לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'ביטוח לטיול בחו"ל לאחר ניתוח'
ביטוח לטיול בחו"ל לאחר ניתוח
08/09/2016 | 07:46
12
139
שלום לכולם.
לפני שנה וחצי עברתי ניתוח קיצור קיבה, ולפני חודש עברתי ניתוח אורולוגי.
בעוד שלושה שבועות אני טס לרומניה לשבוע.
אני לא מבין כלום בנושא הביטוח (תמיד השתמשתי בברירת המחדל הכי פשוטה).
האם יש צורך בביטוח מיוחד כרגע, ואיך לעשות אותו (האם בכל חברה ניתן? האם צריך לבקש כיסויים מיוחדים? האם זה יקר נורא?).
אשמח לאיזשהו הסבר קצר בנושא.

המון תודה,
חיים

לצפיה ב-'צריך לקבל אישור מחברת הביטוח'
צריך לקבל אישור מחברת הביטוח
08/09/2016 | 08:42
4
126
אתה צריך להציג מסמכים רפואיים וסיכום (של בית החולים) לגבי הניתוח , ואז חברת הביטוח מחליטה אם לבטח אותך, ואם כן אז לרוב מדובר בביטוח+הרחבה.
חשוב מאוד לשמור על המסמך שלהם לגבי ההסכמה.
אני עושה בהראל דרך סוכן הנסיעות.  גם הנסיעה הקודמת וגם בעוד יומיים הם תחת אישור כזה של חברת הביטוח.

לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה...'
תודה על התגובה המהירה...
08/09/2016 | 09:03
3
63
זה מייקר מאד את הביטוח?
האם יש מצב שבו חברה לא תהיה מוכנה לבטח? ואז מה עושים?
לצפיה ב-'תלוי מה ידרשו ממך'
תלוי מה ידרשו ממך
08/09/2016 | 09:08
79
ביטוח רגיל זה כמדומני 1.5 דולר ליום, הרחבה זה עוד כמה סנטים.
מי שצריך ביטוח יקר יותר כמו בגלל גיל או בגלל מצב רפואי כללי שגרתי, משלם את המכסימום שזה 8 דולר ליום וההרחבה היא עוד משהו כמו כמה עשרות שקלים, לא מייקר מאוד, רק במעט.

אם החברה לא מוכנה לבטח, מחפשים חברה אחרת, וכבר קרה לי שעשיתי בלית ברירה מעשה כזה, לטוס בלי ביטוח, ואז כל אירוע קטן עלול לגרום לך שתצטרך למכור את הבית כדי לכסות חובות (בית חולים, עורך דין, בית מלון וכו).

לצפיה ב-'אפשר למצוא ביטוח, זו שאלה של כסף'
אפשר למצוא ביטוח, זו שאלה של כסף
09/09/2016 | 12:41
1
42
לאחרונה אחד מקרוביי נסע לחו"ל תוך כדי טיפולים לסרטן. זה לא ביטוח שגרתי, לא כל חברה מבטחת, אבל יש אצל מי לבטח - זה רק עולה הרבה יותר, כצפוי. 
לצפיה ב-'לא, זו שאלה של התייחסות'
לא, זו שאלה של התייחסות
09/09/2016 | 19:11
32
האם החברה רואה בלקוח כארנק מהלך, או ההתייחסות היא שרות ללקוח.

כשאני עשיתי את הביטוח נאמר על ידי חברת הביטוח שאני צריך להוסיף החמרה.
מדברי הסוכן בלאו הכי מעל גיל 70 הוא היה עושה לי ביטוח עם החמרה כיוון שאני שתול קוצב לב וחולה באי ספיקת לב, אחרת זה היה רק 6 דולר ליום.....

בשורה התחתונה 7 דולר ליום כולל הכללת האירוע מחוץ לתחום 6 החדשים, זה לא יותר מידי כסף בהתאם למצב.

לצפיה ב-'ביטוח אחרי ניתוח'
ביטוח אחרי ניתוח
08/09/2016 | 10:20
69
תשאל כמה חברות ביטוח,
תספר להם את כל הפרטים והתאריכים של הניתוחים, הדבר הראשון שאסור לעשות זה להעלים מידע, אם יקרה לך משהו בטיול הם יגיעו למידע הרפואי שלך ולא ישלמו לך אם העלמת מהם מידע.
סביר שאלו שיסכימו לבטח אותך ידרשו אישור רופא שיכתוב בצורה ברורה שאין לך כל בעיה רפואית לטוס, סביר שרק רופא מקצועי שתיקח באופן פרטי יסכים לחתום על מסמך כזה, רופאי משפחה בדרך כלל מפחדים לחתום על דבר כזה (למה להם ?),
ואז סביר שהביטוח יעלה פי כמה מביטוח רגיל, מצד שני זה סכום שולי יחסית לעלות הטיול.
אסור לטוס בלי ביטוח, זה יכול לעלות לך מיליונים.
לצפיה ב-'בנסיעה של שבוע המחיר לא נוראי'
בנסיעה של שבוע המחיר לא נוראי
08/09/2016 | 10:41
3
74
אם תסתכל על פוליסה של אחת מחמש או שש חברות הביטוח באינטרנט, תוכל לקבל הצעת מחיר. מאחר ואושפזת ונותחת, הביטוח יכול לעלות משהו בין 10 ל-14 דולר ליום בנוסף תצטרך אישור של המבטח. על מנת לקבל אישור תביא את טופס השחרור שלך מבית החולים, אישור אורולוג או רופא משפחה שאתה יכול לטוס, תשלח או תמסור הכל לחברת הביטוח או לסוכן ואל תשלם עד שלא תקבל אישור. אל תחכה עשה זאת מיד, כי אם לא תקבל אישור תצטרך לבטל את הטיסה או לנסוע בלי ביטוח, דבר מוטעה לחלוטין לדעתי.
לצפיה ב-'ביטוח מכסימלי פירסט קלאס+החמרה - 7 דולר ליום'
ביטוח מכסימלי פירסט קלאס+החמרה - 7 דולר ליום
08/09/2016 | 11:43
2
72
אני בן 71 (גיל) + מחלה כרונית קבועה (אי ספיקת לב+קוצב לב) לפני פחות מחצי שנה עברתי ניתוח קטרקט בשתי העיניים, וזה המחיר (בכותרת) ויש לי אישור של הביטוח לנסיעה שתכוסה על ידי הביטוח.

לצפיה ב-'איזו חברת ביטוח זו?'
איזו חברת ביטוח זו?
08/09/2016 | 13:25
1
59
תכתוב לי במסר שלא יצא שאנחנו מפרסמים חברה אחת ולא את האחרות.
לצפיה ב-' שם חברת הביטוח התפרסם בהודעתו הראשונה של שפירא'
שם חברת הביטוח התפרסם בהודעתו הראשונה של שפירא
09/09/2016 | 08:21
47
השיקולים למציאת פוליסת בריאות מתאימה לשואל היא שילוב בין מה שכתב שפירא
ובין הארה/הערה לגבי "החיתום" של לאונידס.  ישנן עוד חברות ביטוח (לא הרבה) המבטחות מקרים שכאילו ויותר "מורכבים".  רמז,  לחברת ביטוח מסויימת ישנו כרטיס פלסטיק נטען וישנה עמדת שרות בנתב"ג.
לצפיה ב-'ככל שאני יודע הפעולה נקראת "חיתום"'
ככל שאני יודע הפעולה נקראת "חיתום"
08/09/2016 | 14:30
66
אזהרה: אני לא איש מקצוע בנושא הביטוח, רושם לך רק מה שאני יודע מידיעתי ונסיוני וכל פעולה היא על אחריותך. ממליץ לודא את הפרטים מול איש מקצוע לפני נקיטת כל פעולה.

להערכתי כנראה שקיצור הקיבה לא רלוונטי. בד"כ בפוליסה רשום שמתחשבים חצי שנה אחורנית ולא מעבר.
לעומת זאת הניתוח האורולוגי מאוד רלוונטי ולהערכתי בחיתום יחריגו בעיות אורולוגיות מהביטוח. זאת אומרת שאתה תהיה מכוסה מבחינה בריאותית רק לבעיות שאינן קשורות בניתוח שעברת.
במידה ותתעורר בעיה שקשורה לניתוח, וחברת הביטוח יכולה להיות מאוד יצירתית בקישורים כאלה, היא תסרב לשאת בעלויות.
לצפיה ב-'אתה צריך הרחבה לביטוח ועליך לדעת מה היא כוללת'
אתה צריך הרחבה לביטוח ועליך לדעת מה היא כוללת
15/09/2016 | 20:01
7
כאשר אדם שסובל ממחלה כרונית כלשהי מוכרחים ליידע את חברת הביטוח בדבר מצבם הרפואי, בבוא בעת במידה ויזדקקו לטיפול אם זה עקב החמרה או התפרצות יתר של המחלה כאשר הם בחו"ל, לעיתים ידרשו ממכם להציג מסמכים רפואים לפני אישור הביטוח ואם חלילה תזדקקו להפעיל את הביטוח חשוב שתהיה התאמה בין מה שהצהרת בזמן הצהרת הביטוח.

יש פה קצת יותר מידע, שמצאתי:

*אינני מתיימר להיות סוכן ביטוח, מדובר פה במידע ראשוני כללי, אז בכל מקרה עדיף לך בנוסף להתייעץ עם חברת הביטוח(ואולי אפילו כמה לצורך השוואה).
לצפיה ב-'ציוד במטען יד'
ציוד במטען יד
07/09/2016 | 23:35
51
האם יש בעיה עם מכונת גילוח ומכונת תספורת בתיק שעולה למטוס כולל מטענים או שזה ציוד שאסור שיעלה בטרולי?
לצפיה ב-'וויז בקנדה וארה"ב '
וויז בקנדה וארה"ב
07/09/2016 | 23:26
6
77
שלום לכולם
אנו נוחתים בטורונטו ומתכוונים לנסוע דרך המפלי ניאגרה עד ניו יורק . מפחדים להסתבך בכבישים .
האם הוויז עובד בקנדה וארה"ב ?
האם מישהו התנסה בזה ?
והאם חייב חבילת גלישה לוויז ?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'ווייז עובד, אבל הרבה פחות מפותח '
ווייז עובד, אבל הרבה פחות מפותח
08/09/2016 | 02:02
80
ובשימוש מאשר בישראל. אני חושבת שתמצא שגוגל מאפס יהיה לא פחות טוב, ואולי יותר טוב, בעיקר באזורים פחות צפופים.

מעבר לכך, הדרך מטורונטו לניאגרה פולז היא פשוט דוך על ה QEW (ממליצה בחום לעבור דרך ה Rainbow Bridge ולא באחרים, כי ב 99% מהמקרים התור בגשר ובאימיגריישן (ואלא אם יש לכם דרכון קנדי או אמריקאי תהיו חייבים לעלות למשרדים בגבול כדי לקבל ויזת כניסה) הרבה יותר קצר וגם המשרדים הכי נעימים. תנסו לכוון את ההגעה לגבול שלא בשעות העומס. יש גם קו טלפון שניתן להתקשר אליו מהדרך ולשמוע הודעה מוקלטת (מעדכנים אותה פעם בשעה) לגבי זמני ההמתנה בגשרים השונים וכך לכוון את המעבר.

אחרי שעברתם את הגבול הדרך לניו יורק גם די פשוטה, או שנוסעים דרך רוצ׳סטר וסירקיוז על כביש 90 ואז לרדת למטה לעיר על כביש 81 או שמתחילים להדרים ישר אחרי באפלו.

לא יודעת מה זו חבילת גלישה, אבל כדי להשתמש בווייז ובגוגל מאפס צריך דאטה.
לצפיה ב-'נסענו עם וויז בארה"ב '
נסענו עם וויז בארה"ב
08/09/2016 | 06:50
81
עבד מצויין. כמובן שצריך חבילת גלישה בשביל הניווט.

כדאי גם להוריד אפליקציית ניווט  אופליין כי לא בכל מקום יש קליטה סלולרית.
לצפיה ב-'צריך חבילת גלישה'
צריך חבילת גלישה
08/09/2016 | 15:13
3
61
אישית אני מעדיפה גוגל מפס, הבת מעדיפה וויז. היא מעדיפה וויז כי זה מספר לה על מלכודות. אני מעדיפה גוגל מפס כי הוא יותר ברור.

המידע אותו מידע, כי גוגל קנה את וויז. ההבדל הוא בהגשה.
לצפיה ב-'זה שגוגל קנה את וויז עוד לא אומר שהמידע אותו מידע'
זה שגוגל קנה את וויז עוד לא אומר שהמידע אותו מידע
08/09/2016 | 17:55
2
54
זה רק בפוטנציה, אבל אינטגרציה לוקחת הרבה זמן.
בינתיים זה עוד לא אותו מידע - אני לא רואה את הפקקים שאני רואה בוויז על גבי גוגל מאפס. בוודאי שבוויז אין את עושר המידע שיש בגוגל מאפס בכל מה שלא נוגע לכבישים עצמם.
מה שכן ראיתי, ואני מנחש שזה בזכות הרכישה, זה שאני מקבל הודעות יזומות לנייד (Google Now) על פקקים בדרך לאן שהוא מנחש (ולרוב צודק) מתעתד ליסוע. אני מניח שהמידע על קיום הפקק מגיע אליו מוויז, כי לפחות בארץ, אין מקור סביר אחר.
לצפיה ב-'דווקא בפאתי בוסטון'
דווקא בפאתי בוסטון
08/09/2016 | 23:45
1
56
המידע בגוגל מפס די עדכני.

המידע הכי פחות עדכני זה מה שיש לי על הnav system באוטו. אבל זה הכי נוח לשמוש.
לצפיה ב-'הוויז "בגד" בכמה מקומות'
הוויז "בגד" בכמה מקומות
10/09/2016 | 19:46
48
הפסיק לפעול/ לא הייתה קליטה ודווקא ברגעים קריטיים לפני פיצול דרך , מחלף וכד'.
לקראת המקומות האלה הפעלתי בנייד שלי (ללא חבילת גלישה) את google maps
בארץ סימנתי כוכביות של אטרקציות לאורך המסלול. הורדתי את המפות והוא פעל מצויין!!!
עוד עצה - במחלפים מסובכים סעו לאט. לעיתים לוקח לוויז להתעדכן ואפשר בנתיים לפספס פניה או נתיב.
לצפיה ב-'צ'ק אין ב-WIZZ'
צ'ק אין ב-WIZZ
07/09/2016 | 17:29
64
מישהו יודע למה שמנסים לעשות צ'ק אין באתר WIZZ כתובה ההודעה:
"לא ניתן לבצע צ'ק-אין באתר האינטרנט עבור שדה תעופה זה"
והטיסה יוצאת מטרמינל 1 בנתב"ג.

תודה לעונים
לצפיה ב-'לופטהנזה'
לופטהנזה
07/09/2016 | 15:22
1
146
סליחה על כל השאלות, בדיוק סיימתי את האון ליין צק אין.
קיבלתי את הבורדינג פס. מעבר לעובדה שהתהליך היה די ארוך (לעומת הפעמים הקודמות), בבורדינג פס רשום
baggage drop off - ticket counter
ובטיסת המשך רשום bag drop kiosk
מה זה אומר?

לצפיה ב-'מהארץ מוסרים את המזוודה בדלפק מאויש'
מהארץ מוסרים את המזוודה בדלפק מאויש
08/09/2016 | 07:30
51
בחול לרוב ניתן למסור את המזוודה בדלפק אוטומטי ללא דיילי קרקע.
לצפיה ב-'האם טסתם עם בריטיש לארה"ב?'
האם טסתם עם בריטיש לארה"ב?
07/09/2016 | 13:43
30
129
אשמח לקבל חוות דעת. אני שוקלת לנסות אותם, יש להם מחירים מאד אטרקטיביים.
תודה
לצפיה ב-'כן, אבל מאוד מזמן (היה כמו בכל חברה)'
כן, אבל מאוד מזמן (היה כמו בכל חברה)
07/09/2016 | 14:05
2
81
חוות דעתי: אם יש להם מחירים אטרקטיביים, והשעות מתאימות, אז חוות דעתי חיובית. טיסות זה קומודיטי, איזה הבדלים משמעותיים יש כבר בין חברות?

לצפיה ב-'ב-seatguruקראתי קצת ביקורות על ה-767 למשל'
ב-seatguruקראתי קצת ביקורות על ה-767 למשל
07/09/2016 | 15:37
1
71
אנשים אמרו שזה מטוס ישן ומיושן ושבריטיש כבר 15 שנה מבטיחה להוציאו מהשרות ושזו זוועה לטוס עם המטוס הזה, אז כן בטיסה ארוכה כזו אני בכל זאת לא הייתי רוצה לחוות טיסה גרועה.
לצפיה ב-'איפה ראית 767 בטיסה לניו יורק? אני טסתי כמה פעמים והיו רק '
איפה ראית 767 בטיסה לניו יורק? אני טסתי כמה פעמים והיו רק
07/09/2016 | 16:11
74
777 או 747
לצפיה ב-'Yes - but it was business class'
Yes - but it was business class
07/09/2016 | 15:42
67
Probably anacdotal evidence, but the one time I flew with them last year - I have never seen more ultra-orthdox people in business class going out of Israel in my entire history of flying... I think I was the only non-black-hat wearing peron in the entire cabin. 
It would have been a nice flight (even the TLV-LHR leg happned to be a large aircraft with a long-distance type buisiness class configuration), but the 4 hours to London were less than pleasant.
לצפיה ב-'כן, והם לא רעים'
כן, והם לא רעים
07/09/2016 | 16:02
58
אבל המעבר בהית'רו הוא די מסובך. כך שאם לא דוברים אנגלית היטב, לא קלי הליכה, ומפחדים מברוקרטיה, אני ממליצה להמנע.

אחרת, זה שדה תעופה ענק. עם מסעדות טובות, וקל להעביר שם זמן בי טיסות (ורצוי קונקשיים של לא פחות משעתיים). מה שקצת מלחיץ זה שהם לא נותנים את המספר של הגייט עד הרגע האחרון.
לצפיה ב-'כן אני טסתי איתם כמה פעמים בקו הזה'
כן אני טסתי איתם כמה פעמים בקו הזה
07/09/2016 | 16:08
67
אני מאד אוהב את הטיסות לארהב עם בריטיש.
הקוקנשיין בשני כיוונים מעולה. הטיסות מגיעות ויוצאות לטרמינל 5 החדש שמאד נוח. לטעמי השילוט היה מצויין ולא הייתה שום בעיה. 
עושים בדיקת ביטחון מחדש בהיטרו.
מחיר השינוים בכרטיס שלהם מאד נמוך יחסית לחברות אחרות.
מחלקת הטוריסט + שלהם מעולה. זה לא כמו באל על רק עוד 10 סמ לרגלים, אלא כסא יותר רחב ומרווח לכל הכיוונים.
הביזנס שלהם מעולה - רמה אחרת לגמרי מאל על.
המינוסים:
- הטיסה יוצאת ב 7 בבוקר וזה אומר שצריך להיות בשדה בחמש בבוקר. - די מבאס.
- אי אפשר לעשות סיטינג מראש אלא רק בזמן הצק אין - 24 שעות מראש. אם יש לך כרטיס מועדון ברונזה ומעלה אז אתה יכול לעשות סיטינג מראש בין 5 ימים לחודש. תלוי ברמת כרטיס המועדון. (כאשר עושים צק אין בארץ אז אפשר לעשות גם סיטינג לטיסת המשך ואז מקבלים עדיפות על אלו שטסים מלונדון...)
דרך אגב בתשלום (גבוה) אפשר לעשות סיטינג מיידי תמיד.

לצפיה ב-'טסתי איתם לטורונטו..אם זה עוזר לך'
טסתי איתם לטורונטו..אם זה עוזר לך
07/09/2016 | 16:21
59
יופי של חברה...היו ממש נחמדים ושידרגו אותי לביזנס בדרך חזרה...ללא עוול בכפי
הם ממש בסדר גמור, אפילו האוכל במחלקת תיירים היה אכיל.
לצפיה ב-'כן והיה מעולה'
כן והיה מעולה
07/09/2016 | 16:45
16
לצפיה ב-'טסתי איתם לקנדה פעמיים'
טסתי איתם לקנדה פעמיים
07/09/2016 | 16:48
3
75
שעות הטיסות היו נוחות, והיה לי זמן לנסוע ללונדון ולבלות בה קצת. הטיסות יצאו בזמן, האוכל סביר, הבידור טוב, ואם מזמינים מספיק זמן מראש - גם המחירים טובים.
לצפיה ב-'ושכחתי את טרמינל 5 בהית'רו'
ושכחתי את טרמינל 5 בהית'רו
07/09/2016 | 16:48
2
82
יופי של אוכל יש שם
לצפיה ב-'זה נכון מאד..'
זה נכון מאד..
07/09/2016 | 16:59
69
אכלתי שם מרק ראמן נפלא..
לצפיה ב-''
07/09/2016 | 17:11
141
לצפיה ב-'תודה תודה לכל המגיבות והמגיבים'
תודה תודה לכל המגיבות והמגיבים
07/09/2016 | 18:16
11
90
המחיר כרגע מעולה, אני צריכה אישור מהנהלה שלי בארה"ב אם התאריכים
נוחים וכל השאר. 

דברתי עם בריטיש בארץ, אכן הזמנת מושב אפילו בביזנס כרוכה בתשלום (מפתיע מאד) של בין 50 ל-100 דולר אפילו יותר יקרים מהסטאר אליינס, ממש  מאכזב..
לגבי שינוי או ביטול הם הסבירו לי שהעלות תלויה בסוג הכרטיס וכמה זמן לפני הטיסה או רק בכיוון חזרה ארצה לשנות, המחיר לא נורא (יחסית לסטאראליינס) בין 75 ל-100 דולר. מה שכן יקר זה ביטול. אם אקנה עכשיו את הכרטיסים לעוד חצי שנה, אין לי ביטוח ואם חלילה יקרה משהו, דמי הביטול יהיו גבוהים. 

בקיצור עשיתי שיעורי בית עכשיו אני מחכה לאישור מההנהלה ואז אזמין.

האם אתם מזמינים באתר של בריטיש או מצלצלים לבריטיש או סוכן?
לצפיה ב-'אני הזמנתי באתר'
אני הזמנתי באתר
07/09/2016 | 18:56
22
לצפיה ב-'לפני חצי שעה הזמנתי טיסה לארהב באתר של בריטיש, קל ופשוט.'
לפני חצי שעה הזמנתי טיסה לארהב באתר של בריטיש, קל ופשוט.
07/09/2016 | 19:18
75
ויש לך 14 ימים לבטל ב 100 שח.
ותעשי את הנוסע המתמיד שלהם. 
אם את טסה ביזנס אז כבר בדרך חזרה את תהי ברונזה ותוכלי לעשות סיטנג 5 ימים מראש.
לצפיה ב-'טסה איתם לארה"ב קבוע.'
טסה איתם לארה"ב קבוע.
07/09/2016 | 21:23
3
76
דווקא ממש לא אוהבת את הטרמינל החדש.  הביטחון מאוד לא סימפטי, והרבה פעמים התורים ארוכים במיוחד.  מצד שני, הטיסות נוחות יחסית.
האוכל במחלקת תיירים מאוד לא מוצלח. אם תטוסי במחלקת תיירים, שימי לב שעד 24  שעות לפני הטיסה, אפשר לשדרג את הארוחה בתשלום. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/09/2016 | 21:42
2
68
אז מה השיקול שלך לטוס דוקא אתם?
לצפיה ב-'אני טסה לסן דייגו.'
אני טסה לסן דייגו.
08/09/2016 | 08:22
1
57
אין לשם טיסה ישירה. האפשרויות שלי הן-
לטוס עם אל על לאל.איי, ואז לנסוע בפקקים של הבוקר דרומה.
לטוס עם קונקשן בארה"ב, לאסוף את המזוודות, לעבור ביטחון, ואז להפקיד את המזוודות מחדש.
לטוס בריטיש עם קונקשן בלונדון. כשהטיסה מגיעה, זו הטיסה הנוחתת היחידה מחוץ לארה"ב. אין כמעט תורים, וזו שעה ללא פקקים בכביש.
מבחינתי ההחלטה קלה.
לצפיה ב-'הבנתי תודה'
הבנתי תודה
08/09/2016 | 09:36
13
לצפיה ב-'כשנסענו הזמנו דרך הסוכן שלנו'
כשנסענו הזמנו דרך הסוכן שלנו
08/09/2016 | 06:51
4
50
שהיה מוכן להחזיק את ההזמנה עד הרגע בו היה צריך לכרטס, כדי למנוע עלייה של המחיר. הצלחנו כך לשלם רק שלושה חודשים לפני הנסיעה.

סיבה נוספת בגללה אני מזמינה דרך סוכן, היא האפשרות לפרוס לתשלומים. זה קורה אצלנו, אם אנחנו מחליטים להוסיף נסיעה שלא תוכננה מראש ולא נכללה בתקציב השנתי.
לצפיה ב-'דרך אגב, הסוכן הזמין לנו מקומות מראש'
דרך אגב, הסוכן הזמין לנו מקומות מראש
08/09/2016 | 06:54
3
49
בזמן הכירטוס ו- BA לא שינו אותם.

כך קורה גם עם הטיסות של המנכ"ל בחברה בה אני עובדת.
לצפיה ב-'מעניין. אצלנו הופיע הכרטיס ללא מקום ישיבה. אפשר היה לשלם...'
מעניין. אצלנו הופיע הכרטיס ללא מקום ישיבה. אפשר היה לשלם...
08/09/2016 | 07:03
2
27
לצפיה ב-'הזמנתם דרך סוכן וביקשתם שיקצה לכם מושבים מראש?'
הזמנתם דרך סוכן וביקשתם שיקצה לכם מושבים מראש?
08/09/2016 | 08:59
1
41
צריך לזכור שבכל חברה, יש מושבים שצריך לשלם עבורם תוספת (מושבים בשורה ראשונה, מושבים עם יותר מקום לרגליים וכו').
לצפיה ב-'הסוכנת עצמה היתה מופתעת מזה שאין מקומות ישיבה.'
הסוכנת עצמה היתה מופתעת מזה שאין מקומות ישיבה.
08/09/2016 | 12:51
32
כשהבאנו שזה כרוך בתשלום די יקר לחמישי אנשים, כי משלמים על כל מקטע, החלטנו לחכות עד לצ'ק אין וכמו שכתבתי, בגלל שטסנו עם ילדים (9,15) יש להם "רובוט" שמושיב משפחות עם ילדים ביחד מספר ימים לפני שפותחים את הצ'ק אין.
לצפיה ב-'BA לארהב'
BA לארהב
07/09/2016 | 22:51
58
טסתי לפני שנה לסיאטל.הטיסה מהארץ איחרה להגיע בשעתיים והקונקשן לא יצא אל הפועל.
קיבלנו מלון לינה ושטל ולמחרת המראנו.איחור הגעה של כ 24 שעות .בדיעבד היה נוח לנוח ולחתוך את הנסיעה .
המטוס והיחס היו טובים.סהכ החברה בסדר
במידה והקונקשן ארוך בכלל אין מה להסס.נסיעה טובה.
לצפיה ב-'בשנה שעברה טסנו איתם לקנדה. היה בסדר גמור.'
בשנה שעברה טסנו איתם לקנדה. היה בסדר גמור.
08/09/2016 | 06:48
38
טסנו לקלגרי וחזרנו מונקובר.
בהלוך היו לנו 5 שעות בהיתרו וזה התאים לנו. בחזור שעתיים וחצי- היה מספיק בהחלט.
המחירים היו טובים יותר מאייר קנדה וגם דמי הביטול יחסית נמוכים 100 $ (ב- AC היה 274$).
הטיסה מ/ל היתרו מישראל היתה מעולה - נוחה, מסכים עם אפשרות לחבר USB, מבחר סרטים עצום. מגיעים להיתרו אחרי 5 שעות וחושבים - אם אלו התנאים בטיסה הקצרה, בטח לקנדה יהיה מדהים. אז זהו שלא... מטוסים יותר מיושנים, אין אפשרות להטעין, בחירה בין 4 סרטים בערך. ניצלנו את הבאסה כדי לישון...
צ'ק אין באמת קצת מלחיץ מבחינת בחירת המושבים רק יום קודם, אבל אנחנו טסנו משפחה עם ילדים ובמקרה כזה כן מראש מקצים מקומות והיו לנו מושבים טובים.
נוסע מתמיד בחינם ואפשר לצבור מספר אנשים ביחד את הנקודות.
סעי לשלום
לצפיה ב-'בהחלט כן'
בהחלט כן
08/09/2016 | 17:25
2
30
אני טסתי איתם, טיסה מצויינת! חזרתי איתם לארץ הישר לאילת.. מטוסים סבבה לגמרי חדישים, צוות מאוד נחמד וחם! היינו בטיול בארה"ב וסיימנו אותו בארץ באילת אצל מלון ספורט קלאב, התבאסנו לחזור מהחופשה אבל אין מה לעשות, כל דבר טוב נגמר :(
לצפיה ב-'טסנו איתם לפני פחות מחודש'
טסנו איתם לפני פחות מחודש
08/09/2016 | 21:32
1
41
כרטיסים הוזמנו לפני כחצי שנה. אחרת היו מאוד יקרים!
הלוך לפילדלפיה עם עצירה של פחות משעתיים. הבידוק בקונקשן הלך צ'יק צ'ק. להערכתי 15 דקות. טיסות המשך מאותו טרמינל.
חזור מניו יורק כנ"ל.
לא היה לנו צפוף (ואנחנו גבוהים..), אוכל בשפע, מערכת בידור אישית. חזור קיבלנו שורה ראשונה ללא תוספת תשלום. (בצ'ק אין 24 שעות לפני).

לצפיה ב-'תודה תודה לך ולכולם'
תודה תודה לך ולכולם
08/09/2016 | 22:14
35
עכשיו יש התלבטות בין שתי החברות, בשבוע הבא נחליט ואכן המחירים חצי שנה מראש שווים ביותר ולא רק בבריטיש.
לצפיה ב-'כן, פעמיים, היה אחלה. אני בכללי מאד אוהבת את בריטיש.'
כן, פעמיים, היה אחלה. אני בכללי מאד אוהבת את בריטיש.
11/09/2016 | 11:50
5
לצפיה ב-'חוו"ד על טרקים מאורגנים'
חוו"ד על טרקים מאורגנים
07/09/2016 | 12:43
2
96
שלום,
האם למישהו יש ניסיון עם טרקים מאורגנים, דרך חברות כמו , למשל"אקו טיולי שטח" ו/אחרות? וספציפית-לגבי טרק לאלבניה?
אני מאוד רוצה טיול שהוא ברובו טבע וטרק וגם לינות שטח, אבל אני לבד ואין לי ניסיון עם טרקים לחו"ל, לכן אני חוששת לעשות את זה לבד, במיוחד במדינה כמו אלבניה, שהיא יחסית לא מתויירת...
טרקים מאורגנים של כל מיני חברות נמשעים מצויין בתיאור, אבל אני ככלל סולדת מטיולים מאורגנים...

לצפיה ב-'איילה גאוגרפית'
איילה גאוגרפית
08/09/2016 | 15:17
113
אף אחד לא עונה, אז אנדב את חצי הסנט שלי. אחי נוסע איתם כבר כמה שנים טובות לטיולים של הליכות רגליות (לא מתמצא בהגדרות בתחום, אבל אני יודע שהציוד משונע ע"י החברה המארגנת לנקודות הלינה השונות). אני חושב שהוא מרוצה מהם. לא זכור לי שהיה באלבניה.
לצפיה ב-'גם אני השתתפתי בטיול טרקים מוצלח עם איילה'
גם אני השתתפתי בטיול טרקים מוצלח עם איילה
09/09/2016 | 04:10
52
רק שזה היה לפני 13 שנה, כך שלא יודע אם המלצה מאז משמעותית.
לצפיה ב-'צפון איטליה 29.9 עד 5.10 טיול מאורגן'
צפון איטליה 29.9 עד 5.10 טיול מאורגן
07/09/2016 | 10:52
1
86
שלום.
רציתי לדעת איזה ביגוד מומלץ לקחת בתאריכים אלו ,באיזה סוג של ביגוד ונעליים 
לצפיה ב-'תלוי מה המסלול'
תלוי מה המסלול
08/09/2016 | 06:47
61
רוב הזמן יספיק חולצות קצרות וסווטשירט מעל.
אם אתם עולים לדולומיטים או למונטהבאלדו, צריך גם מעיל, צעיף וכפפות.
נעליים סגורות כמובן.
לצפיה ב-'חופשה בפברואר - מחפשים רעיונות ליעד מעניין'
חופשה בפברואר - מחפשים רעיונות ליעד מעניין
07/09/2016 | 10:31
41
שלום לכולם!
בפברואר הקרוב אחגוג יום-הולדת 30 במספר וגם את סיום תואר ותחילת ההתמחות. כתמיד, יום-הולדתי חל בשיא החורף, אז אנחנו אף פעם לא טסים או נוסעים לחופשה בארץ (לא בטוחה כלל שאסתדר עם 4 מעלות באירופה).
אך הפעם מאוד רוצה לחגוג בחו"ל. האם יש הצעות מעניינות למקומות שאינם רחוקים (יש לנו תינוק שיישאר בבית, ולכן החופשה לא תהיה ארוכה מ5-6 ימים), שמזג האויר בהן לא קר מדי ושאינן ערי בירה קלאסיות (הרגע חזרנו מפריז המדהימה והחלטנו להניח כמה שנים לערי הבירה מסוג זה)?
אני יודעת שזו בקשה מוזרה לגמרי. אבל מצאתי למשל את סיישל (בזנזיבר היינו והיה מושלם), שנראית מדהימה לגמרי לחופשה אקזוטית ונעים בה פחות או יותר בכל עונות השנה, והיא לא רחוקה, אך אני חוששת בעיקר מהעלויות הגבוהות. אני מניחה שנהיה מוגבלים למשהו כמו 15000 ש"ח כולל הכל. יש רעיונות ליעדים נוספים?
המון תודה! (:
לצפיה ב-'נופש באנטליה'
נופש באנטליה
07/09/2016 | 09:50
3
88
שלום חברים
מחר אנחנו טסים לאנטליה בחבית נופש הכל כלול 4 לילות כמה דמי כיס לקחת?
לצפיה ב-'יורו..עשה חשבון,כמה יורו'ס למפלי דדון[דודן]'
יורו..עשה חשבון,כמה יורו'ס למפלי דדון[דודן]
07/09/2016 | 11:49
1
57
בטח יהיה מאורגן מהמלון?!
כמה יורו'ס לשאוורמות+לחלבה ההיא בסימטה
שווקי העיר והחנויות..קח כמה שחסכת,הכי קל!
הייתי אומר 200 250 יורו,כי הרי הכל כלול,אולי כמה סנטים לתחבורה הציבורית,מוניות?!
לצפיה ב-'כמו קודמי לגבי ה פינונזה '
כמו קודמי לגבי ה פינונזה
07/09/2016 | 16:15
43
תלוי מה אתה מתכוון לקנות.אם אתה חפץ באיזה שטיח משם זה סיפור אחר.
אבל אם זה לטיול מהמלון -הם יכולים לשלוח לך מחירי הטיולים ואתה תחשב ותוסיף קצת למה שאתה חפץ.

לצפיה ב-'אם אתם לא מתכוונים לצאת '
אם אתם לא מתכוונים לצאת
07/09/2016 | 23:29
37
אז תיקחו מעט מאוד .אין על אנטליה מבחינת שפע וארוח .
אם אתם מתכוונים לצאת לטייל בשוק או מקומות אחרים אז תיקחו הרבה לקניות .
לצפיה ב-'התלבטות - כריסטמס / שנה חדשה'
התלבטות - כריסטמס / שנה חדשה
07/09/2016 | 09:38
10
149
שלום לכולם,

חשבנו השנה לקפוץ לעיר באירופה לקראת כריסטמס או השנה החדשה.
השאלה היא מה הוא הזמן המומלץ לחוויה אידיאלית - יש לנו שתי אפשרויות לנסיעה מבחינת הימים והחופשים שלנו: אפשרות אחת היא לטוס בערך יומיים לפני כריסטמס לכמה לילות (כולל החג עצמו בו הבנתי שהכל סגור) והאפשרות השניה היא לטוס ממש בסוף השנה האזרחית ולחזור לארץ ב-1.1.

היעד הראשון שחשבנו עליו הוא וינה.
אשמח להצעות מנסיונכם מה עדיף - לבלות שם בסופ"ש של כריסטמס או בסופ"ש של השנה החדשה.

תודה!
לצפיה ב-'למה אתה שוקל לנסוע כשהכל סגור?'
למה אתה שוקל לנסוע כשהכל סגור?
07/09/2016 | 10:27
5
123
במיוחד אם יש לך אופציה אחרת.

יהיה קל יותר להמליץ אם תסביר את השיקולים
לצפיה ב-'יש לנו שתי אפשרויות'
יש לנו שתי אפשרויות
07/09/2016 | 18:27
4
105
כפי שאמרתי, בגלל חופשים וסופ"ש, אין לנו יותר מדי גמישות.
מצד אחד חשבתי אולי שעדיף להגיע לפני הכריסטמס (נוכל להגיע כיומיים לפני החג) ואז החיסרון הוא להיות שם בחג עצמו כשהכל סגור.
האפשרות השניה היא להגיע אחרי הכריסטמס ולהיות שם בערב השנה החדשה. אבל אני לא יודע אם עדיין יש את אותה האווירה.
מכיוון שעוד לא הייתי בחו"ל בתקופה כזו אני שואל מה עדיף מבחינת החוויה.

מקווה שעכשיו הסברתי טוב יותר.
לצפיה ב-'לבקר בחג המולד בערך כמו לבקר בישראל בכיפור'
לבקר בחג המולד בערך כמו לבקר בישראל בכיפור
07/09/2016 | 18:49
102
לא ממש אבל מתקרב.
יום וחצי מבוזבזים.
אני מנחש שיש לכם משהו כמו 5 ימים, לא הייתי מבזבז יום וחצי על כלום.
לכן הייתי מעדיף את ערב ראש השנה
לצפיה ב-'לא הייתי, אבל...'
לא הייתי, אבל...
07/09/2016 | 19:10
1
87
בנסיעה כה קצרה, אין טעם להיות שם בחג עצמו כשאין שום דבר לעשות. בזבוז של כסף. אחרי החג - האווירה פחות, כי רוב השווקים לחג מסתיימים ב-23 בדצמבר. יש את חגיגות השנה החדשה ביום האחרון של דצמבר, אין לי מושג עד כמה הן שוות את המאמץ. 
חשבתי פעם לקפוץ לברלין לשווקים של חג המולד לכמה ימים, וקרוב משפחה שגר שם אמר "בשביל מה? אם זו פעם ראשונה שלך פה, תעשי אותה כשתוכלי באמת לנצל את הזמן בעיר ולא לקפוא מקור ולהתבאס שהשמש שוקעת בשעה שלוש". בסופו של דבר, נסעתי בפעם הראשונה לברלין בקיץ וזה בדיעבד יותר התאים. 
תכלס, מכיוון שהעיתוי שלכם לא אידיאלי מבחינת החג, תעשו את החשבון שלכם מהי רמת הסבילות שלכם לקור ועד כמה תיהנו מהעיר הנבחרת במצב שבו מחשיך מוקדם ופחות נעים לטייל בחוץ במזג האוויר החורפי, ואז תחליטו האם זה שווה את המאמץ, ומתי בדיוק. 
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות!'
תודה לכולם על התגובות!
08/09/2016 | 14:50
15
לצפיה ב-'ממליצה לנסוע לרומא, גם לא ממש קר, גם ירוק'
ממליצה לנסוע לרומא, גם לא ממש קר, גם ירוק
10/09/2016 | 00:09
47
ולא קירח כמו במקומות הקרים יותר וגם הכריסטמס עצמו לא משמים. היינו כל המשפחה ברומא בכריסטמס לפני שלוש שנים כחלק מטיול של 10 ימים באיטליה בדרכנו חזרה מביקור בארץ (גרים בטורונטו) והיה מעולה. מזג האויר היה כמו בתל אביב, לא היה צורך במעיל, האוכל היה משובח, בערב החג רוב הדברים היו פתוחים עד שעות אחהצ המאוחרות ובחג עצמו נקלענו במקרה למיסה ולא ברור עדיין איך זה קרה, אבל נסחפנו עם תור של אנשים שנכנסו לתוך הותיקן (מיד אחרינו כבר לא נתנו לאף אחד להיכנס) וזכינו לשמוע מוזיקה אלוהית!
האווירה בעיר היתה יותר דומה לשבת מאשר ליום כיפור, היו מסעדות פתוחות והיה מה לראות ולחוות בהסתובבות בעיר ובסהכ היה נהדר.
לצפיה ב-'סופ"ש לפני הכריסטמס עדיף'
סופ"ש לפני הכריסטמס עדיף
07/09/2016 | 11:16
1
90
בכריסטמס עצמו הכל סגור.
לאווירת כריסטמס למטייל (ז"א לא למישהו שמתכנן ארוחה מסורתית בחיק המשפחה). וינה מושלמת בחודש וחצי לפני חג המולד עצמו.

לצפיה ב-'לצערי אין לנו יכולת להגיע הרבה לפני הכריסטמס'
לצערי אין לנו יכולת להגיע הרבה לפני הכריסטמס
07/09/2016 | 18:28
76
אלא רק בחופשת חנוכה. לכן ההתלבטות.
לצפיה ב-'אני הייתי בוינה בימי החג ההוא..נהדר'
אני הייתי בוינה בימי החג ההוא..נהדר
08/09/2016 | 07:13
1
35
לצפיה ב-'אפשר לנצל"ש אותך לשאלה?'
אפשר לנצל"ש אותך לשאלה?
09/09/2016 | 09:39
85
אנחנו טסים עם הילדים לוינה ב-25.12 עד ה-31.12 (חופשת חנוכה...)
ננחת בערב של 25.12, כך שנתחיל לטייל בעיר עצמה רק ב-26.12.
למיטב הבנתי, העיר חוזרת לשגרה ב-26 מבחינת חנויות, מסעדות וכו'? או שאני טועה...
יש לך תובנות כלשהן לגבי השבוע הזה שאחרי כריסטמס מבחינת מה ניתן לצפות לראות?
תודה!

לצפיה ב-'המלצה על מושב - טיסה של לופטהנזה'
המלצה על מושב - טיסה של לופטהנזה
06/09/2016 | 20:58
10
114
היי ,  יש לי בקרוב טיסה עם לופטהנזה לאסיה. עד פרנקפורט עם מטוס איירבוס a321 והמשך עם בואינג 747-400
הבנתי לפי סיט גורו המטוס מורכב מתצורה של 3-3 ו -3-3-3 מושבים
חשוב לי שיהיה נוח ומרווח ברגליים.
כשהמטוס עם 2 מושבים אז העדפה שלי, ליד החלון, כי יש גם את הפס שניתן לשים שם תיק של המחשב או שקיות של דיוטי, בעוד שפחות נוח לשים מתחת למושב.
בעוד שהמושב חיצוני אז יש טיפה יותר מרווח ברגליים וניתן לקום ולעמוד וללכת מבלי להפריע לאף אחד,.
יתרונות וחסרונות יש בהכל , אך מה עדיף בטיסות הללו ?

בנוסף יש לי שעתיים בפרנקפורט- אספיק לשוטט בדיוטי שלהם? איך המחירים בפרנקפורט? שווה לחכות ולרכוש שם מאשר בדיוטי בארץ? 
לצפיה ב-'איפה ראית תצורה כזו? 3-3 או 3-3-3-??'
איפה ראית תצורה כזו? 3-3 או 3-3-3-??
06/09/2016 | 21:27
8
61
אחרי 32 שנים של נהיגה במטוס כזה, מעולם לא ראיתי 747 שאין לו 4 מושבים במרכז.
לצפיה ב-'סליחה צודק. טעות שלי 3-4-3 ב747'
סליחה צודק. טעות שלי 3-4-3 ב747
06/09/2016 | 21:42
7
18
לצפיה ב-'איך שלא תשב, זה לא משנה'
איך שלא תשב, זה לא משנה
06/09/2016 | 22:05
6
95
הישיבה ליד המעבר נוחה לרגליים אבל צריך לקום בכל פעם שאחד השכנים בשורה שלך רוצה לקום. ליד החלון יש אמנם קצת מקום לשים דברים ואפשר גם להשען על החלון אבל יש הרגשת צפיפות וצריך לבקש בכל פעם שרוצים לקום. המושבים צרים, אני לא יודעת מה הגובה שלך, אני קטנה יחסית אז אין לי בעית רגליים. אם אתה גבוה זו אכן בעיה, בעיקר כשאתה טס למרחק גדול ולא לארופה. ה-321 אי אפשר להטות את הכסא, השאר צפוף כמו כל מטוס. אין מסך טלויזיה לכל מושב אלא מסך בין שורות. 
לצפיה ב-'כן '
כן
06/09/2016 | 22:32
5
62
אולי אקח ליד החלון עד לאירופה ומשם במעבר... 
האם יש אזור מועדף?
לרוב אני מעדיף בשורות הראשונות שכן היציאה מהמטוס תהיה מהירה יותר.

לגבי הדיוטי פרי של פרנקפורט, האם שעתים קונקשן יספיקו לי לשוטטות? המחירים שם טובים יותרמאשר אלו שבארץ?
לצפיה ב-'Duty free'
Duty free
07/09/2016 | 07:12
4
64
אם אתה מעדיף שורות ראשונות תצטרך לשלם על הזמנת מקום ותעשה זאת מוקדם ככל האפשר, כלומר אם טרם קנית כרטיס טיסה אז תעשה זאת בזמן ההזמנה יחד עם ה-SEATGURU ואם כבר קנית, כנס לאתר שלהם ובחר לך מקום, תראה מה נשאר.

לגבי הדיוטיפרי, אני עשיתי לאחרונה מחקר משווה בין נתב"ג, ציריך ושיקגו ויצא שבארץ הכי זול. אבל הנה לך קישור לדיוטיפרי של פרנקפורט תשוטט קצת וירטואלית ובדוק מחירים

אתה יכול להזמין מראש (שעתיים יספיקו לקניות מהירות)

לצפיה ב-'תודה דניאלה. שאלה נוספת'
תודה דניאלה. שאלה נוספת
07/09/2016 | 14:20
3
41
כמה מקפידים בלופטהנזה במשקל?
יש לי חריגה של עד כ3 קילו במטען . המטען יד בסדר - עד 8 ק"ג ( לא כולל המחשב והמטען).
אני מעלה איתי בנוסף תיק צד של מחשב  ומעיל ביד.
האם צפויות לי בעיות בצק אין?

לצפיה ב-'זה מאד תלוי ביחס של דיילי הקרקע'
זה מאד תלוי ביחס של דיילי הקרקע
07/09/2016 | 15:35
2
39
שלושה קילו זה חריגה די רצינית שעשויה לעבור או לא, תלוי במי שבודק את משקל המזוודות באותו יום. כבר ראיתי פעמים שהתעלמו וגם ראיתי וחוויתי שבגלל קילו אחד נאלצתי לפתוח את המזוודה ולהעביר דברים. תתכונן לאפרות שיגידו לך שזה משקל עודף ותצטרך לשים דברים בתיק מטען היד. על פניו לא נראה שתהיינה לך בעיות אבל אף פעם אי אפשר לדעת מראש.
לצפיה ב-' אז זה נהוג לפתוח את המזוודה ולהעביר '
אז זה נהוג לפתוח את המזוודה ולהעביר
07/09/2016 | 15:48
1
43
ציוד במעמד הדלפק עם הדיילת? לא תהיה בעיה עם שאר הנוסעים ? :)
לצפיה ב-'אם אתה זריז? לא '
אם אתה זריז? לא
07/09/2016 | 18:18
10
לצפיה ב-'seatguru.com'
seatguru.com
06/09/2016 | 22:13
22
לצפיה ב-'קייפטאון, דרום אפריקה'
קייפטאון, דרום אפריקה
06/09/2016 | 19:00
4
109
אהלן, 
אני נוסע עוד 3 ימים לקייפטאון. הבנתי שלא כדאי לסמוך על המוניות שם, מהי הדרך הכי בטוחה להגיע משדה התעופה למרכז העיר? ראיתי שישנו אוטובוס הסעות שיוצא כל 20 דקות - מישהו מכיר?

מעבר לזה אם למישהו יש המלצות למשך השהות שלי שם (10 ימים), אשמח לדעת

תודה
לצפיה ב-'מאד להזהר'
מאד להזהר
06/09/2016 | 19:09
1
108
קייפטאון היא המקום הכי מסוכן באפריקה היום

ואחד מ10 המקומות הכי מסוכנים בעולם, אני הייתי מאד משתדל לא למות
לצפיה ב-'לא עזרת לי הרבה'
לא עזרת לי הרבה
06/09/2016 | 22:13
25
לצפיה ב-'ממליצה לשאול במייל את המלון/דירה בה אתה מתאכסן.'
ממליצה לשאול במייל את המלון/דירה בה אתה מתאכסן.
07/09/2016 | 05:05
54
לפעמים אנשי הצוות של המלון נותנים מידע מועיל בנושא.
לצפיה ב-'I always use taxis there - never had a problem'
I always use taxis there - never had a problem
07/09/2016 | 15:36
38
There is an "offical" airport taxi service that operates from the "Transport Plaza" that is across the road from the terminal entrance. To the best of my memory, it is 30-40 U.S. dollars to get from the airport to downtown C-Town, and the taxis I used accepted credit cards. Touchdown Taxis  cellular number: +27 (0)83 652 0786.
לצפיה ב-'אל על לאט לאט מאבדת את זהותה כחברת תעופה ישראלית'
אל על לאט לאט מאבדת את זהותה כחברת תעופה ישראלית
06/09/2016 | 15:55
1
187
סיכסוך עם טייסי 737 , סיכסוך עם עובדי התחזוקה, ולוח טיסות שאפתני מעבר ליכותה ליעדים חדשים, הופכים את אל-על לחברה שחוכרת בשלמות כבר את המטוס ה-6 שלה.
להלן הרשימה :
- 2 מטוסי 757 מחברה ספרדית המשמשים את סאן-דור לטיסות לניס בדר"כ.
-  מטוס 777 ספרדי לטיסות אל על לטורנטו.
-  מטוס 737 המשמש את UP לטיסות לפראג.
-  מטוס A340-500 פורטוגלי המשמש את אל-על לטיסות ללונדון,פריז וניו יורק.
   אגב,  זה מטוס באמת גדול וארוך שאינו נפוץ בעולם היות ואיירבוס ייצרו מעטים.
-  מטוס A340-300  פורטוגלי שאמור להגיע היום בערב מליסבון כטיסה סדירה
   של אל על (LY296).

רגע רגע זה עוד לא הסוף !!  נודע לי כי היום החליפה חברת ישראייר 2-3 טיסות UP  בהמשך, מחר טיסת אחת של UP ללרנקה שתוחלף גם היא בידי ישראייר, כמו כן טיסת אל-על לסופיה גם היא מחר תוחלף על ידי ישראייר,  בנוסף לטיסת
אל-על למדריד ביום שישי אחרה"צ שגם אותה אמורה להחליף חברת ישראייר. (ט.ל.ח)

בקיצור, רצית אל-על קבלת מגדל בבל של חברות תעופה. ראוי לציין כי ע"פ התוכניות חלק מהמטוסים החכורים תפקידם אמור להסתיים באוקטובר תחילת נובמבר. (לך תדע).

אגב... מסתובבות שמועות כי רשות שדות התעופה לא מסתכלת בעיין יפה על מהלכי אל-על שמטרתם לעקוף/לנטרל את סכסוכי העבודה אצלה.

לצפיה ב-'תוסיף לזה גם את..'
תוסיף לזה גם את..
01/10/2016 | 14:08
10
LY5084 BUD TLV Operating Airline: QS TVS Airline

טיסה מבודפשט לת"א שבמקום אלעל תתופעל דרך Travel Service Airlines
אגב, לא הצלחתי להבין אם זה אומר מטוס של אל-על וצוות צ'כי
או מטוס צ'כי וצוות של אל-על,
או שהכל צ'כי.

לצפיה ב-'חופשה באירלנד'
חופשה באירלנד
06/09/2016 | 14:37
18
185
שלום
אני יוצא ביום ראשון לטיול טוס וסע (לבד) קצר יחסית באירלנד
המסלול שחשבתי:
יום א': 
12:00 : יציאה משדה התעופה בדבלין
נסיעה ל Powerscourt House & Gardens
אגם Glendalough
נסיעה לKillkenny לטיול בעיירה ולינה
יום ב':
נסיעה ל Rock of Cashel
מבצר קהר
טיול באי Cobh
טירת Blarney 
לינה בKinsale
יום ג':
טיול ב Kinsale
Desmond Castle
Summer Cove
נסיעה ל Killarney National Park וטיול
Gap of Dunloe
יום ד:
נסיעה לדבלין
טיול בדבלין
יום ה:
טיסה
8 שעות בציריך
טיסה לישראל

(המפה  קצת שונה כי יש בגוגל הגבלה על מספר היעדים)

שאלות:
המסלול סביר או שעמוס מדי? מה כדאי להוריד?
סביר בפרק זמן סביר להתרגל לנהוג בצד שמאל בצורה שתאפשר נסיעה בטוחה ומהירה?
טיפים כלליים לטיול באירלנד?
מה כדאי לעשות בציריך?

תודה רבה
לצפיה ב-'הערה אחת חשובה'
הערה אחת חשובה
06/09/2016 | 15:10
4
154
אתה הולך לנסוע במקום שאתה לא מכיר + רכב שאתה לא מכיר + בצד ההפוך ממה שאתה מכיר + אתה לבד, מה שאומר שאתה גם צריך לנווט.
זה מתכון נהדר שמהיום השני אתה תבלה בבית החולים.

העיצה היחידה בנושא הזה, במשך היומיים הראשונים סע רק בתוך ערים גדולות, ורק בתוך אוטוסטרדות או לפחות בכבישים דו נתיבים עם הפרדה בינהם, ורק במהלך אור, אחרת זה יגמר לא טוב.
לוקח זמן להתרגל לנסוע הפוך, ובעיקר בזמן חרום או בזמן שאתה לא שם לב ,למשל בחזרה לרכב בכביש צדדי אחרי שהיית מחווץ לרכב, אתה תחזור למה שאתה מכיר וזה לנסוע הפוך מכל השאר, לא דבר בטיחותי במיוחד (בלשון המעטה).
בנוסף תדאג שברכב או בטלפון שלך יהיה מותקנת תוכנת ניווט, ותסדר אותה לפני כל נסיעה ואל תחשוב אי פעם לעשות משהו אחר פרט לנהיגה תוך נהיגה.
בדרך כלל בנסיעה ראשונה במקום שנוסעים הפוך, כדאי מאד לנסוע שניים שהנוסע בעיקר כל הזמן מזכיר שמאלה שמאלה שמאלה, וזה במיוחד מבלבל בצמתים ובכיכרות.
אם תסתכל על נתוני הרוגים בתאונות דרכים במדינות שנוסעים בהם בשמאל, תראה בזמן השיא של התיירות, כמות ההרוגים היא פי 3-5 מבזמן רגיל.
מה שאומר שכל תייר הוא מחבל פוטנציאלי.
לצפיה ב-'לא מסכים עם ההערה הזאת'
לא מסכים עם ההערה הזאת
06/09/2016 | 15:49
118
דווקא בדרכים הבינעירוניות, היחסית שקטות בהן יסע, הרבה יותר קל להתרגל.
מעבר לזה, לא משנה, עירוני, בינעירוני, בסופו של דבר הדרך היחידה להתרגל היא "לקפוץ למים" לנסוע בהתחלה יותר לאט עד שמתרגלים.

לי באופן אישי ההתנהלות בתנועה לא מה שהפריע, אלא יותר העובדה שרוב האוטו נמצא לשמאלי ולא לימיני. זה דבר שעוד נוסע לא יתרום לו, ורק התנסות תעזור.

מעניין אותי מהיכן הסטטיסטיקה של הפי 3-5 מזמן רגיל.

לצפיה ב-'אני מציע ממש אחרת..יהיה קל יותר לצאת משדה התעופה בדבלין..'
אני מציע ממש אחרת..יהיה קל יותר לצאת משדה התעופה בדבלין..
06/09/2016 | 16:28
1
101
דרך כביש המעטפת על ה M4 ולאחר מכן על הM6 מערבה לגלאווי בה תוכל לבלות ערב בפאב קטן במרכז,לינה על ה R336
בבוקר השכם תנהג לעבר מסלול הקונמרה,מעניין.

חזרה דרך גלאווי ותנהג מטה לעבר צוקי מוהר ממערב.

מכאן אל לימריק עבור אותה וסע לעבר מסלול הדינגל,לינה בעיירה קילרני[האגם]

מכאן אל קורק ואל קוב,המזח..ההיסטוריה על ספינות הרעב..ומקום עגינתה של הטיטאניק..

אם חשקה נפשך בביקור במיזקקת הויסקי של ג''יימסון אז בעיירה מידלטון,מרשים ומענג את החיך.
אני ביקרתי מכאן דרך מערת הנטיפים של מיטשלסטון מערות Mitchelstown 

וכבר תהיה ליד רכס הרי הוויקלו ומכאן אל הפאוורסקרוט הגנים והמפל השחור בסלעי הציפחה [מרשים]

היו מקומות שציינת במסלול שלך שאני עברתי בהם אבל לא...טוב,עניין של טעם
דבלין..לינה במלון נחמד ושאינו יקר;
The Lansdowne Hotel
וכעת אל הרחובות והפאבים והגינס..מחזירים ת,רכב והביתה
לצפיה ב-'נראה מסלול יפיפה, אבל לא ל4 ימים'
נראה מסלול יפיפה, אבל לא ל4 ימים
06/09/2016 | 16:39
65
לפי המסלול אותו אתה מציע (בהנחה שהאיש גם רוצה לישון ולצאת מהאוטו מדי פעם) הוא צריך שני לילות בגאלוויי, שני לילות באיזור קלארני/קורק, ואין זמן לדאבלין (בקושי זמן להגיע לטיסה).

גם המסלול אותו הוא בחר, די עמוס, אבל לפחות אפשרי (. המסלול שלך בהחלט יותר יפה, אבל לדעתי לא אפשרי בעליל למישהו שיש לו 4 לילות עם 4 ימי טיול.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/09/2016 | 16:41
42
אני אשים לב, הזמנתי gps.
לצפיה ב-'נראה כמו יופי של טיול'
נראה כמו יופי של טיול
06/09/2016 | 15:53
10
113
באופן אישי אני דווקא העספתי את החלקים המערביים והצפוניים של האי האהוב הזה. אבל לכל כיוון שתיקח, עם קצת תכנון תגיע למקומות יפים ומעניינים.

לגבי נסיעה, סע בהתחלה לאט, תן לעצמך להתרגל לרכב, חוץ מעניין החוקים (לנסוע בצד שמאל, לקחת שמאלה בכיכר וכו), הקושי העיקרי, לטעמי ולפי ניסיון של אחרים הוא העובדה שרוב האוטו נמצא לשמאלך או לימינך. תן לעצמך להתרגל, תשתדל לא לגרד גדרות או עצים עם הצד השמאלי של האוטו בדרכים הצרות של אירלנד. חלק גדול מהדרכים הבינעירוניות הן די צרות, אז בדרכים האלה, בהתחלה כשמגיע אוטו מולך, תהיה זה שמאיט, וזז הצידה, מתרגלים מהר.

כשאתה בקורק, אל תשכח לשתות בירה לזכרו של רורי היקר בכיכר על שמו.
לצפיה ב-'lol'
lol
06/09/2016 | 16:39
9
48
תודה, אבל אני נוהג
לצפיה ב-'כוס בירה אחת זה חוקי'
כוס בירה אחת זה חוקי
06/09/2016 | 16:43
8
59
בטח אם זה לזכרו של רורי.

מעבר לזה, אחרי כל היום העמוס שלך ביום ב' לא עדיף כבר ללון בקורק? סתם נראה לי שימים ב וג אצלך ממש עמוסים ומעייפים. לנים בקורק, שותים מרפיז או 2 (או 7), כי זאת הבירה המקומית והולכים לישון .
לצפיה ב-'אז היית מוריד את Kinsale נניח?'
אז היית מוריד את Kinsale נניח?
06/09/2016 | 18:00
7
22
לצפיה ב-'הייתי מוריד עוד כמה דברים,אבל כרצונך..'
הייתי מוריד עוד כמה דברים,אבל כרצונך..
07/09/2016 | 09:04
5
47
אני אהבתי את האווירה בנהיגה בסביבת הקונמרה..
אהבתי את הביקור במוזיאון בעיירה ראונדסטון במערב..Roundstone Musical Instruments
שם ישנה תעשיית התופים האירית[בוראן]
מעניין מאד גם תוכל לרכוש מזכרת הביתה

לצפיה ב-'סרטון שלי מאז..אירלנד'
סרטון שלי מאז..אירלנד
07/09/2016 | 09:33
2
22
לצפיה ב-'מסלול הקונמרה..נהדר'
מסלול הקונמרה..נהדר
07/09/2016 | 11:45
1
18

ויהיו כאלה שינהלו ויכוח מיהו השווה ביותר..מסלול הקרי[טבעת קרי]או מסלול הדינגל
אני אז נהגתי לפי ''מסע אחר''
לצפיה ב-'ואם כבר מסלולים באירלנד'
ואם כבר מסלולים באירלנד
07/09/2016 | 12:52
62
אז ממליץ מאד על מסלול בUlster שאילתרתי (ז"א כל ערב קבעתי את מקום הלינה לערב הבא) בטיולי האחרון באי לפני כ4 וחצי שנים.

הטיול עצמו (לא כולל לילה ראשון ואחרון בדאבלין, שלא קשור, אבל לשם היתה הטיסה שלי)
לקח 6 לילות בהם לנתי:
2 לילות במאלין בג
1 בחלק הצפון מערבי על החוף (לא זוכר את שם היישוב בו לנתי)
1 בפורטראש (ליד בושמילס)
2 בבלפאסט

טיול נהדר ששילב את העניין שלי מצד אחד בנופים, מצד שני במאבקים הפוליטיים בצפון אירלנד (עם סיורים בנושא בלונדונדרי ובלפסט).

לצפיה ב-'קונמרה זה אחד האיזורים הכי יפים בעולם'
קונמרה זה אחד האיזורים הכי יפים בעולם
07/09/2016 | 10:07
35
למרות שמחוסר עניין, אין סיכוי שהייתי מגיע למוזיאוני תופים.
אבל זה לא משנה את העובדה שהחבר פה נוסע לאיזור אחר לגמרי
לצפיה ב-'אולי'
אולי
07/09/2016 | 11:21
18
תראה, המסלול שבחרת הוא בהחלט אפשרי, מרחקי הנסיעה לא גדולים. השאלה היא סדרי עדיפויות.
באופן אישי, אני תמיד מעדיף לוותר על עוד יעד או 2 ביום, בתמורה לכך שאוכל סתם לנוח באיזה באר/מסעדה/בית קפה בדרך ולא אתעייף מלנהוג הרבה שעות.
לא הייתי בקינסייל, נראה מקום יפה, ולא רחוק מהאיזור בו תהיה. אז בהחלט זה תלוי בהעדפות שלך.
לצפיה ב-'תודה רבה לכל מי שענה. מה לגבי ציריך?'
תודה רבה לכל מי שענה. מה לגבי ציריך?
07/09/2016 | 18:18
1
31
המלצה לאיך להעביר את השעות בציריך?
לצפיה ב-'שהות של 8 שעות נטו או ברוטו?'
שהות של 8 שעות נטו או ברוטו?
07/09/2016 | 19:18
41
אם זה 8 שעות בין טיסות אז תוריד שעתיים - שעתיים וחצי לנחיתה ויציאה ולביקורת דרכונים ובטחון ולהיות ליד הגייט בזמן. בנוסף חצי שעה לכל כיוון רכבת. נשארו לך כחמש שעות פלוס מינוס מה אתה אוהב לעשות בעיר יחסית גדולה? לטייל ברחובות? אפשר בהחלט לטייל ברחובות ציריך ואם מזג האוויר מרשה גם לעשות שיט על האגם.
אני משערת שלא תרצה ללכת לגן חיות, או מוזאון? יש אפשרות גם לעלות על ההר הנמוך (כ-900 מטר) 

תצטרך לחשב זמנים שלא תפסיד את הטיסה שלך
לצפיה ב-'השכרת רכב בסלוניקי אם אפשרות כניסה למקדוניה'
השכרת רכב בסלוניקי אם אפשרות כניסה למקדוניה
06/09/2016 | 08:57
4
41
שלום לאנשי הפורום
האם מישהו יודע איזו חברת השכרה מאפשרת השכרת רכב בסלוניקי אם אפשרות כניסה למקדוניה?
בכל החברות שחיפשתי אין אפשרות לצאת מיוון
לצפיה ב-'נסה באתר "איי יוון" או בפורום יוון והאיים כאן'
נסה באתר "איי יוון" או בפורום יוון והאיים כאן
06/09/2016 | 09:54
14
לצפיה ב-'אין אפשרות וגם אין ביטוח'
אין אפשרות וגם אין ביטוח
06/09/2016 | 23:02
1
43
לפני כשנתיים ניסינו להיכנס למקדוניה, ובגבול ביקשו מאיתנו ביטוח. התקשרנו לחברת השכרה ואמרו שאין ביטוח מחוץ ליוון (גם אנחנו שכרנו בסלוניקי).
לבסוף, השארנו הרכב במעבר הגבול, ושוטרי הגבול המקדונים היו נחמדים והזמינו לנו מונית מBitula שהיא העיר הקרובה. עשינו סיבוב בעיר (היה גשם ולא ראינו כלום) מסעדה עם הנהג והופה חזרה לגבול.
לנו היתה סיבה לנסיעה (מחשבה על ביקור בבית הקברות היהודי בעיר וחיפוש שורשים), אבל מעבר לכך לא שווה את המאמץ.
מקווה שעזרתי קצת.

לצפיה ב-'היחסים בין המדינות'
היחסים בין המדינות
07/09/2016 | 06:17
39
למיטב ידיעתי, היחסים בין המדינות עכורים בלשון המעטה ולכן אני חוששת שרעיון כזה לא יעבוד.
אבל אינני מומחית להשכרת רכב ביוון או לענייני ביטוח
לצפיה ב-'במאורגן שהייתי לפני כחודשיים..'
במאורגן שהייתי לפני כחודשיים..
07/09/2016 | 15:17
43
הנחיתה היתה בסלוניקי,אז האוטובוס..
כיום כבר ארקיע נוחתת באוכריד[מקדוניה]
לצפיה ב-'אל-על מחלקת תיירים פלוס לניו יורק'
אל-על מחלקת תיירים פלוס לניו יורק
06/09/2016 | 08:36
3
113
מישהו התנסה?
לצפיה ב-'מטוס ישן, יותר מקום לרגליים. לא צריך לצפות ליותר מדי'
מטוס ישן, יותר מקום לרגליים. לא צריך לצפות ליותר מדי
06/09/2016 | 10:53
102
זה לא מח' עסקים רק שורה קדמית במחלקת תיירים
לצפיה ב-'היינו במחלקה כזו בדרך מלונדון'
היינו במחלקה כזו בדרך מלונדון
06/09/2016 | 11:08
110
יותר מקום לרגליים, מעט יותר צ׳ופרים כמו מסכה לעיניים
ולא יותר מזה
לצפיה ב-'רק אם אתה מקבל את השורה הראשונה במחלקה הזו !'
רק אם אתה מקבל את השורה הראשונה במחלקה הזו !
06/09/2016 | 18:26
87
לפני כשנה רצינו לשדרג עם נקודות - השורה היתה "סגורה" ונפתחה ממש בגייט- היה המון מקום לרגלים וגם אשת צוות שהועברה למחלקה אחרת לאחר ההמראה והשאירה לנו כסא פנוי
3 השורות מאחורינו לא התרשמתי ששוות את המחיר 
בטיסה חוזר- כדור שינה עשה את אותה עבודה של 400 נקודות נוסע מתמיד 
לצפיה ב-'פולין בפסח?'
פולין בפסח?
05/09/2016 | 22:30
3
94
חופשת פסח (משה"ח) מתחילה בתחילת אפריל.
האם התקופה מתאימה לטייל בדרום פולין (קרקוב, זאקופנה ועוד)?
תודה
לצפיה ב-'מתאימה מאוד'
מתאימה מאוד
06/09/2016 | 09:58
88
אומנם לא יורד גשם (לפחות לא כשאנחנו היינו בפסח שנה שעברה) אבל קר מאוד  (למרות השמש הזורחת) במיוחד בשעות הערב. בזקופאנה סביר להניח שתיתקלו בסופות שלגים , שבאות די בהפתעה. 
לצפיה ב-'רקומרת'
רקומרת
06/09/2016 | 20:44
1
71
שכשהיינו בתיכון בפולין זה היה בפסח, שגם היה סביב אפריל
לרוב היו ימים קרירים אך יפים, עוד היו שאריות שלג ביערות בעיקר וביום האחרון היה קר בטירוף. אז רק תיערכו בהתאם.
לצפיה ב-'חוששת מהקור'
חוששת מהקור
06/09/2016 | 21:03
20
לצפיה ב-'קרואטיה בסוף נובמבר'
קרואטיה בסוף נובמבר
05/09/2016 | 13:16
45
היי
חושבת לטוס לקרואטיה בסוף נובמבר..
האם אתרי התיירות והשמורות שם פתוחים בזמן זה?
איך מזג האוויר שם? אני מבינה שעלול לרדת הרבה גשם..? האם זה משמועתי מספיק כדי להפריע לנו לטייל?
תודה
לצפיה ב-'אוטובוס של איזי ג'ט מתחנת רחוב ליברפול ללוטון'
אוטובוס של איזי ג'ט מתחנת רחוב ליברפול ללוטון
05/09/2016 | 20:22
1
78
באתר שלהם הגעתי לדף הזה
אבל אין אפשרות לראות זמני נסיעה או לעשות בוקינג לאוטובוס מליברפול סטריט לנמל התעופה לוטון.
למישהו יש הארה בנושא ?

תודה
לצפיה ב-'אין הארה, נראה לי שהוא לא פעיל. תקחו מויקטוריה'
אין הארה, נראה לי שהוא לא פעיל. תקחו מויקטוריה
06/09/2016 | 10:50
44
שימו לב שיש הליכה מתחנת ויקטוריה (של הטיוב) לתחנת האוטובוסים הגדולה שם בעצם עולים על אוטובוס של נשיונל אקספרס (שמקבל את הכרטיס של איזיבאס)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה