לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'אנדרואיד ככונן מחשב'
אנדרואיד ככונן מחשב
15/11/2015 | 11:32
13
99
שלום,
כשאני מנסה להוריד / לפתוח קובץ ששולחים לי לוואטאפ המערכת מתריעה כדלקמן: לא ניתן להוריד משום שאין זיכרון פנימי נגיש. אנא נתק אותו משימוש ככונן מחשב ונסה שוב.
מה אני אמורה לעשות למעשה?
לצפיה ב-'להשתמש ב whatsapp web'
להשתמש ב whatsapp web
15/11/2015 | 11:46
12
39
אותו יישום רק במחשב

לצפיה ב-'נראה לי שלא הבנת אותי.... '
נראה לי שלא הבנת אותי....
15/11/2015 | 11:54
11
38
זו הודעה שמתקבלת בטלפון. למה הוא חושב שהוא מוגדר כמחשב? איך אני משנה את ההגדרה הזו?
לצפיה ב-'לא אמרתי את זה'
לא אמרתי את זה
15/11/2015 | 12:20
10
38
מה שהצעתי זה לעקוף את הבעיה .
אם את לא יודעת עדין ,ניתן להשתמש ב whatsapp במחשב הבייתי עם אותו חשבון .
כל מה שמופיע בטלפון ,יופיע גם במחשב .
ואם צריך הורדה אז המחשב יעשה את זה יותר טוב .
לצפיה ב-'חייבת אפשרות שימוש דרך הנייד '
חייבת אפשרות שימוש דרך הנייד
15/11/2015 | 12:39
9
13
לצפיה ב-'כנראה אין מספיק זכרון זמין.'
כנראה אין מספיק זכרון זמין.
15/11/2015 | 13:27
8
26
ובכלל ,מי שמציג את התמונה או הוידאו זה לא ה whatsapp
ובכלל בכלל אין אפשרות להוריד קובץ מ whatsapp
הקבצים בענן

לצפיה ב-'טלפון חדש איך כבר אין מספיק זכרון?'
טלפון חדש איך כבר אין מספיק זכרון?
15/11/2015 | 14:43
7
32
מה אתה מציע לעשות? למחוק משהו?
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
15/11/2015 | 18:31
6
36
א' - לא רשמת איזה מכשיר נייד 
ב' -לא רשמת את גירסת האנדרואיד בו 
ג'- לא רשמת כמה נפח האיכסון תפוס כבר ואו כמה נפח חופשי לשימוש . 
דברים אלו לדעתי יעזרו לעזור לך 
ותתפלא גם טלפון חדש אשר נשמרו בו סירטונים ואו שירים מתמלא 
דיי מהר 
לצפיה ב-'פרטים טכניים'
פרטים טכניים
16/11/2015 | 11:57
5
22
דגם
DOOGEE Y100 Pro
אנדרואיד
Android 5.1 4
נפח אחסון 16
16GB ROM 8.0+13.0MP Camera
זיכרון רם
Quad Core 2GB RAM
מצלמה סוני 13 מגה
16GB ROM 8.0+13.0MP Camera
לצפיה ב-'ניתן להוסיף כרטיס זיכרון חיצוני ?'
ניתן להוסיף כרטיס זיכרון חיצוני ?
16/11/2015 | 12:30
4
21
נפח איכסון של 16G היום הוא לאחר ניכוי השימוש של מע' ההפעלה נשאר לך בערך כ-8G וזה נמוך כדי להעמיס את המכשיר באפליקציות וסירטונים . 
אם יש אפשרות לכרטיס חיצוני זה היה משפר היות וניתן היה שם לשמור תמונות ,סירטונים,שירים ועוד . 

לצפיה ב-'יכול להיות שזו איזשהיא אפליקציה שלוקחת את כל הזיכרון?'
יכול להיות שזו איזשהיא אפליקציה שלוקחת את כל הזיכרון?
16/11/2015 | 13:36
3
14
לצפיה ב-'לא חושב אבל יכול להיות '
לא חושב אבל יכול להיות
16/11/2015 | 13:41
2
17
שאתה צריץ כמ אפ' ולכן זה סותם . 
יש כרטיס זיכרון חיצוני ?
לצפיה ב-'לא, אין'
לא, אין
16/11/2015 | 13:52
1
19
יכול להיות שמה אני צריך?
לצפיה ב-'יש אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון חיצוני למכשיר ?'
יש אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון חיצוני למכשיר ?
16/11/2015 | 13:54
13
לצפיה ב-'קניתי מכשיר חדש ובשניהם מותקן וואטסאפ'
קניתי מכשיר חדש ובשניהם מותקן וואטסאפ
15/11/2015 | 11:11
6
77
התחלתי להשתמש מחדש במכשיר החדש ועכשיו אני רוצה לבדוק משהו בוואטסאפ של הטלפון הישן אבל אי אפשר להיכנס לאפליקציה.
האם מפתחי האפליקציה עשו את זה בכוונה?
האם השיטה היחידה היא להכניס את הסים לטלפון הישן וכך אפשר יהיה להיכנס לאפליקציה?
אפשר "להעביר" את כל מה שקיים בוואטסאפ שעל הטלפון הישן לטלפון החדש?
לצפיה ב-'כן הדרך היחידה היא להכניס את הסים חזרה לטלפון הישן'
כן הדרך היחידה היא להכניס את הסים חזרה לטלפון הישן
15/11/2015 | 13:31
4
58
כן אפשר להעביר את המידע הישן לטלפון החדש אבל אז המידע שכבר נצבר בטלפון החדש ימחק.

ככה עושים זאת. לפני ההעברה יש לעשות UNINSTALL לווטסאפ מהטלפון החדש (התהליך ימחק את המידע החדש שנצבר בו).
לצפיה ב-'אמרו לי במקום אחר שאפשר להדביק את התיקיה מהמטלפון הישן'
אמרו לי במקום אחר שאפשר להדביק את התיקיה מהמטלפון הישן
17/11/2015 | 09:31
3
23
לטלפון החדש ובכך נפתרה הבעיה.. זה לא נכון?
לצפיה ב-'לא בדיוק. צריך לעשות את מה שכתוב בלינק שהבאתי אחרת זה לא יעב'
לא בדיוק. צריך לעשות את מה שכתוב בלינק שהבאתי אחרת זה לא יעב
17/11/2015 | 10:40
2
24
וד.
קודם לעשות גבוי באפליקציה בטלפון הישן
אחר כך להעתיק את התיקיה
ואחר כך להתקין את האפליקציה במכשיר החדש.
לצפיה ב-'מפחד לאבד הכל. בא נשאל ככה:'
מפחד לאבד הכל. בא נשאל ככה:
17/11/2015 | 12:11
1
22
כשאקנה טלפון חדש (וזה לא רחוק) האם אפשר יהיה להעביר את ההיסטוריה משני מכשירים ישנים למכשיר השלישי החדש?
לצפיה ב-'לא, אין אפשרות לשלב מידע משני מכשירים'
לא, אין אפשרות לשלב מידע משני מכשירים
17/11/2015 | 12:16
18
אבל אם אתה חושש לאבד מידע פשוט תגבה הכל מראש:
תריץ גם בטלפון החדש את הגבוי מהאפליקציה, ותעתיק את התקיה של הטלפון החדש למחשב.
ככה במקרה הכי גרוע תוכל לחזור למה שהיה לך.
לצפיה ב-'מה כל כך חשוב בצ'אטים הסטוריים, ומה התועלת בשמירתם?'
מה כל כך חשוב בצ'אטים הסטוריים, ומה התועלת בשמירתם?
19/11/2015 | 03:17
25
לצפיה ב-'שליחת וידאו מסמארטפון / טבלט אנדרויד לטלוויזיה חכמה'
שליחת וידאו מסמארטפון / טבלט אנדרויד לטלוויזיה חכמה
15/11/2015 | 04:00
16
היי. יש לי טלוויזיה חכמה (יחסית) של סמסונג מ2013 או 2014, שאינה פועלת על אנדרויד אלא על מערכת דומה של סמסונג, ומספר מכשירי אנדרויד כולל סמארטפון של סמסונג.

הצלחתי לשלוח סרטון אחד מהסמארפון של סמסונג למסך הטלוויזיה דרך ה WiFi ע"י הקלקה פשוטה על הסמל לשליחה אבל מאז - כלום. אני מניח שאלו הגדרות של הטלוויזיה שאני צריך להגדיר מחדש, אבל ניסיתי וזה לא הולך.

טכנית זה יכול מאד לעזור כי אני צופה בטכנים מ Slingbox והתוכנה נועדה יותר לטאבלט (גם אותו יש לי, אנדרויד 4.4 אבל לא סמסונג) ואם אוכל להשתמש ב Screencast הסטנדרטי של האנדרויד זה ממש ישפר את השליטה במסך לעומת השימוש באפליקציה הזו שנועדה למסך מגע בקופסאת אנדרויד עם שלט רחוק.
לצפיה ב-'לעקוף את הסיסמה של חיבור הבלוטות''
לעקוף את הסיסמה של חיבור הבלוטות'
14/11/2015 | 22:57
4
35
היי אנשים,

רציתי לשאול האם יש דרך לעקוף את הסיסמה (pincode) שהטלפון מבקש כשאני מחבר אליו מכשיר עם בלוטות'?

אני לא יודע מה הסיסמה וגם אל תציעו לי סיסמאות כי ניסיתי את כולם.

תודה!!!!!!

לצפיה ב-'אולי יש אפליקציה שמבטלת או משנה אותו'
אולי יש אפליקציה שמבטלת או משנה אותו
14/11/2015 | 22:59
14
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין תוכנה לעקוף את דרישת הסיסמה'
למיטב ידיעתי אין תוכנה לעקוף את דרישת הסיסמה
14/11/2015 | 23:51
18
לצפיה ב-'אם נסית הכל אז מה שנותר זה'
אם נסית הכל אז מה שנותר זה
15/11/2015 | 11:49
24
לקנות התקן חדש שיש לו בכתוב ה PIN .
מה לעשות זו שיטת העבודה ב bluetooth

לצפיה ב-'בחוברת הפעלה שכמעט תמיד ניתן למצוא באינטרנט '
בחוברת הפעלה שכמעט תמיד ניתן למצוא באינטרנט
15/11/2015 | 13:07
87
מצויין הפינקוד. כי זה קוד כללי של המוצר ולא ספציפי.
וגם יש בדרך כלל דרך לעשות ריסט למכשיר.
אם הפינקוד שבחוברת לא עובד אז יש תקלה במכשיר ולא זו הבעיה.
לצפיה ב-'שאלה בעניין אפליקציות'
שאלה בעניין אפליקציות
14/11/2015 | 19:45
1
53
להורדת get taxi למשל אני מקבל הודעה שיש לאפליקציה גישה להרבה חומר בנייד-אנשי קשר,תמונות,מידע על שיחות וכו'. זה אכן יהיה גלוי בצורה זו או אחרת או שין ממה לחשוש? מה המשמעות?תודה
לצפיה ב-'אף פעם אינך יכול לדעת מה באמת יעשו עם הנתונים האלה.'
אף פעם אינך יכול לדעת מה באמת יעשו עם הנתונים האלה.
15/11/2015 | 06:01
33
יש פרנואידים, ואני מכיר כמה כאלה, שלא מתקינים בכלל אפליקציות שיש להן דרישה כלשהי לגישה לנתונים אישיים כאלה, אני הייתי כזה פעם, מודה ומתוודה, עד שהתחלתי לשאול: "מה בעצם הם כבר יכולים לעשות עם הנתונים האלה? לשלוח להם פרסומות?"
והאמת? אני לא בטוח שאני צודק בחוסר הפרנואידיות הזאת. לא יודע...
מצד שני הרי אף אחד מאיתנו ואפילו הפרנואיד הגדול ביותר לא יכול לדעת מה כבר יודעים עלינו...ולכן אם אני חושב שאפליקציה מסויימת חיונית עבורי אז לא אכפת לי מהנתונים ש"ישאבו" ממני, כי בכל מקרה אין לי שום סודות במכשיר שלי.

לצפיה ב-'טאבלט או מחשב נייד ? התשובה היא cube iwork8 '
טאבלט או מחשב נייד ? התשובה היא cube iwork8
14/11/2015 | 14:06
63
טאבלט או מחשב נייד ? התשובה היא cube iwork8 
שוק סמארטפונים הסיניים גדל באופן יוצא דופן בשנים האחרונות , וזאת בזכות איכות הגבוה שאנו מקבלים תמורת תג מחיר נמוך .
בשנה האחרונה גם שוק הטאבלטים הסיניים תופס תאוצה וכבר יצאו לא מעט טאבלטים טובים ורובם באים מחברות cube ו- chuwi , גם אם אתם לא חובבי גאדג'טים סיניים עדיין יש סיכוי לא רע ששמעתם כבר על אחת מחברות אלה , וגם אם לא הכרתם חברות אלו אז תכירו היום את טאבלט/מחשב נייד הכלכלי  iwork של חברת icube .
כמה הוא עולה ? --------------< 85$

מה במפרט ? 
מימדים- 21.3x12.7x0.98cm
מסך- 8" ips 1280x800
מערכת הפעלה- windows 10
מעבד- Intel Atom X5-Z8300 
מעבד גרפי- Intel HD Graphic)gen8 
זכרון ראם- 2GB
נפח אחסון פנימי- 32GB
מצלמות- 2mp / 2mp (קדמית/אחורית)
חיבורים(כניסות/יציאות) - חריץ micro sd , יציאת mini hdmi , כניסת אוזניות 3.5mm , wifi  , bluetooth.
חיישנים- G-sensor , 
סוללה- 3,300 mah

יתרונות :
●אפשרות לחבר מקלדת/עכבר ע"י bluetooth  או  ע"י usb  עם מתאם otg שמגיע יחד עם הטאבלט בקופסא וכך הטאבלט נהפך למחשב נייד לכל דבר עם אופיס וכל היתרונות של windows שעליו פועל הiwork8 
●בטאבלט קיימת יציאת mini hdmi שלא רואים בכל טאבלט (אפילו בטאבלטים מעל300$ ) והיא מאפשרת חיבור קל ואיכותי לטלויזיה ע"י כבל מיוחד שצריך לקנות בנפרד , מצד אחד בכבל mini hdmi זכר ובצד השני hdmi רגיל זכר .
●נפח אחסון - האחסון הפנימי בטאבלט הוא 32GB  וזה נפח אחסון יפה לאומת טבלאים בטווח המחירים שלו שבאים בד"כ עם16GB בלבד . חוץ מזה יש שני אפשרויות להרחיב זכרון , האחת ע"י כרטיס micro sd ובנוסף גם אפשר לחבר דרך כבל otg כונן אחסון חיצוני .

חסרונות :
●מסך - רזולוציית מסך של iwork8 יחסית נמוכה (1280x800) שלא תשבע רצון של כל אחד וכנראה למישהו זה יהיה חסרון מספיק גדול כדי לא לקנות את iwork8 
●מצלמה -שני המצלמות של iwork8 הן בסך הכל 2mp שתיהן שאולי יספיקו לשיחת וידאו אבל לא מספיק טובות כדי לעשות תמונות או לצם מסמכים וכו' .
●סוללה -סוללת iwork8 היא יחסית חלשה (3300mah ) לגודל מסך של 8" (בטלפון חכם ממוצע בעל מסך 5" סוללה בקיבולת של2600mah )ולא תספיק להרבה זמן של עבודת מסך בלי שקע ליד .

לסיכום 
הiwork8 הוא בסה"כ טאבלט מאוד "חמוד" עם תג מחיר נמוך ומפרט נאה מאוד למחירו למרות החסרונות שציינתי שלא התייחסתי בהם למחיר המכשיר ולכן הם לא באמת כאלה חסרונות גדולים וזה אכן אחד הטאבלטים הטובים שאתם יכולים להשיג היום במחיר הזה .

ניתן לקנות אותו מאתר gearbest במחיר של 84.89$  -
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_252625.html
לצפיה ב-'אפליקציית FACEBOOK נפתחת ומיד נסגרת'
אפליקציית FACEBOOK נפתחת ומיד נסגרת
14/11/2015 | 12:56
3
54
שלום רב,
יש לי בעיה בהחלה בפתאומיות באפליקציית פייסבוק.
זה נפתח ואחרי 2 שניות נסגר מיד.
הסרה והתקנה מחדש, ניקוי מטמון-כלום לא עוזר.
מה לדעתכם יכול להיות?
לצפיה ב-'נסה כך'
נסה כך
14/11/2015 | 18:37
2
37
כנס להגדרות > אפליקציות > גלגל ל facebook >זכרון > נקה מטמון +נקה נתונים .
עכשו בפתיחה תצטרך להזין מחדש שם משתמש וסיסמא

לצפיה ב-'לצערי לא עוזר....'
לצערי לא עוזר....
14/11/2015 | 22:21
1
16
לצפיה ב-'זה כנראה תלוי במי שמבצע'
זה כנראה תלוי במי שמבצע
15/11/2015 | 11:51
21
לצפיה ב-'בעייה בהתחברות לגוגל'
בעייה בהתחברות לגוגל
14/11/2015 | 12:21
3
35
כשאני פותח את התפריט להיכנס לגוגל כדי להתחבר לאינטרנט עלי להוסיף חשבון גוגל קיים או חדש ולא משנה מה אני בוחר- זה נפתח ל-wifi ולא ברור לי איך להמשיך מכאן

לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
14/11/2015 | 12:27
19
אני מעוניין לפתוח gmail והדוא"ל הקיים העולה הוא yahoo ישן שאינני משתמש בו ואינני מצליח לשחזר את הסיסמה אבל הוא משמש שם משתמש להיכנס למערכת חשובה בעבודה.אם אשנה אותו שם-האם אוכל להמשיך להיכנס לאותה מערכת באמצעות yahoo?
והאם הכרחי להכניס מס' סלולרי?
לצפיה ב-'לא ברור האמירות שלך '
לא ברור האמירות שלך
14/11/2015 | 18:43
1
21
בכדי להיכנס לאינטרנט עליך להפעיל דפדפן .יש תמיד דפדפן ברירת מחדל בטלפון סלולרי .
אם תציין איזה טלפון יעזור .
אם זאת רצוי שבכל טלפון אנדרואיד יוגדר חשבון google תקין .
הגדרה זו מכניסים להגדרות > חשבונות .
את הבעיות עם YAHOO מציע לפתור במחשב אישי ולא בטלפון .
יותר קל.

לצפיה ב-'הסתדר-תודה'
הסתדר-תודה
14/11/2015 | 19:42
10
לצפיה ב-'העברת נתונים ממכשיר למכשיר'
העברת נתונים ממכשיר למכשיר
13/11/2015 | 16:27
43
יש דרך להעביר נתונים של משחקים ממכשיר למכשיר כמו הרמה שהגעתי אליה וכל מה שצברתי?
המכשירים ללא רוט
לצפיה ב-'קופונים במלטה'
קופונים במלטה
13/11/2015 | 15:31
37
שלום,

אני טס למלטה.
רציתי לשאול אם יש את האפלקציות הבאות:
1. אלקציה לניהול תקציב יומי חינמית. משום מה לא מצאתי משהו טוב ויפה.
2. אפלקציות לקופונים של מסעדות ואטרקציות במלטה. ראיתי שגרופון לא עובד בה. יש למישהו רעיון לאחרת?
לצפיה ב-'בעיה עם המקלדת galaxy 3s'
בעיה עם המקלדת galaxy 3s
13/11/2015 | 12:33
25
כשאני מגיע למקום שצריך לכתוב משהו, כמו הודעות בווטספ או חיפוש באיזה אתר בדפדפן, אין לי יותר את האפשרות לעבור שפה.

כל הזמן היה אפשר לעבור מעברית לאנגלית ולהפך ע"י הזזת מקש הרווח לאחד הצדדים, אבל זה נעלם פתאום.

באפשרויות יש לי גם אנגלית וגם עברית ב"שפות הזנה".

לא יודע מה עשיתי שזה קרה, זה ממש מתסכל זה כבר פעם שניה, פעם שעברה פשוט עשיתי איתחול מכשיר, לא בא לי לעשות זאת שוב.

מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'Lgg3'
Lgg3
12/11/2015 | 20:58
7
111
רכשתי lgg3 בארהב ובהכנסת סים של פלאפון יש חיבור לרשת לסרוגין רוב הזמן לא מתחבר רעיונות מה לעשות?

לצפיה ב-'איזה דגם מדויק נרכש? D850? או D851? או בכלל D852?'
איזה דגם מדויק נרכש? D850? או D851? או בכלל D852?
12/11/2015 | 22:09
6
46
יש הבדלים ביניהם.
מעבר לזה, באיזה רשת את נמצאת בארץ? אורנג' וגרורותיה? סלקום וגרורותיה? פלאפון וגרורותיה? או הוט וגרורותיה?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
12/11/2015 | 23:53
5
42
D855
רשת פלאפון
לצפיה ב-'בארה"ב רכשת D855? הדגם הזה לא נמכר שם בעקרון, '
בארה"ב רכשת D855? הדגם הזה לא נמכר שם בעקרון,
13/11/2015 | 00:15
4
44
זה הדגם האירופאי/בינלאומי, לארה"ב/קנדה יש את הדגמים שהזכרתי..

היות ומדובר על חברת פלאפון - לא אמורה להיות תקלה עם אף אחד מהדגמים, בכולם יש תמיכה בתדר 850 בדור השלישי ככה שלפחות קליטה כזו אמורה להיות ללא בעיה.

אם זה אכן D855 - על אחת כמה וכמה, לא אמורה להיות כל בעיה איתו מבחינת הרשתות ואני לא יודע לשים אצבע על התקלה.

אם היה מדובר על אחד מהדגמים האחרים יתכן והתדרים פשוט אינם מתאימים - לדוגמה D851 אינו תומך בתדרי הדור הרביעי המתאימים לישראל.

באותה המידה אפשר היה להגיד אם היית לקוחה של החברות שאינן פלאפון - שיתכנו בעיות היות בדגמים שאינם D855 אין תמיכה בתדר 900 בדור השלישי שמשמש אותן (לפחות כתדר משני).
לצפיה ב-'D855'
D855
13/11/2015 | 07:46
3
42
הזמנתי דרך אמזון את הדגם הבינלאומי אני מעריכה שזה מסביר את העובדה שזה אירופאי
האם אני צריכה להניח שמדובר כנראה בתקלת חומרה ואני צריכה להחזיר את הנייד?
מה שמוזר זה שלעיתים הוא מתחבר לרשתות אבל רוב הזמן לא
לצפיה ב-'בדקי במסך '
בדקי במסך
13/11/2015 | 13:40
2
38
הנקרא ABOUT  PHONE שם כתוב הדגם המדיוק של המכשיר  

לצפיה ב-'שם מכשיר'
שם מכשיר
14/11/2015 | 00:06
1
32
Lg D855

האם יש המלצה למקום בו אוכל לנסות ולתקן את הפלאפון?
לצפיה ב-'אני לא יודע היכן את נמצאת גיאוגרפית '
אני לא יודע היכן את נמצאת גיאוגרפית
14/11/2015 | 06:42
37
אבל יש רשת בשם קופל , נסי לחפש שם מעבדה הקרובה למקום מגורייך 

לצפיה ב-'אפליקציה ותוכנת הקלטת שיחות חינמית לאנדרואיד '
אפליקציה ותוכנת הקלטת שיחות חינמית לאנדרואיד
12/11/2015 | 13:45
1
45
מחפשת אפליקצייה ותוכנת הקלטה לשיחות טלפון 
ממכשיר אנדרואיד - רצוי חינמית 
לצפיה ב-'"מקליט טלפון אוטומטי". חינמי ומצויין.'
"מקליט טלפון אוטומטי". חינמי ומצויין.
12/11/2015 | 21:33
27
לצפיה ב-'בקשת עזרה: ב- Galaxy Note 4 נעלם לי האייקון של "צור הודעה" '
בקשת עזרה: ב- Galaxy Note 4 נעלם לי האייקון של "צור הודעה"
12/11/2015 | 12:47
4
28
איך מחזירים אותו?

תודה מראש
לצפיה ב-'נעלם ממסך הבית? אם כן, אז תחפש במגירת האפליקציות'
נעלם ממסך הבית? אם כן, אז תחפש במגירת האפליקציות
12/11/2015 | 13:33
3
23
(איפה שמופיעות כל האפליקציות שמותקנות לך על המכשיר) ותוסיף על ידי לחיצה ארוכה וגרירה למקום הרצוי. אם נעים ממגירת האפליקציות אז תנסה לראות שלא בטעות הכנסת אותו לרשימת האפליקציות המוסתרות. אם זה לא עוזר אז תפרט עוד, למרות שאני לא מסוגל לחשוב על עוד משהו שאפשר לעשות (מצד שני, אני אחרי ארוחת צהריים )
לצפיה ב-'תודה על התגובה, אבל אין, נעלם, ואין לי מושג מה לעשות כדי '
תודה על התגובה, אבל אין, נעלם, ואין לי מושג מה לעשות כדי
12/11/2015 | 15:09
2
16
להחזיר אותו.
לצפיה ב-'ניסית כיבוי והדלקה?'
ניסית כיבוי והדלקה?
15/11/2015 | 16:53
1
6
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
16/11/2015 | 16:25
2
לצפיה ב-'LG3 לא זוכר ססמאת wifi'
LG3 לא זוכר ססמאת wifi
12/11/2015 | 07:21
3
39
מאז הריסט האחרון בכל פעם לאחר עזיבת הרשת, בהתחברות מחדש אני נאלץ לכתוב את הססמא מחדשת פתרון?
תודה
לצפיה ב-'לאחר שביצעת '
לאחר שביצעת
12/11/2015 | 13:37
2
36
איתחול לנתוני יצרן תהליך זה מחק מן הסתם את קובץ הסיסמאות 
ולכן צריך להכיר למכשיר את הרשת מחדש כל פעם לאחר ביצוע איתחול 
האם הוא נכנס לרשת כאשר אתה מקליד את הסיסמא ?
אני חושב כי הוא גם שואל הוא שואל לשמור את הרשת והנתונים שלה 
לצפיה ב-'המכשיר מתחבר מיידית לרשת כאשר אני מכניס הססמא'
המכשיר מתחבר מיידית לרשת כאשר אני מכניס הססמא
12/11/2015 | 14:12
1
26
אם אעזוב הביית ואתנתק, בחזרה אצטרך שוב לשים הססמא. המכשיר פשוט לא זוכר את הרשת והססמא שלה
לצפיה ב-'הוא לא שואל אם לשמור את הרשת ?'
הוא לא שואל אם לשמור את הרשת ?
12/11/2015 | 14:26
19
האם המכשיר נפל ואו קבל מכה מאחור ?

לצפיה ב-'אשמח לעזרה'
אשמח לעזרה
11/11/2015 | 18:25
2
294
אני מחפש/ת מתנה לאחים שלי טבלט בגודל 9.7-10.0 מטרתו היא צפיה בסרטים וסדרות (דרך האינטרנט) וגלישה

גמישה במחיר, אשמח לעזרה כי כבר הלכתי לאיבוד מכל הדגמים
לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
12/11/2015 | 16:39
1
66
אחד ממותג יגיע ל 2000 שקל ואחד בלי שם יקנה ב 500 שקל ,כאשר ההבדלים זניחים

לצפיה ב-'לא מעניין אותי מותג'
לא מעניין אותי מותג
15/11/2015 | 22:58
53
מחפשת משהו שיענה על הדרישות שלי

WIFIּG3ת מצלמה טובה ויכולת לצפיה בסרטים
לצפיה ב-'שאלה - LG G3'
שאלה - LG G3
11/11/2015 | 16:00
6
90
היי כולם!
לרגל יום הרווק הסיני, הזמנתי היום מעליאקספרס LG G3 גירסת 850D US VERSION.
לאחר מכן הבנתי שגירסה הספציפית הזו לא תומכת בעברית ואין אפשרות שהתפריט יהיה בשפה הזו. זה לא באמת משנה לי יותר מדי, אבל האם אני עדיין אוכל להוריד מקלדת בעברית, ואז לכתוב ולקרוא בעברית?
אשמח לשמוע, ובמידה ויש דברים נוספים שלדעתכם כדי שאדע על המכשיר, אשמח לדעת גם כן :)
לצפיה ב-'לא בטוח שהוא בכלל יעבוד בארץ'
לא בטוח שהוא בכלל יעבוד בארץ
11/11/2015 | 16:10
1
58
התדרים שלו לא בהכרח תואמים לתדרים בארץ, גם בדור 3 וגם בדור 4. כדאי שתבדוק את זה.
לצפיה ב-'סליחה, חשבתי שקראתי שכתוב Verizon '
סליחה, חשבתי שקראתי שכתוב Verizon
11/11/2015 | 16:11
54
כנראה שהוא יעבוד בארץ בדור 3, אבל לא בטוח לגבי דור 4.
לצפיה ב-'מקלדת בעברית ולקרוא עברית, לא תהיה בעיה.'
מקלדת בעברית ולקרוא עברית, לא תהיה בעיה.
11/11/2015 | 17:00
25
לצפיה ב-'אם הוא מריץ אנדרואיד - אין בעית שפה'
אם הוא מריץ אנדרואיד - אין בעית שפה
11/11/2015 | 20:38
1
28
לצפיה ב-'מערכת ההפעלה שלו היא אכן אנדרואיד :)'
מערכת ההפעלה שלו היא אכן אנדרואיד :)
12/11/2015 | 09:07
26
לפחות ממה שרשום במפרט שלו באתר ^_^
לצפיה ב-'תודה לעונים! אני מבין שלא אמורה להיות איתו בעיה חריגה פה :)'
תודה לעונים! אני מבין שלא אמורה להיות איתו בעיה חריגה פה :)
12/11/2015 | 09:08
13
לצפיה ב-'התראת נדידה'
התראת נדידה
10/11/2015 | 16:11
9
62
מכשיר נוט 4, מראה לי כל הזמן במסך ההתראות התראת על היותי במצב נדידה , כיצד מבטלים את ההתראה הזו?
תודה מראש
לצפיה ב-'אולי זה כי אתה בנדידה?'
אולי זה כי אתה בנדידה?
10/11/2015 | 17:45
8
35
לא כתבת פרטים, למשל באיזו רשת אתה ולהיכן אתה נודד...
לצפיה ב-'אני בגולן, גם כשאני לא בנדידה הוא ממשיך לתת ההתראה'
אני בגולן, גם כשאני לא בנדידה הוא ממשיך לתת ההתראה
10/11/2015 | 21:38
7
18
לצפיה ב-'נדמה לי שגולן נודד תמיד'
נדמה לי שגולן נודד תמיד
10/11/2015 | 21:45
6
43
מאז שפירק את האנטנות שלו הוא ולקוחותיו נודדים לסלקום.
זאת ההשערה שלי אם כי אינני יכול לבסס אותה.
איפה לקוחות גולן? אולי מישהו מהם יעזור לך בסוגיה הזאת.
לצפיה ב-'קניתי היום שני מכשירי נוט 4'
קניתי היום שני מכשירי נוט 4
10/11/2015 | 22:47
5
43
ני בגולן, באחד אין בעיה בשני כל הזמן מופיעה ההתראה על נדידה ,בלתי ניתנת למחיקה. בשני אין בעיה , שני המכשירים בנדידה
לצפיה ב-'בדוק בהגדרות, אמורה להיות אפשרות לאישור פעילות נדידה, ודא ש'
בדוק בהגדרות, אמורה להיות אפשרות לאישור פעילות נדידה, ודא ש
10/11/2015 | 23:24
4
37
שהיא פעילה בשני המכשירים אותו הדבר.

לצפיה ב-'פעילה בשני המכשירים'
פעילה בשני המכשירים
10/11/2015 | 23:41
3
18
לצפיה ב-'כמעט בטוח שמשהו שונה ביניהם.'
כמעט בטוח שמשהו שונה ביניהם.
11/11/2015 | 06:00
2
34
האם המכשירים מיבוא רשמי של סאני?
לצפיה ב-'יבוא מקביל'
יבוא מקביל
12/11/2015 | 23:53
1
17
לצפיה ב-'עכשיו זה כבר יותר ברור. לי לפחות.'
עכשיו זה כבר יותר ברור. לי לפחות.
13/11/2015 | 06:22
25
ואתה יודע למה?
כי מדובר ככל הנראה בשני מכשירים שלא יוצרו האחד ליד השני.
יתכן שאחד יוצר לשוק הברזיליאני והשני לשוק של ביילרוס (סתם שתי דוגמאות מדברים שקראנו ושמענו עליהם), ואשר על כן כל אחד מהם יוצר לפי מפרט שונה, ומכאן השוני ביניהם.
בדרך כלל כשאינני בטוח במשהו אני כותב שאינני בטוח, אבל אפשר להגיד שכאן אני כמעט בטוח שזה מקור השוני.

לצפיה ב-'אנשי הקשר נעלמו מה-Meizu M2'
אנשי הקשר נעלמו מה-Meizu M2
10/11/2015 | 15:05
23
786
שלום לכם,
אתמול בבוקר פתחתי את הטלפון Meizu M2, וגיליתי שחשבון הגוגל שלי נמחק. הוספתי את החשבון מחדש, וכל המידע (מיילים, יומן, תמונות ועוד) סונכרן, פרט לרשימת אנשי הקשר, שנותרה ריקה. אני לא מצליחה להחזיר את הרשימה לנייד (היא כמובן קיימת כשאני נכנסת אליה מהג'ימייל במחשב).
ניסיתי שוב למחוק את החשבון ולהוסיף אותו, ועדיין אין אנשי קשר.
[כמו שאפשר לראות בתמונה רשום שסונכרן, ורשום גם למטה שיש בעיה בסנכרון, אבל לא ברור מה הבעיה, והוא לא ממשיך תוך זמן קצר, כמו שהוא מבטיח... כשאני מנסה לסנכרן שוב כל הדברים האחרים מסתנכרנים ואנשי הקשר נשארים עם הזמן של הסנכרון הראשון ולא מסתנכרנים מחדש]

[עוד קצת פרטים טכניים על המכשיר - Meizu M2 Note
אנדרואיד 5.1
מערכת Flyme OS 4.5.1l ]

אשמח אם למישהו יש רעיון איך אוכל לפתור את הבעיה,
תודה רבה,
ארבל
לצפיה ב-'כתוב למטה במפורש שהסנכרון נתקל בבעיות.'
כתוב למטה במפורש שהסנכרון נתקל בבעיות.
10/11/2015 | 15:14
22
81
ההמלצה שלי היא לנתק סנכרון ולסנכרן מחדש.
מניסיון זה מסתדר לפעמים.
כמו כן, מה מוגדר לך ב"אנשי קשר להצגה"?
(תחת אנשי קשר, הגדרות, אנשי קשר להצגה).
לצפיה ב-'ניסיתי עד כה:'
ניסיתי עד כה:
10/11/2015 | 15:20
21
87
לנתק את הסנכרון ולהחזיר אותו, לכבות את המכשיר ולהדליק אותו. [אני אעשה עכשיו ניסוי משולב - לנתק סינכרון, לכבות, להדליק ולהחזיר...]

בהגדרות אנשי קשר מוגדר חשבון הגוגל כחשבון ברירת מחדל.

תודה

לצפיה ב-'אם זה כך אז באמת שקשה לי להבין מה הבעייה. צר לי שלא יכול '
אם זה כך אז באמת שקשה לי להבין מה הבעייה. צר לי שלא יכול
10/11/2015 | 15:23
1
66
לסייע לך יותר.
לצפיה ב-'תודה רבה על הנסיון '
תודה רבה על הנסיון
10/11/2015 | 15:35
32
לצפיה ב-'אתה כרגע על רשת אלחוטית ?'
אתה כרגע על רשת אלחוטית ?
10/11/2015 | 19:23
18
75
ולא צריך לדעתי טיכסי וודו כאלו , יכול להיות לפעמים כי סינכרון לגוגל נקטע משום מה בעית תיקשורת לשרת של גוגל ועוד כמה סיבות אחרות . 
מה שכן עבוד עם רשת אלחוטית , נסה לסנכרן רק את אנשי הקשר ולא שום אופציה אחרת , לדעתי גם השתנתה אופצית הצגת אנשי הקשר לפתור זאת כנס לאנשי קשר לחץ על הגדרות וחפש את אופן תצוגת אנשי הקשר והגדר אותה תצוגה של אנשי קשר המקושרים עם חשבון הגוגל , מקווה עבורך כי יצוצו כמטה קסמים 
בהצלחה לדעתי זאת הבעיה 
לצפיה ב-'מה זאת אומרת רשת אלחוטית?'
מה זאת אומרת רשת אלחוטית?
11/11/2015 | 22:14
17
45
הטלפון מחובר לרשת דרך ה-Wifi בבית. לזה הכוונה?
ניסיתי לסנכרן המון פעמים בימים האחרונים, בכל מיני שעות, כך שקשה לי להאמין שהבעיה היא התנתקות.
ניסיתי עכשיו, בעצתך, לסנכרן רק את אנשי הקשר, והוא "מסנכרן" ללא תוצאות כבר רבע שעה בערך.
אני לא מוצאת אופציה להגדיר הצגת אנשי קשר, לא בהגדרות של אנשי הקשר ולא בהגדרות הכלליות, אלא אם הכוונה לאפשרות הבחירה שיש לי בין "אנשי קשר גוגל", ל"אנשי קשר מקומי" (כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת), אם כן, אז זה מוגדר לאנשי קשר גוגל.

תודה

לצפיה ב-'רשת אלחוטית זה Wifi'
רשת אלחוטית זה Wifi
11/11/2015 | 22:33
11
34
אני מבקש להבין משהו: במחשב, אני הקשר נמצאים בחשבון הגוגל שלך?
לצפיה ב-'כשאני נכנסת מהמחשב כולם שם '
כשאני נכנסת מהמחשב כולם שם
11/11/2015 | 23:04
10
29
לצפיה ב-'אם כך ברור שהבעייה בסינכרון. מה בדיוק הבעייה קשה לי להבין.'
אם כך ברור שהבעייה בסינכרון. מה בדיוק הבעייה קשה לי להבין.
11/11/2015 | 23:14
9
48
אבל לפחות ברור שהם לא נמחקו מחשבונך.
לצפיה ב-'כן הבעיה היא עם הסנכרון.'
כן הבעיה היא עם הסנכרון.
11/11/2015 | 23:20
8
29
לצפיה ב-'נסיון נואש אחרון... אנא בדקי שוב בהגדרות של אנשי הקשר.'
נסיון נואש אחרון... אנא בדקי שוב בהגדרות של אנשי הקשר.
12/11/2015 | 05:32
7
80
אני מצרף כאן צילומי מסך משני מכשירים שיש בביתי ושהיו לי זמינים כרגע להדגמה.
אינני יודע איך זה נראה  אצלך במייזו, שהרי בכל מכשיר ובכל גירסה זה נראה אחרת,
בכל מקרה תבדקי אצלך בכל אחת ואחר מההגדרות ותוודאי שמסומן להציג את כל אנשי הקשר, כולל הכל בכל מכל כל...
מצ''ב אנשי קשר ממכשיר ראשון.
לצפיה ב-'ודוגמא מס' 2'
ודוגמא מס' 2
12/11/2015 | 05:33
57
תעשי את הבדיקות שהצעתי ותראי אם יסתדר משהו.
לצפיה ב-'תודה בכל ההגדרות והתפריטים שאפשר הגדרתי כראוי'
תודה בכל ההגדרות והתפריטים שאפשר הגדרתי כראוי
12/11/2015 | 20:23
5
37
הוא פשוט ממשיך לסרב לסנכרן. אוף.
לצפיה ב-'צר לי שאינני יכול לעזור יותר. באמת שהשתדלתי מאוד.'
צר לי שאינני יכול לעזור יותר. באמת שהשתדלתי מאוד.
13/11/2015 | 06:25
4
21
לצפיה ב-'תודה רבה על הניסיונות! חבר אתמול ניסה וניסה, ובסוף פירמט'
תודה רבה על הניסיונות! חבר אתמול ניסה וניסה, ובסוף פירמט
13/11/2015 | 12:20
3
57
והכל הסתדר...

יש מכשירים שמבינים רק אלימות

לצפיה ב-'טוב...'
טוב...
13/11/2015 | 12:57
22
לצפיה ב-'עכשיו אני נזכר שגם לי זה קרה לפני כמה שנים'
עכשיו אני נזכר שגם לי זה קרה לפני כמה שנים
13/11/2015 | 20:39
1
55
והפיתרון היחיד שמצאתי ברשת היה לעשות איפוס של המכשיר. זה לא עניין של מכשירים בעייתיים, אלא בעיה כללית של גוגל/אנדרואיד. במכשיר אחר הבעיה נפתרה אחרי עידכון גירסא.
לצפיה ב-' צרת רבים - חצי נחמה...'
צרת רבים - חצי נחמה...
14/11/2015 | 07:10
25
לצפיה ב-'כנסי לרשימת אנשי הקשר '
כנסי לרשימת אנשי הקשר
12/11/2015 | 06:00
4
111
וכן הכוונה ל WIFI , 
אז כנסי לאנשי קשר , לחצי על 3 הנקודות למעלה , גללי עד להצגת אנשי קשר ובחרי 
בהצגת אנשי קשר של גוגל 
נסי גם לעבור לתפריט השני שיש לך במיזו , 
כמו כן יש פורום למיזו 
לצפיה ב-'תודה על הנסיון לעזור. בסוף רק פירמוט עבד...'
תודה על הנסיון לעזור. בסוף רק פירמוט עבד...
13/11/2015 | 13:49
3
40
לצפיה ב-'אני לא חושב שהיה צורך '
אני לא חושב שהיה צורך
13/11/2015 | 15:22
2
59
אבל לפחות הסתדר 
לכי חפשי בגוגל על פורום של המיזו תוכלי לקבל יותר עזרה ממוקדת 
לצפיה ב-'ניסיתי להתחבר לפורום של מייזו ולא הצלחתי להרשם..'
ניסיתי להתחבר לפורום של מייזו ולא הצלחתי להרשם..
13/11/2015 | 17:48
1
54
כנראה שגם הפורום הוא קצת "סיני"... אני אנסה שוב לתקלות העתידיות...
לצפיה ב-'הוא ממש לא סיני ופתיחת חשבון שם בפורום '
הוא ממש לא סיני ופתיחת חשבון שם בפורום
13/11/2015 | 18:41
61
דומה לפתיחת חשבון בכל פורטל ברשת 
במיזו אתה על הTHEM של FLYME ? אם כן נסה לעבור לממשק האנדרואידי 

לצפיה ב-'מחפש המלצה לטאבלט.'
מחפש המלצה לטאבלט.
10/11/2015 | 15:33
3
47
שלום רב.

אני מחפש המלצה לטאבלט, בעיקר בשביל צפייה בסרטים, גלישה באינטרנט, וקצת משחקים. 

רצוי מסך 9 ומעלה.
מחיר של מאות שקלים עד 1000

בתודה מראש לכל הממליצים.
לצפיה ב-'IPad air או galaxy tab 3'
IPad air או galaxy tab 3
11/11/2015 | 00:52
2
36
שנהם טובים אבל יותר יקרים
לצפיה ב-'מה לגבי טאבלט Chuwi vi10?'
מה לגבי טאבלט Chuwi vi10?
11/11/2015 | 02:16
1
30
יש בו יותר זיכרון, ובמחיר יותר זול.

לצפיה ב-'סיני זול בלי אבא ובלי אמא.'
סיני זול בלי אבא ובלי אמא.
11/11/2015 | 05:57
45
יש ברשתות (מחסני חשמל וכו') הרבה מכשירים לא ממותגים בכמה מאות ₪ בודדים.
לא אגיד על אף אחד מהם שאינו טוב כי לבן שלי יש מכשיר כזה שעלה לפני שנה ₪349 וכוחו עוד במותניו... אבל צריכים מזל כמו עם כל מכשיר אלקטרוני.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה