לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127111,271 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'גלקסי 2 לא מזהה את בעל המכשיר'
גלקסי 2 לא מזהה את בעל המכשיר
23/03/2016 | 23:57
5
66
ערב טוב,
ניסיתי הערב לעדכן גרסה למכשיר גלקסי 2. לא יודעת מה ואיך קרה - אבל קצת הסתבכתי בעדכון . איכשהו הצלחתי לעדכן גרסה ל-5.1.1, אבל בדרך כל נתוני המכשיר נמחקו.
הבעיה היא שעכשיו המכשיר לא מזהה איזה חשבון גוגל היה משוייך אליו - כשנכנסים ל-play store (דרך הדפדפן, כי האפליקציה עצמה גם נעלמה מהמכשיר), הוא מזהה איזה אפליקציות הורדו דרך החשבון הזה, אבל מתחת לכל אפליקציה כתוב You don't have any devices.

עצות? רעיונות?
תודה מראש
לצפיה ב-'ברור שהכל נמחק - זה לא "עידכון" אלא רום חליפי'
ברור שהכל נמחק - זה לא "עידכון" אלא רום חליפי
24/03/2016 | 01:08
4
57
מה שצריך לעשות זה להתקין את Gapps הרלוונטי כדי שיהיו גם אפליקציות ושירותי גוגל על המכשיר.
לצפיה ב-'זה לא אומר לי הרבה '
זה לא אומר לי הרבה
24/03/2016 | 12:05
3
41
יש לך לינק להסבר או מדריך בנושא?
לצפיה ב-'אם הגעת למצב שיש רום חליפי על המכשיר'
אם הגעת למצב שיש רום חליפי על המכשיר
24/03/2016 | 12:12
2
65
אז כנראה שאת צריכה להבין איך לצרוב אפליקציות גוגל. תחפשי במקום שבו מצאת את ה"עידכון" קישור/הסבר.
לצפיה ב-'מדוע הטון הציני הזה?'
מדוע הטון הציני הזה?
24/03/2016 | 17:01
1
45
אני מבינה מצוין אם מסבירים כמו שצריך. אתה כותב "עדכון" במרכאות כפולות כאילו אתה בא לעקוץ פה על חוסר ידע. אז תבין שהעדכון ירד לטלפון ישירות דרך הרום של cyanogenmod ולא מאיזה אתר מפוקפק, ודרך זה עדכנתי אבל זה לא הלך טוב.
אם אפשר לקבל עזרה אז תודה, ואם לא אז לא.

לצפיה ב-'קורא PDF -התחרבשה האפשרות של text reflow '
קורא PDF -התחרבשה האפשרות של text reflow
23/03/2016 | 21:52
1
34
ב"קיטקט" קראתי PDF עם האפשרות  של  text reflow , כלמר כשעושים זום השורות מתקצרות כך שניתן לקרוא בלי הצורך המעצבן להזיז את המסך ימינה  כדי לראות את סוף השורה. האפליקציות שפעלו כראוי היו של אדובי ושל Mupdf .
אבל לאחר המעבר ללוליפופ האפשרות הזו השתגעה, ומרשמלו לא שיפר את המצב.
האם ידוע על קורא PDF שבו ה text reflow פועל כראוי גם במרשמלו?

יהודה

יהודה

לצפיה ב-'עדכון: נפתר, והבעיה לא נבעה מגירסת המערכת אלא מאפליקציות'
עדכון: נפתר, והבעיה לא נבעה מגירסת המערכת אלא מאפליקציות
26/03/2016 | 15:58
17
מחקתי את האפליקציות, כמובן חוץ מהמקוריות שהגיעו מותקנות עם המכשיר, והבעיה נפתרה. כנראה שאפליקציה סוררת היא שיצרה את הבעיה.
לצפיה ב-'מחקתי אנשי קשר אבל ימי ההולדת שלהם נשארו בלוח השנה'
מחקתי אנשי קשר אבל ימי ההולדת שלהם נשארו בלוח השנה
23/03/2016 | 19:10
12
41
אני עובד עם דוא"ל, אנשי קשר ויומן של Gmail הן במחשב והן בטלפון (נוט 4).
מדי פעם אני מוחק אנשי קשר אבל ימי ההודלת שלהם נשארים בלוח השנה וזה די מעצבן.
קראתי (ללא שהתעמקתי) על אופציה למחיקת כל ימי ההולדת, אבל לא הצלחתי למצוא דרך למחוק ימי הולדת ספציפיים.
מישהו יוכל לכוון אותי?
לצפיה ב-'כנראה שהיומן של גוגל נשאר מעודכן'
כנראה שהיומן של גוגל נשאר מעודכן
23/03/2016 | 19:53
7
27
והם מוגדרים בו כארועים חוזרים, צריך למחוק גם משם.
לצפיה ב-'אני לא מצליח לערוך או למחוק ארוע שכזה ביומן'
אני לא מצליח לערוך או למחוק ארוע שכזה ביומן
23/03/2016 | 19:59
6
18
כאשר אני ניגש לארוע יום הולדת ספציפי, אין לי אפשרות למחוק או לערוך אותו.
לצפיה ב-'נסה לעשות דבר כזה.'
נסה לעשות דבר כזה.
23/03/2016 | 20:30
5
29
תסיר את ההוספה האוטומטית של ימי ההולדת ליומן מאנשי הקשר, סביר להניח שכולם יעלמו.
אח"כ נסה להוסיף חזרה, סבירות גבוהה שרק אלו שקיימים כרגע באנשי הקשר יופיעו.
רק ודא שהאנשים האלו לא מופיעים בעוד יומן שגוגל שואב ממנו מידע.
לא ניסיתי בעצמי אם זה לא ברור אבל נראה לי שזה יעבוד.
לצפיה ב-'איך אני עושה זאת? '
איך אני עושה זאת?
23/03/2016 | 20:40
4
20
נכנסתי להגדרות של אנשי הקשר אבל לא ראיתי אופציה שקשורה בהצגה או הוספה של ימי הולדת
לצפיה ב-'בהגדרות היומן, לא בהגדרות אנשי הקשר.'
בהגדרות היומן, לא בהגדרות אנשי הקשר.
23/03/2016 | 21:41
3
27
ראה תמונת מסך מהמחשב, שים לב לכל מה שמוקף בעיגול אדום.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה עלי לעשות'
לא הבנתי מה עלי לעשות
24/03/2016 | 08:09
2
15
אין לי יומנים אחרים, ב"ימי הולדת" מסומן לי רק אנשי קשר ללא Google+, והיומן שלי לא משותף עם אחרים
לצפיה ב-'תסיר את הסימון מימי הולדת ואשר.'
תסיר את הסימון מימי הולדת ואשר.
24/03/2016 | 09:34
1
16
היכנס ליומן ותראה שאין יותר אף יומולדת.
תחזור לסטינג וסמן שוב V על ימי הולדת ואשר.
בדוק שרק ימי ההולדת הרלוונטים נשארו.
ואם לא אז מה האסון שרשומים לך עוד כמה ימי הולדת?
לצפיה ב-'עשיתי כעצתך...לא עזר...תודה'
עשיתי כעצתך...לא עזר...תודה
24/03/2016 | 09:44
8
לצפיה ב-'לי קרה משהו יותר גרוע אז נקודה לתשומת לב כולם.'
לי קרה משהו יותר גרוע אז נקודה לתשומת לב כולם.
23/03/2016 | 19:57
2
72
העברתי לבת זוג את המכשיר הקודם, כמובן שקודם איפסתי אותו להגדרות יצרן. העפתי מבט, הכל נראה בסדר ונתתי לה אותו.
הסתבר שהיכנשהו נשמרו דווקא התמונות ששלחתי בווטסאפ. לא שום דבר אחר. לא אנשי קשר, לא תכתובות, כלום. רק תמונות.
אבל זה היה מספיק...
לצפיה ב-'על טעויות משלמים, ובגדול..... '
על טעויות משלמים, ובגדול.....
23/03/2016 | 22:27
1
26
לצפיה ב-'איכשהו הצלחתי להחליק את זה,'
איכשהו הצלחתי להחליק את זה,
23/03/2016 | 23:52
50
ממילא היא לא חשבה שאני שה תמים והתמונות לא היו בוטות במיוחד.
אבל מפרסם את זה כאזהרה כללית, חזרה למצב יצרן לא בהכרח מביאה למחיקה טוטאלית, צריך לבדוק לעומק אח"כ.
לצפיה ב-'שתי קבוצות לתזכורת ימי הולדת'
שתי קבוצות לתזכורת ימי הולדת
25/03/2016 | 13:49
32
1. אנשי קשר גוגל
2. מעגלי google+
באחד מהם האיש מופיע

לצפיה ב-'שאלה קטנה, גלקסי 3S'
שאלה קטנה, גלקסי 3S
23/03/2016 | 10:56
3
73
אני מנסה להאיץ קצת את המכשיר כי הוא ממש זוועה לאחרונה.
יש לי מלא אפליקציות שהגיעו עם המכשיר, חלק כנראה עם המכשיר וחלק של פלאפון, ברובם, אולי בכולם, לא השתמשתי אפילו פעם אחת בשנים שהמכשיר נמצא אצלי. יש אפשרות להסיר אותם? יש בכלל טעם? זה יכול לגרום למכשיר לעבוד קצת יותר מהר?

יש אפשרות גם לדעת איזה אפליקציות עובדות ברקע בלי שהפעלתי אותם וכמה משאבים הם לוקחים? משהו בסגנון task manager של windows?

לצפיה ב-'תשובה קטנה...'
תשובה קטנה...
23/03/2016 | 14:47
1
54
את האפליקציות המובנות של סמסונג ושל פלאפון אי אפשר להסיר, אלא אם כן תתקין מערכת הפעלה חלופית, ואם אתה לא מבין בדברים האלה הרי שלא כדאי לך להתעסק עם זה לבד.
ובקשר לשאלה השניה ששאלת - זה ממש לא כמו במערכת הפעלה של חלונות.
אמנם יש משהו בסגנון task manager אבל סגירה של אפליקציות שרצות ברקע לא עוזרות הרבה באנדרואיד, ולעיתים זה עושה את הפעולה ההפוכה.

לצפיה ב-''
23/03/2016 | 14:57
6
לצפיה ב-'SlimROM - עושה נפלאות למכשיר'
SlimROM - עושה נפלאות למכשיר
23/03/2016 | 15:58
50
לקרוב משפחה יש מכשיר i9300.
לפני מספר חודשים התקנתי את הגרסה של SlimROM על המכשיר (כמדומני 4.4.2).
המכשיר מתפקד נהדר.

הוראות צריבה ומידע אפשר למצוא בשפע באינטרנט ואף בארכיון פורום זה.
גיבוי, גיבוי, גיבוי.
לוודא שהמכשיר שברשותך תואם. בדוק את גרסת החומרה של המכשיר (i9300 / i9305/תת-גרסה המיועד לשוק זה או אחר) ותאימות לצריבה. לא לצרוב אם אין תאימות.
לצפיה ב-'משחק חדש שבניתי לאנדרואיד OCircle'
משחק חדש שבניתי לאנדרואיד OCircle
23/03/2016 | 10:16
4
58
היי חברים ,
בניתי משחק חדש לאנדרואיד בשם OCircle :
אני אשמח לשמוע חוות דעת על המשחק ( עיצוב , רמות קושי , באגים , באיזה שלב נתקעתם וכו' )

מי שיכול גם לדרג 5 כוכבים זה נורא יעזור 

תודה רבה.
לצפיה ב-'משחק נחמד, יש לי בינתיים הערה אחת'
משחק נחמד, יש לי בינתיים הערה אחת
23/03/2016 | 10:28
3
56
כשמסיימים מסך, אין אפשרות לנסות מחדש. למי שרוצה לקבל 3 כוכבים זה מציק שצריך לצאת ולהיכנס מחדש לרשימת המסכים .
לצפיה ב-'צודק , זה יטופל בסוף שבוע הזה '
צודק , זה יטופל בסוף שבוע הזה
23/03/2016 | 15:50
2
14
לצפיה ב-'עוד הערה - לא נשמרת ההגדרה של השתקת הצלילים'
עוד הערה - לא נשמרת ההגדרה של השתקת הצלילים
23/03/2016 | 20:07
1
9
לצפיה ב-'אחלה יטופל'
אחלה יטופל
24/03/2016 | 21:41
6
לצפיה ב-'העברת תוכן מאנדרואיד לאנדרואיד'
העברת תוכן מאנדרואיד לאנדרואיד
22/03/2016 | 15:13
2
86
שלום, אני מתכוון לקנות טלפון חדש ורציתי לשאול כמה שאלות:
1. האם יש אפשרות להעביר את כל אנשי הקשר מטלפון אחד לשני? הבנתי כי יש אפשרות להעלות את כולם לחשבון הגוגל שלי וכך לטעון אותם מחדש בטלפון החדש. איך עושים זאת?
2. כנ"ל לגבי תמונות וסרטונים. הבנתי שאפשר להעלות את כל התמונות לענן כלשהו של גוגל שממנו אוכל אחר כך להוריד את התמונות למכשיר החדש?
3. אפליקציות שהורדתי דרך חשבון הגוגל שלי יעברו מייד גם לטלפון החדש או שיש להוריד מחדש? אפליקציות ששילמתי עליהן-האם אצטרך לשלם שוב?

תודה מראש
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
22/03/2016 | 19:03
1
77
1. העברת אנשי קשר: כאשר יש חשבון גוגל, הוא נדרש להתחברות ראשונית בכל אנדרואיד, שמירת אנשי הקשר נעשית בחשבון הזה (זו ההגדרת הבסיס אם לא שינית אותה). אם הם שמורים בהגדרה אחרת- טלפון/סים, יש אפשרות להעביר אותם לחשבון גוגל דרך אפליקצית אנשי קשר(contacts)-> יבוא יצוא (import export) -> ליצא אותם לחשבון גוגל. כאשר מתחברים לאותו חשבון דרך מכשיר החדש הוא טוען גם את כל אנשי הקשר שרשומים שם
2. כל התמונות והסרטונים - להעלות לאפליקצית photos ואז זה אוטומטי
3. כל האפליקציות מועברות, בוורסיות החדשות צריך לטעון את חלק מהן ידנית. אפליקציות ששילמת עליהן לא דורשות תשלום חדש כי הן תחת אותו חשבון גוגל

תיהנה
לצפיה ב-'תמיד אפשר לקנות מכשיר moto ולהשתמש ב motorola migrate'
תמיד אפשר לקנות מכשיר moto ולהשתמש ב motorola migrate
23/03/2016 | 15:19
15
לצפיה ב-'התראות של אפליקציות כגון ynet גלובס ועוד......'
התראות של אפליקציות כגון ynet גלובס ועוד......
22/03/2016 | 11:17
1
62
איך אפשר לבטל אותן כדי שהם לא יקפצו כל רגע שקורה משהו(מרשמלו)?

לצפיה ב-'הסתדרתי. תודה.'
הסתדרתי. תודה.
22/03/2016 | 12:42
12
לצפיה ב-'בעיה בחנות play'
בעיה בחנות play
22/03/2016 | 10:08
1
67
אהלן חברים,
יש לי גלקסי אדג' 6 שנקנה לפני בערך חודשיים..
בימים האחרונים לא הצלחתי להוריד אפליקציות והיום הייתי חייבת לעדכן גרסא לוואטסאפ.. לא הצלחתי לעשות זאת
עכשיו כשאני מנסה להיכנס לחנות play מופיעה לי הודעה של "בדוק את החיבור ונסה שוב". כשאני לוחצת על נסה שוב זה רק מחזיר לאותו עמוד.. מה לעשות?
לצפיה ב-'בדוק'
בדוק
25/03/2016 | 21:21
14
אם בהגדרות ה play מוגדר חשבון ה google שלך .
אתה יכול גם ממחשב שיושב על אותו חשבון google באתר הבא :

לצפיה ב-'תודה ענקית לכל מי שענו ועזרו לי'
תודה ענקית לכל מי שענו ועזרו לי
21/03/2016 | 18:28
1
98
בבקשה שאלה חפני קניה:

אחזור לסמסונג .זה סופי.ההתלבטות היא בין נוט 5 לגלקסי 7.כמו כן מביני דבר האם בקרוב אמור לצאת נוט 6 או שבזמן נתון זה אכן לרכוש אחד משני המכשירים המפורטים?
 דלות מילותי כדי להודות לכם על היד שהושטתם לעזרתי
  ערב טוב ותודת ענק לכולכם יחד ולכל אחד לחוד
לצפיה ב-'די פשוט.'
די פשוט.
22/03/2016 | 00:08
66
אם סטיילוס ומע' הפעלה בעברית חשובים לך אז נוט 5.
אם מצלמה טובה יותר ומעבד מהיר מעט יותר חשובים לך, כ"כ עמידות למים ואפשרות לכרטיס הרחבה אז S7.
שניהם מכשירים מוצלחים.
על ה S7 EDGE פירטתי מעט בעמוד הנוכחי.

לצפיה ב-'שימוש בכרטיס זכרון אנדרואיד מרשמלו'
שימוש בכרטיס זכרון אנדרואיד מרשמלו
21/03/2016 | 16:51
3
65
בMOTO G דור שני הגיע עדכון למרשמלו ובזמן העדכון היה צריך לבחור איחוד שטח האחסון שהצריך פרמוט או להשאר שטח איחסון נפרד
בחרתי להשאיר כשטח איחסון נפרד

אני לא רואה יותר אפשרות להעביר אפליקציות לכרטיס הזכרון אבל האפליקציות שהועברו קודם לכרטיס ממשיכות לעבוד
אני רוצה ששטח האיחסון יהיה מאוחד אבל מה עם כל האפליקציות שנמצאות כרגע בכרטיס ?

אני לא ממש מבין את צורת השימוש החדשה בכרטיס

ירון
לצפיה ב-'איחוד השטח אמור לפרמט את הכרטיס ולמחוק את כל הנמצא עליו.'
איחוד השטח אמור לפרמט את הכרטיס ולמחוק את כל הנמצא עליו.
21/03/2016 | 17:56
2
38
ככה שחשוב מאד לפני שעושים זאת לגבות הכל ולהעביר את האפליקציות חזרה לזכרון הראשי (אפשר לעשות זאת בקלות מתוך ההגדרות - אפליקציות)
היתרון של איחוד הכרטיסים - אין יותר עניין של מיקום אפליקציות או חסרון בשטח אחסון לאפליקציות הכל נהיה שטח אחסון אחד גדול של הטלפון.
החסרון - אי אפשר יותר להוציא את הכרטיס זיכרון ולהעביר ככה מידע מהטלפון ואליו. הכרטיס נהפך לחלק אינטגרלי של הטלפון.
לצפיה ב-'תודה, איך להחזיר את האפליקציות'
תודה, איך להחזיר את האפליקציות
21/03/2016 | 18:17
1
36
הטלפון לא לידי כרגע אבל עד כמה שאני זוכר לא ניתן להעביר את האפליקציות לכרטיס וגם לא ניתן להחזיר אותם לטלפון, להחצן שהיה מבצע את זה לא מופיע יותר

אולי אפרמט את הכרטיס והאפליקציות שלא יעבדו יותקנו מחדש
אני מניח שלאחר פירמוט אקבל שוב את השאלה אם לאחד את הזכרון ?

ירון

לצפיה ב-'אתה לא צריך לפרמט. אם תאשר את האיחוד יתבצע פירמוט אוטומטי.'
אתה לא צריך לפרמט. אם תאשר את האיחוד יתבצע פירמוט אוטומטי.
21/03/2016 | 19:25
30
באותו המקום שהיה לחצן להעביר את האפליקציה לכרטיס אמור להיות לחצן להחזיר אותה חזרה.
בכל מקרה אם אין מידע חשוב על האפליקציה אז אפשר פשוט להסיר אותה ולהתקין אותה מחדש.
לצפיה ב-'נפח תמונה באנדרואיד'
נפח תמונה באנדרואיד
21/03/2016 | 14:43
3
55
שלום לכולם,
יש לי LG G4, ושמתי לב שהתמונות המצולמות (וגם הוידאו) נשמרים עם נפח גדול יחסית.
כל הניסיונות שלי לשנות את ההגדרות במצלמת המכשיר - לא הועילו.

למישהו יש פתרון?

תודה!
לצפיה ב-'כן'
כן
21/03/2016 | 15:04
2
44
לכוון את הגדרות המצלמה גם בוידאו וגם בסטילס לרזולוציה יותר נמוכה.

אין שום סיבה לצלם תמונות "חבר'ה" ברזולוציה של 12, 15 ו20 מגה פיקסל, גם רזולוציה של שנים או שלושה מגהפיקסל תוציא תמונות שתספקנה אותך.
התחרות בין החברות למי יש יותר גדול הורגת לנו את שטח האיכסון.

לגבי וידאו, אם אתה לא מתכוון לבצע עריכה מקצועית בסרט אז אותו כנ"ל כלומר לא צריך יותר מרזולוציה של 720.
לצפיה ב-'תודה על התגובה אבל זאת בדיוק הבעיה'
תודה על התגובה אבל זאת בדיוק הבעיה
21/03/2016 | 15:46
1
40
אני לא מצליח לשנות בהגדרות כך שהרזולוציה תקטן...
לצפיה ב-'גם אני מבקש לדעת איך מקטינים את הרזולוציה המטורפת הזאת'
גם אני מבקש לדעת איך מקטינים את הרזולוציה המטורפת הזאת
21/03/2016 | 17:19
33
במקרה שלי זה NOTE 4
לצפיה ב-'התייעצות לפני רכישת סלולרי חכם'
התייעצות לפני רכישת סלולרי חכם
21/03/2016 | 10:43
6
80
שלום חבריא. אני מנויה ב012. יש לי HTC ONE מהיום שבו יצא. אני רוצה להחליף אותו. 
אני מעוניינת לרכוש בתוך הארץ את הנייד. ומה שחשוב לי שיהיה בו
1. מצלמה איכותית, היות ואני מרבה לצלם.
2. סוללה נשלפת.
3. חריץ הרחבה 

קראתי המלצות מעולות על ה-LG4 והיו גם המלצות חמות לא להתקרב.
כמו-כן היו המלצות טובות על ה-meizu pro mx4 אך אין בו סוללה נשלפת.
לא משנה לי סיני, הוואי :P אך כן שיהיה אמין וטוב. 

התקציב שלי עומד על כ-1500 שח.

תודה רבה לעוזרים :)
לצפיה ב-'ל- lg g4 , יש בעיות חומרה , תבדקי את ה- lg g3 '
ל- lg g4 , יש בעיות חומרה , תבדקי את ה- lg g3
21/03/2016 | 22:02
2
72
וה- opo - one pluse one

הם בתקציב שלך
לצפיה ב-'דגמי הנל יצאו לפני שנתיים. מה דעתכם הניידים הללו? '
דגמי הנל יצאו לפני שנתיים. מה דעתכם הניידים הללו?
22/03/2016 | 11:17
1
57
ה-Meizu MX5  ו-Xiaomi Redmi Note 3 Pro

לצפיה ב-'אני עם נקסוס 5 שהוא גם בן שנתיים, אצלי שנה, כרגע'
אני עם נקסוס 5 שהוא גם בן שנתיים, אצלי שנה, כרגע
24/03/2016 | 13:12
39
לא רואה שום סיבה אמיתית להחליף אותו בעתיד הנראה לעין...

לבת שלי יש את ה-LG G2 , עכשיו ניקיתי לה 18 GB מהזיכרון,
קנינו לה את ה-32 GB זיכרון, מכשיר פגז אפס תקלות...מהיר 
מצלמה משובחת...מכשיר עוד מעט בן 3....אצלה כבר שנה וחצי...

לצפיה ב-'lg g4 - להזהר כמו מאש!!!!'
lg g4 - להזהר כמו מאש!!!!
23/03/2016 | 23:02
2
70
בעיית החומרה אמיתית לחלוטין.
שלי עשה את קפיצת ההתאבדות שלו לפני כמה ימים. בסך הכל 6 חודשים אחרי שקניתי חדש דנדש.
נכון, LG מכירים את הבעייה ומבטיחים לתקן. בערך... ברונאל, נציגיהם בישראל דרשו ממני 1000 (אלף!!) שקל כדי לתקן, רק כי לא קניתי אותו אצלם. שלחתי לטאיוואן שם יתקנו לי בחינם תמורת דמי משלוח על חשבוני.
בקיצור, עדיף שלא.
בינתיים קניתי מכשיר חדש גלקסי אס7. מה אגיד, נפלא! מומלץ בחום, בהסתמך על 4 ימי שימוש סך הכל. אם לא יפתיע, אז זה המכשיר המושלם.
לצפיה ב-'קראתי על הLG4 לכן ויתרתי לצערי עליו.'
קראתי על הLG4 לכן ויתרתי לצערי עליו.
24/03/2016 | 11:08
1
52
הS7 הוא יותר מכפול ממה שאני יכולה ומוכנה לשלם על מכשיר. שכל יעודו זה צילום ומוזיקה. כנראה שאאלץ להמתין עד שהמחירים ירדו עוד ואז המבחר יגדל.
לצפיה ב-'אם באמת כל יעודו הוא צילום ומוסיקה,'
אם באמת כל יעודו הוא צילום ומוסיקה,
26/03/2016 | 00:07
34
אולי כדאי לשקול את

ככה"נ המצלמה הטובה ביותר במכשיר נייד כיום.
לצפיה ב-'הטלפון לפעמים לא מצלצל'
הטלפון לפעמים לא מצלצל
21/03/2016 | 10:29
1
107
שלום. לפעמים אנשים מתקשרים אליי ואומרים לי שהם לא מצליחים להשיג אותי,
זה מעביר אותם ישר לתא קולי.
אני בהוט מובייל והמכשיר שלי הוא galaxy s3.

מה יכול להיות?
לצפיה ב-'בעקרון כבר מנית שתי סיבות אפשריות לכך שאין לך קליטה'
בעקרון כבר מנית שתי סיבות אפשריות לכך שאין לך קליטה
21/03/2016 | 15:11
56
אבל יתכן מאד ואתה פשוט שוהה הרבה זמן במקום בו אין קליטה טובה לרשת אליה אתה מחובר.

בדוק אם התופעה של חוסר הזמינות שלך מתרחשת תמיד באותו מקום או במקומות שונים.
לצפיה ב-'סמסונג S7 EDGE. התרשמות ראשונית קצרה.'
סמסונג S7 EDGE. התרשמות ראשונית קצרה.
21/03/2016 | 01:20
10
104
המכשיר ברשותי רק יומיים, נקנה בתאילנד. כרגע כנראה לא ניתן לעברת את מע' ההפעלה וזה גם לא מטריד אותי במיוחד,
כתיבה וקריאה בעברית אפשריים עם מקלדת מתאימה.
מראה: רכשתי את הדגם השחור, לטעמי ולטעם הסובבים נראה מצויין.
מע' הפעלה מרשמלו 6.01, נקיה יחסית למע' אנדרואיד קודמות כפי שהובטח, כמובן שעדיין ישנם דברים מיותרים מובנים.
מהיר מאוד. כן הצלחתי לגרום לו להסס פעמיים שלוש אבל כך זה כשיומיים רק מתקינים ומסירים אפל'.
כנ"ל לגבי צריכת חשמל, המכשיר עבד באינטנסיביות ביומיים האלה, מוקדם להגיד מה יהיה בעבודה שגרתית. די אופטימי.
לקימוריות המסך אני צריך להסתגל, המסך רגיש גם בשוליים בצדדים. כנראה שהארכת משך הלחיצה בסוויפטקי פותרת את זה.
GPS, ב"ט, חיבור רשת וחיבור סלולרי מתבצעים במהירות ועובדים מצויין.
קורא טביעות האצבע גם עובד בצורה טובה מאוד, אולי שלוש פעמים מתוך כמה מאות הפעלות נאלצתי ללחוץ שנית.
על המצלמה דובר רבות. פוקוס וצילום מתבצעים במהירות מדהימה. איכות צילום בתאורה נמוכה טובה יותר מאשר
בכל סלולרי אחר שנתקלתי בו.
איכות קול טובה מאוד גם ברמקול הבודד וגם דרך אוזניות, ממילא אין שמיעה סטריאופונית אמיתית גם ממכשיר
עם צמד רמקולים וגם שמונה לא יעזרו, איכות הספיקר גם טובה.
גודל ומשקל מאוד סבירים.
המסך עצמו מעולה, את מספרי PPI וכו' ניתן לקרוא אך מראה העיניים טוב יותר.
גוף המכשיר עצמו חלקלק, יחד עם האחיזה העדינה בו כדי לא להקליד מהשוליים בטעות זה יצר תחושת חוסר ביטחון מסויימת.
אם זה נורא חשוב לכם אז גם המסך המפוצל עובד היטב. נסו לנהל שיחה במקביל עם המאהב ועם האישה החוקית,
זה מתכון בטוח ליחסים ארוכי טווח.
מסך ה DDGE הצידי יכול להכיל תפריטים של אפל' בגישה מהירה, תקשורת ויומן, אנשי קשר נבחרים וחדשות יאהו.
המסך הזה ניתן לתיכנות אבל טרם התעמקתי בו.הטעינה די מהירה, לא יצא לי עדיין לבדוק בדיוק, המטען האלחוטי
אמור להיות מהיר בהרבה אבל אקבל אותו רק עוד שבועיים בערך.
זהו לבינתיים. ההתרשמות שלי נכון לעכשיו טובה מאוד. מקווה שלא תתנפץ יחד עם המכשיר בקרוב.
אני נאלצתי להחליף כי ה 16GB של הסוני כבר לא הספיקו לכל האפל', נראה שעם 32GB אוכל להסתדר לא רע בינתיים
כשהדאטה בכרטיס חיצוני כמובן.
לצפיה ב-'בינתיים גם מצאתי שימוש באמת מעשי למסך הכפול.'
בינתיים גם מצאתי שימוש באמת מעשי למסך הכפול.
21/03/2016 | 08:08
8
82
אני נאלץ לתרגם כל הזמן מתאי לאנגלית, התרגום לעברית ממש דפוק, ועד עכשיו נאלצתי לעבור בין הליין לתרגומון.
עכשיו שניהם פתוחים על המסך וכל מה שאני צריך לעשות זה להדביק את המשפט בתרגומון או להפך.
לצפיה ב-'האמת שהרצה במקביל של שתי אפליקציה זה משהו שחסר לי'
האמת שהרצה במקביל של שתי אפליקציה זה משהו שחסר לי
21/03/2016 | 09:04
7
61
עם כל חוסר אהבתי לסמסונג, זה משהו טוב למדי שהם עשו. כמובן שבצורה סמסונגית אופיינית הם הגבילו את רשימת האפליקציות הרלוונטיות (לפחות בתקופת ה-S4) והיה צריך להתקין אפליקציה אחרת (שמחייבת רוט, כמובן) כדי להוסיף כל אפליקציה שרוצים, אבל בבסיס זה היה טוב. קראתי שמועות שזה הולך להיכנס באופן מובנה באנדרואיד N, אבל לא הייתי בונה לקבל את זה למכשיר שלי .
לצפיה ב-'עכשיו זה כנראה לא מוגבל.'
עכשיו זה כנראה לא מוגבל.
21/03/2016 | 09:59
6
55
ישנה אזהרה שיתכן שישומים מסוימים לא יפעלו במקביל אבל בינתיים מה שניסיתי עבד במקביל אפילו להרצת סרט ביוטיוב.
לצפיה ב-'כלומר אתה יכול לבחור כל אפליקציה שמותקנת לך על המכשיר?'
כלומר אתה יכול לבחור כל אפליקציה שמותקנת לך על המכשיר?
21/03/2016 | 10:01
3
61
אם כן, אז זה בהחלט שיפור.
לצפיה ב-'לא בדקתי את כולם'
לא בדקתי את כולם
21/03/2016 | 10:40
2
67
אבל בהחלט די הרבה.
למעשה כאן אתה רואה שהגלריה, יוטיוב והצילומסך לא הפריעו אחד לשני.
לצפיה ב-'צפייה בסרטונים'
צפייה בסרטונים
22/03/2016 | 18:10
1
50
זה שהמסך מעוגל בצדדים (אדג') מפריע בצפייה בסרטונים ביוטיוב?
אתה רואה את הסירטונים והאדג' לא מפריע לראות בקצה התחתון והעליון?

חג שמח,
דורון
לצפיה ב-'לא.'
לא.
22/03/2016 | 20:13
14
לצפיה ב-'WAZE לא עובד במסך הכפול'
WAZE לא עובד במסך הכפול
23/03/2016 | 23:06
1
55
חבל, כי דווקא בנסיעה חשוב בטיחותית כדי לא להתקשרש עם המכשיר בזמן נהיגה כדי לעבור למוסיקה, רדיו וכדומה.
לצפיה ב-'אבל גוגל מפס עובד.'
אבל גוגל מפס עובד.
23/03/2016 | 23:49
39
לא סובל את וויז ולא משתמש בו.
לצפיה ב-'עוד כמה מילים לסיום.'
עוד כמה מילים לסיום.
23/03/2016 | 20:17
59
מסך. חד, רואים פשוט נהדר. יחד עם זאת העובדה שהוא מגיב ללחיצה בשוליים כנראה תמשיך להציק.
סוללה. מספיקה ליום עבודה שכולל לא מעט גלישה, הרבה שימוש במסך, כשעתיים מוסיקה, חיבור קבוע לב"ט,
חיבור קבוע או חיפוש אחר WIFI, ו GPS עובד כשליש מהזמן. עדיין כולל ניסוי אפל' מפעם לפעם.
לא מפעיל שום מצב חיסכון סוללה בינתיים, יש כמה, קשה לקבוע אם הסוללה מחזיקה יותר זמן מהסוני אבל סבירה לחלוטין.
מהירות. שינוי המהירות מורגש באפל' מסויימות, גם החיבור ל WIFI ול GPS מהיר יותר.
התחממות כן מורגשת בעבודה קשה או בטעינה אבל לא ברמה מוגזמת.
מהירות טעינה. קודם כתבתי סבירה אבל לא השתמשתי במטען המקורי. עם המקורי היא ממש מהירה.
מ 40% לטעינה מלאה כשעה כאשר 40%=כ 14 שע' עבודה ברוטו כולל המתנה.
עיצוב. כל מי שקלטה אותו בזווית העין (לא אותי) התאהבה. מה צריך יותר מזה?
סיכום. שדרגתי למעשה כי הגעתי למגבלת ה 16 ג"ב בסוני Z2. לדעתי מדובר בשדרוג מוצלח.
אם לא הייתי זקוק לעוד זיכרון כנראה שלא הייתי ממהר לשדרג אבל אני שמח שהייתי זקוק
עריכה. לבובו, לא כל אפל' ניתן להעלות על מסך מפוצל, למשל את המתרגם של גוגל אי אפשר. את הרוב אפשר.
אבל יש איזו אפשרות שבגללה בכ"ז ניתן לעבוד עם המתרגם+וואטסאפ נניח במקביל.

לצפיה ב-'lg g4 bootloop טלפון מת'
lg g4 bootloop טלפון מת
19/03/2016 | 23:10
7
83
כפי שקראתי באינטרנט שוב ושוב קיימת בעיית ייצור במודל g4 של LG. זו תקלת bootloop, כלומר המכשיר נתקע בתהליך ההדלקה שלו ונשאר שם ללא שהוא בעצם יידלק. כל מה שרואים זה סמל LG נדלק ואז נכבה וחוזר חלילה.  קראתי גם שLG מתחייבת לתקן את התקלה לכל טלפון שנפגע. והנה לפני כמה ימים זה קרה גם לי.
את הטלפון קניתי באמזון דרך חברה טאיוואנית, כלומר אין עליו אחריות בארץ. החלטתי לתקן בתשלום והתקשרתי לרונאל, יבואני סאני. נאמר לי שם שיש להחליף את לוח האם כולו ושמחיר התיקון למעלה מאלף שקלים.
וזו שאלתי אליכם חברי לפורום: האם מישהו יודע מהי, מבחינה טכנית תקלה זו? באינטרנט זה הופיע בתור תקלת קונקטור, מחבר, כל שהוא ועלי לוודא שברונאל לא תוקעים אותי עם דיאגזנוזה בומבסטית כדי שאשלם סכום גבוה כל כך.
אז יש טכנאי/מהנדס/מבין עניין בקהל שיכול לסייע כאן?
תודה
לצפיה ב-'hard reset ביצעת?'
hard reset ביצעת?
20/03/2016 | 17:16
2
54
לצפיה ב-'אי אפשר לעשות הרד ריסט'
אי אפשר לעשות הרד ריסט
21/03/2016 | 00:51
1
59
כי אי אפשר להפסיק את הלופ הבלתי נפסק של ההדלקה. הדרך היחידה לעשות זאת זה להוציא את הבטריה וזה לא יעזור לנו בהרד ריסט.
לצפיה ב-'לא יעבוד כי?'
לא יעבוד כי?
21/03/2016 | 07:25
41
נסית או החלטת כך.

לצפיה ב-'לדעתי רק החלפה תעזור'
לדעתי רק החלפה תעזור
20/03/2016 | 23:20
3
53
דבר עם מי שקנית. שלח את המכשיר להחלפה. פגם ביצור.
לפי ההודעה של LG גם רונלייט אמורים לעזור לך ללא תשלום
לצפיה ב-'זאת ההתייחסות של היבואן הרשמי'
זאת ההתייחסות של היבואן הרשמי
20/03/2016 | 23:40
1
59
"הודעה למשתמשי סמארטפון LG G4

LG מודעת לעובדה כי בעיית אתחול מחדש הופיעה במספר מצומצם של מכשירי LG G4. לקוחות אשר נתקלים בתקלה זו במכשירי G4 מכוסים באופן מלא במסגרת אחריות יצרן ועליהם לפנות ליבואן ממנו רכשו את המכשיר לשם תיקונו.
בימים הקרובים תושלם שליחת עדכון גרסת תוכנה דרך האוויר (FOTA), גרסה זאת פותרת בין השאר את בעיית האתחול מחדש.
LG מחויבת לספק מוצרים ושירות לקוחות עם הסטנדרטים והאיכות הגבוהים ביותר.
LG מתנצלת על אי הנוחות"
לצפיה ב-'תודה. חשוב. רק שאני קניתי בחול...'
תודה. חשוב. רק שאני קניתי בחול...
21/03/2016 | 00:53
26
לצפיה ב-'תודה. אנסה'
תודה. אנסה
21/03/2016 | 00:55
48
ייתכן וכדאי בכל זאת לשלוח לטאיין משם הגיע המכשיר (לאמזון..., לך תדע). גם אם יעלה 200 שח משלוחים הלוך וחזור עדיף על וויתור גמור על המכשיר.
תודה בכל מקרה.
לצפיה ב-'חלק מהאירועים ביומן לא עברו לאחר פירמוט'
חלק מהאירועים ביומן לא עברו לאחר פירמוט
19/03/2016 | 21:49
4
27
היי,
שחזרתי הגדרות יצרן בנייד - גלקסי S4 - וגיביתי את כל הקבצים כמו שהם - העתקתי הכל למחשב.
ביומן רוב האירועים הסתנכרנו לי מול חשבון הגוגל אבל חלק מהאירועים ששייכים ליומן הראשי שלי לא שוחזרו.
אשמח לעזרה מה יכולה להיות הבעיה והאם יש איזה קובץ שייתכן ששמר אותם ואיך משחזרים??
תודה רבה,
גלי
לצפיה ב-'כנראה ששמרת את האירועים על היומן המקומי שלא מסתנכרן'
כנראה ששמרת את האירועים על היומן המקומי שלא מסתנכרן
19/03/2016 | 22:14
3
22
ואם עשית איפוס להגדרות יצרן, אז אין מה לעשות.
לצפיה ב-'תודה אבל...'
תודה אבל...
19/03/2016 | 23:21
2
22
גם אם שמרתי את כל התיקיות שהיות על הזכרון הפנימי?
אין מצב שיש שם איזה קובץ שמכיל את מה שנשמר בטעות כמקומי?....
לצפיה ב-'המידע הזה כנראה שמור במקום שלא ניתן לגשת אליו'
המידע הזה כנראה שמור במקום שלא ניתן לגשת אליו
20/03/2016 | 06:25
1
22
בצורה רגילה, אלא רק אם יש הרשאות רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת), דבר שאין בדרך כלל, וגם אז צריך לדעת איפה לחפש.
לצפיה ב-'באסה... תודה רבה! '
באסה... תודה רבה!
20/03/2016 | 20:37
4
לצפיה ב-'אנא עזרתכם המצוקה גדולה'
אנא עזרתכם המצוקה גדולה
19/03/2016 | 11:09
7
151
תודה.
 ברשותי lg g4  אותו רכשתי אחרי גלקסי 5.הg4 קטסטרופה קיומית ורונלייט מהם רכשתי מתנערת ככל יכולתה.אבד לי חומר יקר ערך מהמכשיר והם פשוט מנפנפים אותי ועוד מלא אנשים שפגשתי בקונקורד.
 חשבתי לקנות גלקסי 7 .
וכאן בקשתי לעזרתכם
  הפחד היחיד שלי לקנות אייפון הוא כי אומרים לי שאי אפשר להוריד צילצולים למכשיר בלי להתחבר למחשב
 האם נכון הדבר?עם כל השאר למרות גיליאלמד להסתדר. האם הורדת אפליקציה מהחנות לא תאפשר הצמדת רינגטונים לאנשי קשר וכאלה לצילצולים?מה המלצתכם?אני רוצה טלפון איכותי בראש שקט שילווה אותי לתקופת זמן ולא כל השיט בהחלפות.מהחפירות שעשיתי האייפון זה הכי טוב אבל קשה ללמוד אותו אחרי מה שאני רגילה.
  תודה ענקית על עזרתכם
 אומרים שאנו הזקנים למודי ניסיון....טכנולוגית זה מפחיד אותי..

לצפיה ב-'אייפון זו בחירה מצויינת רק אל תתבלבל בשמות'
אייפון זו בחירה מצויינת רק אל תתבלבל בשמות
19/03/2016 | 15:16
1
103
גלקסי S7 זה אנדרואיד של סמסונג שלפי כל הביקורות הוא מכשיר מוצלח מאד.
אייפון 6S זה הדגם האחרון של אפל מכשיר מעולה לדעת כל.
המינוס העיקרי של אייפון זה נושא העברת שירים קבצים ורינגטונים אל המכשיר.
זה אפשרי אבל זה לא כל כך נוח וממש לא אינטואיטיבי.
אפשר לשאול בפורום אייפון איך עושים זאת:

לצפיה ב-'יאאאאא תודה רבה ענקיתממש תודה מכל הלב'
יאאאאא תודה רבה ענקיתממש תודה מכל הלב
19/03/2016 | 17:12
35
לצפיה ב-'רק בשביל לקבל פרופורציות: גם ה-G4 וה-S5 מכשירים טובים מאד'
רק בשביל לקבל פרופורציות: גם ה-G4 וה-S5 מכשירים טובים מאד
19/03/2016 | 17:28
4
88
יש להם מינוסים כמו לכל מכשיר, הם יקרים יותר מדי, השירות של היבואניות לא משהו,
אבל זה לא דברים שישתנו ב-G9, S9 או עייפון 9.

זו הסיבה שמומלץ ללכת על מכשירים נקיים דור אחד (או שניים אחורה) לפחות שיהיו זולים.
ממליץ על ה-G3, 1+1 או ......נקסוס 5.

לצפיה ב-'סליחה גדולה על העירעור לגבי g4'
סליחה גדולה על העירעור לגבי g4
19/03/2016 | 17:44
3
88
   זה המכשיר הכי הכי קטסטרופה שהיה ברשותי.הוחלף לו לוח אם והוא לא בסדר.הרבה דברים הלכו לי לאיבוד שלא מגובים בגוגל,בקיצור זוועה.הs 5 היה בסדר וצער רב לי על שהחלפתיו בזה.יש לי מין פטיש כזה למכשירים חדשים
   הציעו לי לרכוש מכשיר הנקרא xiaomi redmi not 2 32 gb
  עלי לעשות מחקר לגבי מכשיר זה.אין לי שמץ מידע לגביו.
     ושוב ושוב תודה הכי הכיענקית מכל הלב.בתוך חוסר האונים והמכשיר הדפוק והלחץ להחליפו,ידכם המושטת לעזרה היא קרש הצלה אנושי
   האייפון ירד מהפרק מאחר ואכן בעיית הרינגטונים תטריף את שארית כוחותי,אמשיך לחפש.
   תודה
לצפיה ב-'סליחה גדולה על העירעור לגבי g4, הוא מכשיר מ-צ-ו-י-י-ן !'
סליחה גדולה על העירעור לגבי g4, הוא מכשיר מ-צ-ו-י-י-ן !
19/03/2016 | 17:55
1
86
זה שקיבלת שירות דפוק מהיבןאן/חנות זה סיפור אחר וזו הבעיה של כל המכשירים בארץ.

הרדמי רחוק מרחק מזרח ומערב ממכשירי הדגל העדכניים, ומחירו בהתאם.

לצפיה ב-'LG G4 קטסטרופה'
LG G4 קטסטרופה
23/03/2016 | 23:13
18
אמנם זו הפעם השלישית שאני מעלה זאת כאן בימים האחרונים, אבל המכשיר מצויין בתנאי ש... לא הלך לעולמו.
תקלת הייצור שלו, עליה קבלה LG סופסופ אחריות, אינה תיאורטית, לי זה קרה בשבוע שעבר. קמתי בבוקר והטלפון התעקש להראות לי את סמל LG ורק אותו, קוראים לזה Bootloop, כלומר נתקע במסך הפתיחה וזהו.
כל זה 6 חודשים בלבד אחרי שקניתי את המכשיר. נכון, LG מתחייבים לתקן, אבל למה לקנות מראש משהו שאולי ייצטרך לעבור תיקון מאסיבי. לא חבל? בעיקר שבהזדמנות הזו מאבדים גם את כל מה שהיה על המכשיר.
לצפיה ב-'מכשיר עם לוח אם תקול יכול להיות בכל חברה'
מכשיר עם לוח אם תקול יכול להיות בכל חברה
20/03/2016 | 14:02
58
והיו מקרים כאלה בעבר שגם מכשירים של סמסונג (S3) פשוט מתו ללא יכולת להציל כלום מהמכשיר ואין ברירה אלא להחליף לוח אם. זה הופך את ה-S3 למכשיר מחורבן? לא יודע... יש סיבות אחרות לכך שהוא לא משהו .

לגבי שירות - אין ספק שאם יבואן לא נותן שירות טוב זה גורם לך לסמן אותו, ופה כולם יסכימו שזה דבר טבעי כשנכווים ממישהו..

לצפיה ב-'מילון אנגלי עברי לאמפועל'
מילון אנגלי עברי לאמפועל
19/03/2016 | 00:13
2
41
שלום.בנוט 5 שלי .ניתן לצבוע המילה הנדרשת לתרגום.ומופיע סרגל ובוחרים אפשרות מילון.לא הופיע אפשרות מילון אנגלי עברי.בבקשה הנחו אותי איך לבצע זאת.תודה
לצפיה ב-'למה לא עונים??'
למה לא עונים??
19/03/2016 | 23:10
1
22
מבקש סיועכם
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין לסמסונג מילון עברי'
למיטב ידיעתי אין לסמסונג מילון עברי
20/03/2016 | 08:34
24
לצפיה ב-'נוט 5 סוללה'
נוט 5 סוללה
18/03/2016 | 11:13
2
47
איך הסוללה של הנוט 5 למשתמש ממוצע? מחזיקה ליום שלם?
אני מתלבט בין הנוט 5 לאס7 אדג', אבל שמעתי שהספיקר פחות
טוב ואני גם מלבט כי זה שתי סוגים שונים של ניידים

דורון
לצפיה ב-'?'
?
18/03/2016 | 16:59
6
לצפיה ב-'יש לי נוט 5 כבר'
יש לי נוט 5 כבר
18/03/2016 | 22:20
38
שבועיים.לא רואה בעירייה בסוללה.עובד עם מיילים המון.קצת תמונות והרבה גלישה.אגב.מאד נהנה ממנו למרות שהיו לי חוששות גדולים מרכישת. התלבטתי בינו לבין v10 lg
לצפיה ב-'נקסוס 4 גומר את הסוללה גם ללא שום שימוש'
נקסוס 4 גומר את הסוללה גם ללא שום שימוש
18/03/2016 | 15:22
3
52
היי, בימים האחרונים הנקסוס 4 שלי גומר את הסוללה גם ללא שום שימוש. אני יכול למשל ללכת לישון עם מצב טיסה ו-100% סוללה ולקום עם 20%, או לפעמים עם 0% וטלפון כבוי. בבקשה אל תגידו שזה טלפון שידוע כגומר סוללות כי זה אמנם נכון אבל אני מדבר על מצב שגם ללא אינטרנט וללא שימוש הסוללה נגמרת וזה התחיל רק בימים האחרונים. החלפתי סוללה לחדשה וזה לא עזר. איזשהם רעיונות אחרים? תודה!
לצפיה ב-'צריך לנסות ולהבין מה זולל סוללה, כנס בהגדרות -> סוללה'
צריך לנסות ולהבין מה זולל סוללה, כנס בהגדרות -> סוללה
18/03/2016 | 16:13
2
61
והעלה את צילום המסך (לחיצה על לחצן ההפעלה + ווליום למטה), לחץ על הגרף וצלם שוב.
העלה תמונות אלה ואז אולי נוכל לסייע.

לצפיה ב-'נצל"ש - איזה אפליקציה נותנת מידע WAKELOCKים?'
נצל"ש - איזה אפליקציה נותנת מידע WAKELOCKים?
20/03/2016 | 14:05
1
41
ללא ROOT? למיטב זכרוני WLD הייתה נותנת את זה, עכשיו כתוב עליה ROOT.
לצפיה ב-'לצערי אני לא יודע לענות, אני מעולם לא הייתי במכשיר בלי רוט.'
לצערי אני לא יודע לענות, אני מעולם לא הייתי במכשיר בלי רוט.
21/03/2016 | 10:16
35
ביום השני שלי עם הN4 אני כבר עשיתי לו רוט.
במכשירים שבאו אחריו עוד לפני התקנה של חשבון גוגל כבר עשיתי להם רוט.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ