לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-' אשמח לקבל טיפים לגבי טיול מאורגן לרומניה " הרים, '
אשמח לקבל טיפים לגבי טיול מאורגן לרומניה " הרים,
22/05/2015 | 14:31
7
130
לצפיה ב-' אף אחד כאן לא היה בטיול מאורגן לרומניה '
אף אחד כאן לא היה בטיול מאורגן לרומניה
23/05/2015 | 13:22
1
99
לצפיה ב-'עכשיו סופ"ש (ארוך), אולי יגיע מישהו אחרי החג'
עכשיו סופ"ש (ארוך), אולי יגיע מישהו אחרי החג
23/05/2015 | 13:25
33
לצפיה ב-'אני פה. מה השאלה?'
אני פה. מה השאלה?
23/05/2015 | 21:38
4
103
לפני שנה הייתי בטיול מאורגן ברומניה, לאחר שנים רבות שארגנו ונסענו באופן עצמאי (למעשה פעם אחת היינו בטיול מאורגן ואמרתי "לא עוד" בשל נסיבות החלטנו בקיץ האחרון להצטרף למאורגן). אגב, לאחר חודשיים חזרנו לרומניה באופן עצמאי עם הילדים.
אז...התובנות שלי- כל הטיולים לרומניה הם בדיוק באותו מסלול עם אותן פעילות/ אטרקציות.
היום התיאורים קצת מצחיקים אותי למשל "נצא לסיור בגן הפסלים היפה שנבנה ע"י המלך קרול ונצפה על בניין הקזינו העתיק ונשמע את סיפורו. נמשיך את סיורנו בעיירה היפה ולאחר מכן ניסע למלוננו שבאזור." כולה גינה עם מבנה קזינו לא פעיל והעיירה סינייה... - רחוב ארוך עם קצת חנויות ומסעדות.
בקיצור - לבוא עם ציפיות נמוכות מאוד ואז...פתאום הכל נראה לא רע בכלל....
כמו בכל טיול גם כאן לשים לב שחלק מהטיול עם תשלום נפרד.
(טיול הכרכרות, הארוחה...דווקא היה נחמד).
מעניים אותי בני כמה אתם. אצלנו חתך הגילאים היה די מבוגר! לשמחתנו מיד ביום הראשון התברנו עם זוג בני גילנו. אם לא הייתי חוזרת מתוסכלת.
אגב, רוב הסיכויים שתשנו במלון "רינה סינייה" פגשנו שם קבוצות רבות.
אם יש שאלות  - אני פה

לצפיה ב-'זאת הפעם הראשונה שלנו ברומניה, טסים מחר, אנחנו בשנות ה-20 '
זאת הפעם הראשונה שלנו ברומניה, טסים מחר, אנחנו בשנות ה-20
24/05/2015 | 10:26
1
91
לחיינו.
לצפיה ב-'בשנות העשרים. טסה ממחר. ועכשיו שואלת שאלות?????'
בשנות העשרים. טסה ממחר. ועכשיו שואלת שאלות?????
24/05/2015 | 23:58
62
למה לי לבעס אותך?
סעי ותהני ממה שיש !
תחזרי לספר לנו איך היה.
לצפיה ב-' איך מזג האוויר ברומניה בתקופה הזו (סוף מאי) '
איך מזג האוויר ברומניה בתקופה הזו (סוף מאי)
24/05/2015 | 10:28
1
40
לצפיה ב-'מחפשים יעד לירח דבש לאוגוסט'
מחפשים יעד לירח דבש לאוגוסט
22/05/2015 | 12:26
53
שלום לכולם,

אנחנו מתכננים ירח דבש באוגוסט הקרוב למשך חודש. רצינו טיול שמשלב בטן-גב וגם טיולי יום (לא טרקים מפרכים).

בעיקרון המקום שהכי מדבר אלינו הוא קוסטה ריקה, אבל הבעיה היא שהבנתי שזה לא מזג אוויר אידיאלי לטיול בקוסטה ריקה. האם מישהו היה במדינה בסביבות אוגוסט ויכול להעיד על מזג האוויר שהיה? ברור לי שמה שהיה הוא לא מה שיהיה, אבל זאת אינדקציה כלשהיא.

בנוסף, מכיוון שייתכן ותהיה בעיה עם קוסטה ריקה, נשמח לשמוע על מקומות אחרים בעולם שעשויים לענות על מה שאנחנו מחפשים ומזג האוויר שם הוא אידיאלי לתקופה זו.

רב תודות!
לצפיה ב-'מלון מומלץ בשטוקלוהם- יש המלצות?'
מלון מומלץ בשטוקלוהם- יש המלצות?
22/05/2015 | 00:11
7
61
אנחנו מחפשים מלון ברמה...4 כוכבים לפחות שיש לו חדרים שהם בעצם סוויטות (משמע חדר וסלון או שני חדרים),
משהו יחסית מושקע וקרוב למרכז העיר (לשלושה לילות)- יכול להגיע לסכום של 1500 שקלים ללילה- יש המלצות?
לצפיה ב-'Radisson Blu Royal Viking Hotel, Stockholm הוא מלון מצויין'
Radisson Blu Royal Viking Hotel, Stockholm הוא מלון מצויין
22/05/2015 | 15:09
30
לצפיה ב-'כמרכז שטוקהולם מוגדר כיכר סרגלס. '
כמרכז שטוקהולם מוגדר כיכר סרגלס.
24/05/2015 | 00:24
5
39
רובם של בתי המלון הפופולארים (כולל רדיסון בלו וייקינג)  נמצאים כ- 500- 900 מטר מהמרכז, באיזור קומפלקס התחנות המרכזיות (גם אוטובוסים, גם רכבות, גם רכבת הארלנדה, וגם המטרו). נוח ביותר לבאים משדה התעופה.
לא הייתי ממליץ ע"פ דרישתך, על מלון ראדיסון בלו וייקינג,  מכיוון שהוא יותר מלון לאנשי עסקים ולא לנופשים, למרות ארוחת הבוקר העשירה
כולל מנות ללא גלוטן, והמיקום המעולה. אחת המחלות של רשת בתי המלונות מרשת רדיסון בשוטקהולם, הוא העדר ארונות לבגדים.
רק בחדרים מועטים ישנם ארונות שכאילו.  באם בחרת מלון בשטוקהולם בדוק שיש ארון בגדים בחדר. 
ממליץ על בתי דירות.  אבל ... כדאי גם לנסות את הסוויטות של המלונות בדרוג *4  ברובע אוסטרמאלם. זולים יחסית לאילו שבמרכז העיר ובאיכות יותר טובה לדעתי.

לצפיה ב-'מה למשל עם ‪First Hotel Reisen‬?'
מה למשל עם ‪First Hotel Reisen‬?
24/05/2015 | 00:52
4
35
מה הכונה אין ארונות בגדים? אז איפה הם חושבים שישימו את הבגדים
דרך אגב, איזה עוד שינויים או דברים אחרים אשפר לצפות ממלון בשטוקלהום, יש אמבטיות?
אנחנו מבינים שכמעט על כל דבר הם גובים מחיר, סוג של מסחטת תיירים או שאנחנו טועים?
לצפיה ב-'ישנן גומחות למספר קטן של קולבים בלבד'
ישנן גומחות למספר קטן של קולבים בלבד
24/05/2015 | 02:17
3
40
אני לא יודע כמה אתה מסתובב בבתי מלון באירופה, אבל המושג אמבטיה לאט לאט נעלם מהחדרים (בגלל בעיית בטיחות של נפילות והחלקות).
רוב בתי המלון עוברים למקלחונים.  לכן,  את המושג "אמבטיה"  כדאי להשאיר לתינוקות.  לא מכיר את מלון  First Hotel Reisen רק ראיתי שילוט בגמלא-סטן המוביל אליו,  כאשר צעדתי ממעגן סלוסן  לכיוון הארמון המלכותי (אגב.. חלקו בשיפוץ).  

כדאי שתתחיל לקרוא קצת חוות דעת על מלונות בשוטקהולם, על מנת להבין אילו מלונות כדאי לבחור ואילו לא.    
לצפיה ב-'אני בחורה...מה בשיפוץ?'
אני בחורה...מה בשיפוץ?
24/05/2015 | 02:36
2
37
האמת, מזמן לא הסתובבתי באירופה...חשבנו על סוויטה ב- First Hotel Reisen, קראנו ביקורות טובות עליו
אם כי הוא לא זול. ממוקם מצויין. למה התכוונת בשיפוץ, למלון או לארמון?
לצפיה ב-'הארמון כמובן בשיפוץ. לא מפריע במיוחד לתיירים ולטקס. '
הארמון כמובן בשיפוץ. לא מפריע במיוחד לתיירים ולטקס.
24/05/2015 | 09:26
1
76
כתבתי שאיני מכיר את המלון,  לכן הגיוני שזה לא הוא בשיפוץ אלא הארמון.
לא הייתי קורא למיקום מלון First Hotel Reisen  מצויין אלא טוב,  למרות מיקומו בגמלא-סטן .  אין תחנת מטרו קרובה במיוחד.  
אבל...  מיקום טוב להפלגות, ולהליכה רגלית לאטרקציות בחלק היותר מרווח, מפואר ויפה של שטוקהולם, כולל הקונגסטגארדן  ועוד..
בגמלא-סטן, הרחוב שהכי אהבתי מבין הרחובות המוגדרים כראשיים (ממש מאחורי המלון הנ"ל) הוא Osterlanggatan. עם חנויות הבוטיק,
חנויות המעצבים והאומנים הקטנות לאורכו.  (תמונה מצורפת).
הצצתי בכתוב עליו  בבוקינג.  חוות דעת טובה, החדרים/סוויטות באמת מרווחים, לא ראיתי שכתוב כי יש ארונות לבגדים בחדרים, תבררי.
שימי לב לפאשלות של בוקינג בנושא מיקום המלונות בנוגע למלון זה לדוגמה: 
פעם כתוב "מלון פירסט רייזן (First Hotel Reisen) ממוקם במרחק של כ-150 מטרים מהארמון המלכותי " , 
וממש לידו באותו דף ממש !!!   " מוקדי עניין: חנות הספרים שבדיה (150 m) הארמון המלכותי (250 m) "
אז מה המרחק האמיתי מהמלון לארמון המלכותי    

מצטער על טעותי בנושא ההבחנה בין זכר לנקבה.  
לצפיה ב-'איזו תמונה יפה...'
איזו תמונה יפה...
25/05/2015 | 00:23
19
איזה בתים יפים יש להם שם. מעניין שלא כולם בלונדינים...בטח הרבה תיירים. אני כבר רואה שהשמות של הרחובות והרבעים הם קצת סינית בשבילי...
לצפיה ב-'השכרת מכשיר GPS'
השכרת מכשיר GPS
21/05/2015 | 15:34
3
78
היי
אני נוסע לרומניה לשבוע וזקוק למכשיר ניווט. יש חברות שמשכירות רק GPS בסכום של 200 ש"ח + ויש מכשיר שנקרא travel mate שזה גם טאבלט לגלישה 8" וגם מכשיר ניווט שהם משכירים אותו ב-385 ש"ח כולל ביטוח.
מישהו ניסה את המכשיר?
האם כדאי להשקיע?
תודה
לצפיה ב-'מה רע באפליקצית ניווט על סמארטפון?'
מה רע באפליקצית ניווט על סמארטפון?
21/05/2015 | 21:37
33
לצפיה ב-'במחירים כאלה אפשר לקנות סמארטפון או טאבלט פשוט...'
במחירים כאלה אפשר לקנות סמארטפון או טאבלט פשוט...
22/05/2015 | 18:36
1
52
שיעשה עבודה לא רעה ויישאר שלך אחרי הטיול.
גולן הכל כלול ב-99 ש"ח לחודש או סים מקומי שתקנה שם יסדרו אותך מבחינת אינטרנט.
רק לוודא שיש לך כל מה שצריך במכשיר - גישה לאינטרנט, התקן GPS ודרך להטעין את המכשיר ברכב. יש גם אפליקציות המאפשרות ניווט ללא חיבור לרשת, אבל אני לא יודע להמליץ לך ספציפית על רומניה ולא בטוח שיש משהו כזה לגמרי בחינם.
מחירי השכירות שציינת היו אופציה ששווה לשקול לפני 5 או 7 שנים.
ואם כבר לשכור, אולי עדיף לשכור מחברת השכרת הרכבים. לא רצוי ולא משתלם, אבל נראה לי שעדיין יצא יותר זול מההצעה שיש לך ביד...
לצפיה ב-'באמת זה יקר'
באמת זה יקר
23/05/2015 | 15:03
26
הייתי אומרת, או חבילת אינטרנט או לרכוש/להוריד אפליקציה שלא מצריכה אינטרנט
לצפיה ב-'פריז-מחפש אזור "מדליק וכייפי" לשהייה ממושכת'
פריז-מחפש אזור "מדליק וכייפי" לשהייה ממושכת
21/05/2015 | 12:50
54
161
שלום לחברים,

לצורך שהייה ממושכת בת מס' שבועות-אני עומד לחפש דירה קטנה (חדר/חדר וחצי כנראה דרך אחד מהאתרים באינטרנט)
מה שחשוב לי זה הלוקיישן!
חשוב שזה יהיה אזור צעיר יחסית שכיף ונעים לשהייה,
אזור שיהיה נגיש למרכז ולאזורי הבילוי והקניות ברכבת (לא חייב...
המשך>>
שלום לחברים,

לצורך שהייה ממושכת בת מס' שבועות-אני עומד לחפש דירה קטנה (חדר/חדר וחצי כנראה דרך אחד מהאתרים באינטרנט)
מה שחשוב לי זה הלוקיישן!
חשוב שזה יהיה אזור צעיר יחסית שכיף ונעים לשהייה,
אזור שיהיה נגיש למרכז ולאזורי הבילוי והקניות ברכבת (לא חייב שיהיה מרכזי) 
אשמח לקבלת המלצות וכל טיפ אפשרי למיקום שעשויי להתאים,

בתודה מראש!
לצפיה ב-' לטוס לכרתים עם דרכון שפג תוקפו בעוד 5 חודשים'
לטוס לכרתים עם דרכון שפג תוקפו בעוד 5 חודשים
21/05/2015 | 00:34
41
לצפיה ב-'טיסות לחו"ל'
טיסות לחו"ל
20/05/2015 | 22:41
11
218
אהלן,
אני טס עם חברה ואני ממש לפניי הזמנת הכרטיסים,
האם יש דברים חשובים שעליי לוודא עם סוכנת הנסיעות?
להניות דעתי היא נתנה לנו דיל דיי טוב, 1050 דולר הלוך לגוואטמאלה חזור מניו יורק (יש לי ויזה).
כל ענייני הביטוח וכאלה? מפחד לפספס משהו.
היא גם אמרה שכל שינוי במועד או במיקום חזרה יעלה 100$ נוספים, נראה לי לגיטימי..
בנוסף, בחזור יש טיסה שהקונקשן שלה פחות משעה, הסוכנת הרגיעה אותנו שאין מה לדאוג והחברה מחוייבת לדאוג לנו במקרה ונאחר לטיסה.. מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'לגבי הקונקשן הקצר'
לגבי הקונקשן הקצר
21/05/2015 | 06:24
169
כדאי לברר מתי יש עוד טיסות המשך, שלא יצא שאם תפספסו את הטיסה תצטרכו לחכות 8 עוד 10 שעות בשדה.
הביטוח לא שייך לסוכן הנסיעות, אלא אתה צריך לדאוג לביטוח רפואי, פה לא הייתי סומכת על סוכן הנסיעות אלא
עושה את הברורים בעצמי. שינוי 100 דולר? בסדר.
לצפיה ב-'מניסיון שלי'
מניסיון שלי
21/05/2015 | 09:26
6
118
אפשר להספיק גם ב-20 דקות,אבל לא בטוח שיספיקו להעביר את המזוודה לטיסה השנייה
לצפיה ב-'20 רגע האם התכוונת למשל לניו יורק? שיקגו? אטלנטה?'
20 רגע האם התכוונת למשל לניו יורק? שיקגו? אטלנטה?
21/05/2015 | 11:18
5
101
איפה היה לך קונקשן של 20 דקות, אתה לא חושב שכדאי לציין זאת?
בכל נמלי הכניסה לארה"ב שעתיים וחצי זה המינימום כדי לעבור הגירה.
בשדות תעופה בארופה 20 רגע לא יעזרו לך. המינימום שראיתי היה 45 דקות וגם זה
לווה בשאטל, ריצות ודפיקות לב. אם המדובר על שדה קטנטן אי שם במרחבי הגלובוס
אולי 20 רגע יספיקו. אז הנסיון שלך הוא מאיפה בדיוק?
לצפיה ב-'תלוי בשדה'
תלוי בשדה
21/05/2015 | 14:33
4
82
הטיסה חזרה היא מניו יורק, אז כנראה שהקונקשן הוא באירופה ואין ביקורת דרכונים.
לכל שדה תעופה יש זמן קונקשן מינימלי, מומלץ לבדוק את זה. בשדה התעופה של וינה למשל מאפשרים 30 דקות, ברוב השדות מדובר על לפחות 45 דקות או יותר. מדובר על מצב בו לא עוברים ביקורת דרכונים, אחרת נדרש זמן ארוך יותר.
כמובן שבקונקשן קצר תמיד יש את הסיכון של איחור בטיסה הראשונה, אני מסכים שכדאי מאוד לבדוק מתי הטיסה הבאה יוצאת כדי לא להתקע בשדה יום שלם.
לצפיה ב-'בחזור הקונקשיין הוא במדריד'
בחזור הקונקשיין הוא במדריד
21/05/2015 | 20:50
3
88
הטיסה מניו יורק למדריד וממדריד לארץ, במדריד הבנתי שיש שדה תעופה מאוד גדול.
אבל הנחיתה וההמראה מאותו הטרמינל, ושתי הטיסות של אותה החברה. הסוכנת אמרה שאם החברה אפשרה לקנות את הכרטיס כנראה שהכל בסדר, נשמע לי הגיוני שגם אם הטיסה למדריד תתעכב הם יאחרו את ההמראה של הטיסה ממדריד לארץ לא?

לצפיה ב-'סביר להניח שאם היית ראש ממשלת ישראל'
סביר להניח שאם היית ראש ממשלת ישראל
21/05/2015 | 21:04
88
או שליט סעודי נכבד או מבית המלוכה הבריטי היו מעכבים את המטוס עבורך ועבור
האחרים בפמליה שלך שאחרו לנחות. אבל, מכיוון שאינך כזה (סליחה אם טעיתי),
לא מחכים. עשרים רגע נראה לי לא הגיוני. כשאני מזמינה כרטיסי טיסה אני בודקת מרווחי
זמן ופשוט מזמינה טיסה יותר מאוחרת. אמרת אותו טרמינל ואותה חברה ולמרות זאת
המטוס אמור לנחות, לפתוח דלתות, הנוסעים צריכים לצאת, להכנס לטרמינל ולחפש את הגייט הבא.
אבל לא רוצה לדכא אותך, אולי הכל יעבור בשלום. ספר לנו כשתחזור.
לצפיה ב-'בוודאי שיעכבו את ההמראה עבורך'
בוודאי שיעכבו את ההמראה עבורך
22/05/2015 | 08:48
67
(NOT)
לצפיה ב-'הסוכנת תמכור לך כליה תיכף העיקר תקנה'
הסוכנת תמכור לך כליה תיכף העיקר תקנה
22/05/2015 | 16:21
68
בגלל זה אי תמיד עושה מרווח של שעתיים לפחות בין קונקשנים כי לא מחכים לאיש.
לצפיה ב-'הייתי מבררת עם סוכן נוסף.'
הייתי מבררת עם סוכן נוסף.
23/05/2015 | 10:05
39
אולי הדיל טוב, אבל היא ממש לא מתחשבת בכם. אתם אלה שתצטרכו לחכות שעות בשדה תעופה זר בגלל שאחרתם לטיסה הבאה. במקרה הכי טוב, אתם תרוצו כמו משוגעים, תספיקו לעלות על המטוס ותגיעו בלי המזוודות. היא תקבל את העמלה שלה, וזה כל מה שמעניין אותה.
לצפיה ב-'סלח לי אבל הסוכנת שלך לא מקצועית וחוסר המקצועיות יקלקל לך'
סלח לי אבל הסוכנת שלך לא מקצועית וחוסר המקצועיות יקלקל לך
24/05/2015 | 11:41
58
לכל חב' תעופה וכל שדה תעופה יש חוקים של כמה זמן מינימום קונקשן! סוכן מקצועי אמור לדעת לבדוק את המינימום קונקשן ולא למכור לך כרטיס שלא עומד בצנאי המינימום הזה.
הסוכנת הרי לא תהיה איתך במדריד כשתגיע לטיסה ויתברר שהטיסה יצאה כבר! איני יודעת באיזו שעה זה אמור להיות ,אבל, להתחיל לחפש את הסוכנת שתדאג לך לטיסה חלופית שהיא הבטיחה
בשעות שמשרד הנסיעות סגור או בלילה או בשבת יעלה לך בהרבה עצבים ואולי גם כסף... תחשוב טוב לפני שאתה סוגר עסקה כזו עם סוכנת נסיעות כל-כך לא מקצועית. חבל שהטיול יתקלקל בגלל 
פאשלות של סוכנת שרק רוצה למכור לך משהו ואחריה המבול...
לצפיה ב-'לנו סוכנת נסיעות אמרה שהחברות חייבות לתת מינימום שעה קונקשן.'
לנו סוכנת נסיעות אמרה שהחברות חייבות לתת מינימום שעה קונקשן.
24/05/2015 | 21:49
17
אגב, סיפור שהיה לנו לפני 20 שנה בקנדה. טסנו מונקובר לישראל דרך טורונטו. 
מונקובר לטורונטו - טיסה מקומית
מטורונטו לישראל - טיסה בינלאומית
קונקשן של שעה ועשר דקות הפך ל- 40 דקות (כן, אייר קנדה) שבהן רצנו בטירוף בערך (ובהגזמה...) 500 gates.
האירוניה היא שחבר שלנו טס יום קודם. גם אז הטיסה מונקובר אחרה והוא הגיע ברגע האחרון לטיסה לישראל. יצרנו קשר עם אייר קנדה ושאלנו על הקונקשן הקצר. התשובה היתה:
There's plenty of time...

לצפיה ב-'עדכון לגבי טרקלין דן בנתב"ג'
עדכון לגבי טרקלין דן בנתב"ג
20/05/2015 | 22:17
1
180
אמנם ירד לי 44 ש"ח אבל כנראה טעות ויחזירו לי את הסכום. ישרכרד משוייך להוט שזה כמו פלטינה?!
לצפיה ב-'מעניין. אני אנסה לבדוק את הכרטיסים שלי '
מעניין. אני אנסה לבדוק את הכרטיסים שלי
21/05/2015 | 08:46
97
בעוד חודש.
לצפיה ב-'מידות ומישקל טרול'
מידות ומישקל טרול
20/05/2015 | 20:20
1
50
מה מידות ומישקל מזוודה הטרול שניתן לעלות לטיסות בחברת איזי גט ?
לצפיה ב-'20X40X50 ובלי לשקול בטוח'
20X40X50 ובלי לשקול בטוח
20/05/2015 | 20:25
54
25X45X55 בלי לשקול אבל יתכן שיחוייב לבטן המטוס אם אין מקום בתאים מעל הראש.
לצפיה ב-'לילה קונקשן'
לילה קונקשן
20/05/2015 | 17:28
1
79
בקרוב אני טסה עם טיסת קונקשן בקופנהגן. אני אמורה לנחות ב-4 וחצי בצהריים והטיסת המשך למחרת ב-1 וחצי בצהריים.
אני טסה עם germanwings. האם המזוודות יעברו באופן אוטומט? אני פשוט לא יודעת איך זה עם הלואו קוסט..
בכל מקרה, אני יודעת שהעיר נמצאת במרחק נסיעה קצרה משדה התעופה,אז כמובן שאבחר להעביר את הלילה בעיר. אז בשדה התעופה במקום להגיע למעבר של טיסות ההמשך אני יוצאת ממנו באופן רגיל ולמחרת פשוט מגיעה עם כרטיסי הטיסה ומוותרת על הצ'ק אין?
אשמח לקבל הסבר
לצפיה ב-'המזוודות נשארות בשדה'
המזוודות נשארות בשדה
20/05/2015 | 17:43
70
תארזי לך את מה שאת צריכה ללילה אחד בטרולי או בתיק. את אמורה לקבל בורדינג פאס
לטיסת ההמשך ועם הבורדינג את למחרת חוזרת לשדה (בזמן) ועולה ישר לטיסות היוצאות.
לצפיה ב-'בקשר לדרכון ביומטרי'
בקשר לדרכון ביומטרי
20/05/2015 | 15:53
4
117
עד כמה באמת נחוץ הדרכון הזה יותר מאשר דרכון רגיל כשטסים לחו"ל רק פעם בשנה? ולמה הממשלות האחרונות אימצו בכ"כ הרבה התלהבות את ה"שידרוג" הזה?
יש סיכוי שבעתיד יאלצו את כולם לעבור לדרכון ביומטרי?
ומי בכלל יכול להבטיח שאין פרצות אבטחה בעמדות הביומטריות בנתב"ג? 
לצפיה ב-'לא נחוץ'
לא נחוץ
20/05/2015 | 16:08
1
95
ונראה לי שאת מבלבלת בין דרכון ביומטרי לכרטיס המאפשר ביקורת דרכונים ביומטרית במכשיר האוטומטי.

לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
21/05/2015 | 00:19
18
לצפיה ב-'את שואלת על דרכון ביומטרי או רק מעבר ביומטרי בנתב"ג?'
את שואלת על דרכון ביומטרי או רק מעבר ביומטרי בנתב"ג?
20/05/2015 | 17:40
1
82
לגבי הדרכון הביומטרי הנושא נטחן כאן בפורום לעייפה

הממשלה מעודדת הצטרפות למאגר כי לממשלה נוח לדעת עלייך כל דבר.
מידע תמצאי כאן
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/05/2015 | 00:18
52
אם הבנתי נכון, אפשר (טכנית) לקבל תעודה חכמה שמאפשרת מעבר מהיר בעמדות הבדיקה הביומטריות ללא הצטרפות ל"פיילוט", אבל לפי הכתוב במאמר הדבר אינו ישים כרגע מבחינת הממשלה וחבל.

לצפיה ב-'אתונה ופליון עם הילדים ל 9 ימים'
אתונה ופליון עם הילדים ל 9 ימים
20/05/2015 | 15:27
1
49
תכננו טיול לאתונה (יומיים) ופליון (6 ימים) עם שני הילדים בני 10 ו 7.
אנחנו רגילים לעשות טיולי כוכב ולא כ"כ לרבוץ בחופים. האם 6 ימים זה יותר מדי זמן לפליון?
לצפיה ב-'לי 6 ימים בפליון קצת ארוך, במיוחד אם לא יושבים על חוף'
לי 6 ימים בפליון קצת ארוך, במיוחד אם לא יושבים על חוף
20/05/2015 | 17:42
40
תרשום מה תכננתם לעשות בפליון ויהיה אפשר לענות
לצפיה ב-'אנחנו יוצאים לטיול לחו"ל וצריכים'
אנחנו יוצאים לטיול לחו"ל וצריכים
20/05/2015 | 06:56
28
265
לקחת אתנו קצת אוכל, איזה ממרחים יחזיקו מעמד יומיים בלי קרור?

קצת אוכל
לצפיה ב-'שוקולד למריחה וחמאת בוטנים'
שוקולד למריחה וחמאת בוטנים
20/05/2015 | 07:16
2
51
לצפיה ב-'כל מה שנמצא במדף בסופר ולא בקירור '
כל מה שנמצא במדף בסופר ולא בקירור
20/05/2015 | 14:38
1
94
יש לזכור שיש דברים שאחרי שפותחים חייבים קירור כמו מיונז ואז רשפ עליהם לשמור בקירור אחרי פתיחה .
 בכל מקרה ריבה . דבש. טונה . ממרח כבד (בשימורים) טחינה גולמית (צריך מים ולימון ומלח כדי להכין)  ממרח שוקולד  
לצפיה ב-'דבש+טחינה גולמית=חלווה'
דבש+טחינה גולמית=חלווה
20/05/2015 | 22:14
16
לצפיה ב-'ממה שמצאתי בעזרתו האדיבה של מר/ת גוגל'
ממה שמצאתי בעזרתו האדיבה של מר/ת גוגל
20/05/2015 | 07:28
135
טחינה וטונה אינם מחייבים קירור.
ממרח שוקולד
ממרח זיתים
חמאת בוטנים
לצפיה ב-'אמא שלי נוהגת לקחת ממרחים בשפורפרות מהסופר.'
אמא שלי נוהגת לקחת ממרחים בשפורפרות מהסופר.
20/05/2015 | 08:32
21
132
נדמה לי שראיתי אצלה ממרח זיתים וממרח אנשובי.
לצפיה ב-'למה צריך לקחת מהארץ ?'
למה צריך לקחת מהארץ ?
20/05/2015 | 12:02
20
120
כל מה שיש בארץ יש גם בחול בין אם זה טפנד או ממרח אנשיובי , כשרוב הפריטים מתוצרת חוץ בכלל.

לצפיה ב-'כי מציון תצא תורה... '
כי מציון תצא תורה...
20/05/2015 | 12:23
1
41
לצפיה ב-'אהה, ואם אין לחם מרוח בטפנד, אין תורה.....'
אהה, ואם אין לחם מרוח בטפנד, אין תורה.....
20/05/2015 | 12:32
31
לצפיה ב-'כשרות. אין בעיה למצוא ממרחים בחו"ל,'
כשרות. אין בעיה למצוא ממרחים בחו"ל,
20/05/2015 | 13:40
10
119
אבל יש בעיה למצוא ממרחים בכשרות מהודרת.
לצפיה ב-'נו, "עשה לך רב".....'
נו, "עשה לך רב".....
20/05/2015 | 15:22
24
לצפיה ב-'ועל מה ימרחו את הממרח?'
ועל מה ימרחו את הממרח?
20/05/2015 | 17:45
8
19
לצפיה ב-'לנגב עם האצבע'
לנגב עם האצבע
20/05/2015 | 17:47
14
לצפיה ב-'במזוודה יש גם חבילות קרקרים וצנימים.'
במזוודה יש גם חבילות קרקרים וצנימים.
20/05/2015 | 17:50
6
92
קופסאות טונה, קוסקוס ובורגול. כל מה שאפשר להכין בתוספת מים רותחים בא בחשבון. אפילו פתיתי תפוחי אדמה מיובשים
בכל פעם שאני טסה עם אמא שלי, אני נתקלת בהרבה זוועות שלא הייתי חושבת שמישהו באמת מסוגל לאכול.
לצפיה ב-'בהונגרית יש משפט שאומר "כל אחד משוגע בדרך שלו"'
בהונגרית יש משפט שאומר "כל אחד משוגע בדרך שלו"
20/05/2015 | 18:02
5
96
כנראה שאני משוגע בדרכים אחרות
לצפיה ב-''
20/05/2015 | 18:09
4
לצפיה ב-'אבא שלי אומר'
אבא שלי אומר
20/05/2015 | 18:21
87
כל אחד והבאגים שלו. אבל זה כי הוא אבא ל2 בנות מתחום ההיי טק
לצפיה ב-' רק לוודא שהמשפט שלך לא כולל את מי שאורזת ממש ברגעים אלה'
רק לוודא שהמשפט שלך לא כולל את מי שאורזת ממש ברגעים אלה
20/05/2015 | 20:12
2
87
קרקרים שוודיים מכל הסוגים והצורות (כדי להוסיף חטא על פשע ולהמשיך את הזלילה בארץ)...
לצפיה ב-'תמשיכי גם בשדה התעופה..'
תמשיכי גם בשדה התעופה..
20/05/2015 | 20:50
1
72
כשאנחנו חזרנו משטוקהולם,  בשדה התעופה היה  מזנון מקסים, עם סנדביצים מושקעים, וקרקרים וחתיכות גבינה משובחות באריזות קטנות אישיות...קנינו מלא דברים טובים קטנים, לקחנו לטיסה ,  היה נשנוש נהדר.
לצפיה ב-'תודה, ייבדק.'
תודה, ייבדק.
20/05/2015 | 21:04
12
לצפיה ב-'כי כשיוצאים לטיול מאורגן לא'
כי כשיוצאים לטיול מאורגן לא
20/05/2015 | 18:13
6
132
תמיד יש זמן לקניות ואני לא אוכלת הכל.
לצפיה ב-'הדרכתי מספיק קבוצות לטיולים בחו"ל (אירופה)'
הדרכתי מספיק קבוצות לטיולים בחו"ל (אירופה)
20/05/2015 | 20:31
5
140
והיו גם דתיים, ואיש מהם לא הביא איתו אוכל מהבית, ולא שמעתי תלונות מאף אחד..

ארוחת בוקר:
דיסה, גבינות, ביצים (גם חביתה אם לא הכניסו פנימה דברים), ירקות, פירות, זיתים, מיץ, קפה, לחם, דגנים.

ארוחת צהרים:
דג ותפו"ד אפויים בתוך נייר כסף (מביאים מהבית רק צלחות פלסטיק וסכו"ם שממש לא תופסים מקום), מיץ, תוספות.
מרק ירקות, מרק עגבניות, מרק מינסטרונה.

ארוחת ערב:
כמו ארוחת בוקר עם תוספות הניתנות בערב, כמו עוגות וכדומה.

כך שאין שום בעיה בנדון, כי אני ממש לא רואה איך מישהו מתקיים בחו"ל ממרחים על קרקרים, זה סתם עינוי.

ולא אכנס כאן לענין פסיקת הרמב"מ.....
לצפיה ב-'דתיים תמיד מביאים אוכל מהבית..'
דתיים תמיד מביאים אוכל מהבית..
20/05/2015 | 20:45
1
116
עדיין חרוט בזכרוני מראה קופסת הסרדינים "סטאר"  שנלקחה לטיול בצ'כיה, חשבה שתעשה חיים, אבל לבסוף  נחה לה בפח האשפה בקרלובי וארי, שריד לארוחת הצהריים העלובה,  של זוג הסרוגים שהיו איתנו על האוטובוס...

היו לי קולגות בעבודה ..דתיים סרוגים, ותמיד היו בינהם השיחות מה לוקחים לטיול...טונה, סרדינים, קרקרים, אבקות מרק, יין לקידוש, גפילטע משומר....אוי וואי..
לצפיה ב-'בטיול מאורגן לתאילנד זכור לי דתיים הביאו אננס בקופסת שימורים'
בטיול מאורגן לתאילנד זכור לי דתיים הביאו אננס בקופסת שימורים
21/05/2015 | 04:49
87
כאשר בכל פינת רחוב מוכרים אננס טרי חתוך ומרענן...הזוי .
לצפיה ב-'לא נכנסת לענייני פסיקות, השקעתי הרבה מאמץ'
לא נכנסת לענייני פסיקות, השקעתי הרבה מאמץ
21/05/2015 | 08:43
2
97
כדי להתרחק מפסיקות.
אני מכירה הרבה (מאוד) דתיים, ואף אחד מהם לא היה אוכל את מה שתארת. בארוחת בוקר הם אוכלים ביצים קשות  שמוגשות בקליפתן וירקות ופירות שלמים. שום דבר שבושל ו/או נגע בכלים של המלון לא קביל, בטח לא מרקים ותבשילים.
לצפיה ב-'גם הם התרחקו מפסיקות.....'
גם הם התרחקו מפסיקות.....
21/05/2015 | 09:10
23
לצפיה ב-'מנסה לא לשפוט אנשים'
מנסה לא לשפוט אנשים
21/05/2015 | 09:17
87
ובגדול, כל זמן שהם לא מחליטים בשבילי מה לאכול (ובהרבה תחומים הם כן) - בעיה שלהם ושיסתדרו בעצמם ושייתנו חשבון לחבר הדימיוני שלהם.
כמו הקתולים, סוג של הלקאה עצמית (רק עם בטחון עצמי שהם יותר טובים מכולם)
לצפיה ב-'אפשר יופי גם'
אפשר יופי גם
20/05/2015 | 20:22
1
102
חביתה ליום הראשון
נקניק או בשר מעושן פרוס מוכן בתוך האריזה האטומה. אפשר גם דג מעושן פרוס באריזתו המקורית.
אפשר גם גבינ"צ ליום השני.
ובכלל כל ממרח שנמצא על מדף בסופר לפי טעמכם. למשל טחינה גולמית, דבש, ריבה, חמאה בקופסה חד פעמית אטומה, לאבּאנה, ממרח בטעם כבד בקופסת שימורים קטנה.
לצפיה ב-'יש גם חלב בשפופרת, הכי טעים שבעולם.'
יש גם חלב בשפופרת, הכי טעים שבעולם.
20/05/2015 | 20:23
22
לצפיה ב-'יעד לחגי תשרי- הודו או פרו או משהו אחר?'
יעד לחגי תשרי- הודו או פרו או משהו אחר?
20/05/2015 | 00:32
3
45

שלום לכולם,
אני רוצה לטוס בתקופת החגים ל4.5 שבועות לחו״ל.
התקשתי לבחור יעד. במזרח הייתי כבר בתאילנד ובסין. במערב- ארה״ב ואירופה.
וגם טנזניה כבר בקרתי.
אני בן 30. כרגע טס בלי שותפים. בלי נסיון עשיר בטרקים.
אבל רוצה לצאת קצת מהקופסא הרגילה של ערים ולנסות גם טבע ונופים.
מה הייתם ממליצים מהשתיים: צפון הודו או פרו. או יעד אחר בכלל?
אני מאוד מאוד אוהב ארכיטקטורה. מאוד נהנה מנוף אורבני. אבל מוכן לנסות לטעום גם משהו שונה- טבע וטרקים.

צפון הודו
למה כן: 
תרבות שונה לגמרי ממה שמוכר במערב (מעניין יותר?)
זול משמעותית
מישהו אמר לי שיש יותר ״תרבות/אנשים/אוירה״ במזרח מאשר בפרו?
קל יותר עם אנגלית
למה לא:
הודו קרובה- תמיד אפשר לבקר בה גם בחופשה קצרה יחסית.
גם ככה אהיה בארגנטינה בינואר, אז אולי כדאי משהו שאינו דרא״מ
הימור עם מזג האויר בצפון?
לא מעשן ולא כ״כ רוחניק. אבל עם ראש פתוח לרוחניות.
פרו
למה כן:
יותר טרקים. נופים.
בגלל שיש חופשה ארוכה (4.5 שבועות) - שווה לנצל למקום רחוק במיוחד.
למה לא:
יקר משמעותית. אולי שווה להוריד במחיר- כי טס גם לארגנטינה.
אין לי נסיון בטרקים- ולכן קצת חשוש ומפחד שלא אוהב להרבה זמן.
מודה לעונים

לצפיה ב-'אנחנו גם נוסעים בחגים ולאחר שחקרתי לעומק הינה התובנות '
אנחנו גם נוסעים בחגים ולאחר שחקרתי לעומק הינה התובנות
20/05/2015 | 14:34
2
193
פרו -  קר עדיים בעיקר ברמות אבל אפשרי לטייל 
גואוטמלה/ קוסטה ריקה  - גשומות 
צפון ויאטנם נהדרת והחגים זה העונה המעודפת 
הודו - אנחנו בחרנו בהודו . למרותש היינו שם מספר רב של פעמים כי הודו גדולה וניתן למצוא בה מזג אוויר מתאים
 טנזניה קניה מוזמביק - מזג אוויר מעולה
לצפיה ב-'בצפון הודו יש אפשרות לטרקים של יותר מיום אחד?'
בצפון הודו יש אפשרות לטרקים של יותר מיום אחד?
20/05/2015 | 15:34
1
18
לצפיה ב-'יש אפשרות לטראקים גם של שלושה שבועות רצופים '
יש אפשרות לטראקים גם של שלושה שבועות רצופים
20/05/2015 | 16:14
13
לצפיה ב-'להעברה שבועיים בסירת נהר מדהימה בבורגון (צרפת)'
להעברה שבועיים בסירת נהר מדהימה בבורגון (צרפת)
19/05/2015 | 18:48
1
82
עקב בעייה משפחתית, ביטלנו טיול מתוכנן ל 15 עד ה30 באוגוסט, כולל שבועיים סירת נהר מדהימה המתאימה עד ל 10 אנשים, שאותה אנחנו מעוניינים להעביר, כדי לא להפסיד את כל המקדמה ששולמה לפני חודשים.
לרציניים בלבד, מדובר ב 5000 יורו לשבועיים הללו, שמהווים מחיר מציאה, ועליהם נעשה עוד הנחה - נספוג אנחנו.
רק פניות רציניות בבקשה.
מיקי
לצפיה ב-'מקפיץ'
מקפיץ
23/05/2015 | 20:04
6
מקפיץ מקפיץ
לצפיה ב-'שדה התעופה בוקרשט. '
שדה התעופה בוקרשט.
19/05/2015 | 16:36
1
45
יש לנו טיסה מבוקרשט ב 5:00 לפנות בוקר. אנו מחזירים את הרכב בשדה התעופה ככל הנראה יום לפני וחשבנו ללון במלון זול קרוב לשדה התעופה או בתוך שדה התעופה. האם יש מלון כזה עם הסעות לשדה התעופה באמצע הלילה או לפחות קרוב לנסיעה במונית. 2 מבוגרים ו 2 ילדים. אם אינכם יודעים אך יכולים לכוון איך למצוא מלון כזה בגוגל אודה לתשובות. 
לצפיה ב-'אני לא מכיר מלון בשדה התעופה, אך השדה עצמו קרוב מאוד לעיר'
אני לא מכיר מלון בשדה התעופה, אך השדה עצמו קרוב מאוד לעיר
19/05/2015 | 17:34
41
ואין בעיה לישון בעיר ולסוע לשדה - כ-15 ד'.
לצפיה ב-'סלובקיה עם ילדים - מחפש פארק משפחות'
סלובקיה עם ילדים - מחפש פארק משפחות
19/05/2015 | 16:11
110
היי,

אנחנו טסים באוגוסט לסלובקיה עם הילדים (3 ו 5). אנחנו מחפשים פארק בקתות/מישפחות שיכול להתאים לנו (עדיף משהו שכולל מתקנים לילדים) סגנון Landel למי משמכיר. אם אין אז גם צימרים נחמדים או בית מלון שלא ישעמם ילדים יתאים.
חשבנו להתמקם באיזור הרי הטטרה (כי שמענו שיש שם יותר אטרקציות מאשר בשאר המדינה) ולעשות משם כוכב.

אשמח להמלצות ממי שמכיר/היה וכמובן טיפים אם למישהו יש.

תודה
ליאור
לצפיה ב-'חופשה רומנטית באיטליה אליבא ד' לופטי'
חופשה רומנטית באיטליה אליבא ד' לופטי
19/05/2015 | 13:20
2
75
בדרך כלל אני נשמרת מלפרסם הצעות של חברות נסיעות, תעופה ושאר מפרסמים. אבל נשאלנו פה בפורום
בשבועות האחרונים, פעמים רבות, על חופשות קצרות ולא יקרות.

הנה ההצעות של לופטי, לא קראתי, לא נכנסתי ואני משאירה זאת לכל המעוניינות/מעוניינים

לצפיה ב-'טוב גם אוסטריאן טסים יחסית די זול לאיטליה וזגרב'
טוב גם אוסטריאן טסים יחסית די זול לאיטליה וזגרב
19/05/2015 | 13:26
1
56
לצפיה ב-'מנסים לשים סוף לצפיפות במעבר המטוס'
מנסים לשים סוף לצפיפות במעבר המטוס
19/05/2015 | 15:15
57
כמה פשוט, ככה יעיל: חברת Airbus הוציאה פטנט על תוכניות של מעצב גרמני לפיהן דלת הכניסה למטוס תעבור לאמצע, ומעבר הנוסעים יורחב בחלק המרכזי שלו ויילך וייעשה צר לקראת הקצוות

לצפיה ב-'מתאם חשמל לסלולרי לצרפת,פריז?!'
מתאם חשמל לסלולרי לצרפת,פריז?!
18/05/2015 | 20:38
2
51
שלום רב

שבוע הבא אני טס לפריז לשבוע ורציתי לדעת האם כבל הטעינה לסלולרי שיש לי בארץ יתאים גם לפריז? או שצריך מתאם והחיבור לא יתאים

אשמח לתשובה
איתי 
לצפיה ב-'של סלולארי יתאים לגמרי בלי צורך בהתאמות.'
של סלולארי יתאים לגמרי בלי צורך בהתאמות.
19/05/2015 | 08:18
1
14
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/05/2015 | 13:27
5
לצפיה ב-'הלינק "ויזה לאמריקה באופן עצמאי" כאן בכלים ומידע, אינו עובד'
הלינק "ויזה לאמריקה באופן עצמאי" כאן בכלים ומידע, אינו עובד
19/05/2015 | 12:50
14
92
האם יש למישהו קצה חוט בשבילנו ל"כיצד מוציאים ויזה לארה"ב באופן עצמאי" ?

תודה מראש.
לצפיה ב-'בינתיים לינק לאתר של השגרירות שמסביר'
בינתיים לינק לאתר של השגרירות שמסביר
19/05/2015 | 12:53
13
80

אני אנסה לתקן את הלינק אבל לא ברור לי מה קרה.
לצפיה ב-'תודה רבה. נקווה שתצליחי לתקן את הלינק. ואם לא'
תודה רבה. נקווה שתצליחי לתקן את הלינק. ואם לא
19/05/2015 | 13:05
12
59
שיהיו כאן מומחים לעזרה
לצפיה ב-'לצערי לא הצלחתי.'
לצערי לא הצלחתי.
19/05/2015 | 13:22
11
68
במקום זה הכנסתי את הלינק לאתר השגרירות. מה לא מובן באתר? האם את זקוק לעזרה
בתרגום? צריך למלא את השאלון באתר, לרשום את מספר האישור, לשלם, לקבוע תור. לגשת
לשם ביום ובשעה שהתור נקבע. הדרכון יגיע (אם הויזה תאושר) שבוע לאחר הפגישה בשגרירות.
זה בקצרה כל הסיפור.
לצפיה ב-'יש לשגרירות גם אתר בעברית'
יש לשגרירות גם אתר בעברית
19/05/2015 | 16:38
10
72
לצפיה ב-'תודה רבה, מיד מעדכנת את הקישור'
תודה רבה, מיד מעדכנת את הקישור
19/05/2015 | 17:02
9
19
לצפיה ב-'תודה רבה, האנגלית בסדר גמור. חשבתי שאולי יש טיפים'
תודה רבה, האנגלית בסדר גמור. חשבתי שאולי יש טיפים
20/05/2015 | 08:01
8
62
להצלחת התהליך.
לצפיה ב-'כשאת שומעת על כל אלה שלא קיבלו ויזה,'
כשאת שומעת על כל אלה שלא קיבלו ויזה,
20/05/2015 | 08:31
7
87
בד"כ מדובר בצעירים אחרי צבא. אלה נמצאים בקבוצת סיכון מבחינת האמריקאים, כי רבים מהם נוסעים לעבוד בעגלות באופן בלתי חוקי.
אנשים מבוגרים שיש להם מקום עבודה קבוע, והרבה דברים שקושרים אותם לארץ, בד"כ לא נתקלים בבעיה. כדאי להגיע מסודרים ולבושים בצורה מכובדת, לא מכנסיים קרועים וכפכפי אילת, ולהביא ניירת שמעידה על הקשר לארץ.
לצפיה ב-'אני דווקא שמעתי בעיקר על מהנדסים בחברות מכובדות'
אני דווקא שמעתי בעיקר על מהנדסים בחברות מכובדות
20/05/2015 | 17:55
6
69
שקיבלו ויזת תייר/עסקים לשנה אחת בלבד או בכלל סורבו.
מדובר במהנדסים שעובדים בחברות שנמצאות גם בישראל וגם בארה"ב והממשל האמריקאי רוצה שהם יוציאו ויזת עבודה וישלמו מס הכנסה לארה"ב.
מכיר חברות שנכנעו והחליטו להוציא ויזת עבודה לעובדים כאלה אבל דפקו את הממשל בהפוך על הפוך, כתובת העבודה והמגורים בוושינגטון (המדינה, לא DC).
לצפיה ב-'מכירה כמה וכמה שמקבלים כל פעם ויזה לשנה.'
מכירה כמה וכמה שמקבלים כל פעם ויזה לשנה.
20/05/2015 | 18:08
5
63
לא מכירה מישהו שסורב. לפעמים מדובר בחברות ששולחות  אנשים יותר מידי פעמים  עד שמתעורר חשד שהם בעצם באים לעבוד. לפעמים פשוט חוששים מריגול תעשייתי.  כל אלה שאני מכירה היו צריכים לחכות כמה שבועות עד שאישרו להם את הויזה, אבל בסוף היא אושרה לזמן קצר.
משמועות אני יודעת על כאלה שסורבו, אבל בד"כ הם שליחי חברות שעברו את הגבולות מבחינת ממשלת ארצות הברית.
לצפיה ב-'אני מכיר מנכ"ל שסורב'
אני מכיר מנכ"ל שסורב
20/05/2015 | 18:28
4
72
ואני בטוח שאף אחד לא חושד שהוא מתכוון לעבוד בעגלות.

פשוט רציתי להגיד שהמסורבים הם לאו  דווקא צעירים יחפנים שבאים לעבוד בעגלות
לצפיה ב-'אכן, לאו דווקא.'
אכן, לאו דווקא.
20/05/2015 | 18:36
59
מצד שני, אלו שמסורבים בגלל עבודתם, יודעים מראש על הבעיתיות. אני מניחה שהם לא יגיעו לשאול שאלה כזאת בפורום.
לצפיה ב-'גם אני מכירה מנכ"ל שסורב'
גם אני מכירה מנכ"ל שסורב
20/05/2015 | 18:43
74
הם פשוט לא נותנים לו ויזה - הם לא אומרים את זה, פשוט הוא מחכה ומחכה כבר למעלה משנה.

לצפיה ב-'יתכן שתלוי מארץ המוצא שלהם?'
יתכן שתלוי מארץ המוצא שלהם?
20/05/2015 | 22:21
1
20
לצפיה ב-'בהחלט,יעיד על כך'
בהחלט,יעיד על כך
21/05/2015 | 15:54
58
שאול מופז.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
sea gal - מועדון היאכטות הישראלי
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה