לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3221832,218 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'אספרסו אנני יכולה להשיב על מסרים, sorry'
אספרסו אנני יכולה להשיב על מסרים, sorry
27/10/2017 | 16:49
31
לצפיה ב-'לוחות זמנים מ JFK למרכז מנהנטן'
לוחות זמנים מ JFK למרכז מנהנטן
26/10/2017 | 13:06
3
55
שלום,

טיסה שנוחתת ב-JFK ביום חול בשעה 15:30 אחר הצהריים. באיזה שעה אפשר לצפות להגיע למלון שנמצא במרכז מנהנטן (שדרה שבעית ורחוב 43)? כולל ביקורת דרכונים (לא אמריקאי), איסוף מזוודה ונסיעה במונית.

האם סביר להניח שעד 18:00 אהיה במלון?

תודה.
לצפיה ב-'זו שעה של פקקים, אני הייתי מנחשת שיותר קרוב ל-19:00'
זו שעה של פקקים, אני הייתי מנחשת שיותר קרוב ל-19:00
26/10/2017 | 13:29
1
13
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/10/2017 | 13:45
8
לצפיה ב-'תלוי בהרבה משתנים, למשל מה יהיה התור בדרכונים,'
תלוי בהרבה משתנים, למשל מה יהיה התור בדרכונים,
26/10/2017 | 13:47
44
התור בדרכונים יכול להיות מ 15 דק ועד שעתיים...  
ישראלים עם ויזה B1B2 יכולים ללכת לתור של הקיוסקים בביקורת דרכונים APC.
המונית במקרה הטוב שעה, ובשעות הלחץ גם שעה וחצי.
אז הצפי לדעתי הוא 18.00-19.00
לצפיה ב-' מחידושי מחירי השתיה בנתב"ג כולל פתיחת זרועה E'
מחידושי מחירי השתיה בנתב"ג כולל פתיחת זרועה E
26/10/2017 | 13:06
1
89
אז יש חידושים קולינריים בנתב"ג מבחינת המחיר.
אבל.... החלק הכי חשוב בהודעה בנוגע למחיר הקפוצ'ינו, הוא החלק המציין כי הזרוע החדשה בנתב"ג  (זרוע E כאמור) אמורה להפתח בסוף השנה הנוכחית.
אני קצת סקפטי לאור מה שראיתי לאחרונה בנתב"ג. מעריך שזרוע E  תיפתח בשליש הראשון של שנת 2018  ותכנס לפעולה מלאה לקראת חגי הפסח/עצמאות תשע"ח.
אחת הפעמים הבודדות בהן אשמח באם אטעה ויפתח כמה שיותר מוקדם וע"פ התחזית מהכתבה.

לצפיה ב-'זה לא ייפתח עד סוף השנה '
זה לא ייפתח עד סוף השנה
26/10/2017 | 13:08
17
לצפיה ב-'רכישת כרטיס טיסה לארה"ב לקיץ הבא דרך בריטיש: מומלץ?'
רכישת כרטיס טיסה לארה"ב לקיץ הבא דרך בריטיש: מומלץ?
25/10/2017 | 23:15
7
102
(קראתי ברפרוף את הנכתב מטה. האמת, די מזכיר אותנו). אממה - אנחנו בשלב מתקדם יותר: שלד המסלול מוכן, בתי המלון משוריינים (כולם עם free cancellation). כעת להזמנת כרטיס הטיסה:

האם כדאי לרכוש כבר מעכשיו כרטיסי טיסה בבריטיש? האם אין חשש שחברה כזו תקרוס (כמו שקרה לאליטליה / מונארך וכו')?
למרות שהשליטה שלי באנגלית מעל הממוצע, האותיות הקטנות של BA די מתישות אותי... מישהו יכול לאמ"לק (קרי - ארוך מדי - לא קראתי...) זה פשוט די מתיש... ניסיתי לקרוא שורה-שורה, אבל נראה שצריך עו"ד כדי להבין את כל הדקויות האלו...

האם יש משהו ספציפי שצריך לשים לב אליו?
האם הזמנה עכשיו, 8 חודשים מראש, הינה החלטה טובה? עקבתי אחר הטיסות בחודשיים האחרונים. זה הולך ויורד במתינות. אני לא רוצה להגיע לרגע שזה יעלה בתלילות...

תודה רבה!
לצפיה ב-'מנסיון רב על הקו לארהב עם בריטיש אני מאד אוהב אותם'
מנסיון רב על הקו לארהב עם בריטיש אני מאד אוהב אותם
25/10/2017 | 23:53
1
107
זו אחת החברות הגדולות בעולם, סכוי נמוך יחסית לקריסה.
אין להם יותר מידי אותיות קטנות, את דמי הביטול אפשר לראות בזמן ההזמנה,
העז היחידה שלהם זה שגובים כסף על הזמנות סיטינג מראש (אלא אם את סילבר ומעלה בנוסע המתמיד שלהם) ומשלמים על כל לאג בנפרד, כלומר 4 פעמים על המושבים 30$ כל אחד (במחלקת תיירים).
בזמן הצקאין באינטרנט (24 שעות לפני) אפשר לעשות סיטינג חינם.
מחלקת הטוריסטס + שלהם מעולה, כיסאות באמת מרווחים גם לרוחב וגם לאורך.

בעניין המחירים חצי שנה מראש זה די והותר, 2-3 חודשים מראש המחירים מתחילים לקפוץ. יש להם תנודיות די גבוהה במחירים מיום ליום למעלה ולמטה.

לצפיה ב-'עוד כמה הערות'
עוד כמה הערות
26/10/2017 | 10:06
62
מחיר הכרטיס כולל שליחת מזוודה, העלאת תיק למטוס וארוחות.
חלק מהטיסות ללונדון הם עם ה 787 החדש.
צריך לשים לב שיש להם קוד שיירינג עם אמריקן אירליינס ועם איברייה, אז באתר הם מציעים גם טיסות שלהם, זה רשום די ברור עם סמל חברת התעופה.
לצפיה ב-'זאת חברת legacy לא לואו קוסט. הן לא מתמוטטות בן לילה...'
זאת חברת legacy לא לואו קוסט. הן לא מתמוטטות בן לילה...
26/10/2017 | 10:15
1
21
לצפיה ב-'תודה לכולם. אגב, גם סוויסאייר היא (היתה) חברה legacy...'
תודה לכולם. אגב, גם סוויסאייר היא (היתה) חברה legacy...
26/10/2017 | 15:17
16
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על בריטיש '
מצטרפת להמלצה על בריטיש
26/10/2017 | 10:22
65
אחרי פעמיים טיסות הלוך ושוב לקנדה.

הזמנו כרטיסים חצי שנה מראש, ממש לפני שהמחירים התחילו לעלות.
לצפיה ב-'הרגת אותי עכשיו '
הרגת אותי עכשיו
26/10/2017 | 14:58
77
להגנתי אומר, שבאוגוסט האחרון היינו בטיול משפחתי בן 15 ימים בצפון איטליה. לקח לי זמן להתאושש מזה ולהתחיל לתכנן טיול חדש...
תופס?
לצפיה ב-'טסנו איתם לקנדה לפני שנתיים. היה טוב. דמי ביטול סבירים'
טסנו איתם לקנדה לפני שנתיים. היה טוב. דמי ביטול סבירים
26/10/2017 | 19:58
43
הזמנו דרך סוכנת נסיעות.
דמי הביטול היו 100$ (כשבאייר קנדה היו 275 $).
בטיסה מישראל ללונדון - מטוס נהדר כולל חיבור USB למסך אישי. משם לקלגרי היה מטוס מיושן יותר.
הנחיתה בהית'רו עושה סחרחורת מרוב סיבובים...
אם אתם טסים עם ילדים, הם משתדלים להושיב את המשפחות ביחד, כך שאצלנו בכל 4 הלאגים הושיבו ביחד ולא שילמנו על הושבה. 
אצלנו גם בצ'ק אין לטיסה ללונדון עשינו כבר צ'ק אין לטיסת ההמשך לקלגרי, כך שהיה לנו סוג של יתרון של זמן על פני מי שצריך היה לעשות צ'ק אין רק מלונדון.
עוד דבר שאהבתי בבריטיש - אפשר לעשות בחינם נוסע מתמיד עם שיתוף הנקודות של כל המשפחה. הטיסה שלנו: ישראל - קלגרי ובחזור ונקובר - ישראל הקנתה לנו 60,500 AVIONS.  שנה לאחר מכן תוך ניצול 60,000 הנקודות, קנינו 3 כרטיסי טיסה ללונדון ב- 750 דולר סך הכל!
לצפיה ב-'חידוש וויזת תייר לארה"ב'
חידוש וויזת תייר לארה"ב
25/10/2017 | 19:30
6
86
מזה כמה חודשים שפג תוקפה של וויזת תייר לארה"ב לאשתי ולי.

שאלות :

1.  אם מבצעים בקשה לוויזה דרך האינטרנט ניתן גם לשלם דרך האינטרנט ?

2.    האם ניתן לתאם פגישה לאשתי ולי באותו היום  ובאותה השעה ?

3.   באיזו מידה קיימת גמישות לגבי קביעת מועד לפגישה, אשתי ואני עובדים עד שעות אחה"צ כל יום, האם ניתן לקבוע איתם לשעות אחה"צ המאוחרות או ערב ?

4.   באיזה אופן מתבצעת קביעת השעה, טלפונית ? מי יוזם את הטלפון ?

תודה.
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
25/10/2017 | 20:13
5
83
1. כן
2. כן, אתם על אותה בקשה ועוברים את כל התהליך בשגרירות ביחד
3. אחרי שתמסרו את הטפסים (באינטרנט, כן?) תיפתח בפניכם האפשרות לקבוע ראיון. גמיש מאד, אתם בוחרים יום ושעה מתוך מה שפנוי. כמה שאני זוכרת מדובר בשעות עבודה רגילות, לא בערב, אבל אפשר למשל בימי שישי.
4. אתם נכנסים לאתר ובוחרים מועד, אפשר גם לשנות כמה פעמים שרוצים. אפשר גם בטלפון, נראה לי פחות נוח.
לצפיה ב-'תודה רבה, קצר מהיר וקולע ....'
תודה רבה, קצר מהיר וקולע ....
25/10/2017 | 21:39
4
44
האם ניתן באינטרנט על אותו הטופס לבקש גם עבור אשתי וגם עבורי או שצריך שני טפסים שונים ?
לצפיה ב-'כל אחד צריך למלא ולהדפיס טופס נפרד'
כל אחד צריך למלא ולהדפיס טופס נפרד
25/10/2017 | 23:15
3
39
אולי אפשר לעשות את התהליך ביחד לכמה אנשים, אבל את הטופס הראשי כל אחד צריך למלא בנפרד.
הכי נוח זה להגיע ביום שישי. זה גם היום הכי מבוקש אז יכול להיות שלא יהיו תורים בימי שישי שבועות הקרובים. כשתגיעו למסך של לבחור תור, כבר תראו בדיוק באיזה שעות הם עובדים ומתי יש תורים פנויים.
גם אחרי שקבעתם תור, אפשר תמיד לשנות אותו כל עוד לא הגיע יום הראיון. אז קודם כל תזמינו ליום ושעה שנוחים לכם, גם אם קצת רחוק. אחר כך תבדקו אם אפשר להקדים, הרבה פעמים אנשים מבטלים ואז מתפנים תורים. שווה לעקוב.
לצפיה ב-'תודה. מה שחשוב לי שהמפגש של אשתי ושלי יהיו יחד'
תודה. מה שחשוב לי שהמפגש של אשתי ושלי יהיו יחד
25/10/2017 | 23:25
2
38
ואם קביעת יום המפגש היא חלק ממלוי הטופס, יתכן שעד שנמלא את הטופס השני כבר לא יהיו תורים לאותו היום, לא ?
לצפיה ב-'זה לא חלק ממלוי הטופס, זה שלב נפרד שעושים לכל המשפחה ביחד.'
זה לא חלק ממלוי הטופס, זה שלב נפרד שעושים לכל המשפחה ביחד.
25/10/2017 | 23:40
1
15
לצפיה ב-' יופי. תודה !'
יופי. תודה !
25/10/2017 | 23:45
9
לצפיה ב-'למי שדאג שלא תהיה תחרות בקו לברלין '
למי שדאג שלא תהיה תחרות בקו לברלין
25/10/2017 | 18:10
69
חברת Germania הכריזה על קו חדש מתל אביב לברלין (טגל) ופותחת את המכירה החל מ79 יורו לכיוון (כולל כבודה!) 
לצפיה ב-' הוגשה בקשה לתביעת ענק ייצוגית נגד אל-על'
הוגשה בקשה לתביעת ענק ייצוגית נגד אל-על
25/10/2017 | 09:40
13
122
בגין החוצפה המתמשכת של אל-על בהפעלת מטוסי 747  לא ראויים בקווים הארוכים (בעיקר לבנגקוק).   למה חוצפה לדעתי,  הנה כתבה משנת 2011 בנדון.

להלן הלינק של  הבקשה לתביעה ייצוגית.

לצפיה ב-'ועוד ייצוגית נגד אל על: גבתה דמי ביטול שלא כחוק על כרטיסי טי'
ועוד ייצוגית נגד אל על: גבתה דמי ביטול שלא כחוק על כרטיסי טי
25/10/2017 | 09:53
73
לצפיה ב-'לא נסחף קצת עם "סיוט בשחקים" בעקבות מערכת שמע לא עובדת.....'
לא נסחף קצת עם "סיוט בשחקים" בעקבות מערכת שמע לא עובדת.....
25/10/2017 | 09:59
6
89
ברור שמדובר בפחנוע ואלעל גבתה מחיר גבוה כי לא היתה תחרות ראויה לקו. אבל מפה ועד שביהמ"ש יקבל את הטענה שמדובר בסיוט ארוכה הדרך. אנשים צריכים קצת פרופורציות בחיים מה זה באמת סיוט. זה שהוא שילם על שדרוגים זה הטמטום הפרטי שלו.... ולמי שמערכת השמע לא עובדת החברה מחלקת טאבלטים בזמן הטיסה...
והנוסעת שהתלוננה על טיסה חשוכה כנראה לא יודעת טיסת לילה מה היא....
לצפיה ב-' יש דברים במה שכתבת '
יש דברים במה שכתבת
25/10/2017 | 10:21
1
71
בת"ק 9736/04 פרומין רחל נ' אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ  (פס"ד מיום 2.2.05).
דחה השופט בקשה לקבל פיצוי מוגדל בגין תלונה דומה בטיסה לבנגקוק:
 "...כתוצאה מתקלה לא פעלו האורות, המוסיקה ומסך הווידאו בשורה בה ישבה התובעת...".
בנימוקי הדחיה של השופט נכתב שמדובר בתלונת סרק ועוד ציטוט מדברי השופט
".."לא כל תקלה שולית מקימה עילה לתביעה, ובוודאי לא תביעה שכזו..." .

אבל..... הוא לא פסל קבלת פיצוי בגין מקרה שכזה.  להלן הציטוט :"... לכל היותר היה מקום לבקש פיצוי סמלי על אי-הנוחות שנגרמה לתובעת...".

כלומר, נדחה פיצוי מוגדל יש מקום לפיצוי מוקטן/סימלי (כך הבנתי את פסק הדין).

נו נראה להיכן העסק יתפתח.  לעורכי הדין של חברת אל-על קיימת תעסוקה מלאה.

לצפיה ב-'פיצוי זה הגיוני, תביעת ענק זה הסחפות...'
פיצוי זה הגיוני, תביעת ענק זה הסחפות...
25/10/2017 | 10:39
17
לצפיה ב-'באל על כשהתאורה לא עובדת זהו שידרוג'
באל על כשהתאורה לא עובדת זהו שידרוג
25/10/2017 | 16:11
3
74
בטיסות לילה ארוכות כשטסתי בחברות אחרות מחשיכים את המטוס, חלק הולכים לישון וחלק מפעילים תאורה מקומית קטנה כדי לקרוא או לעסוק בענייניהם. המטוס מאוד שקט.
באל על המטוס כמרקחה באמצע היום. אין רגע מנוחה, תאורה דולקת, ילדים רצים ממקום למקום, מבוגרים צועקים או "מבקרים" אחד אצל השני ומפריעים לכל הסביבה.

אז גם אם המטוס הוחשך בגלל תקלה - מצויין.
שיחליפו לילדות טיטולים או בגדים בשירותים, השכנים שלהם לא צריכים להשתתף בשמחה הזו.

טאבלטים אין לכולם. בעסקים מחולקים לנוסעים, ככל שאני יודע בתיירים החלוקה בתשלום.

אני חושב שהעונש של חברה שנותנת שירות כזה לא צריך להיות בבית המשפט, העונש צריך להיות איבוד המונופול וחברה אחרת שמתחרה על אותו קו.
בתור התחלה צריך לבטל לאל על את הקוד שייר עם תאי אייר שמונע תחרות.

לצפיה ב-' יש אנשים שיודעים להעריך פריטי וינטג' בעלי ערך '
יש אנשים שיודעים להעריך פריטי וינטג' בעלי ערך
25/10/2017 | 20:56
19
לצפיה ב-'חולקו טאבלטים במספר טיסות שטסתי, ללא עלות'
חולקו טאבלטים במספר טיסות שטסתי, ללא עלות
26/10/2017 | 10:17
1
14
לצפיה ב-'ב 767 ככל שאני יודע הם בחינם בעסקים ואיקונומי פלוס'
ב 767 ככל שאני יודע הם בחינם בעסקים ואיקונומי פלוס
26/10/2017 | 18:27
34
לא במחלקת תיירים.
צרך לקחת בחשבון שגם אין מספיק לכל הנוסעים, בתיירים ברגע שנגמר - נגמר.
הטיסה האחרונה שלי באל על היתה לפני כ 3 שנים במחלקת עסקים ב 767, ויתרתי על הטאבלט של אל על כי התכוונתי להשתמש בסטרימינג בטאבלט שלי.
במטוס אין מערכת בידור אישית אפילו בעסקים והסרימינג הצליח להתקלקל.
מבחינתי לא היה נורא, הטיסה היתה מאירופה והיה לי ספר מנייר.
ה 767 צעיר יותר מה 747 עליהם מדובר בכתבה אבל גם הוא כבר עבר הרבה.

עוד קטע היה כשהגישו לי בחגיגיות את התפריט, היה אפשר לבחור עוף או דג.
בחרתי דג, הדיילת המסכנה באה להגיד לי שנגמר דג אז אמרתי לה שיהיה עוף, באמת לא עקרוני לי.
המצחיק שלתיירים בכלל לא היתה אופציה לדג, כי נגמר כבר בעסקים, אבל ראיתי שבכל זאת חילקו להם את התפריט. כנראה שמי שביקש עוף נתנו לו בחגיגיות את העוף ומי שביקש דג סיפרו לו שבדיוק נגמר....
כל הטיסה הדיילת ניסתה להציע לי כל מיני אלכוהולים, מסכנה היה לה לא נעים מתקרית הדג. ביציאה היא הודתה לי על שיתוף הפעולה, בשלב הזה כבר לי לא היה נעים.

לצפיה ב-'ולעומת כל התלונות.. הנה המקרה החיובי שלנו עם אל על'
ולעומת כל התלונות.. הנה המקרה החיובי שלנו עם אל על
25/10/2017 | 10:13
2
109
טסנו איתם באוגוסט האחרון למילנו. המטוס עצמו היה קטן אבל משופץ, נראה חדיש ונעים מאוד בפנים, ואפילו מרווח הרגליים לא היה נוראי (העידו 1.85 המטרים של בן זוגי).
בבוקר הטיסה קבלנו SMS מאל-על כי בטיסה נוכל להנות משרות הסטרימינג שלהם.
בשמחה ובששון הורדנו את האפליקציה ל2 מכשירי הטאבלט של הילדים ול-3 מכשירי הסמרטפונים. בסופו של דבר הייתה תקלה בשירות, והוא לא פעל בטיסה הלוך (אגב, בטיסה חזור הוא פעל נהדר והילדים מאוד נהנו. שירות מצוין עם מגוון יפה מאוד של סרטים וסדרות מכל הסוגים).
הבכור בן ה12 היה מאוכזב. אמנם הצטייד מראש בסרטים על גבי הטאבלט וכו', ובכל זאת חש אכזבה כלקוח. כחלק מחינוך הילדים לצרכנות פעילה ונבונה, הצעתי לו לכתוב מכתב תלונה ולהשאיר אותו בתיבת התלונות במטוס. הוא אכן עשה זאת, ולפני כחודש קבל מייל מאל-על, בו הם מתנצלים על התקלה, ומעניקים לנו (כמשפחה) 200 דולר פיצוי לשימוש במהלך השנה הקרובה לרכישת כרטיסי טיסה באל-על ובעל-על up.
פייר? הופתעתי. אבל עכשיו נראה לי שאל-על סדרו לי ולבן זוגי גיחה זוגית קצרה לחו"ל
לצפיה ב-'מדובר בבעיה קבועה ומתמשכת לאורך שנים לא משהו נקודתי'
מדובר בבעיה קבועה ומתמשכת לאורך שנים לא משהו נקודתי
25/10/2017 | 10:27
1
88
מאחל לך ולמשפחתך עוד הרבה טיסות באל-על,  אבל... בבקשה לא במטוס שהוזכר
בתביעה  .
לצפיה ב-' סבבה. אין לנו תוכניות לטוס לבנגקוק בקרוב, ובכל מקרה '
סבבה. אין לנו תוכניות לטוס לבנגקוק בקרוב, ובכל מקרה
25/10/2017 | 10:34
66
בטיסות טרנס-אטלנטיות אנחנו מעדיפים את לופטנזה ודומיהם.

אגב, לא ניסיתי כמובן לסתור את הטענות הקשורות בתביעה. אפילו לא קראתי אותן. רק בקשתי להעלות את הנקודה שלעיתים אל על הם גם בסדר
לצפיה ב-'לפני כ5 שנים בטיסה לבנקוק מערכת השמע לא עבדה,'
לפני כ5 שנים בטיסה לבנקוק מערכת השמע לא עבדה,
25/10/2017 | 23:19
1
72
סמוך לנחיתה  שם שלחנו מייל תלונה
שלושה שבועות מאוחר יותר, בבקר לאחר נחיתתנו, התקשרו מאל על לספר שנקבל 100 נקודות לנוסע המתמיד, עניתי- למה מאה? על מזוודה נוספת לארהב אתם לוקחים מאתים. קבלתי מאתים , נוצלו היטב בטיסה הבאה לארהב- עוד מזוודה בחזור 

לצפיה ב-' נהדר, להתמקח ולזכות בנקודות, כל הכבוד.'
נהדר, להתמקח ולזכות בנקודות, כל הכבוד.
26/10/2017 | 07:20
18
לצפיה ב-'מעילי ניילון רב פעמיים לטיול בגשם בחו"ל-האם יש למישהו המלצה?'
מעילי ניילון רב פעמיים לטיול בגשם בחו"ל-האם יש למישהו המלצה?
24/10/2017 | 20:27
8
128
שלום רב, 

בעקבות טיול חורפי באירופה, אשר אני אמור לקיים עם אשתי בחודש דצמבר הקרוב, אשמח להיערך מראש עם מעילי ניילון לשימוש רב פעמי לשם הגנה מהגשם הצפוי לרדת עלינו... 

כוונתי היא למעיל ניילון שנראה ממבט ראשון כמו "שקית זבל צבוענית", מאוד פופולורי למטיילים בחו"ל בגשם...מכל המינים..
אני מצרף תמונה להמחשה. 

יש למישהו לינק לאחד מומלץ מניסיון אישי? 

תודה רבה מראש! 
לצפיה ב-'חורף באירופה צריך משהו קצת יותר רציני'
חורף באירופה צריך משהו קצת יותר רציני
24/10/2017 | 20:40
110
משקית זבל צבעונית. זה לקיץ ולמקומות חמים.
לצפיה ב-'מאוד פופולרי בגשם הקיצי, פחות שימושי בחורף האירופאי...'
מאוד פופולרי בגשם הקיצי, פחות שימושי בחורף האירופאי...
24/10/2017 | 22:14
2
29
לצפיה ב-'יש בלמטייל'
יש בלמטייל
25/10/2017 | 07:04
1
86
משהו יותר איכותי עם כפתורים לרכיסה בסביבות 85 שח. אני קניתי, מומלץ.
לצפיה ב-'10 ש"ח ב-7/11 בנקוק, סינגפור וכ'....'
10 ש"ח ב-7/11 בנקוק, סינגפור וכ'....
25/10/2017 | 12:43
25
לצפיה ב-'חורף באירופה דורש מעיל פוך ארוך שגם מגן מהגשם'
חורף באירופה דורש מעיל פוך ארוך שגם מגן מהגשם
25/10/2017 | 10:05
71
סטייל זה לגברים:

מעיל ניילון זה כשמבקרים בניאגרה....

לצפיה ב-'שיכמיה שימשה אותנו במקומות כמו הולנד בקיץ'
שיכמיה שימשה אותנו במקומות כמו הולנד בקיץ
25/10/2017 | 16:14
82
יש כל מיני סוגים, עלו לנו בערכים של יורו או שניים.
לגשם קייצי זה נחמד, במיוחד על אופניים.

בחורף? אין מצב.
לצפיה ב-'לא לגעת בזה: לא רק שקית זבל, אלא זבל...'
לא לגעת בזה: לא רק שקית זבל, אלא זבל...
25/10/2017 | 23:25
67
רכשתי כ 10 יחידות לצורך ביקור באירופה (התקרבות למפלים וכו')
נקרעים מהר מאד, כבר בלבישה.
ניילון דק מאד. לא שווה את ה 10 אג' שעולה...
לצפיה ב-'אני ממליץ!'
אני ממליץ!
28/10/2017 | 08:55
7
לצפיה ב-'שאלה לבעלי ניסיון לגבי תכנון טיול בארה"ב'
שאלה לבעלי ניסיון לגבי תכנון טיול בארה"ב
24/10/2017 | 19:09
38
173
מתחילה לעבוד על טיול בר מצווה לארה"ב (מערב ארה"ב + הצד הקנדי של מפלי הניאגרה + ניו יורק).
ההרכב: 2 מבוגרים + חתן בר המצווה + אחיו בן ה9.
מועד משוער: 21.6 (ברגע שמסתיימת שנה"ל בחטיבת הביניים למעשה).
התחלתי לקרוא, לתכנן, לכתוב..
השאלה שלי היא כזו - האם אני שאננה כשנדמה לי שיש לי עד דצמבר כדי להתחיל להזמין מקומות לינה לאורך המסלול, או שחצי שנה מראש זה בסדר? עיקר התהייה היא כמובן לגבי הצד הקנדי של הניאגרה, וכן ערים גדולות כגון סיאטל, סן פרנסיסקו, לאס וגאס וכדומה.
האם אני צריכה להלחץ וכבר להזמין מקומות לינה או שבכל זאת יש לי עוד חודש-חודש וחצי?....
לצפיה ב-'אין צורך להילחץ'
אין צורך להילחץ
24/10/2017 | 19:58
32
לצפיה ב-'אם אין איזה אילוץ סובייקטיבי, אז למה היעדים מרוחקים כל כך?'
אם אין איזה אילוץ סובייקטיבי, אז למה היעדים מרוחקים כל כך?
24/10/2017 | 21:53
36
90
קפץ לי "סיאטל" לעין....
יש מקומות מסויימים (כמו פארקים לאומיים) ששנה זה זמן קצר להזמנת לינות), לכן כדאי שתבני שלד.
ב"למטייל" יש פורום יעודי.
לצפיה ב-'בוודאי שאבנה שלד עם מסלול ברור '
בוודאי שאבנה שלד עם מסלול ברור
24/10/2017 | 22:08
35
90
לא פרטתי כאן מסלול טיול, זו לא הייתה המטרה.
מדובר בטיול של 6-8 שבועות, עם רכב כמובן, שיתחיל באזור סן פרנסיסקו (ומזרחה לגרנד קניון), יעלה בהדרגה צפונה לכיוון פורטלנד וסיאטל. כל זה סביב 4-6 שבועות.
לאחר מכן טיסה לצד הקנדי של הניאגרה, שהות של מספר ימים, וירידה חזרה לכיוון ניו יורק (טרם הוחלט איך בדיוק. יש מספר רעיונות - רכב/רכבת/טיסה) למספר ימים נוספים (עד שבוע לכל היותר) וחזרה הביתה.
זה השלד הכללי, וכמובן שהכול יתוכנן לפרטי פרטים.
השאלה שלי הייתה לגבי מועד הזמנת מקומות הלינה - האם 6 חודשים מראש יספיקו (ועדיין יהיה לי מגוון מקומות לבחור מביניהם).
לצפיה ב-'כן, בדרך כלל 6 חודשים מספיק'
כן, בדרך כלל 6 חודשים מספיק
24/10/2017 | 22:41
12
87
אם כי יתכן שבאחד מהמקומות שתרצי ללון בהם יהיה כנס רב משתתפים או חג בדיוק בתאריך, אז יכולה להווצר בעיה. בקיצור תתחילי להזמין, אל תזמיני non-refundable זה במקרה שתצטרכי או תרצי לשנות מסלול, ימים וכד'. סן פרנסיסקו זו התחנה הראשונה? תתחילי עם הזמנות למלון שם. מה בדעתך לעשות בפורטלנד וסיאטל? יש משהו מיוחד או סתם מעבר? האם תעברו ביער הסקויה? ליד מפלי הניאגרה צריך לינה ואם רוצים חוויה אז לקחת מלון שהחדר משקיף על המפלים, בלילה זה מקסים. אבל קודם כל הייתי משריינת טיסות, איך תתחילי להזמין לינות ללא שיש לך טיסות עם תאריכים והכל? האמת היא כשיש לך רכב תמיד אפשר למצוא לינות ברגע האחרון גם כן. מתפשרים על סוג המלון או המיקום. אנני חושבת שניתן לעשות ביטוח חו"ל כל כך מוקדם אבל מצד שני יש מסלול שאתם מכוונים אליו אני מבינה, אז תבדקי ותזמיני לינות ולאחר מכן אם תזמיני טיסות וזה לא יצא בתאריכים שרצית, תוכלי לשנות את הלינות.
לצפיה ב-' אהבתי את זרם הכתיבה האסוציאטיבי '
אהבתי את זרם הכתיבה האסוציאטיבי
24/10/2017 | 23:02
11
73
אני מתורגלת בתכנוני טיולים לחו"ל, רק לא כל כך ארוכים....
התלבטנו בין שתי דרכי פעולה אפשריות:
1. לשבת בחודש וחצי הקרובים ולתכנן בקפדנות (יחסית) את מסלול הטיול, להזמין טיסות ורק אז להתחיל להזמין לינות לאורך מסלול הטיול. זה מצריך ידיעה (פחות או יותר..) שחצי שנה מראש מספיקים כדי שיהיה מגוון ראוי של מקומות לינה לבחור מביניהם.
2. להתחיל לתכנן את הטיול בשלבים, במקביל כבר להזמין מקומות לינה ככל שהתכנון מתקדם (כמובן עם אפשרויות ביטול), ולעשות שינויים בתאריכים בהתאם לשינויים במסלול / טיסות וכו'.
אם כולם חושבים שחצי שנה מראש אמורה להספיק, אני בעד האסטרטגיה הראשונה. גם מחשבתית יותר קל לי כך. הלחיצה אותי המחשבה שאולי אני שאננה מדי, ושאולי חצי שנה מראש זה לא באמת מספיק ליעדים תיירותיים בארה"ב. לכן שאלתי.
לצפיה ב-'דיסנילנד/דיסניוורלד - לא אטרקציה בעיניהם?'
דיסנילנד/דיסניוורלד - לא אטרקציה בעיניהם?
25/10/2017 | 10:02
9
13
לצפיה ב-'תודה לאל - לא!! בשנים האחרונות הילדים שבעו מ-3 ימים בדיסני'
תודה לאל - לא!! בשנים האחרונות הילדים שבעו מ-3 ימים בדיסני
25/10/2017 | 10:19
8
61
פריז, ועוד כמה פארקי שעשועים גדולים (אפטלינג, גארדלנד..).
נכון. כל אלו הם לא דיסני וורלד, ובכל זאת - שניהם מרגישים שהם הבינו את הפואנטה של פארקים מהסוג הזה (במיוחד הבכור), ושעדיף לפנות את הימים האלו (ומבחינתי - את הון הכסף הזה ) כדי לראות ולעשות דברים חדשים.
האמת ש3 ימים מלאים בדיסני פריז הייתה אסטרטגיה מאוד מכוונת של בן זוגי ושלי, במטרה להשיג לילדים תחושה של "היינו בדיסני, הבנו את העניין, לא צריך שוב". התזמון של טיול ארוך בארה"ב נקבע כבר מאוד מזמן (לא רק בגלל שנת בר המצווה, יותר בגלל שזו השנה האחרונה שבן זוגי יכול לנצל חופשת מיני-שבתון בת חודש שמגיעה לו כחלק מתנאי העבודה שלו), ובשנים האחרונות נקטנו במודע ובמכוון בפעולות שישיגו לנו פטור מהעונש הזה. שמחה לומר שהצליח לנו!
לצפיה ב-'אצלי בדיוק להיפך אחרי דיסנילנד פריז, ושהן היו במספר '
אצלי בדיוק להיפך אחרי דיסנילנד פריז, ושהן היו במספר
25/10/2017 | 10:43
7
66
פארקים בטיולי בת מצתווה עם סבתא - אפטלינג, פארק אירופה וגארדהלנד איתנו, הדרישה לדיסני בארהב רק התעצמה......
לצפיה ב-'משתתפת בצערך '
משתתפת בצערך
25/10/2017 | 10:50
6
58
האמת? לא יכולה לדמיין את עצמי עוברת את הסיוט הזה. ואני עוד ההורה שאוהב פארקי שעשועים!!
עבור בעלי זה ממש סבל צרוף. הוא סובל מבחילות קשות ולא יכול לעלות על שום מתקן שקצת מסתובב (אפילו קרוסלת הסוסים הקלאסית היא יותר מדי בשבילו), כך שיש מעט מאוד מתקנים שהוא מסוגל לעלות עליהם. המשמעות של יום בפארק שעשועים עבורו היא להיגרר אחרינו במשך יום שלם ולחכות לנו על ספסל מחוץ למתקן. משמים ביותר. אז מספר ימים חמים, לחים וצפופים כאלו בדיסני בארה"ב ביולי/אוגוסט??? אין סיכוי.
אני באמת חושבת שאנחנו ברי מזל שהגרלנו דווקא את הילדים האלו. לא בצחוק בכלל.
לצפיה ב-' אני דווקא אתכנן שבוע כזה בהנאה גדולה, מאד אוהבת את '
אני דווקא אתכנן שבוע כזה בהנאה גדולה, מאד אוהבת את
25/10/2017 | 11:03
5
52
העיצוב של הפארקים זה  pure fun בעיני..... מחלק מהמתקנים אני נהנית - לא רכבות הרים וקרוסלת אבל בהחלט כל מיני רכבות עם רובי לייזר, עם הדמיות תלת מימד, המתקנים במים ועוד.....היינו באורלנדו בתור זוג צעיר 5 ימים  וגם אז היתה סגירה ליממה בגלל הוריקן....
אין מה להשוות את אפקוט, ה animal kingdom שיש שם ספארי שלם ועוד פארקים למה שיש בפריז....
לצפיה ב-'לשמחתי, כנראה שלא נגלה. מה אני אגיד לך, לא חשה צער עמוק...'
לשמחתי, כנראה שלא נגלה. מה אני אגיד לך, לא חשה צער עמוק...
25/10/2017 | 11:13
4
50
באמת שמעדיפה להקצות את המשאבים שלנו (זמן+כסף) לאפיקים אחרים. ואני שמחה שהילדים איתנו בראש אחד בעניין הזה .
לצפיה ב-'אני מאושרת שיש אנשים נוספים שמרגישים כמוני בענין דיסני '
אני מאושרת שיש אנשים נוספים שמרגישים כמוני בענין דיסני
25/10/2017 | 11:25
3
52

בטיול הראשון שלנו כזוג נסענו לטיול של 7 שבועות בארה"ב כאשר דיסני בפלורידה היה בתכנון. אני, כמו בן זוגך, הפוך עם ראש כפול, סובלת קשות מבחילות ופחדים על כל המסתובבים, העולים ויורדים בחבטה וכל שאר ה-horrors של פארקי השעשועים. אבל יחד נסחבנו יום שלם ועשינו כמה דברים פחות מאתגרים היינו שם מהפתיחה בבוקר ועד הנעילה ושבענו לנצח, כמו שאומרים. ידענו שיבוא יום ונצטרך לקחת את הבן כשהיה קטן אבל זה לא קרה. לעומת זאת נסענו עם הבן, רעייתו ושני הנכדים, לפני 6 שנים - לשבוע דיסני. עשיתי נזק לכפות הרגליים שלי שהוא בלתי הפיך בריצה מבוקר עד לילה יחד עם או ליד או בסמוך למתקנים. חמישה ימי פארקים, באמצע יום חופשי בים, היה קשה לכולנו פרט לקטנים. הם לא זוכרים כלום כיום מאותו ביקור אבל אין שום בקשה לחזור לשם ודיינו בכך. בשבילי? never again
לצפיה ב-'המתקנים בדיסני עוברים המון שינויים ועדכונים ומתווספים בהם '
המתקנים בדיסני עוברים המון שינויים ועדכונים ומתווספים בהם
25/10/2017 | 11:36
2
45
המון שיפורים טכנולוגיים שהופכים אותם למרתקים בעיני.... יש עכשיו (לפי מה שקראתי) פארק הארי פוטר, פארק לפי avatar. יש את פארק הסרטים וגם יוניברסל שמלמד על כל התהליכים שקורים בקולנוע (היה קצת מזה בפריז, טעימה) - זה פשוט מרתק בעיני, הרבה יותר מללכת לעוד כמה מיוזיקלס בניו יורק....
לצפיה ב-'הארי פוטר היה כבר בזמני, גם יוניברסל עם הפעלולים בסרטים'
הארי פוטר היה כבר בזמני, גם יוניברסל עם הפעלולים בסרטים
25/10/2017 | 11:45
1
15
לצפיה ב-'ה.פ. נפתח באורלנדו ב- 2010 ובקליפורניה ב- 2016, וגם הפעלולים'
ה.פ. נפתח באורלנדו ב- 2010 ובקליפורניה ב- 2016, וגם הפעלולים
25/10/2017 | 12:33
30
משתנים ומשתדרגים מן הסתם... מי שאוהב, אוהב :) 
לצפיה ב-'אם אתם נוסעים לגראנד קניון'
אם אתם נוסעים לגראנד קניון
26/10/2017 | 09:11
36
כדאי להזמין שם מקומות לינה כמה שיותר זמן מראש. אנחנו נאלצנו ללון מחוץ לשמורה, והצטערנו מאוד.
לצפיה ב-'חתיכת מסע... אבל אם ילוסטון בדרך ורוצים לינה בתוך הפארק'
חתיכת מסע... אבל אם ילוסטון בדרך ורוצים לינה בתוך הפארק
25/10/2017 | 11:54
21
56
אז צריך להזמין ע-כ-ש-י-ו.
לא יודע לגבי שאר הפארקים.

אורגון וושינגטון נפלאים.

לצפיה ב-'ילוסטון לצערי לא ייכנס הפעם'
ילוסטון לצערי לא ייכנס הפעם
25/10/2017 | 12:04
15
53
באורגון אכן נעבור (יותר מנעבור בעצם. רוב השופינג מיועד להיות באזור פורטלנד מטעמי נוחות והכרות מעמיקה של בן הזוג).
טוב שיש שני בנים. 2 טיולי בר מצווה בפעם הבאה.
מה לגבי לינה בלאס וגאס/גרנד קניון/מפלי ניאגרה (צד קנדי)/הר רינייר/יוסמיטי...? גם עכשיו-עכשיו או שאפשר לחכות עד אמצע דצמבר?
לצפיה ב-'כשאת תשקעי לתוך וושינגטון סקוור בביברטון'
כשאת תשקעי לתוך וושינגטון סקוור בביברטון
25/10/2017 | 12:12
1
56
הגברים  יחצו את הכביש להסניף את תצוגת האופנועים (המדהימה בעיני) ההיסטוריים והחדשים אצל בוב למפרט. בהמשך הרחוב (מקביל ל-217) יש גם סוכנות של הארלי.

בכל אופן OMSI ראוי לחצי יום (אפשר לשלב עם אופניים לאורך הווילאמט).

לגבי לינות אין לי מושג...(אולי יוסמיטי ראוי להתייחסות מוקדמת, למרות שישנו שם באוהל).
לצפיה ב-'טוב, אוהלים זה לא אנחנו. ממש לא אנחנו. אפילו קרוון פסלתי'
טוב, אוהלים זה לא אנחנו. ממש לא אנחנו. אפילו קרוון פסלתי
25/10/2017 | 12:33
33
לא בשבילי. לי לא אכפת גם לישון לילה פה ולילה שם בmotel6 ודומיו על הדרך, אבל במקומות המרכזיים מן הסתם זה יותר בעייתי.
לצפיה ב-'גרנד קניון אם רוצים לישון בתוכו ולא מבחוץ? עכשיו '
גרנד קניון אם רוצים לישון בתוכו ולא מבחוץ? עכשיו
25/10/2017 | 12:36
4
53
אם מוכנים לישון כמה קילומטרים מבחוץ? כדאי להזמין אבל, אם דוחים,  מקסימום ישארו מלונות הג'יפה. הניאגרה כתבתי, רוצים מבט על המפלים? עכשיו, לא אכפת לכם לראות אותם בלילה מהחלון? יש המון בתי מלון. כנ"ל לגבי היוסמיטי, הכל ענין של איפה רוצים/מעדיפים, בתוך הפארק או ממש קרוב לכניסה? עכשיו, לא אכפת המרחק? יש זמן. חלק מהמלונות שנמצאים ב"מקומות אסטרטגיים" לא יתנו אופציה של ביטול למיטב זכרוני וידרשו כרטיס אשראי וקנס על ביטול. לבדוק טוב. אני חוזרת על המובן מאליו רק כדי להדגיש נקודות למחשבה. במט. רינייר אנני זוכרת שיש לינה, לכן במסגרת תכנון הטיול תבדקי איפה לנים כשרוצים לטייל שם, ותראי מה ההצעות. מה עם ה-crater lake? מקום מדהים. 

אם בן הזוג מכיר את פורטלנד ותעשו שם קניות, נהדר. פורטלנד כעיר ממש ממש חמודה, סיאטל הרבה פחות. אבל יש שם את מפעלי בואינג ומוזאון שלהם אם אנני טועה.
לצפיה ב-'ב-EVERGREEN דרומית לפורטלנד יש מוזיאון תעופה מגניב'
ב-EVERGREEN דרומית לפורטלנד יש מוזיאון תעופה מגניב
25/10/2017 | 12:42
9
לצפיה ב-'אוי! הייתה לי הרגשה.... טוב, נתחיל לבדוק '
אוי! הייתה לי הרגשה.... טוב, נתחיל לבדוק
25/10/2017 | 12:43
2
40
בפורטלנד אכן מתכננים לסיים את סיבובנו הגדול במערב ארה"ב. נרכז שם את רוב הקניות כי ההכרות המעמיקה של בן זוגי עם המקום מאפשרת ניצול מקסימלי של זמנים למקסימום שופינג לכולנו
לסיאטל אין לי כוונה להקדיש יותר מיום. לדעתי זו תהיה קצת מנוחה של שיטוטים בעיר אחרי הרבה טבע-טבע-טבע. את אכן צודקת - נמצאים בקרבה מיידית גם מפעלי בואינג וגם מוזיאון התעופה (הגדול במערב ארה"ב. לפי הספרים בכל אופן)
תודה!
לצפיה ב-'אם תחליטו ללכת בסיאטל למוזיאון צ'יהולי - עשו זאת בשעות אחה"צ'
אם תחליטו ללכת בסיאטל למוזיאון צ'יהולי - עשו זאת בשעות אחה"צ
25/10/2017 | 18:22
1
31
כך תזכו לראות 2 תערוכות:
אחת באור יום ואחת (תמתינו שם קצת...) כשחושך.
המלצה מאוד מוצלחת מחברה שהיתה שם. כך אכן עשינו והיה חוויה!
לצפיה ב-'רושמת לפניי. תודה רבה. '
רושמת לפניי. תודה רבה.
25/10/2017 | 18:27
5
לצפיה ב-'ביוסמיטי ממליצה לבדוק את הבסט ווסטרן'
ביוסמיטי ממליצה לבדוק את הבסט ווסטרן
25/10/2017 | 15:07
6
40
שנמצאים ממש מחוץ לפארק, אם אפשר לבטל תזמיני כמה אופציות וככה לא תצטרכי לדאוג.
בניאגרה, אין מה לעשות שם יותר מלילה אחד וקשה לי להאמין שלא תמצאו מלון בדצמבר עבור הקיץ. אגב, המעבר מהצד הקנדי לאמריקאי מאד פשוט בהליכה של רבע שעה על הריינבו ברידג׳ ואם את לא מחובבי פרקי שעשועים, אני חושבת שתסכימי שהצד הקנדי, מעבר לעניין המפלים עצמם, דוחה ונראה כמו משהו שהיה אמור להיות בצד האמריקאי ולא הקנדי :)
ועוד אגב, אם אתם מתכננים לעשות הרבה קניות לפני שאתם טסים מזרחה, כנראה שיהיה לכם עדיף לטוס לטורונטו ולא לבפאלו מבחינת עלות שינוע המזוודות ולרדת לניו יורק בטח שעדיף לכם במכונית ולא בטיסה (סהכ כשמונה שעות נהיגה) מבחינת עלויות וגם ניצול זמן.

ואגב אחרון, בווגאס ובגראנד קניון חם מאד מאד ביולי אוגוסט, וגם רחוק מפורטלנד וסיאטל. לדעתי יותר מתאים לטייל בקליפורניה (ערים וטבע), יוסמיטי, פורטלנד וסיאטל ואת הדרום החם לשמור לטיול אחר, ואם אפשר, לעונה אחרת.
לצפיה ב-'תודה רבה על כל ההמלצות. הכול נרשם '
תודה רבה על כל ההמלצות. הכול נרשם
25/10/2017 | 15:29
8
לצפיה ב-'אגב, ההתעקשות על כמה ימים בצד הקנדי של הניאגרה היא לצורך'
אגב, ההתעקשות על כמה ימים בצד הקנדי של הניאגרה היא לצורך
25/10/2017 | 15:43
4
45
מפגש משפחתי
לצפיה ב-'מטיול בת מצווש לפני שנה'
מטיול בת מצווש לפני שנה
25/10/2017 | 16:24
3
57
זכור לי שלא היה צריך להזמין חדר הרבה זמן מראש בצד הקנדי. אתם תגיעו לשם עם רכב? דווקא החניה בעייתית ויקרה, במיוחד בקו הראשון של המלונות. אנחנו ישנו כאן, מלון מצויין עם חניה חינם, לא בקו הראשון אבל מהקומות הגבוהות יש נוף למפלים ולמופעי הזיקוקים בלילה.
לצפיה ב-'כרגע התכנון הוא להגיע בטיסה (?). הכול בשלבי מחשבה יחסית'
כרגע התכנון הוא להגיע בטיסה (?). הכול בשלבי מחשבה יחסית
25/10/2017 | 17:17
2
41
ראשוניים... עוד לא ממש בדקנו הכול עד הסוף, אבל בדיוק בגלל זה אני תוהה בקול רם עד כמה אני צריכה להתחיל להלחץ ולשים גז, או שיש לי עוד חודש-חודשיים לקרוא ולתכנן בנחת.
לצפיה ב-'לדעתי למפלים ולערים לא צריך להילחץ'
לדעתי למפלים ולערים לא צריך להילחץ
25/10/2017 | 17:42
1
47
לשמורות (גראנד קניון במיוחד) כדאי להזמין לפחות חצי שנה מראש, רצוי כמה שיותר מהר. ואם אין מקום בדיוק איפה שאתם רוצים - לא נורא. אפשר לשריין משהו בעדיפות נמוכה יותר ולבדוק כל הזמן אם יש ביטולים. התמדה זה שם המשחק.
לצפיה ב-'תודה רבה. כבד תכנון טיול בארה"ב... מתגעגעת לימים הפשוטים'
תודה רבה. כבד תכנון טיול בארה"ב... מתגעגעת לימים הפשוטים
25/10/2017 | 17:48
35
של תכנון טיול לשבועיים באירופה
לצפיה ב-'ביוסמיטי ישנו במלון הזה-'
ביוסמיטי ישנו במלון הזה-
26/10/2017 | 09:28
30
לא מלון מלהיב, אבל החדרים שפונים לנהר נותנים הרגשה נעימה, המיקום היה נוח במיוחד, והילדים ממש אהבו את הפיצריה והמסעדה. גם המחיר היה ממש טוב, יחסית למיקום. היתה משם פחות נסיעה למרכז יוסמיטי ומסלולי הטיולים מאשר ממלון שנמצא ממש בתוך הפארק ועולה פי כמה.
לצפיה ב-'אם כולם פה יש המלצה ללינה כיפית ב- zion park?'
אם כולם פה יש המלצה ללינה כיפית ב- zion park?
25/10/2017 | 12:49
4
13
לצפיה ב-'אהבנו שם מאוד את'
אהבנו שם מאוד את
26/10/2017 | 09:32
3
33
הוא לא היה זול, ויש בהמשך הרחוב מלונות פשוטים וזולים יותר, אבל היה ממש כייף.
לצפיה ב-'תודה! שווה בעיקר ב- Springdale או שיש עוד מיקומים שוים?'
תודה! שווה בעיקר ב- Springdale או שיש עוד מיקומים שוים?
26/10/2017 | 10:10
2
30
אני פינטזתי על מלון, אפילו פשוט, שנמצא ממש על שפת הנהר אבל לא מוצאת... יש בתי מלון קרובים אבל כנראה שלא על הנהר עצמו...
בכל מקרה המלון הזה כמעט מלא בתאריכים שלנו...
לצפיה ב-'לא מכירה עוד מיקומים שווים.'
לא מכירה עוד מיקומים שווים.
26/10/2017 | 20:16
1
26
כל מי שאני מכירה וטייל בפארק לן באחד מבתי המלון בספרינגדייל.
לצפיה ב-'תודה רבה זה מה שנעשה כנראה :)'
תודה רבה זה מה שנעשה כנראה :)
29/10/2017 | 12:27
2
לצפיה ב-'מאבק הנכים והדרך ל/מ נתב"ג - קוים לדמותם....'
מאבק הנכים והדרך ל/מ נתב"ג - קוים לדמותם....
23/10/2017 | 14:45
23
152
מה דעתכם? למי יש טיסה בקרוב?
לצפיה ב-''
23/10/2017 | 14:58
9
לצפיה ב-'לדעתי החדשה המרכזית היא שהביביתון פרסם כתבה '
לדעתי החדשה המרכזית היא שהביביתון פרסם כתבה
23/10/2017 | 17:17
6
131
שאיננה שיר הלל לבנימין נתניהו ומשפחתו. אמנם לא כתבה שמבקרת את רוה"מ בצורה ישירה אבל איפה נתניהו הראשון שזיהה וכו'? התרגלנו אחרת מה"עיתון" הזה.
הפריץ שלדון אדלסון החליט להמליך עלינו מלך חדש?

בגדול ככל שהבנתי יש הרבה יותר מרבע מליון נכים, יש כמעט חצי מליון שמקבלים קצבאות מבט"ל. אם נוסיף קשישים סיעודיים שגם הם נכים אבל אף אחד לא סופר אותם אז נגיע למספרים הרבה יותר גדולים מחצי מליון.
אבל נניח שיש "רק" רבע מליון נכים, זהו מספר שיכול בקלות לשנות את תוצאות הבחירות בישראל. בטח חצי מליון או מליון, עם בני המשפחה המספרים בכלל עצומים.
לא היה יעיל יותר לשים פתק אחר בקלפי מזה שהם רגילים אליו מאשר לחסום כבישים ושירותים חיוניים?
ביננו, אם השלטון היה מעלה על דעתו שהנכים יצביעו אחרת הוא לא היה מזמן דואג להם כמו שצריך?
כל מה שצריך זה שהנכים יחשבו שהקושי שלהם חשוב מספיק.

בינתיים אני יכול רק להצטער בשביל לפחות חלק מחסרי הישע בחברה שלנו, במיוחד שרובם כן יכולים לעזור לעצמם בבחירות.
לצפיה ב-' חשבתי שהפורום הזה יועד לתיירות ולא לפוליטיקה '
חשבתי שהפורום הזה יועד לתיירות ולא לפוליטיקה
24/10/2017 | 13:03
5
77
להפיל/להדיח ראש ממשלה (הוא יופל בסופו של דבר), יש לפעול בדרכים אחרות. 
לא במחשבות על ניצול ציני של כוח אלקטוראלי אותו מייצגים החלשים בחברה.
לצפיה ב-'תנוח דעתך, לא היתה כאן קריאה להחלפת שלטון'
תנוח דעתך, לא היתה כאן קריאה להחלפת שלטון
24/10/2017 | 16:09
4
77
המסר העיקרי היה אמרתו של תאודור רוזוולט "דבר ברכות ושא מקל גדול", תרשה לי לצטט את עצמי:
"ביננו, אם השלטון היה מעלה על דעתו שהנכים יצביעו אחרת הוא לא היה מזמן דואג להם כמו שצריך?"
​אמרתי שלנכים יש מנוף הרבה יותר יעיל ממאיום בפגיעה באלו שרוצים/צריכים להשתמש בנתב"ג, אותם אלו שמהמיסים שלהם הנכים בסופו של דבר מקבלים את הקצבה.
כל מה שקבוצת האוכלוסייה הגדולה הזו צריכה זה שיהיה לה אכפת מעצמה, ברגע שיהיה לה אכפת מספיק השלטון הקיים כבר ידאג לעשות את מה שצריך.

אני לא מסכים עם קביעתך לגבי חופש הביטוי, בישראל המכונה דמוקרטיה עדיין מותר לאדם לעשות נפשות לדעה שנוגדת את דרך השלטון למרות שאז הוא יכונה שמאלני (כולל יהודה גליק) ואפילו לרעיון שכדאי להחליף ראש ממשלה ואז הוא אסמאלני בוגד, אבל פה היה מדובר רק בהצעה להפעלת מנוף טוב יותר, לא החלפת שלטון.
לצפיה ב-' דעתי לא נכה (משחק מילים) '
דעתי לא נכה (משחק מילים)
25/10/2017 | 10:00
3
61
חבל על "ההתפלפלויות והפיתולים" שלך.  כל בר דעת מחבר ומקשר בין העיתון
"ביביתון"  לבין מה שכתבת אתה מפורשות "..אבל נניח שיש "רק" רבע מליון נכים, זהו מספר שיכול בקלות לשנות את תוצאות הבחירות בישראל  .."

באם אתה מסתמך על מיעוט רועש ואלים של נכים (רובם של הנכים הסכימו עם ההצעות שקיבלו מהממשלה כידוע לך), כמיעוט שיפיל את ראש הממשלה הנוכחי, או ישנה את תוצאות הבחירות.  אזי אתה ממתין עדיין כנראה "לספירת קולות הימאים".

עזוב בבקשה את האנשים החלשים והמסכנים בחברה הישראלית.

אגב.. לדעתי הלחץ שיפעילו אילו המשתמשים בנתב"ג שיגלו שהשדה מושבת
(לא חשוב כרגע מי ואיך ישביתו את נתב"ג),  זה הרבה יותר יעיל ממה שאתה חושב.

לצפיה ב-'רק בגלל שביקשת כל כך יפה שארפה מאחיזת הברזל שלי בחלשים'
רק בגלל שביקשת כל כך יפה שארפה מאחיזת הברזל שלי בחלשים
25/10/2017 | 15:58
2
38
והמסכנים בחברה הישראלית אני ארפה.
השאלה כמה זה יועיל להם, כמה הם חשים את האחיזה שלך.

אופציה שניה שתבין את האמרה "דבר ברכות ושא מקל גדול",
שהכוונה היא שאדם נושא את המקל לא כדי להשתמש בו אלא כדי יתחשבו בדברי הנועם שלו.
אבל אז אולי אני אהיה זה שמוסמך לפרשן מה התכוונתי בדברי ולא אתה, מצב בלתי סביר לחלוטין.

לצפיה ב-'אל קאפון אמר זאת קודם'
אל קאפון אמר זאת קודם
26/10/2017 | 15:21
1
14
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

לצפיה ב-'איך קודם?'
איך קודם?
26/10/2017 | 20:39
11
כשטדי רוזוולט מת, קפונה עוד היה פרחח צעיר ובלתי ידוע, ובטוח אף אחד לא רשם את מוצא פיו.
לצפיה ב-'דעתי היא שאין כאן סולידריות '
דעתי היא שאין כאן סולידריות
25/10/2017 | 10:28
9
65
או יכולת לשים את עצמך במקום האחר/ת. אם קבוצה של אנשים קשי יום בוחרת בצעדים כאלה, זה אומר דרשני. ואין צעד שעשוי להיות אפקטיבי, שאינו פוגע באחרים. אחרת לא משיגים כלום.
אם היה כאן שלטון ראוי עם נורמות מוסריות בסיסיות, הנושא של קיום בכבוד לקבוצות אוכלוסיה מוחלשות היה גם הוא נפתר. אבל באווירה של איש ואישה לעצמם, זה המצב.

אני צריכה להדגיש שהתגובה הזאת שלי היא עקרונית. אם היתה לי טיסה קרובה, הייתי מרגישה אחרת. כעס אולי, בעיקר חשש ממה יהיה עם מקומות לינה בחו"ל, האם יישמרו לי האם לא.

כשחזרתי מחוץ לארץ בשבוע שעבר המזוודה שלי לא הועמסה בשדה. התברר שזו היתה שביתה של סבלים שפוטרו לכאורה כי היו עובדים זמניים. בפועל אמרו לי בחברת שירותי הקרקע, שלדעתם יש צורך בסבלים נוספים, לאור כניסתה של ראיינאיר לשדה. ברגע עצמו כעסתי, הרמתי את הקול אפילו. אבל היה לי ברור כבר אז, שיש פרופורציות. אני לא הורסת את הגב שלי בעבודת כפיים, אני לא צריכה לנסוע מרחק רב הלוך וחזור כדי לקחת את המזוודה, בסך הכל אני חלק ממיעוט פריבילגי שכרגע לפחות, חייו אינם בסכנה כלכלית, שלא לדבר על קיומית. אז באתי יום אחר ולקחתי את המזוודה, שעמדה בשדה 27 שעות.
אם לא היו שובתים הסבלים, היה איזושהי סיכוי לחזרתם לעבודה? לא. הם היו חייבים לגרום נזק כלשהו כדי שיתייחסו אליהם.
לצפיה ב-'האצבע על ההדק - בדרך לאנרכיה'
האצבע על ההדק - בדרך לאנרכיה
25/10/2017 | 14:15
8
45
יותר מידי גופים מוצאים את הפתרון הקל להשבית את שדה התעופה או משהו חיוני אחר שהפגיעה שלו היא נטו בהמוני אזרחים שלא עשו שום רע לאותם חוליגנים.
האזרחים המשתמשים בשדה התעופה לא צריכים לסבול בגלל אירוע מכל סוג שהוא, לא הם צריכים לשלם את המחיר.  אבל הקל ביותר זה להשבית מקומות שיפגעו בכמה שיותר אזרחים תמימים.

זה מאוס בעיני.

כמי שהיה בין יוזמי הקמת איגוד השוטרים, התחייבנו במסמך ההקמה, שלא לשבות בשום מקרה, הציבור לא צריך לסבול שיש לשוטרים סיכסוך עם משרד המשטרה שמזלזל בהם כאילו נשארנו הנייטיבס והם הממשל הבריטי.

יש פתרונות מעשיים ואפילו יצירתיים לפעול במקרים של משברים מהותיים אבל לא להתעלל בציבור אלא להילחם ישירות במי שצריך.
ואת זה לא עושים, מעדיפים להתעלל בציבור החף מפשע, ולא לעשות את מה שצריך.

מחד, עד כדי כך ישנה התנהלות מטורפת, שאם לאנשי הדואר יש סכסוך עם הממשלה, משביתים את נתב"ג, כי יו"ר ההסתדרות מזמן כבר לא מגן הפועל אלא עושה דברם של הוועדים הגדולים.....
ומאידך, כאשר יש השבתה בנתב"ג בגלל מדיניות שר האוצר, באותו יום שר האוצר (נתניהו) נוחת בשדה התעופה, ונוסע לדרכו בתוך 10 דקות, בעוד הנוסעים סובלים משך שעות רבות כשהם חפים מכל פשע.....

אצבע קלה על ההדק.....

לצפיה ב-'כשהממשל לא מתפקד, לפעמים אנרכיה היא הפתרון'
כשהממשל לא מתפקד, לפעמים אנרכיה היא הפתרון
25/10/2017 | 14:50
7
30
ובלי קשר, שביתה או השבתה זאת דרך מחאה לגיטימית לאנשים שאין להם דרך אחרת. במדינה בה מתייחסים למפגינים כאל "חוליגנים" והממשלה לא באמת מתרגשת מהם, לעתים צריך לפגוע איפה שבאמת כואב.

לצפיה ב-'אין שום תרוץ לפגיעה בהמונים חפים מפשע שלא מעורבים בסכסוך'
אין שום תרוץ לפגיעה בהמונים חפים מפשע שלא מעורבים בסכסוך
25/10/2017 | 22:54
6
11
לצפיה ב-'זאת אחת התוצאות של שביתה'
זאת אחת התוצאות של שביתה
26/10/2017 | 10:37
5
25
אם היא לא היתה מפריעה למישהו, אין לה שום ערך.

לצפיה ב-'כבר כתבתי, זו הדרך הקלה כאשר יש דרכים יצירתיות'
כבר כתבתי, זו הדרך הקלה כאשר יש דרכים יצירתיות
26/10/2017 | 15:08
4
21
לתוכן אני מסכים, אבל בשום פנים ואופן לא למטרה שזה מכוון

אני לא מאחל לאף אחד להיפגע משביתות והפגנות כמו בנתב"ג, אחרי שחסך כל השנה כסף כדי לצאת לחופשה עם המשפחה בקיץ, והנה השובתים דפקו לו את הנופש וכספו ירד לטמיון.

זו התנהלות עלובה ופוגענית לפגוע בציבור החפים מפשע להשגת כל מטרה שהיא ממקום העבודה או משרד ממשלתי כל שהוא,

אצבע קלה על הדק השביתה/הפגנה נגד הציבור איננה התגובה הנאותה לאנשים סבירים. יש דרכים סבירות ומוצלחות רק שמצריכות קצת יותר יוזמה וחשובה.

תחשוב קצת, זה שמישהו גונב ממך, זה לא מצדיק את העובדה שאתה תלך לגנוב לאחרים, זו מחשבה פלילית.....

לצפיה ב-'אף אחד לא גונב ממישהו אחר'
אף אחד לא גונב ממישהו אחר
26/10/2017 | 15:19
3
21
בשורה התחתונה, שביתה היא פחות או יותר הדרך היחידה של שכיר למחות כאשר אין מענה ראוי מהממונים. זוהי זכות בסיסית של כל אדם עובד וברוב המקרים השביתות גם מוצדקות.
נכון, זה פוגע בחפים מפשע, מצד שני לא תמיד האלטרנטיבה (להמשיך לעבוד כי "יהיה בסדר") היא העדיפה.
אני מאמין שהסבלים בנתב"ג (מהסיפור של אורלנדה עליו הגבת) כן ניסו לפנות להנהלה לפני שפתחו בשביתה, אבל ברגע שלא קיבלו מענה הולם, אין ספק ששביתה היא דרך פעולה לגיטימית לחלוטין.

לצפיה ב-'אתה כנראה מאלו שקוראים בדילוגים..... כתבתי שיש דרכים אחרות'
אתה כנראה מאלו שקוראים בדילוגים..... כתבתי שיש דרכים אחרות
26/10/2017 | 15:23
2
24
אתה קורא חלקית ומגיב על חלק בלבד, ואפילו את ענין הגונבים לא הבנת.
זבש"ך
לצפיה ב-'קראתי, הבנתי, לא הסכמתי והגבתי בהתאם'
קראתי, הבנתי, לא הסכמתי והגבתי בהתאם
26/10/2017 | 15:33
1
39
להקביל שביתה לגניבה זאת בדיחה רעה לדעתי.

ונשבר כבר הזין מזה שכל פעם שמישהו מעיז לא להסכים איתך אתה מרגיש צורך לעבור לפסים אישיים ולהתלהם.
לצפיה ב-'על אף הכל לא הבנת, ואתה עובר לקללות, כרגיל.....'
על אף הכל לא הבנת, ואתה עובר לקללות, כרגיל.....
27/10/2017 | 09:38
20
מכיוון שאתה לא מבין הדגמות, אומר זאת בפשטנות שיהיה לך ברור:
"זה שהרעו לך, זה לא מרשה לך להרע לאחרים שלא מעורבים".
עכשיו אני מקווה שהבנת.
לצפיה ב-'ועדכון לגבי חידוש דרכון למי שמטריד אותו (כמו שהטריד '
ועדכון לגבי חידוש דרכון למי שמטריד אותו (כמו שהטריד
25/10/2017 | 10:45
72
אותי מאדדדדד בגלל טיסה קרובה) - הייתי במשרד הפנים בשבוע שעבר, אתמול, כעבור 9 ימים קיבלתי SMS שהוא בדרך ומזמין אותי לעקוב באתר הדואר 
אין מאושרת ממני 
לצפיה ב-' כתבה על השליטה של אקספדיה ופרייסליין בשוק ההזמנות'
כתבה על השליטה של אקספדיה ופרייסליין בשוק ההזמנות
25/10/2017 | 11:00
3
66

מישהו פוחד שהמקצוע שלו נכחד (וככה זה באבולוציה של שוק העבודה, מה לעשות.....) וטוען לדואופול בעוד שהתחרות כה עזה ומעניין אם באמת יש לטענה הזאת ביסוס...
שווה לפתוח רק כדי לראות איזה אתר שייך למי.
ואל תשכחו - לגלוש תמיד ב"גלישה בסתר" בכרום.....
לצפיה ב-'בעיניין תחרות, העיניין הזה לא כל כך משנה לנו הצרכנים'
בעיניין תחרות, העיניין הזה לא כל כך משנה לנו הצרכנים
25/10/2017 | 13:11
43
מה שמשנה לנו זו התחרותיות בין חברות התעופה. היא דווקא קיימת ועובדת. עובדת לפעמים "יותר מידי"  ובגלל זה קריסה של חברות תעופה זה משהו שקורה לא מעט.

לצפיה ב-'המציאות היא שאין תחרות בכלל, הדואופול השתלט על כל התחום'
המציאות היא שאין תחרות בכלל, הדואופול השתלט על כל התחום
25/10/2017 | 14:01
1
38
של מלונות ונופש ומציג תחרות פיקטיבית עי שימוש בעשרות אתרים שונים שכאילו מתחרים ביניהם.
עובדים עלינו בעיניים, בעיקר בתחום של מלונות.
בטיסות אנשים עוד רגילים להזמין באתרי חברות העופה במלונות  בטרנד הוא להזמין באתרי הדואופול.
לצפיה ב-'כמו בטיסות, כך במלונות'
כמו בטיסות, כך במלונות
25/10/2017 | 15:00
40
התחרות היא בין בתי מלון וכמובן שיש. זה מה שקובע את עיקר מחיר הלינה, לא אתרי התיווך.
העמלות שגובים אתרי התיווך זו עלות שולית.
אתרים מתחרים בינהם בתחומים אחרים, לא כל כך במחיר.
גם מלון אפשר לרוב להזמין ישירות.

לצפיה ב-'קניית כרטיס מעכשיו לעכשיו בנתבג - מישהו התנסה?'
קניית כרטיס מעכשיו לעכשיו בנתבג - מישהו התנסה?
22/10/2017 | 11:55
4
158
לצפיה ב-'היתה כתבה על זה '
היתה כתבה על זה
22/10/2017 | 12:34
1
121
שלשום או אתמול (מה לעשות והזכרון שלי לא מה שהיה) הוא (הכתב) הלך לקומה 2 ושם ניסה לקנות. אמרו שבבוקר מוקדם יש היצע גדול ופחות אח"צ או בערב. בחברות התעופה עצמן הפקידות לא היו נחמדות ואמרו גם שאין מעכשיו לעכשיו. בקיצור יש אפשרות כזו רצוי לבוא מוקדם בבוקר נניח ב-7 ולנסות את המזל
לצפיה ב-'כתבה נחמדה אבל.....'
כתבה נחמדה אבל.....
22/10/2017 | 15:10
122
כמו שהוא הראה לטיסות סדירות אין הצעות טובות ויש פקידות חמוצות, חוץ אולי מפריס שהכרטיס המיותר אולי היה באיזיג'ט?

הצעות טובות יש כנראה לטיסות שכר, אבל מצד שני הכתב (ואורלי) אומרים שאין הצעות טובות בחופשות משרד החינוך - שזהו הזמן שיוצאות בו טיסות שכר.
מי ביקש סתירה פנימית ולא קיבל?

מכל הסיפור יש הצעה אחת שווה, ההצעה לסיישל, 400$ באמת מחיר מדהים.
אבל ככל שאני זוכר לסיישל צריך חיסונים.
יכול להיות מעניין למישהו שטייל זמן לא ארוך לפני כן במקום אחר שדורש חיסונים והתחסן.

לצפיה ב-'חוץ מקוריוז, אין בזה שום דבר, אבל פעם היה'
חוץ מקוריוז, אין בזה שום דבר, אבל פעם היה
22/10/2017 | 18:00
104
היו ימים שכדי לרכוש כרטיס היה צורך במשרד נסיעות, ואם דווקא התחשק למישהו לטוס מיידית בלילה או בשבת, אז קנייה בשדה התעופה הייתה אופציה. הייתה גם אפשרות לצלצל לחברת תעופה, בתקווה שהיה מענה 24X7.

לעשות את זה היום זה כבר פשוט טפשי. גם אם אתה עובר ליד שדה התעופה, ומחליט להיכנס לשדה כדי לטוס, עדיין יותר נוח ויעיל להזמין באינטרנט. אולי רק אם נגמרה הבטרייה ....

לצפיה ב-'חלום חיי'
חלום חיי
24/10/2017 | 12:11
15
לצפיה ב-'ברצלונה'
ברצלונה
21/10/2017 | 15:34
2
111

חזרתי מברצלונה וסביבותיה:
לגבי העיירה פיגארס יש שם מוזיאון לאומנות של סלבדור דאלי שהיה מדהים וזה מוזיאון לאומנות המעניין ביותר שהייתי. מומלץ עם הדרכה!
הייתי בעיר חירונה עיר יפה.
מונסרט גם הייתי מקסים ביותר.
עד כאן הכל בסיורים מודרכים.
מזג אוויר מצויין היה 4 ימין ראשונים. שניים אחרונים גשום.
ברצלונה נחמדה ותוססת כ 4 או 5 ימים מספיקים.
המטרו מצויין
התושבים אדיבים ברובם לא מבינים אנגלית.
דברים לא טובים:
אין כמעט ספסלים. ובמטרו לא מאוורר התחנות.
אז עליתי על הרמבלה קולולולולו
ולא כייסו אותי קולולולולו
והביצים במקומם קולולולו
והייתי במשחק של ברצלונה נגד אולמפיקוס קולולולו
והייתי בטיילת ובנמל ובאקווריום
ובעיר העתיקה ( שמרתי על ברצלונה מאוחדת)
וגם בפארק גואל כמובן חסר ספסלים וחסר הצללה מומלץ לבוא לשם עם כובע ומשקפי שמש
גם כיכר קטלוניה וספרד הייתי כולל הפארק האולימפי וגן בוטני קטן
וגם במופע פלמנקו
.
לגבי אוכל
יש גיוון של הכל
הם טובים בקינוחים
לגבי חזיר אזהרה:
החזיר הספרדי האיברי שונה מהחזיר שאנו אוכלים בישראל או בשאר העולם יש לו טעם מוזר ריח מגעיל. דוחה.
טיסות דרך norwigian airlines. סך הכל בסדר
אבל לכרטיס שלי לא כולל ארוחה ולא שתיה
ולשנה הבאה בסגראדיה לה פאמיליה הבנויה.

לצפיה ב-'שעשעת אותי בקלוקלו שלך, יופי שנהנת.'
שעשעת אותי בקלוקלו שלך, יופי שנהנת.
22/10/2017 | 10:29
18
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
25/10/2017 | 23:21
2
לצפיה ב-'"נפלה" עלי נסיעה לא צפויה לנאפולי, אודה מאד למי שיוכל לענות '
"נפלה" עלי נסיעה לא צפויה לנאפולי, אודה מאד למי שיוכל לענות
21/10/2017 | 14:17
11
130
שלום,
אני אמור לנסוע בשבוע הבא באופן בלתי צפוי לנאפולי, לשבוע.
בגלל קוצר הזמן קשה לי לעשות מחקר עצמי נרחב כמו שאני רגיל לעשות.
בחלק הטיולי של הנסיעה אני רוצה לעשות טיולי כוכב בתחבורה ציבורית.
השאלות שעולות כרגע: 
1. האם עדיף לקחת מלון בנאפולי או סורנטו (או כל מקום אחר).
2. אודה להמלצות על מלונות טובים ברמה של 4 כוכבים.
3. מקומות החובה שכדאי לבקר בשבוע
אולי יהיו שאלות נוספות בהמשך.
בינתיים תודה (מפרסם גם בפורום איטליה).
לצפיה ב-'נאפולי ? מישו ? משו ?'
נאפולי ? מישו ? משו ?
22/10/2017 | 09:13
41
מקפיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ.
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
22/10/2017 | 09:54
1
69
1. אני חושב (יצא לי לקחת מלון גם בנאפולי וגם בסורנטו) שבלי רכב הייתי מעדיף לישון בנאפולי (עם רכב, אולי סורנטו). פשוט יותר מרכזית עם יותר אפשרויות תחבורה.

3.
* נאפולי עצמה, גם המרכז יפה, וגם הרובע הספרדי עם הסמטאות הצרות והמאד יפות לשיטוט כיפי.
* האיים קאפרי ופרוצ'ידה - קאפרי ציורי, אפשר לעלות גבוה באנאקאפרי ולראות את כל האי מסביב, לטייל בוילות יפות וכו. פרוצ'ידה יותר אי דייגים פשוט ומאד יפה ומומלץ גם כן.
* פומפיי
* לא טיילתי, אבל הבנתי שטיולים בהר ואזוב גם יפים מאד.
* דרך אמאלפי - אמנם אתה בלי רכב, אבל הבנתי שיש אוטובוסים שנוסעים בין העיירות בדרך הזאת, אמאלפי, פוזיטאנו, ראוולו מאד מומלצות.
* הארמון בקאזרטה

לצפיה ב-'תודה רבה, אעזר בזה.'
תודה רבה, אעזר בזה.
22/10/2017 | 11:35
14
לצפיה ב-'לא הייתי. אני מאוד מאוד מתעניינת בהיצע התרבותי והאמנותי הענק'
לא הייתי. אני מאוד מאוד מתעניינת בהיצע התרבותי והאמנותי הענק
22/10/2017 | 12:29
1
70
שיש בנאפולי, לכן הייתי לוקחת בה מלון, גם כדי לקדם מזג אוויר לא טוב.
הייתי נעזרת באתר הזה לגבי העיר:
אהבתי מה שקראתי בסיפור מסע אחד על המלון הזה:
לקמפניה שסביב נאפולי, הייתי מחפשת באינטרנט, נגיד כאן:
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
22/10/2017 | 14:42
6
לצפיה ב-'הייתי גם מסתכלת בתחזית מזג האוויר ככל שמתקרב המועד'
הייתי גם מסתכלת בתחזית מזג האוויר ככל שמתקרב המועד
23/10/2017 | 10:26
2
35
אם הצפי הוא למזג אוויר יפה, הייתי מנסה אולי ללון בסורנטו שאני מבינה שהיא יותר ציורית. ומשם הייתי מנסה לברר עד כמה נגישים מקומות שאני מעוניינת בהם.
באמפלי יש גם מעבורות, הן יוצאות מסלרנו:
אז גם זה יכול להיות רעיון ביום יפה.
לצפיה ב-'הבעיה עם סורנטו'
הבעיה עם סורנטו
23/10/2017 | 11:00
1
54
לדעתי, למעט מדרחוב חביב שממצים בחצי שעה גג, אין מה לעשות שם חוץ מבטן גב על החוף וכמה מסעדות דגים משובחות. היות שבזמן שהוא טס, גם אם יהיה יפה, אין מצב ללכת לחוף, נראה לי שנאפולי עדיפה כמקום לינה עם יותר אפשרויות ניידות ויותר דברים לעשות בקרבת המלון.
לצפיה ב-'ואני גם מאוד אוהבת את הבאז שיש בערים גדולות בערב'
ואני גם מאוד אוהבת את הבאז שיש בערים גדולות בערב
23/10/2017 | 11:05
16
לצפיה ב-'אנחנו עכשיו באיטליה. התחלנו מנאפולי אבל אנחנו עם רכבר'
אנחנו עכשיו באיטליה. התחלנו מנאפולי אבל אנחנו עם רכבר
24/10/2017 | 19:41
1
33
בנאפולי שהינו באיסור הקרוב לנמל שהוא איזור נעים קרוב למקומות מרכזיים ומסעדות.
אנחנו עם רכב אז בנאפולי הוא ישב בחניה אבל משם המשכנו לווזוב ולפומפי. שווה בהחלט. אני מניחה שיש טיולים שיוצאים מנאפולי לווזוב. את הרכב השארנו בחניה - 5 אירו, המשכנו בהסעה- 2 אירו לאדם הלוך וחזור ועוד כקילומטר עליה ברגל ללוע. לקחת מקל הליכה תמורת טיפ כשמחזירים- מומלץ.
לינה בסורנטו שהיוותה בסיס לסיור בכביש האמלפיטני- פוזיטנו. אמלפי, רוולו ומשם לקחנו שייט לקאפרי. 50 אירו איסוף מהמלון, נסיעה לנמל ( לא זוכרת כרגע את שמו - כחצי שעת נסיעה) שייט לקאפרי שם טיילנו, עלינו לאנה קאפרי ולקחנו רכבל כיסאות להר סולארו וחזרה. 11 אירו רכבל הלוך חזור, 2 אירו כל נסיעה באי הן באוטובוס והן בפוניקולר.
בשייט חזרה השיטו אותנו סביב האי כולו עם הסברים . היה שווה מאד
לצפיה ב-'משם לקחנו שייט הכוונה '
משם לקחנו שייט הכוונה
24/10/2017 | 19:44
18
שלקחנו שייט מסורנטו
לצפיה ב-'תודה לכולם.'
תודה לכולם.
25/10/2017 | 10:00
5
לצפיה ב-'אזור מומלץ ללינה בפריז?'
אזור מומלץ ללינה בפריז?
20/10/2017 | 21:18
21
119
קופצים לסופ"ש ארוך בפריז. מחפש אזור נעים וראוי (אחפש בו AIRBNB).
איפה מומלץ?

זוג (ליומיים) +צעיר שיצטרף לעוד יומיים.
קצת מוזיאונים, קצת שיטוט, גנים, בתי קפה ואוירה.

לצפיה ב-'אולי משהו ברבעים 2,3,4,5,6,9,10,11'
אולי משהו ברבעים 2,3,4,5,6,9,10,11
20/10/2017 | 21:46
1
82
משהו כזה. 12 בקטעים שגובל ב-4 גם יכול להיות, אותו הדבר 13 ב-5, 14 ב-6. משהו שישאיר אתכם קרוב יחסית למרכז, בשהות כה קצרה.
לצפיה ב-'סבבה. בודק '
סבבה. בודק
20/10/2017 | 21:59
13
לצפיה ב-'אהבנו את אזור פלאס מונג' ברובע הלטיני '
אהבנו את אזור פלאס מונג' ברובע הלטיני
22/10/2017 | 11:57
2
72
גרנו שם בדירה למשך 10 ימים לפני שנתיים.

שים לב שיש כעת הגבלות על השכרת דירות דרך AIRBNB בפריז, עקב תקנה עירונית חדשה שנכנסה. תוכל לקרוא על כך יותר באתרים בינלאומיים דוגמת TRIPADVISOR.

אנחנו טסים לפריז בתחילת דצמבר, ושכרנו אחת מהדירות של עדה בורק:

הדירה ששכרנו נמצאת בפלאס דה ווז', וקיבלנו עליה המלצות מאח שלי. מהבדיקה שלי, הדירות שלה נמצאות באזורים טובים ונוחים.
לצפיה ב-'ההגבלות תחולנה על כל הדירות המוצעות בכל האתרים, כולל באלה של'
ההגבלות תחולנה על כל הדירות המוצעות בכל האתרים, כולל באלה של
22/10/2017 | 12:24
65
עדה בורק. כל דירה תקבל מספר סידורי. אם לא יצויין כזה סימן יהיה שההשכרה אינה חוקית. כתיירת אינך אחראית לזה אישית אך יתכן שהיצע הדירות יקטן החל מתחילת השנה הבאה.
לצפיה ב-'גם לבן שלי יש נסיון טוב עם הדירות שלה'
גם לבן שלי יש נסיון טוב עם הדירות שלה
22/10/2017 | 12:29
59
הם גרו ברובע ה-11 והיו מאד מרוצים דירה נוחה הם היו עם שני ילדים.
לצפיה ב-'לפני שבועים היינו בדירה של פדריק -רובע 11'
לפני שבועים היינו בדירה של פדריק -רובע 11
22/10/2017 | 12:27
71
שוכנת ממש ליד כניסה למטרו- קו 9 שקל להגיע איתו למרבית המקומות 
היה מצוין 
דרך AIRNB , נקרא FEDERIC
לצפיה ב-'לכולם. הרגשתי שיש היצע דל ב-ARBNB'
לכולם. הרגשתי שיש היצע דל ב-ARBNB
22/10/2017 | 13:00
14
80
במחירים/תאריכים/אזורים שבדקתי.
בסוף לקחתי משהו קצת מעורפל, אבל אם מתגברים על הפרוצדורות (האולי מייגעות) מקבלים דירה טובה באזור טוב. (ע"פ כמה מאות תגובות).

וגם מ - האם יש המלצה על מונית/הסעה מאורלי?
נהג מומלץ כתב לי שאנחנו כרגע היחידים שלוקח ומבקש 55 יורו מאורלי לעיר....

לצפיה ב-'למה דווקא דירה, יש מאות בתי מלון בפריז'
למה דווקא דירה, יש מאות בתי מלון בפריז
22/10/2017 | 13:07
1
21
לצפיה ב-'זה מה שמתאים לנו...כתבתי בפתיח'
זה מה שמתאים לנו...כתבתי בפתיח
22/10/2017 | 13:15
61
בכל טופן הוזמנה דירה (סטודיו: חדר שינה + חדר אורחים עם ספה נפתחת).
לצפיה ב-'זה לא מחיר שאינו מתקבל על הדעת, כך בערך עולה מונית'
זה לא מחיר שאינו מתקבל על הדעת, כך בערך עולה מונית
22/10/2017 | 13:15
1
67
במיוחד אם נתת את הכתובת המדויקת והיא בגדה הימנית הרחוקה מאורלי. לא שווה להזמין מלון לשהות כה קצרה, אגב?
לצפיה ב-'אם מחיר הנסיעה סביר, (לאזור מארה/פומפידו) אז סבבה'
אם מחיר הנסיעה סביר, (לאזור מארה/פומפידו) אז סבבה
22/10/2017 | 13:19
51
לגבי מלון - אם הייתי רק עם אשתי זה מה שהיינו עושים.
מאחר וההרכבה משתנה ולאבטוח מתי - אז עדיף לנו דירה.

לצפיה ב-'אנחנו נסענו בזמנו עם "עובדיה הסעות" משארל דה גול'
אנחנו נסענו בזמנו עם "עובדיה הסעות" משארל דה גול
22/10/2017 | 20:50
1
63
הלוך וחזור (היינו עם ילדים). שירות הסעות מצוין.
לצפיה ב-''
22/10/2017 | 21:30
8
לצפיה ב-'אנחנו נסענו עם גד'
אנחנו נסענו עם גד
23/10/2017 | 13:43
7
60
גם הוא ישראלי לשעבר שחי בפריז כבר הרבה שנים. זה מספר הטלפון שלו:
0033625420464

בדרך הלוך משארל דה גול היינו הנוסעים היחידים ושלמנו 50 אירו. בדרך חזור הוא ביקש רשות להוסיף זוג נוסף וכמובן שהמחיר היה בהתאם.
לצפיה ב-'הוזמן נהג בשם משה אלאלוף.'
הוזמן נהג בשם משה אלאלוף.
23/10/2017 | 14:04
20
לצפיה ב-'אנחנו לקחנו אובר מדה גול לעיר- 45 יורו , בחזור'
אנחנו לקחנו אובר מדה גול לעיר- 45 יורו , בחזור
23/10/2017 | 20:58
5
58
בדקנו יום קדם-באותה שעה בה רצינו לצאת- ורצו 68, לקחנו את גד ב 50 והיינו מרוצים מאד 
לצפיה ב-'הבוקר הבן שלי נסע עם אובר מ-CDG ל-לה דפאנס: 45 אירו בפקקים'
הבוקר הבן שלי נסע עם אובר מ-CDG ל-לה דפאנס: 45 אירו בפקקים
24/10/2017 | 16:26
11
לצפיה ב-'האובר אסף אתכם בתוך שדה התעופה?'
האובר אסף אתכם בתוך שדה התעופה?
24/10/2017 | 17:10
3
37
הבנתי מפוסטים בפורומים בינלאומים שאסור להם להכנס לשדה התעופה.
לצפיה ב-'בתוך השדה, היה כתוב לנו ליד איזו יציאה לחכות. אבל לא על שפת'
בתוך השדה, היה כתוב לנו ליד איזו יציאה לחכות. אבל לא על שפת
24/10/2017 | 22:43
2
37
המדרכה אלא חצינו כביש אחד בו היו מוניות רגילות ואז..
לצפיה ב-'אוקיי, כמו שזה עובד ברומניה'
אוקיי, כמו שזה עובד ברומניה
25/10/2017 | 09:10
1
39
הם לא ביחסים טובים עם נהגי המוניות
לצפיה ב-'אין מקום להשוות את רומניה'
אין מקום להשוות את רומניה
25/10/2017 | 18:27
30
בעלת מסורת של שוחד ושחיתות למדינה מערבית.
לצפיה ב-'מהי הדרך הזולה ביותר להגיע לברטיסלבה?'
מהי הדרך הזולה ביותר להגיע לברטיסלבה?
20/10/2017 | 20:24
3
62
תאריכים 29/12-2/1
המחירים מופקעים!
לצפיה ב-'ברטיסלבה 50 ק"מ מווינה ואפשר להגיע אליה באוטובוס מווינה. '
ברטיסלבה 50 ק"מ מווינה ואפשר להגיע אליה באוטובוס מווינה.
20/10/2017 | 20:58
59
תבדוק טיסות לווינה, בד"כ המטוסים יוצאים חצי ריקים בעונה הזאת.
לצפיה ב-'יש טיסות של ריינאייר מאילת'
יש טיסות של ריינאייר מאילת
22/10/2017 | 12:55
56
בשנה שעברה טסנו ב-170 ש"ח הלוך וחזור.
יש גם השנה מחירים לא רעים אבל לא בימים שרשמת.
אולי יש גם מתל אביב או להגיע באוטובוס לאילת. שווה.

וינה נמצאת שעה נסיעה ברכבת מברטיסלבה, אם תמצאי טיסה נוחה לוינה, זו גם אפשרות.
לצפיה ב-'מאיפה? האם חניית ביניים באה בחשבון?'
מאיפה? האם חניית ביניים באה בחשבון?
22/10/2017 | 14:54
48
האם נחיתה בוינה ונסיעה קרקעית באה בחשבון?
לצפיה ב-'סיכום: 11 יום בפיימונטה ובליגוריה '
סיכום: 11 יום בפיימונטה ובליגוריה
20/10/2017 | 18:09
45
261
המשך>>
לצפיה ב-'סים מקומי סין'
סים מקומי סין
20/10/2017 | 17:16
7
40
היי,רציתי לדעת היכן אני יכול לקנות סים מקומי בבייג'ין לאחר שאני נוחת.
האם כדאי לקנות לקנות בשדה תעופה והיכן?
או שפשוט בסביבה של המלון שאלך אליו?
יש לציין שאני מעוניין באינטרנט בלבד ללא שיחות.
לצפיה ב-'מניסיוני מלפני 3 שנים, לא יודע להגיד בוודאות שזה המצב כיום'
מניסיוני מלפני 3 שנים, לא יודע להגיד בוודאות שזה המצב כיום
20/10/2017 | 23:24
5
39
לפני ארבע שנים, עלות סים מקומי עם חבילה של 1 גיגה בתשלום מראש, עלתה הפרש של שקלים בודדים מחבילת 1 גיגה של חברת הסלולר הישראלית, כך שלא בטוח שמשתלם להתעסק עם סים מקומי במצב הזה.
להמליץ על מיקום כולל שדה התעופה לצערי אני לא יכול, אני לא זוכר על חנות של ספקיות התקשורת באיזור השדה, אולי באיזור WangfuJing.

אתה יכול לנסות לבדוק האם חבילת סלולר של וואלה מובייל תקפה שם, אם כן, יתכן וזה פתרון מוצלח, חבילה של 3 גיגה ב99 שקלים + 6 שקלים לסים. חיוב יחסי אם לא חודש מלא. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/10/2017 | 14:23
4
20
האם אפשר לעשות חבילה לחודש בלבד?
הכול יעבוד לי רגיל עם החבילה במידה ואני אשתמש בVPN בסין?
לצפיה ב-'איזה מהדברים? וואלה מובייל?'
איזה מהדברים? וואלה מובייל?
21/10/2017 | 15:02
3
26
כן, אתה יכול לאקטב סים וכשאתה חוזר לארץ להתקשר לתמיכה של פלאפון ולבטל אותו.
עשיתי זאת החודש לשבוע בכרתים, עלה לי 35 ש"ח.
בסין על סמך לפני שלוש שנים, בביקור שהייתי שם, בחבילה של פרטנר, לא הייתה בעיה עם וואצאפ, טלגרם, סקייפ וג'ימייל. פייסבוק לפרקים.
לצפיה ב-'לפי הניו יורק טיימס ווטסאפ ופייסבוק חסומים לחלוטין כרגע בסין'
לפי הניו יורק טיימס ווטסאפ ופייסבוק חסומים לחלוטין כרגע בסין
21/10/2017 | 15:48
1
27
לצפיה ב-'בויקיפידיה יש עמוד עם רשימת אתרים חסומים מעודכנת בסין '
בויקיפידיה יש עמוד עם רשימת אתרים חסומים מעודכנת בסין
21/10/2017 | 16:32
28
אפשר לעיין כאן, (ווטסאפ בשורה האחרונה)
לצפיה ב-'דרך הוט מובייל'
דרך הוט מובייל
22/10/2017 | 13:21
23
ראיתי שיש חבילה של 1 גיג'ה גלישה בחו"ל במחיר של 100 שקלים, ללא צורך בהחלפת סים מכיוון שאני כבר משוייך אליהם.
לצפיה ב-'היום חזרתי מטיול מאורגן בסין והמדריכים המקומיים טוענים כי'
היום חזרתי מטיול מאורגן בסין והמדריכים המקומיים טוענים כי
23/10/2017 | 19:22
27
כבר לא ניתן לקנות בכל מקום סים מקומי, אלא רק בסניפי דואר עם הצגת דרכון.
בניגוד לעבר בו ניתן היה לקנות אפילו אצל נהג אוטובוס המטיילים.
לצפיה ב-'גוגל טיסות'
גוגל טיסות
19/10/2017 | 22:24
1
109
מישהו יודע מדוע גוגל טיסות לא עובד בדפדפן כרום ( זו ההודעה שאני מקבל: 
בחירת ארץ
'Google חיפוש טיסות' עדיין לא הושק במדינה שלך. כדי ליהנות מהשירות, אפשר לבחור מדינה אחרת מהרשימה הבאה.) אבל כשאני בגלישה בסתר זה עובד ללא בעיות?
לצפיה ב-'בעיה מקומית אצלך , אצלי בכרום עובד מצויין'
בעיה מקומית אצלך , אצלי בכרום עובד מצויין
21/10/2017 | 10:29
99
תנסה להסיר ולהתקין מחדש את הכרום

לצפיה ב-'דמי ביטול פר הזמנה או פר נוסע?'
דמי ביטול פר הזמנה או פר נוסע?
19/10/2017 | 21:15
14
138
הוזמן חדר במלון בחו"ל עבור 2 מבוגרים דרך איסתא. ההזמנה בוטלה טרם חלפו 14 יום ועכשיו איסתא מחייבת לפי חוק הגנת הצרכן שאומר דמי ביטול בגובה "100 ש"ח או 5% מערך המוצר - הנמוך מבין השניים". במקרה שלי חייבו אותי ב-200 ש"ח בטענה שהחיוב הוא פר אדם, ולא פר מוצר, למרות שהמוצר הוא רק חדר אחד, להבדיל משני כרטיסי טיסה. מי צודק?

תודה! 
לצפיה ב-'יש חילוקי דעות'
יש חילוקי דעות
19/10/2017 | 22:13
13
77
במועצה לצרכנות כתוב פר חדר
אבל היתה לאחרונה פסיקה. לפי הפסיקה של בית המשפט העליון, חברת התעופה יכולה לגבות מהנוסע דמי ביטול עבור כל כרטיס טיסה בנפרד ולא עבור כל העסקה, משום שלפי פסק דין כל כרטיס טיסה נחשב לחוזה נפרד. כמו כן, חוק הגנת הצרכן חל רק על סוכני נסיעות הפועלים בישראל או חברות תעופה עם נציגות בישראל. כל גורם אחר שממנו רכשתם את כרטיס הטיסה (למשל, אתר הזמנות בינלאומי כמו skyscanner או חברת תעופה כמו איזיג'ט שאינה מחזיקה בישראל נציגות) לא מחויב לחוק הישראלי ולא יהיה חייב לבטל את העסקה בדמי ביטול מופחתים כפי שמחייב החוק.
מאחר ומדובר בפסיקה רק לגבי כרטיסי טיסה השאלה נשאלת האם זה חל על חדרים ועל כך רק משפטן יוכל לענות ויש פורום משפטי בתפוז. בכל אופן יש לך גם אפשרות לתבוע את איסתא. 
לצפיה ב-'איסתא מנסים מצליח, עד שמישהו יקח אותם לבית משפט, אין מצב שהם'
איסתא מנסים מצליח, עד שמישהו יקח אותם לבית משפט, אין מצב שהם
20/10/2017 | 00:23
12
64
יצליחו בטענה הזו.
בית המשפט קבע שיש דמי ביטול לכל מוצר ולא להזמנה.
המוצר במקרה זה הוא חדר ואין שום קשר לכמות האנשים בחדר.
לא יודע כמה שווה להלחם על 100 שח אבל אפשר להתלונן במועצה להגנת הצרכן.
לצפיה ב-'הוזמן חדר אחד ולכן זה מוצר אחד לא?'
הוזמן חדר אחד ולכן זה מוצר אחד לא?
20/10/2017 | 07:13
11
17
לצפיה ב-'מבחינתי זה נכון אבל תלוי איך מפרשים את החוק ולכן'
מבחינתי זה נכון אבל תלוי איך מפרשים את החוק ולכן
20/10/2017 | 07:19
10
51
הצעתי תביעה קטנה או להתייעץ עם משפטן. משום מה ההודעה לא מופיעה
לצפיה ב-'יש תקלה אי אפשר לכתוב תוכן הודעות - לידיעתכם/ן'
יש תקלה אי אפשר לכתוב תוכן הודעות - לידיעתכם/ן
20/10/2017 | 07:20
9
19
לצפיה ב-'אין תוכן כי לא כתבתי תוכן... '
אין תוכן כי לא כתבתי תוכן...
20/10/2017 | 07:22
8
15
לצפיה ב-'אתה לא כתבת אבל אני ו-YOSMAN כן כתבנו שים לב לנקודה השחורה'
אתה לא כתבת אבל אני ו-YOSMAN כן כתבנו שים לב לנקודה השחורה
20/10/2017 | 07:23
7
20
לצפיה ב-'התוכן של שניכם מופיע.'
התוכן של שניכם מופיע.
20/10/2017 | 09:01
6
9
לצפיה ב-'כלומר שהתקלה רק אצלי? מוזר מאד. אני לא רואה שום תוכן בהודעות'
כלומר שהתקלה רק אצלי? מוזר מאד. אני לא רואה שום תוכן בהודעות
20/10/2017 | 09:02
5
9
לצפיה ב-'כנראה. יכול להיות שפתרון הקסם, כמו בכל מחשב, הוא כיבוי'
כנראה. יכול להיות שפתרון הקסם, כמו בכל מחשב, הוא כיבוי
20/10/2017 | 09:04
4
30
והדלקה
לצפיה ב-'כיביתי וגם את הנתב אתחלתי שום דבר לא השתנה, אין תוכן'
כיביתי וגם את הנתב אתחלתי שום דבר לא השתנה, אין תוכן
20/10/2017 | 09:06
3
11
לצפיה ב-'עד כאן מגיע הידע שלי. סורי'
עד כאן מגיע הידע שלי. סורי
20/10/2017 | 09:07
8
לצפיה ב-'בכל מקרה, בשיחת טלפון קצרצרה עם איסתא הם הודו שזו טעות'
בכל מקרה, בשיחת טלפון קצרצרה עם איסתא הם הודו שזו טעות
20/10/2017 | 09:30
1
55
ושהחיוב על הביטול הוא 100 ש"ח ולא 200 כפי שכבר חייבו. ינתן החזר. מה שכן, המקרה הזכיר לי מקרה זהה לחלוטין מלפני שנה וחצי בדיוק, וגם אז, היה מדובר בחדר מלון אחד לשני מבוגרים שביטולו גרר עלות של 200 ש"ח ורק לאחר בירור ניתן החזר. אני רוצה לקוות שמדובר בצירוף מקרים מטורף ולא במידיניות מצליח...
לצפיה ב-'נהדר, case solved'
נהדר, case solved
20/10/2017 | 09:54
16
לצפיה ב-'ברטיסלבה'
ברטיסלבה
19/10/2017 | 22:14
52
איך ניתן להשיג טיסות זולות ל27/12-2/1? 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי
פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה