לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3229132,291 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'לינה בברלין לא יקר, קרוב לשדהת ועם חניה '
לינה בברלין לא יקר, קרוב לשדהת ועם חניה
07/10/2015 | 19:12
4
135
הי,
אודה על המלצה למקום לינה לא יקרה ועם חניה, קרוב לשדהת שונפלד אבל מספיק רחוק שלא ישמעו את המטוסים.
וקרוב לתחנת רכבת כי נחזיר את הרכב בשלב כלשהו ואז נרצה לטייל בברלין בלי הרכב. אז צריכים גישה נוחה לתחבורה.
לצפיה ב-'זה פשוט מאד'
זה פשוט מאד
08/10/2015 | 09:47
2
116
לוקחים מפה של ברלין.
מסמנים X על שונפלד.
קובעים מהו המרחק המינימלי שבו לא יהיה רעש ומציירים מעגל.
קובעים מהו המרחק המירבי שבו מוכנים לגור ומציירים מעגל.
בתוך הטבעת שנוצרה מחפשים את תחנות הרכבת.
ליד תחנות הרכבת, באמצעות גוגל מאפס מחפשים בתי מלון.
בוחרים את בתי המלון המתאימים על פי מחיר, חניה וזמינות לתאריך.
בודקים באתרים השונים חוו"ד על בית המלון המועדף.
חוזרים לכאן ומנסים לקבל דעות על בית המלון.

זהירות - יכול להיות מצב שהמעגל של ה"רעש"  גדול מהמעגל של ה"מרחק נוחות". במקרה זה אין למשוואה פתרון.

לצפיה ב-'תודה ושאלה לגבי הרעש'
תודה ושאלה לגבי הרעש
08/10/2015 | 23:55
1
76
ישנם בתי מלון במרחק של כ-3 ק"מ מהשדה שמצינים שיש איטום נגד רעש. האם האטום בדרך כלל אכן יעיל ? לא חייב להיות 100% דממה אבל גם לא מחריש אזניים....
לצפיה ב-'בד"כ יעיל ואפשר כמו שהוצע לבדוק בחוות הדעת'
בד"כ יעיל ואפשר כמו שהוצע לבדוק בחוות הדעת
10/10/2015 | 14:54
41
מומלץ באתרים כמו BOOKING
לצפיה ב-'דחוף - בבקשה עזרה לתכנון טיול בסופ"ש הקרוב לשוויץ'
דחוף - בבקשה עזרה לתכנון טיול בסופ"ש הקרוב לשוויץ
07/10/2015 | 14:38
6
65
שלום לכולם,

בהחלטה ספונטנית הוזמנו היום טיסות לשוויץ.
הלוך בשישי בבוקר לג'נבה וחזור בשני אחה"צ מציריך.
אנחנו שתי אחיות בשנות ה- 30 לחיינו ומעולם לא היינו בשוויץ. נשמח לכל עזרה בתכנון מסלול הטיול.
חשבנו לישון 2 לילות בגנבה ולילה אחרון בציריך. כמו כן נשמח לבקר גם בלוצרן ובטיטליס. האם הגיוני בכלל? והאם אתם ממליצים לשכור רכב בשוויץ?
תודה מראש 
לצפיה ב-'הצעת לו"ז'
הצעת לו"ז
07/10/2015 | 14:56
5
61
אתן מגיעות בבוקר לג'נבה? תזמינו חדר ללילה אחד בלבד במלון ליד שדה התעופה (אני לא אכנס לפרטים כרגע) לא תצטרכו רכב קחו אוטובוס או רכבת (תלוי איפה תלונו) וסעו לג'נבה
טיילו כמה שעות שתוכלו לאור העייפות שלכן לאחר לילה ללא שינה אני משערת.
למחרת קחו רכב בשדה, צאו ללוצרן, תזמינו מראש לינות. טיילו בלוצרן ותבדקו במלון או דרך משרד התיירות המקומי איך נראה מזג האוויר ליוםראשון לטייל לטיטליס. אם סביר, תטילו בלוצרן תשארו ללון, למחרת סענה לטיטליס (תקראו את כל מה שנכתב לפני כן) זה עלול לקחת יום מלא ואז נשאלת השאלה האם להשאר ללון עוד לילה בלוצרן ולצאת מוקדם בבקור לציריך. אולי נשאר מספיק זמן לטייל בציריך לפני הטיסה הביתה.

אפשרות אחרת היא לטייל בג'נבה כמה שעות (מספיק ודי לדעתי) לקחת רכב או רכבת לנסוע ללוצרן ללון ובשבת כבר לבדוק אפשרות נסיעה לטיטליס (אולי טיול מאורגן?) ואז ללון עוד לילה בלוצרן ולמחרת לנסוע לציריך אחרי טיול של כחצי יום בלוצרן. להגיע ברכבת לציריך (או ברכב) לטייל בציריך וזהו.

כלומר יש שתי אופציות, לעשות הכל ברכבות או לשכור רכב. עד כמה יש לכן בטחון בנהיגה בחו"ל? חניה יקרה, אי אפשר תמיד לחנות במרכז העיר כלומר הרכב לארבעה ימים הוא די מטלה.
לצפיה ב-'תודה, עזרת לי מאוד'
תודה, עזרת לי מאוד
07/10/2015 | 17:01
12
לצפיה ב-'מעדכנת - סופשבוע בשוויץ'
מעדכנת - סופשבוע בשוויץ
14/10/2015 | 16:09
3
11
אז חזרנו משוויץ ומאחר ונעזרתי בכם מרגישה חובה לספר ששוויץ מדהימה ובמיוחד אהבתי את ג'נבה היפה והנקייה שקיבלה אותנו במזג אויר מושלם. כמו כן, התחבורה הציבורית בג'נבה היא חינם לתיירים. כבר בשדה התעופה אפשר להוציא כרטיסי חינם לרכבת לעיר ובמלון קיבלנו כרטיס המקנה נסיעות חינם בכל אמצעי תחבורה. ג'נבה קטנה ומאוד קל לטייל בה בעיקר ברגל. מושלמת.
מג'נבה נסענו ברכבת לציריך - ישנו במלון מקסים נקי מאוד ובמיקום מרכזי בשם אלכסנדר ב 200 פרנק ללילה לזוג כולל ארוחת בוקר מאוד טובה. למחרת נסענו ברכבת ללוצרן ומשם לאנגלברג ולהר טיטליס. חוויה בפני עצמה. רכבלים שמטפסים לשמיים וכל פריים נראה כמו גלויה. 
בקיצור היה מושלם ותודה לך דניאלה
לצפיה ב-'איזה כיף לקרוא שהצליח לכן'
איזה כיף לקרוא שהצליח לכן
14/10/2015 | 16:36
2
8
לא הבנתי משהו. ישנתן בג'נבה? לא ידעתי שיש תחבורה חינם לתיירים, איזה יופי לשמוע.
ובאיזה מלון הייתן?
בהנחה שנסעתן לציריך למחרת ויצאתן ללוצרן, איפה לנתן?
איך הגעתן לטיטליס? אפשר לקבל קצת מידע על המלונות פרט
לציריך,  וכמה עלה להגיע לאנגלברג ולטיטליס? ומהטיטליס חזרתן ללוצרן וישר לציריך?
כלומר ביום הטיסה חזרה חזרתן משם ישר לשדה?
לצפיה ב-'פירוט'
פירוט
15/10/2015 | 20:06
1
10
הגענו בשישי בבוקר לג'נבה וישנו בה לילה אחד במלון מקסים Auteuil Manotel קרוב לתחנת הרכבת המרכזית ומרחק הליכה מאגם ג'נבה. אנחנו הזמנו את החדר המשודרג וקיבלנו חדר עם מטבחון כיור, מיקרוגל ומכונת נספרסו וקפסולות ומיני בר עם משקאות קלים חופשי. מניחה שעם ילדים קטנים המטבחון הוא שימושי. עלה 200 פרנק ללילה לזוג ללא ארוחת בוקר. באותו יום טיילנו המון בג'נבה ממש כמעט בלי מנוחה. סיימנו את היום גמורות אבל מרוצות מההספק שלנו. גם מזג האויר שיחק לטובתנו ונהנינו מארוחת צהרים על שפת האגם וטיול נהדר לאורך הטיילת. 
למחרת נסענו ברכבת לציריך שם לנו 2 לילות במלון אלכסנדר. הגענו לציריך לקראת 12 בצהרים ומיד שמנו את המזוודות בחדר ויצאנו לטייל בעיר. ציריך מאוד יפה אבל בעיני ג'נבה היתה יותר כיפית לטיול.
למחרת בבוקר יום ראשון כמעט הכל סגור ולכן נסענו ברכבת ללוצרן ומשם לאנגלברג ולהר הטיטליס. בלשכת התיירות בתחנת הרכבת בלוצרן קנינו כרטיס המשלב נסיעה ברכבת הלוך חזור לאנגלברג וכניסה לטיטליס כולל כל הרכבלים והאטרקציות שהיו פתוחות. הכרטיס עלה 120 פרנק שוויצרי. ציין כי אילו היינו רוכשות Swiss Pass היתה לנו הנחה אבל הטיול לטיטליס לא היה מתוכנן. בילינו יום משגע בטיטליס. השמש זרחה והיה המון שלג על פסגת ההר. מאוד מומלץ. גם העיירה אנגלברג היא עירה יפה לטייל בה. הכל מדשאות ופרות. הכי פסטורלי והנופים כמו גלויה. בסביבות חמש אחה"צ חזרנו ללוצרן והסתובבנו בעיר כשעתיים. משם חזרה ללון בציריך ולמחרת קצת שופינג וטיסה חזרה לישראל שהמריאה ב 13:00 בצהרים.
היה מושלם בהחלט מתכננת לשוב לשוויץ 
לצפיה ב-'פנטסטי, תודה'
פנטסטי, תודה
15/10/2015 | 21:12
9
החלטתי לפרסם את מה שכתבת במאמרי הפורום כי זה קצת קצר אבל בעצם למה לא?
תקראי ואם יש הערות, להודיע לי.

לצפיה ב-'האם בפולין ניתן לשלם רק בזלוטי או אפשר גם באירו ?'
האם בפולין ניתן לשלם רק בזלוטי או אפשר גם באירו ?
07/10/2015 | 13:29
1
26
לצפיה ב-'ככל שידוע לי אפשר גם באירו ובדולרים'
ככל שידוע לי אפשר גם באירו ובדולרים
07/10/2015 | 18:42
54
יש לי חבר שמלווה משלחות של תלמידים ואני יודעת שכך הוא מסתדר.
לצפיה ב-'חדשות תיירות: לשבת מעל הראש, בולוניה,סרייבו, פריז ולונדון'
חדשות תיירות: לשבת מעל הראש, בולוניה,סרייבו, פריז ולונדון
07/10/2015 | 11:01
21
166
אחד מעל לשני: צורת הישיבה החדשה שמתכננים לנו במטוס
זה לא חדש שחברות התעופה מנסות לדחוק כמה שיותר נוסעים למטסים כדי למקסם רווח, אבל עכשיו מציעה להן יצרנית המטוסים האירופית, "איירבאס" להושיב נוסעים אחד מעל השני במעין "קומה שנייה". כרגע התכנון הוא רק למחלקת העסקים, אבל לכו תדעו מה ייכנס להם לראש.....
http://travel.walla.co.il/item/2895073
(יש בעמוד עוד חדשות, כמו להתאחסן בניו יורק בתקציב זעום))

36 שעות בבולוניה NYT
http://www.nytimes.com/2015/10/04/travel/what-to-do-in-36-hours-in-bologna-italy.html

סרייבו - לא מה שחשבתם
http://tinyurl.com/nsgx9bz

תפריטיםן חדשים בפריז (מי שנוסע, שיקום ינסה ויספר)
http://tinyurl.com/pm6a6dn

לונדון - שכונת בלומסברי
http://tinyurl.com/prxxmal

חופשה בפריז בפייסבוק
https://www.facebook.com/Holidays-in-Paris-644375338987706/timeline/
לצפיה ב-'יפה שמתרחבים בהצעות לבולניה גם לחלקים המודרניים, רק כדאי '
יפה שמתרחבים בהצעות לבולניה גם לחלקים המודרניים, רק כדאי
07/10/2015 | 13:21
7
78
להזהיר את אלה שמצפים למראות יפים, שלא כולם כאלה ברחובות המודרניים, שאין בהם שום דבר לא בסדר, פשוט בסביבה של הסינמטק שהם מזכירים, הבניינים גבוהים והסביבה קצת מדכאת וחסרת צמחיה.
וגם בעיני, יש כאן פחות מדי היסטוריה ואמנות (ויש הרבה מה לראות בתחומים האלה) ויותר מדי בירה. גם אני חשבתי שהמוזיאון ההיסטורי ספקטקולרי ואחרי 5 שעות הרגשתי שאמנם ביקרתי בכולו אבל מיהרתי, ממש מיהרתי. הוא כל כך כל כך גדוש. מעניין להשוות אותו לפלאצו מדאמה, המוזיאון ההיסטורי של טורינו, שיש לו גישה שונה קצת לנושא ולא בטוח שהוא משתרע על שטח קטן יותר אבל הביקור בו יותר מרווח וקל. איזה מקום, אני מקווה לכתוב עליו בסוף השבוע. ובכלל על טורינו ועל ליגוריה.

וגם, דווקא סטפינו הג'לטריה האהובה? בביקור האחרון חשבתי שהיא בינונית ולא יותר, התחרות קשה בבולוניה.

את ויה דל פרטלו הם מכנים trendy שזה אולי נכון אבל בעיקר כדאי לראות את המקום; בשבילי זו תמיד קפיצה של כמה מאות קילומטרים דרומה (כפי דמיוני, עוד לא הייתי בנאפולי ואני ממש רוצה): צר, שכונתי, מלא גרפיטי עוד יותר מכרגיל, טיפה מאיים. רחוב שונה לגמרי מכל סביבתו. וזו סביבה מושכת, מעניינת, מקומית ובכל זאת יש פה ושם אתר היסטורי מעניין לראות. ואווירה.
לצפיה ב-'בולוניה, ההיית או חלמתי חלום '
בולוניה, ההיית או חלמתי חלום
07/10/2015 | 23:34
6
44

לצפיה ב-'אכן. ולפני כמה ימים התברר לי חטאי: שכחתי להמליץ לך על '
אכן. ולפני כמה ימים התברר לי חטאי: שכחתי להמליץ לך על
08/10/2015 | 07:56
5
53
ג'לטאורו. הם מבזיליקטה ועושים גלידה קצת שונה. וחוץ מזה כניסה להיכל שלהם משמעה תמיד ביקור בארץ פלאות: אף פעם אי אפשר לדעת אילו ממתקים חדשים יהיו, או ממרחים או רטבים. הרבה מזה הוא מהדרום לכן זה מוזר וזר. יש מי שיטענו שהגלידה היא ה...אולי. אבל גם השאר מרגש.
פעם מצאתי שם שברי שוקולד אגוזי לוז מפיימונטה - חתיכות-חתיכות בגדול לא שווה שהם מכרו כך, ללא עטיפה, האגוזים המפורסמים מעמק הלנגה. זה היה...בכלל, האוכל כל כך נדיב באיטליה, חזרתי עכשיו מפיימונטה ומליגוריה, איזו נדיבות בחומרים, בהגשה, בהדגשת הטעם. אכתוב על זה קצת בהמשך.

ובפעם הבאה אני חוזרת לאמיליה-רומניה לכמה שבועות טובים, יש כל כך הרבה מה לעשות, שכבר עשיתי ושעדיין לא.
לצפיה ב-'מקווה שהגלידה טובה יותר מהאתר שלהם'
מקווה שהגלידה טובה יותר מהאתר שלהם
08/10/2015 | 22:12
4
26
האמת שהשאלה מה הגלידה הכי טובה היא הגרסה האיטלקית לאיזו חומוסייה הכי טובה, בסופו של דבר הגלידה של איזו סבתא בכוך באחת השכונות הענייות תתברר כהכי טובה,כנ"ל הפיצה

אני עכשיו מתחיל לחשוב על היעד הבא באיטליה מן הסתם באיזור מרץ/אפריל - אולי פיימונטה/ליגוריה כמו שהצעת או אולי דווקא פוליה, הכל תלוי בזמינות טיסות ישירות, אין לי Z לנסוע מרחקים מרומא.

לצפיה ב-'כן, גם אני לא ממש עוסקת בכך, כמה שיותר ג'לטריות לנסות, מה '
כן, גם אני לא ממש עוסקת בכך, כמה שיותר ג'לטריות לנסות, מה
11/10/2015 | 10:03
9
טוב. לאחרונה בכלל שמעתי על מקום שלא ידעתי על קיומו, ממישהי שגרה בעיר וטוענת שהגלידה טובה ואיכותית, אז הג'לטריה הזאת נרשמה אצלי במקום לנסות בפעם הבאה.

לליגוריה אפריל עשוי להיות מוקדם מדי אבל אם זה סוף אפריל הייתי חושבת על המקום. לפיימונטה אולי זה כן מתאים אבל שוב, השאלה מה אתה מתכוון לעשות. לטרקים באלפים נראה לי שהזמן מוקדם מדי.
לצפיה ב-'אבל ג'נובה זו עיר שכדאי לראות. אם אהבת את בולוניה, זו דרמטית'
אבל ג'נובה זו עיר שכדאי לראות. אם אהבת את בולוניה, זו דרמטית
11/10/2015 | 12:08
2
11
יותר. בדרך חזרה מליגוריה (שבוע באזורים כפריים יותר, כולל בטבע ממש) עצרתי שם רק ליום אחד, לשבור את המסע לשדה התעופה במילנו אבל אין לי ספק שאחזור.
ברגע שיצאתי מתחנת הרכבת זו היתה אהבה ממבט ראשון. צריך להתגבר על מה שרואים מחלון הרכבת - יחסית הרבה בניינים גבוהים בהרים, שפוצעים את הנוף - אבל ביציאה מתחנת פרינצ'יפה מייד נקלעים לרוגע, לא לכאוס תחבורתי ולרעש. הרחוב שמוביל לעיר העתיקה חד-סטרי פתוח רק לאוטובוסים ולכן הגלישה לתוך העיר רכה.

וכבר בדרך רואים את הארמונות האלה, אחר כך בוויה גריבלדי, מה שהם עשו מזה, ארמון אחר ארמון וחלקם מוזיאונים, איזה פאר וגודל. ובכל ליגוריה לא ראיתי תצוגות קולינריות מפתות יותר מאשר בג'נובה, פוקאצ'ה זה משם ושאר מאפים עם הרבה ירקות (כמובן, גם דגש על דגה).

ושתי דקות משם אלה כבר הסימטאות, זה זורק אותך מייד ללכלוך (לאו דווקא פיזי) של עיר נמל עתיקה. הניגוד הזה מפעים. אמרו לי אחר כך שצריך לדעת לאן ללכת כי פה ושם מסוכן. אבל הסמטאות הזכירו לי קצת את הבלגן הוונציאני (יותר קל אבל להתמצא בהן). אין שם ג'נטריפיקציה, לפחות לא בכל מקום, יש הרבה סמטאות צרות, כנסיות, בתי מלאכה קטנים, כמובן מסעדות וברים, המון אווירה מקומית. ועוד לא התחלתי לדבר על סן לורנצו.
ואחר כך אפשר גם להגיע לפיאצה דה פרארי המודרנית יותר וכל הארמונות של המאה ה-19 סביבה, עם הרחובות של הקניות היותר מודרניים, הכל מלא קשתות. וואו זו עיר מפלצת, אבל איזה בלאגן וניגוד. ולאזור של הנמל אפילו לא הגעתי באותו יום. זה מקום לחזור אליו, וכיף שלמרות שיש שלטים ברורים לכל מקום, זו לא עיר שהונדסה לצורך תיירות המונים וזה פשוט כיף להרגיש את זה.

טורינו זה סיפור אחר, פחות דרמטי - אבל יש מקבילות בין שתיהן - אני אכתוב עליה בהזדמנות.
לצפיה ב-'נשמע טוב, אתחיל לחקור בעניין כשהזמן יגיע'
נשמע טוב, אתחיל לחקור בעניין כשהזמן יגיע
11/10/2015 | 17:55
1
10
אני מניח שהתכוונת לג'נואה (genoa) ונכון?
ראיתי מספר תמונות נוף של טורינו, רק מלראות את ההרים המדהימים ברקע אפשר להתרגש.
לצפיה ב-'כן, שמה המקורי שחומק מאתנו הישראלים משום מה. טורינו נהדרת '
כן, שמה המקורי שחומק מאתנו הישראלים משום מה. טורינו נהדרת
12/10/2015 | 10:46
6
אבל עם אנרגיה שונה לחלוטין. הרבה יותר מסודרת ויש השפעה לקרבת הגבול עם צרפת, גם באוכל, שהוא שונה לגמרי מזה שבליגוריה (אם כי לפעמים מגישים שם אוכל ליגורי או מוצרים באים מליגוריה, ומציינים זאת). זה כרך, והפעם האחרונה שהייתי בכרך לפני החודש האחרון היתה...בטורינו עצמה בשנת 2006. (אם להוציא מכלל חשבון את מילנו, שאליה אני באה וחוזרת למען הטיסות ושמעוררת גם כן את סקרנותי ולאחרונה התוודעתי לכמה אתרים מעניינים שבה וגם לה אני מתכננת פעם סיור של שבוע).

טורינו היא מרכז תרבותי ענק, עם פעילויות תרבותיות ואמנותיות ענפות, קשה להאמין שאיטליה נמצאת במשבר כלכלי, אם לשפוט לפי מה שרואים שם. המרכז ההיסטורי שלה מעניין מאוד ושונה לחלוטין מבולוניה או מוורונה, כי הוא חדש יותר, שיא בית המלוכה של סאבויה היה במאות ה-17-18 וזה ניכר בפיאצות ובארמונות בכל פינה. היא עיר גדולה, בעלת שטח גדול וכל המרכז הונגש להולכי רגל. זה תענוג וגם מעניין ומאוד מלמד אם נכנסים לזה. (ויש אמנות מעולה ממש באוסף של אניילי, במה שהיה פעם מפעל של פיאט, מדרום למרכז). אגב, השפעה ארכיטקטונית של בית סאבויה ניכרה בעיר קטנה אחת שביקרתי בה במערב ליגוריה - עיר שמוסוליני איחד מכמה כפרים ועיירות ולכן יש ניגוד בין שני חלקיה הגדולים ביותר, אחד עם השפעה פיימונטזית והשני ליגורית - ורק אחרי שקראתי על כך אמרתי כן, איך לא שמתי לב...זה מרתק מרתק הנושא הזה.

מעבר לזה בטורינו באמת ההרים, פארק ולנטינו יושב ממש מול ההרים (בצד של מרכז העיר) על נהר הפו ויום אחד פשוט חגגתי בו (מזג אוויר מושלם שאינו מובן מאליו בחלק זה של איטליה) וצפיתי בסנאים המסתובבים חופשי. עבר הנהר היה לי שוק - עם העושר המופגן והארכיטקיטורה של בתי העשירים - ויש ממנו נקודת תצפית נהדרת על מרכז העיר. וכמובן, יש הרבה מה לעשות גם מחוץ לעיר.

עדיין לא התייאשתי מכתיבה ספציפית על הטיול שלי ומהוספת כמה תמונות. קצת מתביישת ואין חשק בתקופה הזאת, אבל זה יקרה.
לצפיה ב-'ישיבה בשתי קומות זה כמו מלון קפסולה בטוקיו..'
ישיבה בשתי קומות זה כמו מלון קפסולה בטוקיו..
07/10/2015 | 13:39
12
79
בסרט האלמנט החמישי הטיסה בחלל מתבצעת במטוס שבו כל הנוסעים מורדמים בצורה מלאכותית. ככה לא צריך לתת להם שירות, הם לא צריכים שירותים, אין אוכל ואפשר למקסם את כמות הנוסעים שאפשר להטיס.
זה כנראה יהיה השלב הבא (הבא הבא הבא...).
מצד אחד זה די נוראי, מצד שני, טיסה ארוכה זו מכה ורק רוצים להגיע לצד השני. אז טיסה בקפסולה כזו בשינה זה רעיון לא רע...

לצפיה ב-'אני חושבת שזה רעיון לא רע לישון כל הדרך '
אני חושבת שזה רעיון לא רע לישון כל הדרך
07/10/2015 | 14:11
11
64
בלי שאף אחד קם, מפריע, מדבר, מגהק ושאר צרות של טיסה צפופה.
מדובר אגב על שתי קומות בעסקים לא בתיירים.
לצפיה ב-'אני דווקא בעד. גם ככה מנסים לישון בטיסות ארוכות.'
אני דווקא בעד. גם ככה מנסים לישון בטיסות ארוכות.
07/10/2015 | 14:48
20
לצפיה ב-'מתי תהיה כבר הקפסולה הזאת..'
מתי תהיה כבר הקפסולה הזאת..
07/10/2015 | 15:09
9
72
שנכנסים לתוכה, מזינים למחשב את היעד ו.....מגיעים לשם בכמה שניות.

מאז שראיתי את זה לפני המון שנים בסידרה  מסע בין כוכבים, אני לא יכולה להרגע מזה.
לצפיה ב-'בדיוק. גם אותי'
בדיוק. גם אותי
07/10/2015 | 15:41
1
62
מה שהטריד אותי בהתחלה בסדרה היה Beam me up Scotti פחדתי מה יהיה
אם לא כל האיברים יעלו בבת אחת ב-BEAM אחד. אבל קפסולה עדיפה לפחות או שתגיעי בחתיכה אחת או שלא תגיעי וגם בחתיכה אחת.
לצפיה ב-'באחת מסדרות ההמשך שבעצם מציגה את העבר'
באחת מסדרות ההמשך שבעצם מציגה את העבר
07/10/2015 | 20:17
65
את האנטרפרייז הראשונה הם משגרים ציוד לחללית אבל לא בני אדם, לא מספיק בטוח.
כמו בראשית ימי המעליות.
ואותי הטריד למה לוולשי קראו סקוטי....
לצפיה ב-'השיטה הזו לא טובה'
השיטה הזו לא טובה
08/10/2015 | 14:29
6
60
הרי היא בעצם מאדה אותך במקום אחד ומייצרת העתק זהה במקום אחר. איך זה יועיל לך אם תתאדי?
לצפיה ב-'אולי תצא גירסה צעירה יותר '
אולי תצא גירסה צעירה יותר
08/10/2015 | 15:39
4
43
אולי האדים יורידו כמה שנים...
לצפיה ב-'היה פרק כזה ב TNG שהם חזרו כילדים'
היה פרק כזה ב TNG שהם חזרו כילדים
10/10/2015 | 14:00
3
20
כולל פיקארד - וללא קרחת.
לצפיה ב-'זה אני לא זוכרת'
זה אני לא זוכרת
10/10/2015 | 14:29
2
15
אבל התקלה בה כולם נהרגו, כן זכורה לי. גם היתה תקלה שבה יד או איבר אחר
לא עשה טרנספרציה זכורה לי. בקיצור, החלטתי שמשלוחה מולקולרית או אטומית
או ווטאוור, זה לא ה-cup of tea שלי ואני מעדיפה העברה בשלמות או לא העברה בכלל.
לצפיה ב-'זה לא כל כך נעים יהיה לגלות'
זה לא כל כך נעים יהיה לגלות
10/10/2015 | 15:10
18
שבאיחוי מחדש אני אקבל את האף שלי תקוע בתחת....
לצפיה ב-'המתקן הזה נתן לכותבי הסדרה הרבה אופציות למשחק'
המתקן הזה נתן לכותבי הסדרה הרבה אופציות למשחק
10/10/2015 | 15:23
19
ומכיוון שמדובר בשנים בהם מד"ב היה יותר הגרעין הקשה ופחות פנטזיה (לעומת היום) הכל היה צריך להראות כאילו מדעי.
אז בפרק שעליו כתבתי קרה משהו עם הגנים של אלו שהועברו, משהו עם הטלומרים (ראיתי אותו בטח לפני 20 שנים אז לא באמת זוכר) ולכן הם התממשו בחללית בתור ילדים - כולל הקפטן.
הבעיה נפתרה כי הנתונים נשמרו ב BUFFER של המחשב והיה אפשר להחזיר אותם מחדש כמבוגרים.

היו כמובן תאונות שהסתיימו בהרוגים אבל:
סקוטי, מ SCOTY BEEM ME UP מהסדרה המקורית הופיע כאורח בסדרת ההמשך.
הוא נתקע המון שנים לפני הההתרחשויות של הפרק בחלל בלי יכולת תחבורה אמצאי קיום ותקשורת ולכן הכניס את עצמו להיזון חוזר במכשיר הטלפורטר הזה (לפני ההתממשות) עד שיגיע מישהו להציל אותו.
החבר'ה של פיקארד הגיעו, ראו מכשיר בלופ במצב "בדיקה", הפעילו אותו והנה סקוטי פתאום הגיע.

אגב אם אני זוכר נכון השחקן לא מזמן נפטר וכקבורה את האפשר שלו שלחו למסלול סביב כדור הארץ.

נראה לי שאני הייתי מעדיף טרנספורט על טיסה, תלוי אם יש תינוקות ואת ההיא של השוקולד

לצפיה ב-'זה לא בדיוק אידוי.. זה פירוק מוליקולרי'
זה לא בדיוק אידוי.. זה פירוק מוליקולרי
10/10/2015 | 01:51
24
את מתפרקת למוליקולות שמרכיבות אותך, הן נשלחות על קרן אנרגיה לכיוון אחר ובצד השני ישנו אותו מכשיר שמחבר הכל בחזרה, בתקווה באותו סדר
בסדרה המקורית משנות ה-60 היה פרק אחד שבו הייתה תקלה ואנשי צוות נהרגו.
לצפיה ב-'קליפורניה חורף'
קליפורניה חורף
07/10/2015 | 08:12
17
62
לצפיה ב-'יש חורף גם בקליפורניה'
יש חורף גם בקליפורניה
07/10/2015 | 08:27
3
41
לצפיה ב-'לא ב-4 השנים האחרונות '
לא ב-4 השנים האחרונות
30/10/2015 | 00:43
2
9
אוךי השנה הוא יגיע סופסוף.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
30/10/2015 | 00:44
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
30/10/2015 | 05:46
3
לצפיה ב-'ועכשיו התוכן..'
ועכשיו התוכן..
07/10/2015 | 08:34
11
123
אשמח להמלצות על טיול רגוע של כעשרה ימים למשפחה עם 3 ילדים קטנים בקליפורניה בזמן חופשת הכריסמס.
חשבנו על כביש מספר 1 מסן פרנסיסקו ללוס אנג׳לס. כמה זמן כדאי להקדיש לזה בהנחה שרוצים לקחת את הזמן ולהנות מעצירות רבות ? איפה כדאי ללון בדרך?
תודה
לצפיה ב-'עשרה ימים על כביש מספר 1?'
עשרה ימים על כביש מספר 1?
07/10/2015 | 09:07
5
36
לצפיה ב-'אשמח להצעות מה להוסיף'
אשמח להצעות מה להוסיף
07/10/2015 | 10:24
4
75
מתלבטת גם לגבי לוס אנג׳לס עצמה עם ילדים. הבנתי שדיסנילנד עמוס בטירוף בתקופה הזאת.
אנחנו מגיעים מקנדה ומעוניינים בעיקר בשמש וטבע.
לצפיה ב-'ראשית, אני מציע לעשות חיפוש בפורום'
ראשית, אני מציע לעשות חיפוש בפורום
07/10/2015 | 10:36
1
71
היו פה כמה שרשורים מועילים בנושא.

שנית, לנסות להגדיר יותר מדויק מה מעניין אתכם (גילאי הילדים?).

אפשר לעשות מסלול מעגלי יפה שיכלול גם את הגרנד קניון, ברייס ויוסמיטי, מעבר לכביש 1, כתלות בגילאי הילדים והעניין שלכם. (הערה: האזורים הגבוהים/צפוניים ביוסמיטי עלולים להיות סגורים ובכל מקרה יהיה קר, כמובן) . אפשר לוותר על הגרנד קניון והברייס ולהסתפק בקו החוף עד סן דייגו ובתוספת את היוסמיטי ליומיים שלושה. הכל תלוי ברצונות שלכם. את כביש 1 אפשר לעשות ביומיים, אבל גם ב-4 ימים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/10/2015 | 05:30
7
לצפיה ב-'אם את מתענינים בטבע'
אם את מתענינים בטבע
07/10/2015 | 16:04
1
46
אז יש כמובן את הפארקים הגדולים (יוסמיטי, סקוויה).
אלה יהיו מושלגים ועלולים להיות מושלגים מידי, אך אם אפשר להגיע זה קסום.

לעינייני שמש יש את הפארקים המדבריים. למשל ג'ושואה טרי, death valley, ועוד.

הייתי שוקל טיול מעגלי כאשר כביש 1 עושים לכיוון אחד, וחוזרים בצד המזרחי עם הפארקים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/10/2015 | 05:28
21
נראה לי שאכן נמשיך לפארקים המדבריים.
לצפיה ב-'Too much'
Too much
07/10/2015 | 10:32
1
102
אלא אם הכוונה לשהות חלק מעשרת הימים בסן פרנסיסקו? התחנה הבאה היא מונטריי כדי לא לחזור על כל ההצעות שנדונו כבר, כדאי לקרוא קצת מה יש לראות ואיפה כדאי לעצור כאן:
גם שם זה נמתח לשלושה לילות 4 ימים.
כנ"ל בקישור הזה
גם כאן למרות שהכיוון הפוך אבל זה לא משנה

הדברים די חוזרים על עצמם. אתם תחליטו אם בא לכם לשהות יותר לילות באחד המקומות. לגבי מונטריי מאד כדאי להזמין מראש לינה ולמעשה כנ"ל לגבי הדרך כולה. זו חופשת הכריסמס וכולם יהיו בדרכים, לפחות חלקם.

על סנטה ברברה אני אישית ממליצה, שהיתי שם 6 שבועות והמקום מקסים. די קריר לאורך הכביש בדצמבר וצריך לקחת בחשבון. כלומר אי אפשר להכנס למים. צריך מעיל חם. עכשיו ראיתי שאתם באים מקנדה אז קריר לא ירתיע אתכם.

דיסני יהיה מטורף אבל אנחנו היינו בדיסני פלורידה בכריסמס, היו מיליונים, ללא ספק. אבל הצלחנו בעזרת כל מיני מניפולציות להכנס לדברים שהילדים רצו. קצת עמדנו בתור. באנו מוקדם ותפסנו מוקדם חניה. מוקדם הכוונה ל-8 בבוקר, עם סנדוויצים ושתיה, כי ב-11 הודיעו שהכל מלא. כך שאפשר להסתדר ואם הצפיפות אינה מרתיעה אתכם, לכו גם על זה. אם אין ברירה ואתם נוסעים בכריסמס, כמו הילדים שלי, אז עושים את המיטב שאפשר.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
07/10/2015 | 11:02
9
לצפיה ב-'טיול רגוע בקליפורניה בחורף'
טיול רגוע בקליפורניה בחורף
30/10/2015 | 01:22
2
6
מסן פרנסיסקו עד לוס אנג׳לס:
יום 1: פארק הרדווד ע״ש הנרי קאוול (Henry Cowell Redwoods State Park), פאסיפיק גרוב וסנטה קרוז. בערב להמשיך עד מונטריי ולישון שם (לסגור מראש לשני לילות).
יום 2: מונטריי/כרמל שעל הים/פארק פוינט לובוס (Point Lobos State Park).
יום 3: להדרים על כביש 1. לבקר בפארקים פייפר ביג סור, ג׳וליה פייפר ברנס (Julia Pfeiffer Burns זה עם המפל שנשפך לחוף) , טירת הרסט, והתצפית על פילי הים בסן סימאון. בערב להדרים עד העיירה מורו ביי ולישון שם.
יום 4: לטייל ב- Morro Bay State Park, לשכור שייט במפרץ מורו. בערב להדרים עד סנטה ברברה ולישון שם, או להמשיך כבר עד לוס אנג׳לס.
ימים 5-8: לוס אנג׳לס והאזור. תשחילו לתכנית את La Brea Tar Pits והמוזאון שם, מרתק ביותר! אפשר גם להדרים לאזור סן דייגו ליום-יומיים. לתכנן את היום ה-8 בצפון אזור לוס אנג׳לס.
יום 9: לנסוע צפונה על כביש 101 ולהכנס לצד המערבי של הפארק הלאומי פינאקלס (Pinacles National Park). לישון בעיירה סולדאד.
יום 10: להמשיך חזרה עד סן פרנסיסקו. אפשר לעבור דרך מזרח המפרץ ולבקר בפארקים המקומיים הנחמדים שם.

שיהיה בכיף

לצפיה ב-'לזמנכם באזור לוס אנג׳לס רבתי אפשר לצופף גם ביקור'
לזמנכם באזור לוס אנג׳לס רבתי אפשר לצופף גם ביקור
30/10/2015 | 01:26
1
4
בפארק הלאומי עץ יהושע ובפאלם ספרינגס והר סן חסינטו.
לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
07/11/2015 | 08:14
2
רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך.
נראה לי שזה המסלול שנעשה.
לצפיה ב-'כמאמר המשורר'
כמאמר המשורר
07/10/2015 | 15:54
49
בחורף חולמים על קליפורניה, ואפשר גם לממש את החלום בטיול:
לצפיה ב-'קרוז - מקווה שזה המקום לשאול '
קרוז - מקווה שזה המקום לשאול
06/10/2015 | 19:28
78
בעלי ואני רוצים לטוס לירח דבש
חשבנו לטוס לניו יורק (החלום מאז שאני זוכרת את עצמי) אבל כדי להכניס לו גם פן רומנטי של האני-מון חשבתי לצאת לקרוז באיזור.
יצא לי להתקל בשיטוט באינטרנט בחבילות שכוללות טיסה, מלון לכמה ימים בניו יורק ואז קרוז וטיסה חזור. זה נשמע יותר מידי טוב להיות אמיתי (כי גם המחירים משמעותית זולים יותר מלקחת טיסה ומלון לבד בניו יורק)
למישהו יש נסיון בקרוזים? איך זה עובד? כמה זה כיף? ראיתי שלפעמים עוצרים בנקודה מסויימת מ8 בבוקר עד 17 אחה"צ. זה מספיק זמן להסתובב?
האם הנקודות עצירה האלה הם שווקים? (זה נקודות עצירה באיים הקריבים או בהמה)
אשמח לכל תובנה בנושא!
תודה 
לצפיה ב-'מתחיל להיות מעיק לשכור רכב בחו"ל...'
מתחיל להיות מעיק לשכור רכב בחו"ל...
06/10/2015 | 17:10
4
263
לצפיה ב-'ממשיך, לא מתחיל'
ממשיך, לא מתחיל
06/10/2015 | 19:45
150
פשוט עכשיו אנשים מפרסמים
לצפיה ב-'לכן כשאני מספר על דברים אחרים, חושבים שזו המצאה.....'
לכן כשאני מספר על דברים אחרים, חושבים שזו המצאה.....
07/10/2015 | 10:50
137
בחברות ותיקות בכרתים (לא חאפרים):
א. אפשר לשכור לכל תקופה שרוצים
ב. המחירים סבירים והגיוניים
ג. הביטוח המלא כולל הכל בלי כל מיני "פרט ל..." באופן מוחלט (ראה ד').
ד. כמובן שאם מדובר בעבירת תנועה בה מעורבת המשטרה או גרימת נזק לרכב בזדון או ברשלנות כמו נהיגה כאשר נורית החום דולקת, זה לא מכוסה.
ה. חוזה ההשכרה "משתרע" על פני חצי עמוד בלי טריקים ושטיקים.....(החצי השני ביוונית)
ו. אם הביטוח כולל ביטול השתתפות עצמית, הרי אם משלמים את דמי ההשכרה במזומן, הם לא צריכים כלל את כרטיס האשראי (!) ,
ז. אין טופס נזקים.
ח. אפשר לקבל את הרכב לכל מקום סביר בתחום הנפה, בלי תוספת תשלום.

כך זה היה צריך להיות אצל כולם, אלמלא תאוות הבצע הבוערת בהם.
בעיני, אם עשיתי ביטוח מלא כולל ביטול השתתפות עצמית, והוא רוצה לגהץ כרטיס אשראי, בעבורי זה סימן שהוא לוקח לעצמו אופציה לשדוד אותי.....

לצפיה ב-'אם ככה נראיית תחתית הרכב השכור אוי ואבוי..'
אם ככה נראיית תחתית הרכב השכור אוי ואבוי..
07/10/2015 | 12:51
1
108
כשאני שוכר רכב לרוב הוא דגם חדש ג'דיד,ומבט מהיר בתחתיתו מגלה שהכל מבריק ונקי.
לדעתי תחזוקת הרכב שלך לקוייה ביותר
לצפיה ב-'זה רכב אחרי שבוע נסיעה בכבישים עם מים ובוץ'
זה רכב אחרי שבוע נסיעה בכבישים עם מים ובוץ
07/10/2015 | 19:29
72
איך אתה רוצה שיראה ?
לצפיה ב-'מזוודה מומלצת לנסיעה לחו"ל'
מזוודה מומלצת לנסיעה לחו"ל
06/10/2015 | 14:48
4
173

כדאי גם לתת מילה טובה למי שמגיע....
הרבה פעמים עולה השאלה איזו מזוודה מומלצת? מה עדיף לקנות? וכד'. חזרתי כעת מטיול עם מזוודה של Jeep שמשרתת אותי כבר 5 שנים. 2 אבזמים של הרוכסנים נעלמו בטיסה האחרונה (כנראה שהחליטו להשאר בזאגרב...) ואבזם פלסטיק השתחרר ממקומו ונאלצתי למסור את המזוודה לתיקון. פניתי במייל לשרות הלקוחות של היבואן ונענתי בתוך 10 דקות (!). הופנתי למרכז השרות שלהם במודיעין וכאשר הגעתי למקום, התקבלתי מייד והמזוודה טופלה ותוקנה במקום. תוך 10 דקות הושלם התיקון ולא נגבה ממני שום תשלום עבור התיקון וזאת למרות שהמזוודה איננה באחריות.
אם התלבטתי בעבר איזו מזוודה אקנה ועל איזו מזוודה אמליץ, אין לי יותר התלבטות ולו רק בגלל השרות.
ולמען הגילוי הנאות ולפני שכמה אנשים נחמדים יקפצו - אין לי שום קשר עם היבואן של ג'יפ או עם שרות הלקוחות שלהם.

לצפיה ב-' נחמד לשמוע ביקורת חיובית '
נחמד לשמוע ביקורת חיובית
06/10/2015 | 18:47
27
לצפיה ב-'נצל"ש - תיק גב ותיק צד בטיסות low cost'
נצל"ש - תיק גב ותיק צד בטיסות low cost
07/10/2015 | 11:21
2
99
מלבד מזוודה (לבטן המטוס) אני נוהגת לעלות לטיסה עם תיק צד קטן  עבור ארנק ,נייד וכד וכן תיק גב המכיל נישניושים,מים סווטשריט וכד'
האם בחברות לאוו קוסט אני צריכה להצהיר ולשלם על תיק הגב בנוסף ?
אני אמורה לטוס עם UP לראשונה ופתאום חשבתי שאולי זה יהווה בעיה ..
עבור המזוודה כבר שילמתי בנפרד .
לצפיה ב-'זה נחשב שני תיקי עליה למטוס'
זה נחשב שני תיקי עליה למטוס
07/10/2015 | 12:55
84
הכי פשוט להכניס את התיק הקטן לתוך תיק הגב. אחרי שתהיי כבר במטוס תוכלי להפריד ביניהם בחזרה.
לצפיה ב-'תלוי בנהלים של כל חברה וכמו כן עד כמה כל אחת מהן אוכפת אותם'
תלוי בנהלים של כל חברה וכמו כן עד כמה כל אחת מהן אוכפת אותם
07/10/2015 | 13:18
74
טיסה שלישית ברציפות שלי עם איזי ג'ט ממילנו ובעוד אני מקפידה לשים את תיק הצד שלי בתוך תיק הגב, אני רואה המונים שלא מקפידים ועולים עם שני תיקים וכלום לא קורה. אולי UP אוכפת את הכלל הזה יותר באדיקות.
לצפיה ב-'הזמנת טיסה למינכן'
הזמנת טיסה למינכן
06/10/2015 | 13:24
2
414
שלום,

בדקתי באתר Scyscanner לטיסה למינכן בקיץ. מצאתי טיסה של אל על, לרכישה דרך אתר gotogate.

1. עד כמה האתר הזה הינו בטוח / אמין? יש לי הרגשה שאתרי מכירות מהסוג הזה הינם אתרי אינטרנט שאין מאחוריהם שירות / אחריות.

2. האם תנאי הביטול / שינוי של כרטיסי אל על תקפים גם לאתרים אלו (לדוגמא - עד שלא מכרטסים אפשר לשנות / לבטל ללא עלות וכו')

3. האם ביצוע הזמנה אצל סוכן בארץ (שעליו חלים תנאי הזמנה / ביטול מקומיים) יביאו את אותו המחיר?

4. הזמנה ישירות באל על הינה במחיר של 40$ יותר לכל כרטיס, מאשר באתר gotogate. דמי הביטול / שינוי גבוהים (לאחר 14 ימים). האם יש סיכוי שהמחיר ירד?
לצפיה ב-'נראה לי שאין תשובה למרבית שאלותיך'
נראה לי שאין תשובה למרבית שאלותיך
07/10/2015 | 15:48
1
166
לכן כותבים את שם האתר והמילה REVIEW תקרא קצת מה כתבו על החברה לטוב ולרע

יש גם אזהרות

לא חל על חברה זרה חוקי מדינת ישראל (ביטול עיסקה וכו').
לא תמיד כל חסכון של כמה דולרים שווה. לפעמים החסכון יוצא במפח נפש למה לא להזמין מאתר מוכר או מסוכן?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/10/2015 | 08:37
18
לצפיה ב-'שבוע בדצמבר (טרום כריסטמס) - אירופה או ניו יורק?'
שבוע בדצמבר (טרום כריסטמס) - אירופה או ניו יורק?
06/10/2015 | 12:25
5
171
היי.

לחלקכם השאלה תשמע מוזר וכנראה התשובה שתעלה מיד היא חד משמעית אבל בכל זאת.
אנחנו, זוג בני 28, רוצים לנסוע לשבוע בדצמבר. מבחינת תקציב אין לנו כלכך בעיה.
אנחנו מחפשים יעד עם אווירת כריסטמס מיוחדת ואותנתית. היינו בפראג לפני כשנתיים והיה מדהים.
השנה ההתלבטות היא בין בודפשט לבין ניו-יורק.
נשמח לשמוע איפה אווירת הכריסטמס יותר מיוחדת.

תודה מראש.
לצפיה ב-'לא הייתי משווה בין בודפשט לניו יורק'
לא הייתי משווה בין בודפשט לניו יורק
06/10/2015 | 12:47
3
106
זה קצת מעליב את ניו יורק

שבוע ניו יורק יכול להיות מקסים אבל צריך מראש לדעת שיש מושג שנקרא ג'אט לאג. כלומר הזמן שלוקח לגוף שלך להתאפס להבדלי שעות (7).

אם ניקח את ארופה, אי אפשר להכליל את כל ארופה, אני בטוחה שברלין, לונדון, פריז מקסימות טרום קריסמס וכל אחת שווה ביקור.

הייתי בניו יורק, לונדון ופריז לפני הכריסטמס, וקשה לי להעדיף אחת על השניה, זו הבעיה.
לצפיה ב-'לא הייתי טסה מהארץ לשבוע לניו יורק'
לא הייתי טסה מהארץ לשבוע לניו יורק
06/10/2015 | 13:11
101
כמו שאמרה דניאלה, עד שתתאוששו, כבר צריך לארוז חזרה.
אם אתם רוצים לראות שווקים - באירופה יש המון - בין גרמניה לאוסטריה (וינה) לבריטניה - יש המון אופציות
לצפיה ב-'לגבי ההתאוששות, לא פעם ראשונה שלנו אז הכל בסדר'
לגבי ההתאוששות, לא פעם ראשונה שלנו אז הכל בסדר
06/10/2015 | 13:46
1
88
ולגבי הזמן, פעם שעברה היינו 10 יום וזה מספיק ביותר.

השאלה זה איך אווירת הכריסטמס בניו-יורק?
לצפיה ב-'אני מעדיפה את האווירה באירופה'
אני מעדיפה את האווירה באירופה
06/10/2015 | 15:13
93
אמנם פעם אחרונה שהייתי בכריסמס בניו יורק היה לפני המון שנים. אז לא היו דוכנים. ניו יורק הייתה מקושטת יפה מאוד.
לעומת זאת בשנים האחרונות הייתי בשוקי כריסמס ברחבי אירופה והאוירה נהדרת. דוכנים של כל מיני דברים ומאכלים מיוחדים לחג.
בודפשט נהדרת לפני החג. פראג דווקא פחות.
הכי חגיגי היה בוינה ובברלין.
השנה אנחנו מחפשים יעד לתקופה הזאת. נראה מה יצא....
לצפיה ב-'בערך כמו להשוות ביקור בחדרה לביקור בתל אביב'
בערך כמו להשוות ביקור בחדרה לביקור בתל אביב
06/10/2015 | 19:13
83
לא שאני בא לזלזל בחדרה אבל כמו שאין מה להשוות בין העושר של החוויות שאפשר לאסוף בתל אביב לעומת חדרה כך לדעתי אין מה להשוות את עושר החוויות שאפשר לאסוף במנהטן לעומת בודפשט.
כמובן שאתם צריכים להשוות חוויות שמתאימות לכם, זהו הטעם שלי
מצד שני יש הפרש עצום בעלויות ובמשך הזמן שנדרש להגעה.

אפשר כמובן משהו בין לבין, עיר בירה ארופאית גדולה שיכולה להציע אטרקציות כמו ניו יורק.
לצפיה ב-'ציריך - מה יש לראות?'
ציריך - מה יש לראות?
05/10/2015 | 23:14
1
63
היי
בחודש הבא אגיע לציריך לצורך עבודה וברצוני לפנות יום לטיול בעיר. בפעמים הקודמות שלי בעיר, הסתובבתי עצמאית ברחוב הראשי ובעיר העתיקה ותו לא, כמו כן, היו פעמים שנכחתי בעיר שבוע לצורכי עבודה והחלטתי לוותר בכלל על טיולים בעיר.
האם באמת אין מה לעשות בעיר? האם יש המלצות לאטרקציות מסוימות? אולי סיור מודרך מומלץ?

תודה!
לצפיה ב-'Rapperswil הפלגה לכיוון אחד וחזרה ב-(S-BAHN (S5 S7 S15'
Rapperswil הפלגה לכיוון אחד וחזרה ב-(S-BAHN (S5 S7 S15
06/10/2015 | 04:32
23
לצפיה ב-'4-5 ימי חופשה באוקטובר'
4-5 ימי חופשה באוקטובר
05/10/2015 | 23:05
3
148
שלום לכולם,
האם לפי נסיונכם, יש טעם לטוס לקורפו/ מדרה שבפורטוגל/זקינטוס- אם המטרה היא לנסוע ל-4-5 ימים באמצע ספטמבר ולראות נופים יפים ומיוחדים, ולהסתדר פחות או יותר בלי רכב עם בטן-גב , טיולים קצרים והרגשה של חופשה נהדרת? (הילד בן השנה נשאר בבית ואנחנו כל כך זקוקים לחופשה הזו!)

או שבמזג אויר של אוקטובר, עם פרק זמן קצר שכזה, וללא רכב, עדיף לנסוע לערים גדולות עם תחבורה ציבורית טובה, כמו לונדון, ברלין או אמסטרדם?

רוב תודות וחזרה קלה לשגרה (:
לצפיה ב-'יש עוד טיסות לקורפו ולזקינתוס כעת??'
יש עוד טיסות לקורפו ולזקינתוס כעת??
05/10/2015 | 23:12
82
קורפו היא עיר לכל דבר ויש מה לעשות באי 5 ימים כמו כלום
בטן גב? תלוי במזג אויר
ויש יופי של נהגים
טיול יום של 3-6 שעות עם האתרים המרכזיים של האי או אוטובוס תיור
אפשר להזמין באינטרנט או דרך המלון
בין קורפו לזקינתוס יש יותר מה לעשות במזג אויר לא ברור בקורפו
טיולים בגשם זה נחמד אבל לא יותר מדי
תבדקי את תחזית מזג האויר למקום שאת רוצה ורק אז תחליטי....
בינהם..
נסיעה טובה

עיצה אחרונה. אתונה טיסה קצרה . יש המון מה לעשות
קחו ספא טוב
ואז תהנו מהכל
והתח"צ שם נהדרת.

לצפיה ב-'ספטמבר יהיה רק בשנה הבאה'
ספטמבר יהיה רק בשנה הבאה
06/10/2015 | 09:10
1
53
מה שנשאר לכם זה אוקטובר...למדירה הטיסה ארוכה מידי בשביל חופשה כל כך קצרה לטעמי, לקורפו וזקינטוס תצטרכו טיסה עם קונקשן..ואם המטרה שלכם לשבת ליד הבריכה ולנוח, נראה לי שקצת פיספסתם את העונה...מה גם שמנסיון רצוי רכב, התחבורה הציבורית באיים לא משהו בכלל.

עדיף לדעתי לבחור עיר גדולה ומעניינת,  שאפשר לטוס אליה טיסה ישירה, רק לבדוק את מזג האוויר לפני, לא תרצו ליפול בדיוק ב4-5 ימים שלכם על גשם שוטף ורוחות עזות.

לצפיה ב-'נראה לי ש"ספטמבר" נכנס בטעות.'
נראה לי ש"ספטמבר" נכנס בטעות.
06/10/2015 | 09:35
14
לצפיה ב-'המלצה משרד נסיעות'
המלצה משרד נסיעות
05/10/2015 | 21:43
2
129
שלום
מעוניין לרכוש חבילת נופש לשבוע בכרתים
מבקש המלצה למשרד נסיעות אמין ואכותי
מהתנסות אישית

תודה מראש
לצפיה ב-'יש בהחלט'
יש בהחלט
05/10/2015 | 22:02
110
אם אתם גרים בחולון, אזי "חולון טורס", כל המשפחה טסה איתם.

לצפיה ב-'www.expedia.com'
www.expedia.com
06/10/2015 | 10:07
14
לצפיה ב-'בודפשט'
בודפשט
05/10/2015 | 21:29
5
253
אנחנו בודקים את האפשרות לנסוע באפריל לחו"ל, אחרי שנים רבות בארץ. בודפשט נחשבת לאופציה טובה ואולם הייתי כבר בפראג. האם בודפשט היא עיר באותו סגנון של פראג.
כעיקרון מעניין אותנו טיול עירוני. אילו אופציות נוספות במטבעות לא אירו קיימות?
לצפיה ב-'בודפשט מאוד עשירה יותר מפראג לבטח בהצעות שלה'
בודפשט מאוד עשירה יותר מפראג לבטח בהצעות שלה
05/10/2015 | 23:08
127
אפריל עדיין קריר
בטח שבתחילתו
חפש שיחור בודפשט וראה מה מבין הדברים מענין אתכם
אם אתם נוסעים על הפסחא - קח זאת בחשבון

לצפיה ב-'בודפשט מאוד בסגנון פראג, חלק מהאמפריה האוסטרו הונגרית'
בודפשט מאוד בסגנון פראג, חלק מהאמפריה האוסטרו הונגרית
06/10/2015 | 11:23
102
כמובן שלא זהה אבל דומה הרבה יותר מערי בירה אחרות (להוציא אולי וינה).
טיול עירוני ולא להשתמש באירו? לא הבנתי מה רע באירו אבל לונדון בהחלט עונה על הדרישה, אם מדובר בקיץ הבא אז עוד ערים בסקנדינביה כמו שטוקהולם יכולות לבוא בחשבון.
לצפיה ב-'לטעמי אם היית בפראג בודפשט היא קצת אכזבה'
לטעמי אם היית בפראג בודפשט היא קצת אכזבה
06/10/2015 | 11:27
108
זאת דעתי בלבד. לי היא הרגישה כמו פראג רק 60 שנה אחורה.

מצד שני, זה גם מאוד תלוי מה מענין אותכם ומה לטעמכם יפה.
לצפיה ב-'וורשה וקרקוב מומלצים - עדיין המטבע זלוטי'
וורשה וקרקוב מומלצים - עדיין המטבע זלוטי
06/10/2015 | 13:23
46
לצפיה ב-'לא הייתי בפראג, אבל הייתי בבודפשט'
לא הייתי בפראג, אבל הייתי בבודפשט
06/10/2015 | 18:59
98
אני הייתי בבושפדש לפני שנתיים בטיול עם בעלי (שם התארסנו )
אנחנו כל היום טיילנו! חרשנו על העיר! יש שם מלא מוזיאונים, הארמון של סיסי הנסיכה, בית הכנסת הגדול, שוק הבשר, שוק תבלינים, היינו במוזיאון שמספר את הסיפור של גרמניה לאורך השואה ואחרי זה לאורך שלטון הקומוניזם, היינו במוזיאון לאומנות, היינו בבית אופרה, ועוד מקומות שאני כבר לא זוכרת אבל יכולה לבדוק לך שאהיה בבית  בקיצור עירוני זה שם.
כמובן שיש לך את בודה ששם יותר פסטורלי
אנחנו שילמנו על אוטובוס אדום ל3 ימים והוא מקיף את כל העיר, כל פעם ירדנו בתחנה אחרת והלכנו לראות את האתרים במקום.
ממש ממש נהנו והעיר מאוד זולה.
לצפיה ב-'תכנון חופשה שנה קדימה'
תכנון חופשה שנה קדימה
05/10/2015 | 19:18
10
218
חג שמייח,
אוק' 2016 יש רק 4 ימי עבודה וחשבתי לתכנן מסלול ולהזמין כבר מעכשיו את הכרטיסים .
כיון שזה אוק',  אז ארופה כמעט ולא באה בחשבון כי לא בא לי קור ואפרוריות..
אשמח להמלצות 
זוג + 2 , (12,7) יש מצב שזה יהיה גם טיול הבת מצווש לבת.
האם ניתן לקנות כרטיסים לשנה מראש כבר עכשיו ?
תודה

לצפיה ב-'לא הייתי פוסלת את אירופה'
לא הייתי פוסלת את אירופה
05/10/2015 | 19:31
138
אנחנו היינו באוקטובר שעבר באיטליה והיה נהדר. כן, אני מודה שזה עניין של מזל...
מה שכן, מנסיון שלנו, יש אטרקציות (כמו רכבלים, מופעים) שאינן פעילות החל מחודש אוקטובר ומצד שני - אין עומס במקומות שמטיילים בהם.
לצפיה ב-'כשאני תכננתי טיול בת מצווש לקטנה שלי לפני שנה וחצי לפריז'
כשאני תכננתי טיול בת מצווש לקטנה שלי לפני שנה וחצי לפריז
06/10/2015 | 09:57
119
הזמנתי כרטיסים שנה מראש בלי בעיה. רוב האתרים מאפשרים רק 11 חודשים מראש. ההסבר שניתן הוא מניעת טעות בנוגע לשנה כשמישהנו מזמין, נניח, לאוקטובר 2016 ומתכוון ל-2015 או ההפך. בכל מקרה, התאפשר לי להזמין. דאגתי כמובן מיד למלון גם והכל היה מושלם.
לצפיה ב-'1. אם לא ניתן לקנות שנה מראש אפשר 10 חודשים מראש'
1. אם לא ניתן לקנות שנה מראש אפשר 10 חודשים מראש
06/10/2015 | 11:19
85
2. אם לא אירופה אז מדובר בטיסות רחוקות ובד"כ יקרות ובגלל שארוכות אנשים בד"כ לוקחים חופשה ארוכה.
מכאן נגזרת חופשה יקרה.
מה התקציב?
3. המלצות לפי תחומי עניין.אחד חושב שעולם הים באורלנדו הוא מקום מופלא ואחר כף רגלו לא תדרוך שם בגלל בעלי החיים הכלואים.
בגדול אם מדובר בטיול בת מיצווש לבת צריך לדעת מה מעניין את הבת.
לצפיה ב-'קור לא חייב להיות באירופה. כבר הייתי באוקטובר בברצלונה '
קור לא חייב להיות באירופה. כבר הייתי באוקטובר בברצלונה
06/10/2015 | 11:33
84
ובצפון איטליה והיו שבועות של שמש וודאי לא קור, אפילו חמימות. אפרוריות אינה עניין של תקופה בשנה, היא יכולה להיות בכל יום ובכל חודש. גם גשם. למיטב ידיעתי אוקטובר הוא גם זמן טוב לאנדלוסיה בדרום ספרד, שאז כבר פחות חם ואפשר להסתדר שם. אז קור הוא ממש לא עניין נתון באירופה באוקטובר.
לצפיה ב-'אני דווקא חושב שאוקטובר מצויין לאירופה'
אני דווקא חושב שאוקטובר מצויין לאירופה
06/10/2015 | 15:23
68
אם יש בעייה מסוימת אז זה החשכה קצת מוקדמת, אבל זה ניתן לפתור רק בנסיעה דרומה. בטיולים עירוניים, זה גם לא צריך להפריע.
לצפיה ב-'זה רעיון מצויין לתכנן כבר מעכשיו. תוכלו לחסוך כסף רב,'
זה רעיון מצויין לתכנן כבר מעכשיו. תוכלו לחסוך כסף רב,
06/10/2015 | 19:03
1
69
וזה גם ייתן לכם שנה שלמה לפנטז על הטיול ולתכנן אותו :)
בזכותך הסתכלתי גם אני על לוח השנה... אז תודה על זה :)
לצפיה ב-'זה טוב מאוד לתכנן בנחת'
זה טוב מאוד לתכנן בנחת
06/10/2015 | 21:09
66
אבל שימו לב שהמחירים הם עדיין בהשראת הקיץ, ולכן מוטב להתעכב עם המחירים עד לסוף ינואר/תחילת פברואר, ואז המחירים הטובים ביותר.

לצפיה ב-'שאלה לא קשורה...'
שאלה לא קשורה...
06/10/2015 | 19:04
1
90
אבל חייבת לשאול
איך הגעת לרק 4 ימי עבודה?
גם בלי ימי שישי זה יוצא 9 ימי עבודה באוקטובר
פספסתי משהו? 
לצפיה ב-'אוק' 2016'
אוק' 2016
06/10/2015 | 20:51
81
שימי לב לערבי חג שלא עובדים
לצפיה ב-'עוד פלוס שזה אוקטובר - ברוב המזרח עונת המונסונים הסתיימה '
עוד פלוס שזה אוקטובר - ברוב המזרח עונת המונסונים הסתיימה
06/10/2015 | 22:16
69
ובמרכז אמריקה עונת ההוריקנים הסתיימה 
ובדרום אמריקה מתחיל להתחממם. 
 ממה שניסתי היום לבדוק עבור טיול אוקטובר שלנו לשנה הבאה .
 זה שבגלל שזה שנה + כמה ימים לא ניתן באתרים שבדקתי . אז אני מניחה שעוד כמה ימים זה כבר ייתן 
לצפיה ב-'זכרונות נעימים'
זכרונות נעימים
05/10/2015 | 16:15
117
בניקוסיה מוזאון שהגעתי אליו לגמרי בהפתעה בסיור רגלי בעיר בין החומות. למי שמזדמן לשם.
לצפיה ב-'אוטוטו איטליה'
אוטוטו איטליה
05/10/2015 | 12:38
17
392
3 ימים עד שעוזבים לאיטליה: רומא ליומיים - פירנצה ל4 ימים - רומא חזרה לילה אחד.
המקומות הרלוונטים (כלומר פראדה, מוסקינו והארד רוק קפה) כבר מסומנים על המפה.
אם למישהו יש המלצה אישית לבילוי מיוחד עם ילדה בת 3.5 בזמן שאבא חוקר גלריות - תתקבל בברכה - במיוחד בפירנצה.
(מבחינתי כרגע ההתלבטות היחידה היא בין ה3

)
לצפיה ב-'תגידי לי... טוויטי שווה לך משהו בין 450-650 פאונדז?'
תגידי לי... טוויטי שווה לך משהו בין 450-650 פאונדז?
05/10/2015 | 12:58
9
195
אלוהים תשמור אותך. הארנקים נהדרים בעיקר הקטן אבל לא בבית ספרנו.
כלומר טוויטי, חתולי וכל השאר? תני לקטנה שלך תמורת 5 פאונד אולי
אבל לעצמך? תהיי רצינית, נו באמת
לצפיה ב-'הסטייה שלי (בין השאר) זו תיקים'
הסטייה שלי (בין השאר) זו תיקים
05/10/2015 | 13:09
4
162
אני בהחלט זוממת על הקטן (אבל עם כל האוצרות שהילדה משאירה לי בתיק - יש לי תירוץ לקנות את הגדול).
אני לא קונה תיקי עור (או בגדי עור, או נעלי עור, או אוכלת גוייות, לצורך העניין) אז לפחות התחביב מוגבל לרמה היותר זולה של התיקים.
לצפיה ב-'זולה? ממוצע של 550 פאונד לתיק זה זול?'
זולה? ממוצע של 550 פאונד לתיק זה זול?
05/10/2015 | 15:33
1
129
יש לי טיק רק מהמחשבה חחחחחחח
תתחדשי. העיקר שתהני מהתיק שתקני כל השאר לא חשוב.
לצפיה ב-''
05/10/2015 | 15:52
18
לצפיה ב-'מה עם גבינות: מוצרלה (באפלו), פקורינו, גורגונזולה, פרמז'ן ..'
מה עם גבינות: מוצרלה (באפלו), פקורינו, גורגונזולה, פרמז'ן ..
06/10/2015 | 13:34
1
93
 אוקי השילוב "הכי מעניין" יהיה התיקים הנ"ל מלאים בגבינות האיטלקיות, כולל עגבניות מיובשות וארטישוקים בשמן זית . 
לצפיה ב-'אוכל הוא בהחלט לא פונקציה רלוונטית עבורי'
אוכל הוא בהחלט לא פונקציה רלוונטית עבורי
06/10/2015 | 14:59
77
לא בבית בלא בחופש.
אוכלים כשרעבים, בשביל לשבוע. לא בתור תחביב. (זו הגישה שלי, לפחות)
לצפיה ב-'נזכרתי..בכניסה לכפר מנדא'
נזכרתי..בכניסה לכפר מנדא
06/10/2015 | 08:17
3
131
ניצב שלט ''גני גארדנז''
לצפיה ב-'???'
???
07/10/2015 | 11:55
2
53
מנסה להבין מי למה וכמה.
לצפיה ב-'פאונדז'
פאונדז
07/10/2015 | 15:34
1
15
לצפיה ב-' אה. אתה אותו אורן מהבית שלי?'
אה. אתה אותו אורן מהבית שלי?
08/10/2015 | 09:08
10
לצפיה ב-'הראשון לחלוטין . אבל ממש . לגבי פירנצה קטונתי על ילדה בת 3 '
הראשון לחלוטין . אבל ממש . לגבי פירנצה קטונתי על ילדה בת 3
07/10/2015 | 12:40
4
75
לטעמי גן שעשועים או גלידה טובה שיש באיטליה קצת כאילו יעבירו לה יופי זמן.
למרות שלא הייתי פוסלת שתלך עם אביה למעט קולטורה .
לפחות לשעה שעתיים ותאספי אותה אם ימאס לה.??

לצפיה ב-'תודה גם אני זוממת בעיקר על הראשון'
תודה גם אני זוממת בעיקר על הראשון
07/10/2015 | 13:08
3
59
בין גלידה לבית קפה, אני מסכימה.
גם כל המזרקות, שבשאיפה ישעשעו אותה. הגנים של אבא שלה תורמים לעובדה שאף פעם לא קר לה מדי לשחק עם מים.
גם מביאים איתה כל מיני חוברות לצביעה והדבקה. יהיה נחמד.
לצפיה ב-'ועכשיו הסקוטי שלי מצא עוד אחד נחמד'
ועכשיו הסקוטי שלי מצא עוד אחד נחמד
07/10/2015 | 13:55
2
63
לצפיה ב-'זה קצת מעלה את הרף, הסקוטים שינו עורם? '
זה קצת מעלה את הרף, הסקוטים שינו עורם?
07/10/2015 | 14:09
1
15
לצפיה ב-'אפשר להחליף את "סקוטים" ב"יהודים"'
אפשר להחליף את "סקוטים" ב"יהודים"
07/10/2015 | 15:00
54
(בדיחה כללית אצלינו בבית, גם לכמוני שמתכחשת להגדרה של יהודיה)
לצפיה ב-'אולי מאוחר מדי, דני קרמן - רומא (מזרקות) עם ילדים.'
אולי מאוחר מדי, דני קרמן - רומא (מזרקות) עם ילדים.
08/10/2015 | 09:27
1
79
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
08/10/2015 | 12:14
36
מדפיסה לפני שעוזבים
צ'או צ'או
לצפיה ב-'אפשר לבטל עיסקה בויזה לאחר שחויבתי?'
אפשר לבטל עיסקה בויזה לאחר שחויבתי?
04/10/2015 | 20:31
5
77
אתר בחו״ל מכר לי כרטיס למשחק כדורגל בהולנד ומסתבר שהכרטיס הצער לכמה אנשים , כשהגעתי למגרש אמרו לי שהכרטיס כבר נכנס ומיד אמרו לי את שם האתר שקניתי ממנו כי כבר היו להם מקרים בעבר, מה עושים ? ויזה יכולים לבטל את החיוב ?
לצפיה ב-'למה שלא תשאל את ויזה ?'
למה שלא תשאל את ויזה ?
04/10/2015 | 20:45
62
לצפיה ב-'כשל עיסקה כגורף. אבל תצטרך לשכנע ולגבות איכשהו את בקשתך'
כשל עיסקה כגורף. אבל תצטרך לשכנע ולגבות איכשהו את בקשתך
04/10/2015 | 21:58
2
16
לצפיה ב-'נסיוני היה שונה. שחובת ההוכחה היא על העסק.'
נסיוני היה שונה. שחובת ההוכחה היא על העסק.
05/10/2015 | 07:58
1
19
לצפיה ב-'והעסק סיפק לו כרטיס (כפול במקרה הזה ולכן הוא צריך להציג ככשל'
והעסק סיפק לו כרטיס (כפול במקרה הזה ולכן הוא צריך להציג ככשל
05/10/2015 | 23:15
9
לצפיה ב-'לא ממש קשור לפורום, אבל כן. עד ארבעה חודשים אחרי הרכישה.'
לא ממש קשור לפורום, אבל כן. עד ארבעה חודשים אחרי הרכישה.
05/10/2015 | 07:57
16
לצפיה ב-' היכן כדאי ללון בברצלונה - רמבלאס VS גארסיה '
היכן כדאי ללון בברצלונה - רמבלאס VS גארסיה
04/10/2015 | 22:51
9
148
שלום לכולם,
אנחנו זוג מטיילים, בני 25, המתכננים חופשה בברצלונה.
אנו מתלבטים היכן כדאי ללון - במלון בשדרות הרמבלאס או בשדרות גארסיה?
אנו כמובן מחפשים את המיקום האופטימאלי - שיהיה כמה שיותר קרוב לחנויות האופנה, למקומות הבילוי, לאתרי ה-Must See ושנוח להתנייד ממנו..

כמובן שהרוב בוחר ברמבלאס - אבל מהסיור ב Google Street View התרשמתי שזה רחוב עם סתם חנויות קטנות ומקומיות, ושחנויות הדגל של החברות ושהמקומות הנחשבים יותר הם אולי דווקא בגרסיה (למרות שאנחנו פחות בקטע של קניות ב-Louis Vuitton אלא יותר Zara  ).

תודה מראש!
לצפיה ב-'אתם נוסעים עד לברצלונה בשביל זארה?'
אתם נוסעים עד לברצלונה בשביל זארה?
04/10/2015 | 23:55
5
129
חבל, יש בקניון רחובות סניף.
לצפיה ב-'לא מצחיק..'
לא מצחיק..
05/10/2015 | 00:00
4
157
מצפה לתגובות ענייניות יותר.
השימוש בזארה היה רק דוגמה לאיזו חנויות אנו מכוונים, שכן בגרסיה ידוע לי שיש חנויות יוקרה שזה פחות בשבילנו.
אם היית בברצלונה - אשמח לשמוע את דעתך בנושא.
הרוב אומנם בוחרים ללון ברמבלאס אך אני חושש שבסופו של דבר זהו מיקום עמוס מדיי באנשים, רועש, ובסופו של דבר אין בו באמת משהו. אומני רחוב ופסלים אנושיים - זה נחמד אבל אני לא צריך לישון ליד זה ולראות את זה כל יום..
לצפיה ב-'אני הייתי בגרסיה חצי יום,'
אני הייתי בגרסיה חצי יום,
05/10/2015 | 00:04
118
רחוב מאד יפה עם מדרכה מגניבה.
לא נכנסתי לחנויות בגדים.
לנתי על הרמבלס וזה היה אחלה, זה מן הסתם תלוי איפה על הרמבלס תבחרו, אני לנתי ליד שוק הבוקריה וממש דקותיים הליכה מהרובע הגותי, זה היה מיקום מצויין עבורי. מן הסתם הוא לא בהכרח יתאים לכם כי סגנון הטיול שלכם שונה ותחומי העניין שלכם שונים. אני עושה שופינג באינטרנט, לא בברצלונה. לעומת זאת, התרבות המקומית כן מעניינת אותי. נראה שאתה רואה בה בעיקר מטרד...
לצפיה ב-'בכל אופן המרחק הוא לא גדול.'
בכל אופן המרחק הוא לא גדול.
05/10/2015 | 00:13
29
לצפיה ב-'זארה זו דווקא דוגמא טובה..'
זארה זו דווקא דוגמא טובה..
05/10/2015 | 08:28
108
בחנויות זארה במקומות אחרים בעולם, יש סחורה שונה, לפעמים יותר מעניינת, לפעמים לא מתאימה לאקלים הישראלי, אבל בהחלט אפשר למצוא פריטים מאד יפים...
בברצלונה עצמה תמצאו חנויות זארה עם סחורה שונה מחנות אחת לשנייה...
לצפיה ב-'אני מסכימה ב-100% עם אבחנתך בפסקה האחרונה, זו בדיוק היתה '
אני מסכימה ב-100% עם אבחנתך בפסקה האחרונה, זו בדיוק היתה
05/10/2015 | 10:06
94
הרגשתי. נעים להסתובב פעם אחת, עדיף מוקדם בבוקר - ובעיקר בדרך לאתרים שסביבה, בארי גותיק, ארמון גואל, או לראות את בובות הענק שהם שומרים מאחורי זכוכית ומוציאים בתהלוכות שלהם - וזהו, שדרה יפה בעיקר בשעות הלא עמוסות. ממש לא חייבים ללון בה ומבחינתי אפילו עדיף שלא. בגראסיה אתה יכול לחוות גם אווירה מקומית. לא רק אבל גם.
לצפיה ב-'לא משנה, שני המקומות בסדר. אבל...'
לא משנה, שני המקומות בסדר. אבל...
05/10/2015 | 00:40
85
אם ברמבלה אז בחלק שקרוב יותר לכיכר קטלוניה. 
החלק שקרוב יותר לנמל לא נעים בלילה...
(לנתי בעבר ב"ריבולי רמבלס",המיקום היה מצויין).
בכל מקרה יש תחבורה מצויינת ואתם תסתובבו בכל העיר.
לצפיה ב-'הייתי במלון Catalonia Ramblas'
הייתי במלון Catalonia Ramblas
05/10/2015 | 06:45
85
לצפיה ב-'גראסיה זה כיף גדול והייתי בוחרת בו על פני הרמבלאס בלי לחשוב '
גראסיה זה כיף גדול והייתי בוחרת בו על פני הרמבלאס בלי לחשוב
05/10/2015 | 09:54
82
פעמיים. כך באמת עשיתי בביקור שלי בעיר ב-2011. אבל אני לא יודעת איפה ממוקמות חנויות האופנה. מקומות בילוי אכן יש בגרסיה והאווירה שם טובה ובינלאומית. כיף גדול והייתי לנה שם שוב.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
DRSI Law Office
הגירה, ויזה ואזרחות בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה