לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64046,404 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת אף אוזן גרון

מחלקת אף, אוזן וגרון – ניתוחי ראש צוואר, במרכז הרפואי ת”א מטפלת במגוון חולים הזקוקים לטיפולים ניתוחיים או שמרניים בחלל האף והסינוסים,  האוזניים, הפה, הלוע והגרון, אזורי ראש צוואר ובסיס הגולגולת.

המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א ולרופאי המחלקה משרות אקדמיות.  המחלקה מקיימת פעילות אקדמית ענפה הכוללת הדרכת סטודנטים לרפואה, הדרכת רופאים מתמחים ומומחים באספקטים השונים של כירורגיית אא"ג וכמו כן מתבצעות במחלקה עבודות מחקר אינטנסיבית בנושאי סרטן, שמיעה, גנטיקה, טכניקות ניתוחיות מתקדמות, מחלות ילדים, מחלות של איברי הדיבור ועוד.

במסגרת המחלקה מבוצעים ניתוחים מורכבים להסרת גידולים שפיריםוממאירים באזורי בסיס הגולגולת, הראש, הצוואר וקנה הנשימה, ניתוחים שחזוריים באזורים אלו מבוצעים בשיתוף המחלקה הניורוכירורגית וכירורגיה פלסטית, ניתוחי אוזניים מגוונים, כולל השתלת שתל שבלול וניתוחי שחזור שמיעה אחרים, ניתוחים אנדוסקופים של האף ומערות הפנים, ניתוחים אנדוסקופים של הושט העליון, ניתוחי מיתרי קול ושחזור הדיבור, ניתוחינחירות, ניתוחי שחזור האף, ניתוחי ילדים ועוד.

מרפאות המחלקה  עוסקות במתן אבחון, יעוץ וטיפול במחלות הסחרחורת, בנזקי שמיעה ובמגוון רחב של מחלות אא"ג במבוגרים ובילדים. לרשות רופאי המחלקהוהמרפאה עומד ציוד אופטי ומערכת תיעוד דיגיטלית משוכללים.  למחלקת אא"ג-ניתוחי ראש צוואר 30 מיטות אשפוז במגדל האשפוז ע"ש אריסון. המחלקה מבצעת למעלה מ-1000 ניתוחים מידי שנה במבוגרים, בילדים ובמסגרת אמבולטורית. המחלקה מטפלת בחולים מוזמנים ובחולים דחופים.

בפורום זה נענה על כל שאלה הקשורה במחלות אא"ג וניתוחי ראש צוואר, כגון בעיות אונקולוגיות, שמיעתיות, סחרחורת, אא"ג ילדים ועוד ועוד.
מטבע הדברים הפורום אינו תחליף לייעוץ רפואי מסודר, ובודאי שאינו מתאים לבעיות דחופות. בנוסף, לא נוכל להתייחס לבעיות משפטיות (כמו חוות דעת על רשלנות) או לחוות דעתנו על רופאים מחוץ למוסד.
אנו מקווים להיות לכם לעזר, שכולנו נהנה מהפורום המשמש דרך תקשורת הנוספת לשירותכם.

בברכה,
דר אופיר הנדזל, מומחה לא.א.ג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת אף אוזן גרון

מחלקת אף, אוזן וגרון – ניתוחי ראש צוואר, במרכז הרפואי ת”א מטפלת במגוון חולים הזקוקים לטיפולים ניתוחיים או שמרניים בחלל האף והסינוסים,  האוזניים, הפה, הלוע והגרון, אזורי ראש צוואר ובסיס הגולגולת.

המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א ולרופאי המחלקה משרות אקדמיות.  המחלקה מקיימת פעילות אקדמית ענפה הכוללת הדרכת סטודנטים לרפואה, הדרכת רופאים מתמחים ומומחים באספקטים השונים של כירורגיית אא"ג וכמו כן מתבצעות במחלקה עבודות מחקר אינטנסיבית בנושאי סרטן, שמיעה, גנטיקה, טכניקות ניתוחיות מתקדמות, מחלות ילדים, מחלות של איברי הדיבור ועוד.

במסגרת המחלקה מבוצעים ניתוחים מורכבים להסרת גידולים שפיריםוממאירים באזורי בסיס הגולגולת, הראש, הצוואר וקנה הנשימה, ניתוחים שחזוריים באזורים אלו מבוצעים בשיתוף המחלקה הניורוכירורגית וכירורגיה פלסטית, ניתוחי אוזניים מגוונים, כולל השתלת שתל שבלול וניתוחי שחזור שמיעה אחרים, ניתוחים אנדוסקופים של האף ומערות הפנים, ניתוחים אנדוסקופים של הושט העליון, ניתוחי מיתרי קול ושחזור הדיבור, ניתוחינחירות, ניתוחי שחזור האף, ניתוחי ילדים ועוד.

מרפאות המחלקה  עוסקות במתן אבחון, יעוץ וטיפול במחלות הסחרחורת, בנזקי שמיעה ובמגוון רחב של מחלות אא"ג במבוגרים ובילדים. לרשות רופאי המחלקהוהמרפאה עומד ציוד אופטי ומערכת תיעוד דיגיטלית משוכללים.  למחלקת אא"ג-ניתוחי ראש צוואר 30 מיטות אשפוז במגדל האשפוז ע"ש אריסון. המחלקה מבצעת למעלה מ-1000 ניתוחים מידי שנה במבוגרים, בילדים ובמסגרת אמבולטורית. המחלקה מטפלת בחולים מוזמנים ובחולים דחופים.

בפורום זה נענה על כל שאלה הקשורה במחלות אא"ג וניתוחי ראש צוואר, כגון בעיות אונקולוגיות, שמיעתיות, סחרחורת, אא"ג ילדים ועוד ועוד.
מטבע הדברים הפורום אינו תחליף לייעוץ רפואי מסודר, ובודאי שאינו מתאים לבעיות דחופות. בנוסף, לא נוכל להתייחס לבעיות משפטיות (כמו חוות דעת על רשלנות) או לחוות דעתנו על רופאים מחוץ למוסד.
אנו מקווים להיות לכם לעזר, שכולנו נהנה מהפורום המשמש דרך תקשורת הנוספת לשירותכם.

בברכה,
דר אופיר הנדזל, מומחה לא.א.ג

לצפיה ב-'רוצים לעזור לילדיכם?'
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/2014 | 16:09
4
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מועמדות לניתוח שתל שבלולי'
מועמדות לניתוח שתל שבלולי
04/02/2014 | 14:56
1
26
שלום,
בגיל 26, לפני כשנה, חליתי בSHL ומאז יש באוזן אחת ירידה בשמיעה בתדרי הדיבור של בין 70-110db, עם דיסקרימינציה של מילים בודדות בדיבור, אוזן שניה תקינה לחלוטין.
רופא א.א.ג אומר שבמצב זה מכשיר שמיעה לא יוכל לעזור והאפשרות היחידה היא שתלץ

א.האם מומלץ לבצע ניתוח  במצב זה מתוך חשש שבעתיד תהיה פגיעה באוזן השניה ואז אשאר חירש לחלוטין.
ב. האם העובדה שחלפה שנה מאז אובדן השמיעה פוגעת בסיכויי ההצלחה של הניתוח?

תודה מראש.
טל.
לצפיה ב-'שתל שבלול לליקוי שמיעה באוזן אחת'
שתל שבלול לליקוי שמיעה באוזן אחת
04/02/2014 | 16:16
24
שלום טל
שתל שבלול היא טכנולוגיה בשלה. בארץ הושתלו עד היום למעלה מ-3000 איש. עם זאת ההתוויה העיקרית להשתלה (והיא זו שמכוסה על ידי סל הבריאות) היא ליקוי שמיעה בשתי האוזניים. יש עבודות ראשונות מהעולם וניסיון ראשוני בארץ עם השתלות לחרשות חד צידית. במידה ואין שרידי שמיעה משמעותיים מכשיר שמיעה רגיל אינו פותר את הבעיה. יש גם אופציה לנסות מכשירים המעבירים את גל הקול מהצד החרש לצד השומע.
אתה מוזמן להתיעצות למרפאת האוזניים, זו גם ההתמחות הספציפית שלי (ראה בחתימה) טל 6974000
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'הצטברות הרבה שעווה באוזניים'
הצטברות הרבה שעווה באוזניים
03/02/2014 | 17:07
2
144
האם  יש  פתרון . תרופה או משחה  לטיפול  בהצטברות  שעווה  באוזניים?  מצטבר  באוזניים  הרבה  שעווה  שגורם  להחלשת  השמיעה ולצפצופים  ...... זו פעם  שלישית   במרווחי זמן  של  חודשיים  שרופא  אף אוזן גרון  שואב  את השעווה באוזניים   האם  כך  יהיה כל הזמן  מה עושים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/02/2014 | 16:10
1
130
שלום
לעיתים ניתן לעלות על המקור להצטברות העודפת של השעוה, לעיתים מדובר בגירוי עקב זיהום כפטרת. במקרים אלו טיפול מתאים יכול להקטין את יצור השעוה העודפת והצורך בניקויים תכופים.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'האם שמן פרפין'
האם שמן פרפין
06/02/2014 | 19:09
680
ברשותך  שאלה  נוספת . באם  שמן פרפין  לאוזן  יכול  להזיק?
לצפיה ב-'מילת תודה לצוות א.א.ג ופה ולסת '
מילת תודה לצוות א.א.ג ופה ולסת
03/02/2014 | 09:43
1
80
ברצוני לפרגן ולהחמיא לצוותים הכירורגים על שיתוף הפעולה
סך הכל הגעתי לטיפול של סינוסיטיז, ושאלתי שאלה תמימה על הבעיות השיניים שלי.
וד"ר קורן סיפר לי על שילוב המחלקות של א.א.ג ופה ולסת, כדי לפתור לי את הבעיה בניתוח אחד שמשלב ניקוי סינוסים והרמת סינוסים.
כדי שיתאפשר לי לעשות שתלים לבניית שיניים חדשות בפה.
הגעתי למחלקה לניתוח המשולב, התקבלתי בסבר פנים יפות, בסבלנות ובחיוך. הצוות פעל להפליא בתמרון מושלם בין הרופאים, באחריו וביעילות הראויה להערצה.
לאחר הקבלה הגעתי לחדר ניתוח כלכך נרגשת ומפוחדת והתקבלתי עלידי צוות מרגיע וחייכן שנוסך בך בטחון.
תוך כדי ניתוח דאגו גם לבעלי שישב בחוץ וחיכה ועדכנו  אותי לגבי מהלך הניתוח.

לעיתים אנו  נוטים לקחת דברים אלה כמובנים מאליהם ולא כך הוא, אני רואה לעצמי הזדמנות לציין בפניכם את ההתנהגות וההתנהלות של הצוותים, ולהודות לכם על כך מעומק הלב

יישר כוח והיו ברוכים בעבודתכם
באהבה ציפי
לצפיה ב-'תודה! אכן שירות פנטסטי של המרפאה המשולבת'
תודה! אכן שירות פנטסטי של המרפאה המשולבת
04/02/2014 | 16:09
17
לצפיה ב-'כולסטאטומה מולדת!!'
כולסטאטומה מולדת!!
31/01/2014 | 00:11
1
134
אובחן אצלי לאחרונה, לאחר הרבה שנים הודות לבדיקת ה MRI כולסטאטומה מולדת. מעצבן אותי שאני לא מבין עד הסוף את ההבדלים בין כולסטאטומה מולדת לנירכשת חוץ מי זה שנירכשת מסוכנת יותר. הרופא המטפל מתייחס לזה כאילו היא נירכשת וניקבע לי תור לניתוח. (כיוון שאין למה להשוות, מחשוב סטטיסטי גס שעשיתי יש כ- 35 חולים בארץ) החשש הגדול שלי הוא שבעכבות הניתוח, עצם החדירה לאוזן והתערבות תהפוך את התאים המדוברים ל"פעילים" ובכך במקום לפתור את הבעיה הניתוח יכול להזיק. מילדות שמעתי באותה רמה (אני בן 22). אם מישהי/ו מכיר/ה או שמעה על משהו/י שחלת/ה בכולסטאטומה המולדת או/ו רופא/ה שפגש/ה, שמע/ה או טיפל/ה, אני יותר מאשמח ליצור איתו/ה קשר.

תודה רבה, גדעון

gidon222@gmail.com
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/02/2014 | 16:12
26
שלום גדעון
1. כולסטאטומה מולדת ונרכשת כאחד מחייבת התערבות כירורגית (ניתוח) לסילוקן
2. כמות החולים בארץ גדולה בהרבה מהמספר שנקבת. אולי זה מספר החולים החדשים מדי שנה?
3. אתה מוזמן תמיד למרפאת האוזניים של המרכז הרפואי בטלפון 6974000 יש לנו ניסיון רב עם בעיה זו
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'פורומים חדשים בנושא שוק ההון'
|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/2014 | 17:53
2
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נוזלים באוזן'
נוזלים באוזן
29/01/2014 | 21:53
3
97
מזה כשבוע האוזן שלי סתומה לוקח סינופד וגם תרסיס לאף סטרונאז ללא שיפור מישהו יכול להסביר איך קורה מצב כזה של נוזלים באוזן (לאחר צינון)
ויותר חשוב מה עוד ניתן לעשות הבנתי שבמקרה הכי גרוע מנקבים את עור התוף ושואבים את המיים האם זה כואב? האם יש נזק בלתי הפיך ? ירידה בשמיעה וכו
לצפיה ב-'טיפול בנוזלים באוזן '
טיפול בנוזלים באוזן
30/01/2014 | 11:41
2
47
שלום דודי
אם יש חשד לירידה במרכיב העצבי של השמיעה (וניתן לקבל על כך אינדיקציה בבדיקה שלך) יש לבצע בדיקת שמיעה בהקדם ללא ההשהיה. אם הירידה בשמיעה נובעת מהפרעה בהובלת גל קול דרך האוזן התיכונה בשל הנוזלים הבעיה דחופה פחות. ניתן לנסות קורס אנטיביוטי קצר (שבוע מוקסיפן למשל אם אין רגישות).
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'Earpopper'
Earpopper
30/01/2014 | 17:58
1
39
מישהו שמע על זה?
אשמח לכל מידע
לצפיה ב-'במקרה נתקלתי בשאלתך....'
במקרה נתקלתי בשאלתך....
02/02/2014 | 17:36
38
הבן שלי בן השש אמרו לו שהוא חייב ניתוח כפתורים שיש לו ירידה בשמיעה ונוזלים .
אמרתי ננסה מה יכול להיות קניתי את האיירפופר....
באותו הרגע בפעם הראשונה שניסנו היה כבר שיפור והילד התחיל לבכות כי לא הבין למה פתאום שומע ככה חזק ...
לאחר חודשיים חזרנו לבדיקת שמיעה ובדיקת נוזלים והרי איזה פלא ....הכל עבר! אין נוזלים שמיעה מצויינת .
דרך אגב גם לאחיינית שלי הקטנה אותו המקרה!
לא מבינה איך זה עדיין לא בסל הבריאות ואיך זה לא מומלץ ע"י כל רופא .
לצפיה ב-'הופניתי בשל כאבי ראש'
הופניתי בשל כאבי ראש
29/01/2014 | 14:57
1
301
שלום .
מצ"ב תוצאות CT מערות הפנים האם משהו מהממצאים יכול לגרום לכאבי הראש מהם אני סובלת ?
שאר הדברים נשללו ....
התווית הבדיקה : סינוסיטיס . הנבדקת בת 33
הודגם פוליפ רקמה רכה בגודל 1.7 ס"מ בסינוס המקסילרי מימין .
עיבוי פוליפואידי מינימלי של רירית הסינוס המקסילרי משמאל .
הקומפלקסים האוסטאומיאטלים הודגמו פתוחים .
איוורור תקין של שאר חללי הפנים , תאי המסטואיד וחללי האוזן התיכונה משני הצדדים .
סטייה בינונית של מחיצת האף הפנימית לימין .
עיבוי בינוני של רירית הקונכה הנזלית האמצעית משמאל .
עיבוי קל של רירית הקונכות הנזליות התחתונות משני הצדדים .
עיבוי קל של רירית הנזופרינקס .
לצפיה ב-'צריך לראות את התמונות (ואותך) כדי לקבוע'
צריך לראות את התמונות (ואותך) כדי לקבוע
30/01/2014 | 11:38
32
לצפיה ב-'טינטון'
טינטון
28/01/2014 | 14:41
2
61
יש מכשיר לייזר  בשם TINNITOOL ,

האם  מישהו  ניסה אותו  ,

וכדי  לקנות  או לא .
לצפיה ב-'שימוש בלייזר לטיפול בטינטון'
שימוש בלייזר לטיפול בטינטון
29/01/2014 | 07:53
56
שלום יניב
הוכחה של יעילות טיפול מסוים כנגד מחלה דורשת הרבה מאד נתונים ברורים שחסרים במקרה של טיפולים בלייזרים שונים כנגד טינטון. עם זאת, בספרות המקוצועית הלא מסחרית נמצאים בשנים האחרונות מספר פרסומים העשויים לרמוז על כך שלייזר יכול לעזור במקרים מסוימים של טינטון. יש לציין כי מנגנון הטיפול איננו מובן ואין הוכחה טובה שהעסק עובד.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'טינטון - טיפול בלייזר'
טינטון - טיפול בלייזר
30/01/2014 | 14:33
32
ד"ר אופיר הנדזל  ,  תודה  לתשובתך .

הייתי רוצה  לדייק  ,  טינטון  שיש  לי  כבר  ארבע  חודשים  , כתוצאה  מפיצוץ  צינור  אוויר  דחוס ( לחצ גבוה ) ,

בדיקת שמיעה :   אוזן שמול - תקינה  /   אוזן ימין  - ירידה  עד 30 דצבל  בתדרים מ 4000HZ ,

ובעיקר  הטינון  - התלונה  העיקרית .

האם  במקרה  הזה לייזר  יעיל  או  לא ...

תודה  מראש .

יניב.
לצפיה ב-'פקק באוזן'
פקק באוזן
28/01/2014 | 08:23
1
32
לאחר כאבי אוזניים וביקור אצל רופא המשפחה, הופניתי לרופא א.א.ג..

בביקור אצל הרופא, בוצע לי ניקור ושאיבה.

בסיום הטיפול לא הרגשתי שחרור - האוזן עדיין מרגישה אטומה (השמיעה  לא חזרה).

הרופא אפנה אותי לבדיקת שמיעה.

האם הייתי אמור להרגיש שחרור באוזן - מייד בסיום הטיפול או שהתהליך לוקח זמן.

מה עליי לעשות? לשוב לרופא א.א.ג. שטיפל בי או להמתין.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/01/2014 | 07:44
20
שלום דוד
משאלתך לא ניתן לדעת את התשובה. לצערי לא ברור לי מה בדיוק היתה הבעיה, פקק, דלקת באוזן התיכונה שדרשה דיקור ועוד. אם יש חשד לירידה בחקל העצבי של השמיעה )וניתן לקבל על כך אינדיקציה בבדיקה שלך) יש לבצע בדיקת שמיעה בהקדם ללא ההשהיה. אם הירידה בשמיעה נובעת מהפרעה בהובלת גל קול דרך תעלת השמע החיצונית או פנימה לעור התוף זה לא דחוף.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'האם דלגו כי היה לא ברור? ניסוח שונה לגמרי'
האם דלגו כי היה לא ברור? ניסוח שונה לגמרי
26/01/2014 | 18:27
1
35
שאלתי לפני מספר ימים. האם הרופאים כאן ראו ולא ענו במכוון? האם לא נתנה תשובה כי ההודעה הקודמת היתה לא ברורה? אולי בגלל שהיתה לא ראויה?
הרי ניסוח שונה לגמרי לאותה שאלה. אם קודם לא היה ברור, מקוה שעכשיו יהיה.
יש לי תרסיס לאוזניים באריזה דומה לזו שבתמונה. לא ברור לי איך להשתמש בתרסיס. המינון ידוע לי. השאלה היא איך להעביר את החומר מהאריזה לאוזן. סמנתי בתמונה שתי ספרות, באדום. האם צריך למשוך את הפיה בנקודה אדומה 1, כדי לחשוף את הנקב שממנו החומר יוצא, ואז לרסס לתוך האוזן? אולי צריך לסובב את הפיה בנקודה אדומה 1, כדי שאפשר יהיה לקרב, אולי אפילו להכניס, את הפיה לאוזן, לנקב אותה בנקודה אדומה 2, וללחוץ? אופן שימוש אחר?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/01/2014 | 07:42
16
שלום אבי
השאלה שלך לענין לגמרי, את התשובה אינני יודע. מציע להתיעץ עם הרוקח בבית המרקחת.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'בדיקת FNA'
בדיקת FNA
23/01/2014 | 13:02
1
51
שלום,

לפני כשנה הגעתי לרופא המשפחה שלי בטענה שאני מרגישה נפיחות בצוואר בצד ימין.
הרופא אמר לי שזה כנראה שום דבר ושלח אותי לדרכי.
עברה שנה והנפיחות לא ירדה אז הגעתי אליו שוב, עשיתי בדיקות דם, שמראות למיטב הבנתי על איזשהו תהליך דלקתי.
בנוסף, עשיתי גם אולטרסאונד שהראה שבלוטת הלימפה מוגדלת, באונה הימנית קישריות עד 0.4 ס"מ, בלוטת הלימפה כ-3 ס"מ מאורכת בעלת אופי תקין לפי צורה ומרקם.
קיבלתי הפניה לרופא אף אוזן גרון, הייתי אצלו היום והוא בדק אותי והחליט לשלוח אותי לבדיקת FNA.
אני ממש חוששת מהבדיקה..
רציתי לבקש ממך מידע נוסף על הבדיקה, האם הוא באמת נדרש במצב שלי או שיש דברים אחרים שניתן לעשות קודם?
בנוסף, הבדיקה עצמה, הבנתי שהיא ללא הרדמה, האם מקבלים משהו נגד כאבים? צריך להתכונן אליה מראש?

תודה מראש והמשך שבוע טוב!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/01/2014 | 07:39
18
שלום ונוס
בדיקת FNA - דיקור במחט דקה - היאר בדיקה בה נדקר מבנה בגוף בעזרת מחט דקה מאד (כמו מחט קטנה לנטילת בדיקת דם) כדי לאפין את התאים המרכיבים את המבנה. היא כרורכה בכאבים לא קשים והסיכוניה מעטים. שאלת הצורך בביצועה תלויה במשתנים רבים שתוצאת בדיקת העל קול היא רק אחד מהם. אפשר לכך משכך כאבים לפני. אין צורך בהכנה כמו צום וכו'. הצלחה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף'
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
23/01/2014 | 09:42
7
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מה עושים עם הפיה של התרסיס לאוזן?'
מה עושים עם הפיה של התרסיס לאוזן?
22/01/2014 | 19:07
1
21
יש לי תרסיס לאוזן באריזה דומה לזו שבתמונה. בהתיחס לפיה הלבנה הארוכה מצד שמאל, שאורכה כשליש מגובה המיכל: מה עושים איתה? האם מנקבים את הקצה התחתון שלה? אם כן, האם מנקבים רק את המרכז, או בכל קוטר המעגל? האם אחר כך מסובבים את כל החלק הלבן, בצורת ריש מראה? משהו אחר?
לצפיה ב-'כתבתי "ריש מראה". "נון סופית מראה" יותר מדויק'
כתבתי "ריש מראה". "נון סופית מראה" יותר מדויק
22/01/2014 | 19:12
15
עוד פעם מהתחלה:
יש לי תרסיס לאוזן באריזה דומה לזו שבתמונה. בהתיחס לפיה הלבנה הארוכה מצד שמאל, שאורכה כשליש מגובה המיכל: מה עושים איתה? האם מנקבים את הקצה התחתון שלה? אם כן, האם מנקבים רק את המרכז, או בכל קוטר המעגל? האם אחר כך מסובבים את כל החלק הלבן, בצורת נון סופית מראה? משהו אחר?
לצפיה ב-'כאב ולחץ נמשך באוזניים'
כאב ולחץ נמשך באוזניים
22/01/2014 | 05:01
1
24
שלום.
אני בן 40. לפני כשבוע וחצי הייתי בחניון תת קרקעי, ואזעקה של מכונית קרובה התחילה לפעול למשך כדקה בעצמה חזקה.
מאז, אני חש תחושות של כאב באוזן ימין בעיקר, ותחושה של לחץ ב-2 האזניים, שלא עוברת.
הייתי אצל רופאת א.א.ג, אבל היא לא ראתה משהו חריג באזניים, למעט ניקוי שעווה. היא שלחה אותי לבדיקת שמיעה שעדיין לא ביצעתי.
אציין כי אני חש כרגע מעט יותר רגישות לצלילים באוזן ימין בעיקר.
אשמח לחוות דעתך -
האם נתקלת במצבים בהם לחץ וכאב נמשכים יותר משבוע?
האם ניתן לאבחן האם נוצר נזק לעצב השמיעה?
האם יש משהו שיכול להפחית את התחושות של הלחץ והכאב באוזן?

תודה

לצפיה ב-'כאב ולחץ בתגובה לרעש חזק'
כאב ולחץ בתגובה לרעש חזק
22/01/2014 | 09:53
25
שלום ארז
1. ההפרעה בד"כ מסתדרת תוך שבועיים
2. כדאי לבצע בדיקת שמיעה
3. יש להמנע מחשיפה לרעש נוסף. יש המאמינים שנטילת ויטמינים (כדור ויטמינים כללי עם נוגדי חמצון) יכולה לעזור בשלב החריף.  
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'שלום רב לדוקטור '
שלום רב לדוקטור
20/01/2014 | 20:55
3
39
שלום רב, לחבר שלי יש בעיית שמיעה, כלומר הוא שומע כל הזמן ציפצופים באוזן, מעין בית חרושת בתוך האוזן, אנחנו חושבים שזה תופעת טינטון, הוא היה אצל רופא אוזן, והרופא אמר שהוא לא יכול לעזור, חברי לוקח כדורים נגד חרדות, ודיכאון, אנחנו לא יודעים לאן לפנות, גרים בצפון, בחיפה, אפשר לדעת על מרפאה המתמחה ברופאות הטינטון והרעשים, אודה לכם מאוד על התשובה.
לצפיה ב-'מרפאת טינטון'
מרפאת טינטון
22/01/2014 | 09:51
544
שלום סיגלית
במרכז הרפואי איכילוב יש מרפאת טינטון בה מטפל פרופ' לוין במטופלים עם טינטון. הפגישה והטיפול באנגלית בשלב זה. טלפון לזימון 6974000, הפגישה דורשת הצטידות בטופס 17 מהקופה.
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'צלצולים באוזן ,טינטון '
צלצולים באוזן ,טינטון
23/01/2014 | 11:23
1
42
היי
יש בבית מרקחת ראשונים פארם פורמולה הומאופתית שמקלה ועוזרת
שווה לנסות לבדוק
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'המלצות אישיות או מסחריות'
המלצות אישיות או מסחריות
26/01/2014 | 08:14
26
אינן מטעם הנהלת הפורום ומשקלן הרפואי בהתאם
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'נפתח פורום האישה הטובה'
|*|נפתח פורום האישה הטובה
20/01/2014 | 16:48
2
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של הפורום לסדרה המצליחה - האישה הטובה.
אם גם אתם צופים אדוקים, אתם מוזמנים לפורום להעביר חוויות מהעונה החדשה ולהתעדכן בכל מה שחשוב.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'ניתוח לתיקון סטיית מחיצה באף'
ניתוח לתיקון סטיית מחיצה באף
20/01/2014 | 11:31
1
129
היי,

אני בת 28, סובלת שנים מנזלת אלרגית ולכן משתמשת קבוע בתרסיס לאף.

בשנה האחרונה חוויתי כ5 התקפים של סינוסיטיס קשים, ההתקף האחרון החל לפני חודש וחצי, סיימתי אוגמנטין, לקחתי תרסיס+כדורי אנטי היסטמנים קיבלתי זריקה ומה לא....הכאבים לא עברו.
אתמול הייתי במיון אף אוזן גרון של הכללית שם עשו לי בדיקה עם אנדוסקופ באף תוצאות הם- שיש לי סטיית מחיצה  קשה של האף מימין + סינוסים חסומים דו"צ.

קיבלתי אנט' TAVANIC לעשרה ימים לאחר מכן להגיע לביקורת, בנוסף אמרה לי הרופאה כי אני אצטרך לעבור ניתוח לתיקון המחיצה באף אחרת זה כל הזמן יחזור לי.

אשמח לדעתכם, האם במצבי אני צריכה לעבור ניתוח זה?
האם זה באמת הגורם להתקפים האלו שלא נותנים לי מנוח כל השנה???

ואשמח לשמוע קצת על הניתוח ואם הוא ניתוח קשה? ומה אחוזי ההצלחה?

תודה.
לצפיה ב-'ניתוח בשל סינוסיטיס'
ניתוח בשל סינוסיטיס
22/01/2014 | 09:55
57
שלום
1. אם החסימה והמבנה הם גורמים משמעותיים ביצירת הסינוסיטיס
2. אין דרך לדעת מבלי לבדוק אותך
3. יש לשאול את המנתח, השיטות מגוונות
את מוזמנת להתיעצות במרפאת האף והסינוסים כאן באיכילוב 6974000
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'נזלת גירוי אוזניים כאב גרון לאחר הסנפת חגיגת7'
נזלת גירוי אוזניים כאב גרון לאחר הסנפת חגיגת7
19/01/2014 | 21:20
1
28
שלום.. אני בן 23 . יצאנו חברים למועדון בלילה האחרון ושם הסנפנו את סם החגיגת.. לא עשיתי את זה מאז שהייתי ילד (בזמנו זה אף פעם לא גרם לי לתופעות האלה!) , אז שחזרתי הביתה קודם כל לא נרדמתי אבל זה לא הבעיה.. העניין הוא שעקב ההסנפה אז התחיל להיות לי נזלת מימית כשהגעתי הביתה וכל רגע מקנח את האף בנוסף גרד וגיוריים באוזניים וגם בנחיריים וגם הגרון כואב קצת.. האם כל זה מההסנפה של חגיגת?! יצאתי האמת עם חולצה מכופתרת דקה יכול להיות שסתם התקררתי? למרות שלא ניראה לי ! זה ניראה לי בגלל ההסנפה כי גם אותו רגע של ההסנפה יש תמיד הרגשה של גירוי באף כזה.. אולי זה גרם לי לזה או עודד את זה להתפתח.... זה יכול להיות? אבל מצד שני תמיד יש את ההרגשה הזאת באותו הרגע ולא קורה כלום לאחר מכן (מניסיון העבר), ואם זה אכן מזה האם זו סתם מחלה ויבראלית רגילה שהחגיגת אולי קצת עודדה את זה יותר להתפתח והיא תעבור? אני ממש מרגיש גירוי כזה חזק באוזניים כאילו הרגשה ממש של הצטננות חריפה עם נזלת מימית שכל הזמן יורדת וכל התופעות הנילוות שציינתי.. האם גרמתי נזק כלשהו? או שזה מחלה רגילה שתעבור? יש לציין שלא הסנפתי בכמויות.. כדור אחד.. מה שבטוח שאני בחיים לא יעשה את זה יותר! אה ולקחתי סינופד עכשיו.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/01/2014 | 09:50
21
שלום מאור
סביר להניח שהתופעות יחלפו. אם לא יש לפנות לרופא אא"ג לבדיקה
בברכה
ד"ר אופיר הנדזל
לצפיה ב-'ערב בריאות: בדיקות מקדימות שעשויות להציל חיים'
ערב בריאות: בדיקות מקדימות שעשויות להציל חיים
20/01/2014 | 09:48
11
המרכז הרפואי ת"א מזמין אותך לערב בריאות והפעם בתוכנית:
"אפשר למנוע את הסרטן!" - ערב המוקדש לבדיקות מקדימות שעשויות להציל חיים, שייערך ביום שלישי כ"ז בשבט תשע"ד, 28.1.14, בשעה 20:00
לפרטים נוספים: http://www.tasmc.org.il/Be-Well/Events/Pages/cance...

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה לכירורגיית אף, אוזן וגרון-ניתוחי ראש צוואר, רופא בכיר, מנהל השרות לניתוחי שתל שבלול, המערך לאף, אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר, פה ולסתות.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יאיר סמוגורה- משרד עורכי דין
יאיר סמוגורה- משרד עו"ד
עו
נפגעת מרשלנות רפואית?
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה