לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1085610,856 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'שפה'
שפה
04/02/2016 | 01:15
4
54
איך אפשר להוסיף עברית למכשיר ללא
לצפיה ב-'נודה אם תציין באיזה מכשיר מדובר'
נודה אם תציין באיזה מכשיר מדובר
04/02/2016 | 07:55
3
43
אני מניח שתמיכה בעברית כבר יש לך .

לצפיה ב-'עברית'
עברית
04/02/2016 | 22:35
2
44
מכשיר סיני עלום שם ללא עברית
לצפיה ב-'עם תשובה כזאת אף אחד לא יוכל לסייע לך לצערך ולצערנו'
עם תשובה כזאת אף אחד לא יוכל לסייע לך לצערך ולצערנו
05/02/2016 | 07:46
27
כי אנחנו מאוד אוהבים לעזור, אבל השואלים צריכים לעזור לנו כדי לעזור להם...
לצפיה ב-'מקלדת עברית פשוט מורידים מהחנות של גוגל יש בלי סוף'
מקלדת עברית פשוט מורידים מהחנות של גוגל יש בלי סוף
05/02/2016 | 12:11
24
מעבר לזה (תפריטים) זה ספציפי לדגם ויצרן, אין דברים כלליים.
לצפיה ב-'כיבוי תאורה חזקה באפליקציות מסוימות.'
כיבוי תאורה חזקה באפליקציות מסוימות.
03/02/2016 | 21:13
3
37
שלום, ברשותי LG G4
הורדתי מספר אפליקציות כמו עברית אבל כשאני נכנס לספר עצמו אז יש בהירות חזקה וזה מפריע לי בעיקר בלילה.
חיפשתי בהגדרות וגם בהגדרות של אפליקציות ולא מוצא מה פתרון לכך...

אם מישהו יודע אז אשמח לתשובה.
תודה רבה.
לצפיה ב-'בעברית, במהלך קריאת ספר, לחץ על המסך.'
בעברית, במהלך קריאת ספר, לחץ על המסך.
04/02/2016 | 00:20
2
30
בתפריט שיפתח בחר ב"הגדרות" שם אפשר לכוון את עוצמת התאורה ואפילו לבחור במצב לילה.
לצפיה ב-'נכון, לא שמתי לב. תודה רבה!'
נכון, לא שמתי לב. תודה רבה!
04/02/2016 | 08:14
1
34
אף פעם לא היה לי סמארטפון עד לפני זה...
לצפיה ב-'וגם אין ריזוטו לא איטלקי '
וגם אין ריזוטו לא איטלקי
04/02/2016 | 11:58
14
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:28
6
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

לצפיה ב-'ההסבר נכון - המסקנה שגוייה !!'
ההסבר נכון - המסקנה שגוייה !!
03/02/2016 | 13:01
5
117
שלום,

ההסבר נכון מאד.

המסקנה שגוייה.

רבים מאיתנו לא צריכים ולא רוצים להיות קשובים כל רגע לפייסבוק. בינתיים התוכנה "מאזינה" לתקשורת וצורכת אנרגיה מהסוללה. 4 RAM זה הרבה וזה מספיק, אבל הבטריה נגמרת!!.

למשל אצלי כל בזמן הטלפון מעדכנת אנשי קשר חדשים בין אם אני מוסיף או לא. חבל על האנרגיה.

אני מחפש בנרות אפליקציה שתשבית לי אפליקציות אחרות לזמן קצוב .

הבעיה העיקרית היא לנטרל את מה שאנדרואיד עצמו מריץ  - ובאמת אינו נחוץ כלל וכלל. ראו בתמונה

למי  יש פתרון
לצפיה ב-'איזה מכשיר יש לך? ואיזה מערכת הפעלה '
איזה מכשיר יש לך? ואיזה מערכת הפעלה
03/02/2016 | 22:49
4
48
יש לך? אנדרואיד 4?5?6?
לצפיה ב-'ואן פלוס ואן עם מערכת ההפעלה שלו'
ואן פלוס ואן עם מערכת ההפעלה שלו
04/02/2016 | 09:33
3
60
שלום,

אשמח לאפליקציה שתאפשר לי להפסיק עידכונים שאינן נחוצים.

כמו כן אשמח אם אקבל הסבר על תצלום המסך הנ"ל

תודה רבה,

יפאל
לצפיה ב-'ב OPO אתה טוען יותר מפעם ביום?'
ב OPO אתה טוען יותר מפעם ביום?
05/02/2016 | 14:02
31
אז בשביל מה המהומה .

לצפיה ב-'הדבר הראשון שהייתי מנטרל'
הדבר הראשון שהייתי מנטרל
06/02/2016 | 00:22
1
28
הוא הBATTERY SAVER הזה שאתה משתמש בו, ורוב הסיכויים שצורך יותר סוללה מאשר שומר...
לצפיה ב-'(אחרי זה אתה יכול גם לגשת להגדרות --> PRIVACY'
(אחרי זה אתה יכול גם לגשת להגדרות --> PRIVACY
06/02/2016 | 00:24
35
ושם לנטרל את ההרשאה לFACEBOOK להעיר את המכשיר. זה אמור למנוע ממנה לצרוך סוללה)

למרות שלטעמי עדיף להסיר אותה לגמרי.
לצפיה ב-'שלום לכולם - בקשה לעצה - האם לשדרג ל 6?'
שלום לכולם - בקשה לעצה - האם לשדרג ל 6?
03/02/2016 | 11:03
2
77
יש לי LG G4, די חדש, הגיע עם אנדרואיד 5.1.
בעבר הנקסוס 4 שלי הפך חסר שימוש כששדרגתי אותו ל 5.1.1 - הוא פשוט הפך לרוצח סוללה. במקום למשוך 12 שעות איתו הייתי צריך להטעין אותו אחת לשלוש או ארבע שעות להשתמש בו ב saving mode כמעט כל הזמן.
אותו הדבר קרה לאשתי כשהיא שדרגה סמסונג 5 לאנדרואיד 5.1.1, וגם לבוס שלי, עם סמסונג 6.
לפיכך, החלטתי שבכל מחיר, אני נשאר עם ה 5.1 ולא משדרג.
אבל בינתיים עבר קצת זמן...

אז בקיצור:
האם העדכון שמהבהב לי יעדכן ל 6 או ל 5.1.1? ואם ל 5.1.1 כמה זמן ייקח עד שאוכל לשדרג גם ל 6? מיידי? כמה ימים?
והאם כדאי לי לשדרג ל 6? מבחינת צרכים - אני בעיקר מודאג ממשך הסוללה. כרגע הטענה אחת נותנת לי 36 שעות עבודה (המכשיר חדש, זה עוד יירד), אני לא שש לחזור למצב של שעות בודדות או אפילו 12 שעות.

אודה לכל תשובה.

לצפיה ב-'LG G4 לא מקבל גירסה 6'
LG G4 לא מקבל גירסה 6
04/02/2016 | 16:01
1
66
הוא מקסימום יגיע ל 5.1.1

לצפיה ב-'בעיה בחיוג סולמית וכוכבית בגלקסי 5 מארה"ב'
בעיה בחיוג סולמית וכוכבית בגלקסי 5 מארה"ב
02/02/2016 | 14:44
2
100
שלום,
אבא שלי קיבל טלפון מארה"ב גלקסי s5 גרסה v' והבנתי שארץ משווקים את גרסה f. כעת יש לו כמה בעיות עם הטךפון וכשהוא בירר בחנויות אמרו לו שזה בגלל שהטלפון מארה"ב.
יש לו בעיה לחייג למספרי כוכביות וסולמיות והוא מקבל את השגיאה: connection problem or invalid mmi code
כמו כן, כשהוא מנסה ללחוץ על כוכבית בתוך השיחה כשהוא מתבקש לכף (למשל כשהוא רוצה לקבוע תור לרופא) זה לא עובד.

מישהו נתקל בבעיה ויש לו מושג מה אפשר לעשות? הלכנו להרבה חנויות ואף אחד לא הצליח לעזור.
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'נסה '
נסה
02/02/2016 | 17:13
1
104
לאחר הכוכבית להוסיף תו נוסף + (תמיד!!) 
עדכן אותנו אם זה עובד.

לצפיה ב-'עבד! תודה רבה! :)'
עבד! תודה רבה! :)
02/02/2016 | 18:05
27
לצפיה ב-'צפייה בתכני וידאו בסלולרי: למה יש תקיעות?'
צפייה בתכני וידאו בסלולרי: למה יש תקיעות?
01/02/2016 | 13:59
1
36
שלום,

אני מחובר ב WIFI ומנסה לצפות בתוכן וידאו דרך הסלולרי.
מדי כמה שניות / דקות, יש תקיעה / קטיעה בלתי נסבלת של השידור.

התייאשתי: צפיתי באותו הלינק דרך המחשב הנייד, המחובר לאותה רשת WIFI. הפעם, השידור זרם חלק.

מה הבעיה? המכשיר, אגב, הינו נקסוס 5.

הלינק, במידה וזה משנה משהו, הוא:
http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=117267...
לצפיה ב-'זה לא תלוי דווקא בקטע שאתה רוצה לראות.'
זה לא תלוי דווקא בקטע שאתה רוצה לראות.
01/02/2016 | 17:01
25
זה תלוי בקו שאתה מחובר אליו ובעומס ובעוד משתנים רבים.
אני התחלתי לצפות עכשיו בקטע שציינת וצפיתי ב3 הדקות הראשונות ללא כל תקיעה.

לצפיה ב-'קישור להורדת "חדר וחצי" - המשחק של ארץ נהדרת '
קישור להורדת "חדר וחצי" - המשחק של ארץ נהדרת
01/02/2016 | 13:18
8261
 ניסתי להוריד את המשחק, ולא מצאתי אותו בגוגל פליי
אפשר קישור ישיר להורדה שלו ?
לצפיה ב-'העברת תיקיות מהמחשב לטאבלט'
העברת תיקיות מהמחשב לטאבלט
01/02/2016 | 10:53
3
51
בוקר טוב לכולם!
אני חדשה בעולם האנדרואיד.
קניתי טאבלט של לנובו ואני רוצה להעביר אליו תיקיות מוזיקה מוכנות מהמחשב.
ניסיתי רק ל״גרור״ את התיקיות- השירים עברו כיחידים.
ניסיתי להוריד google play- לא עובד.

אין לי דרך ליצור את התיקיות בטאבלט כיוון שכל שמות השירים מופיעים כ״רצועה 1, 2״....

מה הסיכוי שיש דרך קלה לעשות את זה?
תודה רבה!
לצפיה ב-'את מתארת שתי בעיות שונות'
את מתארת שתי בעיות שונות
01/02/2016 | 11:45
2
42
לגבי התיקיות אם אין לך שליטה דרך המחשב (לא ברור לי למה) תמיד תוכלי לפתוח תיקיות חדשות בשם שאת רוצה באמצעות מנהל הקבצים של הטאבלט ורק אח"כ לגרור לשם את הקבצים הרצויים. כאשר תגדירי לתוכנת המוסיקה להציג על פי תיקיות תוכלי לנווט כרצונך.

לגבי שמות השירים ו/או מידע אחר המוצג זה תלוי בתגי הID3 של השירים, מדובר במידע הכלול בתוך קובץ השיר המציין את שם השיר, האלבום, המבצע ואפילו תמונה. תוכלי להוריד למשל את התוכנה החינמית Mp3tag ובאמצעותה לערוך את המידע בקבצי השירים.

ב ה צ ל ח ה.
לצפיה ב-'אנסה להסביר את עצמי טוב יותר...'
אנסה להסביר את עצמי טוב יותר...
01/02/2016 | 12:28
1
29
הבעיה העיקרית כמובן היא העברת המוזיקה.
התיקיות נמצאות במחשב שmp3 כמובן, ברגע שמחברת את הטאבלט וגוררת בצורה הכי פשוטה- השירים עוברים כרשימה אחת ארוכה..
תוכנת המוזיקה? אתה מדבר על הגוגל פליי שיש בטאבלט?
ניסיתי לחפש את ההגדרות אבל לא מצאתי משהו מיוחד..

תודה!!!
לצפיה ב-'הבעיה שלך היא לא העברת המוסיקה'
הבעיה שלך היא לא העברת המוסיקה
01/02/2016 | 19:29
39
הקבצים מועברים עם התיקיות. הבעיה היא שאת משתמשת, כנגן המוסיקה שלך, באפליקצייה שלא יודעת להציג תיקיות אלא רק רשימות השמעה.
הפתרון הוא או להחליף נגן, או להמיר את מבנה התיקיות לרשימות השמעה.
לצפיה ב-'LG G4 או Galaxy Note או Galaxy 6'
LG G4 או Galaxy Note או Galaxy 6
31/01/2016 | 22:48
7
57
הי , 
לאחר שמכשיר האייפון נהרס אני צריך לרכוש מכשיר חדש והפעם רק אנדרואיד .
מתלבט בין LG G4 או Galaxy Note או Galaxy 6 .
הצורך שלי במכשיר הוא כמובן באפליקציות waze,whatsup , פייסבוק , כרטיס זכרון עם נפח גדול , מצלמה טובה .
מבחינה תקציבית אני מסודר . השקול הוא בצועי כל אחד מהמכשירים .
איזה מכשיר אתם ממליצים לרכוש ? 
לצפיה ב-'ביצועים? אז לא סמסונג'
ביצועים? אז לא סמסונג
01/02/2016 | 00:21
4
46
בנוסף, לגלקסי S6 בכל מקרה אין אפשרות הרחבה עם כרטיס זיכרון, כך שהוא היה נופל על הסעיף הזה.
לצפיה ב-'לא יודע לגבי ביצועים וסמסונג -'
לא יודע לגבי ביצועים וסמסונג -
01/02/2016 | 07:49
3
49
אין לי באמת נסיון ארוך עם סמסונגים למיניהם, אבל לידידה (קוראנית) יש NOTE 5 או 4 וכשיחקתי איתו הוא הגיב יפה מאוד (מהר יותר מהOPO שלי). גם היא מרוצה, אבל במקרה שלה אחיה בכיר בסמסונג, ככה שאני לא בטוח שהיא אובייקטיבית...
לצפיה ב-'הנוט 5 הוא סמטארטפון האנדרואיד המהיר ביותר כיום'
הנוט 5 הוא סמטארטפון האנדרואיד המהיר ביותר כיום
01/02/2016 | 08:12
2
52
אבל אין לו או ל S6 אפשרות לכרטיס הרחבה.
לצפיה ב-'שוב לא יודע'
שוב לא יודע
01/02/2016 | 09:18
1
66
אני עדיין מנסה בעקשנות למלא את ה64GB שלי (ומצליח בקושי 32...). אבל אני מניח שזה אישי
לצפיה ב-'דווקא עשיתי בדיקה כי שקלתי מעבר.'
דווקא עשיתי בדיקה כי שקלתי מעבר.
01/02/2016 | 15:34
42
עם 32 יהיה לי מאוד קשה עד בלתי אפשרי להסתדר, עם 64 אסתדר בקלות אבל זה יתבטא כמובן במחיר.
בת הזוג מסתדרת יופי גם עם 32.
לצפיה ב-'נוט 5 או גלקסי S6'
נוט 5 או גלקסי S6
01/02/2016 | 10:33
45
אתה יכול להשיג את הגלקסי בגרסת 64 או אם ממש חשוב לך 128 ג'יגה
לצפיה ב-'LG G4 מעט בעייתי'
LG G4 מעט בעייתי
01/02/2016 | 13:57
58
עם כל לוחות אם שמתים פתאום.

אבל באופן מפתיע היבואן מתמודד בהצלחה יחסית עם המשבר.

מעבר לזה- מכשיר מושלם
לצפיה ב-'אפליקציית פייסבוק באנדרואיד - לעיתים לא מתחבר'
אפליקציית פייסבוק באנדרואיד - לעיתים לא מתחבר
31/01/2016 | 22:38
10
39
שלום,

נקסוס עם לוליפופ: בעת לחיצת על איש קשר, או סתם בנסיון פתיחת פוסט - אני מקבל הודעה שיש בעיית תקשורת.

כאשר אני מוריד לרגע את ה WIFI או מנתק לרגע את התקשורת הסלולרית, ומייד מחזיר - הבעיה נפתרת.

לחילופין, אם אני נכנס להגדרות APPS ומשם מנקה את ה CACHE, נכנס לאפליקציה עם שם משתמש וסיסמא - הכל תקין, עד לפעם הבאה, שיכולה להיות לאחר 2-3 דקות.

מעצבן. האם זה באג ידוע?

מה עושים?

תודה
לצפיה ב-'מפסיקים להשתמש באפליקציה?'
מפסיקים להשתמש באפליקציה?
01/02/2016 | 00:19
32
אני לא יודע לגביך, אבל אני הייתי מוכן להשתתף בניסויים פסיכולוגיים רק אם הייתי מקבל על זה כסף ו/או נקודות זכות אקדמיות .
לצפיה ב-'אכן באג ידוע'
אכן באג ידוע
01/02/2016 | 09:49
8
27
מחיקת cache מהאפליקציה בדר"כ פותרת את זה
לצפיה ב-'כזה באג והם עדיין לא מוציאים תיקון?'
כזה באג והם עדיין לא מוציאים תיקון?
01/02/2016 | 13:20
7
22
זה באג קריטי שמשפיע על מליוני משתמשים...
לצפיה ב-'כנראה שלא משפיע על כ"כ הרבה'
כנראה שלא משפיע על כ"כ הרבה
01/02/2016 | 13:26
6
16
אבל אני באמת לא יודעת למה.
הם לא משתפים אותי, לצערי, בהחלטות שלהם
לצפיה ב-'וגם אם זה משפיע על מיליונים, יש להם מאות מיליוני משתמשים '
וגם אם זה משפיע על מיליונים, יש להם מאות מיליוני משתמשים
01/02/2016 | 13:38
5
7
לצפיה ב-'1.6 ביליון '
1.6 ביליון
01/02/2016 | 13:44
4
19
ראית את זה?
לצפיה ב-'בפעם האחרונה שראיתי (לא זוכר מתי) זה היה מיליארד משתמשים'
בפעם האחרונה שראיתי (לא זוכר מתי) זה היה מיליארד משתמשים
01/02/2016 | 14:12
3
23
אבל מתוכם משהו כמו 170 מיליון אלו משתמשים פיקטיביים.
לצפיה ב-'מעצמה הדבר הזה '
מעצמה הדבר הזה
01/02/2016 | 14:23
2
4
לצפיה ב-'יש קטע מהופעה של רובין וויליאמס בנושא קשור - מיקרוסופט'
יש קטע מהופעה של רובין וויליאמס בנושא קשור - מיקרוסופט
01/02/2016 | 14:26
1
23
לצפיה ב-'Nice '
Nice
01/02/2016 | 15:12
5
לצפיה ב-'ניווט להולכי רגל'
ניווט להולכי רגל
31/01/2016 | 15:32
6
62
ש לי LG G4.
אני בעיקר הולכת רגל ומנסה למצוא תוכנת GPS חינמית שאני אוכל להישתמש בה לניווט.
ב-WAZE לא מצאתי אפשרות להולכי רגל.
איזה תוכנה אתם ממליצים?
לצפיה ב-'תודה, זאת נראת אפליקציה טובה'
תודה, זאת נראת אפליקציה טובה
31/01/2016 | 16:08
1
43
הצלחתי לחפש בא כתובת בעברית אבל המפה וההנחיות הן באנגלית ומוזר לראות שמות רחובות באנגלית.
אני מפספסת איזו אפשרות לשנות שפה?
לצפיה ב-'עדיין אין ממשק משתמש בעברית'
עדיין אין ממשק משתמש בעברית
31/01/2016 | 18:41
34
אבל לי אישית זה לא מפריע .
לצפיה ב-'OsmAnd'
OsmAnd
31/01/2016 | 18:15
40
תנסי, יש לה ממשק בעברית וככה גם שמות הרחובות

יש עוד תוכנה שעבדתי איתה בטיולי ערים בחו"ל Navfree
לצפיה ב-'מה רע בGOOGLE MAPS?'
מה רע בGOOGLE MAPS?
31/01/2016 | 18:48
1
58
זה מה שאני עושה כשאני מנווט רגלית.
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 20:28
10
לצפיה ב-'G3'
G3
31/01/2016 | 09:55
2
40
ביומיים-ארבעה ימים אחרונים שמתי לב שהמכשיר מאותחל לי בעצמו. זה קרה לי מספר בודד של פעמים, אבל עדיין קרה. באמצע שיחה או כשאני מנסה לפתוח את המסך בית באמצעות החלקה על המסך.
מה יכול להיות, איך לאבחן ואיך לתקן
לצפיה ב-'מתחילים בהחלפת סוללה אם יש לך אפשרות כזו'
מתחילים בהחלפת סוללה אם יש לך אפשרות כזו
31/01/2016 | 22:20
13
לצפיה ב-'למרות שקיימת אפשרות שמדובר על בעיית חומרה, בד"כ תופעה כזו'
למרות שקיימת אפשרות שמדובר על בעיית חומרה, בד"כ תופעה כזו
01/02/2016 | 07:55
26
מתרחשת עקב "זליגת זיכרון" - יישום סורר או חלק במערכת ההפעלה שדורשים יותר ויותר זיכרון, עד שאו שהם "חונקים" את מערכת ההפעלה או שלעתים יכולים אפילו לגרום לבאג שבו יישום אחד יכתוב על חלק זיכרון ששייך ליישום אחר. מצבים כאלה יכולים לגרום לאיתחול המכשיר כשזה קורה. השאלה היא אם שידרגת את מערכת ההפעלה לאחרונה או התקנת יישום חדש כלשהו.
לצפיה ב-'ביטול פתיחת my files עם תוכנת ברירת מחדל'
ביטול פתיחת my files עם תוכנת ברירת מחדל
30/01/2016 | 22:59
29
53
ערב טוב,
בפתיחת קובץ מה"מסמכים שלי" בטאבלט (4),
בטעות לחצתי על "תמיד" בבחירת תוכנה לפתיחת הקובץ.
כיצד אפשר לבטל כך שאוכל לבחור באיזו תוכנה לפתוח ?
אני יודעת שלאפליקציות רגילות נכנסים בהגדרות למנהל היישומים
ומבטלים את ברירת המחדל באפליקציה עצמה
אך לא הצלחתי למצוא כיצד מבטלים ברירת מחדל למסמכים שלי.
(הורדתי קבצי ספרים ואני רוצה להיות מסוגלת לפתוח אותם דרך תוכנות אחרות
ולא רק דרך play books שבטעות בחרתי כקבוע באחת הפעמים)
אודה מאוד לעזרתכם
לצפיה ב-'נכנסים להגדרות --> APPS (או יישומים, אני מניח)'
נכנסים להגדרות --> APPS (או יישומים, אני מניח)
01/02/2016 | 07:53
26
32
בוחרים באפליקצייה שבחרת לפתוח באמצעותה את המסמכים וניקוי ברירות מחדל (או משהו בסגנון clear defaults).
לצפיה ב-'באפליקציה עצמה ברירת המחדל לא פעילה'
באפליקציה עצמה ברירת המחדל לא פעילה
01/02/2016 | 08:22
25
28
תודה,
אבל כפי שכתבתי, האפליקציה עצמה לא מסומנת כברירת מחדל
ולכן אין לי מה לנקות.
השאלה שלי אם יש דרך אחרת לבטל ולחזור אחורה שאקבל את כל האפשרויות.
תודה
לצפיה ב-'ניסית באפליקציית My Files, או מהאפליקציה שבעזרתה פתחת'
ניסית באפליקציית My Files, או מהאפליקציה שבעזרתה פתחת
01/02/2016 | 09:15
22
את הקובץ? בכל מקרה, תנסה בשתיהן.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
01/02/2016 | 09:16
23
13
איך בדיוק את מנסה להפעיל את הקבצים? דרך סייר קבצים או דרך אפליקצייה אחרת??
לצפיה ב-'לא הורדתי אפליקציה אחרת להפעלה אז מניחה שזה סייר הקבצים'
לא הורדתי אפליקציה אחרת להפעלה אז מניחה שזה סייר הקבצים
01/02/2016 | 10:06
22
14
הקבצים נמצאים ב My Files.
כרגע, כאשר אני פותחת אותם (נכנסת לתיקייה ולוחצת על הקובץ),
נפתחים מיידית עם Play Books
וב Play Books לא מוגדר שהוא ברירת מחדל.
לפני שבחרנו בטעות שיפתח תמיד עם Play Books
נתן שתי אפשרויות - לא זוכרת את האפשרות הנוספת שהיתה.
אני רוצה לבטל את הפתיחה האוטומטית עם Play Books.
תודה

לצפיה ב-'יש לי הצעה שאולי תסייע לך.'
יש לי הצעה שאולי תסייע לך.
01/02/2016 | 10:29
10
16
פשוט מתוך ניסיון, קרה לי פעם משהו דומה, עשיתי את שאמליץ לך וזה עזר לי, מקווה שיעזור גם לך.
תתקיני אפליקציה נוספת מהגוגל פליי שיודעת "להתמודד" עם הקבצים שאת רוצה לפתוח.
לא כתבת מה סוג הקבצים שאת רוצה להוריד (מה הסיומת של הקובץ) אבל אם לדוגמא מדובר בקובץ עם סיומת TXT (רק לצורך הדוגמא) אציע לך להתקין (שוב רק לדוגמא) אפליקציה אחת או שתיים מבין אלה:
מה שיקרה זה שכאשר תלחצי על שם הקובץ בתיקיה אחרי שתתקיני עוד אפליקציות כאלה, את אמורה לקבל שוב את החלונית שתשאל אותך באיזו אפליקציה אתצ רוצה לפתוח את הקובץ.
תנסי, ואם תצליחי במשימה בזה יהיה שכרי.בהצלחה. ותעדכני...
לצפיה ב-'יייייההההה'
יייייההההה
03/02/2016 | 17:40
9
8
מעולה !!!!
הורדתי 3 מהאפליקציות שהמלצת ובניסיון פתיחת אחד הקבצים,
נתן לי אפשרות לבחור בין ה playbooks לאחת מהאפליקציות שהורדתי.
לא חזר לאפשר לי את האופציה שהיתה בהתחלה
אבל לא נורא !!!
כבר לא מחוייבת רק לאפליקציה אחת.
אלפי תודות

לצפיה ב-'לעונג לי לעזור לאחרים. '
לעונג לי לעזור לאחרים.
03/02/2016 | 18:02
6
לצפיה ב-'אבל עדיין לא הצלחתי למצוא אפליקציה שתאפשר לקרוא ספר בעברית..'
אבל עדיין לא הצלחתי למצוא אפליקציה שתאפשר לקרוא ספר בעברית..
03/02/2016 | 18:03
7
5
לצפיה ב-'לצערי אני לא קורא ספרים ברשת '
לצערי אני לא קורא ספרים ברשת
03/02/2016 | 18:16
6
9
אבל האם את יודעת מה הסיומת של הקבצים שאת רוצה לקרוא?
לכל שם של קובץ יש סיומת בת 3 אותיות.
מה הסיומת של הספר הזה?
לצפיה ב-'כל הספרים רשומים עם סיומת epub'
כל הספרים רשומים עם סיומת epub
04/02/2016 | 19:35
5
6
מישהו העתיק אותם ממכשיר אחר למכשיר שלי.
תודה
לצפיה ב-'תסתכלי פה בבקשה'
תסתכלי פה בבקשה
05/02/2016 | 01:22
4
13
אולי תמצאי שם משהו שיעזור לך.

ואולי פה:

בכל מקרה ממה שהצלחתי להבין זה לא דבר טריוויאלי כי ככל הנראה מדובר בקבצים המיועדים למכשירים של אפל כגון אייפון ואייפד.

לצפיה ב-'אני אבדוק. תודה רבה '
אני אבדוק. תודה רבה
05/02/2016 | 07:44
1
3
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
05/02/2016 | 07:45
1
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
06/02/2016 | 00:31
1
8
ePub זה פורמט גנרי. אין קשר לאייפון.
לצפיה ב-'ממש כן !'
ממש כן !
06/02/2016 | 06:26
8
ונכון, גם ממש לא.☺ אז למה כתבתי בכותרת "ממש כן !" ?
מהסיבה שאתה כתבת "ממש לא" שזה נראה על פניו כאילו שללת את כל התגובה שלי, והרי שללת רק פסיק קטן מתוך התגובה שלי.

אתה יורד לסוף דעתי?
אני מביא לה קישורים מלאי תוכן ואתה שולל רק את עניין הסיומת של הקבצים אבל נותן כותרת בומבסטית לתגובה שלך.

אני לא הייתי נוהג כמוך.

ובצד ההערה/גערה שאקווה כי תקבלנה באהבה ובהבנה, אודה לך על שהחכמת אותי בעניין הסיומת, שהרי תמיד אני כותב ומודה על כך שמכל מלמדי השכלתי, והשכלתי ממך בעניין אחד, והרי כתבתי כבר שאין לי ניסיון בספרים דיגיטליים ורק סייעתי או לפחות רציתי לסייע בעניין האנדרואידי.☺

סופ"ש נעים ושבת שלום.
לצפיה ב-'האפליקציה default app manager מגדירה דיפולט לכל אפליקצ''
האפליקציה default app manager מגדירה דיפולט לכל אפליקצ'
01/02/2016 | 11:27
2
26
לצפיה ב-'אמנם לא אני שאלתי את השאלה לעיל אך אני מודה על התשובה'
אמנם לא אני שאלתי את השאלה לעיל אך אני מודה על התשובה
01/02/2016 | 17:04
15
כי למדתי עכשיו עוד משהו. ואני אוהב ללמוד ולהחכים גם ממרומי גילי...
אז תודה.
לצפיה ב-'זה יעזור לי גם אם האפליקציה לא מוגדרת כברירת מחדל ?'
זה יעזור לי גם אם האפליקציה לא מוגדרת כברירת מחדל ?
03/02/2016 | 17:48
19
כשאני נכנסת למנהל היישומים ובוחרת את האפליקציה
play books שהיא זאת שפותחת לי את הקובץ (ספר)
הלחצן של הסרת ברירת המחדל אפור ורשום שהיא לא מוגדרת כברירת מחדל.
האם בכל זאת - יעזור לי ?
תודה
לצפיה ב-'טוב, יש שתי אפשרויות'
טוב, יש שתי אפשרויות
01/02/2016 | 17:48
7
25
1. האפליקצייה שבאמצעותה את מפעילה את הקבצים (תוכלי דרך אגב בבקשה לציין איך קוראים לה ואיזה טבלט זה?) "מפעילה" אותם באמצעות קריאה רגילה למערכת ההפעלה - במצב כזה את צריכה להיות מסוגלת לנקות את ברירות המחדל דרך ההגדרות.

2. האפליקצייה שבאמצעותה את מפעילה את הקבצים יוזמת בעצמה את ההפעלה של GOOGLE BOOKS. זה לא שיגרתי, אבל במידה וזה המצב - המקום היחידי שבו אפשר יהיה לשנות את זה הוא בהגדרות של האפליקצייה עצמה (ולכן כדאי לדעת איזו אפליקצייה זו...).

את יכולה לנסות ולהוריד סייר קבצים אחר, ולפתוח את הקבצים באמצעותו. אם זה יעבוד, תצטרכי אכן לחפש בהגדרות האפליקצייה המובנית.
לצפיה ב-'אם זה סמסונג, אז זה באמת השם של האפליקציה '
אם זה סמסונג, אז זה באמת השם של האפליקציה
01/02/2016 | 20:53
14
לצפיה ב-'סליחה'
סליחה
03/02/2016 | 17:44
5
11
סליחה אבל לא הבנתי כל כך.
אין לי מספיק יידע בנושא בשביל לענות לך על השאלות.
הדבר היחיד שאני יודעת זה שזה טאבלט 4 - יש כזה ??
והאליקציה שפותחת את הקוסץ - ספר - זה play books
ואצלה לא מוגדר ברירת מחדל.
לא יודעת איך מורידים סייר קבצים אחר. סליחה
תודה
לצפיה ב-'אין על מה להתנצל'
אין על מה להתנצל
04/02/2016 | 00:15
4
11
1. פתחי את אפליקציית ההגדרות. האופצייה האחרונה צריכה להיות משהו בסגנון "About". שם את אמורה להיות מסוגלת למצוא את שם המכשיר ומערכת ההפעלה (גירסת האנדרואיד) שהוא מריץ. אם את יכולה לעשות צילום מסך של מה שיש שם - בכלל טוב (ככה עושים את זה:
)
2. מה שאני רוצה לדעת, הוא סדר הפעולות שאת מבצעת כיום כשאת רוצה להפעיל את הקבצים הללו. משהו בסגנון - אני פותחת את מגירת האפליקציות, מוצאת שם את האפליקצייה "קבצים יקרים שלי", פותחת אותה, ובה בוחרת את הספר שאני רוצה לקרוא. זה השם של האפליקצייה שאני מחפש, כי כשאמרת שקבעת את הPLAY BOOKS כברירת המחדל זה נעשה דרך אפליקצייה אחרת כלשהי - ואני מנסה להבין איזו...

3. כדי להוריד סייר קבצים גשי לGOOGLE PLAY STORE וחפשי והורידי את "FILE COMMANDER" (של MobiSystem), למשל. נסי להפעיל את האפליקצייה הזו, לפתוח באמצעותה את אחד הספרים, וספרי מה קרה.
לצפיה ב-'דרך אגב, כשאת אומרת שהיו לך בעבר אפשרויות נוספות...'
דרך אגב, כשאת אומרת שהיו לך בעבר אפשרויות נוספות...
04/02/2016 | 00:18
9
אילו אפליקציות אחרות היו שם, והאם הן מותקנות כרגע? אם את מפעילה אותן ישירות הן כן קוראות את הספרים?
לצפיה ב-'אלפי תודות. תשובות.....'
אלפי תודות. תשובות.....
04/02/2016 | 19:57
2
13
1. צירפתי צילום מסך.
2. נכנסת ל My Files - אייקון של תיקייה. בתוך Device storage יש מספר תיקיות
אחת מהן - Books - חבר שהעתיק את הספרים ממכשיר אחר, פתח את התיקייה ושם אותם שם.
לוחצת על אחד הקבצים (סיומת epub) - פתח לי אותם עם Play books
כאשר הורדתי אפליקציות נוספות - חזר לתת אפשרויות אך אף אפשרות לא התאימה (העברית יוצאת ג'יבריש, או שהספר תופס חצי מסך. כרגע עוברת לנסות קריאה מהטאבלט ולא מספרים עקב בעייה רפואית).
אז לא נראה לי שמדובר באפליקציה אלא קובץ במסמכים שלי.
3. התקנתי את הסייר שכתבת לי לקח לי זמן למצוא את הספרים דרכה. ניסיתי ב Download, ניסיתי ב Documents... לא היה. בסוף מצאתי אותם ב Internal storage.בתיקיית Books.
4. בעבר היתה עוד אפליקציה שאותו חבר הוריד - Ebooks או משהו דומה אבל כיוון שלא היתה טובה, מחק אותה ולכן נעלמו לי האפשרויות - מסתבר...
5. כרגע האפליקציות היחידות שמתפקדות זה Play books ו- Indiebook שלא משהו.

כל העניין הזה חשוב לי כי כפישכתבתי לא יכולה לקרוא ספרים וחסר לי מאוד.
לפני שרוכשת ספרים בתשלום, רוצה לדעת שיכולה לתפעל את זה...
הרבה תודה

לצפיה ב-'אוקיי - עכשיו הבנתי! '
אוקיי - עכשיו הבנתי!
06/02/2016 | 00:34
1
9
הבעיה שלך היא לא הגדרות ברירת המחדל, אלא שאין לך כרגע אפליקצייה מותקנת שיודעת לקרוא ספרי ePub בעברית...

גשי ל:

והתקיני את הקורא לאנדרואיד. זה הקורא של מנדלי, אבל תומך גם בקבצי אי-פב חיצוניים ממקורות אחרים ובעברית.
לצפיה ב-'וואוו - תודה'
וואוו - תודה
06/02/2016 | 07:50
8
התקנתי.
פתחתי את אחד הספרים דרך האפליקציה הנ"ל.
מעולה !!!!!
הרבה הרבה תודה
וסליחה על חוסר ההבנה הבסיסי שלי
באמת תודה.
שבת נפלאה וחורפית.....
לצפיה ב-'נסי לחיצה ארוכה'
נסי לחיצה ארוכה
03/02/2016 | 17:28
1
8
בדרך כלל זה פותח את אפשרות הבחירה.
לצפיה ב-'את זה כבר ניסיתי. לא עזר. תודה'
את זה כבר ניסיתי. לא עזר. תודה
03/02/2016 | 17:49
7
לצפיה ב-'lg4 '
lg4
30/01/2016 | 22:35
39
מקבל הודעה לא ניתן לפתוח את הסרטון
מה עושים לתיקון התקלה.
לצפיה ב-'שתי שאלות לגבי נוטיפיקציות'
שתי שאלות לגבי נוטיפיקציות
30/01/2016 | 21:06
12
100
1.  האם יש אופציה לקבל מין BADGE על האפליקציות לפי העיכונים שהתקבלו , לדוגמא : שיחה שלא נענתה יהיה על הסימן של הטלפון את הסיפרה 1 וכדומה.
2. קצת שיחקתי עם המכשיר וכנראה את אחד העידכונים ביטלתי אבל ביקשתי שיהיה צלי ככה שיוצא שמידי פעם אני מקבל התראה ואין לי מושג על מה ... האם יש מה לעשות במקום לעבור אפליקציה אפליקציה , המכשיר עם רוט ככה שאין בעיה לעשות מה שצריך.
לצפיה ב-'תזכיר לי באיזה מכשיר מדובר?'
תזכיר לי באיזה מכשיר מדובר?
31/01/2016 | 00:58
11
54
ענייני badge זה שימוש בלונצ'רים חלופיים או במקרה של סמסונג שזה מגיע מובנה.
אני אישית משתמש בNOVA + התוסף שלו שמאפשר את זה.

2. לא הבנתי על מה מדובר.
לצפיה ב-'1+1'
1+1
31/01/2016 | 07:19
10
43
לגבי 2 , מדי פעם יש לי צליל כאילו קרה משהו { הודעה או משהו דומה ) רק שלא מופיע לי שום דבר בעידכונים ואין לי מושג מה זה אומר .
לצפיה ב-'לגבי 1'
לגבי 1
31/01/2016 | 22:31
9
51
להתקין משהו כזה?
לגבי הצפצופים ללא הודעה, אני הייתי מנטרל notifications מאפליקציות שונות
שידוע לי שאיני רוצה מהם הודעות. עד שהתופעה תעלם.
לצפיה ב-'אני מנסה את זה, תודה'
אני מנסה את זה, תודה
31/01/2016 | 23:02
6
38
לגבי 2 , אם אין אפשרות אחרת אני אעשה את זה.
לצפיה ב-'לגבי 2: נסה להתקין אפשרות של פירוט נוטיפיקציות.'
לגבי 2: נסה להתקין אפשרות של פירוט נוטיפיקציות.
01/02/2016 | 13:12
5
74
לחיצה ארוכה על המסך > ויידג'טים > Settings Shortcut > בחר באפשרות של Notification log. אולי זה יתן מענה...
לצפיה ב-'תותח אתה, הורדתי מהחנות notification history'
תותח אתה, הורדתי מהחנות notification history
01/02/2016 | 15:27
54
ואז גיליתי שהאפליקציה הסוררת היא one Sport.
עכשיו שקט לי :)
תודה שוב
לצפיה ב-'איזה גדול הדבר הזה'
איזה גדול הדבר הזה
01/02/2016 | 15:47
3
51
זה מסוג הדברים שלא ידעתי שאני צריך עד שלא ראיתי שזה אפשרי .
לצפיה ב-'חחחח, האמת שהייתי די בטוח שאתה גילית'
חחחח, האמת שהייתי די בטוח שאתה גילית
01/02/2016 | 16:39
2
39
לי על זה. כנראה שטעיתי.
בכל אופן, כן זה מסוג הדברים שאתה לא יודע שאתה צריך עד שאתה מגלה שהם קיימים.
לצפיה ב-'האמת שאני לא באמת צריך את זה, אבל זה מגניב '
האמת שאני לא באמת צריך את זה, אבל זה מגניב
01/02/2016 | 20:52
17
לצפיה ב-'זה באמת מגניב '
זה באמת מגניב
02/02/2016 | 08:58
15
לצפיה ב-'לא עובד לי עם חלק מהדברים.'
לא עובד לי עם חלק מהדברים.
01/02/2016 | 21:01
1
12
לצפיה ב-'יש להם גם בטא בלינק המצורף'
יש להם גם בטא בלינק המצורף
02/02/2016 | 20:22
21
לצפיה ב-'הצעת עבודה למתכנתים בתחילת הדרך בעלי אהבה לגאדג'טים'
הצעת עבודה למתכנתים בתחילת הדרך בעלי אהבה לגאדג'טים
29/01/2016 | 12:47
58
שלום חברים, אנחנו בית תוכנה שמתמחה בתחום המבייל והמכשירים החכמים. אנחנו עוסקים בפיתוח מגוון פרוייקטים מעניינים ומאתגרים בתחומים: "בית החכם", טלויזיות חכמות, IOT, ניווט ופתרונות מבוססי מיקום וכמובן, יותר מכל, מכשירי סמארטפון!

אנחנו מחפשים בימים אלו לאייש שני תפקידים: תוכניתן WEB ותוכניתן מובייל. לאחר מספר ניסיונות מוצלחים בעבר, החלטנו גם הפעם לתת הזדמנות לתוכניתנים בתחילת דרכם המקצועית ולכן ניסיון מקצועי קודם במסגרת חברה - לא נדרש. גם תואר או קורסים מקצועיים לא חובה.

מה שדרוש הוא אחת או יותר מהדרישות הבאות:
  1. אם למדת לבד שפת פיתוח כלשהי, לפני סיום התיכון.
  2. אם אתה עושה "View source", על כל אתר שמרשים אותך.
  3. אם פיתחת אפליקציה/אתר/תוכנה לעסק של המשפחה/חברים לפני עבודתך הראשונה בתחום.
  4. אם אתה אתה יודע להרכיב "קוביה הונגרית" בעלת יותר מ-6 פאות.
  5. עם בנית לעצמך משהו על בסיס Raspberry או Ardoino.
  6. אם עשית אי פעם "Decompile" לתוכנה או אפליקציה, שינית משהו והתקנת על המכשיר שלך.
  7. אם שרפת יותר מ-2 מכשירים חכמים כאשר ניסית להתקין עליהם Firmware/ROM לא רשמי מהאינטרנט.
  8. אם האלגוריתם של פייסבוק לא מרשים אותך ואתה חושב שזה רק עניין של כח עיבוד.
  9. אם אתה יודע אסמבלר ברמת שפת אם.
  10. אם לא סיימת תואר אקדמי, אבל עשית את עבודות גמר עבור סטודנטים למדעי-המחשב/אלקטרוניקה/ביואינפורמטיקה.
  11. אם אתה רוצה לעבוד בסביבת אנשים שעונים על אחת או יותר מהדרישות הנ"ל :)
העבודה בתל אביב בהיקף של משרה מלאה, אבל נוכל להתגמש מעט לטובת מי שלומד בלימודי ערב. כמובן שהמשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד!

פניות ניתן לשלוח לדוא"ל: jobs@pdactech.com
רק פניות מתאימות תענינה ונא לא לשלוח פניות במסרים של תפוז

לצפיה ב-'פתיחת מיל בGMAIL'
פתיחת מיל בGMAIL
28/01/2016 | 19:27
2
76
אני לא מצליחה לפתוח GMAIL חדש שישמש את הסלולארי.
איך עושים את זה? גוגל מחייבת אותי לרשום את המספר טלפון. אין שום דרך לעקוף את זה?
יש לי גימייל אחד כבר ובזמן האחרון כל פעםשאני רוצה לפתוח גימיל נוסף זה עושה בעיות ומבקש מספר טפלון
לצפיה ב-'ראשית לא מחייבים אף אחד'
ראשית לא מחייבים אף אחד
28/01/2016 | 19:42
78
כאשר מבקשים אימות כפול אז מתבקשים לציין מספר טלפון .
לחדעתי רצוי מאד למסור שכן לפעמים קורה ואתה שוכח סיסמא או לחליפין google מגלה פעילות חריגה בחשבון ואז כאמצעי אבטחה הם שולחים לך קוד אימות בטלפון .
זה מאד מפשט הליך של "שכחתי את הסיסמא" 
אז אין כל חשש למסור מספר טלפון .

לצפיה ב-'מצטרף לתגובה של קודמי.'
מצטרף לתגובה של קודמי.
28/01/2016 | 19:53
19
לצפיה ב-'עדכונים אוטומטיים'
עדכונים אוטומטיים
28/01/2016 | 12:21
20
95
בהגדרות מסומן לי - 
Auto-update apps at any time
אבל אני עדיין מקבלת רשימת עדכונים מדי יום שאני צריכה לאשר (ולא כתוב שיש משהו חדש).
מה הוא רוצה ממני? תעדכן וזהו
Nesus 5X, android 6.0.1
תודה
לצפיה ב-'גם אצלי זה ככה, מאז ומעולם. בכל גרסה שהייתי בה מאז 4.2.2.'
גם אצלי זה ככה, מאז ומעולם. בכל גרסה שהייתי בה מאז 4.2.2.
28/01/2016 | 12:30
16
17
לצפיה ב-'זה מוזר כי זה לא היה ככה באנדרואיד 5...'
זה מוזר כי זה לא היה ככה באנדרואיד 5...
28/01/2016 | 12:56
15
12
לצפיה ב-'(יכול להיות שאצלי זה ככה כי מוגדרים לי שני חשבונות גוגל על '
(יכול להיות שאצלי זה ככה כי מוגדרים לי שני חשבונות גוגל על
28/01/2016 | 13:02
14
28
המכשיר והוא לא יודע מה לעשות עם הכפל)
לצפיה ב-'גם לי מוגדרים שניים'
גם לי מוגדרים שניים
28/01/2016 | 13:03
13
23
והסימון זהה לשניהם (ואם זה משנה משהו - האפליקציות מוגדרות תמיד דרך אותו אחד)
לצפיה ב-'יכול להיות שבזה שלא מותקנות דרכו אפ' צריך להגדיר '
יכול להיות שבזה שלא מותקנות דרכו אפ' צריך להגדיר
28/01/2016 | 13:05
12
24
דרך ההגדרות > חשבונות > גוגל > לא לסנכרן את התחום הקשור לאפליקציות.
לצפיה ב-'אוקי - שיניתי'
אוקי - שיניתי
28/01/2016 | 13:11
11
18
מקווה שזה יעזור.
תודה
לצפיה ב-'יש לי חשבון אחד בלבד, ועדיין חלק מהאפ' מתעדכנות אוטומאטית'
יש לי חשבון אחד בלבד, ועדיין חלק מהאפ' מתעדכנות אוטומאטית
28/01/2016 | 13:48
10
16
וחלק לא (גם כאלה שלא דורשות הרשאות חדשות). נראה לי שיש בזה חוקיות מסויימת, אבל עדיין לא הבנתי בדיוק איזו...
לצפיה ב-'אצלי אף אחת לא '
אצלי אף אחת לא
28/01/2016 | 13:48
9
9
לצפיה ב-'יש אפליקציות ויש אפליקציות'
יש אפליקציות ויש אפליקציות
28/01/2016 | 16:47
8
22
יש כאלה שמחייבות אישור לפני עידכון .בכדי שלא יהיה מצב שאפליקציה מתעדכנת בניגוד לרצונו של מעל המכשיר.
לא כולם ,אבל הנחשבות מחייבות אישור.

לצפיה ב-'כמו שכתבתי'
כמו שכתבתי
28/01/2016 | 16:54
7
19
זה כולן וזה לא היה ככה.
ובדיוק בשביל זה קיימת ההגדרה הגורפת
לצפיה ב-'לא נכון וחבל על הויכוח'
לא נכון וחבל על הויכוח
28/01/2016 | 18:26
6
25
תמיד היו אפליקציות שדרשו אישור נוסף.
ההגדרה הגורפת אכן מודיעה שיש עידכון .אם לא הייתה הגדרה גורפת לא היית מקבלת כלל הודעות על עידכונים .

לצפיה ב-'א. אתה טועה. הודעות על עדכונים מקבלים גם כאשר '
א. אתה טועה. הודעות על עדכונים מקבלים גם כאשר
28/01/2016 | 18:33
3
23
האפשרות של עדכון היא על "רק באישור המשתמש".

ב. האפליקציות היחידות שאמורות לדרוש אישור, הן, כאמור, אלו שלהן התעדכנו דרישות ההרשאות. וזאת כדי למנוא מצב בוא המשתמש מקבל משהו שאינו מעוניין שיקבל הרשאה מסוימת.

לצפיה ב-'אם כך מדוע אני טועה'
אם כך מדוע אני טועה
28/01/2016 | 18:47
2
23
הרי אני אומר אותו דבר .אלא שאתה היטבת לנסח זאת.
לעומתך shoosh2607 טוענת שבעבר לא נזקקה כלל לאישור משתמש ,
על זה הייתה המחלוקת.

לצפיה ב-'ציינתי ביחס למה טעית, אמרתי "הודעות מקבלים גם כאשר...."'
ציינתי ביחס למה טעית, אמרתי "הודעות מקבלים גם כאשר...."
28/01/2016 | 18:58
1
26
מעבר לזה, כוונתה של שוש היא שבמכשיר שלה אין כלל עדכונים - יתרה על כן במכשיר אנדרואיד 6, שאין בו כלל את העניין ההרשאות כפונקציה.
המערכת מאפשרת התקנת אפליקציות בכל מצב שהוא ללא קשר להרשאות שהיא דורשת ולאישור המשתמש. לאחר ההתקנה - בעת ביצוע פעולה הדורשת הרשאה המשתמש נדרש לאשרה. (אפילו לאפליקציות של גוגל שמגיעות מותקנות מראש נדרש לתת אישור לביצוע פעולה - לדוגמה האנגאאוטס, אני נדרש לתת אישור לביצוע שיחה קולית/וידאו)
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/01/2016 | 20:53
6
לצפיה ב-'יש לך אנדרואיד 6?'
יש לך אנדרואיד 6?
28/01/2016 | 18:43
1
20
אני שואלת כי זה התחיל מאז העדכון לשש
לצפיה ב-'כן'
כן
28/01/2016 | 19:35
27
ואני נדרש באפליקציות מסוימות לאשר עידכון 
לשם דוגמא ברגע זה ממתינות שתי אפליקציות לאישור לצורך עידכונן .
ראי תמונה ,לעומת זאת amazon לא ביקש אישור רק נתן הודעה בדיעבד

לצפיה ב-'היי שוש, איך הN5X ? בני חד בהשוואה לN5 הקודם...'
היי שוש, איך הN5X ? בני חד בהשוואה לN5 הקודם...
31/01/2016 | 16:11
2
23
מבחינת סוללה, מצלמה וכל היתר...
לצפיה ב-'לא רואה הרבה הבדל'
לא רואה הרבה הבדל
31/01/2016 | 16:17
1
23
אבל ה - N5 כבר התחיל לזייף ולכן הוחלף כלאחר כבוד.
הסוללה בינתיים סבבה אבל עוד מוקדם מדי (הוא עוד חדש).
כתבתי עליו:
וכאן:

לצפיה ב-'תודה עניין הסוללה מאוד בעייתי, אני כרגע עם '
תודה עניין הסוללה מאוד בעייתי, אני כרגע עם
31/01/2016 | 22:47
19
שניים שלושה מחזורי טעינה ביום....

מעבר לבעיית הסוללה, אני עם ה-16 ג'יגה זיכרון ובבעית
מקום...

לצפיה ב-'מייזו M2'
מייזו M2
28/01/2016 | 19:24
6
69
קניתי את המכשיר הזה וכשהוא עולה אני רואה שזה לא אנדרואיד "רגיל" אלא flyme מישהו יודע מה זה צריך להיות? המכשיר נרכש מבאג
מה ההבדל בין מערכות ההפעלה אנדרואיד ופליימי
לצפיה ב-'א. ממתי קונים מכשיר מבלי לדעת מה הוא מכיל?'
א. ממתי קונים מכשיר מבלי לדעת מה הוא מכיל?
28/01/2016 | 19:55
5
58
ב. זאת גירסה סינית שמייזו עשו לאנדרואיד.
כלומר זה אנדרואיד רק בלבוש שונה.
אני הייתי מגדיר זאת "אותה הגברת (כמעט) בשינוי האדרת"...
לצפיה ב-'ואתה יכול לראות כאן פרטים'
ואתה יכול לראות כאן פרטים
28/01/2016 | 19:57
53
לצפיה ב-'כי חיפשתי משהו פשוט ו"יחסית" זול'
כי חיפשתי משהו פשוט ו"יחסית" זול
28/01/2016 | 20:05
3
52
ידעתי שזה אנדרואיד זה הכל.
יש הבדלים קריטים?  כי באתר כתוב שזה מבוסס על אנדרואיד 5.1
איך העדכונים עובדים? מה ההגבלות/יתרונות בשורה תחתונה
חנות גוגל עובדת בליי בעיות כולל שלל האפליקציות?
איך התאימות לעברית?

לצפיה ב-'אמנם אין לי מכשיר כזה אבל ראיתי אחד אצל חבר שמתלהב ממנו.'
אמנם אין לי מכשיר כזה אבל ראיתי אחד אצל חבר שמתלהב ממנו.
28/01/2016 | 20:16
1
57
זה אנדרואיד כפי שהסברתי, רק בלבוש אחר.
היות וכבר קנית את המכשיר אציע לך לנסות אותו ולהתרגל אליו.
יש לך עברית במכשיר?
החנות עובדת לך?
התשובות שתענה לי הן בעצם התשובות לשאלות ששאלת עליהן...
כאמור אינני מכיר את המכשיר לעומק, אבל החזקתי אותו כמה דקות והוא נראה נחמד.
נסה ואני מאחל לך שתהנה.
לצפיה ב-'טוב תודה :) '
טוב תודה :)
28/01/2016 | 20:30
16
לצפיה ב-'זה אנדרואיד לכל דבר, למעט המראה החיצוני'
זה אנדרואיד לכל דבר, למעט המראה החיצוני
29/01/2016 | 09:21
49
הכל יעבוד, כולל עברית וחנות אפליקציות.
אם לא נוח לך עם המראה, אתה יכול להחליף את משגר היישומים (launcher) לאחד אחר שנראה יותר כמו הגרסאות הסטנדרטיות של אנדרואיד. Nova launcher הוא אחד מומלץ.
בהצלחה.

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ