לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'המלצה על מכשיר'
המלצה על מכשיר
06/10/2015 | 08:49
1
56
היי, יש לי שאלה/בקשה שאני בטוח שעלתה פה הרבה אבל בכל זאת,
אני הייתי עד עכשיו עם אייפונים (כרגע עם 4S, כי כל עוד זה עובד אני מרוצה ממנו) לאחרונה אני מתחיל לחשוב קצת בכיוון אנדרואיד... אף פעם לא פסלתי את האופציה הזאת.

אשמח המלצה למכשיר (עד 3200 שח) השימושים העיקריים שלי במכשיר הם:
1.צילום
2. מוזיקה
3. ניווט (כולל מעקב ספורט)
4. קריאה/צפייה
5. מיילים (גם של עבודה)

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'lg v10 OR nexus6p 128 GB'
lg v10 OR nexus6p 128 GB
07/10/2015 | 09:38
38
לצפיה ב-'קיבלתי מרשמלו לנקסוס 5 לא מוצא הרבה הבדלים חיצוניים.'
קיבלתי מרשמלו לנקסוס 5 לא מוצא הרבה הבדלים חיצוניים.
06/10/2015 | 07:09
85
170
המשך>>
לצפיה ב-'מחיקת הודעה מהיומן'
מחיקת הודעה מהיומן
05/10/2015 | 20:27
3
52
נוט 3, ביומן מופיעה לי הודעת יום הולדת , לא אני שמתי אותה ואני לא מצליח למחוק אותה( מישהו שאני מכיר אבל לא מעוניין שההודעה תהיה ביומן שלי).  איך מוחקים??
לצפיה ב-'אתה מתכוון למישהי במקרה? '
אתה מתכוון למישהי במקרה?
05/10/2015 | 21:22
1
46
אם הוא מופיע באנשי קשר והם מסונכרנים לגוגל ומסומן V בסינכרון ימי הולדת זה
מסתנכרן אוטומטית. הסר את הסימון V מהתיבה הזו.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/10/2015 | 17:52
8
לצפיה ב-'המקור יכול להיות גם מהפייסבוק'
המקור יכול להיות גם מהפייסבוק
06/10/2015 | 00:00
9
לצפיה ב-'קבצים שנראים ב AIRDROID חסרים בהורדה'
קבצים שנראים ב AIRDROID חסרים בהורדה
05/10/2015 | 18:17
1
46
שלום,
האנדרואיד שלי (גרסה 4.1.2) מלא. בבדיקה דרך AIRDROID מסתבר שיש מלא וידאו מהמצלמה שניתן להעביר למחשב - 111 פריטים במשקל 2.8ג"ב ליתר דיוק.
אני גולל בחלון AIRDROID עד למטה ובוחר את כולם ולוחץ 'DOWNLOAD' אך כשההורדה מסתיימת יש רק 75 פריטים במשקל 1.85 ג"ב... למה? פיספסתי משהו?
תודה
לצפיה ב-'זה קשור לכך שהיה שידרוג מאנדרואיד 4.1.1 לגרסה 4.1.2 בעבר?'
זה קשור לכך שהיה שידרוג מאנדרואיד 4.1.1 לגרסה 4.1.2 בעבר?
06/10/2015 | 11:32
16
יכול להיות? שמתי לב שיש לי שתי תקיות שנקראות CAMERA עכשיו...
מישהו יכול אולי להסביר בקצרה אם זה הגיוני כל מה שאני רואה??
לצפיה ב-'תיקיות עם שמות רנדומליים באחסון הפנימי?'
תיקיות עם שמות רנדומליים באחסון הפנימי?
05/10/2015 | 16:38
80
באחסון הפנימי של הנייד שלי (סוני אקספריה Z3 קומפקט) וגם על הכרטיס SD צצו להן כמה תיקיות עם שמות רנדומליים למראה כמו:
.eCtcQjbu1dgnvtFnvnr6yepTp1M=
.HhTjqSRo6dybqDAV2ImUSREmnZU=
מישהו יודע מה גורם להיווצרות התיקיות האלו? האם בטוח למחוק אותן?
לצפיה ב-'lg g2'
lg g2
05/10/2015 | 14:31
36
יש לי בעיה כשאני מחבר את מכשיר הlg g2 למחשב ורוצה להעביר קבצים.
אז המחשב כביכול מזהה את המכשיר אבל ברגע שאני מנסה להעביר תיקייה או קובץ הוא מעלה לי הודעה "אין אפשרות להעתיק...המכשיר הפסיק להגיב או נותק".
ובצד שמאל למעלה הוא פותח חלון וכביכול עושה העברה על ריק.
בדקתי במחשבים אחרים עם הכבל שלי ואין שום בעיה.
למישהו יש פתרון? חוץ מכל מיני תוכנות ואפליקציות אחרות. אני מעוניין לסדר את התקלה הזו ספציפית.
לצפיה ב-'בעיות עם ה whatsapp'
בעיות עם ה whatsapp
05/10/2015 | 10:16
2
57
יש לי אנדרואיד של ZTE  אתמול נכתב לי שהגרסה של הווטס אפ התיישנה ביום. כשאני מנסה להתקין את האפליקציה מחדש, למרות שביטלתי את כל החסימות על אפליקציה ממקור לא ידוע, אני לא מצליחה לשדרג את הווטס אפ ועדיין יש לי את הודעת האזהרה ושום גישה לווטס אפ.
אם אמחק לגמרי את הווטס אפ הקיים, האם כל ההודעות שלי מהעבר תשמרנה באפליקציה החדשה ובכל מקרה מה אפשר לעשות?
תודה
לצפיה ב-'איזו גירסת WA יש לך?'
איזו גירסת WA יש לך?
05/10/2015 | 16:11
1
29
לא זכור לי שעודכנה גירסה השבוע.
לצפיה ב-'תודה הסתדר לו לבד'
תודה הסתדר לו לבד
05/10/2015 | 20:57
7
לצפיה ב-'תצוגה של 2 יומנים'
תצוגה של 2 יומנים
04/10/2015 | 22:50
7
46
שלום חברים
יש לי 2 חשבונות גימייל בטלפון , כול פעם אני צריך ביומן לבחור תצוגנ של חשבון אחד ( יותר נוח לי ככה )
האם אפשר להציג 2 יומנים שונים של חשבון גימייל ב- 2 אייקונים שונים ??
כלומר, על המסך יהיו לי 2 אייקונים של "יומן" איקון אחד לכול חשבון
אנדרואיד שלי בגרסה 5.1 G4
לצפיה ב-'שתי אפשרויות'
שתי אפשרויות
07/10/2015 | 12:54
6
18
להעביר למסך הרצוי את ג'ימייל פעמיים ובכל אחד להגדיר חשבון אחר. זה עונה על חצי מהשאלה כיוון שאלו חשבונות שונים אבל אותו אייקון.
אופציה שניה היא להוריד אפליקציה אחרת ובה להגדיר את החשבון השני.
לצפיה ב-'נראה לי שהאפשרות הראשונה רלוונטית רק למיילים, לא ללוח שנה'
נראה לי שהאפשרות הראשונה רלוונטית רק למיילים, לא ללוח שנה
07/10/2015 | 13:47
5
13
אלא אם כן יש ווידג'ט של אפליקציית לוח שנה שאפשר להגדיר לה לאיזה לוח שנה להיכנס בהתחלה.
לצפיה ב-'תאמין לי שלא שמתי לב שמדובר על יומנים? '
תאמין לי שלא שמתי לב שמדובר על יומנים?
07/10/2015 | 13:50
4
10
אולי אפשר את אותה הקומבינה עם יומן גוגל? לא ניסיתי. 
לצפיה ב-'זה מה שכתבתי - אם יש ווידג'ט מקביל לאפליקציית לוח שנה'
זה מה שכתבתי - אם יש ווידג'ט מקביל לאפליקציית לוח שנה
07/10/2015 | 14:19
3
8
כמו שיש לג'ימייל, אז כנראה שזה יעבוד. אני מעולם לא ניסיתי, ואצלי אני מציג את כל לוחות השנה שלי במקביל. זה גם נראה לי יותר הגיוני - אתה צריך לדעת שלא לקבוע אירועים פרטיים על חשבון אירועי עבודה ולהיפך.
לצפיה ב-'לא התכוונתי לווידג'ט'
לא התכוונתי לווידג'ט
07/10/2015 | 14:30
2
8
התכוונתי לשים שני אייקונים של היומן ולהגדיר כל אחד לחשבון אחר.
לא יודעת אם אפשרי בכלל...
לצפיה ב-'לג'ימייל יש ווידג'ט עבור label מסוים'
לג'ימייל יש ווידג'ט עבור label מסוים
07/10/2015 | 15:34
1
12
זה לא מציג נתונים על מסך הבית אחר ישר מכניס אותך ל label המסוים הזה. אולי יש משהו מקביל לאפליקציית לוח שנה. לכזה סוג של ווידג'ט התכוונתי.
לצפיה ב-'לא יודעת - לא מכירה'
לא יודעת - לא מכירה
07/10/2015 | 15:40
11
אצלי הכל מעורבב
לצפיה ב-'G3 או נקסוס 5 או S5 למתבגרת (13)?'
G3 או נקסוס 5 או S5 למתבגרת (13)?
04/10/2015 | 20:42
3
64
שלום,

מה עדיף מאלו למתבגרת? תקציב כ 1,700 ש"ח. ראיתי את ה G3 עם 32GB באילת ב 1,500 ש"ח יבוא מקביל של ד"ר פון, אחריות לשנתיים. האם שווה? עד כמה זה משמעותי אחריות של יבואן מקביל?

תוד
לצפיה ב-'הנקסוס 5 כמעט בן שנתיים, והייצור הפסיק לפני שנה'
הנקסוס 5 כמעט בן שנתיים, והייצור הפסיק לפני שנה
04/10/2015 | 21:59
2
84
אז מכשירים חדשים אין. הגלקסי S5 יהיה איטי ומעצבן.

לגבי יבואן רשמי, הבעיה עם LG (וסמסונג) זה שהיבואנים הרשמיים הגיעו להסכמה מכוערת עם היצרניות כדי שהיצרניות יחביאו את האפשרות לבחור בשפת ממשק עברית במכשירים שלא נמכרים על ידי היבואניות הרשמיות. זה מוביל למצב שבו חנויות לפעמים עושים טריקים ושטיקים כדי שיהיה ממשק בעברית, וזה יכול לגרום לפעמים לבעיות ולאובדן היכולת לעדכן את גירסת מערכת ההפעלה.

אישית, הייתי מזמין מכשיר מאמזון צרפת או איטליה או אנגליה, כדי לוודא שאני מקבל מכשיר חדש ובלי שטויות, מגוף שבאמת נותן אחריות על המוצרים שהוא מוכר.
לצפיה ב-'תודה: מכאן אני מבין ש G3 זו הבחירה הנכונה. נכון?'
תודה: מכאן אני מבין ש G3 זו הבחירה הנכונה. נכון?
05/10/2015 | 00:12
1
60
כמו כן, במקרה של מכשיר באנגלית (GUI בלבד. אנשי קשר בעברית) - האם זה משנה מי נותן השירות?

תודה
לצפיה ב-'G3 (בדגם ה-32GB) או OnePlus One מאד מומלצים '
G3 (בדגם ה-32GB) או OnePlus One מאד מומלצים
06/10/2015 | 17:39
55
השאלה אם הם לא הרבה יותר ממה שהמתבגרת צריכה.
מכשיר כמו המוטו G (דור 3) יתן מענה לא פחות טוב ממכשירים אלו בערך בחצי מחיר.

אלא אם כן יש דרישות מיוחדות שלא פורטו בשאלה.
לצפיה ב-'גלקסי 2, CM11 4.4.4'
גלקסי 2, CM11 4.4.4
04/10/2015 | 17:17
1
41
שלום רב,
בוצע לי עדכון אוטומטי למכשיר הנ"ל, אך כעת החשבון של גוגל וכל נספחיו לא עובדים (אנשי קשר, החנות וכד').
מחיפוש בגוגל הבנתי שאני צריך לעדכן GApps. עשיתי זאת במספר גרסאות של 4.4.4, אך זה עדיין לא עובד? (החנות קורסת, האנשי קשר לא מסונכרנים ועוד בעיות שצצו)

למישהו/י יש רעיון מה עושים?
לצפיה ב-'הלכתי לפי הצעדים המופיעים פה (למעט 4 ו - 5 שטרם ניסיתי)'
הלכתי לפי הצעדים המופיעים פה (למעט 4 ו - 5 שטרם ניסיתי)
04/10/2015 | 17:21
30
לצפיה ב-'יש צפי ל 5.1 OTA לגלקסי S5 בזמן הקרוב?'
יש צפי ל 5.1 OTA לגלקסי S5 בזמן הקרוב?
04/10/2015 | 09:02
24
לצפיה ב-'משחקי כדורגל לצפיה בגלקסי'
משחקי כדורגל לצפיה בגלקסי
03/10/2015 | 23:50
3
47
אני מנסה לצפות בלינקים במשחקי ספורט ישירים ורשום לי שהפלאגין שלי לא נתמך.גם בצפיה בערוצי טלויזיה אני לא מצליח לראות.מה אני יכול להוריד כדי שזה יעבוד?

לצפיה ב-'קודי '
קודי
03/10/2015 | 23:59
2
17
לצפיה ב-'כמובן שהכל חוקי'
כמובן שהכל חוקי
04/10/2015 | 14:08
1
34
אני מדבר על צפיה בערוצים 11 ו22 שלא מצליח לראות וכמובן משחקים שאני משלם עליהם.פשוט צריך להוריד פלאש או משהו
לצפיה ב-'נסה דפדפנים תומכי פלאש דוגמת פאפין.'
נסה דפדפנים תומכי פלאש דוגמת פאפין.
04/10/2015 | 14:25
69
לצפיה ב-'כעבור שנים של הזנחה - אפליקציות האופיס של מיקרוסופט'
כעבור שנים של הזנחה - אפליקציות האופיס של מיקרוסופט
03/10/2015 | 16:03
9
121
לאנדרואיד תומכות בעברית בצורה מלאה וזמינות בחנות האפליקציות הישראלית של גוגל.

כעבור שנים בהם אין לאנדרואיד גרסה אמיתית התומכת בעברית כמו שצריך, מימין לשמאל, בצורה טובה, השבוע הועלו גרסאותיהן החדשות של אפליקציות האופיס של מיקרוסופט לחנות האפליקציות Google Play, האפליקציות הללו שעד השבוע היו זמינות בחנות האפליקציות האמריקאית בלבד, זמינות מהשבוע גם בחנות האפליקציות הישראלית.

אפליקצית האופיס היחידה שנותרה ללא תמיכה בעברית (שכותבת את העברית משמאל לימין היא OneNote, שגם הפכה זמינה בחנות הישראלית, ללא מטרה.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.word
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.excel
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.powerpoint

לצפיה ב-'טום יש את האפליקציה שהחליפה את הקינגסופט '
טום יש את האפליקציה שהחליפה את הקינגסופט
03/10/2015 | 16:09
2
57
היא גם מעולה לפתיחה וכתיבה של מסמכי אופיס גם בעברית 
לצפיה ב-'ברור שיש חלופות, אבל שוב, ציינתי את זה כי כאן מדובר על '
ברור שיש חלופות, אבל שוב, ציינתי את זה כי כאן מדובר על
03/10/2015 | 16:11
1
58
האפליקציות של מיקרוסופט עצמם. גרסאות מובייל לאופיס שלהם.

לצפיה ב-'אוקיי '
אוקיי
03/10/2015 | 16:12
16
לצפיה ב-'האקסל'
האקסל
04/10/2015 | 11:12
5
45
הורדתי את הוורד והאקסל. עם הוורד אין בעיה עובד מצויין . באקסל אני לא מצליח להגיע למצב שאפשר לכתוב בתוך התאים . כשאני רוצה לכתוב בתא מופיעות לי רק אפשרויות של הדבקה או ניקוי וכד' המקלדת לא מופיעה , זה משהו בהגדרות ?
תודה מראש
לצפיה ב-'כשאת מסמנת את השדה שאת רוצה לערוך לחצי למעלה על שורת '
כשאת מסמנת את השדה שאת רוצה לערוך לחצי למעלה על שורת
04/10/2015 | 11:15
4
40
הפורמולה, אז תפתח המקלדת.
לצפיה ב-'תודה אבל זה יוצא מאוד מסורבל, צריך למחוק ה= או שלא הבנתי'
תודה אבל זה יוצא מאוד מסורבל, צריך למחוק ה= או שלא הבנתי
04/10/2015 | 13:01
3
14
לצפיה ב-'האם באקסל הגליון יכול להיות מימין לשמאל?'
האם באקסל הגליון יכול להיות מימין לשמאל?
04/10/2015 | 13:12
2
15
לצפיה ב-'כן יכול. לגבי השאלה הראשונה לא, מהרגע שפתחת את המקלדת '
כן יכול. לגבי השאלה הראשונה לא, מהרגע שפתחת את המקלדת
04/10/2015 | 14:23
1
41
לראשונה, היא תשאר פתוחה ולחיצה על כל תא תאפשר לכתוב בו ללא צורך לבחור בשדה הפורמולה למעלה.

לשינוי הכיוונים, למטה משמאל לחיצה על HOME ובחירה ב VIEW תפתח אפשרות לשנות את כיוון הגיליון.

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
04/10/2015 | 17:48
8
לצפיה ב-'התקנתי גירסה ישנה יותר של QUICKPIC'
התקנתי גירסה ישנה יותר של QUICKPIC
03/10/2015 | 13:40
29
ואיני רוצה להגדיר שלעולם לא יציע לי לעדכן אותה(העידכון האוטומטי כבוי)
איך ניתן לבצע את זב במכשיר ללא רוט (OPO)?
לצפיה ב-'חדש או מחודש?'
חדש או מחודש?
03/10/2015 | 11:23
3
90
קניתי לפני כשבועיים בחנות מכשיר סמסונג s5.הבעלים הציעו לי מכשיר שהם מייבאים והוא אותו דבר כמו של סוני במחיר יותר נמוך וסיפרו שהם מייבאים במאות ומפיצים לחנויות גדולות שהזכירו את שמם. על המכשיר לא כתוב בחזית לוגו של סמסונג .
אתמול הופיעה לי תזכורת בטלפון שאני בטוח לא כתבתי אותה. מאז מתרחשת עוד תופעה לא ברורה. הטלפון נכנס למסך שכתוב עליו au ומיד אחר כך מסך שחור עם לוגו של סמסונג וחוזר חלילה. והדבר קורה מידי פעם.
האם ייתכן שהטלפון שנמכר לי לא ממש חדש? האם רצוי לקחת למעבדה פרטית ולקבל חוות דעת לאחר בדיקה?
תודה אתי
לצפיה ב-'את יכולה לבד'
את יכולה לבד
03/10/2015 | 11:40
78
להיכנס להגדרות ושם האחרות אודות .
רצוי לבצע צילום מסך .

לצפיה ב-'כנסי לאתר '
כנסי לאתר
03/10/2015 | 17:08
1
73
הקלידי את מספר ה IMEI  של המכשיר (ניתן למצוא דרך החייגן בהקלדת כוכבית ,סולמית,06 סולמית )  - את המספר הקלידי במקום המיועד והוא יספר לך על המכשיר . 
לעניות דעתי זה סמסונג 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/10/2015 | 08:18
16
לצפיה ב-'עזרה בהכנסת לוח שנה לאנדרואיד'
עזרה בהכנסת לוח שנה לאנדרואיד
03/10/2015 | 10:34
8
42
שלום רב,
אני משתמש במחשב ב MICROSOFT OUTLOOK 2007. הגדרתי את החשבון הזה בסלולרי, אבל אני לא מצליח לצרף את לוח השנה שנמצא באותו חשבון במחשב.
יש פתרון?

תודה
לצפיה ב-'דרך יומן ג'מל במחשב'
דרך יומן ג'מל במחשב
03/10/2015 | 10:48
20
לצפיה ב-'איזה חשבון משמש אותך באאוטלוק? '
איזה חשבון משמש אותך באאוטלוק?
03/10/2015 | 11:50
5
20
חשבון שהוא אינו חשבון Exchange או ActiveSync לא ידע לסנכרן בין המחשב למכשיר ישירות ללא תוכנת עזר זו או אחרת.

ציין בבקשה - באיזה סוג חשבון מדובר? pop3? חשבון imap? או חשבון Exchange/Activesync?
ציין באיזה מכשיר טלפון מדובר? יתכן והסנכרן יוכל להתבצע בקלות בעזרת תוכנה זו או אחרת של יצרנית הטלפון.

לצפיה ב-'אני לא רוצה דרך הגימייל, פרטים נוספים:'
אני לא רוצה דרך הגימייל, פרטים נוספים:
03/10/2015 | 12:15
4
20
החשבון הוא POP3
המכשיר הוא גלגסי 4 9500
אודה לעזרתך....
לצפיה ב-'Pop 3 הוא חשבון "טיפש" הוא לא מאפשר סנכרון של דבר מעבר '
Pop 3 הוא חשבון "טיפש" הוא לא מאפשר סנכרון של דבר מעבר
03/10/2015 | 12:35
3
30
להודעות מייל.
לא אנשי קשר, לא לוח שנה, אך ורק מיילים.

על מנת להצליח לסנכרן בין אאוטלוק לבין מכשיר סלולרי - חייב להעשות שימוש בחשבון מסוג Exchange Activesync. או לחילופין לעשות סנכרון ידני באמצעות תוכנה דוגמת MyPhoneExplorer.

לצפיה ב-'אבל אפשר לייצא את ה-POP3 לג'ימל'
אבל אפשר לייצא את ה-POP3 לג'ימל
03/10/2015 | 12:44
2
21
הדרך לסנכרון באנדרואיד עוברת בכל מקרה דרך הג'ימל.
הדרך המועדפת על ידי חשבון נפרד לאאוטלוק וזימון שלו לפגישות בג'ימל.
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
03/10/2015 | 13:38
10
לצפיה ב-'לא בכל מקרה, אצלי לדוגמה השימוש בחשבון הגוגל במכשיר הוא '
לא בכל מקרה, אצלי לדוגמה השימוש בחשבון הגוגל במכשיר הוא
03/10/2015 | 16:10
16
הוא מצומצם מאוד:
חשבון הג'ימייל שלי משמש אותי בסלולרי אך ורק לצורך חנות האפליקציות google play music ואינגרס והאנגאאוטס (לקבוצות השיחה הקשורות לאינגרס).
חשבון המייל שלי, אנשי הקשר, היומן, המטלות, סנכרון הענן, הגיבוי וכד' כולם מתבצעים ישירות לחשבון הOffice 365 שלי..
באם ישנו חשבון שתומך בסנכרון שכזה (office 365, חשבון Exchange ארגוני כזה או אחר, Google Apps, או דימיהם) אין צורך להעביר את הסנכרון בין האאוטלוק לחשבון הגוגל. הסנכרון יכול להתבצע ישירות באופן מלא. (כמדומני זה אפשרי במובן מסויים גם בoutlook.com אבל אני לא סגור עד כמה זה עובד).

לצפיה ב-'יש פתרון לסנכרון יומן אוטלוק עם טלפון אנדרואיד'
יש פתרון לסנכרון יומן אוטלוק עם טלפון אנדרואיד
03/10/2015 | 14:00
26
יש כמה תוכנות שעושות את העבודה - בתשלום.
COMPANIONLINK  - שבה אני משתמש ועושה עבודה מצויינת
gsyncit גם עושה עבודה טובה מאד
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
02/10/2015 | 23:52
1
35
איך מבטלים בגלקסי את ה3G? שלא יבזבז לי סוללה
כשאני מקבלת הודעות בשעה אחרת ממה שהיא נשלחה(כי אין קליטה) אז אני לא רואה מה השעה המקורית שזה נשלח אלא מתי זה התקבל, יש אפשרות לשנות את זה?
לצפיה ב-'אם תלחצי על ההודעה ולאחר מכן פרטים זה אמור להציג את מועד'
אם תלחצי על ההודעה ולאחר מכן פרטים זה אמור להציג את מועד
03/10/2015 | 00:19
30
השליחה...

באשר לשאלה הראשונה - אם מדובר על מצבים בהם אין קליטה - עדיף לשים על מצב טיסה, ביטול 3G לא יפתור את עניין חיפוש הרשת הסלולרית שגוזל המון סוללה.
במקרים אחרים - אמור להיות מתג המאפשר הפעלה חיבור לאינטרנט הסלולרי בהגדרות. (לא תמיד קיים, תלוי גרסת תוכנה, היות ו"גלקסי" זו סדרה של מכשירים אין אפשרות לדעת האם קיים או לא)
לצפיה ב-'שדרוג תכנת אנדרואיד בגלקסי 4'
שדרוג תכנת אנדרואיד בגלקסי 4
02/10/2015 | 17:18
8
70
לאחרונה שדרגתי את תכנת האנדרואיד לגרסה 5.0.1 השדרוג בוצע בפלפון. עד לשדרוג יכלתי לשמוע סאונד מיוטיוב באמצעות בלוטוס של מערכת המולטימדיה במכונית שלי. מאז השדרוג איני מצליח לחבר את הבלוטוס של הגלקסי לבלוטוס של מערכת המולטימדיה ברכב למרות שהטלפון מתחבר לבלוטוס של הרכב.
אודה לסיוע בפתרון הבעיה.

לצפיה ב-'תנסה למחוק את הצימוד בטלפון וברכב ותבצע צימוד מחדש'
תנסה למחוק את הצימוד בטלפון וברכב ותבצע צימוד מחדש
02/10/2015 | 17:45
24
לצפיה ב-'שתי בדיקות'
שתי בדיקות
03/10/2015 | 09:12
6
44
במאפייני ה BT בטלפון בצימוד מופיעים שלושת הסעיפים 
1. שמע טלפון
2. התקני שמע אאודיו
3. שיתוף אנשי קשר
בדיקה שניה במאפייני ה BT ברכב יש לבדוק קיום מצב A2DT

לצפיה ב-'אחרי שדרוד אנרואיד לא ניתן לקבל את היוטיוב (שמע) במערכת הרכב'
אחרי שדרוד אנרואיד לא ניתן לקבל את היוטיוב (שמע) במערכת הרכב
05/10/2015 | 16:11
5
20
במאפייני ה BT מופיע רק שמע טלפון ולא מדיה אודיו ו contact sharing מה עלי לעשות על מנת להתקין את שני המרכיבים האלה?
תודה
אד
לצפיה ב-'אם כך בצע זאת'
אם כך בצע זאת
05/10/2015 | 17:07
4
29
1. בטל את הצימוד,צא מהתפריט
2.כנס להגדרות > יישומים >הכל > bluetooth share ומחק את המטמון ,אתה רשאי למחוק גם נתונים . 
לאחר מכן סגירה ופתיחה של הטלפון ,צימוד מחדש

לצפיה ב-'האם מהלך כזה ימחק נתוני צימוד של כל הרשימה (אצלי)'
האם מהלך כזה ימחק נתוני צימוד של כל הרשימה (אצלי)
07/10/2015 | 14:39
3
13
אני תקוע עם צימוד לרכב, אבל יש לי שני צימודים אחרים שעובדים בשגרה.
לצפיה ב-'כן ימחק הכל'
כן ימחק הכל
07/10/2015 | 16:03
2
10
ברם זה לא חוכמה גדולה לבצע שוב צימוד.

לצפיה ב-' האם יש סיכוי שמחיקה כזו'
האם יש סיכוי שמחיקה כזו
07/10/2015 | 16:39
1
11
תעזור לי לצמד רדיו שהטלפון מסרב להצטמד אליו?

(מזהים אחד את השני וברגע שאני לוחץ על PAIR בטלפון, הוא מכבה את פונקצית ה-BT).
לצפיה ב-'בא נגיד כך'
בא נגיד כך
07/10/2015 | 19:25
13
אין לך ברירה .
אלה חוקי ה best practice בטיפול בתקלות 
ואתה משתהה לריק ,מכיון שלא עשוי להיגרם כל נזק.
לפעמים מטמון פגום או קובץ נתוני חומרה עשוי לשבש את התוכנה .
וזאת בהנחה שהבעיה היא בעיית תוכנה בטלפון .
אם אתה רוצה להמשיך להתקשקש מסביב ,למה שלא תיקח מכשיר אחר ותנסה לצמד אותו לרכב .או עם המכשיר שלך ברכב אחר .
חבל"ז.

לצפיה ב-'גלקסי 5S מישהו יכול לתת לי הסבר'
גלקסי 5S מישהו יכול לתת לי הסבר
02/10/2015 | 15:01
1
42
מהיר מה האפשרויות שלי להדפסה?
אין לי מדפסת אלחוטית.

איך זה עובד?
לצפיה ב-'אם אין מדפסת אלחוטית או מדפסת המתחברת לרשת'
אם אין מדפסת אלחוטית או מדפסת המתחברת לרשת
02/10/2015 | 16:07
35
אז האפשרות היא אך ורק דרך השירות של google - של הדפסת ענן, דבר המחייב את הדפדפן (כרום בלבד) להיות פעיל ברקע, כמו גם מחייב שחשבון הגוגל המחובר בנייד יהיה זהה לזה בדפדפן במחשב. (וכמובן שהדפדפן ידע לזהות את המדפסת אבל זה ברור).
ללא דברים אלה - לא נראה לי שאפשר יהיה לפתור את זה.

אם המדפסת בעלת חיבור רשת כלשהו ומחוברת לראוטר יתכן וניתן יהיה לזהות בעזרת אפליקציה מתאימה של יצרנית המדפסת דרך חיבור המכשיר לרשת הwifi אליה מחוברת המדפסת (בחיבור קווי לראוטר).
לצפיה ב-'עדכון תוכנה'
עדכון תוכנה
02/10/2015 | 16:48
3
57
שלום

גלקסי S5 עם אנדרואיד 5.0.
אתמול הגיע עדכון תוכנה.
מה הוא כולל? האם להתקין? מישהו ניסה?
האם הוא מאפס את מסכי הבית וצריך להגדיר מחדש או שומר על צורתם?

תודה.
לצפיה ב-'סמסונג לא מפרטת את תכולת העידכונים שלה'
סמסונג לא מפרטת את תכולת העידכונים שלה
02/10/2015 | 17:44
2
53
לדעתי, אם אין לך ידע ורצון להתעסק עם צריבות גירסא/רומים ואובדן אחריות פוטנציאלי, והטלפון עובד כמו שצריך - אל תעדכן. נראה לי שכל עידכון גירסא של סמסונג בשנתיים האחרונות (לפחות - רק מאז התחלתי לשים לב) גרם לתקלות ובעיות חדשות, לפחות אצל חלק מהאנשים. תסתכל כאן על מישהו שעידכן את ה S4 שלו ו"קיבל" באג מוזר.
לצפיה ב-'תודה. אך...'
תודה. אך...
02/10/2015 | 19:27
1
38
האם למישהו יש ניסיון עם העדכון הנוכחי בגלאקסי S5 בימים האחרונים מ- 5.0.
האם הוא היה צריך לעדכן מחדש את מסכי הבית?
לצפיה ב-'עדכנתי ולא היה שינוי במסכי הבית.'
עדכנתי ולא היה שינוי במסכי הבית.
04/10/2015 | 00:00
12

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ