לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

איך מוחקים את גוגל מפות בגלקסי S5
18/04/2015 | 22:14
1
30
שלום , יש לי גלקסי s5יש לי איזה תוכנה ששולחת לי הודעות וברגע שאני לוחץ על הלינק אמור ליפתח לי אפשרות להפעיל אתהלינק דרך גוגל מפות.כנראה בלי לשים לב לחצתי על " אף פעם" ועכישו בכל פעם שאני לוחץ על הלינק הוא פותח לי דרך הדפדפן. וזה ממש אבל ממש עושה לי צרות השאלה היא איך אפשר לנסות להחזיר את ההפשרות שהוא יציג לי חלון אפשרויות . שישאל אותי האם לפתוח אתהלינק דרך גוגל מפות או לחילופין איך מוחקים את האפליקציה של גוגל מפות מהטלפון ומתקינים מחדש אולי זה יפתור את הבעיה...תודה רבה ושבת שלום .
ככה:
19/04/2015 | 09:24
46
גש להגדרות, ישומים. בחר את הדפדפן שאיתו נפתחים לך הלינקים ולחץ "נקה ברירת מחדל".
האם במכשיר האנדרואיד שלכם יש GYROSCOPE
18/04/2015 | 21:08
1
57
כנסו ללינק הבא דרך אפליקציית היוטיוב או דרך הכרום ותבדקו האם המכשיר שלכם מכיל GYRO .

ב-REDMI 2 לא קיים.
ב-LG G3 קיים.
הרעיון מאחורי זה הוא שאתם בזמן הצפייה יכולים להזיז את המכשיר ימינה , שמאלה למעלה ולמטה והסרט זז כאילו אתם שם.

סתם לידיעה , תנסו ותשתפו
נ.ב - באייפון ובמחשבים זה לא עובד. 
Lg g2 קיים. מגניב
19/04/2015 | 09:26
7
טלפון סביר ב 500 ש"ח
18/04/2015 | 20:47
8
88
חשבתי לקנות את דגם זה
האם זה מכשיר סביר ?
התקציב מקסימום 550 ש"ח

מכשיר סיני קונים מסין...
18/04/2015 | 23:10
4
80
העלות של המכשיר הזה, בהזמנה ישירה מסין היא כ-$90. גם אם יעבור דרך המכס, יהיה עודף מ-500 ש"ח.
אחריות? מספיק נכתב על העניין הזה.

בכל אופן, לענ"ד לא קונים מכשיר לפי סינון של מחיר, אלא מגדירים מה מחפשים במכשיר ומגידרים תקציב ואז מנסים להתאים בין השניים.
האם יד2 בא בחשבון? האם הזמנה מסין היא אפשרות?
במקרה הזה מעדיף לקנות בארץ ולבדוק בחנות שהכול עובד
20/04/2015 | 23:34
3
46
ולחסוך זמן בדואר לחכות ולקוות שיגיע ובגלל שזה מכשיר תקשורת יכול להיתקע במכס
לגביי המחיר זה למישהוא שיכול כלכלית מקסימום רק עד הסכום הנ"ל
אני רק רוצה לדעת אם המכשיר הזה נורמלי כלומר עובד כמו טלפון ולא כמו צעצוע

נקודת הסתכלות שונה - לבזבז למישהו את כספו המועט...
21/04/2015 | 14:44
2
34
זה מכשיר סיני. נקודה. תוכל לקנות מכשיר כמוהו בכמחצית המחיר בהזמנה ישירות מסין.
"לחסוך זמן" - אם צריך כאן ועכשיו, בוודאי שצריך להכנס לחנות ולוודא שיש במלאי, לשלם לקבל את הסחורה ולצאת.
"לקוות שיגיע" - במרבית המדינה הדואר מתפקד בצורה סבירה ודברי הדואר מגיעים. גם אם לא יגיע, את הכסף לא תאבד.
"יכול להתקע במכס" - אם הטובין עלו פחות מ-$75, אין תשלום מיסים. רבות נכתב על העניין הזה, יש מדריך מפורט מאוד בבלוג בשם "הציידת".
"מקסימום עד הסכום הזה" - לא אומר שצריך להוציא את כל הסכום אם אפשר מחצית ממנו.

"האם המכשיר נורמלי" - אולי. אבל הוא לא שווה את הסכום אותו מבקשים בשבילו.

בסכום של 500 ש"ח, אני אישית לא יכול להמליץ על אף מכשיר חכם לקניה פה בארץ. נקודת ההנחה שמחפשים מכשיר חדש.

נסה לחפש ביד2 מכשיר כמו הגלקסי2 / גלקסי נקסוס בכ-400 שקלים.
תברר אצל שכנים / מכרים / קולגות / משפחה וכו' למי יש מכשיר ישן במגירה שצובר אבק, יש סיכוי שאפילו יימסר ללא תשלום.
חפש ב-eBay UK, יצא לי לרכוש משם לפני קרוב לשנה מכשיר גלקסי2 משומש במחיר של 380 ש"ח כולל משלוח לישראל.

ב-500 ש"ח חדש בארץ? לא תמצא אותי ממליץ על דבר כזה. לא למכשיר חכם.
אוקי גם לקנות S2 משומש זו אפשרות אך אין סינים זולים שעובדים?
21/04/2015 | 21:09
1
16
אתה אומר שהפלאפון הזה לא מתפקד ונמכר כצעצוע ?
רק הפלאפונים הכי יקרים \ בעבר היו הכי יקרים הם נורמלים ?
לקנות בארץ סיני ב-500 שקל זה בזבוז כסף
22/04/2015 | 00:59
20
את הסיני שעולה בארץ 500 שקל, תוכל לרכוש מכשיר שקול לו בכמחצית המחיר.
יש סינים שעובדים גם ב-60 ו-75 דולר. לגיסי יש סיני כזה כבר 8-10 חודשים והוא מרוצה (Jiahu f1, לא הייתי ממליץ על הדגם, יש דיווחים על בעיות במצלמה ובספיקר) והמכשיר עובד ללא דופי.
לא יודע מה זה לא מתפקד, לא יודע מה זה צעצוע, לכל אחד יש ההגדרות שלו. לא כתבתי דבר וחצי דבר על לא מתפקד ועל צעצוע, אם את מתעקש להבין את זה מתוך הדברים שאני כותב.. אתה תבין זאת בכל מקרה. לא כתבתי מה דעתי על המכשיר, אלא רק שזה בזבוז מוחלט של כסף לרכוש אותו פה בארץ.

אם אתה מתעניין בסיני, קפוץ ל-iandroid, יש שם פורום ייעודי לעניין ואני מניח שיוכלו לייעץ שם על מכשירים מסוימים, מוכרים אמינים במסגרת התקציב והציפיות מהמכשיר.

השאלה האחרונה שלך - בהחלט שלא! יש מכשירים שאינם עולים אלפי שקלים ועובדים נאמנה. אבל שוב - לרכוש בארץ? לא תמצא אותי ממליץ על מכשיר חכם שעולה 500 ש"ח בארץ.
היה לי נסיון רע עם טלפון אחר של THL
21/04/2015 | 07:49
1
40
קניתי THL-w200, שלא החזיק אפילו שנה.
ובהתחלה הכל עבד מעולה - שיחות, מצלמה, GPS מוזיקה והכל.
עד שיום אחד המצלמה החליטה שלא בא לה יותר לדבר עם הטלפון (בעיה ידועה מסתבר עם THL).
אחרי עוד כמה זמן שקע הטעינה התחיל לעשות בעיות עד שהגענו למצב שאי אפשר להטעין את הטלפון.
מכיוון שתיקון עולה פחות או יותר כמו חדש, הטלפון משמש עכשיו כמשקולת ניירות.

לסיכום - איכות נמוכה של רכיבים והרכבה קלקלה טלפון סבבה.
אם אתה רוצה טלפון לכמה חודשים, זה יכול להיות פתרון נהדר.
אבל גם על היקרים יש כאלה שהתלוננו שהתקלקל להם
21/04/2015 | 21:14
16
אפילו הדגמים הכי מוצלחים אני רואה שיש גם בביקורות שליליות של חסרי מזל שסבלו מתקלות
למשל ב zap על samsung s5 שהוא דגם עם שם ויקר ועם המון המלצות

למה לך להסתכן במכשיר כזה
21/04/2015 | 12:21
43
עדיף לקנות מכשיר טוב יד 2,או משופץ באותו מחיר.
אם אתה מחפש לחסוך תבדוק גם את המכשירים שהדואר מציע.
טאבלט סיני CHUI V88 - בעיות בהטענה (אנדרואיד אך חיקוי לIPAD
18/04/2015 | 20:15
1
22
המטען ממלא במהירות שיא אבל אם אני מנתקת מהחשמל, גם מתרוקן במהירות שיא של % לשניה.
לטאבלט יש כניסה יחודית כמו סיכה/מיניג'ק עגול). למרות שיש לו כניסה microusb זה לא טוען דרך המחשב-גם לא בכניסה אחורית שטוענת ניידים אחרים)

בדקתי עם תוכנה של repair battery שמצא כמה תאים דפוקים ו"תיקן" וגם עשיתי battery calibration של אותה חברה - אבל אין שינוי.
התוכנה גם מודיעה שהטאבלט מקבל בין 3800-4300v (fluctuating במקום 5000v שכתוב על המטען.

אז... איך אני יכולה לבדוק אם זה המטען או הבטריה?
(כאמור חנויות לא מוכנות להתעסק עם סחורה סינית)

אשמח להערות והארות (ואם מישהו מתגורר באיזור גוש דן ויש לו טאבלט שכזה-לבדוק אולי מטען אחר)

ראיתי של-asus שיש תוכנה קטנה בשם ai charger המאפשרת הטענה מהירה של מוצרי אפל דרך usb אבל לא מצאתי שום דבר כזה לאנדרואיד

תודה לעוזרים

מישהו? ובאי תשובות אולי יש מעבדה טבוה ולא יקרה
19/04/2015 | 00:57
12
שיודעת לטפל במכשירים מסין?
תודה
רציתי להמליץ על מטען טלפון מצויין לרכב
18/04/2015 | 17:23
5
74
לאחר הרבה הזמנות מאיביי וגם מאמזון ארה"ב היו לי כ 6 מטענים לרכב בשלוש שנים האחרונות . חלקם גרמו לכך שהסוללה תיפרק באופן איטי או שהיא תישאר כפי שהיא אך לא נטענה מעבר למה שהגעתי איתה לרכב. במקרה יצא לי לרכוש בטיול בארה"ב את המטען הנ"ל. פעם ראשונה שהוא מטעין את המכשיר כפי שצריך תוך כדי שימוש בווייז ושיחות בנסיעה. לא יודע מי משלח את זה לארץ אבל שווה רכישה.
זה עולה כמו מטען מקורי בארץ , למה להזמין מחו"ל במחיר כזה . ?
18/04/2015 | 17:51
3
52
אבל המקורי u16cbe עולה 40 ש"ח באיביי
18/04/2015 | 18:32
37
המקורי 1 אמפר וזה 2.4 אמפר
18/04/2015 | 18:49
1
47
יש לי גם את המקורי :)
אז נמצא בחנות אחרת את המתאים , לא חסרות חנויות בארץ שיישמחו
18/04/2015 | 19:18
50
לקחת כסף מפראיירים שמוכנים לשלם הרבה כסף על "מטענים" איכותיים .
אל תהיה בטוח שזה כל כך טוב....
19/04/2015 | 17:19
33
אולי זה מטען מצויין אבל סוללות של טלפונים עדיף לא לטעון ביותר מ-1C - ז"א לא יותר מאשר בזרם שיטען את הסוללה בשעה אחת - בהחלט לא כדאי יותר מהר. אני לא יודע מהו המכשיר שלך ומה נפח הסוללה שלו, אבל על מה שאתה שמח זה טעינה מהירה, תוך כדי שימוש בשני הצרכנים הכי גדולים של הטלפון  (מסך ומערכת האנדרואיד ) בתוספת המשדר הסלולרי (שיחות), גם הרמקול עובד ואם לא אז אוזניה או משדר bluetooth, אולי גם בתוספת חימום מהשמש ( אמרנו נווט ). כל זה ביחד בעיקר מטגן את המכשיר ולא עושה יותר מידי טוב לסוללה בלשון המעטה. תחשוב עוד פעם אם זה באמת מה שאתה רוצה מהטלפון כדי שאולי גם יאריך ימים...... לפעמים עדיף מטען קצת יותר חלש שרק ישמור על רמת המתח של הסוללה ואולי גם קצת להבין מה קורה "מתחת למכסה המנוע".......
איזה טאבלט יתאים למטרותי?
18/04/2015 | 13:23
1
39
אז ככה, אין לי סמארטפון, ואני משתמש (כן, עדיין) ב-N95-8G.

אני רואה מסביב שכו-ו-ו-ו-לם כבר מצויידים בסמארטפונים ומתהלכים או יושבים כל הזמן עם הראש תקוע בתחת של המסך הזערורי הזה.  איפשהו, זה עושה לי רצון להתרחק ממנו אבל מצד שני אני תוהה מה לעזאזל יש להם לעשות 24-7 במסך הקטן הזה.

אז חשבתי שאולי כדאי שאקנה גם מכשיר מסוג כלשהו רק כדי "שגם לי יהיה".
אבל יש לי ציפיות ודרישות מהמפלץ הקטן.

אז קודם כל תהייה קטנה: אנדרואיד או ווינדוס.  או במילים אחרת: מה יש לאנדרואיד שלווינדוס אין?

אז לדרישות:
1. טעינה אלחוטית או לפחות לא את השקע הטרפזי של סמסונג.
2. אפשרות שהמסך יתהפך גם ב-180 מעלות לכל כיוון ולא רק ב-90.
3. מקסימום זיכרון RAM ואני מתכוון לאיזור ה-8G ומעלה.
4. מסך גדול יחסית, משהו שאפשר לצפות בו בנוחות.
5. אם יש אפשרות לחברו למסך גדול שולחני, רצוי.
6. מהירות, עוצמה וכל דבר שנובע מהקומבינציה הזו של פרוססור מהיר והרבה זיכרון.
7. אמינות חשובה לי.  לא משהו שמתפרק לבד או מפסיק לעבוד בלי שקרה לו משהו מהותי.
8. אגב, לא צריך שיהיה גם סלולרי.

מניח שזהו פחות או יותר,  אז מי המומלצים לדעתכם?

תודה,

תָּמִיר

טאבלט זה מכשיר לצריכת מדיה, לא הרבה מעבר
18/04/2015 | 13:37
35
אם אתה רוצה 8 ג'יגה זיכרון RAM אז אתה לא מחפש טאבלט אלא מחשב עם מסך מגע.
סטודנט זקוק לעזרה במילוי שאלון בנושא אפליקציות
18/04/2015 | 08:44
22

שלום לכולם,
אני סטודנט שנה ג' לניהול מערכות מידע במכללה האקדמית ת"א-יפו ואני עושה סמינר בנושא ההשפעה של Gamification על חוויית השימוש באפליקציות. יש הסבר קצר על מה זה בדיוק Gamification בתוך השאלון. אני צריך 200 עונים ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי ולמלא את השאלון. השאלון מתאים לכולם.

תודה רבה מראש!
יש לי מסרים רק באנגלית
18/04/2015 | 03:05
11
40
מה צריך לעשות בכדי שיהיה לי גם בעברית?
האם זה בהגדרות או שצריך להוריד אפליקציה?

מכשיר טלפון סלולרי Samsung Galaxy Trend Lite GT-S7390 סמסונג
אתה מתכוון כתיבת מסרים?
18/04/2015 | 07:50
10
36
באיזה שפה מימשק המישתמש ואיזה מיקלדת אתה משתמש ?
אם שפת המימשק אנגלית אתה צריך מיקלדת ( לא של סמסונג) שתומכת בעברית כמו swiftkey

כן, בקריאה אין לי בעיה
18/04/2015 | 15:28
9
26
רכשתי את המכשיר בארץ, אז אני מניח ששפת הממשק עברית (איך אני בודק מה שפת הממשק?).

איך אני משיג את המקלדת שציינת (swiftkey)?
בחנות של גוגל
18/04/2015 | 15:40
2
39
גוגל פליי , 
כמו כן ניתן להוריד את הANYSOFTKEY  עם הורדה של חבילת עברית לדעתי יותר נוחה 
לשים את הגדרת קידוד הכתיבה על מצב אוטומטי 
תחת מה, זה מופיע בחנות?
19/04/2015 | 21:51
1
18
האם זה חינמי?
תחת ANYSOFTKEY
20/04/2015 | 07:04
16
ולידו תמצא את חבילת העברית וחינמי למהדרין 
שפת מימשק
18/04/2015 | 16:53
5
30
זה האם כתוב מצלמה או camera .
אני מניח שפשוט אתה לא יודע להחליף את שפת ההקלדה במיקלדת שניפתחת לך .
יש כאלה עם סימן של גלובוס,ויש כאלה שצריך להעביר את האצבע על מקש רווח ,או ללחוץ עליו .
כאשר אתה פותח וילון יש אייקון של גלגל שיניים ,שם נכנסים לתפריט הגדרות ,תפריט שפה או מיקלדת .

מכיר את סימן הגלובס ואין את האפשרות של מקלדת נוספת למעט זאת
21/04/2015 | 02:35
4
12
שיש לי.
אבל
21/04/2015 | 07:55
3
16
עדין לא ציינת איזה שפת מימשק יש לך .
הוסבר לך שתמיד ניתן להוסיף עוד מיקלדת כדוגמת swiftkey,anysoftkeyboard,
WOW על התשובה המפורטת ואם אפשר עוד שאלה קטנה -
21/04/2015 | 17:40
2
7
היכן רשום לי איזה גרסה מכשיר האנדרואיד שלי?  (כתבת למטה שזה מתאים מגרסה 2.2 ומעלה)
מתי נזכה לדעת ,באיזה מכשיר מדובר
21/04/2015 | 19:09
1
2
או שהשאלה הבאה תהיה "איפה זה כתוב"
כתבתי בתגובתי הראשונה, זו שפתחה את השרשור
21/04/2015 | 19:45
2
הכל נמחק בפלאפון
18/04/2015 | 00:35
4
64
השבוע הפלאפון התאפס מעצמו וחוץ מהתמונות והמוזיקה,
כל מה שהיה בו נמחק.
איכשהו אני זכרתי את כל שאר הדבהרים שהיו,
אנשי קשר, אפליקציות, תקיות...
אבל יש דבר אחד,
שהוא ממש חשוב לי ש..אני כמובן לא זוכר את כולו.
אפליקציית תזכורת.
היו לי בה מלא מלא תזכירים מאוד חשובים.
השאלה שלי,
אם יש דרך לשחזר תזכורת אחר תזכורת ממה שהיה לי?
יש לי תייקיה של הכרטיס  sd במחשב שלי ולפי דעתי שמרתי גם את כל מה שהיה לי בכרטיס הפנימי לפני האיפוס.
איך אני יכול דרך המחשב לשחזר את המסמכים שהיו לי שם?
או במילים אחרות..מה שם התיקייה של התזכורות במחשב?
תודה לעונים!!
אני לא בטוח שאפשר, אבל
18/04/2015 | 00:44
3
46
אני בטוח שיהיה הרבה יותר פשוט לעזור לך אם תטרח לציין נתונים שוליים ולא חשובים כמו למשל באיזה מכשיר מדובר, איזו תוכנת תזכורות האם גיבית אותה מעולם...
אוקיי
18/04/2015 | 00:48
2
31
מדובר במכשיר lg l7 2 
התכונת תזכורות היא של האנדרואיד...
ועכשיו לפני כמה דקות,
התחברתי דך המחשב לתוכנת של lg 
וגיליתי שבספטמבר האחרון גיבתי קבצים מסויימים באיזשהו יום,
ויש לי אפשרות לשחזר אותם.
סיכויים מעטים שחלק מהקבצים אלו התזכורות,
אך האם לנסות?
ואותו שחזור יוסיף לי את מה שאני משחזר או יחליף את כל מה שיש לי עכשיו בשחזור?
תבדוק בגוגל דרייב
18/04/2015 | 11:17
1
28
יש לי G2 ושם התזכורות עולות אוטומטית לגוגל דרייב. יכול להיות שזה גם אצלך ככה

תודה רבה :)
18/04/2015 | 12:12
10
אין לי FOTA בטבלט גלקסי טאב 4 ומעוניין.....
17/04/2015 | 21:00
5
39
לשדרג מערכת ההפעלה מ-אנדרויד 4.4 ל-אנדרויד 5   מה ואיך עושים?
בתודה
אבל זה מה שיש בינתיים
17/04/2015 | 21:21
4
43
מכשיר זה עדין לא קיבל עידכון בשום מקום,אז ממש לא רצוי לשדרג כאשר אין עדין גירסה רישמית

הבנתי, תודה
17/04/2015 | 23:48
3
10
מי שרוצה עידכונים לא קונה סמסונג מסאני.
18/04/2015 | 07:52
2
15
מי שרוצה עידכונים לא קונה סמסונג
18/04/2015 | 08:11
16
זהבעיה היא לא רק סאני
18/04/2015 | 14:19
19
אלא גם מדיניות העידכונים של סמסונג עצמה 
סאני אוהבת לעכב בגלל כל מיני תאימויות לעברית 
אנדרואיד 5.1 ? חדשות ישנות ! 5.1.1 בדרך לנקסוס 9 ולנקסוס 7 !
17/04/2015 | 19:28
3
80
זוכרים את אנדרואיד 5.1 ? חדשות ישנות.
הגרסה החמה של אנדרואיד היא 5.1.1 שגוגל טרם אישרה רשמית,
אבל שתי גרסאות שלה, לטאבלטים נקסוס 9 ונקסוס 2013 7 מופיעות באתר של Android audio latency.
הכתבה המלאה:

Remember 5.1? Psh, old news.
The new hotness is Android 5.1.1, which Google has yet to officially acknowledge.
However, it's almost a certainty now that two builds of the software
have popped up on Google's Android audio latency info page.

The builds are LMY47S for the Nexus 9 and LMY47W for the WiFi Nexus 7 2013.
Both of them have a build date of February 16th, but we don't know if these will be the exact builds to roll out to devices. The Nexus 7 has already gotten an Android 5.1 update, but the Nexus 9 is still waiting. It's actually the last Nexus device stuck on Android 5.0 more than a month after Google announced 5.1 was a thing.
The presence of Android 5.1.1 on an official Android.com page (and presented as legitimate data points) means we can't be far from an official rollout. Hopefully the Nexus 9 will finally get the fixes it so desperately needs.

17/04/2015 | 22:41
9
ו-CM כבר מתחילים לשחרר את גרסאות 12.1 (אנדרואיד 5.1)
18/04/2015 | 08:28
1
41
אמנם גרסאות Nightly, אבל אפילו לא כל הנקסוסים קיבלו את הסטוק של 5.1...
יש להתקין את ה-12.1 על CM12, ה-gApps של אנדרואיד 5.1 מתאים.

כרגע 12.1 שוחרר עבור 1+1, מוטו G ו-E ונקסוס 2013 7.

מי אמר אני ולא קיבל..
18/04/2015 | 10:21
58
יש 12.1 על ה 1+ . בשעות שעברו , לא רואה הבדל בצריכת הסוללה , אבל נחכה עד לאמצע השבוע לבדיקה ארוכה ומקיפה יותר .
מה שכן , המכשיר ( כאילו שהוא היה גלקסי סטוק עם טאצ'וויז עד עכשיו ) מהיר יותר . ממש מרגישים בהבדל הזה . אפליקציות עולות ומגיבות מהר יותר
ניתוקים בנוט 4
17/04/2015 | 14:34
30
כבן 3 חודשים. מדי פעם מתנתק פתאום. המסך שחור.(אגב - אין  כיסוי על הנוט יש על המסך מגן זכוכית). הנורה משמאל מהבהבת בכחול. לפעמים אם מוציא/מכניס הסוללה זה עוזר.
למישהו יש מושג/רעיון מה מקור התקלה? תודה!!
האם עדיף לכתוב משחק לאנדרואיד או לאייפון ?
17/04/2015 | 13:18
24
אם אפשר תשובה עד כמה שיותר אובייקטיבית:

יש לי רעיון למשחק/אפליקציה מגניב שיכול להיות להיט, ואני אומר מראש שהמטרה שלי היא להרוויח ממנו כמה שיותר כסף (אפילו להתעשר אם אפשר...) הבעיה שאין לי נסיון תכנות לא בזה ולא בזה, ויקח לי כנראה קצת זמן ללמוד (ואני לא רוצה לתת למישהו אחר לכתוב לי בתשלום, רוצה לכתוב את האפליקציה בעצמי) מה אתם ממליצים לי לעשות דבר ראשון, לכתוב את האפליקציה עבור אנדרואיד או עבור אייפון ?

איפה אני אוכל להרוויח יותר כסף מהאפליקציה שלי ?

אשמח לתשובות,
תודה מראש.
קבוצת מתקשרים בנקסוס 5 מסרבת לקבל רינגטונים
17/04/2015 | 13:01
2
34
יש לי קבוצות מתקשרים (עובד עם EXDIALER) ולכל קבוצה צלצול משלה.
בכל הקבוצות הרינגטונים שבחרתי תפסו חוץ מקבוצה מסויימת שמאז ומתמיד יש לי איתה בעיה. שום קובץ עם שום סיומת לא נשאר עליה.
ההסבר היחיד שיש לי הוא כמות השמות בקבוצה - כמעט 1000, לעומת כל קבוצה אחרת שיש בה פחות מ500.
האם ידוע לכם שיש קשר בין סוג צלצול לכמות אנשי הקשר שבקבוצה???
אף אחד לא משתמש בקבוצות עם צלצולים?!
19/04/2015 | 00:12
מאכזב...
22/04/2015 | 09:48
1
my apps באתר googe play לא מעודכן
17/04/2015 | 12:28
31
בחשבון שלי בגוגל פליי מופיעות האפליקציות שהיו מותקנות על הגלקסי נוט שמכרתי מזמן, יחד עם האפליקציות שמותקנות על ה lg g3 שיש לי כרגע. הכל סלט אחד גדול. ניסיתי למחוק את האפליקציות שאינן קשורות ללא הצלחה.
איך אני עושה סדר בחשבון שלי כך שיזהה רק את מה שמותקן לי על הסמארטפון הנוכחי ?
תזכירו לי בבקשה, האם במוטו-ג׳י יש גרסת אנדרואיד ״נקיה״
17/04/2015 | 10:55
12
58
כמו בנקסוסים והאם הוא מקבל עדכוני מערכת הפעלה כמו הנקסוסים?
נקייה ולפעמים יותר טובה מנקסוסים ( HELLO MOTO ).
17/04/2015 | 11:12
11
64
לגבי עדכונים , אין חוקיות .
האם הם קיבלו את העדכון האחרון?
17/04/2015 | 11:26
10
46
בוא נאמר שלבינתיים מספיק שתהיה מערכת הפעלה עדכנית ואח״כ נראה הלאה. (נראה לי טירוף לקנות שוב מכשיר עם מערכת הפעלה מיושנת יחסית לזמן הקניה).
השאלה איזה דגם בדיוק ?
17/04/2015 | 13:34
2
14
אני חושבת שה-LTE. אין טעם לקנות את הישן יותר
17/04/2015 | 18:17
1
14
גם בישן היה LTE
17/04/2015 | 19:30
34
יש 2013 / 2013 עם LTE וכרטיס זכרון ויש 2014 ( יש כמה תתי דגמים אבל בעקרון אותו הדגם ).
אני לא חושב שמה שמשנה
17/04/2015 | 21:43
6
59
זה האם הם מריצים את מה שנחשב "עדכני" היום מבחינת מספר גירסה, אלא מה היכולות של המערכת שהם מריצים כרגע (זה לא שתלכי כל חצי שעה להסתכל על מספר הגרסה ואם לא יופיע 5 משהו זה יפריע לך אם המכשיר יעשה את מה שהוא צריך לעשות כמו שצריך).
בואי נגיד לרגע שהמוטו הנוכחי מריץ מערכת הפעלה שעובדת טוב יותר מהאייפון הנוכחי (תיאורטית לגמרי, מכיוון שלא רק שברור לי שלא תסכימי איתי אלא גם מכיוון שאין לי מושג בכלל מה המוטו הנוכחי מריץ ), אז זה נורא יפריע לך שקוראים לה 4.4 ולא 5 (שאין בה עידכונים משמעותיים עבורו)?

הONE שלי היום מריץ 4.4 (ורייאנט של Cyanogen) ועובד איתו _הרבה_ יותר טוב, נוח, זורם ויעיל (וגם נראה הרבה יותר יפה, משמעותית) מהנקסוס שלי שמריץ 5.0.1 (או 5.1, אני כבר לא זוכר). אז מה? זה אנדרואיד, שינויים במערכת ההפעלה לא מגיעים כאן רק בצורה של שינוי במספר הגירסה ה"גוגלי".

תובנות טכניות לגופו של MOTO אין לי, לצערי.
זה די ברור כי העידכונים הנקיים קיבלו גירסא עם דליפת זכרון.
17/04/2015 | 22:04
2
35
עידכוני המפתחים והיצרנים האחרים כבר יודעים לטפל בבעיה הזאת .
מי שהכי נפגעו מדליפת הזכרון הם המוטו G והנקסוס 4
17/04/2015 | 22:40
31
לא מעדכן כד שיתברר למעלה מכל ספק שאין דליפת זכרון ב-5.1.
גם בלי קשר.
17/04/2015 | 23:00
32
לדעתי אין בשורות מיוחדות ב5 (וגם בעידכונים החדשים של אפל, דרך אגב).
אני מסתכלת על זה אחרת.
17/04/2015 | 23:01
2
41
לא ״מה יותר טוב״ אלא: איפה יש את עדכוני האבטחה האחרונים, איזו גרסה תתמוך באפליקציות לאורך זמן וכו׳.
וכשהמערכת לא מקבלת עדכונים - אין את הדברים הללו.

זה בלתי נתפס בעיני לקנות מכשיר חדש עם מערכת הפעלה ישנה, כי אין חדשה.
זה כמו לקנות היום מכונית חדשה ללא ABS או כריות אויר או חגורות בטיחות או, אתה יודע מה, עם כונן סידי וללא חיבור בלוטות׳ לסטריאו שלה או כמו לקנות מחשב שמערכת ההפעלה שלו לא תומכת ב-64 ביט.
שוב -
17/04/2015 | 23:09
1
34
שימי לב לדוגמאות שלך עצמך - מה שמפריע לך הוא לו "המודל המספרי" אלא קיום תכונות כגון ABS, כריות אוויר או כונן CD. זה פחות יעניין אותך מתי בפעם האחרונה פורד שינו את עיצוב הפוקוס (כיוון שעיצוב הרכב לא משתנה באופן דרסטי בכל שנת מודל) אלא תסתכלי על הרכב עצמו ומה יש בו.

אותו דבר בדיוק בקשר לסלולארים - מה אכפת לי מה מספר הגירסה אם היא תומכת בABS, כריות אוויר וכונן CD??

מה שכן עשוי להיות חשוב הוא מדיניות העידכונים הכללית של היצרן, אבל הרבה פחות חשוב לי איזו גירסה יש על המכשיר היום (מבחינה מספרית). סתם לצורך ההבהרה - יצרנים יכולים לשלב עידכוני אבטחה במכשירים מבלי לעדכן בכלל את מספר גרסת ה"אנדרואיד" שהם מריצים. והרי ברור שאין דין נקסוס 4 שמריץ 4.4 למכשיר אחר שמריץ CM מבוסס 4.4 למכשיר שמריץ את גרסת סמסונג ל4.4.

דרך אגב, לדוגמא, על המק אני משתמש במבריקס, ונמנע באופן מכוון מלעדכן ליוסמיטי - המבריקס עושה את מה שאני צריך וכוללת פחות בעיות מיוסמיטי על שלל הבאגים שבה. טרם מצאתי סיבה טובה לעדכן (משהו שאקבל ביוסמיטי ואין לי היום במבריקס, ואת זה יש לי היום, זמין, בלי להפוך סדרי עולם).
כן ולא
18/04/2015 | 15:07
20
אתה יכול לבחור לא לעדכן. אבל העדכון לא נשלל ממך מסיבות של חוסר רצון להשקיע במכשירים קיימים, שאין שום מגבלה חומרתית לעדכן אותם.
הסיבה היא מסחרית בלבד ולעתים היא אפילו לא גורפת לכל בעלי אותו המכשיר...

אני שוב חוזרת לאותה הדוגמא של המכשיר הישן שלי - פשוט כי היא באמת עצבנה אותי ברמות על - האקספריה מיני (מכשיר פרמיום-מיני. לא היה נפוץ בארץ). 
כאשר קניתי אותו, כבר היתה אנדרואיד 4 מזה זמן מה וכבר נאמר שהמכשיר הנ״ל התחיל לקבל עדכונים (כלומר: אין מגבלה חומרתית). אבל העדכון הזה מעולם לא הגיע למכשיר הספציפי שלי, כי הספקית הבריטית ששינתה את הגרסה לעצמה לא רצתה להשקיע בזה כנראה.
אז על המכשיר שלי למשל, לא יכולתי להתקין את דפדפן כרום, שטוב מדפדפן אנדרואיד 2 אלפי מונים. וזו דוגמא לשיפור שבהחלט נמנע ממני.
קניתי מכשיר מתוך ידיעה שהוא לא אמור להשאר מאחור - אבל מי שמכר לי אותו, שיקר לי בעצם.

לו הייתי מקבלת עדכון למכשיר, יכולתי לבחור - כמו שאתה עושה עם המק, או כמו שעושים היום בעלי אייפון 4S - האם כדאי לי להתקין אותו, האם הבעיות פחותות מאשר הפיצ׳רים החדשים או להפך, וכו׳.
כיוון שמישהו אחר החליט בשבילי, אחרי שהציג לי מצג שווא, אני מעוצבנת.
ויקח עוד הרבההה זמן עד שאקנה מכשיר נוסף של סוני, למרות שהם היו היצרן המועדף עלי בזמנו. אני פשוט לא מאמינה להם יותר. אני נפגעתי ממדיניות ה״קחו מערכת הפעלה בחינם וגם רשות לחרבן על הלקוחות שלכם, כי גם אנחנו מזיינים אותם״ של גוגל ולכן זה מה שחשוב לי לקנייה עתידית.
וכן, גם לא להשקיע יותר מדי כסף. אתם רוצים לקבל את כל האינפורמציה שלי? לפחות לא תרוויחו ממני יותר מדי. ילד אחד קיבל מכשיר שגוגל סיבסדה על חשבונה, ילד אחר קיבל סיני זול ששולח את המידע קודם כל לסין ומחובר לחשבון גוגל פיקטיבי ולא משלם על אף אפליקציה. 
GPS לא עובד בטלפון של jiayu
16/04/2015 | 23:43
15
131
הטלפון חדש וחמוד, אבל הGPS מסרב לעבוד. ניסיתי כמה תוכנות שאמורות לתקן את זה, וכלום...
אמרו לי שידוע שיש בעיה עם MTK 6582, אבל זה לא אומר לי כלום :(
המלצות?
בעייה ידועה כבר שנים
17/04/2015 | 14:04
1
105
זה S3 או F2?
מה? :(
17/04/2015 | 18:02
77
אני אפילו לא יודעת מה התשובה...
מקפיצה!
18/04/2015 | 23:27
8
41
עשו לי היום ROOT, לא יודעת למה או אם זה עבד, כי הבנתי שאחרי זה המצב יהיה טוב יותר, והוא לא.. :(
איזה טלפון זה?
19/04/2015 | 14:10
7
22
היי
19/04/2015 | 19:38
6
38
זה jiayu g4s
תנסי להתקין את Mobileuncle MTK Tools
19/04/2015 | 20:19
5
42
זאת אפליקציה מצויינת לבדיקה של המון דברים במכשירים הסיניים עם מעבדי MTK. אחת האפשרויות היא בדיקה של ה-GPS.
הורדתי אותה כבר
19/04/2015 | 22:12
4
25
אבל אני לא מסיקה כלום מזה...
כל האפליקציות שבודקות ג'יפי אס כושלות משום מה, GPS test מראה שיש 19 לווינים In view, אבל זה לא אומר כלום ושום דבר לא קורה :(
אם GPS test מראה שיש 19 לווינים In view
19/04/2015 | 22:41
3
36
ועדיין יש בעייה אז אני לא מצליח להבין מה הבעייה. מה בעצם את מנסה לעשות ולא מצליחה?
להשתמש בו :P
20/04/2015 | 12:14
2
23
כשאני מפעילה את הג'י פי אס הוא מראה לי "מחפש לווין" בשורת משימות כל הזמן, וכמובן שהוויז טוען שהוא לא מוצא לאן להתחבר...
אני לא יודע מה להגיד לך, מצטער נורא.
20/04/2015 | 17:00
1
8
תודה רבה על הרצון הטוב!
20/04/2015 | 17:25
8
נראה גם שמצאתי את הבעיה (פתחתי שרשור נוסף), אני רק לא מצליחה לפתור אותה :)
משהו לא ברור.....
20/04/2015 | 13:53
3
28
בתמונה שהעלית יש משהו מוזר, את יכולה להעלות תמונת מסך נוספת והפעם של פעולת ה-GPStest בזמן חיפוש הלוינים ? 
בטח!!!
20/04/2015 | 14:25
2
21
תודה רבה :)
(אגב, משהו מוזר. אם הGPS לא עובד, איך הפנגו והוויז יודעים, לפחות בערך, איפה אני?).
ושאלה נוספת: כשאני נכנסת לכל אפליקציה כמעט, עולה לי הודעה של XYZ denied access to your location או משהו כזה.. זה קשור? (זה באפליקציות גם בלי מיקום.. YNET וכאלה.)
קביעת המיקום "בערך"
20/04/2015 | 16:51
1
17
נעשית ע"י הקליטה הסלולרית - לפי קליטה יחסית של האנטנות הסלולריות אותן מזהה המכשיר ולא קשורה ל-GPS.
מה שהיה לי לא ברור בתמונה הראשונה זה שרואים שהטלפון שלך מחובר גם למחשב ע"י חיבור USB . למה הוא היה מחובר באותו הזמן ? האם את נמצאת מחוץ לבית ?
אני כבר לא זוכרת
20/04/2015 | 17:24
13
אבל יתכן מאוד שחיברתי אותו למחשב כשישבתי במרפסת...
אני משתדלת לעשות את כל הבדיקות האלה בחוץ מן הסתם (אפילו בנסיעה לפעמים), למרות שאני יודעת בוודאות ממכשירים אחרים שגם בתוך הבית הGPS אמור להינעל מעולה.
שאלה לגבי שינוי DNS בחיבור WIFI
16/04/2015 | 22:05
33
69
האם יש דרך לשנות את ה-DNS של חיבור WIFI שמתחבר ומקבל DHCP?
הסיבה לזה היא תוכנת WEB שעובדת עם כתובות DNS אולם כאשר אני מחובר ל-WIFI מסויים אני רוצה שהכתובת תגיע למחשב מסויים ואת זה אני עושה דרך DNS מקומי , ה-WIFI נותן כתובת IP אולם הכתובת DNS ידועה מבחוץ ולכן אני רוצה לשנות את ה-DNS ולהפנות אותו לשרת שלי , אין אופציה לכתובת קבועה.
יש אפשרות לשנות HOSTS באנדרואיד אבל זה מצריך רוט שלא רלוונטי לבדיקות כי אני אצטרך לשנות את הקובץ כל כמה שעות.
לא כל כך הבנתי מה אתה מנסה לעשות, אבל
17/04/2015 | 23:17
28
57
תראה אם זה יכול לעזור לך:
אני אנסה , תודה
18/04/2015 | 00:08
27
40
אני חלק ממפתחים של אפליקצית WEB שפתוחה לעולם , כשאני נמצא במקומות מסויימים אני מקבל כתובת שהגישה לאפליקצייה חסומה ממנה כי היא נמצאת באחת הרגליים הלא מאובטחות ואני רוצה לתת את הכתובת של אחת הרגליים האחרות של המחשב כדי שהחומת אש לא תחסום אותי.

אותו הדבר שאני יושב בארומה עם CLIENT ו-SERVER , אני רוצה שהכתובת לא תצא לאינטרנט אלא תיגש למחשב שלי ( שרץ עליו DNS SERVER , פרוקסי וכל מה שצריך ).
באייפון ניתן לעשות את זה בהגדרות , אני אנסה לעשות את זה עם התוכנה שהצעת באנדרואיד . תודה.
יש תוכנות שניתן להתחבר
18/04/2015 | 14:15
26
21
למחשב שיש לו IP (ספק ) קבוע מרחוק אולי דבר כזה יענה על הצורך שלך 
אני זוכר במעומעם מתחילת השימוש ברשת  היתה אפשרות כזאת . 

אני לא צריך להתחבר , אני צריך לעבוד כביכול ב-www
18/04/2015 | 14:45
25
21
באנדרואיד לא ניתן לשנות דברים שמתחברים ב-dhcp כמו שרתי  Dns ומצד שני שינוי ה-hosts דורש רוט .
אם אתה מקושר לאתר הפרטי שלך
18/04/2015 | 15:39
24
25
מה צריך לשנות ב DHCP הרי אם אתה מתחבר PEER TO PEER זה חיבור IP טהור ולא DHCP אלא באם אתה צריך את הכתובת הפנימית בשרת/נתב 
לדעתי תשאל אלי בפורום רשתות יוכלו לעזור לך יותר 
אני אסביר לך לאט לאט .
18/04/2015 | 18:01
23
25
אני מחובר לרשת של ארומה ורוצה להגיע למחשב שלי שהוא בכתובת גם של ארומה , המחשב שלי נקרא WWW.GLE.COM ( בשביל הפיתוח ) , עכשיו , ב-DHCP של ארומה מוגדר ש-WWW.GLE.COM מפנה ל-IP מסויים בזכות ה-DNS , אני רוצה שיפנה אותו למחשב שלי ושלא ייצא באמת לאינטרנט , כדי לעשות את זה ניתן לשנות את קובץ ה-HOSTS במכשיר ( באנדרואיד מחייב רוט ) או לשנות את ה-DNS שיפנה אותו למחשב ה-SERVER שלי שיושב באותה הרשת של ארומה ושם הוא יקבל הפנייה למחשב המקומי.

בעבודה אין לי בעיה כל עוד אני יושב ברשת מסויימת , בכל הרשתות האחרות גם יש בעיה.
הבנתי אותך גם בפעם הראשונה
18/04/2015 | 18:06
22
23
ועדיין אני לא בטוח כי ניתן לעשות זאת 
היות ואתה מנסה להכנס לפרוטוקול חלוקת ה DHCP בתוך הנתב , כאשר אתה באותו הסרבר שמחלק את כתובות ה DHCP אולי כן 
בסרבר אחר לדעתי יש בעיה להתערב . 

ה-DHCP לא משחק תפקיד פרט לזה שבמכשירי
18/04/2015 | 19:15
21
23
אנדרואיד לא ניתן לשנות DNS או GATEWAY ידנית כאשר מוגדר DHCP.

לא שיחקתי עם אנדרואיד
18/04/2015 | 19:46
20
22
ברמת DHCP אבל בהצלחה 
מה יש לשחק לא הבנתי , זה הגדרות רשת
18/04/2015 | 20:36
19
23
דבר סטנדרטי בכל מחשב משנת טרפפו .
טלפון זה לא מחשב
18/04/2015 | 20:42
18
25
יש לו רכיב קליטה/שידור וזהו אחרי זה הוא פסיבי לגמרי עם מה שהוא מקבל מהנתב . 
אתה רוצה לשנות סידרי עולם - תרוויח 
למה לשנות סדרי עולם , מה ביקשתי
18/04/2015 | 21:37
1
25
מה לעשות הטלפון לא קובע את
19/04/2015 | 09:14
18
חלוקת ה DHCP לנתב אלא ההפך 
נסה לבדוק זאת בפורום רשתות 
טלפון זה כן מחשב
19/04/2015 | 00:32
15
25
אנדרואיד מבוסס על לינוקס.
ועם כל מה שרשמת
19/04/2015 | 09:20
14
21
עדיין האנדרואיד ואו ה IOS מבקשים מהשרת כתובת IP ולא מייצרים אותה עבור השרת . 
אני לא מכיר דרך שהנייד  יכול לכפות על השרת/נתב לחלק את אותו IP על ה DHCP . 

אתה מערבב בין שני דברים
19/04/2015 | 10:51
13
20
הראשון היא כתובת הIP שהטלפון מקבל עבור עצמו ומשתמש בה להזדהות ברשת. זו מגיעה (במקרה הזה) משרת הDHCP ושבע לא מבקש לשנות את זה.

הדבר השני הוא שרתי הDNS שבשימוש (שבהם המכשיר משתמש על מנת למצוא כתובות IP של מחשבים _אחרים_ ברשת אליהם הוא מבקש להתחבר). את כתובות השרתים הללו ניתן לקבל מאותו השרת אבל אפשר גם להשתמש בשרתים אחרים, שאתה בחרת. את הנתון הזה שבע מבקש לשנות, זה לא כופה על הDHCP שום דבר מבחינת חלוקת כתובות רשת.
לדעתי
19/04/2015 | 11:16
12
15
מי שיכול לעזור לו הכי טוב נמצא בפורום רשתות . 
אבל זכותו להתחבט כמה שירצה כאן 
הנייד מאשר קבלת כתובת ה-IP וזהוא לדעתי לא ניתן לשנות זאת . 

אבל הוא הראה שבאייפון זה אפשרי. זו בעיית אנדרואיד
19/04/2015 | 11:19
8
15
לא בעיית רשת.
לא מכיר את האייפון
19/04/2015 | 11:32
7
16
במיוחד לא בנושא תעבורת רשת 
בובו ,למה שייך סיפור IP ו DHCP אם לא לנושאי רשת ?
צריך לראות איך מקמפלים את התוכנה ל אנדרואיד  ואיך מתיחסים שם לנושאי קליטה/שידור של רשת אלחוטית . 

גם אני לא מכיר אייפון. הוא חיפש דרך לשנות הגדרה מסוימת
19/04/2015 | 11:52
6
17
שניתן לשנות בלי התעסקות (פריצה) באייפון, גם על מכשירי אנדרואיד. התשובה היא שכנראה אי אפשר לשנות את ההגדרה הזו.

ה"פיתרון" של קימפול מחדש קוד המקור של אנדרואיד זה לא באמת פיתרון - זה לא "באג" באנדרואיד, אלא היעדר פונקציונליות.
אם כל כך נחוץ לו הדבר
19/04/2015 | 12:20
5
17
אז אולי כדאי לעשות זאת , אולי ימצאו לזה עוד שימושים מעבר למה ששבע רוצה לעשות . 

AmitP הפנה אותי לתוכנה צד ג, נבדוק אותה בהמשך .
19/04/2015 | 14:51
3
12
נותר לי לאחל לך בהצלחה
19/04/2015 | 15:12
8
יש עוד אפשרות -
19/04/2015 | 22:35
1
8
תחת "הגדרות מתקדמות" של רשת WIFI ניתן לקבוע כתובת פרוקסי (בלי לעבור למצב סטטי). אתה יכול להגדיר תיעול כתובות דרך שרת פרוקסי (במקום דרך שרת DNS).
תודה ,חשבתי על זה בתור אופציה נוספת , צריך לבדוק דברים
20/04/2015 | 07:52
3
נוספים בעניין .
לתוכנה הסופית זה לא ידרש, מן הסתם
19/04/2015 | 22:47
8
הם צריכים את זה לשלב הבדיקות. לא שאני מבין למה הם לא יכולים לשנות את התוכנה שלהם כך שתשתמש מראש בכתובות מקומיות (אם הם המפתחים), והם צריכים במקום להשתמש בשיטה עקומה כזו של המרת הכתובות דרך שרת DNS, אבל בבקשה עצמה (של קביעת שרת DNS חליפי תוך שימוש בכתובת IP מDHCP) אין שום פגם.
לא הבנתי מה הקשר
19/04/2015 | 22:42
2
26
הנייד מאשר כתובת IP - נכון. מה הקשר בין זה לכתובת שרת הDNS? שני פרמטרים שונים לגמרי...
שים לב להגדרות במחשב האישי - הגדרת DHCP ו-DNS בנפרד. אין שום בעיה להגדיר כתובת DNS חליפית כשהמכשיר מקבל את כתובת הIP שלו מהDHCP!

אם אנדרואיד לא מאפשר דבר כזה (ואני לא בטוח שהוא לא מאפשר) זו בעייה נקודתית של מערכת ההפעלה, לא משהו מחוייב המציאות.
מה לעשות אנדרואיד זה רכיב פסיבי
20/04/2015 | 07:10
1
9
שלא מאפשר לשנות זאת , רצה לשנות ? קמפל מחדש את המערכת 
זה לא באג אלא אוםציה שלא ממומשת 
מישהו הזכיר פה באג ?
20/04/2015 | 08:15
11
מראש דובר על פונקציונאליות .
כאן
18/04/2015 | 20:44
1
20
אמרתי מראש DHCP.
18/04/2015 | 21:22
26
לא סטטי , בסטטי אין בעיה.
אפשר
18/04/2015 | 22:54
1
18

לחיצה ארוכה על שם נקודת הרשת
סימון של הגדרות מתקדמות
ואז נפתחת האפשרות לשנות את שרתי ה dns ידנית

שאתה ב-DHCP אין לך אפשרות לשנות הגדרות
19/04/2015 | 00:15
20
בסטטי כל ההגדרות מופיעות וניתן לשנות.
מספר חסוי בנקסוס 5
16/04/2015 | 17:09
6
45
הי
מה נשמע
יודע שיש טלפונים שאפשר למסור מספר חסוי האם אפשר לחסום בנקסוס5
שאלתך לא ברורה כלל, נסה לנסחה מחדש
16/04/2015 | 17:49
11
אם הבנתי נכון ואתה רוצה לחסום מספרים חסומים
16/04/2015 | 18:19
4
33
אז תבדוק בהגדרות החייגן (בהנחה שזה החייגן המובנה) האם יש אפשרות כזו. אם לא לזה התכוונת אז תצטרך כנראה לנסח בצורה טובה יותר את השאלה.
אני דווקא מבין ההפך. שהוא רוצה להתקשר והצד השני יראה חסוי
16/04/2015 | 18:40
3
33
לשם כך - לפני המספר מזינים #31#.
נניח והמספר הוא 050-1234567
אז להתקשר #31#0501234567 ומקבל השיחה יראה חסוי.

לחילופין -
בהגדרות החייגן, אמורה להיות אפשרות לחסום את זיהוי המתקשר, זה יהיה גורף עבור כל השיחות (טוב, למעט למוקדי חירום וגופים בטחוניים) עד שההגדרה תוחלף.
אם שני אנשים הבינו דברים מנוגדים, כנראה שהשאלה לא ברורה
16/04/2015 | 19:16
2
13
או עברת את השעה החזקה שלך וא"א לסמוך על הבנתך
16/04/2015 | 20:23
1
11
אם זה היה יותר מאוחר, או מיד אחרי א. צהריים הייתי מסכים
16/04/2015 | 23:57
11
Set calendar color
16/04/2015 | 21:58
3
38
שלום,

שודרגתי לגלאקסי S5 עם לוליפופ 5.0
היומן שלי מסונכרן עם שרת exchange.
אני מעוניין להחליף את הצבע של הפגישות המגיעות מה-exchange, אך בניגוד ליומני גוגל, ביומן exchange לא ניתן.
בעבר השתמשתי באפליקציה Set calendar color והיא 'עשתה את העבודה', משום מה היא נעלמה ולא מופיעה בחנות.
מישהו יודע לאן נעלמה Set calendar color? או לחילופין כיצד ניתן להחליף את צבע הפגישות בדרך אחרת?

תודה.
אני משתמש בתוכנת אימייל אחרת, (Nine), דרכה אפשר לשלוט בצבע
17/04/2015 | 13:27
2
16
לוח השנה.

תודה
17/04/2015 | 14:14
1
28
אחרי 'חפירה' ארוכה ב- PLAY מצאתי את:
Calenadar colors
גם לך תודה שעדכנת אותנו
17/04/2015 | 20:22
6
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה