לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1190711,907 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'האם ניתן לשלב במערכת ההפעלה אנגלית ועברית?'
האם ניתן לשלב במערכת ההפעלה אנגלית ועברית?
14/06/2016 | 18:14
17
91
רכשתי היום Sony Z5.
מערכת הפעלה אנדרואיד 6.
האם יש אפשרות שהמכשיר ברובו יהיה באנגלית, אבל באפליקציית הטלפון לוח המקשים יהיה עם אותיות עבריות (אנשי הקשר בעברית) ובאפליקציית אנשי הקשר בצד ימין סולם האותיות גם הוא יהיה עם אותיות עבריות?
אם שמא במקרה כזה אני חייב להעביר את המכשיר שלי שיהיה בעברית?
לצפיה ב-'קודם כל תתחדש '
קודם כל תתחדש
14/06/2016 | 19:10
65
יכול להיות שעם רוט אפשר לשנות את ה Locale פר אפליקציה, אבל אני לא בטוח. פתרון אחר הוא פשוט להתקין אפליקציית חייגן חלופית. אם אין איזה פיצ'רים טובים במיוחד בחייגן המובנה אז הייתי עושה את זה. בזמנו התקנתי את exDialer, ואפילו קניתי את הרישיון בכמה גרושים.
לצפיה ב-'ועוד שתי שאלות / בעיות שנתקלתי בהן:'
ועוד שתי שאלות / בעיות שנתקלתי בהן:
15/06/2016 | 08:19
15
23
לצפיה ב-'אפליקציית טלפון מציגה את אותו איש קשר מספר פעמים'
אפליקציית טלפון מציגה את אותו איש קשר מספר פעמים
15/06/2016 | 08:22
9
45
נתקלתי בבעיה הזו גם בסמסונג הישן. היא עיצבנה אותי גם אז אבל עכשיו החלטתי לנסות להבין למה זה קורה.
אנשי הקשר שלי שמורים בחשבון גוגל.
כאשר באפליקציית הטלפון אני מחפש לפי שם או תחילת מספר טלפון, האפליקציה מציעה לי את אנשי הקשר המתאימים. רק אותו איש קשר מופיע פעמיים (בסמסונג זה היה אפילו יותר).

איך אני מגדיר לו לא להציג את הכפילויות הללו?
לצפיה ב-'תתחיל בזה'
תתחיל בזה
15/06/2016 | 14:59
8
26
הכנס לחשבון הגוגל שלך ממחשב אישי כלשהו.
בחר להציג את ה contacts.
אחת האופציות בתפריט היא find duplicates
בהצלחה.
לצפיה ב-'אין כפולות'
אין כפולות
15/06/2016 | 21:00
7
22
ולא חושב שזה קשור.
כל איש קשר, כשאני מחפש את השם או הטלפון שלו, יופיע פעמיים.
בסמסונג הישן היו לי אנשי קשר שגם הופיעו 3-4 פעמים.

לצפיה ב-'נקה את ה cache של האפליקציה וסנכרן מחדש'
נקה את ה cache של האפליקציה וסנכרן מחדש
16/06/2016 | 16:36
6
14
לצפיה ב-'של איזו אפליקציה?'
של איזו אפליקציה?
16/06/2016 | 21:49
5
19
נכנסתי ל-Settings/Apps
לא מצאתי שם את אפליקצית ה-phone.
כן מצאתי שם contacts וניקיתי את ה-cache.
עדיין מופיעים לי כפולים בחייגן.

לצפיה ב-'שלב הבא'
שלב הבא
16/06/2016 | 23:37
4
30
 To select which contacts to display in the Contacts application

From your Home screen, tap , then tap .
   Press , then tap Filter.
   In the list that appears, mark or unmark the desired options. If you have synchronised your contacts with a synchronisation account, that account appears in the list. To further expand the list of options, tap the account.
תוקן לסוני

לצפיה ב-'נראה לי שזה לגבי הצגת אנשי הקשר באפליקציה אנשי קשר'
נראה לי שזה לגבי הצגת אנשי הקשר באפליקציה אנשי קשר
17/06/2016 | 08:53
2
13
בכל מקרה היו מסומנים אנשי הקשר של google (כמובן) ואנשי קשר תחת קטגוריה local.ביטלתי את הכל והשארתי רק את אנשי הקשר של גוגל. וכמובן רק אנשי קשר שיש להם טלפונים.
כאשר אני נכנס לאפליקציית הטלפון ומחפש לפי שם או מספר טלפון, עדיין מופיעים לי השלמות כפולות של אנשי קשר.

לצפיה ב-''
17/06/2016 | 11:53
1
7
לצפיה ב-'תודה. אני עכשיו אנסה להתקין ולבדוק. ורק להוסיף הבהרה:'
תודה. אני עכשיו אנסה להתקין ולבדוק. ורק להוסיף הבהרה:
17/06/2016 | 13:13
8
כאשר אני נכנס לאנשי הקשר (למשל בדוגמה שהעלתי inbal) - היא מופיעה רק פעם אחת!
כאשר אני נכנס לאנשי הקשר של google ומחפש כפילויות - הוא לא מוצא כאלו.
רק בתוך אפליקציית הטלפון, כאשר אני משתמש בלוח המקשים על מנת לחפש איש קשר (בין אם זה להקיש את שמו או חלק ממספר הטלפון שלו) - רק אז הטלפון מוצא לי את אותו איש קשר פעמיים.

לצפיה ב-'ימי הולדת לא מופיעים ב-widget של הלוח שנה '
ימי הולדת לא מופיעים ב-widget של הלוח שנה
15/06/2016 | 08:26
4
35
לחלק מאנשי הקשר אצלי במכשיר מוגדרים ימי הולדת.
בהגדרות של היומן מופיע להציג את ימי ההולדת והם אכן מופיעים בו (אפשר לראות בתמונה שמחר לשני אנשי קשר שלי יש יום הולדת). אולם ב-widget של הלוח שנה שמופיע במסך הבית שלי ימי ההולדת לא מופיעים (רואים בתמונה שיש היום איזשהו אירוע והדברים הבאים שמופיעים הם ביום ראשון).

בסמסונג הישן שלי ימי הולדת כן הופיעו ב-widget של לוח השנה!
לצפיה ב-'לסמסונג אפליקצית לוח שונה משל גוגל. נסה.'
לסמסונג אפליקצית לוח שונה משל גוגל. נסה.
15/06/2016 | 15:10
3
27
כנס דרך מחשב ל google.com/calendar
חפש other calendars ומשם settings
ודא שמסומן לך Birthdays

לצפיה ב-'כאמור, ימי ההולדת *כן* מופיעים באפליקציה calander'
כאמור, ימי ההולדת *כן* מופיעים באפליקציה calander
15/06/2016 | 21:03
2
30
רק ב-widget של הלוח שנה הם לא מופיעים!

לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני '
אם זכרוני אינו מטעני
17/06/2016 | 00:18
1
26
תתקין את ה calendar של גוגל בנוסף לזה של סוני.
זה אמור לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'תודה, הזוי אבל זה פתר את הבעיה'
תודה, הזוי אבל זה פתר את הבעיה
17/06/2016 | 08:51
20
בהתחלה ה-widget של סוני לא הציג ימי הולדת.
אח"כ הוספתי את ה-widget של google (שם כן הופיעו ימי הולדת). ואז שמתי לב שגם ה-widget של סוני החליט להציג את ימי ההולדת וחזרתי אליו (יותר נוח לי. פחות צבעוני ופחות צועק בעיניים).

לצפיה ב-'bitstrips'
bitstrips
14/06/2016 | 16:39
39
מישהו בבקשה יכול להגיד לי למה אפליקצית bitstrips התרוקנה?
הבנתי שsnapchat קנו אותה, מה זה אומר לגבי האפליקציה? האם יהיה לה המשך?
תודה.
לצפיה ב-'מספר שאלות מתקדמות בנוגעwhatsapp- האם ניתן להסתיר קבוצה'
מספר שאלות מתקדמות בנוגעwhatsapp- האם ניתן להסתיר קבוצה
14/06/2016 | 15:19
4
51
ספציפית? אני לא רוצה לראות אותה בכלל במסך הראשי של הווסטאפ.
רק שאני נכנס לארכיון או משהו בסגנון שאני אראה את הקבוצה הזאת?
מדובר בקבוצות הגדולות עם עשרות ההודעות שזה מיותר לחלוטין.

שאלה נוספת:

האם ניתן להסתיר את מספר ההודעות המתקבלות באייקון של הווסטאפ (תמונה)
אני לא רוצה לראות את כמות ההודעות שקיבלתי,רק שאני נכנס אני רוצה לראות את כמות ההודעות.

יש לי סמסונסג גלקסי 5 עם רוט.

לצפיה ב-'אפשר להכניס לארכיון, אבל לדעתי אם תתקבל הודעה חדשה'
אפשר להכניס לארכיון, אבל לדעתי אם תתקבל הודעה חדשה
14/06/2016 | 15:39
3
44
אז היא תצא משם. הכנסתי עכשיו קבוצה לארכיון כדי לבדוק מה יקרה.

לגבי ההסתרה של מספר ההודעות, אז זה פיצ'ר שוואטסאפ הוסיפו כדי לתמוך במכשירים של סמסונג, ולמעט אם תסיר הרשאות לאפליקציה (מה שלא אפשרי בצורה פשוטה, אלא אם בא לך לקמפל מחדש את האפליקציה - לא כדאי), אז הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא להחליף לאונצ'ר .
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
14/06/2016 | 16:05
1
29
אני חושב שברוב המכשירים אפשר אולי לבטל.

בסמסונג הישן שלי ביטלתי את זה לגמרי (הפסקת שירות ה badges).

עכשיו אני עם שיאומי ושם אפשר לבטל התראות badge ספציפית לכל אפליקציה.

לצפיה ב-'אני חושב שאם תבטל את ה-Badges בסמסונג'
אני חושב שאם תבטל את ה-Badges בסמסונג
14/06/2016 | 16:18
34
אז תבטל את זה גם עבור סמסים, שיחות שלא נענו וכו'. אני לא יודע אם יש איזשהו מנגנון שמאפשר לך לבחור מה כן ומה לא להציג.

בכל מקרה, נראה לי שזה יותר תלוי בהגדרות של הלאונצ'ר מאשר כל דבר אחר.
לצפיה ב-'כמו שחשבתי - אם מגיעה הודעה מקבוצה שבארכיון, היא קופצת למעלה'
כמו שחשבתי - אם מגיעה הודעה מקבוצה שבארכיון, היא קופצת למעלה
14/06/2016 | 17:03
12
לצפיה ב-'Anycast'
Anycast
14/06/2016 | 11:04
3
106
היי רכשתי את המוצר anycast לצורך שידור מהנייד לטלויזיה,זה נחמד שזה עובד אבל יש אצלי לא מעט ניתוקים בזמן הצפייה.
האם זה בעיה נפוצה במכשירים אלו?
אלו מכם שיש להם את המוצר של גוגל אשמח לקבל מכם חוות דעת אם גם אצלכם ישנם ניתוקים.

בתודה מראש
לצפיה ב-'איפה הטלויזיה ממוקמת?'
איפה הטלויזיה ממוקמת?
14/06/2016 | 12:56
51
אם המכשיר רחוק מה WIFI יכולה להיות בעיה בהעברת הנתונים 

לצפיה ב-'המשך.....'
המשך.....
14/06/2016 | 13:02
1
50
המרחק בין האלחוטי למכשיר הוא כ 7 מטר,זה נחשב הרבה או קצת?
לצפיה ב-'יש עוד משתנים'
יש עוד משתנים
14/06/2016 | 18:03
50
צריך לבדוק גם אם יש קירות שמפריעים וכו'
הכי טוב היה אם יש לך אפשרות להעביר זמנית את הטלויזיה יותר קרוב לאלחוטי ולבדוק.

לצפיה ב-'המלצה על סמרטפון'
המלצה על סמרטפון
13/06/2016 | 11:35
3
65
שלום לכולם, אשמח לקבל המלצה על סמרטפון.
חשוב לי שהוא יהיה:
לא גדול פיזית
מסך איכותי
מצלמה איכותית
נטען מהר

תודה מראש!
לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
14/06/2016 | 06:28
2
14
לצפיה ב-'הכי משתלם ביחס למחיר'
הכי משתלם ביחס למחיר
14/06/2016 | 09:19
1
64
היות ואני לא משתמשת כבדה בנייד (לא מורידה סרטים, מוזיקה ומשחקים) ואני לא חייבת שיהיה לי בכיס את הטלפון הכי חדיש שיש, נראה לי שאוכל להסתפק במכשיר משנה שעברה או אחד מהגרסאות הפחות יקרות.
מה שכן הוא חייב לעבוד הייטב בפונקציות אותן אני *כן* צריכה: wase, מצלמה, גלישה, פשטות הפעלה.
אני גם לא מתכוונת להחליף אותו בשנתיים הקרובות כך שזה פחות עניין של כסף ויותר של אמינות ותמורה.
מה שכן, מעדיפה לשלם פחות, כמו כולם...
תודה מראש לעוזרים.  
לצפיה ב-'החלפת סלולרי'
החלפת סלולרי
12/06/2016 | 17:22
40

היי ,

יש לי כרגע את המכשיר LG G4 בשביל שלא תהיה הבעיה הידועה איתו ששומעת שעוד אנשים קורה להם כדאי לעשות טרייד אין ואם כן האם כדי להמשיך במכשיר של ה- LG G5 או אפילו V10 , או משהו אחר שטוב והכי חשוב שמצלמה טובה  מה כדאי ומשתלם?

לצפיה ב-'מישהו הזמין סוללה חדשה ל-Note 4 ויכול להמליץ ?'
מישהו הזמין סוללה חדשה ל-Note 4 ויכול להמליץ ?
12/06/2016 | 09:33
1
25
אשמח להמלצה, עדיפות לסוללה מקורית וטובה, הסוללה שלי דועכת. תודה!
לצפיה ב-'אם תחפש סוללה חלופית, נסה לבדוק אם לANKER יש אחת תואמת.'
אם תחפש סוללה חלופית, נסה לבדוק אם לANKER יש אחת תואמת.
15/06/2016 | 13:32
לצפיה ב-'lg g5'
lg g5
11/06/2016 | 23:14
4
89
יש לי קיום LG G4 ויש את המבצע טרייד אין שאפשר להחליף אותו בעד 2000 ש"ח ל- LG G5 מה דעתכם כדאי ואיך המכשיר?
לצפיה ב-'מכיוון שאפשר לקנות את המכשיר בסביבות 2700 ש"ח מחנות אמינה'
מכיוון שאפשר לקנות את המכשיר בסביבות 2700 ש"ח מחנות אמינה
11/06/2016 | 23:40
3
89
ומכיוון שה G4 יימכר ביותר מ-700 ש"ח, אז לא - זה לא משתלם.
לצפיה ב-'LG G5'
LG G5
12/06/2016 | 08:28
2
67
במיוחד שהטלפון עושה קצת בעיות טיפה כרגע מינוריות . והשאלה מה ההבדלים האם משמעותיים בין ה- G4 ל - G5 , בעיקר חשוב בצילום , ובדיבור וגם באיכותהשמע.
לצפיה ב-'מבחינה כספית, לא שווה לשדרג במחיר הזה'
מבחינה כספית, לא שווה לשדרג במחיר הזה
12/06/2016 | 09:35
66
לגבי הבדלים אז אין לי מושג.
לצפיה ב-'לא שווה כי'
לא שווה כי
12/06/2016 | 18:59
51
1. ההבדלים (לפי התרשמויות של משתמשים ברשת) לא משמעותיים.
2. המכשיר חדש מכדי לדעת האם הוא אמין או לא.
3. למרות שהוא די חדש, יש עליו קצת תלונות (לא שעל ה-G4 אין, אבל בכל זאת).
4. הסיבה שבובו רשם.
לצפיה ב-'יורש לנקסוס 5: האם LG G3 או G4?'
יורש לנקסוס 5: האם LG G3 או G4?
11/06/2016 | 19:57
8
172
שלום,

את הנקסוס אני מוריש לבני, ומתלבט לגבי המכשיר הבא.
קראתי ש ל-G4 יש בעיות ידועות עם לוח האם והיבואן (רונלייט) מתנער מהם.

לאור זאת ששני המכשירים הינם בתקציב די זהה, מה כדאי לרכוש: G3 או G4?
איפה כדאי לרכוש: בשדה התעופה או באילת?

תודה!
לצפיה ב-'לי אישית לא ידוע על בעיות עם הG4. הייתה לי איזו בעיה אחת'
לי אישית לא ידוע על בעיות עם הG4. הייתה לי איזו בעיה אחת
11/06/2016 | 22:38
4
100
לפני איזה זמן עם הG3 שלי אבל נפתרה מהר.
מה שכן, הG3 של אחותי התחמם לה פעמיים. עד למצב שאי אפשר היה להחזיק את המכשיר ביד. ופשוט כיבה את עצמו כל שעתיים. בפעם הראשונה עשתה פירמוט נדמה לי ובפעם השנייה החליפה מבטרייה מחוזקת לבטרייה מקורית רגילה.
יש לי חבר עם G4 שלא מתלונן, לא שמעתי ממנו תלונות מיוחדות...

לצפיה ב-'הנה - מתוך יהיה בסדר...'
הנה - מתוך יהיה בסדר...
11/06/2016 | 23:00
3
109
נועה רכשה לפני מספר חודשים טלפון נייד LGG4, והחוויות שעברה איתו חילצו ממנה את הטקסט הזועם הבא. אז קראנו, ויצאנו לבדוק. מיד בשידור הממצאים 

"שלום חברים
לאחרונה נחשפתי להתנהלות קלוקלת ואני בטוחה שקיימים עוד כמוני שם בחוץ.
כפי שרבים עשו , קניתי לפני כ-10 חודשים מכשיר LGG4 אשר מיובא באופן רשמי ע"י חברת ronlight . לדאבוני גיליתי הבוקר כי למכשיר יש תאריך תפוגה וכתוצאה מפגם בייצור בלוח אם, המכשיר פשוט קורס, בין 7-10 חודשים ממועד הקנייה. במקום שחברת Ronlight תנהג באחריות ובכבוד כלפי לקוחותיה , תבצע recall למכשיריםבצורה מסודרת היא מחכה בסבלנות עד שמכשירי ה-LGG4 ימותו. לא רק שהחברה מודעת לממדי הבעיה , היא כבר בנתה מערכת מסועפת של תיקונים ע"מ 
מסועפת של תיקונים ע"מ לנסות לטשטש את עקבות הבעיה . שירותים כגון : "טכנאי עד הבית" מוצעים ע"י החברה כיוון שהבעיה כל כך רווחת. עד כדי כך שכאשר מתקשרים לחברה , במערכת לניתוב שיחות קיימת שלוחה ספיציפית ל"בעית אתחול של מכשירי LGG4 ". לאחר שהמכשיר שלי כמובן שבק חיים באמצע יום עבודה שכל דקה שוות ערך,כמובן פניתי לחברת rRonlightכ חברה הרשמית שאמורה לספק לי בתור לקוחה שירותי אחריות ותיקונים . חברת Ronlight הציעה לי שירותי "טכנאי עד הבית" אך רק 4 ימים לאחר מועד השיחה. האלטרנטיבה שהוצעה לי היתה מעבדה מקומית שאיתה הם עובדים שלדבריהם תוכל לתקן לי את המכשיר על המקום ללא עלות. המעבדה ממקומת כ-40 דק נסיעה מביתי. בלית ברירה באמצע יום עבודה ארזתי את עצמי ונסעתי למעבדה . כאשר הגעתי הבנתי שאני מוקפת בלקוחות זועמים של Ronlight שבדיוק כמוני סובלים ממכשיר תקול, מיחס מזלזל ומשירות לקוחות מחפיר . האדון הנחמד במעבדה המקומית טען שנמאס לו לעבוד עם חברת Ronlight, "שיתעסקו בעצמם עם הבעיות שלהם " . ולמראה פרצופי העצוב התנצל ואמר שאין ביכולתו לעזור, ושהמעבדה שלו לא מבצעת שירותי תיקונים יותר עבור לקוחות Ronlight . כשסוף סוף הגעתי הביתה לאחר כשעתיים מבוזבזות בישיבה בפקקי ירושלים , חזרתי כלאחר שבאתי כמובן בידיים ריקות , עם מכשיר מת. החלטתי להתקשר שוב לחברת Ronlight ולתהות על הטעות . למה בחבה שמכבדת את עצמה תשלח אותי למעבדה שהיא כבר לא עובדת איתה? 
לאחר שיחה ממתינה של 30 דקות נעה לי בחור נחמד. כאשר סיפרתי לו שהמעבדה המקומית סירבה לבצע את התיקון היה מופתע. " סליחה גברת אבל זו הפעם הראשונה שאני שומע על דבר כזה". דרשתי לדבר עם הממונים עליו. כאשר כבר לא היה לו מה לומר הוא שם אותי על ממתינה ולאחר 10 דקות של ממתינה השיחה התנתקה . =דבר זה חזר על עצמו פעמיים עם נציגים נוספים ( כנראה בדף ההנחיות למוקדן הסד"פ להתנהלות עם לקוח לא מרוצה הוא לנתק את השיחה ) . לאחר שהתקשרתי פעם שלישית ,סירבתי לנתק ואיימתי שאעביר את כל הסיפור לרשתות החברתיות, הנציג סוף סוף הועיל בטובו להעביר אותי למנהל. אני בטחה שקיימים עוד הרבה כמוני שם בחוץ. לקוחות פגועים של חברה שמתנהלת בזלזול כלפי לקוחותיה , שמנתקת שיחות עם נציגי שירות , ושמטעה לקוחות."
לצפיה ב-'קצת סדר'
קצת סדר
12/06/2016 | 19:05
2
88
רונלייט ממש ממש לא מתנערים מהתקלה. הייתי אפילו ממליץ לך לערוך שוב את ההודעה שלך כי אם מישהו מהם רואה אותה הוא יכול לקחת את זה הלאה אם אתה יודע למה אני מתכוון.

מה שכן, רונלייט לא הכי יעילים כחברה. לוגיסטית הם לא היו ערוכים (ועדיין לא ערוכים) לכמות גדולה של תקלות במכשירים (בלוח אם). ולכן החלפה של חלק יכולה לקחת שבוע ואף יותר. לוח אם אם תחליף במעבדה המרכזית לוקח פחות מ-24 שעות.

לי יש את המכשיר שנה והספקתי להחליף במסגרת האחריות-
- מצלמה- היה עליה כתם שלא ניתן להסרה.
- לוח אם.
- מסך- כשחזר המכשיר מהחלפת לוח האם היו על המסך צריבה של אייקונים. החליפו לי ברונלייט בלי ויכוחים.

לשאלתך- לא זה ולא זה.
ביום יום אני מאוד מרוצה מה-G4, אבל לא ציפיתי שאחליף כ"כ הרבה חלקים בכ"כ מעט זמן. אין לי בעיה גדולה עם רונלייט. הבעיה שלי יותר זה LG.
לצפיה ב-'תודה: את הציטוט הבאתי מתוך 'יהיה בסדר','
תודה: את הציטוט הבאתי מתוך 'יהיה בסדר',
12/06/2016 | 23:57
1
61
כך שהאחריות עליהם
לצפיה ב-'הניסיון שלי עם רונלייט'
הניסיון שלי עם רונלייט
13/06/2016 | 08:57
70
זה שהם בסוף עושים את מה שהם אמורים לעשות, רק הם מתישים אותך קודם, בודקים את העצבים שלך ומתייחסים לא יפה. אבל חוץ מזה, אם יושבים עליהם, אפשר לקבל מה שצריך. בסוף. אחרי דמעות. ( יהיה נחמד באמת אם הם יתייחסו)
לצפיה ב-'היום לא הייתי נוגע בLG3'
היום לא הייתי נוגע בLG3
13/06/2016 | 15:41
1
103
לצערי יש לי כזה והוא נוראי!!  הוא איטי מאוד, הסוללה נגמרת ברגע, הוא מתחמם בקיצוניות ברגע שמתשמשים באפליקציה שצורכת תלת מימד שלא לדבר עלכך שאי אפשר לשים אותו עם וויז על השמשה של הרכב כי אחרי רבע שעה הוא מתחמם ונכבה.
המצלמה שלו לא קרובה באיכות לזאת של הLG4 את זה אני יכול לאמר בביטחון אבל אני לא יודע אם ב4 הם פתרו את בעית הסוללה וההתחממות.

לצפיה ב-'תוד (מוזר - דווקא לבת שלי יש G3 והיא לא מתלוננת...)'
תוד (מוזר - דווקא לבת שלי יש G3 והיא לא מתלוננת...)
13/06/2016 | 19:32
28
לצפיה ב-'יש לי את ה-LG G4 כבר מעל שנה'
יש לי את ה-LG G4 כבר מעל שנה
14/06/2016 | 22:45
46
אני מאד מרוצה מהמכשיר. המצלמה מצויינת, הסלוללה מחזיקה יפה כל היום גם בשימוש בינוני-כבד, לא נתקלתי בבעיית התחממות, וגם לא הייתה לי בעיה בלוח האם ולא הייתי צריך להחליף שום חלק אחר במכשיר. גם לאישתי ואחי יש את ה-G4 בעקבות המלצתי, וגם הם לא נתקלו בבעיות. 

אציין רק שהמכשיר שלי לא נקנה בישראל, אם זה משנה משהו. קראתי על התקלה עליה דיברו למעלה, אבל כאמור לא נתקלתי בה אישית. אולי בסדרה שיובאה לישראל לפני כשנה התקלה היתה נפוצה במיוחד? בכל מקרה לפי הפרסומים התקלה תוקנה ולא קיימת מכשירים חדשים שמשווקים כיום.

לצפיה ב-'התקנת messenger של גוגל לאנדרואיד'
התקנת messenger של גוגל לאנדרואיד
11/06/2016 | 19:49
5
70
התקנתי את היישום messenger של גוגל לסמארטפון, לצורך קבלה וניהול של מסרונים. האם שליחה דרך היישום כרוכה בתשלום, כמו כל שליחת מסרון מהטלפון הנייד, או שהשליחה היא חינם?
לצפיה ב-'בתשלום'
בתשלום
12/06/2016 | 21:56
4
65
האפליקציה בסה"כ מחליפה את היישום הרגיל לשליחת המסרונים, אך היא לא הופכת אותם לחינמיים.
לצפיה ב-'תודה רבה, שאול.'
תודה רבה, שאול.
12/06/2016 | 22:06
3
52
אכן, כבר קיבלתי אישור לכך מכמה מקורות.
חבל...
אני מבין שלא קיימת אפליקציה שאפשר להשתמש בה לשליחת מסרונים חינמית – אם אצל הספקית הסלולרית אין לי הסכם שירות לשליחה חינמית.
לצפיה ב-'נודניק'
נודניק
12/06/2016 | 22:21
59
כבר ענו לך ממקורות שונים .
תרפה כבר.

לצפיה ב-'בעידן של WhatsApp כמעט ואין צורן במסרונים'
בעידן של WhatsApp כמעט ואין צורן במסרונים
12/06/2016 | 22:45
1
27
לצפיה ב-'אכן '
אכן
12/06/2016 | 23:07
16
לצפיה ב-'עזרה בנושא שעון חכם.'
עזרה בנושא שעון חכם.
11/06/2016 | 12:29
37
חג שמח.
רכשתי שעון חכם , אני במקביל עובד עם אוזנית בלוטות .
בשיחה נכנסת אין בעיה היכן שעונים לשם עובר הסאונד.
בשיחה יוצאת הסאונד קבוע מתחיל בשעון ואני חייב לבצע פעולה בטלפון כדיי להעביר את השיחה לאוזניה.
מאבד את הרעיון....

אם אני בהגדרות בלוטוט מבודד את מעבר שיחות אודיו לשעון אני לא מקבל התראת שיחה ולא יומן שיחות מעודכן.

יש פתרון ?
האם בטלפונים של המותגים זה עובד אחרת?

לצפיה ב-'מקטרת,נקסוס LG 5X'
מקטרת,נקסוס LG 5X
11/06/2016 | 12:13
1
50
1. אז קודם האדון לא רצה להתחבר למחשב, לא היה אפשר לראות את הקבצים במכשיר. מצאתי פתרון לזה ע"י מחיקת הדרייבר במחשב ואז התקנתו מחדש דרך הטלפון ע"י בחירת אופציית העברת קבצים. (סתם, לידע כללי אם עוד מישהו נתקל בבעיה הזו).
2. מה שגרר אותי למרכז שירות (רונלייט ששם חיכיתי 5 שעות) ונגמר בהחלפת המכשיר- היה ריצוד המסך בהעלאת אפליקציות מסוימות, כמו ה- app organizer  הוותיק שלי . אמנם חיכיתי 5 שעות, אמנם החליפו לי את הטלפון, אבל זה לא עזר בכלל. המסך עדיין מרצד בפתיחת אותן אפליקציות, אז פשוט וויתרתי על האפליקציות הבעייתיות. אבל השאלה היא האם יש טעם בכלל לפנות לגוגל ולנסות להחליף שוב טלפון או שזו בעיה קבועה בנקסוס מהדגם הזה?
3. הטלפון לא אוהב את הבלוטות'. יש ל דיבורית ברכב שהנקסוס הקודם שלי (4) התחבר אליה בלי בעיה, אבל החדש ממש לא מזהה אותה. יש מה לעשות?

לצפיה ב-'Hebrew Nikud Keyboard Free'
Hebrew Nikud Keyboard Free
10/06/2016 | 20:54
48
יצאה מקלדת ניקוד מעולה שנקראת Hebrew Nikud Keyboard Free.

להורדה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

כתבה על המקלדת:
http://www.pc.co.il/editorial/216670/
לצפיה ב-'מקלדת ניקוד'
מקלדת ניקוד
10/06/2016 | 20:53
40
מקלדת ניקוד עברית מעולה Hebrew Nikud Keyboard Free
להורדה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

כתבה:
http://www.pc.co.il/editorial/216670/
לצפיה ב-'סיסמא'
סיסמא
10/06/2016 | 19:07
1
69
שלום
יש לי גלקסי 6 ופותחת את המכשיר עם טביעת אצבע, לפני זה היתה לי גם סיסמא. המכשיר חדש וסגרתי אותו לחלוטין כי האינטרנט לא עבד וחשבתי שזה יעזור. כעת המכשיר מבקש לא את טביעת האצבע אלה רשום על מנת להגן על טביעת האצבע יש להקליד את הסיסמא ואני לא זוכרת אותה לחלוטין. איני יכולה כמובן להשתמש בטלפון ורק יכולה לקבל שיחות. מה עושים במקרה כזה כי אני מושבתת עם הנייד בבקשה צריכה עזרה, תודה !
לצפיה ב-'משחזרים את הגדרות היצרן (=מאפסים את המכשיר)'
משחזרים את הגדרות היצרן (=מאפסים את המכשיר)
12/06/2016 | 21:54
34
לצפיה ב-'עדכון לשרשור הזה'
עדכון לשרשור הזה
10/06/2016 | 18:49
37
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2142/1807725...
אחרי שהבנתי שזו לא בעיה אצלי ובעזרת prizman הגדרתי את האוטו, הבית והעבודה כמקום בטוח, מה שחסך לי חצי מהעצבים לפחות - חיכיתי לעדכון שהגיע אתמול בלילה, הבוקר ביטלתי את הקוד והכל חזר לקדמותו.
מעדכנת כדי שאם יקרה לעוד מישהו.
אז תודה שוב וחג שמח
לצפיה ב-'האם קיים עידכון מערכת רישמי ל-Sony Z5?'
האם קיים עידכון מערכת רישמי ל-Sony Z5?
10/06/2016 | 16:48
4
31
היום אני עם סמסונג S4 אקטיב עם מערכת הפעלה 4.2.2.
סמסונג לא ידועה בתוך חברה שמוציאה עידכונים תכופים לטלפונים שלה, וסדרת האקטיב במיוחד.
היום אני בחיפושים אחר טלפון חדש, ועל הפרק עומדים בעיקר 3 מכשירים:
נקסוס 6P - היתרון שבעתיד הקרוב הוא תמיד יקבל עידכוני מערכת ישירות מגוגל. החיסרונות מבחינתי הן הגודל (5.7" גדול מידי לטעמי) וכן החוסר בהרחבת זיכרון.
 Huawei P9 - אני רואה המון פירסומים שלו לאחרונה, מחיר אטרקטיבי. גודל שיותר מתאים לי. מגיע עם גירסת אנדרואיד 6.0. האם חברת Huawei ידועה בתור אחת שדואגת לעדכן את המכשירים שלה?
Sony Z5 - אותה מערכת שבבים כמו הנקסוס עם גודל מסך שמתאים יותר עבורי. אפשרות להרחבת זיכרון ועמידות למים ואבק (זו הסיבה בעצם שקניתי בזמנו את האקטיב - אני עובד בסביבה של דגים ומי ים וככה אני בראש שקט עם המכשיר ירטב במקצת). כלומר נכון לכרגע המכשיר הזה מוביל מבחינתי. החיסרון שהוא מגיע עם מערכת האנדרואיד 5. באתר gsm arena כתוב שיש עידכון לגירסה 6, אבל זה לא אומר שהיבואן בארץ הוציא גם הוא עידכון מתאים בעברית. האם מישהו יודע האם קיים עידכון OTA למערכת 6 למכשיר הזה?

על איזה מהמכשירים הללו הייתם ממליצים?

לצפיה ב-'לפני שבוע-שבועיים עדכני Z2 למרשמלו'
לפני שבוע-שבועיים עדכני Z2 למרשמלו
10/06/2016 | 17:51
39
זה לא היה עם OTA מכיוון שהמכשיר עם Bootloader פתוח והרשאות root, אבל, סוני הוציאה מערכת M למכשיר Z2.
אם ל-z2 יצא, סביר להניח שגם יש ל-z5.

אינני זוכר אם הגרסה שצרבתי היא הבריטית או האמריקאית, אבל, עברית לא הופיעה בתפריטים. "חשיפת" העברית בוצעה בקלות, תוכל לעקוב אחר המדריך הזה - http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&...
(בניגוד לכתוב במדריך, במכשיר ה-Z2, כאשר מפעילים את קובץ ה-Bat כמנהל, זה לא עבד).

כל מה שאני כותב נכון ל-z2, אין לי z5 לבדוק עליו.

לפני שאתה מעדכן (OTA או צריבה "ידנית") חפש מידע על Known issues וחוות דעת על הגרסה החדשה.
כדאי גם לחפש ביקורות על המכשיר או לשוטט ב-XDA בתת-הפורום הרלוונטי. למשל, ב-z2 יש מכשירים עם בעיה מהותית עם המיקרופון הרגיל (כאשר השיחה על רמקול, אין בעיה).

מבחינת עמידות למים, המשתמשת ב-Z2 מבלה איתו שעות ארוכות מאוד במטבח, כולל שימוש במכשיר עם ידיים שהסתובבו בכיור, במיקסר, בתנור, בקמח, בשמן ובכל מקום אפשרי. הוא נרטב מספר פעמים ועדיין מתפקד ללא דופי (למעט בעיית המיקרופון).

חיי הסוללה יוצאים מהכלל.
לצפיה ב-'ל Z5 יצא עדכון רישמי למשרמלו'
ל Z5 יצא עדכון רישמי למשרמלו
10/06/2016 | 20:35
2
26
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודע, עידכון יצרן לאו דווקא אומר עידכון יבואן'
עד כמה שאני יודע, עידכון יצרן לאו דווקא אומר עידכון יבואן
10/06/2016 | 22:05
1
25
עד כמה שידוע לי, גם אם היצרן הוציא עידכון גירסה, זה לא אומר שהיבואן "עיברת" את הגירסה למכשירים שנמכרו בארץ.
ואם אני עושה עידכון של גירסה של יצרן לא בטוח שתהיה עברית במכשיר.
לכן שאלתי על עידכון גירסה של היבואן.
האם אני טועה?

לצפיה ב-'אני חושב שזה תלוי מי היבואן והאם הוא מתערב באמצע'
אני חושב שזה תלוי מי היבואן והאם הוא מתערב באמצע
11/06/2016 | 09:33
28
אצל סמסונג ו-LG זה אכן המצב, אבל אני לא יודע איך זה אצל סוני. מה שאפשר לעשות זה לקנות את המכשיר בחו"ל (פיזית או באחד מאתרי אמזון) ואז אין לך יבואן שעושה שטיקים ושטויות, ועל הדרך אולי גם תהיה לך אחריות טובה יותר.
לצפיה ב-'שתי שאלות קצרות על הסמסונג גלקסי S5 Neo'
שתי שאלות קצרות על הסמסונג גלקסי S5 Neo
09/06/2016 | 18:39
1
41
1. האם המשתמש באותם סוללות כמו ה-S5?
2. האם עמיד במים כמו אחיו הבכור S5?

לצפיה ב-'חיובי /חיובי'
חיובי /חיובי
10/06/2016 | 08:05
5
לצפיה ב-'חזרה לגירסה קודמת'
חזרה לגירסה קודמת
09/06/2016 | 08:01
1
35
שדרגתי את מכשיר גלקסי 4 לאנדרואיד 5.0.1 וברצוני לחזור לגירסה קודמת. האם זה אפשרי?
לצפיה ב-'רק ע"י התקנת רום (מערכת ההפעלה) מחדש'
רק ע"י התקנת רום (מערכת ההפעלה) מחדש
09/06/2016 | 12:10
31
מה שיביא לדריסת כל הנתונים הקיימים במכשיר, ולא מומלץ לביצוע ע"י מי שאינו בקיא בכך.
לצפיה ב-'אנשי קשר מועדפים בגלקסי 6'
אנשי קשר מועדפים בגלקסי 6
09/06/2016 | 08:57
1
730
שלום יש לי מכשיר גלקסי 6 ובעבר היתה לי אפשרות לבחור אנשי קשר מועדפים אבל עכשיו כשאני עושה הוסף הוא לא נותן לי את כל אנשי הקשר שלי אלא רק כמה בודדים מישהו יכול להסביר לי מה אני עושה לא נכון??
לצפיה ב-'בתפריט אנשי קשר '
בתפריט אנשי קשר
10/06/2016 | 11:00
143
הצג אנשי קשר > לבחור כל אחד מהאפשרויות בנפרד ולבדוק .
אנשי קשר סים
אנשי קשר טלפון 
אנשי קשור חשבון google
אנשי קשר whatsapp
בעיקרון אנשי הקשר כולם צריכים להיות בחשבון google  ואם לא אז מעבירים אותם לחשבון google 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ