לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3269732,697 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

לצפיה ב-'המלצה לטיסה רומנטית'
המלצה לטיסה רומנטית
12/04/2018 | 12:54
2
80
מחפש טיול - שישלב גם בטן גב וגם אטרקציות בקטנה .
במחיר סביר . ולא יוון. כרגע מה שמליצו לי זה הכפרים ברומניה.
יש עוד המלצות?
תודה.
לצפיה ב-'איזור האגמים באיטליה'
איזור האגמים באיטליה
12/04/2018 | 15:38
17
לצפיה ב-'ממליצה מאד על אזור הריביירה הצרפתית לחופשה רומנטית'
ממליצה מאד על אזור הריביירה הצרפתית לחופשה רומנטית
22/04/2018 | 13:40
6
קרוב יחסית, נופים מדהימים, אתרים יפים ומה עוד. זו החופשה שלנו בריביירה:
לצפיה ב-'דעתכם לגבי מסלול בצפ'-מז' ארה"ב והסביבה '
דעתכם לגבי מסלול בצפ'-מז' ארה"ב והסביבה
09/04/2018 | 22:14
6
80
מעוניין במסלול טיול (נסיעה ברכב ועצירות ללינה) בצפ'-מז' ארה"ב (ואולי קנדה) בתחילת אוגוסט הקרוב למשך 4-5 ימים.
לפני כמה שנים קיבלתי כאן הצעות ליעדים באיזור זה. נק' המוצא: ניו יורק.
חשבתי על מסלול שיורכב מהיעדים הבאים, או חלקם (משמאל לימין):
Shelburne Falls, Kancamagus Pass, Franconia Notch, Burlington, Lake Champlain, Adirondack Mountains, Kingstone, Canada, Naiagara Falls, Ithaca Falls
וחזרה לארץ (מניו יורק?).

ברור לי שהרשימה צריכה לעבור סינון.
אני מאוד אוהב לנסוע במקומות/מרחבים חדשים. מאד אוהב לראות טבע ונופים, וגם אוהב לטייל במסלולים בטבע (במקרה זה, מסלולים קצרים).
על מה הייתם ממליצים/מוותרים?

לצפיה ב-'אחרי הניאגרה'
אחרי הניאגרה
10/04/2018 | 09:12
61
מפלי אית'קה נראים הרבה פחות מרשימים... האוניברסיטה והגנים הבוטניים לעומת זאת שווים סיור
לצפיה ב-'שמורת האדירונדק מהממת, אני עוד זוכרת בית מלון על האגם'
שמורת האדירונדק מהממת, אני עוד זוכרת בית מלון על האגם
10/04/2018 | 11:15
51
באחת הערים שהברווזים הגיעו עד אלינו, חולמת לחזור לשם.... אבל הסתובבנו באיזור הזה כשעשינו טיול בניו אינגלנד שלא כלל הגעה לניאגרה.
לצפיה ב-'תודה. אשמח לקרוא הצעות נוספות.'
תודה. אשמח לקרוא הצעות נוספות.
11/04/2018 | 11:39
35
בין אם לביקור או לויתור (מהמסלול שכתבתי)
לצפיה ב-'זה המון'
זה המון
11/04/2018 | 14:34
2
53
כל חלק בטיול זה יומיים...

גם יש לי הרגשה שאין לך הערכה של מרוחקים. תסתכל על מפה. תחליט מה עדיף, ההרים הלבנים או ירוקים. לא צריך את שניהם.
לצפיה ב-'אבל זה בדיוק העניין..'
אבל זה בדיוק העניין..
11/04/2018 | 21:28
1
46
אני מבין, וכתבתי, שיש צורך להוריד מן הרשימה.
השאלה היא מה.

(בהרים הלבנים הייתי ולא מתכוון לטייל שוב אלא רק אם אכן שווה לנסוע
בדרך החוצה את האיזור)

לצפיה ב-'לא שווה לנסוע עד לשם בשביל זה'
לא שווה לנסוע עד לשם בשביל זה
11/04/2018 | 23:21
48
אני אוהבת את הקנגמנגס, אבל לא הייתי יוצאת מדרכי רק בשבילה.

מה שהייתי עושה, אולי זה לעלות על 91 עד להרים הלבנים, ואז לנסוע על חוף לייק שמפליין, דרך מידלבורי שזו עיירה נחמדה לעצור בה לשעתיים שלוש, לברלינגטון.  ישנה לילה בברלינגטון, מבלה קצת במדרחוב, אולי כמה טיולים קצרים. יש שם מסעדות מעולות, תגיד מה אתה אוהב אני אמליץ.

ממשיכה לקנדה ופונה מערבה לכוון המפלים,  אם מאד בא לך לראות את הניאגרה. זה בהחלט מרשים! אבל מאד תיירותי, יותר תיירות מטבע. משם יורדת בניחותא חזרה לניו יורק. באתיקה הייתי ליום,, היה חביב אבל נראה לי שיהיה לך המון חזרה על מה שעשית
לצפיה ב-'שלום חברים, קצת קצת על הטיול שלנו לטאיוואן'
שלום חברים, קצת קצת על הטיול שלנו לטאיוואן
09/04/2018 | 21:51
6
110
אז אין לי כוח לכתוב לכם פירוט מסע רציני ואני גם יודעת שישראלים יחסית מטיילים לטאייואן הרבה פחות אבל לא יכולה בלי כמה מילים...
נסענו לשבוע, הילדים בחופש, היינו רק בטאייפיי (העיר הגדולה) בביקור הזה אבל ממש אהבנו אותה ובכיף נחזור ונצא מהעיר לתקופה יותר ארוכה.
אפריל הוא זמן טוב כי יש כבר 20- 25 מעלות, למרות שיכול לרדת גשם אבל היה לנו מזל והיה מצוין. רוב הזמן היה מעונן וכשיצאה השמש היה קצת חם מדי (בשבילנו כי אנחנו באים מסיאטל...)

יש להם סאבוואי מאוד נוחה אבל הילד שלי שבר אצבע ברגל והיה גם חולה אז אנחנו הסתובבנו ברגל הרבה (בלעדי הילד החולה) והרבה באובר שהיה מצוין.

טאייפיי היא עיר שמשלבת גם מודרני, וגם איזורים שאינם כמו שווקי הלילה ודוכני האוכל כמו בתאילנד בכל מקום. ממש ליד המלון היה רחוב אחד כזה שמאוד אהבתי והלכנו לשני שווקי לילה, אחד פחות מוצלח השני מאוד אהבנו. 

מצאנו גם במקרה רובע שהזכיר לנו את יפו או שכונת נווה צדק עם הרבה דירות ישנות ובינהן חנויות משופצות ומופלצות אפילו, ובתי קפה צרפתיים דווקא, שכונה מאוד מאוד נחמדה.

מאוד אהבנו את האוכל. יש כל מיני דברים, הכל זר ומוזר, חלק נורא ואיום וחלק מעולה.
הנה כמה תמונות.
לצפיה ב-'יופי של סיכום קצרצר'
יופי של סיכום קצרצר
10/04/2018 | 06:30
1
39
אולי לא הייתי מצליחה לתכנן את הטיול שלי לאור מה שכתבת (זה לא בתכנית) אבל תודה על הסיכום הקצרצר. 
לצפיה ב-'מי שמעונין ביותר פרטים יכול לשאול, ברור'
מי שמעונין ביותר פרטים יכול לשאול, ברור
10/04/2018 | 20:33
32
לי שלא כתבתי מספיק בשביל זה, אבל אני תמיד עונה בשמחה כששואלים משהו ספציפי
לצפיה ב-'מחזקת, טייפה כיפית'
מחזקת, טייפה כיפית
10/04/2018 | 18:39
2
48
גם לי היא עשתה חשק לחזור, שבתקווה ייצא לפועל בשנה הבאה. מה גם שיש המון אפשרויות לטיולי יום בסביבה - ממפלים ומעיינות חמים ועד טרקים ושווקים. 

אגב, הרובע עליו דיברתם, מה השם שלו?
לצפיה ב-'לגמרי צודקת לגבי טיולי יום, לא היה לנו מספיק'
לגמרי צודקת לגבי טיולי יום, לא היה לנו מספיק
10/04/2018 | 20:41
1
43
זמן. הטיול היחיד שהספקנו היה ל jiufen שמאוד אהבנו אבל היינו רק ברחוב העתיק שלו והיה נראה לי כמו מקום שיכול להיות נחמד לבלות בו לילה (בפעם הבאה).
היית בג'יופן?

לגבי הרובע הנחמד, אנחנו מצאנו אותו במקרה תוך כדי הסתובבות ובגוגל לא רואה שיש לו שם, אבל אני אתאר לך כמה מקומות שתוכלי למצוא אותו:
הלכנו מהשוק לילה ningxia לפארק ליד, jiancheng park לשבת לאכול את מה שקנינו בשוק ומשם המשכנו ללכת ומצאנו את עצמנו שם.
הקפה הצרפתי שהיה ממש נחמד שישבנו בו, את יכולה למצוא אותו על המפה וזאת השכונה - cafe marche
לצפיה ב-'הייתי בג'יופן'
הייתי בג'יופן
11/04/2018 | 10:31
34
אכן מקום חמוד לאללה, וגם אני רוצה לבלות בו לילה בפעם הבאה, כי מהמעט שסקרנו נראה שיש שם אחלה מסלולי הליכה בהרים. מעבר לשוק טיילנו גם בעיירה עצמה, קשקשנו קצת עם תושבים, הלכנו טיפה על אחת הגבעות באזור בשביל תצפיות הנוף וביקרנו בגלריה-מוזיאון הזויה ובאחד המקדשים. 

לא זוכרת כבר אם הייתי בשכונה הזו. הייתי בשוק ningxia, זה בטוח... אבל כמו שאמרתי - בפעם הבאה. 

לצפיה ב-''
11/04/2018 | 17:23
2
לצפיה ב-'הרשת כשלעצמה רשת טובה'
הרשת כשלעצמה רשת טובה
10/04/2018 | 06:36
4
107
לנו בה מספר רב של פעמים במקומות שונים בארה"ב בעיקר בגלל הסוויטה כמו שכתבת. אנחנו נוסעים בהרכב של 4 ממוברים ושני ילדים וזה מאד נוח. מה גם שאפשר לבשל ובעיקר מקבלים עוגיות שוקולד צ'יפס בכניסה למלון (מקוה שעדיין עושים זאת).

מה אומרות הביקורות בטריפאדוויזר ? גם על זה הייתי מסתמכת בתנאי שלא תתייחסי לביקורות בסגנון האם יש או אין ביצה בארוחת הבוקר (סתם לדוגמה) או שהפקיד קבלה היה לא סימפטי. עבורי קובעים רמת הנקיון, הרעש, והנוחיות. לכן אני קוראת בקפידה חוות דעת. אני מתנצלת שאנני יכולה לקרוא עבורך כי חזרתי אתמול אח"צ משלושה שבועות חופשה בארה"ב. ואני עדיין המומה ובג'ט לאג נוראי.
לצפיה ב-'תודה דניאלה '
תודה דניאלה
10/04/2018 | 21:28
3
61
את עוגיות השוקולד-צ'יפס אנחנו אמורים לקבל, לפחות לפי מה שכתוב באתר שלהם

הביקורות בטריפאדוויזור טובות (היה כתוב שהחדשרים קצת מיושנים, אבל גם היה כתוב שיש מטבחון קטנטן, שזה חשוב לנו) ובבוקינג ממש מעולות (המלון קיבל ציון 8.2), אני יודעת לסנן ביקורות מהותיות לבין כאלה שמתלוננים ש"העוגיות השוקולד-צ'יפס החינמיות היו יותר מידיי מתוקות", ובכ"ז-הייתי שמחה לשמוע ממישהו שהיה במלון הספציפי הזה, ובגלל זה  שאלתי פה...
תודה רבה על זה שטרחת וענית לי (ועוד עם ג'ט-לג). ברוכה השבה
לצפיה ב-'למה, למען כל שם, צריך מטבחון בניו יורק? תוותרי על זה תאמיני '
למה, למען כל שם, צריך מטבחון בניו יורק? תוותרי על זה תאמיני
11/04/2018 | 10:14
2
73
לי, תעבדי פחות. יש שם באמת הכל בהישג אצבע.
לצפיה ב-'הייתי בנ"י כבר פעמיים, בכל פעם כמה שבועות,'
הייתי בנ"י כבר פעמיים, בכל פעם כמה שבועות,
11/04/2018 | 17:59
1
79
ואכלתי כל יום בחוץ: בוקר צהריים וערב ובין לבין.
נכון שהיה טעים ומגוון, אבל זה אף פעם לא כלל, לדוגמה, סלט טרי (פשוט ובסיסי מאוד)
דווקא בגלל זה מתחשק לי מידי פעם להתארגן עם ארוחת בוקר קלילה או משהו לאכול בערב אחרי יום שיטוטים ארוך ומתיש.
אין לי שום כוונה לעמוד ולבשל אפילו ספגטי, אבל לחתוך כמה ירקות/להכין סנדוויץ' ביתי זריז עם חביתה - זה דווקא כן.
לצפיה ב-'מכינים סנדביץ' לבוקר'
מכינים סנדביץ' לבוקר
14/04/2018 | 14:50
33
חביתה קפה ועוגות, להנות בחוץ.
לצפיה ב-'אני לא מת על לינה בטיימס, רועש מידי בשבילי'
אני לא מת על לינה בטיימס, רועש מידי בשבילי
10/04/2018 | 09:38
1
80
במקרה ובכל זאת לן שם אני מבקש לינה בקומה גבוהה בחדר פנימי.
מבחינת נוחות גישה לאטרקציות, אם אתם פעם ראשונה במנהטן כנראה שיהיה טוב לכם.

לא לנתי במלון הספציפי הזה, יש יותר מ 2000 חוות דעת, ממליץ כמו דניאלה לעבור על הביקורות שחשובות לכם.
למשל אם אתם לא באים עם רכב ביקורות על חניה לא חשובות לכם, אם אתם כן רוצים ארוחת בוקר במלון אז ביקורות על הארוחה כן חשובות וכו'.

לצפיה ב-'הלינה בטיימס סקוור נבחרה בגלל המיקום המרכזי.'
הלינה בטיימס סקוור נבחרה בגלל המיקום המרכזי.
10/04/2018 | 21:30
60
נהיה שם מעט מידי זמן (לטעמי), אז העדיפות היתה להיות הכי קרוב שיש למרכז התיירותי, ועם גישה טובה לסאבווי.
תודה!
לצפיה ב-'doubletree היא רשת בת סבירה של הילטון, היינו פעמיים או שלוש'
doubletree היא רשת בת סבירה של הילטון, היינו פעמיים או שלוש
10/04/2018 | 11:11
1
77
וסה"כ לא היו תלונות. בחלק מהם מציעים מזנון טוב לארוחת בוקר.
הביקורות נראות בסדר
גם אני לא מתה על טיימס סקוור אבל לפעם ראשונה בעיר עם ילדים זה בסדר גמור
לצפיה ב-'דווקא ארוחת בוקר לא כלולה שם'
דווקא ארוחת בוקר לא כלולה שם
10/04/2018 | 21:33
60
אבל זה לא משנה לנו.
אנחנו שומרי כשרות, אז נוכל לאכול ארוחת בוקר בהרבה מקומות באיזור, ולקנות מוצרי חלב וכו' בסופר.

בינתיים הזמנו את החדר עם אפשרות ביטול, כך שעוד יש זמן להתחרט.
תודה על התשובה!
לצפיה ב-'כמו דניאלה לא מכירה את הספציפי'
כמו דניאלה לא מכירה את הספציפי
11/04/2018 | 00:46
5
71
ממזמן לא נשארתי במלון בעיר. אבל מכירה את האזור ואת הרשת.

הרשת טובה למדי. ובהחלט תספק את מה שתצטרכו. המיקום, לדעתי נוראי, אבל אני ממש לא סובלת את טיימס סקוור, שלדעתי הזור התדרדר מאד מאז שג'וליאני עזב את רשות העיר.  עדיין בטוח מספיק, אבל לא כמו שהיה תחת בלומברג וד'וליאני ועוד כמה שנים יחזור למה שהיה בשנות ה80.

אבל, אני בטוחה שתהיו בסדר, והמלון אטום מספיק לרעש. זה כן יהיה נוח לברודווי וכדומה. וכן, יש תחנת רכבת ממש מחוץ למלון.
לצפיה ב-'איך האיזור התדרדר? לא חשתי בזה בשנים האחרונות כשביקרתי...'
איך האיזור התדרדר? לא חשתי בזה בשנים האחרונות כשביקרתי...
11/04/2018 | 10:15
3
13
לצפיה ב-'יותר מלוכלך'
יותר מלוכלך
11/04/2018 | 18:01
2
77
כל הדמויות שמבקשת כסף לתמונה, שזה סתם אנשים שזה הגיג שלהם, בלי שום אישור.

לא הייתי שם כבר כמה שנים, אני נמנעת מניו יורק, אבל ההרגשה היתה פחות נעימה
לצפיה ב-'טוב האמת שגם אני לא מתה על טימס סקוור אבל לא היו לי חוויות'
טוב האמת שגם אני לא מתה על טימס סקוור אבל לא היו לי חוויות
12/04/2018 | 09:53
1
68
כאלו כשעברתי שם בשנים האחרונות, ואם היו כנראה שהתעלמתי ושכחתי. אני מעדיפה לחרוש את דרום העיר
הנה מסלול לדוגמא שעשיתי (הקלטה בGARMIN)

לצפיה ב-'גם אני אוהבת יותר את האזור ההוא'
גם אני אוהבת יותר את האזור ההוא
12/04/2018 | 14:43
41
אם אני בניו יורק בדרך כלל יוצא לי לבלות באיסט ווילאג'. בעצם הייתי בניו יורק בנובמבר או דצמבר. נשארתי רק מתחת לרחוב 14. חוץ מנהיגה, אבל זה לא נחשב
לצפיה ב-'לפני כמה שנים לנתי באיזור במלון אדיסון'
לפני כמה שנים לנתי באיזור במלון אדיסון
11/04/2018 | 18:01
63
והמיקום, בשבילי, היה מושלם.
כנראה שזה באמת עניין של טעם
לצפיה ב-'מלונות בניו יורק'
מלונות בניו יורק
26/04/2018 | 00:06
4
זה נחשב מלון טוב וגם הציון שלו בבוקינג גבוה.
מצרפת רשימה של מלונות מומלצים וטיפים

לצפיה ב-'אפשר להגיע להנפיק דרכון בלי לקבוע תור?'
אפשר להגיע להנפיק דרכון בלי לקבוע תור?
09/04/2018 | 16:14
8
55
הצלחתי לתאם תור רק לתחילת יולי, אין תורים בכלל.
במענה הטלפוני אמרו שאפשר בלי תור אם נגיע בין 8 ל-9. באינטרנט במקום אחד כתוב שחייבים תור, במקום אחר (שניהם אתרים רשמיים) שאין בעיה, ללא הגבלת השעות, אבל נצטרך להמתין. השאלה גם מה זה להמתין, בכל זאת אגיע לבד עם 4 ילדים.
מישהו הוציא דרכון בלי לקבוע תור?
ושאלה נוספת לגבי חופש בל"ג בעומר (3/5) בלשכות: במענה אמרו לי שאין סיבה שלא יעבדו אבל מצד שני אין תורים באף מקום בארץ אפילו באלה שתמיד יש. איך אפשר לברר?
לצפיה ב-'תנסי לבדוק סניפים אחרים לאו דוקא זה שבעיר שלך'
תנסי לבדוק סניפים אחרים לאו דוקא זה שבעיר שלך
09/04/2018 | 16:15
4
38
לצפיה ב-'ביום שנוח לי היא אמרה שאין באף סניף בארץ'
ביום שנוח לי היא אמרה שאין באף סניף בארץ
09/04/2018 | 16:15
3
12
לצפיה ב-'להגיע למשרד ממשלתי זה אף פעם לא מה שנוח לך'
להגיע למשרד ממשלתי זה אף פעם לא מה שנוח לך
09/04/2018 | 16:43
12
לצפיה ב-'אבל כן הצלחתי לתאם במאי במיקום סביר'
אבל כן הצלחתי לתאם במאי במיקום סביר
09/04/2018 | 16:51
1
38
ליתר ביטחון, אם לא אוכל להיכנס בלי תור
לצפיה ב-'כשאני הוצאתי המתינו המון מי שלא היה להם תור. אני הגעתי עם'
כשאני הוצאתי המתינו המון מי שלא היה להם תור. אני הגעתי עם
09/04/2018 | 16:54
44
תור והמתנתי אולי 5 דקות. אולי זה השתפר אבל אל תגיעי בלי תור במיוחד עם 4 ילדים.  
לצפיה ב-'מה הגיל של הילד הצעיר ביותר? לפעמים נותנים עדיפות לפעוטות'
מה הגיל של הילד הצעיר ביותר? לפעמים נותנים עדיפות לפעוטות
09/04/2018 | 16:45
1
37
תבדקי במענה הטלפוני.
אני ממליץ שתבדקי בעצמך באתר האינטרנט בכל הסניפים הרלוונטים, לפעמים מבטלים תורים ואולי תמצאי תור פנוי.

אגב מילוי הטפסים ותשלום באינטרנט מוריד את העלות. לא הרבה אבל כסף זה כסף
לצפיה ב-'שנתיים וחצי'
שנתיים וחצי
09/04/2018 | 18:48
38
הבעיה שהכל רחוק לי (פריפריה). אבל כן מצאתי סניף במרחק סביר מינוס עם תור באמצע מאי. שזה בטוח בסדר מבחינת הלו"ז.
אז קבעתי, ליתר ביטחון. אם לא יסתדר ביום שאני רוצה, אז לפחות יש פתרון.
החשש שלי להגיע בלי תור הוא גם שלא יקבלו את כולנו (אני וארבעה ילדים).
לצפיה ב-'כנראה שכן'
כנראה שכן
09/04/2018 | 17:50
44
בן זוגי קבע תור לשעה מוקדמת ואז גילה שמכניסים לפניו ובלי תור חיילים, משפחות עם פעוטות וסתם כל מי שיודע להידחף
לצפיה ב-'טיסות עם קונקשן וסטופאובר במנועי חיפוש'
טיסות עם קונקשן וסטופאובר במנועי חיפוש
09/04/2018 | 15:10
9
67
יש לי שאלה כללית : נניח ואני רוצה לטוס לפרו (מן הסתם דרך מדריד) 
ת"א - מדריד - לימה
אבל בחזור אני רוצה לעשות סטופאובר (24 שעות נניח) בעיר אירופית כלשהיא:
לימה - מדריד - פראג - ת"א

איך אני מבטא את זה במנועי חיפוש? עושה הלוך one way ובחזור מולטי סיטי?? 
פונה לסוכן נסיעות??

תודה מראש

לצפיה ב-'שתי האפשרויות נכונות'
שתי האפשרויות נכונות
09/04/2018 | 15:42
48
לפעמים במקרים כאלה, סוכן נסיעות טוב ואיכפתי יכול לתת מענה מצויין.
לצפיה ב-'skyscanner מאפשר זאת לדעתי'
skyscanner מאפשר זאת לדעתי
09/04/2018 | 15:57
6
16
לצפיה ב-'איך? כפי שכתבתי על וואן וויי וחזור מולטי סיטי?'
איך? כפי שכתבתי על וואן וויי וחזור מולטי סיטי?
09/04/2018 | 16:03
5
9
לצפיה ב-'הייתי מנסה ..'
הייתי מנסה ..
09/04/2018 | 16:52
9
לצפיה ב-'One way'
One way
09/04/2018 | 20:56
3
42
בהרבה מקרים בחברות סדירות קניה של כרטיס רק לכיוון אחד יקרה מאוד ביחס לחצי של הלוך חזור, ולכן בדיקת המסלול בצורה כזו יכולה להקפיץ לך מחירים. לכן הייתי מנסה מולטי סיטי
לצפיה ב-'נכון'
נכון
09/04/2018 | 22:23
2
25
לכן לבצע את כל המסלול במולטי סיטי? בלי הלוך בנפרד ומולטיסיטי בנפרד?
לצפיה ב-'לדעתי כן'
לדעתי כן
10/04/2018 | 06:13
9
לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
10/04/2018 | 18:42
32
לפעמים הגדרה של סטופאובר עולה יותר מקונקשן, ואם זה טיסות נפרדות אז את לא בהכרח מכוסה אם טיסה אחת מתעכבת ואת מפספסת את השנייה (וזה יכול לקרות, הטיסה שלנו בחזור מדרום אמריקה איחרה לצאת ב-12 שעות...). 
לדעתי עדיף במקרה כזה להתייעץ עם סוכן. 
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
10/04/2018 | 20:50
24
את צריכה לחפש את כל הטיסות שלך כ מולטיסיטי (הזמנה אחת)
כל המנועים הפופולרים מאפשרים את זה כולל skyscanner and expedia
לצפיה ב-'בחמישי בבוקר נפתחת המכירה באיזיג'ט לחורף '
בחמישי בבוקר נפתחת המכירה באיזיג'ט לחורף
09/04/2018 | 10:53
11
136
לצפיה ב-' איכשהו בהרבה תוכניות כלכליות בטלויזיה נדלקו על העניין'
איכשהו בהרבה תוכניות כלכליות בטלויזיה נדלקו על העניין
10/04/2018 | 09:48
8
112
בין אם רק על שחרור הטיסות של איזיג'ט ובין עם כתבה שאיזיג'ט במרכזה אבל דיברו גם על חברות אחרות כמו ראיין.

עד היום הייתי רגיל לשמוע מהם המון דגשים על החסרונות של חברות במחיר נמוך, לפעמים גם חסרונות שמזמן לא רלוונטים ולפעמים חסרונות מומצאים.
משום מה לפחות בכתבות שאני ראיתי (ולא ראיתי את כולן) פתאום לא היתה שום התייחסות לחסרונות - גם רלוונטים.
למשל סיפרו על טיסה בראיין בחמישה אירו לקפריסין. לא סיפרו שצריך גם טיסה חזור כך שאנשים עשויים לא להבין שמדובר בכיוון אחד, מאוד הצניעו שמדובר בנובמבר וכו'.

אני תוהה מה גרם לשינוי מדיניות של 180 מעלות.
לצפיה ב-'טיסות זולות'
טיסות זולות
10/04/2018 | 11:17
2
86
זה נושא חם כי הם לא יכולים להתעלם מזה כבר. אי אפשר להציל את אלעל מעצמה אנחנו לא בעידן של שני עיתונים וחצי שמוכרים לך שקרים בולשביקים. חצי מדינה טסה בטיסות זולות אז הם חייבים להתייחס לזה. בהצלחה במכירה בחמישי!
לצפיה ב-'לא מדובר בדיווח עובדתי אלא במה שנראה יותר כפרסומת'
לא מדובר בדיווח עובדתי אלא במה שנראה יותר כפרסומת
10/04/2018 | 14:09
1
59
אני לא מדבר רק על כך שהנושא חם.
לפי הכתבה שאני ראיתי אפשר היה לחשוב שאדם טס לקפריסין ב 5 אירו ולכן עם קצת השקעה כל אחד יכול, כשברור שזוהי לא הצגה נכונה של הדברים.

לא ברור לי למה כתבים שעד עכשיו פירסמו פרסומות שליליות לטיסות low cost חלקן אפילו שקריות, פתאום מפרסמים פרסומות חיוביות ל low cost שחלקן אפילו די מטעות.
פרסומות במסווה של כתבת תחקיר עיתונאית.
לצפיה ב-'זה סתם תחקיר גרוע'
זה סתם תחקיר גרוע
11/04/2018 | 09:06
43
מדובר בתחקירנים שעושים בדיקות, ולא מציגים נכון את הדברים. שוב, מדובר בשינוי חשיבה מצד ישראלים, אם אתם גמישים בזמנים וגמישים עם יעדים תוכלו לטוס לחול בפחות מעשרים יורו וזה נכון תמיד. הכל נכון כשמדובר בלואו קוסט. אפשר להציג אותן כ"רעות" כי אנשים שבאים עם טרולי ענק משלמים והם תמיד מופתעים, וגם אפשר להציג אותן כיקרניות אם אתה בודק מחירים בערבי חג, אבל לרוב הן באמת לואו קוסט ממוצע ולטוס בטיפה פחות מ200 יורו לאמסטרדם (במיוחד כשהשקל כל כך חזק מול היורו והדולר היום) אז באמת זה יותר משתלם מה700 דולר של אלעל
לצפיה ב-'קשה להתעלם מתופעה שאנשים שפעם נסעו פעם בשנה-שנתיים'
קשה להתעלם מתופעה שאנשים שפעם נסעו פעם בשנה-שנתיים
10/04/2018 | 11:31
4
92
קופצים עכשיו 5-6 פעמים בשנה לסופש באירופה. זה לגמרי מטורף
לצפיה ב-'לדעתי די טבעי שהשילוב של מחירים מאוד גבוהים בישראל'
לדעתי די טבעי שהשילוב של מחירים מאוד גבוהים בישראל
10/04/2018 | 14:05
3
68
עם המוגבלות הטבעית באטרקציות, ברור שבישראל יש פחות מאירופה,
ואפשר לתבל גם עם הרצון בניתוק, רצון לחוות מקומות שונים עם ריח טעם ומראה שונה,

יביא לכך שאנשים יסעו יותר לחו"ל.
לצפיה ב-'זה מה שמביא אותי לטוס בהחלט. אין מצב שאוציא 2000 ש"ח ללילה'
זה מה שמביא אותי לטוס בהחלט. אין מצב שאוציא 2000 ש"ח ללילה
10/04/2018 | 15:14
1
69
בארץ לכל המשפחה (אנחנו חייבים שני חדרים, כמעט ואין במלונות כאן חדרי משפחה שזה הזוי), כשהוצאתי סכום דומה לסופ"ש בברלין לזוג (עלה לנו 700 דולר בדצמבר שעבר טיסות ומלון). ואני גם כבר לא בגיל של להתפשר על לינה בקיבוצים על מיטות פח, שמיכת צמר ומקלחון 80*80. מעדיפה חופשה נורמלית שתעלה אותו דבר ברודוס אבל עם כל כך הרבה ערך מוסף במיוחד עבור הבנות שלי (הילת הטיול לחו"ל, פארק מים, קצת שופינג וכו').
לצפיה ב-'יותר מזה...'
יותר מזה...
10/04/2018 | 18:36
57
כמו שאמרתי לחבר לפני יומיים: בחג אין תחבורה ציבורית, וכדי לצאת לבר בתל אביב אני צריכה לשלם מוניות במחיר מופקע - במחיר של המוניות פלוס הקוקטייל ומנה קטנה שהוא הזמין בבר יכולתי לטוס לואו קוסט לבודפשט ואפילו לכסות מחיר לינה של לילה באכסניית תרמילאים בעונה הזו עם אוטובוס הלוך-חזור מהשדה, ושם הברים במרחק הליכה והרבה יותר זולים ואני לא תלויה בדעתה של הרבנות אם מותר לי להתנייד בתחבורה ציבורית או לא. 
לצפיה ב-'אגב כתבה מאתמול על לינה באיזורים ערבים/דרוזים/בדואים'
אגב כתבה מאתמול על לינה באיזורים ערבים/דרוזים/בדואים
10/04/2018 | 15:35
65
שמציבה תחרות מול המחירים הגבוהים וה"קורעים" בחגים

לצפיה ב-'אגב ראיין עשו פה 2 מהפכות רצינית'
אגב ראיין עשו פה 2 מהפכות רצינית
10/04/2018 | 20:04
91
שאנשים פחות מודעים אליהן :
1. בגלל שהמחירים שלהם כ"כ זולים ללאו קוסט כל שאר הלאו קוסטים המתחרים די הורידו מחירים בעקבותיהם למרות שאין תחרות בינהם על הקווים.

2. וזה היותר יפה שנמל התעופה בפאפוס הוא נמל בינלאומי ובקלות אפשר למצוא משם טיסות המשך לכל יעד אחר באירופה שוב עם ראיין במחירים מגוחכים כרגיל...

כמובן שלאו קוסט לא מתאים לכולם אבל מי שמתאים לו מרוויח בענק.

לצפיה ב-'היום (11/4) 20% הנחה ב- WIZZ וראיתי שגם ב- VUELING'
היום (11/4) 20% הנחה ב- WIZZ וראיתי שגם ב- VUELING
11/04/2018 | 16:31
68
פרסמו מחירים נמוכים למכירה היום של תקופת אוקטובר 18-מרץ 19

לצפיה ב-'כמה עולה הוצאת דרכון ביומטרי?'
כמה עולה הוצאת דרכון ביומטרי?
08/04/2018 | 18:14
3
113
יש לי דרכון עסקי בתוקף ואני רוצה להוציא דרכון ביומטרי כמה עולה?
ואם לאשתי יש דרכון רגיל והיא רוצה להוציא גם ביומטרי אבל להחליף את השם (אחרי נישואין) כמה זה יעלה?

תודה

לצפיה ב-'כל המחירים באתר רשות האוכלוסין'
כל המחירים באתר רשות האוכלוסין
09/04/2018 | 10:27
46
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
09/04/2018 | 10:28
40
החלפת שם - תלוי מתי התחתנתם:

יש הכל ב gov.il באמת :)
לצפיה ב-'למה לשנות את השם?'
למה לשנות את השם?
09/04/2018 | 10:54
44
ולמה?
עדיף במדינה שלנו להפריד נכסים. ככה משלמים פחות מיסים. כחלון רוצה שנשלם מס על דירה שלישית. אז אם יש לכם כבר אחת אחד מכם יקנה את השניה ואולי בהמשך את השלישית שתהיה רק שניה.
כותב הנ"ל מכאב רב וכעס.
לצפיה ב-'שלום,מחיר חבילת הגלישה בוויז..'
שלום,מחיר חבילת הגלישה בוויז..
08/04/2018 | 15:36
13
116
גרמניה ודנמרק
איזו חבילת גלישה אני צריך בכדי להספיק לנהוג במשך 24 יום
*מאיר כבר נתן לי מהיכן..זה בסדר
לצפיה ב-'מה החבילה המינימלית שהציעו לך?'
מה החבילה המינימלית שהציעו לך?
09/04/2018 | 14:46
12
56
אם השימוש הוא ל waze  בלבד אז חבילה של 1GB להערכתי תספיק בקלות.

לשיקולך אם השימוש הוא ל waze  בלבד אולי כדאי להשתמש באפליקציית off line ולוותר בכלל על חבילת הגלישה

לצפיה ב-'לדעתך 1 ג'יגה תספיק ל ימי הטיול[24]?'
לדעתך 1 ג'יגה תספיק ל ימי הטיול[24]?
09/04/2018 | 15:12
11
54
אני אקח קצת יותר שתהיה,ההבדלי מחיר אינם גדולים,ובנוסף יש את המכשיר היעודי לניווט

תודה
לצפיה ב-'להערכתי עיקר הנפח הוא בהורדת מפות'
להערכתי עיקר הנפח הוא בהורדת מפות
09/04/2018 | 16:29
46
אם הטיול הוא באותה סביבה אחרי ההורדה הראשונה ה waze לא יוריד את כל המפה מחדש אלא בעיקר יעדכן אותה ולכן צריכת המידע תהיה קטנה.

אם הטיול יהיה נסיעה של 24 ימים מחוף אל חוף בארה"ב ה waze יצטרך כל הזמן מפות חדשות ולכן צריכת המידע תהיה הרבה יותר גבוהה, גם אז הניחוש שלי ש 1GB יספיק אבל מכיוון שמדובר בניחוש (מושכל - אבל ניחוש) תצטרך גיבוי.
הגיבוי יכול להיות אופציה קלה להרחבת החבילה, תוכנת off line על המכשיר הסלולרי או כמו שהצעת מכשיר נוסף.

אם אתה צריך את ה waze בגלל דיווחי תנועה אז אתה יכול להשתמש ב google maps כשאתה מוריד את המפות off line עוד מישראל או בחו"ל כשיש לך wifi נגיש והעדכונים עצמם דורשים נפח גלישה מאוד מצומצם.
יש גם אפליקציות off line שאת המפות אתה מוריד בארץ והן יודעות גם להתחבר לאינטרנט רק בשביל דיווחי תנועה ואז נפח הגלישה מאוד מינימלי. here we go אפילו חינמית.
לשיקולך

לצפיה ב-'לא יודע מה המחירים בדיוק בגרמניה ודנמרק'
לא יודע מה המחירים בדיוק בגרמניה ודנמרק
10/04/2018 | 01:39
3
37
אבל כיום מחירי כרטיסי סים pre paid לא עולים על כמה עשרות יורו ל 5 ג'יגה.
לא מומלץ להיות על הקשקש, מה גם שדאטה בטיול יכול לעזור בדברים אחרים מלבד ניווט (כמו למצוא אטרקציות בקרבת מקום) אז חבל להגביל את עצמך ל 1 ג'יגה.
לצפיה ב-'ok לי יותר חשוב הדיבוב ברמקול,וכמו'
ok לי יותר חשוב הדיבוב ברמקול,וכמו
10/04/2018 | 07:46
2
50
שבמכשיר ניווט יעודי ההסברים טובים בעברית וברורים,וויז במובן הזה מאד נוח ולכן הגלישה הנוחה ומחירי כרטיס הסים חשובים.בשביל נוחיות חייבים לשלם וכמו שמאיר הציע לי לפני זמן,חברת סימזול תיענה,הם לבטח יודעים כמה ג'יגה אזדקק.

תודה 
לצפיה ב-'"הם בוודאי יודעים"?'
"הם בוודאי יודעים"?
10/04/2018 | 18:24
28
לא, הם בוודאי עם מניע להציע לך לרכוש חבילה גדולה יותר ממה שאתה צריך. 
מניסיון בהתקשרות עם הרבה חברות בארץ ובחו"ל, לרוב מציעים לך יותר ממה שאתה צריך, ולו "כי זה טוב ליתר ביטחון". 
אתה חושש שמגה לא יספיק? קנה 2-3. בגדול, במקומות הלינה יש לרוב אינטרנט חינם ואז אפשר לעשות גלישה כבדה של סרטונים, העלאת תמונות וכו', ואז גם אם אתה מנווט כל שאר היום אתה בסדר. מניסיון, גם אני נסעתי לתקופות כאלו. 

אגב, בביקורי האחרון בדנמרק היתה שם איזו חבילה של 3 או 5 גיגה (כבר לא זוכרת) בכ-30 שקל, שפתוחה גם לגלישה ברוב האיחוד האירופי, כלומר גם בגרמניה. אולי המבצע כבר לא קיים, אבל אני רק אומרת שההצעות שם לא יקרות, באופן מפתיע כי דנמרק עצמה במובנים אחרים כן יקרה. 
לצפיה ב-'שום מכשיר יעודי כיום לא יותר טוב מהסלולרי'
שום מכשיר יעודי כיום לא יותר טוב מהסלולרי
10/04/2018 | 21:06
25
וייז או google maps מעודכנים יותר, יתנו לך התראות על פקקים או כבישים סגורים ועוד הרבה פונקציות שלא קיימות במכשירים היעודיים. מה גם שזה בחינם, כל מה שצריך זה חבילת גלישה שעולה עשרות בודדות של יורו.
לצפיה ב-'יספיק בקלות ולא רק לוויז'
יספיק בקלות ולא רק לוויז
10/04/2018 | 15:54
5
36
כל עוד אתה לא צופה בווידאו או במספר עצום של תמונות (או מעביר ווידאו לאחרים) , אתה יכול להיות שקט עם G אחד.
מה שכן, אם אתה קורא הרבה חדשות, אז כיום הרבה מאתרי החדשות כוללים כתבות בווידאו.

לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
12/04/2018 | 07:10
4
15
לצפיה ב-'אני עכשיו חוזר מחופשה שעשיתי בה שימוש אינטנסיבי עם גוגל מפס'
אני עכשיו חוזר מחופשה שעשיתי בה שימוש אינטנסיבי עם גוגל מפס
13/04/2018 | 19:08
3
17
וחוץ מזה גם ווטסאפ, טוויטר ומידי פעם ווינט,
למרות שהיה לי וויפי בכל המלנות ושדות התעופה, השתמשתי ב 2 גיגה גלישה סלולרית בשבועיים.

לצפיה ב-'אתה יכול לראות בטלפון את השימוש לפי אפליקציות'
אתה יכול לראות בטלפון את השימוש לפי אפליקציות
14/04/2018 | 01:38
2
13
אני מהמר שYNET הצרכן העיקרי,  אבל יכול להיות גם טוויטר או ווטסאפ אם צפית בסרטונים דרכם.

לצפיה ב-'אז הנה הפירוט:'
אז הנה הפירוט:
14/04/2018 | 17:44
1
7
כרום 388 מגה
גוגל מפס 268
הוטספוט לילדה 267
אינסגרם 189 - לא זכור לי שנכנסתי לזה בכלל כלומר זה גלש ברקע.
ווינט 140
גוגל פלי סרוויסס 134
גוגל פלי סטור 101
טוויטר 72
ווטסאפ 37
פייסבוק 45
דואר יאהו 38
וואלה 35
GOOGLE MY MAPS 20
ONEDRIVE 17
TRIP ADVISOR 14
הארץ 14
גימייל 13
נובה 12
גוגל 12
אנדרואיד 12
POCKET 10
........
לצפיה ב-'מסקנות'
מסקנות
14/04/2018 | 19:48
5
1) חוץ מגוגל מפס, את שני הצרכנים הגדולים האחרים אפילו לא הזכרת כי או ששכחת או שלא היית מודע להם.  זה חשוב לכל מי שטוען שהוא ישתמש באינטרנט סלולרי רק לניווט והשאר בוויפי - לפעמים אנחנו משלים את עצמנו.
2) מי שבאמת ישתמש אך ורק לניווט אז באמת זקוק למעט מאוד, ואגב, אני מניח שוויז צורכים עוד פחות כי במפות שלהם אין את הפירוט שיש בגוגל מאפס.
3) בגוגל פליי יש סטינג שהוא יעדכן רק בוויפי, כדאי שזה יהיה כך. הוא עדיין מאפשר הורדות אפליקציה ידניות בסלולרי.
4) להפעיל באינסטגרם את הסטינג Use less data תחת Cellular Data Use.

לצפיה ב-'שאלת לואו קוסט'
שאלת לואו קוסט
08/04/2018 | 14:36
20
341
הזמנו טיסה לקפריסין עם ריינאייר.
הציעו לנו לשדרג כדי לקבל מזוודות והסכמנו. קיבלנו 2 מזוודות למשפחה.
בנוסף, קיבלנו עוד משהו שאני לא מבינה:
Priority & 2 cabin bags.
רשמו את זה לכל אחד. האם זה אומר שמשפחה של 6 יכולה לקחת 12 טרולי?
ולמה הכוונה בעדיפות? מבחינת העליה למטוס? כי באותה החבילה גם קבענו מקומות, אז מה נותנת העדיפות?
האם מעלים טרולי אם לא משדרגים? אני תוהה האם זה לא בזבוז כסף, מספיקה לנו מזוודה אחת ושני טרולי.
לצפיה ב-'בשני תיקים הכוונה לתיק קטן במידות 35cm x 20cm x 20cm'
בשני תיקים הכוונה לתיק קטן במידות 35cm x 20cm x 20cm
08/04/2018 | 15:02
107
ותיק גדול יותר במידות 55cm x 40cm x 20cm
התיק הגדול יותר יכול להיות טרולי אבל שימו לב לכך שהמודיות כוללות גם את הידיות והגלגלים ומשקל עד 10 ק"ג - שזה ממש לא הרבה.
אם לא משדרגים אז הטרולי יורד לבטן המטוס. הפרטים בלינק

אני לא יודע על מה בדיוק את מדברת ב"עדיפות", הכוונה שאתם עולים קודם למטוס?
לפעמים יש מתנות שלא בטוח שכדאי לקבל. יש כאלה שמעדיפים לדחות את העליה למקום הקטן והצפוף כמה שיותר לרגע האחרון.
לצפיה ב-'ממה שהם כותבים באתר'
ממה שהם כותבים באתר
08/04/2018 | 15:08
18
92

ב"שני תיקים לעליה למטוס" הכוונה לטרולי אחד ותיק יד אחד. כלומר מה שמקבלים כסטנדרט בטיסות סדירות רגילות. 

ולגבי priority boarding, ראי כאן:

לצפיה ב-'בחברות שירות מלא רבות זכאים רק לתיק אחד לעליה למטוס'
בחברות שירות מלא רבות זכאים רק לתיק אחד לעליה למטוס
08/04/2018 | 15:27
17
80
למשל בלופטהנזה ואם אני לא טועה גם באל על.

תודה על כך שהזכרת את הסדרה
Come Fly with Me
אני מאוד אהבתי למרות שהביקורות לא ממש.
הקטע שהבאת רלוונטי לתקופה שבחלק מהחברות low cost לא היה ניתן לקבוע מקומות
ישיבה מראש (כולל במעמד ה צ'ק אין) והיו תופסים מקומות כמו באוטובוס, כיום בטיסות מ/אל ישראל להערכתי אין טיסות כאלה.
לצפיה ב-'אז בעצם נוכל לקחת איתנו 6 טרולח?'
אז בעצם נוכל לקחת איתנו 6 טרולח?
08/04/2018 | 16:26
8
75
ואם לא היינו משלמים תוספת, עדיין יכולנו לקחת איתנו טרולי כל אחד, רק היו שולחים אותו לבטן המטוס?
אם כך, נראה לי מיותר כל התוספת הזאת.
הם גם ציינו שמספיק שמשלמים על שריון כיסא, הילדים חינם.
אפשר לבטל או שאבוד כי זה לואו קוסט?
לצפיה ב-'כל אחד ומה שמיותר לו'
כל אחד ומה שמיותר לו
08/04/2018 | 18:41
6
91
יש כאלה שלא רוצים להפרד מהטרולי בגלל מגוון סיבות,
למשל כי הוא מכיל ציוד יקר או תרופות,

אבוד בעיקר בחברות שירות מלא, שם את משלמת על מזוודה וחמגשית גם אם את לא רוצה להביא מזוודות ולא מוכנה לאכול את הרעל בחמגשית, דווקא ב low cost נותנים לך לבחור.
אני לא יודע מה המדיניות של ראיין לגבי ביטולים, באיזיג'ט אם מרימים טלפון הם מאוד נוטים ללכת לקראת הלקוח.
אם אתם רוצים לנסות לבטל ממליץ שתתקשרו טלפונית, מה כבר יש לכם להפסיד? מקסמום יסרבו. מי הם אלו ש"ציינו"? אולי כדאי לדבר איתם
ממליץ לפני שינויים לבדוק טוב את התנאים, הכל כתוב באתר האינטרנט.

לצפיה ב-'די, "רעל בחמגשית", לא נסחפת בכלל.... ממש עדיף beef jerky'
די, "רעל בחמגשית", לא נסחפת בכלל.... ממש עדיף beef jerky
09/04/2018 | 10:18
5
83
וסוכריות גומי שמציעים בטיסות לואוקוסט בתשלום .... זה לא מה שבאמת גורם לנו להחליט אם טסים לואו קוסט או לא.....
לצפיה ב-'מי בכלל משלם על אוכל בלואו קוסט?'
מי בכלל משלם על אוכל בלואו קוסט?
09/04/2018 | 13:37
4
63
מביאים סנדביץ' או אוכל ארוז מהבית, ובחזור קונים לפני הטיסה בעיר. עולה הרבה פחות, וטעים הרבה יותר. כשכבר טסתי בטיסה של שירות מלא השנה, היחידה עם שירות מלא, האוכל היה כל כך גרוע ששלפנו מהתיק ממילא את הבאגטים, מאפי הבוקר והגבינות מפריז והכנו לנו ארוחה הרבה יותר מוצלחת... 

אגב, מהצצה בתפריטים, יש לא מעט חברות לואו קוסט שמציעות מנות וארוחות חמות שנראות זהות למדי לחברות שירות מלא. אבל זה יקר, וממילא אוכל של מטוסים לרוב אינו אטרקציה. 
לצפיה ב-'אני משלמת :) אני לא אוהבת כריכים, בד"כ אוכלת בכלל בשדהת אבל '
אני משלמת :) אני לא אוהבת כריכים, בד"כ אוכלת בכלל בשדהת אבל
09/04/2018 | 14:26
3
63
לא תמיד זה אפשרי. אכלתי למשל סלט ממש טוב באלעל אפ במחיר סביר מאד (8-9 דולר?, יותר זול מארומה בשדה"ת) ושאר המחירים היו ממש סבירים. גם בטיסות פינאייר, איר בלטיק ואייר ברלין שיצא לנו לטוס בהם. בשום תפריט לא ראיתי מחירים מוגזמים גם לא על קוקטיילים ב- 5 דולר בטיסות פנים אמריקאיות.
ומכון, הראו פעם בכתבה שהארוחות לאלעל ולאפ (למשל) מוכנות באותו מקום.... אני דווקא אוהבת את בלינצ'ס הבוקר שלהם (רק שהוא מכיל כוס סוכר ). לעומת זאת לא נוגעת כמובן בארוחות בשריות למיניהן והלחמניות לפעמים ממש אבן....
לצפיה ב-'אני מהמעדיפים בחירה רחבה יותר, במחיר נוח יותר'
אני מהמעדיפים בחירה רחבה יותר, במחיר נוח יותר
09/04/2018 | 15:43
2
59
וזה לא חייב להיות סנדביץ'. בטיסות לואו קוסט באסיה כבר יצא לי לארוז קימבאפ (הואריציה הקוריאנית על סושי) טרי-טרי בעלות מגוחכת של 6 שקלים, ועשרה דאפלינג בעבודת יד ב-10 שקלים. גם באירופה לקחנו עמנו קרם ברולה בצנצנת של מעדנייה, דנישים טריים מקופנהגן, סלטים ארוזים, גרנולה עם יוגורט לארוחת בוקר וכו'. 
אני לא משווה לארומה, בעיניי הם נוראיים והתמחור בארץ תכלס גבוה מבהרבה ארצות אחרות. היות וממילא הטיסות בלואו קוסט שטסתי בהן היו בדרך כלל קצרות, אוכל קל עונה לי על הצורך (וגם אם אין אוכל בכלל זה לא מפריע לי בטיסה קצרה), אז הרבה יותר קל וטעים וזול לי לרכוש בעצמי לפני הטיסה. אני גם לא רוכשת בשדה כי לפעמים יותר יקר ועמוס שם והאפשרויות מוגבלות, אלא בעיר לפני הטיסה. אקנה בשדה רק אם נשאר לי ברגע האחרון קצת מטבע מקומי שלא הספקתי להיפטר ממנו. 
לצפיה ב-'ברור שאין על ואריאציות מהמזרח, לפחות בשדהת בבנגקוק אני זוכרת'
ברור שאין על ואריאציות מהמזרח, לפחות בשדהת בבנגקוק אני זוכרת
09/04/2018 | 16:56
34
שהיו המון אפשרויות.....  איכשהו זה מרגיש לי שלפ להביא אוכל מראש אבל רק כי אני עצלנית. כל אחד עושה מה שטוב לו.....
לצפיה ב-'תמיד, אבל תמיד חופש הבחירה הוא לטובת הלקוח ולא לרעתו'
תמיד, אבל תמיד חופש הבחירה הוא לטובת הלקוח ולא לרעתו
09/04/2018 | 17:16
35
רוב הסיכויים שהחמגשיות ב Low cost יהיו טובות יותר מהחמגשיות בחברות בשירות מלא משום שאם הן לא יעמדו במינימום של רמה סבירה אנשים פשוט לא ירכשו אותן.
בחברות בשירות מלא לא משנה מה הלקוח יקבל, הוא ממילא שילם מראש.

כבר קרה לי שקיבלנו באל על כריך שלא ראוי למאכל אדם, מהסביבה שלי ומשקיות האשפה אצל הדיילים נראה שמטוס שלם לא עבר את הביס הראשון, כמו שהתקבל כך נזרק.
אם היתה אופציה שניה של כריך מלחם אחיד וגבינה לבנה להערכתי כמעט כולם היו בוחרים בה.
אף אחד לא היה יכול להגיד "לא תודה, לא צריך" ולא לשלם.

ואם מישהו כן רוצה את החמגשית, נראה לו טעים - שיקח.

מהאפשרות לבחור לנוסע יש רק מה להרוויח.

אז ב Low cost בטיסות לאירופה אנחנו בד"כ בוחרים:
להביא אוכל איתנו, למרות שיצא לנו לרכוש אוכל במטוס.
מספר המזוודות שאנחנו לוקחים הוא מכסימום מחצית מספר החברים בקבוצה.
מקומות ישיבה עם מרווח גדול יותר לרגליים. אם אין מגבלות בגלל גיל (ילדים בדלתות חירום) אנחנו נעדיפים כן לשלם.
speedy boardig פעם היה חשוב לנו ושילמנו, כיום בד"כ לא.
לא מעניין אותי לקבל כרית ושמיכה.
בטיסות פנימיות בארה"ב יצא לי לשלם על סרט במערכת בידור, כיום הבידור תמיד מגיע איתנו

גם במסעדות אני לא אוהב את "אכול כפי יכולתך", אני מעדיף לשלם על מה שאני באמת רוצה.
כמובן שלמישהו אחר יכולה להתאים בחירה אחרת, אני מספר מה מתאים לי - ולמה

לצפיה ב-'בטיסות לואוקוסט לפני שנה לברלין לקחנו 5 טרולי (אחד לכל אחד)'
בטיסות לואוקוסט לפני שנה לברלין לקחנו 5 טרולי (אחד לכל אחד)
09/04/2018 | 10:24
62
ושילמנו על 2 מזוודות גדולות. הלוך היה אלעל אפ והטרולי עלו איתנו למטוס, חזור באייר ברלין (ז"ל). בחזור הציעו לנו בצ'ק אין לשלוח את הטרולי לבטן המטוס גם כן (ללא עלות) עשינו זאת בכיף. בהרבה פעמים אני מעדיפה שטרולי אחד לפחות יהיה איתי - כמו שלאונידס הזכיר לתרופות, סט בגדים (בהלוך למקרה שהמזוודה לא תגיע) וכד'.
לצפיה ב-'בלופטהנזה מותר "תיק ללפטופ" בנוסף לטרולי'
בלופטהנזה מותר "תיק ללפטופ" בנוסף לטרולי
08/04/2018 | 16:34
1
69

באל על לא טסתי כבר שנים. הם לא מציינים אפשרות לפריט נוסף, אבל לא יודע מה קורה בפועל.

ולמבקרים של come fly with me אין מושג מהחיים שלהם, או שהם לא טסים אף פעם ... לדעתי זו היתה סדרה יותר מצחיקה מאשר little britain.

לצפיה ב-'בנתב"ג לופטהנזה נתנו לי להעלות תיק נוסף רק כשהייתי במעמד זהב'
בנתב"ג לופטהנזה נתנו לי להעלות תיק נוסף רק כשהייתי במעמד זהב
08/04/2018 | 18:04
49
ראיתי שהמדיניות הזו נאכפה בקפידה וטסתי איתם לא מעט.
אולי המדיניות השתנתה בשנתיים האחרונות? אני מקווה שאתה צודק.

ואת הסדרה come fly with me אם היה לי קצת זמן הייתי רואה עוד פעם
למי שלא מכיר

למי ששואל על משקל יתר במזוודה

הוראות בטיחות ב Low cost לדעתי ענק

לצפיה ב-'"תיק אשה" בנוסף לטרולי - תמיד העליתי לכל טיסה (לגסי, '
"תיק אשה" בנוסף לטרולי - תמיד העליתי לכל טיסה (לגסי,
09/04/2018 | 10:25
1
55
לוקוסט, צ'רטר, טיסות פנים אמריקאיות)
לצפיה ב-'תיק צד אכן מרשים. בטיסות הסדירות של אל על הם אפילו נוטים '
תיק צד אכן מרשים. בטיסות הסדירות של אל על הם אפילו נוטים
09/04/2018 | 13:21
61
להיות יותר לארג'ים מאפשרים תיק גב במקום תיק צד (בנוסף לטרולי).
מזכיר לי פעם אחת שטסתי לבדי עם סוויס, ורציתי לעלות לטיסה עם תיק גב וטרולי. הם סרבו, והמזל שלי היה שממש ברגע האחרון לפני שיצאתי מהבית החלטתי משום מה לדחוף למזוודה הגדולה גם תיק צד. הלכתי הצידה, העברתי את כל מה שהיה לי בתיק הגב לתיק הצד, ונפתרה הבעיה. לא ממש הבנתי מה כל כך שינה להם... המשקל היה אותו משקל, אז מה זה משנה אם זה תיק גב או תיק צד?
לצפיה ב-'באל על עלינו עם תרמיל/טרולי ועוד תיק קטן ולא הגבילו אותנו.'
באל על עלינו עם תרמיל/טרולי ועוד תיק קטן ולא הגבילו אותנו.
09/04/2018 | 18:03
3
43
לצפיה ב-'לי בהיתרו הם חגגו על פאוץ''
לי בהיתרו הם חגגו על פאוץ'
10/04/2018 | 08:11
2
69
הייתי צריך להטמין אותו בתיק היד כדי שיהיו מרוצים וכמובן ש 5 דקות אחרי כן הוא היה בחזרה בחוץ.
זה קרה די מזמן, מאז לא יצא לי לאתגר את אל על בנושא, מקווה שהנסיון שלכם הוא זה שמייצג
לצפיה ב-'איך הם יעירו לי על הפאוץ' (שאין לי) אם לכל אולטרא-אורתודוקס'
איך הם יעירו לי על הפאוץ' (שאין לי) אם לכל אולטרא-אורתודוקס
10/04/2018 | 11:19
1
67
יש תיק ענק לכובע ענק ועוד כמה שקיות ניילון מפוצצות? על כל הערה אלי הם מקבלים ממני שעה של צעקות. כמות הפעמים שהתיישבתי להם באיזור הצ'ק אין הסטרילי וחיכיתי שימצאו פתרון לבעיות שיצרו היא רבה מאד. ככה אני מתמידה (תרתי משמע ) כבר עשרים שנה איתם
לצפיה ב-'מכיר את קופסאות kova של ה שממלאות את תאי המטען'
מכיר את קופסאות kova של ה שממלאות את תאי המטען
10/04/2018 | 14:12
66
מעל הראש.
גם אני פתרתי את בעיית הפאוץ', אגב כנים גם אני לא משתמש בכזה.

אבל בגדול אני מעדיף לא להגיע לבעיה במקום להגיע ולנסות לפתור אותה.
לצפיה ב-'האירו את עיניי בבקשה לגבי ביטוח ביטול נסיעות'
האירו את עיניי בבקשה לגבי ביטוח ביטול נסיעות
08/04/2018 | 13:06
12
139
אני מנסה להבין מה בדיוק היתרונות של ביטוח כזה, שלמיטב הבנתי הוא לא זול.
טסים בעוד חודשיים וחצי (זוג ו-2 ילדים, כלומר 4 כרטיסי טיסה). לא שיש תוכנית לבטל, אבל חלילה אם יתרחש מקרה חריג ביותר ומבטלים, אז משלמים קנס וזהו, לא? נניח 150 דולר לכרטיס? (זו טיסה סדירה של אל על).
אז במקרה הסופר חריג שנאלץ לבטל, אני מניחה שהסיבה תהיה כזו שהפסד של 600 דולר פחות יפריע לנו. מנגד - גם הביטוח עצמו עולה כסף, ואת זה משלמים גם אם לא מבטלים שום דבר.
אז אני מנסה להבין מה היתרון בביטוח הזה, או שמא אני מפספסת משהו?...
תודה לעונים.
לצפיה ב-'לא חושב שאת מפספסת משהו'
לא חושב שאת מפספסת משהו
08/04/2018 | 14:45
95
כמו בהרבה "ביטוחים" על סכומים נמוכים, אין שום יתרון.  מנצלים את הצורך של אנשים להרגיש בטוחים מפני סיכון נמוך של הפסד כספי קטן, והמוכנות שלהם לשלם על כך בהפסד כספי וודאי.
לצפיה ב-'לדעתי בד"כ הביטוח הזה לא כדאי'
לדעתי בד"כ הביטוח הזה לא כדאי
08/04/2018 | 15:18
4
97
לדעתי האישית ישנם מקרים מאוד ספציפיים שבהם כדאי לבטח, בשאר המקרים לא.
על פניו במקומך לא הייתי מבטח ואסביר את הסיבות:
את לא מבטחת 600$ כי הם מחזירים רק 80% מהסכום, זאת אומרת שהמכסימום שאת מקבלת חזרה זה 480$.
אבל את צריכה לשלם מראש אם אני זוכר נכון 5%, 30$.
זאת אומרת שבעצם בניכוי הפרמיה שאת משלמת של 30$ במקסימום תראי חזרה 450$. בעצם גם אם תרכשי ביטוח וגם אם יתרחש מקרה ביטוחי 150$ תפסידי בכל מקרה.
כמובן שאם לא יתרחש אירוע ביטוחי 30$ תפסידי בכל מקרה.

אז מחלקים 30 ל 450 ויוצא שאם יש סיכוי גבוה מ 94% שהנסיעה שלך תתבטל אז כדאי לך לעשות את הביטוח.
אני מנחש שאם היית חושבת שכמעט בטוח שלא תסעי (מעל 94%) לא היית טורחת בכלל לתכנן נסיעה. את אמרת שלא תטוסו רק במקרה סופר חריג זאת אומרת שנניח יש הסיכוי שלא תטוסו הוא פחות מ 5%.

האמת שהסיכויים עוד יותר לרעתך כי יש עוד מגבלות לביטוח, אם אני זוכר נכון הוא לא תקף אם מבטלים את הנסיעה סמוך לטיסה, אם כבר יצאת ונאלצץ לבטל טיסת המשך או טיסה חזרה, הביטול בגלל שביתה או מזג אוויר קיצוני וכו'.

ולכן לדעתי לא כדאי לך לרכוש את הביטוח הזה.

הביטוח יכול להיות טוב לאנשים שמחליטים לרכוש נסיעה מטעמים שלהם גם כשהם מאוד בטוחים שהיא לא תצא לפועל.
או
לאנשים שעושים החלטות לא רציונליות למרות שהם בטוחים שהן כן רציונליות, לפי דן אריאלי כולנו כאלה. אישית אני חושב שהוא צודק אז אני מנסה לשפר את עצמי

לצפיה ב-'המסקנה נכונה, אבל פספסת מאוד במספרים'
המסקנה נכונה, אבל פספסת מאוד במספרים
09/04/2018 | 18:26
3
52
אם משלמים 30 לבטח 480 אז נקודת הbreak even  היא סיכון של 30 ל 480.
כלומר אם ההסתברות לביטול היא יותר מ 1 ל 16 (6.25%)   אז התוחלת שלך חיובית.
זו עדיין הסתברות גבוהה מאוד לביטול  אבל לא קרובה ל90%.

נקודה יותר חשובה זה שחישובים מעין אלה רלוונטיים להימורים אך לא רלוונטיים לביטוח. מכיוון שאנחנו יודעים שלחברות הביטוח (כמו לקזינו)  יש מודל עסקי רווחי, אז מובטח לנו שהתוחלת שלנו תמיד שלילית ואין לנו צורך לחשב בעצמנו. העיניין הוא שביטוח רוכשים לא משיקולים של תוחלת רווחית (שאף פעם לא קיימת) אלא משיקולים של המנעות מסיכון.

המספרים שכן רלוונטיים הם המספרים המוחלטים של ההפסד האפשרי ו480 דולר לא נראה לי שפוגע במישהו שנוסע לחו"ל  (מבאס להפסיד בהחלט, אבל זה דרך יקרה למניעת התבאסות). במילים אחרות, זה לא סיכון אמיתי.

כדוגמא דימיונית: בעוד שלא הייתי משלם 30 דולר למנוע סיכון של הפסד של 480 דולר, בהחלט הייתי שוקל לשלם 30,000 דולר כדי למנוע סיכון של 480,000 דולר (בהנחה שזו פרמיה תחרותית).   חישובי התוחלת זהים בשני המקרים, אבל הפסד של 480,000 דולר יכול להרוס לי את החיים.
זו דוגמא דימיונית, כי בסיכונים מציאותיים גדולים, ההסתבריות שיקרו נמוכות בהרבה מההסתברות לביטול טיסות, ולכן הפרמיות לביטוח חצי מיליון דולר קטנות בהרבה מ30 אלף.

לצפיה ב-'אני יותר ממסכים איתך'
אני יותר ממסכים איתך
10/04/2018 | 08:18
2
31
התהפכו לי המספרים בתוחלת, אבל בסופו של דבר המסקנה היא אותה מסקנה

לכן אני מקפיד מאוד על ביטוח בריאות, שם ההפסד יכול להיות מאות אלפי יורו.
בודק היטב כיסוי צד שלישי בשכירת רכב, גם שם פגיעה יכולה להיות מאות אלפי יורו.
אם הביטוח במקרה גם מכסה ביטול כרטיסי טיסה מבחינתי זה בונוס נחמד אבל שיקול מאוד משני.

הרושם הכללי שלי אומר שרוב האנשים בהשכרת רכב יבדקו לעומק ביטול השתתפות עצמית של מאות יורו ולפעמים עשרות ויטרחו הרבה אבל תקרת כיסוי של ביטוח צד ג' אפילו לא מעניינת אותם.
למה? לא יודע

לצפיה ב-'זה מזכיר לי ביטוח צד ג' של הבית המשותף'
זה מזכיר לי ביטוח צד ג' של הבית המשותף
10/04/2018 | 09:13
1
36
עבדתי קשות לשכנע את דיירי הבית המשותף בו אני גרה (כשעברתי לשם לפני עשר שנים בערך) לעשות ביטוח צד ג'. אנשים בכלל לא מודעים לסכנה שאם מישהו יפגע באזורים המשותפים של הבית ויתבע את בעלי הדירות הם יכולים לשלם עשרות אלפי שקלים. אנשים גם לא מבטחים את עוזרת הבית או עובדי משק הבית האחרים שיש להם. חוסר מודעות היא מילת המפתח. לכן לא צריך להתפלא אם אנשים לא חושבים על צד ג' בביטוח הרכב.
לצפיה ב-'אגב בד"כ יש סעיף בביטוח שאומר שאם היא לא מבוטחת בביטוח לאומי'
אגב בד"כ יש סעיף בביטוח שאומר שאם היא לא מבוטחת בביטוח לאומי
10/04/2018 | 09:23
37
אז הביטוח שהמעסיק עושה לא תקף.
יש אנשים שכן מבטחים את עובדי משק הבית אבל לא מדווחים/משלמים לביטוח לאומי ולא מודעים לכך שבעצם התשלום לחינם כי אם יתרחש אירוע ביטוחי הם לא מבוטחים.

לצפיה ב-'אני מניחה שאת מדברת על הטריפ גרנטי?'
אני מניחה שאת מדברת על הטריפ גרנטי?
09/04/2018 | 10:42
2
63
מעולם לא עשינו אותו נראה לי מיותר. רק ביטוח ביטול רגיל (וכמה שיותר זמן מראש, עשינו עכשיו ביטוח לנסיעה בספטמבר). אגב גם טיסות סדירות של אלעל לא תמיד מבוטלות בעלות של רק 150 דולר. תלוי באיזה תנאים רכשת אותן. 
לצפיה ב-'אה, ברור. אבל זה מה שזכור לי (בערך). אוודא שוב כמובן'
אה, ברור. אבל זה מה שזכור לי (בערך). אוודא שוב כמובן
09/04/2018 | 13:17
1
54
אבל אנחנו אף פעם לא קונים כרטיסים שהם unrefundable, והקנס על ביטול הוא בד"כ פחות או יותר הסכום הזה.
איפה את עושה ביטוח ביטול וכמה הוא עולה לך?
לצפיה ב-'דרך סוכן ביטוח, הוא עושה לנו עכשיו פוליסות של הפניקס'
דרך סוכן ביטוח, הוא עושה לנו עכשיו פוליסות של הפניקס
09/04/2018 | 14:20
53
(SmartTravel) יצא 1.8-2 דולר לאדם ליום
לצפיה ב-'ביטוח עושים רק כדי למנוע קריסה כלכלית'
ביטוח עושים רק כדי למנוע קריסה כלכלית
09/04/2018 | 21:47
2
53
אם תשים בצד את הביטוחים של המקרר, מזגן, ביטול טיסות, וכו' , תהיה לך קופה יפה ותוכל לשלם עבור הנופש שהתבטל.

ההוכחה לכך היא שחברות הביטוח מרוויחות כסף, כי הקופה של כולם אצלם
לצפיה ב-'אלף - תשימי בצד ולא תשים בצד. בית - אין לי ביטוח על המקרר '
אלף - תשימי בצד ולא תשים בצד. בית - אין לי ביטוח על המקרר
09/04/2018 | 22:13
1
51
ועל המזגן. ומעולם לא עשיתי ביטוח ביטול נסיעה. בדיוק בגלל זה תהיתי האם אני מפספסת משהו... יכולה להבין את ההגיון אם מזמינים כרטיסים שלא ניתנים לביטול, אבל לפי ההגיון שלי, אם יקרה משהו עד כדי כך חריג שיצריך ממני ביטול של טיול בר מצווה בן 7 שבועות לארה"ב, הפסד של 800 דולר לא ממש יזיז לי באותו הרגע (200$ דמי ביטול של אל-על כפול 4 כרטיסים).
בסך הכול אני מבינה מהתגובות כאן שאני לא מפספסת.
לצפיה ב-'נכון, ומעבר לכך'
נכון, ומעבר לכך
10/04/2018 | 01:03
41
אם זה יזיז לך או לא (אני מבין שאת מתכוונת מבחינה נפשית, לא כלכלית) זה לא קשור. קשורה רק ההשפעה הכלכלית על חייך.

השווי לדוגמא הפוכה איפה שדווקא כן צריך ביטוח.  אם מפרנס/ת של משפחה ימות בפתאומיות בגיל צעיר, זו תהיה מכה נפשית קשה למשפחה והעיניין הכלכלי לא יהיה בדיוק בראש של בן או בת הזוג דבר ראשון ולא "יזיז להם" במיידי, אבל כדאי מאוד מאוד שלמת יהיה ביטוח חיים שיאפשר את פרנסת המשפחה ברמת החיים שתוכננה, כי אחרת מדובר במכה כלכלית קשה שלא תלויה במכה הנפשית.

הנתון היחידי שצריך פה כדי להחליט שה"ביטוח" ביטול הזה מיותר, זה שהפסד 800 דולר לא ממש ישנה את חייך.

לצפיה ב-' החל מחודש אוגוסט 2018 חברת וויז מפסיקה לטוס לפראג'
החל מחודש אוגוסט 2018 חברת וויז מפסיקה לטוס לפראג
08/04/2018 | 12:10
61
לצפיה ב-'התייעצות לטיול בברוז, ברלין וציריך'
התייעצות לטיול בברוז, ברלין וציריך
08/04/2018 | 10:58
12
78
היי, אני מתכנן טיול לברוז (בלגיה), ברלין (גרמניה) וציריך (שוויץ) בחודש נובמבר.
קודם כל האם המסלול נשמע סביר? המטרה לדלג בין מדינות הערים בתקופה כוללת של 11 יום נטו.
דבר שני, איך מז"א בתקופה זו של תחילת חודש נובמבר?
תודה לעונים
לצפיה ב-'למה דווקא הערים האלה? האם בדקת כמה זמן יקח להגיע ממקום למקום'
למה דווקא הערים האלה? האם בדקת כמה זמן יקח להגיע ממקום למקום
08/04/2018 | 11:20
11
66
אני לא עקרונית נגד דילוג שכזה, רק איזו מטרה יש לכך? זכור שבנובמבר, אחרי המעבר לשעון חורף, הימים קצרים יותר. בעיקר הבוקר קשה, אור מלא יהיה בסביבות 8 או מאוחר יותר, לפני כן די חשוך. השקיעה היא בסביבות 5 אחר הצהריים,, כך שהימים לא ארוכים ואם בכל פעם מתבזבז חצי יום על נסיעות, זה קצת חבל.

אפשר לבדוק ממוצעי גשמים, לי ידוע שנובמבר חודש גשום במדינות אירופה שונות, אולי לאו דווקא אלה, אז שווה בדיקה. טיפ ישן שאני מניחה שעדיין תקף: נסה לבקר בברוז' מחוץ לסוף שבוע. כי אם יש סופ"ש יפה, יהיה צפוף וחבל. וגם, בבלגיה צפה לאפור ולגשם ושמח אם יהיה אחרת.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/04/2018 | 11:27
10
70
קודם כל תודה על התשובה המהירה...
המטרה היא לא להיות במדינה אחת אלא להנות מכמה מדינות בזמן הקצוב ולא לשהות במדינה אחת. ההגעה מיעד ליעד תיהיה בטיסות (מבדיקה שעשיתי מדובר בעד שעה וחצי ממדינה למדינה).
לגבי התזמון, בעיקר בגלל שהמחירים צונחים. האם מז"א כ"כ בעייתי בתקופה זו עד כדי כך שיהיה כדאי שלא לנסוע כלל?
לצפיה ב-'לא, אני הייתי נוסעת בשמחה בנובמבר. לפעמים בארצות השפלה עלול '
לא, אני הייתי נוסעת בשמחה בנובמבר. לפעמים בארצות השפלה עלול
08/04/2018 | 11:34
9
69
להיות גל קור, מנסיון כאוב (וללא חימום ראוי, אבל זו בדרך כלל לא בעיה של תייר), אבל נראה לי שברוז' דווקא מקום לא רע לזה, לאור האמנות היפה שיש לראות והאוכל הטוב. אותו הדבר עם גנט, אבל כל כך הרבה שנים לא הייתי, עוד יותר שנים מברוז' (אני מקווה להיות בשנים הבאות) שקשה לי להמליץ.
אני גם אוהבת את המחירים הנמוכים.
וגם מבינה את הצורך לראות מדינות שונות.

רק כך בחשבון ששעה וחצי זה אולי זמן טיסה אבל לפני כן צריך איזשהו מינימום זמן בשדה התעופה (שעה אולי?), הגעה לשדה התעופה, המתנה, טיסה, נחיתה ואחר כך הגעה למקום לינה. אם זה נראה לך כמחיר ראוי לשלם, אז למה לא.

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
08/04/2018 | 15:05
8
לצפיה ב-'האם אפשר לשמוע ממך כמה זמן כדאי להיות בכל יעד?'
האם אפשר לשמוע ממך כמה זמן כדאי להיות בכל יעד?
08/04/2018 | 15:35
7
14
לצפיה ב-'הייתי רק בבלגיה. הייתי נותנת 3 ימים, בהתחשב בכך שממילא '
הייתי רק בבלגיה. הייתי נותנת 3 ימים, בהתחשב בכך שממילא
08/04/2018 | 17:00
5
58
אין לך הרבה יותר מאשר 3 ימים בכל יעד וברלין היא עיר ענקית. ברוז' אינה גדולה ובכל זאת הייתי נותנת זמן גם לביקור אופציונאלי בגנט, באנטוורפן אולי. וגם כדי קצת להיכנס למקום, מבחינתי, כמובן זה עניין אישי, מאוד לא נוח לי עם פחות מ-3 לילות בכל יעד. רק הגעתי וכבר אני צריכה לעזוב. אם אתה קורא מידע באנגלית, ל-Roughguides יש מידע על פלנדריה שעשוי אולי לעזור לך. כמובן, מלון אחד בעיר אחת. למשל כפי שתכננת, ברוז'. לא לזוז משם, המרחקים קצרים בארץ הקטנה והתחבורה הציבורית טובה.
לצפיה ב-'שאלה נוספת בנוגע לבלגיה'
שאלה נוספת בנוגע לבלגיה
27/04/2018 | 18:26
4
7
אני שומע יותר מידי שאומרים לי "בלגיה???מלא מוסלמים!" האם בברוז אמורה להיות השפעה כלשהי למצב הזה?
לצפיה ב-'אתה גר במדינה עם הכי הרבה מוסלמים בעולם המערבי '
אתה גר במדינה עם הכי הרבה מוסלמים בעולם המערבי
27/04/2018 | 18:28
2
9
בכל מדינה אחרת, יהיו פחות מוסלמים מבישראל,
בישראל יש 20 אחוז מוסלמים
בבלגיה 6 אחוז
לצפיה ב-'נכון, בכל זאת להיות יהודי/ישראלי בודד'
נכון, בכל זאת להיות יהודי/ישראלי בודד
27/04/2018 | 18:32
1
5
אל מול אלפי מוסלמים זה מצב בעייתי. השאלה שלי היא עד כמה באמת מסוכן שם מבחינה זו?
לצפיה ב-'מה זה מול אלפי? האם גרים בברוז' אלפי מוסלמים? אולי כן ואולי '
מה זה מול אלפי? האם גרים בברוז' אלפי מוסלמים? אולי כן ואולי
29/04/2018 | 09:28
15
לא. אפשר לבדוק את זה. אני מזכירה לך שבמלון אתה עלול להתקל בעובדים מוסלמים, בקבלה, בשירות חדרים. לא רק בבלגיה, בברלין למשל. ויתרה מזאת, היום עם משפחות מעורבות, לא תמיד ניתן להבחין מי כן ומי לא, ישנם מוסלמים ומוסלמיות בהירי ובהירות עור.

אבל אולי כדאי לנתק את הקשר מוסלמי = רע ופחד. רובם אנשים בדיוק כמוך, שמחפשים לחיות בשקט.
לצפיה ב-'אני לא יודעת. זה תלוי עד כמה אתה פוחד מהשונה ממך'
אני לא יודעת. זה תלוי עד כמה אתה פוחד מהשונה ממך
29/04/2018 | 09:25
10
זה ברור שמי שאומרים לך את זה, חיים באווירה של פחד וגזענות. אני לא אומרת שאני עצמי חפה ממנה אבל אני מודעת לרקע של הדברים ולאווירה הפוליטית שבה נאמרות אמירות כאלה.
חשוב לעצמך אם אתה היית נהנה לשמוע דיבורים כאלה על המוצא שלך.
אם אתה שואל האם זה משהו שהיה מונע ממני לנסוע? התשובה היא לא. ואני למעשה מתה לעשות שבוע בבריסל, כשתנוח עלי הרוח. שום פחד.

לצפיה ב-'כדאי גם להזכיר שסופה"ש 9-11.11 הוא יובל המאה לארמיסטיס'
כדאי גם להזכיר שסופה"ש 9-11.11 הוא יובל המאה לארמיסטיס
11/04/2018 | 10:28
41
שביתת הנשק במלחמת העולם הראשונה. בייפר, או איפר, Ieper, Ypres, תלוי איך מאייתים, פלמית או צרפתית, יהיה טקס. אולי גם במקומות אחרים בפלנדרס, אולי יהיו אירועים אחרים שקשורים ביום הזיכרון, אירועים שנמשכים כבר כמה שנים מאז 2014. לא מן הנמנע שמברוז' תאורגן הסעה לייפר, כי בתחבורה ציבורית זה קצת ארוך. ובכל זאת, אם הנושא מעניין אותך אולי שווה לכוון את הביקור לתאריכים האלה.

לצפיה ב-'ליסבון ופורטו - באיזה איזורים כדאי ללון?'
ליסבון ופורטו - באיזה איזורים כדאי ללון?
07/04/2018 | 18:07
6
37
לצפיה ב-'מקומות היפים העולם!'
מקומות היפים העולם!
07/04/2018 | 18:56
90
פורטו היא היפה בעולם...היינו בה באוגוסט....הכי בעולם!
לצפיה ב-'קרוב משפחה שלי, למיטב זכרוני, לן פעמיים באותו המלון '
קרוב משפחה שלי, למיטב זכרוני, לן פעמיים באותו המלון
08/04/2018 | 09:39
68
שלדעתי היה בחלק המודרני, ב-Avenida da Liberdade. אכתוב לו ואני מקווה שאקבל תשובה במהירות. שוב לפי מיטב זכרוני, היה מרוצה מהמלון ומהאזור.
לצפיה ב-'ככר פומבל'
ככר פומבל
08/04/2018 | 14:50
12
לצפיה ב-'טוב, יש המלצה על מלון סופיטל ליסבון'
טוב, יש המלצה על מלון סופיטל ליסבון
08/04/2018 | 17:12
50
מדובר במלון שלדעת הבחור הוא טוב מאוד ובעיקר, זול מאוד לעומת סופיטל בערים יקרות הרבה יותר.

הוא מאוד נהנה מהמיקום באוונידה ליברדדה, היא ירוקה, שקטה, אלגנטית ועדיין עם גודל סביר, לא משהו מאסיבי כמו שאנז אליזה. לדעתו המיקום הזה קרוב מספיק לאזורים העתיקים ועדיין, מבחינתו, עדיף, כי הוא אוהב מלונות יותר מפוארים, יותר מרחב ופחות רעש וצפיפות כפי שיש בביירו אלטו או בשיאדו. רק כדאי להשגיח על חפצים כי נגנב להם ארנק בעיר העתיקה. אבל אני חושבת שמה שקרה זה, שמדובר בארנק-ערב שנתלה על כיסא, וזה הספיק כדי שייעלם.
לצפיה ב-'תודה. אבדוק. אם הטיול יצא לפועל אחזור גם לדווח'
תודה. אבדוק. אם הטיול יצא לפועל אחזור גם לדווח
08/04/2018 | 19:46
5
לצפיה ב-'מצטרף ברשותכם. היכן השכרתם דירה בליסבון? או היכן מומלץ?'
מצטרף ברשותכם. היכן השכרתם דירה בליסבון? או היכן מומלץ?
09/04/2018 | 01:00
26
אנו מעונינים לנסוע בסוף מאי או תחילת יוני, ומחפשים אחר airbnb.
אנו חוששים לבחור דירה ברובע צ'יאדו בגלל הרעש.

היינו רוצים לשכור דירה על יד מטרו, ובאיזור שנעים ללכת בו ויש מה לראות.

נשמח להמלצותכם על דירות שלנתם בהן או איזור מומלץ.

תודה רבה!
לצפיה ב-'המלצה למלון דירות בלרנקה קפריסין'
המלצה למלון דירות בלרנקה קפריסין
07/04/2018 | 15:57
7
46
אנחנו 5 מבוגרים, זקוקים ל 2 חדרי שינה ועוד אפשרות לשינה בסלון או חדר נוסף לסוף שבוע ארוך במאי.
מיקום מבוקש : בקרבת חוף הים או המרינה וללא רעש שדה התעופה.
תודה למי שיכול להמליץ.
לצפיה ב-'Flamingo Hotel'
Flamingo Hotel
09/04/2018 | 10:57
6
13
לצפיה ב-'יוון'
יוון
10/04/2018 | 11:15
1
46
אם יוצא לך לטוס משם ליוון (יש טיסות זולות מפאפוס) היינו בשני מלונות בוטיק מהממים. יש את Sani Club והוא ממש מפנק. הוא מתאים גם למשפחות. לצערי את קפריסין לא מכירה. יש לך גם מלון אחר שנקרא Sani Dunes שהוא גם אחלה. נסיעה טובה
לצפיה ב-'יוון זה לא קפריסין'
יוון זה לא קפריסין
10/04/2018 | 13:26
32
מה הקשר?
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
10/04/2018 | 17:41
4
לצפיה ב-'ראיתי על המפה שהוא קרוב ממש לש"ת, איך הרעש שם ?'
ראיתי על המפה שהוא קרוב ממש לש"ת, איך הרעש שם ?
10/04/2018 | 17:48
2
17
ראיתי בתמונה שצמוד יש מלון דירות לזה התכוונת ?.
ביקרת אישית שם ?.
תודה על ההענות ומתנצל על השאלות.
לצפיה ב-'קרוב אבל לא מרחק הליכה!'
קרוב אבל לא מרחק הליכה!
14/04/2018 | 14:44
1
4
היתי 3 לילות.
ארוחת בוקר שהיתה כלולה היתה משביעה טעימה ומצויינת.
יש WIFI
זה מרחק הליכה סביר מהטיילת ומהעיר העתיקה.
במקרה היתי בחדר מעל לובי הכניסה הענק ובאחד הלילות היתה מסיבה ומעט הפריע. רעש מהמטוסים, כלל לא.
עניתי בהתאם למה ששאלת בהתחלה.
לצפיה ב-'המלון'
המלון
14/04/2018 | 14:48
4
שכרתי רכב והגעתי לניקוסיה פעמיים, להרי טרודוס, לאייה נאפה ולחנות ג'מבו בלרנקה לקניות.
לצפיה ב-'הכתבה על ה 737 נחמדה, לעומת זאת על מספרי הטיסות'
הכתבה על ה 737 נחמדה, לעומת זאת על מספרי הטיסות
08/04/2018 | 15:56
2
75
כלכליסט תרגמו כתבה אמריקאית שבחלקה הגדול לא רלוונטית לישראל.

בישראל המספרים הבלתי זוגיים הם לטיסות יוצאות והזוגיים לטיסות חזרה לישראל.
לצפיה ב-'מה עם טיסות פנימיות?'
מה עם טיסות פנימיות?
08/04/2018 | 18:12
1
52
זוג או פרט?
לצפיה ב-'באמת מעניין, תוכל להכנס לאתר האינטרנט של רשות שדות התעופה'
באמת מעניין, תוכל להכנס לאתר האינטרנט של רשות שדות התעופה
09/04/2018 | 14:48
33
גם של נתב"ג וגם שדה דב ולעדכן בתוצאות המחקר?
לצפיה ב-'עדכון מפות GPS'
עדכון מפות GPS
06/04/2018 | 17:18
4
78
ברשותי GPS windows CE עם IGO8
ברצוני לעדכן- מה המלצתכם?
לצפיה ב-'נראה לי מכשיר מיושן מאד'
נראה לי מכשיר מיושן מאד
06/04/2018 | 20:21
61
כל המכשירים שלי נגנזו איפה שהוא בבית.
עבור לטכנולוגיה עדכנית.
יש אפליקציה לאנדרואיד מעולה Maps.Me בחינם.
מתקינים, מורידים מפות של ישראל (ושל הרשות) ושל המגינה או המחוז במדינה אליה תטוס.
היתרון שהמכשיר הסלולרי כל הזמן איתך.

לצפיה ב-'אתה יכול לפנות לחברה טל' 077-565-5666'
אתה יכול לפנות לחברה טל' 077-565-5666
08/04/2018 | 15:47
2
31
או ליצור קשר דרך האתר navngo.co.il

לדעתי חבל על הכסף, יש אפליקציות חינמיות ואפליקציות בכסף אבל הרבה יותר זולות לסמרטפון.
ההמלצה שלי היא להתנסות בהן לפני שאתה מוציא כסף
לצפיה ב-''
09/04/2018 | 10:55
2
לצפיה ב-'תודה, לפני שאני זורק אנסה לטעון רק את המפות'
תודה, לפני שאני זורק אנסה לטעון רק את המפות
12/04/2018 | 21:14
4
לצפיה ב-'דרום אוסטריה וצפון סלובניה- התייעצות לגבי שמורות טבע ופארקים'
דרום אוסטריה וצפון סלובניה- התייעצות לגבי שמורות טבע ופארקים
06/04/2018 | 12:03
3
57
היי,
התחלנו לחשוב על טיול באזור דרום אוסטריה וצפון סלובניה בספטמבר - כנראה נגיע לקלאגנפורט ומשם ניקח רכב שכור. מתכננים 2-3 מקומות לינה, ולבלות בכל אחד מהם יומיים-שלושה ומשם לטייל באזור. 
ראינו שבאזור הזה באוסטריה יש פארק אחד יחסית גדול (Biosphärenpark Nockberge), ולכן עלה הרעיון לנסוע, בנוסף אליו, גם לפארק הלאומי טריגלב בסלובניה. 
אנחנו מסתכלים באתרים של הפארקים באינטרנט, אבל אם מישהו היה ויכול לחלוק חוויות ממקור ראשון, רעיונות לפארקים נוספים או תובנות לגבי חלוקת הזמן (למשל, אם עדיף לבלות יותר זמן בכל אחד מהמקומות ולהסתפק בשניים), מאוד נשמח לשמוע.
אני גם אשמח לדעת אם השבילים שם מסומנים בצורה מספיק ברורה כי אני זוכרת שבאיטליה לפעמים הסימון לא היה מספק :)

אנחנו בכושר יחסית טוב, ומאוד אוהבים טיולי יום רגליים (8-10 שעות ביום נניח). הפעם האחרונה שעשינו טיול בסגנון הזה הייתה לפני שנתיים - היינו בצפון איטליה ומאוד נהנינו.
תודה רבה וחג שמח!
לצפיה ב-'גם בטריגלב הסימון לא תמיד מספיק'
גם בטריגלב הסימון לא תמיד מספיק
06/04/2018 | 14:48
2
61
והערכות הזמנים שלהם בכלל לא ראליות - למשל שלט שהיה כתוב בו 40 דקות עד למפל כלשהו ובפועל הלכנו שעה וחצי בלי עצירות, וזה במקום שהיה בו שביל אחד בלי אפשרות להתברבר
לצפיה ב-'תודה רבה,'
תודה רבה,
06/04/2018 | 18:01
1
42
עניין הערכות הזמנים בחסר מוכר לנו מאיטליה..
הפארק עצמו מומלץ בעיניך (אם נניח שנוכל למצוא מפה מפורטת כלשהי וניקח בחשבון את עניין הזמנים)?
לצפיה ב-'כן, הוא יפה מאד'
כן, הוא יפה מאד
06/04/2018 | 18:14
5
לצפיה ב-'דרכים בצפון איטליה'
דרכים בצפון איטליה
05/04/2018 | 22:16
5
71
שלום,
סליחה אם אני חופרת
שאלה - כמה עולים כבישי אגרה באיטליה? האם יש למישהו אתר ששם אני יכולה לבדוק?
תודה
לצפיה ב-'כן, יש אתר חדש בכתובת www.google.com '
כן, יש אתר חדש בכתובת www.google.com
05/04/2018 | 22:48
4
52
ושלא תכעסי אני חוסך לך להשתמש בו ונותן לך את זה למשל:  https://www.rhinocarhire.com/Car-Hire-Blog/August-...

לצפיה ב-'חחח, תודה! לא מצאתי...'
חחח, תודה! לא מצאתי...
06/04/2018 | 00:06
3
46
זה אתר של השכרת רכב, ורשומות שם כמה דוגמאות.
חיפשתי אתר שאוכל להזין מיקום מוצא, מיקום יעד ואקבל מסלול וכמה הוא יעדה...
לצפיה ב-'נכון, אבל הדוגמאות נותנות מושג'
נכון, אבל הדוגמאות נותנות מושג
06/04/2018 | 00:40
2
42
בהנחה שיש קורלצייה חזקה בין מרחק למחיר.
אבל איתגרת אותי ואת גוגל שוב, ומצאתי לך מחשבון של רשות האוטוסטרדות : http://www.autostrade.it/autostrade_en-gis/ricerca...
לצפיה ב-'תודה שאלה על דירוג רכב'
תודה שאלה על דירוג רכב
06/04/2018 | 10:44
1
36
גם אני בינתיים מצאתי את האתר
יש שם דירוג מכוניות לפי axles - צירים? למה הכוונה? מהו הדירוג של אוטו סטיישן שכור?
לצפיה ב-'זה מספר צירים - רלוונטי למשאיות וסמיטריילרים'
זה מספר צירים - רלוונטי למשאיות וסמיטריילרים
06/04/2018 | 14:26
29
את פשוט בוחרת את הראשון - car
לצפיה ב-'הפסח מסתיים בקרוב ואולי משעמם לכם? איך הוכנסו אסלות למטוסים'
הפסח מסתיים בקרוב ואולי משעמם לכם? איך הוכנסו אסלות למטוסים
05/04/2018 | 23:00
8
111
לצפיה ב-'משעמם בצורה טובה. כי אין שום מחויבויות. לא להתעמל, לא לאכול '
משעמם בצורה טובה. כי אין שום מחויבויות. לא להתעמל, לא לאכול
06/04/2018 | 10:29
7
83
בריא, לא לנקות בית, לא למפגשים משפחתיים מייגעים. אז משעמם, זה כל כך נפלא.
אני מתאמנת על לנסוע לאיטליה בלי הזמנה מראש של מלון, לגמרי בניגוד למה שהיה עד עכשיו. (אולי להזמין כמה ימים מראש, זה הכל. ביטלתי עכשיו הזמנות שהיו לי, אני בעד הרפתקה).
לצפיה ב-'היתי בטוח שאת מטיילת בארץ המגף'
היתי בטוח שאת מטיילת בארץ המגף
06/04/2018 | 20:22
1
30
לצפיה ב-'סופרת ימים '
סופרת ימים
08/04/2018 | 09:24
2
לצפיה ב-'אני עושה את זה לא מעט, אם כי לא באיטליה'
אני עושה את זה לא מעט, אם כי לא באיטליה
07/04/2018 | 19:38
4
50
מקסימום סוגרת מקום לינה ליום-יומיים הראשונים ואחר כך נראה. בלי התחייבות על מקומות לינה, לא פעם בלי התחייבות על מה המדינה הבאה בהמשך הטיול...
הייתי שמחה לדגום את איטליה, אבל למה היא יקרה כל כך, למה (לתקציב התרמילאי שלי, של מספר שקלים דו ספרתי ללילה עבור מקום לינה, אני לא משווה לארץ). 
לצפיה ב-'איטליה היא'
איטליה היא
07/04/2018 | 23:10
2
42
מותג.
יקרה אבל שווה כל €
לצפיה ב-'יכול מאוד להיות'
יכול מאוד להיות
08/04/2018 | 02:12
1
29
אבל יש כל כך הרבה מדינות בעולם, וכמה וכמה מהן שוות כל יורו, רק שבהן זה יוצא באופן נוח למדי פחות יורו 

אולי תגיע הזדמנות מתיישהו. כבר יצא לי לשנות כיוון ליעדים יקרים כשנוצר פתח ללינה זולה/חינמית. תכלס, בשיא החורף לדעתי מחירי ההוסטלים ברומא למשל יכולים להתאים לי (עד היום ביקורי שם הסתכם ב-8 שעות בין טיסות), אז זה כנראה עוד יקרה, יום אחד... 

לצפיה ב-'וזה גם הכי טוב. רוב הזמן הקור נסבל אם כי יש גשם '
וזה גם הכי טוב. רוב הזמן הקור נסבל אם כי יש גשם
08/04/2018 | 09:27
21
אבל בימים אלה זו ההעדפה שלי, מבחינת הצפיפות. אם הכל ילך כמו שצריך אעשה שם סופ"ש אחרי שבוע בנאפולי, בין נובמבר-מרץ הבאים.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני הולכת לעשות. ברור, זה לא ילך עם עיר כמו '
זה בדיוק מה שאני הולכת לעשות. ברור, זה לא ילך עם עיר כמו
08/04/2018 | 09:22
25
מילנו, ורונה, רומא, אלא אם כן אני מוכנה לשלם 150-200 אירו ללילה, ואני לא. אבל עם עשרות אחרות, ועם עשרות ומאות עיירות וכפרים, בטח שילך. ואפשר גם לשלם 50-70 אירו ללילה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה