לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'7 ימים בשוויץ, ביקור באמסטרדם, איזו אפליקציה טובה לחיפוש...?'
7 ימים בשוויץ, ביקור באמסטרדם, איזו אפליקציה טובה לחיפוש...?
03/09/2016 | 12:28
2
50
טיול של 7 ימים בשוויץ על פי פודור

ביקור משפחתי באמסטרדם אחרי שנים של לחיות בארה"ב

36 שעות בצ'ינקווה טרה 

בדיקת 4 אפליקציות למצוא מזון ולינה (גוגל, ילפ, טריפאדוויזר ומפ'ווסט)

איך לראות הצגות בזול בלונדון?

לצפיה ב-'חברת יונטד מודה שאולי צריך להתייחס טוב יותר ללקוחות'
חברת יונטד מודה שאולי צריך להתייחס טוב יותר ללקוחות
02/09/2016 | 16:54
1
77
האמת? הופתעתי לקרוא את דבריו של היו"ר החדש שסוף סוף הבין עד כמה אנשים לא מרוצים מיונטד. הבעיה היא שרבים, כמוני למשל, טסים ביונטד בלית ברירה (מאחר ואני טסה לארה"ב עם הסטאר אליינס הטיסות בתוך ארה"ב הן רק עם יונטד).
ב-2012 43% מסך כל התלונות נגד חברות התעופה בארה"ב היו נגד יונטד

טוב, אולי הטיסות הבאות תהיינה קצת יותר מוצלחות עם החברה הזו.
לצפיה ב-'תיגבור לוח הטיסות הישירות מת"א לסן-פרנסיסקו'
תיגבור לוח הטיסות הישירות מת"א לסן-פרנסיסקו
31/08/2016 | 00:11
105
3 הטיסות השבועיות הישירות של יונייטד בקו ת"א  סן-פרנסיסקו
יהפכו לטיסות יומיות.
כידוע לכולם הטיסות מתבצעות במטוסי הדריימלר (בואינג 787).
בהמשך (שנת 2017)  ייתכן ויוחלפו  מטוסי ה-777 דגם 300 החדישים יותר.   

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001149042
לצפיה ב-'שירות וובינג webbing - בחו"ל'
שירות וובינג webbing - בחו"ל
03/09/2016 | 10:52
26
151
בנסיעה האחרונה שכרתי מכשיר וובינג. כלומר שמאפשר נקודה חמה של wifi לגלישה של מספר מכשירים תוך כדי הטיול לכל מקום שתלכו. היה מאוד לא מוצלח. חבילה של  2G שאמורה להספיק בקלות בצריכה רגילה של ניווט, גלישה וקצת שיתוף תמונות בווטסאפ , לשבועיים שלוש, נגמרה לי ביום וחצי….
לא ממש ניתן באופן סביר לעצור את ההשתוללות של  המכשיר וכל ההגבלות, שיש כאשר משתמשים ברשת סלולרית, לא תקפות. אפשר כמובן לנסות ולהגביל אך זה מאוד סבוך. בנוסף, מדובר על כמה מכשירים שגולדים באותה רשת, כך שהשליטה על החבילה שקניתם עם מכשיר הוובינג פשוט בלתי אפשרית למעשה. למרות שהמשווקים יאמרו לכם אחרת כמובן…
בנוסף לזה, חוסר שקיפות מהספק עצמו, וזמינות השירות מאוד מוגבלת. לרוב מדובר על שירות טלפוני או SMS, זמן התגובה מאוד איטי. המכשיר וובינג עצמו לא נותן שום אינפורמציה לגבי כמה מהחבילה שרכשתם ביזבזתם. וזה רץ מהר.
תשמרו על כספכם, עדיף לקנות סים מקומי בחול או לקחת חבילה מהארץ.
לצפיה ב-'האם בדקת במכשירים הסלולריים עצמם מה'
האם בדקת במכשירים הסלולריים עצמם מה
03/09/2016 | 20:00
8
65
היה נפחי השימוש באינטרנט באותה תקופה.
או שהשתמשתם במעל 2G או שהמשווקים משקרים - אין אפשרות אחרת.
לא ברור לי מה זה "ההשתוללות של המכשיר".
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
03/09/2016 | 20:16
7
56
לא ממש הבנתי את כוונתך....
הטלפון יודע אם הוא מקושר לרשת סלולרית או אלחוטית (בבית, במלון וכו')
כאשר הוא ברשת הסלולרית, מכיוון שיש עלויות לכל ביט ששולחים ומקבלים, הטלפונים בנויים לחסוך בכמות הנתונים. או לפחות נותנים אפשרות לחסום סינכרונים "גוזלי" רוחב פס. למשל גוגל דרייב ותמונות יחכו ל- WIFI ולא יסנכרנו נתונים רבים על רשת הסלולר. אלא אם תנחה אותם לכך. גם המדידה של הטלפון מאפשרת בקרה על הנתונים הנצרכים וחסימה במקרה של חריגה כדי למוע חיובים יקרים.
לעומת זאת, כאשר הוא מחובר ב- WIFI הוא מניח שאין עלויות ולכן לא מאפשר את המנגנונים הנ"ל. 
כאר מדובר בוובינג, הטלפון רואה WIFI מולו אבל זה לא אמיתי כי בסופו שלדבר אתם ברשת סלולרית ומשלמים כמו ברשת סולולרית. והביטים זורמים אל ומהטלפון חופשי.
בנוסף, לא ניתן להבדיל בין WIFI של הוובינג לבין WIFI במלון למשל...
תוסיף על זה את חוסר השקיפות של המכשיר עצמו. אין לך דרך לדעת כמה באמת צרכת. בטח בחברה הספציפית איתה עבדתי שגם השירות שלהם היה איטי והזוי לגמרי כשכבר ענו. 
אתה אפילו לא יודע אם באמת יצאת לדרך עם ה- 2G שרכשת....
בקיצור, חבל על הכסף.
אולי למישהו זה מתאים. ניסיתי, לי לא. 
לצפיה ב-'כוונתי שאפשר לראות בטלפונים כמה נתונים עברו'
כוונתי שאפשר לראות בטלפונים כמה נתונים עברו
03/09/2016 | 23:08
5
39
לחוד לסלולר ולחוד לוויפי.
כמובן, אם משתמשים גם בוויפי של מלון וגם בוויפי של המכשיר הנ"ל אז אי אפשר לדעת להפריד, אבל אפשר אולי לקבל סדר גודל.
מה שמעניין אותי זה אם באמת עברתם את ה2G או לא.  אם כן עברתם אז אין מה להתלונן על עצם זה שזה נגמר כל כך מהר כי זה השימוש האמיתי.  אני מסכים שאינדיקציה על המכשיר לגבי השימוש הייתה מאוד עוזרת, וכמובן ששירות לקוחות זה חשוב.

מה שצריך לעשות זה לבטל תקשורת כבידה אוטומטית שלרוב מותרת במצב של וויפי. למשל עדכון אפליקציות אוטומטי.  זה בדיוק אותו סיפור כמו שעושים tethering מטלפון סלולרי והחבילה הסלולרית מוגבלת, אי אפשר להתנהג כאילו האינטרנט לא מוגבל.
לצפיה ב-'הוא לא טען שלא נתנו לו את מה שהבטיחו רק שהקוסנפט הזה מאד '
הוא לא טען שלא נתנו לו את מה שהבטיחו רק שהקוסנפט הזה מאד
03/09/2016 | 23:56
4
52
בעייתי והוא צודק.
אי אפשר לעקוב אחרי הצריכה באופן סביר כי כל טלפון סופר בנפרד וברגע שאתה מתחבר ל WIFI של מסעדות או מלון אז אי אפשר לספור בכלל.
ממש אין שום אפשרות לעשות מעקב וגם כמו ש DAMMAY הסביר הטלפון לא בנוי לחסכון בוויפי אלא לחסכון בגלישה סלולרית.
הרבה אפליקציות מבצעות גלישה מסיבית רק שהן מחוברות ל WIFI ואי אפשר להתחיל לעבור על כל האפליקציות כדי לשנות להן את ההגדרות ובכל אחד מהטלפונים בנפרד.
זה פשוט לא מעשי.
אני זכור שפעם עשיתי לשני הילדים שלי בחול הוטספוט מהטלפון שלי לעשר דקות והם צרכו לי חצי גיגה בעשר דקות. כמובן שהם טענו שלא עשו שום דבר  מיוחד "רק" דפדפו בפייסבוק טוויטר וטמבלר.....

לצפיה ב-'הבנתי, ואני חולק על כך'
הבנתי, ואני חולק על כך
04/09/2016 | 00:23
3
44
(את העיניין עם למדוד ציינתי לפני שהיה לי ברור שאין טענה שהם לא השתמשו ב2G).
2G זה הרבה מאוד. אני לא משתמש בזה בחודש באפיק הסלולרי בלי בכלל לנסות להצמטצם. הצרכנים הגדולים הם מעטים מאוד. מספיק לכבות סינכרון בגוגל פליי (מקרה של אנדרויד) ולהימנע מכל ויידאו (שיש בפייסבוק וסנאפצ'אט) ואתה אמור להיות מסודר.
2G ביום וחצי זו צריכה גבוהה מאוד מאוד, גם למה שאנו רגילים לעשות בוויפי בלבד.
או שלא באמת נתנו 2G או שאיזה מישהו במשפחה אולי החליט לראות סרט במקום את הנוף

לצפיה ב-'אגב, עוד צריכה גבוהה פוטנציאלית בעיקר בטיולים'
אגב, עוד צריכה גבוהה פוטנציאלית בעיקר בטיולים
04/09/2016 | 01:06
40
זו העלאה אוטומטית של תמונות שמצלמים לענן (dropbox, icloud וכו.) .  זה גם צריך לוודא שלא פעיל. התמונות מועלות ברזולציה מלאה ויש אנשים שמצלמים גם ברזולוציה המקסימלית של המצלמה.
עם משלוח תמונות בווטסאפ לא צריכה להיות בעייה - זה תמיד ברזולוציה נמוכה, וגם אנשים לא שולחים כל כך הרבה תמונות.
לצפיה ב-'הבעיה הגדולה זה שאין משוב על זרימת הנתונים..'
הבעיה הגדולה זה שאין משוב על זרימת הנתונים..
04/09/2016 | 05:43
1
44
צודק maco10 שעקרונית אפשר לשלוט על הטלפונים ולסגור אפליקציות זוללות ביטים ולבקש מבני המשפחה לא להתחבר ל- WIFI של הנקודה החמה אלא רק מדי פעם, שזה גם בעייתי.
אבל כמו שכתבו כאן בדיון, זה מאוד סיזיפי וצריך לחשוב מראש איזה אפליקציה מסנכרנת ומתי ואיך לסגור את זה - זה בפני עצמו מאתגר למשתמש הרגיל ואפילו למשממש ה"טכני". 
אבל מעבר לזה, יש חוסר שליטה מספקת ב- WIFI. אין אפשרות לחסום אוטומטית ולהגדיר שאם חוצים סף מסויים התקשורת נפסקת , למקרה שפיספסנו. כך שאפשר לתקן את המצב לפני שנגמרת כל החבילה בחצי יום...
וגם חוסר השקיפות של המכשיר וובינג עצמו. אתה לא יכול לדעת מה קורה וכמה נשאר לך. מעבר לזה אני מניח שקיבלתי את כל ה-2G שהזמנתי אבל אין לי דרך אמיתית לבדוק. זה כמו שתקנה 2 קילו עגבניות בשוק אבל המוכר לא ישקול מולך אלא יגיד לך שתסמוך עליו שזה בסדר, הוא שקל בצד. וגם לך אין אפשרות לשקול...
לצפיה ב-'הנקודה האחרונה שלך נכונה, לצערי, אצל כל ספק'
הנקודה האחרונה שלך נכונה, לצערי, אצל כל ספק
04/09/2016 | 14:17
33
סלולר ואינטרנט. אין דרך קלה לבדוק, רק מסובכת.
לצפיה ב-'צודק לחלוטין זה קונספט מאד בעייתי '
צודק לחלוטין זה קונספט מאד בעייתי
03/09/2016 | 23:50
16
לצפיה ב-'הניסיון שלי שונה לגמרי משלך..'
הניסיון שלי שונה לגמרי משלך..
04/09/2016 | 14:38
15
60
השתמשתי בפוקט וייפיי 4 פעמים.
פעם אחת במכשיר יפני ביפן ושלוש פעמים במכשיר של ובינג.
בפעם הראשונה היינו שני אנשים עם שני מכשירים - שבועיים.
בפעמיים הבאות הייתי לרוב לבדי.-  פעמיים שלושה שבועות. פעם אחת ממש לבדי בארה"ב ובקנדה ולפני שנה בקוריאה וביפן כשחלק מהזמן הייתי עם שותפה לטיול.
ובפעם האחרונה, היינו 4 מכשירים מחוברים רוב הזמן למכשיר הזה.
היינו 10 ימים באוסטריה. לא רק שלא נגמרה לנו החבילה ביום וחצי, כשחזרנו לארץ עוד נותרו לנו כ-300 מגה לא מנוצלים.. הודעתי מראש לכל הנוגעים בדבר שיוטיוב מחוץ לתחום (ובינג עצמם אמרו לי במפורש שזה 'שותה' את החבילה) וביקשתי לנסות להתאפק ולא לגלוש ללא הכרה. ביקשתי לא בגלל שלא סמכתי על השירות אלא שחששתי ש-2 גיגה לא יספיקו. הופתעתי לטובה.
המכשיר שימש אותנו לניווט בעזרת וייז לרוב וגם לתקשורת כללית. אחותי בילתה את רוב שעות הנסיעה בפייסבוק ובשליחת תמונות בוואטסאפ..
ובינג שלחו לי ביום הטיסה אימייל עם לינק שמאפשר לראות ניצול החבילה כמעט בזמן אמת. יכולתי להיכנס ללינק בכל עת ולראות בדיוק כמה מגה שימשו אותנו ביום נתון.

לא יודע איך קרה שנגמרה לך חבילה ביום וחצי. זה קרה לאבא שלי עם חבילת גלישה של חברת הסלולר. הוא לא כ"כ הבין מה המגבלה והעלה סרטון שצילם באיזו הופעה. הסרטון 'שתה' לו את כל החבילה בערב אחד..

רק שיהיה ברור, אין לי קשר אליהם, אני לא עובד אצלם ולא שום דבר. הנסיון שלי מראה שאם נוסעים כמה אנשים, זה מאוד יעיל.
לצפיה ב-'התכוונתי ל"וובינג" השירות, לא החברה באותו שם. אולי....'
התכוונתי ל"וובינג" השירות, לא החברה באותו שם. אולי....
04/09/2016 | 21:44
12
39
לקחתי מכשיר מחברה אחרת, חברה בארץ. אולי גם נפלתי על חברה בעייתית עם שירות גרוע במיוחד.
לי הפריע מאוד חוסר השקיפות. אם כל עובד טוב אז אחלה, כמו במקרה שלך. צריך לסמוך בעיקר על מזל. ועל הוגנות של החברה.
אבל אם יש בעיה, אין מנגנון הגנה פשוט.
במקרה של אבא שלך שהחבילה נגמרה בערב אחד, היה יכול להיפתר בקלות אם שמים מגבלה על צריכת הנתונים ואז הסמרטפון עצמו עוצר את התקשורת וניתן לתפוס בזמן את ה"דליפה" לפני שנגמרת כל החבילה.
מה שלא קיים כאשר עובדים בוובינג.

לצפיה ב-'אני יודע שיש חברה אחת בשם ובינג (או וובינג).'
אני יודע שיש חברה אחת בשם ובינג (או וובינג).
05/09/2016 | 08:49
2
34
נציגים שלה יושבים בנתב"ג בדיוטי-פרי ויש להם אתר שדרכו אפשר ליצור איתם קשר.
דברים שלא היו לי מובנים לי בהצעה שלהם שאלתי במייל לפני שהזמנתי. הצקתי וענו לי וגם דיברתי יותר מפעם אחת עם נציג שירות.
בשלושת הפעמים שהזמנתי מהם קיבלתי לינק לבדיקת קצב השימוש.
לא הייתה לי שום דליפה בוובינג. ידעתי (ואני יודע) שאחרי ויי-פיי יותר קשה לעקוב מאשר אחרי גלישה סלולרית (למרות שגם זה אפשרי בעזרת אפליקציות שונות) ובדקתי כל ערב מה המצב (בעיקר בטיול האחרון מרובה המשתמשים).

במקרה של אבי, זו הייתה חבילה דרך אורנג', דרך מקום העבודה שלו שעלתה 180 שקלים. הטעות הייתה שסמכתי על זה שהוא מבין את המשמעות של השימוש בחבילת גלישה מאוד מוגבלת בחו"ל (זו גם לא הייתה כזו חבילה מוצלחת. לא היה שם אפילו גיגה.. איזה גיגה, בקושי חצי. זו הייתה חבילה של 180 דקות שיחה או SMS או גלישה).
הוא לא הבין את זה או שכנראה מרוב התלהבות שכח שהוא לא בארץ וחיסל את החבילה בערב אחד.
לצפיה ב-'נכון, אבל יש עוד חברה שמציעה שירות זה...'
נכון, אבל יש עוד חברה שמציעה שירות זה...
05/09/2016 | 23:49
1
18
איתם עבדתי. ולא עוד.....
למי שמכיר את הפרק של סיינפלד - עם המרק.....
הם הודיעו לי בטלפון, בעודי בחו"ל, שמכיוון שלא הייתי מרוצה והתלוננתי הם לא רוצים אותי כלקוח יותר, לעולם...... שיש להם מספיק לקוחות.
אמיתי לגמרי. 
מענישים אותי... חחחחחחחחח......
אמרתי כבר , שירות הזוי....
לצפיה ב-'אם תציין את שם החברה'
אם תציין את שם החברה
06/09/2016 | 00:46
16
נדע גם אנחנו להיזהר
לצפיה ב-'בשביל מה אתה צריך את המכשיר שלהם?'
בשביל מה אתה צריך את המכשיר שלהם?
05/09/2016 | 12:48
8
33
טלפון חכם שלך יכול לשמש HOTSPOT
תרכוש מפלאפון או מגולן כרטיס שמתאים לגלישה בחו"ל, דחוף אותו לאיזשהו סמרטפון שלך וסגור עניין.

יש לך מזל שהמכשיר שלהם לא ניזוק או אבד, אני מניח שבמקרה כזה היית מקבל חשבון עד השמיים.
לצפיה ב-'כי לא מתחשק לי לקנות סים של חברת סלולר נוספת.'
כי לא מתחשק לי לקנות סים של חברת סלולר נוספת.
05/09/2016 | 13:48
6
31
ואני צריך שגם הטלפון שלי יגלוש. בזמן שהוא משמש נקודה חמה הוא לא גולש.

ואם היה הולך לאיבוד מכשיר שלי, זה לא היה נזק כלכלי?
והתשלום במקרה של אובדן או שבר הוא פחות גבוה ממה שנדמה לך.
לצפיה ב-'אתה יכול לגלוש מהטלפון גם כאשר הוא משמש לHotspot'
אתה יכול לגלוש מהטלפון גם כאשר הוא משמש לHotspot
05/09/2016 | 14:33
5
23
חייבים לברר מראש שהחבילה מאפשר hotspot כי יש חבילות שחוסמות את זה.

לצפיה ב-'כאמור, אני לא רוצה להחזיק בסים נוסף.'
כאמור, אני לא רוצה להחזיק בסים נוסף.
05/09/2016 | 15:32
4
21
ובכל מקרה, עד הפעם הבאה שאצטרך תקשורת בחו"ל יקח זמן
לצפיה ב-'אז החזקת גם ב SIM נוסף וגם במכשיר נוסף'
אז החזקת גם ב SIM נוסף וגם במכשיר נוסף
06/09/2016 | 06:48
3
23
והשילוב גם גרם לך לנזק
לצפיה ב-'שימוש כהוטספוט מחסל את הסוללה במהירות, ממש לא פתרון אידאלי.'
שימוש כהוטספוט מחסל את הסוללה במהירות, ממש לא פתרון אידאלי.
06/09/2016 | 07:42
20
שלא לדבר שלא מאפשר שום גמישות בשימוש כי כולם צריכים להיות דבוקים אליך כל הזמן.
זה פתרון זמני או מקומי נוח אבל לטיול שלם אני לא הייתי בונה על זה.
לפתרון הוובינג יש יתרונות וחסרונות שהובהרו כאן. זה יכול להיות יעיל לאנשים מסויימים.
אני אישית מעדיף את השקט הנפשי בלהקצות חבילת גלישה לכל חבר משפחה ושיהיה אחראי עליה (במיוחד לילדים שידעו כמה יש לכל אחד ויסתדרו עם זה)
לצפיה ב-'על איזה נזק בדיוק אתה מדבר?'
על איזה נזק בדיוק אתה מדבר?
06/09/2016 | 08:30
1
21
שום נזק ושום כלום.
הכל עבד חלק.
לצפיה ב-'פותח השרשור קבל על כך שספג נזק'
פותח השרשור קבל על כך שספג נזק
07/09/2016 | 10:20
7
לצפיה ב-'צודק לגמרי. בדיעבד זה מה שהייתי עושה.'
צודק לגמרי. בדיעבד זה מה שהייתי עושה.
05/09/2016 | 23:54
23
וככה אכן עשיתי לאחר שמכשיר הוובינג נגמר.
הבעיה היחידה שזה מעלה קצת את צריכת הסוללה. אבל לא מאוד.
מצד שני השליטה על צריכת החבילה הסלולרית במכשיר המשמש כנקודה חמה
היא מלאה. וגם אפשר להמשיך לגלוש בו כרגיל, בנוסף.
למזלי יצאתי גם עם חבילת גלישה של סלקום של 1G. הספיק לכל הטיול, וגם כנקודה חמה ועוד חזרתי עם חלק לא מנוצל.
לצפיה ב-'גם לנו מכשיר יפני החזיק כמעט שבועיים,'
גם לנו מכשיר יפני החזיק כמעט שבועיים,
05/09/2016 | 08:56
1
41
בלי שום בעיה. היינו שניים, וכיבינו אותו במלון ובמקומות אחרים ששהינו בהם לפרק זמן ארוך, והיה בהם ווייפיי. חוץ מזה לא הגבלנו את עצמינו יותר מידי. נמנענו מסטרימינג, אבל השתמשנו בתוכנות ניווט, נכנסנו לפייסבוק, ושלחנו וקיבלנו הודעות ותמונות בווטסאפ.
לצפיה ב-'בדיוק כך. '
בדיוק כך.
05/09/2016 | 09:06
14
לצפיה ב-'להבא להוריד firewall- כשאני בחו"ל משתמשת בmobiwall וזה מעולה'
להבא להוריד firewall- כשאני בחו"ל משתמשת בmobiwall וזה מעולה
05/09/2016 | 11:56
39
אני מגדירה לו בדיוק איזה אפליקציות מותר ואיזה אסור, גם על רשת סלולרית וגם על ווייפיי.
לצפיה ב-'פוסט חדש בבלוג שלי: לונדון בעקבות הארי פוטר'
פוסט חדש בבלוג שלי: לונדון בעקבות הארי פוטר
03/09/2016 | 09:09
3
81
בעקבות הארי פוטר בלונדון ובסביבתה

http://dudihol.blogspot.com/2016/09/blog-post.html
לצפיה ב-'ממש נחמד'
ממש נחמד
03/09/2016 | 11:11
51
אצטרך כנראה להמתין לדור הבא שיקרא, יצפה בסרטים וירצה לטייל...
ההארי פוטר האישי שלי כבר בן 25.

לצפיה ב-'יש מי שעושה זאת'
יש מי שעושה זאת
03/09/2016 | 11:18
1
78
לפני כחודש הבן לקח את הנכדה בת 12 ללונדון לשבוע למטרה אחת בלבד:בעיקבות הארי פוטר.  (היא קראה את כל הספרים באנגלית).

לצפיה ב-'מקווה להגיע לכך'
מקווה להגיע לכך
03/09/2016 | 11:34
42
אצלנו בבית נקראו הספרים בעברית ובאנגלית כאחד (כמובן שגם אני קראתי יחד איתו).
אבל לטייל עם הנכדים בעקבות הארי פוטר כנראה שאצטרך לחכות עוד...
תודה על העידוד, מאיר
לצפיה ב-'וולברהמפטון'
וולברהמפטון
03/09/2016 | 08:08
1
49
כמה סימפטית העיר הזו בשעות הלילה לקראת סופ"ש? שמעתי דיעות שונות,כולן מאנשים שלא היו שם
מתלבטת אם כדאי להתארגן על מקום לינה שם ונסיעה ללונדון בבוקר או חזרה באותו ערב+לינה בלונדון.

לצפיה ב-'שכחתי מראש'
שכחתי מראש
03/09/2016 | 08:09
9
לצפיה ב-'צפון איטליה/אזור אגם גארדה '
צפון איטליה/אזור אגם גארדה
02/09/2016 | 22:22
8
120
שלום, אשמח לקבל מכם קצת עזרה.
אני מתכננת לטוס לאיטליה-באופן עצמאי ולבד לגמרי- לאזור של אגם גארדה, עדיין לא החלטתי לאיזו עיירה בדיוק. אני מבינה שהשדה תעופה הכי קרוב הוא בורונה ומשם אוטובוס או/ו רכבת.
מה אתם ממליצים מבחינת הגעה הכי פשוטה בתחבורה ציבורית?
חשבתי על  Desenzano del Garda

לצפיה ב-'אופציה נוספת'
אופציה נוספת
02/09/2016 | 23:51
3
82
ריבה דל גארדה.
התכנון הוא בעיקר לטייל ולהיות בסביבת המלון או לנסוע למקומות שנוחים עם תחבורה ציבורית.
הייתי בעבר במאורגן צפון איטליה ואגמיה וגם ריביירה צרפתית ואגמים..
לצפיה ב-'רעיון מצויין, אחי ובת זוגו גם הם נוסעים לשבוע בריבה בקרוב'
רעיון מצויין, אחי ובת זוגו גם הם נוסעים לשבוע בריבה בקרוב
03/09/2016 | 08:15
2
73
וגם הם מתכוונים מקסימום לעשות כמה טיולים בסביבה, וזהו. ולהנות מהמקום היפה. (הם עם תינוק וזה קצת שונה, מחפשים רק לנוח). בדקי לאן בדיוק מגיעות המעברות ומהם האפשרויות שלך לטיול של יום אחד. השאלה עד כמה ריבה, שנמצאת בקצה הצפוני של האגם, נוחה לטיולים כאלה.
אני מאוד בעד טיול איטי שכזה.
בדקת לינה? עכשיו ספטמבר, שיא העונה. יש מקומות פנויים עדיין?
לצפיה ב-'הסקתי שאת מתכוונת לנסוע החודש הזה, ואולי לאו דווקא...'
הסקתי שאת מתכוונת לנסוע החודש הזה, ואולי לאו דווקא...
03/09/2016 | 08:25
12
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/09/2016 | 11:36
38
התכנון הוא בחודש הבא, בסוכות. אבדוק באתר שהמלצת.
לצפיה ב-'אני גם חושבת שדזנצנו הנגישה ביותר בתחבורה ציבורית'
אני גם חושבת שדזנצנו הנגישה ביותר בתחבורה ציבורית
03/09/2016 | 08:22
3
50
יש לאגם גארדה אתר תיירות רשמי מצויין. השתמשי בו. איך להגיע לאגם ברכבת, לפי מיטב זכרוני מדובר בנסיעה קצרה מהתחנה בוורונה, יש רכבות לעיתים קרובות:
אבל יש בו כל כך הרבה מידע נוסף.
למשל מעבר ממקום למקום במעבורת:
לצפיה ב-'כמה שאלות שעלו לי'
כמה שאלות שעלו לי
04/09/2016 | 11:23
2
49
לאיזה תקופה הדרכון שלי צריך להיות בתוקף?
כמה טיפ נהוג להשאיר במסעדות?
(אני מתכוונת לא למסעדות יוקרה אלא לאלו שיש שם בכל מקום)
לצפיה ב-'לגבי דרכון אני לא זוכרת'
לגבי דרכון אני לא זוכרת
04/09/2016 | 11:58
1
45
הנה התשובה, במשפט הראשון כאן. 3 חודשים לפחות:

נהוג, אם בכלל, להשאיר קצת. נגיד אם החשבון הוא 27.20, לעגל ל-28. אולי להוסיף אירו-שניים. אני רוב הזמן נוהגת להשאיר 10%, בערך כמו פה. לא איכפת לי אם זה לא נהוג, רוב הזמן כל כך טעים לי ואני מרוצה ובעננים מעצם הטיול, שאני נדיבה.
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
05/09/2016 | 18:57
3
לצפיה ב-'בעייה בהבנת מזג האוויר בברצלונה'
בעייה בהבנת מזג האוויר בברצלונה
02/09/2016 | 16:20
3
71
אומרים שבברצלונה הכי נוח לטייל בספטמבר שזה חודש של סתיו, אבל לפי תחזית מזג האוויר יוצא שיש לי 5 ימים של גשם מתוך 7 שזה המון! אני נוסעת ב25.9 ורציתי לדעת האם מישהו היה בספטמבר בברצלונה ויכול להגיד האם הגשם בלתי נסבל לטיול, האם הוא מתמשך, ובכלל מה קורה שם.

תודה לעונים
לצפיה ב-'רק אלוהים יודע מה מזג האויר יהיה ב25 לספטמבר'
רק אלוהים יודע מה מזג האויר יהיה ב25 לספטמבר
02/09/2016 | 16:27
1
70
בברצלונה או בכל מקום אחר.
אין שום תחזית או דרך לחזות מה מזג האויר עוד 23 יום.
יכול להיות שיהיה שמש או גשם, זה המהות של סתיו.
לצפיה ב-'לא, זה "מהות הסתיו" אולי בארץ'
לא, זה "מהות הסתיו" אולי בארץ
02/09/2016 | 20:09
66
בברצלונה דווקא "מהות הסתיו" זה להיות הכי גשום. בספטמבר ואוקטובר יש 8 ימים עם גשם בממוצע (לכל אחד מהחודשים) שזה יותר מאשר בכל חודש אחר בשנה.
מבחינת כמות משקעים (כמה גשם) זה עוד יותר מובהק. בספטמבר יש כמעט פי שניים או יותר משקעים מאשר בכל חודש אחר חוץ מאוקטובר (שגם הוא סתיו) .  נתונים: https://en.wikipedia.org/wiki/Barcelona#Climate
בצד החיובי, הטמפרטורות מאוד נוחות.

אנשים נוטים להשליך אינטואיציות שנוצרו ממגורים באזור אקלימי אחד לגבי אזור אקלימי אחר, וזו פשוט טעות. אפילו במקרה שגם ת"א וגם ברצלונה נופלות תחת הקטגוריה הנירחבת של "אקלים ים תיכוני".

לגבי זה שאין שום דרך  לדעת מה יהיה מ"א שם ב 25.9.2016, אתה צודק 100%.

לנוסעת, מכיוון שלא קר אז זה לא ביג דיל. תקחי מטרייה שתהיה לך. אני טיילתי באפריל, היה מידי פעם גשם ואפילו ממטרים. לא ביג דיל, אפילו אהבתי.
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת מה יהיה בעוד 3 שבועות'
אי אפשר לדעת מה יהיה בעוד 3 שבועות
03/09/2016 | 08:28
50
אין דרך לחזות את מזג האוויר במדויק כבר עכשיו, לכן אני ממליצה לעזוב את הנושא ולבדוק שוב יום-יומיים לפני הטיול, ואז לדעת.
אני הייתי בברצלונה ב-6 הימים הראשונים של אוקטובר לפני 6 שנים, וכל מה שהיה לי זה 25-27 מעלות ומזג אוויר יבש. בלילה קריר ונדרש ז'קט. מה זה אומר על מה שיהיה לך? כלום. למזלך, יש המון מה לחפש בברצלונה בחללים סגורים, מוזיאונים מעולים מכל סוג.
אני מאמינה שיהיה מצוין, בכל מקרה. זה אתר אדיר בעיני.
לצפיה ב-'מכירת מיילים - המשך דיווח'
מכירת מיילים - המשך דיווח
02/09/2016 | 15:06
15
186
שיצא מהעמוד הראשי, ושהתבקשתי להמשיך דיוח.

אז זהו - הכסף נכנס לבנק

לצפיה ב-'פנטסטי, תודה על הדיווח'
פנטסטי, תודה על הדיווח
02/09/2016 | 16:42
1
92
אז אם הבנתי נכון שילמו לך 1000 דולר על עשרת אלפים מייל?
זה המון כסף. אני שילמתי לפני שנה לאיזה ארגון שפורסם באתר של M&M
300 דולר עבור 15 אלף מייל. אני תוהה כמה כסף יקחו ממני באתר הזה על
מנת לקנות מיילים. אני צריכה איזה 20 אלף.

לצפיה ב-'לא עשרת אלפים, מאה אלף מיילים'
לא עשרת אלפים, מאה אלף מיילים
02/09/2016 | 19:18
87
זו עדיין תמורה מדהימה. אני למעשה יכול לקנות ב1000 דולר את אותם כרטיסים שהייתי יכול במיילים ובעצם יותר - רק שמעשית לא נראה שהיה יוצא לי לממש את זה ככרטיס טיסה בגלל כל האילוצים שיש במימוש.
עכשיו, אני יכול ללא אילוצים, לקנות מתי שאני רוצה כרטיס לאן שאני רוצה באיזו חברה שאני רוצה. לחילופין, אני יכול לקנות מזון בסופר או לקנות טלוויזיה.

אני ציפיתי שאצטרך להיפרד מפרמייה משמעותית תמורת ההנזלה של מיילים וירטואלים למאני מזומני.  סביר שהייתי מסכים גם למכור ב200 דולר ועדיין מרגיש מבסוט שסוף סוף יוצא לי משהו מהמיילים הללו.
לצפיה ב-'בשורות מצויינות, זהו כמעט מחיר של כרטיס רגיל'
בשורות מצויינות, זהו כמעט מחיר של כרטיס רגיל
04/09/2016 | 07:44
12
59
באותם תנאים לניו יורק.
לצפיה ב-'מעבר לכך. זה "כמעט" אם אתה משווה למחיר כרטיס של יונייטד עצמם'
מעבר לכך. זה "כמעט" אם אתה משווה למחיר כרטיס של יונייטד עצמם
04/09/2016 | 14:24
40
אם אתה משווה לטיסה בחברה אחרת (עם קונקשן סביר באירופה), אז נשאר לי עודף משמעותי.  לראייתי, "שילמתי" פרמייה שלילית גדולה על ההנזלה. לא שאני רוצה לתת להם רעיונות, אבל אני הייתי מוכר גם בפחות, בהרבה הרבה פחות. אני מנסה לממש את המיילים האלה כבר שנים, לא רק לכרטיס, גם לשדרוג, גם למלון.
זה אף פעם לא מסתדר לי.
למען הדיוק, לא צריך דווקא להשוות לטיסה לניו יורק, כי עלות המיילים לכרטיס בונוס היא זהה לכל יעד בצפון אמריקה.
לצפיה ב-'המשך, אם מעניין'
המשך, אם מעניין
06/09/2016 | 17:32
10
10
העברתי שליטה על החשבון שלי ביונייטד על ידי מסירת הסיסמא ושאלות הביטחון.
בינתיים, כל המיילים שלי עדיין שם.
מעניין לראות מתי הם בעצם ישתמשו בהם.
לצפיה ב-'בהחלט מעניין, גם אני הגשתי'
בהחלט מעניין, גם אני הגשתי
07/09/2016 | 10:25
9
10
נתנו לי הצעה טובה פחות משלך אבל גם כן בהחלט מעניינת.
אני עדיין שוקל אבל כנראה אמכור.
לצפיה ב-'אפשר לדעת מספרים ?'
אפשר לדעת מספרים ?
07/09/2016 | 12:28
8
6
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
07/09/2016 | 13:22
7
13
הם רוצים לרכוש 220000 מיילים (הצעתי יותר אבל זו הכמות שהם רוצים) של יונייטד ב 1900$.
15% טוב פחות ממה שאתה קיבלת.
אם לא הייתי יודע כמה קיבלת הייתי מוכר בשמחה אבל עכשיו אני מהסס.
לצפיה ב-'חחח, אז חבל שסיפרתי לך '
חחח, אז חבל שסיפרתי לך
07/09/2016 | 13:38
5
6
זה אחלה מחיר, לא הייתי מהסס לרגע.
ההיסוס שלך עכשיו זה כבר מתאים לספר של דן אריאלי.
זה לא מצב שיש שוק משוכלל ואתה יכול למכור בקלות למישהו אחר. זו רק הידיעה על סיפור אחר, כמו אנשים שלא מוכרים דירה כי מישהו אחר בשכונה מכר קצת ביותר (אבל בית קצת שונה בתאריך קצת שונה).

מכיוון שההפרש באחוזים הוא קטן, אני גם נוטה לחשוב שזה לא שהם שינו את ה"שער", אלא שאין "שער" וזה תלוי בדיוק מה הם יכולים מצידם לעשות עם זה. כלומר, המיילים של המוכרים השונים לא יכולים להצטבר בפיילה אחת כי רוכשים כרטיסי בונוס מחשבון מסויים ולכן לא כל המיילים שווים.

חוץ מזה, כשמוכרים בכמויות גדולות נותנים הנחה, לא?
לצפיה ב-'אני מוכן למכור להם פעמיים חצי'
אני מוכן למכור להם פעמיים חצי
07/09/2016 | 13:45
4
6
אכן דן אריאלי, לא יודעים כמה שווה הרכוש באופן מוחלט - רק יחסי.
חשבתי שכמות גדולה יותר של מיילים בחשבון אחד תקסום להם, כנראה שגם אצלהם זה היצע וביקוש.
אני כנראה אמכור להם, עדיף לי דולר בכיס  מאשר כרטיס טיסה על העץ.
לצפיה ב-' לא חשבתי על זה ככה.'
לא חשבתי על זה ככה.
07/09/2016 | 14:00
3
13
אני עדיין נדהם מהשער ולא מבין למה אף אחד שם לא מבין שאנשים ימכרו גם במחירים זולים יותר משמעותית.  אולי, מכיוון שמדובר במשהו חדש, זו הדרך השיווקית שלהם לגרום לשמועה להתפשט (שזה בדיוק מה שעשיתי פה בפורום ועם כמה מכרים).
אם הם יצליחו ויגדלו, הם יצטרכו לחשוב על מנגנון יותר בטוח מבחינתם. ברגע שהם עולים על הרדאר של נוכלים, מאוד קל יהיה לגנוב מהם ותמיד יהיו מי שיעשו כך.
לצפיה ב-'תכלס שום דבר לא מונע ממך עכשיו להחליף ססמה'
תכלס שום דבר לא מונע ממך עכשיו להחליף ססמה
07/09/2016 | 14:57
2
10
או להזמין כרטיס בונוס אחרי שבעצם כבר קיבלת את הכסף.
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
07/09/2016 | 15:10
1
9
המצפן המוסרי שלי בהחלט מונע זאת, אבל כמובן ששום דבר טכני.
הקלות שבלרמות אותם אינה נעוצה רק בנקודה הנ"ל. אתה אפילו לא צריך מלכתחילה שיהיו לך מיילים, רק צריך לשקר ולעשות עבודת פוטושופ פשוטה. הם העבירו לי כסף על סמך צילומי מסך.
לצפיה ב-'כי אתה לא נוכל'
כי אתה לא נוכל
07/09/2016 | 15:26
4
לצפיה ב-'אגב, ניסיתי לעניין אותם גם במיילים של AA'
אגב, ניסיתי לעניין אותם גם במיילים של AA
07/09/2016 | 13:41
13
לי יש רק איזה 30,000 אבל לכל המשפחה ביחד (5 אנשים) - כ80,000 .
לא קיבלתי הצעה.
להבנתי, הפיצול להרבה חשבונות אמור להיות בעייתי לעיניין.

לצפיה ב-'עדיף להיות בלונדון בקריסמס או בסילבסטר ?'
עדיף להיות בלונדון בקריסמס או בסילבסטר ?
01/09/2016 | 14:51
7
87
חשבתי יותר לכיוון הסילבסטר שישי-שני (30/12 - 2/1) כי אני מניח שכל קישוטי הקריסמס עדיין יהיו ברחובות והאווירה תהיה עדיין חגיגית ובנוסף גם אווירת הסילבסטר, אני צודק ?

נ.ב - נזכרתי גם שקראתי איפשהו שב 25/12 הכל סגור , מה שהוביל אותי שוב להיות דווקא בסילבסטר בלונדון...
לצפיה ב-'כדאי להבין כמה דברים'
כדאי להבין כמה דברים
01/09/2016 | 15:49
1
117
1. באנגליה לאיש אין מושג מה זה "סילבסטר", זה מונח שבעיקר ישראלים משתמשים בו... אתה מדבר על ה-New Years Eve, כלומר על הלילה האחרון של דצמבר. אז יש חגיגות, זיקוקים וכל השאר. לילה אחד בלבד. 
2. חג המולד נחגג ב-24-25 בדצמבר. זה חג כמו ליל הסדר, כלומר חוגגים בבית עם המשפחה, והכל סגור. בגדול, בחלקים מאירופה יש שווקים לקראת חג המולד, ורובם מסתיים עם הגיעו של החג עצמו, כלומר שיא האווירה של חג המולד בחוץ הוא לפני החג ולא אחריו. בלונדון יש יריד גדול בהייד פארק, הוא לרוב פועל גם בכמה ימים אחרי החג (בשנה שעברה זה נדמה לי היה עד ה-2 בינואר). 
3. קח בחשבון שסופ"ש עם ערב השנה החדשה הוא בדיוק העיתוי שבו כל אירופה מקבלת חופש מהעבודה. יש מצב שזה יהיה יקר ועמוס. 
לצפיה ב-'כמובן שהמילה סילבסטר נועדה לתאר את השנה החדשה, סתם ביטוי'
כמובן שהמילה סילבסטר נועדה לתאר את השנה החדשה, סתם ביטוי
01/09/2016 | 15:55
77
לגבי המחירים דווקא טיסות ומלון במחירים טובים מאוד.

אני מבין מדברייך ש-2 הזמנים הם לא להיט והכי טוב יהיה להגיע דווקא בסופ"ש של 15-18 לדצמבר שזהו סוף השבוע שלפני חג המולד, הבנתי נכון ?
לצפיה ב-'להיות בחג המולד בלונדון בערך כמו בכיפור בירושלים'
להיות בחג המולד בלונדון בערך כמו בכיפור בירושלים
01/09/2016 | 16:09
2
98
אם אלו שתי האפשרויות היחידות אז חד משמעית כדאי יותר בערב השנה החדשה.
אם הגמישות גדולה יותר לדעתי כדאי יותר להגיע קצת לפני חג המולד.

לצפיה ב-'הכוונה לסופ"ש אחד לפני חג המולד (15-18 דצמבר)?'
הכוונה לסופ"ש אחד לפני חג המולד (15-18 דצמבר)?
01/09/2016 | 16:21
1
15
לצפיה ב-'כל התקופה מתחילת דצמבר עד יום לפני קריסמאס, קסומה בלונדון.'
כל התקופה מתחילת דצמבר עד יום לפני קריסמאס, קסומה בלונדון.
01/09/2016 | 19:17
54
אין שום משמעוות לקרבה לימים האחרונים
לצפיה ב-'אם אחד השיקולים הוא קניות איכותיות אז לא לשכוח את Boxing Day'
אם אחד השיקולים הוא קניות איכותיות אז לא לשכוח את Boxing Day
01/09/2016 | 16:45
1
81
נראה לי שהאוירה בכריסמס מאד מיוחדת, אפילו אם מדובר על "ויתור" על כניסה לאתרים מסודרים באותו יום ורק לשוטט. באופן אישי הייתי מגיעה ביום הכריסמס עצמו להנות מאוירת החג האותנטית, נהנית מהבוקסינג דיי שאחרי ומכל השאר....
לצפיה ב-'ביום עצמו אין כלום'
ביום עצמו אין כלום
01/09/2016 | 19:03
65
כולם סגורים בבית. 
לצפיה ב-'שאלה - אפליקציה'
שאלה - אפליקציה
31/08/2016 | 23:20
7
124
שלום,
אז אני מתכננת טיסה לאירופה ורציתי לשאול אם אתם מכירים אפליקציות שאומרות איזה אטרקציות מגניבות יש בסביבה שלך. כלומר, שאפשר פשוט להסתובב ולהכנס לאפליקציה ואז לראות שם לאיזה אטרקציות קרובות אפשר להכנס וככה להיות ספונטניים ולכייף. יש דבר כזה בכלל?
תודה לעונים
לצפיה ב-'trip advisor'
trip advisor
31/08/2016 | 23:29
23
לצפיה ב-'TRIPADVISOR, Lonely Planet, Google Maps'
TRIPADVISOR, Lonely Planet, Google Maps
31/08/2016 | 23:33
45

לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
31/08/2016 | 23:56
19
לצפיה ב-'YELP'
YELP
01/09/2016 | 11:55
20
לצפיה ב-'שתי אפליקציות חדשות מעניינות'
שתי אפליקציות חדשות מעניינות
01/09/2016 | 12:01
1
80
Omgwhen - חיפוש במיקומים לפי קטגוריה https://omgwhen.com/?lang=he ;

Cool Cousin - יותר לתכנון https://www.coolcousin.com/#top ;
לצפיה ב-'אפליקציה טובה: mtrip - ממש בונה מסלול..'
אפליקציה טובה: mtrip - ממש בונה מסלול..
03/09/2016 | 20:28
31
לפי העדפות שלכם, מרחק של המלון ואטרקציה אחת מהשניה וכו.
יכולה לבנות ממש טיול מאורגן לכמה ימים.
והכל גמיש. אפשר לשנות את התוכנית, להזיז אתר וכו.

אגב, לאיטליה יש גם את:
zonzoFox 
מוצלחת מאוד.  לערים גדולות וקטנות. אתרים, דרכי הגעה, הסברים, ניווט, ומפות.
ממש מדריך נסיעות ויטואלי.
לצפיה ב-'אגב, לניווט אין כמו Sygic'
אגב, לניווט אין כמו Sygic
03/09/2016 | 20:33
34
לא ארחיב כאן על מעלותיה הרבות. למי שמבין ורוצה חיים קלים בניווט בחו"ל.
(אגב, גם בארץ)
והכל ללא חובה של רשת זמינה.
לוקחת בקלות את כל האלטרנטיבות האחרות.
האפליקציה בתשלום, לא גבוה. כ- 100 ש"ח לכל החיים.
אבל שווה כל שקל.
איכות עולה, אין מה לעשות.
לצפיה ב-'נתוני ראות של איזה מרחק נחשב למעולה?'
נתוני ראות של איזה מרחק נחשב למעולה?
31/08/2016 | 22:17
1
102
באתר למטייל מצויין שהראות היום באוסטריה למשל, היא 25.91 ק"מ. מה זה אומר?
תודה
לצפיה ב-'זה גבוה '
זה גבוה
31/08/2016 | 22:39
78
מה זה בדיוק אומר תלוי בהגדרה, אבל לאיזה מרחק באמת רואים תלוי מאוד בעל מה מסתכלים, מה הקונטרסט וכו.
מבחינה מעשית זה יום טוב לטייל בנופים וגם יום טוב לעלות על מגדל גבוה לתצפית.

לצפיה ב-'פולין וורשה ומקצת רשמים למתעניינים;'
פולין וורשה ומקצת רשמים למתעניינים;
31/08/2016 | 17:14
38
203
את הדיל המוזל הזה רכשנו דרך הגרופון,ייצרנו קשר עם איסתא כי משם הרכישה נעשיית.
הטיסה עם החברה הפולנית,סנדביצ'ים ושתייה ושלוש וחצי שעות ואנחנו בשדה התעופה ''שופן''.
מזג האויר נהדר וקריר מפה וזה כבר נהדר.
הכל דופק עם ההעברות והנהג מעמיס מזוודות ומחלק את הנוסעים בקבוצה לפי המלונות.
אנחנו מתאכסנים במלון redison blue centrum*****
חדר מרווח ומשקיף אל הרחוב מהקומה השביעית.המעליות 3 עומדות במהירות.
בחדר כלי קפה ותה שמתחדש כל בוקר מחדש,לצד כלי הקפה מונחים כל בוקר זוג בקבוקי משקה,מים וסודה.
בריכת השחייה הנעימה משחררת מהצפיפות בטיסה והג'קוזי החם מרגיעים את הנפש,בינתיים!
*אל תשכחו בגד ים
מיטה זוגית רחבה ומזגן פעיל,3דרגות.
לילה ראשון..ובבוקר אל קומת חדר האוכל,עגבניות מלפפונים חתוכים,לחמים מצויינים ולחמניות קטנות.כמה סוגי גבינות טובות וכמה סוגי נקניקים שפולין ידועה בהם.עובדת שמכינה חביתות,ביצים רכות וכמה תוספים מענינים כמו זיתים משני הסוגים מגולענים,עגבניות מיובשות וכל מיני ממרחים ומטבלים שונים,פירות ועוגות וקפה בקנקנים או אספרסו ממכונה ענקית בכל הטעמים.השירות של המלצרים זריז ובסך הכל אווירת חדר האוכל  שקטה למרות שהוא מלא במתארחי המלון.
וקדימה אל הרחוב,אל השדרות הרחבות המתמשכות לאורכה של העיר,ברגל אל הפארק הסמוך ומשם,אל סימטאות העיר העתיקה..וורשה הפכה להיות מעצמת תיירות של מזרח אירופה,כבר בשעה הזאת מהלכים כאן המוני תיירים,כן גם ישראלים.
בטיסה בחלק הקדמי של המטוס התרכזו בעיקר מבוגרים בגילנו,כן גם מקצת צעירים אבל בשאר מושבי המטוס שמאחור התיישבו כמאה נערים ונערות על מלוויהם מאחד הקיבוצים בארץ..לטיול בפולין.
לצפיה ב-'והבוקר הזה;אל העיר העתיקה,אחרי ארוחת הבוקר..'
והבוקר הזה;אל העיר העתיקה,אחרי ארוחת הבוקר..
31/08/2016 | 17:22
6
155
רגלית לקילומטר של הליכה,חולפים לצידו של פארק גן גדול ומטופח.הכל נקי כאן ומסודר,ספסלים צבועים ללא שום שבר,עמודי התאורה שלמים ללא פגע ונייר אחד לא תמצאו פה לא בשטחי הגן ובטח שלא ברחובות,בשעת הבוקר הזאת אין רואים בכלל עובדי ניקיון בדרכים..תרבות מזרח אירופאית זה קצת שונה ממה שנעשה אצלנו.הורינו שבאו מכאן בשנים הרחוקות ההן רצו להביא את אותה תרבות לכאן אבל,משהו התפקשש לנו באמצע!
לצפיה ב-'הטיול לברלין לפני כמה שנים,שם ניסיתי לחמוק מהעבר הכואב שלנו.'
הטיול לברלין לפני כמה שנים,שם ניסיתי לחמוק מהעבר הכואב שלנו.
31/08/2016 | 17:39
5
137
אינני יודע למה אבל ככה הרגשתי אז,וכשהחבורה ניגשה לאתרי הזכרון אני הלכתי למוזיאון המדע.
בוורשה הרגשתי אחרת,הוריי מוצאם מפה,כמובן שלא ניגשתי לכתובות שיידעתי אבל,הרגשה פנימית שכזאת לנסות לחשוב ולהרגיש את חייהם בעיר הזאת.בבית לא דיברו על זה כמעט ורק אמא הזכירה מידי פעם את שם הרחוב בפרבר פראגה,ומעשיות על רחצה בשבתות בנהר הויסלה.אז מכאן אל האתר המפורסם ביותר אל אותו מוזיאון שעדיין קוראים לו המוזיאון היהודי החדש.מצבת האבן הגדולה בדמויות המובלטות שם בכאבם.
המוזיאון מרשים בהווי המוצג.
הגבעונת הנראיית היא שריד אותו הבונקר של הארגון שהגרמנים חיפשו אותו יומם וליל,כאן התרחשו הסיפורים על השתקת התינוקות בחנק עד למותם,הכתובת היא מילא 18.
כמה עצוב כאן באותו בוקר בגן שומם קטן ביינות לשיכוניי השכונה,ואני מביט ומנסה לקרוא את העברית שבקצה האבן...אז ישיבה בגן ליד למנוחה..קבוצת תלמידים מתקרבת לאנדרטה,המדריכות בעברית ומספרות..
מרגש משהו..!
*מה שמתמיה משהו זו העובדה שהגרמנים רצחו ושרפו 6 מיליון יהודים ואנחנו היינו רק במרחק של 3 וחצי שעות טיסה מכאן
הורי עלו ארצה,אבא ב 1933 כחלוץ ואמא קצת אחריו לאחר שחזר לוורשה להתחתן,אמא באה ב 1938
הסבים והסבתות שלי אותם לא יידעתי ובעצם כל המשפחה משני הצדדים אבדה לעד!

לצפיה ב-'ובמנוחת החדר הממוזג במלון לאחר יום של הליכה מרובה..'
ובמנוחת החדר הממוזג במלון לאחר יום של הליכה מרובה..
31/08/2016 | 17:59
4
99
המשך יבוא;
לצפיה ב-'קרובת המשפחה שלי היא חברה בדף הפייסבוק..'
קרובת המשפחה שלי היא חברה בדף הפייסבוק..
31/08/2016 | 19:25
3
124
באחד מהימים היא כותבת לי שאני חייב לראות את האנדרטה לזכר לוחמי הגיטו שהצליחו להימלט בתעלות הביוב,היו אלה חבורה נכבדה של מנהיגי הארגון שלחמו בנאצים בימי המרד בגיטו וורשה.
אמרה לי לגשת למקום..רחוב prosta 51 ותראה שם את שמותיהם של אמא ואבא שלה,המה קרובי משפחה שלנו מצד אמא.
אמא שלי מהבית שם משפחתה היה פרימאר וכן כך גם אביה חיים שנפטר לפני שנים,אמה פנינה חיה ומתגוררת בתל אביב,אנחנו קראנו להם תמיד דוד חיים ודודה פנינה,התרגשתי מאד להגיע למקום ואכן הליכה רגלית קצרה ואנחנו במקום.צילומים ואפילו ניגשתי ושטפתי וניקיתי את לוחות השמות של הקרובים שלי אותם אנחנו הכרנו כל השנים.
ותודה לבתם חברת הדף בפייסבוק שהסבה את תשומת לבי.
לצפיה ב-'ועוד כמה מהצילומים של פתח הביוב מהם נמלטו הלוחמים מהגיטו..'
ועוד כמה מהצילומים של פתח הביוב מהם נמלטו הלוחמים מהגיטו..
31/08/2016 | 19:28
2
90
ליערות והצטרפו לפרטיזנים..
לצפיה ב-'ואיך אפשר בלי השוטטות בשווקים..'
ואיך אפשר בלי השוטטות בשווקים..
31/08/2016 | 19:38
1
115
הירקות הביגוד והשמאטס ללבוש..קצת עוני וקצת תרבות כמו שפע של דוכני הפרחים הנהדרים.ואם הצהרים היינו מקנחים בלחם טרי וקצת טונה או סרדינים ועגבניה אחת,חבילת גבינה אהובה עלינו ובקבוק בירה בחדר..היו גם ימים אחרים של ישיבה במסעדה עם הקראפלך אותו פירוגי פולני מוכר ואהוב עטוף בצל מטוגן וחמאה,עם כוס בירה צוננת.
ואפילו למרכזי הקניות הגענו,וגם לחנות הספורט דהקטלון האהובה בדברי הספורט שתמיד נתחדש שם במוצר משהו.ושוטטות והליכה בטיילת נהר הויסלה הרוגעת מימיה בזרימה חלשה
6 לילות עם העבר שלנו,6 לילות ביעד תיירותי שכזה שאסור שיישכח מליבנו כיהודים!
לצפיה ב-'תמשיך אהבתי את התיאורים והתמונות.'
תמשיך אהבתי את התיאורים והתמונות.
31/08/2016 | 19:30
79
גם הורי ממזרח אירופה-...לא רחוק משם.נוסעת עוד חודש וחצי בפעם החמישית.(הונגריה)
לצפיה ב-'תודה על הדיווח, מעניין לקרוא'
תודה על הדיווח, מעניין לקרוא
01/09/2016 | 08:54
29
לצפיה ב-'אני משום מה מהססת לגבי דילים'
אני משום מה מהססת לגבי דילים
01/09/2016 | 09:29
7
130
ובטח לגבי גרופון אבל קיבלת יופי של מלון, אני מאד אוהבת את הרשת
של רדיסון בלו. נשמע ששווה לנסוע לוורשה למרות שאני לא מהתפוצה הזו
והאוכל הפולני מעולם לא גרם לי אפילו לחייך וחותנת פולניה היתה לי
וזה כל מה שאומר בענין. בקיצור תודה יהודה על הדיווח והתמונות. אני אראה איך להפוך זאת למאמר. 
לצפיה ב-'ארוחת הבוקר...מוכן היה שם בדלפק המנות'
ארוחת הבוקר...מוכן היה שם בדלפק המנות
01/09/2016 | 12:37
5
106
מגש מסודר יפה עם סנדביצ'ים לתפארת,גבינות נקניקים ביצים קשות עגבניות והכל ארוז לאלו שמכינים לאחר כך!

יפה
------
לצפיה ב-'בצד הלובי במלון ניצבת צנצנת גדולה עם מים קרים וחתיכות..'
בצד הלובי במלון ניצבת צנצנת גדולה עם מים קרים וחתיכות..
01/09/2016 | 12:41
4
95
לימון פנימה,ערימת כוסות פלסטיק בצד לצמאים..
ויום בהיר אחד הצנצנת היתה מלאה במלפפונים חתוכים בתוספת מיץ לימון,נזכרתי באמא שלי שבקיץ היתה מכינה לנו שתייה כזאת.
להבדיל רק שהמלפפונים הללו הדיפו ריח נהדר שאצלנו כבר פרח ריחו
לצפיה ב-'ברמי לוי הבוקר במדף ההוא ניצבת צנצנת האפטר שייב של ..'
ברמי לוי הבוקר במדף ההוא ניצבת צנצנת האפטר שייב של ..
01/09/2016 | 12:43
3
95
nivea
המחיר 49 שקלים.
אותו מוצר בשוק קטן בסימטאות השוק ההוא בוורשה 17 שקלים
לצפיה ב-'אתה הולך רחוק...'
אתה הולך רחוק...
01/09/2016 | 15:51
1
85
ברור שבשוק בוורשה הזולה יהיה יותר זול מרמי לוי אצלנו. 
מה שבאמת מדאיג שגם לגבי מוצרים רבים אחרים (משחת שיניים קולגייט, בטריות דורסל, תחבושות היגייניות וכו'), לקנות בלונדון, מהערים היקרות באירופה, היה זול יותר מאצלנו... 
ללא ספק, אנחנו אומת הפראיירים. העיקר אנחנו אומרים על עצמנו כל הזמן ש"הישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים". אולי לא אוהבים, אבל עושים זאת כל יום. 
לצפיה ב-'לפני פחות מחודש קניתי ביוון קולגייט ב 0.98 אירו'
לפני פחות מחודש קניתי ביוון קולגייט ב 0.98 אירו
01/09/2016 | 16:19
72
לא מבצע ולא נעליים, סתם נכנסתי לסופר קטן באחד האיים לקנות כמה מצרכים לטיול וראיתי את מחיר משחת השיניים - קניתי 4 הביתה.
לפני כמה ימים ראיתי את אותה משחה (100cc white...) בשופרסל דיל במבצע - 15 שקלים.
אם היה ניתן הייתי קונה גם לחם וחלב ב ebay.
אגב באותו סופר ליטר חלב עלה 1 יורו ולחם מפונפן מקמח מלא שמריח נהדר המחיר נע בין 1.15 אירו לזוג ל 1.20 לבודד (תלוי איזה לחם בדיוק). בארץ אם אני מצליח להשיג כזה ב 16 שקלים שיחקתי אותה, בד"כ עולה מעל 20.

ישראלים לא אוהבים שיגידו עליהם שהם פראיירים. לא סתם לא אוהבים - שונאים.
לאיות פראיירים דווקא אין בעיה, כל עוד העובדות לא משליכות על התדמית.
לצפיה ב-'גם לחנות של דקטלון הגענו באחד הימים..'
גם לחנות של דקטלון הגענו באחד הימים..
02/09/2016 | 08:13
85
התחדשתי בתרמיל גב קטן לטיולים ב 30 שקלים בלבד..
בגד ים בפחות מזה.
שפע מבצעים

אז אם הגעתם לאיזה יעד אירופאי,בדקו באם יש שם סניף של החברה הזאת,כדאי!
הכל לספורט,לכל ענפי הספורט.
לצפיה ב-'חותנת פולניה זה כבר סיפור אחר'
חותנת פולניה זה כבר סיפור אחר
01/09/2016 | 16:08
29
לצפיה ב-'גם אנחנו טסנו לפולין עם החברה הפולנית אבל קיבלנו רק מים '
גם אנחנו טסנו לפולין עם החברה הפולנית אבל קיבלנו רק מים
01/09/2016 | 13:25
20
90
ביקרתם בפארק המלכותי ? מקום מקסים. פולין באמת שווה ביקור ואפילו יותר מששה ימים. אנחנו היינו שם בפסח, היה קר אבל מקסים. מומלץ מאוד לבקר גם בקראקוב (אלא מה) וורוצלאב ומי שרוצה לראות שלג וסופות באפריל מוזמן לבקר בזקופאנה .
לגבי האוכל : טעים בפולין ואפילו טעים מאוד.
לצפיה ב-'כמה ימים כדאי להקדיש לקראקוב?'
כמה ימים כדאי להקדיש לקראקוב?
01/09/2016 | 14:16
19
24
לצפיה ב-'לפחות 2 לילות ואם תרצו לבקר בזקופאנה אז 3 לילות'
לפחות 2 לילות ואם תרצו לבקר בזקופאנה אז 3 לילות
01/09/2016 | 14:56
1
30
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/09/2016 | 15:18
14
לצפיה ב-'מוסיפה שאלה'
מוסיפה שאלה
01/09/2016 | 15:54
16
93
אני מהמטיילים שמעדיפים להישאר זמן ארוך בכל מקום. אפילו חודש בערים גדולות (לונדון, ברצלונה, סיאול וכו'). האם ורשה ו/או אחרים אחרות בפולין יכולות להתאים לשהייה יותר ארוכה, בהשוואה לערים כמו שהזכרתי (ברור שזה לא בר השוואה ללונדון, אבל ברצלונה, למשל, או לפראג)? מחפשת לאן לברוח בחודש החגים הנוראים... 
לצפיה ב-'גם בודפשט שווה שבוע'
גם בודפשט שווה שבוע
01/09/2016 | 16:11
14
89
תלוי מה מחפשים.יש מוזיאונים המון, טירות,בניניים מרהיבים, אוכל כמעט כמו בפולניה, וייתכן שהיא טיפה יותר יקרה.לא בדקתי.
לצפיה ב-'אחדד את שאלתי'
אחדד את שאלתי
01/09/2016 | 19:01
13
84
שבוע זה נחמד, אבל אני כמעט לא נוסעת לתקופות קצרות כל כך. 
שאלתי איך העיר מבחינת אטרקציות, תרבות וכו' בהשוואה לערים כמו ברצלונה, פראג, ברלין וכו'. כלומר, עיר גדולה ומעניינת מספיק גם למי שלא נוסע כתייר סטנדרטי, אלא כמי שבא לחיות חודש במקום, להכיר אנשים ולחוות את העיר בקצב אטי. 
לצפיה ב-'לא דומה לאף אחת מהערים שציינת. אמנם הייתי רק יומיים'
לא דומה לאף אחת מהערים שציינת. אמנם הייתי רק יומיים
02/09/2016 | 13:16
7
65
אבל חוץ מהיסטוריה יהודית אני לא רואה מה עוד אפשר לעשות שם.
לצפיה ב-'בבודפשט יש רק היסטוריה יהודית? באמת? מה עם מוזיאונים, מערת '
בבודפשט יש רק היסטוריה יהודית? באמת? מה עם מוזיאונים, מערת
02/09/2016 | 15:29
1
56
נטיפים מקסימה, רחובות ומבנים מרשימים, מסעדות עם אוכל מעולה ועוד?
לצפיה ב-'ורשה ורשה'
ורשה ורשה
02/09/2016 | 18:06
28
לצפיה ב-'אתה מדבר על ורשה או בודפשט?'
אתה מדבר על ורשה או בודפשט?
02/09/2016 | 15:48
4
276
כך או כך, בשתיהן יש יותר מרק היסטוריה יהודית (שאישית פחות מעניינת אותי), ועל כך תעיד כמות התיירים הלא יהודיים מכל העולם. ורשה עצמה - אומנם טרם הייתי - ידועה בשנים האחרונות כמי שמתחילה לפתח סצנת אינדי, אמנות אלטרנטיבית וכו' שמזכירה את ברלין של פעם. כמובן שמן הסתם 90% מהתיירים לא מודעים לזה ולא נחשפים לזה. 
לצפיה ב-'תקראו את סבר פלוצקר מ 2006 בווינט..מה דעתו על הפולנים'
תקראו את סבר פלוצקר מ 2006 בווינט..מה דעתו על הפולנים
02/09/2016 | 16:13
1
70
אני נתתי את התמונה לכתבה[אחותו של אבי עם בתה בסימטאות הגיטו בוורשה בגירוש למחנות המוות]
יהיה זכרן ברוך!

הפולנים..
לצפיה ב-'התכוונתי לורשה. ולא ראיתי שום דבר שמזכיר את ברלין.'
התכוונתי לורשה. ולא ראיתי שום דבר שמזכיר את ברלין.
02/09/2016 | 18:08
1
56
ברלין מדליקה ומענינית.
אולי לא חיפשתי משהו אחר ומסתתרת שם פנינה.
לצפיה ב-'פספסת, מן הסתם'
פספסת, מן הסתם
03/09/2016 | 22:21
31
שוב, בעצמי טרם הייתי, ותרבות אלטרנטיבית היא מטבעה לא ממש מול עיניך - אבל לאחרונה פגשתי לא מעט אנשים שנסעו לוורשה, וחלקם בכלל לא הלכו לאף אתר של היסטוריה יהודית ולא השתעממו. להגיד שזה הדבר היחיד בוורשה נשמע מוזר. איך תסביר הררי תיירים לא יהודים?
לצפיה ב-'לדעתי, את זה תגלי בעצמך'
לדעתי, את זה תגלי בעצמך
03/09/2016 | 08:31
1
50
גם אם נסעו אנשים לשבוע, הם לא יכולים לדעת מה שיש בעיר נתונה כי בדרך כלל תיירים רואים מספר מסוים של אתרים וזהו. רק מעטים בוחרים לקחת את הזמן ולהכניס את עצמם לתרבות זרה לזמן יחסית ארוך.
בהונגריה גם יש מגבלה של שפה, שגם את זה צריך לקחת בחשבון. זו לא עוד שפה לטינית שאפשר איכשהו מידע קודם לנסות ללמוד. זו חיה אחרת לגמרי.

אני בעד. הייתי גם מנסה לגלות מה יש בהונגריה מעבר לבודפשט.

לצפיה ב-'השפה לא מרתיעה אותי, לא אחרי סיאול...'
השפה לא מרתיעה אותי, לא אחרי סיאול...
03/09/2016 | 15:57
40
גרתי בסיאול חודשיים וחצי. רוב הקוריאנים לא דוברי אנגלית או יודעים רק קצת ומתביישים לדבר, אבל מאוד ידידותיים - הייתי יוצאת למסלולים בהרים שמסביב לעיר, היכן שאין תיירים, וכל פעם הזמינו אותי מטיילים קוריאנים בתנועות ידיים להצטרף לקפה או ליין מקומי, או להתכבד בפירות. זה גם עוד דבר שמגלים כשנשארים לטווח ארוך: יש בערים הרבה יותר ממה שנראה לעין התייר, ואפילו במטרופולין של סיאול (שבו גרים 24 מיליון תושבים!) יש מלא טרקים בנוף הררי, חלקם ממש בתוך העיר עצמה. 
לצפיה ב-'ורשה לתקופה ארוכה'
ורשה לתקופה ארוכה
03/09/2016 | 11:29
2
57
לא יכולה להגיד שהייתי שם תקופה של חודש, ואף לא שבוע, אבל:
העיר נחרבה כמעט כולה ב-1944. במוזיאון ההתקוממות של 1944 - THE WARSAW RISING MUSEUM - אפשר לראותה אז ממבט ציפור (קטע קצרצר כאן). כלומר המקומות בהם תבקרי יהיו בחלקם הגדול חדשים יחסית, גם אם ניסו לשמר את העבר האדריכלי של העיר.
אבל יש בעיר עשרות מוזיאונים, מאות אתרים שיכולים להיות מעניינים למטייל.
כמובן כולל העבר היהודי - שבא לידי ביטוי בדברים שיהודה הציג כאן ובעוד אתרים.
יחסית קל למצוא דוברי אנגלית, שיהיו מספיק אדיבים לתייר.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/09/2016 | 16:18
1
32
כאמור, המקומות התיירותיים פחות מעניינים אותי, אפשר לסיים אותם בזמן קצר. כשאני נשארת לזמן ארוך אני מתעניינת יותר בתרבות, באוכל ובאנשים. הבנתי שיש עכשיו סצנת אמנות מחתרתית מעניינת בוורשה, אז אולי זו תהיה חלק מתוכנית הבריחה שלי לימי החגים הנוראים... 
לצפיה ב-'בדיוק מה שאת מחפשת..ברובע פראגה'
בדיוק מה שאת מחפשת..ברובע פראגה
04/09/2016 | 08:17
20
שמעבר לויסלה
לצפיה ב-'וורשה בהחלט הזדמנות טובה לחגים..כבר נעים יותר וקריר נהדר'
וורשה בהחלט הזדמנות טובה לחגים..כבר נעים יותר וקריר נהדר
01/09/2016 | 17:17
441
מחירי הסופר זולים ומטעמים נהדרים להכנת ארוחות.
והכל יהיה כמובן לאט יותר מבלי להילחץ,האתרים הגנים והשקט אחרי חופשת הקיץ
הייתי מוכן גם..למרות שאת 2016 התחלתי בבאטומי,מקדוניה\אלבניה,שייט בקריבייאן  בבלטיקה וכעת וורשה,
וכבר לא נותר ''פיניונז'ה''
[כסף בפולנית]
לצפיה ב-'מחפשת יעד'
מחפשת יעד
31/08/2016 | 12:17
2
103
אני מחפשת יעד *זול* לטיול בסוף אוקטובר.
אנחנו מחפשים טיול טבע (לא חופים ולא סקי) אבל חוץ ממזג האוויר הבעייתי אני מבינה שהרבה אתרים סגורים בהרבה מדינות...
יש למישהו הצעות לאן כדאי?
לצפיה ב-'חשבנו בהתחלה קרואטיה'
חשבנו בהתחלה קרואטיה
31/08/2016 | 12:30
1
70
חשבנו בהתחלה קרואטיה אבל לא ברור לנו כמה מהאתרים יהיו סגורים.. מישהו יודע?
לצפיה ב-'רומניה, מונטנגרו לא חסר'
רומניה, מונטנגרו לא חסר
31/08/2016 | 19:33
57
שלג בטח לא ירד.
לצפיה ב-'אחרי לבטים רבים החלטתי ש...'
אחרי לבטים רבים החלטתי ש...
31/08/2016 | 06:35
9
303
אני רוצה לטוס לדרום קוריאה או יפן, בטיול מאורגן.
לצפיה ב-'אם זו החלטתך'
אם זו החלטתך
31/08/2016 | 07:52
163
נקבל זאת בהחלט
לצפיה ב-'אובגקשן'
אובגקשן
31/08/2016 | 09:21
165
אני אציין שזאת בחירה בעיתית,
אני מאד אוהב את שתי המדינות האלו,
וביקרתי בהם כמה פעמים, בכל אחת מהן,
אני מאד אוהב אותן,
אבל למרות שרבים מטיילים בהם בטיול מאורגן בגלל סיבה אחת, שהיא השפה, כי אלו לא מדינות דוברות אנגלית והמקומיים מתבישים לדבר אנגלית אם הם לא שולטים בשפה (למרות שבתור ישראלי אין בעיה להיות חוצפן ולתקשר איתם).
אבל, טיול מאורגן במדינות האלו (פרט לשפה) מוציא את העניין מעיקר הטיול.
2 המדינות האלו הן מדינות מאד הומוגניות, בניגוד לרוב העולם שמדינה היא אוסף של מקומות שונים, תרבויות שונות ולפעמים עמים שונים ואולכ שונה בכל מקום, יפן וקוריאה אלו מדינות מאד הומוגניות, ראית מקדש אחד ראית את כולם, אכלת במסעדה אחת אתה תראה את אותו סוג בכל המדינה, מה שמעניין ביפן וקוריאה אלו האנשים, לראות אותם, לדבר איתם, לנסוע איתם ברכבת, להתנהל איתם.
כל הדברים שאתה לא עושה בטיול מאורגן, יש מדריך, יש אוטובוס (שמוציא את כל הכיף של טיול ביפן וקוריאה), בטיול מאורגן אתה תהיה עם קבוצת אנשים ישראלים, ורק איתם, רובם יהיו מבוגרים, מטיילים צעירים מטילים לבד.
רוב הסיכוי שטיול כזה יהיה יקר מדי ומהנה פחות מדי.
למרות שקל לטייל במדינות האלו למי שמספיק בטוח בעצמו, לא הייתי מציע לך את היעדים האלו בתור התחלה, בחירה לא טובה לדעתי.
לצפיה ב-'כמה נקודות למחשבה'
כמה נקודות למחשבה
31/08/2016 | 11:08
6
158
אם אתה, כפי שהעדת על עצמך, מעדיף להתבודד, הרי שטיול מאורגן הוא האופציה הפחות טובה עבורך. כמי שהיתה בעברה מיזנטרופית, טיול מאורגן ובמיוחד בקבוצה ישראלית היה מבחינתי מתכון להתמוטטות עצבים - אתה מוקף אנשים כל הזמן, אנשים שלא בהכרח יש לך מן המשותף איתם, אומרים לך מה לעשות, בכל פעם צריך להמתין לאחד שהתעכב בחנות/עצר את האוטובוס כי הוא חייב לשירותים/הלך לאיבוד, אתה רואה ממש מעט בכל מקום בלי הזדמנות לנשום או להעמיק, ואתה גם משלם הרבה יותר כסף על התענוג המפוקפק מאשר על טיול עצמאי, שבו הבחירות הן שלך, הקצב הוא שלך, ויש לך חופש לעשות מה שבא לך. 

יפן או קוריאה יכולות להרתיע כטיול ראשון לבד, זה נכון. עם זאת, עליי לומר שאחי בזמנו יצא לנסיעה ראשונה בחייו לחו"ל לנפאל, משם המשיך לניו זילנד, סין, מונגוליה ועוד ועוד במשך יותר משנה לבדו, וזאת עם כמעט אפס אנגלית. 
אתה גם תמיד יכול להחליט שתיסע לשבוע לאירופה, תראה איך זה עובד ואם זה מתאים לך, ואז תחליט לפי זה על הוצאה כלכלית נכבדת יותר כמו טיול ביפן ובקוריאה (מאורגן או עצמאי, לפי הרגשתך). 

הנקודה שלי היא שלפעמים אנשים חסרי ניסיון בוחרים במאורגן בגלל החשש לעשות טיול עצמאי, וזהו פספוס. שווה לנסות קודם כל טיול עצמאי בקטן, לראות איך זה עובד ואז מתוך הידע והניסיון לעשות את ההחלטה בין מאורגן או לא למסע ארוך יותר. 
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה. במיוחד לגבי המאורגן.'
מסכימה עם כל מילה. במיוחד לגבי המאורגן.
31/08/2016 | 12:17
34
לצפיה ב-'הכל אפשרי'
הכל אפשרי
31/08/2016 | 13:39
3
96
בהתחשב ביעדים שבחר  סביר להניח שהאנשים בקבוצה כבר ראו הכל ועשו הכל ויכול להיות שטיול מאורגן למקומות האלה יהיה הצלחה גדולה מבחינה אנושית. 
לצפיה ב-'ועם זאת...'
ועם זאת...
31/08/2016 | 14:28
1
85
נכון, יכול להיות ש... אבל אם אדם מעיד על עצמו שהוא מעדיף את חברתו שלו, ושהוא לא טיפוס חברתי, ורוצה לנסות לראשונה לנסוע לבדו, טיול מאורגן בקבוצה שלמה הוא לא הדבר שהייתי ממליצה עליו. 
אני למשל משתעממת מוות מלהיות בבריכה ולשבת על התחת במלון. מן הסתם אם יהיו לי כמה אופציות, לא אבחר במלון הכל כלול בחור שאין בו שום דבר חוץ מאתר הנופש בטורקיה. 

נסיעה בטיול מאורגן היא עניין של מזל גם אם אתה טיפוס חברתי מאוד. ההורים שלי הם כאלו והם עדיין תמיד מלאי תלונות על חלק גדול מהקבוצה בכל נסיעה... אם קשרים חברתיים לא באים לך בקלות, או שאתה נהנה יותר לבד, דווקא העובדה שקבוצה שלמה נכפית עליך בכל צעד ושעל - במיוחד אם לא מצאת שם אנשים שאתה מתחבר אליהם - עלולה רק לגרום לחוש בדידות ואי נוחות עוד יותר. 
לצפיה ב-'אני מסכימה עם כל מילה'
אני מסכימה עם כל מילה
31/08/2016 | 15:53
75
מי שלא טיפוס חברתי אין לו מה לחפש בטיול מאורגן. זה יכול להינות סיוט לא קטן
בפרט כשלא מכירים, בדרך כלל, את המשתתפים האחרים. 
לצפיה ב-'יש בעיה עם "יכול להיות"'
יש בעיה עם "יכול להיות"
31/08/2016 | 16:21
80
יכול להיות גם ההיפך.
מה שבטוח, זה סיכון.

או כמו שאומרים, או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק.
לצפיה ב-'יש אופציה ביניים'
יש אופציה ביניים
31/08/2016 | 14:03
105
אני מסכים איתך שטיול מאורגן יכול לגרום לאנשים סבלנים ואוהבי אדם לההפך לרוצחים סידרתיים.
אבל אפשר להנות מ2 העולמות, בכל מני מדינות יש הסדר של "להיות עם ולהרגיש בלי",
ניו זילנד זה כמובן מאד נפוץ, אבל יש בעוד יעדים.
חברות אוטובוסים שהנהג שלהם הוא מדריך טיולים, קונים כרטיס לתקופה ולמקום או למסלול, אפשר לעלות על האוטובוס מתי שרוצים, אפשר לרדת איפה שרוצים, האוטובוסים אלו עוברים במסלולים ובזמנים ידועים.
הנהג יודע לעזור, לענות ולגם למכור כרטיסים לכל מני אטרקציות.
אפשר להכיר אנשים חדשים בדרך, ואפשר לטייל לבד, ואפשר כל הזמן להכיר אחרים אם רוצים.
המסלול בעצם נקבע, עניני התחבורה והניווט מאורגנים על ידי מישהו אחר, כל מה שנשאר זה להזמין כרטיס מהם, נדמה לי שהם גם עוזרים בקביעת מקומות לינה.

ואותו משקל אבל אחרת, זה קרוזים, רק שהמלון בא איתך.
לצפיה ב-'All the art in london in one day - בלתי אפשרי אבל יפה'
All the art in london in one day - בלתי אפשרי אבל יפה
30/08/2016 | 16:47
3
131
לצפיה ב-'זה היה מדהים'
זה היה מדהים
30/08/2016 | 21:33
2
80
לא ידעתי שיש כל כך הרבה מוזאונים ומיליוני היצירות והאיש הלך 22 מייל
אני הייתי נשברת אחרי חמשת המיילים הראשונים. יצירות כל כך יפות והוא צילם אבל מה זכר? תודה על השיתוף, מדהים לחלוטין.
לצפיה ב-'לפי הסיכום שלו'
לפי הסיכום שלו
31/08/2016 | 07:58
67
למרות שפתחו לו את הגלריה הלאומית אחרי שעות הפתיחה הוא הספיק לראות פחות מאחוז אחד מהאמנות בעיר
תודה. זה מעניין
לצפיה ב-'זאת אחת הסיבות שאני אוהבת את העיר הזאת, גם לטיול לבד'
זאת אחת הסיבות שאני אוהבת את העיר הזאת, גם לטיול לבד
31/08/2016 | 11:40
66
אגב (אפרופו הדיונים פה בימים האחרונים), ויש לזכור שכל המוזיאונים חינם - הייתי כבר מספר פעמים בנשיונל גלרי (עכשיו בשיפוץ אגב אבל "עדיין" יש מה לראות), בטייט מודרן, ב- ויקטוריה אנד אלברט - מקומות כל כך נפלאים. התערוכות המתחלפות אמנם בתשלום אבל הקלאסיקות בהחלט חינם ומהממות. ויש עוד כל כך הרבה מקומות שלא הייתי בהם..... פשוט מעניין שם.
לצפיה ב-'מלון ברומא?'
מלון ברומא?
30/08/2016 | 11:49
16
170
מחפשת המלצה למלון 3 * ברומא וגם המלצה על האזור איפה לחפש.
טיול קלסי, מוזיאונים, ותיקן, פיאצות וגם קצת קניות (אמא ובת )
לצפיה ב-'אם תוכלי לעמוד במחירים, אז לדעתי המרכז ההיסטורי של רומא'
אם תוכלי לעמוד במחירים, אז לדעתי המרכז ההיסטורי של רומא
30/08/2016 | 12:38
118
פנתיאון, פיאצה נאבונה, המדרגות הספרדיות, קאמפו דה פיורי. פחות יקרים יהיו מלונות במונטי. (Navona, Piazza di Spagna, Campo De' Fiori, Monti). אישית לא נהניתי להסתובב סביב מזרקת המשאלות ולא הייתי רוצה ללון שם, האזור מאוד מסחרי ולא לטעמי.

בשנת 2010 לנתי פעמיים בארטוריוס ואהבתי:

ולפני כמה חודשים לילה אחד בג'אה די וולקנו, לא רחוק מתחנת טרמיני, שהיה לי מאוד נוח מתחנת הרכבת, בהליכה, והאזור בטוח, ליד תחנת מטרו, בית האופרה. אבל אם יש רגישות לרעש חובה ממש לבקש חדר שקט. המלון חמוד, בבניין גדול ובעיני ייחודי, עם עוד כמה מלונות. הצוות חמוד גם כן.

לכל אחד מהם גם אתר עצמאי שלו עם הנחה קטנה, הם כנראה מעוניינים יותר בהזמנה ישירה אצלם.
לצפיה ב-'לפני שנה היינו במלון הזה שהיה נחמד מאד, קרוב לפיאצה '
לפני שנה היינו במלון הזה שהיה נחמד מאד, קרוב לפיאצה
30/08/2016 | 13:16
103
לצפיה ב-'הבת שלי טסה השבוע'
הבת שלי טסה השבוע
30/08/2016 | 15:37
2
127
למלון הזה Rome Key Home
אם את לא לחוצה, חכי מספר ימים ואוכל לכתוב לך אם היא ממליצה עליו.

לצפיה ב-'רומא'
רומא
31/08/2016 | 09:01
1
75
יש לי זמן
לצפיה ב-'נהנים מאד ומרוצים ממנו!'
נהנים מאד ומרוצים ממנו!
01/09/2016 | 14:57
20
לצפיה ב-'אל תתפשרי על המיקום'
אל תתפשרי על המיקום
30/08/2016 | 21:33
1
113
כל האזור התחום בין המדרגות הספרדיות עד פיאצה נבונה, ובין פיאצה ונציה לפיאצה דל פופולו, יאפשר לך ללכת ברגל לכל האטרקציות.
חזרתי אתמול (זוג ושני ילדים) ולנתי במלון ADRIANO - פשוט ונהדר.
בעבר לנתי גם ב-EUROSTARS INTL PALACE וגם ב-HOTEL DEL CORSO שמדורג 3 כוכבים. אין לי טענות לאף אחד מהם.....
מה שכן....אל תצפי לארוחת בוקר כמו באילת.... בהצלחה. רומא נפלאה.
לצפיה ב-'אדריאנו באמת ממוקם טוב מאוד'
אדריאנו באמת ממוקם טוב מאוד
31/08/2016 | 10:12
21
לצפיה ב-'מספר המלצות'
מספר המלצות
30/08/2016 | 22:01
1
91
באפריל שהיתי לילה ב hotel california , ממוקם ליד תחנת הרכבת, היה מעולה וניכר כי עבר חידוש, נכון שהוא לא במרכז אבל אם אין לך בעיה ללכת אז לדעתי הוא יופי של מלון,כמובן אם אין לך בעיה לשהות במלון עם שם מערבי ולא איטלקי רומנטי/סקסי/וכו' (כן,יודע שזו שטות אבל מבוסס על שיחה אמיתית עם עמיתה לעבודה,לכי תביני )

באפריל אשתקד שהיתי ב DIANA ROOF GARDEN , מלון 4 כוכבים שהיה שווה כל יורו, ארוחת בוקר מהטובות שאכלתי, 

TIZIANO הוא גם טוב,4 כוכבים,במרכז, לטעמי איזור עמוס מדי.
חפשי ב BOOKING יש עוד אלפים טובים
לצפיה ב-'חחח'
חחח
31/08/2016 | 09:04
64
השם hotel california יפה אני אוהבת את השיר
לצפיה ב-'אנחנו לנו במלון וימינלה במונטי'
אנחנו לנו במלון וימינלה במונטי
31/08/2016 | 19:51
60
קרוב לטרימיני ולקוליסאום.מלון נחמד ביותר ונעים.
לצפיה ב-'hotel quattro fontana'
hotel quattro fontana
01/09/2016 | 14:06
40
מול פלאצו ברבריני, לא רחוק מטרווי...הולכים ברגל לכל מקום, מיקום מצויין. היינו בשנה שעברה והזמנו דרך hotels.com. קישור לאתר המלון: 
לצפיה ב-'קיבלת המון המלצות למלונות, כולם ממוקמים היטב, נותר רק לבחור'
קיבלת המון המלצות למלונות, כולם ממוקמים היטב, נותר רק לבחור
03/09/2016 | 08:36
2
8
לצפיה ב-'תודה לכולם ו..'
תודה לכולם ו..
03/09/2016 | 16:01
1
17
המליצי לי גם על מלון fellini .מכירים ?
לצפיה ב-'יתכן שהיה כאן דיבור עליו, אני זוכרת משהו במעומעם'
יתכן שהיה כאן דיבור עליו, אני זוכרת משהו במעומעם
04/09/2016 | 09:21
7
אני כאמור פחות אוהבת את המיקום ליד מזרקת המשאלות אבל הוא לא רע.
לצפיה ב-'היי'
היי
03/09/2016 | 20:45
1
14
ממליצה לחפש באזור המזרקה של טרווי/ המדרגות הספרדיות.
אני ממליצה על עוד אופציה אם מתאים לכן- אנחנו ברומא שכרנו דירה דרך AIRBNB, קיבלנו בובה של דירה ממש במרכז העניינים (צמוד למזרקה של טרווי) החישוב שלי היה שיצא לנו זול יותר ממלון.
לצפיה ב-'מה עושים עם המזוודות ?'
מה עושים עם המזוודות ?
05/09/2016 | 12:54
6
מה עושים עם המזוודות ב airbnb כאשר צריך לפנות את הדירה בצהריים והטיסה בערב ? במלון יש חדר מזוודות אז מה עושים בדירה ?
לצפיה ב-'חדשות מעולם התיירות: בתי מלון בארה"ב, מושב אמצעי במטוס, ועוד'
חדשות מעולם התיירות: בתי מלון בארה"ב, מושב אמצעי במטוס, ועוד
30/08/2016 | 11:13
2
107
בתי מלון בארה"ב כבר מזמן למדו מחברות התעופה ומוסיפים כל מיני "הטבות בתשלום" שלא מופיעות בזמן הזמנת החדר ועלולות להוסיף סכום משמעותי
למחיר החדר. השנה בתי המלון אמורים לגרוף 2.5 מיליארד דולר רק מההטבות הללו. יש כמה מחוקקים שמנסים להעביר חוק שיכריח את בית המלון לתת מחיר כולל הכל לחדר.

אנשים שונאים לשבת במושב אמצעי. כיום כאשר יש תפוסה כמעט מלאה (לפי הכתוב במאמר) וחלק מהנוסעים מוכנים לשלם על מקום שמור במטוס, נוסעים רבים נתקעים במושב אמצעי, בעיקר אלו שעושים צ'ק אין ברגע האחרון. 

עסקת חבילה - נוסעים רבים מוכנים לשלם על עסקת חבילה של הטבות מה שנקרא "בנדל". לא תמיד אנחנו זקוקים להטבות, ומעריכים את ההטבות שמשלמים בעדן יותר מאשר לו קבלנו אותן בחינם. מוזר? לדעת מומחי שיווק, לא כל כך מוזר. חברות התעופה מרוויחות הון עתק על ההמצאות החדשות (ישנות) הללו

36 שעות בבלגרד

אם טרם הספקתם להחליט על יעד ל-2016 הניו יורק טיימס מציע 52 יעדים

לצפיה ב-'עצות לנשים המטיילות לבד'
עצות לנשים המטיילות לבד
29/08/2016 | 21:17
1
130
הניו יורק טיימס
ממליץ לנשים המטיילות לבד איך להתנהל. יש אתר שמישהי הקימה, וכנס בקיצור לכן הנשים המטיילות או נוסעות בענייני עבודה בגפכן, המיטב:

לצפיה ב-'האם אפשר להציל את ונציה? נקסוס, אמסטרדם, מקדוניה'
האם אפשר להציל את ונציה? נקסוס, אמסטרדם, מקדוניה
30/08/2016 | 13:18
56
אחד המומחים מסביר מה עלול לקרות לונציה אם לא יעשה משהו דחוף להצלתה
יש לכם נקסוס?
תוכלו לגלוש בחו"ל חינם
החברה שחררה עדכון לסמארטפונים שלה שמחבר אותם אוטומטית לרשתות אלחוטיות כדי לחסוך בגלישה הסלולרית

אמסטרדם
 מטר מעל האדמה: נפתחה הנדנדה הגבוהה בעולם
אמסטרדם חנכה בסוף השבוע אטרקציה שבהחלט מגדירה מחדש את המונח "אקסטרים" - נדנדה על מגדל תצפית בגובה 100 מטרים, כשאתם באוויר וכל בירת הולנד פרושה מתחתיכם. מומלץ לא לעלות אחרי ביקור בקופי-שופס....

מקדוניה, דוז פואה: זו כנראה המחליפה של טורקיה הקיץ
מקדוניה מאיימת לגנוב את הבכורה מיוון ושכנותיה הקיץ, בטח מהוואקום שהשאירה טורקיה, ומציעה נופש סביב אגמים, מלונות יוקרה, היסטוריה וטבע, אבל בעיקר חופשה זולה כמו שהישראלים אוהבים. רק שעתיים וחצי טיסה מת"א ואתם ב"פנינת הבלקן" המפתיעה....

לצפיה ב-'קרונות דניות ורישיון בינ״ל'
קרונות דניות ורישיון בינ״ל
29/08/2016 | 18:39
5
69
הי
מי יודע איפה כדאי להצטייד בקרונות דניות? בארץ או בדנמרק, ואם בדנמרק - משיכה מכספומט או להצטייד בדולר/אירו ולהחליף אצל חלפן?
ולגבי הרשיון, אנחנו מחזירים את הרכב ב17/9 והרשיון בתוקף עד 23/9, יש בעיה עם זה?
לצפיה ב-'כל עוד תוקף הרשיון לא פג, הכל בסדר'
כל עוד תוקף הרשיון לא פג, הכל בסדר
29/08/2016 | 21:50
1
40
תבדקי בבנק שלך האם הם יכולים להזמין עבורך קרונות. אם כן, תזמיני שיהיה לך לפחות ליום יומיים הראשונים. אין צורך להצטייד בדולרים או יורו (אם כבר יורו)
הבעיה היא שגם בכספומט קודם כל ימירו לך את הקרונות לדולרים ואחרי זה לשקלים. פעמיים המרה בכל מקרה. אם את קונה בארץ קרונות יש לך למעשה רק המרה אחת. 
לצפיה ב-'לא חשוב מספר ההמרות, אלא מחיר ההמרה (מרווח השערים)'
לא חשוב מספר ההמרות, אלא מחיר ההמרה (מרווח השערים)
30/08/2016 | 01:54
31
ההמרה האחת בארץ תעלה יותר, ומשמעותית יותר , מאשר צירוף שתי ההמרות שאת מזכירה.  זה כנראה נכון לכל המטבעות שבתפוצה נמוכה בארץ.  כלומר לכל מה שלא אירו, דולר או ליש"ט .
לצפיה ב-'לא לרכוש בארץ'
לא לרכוש בארץ
30/08/2016 | 01:51
45
בדיוק הייתה לי אותה דילמה לפני פחות מחודש.
השער שהחלפן הציע עבור קרונות דניות גילמה הפסד של כ 5-6 % ! . בבנק יהיה יותר גרוע.
פשוט לרכוש אירו ולהחליף שם או להוציא בכספומט שם.

מה שחשוב זה שממש לא צריך הרבה קרונות כי כמעט כל מקום מקבלים כרטיסי אשראי, אז להחליף סכום נמוך.
החלפנים בשדה התעופה הכי יקרים, עדיף בעיר, אך מכיוון שלא צריך הרבה אז זה בעצם לא כל כך משנה.
לצפיה ב-'להערכתי תשלום בכרטיס אשראי יהיה הכלכלי ביותר'
להערכתי תשלום בכרטיס אשראי יהיה הכלכלי ביותר
30/08/2016 | 06:41
1
37
כמובן שיש בו עוד יתרונות אבל גם כלכלית הוא הכדאי ביותר.
פרסמתי בפורום לפני כמה שבועות את התחשיב הכלכלי, תעשו חיפוש ותראו.

כדאי שיהיה גם בכום קטן בקרונות להוצאות קטנות, סכום קטן אני הייתי משתדל להחליף בארץ כדי לא להתעסק בזה בחו"ל.
לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
30/08/2016 | 08:39
5
לצפיה ב-'לידיעת הנוסעים להודו - SIM'
לידיעת הנוסעים להודו - SIM
29/08/2016 | 16:58
2
55
לידיעת הנוסעים להודו: תקבלו כרטיס סים מקומי עם נחיתתכם
התוכנית צפויה להיכנס לתוקף עד סוף ספטמבר. כיום המבקרים במדינה נדרשים לעבור הליך בירוקרטי מתיש כדי לקבל את הכרטיס המיוחל

הודו מתכוונת לחלק לתיירים כרטיס SIM מקומי. משרד הפנים ההודי אישר את ההצעה לחלק בחינם כרטיסי SIM לתיירים הזרים שמבקרים במדינה על ויזה אלקטרונית (e-tourist visas). התוכנית צפויה להיכנס לתוקף עד סוף ספטמבר, כשבמשרד התיירות מכוונים ל-27 בספטמבר, הנחשב ליום התיירות העולמי.

בשלב זה זרים המבקרים בהודו נדרשים לעבור הליך מתמשך רק כדי להשיג כרטיס SIM הודי, שכולל בין השאר מילוי טפסים, צילום של הדרכון עם חותמת ויזה תקפה, הוכחה לכתובת ופרטים של ממליץ מקומי. התייר נדרש גם לעבור זיהוי טלפוני עם המפעיל הסלולרי, תהליך שיכול לקחת עד יומיים. אם ההצעה החדשה תאושר, התהליך יהפוך לפשוט בהרבה.
קראו עוד בכלכליסט: 
לצפיה ב-'חבילה : סים, סמוסה וסלמונלה'
חבילה : סים, סמוסה וסלמונלה
29/08/2016 | 17:07
1
16
לצפיה ב-'את הסלמונלב מיבאים מישראל'
את הסלמונלב מיבאים מישראל
29/08/2016 | 17:50
15
לצפיה ב-'סין (:'
סין (:
29/08/2016 | 14:13
3
110
הי, רוצים לתכנן טיול לסין אבל מכל הביקורת ששמעתי עדיף לא לבד...
אנחנו לא מעוניינים בטיול מאורגן (הורים ו - 2 ילדים 17,12) אותי אתם מכירים /ממליצים על מדריכים פרטיים ? עדיפות כמובן לישראלים ? שיכולים לארגן בעבורנו טיול? תודה רבה (:
לצפיה ב-'תחרוש ב"למטייל" פורום מזרח רחוק'
תחרוש ב"למטייל" פורום מזרח רחוק
29/08/2016 | 21:40
69
אפשר גם לקחת מדריכים מקומיים. קודם תבנו שלד מתאים.
חפשו יוזרית בשם ענתענת - נסעה פעמיים עם ילד ועוד ידה נטויה.
אם תרצו טיול חוויתי באזור יונאן/ליז'יאנג חפשו קישור דרך טיפים של ROI_ECO או משהו דומה.
לצפיה ב-'נשמע מאתגר בהחלט'
נשמע מאתגר בהחלט
31/08/2016 | 08:06
1
49
מציעה שתשבו על מפה, ספרים ואתרים ותכינו רשימת מקומות שחשובים לכם.
עם הרשימה הזו תוכלו לבדוק בחברות טיולים שיכינו לכם מסלול למטייל עצמאי.
הייתי ממליצה לבדוק קודם בחברה בשם "דרך הדרקון". הם מתמחים ממש בסין.
אבל חברות אחרות רציניות מעניקות את השירות הזה.
יכולים לתכנן לכם מסלול, על פי מה שתרצו, לתאם עבורכם מדריך מקומי במספר אתרים מרכזיים - דובר אנגלית בוודאי ועוד.
תאלצו לדבוק בלוח זמנים קבוע מראש ומצד שני - להתמודד לבד עם רכישת כרטיס רכבת למשל (יכול להיות מאתגר למדי, בהתחשב בכך שהשלטים בסינית וכך גם רוב המוכרים/נהגים ועוד), להזמין ארוחה וכו'.
עם זאת, אני כבר מקנאה בכם מראש על החוויה המשפחתית הנפלאה שתעברו.
לצפיה ב-'טעיתי בשם '
טעיתי בשם
31/08/2016 | 08:07
41
"שביל הדרקון" ולא כפי שכתבתי
לצפיה ב-'אל תסעו עם "נווה אקדמיה" !'
אל תסעו עם "נווה אקדמיה" !
29/08/2016 | 16:51
145
בשעה האחרונה כמה טרולים שנרשמו אתמול לתפוז (אותו אידיוט שנרשם בזמן האחרון בכל מני שמות) , מילאו את הפורום בהמלצות לחברה הזו.
רק חברה נוראית שמשקרת ונותנת שירות רע, מעסיקה טרולים שירמו וישקרו כדי שיפנו אליהם,
תעשו לעצמכם טובה, סעו עם כל חברה אחרת, רק לא "נווה אקדמיה".
חברה טובה לא צריכה להעסיק רמאים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקיפרים יאכטות ושייט
פורום סקיפרים יאכטות שייט
חברת
חברת "קראפן"
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה