לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66076,607 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת אף אוזן גרון

לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/03/2015 | 22:05
2
29
אני קם בבוקר עם סחרחורת ולחץ בראש למעלה אני מרגיש בחילות אך התיאבון בסדר. הרגשה חוזרת על עצמה כמה פעמים ביום . לפני כמה ימים היה טשטוש בראיה הרגשתי כאילו העיניים עמדו ללא תזוזה כשהסתכלתי לכיוון שמאל נמשך מעל 20 שניות עם בלבול וסחרחורת חזקה .
כרגע אני עדיין עם תחושה של לחץ בראש הולך וחוזר . נמשך מעל לשבועיים
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
10/03/2015 | 01:23
14
למה אתה מחכה בדיוק תדרוש MRI דחוף.
לצפיה ב-'צריך לפנות לבדיקה, מהנתונים לא ניתן לקבוע אבחנה. בהצלחה'
צריך לפנות לבדיקה, מהנתונים לא ניתן לקבוע אבחנה. בהצלחה
16/03/2015 | 14:24
5
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15
אני קם בבוקר עם סחרחורת ולחץ בראש למעלה אני מרגיש בחילות אך התיאבון בסדר. הרגשה חוזרת על עצמה כמה פעמים ביום . לפני כמה ימים היה טשטוש בראיה הרגשתי כאילו העיניים עמדו ללא תזוזה כשהסתכלתי לכיוון שמאל נמשך מעל 20 שניות עם בלבול וסחרחורת חזקה .
לצפיה ב-'שלום'
שלום
5
לצפיה ב-'שלום'
שלום
6
לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/03/2015 | 22:04
5
לצפיה ב-'דם מהאף'
דם מהאף
04/03/2015 | 19:22
1
26
קצת הצטננתי וכשאני מקנחת את האף יוצא לי דם. היו לי גם כאבים בלסת. רופא השינים אמר שאין בעיה בשיניים. רופאת המשפחה אמרה לא לדאוג בגלל הדם, אבל אני בכל זאת מודאגת כי זה ממשיך. בדרך כלל לא סובלת מסינוסים.
תודה רבה
לצפיה ב-'יש לפנות לרופא אא"ג לבדיקה'
יש לפנות לרופא אא"ג לבדיקה
16/03/2015 | 14:23
12
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
04/03/2015 | 11:18
4
|מטוס|היעדים הבאים שלכם:
|קדימה|טיולים ביפן ? ארץ השמש עולה בפורום חדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה|תאילנד ? הייתם? עומדים להיות? חולמים להיות? בואו לדבר על זה:

|קדימה|טיולים בסין ? לבד, עם קבוצה, היסטוריה או תרבות. מתעניינים? מקומכם כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|טיולים בסקנדינביה ? לא משנה איזו מדינה תבחרו:

|קדימה|טיולים באיטליה ? לא רק בשביל האוכל והאופנה:

|@|פורומים טיפוליים חדשים:
|קדימה|תטא הילינג ? שיטת התקשור המסתורית עכשיו בפורום חדש:

|קדימה|פורום טיפול בפסוריאזיס ? אם אתם חולים או אם בני משפחתכם, בואו לדבר עם מטפל:
לצפיה ב-'כאב בארובות העין '
כאב בארובות העין
02/03/2015 | 12:19
1
21
לפני כחודש וחצי החלו לי כאבי ראש עם כאבים בארובת העין בצד שמאל. לעיתים הכאב בארובת העין מלווה בכאב ראש מעל. הכאבים באים והולכים. יש לי ימים טובים יותר וכאלה פחות. אבל הכאב קיים. 
בתחילה חשבו שמדובר בסינוסים וקבלתי טיפול אנטיביוטי של 10 ימים ובהם הרגשתי נפלא הכאבים עברו. יומיים לאחר שסיימתי את הטיפול האנטיביוטי הכאבים חזרו. חזרתי לרופא אא"ג שבדקה ולא מצאה דלקת וקבעה לי תור לעוד חודש...
אני אמא לשלושה ילדים שבחודש האחרון מתקשה לתפקד באופן נורמאלי. נשארתי מתוסכלת, מפוחדת ובעיקר חסרת אונים. אני בת 39 ובריאה. 
אני ממש חייבת הכוונה לשלב הבא. האם אני צריכה סיבוב נוסף של אנטיביוטיקה? אשמח מאוד לשמוע את דעתכם ומה השלב הבא שאני צריכה לברר. 
תודה רבה דורית
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/03/2015 | 09:40
26
שלום דורית
התגובה הטובה לטיפול אנטיביוטי יכולה לתמוך בסינוסיטיס. אם הבדיקה הגופנית כולל סקירת חלל האף בסיב אופטי תקינה אפשר לשקול צילום סיטי מערות הפנים אם אינך בהריון.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'אוזניים 'מתפוצצות''
אוזניים 'מתפוצצות'
02/03/2015 | 08:24
1
34
כבר כחודשיים יש לי הרבה פעמים תחושה שהאוזניים 'מתפוצצות', כמו שמרגישים אחרי טיסה למשל. הרגלי הוא לשחות פעם-פעמיים בשבוע אז אולי יש קשר, למרות שדווקא בחודשיים האחרונים הלכתי מעט מאוד.
מה יכולה להיות הסיבה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/03/2015 | 09:38
29
שלום מרים
סביר שאין קשר לשחיה. יתכן ויש הפרעה בתפקוד החצוצרה המחברת בין האף לאוזן. גורמים הפיכים להפרעה שכזו הם עישון, צרבות ואלרגיות. כדאי להבדק אתל רופא אא"ג כולל בדיקת הלוע האמצעות סיב אופטי.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'התייעצות לגבי תוצאות CT - סינוסים'
התייעצות לגבי תוצאות CT - סינוסים
01/03/2015 | 22:09
2
71

שלום רב,
לפני כחודשיים סבלתי מסינוסיטיס חריפה לראשונה בחיי,
הדלקת עברה באמצעות לקיחת אנטיביוטיקה,
לפני כשבוע עשיתי בדיקת CT לסינוסים ולהלן התוצאות, אודה לה באם תוכל לייעץ האם כדאי לעבור ניתוח ליישור המחיצה? כל עצה אחרת תתקבל בברכה!

מודגמת סטיית מחיצת האף שמאלה .
מודגמת קונכה בולוזה מימין .
פרט לכך הקונכות הנזליות שמורות .
עיבוי רירית במערות הלסת דו צדדי .
הקומפלקס האוסטאומיאטלי חסום דו צדדי .
מלאות במספר תאים אתמואידליים משני הצדדים .
איוורור תקין של הסינוס הפרונטלי .
איוורור תקין של הסינוס הספנואידלי .
ללא ממצא חריג בנזופרינקס או בארובות העיניים .
ללא סימני הרס גרמי .

תודה רבה,
אלה

לצפיה ב-'שכחתי לציין את גילי - 30'
שכחתי לציין את גילי - 30
01/03/2015 | 22:13
7
לצפיה ב-'התשובה לשאלה בשיחה איתך ובדיקה גופנית ולא רק בסיטי'
התשובה לשאלה בשיחה איתך ובדיקה גופנית ולא רק בסיטי
04/03/2015 | 09:37
26
לצפיה ב-'גידול בגזע המוח וירידה בשמיעה'
גידול בגזע המוח וירידה בשמיעה
01/03/2015 | 12:01
1
51
שלום,
לאשתי התגלה מנינגיומה בגזע המוח בחלק השמאלי,האם יש קשר לכך שיש לה ירידה בשמיעה(אסימטריה) באוזן הימנית?
אודה לתשובתך.

לצפיה ב-'כן בעיקר אם הגידול מערב את או משפיע על הצד הימני'
כן בעיקר אם הגידול מערב את או משפיע על הצד הימני
04/03/2015 | 09:36
23
לצפיה ב-'סחרחורות קשות וחוסר שווי משקל+ תוצאות בדיקת ENG'
סחרחורות קשות וחוסר שווי משקל+ תוצאות בדיקת ENG
28/02/2015 | 17:10
63
לפני כ8 חודשים הייתי אצל רופאת שיניים ואימצתי את הצוואר לאחור בצורה חדה בגלל כאבים בטיפול,לאחר מכן קמתי עם סחרחורות וחוסר שיווי משקל שלא חלפו לי מאז ואפילו החמירו. כל פעם שאני קם מהכיסא או מהשינהנ אושאני מכופף ראש אצוואר אני מרגיש שאני עומד ליפול תחושת חוסר יציבות וריחוף.  בנוסף בעקבות המקרה פיתחתי רשישות לאור  ואני רואה "שחור"בעיניים ולא ממוקד בראייה .רופא האא"ג שהוא מומחה לסחרחורות שבדק ואבחן את המצב קבע שזה לא BPPV, אלא יכול להיות צווארי או מרכזי. עשיתי בדיקת שמיעה שיצאה תקינה (אני מתכווין לעשות בדיקת BERA בזמן הקרוב,כי לא עשיתי עדיין מהסחרחורות) ובדיקת ENG והנה התוצאות:

1)ביצוע תקין של הבדיקות האוקולומוטוריות למעט בדיקת המעקב (תנועות מעקב לא חלקות).

2) לא נרשם ניד עצמוני.

3)במבחן התנוחתי נרשם ניד פועם שמאלה (שכיבה 6 מ"ש שמאלה, ראש שמאלה 4 מ"ש). 

4)לא נרשם ניד בתמרון ע"ש הולפייק

5)בבדיקה הקלורית-תגובות קלושות ולא סימטריות. מתקבלת חולשת מבוך ימין של 37% (העדפה כיוונית 46% ימינה). מומלץ לחזור על החלק הקלורי.

בנוסף לא הבנתי את התוצאות הבאות:
ימין חמים- 9-  שמאל חמים 6
ימין קרים 11 שמאל קרים- 37-

מה התוצאות אומרות? 
אודה לך מאוד על תגובתך בנושא

יום טוב
לצפיה ב-'חכיתי לתשובה וטרם קבלתי שאלתי חשובה לי '
חכיתי לתשובה וטרם קבלתי שאלתי חשובה לי
26/02/2015 | 19:29
1
25
לפני שנה  עברתי ניתוחשל שתל שבלול באוזן הימנית בה לא שמעתי שנים  ,גם לא נאמר לי עיי רופא א א ג שעלי להרכיב מכשיר שמיעה לשמירת שרידי שמיעה , באוזן השניה הרכבתי שנים מכשיר שמיעה  עד לפני שנה וחצי שגם השמיעה באוזן  זו   הפסקתי לשמוע לגמרי .
 כאמור אני שנה אחרי ניתוח .הניתוח הצליח תודה לאל   , אך , עדיין איני מדברת בטלפון או בנייד  , כי הדבור לא מובן לי  כמו בעבר , כמו שאיני מבינה עדיין  תוכניות בטלויזיה  ללא כיתוב . לשאלתי את הקלינאיות  נאמר לי שצד זה סגור בינתיים ,שאלתי בבקור הבא  הם ייתנו לי את החלק  הזה , למה הכוונה ?שאלתי אני אצליח לשמוע טלפון   האם יש מכשור  שיכול גם לעזור  לי ושיתואם עם מעבד השתל ? תודה מראש על התשובה
לצפיה ב-'שמיעה עם שתל שבלול'
שמיעה עם שתל שבלול
01/03/2015 | 08:28
24
שלום ירדנה
לצערי את התשובות ניתן לתת לך רק במרכז ההשתלה הו עברת את הניתוח. חסרים כאן פרטים רבים כמו למשל כמה זמן לא שמעת באוזן המושתלת. יש לך שאלות לגבי מיפוי ותכנות השתל שלא ניתן לענות עליהם באופן כללי אלא רק על סמם הכרות עם הפרטים של הטיפול שלך. יש אנשים שהשתל בד"כ אינו מאפשר להם לשמוע בטלפון, למשל אם לא שמעו באוזן הזו הרבה מאד שנים.
בבברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'כאב אזניים וואקום שלא מתרפאים'
כאב אזניים וואקום שלא מתרפאים
26/02/2015 | 16:06
1
29
זה כשנתיים שבני בן ה12 סובל מואקומים חזקים באזניים וכאבי תופת היינו אצל מספר רופאים הוא טופל באנטיביוטיקה זה עוזר אך חוזר ולפעמים בעוצמה כפולה מה עושים? חן
לצפיה ב-'כאבים באוזניים'
כאבים באוזניים
01/03/2015 | 15:50
25
חן שלום רב

לא ניתן לענות על שאלתך מבלי לבדוק את הילד.
 כאבים באוזניים יכולים להיות כתוצאה מבעייה באוזן ( אפרכסת , תעלה חיצונית, עור התוף, אוזן תיכונה), או כאב שמקרין לאוזן ממקור אחר.
 לחץ באוזניים יכול להופיע בשל הפרעה באיזון הלחצים באוזן התיכונה, יכולים להיות סימנים לכך בבדיקת האוזן או בבדיקת שמיעה וטימפנומטריה. 

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר 
לצפיה ב-'כאב אזניים וואקום שלא מתרפאים'
כאב אזניים וואקום שלא מתרפאים
26/02/2015 | 16:06
13
זה כשנתיים שבני בן ה12 סובל מואקומים חזקים באזניים וכאבי תופת היינו אצל מספר רופאים הוא טופל באנטיביוטיקה זה עוזר אך חוזר ולפעמים בעוצמה כפולה מה עושים? חן
לצפיה ב-'כאבים והחמרה בשמיעה אחרי צינון?'
כאבים והחמרה בשמיעה אחרי צינון?
26/02/2015 | 13:46
2
32
שלום.

יש לאמאי אוטוסקלרוזיס ובגיל צעיר לפני הרבה שנים השתילו לה מכשיר שמיעה. היא הייתה מצוננת וחלתה עקב שפעת מספר פעמים בחורף שעבר וגם בחורף זה. כתוצאה מכך יש לה כאבים והחמרה בשמיעה כל פעם אחרי זה. היום היא מרגישה מפעם לפעם כאב באוזן איפה יש לה מכשיר שמיעה והיא בקושי שומעת. בהתחלה יצאו לה מים מאוזן ולדעתה לא הייתה מוגלה. הוא לוקחת אנטיביוטיקה מספר ימים ומודאגת בבעיה בשמיעה שלא משתפרת.

רופא אף אוזן גרון ועוד רופא אחר אמרו לה לקחת טיפות לאוזן אבל זה מחמיר שמיעה לפי מה שהיא מרגישה. רופא משפחה אמרה לא לקחת טיפות בכלל.

האם יש במה לחשוש ולדאוג?

תודה על עזרה 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/03/2015 | 09:36
1
20
שלום פליקס
בלתי אפשרי לענות ברצינות במקרה זה מבלי לדעת את כל הפרטים ולבדוק את אמך. ננסה לענות בכ"ז. אם בנוסף לליקוי השמיעה עקב אוטוסלוקרוזיס יש הפרעה בהובלת גל הקול פנימה עקב נוכחות נוזלים אז טיפול בתפליט המקומי יכול לשפר גם את השמיעה. ההשתלה היא בדרך כלל לא של מכשיר שמיעה אם כי של פרוטזה המחליפה את אחת מעצמות השמיעה המקובעות עקב האוטוסקלרוזיס.
בכל מקרה היא מוזמנת להתיעצות במרפאת האוזניים של המרכז הרפואי שלנו 03-6974000
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'רעש ולחץ באוזניים'
רעש ולחץ באוזניים
05/03/2015 | 08:41
17
תודה אופיר.

אחרי כשבוע וחצי של לקיחת אנטיביוטיקה המצב כללי השתפר אבל לא מצב של אוזניים. מה שלא ציינתי זה שאמא מהתחלה מרגישה רעש בראש שזה גורם העיקרי שמפריע לה לשמוע וגם הרגש שמשהו סותם לה אוזניים. היא גם מרגישה לחץ באוזניים. במהלך היום מצב יכול להשתפר כאשר בבוקר זה יותר מורגש. היא שומעת כשאני מתקרב קרוב לאוזן ימין איפה אין פרוטזה ומדבר אבל לא מצליחה לשמוע באוזן שמאל איפה יש לה פרוטזה אם אני לא מדבר בקול רם. ניתן לציין שעד החמרה במצב היא לא שמעה טוב באוזן ימין אך טוב באוזן שמאל. היום היא שומעת יותר טוב באוזן ימין מאשר באוזן שמאל.
לצפיה ב-'נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים'
|*|נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים|*|
26/02/2015 | 13:29
2
|שמאל|אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום כבדי שמיעה וחרשים.
אז איך מתמודדים עם ליקויי שמיעה? מהם הזכויות והשירותים שרלוונטיים לאוכלוסיית החרשים? ומהם מכשירי השמיעה שהכי מתאימים?

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות נושאים לדיון, לשאול ולשתף!
לצפיה ב-'סינוסיטיס'
סינוסיטיס
25/02/2015 | 20:19
2
27
חברה שלי סובלת כבר שבוע מכאבי ראש שלא עוברים, היה לה גם חום, משתעלת, נזלת סמיכה ירוקה.
יכול להיות שיש לה סינוסיטיס? מהם דרכי הטיפול במחלה?
תודה מראש,

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
01/03/2015 | 08:29
15
1. יתכן
2. אנטיביוטיקה בכדורים, משאף סטרואידים לאף
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'אני חושבת שיש לי פיתרון'
אני חושבת שיש לי פיתרון
01/03/2015 | 10:41
86
לפני שבועיים הייתי במצב דומה למצבה של חברה שלך.
לרוב במקרים האלה אני נוטה לרוץ ליטול כדורים אך הפעם החלטתי לנסות דרך שונה.
בהמלצת חברה שמתעסקת בתחום של מזון על שתיתי פעם ביום כוס מים ביחד עם כפית של עשב חיטה
מדהים מה שהדבר הזה עושה.. תוך יומיים הרגשתי שיפור. שווה מאוד לנסות
לצפיה ב-'כמה זמן לוקח לאוזן שעברה ניתוח של שתל שבלול לשמוע? '
כמה זמן לוקח לאוזן שעברה ניתוח של שתל שבלול לשמוע?
24/02/2015 | 19:17
18
בדיוק שנה מהניתוח של שתל שבלולבאוזן שלא שמעה הרבה שנים , גם האוזן השניה  תעבור ניתוח כזה הפסקתי לפני שנה וחצי  לשמוע גם באוזן שיש בה מכשיר שמיעה , באוזן עם הניתוח שתל שבלול אני שומעת שיחה  אבל לא מבינה לגמרי את תוכן השיחה , עם הזמן שחלף מהניתוח  אני מרגישה שיש הטבה, אבל מתי תהייה הטבה יותר טובה ?והעיקר מתי אתחיל לדבר בטלפון או בנייד ?מידי פעם אני שואלת את הקלינאיות על זה  התשובה  "עוד לא " אני מנסה לדבר עם כמה מבני המשפחה   אני מבינה את הרוב ,
אני פוחדת לנסות להתקשר לאחרים  שמא לא אשמע אותם , אני חייבת את שיחות הטלפון בגלל עבודתי עם לקוחות  שבשנה האחרונה הקשר איתן  דרך הסמס.
 האם יש מכשור מיוחד המיועד לכך  שיעבור קול הטלפון למעבד הדיבור של השתל ? על מנת  להעלות את איכות הדיבור בטלפון? האם עלי לבקש מהקלינאיות  או מנציגי  החברה המייצגת את סוג השתל שלי  מד-אל להציג בפניי אביזרים אלו ? בתודה מראש  ירדנה
לצפיה ב-'cellulitis and abscess of face'
cellulitis and abscess of face
25/02/2015 | 12:44
1
19
שלום,
לאחרונה התנפח לי הנחיר ובבדיקה מול רופא א.א.ג
נשלחתי לאשפוז עקב cellulitis and abscess of face
זו כבר הפעם השלישית שאני נשלח לאשפוז
והיום שוב פעם אותו סיפור - עוד פעם נחיר נפוח ואדום
האם תוכל לומר לי ממה זה יכול להיגרם?
ואיך ניתן לטפל בבעיה פעם אחת ולתמיד?

תודה
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
01/03/2015 | 08:25
7
שלו אור
 סיבות שכיחות הן מחלות כרוניות של העור כדוגמת פסוריאזיס, התעסקות עם אזורי הפנים כמו מריטת שערות בנחיר אם עם זיהומים בבלוטות חלב.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טלי אנגור - טיפול בתסמיני אוטיזם
טלי אנגור -
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה