לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1155611,556 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'הפלאפון עובר מרטט לצליל בעצמו'
הפלאפון עובר מרטט לצליל בעצמו
02/05/2016 | 08:45
25
שלום,
יש לי מכשיר LG G2.
מסרתי אותו לתיקון בחברת רולייט ואחרי שהם החליפו לי לוח אם עם אנדרויד 4.4.2 הפלאפון עובר אוטומטית ממצב רטט לצליל בשעות הבוקר.
האופציה של מצב- זמן שקט מבוטלת אצלי (הוא משתנה בשעות שמוגדרות שם) ניסיתי בכל זאת לבטל את הימים שמסומנים שם
אבל עדיין הוא משתנה בבוקר

יש משהו שאפשר לעשות?
לצפיה ב-'אפליקציות וזכרון'
אפליקציות וזכרון
02/05/2016 | 08:23
2
60
שלום,
למרות שאין לי בעייה בכמות הזכרון, ההסבר הזה, כאילו נכתב על ידי מי שרוצה שתקנו כל שנה שנתיים מכשיר חדש. כלומר היצרנים.

ויש לי הוכחה. אני משתמש בפנגו בערך פעם בשבוע. ואף על פיכן היא עותה לי כל הזמן.
אם ההסבר היה נכון ומדויק, החברות היו מאפשרות לך לקבוע מתי להעלות את האפליקציות וגם לכבות אותן לפרקי הזמן שאינן נחוצות.
למשל גיבוי אנשי קשר. מספיק חצי שעה ביום כשאתה בויי פיי, ולא כל הזמן כמו שגוגל עושה.

המסקנה: כמו במחשבים, במקום לכתוב תוכנות רזות ויעילות אומרים לך להחליף ולקנות חדש!!

יפאל
לצפיה ב-'למה "כאילו", ולמה רק שנתיים?'
למה "כאילו", ולמה רק שנתיים?
02/05/2016 | 12:23
49
מבחינתן הן רוצות שנחליף מכשיר כל שנה, ואולי אפילו תוך פחות מכך. סמסונג, למשל, מתחזקת שני מותגים של מכשירי דגל (גלקסי S וגלקסי נוט) שיוצאים בפער של חצי שנה אחד מהשני. סוני הוציאה 6 מכשירים בסדרת Xperia Z תוך פחות מ-3 שנים. ואלו לא הדוגמאות היחידות.
לצפיה ב-'יש לא מעט יישומים שעוזרים "לכבות" אפליקציות'
יש לא מעט יישומים שעוזרים "לכבות" אפליקציות
02/05/2016 | 14:29
32
לצפיה ב-'מכשיר לא קורא אנשי קשר אחרי עידכון תוכנה'
מכשיר לא קורא אנשי קשר אחרי עידכון תוכנה
02/05/2016 | 08:17
24
שלום,
לקראת סוף אפריל קיבלתי הודעה בואן פלוס ואן שלי שמחכה לי עידכון תוכנה.
כבר עשיתי איזה פעמים את זה. עשיתי גם הפעם .
ומאז אינני יכול לראות את אנשי הקשר במכשיר.

כל אנשי הקשר בזכרון של המכשיר לא על ה SIM.

1. מישהו מכיר מישהו בירושלים שיכול לסדר את זה?
2. האם ניתן לגבות את אנשי הקשר גם מחוץ לתוכנה, כספריה מספריות הזכרון.

תודה - יפאל
לצפיה ב-'תזכורת שמופיעה לי על השעון/מזג אוויר במסך הבית'
תזכורת שמופיעה לי על השעון/מזג אוויר במסך הבית
02/05/2016 | 01:57
5
75
משום מה,מאתמול בערב מופיעה אצלי תזכורת כזאת שבתאריך 05.05 יהיה יום השואה.
אני מבינה שזה קשור ליומן גוגל שלי.
ביומן במחשב ניסיתי להסיר את התזכורת הזאת,אבל היא באה קומפלט עם גוגל יומן ואין אפשרות להסיר אותה (או שכן ואני לא יודעת איך...).
בגודל של התמונה במחשב זה יותר קריא.אבל כשזה מופיע על מסך הטלפון
זה ממש מפריע.
אני מצרפת תמונת מסך ומבקשת ממי שיכול לעזור לי להסתיר את זה.
אגב,ניסיתי ישומונים אחרים של מזג אוויר עם שעון וכולם נתנו לי אותה תוצאה.
אז מה,עכשיו אתחיל לקבל הודעות כאלה על כל חג וכל יומולדת?!
עד אתמול בערב זה לא הופיע.....
לצפיה ב-'תנסי להיכנס להגדרות של הווידג'ט הזה ולבטל הצגת לוח שנה'
תנסי להיכנס להגדרות של הווידג'ט הזה ולבטל הצגת לוח שנה
02/05/2016 | 12:17
4
44
או משהו בסגנון. אני לא יודע איזה ווידג'ט זה אז אני לא יכול לעזור יותר.
לצפיה ב-'תודה אבל יש שתי בעיות'
תודה אבל יש שתי בעיות
02/05/2016 | 13:49
2
40
ראשונה שזה מה שחשוב לי בנוסף למזג אוויר.תאריך ושעה,
לכן בחרתי את זה.
דבר שני,ניסיתי כבר בלילה להכנס שוב ליישומים ולראות איך זה באחרים,
יש כאלה בכל מיני גדלים.
ומשום מה-נעלמו כולם!
אולי הם נמצאים באיזה מקום.
אני חדשה בנושא סמארטפונים ואני עושה עליו תרגילים....
אחכה שמישהו שמבין בזה יראה ויסביר לי פנים אל פנים מה קורה בדיוק.
שוב תודה,על התשובה והרצון לעזור
לצפיה ב-'אז תיכנסי ללוח שנה במחשב'
אז תיכנסי ללוח שנה במחשב
02/05/2016 | 14:40
1
36
שם צריכה להיות בצד רשימת לוחות שנה שמוגדרים. אחד מהם הוא חגי ישראל או חגים יהודיים או משהו בסגנון. תבטלי אותו. מה שכן, זה יעלים את זה לחלוטין מלוח השנה שלך, גם באפליקציות לוח שנה.

לחילופין, אולי יש אפשרות בווידג'ט להגדיר איזה לוחות שנה יופיעו ואיזה לא.

לגבי "אני חדשה" אז הדרך הכי טובה ללמוד היא לנסות. תיכנסי להגדרות של הווידג'ט, אחת אחת לפי הסדר, תסתכלי מה כתוב לגביה, תנסי לחשוב האם היא רלוונטית. אם כן, תשני אותה. זה עשה משהו שאת לא רוצה? תשני בחזרה.
ואם את רוצה עזרה יותר פרטנית, אז תכתבי מה השם של הווידג'ט.
לצפיה ב-'לוח שנה במחשב,אתה מתכוון'
לוח שנה במחשב,אתה מתכוון
02/05/2016 | 15:57
26
ליומן גוגל?
נכנסתי כבר אתמול ובהגדרות ניסיתי לבטל אירועים,אבל נראה לי שאי אפשר לבטל את חגי ישראל,משום מה.
דבר נוסף שלא מצאתי הוא את האפליקציה של היומן גוגל.נעלמה פתאום.....
אולי אפשר לבטל סנכרון בין המייל (בלבד) במחשב לטלפון?
הכוונה שלא כל מייל שמגיע למחשב יגיע גם לטלפון.ממש אין לי צורך בזה.
האמת שאני לא יודעת איך לעשות זאת  ...

ולגבי "אני חדשה" למדתי על בשרי שזו הדרך הכי נכונה ללמוד.
ככה למדתי מחשבים.שאלתי ונכנסתי לפורומים לתמיכה טכנית וכל דבר ניסיתי
בזהירות.היום אני שמחה שעשיתי זאת.ככה זה נצרב בזכרון הרבה יותר טוב
מאשר בקורסים למיניהם.חייבם לנסות ולתרגל.

שוב - תודה ענקית,אני כבר נכנסת ליומן לבדוק שוב.
לצפיה ב-'בשעה טובה הצלחתי!'
בשעה טובה הצלחתי!
03/05/2016 | 11:34
34
נכנסתי לאפליקצית יומן (אגב,היא לא נראית כמו הסמל הרגיל של יומן גוגל,אצלם ואשלח את זה).
נכנסתי שם להגדרות וראיתי שיש סינכרון בין המייל,היומן וחגים וביטלתי את הסימון.
חזרתי לדף הבית וכל מה שרציתי   נ ע ל ם .
אגב,גם לא רציתי שכל מייל שמגיע אלי למחשב יגיע קודם לטלפון.
זה ממש לא שימושי עבורי.במקרה וארצה שוב להחזיר את זה,אסמן מחדש.

המון תודה על העזרה ועל התמיכה בנסיונות שלי,כי כך לומדים.

לצפיה ב-'העתקת צליל התראה מהמחשב לטלפון'
העתקת צליל התראה מהמחשב לטלפון
01/05/2016 | 19:26
2
66
שלום. רכשתי את גלקסי 5 ואני רוצה להעביר אליו מהמחשב צליל שישמש כצליל התראה.
לאיזו תיקייה בטלפון אני צריך להעתיק?
לצפיה ב-'לא משנה'
לא משנה
01/05/2016 | 19:39
34
כשתתבקש להגדיר את צלילי ההתראה, תראה רשימה של כל קבצי המוסיקה הקיימים במכשיר:
לצפיה ב-'תעתיק לתיקייה בשם Notification כדי שיהיה צליל התראה'
תעתיק לתיקייה בשם Notification כדי שיהיה צליל התראה
01/05/2016 | 22:25
31
למשל להודעות סמס או וואטסאפ, או לתיקייה בשם Ringtones כדי שיהיה צליל לשיחות נכנסות.
לצפיה ב-'ColorNote'
ColorNote
01/05/2016 | 11:18
38
שלום,
אני רושם באפלקציה כל מיני רשימות
האפליקציה מסונכרנת
העניין הוא שאני לא יודע באיזה אתר היא מגובה
ואם ניתן לראות שם את "הפתקים"

אנדרואיד6
תודה!

לצפיה ב-'סוללה סמסונג גלקסי 3 ו- 4'
סוללה סמסונג גלקסי 3 ו- 4
01/05/2016 | 10:22
6
145
ברשותי  סמסונג Sגלקסי  3  ו-4  כשנה ,  הם מופעלים  כל הזמן  ב-מיקום  ן-WI-FI
לאחרונה הסוללה  בגלקסי  4   מתרוקנת  50 אחוז  דווקא  בלילה שלא בשימוש!
ולכן  אני  נאלץ  לכבות  את  המיקון  ן- WI-FI  ומשתמש  רק  באם יש צורך 
האם  לדעתכם  יש בעיה כלשהי  בגלקסי 4  או בסוללה  המצריך  לפנות  אליהם במסגרת האחריות   אודה למשיבים

לצפיה ב-'לא.'
לא.
01/05/2016 | 11:00
4
19
לצפיה ב-'הבעיה תהיה כאשר השתמש בגוגל מפות'
הבעיה תהיה כאשר השתמש בגוגל מפות
01/05/2016 | 12:47
3
34
אולי  אתה מוכן לפרט,,   נכון שעכשו  אני ממעיט  להתשמש  אבל  הסוללה  תתרוקן במהרה  בשימוש  במיקום  גוגול מפות..ניווט  וכו
לצפיה ב-'כתבת קודם שהסוללה התרוקנה כשהמכשיר לא בשימוש. תחליט.'
כתבת קודם שהסוללה התרוקנה כשהמכשיר לא בשימוש. תחליט.
01/05/2016 | 13:39
2
17
לצפיה ב-'בהמשך...'
בהמשך...
01/05/2016 | 14:52
1
34
אמרתי  שהסוללה  מתרוקנת  רק בעת שאני לא  מכבה  את WI-FI  וגוגל  מיקום  במיוחד  בלילה  כאשר  לא בשימוש
לצפיה ב-'תגיד לי משהו,'
תגיד לי משהו,
01/05/2016 | 17:55
26
כשאתה ישן והטלוויזיה פועלת בחדר השני אתה גם אומר שהיא לא בשימוש ומצפה שלא תצרוך חשמל?
זה בדיוק אותו דבר. המיקום והווייפיי כן בשימוש למרות שאתה לא מנווט או גולש.
לצפיה ב-'האם בדקת איזה יישום אחראי להתרוקנות הסוללה?'
האם בדקת איזה יישום אחראי להתרוקנות הסוללה?
01/05/2016 | 18:17
28
תיכנסת ל"הגדרות - סוללה" ותבדוק מהן האפליקציות המוצבות במקומות הראשונים ברשימה. אולי בעבר התקנת אפליקציה מסוימת שמנסה להתחבר לרשת ברקע ולכן גוזלת את החשמל?
לצפיה ב-'גלקסי 7'
גלקסי 7
01/05/2016 | 01:30
2
165
אין לי הרבה הבנה בסמרטפונים אז אשמח לעזרתכם.
אני רוצה לקנות את הגלקסי 7 החדש ויש לי כמה שאלות האם עונה על הדרישות:
אני צריך שיהיה בו זיכרון טלפון ממש גבוה עם אפשרות להכניס כרטיס זיכרון עם זיכרון גבוה (עד כמה אפשר?)
ידידה שלי מצלמת תמונות באיכות טובה באייפון שלה ואני לא מעוניין באייפון וגם לא במכשירי LG וכו', האם איכות הצילום של הגלקסי 7 טובה במצלמה הקדמית והאחורית?
אני רוצה ביטוח על המכשיר שאם יקרה לו משהו אקבל מתוקן או חדש והאם יש ביטוח על גניבה? איפה אפשר לקנות בזול (חוץ מהזמנה מאתרים בחו"ל) בירושלים והאם אני יכול לקחת את המכשיר שקניתי בחנות אחרת ולשלם על ביטוח בסלקום שאם יקרה משהו למכשיר הם יטפלו למרות שלא קניתי אותו מסלקום? אני לא מעוניין רק אחריות יצרן שהאחריות היא על מספר דברים קטנים אלא באחריות מלאה.
מה המחיר של מגן למסך כדי שאם יפול לרצפה לא ישבר והאם המגן הורס את איכות הצפייה?
מה הטווח מחירים והאם כדאי להתפשר על גלקסי 6, וגם מה זה גלקסי 7 'אדג' ? מה יותר מומלץ?
וזה נכון שהוא עמיד במים?
מה יותר יפה מכשיר בצבע לבן, שחור או זהב?
סליחה על הבורות ותודה...
לצפיה ב-'עריכה'
עריכה
01/05/2016 | 03:57
42
האם מגן למסך הורס את איכות הצפייה ואיכות המגע החלק?
לצפיה ב-'תשובות חלקיות.'
תשובות חלקיות.
01/05/2016 | 11:13
54
 יש ל 7 דגמים עם 32 ו 64 ג"ב זכרון, ניתן להוסיף כרטיס חיצוני עד 200 ג"ב. לכן בד"כ דגם ה 32 יספיק.
המצלמה ב 7 הרגיל וב EDGE זהה והיא מצויינת מנסיון. ע"פ מבחנים היא הטובה במצלמות הסמארטפונים כיום.
עמיד במים ע"פ תקן IP68. יש ברשת את ההגדרה המדוייקת.
לצפיה ב-'האם כדאי להחליף מ"ה לסאמסונג טאב 2( 9.6") '
האם כדאי להחליף מ"ה לסאמסונג טאב 2( 9.6")
30/04/2016 | 21:41
1
43
התחדשתי בסאמסונג טאב 2 (200$ ב b&n בארה"ב) והוא מוצלח הרבה יותד מהנוק הישן שלי. הטאבלט מגיע עמוס בתוכנות של סאמסונג ושל B&N שמיותרות בשבילי ואני לא מצליח להסיר אותן. האם כדאי לקחת את הסיכון ולהתקין וורסיית אנדרואיד חדשה מ XDA?
מהם היתרונות של אנדרואיד XDA על פני מה שיש כרגע?  
לצפיה ב-'מצטער להקפיץ אבל לא מצאתי תשובה.'
מצטער להקפיץ אבל לא מצאתי תשובה.
02/05/2016 | 21:32
22
אפילו באתר של XDA (שבו ישנה וורסיית אנדרואיד תחליפית ל T560) לא מצאתי פירוט כלשהו על השינויים/שיפורים.
כשרכשתי NOOK HD של B&N לפני כשנתיים החלפתי את וורסיית האנדרואיד המנוונת שלו  בוורסיית אנדרואיד מ XDA וקיבלתי שיפור מדהים בביצועים. אני לא יודע אם בסאמסונג טאב 2 אקבל שיפורים המצדיקים את המאמץ, האם כדאי במקום לנסות להסיר את כל התוכנות המרגיזות בשיטה שונה?
לצפיה ב-'התייעצות לפני קניית LG G4'
התייעצות לפני קניית LG G4
30/04/2016 | 18:20
4
57
המפעילה הסלולרית שלי היא הוט מובייל.
כדאי לקנות מהם או ממקום אחר?
מה דעתכם?
לצפיה ב-'אני ממליץ לך לחפש מכשיר אחר ולא Lg g4, יש לו'
אני ממליץ לך לחפש מכשיר אחר ולא Lg g4, יש לו
30/04/2016 | 19:19
80
בעיות חומרה קשות.
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
30/04/2016 | 22:24
2
75
1. ל G4 התגלו בעיות קשות בחומרה ולכן הוא לא מומלץ, חפש מכשיר אחר.
2. וזה בעצם יותר חשוב, לא קונים טלפון נייד (ושום דבר למעט כרטיס סים) אצל המפעילות. לא אצל הוט ולא אצל אף אחת אחרת. ברוב המקרים תשלם יותר ותקבל מכשיר עם אפליקציות של המפעילה שאין לך מה לעשות איתן ושלא תוכל להסיר. 
מה שלא תקנה בסוף, קנה במקום אחר.

לצפיה ב-'מה דעתכם על הגלקסי?'
מה דעתכם על הגלקסי?
01/05/2016 | 09:13
1
58
כדאי לקנות אותו? מהחנות של סמסונג?
לצפיה ב-'איזה דגם ומה הצרכים שלך?'
איזה דגם ומה הצרכים שלך?
01/05/2016 | 11:03
46
לצפיה ב-'סיאנוג'ן'
סיאנוג'ן
30/04/2016 | 14:04
10
54
היי,
התקנתי על הגלקסי 3 שלי סיאנוג'ןstatble ומאז לא היה שום עדכון.
ניסיתי למצוא באינטרנט מדריכים ולא ממש מצאתי / לא הצלחתי.
הרצון שלי הוא לעבור לגרסה שיהיו בה יותר עדכונים {להבנתי נייטלי מתעדכן כל יום או כמה ימים}.
איך עושים את זה בלי למחוק את כל הטלפון? ובנוסף, אם נניח זה על נייטלי, בעת עדכון כל מה שיש בטלפון לא יימחק, נכון?
תודה
לצפיה ב-'תוריד גירסת NIGHTLY עם GAPPS מתאים '
תוריד גירסת NIGHTLY עם GAPPS מתאים
30/04/2016 | 14:48
9
36
גבה ליתר ביטחון את המכשיר והתקן להנאתך ( דרך ה recovery כמובן )
באותן פעמים שעשיתי את זה על אי אלו מכשירים , לא היתה בעיה , והספריות החשובות ( WHATSAPP , DCIM ) נשארו במקום ללא הפרעה .
העידכון - כנ"ל , למעט ה GAPPS שלא צריך .

לצפיה ב-'זה כל פעם רשם לי שזה נכשל...'
זה כל פעם רשם לי שזה נכשל...
30/04/2016 | 14:52
8
26
לא יודע למה
לצפיה ב-'ברוב המקרים שזה קרה לי '
ברוב המקרים שזה קרה לי
30/04/2016 | 15:10
7
26
זה היה בגלל גירסת recovery לא מתאימה . בדוק אם יש גירסה מתקדמת יותר לrecovery , עדכן ואז המשך משמה .

לצפיה ב-'הגרסה עדכנית'
הגרסה עדכנית
30/04/2016 | 16:54
6
27
בדקתי עם רום מנג'ר וזה רשם שמה שיש לי זה 6.0.4.6 ושזה גם הכי עדכני
מה הלאה?
תודה
לצפיה ב-'הלאה ? '
הלאה ?
30/04/2016 | 18:40
27
או שמחליפים לרום אחר שיכול לחיות עם CWM , או שמחליפים recovery לTWRP . לגבי רום אחר - מאלה שניסיתי המוצלחים יותר היו
slimkat
resurrection remix

לצפיה ב-'ד"א - איזה גירסת רום ניסית להתקין ? '
ד"א - איזה גירסת רום ניסית להתקין ?
30/04/2016 | 19:00
4
12
לצפיה ב-'...'
...
30/04/2016 | 21:40
3
18
ניסיתי גם להתקין ממה שסיאן דלטה נתן ליCM11-20160115-SNAPSHOT
וגם 13.0.2016430 נייטלי שהורדתי מ CM DOWNLOADER
וגם לפני מס שבועות ניסיתי להוריד ישר מהאתר של סיאנוג'ן וזה רושם לי שזה אבורטד
לצפיה ב-'נראה שיש לך בעיה בהורדת קבצים גדולים מהרשת.'
נראה שיש לך בעיה בהורדת קבצים גדולים מהרשת.
01/05/2016 | 09:16
18
בדוק לאחר ההורדה את גודל הקובץ ואת חתימתו sh1
לצפיה ב-'אתה מנסה להוריד למכשיר או למחשב ? '
אתה מנסה להוריד למכשיר או למחשב ?
01/05/2016 | 10:17
1
21

לצפיה ב-'למכשיר'
למכשיר
01/05/2016 | 21:35
3
לצפיה ב-'צריבת רום חדש ל גלאקסי S3'
צריבת רום חדש ל גלאקסי S3
30/04/2016 | 10:39
1
319
יש לי גלאקסי S3 כשנתיים.
הוא די זוחל ובעבר כבר איפסתי אותו מספר פעמים.
אני שוקל לצרוב לו רום חדש.
המטרה לצרוב רום "קל" ובסיסי עם מערכת הפעלה קלה ותמיכה בעברית.
המכשיר מופעל בגולן טלקום.
הגירסה שיש בו כרגע מצורפת בתמונה.
אשמח אם תוכלו להפנות אותי לרום מתאים.
בעבר צרבתי רום I9100JHLS7_I9100PTRLS4_PTR מ SAMOBILE בגלאקסי S2 עם תוכנת odin כך שאם מדובר בתהליך דומה אני מניח שאסתדר.
תודה
לצפיה ב-'תנסה את SlimKat'
תנסה את SlimKat
01/05/2016 | 10:10
26

בד"כ הרום שלהם קל ומהיר.
לצפיה ב-'איך אפשר לפתוח ספרייה ולזרוק לשם אפליקציות פחות שימושיות?'
איך אפשר לפתוח ספרייה ולזרוק לשם אפליקציות פחות שימושיות?
30/04/2016 | 01:19
4
21
לצפיה ב-'השאלה היא איפה?'
השאלה היא איפה?
30/04/2016 | 14:34
3
44
במגירת האפליקציות? במסך הבית?

המגירה - רק לאונצ'רים שמאפשרים זאת, דוגמת Nova.
במסך הבית - לגרור אותם אחד על השני.
לצפיה ב-'תודה, גררתי אחד על השני וזה צלח'
תודה, גררתי אחד על השני וזה צלח
30/04/2016 | 18:52
2
34
איך אני מזיז אותם למסך המשני היכן שהגלריה נמצאת?
לצפיה ב-'אם אתה לא רוצה לראות בכלל את היישומים הללו,'
אם אתה לא רוצה לראות בכלל את היישומים הללו,
02/05/2016 | 23:50
1
27
למה לא פשוט למחוק אותם ממסך הבית? (הם ישארו במגירת האפליקציות ותוכל להפעיל אותם משם אם תרצה...).
לצפיה ב-'אני רוצה אותם, אך הבעיה היא שהם אפליקציות כבדות'
אני רוצה אותם, אך הבעיה היא שהם אפליקציות כבדות
03/05/2016 | 01:09
27
כמו למשל כל קו של האוטובוסים או מילון מורפיקס והסיבה שהם מפריעים לי בעמוד הראשי היא שהם נפתחים באופן לא רצוני כאשר אני נכנס לסלולרי.
לצפיה ב-'סמסונג נוט 3 סימן התראה על ווטסאפ והודעות בלבד'
סמסונג נוט 3 סימן התראה על ווטסאפ והודעות בלבד
29/04/2016 | 20:07
17
חג שמח
ברשותי סמסונג נוט 3 וכל הזמן אני מקבלת הודעת צלצול על כל מייל שמגיע ועל הודעת ווטסאפ ו sms
איך עלי לבטל את הצלצול על הודעת המייל שמגיע ורק להישאר עם הודעת ווסטאפ ו-sms בלבד
תודה ושבת שלום
נישה1
לצפיה ב-'סמסונג נוט 3 סימן התראה על ווטסאפ והודעות בלבד'
סמסונג נוט 3 סימן התראה על ווטסאפ והודעות בלבד
29/04/2016 | 20:04
1
23
חג שמח
ברשותי סמסונג נוט 3 וכל הזמן אני מקבלת הודעת צלצול על כל מייל שמגיע ועל הודעת ווטסאפ ו sms
איך עלי לבטל את הצלצול על הודעת המייל שמגיע ורק להיששאר עם הודעת ווסטאפ ו-sms
תודה ושבת שלום
נישה1
לצפיה ב-'אם יש ב SETTING אופציית NOTIFICATIONS'
אם יש ב SETTING אופציית NOTIFICATIONS
30/04/2016 | 17:22
15
-התראות בעברית, בטלי שם את סימון תיבת הדואר.
לצפיה ב-'מחיקת אפליקציות לא שימושיות ב S4'
מחיקת אפליקציות לא שימושיות ב S4
29/04/2016 | 17:59
9
84
נכנסתי במנהל היישומים לכמה אפ' מיותרות,
את חלקן הצלחתי להסיר ואילו אחרות לא.
באלו שלא, כששאני לוחץ על הסר את התקנת העדכונים,
רשום לי "כל העדכונים של יישום מערכת זה של אנדרואיד יוסרו".
לחצתי על אישור ואז יש הערה:
"האם אתה רוצה להחליף יישום זה בגרסת היצרן?"
והאפשרויות הן "אישור" או "ביטול".

אז אי אפשר למחוק אותם?

תודה לעונים.

לצפיה ב-'קודם כל - לא, אי אפשר למחוק אותן'
קודם כל - לא, אי אפשר למחוק אותן
29/04/2016 | 19:51
6
62
מה שכן אפשר (לנסות) לעשות זה לבטל אותן. הן עדיין יתפסו מקום, אבל הן לא ירוצו ברקע ולא יופיעו במגירת האפליקציות או ברשימת האפליקציות שיש להן עידכונים.

לשאלה האם להחליף תענה אישור, ורק אחר כך תוכל לבטל את האפליקציה.

הבעיה היותר גדולה היא שאת רוב אפליקציות הזבל אי אפשר אפילו לבטל.
לצפיה ב-'החלפתי סיסמא ב GMAIL'
החלפתי סיסמא ב GMAIL
01/05/2016 | 10:50
5
32
ועכשיו הסמארט לא נותן לי להכנס לחנות,
"הקלדת סיסמא שגויה או שהחשבון שלך השתנה,
הקלד שוב את הסיסמא".
אני מקליד שום וזה לא נכנס.
עשיתי ריסטארט ועדיין לא.

קוסם, אולי יש לך פתרון לבעיה?  
לצפיה ב-'תסיר מהמערכת את חשבון הגוגל ותוסיף אותו מחדש.'
תסיר מהמערכת את חשבון הגוגל ותוסיף אותו מחדש.
01/05/2016 | 10:59
4
10
לצפיה ב-'איך אני מסיר אותו?'
איך אני מסיר אותו?
01/05/2016 | 11:29
3
23
ממנהל היישומים?
אם כן אז הסרתי,
אבל איך להוריד מחדש?
מגוגל פליי?
אני לא מצליח להכנס לגוגל פליי,
הוא מבקש סיסמא ולא מקבל אותה.

תודה!
לצפיה ב-'זה לא יישום. מה"חשבונות. ACCOUNTS.'
זה לא יישום. מה"חשבונות. ACCOUNTS.
01/05/2016 | 12:08
2
17
לצפיה ב-'הצלחתי להכנס לחנות,'
הצלחתי להכנס לחנות,
01/05/2016 | 15:12
1
27
עם הסיסמה.
לא תאמין מה היתה הבעיה,
שכשעברתי מאותיות למספרים וחזרה לאותיות,
זה רשם עוד תו/נקודה בשורה של הסיסמא!
מחקתי גם את האאוטלוק והורדתי בלומייל,
למה הוא רושם לי "חשבון מייקרוסופט זה לא קיים"?
הסיסמא נכונה.

תודה.
לצפיה ב-'אני אמור לדעת אילו חשבונות מייקרוסופט יש לך?'
אני אמור לדעת אילו חשבונות מייקרוסופט יש לך?
01/05/2016 | 17:57
7
לצפיה ב-'כנראה שבטעות מחקתי את ה...'
כנראה שבטעות מחקתי את ה...
30/04/2016 | 18:04
1
45
תוספת סמיילים למקלדת איי.איי.טייפ
וזה נעלם לי מהמקלדת.
הורדתי שוב פעם ועדיין זה לא נמצא שם,
מה עושים?

ת ו ד ה !!
לצפיה ב-'יש סמיילי גרפי במקלדת'
יש סמיילי גרפי במקלדת
30/04/2016 | 18:10
27
איך אני מחזיר לסמיילי רגיל?
לצפיה ב-'גלקסי 7'
גלקסי 7
29/04/2016 | 17:59
3
56
שלום וחג שמח חברים.
קיבלתי מהעבודה גלקסי 7. ואני לא מוצא איכן אני מגדיר שהנייד יענה אוטומטי  לשיחה ברגע שיש בלוטוס פתוח, ומחובר.
תודה ליודעים..
לצפיה ב-'נסה בדרך הבאה'
נסה בדרך הבאה
29/04/2016 | 18:13
2
106
אין לי את המכשיר אבל תבדוק בכיוון הבא:
כנס לאפליקציית החייגן
תלחץ על 3 הנקודות 
הגדרות שיחה
מענה אוטומטי
לצפיה ב-'מענה אוטומטי לבלוטוס...'
מענה אוטומטי לבלוטוס...
29/04/2016 | 18:31
1
411
חן חן ותודה על העזרה...

ההגדרה אכן מופיעה תחת חייגן, עוד, הגדרות, קבלה וסיום שיחות, מענה אוטומטי !.
ושוב תודה על העזרה המהירה והמאירה !!

חג שמיייח..
עמוס.
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
29/04/2016 | 19:07
5
לצפיה ב-'סקירה חדשה בעברית - סטרימר אנדרואיד החדש של MINIX'
סקירה חדשה בעברית - סטרימר אנדרואיד החדש של MINIX
29/04/2016 | 17:43
1
34
סקירה חדשה באתר MyMiniPC - המדריך לסטרימרים ומחשבי מיני
סטרימר האנדרואיד החדש והמצוין של MINIX
קישור:

http://www.myminipc.co.il/#!minixu1/utpwe

לצפיה ב-'סקירה ישנה. פרסמת אותה לפני יותר מחודש בפורום אחר.'
סקירה ישנה. פרסמת אותה לפני יותר מחודש בפורום אחר.
30/04/2016 | 01:33
12
לצפיה ב-'מטען'
מטען
29/04/2016 | 09:53
2
37
יש לי Note 5 וראיתי שזה לא בא עם מטען שאפשר לחבר לחשמל, אלא כבל USB למחשב.
האם האפשר להשתמש במטען של האייפון, ופשוט לחבר את כבל ה-USB למטען?
יש לי מטען נוסף של Sony xperia, אולי יותר מתאים?
לצפיה ב-'כל שקע לחשמל שיש בו USB'
כל שקע לחשמל שיש בו USB
29/04/2016 | 16:36
1
25
השקע אמור להכיל בתוכו פתח המתאים לכבל USB. תחבר אליו את הכבל שלך ואת צידו השני למכשיר וזהו.
כיון שיש לך נוט 5, שמאפשר טעינה מהירה יחסית, רצוי להשקיע בשקע מתאים, שיש בו 2.4 אמפר. שאל בחנות טובה והם יתנו לך כזה. כל כבל אחר יתאים אף הוא, אבל הטעינה תהיה רגילה במקום מהירה (לא סוף העולם...).
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/04/2016 | 16:38
4
לצפיה ב-'כיסוי מסיבי לנוט 5 '
כיסוי מסיבי לנוט 5
29/04/2016 | 16:48
3
24
יש המלצה לכיסוי/קייס מסיבי לנוט 5 שישמור מכל כיוון אפשרי?
נראה לי שכדאי ללכת על כיסוי ארנק, לא?
או שכיסוי מוקשח גם יספיק (קשה אבל לא סוגר/מכסה את המסך)?

לצפיה ב-'תבדוק/י כיסויים של OTTERBOX, SPIGEN'
תבדוק/י כיסויים של OTTERBOX, SPIGEN
29/04/2016 | 19:01
2
26
UAG ואחרים. 
הם יהפכו את הטלפון ללבנה קטנה שאפשר להרוג איתה אבל הכי יישמרו עליו. 
לצפיה ב-'כאילו שהנוט הוא לא לבנה קטנה מלכתחילה '
כאילו שהנוט הוא לא לבנה קטנה מלכתחילה
29/04/2016 | 19:59
7
לצפיה ב-' רבה! '
רבה!
29/04/2016 | 23:36
4

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ