לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'האם יש אפליקציה למדידית עץ?'
האם יש אפליקציה למדידית עץ?
13/07/2015 | 11:48
2
33
לצפיה ב-'כן. קוראים לה "מטר" בחנות.(חנות חומרי בנין)'
כן. קוראים לה "מטר" בחנות.(חנות חומרי בנין)
13/07/2015 | 15:23
15
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון '
אם הבנתי נכון
13/07/2015 | 17:21
55
אז תוכל להעזר בזו:

(ואם לא הבנתי, אז בחייאת, תרשם לתפוז ותסביר לנו מה זה "מדידית עץ"...).
לצפיה ב-'מקבל תקלה 923 בהתקנת ווטסאפ'
מקבל תקלה 923 בהתקנת ווטסאפ
13/07/2015 | 09:33
5
23
לצפיה ב-'כל הדיבורים על להיות נחמד לכוכביות השפיעו עליך לרעה? '
כל הדיבורים על להיות נחמד לכוכביות השפיעו עליך לרעה?
13/07/2015 | 09:51
3
14
לצפיה ב-'פשוט כי אני לא מבין..קשה לכתוב בגוגל "error 923 play store"?'
פשוט כי אני לא מבין..קשה לכתוב בגוגל "error 923 play store"?
13/07/2015 | 09:56
2
31
זו התוצאה הראשונה...

ואני רק חצי נחמד, לא פירטתי מה לעשות - יש קישור, תתמודד
לצפיה ב-'לזה בדיוק התכוונתי - זו שאילתת גוגל'
לזה בדיוק התכוונתי - זו שאילתת גוגל
13/07/2015 | 10:04
14
לצפיה ב-'באותה מידה יכולת פשוט לשלוח אותו ל LMGTFY... '
באותה מידה יכולת פשוט לשלוח אותו ל LMGTFY...
13/07/2015 | 22:50
7
לצפיה ב-'מחפש אפליקציה לאיתור המכשיר (Find My Phone) חינמית ומומלצת'
מחפש אפליקציה לאיתור המכשיר (Find My Phone) חינמית ומומלצת
12/07/2015 | 22:51
9
35
צריך להתקין ב lg2 וכן גם ב Motorola G
חשוב שתהיה פשוטה, ולא דווקא עטירת פיצ'רים. 
תודה!

לצפיה ב-'Android Device Manager - היא מגיעה עם המכשירים'
Android Device Manager - היא מגיעה עם המכשירים
13/07/2015 | 00:20
8
70
לא צריך להתקין כלום, וכל מה שצריך זה להפעיל את שירותי האיכון, סליחה - ריגול, סליחה - מיקום, של אפל 2, סליחה - גוגל.
לצפיה ב-' '
13/07/2015 | 00:46
1
13
לצפיה ב-'לפחות מישהו אחד צוחק - אני את שלי עשיתי '
לפחות מישהו אחד צוחק - אני את שלי עשיתי
13/07/2015 | 07:53
22
לצפיה ב-'נשמע שאתה ממש אוהב את השרות הזה! '
נשמע שאתה ממש אוהב את השרות הזה!
13/07/2015 | 20:30
5
31
אוקי, הפעלתי. ואם הוא אובד, איך אני רואה מיקום?

לצפיה ב-'אני לא משתמש בו ולא מפעיל שירותי מיקום'
אני לא משתמש בו ולא מפעיל שירותי מיקום
13/07/2015 | 20:47
4
35
אבל לפי מה שאני יודע, אתה יכול לעשות חיפוש בגוגלמפות של "find my phone", או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'פשוט להכנס לאתר. ניתן לאתר את כל המכשירים המקושרים לחשבון'
פשוט להכנס לאתר. ניתן לאתר את כל המכשירים המקושרים לחשבון
13/07/2015 | 20:59
3
29
ניתן לאתר, לנעול, לגרום לו לצלצל ולפרמט מרחוק.

*כמובן, רלוונטי כל כך המכשיר זמין ולא אופס.
לצפיה ב-'איזה אתר?'
איזה אתר?
13/07/2015 | 21:04
2
15
לצפיה ב-'כאשר מדובר בתוכנה הפנימית'
כאשר מדובר בתוכנה הפנימית
13/07/2015 | 21:42
27
והופעל שרות המיקום אז במחשב שיש בו את אותו חשבון google
כנס לכתובת הזאת רצוי להוציא את הטלפון החוצה ,תחת כיפת השמים ,שם יש סיכוי שתקבל איכון.

לצפיה ב-'שטח אחסון פנימי מלא לגמרי'
שטח אחסון פנימי מלא לגמרי
12/07/2015 | 22:01
9
56
שלום

יש לי מכשיר סיני כלשהו [דומה לגלקסי 4].
על פי המידע שבמכשיר, יש 16 ג'יגה אחסון פנימי
ועוד 16 ג'יגה זיכרון המכשיר [מכונה על ידי המכשיר/ האנדרואיד; sd card].
הוספתי עוד כרטיס חיצוני של 32 ג'יגה [מכונה external sd].

הגדרתי למכשיר להתקין את האפליקציות על הזיכרון של המכשיר וזה נעשה. אפליקציות העברה לsd card מסמנות שהאפליקציות כבר שם.
בנוסף התקנתי אפליקציה שמאחסנת חלק מדטה של האפליקציות [כמו וואצאפ] על הזיכרון החיצוני. [אבל זה מעביר למעשה מהזיכרון של המכשיר לכרטיס החיצוני - לא משטח האחסון הפנימי.]

אך למרות כל הנ"ל שטח האחסון הפנימי מלא לגמרי. ולכן המכשיר כמעט ולא עובד. תקוע.
אין טעם למחוק עוד אפליקציות כי הן ממילא לא מותקנות בשטח האחסון הפנימי.

יש את הדרך הזאת לנקות דברים מיותרים באחסון הפנימי של המכשיר, אבל אצלי זה לא מוביל למסך המתואר בכל הפוסטים האלו שבקישור. אני מקבל משהו אחר, שאינו מאפשר לי לעשות את המחיקה המבוקשת.

מה עוד ניתן לעשות?

[רק לאחרונה איפסתי את המכשיר להגדרות יצרן כי הוא היה תקוע לגמרי והנה הוא תקוע שוב למרות השטח הרב שיש לי].

אודה מאוד לעצות.
לצפיה ב-'מצאתי דיון בפורום עם אותה בעיה ועם תמונות מסך זהות לשלי'
מצאתי דיון בפורום עם אותה בעיה ועם תמונות מסך זהות לשלי
12/07/2015 | 22:30
43

כך שמי שתוהה מה בדיוק אני רואה במכשיר ומה קורה אצלי יוכל ללמוד משם. בול אותו דבר !!

פתרונות שלא ניסיתי לא מצאתי שם [אם כי לא הבנתי לגמרי מה הכוונה בשורה האחרונה בתגובה 11. אולי שם נמצא הפתרון??] לעזרתכם אודה.
לצפיה ב-'מילת המפתח כאן היא *דומה* ל-S4'
מילת המפתח כאן היא *דומה* ל-S4
13/07/2015 | 00:18
7
40
מה שאתה מנסה זה כמו לנסות לטעון מחסנית אמיתית לתוך אקדח צעצוע. הקוד הוא ספציפי של סמסונג, ולכן אין לו השפעה על המכשיר שלך.

מכיוון שמדובר ב-KIRF סיני, ככל הנראה יש חלוקה בין המקום עבור האפליקציות והמקום עבור קבצים ומדיה. לפי מה שאני יודע, לרוב יש כ-2 ג'יגה לאפליקציות וכל השאר לאיחסון. האיחסון הזה נקרא כנראה sdcard, אבל לא מדובר על הכרטיס החיצוני.

חוץ מאשר למחוק אפליקציות אין יותר מדי מה לעשות.
לצפיה ב-'תודה. ובכן,'
תודה. ובכן,
13/07/2015 | 07:09
6
34
1. לפי מה שקראתי על הקוד הוא מתאים למכשירי אנדרואיד ולכן סברתי [ואולי עדיין] שהוא קוד של התוכנה ולא של המכשיר.

2. לפי מה שהמכשיר מראה, יש 16 ג'יגה אחסון פנימי ואילו רוב האפליקציות [למעט גוגל פליי וגוגל סטור] נמצאות בשטח אחסון אחר.
לגבי שטח האחסון הפנימי; אם יש 2 ג'יגה לאפליקציות, אז יש עוד שטח עצום שתפוס ע"י "משהו אחר" ולכן מחיקת האפליקציות לא יועילו הרבה.

3. כפי שכתבתי בהודעתי השנייה, יש שורה אחת [האחרונה בהודעה 11] בפורום אליו קישרתי, שלא הצלחתי להבין מה הוא רוצה שם.
אודה מאוד למי שיעזור לי להבין, כי לפי תגובת השואל, אולי שם נמצא הפתרון.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה יש להבין בהודעה 11'
לא הבנתי מה יש להבין בהודעה 11
13/07/2015 | 08:07
5
32
לגבי הקוד - לא, זה קוד של סמסונג. הקודים השונים בעצם מפעילים אפליקציות מערכת שלא ניתן להפעיל בצורה "רגילה" (כלומר ממגירת האפליקציות). האפליקציה הזו היא אפליקציה ספציפית של סמסונג, ומתמודדת עם בעיות ספציפיות של סמסונג.

לגבי נפח האיחסון - לא סביר שבמכשיר KIRF יהיה לך 32 ג'יגה, מה שאומר שה-16 ועוד 16 שכתבת בהודעה הראשונה זה לא נכון, ויש לך סה"כ 16 ג'יגה. אולי כדי לגרום למכשיר להיראות ממש כמו S4 אז הסינים מזייפים את התצוגה באפליקציה המובנית. תנסה אולי להתקין אפליקציה בשם CPU-Z ולהעלות צילום מסך שמציג את נפח האיחסון על פיה.

באופן כללי, במכשירים שכל מטרתם היא להיראות כמו מכשיר אחר, עיקר ההשקעה היא בעיצוב חיצוני וקצת בעיצוב הממשק, והרבה פחות ברכיבים איכותיים. יש סיכוי שמבחינת המפרט שלך המכשיר יותר מקביל לגלקסי S2 מאשר לגלקסי S4, ולכן האיטיות וחוסר התגובתיות.
לצפיה ב-'תודה על הדברים'
תודה על הדברים
13/07/2015 | 20:51
4
28
1. לגבי העובדה שאולי אין כל כך הרבה שטח אחסון, כך גם כתב מישהו שם בפורום באנגלית [אם כי הוא כתב קצת שונה וטען שאולי המכשיר לא מדווח על השטח האמיתי]. והאמת לומר חשדתי בזה מההתחלה, כשמישהו אמר לי שזה שטח האחסון.
בכל אופן כך זה מוצג 16+16, כמו בצילומי מסך בהודעה 8 שם.
[אנסה לבדוק זאת עם אפליקציות. אולי גם זו שהצעת.]

2. מה שיש להבין, כפי שכתבתי, זה את השורה האחרונה שהיא ממש סינית עבורי:
"Signed, an M8, Liquidsmooth, and the AC Forums App"
לצפיה ב-'זו החתימה שלו בפורום. אין לה משמעות '
זו החתימה שלו בפורום. אין לה משמעות
13/07/2015 | 20:52
3
11
לצפיה ב-'דווקא לא'
דווקא לא
13/07/2015 | 21:03
2
16
חשבתי על אפשרות זו ובדקתי בהודעותיו הקודמות ואין את זה.
החתימה שלו היא מתחת לקו.
לצפיה ב-'M8 זה המכשיר, Liquidsmooth זה הרום, ורשום שזה מהאפליקציה'
M8 זה המכשיר, Liquidsmooth זה הרום, ורשום שזה מהאפליקציה
13/07/2015 | 22:08
1
19
של האתר.
לצפיה ב-' עכשיו הבנתי מה זה !!!'
עכשיו הבנתי מה זה !!!
13/07/2015 | 22:14
11
לצפיה ב-'מה זה "שם פונטי" ?'
מה זה "שם פונטי" ?
12/07/2015 | 19:41
6
100
לצפיה ב-'איך מבטאים את השם. נניח "נייקי" זה שם פונטי (ושגוי )'
איך מבטאים את השם. נניח "נייקי" זה שם פונטי (ושגוי )
12/07/2015 | 20:08
5
32
לצפיה ב-'ממש לא שגוי, דרך אגב.'
ממש לא שגוי, דרך אגב.
12/07/2015 | 22:23
4
64
השם הוא נייקי, מסתבר.
לצפיה ב-'או שמבטאים את זה לא נכון, או שכותבים את זה לא נכון '
או שמבטאים את זה לא נכון, או שכותבים את זה לא נכון
13/07/2015 | 00:12
3
66
ולהוכחה - לכל המילים האלה יש את אותו צליל למעט אחת:
Bike, Dyke, Hike, Like, Mike, Nike, Pike, Tyke, Trike.
לצפיה ב-'גם וגם '
גם וגם
14/07/2015 | 01:38
1
38
השם הוא נייקי, בכל אופן. אמריקאים, לך תבין...
לצפיה ב-'בדקת פעם איך הם מאייתים את המילה בצק והמילה קשוח'
בדקת פעם איך הם מאייתים את המילה בצק והמילה קשוח
14/07/2015 | 09:23
42
קשוח = Tough ובצק = Dough
אז למה מבטאים את המילים אחרת ? (קשוח הם אומרים טאף ובצק זה דואו)

לך תבין את השפה הזאת .. ועוד אומרים שעברית זאת שפה קשה
לצפיה ב-'מנסה להתקין דרל google play תוכנות '
מנסה להתקין דרל google play תוכנות
12/07/2015 | 16:12
28
מנסה להתקין דרלך google play תוכנות וההתקנה לא זזה - יש מין progress bar  שכל הזמן זז אבל שום דבר לא מתקדם המכשיר שעליו אני מתקין הוא lg g3
לצפיה ב-'אז כן או לא מסוכן?'
אז כן או לא מסוכן?
12/07/2015 | 14:54
6
93
כותבת דפנה טחובר, בפייסבוק.
למה רק סרטן? ולמה רק סכנה לילדים? ישנם כבר לפחות 17 מחקרים איכותיים המוכיחים (לא אולי מוכיחים) כי הוויפיי פוגע במערכות שונות בגוף ויוצר פגיעות ב-DNA, פגיעות קוגניטיביות, פגיעות בלב, בפריון (ובייחוד אצל מתבגרים) ועוד. והמצב בשטח מעיד על-כך גם-כן. בבג"צ הוכחנו כי ב- 6 בתי-ספר שבדקנו ישנם לפחות 200 ילדים חולים - כאבי ראש, בחילות והקאות, בעיות קוגניטיביות, תשישות וכו'. בנוסף, 30% מהגברים בישראל הזרע שלהם לא פורה...מחקרים גם מראים כי לפחות 10% מהאוכלוסיה כבר סובלים מסימפטומים הקשורים לחשיפה זו, הידועים כי "רגישות לקרינה". טעות אחת די קריטית בכתבה - הם כותבים קרינה "רדיו-אקטיבית" כאשר המדובר בקרינה "אלקטרו-מגנטית"...המממ...הנה קישור למחקר מלפני חודש המוכיח פגיעות ב- DNA ופגיעות קוגניטיביות: 
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25749756
לצפיה ב-'ואני חשבתי שהתירגום של המילה "may" היא "עשוי", לא "הוכח"'
ואני חשבתי שהתירגום של המילה "may" היא "עשוי", לא "הוכח"
12/07/2015 | 15:09
2
49
The results indicated that, chronic low-intensity microwave exposure in the frequency range of 900 to 2450 MHz may cause hazardous effects on the brain.

ותסלחי לי, אבל בלי לראות את המחקר המלא אני לא מאמין להם. יש את ה-Bioinitiative report, שכביכול "מוכיח" את ההשפעה של קרינה על נזקים ביולוגיים, אבל כשקראתי מחקר אחד באקראי ראיתי שלמרות שלא הגיעו לתוצאות מובהקות, זה לא מנע מהחוקרים להגיע למסקנות שיש השפעה לקרינה סלולרית על הגוף. למשל כאן כתבתי על זה, אבל יש עוד כמה תגובות שלי באותו השירשור - http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?For... .

אם יש לך את המחקר המלא - מצוין. אם לא - אז תסלחי לי, אבל אני לא מקבל מסקנות בלי לקרוא את ההוכחות שעליהן הן כביכול מבוססות.
לצפיה ב-'צירפתי את המאמר המלא. לצערי אין לי כל כך זמן להתעמק בו'
צירפתי את המאמר המלא. לצערי אין לי כל כך זמן להתעמק בו
12/07/2015 | 23:33
1
23
כרגע (אני באוטובוס...). נשתדל בהמשך.
לצפיה ב-'תודה. אני ניסיתי להבין - לא כל כך הצלחתי '
תודה. אני ניסיתי להבין - לא כל כך הצלחתי
13/07/2015 | 00:32
23
אולי מחר אני אבין יותר.
לצפיה ב-'לא מסוכן, תשתמשי כמה שאת רוצה.'
לא מסוכן, תשתמשי כמה שאת רוצה.
12/07/2015 | 19:01
1
49
כדי לא להיות ליד "קרינה" כזאת, צריך לחיות במערה, לא לצאת לעיר, לא ללכת
לעבודה ולא להיות ליד מקומות שיש בהם אנשים. בקיצור, צריך לחיות כמו האדם
הקדמון.

וכולנו יודעים שהאדם הקדמון לא חי יותר מגיל 30 למרות שהוא אכל הכל טבעי
ואורגני ובלי ריסוס ולמרות שלא היתה לידו שום קרינה.
לצפיה ב-'זה לאו דווקא סותר את מה שנכתב ע"י פותחת השרשור... '
זה לאו דווקא סותר את מה שנכתב ע"י פותחת השרשור...
12/07/2015 | 22:57
16
לצפיה ב-'לא מסוכן. '
לא מסוכן.
12/07/2015 | 21:12
15
לצפיה ב-'באופן פתאומי הWAZE הפסיק לעבוד הורדתי מחדש '
באופן פתאומי הWAZE הפסיק לעבוד הורדתי מחדש
12/07/2015 | 14:19
7
90
לצפיה ב-' יישר כוח ואם יפסיק תמשיך להוריד מחדש עד שיעבוד ...'
יישר כוח ואם יפסיק תמשיך להוריד מחדש עד שיעבוד ...
12/07/2015 | 16:16
6
33
לצפיה ב-''
12/07/2015 | 18:39
5
8
לצפיה ב-'לויידע למה אבל זה ממש כייף להתעלל בכוכביות '
לויידע למה אבל זה ממש כייף להתעלל בכוכביות
12/07/2015 | 18:41
4
18
לצפיה ב-'מסכים איתך ואני בעד.. לפחות עד שתגיע הכוכבית שתדע לשאול שאלה'
מסכים איתך ואני בעד.. לפחות עד שתגיע הכוכבית שתדע לשאול שאלה
13/07/2015 | 00:56
3
40
עם כל חלקיה, נושא, נשוא, מושאים, לוואים, והכי חשוב, סימן שאלה..
לצפיה ב-'יש כאלה. נדירים, אבל יש'
יש כאלה. נדירים, אבל יש
13/07/2015 | 07:56
2
13
לצפיה ב-'ולהם, אפילו אני נחמד '
ולהם, אפילו אני נחמד
13/07/2015 | 09:30
1
30
אלא אם הם חופרים ואז אין לי חשק
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
13/07/2015 | 09:48
8
לצפיה ב-'FOTA ו"עברית צרובה"'
FOTA ו"עברית צרובה"
12/07/2015 | 13:07
7
410
היי כולם,
אני לא כל כך מצליח להבין את הקטע שחנויות מוכרות מכשירים (במקרה שלי LG G3) בלי עדכוני FOTA ועם "עברית צרובה שיכולה להעלם"- מה זה אומר בעצם?
אם אני מבין נכון המכשיר אמור להגיע מהמפעל כשהוא יודע להתעדכן FOTA, לא?
אז אם אני עושה למכשיר כזה factory reset הוא אמור להתנהג כמו שצריך?
מישהו יכול להבהיר את המשמעות של זה בעצם?

תודה רבה!
לצפיה ב-'כאן כתבתי הסבר יחסית מפורט לגבי העברית (והיעדרה) באנדרואיד'
כאן כתבתי הסבר יחסית מפורט לגבי העברית (והיעדרה) באנדרואיד
12/07/2015 | 13:19
6
154

לגבי מה יכול לגרום להיעדר עדכונים (ואתה צודק - כל מכשיר יוצא מהמפעל כשהו מסוגל להתעדכן לבד) יש כאן - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For... .

בקצרה - למעט מכשיר אחד (מוטו G של מוטורולה בגירסא האמריקאית שלו), העברית נמצאת בכל מכשיר אנדרואיד מהשנתיים-שלוש (אולי יותר) האחרונות. כדי "למחוק" אותה צריך להשקיע הרבה זמן ומאמץ, וכמו שלא משתלם לחברות בינלאומיות להשקיע כדי לסדר עברית במכשירים, כך גם לא משתלם להן להשקיע זמן ומשאבים במחיקה שלה. מהות השינוי שסמסונג או LG העולמיות עושות מסתכם בעריכה של קובץ XML אחד, שמשפיע על היכולת של המשתמש הממוצע לבחור בשפת ממשק עברית דרך ההגדרות הרגילות. אפשר לעקוף את זה על ידי התקנת אפליקציה בשם More Locale 2 והענקת הרשאה מסוימת כדי שהיא תוכל לשנות את ההגדרה של שפת הממשק.

ה"בעיה" באיפוס להגדרות יצרן היא שאין אפשרות לבחור עברית מההגדרות, ואז אנשים טועים וחושבים שהם "מחקו את העברית" מהמכשיר.

אישית - לא הייתי קונה מכשיר מאף חנות שגובה עוד כסף על עידכונים רשמיים, או על "עברית שלא נמחקת" או שמסירה אחריות אם המשתמש עושה עידכונים רשמיים של מערכת ההפעלה. חשוב להדגיש - תוספת כסף עבור רכישה של מכשיר של היבואן הרשמי זה משהו אחר. למעשה צריך להסתכל על זה בתור הוזלה של מכשיר *שלא* נרכש מהיבואן הרשמי, במקום ייקור של מכשיר *שכן* נרכש מהיבואן הרשמי. אפשרות אחרת (שזה מה שעשיתי עם המכשיר הנוכחי שלי) היא לקנות ישירות מחו"ל, וכך אתה יכול להיות בטוח שאף חולירה לא נגע לך במכשיר לפניך ועשה "נזקים" כלשהם.
לצפיה ב-'תודה רבה! (+בקשה להבהרה)'
תודה רבה! (+בקשה להבהרה)
12/07/2015 | 13:31
2
60
העברית שמדובר בה זה רק לגבי הממשק של המכשיר, או גם לגבי כתיבת/קריאת תוכן בעברית?
אם אני משתמש בממשק באנגלית ומתקין מקלדת עברית אני אוכל לקבל ולשלוח הודעות בעיברית, לגלוש באתרים בעברית וכו' גם בלי הmore local 2?
לצפיה ב-'פונטים בעברית יש כבר מאנדרואיד 2.2'
פונטים בעברית יש כבר מאנדרואיד 2.2
12/07/2015 | 13:37
1
75
וסידור של טקסטים משולבים של עברית ומספרים יש כבר מאנדרואיד 4.0. הבעיה היחידה שיכולה להיות היא שתצטרך לשים סוגריים הפוך, כלומר ללחוץ על הכפתור של ( כדי לקבל ) ולהיפך .
לצפיה ב-'אחלה, תודה רבה!'
אחלה, תודה רבה!
12/07/2015 | 14:34
21
לצפיה ב-'מור לוקאל כבר לא תמיד עובד (לוליפופ?) '
מור לוקאל כבר לא תמיד עובד (לוליפופ?)
12/07/2015 | 23:07
2
59
אבל יש דיווחים על אפליקציה אחרת שכן עוזרת להחזיר את העברית בלוליפופ- חפשו mobilebd

לא ניסיתי בעצמי
לצפיה ב-'מה, עוד פעם אפל ג'וניור חיבלו באנדרואיד?'
מה, עוד פעם אפל ג'וניור חיבלו באנדרואיד?
13/07/2015 | 00:22
27
לצפיה ב-'לפני יומיים-שלושה עבד מצוין על Z2 עם 5.0.2 עם רום 'בריטי''
לפני יומיים-שלושה עבד מצוין על Z2 עם 5.0.2 עם רום 'בריטי'
13/07/2015 | 02:41
31
לצפיה ב-'זיהוי שולח הודעת SMS מ-כאל נלקח מאנשי הקשר שלי'
זיהוי שולח הודעת SMS מ-כאל נלקח מאנשי הקשר שלי
12/07/2015 | 09:17
16
65
אני מנויה על שירות הודעות חיובים בכאל
מאז העדכון לגירסה 5 ההודעות מזוהות כמישהו מאנשי הקשר שלי.
מחקתי את אותו איש קשר שאני בכלל לא בקשר איתו, והזיהוי עבר לאיש קשר אחר.
איך אפשר למנוע את זה?

המכשיר: MOTO G  דור 1
לצפיה ב-'ובכן... זה לא רק מויזה'
ובכן... זה לא רק מויזה
12/07/2015 | 14:47
15
46
זה גם שירות הודעות ממכבי
בקיצור כל מיני הודעות שמגיעות ממערכת אוטומאטית (אבל לא כולן).

מישהו יכול להסביר?

או אולי איפה ניתן לשאול?
לצפיה ב-'האם המספר ממנו מגיעה ההודעה הוא חלק ממספר הטלפון של אותו איש'
האם המספר ממנו מגיעה ההודעה הוא חלק ממספר הטלפון של אותו איש
13/07/2015 | 01:00
14
41
קשר שבדמותו היא נראית?

לי זה היה קורה תמיד עם מספרים ששמרתי אצלי כמספרים מקוצרים (של החיוג הפנים ארגוני - 4 ספרות), הודעות כאלה הרבה פעמים היו מגיעות תחת שם מזוהה למרות שהן לא קשורות אליו בכלל...
כמו גם היו לי מקרים שמספר הטלפון של חברה שביקשתי ממנה פעם הצעת מחיר על משהו היה זהה למספר של איש קשר שמור בטלפון (למעט הבדל בקידומת) וכשחייגתי לחברה זה הציג כאילו אני מחייג לאותו איש קשר.

לצפיה ב-'קודם כל, תודה על ההתייחסות'
קודם כל, תודה על ההתייחסות
13/07/2015 | 09:52
13
30
זהו, שאין לי אפשרות לראות את המספר ה*אמיתי* של מקור ההודעה
כי זה מזוהה בתור GEORGE....
זה לא איש קשר "אמיתי", זה הודעות מערכת מויזה או מכבי.
לצפיה ב-'צילום מסך'
צילום מסך
13/07/2015 | 10:00
12
43
לצפיה ב-'כשאתה לוחץ על הצללית של איש הקשר משמאל, לא מופיעים פרטים?'
כשאתה לוחץ על הצללית של איש הקשר משמאל, לא מופיעים פרטים?
13/07/2015 | 22:52
11
14
לצפיה ב-'מופיעים הפרטים של גאורג הידוע'
מופיעים הפרטים של גאורג הידוע
14/07/2015 | 08:43
10
25
כנראה שמספר הטלפון של ויזה ושל מכבי נמצא בתוך אחד המספרים בכרטיס קשר של GEORG.

לצפיה ב-'האם יש לך במקרה חשבון אימייל ארגוני?'
האם יש לך במקרה חשבון אימייל ארגוני?
14/07/2015 | 09:04
9
27
ו/או שאת משתמשת בתוכנה הזוועתית TouchDown בשביל המיילים שלך? לזוגתי זה קורה עם ה-TD, ואחת לכמה זמן היא צריכה פשוט לרענן את אנשי הקשר כדי שהכל יסתדר.
לצפיה ב-'כן, יש לי, ואדון GEORG הזה הוא אכן מהאקסצ'יינג'
כן, יש לי, ואדון GEORG הזה הוא אכן מהאקסצ'יינג
14/07/2015 | 09:39
8
23
נו, אז מה עושים??
לגבי TD היה לי אותה בטלפון הקודם מחוסר ברירה
לצפיה ב-'לא הבנתי - יש לך את TD, או משהו אחר?'
לא הבנתי - יש לך את TD, או משהו אחר?
14/07/2015 | 10:01
7
21
מה שהייתי מציע לעשות זה לנסות להחליף אפליקציית מייל/אנשי קשר (היו בזמנו כמה המלצות - אני חושב ש-MailWise ואולי Blue Mail, אבל אני לא בטוח לגבי השמות) ולהסיר את TD. אם אי אפשר להסיר (כלומר האירגון מכריח אותך להשתמש בה) אז אין ברירה למעט להיכנס אליה כל פעם שאנשי הקשר מתחילים להתחבר בלי סיבה ולעשות ריענון של אנשי הקשר.
לצפיה ב-'אני בתוכנת המייל המקורית של המכשיר'
אני בתוכנת המייל המקורית של המכשיר
14/07/2015 | 10:12
6
8
לצפיה ב-'ואיך מסתנכרנים אנשי הקשר מהשרת Exchange?'
ואיך מסתנכרנים אנשי הקשר מהשרת Exchange?
14/07/2015 | 10:17
5
8
לצפיה ב-'הורדתי את ה-V מה-SYNC של ה-CONTACTS'
הורדתי את ה-V מה-SYNC של ה-CONTACTS
14/07/2015 | 10:22
4
11
כיביתי והדלקתי את המכשיר
בינתיים אין שינוי.
לעשות משהו נוסף?
לצפיה ב-'אבל איזו אפליקציה אחראית בכלל על הסינכרון של אנשי הקשר?'
אבל איזו אפליקציה אחראית בכלל על הסינכרון של אנשי הקשר?
14/07/2015 | 10:37
3
12
פשוט מוגדר חשבון Corporate במכשיר?
לצפיה ב-'כן'
כן
14/07/2015 | 10:39
2
6
לצפיה ב-'אז אני לא יודע מה אפשר לעשות'
אז אני לא יודע מה אפשר לעשות
14/07/2015 | 10:42
1
18
אם אין לך אנשי קשר שהם לא מסונכרנים לחשבון גוגל או לחשבון האירגוני אז אולי כדאי לנסות למחוק את האיחסון של אנשי הקשר (הגדרות - מנהל היישומים - הכל - Contacts storage - נקה נתונים), ואז הכל יסתנכרן מחדש, אבל זה נראה לי לא לגמרי הגיוני. אני גם לא יכול להיות בטוח ב-100% שזה לא ימחוק את אנשי הקשר מהחשבון הארגוני, למרות שלפי דעתי זה לא אמור לקרות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/07/2015 | 10:53
7
לצפיה ב-'שעון מעורר כשהמכשיר כבוי?'
שעון מעורר כשהמכשיר כבוי?
12/07/2015 | 08:21
6
58
במכשיר שלי,גם כשהוא כבוי, המעורר מצלצל (ונותן לי אפשרויות "OK", נודניק או OK והדלק המכשיר)
במכשיר של זוגתי, כשהוא כבוי- זה לא קורה

מישהו יודע איפו לחפש את השוני? האם זה משהו של מערכת ההפעלה? ואם כן- ניתן לשלוט בזה?
או שזו פונקציה של השעון?

תודה
לצפיה ב-'ו.....באיזה מכשירים מדובר?'
ו.....באיזה מכשירים מדובר?
12/07/2015 | 08:36
18
לצפיה ב-'יש מכשירים שבהם זה אפשרי, אבל הם היוצאים מן הכלל'
יש מכשירים שבהם זה אפשרי, אבל הם היוצאים מן הכלל
12/07/2015 | 08:42
1
55
איזה מכשיר יש לך ואיזה לזוגתך?
לצפיה ב-'מכשירים'
מכשירים
12/07/2015 | 08:55
55
שלי BLU studio energy
של זוגתי נקסוס
לצפיה ב-'הקפצה?'
הקפצה?
13/07/2015 | 10:22
2
35
איך גורמים לנקסוס "להתעורר" מהשעון המעורר?
תודה
לצפיה ב-'אני לא חושב שזה אפשרי, ואין מה לעשות לגבי זה'
אני לא חושב שזה אפשרי, ואין מה לעשות לגבי זה
13/07/2015 | 10:25
16
לצפיה ב-'פשוט לא מכבים את המכשיר, בפתרון חלופי ניתן פשוט לשים אותו '
פשוט לא מכבים את המכשיר, בפתרון חלופי ניתן פשוט לשים אותו
13/07/2015 | 22:43
28
על מצב טיסה.. לשעות הלילה על מנת למנוע הפרעות ו/או לצמצם את צריכת הסוללה למינימום ההכרחי.

ככל הידוע לי (ניסיתי ולא מצאתי פתרון) אין אפשרות אחרת.
לצפיה ב-'מחפש תוכנה לשליטה במכשיר אנדרואיד ממכשיר אנדרואיד אחר'
מחפש תוכנה לשליטה במכשיר אנדרואיד ממכשיר אנדרואיד אחר
12/07/2015 | 06:30
6
60
כלומר, לא TEAMVIEWER, SPLASHTOP, או אחד מאלה, אלא תוכנה שתאפשר לי שליטה והשתלטות על מכשיר אנדרואיד אחד ממכשיר אנדרואיד אחר.
אני זקוק לה כדי שאוכל להתחבר לסטרימר אנדרואיד שלי ממכשיר הנוט 3 שלי מכל מקום.
ראיתי אפשרות אחת שהיא VMLITE VNC SERVER אבל היא דורשת התחברות למחשב משום מה. אני מחפש משהו שלא תלוי במחשב.
אשמח לעזרתכם, תודה!
לצפיה ב-'אתה יכול לנסות לבדוק אם LogMeIn תומכת בזה, אני לא בטוח..'
אתה יכול לנסות לבדוק אם LogMeIn תומכת בזה, אני לא בטוח..
13/07/2015 | 00:48
1
27
לא ניסיתי מעולם..
לצפיה ב-'Logmein לא תומכת בהשתלטות על אנדרואיד'
Logmein לא תומכת בהשתלטות על אנדרואיד
13/07/2015 | 05:38
22
לצפיה ב-'כל vnc server אמור לעשות את מה שאתה רוצה.'
כל vnc server אמור לעשות את מה שאתה רוצה.
13/07/2015 | 05:29
1
33
חפש android vnc server בחנות (יש כמה, לא ניסיתי אף אחד ולא יכול להמליץ). מעבר לזה, airdroid לא עוזרת לך? (לא הבנתי מה בדיוק אתה רוצה לעשות, יתכן שזה פשוט יותר בעזרתה).
לצפיה ב-'חיפשתי, יש בערך שתי אפשרויות'
חיפשתי, יש בערך שתי אפשרויות
13/07/2015 | 05:39
35
ושתיהן לא עובדות בצורה קלה/פשוטה (או בכלל). וזאת למרות שהמכשיר שלי פרוץ. אין שרתי VNC טובים עבור אנדרואיד
לצפיה ב-'אם לסטרימר יש בלוטות', תחפש אפליקציה בשם Remote Keyboard'
אם לסטרימר יש בלוטות', תחפש אפליקציה בשם Remote Keyboard
13/07/2015 | 07:58
1
22
או משהו בסגנון - אולי Tablet keyboard. היא מאפשרת לך להשתמש במכשיר אנדרואיד אחד בתור מקלדת למכשיר אנדרואיד אחר. יכול להיות שיש שם גם אפשרות לגלול את המסך. אני מצאתי אותה כשרציתי לשלוט על דונגל אנדרואיד דרך הסמארטפון שלי, אבל מכיוון שלדונגל אין בלוטות' זה לא עבד (אני חושב שרק הצימוד הראשוני מחייב בלוטות', אבל אני לא זוכר).
לצפיה ב-'לא מה שהתכוונתי.'
לא מה שהתכוונתי.
13/07/2015 | 13:07
22
וזה לא משנה. בסוף השתמשתי ב-Droid VNC Server שעובד חלקית
לצפיה ב-'Sony Z2 D6503 - נעילת מסך בהקשה כפולה. אפשרי?'
Sony Z2 D6503 - נעילת מסך בהקשה כפולה. אפשרי?
12/07/2015 | 05:37
3
31
לפני כמה ימים הגיע אלי Z2.
על המכשיר היה ROM של מפעילה בריטית עם הג'אנק שלה.
פתיחת BootLoader וצריבה של ROM STOCK בריטי "נקי". לאחר מכן MoreLocal2 ויש תפריטים בעברית. אחרי זה, כניסה ל"אפשרויות מפתח" ויש שם אפשרות ל-Force RTL בתפריטי המכשיר, חסך את הצורך ב-Gravity box [זאת בהנחה שה-XPOSED כבר עובד בצורה חלקה על LP. אין לי מושג... בשביל זה יש את BobboVilla ]
(הרום הישראלי לא קיבל עדכון מ-KK ואילו הבריטי שנצרב 5.0.2. קישור: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2... )

יש אפשרות מובנית ברום להעיר את המכשיר בהקשה כפולה, אך אין משהו כזה לכיבוי/נעילת המסך.
האם יש אפשרות להוסיף את זה למכשיר? אולי הקשה כפולה, אולי לחיצה בפינה כלשהי ב-Bar העליון או דברים בסגנון?
המכשיר ללא ROOT, אך, ת'כלס, ה-BootLoader כבר פתוח, אז אין מה להפסיד בהוספת הרשאות ROOT (רק שאין לי כח להתחיל לקרוא איך לעשות את זה ).
אין שום מידע על המכשיר, אין בעיה לאפס אותו וכד'.
המכשיר מיועד למשתמשת פשוטה למדיי שאין לה שום עניין של התעסקות עם Root ודברים מעין אלו. הבחורה רצתה להשתדרג קצת מה-i9000 שליווה אותה בשנים האחרונות ויופקד במגירה למשמרת כמכשיר לעת מצוקה.

נעילת המסך בהקשה כפולה הוא משהו נח, זה הכל. ממש לא Deal breaker או משהו מעין זה.
אם יש רעיונות נוספים להפוך את חוויית השימוש לנוחה יותר - אשמח לקרוא!

תודה
לצפיה ב-'אני חושב שיש אפליקציות צד ג' שמאפשרות את זה'
אני חושב שיש אפליקציות צד ג' שמאפשרות את זה
12/07/2015 | 07:54
2
23
אבל אולי הן רק מאפשרות פתיחה ולא נעילה. אני מניח שכבר ניסית לכבות על ידי הקשה כפולה על מסך הבית או על שורת הסטטוס, נכון?
לצפיה ב-'משהו כזה מאפשר נעילה'
משהו כזה מאפשר נעילה
12/07/2015 | 09:33
1
28
לצפיה ב-'נקסוס 5 חדש - תוכן המסך לא מסתובב בעת סיבוב המכשיר'
נקסוס 5 חדש - תוכן המסך לא מסתובב בעת סיבוב המכשיר
11/07/2015 | 22:31
2
52
למרות שלפי ההגדרות אמור להסתובב (מוגדר סיבוב אוטומטי, וגם בהגדרות תצוגה ונגישות).
למה? מה עלי לעשות?
הרבה תודה מראש, ושבוע טוב.
לצפיה ב-'כשהטכנאי מגיע התקלה נעלמת :)'
כשהטכנאי מגיע התקלה נעלמת :)
11/07/2015 | 23:06
1
49
במשך חצי שעה שיחקתי עם ההגדרות ולא עזר שום דבר. עכשיו אחרי שכתבתי את ההודעה פתאום התוכן כן מסתובב...
אולי הייתי צריכה להמתין ואז לבדוק?
שבוע מבורך
לצפיה ב-'אל תהיה מודאג (ואולי כן)'
אל תהיה מודאג (ואולי כן)
12/07/2015 | 18:22
34
המכשיר שלך פועל לפי חוק מרפי על הנגזרות השונות שלו וכלל ידוע הוא שתקלה נעלמת כשמגיעים לטכנאי ואתה יוצא .....  
לצפיה ב-'גלקסי S3 - כנראה בהירות מסך שיצאה משליטה'
גלקסי S3 - כנראה בהירות מסך שיצאה משליטה
11/07/2015 | 21:22
34
היי, בחודש האחרון מסך המכשיר נמצא תמיד ברמת הבהירות הגבוהה ביותר גם שהסוללה יורדת מתחת ל-5% והמסך נכנס מדי פעם לריצודים כבדים. מה יכולה להיות התקלה? מה פלוס מינוס עלות התיקון ואיפה הייתם ממליצים לי ללכת לתקן אותה? (אני גר בדרום ת"א) בינתיים אני משתמש באפליקציה בשם Lux Lite להחשכה מלאכותית אבל זה לא ממש פתרון שהייתי מעדיף לאורך זמן.
תודה מראש.
לצפיה ב-'lg3 מחול לא מוציא שיחה לאורנג'
lg3 מחול לא מוציא שיחה לאורנג
11/07/2015 | 17:46
3
31
לצפיה ב-'ידוע כי LG3 שונא את אורנג' '
ידוע כי LG3 שונא את אורנג'
11/07/2015 | 19:12
2
18
לצפיה ב-' אני יכול להעיד אחרת.. (וברור שזו הייתה תגובה סתמית)..'
אני יכול להעיד אחרת.. (וברור שזו הייתה תגובה סתמית)..
11/07/2015 | 23:08
1
13
לצפיה ב-'תבין זה G3 שנרכש בחו"ל לכן אורנג' ישראל לא קיימת '
תבין זה G3 שנרכש בחו"ל לכן אורנג' ישראל לא קיימת
12/07/2015 | 06:12
10
לצפיה ב-'הורדה מחדש של תמונות וסרטונים ב whatsaap - חשוב'
הורדה מחדש של תמונות וסרטונים ב whatsaap - חשוב
11/07/2015 | 17:22
24
63
היי, הורדתי כמה תמונות וסרטונים מצ'אטים, ואז מחקתי את הספריות אליהן הם הורדו.
ואז ניסתי להריד שוב מתוך הצאט, אבל מתקבלת הודעה שהתמונה לא זמינה.
איך אפשר לאלץ את התוכנה להוריד את התמונה מחדש?

תודה מראש!
לצפיה ב-'תמונות שנישלחו או התקבלו ב whatsapp ?'
תמונות שנישלחו או התקבלו ב whatsapp ?
11/07/2015 | 17:39
23
63
כלומר היכן המקור של התמונות ? בטלפון שלך או בטלפונים של אחרים?

לצפיה ב-'כן, אלה תמונות שהגיעו מצ'אטים בוואטסאפ והורדתי למכשיר'
כן, אלה תמונות שהגיעו מצ'אטים בוואטסאפ והורדתי למכשיר
11/07/2015 | 17:52
22
60
ועכשיו אי אפשר להוריד אותן שוב.. :(
לצפיה ב-'אבוד... '
אבוד...
11/07/2015 | 18:29
21
23
לצפיה ב-'וואלה? אין שום דרך לסמן שהתמונות לא הורדו למכשיר? כדי להוריד'
וואלה? אין שום דרך לסמן שהתמונות לא הורדו למכשיר? כדי להוריד
11/07/2015 | 19:19
20
40
שוב?
לצפיה ב-'זה עובד כך'
זה עובד כך
11/07/2015 | 19:50
19
58
אני העלתי תמונה ב whatsapp אתה קיבלת.
יש לך זמן להוריד את התמונה.
לא הורדת ואני מחקתי את המקור ,לא תוכל להוריד אותו יותר ,כי מחיקת המקור ע"י המחבר מוחקת את התמונה מכל מקום בטלפון וברשת בהם הוא היה.

לצפיה ב-'אוקי אז משתמע שתמונות שלא נמחקו במקור (המכשירים מהם הן נשלחו'
אוקי אז משתמע שתמונות שלא נמחקו במקור (המכשירים מהם הן נשלחו
11/07/2015 | 20:34
18
44
עדיין אפשר להוריד? כל עוד השולח לא מחק אצלו?
לצפיה ב-'כך אני חושב'
כך אני חושב
11/07/2015 | 20:53
21
לצפיה ב-'לא, זה לא עובד ככה. בכלל. אין לוואטסאפ שרת מרכזי'
לא, זה לא עובד ככה. בכלל. אין לוואטסאפ שרת מרכזי
11/07/2015 | 22:36
16
57
וההודעות נשמרות שם שלושה ימים (אם אני לא טועה), או עד שאתה מוריד אותן - המוקדם יותר. לאחר שהורדת את ההודעה מהשרת, מבחינתו אין לך הודעות חדשות, או תמונות שאתה יכול להוריד.
לצפיה ב-'מה שכתבת הוא הנכון, למעט תיקון קטן אחד, ההודעות נשמרות בשרת'
מה שכתבת הוא הנכון, למעט תיקון קטן אחד, ההודעות נשמרות בשרת
11/07/2015 | 23:31
15
48
כל עוד לא הורדו למכשיר היעד, וזה לא משנה אם מדובר בשעה, שבוע או חודש... (לא ניסיתי מרווח זמן יותר ארוך אך יודע להגיד שחודש בוודאות עוד נשמר...)
זה נאמר מניסיון של להחזיק בשני המכשירים שלי (המספר הרגיל והמספר השקוף של הסים המשני שלי) - אני נוטה לשלוח לעצמי למכשיר המשני כל מיני הודעות שאני שולח בקבוצה של הלימודים ויודע שאצטרך אותן זמינות בקלות... אני מדליק את הדו לעיתים יחסית רחוקות וכל ההודעות מגיעות ברגע שהוא נדלק, הן בקבוצות והן בפרטי.)
לצפיה ב-'בוואטסאפ? אתה בטוח? כי לזוגתי לא הגיעו הודעות'
בוואטסאפ? אתה בטוח? כי לזוגתי לא הגיעו הודעות
11/07/2015 | 23:47
14
50
מאחת מקבוצות הוואטסאפ שאנחנו נמצאים בהן, כשהיינו בחופשה של כמה ימים והיא לא התחברה לאף רשת אלחוטית (מבחירה ).
לצפיה ב-'כן, אני עושה את זה על בסיס קבוע... הדלתא הארוכה ביותר בין '
כן, אני עושה את זה על בסיס קבוע... הדלתא הארוכה ביותר בין
11/07/2015 | 23:54
13
50
חיבור אחד להבא הייתה כ- חודש..
הכל הגיע כרגיל, (למעלה מ-1000 הודעות בקבוצה, כמות דו ספרתית של הודעות ממני לעצמי וכד').
לצפיה ב-'הוא כנראה חותך בסוף,'
הוא כנראה חותך בסוף,
12/07/2015 | 00:28
1
53
כי כשהתקנתי השבוע WA בחזרה אחרי יותר מחודש ללא לא רק שלא קיבלתי דבר, הוא גם הוציא אותי מכל הקבוצות שבהן הייתי משתתף.
לצפיה ב-'כנראה.. בכל אופן אני יודע להגיד שחודש הוא עוד מושך..'
כנראה.. בכל אופן אני יודע להגיד שחודש הוא עוד מושך..
12/07/2015 | 00:29
34
(אגב, בסוף לא דיברתי איתך בכלל )
לצפיה ב-'אולי שילמת, ואז אתה מקבל יחס מועדף? '
אולי שילמת, ואז אתה מקבל יחס מועדף?
12/07/2015 | 07:51
10
19
לצפיה ב-'עם המנוי המני בטוח לא. '
עם המנוי המני בטוח לא.
12/07/2015 | 08:10
9
17
לצפיה ב-'אז זה מוזר. אולי זה מנוי "ותיק" עם זכויות יתר? '
אז זה מוזר. אולי זה מנוי "ותיק" עם זכויות יתר?
12/07/2015 | 08:17
8
13
לצפיה ב-'הוא באורנג', לא?'
הוא באורנג', לא?
12/07/2015 | 09:36
7
28
זה חלק מההטבות שלנו
לצפיה ב-'זה לא עובד - גם זוגתי באורנג' '
זה לא עובד - גם זוגתי באורנג'
12/07/2015 | 09:49
6
26
או שאולי לחברה שלה (למרות גודלה) אין מספיק כוח מול אורנג'?
לצפיה ב-'לא, לא'
לא, לא
12/07/2015 | 09:51
5
29
זה פשוט כי הוא גם בראורנג' וגם מנהל פורום
לצפיה ב-'ואם זה היה לפני שהוא היה מנהל פורום? '
ואם זה היה לפני שהוא היה מנהל פורום?
12/07/2015 | 09:52
4
15
לצפיה ב-'אורנג' כבר קלטו אותו, וסימנו אותו מראש כאחד שהולך להיות חזק '
אורנג' כבר קלטו אותו, וסימנו אותו מראש כאחד שהולך להיות חזק
12/07/2015 | 12:30
3
27
בתחום. בגלל זה, כבר תקופה ארוכה הם נותנים לו זכויות יתר.
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
12/07/2015 | 12:58
2
12
לצפיה ב-'אפשר לשחק על זה שאני איש קשר של הארגון מול אורנג' (למרות'
אפשר לשחק על זה שאני איש קשר של הארגון מול אורנג' (למרות
13/07/2015 | 00:45
1
28
שאני כבר לא בארגון שנתיים), אבל לא...
המנוי המשני, רגיל לחלוטין, ולא רק שהוא לא ותיק הוואצאפ על מספר זה הופעל לראשונה אחרי צוק איתן בשנה שעברה...
לצפיה ב-'אז זה מוזר בעיני'
אז זה מוזר בעיני
13/07/2015 | 07:55
17
אני גם זוכר שקראתי איפשהו על השלושה ימים, זה לא שהמצאתי את זה ממוחי הקודח (אני מקווה ).
לצפיה ב-'Nexus 5 - הטלפון כבה על דעת עצמו...'
Nexus 5 - הטלפון כבה על דעת עצמו...
11/07/2015 | 16:34
2
34
מידי פעם הטלפון מאתחל את עצמו ללא כל פעולה מצידי. בעבר זה קרה לעיתים רחוקות מאד אך בימים האחרונים זה קורה כמעט אחת ליום.
הסוללה טעונה לגמרי.
האם הבעיה מוכרת?
למה זה קורה?
כיצד מתגברים על התקלה?

לצפיה ב-'איזו מערכת הפעלה? 5.0 במקרה?'
איזו מערכת הפעלה? 5.0 במקרה?
12/07/2015 | 00:41
1
14
לצפיה ב-'5.1.1'
5.1.1
12/07/2015 | 00:53
8
לצפיה ב-'מחפש אפליקציה למדידת צעדים'
מחפש אפליקציה למדידת צעדים
11/07/2015 | 15:38
2
27
היו לי כמה אבל הם מדדו צעדים כשאני ישנתי. לא משהוא...
לצפיה ב-'Goofle Fit'
Goofle Fit
11/07/2015 | 15:43
1
33
מודדת זמן, מרחק, צעדים, קלוריות, ואם תבקש יפה גם קצב לב ומשקל.
לצפיה ב-'מעולה. תודה'
מעולה. תודה
11/07/2015 | 16:39
21
בהחלט אני אנסה את זה. 

לצפיה ב-'אין שורה של APN'
אין שורה של APN
11/07/2015 | 15:40
1
28
אצלי השורה של APN לא קיימת בכלל אחרי Settings -> Wireless controls -> Mobile networks יש לי רק VPN אבל APN לא קיים בכלל, לכן אני רואה על הצג אות חזק מאוד אבל לא מצליח לגלוש או לפתוח Google Play.
מדובר במולטימדיה סינית לרכב שיושבת על KitKat 4.4
אשמח לקבל עזרה.
לצפיה ב-'יש בה בכלל אפשרות להכניס סים?'
יש בה בכלל אפשרות להכניס סים?
11/07/2015 | 17:12
9

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה