לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127111,271 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'איך מבטלים עדכוני מערכת אוטומטיים ב Huawei?'
איך מבטלים עדכוני מערכת אוטומטיים ב Huawei?
17/03/2016 | 18:30
15
הטלפון בודק עדכוני מערכת על דעת עצמו ועושה ריסטרט גם באמצע שיחה בשביל זה.
בהגדרות של המכשיר אין גישה לעדכונים, יש רק updater שרשום שם מתי פעם אחרונה נבדק אם יש עדכון חדש בלי פונקציות נוספות
לצפיה ב-'אני מנסה להתקין הורדה עבור Android עם סיומת PART'
אני מנסה להתקין הורדה עבור Android עם סיומת PART
17/03/2016 | 17:02
18
56
התקנה על מערכת חלונות 7,

לא ברור לי מדוע זה כל כך מסובך ?

יש כל כך הרבה הצעות להורדת תוכנות שמאפשרות את המשך הורדת הסיומת  PART
שזה ממש מפחיד מפני מלכודות....

במה לבחור ?
בתודה

לצפיה ב-'part לרוב זה חלקי, זה אחד מתוך כמה חלקים של rar...'
part לרוב זה חלקי, זה אחד מתוך כמה חלקים של rar...
17/03/2016 | 17:38
17
47
או לחילופין הורדה שלא הושלמה עד סופה...
לצפיה ב-'זה ברור, אבל זו אינה התשובה שאני מחפש. איך להמשיך את ההורדה?'
זה ברור, אבל זו אינה התשובה שאני מחפש. איך להמשיך את ההורדה?
18/03/2016 | 01:19
16
22
לצפיה ב-'זאת אולי לא התשובה שאתה מחפש, אבל עם כל הכבוד,'
זאת אולי לא התשובה שאתה מחפש, אבל עם כל הכבוד,
18/03/2016 | 02:52
51
אנחנו עדיין מחפשים את השאלה...

מה אתה מנסה להוריד? מאיפה? איך??

אם תשתף קצת יותר מידע, יכול להיות שיהיה קצת יותר פשוט לעזור לך.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/03/2016 | 06:27
2
40
תמשיך להוריד עוד PARTים.
וכפי שקודמי הגיב, ראוי שתעזור לעצמך ולנו על מנת לעזור לך.
לצפיה ב-'מאוד פשוט, הורדתי את הקובץ מהאתר הרשמי של אנדרואיד...'
מאוד פשוט, הורדתי את הקובץ מהאתר הרשמי של אנדרואיד...
18/03/2016 | 08:18
1
46
להתקנה ראשונית ע מערכת הפעלה חלונות 7

אני משער שהבעיה היא של היריבות עם מיקרוסופט...
לצפיה ב-'זה נראה לך פשוט'
זה נראה לך פשוט
18/03/2016 | 10:05
36
אבל אתה לא מבין את מה שכבר הסבירו לך ועכשיו blzvi הסביר לך שוב.
לצפיה ב-'אבל זו התשובה'
אבל זו התשובה
18/03/2016 | 08:24
1
41
ואתה פשוט לא הבנת.
מדובר בקובץ גדול שבזמנו אי אפשר היה לשמור על דיסקטים.
part זה חלק מארכיון RAR שבדרך כלל חילקו אותו בכדי שתהיה אפשרות לשמור אותו בדיסקטים .
אתה לא יודע כמה קבצים צריכים להיות ,ברם אם יש לך את כולם אז פתיחה של הראשון ב WINRAR תפתח את כל הארכיון .
אם הראשון מוציא הודעת שגיאה זה אומר שאין לך כל כל ה partים

לצפיה ב-'הוא לא רוצה להבין... בעייה...'
הוא לא רוצה להבין... בעייה...
18/03/2016 | 10:05
18
לצפיה ב-'אופציה נוספת, ההורדה נעצרה באמצע והקובץ לא הוסר.'
אופציה נוספת, ההורדה נעצרה באמצע והקובץ לא הוסר.
18/03/2016 | 13:53
9
27
הורד מחדש את הקובץ.
הקבצים באתר הרשי של אנדרואיד הם לרוב tgz שזה סיומת לגיטימית לחלוטין הנפתחת עם WinRar או ספציפית במקרה של גוגל לא מצריכה בכלל חילוץ אלא מתקינים מתוכה ישירות.

לצפיה ב-'חבל שאתם עונים בלי לקרוא טוב את השאלה...'
חבל שאתם עונים בלי לקרוא טוב את השאלה...
18/03/2016 | 15:51
8
36
הורדתי קובץ מהאתר של אנדרואיד.
הסתבר לי שהקובץ הוא עם סיומת PART

שמחייב פתיחתו באמצעות תוכנה אחרת.
עד כאן פשוט.  חיפשתי בגוגל איך פותחים את הקובץ,
וכאן נתקלתי במבול של המעות נדיבות לתונות שיכולות לפתוח את הקובץ.

מכאן,  נזקקתי לעצה שלכם, באיזו תוכנה כדאי להשתמש בלי להסתכן
בהכנסת תוכנה-זדונית למחשב שלי.

בעקבות המלצתכם, נסיתי להוריד שוב את הקובץ,
ולא הצלחתי להגיע לאותו מקור...

אז בבקשה, בלי התלהמות,
אני מעוניין להתקין אצלי במערכת חלונות 7, ושזה לא ישבש אותי...
לצפיה ב-'ושוב אני אומר את אותו הדבר שאמרתי ואתה מסרב לקרוא!'
ושוב אני אומר את אותו הדבר שאמרתי ואתה מסרב לקרוא!
18/03/2016 | 16:10
38
part היא אינה סיומת חוקית של קובץ! ( http://www.openthefile.net/extension/part )
סיומת part מסמנת קובץ שהורד ואינו סיים את תהליך ההורדה עד סופו.
קבצים שיורדים מהדפדפנים השונים (כרום, מוזילה ודומיהם), או תוכנות ההורדה השונות (פלאש-גט, JDownloader וכד') יורדים תחת סיומת זו עד סיום תהליך ההורדה.

פיצול קבצים בתוכנות כמו WinRar ודומותיה מפצלות את הקובץ לבעל הסיומת: partXX.rar או rXX (כאשר XX מסמן את מספר החלק).
באתר הרשמי של אנדרואיד - כל הקבצים (!) הם קבצי tgz. לכן גש לאתר והורד מחדש את הקבצים.

לצפיה ב-'בינתיים,הסתבר לי שאחת מתוכנות הפתיחה של קבצים מסוג זה'
בינתיים,הסתבר לי שאחת מתוכנות הפתיחה של קבצים מסוג זה
18/03/2016 | 16:14
6
42
הצליחה להשחיל את עצמה (בינתיים מחקתי אותה)  ולפתןח את קובץ ההתקנה.

עכשו את בבעיה עם תוכנה נדרשת, תוצרת ORCAL

אני נדרש לעדכן בקישור הזה

ואין לי מושג אילו פרמטרים ומה אני צריך להוריד...

מישהו מהמפתחים חושב שצריך לעשות דוקטורט בשביל להתקין...
לצפיה ב-'בשעה טובה הצלחתי להתקין ANDROID STUDIO 1.51'
בשעה טובה הצלחתי להתקין ANDROID STUDIO 1.51
18/03/2016 | 18:21
5
36
פעם ראשונה שאני נכנס לנושא זה.

מהאני יכול לעשות עם מערכת זו  ?

האם היא מאפשרת לי גם להריץ אפליקציות קיימו  ?   (אני משער שכן)
לצפיה ב-'ערב טוב ושבת שלום '
ערב טוב ושבת שלום
18/03/2016 | 18:36
4
45
ANDROID STUDIO היא סביבת הפיתוח לאנדרואיד . מכילה הרבה מאד כלים למפתחים . לאדם הממוצע שאינו כזה , הסביבה הנ"ל לא ממש תורמת ..

לצפיה ב-'מתכוון לפתח אפליקציות. בינתיים אני צריך תוכנת-דימוי למכשיר'
מתכוון לפתח אפליקציות. בינתיים אני צריך תוכנת-דימוי למכשיר
18/03/2016 | 19:11
3
37
האם יש אפשרות לדימוי מכשירים בתוכנה זו ?
אם לא, מה אני צריך להתקין לצורך דימוי למכשירים ?

בתודה
לצפיה ב-'תוכנת דמוי = אמולטור ? '
תוכנת דמוי = אמולטור ?
18/03/2016 | 22:34
2
47
האם הכוונה למשהוא שיתן לך להריץ אפליקציות אנדרואיד על ה פי סי שלך ?
אם כן תציץ בקישור :
לצפיה ב-'כן, תודה. מה המומלץ מתוך 6 האפשרויות ? במיוחד מבחינת אמינות'
כן, תודה. מה המומלץ מתוך 6 האפשרויות ? במיוחד מבחינת אמינות
19/03/2016 | 06:59
1
18
לצפיה ב-'למעט משחק קצר עם bluestacks'
למעט משחק קצר עם bluestacks
19/03/2016 | 09:07
48
וגם זה - די מזמן , לא מכיר את השאר ולא ממש מכיר את התחום .
לצפיה ב-'גלקסי S6 - סנכרון אנשי קשר עם גוגל'
גלקסי S6 - סנכרון אנשי קשר עם גוגל
17/03/2016 | 08:25
7
53
שלום לכם!
לפני כמה שבועות כתבי פה הודעה ודי מהר אחר כך הוספתי שפתרתי את הבעיה. אבל מסתבר שהיא לא נפתרה.
גיליתי שאנשי הקשר לא מסתנכרנים עם חשבון הגוגל (כל שאר הדברים כן מסתנכרנים). כתוב שיש שגיאת סנכרון וזהו.
יש למישהו רעיון איך לפתור בלי פירמוט?
לצפיה ב-'צריך ללכת להגדרות - אפליקציות ולמצוא את CONTACT STORAGE'
צריך ללכת להגדרות - אפליקציות ולמצוא את CONTACT STORAGE
17/03/2016 | 09:17
6
32
ולהכנס ולמחוק את ה DATA
לאחר מכן לסנכרן מחדש
אבל פעולה זו תמחוק את כל אנשי הקשר שנמצאים במכשיר ולא סונכרנו לגוגל. אז תדאג לרשום את כל המידע מראש בצד.
לצפיה ב-''
17/03/2016 | 09:29
5
18
השאלה היא האם זה יגרום לסנכרון להתבצע באופן שוטף?
לצפיה ב-'יש בעיה ידועה וישנה עם סינכרון אנשי קשר'
יש בעיה ידועה וישנה עם סינכרון אנשי קשר
17/03/2016 | 10:02
4
37
זה קרה לי לפני 5-6 שנים בערך, ומאז הבעיה לא באמת נפתרה. כשהיא קורית (והיא לא תמיד קורית), אז צריך לנקוט בצעדים דרסטיים כדי לפתור אותה. אגב, בזמנו הפיתרון שהוצא היה לעשות איפוס מלא למכשיר - אפשר לקוות רק שלא תצטרכי לעשות את זה גם כן .

הנקודה שלי היא שצריך "להרביץ" למכשיר כדי לפתור את הבעיה, ואיפוס של איחסון אנשי הקשר זו דרך אחת אפשרית. אני אישית לא מסנכרן את אנשי הקשר לגוגל אז אני לא יודע האם הפיתרון הזה מספיק, אבל זו התחלה טובה.
לצפיה ב-''
17/03/2016 | 10:49
3
24
אני מוכנה לסנכרן עם כל דבר אחר.
יש דרך אחרת לגבות אותם באופן זמין? וכזה שגם אפשר למשוך ממנו בקלות אחרי משבר?
לצפיה ב-'אני עושה גיבוי במחשב עם תוכנה בשם MyPhoneExplorer'
אני עושה גיבוי במחשב עם תוכנה בשם MyPhoneExplorer
17/03/2016 | 10:54
2
28
מתקינים אפליקציה על המכשיר, תוכנה על המחשב, ועושים סינכרון של אנשי קשר, גיבוי של הודעות (אבל לא סינכרון - כלומר אי אפשר להעתיק מהמחשב בחזרה למכשיר), תמונות/קבצים וכו'. אבל זה כי אני לא סומך על גוגל, ומעדיף להשאיר אצלה כמה שפחות מידע שלי שאני מסוגל.
לצפיה ב-'אבדוק. תודה'
אבדוק. תודה
17/03/2016 | 11:12
24
אני גם לא מתה על האופציה של גוגל, בעיקר כי זה הופך את רשימת אנשי הקשר שלי לפח זבל מבולגן... 
לצפיה ב-'Kies לOutlook '
Kies לOutlook
17/03/2016 | 16:51
21
אני משתמש בKies  שכאן בפורום מאוד לא אוהבים
אני מסנכרן את הטלפון ע"י הKies לOutlook
ניתן גם ליצור גיבויים

ירון
לצפיה ב-'סמסונג נוט 5'
סמסונג נוט 5
16/03/2016 | 23:35
2
49
שלום.יש המכשיר חדש.לומד אותו ומאד מעניין לי.שאלתי היא בהודעות סמס ניתן לצייר ציור וישירות לשלוח ציור.מדוע לא ניתן גם בווטאסאפ?
לצפיה ב-'ווטאסאפ היא לא תוכנת ציור אבל אם תפתח הודעה חדשה...'
ווטאסאפ היא לא תוכנת ציור אבל אם תפתח הודעה חדשה...
17/03/2016 | 00:40
1
47
ותלחץ למעלה על סמל המהדק (צד ימין למעלה)
תוכל לפתוח כל תוכנת ציור שיש לך ולצרף את תוכנה להודעה.
תנסה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/03/2016 | 15:03
21
אנסה
לצפיה ב-'עזרה בנושא עידכונים לגלאקסי 3 - תודה לעוזרים!'
עזרה בנושא עידכונים לגלאקסי 3 - תודה לעוזרים!
16/03/2016 | 21:42
2
55
יש ברשותי מכשיר אנדרואיד גלאקסי 3 בגרסת "ג'לי בין" מהדורה 4.3
רציתי לדעת מתי אני אקבל עידכון למערכות הפעלה חדשות יותר ועידכונים נוספים?
או שזה לא הולך ככה באנדרואיד וכדי להשתדרג למערכת הפעלה חדשה ועדכנית אני חייב לקנות אנדרואיד חדש יותר?
לצפיה ב-'ה-S3 כבר לא יקבל עוד עידכונים '
ה-S3 כבר לא יקבל עוד עידכונים
16/03/2016 | 23:09
47
זה לא קשור לאנדרואיד באופן כללי, אלא למדיניות העידכונים של כל יצרנית. במקרה של סמסונג, הם די גרועים בעידכון המכשירים שלהם, לפחות בדור של ה-S3.
לצפיה ב-'תאמין לי שעדיף לך להישאר עם 4.3'
תאמין לי שעדיף לך להישאר עם 4.3
17/03/2016 | 09:07
44
זאת היתה לטעמי מערכת ההפעלה הטובה ביותר, כל "שידרוג" אם תעשה כזה למערכת ההפעלה של הגלקסי 3 רק יגרום לך לבעיות.
כל זאת בלי קשר לעובדה שסמסונג לא פיתחה מערכת חדשה יותר ל-S3.
גם אם מפתחים אחרים פיתחו מערכת כזאת הרי שלא רצוי בלשון המעטה שתעשה את השינוי.
לצפיה ב-'גיבוי וואטסאפ ואנשי קשר ממכשיר עם מסך תקול'
גיבוי וואטסאפ ואנשי קשר ממכשיר עם מסך תקול
16/03/2016 | 20:03
5
83
הי,
מכשיר סמסונג, המסך נדפק, אך המכשיר (ככל הנראה) נדלק. פשוט לא רואים כלום ואי אפשר לשלוט על המכשיר.
בבדיקה במעבדה, זה לא רק מסך, וידרש כנראה איפוס מכשיר.

האם יש דרך לגבות את הוואטסאפ ואת אנשי הקשר ע"י חיבור הטלפון למחשב, אך ללא שליטה בטלפון עצמו?

תודה!
לצפיה ב-'וואצאפ כן, בהנחה והמכשיר תקין.'
וואצאפ כן, בהנחה והמכשיר תקין.
16/03/2016 | 21:34
67
WA מבצעים גיבוי אוטומטי בכל יום בשעה 4:00..
בהנחה והמכשיר דלוק.

ניתן להכנס דרך המחשב ולהעתיק את הגיבוי האחרון, כמובן אחרי שהוא מבוצע.
הגיבוי נמצא בתיקיה של וואצאפ תחת תיקיית databases, הקובץ ללא התאריך.
הקובץ כולל את ההודעות בלבד, את התמונות צריך להעביר ידנית בין מכשירים.

אנשי קשר - לא ניתן לבצע גיבוי אם לא מוגדר אחד כזה מראש (כי כל דבר יצריך ממשק עם המסך שכאמור לא תקין.)

אופציה יצירתית שאני לא בטוח שתעבוד אבל שווה לנסות, לבדוק עם כבל Y חיבור של עכבר + mhl לטלוויזיה, ונסיון לתפעל  אותו ככה. לא בטוח שזה עובד, לא ניסיתי את זה אף פעם.

לצפיה ב-'גיבוי אנשי קשר'
גיבוי אנשי קשר
16/03/2016 | 22:13
43
תנסה להתקין Samsung Kies ולחבר את הטלפון למחשב
אם הטלפון זוהה תוכל לגבות את אנשי הקשר בSamsung Kies

ירון
לצפיה ב-'אנשי קשר אפשר לגבות עם פקודת ADB'
אנשי קשר אפשר לגבות עם פקודת ADB
17/03/2016 | 08:41
1
50
תצורת ה-SQLite של אנשי הקשר שמורה איפשהו בב-/data/data.
עם פקודת adb pull אפשר לנסות לחלץ את המידע הרלוונטי.
Start Googling....
(בעבר הצלחתי לבצע זאת במכשיר i9100T שהגדרות מפתח לא היו מאופשרות)
לצפיה ב-'אני חושב שזה רק עד גירסא כלשהי של אנדרואיד'
אני חושב שזה רק עד גירסא כלשהי של אנדרואיד
17/03/2016 | 09:58
40
כי עכשיו בפעם הראשונה שאני מבצע פקודת ADB על מכשיר שלי (לצורך העניין אולי אפילו החל מ-JB, אבל אני לא בטוח), אני צריך לאשר על המכשיר עצמו את ההתקן ששלח את הפקודה.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/03/2016 | 21:00
31
העתקת הWA עבדה מצוין, וגם הגיבוי דרך smart switch (שהחליף את הKIES).
תודה רבה!

ושאלה: איך משחזרים את הוואטסאפ? פשוט מעתיקים את הקובץ לאחר התקנה מחודשת?
לצפיה ב-'העברת קבצי מוזיקה ...'
העברת קבצי מוזיקה ...
16/03/2016 | 13:01
1
28
קיבלתי דרך ה bluetooth לאנדרואיד שלי : samsung S3 neo הקלטות שנשלחו בתור קבצי מוזיקה.
איך אני מעבירה את הקבצים לספריה אחרת ,כדי שלא "יתנגנו" לאוזניים שלא צריכות לשמוע אותם ?
לצפיה ב-'תחפשי אפליקציה בשם "הקבצים שלי" / "My files"'
תחפשי אפליקציה בשם "הקבצים שלי" / "My files"
16/03/2016 | 13:15
23
זו אפליקציית מנהל קבצים מובנית. את יכולה ליצור איתה תיקיות ולהעביר לשם את הקבצים.

אם אין לך את האפליקציה הזו אז אפשר להוריד אפליקציית מנהל קבצים אחרת.
לצפיה ב-'מבקש עזרה להעברת אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד'
מבקש עזרה להעברת אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד
15/03/2016 | 22:36
25
אשמח לעזרתכם
ברשותי איפון 4S ואני מעוניין להעביר את אנשי הקשר למכשיר אנדרואיד
אודה לעזרתכם כיצד ניתן לעשות זאת
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:32
9
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'איך להעלות תמונה מהאנדרואיד לאלבום מסוים בפייסבוק?'
איך להעלות תמונה מהאנדרואיד לאלבום מסוים בפייסבוק?
14/03/2016 | 21:40
1
34

פעם כשרציתי להעלות תמונה לפייס:
1. הייתי פותח אותה ועשוה share ובוחר את הפייסבוק. אבל זה היום לא נותן אפשרות לבחור אלבום מסוים.
או
2. הייתי פותח את הפייסבוק ומשם הייתי עושה upload a photo. אבל היום זה פותח לי רק תקיה של תמונות מהמצלמה ולא נניח תקיה של תמונות שקבלתי בוואטסאפ (כלומר לא ניתן לפתוח את הfile explorer)
מישהו מכיר דרך קלה להעלות כמה תמונות מהטלפון לאלבום מסוים (ולא uploads כללי) של פייסבוק?

לצפיה ב-'עליך לבצע תחילה download למחשב'
עליך לבצע תחילה download למחשב
16/03/2016 | 07:47
3
לצפיה ב-'האם מישהו משתמש במכשיר כמצלמה לרכב ?'
האם מישהו משתמש במכשיר כמצלמה לרכב ?
14/03/2016 | 21:32
11
101
מחפש המלצות לאפליקציה שתשמש אותי בהפיכת מכשיר פשוט למצלמת רכב .
אני יודע שיש כמה , פשוט מחפש המלצה .
הסיבה לאי שמוש במצלמה הרגילה היא שהיא רק אוגרת נפח צל הצילום ובמצלמת הרכב ניתן לשלוט בזה , צילום של 10 דקות ואז הצילום מתחיל מחדש .
לצפיה ב-'בוקר , ניסיתי פעם '
בוקר , ניסיתי פעם
15/03/2016 | 09:56
4
82
עם ה S1 . לא ממש זוכר באיזה אפליקציה השתמשתי אבל די מהר עברתי למצלמת רכב של ממש .
לסלולרי אין את זוית הצילום הרחבה שיש למצלמת רכב יעודית וגם הנושא של השמש הארצישראלית המצויה לא ממש עשה טוב למכשיר .
לצפיה ב-'תודה , אני באמת אבדוק את הקטע של זווית הצילום.'
תודה , אני באמת אבדוק את הקטע של זווית הצילום.
15/03/2016 | 13:17
3
23
לצפיה ב-'החיים לא כ"כ פשוטים.'
החיים לא כ"כ פשוטים.
15/03/2016 | 20:10
2
60
למצלמת רכב בד"כ באמת תהיה זווית רחבה יותר מאשר לסמארטפון אבל לעדשות עם זווית רחבה יש נטייה
לעוות את שולי התמונה. במצלמה עם עדשה לא איכותית למרות הרוחב התמונה שבשוליים לא תהיה שמישה.
לכן מעבר לנתון היבש של זווית צילום צריך לבדוק את איכות העדשה בעיקר בצילום בקצות התמונה, מפתח צמצם
שמלמד על יכולת צילום בלילה וקיום מייצבים במצלמה/טלפון לפיצוי על תנודות הרכב.
במצלמות "ללא אבא" לא הייתי מסתמך על נתוני היצרן אלא רק על בדיקות שנערכו בפועל.
לצפיה ב-'אני אבדוק , הכוונה זה לקחת את ה 1+1'
אני אבדוק , הכוונה זה לקחת את ה 1+1
15/03/2016 | 22:22
1
40
ולהתקין אותו בדיוק בחלק של החלון שמקביל להגה או בחלק של החלון שמקביל לנוסע  , זה ישמש אותי גם בתור GPS , מצלמה וגם במידע מגוון שהוא מקבל מהמחשב של הרכב ( חיבור BT למחשב הרכב ).

בחמישי אני אבדוק לגבי הצילום לילה
לצפיה ב-'דבר ראשון תוודא שזה לא פוגע בשדה הראיה, זה הכי חשוב.'
דבר ראשון תוודא שזה לא פוגע בשדה הראיה, זה הכי חשוב.
15/03/2016 | 22:38
38
אח"כ תראה אם הזווית מספיקה לך, אם לא אז רד מהעניין. נסה גם על הצד.
בדוק איך זה עובד בנסיעה, עד כמה הזעזועים משפיעים.
אח"כ נסה בלילה גם בנסיעה, זה מאוד שונה מנסיעת יום או עמידה בלילה.
אח"כ תחליט.
כל זה נכון גם למצלמת רכב ייעודית כמובן.
לצפיה ב-'מי אמר לך את זה?'
מי אמר לך את זה?
16/03/2016 | 07:44
3
61
עשר דקות?
יש לי DVR לרכב שמצלם 3 חודשים של נהיגה ,במקטעים של 5 דקות ,ולאחר מכן הוא דורס את הישן .
כך עובדות גם מצלמות אבטחה בייתיות ,הקלטה בלופ
לצפיה ב-'תקרא מה כתבתי ומה ענית ?'
תקרא מה כתבתי ומה ענית ?
16/03/2016 | 08:16
2
48
הבנת הנקרא
לצפיה ב-'צודק ,אבל'
צודק ,אבל
16/03/2016 | 08:29
1
54
למה שמישהו ישתמש במכשיר סלולרי לצורך הקלטת נסיעה ?
טלפון אמנם יודע לעשות הכל (לא בדיוק,קפה הוא לא מכין) אבל כל דבר תמיד ברמות מתחת למכשיר ייעודי לאותה מטרה .

לצפיה ב-'לא בטוח שהוא נחות מהסינים ב-100 ש״ח '
לא בטוח שהוא נחות מהסינים ב-100 ש״ח
16/03/2016 | 19:41
37
מצלמת רכב טובה עולה כמה מאות , מחייבת להיות מחוברת תמיד למטען .
מתד שני האיכות של מצלמות הסמארטפון טובות מאיזה מצלמה סינית , הסוללה טובה יותר ואפשר להשתמש במכשיר לעוד דברים כמו קבלת מידע ממחשב הרכב , ניווט וכדומה .
לצפיה ב-'אני משתמש מדי פעם בזה. מומלץ.'
אני משתמש מדי פעם בזה. מומלץ.
17/03/2016 | 00:29
1
45
לצפיה ב-'תודה , ייבדק'
תודה , ייבדק
17/03/2016 | 07:02
12
לצפיה ב-'הודעה חוזרת שלא ניתן לבצע הורדה, למרות שלא מוריד כלום'
הודעה חוזרת שלא ניתן לבצע הורדה, למרות שלא מוריד כלום
14/03/2016 | 17:32
3
436
שלום,
כבר כמה ימים יש לי הודעה ב-LG G3, שכל הזמן אומרת "לא ניתן לבצע הורדה כעת, נסה שוב מאוחר יותר". ההודעה מופיע בכחול, והיא מופיע בזמנים שונים ולא בדיוק ברור מה גורם לה. אני לא רואה שמשהו מנסה לרדת, וההודעה הזאת מופיע לפעמים כשאני באינטרנט, בוואספ או אפילו בהגדרות של הנייד. 
האם יש דרך לפתור את זה?
תודה. 
לצפיה ב-'בהעדר פרטים אי אפשר לנחש'
בהעדר פרטים אי אפשר לנחש
14/03/2016 | 18:09
2
98
נסה לעבור ל wi-fi אולי זה יפתור את הבעיה.

לצפיה ב-'אני על wifi, זה לא עוזר'
אני על wifi, זה לא עוזר
14/03/2016 | 19:42
1
76
אני לא יודע מה יצר את הסיפור, יש דרכים אולי לגלות מה הבעיה? 
לצפיה ב-'ריסט כבר עשית?'
ריסט כבר עשית?
15/03/2016 | 13:01
75
לצפיה ב-'אפליקציות לא משאירות את המסך דלוק'
אפליקציות לא משאירות את המסך דלוק
14/03/2016 | 16:28
2
41
יש לי lg g4 ואנדרואיד 6.
שמתי לב שהמסך נכבה אף על פי שהוא אמור להישאר דלוק.
לדוגמא כשאני משתמשת באפליקציית השעון ושמה טיימר או באפליקציה Runtastic Pedometer Step Count אף על פי שאני מגדירה שם שהמסך ישאר דלוק.
למישהו יש רעיון?
לצפיה ב-'אבל wize נשאר דלוק?'
אבל wize נשאר דלוק?
14/03/2016 | 18:10
1
33
אז זה ענין של האפליקציה

לצפיה ב-'waze כן'
waze כן
14/03/2016 | 19:37
29
אבל זה מוזר כי האפליקציה עברה בסדר במכשיר הקודם שלי(גלקסי 3 מיני) והבעיה גם קוראת באפליקציית שעון שהגיע עם המכשיר.
לצפיה ב-'חיפוש מתנדב/ת ליצירת אפליקציה'
חיפוש מתנדב/ת ליצירת אפליקציה
14/03/2016 | 11:29
13
156
הי,
התבקשתי עבור חברה להעלות את ההודעה הבאה. אני חושבת שזה נושא מאד חשוב ולכן מעלה פה. אם מישהו יכול לעזור, זה יהיה נפלא.
תודה ותודה לטמקו על האישור לפרסם

שלום לכולם ☺
אני חלק מניהול של קבוצה בפייסבוק שעוסקת בנושא חשוב ולצערי לא כה פופולארי - ניסויים בבע"ח במוצרי קוסמטיקה, לקבוצה קוראים יפות ללא אכזריות ובשנה האחרונה עלה רצון לפתח אפליקציה לקבוצה שתכיל בתוכה את הרשימות שלנו - מותגים שמנסים על בע"ח, לא מנסים ועוד.
זה משהו בסיסי יחסית, הבנתי ממישהי שמבינה בנושא שלייצר אפליקציה כזו, בגלל הפשטות שלה ובגלל שהיא לא מכילה הרבה נתונים - שזה לא משהו מסובך כמו אפליקציות אחרות.
אבל, זו עדיין עבודה.
כל הקבוצה והמידע והפעילות - נעשים בהתנדבות, המנהלות(שאני אחת מהן) עושות הכל בהתנדבות ובזכות זה הגענו למודעות לנושא עד כמה שאפשר. אי לכך, גם בנושא של האפליקציה ידענו שזה יוכל להתקיים רק אם מישהו/י שהנושא אולי קרוב לליבם וירצו לתרום מעצמם ולפתח אותה בהתנדבות מלאה.
אני יודעת שזו בקשה לא קטנה, אבל אולי מישהו/י כאן ימצאו את זה כרלוונטי עבורם ויעזרו לנו לעזור לחברי הקבוצה לקבל את המידע בקליק ולא דרך קובץ וורד כמו שזה כרגע שזה לא תמיד נגיש בסלולר ובשלוף.
העדפה הראשונית היא לייצר את האפליקציה בפלטפורמה שתתאים לרוב מערכות ההפעלה בסמארטפונים שיש היום וזה ישר אומר אנדרואיד. אז בגלל זה אני פונה כאן ☺
תודה מראש, גם אם לא יצא מזה כלום - תודה שקראתם.
ואם תרצו ליצור קשר בנושא אתם מוזמנים לשלוח מסר לניק הבא: Elle992

לצפיה ב-'שלום מדובר בי, אני זו שמחפשת מתנדב/ת לפיתוח'
שלום מדובר בי, אני זו שמחפשת מתנדב/ת לפיתוח
14/03/2016 | 12:13
12
101
האפליקציה.
במידה ותרצו ליצור קשר/לשאול שאלות
אתם/ן מוזמנים/ת לפנות אליי במסר פרטי כאן בתפוז 
לצפיה ב-'יש אפליקציה כזו. נקראת "בוחרים יופי" '
יש אפליקציה כזו. נקראת "בוחרים יופי"
17/03/2016 | 19:49
11
24
לצפיה ב-'הסטנדרטים שלהם שונים'
הסטנדרטים שלהם שונים
17/03/2016 | 20:19
9
49
מהסטנדרטים בקבוצה הזו
לצפיה ב-'מה הכוונה? או שמבצעים ניסויים על בע"ח או שלא..'
מה הכוונה? או שמבצעים ניסויים על בע"ח או שלא..
17/03/2016 | 20:25
8
46
לא?
לצפיה ב-'אני אסביר בקצרה'
אני אסביר בקצרה
17/03/2016 | 20:31
7
53
כי לא ממש קשור
שתי דוגמאות:
חברה שלא מבצעת ניסויים אולם בבעלות חברה אחרת שכן מבצעת ניסויים
חברה שמוכרת בסין (בסין כל מוצר קוסמטי חייב לעבור ניסויים גם אם לא על ידי החברה עצמה)
שתי הדוגמאות האלו יעברו בקבוצה מסויימת כחברות "טובות" ואילו בקבוצה אחרת לא.
לצפיה ב-'אוקיי הבנתי..'
אוקיי הבנתי..
17/03/2016 | 20:36
4
48
נורא קשה לצאת מזה..כי אם חברה לא מנסה על בע"ח אבל קונה רכיב אחד מהקרם מחברה שכן, איך נדע? (עבדתי במפעל קוסמטיקה אחרי הצבא, אני יודעת שלפעמים קונים את הטלק מחברה אחת, את השמן מחברה אחרת וכן הלאה)..
לצפיה ב-'את לגמרי צודקת'
את לגמרי צודקת
17/03/2016 | 20:42
3
40
ועוד דבר - מה עם חברה מייצרת הרבה דברים?
הקוסמטיקה לא מנוסה אבל הבושם כן? תקין? לא תקין?
לכן לקבוצה המדוברת יש סטנדרט שהם יצרו, עם שאלות המופנות לחברה ולפי זה מתקדמים.
אם תרצי לקרוא עוד, אני יכולה לשלוח לך את הפרטים במסר.
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה הבעיה..'
אני אגיד לך מה הבעיה..
17/03/2016 | 20:55
2
42
איפור עיניים ושפתיים אני גמישה ואין לי בעיה לעבור למוצרים שלא נוסו על בע"ח. אני מודה שלא הקדשתי לזה תשומת לב עד עכשיו אבל זה משהו שאקח בחשבון להבא. איפור פנים- עור מפונק יש לי. יש לי bb קבוע, פודרה קבועה, קונסילר מאוד ספציפי וכו'..רובם של קליניק (מבית אסתי לאודר).עברתי על כל הסופר פארם עד שמצאתי משהו טוב.אני אפילו לא רוצה לחפש מידע לגביהם
לצפיה ב-'הכל ענין של מודעות ושל בחירה '
הכל ענין של מודעות ושל בחירה
17/03/2016 | 21:05
1
14
לצפיה ב-'נכון..'
נכון..
17/03/2016 | 21:16
7
לצפיה ב-'בקיצור, כמו כשרות בית יוסף, כשרות העדה הליטאית וכן הלאה...'
בקיצור, כמו כשרות בית יוסף, כשרות העדה הליטאית וכן הלאה...
18/03/2016 | 20:49
1
15
לצפיה ב-''
19/03/2016 | 10:35
4
לצפיה ב-'אני מכירה אותה, אנחנו רוצים שתיהיה אפליקציה לקבוצה'
אני מכירה אותה, אנחנו רוצים שתיהיה אפליקציה לקבוצה
18/03/2016 | 08:10
37
שלנו, לסטנדרטים שלנו.

לצפיה ב-'התקנת קודי באנדרויד'
התקנת קודי באנדרויד
14/03/2016 | 06:35
2
83
בוקר טוב
לאחר התקנת קודי מחדש לא מופיע לי ג׳נסיס .
השאלה היא האים ניתן להתקין רק אותו ומאיפה חיפשתי בכל מאגר ההרחבות ולא מצאתי.
תודה לעונים
לצפיה ב-'ג'נסיס לא נתמך יותר '
ג'נסיס לא נתמך יותר
14/03/2016 | 08:05
1
86
יש את exodus שנחשב מחליפו

לצפיה ב-'מישהו ממש בקטע של התנ"ך שם, הא? '
מישהו ממש בקטע של התנ"ך שם, הא?
15/03/2016 | 23:47
54
זה אולי מסביר את הבעיות שהיו לי עם הקודי לאחרונה (ג'נסיס היא ההרחבה החביבה עלי).
לצפיה ב-'למעצבת, דרוש מתכנת לאפליקציה'
למעצבת, דרוש מתכנת לאפליקציה
13/03/2016 | 17:12
51
לא מוצר מלא, רק לשם קבוצת מיקוד, אשמח אם תפנו בפרטי.
לצפיה ב-'dogee x5 pro / המלצה למכשיר אחר כטלפון ראשון? '
dogee x5 pro / המלצה למכשיר אחר כטלפון ראשון?
13/03/2016 | 16:26
3
54
שלום, 
מבליחה לרגע לאחר שבחיפוש מצאתי כאן סקירה  לגבי המכשיר הנ"ל. 
מעוניינת במכשיר בסיסי כטלפון ראשון לילדה בת שמונה. השימוש הדרוש בו הוא לשיחות/ וואטסאפ וצילום בסיסי בעקרון. 
אשמח לשמוע מאלו מכם שהתנסו האם המכשיר מומלץ בדגש על ההיבט של עמידות וחיי סוללה או האם ישנן חלופות מומלצות יותר מניסיונכם . 

תודה מראש על התגובות
לצפיה ב-'ישנה סקירה מעט רחבה יותר בפורום השכן (117)'
ישנה סקירה מעט רחבה יותר בפורום השכן (117)
13/03/2016 | 22:13
1
60
כפי שמופיע שם, הסקירה היא לאחר חודש שימוש.
מאז שהסקירה הזו נכתבה ועד רגע זה ממש, המכשיר בשימוש יומיומי אצל בחורה בת 24. היא לא רוצה משהו מעבר לבסיסי ביותר. שיחות, הודעות, גלישה מזדמנת, WhatsApp, תחבורה ציבורית וכד'.
היא הזמינה לא מזמן Moto G 2nd Generation מכיוון שהיא אינה מרוצה מהמצלמה של ה-Doogee x5.

שימי לב, הסקירה שפרסמתי היא ל-Doogee x5 הרגיל, לא לדגם ה-Pro.
היתרון ב-Pro: זכרון עבודה (RAM) בנפח 2GB + נפח אחסון 16GB (לעומת 1/8 בדגם הרגיל) + תמיכה בדור 4.
חסרון: נטול תמיכה בתדר 850 ברשת הדור השלישי (יכול להוות שיקול עבור לקוחות פלאפון והרוכבים עליה [רמי לוי. אולי גם חברות נוספות]).

לעניין הדברים שכתבת -
צילום בסיסי.. המ. המכשיר לא לידי ואינני יכול לספק תמונות שצולמו עם המכשיר. לצאת מתוך נקודת הנחה שמדובר במצלמה בסיסית מאוד. ייתכן וביום רביעי אפגוש מישהו שיש לו את דגם ה-Doogee x5 pro. אם אראה אותו, אבקש את המכשיר להעלות מספר תמונות.
עמידות - מדובר במכשיר סיני. וזול מאוד. היצרן Doogee הוא לא יצרן "שורה ראשונה" כמו ש-z1george [מנהל פורום 117] מכנה. יש כינוי שמסתובב בתפוז שרכש מכשיר אחר שלהם (DG280) לפני למעלה משנה ומהידוע לי המכשיר עדיין מתפקד נאמנה. אני לא מכיר את היצרן ומעולם לא חיפשתי חוות דעת עליו. סביר להניח שתוכלי למצוא מידע באינטרנט. עדיפות לחפש באנגלית (כנראה גם רוסית).
חיי סוללה - ההתרשמות שלי בחודש שהמכשיר היה אצלי, זמן סוללה מצוין.

חלופות? במחיר של עד 200-250 שקלים. אפילו לא מכשיר יד-שניה.
הייתי מברר אצל שכנים, חברים, קולגות, בני משפחה וכו' וכו' למי יש מכשיר ישן במגירה ללא שימוש.

מכשיר לילדה בת 8.
אין לי שום עניין להכנס לשיקול החינוכי, בטוחני שהדבר עלה במחשבותייך ואני בהחלט מקווה שגם בבית הספר בו הילדה לומדת.
יש לי חשש שמכשיר עם מסך 5 אינטש יהיה מעט גדול לילדה בגיל הזה. כדאי לבדוק את הגודל הפיזי של המכשיר, לחפש בסביבה מכשירים בגודל דומה ולתת לילדה להחזיק אותו. להתרשם ולראות איך היא מתמודדת עם הגודל הפיזי.

שיקול נוסף עבור הורים (אני לא נכנס לדיון המהותי בעניין), קרינה.
אני לא יודע עד כמה יצרנים סיניים מפרסמים את נתוני הקרינה של המכשירים.
אם פוזלים לכיוון יד2, לדעת שכאשר מכשיר עובר תיקון, אז סביר מאוד שהקרינה הנפלטת מן המכשיר שונה מזו שהיצרן יכול להתחייב כאשר המכשיר יוצא מפס הייצור.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המפורטת!! העלית נקודות חשובות נוספות... '
תודה רבה על התגובה המפורטת!! העלית נקודות חשובות נוספות...
13/03/2016 | 23:31
31
בהחלט מידע מועיל, שיילקח בחשבון. 
ההיבט החינוכי בהחלט נמצא גם הוא בדיון, אבל זה פחות רלוונטי לכאן:)) 
לצפיה ב-'קניתי כזה בדיוק לאחיינית שלי (X5 PRO)'
קניתי כזה בדיוק לאחיינית שלי (X5 PRO)
18/03/2016 | 23:18
9
ב-50$, תמורה מדהימה למחיר.
היא בת 12. בינתיים כבר חודש אצלה ומרוצה מאד. לא דיווחה על בעיות/תקיעות וכו'.
מה שאני ראיתי זה שהמצלמה לא להיט, אבל כנראה שזה פחות קריטי לילדים..
חשוב להזמין עם קייס ומגן מסך, ילדים נוטים לשבור מסכים מהר מאד.
לצפיה ב-'יודע שיש כאן כאלה שלא מחבבים את סמסונג,'
יודע שיש כאן כאלה שלא מחבבים את סמסונג,
13/03/2016 | 16:25
9
139
גם מבין אותם, גם אני לא סימפטתי אותם תקופה מסויימת.
היום שיחקתי לא מעט עם ה S7 EDGE וממש אהבתי. את המסך, את העיצוב בכלל, את פונקציית ה EDGE שלא חקרתי לעומק,
את המצלמה שהיא ממש מדהימה ואת מהירות העבודה, אבל כמובן ששיחקתי על מכשיר נקי למדי.
בקיצור, הזמנתי אחד כזה למרות שעקרונית נכון יותר לחכות לחוו"ד משתמשים ולא רק לבדיקות שנעשו עד כה.

לצפיה ב-'תתחדש, כבר אמרתי החודש?'
תתחדש, כבר אמרתי החודש?
14/03/2016 | 00:23
3
39
לצפיה ב-'כן, ואפילו בלי ששמעת על הסמסונג GEAR S2 CLASSIC.'
כן, ואפילו בלי ששמעת על הסמסונג GEAR S2 CLASSIC.
14/03/2016 | 00:39
2
73
אז קודם כל תודה ושנית, נראה שנסחפתי קצת.
לצפיה ב-'כמו שמאחלים, תהיה בריא, שידרוגיטיס נעים'
כמו שמאחלים, תהיה בריא, שידרוגיטיס נעים
14/03/2016 | 06:36
1
58
מחלה נעימה. אני גם סובל ממנה כבר שנים.
לצפיה ב-'חן חן.'
חן חן.
14/03/2016 | 14:09
19
לצפיה ב-'לאישתי יש והיא מאד מאד מרוצה'
לאישתי יש והיא מאד מאד מרוצה
15/03/2016 | 12:01
4
35
לצפיה ב-'הגיע אליכם מהר.'
הגיע אליכם מהר.
15/03/2016 | 12:14
3
54
כאן המסירה רק החל מיום שישי.
לצפיה ב-'יומיים אחרי 'ניתן היה להשיג בשוק, זה הגיע לכאן.'
יומיים אחרי 'ניתן היה להשיג בשוק, זה הגיע לכאן.
15/03/2016 | 12:33
2
51
בדרך כלל לא רק הפעם.
לצפיה ב-'למה אתה קורא שוק?'
למה אתה קורא שוק?
15/03/2016 | 13:02
1
55
לקנות את זה בכל מיני חנויות אפשרי גם כאן עכשיו, בחנות רשמית רק ביום ו'.
יש אצלנו לא מעט זיופים, מכשירים מחודשים פרטיזנית ושאר רעות חולות כך שאני קונה רק בנציגויות חברה.
לא דווקא סמארטפונים, כל מוצר.
לצפיה ב-'בכל חנות רישמית של סמסונג בעולם'
בכל חנות רישמית של סמסונג בעולם
15/03/2016 | 13:42
26
לצפיה ב-'יש מגבלה של 200 ס.מ.סים. האם אפשר להגדיל את זה?'
יש מגבלה של 200 ס.מ.סים. האם אפשר להגדיל את זה?
12/03/2016 | 18:44
3
80
ואם לא - מה אתם מציעים כדי שהודעות ישנות לא יימחקו אוטומטית כשנעבור את המכסה?
לצפיה ב-'אם אתה זבלן זה מכובד ,אבל...'
אם אתה זבלן זה מכובד ,אבל...
12/03/2016 | 19:45
2
84
לפחות תדייק .כנראה אתה מתכוון לגבלת מספר ה SMS ים לשעה .לא לשעתיים ולא ליום שלם.
כנראה שהאנדרואיד מגביל אותך  רוצה להגדיל אתה צריך מכשיר עם רוט (הרשאות מנהל)
תבדוק במערכת הפעלה IOS (אייפון )אולי שם אין הגבלה.

לצפיה ב-'אחי התכוונתי לסמסים ששולחים לי. אני מקבל מהעבודה כל יום ולא '
אחי התכוונתי לסמסים ששולחים לי. אני מקבל מהעבודה כל יום ולא
12/03/2016 | 20:35
1
81
רוצה שזה יימחק. מדובר בהוראות והנחיות וחשוב לי שזה יישמר למקרה ויהיו חילוקי דעות. אוקיי?
לצפיה ב-'תסתכל בהגדרות של אפליקציית הסמסים שלך'
תסתכל בהגדרות של אפליקציית הסמסים שלך
12/03/2016 | 20:47
67
אם היית כותב איזה מכשיר זה אז היה אולי לכוון אותך לכיוון הנכון.
לצפיה ב-'אנדרואיד 5.0.1 על גלקסי S4'
אנדרואיד 5.0.1 על גלקסי S4
13/03/2016 | 12:07
14
104
אתמול שידרגתי את גירסת האנדרואיד ויש תופעה מוזרה.
כל קיצורי הדרך לאנשי קשר נעלמו בעת השידרוג.
הגדרתי אותם מחדש, הם מוצגים ומתפקדים תקין, אבל אחרי פרק זמן מסוים הם פשוט נמחקים

אותה תופעה מתרחשת גם עם קיצורי דרך לדפים מועדפים באינטרנט, קיצורי דרך למסמכי גוגל דרייב, ו- widget של gmail שמפנה ישירות לתיקיה מסויימת.

מישהו נתקל בתופעה כזו?

לצפיה ב-'קיצורי הדרך על מסך הבית?'
קיצורי הדרך על מסך הבית?
13/03/2016 | 13:06
13
46
אם כן, אז זה קרה לי בגירסא מוקדמת יותר במכשיר הזה. אחרי פעמיים-שלוש של הפעלה מחדש הוא הואיל בטובו להשאיר לי את הגדרות מסכי הבית.
לצפיה ב-'כן, על מסך הבית.'
כן, על מסך הבית.
13/03/2016 | 13:53
12
37
כיביתי והדלקתי כבר איזה מאה פעם.. לא עוזר כלום.

לצפיה ב-'אז תחליף ללאונצ'ר אחר. למשל Nova Launcher'
אז תחליף ללאונצ'ר אחר. למשל Nova Launcher
13/03/2016 | 14:01
11
49
לצפיה ב-'אין לי מושג מה זה, אבל אבדוק תודה'
אין לי מושג מה זה, אבל אבדוק תודה
13/03/2016 | 14:07
20
לצפיה ב-'תודה רבה! עובד מצוין! '
תודה רבה! עובד מצוין!
14/03/2016 | 09:12
9
14
לצפיה ב-'ברור שיעבוד טוב - זה לא קוד של סמסונג '
ברור שיעבוד טוב - זה לא קוד של סמסונג
14/03/2016 | 09:13
8
16
לצפיה ב-'עד היום לא היתה לי שום בעיה עם הקוד של סמסונג'
עד היום לא היתה לי שום בעיה עם הקוד של סמסונג
14/03/2016 | 09:44
7
31
אבל שמחה לדעת שיש חלופות.
לצפיה ב-'אולי עד היום לא *ידעת* שיש לך בעיות עם הקוד של סמסונג'
אולי עד היום לא *ידעת* שיש לך בעיות עם הקוד של סמסונג
14/03/2016 | 09:52
6
28
למשל האיטיות בהפעלה של אפליקציות כמו החייגן, אנשי הקשר, המצלמה וכו'.
לצפיה ב-'העניין הוא שבדיוק הבוקר* היה נדמה לי'
העניין הוא שבדיוק הבוקר* היה נדמה לי
14/03/2016 | 10:11
5
31
שהמצלמה פועלת בצורה איטית יותר מאשר קודם.
כמובן שאיני יודעת למה לשייך את זה.

* אחרי ההתקנה של נובה.
לצפיה ב-'צירוף מקרים, איטיות כללית של המכשיר, "עודף" אפליקציות רצות'
צירוף מקרים, איטיות כללית של המכשיר, "עודף" אפליקציות רצות
14/03/2016 | 10:20
4
26
ברקע... נובה לא אמור להשפיע על מהירות או איטיות של הפעלת אפליקציות. אם כבר, אז הוא אמור לתפוס פחות זיכרון RAM מאשר הלאונצ'ר של סמסונג. אם אני לא טועה, אז אצלי הלאונצ'ר של סמסונג תפס בערך 100 מגה, ונובה תפס הרבה פחות, אולי 60 מגה, אולי אפילו פחות. עקרונית ה-S4 נמצא עכשיו אצלי בתיק, אבל אני מתעצל מדי להפעיל ולבדוק .
לצפיה ב-'לאור הצלחת העזרה יש לי עוד שאלה '
לאור הצלחת העזרה יש לי עוד שאלה
14/03/2016 | 12:47
3
27
כיצד אפשר להחזיר למצבן הקודם את ההתראות?
לפני השידרוג היה מופיע אייקון קטן בסרגל ההתראות העליון (למשל כאשר הגיעה הודעת ווצאפ חדשה), ואילו עכשיו מוצג תוכן הודעה עצמה ע"ג חלקו העליון של המסך, וזה מעצבן אותי.
כאשר המסך כבוי הצלחתי לנטרל את הצגת התוכן בהתראה ע"ג מסך הנעילה, אבל כשהמסך דלוק אני לא מצליחה לבטל את זה.

לצפיה ב-'תנסי לבדוק האם יש הגדרות רלוונטיות תחת "התראות"'
תנסי לבדוק האם יש הגדרות רלוונטיות תחת "התראות"
14/03/2016 | 13:43
2
20
או משהו בסגנון. אבל יכול מאוד להיות שלא תהיה לך אפשרות כזו, כי זה פיצ'ר של אנדרואיד 5. ה-S4 שלי לא עודכן ל-5 (וגם לא פעל כבר יותר מחצי שנה למעט אולי שעה במצטבר) אז אני לא יודע לכוון איפה לבדוק.
לצפיה ב-'בהגדרות של ההתראות לא מצאתי את מה שאני מחפשת'
בהגדרות של ההתראות לא מצאתי את מה שאני מחפשת
14/03/2016 | 14:42
1
22
חשבתי שאולי גם עכשיו יהיה לך (או למישהו אחר) איזה פטנט מקורי..
לצפיה ב-'לי אין רעיון מקורי. כמו שכתבתי - זה פיצ'ר של אנדרואיד 5'
לי אין רעיון מקורי. כמו שכתבתי - זה פיצ'ר של אנדרואיד 5
14/03/2016 | 14:51
21
ואם יש משהו שחברות תוכנה לא אוהבות לוותר עליו זה פיצ'רים חדשים, גם אם הם יותר מציקים/מזיקים מאשר מועילים .

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ