לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'הפלאפון מצפצף'
הפלאפון מצפצף
22/08/2015 | 20:32
1
95
יש לי galaxy note4 והיום בבוקר הוא התחיל לצפצף בלי הפסקה בטירוף במין צפצוף מוזר כזה שלא מוכר לי משום דבר.. ניסיתי לכבות ולהדליק זה לא עוזר.. מישהו יודע אולי מה זה ואיך אפשר לסדר את זה?
לצפיה ב-'ניסית במקרה לאתר אותו דרך הרשת?'
ניסית במקרה לאתר אותו דרך הרשת?
22/08/2015 | 21:03
20
לצפיה ב-' זהירות עוקץ! '
זהירות עוקץ!
22/08/2015 | 18:36
11
190
אתמול, out of the blue, אני מקבל הודעה שמישהו (עם מספר רוסי, לא פחות...) הוסיף אותי לאיזושהי קבוצת WA בשם "MEAT". הקבוצה הזו פעלה על מנת לשלוח לי (וכנראה לעוד כמה עשרות/מאות/אלפי משתמשי WA) הודעה באנגלית עילגת (בתמונה המצורפת) שמנסה להתחזות לעובד בנק השקעות שמשתף איתי טיפ להשקעה במנייה שסימלה AVRN. לאחר שההודעה נשלחה הקבוצה נסגרה.

עכשיו, למען האמת זה היה עוקץ כל כך שקוף שלרגע בכלל לא חשבתי להתייחס, אבל אחרי שגיגלתי קצת היום וגיליתי שדי הרבה אנשים דווקא כן נפלו בפח, החלטתי שכדאי לשתף גם כאן בפורום ובעברית.

המנייה היא של חברה בשם AVRA inc, שמתעסקת בפתרונות תשלום מקוונים ולאחרונה עלתה לחדשות בשל פיתוח מערכת לעסקים שמאפשרת להם לקבל תשלומים בBITCOIN. מה שכן, אני לא חושב שיש קשר כלשהו לחברה המדוברת. זו כנראה פעולת pump-and-dump - עבריינים קונים כמות גדולה של מניות חברה בזול מאוד, לאחר מכן מריצים את המניות באופן מלאכותי ולאחר זמן קצר מוכרים אותן, במקרה הזה כמו שאפשר לראות בתמונה המצורפת ברווח של בערך פי 5, לפעמים על חשבון הקונים התמימים שהתפתו להודעות הWA שלהם. במקרה הזה, כמו שציינתי, המנייה עלתה מבערך 0.2 ליותר מ1$, וכמה שעות לאחר מכן צנחה בחזרה לערכה המקורי, אבל יכלה בקלות לצנוח גם מעבר. גם כך אני משער שמשקיעים מסויימים (לגיטימיים) הפסידו כסף במהלך הזה. 

לקריאה נוספת:

לסיכום - מה שחשוב לזכור הוא הכלל הידוע, שגם כשמפעילים WA לא מכבים את המוח. אם הודעה מסויימת נראית חשודה, לא קשורה לשום דבר, מגיעה ממישהו שלא מכירים - להתעלם, או לפחות להתייעץ. בטח שלא לקנות מניות של חברה שלא מכירים על פי הודעה עלומה בWA מאדם רוסי לא מוכר...

נ.ב: טוב, למען האמת להודעה אין שום קשר לסקס, אבל הנחתי שיש סיכוי (קלוש ) שזה יגרום לעוד גולש או שניים לקרוא...
לצפיה ב-'דבר דומה נשלח לדואר '
דבר דומה נשלח לדואר
23/08/2015 | 07:19
3
73
שהמליץ להוריד את האפליקציה הזאת , 
מצא את דרכו ישר לפח המיחזור עוד לפני שהגיע 
לצפיה ב-'על איזו אפליקצייה אתה מדבר?'
על איזו אפליקצייה אתה מדבר?
23/08/2015 | 12:36
2
17
לצפיה ב-'על השקעה במניות ומעקב אחריהן '
על השקעה במניות ומעקב אחריהן
23/08/2015 | 13:24
1
20
לצפיה ב-'טוב, זה סיפור אחר.'
טוב, זה סיפור אחר.
23/08/2015 | 22:56
26
ללא קשר להודעה הקודמת.
לצפיה ב-' T O M C O'
T O M C O
24/08/2015 | 00:48
6
66
כשלוחצים על התמונות המוקטונות, הן נפתחות בגודלן המקורי על פני המסך.
אבל, אם המסך לא "מתאים" לרזולוציה של התמונה, אז רק חלק מהתמונה מוצגת ולא ניתן לראות את כולה*. יש אפשרות לגלול למטה, אבל מה שנגלל זה הרגע, הפורום עצמו, אבל התמונה 'תקועה במקום' (צרפתי שני צילומי מסך, אפשר להשוות את הרקעים. הקטנתי את רזולוציית התמונות ב-50%)
כמו-כן, בכדי לצאת מהמצב הזה, חייבים ללחוץ על ה-X בצד שמאל למעלה ולא מספיק להקליק איפשהו "בשטח האפור".

צילומי המסך בוצעו באמצעות מחשב נייד ThinkPad x200.
נתוני תצוגה: 16:10 aspect ratio
1280 × 800 resolution
12.1"
FireFox

ומילה טובה
שאפו על ה-Drag & Drop!

* אפשר לצפות בתמונה כולה באופן נורמאלי באופן הבא:
Right click on image-->Copy image location-->Ctrl+t-->Ctrl+v
לצפיה ב-'אם כבר שירשור טכני '
אם כבר שירשור טכני
24/08/2015 | 03:19
5
65
אז אולי כדאי לברר אצל ההנהלה מה קרה שסר חינה של התגובה המהירה בעיניהם, עד כדי כך שהסירו משם את כפתור השליחה. זה קצת מקשה על פירסום התגובות לדעתי...
לצפיה ב-'"מקשה" זה חתיכת אנדרסטייטמנט '
"מקשה" זה חתיכת אנדרסטייטמנט
24/08/2015 | 05:33
42
אם אין איך לשלוח הודעה, אז זה הופך את השליחה לבלתי אפשרית. ובניגוד לעורך הישן, עכשיו כשאתה לוחץ על תגובה חדשה אחרי שכבר התחלת לכתוב תגובה מהירה לא מכניס כברירת מחדל את מה שכבר כתבת.
לצפיה ב-'סודר'
סודר
24/08/2015 | 11:52
3
11
לצפיה ב-' ותודה גברתי היקרה! נחמד לראות שאת מבקרת בפורום שלי '
ותודה גברתי היקרה! נחמד לראות שאת מבקרת בפורום שלי
24/08/2015 | 21:47
2
16
לצפיה ב-'אני סמויה ותיקה בפורום שלך '
אני סמויה ותיקה בפורום שלך
25/08/2015 | 11:04
1
37
עוד מהימים בהם היה לי נקסוס1 שהיה צריך להזמין ולזכות בו
לצפיה ב-'נחמד לדעת '
נחמד לדעת
25/08/2015 | 21:29
5
לצפיה ב-'דונג'
דונג
22/08/2015 | 14:08
1
41
ישלי דונגל של וואי פיי שבעזרתו       מקרינים את הטלפון על הטלוויזיה באייפון אני יודעאיך לחבר פשוט מתחברים לוואי פיי  לוחצי על איירפליי ואתה  מחובר   ובאנדרואיד אני לא יודע... מישהו יודע???
לצפיה ב-'באנדרואיד תלוי במערכת ההפעלה'
באנדרואיד תלוי במערכת ההפעלה
22/08/2015 | 15:17
30
יש בטוגלים cast screen

לצפיה ב-'משלוח הודעת טקסט LG G3'
משלוח הודעת טקסט LG G3
22/08/2015 | 00:57
1
78
שלום, איני מצליח לשלוח הודעות SMS אלא רק לקבל. התקשרתי לתמיכה טכנית אמרו לי ללכת להגדרות -> הודעות טקסט -> ולשנות את כתובת מרכז שירות מ+7 למספר +97254120032 
העניין שזה לא נשמר בכלל והנציג לא ידע לעזור לי. מישהו יודע פה מה אני יכול לעשות כדי לתקן את הבעיה ולהצליח לשלוח הודעות טקסט? תודה
לצפיה ב-'אני מניח כי אתה לקוח של חברת פרתנר '
אני מניח כי אתה לקוח של חברת פרתנר
22/08/2015 | 07:16
53
כדי להגיע אתה צריך ללחוץ על הודעות , על 3 הנקודות למעלה , הגדרות , מרכז הודעות, שם אתה מקבל תיבת שיח להקליד מספר  ,כתוב כפי שמפורט בשורה 
מספר מוקד השליחה/קבלה הוא 97254120032 וכמובן סימן (+)  בהתחלה 
לאחר שאתה רושם זאת לחץ על שמור ורק אז תצא . 
יכול להיות כי לחצת על ביטול ולכן המספר לא נשמר 

לצפיה ב-'סנכרון אייפון וגוגל'
סנכרון אייפון וגוגל
21/08/2015 | 18:43
3
47
יש לי אייפון 4S אני מנסה לסנכרן אותו עם גוגל פליי ככה שאוכל לשלוט על הטלפון מרחוק וזה כותב לי שאין סנכרון, מה עושים? על הטלפון במייל יש את הכתובת שלי בגוגל
לצפיה ב-'גוגל יודעים לנהל מכשירי...'
גוגל יודעים לנהל מכשירי...
21/08/2015 | 18:55
2
50
אנדרואיד (כמו שציינת בכותרת התמונה שצירפת). האייפון שלך אינו מכשיר אנדרואיד אלא אייפון. אתה יכול לנהל אותו (ברמה כזו או אחרת) דרך iCloud ו-Find my phone (שירותים של אפל, לא גוגל). מציע לך לפנות לפורום אייפון להסברים נוספים:

לצפיה ב-'סליחה - *את, יכולה'
סליחה - *את, יכולה
21/08/2015 | 18:57
16
לצפיה ב-'המון תודה, אכנס ואקרא'
המון תודה, אכנס ואקרא
21/08/2015 | 19:26
14
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
21/08/2015 | 16:18
2
92
היי יש לי את הנוט 4 מכשיר מצויין אין מילים,אלו אפלקציות חוץ מימה שקיבלתי עם המכשיר ושהורדתי מומלצים למכשיר לשיפור?
ב.איזה אפליקציה  תוכל לתת לי תזכורת למשל בעוד שנתיים גם אם אני החליף את המכשיר?
ג.איזה אתר או אפליקציה של תמונות נוף חדות ויפות לתמונות נושא לפייסבוק?

תודה לכם

לצפיה ב-'תשובה לשאלה 2 והערה'
תשובה לשאלה 2 והערה
21/08/2015 | 17:26
57
כרגיל, אתה מחפש לשפר אבל לא רושם מה. אם לא תרשום מה דרוש שיפור לא נוכל לענות לך.
2. אני משתמש באפליקציית inbox של גוגל שזה בעצם "שיפור" (בשפה שלך) של אפליקציית gmail. אפשר לנהל דרכה את החיילים לאפשר להוסיף תזכורות שיקפצו במועד שתקבע. אם תחליף מכשיר ותתקין בו את האפליקציה התזכורות יופיעו במכשיר החדש.
אפשר גם להוסיף פגישות ליומן של גוגל, גם זה מסתנכרן למכשיר חדש.
לצפיה ב-'תשובות,'
תשובות,
21/08/2015 | 21:14
76
1. אם זה לא היה ברור בעשרות הפעמים שכבר שאלת כאן, לבקש אפילקציות "לשיפור המכשיר" בלי להגיד מה דורש שיפור, מה ברצונך לשפר או לחילופין איזה דברים חסרים לך. לנו אין איך לעזור. אני לא מכיר אותך, מה ששיפור בשבילי - לא בהכרח שיפור בשבילך, כמו גם הדרישות שלי שונות מאוד מהדרישות שלך.

2. אפליקצית היומן הרגילה - שמירה ביומן של חשבון הגוגל שלך (או כל חשבון אחר שמסונכרן ויכול לבצע זאת), כל דבר שנשמר בחשבון המייל יעבור למכשיר הבא, בהנחה ותגדיר בו גם את אותו החשבון כמובן. זה חלק מהמטרה בסנכרון עם שירות מייל ספציפי, שלא תהיה בעיה לנייד את המידע ממכשיר למכשיר.

3. https://500px.com/ או לחילופין - חפש בגוגל...
לצפיה ב-'צריך עזרה קטנה בהתקנת רום על galaxy s3'
צריך עזרה קטנה בהתקנת רום על galaxy s3
21/08/2015 | 10:34
3
98
הייי,

אני רוצה להתקין את הרום הבא:
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-archidroid-v2-4-6-power-hands-t2354859

וכרגע יש לי ריקברי ClockworkMod Recovery v6.0.4.4

לפי המדריך בקישור אני צריך לבצע:

- Make full wipe
- Update recovery prior to flashing
- Wipe internal storage, or at least remove /data/media/0/ArchiDroid
- Flash AD
- Do not restore old data through titanium backup
- Enjoy your fresh ArchiDroid experience

האם השלבים הללו תקפים גם לגבי (אפילו שיש לי ריקוברי לא מקורי?)?
ומה הכוונה ב Update recovery prior to flashing ?

תודה!
לצפיה ב-'קודם כל, אתה חייב recovery לא מקורי כדי לצרוב רומים'
קודם כל, אתה חייב recovery לא מקורי כדי לצרוב רומים
21/08/2015 | 11:13
2
34
ספציפית, הכוונה היא שתדאג שלא משנה איזה recovery בדיוק יש לך (CWM, TWRP וכו') אז תדאג שהוא יהיה מעודכן מספיק.
לצפיה ב-'ואיך ניתן לוודא זאת ולהתקין?'
ואיך ניתן לוודא זאת ולהתקין?
21/08/2015 | 11:18
1
13
לצפיה ב-'תחפש את שם ה-recovery שלך ב-XDA'
תחפש את שם ה-recovery שלך ב-XDA
21/08/2015 | 13:50
25
ותראה אם אתה מוצא גירסא חדשה יותר.
לצפיה ב-'אנשי קשר משוכפלים'
אנשי קשר משוכפלים
21/08/2015 | 10:07
5
102
אני עם נקסוס 5, משתמש באפליקציית אנשי הקשר שהגיעה עם המכשיר.
חלק מאנשי הקשר משוכפלים מסיבה לא ברורה. 
פעם אחת מופיעים כפי שהגדרתי אותם ואז מופיעים פעם אחת או יותר רק עם השם וללא כל פרטים נוספים.

למה זה קורה?
איך אפשר למחוק כפולים כאלה?
איך אפשר למנוע את זה?

תודה
לצפיה ב-'בדוק באפשרויות חשבונות לתצוגה - אם מסומן, waze או משהו'
בדוק באפשרויות חשבונות לתצוגה - אם מסומן, waze או משהו
21/08/2015 | 12:26
3
42
שהוא לא חשבון הגוגל שלך... אם כן, בחר רק בחשבון הגוגל...
לצפיה ב-'תודה אבל זו לא הבעיה'
תודה אבל זו לא הבעיה
22/08/2015 | 18:37
2
23
בדקתי את ההגדרות היטב. מופיע רק אנשי הקשר של גוגל ועדיין יש שכפולים רבים.

אנשי הקשר המשוכפלים מופיעים במופע אחד כפי שהגדרתי ועוד כמה מופעים ריקים, כלומר רק שם
לצפיה ב-'האם הם מופיעים כך גם בחשבון הגוגל במחשב?'
האם הם מופיעים כך גם בחשבון הגוגל במחשב?
22/08/2015 | 19:07
1
24
משם אגב ניתן לעשות סינון כפילויות ומיזוג..
לצפיה ב-'במחשב בחשבון הגוגל הם מופיעים רק פעם אחת...'
במחשב בחשבון הגוגל הם מופיעים רק פעם אחת...
22/08/2015 | 19:11
19
הכפילויות לא מופיעות 
לצפיה ב-'+Contacts --> הגדרות --> מזג כפילויות'
+Contacts --> הגדרות --> מזג כפילויות
22/08/2015 | 19:20
34
מאז לוליפופ גוגל דפקו את אפליקציית אנשי הקשר, +Contacts עושה טוב לאנשי הקשר. אין צורך למחוק את האפליקציה של גוגל, רק שאין צורך להשתמש בה.

לצפיה ב-'השעה ותאריך על הצג נעלמו '
השעה ותאריך על הצג נעלמו
20/08/2015 | 20:34
4
48
כשאני עובר למצב בו המסך מציג את האייקונים למיניהם -המסך השני-הראשון הוא עם הדלקת המכשיר,במעבר לשני השעון נעלם.איך אפשר להחזיר?תודה
לצפיה ב-'השעון זה ווידג'ט'
השעון זה ווידג'ט
22/08/2015 | 15:20
3
28
הוא נמצא היכן ששמים אותו.
בדרך כלל במסך הבית הראשי .
ביתר הוא מיותר 
לצפיה ב-'היה בשניהם-עניין של נוחות- ונעלם בשני '
היה בשניהם-עניין של נוחות- ונעלם בשני
22/08/2015 | 15:33
2
18
לצפיה ב-'אז תוסיף אותו'
אז תוסיף אותו
22/08/2015 | 15:34
1
23
במקום הפנוי תלחץ לחיצה ארוכה ,יופיע מסך ,בחר ווידג'ט  ,חפש את השעון וגרור אותו למקום הפנוי.

לצפיה ב-'הצליח תודה '
הצליח תודה
22/08/2015 | 15:48
8
לצפיה ב-'דואר אלקטרוני'
דואר אלקטרוני
20/08/2015 | 19:39
5
44
שלום רב. יש לי סלולר גלאקסי טרנד פלוס ויש לי שאלה.בזמן האחרון כש אני מוחקת את המיילים אחרי כמה דקות הם כולם חוזרים להופיע. כשרכשתי את המכשיר בהתחלה הכל היה תקין. תודה על התשובה.
לצפיה ב-'לא ציינת באיזה תיבת דואר מדובר'
לא ציינת באיזה תיבת דואר מדובר
20/08/2015 | 19:49
4
15
לצפיה ב-'דואר אלקטרוני'
דואר אלקטרוני
21/08/2015 | 10:05
3
32
יש לי תיבה של בזק בינלאומי והתוכנה היא  מייקרוסופט אוטלוק אם זה מה שאתה מתכוון. אני לא מבינה גדולה בדברים האלה.
לצפיה ב-'לבדוק במחשב '
לבדוק במחשב
21/08/2015 | 11:58
2
24
שהתיבה מוגדרת כתיבת pop3 ובהגדרות מתקדמות לא מופיע סימן השאר עותק בשרת .
כך מחיקה תהיה מחיקה .

לצפיה ב-'תיבת דואר'
תיבת דואר
21/08/2015 | 12:19
1
22
אני מודה לך על התשובות. אני גמלאית והיידע שלי בדברים האלה מוגבל ולא מבינה מה אני צריכה לבדוק. אם תוכל לפרט יותר אודה לך מאד ואם לא בכל זאת מודה לך שהקדשת מזמנך.
לצפיה ב-'הגדרות דואר בב"ל '
הגדרות דואר בב"ל
21/08/2015 | 12:49
26
לתיבת pop3
מופיע בתמיכה הטכנית של בב"ל באינטרנט
שרת נכנס mail.bezeqint.net
שרת יוצא out.bezeqint.net
לפניך מדריך עם תמונות לעיוורים
לצפיה ב-'סמסונג גלקסי 6'
סמסונג גלקסי 6
20/08/2015 | 14:25
2
73
הייתם ממליצים לשדרג(לעדכן) תוכנה לגרסה 5.1.1?
לצפיה ב-'לא. מישהו שעובד איתי רק מקטר מאז שהוא עידכן'
לא. מישהו שעובד איתי רק מקטר מאז שהוא עידכן
20/08/2015 | 20:23
23
לצפיה ב-'נצל"ש, ענייני BT ו-WIFI באנדרואיד 5.0-5.1'
נצל"ש, ענייני BT ו-WIFI באנדרואיד 5.0-5.1
20/08/2015 | 21:49
44
מסתבר שבמקביל לפריצת הלוליפופ (על שתי גרסותיו) לחיינו, החלו תלונות על בעיות ב-BT וב-WIFI.
אם היה נראה בתחילה שגרסת 5.1.1 פתרה את מחלות הילדות, אחרי זמן קצר החלו שוב להצטבר התלונות.
מסתבר שעיקר התלונות מתייחסות למכשיר LG שקיבלו את העדכונים G2-3-4 ונקסוס 4-5.

אצלי (נקסוס 4, אנדרואיד 5.1.1) הדבר מתבטא בשלוש תופעות:
1. מדי פעם, באופן אקראי לחלוטין, גלישה תחת WIFI במהירות איטית עד אפסית עד כדי ניתוק.
2. צריכת חשמל מוגברת מיחידות BT (אזניה, חיישן דופק).
3. אולי קשור ל-2 - התנתקויות אקראיות וחסר יכולת להתחבר מחדש ליחידות BT קבועות (דיבורית, OBD).
הרשת מלאה ב-How to fix - שברובם מבוססים על כיבוי והדלקת המתג וניקוי הקאש של ה-BT.
זה פתרון נחמד פעם אחת, אבל לא פתרון של קבע להפעלה אוטומטית של אפליקציות.
לצפיה ב-'לצערנו, ואטסאפ למחשב מגיע לאייפוניסטים'
לצערנו, ואטסאפ למחשב מגיע לאייפוניסטים
20/08/2015 | 14:22
1
78
לצפיה ב-'נו, גם להם מגיע להצטרף לקדמה '
נו, גם להם מגיע להצטרף לקדמה
20/08/2015 | 16:28
20
לצפיה ב-'טאבלט סמסונג טאב לא מזהה את הרשת הביתית שלי'
טאבלט סמסונג טאב לא מזהה את הרשת הביתית שלי
20/08/2015 | 11:27
2
51
היי, יש לי טאבלט סמסונג טאב 7 אינץ שעבד מצוין וקלט את הרשת וויפיי הביתית שלי. בטעות אחד הילדים לחץ על "שכח" את הרשת. מאז אני לא מצליח למצוא את הרשת הביתית שלי בטאבלט. הוא כן רואה את הרשת של השכן לדוגמה אבל את שלי הוא לא מזהה בכלל. עשיתי אתחול להגדרות יצרן ועדיין הוא לא מזהה רק את הרשת הביתית שלי.
אנדרואיד 4.4.2 מותקן על הטאבלט.
שום דבר לא נעשה על הראוטר וכל מכשיר אחר מזהה אותו חוץ מהטאבלט הזה.
יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות ?
לצפיה ב-'אם הרשת לא מזוהה כלל'
אם הרשת לא מזוהה כלל
20/08/2015 | 12:31
43
(בניגוד ל-לא מצליחים להתחבר), אפשר לנסות לשנות את ערוץ השידור על ידי שינוי בהגדרות הנתב. בנוסף, אם זה נתב שתומך בשני תחומי תדרים (5GHZ ו-2.4) אפשר לנסות לבטל באופן זמני את הקליטה והשידור על פס ה5Ghz ולראות אם יש השפעה.
לצפיה ב-'השאלה היא ,האם את יודעת את שם הרשת הבייתית.'
השאלה היא ,האם את יודעת את שם הרשת הבייתית.
20/08/2015 | 13:24
29
מציע לסגור את הראוטר ולהדליקו מחדש .

לצפיה ב-'סוללה מתרוקנת במהירות בגי 3'
סוללה מתרוקנת במהירות בגי 3
20/08/2015 | 00:39
1
51
יש לי גי 3 בן כ3 חודשים. אני מטעין אותו ל100 אחוז ואחרי כעשרים דקות ירדו לו 15 אחוז.
האם זה הגיוני?
יכול להיות שהססוללה נדפקה? יתכן ויש וירוסים ? איך אוכל לדעץת שאין רוגלה שזוללות לי מהסוללה?
שאלה נוספת... מה זה המטמון catch.  אם אני מוחק אותו בccleaner ודומיו איך זה משפיע על המכשיר?ממה להיזהר?
לצפיה ב-'טיפים לחיסכון בסוללה'
טיפים לחיסכון בסוללה
20/08/2015 | 00:55
64
1. פתח את מגירת האפליקציות, מצא את הצלמית של ccleaner, לחץ לחיצה ארוכה ובחר ב"הסר" (או גרור אל פח המיחזור, אני לא יודע איך בנוי הLAUNCHER של הG3).

2. לאחר מכן, טען את המכשיר באופן מלא והשתמש בו באופן רגיל במשך כמה שעות (עד שבוא נגיד הסוללה תרד לפחות מ50%). כעת גש להגדרות --> סוללה ובצע צילום מסך, הקש על הגראף שמוצג בחלקו העליון של המסך ובצע גם לזה צילום מסך, וכן לחץ על השורה שמציגה לכמה אחוזים מתצרוכת הסוללה אחראי המסך ובצע גם לזה צילום. העלה לכאן את שלושת הצילומים הנ"ל לאחר מחיקת פרטים מרשיעים.
לצפיה ב-'לא מצליח לענות לשיחות'
לא מצליח לענות לשיחות
19/08/2015 | 23:16
5
86
שאני מק נכנסת מופיעה אצי כתוביצ האדראיוד נעצר וכך אני לא יכול לענות לשיחהבל שיחה
לצפיה ב-'לדעתי זאת הבעיה הכי קטנה שלך..'
לדעתי זאת הבעיה הכי קטנה שלך..
19/08/2015 | 23:22
23
לצפיה ב-'זה לא היה כתוב בעברית נכון? כי זה יכול להסביר למה זה לא ברור'
זה לא היה כתוב בעברית נכון? כי זה יכול להסביר למה זה לא ברור
20/08/2015 | 00:36
11
לצפיה ב-'את הוצ את הריה והדקת מדש ?'
את הוצ את הריה והדקת מדש ?
20/08/2015 | 09:22
2
15
לצפיה ב-'(כן .. אני דובר גיבריש שוטפת )'
(כן .. אני דובר גיבריש שוטפת )
20/08/2015 | 09:23
1
14
לצפיה ב-' '
20/08/2015 | 09:53
9
לצפיה ב-'הוטספוט עובד אבל לא מחבר לאינטרנט'
הוטספוט עובד אבל לא מחבר לאינטרנט
19/08/2015 | 19:15
8
75
מכשיר LG G3 כאילו מייר נקודה חמה. נראה כאילו הוא מחובר, וגם במכשיר השני או במחשב מופיע חיבור אליו, אבל בשום אופן אין אפשרות אמיתית להתחבר לאינטרנט. מופיעה הודעת שגיאה: "אינך מחובר לרשת, בדוק חיבורים..." וכו וכו.
ניסינו הכל: במחשבים מסוגים שונים, בטלפונים אחרים, תמיד אותה הודעת שגיאה על פיה המכשיר מחובר להוטספוט והכל כאילו תקין ולאחריה, הודעת שגיאה שהמכשיר השני לא מחובר לאינטרנט.
כל אותו זמן, ה G3 עצמו באמת מחובר לאינטרנט, גולש והכל.
אולי אולי יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות. או מה כדאי לנסות לעשות כדי לפתור את הבעייה.
תודה
לצפיה ב-'אישרת למכשיר השני מבחינת אבטחה '
אישרת למכשיר השני מבחינת אבטחה
19/08/2015 | 19:50
3
26
להשתמש בשירות הזה ?
כנראה זאת אבן הנגף 
לצפיה ב-'כן, אישרתי'
כן, אישרתי
19/08/2015 | 23:05
2
22
וגם ההוטספוט מופיע במכשיר השני כמחובר אליו.
בעצם, המכשירים השניים. כי ניסיתי וניסיתי בכמה וכמה, גם טלפונים וגם מחשבים.
אז מה זה עוד יכול להיות.
מאד מתסכל.
תודה לתשובה
לצפיה ב-'לא כל כך ברור לי'
לא כל כך ברור לי
22/08/2015 | 15:31
1
16
במכשיר אחד אתה מגדיר tethering אתה מגדיר לו שם SSID ומגדיר אבטחה עם סיסמא .רצוי להגדיר אבטחה שמקובלת במכשירים אחרים ,בדומה לאבטחה של רשתות wi-fi
המכשיר השני לא מוגדר כ hotspot אלה אתה מחפש רשת wi-fi בשם שנתת ,
מבקש סיסמא והוא אמור להתחבר ,מובן שהמכשיר השני לא יכול להיות מחובר לאינטרנט בשום דרך אחרת ,אולי תוציא את הסים.

לצפיה ב-'תודה להתיחסות שלך.'
תודה להתיחסות שלך.
23/08/2015 | 02:40
19
ובכן, כךבדיוק עשינו זאת. המכשיר האחד הוגדר כהוטספוט, השני חיפש אותו והתחבר אליו כאל רשת ווי פי זמינה. סמל הווי פי הופיע בו והוא רשום כמחובר למכשיר ה LG G3 שהוא מקור ההוטספוט.
הכל נראה תקין לחלוטין.
אבל, ברגע שמנסים להכנס לאינטרנט במכשיר השני, מתקבלת הודעת שגיאה על פיה המכשיר אינו מחובר לאינטרנט. כך כשהמכשיר השני הוא טלפון (ניסינו יותר מאחד) וגם כשהוא מחשב (גם זה ניסינו יותר מאחד).
החלק המרגיז ביותר הוא שהגענו למעבדה של היבואן (נכון, לא הרשמי, אבל מבין הגדולים יותר) וגם הוא לא כל כך ידע מה לעשות עם זה.
חשבתי שאולי אוכל לעשות שימוש ב"חכמת ההמונים" כאן, כדי להחלץ מן הבעייה. לא אתפלא אם זה יהי בסוף שטות קטנה ומטופשת שאף אחד לא שם לב אליה,עד שמישהו כאן בתפוז יציין אותה כאפשרות.
שוב תודה.
לצפיה ב-'היכן המכשיר? באיזו חברה סלולרית מדובר?'
היכן המכשיר? באיזו חברה סלולרית מדובר?
23/08/2015 | 05:50
3
13
לצפיה ב-'החברה אורנג'. '
החברה אורנג'.
23/08/2015 | 14:50
2
18
אם כי טלפון קודם של אתה חברה לא הציג בעייה זו. גיאוגרפית הוא נמצא בכל מיני מקומות, נע ונד.
יתכן שהספק מונע נקודות חמות, מן הסתם היינו שומעים על זה.
לצפיה ב-'פרטנר חסמה בעבר והרגולטור פרסם הנחיה שאוסרת פעולה זו'
פרטנר חסמה בעבר והרגולטור פרסם הנחיה שאוסרת פעולה זו
23/08/2015 | 15:16
1
19
הסיבה ששאלתי - ייתכן כי הייתם בחו"ל ושם ישנם ספקים החוסמים אפשרות זו.
המכשיר נרכש מחברת פרטנר?

בכל אופן, כדאי לנסות ולמקד את מקור הבעיה.
לנסות את ה-sim במכשיר אחר ולנסות sim אחר במכשיר הנוכחי (כמובן, לאחר שוידאתם שהפעולה תקינה עם ה-sim המדובר). למחמירים - לעשות את הניסויים עם sim של חברה אחרת שאינה פרטנר.
את המכשיר "הקולט" כתבת שניסיתם מספר מכשירים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/08/2015 | 19:56
8
ננסה לערוך את כל הבדיקות הללו. מקווה שייפתר. מקווה שאין קשר לבעייה ולעובדה שנרכש ביבוא פרללני, חברת פלאקום שבדרך כלל היא בסדר. או, כך לפחות נדמה לי...
לצפיה ב-' מספר ימים שלא ניתן לגלוש מהסלולרי אלא רק ב W'
מספר ימים שלא ניתן לגלוש מהסלולרי אלא רק ב W
19/08/2015 | 17:47
1
62
כיצד אפשר להחזיר את הגלישה בסלולרי ללא קשר לWIFI? יש לי גלקסי S5.
לצפיה ב-'מה הקשר?'
מה הקשר?
20/08/2015 | 07:42
41
תבדוק בטוגלים אם יש לך זרימת נתונים
לצפיה ב-'קבלת ודחיית שיחות נכנסות'
קבלת ודחיית שיחות נכנסות
19/08/2015 | 12:13
9
79
יש לי אנדרואיד blu שנקנה בחו"ל
כששיחה נכנסת מופיע עיגול לבן באמצע המסך ואני יכול לקבל אותה בהסטה ימינה ולדחות בהסטה שמאלה.שאלתי-האם ניתן להגדיר כך שיופיעו סימנים בירוק ואדום "קבל/דחה"? אין לי מושג איך.
לצפיה ב-'תחליף לסמסונג'
תחליף לסמסונג
19/08/2015 | 13:55
7
75
זה מה יש.
לצפיה ב-'זה לא מספיק חשוב כדי להחליף מכשיר'
זה לא מספיק חשוב כדי להחליף מכשיר
19/08/2015 | 14:47
3
18
לצפיה ב-'יכול להיות שיש לזה פתרון.'
יכול להיות שיש לזה פתרון.
19/08/2015 | 15:33
2
56
ישנן אפליקציות למשל Full screen caller ID ודומות לה, בהן ניתן לענות לשיחה עם מקש ירוק ואדום כמו שאתה רוצה. לא כולן עובדות עם לוליפופ (מה יש אצלך?) אבל שווה לנסות.
לצפיה ב-'האמת שהמונחים לא ברורים לי מספיק'
האמת שהמונחים לא ברורים לי מספיק
19/08/2015 | 16:46
1
44
השימוש שלי במכשיר די מינימלי אז העניין לא מטריד מדי.
לצפיה ב-'יתכן ואם תתקין launcher אחר'
יתכן ואם תתקין launcher אחר
19/08/2015 | 20:10
34
כל המראה ישתנה לך .
נסה nova launcher לא מתאים תסיר

לצפיה ב-'מה הוא עשה לך רע שאתה זורק עליו סמסונג? '
מה הוא עשה לך רע שאתה זורק עליו סמסונג?
19/08/2015 | 20:10
2
17
לצפיה ב-'הוא רוצה שני עיגולים'
הוא רוצה שני עיגולים
19/08/2015 | 20:11
1
15
לצפיה ב-'שיקנה משקפיים.'
שיקנה משקפיים.
22/08/2015 | 00:42
6
לצפיה ב-'תתקין אפליקציה'
תתקין אפליקציה
20/08/2015 | 00:18
31
מצאתי בחנות את האפליקציה הזאת
אני מניח שיש עוד כמה.
לא מכיר אותה ולא השתמשתי בה אף פעם אבל אולי שווה לך לנסות.

לצפיה ב-'Android Marshmallow'
Android Marshmallow
19/08/2015 | 07:20
1
77
המלך מת יחי המלך החדש .
גירסת android 6 עומדת לשחרור בשבועות הקרובים .
מה שכונה Android M קובל שם רישמי Android Marshmallow
יהנו ממנו בתחילה כל בעלי הנקסוס (5 ומעלה) ובעלי הסוני .

לצפיה ב-'בינתיים מה שיוצא נראה יפה '
בינתיים מה שיוצא נראה יפה
19/08/2015 | 08:34
65
רץ טוב גם על ה G3 
לצפיה ב-'עוצמת צלצול'
עוצמת צלצול
19/08/2015 | 09:24
1
65
סמסונג S3: מידי פעם עוצמת הצלצול משתנה בלי שאני שיניתי אותה
לצפיה ב-'הייתה לי את הבעיה הזו ורק החלפת הרום המקורי ברום אחר פתרה לי'
הייתה לי את הבעיה הזו ורק החלפת הרום המקורי ברום אחר פתרה לי
21/08/2015 | 11:28
17
את הבעיה

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ