לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'צלצול גונג שלא נגמר....'
צלצול גונג שלא נגמר....
25/08/2015 | 21:22
59
יש לי HTC 8, כבר שנה.
באחרונה, לאחר כל התראה על מייל או וואטסאפ, כל כמה שניות, הטלפון משמיע כאין צליל של גונג וגם רטט.
זה משהו שלא היה בעבר וכמובן שבדקתי את ההגדרות ולא מצאתי סיבה. זה נמשך, עד שאני מדליק את הטלפון וקורא את ההודעה.
גם כשהצלצול כבוי, הרטט נמשך.
יש למישהו, רעיון לסיבה, או לפתרון ???
לצפיה ב-'רמת ווליום משתתקת לאחר שיחה'
רמת ווליום משתתקת לאחר שיחה
25/08/2015 | 09:48
1
19
לצפיה ב-'יש מצב של טלפון בכיס ,צריך לבטל את האפשרות ...'
יש מצב של טלפון בכיס ,צריך לבטל את האפשרות ...
26/08/2015 | 23:44
2
לצפיה ב-'לא רואה תמונות באלבום'
לא רואה תמונות באלבום
25/08/2015 | 08:49
12
שלום,
יש לי  LG G3
פתאום, אין באלבום תמונות קודמות.
במנהל הקבצים אין  nomedia.
יש עוד דרכים לפתור את הבעיה?

תודה מראש
לצפיה ב-'האם אפשר להגדיר צליל התראה מיוחד'
האם אפשר להגדיר צליל התראה מיוחד
25/08/2015 | 04:23
1
39
לאפליקציות שונות? למשל וואיינט תהיה עם צליל אחר מוואלה ושניהם יהיו שונים מהתראת וואטסאפ וכן הלאה
לצפיה ב-'אם יש הגדרות כאלה, הן ברמת האפליקציה'
אם יש הגדרות כאלה, הן ברמת האפליקציה
25/08/2015 | 06:24
30
למשל לוואטסאפ אפשר להגדיר צלילים שונים (ואפשר אפילו להגדיר צליל שונה להודעות פרטיות ולהודעות קבוצתיות). לגבי השתיים האחרות אני לא יודע. תנסה לחפור בהגדרות.
לצפיה ב-'Waht are the known issues LG G4 H815?'
Waht are the known issues LG G4 H815?
25/08/2015 | 03:42
24
98
גיסתי מתלבטת אם לרכוש את המכשיר.
מחיר אינו שיקול.

מה כן שיקול?
- אמינות אמינות אמינות.
- מצלמה ברף העליון שיש בטלפונים ניידים.
- מכשיר מבוסס אנדרואיד.
- מתעתדת להחזיק במכשיר לפחות 3 שנים.
- זמן סוללה.
- ניווט.

כיום היא עם i9100 והשנים האחרונות היו בסדר גמור. המכשיר כיום מעט איטי וכבד, אבל זה הגיוני.
היא לא מתקינה מאות יישומים ולא "טוחנת" את המכשיר.
משתמשת ממוצעת. שיחות, הודעות, דוא"ל, מסמכים מידי פעם, מצלמה (מצלמה, מצלמה מצלמה), משחקים פה ושם, ניווט וזהו בערך.

לא חסרים בלוגים/פורומים/Whatever המתיימרים להיות "המבינים התחום" ות'כלס, אני לא מבין מי מבין ומי לא. אין לי מושג על מי אפשר לסמוך.
המכשיר בשוק כבר חודשיים-שלושה-ארבעה כך שאני מניח שאם ישנן known issues הם כבר צפו לשטח. ייתכן וחלקם חומרתיים וחלקם תוכנתיים.

אז - מהידוע לכם, מהם אותם known issues?
האם יש אלטרנטיבה למכשיר הזה? לא שיש משהו נגד המכשיר, פשוט מנסה לראות מה עוד מסתובב לו שם בחוץ.
לצפיה ב-'G3 '
G3
25/08/2015 | 06:03
23
32
לצפיה ב-'אפשר גם OnePlus One, בארץ 1600 ש"ח'
אפשר גם OnePlus One, בארץ 1600 ש"ח
25/08/2015 | 11:49
22
35
לצפיה ב-'OPO הוא קופסה סגורה כמו האייפון לכן אני '
OPO הוא קופסה סגורה כמו האייפון לכן אני
25/08/2015 | 12:48
20
65
לא אוהב אותו ,כך גם הנקסוסים למרות כי כיום יש את ה ULTRA כתוסף להרחבת זיכרון אבל ההתקן הזה מעמיס על הסוללה . 

לצפיה ב-'קופסה סגורה מאיזו בחינה?'
קופסה סגורה מאיזו בחינה?
25/08/2015 | 14:00
19
49
הדבר הסגור היחיד שיש בו זה הקייס שלו - אי אפשר להחליף סוללה אם רוצים כי היא לא נשלפת. וגם ככה 99% מהאנשים לא עושים את זה.
איך אתה משווה את זה לגן הסגור של אפל? דפדפן אחד, שליטה מוחלטת בעולם התוכן שלך, מגבלות מעצבנות מפה ועד מחרתיים.

ה-OPO והנקסוסים הם עדיין פתוחים יותר בכמה שלבים..
לצפיה ב-'לא ניתן להרחיב זיכרון '
לא ניתן להרחיב זיכרון
25/08/2015 | 17:12
18
46
אני כן מחליף סוללות מידיי פעם בפעם 

לצפיה ב-'כן, אבל...'
כן, אבל...
25/08/2015 | 17:33
17
56
זה נכון שלא ניתן להכניס כרטיס אבל מכיוון שמרבית הסלולריים מוגבלים לכרטיסים של 64 ג'יגה גם ככה, וה-OPO בעצמו 64 ג'יגה אז אנחנו מדברים על פער לא כזה היסטרי. עוד כמה ג'יגות, לא משהו לבכות עליו...

כל אחד ושימושיו. כשהיה לי גלקסי S1 יצא לי אולי פעם אחת להחליף סוללה...
לצפיה ב-'זה לא נכון - המגבלה היא 2TB (תיאורטית לפחות )'
זה לא נכון - המגבלה היא 2TB (תיאורטית לפחות )
25/08/2015 | 21:31
11
50
כרטיסי זיכרון מחולקים לקטגוריות על פי נפחים:
1. עד 2 ג'יגה
2. 4 עד 32 ג'יגה
3. 64 ג'יגה עד 2 טרה
אם יש תמיכה בכרטיסים של 64 ג'יגה (SDXC - SD eXtended Capacity) אז אמורה להיות תמיכה גם ב-128 ג'יגה, גם בכרטיס של 200 ג'יגה של סאנדיסק, וגם בכרטיסים עתידיים של יותר מכך.
לצפיה ב-'ה 3 וה4 מקבלים כרטיסים של '
ה 3 וה4 מקבלים כרטיסים של
26/08/2015 | 08:01
10
46
עד 128G ויחד עם ה32G  יש מספיק מקום לאיכסון 
לצפיה ב-'אני בטוח ב-99.99999% שהוא יקבל גם כרטיס יותר גדול'
אני בטוח ב-99.99999% שהוא יקבל גם כרטיס יותר גדול
26/08/2015 | 15:25
9
34
אבל אני לא הייתי קונה כרטיס גדול יותר בגלל שבב הסיכוי שאני טועה .
לצפיה ב-'יש בכלל כרטיס עם נפח גדול יותר ?'
יש בכלל כרטיס עם נפח גדול יותר ?
26/08/2015 | 16:11
8
15
לצפיה ב-'אני לא הייתי רוכש אותו '
אני לא הייתי רוכש אותו
26/08/2015 | 16:34
6
38
רק לשם הבדיקה . 
לצפיה ב-'אני לא הייתי קונה אותו בגלל המחיר '
אני לא הייתי קונה אותו בגלל המחיר
27/08/2015 | 00:30
5
14
לצפיה ב-'מה המחיר שלו בכלל '
מה המחיר שלו בכלל
27/08/2015 | 06:26
4
27
זה לא משנה בכל מקרה הוא יהיה עדיין יקר לניסויים תאורטיים 
לצפיה ב-'לפי אמזון - 250$ לפני הנחות (ויש הנחות)'
לפי אמזון - 250$ לפני הנחות (ויש הנחות)
27/08/2015 | 08:19
3
12
לצפיה ב-'250 זה עם ההטסה או ?'
250 זה עם ההטסה או ?
27/08/2015 | 11:15
2
6
לצפיה ב-'250 זה מחיר "מחירון", לא בדקתי עלויות שילוח'
250 זה מחיר "מחירון", לא בדקתי עלויות שילוח
28/08/2015 | 08:03
1
10
לצפיה ב-'דווקא ביקרתי שם '
דווקא ביקרתי שם
28/08/2015 | 08:42
18
זה אומנם מחיר מחירון אך הם מוכנים לרדת גם יותר נמוך 
נושא עלות הטסה לא נרשם שם ,אולי בגלל המחיר 
מה גודל הכרטיס הכי גדול בארץ ?
לצפיה ב-'ה-G3 מקבל כרטיס של '
ה-G3 מקבל כרטיס של
26/08/2015 | 07:59
4
47
128G ובתוספת ל 32G זה נותן מספיק מרחב 
לצפיה ב-'G3 (וכנראה גם 4) תומך ב- 2TB (שני טרהבייט).'
G3 (וכנראה גם 4) תומך ב- 2TB (שני טרהבייט).
29/08/2015 | 20:17
3
10
אולי בעתיד יהיו גם כרטיסים מתאימים.
לצפיה ב-'יש לך איזה קישור '
יש לך איזה קישור
29/08/2015 | 20:58
2
14
אשר מאושש זאת כי ב GSMARENA הם מדברים רק עד 128G 
Card slot microSD, up to 128 GB

לצפיה ב-'rtfm'
rtfm
29/08/2015 | 22:14
1
12
חפש 2TB .
לצפיה ב-'יפה בפעם הבאה גם אענה כך לשאלות כאלו '
יפה בפעם הבאה גם אענה כך לשאלות כאלו
30/08/2015 | 04:37
3
לצפיה ב-'את ה-G4 אפשר לרכוש בחו"ל במחיר די דומה...'
את ה-G4 אפשר לרכוש בחו"ל במחיר די דומה...
25/08/2015 | 14:39
53
מכאן נובעת השאלה, What are the known issues of LG G4 H815
לצפיה ב-'אני לא שומע את הצלצול כשמחייגים אלי '
אני לא שומע את הצלצול כשמחייגים אלי
24/08/2015 | 23:34
1
18
אני מרגיש רק את הרטט ונעלם לי השמע של הצלצול כאשר מחייגים לנייד שלי מדגם MI מתוצרת סין מה עושים
לצפיה ב-'הגדרות, צלילים, תגביר את צליל הצלצולים.'
הגדרות, צלילים, תגביר את צליל הצלצולים.
25/08/2015 | 06:39
5
לצפיה ב-'סרטונים מטלפון '
סרטונים מטלפון
24/08/2015 | 18:27
5
54
שלום אני מעוניינת לעשות  קליפ מסרטונים שצלמתי בטלפון שלי אבל יש לנו במחשב אלפי תקיות עם סרטונים
יש איזה דרך לעשות חיפוש שבה מחשב מוצא רק את הסרטונים   שצלמתי בטלפון אישי שלי?
לצפיה ב-'כן'
כן
24/08/2015 | 23:40
4
44
מבצעים חיפוש בכל המחשב למציאת סירטונים ששם המצלמה בMETA DATA שלהם הוא שם הסלולארי שלך.

הסבר: לכל סרט/תמונה שהמכשיר מצלם מצורפים נתונים מגוונים (לגבי זמן הצילום, מיקום, שם המכשיר המצלם וכו'). בחלונות (ואני מניח שגם במק) ניתן לחפש לפי הנתונים האלה. מספיק למצוא סרט אחד שצולם בפלאפון, להסתכל במאפייני הקובץ ולראות איך מופיע שם "שם המצלמה" ואז לבצע חיפוש לפי השם הזה.

להסבר טכני כיצד לבצע את זה תצטרכי לציין באיזו מערכת הפעלה את משתמשת.
לצפיה ב-'אני לא יודעת איזה מערכת הפעלה יש לי'
אני לא יודעת איזה מערכת הפעלה יש לי
26/08/2015 | 16:36
3
26
כתוב לי windows

והסתכלתי על מאפייני קובץ של סרטון שצולם במצלמה אז אני לא מוצאת משום מתאים . חוץ מזה VID-20140718-WA0005.mp4  לזה הכוונה?
לצפיה ב-'כך זה נראה בWINDOWS 7'
כך זה נראה בWINDOWS 7
27/08/2015 | 21:06
2
20
לזיהוי גירסת החלונות שיש לך עקבי אחר הקישור הבא:

לצפיה ב-'דרך אגב, אם זו צורת השם שהמכשיר שלך נותן לקבצים'
דרך אגב, אם זו צורת השם שהמכשיר שלך נותן לקבצים
27/08/2015 | 21:13
14
תוכלי פשוט לחפש קבצים שמכילים "VID-" וסיומתם MP4. יודעת מה? אפילו פשוט את כל הקבצים מסוג MP4. לא מאמין שיש לך כל כך הרבה כאלה (שלא הגיעו מהפלאפון שלך).
לצפיה ב-'תודה . אני לא מוצאת את זה . אבל מחר אני אצל אחי שיותר מבין '
תודה . אני לא מוצאת את זה . אבל מחר אני אצל אחי שיותר מבין
30/08/2015 | 15:50
3
ואני אראה לו את התמונה שמת 

אגב כל הסרטונים שבמחשב שננו הם כאלה שצלמו מטלפונים  אז בטח לא יהפוך את חיפוש לקל יותר 
לצפיה ב-'צריך המלצה לרום יציב ומהיר לS3 - אני כבר מיואש'
צריך המלצה לרום יציב ומהיר לS3 - אני כבר מיואש
24/08/2015 | 17:26
13
50
כל הרומים שאני מתקין מהירים בהתחלה ואחרי חודשיים הופכים לאיטיים בטרוף..

תודה!
לצפיה ב-'או רום סטוק נקי של S3 (אחד מהמתאימים ל-CSC שלך)'
או רום סטוק נקי של S3 (אחד מהמתאימים ל-CSC שלך)
24/08/2015 | 18:09
3
44
או שתלך מראש על CM כלשהו, אחד מהמומלצים. אומנם גרסאות NIGHTLY ולא STABLE אבל הבנתי שעובד טוב..
לצפיה ב-'היה לי סטוק והוא גרוע- ולגבי CM הבנתי שNIGHTLY לא מושלם'
היה לי סטוק והוא גרוע- ולגבי CM הבנתי שNIGHTLY לא מושלם
24/08/2015 | 18:24
2
34
אני מפחד שאחרי חודשיים הוא שוב יעשה בעיות ואני מעדיף למצוא כבר רום שיחזיק הרבה.
לצפיה ב-'אין'
אין
25/08/2015 | 11:47
1
32
יש סטוק (או נגזרותיו) או CM. אין דברים אחרים ל-S3. אני לא יכול להמליץ על משהו אחר.
אגב, מה היה גרוע כ"כ בסטוק? דווקא לגיסי וחמותי יש והם מסתדרים באופן ראוי איתו...
אני מכיר מישהו פה בעבודה שסבלה ואחרי חודש החליפה ל-CM ומאז הייתה מרוצה אבל לא כולם כאלה..
לצפיה ב-'הסטוק נהיה בשלב מסויים איטי בטרוף '
הסטוק נהיה בשלב מסויים איטי בטרוף
25/08/2015 | 23:31
25
עד מצב בלתי נסבל.... והייתי איתו פעמיים- כל פעם כמה חודשים.

תודה בכל מקרה. :)
לצפיה ב-'עוד שתי שאלות על CM למי שמבין'
עוד שתי שאלות על CM למי שמבין
25/08/2015 | 23:39
8
32
1. אני רואה באתר שיש גם ריקוברי שאפשר להתקין. האם זה חובה או שניתן רק להתקין את הרום?

למשל פה בשורה הראשונה:
http://download.cyanogenmod.org/?device=i9300&type=

2. האם במידה ואני מתקין nightly ויוצאים עדכונים אני יכול לקבל אותם דרך המכשיר או שחייבים לצרוב כל פעם רום מעודכן?

תודה!
לצפיה ב-'1. אתה יכול להתקין כל recovery שתרצה ולא דוקא של cm'
1. אתה יכול להתקין כל recovery שתרצה ולא דוקא של cm
26/08/2015 | 03:25
7
31
2. אתה יכול להגדיר בדיקת עדכונים בתדירות הרצויה, דרך הגדרות המכשיר ובלחיצה על עדכון הוא מעדכן אוטומטית דרך הריקוברי.
לצפיה ב-'תודה ויש לי שאלה: הגיוני שכל הקבצים שלי נשארו?!?!'
תודה ויש לי שאלה: הגיוני שכל הקבצים שלי נשארו?!?!
26/08/2015 | 16:35
6
20
כל הגלריה והוואטסאפ קיימים אפילו שלא שיחזרתי אותם ועשיתי לפני ההתקנה WIPE לכל דבר אפשרי..

זה נראה לי ממש מוזר..
לצפיה ב-'ועוד שאלה: באיזה שלב מתקינים google apps ואיך אני יודע'
ועוד שאלה: באיזה שלב מתקינים google apps ואיך אני יודע
26/08/2015 | 16:44
3
22
איזה גרסה מתאימה לי ומאיפה ניתן להוריד?

תודה!
לצפיה ב-'ממליץ על opengapps'
ממליץ על opengapps
26/08/2015 | 17:11
2
36
מתעדכן בתדירות, אתה יכול לבחור מתוך מגוון אפשרויות (כמה גוגל אתה רוצה על המכשיר) אני למשל הייתי מסתפק במינימום האפשרי - pico.
הפלטורמה שלך היא arm וגרסת האנרואיד היא 4.4.
לצפיה ב-'ומתקינים אותו מיד בהמשך להתקנת הרום'
ומתקינים אותו מיד בהמשך להתקנת הרום
26/08/2015 | 17:17
1
7
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/08/2015 | 17:31
3
לצפיה ב-'כנראה לא עשית wipe לזכרון הפנימי'
כנראה לא עשית wipe לזכרון הפנימי
26/08/2015 | 16:59
1
21
Intetnal storage /data/media
או שהקבצים נמצאים על sd חיצוני
לצפיה ב-'זהו שלא.. עשיתי wipe לפנימי בוודאות'
זהו שלא.. עשיתי wipe לפנימי בוודאות
26/08/2015 | 17:11
32
לצפיה ב-'עדכון גרסה לLG G3'
עדכון גרסה לLG G3
24/08/2015 | 15:37
11
865
היי,

אני מנסה ללא הצלחה לחפש איך למען השם מעדכנים את הגרסה לטלפון כל כך משוכלל אך ללא עדכון גרסה באופן אוטומטי.

תודה מראש,

בטי בם
לצפיה ב-'עדיין לא יצא עדכון גרסה מעבר ל 5 ל LG3 '
עדיין לא יצא עדכון גרסה מעבר ל 5 ל LG3
24/08/2015 | 16:39
8
95
וכנראה תוך פחות מחודש תצא גירסה להורדה 
האם המכשיר נקנה מיבואן רשמי ואו פרללי 
לצפיה ב-'שכחתי לציין פרט חשוב הגרסה אצלי הינה 4.4.2'
שכחתי לציין פרט חשוב הגרסה אצלי הינה 4.4.2
24/08/2015 | 16:50
7
64
איך אני מעדכנת ל5? הנייד מתחיל להשתגע וזה דיי ברור כי הגרסה לא מעודכנת
לצפיה ב-'האם רכשת מהיבואן הרישמי או פרללי ?'
האם רכשת מהיבואן הרישמי או פרללי ?
24/08/2015 | 17:24
6
56
אם זה מיבואן מקביל אזי העברית שהותקנה לך עלולה להעלם 
לצפיה ב-'קניתי מחנות בפ"ת לפני שנה'
קניתי מחנות בפ"ת לפני שנה
24/08/2015 | 17:28
5
69
לא בטוחה שזה מהיבואן, הטלפון לא מתעדכן בגרסה ואני לא יודעת מה צריך לעשות על מנת לעדכן אותה, אני אוכל להתמודד עם העברית שעלולה להיעלם, הכי חשוב לי לעדכן כדי שהנייד יפסיק להשתגע
לצפיה ב-'מה קורה לו ?'
מה קורה לו ?
24/08/2015 | 17:35
70
נסי לעדכן דרך ה-LG PC SUITE אולי יתן לך לעדכן 
זהירות העברית עלולה להעלם . 

לצפיה ב-'מה משגע את המכשיר?'
מה משגע את המכשיר?
24/08/2015 | 17:40
3
63
קודם כל תיכנסי להגדרות-כללי-אודות הטלפון-מידע תוכנה
בשורה העליונה מופיע מס' גירסת האנדרואיד, 4.4.2 לפי מה שאת אומרת
ובשורה התחתונה בגירסת התוכנה יופיע לך משהו כזה xxxx-yyy-zz 
כאשר yyy מציין לאיזה ארץ שייכת מערכת ההפעלה.
אם yyy=isr יש לך מערכת הפעלה שנתמכת בישראל וכנראה לא תיעלם העברית.
אם מופיעות אותיות שונות יכול להיות שזה יקרה.
בכל מקרה את צריכה לחבר את הטלפון למחשב. כשתחברי אותו יופיע לך הסימן של חיבור USB למחשב בוילון ההתראות. תפתחי את הוילון ותפתחי את השורה הזאת ואז תתבקשי לבחור סוג חיבור. תבחרי חיבור PC SUIT והתוכנה תרד ותותקן לך אוטומטית על המחשב.
אחרי שהיא תותקן ותחברי את הטלפון למחשב באמצעותה תוכלי לבדוק אם קיימים עדכונים לטלפון. אם יש עדכונים הם יותקנו ולאחר איתחול הטלפון תראי אם העברית נעלמה או לא.
אם היא נעלמה יש שלוש אפשרויות
1. להישאר עם תפריטים באנגלית ומקלדת בעברית
2. לחפש פה בפורום או לבקש ממישהו פה את הקישור למדריך להחזרת העברית, אני פעלתי לפי המדריך הזה ב G2 והעברית חזרה בלי בעיות ובלי פגיעה באחריות
3. לגשת לחנות ולבקש מהם להחזיר את העברית, לא אמור לעלות יותר מכמה עשרות שקלים.
לצפיה ב-'כן מופיעות לי כל מיני אותיות באנגלית'
כן מופיעות לי כל מיני אותיות באנגלית
24/08/2015 | 17:45
2
70
אני אנסה את זה מקווה שאצליח.

והנייד משתגע = מחק לי מס' טלפון שהוספתי בחודשים האחרונים, נהיה לי מאוד איטי, לא מקבלת צלצולי הודעות כאשר הודעה נכנסת, נתקע לפעמים בלי סוף עד שאני צריכה לכבות ולהדליק שוב כמה פעמים :/
לצפיה ב-'לא חושב כי זאת בעיית גרסה '
לא חושב כי זאת בעיית גרסה
25/08/2015 | 06:06
1
48
אלא בעיית חומרה של המכשיר , 
מתי לאחרונה עשית ניקוי חכם למכשיר ?
בן כמה זיכרון המכשיר ? יכול להיות כי הוא חנוק ולכן לא מסוגל לפעול כהלכה ?
לצפיה ב-'רצתי לערוך ניקוי חכם אחרי ההודעה'
רצתי לערוך ניקוי חכם אחרי ההודעה
25/08/2015 | 13:04
44
ואז מחקתי או העברתי  מיליון תמונות וכדומה למחשב, הזכרון הוא 32GB.
הנייד עובד עכשיו יותר מהיר  וניסיתי עם ה PC LG SUITE הזה אבל אני לא מצליחה לעדכן גרסה, דרך הנייד התחברתי למחשב ומשם הלכתי לאיבוד....מבקש שאגרור את מה שמעוניינת לעדכן, אני אנסה שוב מאוחר יותר אולי פעם שניה תלך יותר טוב מהפעם הראשונה
לצפיה ב-'אם הגרסה אצלך היא 4.4 - תישארי איתה'
אם הגרסה אצלך היא 4.4 - תישארי איתה
25/08/2015 | 13:29
1
78
הבעיות לא נשמעות כבעיות גרסה, גרסת 5.0 ל-KG היא לא מציאה, ולא ידוע אם ומתי תצא גרסת 5.1 ל-G3.
לצפיה ב-'לא תצא... להבנתי *אם* יהיה עדכון נוסף - הוא יהיה ישירות לM..'
לא תצא... להבנתי *אם* יהיה עדכון נוסף - הוא יהיה ישירות לM..
25/08/2015 | 22:25
57
לצפיה ב-'הורדת מדיה בווטסאפ בעייתית'
הורדת מדיה בווטסאפ בעייתית
24/08/2015 | 14:10
1
33
היי   אני מנסה להוריד מדיה בווטסאפ    לעיתים מודיע לי שלא אשפרי ולנסות שוב, ועד שסופסוף מצליחה אחרי מס  דקות נעלם לי לחלוטין ונאמר לי שלא קיים אצלי בכרטיס, בבקשה עיזרו לי , תודה מראש
לצפיה ב-'נכון, אבל תהיה מאושר שזאת הבעיה שלך.'
נכון, אבל תהיה מאושר שזאת הבעיה שלך.
24/08/2015 | 14:47
22
יש בעיות יותר קשות.
וברצינות,
על איזה מכשיר מדובר, איזה רשת וכו'
תירשם לתפוז ותחזור עם יותר פרטים.

לצפיה ב-'שלום למומחים: נקסוס 4 מעודכן 5.1.1 - נחסמה הגישה למוזיקה.'
שלום למומחים: נקסוס 4 מעודכן 5.1.1 - נחסמה הגישה למוזיקה.
24/08/2015 | 13:54
1
37
עד עכשיו נכנסתי, האזנתי ונהנתי ממאות שירים שנמצאים בספריית MUSIC. מאז עדכון תוכנה/אבטחה אחרון (כנראה), אין לי אפשרות להכנס למוזיקה דרך ה"מוזיקה PLAY". השירים שם ודרך FILE MANAGER ניתן לראותם ואף להשמיע, אחד כל פעם. יש למישהו איזה רעיון? תודה
לצפיה ב-'אם זה עובד באופן עקיף '
אם זה עובד באופן עקיף
24/08/2015 | 14:59
31
יעבוד גם באופן ישיר .אולי משהו השתבש במטמון .
כנס ליישומים > google play ומחק את המטמון ..

לצפיה ב-'בעיה עם מוטו ג'י, הצגת איש קשר בקבלת שיחה'
בעיה עם מוטו ג'י, הצגת איש קשר בקבלת שיחה
24/08/2015 | 10:41
4
55
מכשיר מוטו ג'י.
כאשר מתקשרים אל המכשיר, שומעים צלצול, אבל מכשיר לא מראה את איש הקשר ואת המספר, נשאר 'רדום', לא ניתן לענות לשיחה ב'סלייד', כי לא רואים.....
כאשר לוחצים על כפתור הפעלה, מכשיר נדלק, אז יש צורך לבטל נעילה, לוחצים על חייגן ואז נפתח חלון האם לחזור לשיחה נוכחית. לוחצים כן, ואז קיימת אפשרות למענה השיחה.... מה שפעם היה כשמצלצלים לטלפון רדום.
איך מחזירים את האופציה למענה לשיחה בצורה רגילה?
לצפיה ב-'הרושם שלי הוא שהכיסוי מכסה את הסנסור'
הרושם שלי הוא שהכיסוי מכסה את הסנסור
24/08/2015 | 15:01
1
31
והוא חושב שהוא נמצא צמוד לאוזן .
זה לא אחד מהמגינים בצורת מחברת?

לצפיה ב-'המכשיר ללא כיסוי. חשבתי על סנסור, אבל '
המכשיר ללא כיסוי. חשבתי על סנסור, אבל
24/08/2015 | 16:24
34
המכשיר מתעורר כשמרחיקים ונכבה כשמקרבים לאוזן
לצפיה ב-'נסה את זה'
נסה את זה
25/08/2015 | 16:43
1
46
הגדרות-> יישומים-> הכל-> שלוש נקודות-> איפוס העדפות יישום.
עזר?
לצפיה ב-'מעולה! עזר, תודה רבה'
מעולה! עזר, תודה רבה
27/08/2015 | 21:57
4
לצפיה ב-'לא מצליח להוריד אפליקציות!'
לא מצליח להוריד אפליקציות!
24/08/2015 | 10:04
23
173
שלום לכולם!
בתקופה זו מכשיר האנדרואיד שלי חווה בעיה קצת מוזרה. בכל פעם שאני מנסה להוריד אפליקציה מה Play, פשוט כל אפליקציה, אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה:

App could not be downloaded due to an error [Error retrieving information from server RCP-7 ... קוד כלשהו]

מה לא ניסיתי לעשות?
להתקין מחדש את ה Play ולנקות Cache ונתונים, לנקות Cache ונתונים מה
Download Manager
ו Google Services Framework, להתחבר דרך חשבון גוגל אחר ואפילו לעשות למכשיר Factory Reset, אך שום דבר לא עזר !!

השגיאה ממשיכה לחזור על עצמה ושום אפליקציה לא יורדת!

אציין גם שבעבר הבעיה הזו לא הייתה קיימת, והייתי יכול להוריד אפליקציות בלי בעיה.  

כמו כן ... כשאני מפעיל את המכשיר, אני מקבל הודעת שגיאה אוטומטית שאומרת:

Google authentication failed.

אני ממש מתוסכל!!
אודה לסיועכם!
לצפיה ב-'הבעיה שלך מתחילה בשורה האחרונה'
הבעיה שלך מתחילה בשורה האחרונה
24/08/2015 | 14:52
14
108
לפני התסכול...
המשמעות היא שהחשבון שלך לא מזוהה בגוגל ולכן לא מאפשר לך להתחבר לחנות.
האם החלפת סיסמה לאחרונה? או עשית עדכון כלשהו בחשבון?
האם מיילים יורדים כרגיל לחשבון?
לדעתי תבדוק אם אתה מצליח להתחבר לחשבון דרך המחשב.
אם כן, תנסה לבדוק את הגדרות החשבון בטלפון. כנראה הבעיה היא בסיסמה.

לצפיה ב-'תודה על תגובתך! המשך...'
תודה על תגובתך! המשך...
25/08/2015 | 09:00
13
60
האמת שהייתה לי טעות קטנה, סליחה. השגיאה שאני מקבל בעת הפעלת המכשיר היא
Google Talk authentication failed.

לגבי החשבון שלי, לא שיניתי את ססמתו מעולם ועד כמה שידוע לי... מיילים מגיעים כרגיל.

ניסיתי גם להסיר את החשבון מהמכשיר אבל זה לא הצליח, אז התחברתי דרך חשבון אחר, אבל הבעיה עדיין לא נפתרה.
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר ואיזה גירסת אנדרואיד?'
באיזה מכשיר מדובר ואיזה גירסת אנדרואיד?
25/08/2015 | 11:45
12
29
לצפיה ב-'פרטים'
פרטים
25/08/2015 | 11:56
11
61
מדובר במכשיר מסוג
Sony Ericsson
מדגם LT18a

על פי הגדרות הטלפון, גרסת האנדרואיד היא 2.3.4
לצפיה ב-'שאלו אם חשבון ה GMAIL עובד'
שאלו אם חשבון ה GMAIL עובד
25/08/2015 | 16:29
8
66
זה החשש העיקרי שלמעשה אתה לא מחובר לשרותי גוגל.
המכשיר כבר מזמן אמור היה להיות באנדרואיד 4.0.4
לצפיה ב-'ציינת כאן נקודה מאד מענינת!!'
ציינת כאן נקודה מאד מענינת!!
25/08/2015 | 22:04
7
62
בהחלט הגיוני שאם גרסת האנדרואיד של המכשיר שלי היא ישנה כל כך, אני כנראה לא מחובר למרבית שירותי גוגל.

השאלה היא, איך אני בכלל מעדכן לאנדרואיד 4.0.4 אם אין לי גישה ל Play?

מעולם לא עידכנתי גרסאת אנדרואיד. איך עושים זאת עם המכשיר שלי?

תודה על הסיוע!
לצפיה ב-'לי יש קושיה נוספת אליך'
לי יש קושיה נוספת אליך
25/08/2015 | 22:11
6
43
אם ביצעת wipe data -factory default ,איך חזרו כל היישומים לטלפון ?
מין הסתם השאלה הראשונה לאחר פירמוט זה מה חשבון ה google .
גירסה ישנה לא צריכה לשנות דבר .
מציע לך להיכנס במחשב לחשבון הגוגל לכאן  ל my apps ולנסות להוסיף יישומים מהמחשב .זה אמור להוריד את האפליקציה בטלפון .

לצפיה ב-'Factory Reset'
Factory Reset
25/08/2015 | 22:27
5
41
לאחר שעשיתי פירמוט לברירת המחדל של היצרן, אכן נשאלתי איזה חשבון גוגל להוסיף והוספתי את חשבון ה Gmail הרגיל שלי.

היישומים שהיו לאחר הפירמוט הם יישמוי ברירת המחדל של המכשיר בחבד.

אני חייב לציין שהדרך שהצעת בלהוריד את האפליקציות לחשבון שלי דרך מחשב בהחלט עלולה לעזור. טרם ניסיתי אותה ותודה על העיצה המועילה!

יחד עם זאת, האם לדעתך ישנה דרך לגרום לטלפון שלי להוריד יישומים באופן רגיל? כי לא תמיד יש לי גישה למחשב. כרגע למשל אין לי מחשב.
לצפיה ב-'יישומי ברירת המחדל של המכשיר בלבד*'
יישומי ברירת המחדל של המכשיר בלבד*
25/08/2015 | 22:29
24
לצפיה ב-'צעד צעד'
צעד צעד
25/08/2015 | 22:40
3
32
תוריד דרך המחשב ושהטלפון יהיה ב wi-fi

לצפיה ב-'ניסיתי דרך המחשב, ולהלן הממצאים...'
ניסיתי דרך המחשב, ולהלן הממצאים...
26/08/2015 | 12:12
2
30
נכנסתי ל play דרך המחשב עם אותו חשבון כמו זה שאני נכנס איתו דרך הטלפון, והורדתי / התקנתי אפליקציה דרך המחשב.

לאחר מכן נכנסתי ל My Apps דרך הטלפון והאפליקציה אכן הופיעה שם, אבל היא לא הותקנה על הטלפון, היה עלי ללחוץ INSTALL ... ובאותו רגע שעשיתי זאת ... קיבלתי את השגיאה שלשמה התכנסנו:

App could not be downloaded due to an error [Error retrieving infomation fron server ... קוד כלשהו...]

אציין רק שבאותו רגע שעשיתי זאת לא הייתי באיזור עם WiFi, אז הפכתי את הטלפון לראוטר אלחוטי ובאמצעות התקשורת הסלולרית, גם הטלפון וגם המחשב חוברו לאינטרנט.

לצפיה ב-'הענין הוא שהייתה הורדה'
הענין הוא שהייתה הורדה
26/08/2015 | 13:06
1
30
והשגיאה מופיעה בשלב ה install 
מה שמציעים בפורומים זה הסרה של חשבון google והגדרתו מחדש .
לחליפין לעצור את התהליך ולהפעיל מחדש את הטלפון :
STEP-1 
Enter into SETTINGS select " Apps'' & All 
STEP-2 
select google services Framework 
STEP-3 
Clear data 
STEP-4 
Force stop 
לצפיה ב-'כפי שכתבתי בפוסט הראשון של השרשור...'
כפי שכתבתי בפוסט הראשון של השרשור...
27/08/2015 | 00:42
21
אלו דברים שניסיתי, אך לצערי הם לא צלחו ... האפליקציות פשוט לא מוכנות לרדת :S
לצפיה ב-'האם הגדרת לחשבון אימות דו שלבי?'
האם הגדרת לחשבון אימות דו שלבי?
25/08/2015 | 19:09
1
39
כי לפני כמה חודשים נתקלתי בבעיה עם חשבון שיש בו הגדרה כזו.
לצפיה ב-'אני כמעט בטוח שלא'
אני כמעט בטוח שלא
25/08/2015 | 22:07
30
כל מה שעשיתי זה פתיחת חשבון GMAIL בצורה רגילה.
אני גם לא יודע מה הכוונה ב"אימות דו שלבי"

יש דרך לבדוק / לבטל את זה?
לצפיה ב-'הגיע הזמן שתעלה צילום מסך ו/או תכתוב את קוד השגיאה המסתורי'
הגיע הזמן שתעלה צילום מסך ו/או תכתוב את קוד השגיאה המסתורי
26/08/2015 | 13:25
7
24
שמשום מה אתה חוסך אותו מאיתנו
לצפיה ב-'בשמחה, מייד אעשה זאת :)'
בשמחה, מייד אעשה זאת :)
26/08/2015 | 15:18
10
לצפיה ב-'קוד השגיאה בעת הורדת אפליקציה מה Play'
קוד השגיאה בעת הורדת אפליקציה מה Play
27/08/2015 | 00:37
5
36
בעיקרון, בכל פעם שאני מנסה להוריד אפליקציה מה Play, אני מקבל הודעת שגיאה בנוסח שציינתי בתגובות קודמות + קוד כלשהו שמצורף להודעת השגיאה. אותו קוד מכיל מספרים ואותיות שמשתנים בכל פעם שאני מנסה להוריד אפליקציה אחרת. לדוגמא, בניסיון להוריד Wayz, קיבלתי:

App could not be downloaded due to an error [Error retrieving information from server. (RPC:S-7:AEC-7 LKDB-V75H-322YQ)]

בניסיון להורדת אפליקציות אחרות, ה RPC:S-7 לרוב נשאר, 
ה AEC-7 משתנה לפעמים ל AEC-0 והאותיות\מספרים שלאחר מכן כמעט תמיד משתנים. 
לצפיה ב-'כנס ל Google Play Help (קישור בפנים)'
כנס ל Google Play Help (קישור בפנים)
27/08/2015 | 08:45
4
42

יש שם הנחיות מפורשות צעד אחר צעד איך לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'אכן בדיקת התאריך והשעה .'
אכן בדיקת התאריך והשעה .
27/08/2015 | 09:38
32
תאריך שגוי עשוי לגרום לתופעה

לצפיה ב-'לצערי גם הוראות אלה לא היוו מזור לבעיה...'
לצערי גם הוראות אלה לא היוו מזור לבעיה...
28/08/2015 | 03:57
2
23
עקבתי אחר כל השלבים חוץ מהענין עם ה Download Manager שלא ראיתי אפשרויות כאלה שנקראות Disable או Enable ויתרה מכך, אז עשיתי לו פשוט Clear Cache ואז Force stop והפעלתי אותו מחדש.

ניסיתי גם בדיוק את הענין עם התאריך והשעה. העברתי ידנית לשעה לא נכונה, יצאתי מהמסך וחזרתי אליו כשאני מכוון את השעה הנכונה.

לצערי אף אחת מהפעולות האלה לא צלחה ואני עדיין נתקל באותה הודעת שגיאה בעת הורדת יישומים.

מה שכן הצלחתי לעשות זה מצאתי אתר שאפשר להוריד ממנו ווצאפ בגרסת APK. הורדתי ישירות למכשיר, התקנתי ועכשיו יש לי ווצאפ ... שזו האפליקציה היחידה שהתקנתי במכשיר עד כה.

זה כל כך מוזר. עד לא מזמן הצלחתי להוריד יישומים בלי בעיה, ואז יום בהיר אחד ... אחרי פירמוט המכשיר ... צצה לה השגיאה הזו.

אני די מתוסכל ... אנא סיועכם!
לצפיה ב-'ביצעת את ההוראה האחרונה שם?'
ביצעת את ההוראה האחרונה שם?
28/08/2015 | 14:03
1
19
Still having trouble? Let us know by selecting Contact us at the top of this page.
לצפיה ב-'זאת הייתה הפעולה הראשונה שבוצעה '
זאת הייתה הפעולה הראשונה שבוצעה
29/08/2015 | 22:30
10
הענין הוא שעדיין לא נעניתי ע"י גוגל, לכן פניתי לפורום הנהדר הזה בתקווה שאתם, יודעי דבר, תוכלו לסייע לי להוריד אפליקציות שוב.

לצפיה ב-'אין מספיק מקום בטאבלט'
אין מספיק מקום בטאבלט
23/08/2015 | 22:16
4
50
שלום לכולם יש לי טאבלט של סמסונג דגם sm-t110 גרסת אנדרואיד 4.2.2 בהגדרות אני נכנס לרובליקת האחסון ושם לב שאין מקום בזיכרון המכשיר אז קניתי כרטיס מיקרו sd 16 גיגה והטבלאט כן מזהה אותו ורושם 14.3 מקום פנוי אבל שאני מנסה להוריד משחק כבד 1.5 גיגה הוא רושם אין מקום אני האם יש אפשרות להוריד ישירות לכרטיס החיצוני? האם ניתן להעביר את כל המשחקים שכבר על המכשיר לכרטיס החיצוני?תודה לעוזרים
לצפיה ב-'כרטיס זיכרון משמש לאיחסון מדיה'
כרטיס זיכרון משמש לאיחסון מדיה
23/08/2015 | 22:55
2
42
(תמונות, סרטים, מוסיקה). את רוב האפליקציות לא ניתן להעביר לכרטיס זיכרון.
לצפיה ב-'ראשית תודה'
ראשית תודה
24/08/2015 | 07:13
1
28
על תשובתך שנית מה שווה אם כך חריץ הרחבת הזיכרון של המכשיר? אני בקושי מצלם תמונות וסרטים וגם לא משתמש במוזיקה זה נועד רק למשחקים אומנם רובם לא גדולי נפח וגם חלק ניתן להעביר לכרטיס החיצוני אבל מה עושים עם 2 משחקים גדולים שנמצאים בזיכרון המכשיר ולא ניתן להעבירם לכרטיס החיצוני?? הם ממלאים מקום ולא מאפשרים הורדת משחקים נוספים
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאנשים לא מבינים'
זה בדיוק מה שאנשים לא מבינים
25/08/2015 | 06:44
29
וגם אני לא הבנתי עד לא מזמן והחברות מנצלות את התמימות והבורות של האנשים.
כשלב ראשון מה שאני יכול להציע לך זה לנקות זכרון מטמון מהמכשיר שאלה כל מיני קבצים מיותרים שתופסים לפעמים נפח רב.
ואז אולי יתפנה לך קצת או הרבה מקום.

לצפיה ב-'אפשר '
אפשר
27/08/2015 | 12:02
7
בהרבה מהמקרים ניתן להעביר אפליקציות לכרטיס הזיכרון.
תחת הגדרות -> ניהול אפליקציות יש לבחור SD CARD ולסמן מה שרוצים להעביר.
עדיף להמתין כמה דקות ולבדוק שוב מאחר והעברת הקבצים דורשת זמן.
אחרי התקנת המשחק רצוי גם אותו להעביר ל SD באותה צורה

בהצלחה!

לצפיה ב-'נכנסתי להגדרות מתקדמות ולא יודע איך לצאת'
נכנסתי להגדרות מתקדמות ולא יודע איך לצאת
23/08/2015 | 21:10
2
62
אני קצת חדש בסולולר יש לי LG G3 חדש  32  גיגה  ניסיתי ונכנסתי להגדרות מתקדמות בקוד זה 3845#*855# [זה נכתב הפוך] לחצתי על בדיקת רכיבים הטלפון עשה רסטרט והוא עלה עם מסך אפור שרשום על כל מיני בדיקות , וזהו, הטלפון מפה לא זז , לא מתכבה אני מוציא את הבטריה ,ומכניס שוב ומדליק ,ושוב פעם המסך הזה איך אני חוזר לטלפון     הצילו ??.?

תודה רבה רבה לעוזרים
לצפיה ב-'וכמובן שאחרי כל זה'
וכמובן שאחרי כל זה
23/08/2015 | 22:53
1
65
אתה גם מפרסם כאן את הקוד כדי לתת לאחרים רעיונות...
בכל מקרה, לשאלתך - לחץ והחזק את כפתור ההדלקה ובחר ב"Normal boot". להבא מציע לא להתעסק עם דברים כאלה אם אתה "קצת חדש בסולולר".
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/08/2015 | 00:52
16
לצפיה ב-'לא מזהה כרטיס סים הגלקסי'
לא מזהה כרטיס סים הגלקסי
23/08/2015 | 19:59
32
שלום
ברשותי galaxy S3 I-9305  כשנתיים וחצי
היום נגמרה לי הסוללה כשהייתי מחוץ לבית, וכשחזרתי הביתה והטענתי אותו פתאום וללא סיבה נראית לעין המכשיר "נדפק" ולא מזהה את כרטיס הסים (מופיע סימן אין כניסה - עיגול ופס אלכסוני בשורה למעלה). כתוצאה מכך אי אפשר להוציא/לקבל שיחות או SMS.

איך אני יודע שהבעיה במכשיר? כששמתי כרטיס סים אחר הבעיה נמשכה. ניסיתי גם להחליף את הסוללה של המכשיר (כי היא נפוחה קצת) בסוללה אחרת אך הבעיה לא נפתרה.

לפני שאני הולך למעבדה והרמאים ינפחו את המחיר ויג(נ)בו - יש למשהו רעיון מה לעשות??  פתוח לנסות כל דבר שימנע ממני מעבדה...
לצפיה ב-' ANTUTU מראה לי תוצאה לא נכונה?'
ANTUTU מראה לי תוצאה לא נכונה?
23/08/2015 | 15:33
2
53
ANTUTU נתן תוצאה של 28397 ל-LG G3 שהופעל בפעם הראשונה רק הבוקר (נקנה ביום רביעי האחרון)

התוצאה נראית לי נמוכה מאוד יחסית למכשיר שהוא flagship .

מערכת הפעלה לוליפופ 5.0

דעתכם?
לצפיה ב-'זה מה יש'
זה מה יש
23/08/2015 | 17:23
35
למרבה האירוניה LG G2 טוב יותר
למותר לציין שהחברות יודעות את המבחן הזה ומתאימות ביצועים על מנת קבלת תוצאה גבוה ,שלא בהכרח מוכיח ביצועים בשטח.

לצפיה ב-'ה G3 היה flagship .. יש כבר G4 '
ה G3 היה flagship .. יש כבר G4
23/08/2015 | 17:23
40
ובהתייחס ל תוצאות בקישור , זה לא ממש נמוך
מעבר לזה - יש כמה דגמים של ה G3
ומעבר להכל - המכשיר עובד ? מתפקד ? נוח לך ? מה בדיוק נותנים כל מיני מבחנים ?

לצפיה ב-'שאלה לגבי רכישה בגו מובייל '
שאלה לגבי רכישה בגו מובייל
23/08/2015 | 08:14
2
82
בוקר טוב ושבוע טוב לכל חברי הפורום .
אני מתכנן קניית טאבלט ברשת גו מובייל בקרוב ושמתי לב למשהו קצת מוזר אצלם : מכירי המכשירים אצלם זולים בכ-500-600 ש"ח מכל חנות אחרת שבדקתי . נקסוס 9 , לדוגמא , עולה אצלם 1500 ש"ח לדגם הבסיסי ,בעוד אותו הדגם עולה אצל אחרים בסביבות 2200 ש"ח
דוגמא נוספת , Galaxy tab s 8.4 עולה אצלם 1530 ש"ח בערך , בעוד אצל אחרים עולה 2000 ש"ח (KSP/IVORY/BUG)

השאלה שלי היא האם זה אומר משהו ? מה הסיבה שהם זולים יותר מאחרים ? צריך להדליק נורה אדומה ? אולי הייבוא שלהם שונה מחנויות אחרות ?

אשמח להבהרה לפני שאני ניגש לרכוש .
תודה רבה ויום נפלא
לצפיה ב-'פתגם באנגלית'
פתגם באנגלית
23/08/2015 | 14:47
1
53
באנגלית אומרים:
If it is too good to be true, it probably is
זה מין משחק מילים באנגלית, אבל משמעותו הכללית: אם זה נשמע יותר טוב מאשר מתקבל הדעת, זה כנראה באמת כך, לא מתקבל על הדעת...
משהו כזה.
בקיצור, חשדהו. ביזנס לא מוריד מחירים ברמות העשויות לסגן רווחיות. אז צריךלברר למה.
לצפיה ב-'בדקתי '
בדקתי
23/08/2015 | 15:18
45
והאמת היא שזה די פשוט . הפרשי המחירים נובעים מהעובדה שבגו מובייל נותנים אחריות של גו מובייל , בעוד בחנויות אחרות מדובר על אחריות של יבואן רשמי . גו מובייל , לדוגמא , מוכרת את GALAXY TAB S  ב-1400 ש"ח כאשר זה ייבוא שלה , אבל מקפיצה את המחיר לאותו הדגם בדיוק כאשר נותנת האחריות היא היבואנית הרשמית והאחריות היא לשנתיים , לעומת שנה של גו מובייל . מבחינתי האחריות לא בהכרח שווה את ההפרש . 
לצפיה ב-'הצילו. לא נדלק לי הגלקסי 3!'
הצילו. לא נדלק לי הגלקסי 3!
23/08/2015 | 01:38
46
עשיתי הפעלה מחדש ואז הופיעו במסך המון פסים צבעוניים ונתקע ככה (היה טעון באותו זמן). הוצאתי סוללה והחזרתי ועכשיו הוא לא מגיב ולא נדלק. גם לא מגיב להטענה.
מה יכולה להיות הבעיה? ומה עלות התיקון לדעתכם?
יש משהו שאוכל לעשות?? בתודה מראש!
מבואסת!
לצפיה ב-'בוקר טוב, נמחקו לי אנשי קשר מהטלפון.'
בוקר טוב, נמחקו לי אנשי קשר מהטלפון.
23/08/2015 | 08:13
2
60
באייפון קרה לי כל הזמן, בגלאקסי זו פעם ראשונה. ועליתי על זה רק דרך הווטסאפ, כשחלקם הופיעו עם המספרים ללא שם, חיפשתי אותם באנשי קשר ושם הם לא מופיעים.

לא עשיתי שום פעולה שמחקה רנדומלית מספרים, ואלו מספרים של חברים שאני בקשר טוב איתם, כך שאין לי שום סיבה למחוק.

לצפיה ב-'במחשב בחשבון gmail הם מופיעים?'
במחשב בחשבון gmail הם מופיעים?
23/08/2015 | 09:20
1
25
לצפיה ב-'לא'
לא
23/08/2015 | 09:55
38
ואני בטוחה שלא עשיתי שום פעולה כדי למחוק אותם.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ