לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טיולים וחופשות בחו"ל
מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

המלצה למסעדה טובה בפריז
15/09/2015 | 12:01
16
146
בעוד כשבועיים נהיה בעלי ואני בפריז למספר ימים.
האם למי ממומחי פריז ו/או לאלה שביקרו בה לאחרונה, יש המלצה למסעדה טובה בפריז (לא מלכודת תיירים ממוצעת) שמגישה אוכל צרפתי אותנטי?
הפעם החלטתי שאני רוצה לטעום רגלי צפרדעים (לראות על מה כל הרעש), אם למישהו יש מידע על מסעדה כזו, אשמח לשמוע.

תודה מראש לעונים 

אני מציעה לשאול בפורום ביקורת מסעדות
15/09/2015 | 12:42
1
83
יש שם מומחיות ומומחים רבים לנשוא הכללי והפרטני.
אעשה גם את זה
15/09/2015 | 19:35
20
ממה ששמעתי יש להן טעם של עוף..
15/09/2015 | 12:52
3
123
והן גם נראות כמו פולקעס קטנים ...נתקלתי בהן בקוויבק בקנדה, במסעדה של בופה אכול כפי יכולתך...אבל למרות שאני אוכלת כמעט הכל, כולל פירות ים...לא יכולתי להביא את עצמי להכניס אותן לפה...
אני לא בטוחה שההגדרה אוכל צרפתי אותנטי היא מדוייקת, כי יש בצרפת הרבה סגנונות, מחבלי ארץ שונים...
גם אני שמעתי שיש להן טעם של עוף
15/09/2015 | 19:41
1
81
אבל הבטחתי לעצמי שבכל טיול אנסה לפחות דבר אחד לא מוכר, ורגלי צפרדעים זה לגמרי לא מוכר לי 
מי יודע, אולי גם אני בסופו של דבר לא אצליח להביא את עצמי לאכול אותן (בטח אם זה יראה ממש כמו צפרדע בצלחת...). 
ללא ספק טעם של עוף
18/09/2015 | 13:33
35
הנה כמה אפשרויות

המסעדה (הלא זולה) בה אני אכלתי רגלי צפרדעים:

ברסרי נהדר בסן-ז'רמן

המסעדה הצרפתית הכי "אסלית" שיש.  נסורת על הרצפה, מלצרים עם סינורים עד לרצפה, התפריט היומי כתוב בגיר על לוח, גם לא יקרה במיוחד

זה תמיד מזכיר לי את ה-סרט של ילדותי
17/09/2015 | 14:39
52
"החבובות נוסעות להוליווד". כשמציעים לקרמיט (גיבור ילדותי) להיות הפנים בקמפיין לרשת מסעדות רגלי צפרדעים והוא אומר בעצב בהסתכלות על הפוסטר המוצע "כל מה שאני רואה הוא הרבה צפרדעים קטנות על קביים"...

בקיצור, כנראה שזה לא בשבילי (:
relais de l'entrecote
17/09/2015 | 13:37
4
78
15 rue Marbeuf‬ הכתובת. האוכל פשוט וטעים: סלט חסה, סטייק ברוטב וצ'יפס דקיק. המסעדה נפתחת ב 7 בערב, אי אפשר להזמין מקום פשוט לבוא ולעמוד בתור...אני אהבתי מאוד 
תודה
17/09/2015 | 14:18
38
ארשום לי את הכתובת
מסעדה מדהימה, רק בשבילה שווה לחזור לפריס
17/09/2015 | 16:25
22
גיגלתי את השם,
17/09/2015 | 19:05
1
46
מסתבר שבפריז יש שני "סניפים" של המסעדה, האחד שרשמת והשני במונפרנס.

יש העדפה כלשהי, או להיכנס פשוט לזו שקרובה יותר למקום בו נטייל באותו יום? 
2 המסעדות מגישות אותו תפריט אפשר לגשת לזו שקרובה
18/09/2015 | 10:12
32
יותר למסלול הטיול שלך באותו יום. אני הייתי בסניף שכתבתי קרוב לשאנז אליזה. איזור נחמד ויש שם עוד מלא מסעדות מסביב... 
אנחנו היינו מספר פעמים בשה זאנו (תפריט פרובנסיאלי) במארה
17/09/2015 | 13:46
3
72
מעולם לא נפלנו 

עוד קלאסיקה - brasserie balzar

אתם אוהבים פירות ים?

תודה
17/09/2015 | 14:20
1
40
אציץ באתרים בהקדם.
הבעל אוהב פירות ים, אני פחות, אבל אוכלת (בואי נגיד שאם נותנים לי אפשרות לסטייק טוב או פירות ים - אבחר בסטייק... )
פלטות פירות ים ענקיות שהוא יתענג עליהם
17/09/2015 | 14:34
56
ועבודך יש גם אופציות של בשר (LES VIANDES)

17/09/2015 | 19:07
38
שפע מסעדות...
עוד "נאלץ" להישאר מספר ימים נוספים כדי להספיק לאכול בהן 

תודה 
תנסו את פרנצ'י...או את לה פרוקופ
18/09/2015 | 18:38
5
חופשה משפחתית
15/09/2015 | 09:46
7
190
חג שמח, אני מחפשת יעד באירופה לטיול משפחתי שמתאים לילדה בת שבע ותינוק בן שנה בפסח כלומר בסביבות 24 לאפריל לשבוע פלוס מינוס. מאוד חשוב לי מזג האויר וכמובן אטרקציות לילדה. בסגנון יורודיסני או הפטלינג וכו'. חשבתי על הולנד ופריז אבל מוטרדת שעדיין יהיה קר וגשום.
תודה למי שיכול לעזור
מזג האויר קשה בדרך כלל לצפייה מראש, אבל האביב בדרך כלל
15/09/2015 | 10:21
90
פחות גשום אך עדיין קר מאד. צריך לבדוק האם כבר באפריל נפתחות האטרקציות לקהל

איזיג'ט פתחו ממש עכשיו את ההזמנות לאפריל
16/09/2015 | 00:54
87
וטסים גם לאמסטרדם וגם לפריז.
שווה לבדוק, יש מחירים טובים.
לתינוק בן שנה אין יותר מדי צרכים מטיול בחו"ל. כל מקום עם קצת דשא יעשה את העבודה...
ישנם אתרים שנותנים ממוצעים של 10 השנים האחרונות
16/09/2015 | 06:54
64
כמו weather ו Yahoo.
תבדקי ותחליטי מה נראה לך.
כמובן שצריך לזכור שמדובר בממוצעים, יכול להיות שמזג האוויר יהיה מאוד שונה מהממוצע.

בישראל גשם אירוע די נדיר אחרי אפריל, באירופה אין ממש הבדל, יכול להיות שביולי יהיו יותר גשמים מאשר בינואר. מין פטנט כזה של גויים.
מצד שני הגויים לא ממש מתרגשים מקצת גשם.

אצל כל הילדים שאני מכיר דיסני הימור בטוח, אבל קחי בחשבון שעם הפעוט לא יהיה ניתן לעלות על חלק מהמתקנים.
יש אופציה לרתום את העניין דווקא ליתרון אבל מדובר בביצה שלא נולדה כך שכרגע הדיון בזה לא רלוונטי.

אישית אני לא בעד טיול שנועד ומתוכנן לבדר ילדה בת 7 ופעוט בן שנה תוך התעלמות מהעדפות ואטרקציות להורים.
את הפעוט לא מעניין אם הנדנדה בגינה הציבורית ליד הבית או בבואנוס איירס והילדה חוץ מחווית הטיסה אולי תעדיף ספארי ברמת גן וחוות אלפקות במצפה רמון
תודה על התגובות הנפלאות שלכם - ההחלטה נפלה ונטוס למדריד
16/09/2015 | 16:13
3
68
מדריד זו עיר שכבר הרבה זמן אני רוצה לבקר בה ומקריאה ברשת נראה שחודש אפריל הוא חודש מצוין לביקור במדריד. אשמח לטיפים והמלצות שלכם בעיקר לגבי לינה. אני מתלבטת אם לבחור במלון טוב עם בריכה במיקום מרכזי או בית דירות
ביולי הייתי במלון מצוין אבל ללא בריכה
17/09/2015 | 06:49
79

דרך אגב, לא אהבתי את מדריד.
אנחנו היינו במלון הזה לפני כשנתיים היה מעןלה
17/09/2015 | 09:37
1
125
Intur Palacio San Martin

כמו כן זרקי משהו חם במזוודה.
כשהיינו נסענו בשבוע הראשון של מאי ונפלנו על שבוע קפוא !!! כבר לא היו בגדי חורף בחנויות קניתי כובע צמר במחיר מופקע באיזו חנות תיירים.
כמו תמיד ממליצה להזמין כרטיסים למוזאונים באינטרנט נראש חוסך עמידה בתור
תהני מדריד יפייפיה
תודה רבה
17/09/2015 | 16:21
8
כבודה בחברת אייר בריסל
15/09/2015 | 09:16
6
80
מעוניינת לברר על כמות המזוודות שמותר.
עד עכשיו טסתי בחברת אלעל ושם מותר מזוודה עד 22 קילו לבטן המטוס,
מזוודה עד 8 קילו לעלייה למטוס ועוד תיק צד של אישה/תיק גב קטן.
האם זה תקף גם חברה הזו? האם על תיק אישה/גב קטן יחייבו אותי ?
ניסיתי לחפש בגוגל אך לא הצלחה.
אשמח לעזרה
תלוי בסוג הכרטיס שרכשת
15/09/2015 | 09:33
3
59
מאד קל למצוא את המידע כשכותבים בגוגל
Brussels airlines luggage

קראי כאן

כבודת יד כנ"ל

תודה
15/09/2015 | 10:58
2
50
תודה דניאלה.
אבל קיוותי לעברית כדי שלא יהיו טעויות

אני חוששת שיש מעט מאד אתרים של חברות תעופה בעברית
15/09/2015 | 12:48
1
54
:(
אבל אם את זקוקה לעזרה אשמח לעזור. לטיסה בין ארופה
לישראל וארה"ב  מזוודה לבטן המטוס 23 קילו.
מטען יד עד 12 קילו אבל בגודל הזה: (כולל גלגלים)

55 X 40 x 23 cm)

מעבר לזה את יכולה לקחת אחד מהרשימה
1 handbag
1 camera bag
1 laptop bag
1 brief case
1 overcoat, wrap or blanket
1 umbrella or walking stick
a reasonable amount of reading material

The following items may be carried free of charge:
ללא תשלום
infant's carrying basket or fully collapsible stroller/pushchair
infant's food for consumption on board
wheelchair
medical equipment
תודה רבה
15/09/2015 | 20:43
4
אני אוסיף מניסיון אישי
17/09/2015 | 11:31
1
32
חזרנו עכשיו מבלגיה עם אייר בריסל, במקרה שלנו לפחות אף אחד לא ממש בדק בדקדקנות מה עולה למטוס. בדרך הלוך המטוס היה מלא לגמרי אז הציעו לנוסעת לפנינו לשלוח את הטרולי בחינם לבטן המטוס (מלבד הטרולי היו לה גם מזוודה גדולה ותיק יד, לא הפריע לצוות בשדה או במטוס). בטיסה חזור הכל בכלל נעשה באופן ממוחשב- סרקנו את הבורדינג פס, שמנו את המזוודה בעצמנו על המסוע ושלחנו אותה לדרכה. לא היה אף אחד שממש הסתכל מה אנחנו מעלים איתנו למטוס. אני מניחה שנוסעים עם מיליון חבילות עוצרים בבידוק כבודת יד, אבל למטוס עלו נוסעים עם תיק קטן ומזוודה, כמה תיקים, שקיות... ואף אחד לא מאוד התרגש.
תודה
19/09/2015 | 19:36
3
מלון בהולנד GRAND WINSTON
15/09/2015 | 08:33
6
146
שלום,
אשמח לקבל המלצות על המלון הנל, האם יש בקרבתו מכולות, אזור קניות, רכבת להגיע מרכז העיר ועד כמה הוא מרוחק.
הבנתי שהכתובת שלו היא:  RIJSWIJK 2288
                                      NETHERLANDS

דבר שני האם כדי להכנס למרתפי אמסטרדם. (אני עם ילדה בת 12)
היינו במרפתי לונדון ומאוד נהננו.
תודה מראש
לימור 
לא הייתי שם מעולם
16/09/2015 | 15:02
82
אבל בדקתי בגוגל מפות.
מעבר לכביש, בצד שמאל וכ- 200 מטר יש 2 מסעדות - יפנית ופיצה. מעט רחוק יותר באותו כיוון, כ 750 מטר, יש מרכז קניות וסופר מרקט  (AH Bogaardplein, ).
מאוד מרוחק ממרכז העיר
17/09/2015 | 19:50
4
96
יש שם איזור קניות, hoofdorplein עם סופר מרקט וכד'. לא מכירה את המלון, אבל שימי לב, האיזור לא הכי סימפטי להסתובבות בערבים ורצוי לדבר עברית בשקט. 
יש שם ריכוז של איסלמים. 
לגבי המרתף, תסתכלי באתר הבית ותראי את הגיל.

מה זה איסלמים?
18/09/2015 | 08:31
3
76
אולי במקום להפחיד,תתייחסי למה ששאלה?

מדובר במיקום מצוין לביקור גם בדלפט והאג,
אין חשש ואין סיבה לפחד.

אתה גר באמסטרדם? מכיר את השכונה?
18/09/2015 | 09:25
2
68
בעבר התגוררתי וגם מקום העבודה שלי היה באיזור. עניתי לה על השאלה שהיא שאלה והוספתי מידע שכל משרד נסיעות מושתן בארץ לא היה מספק. אז רצוי  שתוותר על ההערות המיותרות והלא מועילות שלך
תודה

בוודאי שמכיר
18/09/2015 | 16:40
1
57
Rijswijk זה לא אמסטרדם,
זאת לא הפעם הראשונה שאת משקרת כאן לנוכח האינטרס העיסקי שיש לך.

תודה.
תודה על המידע
19/09/2015 | 19:32
7
שאלה לגבי איזי-וויד ומטען
14/09/2015 | 23:44
59
בהלוך אני נוסעת עם תיק של עד 10 ק"ג (שדרוג אחד למטען שהם מאפשרים לקחת לטיסה).
ובחזור- שידרגתי לתיק של 23 ק"ג שנכנס לבטן המטוס.

השאלה היא מבחינת התיקים.. שמתי לב לכך אחרי שכבר רכשתי- שלחזור אצטרך תיק גדול יותר. השאלה האם אוכל לקחת תיק בגודל גדול אך עם משקל קל יותר?

אם יש לכם המלצות נוספות מלבד לשדרג גם לנסיעה הלוך- אשמח.

חזרתי אחה"צ מ- 10 ימים בניו יורק והנה מספר מילים:
14/09/2015 | 22:47
9
237
המלון בו שהינו אחותי ואני היה מושלם. SpringHill Suites by Marriott New York Midtown Manhattan/Fifth Avenue

היה לי חשוב ארוחת בוקר ואכן היתה לא רעה בכלל.
צק אין בשעה 16:00. הגענו בשעה 7 בבוקר או אפילו קודם, מיד קבלנו חדר והוזמנו לחדר האוכל.
צק אאוט עד 12. ביקשנו להאריך והרשו לנו עד 14:00.
בקיצור...היה מושלם. מיקום מעולה, חדר בגודל סביר, מיטה מאד מאד נוחה.
וזו ההזדמנות להודות לכל מי שעזר לי בכל ההתלבטות שלי לגבי המלון.

הזמנו סופר שאטל הלוך חזור. 20 דולר לאחת. עמדו בזמנים. http://www.supershuttle.com/
 מז"א היה מעולה כל עשרת הימים.
הטיסה היתה בסדר, שנים אני אומרת לעצמי שלא אשרוד 12 שעות. והנה שרדתי. בלי כדור שינה ובלי כלום.
טיסה חזור היתה קלה יותר. לקחה 9 שעות וחצי וכן המטוס היה חצי ריק, לכן יכלנו להתפרס על 3 מושבים.
נסענו בחברת דלתא. שירות טוב, אוכל זוועה.

עולה פה תמיד השאלה לגבי לקיחת כרטיס אשראי. מזל שלקחתי 2!! 
שילמתי על חלק מהקניות במזונן וחלק באשראי. בחנות אחת הוא נדחה. למחרת ניסיתי שוב לשלם איתו ושוב נדחה. מיד סמס בהול לבעל שבארץ שיבדוק מה קרה. התקשרו אלי מהבטחון של ישארכרט, מתברר שניסו לשלם בכרטיס שלי בפלורידה ולכן חסמו אותו.
בקיצור...צריך לדעתי לקחת יותר מכרטיס אחד.

מה עוד? נהנתי מהעיר. אנשים מאד נחמדים. יש המוןןן מה לראות.

תודה רבה מידע חשוב
15/09/2015 | 06:59
3
118
אני כבר לנתי מספר פעמים, בערים שונות, בספרינגהיל, תמיד היה בסדר גמור.
יש לך מסעדות/בתי קפה מומלצים? מחירי אוכל? כניסות לאתרים? עוד מידע כלשהו
שכדאי שיהיה בפורום? הזמנת את הסופר שאטל מהארץ? בכל אופן שמחה שנהנת.
מוזאונים בהם הייתי
15/09/2015 | 07:38
119
הזכרתי לי עכשיו:
אני לא חובבת מוזאונים ואני מאד שמחה שהייתי.
מטרופוליטן - במילה אחת מדהים. הסתובבתי פעורת פה.
מה שאנשים לא יודעים (ככה הבנתי) שהתשלום הוא בעצם תרומה. http://www.mouse.co.il/world/CM.world_place,1206,2...
שילמנו כל אחת 10 דולר כניסה.
מוזאון נוסף בו היינו היה מוזאון המדע. כנ"ל. מאד נהנתי למרות שהייתי בדומה לו בברלין ולונדון. הצטרפנו לסיור חינם בו, המדריכה דיברה אנגלית מאד ברורה, בקול רם והתעכבה בקומות מעניינות. 4 קומות של מוזאון.
והאחרון בו היינו היה מוזאן 9.11. מצמרר. כניסה אליו 24 דולר. יקר. שווה כמובן.

לגבי אוכל - אני אכלנית גרועה, הסיוט שלי בחו"ל (ואני באמת מתכונת סיוט) הוא חיפוש אחר אוכל, לכן היה לי חשוב להיות במלון עם ארוחת בוקר.
היתה מסעדה אחת שקראתי עליה מאתר המטייל: http://www.johnspizzerianyc.com/
פיצריה טעימה מאד. פעם ראשונה ואחרונה שנתקלנו במלצר אנתיפט. כל אורך הטיול בכל מקום השירות היה מעולה.
אחרת - לא זוכרת את שמה, צמוד לרוקפלר, מסעדה עם המבורגרים (יש גם צמחונים לאחותי), משהו כמו  "אצל ביל"...
בשאר סתם הימרנו והצלחנו.

ראינו 2 הופעות: ממה מיה - מדהים. מחיר מארץ 160 דולר לאחת.
השניה -שיקגו. קנינו כרטיסים שם מוזלים בבוקר ההופעה. 90 דולר אחת. מקומות ככה ככה ביציע. לא נהננו.

כרטיס לסאבויי  - לשבוע 31 דולר. אחרי שעבר שבוע הטענו כל פעם ב 10 דולר.
הסאבווי שם חם, מכוער, בלי התחשבות באנשים מבוגרים ונכים. התאכזבתי מאד מאד.
באירופה המטרו מדהים בעיני. התחנות והרכבות עצמן.

אזכר בטח בהמשך בעוד דברים.

לגבי הסופר שאטל
15/09/2015 | 07:45
106
נקודה חשובה אחת:
חזור הזמנו יום לפני החזרה. טיסה המריאה ב 12 בלילה. היו אמורים להגיע ב 19:45. הגיעו 10 דקות אחרי. בסדר גמור.
הנהג אסף אותנו ואח"כ עוד 2 אנשים. הוא אומר לנו שאת האיסוף האחרון הזמינו ל- 20:45. חטפנו חום. הוא היה במרחק נסיעה של 10 דקות מהאיסוף האחרון, מזל שמזמין ענה וחיכה בזמן לשאטל. נסיעה לשדה הוא אמר אורכת כ שעה. בקיצור...צריך לבדוק שהוא אוסף את כולם באותן שעות פחות או יותר ולא מרווחים של כשעה בין הראשון לאחרון. אחרת היינו מגיעות עם הלשון בחוץ.

עוד משהו חשוב: היו לנו 2 מזוודות (עמוסות מאד) ותיק גדול. בשדה ביקשו עוד 100 דולר עבור התיק הנוסף. לא משנה מה גודל התיק, מרשים לכל אחד מזוודה אחת. רוצים עוד? שלמו 100 דולר.
קנס על משקל עודף 75 דולר. הבחורה מדלתא היתה מקסימה, הצלחנו להעביר בין 2 המזוודות והתיק ביגוד כך שבסוף שילמנו רק 75 דולר על מזוודה אחת ולא על שתיהן (כי שתיהן היו במשקל עודף).
2 סיורים בחינם לקחנו
15/09/2015 | 07:49
118
אחד סביב סוהו וליטל איטלי. התשלום הוא הטיפ. הגיעה בחורה מקסימה. שעתיים וחצי של סיור.
סיור שני באזור גרנד זירו. סיור ערב. לא הצטרפתי לאחותי, כי הייתי גמורה. אמרה שהפסדתי.
הגיע בחור מבוגר שהריץ אותם כמעט 3 שעות באזור עם הסברים מעניינים. זה היה גם בתאריך 9.11, בכלל היה מעניין.

ברוכה השבה.מידע מעניין וחשוב.
15/09/2015 | 07:45
25
ריכזתי את כל מה שכתבת ועשיתי מזה מאמר
15/09/2015 | 09:30
1
93
תוכלי לקרוא כאן:

ואם יש לך הערות שלחי לי מסר ואתקן.

תודה
15/09/2015 | 10:23
60
אם אזכר בעוד דברים חשובים, אכתוב.

שמחה שנהנתן..נשמע יופי
15/09/2015 | 09:45
16
נהדר שנהנית!
15/09/2015 | 15:43
8
צפון איטליה בסוף אפריל עם ילדים
14/09/2015 | 19:39
9
95
הי לכולם
אנחנו מתכננים לעשות טיול לצפון איטליה בפסח הקרוב (השנה יוצא בין  22-29 אפריל 2016). התכנון הוא לאזור גארדה וקפיצה  לדולומיטים, תכנון בין 8-9 ימים.
מכיון שאנחנו מטיילים עם ילדים, מעניין אותנו האם משמעותית צפיפות, פקקים, ותורים באטרקציות הגדולות (גארדלנד, קנוורלד פארק המים, ופארק הסרטים) מצטמצמים לעומת אוגוסט? על מה ניאלץ לוותר אם ניסע בתקופה שכזו? האם  מזג האויר מאפשר רחצה באגם? פארק מים? אם ניסע באוגוסט, האם יוקר הטיול והצפיפות שווים את האטרקציות שכן נצטרך לוותר עליהם בסוף אפריל? מי היה בתקופה שבין 22-30 לאפריל ויש לו תובנות... ?
תודה רבה לכל העונים.
לא מניסיון ישיר שלי באתרים המדוברים, אבל 25.4 הוא יום
14/09/2015 | 19:54
7
102
הרפובליקה. השנה הוא יוצא ביום שני, נכון? זה אומר שכל איטליה בחופש ביום הזה ומשפחות יגיעו למקומות הללו אם יהיה יפה ולכן יתכן שיהיו תורים. וגם אם מדובר באתר שברגיל סגור בימי שני, יש סיכוי טוב שלצורך החג והבילוי הלאומי, יפתחו אותו באופן חריג.

לדעתי, המים קרים מדי עדיין בעונה זו, השנה בדיוק בשבוע זה היה לרוב מזג אוויר יוצא מן הכלל באזור (ורונה וונציה, אני מניחה שדומה), בסביבות 20 מעלות ביום אבל רחצה באגם? בעיני קר. היה גם יום אחד של גשם זלעפות באזור כולו, צריך לתכנן מראש מה עושים במצב כזה, חברתי ואני בילינו יפה באחת הערים בחללים סגורים.

הייתי גם בשנה שלפני כן בדיוק באותם תאריכים באיטליה, הפעם בבולוניה, דרומה וחמים יותר ומעבר ליום מעט גשום, כל השאר היה שמשי ואף חמים ממש, לדעתי 26-27 מעלות. זה אומר שבוונטו וגארדה קצת קריר יותר מזה, אני מניחה שמשהו כמו 22-23. מה זה אומר על הסיכוי ליובש בשנת 2016? לא הרבה.

ממה קראתי, הזמן האידיאלי לדולומיטים הוא החודשים יוני-ספטמבר, מעבר לזה אני לא יודעת.
מוסיפה למה שאורלנדה כתבה
14/09/2015 | 20:40
52
באגם יהיה קר מדי להתרחץ/
בדולומיטים חלק מהכבישים בהרים יהיו חסומים אבל אפשר יהיה לטייל go vrfc
אם כי יכול לרדת עדין שלג ולהיות קר.
ממוצעים
מצד שני זה האביב ויתכן שתהיה לכם כבר פריחה מדהימה בחלק מהמקומות בעיקר בעמקים.

לגבי עומסי תנועה ואנשים אני משערת לעצמי שהאיטלקים, כמונו וכמו עמים אחרים, אם יש להם חג ביום שני הם יצאו כבר לסוף שבוע ארוך הכל מה-22 באפריל ולזה צריך להתכונן מבחינת לינות וביקור במקומות עתירי תיירים.
תודה על ההארה בנושא יום העצמאות האיטלקי
14/09/2015 | 20:46
5
49
יילקח בחשבון, בבואנו לתכנן את הימים...
כן, רחצה באגם היא כנראה מחוץ לתחום... 
אני פשוט תוהה על כדאיות של טיול בתאריך שכזה בהשוואה לאוגוסט, כשהחום והצפיפות מהווים איום עלי...  כנראה שנצטרך לתעדף אטרקציות...
אשמח לדעת אם מישהו טייל עם ילדים באזור בסוף אפריל, ועל מה נאלץ לוותר, אם בכלל.. תודה. 

אני מאוד אהבתי את ביקורי אפריל האחרונים שלי, שניהם
14/09/2015 | 21:02
2
65
כמובן, ללא ילדים כך שלא אוכל לייעץ. אולי למצוא משהו שכן פתוח בזמן הזה ולא קר מדי ולהתכונן לבלות ימים גשומים בחללים סגורים. ומה עם ספטמבר, למה לא לצאת בחגי תשרי, אז יהיה פחות חם (אגב, אוגוסט השנה לא היה חם באיטליה כמו שהיה יולי, היו גם גשמים וקר משמעותית אבל כמובן, אי אפשר לצפות עניינים כאלה)? אני לא בטוחה לגבי המים אם חמימים מספיק, לבדוק את העניין הזה ואת האתרים הפתוחים או לא.

כן צריך לדאוג ללינה מראש באפריל כי כפי שדניאלה כתבה - ולא חשבתי על זה מראש כי חשבתי שמקומיים פשוט באים ליום וחוזרים הביתה - יתכן שמשפחות יבואו  לאזור הזה וינצלו את סופה"ש הארוך. מנסיוני בשנה שעברה בבולוניה - אז יצא שבוע הפסחא במקביל ליום שחרור הרפובליקה ובאמת היתה נוכחות יפה מאוד של תיירות מקומית בבולוניה, כולל במלון שלי שהיתה בו תנועה מקומית ערה כל השבוע.

ובנוסף לכך, כפי שתארתי לעצמי מלכתחילה ועכשיו גם בדקתי, סוף אפריל מהווה גם זנב של חופשת פסחא למרות שב-2016 החג עצמו נופל על סוף מרץ, מנסיוני חופשות בתי ספר/אוניברסיטאות באירופה לאו דווקא מקבילות לחג; למשל בצרפת, ששם בניגוד לישראל, מערכת החינוך מחולקת ל-3 "אזורי חופשה", כשחופשות קיץ וחג מולד משותפות אבל חופשת הפסחא יוצאת בזמן שונה לכל אזור. אז למשל, קבוצה אחת חוזרת ללימודים ב-25.4 ואחרת ב- 2.5 כלומר רוב המדינה, מה שאומר שיתכן שיהיו גם תיירי חוץ משם וממדינות אירופה אחרות שגם בהן החופשות נופלות על הזמן הזה. רק להיערך בהתאם, זה הכל, זה לא היה גורם לי לא לנסוע אבל למדתי בדרך הקשה שפירנצה לא באה בחשבון מבחינתי בשבוע כזה.
המממ.. זה ממש מאיר את עיניי...
14/09/2015 | 21:17
1
54
מנסיון של טיול קודם עם הילדים ללונדון, תכננתי תכננתי, ובסוף הגעתי ללגו לנד בדיוק ביום שני של סופשבוע ארוך של איזה השתלמות מורים ארצית או משהו בסגנון... שלא הייתי מודעת לו. היה מפוצץ ולא נהנינו... בדיוק מזה אני מנסה להימנע..
אכן חשבתי על חגי תשרי, רק שב-2016 הם יוצאים באוקטובר...
אצטרך לחשוב מחדש מה עושים. תודה רבה על התשובות, זה ממש עזר לי, גם אם סיבך אותי.... 

נכון, שכחתי. אבל ב-2017 ראש השנה ב-20.9 כך נראה לי.
15/09/2015 | 06:15
19
זה לא יום העצמאות, זה יום הרפובליקה
16/09/2015 | 01:12
1
32
חג מנומנם בסך הכל וזה רק יום אחד (חופשת בית ספר לפי מה שהבנתי). היינו בפירנצה ביום הזה וקשה להגיד שמשהו היה שונה במיוחד לטוב או לרע.
יום העצמאות האיטלקי איפשהו ביוני נדמה לי.
פירנצה היא לא המקום ללמוד על שינויים כאלה כי באפריל ממילא
01/10/2015 | 15:19
היא מלאה בתיירות חוץ. במקומות אחרים כן יכול להיות הבדל.
היינו השנה במילאנו ובפירנצה בדיוק בימים האלה
16/09/2015 | 01:10
41
פה ושם היה קצת מזג אוויר קר וגשם, אבל רוב הזמן היה נעים ולא זכור לי שהיה חם או קר במיוחד (אבל כן קצת סגרירי לעתים, לא שמשי כל הזמן).
לאגמים ומפלים יש קצת הימור בנסיעה כזו, אבל אני כן הייתי מזמין כרגע כרטיסים ומנסה לשמור על תוכניות אלטרנטיבית לימים גשומים. טיול בין כפרים ועיירות למשל בהחלט אפשרי. רחצה באגם - עניין של מזל.
רוב מדריכי הטיולים ממליצים להתרחק מגארדה באוגוסט בעיקר בגלל עומס ופקקים. אם אלו שתי האופציות: פסח או אוגוסט, הייתי הולך על פסח. אם תחילת יולי גם בא בחשבון, זה אולי עדיף.
אגב, בסוף אוגוסט אל תבני על מחירים כמו באפריל. גם טיסות ה"לואו קוסט" - יקרות מאוד.
מזודה של איזי ג ט
14/09/2015 | 16:49
1
128
הי חברים. האם תוכלו להפנות אותי לחנות במרכז הארץ בה אפשר לרכוש טרולי לפי המידות של איזיג ט? לא באינטרנט..  המידות שצריך: 56 45 25   גובה 56 כולל ידיות וגלגלים . תודה ושנה טובה
בכל חנות תיקים..
14/09/2015 | 19:11
82
בסניפים של מ.מ.ס.י, במשביר לצרכן....
קמבודיה וויטנאם
14/09/2015 | 14:09
11
78
אהלן

האם בקבמודיה וויטנאם ניתן לשלם בדולרים או פשוט להגיע ולהחליף כסף למקומי בשדות התעופה שם?
אמרו לי שבקמבודיה משתמשים בדולרים ועדיף לבוא עם דולרים קטנים. 

בנוסף האם בטוח להסתובב בויטנאם וקמבודיה לבד בכללי כולל בלילות? איך הביטחון האישי שם?
בנוסף האם מישהו עשה את הרכבת לילה הזו ל SAPA שחולקים קבינה עם עוד שלושה אנשים. זה בטוח?

תודה
מהזכור לי מלפני חמש שנים בויאטנם ניתן לשלם
14/09/2015 | 20:31
1
64
גם בדונגים וגם בדולרים.
במידה ומשלמים בדולרים - עדיפות לדולרים בשטרות קטנים שכן עוד אם יהיה ניתן בדונגים בהרבה מקרים.
אופציה אחרת, שאני העדפתי יותר היא המרת דולרים בשטרות גדולים או משיכה מהכספומט הקרוב שטרות של דונגים ושימוש בהם.

רכבת הלילה לסאפא, מהזכרון שלי לא הייתה בעיה עם חלוקת הקבינה עם שלושה אנשים נוספים, כל מי שהיה איתי בקרון היו תיירים.
מבחינת ביטחון אישי, לא זכורה לי איזשהי בעיה או חשש להסתובב בלילה לבד או בכלל..

נסענו ברכבת לסאפא. ראינו בזה חוויה שלא תשכח. היום כבר נפתחה
15/09/2015 | 10:18
38
האוטוסטראדה והדרך נמשכת כשעה וחצי. 
אני אישית חושבת שהנסיעה ברכבת היא חוויה ולא צריך לוותר עליה .

פרט לתשובות שכבר קיבלת וכולן נכונות, בקמבודיה
14/09/2015 | 23:48
8
51
משלמים רק בדולרים. אמנם יש מטבע מקומי (ריאל) אבל כולם (כולל המקומיים) משתמשים בדולרים. רצוי לבוא עם שטרות קטנים בלבד.
תודה וגם מחזירים לך עודף בדולרים?
15/09/2015 | 00:00
7
44
לגבי וייטנאם עדיף להחליף בשדה התעופה כסף עם הנחיתה?

תודה :)
ככלל עדיף לרוב להחליף בשדה התעופה את הסכום הקטן ביותר ההכרחי
15/09/2015 | 01:28
43
לנסיעה לעיר הקרובה, ברוב המקרים המרת מטבע בשדה התעופה הינה בשער נמוך יותר מהשער שתוכל למצוא במרכזי הערים, היות ולרוב ישנו צורך להחזיק כסף מקומי מרגע הנחיתה לפחות על מנת להגיע לעיר, ישנו צורך להחליף סכום, כלשהו, למטבע המקומי.

(אתן כדוגמה את בנגקוק בפעם האחרונה שביקרתי בה, בנחיתה בשדה התעופה המרתי 50 דולרים לבהאט, סכום שיספיק לי על מנת להגיע לבנגקוק עצמה ואף יותר מזה (לעצור ב7Eleven הקרוב למלון לקנות מעט דברים, שתיה משהו אכיל וכו'), השער לפיו הומר הכסף היה השער שלפיו בערים ממירים את השטרות הקטנים (1-20), שהוא נמוך מהשער בו ממירים את השטרות הגדולים (50-100) - אם אני זוכר נכון בשדה התעופה השער היה בזמנו, 27 בהאט לדולר לשטרות הקטנים, 30 לשטרות הגדולים, ואילו בעיר היה 30 לשטרות הקטנים ו34 לגדולים. (כמובן המספרים היו לא שלמים, עיגלתי במקרה הזה). הפרש שהוא לא גדול, זה נכון, אבל בסכומי המרה גדולים לדעתי חבל..)
לגבי קמבודיה - כן. כולם עובדים עם דולרים
15/09/2015 | 09:32
5
31
לגבי ויטנאם השער הרשמי הינו כ - 22,000 דונג לדולר.
אתה בהחלט יכול להחליף בשדה התעופה. אין הבדל בין הבנק בשדה לבנקים בעיר (מדינה קומוניסטית, לא לשכוח). אבל...
היות וכולם עובדים גם עם דולרים הרי שהשער שעובדים איתו בכל מקום (חנויות, שווקים, מסעדות וכד') הינו 20,000 דונג לדולר. יש מקומות (בתי מלון, וכד') שיקפידו יותר אבל בעיקרון תוכל להסתדר יפה עם דולרים לפי 20,000 שונג לדולר. 
אגב, חוץ מהאנוי, סייגון ודאנאנג אני מסופק מאד
15/09/2015 | 09:35
34
אם בכלל תראה בנקים. תנסה לצאת מהארץ עם כמה שיותר שטרות קטנים (של דולר או שניים).
שתיהן קומוניסטיות לא?
15/09/2015 | 10:01
3
35
גם ויטנאם וגם קמבודיה או שאני טועה?
אז רגע לא הבנתי בויטנאם להחליף בשדה ולקמבודיה להגיע עם דולרים קטנים ולנסות להסתדר איתם? הבנתי נכון?
קמבודיה ממש איננה קומוניסטית.
15/09/2015 | 13:07
2
41
הקומוניסט האחרון שם היה פול פוט בשנות השבעים.
וויטנאם אמנם קומוניסטית אבל בדרך כלל לא מרגישים זאת שם. זו מדינת שוק מקצה אל קצה.
הבנת נכון. בוויטנאם תחליף 100 דולר לדונגים (לא יותר) ותסתדר עם דונגים ודולרים. אם תצטרך תחליף עוד דולרים בבנק (אם תמצא) או בבתי מלון. ברוב המקומות יחשבו לך את הדונגים לפי 20,000 דונג לדולר.
בקמבודיה רק דולרים. רצוי קטנים. ברוב המקומות אפילו לא ראו איך נראה שטר של 100 דולר.
תודה צביקה
15/09/2015 | 13:20
1
26
ואיך החישוב של הכסף בקמבודיה לדולר?
4000 ריאל לדולר אחד אבל זה לא אמור
15/09/2015 | 15:36
33
לעניין אותך כלל. הכל שם בדולרים
דביט כארד
13/09/2015 | 18:21
8
153
יש לי דביט כארד. הבנק עשה שרירים ושאל למה אני צריך ובסוף הנפיקו.
הוצאתי כי ראיתי שבאיזיג'ט משלמים פחות איתו.
מה ההבדל בינו לכרטיס אשראי? התשלום יורד מייד? מה קורה אם אני מתחרט בהזמנה שאפשר כן לבטל?
דרשת מהבנק, עשו שרירים וכו'
13/09/2015 | 18:35
3
156
אז מדוע לא בדקת קודם למה כל כך רצית?

עד כמה שידוע לי מכרטיס שיש לי בקנדה, דביט זה כמו מזומן יורד מיד
כנל באנגליה
13/09/2015 | 22:04
104
יורד מיד
כנ"ל בישראל.
14/09/2015 | 00:54
29
ראיתי שיש הנחות על עמלות
14/09/2015 | 14:21
70
קבלתי בסוף מהבנק.
טרם השתמשתי בכרטיס.
תודה לכולם.
שנה טובה.
אם יש אפשרות לבטל תשלום אין שום בעיה
14/09/2015 | 10:50
88
זה לא קשור לכרטיס האשראי אלא למדיניות החברה ממנה קנית את המוצר, הכרטיס הוא רק צינור להעברת הכספים לחשבון בנק מזוהה , לטעמי הרבה יותר טוב לשלם מיד ,לא הבנתי אף פעם את ענין התשלומים באיחור ,מה , פתאום יהיה יותר כסף בסוף החודש או תחילתו ? 
חוק כרטיסי אשראי חל גם על דביט
16/09/2015 | 06:46
48
מבחינה חוקית אין הבדל בין כרטיס דביט לקרדיט.
יכול להיות שהבנק יהיה פחות נכון לעזור בעניינים שמעבר לחובה מפורשת, אין לי מושג.

ההבדל הוא שהכסף ירד מייד מהחשבון.
בישראל בניגוד לארצות אחרות שאני מכיר נותן השירות לא מקבל מיידית את הכסף אלא הכסף מחכה אצל חברת האשראי כאילו הלקוח שילם בקרדיט.
למטב ידיעתי באיזי ג'ט אין החזרים (אולי בתעריף FLEXI
17/09/2015 | 11:41
12
אך הוא יקר יותר)
תודה לכולם
17/09/2015 | 22:43
7
חופשה של צעירים לסוף החודש-שגעת
13/09/2015 | 16:19
2
147
שלום רב,
אני וחברי רוצים לנסוע לחול בסוף החודש לשלוש לילות, מחפשים יעד טוב עם מלא חיי לילה ושיגעות חושים.
אנחנו בני 25
תאילנד היה המקום הכי כיפי שהייתי בו של מסיבות אלכוהול ושגעת
אחריו בורגס

אשמח ליעד נוסף אך שלא יהיה הכי יקר חוץ מבוקרשט חח האישה לא מסכימה .
* אנחנו נוסעים בלי הנשים (:.

חשבנו על:
כריתים-מאלטה
האי קוס
איה נאפה
אממ בודפשט
ולא יודע מה עוד
אבקש הצעות מעניינות
אין יעד לא מתאים, יש לא מספיק וודקה
16/09/2015 | 07:08
1
88
מה זה משנה לאן תטוסו? ממילא תהיו שיכורים.
16/09/2015 | 07:56
12
מספר דרכון בהזמנת טיסה
13/09/2015 | 13:44
2
96
שלום.
הזמנתי טיסה לפני מס' חודשים ובמהלך ההזמנה לא התבקשתי להזין מס' דרכון.
הטיסה מחר וכשרציתי לבדוק אם ניתן לעשות צ'ק אין באינטרנט ראיתי הודעה שאני צריכה להזין את פרטי הדרכון ושיש לעשות זאת עד 72 שעות לפני הטיסה.
האם זה מהווה בעיה שהזנתי את הפרטים רק עכשיו?

תודה ושנה טובה
לדעתי לא, אבל
13/09/2015 | 14:10
78
יכול להיות שכן.   מקסימום תתבקש לעשות צק אין בשדה התעופה, אז כדאי שתגיע מוקדם ליתר ביטחון.  מקווה שהתשובה שלי עזרה לך .
ככה גם אני הזמנתי טיסות.
13/09/2015 | 14:42
69
רק בכרטיס האלקטרוני יש את פרטי הדרכון.
אם עושים הזמנה דרך סוכן בקשים את מספר הדרכון כדי להנפיק כרטיס טיסה לעילה למטוס.
אפשר להדפיס ואפשר לצלם בסמרטפון. גם שיראה הברקוד.
טיסה נעימה ושנה טובה
זקוק לפתרון בנוגע לשמירת מזוודות
13/09/2015 | 10:56
2
117
יש לי מצב שבו אנחנו חוזרים מקרוז לברצלונה ב 7 בבוקר והטיסה שלנו היא ב 23:00 בלילה, האם אחד מהמלונות בראמבלה יסכימו לשמור לנו (4 אנשים) את המזוודות בלובי תמורת סכום מסוים ? נניח 50 יורו ...
בגדול אנחנו מתאכסנים לילה אחד במלון לפני היציאה לקרוז אז אפשר לנסות לסגור עם המלון כבר אז אבל לא בטוח שיסכימו , מה דעתכם?
יש חברה שעושה את זה
13/09/2015 | 11:15
1
114
בדוק כאן. הם ממוקמים בנמל ויעבירו את המזוודות לשדה התעופה תמורת 10 יורו למזוודה. אין לי נסיון איתם, רק נתקלתי בהם בפורומים.
גדול, נשמע כמו הפתרון המושלם
13/09/2015 | 11:26
83
תודה רבה
עזרה במציאת יעד לתחילת אוקטובר
13/09/2015 | 10:52
1
66
שלום לכולם,

אני והחברה שלי רוצים לטוס ליעד באירופה בתאריכים 6-10 באוקטובר.
התקציב שלנו הוא עד 5000 ש"ח לשנינו כולל טיסות ומלון.
לפני כחודשיים היינו בברלין ונהנו מאוד.
אנחנו מחפשים יעד שיהיה כולל קצת אתרים תיירותיים קניות בזול ואולי קצת חיי לילה  כעקרון זה מה שמעניין אותנו אוכל לא רלוונטי מבחינתנו כי אנו שומרי כשרות.
איזה יעד יכול לעניין אותנו? חשבתי על רומניה אבל חלק אמרו לי שהיא משעממת.

תודה רבה לכל העוזרים!
ברצלונה אולי יכולה להתאים לכם
13/09/2015 | 13:43
64

ראיתי שיש טיסות סדירות של אל-על בתאריכים האלה ב 600$ לנוסע (השעות של הטיסות מצויינות-נותנות לכם ימים כמעט מלאים ביום של ההגעה והחזרה).
לגבי מלונות-נראה לי שזה קצת גבולי מבחינת התקציב, אבל תבדקו. זה כבר אחרי העונה הכי מתויירת-אז אולי המחירים ירדו קצת.
כשומרי כשרות-כדאי לכם להצטייד במוצרים בסיסיים מהבית (שימורים, חטיפים, מנה חמה וכו') כי זה נושא בעייתי שם, אבל זאת עיר שמתאימה מאוד ל4-5 ימים, יש בה מקומות לשופינג שווה וגם מקומות לבלות בלילה.
חברת Tus airways - האם קיימת?
13/09/2015 | 00:02
3
98
היי אנשים,

אני לא יודע אם זה הפורום המתאים..

יש את חברת "טוס איירוויז" שפועלת מחיפה לקפריסין..

היא חברה חדשה. האם בטוח לנסוע איתה? להזמין דרכה כרטיס? אתם ודאי מכירים. כי לא מוצא הרבה עקבות אחריה ברשת..

תודה ושנה טובה
למיטב ידיעתי עוד לא החילה לפעול.
13/09/2015 | 00:55
66
האתר שלהם מעצבן, לפני כחודשיים ניסיתי להזמין מהם כרטיס ורק בשלב האחרון, אחרי רישום לאתר ומילוי פרטים,  לפני  התשלום - תהליך ההזמנה הנעצר בלי הסבר למה. לאחר התכתבות איתם במייל - הם הסבירו שעוד לא התחילו לפעול...
רש"ת לא מכירה חברה כזו שממריאה מחיפה
13/09/2015 | 09:05
1
69
תודה
16/09/2015 | 11:23
3
מלון ליד תחנת ווטרלו (לונדון)?
12/09/2015 | 21:26
10
108
אני רואה בבוקינג שכנראה מאוחר מדי להזמין דרכם?
מעדיפה שיהיה כמה שיותר קרוב.
כמה נחמד האיזור ונעים להסתובב בשעות הלילה?

הנסיעה ביום ד'..
12/09/2015 | 21:28
2
29
היתי לוקח מה שיש
12/09/2015 | 22:32
1
96
אפילו ב"מחיר" של נסיעה בטיוב כמה תחנות. כדי שלא להשאר ללא מלון כלבבכם.
רעיון טוב, אחפש לפי התחנות הקרובות
13/09/2015 | 02:07
15
מנצלש"ת: בעיית הזמנה (ומאד ייתכן שאצור קשר עם בוקינג עצמם)
13/09/2015 | 02:25
6
84
ההזמנה במלון אושרה לפני שבוע ורק אחהצ קיבלתי הודעה בדוא"ל שפרטי הכרטיס לא אושרו.. ניסינו להזין פרטים של כרטיס אחר ושוב אותה הבעיה..
בשני הכרטיסים נעשה שימוש בהזמנת מקומות לינה שונים ללא בעיות, ברור שהבעיה במע' הסליקה ולא אצלנו.
במלון אמרו לנו שהאדם שצריך לדבר איתו יהיה שם רק ביום ב' בבוקר.
אני מתלבטת אם להמשיך עם המלון הזה (אם היה לי מספיק זמן, לא הייתי חושבת פעמיים) שהמיקום שלו מממש דקות מהתחנה ולקוות שהחדר עדיין שמור, או להמשיך לחפור באתרי ההזמנות?

אני הייתי מחפשת מלון נוסף
13/09/2015 | 06:50
1
75
מזמינה את המלון (רק בתנאי שניתן לבטל  עד יום ההגעה) לשם בטחון ומחר מצלצלת
למלון שמצאת ומנסה לבדוק את הענין. לא הבנתי האם דרך בוקינג ההזמנה לא בוצעה?
אם כך עליך לדבר רק עם בוקינג. מדוע אתם מדברים עם המלון עם ההזמנה נעשתה דרך בוקינג? איך שלא יהיה אני הייתי בודקת עוד אופציות.
תודה. לפי נוסח ההודעה הבעיה במע' המלון עצמו ולא באתר:
13/09/2015 | 17:17
44
Booking.com's Customer Service Team is here to help, however it's Holly House Hotel that will process your payment. For urgent payment-related questions, they can be contacted at:
אני ממליץ ליצור קשר עם חברת האשראי
13/09/2015 | 08:53
3
89
הם יכולים לבדוק איך התגלגל העניין של דחיית הכרטיס.
קרה לי עם מסטרכארד דרך ישרכארט שניסו להוסיף עוד שכבה של ביטחון שגרמה לדחיית כרטיסי האשראי שלהם בהזמנות לחו"ל.
חשוב לפתור את העניין כדי שלא תתקלו בבעיות כשתהיו בחו"ל.

בינתיים אני מציע לבדוק גם הזמנה ישירה מול המלון ולא דרך בוקינג, לפעמים התנאים טובים יותר.
אכן מסטרכרד! ונראה לי שבאמת נעזוב את בוקינג..
13/09/2015 | 17:20
19
עדכון: הכרטיס עבד בחיוב ישירות מול המלון.
15/09/2015 | 22:56
1
8
נברר את העניין עם מסטרכארד מאוחר יותר, בכל מקרה לא
15/09/2015 | 22:58
17
חושבת שבוקינג אחראיים לגמרי למקור הבעיה, אך לא אזמין אצלם שוב.

צפו בקירגיסטאן
12/09/2015 | 19:52
1
93
מדינה עם המון טבע ומרחבים של שקט נפשי
תמונות נהדרות
12/09/2015 | 21:06
41
הביקורת היחידה שיש לי היא שתמונות כאלה יש לראות על מסך גדול... לפחות הטלויזיה בבית.
מעלה זכרונות ואכן אני יכולה להעיד שאין בתמונות שום הגזמה או זיוף...
Vueling
12/09/2015 | 19:31
3
110
מישהו טס איתם?
הם מציעים באתר שלהם טיסות "Optima" בתוספת 15 יורו אשר לטענתם כוללת מזוודת 23 ק"ג. האם זה אומר שלא אצטרך לשלם כלום במידה ואני טס עם תיק גב קטן ומזוודה?
טסתי איתם לפני 3 שנים
12/09/2015 | 22:17
1
89
לברצלונה.
נדמה לי שאצלנו המזוודה הייתה כלולה במחיר של הטיסה ולא נדרשנו להוסיף עוד כסף.
מאז הרבה CO2 התפזר באוויר מהמטוסים
13/09/2015 | 14:59
67
אולי התנאים השתנו?
טסנו איתם לפני שנה (אוקטובר 14)
16/09/2015 | 10:24
13
אולי בגלל שהזמנו דיל, ואולי לא - לא שילמנו כלום על מזוודות

עזרה במסלול טיול בגראן קנריה
12/09/2015 | 18:19
26
מצורף מסלול שלנו שמתוכנן בחופשת סוכות 2015
 אשמח לקבל הערות  ואם יש משהוא נוסף שלא נרשם
ידוע לישיום שלישי עמוס מידי וכנראה נעביר חלק מהמקומות בסוף לימים שני ושישי שפחות עמוסים

יום שבת – 26.09
נסיעה למלון ב san AGUSTIN
נחיתה בשעות הצהריים
יום ראשון – 27.09

מרכז האי
Pico de les Nieves
Teror
Roque Nublo
San Bartolomede
3.5 שעות נסיעה 160 ק"מ
מהמלון לפיקו דה לה ניביאה 1 שעה נסיעה
פיקו דה לה ניביאה לטרור 30 דקות n
מטרור לרוקו נובלו  40 דקות
מרוקו נובלו לפטאגה 40 דקות
מפאטגה למלון 30 דקות

יום שני – 28.09
Las Palmas
6.       Vegueta
יום מלא בעיר שוקקת חיים, תיירות, היסטוריה, אוכל ועוד
יום שלישי  - 29.09

צפון האי
Artenara
Iglesia de San Matías
I    Agaete
Puerto de las Nieves
Cueva Pintada
Gáldar
I    Santa María de Guía
Moya – כנסיה – מוסיף שעה נסיעה
Firgas
Arucas
Santa Lucía de Tirajana

יום רביעי – 30.10
דרום מערב
Maspalomas
Santa Lucía
San Bartolomé de Tirajana
La Aldea de San Nicolás
Mogán
Agüimes

יום חמישי – 1.10
פארק מים
בערב Tapas Night   IN LA PLMAS

יום שישי – 2.10

מזרח האי
Valsequillo de Gran Canaria
Caldera de Bandama
In Santa Brígida  שוק

יום שבת – 3.10
המראה בצהרים ללונדון
תודה מראש
אבי
נשמח להמלצות לנופש זוגי 7-10 ימים אחרי סוכות מה- 8 לאוקטובר
12/09/2015 | 19:17
2
62
נשמח לקבל המלצות לנופש זוגי, לא רחוק  מדי עם טיסה אחת
עדיפות לנסיעות כוכב,  אפשרות גם באיזה מקום שמאפשר גם הליכות בטבע, או עיר בירה מעניינת. הציעו לנו את מלטה, או אמסטרדם עם רכיבת אופניים באיזור.
נשמח לכל הצעה...
יש המלצות על פסטיבל האורות בברלין?
12/09/2015 | 23:35
1
13
יש המלצות על ברלין. נקודה.
13/09/2015 | 14:56
17
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים
חושבים על טיול בעולם?
פורום ביטוח חיים
פורום ביטוח חיים
פורום יאכטות
פורום יאכטות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה