לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3297532,975 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

לצפיה ב-'חברת טיולים 'מילניום''
חברת טיולים 'מילניום'
08/07/2018 | 13:01
77
מישהו נסע איתם ויכול לתת חוות דעת?

תודה
לצפיה ב-'התייעצות: טיול ליפן החודש - לבטל?'
התייעצות: טיול ליפן החודש - לבטל?
07/07/2018 | 15:58
6
145
שלום חברים,
מתוכנן טיול משפחתי ליפן בהמשך החודש.
הוזמנו כבר כרטיסי טיסה, מלונות, פס לרכבות, תקשורת...

מצד שני, יש כרגע שיטפונות רציניים, הרוגים, עקורים, נזק...

מה אתם אומרים -- לבטל או לנסוע?

תודה!
לצפיה ב-'בדקת איפה השטפונות והנזקים? טוקיו? קיוטו?'
בדקת איפה השטפונות והנזקים? טוקיו? קיוטו?
07/07/2018 | 17:55
3
109
מה המסלול שלכם? לבדוק את המסלול מול ההודעות על נזקי או פגעי מזג האוויר.
לא הייתי מבטלת, אם זה לא קורה ממש באזור שאתה רוצה לטייל. תמיד אפשר לשנות מסלול. גם אנחנו שנינו מסלול באמצע הטיול, לא התחשק לנו להישאר במקום מסוים ופשוט לקחנו רכבת למקום אחר ובילינו שם יומיים במקום. גמישות זה שם המשחק.
לצפיה ב-'נרחב למדי'
נרחב למדי
07/07/2018 | 19:15
2
106

המסלול שלנו הוא טוקיו-הירושימה-קיוטו-קאנאזאווה-טוקיו.
לפי הפרסומים, בין היתר נפגעו הירושימה וקיוטו.
לצפיה ב-'מתי אתם אמורים לטוס?'
מתי אתם אמורים לטוס?
07/07/2018 | 19:34
77
אם טוקיו לא נפגעה יש עוד מספיק אפשרויות לטייל ביפן במקומות שלא נפגעו.היו בפורום מספר לו"זים של אנשים שבקיאים בטיולים ליפן כדאי להסתכל ולחשוב על שינוי תוואי הטיול, אפשר לעשות חיפוש בצד שמאל למעלה, כך שלפחות לא תהיו במסלול הגשום - אם ניתן. אנחנו לא נסענו להירושימה,  אלא הטיול שלנו התרכז בטוקיו, קיוטו ועוד כמה ערים במרכז (כרגע לא זוכרת את השמות) וגם נסענו קצת צפונית לטוקיו. בקיצור אנני יודעת איך בכוונתכם להתנהל אבל אם ברכבות, אין כל בעיה לעשות שינויים. שאלה הנוספת היא כמה יעלה לכם הביטול? צריך לחשוב האם שווה לבטל או שווה לעשות שינויים. האם אפשר לטייל גם אם יהיה גשום? לטייל ביפן זו חוויה מדהימה. אז תשקלו בעד ונגד ואולי תתיעצו עם מומחים ליפן פה או בפורומים דומים לשלנו.

לצפיה ב-'יש נזקים בין קיוטו להירושימה אבל...'
יש נזקים בין קיוטו להירושימה אבל...
08/07/2018 | 08:46
77
כבר אתמול הודיעו שרוב הרכבות חזרו לנסוע כרגיל או כמעט כרגיל, כלומר, ניתן לנסוע בקו אבל יש צורך בהחלפות כי הקו הישיר לא נפתח לגמרי. אבל מהיכרותי את היפנים, בתוך מספר ימים, הכל ישוב לקדמותו (או הרוב).
מזג האויר הנוכחי אמנם חריג בעוצמתו אבל לא חריג מבחינה עונתית.
הקיץ זו העונה הגשומה ביפן שמלווה גם בטייפונים.
האירוע הנוכחי נובע מטייפון שחלף מוקדם מהצפוי לעונה ובעוצמה חזקה יחסית.
רוב הטייפונים בעונה, כמה עשרות, בד"כ מפספסים את יפן, ו-10 אחוז בד"כ מגיעים וההשפעה שלהם היא בד"כ בצורת גשם שנמשך סביב היומיים.
מנסיון של שנה ביפן ושלושה טייפונים (אמנם לא בעוצמה הנוכחית, אבל עדיין טייפונים), היפנים חוזרים לשיגרה מהר מאוד.
לפני כשלושה שבועות הייתה רעידת אדמה באיזור אוסקה. היו נזקים במקומות שונים אבל בתוך יומיים-שלושה רובם תוקנו.
לא הייתי מבטל. אירועי מזג אוויר הם גורם בלתי צפוי כמו רעידות אדמה אבל היפנים ערוכים הרבה יותר טוב ממדינות רבות אחרות לשני הגורמים.

לצפיה ב-'אנחנו טסים בתחילת אוגוסט, ועוקבים'
אנחנו טסים בתחילת אוגוסט, ועוקבים
08/07/2018 | 08:17
76
אחרי החדשות בדאגה. מקווים שלא נאלץ לבטל. 
אשמח אם תעדכן במידע ובהחלטות שלכם בהמשך, וגם במה שקורה שם בזמן אמת, במידה ותחליטו לטוס.
לצפיה ב-'כדאי לבדוק בקבוצת יפן למטיילים בפייסבוק'
כדאי לבדוק בקבוצת יפן למטיילים בפייסבוק
08/07/2018 | 13:48
60
ואפשר שם גם לתקשר עם אנשים שנמצאים ביפן ממש עכשיו

לצפיה ב-'בחורף הקרוב: קו חדש למדריד - וכמה יעלה כרטיס?'
בחורף הקרוב: קו חדש למדריד - וכמה יעלה כרטיס?
06/07/2018 | 10:34
2
109

אייר אירופה הספרדית הודיעה שתפתח באוקטובר קו טיסות מבירת ספרד לעיר התיירות הדרומית אילת ■
חברת התעופה הספרדית אייר אירופה הודיעה אתמול (חמישי) כי היא צפויה להפעיל טיסה שבועית משדה התעופה בראחס במדריד לשדה התעופה בעובדה החל ב-30 באוקטובר עד 26 במארס 2019.

ההסכם לפתיחת הקו החדש נערך בשיתוף משרד התיירות, כחלק מתוכנית המשרד לעודד את פתיחתם של קווי תעופה חדשים לעיר הדרומית באמצעות תמרוצים כלכלים. המטרה של המהלך היא למשוך תיירים לישראל בתקופת החורף באירופה.
https://www.themarker.com/consumer/tourism/1.62454...
לצפיה ב-'קו חדש לפריז'
קו חדש לפריז
06/07/2018 | 10:35
83
קו תעופה חדש נחנך אמש (ג') בין פריז לישראל: חברת התעופה הצרפתית ASL השיקה את הטיסה הראשונה שלו שנחתה בנתב"ג, ותפעל פעמיים בשבוע בימי שלישי וחמישי. הטיסות החדשות ייצאו ב-20:30 מישראל וינחתו בנמל התעופה שארל דה גול ב-00:15. הטיסות מפריז לישראל צפויות לצאת ב-13:55 ולנחות בתל אביב ב-19:30.

בטיסה החדשה יוצעו מגוון רמות מחיר לכרטיסים, נוסעים יוכלו להוזיל את הטיסה אם יבחרו בכרטיס הכולל כבודת יד של עד שמונה ק"ג בכרטיס, שיעלה החל ב-269 דולר. מחיר כרטיס רגיל יחל ב-286 דולר, ומחיר כרטיס במחלקת עסקים יתחיל ב-615 דולר, ויכלול אפשרות לשאת שתי מזוודות וכבודת יד. לכלל הנוסעים תוצע ארוחה במטוס - בנוסף לשירותי אינטרנט אלחוטי וצ'ק אין מוקדם.
לצפיה ב-'וקצת רכילות על אל על ובעיותיה'
וקצת רכילות על אל על ובעיותיה
06/07/2018 | 10:38
121
אמנם זו כתבה מ-29 ביוני, ממש עתיקה אבל מעניינת למי שטס (עדיין) באל על
לצפיה ב-'נחיתה לפנות בוקר - מה עושים לגבי המלון??'
נחיתה לפנות בוקר - מה עושים לגבי המלון??
05/07/2018 | 14:41
3
175
שלום,
הטיסה שלי לרומניה תגיע ליעדה ב3:30
מניחה שעד 6 אגיע למלון המיועד...
הבעיה היא שאני אהיה עם  מזוודות וסבא-סבתא וילדים שכולם לא ישנו כל\רוב הלילה
השאלה היא האם מלון יסכים לקבל אותי בסביבות 6 בבוקר  (נניח שאשלם גם את הלילה שלפני)
להשאיר את המזוודות במלון וללכת לטייל עד צ'ק אין (ברוב המקומות סביבות 14) זה בעייתי עקב הרכב הנוסעים והעייפות שלהם
למישהו יש פתרון?
תודה!
לצפיה ב-'אם תשלם את הלילה שבו תגיע אז ברור שיתנו לך חדר - אבל תברר '
אם תשלם את הלילה שבו תגיע אז ברור שיתנו לך חדר - אבל תברר
05/07/2018 | 15:27
137
זאת מראש בטלפון למלון
לצפיה ב-'תזמין ללילה לפני אבל תודיע למלון מתי תגיע, שלא יחליטו שלא '
תזמין ללילה לפני אבל תודיע למלון מתי תגיע, שלא יחליטו שלא
05/07/2018 | 20:01
133
הגעת וישכירו למישהו אחר.
בעצם, לפני כן, תשאל את המלון , אולי הם יכולים לבוא לקראתך בלי שתשלם לילה נוסף מלא.
לצפיה ב-'זה החישוב שצריך לעשות מראש...'
זה החישוב שצריך לעשות מראש...
06/07/2018 | 15:21
134
למלונות יש שעה קבועה שממנה אפשר לעשות צ'ק אין. לפני כן יכול להיות שהלקוח הקודם עוד לא עזב את החדר, וגם אם כן צריך לנקות ולסדר. המלון לא יקבל אותך בשעה שש בבוקר. אם שילמת את הלילה לפני, ייתכן שתוכל לעשות צ'ק אין אבל צריך לברר את זה מראש - לראות שמישהו יקבל את פניך בשעה כה מוקדמת, וגם ליידע מראש שתגיע רק בבוקר ולא בלילה. 

לפעמים אפשר להשאיר מזוודות בשמירת חפצים במלון לפני שאר הצ'ק אין - עשיתי את זה פעמים רבות, אבל צריך לוודא שזה בסדר מבחינת מקום הלינה. 

אולי תשובה מבאסת, אבל זו בדיוק הבעיה - צריך לחשוב מראש על שעות הטיסה ועד כמה הן נוחות בפועל או מגלמות הוצאות נוספות (כמו לילה שאתה לא באמת מנצל), ומה לעשות, הרבה פעמים הטיסות הזולות הן עם השעות היותר בעייתיות.
לצפיה ב-'נוסעים לבלגרד ל 5 ימים.'
נוסעים לבלגרד ל 5 ימים.
05/07/2018 | 00:23
6
141
המלצות על אתרים שחובה לבקר יתקבלו בברכה.
המלצות על מסעדות טובות יתקבללו גם כן בברכה.
חן חן למשיבים.
לא מגוגל בבקשה. שם כבר ראינו
לצפיה ב-'בלגרד'
בלגרד
05/07/2018 | 07:22
148
ישנם 3 סיורים חינמים (טיפ בסוף הסיור) שיוצאים מהכיכר המרכזית. 2 מהם מעולים ומומלצים. לאיזור הישן והמצודה והשני לאיזור היותר חדש. הסיורים מסדרים את הראש מבחינת אתרים ומבחינה היסטורית. האוכל מאוד זול, לא יודעת להמליץ על מקום ספציפי.
לצפיה ב-'אני הייתי לוקחת רכב לטיול מחוץ לעיר'
אני הייתי לוקחת רכב לטיול מחוץ לעיר
06/07/2018 | 15:23
3
68
בלגרד לדעתי לא מחזיקה 5 ימי טיול, ואני עוד מהאנשים שיכולים לבלות שבוע אך ורק בתוך פראג ולחזור עם חשק לעוד. 
אפשר לקפוץ לטיול בנובי סאד או באתרי טבע באזור. לטעמי יותר מעניין מלהישאר את כל הימים בתוך העיר. 
לצפיה ב-'תודה למשיבים. זו פעם ראשונה שלנו בעיר הזאת.'
תודה למשיבים. זו פעם ראשונה שלנו בעיר הזאת.
06/07/2018 | 15:28
2
68
יתכן ונחליט לשכור רכב ליום אחד.
מה שחשוב לי מסעדה/ות טובה/ות שנהנה ממנה.רצוי מבעלי ניסיון.
קיבלנו המלצה לשתי מקומות : AMBAR ו TORO. נשמח לעוד מקומות.
לצפיה ב-'לא יכולה לעזור עם זה'
לא יכולה לעזור עם זה
07/07/2018 | 00:34
1
53
אכלתי אוכל רחוב, וכל המסעדות שאכלתי בהן היו מחוץ לעיר. 
לצפיה ב-'בעיר מסעדות מצויינות,דיל של חמישה ימים ויש הרבה מה לעשות..'
בעיר מסעדות מצויינות,דיל של חמישה ימים ויש הרבה מה לעשות..
07/07/2018 | 08:32
61
ולראות.
מעבר לנהר ישנן מסעדות דגים טובות צפות על המים..
המדרחוב השווקים הסימטאות ובכלל..העיר העתיקה והמסעדות קטנות.
ממול למלון מטרופול ישנו דוכן בורקס מהטובות שטעמתי בחיי.

לצפיה ב-'בלגרד חמודה לגמרי .יפה . לא ממוסחרת.'
בלגרד חמודה לגמרי .יפה . לא ממוסחרת.
08/07/2018 | 21:44
77
מדרחוב נחמד עם כל החנויות הרגילות , מתוך אחת הסמטאות ( גוגל מאפס יסייע בעניין הזה) אפשר להגיע לבית הכנסת של בלגרד ( לדעתי הכניסה היתה בחינם אם אני זוכר נכון )  . המון מסעדות האוכל זול, יש גלידריות נחמדות באזור ומשם אפשר להמשיך דרך הגינה לתצפית על המפגש נהרות של העיר.
צריך לברר כי אני לא זוכר אבל יש חשמלית ( מס' 2 ) שנוסעת לאורך הנהר ועולה עד למפגש בין קצה המדרחוב לגינה שמובילה לתצפית על המפגש נהרות של העיר.

אם חוצים את הגשר למה שנקרא "נובו בלגרד" על גדת הנהר יש טיילת ארוכה ושוק אוכל נחמד.
על מוזיאון ניקולה טסלה אפשר לוותר למרות שהפסל שלו נמצא בקרבת המוזיאון...
אני שהיתי שם בפעם הראשונה במלון קטן 88 rooms שווה לבדוק.
הארוחות בוקר מוגשות על הגג וזה בעיני היה הברקה.
מעבר לכל זה חשוב לזכור בלגרד זו עיר ספורט אדירה 4 מועדוני פאר 
2 כדורסל הכוכב האדום ופרטיזן
2 כדורגל הכוכב האדום ופרטיזן
יש בעיר גם את איצטדיון הפיוניר שמכבי תל אביב זכתה בו בגביע אירופה הראשון עם קצת מזל הוא יהיה פתוח.
לחובבי ספורט מומלץ לבדוק מה יש בתפריט אני "נפלתי" על דרבי כדורגל בין 2 המועדונים חוויה עוצרת נשימה.
סה"כ עיר קטנה אפרורית לא נוצצת אבל למי שחובב ספורט או לכמה ימים 3~ זה יעד חביב.וגם זול.

לצפיה ב-'מי זכאי לפיצוי עבור ביטול טיסה? '
מי זכאי לפיצוי עבור ביטול טיסה?
04/07/2018 | 13:53
9
118
1. מהם התנאים שחייבים להתקיים כדי שנוסע יהיה זכאי לקבל הטבות בגין ביטול הטיסה?

הנוסע חייב להתייצב במועד הטיסה בדלפק הבידוק של מפעיל הטיסה בשדה התעופה, אלא אם קיבל הודעה שהטיסה בוטלה מראש.

2. איך מקבלים פיצוי בגין ביטול טיסה?

כדי לקבל פיצוי כספי או השבת תמורה על טיסה שבוטלה, על הנוסע לפנות למארגן או למפעיל הטיסה. בנוסף, נוסע רשאי לבקש מסוכנות הנסיעות לסייע לו בקבלת ההטבות, כך שזו תפנה עבורו למארגן או למפעיל הטיסה למימוש זכאותו.

את התביעה לקבלת הטבות, לפי חוק זה, ניתן להגיש בתוך ארבע שנים מיום התרחשות עילת התביעה.

3. האם יש מצבים שבהם נוסע לא זכאי להטבות?

כן. נוסע שקיבל הודעה על העברתו לטיסה אחרת ובכל זאת הגיע ליעדו הסופי במועד שהיה נקוב בכרטיס הטיסה המקורי — אינו זכאי להטבות בגין השינוי.

4. האם חברות התעופה יכולות לקבוע בתנאי הכרטיס הוראות המבטלות את הזכויות הקבועות בחוק, למשל להציע כרטיס במחיר נמוך יותר בתמורה לסיכון שהטיסה תתעכב?

לא. החוק גובר על כל הסכמה בין הצדדים, ולא ניתן לקבוע תנאים בחוזה שיגברו על החוק, אלא אם כן הדבר הוא לטובת הנוסע. בנוסף, גם בדיעבד לא ניתן להחתים את הנוסע על כתב ויתור על זכויות שניתנו בחוק זה.

5. אם בגלל העיכוב בטיסה פיספסתי את האירוע שבגללו תכננתי לטוס לחו"ל, האם אוכל לתבוע את המגיע לי כתוצאה מכך?

חוק שירותי התעופה מאפשר קבלת הטבות בסכומים הקבועים מראש, ללא צורך בהוכחת נזק מצד התובע. צרכן שנגרמו לו נזקים נוספים מעבר לזמני ההמתנה, כתוצאה מביטול טיסה או עיכובה, יכול לתבוע את נזקיו באמצעות דיני נזיקין.

6. טסתי מישראל לאירופה או מאירופה לישראל, על פי איזה חוק אוכל לתבוע את זכויותי?

בטיסה מאירופה לישראל חל הדין האירופי והדין הישראלי במקביל. נוסע יכול לבחור בין פיצוי כספי על פי הדין הישראלי או על פי הדין האירופי, אבל לא יוכל לתבוע את אותה הטבה פעמיים. על טיסה בחברת תעופה ישראלית חל רק על הדין הישראלי.

7. כיצד נקבע סכום ההחזר כאשר הכרטיס משמש לטיסה עם חניית ביניים (עד 24 שעות) והעילה לפיצוי התקיימה לגבי קטע מסוים ממסלול הטיסה?

בטיסות הכוללות חניות ביניים עלולים להיווצר מצבים של עיכוב או ביטול טיסה בקטעי ההמשך. גם במקרים אלה זכאים הנוסעים לפתרונות מצד חברות התעופה בהתאם לסוג השינוי וסוג הכרטיס שרכשו.

8. כיצד נקבע סכום ההחזר כאשר הכרטיס נקנה כחלק מחבילת תיור?

חבילות נופש כוללות במחירן את עלות הטיסה והמלון יחד, לכן במקרים של ביטול טיסה ששווקה כחלק מחבילת נופש נקבע סכום ההחזר לפי מרחק היעד והמחלקה בכרטיס הטיסה.

9. מה קורה כאשר חברת התעופה או מפעיל הטיסה אינם פועלים על פי הוראות החוק?

נוסע שזכאי להטבות לפי החוק ופנה לגורם הרלוונטי אך לא קיבל את הפיצוי הנדרש, רשאי להגיש לבית המשפט תביעה בגין זכויותיו, יחד עם תביעה למתן פיצוי עונשי על הפרת הוראות החוק, עד ל–10,000 שקל.

https://www.themarker.com/consumer/tourism/.premiu...
לצפיה ב-'האפליקציה שתחזיר לכם מע"מ בארופה לאחר החופשה'
האפליקציה שתחזיר לכם מע"מ בארופה לאחר החופשה
04/07/2018 | 13:57
3
76
לצפיה ב-'גם לפיצוי על איחורים וביטולים יש אפליקציה - AirHelp'
גם לפיצוי על איחורים וביטולים יש אפליקציה - AirHelp
04/07/2018 | 14:58
2
66

אתה מוסר את כל המידע ונותן להם לנהל את כל הביורוקרטיה מול החברות, תמורת עמלה מסוימת (רק אם אתה מקבל תשלום בסוף).

נודע לי עליהם לאחר שהם פנו אלי ביוזמתם בקשר לטיסה שהתעכבה לפני קרוב ל3 שנים. הם ידעו עליה דרך TripIt (שכנראה יש להם שת"פ איתם).
התהליך היה מאוד נוח רק שלצערי, בסוף הסתבר שלא מגיע לי פיצוי כי התביעה הגיעה מאוחר מידי. חבל שלא ידעתי על זה קודם לכן.
לצפיה ב-'באמת חבל וטוב לדעת שקיימת אפליקציה כזו'
באמת חבל וטוב לדעת שקיימת אפליקציה כזו
04/07/2018 | 16:32
1
44
כבר הורדתי אותה לסלולרי שלי כי אף פעם אי אפשר לדעת.
לגבי המע"מ הפסקתי לדרוש החזר, הטרחה גדולה מדי בשבילי.
לצפיה ב-'לא במקרה הטרחה גדולה'
לא במקרה הטרחה גדולה
04/07/2018 | 18:50
13
לצפיה ב-'לפי החוק הגרמני סעיף 6 לא נכון/מדוייק'
לפי החוק הגרמני סעיף 6 לא נכון/מדוייק
04/07/2018 | 14:08
62
הכוונה שלי לטענה כאילו:
"על טיסה בחברת תעופה ישראלית חל רק על הדין הישראלי."

למרות שאל על הפסידה בבית הדין הגרמני היא ממשיכה בשיטת מצליח
"גם אחרי שביה"ד בגרמניה קבע כי אל-על תפצה גם נוסעים ישראלים על עיכובים בטיסות שהמריאו מנמלי תעופה באירופה, אל-על ממשיכה להתעקש כי הנוהל האירופי אינו חל עליה"
מעניין למה דה-מארקר רשמו טעות כזו, כל אחד ואחת עם תאוריית הקונספירציה שלו או שלה.

הדין הארופאי טוב יותר לנוסעים מאשר "חוק טיבי" גם בקריטריונים לקבלת הפיצויים
למשל לפי החוק הארופאי איחור של מעל 3 שעות מזכה בפיצוי ולעומת זאת לפי החוק בישראל רק מעל 8 שעות
ום בדרך קבלת הפיצויים, בניגוד לחוק הישראלי החוק הארופאי לא דורש פניה לבית דין אם יש חברת תעופה סרבנית/מתחכמת, זו החלטה של פקיד.
ואם אני זוכר נכון גם הסכום הפיצוי באירופה גבוה יותר (לא בטוח).

במקרים בהם מגיע פיצוי לפי שני החוקים לשיקול הנוסעים אם לתבוע באירופה תוך תשלום עמלת תיווך או בארץ ולהסתכן בצורך בתביעה משפטית.
במידה ומגיע פיצוי רק לפי הקריטריונים של החוק הארופאי אין בחירה.
לצפיה ב-'אגב ביטולי טיסה סיפור על התנהלות של ישראייר. הזמנו לפני '
אגב ביטולי טיסה סיפור על התנהלות של ישראייר. הזמנו לפני
05/07/2018 | 23:44
2
66
כחודש טיסת הלוך חזור לפורטוגל לאוקטובר. באתרים דרכם חיפשנו הטיסה הוגדרה כסדירה וראינו שהיא מתקיימת באופן שבועי. הסיבה היחידה בשלה הזמנו את הטיסות האלו היא העובדה שהן היו הטיסות הישירות היחידות גם בהלוך וגם בחזור.
את ההזמנה עשינו ישירות באתר של ישראייר ושוב, לא היתה שם שום הערה בנוגע לטיסות.
באישור ההזמנה שהתקבל בדוא"ל הסבירו שחלק מהטיסות הן בהחכרה רטובה וכל ההסברים הנלווים ובהמשך, ממש לפני הסוף, הוסיפו "לידיעתכם ולעידכונכם טרם התקבל אישור סופי למועדי טיסה זו".
זה כמובן עיצבן ברמות כי בשום מקום לפני כן (ולפני התשלום) לא טרחו לעדכן על כך.
אתמול הטריחו עצמם להתקשר ולהודיע שהן הטיסה הלוך והן הטיסה חזור בוטלו.
את הכסף שכבר גבו יחזירו תוך 14 יום.
לטעמי נכון יותר לומר שמכרו טיסות לא קיימות ולקחו הלוואה בלי ריבית.
אין עם מי לדבר כי פניה לשרות לקוחות ניתן לעשות רק במייל (אבל לצורך הזמנות דווקא אפשר להתקשר רק שהם לא יודעים במה מדובר).
אז אנחנו למדנו שאצלם לא נבצע יותר הזמנת טיסה לעולם.
ואתם, כל אחד יסיק את מסקנותיו
לצפיה ב-'נראה שיש לך קארמה לא טובה'
נראה שיש לך קארמה לא טובה
10/07/2018 | 22:47
1
16
הכל אצלך משתבש
לצפיה ב-'פחות מהשיבושים שמתרחשים בראשך ועכשיו הקרמה הרעה עברה אליך'
פחות מהשיבושים שמתרחשים בראשך ועכשיו הקרמה הרעה עברה אליך
11/07/2018 | 17:04
5
לצפיה ב-'סיפור על עיכוב בטיסה'
סיפור על עיכוב בטיסה
08/07/2018 | 17:02
40
לא צ׳רטר ישראלי
לא לואוקוסט
הסיפור נוגע לחברת בריטיש איירווייז המכובדת

טיסה לפני חודש פלוס לוושינגטון עם קונקשן בהיתרו
הגעתי בזמן לשער, כל הנוסעים מחכים להתחיל בורדינג
המטוס בחלון מולנו מחובר לשרוול
ואז מתחילות דיילות הקרקע להודיע בכריזה שיש תקלה טכנית, לא מצליחים לקרר את המטוס
שעת הבורדינג נדחתה כל פעם בעוד רבע שעה ועוד חצי שעה ולאורך כל הזמן קיבלנו עדכונים בכריזה, איך מנסים להתגבר על הבעיה. הפעילו מנועים. כיבו מנועים. העמיסו את האוכל. הורידו את האוכל. לבסוף הודיעו על שעת בורדינג סופית באיחור של 5 שעות בערך מהשעה המקורית ושלחו אותנו לאכול ברחבי הטרמינל עם ואוצ׳ר של 5& (אה כן, גם חילקו מים וחטיפים)
נחתנו בוושינגטון ב2 לפנות בוקר במקום 8 בערב, מה שכמובן הצריך מונית ולא תחבורה ציבורית כמתוכנן
קורה...

למחרת נכנסתי לאתר שלהם ומילאתי טופס ממוחשב לבקשת פיצוי. לפי הנתונים היבשים מגיעים לי 600 יורו, לפי החוק האירופאי
אבל נחשו מה?
כעבור כמה ימים קיבלתי מכתב תשובה מנומס
גברתי היקרה, אנחנו מאוד מצטערים על כל אי הנוחות שנגרמה לך
אבל מכיוון שהאיחור היה בגלל מזג אוויר גרוע בוושינגטון, וזה גורם שלא תלוי בנו, לא מגיע לך פיצוי...
מאז פניתי אליהם פעמיים דרך האתר ולא זכיתי למענה.
העברתי את העניין לטיפול אחת הנציגות שלהם בארץ (דרך סוכנת הנסיעות). כבר חודש שהעניין בבדיקה מול לונדון, תשובה עדיין לא קיבלתי.
לצפיה ב-'קרטינג שומאכר ליד קלן'
קרטינג שומאכר ליד קלן
04/07/2018 | 11:23
3
81
רוצה להתנסות במסלול. נכנסתי לאתר ולא הבנתי האם עלי להזמין מראש או שפשוט להגיע למקום ולרכוש במקום כרטיסים.

מישהו שהיה ויכול להמליץ / לכוון?
לצפיה ב-'לא הייתי אבל לפי האתר פשוט מגיעים למקום'
לא הייתי אבל לפי האתר פשוט מגיעים למקום
05/07/2018 | 20:03
2
20
לצפיה ב-'גם לא היתי וחבל'
גם לא היתי וחבל
06/07/2018 | 08:39
1
50
אבל לא ימכרו מראש, בטח רוצים לראות רשיונות גיל וכו'.
לצפיה ב-'לא צריך רישיון נהיגה בשביל קארטינג'
לא צריך רישיון נהיגה בשביל קארטינג
09/07/2018 | 10:03
20
וגם מבחינת גיל, אפשר להתחיל בגיל מאד צעיר (שומאכר עצמו התחיל בגיל חד ספרתי).
לצפיה ב-'לונדון - מידות גדולות'
לונדון - מידות גדולות
04/07/2018 | 10:01
3
90
האם יש רשת שניתן למצוא בה ביגוד במידות גדולת?

לצפיה ב-'החנויות דרך בינג ודרך גוגל'
החנויות דרך בינג ודרך גוגל
04/07/2018 | 11:09
94
אישית אנני מכירה את החנויות אבל אפשר אולי לחפש דרך ילפ או טריפאדוויזר המלצות

הבינג
Google

לצפיה ב-'מרקס אנד ספנסר כמובן'
מרקס אנד ספנסר כמובן
04/07/2018 | 11:36
1
99
https://www.marksandspencer.com/il/l/women/plus-si... גם החזיות מעולות ועד CUP H ואולי יותר

חיפשתי בגוגל plus size stores london 
יש את River Island באוקספורד סטריט שיש לה בגדים מאד נחמדים https://www.riverisland.com/c/women?f-fit=plus

גם Evans  גם אוקספורד סטריט

הנה גם באתר הקניון הענק ווסטפילד
מפנים ל- house of Fraser, רשת & other stories שהיא רשת בת של H&M ויש לה חנות ב- ריג'נט סטריט

וגם ל- H&M יש פלוס...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/07/2018 | 12:33
8
לצפיה ב-'עזרה במקום לנפוש בו ביוון'
עזרה במקום לנפוש בו ביוון
04/07/2018 | 00:09
4
119
היי

אני ואשתי מתכננים טיול ליוון למשך חמישה ימים.

ראיתי שיש המון איים

אשמח לדעת על אי מומלץ במיוחד

אנו מתכוונים לנפוש “בטן גב”, לנוח כמה שיותר, מחפשים אי לא מתויר כ”כ שאין בו רעש. חשוב שיהיה אי יפהפייה

בין האיים שהסתכלתי עליהם: זקינתוס קרפטוס מיקונוס כרתים ועוד כמה..

תודה מראש
לצפיה ב-'איי יוון ובכלל הים התיכון משופע כל קיץ בתיירות גדולה..'
איי יוון ובכלל הים התיכון משופע כל קיץ בתיירות גדולה..
04/07/2018 | 07:52
95
אפשר כמובן למצוא את השקט בכמה מהמקומות,חפש דיל מתאים במחיר וזמן טיסה לא ארוך ומייגע,והיה ותשכור רכב קטן תוכל להגיע לחופי רחצה עלומים בו תהיו לבדכם.
עבור אל אתרי האינט' כמו ''באליגם'' או ''גרופון''-groo ותמצא את מבוקשך.
רודוס יכול להתאים,האי קוס,אפילו כרתים והייתי ממליץ על מלון כרתה מאריס הכל כלול.
*הדילים הזולים הם בחופי הים השחור בעיירות הנופש וורנה ובורגאס[בולגריה]
לצפיה ב-'מה התקציב? לאיפה יש טיסות ישירות במחיר שמבחינתך סביר?'
מה התקציב? לאיפה יש טיסות ישירות במחיר שמבחינתך סביר?
04/07/2018 | 10:23
56
לא ממליץ טיסה עם קונקשן לתקופה של 5 ימים, ואם כן אז רק קונקשן מצויין.
לא נראה לי יעיל ליצור רשימה ארוכה שכל אחד יספר על איזשהו אי שהוא שהה בו והיה נהדר, כדאי לדבר רק על מה שרלוונטי.

אז לאן יש טיסות ישירות, שמאפשרות חופשה של 5 ימים, שממריאות בשעה סבירה מבחינתך, ובמחיר שנראה לך סביר?
תגלה שיש מעט מאוד איים ואז יהיה קל יותר להתמקד

בנוסף יש לך דרישות שנראה לי שמצמצמות לך מאוד את חופש הבחירה ואולי לא רלוונטיות.
אתה רוצה אי לא מתוייר, להערכתי לא תמצא טיסות ישירות לאי לא מתוייר. הרשימה שנתת לא מתאימה. אלא אם תצמצם את הדרישה לחוף או אזור יחסית לא פופולרי ולכן שקט יותר.

אתה רוצה אי יפיפה ומצד שני אתה רוצה בטן גב והכל בחמישה ימים. לא שרע לשהות באי יפיפה אבל הוא רלוונטי יותר למי שרוצה לטייל באי, לא לרבוץ.
לצפיה ב-'אין'
אין
06/07/2018 | 08:32
9
לצפיה ב-'פעם עברתי ליד מלון מאוד שקט על חוף מיוער'
פעם עברתי ליד מלון מאוד שקט על חוף מיוער
09/07/2018 | 22:22
27
Sirene Blue Resort

אולי זה יתאים, צריך מעבורת מפיראוס ואחרי זה מונית (יש בשפע)
לצפיה ב-' שלום.מתכננת חופשה באמסטרדם'
שלום.מתכננת חופשה באמסטרדם
03/07/2018 | 23:56
7
273
לבד.באוגוסט.
אני מתלבטת האם אמסטרדם זו עיר בטוחה/ידידותית לנשים שמטיילות לבד.
. לא סגרתי טיסה,זה עדיין בגדר רעיון שמתבשל.
האם אתם מכירים אתר שבו אפשר לסגור דילים טובים או שבכלל עדיף לסגור טיסה ומלון לחוד?מישהו ממליץ על מלון טוב עם מיקום מרכזי,ולא יקר מידי?
אגב אני בכלל לא סגורה שזה יהיה חודש הבא..אז עד מתי מומלץ לבקר באמסטרדם מבחינת מחירים ומזג אוויר?

תודה ומקווה שבסוף אלך על זה.
לצפיה ב-'בוודאי, ויתרון חשוב באוגוסט הוא, שהאור יורד מאוחר, בסביבות '
בוודאי, ויתרון חשוב באוגוסט הוא, שהאור יורד מאוחר, בסביבות
04/07/2018 | 09:13
2
146
10 בערב, אולי קצת לפני. כך שיש לך שעות רבות להסתובב. לא הייתי שנים רבות אבל לא קראתי על שום בעיה של בטיחות ואם העיר היתה מעניינת אותי, לא הייתי מהססת להזמין לי טיול, אני מטיילת הרבה ותמיד לבד.

אני לא מזמינה דילים כי אני רוצה לשלוט על ההזמנה שלי, מבחינת שעות טיסה ומקום לינה. וגם אני נוטה להזמין טיסה עם איזיג'ט או עם טרנסאוויה ולמיטב ידיעתי, לאלה אין דילים. אני לא מכירה מלון כי כאמור לא לנתי באמסטרדם מזה שנים.

למרבה הצער, מחירים ומזג אוויר טובים לא הולכים ביחד. העונה הטובה לדעתי מבחינת מזג אוויר היא מאי-אוקטובר אבל אז גם המחירים יהיו גבוהים. אני מעריכה שבנובמבר-מרץ המחירים זולים אבל לעומת זאת גם קר יותר והימים קצרים. את מוזמנת לבדוק באתר כמו בוקינג, לסנן לפי מיקום ולבדוק נניח אוקטובר מול נובמבר, לראות אם יש הבדל במחיר הלינה.

אין סיבה לא ללכת על זה. טיול לבד זה הדבר הכי בעולם, חופש מוחלט והלבד הוא רק עניין פיזי, אם את אוהבת את עצמך מספיק את אף פעם לא בודדה. חוץ מזה שתמיד יש שיחות מעניינות אקראיות או כאלה שמתפתחות אפילו ליותר.

לצפיה ב-'הערה'
הערה
06/07/2018 | 08:42
1
58
לאיזיג'ט יש בהחלט דילים, לא יודע אם בהולנד. כי שהזמנתי טיסה לברלין קבלתי דרכם אוטומטית הצעה ל"דיל" וואו ממש, של חדר במלון שעלה כ- 1/4 ממחיר מלון דומה באותו רחוב.
לצפיה ב-'השאלה היא רק באיזה רחוב. ותודה על המידע. '
השאלה היא רק באיזה רחוב. ותודה על המידע.
08/07/2018 | 09:25
15
לצפיה ב-'להערכתי הזמן הטוב ביותר הוא ביוני לפני חופשת משרד החינוך'
להערכתי הזמן הטוב ביותר הוא ביוני לפני חופשת משרד החינוך
04/07/2018 | 09:35
115
אם תבדקי זמן רב מראש (נניח 9 חודשים) טיסות לאמסטרדם באיזיג'ט ביוני להערכתי תקבלי מחיר מעולה.
אם את לא רוצה לחכות ליוני שנה הבאה אז תבדקי מחירים, ניחוש שלי שבתחילת ספטמבר המחירים יהיו טובים.
אם את רוצה טיסה ומלון באותה הזמנה אז בשלב ההזמנה איזיג'ט פותחים חלון של booking ואת יכולה לבחור איזה מלון שבא לך, אני אישית לא רואה יתרון בהזמנה אחת לשני מוצרים או שתי הזמנות לשני המוצרים.

לגבי בטחון לנשים, אישית לא נראה לי ששונה מערים גדולות מערביות אחרות, יש להפעיל שיקול דעת כמו נניח בתל אביב (המכונה עיר מערבית), אבל תשובה מנשים כנראה תהיה טובה יותר.
לצפיה ב-'אמסטרדם'
אמסטרדם
05/07/2018 | 09:32
101
בעיני עיר מאד בטוחה ונוחה לטיול, גם לבד.
מבחינת מזג אויר, עד אוקטובר מזג האויר סביר בעיני, אחר כך כבר מתחיל להיות קר.

לצפיה ב-'2 בתי מלון IBIS שצמודים לתחנה המרכזית - מיקום מעולה ולא '
2 בתי מלון IBIS שצמודים לתחנה המרכזית - מיקום מעולה ולא
05/07/2018 | 11:32
114
יקר בד"כ יחסית לעיר (לא זול כ"כ באמסטרדם בד"כ מבחינת לינה)

עוד אחד גם טוב, קרוב לבית רמברנט המעניין, ויוצא בד"כ זול יותר

לצפיה ב-'תדה לכולם :)'
תדה לכולם :)
09/07/2018 | 23:01
1
לצפיה ב-'החזר מס בלונדון'
החזר מס בלונדון
03/07/2018 | 22:05
8
113
הי,
1. מאיזה סכום קניה ניתן לקבל החזר מס?
2. אני טסה מלוטון. קראתי שאין שם עמדה מאויישת רק תא (והרבה תלנות שלא קיבלו החזר) - האם זה נכון?
3. לא הצלחתי להבין- האם ניתן לקבל החזר מס בעיר עצמה. חלק כותבים שהסניף נסגר, חלק כותבים שהיו שם לא מזמן...
4. האם ברשת פריימרק, לדוגמה, יש אפשרות לקבל טופס?
5. מבולבלת :(
6. מישהו יכול להדריך אותי ?
 תודה!
לצפיה ב-'תשובות לחלק מהשאלות'
תשובות לחלק מהשאלות
04/07/2018 | 10:26
7
84
2. נכון התיבה לא מאויישת, לי היה מאוד נוח.
לא צריך להראות את הפריטים שרכשת למוכר, רק משחילים את המעטפות לתיבה.
תמיד קיבלתי החזר.
4. בפריימרק אפשר לקבל את הטופס,פשוט להגיד בקופה שאת רוצה לקבל את ה VAT בחזרה והם כבר ידאגו לך למה שצריך, לזכור לבוא עם דרכון ישראלי (ולא של האיחוד הארופאי).
בבקשה
לצפיה ב-'תודה, לגבי לוטון...'
תודה, לגבי לוטון...
04/07/2018 | 10:44
6
66
יש עוד טופס שצריך למלא (פרטים אישיים, בנק? אשראי?) מהיכן המעטפה?
את הטופס שקיבלתי , לדוגמה בפריימרק, אני שמה שמה בתיבה וזהו?
אשמח אם תוכלו לפרט...
תודה

לצפיה ב-'ההחזרים בלוטון השתנו - התיבה נמצאת כעת לאחר הבידוק הבטחוני,'
ההחזרים בלוטון השתנו - התיבה נמצאת כעת לאחר הבידוק הבטחוני,
04/07/2018 | 12:02
66
תשאלי בשדה  לפני הצ'ק אין ויגידו לך. כתוב כאן

לגבי הקניות בעיר - אוספים את הקבלות מאותה רשת מאותו יום, הולכים לקופה והם מוציאים טופס החזר, בד"כ בלונדון זה כבר טופס מודפס ולא ידני כמו פעם. כמובן זה מעל סכום מסוים, נדמה לי ש- 50 פאונד לכל רשת. אין החזר על בגדי ילדים וכמובן גם לא על שירותי תיירות (בתי מלוןם מסעדות וכו'). בחנויות גם יספקו לך מעטפה. לפני ההכנסה לתיבה בשדה יש למלא פרטי אשראי במקום המיועד (וככה גם יקחו לך פחות עמלה) ולשים במעטפה שנתנו לך את הטופס ואת הקבלות המקוריות .
נראה לי שבלוטון בכל מקרה אין החזר במזומן.
לצפיה ב-'הקופאי/ת בסופר תתן לך מעטפה + חשבונית ארוכה שמודפסת מהקופה'
הקופאי/ת בסופר תתן לך מעטפה + חשבונית ארוכה שמודפסת מהקופה
04/07/2018 | 12:05
4
60
יש כמה מקומות שאת צריכה למלא,
שם, מספר דרכון, המדינה שאליה את לוקחת את הפריטים (=ישראל) פרטי כרטיס אשראי שאת רוצה לקבל דרכו את הכסף וכו', לא זוכר הכל בע"פ.
תבקשי מהקופאית, היא תראה לך מה את צריכה למלא.

את ממלאת את הטופס, מכניסה למעטפה, סוגרת אותה,
בלוטון את מכניסה לתיבה, תזכרי לא לדלג עליה כי אי אפשר לחזור אחורנית,
ומתישהו תראי איזשהו זיכוי קטן בחשבון כרטיס האשראי שלך.

אני לא מזלזל באף שקל, גם אני בד"כ טורח לקבל החזר מס, אבל אם את לא קונה בסכומים מאוד גדולים אל תצפי לגדולות ונצורות, אחרי כל העמלות למיניהן הסכום שתקבלי לא יהיה גדול.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
04/07/2018 | 13:53
3
6
לצפיה ב-'דניאלה רשמה עכשיו טיפ על אפליקציה להחזר מע"מ'
דניאלה רשמה עכשיו טיפ על אפליקציה להחזר מע"מ
04/07/2018 | 14:10
2
42
לי זה חדש, אולי כדאי לך לנסות
לצפיה ב-'תודה, בנתיים פועל רק בסלובקיה'
תודה, בנתיים פועל רק בסלובקיה
04/07/2018 | 15:07
10
לצפיה ב-'בשנים האחרונות הפסקתי לטרוח בענין המע"מ בארופה'
בשנים האחרונות הפסקתי לטרוח בענין המע"מ בארופה
04/07/2018 | 16:35
74
כל הבלאגן הזה למלא טפסים להחתים במכס (עם המזוודות) לחזור לצ'ק אין ולשלוח את המעטפה ובסוף מקבלים משהו כמו 10% חזרה. החלטתי שזה ממש לא שווה את הטרחה, מה גם שאני לא קונה במאות או אלפי יורו, כך שסכומי המע"מ די זניחים לגבי הקניות שלי והחלטתי להפסיד בכבוד. אולי כשהאפליקציה תהיה זמינה לישראלים, אחזור להשתמש בזה.
לצפיה ב-'PERMIT לטיול גורילות באוגנדה'
PERMIT לטיול גורילות באוגנדה
03/07/2018 | 18:15
1
87
היי חברים, מקווה שהגעתי למקום הנכון, ואם לא הגעתי אז אשמח להכוונה :)
אני טס לאוגנדה בחודש ספטמבר ומעוניין לצאת ל"טראק הגורילות" בשמורת ביוונדי. 
האם מישהו יודע כיצד אני רוכש את הפרמיט? ניסיתי למצוא קישור אונליין ולא מצאתי, ואני חושש להגיע לשם ולגלות שאי אפשר.

תודה!
לצפיה ב-'לא מצאת כי אין קישור כזה'
לא מצאת כי אין קישור כזה
03/07/2018 | 20:08
74
ה-UWA גם ידועים בזה שהם לא עונים לא למיילים ולא לטלפונים. נראה לי שהסיכוי הכי טוב שלך להשיג מראש פרמיט הוא להירשם דרך אחת מהחברות שמוציאות את הטרקים האלה והם כבר ידאגו לך לפרמיט.
לצפיה ב-'רשיון נהיגה'
רשיון נהיגה
03/07/2018 | 14:39
5
60
האם בקנדה מותר לנהוג עם רשיון נהיגה ישראלי?
לצפיה ב-'בקנדה חייבים רישיון בין לאומי ואת הרישיון הישראלי צמוד אליו'
בקנדה חייבים רישיון בין לאומי ואת הרישיון הישראלי צמוד אליו
03/07/2018 | 14:58
2
68
לצפיה ב-'מזמן לא השתתפתי בשיחות רישיון . אבל מה שכתבת זה לא מה '
מזמן לא השתתפתי בשיחות רישיון . אבל מה שכתבת זה לא מה
03/07/2018 | 20:18
1
77
שכתוב במסמך שאליו קישרת.
should זה לא ״חייב״. יש מילים אחרות באנגלית לחייב. בהמשך יש הסבר שתפקידו של הבינלאומי זה לתרגם לאנגלית או צרפתית. (תרגום בין שפות זה בעצם סיבת המצאתו וקיומו של הרישיון הבין לאומי). הרישיון הישראלי הוא גם באנגלית.

בלי קשר, ההמלצה הרגילה תקפה: יותר קל לעשות רישיון בינ״ל מאשר לחקור את הסוגייה.
לצפיה ב-'צודק,כתוב should ולא shall ולכן יש לבדוק פרובינציה רלונטית'
צודק,כתוב should ולא shall ולכן יש לבדוק פרובינציה רלונטית
04/07/2018 | 09:25
40
בדקתי למשל באונטריו ולשהיה של עד 3 חודשים אין צורך ברישיון בין לאומי.
ואם בודקים למשל שכירת רכב בהרץ טורונטו מבעלי רישיון נהיגה ישראלי לא נדרש רישיון בין לאומי.
לכן אני טעיתי בתשובה הראשונה שלי, ישראלי שנוסע למשל לטורונטו או ניאגרה ושכר רכב בהרץ לא צריך רשיון בין לאומי, אגב זה נכון גם אם בעל הרישיון הישראלי מגיע ברכב שכור של הרץ מניו יורק (המדינה).

אם רוצה לבקר בפרובינציה אחרת או לשכור רכב מחברה אחרת הוא צריך לעשות את אותו מחקרון שעשיתי, או להטריח את עצמו לתחנה המתאימה ולהנפיק לעצמו רישיון בין לאומי.
לכן אני לא שותף להמלצה להנפיק רישיון בין לאומי בכל מקרה, רק כשצריך או כשלא בטוחים, מקווה שלא הטרחתי את רוני לחינם.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/07/2018 | 21:18
1
41
נראה לי שאין טעם לחסוך 20 ש"ח ולהסתבך שם. אני אעשה רשיון בינלאומי. 
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 22:10
6
לצפיה ב-'מדריד וברצלונה'
מדריד וברצלונה
02/07/2018 | 20:05
3
118
איזה איזורים כדאי לשהות, ואם יש המלצה למלון אני אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'מרוב עצים לא רואים את היער'
מרוב עצים לא רואים את היער
02/07/2018 | 22:55
88
יש המון בכל עיר!
עדיף קרוב לחשמלית או למרכז.
במדריד לא היתי.
לצפיה ב-'בברצלונה באיזור הראמבלה וכיכר קטלוניה והרובע הגותי'
בברצלונה באיזור הראמבלה וכיכר קטלוניה והרובע הגותי
03/07/2018 | 07:57
1
83
יש המון מלונות וטווח מחירים גדול. אני שהיתי במלון דירות
שנקרא happy appartments שזה דירות בגדלים שונים לפי גודל המשפחה אבל יש המון באיזור הזה.
במדריד איזור פוארטה דל סול ומלון שבו שהייתי מצויין 3 כוכבים בשם 
hotel regina.
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/07/2018 | 20:44
11
לצפיה ב-'סיורי HOP ON HOP OFF'
סיורי HOP ON HOP OFF
02/07/2018 | 10:14
7
124
האם ניתן לעלות ולרדת כמה פעמים במהלך נסיעה אחת ?
עד איזו שעה בדרך כלל ניתן לנצל תיור כזה? האם מבוקר עד ערב או רק חלק מהיום ?

תודה.
לצפיה ב-'מן הסתם הזמן תלוי במקום ובחברה בה אתה עושה את הסיור'
מן הסתם הזמן תלוי במקום ובחברה בה אתה עושה את הסיור
02/07/2018 | 11:19
73
במדריד עלינו וירדנו, אולי גם בלונדון, אבל יש סיורים שעשינו בלי לרדת - למשל ברומא, בלונדון ובהוואנה קובה..... ראיתי כרטיסים בלונדון גם ליממה ותסתכל גם על זה (אם אתה אכן נוסע ללונדון) https://alondon.net/%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%A8-%D7%9...
לצפיה ב-'בדר"כ קונים את זה לפרק זמן מסויים'
בדר"כ קונים את זה לפרק זמן מסויים
02/07/2018 | 11:22
65
של 24 שעות, 48 שעות.
במהלך התוקף של הכרטיס אתה יכול לעלות ולרדת כמה פעמים שאתה רוצה.
לפעמים כלול בזה גם סיור לילי צריך לבדוק.
בנוסף צריך לבדוק את שעות הפעילות שלהם, יש חברות שמתחילות ב 9 ומסיימות ב 7, מה שאומר שצריך להתארגן על תחבורה אחרת בשעות מעבר.
אני דיי בטוחה שאפשר לרשום את שם העיר אליה נוסעים, ולבדוק סיורי אוטובוסים בגוגל.
יש עוד חברות חוץ מ HOP ON HOP OFF שעושות את אותו דבר, באינטרנט אפשר לברר מחירים, איזורים, שעות פעילות.
וגם אני מאמינה שאפשר למצוא בשדה התעופה מידע, אבל תמיד עדיף לבדוק קודם באינטרנט.
לצפיה ב-'מוגבל במספר שעות שספיק די והותר'
מוגבל במספר שעות שספיק די והותר
02/07/2018 | 22:53
41
כמו ברלין, המבורג למזלי כי ירד גשם, לונדון פריז, שהיתי.
לצפיה ב-'בלונדון ובברצלונה נסעתי בהם'
בלונדון ובברצלונה נסעתי בהם
02/07/2018 | 23:46
67
אתם יכולים להשתמש כמה פעמים שתרצו בטווח הזמן שאליו קניתם את הכרטיס.

בלונדון יש המון אוטובוסים שמסתובבים ולא צריך לחכות כמעט עד שמגיע האוטובוס הבא. בברצלונה יצא לי לחכות יותר משעה (עם עוד כמה וכמה תיירים שהפכו להיות חסרי סבלנות מרגע לרגע).

הם לא מתחילים ממש מוקדם בבוקר (אין קו שפעיל ב 6:00-7:00, נראה לי שהם מתחילים בשמונה או תשע) והקו האחרון גם מסתיים בשעות אחה"צ המאוחרות.
ממה שזכור לי בלונדון-הקו הלילי היה תשלום בנפרד ולא נכלל בזה של שעות היום.

הם מציעים בלונדון, לדוגמה, גם 3 סיורים רגליים מודרכים חינמיים (שווים מאוד לטעמי) בנושאים שונים. כשאני נסעתי, לפני 10 שנים, היה סיור באיזור הארמון, ועוד אחד בנושא הביטלס ועוד סיור. לקחתי את זה של איזור בית המלוכה שהיה מאוד מוצלח, ושווה כל שקל (שלא הייתי צריכה לשלם ).
והכרטיס כולל גם כמה מסלולים של שיט בשיטת HOP ON-HOP OFF, ובתחנות העלייה/הירידה מהשיט זו גם תחנה של האוטובוסים ואפשר להמשיך את המסלול בנסיעה "על קרקע יבשה"
לצפיה ב-'תודה למשיבים ועוד שאלה -'
תודה למשיבים ועוד שאלה -
03/07/2018 | 07:33
2
69
האם חייבים לעלות באותה תחנה שבה ירדתי ?
לצפיה ב-'לא'
לא
03/07/2018 | 10:28
1
8
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 15:24
1
לצפיה ב-'כבודת יד ורישיון בינלאומי'
כבודת יד ורישיון בינלאומי
01/07/2018 | 17:27
5
128
אחר צהריים טובים;)

להבנתי ניתן להשתמש ברישיון הישראלי כשמשכירים רכב בחו״ל.
אך שמומלץ שיהיה עליך גם רישיון בינלאומי... איפה ניתן להוציא ? לפי אתר משרד הרישוי ניתן להוציא כמעט בכל תחנה בה ניתן להוציא טופס ירוק ? מישהו מכיר?

שאלה נוספת,
כבודת יד ונוזלים... איפה ניתן לקרוא מה מוצתר ואסור מבחינת נוזלים? כל פעם מחדש אני שוכחת ומתבלגנת כשאני צריכה לארוז...

תודה לעונים! 

לצפיה ב-'את חייבת רשיון בינלאומי'
את חייבת רשיון בינלאומי
01/07/2018 | 20:05
1
102
מהסיבה הפשוטה שיש חברות השכרה שדורשות את הרשיון הבינלאומי ויש כאלו שלא מעבר לזה יש את הבעיה הביטוחית שלא אכנס אליה כי דשנו בה עד זוב דם. בקיצור צריך להוציא או בממס"י או ברשת אופטיקנה שקיבלה את הזיכיון גם כן. כנסי לאתר משרד הרישוי ושם כתוב היכן ניתן להנפיק תעודה מעין זו.
לצפיה ב-'אוקיי מעולה '
אוקיי מעולה
01/07/2018 | 22:23
61
תודה!
לצפיה ב-'לגבי כבודת היד והנוזלים זה כתוב באתר של'
לגבי כבודת היד והנוזלים זה כתוב באתר של
02/07/2018 | 05:55
55
חברות התעופה.
לצפיה ב-'קרמים ונוזלים אפשר עד 10 אריזות'
קרמים ונוזלים אפשר עד 10 אריזות
02/07/2018 | 23:00
1
42
שכל אריזה בשקית זיפ לוק. כל אריזה שכתוב עליה עד 100 גרם/CC/מיליליטר.
ומוסיף שאסור אלכוהול, סוללות ליתיום, סכינים מזלגות, ועוד.
באתר חברות התעופה יש פירוט.
מישראל לא מקפידים.
הכל מדובר על תיקים ו/או טרולי שעולים למטוס ולא שנכנס לבטן המטוס.
יותר ברור?
לצפיה ב-'לא כל אריזה בזיפ לוק'
לא כל אריזה בזיפ לוק
04/07/2018 | 13:49
46
צריך את כל הבקבוקים כולם להכניס לשקית שקופה אטומה (כמו זיפ לוק) אחת. 
סוללות ליתיום תלוי בגודל. כאלו של מצלמות אין בעיה להעביר בעלייה למטוס, לפעמים יכולה להיות בעיה לשים במזוודה. 
לצפיה ב-'הרי האלפים בחודש אוגוסט'
הרי האלפים בחודש אוגוסט
01/07/2018 | 12:38
2
103
שלום, אני מתכנן טיול להרי האלפים (צפון איטליה, אוסטריה ושוויץ), לקראת סוף חודש אוגוסט, השאלה היא האם זה זמן טוב שבו הכל ירוק והנופים יפים (נוף של פריחה, ירוק ושלג) או שזה מאוחר מדי ?
לצפיה ב-'ירוק כן, שלג לא, חוץ מהפסגות הממש גבוהות כמו מון בלאן'
ירוק כן, שלג לא, חוץ מהפסגות הממש גבוהות כמו מון בלאן
02/07/2018 | 03:01
22
לצפיה ב-'נוף מושלם!;;'
נוף מושלם!;;
02/07/2018 | 10:52
77
אמנם כמו שכתבו לא הרבה שלג, אבל הרבה ירוק ופורח, כמו בארץ הקטקטים.. מציעה לבדוק משהו יותר מסודר ומתוכנן לאזור הזה. אנחנו היינו בטיול מאורגן של נתור והיה מאד מדויק בחלוקה של הזמנים ובבחירה של המקומות, אפשר לבזבז שם הרבה זמן אם באים ללא מדריך.
לצפיה ב-'צהרים טובים לכולם'
צהרים טובים לכולם
01/07/2018 | 11:18
8
202
אכן פרצו לי לתיבת המסרים, שינו את האימייל שלי ואת הסיסמאות,
תהרגו אותי אם אני מבינה איך זה יתכן. התוצאה היתה שלא יכלתי להכנס לפורום ולכתוב לכם כי סולקתי בבושת פנים לצמיתות, בקיצור המוצ"ש אתמול היה מה זה מבאס.

אני מתנצלת בפני כל אלו שהמסרים שלהם נחשפו.
תודה על התמיכה שלכם.
נקוה שמישהו בהנהלת התפוז ידע לאבטח יותר את תיבות הדואר שלנו.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי זה לא בדיוק פרצו לך לתיבת המסרים'
לפי מה שהבנתי זה לא בדיוק פרצו לך לתיבת המסרים
01/07/2018 | 14:47
4
158
נכון שזו התוצאה, שתיבת המסרים שלך ושל עוד מנהלים בתפוז נחשפה והפורץ היה יכול לעשות איתה מה שהוא רוצה,
אבל כנראה שהפורץ מצא איזושהי דלת אחורית לתיבות מסרים (אין לי מושג אם רק של מנהלים) והפריצה היא "משותפת", זו לא רק התיבה האישית שלך.

לתשומת לב כל מי שמחזיק בתיבה שלו מידע שפרסומו יכול לגרום לו למבוכה.
לצפיה ב-'בהחלט לא רק שלי, וזה מה שמעציב כל כך'
בהחלט לא רק שלי, וזה מה שמעציב כל כך
01/07/2018 | 15:27
3
131
איך יתכן שבאתר מסוג זה האבטחה כל כך לקויה
לצפיה ב-'כי אבטחה היא עניין רציני, אי אפשר לעשות אותה "על הדרך"'
כי אבטחה היא עניין רציני, אי אפשר לעשות אותה "על הדרך"
01/07/2018 | 16:37
114
ככל שאני הבנתי תפוז בניגוד לאתרים אחרים יוצרים את האבטחה לבד, לא רוכשים משהו מסחרי.
ואז מידי פעם נפגעת הפרטיות. אני ולא רק אני נאלצתי להחליף ניק בגלל שבעבר נפרצו כל שמות המשתמשים ולא אפשרו לי להשתמש בניק הישן
לצפיה ב-'דווקא בגלל שתפוז '
דווקא בגלל שתפוז
01/07/2018 | 17:21
107
הוא ממש עצמאי שמטפח את עצמו לבד שהיו מקרים כאלה לצערינו רואים שהם לא מפיקים לקחים
לצפיה ב-'אותי זה לא מפליא שזה קורה ב"תפוז"'
אותי זה לא מפליא שזה קורה ב"תפוז"
02/07/2018 | 03:00
85
אני זוכר מה היה פה כשהם עשו שינוי גדול למערכת הפורומוים. הרושם שהתקבל שמדובר בארגון מאוד לא מקצועי מבחינת מערכת התוכנה.
לצפיה ב-'אין גבול להאקרים האלה.. למה פרצו אבל? מה זה נותן להם?'
אין גבול להאקרים האלה.. למה פרצו אבל? מה זה נותן להם?
02/07/2018 | 10:54
2
23
לצפיה ב-'שאלה מצויינת, הם נהנים כנראה לזרוע בהלה ומבוכה'
שאלה מצויינת, הם נהנים כנראה לזרוע בהלה ומבוכה
02/07/2018 | 11:16
20
לצפיה ב-'מה זה נותן? סיפוק מעוות כמו אצל ואנדליסטים'
מה זה נותן? סיפוק מעוות כמו אצל ואנדליסטים
02/07/2018 | 12:11
19
לצפיה ב-'סוצ'י מלון מריוט עם הדיל של ישראייר, יש המלצות ?'
סוצ'י מלון מריוט עם הדיל של ישראייר, יש המלצות ?
30/06/2018 | 17:05
2
275
מה לגבי הטיולים שמוכרים ?
לצפיה ב-'את יכולה לקרוא את הביקורות כאן'
את יכולה לקרוא את הביקורות כאן
01/07/2018 | 14:44
1
97
בצד ימין ליד התמונה יש לינק ליותר מ 3,500 ביקורות של אורחים ששהו במלון, אני ממליץ לקרוא פרטים על פרמטרים שמעניינים אותך (אולי חניה ומכונת קפה לא מעניינים אותך...) ולא להסתפק בציון כללי.
כמובן בהנחה שאכן זהו המלון המדובר, אין לי מושג מה בדיוק ישראייר מוכרים.

א הבנתי את החלק השני של השאלה.

לצפיה ב-'לאונידס תודה, חזרנו מסוצ'י, המלון נהדר.....הבעיה קזינו..'
לאונידס תודה, חזרנו מסוצ'י, המלון נהדר.....הבעיה קזינו..
07/07/2018 | 19:57
36
ומה שקשור.....לא רוצה להיכנס להכללות, השאלה היתה לגבי הטיולים שישראייר מוכרת......המלון מרוחק כשעה ורבע במונית ממרכז העיר, וכל הטיולים היו מאוד ארוכים, מ9-10 עד שבע וחצי בערב....יצאנו לטיול אחד והבנו שזה מעייף מדי לכן בימים שאחרי טיילנו עצמאית באזור ומצאנו פינות חמד.
לצפיה ב-'דרכון ביומטרי'
דרכון ביומטרי
30/06/2018 | 22:23
7
129
האם אני חייבת לעבור בעמדות הבידוק המהיר בשדה התעופה אם ברשותי דרגון ביומטרי או אני יכולה לעבור דרך העמדות המאויישות?

לצפיה ב-'אם יש לך דרכון ביומטרי את לא חייבת לעבור במאוישות'
אם יש לך דרכון ביומטרי את לא חייבת לעבור במאוישות
01/07/2018 | 09:25
6
94
זה אחד היתרונות של דרכון ביומטרי - לחסוך לך את התור המעצבן.
אז לא תהיה לך חותמת בדרכון שמעידה שיצאת מהארץ או נכנסת אליה, אבל העמדות המהירות רושמות את היציאה והכניסה שלך במחשבי ההגירה בכל מקרה.
אם את מעדיפה להגיע לעמדה מאוישת - ברור שאת יכולה לעשות זאת, אבל למה לך?

אישית, אני אבחר תמיד לעבור בעמדה לא מאוישת ולהתחפף משם כמה שיותר מהר (ביציאה כדי שאוכל סוף סוף לשבת לנוח קצת ובכניסה כדי שאוכל להגיע הביתה כמה שיותר מהר...).
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
01/07/2018 | 12:22
2
65
הסיבה לכך היא שאני סובלת מרעד ואני פוחדת שהעמדות המהירות לא יצליחו לזהות תווי הפנים מסיבה זו מעבר למבוכה....
לצפיה ב-'את לא חייבת לעבור בעמדות הבידוק המהיר'
את לא חייבת לעבור בעמדות הבידוק המהיר
01/07/2018 | 15:55
60
מותר לעמוד בעמדות המאויישות.
שווה בכל זאת לנסות את הבידוק המהיר. חוסך הרבה זמן.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה אמור להשפיע'
אני לא בטוח שזה אמור להשפיע
01/07/2018 | 17:33
50
אם הצליחו לצלם אותך לדרכון ביומטרי, אין סיבה שהעמדה האוטומטית לא תצליח לזהות את פניך.
אני מנחש שגם בעמדה שיש אצל הפקידים במשרד הפנים וגם בשדה יש מערכת דומה לצילום הפנים. ההתרשמות שלי מהעמדות האלה שיש אור חזק למדי שמאיר את הפנים כדי שהצילום יצא ברור וחד.
זה דומה קצת לצילום עם פלאש - פלאש הוא אור חזק מאוד שמאיר ברגע הצילום. צילום עם אור חזק מאפשר חשיפה מהירה מאוד ש'מקפיאה' את הסצינה גם בתנאי תאורה בעייתים וגם נועד למנוע טשטוש תמונה במצב כזה.
לצפיה ב-'גם עם דרכון לא ביומטרי אפשר לעבור בדיוק באותה צורה'
גם עם דרכון לא ביומטרי אפשר לעבור בדיוק באותה צורה
01/07/2018 | 16:34
80
זיהוי הפנים עובד גם מדרכון רגיל ואפילו בטרמינל 1,
מהנסיון שאני וחברים צברנו נראה שעיקר הכשלונות בזיהוי בגלל מחסור בתאורה, לא בגלל תזוזה, אבל כמובן שהנסיון שלנו מוגבל.

לצפיה ב-'התורים אינסופיים ועד שיש'
התורים אינסופיים ועד שיש
01/07/2018 | 17:29
1
76
איך לחמוק מהם אומרים תודה רבה..

מה גם לא מזמן לחברה שאין חה ביומטרי (אגב גם לי אין אבל יש לי את הכרטיס ההוא שהנפיקו פעם..)

שכחו להחתים לה את הדרכון ולרשום במחשב שחזרה ארצה... לא רצו לתת לה לטוס ועיכבו אותה בשדה.. לא נעים.
לצפיה ב-'גם בצילום הייתה בעייה'
גם בצילום הייתה בעייה
01/07/2018 | 17:56
68
התמונה נראה לי אפילו לא תקינה...שונה מהתמונה של הילדים ובעלי כי לא יכולתי לשבת ישר והראש היה בהטייה....
רשמו הערה במחשב....אולי אפשר לעבור עם טביעת אצבע?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
טופ טרוולס
טופ טרוולס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה