לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'כיסוי למצלמה בסמסונג'
כיסוי למצלמה בסמסונג
03/08/2015 | 20:26
10
107
קניתי מאיביי את ה"כפתור" שמכסה את המצלמה לסמסונג שלי.
כשאני בא להרכיב אותו (עם שלוש הרגליים) הוא לא נתפס ונופל כשאני הופך את המכשיר.
מסביב למצלמה הקדמית אין את הדבק. יש למישהו פתרון לזה? איפה מוכרים דבק? האם דבק מהיר/מגע זה בסדר?
לצפיה ב-'קנית מה? ואתה ברצינות רוצה להשתמש בדבק מגע?!?!'
קנית מה? ואתה ברצינות רוצה להשתמש בדבק מגע?!?!
03/08/2015 | 21:41
7
38
לצפיה ב-'כן מאיפה אני מבין?:)'
כן מאיפה אני מבין?:)
04/08/2015 | 03:56
6
57
את המוצר הזה
Camera Lens Cover Frame Hot Repair For Samsung Galaxy S3 III i9300 i9305

לצפיה ב-'לינק יש?'
לינק יש?
04/08/2015 | 06:58
5
29
לצפיה ב-'איך בכלל הוצאת את הישן? אתה בטוח שלא עשית נזק?'
איך בכלל הוצאת את הישן? אתה בטוח שלא עשית נזק?
04/08/2015 | 10:37
3
40
בכל מקרה, הייתי מסתכל על מדריך לפרק את המכשיר באתר כמו ifixit. כאן יש פירוק מלא, אבל לא מפרקים את החלק המסוים הזה https://www.ifixit.com/Teardown/Samsung+Galaxy+S+I... .
לצפיה ב-'מניסיון קליל עם חיפוי המצלמות של סמסונג אז ..'
מניסיון קליל עם חיפוי המצלמות של סמסונג אז ..
04/08/2015 | 12:30
37
יש להם "נטייה" להתפרק לפעמים גם ללא סיבה מוצדקת
לצפיה ב-'עשיתי לפי הסרטון הזה'
עשיתי לפי הסרטון הזה
04/08/2015 | 13:03
1
27
לצפיה ב-'הוא אמר שצריך לנסות לשמור כמה שיותר דבק'
הוא אמר שצריך לנסות לשמור כמה שיותר דבק
04/08/2015 | 14:41
26
אבל לדעתי דבק מגע או דבק 3 שניות זה מסוכן מדי. הייתי מציע שתחפש דבק שמתאים לרכיבים אלקטרוניים.
לצפיה ב-'האינטואיציה שלי אומרת לנסות עם דבק מהיר 3 שניות'
האינטואיציה שלי אומרת לנסות עם דבק מהיר 3 שניות
04/08/2015 | 13:20
31
ברור שלמרוח אותו רק בשוליים של הריבוע השחור ועל הפינים. לא על העדשה.
זה מה שאני הייתי עושה
לצפיה ב-'לדעתי , לרגליים '
לדעתי , לרגליים
04/08/2015 | 19:18
33
יש שקעים אשר נתפסים ואז הוא מקובע 
אני לא חושב כי משתמשים עם דבק 

לצפיה ב-'אפליקציית לוח שנה של סמסונג לא מציגה לי את כל האירועים'
אפליקציית לוח שנה של סמסונג לא מציגה לי את כל האירועים
03/08/2015 | 12:17
10
38
יש לי בעיה עם אפליקצית לוח השנה שמובנית במכשירי סמסונג.
יש לי אירועים (בעיקר חגים) אשר אני לא רואה אותם במכשיר הטלפון, אבל אני כן רואה אותם כאשר אני מתחבר ל-google calendar. ניסיתי להתקין גם את האפליקציה של גוגל עצמה וגם שם אני לא רואה את האירועים החסרים! כך שאני מניח שזה קשור איכשהו להגדרות של אותם אירועים ו/או של לוח השנה , אולם אני לא מצליח להבין מה.

מישהו יכול אולי לנסות לעזור לי לפתור את הבעיה?
תודה.

לצפיה ב-'בדוק מה הגדרות '
בדוק מה הגדרות
03/08/2015 | 12:58
5
20
הסינכרון במכשיר שלך 
אם שם לא מופיע V על חגים לא תראה אותם בנייד 
לצפיה ב-'אבל החגים הם אירועים בתוך לוח השנה הכללי שלי'
אבל החגים הם אירועים בתוך לוח השנה הכללי שלי
03/08/2015 | 13:07
4
30
אין לי לוח שנה של "חגים" , אלא הכל מופיע תחת אותו לוח שנה הראשי של חשבון ה-google שלי.
תראה בתמונה שהאירועים מופיעים בצבע כחול, שזה הצבע של הלוח שנה הראשי. אירועים אחרים באותו לוח שנה כן מופיעים ביומן שבטלפון.

לצפיה ב-'זה במחשב שלך '
זה במחשב שלך
03/08/2015 | 13:13
3
21
בנייד אתה צריך להגדיר לו מה לעדכן , אצלי הוא מעדכן את החגים בארץ וארה"ב 
לצפיה ב-'אין לי בהגדרות במכשיר לוח שנה של חגים'
אין לי בהגדרות במכשיר לוח שנה של חגים
03/08/2015 | 13:28
2
14
כי זה לא מוגדר כלוח שנה נפרד.
יש לי לוחות שנה נפרדים: למשל לוח אירועים של העבודה שמשותף עם שאר העובדים. לוח שנה של אירועים לילדים שמשותף עם אישתי.... כל אחד מאלו מגודר כלוח שנה נפרד (יש לו צבע אחר).
החגים מוגדרים כחלק מהלוח שנה שלי. כאשר אני נכנס אליהם דרך המחשב אני רואה שהם חלק מהלוח שנה של Ben. הם לא נקראים "חגים" או משהו בסגנון.

לצפיה ב-'יש לך בהגדרות '
יש לך בהגדרות
03/08/2015 | 13:42
14
דברים לסינכרון , תפתח את זה ותראה שתוכל להוסיף 

לצפיה ב-'אם הם חלק מהלוח שנה של Ben אז הם הוגדרו לא נכון'
אם הם חלק מהלוח שנה של Ben אז הם הוגדרו לא נכון
03/08/2015 | 13:47
21
תחת "Other calendars" אפשר להוסיף Jewish Religious Holidays ו/או Israeli Holidays (אני לא זוכר איזה בדיוק), ואז זה עוד לוח שנה שמסתנכרן כמו שאר הלוחות שבחשבון.
לצפיה ב-'פיתרון ביניים - אבל מאוד מאוד עקום'
פיתרון ביניים - אבל מאוד מאוד עקום
03/08/2015 | 13:32
3
30
כאשר אני נכנס (דרך המחשב) לאירוע מסויים, מוריד את ה-notification ברירת מחדל (יום אחד) ואז שומר את האירוע - הוא מייד מופיע לי בטלפון. אבל אם אני רק נכנס לאירוע ועושה שמירה, בלי למחוק את ההתראה - הוא לא. מסומן בתמונה בריבוע אדום.
כרגע אני עובר דרך המחשב על כל אחד מהאירועים (חגים ומועדים), מסיר את ההתראה (שבמילא אני לא רוצה שיזכיר לי ב-23:30 בלילה שמחר ראש השנה...) ואז זה מופיע לי בטלפון.
מאוד עקום, לא פותר לי את השאלה מדוע זה קורה בכלל, הרבה עבודה - אבל לפחות זה משהו.

לצפיה ב-'איך הוספת את החגים ללוח השנה שלך?'
איך הוספת את החגים ללוח השנה שלך?
03/08/2015 | 13:53
2
24
ההשערה שלי היא שכשהם הוספו, היתה תקלה מסויימת עם הסינכרון שלהם והמערכת לא "הבינה" שהם לא הסתנכרנו. כשאתה מבצע שינוי מסויים בהם הם מסתנכרנים עקב השינוי וכך מגיעים לטלפון (לדעתי כל שינוי יגרום לסינכרון, לא רק שינוי הגדרות ההתראה - בדוק את זה). אם אני צודק יתכן ותוכל לסנכרן את כולם במכה אחת על ידי עידכון גלובלי לכולם. מה שכן, בלי שום קשר אני חושב שעדיף לעבוד עם לוח שנה נפרד לחגים.

נ.ב. - אתה כמובן מציג אירועים מסוג "all day" בנייד, נכון?
לצפיה ב-'הוספת חגים ועידכון גלובלי'
הוספת חגים ועידכון גלובלי
03/08/2015 | 14:33
1
21
הוספת חגים: כאשר עברתי מאייפון לאנדרואיד הצטערתי לגלות כי אין בנמצא לוח שנה שמציג חגים ואירועים בישראל כפי שאני רוצה. כן, היו לוחות שנה בגוגל עם חגים יהודיים, אבל לרוב לא צויינו שם ימי מועד ישראלים (יום הזיכרון, יום השואה, יום הזיכרון ליצחק רבין וכד'...). בנוסף, גם אם היו אפליקציות צד ג' - אף אחד מהן לא ייבאה את האירועים הללו לתוך לוח השנה של גוגל. זאת בניגוד לאפליקציה שהשתמשתי בה על ה-iOS שכן ידעה לעשות זאת. לכן, בסופו של דבר השתמשתי באייפון על מנת לייצא את כל אותם חגים ומועדים לקובץ ש-google calendar יודע לקרוא אותו ומיזגתי אותו לתוך הלוח שנה שלי.

עידכון גלובלי: עכשיו, בהמשך לשרשור הזה, יצרתי לוח שנה חדש שקראתי לו "מועדי ישראל" ואני מעדכן אירוע-אירוע על מנת להעביר אותו ללוח שנה החדש. אני אשמח לדעת איך אפשר לעשות זאת במכה אחת עבור כל אותם אירועים, כי לא הצלחתי למצוא דרך כזו. אם זה עוזר, בכל האירועים הללו יש description שנקרא "לוח מועדי ישראל". אני יכול למצוא את כל האירועים הללו ע"י חיפוש בחלק העליון (בדפדפן במחשב), אבל עדיין צריך לפתוח אחד-אחד בשביל לעדכן. האם יש דרך קלה יותר ומהירה יותר למצוא את כל האירועים שבתיאור שלהם מופיע X ולהעביר אותם ללוח שנה Y (ובאותה הזדמנות למחוק את ה-notification אם מוגדר כזה)?

ולענות על השאלה שלך בנ.ב, אז כמובן שכן. הרי ברגע שעשיתי איזשהו שינוי באירוע במחשב הוא מיד הופיע לי בטלפון הנייד.

לצפיה ב-'יש לוח שמציג תאריכים גם 'ימים לאומיים''
יש לוח שמציג תאריכים גם 'ימים לאומיים'
03/08/2015 | 22:30
18
הלוח כולל תאריך עברי, חגים יהודיים, ימים לאומיים (יום השואה, העצמאות, הזכרון, ירושלים ואולי ימים נוספים. תאריך רצח יצחק רבין, בין אם העברי ובין אם הלועזי, מהידוע לי, אינו מעוגן בחקיקה [אולי מופיע בחוזרים של משרד החינוך, לוח האירועים של הכנסת וכד'] וזאת בניגוד לימים שהזכרתי לעיל)
לצפיה ב-'רשת סלולר לא מזוהה '
רשת סלולר לא מזוהה
03/08/2015 | 00:48
2
62
רשת סלולאר לא מזוהה אחרי שידרוג לגרסא 5.1.1. אפשר להתקשר אבל אין זיהוי רשתות.
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
03/08/2015 | 06:18
17
לצפיה ב-'זה אומר שלא צריך לשלם לאף רשת סלולרית ולכן מדבר בחינם ...'
זה אומר שלא צריך לשלם לאף רשת סלולרית ולכן מדבר בחינם ...
03/08/2015 | 09:31
15
לצפיה ב-'איך מוחקים ארועים ביומן של גלקסי 3'
איך מוחקים ארועים ביומן של גלקסי 3
02/08/2015 | 23:20
1
7
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על האירוע ואז תופיע אפשרות למחוק'
לחיצה ארוכה על האירוע ואז תופיע אפשרות למחוק
03/08/2015 | 00:02
6
לצפיה ב-'הגלקסי6 החדש נפל על הריצפה על המסך והמסך שחור אך המכשיר פעיל'
הגלקסי6 החדש נפל על הריצפה על המסך והמסך שחור אך המכשיר פעיל
02/08/2015 | 21:19
45
איקח לתיקון ואומר להם : קמתי בבוקר ופתאום אני לא רואה כלום במסך ! איזה סלולארי דפוק זה, אני דורש מכשיר חלופי ותיקון חינם מיד !!!!!
אחרי תיקון זה כבר ירגיש לי יד2 .
אני רגוע בניגוד לאחרים תתפלאו
ה S VOICE עוד פעילה, אז אמרתי לה למחוק דברים כדי שלא יראה הטכנאי...
אני כועס על הפוזה של הסלולארי כאילו הוא חזק.
הקטע שבדיוק הגעתי לקניון לקנות כיסוי מגן של אוטר-בוקס ואז כשהוצאתי מהכיס הוא נפל ישר על מגן הזכוכית שמודבק על המסך.
שיט.
ואנדרואיד פוגע בפרטיות וגם האפליקציות. לפחות מהמחשב מחקתי הכל כולל חשבון ג׳ימייל בטעות(רציתי למחוק רק את גוגל+)
ויש עוקץ בפרטנר: יציעו לכם מתנה ויחייבו אתכם בתוכנית כל חודש, ביטלתי את זה בזמן. הדפיסו,  קיראו וחיתמו עם עט רגיל ולא עט דיגיטאלי.
ובנוסף קיבלתי למייל gmail אחר מספק פלאפון הודעה פיקטיבית שיווקית שיש לי חוב גדול אצלהם, ואין לי.

לצפיה ב-'התייעצות לגבי תקלות ב Cubot X9'
התייעצות לגבי תקלות ב Cubot X9
02/08/2015 | 17:19
35
היי,
רכשתי לפני כחצי שנה מחנות בארץ Cubot X9.
יש לי מספר תקלות שאני לא מצליח לקבל מענה עבורן מהחנות ואני אשמח לקבל את דעת המומחים לגבי התקלות ומה אני יכול לעשות.
1. הסוללה לא תמיד נטענת- לפעמים היא מפסיקה להטעין באמצע הדרך- התשובה שקיבלתי היא שאולי הספק מתחמם או שיש תהליכים פועלים.
2. הטעינה מתנתקת מעצמה- כנראה איזה מגע רופף בשקע. זה קורה עם כל כבל טעינה וספק כח שניסיתי.
3. ג'י.פי.אס- הרבה פעמים אני מקל הודעה שאין קליטת ג'י.פי.אס, למרות שטלפון ליד כן קולט ג'י.פי.אס- יש לי גם הרבה פעמים שהמיקום לא נכון. קטע באמת מוזר הוא שווייז מודיע לי תוך כדי הנסיעה שאני במקום אחר ואז מתחיל לעשות סיבובים.
4. הרמקול מרעיש ולפעמים אין רמקול- במצב כזה אם אני לוחת מתחת למסך- בין כפתור התפריט לכפתור חזור- הרמקול חוזר.- מהחנות רומזים שהמכשיר נרטב( מה שלא נכון- הוא לא נרטב)

ביצעתי כבר מספר איפוסים- וזה לא עזר.

ברור שעל המוכר לסדר את התקלות, אבל עד שזה יקרה אני צריך טלפון שעובד.
למישהו יש רעיון איך אפשר לפתור את זה?

תודה.
לצפיה ב-'מה זה "מפעיל TRW" המופיע בסמסונג גלקסי?'
מה זה "מפעיל TRW" המופיע בסמסונג גלקסי?
02/08/2015 | 16:10
1
32
לצפיה ב-'"מפעיל trw"'
"מפעיל trw"
03/08/2015 | 14:01
44
(שהיה אמור להיות מפעיל tw) זה tw launcher, שהוא יישום "מסך הבית" - שמאפשר להציג את האפליקציות המותקנות במכשיר ולהפעילן.
לצפיה ב-' איך למחוק את עצמי מקבוצת ווטסאפ באייפון, '
איך למחוק את עצמי מקבוצת ווטסאפ באייפון,
02/08/2015 | 14:32
2
34
לצפיה ב-' רק אותי זה משעשע שהוא שואל על אייפון בפורום אנדרואיד?'
רק אותי זה משעשע שהוא שואל על אייפון בפורום אנדרואיד?
02/08/2015 | 20:08
1
16
לצפיה ב-'לא. אני הלכתי לבדוק אם הוא גם שאל בפורום אייפון '
לא. אני הלכתי לבדוק אם הוא גם שאל בפורום אייפון
02/08/2015 | 21:08
18
לצפיה ב-'לא מצליח לסנכרן את כל אנשי הקשר לגימייל'
לא מצליח לסנכרן את כל אנשי הקשר לגימייל
01/08/2015 | 21:55
12
120
סנכרנתי את אנשי הקשר שבטלפון סמסונג עם חשבון הגימייל שלי אולם לא כל אנשי הקשר עברו לגימייל.
חלק מהם עברו עם השם וללא הטלפון וחלק לא עברו בכלל.
איך פותרים את זה ומביאים את כל אנשי הקשר עם הנתונים שלהם לאנשי קשר בגימייל?
לצפיה ב-'יתכן שצריך לסנכרן גם "פרטי אנשים"'
יתכן שצריך לסנכרן גם "פרטי אנשים"
02/08/2015 | 10:27
11
33
אבל הכי חשוב כדי לנהל כאן דיון זה להירשם לתפוז ולחזור עם שם משתמש וסיסמה.
לצפיה ב-'לא פתר את הבעיה'
לא פתר את הבעיה
02/08/2015 | 21:14
10
30
סינכרנתי גם את "פרטי אנשים" אבל עדיין חשנם אנשי קשר שלא מגיעים לגוגול ויש כאלו שמגיעים אבל בלי מספרי הטלפון שלהם

לצפיה ב-'מצטער, לא יודע מה לחשוב שקרה.'
מצטער, לא יודע מה לחשוב שקרה.
03/08/2015 | 03:54
11
לצפיה ב-'יעזור אם תגיד באיזה מכשיר מדובר'
יעזור אם תגיד באיזה מכשיר מדובר
03/08/2015 | 06:20
8
117
במכשירי LG יש בעיה והמספרים נשמרים כברירת מחדל על הטלפון ולא בחשבון הגוגל.
אם מדובר במכשיר כזה תיכנס לעריכה אצל אחד מאנשי הקשר שלא מסתנכרנים ותשנה את השמירה (אמור להופיע בחלק העליון של המסך) מטלפון לחשבון הג'ימייל שלך. 
אם מדובר בחברה אחרת תרשום את הדגם ואולי למישהו יהיה רעיון.

לצפיה ב-'ספרלי עוד על הבעיה הזאת '
ספרלי עוד על הבעיה הזאת
03/08/2015 | 06:57
5
34
כי זאת הפעם ה-1 שאני שומע על דבר כזה 
ודרך אגב גם מספרים חדשים מה WA נשמרים לי בחשבון הגוגל שלי 
והמכשיר שלי הוא LG 3 מערכת 5 . 

לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
03/08/2015 | 07:23
4
50
כשאני מוסיף איש קשר ברירת המחדל היא טלפון כפי שרשום למעלה.
המספר לא מסתנכרן אלא אם אני בוחר אחת מכתובות המייל בהמשך.
הבעייה הייתה קיימת גם ב G3, יכול להיות שהיא נפתרה בינתיים, אני אוכל לבדוק את זה בהמשך.
ב G2 היא עדיין קיימת (רום stock גירסה 5.0.2, יבואן לא רשמי, מכשיר ככל הנראה עם רום של סינגפור)
לצפיה ב-'"הבעיה " לא קיימת במכשיר שלי '
"הבעיה " לא קיימת במכשיר שלי
03/08/2015 | 07:31
2
37
הוא LG3 עם רום מקורי של היבואן מערכת 5 מהתחלה . 
מעניין איך מופיעים אצלך תצוגת אנשי הקשר היות וכנראה זה המפתח לבעיה . 
אצלי מופיע רק תצוגת אנשי הקשר מהגוגל ולכן כנראה בחירת המחדל היא שמירה על חשבון הגוגל . 

לצפיה ב-'ככל הנראה הבעיה טופלה ברום הישראלי'
ככל הנראה הבעיה טופלה ברום הישראלי
03/08/2015 | 21:52
1
22
בדקתי ב G3 של הבן שלי עם רום ISR ושם אנשי הקשר נשמרים בחשבון הגוגל כברירת מחדל.
בדקתי ב G2 שלי וב G3 של חבר שניהם מיבוא מקביל ושם ברירת המחדל היא הטלפון ללא אפשרות לשינוי ברירת המחדל.
זה כמובן לא עוזר לפותח השרשור שרשם שיש לו גלאקסי...

לצפיה ב-'גם בS3 וב NOTE 2 '
גם בS3 וב NOTE 2
04/08/2015 | 06:35
15
אין ולא היתה שום בעיה לשמור כברירת מחדל את אנשי הקשר לחשבון הגוגל 
לצפיה ב-'הבעיה קיימת גם בG4 וב G Flex 2 (גרסת יבואן רשמי - 5.1.1)'
הבעיה קיימת גם בG4 וב G Flex 2 (גרסת יבואן רשמי - 5.1.1)
03/08/2015 | 08:21
63
גם אם משנים ב'אנשי קשר להצגה' לחשבון גוגל בלבד, התקלה עדיין מתרחשת.
לצפיה ב-'מדובר בטלפון סמסונג גלקסי 3'
מדובר בטלפון סמסונג גלקסי 3
03/08/2015 | 16:45
1
17
לצפיה ב-'תנסה'
תנסה
03/08/2015 | 16:57
31
אנשי קשר > אפשרויות > מזג חשבונות > מזג עם גוגל
לצפיה ב-'היעלמות אייקוני החייגן ואנשי הקשר בגלקסי 3'
היעלמות אייקוני החייגן ואנשי הקשר בגלקסי 3
01/08/2015 | 17:25
16
71
שלום לכולם.
נעלמו לי היום אייקוני החייגן ואנשי הקשר מהטלפון (גלקסי 3).
חיפשתי אותם בכל מקום אפשרי, כולל ביישומים, בהגדרות וכד'.
לא מצאתי אותם.
הורדתי בינתיים אפליקציה חדשה לחייגן ולאנשי קשר (ושם מופיעים כל אנשי הקשר שלי כך שלא הם נעלמו אלא רק היישום).
שאלתי היא האם ניתן למצוא את החייגן ואנשי הקשר המקוריים שאליהם כבר התרגלתי שנים???
לצפיה ב-'לא בטעות שינית סוג מסך ?'
לא בטעות שינית סוג מסך ?
01/08/2015 | 18:45
8
25
לצפיה ב-'לא... זה פשוט נעלם'
לא... זה פשוט נעלם
01/08/2015 | 19:36
7
25
לצפיה ב-'מה זה פשוט נעלם '
מה זה פשוט נעלם
01/08/2015 | 19:50
6
38
רוח הקודש לא ביקרה שם 
אם אין לך חומר חשוב על זיכרון הנייד עשה שיחזור לנתוני יצרן 
אני משוכנע שכן לחצת על משהו שעשה זאת 
לך תבדוק את ההגדרות של מסך הבית האם הם על סטנדרט או על משהוא אחר צ"ל על סטנדרט 

לצפיה ב-'אין לי מושג מה עשיתי או לא עשיתי'
אין לי מושג מה עשיתי או לא עשיתי
02/08/2015 | 05:08
5
30
העניין הוא שזה פשוט נעלם
לצפיה ב-'בדקת את מה שהצעתי לך לבדוק ?'
בדקת את מה שהצעתי לך לבדוק ?
02/08/2015 | 06:14
1
20
לצפיה ב-'כן. מסך הבית על "רגיל"'
כן. מסך הבית על "רגיל"
02/08/2015 | 11:10
15
לצפיה ב-'הגדרות > מנהל יישומים'
הגדרות > מנהל יישומים
02/08/2015 | 08:14
2
42
שם חפש את מה שחסר .

לצפיה ב-'חיפשתי. לא מופיע שם החייגן ואנשי הקשר כפי שהיו קודם.'
חיפשתי. לא מופיע שם החייגן ואנשי הקשר כפי שהיו קודם.
02/08/2015 | 11:11
1
13
לצפיה ב-'אז חפש ב google play'
אז חפש ב google play
02/08/2015 | 14:16
29
החנות של גוגל > כל התוכניות.

לצפיה ב-'סביר להניח שיישומים מושבתים'
סביר להניח שיישומים מושבתים
02/08/2015 | 16:50
6
78
הגדרות מערכת>יישומים>הכל>גלול עד למטה>הפעל.
לצפיה ב-'שיחקת אותה!!!! המון תודה!!! '
שיחקת אותה!!!! המון תודה!!!
03/08/2015 | 07:02
5
18
לצפיה ב-'ברצינות? זה היה מושבת? תאמין לי, דפוקים הסמסונג האלה'
ברצינות? זה היה מושבת? תאמין לי, דפוקים הסמסונג האלה
03/08/2015 | 07:59
4
37
את האפליקציות המיותרות שלהם כמו ChatOn אי אפשר לבטל, אבל את החייגן כן?
לצפיה ב-'זה היה תחת יישומים "כבויים"... (לא ידעתי שיש דבר כזה)'
זה היה תחת יישומים "כבויים"... (לא ידעתי שיש דבר כזה)
03/08/2015 | 09:22
3
13
לצפיה ב-'הבנתי שזה היה שם, פשוט לא הגיוני לי שזה היה אפשרי בכלל לבטל'
הבנתי שזה היה שם, פשוט לא הגיוני לי שזה היה אפשרי בכלל לבטל
03/08/2015 | 09:26
2
37
את אפליקציית החייגן.
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
03/08/2015 | 13:55
1
23
אם התקנתי חייגן חלופי, בשביל מה אני צריך את המובנה המציק שלהם?
לצפיה ב-'כי אצל מלכת ה-bloatware, אי אפשר לבטל כמעט כלום'
כי אצל מלכת ה-bloatware, אי אפשר לבטל כמעט כלום
03/08/2015 | 14:06
27
אם אני רוצה (כמו רוב העולם) לא להשתמש ב-ChatOn, ואני רוצה לבטל? אז אני יכול לרצות. אם אני רוצה לא להשתמש בדפדפן המובנה? אז אני יכול לרצות. אם אני רוצה לא להשתמש בגלריה שלהם, או במצלמה שלהם, או ב-S Health או בכל אפליקציות ההודעות או אפליקציות office למיניהן, או בכל אחת מעשרות אפליקציות הזבל המיותרות שלהם? אז אני יכול לרצות עד מחרתיים, אבל בלי רוט אני לא אוכל לבטל את האפליקציה.

ב-S4 שלי, מתוך בערך 90 אפליקציות שביטלתי (רובן של סמסונג, חלקן של גוגל), אז את הרוב המוחלט הייתי יכול לבטל רק דרך טיטאניום, לא דרך הממשק הרגיל.
לצפיה ב-'שינוי יעד הורדה'
שינוי יעד הורדה
01/08/2015 | 15:36
5
47
יש לי LG3 עם אנדרואיד 5.0.2. הוספתי לו כרטיס זיכרון, שיש בו כרגע 26GB פנויים. הכרטיס זיכרון הוא אמנם חיצוני, אולם פיזית הוא נמצא כל העת בתוך הפלאפון עצמו. כאשר אני מוריד אל הפלאפון שלי אפליקציות, ואפילו אפליקציות בגודל של כמה מגות בודדות, אני מקבל הודעה שההורדה נכשלה כי אין מספיק מקום במכשיר. כנראה שהאפליקציות יורדות אצלי אוטומטית לזיכרון הפנימי (שבו באמת אין מספיק מקום), ולא לכרטיס זיכרון שהוספתי (שבו יש מספיק מקום). איך גורמים למכשיר אוטומטית להוריד את האפליקציות לכרטיס הזיכרון שהוספתי, ולא לזיכרון הפנימי? לא מצאתי בהגדרות המכשיר שום דבר שמאפשר לי את שינוי יעד ההורדה
לצפיה ב-'אי אפשר להוריד אפליקציות לזיכרון חיצוני'
אי אפשר להוריד אפליקציות לזיכרון חיצוני
01/08/2015 | 15:45
4
39
לכל היותר אפשר להעביר חלק מהמידע של האפליקציה לכרטיס זיכרון, אבל האם בכלל אפשר וכמה מידע יעבור זה תלוי באפליקציה עצמה.
לצפיה ב-'אז לפי מה שאת/ה אומר/ת אין שום טעם בקניית הרחבת זיכרון'
אז לפי מה שאת/ה אומר/ת אין שום טעם בקניית הרחבת זיכרון
01/08/2015 | 15:59
3
50
כי ההרחבה לא תאפשר הורדת יותר אפליקציות. ובכל זאת, איך גורמים לכך שמראש,בעת ההורדה,כדבריך חלק מהאפליקציה ירד לכרטיס זיכרון, וע"י כך האפליקציה בכל זאת תפעל?
לצפיה ב-'אין אפשרות '
אין אפשרות
01/08/2015 | 18:47
37
להעביר ואו לשנות הורדת אפליקציות לכרטיס זיכרון 
וגירסה 5.0.2 ל G3 זה משונה כי עדיין לא עודכנה גירסת הG3 מ 5 למיטב ידיעתי 
לצפיה ב-'כרטיס זיכרון חיצוני משמש לאחסון תמונות שירים וסרטים. במידה '
כרטיס זיכרון חיצוני משמש לאחסון תמונות שירים וסרטים. במידה
01/08/2015 | 19:46
59
מוגבלת חלק מאפליקציות יודעות לאחסן בכרטיס הזיכרון חלק מהמידע.
למשל ב HERE אפשר לאחסן את המפות על הכרטיס.
השימוש הזה די מוגבל.
אפשר להכנס לאפליקציות אחת אחת (SETTINGS - APPS) ולראות אם יש אפליקציה שמאפשרת להעביר את חלקה לכרטיס אבל לא עושה זאת בדיפולט ולהעביר, אבל זה ממש שולי.

לצפיה ב-'נכון וזה אחד הדברים שאנשים לא מבינים'
נכון וזה אחד הדברים שאנשים לא מבינים
02/08/2015 | 10:29
36
וגם אני לא הבנתי זאת עד לא מזמן ולכן צריך שבמכשיר עצמו יהיה זכרון פנוי גדול.
לצפיה ב-'גלקסי S2 העברת קבצים לSD'
גלקסי S2 העברת קבצים לSD
01/08/2015 | 11:52
3
174
שלום
גלקסי S2 , הזיכרון הפנימי שלו כמעט מלא -כ11.5 ג'יגה מיתוך כ 12 ג'יגה
גירסת אנדרואיד  4.1.2
יש כרטיס זיכרון של 32 ג'יגה כמעט ריק לחלוטין
שתי שאלות
1- פתחתי את זיכרון הטלפון+ הכרטיס על מחשב ולא הצלחתי לראות מה יש בתוך שלל התיקיות בזיכרון הפנימי-תוכן+משקל בכל תיקייה -רציתי לגרור לתוך הכרטיס ולא ידעתי מה...
2- איך מגדירים במכשיר שכל התמונות שמצלמים ושאר המדיה ישמרו רק בכרטיס הזיכרון?
הבהרה: מכיר את עניין האפליקציות שחייבות להיות רק בזיכרון המכשיר ,מכיר את בעיית מחיצת האפליקציות הקטנה במכשיר זה,ומכיר את "תרגיל" פינוי המקום שם ע"י מחיקת זבל ע"י הקשת # וכו
תודה
ערן
לצפיה ב-'בהגדרה של המצלמה '
בהגדרה של המצלמה
01/08/2015 | 13:32
2
35
ניתן להגדיר כי כל התמונות ישמרו כברירת מחדל על כרטיס הזיכרון 
מדיה כמו שירים יש צורך להעביר לבד דרך חיבור למחשב 
לצפיה ב-'במצלמה מוגדר לשמור על הכרטיס'
במצלמה מוגדר לשמור על הכרטיס
02/08/2015 | 11:10
1
20
אבל
כנראה יש הרבה תמונות שנשמרו בזיכרון הפנימי לפני שנעשתה ההגדרה+תמונות וסרטונים שנשמרים מהווצאפ
ואני לא מצליח לראות אותם במחשב
ערן
לצפיה ב-'כאשר אתה מחובר למחשב '
כאשר אתה מחובר למחשב
02/08/2015 | 12:14
22
יש לך 2 תיקיות ראשיות , 
אחד - התוכן על המכשיר עצמו 
השני - התוכן על כרטיס הזיכרון החיצוני 

לכן כנס לתיקיית תוכן המכשיר חפש תיקיה בשם DCIM ושם תמצא את התמונות החסרות . 
בהצלחה 
לצפיה ב-'תחליף לכמה דיברתי (פלוס) '
תחליף לכמה דיברתי (פלוס)
31/07/2015 | 21:41
75
היה היתה אפליקציה (כמה דיברתי פלוס) שידעה להציג באופן גרפי ומרוכז את החשבונות הסלולריים בכל המפעילים.
אבל, כנראה שהאפלקציה לא עודכנה, ננטשה, ולא יודעת שוב להציג באופן נכון את כל המפעילים.
מחפש תחליף ראוי (גם בתשלום) שירכז את המידע (לפחות לפלאפון וגולן).

יש חיה כזו ?
לצפיה ב-'שלום, האם פרמוט נחוץ מידי פעם למכשיר הגלקסי 4 שלי?'
שלום, האם פרמוט נחוץ מידי פעם למכשיר הגלקסי 4 שלי?
31/07/2015 | 18:06
1
50
דגם SHV-E330S , נקנה בדרום קוריאה.

לצפיה ב-'שום דבר לא נחוץ'
שום דבר לא נחוץ
31/07/2015 | 21:42
60
אם הכל מגובה ואין חשש לאבדן נתונים ,יש הנוהגים לפרמט מדי פעם למען הסר זבלים שהם צברו במהלך הזמן .
ענין של הרגלי עבודה ,לא ממש חובה.

לצפיה ב-'i9506 גרסא 4.3 - עושה ריטסרט מדי פעם'
i9506 גרסא 4.3 - עושה ריטסרט מדי פעם
31/07/2015 | 16:30
1
42
ועכשיו נעלם לי wallpaper . מה יכולה להיות הבעיה? מכשיר בן 11 חודש. 
לצפיה ב-'אשמח לכל הצעה המכשיר עדיין'
אשמח לכל הצעה המכשיר עדיין
02/08/2015 | 19:09
27
תחת אחריות  , אבל לא להרבה זמן...
לצפיה ב-'Lg g4'
Lg g4
31/07/2015 | 14:03
1
75
היי קניתי lg g4 ומצב הצלילים יש שם רק רטט וצליל מי שהוא יודע איך אפשר לסדר שיהיה גם שקט כי ברשימה לא מופיע אפשר לסדר את זה או שאין בכלל במכשיר הזה?
לצפיה ב-'לשרשור זה התקבלה תשובה בפורום 117...'
לשרשור זה התקבלה תשובה בפורום 117...
31/07/2015 | 14:48
25
לצפיה ב-'מחליף כרטיס SIM'
מחליף כרטיס SIM
31/07/2015 | 11:23
57
איך אני יכול לראות איזה נתונים נמצאים בכרטיס סים הנוכחי שלי? שלא יעלמו לי דברים פתאום. (ד"א בכרטיס יש רק מספרי טלפון?)

הכרטיס ה"חדש" שלי הוא משומש ויש בו מספרי טלפון, אפשר למחוק אותם במכה אחת או שאני צריך אחד אחד לעשות מחק?

המכשיר הוא SUMSUNG GALAXY 3
לצפיה ב-'היי,אשמח לעזרה! יש לי הודעה ששטח האיחסון בנייד אוזל...אני '
היי,אשמח לעזרה! יש לי הודעה ששטח האיחסון בנייד אוזל...אני
31/07/2015 | 10:04
1
41
רוצה להוריד את התמונות למחשב כי יש לי עומס ...תמיד הייתי פשוט מחברת כבל USB ומיד מצליחה להוריד אבל הפעם זה פשוט לא מצליח..אני מתחילה לראות את התמונות ואז מופיע במקום התמונות רשום דיסק מקומי...
אין אפשרות לראות את התמונות וגם לא להוריד אותם...
בבקשה עזרה!! :(
לצפיה ב-'הגדרות אחסון לנקות נתונים קובץ שמור אולי יעזור'
הגדרות אחסון לנקות נתונים קובץ שמור אולי יעזור
31/07/2015 | 12:58
28
לצפיה ב-'הפורומים מתחדשים'
|*|הפורומים מתחדשים|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2015 | 15:48
33
102
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
לצפיה ב-'לבקשת הנהלת הפורומים, הודעתם בנוגע לחידושים במערכת הפורומים'
לבקשת הנהלת הפורומים, הודעתם בנוגע לחידושים במערכת הפורומים
30/07/2015 | 19:41
8
210
ננעצה עד יום שלישי.
שימו לב שיתכנו תקלות בעקבות השדרוג כמו גם החתימות של כולנו יעלמו כלא היו - לכן ניתנה התראה מוקדמת על כך.

אני מקווה שנעבור את זה בשלום!
סוף שבוע נעים לכולם!
לצפיה ב-'תקלה בתפוז עם העלאת הודעות או תגובות'
תקלה בתפוז עם העלאת הודעות או תגובות
04/08/2015 | 10:09
1
69
חברים, ישנה תקלה בהעלאת הודעות המכילות תווים כמו מקף או אייקונים כאלה ואחרים.
תפוז עובדים על הפתרון יחד עם העלאת המערכת החדשה.
לצפיה ב-'מילא בלי אייקונים, אבל בלי מקפים? סיוט...'
מילא בלי אייקונים, אבל בלי מקפים? סיוט...
04/08/2015 | 10:37
59
לצפיה ב-'הצעה (Tomco, אם תוכל להעביר בפורום מנהלים)'
הצעה (Tomco, אם תוכל להעביר בפורום מנהלים)
04/08/2015 | 19:04
5
102
שההודעות ייפתחו מהר יותר .. מוצא את עצמי ממתין שהאנימציה תסתיים

לצפיה ב-'אעביר...'
אעביר...
04/08/2015 | 21:32
3
30
לצפיה ב-'תודה '
תודה
05/08/2015 | 10:27
2
18
לצפיה ב-'האם זה עדיין איטי באופן הזה או פחות?'
האם זה עדיין איטי באופן הזה או פחות?
06/08/2015 | 15:20
1
17
לצפיה ב-'אצלי זה עדיין איטי באופן מעצבן'
אצלי זה עדיין איטי באופן מעצבן
06/08/2015 | 15:36
17
לצפיה ב-'בווינט כבר מזמן הפורומים מנותקים'
בווינט כבר מזמן הפורומים מנותקים
05/08/2015 | 12:54
35
לצפיה ב-'מציע לכל מי שמעוניין לצרף הערות נוספות להודעה שפתחתי בנושא '
מציע לכל מי שמעוניין לצרף הערות נוספות להודעה שפתחתי בנושא
04/08/2015 | 23:53
8
59
בפורום 117:
אעביר במרוכז את ההערות לצוות הנהלת הפורומים.
לצפיה ב-'לא מקבלים חיווי על תגובות שנענות '
לא מקבלים חיווי על תגובות שנענות
06/08/2015 | 07:38
7
19
לצפיה ב-'אם כבר אז להיפך - מקבלים *יותר מדי* התראות'
אם כבר אז להיפך - מקבלים *יותר מדי* התראות
06/08/2015 | 08:39
6
30
אני מקבל התראות על כך שאני מגיב לאנשים אחרים, ואני מקבל התראות על תגובות שתי רמות למטה.
לצפיה ב-'הנה על התגובה שלך '
הנה על התגובה שלך
06/08/2015 | 11:25
5
19
לא קבלתי בכלל התראה שהגיעה 

לצפיה ב-'יש בצד שמאל למעלה את הכוכבית - שם יש את ההתראות'
יש בצד שמאל למעלה את הכוכבית - שם יש את ההתראות
06/08/2015 | 11:33
4
26
לצפיה ב-'אגב, רואים כאן שיש התראה על התגובה שאני כתבתי למישהו אחר'
אגב, רואים כאן שיש התראה על התגובה שאני כתבתי למישהו אחר
06/08/2015 | 11:34
2
10
לצפיה ב-'זה עובד דפוק, מקבלים התראות גם על הודעות שנשלחו '
זה עובד דפוק, מקבלים התראות גם על הודעות שנשלחו
06/08/2015 | 11:46
1
22
מוזר, באג, פיצ'ר, לתפוז הפתרונים.
לצפיה ב-'באג, מטופל, כמו גם עניין ההתראה במסר/מייל שנעלמה.'
באג, מטופל, כמו גם עניין ההתראה במסר/מייל שנעלמה.
06/08/2015 | 15:05
9
לצפיה ב-'זה היה פעם הודעות של מי ששלח באותו שרשור '
זה היה פעם הודעות של מי ששלח באותו שרשור
06/08/2015 | 12:32
16
סתם עוד בלאגן מבית היוצר של התפוז 
לצפיה ב-'‫המלצה להעפת הבאנר השמאלי (הודעות אחרונות/חם בפורומים/מקרא):'
‫המלצה להעפת הבאנר השמאלי (הודעות אחרונות/חם בפורומים/מקרא):
05/08/2015 | 12:58
11
55

המצרכים הדרושים:
1. פיירפוקס (לא עובד בדפדפנים אחרים).
2. AdBlock Plus - לחסימת פרסומות.
3. element hiding helper for adblock plus
אופן ההכנה:
- קליק על האייקון של ABP
- select an element to hide  
- בחירה במלבן האפור
- אישור

קרדיט ל-תומים מפורום חלונות.
לצפיה ב-'ad block plus עובד ויעיל גם עם כרום'
ad block plus עובד ויעיל גם עם כרום
06/08/2015 | 09:28
10
27
לצפיה ב-'הבעיה ש-element hiding helper for adblock plus לא קיים לכרום'
הבעיה ש-element hiding helper for adblock plus לא קיים לכרום
06/08/2015 | 09:53
9
37
ו-ABP לבדו לא יכול על התפוז.
לצפיה ב-'קיים גם קיים ויכול גם יכול '
קיים גם קיים ויכול גם יכול
06/08/2015 | 20:20
8
21
לצפיה ב-'AdBlock אכן קיים אבל התוספת של element hiding helper'
AdBlock אכן קיים אבל התוספת של element hiding helper
06/08/2015 | 21:23
7
30
היא שמאפשרת את העלמת הזוועה.
בלעדיה גם בפיירפוקס ABP חסרת אונים מול התפוז.
לצפיה ב-'אצלי ABP הפסיק לפעול בדפדפן מבוסס פיירפוקס בשם Pale moon'
אצלי ABP הפסיק לפעול בדפדפן מבוסס פיירפוקס בשם Pale moon
06/08/2015 | 22:46
5
27
אז התחלתי להשתמש בחוסם פרסומות בשם uBlock origin (או משהו בסגנון), ולפי מה שכתוב אז הוא מתאים להרבה דפדפנים, אולי גם כרום. תנסה לראות אם זה זמין ועובד.

מה שכן, ה-GUI שלו לא יפה כמו ABP.
לצפיה ב-'אם כבר הדפדפן הזה'
אם כבר הדפדפן הזה
07/08/2015 | 10:15
4
21
גם אצלך מופיע לפעמים "הינך משתמש בגרסת דפדפן לא מעודכנת" ?

כמו למשל בכניסה לעמוד הזה (ההודעה בראש העמוד)

לצפיה ב-'קורה לפעמים. לדעתי זה נובע מטעות באתר'
קורה לפעמים. לדעתי זה נובע מטעות באתר
07/08/2015 | 10:46
3
13
שמחפשים שם זיהוי מסוים של הדפדפן, בניגוד לגרסת המנוע.
לצפיה ב-'כלומר, אם אני מבין נכון את הכיוון'
כלומר, אם אני מבין נכון את הכיוון
07/08/2015 | 13:35
2
17
אז האתר חושב שמדובר למעשה בפיירפוקס גרסת 25 ולכן טוען שהגרסה ישנה כביכול.

האמת נשמע הגיוני, פתרת לי תעלומה :)
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון ה-Palemoon מבוסס על גרסאות הESR של FF'
אם אני זוכר נכון ה-Palemoon מבוסס על גרסאות הESR של FF
07/08/2015 | 13:45
1
16
לדעתי האתר מזהה את הדפדפן כפיירפוקס 24.
לצפיה ב-''
07/08/2015 | 13:50
5
לצפיה ב-'ושוב, הלחצן בABP שכתוב עליו Block elements עושה את העבודה.'
ושוב, הלחצן בABP שכתוב עליו Block elements עושה את העבודה.
06/08/2015 | 23:40
16
לצפיה ב-'מה לגבי החזרת האופציה'
מה לגבי החזרת האופציה
07/08/2015 | 10:18
2
33
של הגדלת/הקטנת הפונטים, מדוע נעלמה?
לצפיה ב-'אבדוק...'
אבדוק...
07/08/2015 | 11:05
1
13
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
07/08/2015 | 13:32
10
לצפיה ב-'הקלטת שיחה '
הקלטת שיחה
31/07/2015 | 01:39
1
63
ניסיתי להקליט שיחת טלפון עם אופציית ההקלטה של הגלקסי 3 אך לא הצלחתי 
האם באמת אי אפשר?
ואם כן האם יש איזו אפליקציה מומלצת שאפשר להשתמש בה לשם כך? 

לצפיה ב-'אני התקנתי אפליקציה חינמית שמצאתי ברשת ונקראית'
אני התקנתי אפליקציה חינמית שמצאתי ברשת ונקראית
31/07/2015 | 10:11
69
Jit Call Recorder והיא עובדת מצויין.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה