לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'התחברות ל-GMAIL'
התחברות ל-GMAIL
16/07/2015 | 17:21
15
71
ה-GMAIL שלמופנה למייל של ספק האינטרנט שלי. אתמול פעם ראשונה ניסיתי להכנס מהטלפן, לא "התקבלתי" והגיעה הודעה למייל הרגיל שמישהו מאנדרואיד מנסה להכנס לחשבון ה-GMAIL. לא הוצע שום פיתרון.

מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'האם זה החשבון המקורי שלך ?'
האם זה החשבון המקורי שלך ?
16/07/2015 | 18:29
8
21
האם אתה מסוגל להתחבר אליו במחשב?
האם זה חשבון הגוגל המוגדר אצלך בנייד ?
האם אתה מסוגל להוריד הודעות בעזרת האפליקציה המובנית במכשיר ?

לצפיה ב-'כן, זה החשבון המקורי'
כן, זה החשבון המקורי
16/07/2015 | 18:40
7
20
האם אתה מסוגל להתחבר אליו במחשב?  כן
האם זה חשבון הגוגל המוגדר אצלך בנייד ? אני רושם משתמש + סיסמא ואני נדחה, זו פעם ראשונה שאני מנסה מן הנייד.
האם אתה מסוגל להוריד הודעות בעזרת האפליקציה המובנית במכשיר ? לא, אני לא יכול להכנס לחשבון, אני נדחה.

תודה על ההתיחסות!
לצפיה ב-'נסה לבדוק אם '
נסה לבדוק אם
16/07/2015 | 18:50
2
25
אתה מקליד את הסיסמא הנכונה כי לדעתי שם הבעיה 
באפליקציה המובנית אתה לא צריך סיסמא באם הגדרת את החשבון כחשבון ראשי 
נסה לבדוק האם כשלת באיות כל שהוא 
לצפיה ב-'הסיסמא והקלדתה נכונים!'
הסיסמא והקלדתה נכונים!
16/07/2015 | 19:07
1
10
לצפיה ב-'אולי כפי שכתבת יש בעיה עם שרתי גוגל '
אולי כפי שכתבת יש בעיה עם שרתי גוגל
16/07/2015 | 19:35
31
למרות שאני לא חווה בעיה כזאת 

לצפיה ב-'אתה לא צריך להיכנס ל GMAIL'
אתה לא צריך להיכנס ל GMAIL
16/07/2015 | 18:57
3
31
בהגדרות > חשבונות > עליך להוסוף חשבון חדש > מסוג google > מסמן חשבון קיים ,שם משתמש וסיסמא והוא מצרף את החשבון לטלפון . עליך לסמן איזה סינכרונים אתה רוצה .
לאחר מכן תוכל להיכנס ל GMAIL

לצפיה ב-'תודה, אנסה ואדווח...'
תודה, אנסה ואדווח...
16/07/2015 | 19:08
11
לצפיה ב-''
16/07/2015 | 19:22
1
21
עושה רושם שזה יכול לעזור אך לצערי התהליך הסתיים בכך שעקב בעית תיקשורת עם שרתי גוגל הפעולה לא צלחה! אנא נסה מאוחר יותר!
לצפיה ב-'תעבור ל wi-fi'
תעבור ל wi-fi
16/07/2015 | 20:11
14
לצפיה ב-'--->'
--->
16/07/2015 | 19:03
5
35
1. לא הבנתי אם "ניסיתי להכנס" משמעו דרך דפדפן או דרך אפליקציית ג'ימייל.
2. תעתיק לכאן בבקשה את המייל שקיבלת. אם אני זוכר נכון זה מה שקורה לעתים כשאתה מנסה לראשונה להתחבר ממכשיר לא מוכר, ובמייל יש הנחיות לגבי איך לאשר שזה אכן נסיון מאושר שלך.
לצפיה ב-'תשובות...'
תשובות...
16/07/2015 | 19:10
4
25
1. ניסיתי להכנס דרך הטלפון.
2. זה בדיוק מה שקרה. זה נסיון כניסה ראשון אך למרבה ההפתעה לא הוצע שום פיתרון,גם לא היה "מקום" לאשר את נסיון הכניסה.
לצפיה ב-'שוב -'
שוב -
16/07/2015 | 19:12
3
35
"הגיעה הודעה למייל הרגיל שמישהו מאנדרואיד מנסה להכנס לחשבון ה-GMAIL".
אנא צרף את המייל הנ"ל.

כמו כן - דרך הטלפון יכול להיות דרך הדפדפן או דרך אפליקצייה. איזו מאילו?
לצפיה ב-'הנה...'
הנה...
16/07/2015 | 19:19
2
29
כניסה חדשה מ-‪Android‬‏
היי Maria‏,
נעשה כרגע שימוש בחשבון Google שלך, maria.milch@gmail.com‏, כדי להיכנס מ-Android‏.
Maria Milch‏
maria.milch@gmail.com
Android‏
יום רביעי, 15 ביולי 2015 18:04 (שעון ישראל (קיץ))
מחוז תל אביב, ישראל*
אינך מזהה את הפעילות?
בדוק כעת באילו מכשירים השתמשת לאחרונה.

מדוע אנחנו שולחים את ההודעה הזו? אנו מתייחסים לנושא הבטיחות ברצינות רבה, ואנחנו רוצים לעדכן אותך לגבי פעולות חשובות שמתבצעות בחשבון שלך.
לא הצלחנו לקבוע אם השתמשת בעבר בדפדפן או במכשיר הזה עם החשבון שלך. מצב זה עשוי לקרות כשאתה נכנס בפעם הראשונה למחשב, לטלפון או לדפדפן חדש, כשאתה משתמש במצב גלישה בסתר או במצב גלישה פרטית בדפדפן, כשאתה מנקה את קובצי ה-Cookie או כאשר מישהו אחר נכנס לחשבון.
בברכה,
צוות חשבונות Google
*המיקום משוער והוא נקבע לפי כתובת ה-IP שממנה התבצעה הכניסה.
לא ניתן להשיב אל כתובת האימייל הזו. כדי לספק לנו משוב על ההתראה הזו, לחץ כאן.
למידע נוסף, בקר במרכז העזרה לחשבונות Google.

אם maria.milch@gmail.com‏ אינו חשבון Google שלך, לחץ כאן כדי לנתק את כתובת האימייל מהחשבון הזה.
לצפיה ב-'ההודעה הזו מודיעה שבוצעה כניסה לחשבון ה-google'
ההודעה הזו מודיעה שבוצעה כניסה לחשבון ה-google
16/07/2015 | 20:42
1
48
כלומר, הכל בסדר.
כנסי ל: תפריט>הגדרות>חשבונות>גוגל>החשבון הרצוי.
סמני סנכרון ל-gmail.
כנסי ליישום של gmail ואת אמורה לראות את תוכן התיבה.
לצפיה ב-'תודה לכולם!'
תודה לכולם!
17/07/2015 | 00:36
28
הכל הסתדר!
לצפיה ב-'שלום לכם האם אתם מכירים את ה-וואווי P8, ומה דעתכם עליו? תודה'
שלום לכם האם אתם מכירים את ה-וואווי P8, ומה דעתכם עליו? תודה
16/07/2015 | 14:02
4
67
לצפיה ב-'למה ,כבר מוכרים אותו בחנויות?'
למה ,כבר מוכרים אותו בחנויות?
16/07/2015 | 16:15
1
75
נמתין עד אשר יופיע ויהיו ביקורות אמת ,ולא ביקורות וירטואליים על סמך נתונים טכניים

לצפיה ב-'יש כבר ביקורות אמת'
יש כבר ביקורות אמת
16/07/2015 | 17:44
92
לצפיה ב-'שיחקתי איתו כמה שעות - נראה באמת אחלה מכשיר'
שיחקתי איתו כמה שעות - נראה באמת אחלה מכשיר
17/07/2015 | 08:02
86
אבל, זה רק כמה שעות, לא יודע איך הוא גם אחרי כמה חודשי שימוש.
בנוסף, נראה לי יקר מידי....
לצפיה ב-'אני לא מבין למה הם חושבים שמוקי יגרום לי לקנות את המכשיר... '
אני לא מבין למה הם חושבים שמוקי יגרום לי לקנות את המכשיר...
17/07/2015 | 20:33
69
מילא גל גדות
לצפיה ב-'התהפכות אותיות'
התהפכות אותיות
16/07/2015 | 12:28
8
79
לאחר עדכון הטלפון בסמסונג נוט, התהפכו האותיות באנשי הקשר מהסוף להתחלה, כיצד הופכים בחזרה?
לצפיה ב-'מה עם העברית ?'
מה עם העברית ?
16/07/2015 | 18:30
21
לצפיה ב-'זה פשוט'
זה פשוט
16/07/2015 | 22:28
6
55
תסובב את המכשיר והאותיות יסתבבו (:
לצפיה ב-'לא לא, התבלבלת, צריך מראה...'
לא לא, התבלבלת, צריך מראה...
17/07/2015 | 14:59
5
40
(סיפור אמיתי - בעבר הרחוק מאוד (14 שנים אחורה, מכשיר samsung 624, נפל לי מהיד היישר לעבר הרצפה, כשהרמתי אותו כל המסך הפוך ברמת המראה... לאחר כיבוי והדלקה חזר לעבוד תקין...)
לצפיה ב-'תסכים להיות לי למאסטר בנושא כוכביות ? '
תסכים להיות לי למאסטר בנושא כוכביות ?
17/07/2015 | 16:02
4
13
לצפיה ב-'להסכים?! אני לא צריך להסכים לכלום!'
להסכים?! אני לא צריך להסכים לכלום!
17/07/2015 | 16:21
3
32
התעללות בכוביות היא מבורכת כל עוד הם מתעללים בנו בשאלות חסרות נושא, נשוא מושאים ולוואים (או בעברית צחה, דגם המכשיר המדויק, רום, נעול/לא נעול, רוט/לא רוט, ומה בדיוק הבעיה).
עד שלא יהיו כל חלקי המשפט בשאלות שלהם, ההתעללות בהם היא בגדר תקנית...

באשר להיותך מאסטר, אני חושב שכבר איחרת את הרכבת הזו, LZ כבר בתפקיד שנים רבות, אבל אני מרשה לך להיות שולית הקוסם..

לצפיה ב-'שוליה מתאים לי, ככה שלא מצליח תמיד אפשר להגיד שהקוסם אשם '
שוליה מתאים לי, ככה שלא מצליח תמיד אפשר להגיד שהקוסם אשם
17/07/2015 | 16:24
1
23
ולהתפלל שלא יהפוך אותי ל- 

לצפיה ב-''
17/07/2015 | 16:25
6
לצפיה ב-'אגב כוכביות .. תקפצו לבקר אצל השכנים (117) '
אגב כוכביות .. תקפצו לבקר אצל השכנים (117)
17/07/2015 | 19:31
26
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2015 | 11:14
8
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
לצפיה ב-'שמיעת יוטיוב אופליין?'
שמיעת יוטיוב אופליין?
16/07/2015 | 10:51
5
47
שלום,
מכירים אפליקציה שמאפשרת השמעה(ללא וידאו) של קליפים מיו-טיוב אופליין?

הדרך היחידה שמצאתי לעשות זאת היא להתקין אפליקציה שמקודדת ואפליקציה נוספת שמאפשרת הורדה(בכל פורמט שתרצו) של קליפים מיו-טיוב למכשיר.

תודה
לצפיה ב-'קראתי שגוגל עבדה על משהו בנושא'
קראתי שגוגל עבדה על משהו בנושא
16/07/2015 | 11:09
4
38
אבל אני לא זוכר בדיוק מה מצב הפיתוח, או למי זה בכלל פתוח (משום מה זכור לי שזה היה מיועד להודו, אבל אני לא בטוח).

עקרונית חייבים אפליקציה כלשהי שתוריד את הסרטונים (או רק את האודיו שלהם) למכשיר. בין אם זה יהיה על ידי גוגל שתשנה את אפליקציית יוטיוב, או על ידי כלי חיצוני כלשהו, אין ברירה. הסרטונים של יוטיוב הם באתר כלשהו, ואי אפשר לגשת אליו בלי להיות מחובר לאינטרנט. זה כמו לבקש שתהיה מכונית שתסע בלי מנוע .
לצפיה ב-'ויש אפליקציה שעושה את זה? אני מצאתי רק אחת אבל בשבילה צריך'
ויש אפליקציה שעושה את זה? אני מצאתי רק אחת אבל בשבילה צריך
16/07/2015 | 11:18
3
22
להתקין אפליקציה נוספת...
לצפיה ב-'כלומר צריך להתקין שתי אפליקציות או אחת? כי אחת זה הגיוני'
כלומר צריך להתקין שתי אפליקציות או אחת? כי אחת זה הגיוני
16/07/2015 | 12:23
2
10
לצפיה ב-'שתיים. '
שתיים.
16/07/2015 | 12:38
1
7
לצפיה ב-'אז ממשיכים לחפש עד שמוצאים אפליקציה שעושה את הכל לבד'
אז ממשיכים לחפש עד שמוצאים אפליקציה שעושה את הכל לבד
16/07/2015 | 13:09
20
תעשה חיפוש של youtube offline - אני מצאתי ככה הרבה, אבל לא ניסיתי אותן.
לצפיה ב-'לאן נעלמו התמונות שלי? '
לאן נעלמו התמונות שלי?
15/07/2015 | 22:51
4
62
יש לי גלקסי 3 מיני.
לפתע פתאום גיליתי שנעלמו לי הצלצולים שהורדתי למכשיר, וגם כל אלבומי התמונות - פרט לאלבום של צילומי המסך ולאלבום שמסונכרן עם פיקאסה (שממנו דווקא הייתי שמחה להפטר... איך עושים את זה?)
אין אלבום תמונות רגיל, אין אלבום וואטסאפ, אין אלבום וידאו...
אבל כשנכנסים לוואטסאפ כן אפשר לראות את התמונות ששלחתי לאחרים, מה גם שהוול פייפר והתמונת רקע במסך הסיסמא מופיעות כרגיל-וזה למרות שהאלבום שהן נמצאות בתוכו נעלם.

אני לא יודעת אם זה קשור או לא, אבל זה קרה אחרי שניסיתי להוריד  2 אפליקציות של הקלטה, לא הייתי מרוצה ומחקתי את שתיהן.
כנראה שלא מדובר בוירוס או משהו, כי יש לי אנטיוירוס במכשיר.

כיבוי והדלקה לא עוזרים.

מה אפשר לעשות? איך משחזרים?
לצפיה ב-'אוקיי, הצלחתי למצוא אותן (יש!) אבל איך עושים שיראו אותם?'
אוקיי, הצלחתי למצוא אותן (יש!) אבל איך עושים שיראו אותם?
15/07/2015 | 23:17
3
38
כשאני נכנסת לתיקיית "הקצבים שלי" אני רואה גם את התמונות וגם את הרינגטונים האבודים. איך אפשר להעביר את התמונות כך שיהיו באלבום המצלמה, ואת הרינגטונים כך שאפשר יהיה להשתמש בהם?
לצפיה ב-'תבדקי האם יש בתיקיות שלהם קובץ בשם .nomedia אם כן, מחקי אותו'
תבדקי האם יש בתיקיות שלהם קובץ בשם .nomedia אם כן, מחקי אותו
16/07/2015 | 01:22
24
לצפיה ב-'פשוט '
פשוט
16/07/2015 | 07:15
31
חבר את המכשיר למחשב וכאשר יזדהה המכשיר 
כנס לתיקיית DCIM , צור תיקיה בשם שרצה והעבר את התמונות לשם . 
כך עשה גם לרינגטונים באיזו תיקיה שתרצה 
לצפיה ב-'מה זה "הקבצים שלי"'
מה זה "הקבצים שלי"
16/07/2015 | 10:25
27
זה משהו שאתה רואה בטלפון ?
בטלפון יש "תמונות " תפריט שלושת הפסים > תיקיות התקן ,והוא יציג לך לפי מקור התמונות

לצפיה ב-'איך מוחקים חשבון גימייל מהטבלט?'
איך מוחקים חשבון גימייל מהטבלט?
15/07/2015 | 21:12
5
20
לצפיה ב-'ככה...'
ככה...
15/07/2015 | 21:35
18
לצפיה ב-'ואם תירשם לתפוז יסבירו שזה בהגדרות חשבונות הסרה'
ואם תירשם לתפוז יסבירו שזה בהגדרות חשבונות הסרה
15/07/2015 | 21:37
3
21
לצפיה ב-'אתה לא בנוי לזה '
אתה לא בנוי לזה
16/07/2015 | 07:33
1
10
לצפיה ב-'אפשר בבקשה שיעורים פרטיים ? '
אפשר בבקשה שיעורים פרטיים ?
16/07/2015 | 08:23
8
לצפיה ב-'אתה בטוח , כי הייתי בטוח שמוחקים עם המחיקון המיוחד '
אתה בטוח , כי הייתי בטוח שמוחקים עם המחיקון המיוחד
16/07/2015 | 07:58
10
לצפיה ב-'האפשרות לגיבוי לדיסק און קי, לגלקסי6 הוא דו-כיווני? ללא מחשב'
האפשרות לגיבוי לדיסק און קי, לגלקסי6 הוא דו-כיווני? ללא מחשב
15/07/2015 | 21:04
1
51
1)אם אני ארצה להחזיר תוכן למכשיר לא צריך מחשב? אפשר לחבר את הדיסק או קי ומהמכשיר גם להחזיר את התוכן?
או שזה חד-כיווני, ואי-אפשר להחזיר את תוכן הדיסק-און-קי לסלולארי בלי מחשב ?
(עוד לא קניתי כלום).
2) בסמסונג גלקסי6 128GB קיים רק בזהב
    ואני מחכה לסמסונג שימכרו בחנויות שלהם צבע הלבן 128ג׳יגה, אבל הבנתי שבזמן תיקון סמסונג לא מספקים מכשיר חלופי !
    ואם אקנה מספק הסלולאר אקבל כמובן מכשיר חלופי בזמן התיקון(יתרון), אבל לא ברור אם ספק סלולאר ימכור בעתיד 128ג׳יגה ובצבע לבן?!?
3) מי יותר מהיר בגלישה סלולארית : אורנג׳ או פלאפון? איך אפשר לברר את זה בכתובת שלי? אין לי 2 מכשירים בו-זמנית לספיד-טסטים?!?
4)     תיזכו למצוות !
לצפיה ב-'1. איזה גיבוי? 2. הצבע לא חשוב כי שמים קייס. 3. אי אפשר לדעת'
1. איזה גיבוי? 2. הצבע לא חשוב כי שמים קייס. 3. אי אפשר לדעת
15/07/2015 | 22:07
36
וזה לא משנה ממילא. 4. תודה.
לצפיה ב-'עזרה גלקסי 5'
עזרה גלקסי 5
15/07/2015 | 18:24
2
108
גלקסי 5.
כבר כמה ימים האינטרנט בקושי מתחבר, הווצאפ כבר הפסיק להראות לי התראות על הודעות ורק שאני נכנס אליו בצורה יזומה אני פתאום מקבל את כל ההודעות יחד. אותו דבר גם בטינדר (אני יודע שזה לא תחום העיסוק שלכם, אבל אם יש מישהו שמבין ממש טוב בטינדר אני אשמח לעזרה גם עם זה).
מנסה כל הזמן לגלוש גם על ה3G וגם על וויפי של הבית, מסתובב בין החדרים ומנסה שיתחבר. לפעמים הוויפי מתחבר ולפעמים ה3G. ובאופן כללי יותר הפלאפון נהיה לי איטי מהרגיל בימים האחרונים (בכלל כל התוכנות שמותקנות עליו ואין ממש הרבה פועלות לפעמים עם השהיה של שניה או שתיים). אולי זה בעיה של עדכון גרסה? אם כן אשמח שתסבירו איך מעדכנים גרסה.
תודה
לצפיה ב-'יוהווווו'
יוהווווו
16/07/2015 | 15:21
1
74
תהיו מועילים!!
לצפיה ב-'כן הוד מעלתו..'
כן הוד מעלתו..
16/07/2015 | 15:56
21
לצפיה ב-'איך משחזרים מספרים שנמחקו מהגלקסי'
איך משחזרים מספרים שנמחקו מהגלקסי
15/07/2015 | 17:50
4
46
איך משחזרים מספרים שנמחקו מהגלקסי
לצפיה ב-'עפ"י ההוראות הנ"ל'
עפ"י ההוראות הנ"ל
15/07/2015 | 18:27
3
32
לצפיה ב-'תשובה למופת, מותר לצטט ? '
תשובה למופת, מותר לצטט ?
15/07/2015 | 21:04
2
16
לצפיה ב-'רצוי!'
רצוי!
15/07/2015 | 21:33
14
לצפיה ב-'תפיץ את הבשורה '
תפיץ את הבשורה
16/07/2015 | 06:59
10
לצפיה ב-'איך ניתן לבטל אפשרות חיבור לרשת מהטאבלט'
איך ניתן לבטל אפשרות חיבור לרשת מהטאבלט
15/07/2015 | 16:50
5
27
לצפיה ב-'זה אפשרי, אבל מורכב. הסברים יקבלו רק משתמשים רשומים '
זה אפשרי, אבל מורכב. הסברים יקבלו רק משתמשים רשומים
15/07/2015 | 18:35
4
21
לצפיה ב-'אכן מורכב. יש לפרק את הטאבלט ולעקור את רכיב ה-wifi '
אכן מורכב. יש לפרק את הטאבלט ולעקור את רכיב ה-wifi
15/07/2015 | 19:04
3
17
לצפיה ב-'גם אפשרות, אבל אני חשבתי פשוט לנעול את ההגדרות עם סיסמא '
גם אפשרות, אבל אני חשבתי פשוט לנעול את ההגדרות עם סיסמא
15/07/2015 | 20:32
2
11
לצפיה ב-'יודע למה התכוונת. שיחקתי על המילה "מורכב".. כלומר, אפשר לפרק'
יודע למה התכוונת. שיחקתי על המילה "מורכב".. כלומר, אפשר לפרק
15/07/2015 | 20:39
1
10
לצפיה ב-'ואם הייתי כותב "לצרוב" היית חושב על הלחמה? '
ואם הייתי כותב "לצרוב" היית חושב על הלחמה?
15/07/2015 | 22:05
10
לצפיה ב-'עדכון גרסה קיצר את חיי הסוללה בחצי '
עדכון גרסה קיצר את חיי הסוללה בחצי
15/07/2015 | 07:39
59
לפני מספר ימים קיבלתי עדכון גרסה למערכת הפעלה של המכשיר שלי גלקסי 4 ומאז הסוללה נגמרת תוך חמש שעות בערך.
שמעתי שזה קרה לעוד מישהו.
מה אתם יודעים על זה?
איך מתקנים?
לצפיה ב-'האם מישהו יודע אם הטלפון הזה יעבוד בארץ?'
האם מישהו יודע אם הטלפון הזה יעבוד בארץ?
14/07/2015 | 18:20
5
73
לצפיה ב-'לפי האתר הזה - כן '
לפי האתר הזה - כן
14/07/2015 | 18:33
4
46
לצפיה ב-'העניין הוא ש-S6 אמור לעבוד בישראל ועובדה שהוא עובד.'
העניין הוא ש-S6 אמור לעבוד בישראל ועובדה שהוא עובד.
14/07/2015 | 18:35
3
49
אבל יש כמה מודלים, ואני שואל לגבי המודל הספציפי הזה.
לצפיה ב-'לגבי המודל הספציפי הזה '
לגבי המודל הספציפי הזה
14/07/2015 | 20:44
47
שורה מודגשת ..
בכל מקרה - כדאי לקחת בחשבון את נושא הנעילה האיזורית של סמסונג

לצפיה ב-'קשה לקרוא, נכון? יש שם פירוט של התדרים לפי דגם'
קשה לקרוא, נכון? יש שם פירוט של התדרים לפי דגם
14/07/2015 | 20:48
1
42
אבל בלי קשר, סמסונג לא קונים בחו"ל בגלל הנעילה האיזורית הבזויה של סמסונג. עייפתי כבר מלהביא קישורים, אבל תחפש קצת בפורום הזה או בפורום סלולר.
לצפיה ב-'תודה לכם.'
תודה לכם.
14/07/2015 | 23:50
11
לצפיה ב-'אפליקציית טריוויה חדשה - איזה כיתה אתה ?'
אפליקציית טריוויה חדשה - איזה כיתה אתה ?
14/07/2015 | 16:20
18
125
שאלות ידע כללי על פי שכבות הגיל השונות מכיתה א' עד י"ב.
לבסוף - שאלת בגרות.
האם תצליחו לנצח את משחק הטריוויה? הכניסו את עצמכם לטבלת 'המהירים והחכמים'. תהנו.

לצפיה ב-'אני חושב שכל הקבועים בפורום כבר עברו את כיתה י"ב מזמן '
אני חושב שכל הקבועים בפורום כבר עברו את כיתה י"ב מזמן
14/07/2015 | 16:26
60
אולי יותר מאוחר יהיה לי קצת זמן להסתכל על זה.
לצפיה ב-'תשמע... לא אמור להיות כתוב "באיזו כיתה את/ה"? '
תשמע... לא אמור להיות כתוב "באיזו כיתה את/ה"?
14/07/2015 | 19:44
7
85
מבין אם אתה שואל תפוח אם הוא תפוח עץ או תפוח זהב.
מבין אם אתה שואל כיתה איזו סוג כיתה היא.
לא מבין איך אתה שואל בן-אדם לאיזה סוג דומם הוא משתייך בממלכת הדוממים

בנוסף, מה יעשו (מרבית) התלמידים הנמצאים כעת בעיצומה של חופשת הקיץ, הרי הם לא בכיתה X, לא בכיתה X+1 ולא בכיתה X-1?
לצפיה ב-'ואחר כך אומרים ש*אני* מתחכם '
ואחר כך אומרים ש*אני* מתחכם
14/07/2015 | 20:52
5
20
לצפיה ב-'עזוב את גבי .. נראה לי שהוא במחזור לפי איך שהוא עצבני '
עזוב את גבי .. נראה לי שהוא במחזור לפי איך שהוא עצבני
14/07/2015 | 22:26
3
19
לצפיה ב-' לא תוהה על המזור, תוהה על העצבני '
לא תוהה על המזור, תוהה על העצבני
14/07/2015 | 22:42
2
16
לצפיה ב-'זה מקריאת חלק מהתגובות שלך גם ב117'
זה מקריאת חלק מהתגובות שלך גם ב117
14/07/2015 | 23:30
1
17
לצפיה ב-'If you say so '
If you say so
15/07/2015 | 16:29
10
לצפיה ב-''
15/07/2015 | 17:37
5
לצפיה ב-'מה יעשו התלמידים?'
מה יעשו התלמידים?
14/07/2015 | 22:43
42
התלמידים ילכו לים.
אני לא חושב שהם חשים צורך עז להמצא בכיתה כלשהיא כרגע.
לצפיה ב-'אפליקצייה חביבה, למרות מספר בעיות'
אפליקצייה חביבה, למרות מספר בעיות
14/07/2015 | 22:39
8
88
בסיכומו של דבר אכן משחק חביב עם שאלות מעניינות, והעברתי איתו בכיף ישיבת בוקר (פחות מעניינת ). מה שכן, יש כמה נושאים ששיפורם יכול לשדרג מאוד את רמת האפליקצייה:

1. נתקלתי בינתיים במספיק שאלות הדורשות עידכון קל. לדוגמא - צר לי, אך השקל החדש לא החליף את הלירה, הוא החליף את השקל (שהפך לאחר מכן לשקל ה"ישן" , בין 1985-1986). את השאלה "מה המלחמות הבאות קרתה בישראל?" הייתי מנסח מחדש, ולבסוף - "מאיפה" אינה מילה נרדפת ל"מאין". למעשה "מאיפה" כלל אינה צורה קבילה בלשון העברית.
כמו כן אני מצטרף להערות של גבי לגבי שם התוכנה.

יש לי גם כמה השגות לגבי דרגות הקושי של שאלות שונות, אבל זה כבר יותר סובייקטיבי.
דרך אגב, האם זה רק נדמה לי או שמבחר השאלות מצומצם יחסית?

2. אם כבר אפליקציית טריוויה כגורם מעודד לצבירת ידע כללי, אולי כדאי להוסיף הסבר קצר אודות התשובה לכל שאלה (שיוצג לאחר שהמשתמש בוחר תשובה בעצמו).

3. לא לגמרי הבנתי את הממשק, משום שהוא מבוסס על אייקונים ואין הסבר מילולי של משמעותם. בתפריט הראשי, לחיצה על כפתור הטבלה המלווה בחץ מטה (הורדת עידכוני תוצאות??) מרסקת באופן קבוע את האפליקצייה. לא ברור לי מה עושה האייקון השמאלי חוץ מזה שהוא מודה לי.

4. משום מה לאחר סימון כל תשובה יש השהייה של כמה שניות עד לקבלת המשוב (תשובה נכונה/שגוייה). אם הרצון הוא להוסיף מתח אולי כדאי לפחות להוסיף אפקטים קוליים או משהו דומה תוך כדי, כי במבנה הנוכחי זה קצת מעיק.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אחלה ביקורת בונה ותגובה לעניין.'
אחלה ביקורת בונה ותגובה לעניין.
15/07/2015 | 14:35
7
49
בהחלט אקח מהדברים שלך לתשובת ליבי ידידי,
אולם משפט אחד עשה לי את הכל - "סיכומו של דבר אכן משחק חביב עם שאלות מעניינות, והעברתי איתו בכיף ישיבת בוקר."

אז מבחינתי, אם הלקוח הממוצע יוריד את האפליקציה, יבין את הנדרש בפשטות ויהנה מהשימוש בה.
אז כרגע, לגרסת הבטא שלה, הכל מושלם.

תודה לך.
טל
לצפיה ב-'הורדתי ושיחקתי'
הורדתי ושיחקתי
15/07/2015 | 15:07
1
45
היא ממש מגניבה.
אני מצטרפת להערה על השם והיו עוד כמה שאלות שהיתי מנסחת אחרת.
בנוסף, מה שיותר הפריע לי, זה שאם טעיתי הייתי רוצה לדעת מה התשובה הנכונה.

לצפיה ב-'אוקי, קיבלתי , '
אוקי, קיבלתי ,
15/07/2015 | 17:12
30
שם האפליקציה אכן השתנה מעכשיו ל"באיזו כיתה את/ה?" ועידכון יעלה בשעות הקרובות.

תודה על התגובות וההורדות.
טל
לצפיה ב-'נשמע שאתה חושב באנגלית'
נשמע שאתה חושב באנגלית
15/07/2015 | 17:36
4
43
ומתרגם לעברית. אם עברית אינה שפת האם שלך, כדאי לעבוד עם מישהו שזו כן שפת אימו שישפר את הניסוחים.
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
15/07/2015 | 17:59
3
43
מודה שהעלת בי חיוך קל.
גם כי איני מבין איך אפשר לשמוע חשיבה בשפה כלשהי וגם כי אני ישראלי צברי דור שלישי.
הטעות בניסוח השם של האפליקציה נבעה מעילגות ריגעית וחוסר חדות חשביתית (אולי השעה המאוחרת).
הטעויות בשאלות ספציפיות, אכן יכולות להיות. יש מעל אלף, אעבור עליהן כשיתפנה לי מעט זמן.

תוסיפו אותי בלינקדאין - https://il.linkedin.com/pub/tal-gnainsky/b1/172/b5...

טל
לצפיה ב-'אני חושב שאתה מפספס משהו'
אני חושב שאתה מפספס משהו
15/07/2015 | 23:00
2
40
האפליקצייה חביבה. נכון.

אבל כמוה יש עוד הרבה. הדבר היחידי שמייחד אפליקציית טריוויה כלשהיא, אל מול (לפחות) העשרות שקיימות, הוא איכות (ומבחר) השאלות. לאפליקצייה יש פוטנציאל ואכן היה מעניין לשחק איתה במשך כרבע שעה בישיבה משעממת, אבל די מהר לאחר מכן הסרתי אותה מהמכשיר. אם אתה חושב עלי כעל ה"לקוח הממוצע", אורך החיים הצפוי לאפליקצייה שלך על מכשירי המשתמשים עם מגוון השאלות הקיים אינו ארוך במיוחד.

ממליץ (בחום) לשקול הגהה לשונית רצינית לאפליקצייה ושאלותיה.
לצפיה ב-'גם אני שיחקתי קצת, נהניתי קצת, אבל הסרתי אחרי ש"ניצחתי"'
גם אני שיחקתי קצת, נהניתי קצת, אבל הסרתי אחרי ש"ניצחתי"
16/07/2015 | 08:24
1
42
היא חביבה, אבל לדעתי אין בה איזה משהו מיוחד שמושך אותך מעבר לכמה דקות להעביר את הזמן.
לצפיה ב-'בקיצור, בטל את ההזמנה של הפרארי'
בקיצור, בטל את ההזמנה של הפרארי
18/07/2015 | 07:14
12
האפליקציה הזו לא תהפוך אותך לעשיר.
לצפיה ב-'סנכרון יומן מאנדרואיד למחשב'
סנכרון יומן מאנדרואיד למחשב
14/07/2015 | 11:39
2
24
היי לכולם.
נתקלתי בבעייה מוזרה: מה שאני רושם ביומן גוגל באנדרואיד לא עובר ליומן במחשב. ההפך עובד.  מי ייכול להסביר לי מה לעשות? 6458
לצפיה ב-'תוודא שאתה שומר את הפגישות ביומן שמסונכרן לחשבון גוגל כלשהו'
תוודא שאתה שומר את הפגישות ביומן שמסונכרן לחשבון גוגל כלשהו
14/07/2015 | 11:49
20
לא למשהו מקומי במכשיר (בדרך כלל זה ייקרא "התקן" או "מקומי" או "לוח השנה שלי" או משהו בסגנון). זה יהיה יחסית למעלה, אולי אפילו בראש המסך (מתחת לתפריט של שמירה/ביטול).
לצפיה ב-'סנכרון'
סנכרון
14/07/2015 | 12:40
20
תודה רבה. אכן, הטעות שלי הייתה בשיוך לחשבון.במחשב יש לי 2 חשבונות והסתכלתי על היומן בחשבון הלא מתאים.
לצפיה ב-'חברים, אני זקוק לעזרה ב- Note 4.'
חברים, אני זקוק לעזרה ב- Note 4.
14/07/2015 | 09:58
13
51
בזמנו הגדרתי שיחה מ-"חסוי" ברשימת הדחיה. השם "חסוי" אינו מופיע ברשימת אנשי הקשר שלי.

איך אני מגיע לרשימת הדחיה כדי לבטל את הדחיה הזאת? משום מה אני לא מצליח למצוא את הרשימה הזאת

תודה מראש
לצפיה ב-'חייגן - הגדרות - חסימת שיחות (או משהו בסגנון)'
חייגן - הגדרות - חסימת שיחות (או משהו בסגנון)
14/07/2015 | 10:02
9
30
ושם צריכה להיות האפשרות לבטל את החסימה למספרים לא ידועים.
לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה, אבל אין בהגדרות שום דבר דומה'
תודה על התגובה המהירה, אבל אין בהגדרות שום דבר דומה
14/07/2015 | 10:12
1
21
אתה יכול לנסות לבדוק?

תודה
לצפיה ב-'אין לי את המכשיר. פשוט תיכנס להגדרות של החייגן ותחפש שם'
אין לי את המכשיר. פשוט תיכנס להגדרות של החייגן ותחפש שם
14/07/2015 | 10:13
11
לצפיה ב-'סליחה. מצאתי - הרבה תודה'
סליחה. מצאתי - הרבה תודה
14/07/2015 | 10:12
6
9
לצפיה ב-'אבל מסתבר שהם "חסוי" לא מופיע, ואני לא מקבל שיחות ממספרים '
אבל מסתבר שהם "חסוי" לא מופיע, ואני לא מקבל שיחות ממספרים
14/07/2015 | 10:14
5
18
חסויים.
מה עושים?

לצפיה ב-'יכול להיות שחסמת משהו ברמת הקו (כלומר אצל המפעילה)?'
יכול להיות שחסמת משהו ברמת הקו (כלומר אצל המפעילה)?
14/07/2015 | 10:18
4
17
לגולן יש אפשרות כזו, ואני חושב שראיתי את זה אצל עוד חברה או שתיים.
לצפיה ב-'לא. ממש לא עשיתי כלום. פשוט אתמול התקשרה אלי מישהי מהטלפון'
לא. ממש לא עשיתי כלום. פשוט אתמול התקשרה אלי מישהי מהטלפון
14/07/2015 | 10:24
3
20
שבמשרד (שהוא חסום) ואמרה שהטלפון מנתק אותה, כשהיא התקשרה מהנייד שלה
זה היה בסדר, ואז בררתי אם כמה אנשים אחרים וכולם אמרו אותו דבר.

מוזר, ואני לא יודע מה לעשות
לצפיה ב-'תנסה בשיטת וודו - תסמן את הסינון, תפעיל מחדש את הטלפון'
תנסה בשיטת וודו - תסמן את הסינון, תפעיל מחדש את הטלפון
14/07/2015 | 10:40
2
22
תבטל את הסימון, תפעיל מחדש את הטלפון, תבדוק שוב .
לצפיה ב-'הבעיה היא שאין סימון בשום מקום'
הבעיה היא שאין סימון בשום מקום
14/07/2015 | 13:01
1
13
לצפיה ב-'אין לך סימון של "Unknown"'
אין לך סימון של "Unknown"
15/07/2015 | 10:46
13
היכן שזה מופיע אצלו
?
לצפיה ב-'יתכן והכוונה שלך זה אופציה של נותן השרות הסלולרי'
יתכן והכוונה שלך זה אופציה של נותן השרות הסלולרי
15/07/2015 | 10:25
1
21
בודאות מנוי בגולן יכול לבקש לחסום שיחות מטלפון חסוי .
במקרה זה המחייג מקבל הודעה מוקלטת בנוסח "מנוי טלפון זה חסם שיחות חסויות ,אנא התקשר מטלפון גלוי ."
אני משתמש באופציה זאת ואכן מי שבאמת צריך אותי יצלצל מטלפון גלוי .

לצפיה ב-'לא. ממש לא בקשתי מהספק לחסום את זה.'
לא. ממש לא בקשתי מהספק לחסום את זה.
15/07/2015 | 10:51
10
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם, הבעיה נפתרה. כיביתי את המכשיר'
תודה רבה לכולם, הבעיה נפתרה. כיביתי את המכשיר
15/07/2015 | 11:00
19
והדלקתי מחדש ואז ברשימת המספרים הדחויים הופיעה המינוי "מספר חסום"

בטלתי את החסימה ועכשיו הכל תקין ואני מקבל שיחות ממספרים חסומים

תודה רבה לכולם על היעוץ
לצפיה ב-'זיווג בלותות' עם רדיו ברכב - נכשל'
זיווג בלותות' עם רדיו ברכב - נכשל
13/07/2015 | 22:35
7
58
החלפתי רדיו ברכב. את הטלפון של אשתי - N4 עם מערכת 4 ומשהו - הצלחתי לזווג.
את המכשיר שלי - N4 עם 5.1.1 אני לא מצליח: הטלפון רואה את הרדיו ואני מקבל קוד מהרדיו - אבל ברגע שמנסה להכניס אותו בטלפון - הוא סוגר את הבלותות'.
ניסיתי גם באמצעות אפליקציה יעודית וללא הועיל.

יש רעיון?

לצפיה ב-'מישהו יש אולי איזה אפ' שמטפלת בכשלים כאלה|סוכרי'
מישהו יש אולי איזה אפ' שמטפלת בכשלים כאלה|סוכרי
14/07/2015 | 08:55
6
22
לצפיה ב-'לא בטוח שיש כאן כשל'
לא בטוח שיש כאן כשל
14/07/2015 | 09:14
5
35
בטלפון bluetooth יש רשימה של התקנים גם כאשר הם לא מחוברים כרגע .
האם הרדיו החדש נמצא ביניהם?כאשר אתה ברכב קליק על השורה שלו גורמת לטלפון לנסות ולהתחבר.
בגלגל השיניים בצד ימין שלו אתה צריך לאפשר את שלושת השורות .
בטלפון יש אינדיקציה של חיבור ,אני לא יודע מה האינדיקציה ברדיו .
הרדיו יכול להיות התקן שתומך רק בשיחות טלפון ,ברם יש מערכות מולטימדיה שתומכות בהזרמה של שמע -A2DT
לבדיקה משמיעים שיר בטלפון ובודקים האם השמע ברמקול הפנימי של הטלפון משמיע אותו .אם לא אז מחובר

לצפיה ב-'כמו שתיארתי מקודם - זה רדיו שהחלפתי כי היה תקול.'
כמו שתיארתי מקודם - זה רדיו שהחלפתי כי היה תקול.
14/07/2015 | 09:37
4
30
בקודם כל הזיווגים עלו יפה. בנוכחי אני זיווגתי את ה-N4 של אשתי (אנדרואיד 4) בלי בעיה.
את שלי - N4 עם אנדרואיד 5.1.1 אני לא מצליח לזווג. הרדיו מופיע בטלפון וגם נותן לי (ברדיו) סיסמא אבל כשאני מורה בטלפון על פעולת זיווג עם הרדיו - הבלותות' בטלפון נכבה....

לצפיה ב-'שנבין'
שנבין
14/07/2015 | 09:47
3
23
בטלפון ה bluetooth נמצא ב off ?
מה קורה כאשר מעביר אותו ל on ?
אצלי אגב הוא תמיד ב on ,לא משחק איתו.
אגב מה סיסמת הזיווג ?
לצפיה ב-'אני מעביר את הBT בטלפון ל-ON'
אני מעביר את הBT בטלפון ל-ON
14/07/2015 | 10:09
2
26
ומכניס את הרדיו להגדרות זיווג, אז אני רואה את הרדיו בטלפון וכותב בטלפון PAIR ואם מגיע למסך של הקלדת הסיסמא אני מקליד 4 ספרות שמתקבלות באותו תהליך ברדיו (כל פעם כשמגיע לנקודה הזו הרדיו נותן סיסמא אחרת). ואז הטלפון מכבה את ה-BT והרדיו מדווח שהפעולה הופסקה.
ניסתי כל מיני סידרי פעולות כולל RESET לכל המשתתפים בארוע...
לצפיה ב-'יש כאן אי הבנה'
יש כאן אי הבנה
14/07/2015 | 17:47
1
26
הטלפון מזווג עם הרדיו ולא להיפך .
לרדיו יש מספר זיווג קבוע ובטלפון בעת הזיווג מקלידים את המספר .
כאשר אתה נכנס על הטלפון לאוטו הוא מזהה התקן bluetooth השם זה של הרדיו הוא מבקש קוד זיווג .
מקליד בטלפון וזה מתחבר .אתה לא נוגע ברדיו.
בדרך כלל מערכות מולטימדיה יש להם שני קודים אופייניים 0000 או 1234

לצפיה ב-'כשאני נכנס לתפריט הבלותות' ברדיו'
כשאני נכנס לתפריט הבלותות' ברדיו
14/07/2015 | 19:02
24
הוא מציע לי חיבור טלפון או חיבור AUDIO DEVICE
אני בוחר בטלפון ואז הוא נותן לי קוד של 4 ספרות ומבקש שבמוד הזיווג בטלפון אקליד את הקוד (שמשתנה כל פעם כשאני נכנס לתהליך).
כך בדיוק זיווגתי את הטלפון של אשתי.

אבל כאמור משהו בטלפון לא משתף פעולה....
לצפיה ב-'ריך מצלמים מסך בגלקסי מיני3'
ריך מצלמים מסך בגלקסי מיני3
13/07/2015 | 20:14
1
7
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על מקש הבית ומקש הכיבוי'
לחיצה ארוכה על מקש הבית ומקש הכיבוי
13/07/2015 | 20:48
8
לצפיה ב-'מתלבטת'
מתלבטת
13/07/2015 | 18:00
8
83
מכשיר לאחות הקטנה.. לא יותר מדי..אבל חשוב סוללה חזקה לשיחות ולמוזיקה וקל משקל..אפשר גם להציע מהישנים..
חשבנו על s3 mini מה עוד ממליצים?? (לא LG)
לצפיה ב-'מה לגבי'
מה לגבי
13/07/2015 | 18:11
7
74
החבר הזה:
?

הוא לא החזק ביותר בשוק, אבל הוא זול, וקשה (מאוד) כנראה למצוא משהו עם סוללה חזקה יותר...

(*דיסקליימר - לא מכיר את המכשיר מעבר למפרט היבש).
לצפיה ב-'ןןאן. רשמתי לעצמי :) תודה '
ןןאן. רשמתי לעצמי :) תודה
13/07/2015 | 18:20
20
לצפיה ב-'לפי מה שראיתי, המכשירים של Blu נמכרים בארץ'
לפי מה שראיתי, המכשירים של Blu נמכרים בארץ
13/07/2015 | 18:40
5
62
במחיר מופרז. בסופו של דבר מדובר על מכשירים סיניים עם מותג ועיצוב אמריקאי, והם לא איזה שוס מטורף. למשל המכשיר הזה נמכר בארץ ב-1149 ש"ח, שזה יוצא פי כמה מהמחיר ה"אמיתי" שלו.
לצפיה ב-'אמזון לא שולחים לארץ?'
אמזון לא שולחים לארץ?
13/07/2015 | 20:03
4
14
לצפיה ב-'אמזון ארצות הברית לא תמיד. ספציפית את המכשיר הזה לא '
אמזון ארצות הברית לא תמיד. ספציפית את המכשיר הזה לא
13/07/2015 | 20:12
3
19
לצפיה ב-'אבל לפי המפרט הטכני'
אבל לפי המפרט הטכני
14/07/2015 | 15:32
2
28
המכשיר הספציפי הזה יעבוד בארץ?
לצפיה ב-'אם באמת התדרים זה מה שרשום'
אם באמת התדרים זה מה שרשום
14/07/2015 | 15:48
1
26
אז בלינק שעמית הביא (Global GSM) יש את כל התדרים הרלוונטיים לארץ, למעט התדר המשני של אורנג' בדור 3. כלומר באורנג' עשויות להיות בעיות קליטה בתוך מבנים, אבל עדיין יש רשת דור 2 בתור גיבוי, וגם לא בטוח שבכלל יהיו שם בעיות קליטה (בכל זאת - תדר גיבוי).
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
14/07/2015 | 15:54
9
לצפיה ב-'ביטול שגיאות אוטומטי ב oneplus one'
ביטול שגיאות אוטומטי ב oneplus one
13/07/2015 | 19:28
4
67
הי, איך מבטלים את התיקון האוטומטי? יודעים?
לצפיה ב-'כמו בכל מכשיר אנדרואיד'
כמו בכל מכשיר אנדרואיד
13/07/2015 | 20:02
3
47
נכנסים להגדרות, משם ל"LANGUAGE AND INPUT", תחת "KEYBOARDS & INPUT METHODS" בוחרים את המקלדת שבה אתה משתמש (אם לא שינית כלום היא נקראת "ANDROID KEYBOARD )AOSP("), ואז תחת "TEXT CORRECTION"  מבטלים את מה שרוצים.

בנוסף, יתכן ותרצה גם לבטל את הSPELL CHECKER תחת אותו "LANGUAGE & INPUT".
לצפיה ב-'צודק - מי צריך בכלל תיקון שגיאות? '
צודק - מי צריך בכלל תיקון שגיאות?
13/07/2015 | 20:21
2
46
לצפיה ב-'זה בעברית בכלל?! '
זה בעברית בכלל?!
13/07/2015 | 22:36
1
14
לצפיה ב-'בוא נגיד רק שהייתה כוונה מאחורי ההודעה הזו '
בוא נגיד רק שהייתה כוונה מאחורי ההודעה הזו
13/07/2015 | 23:11
29
אחר כך נשלחה גם המשמעות של ההודעה, ולא היה יותר מדי קשר בין האותיות האקראיות האלה למה למה שרצו להגיד .

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה