לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3246732,467 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'טיול בפראג- המלצות?'
טיול בפראג- המלצות?
28/10/2015 | 15:01
11
120
4 ימים בפראג בסוף השבוע הבא
המלצות? אתרים שאסור לפספס? מוזיאונים? הופעות? רחובות? חנויות? מסעדות? טיפים בכללי?
מתוכנן גם יום אחד מחוץ לפראג- לאן כדאי?

תודה :)
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
28/10/2015 | 15:48
2
108
לצפיה ב-'בחייך!'
בחייך!
28/10/2015 | 16:36
1
101
לגגל את זה?
איך לא חשבתי על זה בעצמי!
תודה לך שהכרת לי את ה...איך קוראים לזה...מנוע חיפוש?
נהדר אתה!

אני רציתי לשמוע המלצות של אנשים שהיו שם, ביקורות וחוויות. אם אין לך משהו מועיל להגיד- אז אפשר גם לא.
לצפיה ב-'אז תגיד שאתה רוצה פינוק ביחס אישי'
אז תגיד שאתה רוצה פינוק ביחס אישי
28/10/2015 | 18:47
80
שלא טוב לך הפניה להמלצות של אנשים שהיו בפראג ורשמו ביקורות וחוויות, אתה רוצה שיכתבו במיוחד בשבילך.
אני מאחל לך בהצלחה.
לצפיה ב-'יש שם הרבה גשרים'
יש שם הרבה גשרים
28/10/2015 | 18:57
6
84
למשל באופק תראה גשר מברזל שמיועד רק להולכי רגל ורכבות,
מאוד כיף להגיע לשם פשוט ללכת בטיילת נגד הזרם של המים על שפת הנהר,
באחד הצדדים של הגשר תראה כנסיה על ההר, תלך לצד הזה של הגשר ואז תראה שלט חום קטן עם ציור של כנסיה שמצביע על גרם מדרגות, תטפס במדרגות ותגיע לכנסיה שחורה ומקאברית עם נוף מרהיב של העיר והנהר.
לצפיה ב-'אם אתה רוצה טיול מחוץ לעיר'
אם אתה רוצה טיול מחוץ לעיר
28/10/2015 | 19:00
1
89
בצד השני של הגשר האמור ישנה תחנת רכבת, תיקח משם רכבת לקרלשטיין, אחלה כפר לטיול יום
לצפיה ב-'הטירה שם נראית מדהים. תודה!'
הטירה שם נראית מדהים. תודה!
28/10/2015 | 19:21
19
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/10/2015 | 19:08
3
67
זוכר במקרה את שם הכנסיה? או הגשר?
לצפיה ב-'לגשר קוראים zeleznicni ולכנסיה VYSEHRAD'
לגשר קוראים zeleznicni ולכנסיה VYSEHRAD
28/10/2015 | 21:38
1
23
לצפיה ב-''
29/10/2015 | 10:56
3
לצפיה ב-'בקיצור - תהיה יותר ספציפי'
בקיצור - תהיה יותר ספציפי
29/10/2015 | 23:55
44
יש הרבה תצפיות יפה בפראג, המומלצות שלי הן בית העירייה ופטרין. תצפית זה אתר פחות מרהיב במזג אוויר סגרירי.
להכין לך תוכנית טיול אני באמת לא יכול
טיול-יום נפוץ למדי מפראג הוא קרלובי וארי. מומלץ מאוד אך קצת רחוק. בכל מקרה, אני ב-4 ימים לא ממש הייתי חושב ברצינות לצאת מהעיר. יש הרבה מה לראות בה.
לצפיה ב-'התלבטות ליעד משפחתי בקיץ'
התלבטות ליעד משפחתי בקיץ
28/10/2015 | 11:52
12
94
היי
מתכננים חופשה לאוגוסט 2016
זוג עם 4 ילדים
נקודת הפתיחה חייב לגולנד !
לכן ניסינו לבנות טיול ליער השחור פלוס שילוב לגולנד לא הצלחנו
המרחקים עצומים כפי שהבנו עפי קריאה וגיגול לא ניתן באופן רציונלי גם וגם
עברנו ללונדון
אבל
הנקודה השניה שחשובה זה טבע/ירוק/אגמים/פארקי חבלים/אופנים/הליכה מוזיאונים מתאים מאוד גם
שלישית אנחנו בונים על שבועיים טיול
האם יש מחוץ ללונדוון איזורים/חבלים ירוקים
למעט הטירות המוקפות דשאים שנתקלתי זה הירוק היחידי??? אשמח לכיוון ממוקד
תודה
לצפיה ב-'יש לגולנד בדנמרק'
יש לגולנד בדנמרק
28/10/2015 | 12:22
61
על פניו היעד נראה עונה על הדרישות
לצפיה ב-'לגולנד יש גם במנצ'סטר (אבל לא גדול כמו ההוא מחוץ ללונדון)'
לגולנד יש גם במנצ'סטר (אבל לא גדול כמו ההוא מחוץ ללונדון)
28/10/2015 | 13:23
59
בגדול, אפשר לבלות שבוע בלונדון ובסביבה (לגולנד לא ממש נמצא במרכז העיר, כפי שאתם בטח יודעים) ואפשר לבלות שבוע בPeak or Lake District - שניהם מלאי אופציות שקשורות בטבע. אפשר גם לבלות שבוע באחד מה Centre Parcs
ווברן יהיה רלוונטי http://www.centerparcs.co.uk/
לצפיה ב-'שמו לב שלגולנד ישעמם ילדים מעל גיל 8-9'
שמו לב שלגולנד ישעמם ילדים מעל גיל 8-9
28/10/2015 | 15:45
2
14
לצפיה ב-'אנחנו מסכימות על הרבה תחומים'
אנחנו מסכימות על הרבה תחומים
28/10/2015 | 16:23
1
67
אבל לא על זה. אני מכירה כמה אנשים (ולא גיקים כמוני) שיכולים לשרוץ בלגולנד יומיים ולא להשתעמם. מאוד אינדיווידואלי. יש כאלו שהולכים כגימיק, יש חובבי לגו שיהנו מאוד
לצפיה ב-'תלוי מאד בילדים'
תלוי מאד בילדים
28/10/2015 | 16:49
47
אצלנו לילדה הגדולה שהיתה בת 7 בערך (למיטב זכרוני) זה כבר היה גבולי. נראה שלא יעניין את רוב בני העשרה אבל כמו שאמרת - מאוד אינדיווידואלי. זה בכל מקרה, לדעתי, לא כמו דיסני שאפשר להתחבר לפארקים שלהם בכל גיל
לצפיה ב-'תודה לכל המתייחסים ותשובה'
תודה לכל המתייחסים ותשובה
28/10/2015 | 17:04
3
51
תודה על ההתייחסות
ראשית חופשה עם ילדים היא קודם כל בשבילם ולכן נקודת המוצא היא הלגולנד שנבחר על ידם - מדובר בגיקים ללגו שאני סקרנית לדעת למי יש יותר לגו לנו או ללגולנד ...זה משהו שהולך שנים בבית שלנו
שנית הילדים מתחת לגיל 10 ואם ישעמם אז סימנו וי היינו נהנו ונמשיך..לא אסון
שלישית דנמרק נשמעת יקרה מאוד לכן לא בודקת - לא שלונדון לא תהיה יקרה אבל ביחס לדנמרק זו כבר עליה מדרגה במחיר והכי חשוב מתכננים לטוס באיזיג'ט שלדנמרק אין טיסות איתם
כפר הנופש סנטרפארק למי שהציעה נבדק ויכול להיות ככה אני זורקת בגדול שנשהה שם שבוע, עוד יומיים לגולנד ואז שבוע לונדון מוזיאונים וכאלה
מצאנו גם בבוקינג כמה בתי חווה מקסימים וזולים לנו - כמובן שצריך להכנס למה נותנים/מיקום מדוייק כרגע אנחו בונים לאט לאט
אז שוב המון תודה
לצפיה ב-'הילדים שלי הרבה אחרי גיל 12 נהנו מאוד מלגולנד'
הילדים שלי הרבה אחרי גיל 12 נהנו מאוד מלגולנד
28/10/2015 | 18:42
2
50
והם בוגרים של הרבה פארקים, דיסנים שונים אפטלינג וכו'.
תכנסי לאתר שלהם, מאוד אינפורמטיבי כולל סירטונים ותמונות. אפשר גם לבנות ציפיות עם הילדים.
אגב לגו בחו"ל הרבה יותר זול מישראל, יכול להיות שליש מהמחיר בארץ. אני חושב שאחרי הביקור שלנו מלכת דנמרק הורתה לשגריר להגיע אלינו עם מכתב הוקרה על הגדלת היצוא של דנמרק.

לאיזיג'ט יש טיסות לקופנהגן הן רק לא ישירות מישראל. אנחנו העדפנו להתחיל את הטיול מגרמניה אליה הגענו בטיסה ישירה.

אני ממש לא בטוח שלונדון תהיה זולה מדנמרק, אולי אפילו להיפך. בדנמרק וילה יצאה לנו כדאית יותר מכפר נופש. בהולנד להיפך. אני ממליץ לבדוק לפני שננעלים על פתרון לינה מסויים.
לצפיה ב-'תודה מייד בודקת'
תודה מייד בודקת
28/10/2015 | 19:07
1
39
דנממרק...
התכוונת שטסת לגרמניה ומשם לדנמרק?
נמרק תמיד נשמעת לי חלומית
פחדתי אפילו לבדוק
שכנעת אותי להציץ
תודה
לצפיה ב-'אנחנו טסנו לדיסלדורף ומשם הצפנו'
אנחנו טסנו לדיסלדורף ומשם הצפנו
29/10/2015 | 07:29
46
וחזרנו דרך ברלין.
יש לנו חברים שבת הזוג דנית, כמעט כל שנה טסים לדנמרק ומעדיפים להתחיל את הטיול מגרמניה כי יש המון מה לעשות ולראות בדרך.
אפשר להגיע מגרמניה לדנמרק בנסיעה ברכב, במעבורת (ענקית, כזו שלוקחת עליה גם רכבת) ובטיסה. אפשר לבחור תחבורה שונה בכל אחד מהכיוונים.

אגב אני ממליץ לבדוק מחירי כרטיסים בלופטהנזה, לפעמים הם פתאום מורידים מחירים לרמת low cost.
כבר פעמיים טסתי איתם ליעדים בגרמניה בתקופות ביקוש בפחות מ 300$ לכרטיס.

חוץ מלגולנד שנמצא יחסית בשום מקום (יש שדה תעופה ממש ליד ואפשר להגיע בטיסה) יש בדנמרק טירות חלומיות, הרבה ירוק, ויקינגים, מוזיאונים לא רעים ואחד לדעתי אפילו טוב, המון ידידותיות וסובלנות, גשרים מדהימים ואם רוצים גם גיחה לשבדיה.

לא ממליץ להנעל לפי דעה קדומה אלא לבדוק פרטנית אם מתאים לכם.

לצפיה ב-'המרחק בן לגולנד ליער שחור ממש לא נורא עשינו אותה '
המרחק בן לגולנד ליער שחור ממש לא נורא עשינו אותה
29/10/2015 | 16:09
2
35
נוחתים במינכן מבקרים בלגו לנד ישניםב איזור ולמחרת יורדים לאיזור היער השחור זה בסב"כ שלו שעות נסיעה 
לצפיה ב-'לא הייתי ממליצה לטוס למינכן אם רוצים להגיע ליער השחור'
לא הייתי ממליצה לטוס למינכן אם רוצים להגיע ליער השחור
29/10/2015 | 17:17
1
38
עשינו את זה והמרחק חזרה ממרכז היער השחור הוא כארבע וחצי שעות. טירוף.
לצפיה ב-'אני בהחלט מסכימה איתך, גם לדעתי מינכן בעדיפות אחרונה'
אני בהחלט מסכימה איתך, גם לדעתי מינכן בעדיפות אחרונה
30/10/2015 | 08:17
37
לצפיה ב-'סופ"ש הקרוב בלונדון - איפה לישון?'
סופ"ש הקרוב בלונדון - איפה לישון?
28/10/2015 | 01:15
15
141

שלום לכולם,

אני נמצאת ברדינג השבוע לצרכי עבודה.
את סוף השבוע הקרוב אשמח להעביר בלונדון, אך אני רואה שמחירי המלונות בשמיים.
מישהו מכיר מלון/הוסטל במחיר סביר, או לחילופין מכיר מישהו שמסבלט את הדירה מיום שישי הקרוב 30.10 עד 1.11 (2 לילות), אשמח לקבל מידע!

תודה,
יעל.

לצפיה ב-'נסי את הרשת הזאת'
נסי את הרשת הזאת
28/10/2015 | 06:53
3
119
נקראת רשת TUNE HOTEL
זו רשת שיש לה 4 מלונות באזורים מרכזיים בלונדון-  קינגס קרוס, ווסטמיניסטר, פדינגטון וליברפול-סטריט.
אלו מלונות מאד בייסיק, שמציעים חדרים במתכונת של לינה בלבד (לא יודעת אם יש אופציה אפילו לארוחת בוקר ואם כן היא עולה כסף) בחדר יש מיטה, מקלחת ובעצם זהו. אבל הם זולים, ממוקמים טוב, ואם זה מה שאת צריכה- הם אמורים להיות טובים.
בזמנו שקלתי אותם כאופציה, בסוף לא הלכנו אליהם, אבל המלצתי עליהם לחבר טוב שהיה במלון בקינגס קרוס ואמר שהיה ממש מוצלח- בהנחה שמה שצריך זה מקום להניח בו את הראש ולהתקלח. גם רוב הביקורות טובות.

חשוב לשים לב שבביקורות מסוימות כתוב שצריך גם להביא מגבת כי המגבות מחוייבות בכסף - לא זוכרת האם זה נכון, אם תרצי אשאל את החבר שישן שם.
לצפיה ב-'תודה, לצערי זה מאוד יקר (200 פאונד) ובאמת בלי מגבת'
תודה, לצערי זה מאוד יקר (200 פאונד) ובאמת בלי מגבת
28/10/2015 | 10:34
1
28
לצפיה ב-'200 פאונד ללילה?'
200 פאונד ללילה?
29/10/2015 | 19:28
36
נשמע יקר בטירוף ומאד מוזר. זכרתי שהתרשמתי מהמחירים שלהם כמאד זולים...
ניסיתי :)
לצפיה ב-''
28/10/2015 | 19:50
36
גם אנחנו שהינו בסניף בקינגס קרוס והיה מצוין.
מגבת עלתה לדעתי 2 פאונד לכל התקופה (אבל נדמה לי שהם אפילו לא חייבו אותנו על זה).
חבל שיקר מדי.
לצפיה ב-'הולידיי אין אקספרס יש את המלונות ב- Southwark וב- Victoria'
הולידיי אין אקספרס יש את המלונות ב- Southwark וב- Victoria
28/10/2015 | 10:41
1
65
לצפיה ב-'וגם מלון דירות בבליסייז ממש זול השאלה אם יש מקום'
וגם מלון דירות בבליסייז ממש זול השאלה אם יש מקום
28/10/2015 | 10:45
49
לצפיה ב-'מלון זול וטוב במרכז לונדון שחברה לנה בו'
מלון זול וטוב במרכז לונדון שחברה לנה בו
28/10/2015 | 10:51
93
אני לא רואה לצערי זמינות מיידית באתר - אין להם אופציה כזאת - אבל טלפון מהיר יפתור את הקושיה.
לצפיה ב-'ת'אמת? בשביל חצי שעה נסיעה ברכבת'
ת'אמת? בשביל חצי שעה נסיעה ברכבת
28/10/2015 | 16:07
133
הייתי כבר נשארת ברדינג. זה לפחות מה שעשיתי כשעבדתי לא רחוק משם, במיידנהד.
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה ב hotwire או priceline'
אני הייתי מנסה ב hotwire או priceline
28/10/2015 | 16:23
50
לצפיה ב-'president hotel russel square'
president hotel russel square
28/10/2015 | 20:36
3
45
בשבוע שעבר שילמתי 86 פאונד ללילה.

לצפיה ב-'תודה לכולם על ההמלצות.. עדיין לא מצאתי'
תודה לכולם על ההמלצות.. עדיין לא מצאתי
28/10/2015 | 22:29
2
88
לצערי התקציב עומד על כ 50 פאונד ללילה..
חשבתי על להישאר את הלילות ברדינג אבל גם פה יקר! ואם אני רוצה להסתובב בלונדון בזמן הזה אז יתווספו הנסיעות..
אם יש למישהו הצעות נוספות, מכרים שרוצים לסבלט לסופש או כל הצעה אחרת יתקבל בברכה!

תודה!
לצפיה ב-'ניסית את בלסייז?'
ניסית את בלסייז?
29/10/2015 | 13:03
11
לצפיה ב-'תבדוק ב air bnb ובאפליקצית hotel tonight'
תבדוק ב air bnb ובאפליקצית hotel tonight
29/10/2015 | 13:22
12
לצפיה ב-'הדפסה עצמאית של כרטיס עליה למטוס באלעל'
הדפסה עצמאית של כרטיס עליה למטוס באלעל
27/10/2015 | 23:40
13
183

יי
עשיתי את הליך הצקאין באתר של אלעל לטיסה בעוד פחות מ24 שעות. בסיום ההליך, קיבלתי כרטיס עליה למטוס אך אין לי מדפסת זמינה.
מה יקרה אם לא אדפיס את הכרטיס? האם ניתן להציגו בסלולרי?

לצפיה ב-'ככל שאני יודע נתב"ג טרם הגיע לעידן הסלולרי'
ככל שאני יודע נתב"ג טרם הגיע לעידן הסלולרי
28/10/2015 | 07:06
44
לצפיה ב-'לא, אבל לדעתי תוכל להדפיס אותו בקיוסקים בנתב"ג (לא ניסיתי)'
לא, אבל לדעתי תוכל להדפיס אותו בקיוסקים בנתב"ג (לא ניסיתי)
28/10/2015 | 10:30
51
לצפיה ב-'יכול להיות שתצטרך לעמוד בתור הבידוק הרגיל ולא המוקדם'
יכול להיות שתצטרך לעמוד בתור הבידוק הרגיל ולא המוקדם
28/10/2015 | 10:33
99
בעמדת הצ'ק אין הם כבר ינפיקו לך כרטיס
לצפיה ב-'מדפיסים בעמדות השירות העצמי'
מדפיסים בעמדות השירות העצמי
28/10/2015 | 11:06
5
120
אין בעיה להגיע בלי כרטיס מודפס, אפשר ורצוי להדפיס בעמדות השירות העצמי לפני הצ'ק אין. לאחר מכן ממשיכים לתור המהיר.
בחו"ל כשחזרתי לארץ בטיסת אלעל ולא היה לי איך להדפיס (וגם לא היו קיוסקים להדפסה עצמית), הראתי את הכרטיס עלייה למטוס בטלפון והכניסו אותי לתור המהיר. שם כבר הפקידה הדפיסה לי את הכרטיס ביחד עם שליחת המזוודות.
לצפיה ב-'יהרגו אותי הם והצ'ק אין שלהם...'
יהרגו אותי הם והצ'ק אין שלהם...
30/10/2015 | 02:23
4
103
זה לא ממש הנושא המקורי של השרשור, אבל אני כבר לא מבין מה בכלל הסיפור בצ'ק אין הזה ולמי הוא בכלל משנה משהו.
פעם צ'ק אין היה אישור שהגעת לשדה וקיבלת מקומות ישיבה. היום אפשר לעשות אותו מהבית שבוע לפני, ואם עשית את זה בבית אתה עדיין צריך לעבור בשדה בדיוק את אותו תהליך כדי למסור את המזוודה... באופן עקרוני היה אפשר לקבוע שצ'ק אין כבר נעשה מיד עם הזמנת הכרטיסים וזהו. כבר אין לו שום משמעות אחרת בימינו. נראה לי שהדבר היחיד שצ'ק אין עוד משמש בימינו זו דרך יצירתית ונלוזה של חברות LOW-COST להשחיל עוד חיוב ללקוחות לא עירניים שלא עמדו בכללי הפורמט.
לצפיה ב-'ככה זה בנתב״ג, לא בשדות תעופה של מדינות מפותחות'
ככה זה בנתב״ג, לא בשדות תעופה של מדינות מפותחות
30/10/2015 | 14:30
68
כשאני עושה צ׳ק אין אינטרנטי למשל בארה״ב גם אם יש לי מזוודה אני עובר תהליך אחר,
גם ביוון אם אני עושה צ׳ק אין סלולרי אני מקבל בר קוד דו מימדי לטלפון שמשמש אותי ככרטיס עליה למטוס.
לא חברות ה low cost החליטו ששדה התעופה הבין לאומי הכמעט יחידי בישראל מתפקד כמו שדה עולם שלישי - גם בנושא הזה. תנסה להעביר את השאלה לאדם האחראי, אני חושב שקוראים לו ישראל כ״ץ והוא אולי יתפנה אליך כשיסיים לדברר את ראש הממשלה, כך שתצטרך לחכות המון זמן.
לצפיה ב-'פעם היה צ'ק-אין אחר'
פעם היה צ'ק-אין אחר
30/10/2015 | 19:26
2
53
היית מגיע יום לפני הטיסה לנקודת מפגש בעיר, שם היית עובר את שלב מסירת המזוודה וקבלת כרטיס העליה למטוס. ולמחרת הייתי מגיע לשדה ומדלג על התור של מוסרי המזוודות.
אל על הגדילה לעשות, ותמורת תשלום מסויים, היו באים אליך הביתה עם כרטיסי העליה למטוס ולוקחים את המזוודות.

כנראה שכל הנושא לא השתלם כלכלית, החברות החלו לרדת מזה וכמדומני שגם אל-על ירדה מזה וביטלה את צי האוטובוסים הכחולים שהובילו את המזוודות.

היום, מי שרוצה הליך מקוצר מאוד (10-15 דקות) מגיע רק עם טרולי במידות הנכונות, עושה צ'ק-אין בבית ומדפיס את כרטיסי העליה למטוס, מגיע לשדה ועם הדרכון הביומטרי מקבל את האישור למעבר לחלק האוירי, כמובן עובר את הבידוק/שיקוף לציוד שאיתך, וזהו.

התור היחידי שאתה עומד בו הוא התור הראשוני של השאלות אם מישהו נתן לך משהו וכו, ואחר כך הכל פתוח. ומדביקים לך את המדבקות המתאימות על הכרטיס.

גם התור המהיר למי שלא מביא מזוודה, בפעם האחרונה שטסתי בספטמבר, בוטל אף הוא.   ואתה הולך ישירות ועובר בדלתות הזכוכית לאיזור השיקוף, השומר שם בודק אם יש לך כרטיס עליה למטוס, ואתה הולך לשיקוף , וזהו.

לצפיה ב-'עדין יש אפשרות לשרות טרום טיסה מהבית'
עדין יש אפשרות לשרות טרום טיסה מהבית
30/10/2015 | 19:53
38
לצפיה ב-'אני עוד זוכר את זה ברכבת מרכז'
אני עוד זוכר את זה ברכבת מרכז
31/10/2015 | 23:53
13
קיים בעוד מקומות בעולם כמו בווינה למשל וברוב תחנות הרכבת הגדולות בשווייץ (שם השירות בתשלום).
שירות ששווה זהב, והיה יכול לחסוך לי המון המון טרחה. חבל מאוד שלא קיים בארץ. היה שווה לי איזה 100 ש"ח לכל המשפחה.
לצפיה ב-'מה אל-על כותבת באתר שלהם בנושא צ'ק-אין בטיסותיה '
מה אל-על כותבת באתר שלהם בנושא צ'ק-אין בטיסותיה
30/10/2015 | 03:23
71
לצפיה ב-'זה לא כזה משנה....בישראל..אם אתה מוסר מזוודה'
זה לא כזה משנה....בישראל..אם אתה מוסר מזוודה
30/10/2015 | 23:18
2
57
מרבית חברות התעופה בכלל לא מפעילות תור למי שעשה צק אין בבית בתיירים זו בעיה
אבל אם עשית בבית ויש תור..תעמוד שם למסור.
כמובן לאחר שתגיע..

בכל מקרה תשאול צריך לעבור.
וזה לא כזה מקצר
במקומות אחרים יש תור נפרד ומהיר למי שהדפיס.

לצפיה ב-'יש מסלול מהיר מאוד לתישאול ממש 2 דקות'
יש מסלול מהיר מאוד לתישאול ממש 2 דקות
31/10/2015 | 10:30
1
47
אני מאחל שאף אחד לא יופנה למסלול הזה, כיוון שמדובר במסלול לאנשים שנושאים כמוני תעודת שתול קוצב לב (גם שיקוף, הציוד שלי עובר ואני לא) , בקיצור כאלו שלא יכולים לעמוד זמן ממושך, גם הישענות על המקל לא ממש מקלה.....

לצפיה ב-'מקווה שיסגר בהעדר קלינטים'
מקווה שיסגר בהעדר קלינטים
31/10/2015 | 21:35
9
לצפיה ב-'רק בשביל זה שווה לבריטניה להישאר בEU'
רק בשביל זה שווה לבריטניה להישאר בEU
27/10/2015 | 17:47
7
183
http://www.bbc.co.uk/news/business-34646434
וזה גם אומר שSIM אחד יהיה טוב לכל אירופה, ולא צריך לקנות חדש בכל מדינה שמבקרים בה
לצפיה ב-'חדשות נפלאות, הלוואי שנצטרף לאיחוד '
חדשות נפלאות, הלוואי שנצטרף לאיחוד
27/10/2015 | 18:05
3
30
לצפיה ב-'אני לא בטוח שיקבלו כאן בברכה אנשים שאינם נוצרים לבנים'
אני לא בטוח שיקבלו כאן בברכה אנשים שאינם נוצרים לבנים
27/10/2015 | 19:19
2
80
חברות באיחוד אומרת זרימת אוכלוסיה חופשית והזרימה לא תהיה רק משיראל החוצה
לצפיה ב-'זה מעולם לא יקרה'
זה מעולם לא יקרה
28/10/2015 | 16:26
1
39
חברות באיחוד כמו שאמרת היא תנועה חופשית וגבולות פתוחים ,דרך איזה גבולות בדיוק יעברו אלו בעלי אזרחות האיחוד , סוריה שלא קיימת, מצריים שאף פעם לא יודעים כמה השקט ישמר, ירדן שדאעש יושבת לה על הזנב , יש גם את הבעיה של ערביי ישראל שזוהי אותה בעיה עם אי ויתור ויזה לארהב , מבחינה תרבותית זה יכול להיות נפלא וגם מבחינ כלכלית ,אבל יתכן ששקיפות שנדרשת מחברות האיחוד לא תעבוד בישראל, זה לא החוסן הנפשי שמחזיק אותנו כי אין עם חזק מהישראלים מבחינת עמידות אבל הרקבון בכל שטחי החברה זה מה שלא יתאים 
לצפיה ב-'הם יעברו דרך נתב"ג, למה להם דרך מעבר גבול אחר?'
הם יעברו דרך נתב"ג, למה להם דרך מעבר גבול אחר?
28/10/2015 | 18:57
29
כמו כל אדם נורמלי הם היו נכנסים בדלת הראשית.
אם ישראל היתה חברה באיחוד היא לא היתה יכולה למנוע לא רק כניסה אלא גם תושבות של אזרחי האיחוד על סמך מוצא או דת.

מחלקת המדינה של ארה"ב הסבירה בצורה רשמית למה היא לא מוכנה לותר על הויזה לישראלים והסיבה איננה ערבים אזרחי ישראל, הבעיה היא מדיניות גזענית של ממשלת ישראל כלפי חלק מאזרחי ארה"ב.

לצפיה ב-'תיקונצ'יק - בשביל זה כדאי לבריטניה להצטרף לאיחוד '
תיקונצ'יק - בשביל זה כדאי לבריטניה להצטרף לאיחוד
27/10/2015 | 18:39
2
79
הרעיון זה משמש ככלי תעמולה של התומכים בבריטניה על מנת לעודד את
הצטרפות בריטניה לאיחוד האירופי.  הם לא יכולים להישאר באיחוד היות ואינם שייכים לאיחוד. כבר הרבה הצבעות היו בבריטניה בנושא הצטרפותה לאיחוד האירופאי.  אבל, האנגלים צריכים לשמור על הגאווה שלהם ולא יוותרו על היחודיות האנגלית כל כך בקלות.  אלא באם,  יהיה שינוי דמוגרפים בעקבות גלי המהגרים המסתובבים באירופה.
לצפיה ב-'בריטניה היתה אחת המצטרפות הראשונות לאיחוד האירופי'
בריטניה היתה אחת המצטרפות הראשונות לאיחוד האירופי
27/10/2015 | 19:02
1
65
אתה אולי מתבלבל עם גוש היורו שבו בריטניה אינה חברה.
לצפיה ב-'אכן טעות שלי - התכוונתי לגוש האירו '
אכן טעות שלי - התכוונתי לגוש האירו
27/10/2015 | 19:11
13
לצפיה ב-'טיולי דורון לגאורגיה ביקורת'
טיולי דורון לגאורגיה ביקורת
27/10/2015 | 17:36
4
183
חזרנו מהטיול בגאורגיה עם חברת דורון טרוול.
היה מצויין!
ברצוננו להדגיש את ההדרכה המקצועית, הרצינית והמיומנת של המדריך דויד סורבילשווילי ומעבר להדרכה את היחס, הרגישות, הטיפול והדאגה שלו היו יוצאים מהכלל.
אנחנו מודים להם.
מומלץ

לצפיה ב-'אני מאשר קבלת הפלאייר ומתייחס אליו ברצינות כמו לכל פלאייר'
אני מאשר קבלת הפלאייר ומתייחס אליו ברצינות כמו לכל פלאייר
27/10/2015 | 19:26
2
105
אלא אם תחזור לענות על שאלות
במה למשל התבטאה הרגישות והנחישות?
לצפיה ב-'הריגוש הריץ אותו להרשם היום לתפוז'
הריגוש הריץ אותו להרשם היום לתפוז
27/10/2015 | 21:47
1
26
לצפיה ב-'"אינו" ביפנית משמעותו "כלב"'
"אינו" ביפנית משמעותו "כלב"
28/10/2015 | 01:09
71
犬は死んでいる - Inu Wa Shinde Iru 
משמעותו "הכלב הולך למות"...
לצפיה ב-''
28/10/2015 | 07:06
46
ובדקתי - תדעו לכם שהם "מחזיקים במסלולי טיול מיוחדים". כלומר מתיימרים כנראה לידע מופלא...

לצפיה ב-'מחפשים שלג '
מחפשים שלג
27/10/2015 | 14:19
4
126
בסוף ינואר-תחילת פברואר -
איפה סביר להניח שיהיה שלג ?
מתלבטים בין בולגריה,רומניה ושוויץ
ד.א.-לא סקי,רק לטייל באזור מושלג,ואם גם יירד שלג כל הזמן-הכי טוב ...
לצפיה ב-'על פסגה גבוהה, למשל היונגפראו בטוח יהיה שלג'
על פסגה גבוהה, למשל היונגפראו בטוח יהיה שלג
27/10/2015 | 14:37
23
לצפיה ב-'בטיטליס - אנחנו נקלענו לשם די בטעות בקיץ לפני כמה שנים'
בטיטליס - אנחנו נקלענו לשם די בטעות בקיץ לפני כמה שנים
27/10/2015 | 16:13
74
וירד שלג
לצפיה ב-'ממליצה על אנדורה'
ממליצה על אנדורה
29/10/2015 | 14:42
36
שוויץ נורא יקרה...
בינואר הזה החלטנו לנסוע לבולגריה,יש שלג והמחיר שפוי :)
לצפיה ב-'בחלקים הגבוהים של שווייץ יש שלג גם בספטמבר'
בחלקים הגבוהים של שווייץ יש שלג גם בספטמבר
29/10/2015 | 23:32
34
וזה מן הסתם לא ייחודי לשווייץ.
כשאנחנו היינו שם היה שלג ביונגפראו (יקר, פחות מוצלח לטעמי) אבל היה שלג גם בנקודות הנמוכות יותר כמו קליינה-שניידג, בטיטליס ובפסגות נוספות.
לצפיה ב-'כשהחופשה נגמרת בבית המשפט: מתי כדאי להגיש תביעה'
כשהחופשה נגמרת בבית המשפט: מתי כדאי להגיש תביעה
27/10/2015 | 10:26
1
110
נגד סוכני הנסיעות?
"כשמזמינים חופשה, קונים סוג של חלום. זה לא משהו שעושים כל יום — זה משהו שעושים פעם בשנה או לעתים פרק זמן ארוך יותר. אנשים משקיעים בכך את ימי החופשה שלהם מהעבודה ואת מיטב כספם, והם רוצים שזה יהיה מושלם. כך שגם דברים קטנים שלא הולכים כמו שצריך, יכולים להחריב את החלום — וכשזה קורה, הלקוח רוצה פיצוי על העוול".
ואולם לא בכל מחיר, ולא על כל מקרה, ראוי לתבוע. יש פסקי דין רבים שנדחים על ידי בית המשפט, הקובע כי מדובר בתביעות קנטרניות, שמוטב לו לא היו מוגשות. "אני זוכרת שקראתי פסק דין שבו השופט קבע שהתובע הגזים", אומרת אקווה. "באותו פסק דין, הלקוח התלונן שבמלון יום אחד לא היו הפעלות לילדים, אף שהובטח לו על ידי סוכן הנסיעות שבמלון יש הפעלות מדי יום".
קצת קשה לקבוע מתי תביעה קטנה תיחשב לקטנונית ומתי מדובר במקרה של עוול צרכני מובהק — כך שכל אחד צריך לבחון את עצמו לפני הגשת התביעה ולראות אם הוא לא מגזים. יש מקרים רבים שבהם לא כדאי לוותר על התביעה. למשל, כשאתם מוצאים את עצמכם עם הוצאות שלא תיכננתם להוציא בחופשה; כשיש מישהו שצריך לפצות אתכם; כשלא קיבלתם דברים מהותיים שהיו צריכים להיות כלולים בחופשה; או כשקורה משהו שמקלקל לכם את החופשה — זה הזמן להגיש תביעה קטנה נגד מארגן התיירות, חברת התעופה, סוכן הנסיעות או כל גורם אחר שהיה אחראי על החופשה שהזמנתם.
הסכום המרבי לפיצוי בבית משפט לתביעות קטנות הוא 33,800 שקל — כך שאם סכום הפיצוי שאתם תובעים גבוה יותר, מקומכם בבית משפט השלום, ולא בבית משפט לתביעות קטנות. אגרת בית המשפט היא 50 שקל או 1% מסכום התביעה — לפי הגבוה מביניהם.
הגשת תביעה קטנה אינה כרוכה בטרחה גדולה. בתביעה מסוג זה אין אפשרות לייצוג על ידי עורך דין בבית המשפט או בהגשת התביעה, ואת כתב התביעה יכול כל אחד לכתוב בכוחות עצמו, בשפה פשוטה ולא משפטית, ולספר בו על העוול שלכאורה נעשה.
לאחר שממלאים טופס רשמי מטעם בית המשפט, מצרפים אליו את כתב התביעה ומגישים אותו בבית המשפט לתביעות קטנות. לתביעה יש לצרף קבלות, מסמכים, תמלולי שיחות, תכתובות מייל עם תשובות מבית העסק, או כל דבר אחר שיכול לשמש ראיה לטובתכם. הנה כמה מהמקרים של תביעות קטנות על חופשות בחו"ל שהגיעו באחרונה לבית המשפט.

חמש תביעות הנוגעות לחופשות בחו"ל, שהתקבלו באחרונה בבית המשפט לתביעות קטנות, מלמדות על זכויותיהם של נוסעים במקרים שבהם החופשה לא ענתה על הציפיות.

http://www.themarker.com/consumer/tourism/1.2761118?utm_content=%2FConsumer%2Ftourism%2F1.2761118&utm_medium=EMAIL&utm_source=SMARTFOCUS&utm_campaign=1338618&utm_term=20151027-07%3A10
לצפיה ב-'"סומו"'
"סומו"
27/10/2015 | 21:46
63
קניתי דיל טיול מאורגן ברצלונה ימים מלאים וקיבלתי חורים של ימים חופשיים.
אחרי הרבה מכתבים ולחצים קבלתי 75$ מארקיע החזר.
לצפיה ב-'אמלפי ונאפולי - אשמח להתייעצות'
אמלפי ונאפולי - אשמח להתייעצות
27/10/2015 | 08:42
6
89

שלום

אנחנו מתכננים נסיעה לאזור נאפולי ואמלפי באמצע נובמבר ולהלן התכנון פלוס שאלות
אשמח לקבל תשובות ממי שמכיר/ היה /ביקר ויכול לסייע 

טיסה מישראל לרומא – טיסת בוקר + השכרת רכב ויציאה לדרך

1) יום (1) הגעה לפומפיי עם סיור של חצי יום (מישהו יכול להגיד לי איפה חונים שם? ואיפה מזמינים מדריך לסיור? האם צריך לעשות זאת מבעוד מועד?).  לאחר פומפיי הגעה לסורנטו ללינה
2) יום (2) קאפרי ואנה קאפרי – יציאה מסורנטו והתכנון לבלות שם את כל היום
3) יום (3) נאפולי – פה אני לא ככ יודעת מה כדאי, האם ליסוע לשם עם הרכב ולחנות מחוץ לעיר? בתוך העיר? שמעתי שיש אופציה להגיע מסורנטו לנאפולי בסירה/ מעבורת – האם זה אופציה טובה? כמה זמן זה והאם זו מעבורת מאד מהירה שעלולה לגרום להקאות? 
התכנון הוא לבלות שם יום שלם.....ואז באזור הערב לחזור לסורנטו – האם יש מעבורת ערב?

4) יום (4) נסיעה מסורנטו לפוזיטנו, אמלפי ורבאלו בכביש הידוע.....המחשבה היא לא לחזור לסורנטו אלא לישון באחת העיירות בדרך. האם יש לכם המלצה? האם צריך להזמין מראש? הבנתי שיש עסקים שסגורים בתקופה זו
כמו כן אשמח להמלצות של מסעדות טובות באזור

5) יום (5) – אחרי לינה באחת העיירות – נסיעה לחוות בפאלו באזור – יש איזושהיא המלצה? ומחפשת מה להוסיף לעשות ביום הזה....כאשר הטיסה שלנו חזרה מרומא היא בעשר בלילה מה שאומר שיש נסיעה של 3 בערך וצריך להגיע לרומא באזור 7 בערב

אשמח לקבל כל תגובה/ המלצה....לגבי בתי מלון והאם הגיוני סידור הלינה הנ"ל...איך מסתדרים עם חניות וכו
אני כמובן ממשיכה לקרוא אבל אני מניחה שמי שביקר שם יכול לתת הרבה אינפורמציה

תודה מראש 

לצפיה ב-'לעניין הבופאלה, סיפור מסע מהחודש שעבר '
לעניין הבופאלה, סיפור מסע מהחודש שעבר
27/10/2015 | 11:10
2
71
שקראתי בימים האחרונים, עם חוויה טובה בחוות בואפלה שנקראת ברלוטי. את עושה חיפוש ctrl f על המילה Barlotti ומגיעה למידע הספציפי (והמאוד מפתה, יש לומר, כי הם עושים כל מיני דברים עם הבופאלה הזאת, לא רק גבינה) זה סיפור המסע המעולה שלו (אגב, הוא לא הרגיש שום סכנה בנאפולי):

זאת החווה:

לגבי הגעה לנאפולי, נראה לי שהמקור הטוב ביותר יהיה משרד התיירות:

אני חושבת שקריאה במדריך טיולים לגבי אפשרויות הטיול באזור תעזור לך למצוא מה לעשות ביום האחרון ונראה לי שחשוב לתכנן מראש גם פעילויות בחלל סגור, למקרה של גשם (למיטב ידיעתי, נובמבר החודש הגשום בשנה באיטליה).

ממה שאני עצמי קראתי, הייתי שוקלת את:
ארמון קזרטה (לינק לוויקיפדיה בעברית)

או קרוב יותר לרומא, פרסקאטי, קסטל גנדולפו, כפי שמתואר כאן:

מעבר לזה, הייתי בודקת באתר התיירות של קמפניה (הפרובינציה של נאפולי ופומפיי) אם יש עוד דברים שיכולים לעניין אותי מעבר למה שכבר חשבתי עליו:

לצפיה ב-'החמישה גרוש שלי'
החמישה גרוש שלי
28/10/2015 | 07:24
1
53
* קזרטה - ממש לא. לא לחשוב על זה עכשיו. הארמון כנראה בשיפוצים, הגנים (לפחות חלקם) ניראים מוזנחים יותר מהדשאים ברהט. רצינו לבקר באוגוסט ולא ניתן היה אפילו להכנס לארמון, בשל השיפוצים או מסיבה אחרת. מה שכן, יש שם חנייה תת קרקעית קרובה.
* נאפולי - אני לא הייתי מנסה לנהוג שם, בן זוגי, שהוא נהג מצוין, הסתדר לרוב, פרט לכך שישנם מקומות בהם הכביש סגור בשל שיפוצים וקושי אמיתי היה גם למצוא מקומות חניה. מניחה שבנובמבר החניה יותר זמינה. לא יודעת לגבי המעבורת.
* קאפרי - מגיעים בשיט מסורנטו. אנחנו התפנקנו ולקחנו שיט בסירה מהירה, עם כעשרה אנשים בסך הכל. זה היה יום טיול מקסים. השיט עצמו מהנה בעיני, קאפרי מקסימה. אבל למערה הכחולה לא יכולנו להכנס בשל מזג האויר.                   לקחת בחשבון שבימים של מזג אויר קשה אין שיט. 
* לביקור בדרך חזרה לרומא - ממליצה בהחלט על מונטה קאסינו - המנזר, התצפית ובית הקברות הפולני. יש שם גם מוזיאון המציג את הקרב - אינני יכולה להעיד עליו.

לצפיה ב-'לא סתם כנראה באתר התיירות של העיר אין מידע על חניונים'
לא סתם כנראה באתר התיירות של העיר אין מידע על חניונים
28/10/2015 | 09:30
8
לצפיה ב-'התייחסות לחלק מהנושאים'
התייחסות לחלק מהנושאים
27/10/2015 | 11:35
58
פומפיי - אני לא יודע לגבי הדרכה (למרות שבטוח שיש פרטים באתר שלהם), אבל יש שם מגרש חניה רחב ידיים ואין בעיה למצוא מקום.
נאפולי - אנחנו היינו שם מספר שעות, אבל תוך כדי נסיעה וסיור לא מתוכננים. נסענו עם הרכב ונכנסנו איתו לעיר. מדובר בסיוט! נהיגה קשה מאוד עם נהגים מטורפים והולכי רגל אובדניים . אני לא יודע מה החלופה, אבל הייתי נמנע מלנהוג בתוך נאפולי.
המלצות לגבי מסעדות באיזור קו החוף האמלפי וחוות באפלו, תקח מליאתה - Liata שחיה באיזור.
לצפיה ב-'הייתי מבלה את כל הימים בנאפולי'
הייתי מבלה את כל הימים בנאפולי
28/10/2015 | 20:25
1
35
ולא יוצא החוצה. יש מספיק מה לעשות בעיר הזאת למספר כזה של ימים. 
העיירות מסביב תיירותיות מדי ואוברייטד. 
מלכודות תיירים של ממש. 
נאפולי מדהימה וראויה לקבל 4-5 ימים בכיף. 
לצפיה ב-'הלוואי עלי שבוע בנאפולי. אחרי הסיפור שהבאתי כאן, יש כזה חשק'
הלוואי עלי שבוע בנאפולי. אחרי הסיפור שהבאתי כאן, יש כזה חשק
29/10/2015 | 09:14
9
לצפיה ב-'התנהלות בוקינג משונה'
התנהלות בוקינג משונה
26/10/2015 | 18:54
9
207
הזמנתי מלון ל 3.16 בעלות 180$. בדרך כלל הם לא מחייבים.
הבוקר ראיתי ניסיון חיוב בסך 202 ₪. משונה מאוד.
ביטלתי את המלון.
יש לכם הסבר ?
מהו האתר הבטוח ללא חיוב מראש ?
לצפיה ב-'תבדוק את תנאי ההזמנה'
תבדוק את תנאי ההזמנה
26/10/2015 | 21:07
134
מה הם עושים בדרך כלל לא רלוונטי פה. מה שקובע הם תנאי ההזמנה.
אם כתוב שלא יחוייב פיקדון, אז לא מחייבים כלום מראש.
אם כתוב כי יתכן והמלון יחייב ככה וככה לפני ההגעה, אז המלון רשאי לחייב אותך מראש בסכום שכתוב בהזמנה.
לצפיה ב-'הם כנראה חייבו אותך על הלילה הראשון'
הם כנראה חייבו אותך על הלילה הראשון
26/10/2015 | 22:07
99
יש מלון שרשום שהם גובים על הלילה הראשון מראש ואת השאר אתה משלם ביעד.
זה אבל אמור להיות רשום בפרטים של ההזמנה.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא שמת לב שהזמנת חדר עם תשלום עירבון '
יכול להיות שלא שמת לב שהזמנת חדר עם תשלום עירבון
27/10/2015 | 11:35
67
לדעתי תמיד כדאי להסתכל בתנאים שמופיעים באייקון סימן השאלה שמימין להגדרת החדר. מניסיון העבר, נתקלתי בדרישה לתשלום מראש של חלק מהסכום או אפילו כולו במלונות שונים.
אני חושבת שזה אתר בטוח וכבר הזמנתי בו 3 פעמים בהצלחה, רק צריך לקרוא היטב את תנאי ההזמנה.
לצפיה ב-'התנהלות בוקינג בתקופה האחרונה שערורייתית'
התנהלות בוקינג בתקופה האחרונה שערורייתית
27/10/2015 | 12:26
5
122
במקרה שלי. ההסכם/חוזה הבטיח תשלום רק ביום ההגעה למלון עם אפשרות לבטל את ההזמנה מבלי שום חיובים/קנסות יום לפני ההגעה למלון.  בפועל חייבו את חשבוני ביום ההזמנה ממש, כחודש וחצי לפני הכניסה למלון .

הכי מעצבנת הייתה התשובה שלהם בטלפון.  זה המלון חייב אתכם לא אנחנו !! 
מרגיז ומקומם לראות כי באתר הם אילו שקובעים את תנאי ההסכם שלי איתם  וכאשר הם מפשלים התרוץ... המלון אשם (מישהו אחר לא אנחנו). 

קחו את ההזמנות בוקינג קום בערנות, בזהירות ובחשדנות.
הרמה של האמינות שלהם בנסיגה/ירידה מתמדת מאז שנהפכו "למפלצת" בנושא רכישת לינות בבתי מלון בעולם.   

לידיעתכם.
לצפיה ב-'אין קשר בין מועד התשלום למועד הביטול'
אין קשר בין מועד התשלום למועד הביטול
27/10/2015 | 15:29
3
91
בהחלט יכול להיות שהמלון דורש תשלום מקדמה כלשהו מראש, אבל מאפשר לבטל את ההזמנה ללא קנס. במקרה כזה צריכים להחזיר לך את המקדמה ששילמת, זה הכל.
למשל, שיתכן יהיה כתוב שניתן לבטל את ההזמנה עד יום אחד לפני מועד ההגעה ללא תשלום קנס, אבל המלון רשאי לגבות תשלום מסויים (למשל על הלילה הראשון או 50% מההזמנה) לאחר ביצוע ההזמנה.
רק אם כתוב במפורש שלא יגבה פיקדון, אז אין חיוב מראש.
לצפיה ב-'מה לא ברור !! בוקינג הודו בפאשלה שעשו אבל האשימו את המלון'
מה לא ברור !! בוקינג הודו בפאשלה שעשו אבל האשימו את המלון
27/10/2015 | 18:59
2
89
מה לא ברור באם הם מודים שהייתה טעות !!! אני פשוט לא מבין לצערי למה כל "הלמשל ובהחלט" וההסברים המפולפלים והמסובכים למקרה פשוט וברור כפי שכתבתי.  

מקווה שאינך נציגה של בוקינג כאן בפורום.

אגב,  כל הסכום ירד לפני ההגעה למלון לא מקדמה ולא מקדמית .
ועוד... הפוך ממה שאת/ה כותב/ת !!  לא כתוב שכן יגבה פקדון  אז אין פקדון !!  צריך להיות כתוב במפורש שכן יהיה פקדון על למנת לגבות פקדון  ולא ההיפך כפי שכתבת כאמור.

לצפיה ב-''
27/10/2015 | 19:04
1
66
פעם הבאה בבקשה תיקח אוויר ותספור עד 10 לפני שאתה שולח תגובה.
לצפיה ב-' בפעם הבאה'
בפעם הבאה
27/10/2015 | 19:15
72
חבל להסתבך במקרה כל כך פשוט  וברור.
לצפיה ב-'גם אנחנו נפלנו איתם אחרי הרבה ניסיונות מוצלחים'
גם אנחנו נפלנו איתם אחרי הרבה ניסיונות מוצלחים
31/10/2015 | 17:32
10
הזמנו מלון בלי ביטול חינם אבל עם תשלום במקום
חודשיים לפני קיבלנו מייל מהמלון שעקב עומס אנחנו מתבקשים לשלם את כל הסכום במיידי, ובהעברה בנקאית בלבד, אחרת ההזמנה תבוטל
מבחינתנו אם אנחנו התחייבנו שלא לבטל זה חל גם עליהם, פנינו אל בוקינג אבל הם התנערו מהעניין והפנו אותנו למלון.
בסופו של דבר ביטלנו והזמנו במלון אחר דרך אתר אחר.
לצפיה ב-'לונדון דווקא חיכתה לי'
לונדון דווקא חיכתה לי
26/10/2015 | 18:53
15
310
ואני בתמורה, הבאתי אליה את השמש.
שמונה ימים בלונדון באמצע אוקטובר, ורק ביום האחרון טפטף קצת גשם. תענוג של ממש. מעיל דק וכפפות אנגליות שקנינו עשו עבודה מצויינת בהגנה מפני הקור, ושום דבר אחר לא מנע מאיתנו לכבוש את העיר.

אתחיל בהמלצה הכי הכי חמה: Show Stoppers. אם יש לכם רק ערב אחד בעיר הזאת, תעזבו את העיר ואל תנסו לראות שום כיכר או מוזיאון, לכו למופע הזה. מדובר במיוזיקל באימפרוביציה, למי שלא מכיר מופעי אימפרוב- זה אומר שהחבר'ה על הבמה ממציאים את הכל על המקום. זה היה מדהים. הם טובים ומצחיקים ומוכשרים באופן יוצא דופן, ונהננו מאד מאד מאד.
מלבד זאת ראיתי גם את מלך האריות (100 ליש"ט יותר מהמופע שהוזכר לעיל) שהיה מצויין אבל סופרלטיבים עליו כבר קראתם בטח בכל מקום, ואת פנטום האופרה, שהיה מאכזב. התאטרון טוב, כלומר האפקטים התפאורה התלבושות הכשרונות, אבל הסיפור... מה אני אגיד לכם, זה היה מה זה משעמם.

המלצתי השנייה היא לרכוש travel card מנייר, בתחנת רכבת לאומית (ולא רכבת תחתית!). רכשנו כרטיס חופשי שבועי, הוא תופס לכל אמצעי התחבורה בלונדון, אנחנו קנינו את איזורים 1-3 (זה היה מיותר, 1-2 זה מספיק, תכננו להגיע לגני קיו אבל בסוף לא הספקנו) וזה עלה 75 ליש"ט לשתינו יחד (נסעתי עם אמי). הכרטיס איפשר לנו להשתמש בקופונים של 2for1 עליהם תוכלו לקרוא כאן, ובאמצעותם חסכנו יותר מ100 ליש"ט, ככה שזה היה שווה מאד. http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london

המלצתי השלישית והחשובה היא לא, ואני חוזרת, לא (!!!) ללכת לצפות בחילופי המשמר בארמון בקינגהאם. אתם תבזבזו על זה שעות ולא תראו כלום, ואפשר לראות חילופי משמר מאד בקלות בכל ארמון אחר בכל כמה שעות. אנחנו התבאסנו על הזמן המבוזבז בארמון בקינגהאם ואז תפסנו במקרה אחרי כמה ימים את חילופי המשמר בTower of London. מה שכן, זה היה בלי תזמורת. אם התזמורת נורא חשובה לכם אז לכו לארמון בקינגהאם ותאזינו לה, לא תוכלו לראות הרבה ממנה.

המלצתי הרביעית והאחרונה היא: אם אתם מתכננים לטוס ללונדון, תתחילו לחסוך. זה יעד יקר...
לצפיה ב-'המלצות נהדרות! '
המלצות נהדרות!
26/10/2015 | 19:30
3
133
לונדון הוא היעד שבתי בחרה לקיץ הקרוב.... אשמח לעוד פרטים ממך..
- מלון מומלץ? 
- הטרוול קארד - האם צריך להדפיס את הקופונים מראש? האם ניתן להדפיס בארץ לפני שרוכשים כרטיס? 
- עוד הצעות מעניינות ? 

תודה ! 

לצפיה ב-'תהני!'
תהני!
27/10/2015 | 00:31
2
128
אני הדפסתי מראש את הקופונים- דרך האתר יש אפשרות לעשות זאת- אבל אם לא עושים זאת לא נורא, אפשר להשיג אותם בתחנות הרכבת כשקונים את הטרוול קארד.
לנו בדירה כאן, ואם אין לך בעיה עם מדרגות אז אני ממליצה. http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london

עשינו 3 סיורים עם הLondon Walks: סיור בעיר העתיקה שהיה מצויין מצויין מצויין, סיור בTower of London שהיה גרוע ביותר, וסיור בגריניץ' שהיה אחלה.
בכלל לא תכננו ללכת לגריניץ', אבל ברגע האחרון כן הלכנו וטוב שעשינו את זה, זאת שכונה מקסימה. שטנו לשם בסירה והיה נחמד מאד.
שמענו הרבה דברים טובים (ואף תכננו ללכת אבל ויתרנו לטובת גריניץ') על הסיור המשפטי שלהם בימי שני. שווה לעיין באתר שלהם ולקרוא איזה סיורים הם מציעים.

אטרקציה קצרה שנהננו ממנה מאד מאד היא האורוות המלכותיות בארמון בקינגהאם, זה לא מוזיאון אלא ממש האורוות עצמן שפעילות גם היום (אחת הכרכרות הייתה חסרה כי היא בדיוק הביאה את הדואר מארמון סיינט ג'יימס). יש שם את הסוסים ואת הכרכרות המרהיבות, וגם את הרולס רויס (את הבנטלי לא ראינו, כנראה הייתה בשימוש בדיוק). מדריך אודיו מוצלח.

אם ראית כבר קתדרלות גדולות בחיים, אפשר לוותר על ווסטמינסטר אבי לטעמי. היא לא וואו. שמעתי דברים טובים יותר על סנט פול, לא הספקנו להגיע בעצמנו.
ווסטמינסטר מעניינת, המלכים והמלכות קבורים בה, יחד עם עוד אדם או שניים שבטח שמעת עליהם (צ'רלס דרווין למשל). לשתי הקתדרלות יש 1+1 בדיל הזה של כרטיס הרכבת.

חובה ללכת לראות את הNatural History Museum אפילו אם לא תיכנסי. היינו בטוחות שזה איזה ארמון מפואר שהוסב למוזיאון, לתדהמתנו קראנו שהוא נבנה מראש כמוזיאון. הרבה יותר שווה מארמון בקינגהאם, אם אני הייתי המלכה הייתי מבקשת לעבור.
המוזיאון עצמו עצום ואפשר לבלות בו חודש, אנחנו הקצבנו מראש שעה אחת לזה (ההיסטוריה של העולם היא אותה היסטוריה בכל מקום ולא רצינו לכלות על זה את הזמן בלונדון) והלכנו לראות רק את הדינוזאורים וחלק קטן מהאיזור של ביולוגיה אנושית.

שופינג: אנחנו נסענו בכוונה לעשות שופינג, קניתי שם אפילו מזוודה כי ממש נסעתי בלי כלום וחזרתי עם מזוודה מלאה. זה בעיקר כי אני במידה שקשה למצוא בארץ. החוויה של חנויות עצומות היא מגניבה אם את בעניין של שופינג, ויש הכל ובשפע, אבל אל תצפי למחירי מציאה, זה לא ארה"ב. בכל זאת לא יותר יקר מבישראל לדעתי. חזרתי עם שלושה מעילי גשם, שהיקר בהם עלה משהו כמו 300 ש"ח. זול ונהדר יש כמובן את Primark. אנחנו נכנסנו גם להרודס כי הוא היה קרוב אלינו ורצינו לראות, נכנסנו כמובן רק כדי להסתכל, טיילנו כמה דקות ויצאנו. מדובר על חנות מ ש ו ג ע ת. ממליצה רק בשביל החוויה האנתרופולוגית. לקחת בחשבון שיש קוד לבוש, אי אפשר להיכנס עם תיק גב או עם ג'ינס.
אם את אוהבת שווקים, שוק בורו (אוכל) ושוק פורטבלו (הכל) הם נחמדים מאד. לפורטבלו כדאי ללכת בשבת. לא קנינו בו אבל נהננו מהאווירה, מהאוכל (זה דווקא כן קנינו), מהשיחה עם אנשים ובכלל.

הLondon Eye- פסדר. נחמד, רואים את העיר. ממליצה ללכת לקראת סוף הביקור כדי שתוכלי להגיד "יו הייתי שם, היי זה פה, זה ככה, מעניין לא ידעתי שזה קרוב לשם". כמובן, עם ה1+1 מכרטיסי הרכבת.

הקדשנו חצי יום לארמון המפטון (כי הנסיעה אליו אורכת כשעה), זה היה נחמד מאד. אם תהיי בקיץ אז ארמון בקינגהאם יהיה פתוח למבקרים וזה בטח עדיף. בתקופה הזאת הוא סגור כי המלכה נמצאת בו.

אם תרצי לשאול על דברים ספציפיים את מוזמנת, מניחה שתשאלי גם בפורום לקראת הטיסה ואז אראה ואוכל להגיב. לא קופץ לי כרגע משהו לראש.
הראש שלי כבר עמוק בטיול הבא
לצפיה ב-'קוד לבוש להרודס?'
קוד לבוש להרודס?
27/10/2015 | 09:01
91
אנחנו נכנסנו לשם שלוכים לגמרי, כולל ג'ינס. הילדים שיחקו להם במחלקת הצעצועים במשחקים המיועדים לכך, ושהינו שם זמן רב. אף אחד לא הסתכל עלינו בצורה עקומה, ובטח שלא אמרו לנו שום דבר. בסוף אפילו קנינו שם כמה דברים, ולא הרגשנו יוצאי דופן במראה המוזנח שלנו גם בתור לקופה.
לצפיה ב-'אני רואה ששמתי קישור לא נכון לדירה'
אני רואה ששמתי קישור לא נכון לדירה
27/10/2015 | 15:50
68
לצפיה ב-'הכנסתי את ההתרשמויות שלך למאמר בפורום'
הכנסתי את ההתרשמויות שלך למאמר בפורום
27/10/2015 | 08:08
78
תקראי ואם יש הערות ותיקונים, אנא תודיעי לי.

לצפיה ב-'כמה זה יקר?'
כמה זה יקר?
27/10/2015 | 11:23
7
98
אני חושב על לונדון ברצינות כיעד הבא שלי ושל זוגתי. איפה הכי מרגישים את היוקר? במלון? בהוצאות שוטפות (אוכל, כניסה לאתרים)? אנחנו לא מתכוונים לשבת כל יום במסעדה בלשון המעטה. סטארבקס ומזללות עממיות אחרות בהחלט מספיקות רוב הזמן. מהי, בערך, ההוצאה היומית על בנאדם?

ואפרופו מלון, תוכלי להמליץ? כדאי להשקיע במרכז העיר? או שהתחבורה הציבורית כ"כ יעילה שכדאי לחסוך כסף ולהתאחסן קצת רחוק ממרכז העניינים?

תודה!

לצפיה ב-'השאלה לאיזה אתרים נכנסים'
השאלה לאיזה אתרים נכנסים
27/10/2015 | 15:32
34
לצפיה ב-'האוכל הוא מה שיקר,'
האוכל הוא מה שיקר,
27/10/2015 | 15:54
5
103
אבל אפשר לאכול בPret, שיש ממש במרחק יריקה מכל מקום (בכמה נקודות ספרתי 4 סניפים שאני רואה בעיניים בלי לזוז ממקומי), זה כמו סטארבקס רק עם אוכל אמיתי במקום ג'אנק. ממש סבבה, אני התלהבתי מהקונספט. לאמי הטבעונית זו הייתה הצלה בעיר שבה הכל אוכל אורגני ותרנגולות חופש ובשר ללא אנטיביוטיקה אבל לא שמעו על טבעונות כמעט בשום מקום.

ההערה מתחתיי על המיוזיקלס קצת תמוהה, הShow Stoppers עלה 20 ליש"ט סה"כ.

תחבורה ציבורית מצויינת ואפשר להתרחק מהמרכז, צירפתי למעלה קישור לדירה שאנחנו לנו בה, שאני ממליצה עליה גם מבחינת מחיר, גם מבחינת מיקום וגם מבחינת הדירה עצמה.

לצפיה ב-'כמה עלה הליון קינג?'
כמה עלה הליון קינג?
27/10/2015 | 16:09
18
לצפיה ב-'ושמעו על טבעונות למשל באוכל ההודי לאוהבי הזאנר'
ושמעו על טבעונות למשל באוכל ההודי לאוהבי הזאנר
27/10/2015 | 16:11
78
יש מנות נהדרות של אורז-תבשילי עדשים-תבשילי ירקות בכ- 10 פאונד לארוחה
לצפיה ב-'אוכל יכול להיות מאוד זול'
אוכל יכול להיות מאוד זול
27/10/2015 | 17:28
2
94
בין סנדוויצ'ים / סלטים / מרק בסופרים או  Pret
מתאים גם לטבעונים שבינינו. כשיש דירה, בכלל עושים קניות בסופר ומכינים אוכל בבית. גם זול וגם מתאים אישית לכל אחד.
לא בטוחה שהבנתי למה האוכל יקר (כשיש אלטרנטיבית זולות, כמו שפירטת)
בארץ, שכל ארוחת בוקר בבית קפה עולה בין 40 ל80 שח, הרבה יותר יקר לדעתי
לצפיה ב-' אני חווה את לונדון כזולה בד"כ מבחינת האוכל ומוקדי עניין'
אני חווה את לונדון כזולה בד"כ מבחינת האוכל ומוקדי עניין
28/10/2015 | 10:35
1
31
לצפיה ב-'קניות בסופר בלונדון (בבריטניה בכלל)'
קניות בסופר בלונדון (בבריטניה בכלל)
28/10/2015 | 11:28
77
הרבה יותר זולות מאשר קניות בארץ (לשם השוואה)
בחוץ - אפשר לאכול יקר או זול, זו כבר בחירה אישית.
לצפיה ב-'זה לא כ"כ יקר אם מיוזיקלס לא מעניינים אותנו'
זה לא כ"כ יקר אם מיוזיקלס לא מעניינים אותנו
27/10/2015 | 15:17
32
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן גדול'
ועוד משהו קטן גדול
28/10/2015 | 20:50
63
לדעתי גדול מאוד: מי שיזדמן בקרוב ללונדון, לא להחמיץ את תערוכת הפורטרטים של גויה בנשיונל גאלרי. מהמם. מהמם. מהמם.
וכמובן, כמו תמיד, אני ממיץ לקפוץ להאמליז החנות המופלאה, אף שמחיריה מפולפליפם אבל כיף להסתובב שם בינות להמוני הצובאים ילדים כמבוגרים. בקומה העליונה דגם של המלכה וכלבלב עשויים מחלקי לגו, ומדפי דובי הפרווה העמוסים בכל טוב.
לצפיה ב-'יומיים לפראג'
יומיים לפראג
26/10/2015 | 18:40
5
139
היי!
מצאתי דיל לפראג ליומיים 
נוחתים ביום ג' 8:30 בבוקר וחזרה ביום ד ב23:30 כך שחוזרים בחמישי בבוקר.
השאלה שלי אם כדאי לנסוע רק ליומיים? ומבחינת מזג אוויר אם אפשרי להסתובב הרבה בחוץ?
תודה !!! 

לצפיה ב-'פראג ליום וחצי'
פראג ליום וחצי
26/10/2015 | 19:19
2
105
החלטה לחלוטין שלך ואיני יודעת מה טיב הדיל אבל.... בסופו של דבר מציעים לך לילה אחד במלון. הגעה לנתבג תהיה בשלישי מוקדם מאוד לפנות בוקר, בטח בסביבות 2-3 בבוקר( לא יודעת איפה אתם גרים וכמה זמן / כסף תצטרכו לבזבז על מנת להגיע לשדה ) כשבתכלס אחרי נחיתה ופרוצדורה תגיעו לעיר/למלון בסביבות 10. המלון בטח לא ייתן לכם את החדר כך שלא תוכלו להכנס  להתרעננות , אלא רק לשים את המזוודות ולהתחיל לחרוש את העיר. ( לא מכירה אתכם אז לא יודעת אם אתם מסוגלים לטייל אחרי לילה לבן. לא תהיו שפוכים? )  למחרת ברביעי יהיה לכם יום דיי מלא להסתובב אולם גם, בסביבות 7 כבר תצטרכו לנסוע למלון ששמר לכם את המזוודות ( האם הדיל מציע מלון שיש בו שמירת מזוודות?) ולהתחיל לנסוע לשדה ומשם לטיסה ואז נסיעה הביתה.
בתור אחת שטסה לא מעט , מבחינתי הטיסה עצמה דיי מבאסת והיא טרחה הכרחית על מנת להגיע ליעדים, אתם נהנים מלטוס?? אם זה דיל טוב המטוס בטח צפוף מאוד.  שווה לכם לבזבז כל כך הרבה זמן בדרכים בשדות בתעופה ובטיסות בשביל לילה אחד???

מבחינת לטייל מתלבשים טוב ומטיילים, זה לא בעיה. ביום וחצי תצליחו לראות את העיר. לא מושלם אבל מספיק.
לצפיה ב-'לאחר מחשבה '
לאחר מחשבה
26/10/2015 | 19:49
1
99
1
תודה רבה על תשובה מעולה ומורחבת, אני גרה בירושלים כך שהמרחק לא רב,
אך לאור התשובה שלך ומחשבה נוספת החלטנו לקחת דיל ליותר ימים. 

לאיזה יעד באירופה ממולץ לנסוע בתחילת נובמבר כשעוד אין מזג אויר סוער?
לצפיה ב-'יעד בנובמבר'
יעד בנובמבר
26/10/2015 | 23:20
68
נובמבר זה עניין של מזל. אומנם קר אבל מקור אסור להתרגש. אנחנו נוסעים כל דצמבר ומזג האויר אף פעם לא פגם לנו בהנאה.
השאלה היא מה אתם מחפשים בחופש??  תגידיו מה בא לכם לעשות ונגיד לכם איפה מומלץ לעשות זאת...
לצפיה ב-'יש דילים מצויינים ב WIZZ '
יש דילים מצויינים ב WIZZ
26/10/2015 | 19:33
91
לארבעה ימים, יומיים לא מספיק לדעתי
לצפיה ב-'ממש לא שווה'
ממש לא שווה
26/10/2015 | 20:08
97
כל מה שנכתב מעלי ומה הטעם? מצטערת, חברת התעופה לא רוצה לטוס ריקה
אז היא מציעה דילים שאולי טובים לאנשי עסקים אבל לא לתיירים.
לצפיה ב-'מלון ברומא Trilussa Palace Congress & Spa'
מלון ברומא Trilussa Palace Congress & Spa
26/10/2015 | 09:48
1
43
מי מכיר... נראה טוב...
לצפיה ב-'קצת רחוק לטעמי. בדקי (בוודאי אפשר לראות זאת באתר המלון)'
קצת רחוק לטעמי. בדקי (בוודאי אפשר לראות זאת באתר המלון)
26/10/2015 | 10:09
35
אם טראם 8 שנוסע עד טורה ארג'נטינה, מול ויה דל קורסו המרכזית, עובר במקום. אם כן, נראה לי בסדר. בדקי גם את נושא הרעש, האם למלון חלונות כפולים. על כמה ימי שהות מדובר?
לצפיה ב-'חופשה חורפית באירופה- המשך התלבטות '
חופשה חורפית באירופה- המשך התלבטות
26/10/2015 | 09:40
3
139
היי לכולם,
עוברים ממחלה למחלה של הילד, וסוף וסוף יש הפוגה והוא משתפר, ואנו ממשיכים לחפש חופשה חורפית באירופה: הבנו שמדריד חמה יותר מהשאר (ברלין, פריז, לונדון), אך פחות מעניינת (כמובן שעניין של טעם, אבל הדעות לגביה חלוקות). ואני תוהה אם : 1. כבר גם ככה קר מאוד באירופה, אולי עדיף כבר לטוס בסוף נובמבר ולהנות משווקי חג המולד? אולי בפריז? איפה יש שווקים מומלצים כאלה? או שעדיף לנסוע עכשיו ולהנות ממזג אויר שהוא סביר ביחס למה שיהיה בעוד חודש? אני די סובלת מקור, אבל מאוד רוצים לנסוע כעת, לפני שהילד יגדל מעט ויפתח חרדות נטישה למיניהן. 
2. האם ניתן לקבל המלצה לבית מלון בפריז/לונדון (מי מהן שפחות יקרה) שהוא סביר, במיקום טוב, ולא יקר? או שכשנוסעים לפריז, פשוט מבינים שזה הולך להיות טיול מאוד יקר, לא משנה מה? 
אני שואלת כי בתחילה כיוונו את עצמינו לברלין או מדריד הזולות יותר, אך לא בא לי להתפשר. אנחנו נוסעים ממש פעם בזמן רב בגלל הילד. וברור לי שגם הן מדהימות, אך פריז היא הרבה יותר בגדר אירופה הקלאסית והרומנטית שאנו אוהבים. וגם לונדון למיטב הבנתי. לא בטוחה מי מהן יקרה יותר.
בסיציליה וברצלונה ורומא טיילנו טיולים מהממים שלא עלו על ה7000 לשנינו ל-5 ימים. כולל מסעדות מפנקות ואטרקציות ומלונות טובים (3-4 כוכבים אך טובים), והשאלה האם זה אפשרי גם בפריז או לונדון, כי אני טובעת בשלל הדילים, המלונות והטיסות ולא מצליחה להתאפס. הטיסות יקרות מאוד לכל היעדים, מניחה שמחירי המלונות והשהות יכריעו את הכף. ואני לא ממש יודעת מאיפה להתחיל בחיפוש מלון, והאם להתמקד בסוף אוקטובר או לחכות לשווקי חג המולד, ולהתפשר על מזג האויר. יצאה הודעה מבולבלת , שמשקפת את מצבי המבולבל . אשמח להבהיר אם לא הייתי ברורה. תודה לכולם!
לצפיה ב-'עכשיו בפריז יהיה קר פחות מאשר בעוד חודש '
עכשיו בפריז יהיה קר פחות מאשר בעוד חודש
26/10/2015 | 10:21
125
בדיוק בסוף נובמבר 2013, כלומר כמעט לפני שנתיים נסעתי לפריז ונחתתי על גל קור, סביבות 0 בלילה, 6-8 ביום (טמפרטורת שיא) וקצת עלה לקראת הסוף. אני נסעתי ל-8 ימים ולקח לי כמה ימים להתרגל לקור. באותה מידה את יכולה לנסוע בסוף נובמבר 2015 ולא יתפוס אותך גל קור. זה לא דבר שאפשר לצפות מראש.

מחירי המלונות אמורים יהיו להיות אז זולים יותר.

המלון שאני שהיתי בו הוא ברובע ה-11, לא מרכזי במיוחד, אהוב עלי, שילמתי 100 אירו ללילה, שזה נמוך למלון פריזאי ברמה כזאת.
בהחלט אפשר - והם ממליצים על כך - להתקשר אליהם בטלפון, לעשות את המאמץ הקטן הזה ולנסות לראות אם יש להם מחירים טובים יותר מאשר המוצע באתר.

יש מלון אחר ברובע ה-11, מלון זול במיוחד - שעוד עבר שיפוץ לאחרונה - שנקרא קוסמוס. הוא לא נמצא באתרי הזמנות גדולים ולכן קשה לקרוא עליו חוות-דעת ואפשר להזמין אותו רק באתר שלו. יש חוות דעת מתעדכנות באתר trip advisor:
עוד לא לנתי בו אבל כנראה אעשה זאת בביקור הבא שלי, מתי שלא יהיה. אם זה משנה משהו, אני עוקבת באינטרנט אחרי זוג לונדוני שנוסע די הרבה לאיטליה וכו' ומצלם יפה, וזה המלון הקבוע שלו בפריז כשהוא לא רוצה להוציא הרבה. אז לשיפוטך, אם כואב בכיס במלונות אחרים. הם אלה שדיווחו שהוא שופץ לאחרונה, היו שם בחודש שעבר.

האם טיסות של  איזי ג'ט וטרנס אוויה גם כן יקרות? בדקי את שתי החברות הזולות האלה:

או שתבדקי טיסות באתר הזה:

אני חושבת ששטרסבורג מפורסמת בשוק חג המולד שלה. זו עיר יפהפיה. מעבר לביקור בה יום אחד לא הייתי באלזס אז אני לא יודעת לומר יותר. לשטרסבורג נוח לטוס לבאזל, עם איזיג'ט. או אפילו לפריז, אם אני לא טועה יש רכבת ישירה משדה התעופה של פריז עד שטרסבורג.

לצפיה ב-'המלון שלנו בפריז'
המלון שלנו בפריז
26/10/2015 | 13:35
1
87

מלון קטן, רחוק מלהיות מפואר אך נח, נקי ונעים. רחוב שקט בצמוד לאזור פעיל וגדוש בחנויות ומסעדות (montparnasse), קרוב מאד למספר קווי מטרו, שירות חביב ומקצועי. 
לצפיה ב-'גם שלנו. מצטרפת להמלצה'
גם שלנו. מצטרפת להמלצה
26/10/2015 | 14:20
65
שהינו בו 3 פעמים בארבע השנים האחרונות
לצפיה ב-'כרטיס מוזאונים בהולנד, זה הכרטיס של איקום?'
כרטיס מוזאונים בהולנד, זה הכרטיס של איקום?
26/10/2015 | 09:19
2
25
לצפיה ב-'הכוונה לזה'
הכוונה לזה
26/10/2015 | 09:59
1
30

האתר בהולנדית בלבד.
google translate עושה עבודה לא רעה ומאפשר להבין מה רוצים שם.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/10/2015 | 10:01
3
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי האיים הקנאריים'
כמה שאלות לגבי האיים הקנאריים
25/10/2015 | 22:50
6
119
1. טנריפה זה שעתיים טיסה ממדריד?
2. איך עוברים מאי לאי? במעברות? זה עולה כסף?
3. האיים שייכים לספרד נכון? אז זה אומר שזה נחשב כחלק מאזור שנגאן ויש את המגבלה של ה90 ימים?
4. צריך דרכון אם טסים מברצלונה או מדריד? או שאם זה נכנס טיסה פנימית זה לא נחוץ.
5. יש אפשרות להגיע ישירות מהאיים הקנארים לקריבים או לקובה?
בלי לחזור למדריד או ברצלונה, אלה בטיסה ישירה שלא לבזבז סתם 4-6 שעות מיותרות באוויר.
6. מישהוא יודע איך מצב המהגרים שם? אם הם מגיעים עכשיו גם לשם כמו שהם מציפים עכשיו את כל מרכז אירופה?
 אשמח לתשובות
לצפיה ב-'קאנריים- גם לי יש שאלות'
קאנריים- גם לי יש שאלות
26/10/2015 | 13:25
2
70
אבל קודם אענה לך
  • טיסה לטנריף עורכת כשעתיים ממדריד
  • מאי לאי עוברים במעבורת או טיסה- וברור שזה עולה כסף, תלוי מאיזה אי לאיזה אי- איך ומתי
  • דרכון אתה צריך בכל מקרה ברגע שתצא מהטרמינל...
  • האיים הם ספרד לכל דבר וכל המגבלות, הנוגעות בשהיה , ביבשת חלות גם פה 
  • אין טיסות ישירות לקובה- לפחות לא כעת
  • על מהגרים- אין לי מושג

לצפיה ב-'קאנריים'
קאנריים
26/10/2015 | 13:26
59
אשמח לעצה, לכל עצה שהיא על מקומות שכדאי (או לא) לשהות בהם
מתכננת חופשה של +- 10 ימים שם.

ותודה לכל מי שיודע
לצפיה ב-'יש טיסות גם בין האיים? ושאלתי על מעבורת כי יש מקומות'
יש טיסות גם בין האיים? ושאלתי על מעבורת כי יש מקומות
26/10/2015 | 22:04
49
ששמעתי שיש מעבורות בחינם בין איים, אז כנראה לא שם.
גם באמסטרדאם יצא לי לקחת מעבורת בחינם.
לצפיה ב-'צריך ויזה כדי להיכנס לקובה וגם לאיים הקריבים '
צריך ויזה כדי להיכנס לקובה וגם לאיים הקריבים
26/10/2015 | 22:02
2
57
צריך ויזה? או שעם דרכון ישראלי אפשר להיכנס בלי ויזה?
לצפיה ב-'לקובה צריך ויזה לקנריים לא '
לקובה צריך ויזה לקנריים לא
27/10/2015 | 12:43
1
47
את הויזה לקובה עושים בארץ בסוכנות נסיעות מסויימת .
האיים הקנריים נמצאים ליד חופי אפריקה . קובה נמצאת ליד חופי אמריקה . הם לא כאלה קרובות .
 רוב הסיורים הם מהאיים הקאנריים למרוקו . לבעלי דרכון ישראלי אפשר רק באמצעות טיולים מאורגניים להכנס .  
 מהאייםה קנריים אין טיסה ישירה לקובה ממדריד היו בעבר טיסות ישירות עם איבייריה וגם הם בוטלו . (לא יודעת למה) 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/10/2015 | 03:22
1
לצפיה ב-'והפעם בסדרה "העולם מצחיק אז צוחוקים" - מעבר חציה'
והפעם בסדרה "העולם מצחיק אז צוחוקים" - מעבר חציה
25/10/2015 | 18:42
7
193

ונתחיל בחידה: באיזה מעבר חציה מרבית הסיכויים שאם תראו שם אנשים חוצים, הם ילכו בטור ולא אחד ליד השני? נכון, אביי רואד בלונדון. אי שם בצפון העיר, קצת מעבר למוזיאון השעווה.
לאחרונה יצא לי להביט מעת לעת על מצלמת הרשת שם ואני צוחק.
עומדים אנשים ליד המעבר ועושים תנועות של מעבר, אז הנהג האנגלי הממוצע והאדיב יעזור. אבל רגע, זה עדיין לא הזמן, כי הצלם התורן עדיין לא בפוזיציה. אז הנהג ממתין מספר שניות ונוסע. וכאשר פנוי, והרביעיה, או השלישייה מתחילים לנוע, אז בכיוון הנגדי יש תנועה. לעיתים המצטלמים הולכים לאט, בתנועות ידיים ורגליים ארוכות. שיהיה ב ד י ו ק כמו בדיסק. לפעמים ההולך הבודד או שניים מקבלים ביטחון ונעמדים באמצע המעבר בתנוחת רגל ימין ויד שמאל מונפות באוויר ומחכים לסיום הצילום כמו גם הנהגים המנומסים שיודעים שיש הרבה הכנסות מתיירות. ואז חוצים שוב אל הצלם לבדוק איך יצאה התמונה ואם לא השביעה את רצונם, חוזרים שוב על התהליך.
הכי מצחיקים הם אלה שהולכים בכיוון ההפוך.
הרבה פעמים הייתי בלונדון. אף פעם לא ביקרתי שם, אולי הגיע הזמן.

https://www.google.co.il/search?q=abbey+road+crossing&biw=962&bih=601&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI-tHM5YTeyAIVQ_5yCh1spAXa
לצפיה ב-'האמת? לא ידעתי שיש פולחן כזה '
האמת? לא ידעתי שיש פולחן כזה
25/10/2015 | 19:13
92
טוב, אוסיף לרשימת "מה עוד לא עשיתי בלונדון"
לצפיה ב-'וכמה תאוריות היו סביב הקשר בין הלבוש למותו של מקרטני...'
וכמה תאוריות היו סביב הקשר בין הלבוש למותו של מקרטני...
25/10/2015 | 21:51
29
לצפיה ב-'התמונה הכי עדכנית היא זו'
התמונה הכי עדכנית היא זו
26/10/2015 | 01:52
2
114
לצפיה ב-'ע-נ-ק'
ע-נ-ק
26/10/2015 | 11:12
6
לצפיה ב-' זו אקטואליה חזקה על חשבון Abbey Road '
זו אקטואליה חזקה על חשבון Abbey Road
26/10/2015 | 16:14
7
לצפיה ב-''
26/10/2015 | 06:48
54
תודה. בהחלט תמונות הזויות משהו.
ראיתי שמעריצים של סדרת "דר' הו" השקיעו והתחפשו במיוחד. מעניין
לצפיה ב-'היתה בערוץ הטיולים סדרה בשם "לונדון הסיפור האמיתי"'
היתה בערוץ הטיולים סדרה בשם "לונדון הסיפור האמיתי"
26/10/2015 | 10:19
62
הראו שם את מעבר החציה, וגם סצינה של הרבה גברים מתפשטים ונערכים להצטלם שם את הצילום המפורסם, היה ממש משעשע
נראה לי שהנהגים שעוברים שם ממש מתורגלים בצלמים ובמצטלמים ...
לצפיה ב-'חורף של לואוקוסט: מ-35 אירו הלוך-חזור לאירופה -היי דרומה'
חורף של לואוקוסט: מ-35 אירו הלוך-חזור לאירופה -היי דרומה
25/10/2015 | 17:57
17
201
חורף של לואוקוסט: מ-35 אירו הלוך-חזור לאירופה
מבול של 22 טיסות שבועיות עמוסות תיירים מאירופה ינחתו בנמל התעופה עובדה כבר החודש. לנו, הישראלים, ייחכו מטוסים ריקים ומחירים מגוחכים: מ-35 אירו לקראקוב, דרך 60 אירו לבודפשט ועד פחות מ-180 אירו לברלין ואמסטרדם - הנה מה שמחכה לכם, אם רק תסכימו להדרים לאילת (עובדה).
http://travel.walla.co.il/item/2894723
לצפיה ב-'שכחו עניין ממש "קטן" בתחשיב צריך להגיע לשדה בעובדה'
שכחו עניין ממש "קטן" בתחשיב צריך להגיע לשדה בעובדה
26/10/2015 | 06:39
9
169
.אי אפשר ברכב פרטי כי אין מגרש חניה. יש משהו ל 60 מכוניות לא מוגן וכמובן שלא מספק לכלום.
אי אפשר רכב שכור כי אין סוכנויות השכרה בשדה.
אי אפשר בתחבורה ציבורית כי:
הטיסות הזולות, אלו של ראיין אייר ממריאות ונוחתות בשבת ובמדינת ישראל החליטו שאנחנו לא צריכים תחבורה ציבורית בשבת.
גם בימי חול יש 4 אוטובוסים ביום לסביבה, כך שאם אין מזל גדול צפויים לזמן המתנה מאוד ארוך.
גם אם יש אוטובוס ביום חול בזמן הנכון הוא לא מגיע לשדה בעובדה, הוא מגיע לסביבה, מה שאומר הליכה מאוד ארוכה ולחלוטין לא ראלית עם מזוודה.
אפשר כמובן לטוס מנתב"ג לאילת בכמה מאות שקלים, לקחת מונית לשדה בעובדה שזה בערך עוד 400 שקלים ואז להנות מטיסה זולה לקרקוב. בחזרה כמובן צריך עוד פעם מונית וטיסת קישור (או נסיעה ברכב הפרטי - שבת ואין אוטובוס) מאילת צפונה.

אז יכול להיות שהכתב יניב לוי חושב שתחבורה לשדה היא פינוק וששווה להשקיע הרבה שעות ונניח 1500 שקלים כדי להנות מכרטיס זול.
התחשיב שלי אומר ששווה להשקיע הרבה פחות ולטוס מנתב"ג.

מה שרשמתי לא רלוונטי לתושבי אילת וחלק מערבה שיש להם מי שיקפיץ אותם לעובדה.
לצפיה ב-'איך אושרה הבדיחה הזאת והאם ר.אייר חושבת שיצא לה מזה משהו?'
איך אושרה הבדיחה הזאת והאם ר.אייר חושבת שיצא לה מזה משהו?
26/10/2015 | 09:07
7
113
אם זה לא היה מצחיק אפשר היה לבכות.
לצפיה ב-'לדעתי ר. אייר מקבלת סבסוד ממשרד התיירות'
לדעתי ר. אייר מקבלת סבסוד ממשרד התיירות
26/10/2015 | 13:34
5
79
זה מצב זמני עד שיבנו את שדה התעופה בתמנע, עניין של שנתיים.

מי שגר בבאר שבע גם יכול לבנות על עובדה, עניין של 4 שעות נסיעה באגד פלוס הליכה מדברית של קילומטר וחצי עם טרולי
לצפיה ב-'חשבתי שהטיסות חזרה מלאות בתיירים שסיימו שבוע באילת'
חשבתי שהטיסות חזרה מלאות בתיירים שסיימו שבוע באילת
26/10/2015 | 14:10
4
77
כך שאולי בכל זאת מישהו בראיינאייר חשב קצת לפני שהתחילו את המיזם.
בתור תושב הנגב עשיתי סימולציה של טיסה הלוך וחזור לבודפשט עם משפחה של 4 נפשות, ויצא לי, כולל מטען ובחירת מושב במטוס, מחיר של 400 אירו להלוך וחזור לכל המשפחה. נאמר שאני מגייס מישהו להסיע אותי הלוך וחזור, כ-200 ק"מ לכל כיוון (מבאר שבע). ואותו בן אדם גם יצטרך להחזיר אותנו, אז זה 800 ק"מ, לפי 1 ש"ח לק"מ (למרות שאת הנסיעות הלוך וחזור לנתב"ג רוב האנשים לא מכלילים בתקציב של הנסיעה), זה עלות של עוד 800 ש"ח (נאמר כ-200 אירו). סה"כ 600 אירו, או 150 אירו לנפש. בדקתי מה יש מנתב"ג ויש טיסות לואוקוסט של אל על ב-257 דולר שזה בערך 227 אירו. כלומר, כ-75 אירו חסכון לנפש ו-300 אירו למשפחה. לא כל כך הרבה, אבל גם לא מעט.
לצפיה ב-'למה אתה לא מחשב את עלות הנסיעה מב"ש לנתב"ג? זה חינם?'
למה אתה לא מחשב את עלות הנסיעה מב"ש לנתב"ג? זה חינם?
26/10/2015 | 18:21
3
23
לצפיה ב-'גם 800 ש"ח זה לא 200 אירו (בינתיים), החמרתי עם משתמש ראינאיר'
גם 800 ש"ח זה לא 200 אירו (בינתיים), החמרתי עם משתמש ראינאיר
26/10/2015 | 18:39
2
23
לצפיה ב-'למה? איזו מן דרך זאת להציג טיעון?'
למה? איזו מן דרך זאת להציג טיעון?
26/10/2015 | 18:40
1
19
לצפיה ב-'הטיעון שלי הוא שטיסה משדה תעופה עובדה אינה רעיון מופרך'
הטיעון שלי הוא שטיסה משדה תעופה עובדה אינה רעיון מופרך
26/10/2015 | 18:53
66
ביחוד לתושבי הדרום שיכולים לגייס מישהו שיסיע אותם הלוך וחזור (לא משימה פשוטה). כשעושים תחשיב כלכלי, אם עושים אותו כמו שצריך, צריך תמיד להחמיר את התנאים קצת יותר ממה שהם במציאות. לכן חישבתי את עלות הקילומטראז' הגבוה, למרות שנתון זה לא נלקח בדרך כלל אצל אנשים בחשבון. לכן גם עיגלתי כלפי מעלה את מחיר הקילומטרים בערכי אירו. אחרי ההחמרות הללו יצא לי שעדיין, לתושב באר שבע, שהיעד ומשך החופשה מתאימים לו, כדאי להשקיע שעה נוספת בנסיעה לעובדה (לעומת נתב"ג) והוא יכול לחסוך ככה לפחות 75 אירו לאדם. כל זאת תחת ההנחה שבשדה התעופה בבודפשט (שאני חושב שהוא לא השדה המרכזי) לא תהיינה לו הוצאות נוספות לעומת השדה המרכזי בבודפשט.
לצפיה ב-'מסתבר שאתמול פורסם קו חדש של אגד'
מסתבר שאתמול פורסם קו חדש של אגד
26/10/2015 | 16:53
96
ותודה לטל מרום על העדכון
לצפיה ב-' לגמרי.'
לגמרי.
26/10/2015 | 09:50
23
לצפיה ב-'קמת פרטים על הסעות לעובדה'
קמת פרטים על הסעות לעובדה
26/10/2015 | 16:42
4
293
מכיוון שאני עובדת במלונאות ועם תיירים, קיבלנו כל מיני מיילים ממשרד התיירות על חברות שמציעות הסעות, גם מתל אביב במחירים שנראים לי לא רעים.
הנה הכתובת: https://touristisrael.wufoo.com/forms/eilat-shuttl...
(לא, אין לי מניות בחברה)

מצרפת מספר קבצים שקיבלתי במייל.
אם מישהו מעוניין לקבל את כל הקבצים שהועברו אלי, אשמח לשלוח במייל.
הנה כמה שנראים לי הכי רלוונטיים.

אני הזמנתי עובדה בודפשט הלוך חזור בעלות של 160 ש"ח לאדם.
אין ספק שהמחיר מאוד זול ואטרקטיבי (אוטובוס לתל אביב עולה 83 ש"ח לכיוון!)

אגב, חברת ריינאייר מקבלת ממשרד התיירות 60 יורו עבור כל כרטיס טיסה.

לצפיה ב-'כמובן שהכוונה היתה קצת פרטים על הסעות......'
כמובן שהכוונה היתה קצת פרטים על הסעות......
26/10/2015 | 16:43
97
קובץ שני
לצפיה ב-'וקובץ שלישי'
וקובץ שלישי
26/10/2015 | 16:45
65
לא מצליחה לצרף....
לצפיה ב-' חדשות מצויינות על העדכון'
חדשות מצויינות על העדכון
26/10/2015 | 16:52
73
הקו הזה הופך את שדה עובדה לנגיש יותר, לפחות בימי חול.
בדקתי והקו התפרסם אתמול.

חדשות עוד יותר טובות לתושבי הדרום.
לצפיה ב-'תודה רבה על העדכון, גם אני תהיתי לגבי הסעות'
תודה רבה על העדכון, גם אני תהיתי לגבי הסעות
26/10/2015 | 17:11
74
כשכתבתי את הידיעה, חשבתי לעצמי מי משוגע לעשות טיול במרחבי ישראל כדי לטוס תמורת  מחיר מוזל לארופה (היעדים לא משהו). אז הנה כבר יש פתרון למי שמוכן
לעשות את הטלטול הזה.
לצפיה ב-'החלום/הסיוט הנורא של חברות הביטוח '
החלום/הסיוט הנורא של חברות הביטוח
26/10/2015 | 16:47
1
95
למי שחשקה נפשו להיפטר מהמכונית שלו ולקבל כסף מחברת הביטוח זו ההזדמנות.
תחנה את האוטו בחניה של עובדה, צא לשבוע לחו"ל. או גמל יאכל ובסבירות גבוה בדואי יגנוב את האוטו לחלפים.
לצפיה ב-'שירות עד הסוף, גם טיול בחו"ל וגם להפטר מהרכב'
שירות עד הסוף, גם טיול בחו"ל וגם להפטר מהרכב
26/10/2015 | 16:55
84
רק לדאוג שפוליסת הביטוח כוללת הסעה ברכב חליפי/מונית מעובדה
לצפיה ב-'האם יש המלצות על זנזיבר? חשבנו על דיל בנובמבר....תודה'
האם יש המלצות על זנזיבר? חשבנו על דיל בנובמבר....תודה
25/10/2015 | 12:11
5
113
אשמח לקבל המלצות על זנזיבר
נטוס כנראה בנובמבר
תודה !!!

לצפיה ב-'מי היה, או שמע על מלונות שיכול להמליץ בזנזיבר? תודה !!!'
מי היה, או שמע על מלונות שיכול להמליץ בזנזיבר? תודה !!!
26/10/2015 | 07:53
4
65
כל מיידע על זנזיבר בנובמבר יתקבל בברכה
לצפיה ב-'תשקלו שוב'
תשקלו שוב
26/10/2015 | 09:51
3
134
לא סתם יש דילים זולים לנובמבר: שילוב של טמפרטורות גבוהות עם כמעט 100% לחות וגשם. ובזנזיבר אין כ"כ מה לעשות כשיורד גשם, כל הפעילויות הן בחוץ.
לצפיה ב-'תודה !!! מתי כן מומלץ לנסוע ? איזה מזל שיש את הפורום הזה...'
תודה !!! מתי כן מומלץ לנסוע ? איזה מזל שיש את הפורום הזה...
26/10/2015 | 11:32
2
85
וואו...
איזה מזל כי זה אמור להיות טיול הבראה והתאוששות
כשהחלום היה לשבת על ערסל בשמש ולנוח
ובטוח לא להירטב...
שאלתי כי ראיתי במסע אחר התייחסות לנובמבר
וכל הסוכנים ביטלו את זה
עם מי כשאנו רוכשת דייל יכולה להתייעץ שבאמת מבין ואכפת לומהנוסעים...
לצפיה ב-'מה כתבו במסע אחר על נובמבר?'
מה כתבו במסע אחר על נובמבר?
26/10/2015 | 17:26
1
93
יש שתי עונות טובות לבקר בזנזיבר: יוני-אוקטובר וינואר-מרץ. בין לבין יש את שתי עונות הגשם. כמובן שהתאריכים לא חצובים בסלע, הגשמים יכולים להקדים או לאחר. אנחנו למשל היינו בזנזיבר בסוף מאי ורוב הזמן כן היתה שמש.

בנובמבר, עונת הגשמים הקצרה, יורד גשם בערך חצי מהזמן. כלמר יש סיכוי לכמה ימים נאים ברצף, או לכמה שעות שמש בין הגשמים. ויש גם סיכוי הפוך, לימים רצופים של גשם בלתי פוסק.
לצפיה ב-'במסע אחר כתוב שהזמן הכי טוב לבקר באי הוא בעונות היבשות:דצמבר'
במסע אחר כתוב שהזמן הכי טוב לבקר באי הוא בעונות היבשות:דצמבר
26/10/2015 | 21:29
61
בכתבה במסע אחר העונות המומלצות:
דצמבר-פברואר
יוני-אוקטובר...
לצפיה ב-'וורשה וגדנסק , טיסה עם wizz רשמים .'
וורשה וגדנסק , טיסה עם wizz רשמים .
25/10/2015 | 12:36
4
194
טיסה רגילה לכל הדעות על כל המשתמע מלאו קוסט במיטבו .
תיק קטן מושב ביציאת חירום כרגיל הלו"ש בתוספת תשלום כמובן.
מה שכן יש המון מקום לרגליים הכסאות לא ניתנים להורדה ( אני חושב שזה חיובי ונכון ).
הגעה לשדה אחרי חצות ואין רכבת יש אוטובוס לילה N32 לי הוא עלה 4.5 זלוטי .
הגעתי ללא כסף פולני אז נאלצתי לפרוט שטר קטן של 10 יורו בחנות בשדה כי הדוכנים היו סגורים .
המלון
http://www.jmhotels.pl/
4* ממוקם קרוב לגשר של הגטו היהודי ובמרחק הליכה סביר מתחנת תחתית .
דעתי מעורבת :
1. שירות לא קיים בארוחת בוקר אפילו לא עורכים שולחן פשוט רק אם קמת מפנים את כל השולחן .
אין מלצרים כולם עובדים ודואגים למזנון .
2 מלצרים בלבד על כל החד"א .
מצד שני הארוחת בוקר פנטסטית יש הכל מכל וכל .
מה שצריך ורוצים נקי מסודר מצוחצח ומבריק .
לגבי החדר חוץ מבעיה שהיתה להם בהגעה שלי שנתנו לי חדר משפחתי במקום עם מיטת KING ולמחרת החליפו.
המזגן לא עבד , אני לפחות לא הרגשתי אותו .
הקירות דקים ושומעים כל דבר מחדרים סמוכים .
מנקים כל יום .
המגבות קטנות וזה חבל כי מגבות גדולות זה + גדול .
החדר עצמו גדול בקומה גבוהה 27 ויש נוף מרשים של כל העיר מבחוץ . יפה מודרני נראה חדיש .
מה שכן יש 2 תחנות אוטובוס על 2 הרחובות של הפינה.
לגבי העיר עצמה וורשה ענקית ! המרחקים ברגל גדולים מאוד .
התחב"צ טובה אבל קשה להסתדר שם עם אוטובוסים בלבד כי יש רק 2 קווי תחתית קצרים וחשמליות ז"א לצורך העניין עם טעית בפנייה מסויימת והבנת את זה אחרי זמן מה יש לך אפשרות לתקן או עם אוטובוס לא ברור או ברגל ...
הלכתי שם המון כמעט כמו שהלכתי ברגל בברלין .
יש המון מה לראות ולא רק מהצד היהודי של הגטו ומוזיאון השואה .
מוזיאון קופרניקוס והגנים של הארמון המרכז הראשי של העיר עצום בגודלו יש המון מגדלי ענק .קניונים ענקיים במחירים זולים מאוד משמעותית מהארץ ( להזכירכם זלוטי = שקל ) .
העיר העתיקה גדולה מאוד ואפשר להסתובב שם בין הסמטאות יום שלם בשקט .

גדנסק - הגעה ברכבת מהירה בוליט 3 שע' נסיעה מוורשה צנטרום זו התחנה הראשית נוחה מאוד חדישה מגישים שתיה במהלך הנסיעה חמה או קרה.
הרכבת מביאה אותך לתחנה המרכזית גדנסק ומשם קו חשמלית קצר תחנה אחת לעיר העתיקה של גדנסק שהיא מרשימה קטנה עם המון סמטאות קטנות ובנויה על תעלות שספינות קטנות נכנסות פנימה עיר יפיפיה חמודה אפשר בשקט לעשות שם יום שלם אני הגעתי ב-12 בצהרים וחזרתי בערב להגעה מאוחרת למלון.

חזרה לשדה התעופה בשעה סבירה ברכבת טובה ( כרטיס יומי 15 זלוטי ) שאפשר להגיע איתו גם לשדה התעופה , אין כרטיס ל-3 ימים רק לסופ"ש מיום שישי ...
שדה תעופה מסודר נעים דיוטי פרי גדול וזול .
המלצה שלי לשלם כסף ולהכנס לטרקלין עסקים שלהם שם פשוט וואו שילמתי 110 זלוטי מגישים בלק לייבל ורמי מרטן וכל שאר הדברים המיוחדים פשוט בעיני היה שווה כל אגורה .
לצפיה ב-'תודה רבה, אפשר להרחיב או שזה המקסימום מבחינתך?'
תודה רבה, אפשר להרחיב או שזה המקסימום מבחינתך?
25/10/2015 | 12:47
3
101
למשל מחירים? מלון, ארוחות, כניסות למוזאונים, נסיעה לגדנסק וכד'.
אני משערת לעצמי שאכלת בימים שהיית שם, איפה? איך הסתדרת עם פולנית או שזו שפה שאתה דובר?
בקיצור אם אפשר לתת עוד פרטים אשמח.
לצפיה ב-'ננסה .'
ננסה .
25/10/2015 | 13:02
2
123
הטיסה הלו"ש wizz ללא התוספות עלתה 466 ש"ח .
המלון 350E לכל השהייה משלישי - עד שבת הצ'ק אאוט היה בצהרים והטיסה חזור נוחה בשעה 16 יש לציין שהקדים גם בהלוך וגם בחזור .
ארוחות שם זולות משמעותית מבארץ משום מה מחירי הקפה יקרים אבל מאפים בקונדיטוריות מקומיות ומרשימות ביותר זולים ומצחיקים ומתחילים מ-3 זלוטי.
בירה לדוגמא בפאב מקומי עלתה 4 זלוטי .
הרכבת לגדנסק מכיון שאין להם הנחה על כרטיס הלו"ש עלתה 300 זלוטי יקר מאוד אבל יש אפשרות לרכבת איטית שעושה את המרחק ב-5 שע' ב-90 פשוט השעה שלה לא סבירה.
איך מסתדרים ?!?
לוקחים מפה ראשונה מהמלון מגיעים לנקודת i שזו נקודת Info לתיירים יש כזו בכל עיר שביקרתי בה באירופה עד היום ומתחילים ללכת .
לצפיה ב-'אני שמחה לבשר לך שפתחת תת-קטגוריה חדשה במאמרים'
אני שמחה לבשר לך שפתחת תת-קטגוריה חדשה במאמרים
27/10/2015 | 08:20
1
81
פולין. הנה המאמר להתרשמותך. תיקונים והערות? נא להודיע.

לצפיה ב-'אני לא מומחה לוורשה או פולין...'
אני לא מומחה לוורשה או פולין...
27/10/2015 | 20:06
58
טסתי פעם אחת ותיעדתי את רשמיי .
אם יהיו שאלות שאוכל לענות עליהן בשמחה.
כל השאר באמת פחות מעניין.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
DRSI Law Office
הגירה, ויזה ואזרחות בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה