לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'התקנת סקייפ בסלולרי '
התקנת סקייפ בסלולרי
31/12/2015 | 10:06
7
53
יש לי סלולרי סמסונג גלקסי 6S
אני רוצה להתקין סקייפ ונאמר לי בהנחיות לאשר מחיקת כרטיס CD
מה זה? האם לאשר?

לצפיה ב-'א. זה לא CD אלא SD. ב. לא נשמע הגיוני.'
א. זה לא CD אלא SD. ב. לא נשמע הגיוני.
31/12/2015 | 11:02
6
38
התקנת את סקייפ מהחנות הרשמית של גוגל?
אתה בטוח שזה היה נוסח האישור? אולי כתיבה ומחיקה אל ה SD?
לצפיה ב-'נכון. SD אני מתבקשת לאשר שינוי או מחיקה של SD. האם כדאי?'
נכון. SD אני מתבקשת לאשר שינוי או מחיקה של SD. האם כדאי?
31/12/2015 | 12:01
5
13
לצפיה ב-'יש לך ברירה ?'
יש לך ברירה ?
31/12/2015 | 12:28
4
38
חייב לאשר

לצפיה ב-'יש לי ברירה אני יכולה לא להתקין את הסקייפ. האם לדעתך כדאי לא'
יש לי ברירה אני יכולה לא להתקין את הסקייפ. האם לדעתך כדאי לא
31/12/2015 | 12:54
3
13
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
31/12/2015 | 14:39
36
אני אישרתי, הסיבה לדרישה היא כמובן כדי לאפשר משלוח תמונות בין משתמשים ושמירה של תמונות. זה לא אומר שהאפליקציה עושה זאת על דעת עצמה.
לצפיה ב-'אין שום בעיה. אלו דרישות ההתקנה הרגילה.'
אין שום בעיה. אלו דרישות ההתקנה הרגילה.
31/12/2015 | 15:03
1
15
לצפיה ב-'זה נכון שאלה הדרישות של ההתקנה הרגילה, אך זה לא אומר שאין'
זה נכון שאלה הדרישות של ההתקנה הרגילה, אך זה לא אומר שאין
01/01/2016 | 15:27
22
שום בעיה.
במקרה של סקייפ אתה צודק, אני גם לא מוצא בעיה בלאשר זאת, (בייחוד שהמידע שלי כולו גם ככה יושב אצל מיקרוסופט בענן).
אך ככלל, יש להראות חשדנות ולנסות להבין את מהות הדרישות בהרשאות כאלה ואחרות, זה דבר שלא בהכרח נעשה אצל המשתמש הפשוט.
ראה שלל נרחב מאוד של מתקיני אפליקציות הפנס שמתחברות לאינטרנט ודורשות גישה גם לאנשי הקשר וקבצי המכשיר.
שוב, אני מסכים איתך בנקודה הזו שכלפי סקייפ לדרישה יש סיבה מוצדקת, שאין בעיה לאשר ושאלו הדרישות בהתקנה הרגילה של התוכנה, אך עדיין רואה חשיבות להעלאת המודעות לסוגי ההרשאות והיחס כלפיהן, שלא ילקחו כמובנות מאליהן.

לצפיה ב-'בהמשך לשאלת המעבדים שעלתה השבוע'
בהמשך לשאלת המעבדים שעלתה השבוע
30/12/2015 | 16:51
44
והתשובות שהיו שם לא ממש סיפקו אותי מאחר וההתלבטות שלי היא בין שני דגמים של סוני, ז"א אותה מע' הפעלה, כך שכל התשובות הקודמות לא ענו על השאלה הבסיסית והחלטתי קצת לפשפש בנושא.
אציין רק שההגיון הפשוט אמר שאם מתקינים מעבד אחר במכשיר ידש הוא יהיה חזק יותר, באופן לא מפתיע ההגיון צדק.
רצ"ב החלק הרלוונטי מההשוואה בין המכשירים וההשוואה בין המעבדים.
יש לדעת של 800/1 יש מספר גרסאות ועקרונית הוא מעבד חזק בפני עצמו.
*רואה שבטעות העליתי את ה ז5 פרמיום אבל זה לא עקרוני. לכל משפ' ה Z5 אותו מעבד.

לצפיה ב-'אני זקוק להמלצה למקלדת BT עבור הטאבלט של האישה'
אני זקוק להמלצה למקלדת BT עבור הטאבלט של האישה
30/12/2015 | 16:42
4
38
יש לה גלקסי טאב 3 אם אני זוכר נכון ויוצא לה לעבוד איתו הרבה לאחרונה ולא נוח לה כ"כ להקליד הרבה על המסך ..
אני זקוק להמלצה למקלדת BT עם מקשים בעברית ואיפה לרכוש ..

תודה מראש
לצפיה ב-'מקלדת לטאבלט, מקלדת מלאה, או מקלדת קומפקטית?'
מקלדת לטאבלט, מקלדת מלאה, או מקלדת קומפקטית?
30/12/2015 | 17:28
3
37
כלומר איזה מהשלושה:

מקלדת לטאבלט:

מקלדת מלאה:

מקלדת קומפקטית:

אני קניתי את השני, ואמנם לא יוצא לי להשתמש בזה (חשבתי שאני אוכל להשתמש בבית עם הטאבלטים ו/או המחשבים - בפועל זה לא שימושי מספיק), אבל היא מקלדת נחמדה מאוד. קניתי מדבקות בעברית והדבקתי במידה טובה למדי לבד (מאיזה מוכר באיביי, מכל המקומות ).

בכל מקרה, הייתי ממליץ לא לקנות מקלדות מהסוג הזה - http://www.amazon.com/Rii-mini-X1-Raspberry-KP-810... . יש לי אחת כזו עבור מחשב אנדרואיד (שגם בו אני לא עושה שימוש ), והיא ממש לא נוחה להחזיק ולהקליד.
לצפיה ב-'כמובן שהלינקים (למעט השני) הם סתם לצורך ההסבר'
כמובן שהלינקים (למעט השני) הם סתם לצורך ההסבר
30/12/2015 | 17:29
13
לצפיה ב-'בסוף היא מוותרת על הרעיון וחוסכת בשביל לפטופ במקום ..'
בסוף היא מוותרת על הרעיון וחוסכת בשביל לפטופ במקום ..
30/12/2015 | 19:02
1
9
לצפיה ב-'יותר טוב. ממילא טאבלט לא מיועד לכתיבה ארוכה '
יותר טוב. ממילא טאבלט לא מיועד לכתיבה ארוכה
30/12/2015 | 22:28
7
לצפיה ב-'איך מפסיקים ניווט קולי בנקסוס 5, דרך גוגל'
איך מפסיקים ניווט קולי בנקסוס 5, דרך גוגל
30/12/2015 | 13:07
1
25
שלום,

חיפשתי משהו בגוגל, וכנראה לחצתי בטעות על ניווט לשם. פתאום הסלולרי החל לתת הוראות הגעה באנגלית. לא הופיעה שום התראה בוילון (כנראה שביטלתי את ההתראה הזו)

ניסיתי לצאת מכל החלונות הפתוחים (כפתור ימני, וגרירת כל הסטוריית החלונות), אך זה לא הצליח להעלים את ההראות הקוליות.

בסופו של דבר, הדבר היחיד שעזר היה כיבוי והדלקה של המכשיר...

להבא, איך נפטרים מהתראות הניווט של גוגל, מבלי לכבות את המכשיר?
לצפיה ב-'פותחים את גוגל מפס ומבטלים ניווט.'
פותחים את גוגל מפס ומבטלים ניווט.
30/12/2015 | 13:56
13
לצפיה ב-'האם צריך CWM כדי להתקין CyanogenMod ?'
האם צריך CWM כדי להתקין CyanogenMod ?
30/12/2015 | 12:19
1
50
שלום

יש לי גלקסי S2 ואני רוצה להתקין עליו CyanogenMod
האם מספיק ROOT או שצריך גם שיהיה עליו CWM?
ואם כן איך אני מוסיף את CWM?

תודה

לצפיה ב-'לא ,לא'
לא ,לא
30/12/2015 | 18:45
45
תתקין מהחנות את CyanogenMod Installer ובחר בהרצה התקן i9100 גירסה בינלאומית

לצפיה ב-'איזה אנדרואיד לקנות'
איזה אנדרואיד לקנות
30/12/2015 | 07:43
46
היי, לי ולבעלי יש כרגע אייפון 4S ואנחנו רוצים לעבור לאנדרואיד, אנחנו צריכים מקום, זיכרון, מצלמה טובה ואני מעדיפה שתהיה אופציה להרחבת זיכרון. אשמח להמלצות
לצפיה ב-'מה עכשיו , מה קורה לאנדרואיד '
מה עכשיו , מה קורה לאנדרואיד
30/12/2015 | 07:21
14
160
עכשיו גם צריך לקנות לפי תמיכה באביזרים .... ותסלחו לי שאני מבואס ... אני באמת מנסה .
רום מקורי של opo

לצפיה ב-'אם למישהו יש פתרון אני אשמח'
אם למישהו יש פתרון אני אשמח
30/12/2015 | 07:30
32
לצפיה ב-'נסה להוריד את האפליקציה מחוץ לחנות'
נסה להוריד את האפליקציה מחוץ לחנות
30/12/2015 | 09:33
1
57
אם האפליקציה חינמית אתה יכול להיעזר בשירות של evozi.
תפתח דפדפן במכשיר וגלוש לכתובת http://apps.evozi.com/apk-downloader/
תפתח טאב נוסף וגלוש לחנות של גוגל לאפליקציה שאתה רוצה להוריד. תעתיק את הכתובת ותדביק ב evozi. הקובץ ירד לך למכשיר ותוכל להתקין אותו עצמאית.
זה עובד רק על אפליקציות חינמיות (וגם אז לא על כולן)
לא יהיו יותר עדכונים לאפליקציות, תצטרך לעדכן ידנית 

לצפיה ב-'קיבלתי את ה-apk דרך גיבוי שמישהו עשה במכשיר שלו'
קיבלתי את ה-apk דרך גיבוי שמישהו עשה במכשיר שלו
30/12/2015 | 11:34
54
הבעיה שעכשיו אני צריך לבדוק בלייב שהאפליקציה עובדת כי אחרת אני תקוע ואצטרך לצלם ידנית .
לצפיה ב-'איזה גרסת אנדרואיד מורצת?'
איזה גרסת אנדרואיד מורצת?
30/12/2015 | 13:55
2
43
יכול להיות שהאפליקציה לא תומכת בה?
יכול להיות שGoPro הסירו תמיכה במכשירים מסוימים? אזורים מסוימים בעולם?
לצפיה ב-'Cm האחרונה , 5.1.1 .'
Cm האחרונה , 5.1.1 .
30/12/2015 | 14:15
1
48
הם רושמים באתר שלהם שהם ברוגז עם cm , אין בעיה להוריד מ-g3 או m9 , לא יודע מי האשם אבל קצת מוזר .
לצפיה ב-' , כן גם פסלתי את העניין של מדינה, אפשר להתקין בשני '
, כן גם פסלתי את העניין של מדינה, אפשר להתקין בשני
30/12/2015 | 14:22
39
החשבונות שלי (ישראלי ואמריקאי..)
לצפיה ב-'זה ממש לא חדש'
זה ממש לא חדש
30/12/2015 | 16:41
7
42
ומדובר גם על גירסת האנדרואיד, לאו דווקא על מכשיר.
לצפיה ב-'מה לא חדש , תמיכה פר מכשיר פר חברה פר גירסאת'
מה לא חדש , תמיכה פר מכשיר פר חברה פר גירסאת
30/12/2015 | 17:05
6
30
תוכנה
לצפיה ב-'פר מכשיר אני לא יודע, כל השאר קיים שנים.'
פר מכשיר אני לא יודע, כל השאר קיים שנים.
30/12/2015 | 17:12
5
16
לצפיה ב-'וכמובן שלפעמים יש חפיפה בין מכשיר לגירסא שהוא מקבל.'
וכמובן שלפעמים יש חפיפה בין מכשיר לגירסא שהוא מקבל.
30/12/2015 | 17:14
4
10
לצפיה ב-'לא יודע , לא זכור לי בהמלצה למכשיר'
לא יודע , לא זכור לי בהמלצה למכשיר
30/12/2015 | 18:05
3
28
שאלה כמו באיזה מוצרים משלימים אתה משתמש?
לצפיה ב-'ואתה יכול לנחש למה או שתרצה שאעזור לך?'
ואתה יכול לנחש למה או שתרצה שאעזור לך?
30/12/2015 | 18:14
2
15
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לאנדרואיד ולגוגל , הגיע הזמן שיעשו משהו '
עם כל הכבוד לאנדרואיד ולגוגל , הגיע הזמן שיעשו משהו
31/12/2015 | 00:02
1
32
תקני למוצרים ולתוכנות שכתוב עליהם תמיכה באנדרואיד.
לצפיה ב-'לחובבי מסגרות קשוחות ו BDSM כבר יש את אפל.'
לחובבי מסגרות קשוחות ו BDSM כבר יש את אפל.
31/12/2015 | 07:01
10
לצפיה ב-'פרסום | אפליקצייה חדשה שפיתחתי, עוזרת אישית עם פונקציות ייחו'
פרסום | אפליקצייה חדשה שפיתחתי, עוזרת אישית עם פונקציות ייחו
29/12/2015 | 23:20
2
68
מה העיניינים?
פיתחתי אפליקציה חדשה, שניה שאני מפרסם בפלייסטור
קישור: https://play.google.com/store/apps/details?id=all4...
תאור: 
כאן תוכל לתעד את כל הדברים שעוברים עלייך ביום מבלי לשכוח דבר!
באפליקציה זו תוכל לתזמן הודעות,שיחות ותזכירים לפי זמן או מיקום מסוים.
כמו כן, ניתן לבצע פעולות מערכתיות לפי זמן\מיקום (חיבור הנייד לWifi, כיבוי Bluetooth ועוד!). 
לדוגמה - 
1) שליחת הודעה אוטומטית להורים כאשר הגעת למיקום מסוים.
2) הפעלת Wifi כאשר נכנסים לבית.
3) שיתוף פתקים ברשת החברתיות!
השמעת הקלטות כבר הזכרנו!
אפליקציה זו נועדה להקל על חייכם ולשמש לכם כמזכירה אישית :)

אשמח לחוות דעת מכם  על העיצוב המבנה, ובכללי הצעות לשיפור או תוספות שנראה לכם מתאימות לאפליקציה
לצפיה ב-'נשמע מסקרן, אני אנסה אותה מחר. אחזור עם רשמים והערות.'
נשמע מסקרן, אני אנסה אותה מחר. אחזור עם רשמים והערות.
30/12/2015 | 00:20
35
רעיונית נשמע כמו משהו שיכול להיות שימושי.
מבחינת ההרשאות, ממה שבדקתי אין משהו שנראה חריג ביחס למה שהזכרת שאפשר לבצע עם האפליקציה.
כאמור מחר אני אנסה לראות מה היכולות ואיך עובדת, אחזור לעדכן.

לצפיה ב-'אני לא יכול להתקין אותה על הטאבלט שלי'
אני לא יכול להתקין אותה על הטאבלט שלי
30/12/2015 | 06:39
36
כתוב שהמכשיר שלי לא נתמך באפליקציה. זה בכוונה או בטעות?
לצפיה ב-'לא רואה תמונת איש קשר כשמיתקשר...'
לא רואה תמונת איש קשר כשמיתקשר...
29/12/2015 | 19:30
4
30
יש לי LG G4 חדש וכשהקצאתי תמונה לאיש קשר
אני לא רואה אותו על המסך כשאותו איש קשר מיתקשר אלי,
בפלאפון הקודם עם אנדרואיד 4.4 זה כן היה.
בנוסף כשהכנסתי איש קשר חדש הוא לא מופיע לי ברשימת
אנשי הקשר לאחר השמירה אלה רק בשיחה שנענתה (הוא היתקשר אלי),
גם לאחר איתחול, מישהו מכיר?
לצפיה ב-'יתכן וזה פשוט כי הוא לא שמור ברשימת אנשי הקשר המוצגת אלא '
יתכן וזה פשוט כי הוא לא שמור ברשימת אנשי הקשר המוצגת אלא
30/12/2015 | 00:22
3
23
באחרת.
בדוק באיזה רשימה הוא שמור, ודא שהיא המוצגת.
מעבר לזה אני אישית ממליץ לעשות בזה סדר ולאחד את כל אנשי הקשר תחת חשבון אחד - רצוי כזה שמסונכרן לענן (גוגל, מיקרוסופט וכד') לגיבוי.
לצפיה ב-'לא הבנתי....'
לא הבנתי....
30/12/2015 | 06:27
2
16
לא הבנתי מה הכוונה "רשימת אנשי הקשר המוצגת",
יש לי תיקיה שיצרתי שנקראת "אנשי קשר" ושם כל התמונות
לאנשי הקשר (תמונות גזורות, crop), שמתי אותה נדמה לי בתוך
תיקיית "photo" וכשאני מקליק על צלמית איש הקשר אני בוחר
ב "תמונה מהגלריה" ומנתב לתמונה מאותה תיקיה
לצפיה ב-'לצורך הבהרה'
לצורך הבהרה
30/12/2015 | 06:44
1
19
האם אתה מקצה (בעריכת איש קשר) תמונה לכל איש ואישה?

לצפיה ב-'כן'
כן
30/12/2015 | 19:14
6
לצפיה ב-'אפשרי? להתקין WhatsUp על מכשיר חלש?'
אפשרי? להתקין WhatsUp על מכשיר חלש?
29/12/2015 | 19:09
1
49
היה לי ווטסאפ על E72 סימביאן. הוא עדין מתפקד אבל יש עדכון שלא מצליח, מודיע על שצריך לפנות תוכנות, לפנות זכרון? אולי.

על מוטורולה מיילסטון הווטסאפ כבר שנה לא מתפקד בגלל אותה סיבה.
ענתיקות, יודע.
לצפיה ב-'אצלי הוא עובד על מיילסטון'
אצלי הוא עובד על מיילסטון
30/12/2015 | 09:37
35
הבן שלי בצבא ומשתמש בו בלי בעיה.
אין על המכשיר כלום חוץ מה WA
לצפיה ב-'תוכנות תחזוקה'
תוכנות תחזוקה
29/12/2015 | 19:01
1
36
השאלה מתחלקת למודלים שונים. החל מאנדרויד 2.1 על מוטורולה מיילסטון דרך 4.4 ול-5 של OPO.
1. מחפש תוכנה שדומה לCCLEANER ב-PC לנקות ידנית זבל והסטוריה של גלישה ודברים מיותרים.
2. תוכנה לבדיקת חומרה. שתבדוק אם הWIFI מה איכותו ואת רכיב הGPS. אם תיתן ציון לביצועים מה טוב.
ושאלה, מה זה GLANOS לגבי GPS?
לצפיה ב-'יש CCLEANER למובייל'
יש CCLEANER למובייל
30/12/2015 | 00:12
27
ועוד המוני אפליקציות דומות.
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
29/12/2015 | 14:10
2
42
שלום, קראתי כל מיני דברים בנושא סגירת חלונות ואפליקציות, אפשר לקבל הסבר בנוגע לנושא? (מכשיר נוט 3 אם זה רלוונטי).
כשלוחצים על כפתור הבית למטה נפתח חלון עם שלושה אייקונים למטה. במסך עצמו יש חלוניות של כל מה שפתחנו, האם "להשליך" אותם לפח? (האייקון הימני למטה) או פשוט לעזוב אותם?.
כשלוחצים על האייקון השמאלי למטה נפתחות לנו כמה לשוניות-
נקה ברירות- האם לנקות את מה שיש שם?
RAM- לבצע מחיקת זיכרון?
יישומים פעילים- האם לסגור אותם?
תודה
לצפיה ב-'בגדול - באנדרואיד לא סוגרים אפליקציות ידנית'
בגדול - באנדרואיד לא סוגרים אפליקציות ידנית
29/12/2015 | 14:53
1
48
יש שתי סיבות עיקריות לסגור אפליקציות:

1. היא מתפקדת לא טוב, לא מגיבה, נתקעת וכו'. במקרים מסוימים אולי כדאי גם לעשות ניקוי זיכרון מטמון כדי לוודא שהאפליקציה תעלה יותר טוב.

2. היא לא נסגרת, ממשיכה לרוץ ברקע, וזוללת סוללה.

זה לא משנה האם אתה סוגר את האפליקציה על ידי החלקה הצידה ברשימת האפליקציות האחרונות, לחיצה על פח הזבל וסגירת כולן, או סגירה דרך הגדרות - יישומים - כפה סגירה. סגירה של האפליקציה היא סגירה של האפליקציה.

בגדול, כאשר אתה יוצא מאפליקציה, בין אם על ידי לחיצה על "אחורה" עד שאתה יוצא ובין אם על ידי לחיצה על מקש הבית, האפליקציה אמורה להפסיק לרוץ (למעט אפליקציות שיש להן שירותים שרצים ברקע, כמו אפליקציות הודעות שונות). היא עדיין נמצאת בזיכרון RAM של המכשיר כדי שבפעם הבאה שתפעיל אותה היא תעלה מהר - זיכרון ה-RAM הוא הזיכרון הכי מהיר במכשיר, והאיחסון הוא הכי איטי.
כאשר אתה סוגר בכוח אפליקציה אז אתה מוציא אותה מזיכרון ה-RAM, מה שיגרור טעינה שלה מהאיחסון, דבר שצורך יותר משאבים מאשר לגשת לזיכרון RAM. אפליקציות "חיסכון בסוללה" לרוב סוגרות בכוח את כל האפליקציות, ולכן הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות איתן זה להסיר אותן .

אם אתה רוצה הדגמה בזמן אמת תנסה ככה:
1. תסגור את האפליקציות שלך.
2. תפעיל את החייגן, ותראה כמה זמן לוקח לו לעלות.
3. תצא ממנו, ותפעיל אותו מחדש. תראה כמה זמן לוקח עכשיו - אמור להיות יותר מהיר, אפילו אם מדובר בהבדל שבין שנייה לשתי שניות.
4. תציג את האפליקציות האחרונות ותסגור את החייגן.
5. תפעיל את החייגן שוב, ותראה כמה זמן זה לוקח.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההסבר המפורט'
תודה רבה על ההסבר המפורט
29/12/2015 | 21:28
6
לצפיה ב-'שאלה למי שהתנסה הן ב- LG G3 והן ב- G4.'
שאלה למי שהתנסה הן ב- LG G3 והן ב- G4.
29/12/2015 | 12:26
42
יש לי אפשרות לעבור מ-3 ל-4 תמורת הפרש המחירים של המכשירים כחדשים.
כדאי ? עד כמה ההבדלים ביניהם משמעותיים ובעיקר: האם חיי הסוללה ירדו ב-4 כפי ששמעתי כמה אומרים ?
תודה.
לצפיה ב-'מחפש תוכנה לניהול notifications'
מחפש תוכנה לניהול notifications
29/12/2015 | 11:07
24
שאפשר להגדיר בה שתוכנה מסוימת רק תקפוץ על המסך ואחרת גם מסך וגם צליל .
הכוונה להגדרה פר אפליקציה  .
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם'
בוקר טוב לכולם
29/12/2015 | 10:19
2
54
יש לי טלפון מסוג מייזו,
עד עכשיו הייתי עם אייפון, אני עם גולן, אבל מאז שעברתי לטלפון הזה אני לא שומעת טוב.. זה מחרפן אותי, אני מרגישה צורך להגביר! אבל העוצמה היא עד הסוף.
יכול להיות שזה קשור למפעיל? אולי כדאי לעבור?

תודה רבה!
לצפיה ב-'לפני שאת עוברת'
לפני שאת עוברת
29/12/2015 | 13:25
1
42
קחי ממישהו סים של חברה אחרת ותבדקי אם הבעיה נמשכת.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
29/12/2015 | 15:28
9
לצפיה ב-'העברת קבצים בין סמאטרפונים'
העברת קבצים בין סמאטרפונים
29/12/2015 | 00:54
13
57
אני רוצה להעביר קבצים בין נקסוס 5 ונקסוס 6.
בלי wifi או להעביר ברשת. זה נועד בעיקר לטיולים בחול שאנשים רוצים להעביר תמונות מאחד לשני באיכות אופטמלית.

1) יש לי כבל העברה בין שני ניידים
2) יש לי mini USB OTG 

אני מנסה לחבר להם סמארטפון אחר/כרטיס זכרון - ולהכנס דרך es files manager
אבל לא מצליח לקרוא או לזהות תוכן של סמארטפון/כרטיס אחר.

ב(2) מזהה כונן חיצוני אבל רושם שאינו מסוגל לקרוא ממנו.

מישהו ניסה פעם והצליח?

לצפיה ב-'אני מעבירה ב-BT. '
אני מעבירה ב-BT.
29/12/2015 | 03:27
12
לצפיה ב-'אני משתמש באפליקציה בשם SuperBeam'
אני משתמש באפליקציה בשם SuperBeam
29/12/2015 | 06:21
38
היא מאפשרת להעביר (גם) תוך שימוש ב-WiFi Direct, כלומר יצירת חיבור זמני בין המכשירים תוך שימוש ברכיב ה-WiFi, מה שמאפשר קצב העברה מהיר יותר מאשר דרך בלוטות'.
לצפיה ב-'למה לא בבלוטות'? לדעתי הכי קל והכי פשוט'
למה לא בבלוטות'? לדעתי הכי קל והכי פשוט
29/12/2015 | 07:40
10
30
כששני המכשירים נמצאים האחד קרוב לשני.
לצפיה ב-'ואז? איזו אפלקציה?'
ואז? איזו אפלקציה?
29/12/2015 | 08:07
9
31
חשבתי שכבל יהיה הכי מהיר.
ולפעמים בטיול רוצים להעביר כמות תמונות.

בלוטות׳ גם יכול לגמור בטריה מהר.

בכל אופן אפילו בשביל סקרנות- הייתי שמח לבחון האם הכבל שקניתי לא עובד
או ה OTG שקניתי.

לצפיה ב-'לא צריך אפליקציה בהעברות ממכשיר למכשיר באמצעות הבלוטות'.'
לא צריך אפליקציה בהעברות ממכשיר למכשיר באמצעות הבלוטות'.
29/12/2015 | 08:29
8
27
נכון שזה זולל סוללה אבל כל פעולה זוללת סוללה...
לצפיה ב-'ודרך אגב קניתי לא מזמן mini USB OTG '
ודרך אגב קניתי לא מזמן mini USB OTG
29/12/2015 | 08:30
24
אבל זה עדיין טרם הגיע בדואר...
לצפיה ב-'אבל כבל זולל הרבה פחות'
אבל כבל זולל הרבה פחות
29/12/2015 | 09:59
6
17
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה כזה קריטי.'
לא נראה לי שזה כזה קריטי.
29/12/2015 | 10:51
25
יש לי את רצועת הכושר כרגע, היא לפעמים מחוברת לסלולרי במשך שעות בב"ט, זה לא משפיע מהותית.
תמומות בחוץ אני מעדיף שישלחו לי בליין או בוואטסאפ, כך אני לא נאלץ לקבל את כל מאה התמונות שזה שאיתי צילם
אלא הוא נאלץ לחשוב מה ראוי למשלוח, זה מצמצם את הכמות לפחות מ 10% לשמחתי.
אין NFC בנקסוס?
הוא מיועד בדיוק בשביל זה.
לצפיה ב-'אם כבל זולל פחות תוכל לנסות עם כבל ולחסוך.'
אם כבל זולל פחות תוכל לנסות עם כבל ולחסוך.
29/12/2015 | 13:24
4
18
למרות שאינני חושב, כמו קודמי, שזה כזה קריטי.
לצפיה ב-'זו הייתה הבעיה המקורית שלי - זה לא פועל'
זו הייתה הבעיה המקורית שלי - זה לא פועל
29/12/2015 | 17:59
3
20
אני מנסה להבין מה אני לא עושה בסדר

גיגלתי אבל אני לא מבין איזו אפלקציה צריכה לעבוד
לצפיה ב-'שוב: למה אפליקציה?'
שוב: למה אפליקציה?
29/12/2015 | 18:05
2
38
ואני ממליץ בכל מקרה על העברה בבלוטות' בלי שום אפליקציה ובלי כאבי ראש.
אתמול הכנתי לעבודה מכשיר לקרוב משפחה, וככה בכיף העברתי לו מהמכשיר שלי באמצעות הבלוטות' בערך 20 שירים שהוא רצה.
כמו כן העברתי קרוב ל-100 תמונות של המשפחה.
בדרך כלל אני מעדיף לעשות את ההעברות דרך המחשב בבית, אבל נפגשנו במקום שבו לא היה מחשב ותוך כדי ישיבה מהנה ושתיה כוס קפה העברתי לו את התוכן הנ''ל.
ובקשר לסוללה שאתה חושש לה, תמיד יש לי בתיק סוללת גיבוי גדולה להטענה.

לצפיה ב-'אני שואל בשביל ההשכלה הכללית והעניין לגבי אפלקציה'
אני שואל בשביל ההשכלה הכללית והעניין לגבי אפלקציה
30/12/2015 | 00:26
1
9
לצפיה ב-'מצטער אבל אינני יודע מה לענות לך עוד'
מצטער אבל אינני יודע מה לענות לך עוד
30/12/2015 | 06:20
18
בנוסף למה שכבר עניתי.
לצפיה ב-'הנגן מתחיל לנגן באופן אוטומטי כאשר מחברים את האוזניות...'
הנגן מתחיל לנגן באופן אוטומטי כאשר מחברים את האוזניות...
28/12/2015 | 21:57
1
27
אני עם נקסוס 5 או וגם עם ONE PLUS ONE
הנגן הוא POWERAMP

כאשר מכניסים את התקע של האוזניות לשקע האוזניות הנגן מתחיל מיד לנגן

האם יש דרך להגדיר כך שלא יתחיל לנגן? לא מצאתי... תודה
לצפיה ב-'לפחות בOPO'
לפחות בOPO
29/12/2015 | 00:19
29
Settings --> Sounds --> Launch music app --->
לבטל.
לצפיה ב-'סינכרון יומן '
סינכרון יומן
28/12/2015 | 18:20
9
47
האם יש דרך לראות ביומן שלי בגוגל
(לא על הטלפון אלא ביומן שברשת האינטרנט בגוגל) גם פגישות שנמצאות ביומן שלי ב OUTLOOK הארגוני?

באפליקציית היומן שמגיעה עם הטלפון אני יכול לראות גם פגישות שנקבעו ביומן הארגוני exchange וגם כמובן פגישות שנקבעו ביומן גוגל

אפשרי?

לצפיה ב-'למיטב הבנתי וסליחה מראש אם אני טועה התשובה שלילית'
למיטב הבנתי וסליחה מראש אם אני טועה התשובה שלילית
29/12/2015 | 07:38
1
29
כי גוגל ומייקרוסופט קצת מתגוששים ביניהם.
אצלי במחשב וגם בסלולרי אין סנכרון ביניהם, ולאחרונה התחלתי להעדיף את היומן של גוגל שלדעתי הוא עדיף.
לצפיה ב-'בסלולרי יש סנכרון'
בסלולרי יש סנכרון
29/12/2015 | 10:26
26
באפליקציית היומן שבאה עם הטלפון (נקסוס 5) אני רואה את הפגישות משני היומנים.
הגדרתי את החשבון של המייל הארגוני באפליקציית ה GMAIL 
אני מסנכרן פגישות בלבד ורואה הכל ביומן אחד כנ"ל

הבעייה היא שאני משתמש ביומן דרך המחשב ושם אני לא רואה את הפגישות שביומן הארגוני

לא סוף העולם... אבל יהיה נחמד אם זה יעבוד כמו בנייד
לצפיה ב-'זה דורש התקנת תוכנה יעודית במחשב:'
זה דורש התקנת תוכנה יעודית במחשב:
29/12/2015 | 07:58
27
לצפיה ב-'אם האוטלוק הארגוני חשוף ברשת, אפשר דרך פורמט ical'
אם האוטלוק הארגוני חשוף ברשת, אפשר דרך פורמט ical
29/12/2015 | 10:08
5
15
לצפיה ב-'כיצד?'
כיצד?
29/12/2015 | 10:24
4
19
התוכל להרחיב בכמה מילים?
כוונתי הייתה שביומן שאני רואה ברשת דרך המחשב ולא באפליקציה (יומן הגוגל שלי שאני רואה דרך דפדפן) אוכל לראות גם פגישות שביומן הארגוני

כיוון שזה קורה באפליקציה של יומן גוגל בטלפון שלי אזי אני מניח כי אפשר לבצע את זה גם במחשב כנ"ל

איך עושים את זה?
לצפיה ב-'בטלפון מותקן לך יומן שמסונכרן עם האוטלוק הארגוני?'
בטלפון מותקן לך יומן שמסונכרן עם האוטלוק הארגוני?
29/12/2015 | 10:26
3
10
לצפיה ב-'כאמור...'
כאמור...
29/12/2015 | 10:30
2
17
כן
באפליקציית היומן שהגיעה עם הטלפון אני רואה את הפגישות של יומן גוגל וגם את היומן הארגוני
הגדרתי את חשבון ה EXCHANGE באפלקיציית הדואר של GMAIL ואני מסנכרן שם את היומן בלבד
כך הכל עובד
את המייל הארגוני אני קורא באפליקצייה אחרת כי כך יותר נוח לי... הפרדה של מייל פרטי ממייל ארגוני 

אם אפשר היה לעשות כך גם דרך המחשב זה היה מאד נוח
לצפיה ב-'באוטלוק השולחני אמור להיות אפשרות לקבל קובץ ical'
באוטלוק השולחני אמור להיות אפשרות לקבל קובץ ical
29/12/2015 | 10:41
1
44
תחפש publish my calendar
או share my calendar
אתה מקבל לינק שאותו את מוסיף ביומן גוגל.

setting - calendars -Browse interesting calendars - Add by URL

לצפיה ב-'בחשבונות 365 - בממשק הwebי, אפשרויות -> לוח שנה - > פרסום'
בחשבונות 365 - בממשק הwebי, אפשרויות -> לוח שנה - > פרסום
30/12/2015 | 00:30
14
יש בתחתית לינק לics.

שים לב שנדרשת הגדרה לאיזה סוג הרשאה ניתנת.
כמו גם לא ניתן יהיה לערוך מתוך הגוגל, אלא רק להציג.
לצפיה ב-'יש לי note 5 והתמונות באינסטגרם לא נשמרות בגלריה אז'
יש לי note 5 והתמונות באינסטגרם לא נשמרות בגלריה אז
28/12/2015 | 09:11
1
63
מה אני עושה כדי שישמרו אוטומטית לגלריה בתיקייה של אינסטגרם כמו שהיה לי עד עכשיו?
לצפיה ב-'בהגדרות המצלמה תנסי לשנות את מיקום השמירה של הקבצים'
בהגדרות המצלמה תנסי לשנות את מיקום השמירה של הקבצים
28/12/2015 | 09:15
21
בהנחה שיש אפשרות לשנות את זה.
לצפיה ב-'שליטה במעבר רשתות WIFI'
שליטה במעבר רשתות WIFI
28/12/2015 | 14:17
2
49
האם יש דרך להכריח את המכשיר להתחבר לנקודות WIFI מסויימות ולא להעדיף אחרות בגלל חוזק אות .
1+1 עם רום של CM.
לצפיה ב-'אני אנסה , תודה.'
אני אנסה , תודה.
29/12/2015 | 01:36
6

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ