לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'ברלין קובץ מידע ואתרים לצעירים'
ברלין קובץ מידע ואתרים לצעירים
04/07/2015 | 18:40
4
69
שלום
הבת בת 18
נוסעת עם חברות לברלין בספטמבר. אשמח לשמוע מידע
או קובץ
על אתרים וכן מקומות שופינג
בברלין. 
איזה מלון מומלץ קרוב לאתרים?
לצפיה ב-'באתר למטייל יש מידע מועיל על ברלין.'
באתר למטייל יש מידע מועיל על ברלין.
05/07/2015 | 05:53
43
בברלין אתרי התיירות מפוזרים אז כדאי מלון קרוב לתחנת רכבת או תחנת אוטובוס. אנחנו לנו במלון אבבא שנמצא במקום מרכזי, אזור הקו-דם. אזור טוב לקניות ועם הרבה קווי תחבורה ציבורית.עוד אזור שאהבתי לקניות: ווילאמסדורפר שטרסה. זה מדרחוב עם המון חנויות שווות.
לצפיה ב-'כרגיללל....אשלח לך במסר'
כרגיללל....אשלח לך במסר
05/07/2015 | 06:05
1
47
לא לוותר על פוסטדם ולא לוותר על מופע אקרובטיקה. הנה האתר. תבדקי איזה הופעות יש שם.

לצפיה ב-'היי חני תודה!!!'
היי חני תודה!!!
05/07/2015 | 15:16
9
לצפיה ב-'טיפים טיפים טיפים... לונדון, פריז, אמסטרדם'
טיפים טיפים טיפים... לונדון, פריז, אמסטרדם
04/07/2015 | 17:50
30
209
היי חברים,
עזרתם לי רבה בשבועות האחרונים. בסופו של דבר הזמנו טיסות וסגרנו תאריכים: 14.10.15 - 29.10.15 , 5 לילות  6 ימים לונדון, 5 לילות 6 ימים פריז, 5 לילות 6 ימים אמסטרדם - בסדר הזה.
בין לונדון לפריז ניסע ביורוסטאר ובין פריז לאמסטרדם ברכבת.

אז כמה אנשים טובים כבר נתנו לי מספר טיפים, אבל כמובן אשמח לעוד.

אז השאלות שלי כלליות לכל 3 הערים:
* רובעים מרכזיים מומלצים ללינה בכל עיר.
*מלונות מומלצים וזולים יחסית (התקציב שלנו דיי מוגבל, 2500 ש"ח בערך ל5 לילות בכל מדינה).
* אתרים מומלצים, מרכזי קניות, שווקים, נופים, שמורות טבע, מקומות בילוי, פאבים, ברים וכו'.
* טיפים לתחברה המקומית / מפות.
* מסעדות מומלצות.

תודה לכולם:)

תומר
לצפיה ב-'יורוסטאר?'
יורוסטאר?
04/07/2015 | 18:10
2
106
לא יקר רצח?
ומשעמם טיחו.
אין אלטרנטיבה אחרת יותר מהירה ויותר זולה?
לצפיה ב-'עלה פחות מטיסה, ושעתיים ורבע זה לא ארוך.. '
עלה פחות מטיסה, ושעתיים ורבע זה לא ארוך..
04/07/2015 | 19:00
29
לצפיה ב-'לא ארוך בכלל'
לא ארוך בכלל
08/07/2015 | 08:42
20
הר-בה יותר נעים מטיסה
לצפיה ב-'לא טיפ, אבל שאלה - איך היגעת מ-15 לילות ל-18 ימים?'
לא טיפ, אבל שאלה - איך היגעת מ-15 לילות ל-18 ימים?
04/07/2015 | 18:19
6
45
לצפיה ב-'אתה הכפלת 6 כפול 3'
אתה הכפלת 6 כפול 3
04/07/2015 | 18:22
4
79
אבל יש חפיפה בימים. חלק למשל לונדון וחלק כבר בפריז.
29 פחות 14 זה 15 ימים/לילות.
לצפיה ב-'לא כפלתי, חיברתי (6+6+6)...'
לא כפלתי, חיברתי (6+6+6)...
04/07/2015 | 18:26
3
17
לצפיה ב-'אז איך מנית 18 יום בטיול?'
אז איך מנית 18 יום בטיול?
04/07/2015 | 18:32
2
49
זה יכול לגלוש ל-16
לצפיה ב-'קרא שוב את הודעת פותח השרשור, לדבריו יש לו 6 ימים בכל עיר'
קרא שוב את הודעת פותח השרשור, לדבריו יש לו 6 ימים בכל עיר
04/07/2015 | 18:34
1
15
לצפיה ב-'עניתי לך, יש חפיפה בימים'
עניתי לך, יש חפיפה בימים
04/07/2015 | 18:35
54
הוא כנראה כותב יום בעיר מסויימת שלמעשה זה חלק מיממה.
לצפיה ב-'מן הסתם שיש חפיפה בין מדינות בימים של ההחלפה...'
מן הסתם שיש חפיפה בין מדינות בימים של ההחלפה...
04/07/2015 | 18:59
60
מה שחשוב שיש 5 לילות, ז"א חמישה ימים מלאים בכל עיר...
לצפיה ב-'...'
...
04/07/2015 | 18:37
20
לצפיה ב-'כמובן הלנוקס מונפרנס באזור המונפרנס בפריז. מלון בוטיק מקסים,'
כמובן הלנוקס מונפרנס באזור המונפרנס בפריז. מלון בוטיק מקסים,
04/07/2015 | 19:13
64
מיקום מדהים ושפע מסעדות.
לצפיה ב-'טוב, ברבעים מומלצים בפריז כבר דנו'
טוב, ברבעים מומלצים בפריז כבר דנו
05/07/2015 | 09:47
6
84
3,4 - מארה, 5 - רובע לטיני - 11 - בסטיליה, רפובליק, 10 - תעלה, קרבה לשדרות הגדולות, 9 - קרבה לאופרה הישנה ולחנויות הכלבו, והלאה מאלה 12, 13, 15, 17, 19, 20, בכולם יש רבעים נחמדים עם מלונות קצת יותר זולים. מרכזיים הם 1-10 והחיבורים בין 6 ו-14, 5 ו-13 וכולי. 120 ללילה זה אתגר מסוים.

אני רואה שבמלון פרנס אלביון ב-9 יש בתאריכים האלה מקום, פתח את כל ההצעות שלהם, לא רק את אלה הגלויות, ותראה שהם מציעים זוגי-סופרייר במחיר טוב, ללא עירבון ועם אפשרות ביטול. לנתי שם ב-2008 והיה מצוין.

חברה לנה במלון פשוט בלונדון לפני כשנתיים והיתה מרוצה, זה:

טיפים זה עניין נורא כללי. כשתחליטו היכן אתם לנים אפשר יהיה לתת יותר, שווקים יש בכל רובע, אני לא בטוחה שכדאי לנסוע לשוק מסוים במיוחד, אלא אם כן אתם מתכוונים ממילא לבקר בסביבתו. ליד המלון בפריז יש רחוב שכולו חנויות אוכל ודוכנים שמוצאים לרחוב 6 ימים בשבוע, בשלישי-ראשון.
לצפיה ב-'גם רובע 2 יכול להיות טוב אבל הבעיה, שוב, היא המחיר הנמוך '
גם רובע 2 יכול להיות טוב אבל הבעיה, שוב, היא המחיר הנמוך
06/07/2015 | 09:47
30
המבוקש. אם המלון שהצגתי כאן אכן טוב לתאריכים שלך ואתה קורא עליו חוו"ד טובות ברשת, לך על זה.
אני מצטרפת גם להמלצה על פורום ביקורת מסעדות, יש בו שרשורים עדכניים יחסית, צריך לחפש בקישורי הפורום.
אם תבקרו בבית הקברות פר לאשז, מקום נהדר לאכול בו קרפים (וזה הזמן, סתיו זה אידיאלי למזון הממלא והנפלא הזה), זו קרפרי טובה מאוד:

ואם תעשו טיול מענג בטיילת הנטועה, מה שמומלץ לעשות, זו מסעדה איטלקית מצוינת ולא יקרה:

סביר שתסתובבו במארה ואם כך, כדאי ללכת לשוק הבסטיליה, מהכיכר צפונה על שדרת Richard Lenoir בחמישי ובראשון. בראשון גדול אפילו יותר. המון דוכנים, אהבתי מאוד את הדוכן הברטוני, הוא מוכר עוגה ברטונית פנטסטית בשם Far Breton. כפי הזכור לי, ראיתי את הדוכן שם ביום חמישי ולא ביום ראשון.
לצפיה ב-'אורנלנדה תודה על העזרה'
אורנלנדה תודה על העזרה
06/07/2015 | 23:42
4
29
סגרתי בסוף מלון ברובע המארה - לא רחוק מתחנת המטרו רפובליק ו -
 Filles du Calvaire
.ב2440 ש"ח לזוג ל5 לילות.
לצפיה ב-'יפה, איך קוראים למלון? זה אזור שאני מכירה ולנה בו '
יפה, איך קוראים למלון? זה אזור שאני מכירה ולנה בו
07/07/2015 | 09:48
2
22
או בסביבתו (בדרך כלל מזרחה יותר לתוך הרובע ובכל זאת, אותה ה-"שכונה") יותר מכל סביבה אחרת ואני מסתובבת שם בכל ביקור גם אם אני לא לנה בסביבה. הבוס צודק, זה בדיוק התפר שהתכוונתי לו, 11/3. ואכן, רח' ברטניה עתיר חנויות והשוק הקטן וצריך לראות מה עוד התחדש: הבניין שנקרא Carreau du Temple היה שנים בשיפוצים ואני רואה שנפתח מחדש, זה אמור היה להיות מרכז תרבות חדש, אם אני לא טועה לפניו היה במבנה המקורה שוק. שווה לראות מה הם מציעים, האתר כרגע לפחות בצרפתית בלבד כי הוא מיועד למקומיים אבל אם יש בו הופעה טובה יהיה נוח ללכת חזרה ממנו אחר כך למלון:

כמובן, אין תירוץ להחמיץ את מנון ומאפיה ועוגותיה ו...ו...ו...אפשר לנסות את עוגת סנט-אנטואן שלה, שרק היא מכינה. אם ארוחת הבוקר במלון היא בתשלום נוסף, חבל על הכסף, כדאי לנסות בכל יום מאפיה אחרת. אז מנון למשל.

וגם זו שיושבת על פינת רח' Malte ו-Bolevard Voltaire, זו היתה הפטיסרי-בולנז'רי הראשונה שהכרתי בפריז אבל היום היא הפכה ממותגת בצבע כתום, נוספו לה כסאות ואני חושבת שאפשר גם לשתות בה שתיה חמה בבוקר. כמובן, היא עושה גם סנדוויצ'ים טובים לצהריים (אבל לא בטוח שהם מוכנים כבר בבוקר).

וגם, דיוויד ליבוביץ (קונדיטור קליפורני שהפך בלוגר בפריז מזה שנים וממליץ הרבה על מסעדות, אני נוטה לסמוך עליו) המליץ בזמנו על חנות הסנדוויצ'ים של פואלן מסן-ז'רמן שיש לה סניף גם במארה. את הסנדוויצ'ים כנראה הם מגישים החל מ-10 בבוקר אבל גם להם יש מאפיה והסניף במארה קרוב אליכם ונפתח מוקדם יותר, בסביבות 7 ומשהו. עוד פיתרון שיאפשר לוותר על ארוחת הבוקר במלון, שנוטה להיות אחידה ולא מעניינת.

לצפיה ב-'המלון הוא 1K Hotel, Boulevard du Temple, Paris'
המלון הוא 1K Hotel, Boulevard du Temple, Paris
07/07/2015 | 10:32
1
7
לצפיה ב-'אוקיי, זה בטח עוד אחד מהמשתפצים החדשים. זה שהוא 4 כוכבים '
אוקיי, זה בטח עוד אחד מהמשתפצים החדשים. זה שהוא 4 כוכבים
07/07/2015 | 10:42
31
ככל הנראה משמע יש לו חלונות כפולים להפחתת רעש. זה עניין שהוא חובה בבולוואר הזאת, אחרת...לילות ללא שינה. חשוב לבדוק את זה.
לצפיה ב-'כן, ולכו לשוק, שוק Richard Lenoir על השדרה'
כן, ולכו לשוק, שוק Richard Lenoir על השדרה
07/07/2015 | 10:25
18
במרחק כמה דקות הליכה. הוא ישנו מדי שלישי ושישי והוא נהדר. ירקות ופירות, גבינות, בשרים, לחמים, דגים וכולי. וגם, לכו לסייר בתעלה, מאזור המלון שוב, כמה דקות על בולוואר רישאר לנואר צפונה, ואתם שם.

הייתי מסתכלת גם בבטקלאן להופעות בערב, אם יש שם משהו מעניין בתקופה שבה אתם שוהים. עוד אחד קרוב למלון:
לצפיה ב-'חברים שלי ממליצים על מלון Ambre בפריז'
חברים שלי ממליצים על מלון Ambre בפריז
05/07/2015 | 10:26
2
74
אני נוהג ללון בפריז במלון שלא בתקציב שלך. אבל מלון Ambre זול, מודרני ועם מטבחון שזה יתרון גדול. שוקל לנסות אותו בעצמי בנסיעה עתידית. באמסטרדם אני לא נמצא הרבה אבל הייתי בעבר במלון בככר המוזאונים והיה זול ונחמד (ברח לי השם המדויק של המלון אבל אם 150 יורו ללילה יכול לבוא בחשבון אוכל לבדוק ולחזור). בלונדון יש את מלון Best Western Swiss Cottage שזול, רמה ככה ככה, קצת מיושן, אבל ממש בתחנת אנדרגראונד בסביבת מגורים נעימה מאד.

לגבי המלצות למסעדות, תוכלו איפה שאתם נמצאים. חבל לבזבז שעה הלוך ושעה חזור לאכול במסעדה שלי המלון שאני גרתי בו. בפריז ולונדון יש כל כך הרבה מקומות טובים לאכול שחבל על הזמן שלכם. באמסטרדם קצת פחות אבל עדיין לא הייתי מבזבז זמן רק להגיע למסעדה כי מישהו לפניי נהנה בה כשאולי מטר מהמלון או האטרקציה שלי יש מסעדה נהדרת.
לצפיה ב-'תודה בוס'
תודה בוס
06/07/2015 | 23:50
1
38
סגרתי מלונות בפריז באזור המארה ובלונדון באזור פדינגטון.
לגבי המלצות למסעדות עדיין תמיד אשמח לשמוע.

תודה!
לצפיה ב-'אזור המארה מדהים '
אזור המארה מדהים
07/07/2015 | 07:21
31
לא יודע אם טכנית אזור enfants rouge שייך למארה או לא אבל כדאי מאד להגיע לשם. זה איזה 15 דקות הליכה מפומפידו או אוטל דה וויל אבל בפועל לוקח הרבה יותר לטייל את זה. כולם מכירים את השוק שאגב מאכזב למדי. אבל מסביב לשוק מדובר באזור שוקק עם בתי קפה, חנויות טרנדיות ואנשים מעניינים.
לצפיה ב-'צר עולמי כעולם נמלה'
צר עולמי כעולם נמלה
05/07/2015 | 19:13
3
107
גילוי נאות: טרם הייתי באמסטרדם ובפריז הייתי לפני 15 שנה, אבל השנה הייתי 10 ימים בלונדון. הדברים שאני כותבת הם מנסיון של הנסיעה הזו.

כללי:
בחירת מקומות לבקר בהם:
מה שאני עשיתי זה להקליד בגוגל Visit London או London attractions וקראתי את ההצעות.
אחד האתרים האהובים עליי היה: http://www.planetware.com/search?q=London
חיפשתי בו עבור לונדון אבל ניתן לחפש בו גם עבור פריז ואמסטרדם
יש בו גם כתבות מסוג "X דברים הכי מעניינים באיזור Y של לונדון" - מה שמאפשר לראות מה יש באיזור אליו אתה מגיע בכל מקרה בשביל משהו שאתה ממש רוצה לראות.
כל אטרקציה שמוצאת חן בעיניך כדאי לסמו על Google Maps. בהמשך זה יאפשר לך לתכנן ביקור במספר אטרקציות קרובות באותו יום.
אם בכל זאת אתה רוצה לקבל המלצות מהפורום, כדאי לציין מה אתה מחפש: היסטוריה, תרבות, אמנות, מוזיאונים, נוף, אטרקציות מרכזיות להצטלם לידם. זה יקל על האנשים לתת תשובות.
מסעדות
יש פורום נהדר בתפוז: פורום ביקורת מסעדות.
יש שם המון שרשורים על לונדון, כולל שרשור המלצות ענק שניתנו לי במהלך תכנון הנסיעה.
גם על פריז ואמסטרדם יש לא מעט שרשורים.
ממליצה בחום לערוך חיפוש . חלק גדול מהשרשורים מכילים תמונות.
אפשר גם להתסכל בתת קטגוריה מתאימה פה:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/links/default.aspx?forumid=551
אם לא מצאת את מה שחיפשת בשרשורים קיימים, אפשר לשאול.
ממליצה לשאול שאלות ממוקדות.
פרט לכך הפורום הכיר לי את האתר הנהדר yelp שבו ניתן לחפש מסעדות לפי עיר ואפילו איזור בעיר והוא כולל קישורים לאתר המסעדה וביקורות הגולשים עם תמונות.
למצוא מה הדברים המעניינים שקורים בעיר בזמן הביקור: Timeout
תכתוב בגוגל Timeout London או כל עיר אחרת ותחפש לפי חודש.

לגבי לונדון:
500 שקל ללילה זה לא הרבה במונחים של לונדון אבל ראיתי מספר שרשורים בפורום עם המלצות למלונות לא יקרים. ממליצה לחפש.
לגבי תחבורה ציבורית - לדעתי tube היא הבחירה הטובה ביותר. אני מאוד אהבתי את כרטיס Oyster שעולה 5 פאונד וטוענים בו כסף. כסף שלא נוצל מקבלים בחזרה. מחיר של כל נסיעה זול יותר מרכישת נסיעה בודדת ויש שיטה שבה לא משלמים על יותר מ-3 נסיעות ביום (היקרות מביניהן כמובן). יש הסבר טוב על הכרטיס ברשת - ממליצה לקרוא ולראות אם מתאים.
כדאי לצאת מחוץ לעיר השתמשנו ברכבות - נוחות, מדויקות ולא תמיד זולות.
טיפ: כרטיס "פתוח" (כזה שאפשר לנצל בכל שעה שתרצו) יותר יקר מכרטיס לשעה מסוימת. אבל אם קנית כרטיס לשעה מסוימת - תגיע לפני הזמן כי לפעמים הרכב מקדימה ואז מפסידים את הכסף (מניסיון).
צילום חיות
לא מצאתי זמן לענות בשרשור שבו שאלת על זה אז אכתוב כאן.
אנחנו היינו ב-Warwick castle ופגשנו לא מעט ציפורים.
קודם כל יש מופע של ציפורים טורפות. אמנם לא ממש בטבע אבל הן עפות ממש מעל הראש שלך ונראות מצוין על רקע של טירה עתיקה.
יש 2 מופעים ביום ובכל מופע מבחר של ציפורים.
באותה טירה יש גם מה שנקרא "גן טווסים" ובו כ-10 טווסים. צעדתי בשבילי בגן כשלפתע קפץ מולי טווס, קרא את אחת הקריאות מחרישות אוזניים שלו ופתח בפניי את הזנב. במהרה רוב הטווסים בסביבה פתחו את הזנב גם הם. אני לא אוהבת לצלם אבל אפילו אני שלפתי את הטלפון בעודו מרקד מולי. כמו ששותף שלי לנסיעה סיכם: "התחיל איתך טווס".
מה שכן, הנסיעה מלונדון היא כשעה וחצי לכל כיוון (אם אני זוכרת נכון) ולא זולה (אפילו עם כרטיסים לשעה ספציפית הלוך וחזור לאדם עולה כ-25 פאונד). כמובן גם הכניסה עולה כסף.
מקום נוסף ששמתי עליו עין אבל לא הספקתי לבקר בו: https://www.royalparks.org.uk/parks/richmond-park

תהנו המון,
ויקטוריה

לצפיה ב-'ויקטוריה תודה על הכל!'
ויקטוריה תודה על הכל!
06/07/2015 | 23:47
2
34
קראתי את ההודעה שלך עוד לפני כמה ימים, אבל חיכיתי לרגע שיהיה לי זמן לענות לך באריכות.
סגרתי בסופו של דבר מלון באזור תחנת פדינטון במחיר יחסית בסדר - 2750 ש"ח בערך ל5 לילות.
מעבר לזה תודה על כל הטיפים שנתת לי, רשמתי הכל גם לגבי הציפורים.
מניח שבהמשך אשגע אתכם עוד קצת לגבי המלצות יותר ספציפיות.

שוב תודה:)
תומר
לצפיה ב-'אתמול נכנסתי ל-Timeout'
אתמול נכנסתי ל-Timeout
08/07/2015 | 06:04
1
24
ומצאתי כתבה על תמונות שצולמו בפארק שכתבתי לך עליו:
לצפיה ב-'מדהים'
מדהים
08/07/2015 | 08:24
13
איזה יופי! רשמתי לעצמי. מקווה שאסתדר להגיע לשם עם תחבורה ציבורית.
ממש תודה.
לצפיה ב-'האם עדיין ניתן לשנות את התוכנית?'
האם עדיין ניתן לשנות את התוכנית?
05/07/2015 | 23:09
3
92
נראה שחילקת את הזמן באופן שרירותי כי תוכנית האטרקציות שלך עדיין בחיתוליה.
אני ממליץ להפוך את הסדר, קודם להחליט מה רוצים לראות, להעריך כמה זמן זה יקח ואז לתקצב זמנים לערים..

בהזדמנות חגיגית זו שאוסישקין נפטר אם תתכנן את הזמנים לפי אטרקציות תגלה שפתאום יעלמו לך 3 ימים.
אי אפשר שבכל הערים יהיו 5 לילות ו 6 ימים.
אי אפשר בו זמנית לבקר בלובר וגם במוזיאון הבריטי, צריך לבחור ולכן התוכנית תהיה ראלית יותר.

שמורות טבע? בלונדון? אם זה מה שמעניין אותך אולי טיול עירוני לא ממש מתאים?
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
06/07/2015 | 11:48
2
44
החלוקה שרירותית לגמרי. ובכלל, הבחירה לדחוס כמה שיותר היא גם כזו, כי לא באמת ירדתם לרזולוציה של מה אתם בכלל רוצים לראות בכל מקום. בטח ובטח אם אתם עדיין חושבים לשלב בכל זה שמורת טבע עם בעלי חיים שמחייבת נסיעה. קודם תקראו, תעשו רשימה מה אתם רוצים לראות, ואחר כך חלקו לפי זה את הימים והיעדים. מה גם שאם תראו שאת רוב הזמן אתם מבלים בשכונה X במזרח עיר כלשהי, תבינו מכך שאין טעם לישון דווקא בשכונה Y בצד השני של העיר גם אם מישהו ממליץ על מלון בה.
לצפיה ב-'בעיני המחשבה שלהם הגיונית. 3 ערים עולמיות עם המון מה לראות'
בעיני המחשבה שלהם הגיונית. 3 ערים עולמיות עם המון מה לראות
06/07/2015 | 11:58
1
54
המון אפשרויות לצאת החוצה כדי לראות אתרים שונים, מה כבר יכול להיות? הם רוצים לטעום ממה שיש לכל אחת להציע וחילקו את הזמן באופן שווה, שנראה לי הגיוני. גם לא צריכה להיות רשימת אתרים מסודרת, אפשר סתם לספוג אווירה בכיף, לפחות אמסטרדם ופריז מלאות אווירה. וגם לגבי שתי אלה, מקום הלינה לא עד כדי כך חשוב, הן לא גדולות מאוד והתחבורה הציבורית מצוינת.
לצפיה ב-'לייק:)'
לייק:)
06/07/2015 | 23:51
7
לצפיה ב-'אתר ההזמנות של אל על קרס. מהבוקר אי אפשר לעשות צ'ק אין או'
אתר ההזמנות של אל על קרס. מהבוקר אי אפשר לעשות צ'ק אין או
04/07/2015 | 13:55
1
78
 להכנס להזמנות או לשנות הזמנה או מושב...
כלום.

לצפיה ב-'אני עשיתי צ'ק אין ב-17.45'
אני עשיתי צ'ק אין ב-17.45
04/07/2015 | 21:18
19
לצפיה ב-'השכרת רכב במילאנו והחזרה במילאנו '
השכרת רכב במילאנו והחזרה במילאנו
03/07/2015 | 22:55
9
105
ברצוני לשכור רכב במילאנו 2 נוסעים , השאלה וההתלבטות היא גודל הרכב , האם להכיל ביטול השתתפות עצמית \הגנה מלאה -עלות גבוהה ,  וחברות ואו אתרים מומלצים

לצפיה ב-'טיפים'
טיפים
05/07/2015 | 12:14
2
54
היי ג'ו,
יש המון אפשרויות לביטוח אני צריך לשמוע קצת יותר על המטיילים, על התאריכים, והעל העדפות האישיות שלכם...
שים לב אם אכן תחליטי לשכור רכב, שכלל אצבע תמיד רצוי לסגור רכב כבר מהארץ, כאשר מדובר בחברה בינלאומית אין עם זה בעיה כלל.
בנוסף נשמע שהטיול שאתם מתכננים הוא בהחלט מה שניקרא "רוד טרייפ" איטלקי:).
אני ממליץ בהחלט להשכיר רכב מהארץ וכבר מכאן לקבוע את הסוג ואת האופי שלו.
תודה, דני :)

לצפיה ב-'השכרת רכב במילאנו'
השכרת רכב במילאנו
05/07/2015 | 19:50
1
41
דני תודה,

קבלתח הצעה מחברת אוטו יורפ לפיאט פונטו  חברת ההשכרה היא הרץ במחיר של כ 200 $ כולל ביטול התתפות עצמית , כמו שוחחתי היום עם חברת הרץ בארץ והם הציעו מחיר לא הגיוני של 320 יורו ישנם פערים עצומים בין ההצעות בארץ לבין האתרים באינטרנט וזה מאוד מבלבל . האם יש בידך מידע ואו ידיעה מדוע?
לצפיה ב-'ולמה מילקי עולה ביוקר בארץ? ובגדים? ודירות? וחופשות?'
ולמה מילקי עולה ביוקר בארץ? ובגדים? ודירות? וחופשות?
05/07/2015 | 22:29
29
כנראה כי יש מי שמוכן לשלם.
תקנה את העסקה הכי טובה לך לסע לשלום. אם הרבה אנשים ינהגו כך כנראה שהמחירים יהיו הגיוניים יותר.
לצפיה ב-'כמה מזוודות יהיו?'
כמה מזוודות יהיו?
05/07/2015 | 17:41
5
46
מהנסיון שלנו, כדאי לקחת מכונית משפחתית גם כשנוסעים רק 2, כדי שיהיה מקום לשתי מזוודות.
בנסיעה הזוגית האחרונה לאיטליה הזמנו גולף ושידרגו אותו לפיאט 500. היה מוצלח.
תמיד כדאי לקחת ביטול השתתפות עצמית. אם ח"ח יהיה נזק לרכב, השתתפות עצמית מינימלית היא בד"כ כ-2000 יורו.
תעשה סקר אינטרנט בין כל החברות ותראה מה יוצא הכי זול. לנו יצא הכי זול להזמין דרך אלדן (שכרנו רכב במילאנו לפני חודשיים).
לצפיה ב-'כמה מזוודות'
כמה מזוודות
05/07/2015 | 19:54
4
40
תודה על הטיפ - בתכנון שלנו מזוודה אחת גדולה ו 2 ואו 3 קטנות ומדובר רק ביום הראשון והאחרון כי ביתרת הימים לא נדרש למזוודה הגדולה . ניסתי כמה אתרים בחו"ל כגון אוטו יורפ וכד' ישנם פערי מחיר עצומים בין מה שמציעים בארץ לבין האתרים גם כשמוסיפים ביטול השתתפות עצמית מעניין כמה עלה לכם באלדן השכרה ל6 ימים ?
תודה
לצפיה ב-'אנחנו שכרנו ל 10 ימים'
אנחנו שכרנו ל 10 ימים
05/07/2015 | 20:25
3
42
למיטב זכרוני העלות הייתה 36 יורו ליום.
כלל ביטול השתתפות עצמית ונהג נוסף.

כשאתם מחזירים את הרכב חשוב לדעת שלפחות ב 50 קילומטרים הקרובים לשדה התעופה אין תחנת דלק, אז תדאגו למלא את המיכל מוקדם יותר.
לצפיה ב-'יש תחנות דלק גם במרחק של 3-4 ק"מ משדה התעופה של מילאנו!'
יש תחנות דלק גם במרחק של 3-4 ק"מ משדה התעופה של מילאנו!
05/07/2015 | 22:38
2
43
אלו תחנות דלק בתדלוק עצמי שמקבלות רק מזומן ובלי להחזיר עודף.
צריך להעריך מה הסכום, למלא בהתאם ואז להניע את הרכב ולראות אם צריך להוסיף עוד קצת...
היינו לפני כ- 8 חודשים והצלחנו להגיע לתחנה כזו בזכות ה- GPS בשמונה בערב.
לצפיה ב-'כן, גם אני נשדדתי באחת כזו. זנות, אין מילה אחרת'
כן, גם אני נשדדתי באחת כזו. זנות, אין מילה אחרת
06/07/2015 | 02:01
40
לפני השדה, כשכולם חייבים להחזיר רכבים מלאים, פתאום כל התחנות מקבלות רק מזומן ופתאום לא מחזירות עודף. אין ספק שהם מרוויחים שם במרמה לפחות 4-5-6 יורו על כל תדלוק.
אין לי ספק שאם חברות היו מתנהלות ככה מול תושבים מקומיים, הם היו מקבלים אחלה-בחלה של תביעה ייצוגית. אבל כידוע, מצווה לעשוק תיירים...
לצפיה ב-'מצאנו אחת כזו'
מצאנו אחת כזו
06/07/2015 | 07:54
28
אבל היה יום ראשון והתחנה הייתה סגורה.

לצפיה ב-'ניתן לשלב טיול מקטלוניה לפאלמה דה מיורקה '
ניתן לשלב טיול מקטלוניה לפאלמה דה מיורקה
03/07/2015 | 22:13
1
30
לצפיה ב-'צודק'
צודק
04/07/2015 | 18:18
12
לצפיה ב-'לילה חינם על כל 10 בתשלום ב-hotels.com: אכן חיסכון נטו?'
לילה חינם על כל 10 בתשלום ב-hotels.com: אכן חיסכון נטו?
03/07/2015 | 15:59
4
158
אחדד את השאלה: האם מניסיונכם (אלה שיש להם ניסיון עם הזמנות דרך hotels) כך בדיוק זה עובד = אחרי 10 לינות בתשלום יש זכאות ללינה חינם באותם סדרי גודל של מחיר? יש אותיות קטנות שצריך להביא בחשבון? האם המחירים באתר בד״כ תחרותיים או שמא ההטבה כבר ״מובלעת״ בהם? השירות בסדר אם רוצים לבטל/לשנות? אני עושה את רוב ההזמנות ישירות במלונות או דרך booking הנוח והאמין, תוהה אם הכסף שלי יכול לספק קצת יותר ״סחורה״ בלי לפגוע ביתרונות האלה של נוחות ואמינות.
לצפיה ב-'אני קיבלתי הנחת genius מאתר booking, אני מניחה שזה אותו דבר'
אני קיבלתי הנחת genius מאתר booking, אני מניחה שזה אותו דבר
03/07/2015 | 17:30
1
83
בגלל שאני רוכשת דרכם הרבה.  בבדיקה שעשינו במקביל בשני מחשבים , אכן אני מקבלת 10% הנחה.
אני מניחה שאצלך זה אותו דבר וההנחה אמיתית.
מה שאת צריכה לעשות זה להשוות מחירים, כמו בכל דבר ולראות האם את חושבת שהם העלו את המחירים ב-10%.
לצפיה ב-'חידשת לי. יש משהו שצריך לעשות בשביל להפוך ל-genius או'
חידשת לי. יש משהו שצריך לעשות בשביל להפוך ל-genius או
03/07/2015 | 17:50
67
שהם מעניקים אוטומטית את ההטבה למי שמזמין אצלם הרבה?
לצפיה ב-'מניסיון: מקבלים סכום כספי קרדיט לניצול בהזמנה הבאה שלך'
מניסיון: מקבלים סכום כספי קרדיט לניצול בהזמנה הבאה שלך
03/07/2015 | 17:44
1
70
hotels עושים שקלול לפי ההזמנות הקודמות שלך ואז מקבלים באופן אוטומטי קרדיט אחד עבור כל לילה בשהות. צוברים 10 קרדיטים ומקבלים שווי כספי לניצול בהזמנה הבאה. לשים לב: אם הזמנת מלון וניצלת שובר הנחה כלשהוא לא יתקבל קרדיט עבור שהייה זו. כמובן, לבדוק בעת ביצוע ההזמנה שבמחיר שהוזמן ניתן לקבל צבירה של "לילה חינם" - לפעמים יש מחירי מבצע ומחירים זולים שלא מאפשרים צבירה. השתמשתי פעם אחת בלילה חינם וחסך לי כ 100$ לשהייה בציריך. עכשיו חסרים לי עוד 3 לילות לזכאות הבאה. אני מאוד מרוצה מ hotels.com ומזמינה דרכם הרבה. יש להם הסבר באתר על צבירה ומימוש של לילות מאוד קל ליישם את הזכאות ללילה חינם כשעושים הזמנה באתר. אם נוסעים הרבה ומזמינים דרכם מלונות וצוברים לילות זה ממש משתלם.
לצפיה ב-'תודה רבה, ושאלה'
תודה רבה, ושאלה
03/07/2015 | 17:58
52
האם אני מבינה נכון שלהבדיל מהנוהל השכיח ב-booking, ב-hotels (בד״כ? תמיד?) מחייבים בתשלום מראש על ההזמנה ובמקרה של ביטול (כשהאופציה קיימת) הם מחזירים את התשלום?
לצפיה ב-'ויזה או אשרת שהייה למצריים'
ויזה או אשרת שהייה למצריים
03/07/2015 | 14:43
13
162
האם ישראלים צריכים ויזה או אשרת שהיה על מנת להיכנס למצריים (טיסה ישירה לשארם-א-שיך). הכוונה להיות בשארם בלבד.
ואם כן האם יש לכם מושג לגבי התהליך, כמה זמן לוקח, עלות?
לצפיה ב-'יש צורך בשלום אגרת כניסה לסיני כולל שארם '
יש צורך בשלום אגרת כניסה לסיני כולל שארם
03/07/2015 | 23:24
87
מה הסכום לא יודעת. עבור המון שנים מאש שבקרתי בסיני 
לצפיה ב-'אתה מודע למצב הבטחוני בסיני?'
אתה מודע למצב הבטחוני בסיני?
04/07/2015 | 18:18
10
41
לצפיה ב-'כן כמובן...'
כן כמובן...
04/07/2015 | 18:51
9
106
אני מודע למצב בסיני. השאלה רלוונטית לגבי שארם-אל-שיח' (הגעה בטיסה ישירה) וגם לגבי חלקים אחרים של מצריים כמו Hurghada שנמצאת באזור אחר לגמרי של מצריים (מחוץ לסיני).

לצפיה ב-'מאז 1991 נסיון התאבדות איננו עבירה פלילית.'
מאז 1991 נסיון התאבדות איננו עבירה פלילית.
04/07/2015 | 19:16
56
לצפיה ב-'יש טיסות ישירות לשארם??'
יש טיסות ישירות לשארם??
04/07/2015 | 19:29
7
114
בכל אופן לשארם ישראלים לא צריכים ויזה. אם רוצים לצלול דרומה מזה, למשל ראס מוחמד - כן צריך.
אבל להכנס לסיני עם דרכון ישראלי בימים אלה נראה לי רעיון ממש ממש לא מוצלח (אם הם בכלל נותנים ויזה).
לצפיה ב-'טיסות למצריים...'
טיסות למצריים...
04/07/2015 | 19:47
6
112
אין טיסה ישירה מישראל. הכוונה הייתה להגעה ישירות לשארם בטיסה להבדיל מנסיעה דרך סיני.
המצב בסיני ידוע. אני מתעניין בהגעה לשארם או ליעד אחר במצריים בטיסה (למשל HURGHADA) למטרות צלילה מספינה שיוצאת לים.
בנתיים הבנתי שצריך ויזה לכל אחד מן היעדים הללו.
על כל פנים, אני עוד לא נוסע.
יעד כמו HURGHADA שנמצא באזור אחר לגמרי של מצריים (דרומית מערבית לשארם אבל בחוף המזרחי של ים סוף) נראה לי סביר אם כי גם את זה יש לשקול היטב
לצפיה ב-'מי היה מאמין'
מי היה מאמין
05/07/2015 | 08:11
3
89
ששכיות החמדה לחובבי צלילה לא יהיו נגישות לישראלים
שלום ולא להתראות לשלום.
לצפיה ב-'אתה מערבב מצב בטחוני זמני עם פוליטיקה'
אתה מערבב מצב בטחוני זמני עם פוליטיקה
05/07/2015 | 09:32
1
20
לצפיה ב-'שלום זמני והשלכותיו על צוללנים ישראלים.'
שלום זמני והשלכותיו על צוללנים ישראלים.
05/07/2015 | 10:02
23
לצפיה ב-'נראה לי שהן לא נגישות לכל אדם שאיננו בדואי'
נראה לי שהן לא נגישות לכל אדם שאיננו בדואי
05/07/2015 | 12:48
40
וגם בדואים רצוי שיהיו מהשבטים הנכונים.
לצפיה ב-'התלבטתי אם לענות'
התלבטתי אם לענות
05/07/2015 | 11:05
85
כי עוד לא הבנתי אם אתה טרול או לא. אבל למקרה שאתה אמיתי: איך מסתדר לך מצד אחד להנות מהבטחון (היחסי) של שארם והורגדה, ומצד שני לצאת מתחומן להפלגות בים הפתוח? ואיזה בעל ספינה יסכים בכלל לקחת איתו ישראלי? ואיזה קצין משטרה יתן את האישור שלו להפלגה?

ולמה להתעקש דווקא על מצרים? כל הקטע של הים האדום היה שיש שם צלילה ברמה עולמית, קרובה, נגישה וזולה. עכשיו אם צריך להגיע בטיסה דרך אירופה הלך הנגיש והזול. האוקיאנוס ההודי גדול, יש בו מספיק יעדים ידידותיים יותר לישראלים ולא פחות טובים.

לצפיה ב-'דרך מעבר טאבה היה אפשר לקבל ויזה עד לאיזור ראס אום סיד'
דרך מעבר טאבה היה אפשר לקבל ויזה עד לאיזור ראס אום סיד
05/07/2015 | 12:44
55
כולל, לאורך קו הגבול המזרחי.
כולל אתרים כמו ראס נאסרני ונאבק.
לראס מוחמד כבר היה צריך לקבל ויזה מראש בשגרירות המצרית.

אני לא יודע אם בשדה בשארם אפשר לקבל ויזה לצד המזרחי של סיני כמו במעבר טאבה או שצריך ויזה מהשגרירות, אבל נשמע שאתה טיפוס מהמר, אז כנראה שבמקום לשאול בשגרירות פשוט תנסה ותראה.
להורגדה צריך לקבל ויזה בשגרירות.

לצפיה ב-'איזה קניון (לקניות) הכי מומלץ בלאס וגאס?'
איזה קניון (לקניות) הכי מומלץ בלאס וגאס?
03/07/2015 | 07:13
7
75
לצפיה ב-'י'שך טעות'
י'שך טעות
03/07/2015 | 14:32
1
132
בווגאס מבזבזים במועדונים.
לצפיה ב-'וקניות לאשה?'
וקניות לאשה?
03/07/2015 | 15:15
34
לצפיה ב-'הצפוני שווה יותר...'
הצפוני שווה יותר...
03/07/2015 | 17:57
80
יותר חנויות ויותר מבחר... הדרומי די מבאס וקטן יותר. יש גם את ה fashion mall גם נחמד רק יקר יותר.  
לצפיה ב-'the red kenyon'
the red kenyon
03/07/2015 | 22:39
3
93
מומלץ ביותר.

אופס, אבל אין בו חנות אחת לרפואה. רק מסלולי הייקינג, טיפוס, וסתם נוף יפה.
לצפיה ב-'אמרו שיש קנין סגור,זול וטוב שם.'
אמרו שיש קנין סגור,זול וטוב שם.
04/07/2015 | 11:17
69
האמנם?
לצפיה ב-''
04/07/2015 | 11:36
1
11
לצפיה ב-''
04/07/2015 | 11:48
8
לצפיה ב-'בוסטר בגרמניה: מה הדין לילד בן 11 (1.40)?'
בוסטר בגרמניה: מה הדין לילד בן 11 (1.40)?
03/07/2015 | 00:24
3
86
שלום,

קראתי כל כך הרבה גירסאות. מה הדין לילד בן 11 בגובה 1.40? האם צריך בוסטר? (יש לי בוסטר ללא גב, אלא רק הגבהה)

תודה
לצפיה ב-'החוק דווקא נורא ברור'
החוק דווקא נורא ברור
03/07/2015 | 08:54
2
119
כל ילד שגילו פחות מ-12 וגובהו פחות מ-1.50 חייב בכיסא בטיחות.
בגיל הזה משתמשים בבוסטר מגביה. והבוסטר צריך להיות לפי התקן האירופאי EU.
לצפיה ב-'תודה. ראיתי כמה גירסאות'
תודה. ראיתי כמה גירסאות
04/07/2015 | 14:49
1
14
לצפיה ב-'עושים הזמנת דמה של רכב ושם יש פירוט'
עושים הזמנת דמה של רכב ושם יש פירוט
04/07/2015 | 18:25
34
במקרה שלוקחים ילד במכונית.
לצפיה ב-'מלון יוליס בפראג. מומלץ או לא?'
מלון יוליס בפראג. מומלץ או לא?
02/07/2015 | 21:46
1
22
לצפיה ב-'מק'
מק
05/07/2015 | 23:35
7
לצפיה ב-'מנסה לחפש שותפים לטיול עצמאי בצפון פולין (טבע) בסוף אוגוסט'
מנסה לחפש שותפים לטיול עצמאי בצפון פולין (טבע) בסוף אוגוסט
02/07/2015 | 21:28
41
או שותף רביעי או זוג (במקומי ובני) להצטרף לגבר.
לצפיה ב-'טיסןת לדרום איטליה'
טיסןת לדרום איטליה
02/07/2015 | 17:36
3
104
מה הנקודה הדרומית ביותר שניתן להגיע אליה מן הארץ?
רומא
נאפולי
בארי ברינדיזי?
לצפיה ב-'תודה עדירמר. זה נכון גם באוקטובר?'
תודה עדירמר. זה נכון גם באוקטובר?
02/07/2015 | 18:50
36
לצפיה ב-'הייתי מסתכלת באתר www.opodo.com'
הייתי מסתכלת באתר www.opodo.com
04/07/2015 | 07:27
58
מקטע-מקטע, כלומר הלוך בנפרד וחזור בנפרד, לפי תאריכים, ואז תקבל מידע. אני נעזרת בו לטיוליי.  ניחוש שלי: ישיר אפשר רק עד רומא. בארי ונאפולי - עם קישור בנמל אחר באירופה.
לצפיה ב-'בטיסה ישירה או עם חניית ביניים?'
בטיסה ישירה או עם חניית ביניים?
04/07/2015 | 09:29
196
עם חניית ביניים אפשר להגיע לכל מקום.
בטיסה ישירה פשוט תכנס לאתר נתב"ג לדף הטיסות המתוכננות ותבדוק בתאריכים שרלוונטיים לך. בקיץ ולעיתים בחגים בד"כ המבחר גדול יותר.
לצפיה ב-' שאני מרשה לעצמי לקראת שבת: סרטים איטלקיים בסינמטק '
שאני מרשה לעצמי לקראת שבת: סרטים איטלקיים בסינמטק
02/07/2015 | 17:05
7
92
אלה מאיתנו שיכולים לקפוץ לסינמטק תל אביב, לבקשת הקהל מקרינים שוב עותקים דיגיטליים חדשים של סרטים ישנים משנות ה-50. הערב ב-19:00 "גונבי האופניים" של דה סיקה, ביום ב' 6.8 ב-18:30 "נס במילאנו" ונראה לי ששיא השיאים - שלא צפיתי בו - הוא "לה דולצ'ה ויטה" של פליני ב-11.7 בשעה 17:30. זה בעקבות פסטיבל איטליה שערכו באפריל האחרון (לא רק בתל אביב נראה לי) ושכמובן, החמצתי את כולו כי הייתי באיטליה...שני הסרטים הראשון והשלישי מתרחשים ברומא ואני חושבת שזה עשוי להיות מאוד מעניין לראותם על מסך גדול ובעותקים חדשים, ואת רומא של אז. לא נראה לי שיוקרנו בסינמטקים ברחבי הארץ אבל אפשר לבדוק.
לסינמטק תל אביב:

באופן כללי, כדאי לעשות מנוי כי הם ממש משתדלים כל השנה, מעל ומעבר, בעיני בניגוד לכל מוסד ישראלי אחר. רק ללכת לקראת. והחודש הם מפרסמים שסוף סוף הופכים את היוצרות של העיוות שהיה נוהג עד כה: אם קונים כרטיסים, באתר זול יותר מאשר לעמוד בקופות. סוף סוף!
לצפיה ב-'יום ב' 6.7'
יום ב' 6.7
02/07/2015 | 17:07
10
לצפיה ב-'מאוד אהבתי את פליני ואת גונבי האופניים'
מאוד אהבתי את פליני ואת גונבי האופניים
02/07/2015 | 18:52
1
36
לא מזמן הוקרנו סרטים של היצ'קוק בפורמט דיגיטלי ובאותה הזדמנות חגיגית השחור לבן קיבל צבע.
לצפיה ב-'כאן אני פחות בעד כי אם צולם בשחור לבן, שיישאר כך'
כאן אני פחות בעד כי אם צולם בשחור לבן, שיישאר כך
04/07/2015 | 07:25
25
זה חלק מהיצירה.

ולגבי "גונבי האופניים", גם 36 ויותר שעות לאחר שנגמר אני עדיין חושבת עליו. זה סרט שמלמד צניעות וענווה כל מי שמוכן ללמוד, מי נחוש בדעתו להתקדם בחייו מוסרית, רגשית, ביחס לעצמו וביחס לסביבה. בלתי נתפס שהסרט בסך הכל בן קצת יותר מ-65 שנים, זה כלום, כלום ואיך כל העולם השתנה. איך במקום קדחת קניות ותרבות שיש בה צורך להצטייד עוד ועוד, כאן כל מה שצריך זה זוג אופניים. ואם אין...אין מה לאכול. זו אודיסאה קפקאית. וגם, רומא רומא...זיהיתי מעט מאוד, זה כל כך מרתק. לונגו טוורה, הטיילת שעל נהר הטוורה, אולי גם האי שבין טרסטוורה ומרכז רומא, פיאצה ויטוריו היפה, לא רחוק מטרמיני, ושוק פורטה פורטזה בטרסטוורה, שלא הייתי בו.
במסך גדול ורחב, הסרט הזה מתכנס לאמצע במין מרובע. לכן חשוב יותר כאן לשבת באמצע. שחור לבן, בטח לא היה שום כסף לאף אחד אז, בלי פירוטכניקה והכל ישר ללב.

ואני שמחה לבשר שהיה רק ריצוד אחד של מסך נייד מימיני, לשניה קצרה, ואף לא צלצול טלפון אחד! הישג. אנשים גם לא יצאו באמצע, כולם כנראה ישבו מרותקים ליצירת המופת הזאת.

לצפיה ב-'ואם כבר '
ואם כבר
04/07/2015 | 19:16
3
29
אחרי הסרט עצרו בג'ויה בסינמטק - שף חדש, תפריט חדש, ומנות מצויינות.
לצפיה ב-'תודה, טוב לדעת שיש מקום טוב לשבת בו בסמוך, לפני או אחרי'
תודה, טוב לדעת שיש מקום טוב לשבת בו בסמוך, לפני או אחרי
05/07/2015 | 09:25
6
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
05/07/2015 | 19:39
5
נכנס לרשימת המקומות לאכול בהם באייקון הבא
לצפיה ב-'בשמחה :)'
בשמחה :)
06/07/2015 | 09:42
3
לצפיה ב-'נוסעים ללונדון? אוכל בעמידה (בתאבון)'
נוסעים ללונדון? אוכל בעמידה (בתאבון)
02/07/2015 | 14:37
7
202
את מתחם "דינרמה" (ראו מפה בהמשך), קשה לפספס בשל המוזיקה שבוקעת ממנו ובגלל ההמון היפה הנוהר אליו. בחניון קרוואנים ומשאיות לשעבר הוקם מתחם בן שתי קומות, ובו למעלה מעשרה דוכני אוכל וגם שני ברים. במרכז הרחבה ובחלק העליון מוצבים ספסלים ושולחנות עבור מי שרוצה להשתקע במקום ולא רק לנשנש ולהמשיך. אין דרך אחרת להגדיר את החוויה של תייר מזדמן אחרת מאשר תסכול. הכל נראה מדהים ומריח נפלא, והברירה הכפויה לנסות רק חלק פשוט קשה למדי.
קוקטייל "ביג קאהונה" ב"דינרמה"
מתחם "דינרמה"
ויתרנו בצער על עופיונים בגריל רוטיסרי, על בוריטוז מקסיקניים מפתים או על המבורגר מבשר ברווז, ופנינו אל דוכן הבאו. אל לחמניית שמרים מאודה (4 ליש"ט), המוכנת במקום בעבודת יד, נכנסו שרימפס מטוגנים בטמפורה (יש גם נתחי חזיר מפורק או גרסה צמחונית של שלל סוגי פטריות) ומעט קימצ'י. זה היה מתאבן חביב וקל, ששילב בצורה נחמדה בין הבצק המאודה והרך ובין הפריכות של השרימפס והירקות הטריים. תפקד לצדו, בצורה מעוררת הערכה, קוקטייל "ביג קאהונה" מבוסס רום, מהדוכן שליד (8 ליש"ט).
פרס גולת הכותרת הקולינריות והוויזואלית של Dinerama הולך בקלילות לוואן קטן ואדום, מודל 57', שבכל שבוע נוסע אל מקום אחר (התעדכנו בטוויטר שלו להיכן). זהו B.O.B's Lobster, שהפך זה מכבר ללהיט מדובר ומצולם היטב. פרוסה עבה של חלת בריוש צהובה מחמאה וקלויה קלות, שבה נמשח מעט מיונז תוצרת עצמית, מארחת בקרבה נתחים מבושלים של לובסטר, שמעליהם נבזקה מעט פפריקה מתוקה וכמה עלי אורגנו. ביס בדבר הזה הוא הרבה דברים – מתוק ומעושן וימי – אבל הוא בעיקר מיוחד. קצת מוזר להרגיש את הבדלי הטמפרטורה בין החלה החמימה ובין חתיכות הלובסטר המצוננות, אבל חיבור הטעמים מפצה על זה. הנקודה החלשה כאן היא המחיר, שגבוה יחסית למנות האחרות בשטח ואף נושק למחירי מנה עיקרית במסעדה בעיר: 14 ליש"ט.........

לצפיה ב-'תערוכה רטרוספקטיבית של הרולינג סטונס - אפריל 2016 גם בלונדון'
תערוכה רטרוספקטיבית של הרולינג סטונס - אפריל 2016 גם בלונדון
02/07/2015 | 14:39
4
60
לצפיה ב-'ב-2016 יפתח גם טרמינל חדש במינכן. טיסות ב-250$ לסקנדינביה'
ב-2016 יפתח גם טרמינל חדש במינכן. טיסות ב-250$ לסקנדינביה
02/07/2015 | 14:51
3
78
טרמינל חדש במינכן ייפתח ב-2016 - קיבולת הנוסעים תגדל ב-11 מיליון
שלוש שנים וחודשיים לאחר שהחלו עבודות הבנייה, שדה התעופה של מינכן הכריז היום (ה) על לוח הזמנים לפתיחת המתקן החדש - אפריל 2016. הוועדה האחראית מטעם שדה התעופה במינכן (FMG) וחברת לופטהנזה מסרו כי התאריך המדויק באפריל יפורסם בתחילת השנה הבאה. בדומה לטרמינל 2, המתקן החדש יופעל במשותף על-ידי FMG ולופטהנזה בחלוקת בעלות של 60% ו-40% בהתאמה. במתקן החדש יהיו 27 מקומות חנייה סמוכים למטוסים, מה שיאפשר לנוסעים לעלות למטוס באופן מיידי ללא צורך בנסיעת אוטובוס עד למטוס.

המתקן גם יגדיל את קיבולת הנוסעים של שדה התעופה של מינכן ל-11 מיליון נוסעים בשנה. "המתקן החדש לוקח את שדה התעופה לממד חדש, הן מבחינה כמותית והן איכותנית," אמר ד"ר מיכאל קרקלו (Dr. Michael Kerkloh), נשיא ומנכ"ל FMG. "כתוצאה מכך, חווית השימוש המצוינת של הנוסעים בשדה התעופה ורמת השירות שאנו מעניקים, אשר לאחרונה זכו לכותרות בעקבות הענקת דירוג כלל-אירופי של חמישה כוכבים לשדה, ימשיכו להוות יתרון תחרותי של מרכז טיסות חשוב זה בבוואריה גם בעתיד.".......

אייר בלטיק מציעה טיסות  לסקנדינביה ב-250$

אייר בלטיק מציעה טיסות לסקנדינביה ווילנה ב-250 דולר

חברת התעופה הלאומית של לטביה – אייר בלטיק הודיעה היום (ד') על קטגוריות חדשות של כרטיסי טיסה לציבור נוסעיה בישראל. זאת לאחר שלפני כשבוע הודיעה חברת אייר בלטיק כי תחליף את חברת אייר ליטואניקה אשר השהתה את טיסותיה בעקבות קשיים כלכליים אליה נקלעה, בנתיבי התעופה.

כרטיס "בסיסי" כדוגמת טיסה מתל אביב לוילנה ולארצות סקנדינביה יעלה החל מ-250 דולר כולל מסים ותיק יד על 8 ק"ג שאליו אפשר להוסיף שירותים לפי הצורך.

כרטיס "פרימיום גמיש" יעלה החל מ-446 דולר, והוא יאפשר שינוי תאריך או ביטול תמורת קנס, כבודה אחת לנוסע, צ'ק אין וביטחון במסלול מהיר בריגה והושבה מראש.

אייר בלטיק טסה ליותר מ-60 יעדים מבסיס הבית שלה בריגה, לטביה, לכל היעדים ביבשת אירופה, סקנדינביה, רוסיה, מדינות חבר העמים, וילנה ולאתרי הנופש שעל חוף הים הבלטי ועוד.....
לצפיה ב-'ולחשוב שלטיול בנורבגיה לפני כשנה שילמנו..'
ולחשוב שלטיול בנורבגיה לפני כשנה שילמנו..
04/07/2015 | 07:55
1
91
מעל 750$ לאוסלו נורבגיה..
והנה השנה..לפני שבועיים הזמנו טיסה להלסינקי פינלנד[ארקיע]במחיר טוב של 405$,וכעת את כותבת שיהיה אפשר לשלם רק 250$ זה נהדר.
סקנדינביה הופכת להיות קרובה אלינו,וזולה יותר

דרך הטרולים,נורבגיה

לצפיה ב-'אם כבר אתה עורך השוואת מחירים -'
אם כבר אתה עורך השוואת מחירים -
04/07/2015 | 08:17
55
טסנו לפני חודשיים לשטוקהולם בטיסה ישירה של Norwegian (חברת לואו קוסט, אאל״ט הם טסים מהארץ גם לקופנהגן) ושילמנו 530 דולר *לזוג*, כולל התוספת למזוודה אחת. נכון שהזמנו המון זמן מראש, אבל כשבדקתי חודש לפני הטיול  עדיין היו מחירים מאוד אטרקטיביים.
לצפיה ב-'באתר של אייר בלטיק יש טיסות ישירות לריגה בלבד'
באתר של אייר בלטיק יש טיסות ישירות לריגה בלבד
04/07/2015 | 09:27
36
הנה מפת המסלולים, תקליקו עם העכבר על תל אביב כמוצא ואיזה יעד אחר שמתחשק לכם
בדקתי טיסות לא ישירות ליעדים כמו שטוקהולם ומצאתי טיסה ב120 אירו לכיוון כשהטיסה דורשת בילוי לילה בריגה (חניית ביניים ארוכה).
אולי חיפוש מדוקדק יותר יגלה עסקאות מעניינות, מה שאני מצאתי כרגע לא מעורר את התיאבון שלי.

ההודעה היחידה בקשר לתל אביב שמצאתי באתר שלהם ונראית לי חשובה:
Important update regarding departures from Tel Aviv airport

15.05.2015.

As of June 1, 2015, only passengers holding valid boarding passes will be allowed to proceed to the security questioning at Tel Aviv airport before being granted access to the check-in zone.
Please make sure to check-in online before going to the airport and print out your boarding pass.
If you are unable to present a valid boarding pass at the airport, you will be denied boarding.

We apologize for the inconvenience caused.

לצפיה ב-'נפתחה חקירה על תאום מחירים של חברות תעופה בארה"ב'
נפתחה חקירה על תאום מחירים של חברות תעופה בארה"ב
02/07/2015 | 20:56
55
לצפיה ב-'עוד חדשות טובות ראיינאייר תתחיל לטוס ארצה, קפריסין על הקו'
עוד חדשות טובות ראיינאייר תתחיל לטוס ארצה, קפריסין על הקו
04/07/2015 | 13:51
44
חברת התעופה ריינאייר צפויה להודיע באמצע השבוע הבא (ג') רשמית על כניסתה לישראל. חברת הלואו קוסט תפעיל בשלב ראשון קו טיסות מאירופה לאילת בחורף 2016. ל-TheMarker נודע, כי בנוסף מבקשת החברה לבצע טיסות לנתב"ג ככל הנראה מקפריסין.

עפ"י התוכנית החברה תפעיל שש טיסות בשבוע לנמל התעופה עובדה במשך 20 שבועות מיעדים במזרח אירופה כמו בודפשט, קרקוב וקובנה.

משרד התיירות מעודד את ביצוע הטיסות יסבסד ב-45 יורו כל נוסע של חברת רינאייר. התאחדות המלונות באילת צפויה אף היא לסייע במימון של 15 יורו לכל נוסע.

השתתפות משרד התיירות בהוצאות, היא חלק מהמדיניות לתמרץ כספית חברות תעופה וסיטונאי תיירות להפעיל טיסות ישירות לאילת. לצורך כך הקצה המשרד הממשלתי תקציב של 15 מיליון שקל. צורת עידוד זו שונה מהדרך בה נקט משרד התיירות מול מפעילי טיסות השכר לאילת. אז נהג המשרד הממשלתי לשאת בהוצאה על כל מושב במטוס שלא נמכר, אם התפוסה בו עמדה מתחת ל-80%.     

קו טיסות ישיר חדש בין חיפה לקפריסין ייחנך בשבוע הבא
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שלח במייל
בשורה לתושבי הצפון: קו תעופה בינלאומי ישיר חדש בין חיפה לקפריסין, ייחנך לראשונה בשבוע הבא.

חברת התעופה הקפריסאית החדשה Tus Airways תחל להפעיל טיסות בקווים בין לרנקה לחיפה וממנה ובין פאפוס לחיפה וממנה.

הטיסות בקו מפאפוס לחיפה תחלנה ב-7 ליולי ותתבצענה פעמיים בשבוע ואילו הטיסות בקו מלרנקה לחיפה תחלנה ב-15 ליולי ותתבצענה שש פעמים בשבוע.

הטיסות יתקיימו במטוס מדגם סאאב B340 המכיל 34 מושבים.

לא נמסרו פרטים לגבי גובה מחיר כרטיסי הטיסה.

אירופלוט: מיכאל רותם, מנהל השיווק והמכירות של חברת אירופלוט בישראל, אמר כי "החברה מפעילה מדי יום שתי טיסות ישירות מתל-אביב למוסקבה ומשם למגוון יעדי המשך ברחבי העולם, כל זאת במחירים תחרותיים ובמטוסים חדשים מסוג בואינג 777 ואירבוס 330 . אירופלוט מפעילה בנוסף טיסה יומית לסנט פטרסבורג ושלוש טיסות שבועיות לרוסטוב"

כל החדשות מהדה מרקר

לצפיה ב-'שאלות: הזמנה באקספדיה, המרת כסף'
שאלות: הזמנה באקספדיה, המרת כסף
02/07/2015 | 13:01
2
73
שלום רב

לפני חודש וחצי הזמנתי כרטיס טיסה באקספדיה. קיבלתי אישור, כרטיס אלקטרוני ואפילו ביררתי בחברה שההזמנה נקלטה. מה שמוזר זה שעוד לא ראיתי חיוב בכרטיס אשראי. זה יכול להיות? האם יש אפשרות שיבקשו ממני לשלם בשדה התעופה?

המרת כסף: יש לי פאונדים מנסיעה קודמת. אני צריך עכשיו אירו. איפה כדאי להמיר: בארץ, או באנגליה או בספרד? זה בכלל משנה?

תודה
לצפיה ב-'לגבי השאלה השנייה'
לגבי השאלה השנייה
02/07/2015 | 13:19
60
אם ב"כדאי" הכוונה להכי זול,  אז צריך פשוט להשוות שערים. חפש בגוגל אתרים של חלפנים.
הדעת נותנת, שלא כדאי בארץ כי למעשה זו תהיה החלפה כפולה, אבל זה לא בהכרח נכון כי ייתכן והמרווחים בארץ יותר נמוכים.  לא יודע על הארצות שהזכרת
אבל בארה"ב, למשל, החלפנות יקרה.

מעבר לעיניין המחיר, שסביר שגם לא יהיו בו הבדלים משמעותיים בערכים מוחלטים, אז הכי כדאי בארץ.
אתה נוחת עם אירו בכיס ולא צריך להתחיל לחפש דוכן חלפנים. קח בחשבון, שבדרך כלל, החלפנים שנמצאים בשדות התעופה יקרים יותר ממה שיש בערים עצמן.
לצפיה ב-'לגבי שאלת חיוב החשבון'
לגבי שאלת חיוב החשבון
02/07/2015 | 14:28
142
עשיתי חיפוש קל בנושא. מסתבר שהיו כמה תלונות רציניות נגד אקספדיה בענין חיובים, אבל הצוות של הגארדיאן אמר שאם מתוך מיליוני עסקאות קורה שכמה עסקאות נדפקות, זה סביר. אקספדיה גם טרחה להתנצל ולפצות נוסעים. אצלך זה לא המקרה הזה

לדעתי חכה בסבלנות. החיוב עוד יופיע. אם אומרים לך שיש מקומות והטיסות אושרו, סביר להניח שמשהו קרה בחשבונאות הפנימית של אקספדיה והחיוב יתגלה לבסוף בחשבונך.

כאמור, לדעתי העסקה שלך בסדר אבל ליתר בטחון הנה עוד אתר שדרכו ניתן להתלונן

לצפיה ב-'SIM PRE PAID בגרמניה'
SIM PRE PAID בגרמניה
02/07/2015 | 11:50
11
78
יש לי כזה של T_MOBILE לDATA שעדיין תקף עם תוקף לעוד שבועיים.
מותר למסור אותו למישהו אחר?
לא אצליח לקרוא ולהבין את המסמכים המצורפים אליו.
לצפיה ב-'אפשר למסור למישהו אחר. בעבר הצעתי כזה לצרפת.'
אפשר למסור למישהו אחר. בעבר הצעתי כזה לצרפת.
02/07/2015 | 11:53
10
70
איש לא ביקש.
לצפיה ב-'האם זה חוקי?'
האם זה חוקי?
02/07/2015 | 13:38
9
58
כי כשמילאתי שם חתימה בניירת ביקשו דרכון.
לצפיה ב-'אני יודע שאנשים עושים את זה ומעולם לא עלתה שאלת החוקיות.'
אני יודע שאנשים עושים את זה ומעולם לא עלתה שאלת החוקיות.
02/07/2015 | 13:44
19
לצפיה ב-'זה במסגרת המאבק בטרור'
זה במסגרת המאבק בטרור
02/07/2015 | 18:35
7
57
לפני כשלוש שנים הוחל נושא הזיהוי לכל מי שקונה סים, כך שאין כרטיסי סים ללא בעלים (לא מדוייק)
לי יש טלפון מקומי מעל 20 שנה ולפני 3 שנים התברר לי שזה החוק , החדש, והזדהיתי בדרכון וקיבלתי אישור על כת בכתב (זו פעולה חד פעמים לכרטיס).
את המסמכים כדאי מאוד לשמור, גם אם תוקף הסים נגמר.

מתי האמירה לא נכונה ? 
ישנם מבצעים בעיקר של וודאפון, שאתה יכול לקבל מסוכן הנסיעות סים שתוקפו רק שבוע, חינם אין כסף. שם אין הזדהות, כיוון שהגדרת הזמן מוגבלת.

לצפיה ב-'מעולם לא בקשו ממני להזדהות בקניית סים מקומי'
מעולם לא בקשו ממני להזדהות בקניית סים מקומי
02/07/2015 | 19:03
6
62
על מה בדיוק אתם מדברים?
לצפיה ב-'יש כאלו שלא מפעילים את מכוון הכיוון ברכב בפניה.....'
יש כאלו שלא מפעילים את מכוון הכיוון ברכב בפניה.....
02/07/2015 | 19:54
21
לצפיה ב-'איפה?'
איפה?
02/07/2015 | 19:55
3
16
לצפיה ב-'וינקר'
וינקר
03/07/2015 | 00:58
2
11
לצפיה ב-'היית שם?'
היית שם?
03/07/2015 | 07:56
1
8
לצפיה ב-'כן לפני שבוע'
כן לפני שבוע
03/07/2015 | 14:30
33
וטעיתי שכתבתי לך וינקר. חשבתי שלא הבנת
היה ממצא ומעניין כיסיתי 80% ממה שתיכננתי לראות ולסייר.
לצפיה ב-'יש ויש'
יש ויש
03/07/2015 | 14:06
29
בגרמניה ביקשו להציג תעודה (נדמה לי שהראיתי רישיון נהיגה ולא דרכון). באנגליה לא.

לצפיה ב-'החזרת רכב שכור בפרנקפורט. הרכב מוחזר כיום וחצי'
החזרת רכב שכור בפרנקפורט. הרכב מוחזר כיום וחצי
02/07/2015 | 10:11
3
82
לפני הטיסה בחזרה לארץ. היכן עדיף להחזיר רכב של יורופקאר בעיר פרנקפורט? באיזו תחנה בדיוק בעיר?
לצפיה ב-'כמה אופציות והיכן הן? כלומר איפה יש תחנות של חברת ההשכרה?'
כמה אופציות והיכן הן? כלומר איפה יש תחנות של חברת ההשכרה?
02/07/2015 | 11:11
1
45
אם אתה לן במלון בפרנקפורט אתה יכול גם לבקש שיבואו לקחת את הרכב (כמדומני שתמורת תשלום פעוט אבל זה כדאי).
הכי פשוט להחזיר בשדה לדעתי, זה פחות להסתבך אבל אם אתה רוצה לחסוך את דמי ההחזרה בשדה, אז תבדוק איפה התחנות

כי מאיפה שלא תחזיר תצטרך להגיע חזרה למלון או למרכז העיר.
לצפיה ב-'עוד לפני כל טיול,אני מברר בעת ההשכרה בארץ..'
עוד לפני כל טיול,אני מברר בעת ההשכרה בארץ..
02/07/2015 | 13:57
36
את כתובת תחנת השירות להחזרת הרכב בעיר שתהיה אפילו סמוכה למלון בעיר,בסיום כל טיול נהיגה אני נשאר בעיר ימים מס'.[לקיחת הרכב תמיד בשדה התעופה בתחילתו של טיול]
כיום אין זו בעייה כלל,כי אתה מונהג לכתובת עם מכשיר הניווט במדוייק.
את ההחזרה אתה תמיד עושה אחרי שבאת למלון,והורדת את המזוודות.
מבירור מוקדם אני מחפש את הסוכנות הסמוכה למלון,אם זה אפשרי..
לצפיה ב-'בתחנה שהכי קל להגיע ממנה אל המלון שלך בלי רכב שכור'
בתחנה שהכי קל להגיע ממנה אל המלון שלך בלי רכב שכור
02/07/2015 | 15:21
128
ואולי שווה לך להשקיע כמה אירו ושיקחו ממך את הרכב במלון, השאלה אם יתנו לך טופס החזרה מסודר.
לצפיה ב-'פראג איירפורט טרנספר'
פראג איירפורט טרנספר
01/07/2015 | 21:59
82
מישהו מכיר את הסיור חינם שהם מציעים?

לצפיה ב-'חלק קטנטן מהחוויות האחרונות'
חלק קטנטן מהחוויות האחרונות
01/07/2015 | 20:58
87
צילמתי המון והרוב יצא מוצלח.

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
רוצים חופשה מפנקת?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה