בעיה, סע עם שניהם
בשני הדרכונים יש את אותו מספר זהות שלך ולכן אתה אותו אדם,
גם בדרכון החדש כתוב את שינוי השם והם ידעו מי אתה, אין בעיה.
לצפיה ב-'ANZ1 לא מבין איך לדרכון ישראלי ולא ישראלי יש אותו מספר זהות'
ANZ1 לא מבין איך לדרכון ישראלי ולא ישראלי יש אותו מספר זהות
12/02/2017 | 18:27
1
88
ולמה אתה קורא "מספר זהות".  הוא במפורש ציין שהדרכון עם הויזה האמריקאית
לא ישראלי.  הבעיה לא בכניסה לארה"ב הבעיה איזה שם רשום בכרטיס הטיסה !!
במקרה שכזה יש לגשת למשרד הפנים על מנת לטפל בנושא השמות.
כתוספת הערה   .......ALSO KNOWN AS.
לצפיה ב-'לגבי השם בכרטיס'
לגבי השם בכרטיס
12/02/2017 | 19:11
73
אני מכירה עולה מארה"ב שפותרת את זה ככה: קונה כרטיס עם השם שלה בדרכון האמריקאי, שלא יעשו בעיות בכניסה לארה"ב. יוצאת ונכנסת לישראל עם הדרכון הישראלי ולוקחת איתה אישור של משרד הפנים על שינוי שם, למקרה שישאלו. לא יודעת אם היא היתה צריכה אי פעם לשלוף את המסמך הזה.
לצפיה ב-'אם הדרכון הקודם עדיין בתוקף'
אם הדרכון הקודם עדיין בתוקף
12/02/2017 | 13:05
4
99
אתה יוצא מישראל עם הדרכון הישראלי
נכנס לארה"ב עם הדרכון הקודם
ובחזור הפוך: יוצא מארה"ב עם הדרכון הקודם, נכנס לישראל עם הדרכון הישראלי
לצפיה ב-'אהממ'
אהממ
12/02/2017 | 15:09
3
90
אני לא צריך להכנס  לארה"ב עם אותו הדרכון שיצאתי מהארץ ? 

ואיך העסק עובד בטיסת קונקשן ?
לצפיה ב-'לא'
לא
12/02/2017 | 15:16
1
82
יותר מזה, יש אנשים שחיבים לטוס עם כמה דרכונים,
למשל בחור ישראלי שגר בארצות הברית וקיבל בעבר אזרחות אירופאית בגלל סבא שלו,
אם הוא טס לארצות הברית וטס דרך אירופה, הוא מחויב,
לצאת מישראל עם הדרכון הישראלי, להכנס ולצאת מאירופה עם הדרכון האירופאי ולהכנס לארצות הברית עם הדרכון האמריקאי.
כך שהוא חייב להחזיק 3 דרכונים שונים בתוקף.

לצפיה ב-'לא חייבים להכנס ולצאת מארופה עם דרכון ארופאי'
לא חייבים להכנס ולצאת מארופה עם דרכון ארופאי
12/02/2017 | 15:23
36
לצפיה ב-'הרבה אנשים יוצאים מהארץ עם הדרכון הישראלי ונכנסים לארהב עם '
הרבה אנשים יוצאים מהארץ עם הדרכון הישראלי ונכנסים לארהב עם
12/02/2017 | 15:43
94
הדרכון האמריקאי או האירופי שלהם.

לצפיה ב-'מוסקבה - כרטיס SIM והמלצות'
מוסקבה - כרטיס SIM והמלצות
12/02/2017 | 09:30
111
היוש,

נשהה במוסקבה (זוג בני 30) החל מ-22 בפברואר ועד ה-2 במרץ. לצערי רוסיה לא כלולה בהסדר השווה של גולן טלקום ורציתי לקבל המלצה לאיזה (ואיפה) כרטיס SIM לרכוש? אנו נשהה במרכז העיר ומה שחשוב לנו בעיקר זה חבילת גלישה (5 ג'יגה יספיקו). השיחות פחות חשובות. כמו כן, במידה וישנן המלצות כלליות ו/או ספציפיות לתקופה שלנו, אשמח לקבלן.

תודה!
לצפיה ב-'נסיעה לניו יורק - פעם ראשונה'
נסיעה לניו יורק - פעם ראשונה
11/02/2017 | 23:36
7
142
1. דיאודורנט בצורת ספריי בערכת כלי רחצה לנסיעה (בקבוקים קטנים) בתיק שקוף עם זיפ לוק שכתוב עליה שמתאימה לטיסה. האם להוציא אותו , לקנות אחד באמריקה ולזרוק לפני הטיסה חזרה, או שאין בעיה?

הבהרה- הכיתוב הוא suitable for hand luggage
אני מתכוונת לארוז במזוודה.

2/ אולי מתאים יותר לפורום אספנים:איפה אפשר לקנות מטבעות מיוחדים שכבר לא בשימוש שוטף (תמונות של נשיאים,למשל)? האם זה משהו שמוכרים בחנויות לתיירים?
הכוונה למטבע בודד ולא סט שלם

לצפיה ב-'אין בעיה. בטח שלא במזוודה'
אין בעיה. בטח שלא במזוודה
12/02/2017 | 05:28
3
36
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/02/2017 | 05:26
3
לצפיה ב-'וליתר ביטחון: חנויות בסגנון הסופר פארם נקראות דראגסטור?'
וליתר ביטחון: חנויות בסגנון הסופר פארם נקראות דראגסטור?
15/02/2017 | 05:31
1
6
לצפיה ב-'כן'
כן
15/02/2017 | 10:08
1
לצפיה ב-'אפשר לשים הכל במזוודה חוץ מחומרים שנחשבים מסוכנים'
אפשר לשים הכל במזוודה חוץ מחומרים שנחשבים מסוכנים
12/02/2017 | 10:57
2
82
לצפיה ב-'תודה מרב, הנה הקטע הרלבנטי: "תרופות ומכשירי טיפוח במינון מוג'
תודה מרב, הנה הקטע הרלבנטי: "תרופות ומכשירי טיפוח במינון מוג
15/02/2017 | 05:28
1
6
לצפיה ב-'"בכמויות מוגבלות מותרות לנשיאה"'
"בכמויות מוגבלות מותרות לנשיאה"
15/02/2017 | 05:29
4
לצפיה ב-'4 ימים מחוץ לדאבלין'
4 ימים מחוץ לדאבלין
12/02/2017 | 00:13
10
87
אודה לעוזרים:

חודש מרץ. כ4 ימים מחוץ לדאבלין.
רוצים לשכור רכב. איזה אתרים מומלצים לבני 30?
איזה היילייטס הייתם ממליצים במסגרת הזמן?
אני מאמין שלא מומלץ טיול כוכב?

לצפיה ב-'אם אתם אוהבים נופים והייקינג'
אם אתם אוהבים נופים והייקינג
12/02/2017 | 10:48
1
68
ממליצה על cliffs of Mohar
למרות שלא יודעת עם מזג האויר של מרץ מתאים לזה. כדאי לברר.
לצפיה ב-'מה ההיילייטס של אירלנד?'
מה ההיילייטס של אירלנד?
12/02/2017 | 11:00
54
על מה לוותר בגלל זמן קצר?

טבעת קרי

צוקי מוהר

giant causway

=== חבר המליץ לי על דברים קרובים לדאבלין:

wicklow

howth
לצפיה ב-'ממליץ על החוף המערבי'
ממליץ על החוף המערבי
12/02/2017 | 14:34
7
64
Galway נמצאת כשעתיים וקצת נסיעה מדאבלין, יופי של מקום ל2-3 טיולי כוכב:
יום דרומה עם מפרץ גולוויי, הבורן, דולין עד לצוקי מוהר.
צפונית לגולוויי ישנו חבל קונמארה היפיפה, מנזר קיילמור, דרך הSky Road ועוד נופים יפים.

מעבר לזה, הייתי מוסיף גם את השמורה של הרי וויקלו לעוד לפחות יום טיול, וזה סוגר את העסק.

אם דווקא הgiant's Causeway מעניין אותך, אז אפשר לעשות טיול של 3-4 ימים לצפון אירלנד אחרי דאבלין. בלפסט עיר יפיפיה ומעניינת (בעיקר הסיורים ההסטוריים על המאבק באזור), אזור הקוזוויי כשלידו נמצאת מזקקת בושמילס (יש גם טעימות), ובדרך לשם מבפלסט יש גם את שמורת הטבע של גלנאריף עם מלא מפלים יפים. אם בא לכם בכיוון הזה משהו יותר אינטנסיבי (4 ימים ומעלה) אפשר להמשיך עד לקצה המערבי לDonegal, באזור הזה ישנם צוקי ה"Slieve League" שהם הרבה יותר פראיים, ופחות מתויירים (אבל לדעתי לא פחות יפים) מצוקי מוהר, אזור גלנקלומקיל שמאד אהבתי או פארק גלנביי (Glenveagh).

לגבי טבעת קרי, אפשר לצרף אותה אחרי/לפני הטיול לגולוויי, אבל זה הרבה יותר דרומה מה שאומר יותר נסיעה ו4 ימים מאד מאד אינטנסיביים.

לצפיה ב-'היית ממליצה ללכת רק על צוקי מוהר?'
היית ממליצה ללכת רק על צוקי מוהר?
12/02/2017 | 16:00
1
44
ממליצה על כוכב מדאבלין או לא כוכב?
לצפיה ב-'*ממליץ'
*ממליץ
12/02/2017 | 18:13
41
לא, כמו שאמרתי, אם אתה באזור אז ממליץ כבר לשהות בגאלוויי 3-4 לילות ולעשות משם כוכב, יום אחד מהם לטייל דרומית לגאלוויי ולהגיע עד צוקי מוהר.
יכול גם להשאר באזור דאבלין ולעשות כוכב משם, אבל אז לא בטוח ששווה לנסוע כל הדרך עד לצוקי מוהר וחזרה.

לצפיה ב-'תודה, אני ממש מתלבט מבחינת זמן'
תודה, אני ממש מתלבט מבחינת זמן
12/02/2017 | 21:08
4
39
צריכים להיות בדבלין חמישי-שבת בצהרים.

וטיסה חזרה לארץ ברביעי בערב מדבלין.

לצפיה ב-'שני רעיונות'
שני רעיונות
13/02/2017 | 11:08
3
152
1. להשאר בדאבלין עד יום ראשון, לטייל בשבת בהרי וויקלו או בדאבלין עצמה, בראשון לנסוע לגאלוויי (לבדוק דברים בדרך, או בסביבת דאבלין לעשות ביום זה). בשני-שלישי לעשות טיולים בסביבה. יום אחד צפונית לגאלוויי (קונמארה, הסקיי רואד, מנזר קיילמור) ויום אחד דרומה (צוקי מוהר, הבארן, החוף האטלנטי), ואז ברביעי בהתאם לשעת הטיסה לטייל בדרך חזרה לשדה התעופה.
(חמישי-ראשון לנים בדאבלין, ראשון-רביעי בגאלוויי)

2. מסלול קצת יותר אינטנסיבי מבחינת נסיעה, לנסוע בשבת לכיוון קילארני. ביום ראשון לעשות את טבעת קרי, בשני לנסוע לגאלוויי דרך צוקי מוהר והחוף האטלנטי (ללון בגאלוויי), בשלישי לטייל צפונית לגאלוויי, וברביעי לחזור.
(חמישי-שבת בדאבלין, שבת-שני בקילארני, שני-רביעי בגאלוויי). נראה לי המסלול הזה יותר מלא באטרקציות, אבל הנסיעות מדאבלין לקילארני מקילארני לגאלוויי (בעיקר דרך החוף ולא ישר) יותר ארוכות.
לצפיה ב-'תודה. לגבי הראשונה- זה לא יותר מדי להיות בדבלין?'
תודה. לגבי הראשונה- זה לא יותר מדי להיות בדבלין?
14/02/2017 | 09:40
2
32
אנשים אמרו לי שיום וחצי מספיקים לעיר
ואנחנו שם חמישי-שבת צהרים
לצפיה ב-'בגלל זה כתבתי לטייל בהרי וויקלו'
בגלל זה כתבתי לטייל בהרי וויקלו
14/02/2017 | 11:38
1
33
שמורת טבע מאד יפה ששווה לפחות יום טיולים (רצוי עם רכב, ככה אפשר להספיק כמה מקומות בשמורה כמו גלנדלו, עמק השדים, הדרך המפותלת לאניסקרי וכו...
לצפיה ב-'מאוד מאוד יפה'
מאוד מאוד יפה
15/02/2017 | 14:27
4

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

קרוואן קלאב ישראל
בעזרת קרוואן קלאב ישראל
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה