לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'מחיר מונית גט טקסי לנתב"ג'
מחיר מונית גט טקסי לנתב"ג
21/03/2015 | 23:06
3
270
אהלן. 
הורדתי את אפליקצית גט טקסי ושם מופיע כי מחיר נסיעת לילה מפ"ת לנתב"ג הוא 103 ש"ח, אך מצוין שהמחיר לא כולל מטען. 

מישהו כאן התנסה ויודע האם באמת צריך להוסיף כסף למזוודות שניקח איתנו? אנחנו 2 אנשים עם 2 מזוודות. 
תודה לכם.
לצפיה ב-'אני תמיד מזמינה את מוניות הדר בלילה מהמרכז 105 שח כולל מטען'
אני תמיד מזמינה את מוניות הדר בלילה מהמרכז 105 שח כולל מטען
21/03/2015 | 23:41
60
לצפיה ב-'פפעם היה להם מבצע של נסיעה כזו בכמה עשרות שקלים... חבל שנגמר'
פפעם היה להם מבצע של נסיעה כזו בכמה עשרות שקלים... חבל שנגמר
22/03/2015 | 18:12
32
לצפיה ב-'חבל שהתעוררתי רק עכשיו...'
חבל שהתעוררתי רק עכשיו...
11/06/2015 | 18:24
27
אבל אפשר תמיד לבדוק במחירון הזה: http://www.d.co.il/priceList-24060
ולהשוות מחירים...
לצפיה ב-'התמצאות ברציפים השונים בתוך תחנות התחתית בניו יורק'
התמצאות ברציפים השונים בתוך תחנות התחתית בניו יורק
21/03/2015 | 21:47
12
94
יש תחנות עם כמה רציפים, ולא ברור בכלל מה היכן מספר/אות הרכבת שצריך, ובכלל לאיזה כיוון היא. איך אפשר להתמצא?
לצפיה ב-'לפי התחנה האחרונה וכיוון - אפטאון או דאונטאון.'
לפי התחנה האחרונה וכיוון - אפטאון או דאונטאון.
22/03/2015 | 10:15
2
66
התחתית של ניו יורק בנויה כך שבכל קו, בכל כיוון יש תחנה אחרונה שלפיה יודעים את הכיוון הכללי.
בנוסף, בתחנות עצמן רשום הכיוון - אפטאון או דאונטאון.
תעזר במפה שמחולקת בתחנות בהן יש דלפק למכירת כרטיסים.
בנוסף בכל תחנה יש תמיד מפה גדולה של כל רשת התחתית.
גם ברכבות עצמן, בחלקן (בקרונות החדשים יותר) יש סמוך לתקרה לוח אלקטרוני שמראה מה התחנה הבאה.
כך אתה יכול לדעת כמה תחנות נשארו עד שאתה צריך לרדת (בהנחה כמובן שאתה יודע איפה לרדת..)

וכמעט כל חנות/מוזיאון/מלון/וכו' רושם באתר שלו בפרטים איזו תחנת תחתית הכי קרובה.

לצפיה ב-'אבל יש רציפים שעוברים בהם רכבות שונות, לא? למשל'
אבל יש רציפים שעוברים בהם רכבות שונות, לא? למשל
22/03/2015 | 22:42
1
30
גם A המהירה וגם 2. ועל הרכבת לא כתוב כלום. איך אפשר לדעת איזה קו זה?
לצפיה ב-'על הרכבת תמיד כתוב על הקרון הראשון מספר הקו.'
על הרכבת תמיד כתוב על הקרון הראשון מספר הקו.
22/03/2015 | 23:29
42
וגם על הקרונות בצד.
בנוסף, יש כריזה כשנכנסת רכבת לתחנה ומכריזים איזו רכבת נכנסת ומה הכיוון שלה.
על הרכבת עצמה גם יש כריזה כפולה לא פעם.

אבל הכי פשוט - אם אתה לא בטוח, שאל מישהו. למרות התדמית הקשוחה שלהם, תושבי ניו יורק ישמחו לעזור.
קניתי איזה ספר קומיקס חביב של חוקי עשה ואל תעשה בניו יורק שכתב בחור שעבר לשם מאיזו עיירה שכוחת אל.
אחד החוקים שהוא ציין זה העובדה שלמרות התדמית של הניו יורקרים כחסרי סבלנות וממהרים תמיד, הם יעזרו בשמחה. הם רק מבקשים שתדבר ישר לעניין בלי הקדמות
לצפיה ב-'לומדים מהר'
לומדים מהר
22/03/2015 | 10:32
2
64
כדאי מאוד להצטייד באפליקציה מתאימה.מזינים תחנת מוצא ויעד ומקבלים את המסלול.לא צריכים גלישה או חיבור לאינטרנט.
הקושי היחסי לעומת ערים אחרות הוא שמספר קווים "רצים" על אותה מסילה, והקושי השני הוא שהכיוון הוא כללי כפי שציינו כאן (אפטאון או דאוןטאון) אבל כמו שציינתי לומדים את העיקרון מהר ומסתדרים.
לצפיה ב-'או, שרצים מהר לתפוס את הרכבת שנכנסה לתחנה'
או, שרצים מהר לתפוס את הרכבת שנכנסה לתחנה
22/03/2015 | 10:44
1
55
והופ, הגעתי לקצה השני של העיר כי זו היתה רכבת אקספרס .
אז לא למהר, לבדוק טוב את הכיוון ורק אז לזנק. להשתדל לא לנסוע
בשעות הלחץ rush hour אלו שעות בלתי נסבלות מבחינתי.
לצפיה ב-'לפני שעולים על הרציף יש שילוט עם שם הקו שעובר על הרציף'
לפני שעולים על הרציף יש שילוט עם שם הקו שעובר על הרציף
22/03/2015 | 11:38
38
ברציף עצמו יש שילוט נוסף, ויש שילוט גם על הקרון הראשון שרואים כשהרכבת נכנסת לתחנה. ובנוסף יש שילוט על החלון  של כל קרון וגם בתוך הקרון.
לצפיה ב-'אז אם נתקעתם בתחתית, אני מרשה לעצמי לשתף'
אז אם נתקעתם בתחתית, אני מרשה לעצמי לשתף
22/03/2015 | 17:58
2
75
עם החברה המוכשרים האלה שאני מ-א-ו-ד אוהב....

לצפיה ב-'נהדר '
נהדר
22/03/2015 | 18:40
30
צולם במוזיאון התחתית שנמצא בברוקלין
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
22/03/2015 | 19:04
22
מזמן לא ראיתי עיבוד כזה מדליק (פרט לאחיות אנדרוז מי שזוכר אותן) לשיר הישן נושן הזה.
לצפיה ב-'יש כמה apps'
יש כמה apps
22/03/2015 | 22:48
2
28
לסלולרי, אבל יש מפות, והניו יורקים הרבה יותר מוכנים לעזור ממה שחושבים.

תמיד יש שלט שאומר uptown, downtown, queens or brooklyn. לפני שנכנסים בודקים על המפה איפה נמצאים ואיזו רכבת צריך ולאיזה כוון. אפשר להשיג מפה בתחנות הגדולות. מה שכן, יש תחנות שנכנסים ללא שום אדם או מפה או כלום ישירות לרציף, אז צריך לדעת מה עושים לפני שנכנסים לתחנה.

מספר הרכבת נראה ברור על הרכבת עצמה.

ההתמצאות הרבה יותר פשוטה משנדמה. אבל כדאי לבדוק את המפה מראש. כמובן שיש כזו באינטרנט
לצפיה ב-'אפשר להמליץ על האפליקציות? והן עובדות גם מתחת'
אפשר להמליץ על האפליקציות? והן עובדות גם מתחת
22/03/2015 | 23:19
1
25
לאדמה כשאין קליטה או אינטרנט?
לצפיה ב-'בהרבה תחנות יש עכשיו ויי-פיי.. ומוסיפים עוד.'
בהרבה תחנות יש עכשיו ויי-פיי.. ומוסיפים עוד.
22/03/2015 | 23:36
24
יש רשת ויי-פיי של אחת מחברות הסלולר המקומיות.
רק צריך אחרי שבוחרים את הרשת ומתחברים אליה להכנס לאיזה אתר וללחוץ שם על כפתור log-in או משהו בסגנון.
אם המכשיר שלך זוכר את הרשת (השם שלה זהה בכל התחנות) רק תצטרך לעשות לוג-אין בכניסה לתחנה.

אפליקציה שהשתמשתי בה היא myTrans.it NYC
היא נותנת גם התראות על רכבות שאתה נוסע עליהן קבוע.
אפליקציה אחרת שהיא יותר 'בינלאומית' זו Transit.
אבל האמת שרוב הזמן השתמשתי פשוט במפת נייר פשוטה של כל רשת התחתית. הכי יעיל ואפשר גם לקשקש עליה ...
בחנויות ספרים או מגזינים אפשר לקנות מפה קטנה מנוילנת של התחתית.
לצפיה ב-'טיסה לליטא - קאונס'
טיסה לליטא - קאונס
21/03/2015 | 16:53
1
55
שלום חברים
בודק אפשרות לטוס בסוף שנה (נובמבר) לקאונס/קובנה שבליטא לכמה ימים.
רציתי לדעת בעיקר ממי שכבר טס - באיזו חברה טסתם ובעיקר איפה המחיר יותר משתלם?
האם עדיף אולי לטוס לוילנוס כי זה יעד יותר פופולרי ולהגיע ברכבת/טיסה פנימית לקאונס?

תודה מראש לכל המגיבים ושבוע נעים שיהיה!
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
21/03/2015 | 22:21
36
אין טיסה ישירה מכאן לקאונס ובטח יתקנו אותי...
יש טיסה ישירה זולה וטובה של wizz לוילנה ואכן משם רכבת .

גילוי נאות דעתי על wizz משוחדת.
לצפיה ב-'מקרה מוזר שקרה לי עם טיול מאורגן בטיסת אל על - התייעצות '
מקרה מוזר שקרה לי עם טיול מאורגן בטיסת אל על - התייעצות
21/03/2015 | 16:41
9
494
נרשמתי לטיול מאורגן באחת החברות הגדולות במשק וביום שלישי שעבר התייצבתי לטיסה ,כמה דקות לפני ההמראה חשתי ברע ,מכיוון שאני לא בריא במיוחד וגם לא צעיר במיוחד ,נתקפתי חרדה עצומה שמא יקרה לי משהו באמצע הטיסה שהיתה אמורה להיות 11 שעות ,שננחת בארץ לא ידידותית באפריקה או במזרח הרחוק באחת ממדינות העולם השלישי לשם טסנו ,הלכתי לדיילות וסיפרתי להם והם עודדו אותי לרדת מהטיסה תוך שהן מזמינות לי אמבולנס של רשות שדות התעופה ואומרות לי טוב שהודעת עכשיו מלפני הטיסה ,ירדתי לאמבולנס שחיכה לי יחד עם החובש או הפרמדיק שליווה אותי ,כמובן שהמטוס לא חיכה לי והמריא לדרכו .באמבולנס נבדקתי וחזרתי לאיתני אך את הטיסה כאמור פיספסתי ,ביקשתי מהחובש אישור ולא נעניתי ,ביקשתי מנציג אל על שליווה אותי אישור וגם הוא לא ידע על מה אני מדבר .חזרתי הביתה לרופא המשפחה שלי שנתן לי 3 ימי מנוחה בבית .
התקשרתי לאל על ולחברת התיירות שם הזמנתי את הטיול והתבקשתי לשלוח להם פקס עם השתלשלות המקרה ,
שלחתי ביום רביעי את הפקסים ולא קיבלתי כל מענה עד היום .פניתי גם לביטוח הנסיעות שלי ואמרו לי שאם אין לי שום מכתב מאל על או מהפרמדיק שבדק אותי ,אין לי קייס לתביעה ,האם נכון ?
מה אתם הייתם עושים במקומי ? האם תביעה קטנה תועיל ?האם לתבוע את שלושתם(אל על,ביטוח וחברת הנסיעות)? האם נתקלתם פעם בסיפור כזה ? טסתי עשרות פעמים בחיי ואף פעם לא קרה לי מקרה כזה .
אודה לכם על כל טיפ ,עזרה וסיוע מה עושים במקרה כזה .

לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
21/03/2015 | 16:56
1
230
כתוב לאל על (טלפון לא מספיק) ותפרט מה קרה ועם מי שוחחת (אולי אתה לא זוכר את שמות הדיילות אבל תגיד להם שהיית על טיסה X הם יאתרו את הדיילות). תודיע להם שללא אישור של אל על לא תוכל להגיש תביעה לחברת הביטוח ותבקש תשובה תוך שבוע. אם לא יענו לך, אני מציעה לך שתתייעץ עם עורך דין כדי לבדוק מה הסיכוי שלך בתביעה מעין זו. בימין אלו שופטים נוטים להשית על תובעים הוצאות משפט, במידה ולדעתם התביעה אינה מוצדקת. לכן, לפני הגשת תביעה אסוף את הנתונים. במשפט תצטרך להוכיח שתבעת מאל על תשובה. כמו כן כתוב לרשות שדות התעופה מכתב (תמיד רצוי מכתב רשום) ותפרט שוב את מה שקרה ותבקש מהם לחפש את הפרמדיק כדי שיוכל לתת אישור שטיפל בך. חייב להיות רשום אצלם שנקראו לבוא לבדוק נוסע, פשוט חייב. רק לאחר שתנסה לקבל תשובה משני גורמים אלו, תוכל להתקדם.
לצפיה ב-'תודה רבה דניאלה ,זה בטיפול .'
תודה רבה דניאלה ,זה בטיפול .
21/03/2015 | 17:12
58
לצפיה ב-'אני סקרן'
אני סקרן
21/03/2015 | 21:55
1
187
לאן היתה הטיסה שפחדת שתנחת  באיזו מדינה נידחת באפריקה?

לצפיה ב-'מקווה שעניתי לסקרנות'
מקווה שעניתי לסקרנות
21/03/2015 | 23:22
181
ע"פ תיאור הטיסה סביר להניח שהטיסה הייתה למזרח הרחוק וישנם כמה יעדים שאל-על נוחת בהם.  מנחש כי מדובר בבנגקוק.
הנה לינק בנדון כדוגמה איך אל-על "משלבת" את אפריקה בטיסותיה למזרח הרחוק, ובמקרה חרום בעיקר.     

אגב..  זו הייתה נחיתה מקצועית למופת בשדה עם מסלול קצר יחסית, בגובה רב מעל פני הים, ונחיתה עם מנוע אחד בשדה לא מוכר. 
הזמר שימי תבורי נתן הופע חינמית לנוסעים.

לצפיה ב-'המקרה שלך נראה קצת חריג '
המקרה שלך נראה קצת חריג
21/03/2015 | 22:31
1
191
שלום.
נתקלתי המקרה די דומה של פציעת בן משפחה בזמן טיסה חזרה לישראל (לא באל-על).  חברת התעופה הזרה התנערה, ולא הופיעה הפציעה ביומן הדיווח של צוות הטיסה (חבורה של שקרנים, הדיילים בטיסה טיפלו בפציעה ועזרו).  הפרמדיק במרפאה של נתב"ג טיפל בבן המשפחה מיד עם הנחיתה וקיבל אישור למזלנו (שעזר בתביעת הנזיקין נגד חברת התעופה).  
בקיצור,  לא הגיוני שטופלת בידי פרמדיק מבלי שנכתב דו"ח רפואי, על סמך מה שוחררת הביתה ולא אושפזת (חס וחלילה מאחל לך בריאות).
גם צוות הטיסה אמור למלא דיווח על נוסע שהורד מהמטוס לאחר שכבר ישב במטוס (על פי טענתך).
מקווה ששמרת את כרטיס העליה למטוס (בורדינג פאס ) כעדות שעלית לטיסה הנ"ל ושלחת מזוודות לבטן המטוס.
מקווה שעדכנת את מלווה הקבוצה של הטיול המאורגן, פנה גם אליו לקבלת עדות.  באם הגעת/חזרת ברכבת/אוטובוס/מונית שמור כרטיסי הנסיעה.  
מה שחשוב לך זו התביעה לקבלת החזר הוצאות מחברת הביטוח.  פנה לעורך דין להתיעצות תחילה, ושלח מכתבים לכל הגורמים המעורבים
בפינוי שלך מהטיסה (אל-על, מרפאת נתב"ג, מלווה הקבוצה) על מנת לקבל/לאסוף כמה שיותר פרטים בנדון.  נקווה לטוב. 

לצפיה ב-'תודה רבה לכל העונים ,ממשיך לטפל בנושא ,נודיע על תוצאות .'
תודה רבה לכל העונים ,ממשיך לטפל בנושא ,נודיע על תוצאות .
22/03/2015 | 05:03
50
לצפיה ב-'מקרה כזה... לוקחים אקמול ומים. מתרוקנים בשרותים ואפ לטיסה.'
מקרה כזה... לוקחים אקמול ומים. מתרוקנים בשרותים ואפ לטיסה.
23/03/2015 | 20:10
2
108
ולמקרה כזה יש ביטוח. סבלנות, תקבל הכל ותטוס פעם אחרת.
בהצלחה.
לצפיה ב-'האם הייעוץ שאתה נותן מבוסס על ידע מקצועי?'
האם הייעוץ שאתה נותן מבוסס על ידע מקצועי?
23/03/2015 | 21:01
1
84
כלומר אקמול ומים אם מרגישים רע, והליכה לשרותים וטסים? אתה רופא?
מנין הבטחון שהוא יקבל הכל? קרה לך מקרה כזה? אתה איש ביטוח?
אני פשוט מנסה להבין על סמך מה כתבת את תשובתך.
לצפיה ב-'כתבתי כי כנראה זה מה שהייתי עושה בעצמי'
כתבתי כי כנראה זה מה שהייתי עושה בעצמי
24/03/2015 | 19:29
38
אני סך הכל קורא וכותב לפעמים בפורום.
פשוט להפסיד טיסה זו בעסה גדולה.
כשאני יוצא לחול יש לי בתיק אקמול, אתופן ארקוקסיה וקל בטן לכל מקרה.
צום של הביטוח שקיבלתי מחב' האשראי.
לא יצא לי להשתמש בכלום.
לצפיה ב-'ספרד קצת אחרת '
ספרד קצת אחרת
21/03/2015 | 14:40
2
111
שלום לכולם!
אני מתכננת לטייל בספרד בתחילת הסתיו לשבועיים-שלושה.
התוכנית היא לטייל באמצעות תחבורה ציבורית ולא להשכיר רכב מסיבות כאלו ואחרות.
הייתי שמחה לקבל המלצות למקומות/ערים/אזורים מומלצים לטיול, שהם פחות אולי מוכרים ולא נדושים כמו ברצלונה ומדריד, בהם אני מתכננת לבקר. אך להם אני רוצה להוסיף עוד מקומות וזה דיי קשה לברור מתוך הרי המידע הקיימים.
המלצות יתקבלו בברכה!

תודה מראש!
לצפיה ב-'כמה ערים יפיפיות'
כמה ערים יפיפיות
21/03/2015 | 16:02
78
כולן מתויירות מאד אבל השיקולים הם שלך:

סגוביה, טולדו, סבילה, גרנדה.

תקראי קצת ותראי מה מארבעתן הכי בא לך לראות ואולי את כולן. אני בטוחה שיש תחבורה ציבורית מצויינת לכולן.
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי: ממדריד אפשר להצפין במסלול שיכלול'
לא מניסיון אישי: ממדריד אפשר להצפין במסלול שיכלול
22/03/2015 | 17:30
31
את סגוביה-אווילה-סלמנקה (Segovia-Avila-Salamanca). לא הכי פשוט בתחבורה ציבורית כי לחלק יש תחנת רכבת ולאחרות אין, אבל עם תכנון נכון, אפשרי. זה מה שאני מתכוונת לעשות בפעם הבאה שאהיה בספרד, בתקווה שזה יהיה ב-2016.

הייתי מציעה לך גם לקרוא על ולנסיה. נגישה בקלות מברצלונה. עוד אחת שמושכת אותי.
לצפיה ב-'לונדון 50 פעם'
לונדון 50 פעם
21/03/2015 | 12:05
13
304
לצפיה ב-'רק אצלי זה נתפס כצרות אופקים ?'
רק אצלי זה נתפס כצרות אופקים ?
21/03/2015 | 14:32
11
79
לצפיה ב-'למה צרות אופקים? '
למה צרות אופקים?
21/03/2015 | 16:06
1
169
עיר מדהימה עם שפע של אתרי תרבות. הצע כמעט בלתי מוגבל לכל טעם.
יש מקומות שאתה מתמכר אליהם ומרגיש כמעט בבית כשאתה מגיע. הריחות, הבתים, הרחובות.
בקיצור זה לא אומר שהוא לא נסע למקום אחר ואם לא נסע, חבל כי יש עוד עולם גדול מחוץ ללונדון.
אבל לא הייתי מכנה זאת צרות אופקים.
לצפיה ב-'קראי את כותרת המשנה'
קראי את כותרת המשנה
21/03/2015 | 16:32
154
"דב גרינבלט טס רק למקום אחד בחו"ל - לונדון.".  אם זה נכון, זה לדעתי, פחות או יותר ההגדרה של צרות אופקים בתחום התיירות.
מסכים לחלוטין לגבי לונדון עצמה, גם אני היית בה מספר רב של פעמים, יותר מכל יעד אחר.
לצפיה ב-'זו לא בהכרח צרות אופקים. יתכן שבשבילו ההרגשה היא בכל פעם '
זו לא בהכרח צרות אופקים. יתכן שבשבילו ההרגשה היא בכל פעם
22/03/2015 | 17:35
7
88
כאילו זה ביקור ראשון. או שהוא מעמיק ומעמיק בייעד המסוים ולא מרגיש צורך לטוס למקום אחר. אני לא רואה בהכרח טיסה ליעדים רבים כהרחבת אופקים, כשמדובר לרוב בטיולים קצרים ולאו דווקא נעשית קריאה מקיפה לפני היציאה אליהם. זו טעימה קטנה מתרבות אחרת אבל אין בה דווקא הרחבת אופקים, יותר מאשר התמקדות ביעד אחד או מעט יותר.
לצפיה ב-'ציינתי בהמשך "צרות אופקים בתחום התיירות"'
ציינתי בהמשך "צרות אופקים בתחום התיירות"
22/03/2015 | 20:02
6
48
בהחלט ייתכן ויש לו אופקים תרבותיים רחבים באופן כללי, וביקורים תכופים בלונדון, אכן יכולים להרחיב אופקים.
מצד שני , העולם גדול בהרבה. בן אדם נוסע לחו"ל 50 פעם, ולא מסוקרן לראות מקומות אחרים מחוץ לעיר האחת, גדולה ועשירה בחוויות ככל שתהיה?  איך להגדיר את זה אחרת?
לי זה נשמע כמו מישהו שאוכל הרבה בחוץ, אבל תמיד תמיד באותה מסעדה.

לצפיה ב-'עדיין אני לא מגדירה את זה כצרות אופקים'
עדיין אני לא מגדירה את זה כצרות אופקים
23/03/2015 | 09:11
5
60
אולי כי אני קצת כמוהו. לא הייתי נוסעת רק לעיר אחת 50 פעם אבל אני מעדיפה להכיר לעומק 2-4 מדינות ופחות מעניין אותי לבקר ב-20 ביקורים שאני מגדירה כשטחיים.
לצפיה ב-'20 מדינות, כמובן. כותבת מהשרוול, שגיאות ניסוח. תמיד.'
20 מדינות, כמובן. כותבת מהשרוול, שגיאות ניסוח. תמיד.
23/03/2015 | 09:12
14
לצפיה ב-'הוא לא צר אופקים'
הוא לא צר אופקים
23/03/2015 | 09:13
1
82
אבל הוא גם לא "תייר", לפחות לא בהגדרה המילונאית של המילה, לדעתי.
הוא אדם שחוקר את לונדון לעומק.
לצפיה ב-''
23/03/2015 | 17:30
6
לצפיה ב-'את דווקא ההיפך ממנו'
את דווקא ההיפך ממנו
23/03/2015 | 17:34
1
52
הנקודה שלי לא מתייחסת להתנהלות שלו ביחס ללונדון.
הנקודה היא שלא נסע לשום מקום אחר.
אני מסכים עם YHS שהוא בעצם לא תייר (ולדעתי לא לתייר בכלל כאשר יש לך יכולת לכך זה סוג של צרות אופקים), אבל מה, הכתבה היא במדור "תיירות"

לצפיה ב-'אקח זאת כמחמאה '
אקח זאת כמחמאה
24/03/2015 | 09:01
7
לצפיה ב-'מה לעשות שהאיש לא מתברג בהגדרה צרה של תיירות...'
מה לעשות שהאיש לא מתברג בהגדרה צרה של תיירות...
22/03/2015 | 19:02
35
לצפיה ב-'מזכיר לי את עצמי רק עם מנהטן '
מזכיר לי את עצמי רק עם מנהטן
23/03/2015 | 12:10
20
לצפיה ב-'האם ניתן לעבור עם רכב שכור מוילנה למינסק'
האם ניתן לעבור עם רכב שכור מוילנה למינסק
21/03/2015 | 11:15
20
לצפיה ב-'האם ניתן לעבור עם רכב שכור מורשה לוילנה'
האם ניתן לעבור עם רכב שכור מורשה לוילנה
21/03/2015 | 11:06
20
לצפיה ב-'אורלנדה במיוחד בשבילך וגם לאחרים התוהים איך לשמור על .....'
אורלנדה במיוחד בשבילך וגם לאחרים התוהים איך לשמור על .....
20/03/2015 | 17:05
44
196

יש...
המשך>>

יש שם גרבים עם ריץ-רץ לדרכונים משהו חדש לגמרי וגם גופיות עם כיס. המצאות חדשות ומדליקות. השאלה אם הן נוחות (ההמצאות).
את כובע הטילי יש לבן זוגי (לא אדום כמובן), הכיס שם לדעתי קטן מדי לדרכון ישראלי אבל גדול מספיק לכרטיס אשראי וכסף אבל האמת? מעולם לא השתמשנו בכיס, כי לא ידענו.
לצפיה ב-'מלון regency house בלונדון'
מלון regency house בלונדון
20/03/2015 | 15:48
55
מישהו מכיר או היה?

בדקתי בבוקינג.קום אבל בכל זאת מחפשת עוד דעות.

תודה!
לצפיה ב-'טיסה מקשרת בשדה התעופה של Sheremetyevo במוסקבה '
טיסה מקשרת בשדה התעופה של Sheremetyevo במוסקבה
20/03/2015 | 15:42
7
115
 סה"כ זמן המתנה 5:50 . האם אפשר בכלל לחשוב לצאת לכיכר האדומה .

לצפיה ב-'לא! הפקקים במוסקבה יחסלו הכל.'
לא! הפקקים במוסקבה יחסלו הכל.
20/03/2015 | 21:40
6
36
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/03/2015 | 12:57
2
22
לצפיה ב-'אבל'
אבל
21/03/2015 | 13:02
1
74
אבל ליד שדה תעופה דמודוב אם אני מבטא טוב, או למעשה בדרך ממוסקבה לשם יש את הארמון של הצרינה. צריצינו, ושם יש את המזרקות המזמרות, בדומה בקושי אבל מרשימים לא פחות מאלו שבככר אספניה בברצלונה.
גן מקסים ובשביל לכיוון האגם המוסיקה מתגברת... זה שווה ביקור.
אבל היתי עם מדריך ואוטובוס ולא יודע איך מגיעים עצמאית.
לצפיה ב-'אני בשדה תעופה השני בדיוק בצד השני'
אני בשדה תעופה השני בדיוק בצד השני
21/03/2015 | 13:50
29
לצפיה ב-'בשביל מה פקקים אם יש רכבת Aeroexpress ? '
בשביל מה פקקים אם יש רכבת Aeroexpress ?
22/03/2015 | 20:47
2
47
אני לא יודע אם בחמש שעות יסתדר, אבל מי אמר שצריך ליסוע ברכב ?
לצפיה ב-'ומשם לכיכר האדומה... בסוף הטיסה תתעופף לה'
ומשם לכיכר האדומה... בסוף הטיסה תתעופף לה
22/03/2015 | 23:36
1
23
לצפיה ב-'לא אומר האם זה מספיק זמן'
לא אומר האם זה מספיק זמן
23/03/2015 | 08:02
36
וכל אחד יעשה השיקול שלו ויחליט, אי אפשר לייעץ באופן ברור במקרים האלו ו 5 שעות הם בדיוק הזמן הגבולי מאוד לכל יציאה משדה תעופה לעיר, תמיד יהיה הימור, במיוחד כשלא מכירים את הדרך היטב. האקספרס לוקח כ 35 דקות לביילורוסקייה או איך שקוראים לתחנה, צריך לשים לב לשעות בהן מתחיל השירות, משם אפשר להחליף למטרו לקו הירוק שנוסע לכיוון Krasnogvardeyskaya ולרדת באחת התחנות הראשונות במסלול שנקראת Teatralnaya , במקרים של התמצאות במעברים, הקטע אמור לקחת עד כשעה לפי השמועות.
לצפיה ב-'מנסה לחשב סיכויים לטוס בקיץ מבחינה כלכלית וזקוקה לעזרתכם'
מנסה לחשב סיכויים לטוס בקיץ מבחינה כלכלית וזקוקה לעזרתכם
20/03/2015 | 00:41
11
238
כמה לדעתכם תעלה בערך חופשה בעיר כמו רומא, פריז או ברצלונה ביולי, לבנאדם אחד, 4-5 ימים? (רגיל \ הדקה ה-90) טווח מחירים כללי כזה?
לצפיה ב-'תלוי בהמון פרמטרים '
תלוי בהמון פרמטרים
20/03/2015 | 15:27
10
140
כרטיסי טיסה בן 400$-600$ 
לינה - בפריז הלינה יקרה יותר מברצלונה ורומא. בכ15%-20% . אבל טווחי המחירים הם רבים וכי יש גם המון אופציות לאכסניות עבור צעירים .  תסתכל בבוקינג ותבדוק . גם בשביל מחיר יורת זול אל תתרחק מהעיר ותעדיף מללון נקי 2 כוכבים בתוך המרכז של העיר ולא 4 כוכבים זול שרחוק מהרכז. 

מחייה (נסיעות ואוכל) באופן סביר (מסעדות פשוטות לא גורמה) -בן 100 ש"ח -200 ש"ח (פריז יקרה יותר מברצלונה ורומא מאוד זולה באוכל ) אפשר גם יותר זול אם בונים על אוכל רחוב . או למשל קונים מים ושתייה בסופרים וכדומה 
אתרים - עוד כ150 ש"ח ליום .

לצפיה ב-'אני בת...'
אני בת...
20/03/2015 | 19:28
9
132
תודה :)
לצפיה ב-'לא יודע מה המצב כרגע מבחינת טיסות ...'
לא יודע מה המצב כרגע מבחינת טיסות ...
20/03/2015 | 20:25
8
97
אבל טיסות לאו קוסט של easy נניח לברלין או רומא אפשר למצוא נניח ב-200$ וזה יהיה מחיר סביר .
wizz נראה לי שאפשר למצוא טיסות גם בפחות אנחנו בערך חצי שנה לפני אוג' אז מאמין שאפשר למצוא משהו .

מלונות תתפרי לבד בעזרת booking או trip ואם את מתעצלת אז wizz יש את wizztours שהם מארגנים את כל החבילה .

מאמין שאפשר למצוא מציאות כי עדיין מוקדם ותמיד אפשר לדחות קצת לאחרי החגים ולהרוויח מזג אוויר פחות או יותר אותו דבר , מחירים נמוכים משמעותית ובלי כל הברדק  בשדה.
רק לדוגמא אני טס לווילנה עם wizz כולל מלון 4 כוכ' ל-4 לילות ב-330E בחודש מאי.

לצפיה ב-'החלון הזדמנויות היחיד שלי הוא לטוס ביולי'
החלון הזדמנויות היחיד שלי הוא לטוס ביולי
20/03/2015 | 20:31
7
92
שזה יקר יותר לצערי. הבעיה היא שאני לא יודעת אם להזמין טיסה כי אני לא יודעת אם יהיה מספיק כסף עד יולי (יש לי עבודה לא הכי יציבה במתן משמרות...) בהתחשב בעובדה שאני טסה גם באוגוסט. אבל אם אני אחכה זה רק יהיה יקר יותר... נכון?
לצפיה ב-'חבר טס לפני שנה בקיץ לפריז. טיסה ומלון לשבוע עלו לו כ-1200$.'
חבר טס לפני שנה בקיץ לפריז. טיסה ומלון לשבוע עלו לו כ-1200$.
21/03/2015 | 10:34
74
המחיה תלויה בכמה תוציאי שם, שזה בערך 50 אירו ליום לאוכל ובדוחק לכניסה לאתרים.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
21/03/2015 | 14:17
5
57
כמה שיותר מוקדם זה יהפוך הכל להרבה יותר זול , זה כלל ידוע.
אבל הנק' היותר חשובה היא שעדיף לך לתפור לבד את החבילה לעצמך מאשר להתקע באיזה דיל...
אני מאמין שאם תתחילי לחפש תוך שבוע -10 ימים ~ תמצאי את הטיסה שאת רוצה ומשם למלון תמיד אפשר להתפשר בשביל מחיר יותר זול .

אני תמיד מחפש קודם כל את הטיסה הזולה ביותר ועליה תופר מלון שנראה פחות או יותר סביר במחיר הוגן לא אכפת לי לדוגמא לקחת מלון מרוחק מהמרכז כל זמן שיש תחתית או תחב"צ טובה קרובה .
לצפיה ב-'ומה לגבי דילים של הדקה ה-90?'
ומה לגבי דילים של הדקה ה-90?
21/03/2015 | 15:28
4
61
כמה הם מוזילים את החופשה יחסית למחירים שאני אשלם אם נגיד אני אזמין טיסה ממש עכשיו?
לצפיה ב-'אני לא מת על דילים ...'
אני לא מת על דילים ...
21/03/2015 | 17:40
60
וזה סיכון ... כי לא תמיד תמצאי את מה שאת רוצה . תצטרכי להתפשר על המלון כי זה מה שנקבע .
אגב גם לא בטוח שזה יהיה כ"כ זול תחשבי ביקושים בקיץ בשיא והיצעים... לא בטוח.
כי אני מטייל חופשי .
לכן גם מתאים לי לטוס לאו קוסט רק עם תיק גב לכן כל הטיסות שלי הם הכי זולות שאני יכול למצוא .
וככה גם האופי של הטיול שלי אם הייתי בדרך לאיזה מקום וזה קרה לי הכי הרבה בברלין ופתאום ראיתי משהו שמשך את עיניי סטיתי מהדרך והלכתי לשם וגם שם ראיתי עוד משהו ועוד פעם סטיתי ועוד פעם ... בגלל זה ברלין הרגישה לי כמו חנות צעצועים לא נגמרת כי יש כ"כ הרבה מה לראות בעיר הזאת .
הטיסה הכי זולה שתוכל למצוא לדעתי תהיה לסופיה/בודפשט/בוקרשט.
 וגם סופיה עצמה תיהיה זולה מאוד עכשיו לא חייבים להיות בסופיה יותר מיומיים ככה שאפשר לשלב את זה עם עוד מקום אפילו על טווח של 5 ימים .
לצפיה ב-'כל מה שלא ידעת על הדקה ה-90'
כל מה שלא ידעת על הדקה ה-90
21/03/2015 | 18:17
2
96
לצפיה ב-'דקה 90 על חבילת טיסה, לא על טיסה ומלון'
דקה 90 על חבילת טיסה, לא על טיסה ומלון
22/03/2015 | 00:34
55
כרגע ממש חבר שלי בברלין והוא טס בדקה ה-90. הוא נהנה ממש.
לצפיה ב-'אבל תודה, טוב לדעת'
אבל תודה, טוב לדעת
22/03/2015 | 00:34
13
לצפיה ב-'ג'נבה, צרפת איטליה ושוויץ'
ג'נבה, צרפת איטליה ושוויץ
19/03/2015 | 23:35
8
114
היי,
אני מתחיל לבדוק טיול קיץ באלפים הצרפתים בחסות איזיג'ט לג'נבה.
1) באתר של חברת ההשכרה אתה אמור לבחור אם לשכור רכב בצד הצרפתי או השוויצרי...זה משנה?
2) באותו עניין : אני יכול באופן חופשי לנהוג בשלושת המדינות? (אני מניח שרוב הטיול יתרכז בצרפת אבל לא רק)

תודה מראש
לצפיה ב-'1. בצד הצרפתי בד"כ יותר זול 2. כן'
1. בצד הצרפתי בד"כ יותר זול 2. כן
19/03/2015 | 23:54
33
לצפיה ב-'אפשר לבדוק מחירים'
אפשר לבדוק מחירים
20/03/2015 | 06:04
58
תראה את ההבדל בין מחיר ההשכרה בצד הצרפתי לצד השוויצרי. פעם היו הפרשים גדולים.
בצד השוויצרי בדרך כלל על הרכב מודבק גם הוינייטה - המדבקה המאפשרת
לך לנהוג על האוטוסטרדה בצד השוויצרי שעולה 40 פרנק אם אני זוכרת נכון.
לפעמים יש מזל וגם בצד הצרפתי נותנים רכב עם המדבקה, אם לא, תצטרך לקנות.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/03/2015 | 14:38
1
47

היי,
אתחיל בכלל אצבע: לפני שנכנסים לעובי הקורה בהבדלי המחירים בין צרפת לגרמניה, לדעתי עדיף כבר לסגור את הנושא מהארץ, לתאם מחיר וסוג רכב שמתאים לך.
בהנחה שכבר הגעת לשם יש בהחלט סיכוי כשהפערים גדולים, ולכן בהחלט אופציה טובה בכדי להוזיל עלויות.
בכל מקרה אם תיקח בסוף בצרפת דאג גם להחזיר בצרפת בכדי לא לשלם דמי החזר גבוהים.
תודה, דני :)

לצפיה ב-'אני חושב שאם הוא לוקח רכב מצרת חשוב שלא יחזיר אותו בהולנד'
אני חושב שאם הוא לוקח רכב מצרת חשוב שלא יחזיר אותו בהולנד
22/03/2015 | 22:26
20
או במיאמי, כי אז דמי ההחזר יהיו ממש גבוהים.
ונכון, חלק מסוכנוית ההשכרה בארץ חושבות שעדיף שהלקוח יסגור אתן עיסקה לפני שהוא בודק מחירים (כמו הבדלים בין שוויץ וצרפת) ואולי עדיף להן שבכלל הוא לא יבדוק מחירים. אני רק לא בטוח שהשיטה הזו טובה ללקוח.
לצפיה ב-'קחו בחשבון שאם אין לכם וינייטה'
קחו בחשבון שאם אין לכם וינייטה
22/03/2015 | 17:44
1
33
אתם עלולים לקבל קנס אם תיסעו באוטוסטרדות בשוויץ. אם לא נוסעים בהן, אין בעיה (מנסיוני)
חשוב וכדאי להזמין מהארץ
לצפיה ב-'אני חושבת שיש מעט מקומות שבהם ניתן להמנע מנסיעה על אוטוסטרדה'
אני חושבת שיש מעט מקומות שבהם ניתן להמנע מנסיעה על אוטוסטרדה
22/03/2015 | 21:53
21
כשהיינו באלפים הצרפתים רצינו לנסוע לטירת CHILLION באגם ג'נבה.
ממה שראינו על מפת האוטוסטרדות בשוויץ, ואם לא טעינו בגדול, לא היתה שום דרך להגיע לשם ללא צורך במדבקה ולכן ויתרנו.
לצפיה ב-'תבדקו אולי עדיף לכם בכלל לשלם כבר בארץ ורק לקבל את הרכב איפה'
תבדקו אולי עדיף לכם בכלל לשלם כבר בארץ ורק לקבל את הרכב איפה
22/03/2015 | 18:03
1
38
שתנחתו. לנו לפחות יצא ככה יותר עדיף כשטסנו לצפון איטליה בקיץ ולקחנו רכב כבר מאלבר עוד בארץ. לדעתי ככל שזה יותר מוקדם זה אפילו זול יותר. פשוט תקחי את מי שזול ומי שיש לו שירות טוב גם בארץ (זה קריטי אח"כ אם מקבלים פתאום קנסות וכאלה... קרה לגיסי עם קנס על חנייה ואז היה לו סיפור והוא לא כזה הצליח להסתדר עם החברה המקומית).
לצפיה ב-'א. איזו סוכנות ישראלית מוכנה להתעסק עם קנסות שהתקבלו בחו״ל?'
א. איזו סוכנות ישראלית מוכנה להתעסק עם קנסות שהתקבלו בחו״ל?
22/03/2015 | 22:53
21
האם את מכירה סוכנות שפעלה בנושא בצורה אפקטיבית?
פרסומי הסוכנויות הישראליות שאני פגשתי ושהופיעו גם בכתבות טלויזיוניות ובתביעות בבתי משפט אומרים שלדעתם כל תפקידם הוא לנפק שובר תקין, מכאן והלאה כל בעיה או תלונה שהשוכר יסתדר עם סוכנות ההשכרה המקומית.
ב. האיש נוחת בשדה ששייך לשוויץ ולצרפת ביחד ויש בו חברות רבות להשכרת רכב גם צרפתיות וגם שוויצריות ושואל אם להזמין מישראל רכב מהחברות הצרפתיות או השוויצריות.
לצפיה ב-'זיהוי מקום בצפון איטליה'
זיהוי מקום בצפון איטליה
19/03/2015 | 23:24
5
194
היי,
הייתי כאן ב 2009 (מצ"ב תמונות) אמור להיות במערב הדולומיטים.שמורה יפהפיה עם מס' מפלים כולם במסלול משפחתי קל.
אני מעוניין להמליץ לחבר אבל אין לי מושג מה השם של המקום...
עזרה תתקבל בברכה.
הרבה תודה
לצפיה ב-'לפי גוגל זיהוי תמונות'
לפי גוגל זיהוי תמונות
20/03/2015 | 09:13
2
98
זהו מפל נרדיס (Nardis) ליד טרנטינו. הוא צודק?
לצפיה ב-'מה זה גוגל זיהוי תמונות?'
מה זה גוגל זיהוי תמונות?
23/03/2015 | 14:09
1
10
איך משתמשים?
לצפיה ב-'נתמך בדפדפנים כרום ופיירפוקס'
נתמך בדפדפנים כרום ופיירפוקס
24/03/2015 | 10:24
6
לחיצה ימנית על התמונה פותחת תפריט, בוחרים "חפש תמונה זו ב-Google" וזהו.
לצפיה ב-'מעולה תודה'
מעולה תודה
20/03/2015 | 17:07
12
לצפיה ב-'נסיעה לרוטרדם בעוד חצי שנה'
נסיעה לרוטרדם בעוד חצי שנה
19/03/2015 | 12:56
1
45
שלום,
אשמח אם תוכלו לעזור לי בנוגע לנסיעה לרוטרדם בעוד חצי שנה.
בעלי היקר קנה לנו כרטיסים למופע ברוטרדם בעוד כחצי שנה ב 9/2014.
מכיוון שאין לי בכלל נסיון עם נסיעה לחו"ל, תהיתי האם כדאי כבר עכשיו לקנות הכל - כרטיסי טיסה ומלון או להמתין לתאריך קרוב יותר לספטמבר ואז לקנות.
מה יהיה יותר זול לדעתכם?
וחוץ מזה, יש למישהו המלצה על מלון באזור?
ולגבי טיסה: הבנתי שאין  טיסה ישירה לרוטרדם אז אני מתלבטת האם לטוס לאמסטרדם ומשם להגיע ברכבת לרוטרדם (נגיע בלילה) או להגיע במטוס לרוטרדם (לאחר שנטוס לעיר אחרת בארופה וניקח טיסה ממשיכה לרוטרדם)
אשמח להעזר בידע הרב שלכם

לצפיה ב-'נראה לי שתלוי באופי המופע. אם הוא כזה שמושך עשרות אלפים'
נראה לי שתלוי באופי המופע. אם הוא כזה שמושך עשרות אלפים
19/03/2015 | 14:35
33
אכן כדאי להזמין טיסה ומלון כבר עכשיו. במיוחד שספטמבר 2015 הוא תקופה של חגים ובכלל לא בטוח שיש עדיין טיסות במחירים סבירים להולנד, אלא אם כן התמזל מזלכם ותטוסו בחצי הראשון של ספטמבר, לפני החגים.

לגבי לינה, אפשר היום להזמין מלון באתר כמו www.booking.com שיש בו לפעמים תנאי ביטול נוחים מאוד, כמו אפשרות ביטול עד 72 שעות לפני השהות. רק צריך לוודא היטב מהם תנאי ההזמנה בכל מלון ומלון, זה כתוב בצורה ברורה. אם אתם מוצאים משהו זול יותר בסמוך למועד הנסיעה, תוכלו לבטל ולהזמין אותו. אין לי כל דרך לדעת אם מחירי הלינה יהיו אז גבוהים או נמוכים יותר מאשר היום. שוב, אם מדובר במופע שמושך המונים, ההנחה שלי היא שלא. אני לא מכירה מלונות ברוטרדם.

בדקת האם יש שדה תעופה ברוטרדם? אם יש, אולי יהיה נוח לטוס לרוטרדם, רק צריך להיות מהם תנאי הקונקשן ומהם המחירים. אתר טוב לצורך זה הוא www.opodo.com. את מכניסה תאריכים וייעדים ומקבלת אפשרויות.

אם יש טיסה רק לאמסטרדם, זה גם לא רע, אפשר לבוא כמה ימים לפני כן, לשהות בה, לטייל ולהנות, ואז לנסוע לרוטרדם. בקרבת רוטרדם ישנן האג ודלפט, שתיהן ראויות לביקור.
לצפיה ב-'עזרה בטיול לרומניה '
עזרה בטיול לרומניה
19/03/2015 | 12:15
39
שלום רב
אנחנו נוסעים 2 זוגות לרומניה .
הטיול יהיה בערים Hundura SighizoarA בראשוב סירנה ובוקרשט.
אנו נהיה יום אחד בכול עיר
 אני אשמח בבקשה למסעדות ו מקומות שווים לבקר .
תודה על כול עזרה שאפשר .
THRV
לצפיה ב-'למכירה כרטיס לטנריף'
למכירה כרטיס לטנריף
19/03/2015 | 11:48
40
מעוניינת למכור כרטיס של איזיג'ט  לטנריף=
תא-מילאנו - 30/3
מילאנו -טנריף-31/3
טנריף -מילאנו- 9/4
מילאנו -ת"א-14/4
כולל מקום ישיבה על 4 טיסות ומזוודה של 20 קג.
מחיר של 450$.
(לא כולל מחיר שינוי שם-55$)
אירית(050-4444751)
לצפיה ב-'שלום, זוג צעיר מחפש יעד לחופשה'
שלום, זוג צעיר מחפש יעד לחופשה
19/03/2015 | 11:30
1
48
צהריים טובים לכולם, אני מחפש המלצה ליעד לחופשה לזוג צעיר בני 24 עם תקציב בערך של 4000 לכל אחד, מקום עם חופים יפים, נופים יפים, ואטרקציות לגילנו, חשבנו על כרתים או רודוס, יש עוד המלצות?
לצפיה ב-'מלטה'
מלטה
19/03/2015 | 23:38
10
לצפיה ב-'ספר \ מדריך לוינה'
ספר \ מדריך לוינה
18/03/2015 | 20:21
3
51
שלום,

למישהו יש המלצות לספר לוינה ? כן...כמובן שעושה שימוש גם ברשת, אבל חייב ספר.
מצאתי של 'שיחור', אבל מהדורה מ 2004 בלבד.

רעיונות ?

תודה מראש.
לצפיה ב-'לונלי פלאנט'
לונלי פלאנט
18/03/2015 | 20:58
13
לצפיה ב-'יש את הEyeWithness (של הוצאת "העולם") של אוסטריה'
יש את הEyeWithness (של הוצאת "העולם") של אוסטריה
19/03/2015 | 00:13
34
שמכיל פרק על וינה (75 עמודים).
לצפיה ב-'שיחור מצויין'
שיחור מצויין
19/03/2015 | 22:30
33
המוקדים התיירותיים ממילא אינם זזים ממקומם, רק להתעדכן באינטרנט באתרי הבית מה פתוח/סגור (בעיקר על ימים ספציפיים)/נסגר לשיפוצים.
לצפיה ב-'יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא '
יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא
19/03/2015 | 09:23
3
237
הסופר גארי שטיינגרט עלה על טיסות של חברות התעופה הגרועות בעולם ונחת בשלום כדי לספר על יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא

.............טיסות הן לעתים חוויה לא קלה, אני מודע לכך. כולם גם אוהבים להתלונן על כך - על רישום היתר לטיסות, חליצת הנעליים לבדיקות הביטחוניות, התורים, האוכל. אבל האמת היא שטיסות יכולות להיות דווקא חוויה תרבותית - אולי אפילו בייחוד כשדברים משתבשים. חברות התעופה הטובות ביותר, כמו סינגפור איירליינס או אמירטס, אמנם מתהדרות במקלחות באוויר וארוחות שף בסגנון מריו באטלי, אבל טיסה בחברת תעופה גרועה עשויה להתגלות כחוויה מעניינת יותר מהיעד שאליו אתה טס. אפילו לכווית איירווייז, מיושנת כפי שהיתה, היו כמה רגעי חסד. בשלב מסוים בטיסה, בעודי מתפתל מכאבי גב בכיסא הלא־נשען־לאחור שלי, דיילת כיסתה בעדינות את גופי הדואב. הגישו לי "קפה ערבי" באוקטן גבוה מסמובר מוזהב, והעניקו לי עכבר מחשב עם סמל של כווית איירווייז כמתנה (לו רק היה עדיין בבעלותי המחשב של טקסס אינסטרומנטס שהוא בוודאות נועד לו). ובסופו של דבר, הזבוב ואני נהיינו חברים......

לצפיה ב-'הזכיר לי סיפור שסיפר לי חבר ללימודים'
הזכיר לי סיפור שסיפר לי חבר ללימודים
19/03/2015 | 09:53
1
133
הוא טייל במזרח כמה חודשים וטס בחברות הכי זולות שיכול היה למצוא.
אחת מהן היא חברת התעופה הלאומית של בנגלדש.
הטיסה הייתה מהודו למקום אחר, לא זוכר לאן.
הם קנו כרטיסים, עברו הליך של צ'ק-אין והמתינו לטיסה.
כשהגיע הזמן לעלות למטוס לקח אותם אוטובוס ואז הם שמו לב שהמקומות לא מסומנים.
ברגע שהאוטובוס עצר ליד המטוס והדלתות נפתחו כולם רצו מהר לתפוס מקומות...
בנוסף, על המטוס הייתה פחית אחת של קולה שניתנה לטייס.
לצפיה ב-'ובבתי המלון בסין..אם קמת מאוחר לארוחת הבוקר'
ובבתי המלון בסין..אם קמת מאוחר לארוחת הבוקר
20/03/2015 | 06:07
82
תגלה לדעת שמה היה על הבופה וחוסל,אז זהו.הם אינם מוסיפים דבר.נגמר נגמר
אז בבוקר הבא כבר חיכו שם ב 07.00 בכניסה
לצפיה ב-'וחוויה אנטרופולוגית של ״אתה תמכור לה את השוקולד״בצרחות אימים'
וחוויה אנטרופולוגית של ״אתה תמכור לה את השוקולד״בצרחות אימים
19/03/2015 | 19:09
116
הולך ברגל?
אדם שנכנס לתוך שקית זבל ממש גדולה לא חוויה עצומה לתייר? שווה כמעט כמו שבט ארוכות הצוואר, לא?

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה