לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1193711,937 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'fire7 של אמאזון - כדאי?'
fire7 של אמאזון - כדאי?
25/06/2016 | 21:18
3
70
שלום, האם ניתן להשתמש בו בארץ?
האם כדאי?
האם יש אפשרות לתפריטים בעברית?
פחות מ-400 ש"ח... מאד מפתה!
לצפיה ב-'צורבים רום של cyanogen ומקבלים טאבלט נורמלי'
צורבים רום של cyanogen ומקבלים טאבלט נורמלי
26/06/2016 | 05:12
2
69
כולל תפריטים בעברית:
לצפיה ב-'תודה. וכמה זה מסובך? כמו להוריד עוד אפליקציה'
תודה. וכמה זה מסובך? כמו להוריד עוד אפליקציה
26/06/2016 | 13:21
1
49
ולתת לה לעבוד לבד?

ובנוסף, האם אפשר להתקין את זה גם אם אני קונה את הגירסה של הFIRE ב-$50 במקום ב$65 (גירסה המשוייכת לאמאזון עם special offers)
לצפיה ב-'תמונות לאנשי קשר'
תמונות לאנשי קשר
25/06/2016 | 21:04
2
51
רציתי לשאול ברשותכם,מה צריך להיות גודל התמונה שרוצים להכניס לאנשי קשר?
כשהגעתי למקום הנכון והעליתי תמונה קיבלתי הוראה כזאת (צילום מצורף).
זה דורש ממני או חיתוך או קרופ של גוגל.
עיצבתי את השמות של אנשי הקשר הקרובים ושמרתי אותם בתור תמונות.
בגלל המצב הזה,הקטנתי את התמונות למינימום  האפשרי.
וגם הפעם ה דרש ממני לחתוך,אין אפשרות שלא לחתוך את התמונה.
דווקא תמונות רגילות מתוך האלבום כן מסתדרות עם המקום.
מקווה שתוכלו לעזור לי כי אני מעדיפה שם מעוצב מאשר תמונה.
תודה מראש ❣

לצפיה ב-'לא חייבים לחתוך ,אפשר למתוח את החיתוך למקסימום האפשרי'
לא חייבים לחתוך ,אפשר למתוח את החיתוך למקסימום האפשרי
26/06/2016 | 09:15
1
11
לצפיה ב-'אז זהו שניסיתי למתוח ולא היתה אפשרות'
אז זהו שניסיתי למתוח ולא היתה אפשרות
26/06/2016 | 10:35
22
הנקודות הלבנות מסביב היו קבועות ולא נתנו למתוח,רק להקטין.
בינתיים,ערכתי את התמונות והגדלתי אותן וזה יצא טוב.
רק לשים לב שהאובייקט בגודל מתאים כי אם מותחים אותו הרזולוציה גרועה.

המון המון תודה ושבוע מבורך
לצפיה ב-'גלקסי S7 לא שמיש'
גלקסי S7 לא שמיש
25/06/2016 | 13:31
2
119

היי חברים, אספר לכם בקצרה את השתלשלות העניינים בתקווה שאוכל להיעזר בכם:
קניתי שלושה מכשירים מאמזון שהיה כתוב שהם unlocked internationally sourced. אחד מהם עבד בקלות מההתחלה ולא היה צריך לפרוץ אותו. השני נפרץ ועובד נהדר עכשיו והשלישי נפרץ, עבד ליום וחצי ואז הופיע הודעת frp ומאז הוא לא עובד ואף טכנאי לא הצליח לתפעל אותו, הוא תקוע על המסך הזה (מצורפת תמונה). 
עצות? 

לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
25/06/2016 | 13:53
1
86
לצפיה ב-'ROM לא תקין'
ROM לא תקין
25/06/2016 | 20:04
75
תצרוב גירסה אחרת ,רצוי סטוק .

לצפיה ב-'יצירת תיקיות לאפליקציות בטאבלט של לנובו.'
יצירת תיקיות לאפליקציות בטאבלט של לנובו.
24/06/2016 | 14:59
1
476
שלום, קניתי טאבלט lenovo tab2 a10-70f עם אנדרואיד 5.0.1.
לא מצאתי איך אני יוצר תיקיות בתפריט האפליקציות.
באינטרנט מצאתי "...תלחץ על 3 נקודות בצד ויופיע תפריט...."
אין לי את 3 הנקודות האלה.
במסך הבית מצאתי איך. פשוט גוררים אחד על השני. אבל אין אפשרות כזאת במסך עם כל האפליקציות.

עזה בבקשה.
לצפיה ב-'תיקייה זה ווידג'ט'
תיקייה זה ווידג'ט
24/06/2016 | 21:45
53
תן לחיצה ארוכה במסך בית > הוספה > ווידג'טים > תיקייה .
אחר כך תפיל דברים פנימה.

לצפיה ב-'ניגון אודיו בלבד מרשימת השמע ביוטיוב'
ניגון אודיו בלבד מרשימת השמע ביוטיוב
23/06/2016 | 15:54
1
28
יש אפליקציה מומלצת?
לחלופין, דרך נוחה להוריד את כל הרשימה לספריה אחת במכשיר?
(אפשר גם בפי סי)
לצפיה ב-'לאף אחד אין רעיון?'
לאף אחד אין רעיון?
26/06/2016 | 09:49
1
לצפיה ב-'היום יום הולדת '
היום יום הולדת
23/06/2016 | 15:31
8
83
למנהל הכי תותח בתפוז!
TOMCO יקירי - יומולדת שמח והמון המון מזל טוב.
שכל מה שתרצה יתגשם ויהיה רק טוב.
מאחלת לך יום מקסים ושנה מופלאה !  
לצפיה ב-'מזלטוב!'
מזלטוב!
23/06/2016 | 15:48
9
לצפיה ב-'מזל טוב TOMCO עד 120!'
מזל טוב TOMCO עד 120!
23/06/2016 | 16:19
10
לצפיה ב-'תודה תודה, שנה הבאה מחליפים קידומת '
תודה תודה, שנה הבאה מחליפים קידומת
24/06/2016 | 03:21
1
18
לצפיה ב-'אוי אוי אוי...'
אוי אוי אוי...
24/06/2016 | 13:28
31
אני עוד שניה מזילה דמעות כאן
לצפיה ב-'קולולו מזל טוב'
קולולו מזל טוב
24/06/2016 | 07:23
13
לצפיה ב-'מזל טוב מנהלוס! תגדל ותהיה גנרל '
מזל טוב מנהלוס! תגדל ותהיה גנרל
24/06/2016 | 22:20
7
לצפיה ב-''
25/06/2016 | 14:39
4
לצפיה ב-'מזל"ט'
מזל"ט
26/06/2016 | 08:14
3
לצפיה ב-'קיצור דרך בשולחן העבודה'
קיצור דרך בשולחן העבודה
23/06/2016 | 11:21
1
75
שלום רב.
ברשותי טלפון LG G3 ולאחרונה כנראה עקב שינויים בגוגל או ב בגוגל כרום חלו שינויים רבים כגון
שנמחק לי הקישור לדואר 012  ואיני יודע איך להחזיר את הקיצור לשולחן העבודה של הטלפון.
אודה מראש על כל עזרה
לצפיה ב-'ללחוץ עליו עד שנפתח מסך הבית ולגרור אותו לשם'
ללחוץ עליו עד שנפתח מסך הבית ולגרור אותו לשם
23/06/2016 | 12:30
14
לצפיה ב-'סוללה "מתנפחת" בגלקסי 4'
סוללה "מתנפחת" בגלקסי 4
22/06/2016 | 18:47
4
65
היי,
שמתי לב כבר לפני כמה ימים שהסוללה שלי בגלקסי 4 נפוחה. יש סיבה לדאגה?
תודה :)
לצפיה ב-'נסה מחוץ לבית לקלף את עטיפת האלומיניום'
נסה מחוץ לבית לקלף את עטיפת האלומיניום
22/06/2016 | 19:32
71
צריך טיפה כוח.
ואז לנקב חור עם מחט באמצע העטיפה הקשיחה. ללחוץ חזרה את העטיפה הקשיחה להוריד את הנפיחות. להצמיד חזרה את העטיפה ולסגור את החור שעשתה הסיכה.
יתכן שיווצר שוב לחץ והיא תתנפח שוב ואז אין תקנה ולזרוק למיחזור סוללות.
בעקרון הלחץ מסוכן וגם אי אפשר להשתמש בסוללה כי היא נדחפת החוצה.
אם היא עדיין באחריות לגשת ולקבל חדשה או לקנות חדשה.
הצלחתי כמה פעמים "להציל" סוללות נפוחות. זה גם טיפ זמני למשל מי שבשבת או בלילה מגלה ככה ורוצה להפעיל בחרום את הטלפון. זה לא עיצה גורפת.
לצפיה ב-'להחליף במיידי.'
להחליף במיידי.
22/06/2016 | 19:32
66
ומאוד רצוי בסוללה מקורית של סמסונג. הן עולות גרושים באיביי.
לצפיה ב-'תודה רבה לשניכם על התגובה :)'
תודה רבה לשניכם על התגובה :)
22/06/2016 | 21:09
1
52
אני אחליף את הסוללה, תודה!
לצפיה ב-'להחליף כן ,אבל גרושים ב eBay לא'
להחליף כן ,אבל גרושים ב eBay לא
23/06/2016 | 09:05
55
רוב מה שיש שם זה סוללות חליפיות /מזויפות .
כותבים genuine samsung battery  הם מתכוונים שהסמסונג מקורי ,לא בהכרח הסוללה .
נסי לקבל מקור מהימן של סוללות ,לא בהכרח זולות.

לצפיה ב-'גיבוי נתונים מהטלפון- קצת עזרה בבקשה'
גיבוי נתונים מהטלפון- קצת עזרה בבקשה
22/06/2016 | 17:16
10
101
יש לי טלפון DOOGEE דגם DG310 ועליו מותקן אנדרואיד 5.0.

אני צריכה עזרה בגיבוי וסנכרון נתונים.
1. סנכרון היומן של גוגל. כל מה שאני מכניסה ליומן הגוגל במחשב נרשם מיד גם ביומן שבטלפון. אבל מה שאני מכניסה ליומן הגוגל שבטלפון לא מתעדכן ביומן שבמחשב, למרות שבהגדרות מאופשרת אופצית הגיבוי, הוכנס חשבון הגוגל וכשאני בודקת את החשבון בטלפון כתוב לי שהוא סונכרון.

2. גיבוי סנכרון אנשי קשר.
זה כבר סיפור מסובך יותר. ניסיתי מספר פעמים לגבות רשימה בענן, אבל הענן נשאר ריק. בנתיים הרשימה עסקה בהתרבות והכפילה את עצמה כמה פעמים. ניסיתי גם בעזרת אפליקציה או שנים שהורדתי וכלום לא עזר.
ייצאתי את רשימת אנשי הקשר, שלחתי לעצמי למייל, העברתי לרשימת אנשי הקשר בחשבון הגוגל, עבדתי קשה על הרשימה, ניקיתי, ניפיתי, איחדתי. מחקתי את הרשימה בטלפון והורדתי את הרשימה החדשה מהענן. לקח לי שלושה ימים להתלהב כי ביום הרביעי הרשימה שוב הכפילה את עצמה.
אנשי קשר במתווספים לטלפון, לא מתווספים לרשימה בחשבון הגוגל.

איך מונעים את ההתרבות של אנשי הקשר, ואיך דואגים ששתי הרשימות, זאת שבטלפון וזאת שבגוגל תהינה מסונכרנות באופן הדדי.

תודה מראש על כל עזרה שתתקבל.

בתיה

לצפיה ב-'לבדוק בטלפון'
לבדוק בטלפון
22/06/2016 | 19:26
9
54
calendar < שלושת הפסים למעלה > חשבון google מופיע .
לבדוק ב contacts תפריט 3 הנקודות >הגדרות > אנשי קשר להצגה ,לבחור google (מופיע שם החשבון ) > חזור >אותו חשבון google מופיע בהגדרות

לצפיה ב-'אכפת לך להיות יותר מדויק?'
אכפת לך להיות יותר מדויק?
23/06/2016 | 22:08
8
30
איפה בודקים בטלפון  calendar ו contacts , התפריטים שצרפת לא מוכרים לי כך שאני עדיין מסתובבת סביב הזנב שלי. תסביר כמו שמסבירים למישהו קצת קשה הבנה .

תודה, בתיה
לצפיה ב-'בכל יישום אנדרואיד'
בכל יישום אנדרואיד
23/06/2016 | 22:31
7
40
ניתן להיכנס להגדרות שלו .
אז פותחים אנשי קשר ,למעלה יש 3 נקודות ושם מוצאים הגדרות.
נכנסים ליומן ,3 פסים שם מוצאים הגדרות.
מעבר להסבר פשוט זה ,אם עדין לא מבינה ,בקשי עזרה ממי שיודע קצת יותר .
לו יכולת לתת לנו תמונות מסך אז יכולנו לעזור יותר.

לצפיה ב-'גלה לי איך להשיג תצלום מסך ואעשה את זה בשמחה'
גלה לי איך להשיג תצלום מסך ואעשה את זה בשמחה
26/06/2016 | 00:32
6
15
בהגדרות של היומן מופיע לי חשבון הגוגל הנכון. כאמור, מה שאני מכניסה ליומן במחשב מופיע ביומן שבטלפון, אבל הטלפון לא מעדכן את היומן במחשב.
בהגדרות של אנשי קשר לא מופיעה לי האופציה של אנשי קשר להצגה.

תודה על הסבלנות
בתיה
לצפיה ב-'כפי שציינתי'
כפי שציינתי
26/06/2016 | 07:54
5
23
תגלה לי איזה גירסת אנדרואיד ואני אמצא לך כיצד מצלמים מסך .
בקשר לסיכרון : תפריט הגדרות בטלפון > חשבונות > חשבון google > לודא שהכל מסומן (יש מיותרים אבל לא חשוב כרגע) והצבע צריך להיות ירוק ומצוין מתי נעשה סינכרון לאחרונה.
לצפיה ב-'גרסה 5.0 כמו שכתבתי בהודעה הראשונה'
גרסה 5.0 כמו שכתבתי בהודעה הראשונה
28/06/2016 | 00:56
4
10
חשבון גוגל מוגדר, סונכרן כרגע. מה שעודכן במחשב מופיע ביומן שבטלפון, מה שעודכן בטלפון לא מופיע ביומן שבמחשב.

בתיה
לצפיה ב-'אמנם גירסה לא מתאימה ,ברם'
אמנם גירסה לא מתאימה ,ברם
28/06/2016 | 13:24
3
14
זה זהה או דומה .
לבדוק בשני מקומות :הגדרות >חשבון גוגל .
יומן הגדרות 
תודא שאתה לא מסנכרן חשבון מיקרוסופט במקרה 
לצפיה ב-'תודה. החשבון מוגדר גם ביומן וגם ברשימת הקשר'
תודה. החשבון מוגדר גם ביומן וגם ברשימת הקשר
29/06/2016 | 16:41
2
7
ועדיין הטלפון לא מעדכן את המחשב. המחשב כן מעדכן את הטלפון. האם העדכון אמור להיות הדדי או שאני סתם מסתובבת סביב הזנב שלי?

בתיה
לצפיה ב-'הדדי'
הדדי
29/06/2016 | 17:47
1
4
בידקי שוב שאין חשבון נוסף שיתכן והטלפון מעדכן ,כגון outlook.com (הוטמייל לשעבר)
לצפיה ב-'יתכן ששם הבעיה היומן הזה משוייך לשני חשבונות'
יתכן ששם הבעיה היומן הזה משוייך לשני חשבונות
30/06/2016 | 23:09
3
לצפיה ב-'גוגל מפרסמת טבלת עדכונים למכשירי הנקסוס'
גוגל מפרסמת טבלת עדכונים למכשירי הנקסוס
22/06/2016 | 13:59
4
103
עדכון מכשירי אנדרואיד לגירסת מערכת ההפעלה החדשה ביותר הוא אחד מנקודות התורפה העיקריות של סמארטפונים מבוססי אנדרואיד.
היצרניות השונות קובעות לעצמן לוח זמנים לשידרוג המכשירים, ולעיתים מדובר בחודשים רבים לאחר יציאתה של מערכת ההפעלה לשוק.

לא כך הדברים לגבי דגמי ה-Nexus השונים, והם זוכים במרבית המקרים להיות הראשונים לקבל את העידכון המיוחל.
גוגל פירסמה אמש את רשימת מכשירי הנקסוס של השנים האחרונות, ולצידם את תאריך היעד לסיום התמיכה בעידכון למערכת ההפעלה החדשה.
גוגל מציינת במפורש כי היא "אינה מתחייבת" לעדכן דגמים בני שנתיים ויותר לגירסת מערכת ההפעלה העדכנית, כלומר משאירה פתח מסויים לאפשרות שהעידכון יגיע בסופו של דבר.
לעומת זאת, החברה כן מתחייבת לדאוג לעידכוני אבטחה למכשירים עד שלוש שנים מיום יציאתם הרשמית ב-Google Play, החנות המקוונת של החברה.

מהרשימה ניתן להבין כי שני הנקסוסים האחרונים, Nexus 5X ו-Nexus 6P יזכו לקבל גם את מערכת ההפעלה הבאה, Android O,
בעוד מכשירי Nexus 5,6 והטאבלט Nexus 9 יצאו ממעגל העידכונים כבר בעוד ארבעה חודשים לערך.

לצפיה ב-'בתור מי שרכש את הנקסוס 5X רק לאחרונה...'
בתור מי שרכש את הנקסוס 5X רק לאחרונה...
25/06/2016 | 01:56
2
87
הידיעה שלמכשיר נשאר "חיי מדף" של פחות משנתיים היא דיי מאכזבת.
(למרות שכן הייתי מודע לבעייתיות של גוגל בעדכוני גרסאות לאנדרואיד בכלל בשעת הרכישה).

אני לא בטוח אם אני אישאר עם "נקסוס" למכשיר הבא, אני לא מאלה שכל שנתיים חשים צורך להחליף את המכשיר, וגם לא מאלה שגישת רוט למכשיר "חיונית לחייהם", ומעדיף מכשיר בגירסה מקורית. (בניגוד לרוב, הנקסוס הזה ישמש אותי כנראה הרבה מעבר לתאריך אחרון עדכוני האבטחה,כמו הנקסוס הקודם.)

חיי הטבלטים הם גם קצרים, בסופו של דבר למרות ההצלחה של האנדרואיד ושל גוגל כמובילה טכנולוגית,אני לא בטוח אם בעיית העדכונים מצביעה על כשל במערכת ההפעלה,או בגוגל ,או אוליי זה בעצם "הפתרון" "הבעייתי" BY DESIGN...

כרגע אין תחרות(לא ממש) - אז לא צפוי שינוי דרמטי לדעתי ברמת "המוטיבציה" של גוגל.

בסופו של דבר אנחנו כצרכנים תמיד מתפשרים - או שבוחרים לשלם יותר.(נקנה מכשיר חדש, נקנה מכשיר שאינו נקסוס ונתבקש לשלם על עדכוני גירסאות לדוגמה בחנויות פרטיות, או שנקנה מכשיר שאינו נקסוס ולא נקבל את הגירסה האחרונה בכלל או תוך פרק זמן סביר, וכו...)

לצפיה ב-'אשמח לקבל את חוות דעתך על ה-N5X , אני קיבלתי עליו'
אשמח לקבל את חוות דעתך על ה-N5X , אני קיבלתי עליו
26/06/2016 | 12:34
1
39
המלצות חמות, אבל בפורום סלולרי, די הורידו לי ת'מוטיבציה לגביו...

לצפיה ב-'גם אני רכשתי אותו לאחרונה, עבור אשתי היקרה'
גם אני רכשתי אותו לאחרונה, עבור אשתי היקרה
26/06/2016 | 22:10
29
שעבורה מכשיר עם סמל התפוח הנגוס  (כמו שיש לי כעת והיו לי גם בעבר) הוא ממש Over kill. התלבטתי אם לרכוש לה את ה N5X או N6P. אני הייתי בהחלט מוכן לרכוש לה את המכשיר הגדול יותר (הקניה בוצעה באילת, כך שהפער במחיר בין השניים מעט קטן יותר), אך היא הכריעה בעד ה 5X.  לדעתי, בעיקר בגלל שאחיה הוא בעלים מרוצה של מכשיר זהה...
המכשיר זריז ויעיל עבורה, אם כי כמו כל טכנופוב מצוי, היא לא מנצלת שום יכולת מלבד שיחות, מסרונים, וואטסאפ ופייסבוק. שמחתי לדעת שהמכשיר יקבל את העדכון הבא של מערכת ההפעלה. אני מאוכזב להבין שכנראה לא מעבר לכך. לשמחתי, המכשיר שלי לעומת זאת, ימשיך לקבל עדכונים גם הרבה מעבר לכך .

לצפיה ב-'יחסית לחברות אחרות'
יחסית לחברות אחרות
25/06/2016 | 16:51
48
שיש להם אולי עידכון גירסה אחד בלבד ,זה יפה מאד.

לצפיה ב-'חצי קשור לאנדרואיד: איך גוגל מחייגת ומחייבת בקישור חיוג?'
חצי קשור לאנדרואיד: איך גוגל מחייגת ומחייבת בקישור חיוג?
22/06/2016 | 13:46
5
80
שלום,

בעת חיפוש עסק בגוגל (במחשב), יש אפשרות לחייג ע"י לחיצה.
שאלות:
1. איך גוגל מחייבת אותי? (אין לי כרטיס אשראי שמקושר לחשבון שלי)
2. איך מתבצעת השיחה? האם יש interface שמתקשר בין טלפון קווי אצל הנמען לבין המיקרופון והרמקול במחשב שלי?
3. איך איכות השיחה הזו? לדוגמא בחו"ל - זה יכול דווקא לשמש אותי בעת ביצוע שיחת טלפון, כאשר אני ללא סים מקומי
4. מה המספר שמופיע אצל הנמען, בעת שיחה נכנסת?
5. האם ניתן לחייג לכל מספר טלפון, או רק כאלו שיש להם שירות כזה עם גוגל? (לדוגמא - צימר כלשהו בחו"ל)

תודה
לצפיה ב-'מדובר בשירות SIP של גוגל'
מדובר בשירות SIP של גוגל
22/06/2016 | 14:00
3
87
תוכל לקרוא מידע נוסף על SIP בדיון שהיה לפני קרוב ל-3 שנים ב-117:

1. אם אין אמצעי תשלום / יתרה פנויה, סביר להניח שהשיחה לא תוקם. אין לי מושג אם השירות גובה תשלום באופן 'סדיר' או שצריך קודם להעביר כסף לשירות והגביה היא מהיתרה הפנויה.
2. כן. מדובר ב-SIP, עיין בקישור...
3. אני משתמש המון בשירותי SIP שונים, איכות השיחה משביעת רצון כולל שימוש ע"ג חיבור GPRS (קצת פחות טוב, אבל, הצדדים מבינים אחד את השני).
4. אין לי מושג. כל ספק והגדרותיו. אני מניח שעם גוגל אפשר "לאשר" את מספר הטלפון האישי שלך וכך לבחור שמספר זה יוצג. יש לבדוק מה הספק מציע / מאפשר.
5. לכל מספר ברשת טלפוניה ציבורית (ואולי גם לכל מספר SIP, אני לא מכיר לעומק את שירות ה-SIP של גוגל). הסבר בקישור לעיל.
לצפיה ב-'המ... איך בדיוק זה "חצי קשור" לאנדרואיד ?'
המ... איך בדיוק זה "חצי קשור" לאנדרואיד ?
22/06/2016 | 14:01
1
24
לצפיה ב-'אנדרואיד מפותחת על ידי גוגל, אז... '
אנדרואיד מפותחת על ידי גוגל, אז...
22/06/2016 | 14:21
20
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
22/06/2016 | 17:44
13
לצפיה ב-'עוד קצת פרטים'
עוד קצת פרטים
24/06/2016 | 14:57
31
השרות של גוגל כולל שיחות חינם בארהב ולכן ניתן להתקשר למספרים אמריקאים גם אם לא הכנסת כרטיס אשראי. (אם גוגל חושב שאתה בארהב)
המחירים נמצאים כאן:
אם אתה משתמש בהנגאווט אז החיוג לארהב חינם מכל העולם

לצפיה ב-' הפייסבוק הבא'
הפייסבוק הבא
22/06/2016 | 10:59
58
היי,
אנחנו חברת bsx
עוסקים בפיתוח אפליקציות ואתרים משלב האפיון ועד למוצר קיים,
רעיונות שידברו אלינו ונראה פוטנציאל נשמח גם לחשוב על שותפות,שמי עומר ואני זמין בטלפון :0545674862.תודה

אתר החברה bsx.co.il,
לצפיה ב-'סוללה בגלקסי 7 אדג''
סוללה בגלקסי 7 אדג'
22/06/2016 | 09:17
5
90
היי לכולם.
רכשתי גלקסי 7 אדג' ביום שישי האחרון.
הכל טוב ויפה אבל אני חוששת שהסוללה מתרוקנת מהר מידי.
אני נוהגת לפרוק את הסוללה ולהטעין אותה עד הסוף.

הטענתי אותה בלילה. ניתקתי בסביבות 2:00 כשהיא הייתה על 100 אחוז ולא נגעתי בטלפון מאז.
עכשיו הסוללה עומדת על 88 ואחוזים כאשר סגרתי את כל הישומים שפועלים.
זה לא תקין...נכון?
לצפיה ב-'7 שעות ל-12 אחוזים? נשמע תקין.'
7 שעות ל-12 אחוזים? נשמע תקין.
22/06/2016 | 10:28
4
25
לצפיה ב-'גם מבלי שהשתמשתי בטלפון בכלל?'
גם מבלי שהשתמשתי בטלפון בכלל?
22/06/2016 | 10:32
3
24
לצפיה ב-'גם מצב המתנה לוקח סוללה, הטלפון מחובר לרשת סלולרית,'
גם מצב המתנה לוקח סוללה, הטלפון מחובר לרשת סלולרית,
22/06/2016 | 10:33
2
100
הטלפון מושך מידע מהרשת.
כל עוד הוא דלוק 1-2% בשעה נשמע לי כמו משהו תקין כאשר אין בו שימוש.
לצפיה ב-'אם כך אז בסדר גמור'
אם כך אז בסדר גמור
22/06/2016 | 10:44
1
47
תודה רבה! הרגעת אותי 
לצפיה ב-'לא רק זה, יש לך אופציה של טעינה מהירה, ועדיף לא '
לא רק זה, יש לך אופציה של טעינה מהירה, ועדיף לא
22/06/2016 | 14:55
65
לרוקן ת'סוללה עד הסוף
לצפיה ב-'בעיה בקבלת הודעות בWhatsApp.. (הועלה גם במקביל)'
בעיה בקבלת הודעות בWhatsApp.. (הועלה גם במקביל)
20/06/2016 | 13:24
1
70
ביממה וחצי האחרונות, אני נתקל בבעיות בקבלת הודעות בWhatsApp.
כאשר המסך כבוי - אני כביכול מנותק מהאפליקציה וההודעות לא מגיעות, בהדלקת המסך וכניסה לאפליקציה - מגיעות ההודעות כולן במכה אחת.

בדקתי שני כיוונים ולא הגעתי למסקנות חד משמעיות:
1. בדיקה תלות במכשיר - בדקתי ומצאתי שיש עוד אנשים שחווים את אותו הדבר עם אותו המכשיר. (אתם תעזרו לי לבדוק עם מכשירים שונים, יש מישהו שחווה כאלה תקלות דומות?)
2. בדקתי תלות גרסת WA - אני ברשימת בדיקות הbeta שלהם, בדקתי שנמוך גרסה - ועדיין אותו המצב. ובדקתי עם אותם אנשים שנתקלו בזה, חלקנו בטא, חלקנו לא, יש 4 גרסאות שונות אצל האנשים האלו.

עוד מישהו חווה תקלות שכאלה? רעיון איך לפתור אותן?

לצפיה ב-'נראה שזו תוצאה של העדכון האחרון של האפליקציה'
נראה שזו תוצאה של העדכון האחרון של האפליקציה
20/06/2016 | 18:43
51
היום יצא עדכון חדש, ועד עכשיו לי אישית לא היו בעיות
לצפיה ב-'מכירים Xiaomi Redmi Note 3?'
מכירים Xiaomi Redmi Note 3?
20/06/2016 | 08:35
3
42
מכירים Xiaomi Redmi Note 3?
אז יש לי כמה שאלות...
אתחיל רק בשאלות:
איך אני עושה שאני מקבלת התראות של מספרים על ההודעות והיומן שיחות כשיש הודעה או שיחה שלא התקבלה?
איך אני מבטלת את חיבור המסנגר לאסמסים בטלפון שאין לי שם פייסבוק בכלל? (בהגדרות של המסנגר לא מצאתי ופייסבוק לאותו אדם שיש לו את
הפון אין בכלל)

תסתדרו פה אמשיך עוד :)
תודה ובוקר טוב
לצפיה ב-'כלפי השניה - צריך למצוא את ההגדרה של אפליקצית ברירת המחדל'
כלפי השניה - צריך למצוא את ההגדרה של אפליקצית ברירת המחדל
20/06/2016 | 12:50
1
24
להודעות, ולהגדיר אפליקציה שונה, זה קרה השבוע לאחד החברים שלי, זה הפתרון.

התראות מספריות על הודעות וכד' - צריך לאונצ'ר שמאפשר את זה, אני לא יודע אם הלאונצ'ר של שיאומי מאפשר זאת או לא, אבל תמיד אפשר להחליף לאונצ'ר.

לצפיה ב-'בשביל לעשות זאת'
בשביל לעשות זאת
20/06/2016 | 14:58
13
נכנסים ל settings
גוללים למטה ונכנסים ל Installed apps
בתחתית המסך יש גלגל שיניים בשם defaukts, לוחצים עליו.
במסך הזה יש את רשימת כל הפעולות עם התוכנות שמשוייכות להן.בחרי ברצויה (כנראה messaging אצלך) ובחרי תוכנה אחרת מהאפשרויות.
לצפיה ב-'אחד הפתרונות'
אחד הפתרונות
20/06/2016 | 13:12
21
זה להתקין את האפליקציה הזאת

ואז כל פעם היא תקפיץ לך הודעה על שיחה שלא התקבלה או על המסרון שהגיע.
לצפיה ב-'שעון מעורר מפשל'
שעון מעורר מפשל
20/06/2016 | 08:24
4
47
בוקר טוב
יש לי LGG3
והשעון המעורר קצת מחורפן אצלו
אני מכוונת ל 6:30,הוא מצלצל ב 06:40
אשמח אם מישהו יכול להסביר לי איפה אני טועה , למרות שהכל בעיברית ודי פשוט
או אולי אפליקציית שעון מעורר טובה, בלי הרבה כאב ראש
תודה
לצפיה ב-'גם לדעתי משהוא בשעון מעורר המובנה של ה G3 מפשל'
גם לדעתי משהוא בשעון מעורר המובנה של ה G3 מפשל
20/06/2016 | 08:46
40
אצלי שמתי לב שלעיתים רחוקות הוא לא "מתעורר" שוב אחרי ה SNOOZE.

התקנתי את Alarm Clock Xtreme

שיהיה בוקר טוב...
לצפיה ב-'תבדקי שלא מותקנת לך בטעות אפליקציית "חיסכון בסוללה"'
תבדקי שלא מותקנת לך בטעות אפליקציית "חיסכון בסוללה"
20/06/2016 | 09:50
1
39
שסוגרת את התהליך של השעון.
לצפיה ב-'תודה אנסה'
תודה אנסה
20/06/2016 | 16:37
6
לצפיה ב-'הכי טובים אילו הנוקיות'
הכי טובים אילו הנוקיות
20/06/2016 | 15:54
37
גם כשהם כבויים הם מעוררים.
לצפיה ב-'מחפש מקלדת עברית אנגלית לטלפון'
מחפש מקלדת עברית אנגלית לטלפון
20/06/2016 | 00:56
1
23
שלום
לפני כחודש קניתי lgk10 במה שנקרא יבוא מקביל
הבעייה היא עם העברית שמותקנת / נעשית גלוייה בדרך עקומה.
בשורה התחתונה העברית בסה“כ בסדר, למעט למשל מיקום הפסיק (עד שהבנתי שיש שני סימני פסיק במקלדת וכיוון ה - `
השאלה היא האם מוכרת לכם אפליקציית מקלדת מלאה שתאפשר מעבר נוח בין העברית לאנגלית ולסימנים
לצפיה ב-'Swiftkey'
Swiftkey
20/06/2016 | 03:01
22
או Google Keyboard
לצפיה ב-'חיפוש אפליקציית יומן שיחות'
חיפוש אפליקציית יומן שיחות
19/06/2016 | 01:42
35
שלום וברכה. 
אני מחפש אפליקצייה שמרכזת את יומן השיחות לפי אנשי קשר.
ז"א, אם התקשרתי מס' פעמים לאיש קשר מסויים, הוא יופיע ביומן השיחות רק פעם אחת, ורק בלחיצה עליו לקבל היסטוריית שיחות איתו.
מקווה שהגעתי למקום הנכון לשאול, גם הפנייה למקום המתאים תתקבל בברכה.
תודה רבה!! 
לצפיה ב-'כניסת Shoosh2607 לניהול הפורום!'
כניסת Shoosh2607 לניהול הפורום!
19/06/2016 | 10:44
19
92
בוקר טוב!

הבוקר נכנסה לתפקיד מנהלת הפורום יקירתנו Shoosh2607, שוש נכנסת לניהול הפורום בתקופה הקרובה כדי לגבות אותי בניהול הפורום ועל מנת שהפורום לא ישאר ללא השגחה בתקופה בה אני צפוי להיות בחופשה בתאילנד וויאטנם (החל מתחילת יולי ועד תחילת אוגוסט).

תודה לשוש על העזרה!

שיהיה לכולנו קיץ נעים
לצפיה ב-'תודה ל - Tomco על הבעת האמון '
תודה ל - Tomco על הבעת האמון
19/06/2016 | 10:51
4
68
וגם על הפרח
תהיו טובים
לצפיה ב-'אז לא לצרף לכאן יותר לינקים .. נכון ? '
אז לא לצרף לכאן יותר לינקים .. נכון ?
19/06/2016 | 12:52
3
15
לצפיה ב-'כל עוד הם לא מיזוגניים '
כל עוד הם לא מיזוגניים
19/06/2016 | 12:56
2
15
לצפיה ב-'אבל .. אבל .. אבל זה הסוג היחיד שאני מכיר '
אבל .. אבל .. אבל זה הסוג היחיד שאני מכיר
19/06/2016 | 13:05
1
9
לצפיה ב-''
19/06/2016 | 13:10
4
לצפיה ב-'מזלטוב... עכשיו אני מבין למה היא התכוונה לפני כמה ימים '
מזלטוב... עכשיו אני מבין למה היא התכוונה לפני כמה ימים
19/06/2016 | 11:30
5
23
לצפיה ב-'לא אני - תום כתב את זה '
לא אני - תום כתב את זה
19/06/2016 | 11:39
4
11
לצפיה ב-'לפי דעתי זה מה שאת כתבת, אבל שיהיה'
לפי דעתי זה מה שאת כתבת, אבל שיהיה
19/06/2016 | 13:29
3
9
לצפיה ב-'לא, אני לא התכוונתי לזה בכלל '
לא, אני לא התכוונתי לזה בכלל
19/06/2016 | 13:31
2
7
לצפיה ב-'אבל ככה אני הבנתי את זה '
אבל ככה אני הבנתי את זה
19/06/2016 | 14:04
1
5
לצפיה ב-'כן, הבנתי את זה '
כן, הבנתי את זה
19/06/2016 | 14:10
6
לצפיה ב-'ברכות ל shoosh וטומקו תעשה חיים '
ברכות ל shoosh וטומקו תעשה חיים
19/06/2016 | 13:53
1
10
לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/06/2016 | 14:00
5
לצפיה ב-'ברכות שוש'
ברכות שוש
20/06/2016 | 14:11
1
6
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/06/2016 | 16:16
4
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
20/06/2016 | 15:52
1
36
בגללך סגרו את פורום דפדפנים :( רק עזבת שם.
לצפיה ב-'לא בגללי בכלל '
לא בגללי בכלל
20/06/2016 | 16:19
38
דווקא היה מנהל - פשוט הפורום בקושי התקיים....

לצפיה ב-'ברכות ל SHOOSH2607 היקרה עד מאוד!! '
ברכות ל SHOOSH2607 היקרה עד מאוד!!
22/06/2016 | 17:20
1
17
הרווחנו.
שיהיה  בהצלחה 
לצפיה ב-'נשמה! '
נשמה!
22/06/2016 | 19:07
10

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ