לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'בעיות עם lg g2 '
בעיות עם lg g2
03/12/2015 | 21:53
42
שתי בעיות פתאום הטא'ץ לא עובד
וכשאני רואה סרטונים הפלאפון מוריד אותם
בלי שביקשתי איך אפשר לפתור את הבעיות ??
לצפיה ב-'עדכון מערכת הפעלה ב ONE PLUS ?'
עדכון מערכת הפעלה ב ONE PLUS ?
03/12/2015 | 09:26
1
31
האם הטלפון הזה מקבל עדכוני מערכת הפעלה ANDROID באופן שוטף כמו NEXUS?

ואם לא אז כיצד מעדכנים מערכת הפעלה אם בכלל?
לצפיה ב-'כשיש עדכון הוא מקבל. אני עם 5.1.1'
כשיש עדכון הוא מקבל. אני עם 5.1.1
04/12/2015 | 10:18
10
לצפיה ב-'לאיזה אנדרואיד יש סוללה עם אורך חיים סביר?'
לאיזה אנדרואיד יש סוללה עם אורך חיים סביר?
02/12/2015 | 16:39
9
55
לי יש BLU שקניתי בחו"ל ויש לו לעתים קריזות בנושא.הוצע לי לאפס אותו אבל לא בטוח שיעזור, מישהו יודע לגבי הקושיות? תודה
לצפיה ב-'תגדיר "סביר" - המוטו G שלי מחזיק יום שלם בלי בעיה'
תגדיר "סביר" - המוטו G שלי מחזיק יום שלם בלי בעיה
02/12/2015 | 20:57
6
55
שימוש בינוני, בלי הרבה ניווט אבל לא מעט גלישה ובדיקת מיילים.
יש טלפונים סיניים עם סוללות ענקיות (4000 מיליאמפר ואף 6000) שאמורים להחזיק גם יומיים בלי בעיה.
לצפיה ב-'בעבודה לא רבה-נניח לפחות יום'
בעבודה לא רבה-נניח לפחות יום
02/12/2015 | 22:34
5
55
קצת גלישה,סמסים,בדיקת ווטאסאפ פה ושם.
מה שקורה לפעמים זה שאני מגיע לאחוז מסויים שנשאר כך לאורך זמן ואז יכול להתרוקן ממש מהר (לפעמים ברמה של דקות) בשימוש לא רב.אני לא יודע אם זו בעיה של מכשיר או סוללה (שניהם נרכשו לפני חצי שנה בערך,חדשים)
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
03/12/2015 | 09:09
4
66
אני לא חושב שהגענו לשלב של טלפון חכם שיחזיק מעמד בודאות מבוקר עד ליל .
רצוי לטעון גם במהלך היום ,אולי להחזיק battery bank

לצפיה ב-'צר לי עליך ועל המכשירים שלך'
צר לי עליך ועל המכשירים שלך
03/12/2015 | 09:14
3
73
כי לי גם ה-S4 החזיק יום שלם בשנתיים שהשתמשתי בו, וגם הזנפון 2 שיש לי כמה חודשים מחזיק מעמד יום שלם, למעט מקרים נדירים ובודדים של שימוש גבוה במיוחד או אפליקציה שלא נסגרה טוב.
לצפיה ב-'נקסוס 5 היה מחזיק לי 2/3 יום בקושי. 5X מחזיק יום בלי בעיה'
נקסוס 5 היה מחזיק לי 2/3 יום בקושי. 5X מחזיק יום בלי בעיה
03/12/2015 | 13:22
52
כמובן שעם הזמן הבטריה מחזיקה פחות ופחות.
לצפיה ב-' ולשואל, הנה דוגמא ליומים בטוחים'
ולשואל, הנה דוגמא ליומים בטוחים
03/12/2015 | 20:50
1
55
לצפיה ב-'לפי GSMArena, ל- Meizu Pro 5 יש חיי סוללה פנטסטיים'
לפי GSMArena, ל- Meizu Pro 5 יש חיי סוללה פנטסטיים
04/12/2015 | 08:28
1
38
אחד הציונים הגבוהים שראיתי לאחרונה בתחום הסוללה

יושק בישראל בשבועות הקרובים למיטב ידיעתי.
לצפיה ב-'בסוני Z2 אני לפעמים מושך יומיים ללא טעינה,'
בסוני Z2 אני לפעמים מושך יומיים ללא טעינה,
04/12/2015 | 11:57
22
יום וחצי זה דבר די רגיל. מדובר בשימוש ממוצע ובמצב רגיל, לא במצב חיסכון (stamina).
ב Z5 הם טוענים שהוא חסכוני יותר, לא בדקתי.
לצפיה ב-'איך להכנס לקומונה של תפוז עם הנייד'
איך להכנס לקומונה של תפוז עם הנייד
02/12/2015 | 11:09
1
28
איך להכנס בנייד לקומונות מבלי שאצטרך כול הזמן להכדיל את התמונה עם האצבעות(אני מקווה שאתם מבינים לכוונה)
אם יש אפשרות כזו אשמח להסבר
לצפיה ב-'כרגע למעט כניסה ישירות לכתובת של הקומונות אין דרך אחרת,'
כרגע למעט כניסה ישירות לכתובת של הקומונות אין דרך אחרת,
02/12/2015 | 11:48
30
האפליקציה של תפוז היא מתחת לכל ביקורת.
בימים אלו עובדים בתפוז על ממשק חדש בשיתוף חברה שבנתה לא מעט אתרי סלולר ביניהם אתרי בנק דיסקונט, Xnet, מעריב, ג'ון ברייס, פנגו, iDigital, הוט, הוט מובייל, אייס (ice), ועוד...

הגרסה החדשה אמורה לצאת לשימוש בקרוב, עוד אין צפי מדויק..

לצפיה ב-'סינכרון חגי ישראל יומו גוגל'
סינכרון חגי ישראל יומו גוגל
02/12/2015 | 10:39
1
32
שלום
נקסוס גלקסי ,אנדרואיד 4.3
אני מסנכרן עם יומן גוגל גם את יומן חגי ישראל ,ויומן חגים יהודיים
עד עכשיו הכל היה בסדר
אבל
חנוכה הקרוב כבר לא מופיע לי ביומן בטלפון (כן מופיע במחשב) וכנל כל החגים העתידיים- מופיעים במחשב אבל לא בטלפון
יש רעיון?
תודה
ערן
לצפיה ב-'יומן גוגל כמובן-אשמח להתייחסות'
יומן גוגל כמובן-אשמח להתייחסות
02/12/2015 | 15:19
9
לצפיה ב-'איך מורידים את השומר מסך באנדרויד 4.2.2'
איך מורידים את השומר מסך באנדרויד 4.2.2
02/12/2015 | 01:38
2
24
השומר מסך הזה מעצבן בכל פעם שמדליקים אחרי דקה נומר שנכבה, יש את השומר מסך שצריך להחליק את האצבע כלפי מעלה בכדי להפטר ממנו, אני מעדיף שכל פעם שאני מדליק בלחיצה הצדדית יופיע לי ישר השולחן עבודה
מיהו יודע איך אני מפסיק אותו?
תודה 
איתי
לצפיה ב-'זה לא שומר מסך, זה מסך נעילה'
זה לא שומר מסך, זה מסך נעילה
02/12/2015 | 06:15
1
32
תחפש בהגדרות, אולי תחת תצוגה או אבטחה, משהו בשם מסך נעילה, ותשנה את הסוג ל-"ללא". אם היית כותב איזה מכשיר יש לך היה אפשר לנסות לכוון אותך בצורה יותר טובה.
לצפיה ב-'ברגע שאמרתי לי שזה מסך נעילה פתרתי לי את הבעיה,הורדתי מאבטחה'
ברגע שאמרתי לי שזה מסך נעילה פתרתי לי את הבעיה,הורדתי מאבטחה
02/12/2015 | 11:32
30
תודה :)
לצפיה ב-'העברת הגדרות ותצורה ממכשיר אחד לשני'
העברת הגדרות ותצורה ממכשיר אחד לשני
01/12/2015 | 20:26
14
36
יש לי נקסוס 4 בשימוש ונקסוס 6P חדש שיגיע בקרוב אינשאללה.

מה הדרך הנוחה ביותר להעביר את האפליקציות וכל ההגדרות מהישן לחדש, אם אפשר דרך ענן.

ברור לי שאי אפשר להעביר הכל אחד לאחד, אבל עד כמה שאפשר לחסוך כאבים בתהליך.

תודה!
לצפיה ב-'בדוק מוטורולה migrate, עד כמה שאני זוכר - העתיקה לי הכל'
בדוק מוטורולה migrate, עד כמה שאני זוכר - העתיקה לי הכל
01/12/2015 | 20:39
7
7
לצפיה ב-'אבל אף אחד מהמכשירים האלה הוא לא של מוטורולה '
אבל אף אחד מהמכשירים האלה הוא לא של מוטורולה
01/12/2015 | 21:05
6
11
לצפיה ב-'אז? האפליקציה קיימת בגוגל פליי'
אז? האפליקציה קיימת בגוגל פליי
01/12/2015 | 21:10
5
21
ועד כמה שאני יודע, עובדת על כל מכשיר.
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב בדף האפליקציה, זה מאפשר לעבור רק למוטורולה'
לפי מה שכתוב בדף האפליקציה, זה מאפשר לעבור רק למוטורולה
01/12/2015 | 21:23
4
23
בנוסף, זה גם לא תומך במעבר אל מרשמלו, אלא רק עד 5.1.
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון - חבר השתמש בה בהצלחה למעבר לטלפון '
אם אני זוכר נכון - חבר השתמש בה בהצלחה למעבר לטלפון
01/12/2015 | 21:46
3
18
לא של מוטורולה. אבל זה היה לפני שנה, יכול להיות שאני לא זוכר נכון.
אני מקווה שעוד מעט תהיה לי הזדמנות לבדוק...
לצפיה ב-'תראה, אני רק קראתי מה כתוב בתיאור האפליקציה '
תראה, אני רק קראתי מה כתוב בתיאור האפליקציה
02/12/2015 | 00:02
2
20
לא ניסיתי אותה אז אני לא יכול להעיד מה היא עושה או לא עושה.
לצפיה ב-'אם ה-NFC שטום הציע לא יעבוד - שווה לנסות. לא עולה כסף'
אם ה-NFC שטום הציע לא יעבוד - שווה לנסות. לא עולה כסף
02/12/2015 | 08:33
1
12
לצפיה ב-'ברור. לא עולה כסף לנסות להתקין אפליקציה חינמית '
ברור. לא עולה כסף לנסות להתקין אפליקציה חינמית
02/12/2015 | 08:54
21
למשל אתמול קצת ביאסתי את הבוס שלי, אחרי שהוא אמר לי שאשתו לקחה את אמא שלו (או אמא שלה?) לקנות טלפון LG עם "ממשק למבוגרים". תוך שתי דקות התקנתי אתBig Launcher והראיתי לו שלא צריך לשלם גרוש על זה .
לצפיה ב-'בהדלקה של המכשיר אמורה להיות אפשרות לעשות העברה בהצמדה של '
בהדלקה של המכשיר אמורה להיות אפשרות לעשות העברה בהצמדה של
01/12/2015 | 22:54
5
24
שני המכשירים אחד לשני והצימוד של דרך הNFC.
שווה לנסות אותה.
לצפיה ב-'NFC - האם ניתן לקרא תוכן '
NFC - האם ניתן לקרא תוכן
05/12/2015 | 12:35
4
11
של הרב קו איתו ?

לצפיה ב-'תלוי מכשיר, תלוי כרטיס.'
תלוי מכשיר, תלוי כרטיס.
05/12/2015 | 14:21
3
10
יש מכשירים שלא יודעים לזהות את הרב-קו ויש כרטיסים שהמכשירים לא יודעים לזהות.
לדוגמה:
הנקסוס 4 שלי זיהה את הכרטיס שלי שהוצא ב"דן" ולא את הכרטיס שהוצא ב"אגד".
לעומתו הנקסוס 4 של אמא (שנרכש לפני ששלי נרכש ויוצר בנגלה הראשונה עם צ'יפ NFC שונה) לא מזהה כלל את שני הכרטיסים.
הG3 כמו הנקסוס 4 שלי.
לצפיה ב-'יש איזו אפליקציה '
יש איזו אפליקציה
05/12/2015 | 15:07
2
9
מועדפת לקריאה ? 

לצפיה ב-'ננסה '
ננסה
05/12/2015 | 17:17
4
לצפיה ב-'עזרה באפליקצית ניווט'
עזרה באפליקצית ניווט
01/12/2015 | 19:00
2
43
האם יש אפליקציה שמורידה קואורדינטות עצמיות מה GPS למשל אם אני רוצה לשלוח למישהו את מיקומי?
לצפיה ב-'גוגל מפות? אפשר לשתף מיקום על פי הקואורדינטות שלו.'
גוגל מפות? אפשר לשתף מיקום על פי הקואורדינטות שלו.
01/12/2015 | 23:17
1
17
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/12/2015 | 23:22
8
לצפיה ב-'מה הנייד הכי טוב?'
מה הנייד הכי טוב?
01/12/2015 | 14:49
42
על פי הטעם האישי שלכם, מה הנייד הכי טוב?
לצפיה ב-'תוכנת גיבוי מומלצת? '
תוכנת גיבוי מומלצת?
01/12/2015 | 09:20
6
51
בעבר השתמשתי ב-G cloud בעקבות המלצה של חבר, אבל מחקתי אותה אחרי שבזמן האחרון היא יצרה לי תיקיה של כמה ג'יגה וסתמה את שטח האחסון בטלפון, ואח"כ גיליתי שהיא צרכנית החשמל העיקרית בטלפון (הסוללה היתה מתרוקנת לפעמים במהירות בלי סיבה נראית לעין - הסטטיסטיקות של הטלפון הראו ש-38% מצריכת החשמל היתה בגלל האפליקציה הזו). 
בקיצור, צריך תוכנת גיבוי, בעיקר לגיבוי אנשי קשר, אבל אם יש תוכנה חינמית עם נפח שיאפשר לגבות גם תמונות וסרטונים - אדרבא ואדרבא. 
בקיצור - על מה אתם ממליצים? 
לצפיה ב-'לצרכים שלך עדיף לגבות לענן ולא מקומי'
לצרכים שלך עדיף לגבות לענן ולא מקומי
01/12/2015 | 18:57
5
35
אנשי הקשר שלך מגובים באפן אוטומטי ע"י גוגל ואתה יכול לצפות בהם פה:
אם אתה לא חושש מ"האח הגדול-גוגל", תמונות וסרטים הכי כדאי לגבות עם אפליקציית Google Photos שמאפשרת גיבוי תמונות וסרטים ללא הגבלת נפח במידה והמדיה שלך עומדת בתנאים הדי נדיבים הבאים: תמונות- עד 16 מגהפיקסלים, סרטים עד רזולוזיית 1080P. מדיה מעל סף זה תאוכסן על חשבון השטח של הגוגל דרייב שלך.

לצפיה ב-'כל הגיבויים האוטומטיים הם לענן, אחרת מה הטעם? '
כל הגיבויים האוטומטיים הם לענן, אחרת מה הטעם?
01/12/2015 | 20:37
4
34
לא אוהב גוגל. יותר מדי מידע במקום אחד.
לצפיה ב-'אם גוגל נפסלו'
אם גוגל נפסלו
01/12/2015 | 21:04
3
32
תנסה את מגה שמציעים 50 גי'גה אחסון ללא תשלום וגיבוי אטומטי (ומוצפן)  של תמונות וסרטים.
לצפיה ב-'מכיר את מגה מהמחשב. הם עובדים גם עם טלפונים? '
מכיר את מגה מהמחשב. הם עובדים גם עם טלפונים?
01/12/2015 | 21:11
2
24
הם מגבים גם הודעות ואנשי קשר? 
לצפיה ב-'הם מגבים רק מדיה'
הם מגבים רק מדיה
01/12/2015 | 21:30
1
29
לאנשי קשר והודעות אתה יכול לנסות את CM cloud, מתחרים של Gcloud, שנדיבים יותר בנפח האיחסון ויתכן ויעבדו לך ללא באגים.
לא בדקתי אותם באופן אישי.  אני היום מגבה מדיה לגוגל ואת הטלפון באופן שבועי באמצעות טיטניום בקאפ מגבה לכרטיס הזיכרון.
לצפיה ב-'נבדוק את CM, תודה!'
נבדוק את CM, תודה!
01/12/2015 | 21:45
15
לצפיה ב-'התעסקתי עם המכשיר ושיניתי כנראה סצנה (לא יודע מה זה)'
התעסקתי עם המכשיר ושיניתי כנראה סצנה (לא יודע מה זה)
01/12/2015 | 07:18
5
81
ומאז כל המסך בית השתנה וכנראה אותחל. האם אפשר לחזור למה שהיה קודם? היו לי ווידג'טים וכל מיני דברים שנעלמו
לצפיה ב-'אולי אתה משתמש ב launcher ,אולי NOVA'
אולי אתה משתמש ב launcher ,אולי NOVA
02/12/2015 | 08:30
4
38
חפש ביישומים אייקון זה
לצפיה ב-'לא אין שום לאונצ'רים'
לא אין שום לאונצ'רים
02/12/2015 | 10:30
3
14
לצפיה ב-'תן תמונת מסך'
תן תמונת מסך
02/12/2015 | 20:05
2
9
לצפיה ב-'מדובר באותו מסך ראשוני שהיה בהפעלה ראשונית של המכשיר'
מדובר באותו מסך ראשוני שהיה בהפעלה ראשונית של המכשיר
02/12/2015 | 20:14
1
33
זה כאילו המכשיר אותחל מחדש. מעניין לדעת אם הוא שמר את כל סדר המסך הקודם או שזה נמחק
לצפיה ב-'אז כך'
אז כך
02/12/2015 | 20:48
42
אם המכשיר היה מסונכרן עם חשבון google אז הגדרה מחדש של החשבון אמורה לשחזר את כל היישומים ואת אנשי הקשר .
ווידג'טים תוסיף מחדש.

לצפיה ב-'המלצה על מכשיר נייד '
המלצה על מכשיר נייד
30/11/2015 | 21:39
44
שלום.אני עובד בצמוד לסלולארי בעיקר מקבל מיילים ומדבר המון.לאחרונה ,עקב בעיה הראייה.אני צריך מסך גדול מעל 5.5 אינצ.לאשתי יש lg g4.אך אני מתלבט גם על סמסונג נוט 4,נוט 5.והציעו לי גם lg v10.חשוב שהסוללה תחזיק המון.בבקשה עשו סדר בדברים.אין בעיה להמלצות על עוד מכשירים.תודה
לצפיה ב-'תיקון-נקסוס 7-2013'
תיקון-נקסוס 7-2013
30/11/2015 | 21:14
36
היי,
מחפש מעבדה אמינה באיזור ראש העין/פתח תקווה/תל אביב לתיקון נקסוס 7-2013.
יש המלצות?

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
30/11/2015 | 20:22
34
הי
קיבלתי אתמול לפלאפון הודעת אסאםאס ממספר סלולרי רגיל(052...) אני לא מכיר את המספר ואין לי מושג איך הגיעו אליי.
קיצור היה רשום בהודעה את הנוסח הבא:"האם בישראל אדם נשפט ל17 שנה בכלא על פשע שמעולם לא קרה?! העיתונאי רביב דרוקר עם הפרשה שהולכת להסעיר את המדינה>>http://*******/QtJit9"
בטעות נכנסתי ללינק המצורף(אני יודע שאסור  ועכשיו אני אוכל כאפות שחטפתי איזה וירוס או תוכנה זדונית. 
רציתי להתייעץ איתכם מה לדעתכם הסיכוי שאכן נידפקתי? ועם כן מה אפשר לעשות עכשיו עם בכלל?
תודה
לצפיה ב-'ביטול AUTO CORRECT'
ביטול AUTO CORRECT
30/11/2015 | 16:05
2
33
היי, יש לי נקסוס 5 עם האנדרואיד האחרון (אני חושב)
נמאס לי רשמית מהתיקון האוטומטי, איך מבטלים אותו?
תודה מראש
לצפיה ב-'נכנסים למאפיינים של המקלדת'
נכנסים למאפיינים של המקלדת
30/11/2015 | 17:35
1
27
אם נדע באיזה מקלדת אתה משתמש.
ראה מיקלדת google

לצפיה ב-'תודה, מצאתי!'
תודה, מצאתי!
30/11/2015 | 20:33
5
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על מכשיר'
מחפשת המלצה על מכשיר
30/11/2015 | 10:47
2
58
אמי היקרה צריכה סלולרי חדש. השימושים שלה די בנאליים - טלפון, מייל, סמס, סקייפ, וויז, יומן... מצד שני, היא משתמשת רצינית (עשרות שיחות ביום, מאות הודעות ביום). מצד שלישי, יש לה כשרון מופלא למצוא באגים ולייצר תקלות בכל מקום אפשרי.
היא בוגרת הגלקסי S2 בעבר הרחוק וכיום עם HTC 816 שרוצים להחליף בגלל בעיות קשות של זיכרון פנימי שלא הצלחנו לפתור.

הדרישות:
גודל מסך 5.5 לפחות, אבל לא עד כדי פאבלט.
מצלמה טובה.
עלות סבירה - נניח, עד 2,000 ש"ח.
סים כפול יהיה מעולה אבל ממש לא חובה.
עמידות יחסית, כלומר, משהו איכותי...

רעיונות? המלצות?
תודה!
לצפיה ב-'רק הערה - 5.5 אינצ' זה *כבר* פאבלט'
רק הערה - 5.5 אינצ' זה *כבר* פאבלט
30/11/2015 | 10:55
1
50
למעשה הפאבלט הראשון היה הגלקסי נוט עם מסך של 5.3 אינצ'. אני לא יודע בדיוק איפה עובר הקו בין "טלפון עם מסך גדול" ל-"פאבלט", אבל מכיוון שסמסונג הוציאה את ה-S6 עם מסך של "רק" 5.1 אינצ', כנראה שהיא רואה את הקו באיזור ה-5.2/5.3 אינצ'.

לעניינינו - LG G3 או LG G4 יכול להיות מתאים, ושניהם נמצאים בטווח התקציב עד כמה שאני זוכר. אני חושב שהם גם קצת יותר נמוכים מה-816 כי אין את הרמקולים הקדמיים הכפולים של HTC (בהנחה שאני לא מתבלבל ואכן ל-816 יש את הרמקולים הקדמיים).
לצפיה ב-'תודה על התיקון ועל ההמלצה '
תודה על התיקון ועל ההמלצה
04/12/2015 | 08:29
4
לצפיה ב-'ביטול דפדוף (תמונה) '
ביטול דפדוף (תמונה)
30/11/2015 | 10:16
45
גרסת אנדרואיד 4.1.2 מכשיר סמסונג גלאקסי 2 GT-I9100.
אפשר לבטל את הדבר הזה? אני אפילו לא יודעת איך נקרא במכשיר. כל פעם שנוגעים בקצה של המסך (לא משנה במה נמצאים- נגן מוזיקה, דפדפן או אפליקציה) זה מראה את זה. 
לצפיה ב-'שבב NFC'
שבב NFC
30/11/2015 | 09:38
17
85
אהלן!

יש לי גלאקסי S4 והסוללה שלו התחילה לזייף ולקרטע(ולהתנפח) והגיע הזמן היה להחליף סוללה.
הזמנתי דרך איביי סוללה שנראית זהה לחלוטין לסוללה המקורית(מלבד ארץ הייצור, למרות שהבנתי שגם סמסונג מייצרת בארצות שונות), אבל שבב הNFC לא עובד!
הקפדתי להזמין סוללה עם השבב כי אני משתמש בו יחסית הרבה(בעיקר לרב קו), אבל הוא לא עובד לי.
חשבתי אולי יש מספר מסויים של צעדים שצריך לעשות על מנת לכייל את הטלפון לסוללה החדשה, ע"מ לגרום לשבב לעבוד.

מקווה לעזרה!
לצפיה ב-'NFC זה רכיב בטלפון'
NFC זה רכיב בטלפון
30/11/2015 | 09:42
10
67
לא קשור לסוללה .
ההפעלה שלו זה באמצעות טוגל או בהגדרות.
בדומה להפעלת wi-fi או bluetooth או GPS

לצפיה ב-'....'
....
30/11/2015 | 09:49
9
61
בגלקסי עד כמה שידוע לי השבב מובנה בסוללה. קיים באיביי מלאי של סוללות עם ובלי שבב, לבחירתך.
לצפיה ב-'NFC זה לא שבב'
NFC זה לא שבב
30/11/2015 | 16:31
8
53
אולי אתה מבלבל בין NFC לשבבי NFC שהם דיסקיות שמשמשות לזיהוי ע"י קרן ה NFC של הטלפון .
במקרה שלך השבב נמצא ברב קו והקרן בתוך הטלפון .
סוללה היא רק סוללה.
לצפיה ב-'בסמסונג, רכיב ה-NFC "של המכשיר" נמצא בסוללה'
בסמסונג, רכיב ה-NFC "של המכשיר" נמצא בסוללה
30/11/2015 | 16:38
7
61
לדוגמא, מהאתר הרשמי של סמסונג, הסוללה של ה-S5 - http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones-accessories/EB-BG900BBUSTA .

מתוך תיאור המוצר:
"This battery is equipped with an NFC antenna, allowing your handset to communicate with other devices and accessories equipped with NFC technology."
לצפיה ב-'אבל יש NFC פנימי במכשיר'
אבל יש NFC פנימי במכשיר
30/11/2015 | 17:33
6
45
ומה שאתה מתאר זה רק אנטנה של ה NFC .זה לא אומר שזה NFC או שממש צריכים אותה.

לצפיה ב-'אולי מתכוונים לבדיחה הבאה'
אולי מתכוונים לבדיחה הבאה
30/11/2015 | 17:45
3
46
לצפיה ב-'אגב, גם בלינק ש*אתה* הבאת כתוב שרכיב ה-NFC נמצא בסוללה'
אגב, גם בלינק ש*אתה* הבאת כתוב שרכיב ה-NFC נמצא בסוללה
30/11/2015 | 17:51
2
35
"NFC chips are regularly sealed in plastic on the backs of phones or, in Samsung's case, baked right into the battery"
לצפיה ב-'לא,זה רק צ'יפ ,מודא שהסוללה מקורית'
לא,זה רק צ'יפ ,מודא שהסוללה מקורית
30/11/2015 | 18:01
1
39
לא לבלבל בין מקרן ה NFC לצ'יפים שהוא אמור לחפש.

לצפיה ב-'איפה קראת את השטות הזאת?'
איפה קראת את השטות הזאת?
30/11/2015 | 20:06
41
כדי שתוכל להשתמש ב-NFC ב-S4, אתה חייב סוללה שיש לה אנטנת NFC. נקודה.
לצפיה ב-'איפה זה "כאן"? איפשהו במכשיר?'
איפה זה "כאן"? איפשהו במכשיר?
30/11/2015 | 17:48
1
29
NFC זו טכנולוגיית תקשורת. תקשורת, מעצם טיבה, חייבת אנטנה. בלי אנטנה אין תקשורת. אז האנטנה של הסוללה היא האנטנה של "המכשיר". את הלקוח לא מעניין האם האנטנה נמצאת בסוללה או בכיסוי או במסך, וזה גם לא צריך לעניין אותו.

אגב, ב-ZenFone 2, האנטנה של ה-NFC נמצאת בבית הסוללה, כך שמי שהחליף אותו למשהו לא מקורי (במילים אחרות - סיני), "איבד" את היכולת של NFC. רק בגלל שאתה יכול, בלי להרוס משהו במכשיר, לבטל יכולת שלו, לא אומר שזה לא אפשרי. אז מה, גם כאן תראה לי את המפרט של המכשיר ותגיד "אבל יש NFC במכשיר"?
לצפיה ב-'ב G3 ו ב G4 האנטנה נמצאת '
ב G3 ו ב G4 האנטנה נמצאת
30/11/2015 | 20:44
41
בחלק הפאנל האחורי יחד עם 2 מגעוני זהב המקשרים למכשיר 
והנה על ה S4 מתוך חוברת ההפעלה שלו ( בובו אתה צודק ) 

NFC Your device allows you to read near field communication (NFC) tags that contain information about products. You can also use this feature to make payments and buy tickets for transportation or events after downloading the required applications. The battery contains a built-in NFC antenna. Handle the battery carefully to avoid damaging the NFC antenna.
לצפיה ב-'איביי זה לא המקום האמין ביותר לקנות ממנו מוצרים'
איביי זה לא המקום האמין ביותר לקנות ממנו מוצרים
30/11/2015 | 09:49
5
58
כלומר, יש מוכרים אמינים, אבל יש מוכרים שלא הייתי קונה מהם שקית אנטי סטטית. יכול להיות שהסוללה היא לא מקורית של סמסונג, ואין לה רכיב NFC. כשאני החלפתי את הסוללה של ה-S4 שלי (אצל סאני, כי זה עדיין היה באחריות) אז לא הייתי צריך לעשות כלום, וה-NFC עבד אוטומטית, כמו שהוא אמור.

יש לך אולי קישור למכירה של הסוללה? אולי המחיר היה נמוך מדי בצורה שהייתה אמורה לעורר חשד?
לצפיה ב-'קישור'
קישור
30/11/2015 | 09:56
4
46
המחיר של המוצר הוא סטנדרטי לגמרי לאיביי(בלי המחירים הלא שפויים של הארץ)...

לצפיה ב-'יכול להיות שיש פגם בייצור של המוצר המסוים הזה'
יכול להיות שיש פגם בייצור של המוצר המסוים הזה
30/11/2015 | 10:51
3
39
זה קורה לפעמים, אתה יודע .

אני מציע שתפנה למוכר, תסביר לו מה קרה, ותתייעץ איתו. אם עוד לא נתת חוות דעת על המוצר אז זה גם יעזור לך, כי הוא ירצה חוות דעת חיובית.
לצפיה ב-'ואין איזה ריסט שצריך לעשות למכשיר?'
ואין איזה ריסט שצריך לעשות למכשיר?
30/11/2015 | 16:29
2
10
לצפיה ב-'כמו שכתבתי - לא הייתי צריך לעשות כלום'
כמו שכתבתי - לא הייתי צריך לעשות כלום
30/11/2015 | 16:35
1
16
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/11/2015 | 18:12
28
אוף. ציפיתי לפתרון קסם שימנע עכשיו תהליכים מול איביי:(
לצפיה ב-'מציק לי: הוגשה בקשת כניסה'
מציק לי: הוגשה בקשת כניסה
29/11/2015 | 10:10
3
166
שלום לגולשים, ובעיקר למומחים.

אני סובל מבעיה מציקה במכשיר תקופה ארוכה.

ברשותי גלאקסי 5s כשנה, החל ממתי שרכשתי את המכשיר, קופצות לי התראות מידי כמה שעות במכשיר אשר מודיעות לי "הוגשה בקשת כניסה", באם אני לוחץ על אישור זה לא מועיל, וכן באם אני לוחץ על ביטול זה לא מועיל.

אציין רק שמחוברים לי למכשיר כ-6 חשבונות ג'ימייל, ויתכן וזאת הסיבה, ובכ"ז אני לא רואה סיבה מדוע לא אוכל לבטל את ההתראות המציקות.

בעבר הורדתי את ה"וי" של סנכרון נתונים עבור החשבונות אשר פחות רלוונטים, וזה לא הועיל.

מה שהכי מטריד, שבעבר הייתי מזיז את ההודעות ימינה ושמאלה כפי שניתן להעלים כל התראה, בחודשים האחרונים גם זה לא אפשרי, בכדי להיפטר מההודעות המציקות אני צריך לכבות ולהדליק את המכשיר מחדש.

מה יהיה? 

ניסיתי לפנות למספר גורמים, כולל במעבדות, ייעוץ בפורום האנדרואיד הגדול בישראל, ואין פתרון לנידון.

אני ממש מיואש.

אודה לכם מראש על מציאת פתרון אמת וסופי לבעיה מציקה זו. 
לצפיה ב-'ניסית לחיצה ארוכה על ההודעה או על (I) שבהודעה ואז לסמן בטל '
ניסית לחיצה ארוכה על ההודעה או על (I) שבהודעה ואז לסמן בטל
29/11/2015 | 12:30
2
61
הודעות.?
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
29/11/2015 | 14:06
1
73
אז ככה,
בעיקרון הצלת אותי, ולמה?
לחצתי אכן ארוכות ואז הוא הודיע לי על כך שההודעות מגיעות במקורן מגוגל פליי.
אני חשבתי שזה מהגלריה, כי האייקון היה של הגלריה.
נכנסתי למרכז ההתראות ונטרלתי את ההתראות מגוגל פליי. 
שמחה וששון.
תודה תודה תודה. 
לצפיה ב-''
29/11/2015 | 15:00
8
לצפיה ב-'גולן טלקום משיקה חבילה לעצירת הנטישה: 29 שקל בחודש לשנתיים'
גולן טלקום משיקה חבילה לעצירת הנטישה: 29 שקל בחודש לשנתיים
29/11/2015 | 12:43
2
74
לצפיה ב-'לא כזה אטרקטיבי !'
לא כזה אטרקטיבי !
29/11/2015 | 15:45
1
95
יש לי שלושה קווים בגולן, קנס המעבר עולה 49 ש"ח לקו הראשי ולכל אחד מהקווים המשניים 99 ש"ח, דהיינו, 247 ש"ח קנס מעבר כשהחיסכון החודשי הוא 6 ש"ח, כיום אני משלם 73 ש"ח לעוד מספר חודשים.
לזה יש להוסיף את חוסר הוודאות בקשר לעתידה של החברה כך שהלקוחות עלולים למצוא עצמם לא משוייכים במקרה וגולן תלך לפירוק ואז אף אחד לא יהיה מחוייב למחירים המוצאים כעט.
אני מוותר על התענוג.
לצפיה ב-'גולן טלקום'
גולן טלקום
08/12/2015 | 23:33
6
מעבר תכנית משלם רק פעם אחת 49 ש"ח
קו נוסף קיים משלם גם רק 49 ש"ח אבל צריך לעבור לתכנית של 99 ש"ח בחודש
רק חדשים משלמים 19 ש"ח לקו נוסף ותשלום חד פעמי של 49 ש"ח לסים.
פשוט תבטל את הקוים הישנים ותעשה חדשים.
29 ש"ח לחודש ללא הגבלה, זו תכנית מעולה !
לי יש גולן עם תכנית של 99 ש"ח ועברתי ל 29 ש"ח
קו נוסף יש לי ב 9.90 ש"ח ולא שיניתי

בהוט מובייל יש לך 2 ב 60 ש"ח.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו