לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'שאלות בנושא CONTACTS '
שאלות בנושא CONTACTS
26/10/2015 | 11:17
2
43
אני עם נקסוס 5 בגרסת מערכת ההפעלה הכי מעודכנת שיש.

משתמש באפליקצית אנשי הקשר שהגיעה עם הטלפון

כל הזמן אני נתקל במצבים שלאנשי קשר מסוימים יש כפילויות. יש את רשומת המקור שאני יצרתי וכן עוד רשומה אחת או יותר שמכילה את השם בלבד אך ללא פרטים
לפעמים זה 2 או שלוש רשומות כפולות ולפעמים יותר

שאלה בענין אחר...
איזה אפליקציה מומלצת לחסימת SPAM   וחסימת שיחות / סינון שיחות?
לצפיה ב-'לגבי אפליקציה לחסימת ספאם'
לגבי אפליקציה לחסימת ספאם
26/10/2015 | 13:24
27
לצפיה ב-'UP (?)'
UP (?)
26/10/2015 | 18:18
9
לצפיה ב-'Hangouts (?)'
Hangouts (?)
26/10/2015 | 10:34
9
55
עד היום לא הצלחתי להבין מה היתרונות של HANGOUTS לעומת כל אפליקציית SMS אחרת?

לא ברור כיצד זה שונה ולמה? מה היתרונות?

אם הצלחתי להבין לא תמיד אפשר לשלוח הודעות טקסט רגילות דרך HANGOUTS מאחר ויש "להזמין" את משתמש יעד לאפליקציה

מישהו יכול בבקשה לתת הסבר להדיוטות?
לצפיה ב-'Hangouts זה בעצם התחליף של Google Talk'
Hangouts זה בעצם התחליף של Google Talk
26/10/2015 | 10:57
2
62
ובהמשך גוגל הוסיפה לו יכולות של שליחת סמסים רגילים.

היתרון הגדול ביותר שלו זה שכאשר אתה משתמש בו בתור אפליקציית הסמסים, אז  גוגל יכולה לקרוא גם את הסמסים שלך ולא רק מיילים והודעות Hangouts רגילות. רגע, התכוונת יתרון למשתמש או יתרון לגוגל?
לצפיה ב-'תודה... ושאלה'
תודה... ושאלה
26/10/2015 | 11:08
1
46
כן היתרון ברור

אם כך זו בעצם אפליקציית SMS לכל דבר שיש בה גם אפשרות לצ'אט?

שמתי לב כי יש מקרים בהם לא ניתן לשלוח הודעה למשתמש היעד אלא יש להזמינו תחילה ל HANGOUTS
משהו באפליקציה לא ברור לי... לעיתים כשאתה מחפש משתמש שקיים ברשימת אנשי הקשר אתה לא מוצא אותו (כשאתה מחפש דרך האפליקציה כדי לשלוח הודעה)

מכיר?
לצפיה ב-'אני לא משתמש באפליקציה, אז אני לא יודע'
אני לא משתמש באפליקציה, אז אני לא יודע
26/10/2015 | 11:33
50
אולי אנשי הקשר לא מסונכרנים (עדיין) לחשבון גוגל ואז הוא לא מוצא אותם?

בלי קשר, לדעתי המשפט הראשון שלך שגוי. זו לא אפליקציית סמסים עם אפשרות לצ'אטים, אלא אפליקציית צ'אטים עם אפשרות לסמסים.
לצפיה ב-'לטעמי האישי (ותסלחו לי) זה זבל שלא ברא השטן.'
לטעמי האישי (ותסלחו לי) זה זבל שלא ברא השטן.
26/10/2015 | 16:01
3
51
אולי יש אנשים שאוהבים את זה, אני לא ביניהם.
לצפיה ב-'זה בסדר .. אני חושב ככה על פייסבוק וגם WA'
זה בסדר .. אני חושב ככה על פייסבוק וגם WA
26/10/2015 | 16:50
2
16
לצפיה ב-'אם WA זה הקיצור שלך לוואטסאפ'
אם WA זה הקיצור שלך לוואטסאפ
26/10/2015 | 17:14
1
45
אז את WA אני דווקא אוהב מאוד.
לצפיה ב-'יש לי רק על הנייד של העבודה בשביל תקשורת עם ספקים +טכנאים'
יש לי רק על הנייד של העבודה בשביל תקשורת עם ספקים +טכנאים
26/10/2015 | 19:00
42
שלנו (אבל משתמש בו לרוב בשביל לקשקש עם אישתי)
אישתי לעומת זאת לא מפסיקה לכתוב ולקבל הודעות בזה ובקבוצות שהיא שייכת אליהן גם ככה .. חופרים כל הזמן ולפעמים גם בשעות הזויות (פעם אחת בשתיים בבוקר הנייד שלה צפצף בגלל WA) ושלא לדבר על השטויות שמריצים שם ובPB עם כל הסרטונים שמקשרים שם ..

אישית אין לי , לא היה לי וכנראה שגם לא יהיה לי אינטרנט בפרטי שלי כי אין לי זמן לזה וגם לא מסוגל לגלוש על מסך בגודל 4.5 כי בשביל זה יש מחשב עם מסך בגודל שפוי
לצפיה ב-'וזו גם תוכנת VOIP מעולה כולל שיחות ועידה ועוד.'
וזו גם תוכנת VOIP מעולה כולל שיחות ועידה ועוד.
26/10/2015 | 18:06
1
40
אפשר לקבל חינם מספר אמריקאי לשיחות נכנסות.
שיחות חינם למספרים אמריקאים.
יש לה הרבה יתרונות.
המחיר לכל החינם הזה הוא שאתה מוכן שגוגל ירגלו אחריך.
תחליט אם כדאי....
לצפיה ב-'התעריפים של google ליעדים שאינם בארה"ב גבוהים'
התעריפים של google ליעדים שאינם בארה"ב גבוהים
26/10/2015 | 19:33
13
לצפיה ב-'שלום לכם, '
שלום לכם,
26/10/2015 | 10:31
36
לאחרונה אני לא מצליחה לראות כלום ביוטיוב, בכל פעם שאני נכנסת לשיר ביוטיוב, מופיע לי שהיוטיוב נעצר.

מה עושים? תודה
לצפיה ב-'העברת נתונים למחשב NEXUS 5'
העברת נתונים למחשב NEXUS 5
26/10/2015 | 08:48
5
41
אני מנסה להעביר תמונות וסרטונים למחשב כפי שעשיתי הרבה פעמים בעבר. מחבר את הטלפון למחשב באמצעות כבל. רואה את הטלפון ב MY COMPUTER. לוחץ על האייקון של הטלפון... שום ספרייה לא נפתחת.

ניסיתי להחליף כבל, להחליף מחשב... לא עובד.

רעיונות לסיבה לתקלה?
לצפיה ב-'אם עידכנת ללוליפופ, תסתכל כאן'
אם עידכנת ללוליפופ, תסתכל כאן
26/10/2015 | 08:57
4
36
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
26/10/2015 | 09:43
1
27
תודה רבה.

יש שם 4 אפשרויות

טעינה בלבד
העברת קבצים MTP
העברת תמונות PTP
MIDI

אני רוצה להעביר סרטים ותמונות אז כמובן שאבחר העברת תמונות
השאלה מה בוחרים אם רוצים להעביר גם קבצים, גם תמונות וגם סרטים?

ובכלל... מהן כל האופציות? מה משמעותן?

חבל שגוגל רושמים את זה בשפה כל כך לא ידידותית למשתמש... MTP... PTP... MIDI

תודה
לצפיה ב-'אני לא יודע מה זה MIDI (לפחות לא בהקשר הזה)'
אני לא יודע מה זה MIDI (לפחות לא בהקשר הזה)
26/10/2015 | 10:17
22
אבל MTP זה להעברת קבצים "כללית", בעוד ש-PTP (כנראה) תציג לך במחשב רק את תיקיית התמונות, בדיוק כמו שתראה כאשר תחבר מצלמה דיגיטלית למחשב.
לצפיה ב-'אופס, התכוונתי מרשמלו, לא לוליפופ...'
אופס, התכוונתי מרשמלו, לא לוליפופ...
26/10/2015 | 10:18
1
12
לצפיה ב-'בסדר, הבנתי... תודה רבה '
בסדר, הבנתי... תודה רבה
26/10/2015 | 10:31
11
לצפיה ב-'גירסה 5.0 LGG#'
גירסה 5.0 LGG#
25/10/2015 | 18:37
1
56
שלום
התקינו לי גירסה 5.0 מאז המכשיר אוכל סוללה בצורה מוגזמנת
וכן הוא נכבה לבד לפעמים
מה ניתן לעשות
המכשיל LGG3 נקנה בח"ול
תודה
לצפיה ב-'ככה..'
ככה..
25/10/2015 | 20:27
41
1. מה זה אומר בצורה מוגזמת?
העלה לנו צילום מסך של צריכת הסוללה (הגדרות > סוללה) נוכל לעזור לנתח את זה.
2. מה דגם המכשיר המדויק (D855/D851/D852/D850?)?באיזה רשת סלולרית אתה?
3.ההתקנה שבוצעה, האם מדובר על עדכון גרסה רשמי? התקנת רום חלופי?
לצפיה ב-'נקסוס 5 , תוכניות נסגרות וreboot לא צפויים'
נקסוס 5 , תוכניות נסגרות וreboot לא צפויים
25/10/2015 | 10:33
1
44
שלום
יש לי מכשיר נקסוס 5 שפועל באופן לא תקין - המון פעמים תוכניות מסתיימות באופן לא צפוי, והוא מאתחל את עצמו ספונטנית מדי פעם. כל הבעיות התחילו מעדכון תוכנה שעשיתי, ואז המכשיר נכנס לbrick, ולא הצלחתי לשחזר את המצב שהטלפון היה בו לפני אותו עדכון תוכנה ארור
עשיתי כמה וכמה פעמים פלאש לרומים מקוריים מהאתר של developers.google.com (ניסיתי גרסאות שונות). עשיתי factory reset, ושום דבר לא עזר. יש לציין שרוב הזמן הטלפון תקין וניתן לשימוש, אולם זה התקלות מתרחשות מספיק פעמים כדי שזה יציק ממש
האם יש למישהו רעיון מה ניתן לעשות? יש אפשרות שהקרנל עצמו בעייתי?
יש לצין שגרסת האנדרואיד הנוכחית שלי היא 5.0
תודה

לצפיה ב-'נסה לשחזר אותו למצב בו יצא מהמפעל, סגירת בוטלואודר וכד' '
נסה לשחזר אותו למצב בו יצא מהמפעל, סגירת בוטלואודר וכד'
25/10/2015 | 21:20
25
בעזרת Nexus Root Toolkit של WugFresh

לצפיה ב-'שעה לא משתנה בaccuweather'
שעה לא משתנה בaccuweather
25/10/2015 | 08:55
2
31
היי,
בטח עוד מישהו נתקל בבעיה שלי.
בעקבות מעבר לשעון חורף אתמול בלילה, השעה בפלאפון (גלקסי 5) שלי אכן השתנתה, אבל בתוכנה של המזג אוויר שמותקנת לי בעמוד הראשי (accuweather) השעה לא משתנה לא משנה מה אני עושה.
מישהו יודע למה? האם אפשר לכוון בכל זאת כדי שהשעה תהיה עדכנית?
לצפיה ב-'מה מוגדר שם כ"בית" שלך?'
מה מוגדר שם כ"בית" שלך?
25/10/2015 | 09:21
7
לצפיה ב-'הטבלאות שלהם יתעדכנו לאחר '
הטבלאות שלהם יתעדכנו לאחר
25/10/2015 | 10:34
29
החלפת השעון האמריקאי ,אבל אתה יכול לכבות את המכשיר ולהדליקו מחדש 
לפעמים זה מסתדר כך ואו תוך יום זה ישתנה 
לצפיה ב-'העברת צליל התראה'
העברת צליל התראה
25/10/2015 | 07:18
2
37
החלפתי מכשיר סלולרי ואני מעוניינת להעביר צליל מסויים שכיוונתי ב"שעון" באופן קבוע שלא קיים במכשיר החדש. איך עושים זאת?
לצפיה ב-'יש כל מיני דרכים'
יש כל מיני דרכים
25/10/2015 | 20:40
1
22
מתוך ניסיון אישי, אבא שלי עדיין עם צלצול מיוחד שהיה לו פעם בנוקיה, והתנאי היחידי שלו למעבר למכשיר חדש הוא שמירה על הצלצול הישן והאהוב.

אם את יודעת את השם של צליל ההתראה- נסי לחפשו באינטרנט. 98% שהוא קיים איפה שהוא באינטרנט.
או שתגידי לנו מה השם שלו ונעזור לך לחפש
לצפיה ב-'אפשר גם לבדוק האם הוא נמצא בתיקיה Alarms במכשיר, ולהעתיקו'
אפשר גם לבדוק האם הוא נמצא בתיקיה Alarms במכשיר, ולהעתיקו
25/10/2015 | 21:25
19
במידה וכן.
אם לא - הפתרון היחיד הוא מה שהוצע על ידי סטלוס.
לצפיה ב-'אפליקצית Watchout! (הקפצה לטובת ההערות שהשיבו עליהן)'
אפליקצית Watchout! (הקפצה לטובת ההערות שהשיבו עליהן)
24/10/2015 | 17:25
14
41
לצפיה ב-' אפליקציה חדשה - WatchOut! Floating Clock&Timer'
אפליקציה חדשה - WatchOut! Floating Clock&Timer
18/10/2015 | 16:15
13
177
שלום לכולם!

פיתחתי אפליקציה בשם: WatchOut! Floating Clock&Timer. אשמח אם תורידו ותחוו את דעתכם.

האפליקציה הינה חינמית והיא מאפשרת למשתמש להציג שעון או טיימר מעל לכל שאר האפליקציות. ישנן אפליקציות רבות (במיוחד משחקים, כדוגמאת candy crash ) אשר מסתירות את השעון במטרה לגרום למשתמש לאבד את תפיסת הזמן, ובכך להיבלע אל תוך שימוש מרובה באפליקציה.

האפליקציה נותנת למשתמש אפשרות להציג את השעון הקיים או טיימר כך שתהיה לו שליטה על זמנו.

האפליקציה מספקת מגוון אפשרויות לעיצוב השעון (שקיפות, גודל, צבע ועוד), ולפני הכל את האפשרות של הצגת השעון רק כששעון המכשיר מוסתר.

השעון יכול להיגרר על פני כל המסך ולחיצה ארוכה עליו מחזירה את המשתמש לדף ההגדרות.

דף האפליקציה בגוגל פליי - https://play.google.com/store/apps/d...xa.watchoutapp

סיקור האפליקציה בתכנית הרדיו ג'יגה בית, ברשת ב' : https://www.facebook.com/1699589073605313/videos/vb.1699589073605313/1702768989953988/?type=2&theater

פיתחתי את האפליקציה כדי לעזור לאנשים להימנע מהתמכרות לסמארטפון (במיוחד למשחקים), היא חינמית ואין בה פרסומות.

מקווה שתהנו! אשמח לשמוע את דעתכם
לצפיה ב-'איזה רעיון מגניב!'
איזה רעיון מגניב!
18/10/2015 | 16:24
74
אני כבר הרבה זמן רוצה אפשרות להציג שעון בזמן שאני משחקת.
לא כדי להגביל את עצמי (אני בכל זאת בנאדם מבוגר) אבל כדי לדעת מה השעה.
יש רק בעיה אחת - הקישור לגוגל פליי שבור

לצפיה ב-'רק אתקן לך את הקישור , שכן זה ששמת אינו תקין.'
רק אתקן לך את הקישור , שכן זה ששמת אינו תקין.
18/10/2015 | 16:27
89
לצפיה ב-'אז הודות ל TOMCO התקנתי'
אז הודות ל TOMCO התקנתי
18/10/2015 | 16:34
3
80
ויש לי שתי שאלות -
1. אפשר להחליט באיזה מסך אני רוצה את זה ובאיזה לא? כי עכשיו זה בכל מקום וזה קצת מציק.
2. אפשר שזה יהיה למעלה ולא באמצע המסך?
לצפיה ב-'תודה לכולם! תשובות לשאלות:'
תודה לכולם! תשובות לשאלות:
18/10/2015 | 16:42
2
70
1. יש אפשרות שהשעון יופיע אך ורק כאשר השעון של המכשיר מוסתר, כאשר אפליקציה מסוימת תופסת את כל המסך. "Visible only when fullscreen"

2. אפשר לגרור את השעון לכל מקום על פני המסך
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
18/10/2015 | 19:11
1
64
קודם כל, זו אפלקציה גאונית!
היא נותנת פתרון מעולה למשהו מאד נדרש, פשוטה, קלה ולא דורשת כלום אז באמת שאפו
רק דבר אחד - היא קרסה לי פעמיים ובכל פעם הייתי צריכה להגדיר הכל מחדש (צבעים, גודל, full screen וכו').
יש מצב שהיא לא מותאמת למרשמלו בצורה מלאה?

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
24/10/2015 | 16:16
21
אני אבדוק את העניין, גם אדאג לכך שהעיצוב שנקבע ע"י המשתמש ישמר גם אם האפליקציה קורסת/נסגרת
לצפיה ב-'מוסיף את התייחסותי.'
מוסיף את התייחסותי.
18/10/2015 | 17:56
2
81
ראשית - מעולה! אני שמח שנוצרה אפליקציה שכזו.

הערונת קטנה, הייתי מציע לאפשר עיצוב יותר מעוצב, נגיד בצורת עיגול עם הטקסט של השעה עליו (הקוטר צריך להשתנות בהתאם לצורת התצוגה - עם שניות, בלי שניות, 12/24 וכד'). הייתי מציע משהו כמו הSDK של Tooleap או ראשי הצ'אט של פייסבוק.
אני משתמש במספר אפליקציות כאלה והייתי שמח שזה יהיה באותו העיצוב.
(כמובן לאפשר בחירה לאנשים שמעדיפים את זה טקסטואלי ופשוט כמו עכשיו.)

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/10/2015 | 16:08
1
20
אתה מתכוון להוסיף רקע מאחורי השעון? אני בהחלט אעשה את זה באחד העדכונים הבאים
לצפיה ב-'תסתכל על הSDK של Tooleap - אני חשבתי על משהו בסגנון הזה.'
תסתכל על הSDK של Tooleap - אני חשבתי על משהו בסגנון הזה.
24/10/2015 | 17:21
24
(ראה כדוגמה את האפליקציות "מבזקון", "צבע אדום", "Top News".)

לצפיה ב-'כמה הערות'
כמה הערות
18/10/2015 | 19:55
75
דבר ראשון, אני מסכים עם תום לגבי הוספת אפשרות של עיצוב מעוגל, או לכל הפחות אפשרות של הוספת רקע.

דבר שני, כשגררתי את השעון למקום אחר זה זיהה את זה בתור לחיצה ארוכה ונכנס לי להגדרות. כנראה שזה קורה כאשר לוחצים לחיצה ארוכה ואז מזיזים את השעון. אם אתה יכול לסדר את זה אז כדאי, כי זה יכול לעצבן אנשים שלא מבינים למה זה קורה.

אם תוכל להוסיף אפשרות של "היצמדות לצדדים" זה יכול להיות נחמד, אבל לא קריטי.

אפשרות נוספת שחשבתי עליה היא לבצע פעולות בעת לחיצה כפולה, למשל הפעלת טיימר, הסתרה לזמן מוגדר, או כיבוי השעון לחלוטין.

לדעתי כדאי להוסיף לטיימר אפשרות של צליל, כי לא בטוח שאפשר יהיה לראות את הטקסט משתנה אם שקועים במשהו. אם תוכל להשתלב להגדרות של השעון המעורר בתור צלצול ברירת מחדל אבל תאפשר לבחור קובץ מדיה כלשהו זה יהיה הכי טוב לדעתי.
לצפיה ב-'תודה, אני אתקין בבית'
תודה, אני אתקין בבית
21/10/2015 | 18:11
25
אני אציע גם לבן שלי שמשחק הרבה וכל הזמן שואל אותי מה השעה

לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
24/10/2015 | 16:18
1
23
הפידבקים נורא עוזרים לי, אני אעדכן את האפליקציה בזמן הקרוב ואקח את כל ההערות לתשומת ליבי.
לצפיה ב-'מצוין, נשמח אם תחזור להודיע על העדכון כמו גם לשמוע פידבקים '
מצוין, נשמח אם תחזור להודיע על העדכון כמו גם לשמוע פידבקים
24/10/2015 | 17:24
34
נוספים.
בנתיים אני מקפיץ את השרשור הזה לעמוד הראשון - כדי שהחברים שהגבת להם יוכלו לראות זאת.
לצפיה ב-'שאלה קטנה לגבי המעבר לשעון חורף ...'
שאלה קטנה לגבי המעבר לשעון חורף ...
24/10/2015 | 13:56
8
72
יש לי מכשיר סיני עם אנדרואיד 4.4.2 ואני לא זוכר אם במעבר לשעות קיץ עשיתי משהו עם ההגדרות ..
כרגע הוא על הגדרת זמן ידנית ומופיע לי ירושלים GMT+3
האם השעון יתחלף לי נכון לבד או שאני צריך לשנות ידנית ?
(כמובן שכמו כל פולני טוב אני אשים עוד שעון מעורר ליד המיטה רק לייתר ביטחון )
לצפיה ב-'אם כרגע הוא מופיע על הגדרת זמן ידנית'
אם כרגע הוא מופיע על הגדרת זמן ידנית
24/10/2015 | 19:18
4
44
וסימנת שהזמן הוא ירושלים GMT+3, ככל הנראה, אבל רק ככל הנראה השעון לא ישתנה הלילה עם המעבר.
אם תהיה מוכן להשאיר זאת כך רק לצורך הניסיון והלימוד ולספר מחר בבוקר מה קרה באמת עם השעה זה יוכל להועיל לטובת כלל המשתמשים ואני אישית אודה לך על כך.

בכל מקרה לא תהיה מחר בעייה של איחור לאף אחד כי נוספת הלילה שעה... מקסימום אנשים יתעוררו שעה מוקדם יותר ממה שרצו וזה לא נורא...
לצפיה ב-'הפוך גוטה .. אם השעון לא זוז אז במקום בשש הוא יצלצל בשבע'
הפוך גוטה .. אם השעון לא זוז אז במקום בשש הוא יצלצל בשבע
24/10/2015 | 19:26
3
36
ובשבע אני כבר אמור להיות עם הילד בפינה של הרחוב ,מחכה לרכב של ההסעות לגן
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה.'
אני חושב שאתה טועה.
24/10/2015 | 19:36
2
32
תבדוק שוב.

לצפיה ב-'אני לא לקחתי סיכונים ושמתי גם שעון מעורר ליד המיטה '
אני לא לקחתי סיכונים ושמתי גם שעון מעורר ליד המיטה
24/10/2015 | 19:45
1
14
לצפיה ב-'אצלי תמיד בכל מקרה יש גם שעון מעורר בסלון ולא ליד המיטה'
אצלי תמיד בכל מקרה יש גם שעון מעורר בסלון ולא ליד המיטה
24/10/2015 | 19:48
30
וזה כדי שמצידי כולם יקפצו אם לא התעוררתי בזמן...
אבל הוא מכוון ל-5 דקות אחרי השעון שבסלולרי ועד היום, מלבד במקרה אחד שהסלולרי צלצל וכנראה שכיביתי אותו ונרדתי שוב ל-4 דקות (אשתי טענה בתוקף שהוא צלצל) - תמיד כיביתי אותו לפני שצלצל...

ואחזור שוב לשאלה ששאלת קודם:
השעה עכשיו בערך 19:50
בעוד 24 שעות השעה תהיה 18:50
לכן אם השעון במכשירך לא יתחלף הלילה לא יקרה האיחור שאתה חושש ממנו, אבל אל תיקח צ'אנס...
לצפיה ב-'מצד שני...'
מצד שני...
24/10/2015 | 19:21
2
34
יתכן וזמן החלפת השעון מוגדר טוב במערכת שבמכשירך ויתכן שבשעה 02:00 השעון יזוז שעה לאחור.

אשמח אם תשאיר את המכשיר ללא שינוי ותדווח מחר מה קרה.
לצפיה ב-'לא לקחתי סיכונים וסימנתי בV את האופציה של קבלת איזור זמן'
לא לקחתי סיכונים וסימנתי בV את האופציה של קבלת איזור זמן
25/10/2015 | 11:26
1
19
אוטומטי ויכול להיות שזה היה מה שצריך וכמובן שגם ההפך וזה היה מיותר
אבל בכל מצב השעון התחלף לבד והכל היה בסוודר (חוץ מהעבודה שמהפאניקה התעוררתי כל 30-45 דקות בשביל לבדוק את השעון )
לצפיה ב-'עשית בסדר גמור'
עשית בסדר גמור
25/10/2015 | 13:17
22
וגם אני התעוררתי לעיתים קרובות בלילה אבל בגלל מתח שנבע משמועות על מה שקרה בגבול ישראל סוריה, אולי שמעת על זה, היו שמועות על טייס או חייל שנפל בשבי, והיו דיווחים שקורה משהו בגבול אבל היתה צנזורה, ובסוף התברר בבוקר שאיזה ערבי ישראלי ערק בכוונה לדאעש שם, ומצידי הלוואי שיתפגר שם.
לצפיה ב-'העברת נתונים מנוט 4 לאייפון 6s'
העברת נתונים מנוט 4 לאייפון 6s
23/10/2015 | 09:16
4
24
שלום לכולם
מבקש המלצה איך לעשות את זה ?
הכוונה להעברת כל התוכן !!
תודה.
לצפיה ב-'מנוט לאייפון - ממליץ לך לשאול בפורום השכן (1104)'
מנוט לאייפון - ממליץ לך לשאול בפורום השכן (1104)
23/10/2015 | 11:38
25
פורום אייפון וחבריו...
לצפיה ב-'תשתמש באפליקציה הזו של אפל'
תשתמש באפליקציה הזו של אפל
23/10/2015 | 13:34
2
27
לצפיה ב-'היא טובה ? מומלצת ?'
היא טובה ? מומלצת ?
23/10/2015 | 21:41
1
8
לצפיה ב-'לא ניסיתי אישית אבל על אפליקציות של אפל בדרכ אפשר לסמוך'
לא ניסיתי אישית אבל על אפליקציות של אפל בדרכ אפשר לסמוך
25/10/2015 | 00:35
15
וחוץ מזה אין לך מה להפסיד, תמיד תוכל להתחיל מחדש מאפס.
לצפיה ב-'עזרה עם מוט סלפי שמחובר למכשיר דרך יציאת אוזניות'
עזרה עם מוט סלפי שמחובר למכשיר דרך יציאת אוזניות
23/10/2015 | 05:09
13
496
בנוט 4 , s5 הלחצן מצלם תמונה .
ב-s3 וב-lg g4 הלחצן מפעיל זום או משנה ווליום , בכל המכשירים מדובר על תוכנת המצלמה של המכשיר .
למישהו יש רעיון איך שולטים בזה ?
לצפיה ב-'אני לא בטוח שאפשר - מספר מחשבות.'
אני לא בטוח שאפשר - מספר מחשבות.
23/10/2015 | 08:28
12
120
1. לא בטוח שאפשר, ייתכן והבעיה נובעת מחיווט שונה של שקע האוזניות השונה בין שני היצרניות.

2. יתכן והשוני באפליקציה משפיע על הפקודה אותה היא מבצעת בקלט המידע הזה, נסה להשתמש באותה האפליקציה בשני הדגמים השונים (לדוגמה - אפליקצית המצלמה של גוגל (הבסיסית).

לצפיה ב-'המכשירים והמוט לא שלי .'
המכשירים והמוט לא שלי .
24/10/2015 | 17:26
11
102
נקנו מספר מוטות במהלך טיול באיטליה , אצל חלק מהאנשים עובד ואצל חלק לא .
לצפיה ב-'באיטליה יש יותר נוכלים אפילו מאשר בתאילנד.'
באיטליה יש יותר נוכלים אפילו מאשר בתאילנד.
24/10/2015 | 21:35
10
42
לצפיה ב-'מה הקשר לנוכלים ?'
מה הקשר לנוכלים ?
25/10/2015 | 00:40
9
57
המוט בדיוק אותו מוט , המכשיר מחובר באותה הצורה ... לא עובד.
לצפיה ב-'זה בדיוק הקשר '
זה בדיוק הקשר
25/10/2015 | 05:11
8
29
לצפיה ב-'הנוכלים זה גוגל שלא עשו תקן מסודר לאוזניות ולכפתור '
הנוכלים זה גוגל שלא עשו תקן מסודר לאוזניות ולכפתור
25/10/2015 | 06:56
7
52
הצילום.
לצפיה ב-'Never attribute to malice that which can be easily explained'
Never attribute to malice that which can be easily explained
25/10/2015 | 10:44
40
by stupidity.

במילים אחרות - הם לא נוכלים, פשוט טיפשים .
לצפיה ב-'שקע אוזניות וכו' הם חומרה.'
שקע אוזניות וכו' הם חומרה.
25/10/2015 | 11:49
5
64
מה LG עושה בחומרה שלה לא אמור לעניין את גוגל ובטח שאף אחד לא צריך
להתאים את החומרה שלו לאיזה יצרן סיני עלום אלא להפך.
לצפיה ב-'אז איך תסביר את זה שפתאום יש תמיכת נייטיב לחיישן'
אז איך תסביר את זה שפתאום יש תמיכת נייטיב לחיישן
25/10/2015 | 14:00
4
41
טביעת האצבע , פתאום כשהם רוצים אז עושים .
לצפיה ב-'בדיוק. כשרוצים עושים אבל לא חייבים לעשות.'
בדיוק. כשרוצים עושים אבל לא חייבים לעשות.
25/10/2015 | 15:50
3
29
וזה עדיין לא קשור להתאמה של שקע אוזניות של LG לאיזה מוט סלפי עלום.
עם כל הצער, אשמתכם שקניתם בלי לבדוק תאימות.

לצפיה ב-'אתה ממש טועה , שמזמינים מכשיר או משהו מסין וכתוב תואם '
אתה ממש טועה , שמזמינים מכשיר או משהו מסין וכתוב תואם
25/10/2015 | 17:03
2
32
לא רשום תומך ב-x/y , אנדרואיד אמור להתאים לכולם ולא פר מכשיר .
אל תדאג , אני לא נפגעתי , לי יש אייפון שאיתו המוט עובד כמו גדול .
אני גם לא משתמש בו , לי יש מוט עם bt .
לצפיה ב-'נשאר רק לברר מה עדיף,'
נשאר רק לברר מה עדיף,
25/10/2015 | 18:07
1
27
להיות טועה כמוני ועם הכסף בארנק
או צודק כמו החברים שלך ובלי הכסף.

כבר מזמן למדתי לא להזמין מוצרים מסין.
לצפיה ב-'כשהמוט עולה 2 אירו זה לא כזה קריטי , עוד מינוס לגוגל'
כשהמוט עולה 2 אירו זה לא כזה קריטי , עוד מינוס לגוגל
25/10/2015 | 20:59
28
לצפיה ב-'שלום רב. יש לי פרסומות קופצות ב-Ynet בתחתית העמוד של '
שלום רב. יש לי פרסומות קופצות ב-Ynet בתחתית העמוד של
23/10/2015 | 02:36
4
66
התגובות. האם קיים חוסם פרסומות לזה?  הן מאוד מעצבנות..

תודה רבה
לצפיה ב-'בסלולרי חוסם פרסומות מצריך הרשאות רוט, מה שאומר שכל עוד אין '
בסלולרי חוסם פרסומות מצריך הרשאות רוט, מה שאומר שכל עוד אין
23/10/2015 | 08:24
3
61
לך הרשאות כאלה לא ניתן לחסום.
קבלת הרשאות רוט מצריכות איפוס מלא של המכשיר באופן חד פעמי בפעם הראשונה שמבוצע, כמו גם הפעולה נחשבת לחודרנים ומסוכנת בכך שישנה סבירות כלשהי שהמכשיר לא יתעורר חזרה.
(מניסיוני האישי אגיד שמקרים כאלה קורים רק כאשר האדם המבצע אינו מבין מה הוא עושה ונגרמים אך ורק על ידי ביצוע פעולה באופן שאינו נכון. ברוב המקרים ניתן לצאת מהמצב הזה.)
לצפיה ב-'תודה לך..טעיתי. הפרסומות הן בתחתית העמודים של הכתבות ולא של '
תודה לך..טעיתי. הפרסומות הן בתחתית העמודים של הכתבות ולא של
25/10/2015 | 01:51
2
31
התגובות..זה בטח אותו דבר דבר.אתה מציע שטכנאי טלפונים יעשה לי את זה או מספיק תמיכה טכנית של הספק?
לצפיה ב-'תמיכה טכנית של הספק לא תחשוב אפילו לעשות לך את זה.'
תמיכה טכנית של הספק לא תחשוב אפילו לעשות לך את זה.
25/10/2015 | 01:57
1
39
זה לדבריהם מסיר אחריות מהמכשיר והפעולה אינה פשוטה וטריוויאלית.
טכנאי במעבדה עשוי לעשות זאת, רק קחי בחשבון שזה מסיר אחריות מהמכשיר (במידה ויש כזו) כמו גם ישנו הסיכוי כי המכשיר לא יצא מזה, אני לא יודע מה טיבן של המעבדות ואם הטכנאי יעשה זאת כראוי, לא מוכן להתחייב שהדבר יעשה כראוי.
חשוב לציין שהדבר גם כרוך בביצוע פעולה קטנה שאינה מצריכה איפוס (שגם היא, אינה טריוויאלית למשתמש הרגיל) לאחר כל עדכון גרסה במכשיר.
אני, אישית, למשתמש הסטנדטי, לא הייתי עושה פעולה שכזו שלא לצורך.
לצפיה ב-'תודה. נראה לי שאוותר על זה..זה מפריע אבל הפרסומות רק בכתבות'
תודה. נראה לי שאוותר על זה..זה מפריע אבל הפרסומות רק בכתבות
25/10/2015 | 22:20
30
ולא בתגובות. אשר יותר חשובות ודרכן ניתן בד''כ להבין מה נכתב בכתבה..
לצפיה ב-'כיצד אני יכול לחסום אפשרות של איפוס המכשיר במכשיר '
כיצד אני יכול לחסום אפשרות של איפוס המכשיר במכשיר
23/10/2015 | 02:31
1
52
כיצד אני יכול לחסום אפשרות של איפוס המכשיר במכשיר עם מערכת הפעלה של אנדרואיד
בבקשה זה דחוף לי תודה מראש
לצפיה ב-'פשוט אל תאפס את המכשיר.'
פשוט אל תאפס את המכשיר.
23/10/2015 | 06:30
35
למה שהמכשיר יתאפס לבד אם לא תיתן לו הוראה לעשות זאת?
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2015 | 16:47
6
|כסף|יש לך שאלות לגבי העסק שלך? מעוניין לדעת כיצד למקסם את הרווחים?
|שמאל|היכנס עכשיו לפורום ייעוץ עסקי ושדרג את העסק שלך:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|@|מעוניין להסיר את הקעקוע הישן? רוצה להתייעץ לגבי שיטות ההסרה הקיימות בשוק?
|שמאל|היכנס לפורום הסרת קעקועים, תשאל ותתייעץ:

|לב-ש|עומדים להתגרש? יש לכם שאלות לגבי התהליך?
|שמאל|בפורום גירושין תוכלו להתייעץ עם עורך דין מומחה ומנוסה:

|דושיח|עליכם ליישב סוגיה שאינה פתורה? הסתכסכתם עם השכנים?
|שמאל|בפורום גישור תוכלו לשאול ולהתייעץ בדרך ליישוב המחלוקות:

|*|מתעניינים במפת הכוכבים? מחכים לדעת איזה יום מצפה לכם מחר?
|שמאל|פורום אסטרולוגיה בהנהלה חדשה! הכנסו עכשיו:
לצפיה ב-'עדכנתי את ה MOTO G לגרסה חדשה ואנשי קשר לא מתעדכנת'
עדכנתי את ה MOTO G לגרסה חדשה ואנשי קשר לא מתעדכנת
22/10/2015 | 10:52
2
83
אתמול הטלפון הציע לי לשדרג לגרסה 5, ואחרי העדכון, אנשי הקשר שלי לא התעדכנו כבר מאתמול...
כשאני לוחצת על אנשי קשר, הוא כותב לי רשימת אנשי הקשר מתעדכנת... כבר מאתמול בצהריים...
כשאני מחייגת עם החייגן את הטלפונים, הוא מראה לי התאמות של אנשי קשר, אבל בפועל כשאני לוחצת על האיש קשר המתאים הוא לא מחייג...
נסיתי להוציא סים ולהחזיר... לא עובד..
יש למישהו רעיונות איך זה יתעדכן בחזרה

לצפיה ב-'נסי לאפס את הגדרות האפליקציה'
נסי לאפס את הגדרות האפליקציה
22/10/2015 | 17:38
41
תיכנסי בטלפון להגדרות-יישומים-הכל
חפשי את אפליקציית אנשי הקשר ותעשי שם מחיקת נתונים, ריקון מטמון וניקוי ברירות מחדל אם יש
כשתפתחי את האפליקציה מחדש היא אמורה לעלות בצורה תקינה
**** שמות התפריטים שרשמתי עלולים להשתנות, אין לי את המכשיר אבל זה הכיוון הכללי.

לצפיה ב-'בהנחה שאנשי הקשר מסונכרנים לגימיל אז '
בהנחה שאנשי הקשר מסונכרנים לגימיל אז
23/10/2015 | 00:48
31
תלכי להגדרות, אפליקציות.
ותמחקי את הדאטה והקאש מאכסון אנשי קשר.
זה יסנכרן מחדש ויפתור את הבעיה.
אם אני הקשר לא מסונכרנים אז אל תעשי את זה כי זה ימחוק אותם מהמכשיר.
לצפיה ב-'מתלבט בין g4 lg ל note 4 samsung'
מתלבט בין g4 lg ל note 4 samsung
21/10/2015 | 19:44
43
שלום.אני מתלבט בין שניהם.מבחינת מחיר הם שווים. אני צריך מסך גדול.חחיה מעל 5.5 אינץ.טיפול במיילים.עבודה עם וורד.התחברות למיילים במשרד.חיבור לטלויזיה.ואני צריך את המכשיר מעכשיו לעוד שנתיים פלוס .מצלמה לא חשוב לי.נא דעתכם.את
לצפיה ב-'iNew U5 נראה לכם שווה את ה100$ ?'
iNew U5 נראה לכם שווה את ה100$ ?
21/10/2015 | 16:41
6
75

iNew U5 4G Smartphone
חברת inew השיקה רשמית את הסמארטפון החדש שלה ה-INEW U5 שמזכיר בעיצוב את האייפון או הטלפון OUKITEL u7 שכבר הושק לפני כחודש ועם עיצוב כמעט זהה לזה של  Inew u5. הINEW U5  הוא סמארטפון עם מערכת הפעלה של אנדרואיד ומיועד לשוק הביניים של טלפונים חכמים והוא תומך בדור 4 אז בואו נראה את המפרט:
הINEW U5  בעל מסך 5" IPS LCD עם רזולוציה 720X1280 פיקסלים . הוא עובד על מעבד מרובע ליבות MT6735 64-bit  מבוסס על Cortex A53  עם מעבד גרפי Mali T720 וזכרון ראם של 1GB  .
האחסון הפנימי של המכשיר הוא 16GB שניתן גם להרחיב על ידי כרטיס micro SD .
המכשיר מאובזר במצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל עם פלאש לד כפול ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל , שני המצלמות עם סנסור ה CMOS נותן חוויית צילום יותר טובה . תכונות נוספות של המכשיר הם : USB OTG, 3.5mm audio jack, multiple sensors, Bluetooth, GPS and Wi-Fi 802.11 b/g/n.
INEW U5 מכיל בתוכו שני חריצים לכריטי סים (מיקרו סים) ותומך בדור 4 בישראל . iNEW U5 עובד על מערכת אנדרואיד 5.1 לוליפופ ותומך בעברית מלאה ולא דורש התעסקות עם רומים. מימדיו של המכשיר  x 7.19 x 0.82 14.48 ומשקלו 143 גרם , הוא כולל סוללה נשלפת של 2,300MAH ומגיע 3 צבעים , וורוד , אפור וזהב וניתן להשיג אותו בקצת פחות מ100$ .
אפשר לקנות אותו בGEARBEST ב$98.92
http://www.gearbest.com/inew-u5-_gear/

לצפיה ב-'אם כבר שאלת - לא . '
אם כבר שאלת - לא .
21/10/2015 | 16:50
1
30
לצפיה ב-'תודה חברים'
תודה חברים
02/11/2015 | 19:13
3
טוב אז כנראה הרוב המכריע נגד חחחחחח תודה חברים
לצפיה ב-'לא הייתי נוגע בו.'
לא הייתי נוגע בו.
21/10/2015 | 20:57
23
לצפיה ב-'זה זבל'
זה זבל
21/10/2015 | 23:53
1
25
לצפיה ב-'איזה פירוט יש בתגובות שלכם '
איזה פירוט יש בתגובות שלכם
24/10/2015 | 19:02
12
לצפיה ב-'לא יכול להמליץ וזאת אחרי ניסיון מר עם מכשיר אחר שלהם'
לא יכול להמליץ וזאת אחרי ניסיון מר עם מכשיר אחר שלהם
22/10/2015 | 15:31
41
שקניתי עבור קרוב משפחה שלי, והמכשיר פשוט התפרק בידיים שלי כשהתקנתי עבורו כמה אפליקציות ראשוניות.
לאחר התכתבות עם החנות בסין שממנה קניתי את המכשיר הוא נשלח אליהם בחזרה אחר כבוד בדואר רשום ופייפאל החזירו את כל הכסף, והחנות פיצתה ב-$10, כך שמבחינת שרות של החנות אין לי טענות, אבל לא אמליץ לאף אחד על מכשיר של החברה הזאת.
לצפיה ב-'הודעה מטרידה "תיוג אינו זמין"'
הודעה מטרידה "תיוג אינו זמין"
21/10/2015 | 10:02
1
44
לאחרונה אני מקבל על מסך הסלולרי של (LG G4) הודעה מטרידה ועקשנית "תיוג אינו זמין", בליווי אות קולי. האם מישהו יודע מה זה ואיך נפטרים מזה? אולי איזו אפליקציה היא המקור להודעה? help
לצפיה ב-'לא נתקלתי בהודעה כזו מעולם, לכן לצערי אין לי תשובה.'
לא נתקלתי בהודעה כזו מעולם, לכן לצערי אין לי תשובה.
22/10/2015 | 16:41
6
לצפיה ב-'שלום לכם, מאז שעידכנתי את הנוט 4, אני לא מצליחה'
שלום לכם, מאז שעידכנתי את הנוט 4, אני לא מצליחה
21/10/2015 | 14:14
53
לראות כלום ביוטיוב, בכל פעם שאני נכנסת לשיר ביוטיוב, מופיע לי שהיוטיוב נעצר.

מה עושים? תודה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ