לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66026,602 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת אף אוזן גרון

לצפיה ב-'ניתוח פוליפים לילד בן שנה ותשע חודשים'
ניתוח פוליפים לילד בן שנה ותשע חודשים
03/03/2013 | 21:42
1
76
עשינו בדיקת שמיעה לילד, והוא שומע באוזן אחת ב 15, ובשניה בין 15- 20. כמו כן, עשינו צילום אולטרסאונד של הלוע אצל הילד, והתוצאה הייתה: ריבוי רקמה למפטית בנזופרינקס אחרוי, עם סימני חסימה. נזופרינקס חסום. האם צריך לעשות ניתוח פוליפים לילד? האם יש דרך טיפול כלשהי שטרם ניסינו אותה? נודה על תשובה בהקדם האפשרי. תודה6828
לצפיה ב-'הגדלת שקד שלישי'
הגדלת שקד שלישי
04/03/2013 | 17:09
38

אלה שלום

האדנואיד ( שקד שלישי) היא רקמה לימפתית הנמצאת בחלק האחורי של האף בכל הילדים.
ניתן לראות אותה בבדיקה אנדוסקופית ( בדיקה ישירה) או בצילום נזופרינקס ולא באולטרה סאונד.
במקרים שיש הגדלה משמעותית של השקד השלישי ובנוסף תלונות לחסימה אפית והפרעות נשימה בשינה ניתן להסירה בניתוח.במידה ויש הגדלת שקד שלישי ללא תלונות לקשיי נשימה  אין צורך לנתח.
להחלטה על ניתוח חשובה הבדיקה הקלינית.
הטיפולים השונים תלויים בקליניקה, יש טיפולים קונבנציונליים וטיפולים אלטרנטיים, אפשר לנסות.
לאחרונה מדברים גם על טיפול בסינגולר במקרים שאין הפרעת נשימה חסימתית משמעותית, אפשר להתייעץ עם רופא ילדים מטפל.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר
לצפיה ב-'נפתח פורום עב"מים וחוצנים!'
|חללית|נפתח פורום עב"מים וחוצנים!
03/03/2013 | 18:32
2
מה זה שם למעלה בשמיים? זה ציפור? זה מטוס? זה בטוח לא סופרמן!
אנו שמחים לבשר לכם על פתיחתו המחודשת של פורום עב"מים וחוצנים.
אתם מוזמנים לתת לסקרנות שלכם להשתולל! זה המקום לדון בכל הקשור לתופעת העב"מים ובאלה שככל הידוע מטיסים את חלקם.|חיזר|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'נחירות לא סדירות'
נחירות לא סדירות
03/03/2013 | 16:11
1
14
שלום,
אני בן 28 ואיני סובל מעודף משקל, למעשה אני אפילו די רזה.

לאחרונה התחלתי לישון עם חברה שלי והיא אומרת שאני נוחר, אך לא קבוע אלא באופן לא סדיר. אני לא חש עייפות כלשהי, או חוסר מנוחה. זה די מפריע לה אז אני מעוניין להפסיק לנחור.

בנוסף, לאחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר ואני שם לב שלאחר רבע שעה ריצה אני מתחיל להשתעל ומתקשה לנשום. כמו כן, יש לי תחושה של ליחה בגרון ולמרות שאני מצליח לנשום רגיל, יש לי גם נזלת באף. האם אפשר שהנחירות הן תוצאה של הנזלת או הליחה?

ברצוני להפסיק את הנחירות. האם אפשר לעשות זאת?

תודה רבה
לצפיה ב-'בירור נחרה לא קבועה'
בירור נחרה לא קבועה
11/03/2013 | 10:46
4
שלום יוני
מומלץ לפנות לרופא אא"ג לבדיקה הכוללת סריקת הפה והלוע וכן בדיקה בסיב אופטי לאף ודרכי הנשימה העליונים. בנוסף ניתן להעזר במקרים המתאימים בבדיקה במעבדת שינה במהלכה אתה ישן ונמדדים משתנים רבים המאפשרים לאבחן מה קורה איתך בלילה.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'דם יבש מאחורי האוזן'
דם יבש מאחורי האוזן
02/03/2013 | 12:23
1
120
שלום, אני בחורה בת 20.
אין לי שום מחלות עור.
לפני שבועיים התחילו לי כאבים נורא חזקים כשאני נוגעת באוזן שמאל, לאחר שבוע התחיל להיות לי כמו דם יבש מגרד, וכבר שבוע שזה רק ניהיה יותר ויותר דם יבש ומגרד,התמונה היא במצב העכשווי.
השאלה שלי מה זה יכול להיות? ואיך מטפלים בזה? והאם זה ממש חמור?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/03/2013 | 10:44
43
שלום חן
כדאי לפנות לרופא עור בשלב הראשון.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'שיעול לא פוסק'
שיעול לא פוסק
02/03/2013 | 09:51
2
75
שלום רב , אני לא יודע אם זה הפורום הראוי לברר סוגיה זאת אבל אשמח גם לכיוון

אימא שלי בת 58 , לפני חודש הייתה לה שפעת שהיא החלימה ממנה , אצל אימא שלי בדרך כלל שפעת מלווה בשיעולים חזקים , היא נוטלת תמיד את החיסונים , ומנסה להתגונן כמה שאפשר, מהשפעת האחרונה היא החלימה , אך השיעולים החזקים לא מרפים עד היום , היא המשיכה לבקר אצל רופא המשפחה ששינה לה תרופות אך השיעול ממשיך , התרופה האחרונה גורמת לה בעיקר לנמנם , אך התקפי השיעול גוברים , בעיקר בלילה , או כשהיא לבד ופחות מוסחת  .
היא נשלחה לצילום ריאות והצילום מראה ריאות בריאות ותקינות , היא נושמת מדי פעם עם המכשיר אדים כדי להירגע ( עם זריקות מיוחדות) , אך השיעול עדיין ממשיך וצורם , היא מחכה לתוצאות בדיקות דם בינתיים כי כמו שהבנתי החשש הוא מחיידק כלשהו  .
המצב שלה מאוד מדאיג ומאוד קשה לצפות בבנאדם שכל הזמן משתעל ובצורה מאוד מאסיבית וקשה  .
ושכחתי לציין שהשיעול שלה יבש ונקי ולא מפליטה שום דבר וזה בעיקר ריפלקסים חזקים
מה דעתכם יכולות להיות הסיבות ומה ניתן לעשות כדי להקל בשיעול?

אודה מאוד לעזרה , שיהיה שבוע טוב
לצפיה ב-'למה אף אחד לא מתייחס להודעה הזאת?'
למה אף אחד לא מתייחס להודעה הזאת?
05/03/2013 | 13:41
14
לצפיה ב-'שיעול לאחר שפעת'
שיעול לאחר שפעת
11/03/2013 | 10:44
32
שלום
יתכן והשיעול ממשיך בשל גירוי שנותר בדרכי הנשימה כדוגמת קנה הנשימה. ההמלצה היא להבדק אצל רופא אא"ג (היות והריאות נמצאו תקינות) בשאלת מקור עליון (סינוסים למשל) להפרשות הגורמות לשיעול.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'פרוטיטיס'
פרוטיטיס
02/03/2013 | 01:04
1
127
שלום ביתי בת 8 הרגישה הבוקר כאבים עזים בפינת הלסת התחתונה מתחת לאוזן, חום 37.2 כאבי ראש עזים. לאחר כמה שעות אחרי שנבדקנו אצל רופא ילדים תורן אובחנה כפרוטיטיס ואז החלו הכאבים בצד השני עם המשך כאבי הראש ללא עליה בחום.האם לקחת למוקד? רק משכחי כאבים? האם זו חזרת? (היא קיבלה חיסון רק בגיל שנה )
לצפיה ב-'כאבי ראש'
כאבי ראש
03/03/2013 | 08:51
38

שלום רב

לא ניתן לענות על שאלתך מבלי לבדוק את הילדה, התלונות אינן ספציפיות.
פרוטיטיס היא דלקת של בלוטת הרוק ומאופניינת ע"י נפיחות כאבים ורגישות של בלוטת הרוק הפרוטיס, לעיתים יש גם הפרשה מצינורית הניקוז לחלל הפה, וניתן למצוא עמילז גבוה בבדיקת דם.
כדי לפנות לבדיקת רופא ילדים.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר.
לצפיה ב-'כאבי גרון ממושכים'
כאבי גרון ממושכים
28/02/2013 | 22:53
1
508
שלום רב אני בן 35  סובל מתקופה  חצי שנה מכאבי גרון ממושכים  אודם בגרון ללא חום  רק עם שיעול ואחר כך לפעמים הקאות   הכאב יותר חזק בשעות  הערב  אני זמן עם לחה בגרון אני שם לב לפעמים שיש  משהו לבן בגרוןהעמוק  מה זה כול להיות נא עזרתכם
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/03/2013 | 16:04
175
שלום לסובל
קשה לקבוע אבחנה מהתיאור שלך. כדאי לפנות לרופא אא"ג לבדיקה. גורם אחד אפשרי הוא החזר חומצת קיבה אל הושט והלוע
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'סוג הניתוח'
סוג הניתוח
28/02/2013 | 18:36
1
25
שלום,
קיבלתי הפניה מעודכנת
FESS+SMR
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/03/2013 | 16:07
18
1.הניתוח מקובל ושכיח
2.סיכונים כוללים (אך לא מוגבלים ל) צורך בניתוח חוזר, דימום, פגיעה בדופן ובתוכן ארובת העין, הצטלקיות באף המביאות גם להפרעה בנשימה האפית, נקב במחיצת האף
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'כאבי לחץ לאחר טיפול לסינוזיטיס'
כאבי לחץ לאחר טיפול לסינוזיטיס
28/02/2013 | 18:02
1
35
שלום, לפני כחודש וחצי סבלתי מחום גבוה ונזלת ונטלתי מוקסיוויט במשך 10 ימים כאשר החשד היה סינוזיטיס. לא נעשה צילום. החום ירד אך נותרתי מנוזלת ומשתעלת.
שבוע מיום הטיפול חליתי במחלה וירלית קשה כולל חום של 40 מעלות ופצעים בפה. בימים האחרונים של המחלה החלו כאבי תופת ולחץ באזור הפנים, נשלחתי לצילום ואובחן סינוזיטיס. נטלתי זינט במשך 10 ימים.
בסיום הטיפול אנטיביוטי, אמנם כבר אין כאבים חזקים אבל עדיין לחץ, בעיקר סביב העיניים ובעיקר בשכיבה או תזוזה עם הראש (כמו בזמן התכופפות).

כמה זמן מסוף טיפול אנטיביוטי כאבי הלחץ אמורים לחלוף? האם ייתכן שהסינוזיטיס לאחר טיפול בזינט לא התרפא ונותר זיהום חיידקי או שהגיוני שהבצקת שנוצרה עדיין לא נספגה לחלוטין?
לצפיה ב-'תגובה לטיפול בסינוסיטיס'
תגובה לטיפול בסינוסיטיס
01/03/2013 | 16:03
13
שלום אדווה
בתופ הטיפול האנטיביוטי בן 10 ימים את אמורה להרגיש טוב יותר. מומלץ לפנות לרופא אא"ג לבדיקה שתכלול גם סקירת האף בסיב אופטי כדי לקבל אבחנה טובה יותר של בעיתך. ניתן להוסיף גם טיפול מקומי בספריי של סטרואידים.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'שאלה לאחר אבחנה ולפני ניתוח'
שאלה לאחר אבחנה ולפני ניתוח
27/02/2013 | 21:56
1
35
שלום רב,
מצורפת אבחנה שקיבלתי והומלץ לי לבצע ניתוח לטובתה.
ניתוח שמטרתו פתיחת החסימות באף
בקופה שלי עובדים מול בלינסון ומאיר
רציתי לשאול האם יש הבדל מהותי בניתוח זה בין בתי החולים השונים
האם הניתוח הוא מקובל כיום
מה הסיכונים בניתוח כזה

תודה רבה
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
28/02/2013 | 07:33
18
שלום תומר
1. אינני יודע צריך לשאול בבתי החולים
2. בטופס שסרקת אין ציון של שם ניתוח לא ניתן להתיחס לשאלות האחרות שממילא עדיף להפנות לרופא שתבחר לניתוח
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט "היחידה"'
|*|מזמינים אתכם לסרט "היחידה"
27/02/2013 | 18:13
4
פורים מאחורינו ופסח לפנינו, וכדי לעזור לכם להעביר את הזמן בין החגים בצורה המיטבית אנו שמחים להזמין אתכם לשובר הקופות הבריטי ואחד מסרטי הפעולה הטובים ביותר שנעשו בשנים האחרונות בהשתתפות דמיאן לואיס (הומלנד).
הסרט "היחידה" מבוסס על סדרת טלוויזיה בריטית מצליחה משנות ה-70 ועוקב אחר ג'ק ויחידת העילית שלו המופללת על ידי אדם מסתורי.

לפרטים נוספים על הסרט, מועד ההקרנה והרשמה:
https://www.facebook.com/tapuz.co.il/app_266224890...
לצפיה ב-'נזלת כרונית ואדנואידים מוגדלים לילדה בת 6'
נזלת כרונית ואדנואידים מוגדלים לילדה בת 6
27/02/2013 | 10:59
4
34
שלום,
הילדה שלי בת 6 סובלת מזה כמה שנים מנזלת כרונית.
לפני כ2.5 שנים עשו לה צילום וגילו שהאדנואידים שלה (השקד השלישית) מוגדל\מורחב אך אין חסימה בדרכי נשימה ואין הפרעות שינה או משהו בסגנון כזה.
לפני כשנה וחצי בדקנו אותה במעבדת שינה באיכילוב ,אם אני לא טועה בית חולים דנה לילדים, בבדיקה נמצא הכל תקין ואין הפרעת שינה או חסימה בדרכי נשימה.

הילדה מטופלת אצל רופא אאג,לפני כ 4 חודשים הרופא עשה לה בדיקת רינואופריקה
ובבדיקה לא התגלה משהו מיוחד, השקד השלישית קצת מוגדל אך אין חסימה בדרכי נשימה.
הרופא חושד שיש לילדה :
Adenoitis chronic או Sinusitis chronic
הוא חושד שהשקד השלישית דלקתית וזה משגורם לנזלת הכרנית ויכול להיות שהפתרון לבעיית הנזלת זה ניתוח להסרת השקד השלישית.
הוא נתן לה טיפול אנטיביוטי בשם diseptyl .
לאחר 10 ימים של טיפול אנטיביוטי בdiseptyl  זה באמת עזר לה,והנזלת כמעט נעלמה,
אך כעבור שבוע הנזלת חזרה שוב פעם באותה עוצמה.

השאלה שלי לאור כל משתיארתי איזה טיפול ניתן לתת לילדה כדי להפטר מהנזלת הכרונית?
האם הניתוח של השקד השלישית הכרחי והוא בהכרח יפטור לה את בעית הנזלת?

לצפיה ב-'נזלת כרונית.'
נזלת כרונית.
28/02/2013 | 10:16
3
20

אדם שלום

נזלת ממושכת היא תופעה שכיחה וניתן לטפל בטיפולים שונים כולל טיפולים מקומיים בתרסיס ,טיפולים אנטיאלרגיים וכ"ו וזאת תלוי בגורמים לבעייה.
הגדלת שקד שלישי גורמת להפרעה נשימתית, ובמידה והשקד השלישי גדול וחוסם לעיתים ההמלצה היא להסירו בניתוח.
הניתוח מטרתו לשפר את הנשימה האפית, לרוב יש גם שיפור בנזלת, אם כי מקור הנזלת הוא לא רק מהגדלת השקד השלישי.
במידה ומדובר בנזלת אלרגית ניתן לשקול גם ברור אלרגי ע"י אלרגולוג.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר.
לצפיה ב-'לפני כשנתיים עשינו לה בדיקת אלרגיה '
לפני כשנתיים עשינו לה בדיקת אלרגיה
28/02/2013 | 14:17
2
18

הרופא אמר שהילדה לא סובלת מאלגיה כלשהי

השאלה האם הבדיקה הזאת מכסה את כל סוגי האלרגיות ?
האם יש בדיקות אלרגיה יותר מעמיקה?

תודה
לצפיה ב-'בדיקות אלרגיה'
בדיקות אלרגיה
03/03/2013 | 08:58
1
14

שלום

הברור האלרגי בודק מספר אלרגנים  נפוצים.יתכן ומדובר באלרגיה למשהוא שלא נבדק בבדיקות האלרגיה השיגרתיות.
אין בדיקת אלרגיה יותר מעמיקה מהבדיקה שמבוצעת ע"י אלרגלוג.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר.
לצפיה ב-'מה היית ממליצה לעשות?'
מה היית ממליצה לעשות?
05/03/2013 | 19:58
11

אנחנו בדילמה,
מצד אחד, השקד השלישית לא חוסמת את דרכי הנשימה
מצד שני,בבדיקת אלרגיה לא התגלה שהילדה אלגרית למשהו ספציפי
מצד שלישי הילדה סובלת מנזלת כרונית מתמשכת של למעלה משנתיים

האם הניתוח הוא הפתרון הנכון?
האם אין משהו נוסף שאנו מפספסים?

תודה
לצפיה ב-'טיפטוף שמן זית באוזן עם נקב'
טיפטוף שמן זית באוזן עם נקב
27/02/2013 | 09:44
1
54
שלום רב , לבתי בת שנה ועשרה חודשים היו נוזלים באוזן שהתפרצו דרך חור. זה קרה כאשר לא ישנה בבית ולכן לא ידעתי מזה, וטיפטפתי לה שמן זית עם לבנדר לתוך האוזן. אני יודעת שזה אסור מחשש לזיהום. כרגע מקבלת אוגמנטין, טיפות אוזניים  אנטיביוטיות וסירופ לייבוש הליחה. מאתמול. שמן הזית טופטף שלשום. כאשר היינו אתמול אצל הרופא שחכתי לציין את זה, מה צריך לעשות כרגע?  שמעתי שצריך לשאוב את שמן הזית... אנא עזרו לי דחוף, ותודה מראש
לצפיה ב-'הפרשה מהאוזן.'
הפרשה מהאוזן.
28/02/2013 | 10:09
33

אנה שלום

באוזן מפרישה דרך נקב יש להמנע מחדירה של מים לאוזן, ומומלץ לטפל מקומית רק לפי המלצת רופא.
בנוסף חשוב לשאוב את  ההפרשות פעולה הנעשית במרפאת אאג בעזרת מכשיר שאיבה.
המלצתי היא להמשיך טיפול לפי המלצת הרופא שבדק את הילדה.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר.
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
26/02/2013 | 17:45
2
|טי-וי| מה משותף לדוקטור הו, מונטי פייתון, זיווגים, טורצ'רווד, טופ גיר, סקינס, אחוזת דאונטון... כולן כמובן סדרות בריטיות משובחות. אז אם סדרות בריטיות הן גם כוס התה שלכם בטח תשמחו לשמוע על פתיחתו מחדש של פורום טלוויזיה בריטית

|גיטרה| אנו שמחים לפתוח מחדש את פורום הילינג אנרגטי. אתם מוזמנים להשתחרר ולחלוק עם חברים בעלי אותו עניין, את תחושותיכם בעניין הריפוי האנרגטי והתפתחות רוחנית המביאה לבריאות גוף-נפש.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|נקבה| אם גם את מוצאת את עצמך מתלבטת איך לשלב בצורה מיטבית בין הבית, האמהות והעבודה, פורום אמהות עובדות הוא המקום בשבילך. בפורום תוכלי  להתייעץ, לשוחח וללמוד מנסיונן של אמהות אחרות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סיוע|ד"ר שי אלדר, מומחה בכירורגיה כללית, היחידה לטיפול בהשמנת יתר, המערך הכירורגי במרכז הרפואי ת"א ינהל מעתה את פורום ניתוחי קיצור קיבה אשר נפתח מחדש. אתם מוזמנים לפורום:
לצפיה ב-'דלקות גרון חוזרות'
דלקות גרון חוזרות
26/02/2013 | 12:21
1
26
שלום,
מגיל צעיר אני סובל מדלקות גרון (סטרופטוקוק A), בעבר הציעו להסיר את השקדים אך אימי סירבה.
היום אני בן 35 ובשנתיים האחרונות כל 3-4 חודשים יש לי דלקת גרון (סטרופטוקוק A) ואני תמיד נוטל את האנטיביוטיקה אוגמנטין.
האם יש פתרון סופי לדלקות מהן אני סובל? (הרופא א.א.ג שלי לא ממליץ לבצע ניתוח בגילי).
איך ניתן למנוע את הדלקות?
תוך כמה ימים מלקיחת האנטיביוטיקה אני כבר לא מדבק?

תודה מראש
לצפיה ב-'טיפול בדלקות שקדים חוזרות'
טיפול בדלקות שקדים חוזרות
27/02/2013 | 08:16
18
שלום איל
אתה עומד בקריטריונים לניתוח לכריתת שקדים הניתן לביצוע בגילך
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'פצעים בלשון'
פצעים בלשון
26/02/2013 | 00:41
2
626
לא בטוחה שזה הפורום המתאים  אבל מנסה בכל זאת
יש לי כל הזמן פצעים קטנטנים וכמעט בלתי נראים על קצה הלשון, שגורמים לי לכאב. לא מדובר באפטות לבנות אלא מין פצעונים קטנים
אשמח אם מישהו יכול להגיד לי איך מטפלים ומונעים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/02/2013 | 08:20
1
293
שלום
מומלץ לפנות לרופא פה ולסת המצוי בתחום. את מוזמנת ליחידת פה ולסת כאן באיכילוב טלפון 6974000
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/02/2013 | 21:18
72
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה חדשה'
אנטיביוטיקה חדשה
25/02/2013 | 20:17
2
50
האם זה אופייני לתת אנטיביוטיקה DOXYLIN 100 לטיפול בסינוסיטיס?
פשוט מעולם לא טופלתי בה בעבר

תודה:)
לצפיה ב-'דוקסילין לסינוסיטיס'
דוקסילין לסינוסיטיס
27/02/2013 | 08:15
1
268
שלום
דוקסילין היא אחת האופציות לטיפול בסינוסיטיס בעיקר בחולים עם רגישות לתרופות אחרות
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'מתי נותנים'
מתי נותנים
01/03/2013 | 16:14
35
אותה עם לא ידועה רגישות לאנטיביוטיקה?
טופלתי במוקסיפן פורטה שלא הועיל לסינוסיטיס ואז רופאת משפחה רשמה לי את הדוקסילין לאחר
צילום רנטגן בו גילו את הסינוסיטיס

לצפיה ב-'כפתרוים באוזנים'
כפתרוים באוזנים
25/02/2013 | 12:28
1
18
הבת שלי בת שלוש לפני כשנה עשתה ניתוח כפתורים, לאחר התייעצויות החלטנו לעשות כפתור רק באוזן שמאל, כעת יש ירידה של 40 דציבלים באוזן ימין ו- 15 באוזן שמאל, מה גם שהכפתור נעלם (ככל הנראה נפל)
מה מומלץ לעשות במצב כזה, האם מומלץ להוסיף כפתור באוזן ימין? מה הסיכוי שהנוזלים יחזרו שוב באוזן שמאל לאחר נפילת הכפתור?
תודה
לצפיה ב-'ירידה בשמיעה.'
ירידה בשמיעה.
26/02/2013 | 13:59
11

עמית שלום

להחלטה לגבי ניתוח כפתורים חשוב לדעת מה מצב האוזן התיכונה ועור התוף,להשוות בין בדיקות השמיעה, וגם לדעת מה היתה השמיעה ומצב האוזן התיכונה לפני הניתוח הראשון לפני שנה, ומה הסיבה שנעשה כפתור רק באוזן אחת.
נראה לי שמי שיכול לתת לך תשובה הוא מי שמכיר את הילדה ושבדק אותה תוך כדי מעקב.
לאחר נפילת הכפתורים בחלק  קטן מהמקרים יש חזרה של הנוזלים ירידה בשמיעה וצורך בניתוח נוסף.

בברכה

ד"ר אפרת ריינדורף כפיר.
לצפיה ב-'טיפות אוזניים'
טיפות אוזניים
22/02/2013 | 13:31
1
113
היי, היום הייתי אצל הרופא כי האוזן השמאלית שלי הייתה סתומה מהצטברות שעווה. הוא אמר שיש מלא שעווה ושם לי מי חמצן ומים, ונתן לי מרשם לטיפות דזורן (Desoren). שמתי אותן לפני כחצי שעה ועכשיו האוזן שלי ממש סתומה, אפילו יותר מקודם. זה הגיוני? בפעם הקודמת שהאוזן נסתמה לי הלכתי לרופא אחר שפשוט שלף את זה החוצה תוך כמה שניות, אבל עכשיו אני חיילת ויכולה ללכת רק לביקורופא, והוא אמר שצריך לרכך את זה לפני שזה יוצא. אבל בינתיים כלום לא יצא. מישהו יודע מה לעשות?? ממש מציק. תודה.
לצפיה ב-'ניסיון להוצאה עצמית של שעוה'
ניסיון להוצאה עצמית של שעוה
25/02/2013 | 15:41
55
שלום
ראשית יש לחזור לרופא אא"ג. שנית את יכולה לנסות ספריי clean ears
בהצלחה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'בעיה רצינית...'
בעיה רצינית...
25/02/2013 | 02:03
3
51
הבעיה שיש לי היא בעיה שקיימת 7 שנים...פשוט במשך שנים שמתי לב שכל יום אני קמה עם אף סתום ואוזניים מפוצצות בנוזלים וליחה כל יום...מדי פעם כאבי אוזניים והכי גרוע זה שאני קמה משינה....עד השנה הזאת הלכתי לכל הרופאים אמרו שאין לי כלום השנה הלכתי להתייעצות עם 3 רופאים שונים אמרו שיש בעיה כרונית חמורה באף...אין לי אלרגיה עשיתי בדיקה..נתנו לי כדורים ספריים שלא שווים כלום ואמרו שאני צריכהלעשות ניתוח אבל ההורים שלי לא רוצים שאני אעשה הלכתי לפרופסור ואמר לי שיש לי קונכיות מוגדלת באף וזה מה שעושה את כל הבעיות לא הבנתי מזה...מזה קונכיות גדולות?ומה הפתרון כי אני אישית כבר מיואשת לגמרי...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/02/2013 | 16:39
1
24
שלום
מן הסתם לא ניתן לענות על השאלה מבלי לבדוק אותך. קונכיות הן מדפי עצם ורירית המצויים בשני צידי חלל האף. הגדלה שלהן יכולה להיות כרוכה בחסימה אפית. את מוזמנת למרפאת אף וסינוסים כאן באיכילוב 03-6974000
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'.....'
.....
25/02/2013 | 17:47
12
הבעיה היא שאני גרה באזור הצפון....זה רחוק לי להגכיע לאיכילוב
לצפיה ב-'ניסית לבדוק בכיוון '
ניסית לבדוק בכיוון
26/02/2013 | 11:48
20
הטבעי אם יש לכך פתרון? תראי אני לא רופאה אבל קיימות היום המון אופציות לטיפול בכל מיני מצבים שלרפואה הקונבנציונלית לא תמיד יש פתרון. בכל אופן אחי סבל הרבה שנים מהאוזניים בכל כמה זמן היו לו דלקות, או נוזלים שמתצטברים ולקחת המון אנטיביוטיקה. הציעו לו גם ניתוח כפתורים אך הוא סירב. בהמלצה של נתורופת הוא התחיל לקחת ביו בליס שזו פרוביוטיקה שמטפלת בכל מה שקשור באוזניים ומאז שהוא התחיל הדלקות לא חזרו (עברו כבר 3 חודשים). בכל אופן המלצה שלי היא לגשת לאחת מרשתות הפארם למחלקת הטבע (יש שם נתורופתים בדר"כ) ולבדוק מה יכול להתאים לך, תתפלאי אולי הישועה תבוא מכיוון שלא חשבת עליו :)

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום
יאיר סמוגורה- משרד עורכי דין
יאיר סמוגורה- משרד עו"ד
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה