לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'פורטוגל'
פורטוגל
16/02/2015 | 14:19
6
113
1. איפה בליסבון כדאי ללון?
2. אותה שאלה על פורטו.
3. מודה שעדיין לא התעמקתי ביחס למה שמעניין אותי שם אבל על פניו האם הגיוני לחלק שהייה של שבוע חצי-חצי בין שתי הערים?
4. האם פרט לליסבון ופורטו מומלץ להגיע לעוד מקומות בפורטוגל?

תודה מראש לכל המגיבים.
לצפיה ב-'הייתי רק בליסבון'
הייתי רק בליסבון
18/02/2015 | 15:21
1
59
ולדעתי זו עיר מקסימה ואחלה. לדעתי אין המון מה לעשות בה אחרי 3 ימים אינטנסיביים - יש שם טירה על ההר, מוזיאון חביב, ככרות ממש ממש יפות ואוכל טוב. אבל זו לא ברצלונה או פאריז. אז נשמע הגיוני לחלק את הזמן בינה לבין פורטו. 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/02/2015 | 15:24
18
לצפיה ב-' לקחנו רכב מספרד ונסענו לליסבון'
לקחנו רכב מספרד ונסענו לליסבון
18/02/2015 | 15:48
52
היינו שם יומיים או שלושה, אני לא זוכרת. ראינו את מה שראינו ונסענו לפורטו. גם בפורטו לדעתי אין מה לעשות
שלושה ימים, אבל אם מתאמצים בטח תמצא מה לעשות. עצרנו בדרך בכמה מקומות (נסעתי עם המישלן שלי).
ירדנו גם לחוף, היה חום אימים (היינו בקיץ) כמו באילת ויותר גרוע. היו לנו כמה חוויות רעות בפורטוגל אבל זה לא
מה שקבע את ההתרשמות הכללית שלי. אני לא התפעלתי ממה שראיתי, ספרד הייתה הרבה יותר מהממת בעיני.
לגבי מלון, פשוט נכנסו לאחד האתרים לא זוכרת אם זה היה הטריפאדוויזר או בוקינג ודומיו, בחרנו מלון שהיה במבצע
שהמיקום שלו היה טוב. בליסבון התרחקנו מעט מאד ממרכז העיר, ליד המלון היתה תחנת אוטובוס ונסענו שתי תחנות למרכז.
בפורטו היינו במלון שבו קבלנו דירה לא חדר, אבל לא משהו (היתה חשובה לנו חניה) זו עיר מאד קטנה ואפשר ללכת בקלות לכל מקום.
לצפיה ב-'יש מסלולים של שבוע בפורטוגל'
יש מסלולים של שבוע בפורטוגל
18/02/2015 | 16:14
50
אנחנו עשינו 8 ימים . התחלנו יומיים בליסבון והמשכנו לטייל בפורטוגל עד פורטו.
מאוד נהננו בטיול. פורטוגל נהדרת בעיני.
בליסבון ישנו בנובוטל, תחנה או שתיים מהמרכז. הייתה חניה לאוטו.
בפורטו ישנו באיביס גם טיפה מרוחק מהמרכז.
לצפיה ב-'לדעתי למשך זמן שכזה התרכז רק בליסבון וסביבתה.'
לדעתי למשך זמן שכזה התרכז רק בליסבון וסביבתה.
18/02/2015 | 20:17
50
המלצתי זאת נגזרת מעצם העובדה שעבדתי בליסבון כמעט שנתיים והסתובבתי די הרבה  בפורטוגל .
ממליץ על מלונות מחוץ למרכז העיר, ליד תחנת מטרו מצד אחד וקירבה לכבישי הטבעת סביב ליסבון מצד שני. כל זאת על מנת לשלב ביקורים
בעיר עצמה (במטרו בעיקר) וגיחות מחוץ לעיר ברכב. 
אכן ההמלצה למלון נובטול טובה (באותו רחוב ליד כיכר אספניה בהמשך, ישנם המלונות מרשת מרקיור ורשת איביז). 
אגב... שדה התעופה ממש בפרבר של ליסבון, לכן אין בעיה מהבחינה הזאת להגיע לבתי המלון בעיר.
אפשר לחשוב על טיול בליסבון העיר ללא רכב שכור בהתחלה (חוסך כסף של ימי השכרה) ורק לימים האחרונים, שכור רכב. 

תתחיל לאסוף חומר ואל תיקח את פורטו בחשבון בשלב הזה.  אשמח לעמוד לרשותך בשאלות ענייניות כאשר תתחיל להציץ במפה, תקרא
קצת חומר, תאסוף אינפורמציה רלבנטית וכמובן כפי שכתבת,  תתעמק במה שמעניין אותך.    

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים, גם כאן וגם במסרים האישיים '
תודה לכל המגיבים, גם כאן וגם במסרים האישיים
19/02/2015 | 00:24
14
לצפיה ב-' מזמינים אתכם לסרט'
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
( לעמוד שלי בתפוז )
16/02/2015 | 12:28
7
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מה ההבדל בין "תיירים " לעסקים מוזל" באלעל ?'
מה ההבדל בין "תיירים " לעסקים מוזל" באלעל ?
15/02/2015 | 19:38
9
918
דרך אגב טיסה בטורקיש ל 2 הכיוונים באותם תאריכים יותר זולה בכ 150 $ מאותה טיסה של אלעל לכיוון אחד בתיירים..
לצפיה ב-'עסקים מוזל במחלקת עסקים, תיירים במחלקת תיירים'
עסקים מוזל במחלקת עסקים, תיירים במחלקת תיירים
16/02/2015 | 08:38
5
258
ככל שאני יודע לטורקיש אין טיסה ישירה ללונדון, את משווה בין שני מוצרים שונים, טיסה עם חנית ביניים לטיסה ישירה.
אני לא יודע מהם שיקולי התקציב שלך, אני לא הייתי משלם 700$ עבור כרטיס הלוך ושוב ללונדון במחלקת תיירים. אם המחיר שיקול חשוב הייתי בודק חברות נוספות כמו בריטיש ואיזיג'ט ומנסה לשחק קצת עם התאריכים, אם טיסה עם חניית ביניים היא אופציה השמים הם הגבול.
לצפיה ב-'זה רק סוג כרטיס ולא שרות שונה ?'
זה רק סוג כרטיס ולא שרות שונה ?
16/02/2015 | 09:55
4
167
דרך אגב ה 750 $ זה רק לכיוון אחד..
לפעמים נראה לי שההצלחה של טורקיש ואיזי ג'ט זאת לא רק ההצלחה שלהם כמו הכישלון של אלעל,
לא מדובר על הרגע האחרון ולא כרטיס רק לכיוון אחד. לגבות כזה מחיר רק מרחיק מהם לקוחות שבפעם הבאה אפילו לא יציצו באתר של אלעל ויטוסו בחברות האחרות ויראו שהשד של לאו קוסט או טיסה עם עצירה לא כל כך נורא..
לצפיה ב-'ייתכן (לא בדקתי) שלכרטיס שלא מוגדר ״מוזל״ יש תנאים גמישים במ'
ייתכן (לא בדקתי) שלכרטיס שלא מוגדר ״מוזל״ יש תנאים גמישים במ
16/02/2015 | 11:49
2
136
למשל למקרה שרוצים לשנות או לבטל טיסה. אני מכירה אנשים שטסו עם כרטיס כזה במחלקת תיירים - אומנם לא באל על - בנסיעת עבודה ובמימון המעסיק, עוד לא פגשתי מישהו שהשקיע בו מכיסו הפרטי כשטס לטיול (מסתפקים בכרטיס המוזל עם התנאים היותר קשוחים או - אם כבר - משתדרגים לכרטיס הפחות גמיש במחלקת עסקים). לא מזהה מאיזה אתר הצילום שצירפת. הזנת את תאריכי הטיסות באתר של אל על וקראת את תנאי הכרטיסים המוצעים?
לצפיה ב-'זה מהאתר של אלעל..'
זה מהאתר של אלעל..
16/02/2015 | 11:54
1
189
בינתיים המחיר ל "תיירים" על ל  800$  +..
לצפיה ב-'כרטיס תיירים מוזל לא מתאים לך? '
כרטיס תיירים מוזל לא מתאים לך?
16/02/2015 | 12:58
173
חפשי את ״האותיות הקטנות״ (= פירוט התנאים) של כל אחד מסוגי הכרטיסים ותראי מה ההבדלים ביניהם. אישית אין לי שום דבר בעד - או נגד - אל על (הטיסות האחרונות שלי ללונדון היו בבריטיש ובאיזיג׳ט) כך שאני לא מנסה לשכנע אותך לקנות דווקא כרטיס שלהם. כן חשוב לדעתי שההשוואה בין חברות שונות תכלול לא רק מחיר אלא גם פרמטרים כמו תנאי הכרטיסים, שעות ההמראה/נחיתה, האם יש תוספות שלא כלולות במחיר הבסיס (טיסות לואו קוסט כדוגמא מייצגת), רמת הטרטור ובזבוז הזמן בדרך מ/ל (כן או לא קונקשן) ועוד כמה שבטח שכחתי.
לצפיה ב-'השירות מאוד שונה בין מחלקת עסקים ומחלקת תיירים'
השירות מאוד שונה בין מחלקת עסקים ומחלקת תיירים
17/02/2015 | 22:38
108
בכל מקרה אם יש מי שמוכן לשלם לאל על את הסכומים האלה איפה הבעיה?
מי שלא רוצה (כמוני) לא משלם, כמובן בתנאי שיש תחרות אמיתית על הקו.
לצפיה ב-'מנצל לשאול שאלה- מה ההבדל בין תיירים מוזל לתיירים?'
מנצל לשאול שאלה- מה ההבדל בין תיירים מוזל לתיירים?
17/02/2015 | 23:28
1
135
לצפיה ב-'מדיניות שינויים וביטולים ובעיקר המחיר'
מדיניות שינויים וביטולים ובעיקר המחיר
18/02/2015 | 13:54
81
לצפיה ב-'תלחץ על שם המחלקה ותקבל את הפירוט'
תלחץ על שם המחלקה ותקבל את הפירוט
18/02/2015 | 01:41
121
את ההבדל בין תיירים לעסקים אתה כנראה מכיר (פחות או יותר): מושבים גדולים יותר, מרווחים יותר, שירות מתלקק יותר וזכאות ליותר מטען מכל סוג.
ההבדל בין "מוזל" לבין "לא מוזל" הוא בעיקר מדיניות ביטולים ושינויים וזכאות לנקודות מתמיד. הטיסה אמורה להיות זהה מבחינת כיסא, מטען, אוכל וכו'.
ובנימה אישית: הייתי מוכן (אולי) לשלם עוד 10-20% תוספת בשביל הגמישות והיכולת לשנות, אבל ממש הזוי שכרטיס גמיש עולה כמו שלושה כרטיסים רגילים... גם אם ב-50% מהמקרים שאתה קונה כרטיס אתה לא תופיע לטיסה ותאבד את כל מה ששילמת - עדיין משתלם יותר לקנות את הכרטיסים הזולים... גם אם תחליט לשנות תאריך בכל כרטיס שאתה קונה ותקנה כרטיס נוסף חדש במחיר מלא - עדיין תשלם פחות... בהתחשב בכך שרוב האנשים מגיעים לרוב הטיסות שהם קונים מן הסתם, אז ממש לא ברור לי מה הולך פה, וזה ספציפית לא ייחודי לאל על.
לצפיה ב-'בגלל מגבלת מזודה/תיק עליה למטוס'
בגלל מגבלת מזודה/תיק עליה למטוס
15/02/2015 | 17:50
2
120
בטיסות הזולות שלא רוצים לשלם על מזוודה לבטן המטוס, האם כדאי אם קונים בכל זאת לשלוח בדואר חבילה הביתה לישראל?
למשל מצרפת, יוון, גרמניה, או בכלל מאירופה?
כמה עולה לשלום חבילה בדואר רשום?
למשל בגדים 6 קילו,
משהו כבד 15 קילו יקר שעולה בערך 200$.
לצפיה ב-'לקח בחשבון שעל חבילה בדואר אולי תצטרך לשלם מכס?'
לקח בחשבון שעל חבילה בדואר אולי תצטרך לשלם מכס?
16/02/2015 | 09:09
1
68
הפטור לו אתה זכאי כשאתה חוזר במסלול הירוק איננו תקף במשלוח חילה בדואר.
כמובן לא רלוונטי אם מדובר בכביסה המלוכלכת שלך.

לא נראה לי ראלי שמישהו יפרט לך כאן את כל התעריפים של כל מיני סוגי משלוח (מגוון משקלים, כן/לא רשום, עם/בלי ביטוח) של מגוון מדינות ובמגוון חברות שילוח.
אבל אם אתה אוסף את המידע אשמח אם תפרט את מה שמצאת בפורום.
לצפיה ב-'הארת את עיני.'
הארת את עיני.
16/02/2015 | 22:06
13
לצפיה ב-'אי ביוון'
אי ביוון
15/02/2015 | 16:50
6
125
מאד רוצה להגיע בקיץ לאי יווני לטיול שרובו נופש ומיקצתו טילים בכפרים אותנטיים, תופעות טבע ואתרים ארכיאולוגים. כמו כן רצוי שיהיו חיי לילה. חייבת שלא יהיה מסורבל מדי להגיע לאי,ושיהי אפשר ממנו לקחת הפלגות לאיים סמוכים.יש המלצה כלשהי? תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'אולי קורפו?'
אולי קורפו?
15/02/2015 | 22:53
2
59
לא הייתי, אבל נראה לי שעונה על הדרישות
לצפיה ב-'אבדוק, תודה על הרעיון.'
אבדוק, תודה על הרעיון.
16/02/2015 | 07:13
1
21
לצפיה ב-'אחותי הייתה בקיץ האחרון, נהנו מאוד.'
אחותי הייתה בקיץ האחרון, נהנו מאוד.
16/02/2015 | 10:09
19
לצפיה ב-'לנו הייתה חופשה מושלמת ברודוס'
לנו הייתה חופשה מושלמת ברודוס
16/02/2015 | 18:24
62
טיילנו ברודוס, בעיר העתיקה,
בכפר המדהים לינדוס (טיפסנו על האקרופוליס)
לעמק הפרפרים לצערי לא הצלחנו להגיע...
לצפיה ב-'סנטוריני?'
סנטוריני?
18/02/2015 | 13:49
1
47
זכרונות משנים אחורה- גם עיר וגם כפרים קטנים, גם יקבים קטנטנים, גם אתר ארכאולוגי דמוי פומפי רק בקטנה, גם שיט לאי קרוב שהוא הר געש פעיל, גם חופים, גם נוף, גם חמורים שמעלים אותך מהנמל לעיר.
מומלץ בחום
לצפיה ב-'אין עיר בסנטוריני'
אין עיר בסנטוריני
18/02/2015 | 17:52
51
הכפר פירה הינו כפר-הבירה של האי, אוכלוסיה: 2000 איש.
המקום מתאים בעיקר למי שבא להתבטל או בא למספר ימים מועט בניוואנה (או לדפוק טקילות על החוף...).
לטוס לשם רק במידה ויש טיסה ישירה.
מתאים להגדרות שלך, ויש כל יום בעונה מעבורת לאיים סמוכים, אבל תמיד צריך להמתין למעבורת שתחזור, וזה בכל מקרה לוקח בין יום לחצי-יום.

לצפיה ב-'עזרה ברומא'
עזרה ברומא
15/02/2015 | 14:50
2
147
הי, אני מתכננת לנסוע עם אמי לרומא. לצערי היא מעשנת כבדה ולכן אני מחפשת מלון עם מרפסות צמודות לחדרים.
היא אינה מטיבת לכת ולכן חשוב מאוד שהמלון יהיה ממש במרכז.
אשמח להמלצות מתאימות.
תודה
לצפיה ב-'וואו, לא פשוט'
וואו, לא פשוט
15/02/2015 | 16:41
122
החדרים במלונות במרכז רומא בד"כ קטנים ומרפסת זה סופר אקסטרה.. הבת שלי טסה בקרוב והיא הלכה על דירה. יש היצע רב ויש יותר סיכוי למרפסת. אני יכולה להגיד לך שבנזוגי, שגם הוא מעשן כבד היה , כשלא היתה ברירה, פותח חלון ומעשן כשחצי גוף בחוץ. ולמרות הקור(היינו בינואר) , החלונות היו פתוחים לאיוורור תמידי. אז החדר היה קר, אבל לפחות לא הסריח. אבל לא בטוחה שבכל מלון יהיו סובלנים לזה. 
לצפיה ב-'חדר שמותר לעשן בו גם יתאים?'
חדר שמותר לעשן בו גם יתאים?
16/02/2015 | 14:53
64
יש כל מיני רשימות והמלצות ברשת, למשל http://www.tripadvisor.com/HotelsList-Rome-Hotels-....
לצפיה ב-'רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק'
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
15/02/2015 | 11:46
9
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'עזרה בתכנון טיול לסלובקיה'
עזרה בתכנון טיול לסלובקיה
15/02/2015 | 09:20
41
אנחנו זוג הורים בני 55/60 וזוג ילדים 23/32 נוסעים לשבוע לסלובקיה ב תחילת אפריל
מגיעים לוינה ב4/4 ונוסעים ישר למלון ב דונווולי ויש לנו 6 ימים מלאים לטיול
הייתי רוצה לקבל המלצות על המסלול שהכנתי ואיזה מןהימים לעשות ביום ראשון ושני מבחינת עניין וסגירה של מקומות .
המסלול

יום טיול 1
Košice

Spiš Castle
,
יןם טיול 2

Sucha Bela

LEVOCE

יום טיול 3
Demänovská Jaskyňa Slobody

Strbske Pleso

Thermal Park Besenova

יום טיול 4
Rajecka Lesna

Cicmany

Zvolen

Banska Bystrica

Europa shopping center

יום טיול 5

Vlkolinec
Janosikove Diery Rozsutce

יום טיול 6
Hrebienok

Tatranska Lomnica

Liptovský Mikulášk
 יום טיול 1
Košice

Spiš Castle
,
יןם טיול 2

Sucha Bela

LEVOCE

יום טיול 3
Demänovská Jaskyňa Slobody

Strbske Pleso

Thermal Park Besenova

יום טיול 4
Rajecka Lesna

Cicmany

Zvolen

Banska Bystrica

Europa shopping center

יום טיול 5

Vlkolinec
Janosikove Diery Rozsutce

יום טיול 6
Hrebienok

Tatranska Lomnica

Liptovský Mikulášk

היום השביעי 11/4 מיועד לחזרה לוינה
תודה מראש
אבי
לצפיה ב-'יפן - הולכת ומסתבכת - אנא עזרתכם'
יפן - הולכת ומסתבכת - אנא עזרתכם
15/02/2015 | 06:39
13
247
טוב, אז היו כמה שינויים מאז הפוסט הקודם שלי.

כרגע נוסעת ליפן ל 18 ימים נטו - ללא טיסות וימי איפוס :)
מלון בטוקיו יש לימים הראשונים והאחרונים (נוחתת וממריאה משם) התכנון ביניהם זה מה שמסבך אותי.
המקומות שאני רוצה לבקר בהם (התווספו כמה...) הם טוקיו, קיוטו, נארה, טאקאימה, קנאזווה (שירקאווה גו) מיאג'ימה ופוג'י.

את פוג'י ומאיג'ימה (כולל הירושימה) חשבתי לעשות בטיול מאורגן מטוקיו וקיוטו בהתאמה. - האם סביר?

לגבי סדר הנסיעה - חשבתי על טוקיו - טאקאימה - קנאזווה- קיוטו - נארה - טוקיו.  - הגיוני? כמה ימים להקדיש לכל מקום?

לגבי טאקיאמה וקנאזווה - האם הם מספיק קרובים לישון באחד ולסייר בשני? ואם כן איזה אחד עדיף? האם הם דומים ואפשר לוותר על אחד ואם כן על איזה?

תודה מראש על כל עזרתכם

ספארקס
לצפיה ב-'אין שום סיבה להסתבך'
אין שום סיבה להסתבך
15/02/2015 | 09:52
107
יש לבטח עשרות אפשרויות לטיולים מאורגנים להירושימה ומאיג'ימה . הרכבת המהירה שינקאנסן לוקחת 4
שעות לכיוון. באתר הזה שמצאתי יש  מידע מאד רלבנטי למשל יש חבילה של יומיים טיול להירושימה. הנסיעה למאיג'ימה
לוקחת שעה מהירושימה

אגב יש להם פורום לשאלות

בואי נאמר שתקדישי 2-3 יומים לטיול הזה נשארו לך 15 יום. כמה ימים תכננת להיות בטוקיו בהתחלה ובסוף? לדעתי
או בהתחלה או בסוף מספיק לילה אחד ולטוקיו עצמה הייתי מקדישה (בלי טיול מחוץ לטוקיו) עוד 3 ימים לפחות.
4-5 ימים קיוטו, מזה יום לנארא, יומיים טאקאיימה יחד עם 3 ימי הירושימה יש לך 15 יום כלומר את יכולה לנסוע לצפות בפוג'י
(לא אמרת אם את רוצה לטפס או רק לצפות אז אני צפיתי) כלומר לבקר בהאקונה בפרק הפסלים,היינו במלון עם מעיין מים חמים (לא יקר) טיילנו, עשינו שיט, היה ממש נחמד.
פוג'י
האקונה

כלומר הסיבוב שאני מציעה אם אכן תקחי טיול מאורגן להירושימה (את יכולה גם לנסוע לבד עם השינקנסן) ותחזרי נניח לקיוטו, נארה, טאקיימה, האקונה, טוקיו.
לצפיה ב-'אני לא זוכרת כבר מה המרחק בין קיוטו והירושימה,'
אני לא זוכרת כבר מה המרחק בין קיוטו והירושימה,
15/02/2015 | 10:20
1
71
אבל לא עדיף כבר לקחת לילה או שניים בהירושימה ולטייל עצמאית באיזור?
(אני משוחדת כי אני לא מחבבת טיולים מאורגנים)
לצפיה ב-'361 ק"מ'
361 ק"מ
15/02/2015 | 11:37
19
לצפיה ב-'לגבי הירושימה ופוג'י'
לגבי הירושימה ופוג'י
15/02/2015 | 10:53
7
78
לדעתי אין צורך בטיול מאורגן בשני המקומות, בטח שלא בהירושימה.
שני לילות בהירושימה יכסו אותך לגמרי מבחינת הזמן הנחוץ כדי לראות מה שיש לראות.
בהירושימה עצמה עיקר העניין זה סביב פארק השלום ומוזיאון הפצצה ואתרי הזיכרון שנמצאים בפארק. אנחנו ראינו את מה שחשוב באחר צהריים אחד, באותו יום בו הגענו להירושימה (הגענו בצהריים, הבאנו את המזוודות למלון ויצאנו להסתובב).
מיאג'ימה צמודה לעיר, מרחק של בערך חצי שעה נסיעה באחד מקווי הטראם שמרשתים את העיר. הטראם זה אחד הדברים היחידים שנותרו בעיר מהתקופה שלפני הפצצה ואחרי שהעיר נבנתה מחדש במודל של עיר אמריקאית (שתי וערב), קווי הטראם נסללו מחדש. חלק מהקרונות הם קרונות אותנטים מאותה תקופה. נחמד מאוד. יש קו אחד שיקח אותך עד המעגן שממנו יוצאת המעבורת (10 דקות שיט) למיאג'ימה. שם את יכולה לבלות יום שלם בלי בעיה. אם אני זוכר נכון, המעבורת שייכת ל-JR ולכן נכללת ב-JRPASS.

לגבי פוג'י, אם את לא מתכוונת לטפס עליו ואת מקדישה לאיזור יום או יומיים, בעיקר סביב האקונה והאגמים, אפשר לותר על טיול מאורגן עם חברה לנסות לקבוע עם מדריך מקומי מתנדב. האתר של המדריכים באיזור האקונה/אודאוורה/פוג'י הוא:
דרך האתר את שולחת בקשה למדריך ואם יש מדריך פנוי הם מקשרים אותך אליו במיילים.
אין עלות על ההדרכה פרט לנסיעות של המדריך למפגש וחזרה ובמשך היום וארוחת צהריים אם אתם אוכלים ביחד (וסביר להניח שתאכלו יחד).
לנו הייתה מדריכה נהדרת שם שאני איתה בקשר עד היום. אפילו שידכתי אותה למישהו שנוסע לשם בסוף מרץ.

כפי שכתבתי לך בפעם הקודמת, ארגונים כאלה יש בעוד מקומות ביפן וזה מאוד כדאי. המדריכים כמובן דוברי אנגלית (חלק גדול מהם עושה את זה כדי לתרגל את האנגלית שלהם על תיירים )

לגבי סדר הנסיעה, כפי שכתבת, מקיוטו אכן הגיוני לנסוע להירושימה. זו נסיעה של כשלוש שעות בשינקנסן (כולל עצירה באוסקה).
מטוקיו לאודאוורה (העיר שמהווה את נקודת המוצא לרוב הטיולים באיזור פוג'י) זו נסיעה של כחצי שעה בשינקנסן.
כמה ימים לכל מקום:
טוקיו - הייתי נותן לה שבוע בשקט.
קיוטו - 4 ימים
נארה - יום אחד מקיוטו, הלוך חזור באותו יום.
טקאיאמה - יום אחד (כדאי עם לילה כי זה קצת רחוק מטוקיו או קיוטו לטיול של הלוך חזור באותו יום).

לצפיה ב-'תודה על כל העצות :) זה בהחלט עוזר '
תודה על כל העצות :) זה בהחלט עוזר
15/02/2015 | 12:09
6
38
האם יש למישהו קצת הכוונה בנוגע לטאקאיימה וקנאזווה?
האם לוותר על אחת? לשלב?  זו החתיכה בפאזל שהכי מקשה.

לגבי פוג' והירושימה הכוונה לקחת טיול מאורגן של יום כל אחד. אני לא יודעת אם כדאי ל"בזבז" יותר זה. הסיבה לקחת בהן טיול מאורגן (וגם אני אלרגית לכאלו) היא שנראה לי שיש בהן "יום" של מה לראות ואם אעשה את זה לבד אצטרך להשקיע לילה או יותר. כמובן שהייתי רוצה להיות שבוע בכל אחת מהן אבל הזמן קצר והמלאכה מרובה....

אם שכחתי משהו שנראה "בל יעבור" .......

לצפיה ב-'יש לך מספיק ימים'
יש לך מספיק ימים
15/02/2015 | 12:42
35
כתבת 18 ימים נטו, אולי תכתבי כאן איך לדעתך את רוצה לחלק את הימים כי אני
לא רואה בעיה. הירושימה יום אחד? לא תספיקי כלום, את תסעי 4 שעות תעשי מירוץ לראות את האתרים
ותחזרי עוד 4 שעות (או פחות אם תרדי בקיוטו) זו הכוונה? מה יש למהר?
לגבי פוג'י, מה הכוונה שלך לעשות ביום אחד, לרק טיול להסתכל בפוג'י (אם בכלל רואים את הפיסגה) ולחזור לאן?
טאקיימה הייתי, בקנאזווה לא הייתי. לנו הספיק שם יום (ולנו שם) למחרת נצלנו את "היום המבוזבז" ונסענו
לראות שליית פנינים (לתיירים כמובן) שהיתה חוויה מקסימה לדעתי.
קשה לייעץ לך אם לא תכתבי איך את רואה את הלו"ז שלך ואז נוכל להתייחס, גם אם יהיו חילוקי דעות ביננו.
לצפיה ב-'טיול של יום אחד להירושימה לא מספיק.'
טיול של יום אחד להירושימה לא מספיק.
15/02/2015 | 12:42
36
היא נמצאת מעל ל-350 ק"מ מקיוטו. גם ברכבת מהירה זה לוקח כמה שעות (בערך שעה וחצי לכל כיוון לפי אתר היפרדיה, תיקון למה שכתבתי קודם).
כדי להספיק לראות את מה שיש לראות בעיר וגם להיות במיאג'ימה צריך לדעתי יותר מיום ולפי שכתבה דניאלה, גם טיול מאורגן לשם יהיה ליומיים.

לצפיה ב-'לוז מתוכנן? בערך...'
לוז מתוכנן? בערך...
15/02/2015 | 22:20
3
30
8.5.15 נוחתת בבוקר בטוקיו - שלושה ימים. (מתלבטת אם לכלול בהם יום סיור בפוג'י או בימים לפני ההמראה.)
9.5.15 טוקיו
10.5.15 טוקיו
11.5.15 טוקיו
12.5.15 - טקאימה - יומיים? מהססת אם להוסיף יום ולהישאר בקנאזוואה?
13.5.15 - טקאימה?
14.5.15 - קיוטו (כולל יום להירושימה ומיאג'ימה - מצאתי סיור של יום אבל כמובן עדיין לא סגרתי)
15.5.15 - (פסטיבל בקיוטו)
16.5.15 - (פסטיבל בקיוטו)
17.5.15 - קיוטו
18.5.15 - קיוטו
19.5.15 - קיוטו
20.5.15 - קיוטו
21.5.15 - נארה
22.5.15 - נארה
23.5.15 - ?
24.5.15 טוקיו
25.5.15 - טוקיו
26.5.15 - טוקיו
27.5.15 הביתה

יש כבר מלון לטוקיו וקיוטו אבל ואפילו בטאקאימה הכל ניתן לשינוי וביטול - אין קנסות.

ספארקס
לצפיה ב-'הממ... נראה סביר אבל.. '
הממ... נראה סביר אבל..
16/02/2015 | 00:05
33
כמה הערות (על סמך דעתי האישית בלבד, כן? ):
1. טוקיו - אם עדיין לא סופי, הייתי מתחיל ביומיים, לא יותר בטוקיו ומזיז יום אחד לסוף ובאחד מהימים האלו נוסע לאיזור פוג'י (בסוף לא בהתחלה). הייתי משאיר את פוג'י לסוף כי בהתחלה תהיי קצת בהלם תרבות ויקח לך זמן להסתגל להבדלי השעות (זה כמו לחזור לארץ מניו יורק..) ולהבדלי התרבות

2. הירושימה ומיאג'ימה - לדעתי סיור של יום אחד מקיוטו זה פשוט טירוף. זו תהיה ריצה מטורפת, לא תספיקי להבין מה ראית ותבלי קרוב ל-4 שעות בדרכים בהלוך ובחזור (זה נטו שעה וחצי ברכבת המהירה לכל כיוון אבל אם הסיור המאורגן הוא באוטובוס זה הרבה יותר).
סידרת כך שיש לך מעל לשבוע סביב קיוטו. לא שאני חושב שאין מה לראות בקיוטו, להיפך, זה אחד המקומות המרתקים והמעניינים ביותר ביפן, אבל למה לתת ברוחב לב מעל לשבוע לקיוטו ולקמץ בלילה אחד לפחות להירושימה שהיא היעד הכי רחוק שיש לך (היא הכי דרומית מכל היעדים שבחרת והכי רחוקה מטוקיו).
הייתי עושה דבר כזה: הקצית יומיים לנארה, לא ברור אם זה עם לינה או לא (לדעתי אין צורך כי נארה נמצאת במרחק של חצי שעה מקיוטו ויום אחד מספיק).
קחי יום אחד מנארה ואת היום ללא הקצאה שיש לך אחרי נארה ותקצי אותם להירושימה ומיאג'ימה. אפילו לילה אחד שם יהיה עדיף מגיחה מעייפת מאוד לשני המקומות מקיוטו ביום אחד. אני הייתי מקצה שני לילות - מגיעים להירושימה בצהריים, מטיילים בעיר, למחרת כל היום מוקדש למיאג'ימה עד הערב (בגלל הגיאות והשפל סביב המקדש) ולמחרת את יכולה לקחת בבוקר/צהריים רכבת ישירות לטוקיו. 4 שעות וחצי ואת מגיעה.
אני גם הייתי מוריד יום אחד מקיוטו ומוסיף אותו לטוקיו. זו עיר כ"כ מטורפת שעד שלא מגיעים לשם לא מבינים את זה

3. לצערי לא יצא לי לבקר בטאקיאמה אבל מנסיונם של אחרים (חבר ובן משפחה שהיו שם) וגם חבר ביפן, רצוי לילה אחד שם לפחות בגלל המרחק מטוקיו. לגבי קנאזוואה, אני לא יודע להגיד לך כי לא הייתי.

אז הלו"ז עם השינויים שאני מציע ייראה משהו כזה:
טוקיו - שני לילות
טאקיאמה וקאנאזאווה  - לילה בכל אחת או שניים בראשונה תלוי בזמני נס.יעה בין שתי הערים (רק על סמל הצצה במפה, לא בדקתי מעבר לזה).
קיוטו - שבעה לילות - יום אחד יוקדש לנארה (הלוך חזור).
הירושימה ומיאג'ימה - שני לילות
טוקיו - כל השאר - יום אחד יוקדש לאיזור פוג'י

כאמור, זו דעתי הצנועה.

לצפיה ב-'אני מסכימה עם חלק מההצעות של anigodin'
אני מסכימה עם חלק מההצעות של anigodin
16/02/2015 | 09:27
1
45
נארא לא צריך יומיים.
טוקיו בהתחלה יום (כולל לילה) מקסימום, מבלי לנסוע לפוג'י, הוא צודק לגבי הג'ט לאג.
נארא - לא צריך יומיים.
טאקאיימה - אפשר יום אפשר יומיים המקום קטן יחסית אבל אין בעיה לשהות יומיים בקנאזוואה לא הייתי.
6 ימים קיוטו? נראה לי קצת מוגזם, אבל.....אם תורידי יום מקיוטו ויום מנארא סעי לך בנחת להירושימה ליומיים.
ובמקום 6 ימים טוקיו קחי לך יום לנסוע לפוג'י, ישארו לך 5 ימים טוקיו וזה לחלוטין מספיק לדעתי.
לצפיה ב-''
16/02/2015 | 10:06
2
לצפיה ב-'קיוטו - אתר הנסיעות הידוע פודור מסביר'
קיוטו - אתר הנסיעות הידוע פודור מסביר
16/02/2015 | 19:52
46
שש סיבות מדוע לבקר שם, אולי ה יתן לך עוד קצת רעיונות

לצפיה ב-'הר הפוג'י - כתבה מקסימה'
הר הפוג'י - כתבה מקסימה
19/02/2015 | 20:44
54
לצפיה ב-'פיליפינים'
פיליפינים
14/02/2015 | 20:33
4
68
האם יש למישהו השערה כמה כסף צריך לקחת לטיול של שבועיים? מלון וטיסות כבר שולמו
לצפיה ב-'השאלה מה אתה מתכנן לעשות שם...'
השאלה מה אתה מתכנן לעשות שם...
15/02/2015 | 11:06
3
16
לצפיה ב-'לטייל, מסאזים, לקנות מזכרות מקומיות, לצלול'
לטייל, מסאזים, לקנות מזכרות מקומיות, לצלול
15/02/2015 | 17:15
2
29
לצפיה ב-'הייתי לוקח באזור ה 40$ ליום'
הייתי לוקח באזור ה 40$ ליום
16/02/2015 | 15:52
27
וזה מכסה את מה שרשמת (לקחתי בחישוב שאתה אוכל טוב...).

למעט צלילה - לא יודע כמה צלילה עולה שם.

(אני תמיד מחשב סכום ליום, מכפיל במספר הימים ומוסיף 200$. שיהיה ליתר ביטחון...)
לצפיה ב-'בעקרון זה עבור צלילה'
בעקרון זה עבור צלילה
16/02/2015 | 16:15
24
לצפיה ב-'סרי לנקה \ זנזיבר'
סרי לנקה \ זנזיבר
14/02/2015 | 19:39
5
100
שלום לכולם
אנו שתי חברות בסביבות גיל 40 שמחפשות יעד לחופשת בטן-גב של כשבוע ביוני. שתינו היינו בחלק גדול מאיי יוון, בתאילנד וגם במקסיקו. 
הפעם אנו מחפשות יעד אקזוטי וחדש ומתלבטות בין זנזיבר לסרי לנקה...

המידע באינטרנט קצת מבלבל - אשמח לכל טיפ ממי שביקר באחד מהיעדים האלו או שמע ממי שביקר שם: מה היא העונה המומלצת? איך מגיעים? עלות מחייה (אוכל, תחבורה וכד') , אתרים מעניינים למקרה וימאס לנו לרבוץ על החוף, אזור מומלץ לשהייה וכל טיפ אחר או מידע שימושי....

תודה
לצפיה ב-'תלוי איזו מין חופשה אתן מחפשות'
תלוי איזו מין חופשה אתן מחפשות
14/02/2015 | 23:39
1
101
הייתי בשני המקומות אבל די מזמן. אם אתן רוצות חופים מרהיבים כמו בגלויות + מקומות לטייל בהם הייתי אומרת זנזיבר. האי קומפקטי ואפשר להתמקם במקום אחד או מקסימום שניים ולחרוש אותו בקלות בשבוע. ויוני נחשב החודש הכי טוב מבחינת מזג האויר.
בסרי לנקה החופים פחות מוצלחים אבל יש יותר מה לראות ולעשות: שמורות טבע, מקדשים, תרבויות וכו'. יוני הוא חודש של מונסונים וזה אומר שהחופים הטובים יותר, בקצה הדרומי של האי, הם מחוץ לתחום. אבל עדיין תוכלו להתמקם בצד המזרחי ולטייל באי.

לצפיה ב-'תודה ! '
תודה !
15/02/2015 | 02:07
61
כפי שכתבתי, מחפשות בטן-גב, מנוחה על החוף, מסעדות ופאבים טובים, נוף יפה ואווירה טובה..

משום מה קיבלתי את הרושם שזנזיבר הוא מקום למשפחות וזוגות בירח דבש
לצפיה ב-'הייתי בשתיהן לעניות דעתי '
הייתי בשתיהן לעניות דעתי
15/02/2015 | 10:40
92
החופים בזנזיבר מריהיבים יותר . אבל סרי לנקה מעניינת יותר . ויכולה להתאים לטיול ארוך יותר גם של חודש שבוכע לסרי לנקה קצר מדי כמו כן ביוני מזג האוויר בסרי לנקה לא משהו  בזנזיבר מעולה  . מכוון שאת אומרת  שבוע ביוני  אז זניזיבר. זנזיבר  לא יקרה . כיום יש דילים שם טיסה ומלונות דרך ארקיע . עלויות מחייה מאוד מאוד זולות . ארוחה של דגים טעימה כ15 ש"ח לאדם בדוכני רחוב אפשר גם בזול יותר . 

לצפיה ב-'זנזיבר בלי לחשוב פעמיים'
זנזיבר בלי לחשוב פעמיים
15/02/2015 | 11:04
80
זה מקום מושלם לבטן גב בנוף יפיפה.
אם אתן בקטע של להגיע עד סרי לנקה, אז עדיף כבר להגיע למלדיבים. החופים הכי מדהימים שראיתי :)

(לסרי לנקה לא הייתי נוסע בשביל חופים בכל מקרה. הם לא משהו בכלל)
לצפיה ב-'תודה למשיבים! זנזיבר נבחר ברוב קולות. אחזור לספר איך היה '
תודה למשיבים! זנזיבר נבחר ברוב קולות. אחזור לספר איך היה
15/02/2015 | 22:07
54
יש למישהו הצעות קונקרטיות ? מלון מסויים ? מסעדה או אתר שאסור לפספס ? וכדומה ...

לצפיה ב-'לאן מתאים לטוס בחגי תשרי למשך חודש?'
לאן מתאים לטוס בחגי תשרי למשך חודש?
14/02/2015 | 18:44
5
79
אני רוצה לטוס למרכז אמרקיה, הודו או דרום אמריקה לחודש בספטמבר.

יש לכם המלצות למזג האויר בתקופה הזו?
אני גם טס לבד ותוהה איפה חוץ למ״מטייל״ אפשר למצוא שותפים לטיול כזה?
לצפיה ב-'מסתבר שישנם רבים המחפשים שותפים/שותפות לטיולים בחו"ל'
מסתבר שישנם רבים המחפשים שותפים/שותפות לטיולים בחו"ל
14/02/2015 | 19:07
75
לצפיה ב-'נראה לי שבמרכז אמריקה מזג האוויר הכי טוב בתקופה הזאת'
נראה לי שבמרכז אמריקה מזג האוויר הכי טוב בתקופה הזאת
15/02/2015 | 11:14
16
לצפיה ב-'בספטמבר במרכז אמריקה זו העונה הגשומה.'
בספטמבר במרכז אמריקה זו העונה הגשומה.
19/02/2015 | 08:11
2
4
לצפיה ב-'באיזה אתר תיירות ניתן לראות תחזיות שנתיות כאלה?'
באיזה אתר תיירות ניתן לראות תחזיות שנתיות כאלה?
19/02/2015 | 11:14
1
11
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/02/2015 | 11:16
11
גם באתר למטייל, אני יודעת כי הייתי בהרצאה על מרכז אמריקה ושם דיברו על עונות מומלצות
לצפיה ב-'מתי לקנות כרטיס ללונדון אחרי פסח ?'
מתי לקנות כרטיס ללונדון אחרי פסח ?
14/02/2015 | 16:58
13
96
אני רוצה לצאת בין ה10-12 לאפריל בסוף החג

כדי לחכות למבצעים בגלל שזה אחרי פסח ?
לצפיה ב-'זו התחלת שיא העונה. לחכות למה?'
זו התחלת שיא העונה. לחכות למה?
14/02/2015 | 17:05
11
39
לצפיה ב-'חשבתי שהשיא זה בחופשים..'
חשבתי שהשיא זה בחופשים..
14/02/2015 | 17:12
4
87
או לפחות יוני יולי אוגוסט..

ממתי אמצע אפריל לא בחגים זה תחילת שיא העונה ?
לצפיה ב-'מה לעשות והגויים הם אנשים משונים. אצלם מאפריל ועד ספטמבר זה '
מה לעשות והגויים הם אנשים משונים. אצלם מאפריל ועד ספטמבר זה
14/02/2015 | 17:36
3
107
השיא. גם אני חושב שזה השיא. הביקוש עולה בעונה זו וגם המחירים. מה הטעם לחכות אם המחירים יהיו מטורפים?
לצפיה ב-'חשבתי שהיא רוצה לטוס מת"א ללונדון..'
חשבתי שהיא רוצה לטוס מת"א ללונדון..
14/02/2015 | 17:44
2
69
הלואי שהיו באים מספיק גויים לישראל כדי להשפיע על מחירי הטיסות ללונדון,

לפי דעתי רוב הטסים בקו הזה הם ישראלים ואנשים עסקים,
ברור שיש גם תיירים אבל גם באפריל הם לא אלה שישפיעו על מחיר הכרטיס
לצפיה ב-'זה לא משנה. מקומות פופולריים כאלה מתייקרים ככל שמתקרב'
זה לא משנה. מקומות פופולריים כאלה מתייקרים ככל שמתקרב
14/02/2015 | 18:12
45
המועד ואני כבר לא מדבר על התייקרות מלונות. תמיד יש כמובן מזל של מתחילים, המצליחים ליפול על ביטול ועידת המזרח התיכון החדש, לזכות בטיסה במחלקת עסקים וסוויטה מלכותית ב-1200 פאונד לשבוע.
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
14/02/2015 | 18:46
52
בשנה שעברה טסתי ללונדון (לשבוע) כמה ימים אחרי פסח. מחירי טיסת החזור באיזיג׳ט עלו ועלו (אני קניתי בזול כשפתחו את לוח ההזמנות ועקבתי בשביל הכיף) ושברתי את הראש מה קורה שם. פתרון התעלומה: יחד אתי חזרו לארץ ה-מ-ו-ן צעירים מקומיים (חלקם עם משפחות) שלמדו בישיבות בארץ, נסעו ללונדון לחג ובדיוק עמד להתחיל להם הסמסטר... כך שיש הפתעות.
לצפיה ב-'אומרים'
אומרים
14/02/2015 | 17:13
5
96
שהמשיח בדרך.
לצפיה ב-'שמעתי על המשיח. אני מעדיף לחיות את היום ולא לחכות לאיזה'
שמעתי על המשיח. אני מעדיף לחיות את היום ולא לחכות לאיזה
14/02/2015 | 17:37
2
65
חמור על חמור.
לצפיה ב-'חמור לבן.'
חמור לבן.
14/02/2015 | 17:42
17
לצפיה ב-'הם אומרים שהם מאמינים שהמשיח יגיע היום'
הם אומרים שהם מאמינים שהמשיח יגיע היום
15/02/2015 | 15:48
28
או לפחות בזמן הקרוב מאוד.
אמונה מאוד יפה אבל לא מצאתי אחד שמוכן להלוות לי 100000$ ולקבל סכום כפול בחזרה כשהמשיח יגיע. צדיקים לא רוצים שאפסיד כסף.
לצפיה ב-'מָה עִנְיָן שְׁמִיטָה אֵצֶל הַר סִינִי ?'
מָה עִנְיָן שְׁמִיטָה אֵצֶל הַר סִינִי ?
15/02/2015 | 13:39
1
36
שאלתי על טיסה ללונדון ולא על חמור לבן להר הבית..
לצפיה ב-'סינדרום ירושלים.'
סינדרום ירושלים.
15/02/2015 | 14:05
12
לצפיה ב-'כמה חשוב לך לטוס דווקא במועדים האלה?'
כמה חשוב לך לטוס דווקא במועדים האלה?
15/02/2015 | 15:30
38
מחירי טיסות עניין גמיש.
כשלא נמצאים זמן ביקוש (חופשות משרד החינוך) הם יכולים לעלות או לרדת, אי אפשר לדעת מראש.
אם היו יודעים מראש כו-לם היו מנסים לקנו בזמן הזול ביותר ואז המחירים היו עולים בגלל הביקוש הגבוה והוא כבר לא היה הזמן הזל ביותר .

תבדוק מחירים עכשיו.
אם חשובים לך התאריכים המדוייקים ויש טיסות במחירים סבירים - לא הייתי מחכה.
אם לא קריטי לך - תחליט אם להמר.
לצפיה ב-'הזמנת רכב '
הזמנת רכב
14/02/2015 | 16:18
6
102
אשמח לתובנות בעניין.
10 ימים בהולנד. רוצה בשדה לקבל הרכב ובהתאם להחזיר גם בשדה..
 מה הפרטים שצריך לשים לב כשמזמינים רכב מראש  ? 
זוג +2  ילדים ( חובה גם בוסטר)
לצפיה ב-'ברגע שאתה מזמין דרך אתר ישראלי'
ברגע שאתה מזמין דרך אתר ישראלי
14/02/2015 | 19:20
80
אתה מקבל הכל בכתב, כלומר כל מה שמכוסה. מה שלא כתוב (למשל גחון של הרכב, שמשות) לא מכוסה.
יש חברות שמבטחות גם את ההשתתפות העצמית - וזה מאד כדאי, ויש חברות שאתה צריך לשלם את ההשתתפות העצמית והם יחזירו. אלו הדברים שעליך לשים לב, מה כן ומה לא. אפשר גם לנהל מו"מ עם החברות הישראליות, בעיקר אם אתה חבר באיזו שהיא אגודה או כרטיס אשראי.
לצפיה ב-'אם אתה מבצע את כל הטיול עם הרכב'
אם אתה מבצע את כל הטיול עם הרכב
14/02/2015 | 23:27
3
65
מהנחיתה ועד ההמראה חזור - תביא בוסטר מהבית. תעריפי השכירות הם עושק מטורף (כי אפשר). השכרה של בוסטר לשבוע עולה כמו 50% מהמחיר שלו. תלוי חברה, אבל לא פחות מ-10 יורו ליום. יש לוודא היטב שחברת התעופה לא תגזור עליך קופון מהצד השני. באיזיג'ט למשל זה לא בעיה. באל-על זו נחשבת ליחידת מטען. בקיצור - לבדוק.
לצפיה ב-'באל על אפשר לעלות עם בוסטר למטוס ולא נחשב כיחידת מטען'
באל על אפשר לעלות עם בוסטר למטוס ולא נחשב כיחידת מטען
15/02/2015 | 08:01
2
52
בבידוק צריך להגיד שעולים עם הבוסטר והם שמים מדבקה מיוחדת עליו.
הנסיון שלי עם בוסטר שהוא מושב בלבד וללא גב.
אם מדובר על בוסטר בסגנון של כסא תינוק - אולי כדאי לבדוק מול חברת התעופה.
לצפיה ב-'יש חבאות שמאפשרות לשלוח ככבודה חריגה'
יש חבאות שמאפשרות לשלוח ככבודה חריגה
15/02/2015 | 11:51
43
ובחינם - בוסטר לרכב, גם מהסוג הגדול, וגם כיסא תינוק גדול

חינם

ניסינו עם איזיג'ט ווולינג וישראייר
לצפיה ב-'לפי הכללים היבשים'
לפי הכללים היבשים
15/02/2015 | 14:29
43
אפשר לעשות את זה רק כאשר יש לילד כיסא משלו (לא רלוונטי מגיל שנתיים והלאה - כי זו חובה), ורק אם יש על הכיסא מדבקה המאשרת את עמידתו בתקן לשימוש בכלי טיס. לא לכל הכיסאות יש תו תקן כזה ואז הוא עלול להיות מתויג כמטען ולהיות מחויב בהתאם.
בקיצור - צריך לבדוק את הנושא היטב ולהימנע מחיובי יתר, שהם מנופחים לגמרי ויכולים להגיע ל-100$ לכיוון.
לצפיה ב-'ראשית חוכמה אתה צריךלדעת מה אתה רוצה/צריך'
ראשית חוכמה אתה צריךלדעת מה אתה רוצה/צריך
15/02/2015 | 15:25
42
אתה צריך לדעת כמה מטען אתה לוקח. אין דין משפחה עם שתי מזוודות (ובוסטר) כדין משפחה עם 4 מזוודות וטיולון.
כמה נהגים יהיו? אחד? שניים?
מה שעות הקבלה וההחזרה של הרכב?
האם נוסע למדינות נוספות ואיזה?
האם הרכב צפוי לעלות על מעבורת?
ביטוחים? השתתפות עצמית?

בקיצור כל עוד לא תדע מה אתה רוצה יהיה אפשר לבלבל אותך בהמון הצעות.
לצפיה ב-'לינה בפריז'
לינה בפריז
14/02/2015 | 14:10
6
136
אבקש המלצות על מלון במרכז פריז, (3 כוכבים), במחיר סביר , לזוג בפסח
בתודה מראש לכל הממליצים:(
לצפיה ב-'פסח הקרוב? המחירים יהיו בשמיים. בכל מקרה, מלון'
פסח הקרוב? המחירים יהיו בשמיים. בכל מקרה, מלון
15/02/2015 | 08:20
2
97
בו הייתי פעמיים וזוכה לסקירות נהדרות כמו גם סביבה נהדרת הוא LENOX MONTPARNASSE.
רקע וחומר על פריז יש?
לצפיה ב-'לינה בפריז'
לינה בפריז
17/02/2015 | 20:47
1
16
יש מידע בסיסי, אבל כל טיפ יתקבל בברכה
לצפיה ב-'אני אשמח לקבל מייל במסר ואז אעביר שפע מידע.'
אני אשמח לקבל מייל במסר ואז אעביר שפע מידע.
18/02/2015 | 15:29
11
לצפיה ב-'הום לטין . לדעתי המחיר ממש לא יקר '
הום לטין . לדעתי המחיר ממש לא יקר
15/02/2015 | 10:35
79
והמיקום פגז . 
לצפיה ב-'תנסו את זה'
תנסו את זה
15/02/2015 | 17:14
60
מלון צנוע עם המלצות טובות אבל לא הייתי בו ראיתי אותו מקרוב והוא נראה חביב
הוא כנראה די זול

אם תהיו בו אשמח אם תעדכנו במסר איך היה

לצפיה ב-'מאוד ממליץ על הדירה הזאת'
מאוד ממליץ על הדירה הזאת
18/02/2015 | 17:56
19

הייתי לפני שנה.
מיקום מעולה, דירה מרווחת ומודרנית, יותר זול מרוב המלונות.
לצפיה ב-'טאייפה וסינגפור'
טאייפה וסינגפור
14/02/2015 | 13:18
17
79
שלום

יצא לי להיות 3 לילות בטאייפה ושלושה לילות בסינגפור. 
לגבי טאייפה מאחר ולא ממש דוברים שם אנגלית להצטרף לטיולים מאורגנים יומיים כאלו. 
בסינגפור הבנתי שמדברים אנגלית ואין בעייה לעשות לבד. 

ברצוני לשאול לגבי טאייפה. האם היא זולה? הבנתי שסינגפור יקרה. 
איפה כדאי ללון בטאייפה? איפה בסינגפור?
האם ניתן להסתדר לבד? 
3 לילות בסינגפור ושלושה לילות בטאייפה יימצו ביקור?
איך מגיעים משדה התעופה בסינגפור ובטאייפה לעיר? 

תודה
לצפיה ב-'סינגפור'
סינגפור
14/02/2015 | 14:49
95
הייתי שם ב-2010 בענייני עבודה פחות מ-4 ימים.
זו מדינה מאוד קטנה - השטח שלה הוא בערך שליש מזה של גוש דן וגרים שם מעל ל-4 מליון תושבים...
רובם במגדלים שחלק גדול מאוד מהם נבנה ע"י הממשלה.
אפשר בהחלט לראות את סינגפור בשלושה ימים אם כי אני לא בטוח אם הייתי נוסע לשם כיעד לטיול.
האטרקציות העיקריות זה הגלגל הענק שמתחתיו יש שוק שמעוצב כמו רחוב ואמור לשחזר את התקופה בה מוכרי מזון היו מסתובבים ברחובות עם עגלות ומוכרים אוכל. אכלתי שם את הדים-סאם הטעים ביותר שאכלתי מימיי.
על הגלגל הענק הייתי מוותר - כמו שאמר לי הבחור במלון - אם אתה רוצה לראות את העיר מלמעלה, תעלה למרפסת של מרינה ביי סנדס, זה עולה פחות ואפשר לראות את הגלגל הענק. מרינה ביי סנדס זה אותו פרוייקט ענק שבנה שלדון אדלסון ממול לגלגל הענק. שלושה מגדלים בגובה של 50-60 קומות שמחוברים בחלקם העליון ע"י מרפסת ענק שיש עליה בריכת שחיה שתיתן לך את ההרגשה שאתה מרחף באויר ומסעדה כנראה לא זולה (לא בדקתי). בקומה התחתונה יש כמובן קניון ענק.
מעבר לזה יש כמה קניונים ויש מבשלת בירה של פאולינר אם זה מעניין אותך. בערב יש שם (או לפחות אז היו) הופעות של זמרים מקומיים.
חבר מהעבודה שהיה שם לפניי אמר שהרובע ההודי בעיר ממש הזכיר לו את הודו.
לגבי אוכל - יש לך אוכל אסייתי מכל הסוגים והמינים - סיני, מלזי, הודי וכו'. בגלל הקרבה למלזיה יש הרבה אוכל מלזי והוא חריף אש.
כמובן שיש גם אוכל מכל סוג אחר. אכלתי שם שווארמה מעולה בדוכן של אירנים.
כן, יש שם אנשים בני כל הדתות - נוצרים, בודהיסטים, הינדואיסטים, מוסלמים וכו'. וכולם חיים בסובלנות הדדית כי ככה הממשלה החליטה. השלטון שם לכאורה הוא דמוקרטי, בפועל הוא לא ממש כזה אבל אנשים לא מתקוממים כי הכלכלה שם משגשגת.

אשר להגעה לעיר משדה התעופה, הגעתי לשם אחרי טיסה מאוד ארוכה דרך הונג קונג (צירוף גרוע של טיסות שבחרו בשבילי בעבודה) קרוב לחצות. לקחתי מונית ישר למלון. נהגי המוניות שם נחמדים מאוד ויפתחו איתך שיחה בקלות. כשהם יגלו שאתה ישראלי, אם הם מבוגרים הם יעלו זכרונות מסוף שנות ה-60, אז סינגפור קיבלה עצמאות וקיבלה עזרה כלכלית וצבאית מישראל וכולם זוכרים את הישראלים הנחמדים שבאו לעזור להם אז

לגבי לינה - אני ישנתי בהולידי איין אטריום אבל לא שילמתי עליו... זה מלון מצוין אבל אני לא זוכר את העלות שלו. ארוחת הבוקר שם הייתה מצוינת.

נ.ב.
בתמונה המצורפת מצולם שלט שמסביר למה רמת הפשיעה שם נמוכה.

ועוד משהו - חם שם. מאוד. לח בטירוף. החלפתי 3 חולצות ביום.
לצפיה ב-'לדעתי אין בעית אנגלית בטאיפיי'
לדעתי אין בעית אנגלית בטאיפיי
14/02/2015 | 17:49
2
55
באיזה תקופה אתה גר ומה התקציב - רמת המגורים שאתה מצפה לה?
בטאיפיי המון היצע של איירבינבי. אני מכיר לפחות ישראלי אחד שמשכיר שם חדר.
שלושה לילות בטאיפיי זה מינימום בלי לצאת מהעיר. יש כמה איזורים טבעיים/שמורות סמוכים לעיר עם גישה נוחה.
אני חושב שטייוואן ראויה לקצת יותר... (נהיה שם בחודש הבא לזמן קצר מידי)

נראה שממוצע של 100-150$US יהיו מספיקים ליום כולל לינה, אוכל, כניסות ותחבורה. אפשר בפחות ואפשר ביותר.
לצפיה ב-'אהיה שם בחודש הבא'
אהיה שם בחודש הבא
14/02/2015 | 18:24
1
44
לשלושה לילות ואני מתכוון להשאר רק בעיר. מאמין שאקח גם את הטיולים המאורגנים היומיים האלו שמציעים חברות סיניות כאלו או אחרות באנגלית. 
מצאתי בבוקינג מלון שנקרא YOMI באזור ZAHONGSHAN שהוא גם קרוב למטרו וקיבל המלצות טובות. הוא במחיר סביר (סביב ה 112 דולר ללילה עם ארוחת בוקר). 

בסינגפור יש גם המון מבחר מלונות ואני תוהה אם לא שווה לי להוסיף קצת יותר למרות שגם בסינגפור הבנתי שיש MRT מעולה שמגיע לכל האי
לצפיה ב-'לא מכיר טיולים מאורגנים, '
לא מכיר טיולים מאורגנים,
14/02/2015 | 20:26
39
אם כי כשאני חושב על פעילות כמו שוטטות בשווקי אוכל אינסופיים, בילוי במרחצאות חמים או טיול בשמורות - קשה לי לחשוב עליהם במסגרת מאורגנת.
לצפיה ב-'סינגפור'
סינגפור
14/02/2015 | 21:24
49
היינו בסינגפור לפני כשנה.

ממליץ מאוד ללון במלון מרינה ביי סנדס. לנו שדרגו את החדר וקיבלנו חדר ענק בקומה 41 שצפה על הגנים.
חדר שצופה לעיר יוקרתי יותר משום מה.

את ארוחות הבוקר אכלנו בבית קפה, קופי בין, בקניון הסמוך ופעם אחת עלינו למסעדה ליד הבריכה, ארוחה מדהימה.

את החוויות מהבריכה קשה להעביר, זה משהו של פעם בחיים.

ההגעה למלון והחזרה לשדה התעופה היו במונית בעלות של כ-20 דולר סינגפורי.

כולם מדברים שם אנגלית וכל השילוט הוא קודם כל באנגלית.
מציע לצאת בבוקר לכיוון קניון מוסטפה, לשוטט ברובע ההודי לכיוון קניון המחשבים ורחוב בוגי.
משם לקפוץ לרובע הסיני.

רחוב אורצ'רד הוא הרחוב המרכזי עם קניונים בכל מקום.
יש אפשרות לעבור בין המבנים ולא חייבים לצאת לרחוב בדרך כלל.
בכל קניון יש פוד-קורט עם מגוון מזנונים מכל העולם.

בערב אפשר לצאת לבלות בקלארק קווי, המון פאבים ומסעדות.

את הכרטיס של הרכבת התחתית לא זורקים בסוף הנסיעה, אפשר להטעין אותו שוב עד 6 נסיעות
לצפיה ב-'סינגפור'
סינגפור
15/02/2015 | 11:38
11
57
אמרו לפני דברים נכונים ואוסיף עוד מספר טיפים.

הייתי מספר פעמים ובפעם האחרונה לפני מספר שנים.

הרכבת המהירה, MRT, נעה בחלקה מתחת לקרקע ובחלקה מעל. מקיפה את כל האי ואפשר למעשה להקיף את כל המדינה בנסיעת רכבת אחד.
המלצה - אסור לאכול או לשתות ברכבת. אין אח"כ "לא ידעתי, לא הבנתי, רק שלוק". כדאי להקפיד. הקפדה יתרה בכלל על ניקיון והשלכת פסולת.
לגבי מקומות תיור - הייתי מציע גם את הרובע ההודי (שהוזכר כאן -  Little India) וגם את הרובע הסיני (מרוחקים למדי אחד מהשני). שניהם מובילים את המבקר למרחק רב במיקום ובזמן ומעניקים תחושה של ביקור במדינות המקור (כדא לזכור שהסינגפורים אינם "עם" במובן הרגיל שאנו מכירים, אלא קבוצות אתניות שונות, בעיקר סינים ואח"כ הודים שהתחברו לכדי מדינה).

אני ממליץ לקפוץ לביקור בפארק הציפורים בג'ורונג. פארק יפה ומרשים. הרכבת מגיעה כמעט עד לפארק. לידו גם גן יפני מרשים שיכול לגזול עוד שעה שעתיים.
כדאי להסתובב בעיר ולהתרשם מהבנייה הקולוניאלית, בין אם זה במלון ראפלס, ששווה ערב בירה בלובי, או בבנייני המימשל, מדרום לנהר. ואם הזכרנו נהר, אז לאורך גדתו הדרומית באזור הסיטי כמות רבה מאד של מסעדות, עם מאכלים מכל העולם. אבל פעיל עד סביבות 8 בערב לערך, אחרי שכל בניני המשרדים מתפנים. אח"כ אפשר לעבור לגדה הצפונית ומערבה יותר.
"קניון המחשבים" נקרא SIM LIM, ויש שם גםמעבר למחשבים. 5. או 6 קומות, כשהכל מרפסות באמצע, ואפשר להרכיב שם ולקנות כל דבר אלקטרוני שרוצים, מהשורה הראשונה ועד ל"שאריות" ייצור.
אם אוהבים מאכלי ים, לא לוותר על נסיעה על ה - ECP (בכיוון השדה) למרכז מאכלי הים. הרבה מסעדות, הרבה אווקריומים והרבה טעים וחריף. במחשבה שנייה, גם אם לא אוהבים, שווה ביקור בשעות הערב. להתרשמות.
לגבי לינה - לאורך אורצ'ארד, בצד האחורי לכל אורך הרחוב - יכול להיות טוב, גם באזור המזרחי יותר, באזור בוגיס, אזור צעיר ונחמד.
ובכלל, לרדת מהרכבת בתחנת Raffles Place ולצאת לטייל חופשי באזור, בלי תכניות....
לצפיה ב-'מרינה מנדרין זה מלון יקר מאוד'
מרינה מנדרין זה מלון יקר מאוד
15/02/2015 | 11:45
10
52
אין לי כוונה להוציא מעל אלף שקל ללילה :)
מה שכן אני בהחלט אעלה למרפסת של המלון לבריכה למעלה. יצא לך להיות שם?

איך זה הולך עם ה MRT? קונים כרטיס יומי? או למספר ימים? ה MRT זול? והאם ה MRT ברור ופשוט או מסובך?

לגבי לינה אני ממש בהתלבטות. מצד אחד יש מלונות טובים יותר ומרכזיים כמו הולידי אין CLARK QUAY, או הולידי אין ORCHARD. 
מצד שני מצאתי מלון חביב שנקרא BIG באזור BUGIS שהוא גם קרוב ל MRT אז אני בהתלבטות אם ללכת על משהו קצת מושקע יותר או פחות . 
יש גם מלונות ברמה גבוהה באזור CHINA TOWN אבל אמרו לי שלא הכי כדאי ללון שם. 
מה כדאי לדעתך?

תודה!
לצפיה ב-'אני הייתי מציע ללכת על אזור בוגיס'
אני הייתי מציע ללכת על אזור בוגיס
15/02/2015 | 11:51
45
לא הייתי בבריכה למעלה.

אני ממש לא זוכר איך התשלום ברכבת. עברו כבר איזה חמש שנים. אבל אני בטוח שתגיע, תשאל, ותדע. המדינה נוחה מאד. דרך אגב - האנגלית היא שפה רשמית ראשונה. ה MRT פשוט מאד. אתה בודאי יכול למצוא מפה כאן ברשת. בקווים העיקריים: יש קו מזרח-מערב שמסומן  EW. התחנות EW2 , EW1וכן הלאה. קו צפוני שמסומן N והתחנות באותה שיטה ועוד קו קצר C. כולם נפגשים במרכז העיר,  באזור  Raffles City (עוד קניון מרובה קומות....). קיימים עוד קווים (NE, CC והארכה לקו מזרח-מערב עד לשדה התעופה) , שמכסים אזורים נוספים.
לצפיה ב-'ועוד שאלה קטנה'
ועוד שאלה קטנה
15/02/2015 | 11:54
8
41
איך מגיעים מהשדה תעופה לעיר? נגיד לאזור של BUGIS? שווה לקחת מונית או שהמחירים בשמים?
מה זה קניון מוסטפה?
כמה עולה במרינה ביי סנדס לעלות שם למרפסת? יש לכם שמץ?

ומה יש עוד לעשות בסינגפור?
רשמתי לפניי את 
Little India
China Town
רחוב בוגי
קניון המחשבים SIM LIM

מה עוד יש לעשות בעיר? (למעט מוזיאונים)? או בקיצור דברים שהם MUST לתייר שפעם ראשונה בעיר. 

תודה
לצפיה ב-'ראשית'
ראשית
15/02/2015 | 12:04
42
אפשר להשתמש בה כדי להגיע מהשדה או לקחת מונית.
כאתר ביקורים יש גם את האי סנטוזה, ובו פארק שעשועים וחופי רחצה.
רחוב אורצ'ארד עצמו הוא מוקד ביקור, כולל כל הקניונים שבו, כשלעיתים אתה אפילו לא מרגיש איך עברת בין אחד לשני.
קניון מוסטפה (Mustafa Center) נמצא באזור ליטל אינדיה. http://www.mustafa.com.sg/
אני ממליץ להיעזר בגוגל לגבי נקודות ספציפיות.
לצפיה ב-'אה, זה לא "רחוב בוגי"'
אה, זה לא "רחוב בוגי"
15/02/2015 | 12:07
5
50
האזור נקרא בוגיס. Bugis.
לצפיה ב-'המון תודה על המפה :)'
המון תודה על המפה :)
15/02/2015 | 12:30
4
28
מאמין ש 2 ימים מלאים יספיקו לי בעיר לא?

בקניון מוסטפה הזה היית? שווה?

האמת שאני מגיע מסין כך שאת הקניות אני הולך לרכז בסין. לא מאמין שאמצא מחירים זולים יותר בסינגפור בכל הנוגע לקניות
לצפיה ב-'כמה זמן בסינגפור'
כמה זמן בסינגפור
15/02/2015 | 12:55
2
46
זו שאלת מיליון הדולר (הסינגפורים).
יש כאלה ש"יבינו" את העקרונות תוך יום, ויש כאלה שיצטרכו שבוע. אבל יותר מזה לא צריך, לדעתי. מספר מוקדים מעניינים והיתר זה עוד קניון ועוד מרכז קניות. ואם אתה מקצה רק יומיים, אז זה מספיק. ואם תקצה 3 - גם טוב.
לא הייתי במוסטפה, אבל הסתובבתי באזור ההודי. מי שלא היה בהודו, (וגם מי שהיה) יקבל כאן שוק הודי "בקטן", נקי יותר ואסטתי יותר.
לצפיה ב-'יש לי פחות או יותר שלושה ימים מלאים'
יש לי פחות או יותר שלושה ימים מלאים
15/02/2015 | 13:53
1
23
אני פחות בעניין של קניות וקניונים במיוחד שאני הולך לרכז את הקניות בסין (יותר זול מסינגפור זה בטוח). 
האזור של LITTLE INDIA זה אזור גדול?
לצפיה ב-'לגבי קניות'
לגבי קניות
15/02/2015 | 14:02
31
נראה לי שבסינגפור תוכל גם למצוא מותגים איכותיים במחירים נמוכים.
לגבי ליטל אינדיה - לא יודע מה זה "גדול", ותלוי מה אתה רוצה לעשות. אבל אני שוב ממליץ להיעזר בחבר גוגל.

לצפיה ב-'לא, לא שווה לבזבז את הזמן ב"מוסטפה" בעיקר שאת הקניות תרכז '
לא, לא שווה לבזבז את הזמן ב"מוסטפה" בעיקר שאת הקניות תרכז
15/02/2015 | 17:05
38
בסין.
מוסטפה הוא קניון שאפשר למצוא בו הכל מכל אבל לא באמת דברים איכותיים.
מכל המקומות בסינגפור דווקא מליטל אינדיה לא ממש התרשמתי. אבל.... אם אפשרי להגיע בזמן התפילה והטקסים במקדש שם, זה שווה. משהו שלא מהעולם הזה. חוויה חוויה.
יש מקדשים ששווה לבקר ברובע הסיני.
יש את האיזור המלאי. איזור שקט להפליא בניגוד לרעש ולהמולה ששוררים באיזור הסיני.
יש מוזיאונים בהחלט ראויים.
שווה לבקר בסאפרי לילה.
יש הרבה מה לראות אבל שלושה ימים לא יספיקו וגם לא לכל מקום אפשר להגיע בקלות ללא רכב.
לצפיה ב-'מרינה ביי סנדס'
מרינה ביי סנדס
15/02/2015 | 12:32
36
ב-2010 עלה 20 דולר סינגפורי לעלות למעלה.
לצפיה ב-'אקספדיה קנתה את אורביטס ORBITS'
אקספדיה קנתה את אורביטס ORBITS
14/02/2015 | 10:05
2
108
זו תהיה חברת תיירות אינטרנטית ענקית. אורביטס תמשיך לשמור על שמה. התחרות של החברה המאוחדת תהיה נגד פרייסליין בעיקר.

לצפיה ב-'אם אתם במקרה בסביבה - הוליווד, ל.א., מאלזיה, יש חדרים חוץ מ-'
אם אתם במקרה בסביבה - הוליווד, ל.א., מאלזיה, יש חדרים חוץ מ-
14/02/2015 | 16:18
67
הוליווד היכן לישון ולאכול עפ"י הניו יורק טיימס

קוריאה טאון לוס אנג'לס

מאלזייה (אחד האיים)

מרדי גרא ניו אורליאנס

יש חדרים חוץ מאשר באתר AirBnB ואולי שווה לנסות דרכם דוקא

7 אתרי אינטרנט שיצילו אתכם ממלכודות תיירים (על פי הדה מרקר)
לצפיה ב-'מסתמן שיהיו שני ענקים בשוק'
מסתמן שיהיו שני ענקים בשוק
15/02/2015 | 15:33
49
בשורה רעה לבעלי העסקים, לא יודע לגבי הנוסעים.
מצד שני עלי אקספרס ועוד חברות הודיעו על כוונה להיכנס לשוק, אולי התחרות דווקא תגדל
לצפיה ב-'לונדון'
לונדון
13/02/2015 | 23:43
17
264
היי
אחרי כמה שנים שלא היינו שם, אנחנו חוזרים לסופש משפחתי בלונדון. משפחה עם ילדים בגיל 18 ו23. 
אנחנו מחפשים למצות את העיר מבחינה תירותית, אם כי, לא תיירותית מדי.
כיצד הייתם מחלקים 3 וחצי ימים בעיר? באיזה איזור הייתם מציעים להתגורר?
לצפיה ב-'לו רק הייתם נוקבים בתחומי עניין....'
לו רק הייתם נוקבים בתחומי עניין....
15/02/2015 | 15:37
128
יש כאלה שהיו מוציאים לפחות יומיים על שופינג, יש כאלה ששלושה על מוזיאונים.
אחרים היו הולכים להמון מחזות
במגבלות הפרמטרים שנתת אני ממליץ להתגורר בתחומי ZONE1 א ZONE2
לצפיה ב-'בקטנה,אם לא הייתם'
בקטנה,אם לא הייתם
15/02/2015 | 15:59
120
שוק בורו , שוק אוכל שווהההההההה. בעיקר בסופי שבוע.
המוזיאון של שרלוק הולמס- אם אתם בעניין. מוזיאון קטן חמוד ומלא הומור.
לצפיה ב-'בריטיש מוזאום, גני קיו, מוזאון השעוה, גלגל העין של לונדון'
בריטיש מוזאום, גני קיו, מוזאון השעוה, גלגל העין של לונדון
15/02/2015 | 17:52
93
רח' אוקספורד.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/02/2015 | 00:42
1
100
אנחנו משפחה, אוהבים מצד אחד תרבות, אמנות והיסטוריה - ומהצד השני גם שופינג ואטרקציות תיירותיות.
איזה אתרים תיירותיים הם חובה? איך הייתם מחלקים את הימים מבחינת חלקים של העיר? (יהיו לנו יומיים מלאים ועוד יומיים כמעט מלאים ונגור ליד הייד פארק).
בנוסף, איפה אפשר לעשות שופינג במחירים סבירים?
לצפיה ב-'לעיר הזו יש אתרי חובה ללפחות 10 ימים מלאים וגדושים'
לעיר הזו יש אתרי חובה ללפחות 10 ימים מלאים וגדושים
16/02/2015 | 08:31
107
לכם יש אולי 3 וחצי ימים, מה שאומר שצריך לחתוך בבשר החי ולברור את האטרקציות עם פינצטה.
השאלה היא אם אתם רוצים טיול לפי הבחירה והטעם האישי של משתתף בפורום שאתם לא מכירים או לפי הטעם האישי שלכם.

יש פה בפורום משתתפת שמתחזקת אתר למטיילים בלונדון
אתה יכול להשתמש גם בעשרות אתרים אחרים.
לצפיה ב-'זה מה שהייתי עושה:'
זה מה שהייתי עושה:
16/02/2015 | 18:23
9
94
ביום הראשון מתחילה מגרין פארק, הולכת לארמון, משם לפארק סיינט ג׳יימס ומשם לביג בן. מהביג בן לאורך התמזה, אפשר ללכת ללונדון איי או להמשיך לכיוון צ׳יינה טאון.

ביום השני נוסעת לטאוור אוף לונדון, לונדון טאוור ברידג׳, ועוצרת לצהריים בבורו מרקט.
אחה״צ הייתי  לאוקספורד סטריט לשופינג.

ביום השלישי הולכת למוזיאון כלשהו (האהוב עליי- מוזיאון הטבע שהוא אטרקטיבי בכל גיל וכמובן בחינם) ואולי לעוד פארק (הייד פארק מקסים, ביום ראשון אפשר ללכת למארבל ארץ׳, פינת הנואמים...)
הייתי משלבת גם הצגה/מחזמר.

איפה להתגורר? אנחנו היינו במלון בראסל סקוואר. מלון פושר. אזור מושלם, קרוב לרכבת התחתית ומרחק הליכה מרחובות ראשיים ומהמוזיאון הבריטי.
לצפיה ב-'גלגל ענק ואוטובוס תיירים'
גלגל ענק ואוטובוס תיירים
16/02/2015 | 20:45
8
78
בגלל שנהיה זמן קצר ולא נספיק את כל העיר, אולי כדאי להתחיל ב2 האטרקציות האלה כדי לקבל סקירה. ואז להחליט מה יותר התרשמנו.
מישהו יודע על מחירים וזמני המתנה?

כמו כן, תודה לכולם.
לצפיה ב-'עמדנו לתור לגלגל הענק.'
עמדנו לתור לגלגל הענק.
16/02/2015 | 22:01
71
צילמתי אותו והתיאשנו.
תלוי מאד במזג האויר. אם יש גשם שוטף לוותר.
לצפיה ב-'אפשר גם שייט על התמז.'
אפשר גם שייט על התמז.
16/02/2015 | 22:20
5
53
בקשר לעיין של לונדון,  אפשר להזמין כרטיסים מראש ולקצר את ההמתנה.
לצפיה ב-'האם בסופש הקרוב אתם צופים תור?'
האם בסופש הקרוב אתם צופים תור?
17/02/2015 | 00:41
3
34
כמו כן, מה העלות?
לצפיה ב-'אם יש מזג אויר טוב, בהחלט יכול להיות תור.'
אם יש מזג אויר טוב, בהחלט יכול להיות תור.
17/02/2015 | 01:38
35
לינק לאתר של האתר https://www.londoneye.com/TicketsAndPrices/
לצפיה ב-'יש להם אתר עם שעות פתיחה ומחירים'
יש להם אתר עם שעות פתיחה ומחירים
17/02/2015 | 07:04
1
35
יש מספר סוגים של כרטיסים.
יש כרטיסים שנותנים לך עדיפות בתור.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/02/2015 | 07:40
8
לצפיה ב-'השייט משעמם מאד. אם כבר להגיע למוזאון של השעונים '
השייט משעמם מאד. אם כבר להגיע למוזאון של השעונים
17/02/2015 | 20:28
27
שבפארק של קו הזמן GMT גרינוויץ'. אבל הדרך בשיט משעממת.
לצפיה ב-'המלצה בקשר ללונדון איי'
המלצה בקשר ללונדון איי
17/02/2015 | 21:44
27
קודם כל, וכמו שכבר נאמר פה, אני ממליצה עליו רק אם מזג האוויר טוב. בערפל או גשם, לדעתי, זה די בזבוז. הייתי בעבר בערפל קל, והייתי שוב עכשיו במזג אוויר טוב ופשוט אין מה להשוות.
אם מזג האוויר הסביר לכם פנים, מאוד ממליצה לקנות את הכרטיס המשולב שמקנה 2 סיבובים - אחד ביום ואחד בערב/ לילה. זו תוספת של כמה פאונדים והחוויה ממש כיפית. אנחנו עשינו בנוסף לסיבוב הרגיל ביום גם "סיבוב שקיעה".
לצפיה ב-'תודה רבה למשתמשת "מחשבות"'
תודה רבה למשתמשת "מחשבות"
18/02/2015 | 08:05
1
39
ששלחה לי במייל מדריכים מפורטים על לונדון.
לצפיה ב-'בכיף, אבל שלח ולא שלחה.'
בכיף, אבל שלח ולא שלחה.
18/02/2015 | 13:15
14
לצפיה ב-'סוף מרץ באירופה - לאן כדאי אם..'
סוף מרץ באירופה - לאן כדאי אם..
12/02/2015 | 18:03
4
128
אנחנו לא בקטע של קניות אלא יותר טיולי טבע וכנראה שגם שכירת רכב. 
ההתלבטות נובעת ממזג האויר בתקופה...אני חוששת מקור ושלג ולא יודעת איזה יעד לבחור. 
היעדים שהיו אופציה: הפירנאים, דרום איטליה , אזור טוסקנה...  
אילו יעדים נוספים/אחרים יכולים להתאים?
תודה לכל תגובה
לצפיה ב-'בפירנאיים עדיין קר ולפעמים יש שלג בסוף מרץ.'
בפירנאיים עדיין קר ולפעמים יש שלג בסוף מרץ.
12/02/2015 | 18:09
3
91
אתם יכולים אבל לטייל בצפון קטלוניה, דרומית לפירנאיים ולאנדורה.
יש שם גם טבע יפה מאוד ויהיה הרבה יותר חמים.
כל האזור שבין גירונה ל puigcerda
לצפיה ב-' מחפשים גם טיול לסוף מרץ ..'
מחפשים גם טיול לסוף מרץ ..
13/02/2015 | 14:25
2
74
אך טיול אורבני באזור חם יותר. יש דבר כזה במרחק 5 שעות טיסה מקסימום?
תודה!
לצפיה ב-'אורבני כמשמעו בלי טיולי טבע?'
אורבני כמשמעו בלי טיולי טבע?
13/02/2015 | 14:35
1
83
סוף מרץ בא בחשבון הרביירה הצרפתית, הרביירה האיטלקית, קוסטה ברווה (ספרד)
כלומר אזורים שדומים מבחינת מזג האוויר לארץ. מי ומי הנוסעים? התקופה  משוערת שבוע? יותר?
כל המקומות האלו זה 4 שעות טיסה ועוד התניידות של כמה שעות (תלוי איפה נוחתים).
לצפיה ב-'חיפשתי יעד עירוני ..'
חיפשתי יעד עירוני ..
13/02/2015 | 20:29
66
לטייל עם משפחתי בפסח לשבועיים ושאפשר ללבוש בגדים קצרים. לא רוצה לטייל עם מעיל. נראה לי שאדחה את החופשה . תודה בכל מקרה.
לצפיה ב-'שבוע בבודפשט עם ילדה'
שבוע בבודפשט עם ילדה
13/02/2015 | 10:13
4
143
מבקשת המלצות מהמומחים שביניכם על טיולי יום מחוץ לבודפשט מה כדאי? יש לי תוכנית לחלק מהשבוע ואשמח לשמוע המלצות ומקומות אחרים
חשבתי על  טיול יום לוינה מה דעתכם?

לצפיה ב-'יש המון שעושים את זה..'
יש המון שעושים את זה..
13/02/2015 | 10:22
119
מהכירותי הטובה עם וינה, לא שווה בשביל כמה שעות את הטירחה....וינה שווה ביקור אמיתי ולא נסיעה ארוכה, להסתובב כמה שעות ושוב נסיעה ארוכה בחזרה לבודפשט.
אתן יכולות לנסוע לברך הדנובה, לסנט אנדרה...
לצפיה ב-'כמה המלצות '
כמה המלצות
13/02/2015 | 13:45
91
1. יום באחד מהרחצאות החמים כיף לכל המשפחה 
2. ביקור בסטאנדרה
לצפיה ב-'ממליץ בחום על ברטיסלבה .'
ממליץ בחום על ברטיסלבה .
14/02/2015 | 14:43
67
בירת סלובקיה ברכבת 3-4 שע' אפשר להספיק אותה ביום אחד בעיר המקסימה הזו.
לצפיה ב-'ממליץ מאוד על סנטאנדרה'
ממליץ מאוד על סנטאנדרה
14/02/2015 | 15:23
59
אפשר להגיע ברכבת או בשיט, השיט מאוד מומלץ אבל מאוד מוגבל בלו"ז, לכן עדיף להגיע הלוך בשיט וחזור ברכבת, כדי לא להיות מוגבלים ללו"ז של השיט.
לגבי וינה וברטיסלבה - אני מאוד ממליץ על שתיהן אבל מאוד לא ממליץ לעשות אותן כטיול יום, ובמיוחד עם ילדה. הנסיעה די ארוכה.
אנחנו היינו 3 ימים בבודפשט + 5 ימים בוינה-ברטיסלבה (עם לי בברטיסלבה; המרחק בין שתיהן כבר הרבה יותר קצר ומאפשר טיול-יום) + 4 ימים נוספים בבודפשט.
אגב, משלושתן דווקא פחות אהבנו את בודפשט, אבל זה גם טעם אישי מן הסתם. ברטיסלבה מקסימה אבל יום-יום וחצי זה מעל ומעבר. אם משעמם לכם ויש לכם עוד זמן בעיר, מומלץ לנסוע למצודת דבין אם מזג האוויר נאה.
אני ממליץ לנסוע לווינה לטיול אמיתי בהזדמנות אחרת, ולשלב אותה עם טיול יום בברטיסלבה. אני מסכים עם מי שכתב שווינה זה לא יעד לטיול של 10 שעות וסיימנו. ברטיסלבה אולי כן אבל הנסיעה מבודפשט די ארוכה וחבל. זה אומר להיות ביום הזה 7 שעות ברכבת. די מתיש.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה
צ'יפ טורס, חופשת ספורט אתגרי
מחפשים אתגר אמיתי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה