לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'שדרוג בטבלט לנובו כן או לא'
שדרוג בטבלט לנובו כן או לא
13/01/2016 | 21:33
1
23
מבקש שדרוג ל
A10_70l s000019_150625
האם לעשות,,? לא יצאתי דבר ברשת.
לצפיה ב-'מה זה שדרוג?'
מה זה שדרוג?
14/01/2016 | 08:13
15
אתה רוצה חדש,או מדובר בעידכון מערכת ההפעלה?
בעיקרון אם אתה מקבל הודעה שיש עידכון למערכת ההפעלה,מומלץ לבצע.
זה תמיד מרענן את המכשיר ואתה מקבל מערכת הפעלה שמנצלת יותר טוב את החומרה הקיימת

לצפיה ב-'מכשיר לא מזוהה במחשב'
מכשיר לא מזוהה במחשב
13/01/2016 | 18:42
1
34
שלום אנשים, מכשיר BLK 4 VIVO, ניסיון ראשון לחבר אותו למחשב לא מצליח, לא מזהה אותו. הורדתי כל מיני דרייברים, אבל יש מעין זיהוי לסירוגין.  במנהל ההתקנים רואים אותו מופיע ונעלם לסירוגין. הכבל עובד בסדר עם מכשיר אחר.
אותו הסיפור במחשבים אחרים.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'בכל זאת נסה כבל נוסף ויציאת USB אחורית'
בכל זאת נסה כבל נוסף ויציאת USB אחורית
14/01/2016 | 08:15
7
לצפיה ב-'בעיות נוספות עם הנוט 3'
בעיות נוספות עם הנוט 3
13/01/2016 | 08:33
7
39
השרשור הזה כבר לא קופץ ויש עוד בעיות...

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2142/1799308...

עכשיו התיקיות לא בסדר - אי אפשר לגרור אפליקציה לתוך תיקייה שבדף הבית, במקום להיכנס לתיקייה שאני רוצה זה מחליף איתה מקום... אני על סף ייאוש מעדכון הגרסה המטופש הזה. רק נזק זה גרם לי!!

פעם גם אפשר היה לכייל את החישה / גירוסקופ או איך שקראו לזה וזה לא מופיע יותר באפשרויות של ההגדרות.

מישהו יכול לעזור בבקשה לפני שאני מעיפה את המכשיר הזה?

(סתם, סתם עצבנית )
לצפיה ב-'לפעמים הזיהוי של "להכניס לתיקייה" לא עובד טוב'
לפעמים הזיהוי של "להכניס לתיקייה" לא עובד טוב
13/01/2016 | 08:39
5
29
פשוט תנסי "לעבוד" על המכשיר, ולהעביר את הקיצור מעל התיקייה במהירות .

לגבי הכיול אז אני לא יודע איפה זה היה קודם, אבל תנסי לבדוק ב"הגדרות מפתחים". אם זה לא מופיע לך אז תחת אודות המכשיר תלחצי 7 פעמים על "מספר Build", ואז תופיע לך אפשרות נוספת בהגדרות.
לצפיה ב-'זה מה שמופיע לי '
זה מה שמופיע לי
13/01/2016 | 08:45
4
21
גרסת BUILD

LRX21V.N9005XXUGBOB6

מה זה אומר?
לצפיה ב-'אמרתי ללחוץ על מספר Build שבע פעמים'
אמרתי ללחוץ על מספר Build שבע פעמים
13/01/2016 | 09:17
3
25
כדי שייפתחו "הגדרות מפתחים". המספר עצמו (בהיבט הזה) לא רלוונטי לכלום.
לצפיה ב-'אבל אני לא צריכה ללחוץ על זה 7 פעמים'
אבל אני לא צריכה ללחוץ על זה 7 פעמים
13/01/2016 | 10:29
2
27
יש לי הגדרה נפרדת שכתוב 'הגדרות מפתחים'. מה משם?
לצפיה ב-'לא יודע. תחפשי שם '
לא יודע. תחפשי שם
13/01/2016 | 11:34
1
9
לצפיה ב-'לחפש מה? זה מה שאני לא יודעת '
לחפש מה? זה מה שאני לא יודעת
13/01/2016 | 13:25
18
אני לא יודעת מה לחפש ואיך להתעסק עם זה...  
לצפיה ב-'אה, זה הסתדר (אבל השאר לא)'
אה, זה הסתדר (אבל השאר לא)
13/01/2016 | 08:40
25
כנראה הבעיה היא רק עם האפליקציה של הפנס שמתעקשת להישאר בדף הראשי בלי להיכנס לתיקייה...

עדיין אשמח לעזרה עם הסנסורים כפי שפירטתי בשרשור שלא קופץ.

תבוא עליכם הברכה!
לצפיה ב-'בעיה בעדכוני תוכנה באנדרואיד'
בעיה בעדכוני תוכנה באנדרואיד
12/01/2016 | 19:00
5
53
יש לי מכשיר טאבלט עם מערכת ההפעלה אנדרואיד ג'לי בין.
היום עשיתי למכשיר איפוס להגדרות יצרן כי המכשיר עבד באיטיות ועכשיו הוא עובד ממש מהר.. אבל אני רואה שהגירסה הקיימת "הג'לי בין" כבר מיושנת ויצאו גרסאות חדשות יותר..
המכשיר מחובר לרשת וויפי!

עכשיו נכנסתי להגדרות, מידע על הטאבלט, עידכוני מערכת נוספים
זה כותב לי ככה: auto check update  - מופעל בכחול
ולמטה כתוב לי check now כפתור אפור כזה
אני לוחץ עליו ולא קורה כלום..

מה לעשות?
לצפיה ב-'איזה טאבלט יש לך '
איזה טאבלט יש לך
12/01/2016 | 19:12
2
30
אולי אין עבורו עידכון מעל ל JB , אתה לא צריך לבדוק אם מופעלת בדיקה אוטומטית 
אם אתה רוצה לבדוק ידנית בטל את העידכון האוטמטי . 

לצפיה ב-'יש לי טאבלט של zte'
יש לי טאבלט של zte
12/01/2016 | 19:18
1
29
דגם s7q
גרסת האנדרואיד היא 4.2.2
לצפיה ב-'יכול להיות כי זאת '
יכול להיות כי זאת
12/01/2016 | 19:21
38
גם הגירסה האחרונה שלהם , בדוק באתר GSMARENA  או באתר של ZTE לפי הדגם 

לצפיה ב-'אם יש לך ג'לי בין'
אם יש לך ג'לי בין
13/01/2016 | 09:36
29
אני אציע לך להשאיר גירסה זו.
אבל זה אני.
לצפיה ב-'למכשיר אין עדכון מעבר לגרסה איתה הגיע... (מדובר על הטאבלטים'
למכשיר אין עדכון מעבר לגרסה איתה הגיע... (מדובר על הטאבלטים
14/01/2016 | 00:57
20
"מתנה" של פלאפון... (יש לי אחד כזה בבית שהאבא המפגר שלי "קיבל מתנה" אפילו אחרי שהזהרתי אותו עשרות פעמים, משמש כמשקולת נייר בימינו...)
לצפיה ב-'עדכון גרסה'
עדכון גרסה
12/01/2016 | 18:29
2
42
שלום קניתי lg g3 d855 והוא לא נותן לי להוריד גרסאות חדשות לטלפון מישו יודע איך אפשר לתקן את זה? תודהה
דחוף ביותר...
לצפיה ב-'איזו גירסה '
איזו גירסה
12/01/2016 | 19:14
28
נמצאת על ה G3 כרגע ? 
האם המכשיר נרכש מהיבואן הרישמי ?
לצפיה ב-'למה עדכון גרסה זה דחוף ? מי אמר לך שיש עדכוני גרסה ?'
למה עדכון גרסה זה דחוף ? מי אמר לך שיש עדכוני גרסה ?
12/01/2016 | 19:15
30
ומי אמר לך שכדאי לך להתקין את עדכון הגרסה ?

נתחיל מזה שתספר לנו איזו גרסה יש לך....
לצפיה ב-'המקלדת השתנתה SAMSUNG GALAXY J7'
המקלדת השתנתה SAMSUNG GALAXY J7
12/01/2016 | 15:02
1
25
פתאום לפתע המקלדת השתנתה, היא משום מה נהפכה לקטנה יותר והופיעו לי חצים בשני צידי המסך, זה קורה לי גם עם הלוח מקשים בטלפון, מישהו יודע מה זה? ואיך ניתן לסדר את זה? תודה מראש!
לצפיה ב-'בהגדרות המקלדת כנראה שהפעלת מצב תפעול ביד אחת'
בהגדרות המקלדת כנראה שהפעלת מצב תפעול ביד אחת
12/01/2016 | 15:12
14
תעבור על ההגדרות אחת אחת ובטוח שתמצא. לצערי אני לא יכול לעזור - אין לי מכשיר סמסונג לבדוק.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
12/01/2016 | 14:34
3
35
יש אפליקציות שמשפרות את הסלפי בנוט 4?
תודה לכם
לצפיה ב-'--->'
--->
13/01/2016 | 02:19
2
20
לצפיה ב-''
13/01/2016 | 11:36
6
לצפיה ב-' התשובה הכי מדויקת!'
התשובה הכי מדויקת!
14/01/2016 | 00:51
2
לצפיה ב-'מיטוב יישומים?'
מיטוב יישומים?
12/01/2016 | 12:09
3
1819
מה זה?

לצפיה ב-'תיאורטית - חיסכון בסוללה. בפועל - ביזבוז של הסוללה'
תיאורטית - חיסכון בסוללה. בפועל - ביזבוז של הסוללה
12/01/2016 | 12:48
2
168
הרעיון הוא לסגור אפליקציות פתוחות כדי שלא ירוצו ברקע, אבל אפליקציות שכתובות טוב מלכתחילה לא ירוצו ברקע בלי סיבה.
לצפיה ב-'אז אפשר להתעלם מההתראה הזאת?'
אז אפשר להתעלם מההתראה הזאת?
12/01/2016 | 12:49
1
124
ואיך מבטלים את זה?
לצפיה ב-'אני הייתי מתעלם. לגבי איך מבטלים אז צריך לדעת איזו אפליקציה'
אני הייתי מתעלם. לגבי איך מבטלים אז צריך לדעת איזו אפליקציה
12/01/2016 | 13:58
183
גרמה להודעה הזו להופיע. בתור התחלה הייתי מחפש בהגדרות של המכשיר, אבל יכול להיות שיש אפליקציה בסגנון Clean master או אנטיוירוס כלשהי שמותקנת.
לצפיה ב-'העתקת כל הסרטים והתמונות - וואצאפ וספריית התמונות '
העתקת כל הסרטים והתמונות - וואצאפ וספריית התמונות
12/01/2016 | 10:23
4
44

המכשיר תקוע ואני רוצה להעתיק את כל התכנים שקיבלתי בוואצאפ
כלומר הסרטים והתמונות, איך עושים את זה ? באיזה ספריה זה נמצא ? 

האם בוואצאפ עצמה יש אפשרות בתפריטים 
לשמור את כל הסרטים והתמונות לגיבוי חיצוני ?
לצפיה ב-'אגיד לך מה אני עושה ואציע לך לעשות כמוני.'
אגיד לך מה אני עושה ואציע לך לעשות כמוני.
12/01/2016 | 16:00
2
46
אני מחבר את המכשיר למחשב, ומעתיק מהמכשיר (זה נמצא בזכרון הפנימי) את כל התוכן של תיקיית WhatsApp לתיקיית גיבוי במחשב.
אם התיקיה עמוסה בתוכן זה יקח זמן, צריך סבלנות, אבל זה כדאי.
לצפיה ב-'מה צריך להתקין ולהגדיר לפני ? '
מה צריך להתקין ולהגדיר לפני ?
12/01/2016 | 17:21
1
26
כי לא ממש נותן לי להעביר ככה קבצים 
בלי התוכנה של LG \ סמסוננג [ במכשירים שונים ] 

מדוע אין למעשה הרשאה להעברת קבצים פשוטה ?
יש איזה שהם הגדרות בפלאפון \ במחשב שצריך לעשות ?
התקנת דרייבר usb של גוגל ?

זה מגבה כך גם את השיחות ?
יש דרך לגבות את השיחות - אם האפליקצייה תקועה ולא עולה 
וצריך יהיה לעשות הסרה והתקנה מחדש של האפליקצייה ?

אולי אפליקצייה שמגבה את השיחות ?
או תוכנה למחשב ? או כל דרך אחרת ?

לצפיה ב-'לא התקנתי כלום.'
לא התקנתי כלום.
12/01/2016 | 18:07
25
חיבור בין המכשיר למחשב, פותח חלון בניהול המחשב שמראה את המכשיר הסלולרי ופותח חלון נוסף שמראה את תיקיית הגיבוי.
מסמן באחד מהם את תיקיית הוואטסאפ ו"גורר" אותה לחלון השני של תיקיית הגיבוי.
זה הרבה יותר קל ממה שנדמה לך.
עשיתי זאת כבר פעמים רבות, וככה יש לי עדיין במכשיר בן כשנתיים שמשמש אותי שיחות מלפני כמה שנים.
ולבת שלי שקניתי מכשיר חדש עשיתי את הפעולה הזאת וכל השיחות -כולל כל הקבצים- מהמכשיר הישן שלה עברו לחדש ועובדים כמו גדולים.
לצפיה ב-'WA '
WA
12/01/2016 | 19:19
25
ברוב המכשירים תוכנת המסרים WA שומרת את הסירטונים בגלריה בקובץ זמני על זיכרון המכשיר עצמו . , ניתן משם להעביר אותם לכרטיס זיכרון חיצוני (EX SD ) . 
כמו כן לפני "פירמוט" (החזרה לנתוני יצרן ) העתק את כל סיפרית ה WA מזכרות הפנימי של המכשיר אל כרטיס הזיכרון החיצוני תחת אותו שם . 
כאשר תתקין את ה WA לאחר הפירמוט הWA ישאל האם אתה רוצה לעשות RESTOR או להתקין חדש . בחר בריסטור ויחזרו לך כל השיחות התמונות שנעשו עד ההעתקה . 
בהצלחה . 

לצפיה ב-'העברת מידע ונתונים מזכרון הנייד לכרטיס ההרחבה.'
העברת מידע ונתונים מזכרון הנייד לכרטיס ההרחבה.
11/01/2016 | 20:38
19
67
יש לי פלפון נייד אנדרואיד של חברת htc . בזיכרון הפנימי של הנייד יש 4G ובכרטיס ההרחבה יש 16G . למרות שהגדרתי (אני חושבת) שהזיכרון בכרטיס ההרחבה יהיה הראשי בכל זאת רוב המידע נשמר בזיכרון הפנימי.
כרגע אני מקבלת הודעה שאין לו מקום ואני לא מצליחה להתקין שום אפליקציה, גם כזו שנמחקה.
אשמח לקבל עזרה שתתייחס להעברת הנתונים לכרטיס ההרחבה וכן שמירת רוב הנתונים בפעילות השוטפת בכרטיס ההרחבה.
תודה מראש

לצפיה ב-'בגדול - אי אפשר'
בגדול - אי אפשר
12/01/2016 | 00:20
57
יש אולי דרך, אבל צריך לעשות רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת) ואז להתקין אפליקציה שתאפשר לקשור את האיחסון החיצוני (כרטיס הזיכרון) לזיכרון הפנימי. זה מסובך, מסוכן במידה מסוימת, ובכלל לא בטוח שאפשרי.
לצפיה ב-'תשובה שאולי לא תסייע לך אך נכתבת לטובת הכלל.'
תשובה שאולי לא תסייע לך אך נכתבת לטובת הכלל.
12/01/2016 | 00:34
17
63
כפי שקודמי השיב זה בלתי אפשרי, כמעט באופן מוחלט, ואם יש דבר שמצליח לפעמים להרגיז אותי (בכנות) אלה הפרסומים על מכשירים חדשים ש"ניתן להוסיף כרטיס חיצוני" או כרטיס הרחבה וכל מיני דברים דומים.
סליחה אבל זה בולשיט, תמיד היה בולשיט ומאז גירסה 4.4 של אנדרואיד זה הפך לעוד יותר בולשיט.
אם בעבר בגירסאות יותר קודמות היה ניתן לשמור ביתר קלות קבצים שונים על כרטיסי הזכרון הרי שבגירסאות האחרונות זה הפך לבלתי אפשרי כמעט לחלוטין.
אני כותב כמעט לחלוטין ולא לחלוטין כי כפי שקודמי כתב יש כל מיני דרכים מתוחכמות שמאפשרות חלקית שמירה כזאת, אך  זה מסובך ואפילו מסוכן במידה מסוימת ולא מומלץ.

הדבר היחידי שמתאפשר זה העברה באופן ידני של קבצים (שאינם קבצי אפליקציות אלא קבצי מוסיקה, וידאו, תמונות וכדומה) מהזכרון הפנימי לחיצוני.

אבל במכשיר בעל 4GB זכרון פנימי זה אפילו לא כוסות רוח למת. במכשיר בעל 8GB זכרון פנימי זה בקושי חצי כוס רוח למת, ואפילו במכשיר בעל 16GB זכרון פנימי שמתקינים עליו הרבה אפליקציות זה בקושי כוס רוח אחת לגוסס...
לצפיה ב-'אתה טועה, זה לא נכון'
אתה טועה, זה לא נכון
12/01/2016 | 14:21
16
55
ניתן להעביר חלק גדול מהישומים לכרטיס הSD החיצוני דרך מנהל הישומים בהגדרות המכשיר !
אני מבצע את זה בהצלחה במכשירים הבאים
גלקסי 5 עם אנדרואיד 4.4.2
גלקסי 5 עם אנדרואיד 5
מוטורולה Moto g דור 2 עם אנדרואיד 5.02

ללא רוט או משהוא דומה לזה

ירון

לצפיה ב-'אם מה שאתה אומר שאתה עושה אכן מתבצע בפועל - אשריך.'
אם מה שאתה אומר שאתה עושה אכן מתבצע בפועל - אשריך.
12/01/2016 | 14:30
15
51
אני מציע שתבדוק טוב טוב מה מתבצע, איך מתבצע וכמה מתבצע.
לצפיה ב-'מה יהיה אבי לב5, אתה מפחד לבדוק לבד ?'
מה יהיה אבי לב5, אתה מפחד לבדוק לבד ?
12/01/2016 | 15:09
14
54
אתה זוכר את הדיון הזה ?

גם אתה שותף לדיון שם וגם שם אמרו שאני טועה אבל אם תראה את סוף הדיון משתמשת בשם "יודרוז" בדקה והצליחה להעביר את הישומים לSD

ירון
לצפיה ב-'אני נראה לך כמו אחד שמפחד ממישהו או ממשהו?'
אני נראה לך כמו אחד שמפחד ממישהו או ממשהו?
12/01/2016 | 15:29
11
48
ואני גם לא סובל ממחלת השיכחה, תודה לאל...
כל תשובותי מבוססות אך ורק על נסיוני, כי בניגוד לכל מיני מומחים מטעם עצמם אני "עמך מהרחוב" ואינני מומחה, ותמיד אני כותב "מכל מלמדי השכלתי".
ועל פי נסיוני, אני מצליח להעביר במקרה הטוב 100KB מתוך אפליקציה של 99MB.
זאת רק דוגמה אחת.
כתבתי אותה כדי להראות את העיקרון שגם כשאפשר להעביר, ולא טענתי שאי אפשר, קרא בשנית ובשלישית את הנוסח של תשובותי, גם אם אפשר להעביר זה "פינטס" לעומת הגודל של האפליקציות עצמן.
ודרך אגב, אני אבי לב50 ולא אבי לב5
לצפיה ב-'איך זה שרק אצלך הכל עובד הפוך?'
איך זה שרק אצלך הכל עובד הפוך?
12/01/2016 | 15:47
10
58
פלאפון הוגנים, ואי אפשר להעביר מידע לכרטיס הזיכרון?

מתוך 202 מגה של אפליקציית אקסל, 132 מגה עברו לי לכרטיס הזיכרון, ובאפליקציית OfficeSuite זה העביר 62 מתוך 118 מגה.
לצפיה ב-'דבר ראשון ודווקא ראשון תגיד לי בבקשה מה הקשר לפלאפון?'
דבר ראשון ודווקא ראשון תגיד לי בבקשה מה הקשר לפלאפון?
12/01/2016 | 15:55
9
55
מה הקשר שלי לפלאפון חוץ מהעובדה שאחד מבני ביתי הינו לקוח של וואללה מובייל ששייכת אליהם?
למה אתה חייב לכתוב דברים שכל קשר בינם לבין הדיון רחוק מהמרחק שבין שמים לארץ?
(הערה: תמיד אמרתי בין מזרח למערב, היום מישהו שכנע אותי שהמרחק בין שמים לארץ הינו גדול יותר...)
כל הכבוד לך וכל הכבוד לכל מי שמצליח במשימה, וכעת נותרה רק שאלה אחת קטנטנה שנראה אם תתבייש ממנה או תמשיך ביהירות המאוסה שלך:
מי כתב היום בשעה 00:20 לפנות בוקר את התשובה הזאת?
אז תחליט, אתה שקרן או סתם שחצן ?
לצפיה ב-'אוסיף אופציה שלישית'
אוסיף אופציה שלישית
12/01/2016 | 16:03
47
לשאלה שבסוף תגובתי הקודמת:
אולי יש לך מתחזה?
לצפיה ב-'אי אפשר *להתקין* אפליקציות על כרטיס הזיכרון'
אי אפשר *להתקין* אפליקציות על כרטיס הזיכרון
12/01/2016 | 16:24
7
66
ובתור טרול מתנשא, אתה האחרון שיכול להגיד למישהו שחצן. אז תסתום פעם אחת ולתמיד את הג'ורה שלך, תעוף כבר מהפורומים האלה, ותציק למישהו אחר.
לצפיה ב-'הצחקת אותי צחוק גדול'
הצחקת אותי צחוק גדול
12/01/2016 | 18:03
6
50
אני טרול מתנשא?
דבר ראשון צא ולמד מה זה "טרול" שאתה משתמש במושג הזה אך אינך יודע את פשרו.
זה דבר ראשון.
ודבר שני, ואולי הוא הראשון, אתה שחצן ממדרגה ראשונה, ותפסתי אותך פה בשקר, עם הוכחות, כך שאתה לא רק שחצן אלא גם שקרן, וכמאמר הפתגם "ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה" החלטת לצאת למתקפה...
אבל אני לא מפחד מהוד שחצנותך השקרן.
ומי שאמור כרגע לסתום את הג'ורה אחרי שנתפס בשקר זה הבחור שאתה רואה בהביטך במראה...
תאמין לי שבמקומך אם הייתי נתפס בשקר הייתי מתבייש להראות פה את פרצופי, אבל לא אני השחצן השקרן אלא אתה
אז תסתום את הג'ורה שלך ותעוף כבר מהפורומים האלה ותציק למישהו אחר...

לצפיה ב-'מדוע רוב הכותבים מתעצבנים עליך?'
מדוע רוב הכותבים מתעצבנים עליך?
12/01/2016 | 20:13
5
18
לצפיה ב-'א. זה לא נכון. בפירוש לא נכון.'
א. זה לא נכון. בפירוש לא נכון.
12/01/2016 | 20:39
4
38
יש כמה שחשבו שאני איזה טמבל ונוכחו בטעותם.
ב. איך אתה היית מרגיש אם הייתי שם לך מול הפרצוף מראה שמוכיחה לך ששיקרת? אז אתה מבין למה בובו עצבני? ושים לב הוא עצבני ומתנהג בשיטת "ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה" בעוד אני נשארתי רגוע.
אז תגיד מה זה אמור להביע לדעתך?
לצפיה ב-'האמת שאינני יודע לגבי רוב הקוראים'
האמת שאינני יודע לגבי רוב הקוראים
12/01/2016 | 21:21
3
45
אולם גם אצלי הצלחת לפתח חוסר חיבה וזאת בלשון המעטה.
אני מניח שיש עוד לא מעט כאלו אולם אינני יודע.
אשתדל להפסיק כאן.
לצפיה ב-'אינני מתרגש מכך, בלשון המעטה.'
אינני מתרגש מכך, בלשון המעטה.
12/01/2016 | 21:23
2
36
ואינני חש שזאת בעייה שלי אלא שלך ושל דומיך.
שיהיה ערב טוב ונעים לכולנו.
לצפיה ב-'חברים, הריב הזה מיותר לגמרי.'
חברים, הריב הזה מיותר לגמרי.
12/01/2016 | 21:39
1
46
שניכם, הכוונה למתגוששים הראשיים בפוסט הזה לא שקרנים ולא טרולים ושניכם משתדלים ועוזרים לפורום, מוערכים על ידי
ובטוח שגם על ידי שאר המשתתפים הקבועים או רובם לפחות.
ממש לא לענין להתחיל כאן עכשיו מריבה מהסוג הזה. מדגדג לכם באצבעות?
תקבעו באיזו פינה ולכו מכות
לצפיה ב-'אתה צודק בהחלט'
אתה צודק בהחלט
13/01/2016 | 06:24
45
אינני מעוניין לריב, ולמרות שאינני אוהב לנקוט בשיטת "הגננת הוא התחיל" כולם רואים כאן מי התחיל.
שיהיה לכולם (גם לבובו, אולי יתחרט על התפרעותו) יום טוב.
לצפיה ב-'נכון מאד. הצלחתי אז להעביר הודות לך yaron avisar'
נכון מאד. הצלחתי אז להעביר הודות לך yaron avisar
13/01/2016 | 22:50
1
42
ועד היום אני ממשיכה להעביר כך דאטה וחלקי אפליקציות מהזכרון הראשי לכרטיס ההרחבה. וכל פעם שאני עושה את זה אני שוב מודה לך בלבי, זוכרת שלמדתי את זה אז.
שתי בעיות בכל זאת:
1. בכל פעם שאפליקציה עוברת עדכון צריך לבצע את ההעברה מחדש.
2. כשמעבירים את האפליקציה (לא רק את הדאטה), נשאר חלק בזכרון הפנימי, וזה בסדר. אבל סך הכל הזיכרון 'פנימי פלוס חיצוני' של אותה אפליקציה גדל בהרבה יחסית למה שהיה כשהיה בזכרון הפנימי בלבד. אני מניחה שהחיבור של החלק הפנימי אל החלק החיצוני, דורש נפח זכרון בפני עצמו. אבל בסופו של דבר, בזכרון הפנימי נשאר פחות מהאפליקציה ממה שהיה במקור.
כיוון שיש לי כרטיס הרחבה של 128G, זה לא אכפת לי.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/01/2016 | 15:07
20
ולגבי הצורך להעביר אפליקציות שעודכנו מחדש לSD אין לי פתרון אבל זה לא נורא

ירון
לצפיה ב-'Android 5.1 מצב שקט'
Android 5.1 מצב שקט
11/01/2016 | 18:25
23
111
שלום!

בגירסה 5.1 של אנדרואיד אין אפשרות להשתיק את הטלפון ללא רטט ושעדיין השעון המעורר יעבוד!
יש רק 2 אפשרויות:
1. מצב רטט שמעיר אותי בכל שיחה והודעה והשעון מעורר עובד.
2. מצב "ללא הפרעות" והטלפון שקט ללא רטט אבל גם השעון מעורר שקט ללא רטט = לא עובד.

הרשו לי להביע תסכול מטורף: מה נסגר איתם שם בגוגל??? למה שמישהו ירצה "מצב ללא הפרעות" ששווה ערך בדיוק לטלפון כבוי?! אני פשוט יכולה לכבות את הטלפון לגמרי! אז זהו, אני צריכה לקנות שעון מעורר של פעם עם פעמון ומחוגים אם בא לי לישון ולקום?!
איזו פאשלה ענקית של גוגל. מרתיח.

יש למישהו עצה?

חיפשתי כבר ואין אפליקציות שיכולות לשנות את זה.

אה ומכשיר שלי זה LG G4
לצפיה ב-'אני לא יודע כמה חיפשת, אבל'
אני לא יודע כמה חיפשת, אבל
11/01/2016 | 19:02
10
73
גם בגירסא 5.1 של אנדרואיד, כמו בקודמות (וגם ב5.1.1 שיש לי על הOPO), ניתן לשלוט בנפרד בווליום של 4 ערוצי קול:

1. צילצול
2. עוצמת הקול בשיחה
3. התראות
4. שעון מעורר

(במכשירים מסויימים 3 ו-4 נשלטים ביחד).
במידה וזאת לא אפשרות מובנית בG4 (לא מכיר את המכשיר הספציפי), יש אפליקציות שמאפשרות גישה למיקסר הנ"ל, אני בזמנו השתמשתי בNOTIFICATION TOGGLES לצרכים אחרים, אבל יש לה אפשרות לשלוט בכך. אני בטוח שיש גם אפליקציות נוספות שכוללות גם תמיכה בפרופילים שונים - רק צריך לחפש.
לצפיה ב-'1 ו-3 מחוברים כבר מ-ICS, ושכחת ווליום של מדיה'
1 ו-3 מחוברים כבר מ-ICS, ושכחת ווליום של מדיה
11/01/2016 | 19:10
9
45
לדעתי היא מסתבכת עם ההגדרות של "do not disturb" (בהנחה שזה השם גם באנדרואיד "נקי").
לצפיה ב-'למען האמת מדיה היה הראשון שכתבתי, ואחר כך מחקתי משום מה... '
למען האמת מדיה היה הראשון שכתבתי, ואחר כך מחקתי משום מה...
11/01/2016 | 19:15
1
33
ובגלל שזכרתי שאני צריך ארבעה הוספתי את ההתראות...
לצפיה ב-''
11/01/2016 | 19:47
4
לצפיה ב-'אז ניתן לבצע את מה שהיא מבקשת'
אז ניתן לבצע את מה שהיא מבקשת
11/01/2016 | 22:01
6
26
באמצעות הגדרות בטלפון או לא?
ואם כן אז איך בבקשה?
כי גם אני לא מצאתי (אצלי גירסה 5.0) כיצד להגדיר ששעון מעורר בלבד יצלצל וכל השאר מושתק.
(חוץ ממצב טיסה)
לצפיה ב-'תחפשו בהגדרות "נא לא להפריע"'
תחפשו בהגדרות "נא לא להפריע"
12/01/2016 | 00:22
5
33
אני לא יודע אם זה נקרא ככה באופן כללי או ספציפית למכשיר שלי, אז יכול להיות שזה יהיה בשם אחר.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה נוספת בנושא'
אשמח לעזרה נוספת בנושא
12/01/2016 | 08:39
4
26
אני מצרף צילומי מסך ממסכי ההגדרות הנ"ל.
מה בדיוק לשנות?
המטרה שהכל יהיה מושתק פרט לשעון מעורר (ולא בעזרת מצב טיסה)
אשמח לעזרה מכיון שלא הצלחתי בעצמי
תודה מראש
לצפיה ב-'גם אני לא מבין יותר מדי איך זה עובד, אבל אני אנסה '
גם אני לא מבין יותר מדי איך זה עובד, אבל אני אנסה
12/01/2016 | 08:48
3
22
עקרונית לא חייבים להנמיך את הווליום, אלא אפשר להיכנס ישר להגדרות של "נא לא להפריע". שם תחת "שיחות והתראות" בוחרים כנראה "ללא" כמו שמופיע בצילום המסך. אם יש עוד אפשרויות תחת ההגדרה הזו אז תרשום בבקשה, כדי שנוודא שזה באמת מה שצריך לסמן. תיבות הסימון של אירועי לוח שנה, שיחות נכנסות והודעות חדשות שולטות האם צלילים שמגיעים מהם "יצפצפו" או לא. לפי צילום המסך, רק התראות של פגישות בלוח השנה אמורות להשמיע צליל. אצלי (מכשיר אחר וגירסת אנדרואיד אחרת, אז אי אפשר להשוות) יש עוד אפשרות של "שעון מעורר", אבל אולי אצלך במכשיר זה נמצא תחת "אירועי לוח שנה". על פניו זה אמור לעבוד.

מה לא עובד אצלך? הפעלת את המצב הזה, התקשרת אל המכשיר ועדיין היו צלילים?
לצפיה ב-'יש עוד את 2 המסכים הנ"ל'
יש עוד את 2 המסכים הנ"ל
12/01/2016 | 09:20
2
24
ראשית תודה על נסיונותיך לסייע.
צרפתי עוד 2 מסכים.
אצלי זה לא עובד.
אנדרואיד 5.0 במכשיר LG G3 רום סלקום 16GRAM
לצפיה ב-'על פניו זה אמור לעבוד - אני לא מבין למה זה לא, מצטער'
על פניו זה אמור לעבוד - אני לא מבין למה זה לא, מצטער
12/01/2016 | 09:44
1
9
לצפיה ב-'תודה על נסיונותיך, ראיתי פתאום שבאחת ההודעות הקודמות שאלת '
תודה על נסיונותיך, ראיתי פתאום שבאחת ההודעות הקודמות שאלת
12/01/2016 | 09:51
21
מה לא עובד אצלי,
הבעיה שמצב DND משקיט גם את השעון מעורר, הוא מצלצל בווליום אפס.
ברצוני להשתיק את הכל חוץ ממנו, הבעיה שזה משקיט גם אותו.
כניראה שאין פיתרון באמצעות ההגדרות.
תודה בכל אופן !
לצפיה ב-'במצב טיסה במכשירים אצלי רק השעון המעורר פועל.'
במצב טיסה במכשירים אצלי רק השעון המעורר פועל.
11/01/2016 | 19:10
13
לצפיה ב-'שעות שקט'
שעות שקט
12/01/2016 | 15:47
9
25
לא צריך להיכנס ל DND אלא להגדיר עדיפות.
השעון מוגדר כאפליקציה מועדפת ולכן אם לא הגדרת אפליקציות אחרות כמועדפות הכל יהיה שקט למעט השעון.
אם מדובר על שעות קבועות אפשר להגדיר שעות שקט בטלפון כך שכל יום בשעות שתגדירי הכל יעבור למצב שקט ורק השעון יעבוד.
הגדרות-צליל-נא לא להפריע לגלול מעט למטה ללוח הזמנים ולסמן את שעות השקט הרצויות.
אם מדובר על משהו חד פעמי הגדרה למצב עדיפות תשתיק את כל הצלילים למעט השעון..
לצפיה ב-'האם זה נכון גם לגבי? '
האם זה נכון גם לגבי?
12/01/2016 | 20:18
8
22
ברשותי כאמור LG G3 עם אנדרואיד 5.0 .
הנני מכיר את הגדרת שעות השקט אולם זה לא מתאים לי כי אני רוצה יותר בכיוון של חד פעמי.
תוכל לפרט יותר איך מגדירים את האפליקציה המועדפת?
לצפיה ב-'כן זה עובד גם ב G3'
כן זה עובד גם ב G3
12/01/2016 | 20:50
7
27
לגבי השעון לא צריך להגדיר דבר, רק להעביר למצב עדיפות.
אפליקציות אחרות לא ניסיתי אבל על פניו נראה לי שצריך להיכנס להגדרות
צליל
יישומים
להיכנס ליישום הרצוי ולסמן שם עדיפות. לא מצאתי מקום אחר להגדיר, אם יש מישהו שמכיר דרך אחרת אשמח להסבר.
לצפיה ב-'תודה, אבדוק זאת אבל רק עוד כמה ימים כי המכשיר ניכנס היום פעם'
תודה, אבדוק זאת אבל רק עוד כמה ימים כי המכשיר ניכנס היום פעם
12/01/2016 | 21:17
19
נוספת לתיקון בסלקום עקב בעיות בחיישן קירבה.
לצפיה ב-'אני דווקא מעדיף את השיטה הותיקה'
אני דווקא מעדיף את השיטה הותיקה
13/01/2016 | 01:02
30
כל עניין העדיפויות הללו הוא קצת OVERKILL. אם המערכת לא נותנת לך שליטה ידנית על הווליום בערוצים השונים (ואני מניח שהיא כן, אבל לא מכיר את ההגדרות של LG), תתקין את:

תגדיר פרופילים כאוות נפשך ובא גואל לציון. עובד גם באנדרואיד M.
לצפיה ב-'ניסיתי אבל לצערי לא הולך לי'
ניסיתי אבל לצערי לא הולך לי
17/01/2016 | 12:41
4
6
מצ"ב צילום מסך.
ניכנסתי ל: הגדרות, צליל,ישומים- הגדר הודעות עבור ישומים, ניפתחה רשימת כל האפליקציות. שעון מעורר לא מופיע שם (אני מישתמש במובנה שהגיע עם המכשיר) אז סימנתי V בלוח שנה כפי שניתן לראות בקובץ שצירפתי. האם עשיתי מה שהתכוונת? עדיין במצב שקט השעון המעורר "מצלצל" רק בתצוגה, מבלי להשמיע קול.
האם ניתן לפתור זאת? מדוע השעון המעורר אינו מופיע ברשימה?
תודה מראש
לצפיה ב-'שעון מעורר'
שעון מעורר
17/01/2016 | 13:34
3
12
מאוד מוזר, אני עם G2 והשעון מופיע ברשימה. בערב אני אבדוק ב G3 של הבן שלי אם הוא רואה שעון או לא ברשימה (דרך אגב, האפליקציה נקראת שעון ולא שעון מעורר). בכל מקרה לא צריך לסמן בה כלום.
כאשר אתה לוחץ על אחד ממקשי הווליום מופיעות לך 3 אפשרויות
הכל
עדיפות
ללא
תבחר בעדיפות (זו האופציה האמצעית) ואז זה יסתדר לך. אם אתה לא מצליח תגיד לי ואני אעלה בערב צילומי מסך.
לצפיה ב-'התקדמות משמעותית!'
התקדמות משמעותית!
17/01/2016 | 15:10
2
12
ראשית כל הכבוד על הידע המעמיק! ותודה!
אצלי אין שעון ברשימת האפליקציות ב הגדרות - צליל - ישומים כפי שניתן לראות בקובץ שצירפתי כאן.
אולם, כשאני מעביר למצב נא לא להפריע, ולוחץ מקש ווליום ובוחר במצב עדיפות (ואז מיתוסף כוכב לסרגל ההתראות העליון) השעון מעורר עובד בקול.
עכשו שאלה נוספת: האם ניתן לתכנת כך שמצב שקט יהיה תמיד כולל עדיפות? או שכל פעם אחרי הפעלת שקט צריך להפעיל גם את עדיפות?
לצפיה ב-'שעות שקט'
שעות שקט
17/01/2016 | 16:01
1
7
לזה בדיוק התכוונתי.
הגדרה של שעות שקט זו בעצם הגדרה של עדיפות (שים לב, כאשר אתה מגדיר שעות שקט מתוסף לך הכוכב) כאשר שמים מצב נא לא להפריע הרמקול מופיע כמושתק ללא הכוכב.
ודבר אחרון, נסה לבדוק אולי מופיע לך clock כי לא הגיוני שהשעון לא מופיע, אבל את זה אני אוכל לבדוק בבית

לצפיה ב-'הגדרת שעות שקט לא מתאימה לי'
הגדרת שעות שקט לא מתאימה לי
19/01/2016 | 19:06
4
כי השעות והמיקרים שבהם אני ניזקק לזה הם לא קבועים.
לדוגמה, ביום שישי אני הולך לפעמים לישון צהרים, מכוון שעון מעורר, אולם רוצה אח"כ לדעת אם מישהוא התקשר אלי.
כנ"ל כשאני נימצא בחו"ל, אני רוצה לדעת מי חיפש אותי בזמן שישנתי ולכן מצב טיסה לא מתאים לי, ומצב שקט היה בעיתי עד שהבנתי שיש פיתרון.
בכל מיקרה, לימדת אותי שאחרי העברה למצב שקט ניתן בלחיצה והקשה נוספת לעבור למצב עדיפות, וזה פותר את הבעיה. לפני השידרוג לגירסה 5 לא היה צורך (או לא היה קיים) מצב עדיפות.
אגב, גם אין CLOCK ברשימה, ראה קובץ מצורף.
תודה על הכל!!! שאפו על הידע.
לצפיה ב-'נסי להכנס '
נסי להכנס
13/01/2016 | 08:01
14
להגדרות הקול (SOUND ) יש שם אופציה לקביעת עדיפות לאפליקיות שונות בינהם השעון 
נסי להגדיר אותו כבעל עדיפות וא אולי הבעיה תפתר 
לצפיה ב-'אקסל בlg g3'
אקסל בlg g3
11/01/2016 | 18:10
3
30
שלום רב
אשמח לברר האם יש אפשרות שמעלים קבצי אקסל בטלפון (אנדרוייד)
קובץ שמעדכן נתונים מרשת האינטרנט - שיעבוד ויעדכן גם בטלפון.

חידוד השאלה : יש לי תיק מניות באקסל שמעדכן נתוני מניות מאתר יאהו
בלחיצת כפתור במחשב.   שאני מעלה קובץ זה בנייד, האם יש דרך שהוא גם יעדכן נתונים מאתר יאהו (כמו במחשב הנייח) ???
תודה רבה
לצפיה ב-'הסיכוי הטוב ביותר שלך הוא כנראה עם אפליקציית אקסל של מייקרוס'
הסיכוי הטוב ביותר שלך הוא כנראה עם אפליקציית אקסל של מייקרוס
11/01/2016 | 19:04
2
15
היא זמינה בחנות האמריקאית אם יש לך גישה לשם.
לצפיה ב-'היא זמינה גם בחנות הישראלית, אבל לא נראה לי שזה יעבוד'
היא זמינה גם בחנות הישראלית, אבל לא נראה לי שזה יעבוד
11/01/2016 | 19:14
1
19
פתחתי קובץ אקסל עם pivot table שרציתי לרענן, ולא ראיתי אפשרות כזו. בכלל, כמעט ולא ראיתי אף יכולת מתקדמת של אקסל באפליקציה.
לצפיה ב-'ניסיתי מייקרוסופט אקסל הכי חדיש בחנות 4.4 הוא לא מקבל שאילת'
ניסיתי מייקרוסופט אקסל הכי חדיש בחנות 4.4 הוא לא מקבל שאילת
11/01/2016 | 19:56
12
הוא לא מאפשר שאילתות אינטרנט

תודה על התגובות .!!

לצפיה ב-'בקשת עזרה צליל התראה לאדם אחד'
בקשת עזרה צליל התראה לאדם אחד
11/01/2016 | 08:10
4
44
שלום
בS3 קיט קט בוואטסאפ
כל האנשים לא מקבלים צליל התראה ואני רוצה שרק איש קשר אחד יקבל
איך עושים?
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה אפשרי...'
אני לא בטוח שזה אפשרי...
11/01/2016 | 11:12
2
20
לצפיה ב-'Porque no? '
Porque no?
11/01/2016 | 19:13
1
52
בWA נכנסים לשיחה עם המשתמש הרלוונטי, בוחרים בתפריט בצד ימין למעלה ו-"VIEW CONTACT". בכרטיס שנפתח בוחרים ב"CUSTOM NOTIFICATIONS" ועורכים את מה שרוצים.

דרך אגב, אם רוצים שליטה מתקדמת יותר גם על אפליקציות שאולי לא כוללות תמיכה מובנית, אפשר להעזר בזה:
לצפיה ב-' תודה, לא ידעתי שזה קיים '
תודה, לא ידעתי שזה קיים
11/01/2016 | 20:19
26
(אתה עוד בארצנו הקטנטונת או שחזרת לניו יורק הקפואה?)
לצפיה ב-'לא מוצא את התפריטים האלה האם הכוונה להתראות מותאמות אישית?'
לא מוצא את התפריטים האלה האם הכוונה להתראות מותאמות אישית?
12/01/2016 | 15:28
12
כי שם לא הבנתי איך שמים שרק לאדם הזה יהיה צלצול
לצפיה ב-'המלצה לרשימת קניות פשוטה (!) באנדרואיד?'
המלצה לרשימת קניות פשוטה (!) באנדרואיד?
10/01/2016 | 22:22
10
92
שלום,

יש לי רשימת אקסל התלויה על לוח המודעות במטבח עם כל הפריטים הפופולרים לקניות הדו שבועיות שלנו.
רגע לפני שאני עושה קניה באינטרנט, אני עובר על כל הרשימה, ומעדכן כמה לקנות מכל פריט, במידה וחסר.

האם יש כזו רשימה מובנית באנדרואיד? כמו כן, אם אפשר לשתף אותה עם הבת זוג - זה יהיה מעולה.

ניסיתי לבנות משהו פשוט ב SHEETS, אבל אני לא סובל את התוכנה הזו, בלשון המעטה: תוכנה מ-א-ד לא ידידותית...

אשמח לאלטרנטיבות.

תודה
לצפיה ב-'תודה: משהו ספציפי מכל הרשימה הזו?'
תודה: משהו ספציפי מכל הרשימה הזו?
10/01/2016 | 22:45
6
16
לצפיה ב-'אני חושב ש-Our Grocery shopping list הומלצה בעבר'
אני חושב ש-Our Grocery shopping list הומלצה בעבר
10/01/2016 | 22:59
5
43
חפש בהודעות הנבחרות של הפורום.
לצפיה ב-'בדיוק רציתי להמליץ עליה '
בדיוק רציתי להמליץ עליה
11/01/2016 | 09:42
3
19
לצפיה ב-'לי יש המלצה מסויגת עליה'
לי יש המלצה מסויגת עליה
11/01/2016 | 11:22
2
40
בשלב מסוים הם התחילו לדרוש הרשאות לא סבירות בעיני (נדמה לי הרשאות מיקום), אז נשארתי עם גירסא "לא מעודכנת".

אבל אתם הרי יודעים שאני "דפוק" מההיבט הזה .
לצפיה ב-'אני הפכתי אותה לרשימת מטלות'
אני הפכתי אותה לרשימת מטלות
11/01/2016 | 11:26
1
30
לא רק קניות. אחלה אפליקציה
לצפיה ב-'אחלה אפליקציה, למעט ההרשאות הנוספות'
אחלה אפליקציה, למעט ההרשאות הנוספות
11/01/2016 | 11:32
33
אגב, בדקתי עכשיו, וזו לא הייתה הרשאה של מיקום, אלא הרשאה של מצלמה. בניגוד להרבה אפליקציות אחרות, כאן אני מבין ומקבל את ההרשאה הנוספת (כלומר זו הרשאה לגיטימית בעיני), אבל עדיין אני לא רוצה לתת לאפליקציה הזו את ההרשאה הנוספת.
לצפיה ב-'אכן עושה עבודה טובה ומסתנכרנת בין בני הזוג'
אכן עושה עבודה טובה ומסתנכרנת בין בני הזוג
11/01/2016 | 18:28
10
לצפיה ב-'אני התקנתי את ה-WORD והאקסל ומאד מרוצה'
אני התקנתי את ה-WORD והאקסל ומאד מרוצה
11/01/2016 | 17:09
17
לצפיה ב-'שתי המלצות'
שתי המלצות
12/01/2016 | 15:57
37
קודם כל יש את google keep שם אתה יכול לעשות רשימות מכל סוג שהוא ולשתף עם אחרים
שנית אפשר להשתמש באפליקציה של שופרסל (גם אם אתה לא קונה שם) 
אתה יכול ליצור רשימת קניות או ע"י סריקת הברקוד מהמוצר או ע"י הוספה ידנית של המוצרים. אתה יכול לשתף את הרשימה עם בת הזוג והיא יכולה להוסיף מוצרים לרשימה.
אם אתה מגיע לסניף שופרסל האפליקציה מסדרת את המוצרים לפי המעברים כך שיותר קל לנווט בסניף ואם אתה נכנס לסניף אחר אתה פשוט מעלה את האפליקציה ומסמן מה כבר אספת.
אפשר לייצר גם רשימות קבועות בסיסיות ולשנות אותן לפי הצורך.
לצפיה ב-'אפליקציות שלא תרצו למצוא על המכשיר שלכם!'
אפליקציות שלא תרצו למצוא על המכשיר שלכם!
10/01/2016 | 20:19
2
74
גוגל הסירה 13 אפליקציות בעייתיות מאד מה play
כדאי לבדוק אם התקנתם מי מהם.
לצפיה ב-'רשימת האפליקציות:'
רשימת האפליקציות:
10/01/2016 | 20:37
62
לצפיה ב-'.'
.
10/01/2016 | 20:37
17
לצפיה ב-'עברית יישור לימין'
עברית יישור לימין
10/01/2016 | 17:07
10
69
אפליקציית ה-Inbox שלי (גם במכשיר LG Nexus 5 וגם בטאבלט HTC Nexus 9) הפסיקה ליישר לי את הטקסט בעברית לצד ימין של המסך ועכשיו הכל מיור לשמאל תמיד (עברית ואנגלית)
אני משתמש בגרסא 6.0.1
מי יודע איך לפתור?
תודה
לצפיה ב-'שפת הממשק בעברית? אנגלית?'
שפת הממשק בעברית? אנגלית?
10/01/2016 | 17:39
3
34
נסה להכנס לתפריט > הגדרות > הגדרות מפתח > כפה כיוון RTL (לא יודע אם הניסוח מדויק, אני באנגלית - Fortce RTL layout direction)
(אם אין הגדרות מפתח -> תפריט > הגדרות > אודות הטלפון > 7 לחיצות על מספר build).
לצפיה ב-'יש מצב לאנגלית? (שפת המערכת שלי)'
יש מצב לאנגלית? (שפת המערכת שלי)
11/01/2016 | 19:47
2
13
לצפיה ב-'בטח:'
בטח:
11/01/2016 | 20:28
1
21
Settings -> Developer Options -> Force RTL layout Dircetion.
זה משנה את הכיוון של הכל למימין לשמאל.

לצפיה ב-'זה מחליף את כל הגרפיקה של הטלפון מימין לשמאל'
זה מחליף את כל הגרפיקה של הטלפון מימין לשמאל
12/01/2016 | 13:06
13
אני צריך רק 'לטפל' בטקסט של האינבוקס של גגוגל
לצפיה ב-'inbox של איזה תיבת דואר ?'
inbox של איזה תיבת דואר ?
10/01/2016 | 22:59
5
30
כל תיבת דואר שתגיד יש לה inbox .
וההגדרה צריכה להיות בהגדרות השרת דואר הספציפי.
אז אנא ציין ...

לצפיה ב-'אני בטוח שהוא מתכוון ל...'
אני בטוח שהוא מתכוון ל...
10/01/2016 | 23:52
38

ומכיוון שגם אצלי חלק מהמיילים בעברית מיושרים לשמאל, ולא הצלחתי להבין למה זה קורה, ללא חוקיות כלשהי שאני מבחין בה, אין לי לצערי תשובה ברורה לשאלה שלו.
בכל מקרה לא מצאתי בהגדרות משהו כפי שציינת שיש.
לצפיה ב-'אפליקציית אינבוקס של גוגל'
אפליקציית אינבוקס של גוגל
11/01/2016 | 19:46
3
18
לצפיה ב-'נבדק והרי התובנות'
נבדק והרי התובנות
11/01/2016 | 23:06
1
44
אין בעיה במכשיר המקבל.
הענין מתחיל במכשיר השולח .אם הטקסט במכשיר השולח הוא מיושר לימין -תקבל אותו מיושר לימין ,והפוך ,אם היה מיושר לשמאל תקבל אותו מן הסתם מיושר לשמאל.
ראה תמונות
לצפיה ב-'במחילה, אני חולק עליך חלקית במקרה הזה.'
במחילה, אני חולק עליך חלקית במקרה הזה.
12/01/2016 | 00:42
30
שלחתי לעצמי כמה מיילים כדי לעשות בדיקה דומה לשלך, יישרתי במכשיר השולח את הטקסט לימין, אך באפליקציית INBOX של גוגל (שזאת לא האפליקציה שאתה משתמש בה ככל הנראה על פי צילומי המסך) זה מופיע עדיין בחלק מהמקרים מיושר לשמאל.
אפילו שלחתי לעצמי מהמחשב מייל מתוכנת מייל יעודית שזה בוודאות יישרתי את הטקסט לימין, זה הגיע למחשב מיושר לימין אך ל-INBOX הנ''ל זה הגיע משום מה מיושר לשמאל.
ואין לי עדיין פתרון לשאלה למה זה קורה ככה.
הסברתי זאת כדי שתבין שהבעייה היא ככל הנראה כן במכשיר המקבל, או ליתר דיוק באפליקציה הנ''ל.

לצפיה ב-'כמובן כפי שמיד הבנתי'
כמובן כפי שמיד הבנתי
12/01/2016 | 00:37
16
לצפיה ב-'סינון אפליקציות'
סינון אפליקציות
10/01/2016 | 13:35
1
29
כשאני מחפש אפליקציה בנושא מסויים בפליי, הוא מציע לי עשרות
אבל- לא כולן שוות והפליי מסדר אותן על פי הסדר המועדף עליו

האם יש דרך לסנן?
למשל- רק אפליקציות שעודכנו בחצי השנה האחרונה (לנקות כאלו שנזנחו)
למשל- רק אפליקציות שקיבלו רייטינג מעל X
למשל- רק אפליקציות עם יותר מ- Y הורדות

יש כלי כזה?
אם לא בפליי, אולי במקום אחר?

תודה
לצפיה ב-'חלקית - דרך המחשב'
חלקית - דרך המחשב
10/01/2016 | 16:12
15
יש אפשרות סינון לפי חינם או לא ולפי רייטינג מעל 4
לצפיה ב-'דפדוף באפלקציות ב- G4'
דפדוף באפלקציות ב- G4
10/01/2016 | 10:38
2
21
שלום חברים
באחד הטלפונים בחברה G4 אפשר לדפדף באפלקציות על ידי משיכה של הפניה השמאלית מלמטה
רצ"ב תמונה של המכשיר, איך אפשר לבטל את זה , מאיפה זה הגיע ?
אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'Clean master? הסר את היישום / בדוק בהגדרות היישום'
Clean master? הסר את היישום / בדוק בהגדרות היישום
10/01/2016 | 10:57
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/01/2016 | 12:36
3
לצפיה ב-'טאבלט אסוס 173 עושה בעיות בחיבור ל-wifi - עזרה בבקשה!'
טאבלט אסוס 173 עושה בעיות בחיבור ל-wifi - עזרה בבקשה!
09/01/2016 | 21:56
3
24
הטאבלט מהדגם האמור נתקע ב"מחכה לכתובת IP" כל פעם שאני מנסה להתחבר לרשת בבית. 
עד לא מזמן היה מתחבר בלי בעיה, אבל כנראה שמישהו איפס ססמאות או משהו - כי הטאבלט "שכח" את הססמה של הרשת השניה בבית (וגם אני לא זוכר אותה... ), כך שאין לי אפשרות להתחבר לרשת אחרת.
רעיונות?  
לצפיה ב-'מה עם להיכנס לראוטר ולראות את הסיסמא '
מה עם להיכנס לראוטר ולראות את הסיסמא
09/01/2016 | 22:21
17
או לשנות אותה .
לצפיה ב-'כפי שציינו'
כפי שציינו
09/01/2016 | 22:48
1
18
כניסה לראוטר מהמחשב הראשי שלך תגלה לך את הסיסמא .
חפש שם wireless > security

לצפיה ב-'את הסיסמה של הראוטר אני זוכר - וכל שאר המכשירים נכנסים '
את הסיסמה של הראוטר אני זוכר - וכל שאר המכשירים נכנסים
10/01/2016 | 10:07
15
בלי בעיה. גם במכשיר הזה, הוא מאשר את הססמה - ואז פשוט נתקע בשלב השגת ה-IP.
הרשת השניה היא של מאריך טווח על רשת החשמל, שמשום מה לא הצלחתי לגרום לו ליצור רשת מאוחדת עם הרשת הראשית. אני צריך לחפש את הניירת שלו ולראות איך אני מגדיר בו מחדש ססמה.
לצפיה ב-'צליל התראה לאדם אחד כשכל השאר לא פועלים'
צליל התראה לאדם אחד כשכל השאר לא פועלים
10/01/2016 | 09:07
1
18
שלום
בS3 קיט קט בוואטסאפ
כל האנשים לא מקבלים צליל התראה ואני רוצה שרק איש קשר אחד יקבל
איך עושים?
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע?'
אף אחד לא יודע?
10/01/2016 | 12:14
5

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ