לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'Top Android Applications to Secure Your Phone Privacy'
Top Android Applications to Secure Your Phone Privacy
09/12/2015 | 03:26
3
49
למעלה 1 הסופר AppLock (פרטיות נעילה)
הסופר AppLock (מנעול פרטיות) הוא applock מס '1 חינם לאנדרואיד (מגן אפליקציה חכם)! יישומי נעילה, להסתיר תמונה, להסתיר וידאו, להסתיר קבצים (קמרון פרטיות), להגן על פרטיות של snoopers או עיניים סקרניות! All-in-One ארגז הכלים של הלבשה אפליקציה פרטיות עם נושאי applock נחמדים. נושא applock החדש חג המולד הוא זמין.
 מה סופר AppLock עושה לפרטיות אנדרואיד נעילה?
סופר AppLock הוא שומר מגן ופרטיות אפליקציה חכם לנעול יישומים באמצעות סיסמא / דפוס! השתמש סופר AppLock להסתיר תמונה, לנעול שיחה נכנסת, להסתיר וידאו, אנשי קשר מנעול, להגן על הודעת טקסט, דואר אלקטרוני מנעול, להסתיר קבצים, משחקים ויישומי נעילה, כל דבר שאתה רוצה להגן ולשמור על בטוח בכספת בטוחה. נושאי applock יפים חופשי לשימוש. מנעול פרטיות, לנעול את הפרטיות שלך! בואו לראות איך האנשים האלה להשתמש בו:
→ "אני נועל תמונות, כך שאני יכול להציג תמונות חמות בכספת התמונה" ראג ';
→ "אני משתמש בו כדי לנעול צ'אט ו- SMS. הילדים שלי תמיד רוצים את הטלפון "אמא.;
→ "במקרה שאיבדתי את הטלפון שלי. גם אם איבדתי אותו, אני לא יאבד את המידע הפרטי שלי "ג'ודי.;
→ "תמונות חברה נעילה, אין אחרים דאגה יראו את יפיה" מטומי;
 רשימת תכונות הסופר AppLock:
תכונות חדשות: הפולש על דיוקנים עצמיים AppLock באופן אוטומטי לקחת תמונות של פולשים שנכנסו בחשאי סיסמאות שגויות 5 פעמים. רק להפעיל את הדיוקנים עצמיים פורץ, וsnoopers לא יהיה דרך להסתיר את עצמם.
1) applock: יישומי נעילה כמו Gmail, Facebook, גלריה, הורדה, הגדרות, פוגש, וכו '
2) לנעול שיחה נכנסת למנוע מאחרים לענות שיחת הטלפון הפרטית שלך
3) לנעול היישומים האחרונים להגן על יישומי פרטיות מפני עיניים חטטניות
4) תמונה נעילה להסתיר תמונות רגישות בכספת תמונה
5) וידאו רגיש וחם הסתר וידאו מנעול בכספת וידאו
6) נושאי applock יפים לשנות applock כיסוי מנעול
- חמים נושאי חג המולד, מועדון הלילה, ערפד, דובון, אורורה, כדורגל, כדורסל
- סדרת כוכבים 12 טלה, מזל דגים, מזל עקרב, מזל תאומים, מזל מאזניים, מזל קשת, מזל שור
- נושאים פופולריים snowsky, שוקולד, ולנטיין, רכב מירוץ, עלה, כתום, ממתקים, ליל כל הקדושים,
7) שימוש כיסוי מזויף אפליקציה טביעת אצבע וFC (כוח קרוב) לבלבל snoopers
* החלפת סמל Super Applock עם מחשבון או סמל מזג אוויר ליותר פרטיות!
8) אפליקציות להסתיר להסתיר יישומים שאתה לא רוצה לראות על מסך (מכשירים רק תמיכה מושרשת)
9) נעילת סיסמא / דפוס להסיט את האפשרות השנייה בהגדרות
10) על דיוקנים עצמיים פורץ - לתפוס מי שרוצה לחטט הפרטיות שלך
11) Plug-in ילדים נעילה (ילדים זמן) ואורח מצב-פרטיות נעילה
12) תיקו דפוס הסתרת נתיב
13) הגדרות סיסמא אקראית
14) תדירות נעילה מותאמת אישית: תמיד לנעול / 5 דקות / כאשר מסך נעול ...
15) במצב מותאם אישית: לבחור הגדרות הפרופיל שלך
16) יישומון לצוף: משמרת קלה
17) לנעול קבצים: לאבטח מסמכים חשובים בתוך
ועוד רבים שיבואו.
18) תמיכה 22 + שפות
קבל את זה מ- Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

2 AppLock למעלה
 NO.1 App לנעול בלמעלה מ -50 מדינות.
מעל 100 מיליון משתמשים, תמיכה בשפות 24.
 AppLock יכול לנעול SMS, אנשי קשר, Gmail, פייסבוק, גלריה, שוק, הגדרות, שיחות טלפון וכל אפליקציה שתבחר, עם אפשרויות בשפע, הגנה על הפרטיות שלך.
AppLock יכול להסתיר תמונות וסרטי וידאו, AppLock מסמיך אותך לשלוט בתמונה וגישה וידאו. תמונות נבחרות להיעלם מגלריית התמונות שלך, ולהישאר נעולים מאחורי כרית PIN לשימוש קלה. עם AppLock, רק אתה יכול לראות תמונות הנסתרות שלך. פרטיות קלה!

למעלה 3 החכם AppLock (App מגן)
עם חכם AppLock, תוכל:
לנעול כל יישומים (SNS, משחקים, תמונות, סרטוני וידאו, SMS)
לזהות ולוקח תמונה של הפולש
לנעול יישומים באמצעות מוקפץ לסגור כפייה מזויפת
יישומי נעילה באמצעות סיסמא מרובה
לנעול את הטלפון שלך באמצעות שלט רחוק
מערכות נעילה (Wi-Fi, הגדרות, התקנה / סרה ועוד)
אל תדאגו לחשוף נתונים על הפרטיות ופרטית שלך לחברים!
אל תדאגו ילדים לשנות את ההגדרות ואת המשחק שלך.
 מאפיינים
לנעול כל יישומים באמצעות סיסמא ודפוס
מזהה ולוקח תמונה של הפולש
שלח פולש שנתפס באמצעות דואר אלקטרוני
מוקפץ לסגור כפייה מזויפת
סיסמאות מרובות עבור כל יישום
פרופיל לכל משתמש
התאמה אישית של מסך נעילה (רקע ונושא)
גודל משתנה דפוס (18x18 1x1 ~)
בקרת נעילה מרחוק
לוקר מסך הבית
PIN תמיכה, תבנית, סיסמא, Guesture
הסתר הסמל של החכם AppLock ממשגר
פסק זמן מסך נעילה
סיבוב מסך נעילה
נעילת שיחות נכנסות ויוצאות
נעילת 3G, 4G נתונים, Wi-Fi, Bluetooth ועוד
נעילת אפליקציות חדשות
הסרת מניעה
גיבוי ושחזור
Wi-Fi והרשימה לבן Bluetooth לביטול נעילה במקומות ברשימה לבנים (Smart Lock)
להגדיר נעילת זמן כדי להפעיל נעילה בזמן מסוים רק
שורת מצב נעילה במסך הבית לוקר
ושל תכונות נוספות הרבה
קל לשימוש וידידותי למשתמש GUI

AppLock סוד 4 למעלה עבור אנדרואיד
AppLock הסוד הוא App לוקר או App מגן שמגן על היישומים המותקנים שלך באמצעות סיסמא, דפוס או פין!
קל לשימוש אבטחת קוד כניסה להבטחת היישומים שלך. אפליקציה נעילת סוד עבור אנדרואיד - App Protector יכולה לנעול אנשי הקשר שלך, שיחות, דואר אלקטרוני, SMS, תמונות או כל אפליקציה בטלפון או מחשב הלוח שלך.
להגדיר סיסמה בפעם הראשונה וכתובת דוא"ל לשחזור שנקבע בסוד AppLock למכשיר אנדרואיד.
כתובת הדוא"ל של התאוששות תעזור לך לאחסון הסיסמה שלך בדואר האלקטרוני שלך, אשר תעזור לך לזכור כאשר אתה שוכח את קוד הסיסמה.
מאפיינים ::
- מגן על יישומים מותקנים באמצעות סיסמא פין, סיסמא או תבנית.
- עיניים מוסתרות
זה תכונות חשובות ביותר של applock סוד האפליקציה שלנו. יישום זה באופן אוטומטי שנתפס תמונה שנכנסה סיסמא שגויה ללא רשותך. אז המכשיר שלך מאובטח באופן מלא ממשתמש לא מורשה.
- בקלות כדי להשתמש בסתר / נעילת אפליקציה למכשיר אנדרואיד.
אתה יכול להסתיר או לנעול את האפליקציה שלך ממכשיר אנדרואיד עם הגנה באמצעות סיסמא.
- למנוע Uninstall
זה תכונות שימושיות מאוד של מנעול יישום סוד. עכשיו אף אחד לא יכול להסיר נעילת אפליקציה סודית מהמכשיר שלך ללא רשותך.
- ערך תמונה
עזרה של יישום זה אתה יכול להסתיר את תמונת הגלריה שלך ממכשיר אנדרואיד. ואתה יכול גם גילוי על מאפליקציה.
- ערך וידאו
עזרה של יישום זה אתה גם יכול להסתיר את וידאו הגלריה שלך ממכשיר אנדרואיד. ואתה יכול גם גילוי על מאפליקציה.
- שנה ערכת נושא
באפליקציה זו יש תכונות אחד נוספות, אז אתה יכול לשנות את ערכת הנושא של יישום זה שלך
- לשנות את הרקע
עכשיו אתה יכול להגדיר הרקע מנושא iOS יצירתי האהוב עליך.
- שנה סיסמא
עכשיו אתה יכול להגדיר סיסמא 3 דרכים במנעול יישום סוד. 1) פין 2) סיסמא 3) דפוס. אתה יכול לבחור בשיטות האהובות עליך להגדיר סיסמא משלך ליישום זה.

לצפיה ב-'תרגום מכונה עילג אמור לשכנע אותנו להתקין את זה?'
תרגום מכונה עילג אמור לשכנע אותנו להתקין את זה?
09/12/2015 | 07:00
2
9
לצפיה ב-' '
09/12/2015 | 07:04
7
לצפיה ב-'אני משאיר את זה רק כי זה מצחיק אותי ממש!'
אני משאיר את זה רק כי זה מצחיק אותי ממש!
09/12/2015 | 14:36
10
לצפיה ב-'העברת אנשי קשר מגלקסי 5 למחשב'
העברת אנשי קשר מגלקסי 5 למחשב
08/12/2015 | 23:39
3
34
יש לי גיבוי אנשי קשר בענן של גוגל, אולם ברצוני לדעת איך אוכל להוריד את אנשי הקשר למחשב.

אשמח ואודה על הסבר פשוט.
לצפיה ב-'האם אנשי הקשר מסונכרנים עם חשבון הגוגל שלך?'
האם אנשי הקשר מסונכרנים עם חשבון הגוגל שלך?
09/12/2015 | 06:53
2
36
אם כן, ברגע שתכנסי במחשב לחשבון הגוגל שלך (או ג'ימייל) את אמורה לראות אותם שם.

ראי צילום מסך המצ''ב. זה מאוד קל להבנה, נכון ?
לצפיה ב-'אנשי קשר בגוגל'
אנשי קשר בגוגל
09/12/2015 | 19:37
1
22
תודה רבה, רבה !!
אתה גדול אבי לב50 
לצפיה ב-'חן חן'
חן חן
09/12/2015 | 20:45
11
לצפיה ב-'סמסונג NOTE 4 לא רואה אנשי קשר ושיחות לאחר עדכון תוכנה'
סמסונג NOTE 4 לא רואה אנשי קשר ושיחות לאחר עדכון תוכנה
08/12/2015 | 22:29
4
16
אשמח לקבל את עזרתכם , היום בבוקר ביצעתי עדכון תובנה לנייד לאחר הסיום אני לא רואה את פרטי אנשי קשר או שיחות , כל אנשי הקשר שלי נמצאים ב google וכשאני נכנס לאנשי קשר הוא מראה שהוא מחפש ללא הפסק. אשמח לקבל עזרה.
לצפיה ב-'איך ביצעת עדכון תוכנה?'
איך ביצעת עדכון תוכנה?
09/12/2015 | 07:02
3
10
לצפיה ב-'הופיעה הודעה שיש לבצע עידכון'
הופיעה הודעה שיש לבצע עידכון
09/12/2015 | 07:58
2
13
זאת לא  הפעם הראשונה שאני מבצע את זה, בכל מקרה כאשר מישהו מתקשר אליי מאנשי הקשר אני רואה את השם שלו, הבעיה שאם אני נכנס לשיחות או אנשי קשר אני לא רואה דבר ויש לו כל הזמן סימון עגול שהוא מבצע חיפוש
לצפיה ב-'יתכן שהתקנת העדכון לא בוצעה במלואה כראוי'
יתכן שהתקנת העדכון לא בוצעה במלואה כראוי
09/12/2015 | 08:06
1
20
אני אומר שרק יתכן כי הרי אינני יכול לדעת זאת כי המכשיר אצלך ולא אצלי.
מצטער שאינני יכול לעזור עכשיו יותר כי אינני מבין מה הבעייה בדיוק.
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
09/12/2015 | 08:34
8
לצפיה ב-'שאלה לפני קניית גלקסי 6 מאמאזון'
שאלה לפני קניית גלקסי 6 מאמאזון
08/12/2015 | 19:19
1
38
שלום
האם הגלקסי 6 הזה אם אקנה אותו מאמאזון הוא יעבוד לי עם סים של אורנג'?
או שהוא מתאים רק לרשתות בארה"ב?
תודה
לצפיה ב-'אחרי שתבצע שיחה של 5 דקות עם סים אמריקאי - יעבוד'
אחרי שתבצע שיחה של 5 דקות עם סים אמריקאי - יעבוד
08/12/2015 | 19:52
31
אחרת זה יהיה לא שמיש בארץ. תקרא על נעילה איזורית של סמסונג.
לצפיה ב-'קובץ מדיה לא קיים בכרטיס הזיכרון בסמסונג 5'
קובץ מדיה לא קיים בכרטיס הזיכרון בסמסונג 5
08/12/2015 | 14:44
8
1177
מדוע מופיעה לי בהרבה תמונות בוואטסאפ ( מלפני תקופה ) במכשיר הסמסונג גאלקסי 5 הודעה ש" קובץ מדיה לא קיים בכרטיס הזיכרון".
הרבה מופיעות בגלריה.
האם יש לזה פרק זמן שנשמר ? מה עלי לעשות?
אודה על תשובתכם בהקדם.

חג אורים שמח 
לצפיה ב-'האם מחקת את התמונה מכרטיס הזכרון? העברת למחשב? '
האם מחקת את התמונה מכרטיס הזכרון? העברת למחשב?
08/12/2015 | 15:13
107
האם התמונה הגיעה למכשיר הזה או למכשיר הקודם בו השתמשת?
לצפיה ב-'כפי שידוע לי whatsapp שומרת קבצים 30 ימים'
כפי שידוע לי whatsapp שומרת קבצים 30 ימים
08/12/2015 | 18:49
6
126
למרות שאתה רואה כותרות גם מעבר לזה ,אבל אין את הקבצים.

לצפיה ב-'אגלה לך סוד:'
אגלה לך סוד:
08/12/2015 | 20:15
228
בדקתי הרגע בוואטסאפ הודעות שקבלתי לפני שנה.
התמונות מופיעות ללא כל בעייה.
האם ידוע לך איך זה עובד?
כשאתה רואה בוואטסאפ שקיבלת תמונה, היא יורדת לתיקיית המדיה שבתוך תיקיית הוואטסאפ במכשיר.
וכל עוד לא מחקת את הקובץ ולא ביצעת כל שינוי במכשיר הוא יופיע גם אחרי שנה ויותר.
לצפיה ב-'מאיפה הבאת את הנתון הזה?!'
מאיפה הבאת את הנתון הזה?!
08/12/2015 | 22:31
4
105
יש לי תמונות וקבצים של וואצאפ מלפני שנתיים על המכשיר
לצפיה ב-'קובץ מדיה שנמחק בוואטסאפ'
קובץ מדיה שנמחק בוואטסאפ
08/12/2015 | 23:24
3
160
קיבלתי את התמונה למכשיר הזה ום שלחתי אותה מהמכשיר הזה.
ואכן ישתמונות הרבה יותר ישנות בוואטסאפ שכן שמורות.
פשוט לא ברור לי איך התמונות בוואטסאפ מתנהגות.
ממש מוזר .
אשמח לעצה.
לצפיה ב-'קובץ מדיה בוואטסאפ שנמחק'
קובץ מדיה בוואטסאפ שנמחק
08/12/2015 | 23:27
2
144
כאשר מופיע " לא קיים בזכרון", פשוט התמונה מאד עכורה ולא ניתנת לפתיחה, או להעברה.
מה עושים ?
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט.'
זה מאוד פשוט.
09/12/2015 | 06:57
210
כי מחקת אותה, או כי לא הורדת אותה, זאת אם בהגדרות של הוואטסאפ אצלך אין הורדה אוטומאטית של תמונות, ובמקרה כזה עליך קודם כל להוריד את התמונה כדי לראות אותה בוואטסאפ.
בדרך כלל במקרים כאלה את אמורה לראות מין חץ קטן כלפי מטה. הוא מופיע? פשוט תלחצי עליו.
הוא לא מופיע ? זה סימן שהתמונה כבר ירדה אבל מחקת אותה משום מה.
לצפיה ב-'התמונות לא נעלמות סתם - או שמחקת או שהזזת אותן'
התמונות לא נעלמות סתם - או שמחקת או שהזזת אותן
09/12/2015 | 06:58
126
ואז בוואטסאפ יש הפנייה אל התמונה, שלא מובילה לשום מקום. זה כמו שתשים על שולחן העבודה במחשב קיצור דרך לקובץ כלשהו, ואז תמחק או תזיז את הקובץ - קיצור הדרך יישאר, אבל אין שום דבר במקום שאליו הוא מצביע.
לצפיה ב-'2 מכשירים הכי חזקים בפחות מ170$ (xiaomi , infocus )'
2 מכשירים הכי חזקים בפחות מ170$ (xiaomi , infocus )
07/12/2015 | 20:16
1
51
xiaomi redmi note 2 vs infocus m810t

שלום לכולם קוראים לי קיי (K) , אני חדש פה בפורום ורציתי לשתף אותכם במה שאני עושה ואני בטוח שלהרבה אנשים זה גם יעזור. אז אני פשוט מאוהב בטלפונים חכמים וגאדג'טים ולפני כ8 חודשים פתחתי דף פייסבוק ולשם אני מעלה סקירות מצולמות בוידאו של סמארטפונים וגאדג'טים , רוב המכשירים שלהם אני עושה סקירות הם מכשירים סיניים שנותנים קצת יותר מכל השאר המכשירים באותו טווח המחירים. בנוסף אני עונה על שאלות ועוזר לאנשים שפונים אליי בהודעה פרטית בדף או בתגובות לפוסטים ואני משתדל לעזור בכל שאלה שקשורה לסמארטפונים וגאדג'טים שונים וגם עוזר ב: איפה לקנות? מתי לקנות? באיזה מחיר? איזה אתרים יותר אמינים ואיזה פחות ? מה יהיה סכום המס על מכשיר X? וכו' .
שני המכשירים שאני מציג בפניכם כאן הם המכשירים שנותנים תמורה יוצאת מן הכלל ואלה בעצם שני מכשירים שאני אישית מאוד אהבתי ורוצה לשתף איתכם שגם אתם תכירו אותם . לשני המכשירים האלו יש סקירות וידאו בדף שלי וגם בערוץ היוטיוב שגם לשם אני מעלה את כל הסקירות (חוץ משני הסקירות האלו יש בדף עוד סקירות לסמארטפונים ולגאדג'טים)

דף פייסבוק - https://www.facebook.com/K-673481452780 ... fref=photo

ערוץ יוטיוב - https://www.youtube.com/channel/UC2fADl ... 1IwpYvL69w

תכירו את שני המכשירים החזקים ביותר שתוכלו להשיג במחיר של פחות מ200$ ועם זאת לקבל תמורה פשוט מטורפת למחיר 

הראשון - XIAOMI REDMI NOTE 2

מערכת הפלעה- miui 7 מבוססת על אנדרואיד 5
מסך- 5.5" אינץ' ברזולוציה FHD 1080X1920
מעבד- MTK6795 במהירות 2.2GHZ
זכרון- 2GB/16GB או 2GB/32GB (ניתן להרחיב עם כרטיס זכרון)
מצלמות- אחורית 13MP \ קדמית 5MP 
סוללה- 3,020 MAH
קישוריות- אינפרא אדום (לשלוט בטלויזיה , מזגן וכו') , BLUETOOTH 4.0 , WIFI , GPS 

לסקירת וידאו בעברית -
https://www.facebook.com/67348145278087 ... =2&theater

כרגע ניתן לקנות במחיר של 130$ עם הקופון "Note16GBTDD" -
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_ ... html?wid=4

השני - INFOCUS M810T

מערכת הפלעה- INFOCUS מבוססת אנדרואיד 5
מסך- 5.5" אינץ' ברזולוציה FHD 1080X1920
מעבד- SNAPDRAGON 801 2.5GHZ (כמו גם ב- GALAXY S5 , LG G3 ,ONEPLUS ONE ועוד)
זכרון- 2GB/16GB (ניתן להרחיב עם כרטיס זכרון)
מצלמות- אחורית 13MP של חברת סוני / קדמית 5MP
סוללה- 2,600 MAH חברת סוני
קישוריות- NFC , BLUETOOTH 4.0, GPS , WIFI

לסקירת וידאו בעברית -
https://www.facebook.com/67348145278087 ... =2&theater

קניה במחיר הכי זול שמצאתי 160$ - 
http://www.pandawill.com/infocus-m810-s ... 04300.html
לצפיה ב-'ואיך הסמרטפון P8000 Elephone?'
ואיך הסמרטפון P8000 Elephone?
07/12/2015 | 20:51
32
תודה, K.
גם במחיר דומה וביצועים דומים.

לצפיה ב-'מישהו רכש את הסמסונג טאב S2 עם הלוח מקשים המקורי?'
מישהו רכש את הסמסונג טאב S2 עם הלוח מקשים המקורי?
07/12/2015 | 12:49
19
שלום
גיליתי שלטאבלט החדש יש לוח מקשים מקורי (אלחוטי) עם פד מגע, שהופך את הצמד ללאפטופ.
לאור המשקל והעובי זה לא רע בכלל, מה גם שאפשר להפריד ביניהם.
אני מניח שאין עברית במקורי, אבל אפשר לשים מדבקות.
לגבי ה-S2, יש כבר ביקורות לטוב או לרע?
לצפיה ב-'תוספת צלצולים NEXUS 5'
תוספת צלצולים NEXUS 5
07/12/2015 | 10:47
4
27
רשימת הצלצולים האפשריים מצומצמת למדי
איך אני מוסיף צלצולים נוספים?
לצפיה ב-'מצרף קבצי mp3 לתיקיה Ringtones במכשיר.'
מצרף קבצי mp3 לתיקיה Ringtones במכשיר.
07/12/2015 | 11:41
15
לצפיה ב-'הכי פשוט להוריד את Ring extended ואז כל רצועת מוזיקה במכשיר'
הכי פשוט להוריד את Ring extended ואז כל רצועת מוזיקה במכשיר
07/12/2015 | 11:45
34
יכולה לשמש כצלצול.

לחילופין להעביר את הצליל הנבחר לספריית Notifications
לצפיה ב-'.'
.
07/12/2015 | 11:45
11
לצפיה ב-'אתה יכול לעשות ככה:'
אתה יכול לעשות ככה:
07/12/2015 | 21:18
26
תלחץ לחיצה ארוכה על שם הקובץ בנגן המוסיקה, זה יפתח חלונית קטנה שאחת מהאפשרויות שלה היא "השתמש כצלצול טלפון".
נסה ותהנה.
לצפיה ב-'אפליקציית ברירת מחדל לניגון וידאו'
אפליקציית ברירת מחדל לניגון וידאו
07/12/2015 | 08:57
2
25
פתחתי סרטון וידאו. זה אחרי שראיתי הרבה סרטונים בטלפון הזה ללא בעיה. משום מה הטלפון "שאל" אותי האם לפתוח האמצעות נגן המוסיקה או באמצעות משהו אחר (כנראה האפשרות השנייה הייתה chrome... לא זוכר). לחצתי בטעות על נגן המוסיקה ואז עלתה השאלה "רק פעם אחת" או "תמיד". שוב טעיתי ולחצתי על "תמיד".

ועכשיו אני לא יכול לראות סרטוני וידאו כי הם נפתחים עם נגן המוסיקה ואני שומע רק קול

איך אני מסדר את זה?
תודה
לצפיה ב-'מצאתי את הפתרון'
מצאתי את הפתרון
07/12/2015 | 10:45
1
15
לצפיה ב-'למה לא תשתף ואז אנשים נוספים שיתקלו בבעיה יראו את הפתרון שלך'
למה לא תשתף ואז אנשים נוספים שיתקלו בבעיה יראו את הפתרון שלך
08/12/2015 | 10:15
7
לצפיה ב-'שאלה על טאבלט של אסוס'
שאלה על טאבלט של אסוס
06/12/2015 | 20:23
34
היי חברים..
לא מבינה גדולה בטכנולוגיה, אבל מנסה להבין עד כמה ניתן להרחיב את הזיכרון של המכשיר: Asus Transformer Pad TF300T 32GB 
הוא מגיע עם 32 ג'יגה.. 
אם מישהו פה יודע- אשמח לעזרה :)
תודה
לצפיה ב-'יש בעל NEXUS 9 בקהל?'
יש בעל NEXUS 9 בקהל?
06/12/2015 | 18:18
26
ערב טוב חברים,
מעוניין לדעת אם יש כאן מישהו שיש לו נקסוס 9.
בתור בעלים של IPAD AIR 2, התבאסתי מהעובדה שהוא לא מסוגל לנגן סרטים באיכות FHD בצורה חלקה.
מעוניין לדעת האם זה כך גם עם הנקסוס.

תודה לעונים
אלכס
לצפיה ב-'מה עושה אפליקציה זו? '
מה עושה אפליקציה זו?
06/12/2015 | 18:12
1
143
לצפיה ב-'זאת ספיציפית? כלום'
זאת ספיציפית? כלום
06/12/2015 | 22:28
46
אבל אם תצרפי קישור לאפליקציה או לפחות תרשמי את שמה נוכל לנסות לעזור 

לצפיה ב-'קבלת זימון לפגישה - לא מופיע כזימון'
קבלת זימון לפגישה - לא מופיע כזימון
06/12/2015 | 15:55
2
53
אני מקבל זימון לפגישה שנשלח ל GMAIL
כשאני פותח את הזימון במחשב אני רואה אותו כזימון לפגישה (כלומר אני יכול לענות ב "כן", "לא" או "אולי" וכו'.

אבל אם אני פותח את הזימון ב GMAIL דרך הטלפון (NEXUX 5) אני רואה אותו כהודעת טקסט פשוטה ולא כזימון.

האם אפשר לסדר את זה כך שהזימון יופיע כזימון גם בנייד?

תודה
לצפיה ב-'זימון בטלפון'
זימון בטלפון
06/12/2015 | 17:34
1
38
הזימון בטלפון נכנס ישירות ללוח השנה.
מה שמגיע למייל אפשר למחוק.
כשתלחץ על הפגישה בלוח השנה תוכל לאשר הגעה ישירות משם.

לצפיה ב-'הבנתי תודה'
הבנתי תודה
06/12/2015 | 17:56
10
לצפיה ב-'עדכון FOTA - LG4 השבתת מכשיר'
עדכון FOTA - LG4 השבתת מכשיר
06/12/2015 | 07:57
18
135
בוקר טוב חברים

אתמול בלילה האנדרואיד שאל אותי האם לעדכן את מערכת ההפעלה במכשיר LG4.
אישרתי לו.
היום בבוקר המכשיר מושבת לגמרי כל מה שיש זה "העולם טוב יותר עם LG4" - האם יש רעיונות אייך להחזיר את המצב?
ירון
לצפיה ב-'מעניין גם אני קבלתי את אותו עידכון בסביבות '
מעניין גם אני קבלתי את אותו עידכון בסביבות
06/12/2015 | 08:29
7
107
11 בלילה 
המכשיר עודכן ללא בעיות חיי עובד ובועט . 
האם לאחר שמכשיר ביצע עליה לאחר כל שרשרת העידכוניים (העידכון עצמו על 2 חלקיו , עידכון האפליקציות ) ואתחול המכשיר אז הוא נתקע ואו סגרת את המכשיר בתוך התהליך ?
האם ניסית לכבות ולהפעיל את המכשיר לאחר שניתקע ?
דרך אגב העידכון היה לשם יציבות , ותיקון פאטץ אבטחה ,לא גירסת 6 עדיין . 

לצפיה ב-'עדכון - LG4'
עדכון - LG4
06/12/2015 | 08:40
6
96
אינדור
תודה על תגובתך
מדובר באותו עדכון כנראה לפי השעה,
לא אני לא כיביתי את המכשיר להפך חיברתי אותו לחשמל למרות שהיה 100% בטריה לייתר ביטחון.
ביצע את התהליך ראיתי אותו מכבה את המכשיר ועושה ריסטרט מספר פעמים, הנחתי שהכל בסדר הלכתי לישון ובבוקר גילתי שהמכשיר נשאר עם מסך של "החיים הטובים שך LG",  
עשיתי כיבוי והדלקה, לא עזר פשוט לא ניתן לכבות או להדליק.
הוצאתי בטריה והחזרתי אותה והמסך הזה שתיארתי זה כל מה שחוזר.
אשמח להצעות או רעיונות כיצד להפעיל את המכשיר

תודה 
ירון
לצפיה ב-'שוחחתי עם השרות של היבואן - חשבתי שיהיה פשוט'
שוחחתי עם השרות של היבואן - חשבתי שיהיה פשוט
06/12/2015 | 10:11
5
98
פשוט לא לאמין
רכשתי יבואן רשמי בתשלום יותר גבוה, כי רציתי אחריות ושרות טובים וכו'...
מסתבר שהחברה האלה רחוקים מלהיות רציניים או מקצועיים בעצם יש להם מעבדה אחת בבני ברק, ועוד מספר מוקדי איסוף מכשירים בארץ, לא מתקנים על המקום שום מכשיר ולא מחזיקים מספיק מכשירים חלופיים.
תיקון מכשיר נמשך בין 7-10 ימי עבודה (ז"א שבועיים).
היות ואין לי מכשיר נוסף אני בעצם צריך לרכוש כרגע כדי שיהיה לי בעת ההמתנה למכשיר החדש היוקרתי שרכשתי ואין לו שרות כמו שצריך.
מצטער מאוד שלא רכשתי את המכשיר בחברה של יבוא מקביל שם כנראה הייתי מקבל שרות הרבה יותר טוב והרבה יותר מהיר.

אני שנית לא קונה מהיבואן הרשמי - רונלייט.

ירון
לצפיה ב-'רונלייט בבני ברק? בעצם כן. הם עברו מראשל"צ'
רונלייט בבני ברק? בעצם כן. הם עברו מראשל"צ
06/12/2015 | 12:11
118
ומעניין שלי היה איתם שרות מצויין עד עכשיו.
דרך אגב באף חברה לא מתקנים מכשירים על המקום.
על המקום (כלומר תוך כמה שעות לכל הפחות) אולי יתקנו לך בחנויות של מוצרים מיבוא מזוודה, אך מי מבטיח לך שתקבל חלפים מקוריים במקרה הצורך?
ומי מבטיח לך שהטכנאי שיגע במכשירך בקיא מספק בדגם המכשיר שבידיך?
זה שאין לך מכשיר חלופי זאת קצת בעיה.
לי למשל מחכים במגירה שלושה מכשירים חלופיים.
מה עשית עם המשכשיר שהיה לך לפני ה-LG הזה?
או שלא היה לך?
תמיד רצוי להשאיר מכשיר רזרבה.
לומדים מהניסיון.
וכן, לצערי במעבדות של היבואנים הרשמיים מבטיחים תיקון בתוך כשבוע בממוצע, אבל מנסיוני מעולם לא לקח יותר מיומיים או שלושה עד שקבלתי מכשיר תקול בחזרה כשהוא מתוקן.
הם פשוט לא יכולים להתחייב לפחות מזה, ובצדק לדעתי.
אבל כמובן שזכותך לרכוש מכשיר מיבוא מזוודה ואחר כך להצטער למה עשית זאת, או לחילופין לשמוח אם יתמזל מזלך.
בהצלחה.
לצפיה ב-'ודרך אגב'
ודרך אגב
06/12/2015 | 12:13
70
אני כותב תגובה נוספת במקום לערות את הקודמת.
החברה האלה מאוד רציניים ומאוד מקצועיים, זה בטוח, מה שלא תוכל להגיד תמיד על "מעבדת איציק המומחה" (סתם שם שהמצאתי מהראש הרגע) ודומים לו.
לצפיה ב-'לך למעבדה פרטית יעשו את זה על המקום '
לך למעבדה פרטית יעשו את זה על המקום
07/12/2015 | 23:23
2
53
או אחרי כמה שעות בדרך כלל היבואן זה לוקח כמה ימים
לצפיה ב-'תודה לממשיכים לענות - הנושא נפתר'
תודה לממשיכים לענות - הנושא נפתר
08/12/2015 | 07:45
1
45
שמח להודיע לכם, שבאותו היום בסופו של דבר למרות שדיברו על 7-10 ימי עבודה, תיקנו את המכשיר ואף מסרו אותו חזרה בפרק זמן של פחות משלוש שעות.
חייב להודות שהשרות הטכני היה הרבה יותר מהיר ויעיל מהשרות הטלפוני שלהם.
רוצה לפרגן להם למרות שפחות מקובל - אבל ממש הופתעתי.
תיקנתי בסניף של ראשון לציון. אזור תעשיה מערבי.

תודה רבה לעונים
ירון
לצפיה ב-'אתה רואה מה אמרתי לך? '
אתה רואה מה אמרתי לך?
08/12/2015 | 14:59
12
לצפיה ב-'כנס ל safe mode'
כנס ל safe mode
07/12/2015 | 18:41
9
61
אני מניח שאחת האפליקציות לא תואמת .
אז במצב בטוח ניתן להסיר דברים לא חשובים ,או לפחות לגבות את הנתונים

לצפיה ב-'יש לו LG'
יש לו LG
07/12/2015 | 20:55
19
לצפיה ב-'ד"ר גוגול נותן גם לזה תשובה'
ד"ר גוגול נותן גם לזה תשובה
07/12/2015 | 22:39
7
60
זה למעשה השלב שלפני recovery mode-wipe data-factory default
]

לצפיה ב-'איך יכנס למצב בטוח '
איך יכנס למצב בטוח
09/12/2015 | 08:23
6
22
והמכשיר תקוע במסך הכניסה ,חוץ מזה הבעיה נפתרה 
לצפיה ב-'זאת כבר לא נדע אף פעם'
זאת כבר לא נדע אף פעם
09/12/2015 | 13:16
5
17
אולי החליפו לו לוח אם?
אולי עשו לו factory default?

לצפיה ב-'הגולש '
הגולש
09/12/2015 | 13:29
4
17
לא הצליח לעבור מעבר להודעת הפתיחה של המכשיר , כך שלא יכל להגיע לRECOVERY ואו איתחול לנתוני יצרו 
איך הם חילצו ? זאת המומחיות שלהם כנראה 
לצפיה ב-'זה לא מדויק . ל Recovery תמיד אפשר להגיע '
זה לא מדויק . ל Recovery תמיד אפשר להגיע
09/12/2015 | 20:38
3
8
לצפיה ב-'בוא תסביר לי במטוטא ממך '
בוא תסביר לי במטוטא ממך
09/12/2015 | 21:13
2
20
איך אני מגיע ללריקברי ממסך ההתחלה של מכשיר כל שהוא וLG בפרט שתקוע ללא תזוזה קדימה ואו אחורה 

לצפיה ב-'הכנסת המכשיר למוד ריקברי'
הכנסת המכשיר למוד ריקברי
10/12/2015 | 08:52
1
295
היא עוד לפני קבלת מסך פתיחה .
ראה method 1

לצפיה ב-'כלומר לפי מה שהבאת'
כלומר לפי מה שהבאת
10/12/2015 | 09:07
11
אז ביצוע ריקברי הוא למעשה ריסט לנתוני יצרן ומחיקת הנתונים והחזרתם על ידיי האימג' שקיים ברום . כאן מדובר על מכשיר שמנסה לעלות אך לא מצליח לעבור מעבר לשלב מסך הפתיחה אחרת כפי שכתבתי לו לעשות מן הסתם לא עזר לו , לטכנאים של רונלייט יש מן הסתם אפשרות אחרת או שבצעו פלש SDK למערכת , אני לא הייתי מבצע פלש SDK לבדי . 
בכל מקרה תודה על ההפניה המחכימה 
לצפיה ב-'סמארטפון לאישה עם ידיים רועדות...'
סמארטפון לאישה עם ידיים רועדות...
05/12/2015 | 18:07
5
90
אז אמא ביקשה שאמצא עבור חברתה שסובלת מרעד ביידים סמארפון מתאים.
היא וויתרה על סמארטפון וחזרה לפשוטים בגלל הרעידות.
אבל לדעתי אפשר למצוא לה משהו מתאים. גם אם המקלדת לא מובנת אפשר להוסיף מקלדת חיצונית, לא?
מצאתי בזאפ את הmotorola milestone a853.
בכוונה הלכתי על אנדרואיד כי הממשק שלו מאוד נוח.
הבעיה עם המכשיר הספציפי הזה, לדעתי, היא שהמסך שלו מאוד קטן. 3.7 אינץ' זה מאוד קטן אפילו עבורי. אז עבורה קטן (היא בת 70 ולא בדיוק מפותחת כמו ההורים שלי...)
אני בטוחה שאפשר למצוא עוד דגמים ואולי אפילו מקלדת מתלבשת.
רעיונות משהו?
לצפיה ב-'מה הצרכים שלה?'
מה הצרכים שלה?
05/12/2015 | 18:38
55
אם אני מבין נכון יש בעיה עם מסכי מגע בכלל הרעד בידיים. 
במצב כזה אפשר אולי לבדוק את אפשרויות הנגישות במכשיר (אני לא מכיר כל כך) שיאפשרו שליטה על ידי פקודות קוליות. גם בווצאפ אפשר לשלוח הודעות קוליות במקום להקליד.
מקלדת חיצונית נראה לי מסורבל למדי מחוץ לבית כך שזה לא פתרון טוב.
לגבי המיילסטון, הוא מכשיר מעולה שנמצא בשימוש אצלי בבית עד היום. הבעיות הן שקודם כל מדובר במכשיר בן 5 לפחות כך שאין סיכוי שתמצאי חדש בחנויות. הסוללה שלו חלשה מאוד ואין לו כמעט זיכרון. התקנה של שתי אפליקציות והוא ייסתם. כך שהוא לא מומלץ בכלל.
אם מדובר על פתרון לבית אני הייתי ממליץ על מחשב נייד שאפשר להתקין עליו מה שהיא צריכה ומחוץ לבית שתמשיך עם מה שיש לה.
לצפיה ב-'אני בטוח שיש '
אני בטוח שיש
05/12/2015 | 19:30
3
56
השאלה אם הם משווקים בישראל בכלל . 
המילסטון הובא לישראל אני חושב מעל ל 5 שנים על ידי סלקום ולא פותח למילסטון שום רום מיוחד שפותח מעבר לרום שסלקום קבלה מהיבואן . 
יש את הבלאקברי אך גם כאן יש את גודל המסך כבעיה . השאלה אם חובה מקלדת מורכבת למכשיר 
הנה דוגמא אחת של הבלקבארי : http://www.gsmarena.com/blackberry_passport-6457.php
אבל הוא לא נימכר בארץ למרות שהתדרים תואמים 
או את זה של מוטורולה 
או את זה 
וגם עם זיכרון
לארץ חוץ מהבלקברי אני לא חושב שמיבאים מכשירי אנדרואיד עם מקלדת פיזית 

לצפיה ב-'יבדק תודב לשניכם'
יבדק תודב לשניכם
05/12/2015 | 23:53
10
לצפיה ב-'למיילסטון יש רום של CM'
למיילסטון יש רום של CM
06/12/2015 | 00:05
1
37
על המכשיר שלי יש רום CM7 עם אנדרואיד 2.3
יש גם עדכון של הרום לגירסה 4.0 אבל בזמנו כשעדכנתי אותו הנקודה החמה לא עבדה וזה היה חשוב לי אז השארתי אותו על 2.3
המכשיר עדיין עובד אצל הבן החייל שלי...

לצפיה ב-'היה לי אותו ולאחר שניסינו להחליף רום '
היה לי אותו ולאחר שניסינו להחליף רום
06/12/2015 | 06:02
31
ולעדכן אז הוא התחיל לקרטע , הוא היה מכשיר האנדרואיד הראשון שלי ,ועבד מצוין בנסיעה אז לגרמניה . 
לצפיה ב-'גלקסי 5 לא מתחבר למחשב'
גלקסי 5 לא מתחבר למחשב
05/12/2015 | 13:04
46
כשאני מחברת את גלקסע 5 למחשב אני רואה אותו אבל בפנים הוא ריק במקום לראות את התיקיות שלו.
ניסיתי לחפש באינטרנט מה לעשות ושום דבר לא עזר.
הסרתי את הדיירברים במחשב והתקנתי מחדש ועכשיו זה מסרב לזהות את המכשיר בכלל.
הצילו
בבקשה
לצפיה ב-'מה ידוע לכם על SAMSUNG A5?'
מה ידוע לכם על SAMSUNG A5?
05/12/2015 | 02:58
11
47
האם כדאי לקנות? בחו"ל?
האם זאת תמורה טובה לכסף?
האם יש לו פיצ'רים חדשים ומלהיבים, אבל גם שימושיים?
לצפיה ב-'סמסונג לא קונים בחו"ל. תקרא על נעילה איזורית של סמסונג'
סמסונג לא קונים בחו"ל. תקרא על נעילה איזורית של סמסונג
05/12/2015 | 13:33
7
30
לצפיה ב-'תודה בובו, '
תודה בובו,
05/12/2015 | 15:54
6
42
קניתי סמסונג פשוט בדיוטי פרי, והוא עובד מצויין בקנדה. אני מבין מדבריך שלהיפך זה לא עובד.
לצפיה ב-'כדי שסמסונג יעבוד עם כל סים, צריך לבצע 5 דקות שיחה'
כדי שסמסונג יעבוד עם כל סים, צריך לבצע 5 דקות שיחה
05/12/2015 | 16:38
5
61
עם סים מהאיזור הגיאוגרפי אליו משויך המכשיר. מכשיר שנקנה בארץ יהיה נעול לסים קנדי (או אירופאי) עד שלא תבצע שיחה/שיחות במשך 5 דקות לפחות. אם היית קונה את המכשיר בקנדה ומנסה להשתמש בו עם סים ישראלי, זה לא היה עובד.

לפחות זו התיאוריה, ויכול להיות שיש מכשירים שלא נעולים לאיזור גיאוגרפי כלשהו.
לצפיה ב-'מצאתי מאמר על הסרת הנעילה. לא יודע אם אמין'
מצאתי מאמר על הסרת הנעילה. לא יודע אם אמין
05/12/2015 | 16:48
4
52
לי חשוב מאד שהמכשיר יעבוד עם סימ-ים של קנדה, ישראל וארה"ב, אני שוהה הרבה בשלוש הארצות האלה.
לצפיה ב-'אבל'
אבל
05/12/2015 | 17:24
2
48
זה מה שאמרו לך ב3 מילים ואתה מחזיר במאמר שלם .
קונה בקנדה ,קונה סים קנדי ,מפעיל לפחות 5 דקות (אפשר יותר )
וחסל סדר הנעילה האזורית.
הסים יעבוד בכל מקום בעולם,עם כל סים.
מבחינת ביצועים הוא ברמה נמוכה (ברמה של galaxy s3 )
המחיר גבוה יחסית לתמורה.
יתרון יחיד,מכיל רדיו FM

לצפיה ב-'אז על מה הייתה כל המהומה, אם הפתרון פשוט כל כך?'
אז על מה הייתה כל המהומה, אם הפתרון פשוט כל כך?
06/12/2015 | 00:00
1
44
למה בובובילה יעץ לי לא לקנות סמסונג בחו"ל?
אז בסוף לא מובן. יש בעיה ? או אין?
לצפיה ב-'העניין הוא שאין בהירות בנושא,'
העניין הוא שאין בהירות בנושא,
06/12/2015 | 01:03
41
תיתכן בעיה לאחר עדכוני גרסה, אין הבטחה שלא תתקע עם משקולת נייר דקורטיבית לאחר עדכון הגרסה ולא תצטרך לבצע שוב את הטריק של 5 דקות שיחה.
לכן ככלל ההמלצה שלנו בפורום הזה ובפורום סלולר המקביל היא להתרחק מרכישת סמסונגים בחו"ל.
אני מסכים עם em על המלצתו על אחד הנקסוסים, המכשירים הנרכשים בארה"ב תואמים את התדרים המשתמשים בהם בישראל ולכן לא צפויה בעיה מבחינה זו.

לצפיה ב-'למעט העובדה שאולי אפשר לפנות למרכז שירות של סמסונג'
למעט העובדה שאולי אפשר לפנות למרכז שירות של סמסונג
05/12/2015 | 17:33
47
ושיש אפליקציה שאולי תפתור את הבעיה, זה מה שאמרתי.
לצפיה ב-'מכשיר לארה"ב, קנדה וישראל ? לך על אייפונים או נקסוסים'
מכשיר לארה"ב, קנדה וישראל ? לך על אייפונים או נקסוסים
05/12/2015 | 17:35
2
50
עם סמסונג עלולה להתעורר הנעילה האזורית, ב-LG צריך דגמים מיוחדים לארה"ב, והשאר סתם יקרים.

לצפיה ב-'אייפון לא יקר? '
אייפון לא יקר?
06/12/2015 | 00:09
1
29
וגם, התרגלתי לסמסונג GALAXY TREND שלי.
אם אפשר (ולא ברור אם כן או לא  מהפוסטים כאן) הייתי מעדיף להשאר עם סמסונג.
לצפיה ב-'עם סמסונג זה הימור, בנקסוסים ובעייפונים אתה יודע שיתאימו'
עם סמסונג זה הימור, בנקסוסים ובעייפונים אתה יודע שיתאימו
06/12/2015 | 09:55
45
לדעתי הסמסונגים לדורותיהם גם לא מכשירים מוצלחים במיוחד.
לצפיה ב-'lg g3 מבצע ריסט ללא הפסקה'
lg g3 מבצע ריסט ללא הפסקה
04/12/2015 | 20:35
2
86
המכשיר שלי מבצע לי ריסטים ללא הפסקה כל עוד הוא לא בטעינה,
ברגע שאני מחבר אותו לטעינה הוא תקין, מוציא מהטעינה שוב מבצע ריסטים בלי הפסקה
לצפיה ב-'המכשיר באחריות? החלפת סוללה כנראה שתפתור את הבעיה'
המכשיר באחריות? החלפת סוללה כנראה שתפתור את הבעיה
04/12/2015 | 21:39
1
27
לצפיה ב-'זה משונה כי '
זה משונה כי
05/12/2015 | 12:31
52
אצלי עם G3 כאשר היה מחובר כל הזמן לטעינה תופעות של 
כאילו ניתוק מהמתח וחיבור מחדש ,אך לא תופעות של כיבוי המכשיר עד להעלאה מחדש 

לצפיה ב-'דרושים מפתחי אנדרואיד מעולים'
דרושים מפתחי אנדרואיד מעולים
04/12/2015 | 05:03
37
למעוניינים - צרו קשר
לצפיה ב-'מטען לרכב'
מטען לרכב
04/12/2015 | 13:07
1
67
שלום
יש לי Samsung Galaxy s4
האם המטען מתאים ?
אם לא מתאים מה עליי לקנות
תודה

לצפיה ב-'יתאים, אבל יטעין איטי יותר ממה שאפשר'
יתאים, אבל יטעין איטי יותר ממה שאפשר
04/12/2015 | 14:25
57
ואם תעשה שימוש רב במכשיר (ניווט ומסך דלוק בבהירות גבוהה) אז יכול להיות שזה לא יטעין מספיק.

עקרונית הטלפון שלך יכול למשוך 2 אמפר (2000 מילי אמפר), והמטען הזה הוא "רק" אמפר אחד.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו