לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום רפואת אף אוזן גרון

מחלקת אף, אוזן וגרון – ניתוחי ראש צוואר, במרכז הרפואי ת”א מטפלת במגוון חולים הזקוקים לטיפולים ניתוחיים או שמרניים בחלל האף והסינוסים,  האוזניים, הפה, הלוע והגרון, אזורי ראש צוואר ובסיס הגולגולת.

המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א ולרופאי המחלקה משרות אקדמיות.  המחלקה מקיימת פעילות אקדמית ענפה הכוללת הדרכת סטודנטים לרפואה, הדרכת רופאים מתמחים ומומחים באספקטים השונים של כירורגיית אא"ג וכמו כן מתבצעות במחלקה עבודות מחקר אינטנסיבית בנושאי סרטן, שמיעה, גנטיקה, טכניקות ניתוחיות מתקדמות, מחלות ילדים, מחלות של איברי הדיבור ועוד.

במסגרת המחלקה מבוצעים ניתוחים מורכבים להסרת גידולים שפיריםוממאירים באזורי בסיס הגולגולת, הראש, הצוואר וקנה הנשימה, ניתוחים שחזוריים באזורים אלו מבוצעים בשיתוף המחלקה הניורוכירורגית וכירורגיה פלסטית, ניתוחי אוזניים מגוונים, כולל השתלת שתל שבלול וניתוחי שחזור שמיעה אחרים, ניתוחים אנדוסקופים של האף ומערות הפנים, ניתוחים אנדוסקופים של הושט העליון, ניתוחי מיתרי קול ושחזור הדיבור, ניתוחינחירות, ניתוחי שחזור האף, ניתוחי ילדים ועוד.

מרפאות המחלקה  עוסקות במתן אבחון, יעוץ וטיפול במחלות הסחרחורת, בנזקי שמיעה ובמגוון רחב של מחלות אא"ג במבוגרים ובילדים. לרשות רופאי המחלקהוהמרפאה עומד ציוד אופטי ומערכת תיעוד דיגיטלית משוכללים.  למחלקת אא"ג-ניתוחי ראש צוואר 30 מיטות אשפוז במגדל האשפוז ע"ש אריסון. המחלקה מבצעת למעלה מ-1000 ניתוחים מידי שנה במבוגרים, בילדים ובמסגרת אמבולטורית. המחלקה מטפלת בחולים מוזמנים ובחולים דחופים.

בפורום זה נענה על כל שאלה הקשורה במחלות אא"ג וניתוחי ראש צוואר, כגון בעיות אונקולוגיות, שמיעתיות, סחרחורת, אא"ג ילדים ועוד ועוד.
מטבע הדברים הפורום אינו תחליף לייעוץ רפואי מסודר, ובודאי שאינו מתאים לבעיות דחופות. בנוסף, לא נוכל להתייחס לבעיות משפטיות (כמו חוות דעת על רשלנות) או לחוות דעתנו על רופאים מחוץ למוסד.
אנו מקווים להיות לכם לעזר, שכולנו נהנה מהפורום המשמש דרך תקשורת הנוספת לשירותכם.

בברכה,
דר אופיר הנדזל, מומחה לא.א.ג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת אף אוזן גרון

מחלקת אף, אוזן וגרון – ניתוחי ראש צוואר, במרכז הרפואי ת”א מטפלת במגוון חולים הזקוקים לטיפולים ניתוחיים או שמרניים בחלל האף והסינוסים,  האוזניים, הפה, הלוע והגרון, אזורי ראש צוואר ובסיס הגולגולת.

המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א ולרופאי המחלקה משרות אקדמיות.  המחלקה מקיימת פעילות אקדמית ענפה הכוללת הדרכת סטודנטים לרפואה, הדרכת רופאים מתמחים ומומחים באספקטים השונים של כירורגיית אא"ג וכמו כן מתבצעות במחלקה עבודות מחקר אינטנסיבית בנושאי סרטן, שמיעה, גנטיקה, טכניקות ניתוחיות מתקדמות, מחלות ילדים, מחלות של איברי הדיבור ועוד.

במסגרת המחלקה מבוצעים ניתוחים מורכבים להסרת גידולים שפיריםוממאירים באזורי בסיס הגולגולת, הראש, הצוואר וקנה הנשימה, ניתוחים שחזוריים באזורים אלו מבוצעים בשיתוף המחלקה הניורוכירורגית וכירורגיה פלסטית, ניתוחי אוזניים מגוונים, כולל השתלת שתל שבלול וניתוחי שחזור שמיעה אחרים, ניתוחים אנדוסקופים של האף ומערות הפנים, ניתוחים אנדוסקופים של הושט העליון, ניתוחי מיתרי קול ושחזור הדיבור, ניתוחינחירות, ניתוחי שחזור האף, ניתוחי ילדים ועוד.

מרפאות המחלקה  עוסקות במתן אבחון, יעוץ וטיפול במחלות הסחרחורת, בנזקי שמיעה ובמגוון רחב של מחלות אא"ג במבוגרים ובילדים. לרשות רופאי המחלקהוהמרפאה עומד ציוד אופטי ומערכת תיעוד דיגיטלית משוכללים.  למחלקת אא"ג-ניתוחי ראש צוואר 30 מיטות אשפוז במגדל האשפוז ע"ש אריסון. המחלקה מבצעת למעלה מ-1000 ניתוחים מידי שנה במבוגרים, בילדים ובמסגרת אמבולטורית. המחלקה מטפלת בחולים מוזמנים ובחולים דחופים.

בפורום זה נענה על כל שאלה הקשורה במחלות אא"ג וניתוחי ראש צוואר, כגון בעיות אונקולוגיות, שמיעתיות, סחרחורת, אא"ג ילדים ועוד ועוד.
מטבע הדברים הפורום אינו תחליף לייעוץ רפואי מסודר, ובודאי שאינו מתאים לבעיות דחופות. בנוסף, לא נוכל להתייחס לבעיות משפטיות (כמו חוות דעת על רשלנות) או לחוות דעתנו על רופאים מחוץ למוסד.
אנו מקווים להיות לכם לעזר, שכולנו נהנה מהפורום המשמש דרך תקשורת הנוספת לשירותכם.

בברכה,
דר אופיר הנדזל, מומחה לא.א.ג

האם התרופה ריספארידקס טובה להרגעת הטינטון ?
18/11/2014 | 22:59
1
40
שלום לך ד"ר  אופיר
 אני סובלת מטינטון עיקש של שנים  לאחרונה הוא גבר מאוד, הופניתי לבית חולים , , לרופא א.א.ג
 נאמר לי שהוא מומחה בטיפול  בטינטון .  רואים שזה כך , הוא היפנה אותי  לכמה בדיקות    כמו סחרחורות , eng   וגם רשם לי  תרופה להרגעה   במינון נמוך   שם התרופה risperidex  האמת   שאני נוהגת לקרוא את העלון המצורף לתרופות, התופעות  הרשומות  בעלון של תרופה זו   כל כך מפחידות שאני חוששת לקחת   אפילו שנאמר לי  לקחת מינון קטן  , אבל גם נאמר לי על ידי אותו מומחה  שזאת תרופה להרגעת הטינטון .
 ד"ר אופיר  בבקשה ממך  תענה לי   אם כדאי לי לקחת  ,איך אפשר לתת תרופה  שעלולה לגרום להרבה בעיות  רפואיות  ( צחוק צחוק, כמעט שהספקתי להכין ולשתות שתי כוסות קפה מהביל עד שסיימתי לקרוא  את כל מה שהתרופה עלולה לגרום )
. אם כך זאת הטעיה ? כשנקבל תופעות מהתרופה  נשכח מהטינטון ? או באמת היא מרגיעה טינטון? תודה מראש על התשובה
טיפול תרופתי בטינטון
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2014 | 09:00
28
שלום דינה
היות והטינטון הוא תופעה עצבית של המוח כל תרופה המשפיעה על מערכת זו עשויה לעזור לטינטון. לא ניתן לקבוע מה ראש האם מצבך ישתפר ובכמה אלא ם תקחי התרופה. כמו תמיד יש לשקול את התועלת משימוש בתרופה אל מול הסיכונים האפשריים.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
יש לי דימום באוזן שמאלית ן
18/11/2014 | 15:32
1
14
אני לוקחת קומודין ואתמול התחיל דימום  מהאוזן  המאלית
האם זה מסוכן  צריך ללכת למיון אבקש את עזרתם
דימום מהאוזן במטופל עבנוגדי קרישה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2014 | 08:54
13
שלום רחלה
אם הדימום לא נעזר חייבים לראות רופא אא"ג במיון או במרפאה. יש לודא שהידמום אינו ביטוי לפעילות יתר של התרופה (לקחת PT). כדאי להמנע מכל ניקוי עצמי של האוזן.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל

דלקות באוזן
17/11/2014 | 20:12
21
יש לי חור בעור התוף , ולעיתים קרובות יש לי הפרשות ודלקות , מה עלי לעשות ?
יש לי חור בעור התוף באוזן.
17/11/2014 | 18:28
1
26
יש לי חור בעור התוף באוזן, לעיתים קרובות יש לי הפרשות ודלקות באוזן, מה עלי לעשות?
טיפול בנקב בעור התוף
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2014 | 08:52
19
שלום
לאחר טיפול בדלקת פעילה במרבית המקרים מומלץ לסגור את החור בניתוח. אתה מוזמן מאד למרפאות האוזניים של המרכז הרפואי שלנו 03-6974000.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 13:16
10
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
פצע יובש באף לאחר שפעת
15/11/2014 | 14:18
1
68
שלום, אני לאחר שפעת ומרוב קינוח האף נוצר סוג של פצע יובש או יותר סוג של הרפס מתחת לאף. כיצד אפשר לטפל ולהעלים את זה? (יש אירוע משפחתי ביום שני...)

תודה!
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 15:51
33
שלום ליאת
לקנח במים בלבד ללא טישיו.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
בעבוע באוזן לסירוגין
14/11/2014 | 16:00
2
54
בימים האחרונים יש לי מעין בעבוע באוזן ימין במשך שעות ללא הפסקה. יש ימים שקטים בלי שום בעבוע ויש כאלו עם.
ממה זה יכול לנבוע? ההרגשה היא כמו פעימות, בעבוע כמו מים שנכנסים לאוזן.
נ.ב
אני סובל מלקות שמיעה בשתי האוזניים.
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 15:50
1
34
שלום
כדאי לפנות לרופא אא"ג לבדיקה. יתכן ויש תפליט נוזלי באוזן התיכונה פנימה לעור התוף.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
הייתי אצל הרופא שהוציא לי שעווה רבה, חוץ מזה לא הוסיף לומר
23/11/2014 | 15:08
17
אחרי כמה ימים שוב יש בעבוע .
האם זה יכול להיגרם מאיזשהוא שריר באיזור ולאו דווקא מהאוזן?
טנטון
14/11/2014 | 01:10
1
35
שלום רב 
עניתה לי בעבר ,הפעם אני אחדד יותר 
בסיכום ביקור אצל רופא אוזניים ב-2005 הוא רשם "טנטון עובד ברעש " לאחר שחזרתי מבדיקת שמיעה 
הוסיף "אוזניים תקינות " באותו מסמך 
האם אפשר לערער על קביעה זו ולטעון שאין הסבר ברור איזה מין טנטון זה 
האם היה חד פעמי כפי שהתלוננתי בזמנו או ממושך וכרוני 
ההבדל כידוע הוא משמעותי ביותר 
בתודה אביב

שאלה לא ברורה - נראית משפטית ולא רפואית
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 15:48
17
שלום - שאלה על בצקת בגרון
14/11/2014 | 00:40
1
43
אני בת 21 והתחלתי את עבודתי כמורה ועבדתי שבוע שלם והשתמשתי בקול מאוד גבוה על מנת לגבור על הילדים.
במהלך השלושה ימים האחרונים זה התחיל מגירוי בגרון, שיעול יבש ומעצבן, צרידות והיום איבדתי לגמריי את הקול. לא מצליחה להוציא בכלל קול ומאוד כואב, וכל פעם שאני משתמשת קצת בקול יש לי סחרחורת נוראית, יכול להיות שזה משימוש לא נכון של לקיחת אוויר?
עשו לי פעמיים בדיקה של משטח גרון והתוצאה שלילית ללא חיידק זה אומר שאין דלקת.
הרופא החליט בכל זאת לתת לי אנטיביוקטיקה לחמישה ימים, האם זה הגיוני עם בצקת בגרון לתת אנטיביוטיקה?
מה אני עוד יכולה לעשות על מנת לקבל את הקול שלי חזרה?
זאת פעם שנייה שזה קורה לי, פעם ראשונה הייתה בטירונות שצעקנו הרבה למפקדים והשתמשנו בקול גבוה.
אני טיפה לחוצה מהמצב...
תודה על כל עזרה.
tsllila.

תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 15:47
23
שלום
1. מומלצת מנוחה קולית - להמנע ממאמץ קולי ביחוד בטלפון
2. לגבי הצורך בטיפול אנטיביוטי קשה לקבוע מבלי לבדוק אותך
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
תודה לך ד"ר אופיר על התשובות שנתת לי ,מצטערת שרק עכשיו אני
13/11/2014 | 16:12
23
תודתי  אליך ד"ר אופיר באה באיחור  , ,לא התאפשר לפני  .הייתי בחופשה.
ורדינה (ורד)
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2014 | 11:33
3
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
אוזניים
12/11/2014 | 20:45
1
28
שלום,
איני סובלת מבעיות אוזניים בדרך כלל אבל לפעמים כאשר אני משוחחת בטלפון ומישהו מדבר חזק מהצד השני, יש לע תחושת ורטיגו ואני מאבדת איזון לכמה שניות. האם תופעה זו דורשת התייחסות מסויימת?
תודה מראש
אם זה מפריע לך אז כדאי לברר את הסיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2014 | 15:42
8
ניתוח שקד שלישי ונוזלים
12/11/2014 | 10:23
2
34
שלום,
אני לפני התייעצות חוות דעת שנייה לגבי ניתוח שקד שלישי ונוזלים. הבן שלי בן שנתיים ו- 4 חודשים. לאחר בדיקת שמיעה ראו ירידה בשמיעה ושהאוזניים שלו לא מאווררות. כאשר חזרנו לרופא בדק עם המכשיר הרגיל שבודקים את האוזן ואמר כן יש נוזלים צריך לנתח ומיהר לקבוע תור לניתוח אצלו כמובן. 
לא אמורים לעשו בדיקת ברה לפני? או בדירות מקיפות יותר?  
אני מאוד מבולבלת. 
ניתוח כפתורים
13/11/2014 | 09:28
23
שלום רב

ברוב המקרים אין צורך בבדיקת BERA לפני ניתוח כפתורים.
ההחלטה על ניתוח היא על סמך לקיחת אנמנזה, בדיקה הילד.תוצאת בדיקת השמיעה, לעיתים יש מספר בדיקות שמיעה בזמנים שונים ואפשר להשוות את בדיקת השמיעה לבדיקות קודמות.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר
נוזלים באוזנים
30/11/2014 | 11:04
8
יש אחת שקוראים לה רינה פלישמן ויש לה טיפול רפלקסלוגי שפותר את בעית הנוזלים לחלוטין תוך חודש(מנסיון אצל הבת שלי)-יש הרבה רופאים ששולחים אליה
אני מציע לך לנסות את זה עד שיגיע התור של ניתוח כפתורים
המספר שלה 0504101699
יום טוב

עזרה בפיענוח סיטי
12/11/2014 | 08:57
1
39
שלום
לאחר כשנה שאני סובל מנזלת (נזלת ירוקה צהובה רק מנחיר שמאל ) שלחו אותי לעשות סיטי למערות הפנים .
כמובן שאני אחזור לרופא ששלח אותי עם התוצאות אבל זה יקח עוד שבוע .
רציתי לברר האם מישהו יכול לעזור לי בפענוח הסיטי שרשום שם :

מלאות פוליפואידית של רירית בסינוסים מקסילרים משני הצדדים ,יותר מימין. 
OMU חסומים משני הצדדים.
מלאות בסינוסים אתמואידלים ובסינוסים ספנואידלים משמאל. 
סינוסים פרונטלים מאווררים היטב.
מבנה גרמי שמור 
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/11/2014 | 09:16
26
שלום סהר
כל בדיקת עזר יש לפענח בהקשר אליו היא נשלחה ולכן לא ניתן לענות חד משמעית אבל התשובה הכי מתאימה לסינוסיטיס.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/11/2014 | 17:37
1
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
טנטון
11/11/2014 | 03:20
1
28
שלום רב 
בסיכום רפואי הרופא רשם את המלה טנטון ללא הסבר ,נשאלת השאלה איך מבינים אם זה טנטון כרוני או חד פעמי
האם נהוג לרשום תוספת הסבר למלה טנטון, כדי שיהיה ברור למה התכוון הרופא, על אף שהתלונה במקור היתה על 
טנטון חד פעמי 
אשמח לקבל תשובה 
                  בתודה אביב
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/11/2014 | 09:18
27
שלום אביב
רמת הפירוט של האבחנה נתונה לשיקול דעת הרופא. אין נוהג לתוספת כפי שאתה מציין.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
10/11/2014 | 12:16
4
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2014 | 11:59
4
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
ניתוח לפצאילאיס מולד
08/11/2014 | 16:17
1
14
שלום אשמח לעזרה חשובה
 קצת רגע עליי שתבינו במה מדובר אני בן 33 עם פציאליס מולד,עכשיו הפציאליס הוא לא כזה גרוע כמו שאתם חושבים למעשה שאיני מדבר הוא נראה ישר לגמרי רקשאני מדבר הפה זז ללא שליטה לצדדים וכמו כן גם חיוך, כלומר החיוך שלי הוא חיוך מודע  כדי שייצא פחות או יותר לשביעות רצוני לאחרונה חשבתי על ניתוח והלכתי  לפורפסור אייל גור נונחה בעל שם עולמי בתחום זה כמובן שאני סומך עליו והחלטתי לעשות את הניתוח  הייתי שמח אבל אם תוכלו ככה לעודד אותי להרגיע אותי שכן לא יקרה מצב גרוע יותר חלילה כי בכול זאת מדובר בניתוח  שהוא יכול להטות את הכף לפה או לפה אשמח לעצות ולעידודים או  גם אפילו לדברים פחות נעימים העיקר שיהיו כנים שאגיע להחלטות הנכונות תודה רבה
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/11/2014 | 09:32
10
שלום אבי
גילוי נאות: אני עובד עם פרופ' גור ויש לה מטופלים משותפים. דעתי החד משמעית - אתה בידיים והלב הכי טובים שיש בישראל וגם מחוצה לה.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
דלקת באוזן והשלכותיה
08/11/2014 | 22:30
1
39
שלום רב,
שבוע שעבר לאחר צינון ממושך, התחילו לי כאבים באוזן שמאל.
לאחר ביקור בקופת חולים אובחנה לי דלקת באוזן ונרשם לי טיפול באנטיביוטיקה מוקסיפן 500 מ"ג.
המצב הכללי השתפר והכאבים עברו אך לצערי נשארתי עם אוזן סתומה וחוסר שמיעה חלקי. ביקרתי אצל רופא א.א.ג והוא אמר לי שהדלקת נמצאת מאחורי עור התוף ושאין לו מה לעשות והדלקת תיספג מעצמה.
אני מרגיש ממש חסר אונים ומתוסכל, האם יש משהו שאני יכול לעשות?
כמה זמן עלי להישאר במצב הזה?
אשמח לעצה
שוקי
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/11/2014 | 09:31
17
שלום שוקי
1. אם אתה מעשן להמנע
2. לפמפם את האוזן (דחיסת אויר כנגד פה ואף סגורים) 2-3 פעמים ביום
3. אם הנוזל לא מתפנה מהאוזן תוך שבועות ספורים ניתן לדקור את התופית
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה לכירורגיית אף, אוזן וגרון-ניתוחי ראש צוואר, רופא בכיר, מנהל השרות לניתוחי שתל שבלול, המערך לאף, אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר, פה ולסתות.
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
המרכז הארצי לחוות דעת רפואיות
המרכז הארצי לחוו"ד רפואית
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה