לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'אפליקציית OBDII מומלצת ?'
אפליקציית OBDII מומלצת ?
07/08/2015 | 20:47
2
63
גיליתי את עולם ה-OBD לרכב ואת האפליקציות שיודעות לדבר איתו.
כן, אני יודע שאני האחרון שלא ידע את ה-OBD.

זה התחיל ב-ENGIE, שאמנם היא בעברית, אבל מספקת מעט מאד נתונים - צריכת דלק, מצבר ואלטרנטור, חיווי לחץ שמן (תקין/לא תקין),
וסריקת מערכות הרכב (ברמה של תקין/לא תקין).

המשכתי ל-OBD CAR DOCTOR שמאפשרת קריאה של ה-מ-ו-ן נתונים שאין לי מושג מה אומרים,
מאפשרת קריאת חום מנוע - קריטי אצלי כי בנסיך הכסף אין שעון חום,
אבל עושה טובה שמתחברת ל-OBD.

ניסיתי גם את Torque ו-OBD Auto Doctor שלא הצליחו להתחבר לרכיב ה-OBD.

במה אתם משתמשים ?
מכירים וידג'ט שיאפשר להציב את שעון חום מנוע על מסך הסמארט ?
לצפיה ב-'מציע לא להתעסק עם זה'
מציע לא להתעסק עם זה
08/08/2015 | 08:24
1
42
זה לא מיועד לנהגים.
אם בעל המוסך ידע שהתעסקת עם כניסה זו ,הוא יכול לבטל כליל את האחריות לרכב ,או לחליפין לא לטפל בו.

לצפיה ב-'אתה רציני ? מדובר בהתחברות BT בסה"כ... '
אתה רציני ? מדובר בהתחברות BT בסה"כ...
08/08/2015 | 09:07
33
מוסך או יבואן לא יכול לבטל אחריות, ומוסך שלא מוכן שיבדקו אותו שיחפש את הלקוחות שלו.
יצרניות הרכב מעודדות את השימוש ב-OBD,
ולמעשה לכל הרכבים מסוף האלף הקודם יש יציאת OBD "חופשית".

זה מיועד בדיוק לבעל הרכב, לרוכש, למתעניין ולמי שרוצה לשפר.
זה כמו שתאמר שהתקנת אפליקציה לניטור הסלולרי או התקנת לונצ'ר, חייגן, או אפליקציית SMS יסירו את האחריות מהסלולרי.

תתקדם, אנחנו כבר לא במקום שמה שאומר המוסכניק, היבואן או אפילו היצרן זו תורה משמיים.
לצפיה ב-'עצר com.android.phone '
עצר com.android.phone
07/08/2015 | 20:09
5
175
מה עושים? תוך כמה לחיצות על אשור, זה עושה ריסטרט למכשיר .
לצפיה ב-'אני מניח שהתקנת אפליקציה לאחרונה'
אני מניח שהתקנת אפליקציה לאחרונה
07/08/2015 | 20:34
4
32
רצוי להסיר אפליקציות אחרונות ואפליקציות לא שימושיות .

לצפיה ב-'זה הענין שלא התקנתי כלום. '
זה הענין שלא התקנתי כלום.
07/08/2015 | 20:49
3
28
ב-16:00 זה עבד ואחרי שעתיים נגשתי לטלפון להתקשר והקוד תקלה עלה. מישהו מבין בזה? ראיתי סרטונים ביו טיוב איך לתקן עם לחיצות על כל מיני הגדרות  אבל , הטלפון עושה ריסטרט כל שלוש לחיצות
לצפיה ב-'נסה להכנס למצב recovery, ושם לנקות את הcache,'
נסה להכנס למצב recovery, ושם לנקות את הcache,
07/08/2015 | 23:28
31
כיבוי, הדלקה תוך לחיצה על vol down, בחירה במצב recovery mode, בחירה בwipe cache partition, והפעלה מחדש.
לעיתים רבות זה עוזר.
לצפיה ב-'לא חייבים לבצע ניקוי כללי'
לא חייבים לבצע ניקוי כללי
08/08/2015 | 08:22
32
יש סדר פעולות מהקל לכבד לפני שמבצעים wipe cache ממסך recovery.
מתוך הטלפון > הגדרות > תוכניות > הכל ,ניתן להיכנס יישום יישום ולמחוק לו את המטמון (cache ) .
ראה הדרכה בלינק הבא .
אין מה לפחד לבצע מחיקת מטמון שכן מיד מבצעים איחול לטלפון והוא בונה מחדש את המטמון (בתקוה ,לא משובש)
לצפיה ב-'אגב ,קראתי באיזה שהוא מקום'
אגב ,קראתי באיזה שהוא מקום
08/08/2015 | 14:33
30
שבטלפונים של LG G3 יש תופעה של קריסת "com.android.phone" 
ביישומים LGWeather, LGCover .
אם זה מתאים אז מספיק לטפל בשתי האפליקציות האלה

לצפיה ב-'באנר עליון לפורום אנדרואיד!'
באנר עליון לפורום אנדרואיד!
07/08/2015 | 18:25
12
87
 שלום חברים.

כמו שראיתם ישנו באנר עליון לפורום,
היש מישהו שמעוניין ליצור לפורום באנר חדש ויפה? (במקום זה הצבעוני שאני יצרתי (ולא אוהב))
אם כן, אשמח שיפנה אליי אותו אחד ואתן לו את הפרטים הדרושים (גודל וכד').

סוף שבוע נעים לכולנו
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את מה שעשית '
דווקא אהבתי את מה שעשית
07/08/2015 | 19:10
26
לצפיה ב-'לעניות דעתי עדיף לא להציב באנר עליון - למראה נקי '
לעניות דעתי עדיף לא להציב באנר עליון - למראה נקי
07/08/2015 | 20:51
5
46
בכל מקרה כפי שפרטתי, אפשר ורצוי לחסום אותו - אז אולי חבל על המאמץ.. ?
לצפיה ב-'לדעתי הבאנר נחמד רק גדול מידי, הייתי מנמיך אותו ב66 אחוזים.'
לדעתי הבאנר נחמד רק גדול מידי, הייתי מנמיך אותו ב66 אחוזים.
07/08/2015 | 21:23
4
18
לצפיה ב-'לצערי זה לא תלוי בי, אין לי אפשרות לשלוט על הגודל או'
לצערי זה לא תלוי בי, אין לי אפשרות לשלוט על הגודל או
07/08/2015 | 23:16
38
לשלוט אם יופיע או לא (באופן גורף).
גם אם אני מסיר את הבאנר שהכנתי אני, יופיע שם הבאנר המקורי האוטומטי של פורומי הטכנולוגיה של תפוז (זה עם הכבל בצד השמאלי כמו שיש ב117).

הגודל הנדרש לא נתון לשינוי, והאמת שהוא באמת גדול מדי גם לדעתי, בייחוד שהרזולוציה הדרושה היא אינה הרזולוציה המוצגת באמת.
לצפיה ב-'אם תפוז לא היו מגזימים עם גודל הבאנרים לא היו הרבה תלונות'
אם תפוז לא היו מגזימים עם גודל הבאנרים לא היו הרבה תלונות
08/08/2015 | 07:56
2
33
ברגע שלקחו שליש מסך לטובת הבאנר השמאלי, שטח נדל"ן יקר בבאנר העליון,
וקינחו בבאנר תחתון ענק עם חלון קופץ (ועוד לא התחלתי לדבר על הפרסומות),
אז די ברור שמי שיראה את זה אלו רק בעלי האקספלורר, והם כידוע לכולנו הולכים ומתמעטים.
לצפיה ב-'למה לקפוץ למסקנות - נכתב מהפירפוס שלי'
למה לקפוץ למסקנות - נכתב מהפירפוס שלי
08/08/2015 | 12:25
30
מזל שיש ABP
לצפיה ב-'הבאנר השמאלי היה גם בגרסה הקודמת של הפורומים, באותו גודל'
הבאנר השמאלי היה גם בגרסה הקודמת של הפורומים, באותו גודל
08/08/2015 | 12:40
32
רק בצבע כחול, הבאנר העליון לי אישית לא מפריע, בגלילה למטה הוא נעלם, אני מוצא את זה דווקא נחמד ולעיתים יפה, אבל לא הכרחי.

באופן כללי יש לי הערה משמעותית לגבי עבודה עם רזולוציות שונות של המתכנתים, שפשוט עשו עבודה גרועה בתחום הרזולוציות ללא כל ספק.
לדוגמה, מדוע לעזעזל הודעה חדשה תופסת רק חצי מסך? למה להשאיר שטח ריק ללא שום דבר (גם לא פרסומת), למה לא לשים את השדות ברוחב נורמלי, כמו שהיה פעם? (כנראה כי המתכנת שעבד על זה עבד ברזולוציה של פעם, 4:3 אחרת אין סיבה למה לעשות דבר כזה)
מהצד השני יש את המתכנתים שעובדים ברזולוציה של מסכים בגודל קיר, אחרת מדוע לעזאזל על הxים של "אודות הפורום" או התמונות המוגדלות נמצאים מחוץ לתצוגה המוצגת בכל מסך נורמלי? שאגב הקטנת התצוגה על ידי '-'+ctrl לעיתים מצליחה לחשוף את הx האבוד.

על איזה באנר תחתון מדובר? זה שעולה רק שמגיעים לתחתית המסך? כי הוא גם היה בקודם, במקרה הזה, פחות גדול וכחול. אבל הוא לא מפריע לי, אני לא מגיע אליו אף פעם.

לצפיה ב-'עוד שתי בקשות:'
עוד שתי בקשות:
08/08/2015 | 20:09
4
37
1. אם כבר סימנו את השורות שנקראו בצבע אחר, אפשר להוריד את העין - היא גורמת במקרים רבים לירידת שורה שלא לצורך.

2. לאפשר הוספת סמיילים גם מהתגובה המהירה.
לצפיה ב-'תגובה...'
תגובה...
08/08/2015 | 20:45
2
39
1. אפשרי - למעלה יש הגדרות תצוגה -> סמן בהסתר מספר קריאות.
2. רשום אצלי כבר. גם אותי זה מעצבן...

לצפיה ב-'איפה היית עד עכשיו ?'
איפה היית עד עכשיו ?
08/08/2015 | 21:31
1
29
אם היה אפשר לצרף סמיילי הוא היה אומר תודה.
לצפיה ב-'עד עכשיו לא שאלת... היית שואל היית יודע '
עד עכשיו לא שאלת... היית שואל היית יודע
08/08/2015 | 22:14
23
וכל עוד אתה זוכר מה הקיצורים של הסמיילים אין בעיה להוסיף כאלה מתגובה מקוצרת.
בכל מקרה הבקשה של להוסיף כאלה גם בתגובה המהירה תועבר.
לצפיה ב-'מ אותך... עוד שתי בקשות'
מ אותך... עוד שתי בקשות
09/08/2015 | 05:17
23
1. לבטל כברירת מחדל, או לפחות לאפשר למשתמש לבטל אצלו, את האנימציה בפתיחת תגובה. בזבוז זמן מעיק. זה "מגניב" ומראה על יכולות מתקדמות ביותר ב-php [אולי עשו את זה עם javascript?] אבל זה לא פונקציונאלי בעליל.
מישהו פעם טען בפניי שהכלל הבסיסי ביותר בתכנות הוא ניצול נכון של משאבי מערכת. למשל, כשאפשר להעדיף ביטוי בוליאני על פני integer כשהדבר אפשרי מכיוון שביטוי בוליאני 'מקצה פחות משאבי מערכת'. אולי אנשי התכנה שמסתובבים בפורום יוכלו להרחיב.
אם ניצול נכון של משאבי המערכת הוא חשוב, מדוע שניצול נכון של משתמשי המערכת איננו חשוב? [טוב, הוא חשוב מאוד! תעיד כמות הפרסומות ]

2. עניין הצגת התמונות. לפני מספר דקות כתבתי על זה בתגובה אחרת פה בפורום:
לצפיה ב-'נעלם לי האייקון של הקבצים שלי '
נעלם לי האייקון של הקבצים שלי
07/08/2015 | 17:50
1
21
נעלם לי האייקון של הקבצים שלי במכשיר גלאקסי 4  מי יודע מה עושים
לצפיה ב-'מורידים אפליקציה לניהול הקבצים.'
מורידים אפליקציה לניהול הקבצים.
07/08/2015 | 18:13
13
ES file explorer
או
X-plore
לצפיה ב-'סוללה שמתרוקנת במהירות בגלקסי 2'
סוללה שמתרוקנת במהירות בגלקסי 2
07/08/2015 | 16:16
32
לפני כשנה קניתי סוללה חדשה, עקב כך שהקודמת הייתה בת למעלה משנתיים- דבר שהביא לכך שהייתי צריך להטעין את הפלאפון בכל יום (ואני משתמש די מעט בפלאפון).
לאחר שהחלפתי לסוללה החדשה, הייתי מטעין את הפלאפון פעם ביומיים-שלושה, אך לאחרונה זה השתנה ואני מטעין כעת פעם ביום.
חשוב לי להדגיש כי בשנה האחרונה עשיתי שימוש מועט יחסית בפלאפון: האינטרנט שלי לרוב היה סגור, הייתי מדבר מעט מאוד בפלאפון, ואפילו הייתי בחלק גדול מהזמן על מצב טיסה. מה שכן, כמות התמונות והתזכירים שלי בפלאפון עלתה בצורה משמעותית יחסית (למרות שעדיין יש לי המון מקום פנוי גם באחסון מערכת וגם באחסון הפנימי).

צירפתי לכאן תצלום מסך של הגדרות הסוללה של הפלאפון. כיצד אוכל לגרום לכך שהסוללה תחזיק לזמן רב יותר?

לצפיה ב-'גיבוי תזכירים- גלקסי 2'
גיבוי תזכירים- גלקסי 2
07/08/2015 | 16:01
16
323
שלום,

יש לי גלקסי 2 וניסיתי לבדוק איך אני יכול לגבות את התזכירים שיש לי בפלאפון (הכוונה לכל המידע שנמצא באפליקציה "תזכיר").
לא הצלחתי למצוא דרך לעשות את זה, ואפילו שמעתי מכמה אנשים שזה לא אפשרי...

יש דרך שבה אני יכול למשל להעביר את כל המידע בתזכירים למחשב?
לצפיה ב-'--->'
--->
07/08/2015 | 19:27
15
69
If you are rooted, the file is  /dbdata/databases/com.sec.android.app.memo/memo.db

אם אתה לא (ולמה לא?? ), תוכל לנסות ולראות אם הליום תוכל לגבות את זה ללא רוט.
לצפיה ב-'מה, זהו, אין יותר ליצמן בפורום?'
מה, זהו, אין יותר ליצמן בפורום?
07/08/2015 | 19:32
7
71
חיצים = סימני גדול מ... וקטן מ...

(ועל זה שauto correct החליט לתקן חיצים לליצמן אני כבר לא מדבר, אבל זה נחמד אז השארתי... )
לצפיה ב-'למה אין חיצים? '
למה אין חיצים?
07/08/2015 | 23:33
6
27
לצפיה ב-'יופי נחמה . הכוונה היא ל: ---> למשל.'
יופי נחמה . הכוונה היא ל: ---> למשל.
08/08/2015 | 00:25
5
31
לצפיה ב-'עכשיו הגיע. באנדרואיד לא ראיתי קודם.'
עכשיו הגיע. באנדרואיד לא ראיתי קודם.
08/08/2015 | 00:25
4
42
אפשר (גם את זה) למחוק...
לצפיה ב-'באנדרואיד אני עדיין לא רואה...'
באנדרואיד אני עדיין לא רואה...
08/08/2015 | 00:27
3
33
מוזר.
לצפיה ב-'פרט נמק הסבר והבא דוגמאות.'
פרט נמק הסבר והבא דוגמאות.
08/08/2015 | 01:59
2
40
אפיין את התקלה שאוכל להעביר אותה באופן מסודר, צילומסך מהנייד יכול לעזור לי להבין.
לצפיה ב-'כן, הנחתי שצילום מסך יכול לעזור להבנה... '
כן, הנחתי שצילום מסך יכול לעזור להבנה...
09/08/2015 | 01:54
1
49
שים לב למה שסימנתי והשווה לתצוגה בPC. מה שכן, אני בכלל לא בטוח שזה לא באג של כרום בכלל (למרות שלפני השידרוג זה דווקא הוצג כמו שצריך).
לצפיה ב-' T O M C O... '
T O M C O...
09/08/2015 | 05:07
42
אמנם זה לא שינוי שהיה ב"סבב האחרון", אבל אולי כדאי להעלות שוב את העניין הזה.
שיחזרו לשיטה הקודמת של הצגת תמונות. שיהיה Thumbnail קטן, בתחתית התגובה או בחלק העליון שלה מצד שמאל כמו שהיה בעבר.

כעת, רק כשמצרפים 4 תמונות, התמונות מוקטנות ויש אפשרות 'לדפדף' בהן - שזו פונ' מבורכת ונוחה מאוד!
אבל, רחמנות עלינו.. amitp סה"כ העלה צילום מסך מהטלפון שלו. מה אשמנו שאנחנו צריכים 'לחטוף' את התמונה הבודדת ברזולוציה מלאה של 1080x1920...
גם עם רזולוציה קטנה ב-60% היינו רואים מעולה. מי שלא, תמיד יוכל לפתוח את התמונה בגודלה המלא.

מצטרף ל-em28, אם אפשר להוסיף את האמוטיקונים לתגובה המהירה.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
08/08/2015 | 15:50
2
24
1. האמת שלא ממש ידעתי מה זה root עד שכתבת לי את זה כאן. מחיפוש קצר באינטרנט הבנתי שזאת מעין פריצה לפלאפון, וקיימים סיכונים מסוימים בהתקנה שלה אם לא עוקבים אחרי ההוראות במדויק. אני לא מבין שום דבר בנושא הזה למען האמת, זה שווה את הסיכון?

2. בדקתי- בגרסה החינמית אין אופציה כזאת
לצפיה ב-'--->'
--->
09/08/2015 | 01:47
1
17
1. רוט אינו פריצה, אבל אם אין לך כרגע זה לא רלוונטי - לצורך קבלת הרשאות מנהל (=רוט) תצטרך למחוק את כל התוכן על המכשיר, מה שהופך את זה ללא רלוונטי למטרתך.

2. לא אמורה להיות אופציה ספציפית - לפי מה אתה קובע שהגירסה החינמית לא יודעת לעשות את זה?
לצפיה ב-'בנוגע לדבר השני שרשמת'
בנוגע לדבר השני שרשמת
10/08/2015 | 01:11
21
רשום לי מאיזה אפליקציות אני יכול לגבות מידע. האפליקציה "תזכיר" אינה אחת מהן.

וגם, אם אין אופציה ספציפית לגיבוי התזכירים, אז איך בכל מקרה הייתי אמור לעשות את זה דרך הליום?
לצפיה ב-'בעבר הרחוק ניסיתי עם Titanium ו-Helium, לא עבר'
בעבר הרחוק ניסיתי עם Titanium ו-Helium, לא עבר
09/08/2015 | 05:11
3
25
מדובר ביישום של Samsung, חלק מה-TW.
ניסיתי להעביר בין שני מכשירי i9100 ששניהם הריצו רום מבוסס Samsung (אחד היה Stock השני היה FireFDS), שניהם Rooted.
אולי להעביר את קובץ ה-.db כמו שהצעת יעבוד, לא חשבתי על זה...

זה היה לפני תקופה די ארוכה, אולי דברים השתנו מאז.

לצפיה ב-'להעביר את קובץ הdb'
להעביר את קובץ הdb
10/08/2015 | 01:15
2
27
אני הצעתי את זה חח? זה לא רשום בהודעה שלי, ואני אפילו לא יודע מה זה אומר חחח.

אשמח אם תסביר לי איך עושים את זה, ומה זה בכלל db, כדי שאוכל לנסות

לצפיה ב-'If you are rooted, the file is /dbdata/databases/com.sec...'
If you are rooted, the file is /dbdata/databases/com.sec...
10/08/2015 | 03:33
1
29
"If you are rooted, the file is  /dbdata/databases/com.sec.android.app.memo/memo.db"
זה מה שכתבו לך, לא הגבתי להודעה שפתחה את הדיון.

השורה שציטטתי מתוך הודעתו של amitp מסבירה בדיוק מה לעשות.
במידה ויש לך הרשאות root (רמז: גוגל יוכל לעזור)
חפש את הקובץ "memo.db" שנמצא בנתיב  /dbdata/databases/com.sec.android.app.memo
תעביר את הקובץ למחשב ויש לך גיבוי של התזכירים.

מה לעשות עם קובץ db, גוגל יוכל לעזור. http://lmgtfy.com/?q=read+.db+file

אם כל מה שכתוב פה זה סינית, יש המון מידע ברשת מה זה root ואיך לגשת לקבצים במחיצות השונות של המכשיר.
אם תתייאש, תתחיל לעשות המון צילומי מסך ו/או תעתיק את הטקסט מהמכשיר למחשב.
תוכל להשתמש ביישומי תזכירים שנח וקל להעבירם, למשל color note או google keep. לא לשכוח לעיין בהרשאות ומדיניות הפרטיות של היישומים.
לצפיה ב-'צודק, טעות שלי'
צודק, טעות שלי
11/08/2015 | 15:01
16
הייתי בטוח שזאת תגובה להודעה שלי ולא שמתי לב לרגע לתגובה הראשונה בשרשור הזה.

בכל אופן נראה לי שאני פשוט אעביר את כל המידע למחשב ידנית כמו שרשמת.

תודה על העזרה
לצפיה ב-'גיבוי LG G2 על המחשב '
גיבוי LG G2 על המחשב
07/08/2015 | 14:29
9
86
שלום,
האם אפשר לגבות את רשימת הטלפונים, תמונות, מסרים, ווטסאפ וכו' מ LG G2 אל המחשב שלי ולא בגוגל/ענן ?
תודה
לצפיה ב-'אופציה:'
אופציה:
07/08/2015 | 15:09
8
41
LG PC Suite מאפשרת סנכרון אנשי הקשר והיומן עם תוכנת האאוטלוק של Microsoft.
מסרים - אני מניח שמדובר על הודעות SMS רגילות, לזה צריך ליצר קובץ גיבוי בתוכנה יחודית וליצא אותו על ידי חיבור למחשב את המחשב, ההודעות לא יהיו קריאות במחשב אלא רק במכשיר נייד אחרי שחזור עם אותה התוכנה.
באשר לאחרים, חיבור פשוט למחשב (ללא כל תוכנה) מאפשר לך להעתיק את הקבצים למחשב.

מעבר לזה אותו PCSuite מאפשר לבצע גיבוי מלא לכל המידע מהמכשיר למחשב בקובץ אחוד, שניתן יהיה לשחזר למכשיר אך לא לפתוח באופן פשוט.
לצפיה ב-'תודה, אפשר לגבות את אנשי הקשר בלי הסינכרון לאוטלוק ? '
תודה, אפשר לגבות את אנשי הקשר בלי הסינכרון לאוטלוק ?
07/08/2015 | 22:29
4
17
באופן שאוכל לקרוא את מספרי הטלפון על המחשב ? ולהעביר אותם למכשיר חדש ?
אם אגבה דרך ה PCSuite את כל המידע אפשר יהיה לשחזר אותו גם למכשירים אחרים ?
לצפיה ב-'אאוטלוק מאפשר לראות את אנשי הקשר.'
אאוטלוק מאפשר לראות את אנשי הקשר.
07/08/2015 | 23:18
3
20
באשר לסנכרון למכשיר אחר - זה תלוי מכשיר, אם יש לו תוכנה שיודעת לסנכרן עם אאוטלוק או לא.
בחלק מהטלפונים יש אפשרות ליצא את אנשי הקשר בקובץ מרוכז אחד כקובץ vcf.
בחלק יש אפשרות גם ליצא כקובץ אקסל.

למה בעצם לא לעשות את זה דרך חשבון הגוגל?
לצפיה ב-'תודה, לא אוהבת את מדיניות האח הגדול של גוגל'
תודה, לא אוהבת את מדיניות האח הגדול של גוגל
08/08/2015 | 08:19
2
18
מעדיפה להפחית עד כמה שאפשר את השימוש בחשבונות של גוגל.

אני משתמשת באוטלוק אבל הייתי מעדיפה שלא לערבב בין רשימות אנשי הקשר שעל הנייד ועל המחשב.

לצפיה ב-'תוכלי ליצור פרופיל נוסף ב-outlook, ייעודי לאנשי הקשר מהנייד.'
תוכלי ליצור פרופיל נוסף ב-outlook, ייעודי לאנשי הקשר מהנייד.
09/08/2015 | 05:29
1
7
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/08/2015 | 11:38
5
לצפיה ב-'אפשר לקרוא במחשב קובץ גיבוי של מסרונים xml'
אפשר לקרוא במחשב קובץ גיבוי של מסרונים xml
09/08/2015 | 05:28
2
17
כמדוני, היישום sms backup&restore מייצא את המסרונים לקובץ xml.
את הקובץ אפשר לקרוא בכתבן המועדף עליך.
המסרונים יוצגו בצורה טקסטואלית בלבד, ללא גרפיקה וללא חלוקה ל"שיחות", אלא סדר המסרונים באופן כרונולוגי, כמו שהיה בנוקיות הישנות...

אמ.. אנצל את התגובה הזו להצעה נוספת:
בתגובה המהירה יש "שטח מת" משמאל ה"צרף תמונה/וידאו/קובץ".
אולי כדאי לנצל אותו לכלים נוספים כמו הוספת קישור בגוף ההודעה [כמו שיש לעיל גם sms backup&restore], יישור לשמאל ואמוטיקונים.
במידה ויש מקום נוסף, אפשר להוסיף הדגשה/קו נטוי/קו תחתון.
לצפיה ב-'אצלי הוא הופיע לאחרונה כג'יבריש אבל יכול להיות כי הייתי על '
אצלי הוא הופיע לאחרונה כג'יבריש אבל יכול להיות כי הייתי על
09/08/2015 | 09:29
14
פונט לא עברי בnotepad.

בקשר להערות, ידוע זה רשום..
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/08/2015 | 11:39
4
לצפיה ב-'סוללה נגמרת מהר בנוט 2'
סוללה נגמרת מהר בנוט 2
07/08/2015 | 13:32
1
23
לצפיה ב-'תרשם, תכנס במכשיר להגדרות, צלם את המסך על עמוד '
תרשם, תכנס במכשיר להגדרות, צלם את המסך על עמוד
07/08/2015 | 15:02
22
הגדרות הסוללה, תראה מה צורך הרבה, ואז אולי נוכל לעזור לך.
בלי אחד מהדברים הנ"ל, עדיף לך לכתוב את הכותרת הזו בשורת החיפוש של גוגל...
לצפיה ב-'אצל אשתי גלקסי 5.נעלם מהמסך ההתחלתי\הראשי השעון.'
אצל אשתי גלקסי 5.נעלם מהמסך ההתחלתי\הראשי השעון.
07/08/2015 | 09:26
2
36
איך אוכל להחזירו לתצוגת מסך הפתיחה?

תודה שבת שלם לכולם
לצפיה ב-'בדרך כלל זה ווידג'ט'
בדרך כלל זה ווידג'ט
07/08/2015 | 10:38
1
34
לחיצה ארוכה במקום ריק במסך הבית > הוספת ווידג'טים > בחר בשעון ,אתה נועל אותו ומושך אותו למסך הבית.

לצפיה ב-'מנסה תודה לך'
מנסה תודה לך
07/08/2015 | 12:54
11
לצפיה ב-'מבקש המלצות על מיגון גלקסיs6 :'
מבקש המלצות על מיגון גלקסיs6 :
06/08/2015 | 21:58
5
53
לאחר החלפת מסך
אני בדקתי באתר של  אוטר-בוקס ויש מספר סוגים לקייס
אני בארץ מניח שלא ניתן לקנות את כולם
מה כיסוי אחורי+בולט בשוליים כדי לשמור על המסך העדיף שנימכר בארץ, ואני גם מחפש את המגן מסך זכוכית שלא יפגע באיכות הטאצ׳
שמעתי המלצות על סיליקון אך נדמה לי שאמרו שהוא מצהיב עם הזמן
ויש מצב שיגיע מטען אלחוטי לבן של סמסונג? (הגיע שחור) אולי נחכה קצת?
תודה !
התיקון לא משהוא,יש מעט בליטה של כפתור הבית ושל הרמקול של שיחה רגילה(לא ספיקר) האם להיות קטנוני ולדרוש הדבקה חוזרת?
שמו לי גם מדבקה נגד התחממות יתר, מה זה, בתוך המכשיר?
לפחות התיקון היה חינםץ
לצפיה ב-'השאלה ..'
השאלה ..
07/08/2015 | 10:42
4
38
למה צריך להפריע לך אם בארץ לא ניתן לקנות את כולם ? ב EBAY / AMAZON אפשר לקנות הכל בזול יותר מאשר בארץ . בזמנו היה לי לגלקסי 4 מגן מסך + קייס משולב סוללה של zerolemon . יש להם מוצרים מעולים . לא הכי זול , אבל מבחינתי האישית - שווים את המחיר .
מטען אלחוטי - למה דווקא של סמסונג ? יש ב EBAY מטענים בכל צורה וצבע שתבחר , ושוב -כנראה משמעותית יותר זול מקניה בארץ
לגבי התיקון - זה ממש לא להיות קטנוני . אם המכשיר לא חזר למצב המקורי כנראה שמי שהרכיב אותו לא היה לגמרי מקצועי ומיומן .
לצפיה ב-'מה מגן טוב יותר מנפילה ?'
מה מגן טוב יותר מנפילה ?
09/08/2015 | 21:06
40
יש באתר העולמי בצבע שאהבתי, 2 סוגים מתאימים : סימטרי, קמיוטר.
מה נחשב לטוב יותר מבחינת הכיסויי האחורי מבין שניהם? סימטרי או קמיוטר?
(מקדימה כבר אשים מדבקת זכוכית אחרי שאפקיד את המכשיר לתיקון חוזר)
בארץ מוכרים את סימטרי  .
ואני לא מתעסק עם EBAY או אמאזון כי אני גולש ממחשב ציבורי ואני לא רוצה לסבך את כרטיס האשראי שלי.
מטען אלחוטי של סמסונג כי אולי של חברה אחרת זה לא תואם , שלא יהיו בעיות...
(לא משנה...)
נ.ב.
אם אני מבטל גלישה סלולארית(העברת נתונים) ומתחבר ל wi-fi זר ולא מאובטח 
כדי לחסוך בגלישה סלולארית (חבילת גלישה...)
האם אני מסתכן מבחינת אבטחה/וירוסים?
(יו-טיוב זולל הרבה גלישה סלולארית...)

לצפיה ב-'לגבי כפתור הבית, הבולט חצי מ״מ למעלה לאחר החלפת מסך:'
לגבי כפתור הבית, הבולט חצי מ״מ למעלה לאחר החלפת מסך:
10/08/2015 | 21:28
2
18
1) הוא סירב לקבל אותו לתיקון חוזר(פרטנר/אורנג׳).
לא נעים-לא נורא...
2) הבנתי שאוטר-בוקס :
קומיוטר: בנוי מ 2 שכבות: הפנימית: גומי מגן אבק(לא רלוונטי).
            החיצונית: פלסטיק אך באיזור לחצני הנעילה/ווליום-גומי רך.
סימטרי:בנוי חומר אחד(פלסטיק+באיזור הלחצנים הפלסטיק רך יותר אך עדיין קשה),
            המגן דק יותר (לכיס הג׳ינס יתרון).
- הטענה: בהגנת נפילה זה אותו הדבר שניהם.
- אז ההבדל: בנוחות לחצני הנעילה /הווליום(גומי/פלסטיק), עובי המגן, ורלוונטיות ההגנה מאבק.
- לדעתי סימטרי יתאים כי הוא דק יותר ואין לי צורך נגד אבק, למרות קשיחות הלחצנים,
  בהנחה שאכן אין ביניהם הבדל בהגנה נגד נפילה.
קמיוטר יש 2 שכבות אז אני סקפטי בקשר לזה...)
- מחר אם לא תספר לי אחרת... אקנה: מדבקת זכוכית+קייס אוטר-בוקס-סימטרי.
תודה ! חבל שלא הגבתם לי, אני חושש לעשות טעות... אולי מחר תגיבו, ביי !
לצפיה ב-'בגדול..'
בגדול..
10/08/2015 | 21:43
1
18
אני מעדיף קייס לא פלסטי , אלא מחומר רך ולא קשיח . לדעתי שכבת הגומי הפנימית של הראשון תעזור יותר בספיגת אנרגיה כשהמכשיר פוגש את הרצפה .
לצפיה ב-'רכשתי שיכבה אחת. המוכר אמר שהפנימית תיהרס בעתיד'
רכשתי שיכבה אחת. המוכר אמר שהפנימית תיהרס בעתיד
11/08/2015 | 21:27
14
ואז החיצונית הקשיחה כבר לא תהיה אוחזת מדוייק את מידות המכשיר.
אז רכשתי קייס אוטר-בוקס ״סימטרי״ שיכבה אחת של פוליקרבונט בצבע לבן/אפור.
+ מגן מסך זכוכית אוטר-בוקס(+שנה אחריות)
+ מטען סמסונג אלחוטי לבן(היה חסר בתקופה האחרונה...)
את כולם מחנות סמסונג ואני מרוצה. גם קיבלתי מגן מסך זכוכית פיור-גיר(לא מומלץ) באריזה. היה לי אותו קודם עם אחריות לשנה וזה לא מנע את הנזק למסך שהתקלקל.
תודה בכל מיקרה !
2) עכשיו אני צריך להכין ג׳י-מייל אנונימי זמני עבור האנדרואיד/אפליקציות/גיבוי כמו שהמליצו לי למעלה. אנונימי כי אני עדיין לא יודע עם טעיתי ועשיתי הרשאות שגויות בהגדרות למכשיר ואפליקציות שקיבלו אישור ממני לאיסוף מידע והעברתו לצדדי ג׳ בלי התחייבות שצד ג׳ לא יעשה במידע שימוש לרעה ועוד ...
- אז אני צריך קודם מומחה שישב לידי ויסדר/ינקה לי צ׳יק-צק את המכשיר כדי שאוכל להתחיל לעבוד. אני בלי מחשב(כרגע ממחשב ציבורי)
בסלולארי גולש מ wi-fi ביו-טיוב(אתמול גלשתי 2GB ב- wi-fi  של בזק NGN . ואח״כ: ״שכח״+ניתוק wi-fi)
- היום אין לי זמן , כי את הג׳י-מייל אגדיר דרך מחשב זה מחר למרות שאפשרי בגלישה סלולארית.
אני פשוט חושב שדרך מחשב יש ייתרון מסויים באפשרויות או משהו כזה...
- ראיתי שיש גם אביזר של מציאות מדומה תלת מימד לגלקסי s6 כמו קסדה כזאת... טוב לפורנו(לזאעדק הפולנייה, כי אני כבר לא ילד מתלהב, זאעדק תדביק לך מדבקה צהובה ותספר לאישה שהיית ילד טוב במעון...)
- אז אני בקניון עכשיו אני צריך לזוז לסופר(סוגרים ב 22:00)
- תודה גם למי שהגיב למעלה ואמר לי להכין גי׳-מייל למכשיר.
- שאלה: האם כדאי לאשר בנוסף ל s-voice את google now evrywere או רק את google now (יש 2 גירסאות לגוגל נאו, לא ברור...).
- יש לי 140 דפי מדריך לסיים ללמידת תיפעול המכשיר(רק תיפעול).
- אני מרגיש צורך ללכת למרכז שירות ולעשות שיחזור הגדרות יצרן ושיורידו לי עוד פעם את האפליקציות ויסדרו לי את ההגדרות כמו שצריך, לפתוח דף חדש ונקי, אבל הם מטומטמים ולא מביני באנדרואיד+גלקסי6, ובמוקד הטלפוני יותר דפוקים ועוד צוחקים עליי שאני שואל שאלות(מה, אני אמור לנחש?! אני משלם תוכנית בלי לנצל אותה וכמעט עבר חודש ואין לי שום התקדמות חוץ מלהכין חשבון גוגל+להשבית את גוגל+ כי אני לא רוצה רשת חברתית נוספת לפייסבוק, בפעם הקודמת ניסיתי להשבית גוגל+ וזה מחק לי את כל הג׳י-מייל כי עשיתי כניראה טעות ולחצתי במקום הלא נכון.
3) טוב, כתבתי הרבה, כזה אני, כותב ישירות את החשיבה שלי, אז זה חושף את המוח שלי :)
- אחזור כשאסיים להגדיר במחשב חשבון גוגל אנונימי, ביי, ד״ש לשוש מפייסבוק.
- קישור סירטון מתנה (כי יש לי עוד הרבה כאלה אם תמשיכו לעזור לי, תודה וביי !
זה דורש שליטה עצמית בפוקוס עיניים, אם תיכשל אתה אפס :)

לצפיה ב-'שחזור חשבון '
שחזור חשבון
06/08/2015 | 21:32
17
54
מייל שהיה לי בחשבון ואני לא זוכר אותו איך אפשר לשחזר אותו ? 
לצפיה ב-'עליך לפרט באיזה שרות דואר מדובר'
עליך לפרט באיזה שרות דואר מדובר
06/08/2015 | 22:29
16
18
לצפיה ב-'אנדרואיד ושחזור '
אנדרואיד ושחזור
07/08/2015 | 11:36
15
32
מה ז"א ? זה לצורך החשבון שלי איפה שיש לי את הגיבוי של הקבצים 
אנדרואיד ושחזור
07/08/2015 | 12:32
14
26
סביר להניח שמצאתי את המייל השאלה שלי היא אם נתתי את המייל והוא העביר אותי לדף שנקרא :שחכתי סיסמא ז"א שזה המייל ? ועוד שאלה אני לוחץ שיעביר אותי לדף הבא אך הוא מחזיר אותי לדף כבר שהייתי בו למה ? 
לצפיה ב-'כנראה שבשבילך מייל זה חשבון'
כנראה שבשבילך מייל זה חשבון
07/08/2015 | 15:34
13
24
אני עדין לא יודע אם מדובר בדואר של ספק האיטרטרנט או דואר GMAIL או outlook.com או yahoo.com ,ויש עוד רבים
לא מובן מאליו למה אתה מתכוון.

לצפיה ב-'אנדרואיד ועוד שאלות'
אנדרואיד ועוד שאלות
08/08/2015 | 16:47
12
28
בבעלותי g2 רציתי לדעת איך אפשר לגבות אותו ? ומה הדרך המומלצת ביותר ? 
לצפיה ב-'עכשו סיבכת אותי'
עכשו סיבכת אותי
08/08/2015 | 18:49
11
24
אנדרואיד זה מערכת הפעלה ,לא מייל.
אתה התיחסת למייל שנעלם ,ולא התייחסת לסוג המייל .עכשו שינית שאלה ואתה שואל לגבי גיבוי .
השאלה המתבקשת היא מה אתה רוצה לגבות ?
בענינים כאלה רצוי שיתוף פעולה מצידך,אם שואלים אז תענה אם אתה יודע ,או תאמר שאינך יודע ואז נישאל יותר ממוקד.

לצפיה ב-'אנדרואיד ושאלות '
אנדרואיד ושאלות
09/08/2015 | 00:27
10
23
הכוונה למייל שהיה בחשבון , וברצוני לגבות את כל הדברים שיש לי על הפלאפון שזה : סרטונים תמונות וכד ' 
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
09/08/2015 | 08:02
16
סרטים ותמונות מגבים למחשב באמצעות חיבור כבל USB .
ובבקשה תבקש מחבר קרוב שלך שינסה להבין על איזה חשבון אתה מדבר .
עברו 4 ימים ואין לי שמץ של מושג על איזה חשבון אתה מדבר .
כנראה אתה לא מבין בדיוק וזקוק להדרכה אישית.

לצפיה ב-'יוסי, אי אפשר להבין אותך.'
יוסי, אי אפשר להבין אותך.
09/08/2015 | 10:07
8
19
אתה נראה לי קצת לחוץ, והפתרון הכי טוב כרגע הוא קודם כל שתירגע ואח''כ תסביר יותר טוב בצורה ברורה מה בדיוק אתה רוצה, מה הבעייה? פשוט אי אפשר להבין אותך.
ואנחנו רוצים לעזור לך אבל אתה בכלל לא עוזר לנו לעזור לך.
אנדרואיד ושחזור
11/08/2015 | 23:26
7
8
החשבון שאיתו אני מפעיל את האפסטור 
לצפיה ב-'מצטער, אתה הולך לאיבוד בהסברת הבעייה שלך.'
מצטער, אתה הולך לאיבוד בהסברת הבעייה שלך.
13/08/2015 | 09:00
8
אני מציע שתכתוב את כל הסיפור מחדש לפי הסדר.
לצפיה ב-'אפסטור זה אייפון .לא אנדרואיד'
אפסטור זה אייפון .לא אנדרואיד
13/08/2015 | 11:32
5
9
באנדרואיד יש פליי סטור .ובדרך כלל מפעילים אותו עם חשבון google .
אז הדוא"ל זה Gmail .

אנדרואיד ושחזור
15/08/2015 | 15:01
4
6
התכוונתי לפליי סטור , איך אני מבצע גיבוי לסרטונים אנשי קשר וכד ' 
באנדרואיד ? 
לצפיה ב-'כבר נענית'
כבר נענית
15/08/2015 | 15:20
3
9
אנשי קשר ,יישומים ,דואר ,הכל בהגדרת חשבון google וסינכרון קבוע.
תמונות וסרטים ע"י חיבור כבל USB בין הטלפון למחשב והעתקה.

אנדרואיד ושחזור
19/08/2015 | 01:30
2
7
תודה  , יש עוד דרכים ? 
לצפיה ב-'אם תעשה root למכשיר '
אם תעשה root למכשיר
19/08/2015 | 06:53
1
9
אז יש אפליקציות גיבוי טובות.

אנדרואיד ושחזור
22/08/2015 | 15:35
6
איזה אפליקציות ? אפשר שמות 
לצפיה ב-'איפה אפשר לצרוב ROM ל G4'
איפה אפשר לצרוב ROM ל G4
06/08/2015 | 16:26
2
26
אני רוצה לקנות LG G4 בחו ל. המידה ותהיה לי בעיה בעברית יהיה צורך לצרוב ROM. אני לא רוצה להתעסק בזה. מכירים מישהו שעוסק בזה ?
לצפיה ב-'מרבית מעבדות הסלולר יודעות לעשות זאת..'
מרבית מעבדות הסלולר יודעות לעשות זאת..
06/08/2015 | 16:59
16
לצפיה ב-'העברית היא לא ברמה כמו צריבה של ROM'
העברית היא לא ברמה כמו צריבה של ROM
06/08/2015 | 17:00
18
יש אפשרות הרצת סקריפט לצורך הפעלת יישום morelocale2 (מכיוון שצריך הרשאות מנהל זמניות)
כאשר יהיה לך המכשיר שאל שוב.

לצפיה ב-'HTC'
HTC
06/08/2015 | 15:13
1
20
איך מבטלים מצב בטוח
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה להפעיל מחדש'
אני הייתי מנסה להפעיל מחדש
06/08/2015 | 15:35
11
לצפיה ב-'קניית פלאפון בתאילנד'
קניית פלאפון בתאילנד
06/08/2015 | 15:02
3
37
שלום לכולם, מבקשת להתייעץ   אני נוסעת בעוד כחודש לתאילנד וחשבתי לקנות שלושה פלאפונים חדשים   לי ולילדים, משהו בסגנון של גלקסי 5, L.G... בכל אופן, חשוב לי לדעת אם כדאי לקנות שם פלאפונים   מבחינת מחיר, מבחינת אמינות, מבחינת היכולת להפעיל פה בארץ וכל פרט נוסף שחשוב. הבנתי שצריך לקנות רק בחנויות ולא בדוכנים. האם יש למישהו המלצה על מקום ספציפי? תודה...
לצפיה ב-'מהידוע לי (ואולי Prizman יצטרף ויוסיף), '
מהידוע לי (ואולי Prizman יצטרף ויוסיף),
06/08/2015 | 17:06
2
50
טלפוני דגל (סדרת ה S של סמסונג, סדרת ה G של LG ודומיהם), עולים סכום מאוד דומה לסכום בארץ.
באשר למקומות בהם רוכשים - רכישה בחנויות מסודרות של חברות הסלולר או מוצרי חשמל לרוב תבטיח רכשית מוצר מקורי, לעומתה דוכנים לא בהכרח.
בגדול, לפני רכישה - וודאי כי המכשיר הוא אכן מקורי, כמו גם ודאי כי זה בכלל משתלם. בזמן שיצא הS4, הייתי בבנגקוק והעלות שלו המכשיר שם ברשתות שמוכרות מוצר מקורי ארוז, היה זהה למחיר ההשקה שלו בישראל.
לצפיה ב-'מצטרף ומוסיף '
מצטרף ומוסיף
06/08/2015 | 23:03
1
36
בחצי השנה הראשונה לאחר ההשקה המחיר בתאילנד בד"כ זול משמעותית יחסית לישראל. אח"כ הפער מצטמצם.
אכן לא לקנות בדוכנים המפוזרים בקניונים, כן לקנות בחנויות חשמל מסודרות בקניונים בהן יש דוכני נציגות של החברות. כמובן שניתן גם לקנות בחנויות הזכיינים המפוזרות בקניונים. המחיר בד"כ יהיה זהה בכל החנויות.
יוצאת מן הכלל היא רשת בשם JAYMART שנמצאת בלא מעט קניונים, היא הרבה פעמים זולה יחסית לחנויות הזכיין ואמינה.

* האחריות בד"כ מוגבלת לתאילנד.
* את העברית תצטרכי "לשלוף לבד.
לצפיה ב-'ידעתי שאם אכתוב את שמך בכותרת תשים לב ותגיב '
ידעתי שאם אכתוב את שמך בכותרת תשים לב ותגיב
06/08/2015 | 23:43
12
לצפיה ב-'הודעות ווטסאפ פשוט נעצרות מאז גירסה 5'
הודעות ווטסאפ פשוט נעצרות מאז גירסה 5
06/08/2015 | 11:33
9
51
יש לי MOTO G (דור 1) שאני מאד אוהבת.
האמת שאני לא מרוצה מהשדרוג לגירסה 5, אבל ניחא.
העניין המטריד הוא שהווטסאפ מפסיק לקבל ולשלוח הודעות. זה קורה כל כמה ימים או כל כמה שעות.
בדר"כ רי-סטרט מטפל בבעיה, אבל הנה, למשל כרגע זה לא עוזר.

אני צריכה את היישום לצרכי עבודה וזה מטריד במיוחד.

מה כדאי לעשות?
לצפיה ב-'מעניין אצלי ה WA עובד היטב בגרסה 5 '
מעניין אצלי ה WA עובד היטב בגרסה 5
06/08/2015 | 14:42
6
41
אולי פשוט יותר לשלם עבור השימוש בו?
לצפיה ב-'לא מדובר על זה, מדובר על זה שהאפליקציה קורסת.'
לא מדובר על זה, מדובר על זה שהאפליקציה קורסת.
06/08/2015 | 17:12
5
17
לצפיה ב-'יש גרסאות חדשות באתר של WA '
יש גרסאות חדשות באתר של WA
07/08/2015 | 09:03
4
22
לי לא קרה כי הוא קרס ב לוליפופ , עבד ישר לאחר התקנה . 
לצפיה ב-'אצלו לא, דברים כאלה קורים, גם אצלי זה לא קרס מעולם.'
אצלו לא, דברים כאלה קורים, גם אצלי זה לא קרס מעולם.
07/08/2015 | 09:21
3
14
לצפיה ב-'אולי ההתקנה לא נעשתה כפי שצריך '
אולי ההתקנה לא נעשתה כפי שצריך
07/08/2015 | 09:24
2
10
לצפיה ב-'אתה זוכר שהתקנת אפליקציה באנדרואיד היא לחיצה בודדת כן?'
אתה זוכר שהתקנת אפליקציה באנדרואיד היא לחיצה בודדת כן?
07/08/2015 | 09:34
1
19
זה לא משנה מה גרם לתקלה, צריך לנסות לעזור לפתור, לכתוב "אצלי זה עובד" לא עוזר לפתור.
לצפיה ב-'אין בעיה לעזור טום '
אין בעיה לעזור טום
07/08/2015 | 11:41
22
אבל כאשר לא חוויתי את זה קשה לי לייעץ מה לעשות במיוחד כאשר 
שואלים שאלת הכוונה ולא מקבלים עליה תשובה מסודרת 
קשה לראות מה ואיך הצד השני מתפעל את האפליקציה ואו את המכשיר 
הרי זה יכול להיות מרום לא מקורי , ומעוד סיבות שצריך עזרה ממבקש הסיוע 

לצפיה ב-'הצעה ראשונה:'
הצעה ראשונה:
06/08/2015 | 17:16
1
27
כניסה למצב fastboot (על ידי כיבוי המכשיר והדלקתו תוך לחיצה על לחצן ווליום התחתון), שם כניסה למצב recovery (בחירה בעזרת הווליום ואישור בעזרת לחצן הדלקה),
בריקוברי  - בחירה באפשרות wipe cache partition ואישור.
בחירה בהפעלת מערכת ההפעלה מחדש.
בהפעלה אמור להתבצע עדכון לאפליקציות במערת (יכתוב מעדכן אפליקציות 1 מתוך....), אם לא עושה זאת, לחזור על הפעולה בשנית..

אם לא עוזר, חזור וננסה לחשוב שוב על פתרון אחר.
לצפיה ב-'אני ממש מתנצלת על ההעלמות'
אני ממש מתנצלת על ההעלמות
09/08/2015 | 15:11
4
לא הצלחתי לאתר את ההודעה שלי באתר החדש
אני אתעמק במה שכתוב פה ואחזור

תודה רבה.
לצפיה ב-'העברת אנשי קשר לחשבון gmail'
העברת אנשי קשר לחשבון gmail
05/08/2015 | 23:58
30
מכשיר הסמארטפון שלי lg l90 עם אנדרואיד 4.4.2.
בתפריט  "הגדרות" - "אנשי קשר" - "קבוצות"
כל אנשי הקשר נמצאים ב"אנשי קשר אחרים".
אין אנשי קשר בטלפון ואין אנשי קשר בחשבון gmail.

איך אני מעביר את אנשי הקשר לחשבון gmail?
לצפיה ב-'באנרים להורדת משחקים שקופצים כל כמה שניות'
באנרים להורדת משחקים שקופצים כל כמה שניות
05/08/2015 | 22:21
6
41
שלום לכולם,
לאשתי יש מכשיר LG G3 שקיבלה ממקום העבודה ממש לא מזמן.
בימים האחרונים כל כמה שניות קופץ לה בתחתית המסך באנר להורדת משחק, כל פעם משחק אחר, סה"כ משהו כמו 4-5 משחקים כאלה, ולא מצאנו בהגדרות או בחנות האפליקציות דרך לבטל את ההצקה הזו. בעצת חבר הורדנו למכשיר אפליקציית adblock שלא מנעה את הופעת הבאנרים האלה.
מצרף לכם שני צילומי מסך שהיא צילמה כשניסתה להעלות לפייסבוק שאלה בנושא (סליחה על האובר דרמטיות...).
יש למישהו רעיון לפתרון להצקה הזו? זה ממש כל כמה שניות, לא משנה באיזה חלון היא נמצאת, וחייבים לסגור את זה כל פעם מחדש כדי להמשיך במה שעשית קודם.

תודה מראש לעונים,
מיקי.
לצפיה ב-'קודם כל, אלא אם יש הרשאות רוט, adblock לא יעבוד'
קודם כל, אלא אם יש הרשאות רוט, adblock לא יעבוד
05/08/2015 | 22:43
5
43
אם אתה לא יודע מה זה רוט אז לא עשיתם את זה .

תנסו להתקין אפליקציה בשם air push detector. היא אמורה לזהות אפליקציות שמקפיצות פרסומות כאלה.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
06/08/2015 | 01:14
2
26
אכן אין לי מושג מה זה רוט, לבקש שתסביר לי או שאין צורך והורדת האפליקציה שרשמת אמורה להספיק?
לצפיה ב-'רוט (Root) זו הרשאת מנהל מערכת'
רוט (Root) זו הרשאת מנהל מערכת
06/08/2015 | 08:34
1
21
והיא מאפשרת לעשות במכשיר פעולות שמשתמש רגיל לא יכול. למשל אפליקציות של חסימת פרסומות משנות קובץ של ניתוב כתובות אינטרנט (קובץ hosts) כדי שכל בקשה לאתרים שמזוהים בתור אתרי פרסומות (ואפשר גם להגדיר באופן ידני אתרים נוספים) תיחסם, ואז למעשה לא תישלח בקשה להציג פרסומת והפרסומת לא תוצג. אם זה מכשיר מהעבודה אז הייתי ממליץ שלא לעשות את זה, כי יכול להיות שביצוע פעולת רוט תוביל לכך שאשתך לא תוכל לגשת למייל האירגוני שלה, ואולי היא גם "תסתבך" מול מקום העבודה.

לגבי הבעיה עצמה - האם זה קרה מההתחלה, או שזה התחיל לאחר זמן מה? יכול להיות שהיא התקינה אפליקציה כלשהי שרצה ברקע ומקפיצה פרסומות. אני הייתי מציע להתחיל להסיר אפליקציות שהותקנו, ולראות אם זה פותר את הבעיה. הפיתרון הקיצוני הוא לעשות איפוס של המכשיר, אבל לפני שעושים דבר כזה (ובעיני זה צריך להיות הפיתרון האחרון שמנסים) צריך לגבות את כל התכנים - אנשי קשר, קבצים, תמונות וכו'.
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה'
תודה רבה על העזרה
06/08/2015 | 21:24
15
נפסק מעצמו במהלך היום.
אולי ה-pushair, אולי משהו אחר, אבל זה נפסק...
לצפיה ב-'AirPush Detector לא עזר'
AirPush Detector לא עזר
06/08/2015 | 01:20
1
30
הרצתי סריקה באפליקציה הזו וקיבלתי דיווח ממנה שלא נמצאו במכשיר אפליקציות עם notification ads ושאם בכל זאת קופצות לי התראות כאלה כנראה שיש חברת פרסום חדשה שהמערכת שלו לא מכירה..

לצפיה ב-'תנסה ללחוץ על הבאנר בלי לעזוב למספר שניות'
תנסה ללחוץ על הבאנר בלי לעזוב למספר שניות
06/08/2015 | 13:22
30
יש גרסאות אנדרואיד שבהן תקבל לאחר מספר שניות איזו אפליקציה
היא זו שהקפיצה את הבאנר.
אין מה להפסיד.

לצפיה ב-'עדיף לקנות Huawei P8 או UMI ZERO?'
עדיף לקנות Huawei P8 או UMI ZERO?
05/08/2015 | 21:05
1
41
תודה מראש!
לצפיה ב-'Huawei P8'
Huawei P8
06/08/2015 | 08:10
25
לצפיה ב-'היי חבר'ה וואטסאפ לא רוצה אותי?'
היי חבר'ה וואטסאפ לא רוצה אותי?
05/08/2015 | 12:10
10
80
ביצעתי איפוס לגלקסי 4..כעת כל ניסיון להתקין וואטסאפ מחדש נכשל.

שליחת SMS נכשל..
בקש שיתקשר...לא מקבל צלצול בכלל...אין קוד
רק נכתב שם שלאור ניסויונות רבים אין שום סיכוי..פנה לתמיכה
נו מה דעתכם
איך מתחברים שנית לוואטסאפ

תודה במקרה שישנה תשובה

לצפיה ב-'תסיר אותו '
תסיר אותו
05/08/2015 | 12:55
5
58
תעשה כיבוי והדלקה למכשיר והתקן בחזרה , 
את מספר הנייד כתוב כאשר מצויר הדגל שלנו 
את המספר כתוב בפורמט הרגיל כולל ה0 בקידומת ללא ה +972 הם (WA ) יודעים 
לסדר זאת , בהצלחה 
לצפיה ב-'היי תודה אבל אין שום אפשרות..'
היי תודה אבל אין שום אפשרות..
05/08/2015 | 16:49
4
33
לרשום ישראל עם דגל
אין גם אפשרות לבטל את הקדומת..היא עולה תמיד מחדש
ברגע שאני מוצא את ישראל ברשימה ה 972 קופץ למקומו
והדגל..איננו

לצפיה ב-'אתה לא צריך שיזהה אותו '
אתה לא צריך שיזהה אותו
05/08/2015 | 18:29
3
39
ה WA מזהה אוטומטית היכן אתה לפי הרשת שאתה משוייך לה 
האם אתה מדבר על מספר חו"ל ואו התקנה על טאבלט ללא סים ?

לצפיה ב-'גלקסי 4 סמסונג..'
גלקסי 4 סמסונג..
05/08/2015 | 19:28
2
36
משוייך לרמי לוי..
עד כה היה תקין ובסדר רק שביצעתי איפוס מכשיר ועכשיו?!
לצפיה ב-'כעת ההצעה להמתין עשרים שעות..למה זה מה קרה כולה טלפון!'
כעת ההצעה להמתין עשרים שעות..למה זה מה קרה כולה טלפון!
05/08/2015 | 19:34
27
לצפיה ב-'תעשה מה שהוצע לך יום טוב והכי חשוב בהצלחה '
תעשה מה שהוצע לך יום טוב והכי חשוב בהצלחה
05/08/2015 | 19:42
22
לצפיה ב-'המכשיר מחובר/מתחבר לרשת הסלולרית?'
המכשיר מחובר/מתחבר לרשת הסלולרית?
05/08/2015 | 21:08
3
29
במידה ולא, אולי הבעיה שם...

לאחר שהמתנת את הזמן שהוקצב, נסה להכניס את ה-sim למכשיר אחר, נקרא לו X.
בגלקסי4 תתקין את ה-WA, בהתחלה ינסה להפעיל באמצעות מסרון, העניין ייכשל. כעבור כמה דקות (נראה לי 5) הוא יציע להתקשר למספר. מכשיר X יצלצל תשמע את התקליט עם הסיסמא החד-פעמית, מחרוזת בת 6 ספרות, הזן את המחזרוזת [תוודא שאתה מזין נכון! לאחר שהזנת הספרה האחרונה לא ניתן למחוק] וקווה לטוב...
החזר את ה-sim לגלקסי4.
לצפיה ב-'אם הייתי יודע מה זה ה-WA?'
אם הייתי יודע מה זה ה-WA?
06/08/2015 | 12:58
2
12
לצפיה ב-'WhatsApp'
WhatsApp
06/08/2015 | 13:33
1
14
לצפיה ב-'סוף דבר..ולפתע מין תיקתוק המבשר הודעה'
סוף דבר..ולפתע מין תיקתוק המבשר הודעה
06/08/2015 | 19:41
23
אני נכנס והוואטסאפ מתחיל לעלות.
רשימת השמות..האישור והופ הכל חזר

ולכם תודה
לצפיה ב-'עודף נוטיפיקציות לאחרונה - מה עושים?'
עודף נוטיפיקציות לאחרונה - מה עושים?
05/08/2015 | 14:09
48
משהו ששמתי לב לאחרונה. יש לי אנדרואיד 5 לוליפופ על סוני אקספריה. ושמתי לב שהרבה אפליקציות דוחפות לי נוטיפיקציות פרסומיות וקידומיות כאלו כמו למשל, יוטיוב שולחת לי משהו כמו "ראית סרטון X אולי יעניין אותך סרטון Y" או שאזאם במשהו דומה.אז שאלה ראשונה היא אם יש לזה שם בכלל, ושאלה שניה אם מישהו מכיר משהו שמטפל בזה בלי לפגוע בנוטיפיקציות ה"לגיטימיות" של אותן אפליקציות.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה