לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

איך מונעים דחיפת הגדרות apn ota
12/06/2015 | 22:04
24
75
יש חברות סלולר חמודות שדוחפות מייד עם הכנסת הסים את הגדרות ה APN שלהם.
למשתמש תמים זה אומר שהמכשיר יתחיל לגלוש מבלי ידיעתו ומונה השקלים יתחיל למנות אם אין לך תוכנית.
האם ניתן למנוע במכשיר אנדרואיד את קבלת הדחיפה האוטומטית הנ"ל?
בחברת הסלולר החמודה תחסום אפשרות גלישה
13/06/2015 | 08:38
57
הרי זה תהליך חיוני לשתול נתוני APN ולו הדבר לא היה כך היית בא בטענות מדוע אני חייב להזין נתונים ידנית.
אז אי אפשר לאחוז במקל בשתי קצותיו.

אתה גם יכול למחוק נקודת APN בצורה ידנית
13/06/2015 | 10:58
40
ואז בטוח לא תתעורר הבעיה בכלל. והמכשיר לא יגלוש . 
למנוע אני לא יודע אבל תמיד לאחר הקינפוג של המכשיר אתה יכול פשוט למחוק אותה . 
אני לפני שיוצא לחו"ל מחוק את הנקודה הזאת למרות כי החברה הסלולרית שלי (לפי חוק גם ) חוסמת את הגלישה הסלולרית דרכה רק כדי להיות בטוח . 
בחזרה אני עושה שיחזור של אותה נקודה 

תודה על התשובות. אסביר את הבעיה
13/06/2015 | 11:53
16
56
אני יודע שאפשר למחוק apn ולחסום גלישת מוביל דאטה.
העיניין הוא שאדם מבוגר שאין לו ידע, מכניס סים למכשיר.
 לפני הכנסת הסים אין אפשרות לחסום דאטה כי... אין דאטה \אין סים.... תנסו...
ברגע שהוכנס הסים... אם הוא לא שם לב (והוא לא) מתקבלות הגדרות APN למכשיר אוטומטית
ולפני שאמרת ג'ק... המכשיר מתחבר לדאטה ומוריד שקלים לחברה...
אתה ואני נמזער את הנזק ע"י סגירת mobile data מיידית ומחיקת ה APN.
לגביו אני רוצה למנוע מצב שבהחלפת סים הוא יקבל חשבון על גלישה שהוא לא צריך.
אין סיבה שידחפו APN ללא רשות הלקוח וזה מה שעושים.
איך אני חוסם את הדחיפה הזאת?
לא בטוח שזו דחיפה, אלא יכול להיות שזה מגיע אוטומטית מהמכשיר
13/06/2015 | 12:07
2
40
תסתכל על השרשור למטה, החל מבערך כאן - http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?For... . יש קובץ במערכת ההפעלה שמכיל את הגדרות ה-APN השונות, וכאשר מכניסים סים חדש המכשיר עצמו מושך את ההגדרות מהקובץ הזה.

מה שאולי אפשר לנסות זה לבטל את הגלישה הסלולרית לפני שמחליפים סים, ואז לאחר שמכניסים סים חדש גם אם יגיעו הגדרות ה-APN, זה לא ישנה והמכשיר לא יגלוש.
חשבתי גם על ללמד אותו לעבור קודם למצב טיסה.
13/06/2015 | 12:49
35
עדיין אני מסבך אותו עם מחיקת APN שרצוי שלא היה שם. והוא צריך להיות זריז
תסתכל בהמשך על התגובה של T o m c o אני חושב שהוא צודק
13/06/2015 | 15:01
31
איזה בעיה ?אתה מקובע .אסביר שוב כפי שאתה אומר
13/06/2015 | 12:45
11
44
בן אדם שמכניס סים ,זה לא משנה את התוכנית שלו עם ספק שרותי הטלפון .
אז כל מה שאתה מסביר שוב ,לא רלוונטי .
ואסביר שוב שוב .בעבר בטלפון א לא הייתה לו תוכנית שכוללת גלישה ועבר לטלפון ב גם כן לא תהיה לו תוכנית גלישה .
נראה אותך בחו"ל שאתה קונה סים פריפייד ואתה צריך להקליד את הנתונים של ה APN ידנית .
אינהרנטית הכנסת סים שותלת נתונים לטלפון ,כך זה עובד.
ואגב OTA זה דרך האויר ,לא מתאים למקרה שלך.

המצב הנכון הוא שצריך אישור מהלקוח! כדי לשתול APN
13/06/2015 | 12:56
9
34
אבל אל תתן לדברים כמו (חוסר) שליטה במכשיר ואוטומציה להפריע לך.
מי בדיוק המקובע?
אל תנסה להסביר שזה לטובת הלקוח כי זה לא!
יש אפשרויות אחרות ל APN שלא תוקעות ללקוח גלישה מיידית כנגד רצונו. שאלה פשוטה תספיק.
ו.. כן מר blzvi אני יודע מה זה ota והנתונים מגיעים ota

אני חושב שאתה טועה
13/06/2015 | 14:19
8
35
ההגדרות כנראה כבר קיימות בתוך המכשיר והוא יודע להציג את הרלוונטיות עבור הסים שבפנים כרגע בצורה אוטומטית.
קח למשל רשימה של רשתות שהרום של CM מכיר "מהקופסא":

בנוסף, עד כמה שאני זוכר, למשל בגולן אם תשלח דרך האתר את ההגדרות APN לטלפון שלך, זה יופיע כמו הודעת SMS שצריך גם לאשר.

אז אני חושב שהכעס שלך קצת אקראי במקרה הזה ..

אשמח שתסביר לי...
13/06/2015 | 14:42
7
33
איך מכשיר בן שלוש שנים שמוכנס אליו סים של חברת סלולר חדשה בחו"ל,
מקבל את הAPN שעוד לא היה קיים כשהוא נוצר.
ועוד דוגמא מחברה סלולרית
ציטוט:
Android Configuration
You should get new Cricket settings automatically pushed to your device after you insert the Cricket SIM

ועוד אחת
ציטוט:
The system will automatically push the settings to your handset. 
מה זה משנה איך, העובדה היא שה APN מוגדר אוטומטית.
13/06/2015 | 14:49
3
33
עבור 99% מהמקרים זה נוח ואם זה לא היה כך זה היה מיצר תסכול רב, אלפי שעות של צורך בתמיכה טלפונית למאות מליוני לקוחות בעולם והמון בעיות.
נכון שבמקרים מסוימים זה גורם מצבים לא נוחים, כמו במקרה של אנשים שנוסעים לחול ללא חבילה ומחליפים סים.
אבל במאזן הנוחות הכללי אין ספק שעדיף המצב הקיים.
לך זה לא משנה. לך עדיף המצב הקיים. לי לא! אפשרות לבחור?
13/06/2015 | 14:51
2
11
אני מבין את הבעיה עדיין לטעמי לרוב המוחלט עדיף ככה. ולעניין:
13/06/2015 | 14:54
1
26
אם הגלישה במכשיר סגורה בהגדרות לפני החלפת הסים אז לאחר החלפת הסים הגלישה נפתחת מעצמה?
אין משמעות לגלישה סגורה. כל החלפת סים מגדירה רשת מחדש.
13/06/2015 | 15:10
23
ללא סים המכשיר לא יקבל ממך הגדרות לסגור את הגלישה.
לא בדקתי מה קורה אם סגרת גלישה קודם שהחלפת סים של רשת אחרת.
מה זה משנה?
ואם לקחת מכשיר חדש ללא סים?
אם חברת סלולר, למען נוחותה, מחייבת לקוח בגלישה מזדמנת שלא הוא אישר, זה רע!
עוד מישהו יתפוס אותם בפינה היצוגית
לינקים מספקים אקראיים ברחבי העולם?
13/06/2015 | 15:00
2
38
יאללה:
אז הנה - דורש אישור.

אבל עזוב, אני מבין שאתה סתם רוצה להוציא קיטור. אז תוציא ואז תדריך את הבן אדם המדובר ללכת להגדרות ולבטל גלישה.

הלינק שלך רק מדגים שאפשר גם אחרת
13/06/2015 | 15:14
1
9
כשמקבלים הגדרות מספק הסלולארי
13/06/2015 | 16:00
22
הן מתקבלות בצורת SMS שיש לאשר את התקנתו. במידה ומתקינים אותו הוא מעדכן את בסיס הנתונים הפנימי במכשיר, כך שאם אח״כ תכניס SIM אחר של אותה חברה ההגדרות האלו יופעלו אוטומטית, גם אם הן לא היו בבסיס הנתונים של המכשיר מראש.
הכנסת SIM גם מגדירה מספר מרכז SMS
13/06/2015 | 15:58
33
באופן אוטומטי. גם זה לא בסדר?
על ידי שבהתחלה
13/06/2015 | 20:29
29
אצל הספק הסלולרי הגלישה מבוטלת ולא ניתן לגלוש סלולרית 
אולי תהיה נקודת APN אך היא תהייה מסורסת ללא כל אפשרות עבודה ,עד שתמחוק אותה 
מעניין שלאורך כל השרשור הזה, לא כתבת כלל באיזה מכשיר בדיוק
14/06/2015 | 15:23
4
61
מדובר.

מניסיוני עם מספר דגמים, לפחות החל מ-Android 4 (אני פשוט כבר לא זוכר מה היה לפני) אם מכבים "נתונים סלולרים", אז לא משנה כמה פעמים תחליף SIM או תוציא ותכניס SIM: המכשיר לא ינסה לגלוש דרך הרשת הסלולרית עד שתפעיל באופן יזום את ההגדרה הזו.

בנוסף, הוויכוח על מקור ההגדרות די מיותר: יש מקרים בהם הן נלקחות ישירות מקובץ שקיים במכשיר לפי מזהה רשת, והמשתמש לא נשאל, ואכן יש חברות שדוחפות הגדרות ב-OTA, וכאן התנהגות המכשירים עשויה להשתנות, לרוב שואלים את המשתמש.

בכל מקרה, ללא שימוש ב-root והתערבות גסה ב-ROM, לא תוכל לשנות את ההתנהגות באף אחד מהמקרים.

עוד דבר שמוזר לי בהודעתך הוא הטענה על "מתחיל לגלוש מיד ולתקתק שלקים".
אלו חברות ישראליות היום נותנות לך לגלוש ללא תוכנית?
ואם כבר - בהתחשב במחירי גלישה, ובכך שגלישה סלולרית זמינה גם בחבילות של 10 ש"ח, האם באמת מעט גלישה תגבה מחיר?

כל הסיטואציה נשמעת לא סבירה, כמו גם הראיון שאדם מבוגר לא טכנולוגי יחליף SIM חדשות לבקרים.

כאמור, אין לי תשובה טובה לשאלה ששאלת, אבל יש לי חשד שאולי הבעיה שלך שונה ממה שאתה מתאר, ואם תיתן עוד כמה פרטים, אולי יוכלו חברי הפורום להציע לך פתרון מתאים.

מה שכתבת לא מדוייק בלשון המעטה
15/06/2015 | 20:02
3
19
כל מכשיר סמסונג שתנסה S3 S4 S5 חדש מהקופסא
הכנס לו סים של אורנג' והוא יקבל הגדרות OTA ויתחיל לגלוש!
את החשדות שלך תעלה לאחר שניסית.
בסה"כ ניסיתי לרדת לשורש הבעיה...
15/06/2015 | 20:23
2
20
במקרה, דווקא לגבי סדרת ה-S יצא לי לחטט לא מעט ברום שלהם, ואני גם יודע בדיוק היכן יושב הקובץ עם הגדרות ה-APN (כן, גם של הספקיות הישראליות), וגם שבמהלך הגדרה ראשונית הוא שואל, כמו הרבה מכשירים, האם להפעיל גלישה סלולרית או לא.

זאת כמובן בהנחה שמדובר במכשיר עם ROM רשמי ולא מבושל.

אבל אני מבין שאתה לא מחפש פתרון, אלא יותר להתווכח.
לבריאות...
ROM רשמי. הוא שואל ועונה בו זמנית ללא התערבותך.
16/06/2015 | 11:20
1
9
ואכן אני מחפש פתרון לבעיה שמן הסתם נוצרת ע"י חברות האפ"ס.
יש לך פתרון איך מונעים דחיפת APN בכח ע"י המפעיל הסלולרי?
בזה לא נתקלתי, אולי יש בעיה נקודתית ושווה להחליף ROM
16/06/2015 | 11:24
6
כאמור, אני לא מכיר פתרון שאינו מערב root, לכן אם יש עניין של אחריות או בעיה עם התעסקות טכנית אני לא יוכל לעזור לך.

אם יש אפשרות לעשות root, תוכל למחוק את קובץ הגדרות APN, זה אמור לעזור.
לאחר רכישת lgg2 מקורי לא מצליח להיכנס לגוגל פליי
12/06/2015 | 19:08
4
49
רכשתי לפני מספרי ימים טל' לאבא שלי מדגם lgg2 מקורי של היבואן הרשמי( היות וגם לי יש כזה ואני מרוצה) משום מה שלוחץ על היישום גוגלפליי  לא קורה כלום ושעון החול מסתובב בלי לקבל תוצאות ובלי שמקבל סיסמא ל נכונה, במידה ורושם בשורת החיפוש אפליקציה מסויימת הוא מוצא ואם לוחץ עליה פשוט היא לא עולה לשורת החיפוש.
 מנסיון בחיפוש בגוגל מצאתי את האפשרות להכיכנס להגדרות של היישום ולמחוק רוקן מטמון – לא עזר.
יש לו אינטרנט והוא יכול להוציא ולקבל שיחות. פתחתי לו חשבון מייל בגוגל והוא מקבל מיילים ויכול לשלוח.
תודה מראש

הגדרת במכשיר חשבון google ?
12/06/2015 | 21:36
3
26
google play חייב חשבון google במכשיר.

כתבתי בהודעה הראשונה שיצרתי חשבון בג'ימייל שלחתי מייל
12/06/2015 | 22:41
2
21
וקיבלתי מייל , זה מספיק ? שאני נכנס לגוגל פליי הוא לא מבקש ממני כלום.
תודה מראש

בהודעה הראשונה שלך לא כתבת שיצרת חשבון
13/06/2015 | 08:32
1
22
בהגדרות  google play מופיע ההגדרה של חשבון ה google (ושלא תתבלבל ,מדובר בחשבון ה gmail ) 
אם יש לך מחשב שפתוח כרגע באותו חשבון פתח כתובת זו  וודא שהמחשב מצליח לאתר את המכשיר של האבא 
(עדיף שיהיה בחוץ עם GPS פתוח ) או לפחות לשלוח צילצול.

מה שפתר את הבעייה זה שכיביתי והדלקתי את הטלפון שלו לחצתי על
13/06/2015 | 13:21
24
היישום גוגל פליי והכל עבד וזה מה שחשוב! ( למען האמת את הטלפון שלי lgg2 במהלך של כשנה וחצי של שימוש הדלקתי וכיביתי אני חושב לא יותר מ 4 פעמים)
רק להבהרה ,אתה  אומר שבהודעה הראשונה לא כתבתי שיצרתי לו חשבון ? להלן הציטוט מפתיחת השרשור " פתחתי לו חשבון מייל בגוגל והוא מקבל מיילים ויכול לשלוח" - כלומר פתיחתי לו חשבון בג'ימייל. היות ולא מעט נעזרתי בפורום זה תמיד אני מנסה להיות ברור...
נ.ב, עשיתי מה שאמרת ואני מבין שכל מאתרים סלולארי שנגנב  כל עוד לא החליפו סים ?
תודה מראש.
שלום
12/06/2015 | 17:11
7
138
כתבתי בעבר על בעיה שהייתה לי ואז מי שענה לי ביקש לדעת איזה סוג טלפון יש לי אבל בעיה שאני לא יודעת מאיזה סוג הוא (מחיפוש בגוגל הוא נראה ככה)

בקיצור הייתה לי בעיה אז בת דודה שלי אמרה לי שהיא צריכה לפרמט אותו וזה מה שהיא עשתה לי .אבל בעיה שאחר כך שהיא באה להתקין לי ווטסאפ  אז הוא אומר שאין מקום באחסון פנימי של טלפון . אז מה שאני רוצה לשאול איך זה הגיוני הראה בפירמוט מוחקים דברים ולפני פירמוט היה לי ווטסאפ אז איך פתאום אין מקום?
ויש למישהו מושג מה אני יכולה לעשות? זה קצת קשה בלי ווטסאפ 
פירמוט = שחזור הגדרות יצרן?
12/06/2015 | 19:03
6
61
לרוב הוא לא מוחק את המידע, אלא רק מוחק את ההתקנות, הקבצים שהיו נשארים, לכן צריך לחבר את המכשיר למחשב ולפנות מעט מהאכסון הפנימי של המכשיר.
לאחר מכן נסי שוב להתקין WA.

היי טומי
12/06/2015 | 19:08
5
52
אני לא מבינה בדברים אלו (אז לא הכי הבנתי אותך אז אני אכתוב מה שנראה לי שהבנתי ואתה תתקן אותי במידת הצורך)
אני בדרך כלל שאני מעבירה דברים למחשב אני מעבירה מה שנמצא בגלריה (אין לי שירים בטלפון) לזה אתה מתכוון? כי אין לי בעיה למחוק כל מה שנמצא לי בגלרייה  אבל פעם אמרו לי שאין קשר בין זה לאחסון פנימי שזה יותר קשור לכרטיס זיכרון (מקום בגלריה)
ואני אוסיף גם
12/06/2015 | 19:10
4
36
שדברים היחידים שיש לי בטלפון זה רק דברים שנמצאים כבר מראש בטלפון והבנתי שאי אפשר להסיר אותם 
אז ככה.
12/06/2015 | 19:26
3
59
א. בדקי אם יש על זכרון הטלפון (לא על כרטיס הזכרון) איזשהן קבצים כמו תמונות או מוזיקה וכד'.
אם יש - העבירי אותם לכרטיס הזכרון.
אם אין - הבעיה מעט יותר מורכבת, זה אומר שקבצי מערכת סותמים את הזכרון של עצמם, דבר כזה יכול לקרות.
נסי להכנס לחייגן ו"לחייג" #9900#* (כוכבית, סולמית תשע תשע אפס אפס סולמית) ובחרי באפשרות של Delete dumpstate/logcat

אם עדיין לא ניתן לאחר מכן להתקין וואצאפ הסיפור מסובך הרבה יותר וידרוש פרמוט מלא של המכשיר בצורה יותר מעמיקה משחזור הגדרות יצרן.
עשיתי את " #9900#* וזה לא עבד
14/06/2015 | 20:58
2
62
הופיעה לי איזה הודעה ארוכה כזאת .
איך עושים פרמוט מלא?
כמה דברים
15/06/2015 | 08:42
1
26
לפני פירמוט מלא (חזרה לנתוני יצרן ) 
אנא ודאי כי הגירסה של הטלפון היא אכן גירסה רישמית ולא רום מקוסטם שיכול להוות בעיות בהמשך 
אנא גם תגבי את הדברים החשובים לך כמו תמונות , נתוני WA, שירים , ניתן להעביר לכרטיס זיכרון באם יש . 
לאחר שבצעת את כל התהליכים הללו ועדיין רוצה להמשיך ולנקות את הטלפון - כנסי להגדרות , גיבוי ואיתחול יכול להופיע גם באנגלית אצלך כמו 
BACKUK & RESET 
לחצי עליו ולאחר שאת בטוחה כי הכל מגובה כנדרש עברי אל איתחול נתוני יצרן , 
כעת הכל נעשה בצורה אוטומטית 
חשוב לוודא גם כי הסוללה מלאה ואו המכשיר מחובר לחשמל .  
כמו כן באם יש לך חשש כל שהוא אל תעשי זאת . 

הסתדר תודה
19/06/2015 | 14:05
7
לא מצליחה להוציא ולקבל שיחות
12/06/2015 | 14:34
1
29
לאחר עדכון  גירסה בנייד THL200C 4.2.2 לא מצליחה להוציא ולקבל שיחות
נסי ללחוץ על כפתור בהדלקה למשך כ-30 שניות
12/06/2015 | 14:51
16
נקסוס 5
12/06/2015 | 14:14
3
68
הי
אם  מישהו מתקשר אלי ממספר חסוי איך אפשר  לדעת מי זה
במכשיר רק רמקול  אחד עובד איך אפשר ששניהם יעבדו
תשאל "עם מי אני מדבר"? ותדע מי זה.
12/06/2015 | 14:19
17
בנקסוס 5 יש יציאת אוזניות
12/06/2015 | 15:43
51
יתכן והמגעים לא טובים.
מציע להכניס אוזניות ולהקשיב לשני הערוצים.
יתכן ועצם החיבור וניתוקו יסדירו את הבעיה.
בקשר לשיחה לא מזוהה,אני חסמתי אצל ספר הסלולר שיחות לא מזוהות והמתקשר מקבל הודעה על כך.
אם הוא צריך אותי נואשות יחייג ממספר מזוהה.

1. אם המספר חסוי - אין דרך לגלות מי הוא!
12/06/2015 | 16:14
54
2. איזה שני רמקולים?
למכשיר יש רמקול אחד בלבד..

lg g3 לא מתחבר לרשת
12/06/2015 | 11:49
33
103
חיפשתי וחיפשתי ובסוף מצאתי שבהגדרות כתוב
"mobile network state- disconnected"

מה צריך לעשות כדי להפעיל את זה?
מוזר , האם רשת אלחוטית
12/06/2015 | 11:53
32
35
מאופשרת ?
האם אישרת שימוש ברשת סלולרית ?
האם המכשיר במצב טיסה ?

אני מניחה שכן?
12/06/2015 | 12:29
31
29
אם הכוונה היא שהפעלתי את "מעבר הנתונים" שפה הוא נקרא data (מצטערת הטלפון באנגלית והקודם היה בעברית אז אני מדגישה כדי לא לבלבל בין דברים)

המכשיר לא במצב טיסה
בדקת שיש לך קוו לשיחה בכלל ?
12/06/2015 | 12:49
30
26
מי ספק הסלולר שלך 
סלקום וכבר ביצעתי שיחות בלי בעיה
12/06/2015 | 12:53
29
21
אם לרשת אלחוטית הוא מתחבר היטב
12/06/2015 | 13:18
28
32
אין מניעה שיתחבר לרשת סלולרית 
תבדקי שאין לך ניתוקים באפשרות להוציא שיחות 
אם זה כך פני לספר הסלולרי 

יכול להיות שהAPN לא מוגדר?
12/06/2015 | 13:34
27
25
כדי להגדיר APN:
12/06/2015 | 13:38
3
50
הלינק לא ממש עובד
12/06/2015 | 14:16
2
24
האתר נפתח אבל לא ברור לי מה אני אמורה למצוא שם בגלל ש "תפעול המכשיר" לא ממש עושה משהו

האם זה יעבוד?

לינק שנתתי ->
12/06/2015 | 14:25
1
31
לחיצה מימין על הגדרות -> האופציה הראשונה: LG G3 - הגדרת נקודת גישה.
אוקיי תודה הכל עובד
12/06/2015 | 15:15
31
הלינק לא הציג לי אפשרויות מקודם מסתבר
הרבה דברים יכולים להשתבש
12/06/2015 | 15:09
22
28
ולדעתי בסים של המפעילה יש כבר את הקינפוג לAPN  לפחות כך היה אצלי שחיברתי את ה G3 
אבל בוא נשלול את הדברים הפשוטים קודם . 

זה לא מגיע על הסים אף פעם.
12/06/2015 | 15:23
21
28
הרבה פעמים רשת סלולרית מזהה שהוחלף מכשיר ושולחת באופן יזום אוטומטית את הגדרות החיבור למכשיר. (מגיע בהודעת תצורה שמגדירה את עצמה אוטומטית ואינה נשמרת בשום מקום).
כאשר הפעולה לא מתבצעת (מסיבה זו או אחרת, זה לא משנה) - לא יהיו הגדרות APN למכשיר ולכן לא יגלוש, המידע אינו מגיע דרך הסים.

(בפרטנר - שולחים ל999 את אחד מהקודים ומקבלים הודעה עם ההגדרות למכשיר - OTA או 012OTA (תלוי אם בראשית או בחברת הבת))
הריני מחדש לך
12/06/2015 | 15:49
20
26
כי הפסיקו בפרתנר לשלוח הודעה ל 999 כדי לקבל קינפוג של ה APN  
בנוט 2 ה APN התעדכן אוטומטית כאשר העברתי אליו את הסים , כך גם ל G3 כעת 
בעבר נכון הייתה צריך לשלוח הודעה ל 999 . 
כאשר אני נוסע לחו"ל אני מוחק את ה APN ובחזרה כאשר מחזיר את הסים הישראלי עושה שיחזור APN והנה הכל חזר מחדש . 
ה APN בודק דרך הסים אם יש לך הרשאות גלישה כדי לדעת איך לחייב . 

יכול להיות שביטלו, בכל אופן זה לא מגיע על הסים.
12/06/2015 | 15:56
19
23
הסים לא מכיל עליו שום מידע למעט המספר הסידורי שלו...

באורנג' במעבר ממכשיר למכשיר אתה מקבל הודעות תצורה. (אני עושה את זה על בסיס די קבוע, יודע שזה מה שקורה מניסיון).
לא קרה לי
12/06/2015 | 15:59
18
13
כאשר עברתי אל ה S3 , לא כאשר עברתי ל NOTE2 , לא כאשר עברתי ל G3 בכולם לאחר הגדרת חשבון ה GMAIL היתה נקודת APN מותקנת 
ובנוסף גם כאשר אני מוחק את הנקודה אני יכול לשחזר אותה . 
היכן זה נמצא ממש לא מעניין אותי,אבל אני לא צריך לשלוח הודעה למפעיל ולבקש הגדרות  . 

במכשירים החדשים זה מגיע לעיתים כחלק מהמידע של מערכת
12/06/2015 | 16:17
17
27
ההפעלה. (הם שומרים הגדרות APN של חברות ברחבי העולם בקבצים מסויימים במערכת ההפעלה.
בכל אופן - בפעמים האחרונות שהעברתי מכשיר (למכשיר שאינו אנדרואיד או אייפון - נוקיה סימביאן E72) הגיע באופן אוטומטי הודעה המעדכנת את ההגדרות כחצי דקה לאחר הדלקת המכשיר, אותו דבר קרה עם מכשיר ישן יותר.
אני לא מדבר על הישנים כמו הנוקיות
12/06/2015 | 16:26
16
19
כי על זה אין מה להרחיב 
אני מדבר על הסמרטפונים , ואפילו המכשירים הכי פשוטים שהיו למירס עם ה IDEN היו הגדרות אוטומטיות . 
אני לא חושב כי המכשיר שומר את ההגדרות של כל החברות בעולם היות ואחרת הקובץ היה ענקי להחריד . 
הנה כאשר התקנתי את סים ה טרופון בארה"ב ושיחזרתי נקודת APN הוא התקין לבד את הנקודה שהתאימה לרשת המארחת . 
אז כנראה יש משהוא בסים אשר מפנה ליצירת APN המתאים לאותה רשת . 

ממש לא קובץ ענק. ב-4.4.4 בנקסוס 7 זה 374.7KB
12/06/2015 | 18:11
6
24
וב-4.4.2 בגלקסי S4 זה 252.6KB.

הדבר היחיד שלוקחים מהסים זה את קוד המדינה ומספר הרשת, ובודקים מול הקובץ הזה.
תודה, איכשהו ידעתי שאתה תהיה זה שידע להגיד את זה
12/06/2015 | 18:55
10
כלומר הסים כן מספק פרמטר חשוב
12/06/2015 | 19:49
4
17
לנקודת ה APN , הסים גם קובע לאיזה חברה לשייך 
זה כל התפקיד של הסים - לשייך מכשיר לרשת
12/06/2015 | 22:47
3
12
ברור שיהיה לו המידע של זיהוי הרשת. אבל מעבר לכך, אין בו עוד מידע.
טוב, בהמשך לתגובה של amitp, זה *עיקר* התפקיד של הסים
12/06/2015 | 22:58
7
אז במה תגובתך שונה מתגובתי ?
13/06/2015 | 08:28
1
9
בזאת שהיא מתומצתת יותר ?
הנקודה שלי הייתה ש*ברור* שהסים שולח את המידע הזה
13/06/2015 | 10:43
7
אין שום סיבה שהוא יהיה קובץ גדול - זה קובץ טקסטואלי נטו.
12/06/2015 | 19:01
8
14
הוא לא כולל שום דבר מעבר לתווים פשוטים.
כדי להגיע לגודל של מגה הוא צריך למעלה ממליון תווים.

אז כעת אתה אומר כי שגית
12/06/2015 | 19:53
7
13
כאשר טענתה כי חייבים לשלוח הודעה לחברת הסלולר . 
בובו כבר הסביר את זה והראה גם את הקשר לסים 
בשום שלב לא אמרתי שצריך לשלוח סמס לרשת, אמרתי שזו אפשרות
12/06/2015 | 19:54
6
15
בכל אופן מהתחלה אמרתי שהמידע לא מגיע מהסים!
המידע מגיע מרשת הסלולר. כאשר מכניסים סים למכשיר במצב טיסה ולא מאפשרים לו להתחבר לרשת סלולרית, הוא לא טוען את ההגדרות - שכן אינו מחובר לרשת הסלולר בשום צורה ולא יודע לזהות לאיזה חברה שייכת חתיכת הפלסטיק הממוספרת שבתוכו. (אומר מניסיון בארה"ב עם נקסוס 4 וסים של T Mobile.)
כדאי שתקרא את תגובותיך מהתחלה
12/06/2015 | 19:59
5
15
במידה שהמכשיר נמכר בחברה הסלולרית הוא מקבל בצורה אוטומטית את הגדרות ה APN ולסים יש חשיבות 
קראתי אותן שוב ואני לא מבין על מה אתה מדבר.
12/06/2015 | 20:09
4
15
בהודעה הראשונה אמרתי שזו אפשרות או לפחות הייתה אפשרות..
כשאמרת שהיא בוטלה אמרתי, "יכול להיות, בכל מקרה המידע לא מגיע מהסים".
בובו אמר שהסים מספר את המידע הבא: קוד מדינה ומספר רשת.
על זה אני אומר שכל עוד הסים לא מחובר לרשת סלולרית כזו או אחרת (קליטת GSM פשוטה, לא אינטרנט כמובן) - הוא בסך הכל חתיכת פלסטיק ממוספרת במספר סידורי. הוא לא מכיל את המידע על הרשת אליה שייך, הקישור בין רשת סלולר לסים מבוצע במערכות המחשוב של הרשת. ורק כאשר הסים מתחבר לרשת סלולר הרשת מעבירה למכשיר את המידע עליה - כולל קוד המדינה ומספר החברה.

(אומר את זה מניסיון, כבר יצא לי לאקטב בעבר סים של אורנג' ב012, אותו דבר הפוך, וסים של פלאפון באורנג'. בכל המקרים נטען המידע רק כאשר היה חיבור לרשת הסלולר בהתאם לרשת הסלולר ולא בהתאם לסים)
הסים לא חייב לשאת על עצמו
12/06/2015 | 20:19
3
12
את המידע לקינפוג הAPN מספיק שיש עליו את הנתונים הבאים 
מספר רשת עולמי,לכל רשת סלולרית בדומה למספר MAC יש מספר יחודי 
האם יש הרשאה או אין הרשאה למנוי זה לגלוש ואיזה חבילה יש לו ואם לא איך לחייב את הלקוח 
דבר זה מאותת למכשירים החדשים איך בצורה אוטומטית לקנפג את נקודת ה APN . 
אם המכשיר לא נמכר באותה רשת הוא גם לא יודע מה ואיך לקנפג את הנקודה . יש לקנפג את המכשיר בצורה ידנית 
אני כבר קינפגתי מכשירים ישנים ידנית , איקטבתי דיי הרבה סימים של חברות זרות ואו מקומיות אז אני לא יודע מהיכן צורת ההתבטאות שלך מגיעה . 

ושוב אני אומר, המידע הזה לא מגיע מהסים - אלא מרשת הסלולר.
12/06/2015 | 20:34
2
20
ולגבי "אם המכשיר לא נמכר באותה רשת הוא גם לא יודע מה ואיך לקנפג את הנקודה . יש לקנפג את המכשיר בצורה ידנית"
זה לא נכון, כבר הפעלתי לא מעט מכשירים שנרכשו מיצרן ישירות (ע"ע נקסוס - אינו משויך לחברה) ולא היה כל צורך בהגדרה ידנית.

טוב, שניכם טועים
12/06/2015 | 21:50
1
22
טום צודק בכך שנתוני הAPN עצמם לא נמצאים על הכרטיס, אלא רק הנתונים הדרושים על מנת למצוא אותם.
אבל טום, אתה גם טועה בכך שאתה טוען שהסים מכיל אך ורק את מספרו הסידורי. למעשה, כרטיסי USIM יכולים גם להכיל תוכנות מחשב ממש להרצה על מכשיר היעד, והם בוודאי מכילים נתונים לגבי הרשת בה נמכרו ואפילו יכולים להכיל נתונים לגבי רשתות מועדפות לנדידה (מבחינת הספק הסלולארי).
אני לא יודע, אם כך, איך אפשר היה לאקטב סים של פלאפון באורנג'
12/06/2015 | 21:56
28
(זה קרה ועבד), מוזר. (בכל אופן, עכשיו אדע יותר)
בכל אופן, לעניינינו זה לא מעניין יותר. התקלה שלה נפתרה כבר מזמן!

לאיזו שימוש יספיק נפח הגלישה של 100MB ?
12/06/2015 | 10:08
5
72
אני שוקלת לקנות סמרטפון ראשון שלי ותוהה איזו חבילה לבחור.
אני מעריכה שגלישה של 15 דקות בחודש באפליקציה של תחבורה ציבורית יספיקו לי בכל הנוגע לגישה לאינטרנט מהנייד,
החבילות של 10 ש"ח בחברות הזולות(012, גולן) נותנות 100MB גלישה,
האם לדעתכם זה יספיק לצרכים שלי ?

תודה.

אני גולש מעט.....
12/06/2015 | 11:09
1
67
יש לי תוכנית עם 1 ג'יגה ואני גולש מעט (מעט מאוד - אולי חצי שעה בחודש) ב-Waze ולעיתים קצת באתרי חדשות. מעולם לא עברתי  100 מגה, כך שעם כמות הגלישה שאת מתארת אפשר להסתדר אם רוצים. תמיד אפשר לעבור לחבילה אחרת אם מגלים שהשמיכה קצרה מידי. שווה לנסות.
אני לא יודע איך אתם מצליחים, אני החודש הצלחתי לסיים
12/06/2015 | 13:33
66
את חבילת הגלישה (10GB) ועוד בערך 2 לפני העדכון ל10.

הכל תלוי באופן הגלישה - אני גולש הרבה מאד, אבל בצורה חסכונית
12/06/2015 | 14:50
73
יש לי חבילה של 500MB שבאף חודש אני לא מגיע אליה ואני חושב שאני גולש די הרבה.

הקווים המנחים מבחינתי:
- לא מפעיל וידאו וסטרימינג תחת הרשת הסלולרית.
- לא משתמש בפייסבוק, למעשה סגרתי את החשבון.
- לא גולש כמו במחשב אלא מבקש את המידע אלי (RSS, טוויטר, אינסטוש, פוש מאפליקציות).
- לא גולש לאתרים כבדים מהנייד (YNET, תפוז), אלא שוב משתמש בקורא RSS.
- מוריד/מעדכן אפליקציות תחת WIFI.
- משתמש בדפדפן חסכוני (דולפין) עם חוסם פרסומות.
- לא מסנכרן את הגלריה תחת הרשת הסלולרית.
- מזהה אפליקציות בזבזניות ו-ז-ו-ר-ק אותן.
- מציג במסך הראשי את מצב הגלישה (באמצעות 3G Whachdog).

אז אם יש לך משמעת עצמית, לגלוש באופן חסכוני -  כן !! 100MB עשויים להספיק.
ב012 האינטרנט לא יגמר
12/06/2015 | 19:29
1
65
גם לאחר סיום ה100MB תהיה האטת קצב ולא עצירה ללא חיוב נוסף, לרוב האפליקציות גם זה יספיק (לא ליוטיוב !)

ירון
אני חושב שבכל החבילות המוזלות יש האטה ולא חסימה
13/06/2015 | 08:34
38
בתום החבילה
אנשי קשר משוכפלים (?!)
11/06/2015 | 21:04
3
76
יש לי נקסוס 5 עם אפליקציית אנשי קשר שמגיע עם המכשיר
באפליקציית אנשי הקשר אני רואה לא מעט אנשי קשר שמופיעים מספר פעמים (לפעמים שלוש ארבע פעמים ויותר).
כשאני נכנס לכל המופעים הללו אני רואה שאחד מהם אכן מכיל את פרטי הקשר של איש הקשר ואילו האחרים מופיעים רק עם השם אך התוכן בדרך כלל ריק

למה זה קורה?
איך מבטלים את הכפילויות הללו?
אגב, כשאני רואה כפילויות ואני נכנס לאנשי הקשר דרך הג'ימייל אני לא רואה רשומות כפולות עבור אותם אנשי קשר שמופיעים ככפולים באפליקציה

אנשי קשר
11/06/2015 | 21:44
54
3 נקודות למעלה > הצג אנשי קשר google בלבד .
כנס במחשב ל gmail > אנשי קשר ותעשה סדר עם הכפילויות

אולי גם להשתמש ......
12/06/2015 | 11:26
40
באפליקציה דוגמת Duplicate Contacts כדי להסיר אנשי קשר כפולים.
להוריד חייגן חלופי שמאפשר ביטול כפילויות
12/06/2015 | 12:20
33
אני משתמש ב-+Contacts
אפליקציה של גוגל
11/06/2015 | 18:45
8
84
היי לכולם,
התקנתי אפליקציה של גוגל אשר מבצעת גיבוי אוטו של הסרטונים והתמונות שלי.בגיבוי זה היו תמונות שנמחקו מהמכשיר אבל כן הספיקו להיות מגובות בענן הזה.
אתמול האפליקציה עידכנה את עצמה ומה שקרה זה שזה גרם לכל התמונות שאינן נמצאות במכשיר להעלם
האם יש דרך להחזיר את הגירסה הישנה? או דרך כלשהי למצוא את התמונות האבודות?

תודה רבה
תבדוק במחשב ולא בטלפון
13/06/2015 | 08:40
7
44
אני מניח שמדובר ב google plus

אכן מדובר בגוגל פלוס
13/06/2015 | 13:59
6
34
פשוט לחבר את הנייד למחשב?
ולהיכנס לאפליקציה
כן
13/06/2015 | 15:23
22
ולהתרכז בתפריט ראשי > תמונות
לא צריך לחבר את הנייד למחשב
13/06/2015 | 16:02
1
34
מספיק להכנס לאתר של גוגל פלוס מהמחשב.

ואוווו אני בעננים
13/06/2015 | 19:13
29
אני חושבת שזה מצא את כל התמונות!
אני לא ככ זוכרת מה אבד אבל יש כמה שאני לא רואה בנייד וכן רואב במחשב!
עכשיו איך ממשיכים מכאן
הגיבוי נעשה אוטו? אני עדכנתי את הגירסה החדשה יותר זו ששלחת לי בקישור למטה
זה יעלה למחשב לבד?
עכשיו ניסיתי ונראה ש-Photos הפכה לאפליקציה עצמאית
13/06/2015 | 16:09
2
36
תתקין אותה בנייד ותוכל לראות את התמונות שלך.

זו בדיוק העדכון שנעשה לי
13/06/2015 | 18:50
1
27
ואני לא רואה את כל התמונות .
הכוונה היא לעדכן שוב??
אני מרגישה חסרת אונים

אחרי העדכון של גוג פלוס
14/06/2015 | 02:45
28
יש להתקין את Photos ואז להכנס אליה ולעשות log in. במצב זה התמונות שבחשבון הגוגל יופיעו.
עדיין לא מצאתי פתרון לצפיה בלנובו....
11/06/2015 | 17:46
2
41
יש לי מכשיר דגם 630
מכשיר באמת טוב. גלישה חלקה, מצלמה מעולה, צפיה בסרטים בלי בעיה (ynet ו- youtube ). הבעיה היחידה היא בצפיה במאקו או בוואלה.
בשניהם רואים טוב את הפרסומת המקדימה ואז מתחיל הסרטון וטחרי 10 שניות הוא נתקע. בווטלה מודיע על שגיאה ובמאקו או דסתם נתקע או שחוזר על עדר השניות האלו בלופ.
וזה לט משנה הדפגפן. התקנתי כבר את כולם. חלקם משמיעחם את כל הסרט בלי להתקע אבל גם בלי לראות כלום ורובם תוקעים את הסרטון בראשיתו.  גם אפליקצית מאקו לא משנה את המצב.
אני מניחה שזה בעיה בהגדרות המכשיא ואני די מיואשת. למישהו יש רעיון איך לסדר את זה?!
אל תעבדי עם הדפדפן בכל מקרה
11/06/2015 | 18:21
1
32
הדפדפן פשוט יחסית והאתרים האלה נוראיים ברמות שאין לתאר. הם כ"כ כבדים, מגושמים ומלאי בעיות שפשוט לא לטרוח איתם.
האפליקציה אמורה לעבוד, בעיקרון. היא מסתמכת על יכולות המכשיר לנגן וידאו ואין אתר כבד ומטורף שיאיט אותו. אולם, אם האפליקציה של מאקו TV לא עובדת לך טוב זה יכול להצביע על בעיה אחרת במכשיר - חוסר תמיכה טובה בצורת הסטרימינג שהם תומכים בה.
אז מה עושים?
11/06/2015 | 19:53
23
וידאו ממקורות אחרים עובדים מצויין. רק מאקו ווואלה עושים בעיות (וגם אצלם אם יש פרסומת מקדימה - היא עובדת נהדר).
יופון במבצע חדש - 10GB גלישה ב-49 שקל (והשאר בלי הגבלה)
11/06/2015 | 16:25
1
36
49 שנה ראשונה 99 שנה שניה. ב 012 יש מבצע 59 שח לשנתיים
11/06/2015 | 16:41
30
נשמע לי דיל יותר טוב.
ביחוד שיש ראש שקט לשנתיים.
לא שאני חסיד של פרטנר אבל הדילים של 012 מאד טובים.
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2015 | 15:44
2
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
N4 עדכן עצמו ללוליפוץ ואני מתרגל לאט...
11/06/2015 | 07:50
2
73
מה שמטריד אותי כרגע הוא העלמות החיווי על שיחה שלא נענתה או SMS שהתקבל - וכל זה בזמן שהטלפון נעול. יש במצב הזה כמה חיווים אבל לא אלה שציינתי.
מקווה שאני מובן...

לא ממש, אבל אני אנסה לנחש...
11/06/2015 | 16:40
1
35
1. אני מניח שהמכשיר שלך Nexus 4 עם ROM מהיצרן, כלומר לא שיחקת עם המערכת.
2. אני מניח, שהבעיה היא שאתה לא רואה נוטיפיקציות על שיחות ו-SMS כשהמכשיר במצב נעול.

אם אני צודק בהנחות שלי, אז יש הגדרה פשוטה שפותרת את זה.
גש ל-Settings->Sound & notifications->When device is locked
ותבחר Show all notification contents

שים לב, שזה אומר שאפשר יהיה לקרוא SMS חדשים שהתקבלו בלי לפתוח את המכשיר (רק לקרוא, לא להגיב).
כל הניחושים שלך נכונים - כבר הגעתי להגדרה הזו
11/06/2015 | 17:08
34
אבל אז אני מקבל קבוע על המסך את רשימה מעצבנת של שטויות (בקשת אישור לעדכונים ועוד).
ולא אייקונים קטנים למעלה משמאל כמו שציפיתי....

התקנתי זיכרון מיקרו SD, האם זה משפיע על הביצועים
11/06/2015 | 00:48
1
30
של אפליקציות כלשהן?
האם ניתן להתקין אפליקציות על הזיכרון הזה, או חייבים על הזיכרון המובנה בסמרטפון

יש לי    GALAXY TREND GT
S7580L

כרטיס זיכרון יכול להאט פעולות מסוימות במכשיר
11/06/2015 | 06:22
32
תלוי באיכות ובמהירות שלו. ההשפעה תורגש בעיקר בעלייה של המכשיר ובפעולות שבהן נעשית כתיבה או קריאה רבה לכרטיס, כמו למשל צילום.

אי אפשר להעביר את כל האפליקציה לכרטיס הזיכרון, לפחות לא בלי הרשאת רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת) ושינוי מסוים של הגדרות בסיסיות באיחסון, ואלו דברים שיכולים לעשות בעיות אם עושים לא טוב. מה שכן אז אפשר להעביר חלק מהמידע של האפליקציות לכרטיס הזיכרון, אבל לא את כולו.
גלקסי S3
10/06/2015 | 19:52
1
37
אם אני קונה רכיב מקורי (פלאפון נדפק) האם תיהיה בעיה בתפקוד שלו?
כנ"ל לגבי רכיב שהוא תואם אבל חדש.

השאלה כללית.עליך לפרט .
11/06/2015 | 07:52
10
הקלטת שיחות טלפון ב htc one
10/06/2015 | 19:22
2
36
שלום
ברשותי  htc one x
אני מחפש אפל' שתקליט לי שיחות טלפון, ניסיתי כ 4 אפל' אבל הם לא מקליטות
כלומר מיצרות קובץ עם זמן השיחה אבל כשאני מפעיל את הקובץ...אין קול .
אם יש למישהו ניסיון עם משהו שעובד אני ישמח לטיפ.אפשרי אפילו אפליקציה בתשלום
אגב בגלקסי זה עובד..אצלי לא
תודה

תתקין את Boldbeast
11/06/2015 | 10:16
1
30
יש לה מגוון אפשרויות שמתאימות להרבה מכשירים. אני יודע ש-ONE X נתמך בה בצורה ישירה (ללא ROOT) כי יש לי חבר בעבודה שעשה את זה. לכל מכשיר בעיקרון יש את ההגדרות הרצויות בשבילו. חיפוש קצר באתר של האפליקציה ייתן לך את ההגדרות הרלוונטיות למכשיר שלך.
תודה
15/06/2015 | 11:38
2
לא מצליח למחוק תמונות מגלקסי3
10/06/2015 | 18:24
21
נוט 4
10/06/2015 | 18:22
23
שאלה
משום מה שאני נכנס למרקט לעדכונים ולהורדות הוא מראה שהוא מוריד מתוך אפליקציה ולא מסיים את הורדה ,וזה נראה שהוא עוד מוריד ומוריד

אך אני מסדר את זה?
תודה לכם
איך הכי טוב לגבות תמונות מסמסונג למחשב?
10/06/2015 | 11:45
2
34
היי,
עד היום פשוט הייתי כל תקופה מעתיקה את כל הפולדרים של הסמסונג למחשב.
עכשיו, אני רוצה רק מידי פעם להוסיף את התמונות החדשות שנוספו על המכשיר למחשב... הבעיה שיש תמונות מצלמה, תמונות וואטסאפ, תמונות סקרינשוט וכו' שכל אחד נמצא במקום אחר, ואת כולם אני רוצה לגבות. איך הכי נכון יהיה להוסיף כל פעם את כל התמונות הללו למה שכבר שמור במחשב? תוכנה מסויימת? אימפורט? העתקה ידנית?
(הייתי יוזרית של אייפון, ושם היה פשוט: כל התמונות במקום אחד וכל פעם העתקתי את החדשים דרך אימפורט). תודה!
מה שאני עושה (שזה לא בהכרח הכי הגיוני)
10/06/2015 | 12:05
1
44
זה מגבה את התכנים שלי (בין השאר תמונות, אבל לא רק) בעזרת אפליקציה ותוכנה בשם MyPhoneExplorer. צריך להתקין אפליקציה על המכשיר, תוכנה נלווית על המחשב, ואז אפשר להעתיק תכנים מהמכשיר למחשב. אפשר לבצע את הסינכרון כאשר המכשיר מחובר בכבל למחשב, ואפשר גם כאשר שניהם מחוברים לאותה רשת אלחוטית (כמובן שכדאי לעשות את זה ברשת בבית ולא בבית קפה ).

צירפתי צילומי מסך של חלק מההגדרות. במסך הראשון מגדירים מה יסונכרן באופן כללי. תחת האפשרות של "Sync files" אפשר להגדיר תיקיות שונות שיסונכרנו. אצלי הגדרתי לסנכרן מספר תיקיות של תמונות, את התיקייה של וואטסאפ, ועוד כמה דברים.

ה"בעיה" אצלך היא שיש לך מספר תיקיות שונות שאת רוצה לסנכרן. אם היה מדובר רק בתמונות שאת מצלמת אז יש מספר שירותי איחסון ענן (למשל DropBox, Google Drive ואחרים) שאפשר להגדיר להם שיסנכרנו באופן אוטומטי את התמונות שאת מצלמת. אני לא מכיר אפשרות של סינכרון תיקיות נוספות לענן.
נראה לי שהיא מעוניינת רק בגיבוי תמונות
10/06/2015 | 18:59
22
מהזכור לי, היישום של שירות הענן copy מגבה כל תמונה, כולל אלו שהתקבלו ב-WA (אולי גם שנשלחו? לא יודע) בנוסף לתמונות שצולמו במצלמה. אולי זה כך גם עם DropBox, Google drive וכו'.
נראה לי שקראתי לא מזמן משהו על שירות בשם google photos שמוקצה נפח אחסון ללא הגבלה לתמונות. שירות/יישום חדש. לא העמקתי. אולי קוראי הבלוגים/חדשות השונים יוכלו להוסיף בעניין.
איך יוצאים ממצב בטוח ב lg ישן
10/06/2015 | 13:18
3
32
ברוורס
10/06/2015 | 13:45
9
להוריד נעליים וללכת בשקט ש LG לא יתעורר
10/06/2015 | 16:36
17
מתקנים את הטלפון (אם כדאי)
11/06/2015 | 07:53
37
מצב בטוח בדרך כלל זה כאשר יש תקלה בטלפון

חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום