לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3202532,025 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'אז לאן נוסעים הרוב בחגים? YNET מספר לכם'
אז לאן נוסעים הרוב בחגים? YNET מספר לכם
06/09/2015 | 07:14
51
מהו היעד הפופולרי ביותר בקרב הישראלים בראש השנה, יום הכיפורים וסוכות? אילו יעדים חדשים נכנסו לטבלת החופשות והאם אנטליה באמת עושה קאמבק? מדד ynet ו"טרווליסט" מציג את כל הנתונים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4697338,00...
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לסוכן'
מבקשת המלצה לסוכן
06/09/2015 | 07:11
4
79
רוצה שסוכן אמין יזמין לי כרטיסים לעוד כ חצי שנה
במחיר שאני מוצאת בגוגל.
יש דבר כזה ?
לצפיה ב-'אנחנו לא ממליצים בפורום על סוכנים'
אנחנו לא ממליצים בפורום על סוכנים
06/09/2015 | 07:15
2
64
את יכולה לבקש מסרים מסוכנים אבל לא מעבר לכך.
לצפיה ב-'אני דווקא הייתי שמח לשמוע המלצה על סוכן טוב'
אני דווקא הייתי שמח לשמוע המלצה על סוכן טוב
06/09/2015 | 13:17
1
74
כמובן לא ממישהו שמגיע פעם אחת לפורום וממליץ על הסוכן "הכי שוה" ונעלם אלא מאנשים שפעילים בפורום.
הייתי שמח אם בהמלצה יפרטו את הסיבה, "הכי סבבה" לא נראית לי סיבה מתאימה.

ממליצים על כל מיני נותני שירותים בפורום, כולל סוכנים וירטואליים (כמו בוקינג או אקספדיה) לא רואה סיבה למה לא להמליץ על סוכנים פיסיים, בתנאי שיש באמת כאלה העונים על התנאים.
לצפיה ב-'בטיסות האחרונות שלי נעזרתי'
בטיסות האחרונות שלי נעזרתי
06/09/2015 | 15:14
69
בסוכן חמוד ואמין מחברת מונה טורס. זה אחרי חיפוש ארוך באינט לגבי מחירים. תמיד נותן לי את המחיר הזול שמצאתי. אני מדברת על טיסות בלבד.
אם תתעניין בשמו אכתוב לך במסר. כל שנה מסמסת לו אם הוא במשרד ומתי אפשר לנגס לו....
כרגע אני בניו יורק. נהנות מאד....כשאחזור אפרט. הפעם אחותי סגרה טיסות עם סוכנת אחרת איתה עבדה פעם ולא הייתי מרוצה בכלל ממנה. לא אפרט כרגע.
לצפיה ב-'תשלחו בפרטי לבקשת המנהלת '
תשלחו בפרטי לבקשת המנהלת
06/09/2015 | 12:24
22
לצפיה ב-' כרטיס אשראי בדנמרק'
כרטיס אשראי בדנמרק
06/09/2015 | 01:01
5
92
אני טסה מחר ושכחתי לבדוק מראש את העניין ועכשיו באינטרנט אני לא מצליחה למצוא שום התייחסות.

יש לי כרטיס מאסטרקארד ויש לי גם ויזה. בדנמרק משתמשים בקרונות דניות ולא ביורו/דולר- האם אמורה להיות לי איזשהי העדפה לאיזשהו כרטיס או שזה לא משנה?

תודה רבה לכל העונים!
לצפיה ב-'לא משנה'
לא משנה
06/09/2015 | 06:41
63
אם אין לך חשבון מט"ח בארץ, לא משנה בכלל. אולי ענין העמלות, אבל גם זה לא משנה אם לא תמשכי מזומן אלא רק תשלמי עם הכרטיס.
לצפיה ב-'לא משנה אם מאסטרכאד או ויזה, משנה אם כא.ל. לאומי כארד'
לא משנה אם מאסטרכאד או ויזה, משנה אם כא.ל. לאומי כארד
06/09/2015 | 09:07
1
65
או פועלים.
יש הבדל שיכול לנוע בין אחוז או שניים בין הזכיינים.
טלפון לבנק (אם הרכטיס בנקאי) או לחברת האשראי (אם בנקאי ואם חוץ בנקאי) ותדעי בדיוק מהי העמלה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/09/2015 | 09:49
14
לצפיה ב-'בדיקת "גלובס": איזה כרטיס אשראי הכי משתלם בחו"ל?'
בדיקת "גלובס": איזה כרטיס אשראי הכי משתלם בחו"ל?
06/09/2015 | 15:40
1
79
לצפיה ב-' ניתוח מעולה '
ניתוח מעולה
07/09/2015 | 09:47
42
חבל שלא התייחסו גם לכרטיסים הנטענים
לצפיה ב-'כרטיס ברגע האחרון'
כרטיס ברגע האחרון
06/09/2015 | 00:22
6
278
אהלן חבר'ה
אני מחפש להזמין השבוע כרטיס ברגע האחרון להודו.
ראיתי כמה הצעות מפתות דרך MOMONDO ובאתרים אחרים -
למשל באתר MYTRIP TRIPSTA או EXPEDIA
האם הם אמינים ?
והם יש סוכן בארץ שמתמחה בכרטיסים כאלה?
אני מודע לכך שמחיר נמוך - אפשרות שינויים נמוכה, אבל מבחינתי זה בסדר
לצפיה ב-'אני הייתי מעדיף להזמין מספק ישראלי'
אני הייתי מעדיף להזמין מספק ישראלי
06/09/2015 | 00:29
152
או ישירות מחברת התעופה (אם זה איזיג'ט וכו').
בארץ יש לך את חוליו שמתמחים בדיוק בזה (איי יוון סביב 100-120 דולר שזה המוצרים הנפוצים שלהם, יעדים אחרים באירופה 120-200 ויש גם טיסות מחוץ לאירופה ב-500-700$ - אמריקה, המזרח הרחוק).
מעבר לזה להרבה ספקים יש טיסות רגע אחרון: הדקה ה-90 (שבמקור שיווקו רק את זה ומכאן שמם...), גוליבר, איסתא וכל מה שאתה מכיר.
לא מסובך למצוא היום טיסה ליעד באירופה בכ-150$ אם אתה מוכן לארוז תיק ולטוס מחר בבוקר...
לצפיה ב-'אקספדיה ומומונדו מאד אמינים'
אקספדיה ומומונדו מאד אמינים
06/09/2015 | 06:42
4
152
אתה רואה דיל טוב, מיד תסגור.
לצפיה ב-'אפילו עם כל מני ביקורות מאוד לא מחמיאות לאתרים שהם מפנים אלי'
אפילו עם כל מני ביקורות מאוד לא מחמיאות לאתרים שהם מפנים אלי
06/09/2015 | 20:40
3
360
הם? במיוחד MOMONDO?
תודה רבה!
אין לי בעיה עם תנאי שינוי נוקשים וכו', זה המחיר של כרטיס זול
אבל יש גם סיפורים על אנשים שקיבלו תאריכים לא נכונים וכו'

לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אנשים לא קיבלו תאריכים לא נכונים'
למיטב ידיעתי אנשים לא קיבלו תאריכים לא נכונים
06/09/2015 | 21:20
1
129
אלא אנשים לא בדקו לפני שלחצו ENTER. האתר לא אשם, האתר
מגיב למה שמבקשים. מצאת טיסה? תאריך? שעה? יעד? בדקת הכל?  לא בדקת שוב ושוב? מיהרת ללחוץ ENTER ואז צועקים גוואלד. עד כה, כל מי שסיפר כאן על טעות, הטעות היתה של המספר/ת לא של האתר. האתרים אמינים, כי זה לא בני אדם אלא מחשבים.

אני לא אומרת שטעויות לא נופלות לפעמים אבל בדרך כלל, הטעויות הן טעויות אנוש ולא טעויות מחשב.
לצפיה ב-'הזמנתי , תודה!! '
הזמנתי , תודה!!
07/09/2015 | 22:30
50
לצפיה ב-'מה קורה אם מזמינים כרטיס או מלון בתאריך לא נכון'
מה קורה אם מזמינים כרטיס או מלון בתאריך לא נכון
07/09/2015 | 08:57
105
אצל סוכן פיסי בישראל?
כזה עם תנאים קשיחים של "נגעת נסעת"?

נראה לך שאם התייר מגלה שעשה טעות הסוכן יגיד לו "סבבה עלי"?
לצפיה ב-'קובה וגמייקה'
קובה וגמייקה
05/09/2015 | 22:21
3
53
למישהו יש מושג איזה חברות תעופה טסות מקובה לגמייקה או שיש תחבורה ימית להגיד מאי לאי?

יש מישהו שהיה בגמייקה. חשבתי שבועיים קובה שבוע גמייקה
לצפיה ב-'יש טיסות'
יש טיסות
05/09/2015 | 22:44
2
39
כאן

בטח יש עוד צריך לעשות חיפוש בגוגל, פשוט מאד.

בקובה לא הייתי בג'מייקה הייתי לפני המון שנים. שבוע לטייל נראה סביר לגמרי.
לצפיה ב-'לא מצאתי אפילו אחת..'
לא מצאתי אפילו אחת..
05/09/2015 | 23:47
1
27
והרצתי הרבה אופציות
לצפיה ב-'אז אחת מצאתי, לא?'
אז אחת מצאתי, לא?
06/09/2015 | 06:47
29
ועוד

לא ברור לי מה כתבת בגוגל אבל יש, לא הרבה. הבנתי גם שאין שרות ימי בין שני האיים.
לצפיה ב-'בטומי גיאורגיה '
בטומי גיאורגיה
05/09/2015 | 20:56
1
211
משהו שמע על העיירה בטומי בגיאורגייה .
איך העיירה ? האם יש מה לעשות מלבד קזינו ?
טיפים יתקבלו בברכה .
לצפיה ב-'הרבה מה לעשות שם אין....'
הרבה מה לעשות שם אין....
05/09/2015 | 22:18
54
עיר נופש חביבה על שפת הים השחור
יש שם מזרקה מנגנת, ואופרה, קזינו כמו שאמרת, ושוק, וטיילת יפה מאד
עכשו בספטמבר העיר כבר בוודאי לא מלאה תיירים
אפשר לשכור רכב או מונית לצאת לטיולים 
המקומות המאד יפים של גיאורגיה , כמו טיביליסי או ההרים ...די רחוקים,...
לצפיה ב-'אתר EXPEDIA אמין?'
אתר EXPEDIA אמין?
05/09/2015 | 18:30
2
60
לצפיה ב-'כן'
כן
05/09/2015 | 18:48
11
לצפיה ב-'כן'
כן
06/09/2015 | 10:14
9
לצפיה ב-'SIM PREPAID'
SIM PREPAID
05/09/2015 | 18:13
33
אני טס חודש הבא לארה"ב לשבועיים וחצי. אשמח לקבל המלצות לסים מקומי, המתאים לגלקסי ולאייפון.
לצפיה ב-'אנגליה/אירלנד עם פעוטה'
אנגליה/אירלנד עם פעוטה
05/09/2015 | 17:59
7
99
שוקלים לנסוע באביב לטיול של כשבועיים לאנגליה או אירלנד (2.9)
מישהו התנסה בטיול כזה? עדיף טיול כוכב? טיול עם רכב?
טיפים ועיצות יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'באנגליה לא, עם פעוטה כן'
באנגליה לא, עם פעוטה כן
06/09/2015 | 01:01
2
132
הנושא של טיול כוכב או לא-כוכב פחות רלוונטי לפעוטה, אלא כמה גמישים אתם וכמה אתם יודעים להתארגן ולתקתק עניינים. אם כשאתם מגיעים למלון/דירה חדשים לוקח לכם שעתיים לפרוש את הדברים וכשאתם עוזבים לוקח לכם חצי לילה לארוז גם אם הייתם במקום רק יומיים - אז עדיף להתבסס יותר על כוכב ופחות על מעברים תכופים. אם אתם יודעים לקפל הכל ולזרוק את עצמכם לאוטו תוך חצי שעה - אז אפשר לעבור מקום כל יומיים...
שבועיים זה די הרבה לשהות בנקודה אחת באופן כללי, אז עדיין אפשר לחלק. אני הגעתי עם עצמי למסקנה שבטיול עם פעוטה (ובכלל) אני מעדיף לא לשהות בנקודה אחת פחות מ-4-5 ימים כי המעברים גוזלים המון המון זמן ואנרגיה. אבל זו הגדרה אישית שלי. יכול להיות שבשבילכם מעבר כל יומיים זה סבבה או שגם שבוע זה מעט בשבילכם...
פעוטה בהחלט הופכת כל אחד מאיתנו לקצת פחות נייד, השאלה היא כמה...
לגבי רכב - אחד הטיפים החשובים ביותר שאני יכול לתת לך בהקשר לשכירת רכב היא להביא כיסא בטיחות מהבית. פעוטה בגיל הזה (2.9? זה הגיל?) כבר לא ממש חייבת עגלה בטיול רכב כך שאם זה כרוך בעלות חריגה נוספת בטיסה - אפשר לא להביא עגלה אלא רק כיסא בטיחות. מה שזה אומר זה שמאוד לא רצוי לערבב תחבורה ציבורית ורכב שכור באותו טיול כשמטיילים עם ילדים קטנים. או שמטיילים בתחבורה ציבורית בלבד, או שלוקחים רכב בשדה תעופה ומחזירים בסוף הטיול. שכירת כיסא בטיחות מחברת ההשכרה היא גם יקרה להחריד וגם בעייתית מאוד מבחינת התאמה לילד, מבחר, או נזק לכיסא.
אם אתם מתכננים לטייל עם רכב בטבע כדאי להצטייד במנשא-גב נוח לגיל הזה. מנשאי ילקוט (כמו סאפי, יאמו, ארגו) נוחים לגיל הזה, או מנשאי טיולים ייעודיים (אני לא אוהב אותם, הם מגושמים ומסורבלים לטעמי).
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
06/09/2015 | 17:44
1
29
אני מהמתארגנים המהירים אז אין בעיה ואכן הילדה תהיה בת 2.9 באביב
איפה הייתם בארופה?
לצפיה ב-'עם הילדה'
עם הילדה
06/09/2015 | 18:59
36
היינו ב:
- רומא
- בודפשט-ברטיסלבה-וינה
- מילאנו-פירנצה-טוסקנה
בקרוב שוב בווינה.
לצפיה ב-'זה די אינדיבידואלי'
זה די אינדיבידואלי
06/09/2015 | 09:12
3
57
אנו היינו עכשיו באנגליה, עם כמה ילדים ואחת מהם בת 3 [וגם בפעמים קודמות היו לנו ילדים בגיל זה].

באופן כללי עם ילדים אני מעדיפה כמה לילות במקום אחד, פחות לארוז-לפרוק.

רכב - תלוי מה אתם רוצים לעשות. אם הטיול עירוני, אין צורך ברכב. אם הטיול כפרי, יהיה קשה בלי רכב.
בכל מקרה ממליצה בחום לקחת את כסא הבטיחות שהילדה רגילה אליו. בגיל הזה זה עדיין ללא עלות נוספת בכל חברות התעופה שיצא לנו לפגוש [כולל לואו קוסט].
קחו בחשבון את הנהיגה בצד שמאל.

אני ממליצה לקחת מנשא. אנו משתמשים במנשאים כמו ארגו או מנשאים סיניים וזה מה שהילדים רגילים והיה להם ולנו נוח, זה מנשא שאפשר לקפל ולהכניס לתיק והוא לא שוקל הרבה [לא מנשא טיולים גדול] אבל גם זה עניין של העדפה.

עוד דבר שצריך לדעת זה שבאנגליה תמיד, תמיד תמיד, יכול לרדת גשם. הצטיידו בהתאם במעילי גשם שניתן לשלוף וללבוש. יהיה מבאס להסתובב רטובים כל היום.
האביב באנגליה לא כמו האביב אצלנו - קר יותר. כמו תחילת החורף, קחו בחשבון מבחינת הביגוד.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/09/2015 | 17:46
1
29
אפשר לשאול מה היה המסלול שלכם?
ואם יש אטרקציות מתאימות לגיל?
לצפיה ב-'אנו היינו חמישה ימים בוויילס וחמישה ימים בלונדון'
אנו היינו חמישה ימים בוויילס וחמישה ימים בלונדון
06/09/2015 | 22:18
33
לא מחפשים אטרקציות בכלל, גם לא לגדולים יותר.
הלכנו לאן שרצינו - איפה שחשבנו שיהיה נחמד ומענין לרוב המשפחה - הקטנה פשוט הצטרפה והשתלבה.
כך עשינו גם כשהיה לנו ילד אחד וגם שניים.
בעיני בגיל שלוש הם לא צריכים שום אטרקציה. אוטובוס קומותיים זו אטרקציה, רכבת זו אטרקציה, כבשים ופרות וסוסים בחלון של הרכב זו אטרקציה. כל מה ששונה הוא אטרקציה בשבילם.
הדבר היחיד ששינינו בגלל הילדים זה הקצב של הטיול - שמתאים לילדים, ליכולות ההליכה שלהם ולזמנים שבו הם מתעייפים.
לצפיה ב-'אה! איך היו הטיסות?'
אה! איך היו הטיסות?
06/09/2015 | 17:46
11
לצפיה ב-'אתר חיפוש טיסות'
אתר חיפוש טיסות
05/09/2015 | 17:28
118
יכול להיות שמצאתי כל כך בזול?
http://www.cheapflightsbuy.com/
טיסה לאיסלנד עם חברת אייר-ברלין במחיר 410$ לעומת חיפוש באתרים אחרים שהמחיר נקוב ביורו ומאד יקר כמו 700E
בנוסף בחיפוש באתר איירברלין אין להם טיסות לאיסלנד. אולי הם בשיתוף עם חברת תעופה אחרת? מקום החלפת הטיסות בברלין בטגל.
איפה הקאטצ'? מה פיספסתי?
לצפיה ב-'הנוי, ויטנאם - התייעצות'
הנוי, ויטנאם - התייעצות
05/09/2015 | 15:04
4
69
שלום חברים
התייעצות קטנה
 ב 23.10 אני לוקח טיול כזה מקומי של יום שלם בעיר מהבוקר עד שעות אחה"צ המאוחרות. 
עכשיו יש לי אפשרות להגיע יום לפני בטיסת בוקר (11 נחיתה) או אחה"צ (17 נחיתה). הבדל המחירים זניח יחסית בין הטיסות. 

השאלה אם כדאי לי להגיע בטיסת בוקר או אחה"צ? יש מה לעשות בעיר או שהיום טיול המלא למחרת יספיק לי ואין לי מה למהר?

תודה
לצפיה ב-'ללא כל ספק שעדיף להקדים'
ללא כל ספק שעדיף להקדים
05/09/2015 | 16:11
1
48
ולהנות מה שיותר מהעיר הזרה. למה בכלל להתלבט ולשאול?
השאלה מה לעשות עם המזוודה והשעה ההכי מוקדמת שהמלון יתן את החדר. בכל מקרה שווה להוסיף למלון על הגעה מוקדמת אם צריך.

כותב מקינאה.
לצפיה ב-'אמת, מזוודה ושעה מוקדמת זה גם שיקול'
אמת, מזוודה ושעה מוקדמת זה גם שיקול
05/09/2015 | 16:45
44
לגבי ההקדמה אני שואל אם יש מה לעשות בעיר מאחר והגעה מוקדמת מצריכה ממני גם לצאת מוקדם לשדה כי אני נוסע מסין לויטנאם וזה עוד שיקול של להגיע לשדה המרוחק. 

לצפיה ב-'לא כל כך ברורה לי ההתלבטות'
לא כל כך ברורה לי ההתלבטות
05/09/2015 | 20:55
1
39
אבל אם תגיע ב - 11 להאנוי (בהנחה שאין איחור בטיסה), עד שתצא החוצה ותגיע למלון יהיה לפחות 12:30 ואולי מאוחר יותר.
אין שום ספק שתקבל חדר במלון בשעה הזו.
יש מה לעשות יום שלם בהאנוי, בלי בעיה כלל. אפשר להיות שם אפילו יומיים מלאים.
לצפיה ב-'אגב, על פי הגיל שפרסמת תצטרך 3 ימים בהאנוי '
אגב, על פי הגיל שפרסמת תצטרך 3 ימים בהאנוי
05/09/2015 | 20:57
13
לצפיה ב-'איזה חברת נסיעות מומלצת בתא?'
איזה חברת נסיעות מומלצת בתא?
05/09/2015 | 14:52
18
188
אנו מחפשים חבילות וטיולים לוול, ואין לי נסיון בהזמנה לבד דרך אינטרנט ושילוב של בית מלון וטיסות. שום נסיון בזה .
אאלץ בשלב זה לפחות, להעזר בחברת נסיעות...

האם יש טיולים מאורגנים לאירופה הקלאסית, שהם פחות מ6 לילות? 3 לילות נגיד.?
נניח ושמעתי על מלון מומלץ והזמנתי דרך אינטרנט. באיזה אתר מזמינים טיסה ומה עושים אם אין טיסות פנויות לשם שחופפות למתי שאתה אמור להגיע למלון,  וכבר הזמנת מלון?

לצפיה ב-'מזמינים מלון שניתן לבטל ללא קנס'
מזמינים מלון שניתן לבטל ללא קנס
05/09/2015 | 15:18
2
99
אחרי זה מחפשים טיסה, למרות שהפוך אולי יותר כדאי בדרך כלל.

טיול מאורגן ל-3 ימים? לא נראה לי ששווה יהיה לחברת תיירות לארגן טיול כל כך קצר.
מה הבעיה להזמין טיסה ל-3 ימים ושלושה לילות מלון? בטח אם הכוונה לעיר גדולה
שיש בה מבחר עצום של בתי מלון.

לא צריך שום נסיון.
תחליט לאן אתה רוצה לטוס, פתח אחד ממנועי החיפוש (ראה שרשור בדף הזה בענין מנועי חיפוש טיסות השרשור של אורלנדה), חפש טיסה, תבדוק היטב לפני שאתה משלם בכרטיס אשראי שזו הטיסה הנכונה, ביום הנכון לכיוון הנכון וחזרה. אחרי זה תזמין מלון.
לצפיה ב-'ואיך יודעים מתי היא נוחתת שיהיה מותאם לזמן שהתחלתי'
ואיך יודעים מתי היא נוחתת שיהיה מותאם לזמן שהתחלתי
05/09/2015 | 16:08
1
68
לשלם כבר על החדר במלון? על כל טיסה רשום כמה שעות טיסה היא?
ושמעתי על מקרים שהזמנת חדר במלון דרך אינטרנט לבד, ואז באת ואין חדר או שאין הזמנה. :)
מה הכי בטוח לעשות? זה די מבאס ומבלבל שכל זה לא דברים וודאיים.

אנחנו גם ככה לא אנשים שנוסעים. זה פעם בעשר שנים. אני מנסה להיזהר שלא להתבאס על הטיול החצי ראשון אחרי המון זמן..
:) למזער נזקים נגיד..

לצפיה ב-'יש כמה אפשרויות'
יש כמה אפשרויות
05/09/2015 | 16:18
69
באתרים בגדולים והאמינים כמו בוקינג, אקספדיה, הולטז.קום
אתה חייב להשאיר מספר כרטיס אשראי לבטחון, אתה לא משלם עד שאינך
שוהה במלון. בוקינג הוא אתר שהכל גם נמצא בעברית כך שאין בעיה
לא להבין מה נאמר.

יש צמד מילים שכדאי שתלמד מראש לפני הזמנת טיסה או מלון
non-refundable כלומר אם אתה מזמין חדר במחיר זול זה אומר שכן, התשלום כבר הורד מחשבונך וגם לא תקבל החזר אם תבטל, כנ"ל לגבי טיסה.
לכן, אם אינך בטוח לגבי הזמנת המלון, תשלם קצת יותר ותוודא שכתוב שאפשר לבטל את המלון עד ליום ההגעה או יום לפני כן.
באתרים האמינים אין דבר כזה שתגיע ואין חדר. אבל אם אתה רוצה להיות בטוח, אז לאחר שתזמין חכה יום וצלצל למלון ותוודא שאכן יש הזמנה על שמך.

מה הכי בטוח לעשות? אם החשש כל כך גדול, אכן לך למשרד נסיעות. גם במשרד נסיעות עליך לוודא למשל שהמלון שאתה רוצה נמצא באזור שאתה רוצה למשל במרכז העיר ולא בחור נידח. שהטיסה יוצאת ונוחתת בשעות שאתה מודע אליהן.

לצפיה ב-'לאחרונה נעזרתי מצויין ב2 האתרים הנפוצים'
לאחרונה נעזרתי מצויין ב2 האתרים הנפוצים
05/09/2015 | 16:08
6
92
טיסה בskyscanner
מלון ב booking
אפשר גם באתרי החברות עצמן כמו איזיג'ט או אל על, ארקיע וכו'.
גם את המלון שתבחר כנס לאתר המלון ומשם לעשות את ההזמנה.
ישנם פרטים חשובים. כשנוחתים בשדה התעופה יש שעות נוחות ויש פחות. לפעמים זה מתבטא במחיר. וגם ההגעה משדה התעופה למלון שצריך לדעת עם איזו תחבורה באיזה מקום לעלות או להחליף רכבת או לרדת למלון. מלונות בלב העיר יקרים ובפריפריה זולים.
אחרי שמקבלים נסיון גם מקבלים תאבון. זהירות, זה ממכר.
לצפיה ב-'אם חשים ברע, לאן הולכים בכל מקום? למי פונים?'
אם חשים ברע, לאן הולכים בכל מקום? למי פונים?
05/09/2015 | 16:33
2
98
צריך ביטוח בריאות או משו כזה לכל מקום שנוסעים לעשות? איך עושים אם כן?

מה גודל התיק שמותר על המטוס? והאם הוא מספיק לטיול של שלושה לילות לאירופה נגיד?
ואכן, איך יודעים מהארץ, אם המלון נמצא בחור או במקום נוח משדה התעופה, כי לפי מפה לא יעזור לי כלום :). אני לא מכיר את הארץ שם כמו שמכיר את ארצי.

ו- מודיעין שם יגיד לי איך נוסעים למלון? ואיך מבררים אוטובוסים ומה מגיע לאן. נגיד ליעדים שראיתי שאני רוצה. במלון עוזרים בכאלה דברים בקבלה?
הבנתי שנהג אם רואה תייר ידפוק לו פי שלוש מחירים לכל כוון . גם בטיול עצמו..

איך מתקשרים משם לבטל כרטיס אשראי במידה ונגנב? חובה בעצם לעשות סים לשיחות בינלאומיות ולא רק ארציות?

אם נגנב כרטיס אשראי ולקחתי רק אחד, איך ממשיכים תטיול בלי כסף? מה עושים במצב כזה.כי נצטרך כסף לפחות לנסיעה במונית לשדה תעופה או משו כזה בחזורה..

לצפיה ב-'כן'
כן
05/09/2015 | 17:22
63
כן צריך ביטוח בריאות ברגע שיש לך כרטיסי טיסה. איך עושים? יש לך סוכן ביטוח? תעזר בו.
אין לך סוכן ביטוח, אולי תעשה דרך קופת החולים שלך? אני לא רוצה לשלוח אותך לעשות חיפוש באינטרנט.

גודל התיק למטוס הוא עד 8 קילו ויש גדלים. תלוי בחברת התעופה והכל כתוב באתר של חברת התעופה. האם התיק מספיק? תלוי כמה תיקח איתך.

לא, במודיעין בשדה לא יגידו לך כלום. בארה"ב יש מודיעין בשדה, בארופה כמעט ולא ראיתי בשדות הגדולים שיש מודיעין.  אחרי שתזמין מלון תראה במפה שלו איפה המלון נמצא. מונית למלון עלולה לעלות הרבה כסף, צריך לברר אם יש רכבת או אוטובוס. אם לא תיקח חאפר, כלומר תלך לתחנת מוניות בשדה סביר להניח שלא ידפקו אותך במחיר.

מה פירוש איך מתקשרים? אם אתה לוקח איתך סלולרי, רשום לעצמך בסלולר את מספר הטלפון של חברת כרטיסי האשראי הטלפון להודעות על אבדן/גניבה. שלושה ימים לא צריך סים, קח תכנית מהארץ. אבל עם כל חוסר ההתמצאות שלך בחו"ל, אולי תקנה בארץ סים.

אם נגנב כרטיס האשראי תמיד צריך שיהיה לך כסף מזומן איתך למקרה הצורך.
לצפיה ב-'תשמע. אם אתה טס לאירופה'
תשמע. אם אתה טס לאירופה
05/09/2015 | 17:34
82
תקבל את כל השרות הזה .
בלי קשר עושים ביטוח. למשל דרך קופת החולים שיפנו אותך לחב' ביטוח מטעמם.
קונים סים מקומי ומתקשרים לישראל או למספר שתקבל מהביטוח.
לוקחים גם מזומן שקונים מראש מחלפנים או בדואר.
לאיזו מדינה אתה רוצה לטוס ולבלות?
לצפיה ב-'אה..ואיך יודעים מה השעות הנוחות ולא נוחות בשדה? '
אה..ואיך יודעים מה השעות הנוחות ולא נוחות בשדה?
05/09/2015 | 16:41
2
87
ואגב, אני מריח ויודע שזה משהו שממכר אחכ, כמו שאמרת. .. ולא אכפת לי :)בכייף. ורצוי.
לצפיה ב-'כמו שאתה מזמין מלון באילת'
כמו שאתה מזמין מלון באילת
05/09/2015 | 17:41
58
וצריך לארגן מזוודה וכסף וכרטיס אשראי ולחפש מקומות בילוי ונניח טיסה אז גם מונית לשדה התעופה.
אין הרבה הבדל רק שבחול השפה שונה וצריך לשאול במודיעין או אנשים שאוהבים לעזור לתיירים.
כדי לחזק אותך, קח ספר טיולים או הכנס לאתר של המטייל ולמד והכן שעורי בית על המקומות שאתה רוצה לבקר.
גם מזמינים מראש כרטיסים למוזאונים דיסנילנד, טיולים מקומיים ועוד.
רצוי להכין קובץ אקסל עם כל הפרטים ולאן הולכים כל יום.
הכי כייף זה להדפיס את כרטיסי הטיסה ( האלקטרונים) את הוואוצ'ר למלון ואת הזמנת הרכב מחברת ההשכרה.
לאחרונה עשיתי כזה טיול בקפריסין ו4 ימים של נהיגה בצד שמאל. חוויה בפני עצמה.
הכל נגיש באינטרנט.
אם תתקע באיזה שלב יעזרו לך גם כאן בכייף.
לצפיה ב-'בלילה או בסופי שבוע כמו יום שבת ויום ראשון'
בלילה או בסופי שבוע כמו יום שבת ויום ראשון
05/09/2015 | 17:48
59
יש פחות אפשרויות בשדה התעופה. גם פחות אפשרויות לנסיעה ברכבת כי התדירות קטנה.
גם אם זה בעונת התיירות או מחוץ לה.
בעקרון הכל מתקתק כהלכה. הולכים לפי השילוט ומגיעים.
במרכזי הערים יש אוטובוסי תירים דו קומתיים לרוב עם הסברים באנגלית. בהרבה מקומות יש יראלים שלוקחים קבוצה לסיור רגלי של שעות ומאד מרתק. בברלין יש סיורים באנגלית בחינם ונותנים טיפ כי זה היה מקסים.
לצפיה ב-'בוא נלך רגע לתכלס, לדעתי אין טעם בנסיעה של 3 ימים'
בוא נלך רגע לתכלס, לדעתי אין טעם בנסיעה של 3 ימים
06/09/2015 | 13:10
7
84
לוקח זמן להגיע למלון בחו"ל ולהתארגן.
אתה לא מתורגל בנסיעה לחו"ל אז יקח לך גם זמן ללמוד להתמצא.
עד שתתחיל להבין איך ומה יעברו יום/יומיים ותצטרך לחזור.

מטייל מתורגל שהתכונן היטב מראש עשוי להפיק הנאה מנסיעה עצמאית חפוזה של 3 ימים, למטייל מתחיל נראה לי בזבוז זמן וכסף.
לצפיה ב-'מסכימה אתך'
מסכימה אתך
06/09/2015 | 14:14
20
לצפיה ב-'אנחנו לא בענין של ללכת הרבה או לעשות מרתונים,יותר לנפוש קצת'
אנחנו לא בענין של ללכת הרבה או לעשות מרתונים,יותר לנפוש קצת
07/09/2015 | 11:56
2
65
ולנסוע במקום עצמו לכשני יעדים יפים.
לפני כעשר שנים הורי היו 6 לילות במאורגן לאיטליה ,  והם וכל הקבוצה ביום הרביעי רק חיכו כבר לעוף הביתה.
כי זה נהיה כבר כל יום אותו דבר להיות מתוזז לעוד ועוד מקום שנראים אותו דבר.
רצינו להימנע מזה בפעם הזאת..
אין לי ענין בדבר שחוזר עלעצמו ולא כל המקומות הם כאלה מענינים, להיות מתוזז אליהם בכלל . חח 
זה יותר ענין של לנשום אויר ולראות מקום אחר, בשבילנו. לא לתקתק סתם מאה מקומות ולהתעייף. רק אם משהו באמת נעים ונחמד לנו. הרפתקונת. לא מרתון.

נניח שעשיתי ביטוח בריאות כמובן, וחש ברע למי פונים? לקבלה? לקופח שם?את מי שואלים?

אני רוצה שתהיה אפשרות לסקייפ חופשי (אינטרנט בעצם) ושיחות לארץ חופשי, ולא ככ הבנתי מהתשובות- האם הכי רצוי לעשות חבילה של המפעילה שלי במקרה הזה 012 מובייל,? או סים?

אני מחפש 3 לילות ארבע ימים בעצם. אולי 5 גג. אבל 6 ומעלה זה לא אנחנו. 
יותר מזה זה יתיש אותנו ,אנחנו לא מהמתוזזים.

יעדים מושך אותנו אירופה קלאסית- שוויץ, שבדיה, אנגליה איפשהו, אירלנד מענינת אותי, סקוטלנד, כמובן שלעונה הזאת פספסתי נראה לי כי אנו סובלים מקור ועדיף בעונה שהכי "חם" שם :) באסה להסתובב עם מעיל כל הזמן בטיול.

מתי מראש כדי להזמין לשם טיסות?בעצם יוצא שבחגים הישראליים, תמיד יהיה קר שם...כשאני חושב על זה..? חלפנים ברחוב זה לא הקטע שלי..

לצפיה ב-'אני חושב שאתה קופץ בין שאלות בלי קשר בין אחת לשניה'
אני חושב שאתה קופץ בין שאלות בלי קשר בין אחת לשניה
07/09/2015 | 15:15
41
וחלקן אתה מקדים את המאוחר.
עוד לא נסעת וכבר אתה עסוק בסקייפ או באנא עארף? עכשיו עניתי על שרשור שנוגע בהוט מובייל, אולי שווה להביט ולראות אם ענו שם לפני שאתה מבקש שירות??

לשאלה ספציפית אני חושב שלשלושה ימים אין לך מה לצאת לחו"ל והסברתי למה, בטח לא שני יעדים
אם היו לך שאלות על ההסבר אז הייתי עונה אבל סתם לחזור עליו כי החלטת לא לקרוא אותו או לא להתייחס אני לא רואה סיבה.
לשאלה שלא שאלת אני חושב שאתה צריך טיול מאורגן. לא בראש שלך לקרא ולהבין תשובות שרשומות כאן בדף בפורום, בשבילך איטליה נסגרת אחרי 4 ימים כי הכל אותו הדבר. בשיטה הזו אני לא רואה איך אתה סוגר טיול.
הצעה שלי, לך לסוכנות נסיעות ותבקש מהם להמליץ לך על טיול. תבקש את החוברת של מסלול הטיול. לא שאני בונה על זה אבל אולי תקרא את המסלול.
לצפיה ב-'כן, הכי טוב סע לשבדיה ל- 3 ימים'
כן, הכי טוב סע לשבדיה ל- 3 ימים
07/09/2015 | 15:37
47
שב שם יומיים אל תזוז, כדי שלא יהיה מצב שתהיה מתוזז יותר מידי,  ואל תשכח מעיל שלא יהיה לך קר חס וחלילה, וביום השלישי תלכו לראות איזה ארמון, אבל אל תסתובבו יותר מידי שלא תתעייפו, אולי תסתכלו עליו מבחוץ, הכי טוב   חח
לצפיה ב-'אה והשאלה הראושנה שלי, איזה חברות נסיעות בארץ מומלצות ?'
אה והשאלה הראושנה שלי, איזה חברות נסיעות בארץ מומלצות ?
07/09/2015 | 11:57
2
51
שיעזרו לי לעשות סדר ולמצוא טיול טוב ? 
אנחנו באזור תא רג.
לצפיה ב-'אנחנו לא ממליצים על סוכני נסיעות'
אנחנו לא ממליצים על סוכני נסיעות
07/09/2015 | 12:07
1
62
אין מקום בפורום לדיון על זה. אם יש סוכנים כאן שקוראים הם
יפנו אליך במסר. אבקש לא לחזור על השאלה הזו. לא קיבלת תשובה בפעם הראשונה
אז גם הפעם כנראה לא תקבל.
לצפיה ב-' לא ידעתי שזה היה מכוון בשביל לא לפרסם. אוקי. '
לא ידעתי שזה היה מכוון בשביל לא לפרסם. אוקי.
07/09/2015 | 12:08
19
לצפיה ב-'קוס או כרתים ?'
קוס או כרתים ?
04/09/2015 | 20:29
2
132
שלום ,
חושבים לנסוע בתקופת החגים ומתלבטים בין קוס וכרתים
אנחנו אמא סבתא ושתי מתוקות 3 ו 8 .
איפה לדעתכם פחות קר ? ואיפה מעניין יותר לילדים?
בקוס יש מה לעשות? חוץ מבטן גב?
תודה

לצפיה ב-'שאלה בעייתית המחייבת היכרות עם שני האיים'
שאלה בעייתית המחייבת היכרות עם שני האיים
05/09/2015 | 08:18
76
אפילו רק מבחינת גודל האי ההשוואה לא אפשרית. (בקוס כ-30.000 תושבים, בכרתים כ-800.000).

לצפיה ב-'לקחת בחשבון שבקוס עכשיו יש בעיית פליטים'
לקחת בחשבון שבקוס עכשיו יש בעיית פליטים
05/09/2015 | 09:35
31
לצפיה ב-'טיול שבוע בפראג'
טיול שבוע בפראג
04/09/2015 | 19:11
3
103
אני חושב לעשות טיול בפראג לשבוע
טיסה זולה מלון easyhotel ככה ב2400 שקל
או לבד או עם כמה חברים

אני מתכנן מסלול כזה של 5 דברים ביום או לפי מה שקרוב
על מה אתם ממליצים?

המקומות מקובצים לפי מרחק וממוינים מהצפוני לדרומי

mecca club
kafe karlin / muj salek kavy

Prague castle
St vitus cathedral

Frank kafka statue
Parizska fashion avenue
Jewish  cemetary
Jazz Boat cruise vltava

EMA espresso bar
Palladium mall

Old town square
Museum of Czech Cubism
Tyn church
Astronomical clock
George Prime Steak
Black angels bar
Maxim club

Royal route - karlova st
Charles bridge , Archway 

Karlovy lazne club
Hemingway bar
Bellevue restaurant

Kgb museum
Petrin hill observation tower
Coda Restaurant

The dancing house
Novy Smichov mall

vysehrad park
st peter cathedral
Golden lane

הבנתי ש אבסינט ופילסנר הולך חזר שמה חח

מה המקומות שאסור לפספס בפראג?
ומה הדברים שחייבים לדעת לפני שבאים? ואיזה מלכודות תיירים יש שם?
אם יש לכם עוד טיפים בכיף :)
תודה
לצפיה ב-'מה אתם ממליצים לעשות אם זה פעם ראשונה בפראג?'
מה אתם ממליצים לעשות אם זה פעם ראשונה בפראג?
05/09/2015 | 15:22
2
57
בנוסף לרשימה שמעתי שב Wenceslas Square, שחכתי מהאזור הזה,
יש שם הרבה דברים , כמו ירוק ועוד דברים,
ויש גם מועדון duplex club מסיבות ליד
ומסעדה aromi קרוב יחסית
וגם המוזיאון הלאומי(אבל הבנתי שסגור עד 2016)
הבנתי שכדאי לנסות בפראג לאכול גולש

טיסה בup זה טוב? או עדיף של Ukrainian airline?
לצפיה ב-'במאמרי הפורום יש לנו שני מאמרים'
במאמרי הפורום יש לנו שני מאמרים
06/09/2015 | 06:50
1
44
אמנם לא הכי חדשים אבל אולי תמצא בהם עזרה

לגבי חברת התעופה, מה שנוח לך וזול לך.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
08/09/2015 | 01:22
7
אם יש למישהו עוד טיפים , אני אשמח :)
תודה
לצפיה ב-'משקל כבודה דיגיטלי'
משקל כבודה דיגיטלי
04/09/2015 | 15:52
15
105
רכשתי את המשקל הזה של ממסי
http://www.memsi.co.il/%D7%9E%D7%A9%D7%A7%D7%9C-%D...

הפעלתי אותו והכל אבל אני רואה המון אי דיוקים ושינוים במשקל.
בדקתי חצי קילו, מזוודה לפי "משקל יצרן" וכל פעם המשקל משתנה.
מישהו מכיר את המשקל ויודע כיצד ניתן לכייל אותו?
לצפיה ב-'קנית מוצר יקר - גש לחנות ובקש שיחליפו לך את המוצר'
קנית מוצר יקר - גש לחנות ובקש שיחליפו לך את המוצר
04/09/2015 | 20:23
1
71
המחיר של משקל דומה שרכשתי באיביי  (בלי אחריות) הוא 12 ש"ח והשקילה די מדויקת
לצפיה ב-'אני יודע שהוא מאודדד יקר'
אני יודע שהוא מאודדד יקר
04/09/2015 | 20:50
54
אבל לא היה לי זמן להמתין למשלוח מחו"ל. 
יש לי המון אי דיוקים, האם ידועה לך דרך לכייל או לאפס את המכשיר?
לצפיה ב-'אריזת חליפות'
אריזת חליפות
04/09/2015 | 15:53
12
89
מה הדרך הנכונה, החסכנית והטובה ביותר לארוז חליפה?

לצפיה ב-'יש משהו שנקרא חליפון...'
יש משהו שנקרא חליפון...
04/09/2015 | 17:25
3
70
זה משהו שהפיל את הנגיד לשעבר פרנקל...

אבל לא צריך ללכת כל כך רחוק, יש לקנות חליפונים מפלסטיק לא יקרים,  שאפשר לשים במזוודה רגילה.....אורזים יפה את החליפה בחליפון, ושמים במזוודה.
לצפיה ב-'יש כל מני טכניקות להתמודדות עם הקימוטים'
יש כל מני טכניקות להתמודדות עם הקימוטים
04/09/2015 | 18:06
2
74
הבעיה בחליפות (ביחוד בבדים מסויימים) היא שחליפה מקומטת נראית פשוט נורא. ולא ממש משנה איך אתה אורז אותה - היא תמיד תתקמט.
אריזה טובה - למשל חליפון אמיתי - תצמצם את הקימוט למינימום, לפעמים לרמה שכמעט ניתן ללבוש את החליפה ישר מהמזוודה.

במהלך עשרות שנות הנסיעות שלי הצטבר אצלי ארסנל של חליפונים משלל סוגים - ממזוודה ייעודית לחליפות (שהיום היא כבר בערך בת 25 - עוד מהימים שבהם גם עולם העסקים בהייטק התלבש כמו בנקאים BUSINESS FORMAL)
ועד חליפוני פלסטיק דקים שנכנסים לטרולי). היום אני צריך אותם אולי בשתי נסיעות בשנה, גג.   פעם אי אפשר היה לצאת לנסיעה בלי זה.  וכמובן שיש לי מארזים מיוחדים לעניבות, לחגורות, לנעלי עסקים וכיוצ"ב...    

שיטה שלי היא להילחם בקימוט:
להוציא את החליפות מהחליפון שאיתו אני נוסע לנסיעות עסקים, ולתלות אותן על קולבים בחדר האמבטיה של המלון.
לפתוח את כל הברזים של המיים החמים - בכיור ובמקלחת - ולהפוך את חדר האמבטיה ל"חדר אדים" - ולתת לחליפות איזה חצי שעה להיות שם.
זה מסדר את הקמטים הקלים וחוסף את העלות והזמן שניקוי יבש \ גיהוץ חליפות לוקח במלון.

לנסיעות קצרות יותר - יש לי כמה ג'קטים שעשויים משער גמלים. (CAMEL HAIR).  שיער גמל לא מתקמט - אף פעם. אתה יכול לעשות מהג'קט כדור, לדרוך עליו, למעוך אותו - כשתפרוש אותו חזרה הוא לא יהיה מקומט.
לצפיה ב-'ממלומדיי השכלתי'
ממלומדיי השכלתי
04/09/2015 | 21:57
1
61
אחלה טיפים, בהלחלט אחשוב ליישמם.
החליפון למעשה מקפל  את החליפה לשתיים? פשוט שמים אותה בראש המזוודה מלמעלה?

לצפיה ב-'החליפון "משטח" את החליפה כמו פאנקייק'
החליפון "משטח" את החליפה כמו פאנקייק
05/09/2015 | 00:21
46
כך שהכתפיים לא יצ'טקמקו (חשוב במיוחד בחליפות עם כריות כתפיים) והשרוולים לא יתפזרו לכל הכיוונים.  ברוב החליפונים יש בעצם קולב כמו של ארון בגדים ש"פותח" את הכתפיים של הג'קט.  
החליפון בעצם דואג שלג'קט תישאר צורה של ג'קט ושהוא לא יהפוך לכדור סמרטוטים.
אחרי שהוא "מקבע" את החלק העליון אפשר לקפל אותו ל 2 (אופקית) בלי שזה יקמט לגמרי את החליפה.

אני לרוב דווקא מניח את מארז החליפה בתחתית המזוודה - למעט כמה מזוודות שיש לי שבהן יש תא ייעודי לחליפה.

הינה לך עוד טיפ קטן:
אם אי פעם תמצא את עצמך צריך לטוס לבוש בחליפה ואתה רוצה לשים את הג'קט ב OVERHEAD BIN (אם תשב בכיסא מטוס לבוש בג'קט הוא יתקמט נורא) - כדאי לך להפוך אותו (ביטנה החוצה ושרוולים הפוכים) ואז לקפל ולתקוע לתוך ה OVERHEAD.   ככה הצד הייצוגי של הג'קט לא יתלכלך ויפגע מהמטען של הנוסעים האחרים או מטינופת שתמיד יש על דפנות ותקרת תא החפצים.

לצפיה ב-'צק אין באינטרנט'
צק אין באינטרנט
05/09/2015 | 17:04
7
24
איך אני עושה את זה?
אם לא עשיתי את זה 48 לפני הטיסה אוכל לעשות את זה בשדה?

לצפיה ב-'קודם כל זה 24 שעות לפני טיסה ולא 48'
קודם כל זה 24 שעות לפני טיסה ולא 48
05/09/2015 | 17:17
17
וכמובן שעושים את זה גם בשדה, בעיקר שם.
לצפיה ב-'העברת נוזלים'
העברת נוזלים
04/09/2015 | 22:52
5
85
האם אפשרי להעביר נוזלים בכבודה של בטן המטוס?
לצורך העניין, בושם, שמפו, סבון נוזלי
לצפיה ב-'רק ביציאה בנתב"ג'
רק ביציאה בנתב"ג
05/09/2015 | 00:42
1
63
בטיסות היוצאות מנתב"ג שאינן לארה"ב, אין מגבלה על העברת נוזלים.
בכל שדה תעופה אחר, וזה כולל טיסות המשך, המגבלה לנוזלים היא לאריזות בנפח של 100 מ"ל לכל היותר, ולסה"כ של 1 ליטר לאדם.
אפשר לקנות בחנויות טיולים או בסופר פארם אריזות בנפח של 100 מ"ל שבהן ניתן למלא מה שרוצים כמו שמפו, סבון וכ' כדי לקחת לטיסה.
לצפיה ב-'קבל תיקון. מה שכתבת זה לכבודה שעולים למטוס'
קבל תיקון. מה שכתבת זה לכבודה שעולים למטוס
05/09/2015 | 16:24
8
לצפיה ב-'בטח שאפשר'
בטח שאפשר
05/09/2015 | 06:37
51
במזוודה שהולכתלבטן המטוס אין הגבלה של 100 מ"ל כפי שכתבו מעלי.
אפשר לקחת בקבוקים של סבון, שמפו ובושם גדולים יותר בלי בעיה.
לצפיה ב-'ההגבלה היא רק לכבודת יד. בכבודה לבטן המטוס שלח כאוות נפשך'
ההגבלה היא רק לכבודת יד. בכבודה לבטן המטוס שלח כאוות נפשך
05/09/2015 | 10:11
14
לצפיה ב-'תודה- צ'ק אין'
תודה- צ'ק אין
05/09/2015 | 10:57
43
מה צריך לעשות בשביל צ'ק אין? מה זה חוסך לי בשדה?
הטיסה עוד יומיים עם קוד שייר וקונקשן
לצפיה ב-'והיום.. אמסטרדם:)'
והיום.. אמסטרדם:)
04/09/2015 | 15:51
16
159
היי חברים,
אתחיל שוב בתודה גדולה לאנשים הטובים פה בפורום שעוזרים לי לתכנן את הטיול המושלם.
אני נוסע כאמור באמצע אוקטובר ל16 יום ללונדון, פריז ואמסטרדם - 5 לילות  בכל מקום. באמסטרדם יש לי 6 ימים מלאים מאחר והטיסה חזרה לישראל היא רק מאוחר בלילה.
היום אשמח לשמוע מכם טיפים על אמסטרדם - מקומות ששווה לראות - נופים, מרכזי קניות, מזויאונים, בתי קפה ומסעדות, פאבים וברים, אטרקציות לעשות שם, מקומות לצלם וכו'.
יש לי כבר רשימה דיי גדולה של מקומות אבל תמיד אשמח לשמוע עוד מחוויות אישיות שלכם - כיכר דאם, בית אנה פרנק, וונדלפארק, השוק של אלברט, מבשלת הייניקן, רייכמוזיאום, רובי החלונות האדומים, בית הכנסת הפורטוגזי, 2 בתי פנקייקים, קפה דה קלוס ועוד...
בנוסף אנחנו מעוניינים ביום או יומיים מחוץ לאמסטרדם לראות את התרבות המקומית, טבע, בעלי חיים, נופים - אשמח לשמוע איפה מומלץ לבקר(בתחבורה ציבורית, אנחנו נהיה ללא רכב). שמעתי שיש פארק קופים מאוד גדול, יש את כפרי הדייגים, חיטהורן...אשמח לקבל המלצות.
תודה לכולם על העזרה ושבת שלום:)
תומריקו

לצפיה ב-'רייקסמוזיאום ומוזיאון ואן גוך הם מקומות שלא כדאי לפספס'
רייקסמוזיאום ומוזיאון ואן גוך הם מקומות שלא כדאי לפספס
04/09/2015 | 18:20
9
86
שניהם נפתחו מחדש לאחרונה לאחר שיפוצים. אבל אמרת שאתם לא חובבי אמנות גדולים אז לשיפוטך. נראה לי שציורים של רמברנדט צריך לראות פעם בחיים.
לצפיה ב-'מאחר ובפריז ובלונדון'
מאחר ובפריז ובלונדון
04/09/2015 | 23:00
8
113
כמעט ולא נעשה מוזיאונים, הגיע הזמן פה לעשות קצת יותר ברגוע....
לצפיה ב-'נורא מוזר לי..'
נורא מוזר לי..
05/09/2015 | 13:30
7
106
העניין הזה שאנשים משתמשים במילה "נעשה", נעשה מוזיאון, נעשה מגדל אייפל...כאילו מה נסגר איתכם?
זה כאילו שאתם אומרים: נלך ונעשה V ...

אבל זו אני...
לצפיה ב-'זה בא מלעשות סמים. בגילנו כבר לא נבין את השיחדש.'
זה בא מלעשות סמים. בגילנו כבר לא נבין את השיחדש.
05/09/2015 | 13:48
2
28
לצפיה ב-'מעולם לא"עשיתי" סמים.. ואני בן 33'
מעולם לא"עשיתי" סמים.. ואני בן 33
05/09/2015 | 19:31
1
21
לצפיה ב-'גם אני לא עשיתי, אבל בהחלט עישנתי'
גם אני לא עשיתי, אבל בהחלט עישנתי
06/09/2015 | 18:53
72
לצפיה ב-'צודקת, שימוש לא נכון במילה...'
צודקת, שימוש לא נכון במילה...
05/09/2015 | 19:31
17
לצפיה ב-'זה גם באנגלית, to do paris וכו''
זה גם באנגלית, to do paris וכו'
06/09/2015 | 09:28
2
20
לצפיה ב-'לא חשבתי על זה אורלנדה...'
לא חשבתי על זה אורלנדה...
06/09/2015 | 14:23
1
44
עדיין נראה לי מוזר בעברית....אבל שוב, אמרתי שזו אני ..לא חובה שזה יפריע לאחרים.

לצפיה ב-'זה מוזר בשתיהן אבל המקור באנגלית, אני כמעט בטוחה'
זה מוזר בשתיהן אבל המקור באנגלית, אני כמעט בטוחה
07/09/2015 | 09:22
12
לצפיה ב-'כרטיסים למוזיאון אנה פרנק'
כרטיסים למוזיאון אנה פרנק
04/09/2015 | 18:34
5
94
כדאי מאד להזמין באינטרנט, ואז נכנסים בלי תור, אחרת נאלצים לחכות בתור ענקי. הביקור במוזיאון הוא חוויה מטלטלת. 
לצפיה ב-'להזמין מעכשיו ליום ספציפי? '
להזמין מעכשיו ליום ספציפי?
04/09/2015 | 22:59
4
66
או שאפשר אפילו באותו יום או יום לפני?
תודה:)
לצפיה ב-'כרטיסים לאנה פרנק'
כרטיסים לאנה פרנק
05/09/2015 | 12:47
70
אנחנו היינו  ביוני השנה והנסיונות שלנו להזמין כרטיסים מהארץ שבוע מראש, כשלו. המשכנו לנסות באמסטרדם והצלחנו יום לפני. לא יודעת למה נתקלנו בקשיים.
לצפיה ב-'להזמין מספר שבועות מראש ליום ושעה ספציפית'
להזמין מספר שבועות מראש ליום ושעה ספציפית
06/09/2015 | 12:36
2
16
לצפיה ב-'הכל כבר מלא.. חודש וחצי מראש... '
הכל כבר מלא.. חודש וחצי מראש...
06/09/2015 | 14:31
1
14
לצפיה ב-'אפשרות אחרת וממש לא אידיאלית'
אפשרות אחרת וממש לא אידיאלית
06/09/2015 | 14:38
49
לחפש כרטיסים שכוללים כניסה לבית וגם סיור ע"י סוכנים וחברות חיצוניות.
החברות הללו קונות כמויות נכבדות של כרטיסי כניסה ולכן תייר בודד מתקשה למצוא כרטיסים בבית עצמו גם שבועות ארוכים לפני ההגעה.
לצפיה ב-'סוף ספטמבר מלטה מתאימה - יש המלצות ומתי ממולץ לנסוע?'
סוף ספטמבר מלטה מתאימה - יש המלצות ומתי ממולץ לנסוע?
04/09/2015 | 15:17
46
מחפשים  מקום לאירוע מיוחד לאחרי החגים, ואולי בסוכות גם יתאים
לזוג?
קיבלנו המלצות על האי מלטה. האם זו העונה המתאימה
ובמידה וכן היכן, ואיזה אפשרויות מומלצות שם?
תודה
לצפיה ב-'סלולרי/נייד בקנדה.'
סלולרי/נייד בקנדה.
04/09/2015 | 14:58
16
91
שלום,
האם אוכל לקבל עצה כיצד להתנהל עם הנייד בקנדה בהתחשב בכך שאשתמש הרבה ב WAZE ו/או GOOGL MAP לצרכי ניווט? לקנות SIM מקומי ואם כן של איזו חברה או לצאת עם חבילה מהארץ?
תודה למשיבים.
נ.ב. נוסע לשבועיים.
לצפיה ב-'סלולרי בקנדה...'
סלולרי בקנדה...
04/09/2015 | 15:36
1
71
אז ככה...לפני שנה קנינו בחנות "המטייל" סים שהובטח לנו שיעבוד מצויין במערב קנדה, תכלס הוא לא עבד בכלל, ודי נדפקנו...אם היינו יודעים היינו קונים חבילה בחברת הסלולר שלנו, וגומרים עניין.
למען גילוי נאות, כשחזרנו, החברה הודתה בטעות, והחזירו לנו את הכסף, לא פיצו אותנו על השיחות היקרות שהיינו צריכים לעשות.
אז זו פשוט אזהרה.

בנסיעות הרבות שלנו למזרח קנדה, אנחנו משתמשים בסים מקומי של חברת רוג'רס, יוצא ממש משתלם,  אבל אנחנו קונים רק את הסים לשיחות מקומיות, כך שאני לא יודעת כמה הם זולים לשיחות בינלאומיות.

לצפיה ב-'תודה. פחות חשוב נושא השיחות המקומיות ו/או בינלאומיות - '
תודה. פחות חשוב נושא השיחות המקומיות ו/או בינלאומיות -
04/09/2015 | 16:47
23
לצפיה ב-'לא ברור לי למה אתה צריך סלולרי...'
לא ברור לי למה אתה צריך סלולרי...
05/09/2015 | 02:46
1
85
אם אתה רוצה מכשיר לניווט פשוט כנס לחנות אלקטרוניקה וקנה gps ייעודי.
למה?
א. כי אם אתה לא צריך שיחות אז על חבילת שירותים סתם תשלם הרבה כי תצרוך המון דאטה.
ב. כי במערב קנדה (אני מניח שאתה נוסע למערב קנדה, תקן אותי אם אני טועה) מרבית הזמן תהיה בכלל בלי קליטה בפארקים ובנסיעות בין הערים ואז הסתמכות על גוגל מאפס תהיה טעות איומה. ווייז בכלל לא פופולארי פה כך שלא תרוויח כלום מההצעות שלו. כנ"ל בעיות הקליטה ישפיעו עליו.
ג. כי החבילות שיהיו רלוונטיות מחוץ לערים הגדולות הן רק של telus או bell. לכל המפעילים הוירטואליים הקטנים אין כיסוי מחוץ למרכזי הערים. אבל, העלות של pre paid אצל המפעילים הגדולים היא סביב ה 30 דולרים לחודש בחבילה עם 500mb (נכון ליולי השנה) והמחיר לחבילות דאטה מקפיץ את ה לרמה שכבר כדאי לקנות gps זול שישמש אותך בעתיד גם כן.
כמובן שאם אתה נוסע למרכז קנדה, אונטריו וקויבק שכזה, אז כל העצה שלי לא רלוונטית כי שם באמת יש כיסוי קךיטה סלולרית רציף ואיכותי (כל עוד אתה לא נוסע לצפון מערב אונטריו או למניטובה, או מזרחה למריטיימז).
במקרה כזה תבדוק את בל קודם ואז את רוג׳רס ואחרונים טלאס. המחירים יהיו סביב ה 50דולרים או יותר, תלוי בכמות הדאטה.
לצפיה ב-'הי עופר'
הי עופר
05/09/2015 | 11:59
62
תודה על תשובה מפורטת ועינינית.
המסלול שלי הוא טורונטו (נסיעה קצרה למפלים בצד הקנדי) - קינגסטון - אוטאווה - מונטריאול - קוויבק(מקוויבק טיסה ל לטורונטו וחזרה לארץ) כך ולפי מה שכתבת (אם הבנתי נכון), כדאי לבדוק את בל, רוגרס וטאלס.
אין לי מושג לאיזו כמות דאטה אני אזדקק.אורנג לדוגמא ,בחבילה של עובדי אלעל נותנים 1GB,
תודה.
לצפיה ב-'איזה סלולרי יש לך?'
איזה סלולרי יש לך?
05/09/2015 | 16:18
4
57
אם משוכלל שכולל אנדרואיד 4.4 ומעלה, יש תוכנות של מפות שלא דורשות בזמן הניווט אינטרנט. WAZE כן דורשת ובערים תתריע על כבישים איטיים או חסומים. בטיול זה חוסך זמן=כסף.
התוכנות שפועלות בOFF LINE הם HEAR ואני השתמשתי ב MAPS.ME שאתה טוען את העיר הגדולה או המדינה לפני הכל דרך WIFI גם בארץ.
תתאמן איתם קודם בארץ.
לצפיה ב-'זו לא Here?'
זו לא Here?
05/09/2015 | 21:10
1
18
לצפיה ב-'HERE טעות סופר, שלי.'
HERE טעות סופר, שלי.
06/09/2015 | 18:09
23
ומתי אתה בפריז עיר האורות?
לצפיה ב-'תודה דודי,'
תודה דודי,
05/09/2015 | 21:10
1
44
לי יש נקסוס 5 עם אנדרואיד 5.1.1 ולאישתי גלאקסי S5 אני מניח שיעבדו עם התוכנות.
אוריד ואנסה.

תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'טלוס לדוגמא גובים 65 דולר קנדי'
טלוס לדוגמא גובים 65 דולר קנדי
05/09/2015 | 22:52
48
לתוכנית של 1GB בחודש, זה בערך 180 ש"ח.
נשמע לי סביר. לי גם במערב קנדה כמעט תמיד הייתה קליטה (אם אני זוכר נכון זה היה דרך בל, אבל אל תתפוס אותי במילה). בכל מקרה תוריד here כגיבוי.
לצפיה ב-'התכניות החדשות של טימובייל בארהב כוללת גם את קנדה'
התכניות החדשות של טימובייל בארהב כוללת גם את קנדה
06/09/2015 | 05:08
1
37
שווה לבדוק.
לצפיה ב-'תודה ושנה טובה'
תודה ושנה טובה
06/09/2015 | 17:50
10
לצפיה ב-'בדוק אפשרות לקחת GPS מחברת השכרת הרכב'
בדוק אפשרות לקחת GPS מחברת השכרת הרכב
06/09/2015 | 11:55
2
29
לפעמים יש איזה מבצע שמאפשר לקבל GPS בעלות לא גדולה לכל תקופת ההשכרה.

יש לי נסיון טוב עם שלמה סיקסט בצפון אמריקה פעמיים - ב-2012 ולפני שנה. שכרתי רכב דרכם והיה איזה דיל שאיפשר לקבל GPS + אפשרות להחזיר עם מיכל דלק לא מלא + נהג נוסף חינם בתוספת לא גדולה.
השוויתי לחברות השכרה אחרות שפועלות מהארץ ובחרתי בהם גם כי הם נתנו לי פתרון לאיסוף בתוך העיר (ונקובר) בשבת.
לצפיה ב-'תודה ושנה טובה'
תודה ושנה טובה
06/09/2015 | 17:52
8
לצפיה ב-'בלי קשר למה שקיבלת,'
בלי קשר למה שקיבלת,
06/09/2015 | 18:12
24
בדקתי בארץ להשכיר דרכם רכב באירופה את SIXT.
למרות שיש לי הנחה מיוחדת אצלם, אז ישירות דרך SIXT מהאתר קיבלתי הרבה יותר זול למשך 4 ימי שכירות רכב.
לצפיה ב-'תתקין אפליקצית ניווט שעובדת OFF LINE כמו HERE בחינם'
תתקין אפליקצית ניווט שעובדת OFF LINE כמו HERE בחינם
06/09/2015 | 13:05
1
42
או SYGIC בסכום נמוך ואתה לא צריך חבילת אינטרנט סלולרית.
לצפיה ב-'תודה לאוניד. HERE כבר על המכשיר'
תודה לאוניד. HERE כבר על המכשיר
06/09/2015 | 17:48
7
לצפיה ב-'ברלין'
ברלין
04/09/2015 | 11:46
4
100
היי, 
אנחנו מתכננים לטוס בעוד חודש לברלין ל5 ימים. חיפשתי חבילות נופש ואנחנו מחפשים מלון טוב באזור האלכסנדרפלאץ שקרוב לתחנות רכבת.
יש למישהו המלצה על מלון ספציפי?
בינתיים שמתי את העין על 2 מלונות - INDIGO BERLIN ALEXANDERPLATZ או HOLIDAY INN BERLIN CENTER ALEXANDERPLATZ
מישהו היה/מכיר/שמע?

בנוסף, הטיסות הם דרך berlin air - מישהו טס איתם ויכול לתת חוות דעת?
יש גם טיסות דרך astra - מה עדיף??

ושאלה אחרונה, הבנתי שיש 2 שדות תעופה שאחד מהם ממש קטן וצפוף.
מישהו יודע איזה מהם? והאם כזה נורא לנחות ולהמריא ממנו?

תודה !!!!
לצפיה ב-'שדה התעופה הגדול שונפלד'
שדה התעופה הגדול שונפלד
04/09/2015 | 14:07
73
הנסיעה ממנו למרכז ברלין גם לא כל כך ישירה ונוחה. אבל סביר בהחלט. כי בלוח זמנים צריך להחליף בין הS והU וללכת ברגל לא מעט בשדה התעופה.
את השני טגל אני לא מכיר.
בכל מקרה הסדר וההתמצאות מצויינים רק שהכיתוב בגרמנית.
לצפיה ב-'אני נחתתי והמראתי חזרה לארץ משדה התעופה טגל'
אני נחתתי והמראתי חזרה לארץ משדה התעופה טגל
04/09/2015 | 15:14
65
בברלין. זה שדה התעופה הקטן יותר. היה בסדר גמור לטעמי. לא הרגשתי שהוא צפוף או משהו כזה.
לצפיה ב-'נחתנו והמראנו משונפלד..'
נחתנו והמראנו משונפלד..
04/09/2015 | 15:30
61
לא הרגשתי שהוא גדול במיוחד , נחתנו, היציאה היתה מאד קצרה להליכה, צ'יק צ'ק יצאנו, לקחנו מונית והגענו למרכז העיר...קצת רחוק מהעיר, אבל לא משהו היסטרי.
אני גם לא חושבת שיש בעייה להמריא ולנחות משדה תעופה קטן, כבר נחתנו בשדות תעופה קטנים, בקורפו הוא קטנטן, גם ברודוס,   בפרבזה, ביוון, הטרמינל נראה כמו הצריף של תמרי, והמסוע של המזוודות נמצא בחוץ...עדיין הסתדרנו מצויין.
בשונפלד יש גם רכבת משדה התעופה, מגיעה לתחנת רכבת ZOO , שהיא מרכזית וקל להגיע ממנה לכל מקום...אנחנו לא רצינו להסתבך, שני מבוגרים, אחרי טיסת בוקר מוקדמת, עייפים לאחר לילה בלי שינה, העדפנו לקחת מונית ולנסוע למלון, התקציב למונית הוא חלק מתקציב הטיול, לא עושים מזה עניין.
הבנתי שטגל קרוב מאד לעיר, כך שמונית יוצאת ממש זול.

לצפיה ב-'אייר ברלין נוחתת בטגל'
אייר ברלין נוחתת בטגל
04/09/2015 | 15:52
60
החברות הישראליות נוחתות בשוננפלד. שניהם שדות קטנים. טגל מאד קטן אבל קרוב יותר לעיר. משניהם אין בעיה להגיע לעיר לכל מקום.
לצפיה ב-'מלון מומלץ לילדים בבנגקוק+ התייעצות לגבי יעד'
מלון מומלץ לילדים בבנגקוק+ התייעצות לגבי יעד
04/09/2015 | 12:00
13
68
שלום, אני בהתלבטות לגבי יעד לסוכות. יתכן שנצטרך לשהות בבנגקוק למספר ימים עם ילדים בגילאי 5 ו9. שמעתי שיש שם מלון מיוחד עם גונדולות ואטרקציות לילדים. מישהו שמע עליו ויודע מה שמו? אשמח לדעת אם יש מלון אחר מומלץ במיוחד. אם מישהו טייל בתאילנד באיים ובבנגקוק, האם מזג האוויר באמת כה בעייתי בתקופה זו?
אופציות נוספות היו לונדון, הולנד או אפילו איזור הים התיכון (למרות ששם בטח כבר קר לבטן גב). בקיצור, ההתלבטויות קשות. אשמח לקבל חוות דעת!

לצפיה ב-'בתאילנד אפילו במונסון זה לא כזה נורא '
בתאילנד אפילו במונסון זה לא כזה נורא
04/09/2015 | 13:51
8
75
מלון בבנקוק מומלץ זה מלון ארנומה זה  מול  הטרייד סנטר מלון נקי חדרים גדולים נהדר למשפחות .  באיזור מעןךה מבחינת נגישות  לכל מרכזי הקניות לרכבת העילים . לא רחוק מהציאנה טאון בקיצור מומלץ.

מבחינת אטרקציות בנקוק מלאה באטרקציות לילדים לכן לחפש מלון שבו פעילות לילדים מיותר כן מלון עם בריכה שאפשר לטבול בה שחוזרים אחרי יום טיול
 באוקטובר מזג האוויר דווקא מתחיל להיות נחמד ופחות גשום באיזור פוקט (קופיפי) המלצה שלי מכוון שזה לא היי סיזן לפניש את טסה תבדקי היכן יש מזג אוויר יותר טוב ואז תסגרי טיסות ומלונות . 
לצפיה ב-'תודה! את יכולה לציין כמה אטרקציות לילדים?'
תודה! את יכולה לציין כמה אטרקציות לילדים?
04/09/2015 | 16:32
7
19
לצפיה ב-'אטרקציות בלי סוף'
אטרקציות בלי סוף
06/09/2015 | 13:16
6
57
נתחיל מבנקוק - ספארי וורלד . עולם המים בסיאם סנטר . וונדר לנד (לונה פארק)
בקאגנבורי מנזר הטיגרסים סאפרי , וכמובן טיול בן מפלים. 
 בכל אחד מהאיים יש רכיבות על פילים ומופעים  שונים  בקוסמוי יש מופע טיגרסים ותוכים (למי שאוהב את זה - אני אישית לא ) בפוקט את מופע הפנטזיהש הוא מדהים 
 טיולים בסירות מירוץ בין איים מדליקים - אם שנרקול . כבר בגיל שלוש וחצי ארבע ילדים יכולים לשנרקל וזה חוויה הקטנים יותר זורקים אוכל לדגים וגם הם נהנים 
אומגות -  טיולים למפלים 
מיני גולף בסגנון פארק היורה בפוקט . שם יש גם קניון מאוד גדול עם גימבורי ענקי לילדים קטנים 
התאילנדים מכוונים ליצירת חוויה נופש לכל המשפחה ולכן תגלי שהם מאוד מודעים לנושא הילדים , בנוסף שהם עצמם אוהבי ילדים. 
וזה ממש ממש ממש על קצה המזלג 

לצפיה ב-'תודה, אני מאמינה שנצטרך להתמקד באיזור אחד'
תודה, אני מאמינה שנצטרך להתמקד באיזור אחד
07/09/2015 | 08:13
5
27
לא נראה לי שנטוס מבנגקוק ליעד נוסף כי מדובר בלא יותר מ10 ימים, כולל טיסות. עם מופעי בעלי חיים יש לי בעיה, אבל אני רואה שיש הרבה אטרקציות גם ללא זה. הבעיה שעושה רושם שלא קל להתנייד בבנגקוק  ולילדים שלי אין הרבה סבלנות.
לצפיה ב-'אני מציע שתקחו מדריך, גם מקומי זה בסדר'
אני מציע שתקחו מדריך, גם מקומי זה בסדר
07/09/2015 | 08:49
25
לדעתי כדאי מישראל ליצור קשר עם אחת מהסוכנויות, יש לא מעט גם שי לישראלים.
תסכמו יחד מסלול ואטרקציות כשאתם עוד בארץ. כמובן שהמסלול מאוד גמיש לפי החשקים שלכם באותו רגע.
להערכתי העלויות לא יגדלו בהרבה, אולי בכלל לא, אבל מאוד נוח שיש מישהו שמגיע ללובי של המלון מוביל אתכם לכל מקום (כולל ארוחת צהרים) וגם יודע להסביר.
לא חייבים לכל הימים ולא למשך כל היום. אפשר גם להתנייד חלק מהימים לבד ואפשר למשל בערב ללכת לבד לשוק לילה.

אגב ממליץ לשקול גם הזמנת מלון דרך אותו סוכן ואולי גם הסעה אל/מאת שדה התעופה.

אם תבדקי את ההודעות שלי בפורום תראי שאני כמעט תמיד בעד עמצאות ואינטרנט, תאילנד יוצאת דופן מבחינתי.
לצפיה ב-'כמה תובנות '
כמה תובנות
07/09/2015 | 10:22
2
23
בנקוק קלה להתניידות אם הצלחתי להתניד בה עם עגלת תאומים תאמין לי אז אין בעיה .
 שנית עשר ימים הייתי כן מפצלת לאחד האיים הקרובים למשל קואוצנג. שיחסית קרוב ופחות מתוייר עם ישראלים אבלע דיין מדהים 
הרבה ישרלאים עם משפחות לאחרונה נוסעים לפטייה אומריםש ם שהדברים מאוד נרגעו שם ומדובר בנסיעה קצרה של שעתיים מבנקוק . אז לא לוותר על חווית החופים כי היא חשובה 
איזור נוסף שנחמד לטייל בו מחוץ לבנקוק זה קאג'נבורי . אפשר לשהות שם מספר ימים  איזור כשעתיים נסיעה מבנקוק. בניסעה לשם ניתן לשלב עם ביקור בשוק הצף .
 לגבי הופעות עם חיות כמוש רשמתי לך גם אני לא בעד זה ונגד טיולי הפילים למינהם ץ ואני שמחה לדעת שאני לא יחידה .
 אבל גן החיות בבנקוק באמת מתוחזק ומדהים ומומלץ לביקור  
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/09/2015 | 13:52
3
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/09/2015 | 13:52
9
לצפיה ב-'את באמת רוצה להיות בבנגקוק 10 ימים?'
את באמת רוצה להיות בבנגקוק 10 ימים?
08/09/2015 | 11:23
15
לא יכולתי לשהות שם מחוץ למלון יותר משעה (ואני באמת לא מפונקת). קחו טיסה לקו סמוי, גן עדן לילדים ולכולם.
בסיאם סנטר יש גם מאדאם טוסו, ובלובי של הבניין ניתן לקנות כרטיס משולב אליו ולאקווריום באותו מתחם.
מופעי החיות פשוט התעללות ומוטב שיעברו מהעולם
לצפיה ב-'אני חושב שכדאי לנצל את היחודיות של תאילנד'
אני חושב שכדאי לנצל את היחודיות של תאילנד
06/09/2015 | 13:23
1
74
מלונות טובים יותר וטובים פחות יש בהרבה מקומות בעולם, תאילנד לא.
ממש ממליץ לבלות מינימום זמן במלון ומכסימום במקום המדהים הזה.

אם שיט על סירה מעניין אתכם קחו טיול בסירת זנב ארוך, יש כל מיני אופציות לכל מיני מקומות, חבל לשוט באיזו תעלה בתוך מבנה.

יש כאן
המון מידע עם נטיה למשפחות. המוני אטרקציות. ממליץ לקרוא.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
07/09/2015 | 08:14
6
לצפיה ב-'לא הייתי בתאילנד אבל כן הייתי עם הילדים בלונדון ובהולנד'
לא הייתי בתאילנד אבל כן הייתי עם הילדים בלונדון ובהולנד
06/09/2015 | 14:12
1
62
כשהיינו בלונדון הם היו בני 7 וחצי וכמעט ארבע, והיינו שם 8 ימים.
יתרונות - התניידות מאוד קלה (רכבת תחתית לכל מקום), לא צריך לעבור בין מקומות לינה שונים, יש המון מה לעשות שמתאים לילדים (זה לא נשמע ככה אבל באמת שיש הרבה מאוד!), ולונדון תמיד כיפית חסרונות - יקר
בהולנד היינו איתם בקיץ האחרון - היו בני 9 וחצי וכמעט שש. ישנו בכפר נופש ראביט היל של רשת לנדל, 10 ימים. נקודת מוצא מצוינת להרבה מקומות, אבל צריך לקחת בחשבון נסיעות של שעה ולעיתים אף שעה וחצי במרבית הימים. הולנד נהדרת עם ילדים, ויש בה הרבה אטרקציות שמיועדות מלכתחילה לילדים (אפטלינג, למשל) ולא מעט אטרקציות תיירותיות שגם ילדים נהנים בהן (כמו שווקי הגבינה).
מזג האוויר בלונדון ובהולנד בתקופה הזו קריר למדי. באוגוסט היינו בהולנד עם מעילים חצי מהזמן (בשבוע הראשון טמפ' ממוצעות ביום עמדו על בערך 19, בשבוע השני צנחו ל-14). בלונדון היינו בסוף ספטמבר וגם שם רוב היום היינו עם מעיל. מדי פעם השמש זרחה והסתובבנו עם סווטצ'רט בלבד.
אגב, אם עוד לא הזמנתם כלום, צריך לקחת בחשבון כרטיסי טיסה יקרים מאוד ברגע האחרון..... כדאי למהר.
לצפיה ב-'תודה, אלה בהחלט אופציות.'
תודה, אלה בהחלט אופציות.
07/09/2015 | 08:15
10

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה