לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1115311,153 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'תקלה בשמע בשיחת טלפון'
תקלה בשמע בשיחת טלפון
22/08/2016 | 19:21
27
יש לי שיאומי רדמי נוט 2

לאחרונה התחילה אצלי בעיה: כאשר אני בשיחה (בטלפון או בדיבורית הבלוטוט’) אחרי כמה שניות השיחה "נופלת" לרמקול. זה עדין מסומן בשורת הסטטוס שזו שיחה בטלפון או בדיבורית, אבל השמיעה עוברת לרמקול.

אחרי שאני מחזיר (מעביר לרמקול וחזרה, למשל) זה מסתדר אבל עד אז עוברות כמה שניות ואני מתעצבן.

א- למה זה?
ב- איך מסדרים את זה?

הצעות נוספות?

תודה
לצפיה ב-'עזרה - לא מצליח להתקין רום'
עזרה - לא מצליח להתקין רום
22/08/2016 | 19:15
3
25
בעיה עם התקנות רום.
יש לי מכשיר NOTE 3) N9005)
היה לי custom rom שעבד טוב אבל לא יציב.
לפני כמה זמן החלטתי להחליף רום.
אני לא יודע למה אבל מאז ששיניתי כל רום שאני מתקין גורם ללופ בטלפון:
רואים את המסך פתיחה, זה מתחיל להעלות מתאפס ומתחיל מחדש.
ניסיתי כבר עשרות רומים שונים כולל הרום הישן שלי כולל Cyanogen רום וכולל Kernal שונים והכל אותו דבר.
 אני פועל לפי ההוראות ומוחק כל דבר שצריך CACHE,DELVIK וכו'. 
 עשיתי גם פירמוט מלא למכשיר ואני משתמש ב cwm recovery.
 חיפשתי באינטרנט ולא הצלחתי למצוא פיתרון.
 אני לא מצליח להבין מה נדפק שם.
 למישהו יש רעיון?? כיוון??
 תודה!
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה לצרוב מחדש את הקושחה המקורית'
אני הייתי מנסה לצרוב מחדש את הקושחה המקורית
22/08/2016 | 19:18
2
16
ואז מתחיל מחדש. לפעמים חבל על הזמן להבין למה משהו לא עובד, ועדיף פשוט לנסות לפתור את הבעיה .
לצפיה ב-'אפשר הסבר איך עושים את זה? איך מוצאים את זה? תודה'
אפשר הסבר איך עושים את זה? איך מוצאים את זה? תודה
23/08/2016 | 10:41
1
7
לצפיה ב-'מורידים מאתר sammobile'
מורידים מאתר sammobile
23/08/2016 | 10:47
19
http://www.sammobile.com/firmwares/ וצורבים עם אודין (כלי הצריבה של סמסונג). לפי מה שאני זוכר אז בתוך ההורדה (או אולי רק בדף של ההורדה) יש את אודין.
לצפיה ב-'איך נפטרים מזה ב- G4?'
איך נפטרים מזה ב- G4?
22/08/2016 | 14:35
4
45
הדבר הזה קופץ לי די תכוף ואיני מוצא מאיפה להוריד את זה.
תודה
לצפיה ב-'להסיר/להפסיק את CleanMaster'
להסיר/להפסיק את CleanMaster
22/08/2016 | 14:43
3
16
לצפיה ב-'אני לא מצליח לאתר אותו לצורך הסרה, אפשר לקבל עזרה? תודה'
אני לא מצליח לאתר אותו לצורך הסרה, אפשר לקבל עזרה? תודה
22/08/2016 | 21:11
2
10
לצפיה ב-'יש לך Flash Keyboard ?'
יש לך Flash Keyboard ?
25/08/2016 | 18:34
1
14
בכל אופן משהו שהתקנת לאחרונה
לצפיה ב-'הסרת מטרד ב-G4'
הסרת מטרד ב-G4
25/08/2016 | 21:45
7
הקובץ ששלחת ממש זהה לבעיה שלי.
הסרתי 2 אפליקציות, אחת toilet finder והשניה, לבושתי, איני זוכר, אבל נראה לי שהמטרד הוסר. נקוה שגם בהמשך. תודה רבה.
לצפיה ב-'איזה רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהרד'
איזה רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהרד
22/08/2016 | 14:26
29
28
הי, מחפש רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהר...

ראיתי שיש המלצות על כמה:
CyanogenMod
Resurrection-Remix
WanamLite

בכל מקרה, אני מתקשה להבין איזה מכל הגרסאות של כל אחד מהם אני צריך להוריד, יש המון גרסאות וקישורים למשל בדף של cyan - אשמח אם יש למישהו קישורים מהימנים לגרסאות האלה ואיזה גרסה של כל אחד מהרומים האלה אני אמור להוריד או מומלץ כדי שהסוללה תחזיק מעמד כמה שיותר! רק זה חשוב לי.. פחות המראה וכו'.

תודה!

לצפיה ב-'Cyanogen הוא אחלה'
Cyanogen הוא אחלה
22/08/2016 | 14:38
28
27
כולל קבלת עדכונים כמעט מדי שבוע. מכיוון שהמסך של המכשיר הוא מסוג Amoled, על מנת להאריך את חיי הסוללה מומלץ להתקין dark theme עבור ה-cyanogen ודפדפן כגון Yu Browser שיש בו מצב לילה (לבן ע"ג שחור).
לצפיה ב-'ואתה יכול להמליץ על רום *יציב* ל-I9500? הדגם עם מעבד Exynos?'
ואתה יכול להמליץ על רום *יציב* ל-I9500? הדגם עם מעבד Exynos?
22/08/2016 | 14:48
4
30
כי תיאורטית CM זה אחלה, אבל בפועל אם אין רום יציב, או רום בלי באגים שהם דיל ברייקר למשתמש המיועד (בשנתיים שהיה לי המכשיר לא היה רום בלי בעיות עם דיבוריות בלוטות', למשל), אז כל התיאוריה לא שווה כלום.
לצפיה ב-'בלוטות' אני פחות משתמש האמת, אז מוכן עם באגים רק בו '
בלוטות' אני פחות משתמש האמת, אז מוכן עם באגים רק בו
22/08/2016 | 16:04
1
21
מה תמליץ בכל זאת?
לצפיה ב-'אני לא ממליץ על מה שלא ניסיתי, ולא ניסיתי כלום'
אני לא ממליץ על מה שלא ניסיתי, ולא ניסיתי כלום
22/08/2016 | 16:16
26
כי בזמנו לא היה שום דבר יציב מספיק, ואני לא משתמש במכשיר הזה כבר יותר משנה.
לצפיה ב-''
22/08/2016 | 16:18
1
32
אחרי שניסיתי כמעט כל רום שקיים למכשיר הזה גיליתי שכל הרומים AOSP ל i9500 לא יציבים ולא יעילים .
היחידים שעבדו טוב הם הרומים שמבוססים על הסטוק של סמסונג
-phoenix ROM  
Hassan ROM - http://galaxys4root.com/gt-i9500-galaxy-s4-roms /hassan-rom-with-android-4-4-2-kitkat-for-galaxy-s4-gt-i9500/
לגבי השני - נפגשתי היום במכשיר , שנה וחצי אחרי שהוא כבר לא אצלי , עדין עובד לגמרי  סביר
לצפיה ב-'את החסן הייתי צריך להסיר, כי הוא ניסה לשלוח סמסים להודו'
את החסן הייתי צריך להסיר, כי הוא ניסה לשלוח סמסים להודו
22/08/2016 | 16:46
34
בפעם האחרונה שהיה אצלי .
לצפיה ב-'תודה, איזו גרסה שלו? '
תודה, איזו גרסה שלו?
22/08/2016 | 16:03
22
12
לצפיה ב-'איזו? Nightly?זה מחייב להוריד כל פעם מחדש, לא?'
איזו? Nightly?זה מחייב להוריד כל פעם מחדש, לא?
22/08/2016 | 19:11
1
18
אתה מתכוון לזו

אופציה א' -
cm-11-20160815-NIGHTLY-jflte.zip (225.18 MB)

אמרו לי ללכת על האחרונה של ה experimental  - מה דעתך ?

אופציה ב'

Download: cm-11-20141003-EXPERIMENTAL-SPRINTMMSTEST-jflte.zip (226.08 MB)
sha1: 4ae6db163c63853a5489cb1a75d04f5ee23cf66f Download: No recovery is available for this build. 2014-10-03 01:43:10

זו יותר טובה למה שביקשתי? אופציה א' או ב', או למה התכוונת?
לצפיה ב-'מורידים גרסה כלשהי, הולכים לתפריט המאפיינים'
מורידים גרסה כלשהי, הולכים לתפריט המאפיינים
22/08/2016 | 19:20
19
ואז יש שם אפשרות לשנות את ה-recovery ככה כדי שהעדכונים יותקנו אוטומטית.
לצפיה ב-'אל תוריד את הגירסא הזו!!! זה לא למכשיר שלך!!!'
אל תוריד את הגירסא הזו!!! זה לא למכשיר שלך!!!
22/08/2016 | 19:14
18
65
שאול - מינימום של בדיקה, כן? הוא מדבר על I9500, ואתה שולח לו לינק ישירות ל-I9505. כמו שכבר שאלנו אותך בעבר - אתה מתכוון לתמוך בו במקרה שהוא יהפוך את המכשיר שלו ללבנה?
לצפיה ב-'תודה צדיק :) '
תודה צדיק :)
22/08/2016 | 19:19
1
11
לצפיה ב-'צדיק? אני? אני חושב שזו הפעם הראשונה שקראו לי ככה '
צדיק? אני? אני חושב שזו הפעם הראשונה שקראו לי ככה
13
לצפיה ב-'בשביל תמיכה יש לנו אותך '
בשביל תמיכה יש לנו אותך
10
לצפיה ב-'שים לב כמה רומים יש ב-Release Channel'
שים לב כמה רומים יש ב-Release Channel
22/08/2016 | 19:26
2
28

לא, אין תקלה באתר - פשוט אין רומים יציבים ל-I9500.
לצפיה ב-'חח מה לגבי השאר? ראיתי שעוד מומלצים מלבד CM'
חח מה לגבי השאר? ראיתי שעוד מומלצים מלבד CM
22/08/2016 | 19:32
1
17
Resurrection-Remix
WanamLite
Phoenix
לצפיה ב-'אני חושב ש-WanamLite זה מבוסס סמסונג'
אני חושב ש-WanamLite זה מבוסס סמסונג
22/08/2016 | 19:49
19
Phoenix אני כמעט בטוח שזה מבוסס סמסונג.

בכל מקרה, אני לא החלפתי רומים ל-S4 כשהוא היה בשימוש יומיומי שלי, אז אני לא יכול להמליץ על אף רום.
לצפיה ב-'חלק ממליצים לקחת דווקא Experimental - מה ההבדלים ביניהם?'
חלק ממליצים לקחת דווקא Experimental - מה ההבדלים ביניהם?
22/08/2016 | 19:34
10
15
אשמח להסבר, כדי להבין גם
לצפיה ב-'Experimental אומר שזו עדיין גירסא "בעבודה"'
Experimental אומר שזו עדיין גירסא "בעבודה"
22/08/2016 | 19:51
9
20
יש שם (תיאורטית) הרבה יותר פיצ'רים, אבל לא בהכרח הכל עובד. גירסא יציבה אומרת שכל מה שקיים עובד בצורה טובה, ושאין באגים שהם "Show stoppers", כלומר כאלה שגורמים לתקלות קריטיות. למשל אם יש משהו שיכול לגרום להפעלה מחדש של המכשיר אחרי הפעלה של אפליקציה כלשהי, אז זה לא יציב. כנ"ל אם יש שילוב מסוים ולא נדיר של אפליקציות שיגרמו להפעלה מחדש.

זה על קצה המזלג, ממה שאני יודע. מכיוון שמעולם לא היה לי מכשיר עם רום CM יציב (למעט הנקסוס 7 שלי) אז אני לא בטוח האם יש למונחים האלה משמעות מעבר למה שכתבתי.
לצפיה ב-'תודה רבה, אז עדיף נייטלי בעצם? :) '
תודה רבה, אז עדיף נייטלי בעצם? :)
23/08/2016 | 07:16
8
10
לצפיה ב-'זה תלוי. אתה רוצה טלפון, או שאתה רוצה צעצוע?'
זה תלוי. אתה רוצה טלפון, או שאתה רוצה צעצוע?
23/08/2016 | 08:43
23
אם אתה רוצה טלפון, אז קח משהו יציב. אם אתה רוצה משהו לשחק איתו, משהו שאולי קורס מפעם לפעם, משהו שלא כל דבר בהכרח עובד בו, אז קח nightly.
לצפיה ב-'נייטלי בהחלט עושה את העבודה'
נייטלי בהחלט עושה את העבודה
23/08/2016 | 11:13
6
19
אני עם samsung s4 active על נייטלי שמתעדכנות כל הזמן, ואף פעם לא היו בעיות מיוחדות.
לצפיה ב-'כי יש את הקוד של המעבד'
כי יש את הקוד של המעבד
23/08/2016 | 11:19
5
22
אין דין מעבד קוואלקום כדין מעבד אקסינוס. ועד שלא ניסית את הרום למכשיר שלו, איך אתה בכלל יכול להגיד "אין בעיות"?
לצפיה ב-'אז הולכים לפורומים באנגלית וקוראים תגובות '
אז הולכים לפורומים באנגלית וקוראים תגובות
23/08/2016 | 11:32
4
17
לצפיה ב-'או שאולי לא תמליץ "על עיוור"? זה עבר לך בכלל בראש?'
או שאולי לא תמליץ "על עיוור"? זה עבר לך בכלל בראש?
23/08/2016 | 11:49
3
9
לצפיה ב-'היה לי ניסיון עם ארבעה מכשירים שונים'
היה לי ניסיון עם ארבעה מכשירים שונים
23/08/2016 | 11:54
2
19
ועם עשרות רומים מקוסטמים. המסקנה היא כזאת: כל עוד מדובר ברום רשמי של cyanogenmod, כמעט ואין איתו בעיות. למה? כי הרבה מפתחים עובדים עליהם, יש המון פידבקים ודיונים ברשת.

אגב, זה תקף גם כלפי ההפצות של לינוקס. כל עוד מדובר בהפצה שמאחוריה עומד צוות שלם, אין מה לחשוש.
לצפיה ב-'זה תלוי בהגדרה שלך של "רשמי". בעיני "רשמי" אומר יציב ומשוחרר'
זה תלוי בהגדרה שלך של "רשמי". בעיני "רשמי" אומר יציב ומשוחרר
23/08/2016 | 12:02
27
אבל אצלך כנראה שמדובר ב-"פותח על ידי צוות ששייך ל-CM, אפילו אם זו גירסת אלפא לא יציבה בעליל".
לצפיה ב-'יש לי נסיון עם הרבה יותר מכשירים '
יש לי נסיון עם הרבה יותר מכשירים
23/08/2016 | 13:07
22
והרבה הרבה יותר רומים מכל הסוגים ומכל המינים והמסקנה היא כזאת :
כל  עוד לא ניסיתי , אני לא ממליץ !
ואם כבר החלטתי להמליץ אני מוודא מראש שמדובר במכשיר ובתת הדגם הנכון .
אני משחק עם CM כמה שנים טובות , בד"כ הם מעולים  אבל בהחלט יש להם פינות לא מוצלחות . את מהן היא ה i9500
לצפיה ב-'אני רק שאלה קטנה (או שניים או שלושה )'
אני רק שאלה קטנה (או שניים או שלושה )
22/08/2016 | 10:34
12
64
נדפק לי הנייד של העבודה (S2) אין קליטה +אין WIFI ואני רוצה להעביר את כל התמליל של WA ואני לא יודע אם ומתי היה לו גיבוי אחרון
אגב אני מקבל מכשיר לא חדש שישב במגירה אצל הבוס (S3) ויש מצב שאני כנראה אצתרך לאפס אותו ולמחוק את כל החומר של המשתמש האחרון במידה וזה לא נעשה מקודם , מה גם שאני רוצה למחוק כל זכר לשימוש שלי במכשיר הקודם ואין לי מושג איך הכי טוב לעשות את זה
שניהם נרכשו אצל פלאפון אם זה משנה ..
לצפיה ב-'בעייתי אתה! כמה מכשירים עוד תרסק '
בעייתי אתה! כמה מכשירים עוד תרסק
22/08/2016 | 11:28
10
46
במידה והמכשיר שלך פועל גם בשעות הקטנות של הלילה, בד"כ גיבוי מקומי מבוצע באופן אוטומטי מתישהו בין 02-04 לפנות בוקר (פעם היה כך, פעם היה אחרת. לא יודע מה המצב היום).

נכנסים ל-WA, תפריט>הגדרות>צט>גיבוי (מקווה שזוכר נכון בע"פ).
נוגעים איפשהו שהוא יעשה גיבוי לזכרון הפנימי של המכשיר.
מחברים את המכשיר למחשב.
מעבירים את תיקיית ה-WA למחשב.
מנתקים את ה-s2 מהמחשב (לא חובה).
מחברים את ה-s3 למחשב (אפשר גם מוקדם יותר). כמובן, אחרי שמחקת את כל השאריות של המשתמש הקודם.
מעבירים את תיקיית ה-WA אל ה-S3.
מתקינים WA על S3.
ומתגלגלים הלאה.

~~~~~~~~~

מחיקת כל המידע מ-S2.
הגדרות>גיבוי ואיפוס>איפוס מכשיר (או מה שלא כתוב שם).
לאחר מזה מסתיים, לחבר את המכשיר למחשב, ולמחוק את כל התיקיות, אין מה לחשוש שאת מוחק תיקיות של android, המכשיר ישחזר אותן.

מ-S3, מספיק רק השלב הראשון. ההבדל הוא שב-S2 יש חלוקה למחיצת מערכת ומחיצת DATA, מה שלא קיים ב-S3.

~~~~~~~~~

ממליץ להתקין את SlimROM על ה-S3. יעשה נפלאות למכשיר. התהליך לא מסובך, אם תהיה מעוניין, You have my number.

לצפיה ב-'גם ה-CM לגלקסי 3 מוצלח מאוד.'
גם ה-CM לגלקסי 3 מוצלח מאוד.
22/08/2016 | 12:01
24
אגב, אחת הצורות המוצלחת ביותר למחוק את כל המידע, פרק את המכשיר, תוציא את הלוח עליו נמצא הזכרון בפנימי. מפה והלאה.. יש כל מיני טכניקות. תמיסות אלו ואחרות, חץ וקשת, חומר דליק וגפרור, להב / סכין ועוד ועוד ועוד... השאלה כמה דרסטי אתה רוצה להיות
לצפיה ב-'הפעם המכשיר החליט להשתגע לבד,אני לא אשם'
הפעם המכשיר החליט להשתגע לבד,אני לא אשם
22/08/2016 | 12:16
8
41
יש לו קליטה סלולרית אבל בגלל שהסים שלי נעול ללא אינטרנט (אמרנו כבר בוס קמצן ?) אז אני נאלץ לעבוד עם הWIFI , מה שלרוב לא מפריע כי אני גם ככה לא היום במשרד
אני מכבה אותו כל יום כשאני הולך הביתה ומשאיר במגירה במשרד (לא צריך שלקוחות יתקשרו אלי כשאני לא במשרד)
לגבי הגיבויים אז ברגע שהבוס יחליט אם הוא מחליף לי סים או חותח את הקיים אני אפעל לפי ההוראות שלך כי בדיוק שמתי לב שבS3 צריך סים קטן יותר מהS2
לצפיה ב-'אני מת על הבוס שלך, הייתי רוצה אחד כזה '
אני מת על הבוס שלך, הייתי רוצה אחד כזה
22/08/2016 | 12:21
7
37
בסוף עוד יתברר שהוא משלם יותר בשביל תכנית התעריפים עם האינטרנט החסום
מי יודע, אולי יתברר שהמספר של העבודה שלך משוייך ל"קומות הכשרות"....

לחתוך את ה-sim זה שניה וחצי. בטוח יש סביב מקום העבודה, במרחק יריקה (אולימפית, כמובן), איזו חנות סלולר שתחתוך את ה-sim. אפילו בחינם.
ה-s3 צריך micro sim.

חוצמזה, זה טלפון של העבודה, בעיה של הבוס שאתה לא זמין. אם הלקוחות חשובים לו, שידאג לזה בעצמו או שחס-וחלילה יהיה קצת פחות Micromanagement ויאציל סמכויות (וכל 10 דקות יברר מה קורה ויבקש עדכונים).
לצפיה ב-'אני צריך את האינטרנט רק בשביל הWA לשמור קשר מזדמן עם ספקים'
אני צריך את האינטרנט רק בשביל הWA לשמור קשר מזדמן עם ספקים
22/08/2016 | 12:27
6
24
מבחינתי אם אין לי גם את זה ורק שיחות מצידי שיז**ן
אמהמהמה .. אם אני אגיד לו שזה לא קריטי אני אתקע עם הS2 עד שימות סופית
ומשבוע שעבר הוא מציק לי אחת ליומיים שנגמר השטח איכסון ולא מותקן לי כמעט כלום חוץ מWA (שהתמליל שלי שם כולל רק טקסט כי אני תמיד מוחק את הסרטים+תמונות שאני מקבל אחרי שראיתי) ותוכנה קלילה של סורק QR וכל השאר זה הזבל של הרום של פלאפון
לצערי אני לא יכול להחליף לו רום אחרת מצבי היה יכול להיות טוב יותר ולך תדע אם זה שהוא לא מוכן לפתוח את הWIFI זה לא בגלל שמשהו פיזית נדפק בו אלא בגלל ש"נגמר" לו המקום ...
לצפיה ב-'מקום אחסון אוזל ב-S2? ארכיון הפורום...'
מקום אחסון אוזל ב-S2? ארכיון הפורום...
22/08/2016 | 12:38
5
37
לצפיה ב-'טפיי כוסאומאומומו זה פינה 1.3 גיגה! הולי פאק!!'
טפיי כוסאומאומומו זה פינה 1.3 גיגה! הולי פאק!!
22/08/2016 | 13:08
4
11
לצפיה ב-'עזוב אותך משטויות. ה-wifi חזר לעבוד?'
עזוב אותך משטויות. ה-wifi חזר לעבוד?
22/08/2016 | 14:51
3
8
לצפיה ב-'לא עכשיו צריך לחכות שהבוס יואיל בטובו להחליף\לחתוך ת'סים'
לא עכשיו צריך לחכות שהבוס יואיל בטובו להחליף\לחתוך ת'סים
22/08/2016 | 14:52
2
8
לצפיה ב-'המ... אולי החליפו נתב וה-S2 לא מחבב אותו?'
המ... אולי החליפו נתב וה-S2 לא מחבב אותו?
22/08/2016 | 15:06
1
19
רכיב ה-wifi נדלק? עובד? סורק אחר רשתות?
נסה להכנס ל-Recovery ולעשות Wipe cache (שים לב, לא לעשות wipe data!). אם לא עוזר, אפס את המכשיר [לא לשכוח לפני לבצע גיבוי למה שחשוב].

מצד שני, בעיה של הבוס. שהוא ישבור את הראש.
לצפיה ב-'הבעיה היא שהרכיב לא רוצה להידלק ושהבוס ישבור את הראש עם זה..'
הבעיה היא שהרכיב לא רוצה להידלק ושהבוס ישבור את הראש עם זה..
22/08/2016 | 15:15
5
לצפיה ב-'ככה'
ככה
22/08/2016 | 13:26
23
Power off the device. ...
Press and hold the Volume Up + Volume Down and Power key.
Release ONLY Power Key when Samsung Logo appears.
Use Volume Up and Volume Down to scroll down to "Wipe data/factory reset", and then press Power key to confirm to delete all the user data.
Scroll down to "Yes!
לצפיה ב-'נעלמה.האפשרות להעביר אפליקציות לכרטיס זכרון'
נעלמה.האפשרות להעביר אפליקציות לכרטיס זכרון
22/08/2016 | 07:45
1
23
עזרתכם בבקשה
לצפיה ב-'איזה מכשיר? איזו גירסת אנדרואיד?'
איזה מכשיר? איזו גירסת אנדרואיד?
22/08/2016 | 11:33
13
בגירסאות האחרונות גוגל דפקה את האפשרות הזאת.  בגירסה האחרונה "מרשמלו" ניתן ברוב המכשירים (נדמה לי שחוץ מהסמסונגים) להגדיר כרטיס זכרון כחלק מהזכרון הפנימי.
לצפיה ב-'התלבטות בנושא רכישת מכשיר '
התלבטות בנושא רכישת מכשיר
21/08/2016 | 21:07
26
לפני מספר ימים שאלתי מה ההמלצות של האנשים בין שני מכשירים הוואי 9P מול ןןאן פלוס 3 ואיך הם בהשוואה לגלקסי S6 שבסה"כ המחירים של שלושתם דומים.
מבין כל התשובות השכיחה ביותר היתה להעדיף את הסמסונג s6
תוך כדי התעניינות ראיתי שהמחיר של ה - LG G5  דיי דומה.
מה חוות דעתכם לגבי הגלקסי S6 מול הLG G5?
לצפיה ב-'סימון מיקום בו צולמה תמונה'
סימון מיקום בו צולמה תמונה
21/08/2016 | 12:51
31
96
האם יש דרך בגלקסי 7 אדג שבגלריה יופיע המיקום בו צולמה תמונה?
לצפיה ב-'לא בגלקסי 7 ולא בגלקסי 6'
לא בגלקסי 7 ולא בגלקסי 6
21/08/2016 | 18:59
9
71
למעשה לא בכל מכשיר .
מיקום הצילום לא מופיע בנתוני המטה דאטה של התמונה .
רק ב facebook אתה יכול לציין מיקום.

לצפיה ב-'מופיע בתיאוריה'
מופיע בתיאוריה
21/08/2016 | 21:03
4
51
בשביל מיקום צריך מצלמה עם GPS .
אולי במצלמות מקצועיות.
בטלפון טרם ראיתי הפעלת מיקום בעת הצילום.

לצפיה ב-'בהחלט מופיע'
בהחלט מופיע
21/08/2016 | 21:16
3
58
זה שלא ראית לא אומר שזה לא קיים.
ג'יפיאס קיים כיום בכול טלפון ובהרבה מצלמות.
לצפיה ב-'ואתה ודי מכיר בסמארטפון '
ואתה ודי מכיר בסמארטפון
21/08/2016 | 22:30
2
59
תוכנת צילום שרושמת את נ.צ של המיקום .
במצלמות מקצועיות אני אמרתי ,לא צריך להזכיר שוב.

לצפיה ב-'היה גם היה-בנקסוס 5 היה וגם'
היה גם היה-בנקסוס 5 היה וגם
21/08/2016 | 22:37
45
אם איני טועה ב lg
לצפיה ב-'כן.'
כן.
22/08/2016 | 00:03
35
יש לי את זה במצלמה ויש לי את זה בסמארטפון.
תתעדכן.
לצפיה ב-'מה יהיה? אפילו מכשיר בן 5 וחצי שנים יודע לעשות את זה'
מה יהיה? אפילו מכשיר בן 5 וחצי שנים יודע לעשות את זה
21/08/2016 | 23:26
1
68
blzvi , אם לא ידוע לך משהו, חבל להיות טועה ומטעה .

לפני כמה דקות צילמתי תמונה עם i9100, מכשיר שיצא לשוק באפריל 2011 (לפי gsmarena)
צילום המסך אומר הכל. צולם בירושלים, מסתבר בגובה 766 מטר מעל פני הים.

התמונה שאת נתוני ה-EXIF רואים בצילום המסך צולמה עם:
מכשיר גלקסי SII, דגם i9100. קצת, אבל טיפ-טיפה ישן יותר מה-S6 וה-S7.
התמונה צולמה עם רום FireFDS, מבוסס סטוק (רום 100% סטוק שתורגם לעברית מלאה).
התמונה צולמה ביישום המצלמה המובנה ב-ROM, יישום המצלמה של סמסונג.
לצפיה ב-' כמה שאתה צודק!'
כמה שאתה צודק!
22/08/2016 | 05:25
40
גם בתשובה וגם בהערה למר blzvi.

לצפיה ב-'אצלי במוטורולה מיילסטון יש מיקום במטאדטה בכל צילום'
אצלי במוטורולה מיילסטון יש מיקום במטאדטה בכל צילום
22/08/2016 | 19:03
24
אם הופעל הGPS ואם הGPS במצב נעול. ז.א.לא תמיד מצליח לו.
אנדרואיד 2.1
(מכשיר ענתיקה משמש עדיין לשיחות, לSMS ומעט לניווט)
לצפיה ב-'חפש את ההגדרה המתאימה בהגדרות יישום המצלמה.'
חפש את ההגדרה המתאימה בהגדרות יישום המצלמה.
21/08/2016 | 23:34
34
לוודא שמקלט ה-GPS עובד.
אמור להיות חיווי על המסך (ייתכן ובתוך האזור "המצולם") על נעילת מיקום, אולי תצטרך להמתין שניות בודדות [ואולי יותר..] לנעילה.

אני לא יודע אם המידע יוצג בגלריה. ייתכן וצריך יישום תואם להצגת EXIF ואולי ישנם יישומים ש"קוראים לבד" את המידע הזה ומציגים לך את המיקום על מפה.
לצפיה ב-'מיקום'
19
33
היכנס למצלמה - הגדרות - תגיות מיקום

בגלריה - בחר את התמונה - בתפריט למעלה - עוד - פרטים - תופיע לך מיני מפת גוגל עם המיקום.

כל האמור לעיל - על רום סלקום ללא שום "משחקים" מיוחדים
לצפיה ב-'חברים יקרים -אהי התכוונתי שבגלריה'
חברים יקרים -אהי התכוונתי שבגלריה
22/08/2016 | 12:37
18
46
היכן שמופיעות התמונות יהיה כתוב המיקום של הצילום בלי
כל התהליכים של לחפש בנתוני התמונה. זה ידוע לי.

לצפיה ב-'ככל הנראה העולם לא משוכלל עד כדי כך.'
ככל הנראה העולם לא משוכלל עד כדי כך.
22/08/2016 | 15:09
15
15
לצפיה ב-'למה לא תראה לו איך?'
למה לא תראה לו איך?
22/08/2016 | 18:48
14
44
כאשר אני אומר שאי אפשר אז ישר מתנפלים ואומרים שאפשר .
מה יותר פשוט לאבי לב50 לצלם תמונה בסמארטפון ולהראות במחשבי במאפייני התמונה את המיקום ,מקסימום ישאל את G Gabi איך עשה את זה לפני חמש וחצי שנים.
כנראה יותר פשוט להתנפל מאשר לבדוק ולענות .
אז מה אתה אומר אבי לב50 גלקסי 7 לא מספיק משוכלל?

לצפיה ב-'תשמע חבוב.'
תשמע חבוב.
22/08/2016 | 19:13
33
ככל הנראה מי שמחפש פה מלחמות זה אתה.
ומי שחושב עצמו להכי חכם הוא חוכמולוג.
וזה אתה.
ואני לא היחידי שהעיר לך שאתה מטעה אנשים.
כמו בדיונים רבים.
אני מציע לך להיות קצת יותר צנוע.
אני לעומתך הכרזתי בעבר ואני מכריז פה שוב:
אני בכלל לא חכם.
אני לא מבין הרבה.
אני ממשיך ללמוד.
ואתה חוכמולוג.
אתה כתבת כבר בתגובה הראשונה שלא ניתן לבצע את מה שהשואל שאל, וכל בר בי רב, כנראה חוץ ממך מר גאון ונדמה לי שגם אתה, הבין שהכוונה היא לשמירת הנתון של מיקום הצילום ב-EXIF שזה דבר שכמעט כל מצלמה במכשיר עם GPS יודעת לשמור.
אישית אני מגדיר תמיד בכל המכשירים שלי שלא לשמור מיקום.
אבל אתה הרי הגדול בחכמים...
נו, שוין, שיהיה.
ערב טוב לך.
לצפיה ב-'אתה כ"כ צודק'
אתה כ"כ צודק
22/08/2016 | 19:46
12
67
אכן - מה יותר פשוט מלנסות לפני שמפרסמים תשובה ?
איזה קטע - עשיתי את זה בבוקר לפני שפרסמתי את תשובתי.
אתה - כנראה - לא...

שים לב שהשאלה בכלל התחלפה להצגת המיקום בלי להיכנס ל - exif
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
22/08/2016 | 20:10
35
קלקלת לו את האשליה.
העיקר שהוא תוקף.
(נו, טוב, מה לעשות? ידוע שההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה...)

לצפיה ב-'מאד מרשים'
מאד מרשים
22/08/2016 | 20:38
10
39
אני רק תמהה איך יש קליטת לווינים בתוך הבית

לצפיה ב-'עוד התחמקויות ???'
עוד התחמקויות ???
22/08/2016 | 21:19
38
מאותה נקודה - שולחן ליד חלון (פתוח) - יש גם קליטת וויז.
לצלם מסך ?
לצפיה ב-'תתמה.'
תתמה.
22/08/2016 | 22:22
35
עובדתית יש.
גם לי בארצי הרחוקה יש קליטת לווינים בבית.
לווין זה לא משהו שאמור לחוג לך מול החלון.
לצפיה ב-'ממש מרשים'
ממש מרשים
23/08/2016 | 00:11
7
26
מרשים מאוד אפילו איך אתה רק ממשיך ומוכיח את שטענתי.
וכאשר אתה נוכח בטעויותיך אתה נוקט לעיתים בשיטת "ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר".
שא ברכה חבר יקר.  אין לי שום דבר אישי נגדך, בכל הכנות שלא.
רק ממליץ לך לחדול מלזלזל בעמיתיך לפורום.

לצפיה ב-'נו שוייין. הבנתי מרמת ההתייחסות'
נו שוייין. הבנתי מרמת ההתייחסות
23/08/2016 | 07:03
6
27
לשאלתי ומרמת ההתייחסות כאן של אחד לשני שעדיף להשאיר
את חבורת החוכמולוגים שכאן לריב אחד עם השני.
תהיו בריאים.
לצפיה ב-'***** ויכוחים לרוב יש, המסקנה שלך לא טובה'
***** ויכוחים לרוב יש, המסקנה שלך לא טובה
23/08/2016 | 14:08
5
27
אני במקומך היתי מסיק שאכן נתוני המיקום אם הGPS מופעל ונעול נשמרים בmetadata שבתמונה. מגיעים עם חיפוש מאפייני התמונה/קובץ או עם תוכנות ספציפיות למציאת EXIF (שזה התקן ששומר את הנתונים בתוך קובץ התמונ, לרוב JPEG)
blzvi כנראה לא נוכח בעצמו שזה אכן כך. ננסה לשכנע אותו
ועם קשר רופף- blzvi תומך ותיק בפורומי מחשבים סמרטפונים קפה ואולי עוד. עזר לי המון להבין איפה נתקעתי בעבר.
לצפיה ב-'צודקים'
צודקים
23/08/2016 | 14:56
4
29
נתוני המיקום נשמרים אם מוגדר בתוכנת המצלמה (ראה תמונה 1 טלפון nexus 5 )
המיקום מותנה בזה שיש קליטת לווינים. ראה תמונה 2-3 בנתוני התמונה בטלפון .
 מה שאתה התכוונת יש לפעמים או שאפילו אתה יכול לבנות סיפור מאוסף תמונות 
נניח "הטיול שלי לטבריה " בתוכנות google שנפתחות מהריבוע של 9 הנקודות >
 > photos> סימן הפלוס > צור קולאז' או אלבום או אנימציה
לפעמים google + מציע באופן אוטומטי סיפור כזה .
לצפיה ב-'סוף טוב - הכל טוב, ונקווה שימשיך להיות רק טוב.'
סוף טוב - הכל טוב, ונקווה שימשיך להיות רק טוב.
23/08/2016 | 15:06
3
14
לצפיה ב-'רק לא אתה '
רק לא אתה
23/08/2016 | 15:22
2
40
אתה טרול
לא הוספת דבר משל עצמך ,ניתלת בדיברי אחרים כמו הקריין בטרגדיה יוונית .
עורב שמתנפל על הפגרים 
לצפיה ב-'אתה מבין עד כמה אתה רשע? סביר שלא. אבל אחרים מבינים מצויין.'
אתה מבין עד כמה אתה רשע? סביר שלא. אבל אחרים מבינים מצויין.
23/08/2016 | 15:36
1
45
סתם לידיעתך, מר מגלומן.
אפילו כששולחים לך חיוך ברוח טובה אתה נלחם.
שיהיה לך רק טוב מר blzvi למרות תגובתך הנאלחת שהיא גם שקר וכזב.
אתה אדם ממורמר, נוקם ונוטר, וזה רחוק ממני מאוד.
שא ברכה.

לצפיה ב-'לכל הטרולים והמגלומנים- האפליקציה '
לכל הטרולים והמגלומנים- האפליקציה
23/08/2016 | 15:45
37
גלריה A+  מראה בדיוק את מה שחיפשתי.
שמח בחלקי.

לצפיה ב-'יש אפליקציות שמאפשרות מיון לפי מיקום תמונה. אבל לא נתקלתי '
יש אפליקציות שמאפשרות מיון לפי מיקום תמונה. אבל לא נתקלתי
24/08/2016 | 17:47
1
17
בכזו כמו שאתה רצית.
לצפיה ב-'אם היית קורא מה שכתבתי אתמול היית יודע'
אם היית קורא מה שכתבתי אתמול היית יודע
24/08/2016 | 18:24
9
לצפיה ב-'המלצה לטלפון חדש בבקשה'
המלצה לטלפון חדש בבקשה
21/08/2016 | 12:19
11
78
המכשיר משמש אותי כמשרד נייד - הרבה מיילים והודעות לאורך כל היום, דפדפן וניווט (ופייסבוק) אלה השימושים העיקריים.
מחפש מסך גדול, סוללה חזקה, מהירות ואמינות (לא מכשיר שמתעייף אחרי חצי שנה).אני מצפה מהמכשיר שלי שישמור את כוחו במתניו באופן סביר לפחות שנתיים...
מצלמה טובה זה נחמד, אבל לא העיקר.

מה אתם ממליצים?
סמסונג? (מה הסיפור עם הנעילה האזורית?)
LG? (שוב חוזרת תסמונת LG4?)
וואווי? (הם יודעים מה הם עושים?)
מישהו אחר?
לצפיה ב-'וואווי זו אופציה לא רעה.'
וואווי זו אופציה לא רעה.
21/08/2016 | 21:32
1
62
הטאבלט שקניתי הוא שלהם ועובד מצויין בינתיים. חודש בערך.
לצפיה ב-'אין דין טאבלט כדין סמארטפון...'
אין דין טאבלט כדין סמארטפון...
22/08/2016 | 12:02
28
יש המלצה על המכשירים שלהם?
פאבלטים?
לצפיה ב-'אני מאד מרוצה מהגלקסי S7, חזק, מהיר, מסך מצויי, בטריה טובה.'
אני מאד מרוצה מהגלקסי S7, חזק, מהיר, מסך מצויי, בטריה טובה.
21/08/2016 | 22:44
8
54
תוך זמן קצר יוצא ה NOTE 7 אם אתה רוצה מסך יותר גדול.
את ה EDGE אני אישית לא אוהב. לא נוח להחזיק את המכשיר ביד כי יש לו פינות מחודדות.
לצפיה ב-'גם אני לא משוכנע שה 7 EDGE'
גם אני לא משוכנע שה 7 EDGE
22/08/2016 | 00:09
45
הוא רכישה טובה.

לצפיה ב-'מה לגבי הנעילה האזורית?'
מה לגבי הנעילה האזורית?
22/08/2016 | 11:59
1
30
יש דבר כזה? מה המשמעות?

גם אני לא אוהב את קונספט ה-edge.
לצפיה ב-'הקונספט כנראה קיים אבל אני הזמנתי ב EBAY את הדגם האסייתי'
הקונספט כנראה קיים אבל אני הזמנתי ב EBAY את הדגם האסייתי
22/08/2016 | 12:05
33
שזה הדגם שמשווק גם בארץ G930F  (אני הזמנתי את הדגם עם השני סימים G930FD)
הוא הגיע באריזה סגורה ועבד בלי בעיה גם עם סים אמריקאי וגם עם הסים הישראלי. (הוזמן והתקבל בזמן שהותי בארהב, לא היו מיסים משום סוג)
מצ"ב חווד מפורטת שרשמתי לפני כמה זמן. מאז המחיר ירד כבר.

לצפיה ב-'רגע, גם הנוט 7 אמור להיות אדג', לא?'
רגע, גם הנוט 7 אמור להיות אדג', לא?
22/08/2016 | 12:37
4
15
לצפיה ב-'EDGE חלקי, פחות קימור ופחות זווית.'
EDGE חלקי, פחות קימור ופחות זווית.
22/08/2016 | 13:29
3
12
לצפיה ב-'מה ההבדל בין הנוט 7 ל- S7?'
מה ההבדל בין הנוט 7 ל- S7?
22/08/2016 | 20:53
17
בכלל מהשרשור הזה מתקבל הרושם שאין המלצות מתחרות לסמסונג...
לצפיה ב-'אבל ה-S7 הרגיל הוא גם עם מסך מעוגל בצידיו, לא? '
אבל ה-S7 הרגיל הוא גם עם מסך מעוגל בצידיו, לא?
22/08/2016 | 21:57
1
14
לצפיה ב-'לא. הוא עם מסך רגיל'
לא. הוא עם מסך רגיל
22/08/2016 | 22:51
22
S7 - מסך 5.1 רגיל
S7 EDGE מסך 5.5 מעוגל
Nםאק 7 מסך 5.7 חצי מעוגל
לצפיה ב-'מחפש טכנאי/מעבדה שמסוגלים לשנמך לגרסה ישנה בגלקסי 4'
מחפש טכנאי/מעבדה שמסוגלים לשנמך לגרסה ישנה בגלקסי 4
21/08/2016 | 11:20
6
35
שלום.

יש לי מכשיר גלקסי 4, יד שניה, מחנות.

לפני כחודש וחצי ביצעתי עדכוני גרסה. היתה לי גרסה 4.3 ועכשיו יש לי 5.0.1.

עדיין לא התרגליתי ולא מדובר בהתרגלות - אז אני רוצה לשנמך לגרסה שהיתה לי.

הבעיה, כפי הנראה רכיב הפלאש (ה NAND) הוחלף בעבר - מה שאומר, שמי שמבצע שנמוך גרסה ולא ממש מבין בזה, הופך את הטלפון לנגן מוזיקה במקרה הטוב.

פניתי למעבדת סמסונג הרשמית. לצערי הרב - אין להם כבר במחשב את גרסה 4.3 

אני מחפש טכנאי או מעבדה (אם זה טכנאי של סמסונג שגם עושה עבודות באופן פרטי, מה טוב) - שמסוגל לבצע שנמוך גרסה ועדיין להיות אחראי על זה ולדעת מה הוא עושה. "מישהו שמבין" - זה לא מספיק טוב

עדיפות לאזור המרכז, אבל אם אין ברירה, אני מוכן להרחיק...

לצפיה ב-'תודה, אבל הייתי מעדיף מקצוען בתשלום שגם ייקח על זה אחריות'
תודה, אבל הייתי מעדיף מקצוען בתשלום שגם ייקח על זה אחריות
21/08/2016 | 15:38
19
מאשר מישהו שמתנדב לעזור.

לצפיה ב-'אין לך שום תירוץ הגיוני לשינמוך.'
אין לך שום תירוץ הגיוני לשינמוך.
21/08/2016 | 14:01
2
43
סתם ג'וק שנכנס לך לראש.
מה רע ב 5.0.1
אגב לידיעה הגירסה הקודמת הייתה 4.4.2

לצפיה ב-'סליחה אבל זכותו לשנמך אם הוא לא מצליח להסתדר עם זה ..'
סליחה אבל זכותו לשנמך אם הוא לא מצליח להסתדר עם זה ..
21/08/2016 | 15:23
18
לצפיה ב-'"תירוץ"?!?!'
"תירוץ"?!?!
21/08/2016 | 15:37
41
אני אפילו לא מתכוון להגיב על כך.

בכל מקרה, הגרסה הקודמת שהיתה בטלפון שלי (לא בחברת סמסונג העולמית) זה 4.3.

לצפיה ב-'יש מישהו שיודע ויכול לעזור?'
יש מישהו שיודע ויכול לעזור?
23/08/2016 | 23:06
13

לצפיה ב-'גישה ושימוש בדיבורית BT במכשיר סלולארי'
גישה ושימוש בדיבורית BT במכשיר סלולארי
21/08/2016 | 10:50
6
26
שלום לכם,

ברשותי מכשיר אנדרואיד ואני מעוניין להשתמש בדיבורית בלוטות',
הצלחתי להצמיד את המכשיר לדיבורית ואני מקבח הודעה "מחובר" אך כשאני מנסה לקיים שיחה אז הדיבורית לא ניכנסת לשימוש כך שאני לא שומע בדיבורית ולא יכול לדבר אליה

קיבלתי במכשיר הסלולארי הודעה (פעם אחת) שאומרת "נא אפשר גישה" ונראה לי שזו הבעיה,
חיפשתי משהו במכשיר עצמו שקשור לזה ולא מצאתי,
(יכול להיות והגיוני שזה משהו "אבטחתי")

אגב, המכשיר הינו Doogee x5 Pro
אודה לעזרתכם במציאת פתרון לבעיה

לצפיה ב-'גש לתפריטי הטלפון'
גש לתפריטי הטלפון
21/08/2016 | 13:55
5
24
הגדרות > בלוטות > בטל את הצימוד הקיים וצור מחדש את הצימוד כאשר הדיבורית לידך.
אם תתבקש להקליד מספר PIN אז הקלד אותו לפי הנתונים של הדיבורית.
באם יבקש גישה לאנשי הקשר ,אנא אשר.

לצפיה ב-'זהו שהוא לא ביקש פין, רשם מייד "מחובר"'
זהו שהוא לא ביקש פין, רשם מייד "מחובר"
21/08/2016 | 14:06
3
11
עם זאת הבעיה שהוא לא מאפשר להשתמש בדיבורית
(את ההודעה כפי שהיא הופיעה במכשיר אין לי כרגע...)
לצפיה ב-'הכי פשוט: תמחק ותתקין מחדש ואז תאשר את הגישה.'
הכי פשוט: תמחק ותתקין מחדש ואז תאשר את הגישה.
21/08/2016 | 14:51
2
7
לצפיה ב-'זהו שהאנדרואיד לא מבקש "אישור גישה" אלא ישר רושם "מחובר"'
זהו שהאנדרואיד לא מבקש "אישור גישה" אלא ישר רושם "מחובר"
21/08/2016 | 14:53
1
16
נראה כאילו נדרש עוד אישור מתוך ההגדרות של המכשיר עצמו
לצפיה ב-'זה בדיוק המקום בו אתה יכול לבטל את החיבור'
זה בדיוק המקום בו אתה יכול לבטל את החיבור
21/08/2016 | 15:27
32
לחיצה על הגיר (גלגל השיניים בצד ) ובחירת "שכח"

לצפיה ב-'ממש מוזר, לא ביקש פין קוד, כן הצמיד והפעם בצורה הנכונה...'
ממש מוזר, לא ביקש פין קוד, כן הצמיד והפעם בצורה הנכונה...
21/08/2016 | 19:30
9
הצלחתי לקיים שיחה...
אז אני מבין שאין משהו נוסף ואין איזה תיחכום שפספסתי בהגדרות BT או הגדרות גישה
לצפיה ב-'הוספת ישומים ב galaxy j1'
הוספת ישומים ב galaxy j1
21/08/2016 | 08:17
2
36
akuo jcrho'
יש לי galaxy j1 ואני רוצה לתת לו אפשרות לגישה בחשבון גוגל שלי  google drive איך אפשר להוסיף ישומים חסרים ? לדוגמא  אינטרנט (המכשיר כשר ומוגדר שאין לו גישה לאינטרנט , אין לי צורך לגלוש רק להתחבר לחשבון גוגל שלי ) 
לצפיה ב-'אינטרנט זה מוקצה'
אינטרנט זה מוקצה
21/08/2016 | 20:17
1
26
חיבור לתיבת הדואר מחייב אינטרנט .
לצפיה ב-'יש ספקיות אינטרנט למחשבים כשרים'
יש ספקיות אינטרנט למחשבים כשרים
22/08/2016 | 20:54
21
רימון
אתרוג
אולי יש גם לסמרטפונים?
לצפיה ב-'האם מישהו יודע איך ניתן לחסום קבלת SMS במרשמלו?'
האם מישהו יודע איך ניתן לחסום קבלת SMS במרשמלו?
21/08/2016 | 05:24
29
37

החל מקיטקט גוגל דפקו את האופציה הזאת שהיתה קיימת לפני כן, וכעת ניסיתי להתקין אפליקציות שמצאתי בחנות של גוגל אך בכולן יש הודעה שהחל מקיטקט ניתן לחסום רק שיחות.
מישהו יכול לעזור לי בנושא הזה?

לצפיה ב-'בדרך כלל באפליקציה בה אתה משתמש'
בדרך כלל באפליקציה בה אתה משתמש
21/08/2016 | 08:07
16
50
באם תציין איזו אפליקציה יהיה יותר קל לענות
אצלי ב messenger < תפריט כללי > אנשים ואפשרויות >חסימה
לצפיה ב-'לצערי זה לא ככה'
לצערי זה לא ככה
21/08/2016 | 08:35
31
אני משתמש באפליקציה המובנית ויש לי גם חוסם שיחות וסמסים של AVG וגם חיפשתי בגוגל APPS אבל בכל האפשרויות האלה ניתן לחסום החל מגירסה 4.4.4 של אנדרואיד הידועה כקיטקט רק שיחות ולא סמסים.
אבל אני אבדוק את ההצעה שלך בקשר ל-Messenger ואם זה יעבוד פה אז יהיה מצויין.  בעבר במכשיר קודם השתמשתי באפליקציה הזאת לשליחת סמסים אבל היא עשתה בעיות בשליחה MMS שאני זקוק לזה בהתקשרות עם כמה אנשים.
אבדוק ותודה.
לצפיה ב-'תגיד, איזה גירסת אנדרואיד יש לך במכשיר?'
תגיד, איזה גירסת אנדרואיד יש לך במכשיר?
21/08/2016 | 09:14
14
38
התקנתי את המסנג'ר הזה וההגדרות אצלי שונות, אין אפשרות של אנשים ואפשרויות.
לצפיה ב-'מה יש במתקדם?'
מה יש במתקדם?
21/08/2016 | 10:43
13
13
לצפיה ב-'MMS ושום דבר שקשור לאנשים.'
MMS ושום דבר שקשור לאנשים.
21/08/2016 | 11:11
12
14
לצפיה ב-'הטעות שלך '
הטעות שלך
21/08/2016 | 11:54
11
33
עליך להימצא בהודעה שאת השולח שלה אתה רוצה לחסום .
אז תקבל בתפריט הראשי שלה אנשים ואפשרויות 
לצפיה ב-'לדעתי החסימה בצורה זו חוסמת רק את ההודעה על SMS'
לדעתי החסימה בצורה זו חוסמת רק את ההודעה על SMS
21/08/2016 | 13:58
26
ולא את ה SMS עצמו שעדיין מגיע.
לצפיה ב-'יתכן, אבדוק זאת שוב כשתגיע הודעה ממישהו שארצה לחסום.'
יתכן, אבדוק זאת שוב כשתגיע הודעה ממישהו שארצה לחסום.
21/08/2016 | 17:15
16
תודה מכל הלב על העזרה.
לצפיה ב-'פניה לblzvi ולאליקים בעקבות מחשבה שעלתה בראשי ורצוני לסייע.'
פניה לblzvi ולאליקים בעקבות מחשבה שעלתה בראשי ורצוני לסייע.
21/08/2016 | 17:39
8
24
אתה blzvi העלית צילום מסך של הודעה שהגיעה משולח אלמוני.
לכן חלפה בראשי המחשבה שאולי לכן יש את האפשרות לחסום את השולח.
ואתה אליקים, האם אתה רוצה לחסום שולח אלמוני או אולי שולח שמופיע אצלך באנשי הקשר?
אני שואל זאת כי הסוגיה נראית לי מוזרה.
אני אמנם מסכים בהחלט עם אליקים ואת דעתי על אנדרואיד מאז 4.4 כבר כתבתי בעבר.
כדי לבחון את הנושא בדקתי בנקסוס שלי עם אפליקציית מסנג'ר וגם אני לא יכול לחסום שולחים שמופיעים באנשי הקשר.
אבל מכיוון שגם אני מקבל לעיתים הודעות זבל, אחכה שתגיע אחת כזאת ואבדוק את האפשרות לחסום את השולח.
בינתיים אשמח אם אליקים תענה תשובה לשאלה הנ''ל, האם מדובר בשולח אלמוני או באיש קשר?

לצפיה ב-'האמת שרציתי לחסום איש קשר שהפך למטריד, אבל הבאת לי רעיון.'
האמת שרציתי לחסום איש קשר שהפך למטריד, אבל הבאת לי רעיון.
21/08/2016 | 17:49
7
25
אולי כדאי למחוק אותו מאנשי הקשר ואז הוא יהפוך לאלמוני ויהיה אפשר לחסום אותו?
מה דעת המומחים?
לצפיה ב-'תנסה את זה ותעדכן בתוצאות.'
תנסה את זה ותעדכן בתוצאות.
21/08/2016 | 18:17
9
לצפיה ב-'לא עובד'
לא עובד
21/08/2016 | 18:39
5
22
כל אחד יכול לשלוח SMS לא חייב להיות איש קשר .
דבר יחיד שאפשר זה לחסום טלפונים לא מזוהים .
לצפיה ב-'ברור שכל אחד יכול לשלוח SMS.'
ברור שכל אחד יכול לשלוח SMS.
21/08/2016 | 18:48
3
19
אבל עכשיו הבהרת שחסימה אפשרית רק ממספרים לא מזוהים.
לפחות חסכת לי את הניסוי שרציתי לעשות כדי להבין את הבעייה..

לצפיה ב-'לא הבנת'
לא הבנת
21/08/2016 | 18:52
2
19
לחסום אתה יכול רק באם הטלפון מזוהה באמצעות ההגדרה באפליקציה.
טלפון לא מזוהה אתה חוסם באמצעות שרות של ספק הסלולר ,אתה דוחה שיחות טלפון ו SMS מטלפונים חסויים.

לצפיה ב-'דווקא כן הבנתי, ומה שכתבת לא מדוייק.'
דווקא כן הבנתי, ומה שכתבת לא מדוייק.
21/08/2016 | 19:48
20
קודם כל לא כל ספקי הסלולר מתעסקים עם חסימת שיחות ו/או SMS.
ודבר שני כפי שאליקים כתב, עד וכולל גירסה 4.3 ניתן היה לחסום SMS ברמת המכשיר.
אני עשיתי זאת עם AVG, אך ניתן היה לעשות זאת בכל אפליקציה.
תנסה להתקין עכשיו את אחת מהאפליקציות האלה במכשיר עם אנדרואיד עד וכולל 4.3 ותעשה זאת בקלי קלות.
תנסה לעשות זאת במכשיר עם גירסה 4.4 קיטקט ומעלה ותקבל הודעה שזה ניתן לעשות רק אם תגדיר את האפליקציה כאפליקציית ברירת המחדל לשליחת הודעות.
לצורך הלימוד ניסיתי לעשות זאת, אך גם ככה זה לא הצליח בכל המקרים.

לצפיה ב-'אחרי שעשיתי כמה נסיונות אני חייב להגיד שאבי צודק במקרה הזה.'
אחרי שעשיתי כמה נסיונות אני חייב להגיד שאבי צודק במקרה הזה.
21/08/2016 | 19:53
19
יחד עם זאת יתכן ששניכם צודקים ושהדבר תלוי בכמה גורמים, ואולי אצל כל אחד זה אחרת בהתאם למכשיר ו/או בהתאם לגירסת האנדרואיד ואולי זה תלוי בגורמים נוספים.
אני בכל אופן מרים ידיים, כתבתי למטריד שאם ימשיך להטריד אתלונן נגדו במשטרה.
אני מקווה שהוא יחדל ממעשיו.
לצפיה ב-'עכשיו אנחנו מדברים סוף סוף על אותו הגל'
עכשיו אנחנו מדברים סוף סוף על אותו הגל
21/08/2016 | 18:50
23
חבל שלא כתבת מההתחלה שאפשר לחסום רק טלפונים לא מזוהים. תודה בכל אופן על הרצון לעזור.
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום סלולרי'
עניתי לך בפורום סלולרי
21/08/2016 | 09:05
1
11
לצפיה ב-'עניתי לך שם.'
עניתי לך שם.
21/08/2016 | 09:17
9
לצפיה ב-'לא דפקו שום דבר'
לא דפקו שום דבר
21/08/2016 | 11:45
9
33
אצלי זה עובד יופי.
זה תלוי אפליקציה כפי שכתבו לך.
בכל אפליקציה אפשרות החסימה שונה.
לצפיה ב-'אני מכבד אותך ואת דעתך, אך תסלח לי בבקשה שאני חולק עליה.'
אני מכבד אותך ואת דעתך, אך תסלח לי בבקשה שאני חולק עליה.
21/08/2016 | 17:15
8
27
אני אמנם לא משתתף פעיל בפורומים האלה אבל קראתי גם כאן וגם במקומות רבים אחרים תלונות רבות בנושא של אנדרואיד שנדפק אחרי גירסה 4.3.

לצפיה ב-'לקרוא זה לא מספיק'
לקרוא זה לא מספיק
21/08/2016 | 17:23
7
24
צריך גם לנסות.
וניסיתי כל גירסת אנדרואיד שהייתה אי פעם יותר מעל מכשיר אחד.
לצפיה ב-'זה לא רק לקרוא.'
זה לא רק לקרוא.
21/08/2016 | 17:29
6
25
זה גם מה שאני אישית חושב. האם מותר לי לחשוב משהו שהוא אחרת ממחשבתך? אני מניח שהשאלה רטורית.
לצפיה ב-'הטעות היא להאמין לכל דבר'
הטעות היא להאמין לכל דבר
21/08/2016 | 18:43
5
38
ברמת העיקרון ,ככל שמערכת ההפעלה השתדרגה כלפי מעלה ,הביצועים והיכולות היו גבוהים יותר .

לצפיה ב-'לא נכון.'
לא נכון.
21/08/2016 | 21:21
2
30
למה לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם?
היו גירסאות אנדרואיד בסידרה 4 שדווקא דפקו את המערכת.
לצפיה ב-'. סליחה שמתערב אבל חייב להעיר.'
. סליחה שמתערב אבל חייב להעיר.
22/08/2016 | 05:24
1
42
לצערי מר blzvi מטעה לא מעט ואח''כ כשאני מוכיח לו שטעה הוא מאשים אותי שאני רוצה לריב.
ככה, בשיטת ההגנה הכי טובה היא ההתקפה.
חבל שכך מר blzvi הנכבד.

לצפיה ב-'אני מבקשת לא לרדת לפסים אישיים'
אני מבקשת לא לרדת לפסים אישיים
22/08/2016 | 10:19
33
בנוסף - אין צורך להגיב להודעה זו.
כל הודעה שתתייחס למה שכתבתי או שתרד לפסים אישיים - תימחק.
תודה על שיתוף הפעולה.
לצפיה ב-'blzvi הנכבד. לצערי אתה טועה וגם מטעה.'
blzvi הנכבד. לצערי אתה טועה וגם מטעה.
22/08/2016 | 15:06
1
28
בהתחלה חשבתי שאתה אדם שמאוד בקיא בחומר הזה אבל לאט לאט אני שם לב שאתה עונה לפעמים תשובות שהן ממש לא לעניין. אני חס וחלילה לא רוצה לפגוע בך ולא באף אדם אחר, ואני באמת מודה לך על רצונך לעזור, אבל אנא אל תזלזל. תודה ושוב תודה.
לצפיה ב-'אולי אפשר להיות יותר ספציפי?'
אולי אפשר להיות יותר ספציפי?
22/08/2016 | 18:52
18
מה הטעות ומה ההטעיה?

לצפיה ב-'להתקין עברית במערכת vivo V3'
להתקין עברית במערכת vivo V3
20/08/2016 | 18:14
30
 קניתי פלאפון של חברה הודית , ויש לי גרסת אנדוראיד לוליפופ[5.1.1] ייחודית משלהם. 

יש אפשרות להתקין עליו עברית ?
לצפיה ב-'קליטת wifi חלשה מאוד באנדרואיד קיטקט'
קליטת wifi חלשה מאוד באנדרואיד קיטקט
20/08/2016 | 10:54
3
41
שלום למומחים,
מה עושים כשיש קליטת wifi חלשה בוואווי P7? זה לא קרה בעבר - המכשיר בן שנה, מריץ אנדרואיד קיטקט (לא ניתן לשדרג) והכל עבד מצוין.

הראוטר תוצרת TP-LINK ויתר המכשירים בבית קולטים מעולה. אבל ה-P7 מראה קליטה חלשה גם ליד הראוטר וגם בבית אחר עם ראוטר שונה. ניסיתי למחוק רשתות מהזיכרון והתעלמות מחיבורים חלשים, אבל לא עזר כלום.
רעיונות?
לצפיה ב-'יכול להיות שחיבור האנטנה בטלפון התנתק. ----> למעבדה '
יכול להיות שחיבור האנטנה בטלפון התנתק. ----> למעבדה
20/08/2016 | 13:03
12
לצפיה ב-'תבדוק בבית אחר'
תבדוק בבית אחר
20/08/2016 | 18:15
1
13
לצפיה ב-'בדקתי גם בבית אחר'
בדקתי גם בבית אחר
20/08/2016 | 18:46
29
עדיין, אות חלש מאוד ברגע שמתרחקים מהראוטר. אגש למעבדה, תודה! :)
לצפיה ב-'עזרה עם האפליקציה super backup'
עזרה עם האפליקציה super backup
18/08/2016 | 17:36
27
אני מגבה דברים ל-google drive ע"י לחיצה על send to cloud,
אבל כשאני עושה restore הוא לא נותן לי לבחור את ה-drive.
למשל, כשאני מנסה לשחזר את לוח השנה מה שמופיע זה:
Select backup file

storage/emulated/0/SmsContacts/calendars/
ומופיע שם הקובץ.

איך אני יכול לשחזר את הגיבוי מה-drive?
לצפיה ב-'סטרימר אנדרואיד'
סטרימר אנדרואיד
18/08/2016 | 13:52
9
63
מותקן על הסטרימר אפליקציה של Dailymotion דרכה ראיתי את סרטוני הווידאו שהעלאתי, לאחרונה כשאני מנסה להיכנס לאפליקציה היא נפתחת לשנייה ומיד נסגרת, מערכת ההפעלה של הסטרימר היא 4.4.2.
ניסיתי להתקין את האפליקציה מחדש אך ללא הועיל.
יכול להיות שהאפליקציה כבר לא נתמכת על ידי מערכת ההפעלה הישנה?
כל פתרון יתקבל בברכה
תודה
לצפיה ב-'ניסית לנקות את המטמון?'
ניסית לנקות את המטמון?
18/08/2016 | 20:12
8
17
לצפיה ב-'לא עזר '
לא עזר
18/08/2016 | 20:27
7
9
לצפיה ב-'באיזה סטרימר מדובר? '
באיזה סטרימר מדובר?
18/08/2016 | 20:37
6
8
לצפיה ב-'טרונסמרט R28'
טרונסמרט R28
19/08/2016 | 00:22
5
6
לצפיה ב-'אתה יכול לנסות ולהתקין רום אחר'
אתה יכול לנסות ולהתקין רום אחר
19/08/2016 | 00:28
4
20
לצפיה ב-'אפשר הסבר'
אפשר הסבר
19/08/2016 | 10:57
3
10
איך לעשות זאת?
לצפיה ב-'תודה, R68 אותן הוראות כמו R28?'
תודה, R68 אותן הוראות כמו R28?
19/08/2016 | 11:15
4
לצפיה ב-'הסתדר, הורדתי'
הסתדר, הורדתי
19/08/2016 | 12:38
19
גרסה ישנה יותר של האפליקציה, התקנתי והכל עובד, תודה על העזרה.
לצפיה ב-'קיבוץ איקונים'
קיבוץ איקונים
18/08/2016 | 07:10
2
35
בוקר טוב,
סמסונג J5
האם יש אפשרות לקיבוץ  איקונים (אפליקישן)
שיש להם "מכנה משותף"?
תודה , אריה
לצפיה ב-'אתה יכול'
אתה יכול
18/08/2016 | 08:29
1
31
בלחיצה ארוכה בדף הבית במקום פנוי > יפתח תפריט > בחר ווידג'טים> תיקייה
תן לה שם .
לתיקיה תוכל לגרור אוסף אפליקציות.

לצפיה ב-'תודה רבה, מצויין'
תודה רבה, מצויין
18/08/2016 | 10:27
5
לצפיה ב-'צלצול מכאני - סמסונג S5'
צלצול מכאני - סמסונג S5
17/08/2016 | 15:27
36
לא ברור מה השתנה אבל הצלצול במכשיר הפך להיות מכאני, כאלו שומעים אותו מרמקול או משהו. כבר לא נעים לאוזן.

בשבוע בו התופעה החלה הורדו שני אפליקציות בדקתי כי לא בוצעו הגדרו בהן ביחס לשינוי צלצול.
רעיונות, ממה יכול להגרם?
לצפיה ב-'שאלות על GOOGLE PHOTOS'
שאלות על GOOGLE PHOTOS
17/08/2016 | 19:35
20
197
אני רוצה לוודא שאני מבין איך עובד העניין הזה...

שאלה 1
כפי שאני מבנה הספריות / האלבומים שיש "בענן" של גוגל יהיה זה לגמרי למבנה שיש לי על הטלפון הנייד.
מכאן שאם אני מוחק תמונה בנייד היא תימחק גם בענן ולהפך.

אם כך... מה הדרך להעלות תמונות לענן GOOGLE PHOTOS ואז למחוק אותך מהנייד? זאת דרך פעולה שנועדה לשמור תמונות בענן אבל למחוק אותן מהנייד.

הדרך שאני מצאתי היא
  א.להוריד את התמונות לדיסק של המחשב ולמחוק אותן מן הנייד.
  ב. לייצר אלבום חדש דרך המחשב ב GOOGLE PHOTOS ולהעלות את התמונות לאלבום מהמחשב
ג. למחוק את התמונות מהמחשב ואז הן נשארות בענן 

האם הבנתי נכון?
לצפיה ב-'השיטה שלך לא ברורה'
השיטה שלך לא ברורה
18/08/2016 | 08:49
19
48
אם הגדרת אז יש גיבוי אוטומטי לכל תמונה אותה אתה מצלם .
זאת אתה יכול לראות במכשיר >גלריה > הצג לפי התקנים > הראשון תהיה המצלמה 
ויש סימן של ענן .
בכדי למחוק את העותק במכשיר צריך לחבר למחשב ולהיכנס למכשיר תיקיית DCIM ולמחוק את התוכן שלה.

לצפיה ב-'נתחיל מהגדרת הבעייה כפי שאני מבין אותה...'
נתחיל מהגדרת הבעייה כפי שאני מבין אותה...
18/08/2016 | 09:05
18
41
בוקר טוב ותודה על ההתיחסות.

אני רוצה שהאלבומים ב GOOGLE PHOTOS ישמשו אותי לאחסון תמונות וחלוקתן לאלבומים שונים. 
בנוסף אני רוצה שהתקן האחסון בנייד שלי לא יתמלא בתמונות שאני לא צריך זמינות בנייד.
לכן אני מחפש דרך לשים תמונות ב GOOGLE PHOTOS ואז שתהיה לי אפשרות למחוק את חלקן.

ועכשיו לבעייה: אם אני מוחק תמונה בנייד היא נמחקת מ GOOGLE PHOTOS ומן האלבום בו היא מודגרת.

הפתרון שמצאתי: להוריד את תמונה למחשב. למחוק אותה מהנייד. להעלות אותה ל GOOGLE PHOTOS. אז היא נשארת שם כפי שרציתי.
דרך מורכבת אבל עובדת.
אני מנסה להבין אין כל העסק הזה עובד על מנת שישרת את מה שאני רוצה. 
תודה
לצפיה ב-'יש לך טעות בהבנה'
יש לך טעות בהבנה
18/08/2016 | 09:39
17
49
google photos זה לא תיקייה ומכייון שכך אין לה מיקום פיסי מוגדר.
זה הכל ,תמונות שצילמת תמונות שקיבלת לא משנה איך.
בעיקרון google photos זה איחסון ענן של כל התמונות בחשבון google שלך .
באם הכל מגובה בענן אז המקום הפיסי היחיד שצריך לטפל בו זה רק בתמונות המצלמה של המכשיר הנייד ,והם נמצאים ב DCIM .
אגב זה סטנדרטי בכל מצלמה דיגיטלית ,תמונות תמיד ב DCIM.
אם התמונה של המצלמה כבר נמצאת בענן אז מחיקתה מהטלפון לא תמחק את ההעתק בענן,אם היא לא בענן אז כמובן היא תעלם לנצח
ועדיף לבצע מניפולציות ואירגון במחשב ולא בנייד שזה מיגע.

לצפיה ב-'תודה ושאלה'
תודה ושאלה
18/08/2016 | 10:27
16
34
לא לגמרי ברור לי מה שאמרת... "אם התמונה של המצלמה כבר נמצאת בענן אז מחיקתה מהטלפון לא תמחק את ההעתק בענן,"

מיד לאחר שצילמתי תמונה בנייד או קיבלתי תמונה (נניח בווטסאפ) התמונה מופיעה בענן. הרי אני יכול לראות אותה גם באמצעות google photos במחשב.
אם אני מוסיף את התמונה לאחד האלבומים שלי ב  google photos או לאלבום משותף אליו הצטרפתי ולאחר מכן אני מוחק את התמונה מהנייד... התמונה נמחקת מכל מקום כולל מהאלבומים שציינתי בענן.

אז איך אני גורם לכך שתמונה תישאר באלבומים בענן ואוכל למחוק אותה מהנייד?
בנייד אני לא רוצה לראות אלפי תמונות שקיבלתי מכל מיני מקורות. לעומת זאת מאד נוח שזה נשמר באלבומים בענן.
תודה
לצפיה ב-'ההסבר הוא מדויק'
ההסבר הוא מדויק
18/08/2016 | 11:01
15
45
אם זה בענן אז ניתן למחוק את המקור בטלפון ,לא מהגלריה! מתיקיית DCIM.
זה מתאפשר ע"י חיבור הטלפון בכבל למחשב ,או ע"י אפליקציה לניהול קבצים בטלפון כמו file explorer  ומחיקה בתיקיית DCIM

לצפיה ב-'עכשיו הבנתי... מבין מהר כשמסבירים לי לאט... תודה'
עכשיו הבנתי... מבין מהר כשמסבירים לי לאט... תודה
18/08/2016 | 11:10
14
25
לצפיה ב-'בוא נעשה סדר כי זה קצת מבלבל'
בוא נעשה סדר כי זה קצת מבלבל
19/08/2016 | 13:24
12
43
בהנחה שהגבוי של גוגל פוטוס עבד (הגדרת המחדל היא שהיא מעלה את התמונות לענן רק בחיבור WIFI ולכן כל עוד לא התחברת ל WIFI התמונות לא עלו לענן) אז:

1. -אם מחקת תמונה מאפליקצית התמונות של הטלפון (כל אפליקציה שהיא לא GOOGLE PHOTOS, למשל גלריה או QUICKPIC) אז היא נמחקה רק מהטלפון ולא נמחקה בכלל מהענן.

2. -אם מחקת מאפליקציית גוגול פוטס בטלפון אז התמונה נמחקה גם מהטלפון וגם מענן אבל עברה לתקיית מחיקה זמנית בענן למשך 30 יום (נקראת BIN).

3. -אם מחקת מהענן (דרך דפדפן) אז התמונה נמחקת מהענן ועוברת לתקיית מחיקה זמנית בענן למשך 30 יום (נקראת BIN) אבל!! לא נמחקת מהטלפון.

והכי מבלבל: באפלקציית פוטוס בטלפון רואים גם את התמונות שבטלפון וגם את התמונות שבענן.

לצפיה ב-'בעצם...'
בעצם...
25/08/2016 | 12:39
11
10
זה מה שאני מבין אחרי כל ההסברים כאן...

אם אני מוחק מהנייד תמונה שהוספתי לאלבומים כלשהם והמחיקה מתבצעת באמצעות הגלריה (או דרך GOOGLE PHOTOS)
אז התמונה תימחק מהאלבום

אם אמחק אותה באמצעות מנהל קבצים מספריית ה DCIM היא תימחק מהטלפון אך לא מהאלבום, לא מהגלריה ולא מ GOOGLE PHOTOS
כלומר בקיצור לא תימחק

האמנם?

לצפיה ב-'אתה עושה בלאגן גדול '
אתה עושה בלאגן גדול
25/08/2016 | 12:53
10
12
יש רק שני מקומות שתמונות נשמרות:
1. בטלפון,
2. בענן של גוגל.

גלריה זה לא מקום אלא אפליקציה של הטלפון.
אלבומים זה לא מקום אלא צורת חיפוש ומיון של האפליקציה שבה אתה משתמש.
גם גוגל פוטוס משתמש במושג אלבומים אבל שוב זה רק חיפוש ומיון פנימי.

לצפיה ב-'בסוף אני אבין...'
בסוף אני אבין...
25/08/2016 | 13:13
9
10
OK
אז צילמתי תמונה
אני רוצה שהיא תישמר לי באלבום כלשהו בענן של GOOGLE
אבל לא ממש חשוב לי לשמור אותה פיזית על הטלפון (מטעמי חיסכון במקום וגם כי זה עושה לי בלגן בעיניים כשיש מאות רבות של תמונות).
מה דרך הפעולה הנכונה?

נניח שאני מוריד את התמונה למחשב 
מעלה לאלבום
היכן היא תהיה פיזית ? 
לצפיה ב-'יש כמה דרכים להעלות את התמונה לענן של גוגל'
יש כמה דרכים להעלות את התמונה לענן של גוגל
25/08/2016 | 13:35
8
19
1. להפעיל את הגבוי של גוגל פוטוס שמעלה אוטומטית את התמונות (כאשר מחוברים ל WIFI) מהטלפון לגוגל דרייב(הענן של גוגל). או
2. לחבר את הטלפון למחשב ולהעתיק את התמונות למחשב ומשם להעלות את התמונות לגוגל דרייב ידנית דרך הדפדפן או ע"י התקנת גוגל פוטוס על המחשב.
- בשני המקרים התמונות נשמרות בענן של גוגל שנקרא גוגל דרייב.
ב-רגע שהתמונה הועלתה לגוגל דרייב אז אפשר למחוק אותה מהטלפון.

מחיקה מהטלפון בלבד תתבצע או:
1. כניסה לאפליקצה בטלפון שהיא לא גוגל פוטוס (גלריה, QUICKPIC) ומחיקה.
    מזכיר שוב כי מחיקה מאפליקציית הגוגל פוטוס בטלפון מוחקת גם מהטלפון וגם מהענן.
2. חיבור למחשב ומחיקת התמונה מתקיית DCIM של הטלפון.

אפשר לוודא שהתמונה עלתה לגוגל דרייב ע"י כניסה במחשב לכתובת:
drive.google.com
ושם להסתכל בתקיית GOOGLE PHOTOS

לצפיה ב-'אם כך נראה שהכל מובן... ועוד שאלה'
אם כך נראה שהכל מובן... ועוד שאלה
25/08/2016 | 13:50
7
7
למעשה מחיקה מהטלפון רק ע"י מחיקה פיזית מספריית DCIM 
זה ע"י חיבור למחשב או אפלקציית FILE MANAGER בנייד.

לאחר שמחקתי מ DCIM
התמונה הפיזית נמצאת רק בענן (?)
ובטלפון עצמו? אין "זכר" לתמונה הפיזית?

לצפיה ב-'לאחר המחיקה מתקיית DCIM התמונה מחוקה מהטלפון'
לאחר המחיקה מתקיית DCIM התמונה מחוקה מהטלפון
25/08/2016 | 14:00
6
9
לגבי אין זכר זו שאלה יותר מסובכת.
יש תוכנות שיודעות לעשות UNDELETE לקבצים.
זה נכון במחשב וזה גם נכון בטלפון.
כאשר קובץ נמחק (מחשב טלפון דיסק...) הוא לא באמת נמחק אלא רק נמחקת ההפניה מהאינדקס של הקבצים.
הדרך היחידה כדי לבצע מחיקה פיזית של הקובץ זה ע"י כתיבת קובץ אחר באותו המקום בזיכרון שבו היה הקובץ הקודם.
סיפור מסובך.
תקן האבטחה אומר שכדי למחוק קובץ לתמיד צריך לכתוב 7 פעמים קבצים חדשים על אותו המקום.
יש תוכנות שזה מה שהן עושות
תעשה חיפוש בגוגל PERMANENTLY DELETE או OVERWRITE FILES
לצפיה ב-'זה לא מה שחשוב לי...'
זה לא מה שחשוב לי...
25/08/2016 | 14:08
5
9
למעשה אחרי שמחקתי מהטלפון המקום התפנה כדי לפנות מקום לקבצים חדשים. זה ברור ומובן.
לאחר המחיקה מהטלפון התמונה נשארת בענן בלבד, כך אני מבין (?)

לצפיה ב-'אכן כן'
אכן כן
25/08/2016 | 14:29
9
לצפיה ב-'עכשו תקרא שוב את תשובתי הראשונה'
עכשו תקרא שוב את תשובתי הראשונה
25/08/2016 | 14:38
3
6
ותראה כמה מדויקת היתה.

לצפיה ב-'לחבר למחשב בשביל למחוק תמונה מהטלפון זה ממש מיותר'
לחבר למחשב בשביל למחוק תמונה מהטלפון זה ממש מיותר
25/08/2016 | 14:48
2
24
מוחקים מכל אפליקציה בטלפון (שהיא לא גוגל פוטוס) והתמונה נמחקת מהטלפון בלבד.
לצפיה ב-'אפשר גם ממנהל קבצים בטלפון'
אפשר גם ממנהל קבצים בטלפון
25/08/2016 | 14:52
1
8
כדוגמת file explorer  ויש שנוטים חסד ל Total Commander הזכורה לטוב
לצפיה ב-'ואפשר גם מהגלריה'
ואפשר גם מהגלריה
25/08/2016 | 15:07
4
לצפיה ב-'גוגול פוטוס לא שומר על שמות התיקיות המקוריות שמהן הועלו התמו'
גוגול פוטוס לא שומר על שמות התיקיות המקוריות שמהן הועלו התמו
19/08/2016 | 13:48
31
התמונות.
כל התמונות עולות לתקיה אחת והם מקוטלגות ע"י גוגל לפי מיקום, תאריך וכולי.
אי אפשר לראות אותם בענן לפי התיקיות המקוריות.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ