לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:52
19
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'מכירת נקודות תעופה מיילס אנד מור'
מכירת נקודות תעופה מיילס אנד מור
25/07/2016 | 20:07
16
158
זה אפשרי? יש קבוצה בפייסבוק שבה מוכרים נקודות. האם במועדון הזה זה גם אפשרי?
יש לי כ-11500 נקודות למועדון הזה. כמחצית זה מawards כרטיסי אשראי וכדומה.
יש הבדל בין נקודה שנצברת  מטיסה בפועל לבין נקודות שנצברות מ- subscription או כרטיס אשראי?
איך מחשבים את הנקודות פר נקודה ואיך ההעברה מתבצעת בפועל
תודה על העזרה
לצפיה ב-'כאן בדף יש דיון בענין המיילים שנצברים '
כאן בדף יש דיון בענין המיילים שנצברים
25/07/2016 | 21:07
2
58
תקרא ותראה אם יש לך שאלות מעבר למה שכבר דנו בו באריכות

לצפיה ב-'ראיתי אבל לא דובר למעשה על אופן המכירה בפועל'
ראיתי אבל לא דובר למעשה על אופן המכירה בפועל
25/07/2016 | 21:46
1
36
איך מבצעים את ההעברה של המיילים לבנאדם שמוכרים לו אותם? 
איך כל נקודה/מייל מחושבת? מה שוויה.
האם יש הגבלות על נקודות שהושגו בטיסות בפועל וכ למיני קידומי מכירות וכו'?
לצפיה ב-'במקרה של miles and more זה לא אפשרי'
במקרה של miles and more זה לא אפשרי
26/07/2016 | 01:16
50
סעיף 2.1.3

לגבי השאלה השנייה, לתוכניות שכן מאפשרות העברה, כמו כל מחיר - מה שיוסכם על הקונה והמוכר.  יכול להיות שגם יש תשלום (לחברת התעופה) על עצם ההעברה, כמו בתוכנית של United למשל.

לצפיה ב-'רק שמתי עכשיו לב למספר שרשמת, אין לך מה להצטער'
רק שמתי עכשיו לב למספר שרשמת, אין לך מה להצטער
26/07/2016 | 01:21
12
85
שזה בלתי אפשרי. זה מספר זניח - כחצי טיסה לאירופה (כיוון אחד).  היית מקבל גרושים אם בכלל.
החברה שמוכרים מיילים הם בעלי מספרים גדולים בהרבה, אחרת לא כדאי להתעסק עם זה.
לצפיה ב-'אוקיי תודה. ולגבי התוקף של הנקודות?'
אוקיי תודה. ולגבי התוקף של הנקודות?
28/07/2016 | 10:12
11
24
האם יש תוקף כלשהו למיילים שנצברים?
ראיתי שיש חלוקה בין award miles ו status miles
מה ההבדל ביניהם?
יש לי גם את הכרטיס אשראי שלהם, האם מיילים שנצברים מקניות מוגדרים כaward?
לצפיה ב-'אם יש לך כרטיס אשראי שלהם'
אם יש לך כרטיס אשראי שלהם
28/07/2016 | 10:21
10
35
אז תוקף המיילים אינו מסתיים אף פעם זה הפלוס של הכרטיס.
המיילים שמצטברים משמשים לקניית כרטיסי טיסה או כל דבר אחר שהם מציעים
ואתה מוכן "לקנות" עם המיילים שצברת. הסטטוס מיילז הם מיילים שנצברו בטיסות
והאחרים מהקניות וכו'.
לצפיה ב-'זה מה שחשבתי עד עכשיו'
זה מה שחשבתי עד עכשיו
28/07/2016 | 12:37
9
25
אבל לאחר שחיפשתי תשובה לזה, עלה לי הדף בויקיפדיה של מיילס אנד מור, הם אומרים שתוקף של award miles =36 חודשים
status miles= עד סוף השנה הקלנדרית.
ופה לא ברור לי בכלל מה קורה :/ כי אם הנקודות סטטוס מתבטלות אחרי שנה  זה לא שווה
לצפיה ב-'אני לא יכולה להיות אחראית למה שנכתב בויקיפדיה'
אני לא יכולה להיות אחראית למה שנכתב בויקיפדיה
28/07/2016 | 12:59
32
אבל כשקבלתי את כרטיס האשראי שלהם לפני 5 שנים כמדומני, היה כתוב במפורש שהמיילים שהצטברו אינם פגים אף פעם ואכן זה לא קרה.
לצפיה ב-'אני חושב שיש לך בלבול'
אני חושב שיש לך בלבול
28/07/2016 | 15:19
7
33
סטטוס מיילס ואוורד מיילס אלה לא מיילים אחרים, אלא אותם מיילים (לפחות אלה שנצברו בטיסה) שנספרים למטרות שונות.
אוורד, בשביל לקבל אוורדים - כלומר טיסות ושאר דברים שניתן לקנות בהם.
סטטוס, בשביל סטטוס, אי אפשר לקנות בהם שום דבר.

שווה או לא איני יודע, אבל ברור שסטטוס מיילס צריכים להתאפס - להזכירך, הקטגוריה של כל התוכניות הללו הם frequent flyer .   הם רוצים לתת סטטוס למי שטס איתם באופן תכוף, לא למי שצבר טיסות לאורך 10 שנים.

אגב, לא שהמאמר בוויקיפדיה טועה, אבל למה לא לקרוא ישר בתקנון הרשמי?: http://www.miles-and-more.com/online/portal/mam/de/program/information?nodeid=2522607&l=en&cid=18002
לצפיה ב-'תודה לכם. אז בסטטוס מיילס אין אפשרות לרכוש כרטיסי מתנה?'
תודה לכם. אז בסטטוס מיילס אין אפשרות לרכוש כרטיסי מתנה?
28/07/2016 | 15:34
6
11
אלא רק באוורד?
לא נתקלתי בזה עד עכשיו, תודה.
להבנתי אחרי שלושה חודשים שהכרטיס פעיל אז אין כל מגבלה על תוקף המיילים או ששוב טעיתי. ואם מבטלים אחרי שלושה חודשים?

לצפיה ב-'אין כל מגבלה'
אין כל מגבלה
28/07/2016 | 15:55
5
59
אם אתה מבטל, כל המיילי שצברת ימחקו.
אני לא מסכימה עם דברי Moco10 לי יש גם את ה-award
וגם את הסטטוס מיילים ואני רוכשת את כרטיסי ה-upgrade
שלי הכל מהמיילים שצברתי גם יחד. אין שום הבדל. למשל שלוש שנים
צברתי מיילים גם בטיסות וגם בקניות וכך יכלתי לעשות upgrade
לארה"ב.
לצפיה ב-'לא חושב שזה סותר'
לא חושב שזה סותר
28/07/2016 | 16:27
3
15
למען האמת, אין לי מיילס אנד מור, אלא כמה אחרות - אך המושגים דומים לרוב, וזה גם מתאים למה שראתי עכשיו בתקנון. זה גם מסתדר עם השם שלהם. למה לקרוא למיילים Status miles ?

כשאת טסה 1000 מייל, איך משתנה המאזן?
לצפיה ב-'בדווח שאני מקבלת מדי פעם על המיילים המצטברים'
בדווח שאני מקבלת מדי פעם על המיילים המצטברים
28/07/2016 | 17:17
2
20
כתוב נניח טיסה תל-אביב-פרנקפורט 250 מייל, ואלו אוורד מיילז, קניות בסופר שחורלבן 170 נקודות סטטוס, סה"כ יש לי 420 מייל, טיסה לרומא תעלה לי 400 מייל כלומר יש לי אפשרות להזמין כרטיס טיסה כמובן שיש לשלם עוד מיסים וכו'. לכן אנני יודעת מדוע קוראים לאחד אוורד אבל לדעתי אתה לא מקבל סטטוס של נוסע מתמיד עם כל הדרגות עד שאין לך XXX אוורד מיילס, כלומר המיילים שצברת ולא משנה מוצאם מזכים בכרטיס אבל לא בסטטוס.
לצפיה ב-'ומה קורה ב1 בינואר?'
ומה קורה ב1 בינואר?
28/07/2016 | 21:05
1
10
האם זה נשאר 250 ו 170,  או שזה נהפך ל420 אוורד ?
אם כן, אז זה מה שחשבתי . אם לא, אני מרים ידיים
לצפיה ב-'אין כל הבדל בין 1 לינואר וכל תאריך אחר'
אין כל הבדל בין 1 לינואר וכל תאריך אחר
28/07/2016 | 22:12
9
בדו"ח תמיד רשום כמה אווארד מיילים יש לי וכמה סטטוס, תמיד.
לצפיה ב-'status miles בכלל מאפשרים רכישת טיסות וכו׳ או מיועדים'
status miles בכלל מאפשרים רכישת טיסות וכו׳ או מיועדים
28/07/2016 | 17:16
24
רק לשדרוג הסטטוס כנוסע מתמיד + יתרונות הנלווים לכך?
https://www.miles-and-more.com/online/myportal/mam...
לצפיה ב-'ספר גאורגיה'
ספר גאורגיה
25/07/2016 | 19:25
64
היי
למישהו יש להשאיל/ למכור את הספר גאורגיה בנעלי הרים ג'ינס או עניבה??
יעזור מאוד!!
לצפיה ב-'36 שעות ב-10 יעדים מועדפים ו-52 אתרים שכדאי לבקר ב-2016'
36 שעות ב-10 יעדים מועדפים ו-52 אתרים שכדאי לבקר ב-2016
25/07/2016 | 15:03
54
הניו יורק טיימס הכין לממהרים עשרה יעדים פופולריים לביקור מהיר של 36 שעות והנה הם כאן

http://www.nytimes.com/interactive/2016/07/19/trav...

52 יעדים ל-2016, מהרו, יותר מחצי שנה כבר עברה

http://www.nytimes.com/interactive/2016/01/07/trav...
לצפיה ב-'שאלה על מוסקבה'
שאלה על מוסקבה
25/07/2016 | 12:50
5
131
1. לגבי תחבורה ציבורית במוסקבה: רכבת תחתית פלוס אוטובוסים או חשמלית:
האם ניתן לבצע דרך אתר כלשהו הסדר נסיעה של מין אוייסטר של מוסקבה? חובשי שבועי? 

2. לגבי אתרים ואטרקציות: האם יש מין הסדר שניתן לקנות מין כניסה חופשית לרוב האתרים הכנסיות המוזואנים וכו במכה אחת כמו למשל שקיים באמסטרדם ובסט. פטרסבורג, אם כן, יש אתר על זה? מחירים\?
לצפיה ב-'לאף אחד אין מושג?'
לאף אחד אין מושג?
26/07/2016 | 11:57
4
16
לצפיה ב-'מוסקבה הרבה אתרים נמצאים סביב הקרמלין'
מוסקבה הרבה אתרים נמצאים סביב הקרמלין
26/07/2016 | 18:37
3
62
כך שאני הלכתי ברגל כי כל התחנות בתחתית מביאות בערך לאותו המקום. אם נוסעים לשבוע אין מה לחפש כרטיס מוזל והאמת גם לא נתקלתי שם בחיה כזו. המלון שלי היה מרחק של 4 תחנות מהקרמלין והרבה פעמים הלכתי גם אותו ברגל בערך חצי שעה. 
העדפתי נסיעה בתחתית כדי לא לטעות.
לצפיה ב-'אז לפי מה שאתה כותב'
אז לפי מה שאתה כותב
27/07/2016 | 00:45
2
45
מעבר לשבוע ימים אין מה לעשות במוסקבה?
לצפיה ב-'אכן שבוע זה המון זמן למוסקווה....'
אכן שבוע זה המון זמן למוסקווה....
27/07/2016 | 17:04
1
53
רוב האתרים באזור הכיכר האדומה/קרמלין. יש כמה מוזיאונים במרחקי הליכה משם. לטעמי מספיקים 3-4 ימים למוסקווה - לסנט פטרבורג מומלץ שבוע עד שבועיים.
אולגה007
לצפיה ב-'מסכימה עם אולגה'
מסכימה עם אולגה
27/07/2016 | 19:42
23
אבל הכל תלוי מי המטייל. מי שאוהב אמנות ירצה להקדיש זמן למוזיאונים. חובבי ספרות רוסית ירצו לטייל גם בבתי סופרים שפתוחים לקהל או באתרים המוזכרים בספרים. יש גם פארקים נפלאים וממליצה על ביקור בפארק הניצחון. יש   שווקים פתוחים שווים. בקיץ יש פסטיבלים ברחובות או בכיכר ליד הקרמלין. ומי שמגיע בעונת המופעים בבולשוי יוכל להינות מאופרה ובלט מהטובים בעולם (סוף ספטמבר עד מאי).
לצפיה ב-'מטבע בצ'כיה'
מטבע בצ'כיה
25/07/2016 | 12:41
1
84
איך מומלץ להתנהל עם כסף בצפראג?
האם להשתמש בכרטיס אשראי? האם לקחת איתי יורו ולהחליף שם? או האם להחליף בארץ קרונות? אם להחליף בארץ, האם מישהו יכול להמליץ על change הוגן בתל אביב?

תודה
לצפיה ב-'התנהלות כסף '
התנהלות כסף
25/07/2016 | 13:30
92
הייתי בפראג לא מזמן.לקחתי יורו והחלפתי בציינגים הרבים שיש שם -פשוט לבוא לציינג ולבקש שיכתוב כמה מקבלים ל100 יורו ,נטו .כשהייתי שם זה היה 2640 k ל100 יורו .
בארץ התעריף גרוע מאד ,אז עדיף כמה שיותר להחליף בפראג עצמה.
ליום הראשון -אם אתה מוסע משדה התעופה עד למלון ,כמו בחבילה שלקחתי , ואם ליד המלון קניון עם ציינג =כמו שאצלי ,אז לא צריך קרונות מראש .אם לאו -אתה צריך 24K לכל כרטיס נסיעה מהמלון לציינג,כלומר כ:50 k לזוג , ואם גם אין הסעה משדה התעופה זה עוד 36K דומני לכרטיס של 1.5 שעה (תבדוק תעריף =כי אני לא השתמשתי ).
בכרטיס אשראי השתמשה זוגתי לקניית בגדים שם (חיוב ביורו ) ועדיין לא חישבה כמה חוייבה בשקלים ,לדעת כמה עמלה (בערך 3%).

לצפיה ב-'יש למישהו מושג עם מי כדאי לנסוע טיול מאורגן לתאליאנד????????'
יש למישהו מושג עם מי כדאי לנסוע טיול מאורגן לתאליאנד????????
25/07/2016 | 10:27
2
66
לצפיה ב-'בודאי'
בודאי
25/07/2016 | 13:56
1
199
לי כדאי עם אשתי. לך אולי כדאי עם בעלך או עם חברות טובות. אולי יש גם אפשרויות אחרות   (יוליוס?) 

אבל בהחלט לא צריך לצעוק בפורום.
לצפיה ב-'חחח בעלי לא רוצה לנסוע אז נוסעת עם חברה רוצה בטיול מאורגן'
חחח בעלי לא רוצה לנסוע אז נוסעת עם חברה רוצה בטיול מאורגן
26/07/2016 | 10:09
119
אבל עם איזה יברה כדאי לנסוע ...יש כול כך הרבה הצעות מאד מבלבל.........אולי מישהו מכיר ???תודה רבה 
לצפיה ב-'מלון בזלצבורג'
מלון בזלצבורג
24/07/2016 | 22:15
2
74
מגיע לזלצבורג לכמה ימים (בלי רכב). איפה בעיר כדאי ללון? אם יש למישהו גם המלצה על מלון ספציפי (90-70 יורו ללילה) אשמח.
לצפיה ב-'שנה שעברה לנו שני לילות בזלצבורג במלון אחת פלאזה צום הירשן. '
שנה שעברה לנו שני לילות בזלצבורג במלון אחת פלאזה צום הירשן.
25/07/2016 | 18:27
1
48
באנגלית:: Achat Plazza zum Hirchen. יותר נכון בגרמנית. חדרים מרווחים וארוחת בוקר טובה לטעמנו.  לא זוכרת מחירים. רק זוכרת  שלא יקר. החסרון, מרחק הליכה מתחנת הרכבת המרכזית שזה אזור לא נעים להליכה בשעות החשכה. אם לנים שם, ממליצה על משנה זהירות כשמגיעים למלון וכשיוצאים ממנו. יש תחבורה נוחה לעיר העתיקה ולאזור המתויר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/07/2016 | 23:05
9
לצפיה ב-'המלצות / אי המלצות על לופטהנזה למזרח אסיה?'
המלצות / אי המלצות על לופטהנזה למזרח אסיה?
24/07/2016 | 19:50
10
109
בנוסף, במידה ואני רוצה להאריך את הקונקשן בגרמניה, אי זה מתבצע? כרוך בתוספת תשלום? 
לצפיה ב-'חברה טובה הבעיה שאתה נוסע 4.5 שעות מערבה '
חברה טובה הבעיה שאתה נוסע 4.5 שעות מערבה
24/07/2016 | 20:13
2
110
כדי לחזור אותם מזרחה..
לצפיה ב-'לא לגמרי מדויק'
לא לגמרי מדויק
24/07/2016 | 20:36
122
הבעייה העיקרית של ישראל היא שאי אפשר לטוס ממנה מזרחה, אלא אם בוחרים לטוס בג'ורדניאן ואז עוברים מעל מדינות בעייתיות. מה שחלק מהנוסעים לא רוצים או לא יכולים. אופציה נוספת למזרח היא עקיפה דרך קרן אפריקה, מה שאל על עושה. גם תלוי לאן טסים.
אם ניקח את טוקיו כדוגמה, הרי שהמרחק הקצר ביותר בין תל אביב לטוקיו דומה למדי למרחק בין פרנקפורט לטוקיו. כך ש"מפסידים" את הארבע וחצי שעות רק פעם אחת. בכל מקרה, אלטרנטיבה אפשרית אחרת היא טורקיש, מי שטס איתם וגם במקרה זה נתיבים מסוימים למזרח מאיסטנבול עוברים מעל או בקירבה למדינות בעייתיות - עיראק ואירן.
לצפיה ב-'ידוע. טסתי עם סוויס והיה נפלא, באמת מעט ארוך'
ידוע. טסתי עם סוויס והיה נפלא, באמת מעט ארוך
24/07/2016 | 20:48
105
אבל מבחינת השירות הכל היה טוב.
לעומת זאת, טסתי גם עם רוסיה, והיה על הפנים, הן מבחינת שירות ואוכל, ושירות בשדה תעופה והמשחקים עם שינוי הטרמינלים בדקה האחרונה. מה שאני רוצה להימנע מזה.
לופטהנזה גם זולה בכ60 דולר הלוך חזור מסוויס. הבעיה שלי שהתאריך חזרה הוא ארוך ולא ידוע אם לא אצטרך לשנות אותו, מה שהם דורשים עוד 160 דולר + הפרשים בכרטיס.
מישהו יודע איך ניתן להפחית עלויות או להתחמק מזה?
לצפיה ב-'דרך אגב, מה בדרך כלל הסיכוי'
דרך אגב, מה בדרך כלל הסיכוי
24/07/2016 | 21:04
5
105
אם אני נוסע חוזר של חברת תעופה לבקש שדרוג בכרטיס, והבקשה תענה?  במידה ובכלל יש סיכוי כזה, האם נהוג לבקש בעת הצ'ק אין או בגייט?
לצפיה ב-'כשאתה קונה כרטיס באקונומי אתה מקבל אפשרות לשדרוג'
כשאתה קונה כרטיס באקונומי אתה מקבל אפשרות לשדרוג
24/07/2016 | 21:52
4
93
תמורת מיילים שיש לך' כך למיטב ידיעתי הענין עובד בחברות של הסטאר אליינס.
שידרוג בלי כסף? אני לא חושבת שקיים היום. יש מספיק אנשים שמוכנים לשלם
כדי להשתדרג. ראה כאן.

לצפיה ב-'תודה דניאלה'
תודה דניאלה
3
60
אירופלוט מוכרת כרטיס בכיוון אחד לכל המסלול בכ 450 דולר (לפי תאריך חזרה בחיפוש מהיום) כנ"ל גם כיוון אחד לעוד כחודש וחצי. זאת בעוד ששאר החברות דורשות כ1000 דולר אפילו לכיוון אחד! 
השאלה היא האם אירופלוט נוטה להעלות מחירים בצורה קיצונית ועלי לצפות למחיר כפול או  משולש?

איך ניתן למזער את העלוית  במידה ורוצים לשנות את התאריך חזרה? (התאריך יהיה לעוד כשנה מהיום ולכן לא סגורים על התאריך חזרה. סוויס ולופטהנזה רוצים 160 דולר + שינוי בכרטיס. אודה לך לכל טיפ, או עצה שיש לך בנושא.

לצפיה ב-'אם תמצא פתרון למזער עלויות שתף אותנו'
אם תמצא פתרון למזער עלויות שתף אותנו
24/07/2016 | 22:30
2
62
לגבי אירופלוט אין לי מושג, מעולם לא טסתי אתם וגם החברה עצמה לא מוכרת לי מבחינה זו שאי פעם בדקתי את האתר שלה ודרכי פעולתה.

לגבי עלויות של שינוי או ביטול כרטיס? 160 דולר זה בזול, אני שלמתי 240 דולר לכל אחד מאתנו לפני שלוש שנים. לו ידעתי איך ממזערים, הייתי רושמת פטנט.
לצפיה ב-'חחחח מילא'
חחחח מילא
24/07/2016 | 22:47
1
53
זה היה מסתכם ב160 דולר אבל ה גם מתווסף להפרשי מחיר. הקטע שאם כרטיס יהיה זול יותר, את ההפרש את לא תקבלי בחזרה - אלא רק תוסיפי ותוסיפי.
בכל אופן, האם אין  לכל החברות במועדון תעופה מסויים את אותם התנאים? למשל סוויס הייתה מאד נוחה ואפשרה לשנות ללא תוספת לאחר התאריך האחרון שהיה פתוח באתר, בעוד שלופטהנזה לא.
לצפיה ב-'דווקא בבריטיש לפעמים דמי השנוי הם רק 60 דולר+שנוי בכרטיס'
דווקא בבריטיש לפעמים דמי השנוי הם רק 60 דולר+שנוי בכרטיס
25/07/2016 | 07:46
37
רק שזה מרחיק אותך עוד יותר מהכיוון...
לצפיה ב-'אני עומד לטוס איתם ליפן באוקטובר'
אני עומד לטוס איתם ליפן באוקטובר
25/07/2016 | 11:02
53
יצא לי לטוס איתם לסן-פרנסיסקו לפני שנתיים.
הטיסה הארוכה הייתה באיירבוס הדו-קומתי הענק. לא נרשמה חויה מיוחדת..
יותר מעניין לעמוד בטרמינל ולראות אחד כזה ממריא

עד כמה אתה רוצה להאריך את הקונקשן? בכמה שעות או בכמה ימים?
אם מדובר בכמה שעות, עד 24 שעות, פשוט חפש טיסה עם קונקשן ארוך. יש להם כאלה לא מעט (בד"כ בחיפוש הן מופיעות בסוף כי רוב האנשים מעדיפים קונקשן קצר).
אם אתה רוצה כמה ימים, זה כבר סיפור אחר לגמרי. מדובר בשתי טיסות נפרדות למעשה וחברת התעופה עלולה 'לקנוס' אותך במחיר יותר גבוה.
כשטסתי עם קוריאן ליפן דרך סיאול, החלטתי להישאר 5 ימים בסיאול. שילמתי סכום מסוים ובאותו זמן מישהו אחר שטס בערך באותם ימים בלי להתעכב יותר מכמה שעות, שילם בערך 200 דולר פחות ממני..

דרך אגב, טסתי בעבר ליפן פעמיים עם טורקיש וקוריאן.
טורקיש טסים דרך איסטנבול.
קוריאן טסים דרך סיאול.
שתיהן חברות מעולות. קוריאן אולי הטובה ביותר שטסתי בה אי פעם (חוץ אולי מסינגפור איירליינס שיצא לי לטוס איתה טיסה קצרה).
לצפיה ב-'drorabutbul מבקש חוות דעת על שני המסלולים'
drorabutbul מבקש חוות דעת על שני המסלולים
24/07/2016 | 17:50
8
89
למי שיש מה לתרום, הוא ישמח. חיברתי את שני השרשורים שלו
בענין המסלולים.
לצפיה ב-'חוות דעת על טיול משפחתי אטלנטה-פלורידה'
חוות דעת על טיול משפחתי אטלנטה-פלורידה
24/07/2016 | 16:17
7
94
מבקש המלצות לטיול בחודש אוגוסט
הרכב זוג + ילדים בגיל 9+14+16

יום 1 : טיסה לאטלנטה
יום 2 : אטלנטה – הגעה בצהריים + סיור בעיר.
יום 3 : אטלנטה – ביקור בקוקה קולה + הסלע עם הדמויות
יום 4 : העיירה צ'אטנוגה – מפלירובי + אטרקציות
יום 5+6: העיירה גטלינבורג – סיור בעיר + מסלול טבע בסמוקי.
יום 7+8: העיירה פייג'ן פורג' – רפטינג+פארק שעשועים דולי פרטון.
יום 9 : העיירה אשוויל – דרך נוף בלו רידג+ אטרקציות בעיר.
יום 10 : העיירה שרלוט – פארק מים
יום 11: העיירה סוואנה או צ'רלסטון – סיור באחת הערים.
יום 12: דייטונה ביץ' – סיור תיירים במירוץ מכוניות + סיור במדרחוב
יום 13: מיאמי ביץ' – סיור בעיר/חוף
יום 14+15 קי ווסט + שמורות טבע בדרך.
יום 16: פורט לודרדייל – אאוטלט סוגרס
יום 17-22 שייט בקריביים מערביים.
יום 23 : חזרה לארץ

לצפיה ב-'הערה אחת'
הערה אחת
24/07/2016 | 16:26
61
רוב התוכנית שלכם זה טיולים בחוץ,
באטלנטה ובכל פלורידה באוגוסט, הטמפרטורה תהיה בקלות מעל 35 מעלות צלזיוס, עם 90 אחוזי לחות , זה כמו היום הכי חם ורע בתל אביב באוגוסט, רק בנוסף גשמים חזקים.
אתם מטיילים בימים אלו יום שלם בתל אביב בחוץ ? כי ביעדים שלכם יותר חם ויותר ולח.
לצפיה ב-'עוד הערה'
עוד הערה
24/07/2016 | 16:59
49
בחלק מהימים שלכם (בעיקר מאמצע הטיול), המרחק בן היעד הקודם ליעד באותו היום הוא כ250 מיילים, זה כ4-5 שעות נסיעה (צריך לעצור קצת מדי פעם באמצע), אתם קמים בבוקר, אוכלים ארוחת בוקר ויוצאים נגיד ב10 בבוקר, אתם רק אחר הצהרים ב15-16 תגיעו ליעד הבא שלכם, ותהיו עייפים מהנסיעה הארוכה, לא יהיה לכם כח או זמן לטייל באותו מקום.
אנשים שוכחים שהעולם הוא לא ישראל, אם אתה כותב ברוב הימים עיר מסוימת, אבל יהיה לכם רק שעתיים שלוש לטייל בה,אחר הצהריים או בערב.
לצפיה ב-'חוות דעת על מסלול בפלורידה בחודש אוגוסט'
חוות דעת על מסלול בפלורידה בחודש אוגוסט
24/07/2016 | 09:17
3
75
שלום לכולם.
בחודש אוגוסט הקרוב אנו טסים לפלורידה לשלושה שבועות.
מצרף את חלוקת הימים לטיול אבקש את חוות דעתכם.
מדובר בזוג + 3 ילדים בגיל : 8…..15….16
נ.ב.
לפני 3 שנים היינו באורלנדו ב- 4 פארקים של דיסני בלבד.+ פארק מים אקווטיקה.

תוכנית הטיול:
יום 1 הגעה למיאמי בצהריים + טיול במיאמי ביץ טיילת.
יום 2 בבקר נסיעה לשמורת אברגליידס לשעתיים + המשך נסיעה לשמורת reef state park John pennecamp coral בקי לארגו + לינה במרתון.
יום 3 המשך נסיעה לקי ווסט + לינה במרתון.
יום 4 בבקר נסיעה למיאמי לטיול בעיר + לינה
יום 5 נסיעה לטמפה בדרך עצירה בפורט מיירס ובאי סניבל לסיור כללי + לינה טמפה יום 6 בבקר נסיעה לאורלנדו + סיור בדאוןטאון + לינה אורלנדו
יום 7 יוניברסל אדווונצר +לינה אורלנדו
יום 8 יויברסל סטודיו או פארק מים +לינה אורלנדו
יום 9 יום קניות באאוטלט +לינה אורלנדו
יום 10 נסיעה לדיטונה מרוצי מכוניות + לינה בדיטונה
יום 11 נסיעה למרכז החלל קנדי + שמורת blue springs או חוף delray beach
יום 12 נסיעה לפורטלודרדייל + שמורת טבע Fanning Springs State Park +לינה פורטלודרדיל
יום 13 קניות באאוטלט סוגרס מול. + לינה בפורטלודרדיל
יום 14- יום 20 קרוז לקריביים עם רויאל קריביאן
יום 21 חזרה לארץ.
לצפיה ב-'יש לי הערות לגבי רק שני ימים'
יש לי הערות לגבי רק שני ימים
24/07/2016 | 11:59
2
66
ביום השני, אברגליידס באוגוסט לפי נסיוני (אמנם עברו כמה שנים טובות) היו מלא ברחשים ויתושים ושאר דברים מעופפים ואלו היו בעלי החיים (למעשה החרקים) היחידים שראינו. היתה לחות נוראית יותר נוראית מתל-אביב באוגוסט. לנו הטיול באברגליידס הוא זכרון מאד לא נעים.

ביום העשירי אתם נוסעים לדייטונה. קניתם כרטיסים למירוץ מכוניות או מדוע בכלל להגיע לשם? אם חלק מהמשפחה אוהב מרוצי מכוניות אז בהחלט כן, אבל ככה סתם לבקר בדייטונה? מקום די גועלי לדעתי.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
24/07/2016 | 13:56
1
54
ראשית תודה על תגובתך.
שנית אני מקבל את הצעתך לגבי אברגליידס ואני אוריד אותו מהתוכנית וכך יהיו יומיים מלאים בקי ווסט.
לגבי דייטונה אין לי כרטיסים ולדעתי באוגוסט אין מירוצים אך קראתי שנחמד לראות את הסיור במקום שאורך כשעה ואת המשך היום להעביר במדרחוב בעיירה.
תקני אותי אם אני טועה אחרת יש לי יום מיותר שאני אמור למלא !!!
לצפיה ב-'זה מה שאנחנו עשינו'
זה מה שאנחנו עשינו
24/07/2016 | 15:36
66
אנחנו היינו שבוע באורלנדו סיור בפארקים עם המשפחה וגם אנחנו התלבטנו מה לעשות
ביום אחד שיחצוץ בין כל הביקורים בפארקים וחברים שגרים בפלורידה הציעו יום בים ולא
לדיטונה אלא למקום בדיוק בצד השני ליד טמפה שנקרא Clearwater תמונה מצורפת. אפשר לשכור כזו קבינה קטנה, החול לבן ורך הנכדים שלנו היו קטנים יותר משלך לכן יכול להיות ששלך ישתעממו בחוף? אנחנו כולנו נהננו מאד, למעשה לנו היתה דירת נופש באורלנדו וזו שעה וקצת נסיעה לכל כיוון, כך שאם עוד לא הזמנת לינה לאורלנדו תוסיף לילה סעו לים חיזרו ולמחרת צאו לקנדי. אפשרות נוספת בקרו ב-TAMPA חצי יום וחצי יום בים?

אני לא מכירה את החוף שציינת DELRAY וגם לא את השמורות כך שלצערי לא אוכל לעזור. אני גם לא בטוחה שזה לא צפוף מדי גם לבקר במרכז החלל וגם בשמורה וגם בחוף ים ביום אחד.
לצפיה ב-'לדעתי את נוסעים ממקום למקום כדי לסמן '
לדעתי את נוסעים ממקום למקום כדי לסמן
25/07/2016 | 06:26
51
יש לכם נסיעות ארוכות מאד, למשל נסיעה ממיאמי ביץ לקיי ווסט יכולים לקחת 4 שעות לכל כיוון,
מאטלנטה לגאטלינברג זה בערך 3 שעות נסיעה.
לנסוע רק על הבלו רידג' יכול להיות מאד משעמם, אבל יש באשוויל את בילטמור אסטייט, שאפשר בקלות לבלות בו יום שלם או לפחות חצי יום, ובמרחק של כ45 ד נסיעה הרבה פארקים עם מסלולי הליכה ברמות שונות, עם הרבה טבע ומפלים. בדיוק חזרנו משם אחרי 9 ימים.

לצפיה ב-'ויזה לנסיעה לגרמניה'
ויזה לנסיעה לגרמניה
24/07/2016 | 17:50
2
93
שלום רב,
האם אזרח ישראלי צריך ויזה לנסיעה לגרמניה ? 

לצפיה ב-'לא'
לא
24/07/2016 | 17:51
10
לצפיה ב-'לא, אבל.'
לא, אבל.
24/07/2016 | 17:58
97
בעלי אזרחות ישראלית פטורים מחובת ויזה לפי סעיף 41 לתקנות השהייה. הם רשאים לשהות בגרמניה ובמדינות שנגן ללא ויזה עד 90 יום בכל מחצית שנה. ישראלים שמעוניינים לשהות בגרמניה לתקופה ארוכה יותר או שכבר השתמשו במרבית הימים מתוך פרק הזמן של 90 יום לנסיעות למדינות שנגן אחרות, יכולים לבקש הארכה של 90 יום נוספים. אחרי הכניסה למדינה ניתן להגיש את הבקשה רק באחת מרשויות הזרים בגרמניה. ניתן להנפיק את האישור לפי סעיף 40 לתקנות השהייה, אם הוגשו מסמכים המעידים על מימון מספיק וכיסוי ביטוח בריאות... מתאים.
http://www.tel-aviv.diplo.de/Vertretung/telaviv/he/02-RK/Visum_2C_20Einreise_2C_20Aufenthalt/Wer__ben_C3_B6tigt__Visum.html#topic16
לצפיה ב-'תכנון נסיעה לפראג '
תכנון נסיעה לפראג
24/07/2016 | 16:11
1
102
היי,
מתכננת לנסוע לסוף שבוע בפראג באמצע ספטמבר.
מחפשת אתרים להשוואת מחיר של כרטיסי טיסה.
האם אחרתי את המועד להזמנת כרטיס טיסה בזול?
האם כדאי לחכות אולי יהיה דיל טוב (לטיסה +מלון)  בתחילת ספטמבר/אמצע אוגוסט?

תודה!
אפרת
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/07/2016 | 18:41
85
מ:15.09.-18.09.,סופ"ש באמצע ספטמבר זה 325 דולר אל-על וגם בחברת התעופה הצכית.
אם רוצים יותר זול ,זה לטוס חודש -חודשיים מאוחר יותר.
לצפיה ב-'תיכנון טיסה עבור אנשים עם מוגבלויות'
תיכנון טיסה עבור אנשים עם מוגבלויות
24/07/2016 | 12:45
2
53
האם ניתן להזמין טיסה + שירותי קרקע מיוחדים עבור אדם בכסא גלגלים שלא דרך סוכן נסיעות ?
לצפיה ב-'לפי הבנתי חברת לאופר מספקת שרותי קרקע לכל חברות התעופה'
לפי הבנתי חברת לאופר מספקת שרותי קרקע לכל חברות התעופה
24/07/2016 | 12:58
40
ראי כאן בקישור וצרי איתם קשר

לצפיה ב-'שאלת בקו הישיר של אלעל למשל (או כל חברת תעופה)?'
שאלת בקו הישיר של אלעל למשל (או כל חברת תעופה)?
24/07/2016 | 13:40
8
לצפיה ב-'למה חברות התעופה קובעות שלא יהיה שום החזר כספי'
למה חברות התעופה קובעות שלא יהיה שום החזר כספי
24/07/2016 | 12:17
3
112
במידה ורוצים לבטל ?? עכשיו אני תקוע עם טיסה. מדובר על טיסה עם קונקשן בטורקיה בשני הכיוונים....
לצפיה ב-'לא כל החברות קובעות מדיניות זהה'
לא כל החברות קובעות מדיניות זהה
24/07/2016 | 12:30
75
בחלק מהחברות יש קנס על ביטול, גם הקנס משתנה מחברה לחברה.
לפני שלוחצים על תשלום כרטיסי טיסה צריך לקרוא את המדיניות. הכל כתוב
מראש ואז צריך להחליט האם להמר ולהגיד "לא יקרה שום דבר שיגרום לי או לחברה לבטל את הטיסה", או לחפש חברת תעופה שכן נותנת החזר תמורת דמי ביטול.
לצפיה ב-'זול = יקר'
זול = יקר
24/07/2016 | 12:41
56
ברוב חברות התעופה, כשאתה קונה כרטיס טיסה, אתה יכול לקנות את הכרטיס הכי זול ואז הוא לא ניתן לשינוי או ביטול, או לשלם יותר כסף ולקבל את אותו כרטיס אבל אפשרות שינויים, זה אחד האפשרויות הראשונות שצריך לבחור בתהליך הקניה, אחרי בחירת הטיסה והמחלקה,
זה בדיוק כמו לעשות ביטוח רכב \ דירה \ בריאות,
אם הכל בסדר אז בדיעבד היה חבל לעשות ביטוח.
חיפשת את הכרטיס הכי זול, זה מה שקיבלת
מחשבה להבא
לצפיה ב-'זה כמו שבאתרים רבים נותנים לך לבחור בין הזמנה זולה'
זה כמו שבאתרים רבים נותנים לך לבחור בין הזמנה זולה
24/07/2016 | 13:44
46
שהיא non-refundable לבין הזמנה קצת יותר יקרה שניתן לבטל עד יום ההגעה למלון.
זה סיכון שלוקחים כמו ברכישת כל מיני מוצרים ושירותים
בגלל זה מומלץ לעשות ביטוח ביטול נסיעה, שלפחות יכסה מקרים רפואיים שקורים לפני הנסיעה או מקרים כמו צו 8, ועוד
לצפיה ב-'טיול פארקים באירופה בחודש אוקטובר'
טיול פארקים באירופה בחודש אוקטובר
24/07/2016 | 11:43
7
119
אני מעוניינת לקחת את הבנות  (גיל 14) לטיול פארקים  מאורגן בסוכות, בחודש אוקטובר.
אשמח לקבל מידע על מזג האוויר בתקופה זו באירופה.
האם נוכל להינות בתקופה זו או שזו תקופה קרה וגשומה.

לצפיה ב-'יכול להיות קריר, ברור אך לא ברמה של כפור (קרוב ל-0)'
יכול להיות קריר, ברור אך לא ברמה של כפור (קרוב ל-0)
24/07/2016 | 13:42
21
לצפיה ב-'יהיה קר'
יהיה קר
24/07/2016 | 20:01
63
אבל לא יהיה יותר גשום מאשר ביולי או אוגוסט באירופה.

לצפיה ב-'תלוי היכן באירופה'
תלוי היכן באירופה
24/07/2016 | 20:40
56
אין דין יוון כדין גרמניה, דנמרק או אפילו הממלכה המאוחדת.
בידקי ברשת באתרי המטאורולוגיה על פי מסלול הטיול ובהתאם לתאריכים את נתוני מזג האוויר הרב שנתיים. זה המדד הכי טוב.
לצפיה ב-'טיילנו בהולנד, בלגיה וצרפת - לא נזקקנו למעיל רק סוודר חם '
טיילנו בהולנד, בלגיה וצרפת - לא נזקקנו למעיל רק סוודר חם
51
מציעה כמו חברתי מעלה - לבדוק תחזית ברשת
לצפיה ב-'רוצים ליסוע להולנד בלגיה וצרפת '
רוצים ליסוע להולנד בלגיה וצרפת
25/07/2016 | 01:13
2
56
בחופשת סוכות, יוצא השנה ממש אמצע אוקטובר.
רוצה לוודא שנוכל להנות ממש כמו בחודשי הקיץ
או שמומלץ לדחות כבר לשנה הבאה?
תודה 
לצפיה ב-'יכול להיות שכן ויכול להיות שלא'
יכול להיות שכן ויכול להיות שלא
25/07/2016 | 09:24
53
כל דבר משמש עד גשם, יתכן. אבל זה נכון גם לאוגוסט או ליולי. למשל הימים האחרונים היו חמים בצרפת אבל יש לי מכר בגרמניה שהתלונן לפני כשבועיים על קור וגשם. אז אי אפשר לדעת.
אישית הייתי שמחה לנסוע באוקטובר, כשהפארקים יהיו מלאים פחות.
לצפיה ב-'אין תשובה ודאית. אנחנו היינו באפטלינג באוגוסט לפני שנתיים'
אין תשובה ודאית. אנחנו היינו באפטלינג באוגוסט לפני שנתיים
25/07/2016 | 14:27
46
והיה גשם + 14 מעלות. ולמרות זה נהנינו.
שמעתי פה לא פעם על חודשי אוגוסט חמימים בהולנד, בזמן שכשאנחנו טיילנו בהולנד הטמפ' מקסימום במהלך השבוע הראשון הייתה סביב 18 מעלות, ובשבוע השני ירדה ל-14. היינו עם מעילים כל הזמן. וזה חוץ מגשם שירד כמעט כל יום.
אף אחד לא יכול לענות תשובה ודאית על שאלה מסוג כזה.
לצפיה ב-'איפה כדאי לבקר במאליה? למשפחה עם ילדים'
איפה כדאי לבקר במאליה? למשפחה עם ילדים
24/07/2016 | 11:23
10
54
ילדים בגילאי 8-13

והאם מלון קיקנוס ביץ מומלץ? מה יש במלון הזה?
לצפיה ב-'באיזו ארץ ?'
באיזו ארץ ?
25/07/2016 | 12:40
9
13
לצפיה ב-'יוון'
יוון
28/07/2016 | 10:09
8
4
לצפיה ב-'אין ישוב בשם כזה ביבשת, לכן אניח שמדובר בכרתים'
אין ישוב בשם כזה ביבשת, לכן אניח שמדובר בכרתים
28/07/2016 | 17:31
7
7
במאליה יש שני סוגים של אנשים:
סוג אחד של מבוגרים בריטים גרמנים הולנדים שבאו במטרה להתבטל במלון ותו לא.
סו שני של אלפי צעירים שבאו להשתולל במאות הברים,דיסקוטקים, מועדוני ריקודים וכו,

המטרה של הצעירים לפחות (הישראלים בגילאי 14-17) להשתכר לגמרי ככל שיוכלו ואז מקיאים וממשיכים לשתות וכן הלאה, להתחיל עם הבחורות, לנהוג ולהשתולל בטרקטורונים ללא רשיון וללא ביטוח עד כדי כך שמציבים ניידת משטרה בכניסה לישוב.

חוץ מזה אפשר לרדת לשפת הים ואפשר לבקר באתר מאליה העתיקה , זה מה שיש שם לעשות. 

מלון קיקנוס ביץ לא נמצא במאליה אלא בסטלידה, מלון 4* נחמד, יש לו שתי בריכות וכ-150 מטר מחוף הים.
האוכל בסדר ובימי חמישי יש הופעה מידגמית של מוזיקה יוונית.

כ-500 מטר מהמלון יש "תחנה-מרכזית" של רכבת-כביש, ויש להן מסלולים שונים לטיולים באיזור.

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה והסבר'
תודה רבה על התגובה והסבר
30/07/2016 | 11:36
6
4
כן זה המקום מה שכתבת.
אז פחות יש שם מה לעשות למשפחות? אני מבינה שזה מקום יותר לצעירים....

האם יש מה לעשות בסטלידה עצמה? זה כפר?
ובמקרה ונחליט לשכור רכב ליום אחד לאן אתה ממליץ לנו לנסוע?

סליחה על הרבה שאלות....
לצפיה ב-'סטלידה היא בעיקר רחוב ראשי עם הרבה חנויות.'
סטלידה היא בעיקר רחוב ראשי עם הרבה חנויות.
30/07/2016 | 14:24
5
4
גם עיירת התיירות הסמוכה "לימאני-חרסוניסו" היא דומה אלא שלה יש נמל וטיילת והמון תיירים מכל העולם.

לגבי רכב, אף פעם לא הבנתי למה נוסעים לחו"ל ומתבטלים במלון.  הימים ארוכים מאוד ובהחלט אפשר לצאת כל יום לטייל ואחר הצהריים שפחות יש מה לעשות ברוב המלונות.

תזמינו רכב מ-:"זקרוס טורס" (פרטיו בשירשור הראשון של פורום כרתים), ואם יש לכם העברות, תוכלו לוותר ולבקש את הרכב לשדה ואם הנחיתה היא בשעה סבירה תוכלו להודיע לנציג החברה שהגעתם ושיודיע למלון, ואתם צאו למסלול מטלה והעמקים הגבוהים.

דוגמאות לתמציות המסלולית במאמרי הקהילה בפורום.

אם אתם רוצים לבזבז את יום ההגעה, הרי ליום אחד סעו לאלונדה ושייט קצר לאי המצורעים, אח"כ ביקור בעיר איוס ניקולאוס, דרומה לכפר קריצה, ומערבה לעמק לסיטי וטחנות הרוח.

לצפיה ב-'תודה רבה רבה!!!! '
תודה רבה רבה!!!!
30/07/2016 | 16:38
1
4
כתבת שיש פרטים של השכרת רכב בפורום כרתים ולא מצאתי פה כזה פורום.
לצפיה ב-'בשירשור הראשון ישנם פרטים של חברת "זקרוס טורס"'
בשירשור הראשון ישנם פרטים של חברת "זקרוס טורס"
30/07/2016 | 18:04
5
לצפיה ב-'ועוד שאלה, אחרי שהסתכלנו על 7 מסלולים'
ועוד שאלה, אחרי שהסתכלנו על 7 מסלולים
30/07/2016 | 17:00
2
8
איזה מהם אתה הכי ממליץ? כי בעיקרון לא תהיה לנו אפשרות לבקר בכולם. אולי רק 1 או 2....
בעיקרון מה שאנחנו הכי אוהבים זה טבע, כפרים.... ואפשר גם קניית בגדים לשלב

לצפיה ב-'מסלולים 1,3,5 יתאימו לכם.'
מסלולים 1,3,5 יתאימו לכם.
30/07/2016 | 18:11
1
3
למשהו מיוחד לוקחים את המסלול לחאניה (קמים מאוד מוקדם בבוקר) מבקרים באתרים בדרך, ביקור בעיר העתיקה כולל בית הכנסת היחידי בכרתים, ומשם דרום מערב לכפר פורניי שמדרומו, פארק גיאולוגי גדול על בעלי חיים שונים ופירות שלא שמעתם עליה.
במסעדה אוכל מקומי אורגני ומיוחד מאוד , אבל לא זול. חוויה.

לצפיה ב-'המון תודה לך על העזרה '
המון תודה לך על העזרה
30/07/2016 | 19:28
2
לצפיה ב-'האם מוצרי אלקטרוניקה קטנים (נגני שמע, אוזניות וכו') יותר '
האם מוצרי אלקטרוניקה קטנים (נגני שמע, אוזניות וכו') יותר
24/07/2016 | 10:15
11
118
זולים בדיוטי פרי? - או שלא כדאי לבנות על זה ועדיף לייבש את הילדים בהמתנה להזמנות מעלי אקספרס?

לצפיה ב-'כמה זמן מחזיק מוצר אלקטרוני (אוזניות, כבלים) מעלי אקספרס'
כמה זמן מחזיק מוצר אלקטרוני (אוזניות, כבלים) מעלי אקספרס
24/07/2016 | 10:38
10
89
מול מוצר מקורי שקונים אצל משווק מורשה? זה השיקול. הרי אין כאן תחרות ברור שמעלי אקספרס יעלה זול יותר, הדיוטי פרי לא עושה הוקוס פוקוס במחיר.

לצפיה ב-'גם כך הדברים האלו לא מחזיקים מעמד הרבה זמן בידיים שלהם.'
גם כך הדברים האלו לא מחזיקים מעמד הרבה זמן בידיים שלהם.
24/07/2016 | 12:49
9
55
הדיוטי לא אמור לעשות הוקוס פוקוס אבל לפחות להיות יותר זול בגובה המכס על המוצרים.
לצפיה ב-'בישראל אין מכס על מוצרי אלקטרוניקה, רק מעמ'
בישראל אין מכס על מוצרי אלקטרוניקה, רק מעמ
24/07/2016 | 12:53
8
65
אבל הדיוטי פרי נמצא במקום מאד יקר, הוא משלם הרבה מאד שכר דירה ועל הזכות להיות במקום, לכן כל רווח שאולי יש ממיסים, יעלם מהרווח שהחברה תרצה להרויח.
בעולם אנשים קונים בדיוטי פרי רק אם הם צריכים משהו והם באמצע מכאן לשם,
זה לא כמו שהיה בעבר בישראל והדיוטי פרי היה מקום קניות מבוקש,
גם בישראל רוב המיסים ירדו כמעט לאפס ברוב המוצרים.
לצפיה ב-'הבנתי. בקיצור - מלכודת לטסים. יש משהו שם שכן כדאי לקנות?'
הבנתי. בקיצור - מלכודת לטסים. יש משהו שם שכן כדאי לקנות?
24/07/2016 | 13:08
7
51
בשמים? אלכוהול? נעליים? - או שאני תקוע עדיין בשנות השמונים.
לצפיה ב-'זה לא מלכודת , זאת חנות למי שטס'
זה לא מלכודת , זאת חנות למי שטס
24/07/2016 | 13:16
63
אני עוד לא מצאתי אף מוצר שאי אפשר למצוא יותר זול בחנות אחרת מחוץ לדיוטי,
צריך גם לזכור, שהמחיר האמיתי הוא יותר יקר ממה שאתה רואה, אם משלמים בכרטיסי אשראי מה שרוב האנשים עושים, על המחיר ששילמת, יש עוד כמה אחוזי המרה מדולרים לשקלים ואחוזים לחברת האשראי.
בעבר, הדיוטי היה מקום מיוחד בישראל, כשהמיסים היו בשמיים, נייקי היה מוצר לעשירים וטובלרון היה סמל מעמד, היום טובלרון זה שוקלד דביק ולא טעים ונייקי זה חברת נעליים שמוכרים בקניון ליד ביתך.
יכול להיות שתמצא משהו זול בדיוטי, אבל בגדול זה לא העניין.
אבל זה רק אומר שישראל נהית מדינה נורמלית, בן גוריון מת, הוא לא סמל לצניעות, הוא נמל תעופה.
לצפיה ב-'אנחנו בד"כ קונים אלכוהול בדיוטי, כי אנחנו צורכים אלכוהול יקר'
אנחנו בד"כ קונים אלכוהול בדיוטי, כי אנחנו צורכים אלכוהול יקר
24/07/2016 | 13:19
2
48
ובדיוטי זה בכל זאת יותר זול. לא חצי מחיר, רחוק מזה, אבל בכל זאת חסכון מסוים.
ממליצה מאוד לחשוב מראש טוב טוב מה רוצים (לגבי הכול - אלכוהול, קוסמטיקה, נעליים...), לברר מחירים בארץ, ורק אז לבדוק בדיוטי אם באמת משתלם, כי זה לא תמיד משתלם. כל המחירים שם הם בדולרים, כך שאוטומטית זה נראה יותר זול, ויש אפקט של "חופשה" שגורם לך להתחיל לבזבז בלי חשבון. אין באמת טעם לזה כי לא מדובר באמת במחרים של שוק הכרמל....
גם לא לשכוח שמותר 1 ליטר אלכוהול לאדם (מעל גיל 18) ו-2 ליטר יין, למרות שינסו לדחוף לך בדיוטי מבצעים של 3 ב-99 דולר (בניגוד לחוקי מכס).
לצפיה ב-'בדקת בחנות הזו ?'
בדקת בחנות הזו ?
24/07/2016 | 13:26
1
57

הם טוענים שהם יותר זולים מהדיוטי (גם צריך לזכור להוסיף 4 אחוז עמלות והמרה על המחיר של הדיוטי)
נ.ב.
בדקתי עכשיו 4 בקבוקים שונים שאני קונה ומכיר, ההבדל במחיר היה של שקלים בודדים, והאתר כולל משלוח עד הבית, בלי כל הכאב ראש של הדיוטי והתורים.
לצפיה ב-'מכירה וקונה גם דרכם לפעמים. אבל קורה שפה ושם חסר להם משהו'
מכירה וקונה גם דרכם לפעמים. אבל קורה שפה ושם חסר להם משהו
24/07/2016 | 13:46
38
ואנחנו בדיוק מגיעים לדיוטי אז קונים בדיוטי. אנחנו גם חברי מועדון בכמה רשתות של חנויות בארץ וגם שם יש מדי פעם מבצעים משתלמים.
חוץ מזה בן הזוג הרבה בארה"ב ומביא גם משם במזוודה שנשלחת למטוס. המחירים שם הם באמת ללא תחרות.
הפואנטה שלי היא שבדיוטי המחירים הם לא באמת תמיד משתלמים וחייבים לבדוק מראש מה טווח המחירים בארץ.
לצפיה ב-'כשעשיתי בדיקה לפני שנתיים קמפרי היה שווה'
כשעשיתי בדיקה לפני שנתיים קמפרי היה שווה
24/07/2016 | 13:37
2
54
ומוצרים דומים כמו אפרול ופימס (שנמכר אז בארץ רק בדיוטי). בשמים אפשר לקנות בזול גם בארץ, יש בשמים שממילא אין עליהם מבצעים, גם לא בדיוטי כמו סוגים מסוימים של שאנל, פראדה וכו' ודווקא בפרפומריה בחו"ל מצאתי במבצע... אם אתם צרכנים כבדים של קוסמטיקה, בשמים או אלכוהול אז אולי מבצעי ה- 4+1 5+1 מדברים אליכם... חוץ מזה די משעמם שם....
לצפיה ב-'קמפרי בישראל - 99 שח בדיוטי - 92 שח'
קמפרי בישראל - 99 שח בדיוטי - 92 שח
24/07/2016 | 13:44
1
41
וצריך לחכות עד הטיסה הבאה
וצריך לעמוד בתור בקניה, ולעמוד בתור בחזרה
ולדאוג שהוא לא יפול לך בדרך לאוטו כשהקופסא נמצאת על ערימת מזוודות,
בקיצור, אפשר לקנות בדיוטי, אבל אין שום סיבה לחכות עם הקניה לטיסה הבאה.
לצפיה ב-'אמרתי בדקתי לפני שנתיים'
אמרתי בדקתי לפני שנתיים
24/07/2016 | 13:45
31
ואני יודעת שהמחיריןם השתנו, ויש מבצעים וכו'. מזמן לא קניתי משהו בדיוטי....
לצפיה ב-'עזרה להמשך התכנון של הטיול'
עזרה להמשך התכנון של הטיול
23/07/2016 | 23:26
13
213
שלום לכם,
אנחנו עדיין בשלבי תכנון מתקדמים של הטיול , ויש לי שאלה האם נסיעה ביום אחד מאיתקה לכיוון לייק פלאסיד היא ניתנת לביצוע בזמן סביר (5 שעות לפי גוגל) האם לפי הניסיון של מי שעשה זאת בעבר ף היא לא קשמ מדיי? או שכדרי ללון באמצע הדרך ? איפה מומלץ אם כן?
כעיקרון מתוכנן לנסוע מאיתקה ללייק פלאסיד ולהמשיך להרי אדירונדק.
תודה מראש,
לצפיה ב-'אם אתם ללא ילדים קטנים או אנשים עם מוגבלויות, גם עשר שעות'
אם אתם ללא ילדים קטנים או אנשים עם מוגבלויות, גם עשר שעות
24/07/2016 | 10:40
1
111
נסיעה בכבישים האלו בארה"ב הם לא בעיה. אנחנו עשינו "דוך" ביום אחד טורונטו-ניו יורק לפני כ- 15 שנה.
כמובן אם הנהיגה הארוכה קשה לעכם זה שיקול משמעותי.
לצפיה ב-'אנחנו רק זוג- טיול לאדירונדקס'
אנחנו רק זוג- טיול לאדירונדקס
24/07/2016 | 14:33
66
הי,
אנחנו בלי הילדים , אבל בכל זאת חושבים על כל הנקודות שבהן יכולים "להיתקל" בבעיות בדרך.
פשוט לא יודע אם יש הרבה מה לעשות בעוד יום באזור ithaca , אחרי ביקור ב watkins glen , ומשם התכנון לנסוע לליק פלאסיד.
תודה,
לצפיה ב-'באצבע של איתקה ישנה שני מפלים מפורסמים,האחד ממערב לאצבע'
באצבע של איתקה ישנה שני מפלים מפורסמים,האחד ממערב לאצבע
24/07/2016 | 17:30
3
72
והשני מדרום לעיר.
לינה נחמדה אפשרית בצד המערבי של האצבע 
ישנם גם יקבים נחמדים בדרכי האצבע..
לצפיה ב-'תצפית נופית על הסביבה מהאוניברסיטה של איתקה..'
תצפית נופית על הסביבה מהאוניברסיטה של איתקה..
24/07/2016 | 17:31
2
46
חנייה בשטחי האוניברסיטה..והליכה לקצה התצפית
לצפיה ב-'תודה רבה, '
תודה רבה,
25/07/2016 | 11:17
20
שלום,
אם יש לך עוד המלצות לגבי המשך הטיול ללייק פלאסיד ובכלל, אשמח מאוד לקבל אותן.
תודה ויום טוב,
לצפיה ב-'חמש שעות זה לא בעייתי לדעתי'
חמש שעות זה לא בעייתי לדעתי
25/07/2016 | 17:20
6
46
גילוי נאות, אני חיה בארה"ב ורגילה לנהוג.

הבת לומדת במרחק חמש שעות נסיעה. לא פעם ולא פעמיים נהגתי את הדרך לבד, או בעלי נהג לבד, לבקר אותה. קרה שנסענו שנינו. אם אתם שני נהגים וניתן להתחלף, הפסקה של חצי שעה באמצע הדרך תעשה את המרחק אפילו נוח.

אני מחזיקה בקבוק שתיה במקום נוח באוטו, וחטיפים. אוכלת ושותה בזמן הנהיגה.
לצפיה ב-'עוד שאלה בנושא אחר בבקשה...ניווטים'
עוד שאלה בנושא אחר בבקשה...ניווטים
25/07/2016 | 23:33
5
46
היי,
בהכנות לטיול הקרב ובא בספטמבר, בכל פורום אפשרי מדובר על נסיעה בכביש מספר כזה או אחר, ששם הנוף מיוחד יותר והדרך מרשימה מנסיעה בכביש אחר.
חוץ מניווט עם מפה של נייר כמו פעם, מה הדרך היעילה וההגיונית לנווט בארה"ב לפי מספרי כבישים ?
אני חושב להשתמש בוויז שאליו אנו רגילים מכאן , אבל מעולם לא היה לי צורך לחפש או לנווט לפי שם כביש.
תודה רבה,
לצפיה ב-'זו טעות לנווט עם WAZE בטיול נופים'
זו טעות לנווט עם WAZE בטיול נופים
25/07/2016 | 23:47
70
וויז מיועדת להביא אותך ממקום א' למקום ב' הכי מהר, או הכי בזול (במקרה של המנעות מכבישי אגרה, למשל) - ובמקרה של נסיון לשימוש בכבישי נוף היא מן הסתם תעבוד לרעתך ולא לטובתך, כי היא כל הזמן תנסה להחזיר אותך לכביש המהיר...

יש תכנות ניווט ייעודיות שאתה יכול מראש "לצייר" על המפה בהן את המסלול שבו אתה רוצה לנסוע והתכנה תוביל אותך לפי התכנית שיצרת.
או - מפת נייר,
או שימוש ב GOOGLE MAPS כדי לדעת היכן אתה ולראות את המפה הכולל.

כבישים בארה"ב מסומנים די טוב - מספרי הכבישים מופיעים על שלטים שנמצאים לצד הדרך כל כמה מיילים, ועל כל שלטי ההכוונה הגדולים. זה + מפת נייר - שימש אותי היטב שנים רבות לפני שהמציאו את ה GPS, ובטח לפני שהמציאו את הטלפון החכם והאפליקציות שלו.
לצפיה ב-'עשינו משהו כזה'
עשינו משהו כזה
26/07/2016 | 03:29
47
בקליפורניה, באזור שלא הכרנו.

תכננו מסלול, והשתמשנו בgps כדי לא ללכת לאבוד. לא שמנו עליו מסלול, סכ"ה אפשר לעשות בכל רגע. אבל השארנו אותו פתוח על המפה. כמובן עם waze או google maps יש נושא של שמוש בדאטא, אבל כשיש את זה כרשת בטחון זה מעולה.

בארה"C באזורים שאתם לא מכירים ממליצה על google maps ולא על waze. פשוט כי יותר קל לעקוב אחרי גוגל, וממילא הם משתמשים באותו מידע על פקקים כמו וויז
לצפיה ב-'אנחנו השתמשנו בוייז בארה"ב'
אנחנו השתמשנו בוייז בארה"ב
27/07/2016 | 21:40
2
15
היה מעולה.

חובה להכין מראש גם אפליקציית ניווט אופליין. במקומות מרוחקים באמצע כבישים מהירים לא תמיד יש קליטה. אני השתמשתי ב here כתוכנת הגיבוי לניווט.
לצפיה ב-'גוגל מפס נותן עכשיו אופציה'
גוגל מפס נותן עכשיו אופציה
27/07/2016 | 22:45
1
20
להוריד מפות לנווט אופליין.
לצפיה ב-'ניסיתי את זה'
ניסיתי את זה
28/07/2016 | 07:24
16
לא היה מספיק מוצלח.
יכולתי לנווט למקומות שכבר ניווטתי אליהם קודם. לא נתן לי לחפש מקומות חדשים.
לצפיה ב-'צבירת מיילים במועדון הנוסע המתמיד'
צבירת מיילים במועדון הנוסע המתמיד
23/07/2016 | 17:07
13
145
שלום רב!
האם צבירת מיילים שניתן להמיר בקניית כרטיס טיסה היא מוגבלת בזמן ? 
כלומר, נניח שאני חבר מועדון נוסע מתמיד, נוסע פעם אחת השנה, 10 שנים לא טס ולאחר מכן טס כל שנה. האם המייילים של השנה הראשונה נכללים ביתרה, או שלאחר זמן מסויים "פג התוקף" "שלהם  ? 

בברכה,
יוסי

לצפיה ב-'זה תלוי בתוכנית, אך בכל התוכניות שאני חבר בהן אכן פג'
זה תלוי בתוכנית, אך בכל התוכניות שאני חבר בהן אכן פג
23/07/2016 | 17:29
2
94
לאחר שנה וחצי של אי פעילות כמדומני.
מצד שני, כל פעילות מתחילה ספירה לאחור חדשה על כל המיילים, כך שזה מאפשר לשמור את רוב המיילים על ידי כך שתדאג לרכוש משהו או לתרום מיילים וזה יכול להיות מספר די קטן שלהם.  צריך אבל לזכור לעשות זאת בזמן.

לצפיה ב-'מה הכוונה לתרום מיילים ? וכן מה ניתן לרכוש ? '
מה הכוונה לתרום מיילים ? וכן מה ניתן לרכוש ?
23/07/2016 | 18:29
1
57
סליחה על הבורות: נניח שמדובר במועדון הנוסע המתמיד של "אל על". מה הכוונה לתרום מיילים ? וכן מה ניתן לרכוש ?

בברכה,
יוסי

לצפיה ב-'את זה של אל על איני מכיר - בדוק באתר שלהם'
את זה של אל על איני מכיר - בדוק באתר שלהם
23/07/2016 | 18:35
61
הכל תלוי במועדון. למשל במועדונים של חברות אמריקאיות אפשר לרוב גם לרכוש מנוי למגזינים בקצה הזול של האפשרויות.
לתרום זה לתרום לאיזה ארגון צדקה - גם שם המינימום הוא נמוך, כך שזו הדרך הכי זולה לשמור על (רוב) המיילים.

לצפיה ב-'במצב כזה אין ממש טעם בצבירת המיילים'
במצב כזה אין ממש טעם בצבירת המיילים
23/07/2016 | 18:31
1
83
קודם כל - כן. המצב היום הוא שבכל תכנית נוסע מתמיד שאני מכיר המיילים שלך יפוגו אחרי כמה שנים. בנוסף, החשבון שלך "יתאפס" אם לא תטוס באותה חברה לפחות פעם בשנתיים (ולפעמים זה אפילו פחות משנתיים).
בנוסף, כדי לצבור מספיק מיילים כדי לרכוש איתם כרטיס טיסה בינלאומי (שזה מה שנוסע ישראלי צריך) אתה צריך "לצבור" מספר לא קטן של טיסות - דבר שיקח לך שנים רבות בתדירות הטיסות שאתה מדבר עליה כאן.

בינתיים, המאמץ והנסיון "לשמור זכאות" יגרום לך להגביל את הנסיעות שלך לחברת תעופה אחת - מה שעלול לגרום לך לוותר על מחיר טוב יותר אצל חברה אחרת. זה מה שחברת התעופה רוצה שיקרה (בגלל זה יש בכלל תכניות נוסע מתמיד) - אבל בתדירות הטיסות שאתה מדבר עליה זה לא עוזר לך בכלום - רק להם.
לצפיה ב-'אתה צודק, אבל בגלל זה יש לי שני כללים בהתנהלות מול מועדנים'
אתה צודק, אבל בגלל זה יש לי שני כללים בהתנהלות מול מועדנים
23/07/2016 | 18:46
172
1)  אלא אם כן צפויות לך הרבה טיסות במועדון בעתיד הקרוב, תמיד לרכוש משהו ברגע שזה אפשרי. הכוונה היא לא לחכות עד שצברת מספיק בשביל כרטיס טיסה אלא לרכוש דברים זולים יותר.   למשל רכשתי לילה במלון ואפילו סתם תיק קטן מאוד נוח לדרכון ומסמכים.
2) לעולם חברות במועדון זה לא שיקול בקניית כרטיס טיסה. להרשם בכל מועדון שיוצא לך, ורק אחרי שרכשת כרטיס , בדוק אם יש איזה מועדון לרשום את המיילים עליו.
לצפיה ב-'נצל"ש: לופטנזה, 5 טיסות לבני המשפחה למינכן: האם הנקודות'
נצל"ש: לופטנזה, 5 טיסות לבני המשפחה למינכן: האם הנקודות
23/07/2016 | 22:37
5
73
נזקפות לזכותי (ההזמנה נעשתה על ידי), או כל בן משפחה בנפרד?
ובמידה וכל הטיסות יוכלו להזקף לזכותי: במה זה יכול לזכות אותי 5 הטיסות האלו (הלוך ושוב), בהנחה שלא אטוס איתם בשנים הקרובות.

האם המיילים שצברתי מספיקים עבור כרטיס טיסה בודד הלוך ושוב, נאמר, לברלין?
לצפיה ב-'לא, מיילים נצברים לטובת הנוסע, לא הרוכש'
לא, מיילים נצברים לטובת הנוסע, לא הרוכש
23/07/2016 | 23:31
2
62
במקרה הזה כל בן משפחה יוכל להיות בעל חשבון עם מעט מיילים.

כמה מיילים עולה כל reward אפשר לראות באתר של כל תוכנית. הכל מפורט שם וספק אם מישהו פה בפורום מחזיק את המידע בראשו.

לצפיה ב-'לא לגמרי מדויק'
לא לגמרי מדויק
24/07/2016 | 08:24
1
59
עובדתית, לחברות מסוימות גדולות יש הסכם עם חברת התעופה לפי המיילים על הכרטיסים שהחברה קונה לטובת נסיעות עיסקיות לעובדיה נצברים לזכות החברה. כמובן שיש גם "דרכי הימלטות" מהסכמים כאלה ואחרים.
לצפיה ב-'והקשר?'
והקשר?
24/07/2016 | 13:50
34
תקרא למה הגבתי.
לצפיה ב-'יש באתר של Miles and More מידע '
יש באתר של Miles and More מידע
24/07/2016 | 06:40
388
איך לנצל מייל טיסה. למשל טיסה לארופה את צריכה בד"כ 15 אלף מיילים לכל כיוון אבל מדי חודש או משהו כזה הם נותנים יעד ב"מחיר מציאה"  פעם זה היה עשרת אלפים מייל, עכשיו טיסה הלוך ושוב לברצלונה למשל? 22500 מייל גם לברלין ולעוד מקומות

אם רכשת למשפחה כרטיסים בתעריף נמוך (יש להם כל מיני אותיות כדי לדעת איזה תעריף זה) אזי כל אחד יצבור משהו כמו 700 מיילים לכיוון  (בערך), זה רחוק מאד ממה שצריך לטיסה. בינתיים נכנסתי לאתר שלהם ואני רואה שהם משנים את הכללים למעשה החל ממאי וחלק מספטמבר 2016. הם כביכול מוזילים את התשלום למיסים אבל מייקרים את הטיסות הלוך ושוב ב-5000 מיילים. כרגיל דופקים את הנוסעים שצוברים מיילים.

יש להם גם mileage calculator (את חייבת להרשם קודם כל כחברה במועדון זה בחינם)

לצפיה ב-'לא יודעת לגבי לופטהנזה, אבל בבריטיש אפשר לצבור ביחד'
לא יודעת לגבי לופטהנזה, אבל בבריטיש אפשר לצבור ביחד
24/07/2016 | 17:29
41
עשינו נוסע מתמיד ונרשמנו כ- share holders, כלומר צברנו את הנקודות במשותף.
טסנו איתם 5 אנשים לקנדה וצברנו קצת יותר מ- 60,000 Avions.
בחודש מרץ השנה טסנו איתם ללונדון 3 אנשים במחיר 750$ לשלושתינו, כלומר חסכנו כך 50% מעלות הכרטיס.
כדאי לבדוק באתר שלהם, אני מניחה שיש שם מידע מתאים.
לצפיה ב-'באלעל נקודות שנצברות מטיסה תקפות ל- 3 שנים ממועד הטיסה'
באלעל נקודות שנצברות מטיסה תקפות ל- 3 שנים ממועד הטיסה
24/07/2016 | 10:24
55
נקודות מאשראי - תקפות תמיד. 
שיפוץ מקיף בבית הניב לנו 3 כרטיסי בונוס בשנה שעברה (אירופה וארה"ב)
לצפיה ב-'נצל"ש - מכירת נקודות של מועדון מיילס אנד מור'
נצל"ש - מכירת נקודות של מועדון מיילס אנד מור
25/07/2016 | 21:45
45

זה אפשרי? יש קבוצה בפייסבוק שבה מוכרים נקודות. האם במועדון הזה זה גם אפשרי? 
יש לי כ-11500 נקודות למועדון הזה. כמחצית זה מawards כרטיסי אשראי וכדומה.
יש הבדל בין נקודה שנצברת  מטיסה בפועל לבין נקודות שנצברות מ- subscription או כרטיס אשראי?
איך מחשבים את הנקודות פר נקודה ואיך ההעברה מתבצעת בפועל
תודה על העזרה
לצפיה ב-'אירו או דולר בבודפשט'
אירו או דולר בבודפשט
23/07/2016 | 18:48
3
44
לצפיה ב-'על אירו מקבלים כמה פורינטים יותר'
על אירו מקבלים כמה פורינטים יותר
23/07/2016 | 20:27
1
62
אבל לא ממש משמעותי.
לצפיה ב-'ועל כן מחליפים רק בצאנג'
ועל כן מחליפים רק בצאנג
24/07/2016 | 09:57
18
לצפיה ב-'אפשר לשלם ביורו ברוב המקומות רק ששוחטים אותך בשער'
אפשר לשלם ביורו ברוב המקומות רק ששוחטים אותך בשער
23/07/2016 | 22:22
22

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה