לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'סנכרון אנשי קשר בין פייסבוק ואנדרואיד'
סנכרון אנשי קשר בין פייסבוק ואנדרואיד
22/12/2015 | 07:59
6
83
שלום לכולם, עד הבוקר היה לי סנכרון בין אנשי קשר של הנוט 4 לאנשי הקשר של הפייסבוק, וכל פעם שמישהו מאנשי הקשר בפייסבוק היה מחייג אלי הייתה תמונת הפרופיל שלו מוצגת,
נכנסתי לפייסבוק במכשיר עם היוזר של אחי לעזור לו במשהו ושחזרתי נמחקו לי כל התמונות והקישורים ומאז לא מצליחה לעשות קישור חזרה, אנשי קשר לא מופיעים לי בפלאפון.
חשוב ללא אפליקציה..
לצפיה ב-'בעקרון, אם אני לא טועה (ושוש תתקן אותי אם כן) '
בעקרון, אם אני לא טועה (ושוש תתקן אותי אם כן)
22/12/2015 | 09:34
2
49
פייסבוק חסמו לפני זמן מה את האופציה הזו מצידם בהגדרות האבטחה החדשות. מה שאומר שלא ניתן לבצע זאת וכל מה שהיה לך בטלפון היה מלפני כן.
יתכן ואני טועה, מעולם לא עשיתי זאת, כאמור אם טעיתי אתוקן על ידי שוש, שבטח תדע להסביר יותר
לצפיה ב-'תודה נמתין לשוש שתאשר זאת'
תודה נמתין לשוש שתאשר זאת
22/12/2015 | 09:37
1
16
לצפיה ב-'לחלוטין נכון'
לחלוטין נכון
22/12/2015 | 14:56
39
גם לי היה את זה וכשהחלפתי מכשיר - נאדה. גם לא בעזרת אפליקציות.
הם החליטו שזה לא יהיה אז זה לא יהיה. ככה פשוט
לצפיה ב-'אתה יכול להוריד אפליקציה בשם SYNC.ME'
אתה יכול להוריד אפליקציה בשם SYNC.ME
23/12/2015 | 17:53
2
28
ולנסות לסנכרן משם. אצלי זה עובד (גלאקסי5)
לצפיה ב-'זה כבר לא עובד'
זה כבר לא עובד
24/12/2015 | 09:42
1
26
אם זה הותקן לפני השינוי זה יעבוד אבל היום זה כבר לא עובד
לצפיה ב-'הבנתי, טוב לדעת (התקנתי לפני חצי שנה)'
הבנתי, טוב לדעת (התקנתי לפני חצי שנה)
24/12/2015 | 12:00
11
לצפיה ב-'גיבוי הודעות וואטסאפ בגלקסי 5'
גיבוי הודעות וואטסאפ בגלקסי 5
21/12/2015 | 23:01
12
37
האם ניתן לבצע גיבוי להודעות וואטסאפ בסמסונג גלקסי 5 ?
האם ניתן להוריד למחשב הודעות וואטסאפ ?

אדה על תשובתכם .
לצפיה ב-'גיבוי ניתן לבצע דרך האפליקציה לשירות גוגל דרייב. '
גיבוי ניתן לבצע דרך האפליקציה לשירות גוגל דרייב.
21/12/2015 | 23:26
11
34
השחזור מתבצע בקלות ובמהירות (ביצעתי אחד כזה השבוע).
שימוש בגיבוי על גבי המחשב - אין מה לעשות איתו שכן הגיבוי הוא לא קובץ קריא באופן פשוט.
לצפיה ב-'גיבוי וואטסאפ בגלקסי 5'
גיבוי וואטסאפ בגלקסי 5
21/12/2015 | 23:35
1
23
האם זו אפליקציה מהחנות ?
מה שמה ?
לצפיה ב-'מבוצע ישירות מתוך הווצאפ לשירות גוגל דרייב.'
מבוצע ישירות מתוך הווצאפ לשירות גוגל דרייב.
22/12/2015 | 01:17
20
וואצאפ > הגדרות > גיבוי > גבה לענן (גוגל דרייב) (תרגום לא מדויק, אני עובד על אנגלית)
לצפיה ב-'גיבוי וואטסאפ '
גיבוי וואטסאפ
22/12/2015 | 01:30
54
תודה Tomc,
גיביתי עכשיו ובמהירות.
איך אוכל לאמת שאכן בוצע הגיבוי ??
לצפיה ב-'איך בודקים ורואים את גיבוי הוואטסאפ ??'
איך בודקים ורואים את גיבוי הוואטסאפ ??
22/12/2015 | 22:33
7
9
לצפיה ב-'לא ניתן לראות אותו, ניתן לשחזר אותו במעבר בין מכשיר למכשיר '
לא ניתן לראות אותו, ניתן לשחזר אותו במעבר בין מכשיר למכשיר
23/12/2015 | 11:03
6
18
או בהתקנה מחדש.
לצפיה ב-'אבל מה אם נכנסים ישירות לגוגל דרייב?'
אבל מה אם נכנסים ישירות לגוגל דרייב?
23/12/2015 | 11:17
3
19
לא רואים *משהו*? אולי את הקבצים?
לצפיה ב-'כלום. עשיתי השבוע העברה בין הG3ל N6P'
כלום. עשיתי השבוע העברה בין הG3ל N6P
23/12/2015 | 11:32
2
21
דרך הדרייב וכלום לא רואה שם. אין זכר לתיקיה של וואצאפ.  
לצפיה ב-'וואלה? מוזר מאוד. זה גם לא נספר בנפח האיחסון של גוגל דרייב?'
וואלה? מוזר מאוד. זה גם לא נספר בנפח האיחסון של גוגל דרייב?
23/12/2015 | 11:41
1
12
לצפיה ב-'זה כבר קשה לי להגיד. אני לא יודע כמה היה לי לפני. '
זה כבר קשה לי להגיד. אני לא יודע כמה היה לי לפני.
23/12/2015 | 12:46
10
לצפיה ב-'איך ניתן לוודא שהגיבוי אכן בוצע ?'
איך ניתן לוודא שהגיבוי אכן בוצע ?
23/12/2015 | 11:45
1
12
לצפיה ב-'האפליקציה כותבת, בוצע בהצלחה או נכשל וכד' (עם שעת ביצוע) '
האפליקציה כותבת, בוצע בהצלחה או נכשל וכד' (עם שעת ביצוע)
23/12/2015 | 12:48
11
לצפיה ב-'נראה טוב , חברה אמינה וגם מתחת לרף המכס .תכירו את homtom ht7'
נראה טוב , חברה אמינה וגם מתחת לרף המכס .תכירו את homtom ht7
21/12/2015 | 15:55
60
נראה טוב , חברה אמינה וגם מתחת לרף המכס .תכירו את homtom ht7

ה"homtom ht7" הוא טלפון חכם כלכלי במיוחד מבית doogee הסינית הידועה והוא עולה רק 60$. כרגע האתר gearbest יצא במבצע שווה ביותר וכל יום ניתן לרכוש את המכשיר מהאתר ב40$ בלבד (מוגבל ל10 יחידות ראשונות הנרכשות באותח יום). גם כשמדובר במחיר של 60$ זה מחיר הוגן ואפילו נמוך בשביל המפרט שתקבלו עם המכשיר הזה . המכשיר תומך בדור שלישי ומגיע עם עברית כשפת מערכת מה שאי אפשר להגיד על כל טלפון סיני כי בלא מעט מכשירים סיניים אין את השפה העערית כשפת מערכת ולכן זה כבר נותן למכשיר יתרון (לאזרח ישראלי) לעומת מתחריו .

עיקרי המפרט:
מערכת הפעלה --אנדרואיד 5.1
מסך -- 5.5" אינץ' Hd 1280x720
מעבד --mt6580 במהירות 1.0Ghz
זכרון -- 1Gb זכרון ראם ו8Gb נפח אחסון פנימי (ניתן להרחיב עם כרטיס זכרון עד 64Gb )
מצלמות -- אחורית 5mp וקדמית 2mp
סוללה -- 3000MAH

לינק לקניה מאתר gearbest -

לצפיה ב-'LG-G3 מודיע שיש עדכון'
LG-G3 מודיע שיש עדכון
21/12/2015 | 10:10
11
58
האם העדכון יוביל לאנדרויד 5.0.2 או ל-5.1.1?
לצפיה ב-'G3 או G2 ?'
G3 או G2 ?
21/12/2015 | 11:13
5
21
לצפיה ב-'G3, שואלת עבור חברה'
G3, שואלת עבור חברה
21/12/2015 | 11:27
4
49
תודה שזכרת שלי יש G2
לצפיה ב-'אני חושב כי זה עדיין '
אני חושב כי זה עדיין
21/12/2015 | 18:16
3
39
העידכון שלא מעלה ומשנה את הגירסה וכנראה המכשירים יקבלו את ה-6 במקום לעדכן 
ל 5.1 ב G3 ,
כמו כן אם המכשיר שלה לא נרכש מהיבואן המקורי שלא תעשה את העידכון כי העברית תעלם . 
לצפיה ב-'אז אם זה יבואן רשמי שתעשה עדכון?'
אז אם זה יבואן רשמי שתעשה עדכון?
22/12/2015 | 09:19
2
12
לצפיה ב-'כן '
כן
22/12/2015 | 10:04
1
10
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/12/2015 | 11:20
12
לצפיה ב-'העדכון לא כותב מה הוא העדכון?'
העדכון לא כותב מה הוא העדכון?
21/12/2015 | 12:20
4
20
לצפיה ב-'לא שהצלחנו לראות'
לא שהצלחנו לראות
21/12/2015 | 15:25
3
14
לצפיה ב-'יתכן שפספסתן, כי למיטב זכרוני, אם אינני טועה'
יתכן שפספסתן, כי למיטב זכרוני, אם אינני טועה
21/12/2015 | 15:44
2
31
בכל עדכון כתוב מה הוא העדכון.
אבל היי...רגע... את כותבת שטרם בוצע העדכון. תוכלי לבדוק או לשאול את החברה האם לא כתוב איזה עדכון זה?

לצפיה ב-'זה כתוב רק אחרי שמעדכנים, לא לפני'
זה כתוב רק אחרי שמעדכנים, לא לפני
21/12/2015 | 17:54
1
16
לצפיה ב-'OK.'
OK.
21/12/2015 | 19:56
10
לצפיה ב-'אני רוצה לבנות מוצר/דמו סוג של מצגת, ולהציג זאת באנדרואיד'
אני רוצה לבנות מוצר/דמו סוג של מצגת, ולהציג זאת באנדרואיד
21/12/2015 | 08:50
5
19
עם איזה תכנה אפשר לעבוד בכדי שזה יראה באנדרואיד ?
לצפיה ב-'איזה סוג של דמו? סרטון? מצגת Powerpoint?'
איזה סוג של דמו? סרטון? מצגת Powerpoint?
21/12/2015 | 08:56
4
12
לצפיה ב-'אנ י צריכה לבנות דמו לאפליקציה, לכן למשל פלאש'
אנ י צריכה לבנות דמו לאפליקציה, לכן למשל פלאש
21/12/2015 | 10:14
3
12
היה יכול להיות טוב, אבל אני רואה שהוא לא קריא לי באנדרואיד.

זה צריך לכלול את האפשרות של ללחוץ על כפתורים, וכולי

השאלה אולי איזה גירסא של פלאש ואם בכלל יכולה להועיל ?
או כל תוכנה אחרת ?

תודה
לצפיה ב-'התמיכה הרשמית בפלאש לאנדרואיד הופסקה באנדרואיד 4.1 אאל"ט'
התמיכה הרשמית בפלאש לאנדרואיד הופסקה באנדרואיד 4.1 אאל"ט
21/12/2015 | 10:20
2
17
כלומר ב-2012, אבל עד לאנדרואיד 4.4 עוד היה אפשר בצורה חצי עקומה להציג תכני פלאש. החל מהגירסא הזו, גוגל שיבשה במכוון משהו שלא ייאפשר להציג תכני פלאש על מכשירי אנדרואיד, אלא אם עושים מעקף עוד יותר גדול (ובעיני קצת מסוכן).

השאלה היא למה דווקא להציג על אנדרואיד? אם את עושה דמו בפלאש, את יכולה פשוט להציג את זה על המחשב שבו יצרת את קובץ הפלאש מלכתחילה.
לצפיה ב-'עדכון ניתן לצפות עם דפדן flashbox, אבל לגבי העבודה שלי '
עדכון ניתן לצפות עם דפדן flashbox, אבל לגבי העבודה שלי
21/12/2015 | 10:42
1
12
מכוון שמדובר באפליקציה, הדברים יכולים להיות מומחשים אחד לאחד מאוד יפה כאשר אתה מציג במסך של סמרטפון או טאבלט.

השאלה שלי כרגע היא רק לגבי התוכנה, איזה פלאש  מתאים, או כל תוכנה אחרת ?
לצפיה ב-'אני יודע רק על דפדפן דולפין, עם תוסף ששכחתי את שמו'
אני יודע רק על דפדפן דולפין, עם תוסף ששכחתי את שמו
21/12/2015 | 10:54
15
וגירסא "ערוכה" של אפליקציית פלאש. אני לא יודע אם אפשר להציג קובץ פלאש שלא מהדפדפן.

בכל מקרה, מכיוון שאני די וויתרתי על הניסיון להפעיל פלאש, לא ניסיתי לחקור יותר מדי.
לצפיה ב-'אפליקציה להורדת שירים לגלקסי'
אפליקציה להורדת שירים לגלקסי
21/12/2015 | 07:03
1
50
שלום לכולם.
האם קיימת אפליקציה שניתן להוריד ממנה שירים ישירות לגלקסי (הייתה לי עד לא מזמן - עד לשחזור הטלפון להגדרות יצרן = אפליקציה בשם GTUNES אבל אני כבר לא מוצא אותה)?
לא דברים מורכבים לדביל מחשבים כמוני עם סיטורנטים וכל מיני דברים שצריך להבין במחשבים לגביהם. אפליקציה פשוטה שאתה כותב בה ישירות את שם השיר או האמן, ואז כשהוא נמצא לוחץ על השם וזה יורד?

המון תודה
לצפיה ב-'לא ניתן להמליץ על גבי הפורום על אפליקציות להורדת '
לא ניתן להמליץ על גבי הפורום על אפליקציות להורדת
21/12/2015 | 22:55
30
שירים, סרטים או כל אפליקציה בתשלום שאינה דרך חנות האפליקציות וללא תשלום.
דברים אלה מהווים הפרה בוטה של חוק זכויות יוצרים וכיוצא בזה. ולכן חל איסור על פרסום אפליקציות שכאלה על גבי הפורום ובתפוז בכלל.
אי לכך, הודעה זו תשאר ללא מענה!
לצפיה ב-'טאבלט אסוס תקוע'
טאבלט אסוס תקוע
21/12/2015 | 00:49
12
68
הטאבלט נתקע וזה מה שרואים ברקע. לא מצליחה לשחרר. מה עושים?
לצפיה ב-'ניסית ללחוץ על כפתור הביטול בתחתית המסך?'
ניסית ללחוץ על כפתור הביטול בתחתית המסך?
21/12/2015 | 05:55
11
15
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/12/2015 | 07:46
10
33
ניסיתי, לא מגיב. כל לחיצה בכל מקום במסך ללא כל תגובה
לצפיה ב-'תנסי ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש הכיבוי כדי לפחות לכבות אותו'
תנסי ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש הכיבוי כדי לפחות לכבות אותו
21/12/2015 | 08:45
9
26
מה שכן, אני לא יודע מה יכול לגרום לתקלה הזו. איזה דגם זה? מה גירסת אנדרואיד שמותקנת עליו? התקנת לאחרונה איזשהו יישום? אם תתני יותר מידע אפשר יהיה לנסות לעזור יותר.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
21/12/2015 | 09:11
8
31
טאבלט אסוס ZENPAD 300 (חדש בן חודש), זה קרה כשלחצתי על שידרוג למשהו שקשור בחיסכון לסוללה. הצלחתי לכבות את המכשיר וגם להדליק עד שצריך להופיע המסך עם כל האפליקציות, הוא מופיע לשניונת ונעלם והמסך לבן מרצד.
לצפיה ב-'הודעות חדשות'
הודעות חדשות
21/12/2015 | 12:00
7
32
מצ"ב ההודעות האחרונות שמופיעות במסך . מה המשמעות?
לצפיה ב-'תלחצי על אישור - אולי זה יפתור את הבעיה '
תלחצי על אישור - אולי זה יפתור את הבעיה
21/12/2015 | 12:20
6
25
בגדול הוא אומר שהאפליקציה של חיסכון בסוללה נתקעה, והוא מבקש אישור לסגור אותה.
לצפיה ב-'לחצתי... כלום... מסך לבן מרצד'
לחצתי... כלום... מסך לבן מרצד
21/12/2015 | 13:16
5
8
לצפיה ב-'אז אולי אין מנוס אלא לאפס אותו ולמחוק את כל מה שיש עליו'
אז אולי אין מנוס אלא לאפס אותו ולמחוק את כל מה שיש עליו
21/12/2015 | 13:26
4
25
תנסי לכבות אותו, ואז בהדלקה להחזיק את מקש הווליום למעלה דלוק עד שהוא רוטט או מזמזם, ואז לשחרר. ייפתח לך תפריט שבו את מנווטת עם מקשי הווליום ומבצעת פעולה עם מקש ההדלקה/כיבוי. תגללי לאפשרות שנקראת (משהו בסגנון של) Wipe data או Factory reset. אני שוב אדגיש - זה מוחק את כל התוכן שיש על המכשיר.
לצפיה ב-'לחיצה כמו שתיארת רק מעלה את היצור הירוק של האנדרואיד והמכשיר'
לחיצה כמו שתיארת רק מעלה את היצור הירוק של האנדרואיד והמכשיר
21/12/2015 | 13:52
3
25
מתחיל לעלות עם הלוגו עד למסך לבן מרצד. שום תפריט לא מופע
לצפיה ב-'תנסי לא לעזוב את מקש הווליום, או אולי ללחוץ על ווליום למטה'
תנסי לא לעזוב את מקש הווליום, או אולי ללחוץ על ווליום למטה
21/12/2015 | 14:24
2
31
או על שני מקשי הווליום. בכל מקרה, ברגע שהמכשיר מתחיל לעלות, לעזוב את מקש ההדלקה. אני לא יודע איך בדיוק צריך במכשיר הזה, אבל בגדול אלו האפשרויות.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/12/2015 | 15:44
1
26
 לא הצלחתי לשנות משהו, אבדוק במעבדה - עדיין באחריות, מקווה ששם יצליחו.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
21/12/2015 | 15:51
5
לצפיה ב-'ספריות באנדרואיד 5.1.1'
ספריות באנדרואיד 5.1.1
20/12/2015 | 23:16
1
25
באנדרואיד 4 היה אפשר ליצור ספריות במסכים.
איך עושים זאת באנדרואיד 5.1.1
לצפיה ב-'תגרור אפליקציה אחת על אפליקציה אחרת'
תגרור אפליקציה אחת על אפליקציה אחרת
20/12/2015 | 23:21
7
לצפיה ב-'שאלה על בחירת אפליקציה'
שאלה על בחירת אפליקציה
20/12/2015 | 17:48
21
כמעט בכל נושא, יש לפחות כמה עשרות אפליקציות שעושות את מה שאני רוצה (והייתי עדין...)

אי אפשר לבקש ממשתמש סביר לנסות את כולן, וגוגל מסדר אותן על פי קריטריונים משלו, לא בהכרח מתאימים למה שאני מחפש.

האם יש איזשהו מנוע דירוגים מחוץ לגוגל שיידע להצביע על איזה אפליקציות יותר פופולריות, איזה קיבלו ציונים יותר גבוהים וכד'?

תודה
לצפיה ב-'עזרה דחופה מפריז: ג'י פי אס לא עובד. '
עזרה דחופה מפריז: ג'י פי אס לא עובד.
20/12/2015 | 10:33
7
69
ג'י פי אס  לא עובד לי בפריז. סימנתי ""מיקום"  רק על ידי ג' פי אס,  ללא רשתות,  כדי למנוע גלישה בטעות,  אבל לא מופיע האייקון אפילו כשאני מסמן שימוש ברשתות, כלומר מיקום מדויק .  מה יכולה להיות הסיבה? אולי לא אוכל להגיב אז תודה מראש.
לצפיה ב-'המכשיר הוא ג'י 3 בגולן'
המכשיר הוא ג'י 3 בגולן
20/12/2015 | 10:36
27
לצפיה ב-'GPS חייב תוכנה '
GPS חייב תוכנה
20/12/2015 | 12:33
56
לא חייב אינטרנט .
אז באיזה תוכנה מדובר ?אם אין לך אז בחיבור wi-fi הורד אפליקציית HERE 
ותטען אותה במפת פריס.

לצפיה ב-'ב LG-G3 יש אופציה '
ב LG-G3 יש אופציה
20/12/2015 | 19:36
54
של מיקום וזה למעשה מפעיל את המערכת , יפה שסימנת אותו אבל 
במקום שיש בו רשת WIFI אתה צריך ויכול להוריד קטע שאתה רוצה בו ולנווט בו OFFLINE זאת אופציה שגוגל פתחה גם בארץ . 
כאשר אתה מונע אפשרות של רשת סלולרית + רשת WIFI הסמן פשוט לא יעקוב 
אחרי התוואי , הציעו לך להוריד את הבר תוכנת ניווט טובה גם ל OFFLINE , ה GPS עובד רק פשוט לא מראה חיווי 
לצפיה ב-'תודה לשניכם. הבעיה היא לא שהתוכנה, גוגל מאפס, לא'
תודה לשניכם. הבעיה היא לא שהתוכנה, גוגל מאפס, לא
20/12/2015 | 23:22
3
42
עבדה אלא שבכלל לא הופיע חיווי של מיקום בשורת האייקונים. גם כשהפעלתי אפליקציית מצפן היא אמרה סרוויס דיסאייבלד למרות שהוא הופעל. בהמשך היום המיקום עבד ונעלם לסירוגין בלי שעשיתי משהו,  לא יודע מה הסיבה.
לצפיה ב-'כשנמצאים בחו''ל עדיף לדעתי לסמן בהגדרות מיקום'
כשנמצאים בחו''ל עדיף לדעתי לסמן בהגדרות מיקום
21/12/2015 | 06:59
2
42
על החיפוש ברמה הגבוהה ביותר, אם אין לך משהו להסתיר מרובוטים...
אני לא מבין מה אנשים (ואינני מתכוון אליך) מפחדים להסתיר את מיקומם אם אין להם מה להסתיר.

דרך אגב, קרוב משפחה קשיש שלעיתים הוא סנילי ולעיתים צלול קיבל מבנו שעון עם GPS כדי שיוכלו למצוא אותו כשהולך לפעמים לאיבוד.
ברגע של צלילות הוא ניתק את ה-GPS ואח''כ כשנמצא אחרי חיפושים שכללו משטרה וכו' הוא אמר שלא רוצה שיעקבו אחריו...
בקיצור, לדעתי ל-GPS יש יותר יתרונות מאשר חסרונות, ולי אישית אין מה להסתיר ולכן הוא פתוח רוב הזמן.
וזה חומר למחשבה לכולם לדעתי.
לצפיה ב-'החשש הוא לא ממעקב וריגול, גוגל היו מתים משעמום מהנתונים שלי,'
החשש הוא לא ממעקב וריגול, גוגל היו מתים משעמום מהנתונים שלי,
21/12/2015 | 23:11
1
28
אלא מגלישה לא יזומה על ידי שתגמור לי את המכסה. השאלה שלי נגעה לשלב שלפני כן - הדלקת המיקום שלא הביאה שום תגובה. יכול להיות באמת שהאיקון מופיע רק אם מנסים להפעיל משהו שדורש מיקום ולא כתגובה אוטומטית ללחיצה על הכפתור.
לצפיה ב-'לעניות דעתי זה לא דבר שיעשה גלישה לא יזומה.'
לעניות דעתי זה לא דבר שיעשה גלישה לא יזומה.
22/12/2015 | 06:46
26
אני הייתי בעבר פחדן גדול, מודה ומתוודה, נרגעתי כשנוכחתי שהפחד מיותר במקרים האלה.

לצפיה ב-'צפייה ישירה בטאבלט'
צפייה ישירה בטאבלט
19/12/2015 | 18:11
6
34
לאבא שלי יש טאבלט עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
הוא רוצה לצפות בסדרה בצפייה ישירה, ולא מצליח.
ניסיתי לראות כמו במחשב- לחפש בחיפוש של הדפדפן, לא עזר.
ניסיתי להוריד firefox ולחפש כמו מחשב, לא עוזר
ניסיתי לחפש אפליקציה ייעודית בפליי, אבל לא מצאתי.
ניסיתי לחפש במחשב איזשהו פתרון, אז יש אפליקציות אבל לא ניתן להוריד אותן בפליי. הבנתי שהורדה בפליי היא הכי בטוחה ולכן אני רוצה להוריד רק שם.
1. האם זה נכון שהורדה בפליי הכי בטוחה?
2. איך אפשר לצפות בצפייה ישירה בטאבלט?

תודה! ושבוע טוב!

לצפיה ב-'לצפות במה '
לצפות במה
19/12/2015 | 18:35
4
12
לצפיה ב-'כל סדרה, במקרה הספציפי הזה- "בגידה"'
כל סדרה, במקרה הספציפי הזה- "בגידה"
19/12/2015 | 18:54
3
12
לצפיה ב-'תעשה לנו חיים קלים יותר ותבין גם אתה'
תעשה לנו חיים קלים יותר ותבין גם אתה
19/12/2015 | 19:07
2
42
באיזה ערוץ משודרת הסדרה?
לא כל ערוץ מאפשר צפיה ישירה במיוחד בשידור חי .
בעיקרון כנס לאתר הבית של ערוץ הצפיה ובדוק אם יש שם אפשרויות של צפיה בסדרות .
מקום טוב לחיפוש זה אתר youtube . שם מצאתי את כל הסידרה בשפת המקור שלה (הולנדית) תחת השם Overspel

לצפיה ב-'השאלה היא כזו'
השאלה היא כזו
19/12/2015 | 19:35
1
18
האם יש אפשרות לראות סדרות/סרטים כמו במחשב או שאני צריך להוריד אפליקציה ייעודית לסדרה?
אני מבין שזה או יוטיוב או אפליקציה ייעודית?
לצפיה ב-'זה שונה מסדרה לסדרה'
זה שונה מסדרה לסדרה
19/12/2015 | 19:43
21
יש כאלה ויש כאלה.
יש סדרות שהערוצים עצמם משדרים אותן גם באינטרנט, לצד סדרות שהערוצים לא רק שלא משדרים אותן באינטרנט אלא עושות כל מאמץ נגד זה.
תצויין לטובה קשת שכל שידור שלה מועבר ישירות באתר האינטרנט שלה (מאקו), לעומת רשת שהיא צרה צרורה מהבחינה הזאת.
גם את שידורי ערוץ 10 וערוץ 1 ניתן לקלוט ישירות באתרים שלהם.
רוב ערוצי הכבלים לא מאפשרים זאת לצערי.
יש כמה אתרים שמצליחים להעלות סדרות מסויימות עד שהם מועפים מהרשת (האתרים) ויש כאלה שמצליחים לשרוד יותר זמן.
הצעה שלי: חפש בגוגל את הסידרה שאתה מעוניין לצפות בה, ואולי תמצא אותה, אך לרוב זה לא יהיה בשידור חי אלא בהקלטה אחרי שמישהו יעלה אותה.
לצפיה ב-'אם הוא באורך שיוריד את Orange tv'
אם הוא באורך שיוריד את Orange tv
19/12/2015 | 19:55
19
מניסיון זה שווה
לצפיה ב-'עדכון למכשיר'
עדכון למכשיר
19/12/2015 | 16:10
1
25
בהמשך לשרשור שפתחתי, הגיע עדכון למכשיר נוט 3 וכתוב שזה עדכון לוליפופ.
כדאי לעדכן?, מה יקרה אם לא אעדכן?, מה שחשוב לי זה במיוחד זמן הסוללה שכרגע בסדר גמור.
תודה
לצפיה ב-'מי יודע?'
מי יודע?
21/12/2015 | 12:00
1
לצפיה ב-'טאבלטים כולל אייפד'
טאבלטים כולל אייפד
19/12/2015 | 15:14
1
22
אני רוצה לרכוש טאבלט ואני מתלבט איפה לרכוש(אני בחול) האם בחול, בישראל או בדיוטי פרי
אני צריך טאבלט מהיר וחזק שלא נתקע. בעל נפח אחסון 32 גיגה לפחות
במחיר של לא יותר מ1700-2000ש"ח
יכול להיות מיני (בגודל של האייפד)
האם יש הבדל משמעותי בין המיני אייפד 3 ל4? לפחות הבדל שמצדיק תוספת במחיר? 
איך הגלקסי טאב 3 ? (החדש?) מה ההבדל בינו לבין ה2?
לבסוף, אשמח לקבל מחירים של הדגמים האלה. גם בדיוטי פרי (למי שנתקל ויודע כולל מיסים) וגם בארץ..
תודה רבה מראש

לצפיה ב-'מציע לך לבדוק בעצמך'
מציע לך לבדוק בעצמך
19/12/2015 | 18:42
15
קח מחשב מצוי וכתוב בשורת החיפוש לדוגמא 
apple mini ipad 3 vs apple mini ipad 4
מילת הקסם היא vs (קיצור של versus ) ,כך תקבל את ההבדלים .
לגבי הדיוטי פרי ,יש להם אתר ובארץ כנס ל ZAP

לצפיה ב-'CHUWI Vi8 Plus הטאבלט החדש של CHUWI, שומר על שמו (ועל המחיר)'
CHUWI Vi8 Plus הטאבלט החדש של CHUWI, שומר על שמו (ועל המחיר)
19/12/2015 | 12:40
9
130
CHUWI Vi8 Plus הוא הטאבלט החדש מבית CHUWI .
בתור משהו שכבר היה לו את CHUWI HI8 יש לי צפיות גבוהות
מאוד מדור ההמשך, וכנראה שהוא אכן יענה על הצפיות האלה .
הטאבלט מגיע עם מעבד חזק , מסך 8.0 אינץ' ', ווינודס 10 , USB C
וכל זה ב97 דולר .
בהחלט שווה לכל כיס , ומניסיון הטאבלט יריץ משחקים וכל 
תוכנה אחרת בלי בעיה .

CHUWI Vi8 Plus מגיע עם מעבד Intel Cherry Trail Z8300  !!!
ו2GB ראם , בהחלט מרשים .
מסך 8.0 אינץ' 1280*800 אך אל דאגה המסך ירגיש כמו FHD ,
סוללה של 4,000mAh .
הטאבלט מגיע עם windows 10 וחיבור HDMI כך שאפשר לחבר אותו למסך והשתמש בוא כמחשב כמובן שניתן לחבר גם עכבר מקלדת וכל מה שמתחבר בUSB למחשב .
בנוי מפלסטיק ומתכת בצדדים (ימין ושמאל) .
טאבלט מפורסם עם קהילת פיתוח .

מפרט :

מעבד :Intel Atom X5-Z8500
מעבד גרפי : ntel HD Graphics 12EU GEN8LP
זיכרון ראם : 2GB
זיכרון אחסון : 32GB עם אפשרות הרחבה עד 64GB
מסך : 8.0 אינץ' באיכות 1280*800
סוללה : 4,000mAh
מצלמה : 2MP קדמית ואחורית .

מומלץ ל... :

כל מי שרוצה טאבלט לעצמו לשימוש אישי (קריאה , גלישה , משחקים) ,
מי שמחפש טאבלט לגיימניג , הטאבלט מאוד חזק ויריץ את כל המשחקים ,
כל מי שמחפש טאבלט עם ווינדוס כדי להשתמש בו לצרכים עסקיים ואישיים הטאבלט יריץ את כל התכונות של ווינדוס,
ומקבלים office 365 לשנה + טרה בonedrive + שישים דקות שיחה בסקייפ לקווים ביתיים בכל העולם .

(קישור מקורי)

לצפיה ב-'אני קניתי לאחרונה את "אחיו הצעיר" של הטאבלט הזה'
אני קניתי לאחרונה את "אחיו הצעיר" של הטאבלט הזה
19/12/2015 | 18:11
6
50
בינתיים קשה לי לתת חוות דעת רצינית כי המכשיר נמצא אצלי רק 3 ימים, אבל הוא עושה רושם לא רע.
לצפיה ב-'גם לי יש אותו ובמקרה גם סקרתי אותו.'
גם לי יש אותו ובמקרה גם סקרתי אותו.
19/12/2015 | 20:04
47
גם לי יש אותו ובמקרה גם סקרתי אותו : http://konimbareshet.blogspot.co.il/2015/09/chuwi-...
לצפיה ב-'חן חן אבל יש לך טעות קטנה בסקירה.'
חן חן אבל יש לך טעות קטנה בסקירה.
19/12/2015 | 20:26
4
40
המכשיר תומך בתדרים 3G: WCDMA 900/2100MHz
כלומר הוא לא תומך בתדר 850 שהוא התדר הראשי של פלאפון.
תדר 2100 משמש את פלאפון כתדר המשני שלהם ומכשירים רבים עם 2100 אך נטולי 850 נתקלים בבעיות וניתוקים במקומות עם קליטה חלשה.
בהיות המכשיר תומך בתדרים 2100+900 הרי שהוא יתאים הכי הרבה למנויי פרטנר.

למעוניינים שלא מכירים:
לצפיה ב-'אני בדקתי sim של הוט מובייל וסלקום'
אני בדקתי sim של הוט מובייל וסלקום
20/12/2015 | 15:36
3
32
אני בדקתי sim של הוט מובייל וסלקום עבד חלק ואת האמת הקליטה הייתה
במובן מסוים אפילו יותר טובה מהטלפון שהיה לי , אני חושב שזה בגלל שהאנטנה יותר גדולה בטאבלטים אבל זה השארה פרועה שלי .
לצפיה ב-'אני מתכוון שכתבת בסקירה שלך'
אני מתכוון שכתבת בסקירה שלך
20/12/2015 | 16:21
2
31
"תומך 3G בכל הרשתות בארץ"
וזה לא מדוייק, אולי כדאי שתתקן שם, אם אתה יכול.
לצפיה ב-'תוקן'
תוקן
20/12/2015 | 16:23
1
21
תוקן !
לצפיה ב-''
20/12/2015 | 17:18
46
לצפיה ב-':)'
:)
23/12/2015 | 12:19
6
:) UP
לצפיה ב-'סרטון'
סרטון
24/12/2015 | 18:27
9
סרטון
לצפיה ב-'העברת שירים לגלקסי 6'
העברת שירים לגלקסי 6
19/12/2015 | 12:22
17
225
שלום חברים
מחשב דאל נייד עם מערכת הפעלה וינדוס 8.1 לא מזהה את הגלקסי 6 שלי ככונן
אני רוצה לעביר שירים מהמחשב לטלפון
הורדתי את קייס , שאני מחבר את הטלפון הקייס לא מזהה את המכשיר 
אודה לעזרתכם מה עושים ?
בטלפון : חיבור באמצעות מכשיר USB באפור , אני לא יכול להפעיל אותו 
לצפיה ב-'האם יש טעינה ?'
האם יש טעינה ?
19/12/2015 | 19:25
16
36
בעת חיבור הכבל אמור בטלפון לקפוץ שורה שמציינת חיבור כבל .
יתכן וברירת המחדל של חיבור USB זה טעינה בלבד .במקרה זה מקליקים על השורה ובוחרת חבר כהתקן MTP
לא מופיע ,יש טעינה ?
האם נסית כבל אחר ?
לא מזהה ,יש בעיה בכבל או בשקע טעינה .

לצפיה ב-'בוקר טוב שבוע טוב , יש ...'
בוקר טוב שבוע טוב , יש ...
20/12/2015 | 08:41
15
33
יש טעינה שאני מחבר את הטלפון
החלפתי 2 כבלים , נסיתי בשקעים אחרים במחשב נייד , לא עוזר כלום 
אשמח לעזרה מה עושים ?
לצפיה ב-'האם בעת החיבור אתה שומע צליל של חיבור התקן USB למחשב?'
האם בעת החיבור אתה שומע צליל של חיבור התקן USB למחשב?
20/12/2015 | 08:48
14
22
לצפיה ב-'לא שומע שום צליל , אבל ....'
לא שומע שום צליל , אבל ....
20/12/2015 | 10:39
13
29
קופץ בסרגל התחתון הודעה שמשהו התחבר USB אבל הוא (המחשב) לא מזהה מה זה !!!
לצפיה ב-'שים לב לשאלה/הערה שכתב מגיב אחר קודם ולא התייחסת אליה.'
שים לב לשאלה/הערה שכתב מגיב אחר קודם ולא התייחסת אליה.
20/12/2015 | 12:26
35
בעת חיבור הכבל אמור בטלפון לקפוץ שורה שמציינת חיבור כבל .
יתכן וברירת המחדל של חיבור USB זה טעינה בלבד .במקרה זה מקליקים על השורה ובוחרת חבר כהתקן MTP

כך כתבו לך עוד אתמול. וכעת כתבת שקופץ בסרגל התחתון הודעה שמשהו התחבר USB אבל הוא (המחשב) לא מזהה מה זה !!!

כשתראה את זה תכנס בסלולרי להגדרות USB, תוודא שמסומן שם MTP.
בבקשה תחזור לפה אח''כ בבקשה עם תשובה כדי שנדע אם זה עזר לך.
לצפיה ב-'כאשר נכשל מקבלים גם הודעת כישלון'
כאשר נכשל מקבלים גם הודעת כישלון
20/12/2015 | 12:28
15
בדוק במנהל ההתקנים אם יש התקן לא מזוהה .
ועוד בדיקה ,אם יש זיהוי אז מופיע אייקון הוצאה במצב בטוח עם שם ההתקן
ובנוסף בצע את הוודו.סגור המחשב ,נתק כבל מתח ,לחץ על כפתור ההפעלה לחיצה ארוכה למרות שידוע שאין חשמל.
עכשו חבר ובדוק שנית

לצפיה ב-'האם המחשב '
האם המחשב
20/12/2015 | 13:37
10
18
התקין את הדריברים של המכשיר כאשר זיהה אותו ?
כי אם לא אז אין סיכוי שיכיר אותו , 
האם ניסית להחליף כבלי DATA ?
האם המחשב זיהה פעם אחת את הנייד כ DOK ? 

לצפיה ב-'תודה על הרצון לעזור , תשובות ...'
תודה על הרצון לעזור , תשובות ...
20/12/2015 | 13:50
9
19
נסיתי להחליף כבל דאטה, המחשב לא מזהה את הטלפון
המחשב מעולם לא זהה את הטלפון כ- DOK 
יש טעינה שמחברים את הטלפון למחשב הנייד 
בערב יהיה מול המחשב  , מבטיח לחזור עם תשובות לאחר כול הנסייונות 
לצפיה ב-'האם ניסית את מה שהצעתי? '
האם ניסית את מה שהצעתי?
20/12/2015 | 13:56
3
16
אתה לא חייב, וגם לא חייב לענות אם אינך רוצה...
לצפיה ב-'אני אהיה מול המחשב ב- 20:30 בערב , מבטיח לחזור עם תשובה'
אני אהיה מול המחשב ב- 20:30 בערב , מבטיח לחזור עם תשובה
20/12/2015 | 14:03
2
14
לצפיה ב-'אמתין בסבלנות ואשמח לראות מה קורה בעניין הזה. '
אמתין בסבלנות ואשמח לראות מה קורה בעניין הזה.
20/12/2015 | 14:04
8
לצפיה ב-'רק דרך אגב'
רק דרך אגב
20/12/2015 | 14:06
16
נשאלה לאחרונה באחד הפורומים שאלה דומה לשלך, אנשים הגיבו כפי שהגיבו (ולא עזרו), הגבתי תגובה כפי שהגבתי לעיל וזה פתר לשואל את הבעייה.

אינני יכול להבטיח לך שזה גם הפתרון לבעייה שלך, יתכן שהבעייה אצלך אחרת לגמרי, אבל בלי לבדוק אי אפשר לדעת...
לצפיה ב-'פורטי ה USB '
פורטי ה USB
20/12/2015 | 14:45
4
23
מזהים בהצלחה התקנים אחרים ?
לדעתי יש לך בעיה עם כבל הDATA היות והוא מונע או שאתה הפסקת תהליך
ההתקנה באמצע . 

לצפיה ב-'ערב טוב לכולם, נסתי הכול .....'
ערב טוב לכולם, נסתי הכול .....
20/12/2015 | 20:49
3
25
נסיתי כול מה שאמרתם עם 3 כבלים שונים , כלום , המכשיר לא מקפיץ הודעה שהוא מחבר והמחשב לא מזהה את המכשיר , ההטלפון מודיע שיש טעינה 
אבל .... הבאתי הבייתה מכשיר ישן עם מערכת הפעלה XP !!!, חברתי את המכשיר ומייד המחשב עם מערכת הפעלה XP מזהה את המכשיר ככונן נייד , המכשיר מקפיץ הודעה שהוא מחובר MTP והכול בסדר 
לא מבין איך, כנראה שהבעיה במערכת הפעלה  8.1 
תודה רבה לכולם , 
לצפיה ב-'רוצים לשמוע משהו הזוי לגמרי ...'
רוצים לשמוע משהו הזוי לגמרי ...
20/12/2015 | 21:21
2
34
אותו מחשב עם מערכת הפעלה 8.1 עם אותו כבל אני מחבר את G4 שלי , אין שום בעיה הכול עובד 
שאני מחבר את גלקסי 6 המחשב לא מזהה את הטלפון
לא מבין מה קורה פה 
לצפיה ב-'חשבתי. , רגע אוליי ננסה ....'
חשבתי. , רגע אוליי ננסה ....
20/12/2015 | 21:26
1
36
לחבר את הגלקסי 6 עם הכבל של G4 ??
חברתי ואופסס המחשב מזהה את הגלקסי 6 , איזה מטורף
נשבע לכם שנסיתי עם 3 כבלים שונים 
תודה לכולם על הרצון לעזור  
לצפיה ב-'העיקר שהכל הסתדר לטובה בסופו של דבר.'
העיקר שהכל הסתדר לטובה בסופו של דבר.
21/12/2015 | 07:01
20
לצפיה ב-'המשחק לא נפתח'
המשחק לא נפתח
19/12/2015 | 09:53
1
18
היי, המשחק נטען 100% ואז נזרק החוצה מהטלפון. מה יכולה להיות הבעייה?
לצפיה ב-'כנראה תקלה במשתמש...'
כנראה תקלה במשתמש...
19/12/2015 | 15:31
13
תן יותר פרטים, איזה מכשיר ואיזה משחק, אנחנו לא יודעים לנחש.

לצפיה ב-'עזרה בהחזרת רום סטוק מקורי לONEPLUS TWO'
עזרה בהחזרת רום סטוק מקורי לONEPLUS TWO
18/12/2015 | 15:01
28
עזרה מחכמי הפורום:
אני עם הOPT כבר חודשיים ולא מתתי על האוקסיג'ן המקורי (אני עם A2005 האמריקאי) כי כל הזמן היה לי הCM 11 שהיה לי על הנקסוס 5 ומאוד אהבתי אותו ואת יכולת ההתאמה שלו לצרכיי (קיצורים נוחים, גישה לדברים ואיכות כללית).
עקבתי וראיתי שאין לCYANOGENMOD גירסה רשמית לOPT עדיין, אבל שוחררו כבר כמה לא רשמיות.
ניסיתי להתקין, קראתי מדריכים, ראיתי סרטונים, התקנתי מה שנדרש, ולבסוף הגעתי למצב של כנראה "ביניים":
ההתקנה שלי כנראה לא הייתה טובה ומלאה למרות פלאשים, ריקוברי, מדריכים מלאים ומסייעים וכו', ולפי ROOT CHECKER גם הרוט שלי לא מושלם.
בקיצור- הטלפון עובד אבל פחות מ"חצי כח"- סוללה נגמרת מהר מאוד, פיצ'רים מסויימים לא עובדים, הקיצורים שזכרתי לא קיימים ואפילו יש בעיות כגון ספיקר שלא עובד בשיחות, התעוררות בדאבל טאפ לא קיימת, גם הכפתור של מצבי השקט משמאל לא מגיב בכלל, ועוד...
שורה תחתונה- דפקתי משהו בעצמי יחד עם גירסה שכנראה לא מתאימה לצרכיי.

איך אני חוזר אחורה וכאילו מבטל ה-כ-ל, כולל, מבחינתי, את הרוט שעשיתי/לא עשיתי?
אף סרטון או מדריך לא אומר את זה, אלא רק מכוונים אותי להתקין את האוקסיג'ן, אבל זה מוסבר כמו כל התקנת רום, ולא חזרה לאחור.
לצפיה ב-'יש לי G4 ומותקן בו 5.1 ושאלה לי אליכם'
יש לי G4 ומותקן בו 5.1 ושאלה לי אליכם
18/12/2015 | 12:15
1
53

אני רוצה להרגיש רטט ואני בקושי מרגיש למשל
שאני מקבל מיילים בגימייל או בוואטאפ או SMS
שאני מקבל למשל SMS הוא רוטט פעם וזהו ואני רוצה שירטוט כמה פעמים
תודה לעונים
רונן
לצפיה ב-'בדוק בתפריטים '
בדוק בתפריטים
18/12/2015 | 16:21
27
של הגדרות הSOUND אני חושב שתוכל למצוא הגדרה עבור זה גם 
כרגע הוא מוגדר אצלך כפעם יחידה 

לצפיה ב-'אפשר להגדיר שסיבוב המסך יהיה הסטנדרט ולא להפך?‬'
אפשר להגדיר שסיבוב המסך יהיה הסטנדרט ולא להפך?‬
17/12/2015 | 23:29
5
34
אני לא רוצה להתעסק עם היפוך הטלפון כל הזמן אלא רוצה שזה יהיה המצב הקבוע.

כך או כך, האם אפשר ללחוץ על כפתור כלשהו ולהפוך את המסך? כי לא בכל מצב הוא מסתובב
לצפיה ב-'הקפצה ונצלש - אני מקבל הודעה שאין מספיק מקום איחסון'
הקפצה ונצלש - אני מקבל הודעה שאין מספיק מקום איחסון
19/12/2015 | 20:14
4
19
בדקתי ויש 5 ג'יגה פנוי. איך זה יכול להיות? אני מקבל את ההודעה כשאני מנסה לעדכן אפליקציה ששוקלת 70 מגה בערך
לצפיה ב-'צריך להבדיל בין זכרון עבודה לזכרון אכסון. יש לך מקום אכסון '
צריך להבדיל בין זכרון עבודה לזכרון אכסון. יש לך מקום אכסון
19/12/2015 | 21:15
3
17
אין לך מקום יותר להתקין אפליקציות.
הזיכרון מחולק בין שניהם.
צריך לפנות מקום עי הסרת אפליקציות מיותרות.(תמיד יש כאלה)
איזה דגם טלפון יש לך?

לצפיה ב-'דגם לא מוכר. בדקתי ויש לי ROM 1 ג'יגה'
דגם לא מוכר. בדקתי ויש לי ROM 1 ג'יגה
19/12/2015 | 22:37
2
16
האם אין אופציות אחרות פרט להסרת אפליקציות? יש אפשרות להכניס כרטיס זיכרון או כל פתרון אחר שאתה יכול לחשוב עליו? כי יש לי ממש מעט אפליקציות ולא רק שאין אפשרות להסיר, אלא בעתיד אצטרך להוסיף...
לצפיה ב-'סליחה טעות. יש לי 1 ג'יגה RAM'
סליחה טעות. יש לי 1 ג'יגה RAM
19/12/2015 | 22:38
11
לצפיה ב-'בחלק מהאפליקציות אפשר להעביר את הדאטה לזיכרון האכסון.'
בחלק מהאפליקציות אפשר להעביר את הדאטה לזיכרון האכסון.
19/12/2015 | 23:29
10
צריך להכנס להגדרות, אפליקציות, ואחת אחת להכנס ולראות אם הכפתור העבר ל SD מואר.
יתכן שככה תוכל לפנות מקום להתקנת עוד אפליקציות.
שים לב שכשהזיכרון הזה עמוס אז כל הטלפון מתחיל לעבוד לאט.
לצפיה ב-'תאימות אפליקציה לסמארטפון או טאבלט'
תאימות אפליקציה לסמארטפון או טאבלט
18/12/2015 | 00:22
5
29
איך אני יודע ב-google play אם אפליקציה מסוימת מתאימה לסמארטפון או טאבלט או לשניהם?

לצפיה ב-'רוב האפליקציות מתאימות לשני סוגי המכשירים'
רוב האפליקציות מתאימות לשני סוגי המכשירים
18/12/2015 | 05:43
20
במיוחד כיום כשהסמרטפונים הפכו לכמעט טאבלטים.
אבל אם תרצה לראות אפליקציות מיוחדות לטאבלטים יש לך אפשרות בראש הדף לחפש אפליקציות שיועדו מראש לטאבלטים.
לצפיה ב-'אם היא לא מתאימה היא לא תופיע לך ברשימה'
אם היא לא מתאימה היא לא תופיע לך ברשימה
19/12/2015 | 15:39
3
13
זה נכון בעיקר לאפליקציות שדורשות חיבור סלולרי (וזה לא תמיד נכון)
למשל האפליקציה של בנק לאומי - יש גירסה לטלפונים ויש גירסה לטאבלטים. בטאבלט לא רואים את הגירסה הרגילה ובטלפון לא רואים את הגירסה לטאבלטים.
או אפליקציית שופרסל, שעובדת רק על טלפון סלולרי ולא מופיעה בטאבלט (אבל אם מורידים אותה ממקור חיצוני היא עובדת מצויין)

לצפיה ב-'הבעייה היא כזאת...'
הבעייה היא כזאת...
19/12/2015 | 19:25
2
11
אני אוהב לבחור את אפליקציות מהמחשב האישי.
איפה אני רואה אם זה לסמארטפון או לטאבלט?
לצפיה ב-'אם לא מצויין משהו מיוחד אז הרוב מתאימות לשתי הפלטפורמות.'
אם לא מצויין משהו מיוחד אז הרוב מתאימות לשתי הפלטפורמות.
19/12/2015 | 19:44
6
לצפיה ב-'ההתקנה לא תתאפשר'
ההתקנה לא תתאפשר
19/12/2015 | 22:57
13
אם תבחר אפליקציה במחשב והיא תואמת לכל המכשירים שלך תוכל לבחור על איזה מכשיר להתקין אותה 
אם היא לא מתאימה למכשיר מסויים הוא לא יופיע ברשימת המכשירים התואמים ולא תוכל להתקין עליו את האפליקציה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה