לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'עברית יישור לימין'
עברית יישור לימין
10/01/2016 | 17:07
10
191
אפליקציית ה-Inbox שלי (גם במכשיר LG Nexus 5 וגם בטאבלט HTC Nexus 9) הפסיקה ליישר לי את הטקסט בעברית לצד ימין של המסך ועכשיו הכל מיור לשמאל תמיד (עברית ואנגלית)
אני משתמש בגרסא 6.0.1
מי יודע איך לפתור?
תודה
לצפיה ב-'שפת הממשק בעברית? אנגלית?'
שפת הממשק בעברית? אנגלית?
10/01/2016 | 17:39
3
49
נסה להכנס לתפריט > הגדרות > הגדרות מפתח > כפה כיוון RTL (לא יודע אם הניסוח מדויק, אני באנגלית - Fortce RTL layout direction)
(אם אין הגדרות מפתח -> תפריט > הגדרות > אודות הטלפון > 7 לחיצות על מספר build).
לצפיה ב-'יש מצב לאנגלית? (שפת המערכת שלי)'
יש מצב לאנגלית? (שפת המערכת שלי)
11/01/2016 | 19:47
2
20
לצפיה ב-'בטח:'
בטח:
11/01/2016 | 20:28
1
29
Settings -> Developer Options -> Force RTL layout Dircetion.
זה משנה את הכיוון של הכל למימין לשמאל.

לצפיה ב-'זה מחליף את כל הגרפיקה של הטלפון מימין לשמאל'
זה מחליף את כל הגרפיקה של הטלפון מימין לשמאל
12/01/2016 | 13:06
24
אני צריך רק 'לטפל' בטקסט של האינבוקס של גגוגל
לצפיה ב-'inbox של איזה תיבת דואר ?'
inbox של איזה תיבת דואר ?
10/01/2016 | 22:59
5
39
כל תיבת דואר שתגיד יש לה inbox .
וההגדרה צריכה להיות בהגדרות השרת דואר הספציפי.
אז אנא ציין ...

לצפיה ב-'אני בטוח שהוא מתכוון ל...'
אני בטוח שהוא מתכוון ל...
10/01/2016 | 23:52
45

ומכיוון שגם אצלי חלק מהמיילים בעברית מיושרים לשמאל, ולא הצלחתי להבין למה זה קורה, ללא חוקיות כלשהי שאני מבחין בה, אין לי לצערי תשובה ברורה לשאלה שלו.
בכל מקרה לא מצאתי בהגדרות משהו כפי שציינת שיש.
לצפיה ב-'אפליקציית אינבוקס של גוגל'
אפליקציית אינבוקס של גוגל
11/01/2016 | 19:46
3
26
לצפיה ב-'נבדק והרי התובנות'
נבדק והרי התובנות
11/01/2016 | 23:06
1
70
אין בעיה במכשיר המקבל.
הענין מתחיל במכשיר השולח .אם הטקסט במכשיר השולח הוא מיושר לימין -תקבל אותו מיושר לימין ,והפוך ,אם היה מיושר לשמאל תקבל אותו מן הסתם מיושר לשמאל.
ראה תמונות
לצפיה ב-'במחילה, אני חולק עליך חלקית במקרה הזה.'
במחילה, אני חולק עליך חלקית במקרה הזה.
12/01/2016 | 00:42
46
שלחתי לעצמי כמה מיילים כדי לעשות בדיקה דומה לשלך, יישרתי במכשיר השולח את הטקסט לימין, אך באפליקציית INBOX של גוגל (שזאת לא האפליקציה שאתה משתמש בה ככל הנראה על פי צילומי המסך) זה מופיע עדיין בחלק מהמקרים מיושר לשמאל.
אפילו שלחתי לעצמי מהמחשב מייל מתוכנת מייל יעודית שזה בוודאות יישרתי את הטקסט לימין, זה הגיע למחשב מיושר לימין אך ל-INBOX הנ''ל זה הגיע משום מה מיושר לשמאל.
ואין לי עדיין פתרון לשאלה למה זה קורה ככה.
הסברתי זאת כדי שתבין שהבעייה היא ככל הנראה כן במכשיר המקבל, או ליתר דיוק באפליקציה הנ''ל.

לצפיה ב-'כמובן כפי שמיד הבנתי'
כמובן כפי שמיד הבנתי
12/01/2016 | 00:37
29
לצפיה ב-'סינון אפליקציות'
סינון אפליקציות
10/01/2016 | 13:35
1
29
כשאני מחפש אפליקציה בנושא מסויים בפליי, הוא מציע לי עשרות
אבל- לא כולן שוות והפליי מסדר אותן על פי הסדר המועדף עליו

האם יש דרך לסנן?
למשל- רק אפליקציות שעודכנו בחצי השנה האחרונה (לנקות כאלו שנזנחו)
למשל- רק אפליקציות שקיבלו רייטינג מעל X
למשל- רק אפליקציות עם יותר מ- Y הורדות

יש כלי כזה?
אם לא בפליי, אולי במקום אחר?

תודה
לצפיה ב-'חלקית - דרך המחשב'
חלקית - דרך המחשב
10/01/2016 | 16:12
15
יש אפשרות סינון לפי חינם או לא ולפי רייטינג מעל 4
לצפיה ב-'דפדוף באפלקציות ב- G4'
דפדוף באפלקציות ב- G4
10/01/2016 | 10:38
2
21
שלום חברים
באחד הטלפונים בחברה G4 אפשר לדפדף באפלקציות על ידי משיכה של הפניה השמאלית מלמטה
רצ"ב תמונה של המכשיר, איך אפשר לבטל את זה , מאיפה זה הגיע ?
אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'Clean master? הסר את היישום / בדוק בהגדרות היישום'
Clean master? הסר את היישום / בדוק בהגדרות היישום
10/01/2016 | 10:57
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/01/2016 | 12:36
3
לצפיה ב-'צליל התראה לאדם אחד כשכל השאר לא פועלים'
צליל התראה לאדם אחד כשכל השאר לא פועלים
10/01/2016 | 09:07
1
18
שלום
בS3 קיט קט בוואטסאפ
כל האנשים לא מקבלים צליל התראה ואני רוצה שרק איש קשר אחד יקבל
איך עושים?
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע?'
אף אחד לא יודע?
10/01/2016 | 12:14
5
לצפיה ב-'טאבלט אסוס 173 עושה בעיות בחיבור ל-wifi - עזרה בבקשה!'
טאבלט אסוס 173 עושה בעיות בחיבור ל-wifi - עזרה בבקשה!
09/01/2016 | 21:56
3
30
הטאבלט מהדגם האמור נתקע ב"מחכה לכתובת IP" כל פעם שאני מנסה להתחבר לרשת בבית. 
עד לא מזמן היה מתחבר בלי בעיה, אבל כנראה שמישהו איפס ססמאות או משהו - כי הטאבלט "שכח" את הססמה של הרשת השניה בבית (וגם אני לא זוכר אותה... ), כך שאין לי אפשרות להתחבר לרשת אחרת.
רעיונות?  
לצפיה ב-'מה עם להיכנס לראוטר ולראות את הסיסמא '
מה עם להיכנס לראוטר ולראות את הסיסמא
09/01/2016 | 22:21
17
או לשנות אותה .
לצפיה ב-'כפי שציינו'
כפי שציינו
09/01/2016 | 22:48
1
19
כניסה לראוטר מהמחשב הראשי שלך תגלה לך את הסיסמא .
חפש שם wireless > security

לצפיה ב-'את הסיסמה של הראוטר אני זוכר - וכל שאר המכשירים נכנסים '
את הסיסמה של הראוטר אני זוכר - וכל שאר המכשירים נכנסים
10/01/2016 | 10:07
16
בלי בעיה. גם במכשיר הזה, הוא מאשר את הססמה - ואז פשוט נתקע בשלב השגת ה-IP.
הרשת השניה היא של מאריך טווח על רשת החשמל, שמשום מה לא הצלחתי לגרום לו ליצור רשת מאוחדת עם הרשת הראשית. אני צריך לחפש את הניירת שלו ולראות איך אני מגדיר בו מחדש ססמה.
לצפיה ב-'סלולרי עם מסך גדול'
סלולרי עם מסך גדול
09/01/2016 | 20:41
11
58
שלום.אני מחפש טלפון נייד עם גודל מסך מעל 5.7 אינץ..תכונות הטלפון,אני אמור לקבל מיילים מהעבודה ולענות,ווטסאפ,גלישה פשוטה באינטרנט.מצלמה לא חשוב.חשובה סוללה הזקה
וזכרון גדול בבקשה ייעוצעכם
לצפיה ב-'רשימת מכשירים מסוננת על פי גודל המסך:'
רשימת מכשירים מסוננת על פי גודל המסך:
10/01/2016 | 00:23
10
57

אישית לא החזקתי ביד אף אחד מהמכשירים למעט הHuawei Nexus 6P שלי, והLG V10 של חבר מהלימודים, שניהם מצוינים.
התכונות של "לקבל מיילים מהעבודה ולענות, ווטסאפ, גלישה פשוטה באינטרנט, מצלמה לא חשוב" אני נוטה להאמין שכל אחד ואחד מהמכשירים ברשימה ימלא את הדרישות הנ"ל ללא בעיה כלל.
באשר לסוללה החזקה - זה כבר משהו שאין דרך לפצח.
יתכן וסוללה שלך תחשב כחזקה ותחזיק מעמד יום וחצי בלי שום בעיה, אצלי תגמר באותו המכשיר בדיוק בתוך 10 שעות או פחות. סוללה זה דבר שהוא תלוי שימוש, אין דרך לתת מענה על הצורך הזה בלי לדעת דפוס שימוש במכשיר.

אני לצורך העניין "אונס" את הטלפון שלי, אני משתמש בו מספר שעות די גדול כאשר המסך דלוק על בהירות 70% כ-6 שעות ביום, כאשר GPS דולק על איכון גבוה ופעיל (בשימוש) כ-4 שעות ביום, חיבור קבוע ופעיל לאינטרנט, סנכרון של 3 חשבונות מייל שונים אחד בכל רגע נתון, שניים נוספים אחת לשעה, תוכנה לגיבוי בענן באופן אוטומטי לכל קובץ שנכנס למכשיר ולא משנה מאיפה ואיך, ו5 תוכנות מסרים מידיים שחלקן (2 - WA,GH) לא שותק ליותר מ10 דקות רצוף (WhatsApp, Google Hangouts, Skype, Telegram, SnapChat), שתי אפליקציות לסנכרון חדשות בפורמט RSS עם התראות קופצות. שימוש שהוא בהשוואה לחברים שלי, באופן מובהק לא סטנדרטי.
אז סוללה חזקה זה עניין יחסי, אני יכול לחסל סוללה של 3450mAh ב6 שעות בערך בעוד חברים שלי יכולים להשתמש בסוללה של 2800mAh שמחזיקה להם מהבוקר עד הלילה ובלילה עומדת על כ-50%. הכל תלוי שימוש, אין לזה מענה אחיד.
לצפיה ב-'אפרופו נקסוס 6P, זה נוח לתפעל מכשיר עם מסך 5.7 אינצ'?'
אפרופו נקסוס 6P, זה נוח לתפעל מכשיר עם מסך 5.7 אינצ'?
10/01/2016 | 05:27
9
43
ראיתי לפני כמה ימים את ה-LG V10, ועד כמה שחשבתי שהזנפון שלי גדול, הוא היה יותר גדול.
לצפיה ב-'הוא גדול זה נכון, אבל הוא די נוח לי'
הוא גדול זה נכון, אבל הוא די נוח לי
10/01/2016 | 06:55
8
14
לצפיה ב-'האמת שכנראה אפשר להתרגל לכל גודל מסך'
האמת שכנראה אפשר להתרגל לכל גודל מסך
10/01/2016 | 07:40
7
43
אתמול בדקתי משהו באייפוד טאץ' עם מסך 3.5 או 4 אינצ', וזה היה פשוט קטנצ'יק .
לצפיה ב-' 3.5 זה ממש קטנטן... אני עוד מדי פעם משתמש בנוקיה E72 שלי'
3.5 זה ממש קטנטן... אני עוד מדי פעם משתמש בנוקיה E72 שלי
10/01/2016 | 19:26
6
31
זה בכלל טירוף...
לצפיה ב-'לדעתי, ליותר מ-5.5 כבר קצת קשה להתרגל'
לדעתי, ליותר מ-5.5 כבר קצת קשה להתרגל
10/01/2016 | 19:29
4
13
לצפיה ב-'אתה מבין שההבדל בין 5.5 ל5.7 הוא שלושה מילימטרים באלכסון כן?'
אתה מבין שההבדל בין 5.5 ל5.7 הוא שלושה מילימטרים באלכסון כן?
10/01/2016 | 19:45
2
19
לצפיה ב-'אבל ככה אתה יכול גם להגיד על 6'
אבל ככה אתה יכול גם להגיד על 6
11/01/2016 | 17:20
47
שהוא לא הרבה יותר גדול מ 5.7. וכך להגיע לטלוויזיה ביד.

זאת דעתי לפחות.
5.2 עד 5.5 זה האידיאלי.
לצפיה ב-'יותר כמו 8 מ"מ...'
יותר כמו 8 מ"מ...
11/01/2016 | 19:05
7
לצפיה ב-'אני (כנראה, בינתיים) לא אקח מכשיר עם מסך גדול מ-5.7'
אני (כנראה, בינתיים) לא אקח מכשיר עם מסך גדול מ-5.7
10/01/2016 | 20:53
35
כי זה כנראה יהיה בלתי אפשרי עבורי לתפעל אותו ביד אחת. לא שאת ה-5.5 אני בהכרח מצליח לתפעל ביד אחת בצורה אידיאלית, אבל לרוב אני מצליח .
לצפיה ב-'E72 זה מפלצת ביחס ל-N85 שלי '
E72 זה מפלצת ביחס ל-N85 שלי
10/01/2016 | 20:50
12
לצפיה ב-'אפשר להעביר גיבוי נאנדרואיד ממכשיר למכשיר?'
אפשר להעביר גיבוי נאנדרואיד ממכשיר למכשיר?
09/01/2016 | 19:18
3
22
כמובן בהנחה שזה אותו מכשיר מבחינת חומרה. במקרה שלי מדובר בשני נקסוס 7 2013 עם 32 ג'יגה איחסון.

על פניו לא נראה שאמורה להיות בעיה, אלא אם יש בגיבוי איזשהו זיהוי של המכשיר (IMEI, כתובת MAC של הרשת האלחוטית, כתובת בלוטות' וכו') שיהפוך את המכשיר שאליו משחזרים ללבנה.

מישהו ניסה, או שאני היחיד שחשב על השטות הזו?
לצפיה ב-'העברתי גיבוי מ-CWM בין שני i9300 ללא בעיה. אותה גרסת CWM'
העברתי גיבוי מ-CWM בין שני i9300 ללא בעיה. אותה גרסת CWM
09/01/2016 | 20:47
1
8
לצפיה ב-'טוב לדעת, תודה '
טוב לדעת, תודה
09/01/2016 | 22:06
10
לצפיה ב-'אפשרי בהחלט, וראו בהזדמנות זו משהו שקניתי ושמסייע מאוד '
אפשרי בהחלט, וראו בהזדמנות זו משהו שקניתי ושמסייע מאוד
10/01/2016 | 07:02
26
לגיבויים בכלל.

גילוי נאות: אינני יודע אם זה מתאים בדיוק לסוג הגיבוי ששאלת עליו, אני גם יכול להניח שאתה מכיר מוצרים כאלה, אבל התגובה מיועדת לטובת הכלל שחלק מהם כנראה לא מכירים את זה.

קניתי שלושה כאלה:

כשנמצאים רחוק מהבית ויש צורך בגיבויים דחופים, תמיד אפשר להשתמש בדבר הזה כדי לגבות מהסלולרי לכרטיס זכרון או אפילו לדיסק חיצוני.

לצפיה ב-'אוזניות לLG G3 לשיחה ביום יום ומוזיקה וכן אוזניות BT לכושר'
אוזניות לLG G3 לשיחה ביום יום ומוזיקה וכן אוזניות BT לכושר
09/01/2016 | 17:51
27
לא זוכרת אם שאלתי כאן בעבר, אבל אני מחפשת אוזניות במבנה של האוזניות שמגיעות עם הסמסונג S3 (העובי, הגודל והמבנה שלהן במיוחיד הסיליקון מאוד נוחים לי באוזן) עבור הLG G3 שלי כייון שלא קיבלתי שום אוזניות איתו והאוזניות סמסונג של ההורים אומנים משמיעות באחד אבל לא מאפשרות לדבר.

בנוסף אני מחפשת אוזניות BT לספורט במבנה של הbluebuds x שמסתבר שמאוד נוחות לי בסה"כ אבל הלכו לעולמן... אני עם הזוג השלישי האמת כי הן מתות די מהר מזל שפשוט מחליפים בלי תשלום...
אני תוהה האם בbluebuds x2 תוקנה התופעה והן כן יחזיקו מעמד יותר זמן או ימותו באותה מהירות...
כיוון שאיני מתאמנת ברחוב או בחדר כושר אני בהחלט יכולה לבחור אוזניות IN EAR באיטום מלא כי המטרות הן גם להינות ממוזיקה בכייף ובווליום לא גבוה. וגם לא להפריע לסביבה. לאפשר למי שמסביבי כן להיות באיזור אם צריך ולסמן לי אפילו ביד למשל אם רוצים להגיד לי משהו.
מה דעתכם?
אני יכולה להיות רגועה עם הbluebuds X 2?
לצפיה ב-'אפליקציית גימייל, נמשך ככה כבר יום שלם. מה עושים??'
אפליקציית גימייל, נמשך ככה כבר יום שלם. מה עושים??
09/01/2016 | 16:05
1
37
לצפיה ב-'מוודאים שיש מספיק מקום פנוי במכשיר'
מוודאים שיש מספיק מקום פנוי במכשיר
09/01/2016 | 18:20
11
לצפיה ב-'האם יש אפשרויות תרגום לאנגלית או עברית לדף זה? '
האם יש אפשרויות תרגום לאנגלית או עברית לדף זה?
09/01/2016 | 15:46
380
- או דרך גוגל טרנסלייט?https://archive.org/details/kitabalbuldan00yaquuof...
לצפיה ב-'עדכון OTA לנקסוס עם רוט'
עדכון OTA לנקסוס עם רוט
09/01/2016 | 13:34
9
46
פעם ראשונה שיש לי נקסוס, עד עכשיו היו סמסונגים אז לא היו כמעט עדכוני מערכת. מאתמול הוא מציק לי שהוריד איזה עדכון מערכת ושאאתחל את הטלפון כדי שהעדכון ייושם. אבל יש לי ריקוברי TWRP וכמובן הוא לא מעדכן כלום כשאני מאתחלת. עשיתי את הרוט עם nexus root toolkit (כי שום דבר אחר מהשיטות שמצאתי בגוגל לא עבד). יש שם גם אופציה של unroot אבל זה יחד עם flash stock כלומר אאבד את כל האפליקציות וכו', ואני כמובן לא רוצה את זה. יש דרך לעקוף? אולי רק להחליף זמנית לריקוברי המקורי? או לפחות להפסיק את הבקשה לעדכון?
לצפיה ב-'מדוע בכלל לעשות רוט לנקסוס?'
מדוע בכלל לעשות רוט לנקסוס?
09/01/2016 | 16:27
2
37
אני יודע שהשאלה שלי לא תעזור לך, אבל כפי שמישהו הגיב בתגובה אחרת "למען הדורות הבאים" - למה בכלל צריך רוט לנקסוס?

אני בעליו הגאה של נקסוס ולא מצליח למצוא סיבה אחת לעשות לו רוט.
אשמח לקבל תשובה על מנת להחכים.
לצפיה ב-'למשל - חוסם פרסומות'
למשל - חוסם פרסומות
09/01/2016 | 16:57
1
40
במכשיר ללא ROOT , לא ניתן להתקין חוסם פרסומות יעיל.
עוד סיבות (למתקדמים) שימוש באפליקצית TASKER , XPOSED ועוד
לצפיה ב-'אוקיי, לא חשבתי בכיוון הזה.'
אוקיי, לא חשבתי בכיוון הזה.
09/01/2016 | 17:53
30
ואני לא מספיק מתקדם כנראה...
לצפיה ב-'כרגע זה לא אקטואלי'
כרגע זה לא אקטואלי
09/01/2016 | 18:35
1
37
יש לך את הגירסה האחרונה של הנקסוס .
עידכוני OTA לא יעבדו ,אז תשתמש שוב ב NRC .
אגב אני לא הייתי משתמש בו שכן שיטת ה ROOT שלו משנה קיבצי מערכת.
יש עידכון חדש של Chainfire לגבי CF-Auto-Root זה מעודכן עד למערכת הפעלה 6 ,בלי שינוי קיבצי מערכת וללא הצורך ב TWRP

לצפיה ב-'ניסיתי את זה עוד לפני שעשיתי רוט שכלל TWRP, לא הצליח'
ניסיתי את זה עוד לפני שעשיתי רוט שכלל TWRP, לא הצליח
10/01/2016 | 11:04
18
עשה לי soft brick ונאלצתי לחזור לרום המקורי.
לצפיה ב-'תנסי למצוא את הקושחה המלאה של המכשיר'
תנסי למצוא את הקושחה המלאה של המכשיר
09/01/2016 | 18:50
3
30
ושם כנראה יהיה בין השאר ה-Recovery המקורי. תעלי את המכשיר ל-Bootloader (הכי פשוט בעיני זה בעזרת פקודת ADB reboot-bootloader). כדי לצרוב את ה-Recovery אז כותבים Fastboot flash recovery recovery.IMG (מחליפים את recovery.IMG בשם של ה-Recovery אם הוא שונה). אחרי העידכון אפשר לצרוב מחדש TWRP באותה שיטה, פשוט מחליפים את שם הקובץ בשם של ה-Recovery.
לצפיה ב-'אוף, מסתבר שאי אפשר לעשות מחדש רוט באותה השיטה עם הרום '
אוף, מסתבר שאי אפשר לעשות מחדש רוט באותה השיטה עם הרום
10/01/2016 | 09:42
2
28
המעודכן. יש מדריכים שאפשר למצוא בגוגל אבל הם מסובכים ואין לי ערב שלם לשרוף על זה. מקווה שבתוך כמה ימים יהיה אפשר עם ה-toolkit.
לצפיה ב-'מבאס שגוגל נהיית יותר ויותר סגורה '
מבאס שגוגל נהיית יותר ויותר סגורה
10/01/2016 | 11:00
1
24
שיהיה בהצלחה...
לצפיה ב-'מבאס מאוד... תודה'
מבאס מאוד... תודה
10/01/2016 | 11:04
10
לצפיה ב-'בקשת סיוע | הצגת סרטים מהטאבלט ל-TV'
בקשת סיוע | הצגת סרטים מהטאבלט ל-TV
09/01/2016 | 13:24
11
52
אהלן,
חיפשתי מידע ברשת, אך עדיין לא קיבלתי תשובות למספר שאלות אשמח לעזרתכם:

ברשותי טאבלט מסוג Samsung Tab 2 וטלוויזיה (לא חכמה) מסוג Sharp עם כניסות USB ו-HDMI.
אני מעוניין לצפות בסרטים שהורדתי לטאבלט על מסך הטלוויזיה ומחפש דרך טובה לעשות את זה (עדיף אלחוטית).

1. האם קיימת אפשרות כזאת בכלל? במידה וכן:
2. האם מכשיר כמו ChromeCast עושה את העבודה? (מזכיר, הצגת סרטים שהורדו מהרשת או תכנים מפופקורן טיים, לא יוטיוב ודומיו)
3. אם ChromeCast לא עושה את זה, האם יש התקן אלחוטי אחר שעושה את זה? אשמח להמלצה.
4. במידה ואין אופציה אלחוטית - איזה כבל אצטרך לחבר לטלוויזיה?

רצוי שיהיה מדובר במינימום התעסקות (מלבד ההתקנה הראשונית).

תודה מראש,
לצפיה ב-'בכל מקרה בהעברת סרטים יש בעיה קטנה'
בכל מקרה בהעברת סרטים יש בעיה קטנה
09/01/2016 | 14:01
10
37
עם הקול וכדאי לחפש פתרון .

יש דיליי של מאיות השנייה ולכן יש פספוס בתנועת השפתיים , אני מצאתי פתרון זמני על ידי רמקול BT חיצוני.

אם הטאבלט שלך תומך MIRACAST תוכלי לעבוד עם כרוםקאסט ולהעביר אליו את מסך הטאבלט , במידה ולא אני יכול להמליץ על מוצר בשם EZCAST שפשוט יודע לעשות MIRROR למסך המכשיר .

אני עם אייפון אז בחרתי ב-EZCAST ( עובד עם כל סוגי המכשירים והמחשבים ).
לצפיה ב-'תודה על המענה - המשך:'
תודה על המענה - המשך:
09/01/2016 | 14:15
9
25
אני לא יודע אם המכשיר תומך ב-Miracast.
אין לי העדפה לכרומקאסט, כך ש-EZcast עדיף אם הוא לא זקוק לתשתית הזאת.

השאלה שלי היא האם EZcast יעשה את העבודה?
מדבריך אני מבין שיהיה חוסר סנכרון בין הוידאו לקול בכל שיטה (גם חוטית?), האם הדיליי מורגש?

תודה
לצפיה ב-'לא נתקלתי בבעיה מיוחדת בחוטי.'
לא נתקלתי בבעיה מיוחדת בחוטי.
09/01/2016 | 14:57
3
19
הדיליי יותר מעצבן מאשר מורגש .
לצפיה ב-'אז מה אתה ממליץ בשורה התחתונה?'
אז מה אתה ממליץ בשורה התחתונה?
09/01/2016 | 15:08
2
7
לצפיה ב-'אני עובד עם EZCAST בגלל שהוא תומך בהכל'
אני עובד עם EZCAST בגלל שהוא תומך בהכל
09/01/2016 | 15:34
1
21
היה לי כרוםקאסט ומצאתי אותו לא ממש שימושי.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה רבה'
אוקיי, תודה רבה
09/01/2016 | 16:54
10
לצפיה ב-'EZcast'
EZcast
10/01/2016 | 00:46
4
33
לדעתי איזיקאסט עדיף על כרומקאסט. יש לי את שניהם.
הכרומקאסט תומך רק בפורמטים מסויימים, איזיקאסט עדיף.
אני משתמש בכרומקאסט בטלויזיה ישנה עם יציאת RCA ומתאם, ולא נתקלתי בבעיית סינכרון קול. גם באיזיקאסט לא הייתה לי שום בעיה.
לצפיה ב-'נשמע מעולה, תודה. אשמח לשמוע עוד דעות...'
נשמע מעולה, תודה. אשמח לשמוע עוד דעות...
10/01/2016 | 07:24
16
לצפיה ב-'מעוניין להבין'
מעוניין להבין
10/01/2016 | 08:24
2
18
במקום אחר ברשת (פורום אנדרויד אמריקאי) התעקשו שאין בעיה עם הכרומקאסט, ושהוא מבצע שיקוף (Mirror) מלא של הטאבלט, זאת אומרת, כל מה שמופיע על צג הטאבלט יופיע גם על צג הטלוויזיה (ולכן כל פורמט יעבוד).

מה אתה יכול לומר על זה? האם יש תכנים מסויימים שרצים על הטאבלט אבל הכרומקאסט לא מציג ב-TV?

תודה
לצפיה ב-'אפשר לעשות שיקוף'
אפשר לעשות שיקוף
10/01/2016 | 09:09
1
21
אבל מדובר בגירסת ביטא (מופיעה הודעה בנושא כאשר מפעילים את האופציה) שלא נתמכת כראוי בחלק מהמכשירים.
כך למשל בטאבלט שלי (נקסוס 7 2012) האופציה עובדת חלקית. כלומר השיקוף עובד, אבל קודם כל האיכות יותר נמוכה משידור קובץ, ומידי פעם השידור מתנתק, כך שזו לא אופציה מבחינתי.

לצפיה ב-'נכון לעשות נראה לי שהאיזיקאסט מנצח. כנראה שארכוש אותו. תודה.'
נכון לעשות נראה לי שהאיזיקאסט מנצח. כנראה שארכוש אותו. תודה.
10/01/2016 | 13:36
12
לצפיה ב-'מתי יהיה עדכון של אנדרואיד 6 לגלקסי 5?'
מתי יהיה עדכון של אנדרואיד 6 לגלקסי 5?
09/01/2016 | 12:18
2
348
לצפיה ב-'בראשון לאף פעם, כנראה '
בראשון לאף פעם, כנראה
09/01/2016 | 17:40
34
לצפיה ב-'על פי פרסומים - רבעון ראשון 2016, מה שאומר שאמור להתחיל לצאת'
על פי פרסומים - רבעון ראשון 2016, מה שאומר שאמור להתחיל לצאת
09/01/2016 | 23:44
55
מתישהו עד סוף מרץ, מתי זה יגיע לארץ? (למכשירים מהיבואנים המקומיים) זה כבר יותר קרוב למועד שבובו אמר...
לצפיה ב-'עדכון גירסא רשמי דופק את שיחות הטלפון?'
עדכון גירסא רשמי דופק את שיחות הטלפון?
09/01/2016 | 00:47
17
85

לאמא שלי יש סמסונג 5 אני חושב. היא קיבלה עדכון מערכת ל5 ומשהו.
ואחרי השדרוג לא הצליחה להוציא או לקבל שיחות.
היא הלכה לסלקום ואחכ לטכנאי פלאפונים שגבו לה 200 שח לפרמט לה לגירסא קודמת תוך גיבוי דאטא.
זה סביר ששדרוכ רשמי של יצרן יגרום לזה?

לצפיה ב-'מאיפה המכשיר נרכש?'
מאיפה המכשיר נרכש?
09/01/2016 | 06:36
8
49
זאת שאלה שהתשובה עליה חשובה מאוד על מנת להבין מה קרה.
אם מדובר במכשיר שנרכש מסלקום הרי שהם האחראים.
אם המכשיר נרכש בסתם חנות של מכשירים סלולריים הרי שהכל יכול להיות.
לצפיה ב-'אוסטרליה'
אוסטרליה
09/01/2016 | 12:50
7
39
יכול להיות שסלקום עשו משהו שגורם לחסימת שדרוג מכשירים מחול?

יש מה לעשות בנדון?
לצפיה ב-'"פה טמון הכלב" ויסלחו לי כל הכלבים החמודים...☺'
"פה טמון הכלב" ויסלחו לי כל הכלבים החמודים...☺
09/01/2016 | 16:11
6
50
כבר הסבירו לך בעניין הנעילה האזורית, וזה לא שסלקום עשו משהו. אני גם לא מבין למה ללכת לסלקום, כאילו מה הקשר שלהם למכשיר.

חשבתי שאולי המכשיר נרכש מהם, לכן שאלתי את השאלה הנ"ל דבר ראשון.
וזה מה שקורה או עלול לקרות עם מכשירים שנרכשו בחו"ל או לחלופין בארץ מיבוא לא רשמי.

באמת צר לי שאין בכוחי וביכולתי להושיע במקרה זה.
לצפיה ב-'אז היא לא תוכל לשדרג גירסא יותר?'
אז היא לא תוכל לשדרג גירסא יותר?
09/01/2016 | 16:25
5
32
מה הפתרון שאחרים עושים?

הבעיה שלא מובנת לי - היא שהמכשיר לא חסום לשיחות כפי שהייתי מצפה בחסימה אזורית כמו שתראת. אלא חסום לשדרוג
לצפיה ב-'מצטער שלא יכול לעזור, אין לי ניסיון עם מכשיר שנרכש באוסטרליה'
מצטער שלא יכול לעזור, אין לי ניסיון עם מכשיר שנרכש באוסטרליה
09/01/2016 | 16:31
24
מקווה שיהיה מישהו אחר שיוכל לעזור לך.
לצפיה ב-'הרווח כולו שלה - לוליפופ וסמסמסונג זה לא סיפור אהבה'
הרווח כולו שלה - לוליפופ וסמסמסונג זה לא סיפור אהבה
09/01/2016 | 17:05
3
40
המכשיר עובד כרגע ? כנראה הטכנאי התקין רום 4.3 כלשהוא.
מוסר השכל:
1. לא קונים סמסונג.
2. לא קונים סמסונג בחול.
3. לא מעדכנים סמסונג.
4. לא מעדכנים סמסונג שנקנה בחול.

הבעיה שחו"ל יכול להיות גם בארץ, ולכן חוזרים ל-1.
לצפיה ב-'לגבי 1 אני לא מסכים איתך.'
לגבי 1 אני לא מסכים איתך.
09/01/2016 | 17:54
13
לצפיה ב-'שכחת את 5 - מפיצים את 1-4 לכל מי שמכירים '
שכחת את 5 - מפיצים את 1-4 לכל מי שמכירים
09/01/2016 | 18:55
17
לצפיה ב-'דווקא שקלתי עכשיו לקנות את הנוט 5'
דווקא שקלתי עכשיו לקנות את הנוט 5
09/01/2016 | 22:15
24
לאחר שהסתבר שהוא כנראה עדיף על הסוני Z5 (בסוף לא קניתי כי לא באמת צריך להחליף מכשיר מחד
ויש לי הרבה רעיונות איך לבזבז כסף מאידך) וזה היה לאחר היכרותי עם כל סיפורי החסימה של סמסונג כולל אנטנת ה NFC בסוללות.
זה שאני לא מחבב חברה לא ימנע ממני לקנות מכשיר שלה אם הוא מתאים לי ולא לקנות את מניותיה בבורסה אם אחשוב שארוויח.
סנטימנטים לא בבית ספרי.
לצפיה ב-'אמא שלך כנראה קנתה אותו בארה"ב'
אמא שלך כנראה קנתה אותו בארה"ב
09/01/2016 | 08:38
4
62
יתכן והטלפון נקנה בארה"ב ושינוי גירסה מחזירה אותו לסים מקורי.
וסלקום עשו דבר שאסור להם לעשות אותו.

לצפיה ב-'נקנה באוסטרליה- בררתי עכשיו'
נקנה באוסטרליה- בררתי עכשיו
09/01/2016 | 12:48
38
אז מה עושים? יש למי להתלונן? איך אוכיח שהם אשמים?

סמסונג 4. שידרגא גיסרא ממערכת הפעלה 4 ל5
לצפיה ב-'שוב כתבת תגובה לא נכונה שאין לה קשר למציאות, וחבל שכך.'
שוב כתבת תגובה לא נכונה שאין לה קשר למציאות, וחבל שכך.
09/01/2016 | 16:19
2
19
לצפיה ב-'למה לא קשורה למציאות?'
למה לא קשורה למציאות?
10/01/2016 | 00:01
1
21
להיפך, הוא ענה בדיוק מה שענה em, רק שהוא פירט יותר.

לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
10/01/2016 | 06:42
21
הוא כתב כך:
א. "אמא שלך כנראה קנתה אותו בארה"ב" - וזה רחוק מהמציאות כי המכשיר נרכש באוסטרליה.

ב. "וסלקום עשו דבר שאסור להם לעשות אותו." - גם זה רחוק מהמציאות כי סלקום לא עשו כלום למכשיר הזה.

מה שהוא עשה זה העלה השערות בראשו אבל קבע אותן כאן כעובדות הרחוקות מהמציאות.

אם הוא היה נוהג כמוני, שבדרך כלל וכמעט תמיד אני קודם כל שואל שאלות ומנסה לברר פרטים (כפי שעשיתי גם כאן אתמול בבוקר שעתיים בטרם הוא כתב את שכתב) כדי להבין את מהות הבעייה על מנת לא להעלות סתם השערות - הרי שתשובתו היתה מתייתרת מראש!

עכשיו אתה מבין למה לתשובתו אין קשר למציאות?

*הערה: בעריכה עשיתי תיקונים אחרי הגהה ששכחתי לעשות לפני כן.
לצפיה ב-'נעילה אזורית של סמסונג - ראו הוזהרתם'
נעילה אזורית של סמסונג - ראו הוזהרתם
09/01/2016 | 15:27
2
39
עוד דוגמא למכשיר סמסונג שמקורו באזור אחר (ארה"ב, אוסטרליה, אסיה, המזרח התיכון)
ולכאורה הוא עובד תקין.
עד העדכון.
הפתרון: שיחה של 5 דקות בסים אוסטרלי. לא ברור אם רק באוסטרליה.

ההודעה היא למען הדורות הבאים שיחפשו " נעילה אזורית של סמסונג" בגוגל.

לצפיה ב-'שתי שאלות:'
שתי שאלות:
09/01/2016 | 15:41
1
34
1) בכתבות שחשפתי ראיתי שהנעילה היא בעיקר בארה״ב לעומת שאר העולם.
לא ראיתי התייחסות לאוסטרליה

2) בהנחה שכבר השתמשה במכשיר זמן רב - זה אומר שפרצו לה אותו פירטית
ואז ההנחה שלך היא ש:

״משתמשים ומפתחים אשר בדקו את מנגנון הנעילה החדש של סמסונג מדווחים כי מדובר בנעילה מורכבת יותר מזו המבוצעת על ידי ספקיות הסלולר, וייתכן שביצוע שחרור פיראטי שלה יסכן את הלקוח באיבוד האחריות וביכולתו של המכשיר לקבל עדכונים דרך האוויר (OTA).״

במצב כזה - מה נותר לה לעשות?
לצפיה ב-'שתי תשובות שהן אחת.'
שתי תשובות שהן אחת.
09/01/2016 | 16:07
37
1. הנעילה האזורית חילקה את העולה למספר אזורים: צפון אמריקה, דרוממריקה, אוקייניה, אסיה, אירופה והמזרח התיכון.
מה עם אפריקה ? לא יודע.
אם קנתה את המכשיר באוסטרליה והשתמשה בו בעודו שם - סבבה,סמסונג יתייחסו למכשיר כלגיטימי גם באזורים אחרים - תיירים.

2. לפי 1, לא בטוח שהפריצה פירטית.

לצפיה ב-'ערב טוב ושבת שלום חברים,'
ערב טוב ושבת שלום חברים,
08/01/2016 | 19:14
30
יש לי שאלה:
התחלתי עבודה נוספת מהבית,והייתי רוצה להתקשר ללקוחות פוטנציאליים כדי להגדיל את הרווחים שלי..
העניין הוא שאין לי טלפון מטעם העבודה הזאת כך שאצטרך להסתדר בכוחות עצמי.
מישהו מכיר ויודע איזה דרך או אפליקציה ניתן להוריד ע"מ שהמספר שיופיע על הצג של הלקוחות יהיה אחר מהטלפון הפרטי שלי?
אני לא רוצה להתקשר מחסוי,כי אני שונאת שעושים לי את זה, מצד שני אני לא רוצה שלכל אדם יהיה את הטלפון הפרטי שלי.
תודה רבה :)
לצפיה ב-'או‎זניות כדור הכסף ל-1+1 , ביקורת ראשונה'
או‎זניות כדור הכסף ל-1+1 , ביקורת ראשונה
08/01/2016 | 13:35
3
65

‎מכיוון שאני רגיל לאוזניות עם ווליום ושליטה ‎בנגן שמשמשות אותי בריצות , בנימנומים ברכבת וכדומה החלטתי לחפש פתרון ל 1+1 והזמנתי דרך האינטרנט את האוזניות silver bullet ( כדור הכסף ) מכיוון שכרגע אין לי סוכנים בארה״ב , הזמנתי דרך איביי בקצת יותר יקר ( 70 ש״ח ) .
‎התרשמות ראשונית , המוצר מגיע בקופסא לבנה אופיינית למוצרים שלהם ובעיצוב אדום לבן כיתר המוצרים .
‎האריזה והאוזניות עצמן ״קצת״  מזכירות מוצרים של חברות אחרות.
‎בכל מקרה , בדיקה ראשונית השמיעה באסים מורחבים לעומת אוזניות אחרות ....
‎ממשיך לבדוק , תגובות , שאלות ודברים אחרים אני אשמח לענות .
‎צרפתי תמונות לעינוכם
לצפיה ב-'תתחדש!'
תתחדש!
08/01/2016 | 13:47
9
לצפיה ב-'תחדש '
תחדש
08/01/2016 | 15:06
1
37
השליטה היא בכפתורים ליד המיק' ?
לצפיה ב-'חיובי , 3 כפתורים'
חיובי , 3 כפתורים
08/01/2016 | 15:51
11
לצפיה ב-'שדרוג מערכת לטבלט'
שדרוג מערכת לטבלט
08/01/2016 | 09:32
1
22
רק קניתי את הטבלט של לנובו 2a70 וכבר על הדסקטופ הוא מודיע שיש גירסת מערכת חדשה.
האם להוריד?
לצפיה ב-'בדרך כלל מעדכנים'
בדרך כלל מעדכנים
08/01/2016 | 11:56
17
אם כי לא ציינת מה מערכת ההפעלה העכשוית.
אם יש לך זמן ,חפש באינטרנט ביקורות נגד .
אגב הטאבלט הוא Lenovo Tab 2 הוכרז במרץ 2015 עם מערכת הפעלה 4.4.4 (קיט קט) ועומד להיות משודרג ל 5.0 לוליפופ .
לא ממש תרגיש בהבדל 
לצפיה ב-'כיצד ניתן להוריד את המנגינה? '
כיצד ניתן להוריד את המנגינה?
08/01/2016 | 03:08
3
39
שלום,
אני רוצה להוריד את המנגינה של "שרוולים ירוקים", את הגירסה האיכותית ביותר (בדיוק הקטע מהשיר שאני רוצה) מצאתי בדף הויקיפדיה באנגלית:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Greensleeves
יש שם שלוש גרסאות להשמעה, אני מעוניינת בגירסה השנייה ובגירסה השלישית.
בויקיפדיה בעברית זמינה רק הגירסה השנייה.
לא ניתן לשמור את הקובץ..  אשמח אם  מישהו יוכל לומר לי האם יש דרך להוריד את המנגינה הספציפית?
אני רוצה בדיוק את הקטע הזה, גם איכות השמע מצויינת.
תודה רבה.

לצפיה ב-'מאוד בעייתי להוריד קבצי אודיו ווידאו ללא עזרה "מצד שלישי".'
מאוד בעייתי להוריד קבצי אודיו ווידאו ללא עזרה "מצד שלישי".
08/01/2016 | 07:26
2
58
''צד שלישי'' יכול/ה להיות תוכנה או אתר או אפליקציה מסויימת.
זה תהליך שלוקח קצת זמן, אך אני למזלי ניחן בהמון סבלנות...
אני למשל התקנתי על המחשב תוכנת אודיו מיוחדת שקבלתי עם מכשיר מיוחד שקניתי כדי להעביר שירים מקלטות ישנות למחשב.
זה האתר של התוכנה:
אחרי שמתקינים את התוכנה צריכים להגדיר בהגדרות שלה שתוכל להקליט צלילים מהמיקסר הפנימי של כרטיס הקול, ובמיקסר עצמו לאפשר את ההקלטות.
אני מקווה שתבין ותסתדר לבד על פי העזרה שכבר כתבתי לעיל. תנסה. אם לא תצליח תשאל שוב ואשתדל לעזור הלאה.
לצפיה ב-'וואו... הסתבכת.. '
וואו... הסתבכת..
08/01/2016 | 20:05
1
40
עשית מזה פרוייקט
בפורום סלולרי עזרו לי והורדתי את הקובץ לפלאפון תוך חצי דקה...
אבל תודה בכל אופן.

לצפיה ב-'סבבה☺'
סבבה☺
09/01/2016 | 01:07
10
לצפיה ב-'התקנת ווטסאפ בטבלט עשתה בלגן בסמרטפון'
התקנת ווטסאפ בטבלט עשתה בלגן בסמרטפון
07/01/2016 | 21:09
4
47
ניסיתי להתקין ווטסאפ בטבלט לנובו . ביקש מספר הנייד שלי . שלח קוד אומר שהטלפון לא מוכר.
עכשיו הווטסאפ בסמרטפון מושבת. טוען שמחכה עוד 23 שעות להתקשרות ולא מצליח לעשות אימות.
האם כדאי פשוט להסיר ההתקנה מהסמרטפון ולהתקין מחדש,.?
מהטבלט הסרתי ברגע שראיתי את הבלגן.
לצפיה ב-'זה ברור. כי אסור להתקין על שני מכשירים עם אותו מספר.'
זה ברור. כי אסור להתקין על שני מכשירים עם אותו מספר.
08/01/2016 | 07:17
39
איפה זה יותר חשוב לך שיהיה?
על פי תשובתך תבטל אחד מהם ותאפשר זיהוי של השני, אפילו אם השני יהיה הטאבלט עם המספר של הסמרטפון, ובמקרה כזה תבקש זיהוי על פי קוד, שהם ישלחו לסמרטפון, ותקליד את הקוד בטאבלט.
לי אישית אין בעייה כזאת כי יש לי טאבלט עם כרטיס סים, אבל הפתרון שכתבתי לעיל מיועד למי שאין לו טאטבלט עם סים.
לצפיה ב-'לא יעור למחוק ולהתקין. אתה חייב לחכות את ה 23 שעות.'
לא יעור למחוק ולהתקין. אתה חייב לחכות את ה 23 שעות.
08/01/2016 | 08:52
2
36
ווטסאפ לא אוהבת שמאשרים את אותו המספר במכשירים שונים מספר פעמים תוך זמן קצר ואז הם נועלים את האישורים ל 24 שעות.
וכמו שנאמר אי אפשר להתקין את אותו המספר על שני מכשירים.
לצפיה ב-'הבנתי והבהרה'
הבנתי והבהרה
08/01/2016 | 09:29
1
37
אני ממתין ובעצם לא עושה דבר כי הסרתי את ההתקנה מהטבלט.
בתום הזמן הזה מקווה שהווטסאפ יחזור למה שהיה לפני הבלגן שעשיתי.
עוד לקח לחיים-לא לעשות פעולות חדשניות אם אני לא ידען גדול.
תודה.
לצפיה ב-'הלקח שהפקת נכון, ותמיד רצוי לשאול בטרם ביצוע. בהצלחה.'
הלקח שהפקת נכון, ותמיד רצוי לשאול בטרם ביצוע. בהצלחה.
08/01/2016 | 11:56
15
לצפיה ב-'סמסונג גלקסי נוט 3 - שתי בעיות'
סמסונג גלקסי נוט 3 - שתי בעיות
07/01/2016 | 21:33
23
96
היי כולם!

יש לי סמארטפון כאמור למעלה, ובזמן האחרון יש לי שתי בעיות. האחת קרתה לפני שעדכנתי לגרסה 5 של מערכת ההפעלה - במקלדת אי אפשר להדביק, אלא אם אני כותבת תו אחד ואז עולה על הטיפה ומדביקה משם, ולפעמים גם זה בלתי אפשרי. להעתיק כן מעתיק, להדביק לא. המקלדת שלי היא SWIFTKEY ואני מרוצה ממנה מאוד. 

הבעיה השנייה קרתה לאחר עדכון הגרסה - פעמים רבות, ללא שום טריגר שיכולתי להעלות על דעתי, הצליל של הצלצול יורד לי כמעט למינימום מבלי ששיניתי שום דבר בהגדרות. זה מציק מאוד, כי אני מפספסת שיחות עקב הקושי לשמוע את הצלצול. 

האם אתם מכירים את הבעיות האלה? אשמח מאוד לעזרה .
לצפיה ב-'כלפי הראשונה - יתכן ולנסות לעדכן גרסת תוכנה יעזור, לא נתקלתי'
כלפי הראשונה - יתכן ולנסות לעדכן גרסת תוכנה יעזור, לא נתקלתי
08/01/2016 | 13:14
3
32
בתקלה, אז לא יודע להגיד בוודאות.

כלפי השניה - התקלה קיימת גם אצל אמא שלי בנקסוס, מדובר על באג בלוליפופ, זה קורמה מדי פעם ללא פתרון לדעתי.

לצפיה ב-'לעדכן תכנה של מה?'
לעדכן תכנה של מה?
08/01/2016 | 21:47
2
8
לצפיה ב-'swiftkey'
swiftkey
08/01/2016 | 23:01
1
17
לצפיה ב-'איך עושים זאת? '
איך עושים זאת?
08/01/2016 | 23:30
9
לצפיה ב-'לגבי הבעיה השניה תנסי להתקין את זה'
לגבי הבעיה השניה תנסי להתקין את זה
08/01/2016 | 19:24
6
39
ולבטל את הצלצול המתחזק.
יש דיווחים שביטול הצלצול המתחזק פותר את בעיית הצלצול הנעלם.
עוד מידע באינדליש
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
08/01/2016 | 21:48
8
לצפיה ב-'אני לא מצליחה למצוא במכשיר '
אני לא מצליחה למצוא במכשיר
08/01/2016 | 23:31
3
23
אם יש לי צלצול מתחזק או לא. איפה זה נמצא?
לצפיה ב-'רואה את הלוגו מקדימה של סמסונג? שם זה נמצא'
רואה את הלוגו מקדימה של סמסונג? שם זה נמצא
08/01/2016 | 23:39
20
או במילים אחרות, סמסונג לא נותנים לך את האפשרות לבטל את הצלצול המתגבר, אלא צריך להתקין אפליקציות צד ג' כדי לגרום למכשיר לעבוד כמו שאת רוצה ולא כמו איך שמישהו אחר חושב שהוא צריך לעבוד.
לצפיה ב-'תחת "צלילים והתראות" אם המכשיר בעברית'
תחת "צלילים והתראות" אם המכשיר בעברית
08/01/2016 | 23:40
1
27
או המקבילה באנגלית.
אחרי שאת פותחת את הסט-אפ וגוללת למטה.
לצפיה ב-'המכשיר בעברית'
המכשיר בעברית
08/01/2016 | 23:54
25
ואין שום אופציה כזאת. פעם באמת הייתה, זה נעלם.
לצפיה ב-'התקנתי. מה לסמן שם באפליקציה? '
התקנתי. מה לסמן שם באפליקציה?
08/01/2016 | 23:51
7
לצפיה ב-'עוד בעיה - נעלמה לי האפשרות '
עוד בעיה - נעלמה לי האפשרות
10/01/2016 | 12:21
11
28
להשתיק את הצלצול ע"י הפיכת המכשיר על פניו... איך אני מחזירה את זה? זה היה שימושי לי מאוד... או לחלופין, האם יש דרך לשנמך את גרסה 5?
תודה .
לצפיה ב-'שנמוך לגרסה 5 - לא אפשרי בצורה פשוטה, מצריך פרמוט מלא של '
שנמוך לגרסה 5 - לא אפשרי בצורה פשוטה, מצריך פרמוט מלא של
10/01/2016 | 17:47
1
20
המכשיר וצריבת גרסה מחדש, מבטל את האחריות אם יש כזו, וישנה סכנה שהמכשיר לא יתעורר. בגדול - ללא ידע בתחום - מומלץ לא לנסות.

נסי למצוא את האופציה בהגדרות סאונד, או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'גם אם יתעורר, יכול להיות שיתעורר "אילם-חירש-עיוור"'
גם אם יתעורר, יכול להיות שיתעורר "אילם-חירש-עיוור"
10/01/2016 | 19:18
30
כלומר שלא יוכל לתקשר עם הרשת הסלולרית, בגלל שהמיקום של הרדיו (תוכנתית, כמובן ) השתנה מ-4.4 ל-5.
לצפיה ב-'settings-motions and gestures-mute/pause'
settings-motions and gestures-mute/pause
10/01/2016 | 19:10
8
9
לצפיה ב-'זה אכן שם וזה מסומן ב-וי'
זה אכן שם וזה מסומן ב-וי
12/01/2016 | 13:34
10
אבל לא עובד ולא קורה כלום כשאני הופכת את הפלאפון.
לצפיה ב-'זה שם וזה מסומן אבל לא עובד '
זה שם וזה מסומן אבל לא עובד
12/01/2016 | 17:11
6
7
למה זה ככה?
לצפיה ב-'את איזו אפליקציה ניסית להשתיק?'
את איזו אפליקציה ניסית להשתיק?
12/01/2016 | 18:03
5
6
לצפיה ב-'לא ניסיתי להשתיק אפליקציה'
לא ניסיתי להשתיק אפליקציה
12/01/2016 | 20:19
4
8
יש אפשרות שכשהטלפון מצלצל להפוך אותו ואז זה משתיק את הצלצול בלי שדחיתי את קבלת השיחה, כלומר מי שמחייג לא יודע שהשתקתי את הצלצול. וזה פשוט הפסיק לעבוד למרות שמסומן לי שעובד.
לצפיה ב-'אני מניח שאת משתמשת בחייגן שהגיע עם המכשיר?'
אני מניח שאת משתמשת בחייגן שהגיע עם המכשיר?
12/01/2016 | 21:03
3
8
במקרה כזה שתי אפשרויות:
1. חומרה
2. תוכנה
1.  קל לבדוק. חייגי  כוכבית סולמית אפס כוכבית סולמית
נפתח תפריט בדיקות
לחצי על sensor
בדקי את התנהגות הסנסורים. בעיקר מדיד התאוצה והג'ירו
אם הם מגיבים נכון לתנועת המכשיר הפיכתו אז הבעיה בתוכנה שהותקנה
2. תעלי ב safe mode (יש הוראות ברשת) ותבדקי במצב הזה אם עובד.
לצפיה ב-'הצילו, הסנסורים האלה השתגעו!!!'
הצילו, הסנסורים האלה השתגעו!!!
13/01/2016 | 08:38
2
7
פתחתי את תפריט הבדיקות הזה של הסנסורים וכל הזמן רצים וקופצים מספרים והכול משתולל... אני לא יודעת להתעסק עם סייף מוד וכו'. יש הסברים בעברית?
לצפיה ב-'הסנסורים מגיבים בהתאם לתזוזת המכשיר לאור וכו''
הסנסורים מגיבים בהתאם לתזוזת המכשיר לאור וכו'
13/01/2016 | 09:02
1
12
:safe mode
לכבות את המכשיר.
ללחוץ ולא לשחרר את כפתור ההדלקה
כשמופיע הלוגו, לשחרר את כפתור ההדלקה ומיד ללחוץ על כפתור הנמכת הקול ולא לשחרר אותו עד שמופיע safe mode בתצוגה.

לצפיה ב-'ומשם מה לעשות?'
ומשם מה לעשות?
13/01/2016 | 10:30
1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ