לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'דחוף - לאן מומלץ לנסוע לסוף שבוע זוגי מחר?'
דחוף - לאן מומלץ לנסוע לסוף שבוע זוגי מחר?
06/05/2015 | 18:11
9
84
לצפיה ב-'ניו זילנד'
ניו זילנד
06/05/2015 | 18:20
26
לצפיה ב-'קפריסין'
קפריסין
06/05/2015 | 19:42
4
84
לרנקה.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה ההתלהבות שלך מלרנקה דודי..'
לא הבנתי מה ההתלהבות שלך מלרנקה דודי..
06/05/2015 | 20:27
3
94
קפריסין אי חמוד, יש בו חופים יפים ( אבל עדיין לא העונה), הרי הטרודוס יפים באופן מידתי.......אבל לרנקה היא עיר אפורה ומשעממת...אפילו חוף הים לא משהו.
לצפיה ב-'הכל נכון'
הכל נכון
06/05/2015 | 20:34
85
ועדיין מתלהב.
לצפיה ב-'לפני המון שנים טיילנו בקפריסין'
לפני המון שנים טיילנו בקפריסין
06/05/2015 | 21:51
1
82
עם ג'יפ בהרים - והילדים אמרו: "אבא, אפשר לעצור ולקנות פיתה דרוזית?".....
אמיתי
לצפיה ב-'זה בסדר, פעם הילדים שלי'
זה בסדר, פעם הילדים שלי
06/05/2015 | 22:06
87
ביקשו בניו יורק פלאפל..... ממש ליד באבא גאמפ.
לצפיה ב-'מבין אילו אפשרויות? כלומר, לאן יש מחר מקום בטיסות?'
מבין אילו אפשרויות? כלומר, לאן יש מחר מקום בטיסות?
06/05/2015 | 19:47
28
לצפיה ב-'כל עיר גדולה תהיה אופציה טובה'
כל עיר גדולה תהיה אופציה טובה
07/05/2015 | 06:39
15
לצפיה ב-'לבולוניה או לוורונה או לוונציה'
לבולוניה או לוורונה או לוונציה
07/05/2015 | 10:15
14
לצפיה ב-'תכנון טיול לניו יורק , מאמי וקנקון...'
תכנון טיול לניו יורק , מאמי וקנקון...
06/05/2015 | 10:41
6
119
אולי מישה ו יוכל לעזור לי או לפהנות אותי למי שכן יוכל לסייע לי לתכנן טיול של 3 שבועות בארצות הברית
התכנון הוא כמה ימים בניו יורק בהגעה.
משם טיסה לקנקון ל 3-4 ימים
משם טיסה למיאמי 3-4 ימים
הפלגה קצרה לבהמס נסאו 1-2 ימים
חזרה לניו יורק 3-4 ימים

נשמע הגיוני? ארוך מידי? עמוס מידי?
כל סיוע כמובן גם בתשלום יתקבל בברכה
תודה, איציק

לצפיה ב-'נשמע הגיוני'
נשמע הגיוני
06/05/2015 | 18:48
80
החיוב על סיוע זה יינתן בתרומה של 100 ש"ח לזכות אלו"ט
לצפיה ב-'תגמרו את עצמכם עם הג׳ט לג.'
תגמרו את עצמכם עם הג׳ט לג.
06/05/2015 | 23:01
4
87
החוף המזרחי וקנקון באיזורי זמן שונים לכיוון אחד. בהאמס אזור זמן אחר לכיוון השני.
עדיף מיאמי בהאמס ואז קנקון או ישר לקנקון ופשוט יותר זמן בניו יורק בסוף או כל וריאציה אחרת.
כל זאת מתוך ההנחה שמבחינתי זה יותר מדי יעדי בטן גב עם מרחקים גדולים בינהם שלא לצורך. קחו שבועיים בבהאמס ואחד בניו יורק או בקנקון וניו יורק. עזבו אתכם ממיאמי, מקום משעמם ויקר מלא באנשים מפוקפקים.
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש כאן ג'ט לג'
לא נראה לי שיש כאן ג'ט לג
07/05/2015 | 08:06
3
70
זמן הטיסה בין ניו יורק לקנקון הוא כשלש וחצי שעות. לערך כמו הטיסה מישראל לפאריס. בטיסה לפאריס אין ג'ט לג. יתרה מזאת - הפרש קו האורך בין ניו יורק לקנקון הוא כעשר מעלות. ההפרש בין תל אביב לפאריס הוא פי 3 מזה. הגורם העיקרי לג'ט לג הוא חציית קווי אורך על פני פרק זמן קצר. בטיסה מצפון לדרום (או להיפך) אין ג'ט לג. לדוגמה, טיסה ישירה מפרנקפורט ליוהנסבורג לא תגרום לשום ג'ט לג על אף אורכה.
לצפיה ב-'כשחוצים את קו המשווה הג'ט לג מתאפס.'
כשחוצים את קו המשווה הג'ט לג מתאפס.
07/05/2015 | 19:33
37
סתאם..
לצפיה ב-'הג׳ט לג הוא קודם כל מחציית האטלנטי.'
הג׳ט לג הוא קודם כל מחציית האטלנטי.
08/05/2015 | 03:49
1
31
ואז כל המסביב זה בונוס. לאדם ממוצע לוקח 3 או 4 ימים להתאפס. קנקון שעתיים הפרש לצד אחד והבהאמס לצד השני. אני עומד על דעתי שהמסלול לא יהיה כיפי.
לצפיה ב-'אין לי כלל ויכוח'
אין לי כלל ויכוח
08/05/2015 | 07:05
31
אם אתה חושב שזה לא יהיה כייפי. זו דעה לגיטימית. יש כאלה שלא אוהבים את לונדון וכאלה שלא אוהבים את הודו. אין לזה דבר וחצי דבר עם ג'טלג.
לצפיה ב-'סיפור מסע - טיול בארגנטינה צ'ילה פברואר 2015 - חלק ב''
סיפור מסע - טיול בארגנטינה צ'ילה פברואר 2015 - חלק ב'
06/05/2015 | 10:15
2
83
טיול שעשיתי בפברואר 2015 לדרום אמריקה.
להלן החלק השני שעיקרו הקראטרה אוסטרל, פיץ' רוי, הקרחון המתנפץ ואושוויה
תהנו
פירוט המסלול וסיפורים נוספים כולל תמונות ומפות ניתן לקרוא בבלוג הטיולים שלי
לצפיה ב-'נהניתי מאוד, דומה למה שאני עשיתי (אבל בשני סבבים)'
נהניתי מאוד, דומה למה שאני עשיתי (אבל בשני סבבים)
07/05/2015 | 11:15
1
38
הייתי כחודש בדרום ארגנטינה מברילוצ'ה ועד אושוויה, כולל הפיץ רוי והפריטו מורנו, היה מופלא. לאחר שנה שילבתי את פרו עם צפון ארגנטינה כולל, כמובן האיגואסו. לגבי בואנוס איירס, חבל להתייחס לעיר הזו כנקודת יציאה בלבד. מדובר בעיר מדהימה ששווה להקדיש לה כמה ימים . אנחנו עברנו אותה ברגל כמעט מקצה לקצה ולחלקים אחרים נסענו באוטובוס המקומי. יש לבואנוס טיילת יפה מאוד לאורך הנה  ושכונות , כל אחד בסטייל אחר לגמרי. סביר להניח שאחזור לשם שוב.
לצפיה ב-'תודה, אכן אזור מדהים'
תודה, אכן אזור מדהים
08/05/2015 | 10:00
19
אין לי דבר כנגד בואנוס איירס, טיילנו בה שני חצאי ימים והיה בסדר- לטעמי יש ערים יפות ומדהימות ממנה קרוב יותר לישראל. אני חובב יותר טיולי טבע מאשר טיולי ערים בטח במדינות מדהימות ביופיין כארגנטינה וצ'ילה. לטעמי במסגרת ערי החובה בואנוס אינה נמצאת. ולדעתי האישית חבל ל"בזבז" עליה זמן במידה וזמנך, כמו שלנו היה, מוגבל. אבל כמובן שכל אדם והעדפותיו.
שמח שאהבת את הטיול והעיר.
המשך טיולים מהנים.

לצפיה ב-'אז נסגרנו על אי יווני! השאלה היא איזה מהם'
אז נסגרנו על אי יווני! השאלה היא איזה מהם
06/05/2015 | 10:04
26
216
מזכירה לכם (:
זוג צעיר, הורים לתינוק, שרוצים לחגוג שנתיים של נישואים ע"י בריחה קלה מהשגרה של 4 ימים למקום עם אווירת חופשה, נוף חלומי, אוכל טוב, מקומות יפים לטייל בהם בקלילות, ועם ניידות קלה ממקום למקום, והמון שקט (משפחות עם ילדים צווחנים, מיליון תיירים ואוירה המונית פחות תתאים).
ההתלבטות היא בין מספר איי יוון - סנטוריני, קרפטוס (שנדמה לי ששמעתי שכמות התיירים עליו מוגבלת בכל תקופה), זקינטוס וכו (אם יש עוד אופציות- מעולה ). המועד הוא מאי עד אמצע יוני (גם מהסיבה של הרצון בשקט לפני עונת התיירות ).

הדגש הוא אוירה זוגית , רומנטית , מיוחדת ושקטה ונופים יפים, ולא של משפחות וילדים (זה מה שתמיד הרתיע אותי באיי יוון) .
אגב, אם יש אי שמתאים ל4 ימים שהוא לא ביוון (למשל סרדיניה) ומתאים לדרישות, זו גם אפשרות. 
המון תודה! (:
לימור

לצפיה ב-'שתי נקודות:'
שתי נקודות:
06/05/2015 | 10:09
10
179
א. לכל מקום שתטוסו בדיל, המלון יהיה מלא במשפחות ישראליות.
ב. למי שנוסע עם פעוטות חשוב לבדוק את השירות הרפואי באותו מקום. (בכרתים למשל יש בי"ח ליד כל עיר, באיזור הכפריים מרכזים רפואיים שהם מעין בתי חולים קטנים, ליד עיר הבירה יש שני בתי חולים.

יש המון מקומות מתאימים לאו דוקא במרכזי התיירות, ואת הרומנטיקה יוצר הזוג באוירה מתאימה (למשל צימר כפרי או מלון קטן קצת מרוחק מהעיר)
לצפיה ב-'תודה על תגובתך! אנחנו נוסעים בלי התינוק'
תודה על תגובתך! אנחנו נוסעים בלי התינוק
06/05/2015 | 10:23
3
134
ואנחנו לא נעולים על דיל. בנוסף, כפי שאמרת, יש מלונות ואיזורים שהם יותר זוגיים ושקטים, שגם לגביהם אשמח להמלצה. 
מניחה שיש השפעה גם לתקופה בשנה שנוסעים בה. למשל , תקופת החופש הגדול- היא התקופה הכי עמוסה במשפחות , למיטב ידיעתי
לצפיה ב-'יש היום יותר ויותר מלונות "לא למשפחות"'
יש היום יותר ויותר מלונות "לא למשפחות"
06/05/2015 | 11:38
127
ברור שהם באיזורי תיירות אבל הם שקטים, אבל אם לא חשוב לכם להיות קרוב למרכז תיירותי, ישנו למשל הכפר המשוחזר "אנאגרון" שנמצא בעמק מוקף מדרונות הרים מיוערים, אמנם יש שם משפחות אבל מכיוון שהמקום של גרמנים, הוא שקט מאוד (ישראלים כבר ביקרו בו ונהנו). להגיע אליו צריך לברר אם יש שאטל משדה התעופה, אחרת צריך לנסוע באוטובוס. בכפר שמעל "אקסוס" יש עתיקות של מרחצאות אפרודיטה, ישנו ידידי ג'ורג' אמן עץ מדהים, ישנה מסעדה מצויינת שיש בה ערב פולקלור כל מוצ"ש.
אפשר לטייל ביער ברגל, באופנים או על גבי חמורים.

יש כאלו כל מיני סוגים ומינים ועד צימרים בכפרים, למשל, 6 צימרים עם בריכות בכפר "פנדמודי" שהוא כפר עתיק בלי שום סממן תיירותי. במרכזו יש קפניו ישן ומכולת קטנה. אפשר להזמין מונית לנסוע לעיר הבירה (כ-10 דקות נסיעה) לטייל בעיר, בשוק, לאכול לוקומאדס, לבקר במדרחוב ולשוחח עם קוסטאס פאפאדופולוס - היהודי האחרון שהוא יליד כרתים שנותר באי.
וכו.

לצפיה ב-'אז את התקופה את יודעת...'
אז את התקופה את יודעת...
06/05/2015 | 13:09
1
95
בדיל לא כדאי לך אם את לא רוצה להתקל במשפחות, או לחילופין באוירה של מלונות באילת...מה שאת מכנה איי יוון , זה מושג שהבנתי שאצל  חלק מהישראלים,  כולל בדרך כלל את כרתים ורודוס...אבל ליוון יש מבחר הרבה יותר גדול מאלה.
מה שנותר לך זה לבדוק לאן יש טיסה בתקופה הזאת,  להתמקד באותו היעד, לחרוש את אתרי האינטרנט ולחפש מלון שמתאים לכם, או אפילו דירת נופש...
אני יכולה להמליץ על קורפו, קפלוניה, ובכלל על כל האיים האיוניים, זקינטוס בחלק הדרומי שלו, עמוס במלונות נופש, משפחות והרבה רעש ובלאגן ....עוד אפשרות מצויינת היא לטוס לאתונה, שלשם יש טיסות כל הזמן, יותר מפעם ביום, לעבור לאי אגינה במעבורת ולהתמקם שם...אחלה אי
לצפיה ב-'ואם אגינה'
ואם אגינה
06/05/2015 | 13:46
76
אני ממליץ לא להשתכן בעיר הראשית, אגינה, אלא דווקא בעיירה אליה מגיעה המעבורת - איה מרינה. יותר קטנה, יותר נעימה, עם חוף חולי נעים ומספר מסעדות ברחוב הראשי הלא עמוס. ניתן לקפוץ לעיר אגינה בטיול יום באמצעות אוטובוס.
לצפיה ב-'למה אתה שולח אותם לבית חולים? לא ממש הבנתי?'
למה אתה שולח אותם לבית חולים? לא ממש הבנתי?
06/05/2015 | 19:51
5
34
לצפיה ב-'מי שלח ? אל תכתוב סתם דברים'
מי שלח ? אל תכתוב סתם דברים
06/05/2015 | 21:45
4
89
פעוטות נוטים לעיתים לפתח בעיות שלא צפית אותם, ונסיעה למקום שאין בו שירות רפואי נאות, הוא סיכון מראש של הפעוט.
כעת הבנת ?
לצפיה ב-'וכרתים '
וכרתים
06/05/2015 | 22:44
3
79
זה שירות רפואי נאות?
הצחקת את הראקלידס.
לצפיה ב-'לא יודע לגבי כרתים'
לא יודע לגבי כרתים
07/05/2015 | 10:03
2
58
ברודוס היינו צריכים להגיע עם ילדה לבית חולים, והיה בסדר גמור, עם הרבה הרבה פחות תור מהמיון בארץ
לצפיה ב-'אם אני כתבתי, סימן שאני יודע.....'
אם אני כתבתי, סימן שאני יודע.....
07/05/2015 | 12:19
1
52
כמו כן, המיון הוא בחינם אלא אם צריך בדיקות (בדיקות דם, רנטגן וכו) יש תשלום גלובאלי של 13 יורו.  ורק אם המצב מגיע לכדי אישפוז, רק אז מפעילים את הביטוח.
לצפיה ב-'על מנת לדעת צריך להבין'
על מנת לדעת צריך להבין
07/05/2015 | 15:13
50
וקנה המידה להשוואה הוא בהחלט לא לישראל.
לצפיה ב-'בידקו את קורפו'
בידקו את קורפו
06/05/2015 | 11:21
82
אחותי נסעה לשם עם המשפחה בקיץ שעבר.
מסתבר ששם עדיין יחסית רגוע לעומת מקומות אחרים ביוון שמתוירים לעייפה ע"י משפחות.

וכן, סרדיניה זה יופי של יעד.

לצפיה ב-'סנטוריני נשמע מושלם עבור הדרישות שלכם,'
סנטוריני נשמע מושלם עבור הדרישות שלכם,
06/05/2015 | 11:24
309
היינו אמנם לפני כמה שנים, אבל לטעמי זה אי מושלם להרכב זוגי. מה גם שיחסית לאיים אחרים יש בו מעט מאוד משפחות וילדים, מכיוון שאין בו אטרקציות לגילאים צעירים, וגם קשה מאוד להתנייד בו עם עגלה (המוני מדרגות ורחובות קשים לתמרון). כמובן שיש פה ושם ילדים אבל אני זוכרת שהתרשמנו שממש מעט. יש שם המון זוגות בירח דבש וגם זוגות שמגיעים לשם להתחתן.
האי יפהפה, האוכל טעים ותכלס ממש בא לי לחזור :)
כיף לטייל, להסתובב ולנוח. אין המון "מה לעשות" והאי עצמו ממש קטנטן. אבל מהמם.

לצפיה ב-'אפשרי בקפריסין? מה דעתך?'
אפשרי בקפריסין? מה דעתך?
06/05/2015 | 19:54
62
בלרנקה יש גם חופים יפים ואפשר לנסוע לאייה נאפה עכשיו שעדיין התירות לא בשיא.
לצפיה ב-'אם לא רוצים מלונות עם אגדודודו בבריכה לא הולכים עם העדר'
אם לא רוצים מלונות עם אגדודודו בבריכה לא הולכים עם העדר
07/05/2015 | 13:04
10
75
למשל אפשר לטוס ליוון או קרואטיה למקומות עם נוף חלומי, אוכל טוב, חוף ים ושקט ולא ל"דיל איי יוון" עם משפחות שאוהבות סגנון חופשה אחר.
כשרוצים ארוחה רומנטית לא הולכים למסעדת פועלים בתחנה המרכזית.
לצפיה ב-'מה יש לך נגד'
מה יש לך נגד
07/05/2015 | 15:17
2
66
פועלים?אולי קנה המידה שלהם לרומנטיקה פשוט שונה?
לצפיה ב-'מה אכפת לך? אותי למשל לא מעניין מה יש לך נגדי'
מה אכפת לך? אותי למשל לא מעניין מה יש לך נגדי
07/05/2015 | 15:37
1
61
אגב אם מישהו ממליץ על ספר כריכה קשה ולא על ספר כיס אין להסיק מכך שהוא לא אוהב כיסים.
בדיוק כמו שאם מישהו לא ממליץ על בנק הפועלים או מסעדת פועלים לא ניתן להסיק מכך שהוא מתנגד לפועלים. עניין פעוט של לוגיקה פשוטה.
אל תענה מייד, תאמין לי שזה לוגי, אם תחשוב שבוע אני בטוח שתבין. יש לי ביטחון מלא ביכולת שלך.
לצפיה ב-'נגדך?אתה מכפיש את מעמד הצווארון הכחול'
נגדך?אתה מכפיש את מעמד הצווארון הכחול
07/05/2015 | 15:51
49
ולפי הלוגיקה הרי שאם אני מתריע על דיעה גזענית שהבעת,
אין זה אומר שאני נגדך.קח שבועיים לחשוב,אולי תבין.
לצפיה ב-'תודה לכולם! תגובות'
תודה לכולם! תגובות
07/05/2015 | 20:46
6
55
לא כתבתי באף חלק בהודעותיי שאנחנו מחפשים "דיל", אלא מנסים למצוא מיקום שיתאים לציפיותינו. (לא פוסלת דילים, כי אני מבררת תמיד בטריפ אדוויזור אודות המלון וחוקרת אודות האיזור רבות בטרם סוגרת את הדיל. וכמו כן, יש לא מעט אנשים שנסעו לאיי יוון למלונות יותר "זוגיים" והיו מאוד מאוד מרוצים)- אבל כמובן שדילים זה לא מן ההכרח. 
סנטוריני נשמע מצויין (האם יש שם "אטרקציות" מעבר לחופי ים?), וכמו כן- גם קרואטיה וסרדיניה. אבל סרדיניה מאוד יקרה, וקרואטיה- מאוד רוצה לבקר בה, אך הניידות דורשת נסיעות ארוכות במכונית למיטב הבנתי, ובעלי פחות אוהב לנהוג בחו"ל, בייחוד שכרגע אנו זקוקים לחופשה נינוחה ורגועה יותר.

כמו כן, לאחר שחיפשתי טיסות לסנטוריני במספר אתרים- התקשיתי מעט למצוא טיסות ישירות לשם. יש אפשרות לכאלה? או שחייבים לעצור בדרך באתונה או בערים אחרות? 
אשמח להמלצות ותובנות נוספות! תודה (:

לצפיה ב-'בלד (סלובניה) - מלון גרנד הוטל טופליצה, הקישור בפנים'
בלד (סלובניה) - מלון גרנד הוטל טופליצה, הקישור בפנים
07/05/2015 | 21:06
4
144
לצפיה ב-'האי שבלב אגם בלד הוא יווני? '
האי שבלב אגם בלד הוא יווני?
07/05/2015 | 21:13
3
12
לצפיה ב-'יווני... שמווני... מה שנתתי לה מתאים בדיוק למה שהיא מחפשת'
יווני... שמווני... מה שנתתי לה מתאים בדיוק למה שהיא מחפשת
07/05/2015 | 21:16
2
16
לצפיה ב-'ביקשה אי יווני. וזה מלון לאחרי זכייה גדולה בפיס, לא?'
ביקשה אי יווני. וזה מלון לאחרי זכייה גדולה בפיס, לא?
07/05/2015 | 21:29
1
14
לצפיה ב-'ביקשה אי יווני, קיבלה משהו יותר טוב... '
ביקשה אי יווני, קיבלה משהו יותר טוב...
07/05/2015 | 21:37
37
המלון לא נורא יקר, ויש לי גם יסוד סביר להניח שפנייה ישירה למלון עשויה לפעמים להניב הצעה משופרת בהשוואה לבוקינג.קום.
לצפיה ב-'בשנים האחרונות אי יווני כמעט בהכרח היה דיל'
בשנים האחרונות אי יווני כמעט בהכרח היה דיל
09/05/2015 | 22:56
157
רובן המכריע של הטיסות הישירות לאיים (למעט אולי כמה לכרתים) הן טיסות צ'ארטר בהן הסיטונאים/סוכנים מתמחרים אותן עם מלון, טיסה ללא מלון מתומחרת מאוד גבוה, כמעט כמו מחיר כל הדיל.
לכן גם אם לא ביקשת דיל להערכתי זה כנראה מה שתקבלי.

משפחות ישראליות רבות שאוהבות מלונות הכל כלול למטיבי לסת מאז הרעת היחסים עם טורקיה החליטו לטוס ל"איי יוון" כי משום מה יוון וטורקיה נראות להם דומות. אגב רבים חוזרים מאוכזבים כי כמובן שאין דמיון.

מכיוון שבדילים מספר המלונות מצומצם כנראה שאם תרצו "איי יוון" תזכו לבלות עם משפחות שאוהבות צורת בילוי שונה מזה שאתם מחפשים.

אבל יכול להיות שאני טועה, תבדקו עם אותם אנשים שאתם מכירים שאוהבים חופשה בסגנון שאתם מציינים וחזרו מרוצים ואולי יש להם מידע אחר מזה שיש לי.
לצפיה ב-'מה עם קורפו ?????'
מה עם קורפו ?????
07/05/2015 | 21:02
13
לצפיה ב-'שאלת לונדון- תחבורה'
שאלת לונדון- תחבורה
06/05/2015 | 09:19
4
112
אנחנו נוסעים לחמישה ימים ללונדון.
2 מבוגרים שתי בנות 10

יצאתי מבולבלת מכל המידע שיש ברשת.

אני מבינה שילדות עד גיל 11 לא צרכות כרטיס לתחבורה ציבורית אם מלוות במבוגר שכן שילם.
מצד שני יש את הכרטיס הכללי שנותן הטבה של 1+1 באתרים.
ממידע שמצאתי עולה כ 30 פאונד
ראיתי גם שילדים מגיל 11 משלמים חצי מחיר על תחבורה ציבורית.

השאלה.. האם אפשר לקנות להן כרטיס שבועי עם הטבת 1+1 בחצי מחיר (כלומר כ 15 פאונד)?

אשמח ואודה לעזרה ומידע והכוונה ונסיון אישי של מי שהיה בזמן האחרון
לצפיה ב-'כיוון ש(בינתיים) לא קיבלת תשובות מניסיון אישי -'
כיוון ש(בינתיים) לא קיבלת תשובות מניסיון אישי -
07/05/2015 | 07:42
2
72
נראה לי שזה יכול לעזור: http://www.nationalrail.co.uk/times_fares/ticket_t.... וגם זה: http://londonwaits.com/?p=1242.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
07/05/2015 | 14:46
1
42
קבלתי במסר , מתפלאת באמת שלא היו כאן כמה, היתי בטוחה שיהיו הרבה שטילו וזוכרים
לצפיה ב-'מעולה. ומה שקיבלת במסר תואם את'
מעולה. ומה שקיבלת במסר תואם את
07/05/2015 | 15:06
40
המידע בלינקים שצירפתי (= אכן יש ל-National Rail כרטיס חופשי-שבועי לילדים בחצי מחיר)? אולי עוד מישהו מתעניין, בשביל זה - להבנתי - יש פורום...
לצפיה ב-'לונדון...'
לונדון...
07/05/2015 | 17:44
51

לא נסעתי עם ילדים, אז אני לא יכולה לענות על זה נסיון אישי,
אבל מה שכן עשיתי - זה לקנות את הכרטיסים לתחבורה הציבורית שמקנים כניסות 1+1 לאתרים, ועם זה דווקא יש לי נסיון.
אז בעקרון - את הכרטיסים האלה אתם ממילא לא תוכלו לקנות בתחנות "טיוב" (רכבת תחתית) רגילות - אלה שיש כמעט בכל פינת רחוב, אלא רק בתחנות רכבת מרכזיות (יש כאלה כמה וכמה ברחבי לונדון - במקומות מרכזיים מאוד).
כשתגיעו לשם - תצטרכו לקנות את הכרטיסים ממשרד הכרטיסים שבתחנת הרכבת, ואז הפקיד בדלפק יענה לכם על כל השאלות ויתאים לכם את הכרטיסים האופטימליים עבורכם.
כשאנחנו היינו שם - הפקיד יצא מגידרו לעזור לנו. הוא נתן לנו שירות שכמותו מעולם לא קיבלתי בשום מקום בעולם.
(ואפילו זיהה שאנחנו ישראלים - כנראה שהמבטא מסגיר אותנו בכל מקום ...)
רק דבר אחד - יש להגיע לשם עם תמונות פספורט, כי הם מנפיקים כרטיס עם תמונה, ובלי זה אי אפשר לקנות את הכרטיסים שמקנים את ה 1+1.
נסיעה טובה. תהנו. כייף בלונדון
לצפיה ב-'הפעם יש לי שאלה - מלון במרכז ברצלונה'
הפעם יש לי שאלה - מלון במרכז ברצלונה
05/05/2015 | 22:16
6
155
הבת והנכדה מבקשות לטוס לברצלונה 5-9.7.2015 (4 לילות) 3*-4* לפחות עם ארוחת בוקר.
לא מתעניינות באתרים אלא רק בקניות.
ישנו מלון המוכר כטוב במרכז ברצלונה קרוב לרמבלה ? רפאל ? קטלוניה ? או אחר ?
עדיף מנסיון אישי.

לצפיה ב-'קטלוניה רמבלס'
קטלוניה רמבלס
06/05/2015 | 05:11
1
133
מאד אהבתי אותו. מיקום מעולה.
לצפיה ב-'רב תודות'
רב תודות
06/05/2015 | 09:41
24
לצפיה ב-'ממליץ על המלון '
ממליץ על המלון
06/05/2015 | 12:18
3
144
הייתי שם ונהניתי, אין יותר מרכזי ממנו, ארוחת בוקר חביבה.
לצפיה ב-'רב תודות'
רב תודות
06/05/2015 | 15:30
2
20
לצפיה ב-'גם אני מצטרפת להמלצה'
גם אני מצטרפת להמלצה
06/05/2015 | 18:43
1
84
של ofiros על המלון הזה.
מיקום מנצח - גם שקט מאוד וגם במקום מרכזי מאוד. מומלץ בחום.
(אם תחפש המלצות שלי פה בפורום מלפני כמה שנים-תמצא יותר פירוט)

נסיעה טובה לנוסעים
לצפיה ב-'רב תודות, בהחלט נראה טוב מאוד.'
רב תודות, בהחלט נראה טוב מאוד.
06/05/2015 | 19:38
68
גם המחיר שלו לא הרבה יותר מ-3* על הרמבלה
לצפיה ב-'חברת אגיאן - מה המטען המותר?'
חברת אגיאן - מה המטען המותר?
05/05/2015 | 21:38
9
90
שלום לכולם, אשמח לעזרה בהבנת נבכי תנאי המטען של חברת אגיאן.
יש להם מטען שאפשר לקחת ללא תשלום או שהכל בתשלום?
באתר יש חלוקות לטיסות שונות (שלנו מתל אביב לאתונה).
יש מחלקות שונות - עסקים, אקונומי, בהזמנה שלנו כתוב GOLIGHT.
אם טעיתי יסכימו לשנות?נראה לי שהזמנתי יותר מדי מזוודות שלא לצורך.
(גם אם לא יחזירו לי לפחות אלמד לפעם הבאה).
תודה רבה.

לצפיה ב-'גולייט הוא הכרטיס הזול שלהם'
גולייט הוא הכרטיס הזול שלהם
05/05/2015 | 22:09
8
99
מותר לך תיק עליה למטוס (8 ק"ג),
כל מזוודה (עד 20 ק"ג) יש להזמין מראש לכל כיוון בנפרד והמחיר 27 יורו למזוודה לכיוון.
עדיף להזמין את המזוודות באתר או אצל הסוכן, כיוון שבשדה התעופה המחיר כפול.
הכרטיס ללא ביטול.
שינוי בכרטיס 40 יורו.
לצפיה ב-'ממש תודה ועוד שאלה'
ממש תודה ועוד שאלה
05/05/2015 | 23:23
7
75
אני הבנתי - עכשיו אני רואה שבטעות - שהמחיר לא כולל בכלל תיקים ולכן הזמנתי תיק בתשלום לכל אחד מאיתנו (אנחנו ארבעה).
זו תוספת נכבדה למחיר ועכשיו אני רואה שלא נצטרך את כל זה.
כל שינוי 40 יורו? גם הפחתה במטען?
ושאלה נוספת - 8 ק"ג זה גודל של טרולי או פחות?
בעצם הגודל כאן לא משנה - רק המשקל?
20 ק"ג - איזה גודל זה בערך?
תודה רבה מאוד.
לצפיה ב-'השינוי 40 יורו מדובר בכרטיס הטיסה.'
השינוי 40 יורו מדובר בכרטיס הטיסה.
05/05/2015 | 23:54
73
אחרי כל כך הרבה שנים, מסתבר לי שאני לא צריך מזוודה.  אלא רק עם טרולי שעולה למטוס שלי- בגודל 54x38x21 (סמסונייט)
באתר אגאין כתוב שתיק העליה למטוס צ"ל - 8 ק"ג גודל 56x45x25
לגבי מזוודה כתוב רק משקל , בסוג כרטיס זה 20 ק"ג, בכרטיס היקר יותר 23 ק"ג, ובכרטיס היקר 32 ק"ג.
לצפיה ב-'וגם אם הגודל מתאים, והוא כפי שציין מאיר'
וגם אם הגודל מתאים, והוא כפי שציין מאיר
06/05/2015 | 09:21
60
יתכן מצב שבו מבקשים ממך בכל זאת לשלוח את התיק לתא המטען, זה קרה לי לפני כמה שבועות. נסעתי עם אגיאן לאיטליה דרך אתונה והמזוודה שלי עמדה בגודל הנדרש והיתה אפילו קטנה מעט. היא שקלה פחות מ-8 קילו ובכל זאת, כשבאתי לעשות צ'ק אין לטיסה לאיטליה, אולי כי הייתי בין האחרונים להגיע לאזור הצ'ק אין (לפני שהתחיל), פנתה אלי אשת צוות אחת ואמרה שכיוון שהמטוס מלא, היא מבקשת ממני למסור את המזוודה כשנגיע אליו. לא אהבתי את זה והתהליך הזה עיכב אותי אחר כך באיטליה (ובדיוק בגלל זה לקחתי טרולי למטוס) אבל זה מה שיש ויתכן שהם גם מציינים אפשרות כזאת באתר שלהם. לא נדרשתי, כמובן, לתשלום נוסף, כי המטען שלי עמד בכל הדרישות. ובנוסף, היו גם אנשים שעלו למטוס עם מטען גדול יותר משלי. אלה החיים.
לצפיה ב-'שינוי בכרטיס בד"כ לא כולל מזוודות'
שינוי בכרטיס בד"כ לא כולל מזוודות
06/05/2015 | 09:57
4
48
אלא דברים כמו שם הנוסע, תאריך הטיסה.
אבל למה שלא תתקשר אליהם ותבדוק, או תגלוש לאתר האינטרנט ותראה שם? הרי בכל מקרה תצטרך לבצע את השינוי עצמו, אז מתישהו לא יהיה מנוס מלדבר איתם, אם וירטואלית או טלפונית.
לצפיה ב-'אגיאן - שינוי הגדרות מטען'
אגיאן - שינוי הגדרות מטען
06/05/2015 | 16:33
3
52
דרך אגב אני בת.
אין טלפון להתקשרות, רק אפשרות להודיע במייל וכבר שלחתי.
ייקח לי ימים של נבירה כדי להגיע לתשובות שאולי חלק מהמבקרים פה יודעים כבר. זה מאוד לא ברור באתר.
אז אם מישהו כבר היה בסיפור של שינוי הגדרות מטען עם אגיאן, לאחר הזמנה - אשמח מאוד אם ישתף אותי בתובנותיו.
ואם יש באיזשהו מקום גם טלפון שאפשר להתקשר אליו - אשמח מאוד מאוד לקבל אותו.
תודה רבה על התגובות. זה מאוד עוזר לי.

תודה רבה!
לצפיה ב-'אגיאן, ריינאייר, וויזאייר - כללי מטען'
אגיאן, ריינאייר, וויזאייר - כללי מטען
06/05/2015 | 20:34
2
48
צללתי לנושא המטען - גיליתי את האופציה של התכתבות עם נציג.
אני אקדים ואומר שהטיסה שלנו היא דרך שלוש חברות -
מתל אביב לאתונה עם אוגיאן
מאתונה לבודפשט עם ריינאייר
מבודפשט לתל אביב עם וויזאייר
אז ככה:
באוגיאן אפשר תיק אחד חינם, במשקל עד 8 ק"ג, בגדלים 56X45X25. כפי שנכתב פה למעלה על ידי הגולש (וגם סוכן נסיעות?) מאיר שפירא. זה מעט מדי, ולכן הזמנתי 4 תיקים בתשלום נוסף עבורנו - אחד לכל נוסע. אני קצת מצטערת שהקדמתי להזמין - יתכן והייתי משנה בהמשך את ההרכב של התיקים. לדעתי כבר לא ניתן לשנות (לא ביררתי עדיין סופית).
בריינאייר מסכימים לשני תיקים חינם - האחד 55X40X20 והשני 35X20X20. כל אחד עד 10 ק"ג וביחד 20 ק"ג ללא תשלום, שזה יפה. שני התיקים מלווים את הנוסע במטוס ובעיקרון לא נשלחים לתא המטען (אלא אם אין מקום כפי שנכתב למעלה). לאחר ההזמנה לא ניתן לשנות את כמות התיקים.
בוויזאייר מאפשרים לכל נוסע או תיק קטן שנכנס מתחת למושב בחינם, או תיק גדול יותר בתשלום על המדף - העדפתי לשלם עבור הגדול יותר - 56X45X25. הבנתי שהם לא שוקלים.
אז איך מנהלים את זה? תיקים קטנים בתוך גדולים שנשלפים לפי הצורך? עוד אין לי תשובות. אשמח לעזרה מבעלי ניסיון.
הרעיון היחיד שיש לי הוא להעדיף תיקים רכים שאפשר לכווץ בהתאם למידות של כל חברה. תיק רך יכול להיות ממש גדול העיקר שאפשר לקפל אותו, ובמקרה הצורך הוא יכול להתווסף כתיק גדול בתשלום.
רעיונות למישהו? וכמובן אם טעיתי במשהו אשמח לתיקון.

לצפיה ב-'אני לצערי משתמש לאחרונה בתיק שמשנה את הנפח'
אני לצערי משתמש לאחרונה בתיק שמשנה את הנפח
06/05/2015 | 20:43
50
תיק רך בינוני שנדחס לכל כלוב שימדד בשדה התעופה. זה אומר ללא דברים גדולים שאי אפשר לדחוס.
לצפיה ב-'אני לא עוסק בתיירות.'
אני לא עוסק בתיירות.
06/05/2015 | 21:41
24
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לטיסת תינוק'
שאלה בנוגע לטיסת תינוק
05/05/2015 | 16:06
2
104
הילדה שלי כמעט בת שנתיים. יוצא לנו כנראה לטוס סמוך ליום ההולדת שלה.
ככל הנראה אנחנו נרכוש לה כרטיס אפילו שעד גיל שנתיים הטיסה היא חינם, זה כי היא כבר יחסית גדולה ולא רוצים לסבול מצפיפות.
אבל עלתה לי בראש שאלה, החזרה שלנו לארץ היא יום לפני יום הולדת שלה, ויש עוד טיסה שמתלבטים לגביה כשההמראה היא יום לפני היום הולדת שנתיים והנחיתה היא ביום הולדת שנתיים שלה. במקרה של הטיסה השנייה אנחנו נצטרך לשלם כרטיס כי הנחיתה היא ביום ההולדת?
לצפיה ב-'אנחנו פעם טסנו לשנה שלמה עם ילד בן שנה ושמונה חודשים.'
אנחנו פעם טסנו לשנה שלמה עם ילד בן שנה ושמונה חודשים.
05/05/2015 | 17:42
92
כשחזרנו הוא היה בן שנתיים ושמונה חודשים, ואף אחד לא ביקש תשלום. כמובן שלא היה לו מקום ישיבה, והיה לנו מאוד קשה בדרך.
לצפיה ב-'בחברות שאני מכיר גיל הילד ביום הטיסה קובע'
בחברות שאני מכיר גיל הילד ביום הטיסה קובע
05/05/2015 | 19:50
80
אבל כמובן שצריך לבדוק את התנאים בחברה הספציפית שאתם רוצים לטוס איתה
לצפיה ב-'שבוע זוגי בטוקיו'
שבוע זוגי בטוקיו
05/05/2015 | 15:00
6
122
לצערי אין לנו יותר משבוע, וברור לי שנצטרך לוותר על ביקור במקומות מקסימים. אם לוקחים בחשבון שכבר היינו שם פרק זמן ארוך, לפני הרבה שנים, על מה לא הייתם מוותרים בביקור חוזר?
כנראה שנלך לגן יפני אחד, נוותר על מרכזי הקניות המפוארים בגינזה. עדיין מתלבטים לגבי אקיהברה. נשמח לרעיונות נוספים.
לצפיה ב-'למה לוותר על מרכזי הקניות?'
למה לוותר על מרכזי הקניות?
05/05/2015 | 23:24
3
86
לפחות אחד או שניים, רדו לביסמנט ותראו שם את היצע המאכלים (מקוה שזה עוד קיים).
תשמעו בשעה 9 את פתיחת הדלתות וכל המוכרים והמוכרות מברכים ביחד סומימאסן.
אם בא לכם לכו לראות הצגת קבוקי אחת. בזמנו היו שלוש אופציות: הצגה מלאה כשש שעות (ממש יותר מדי)
הנה מה שמצאתי אמנם נכון ל-2013 אבל לא מאמינה שהשתנה
These days, kabuki plays are most easily enjoyed at selected theaters with Western style seats. A day's performance is usually divided into two or three segments (one in the early afternoon and one towards the evening), and each segment is further divided into acts. Tickets are usually sold per segment, although in some cases they are also available per act. They typically cost around 2,000 yen for a single act or between 3,000 and 25,000 yen for an entire segment depending on the seat quality.
עבורנו זו היתה חוויה מקסימה. ראינו גן אחד ואת השוק, וכן הלכנו מוקדם בבוקר לשוק הדגים שזו חוויה בפני עצמה. אכלנו
בשוק עצמו, במסעדת סושי. הסושי היו מדגים חיים, משהו משהו, חוויה קולינרית שלדעתי חבל להחמיץ. לא זול כמובן.

לצפיה ב-'נלך למרכזי הקניות, רק לא לגינזה.'
נלך למרכזי הקניות, רק לא לגינזה.
06/05/2015 | 07:44
2
65
שבעתי השתחוויות ב9 בבוקר. בכל פעם כשהתארחו אצלינו אורחים מישראל, לקחנו אותם לשם כדי שירגישו כבני מלוכה. כנ"ל הופעות מסורתיות, ראינו הרבה מהן...
לשוק נלך רק אם נצליח לקום מוקדם בבוקר, אבל כמובן שלא נוותר על סושי משובח.
לאן היית חוזרת שוב ושוב?
לצפיה ב-'בטוקיו עצמה?'
בטוקיו עצמה?
06/05/2015 | 09:14
1
54
אני לא חושבת שהייתי חוזרת שוב ושוב בעיר עצמה. העיר ענקית והסתובבנו עד שכשלו רגלינו.
האמת שאוסקה וקיוטו היו הרבה יותר מוצלחות מבחינתנו, אפילו הטיול של יום שעשינו לנאגויאה היה מוצלח
יותר מטוקיו. כמובן שהגינזה (כמבקרים פעם ראשונה) מאד הקסימה אותנו והיינו שם מספר פעמים.
אבל כאמור יצאנו  מטוקיו לאחד המקדשים המפורסמים כי הרגשנו שמיצינו את העיר.
לצפיה ב-'אם אני אחזור למוזיאונים החביבים עלי,'
אם אני אחזור למוזיאונים החביבים עלי,
06/05/2015 | 12:20
46
כבר יגמר לי השבוע, ולא אראה שום דבר מהעיר אני חייבת לסנן באכזריות.
אני רוצה ללכת לגן בו למדו הילדים, לראות אם הגננות מאז עדיין שם. אני רוצה לחזור לאיזור המגורים שלנו, יש לנו שם כ"כ הרבה זכרונות. קשה לי לתעדף מרוב דברים שאני רוצה להספיק. אני מבינה מה מצאתם בערים האחרות, אבל נראה לי שלא היתה לכם הכנה או הדרכה מספיק טובה לטוקיו. יש שם כ"כ הרבה מקומות מקסימים.
לצפיה ב-'מוזיאון ג'יבלי של האולפנים של מיאזאקי.'
מוזיאון ג'יבלי של האולפנים של מיאזאקי.
06/05/2015 | 09:08
1
58
אם אתם אוהבים את סרטי האנימציה שלו.

לצפיה ב-'הבנים אוהבים, אבל הפעם אנחנו בלעדיהם.'
הבנים אוהבים, אבל הפעם אנחנו בלעדיהם.
06/05/2015 | 12:14
42
אולי נלך בכל זאת, ונביא להם מזכרות. תודה.
לצפיה ב-'שלום לכולם שאלה בנושא המעבר מבלגיה להולנד?'
שלום לכולם שאלה בנושא המעבר מבלגיה להולנד?
05/05/2015 | 12:48
54
היית מעוניינת לקבל קצת יותר מידע לגבי האזור מבחינת לינה איפה מומלץ , רוצה לשהות יומים באזור ולבלות באייפטלייג יום אחד. איזה עיר היא התוססת מכולם?
לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2015 | 11:47
3
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'אמסטרדם- אפטלינג ומלון '
אמסטרדם- אפטלינג ומלון
05/05/2015 | 11:26
1
62
שלום לחברי הפורום
אני ואחותי מתכננות לנסוע לאמסטרדם בעוד כשבועיים, יהיו לנו 5 ימים מלאים בעיר ואנחנו רוצות להקדיש יום אחד לאפטלינג מנסיונכם-
1.האם יום אחד בפארק מספיק ?
2.מאמסטרדם הבנתי שניתן להגיע לפארק בשילוב של רכבת+אוטובוס מי שהיה עד אילו שעות יש רכבות מ/אל הפארק?
3.המלון החביב עליי באמסטרדם בתפוסה מלאה בתאריכים שאנחנו נוסעות (לצערי) המלצה למלון במרכז העיר (אני יודעת יותר יקר נלקח בחשבון) 4 כוכבים יש למישהו ? 

תודה מראש ובדיעבד 

לצפיה ב-'מספיק בהחלט יום אחד'
מספיק בהחלט יום אחד
05/05/2015 | 13:20
54
שלא תחשבי על יותר . מגיעים בפתיחה ואל תשכחי שלחלק מהם את כלל לא עולה.
נסענו ברכבת עד עיר (לא זוכרת את שמה. הכל לקחתי מהאינט') ומשם אוטובוס ישר לאפטלינג.
כל הספור כשעתיים.

שנה שעברה הייתי במלון הזה. מעולה במילה אחת.
לצפיה ב-'היכן עדיף לשבת במטוס?'
היכן עדיף לשבת במטוס?
05/05/2015 | 11:07
2
69
אני טסה בקרוב באלעל UP - זו הפעם הראשונה שאטוס בטיסה כזו בלי ילדים, ואני מתכוונת לנצל את זמן הטיסה לעבודה.
אשמח לשמוע מנסיונכם - היכן עדיף לי כנוסעת יחידה לשריין מקום?
תודה.
לצפיה ב-'אם רוצה יותר שקט'
אם רוצה יותר שקט
05/05/2015 | 11:24
1
100
רחוק מתינוקות ובחלק הקדמי של המושבים בגלל הרעש מהמנועים.
אם לביטחון אישי, בחלק האחורי ששם כשהמטוס מתרסק הכי בטוח להשאר בחיים
כל אחד אוהב אחרת, במעבר אם השלפוחית לוחצת או רוצה לקנות מהדיילים או לשחרר רגלים או מי ש"חסר מנוחה".
או ליד החלון שלא יקימו אותך.
אם את מרוכזת במה שאת עושה, לדעתי לא משנה.
תהני!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
05/05/2015 | 20:24
11
לצפיה ב-'כרטיסי טיסה - שינוי טיסת חזור'
כרטיסי טיסה - שינוי טיסת חזור
05/05/2015 | 00:15
4
145
היי
אני מעוניין להזמין עכשיו כרטיס טיסה לתקופת החגים למספר ימים מסויים. אך אני יודע שיתכן וארצה לשנות את תאריך ואולי אף את יעד החזרה שלי (במידה ויסתדר עם העבודה, קשה לי לדעת כ"כ הרבה זמן מראש).
אני מעוניין להזמין כרטיסים השבוע ל-4 ימים שאני חייב להיות בחו"ל בגלל אירוע, ולשחק עם תאריך החזרה בשלב מתקדם יותר.
האם זה לגיטימי לבקש דבר כזה מחברת התעופה? במידה ואני חוסר בטיסה זולה יותר, האם לגיטמי מהם לבקש ממני עוד כסף? (מיעד אטרקטיבי פחות ולאחר תקופת החגים).

תודה

לצפיה ב-'מה פרוש לגיטימי?'
מה פרוש לגיטימי?
05/05/2015 | 07:01
2
94
אם אתה קונה כרטיס זול הלוך חזור אין מקום לשחק בתאריכים, כל שינוי מבקשים עליו כסף והרבה. אם תקנה כרטיס
פתוח או כרטיס במחלקה יותר יקרה, לא תהיה בעיה כזו. לכל כרטיס יש את המגבלות והיתרונות שלו, אחד החסרונות כיום הוא שינוי תאריכים או ביטול כרטיסי טיסה. יש חברות שלוקחות 160 דולר על שינוי ו-250 דולר על ביטול. בכרטיסים הזולים אין בכלל על מה לדבר בנוגע  לגמישות או שינוי ללא תמורה כספית.
לצפיה ב-'אממ'
אממ
05/05/2015 | 08:09
1
77
הכרטיס אמנם זול יחסית אך הוא לתקופה יקרה ולכן הוא יותר יקר ממרבית הכרטיסים לאירופה.
כלומר לחברת התעופה אמור להשתלם שאחזור באמצעות אותה טיסה רק שבוע אח"כ (לא בחגים...).
לצפיה ב-'אני קונה כרטיסים דרך סוכן.'
אני קונה כרטיסים דרך סוכן.
05/05/2015 | 08:14
81
משתלם בעיקר כשיש שינויים. הוא יודע איזה סוג כרטיס כדאי להזמין כדי שהשינויים לא יעלו בכלל, או יעלו מעט. כמובן שצריך סוכן טוב שיודע להתנהל מול החברות. לא ידוע לי שאפשר להצליח לעשות כזה דבר באופן עצמאי.
לצפיה ב-'לכל סוג כרטיס יש את הכללים שלו'
לכל סוג כרטיס יש את הכללים שלו
05/05/2015 | 19:37
44
אם אתה רוצה לשנות מועד חזרה אתה צריך לקנות כרטיס מתאים, שלפי תנאיו השינוי זול או לא עולה.
אין עניין של לגיטימיות, יש עניין של חוזה
לצפיה ב-'ברלין בתחילת יולי-האם כדאי או עמוס מאוד בתיירים?'
ברלין בתחילת יולי-האם כדאי או עמוס מאוד בתיירים?
04/05/2015 | 23:11
5
71
היי לכולם,

האם בתור זוג-לא כדאי להגיע לברלין במועד הנ"ל?
ידוע שזה חופשת בתי הספר+חופשות הקיץ באירופה/ארה"ב אך האם בעיר גדולה ומשמעותית כמו ברלין זה אכן מורגש ורצויי (אם אפשר) לדחות למועד אחר?

בבקשה המלצותיכם,
תודה רבה.
לצפיה ב-'מקפיץ, אודה להתייחסותכם'
מקפיץ, אודה להתייחסותכם
05/05/2015 | 21:47
4
31
מקפיץ, אודה להמלצותיכם.
לצפיה ב-'סעו לשלום'
סעו לשלום
05/05/2015 | 22:15
3
65
ברלין זה לא ונציה,יש מקום לכולם ולא תרגישו עומס מיוחד.
לצפיה ב-'ומה בעניין מחירים (במלונות), דוחק בחנויות ובתחבורה הציבורית?'
ומה בעניין מחירים (במלונות), דוחק בחנויות ובתחבורה הציבורית?
05/05/2015 | 22:25
2
41
האם זה "סביר" או שרצוי (אם רוצים להנות באמת) להגיע במועד אחר?
לצפיה ב-'אין דוחק'
אין דוחק
05/05/2015 | 22:52
1
58
סעו לשלום והסירו דאגה מליבכם,הבירה הגרמנית היא סמל לאירגון היתר
שבו לוקה גרמניה.
לצפיה ב-'יש לך אולי המלצה לאזור כפרי/צימר במרחק סביר מהעיר?'
יש לך אולי המלצה לאזור כפרי/צימר במרחק סביר מהעיר?
05/05/2015 | 23:03
47
אנחנו נהיה מעוניינים ב 24-48 שעות של טיול/נסיעה מחוץ לעיר (לא משנה הכיוון) לאזור שקט/נעים ולא עירוני ולישון בצימר/גסטהאוס/משהו סבבה,

תודה : )
לצפיה ב-'טיול לאיזור האגמים באיטליה'
טיול לאיזור האגמים באיטליה
04/05/2015 | 21:52
7
105
אנחנו 2 משפחות שמתכננות טיול לצפון איטליה ברכב שכור כ 9 ימים
הסתבכנו קצת עם המסלול ונשמח להכונה
אנחנו נוחתים במילאנו ומשם נוסעים לכיוון אגם קומו היינו רוצים לכלול בטיול את פארק השעשועים גארדה אבל זה כנראה יהיה בסוף.
מתלבטים עם לעלות לגבול שויץ ללוגאנו או לעשות ביקור אגם מאגורה ואז ליסוע לגארדה ואולי גם להגיע לדולמיטים
היינו רוצים לעשות רכבל אחד או שניים
שיט אחד
לראות מפלים
לטייל בעירות קטנות ולהמנע מערים גדולות
למי שהיה ומכיר מה הכי מומלץ ואיך לחלק את השהיה כמה ימים לכל אגם
הילדים בטוח מאוד רחב הקטן 3 הגדולה בת 13 והשאר באמצע אבל אנחנו זורמים...

לצפיה ב-'יש לכם מספיק ימים'
יש לכם מספיק ימים
04/05/2015 | 22:08
4
79
בהחלט ממליצה לעלות לשוויץ, לבקר בסוויס מיניאטור , בלוקארנו ובכפר האומנים אסקונה.
אתם עושים טיול כוכב או מתגלגל?
לצפיה ב-'הי '
הי
05/05/2015 | 16:35
3
43
אז נחשב את המסלול דרך מקומות אלו
חשבנו לחלק את השהיה לשני חלקים 3-4 לילות בקומו והשאר בגארדה מכל מקום לינה לצאת לכוכב
כיצד לחלק את המסלול...
האם למשל שלושת המקומות שציינת יכולים להככל ביום אחד? או לכל אחד מהם צריך יום???
אם יש לך טיפים נוספים אשמח לשמוע
לצפיה ב-'אפשר בהחלט ביום אחד'
אפשר בהחלט ביום אחד
05/05/2015 | 16:49
1
41
ואם הילדים ממש ירצו להישאר עוד בסוויס מיניאטור הייתי מוותרת על לוקרנו ונוסעת רק לאסקונה כי היא יותר מיוחדת.

בסופו של דבר הכל תלוי במה מעניין אתכם לראות ולעשות.
רכבל אפשר במונטה באלדו ומפלים אפשר בוארונה כי יהיה קל גם לקטנים. עיירות יש לאורך כל האגם ביניהן לאציזה שמאוד יפה וכמובן גם סירמיונה. בטוחה שיש עוד הרבה עיירות יפות בדרך.
לצפיה ב-'תודה לעונים'
תודה לעונים
05/05/2015 | 22:36
26
עצות והמלצות שממש מחזקות אותנו...
הצלחנו להתכונן בערך על מסלול.. אנחנו נוחתים וממריאים חזרה ממילאנו כבר מצאנו מקום סמוך לאגם קומו מעין דירה שתכיל את שתי המשפחות ביחד.
החלטנו ישר מהנחיתה ליסוע שעתיים ודווקא להתחיל מאיזור גארדה ואחרי 4 לילות לנסוע לקומו על מנת שהטיסה חזרה תהיה יותר קרובה לאזור הלינה...

רציתי לשאול לגבי מקום מעניין ללון באיזור גארדה אולי דירה בכפר נופש עם מתקנים כמו סנטרפארקס בבלגיה ובהולנד מה דעתכם? האם מישהו מכיר
מה העלויות??? לדירה לחמש נפשות.

לצפיה ב-'שלושה ימים בקומו'
שלושה ימים בקומו
05/05/2015 | 16:58
61
בהחלט אפשר לבקר בלוגאנו, זה משהו כמו 34 ק"מ ואם אין עומסי תנועה אתם בפחות משעה שם עוברים בנוף יפיפה, שווה לדעתי בהחלט לבקר. יום אחד תקדישו לטיול באגם קומו, יש אי באמצע שאפשר לשוט אליו, זהו אחד האגמים היפים בארופה לדעתי.
מלוגנו לאסקונה כפי שיעל הציעה, זה עוד כ-40 ק"מ. אסקונה גם מאד יפה. אי אפשר להכנס למרכז העיר ברכב, חונים בחוץ. יש שני סופרים שאפשר לעמוד בהם תמורת תשלום פחות מאשר בחניה הציבורית.

לא אמרת מהיכן אתם מגיעים לקומו ומהיכן טסים חזרה. האם בשלושת הימים בקומו נכלל גם יום ההגעה? אם כך, החלוקה בסדר ביום השלישי או הרביעי צאו לגארדה.  אפשר לנסוע מהגארדה לדולומיטים אבל לא הלוך חזור ביום אחד אז או שתוותרו על יום בקומו או בגארדה תשנו את הלו"ז אם הדולומיטים חשובים לכם. העיירות סביב הגארדה מקסימות ואפשר לעשות ביום אחד טיול סביב האגם. אני יודעת שיש כאן בפורום כאלו שנסעו לראות מפלים. יש מאמר של יעל בפורום וגם של עוד פיה אחת

לצפיה ב-'חזרנו משבוע מושלם בצפון איטליה:)'
חזרנו משבוע מושלם בצפון איטליה:)
06/05/2015 | 18:26
1
49
שלחתי הודעה בפרטי ואשמח לעזור...
לצפיה ב-'יאייי בחרת היטב לדעתי (;'
יאייי בחרת היטב לדעתי (;
07/05/2015 | 09:49
11
לצפיה ב-'טיול אחר צבא תחילת ספטמבר עד מרץ התיעצות'
טיול אחר צבא תחילת ספטמבר עד מרץ התיעצות
04/05/2015 | 21:07
3
73
א.ישראל-מומבאי משם לעלות צפונה ולעשות את צפון הודו (ניו דלהי, ג'איפור, אודאיפר וכדו' ) כל זה חודשיים(בלי רכב)
ב.משם נסיעה לנפאל (קטמנדו וטרקים) שבועיים וחצי(בלי רכב)
ג.טיסה לתאילנד(בנגקוק וצפונה בלי איים) שבועיים(בלי רכב)
ד.טיסה להירושימה שביפן , ביפן נעשה דבר כזה נמקם את עצמנו בשלושה בסיסים מרכזים שקרובים לאתרים האחרים הבסיסים יהיו(לפי הסדר) 1.הירושימה
2.קיוטו
3.טוקיו
ועוד יומיים באלפים היפנים
מהבסיסים נצא ליעדים הקרובים . כל זה שלושה שבועות עם רכב.
ה.טיסה לקריינס משם עושים את החוף המזרחי ומדרימים את למלבורן ומשם לטזמניה , כל זה חודש וחצי עם קרוואן
.טיסה לאינברקרגיל ואז מצפינים עד לאוקלנד , בניו זילנד חודש עם קרוואן
ז. טיסה לפיליפינים, שבועיים בלי רכב
ח.סינגפור שבוע והבייתה.
מתכוונים לישון במקומות הכי זולים שיש מגסטהאוסים עד למלון חצי כוכב. מבקש הערכת מחיר לא כולל טיסות ,(גם בתוך אסיה).
ודברים לשיפור תודה רבה

לצפיה ב-'כמה טיפים '
כמה טיפים
04/05/2015 | 21:39
1
74
עדיף לנחות בדלהי .
רג'סטן זה לא צפון הודו - בתחילת ספטמבר היא חמה מאוד 
חודשיים זמן מספיק והייתי משלבת עם הצפון עמק כינר, דרמסלה , מנאלי ואז את פושקר דארפור ורק אם יש באמת כוח זאסלמייר 
תאילנד שבועיים לצפון מספקים 
יפן - לא הייתי 
 מינוס גדול בטיול שלך זה שאתה מתפרס על המון מדינות ואיזורים וילך לך הרבה כסף על טיסות בינהם . הייתי למשל מוותרת על יפן ומשלבת טיול בויאטנם וקמבודיה . או פשוט עושה חצי שנה רק את הודו . 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
04/05/2015 | 21:47
34
על טיסות כמו שאמרתי לא לדאוג.
ואת האמת, היית מוותרת על טוקיו בניו יירס איב?
לצפיה ב-'מסלול מבוסטון דרך מונטריאול לטורונטו. '
מסלול מבוסטון דרך מונטריאול לטורונטו.
04/05/2015 | 19:59
3
52
לצפיה ב-'ישר, פניה שניה ימינה'
ישר, פניה שניה ימינה
05/05/2015 | 09:25
2
26
לצפיה ב-'אחרי העץ השלישי'
אחרי העץ השלישי
05/05/2015 | 10:54
1
16
לצפיה ב-'המסלול הישיר והקצר על פי מפות גוגל כ650 ק"מ 10 שעות'
המסלול הישיר והקצר על פי מפות גוגל כ650 ק"מ 10 שעות
06/05/2015 | 09:07
38
השאלה אם אתה מעוניין בנסיעה ישרה רציפה מסיבה כל שהיא או לטייל באזור,
ואז לבצע תכנון אחר.
קישור למסלול הישיר ממפות גוגל
לצפיה ב-'חברת התעופה טורקיש איירליינס סילקה "בבושת פנים" נוסעים מטיסה'
חברת התעופה טורקיש איירליינס סילקה "בבושת פנים" נוסעים מטיסה
04/05/2015 | 18:05
5
199
תביעה: טורקיש איירליינס סילקה אב ושלושה ילדים מישראל בטיסה מאמסטרדם דרך איסטנבול לנתב"ג משום שהאב חשד בקברניט כי לגם משקה אלכוהולי לפני ההמראה ■ טורקיש איירליינס: "נגיב . 
חברת התעופה טורקיש איירליינס סילקה "בבושת פנים" אב ובנו הקטין המלווים בשני חברים קטינים אף הם, כולם ישראלים, מטיסה שעשתה דרכה מאמסטרדם לנתב"ג והשאירה אותם לנפשם לאחר נחיתת חרום בדיסלדורף גרמניה.  משום שהאב התלונן בפני הצוות על שראה את הטייס לפני ההמראה לוגם לכאורה אלכוהול - כך עולה מתביעה שהוגשה בשבוע שעבר לבית משפט השלום בת"א ושנחשפת כאן בראשונה.
אם לא די בכך, חברת התעופה אף ביקשה את אנשי משטרת דיסלדורף להוריד את כל הארבעה מהמטוס, "משל היה מדובר בפורעי חוק או במבוקשים רחמא ליצלן", כלשון התביעה שהוגשה ע"י עורכי הדין עופר פיק, גל פלג ויואב בורשטיין.
עפ"י כתב התביעה שהגיע היום (ב') ל-TheMarker, מדובר בטיסת טורקיש איירליינס שהמריאה ב-25 לדצמבר 2014 מאמסטרדם דרך איסטנבול לנתב"ג. בעת העלייה למטוס הביט האב לתוך תא הטייס, שדלתותיו היו עדיין פתוחות וראה שהקברניט מוזג מתוך בקבוקון משקה שנחזה כמשקה אלכוהולי ומרים כוסית בברכת "לחיים".
לאחר שהתיישבו במקומותיהם פנה האב לדיילת, תיאר לה את שראו עיניו ושאל אותה האם זה נכון שהקברניט שתה משקה אלכוהולי. הדיילת ניגשה לבדוק וכעבור דקות אחדות חזרה ואמרה לאב כי "הקברניט שתה מים מתוך בקבוק מים מינרלים". בתגובה העיר האב כי הבקבוקון שראה את הקברניט מוזג ממנו לא נראה כמו בקבוק מים מינרליים......

לצפיה ב-'חוצפה ישראלית שאין כדוגמתה'
חוצפה ישראלית שאין כדוגמתה
04/05/2015 | 18:51
4
156
הסחבקיאדה הישראלית נסקה לגבהים חדשים,לא להאמין.
לצפיה ב-'מהיכן אתה יודע מה קרה שם ??'
מהיכן אתה יודע מה קרה שם ??
04/05/2015 | 21:11
3
137
ועל סמך מה אתה המסקנות שלך.  אה...כן המטוס נחת בגרמניה (דיסלדורף) ויש לך קשרים בגרמניה כנראה .
לצפיה ב-'אתה בדיוק דוגמה'
אתה בדיוק דוגמה
04/05/2015 | 21:21
2
123
למה שהתכוונתי.
לצפיה ב-'יש עוד דוגמאות ??'
יש עוד דוגמאות ??
04/05/2015 | 22:05
1
100
שואל שוב, על מה אתה מתבסס כאשר אתה קובע נחרצות את מה שאתה קובע. 
סתם לשבת בחו"ל ומרחוק להשמיץ  לא חוכמה. 
לצפיה ב-'יש לי עוד חדשות בשבילך'
יש לי עוד חדשות בשבילך
04/05/2015 | 22:20
109
אני לא צריך אישור ממך על הסקת המסקנות.
לצפיה ב-'יוסמיטי פארק'
יוסמיטי פארק
04/05/2015 | 18:15
4
83
הי לכולם...:)
מחפשת מישהו/י שהיו לאחרונה בטיול ביוסמיטי פארק (Yosemite National Park) עם תינוק...
מעוניינת לדעת האם המקום "ידידותי" לתינוקות,האם השכרת האופניים בין הייתר מותאמים גם להם.
לצפיה ב-'אנחנו היינו עם ילדה קטנה, לא תינוק.'
אנחנו היינו עם ילדה קטנה, לא תינוק.
04/05/2015 | 22:43
49
ביקשנו שימליצו לנו על מסלולים קלים למשפחות. אף אחד מהמסלולים בהם הלכנו לא התאים כולו לעגלות. עם מנשא לא תהיה בעיה ללכת בהם. אופניים לא בדקתי.
לצפיה ב-'לא צריכה להיות בעייה'
לא צריכה להיות בעייה
04/05/2015 | 22:52
2
46
למרות שלא יודע בעיניין האופניים. הייתי בזמנו עם פעוט בן שנתיים. עם תינוק אמור להיות יותר קל, תרתי משמע.

לצפיה ב-'גם עם פעוט בן שנתיים....לפני המון שנים. היה קפוא בלילה באוהל'
גם עם פעוט בן שנתיים....לפני המון שנים. היה קפוא בלילה באוהל
05/05/2015 | 07:17
1
17
לצפיה ב-'לא באוהל :)'
לא באוהל :)
05/05/2015 | 08:44
11

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקיפרים יאכטות ושייט
פורום סקיפרים יאכטות שייט
חברת
חברת "קראפן"
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה