לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'צריכה המלצה למכשיר'
צריכה המלצה למכשיר
21/05/2016 | 00:20
21
121
מקווה שזה המקום המתאים לשאול...
יש לי גלקסי 4 שכבר עושה הרבה בעיות ואני רוצה להחליף. חשבתי ללכת הפעם על הסיניים בגלל החסכון הכספי אבל אני לא מבינה בהם.
אני רוצה מכשיר בעברית מלאה כמובן, שיהיה טוב בשיחות כי זה הטלפון היחידי שלי. השימושים האחרים שמעניינים אותי הם מצלמה טובה אבל לא מחפשת משהו מקצועי, נגן מוזיקה טוב ואינטרנט. ושהמכשיר עצמו יהיה מהיר יותר מהגלקסי העגלה שלי..
אה, והגודל של הגלקסי 4 הוא מעולה מבחינתי. הגדולים יותר נראים לי מסורבלים...
יש הצעות? 
תודה מראש.
לצפיה ב-'אני דווקא הייתי הולך על מותג'
אני דווקא הייתי הולך על מותג
21/05/2016 | 15:28
2
92
אם את בעלת גלאקסי 4 אני מניח שאת לא מחליפה כל שנה מכשיר, ושזהו המכשיר העיקרי שלך והוא לא איזה מכשיר רזרבה למקרה שהעיקרי מתקלקל.
יש מכשירים סיניים שהביצועים שלהם ממש טובים אך מחירם כבר לא מתרחק הרבה מהממותגים ויש כמובן זולים אבל לא הייתי קונה אותם כמכשיר לשימוש עיקרי.
לא ציינת מה גודל המסך הרצוי ועל איזה ביצועים את מתכווננת.
אני אישית חושב שהאס 4 הוא אחלה מכשיר, ואולי שווה לאפס אותו להגדרות יצרן ולנסות להשתמש בו .
קחי בחשבון שרוב המכשירים הסיניים יש להם רום תומך בעברית אך אין להם תמיד עברית מלאה. ולכן צריך להיכנס לכל מיני פורומים ולהתקין להם רום חדש עם עברית. לא מתאים לכל אחד ההתעסקויות הללו.

לצפיה ב-'נכון. לא מחליפה כל שנה וזה המכשיר העיקרי'
נכון. לא מחליפה כל שנה וזה המכשיר העיקרי
23/05/2016 | 16:30
1
44
גודל מסך- כמו זה של גלקסי 4 (נדמה לי 5.5 ?)
היו לי המון בעיות עם ה- 4,  והבנתי שאני לא היחידה ושמכל הדגמים האחרים,ל S4 היו הכי הרבה תקלות.
לא ידעתי שברוב הסיניים אין עברית מלאה...
לצפיה ב-'רק תיקון קטן - ל-S4 יש מסך 5 אינצ''
רק תיקון קטן - ל-S4 יש מסך 5 אינצ'
23/05/2016 | 19:27
18
לצפיה ב-'להתרחק מהמכשירים הסיניים'
להתרחק מהמכשירים הסיניים
22/05/2016 | 10:51
7
78
מכשיר סיני מצוי הוא תיבת פנדורה שכל פעם מפתיעה בבאג כזה או אחר: פעם זו מצלמה באיכות נוראית, פעם זו בעיית זיכרון וכו' וכו'. עדיף לקנות סמסונג או אל ג'י מוחדשים מאשר לקנות מכשיר סיני חדש, מניסיון.
לצפיה ב-'דווקא יש כמה חברות סיניות מוצלחות בקנ"מ בי"ל.'
דווקא יש כמה חברות סיניות מוצלחות בקנ"מ בי"ל.
22/05/2016 | 12:50
3
37
לצפיה ב-'סבבה, ועל מה מהן היית ממליץ כמשיר עיקרי?'
סבבה, ועל מה מהן היית ממליץ כמשיר עיקרי?
23/05/2016 | 16:33
2
45
לצפיה ב-'אני לא אמליץ כי לא ניסיתי בעצמי'
אני לא אמליץ כי לא ניסיתי בעצמי
23/05/2016 | 16:44
1
44
אבל בדוק את Huawei P9, OPPO ONE PLUS 2, מכשירים של לנובו ויש עוד.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/05/2016 | 16:51
15
לצפיה ב-'מוזר. דווקא שמעתי דברים טובים ולכן חשבתי על הכיוון הזה'
מוזר. דווקא שמעתי דברים טובים ולכן חשבתי על הכיוון הזה
23/05/2016 | 16:31
2
50
השאלה היא אם זה קורה גם בדגמים של יצרניות סיניות ידועות?
לצפיה ב-'לי ולחברים שלי היו בעיות עם המכשירים הללו'
לי ולחברים שלי היו בעיות עם המכשירים הללו
23/05/2016 | 16:53
1
39
Doogee, Huawei, Meizu
לצפיה ב-'מותגים זה דבר אחד וכשירים זה דבר שונה'
מותגים זה דבר אחד וכשירים זה דבר שונה
23/05/2016 | 19:12
35
ולמקום ואופן הקניה גם יש משקל לא קטן.
כאמור לי אין נסיון אישי עם מכשירים סיניים ובכל זאת אני לא ממהר לפסול אותם, כנראה בגלל שקראתי על כמה טובים,
כנראה לא אלו שיצא לך לנסות.
גם לסמסונג היו ויש דגמים לא מוצלחים וגם למרצדס. אז מה?
לצפיה ב-'ELEPHONE P8000'
ELEPHONE P8000
23/05/2016 | 16:21
9
42
או OPO שנקרא גם 1+1 היקר והאיכותי
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/05/2016 | 16:50
8
25
קראתי על שניהם עכשיו.
על השני  דווקא שמעתי. רק צריכה לבדוק רמות מחירים. נראה לי שהוא יכול להיות מתאים.
לצפיה ב-'למזלי הרע בדקתי כרגע מכשיר OPPO F1'
למזלי הרע בדקתי כרגע מכשיר OPPO F1
23/05/2016 | 19:21
7
60
שלא ידעתי בכלל על קיומו.
הוא נאה למדי ואפילו היה בסדר אך לא התרשמתי עמוקות.
לצערי בחנות שהייתי בה לא היה את ה Huawei P9 שלדעת הכל טוב ממנו אז אשאיר אותו להתרשמותך.
מה שכן רכשתי זה את הסמסונג A7 שעלה בדיוק כמו ה OPPO ההוא, אם תחכי למחר אתן לך חוו"ד יותר רחבה עליו,
פשוט נאלצתי לרכוש מכשיר במהירות מסיבה כלשהי.
לצפיה ב-'ומשאיר לבובי לנחש מה הייתה הסיבה.'
ומשאיר לבובי לנחש מה הייתה הסיבה.
23/05/2016 | 19:21
2
16
לצפיה ב-'רגע, "בובי" זה אני? '
רגע, "בובי" זה אני?
23/05/2016 | 19:41
1
36
ואם כן, אז אני צריך לנחש למה קנית A7, או למה היית צריך מכשיר במהירות?
לצפיה ב-'סליחה בובו. '
סליחה בובו.
23/05/2016 | 19:59
33
למה הייתי צריך לקנות במהירות כמובן.
התשובה ללמה A7 פשוטה, כי הייתי צריך לקנות במהירות.
לצפיה ב-' סבבה'
סבבה
23/05/2016 | 21:07
3
9
לצפיה ב-'אז ככה.'
אז ככה.
24/05/2016 | 10:56
2
44
בהתחלה חשבתי לכתוב שזה מכשיר ההולם את מחירו אבל נזכרתי שאין בעצם מה שמכונה במניות "מחיר הוגן" לסמארטפונים
אז אסתפק בלהגיד שבמצב השוק היום עם המכשיר הנ"ל את מקבלת תמורה נאותה למכשיר.
את הספציפיקציות המדוייקות תמצאי ברשת אבל אזהרה אל תסתמכי על מה שכתוב באתרים הישראלים,
ברוב האתרים שהסתכלתי בהם היו נתונים שגויים. נראה לי שהם ציטטו הערכות מקדמיות ולא טרחו
לבדוק איך המכשיר יצא בפועל, בספק גם אם בדקו אותו. נתוני אמת יש באתר החברה ובאתרי חו"ל.
דוגמאות: רזולוצית מסך מופיעה באתרים 1080*720, בפועל 1020*1080. זכרון עבודה מופיע 2, בפועל יש 3.
רדיו כתוב שאין אבל יש ועוד כהנה וכהנה. לקח לכל מי שמסתמך על בחינות באתרים ישראלים החל מסמארטפונים
וכלה במערכות סטריאו. ברובם הם אתרי פרסום ולא מבחן.
תכל'ס. מסך ראוי בהחלט למכשיר ביניים. לא ברמה של מכשיר דגל של היום אבל כן של לפני שנה וחצי.
תמונות וסרטים נראים ברורים לגמרי בסוגי תאורה שונים.
מעבד חזק ומהיר דיו למשתמש הממוצע.
תומך בגלישה סלולרית בכל מהירות מקובלת כולל 4G למיניו.
WIFI כולל תקן AC המהיר ביותר, שוב בניגוד לכתוב באתרים ישראלים.
התחברות ודיוקGPS, מהיר מאוד מדוייק. ב"ט לא בדקתי.
שמע. רמקול פנימי יחיד נשמע צלול וחזק, האוזניות הסטריאופוניות רגילות של סמסונג, איכות סבירה לחלוטין.
מצלמה אחורית 13 מ"פ לא יותר מאשר בסדר. יותר טובה מזו שהיתה לך אבל לא עילוי בתחום.
באור יום התמונות תהיינה מוצלחות, ככל שמחשיך האיכות יורדת כמובן.
בתאורה מלאכותית ה WB לא מתפקד באופן אופטימלי, אם זה יפריע לך תשתמשי ב WB ידני, קיימת אפשרות,
או לתקן תמונה אח"כ על המחשב.
ככלל ישנן כמה אפשרויות כיוונון ידניות למצלמה כולל HDR לשימוש בחושך. ניתן להוריד אפל' חינמיות נוספות מאתר סמסונג.
עברית. מאחר ומדובר באנדרואיד 5.1.1 לא צפויה שום בעיה עם עברית, היא עובדת חלק על הגרסה הזו.
זו גם גרסה מוצלחת מול ה 5.0 הפחות טובה.
הממשק הוא ממשק סמסונג רגיל שאת מכירה לטוב ולרע, לא צפויות הפתעות.
מראה, מזכיר את ה S6 וזה לטובה.
משקל. משהו כמו 170 גרם. לא קל אבל מאוד מאוזן ונוח.
זהו בערך.
לצפיה ב-'וואו, סחתיין על הסקירה'
וואו, סחתיין על הסקירה
25/05/2016 | 21:48
23
חומר טוב למחשבה.
תודה!
לצפיה ב-'מה המחיר?תודה'
מה המחיר?תודה
31/05/2016 | 07:46
9
לצפיה ב-'שאזאם צורך סוללה'
שאזאם צורך סוללה
20/05/2016 | 19:08
27
שלום,
הפעלתי את שאזאם, והוא ממשיך לצרוך לי סוללה גם אחרי שסגרתי אותו ומחקתי אותו מהאפליקציות הפעילות (20% מהצריכה היא בגללו).  כיביתי את המכשיר והפעלתי מחדש - הוא ממשיך להיות פעיל ולצרוך סוללה.
לא מצאתי בהגדרות של שאזאם משהו שיכול לפתור את הבעיה.

כנ"ל גם SoundHound ("רק" 10% מהצריכה).

המכשיר הוא גאלאקסי s4.

מה הפתרון?

לצפיה ב-'נעילת המכשיר'
נעילת המכשיר
19/05/2016 | 18:55
12
80
הי,
תחת screen lock מסומן אצלי swipe .
עד היום עבד מצוין.
מהיום בצהריים זה לא עובד. זה עדיין מסומן אבל אחרי שהמסך כבה, לחיצה על כפתור ההפעלה פשוט פותחת את המכשיר.
מה שניסיתי:
לכבות ולהדליק
ריסטארט
לשנות משתמש לאורח ולהחזיר
Clear credentials
לשנות לסיסמא ולהחזיר לאופציה הזו
נאדה. כלום לא עובד. כאילו מסומן none.
רעיונות?
Nexus 5X, android 6.0.1
תודה
לצפיה ב-'זה לא את,זה העידכונים'
זה לא את,זה העידכונים
19/05/2016 | 22:42
1
40
תמתיני לעידכון הבא

לצפיה ב-'לא היה שום עדכון היום'
לא היה שום עדכון היום
19/05/2016 | 22:55
26
על איזה עדכון מדובר? יש דרך לבטל אותו? לא מצאתי בשום מקום תיעוד לענין.
יש לך מידע על זה אולי?
תודה
לצפיה ב-'בדקת ב SECURE LOCK SETTING ?'
בדקת ב SECURE LOCK SETTING ?
20/05/2016 | 10:31
8
15
לצפיה ב-'אין לי כזה'
אין לי כזה
20/05/2016 | 11:05
7
24
אתה מתכוון ל - smart lock? הוא אפור וכתוב שיש להגדיר נעילה קודם.
זה הענין - הטלפון לא מזהה את העובדה שנעלתי אותו עם swipe.
מבחינתו הטלפון לא נעול.
קראתי את מה שכתבת שלשום וחשבתי שאולי זו הבעיה - הגדרתי נעילת סיסמא, נכנסתי לשם ואין trusted places או משהו כזה.
אובדת עיצות כבר....
לצפיה ב-'אני מתכוון לשתי ההגדרות הראשונות במסך הזה.'
אני מתכוון לשתי ההגדרות הראשונות במסך הזה.
20/05/2016 | 11:12
6
20
לצפיה ב-'על מנת להגדרות האלו'
על מנת להגדרות האלו
20/05/2016 | 11:21
5
22
אני צריכה להיכנס ל - smart lock
שיניתי את הנעילה לסיסמא, נכנסתי וזה מסומן.
אבל שוב, רק אם הנעילה היא סיסמא. אחרת זה לא מזהה שיש נעילה בכלל
לצפיה ב-'אז מצטער, אין לי יותר רעיונות.'
אז מצטער, אין לי יותר רעיונות.
20/05/2016 | 11:52
4
15
הסרתי את הקוד והט"א ושיניתי ל SWIPE, ורק ההחלקה פתחה את המכשיר כמו שאמור להיות.
אין טעם להגיד לך לנסות להזכר מה שינית כי מן הסתם כבר ניסית.
בהצלחה.
לצפיה ב-'יש לך מכשיר כמו שלי?'
יש לך מכשיר כמו שלי?
20/05/2016 | 11:57
3
18
בכל אופן, תודה על הנסיון לעזור.
מקסימום נעבור לקוד
לצפיה ב-'לא, אבל אותו אנדרואיד ודי למדתי אותו.'
לא, אבל אותו אנדרואיד ודי למדתי אותו.
20/05/2016 | 14:39
2
17

לצפיה ב-'באסה תודה בכל אופן ושבת שלום '
באסה תודה בכל אופן ושבת שלום
20/05/2016 | 14:40
1
4
לצפיה ב-'שב"ש '
שב"ש
20/05/2016 | 14:47
2
לצפיה ב-'עידכון'
עידכון
20/05/2016 | 19:43
17
תודות ל - Yosman התותח על שטרח ובדק לי במכשיר שלו (הזהה לשלי) זו תקלה כללית ולא רק אצלי.
אז הגדרתי קוד רק כדי שלא יפתח בטעות ותודות ל - prizman הבנתי שניתן להגדיר את הדיבורית כהתקן בטוח אז אני אעשה גם את זה.
נקווה שחברת גוגל המופלאה תעלה על זה ותתקן את זה.
תודה לכולם ושבת שלום
לצפיה ב-'בעיה במילון של swiftkey'
בעיה במילון של swiftkey
18/05/2016 | 16:29
14
185
אני משתמש במקלדת SWIFTKEY
לאחרונה כנראה שהיה עדכון גרסה כלשהוא ומאז כל מילה שאני מקליד מופיעה עם קו אדום בתחתית כאילו שזאת מילה שגויה

מה הסיבה לכך ואין מתקנים את זה?
לצפיה ב-'ניסית להסיר את האפליקציה'
ניסית להסיר את האפליקציה
18/05/2016 | 19:45
52
ולהתקין מחדש?
לצפיה ב-'זה לא באג, זה פיצ'ר: בדיקת איות שלא מכירה עברית'
זה לא באג, זה פיצ'ר: בדיקת איות שלא מכירה עברית
18/05/2016 | 21:24
2
136
לצפיה ב-'כמו שנאמר, בטל את בדיקת האיות בהגדרות המכשיר'
כמו שנאמר, בטל את בדיקת האיות בהגדרות המכשיר
18/05/2016 | 22:14
42
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/05/2016 | 23:59
41
אם כך כיצד מסדרים את זה שבדיקת האיות תכיר עברית.
העסק הזה עבד יפה מאד עד כה.
לא שיניתי שום דבר.
זה נראה לי תוצאה של עדכון גרסה כלשהיא

אני עם נקסוס 5

תודה
לצפיה ב-'נראה שבדיקת האיות עובדת יפה באנגלית'
נראה שבדיקת האיות עובדת יפה באנגלית
18/05/2016 | 23:56
7
51
אני לא הייתי מנטרל את התיקון האוטומטי, רק שם אותו על חצי-אוטומט (אתה תציע, אני אאשר),
בתקווה שמתישהו יתמכו גם בעברית.
לצפיה ב-'איך עושים את זה?'
איך עושים את זה?
19/05/2016 | 00:02
6
34
אכן אני מעדיף שלא לבטל את בדיקת האיות
אני עם נקסוס 5
בהגדרות / שפה וקלט
יש אפשרות לכבות את בדיקת האיות כליל
האפשרויות שיש שם הם 
בודק איות של אנגלית הינדית
או
Google Spell Checker 

למה כוונתך?
תודה

לצפיה ב-'לא בהגדרות השפה של גוגל, בהגדרות של SwiftKey'
לא בהגדרות השפה של גוגל, בהגדרות של SwiftKey
19/05/2016 | 00:13
5
50
אצלי זה מוגדר כך:
לצפיה ב-'זה לא פותר את הבעייה...'
זה לא פותר את הבעייה...
19/05/2016 | 00:24
4
23
עדיין כל מילה בעברית מופיעה עם קו אדום
כלומר איננה במילון של ה SWIFTKEY
אם אני לוחץ על המילה הוא מאפשר לי להוסיפה למילון

בקיצור זה נראה כאילו שהמילון העברי התרוקן לו מכל המילים
או אם תרצה "אין לו מילים" 

לא ברור כיצד זה קרה וכיצד טוענים מחדש את המילון 
לצפיה ב-'לא פותר את הבעיה, צריך לחכות שיוסיפו תמיכה מלאה בעברית '
לא פותר את הבעיה, צריך לחכות שיוסיפו תמיכה מלאה בעברית
19/05/2016 | 00:43
3
30
זה נראה שכרגע הפיצ'ר הזה לא תומך בעברית
לצפיה ב-'הבנתי... ושאלה '
הבנתי... ושאלה
19/05/2016 | 01:00
2
29
האם יש לך מושג מה השתנה? 
זה תמך בעברית עד כה... 
לצפיה ב-'הוסיפו פיצ'ר חדש שלא היה קיים עד כה'
הוסיפו פיצ'ר חדש שלא היה קיים עד כה
19/05/2016 | 06:12
1
47
כנראה שבשלב הזה הפיצ'ר החדש עוד לא תןמך בעברית, זה לא מפריע למקלדת המצויינת הזו לעבוד על שאר התכונות החזקות שלה.
מאמין שבהמשך יוסיפו גם את העברית לפיצ'ר הזה.
לצפיה ב-'זה פשוט באג חדש, אצלי זה דווקא מופיע באנגלית ולא בעברית.'
זה פשוט באג חדש, אצלי זה דווקא מופיע באנגלית ולא בעברית.
20/05/2016 | 00:30
32
פשוט באג.
לצפיה ב-'יצאה היום גרסת בטא שבין היתר מטפלת בבעיות RTL'
יצאה היום גרסת בטא שבין היתר מטפלת בבעיות RTL
20/05/2016 | 00:50
37
זה נשמע לא קשור, אבל לך תדע:
For RTL languages, the top candidate on the right is no longer hidden by the Hub menu icon
- Keyboard will remain visible when in undock split mode and device locale is set to RTL

להורדה:

לצפיה ב-'גם אני רואה שינוי גדול בסוויפטקי'
גם אני רואה שינוי גדול בסוויפטקי
21/05/2016 | 00:50
38
אם פעם היה מנחש נכון כמעט תשעים אחוז מן המלים שלי, הרי שמאז העדכון הנכון, הוא יוצר ניחושים ממש הזויים, בלי קשר לספרית המילים שלי, למילים בהן השתמשתי בעבר ובכלל בלי קשר לכל הגיון שפתי. ממש קשה להאמין וקשה להבין איך זה קרה.
כשמשתמשים בתוכנת המקלדת במשיכת קו ולא בהקלדות בודדות, זה הופך את השימוש לבלתי אפשרי.
חזרתי למקלדת של גוגל עד יעבור זעם וגם הצטערתי נורא נורא כי קלקלו לי משהו שמאד אהבתי, משהו שהיה כמעט מושלם...
הלוואי שיוכלו להחזיר את הגלגל לאחור.
מה שכן, בינתיים גיליתי שלאחר שורה של שיפורים, המקלדת של גוגל הפכה לגאון לא קטן, עובדת ממש מצוין. אולי בסוף אשאר איתה?...

לצפיה ב-'SMART LOCK ו TRUESTED DEVICES/PLACES'
SMART LOCK ו TRUESTED DEVICES/PLACES
18/05/2016 | 10:38
12
91
האפשרויות TRUESTED DEVICES/PLACES נמצאות באנדרואיד 6 תחת SMART LOCK שנמצא מצידו
תחת SECURE LOCK SETTING ככל הזכור לי בלוליפופ זה לא היה קיים.
מה המשמעות?
ה T.S מאפשר לך לקבוע מיקום מסויים בו המכשיר "בטוח" ולא יינעל כשתכבה אותו. אם אתם מרגישים כך
בבית או במשרד, אשריכם. אני לא.
ה T.D הצליח לתעתע בי. לא טרחתי לקרוא את האותיות הקטנות, סברתי משום מה שזה קשור לשיוך האוטומטי
של מכשירי הב"ט שברשותי וכך אישרתי בשמחה את השעון, הרכב, האוזניות ועוד.
מסתבר שמה שהדבר הזה עושה בפועל הוא למנוע את נעילת הסלולרי כל זמן שהוא בטווח ב"ט מהמכשירים
הנ"ל, דהיינו 10-15 מ' בערך.
המשמעות היא שאם סברתי שהמכשיר נעול בזמן ישיבה במשרד, השארתי אותו על השולחן ויצאתי לשרותים
כל אחד בחדר יכול לפתוח אותו. הוא לא נעול בגלל הקרבה לשעון. כנ"ל ברכב אם יצאתי לקנות פלאפל או בבית.
אז שוב, אם אין לכם מה להסתיר מאף אחד אז סבבה. אם אתם מאמינים בטוב ליבו של המין האנושי
זה בכלל ראוי להערכה. אבל אם אתם סתם אנשים כמוני, תזהרו מהאופציה הזו.
לצפיה ב-'זה אכן הגיע עם מרשמלו'
זה אכן הגיע עם מרשמלו
18/05/2016 | 14:35
7
57
וזה אכן מסוכן אם אתה נמצא עדיין קרוב למכשירים/מקומות "בטוחים" ואתה מצפה שהמכשיר יישאר נעול.
לצפיה ב-'זה רק חלק מהבעיה.'
זה רק חלק מהבעיה.
18/05/2016 | 15:04
1
44
גם אם אתה נועל את המכשיר ובטוח שהוא לא יפתח ללא ט"א אתה טועה, הוא בהחלט יפתח אקראית
ויכול לחסל סוללה במהירות.
לקח לי כמה ימים להבין שהמכשיר שלי למעשה אפפעם לא נעול ועוד קצת זמן להבין שזו לא תקלה אלא משהו
שאני גרמתי.
אז נכון שיש הודעה ואפילו צריך להכניס את הקוד כדי לאשר את הפעולה אבל בימינו שעל כל נשימה
אתה צריך ללחוץ על אישור מי כבר קורא כל הודעה של אפליקציה או כל הסכם תוכנה במחשב?
לצפיה ב-'אני קורא כמעט כל הסכם שאני חותם עליו '
אני קורא כמעט כל הסכם שאני חותם עליו
18/05/2016 | 15:33
36
למרות שאתמול "וויתרתי" ולא קראתי את ההסכם של התוכנה של HP, כי הייתי חייב את הדרייברים למחשב, וגם למדפסת המסוימת הזו יש פיצ'ר של סריקה ישירות למחשב שהייתי צריך.
לצפיה ב-'השימוש היחיד שמצאתי לזה:'
השימוש היחיד שמצאתי לזה:
18/05/2016 | 16:56
4
51
צימוד והגדרת הדיבוריות באוטו כ"התקן בטוח".
כאשר אני נוהג, הדבר האחרון שאני רוצה להתעסק בו זה הקוד של הטלפון תוך כדי, רוצה להצליח לפתוח אותו בזריזות וללחוץ על איש הקשר המועדף לחיוג.

לצפיה ב-'צודק, לא חשבתי על זה'
צודק, לא חשבתי על זה
18/05/2016 | 17:04
42
מצד שני, כרגע אין לי דיבורית באוטו, אז גם אם היה לי טלפון עם לוליפופ, זה לא היה רלוונטי עבורי .
לצפיה ב-'זה בדיוק הקטע,'
זה בדיוק הקטע,
18/05/2016 | 19:45
2
34
הצימוד עובד בדיוק אותו דבר גם בלי זה. גם בלוליפופ הוא עבד בלי זה.
ההשפעה היחידה היא שהטלפון לא ננעל כשהוא צריך להינעל.
לצפיה ב-'רק אם הוגדר ההתקן כאחד בטוח, לדוגמה אני מחוברים לטלפון שלי '
רק אם הוגדר ההתקן כאחד בטוח, לדוגמה אני מחוברים לטלפון שלי
18/05/2016 | 20:33
1
25
חמישה התקנים.
האוזניות האלחוטיות שלי - אותן לא הגדרתי "התקן בטוח" וכאשר הן מחוברות, הכל עובד כרגיל, נעילה עם קוד והכל.
הדיבורית בקסדה (של הקטנוע), הדיבורית באוטו ובאוטו השני - מוגדרות כ"התקן בטוח", כאשר אני נוהג והדיבורית מחוברת לטלפון שחרור מנעילה הוא ללא קוד, פשוט משתחרר בקלות.
השעון (וואווי) - לא מוגדר כהתקן בטוח, שכן זה עליי כל הזמן ואני רוצה שתהיה נעילה במידה ואני משאיר את הטלפון לרגע ומתרחק מעט.
לצפיה ב-'אז ככה.'
אז ככה.
18/05/2016 | 21:04
22
נזכרתי שאני בעצם לא מחייג תוך כדי נהיגה אז לא זוכר איך זה היה בסוני ולמעשה לא ניסיתי גם עם המרשמלו.
שיחרור מהיר מנעילה אני מעדיף לעשות עם ט"א או בעזרת זיהוי קולי, איתו ניתן אח"כ להמשיך בחיוג עם CALL XXXX.
גם ישתחרר מנעילה וגם הנהיגה תהיה בטוחה יותר
לצפיה ב-'ב G2 זה קיים כבר בלוליפופ'
ב G2 זה קיים כבר בלוליפופ
18/05/2016 | 23:53
2
26
השימוש העיקרי זה באמת לדיבורית ברכב, מאוד נוח לי שברגע שאני נכנס לאוטו הנייד נדלק על אפליקצית ה car mode.
לגבי מקומות בטוחים, זה גם נוח לי. אני בדרך כלל לא מוציא את הנייד מטווח העין שלי כך שאין לי בעיה שהוא יישאר פתוח בעבודה. אם רוצים לנעול אותו פשוט לוחצים על המנעול במסך הנעילה ואז הטלפון ננעל עד הקשת הקוד מחדש ללא קשר למקום המצאו או למכשירים בטוחים בסביבתו.

לצפיה ב-'צודק, זה באמת קיים עוד מלוליפופ. טעות שלי'
צודק, זה באמת קיים עוד מלוליפופ. טעות שלי
19/05/2016 | 06:31
12
לצפיה ב-'מניח שזה די אישי'
מניח שזה די אישי
19/05/2016 | 18:31
19
אבל לא הייתי רוצה שהמכשיר ימצא כל הזמן בטווח ראייתי גם כשאני הולך לשרותים או להכין קפה.
אני סומך על כל מכרי שלא יגנבו אותו אבל לא שלא יתחשק להם לראות איך עובד סוני או סמסונג 7.
גם לגבי הרכב כתבתי. המכשיר נצמד לרכב ברגע שאני מתקרב. אם אני מנהל שיחה כשאני נכנס היא
ממשיכה ברמקול הרכב. גם לחייג אני יכול מפאנל הרכב אבל אני מניח שזה, כמו פתיחת המכשיר
ע"י ט"א לא זמינה לכל אחד. בכל מקרה כפי שגם כתבתי אני לא בעד חיוג בנהיגה ועם מענה אין בעיה.
גם לא עם ניווט או שמיעת מוזיקה.
לצפיה ב-'זה נפלא! פתר לי את הבעיה באוטו. תודה על המידע '
זה נפלא! פתר לי את הבעיה באוטו. תודה על המידע
22/05/2016 | 09:54
6
לצפיה ב-'לפרמט או לא לפרמט זו השאלה.'
לפרמט או לא לפרמט זו השאלה.
17/05/2016 | 13:58
5
94
יש לי טאבלט של סמסונג שקיבלתי מתנה כששידרגתי חבילה באורנג', לפני כשנתיים אני חושבת, מהקטנים האלה שאולי שווים 500 ₪, נראה לי שהדגם נקרא TAB 1.
הוא משמש כטלוויזיה כשאוכלים ופה ושם לחפש משהו בגוגל/לשחק באבלס.
בזמן האחרון הוא עושה בעיות עם החיפוש בגוגל וסתם גלישה וכמובן בצפייה בטלוויזיה-אפליקציות של ערוץ 10, 2 ו1.
אז לפרמט כדי להינות שוב מהדברים הקטנים האלה או לא?
פירמוט לא צריך לעלות הרבה, נכון?
לצפיה ב-'למה להתעסק ,פרטנר עדין מחלקת טאבלטים חינם'
למה להתעסק ,פרטנר עדין מחלקת טאבלטים חינם
17/05/2016 | 14:34
2
85
ולענין ,אין שום בעיה לאפס את המכשיר ,ובלבד שתשתמש בחשבון google חדש .
שלא יהיה מצב שיסתנכרן שוב לאותם היישומים.
זה לא עולה כסף,זה אפשר לעשות בקליק אחד (תלוי איזה אנדרואיד יש שם )
או בהליך די פשוט בהדלקה .
תודא שוב מה הדגם המדויק (הגדרות > אודות )

לצפיה ב-'א. זה תשתמשי ולא תשתמש'
א. זה תשתמשי ולא תשתמש
18/05/2016 | 00:11
1
53
ב. אחרי מה ש012 עשו לי (טאבלאט מתנה ופתאום אתה מגלה בחשבון חיוב של 500 ש"ח) אני דיי חוששת מהמתנות האלה-חלוקה חינם...

ג. אני רוצה את אותן אפליקציות אז למה לא להשתמש באותו חשבון?
הרי האפליקציות לא יורדות אוטומטית. אני בוחרת מה להוריד ומה לא. בחשבון יש רק רשימה של מה שהורדתי בעבר.

ד. מה שגרם לי באמת לחשוב על פירמוט/לחשוב שמשהו לא תקין זו האפליקציה הספציפית של 10 שהתחילה לקרטע והשאר באו אחריה. אז האם אני היחידה שהאפליקציה השתגעה לה או שיש עוד כמוני?
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
18/05/2016 | 08:14
37
הרי עקב אותו מבחר של אפליקציות הטאבלט התחיל לקרטע .
כאשר תגדירי אותו חשבון google הוא לא ישאל אותך .הוא ישחזר את המצב לקדמותו .
אם את חושדת באפליקציה מסויימת את יכולה להסיר אותה בלבד ואזי אין צורך בפירמוט.
מנסיון כמו במחשבים ,רצוי מדי פעם לאפס את המכשיר .

לצפיה ב-'פרמוט עושים לבד'
פרמוט עושים לבד
17/05/2016 | 14:43
1
71
כנסי להגדרות המכשיר /גיבוי ואיפוס.
תאפסי את המכשיר והוא יעלה כמו חדש
רק לגבות תמונות וכו כי הכל ימחק .
אפליקציות שהורדת גם ימחקו ותצטרכי להיכנס שוב לחשבון גוגל להוריד מחדש
לצפיה ב-'אנסה '
אנסה
18/05/2016 | 00:13
10
לצפיה ב-'טאבלטים של Teclast במבצע ביום הקרוב (35 שעות הקרובות)'
טאבלטים של Teclast במבצע ביום הקרוב (35 שעות הקרובות)
17/05/2016 | 09:04
76
יש תמיכה בעברית שני גדלים 8 ו 10 כולל 3G .
האתר המועדף לרכישה הוא gearbest (למי שיש שם נקודות)
המחיר זול יותר מטאבלטים מדבקות שמוכרים בארץ

לצפיה ב-'מרשמלו גרסה 6 לאל גי גי 3 . האם יגיע מתישהו'
מרשמלו גרסה 6 לאל גי גי 3 . האם יגיע מתישהו
16/05/2016 | 14:00
7
86
ואם לא. קיימת דרך לשדרוג ידני ?
אני עם גרסה של 16 גיגה.
לצפיה ב-'אפשר להתקין רום'
אפשר להתקין רום
16/05/2016 | 14:25
2
68
לצפיה ב-'האם אני חייב להכנס דרך מחשב לקישור'
האם אני חייב להכנס דרך מחשב לקישור
16/05/2016 | 18:57
1
51
ואז להורידלטלפון או שיש דרכים אחרות?
לצפיה ב-'בקישור יש הוראות מפורטות'
בקישור יש הוראות מפורטות
16/05/2016 | 19:33
25
לצפיה ב-'יש אפשרות לקבל זאת בעברית'
יש אפשרות לקבל זאת בעברית
16/05/2016 | 23:37
48
יש פירוט באנגלית ואני לא כזה טוב בזה.
לצפיה ב-'יש גם עדכון לגרסה הרשמית'
יש גם עדכון לגרסה הרשמית
19/05/2016 | 22:31
2
29
כנס לתמיכה בקישור הבא:
ופעל על פי ההוראות בסעיף "עדכון תכנה" - התקנת דרייברים, התקנת כלי התמיכה וביצוע העדכון.
לצפיה ב-'תודה רבה על הסיוע'
תודה רבה על הסיוע
20/05/2016 | 15:46
1
16
הבעחה שאני מצאתי עדכון תוכנה של מרשמלו .
אבל הוא מגיע לי עד 49 אחוז ואז נותן שגיאה.
יש משו שניתן לעשות כדי לסיים את העדכון עד הסוף.
תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'בעיה יותר חמורה'
בעיה יותר חמורה
21/05/2016 | 21:02
12
עדכנתי גרסה לפון של אשתי וזה נתקע לי על 95 אחוז ולא ניתן להתקדם וגם לחזור אחורה.
מה ניתן לעשות?
האם לפנות לחנות ממנה קניתי או ליבואן של אל גי.
אובד עצות
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'העברת קבצים לנייד לאחר שדרוג לאנדרואיד 6'
העברת קבצים לנייד לאחר שדרוג לאנדרואיד 6
16/05/2016 | 09:33
2
70
שלום,
יש לי טלפון sony xperia z3 compact. לאחרונה עבר שדרוג מערכת לאנדרואיד 6.
לאחר השדרוג, כל פעם שאני רוצה להעביר קבצים למחשב עם כבל USB, הוא מעלה לי את המסך בתמונה. זה אומר שכל פעם שאני מחבר טלפון למחשב  אני צריך ללחוץ על משהו בטלפון.
אני זוכר שבעבר היה ניתן לבחור אחד מהם שיופעל בברירת מחדל - האם יש דרך לעשות את זה?
לצפיה ב-'זאת תכונה מובנית של ה-6.0'
זאת תכונה מובנית של ה-6.0
16/05/2016 | 11:52
51
לצפיה ב-'ככה זה בגירסה 6'
ככה זה בגירסה 6
16/05/2016 | 15:06
41
תסמן בהעברת קבצים MTP.
לצפיה ב-'הרשת לנייד אינה זמינה'
הרשת לנייד אינה זמינה
15/05/2016 | 22:22
4
266
כבר כמה שעות שאני מקבלת הודעה כזאת בזמן שאני מנסה להתקשר.
ביקשתי מהבן שלי שיתקשר אלי והוא כתב לי שמתקבלת הודעה שהטלפון לא זמין.
מה זה אומר? שרשת הטלפון קרסה?
או שאולי משהו במכשיר שלי  לא בסדר.
ניסיתי איתחול של המכשיר,כיביתי לגמרי והפעלתי שוב,אבל ממש לא זז.
לצפיה ב-'אם אפשר אז לפרק את הסוללה'
אם אפשר אז לפרק את הסוללה
15/05/2016 | 22:31
3
37
ולהוציא ולחבר מחדש את הסים מהמכשיר.
אולי עבר למצב טיסה, להעביר למצב טיסה ולצאת ממצב טיסה.
לצפיה ב-'קודם כל - תודה'
קודם כל - תודה
15/05/2016 | 23:03
35
אני מקווה שאסתדר עם זה,כי זה מכשיר חדש אצלי (4 חודשים) והסים ממש קטן.
הוספתי כרטיס זכרון כשהיה חדש (לא עשיתי זאת בעצמי) וראיתי שהיה צריך להוציא את הסוללה כדי לשים אותו.
העברתי למצב טיסה,חיכיתי כמה דקות ולא עזר כלום.
אם כך,הבעיה במכשיר?!

לצפיה ב-'טוב, אז ה"אשמה" היא בסים תקול '
טוב, אז ה"אשמה" היא בסים תקול
16/05/2016 | 13:48
1
34
אחרי שכיבוי למשך הלילה לא עזר,התקשרתי לחברת הסלולר ודיברתי עם תמיכה טכנית.ניתקו וחיברו אותי מחדש ולא עזר.
קיבלתי הוראה לגשת לתחנת שירות ושם החליפו לי את הסים תוך שתי דקות וכל העניין נפתר.
אמרו לי שזה קורה לפעמים.אז זה נפל דווקא עלי הפעם,אבל עלול לקרות אצל כל אחד.
מה שכן נזכרתי,שקראתי פעם באיזה מאמר שרצוי לא לחתוך סים,אלא לשים אחד קטן מלכתחילה.
שלי היה חתוך (ראיתי אז כששמו אותו - כנראה לא היה להם אחר באותו רגע).
הפעם הוא הוציא אחד חדש קטן מקורי.
לצפיה ב-'תודה על העדכון'
תודה על העדכון
16/05/2016 | 19:01
13
לצפיה ב-'לא ניתן להיכנס לחנות האפליקציות בנקסוס 7 2013'
לא ניתן להיכנס לחנות האפליקציות בנקסוס 7 2013
15/05/2016 | 18:04
8
38
שלום

פתאום כאשר אני מנסה להיכנס לגוגל פליי אני מקבל הודעה שאומרת "נתוני רגע מושבתים. יש להפעיל נתוני רקע עבור חנות גוגל פליי".

יש לי אפשרות של מידע נוסף ונפתח לי דפדפן שאומר לי שעליי להפעיל משהו בהגדרות - אך אני לא מוצא את זה.

ניסיתי בהגדרות להיכנס ל- שימוש בנתונים- הגבלות רשת. אבל יש לי כאן בתת התפריט הזה רק את רשתות הויפיי שהמכשיר התחבר אליהם בעבר, ובכל מקרה סימנתי V על כולם וזה עדיין לא פותר את הבעיה.

מישהו נתקל? רעיונות? תודה!

עריכה: עוד משהו שניסיתי כרגע שמצאתי בגוגל ועדיין לא עובד- הגדרות- שימוש בנתונים- בחרתי את גוגל פליי- הגדרות אפליקציה- עכשיו כאן אמור להיות משהו שקשור להגבלות רשת, אבל אין לי משהו כזה... 
לצפיה ב-'טוב, ריסטרט למכשיר פתר את הבעיה. מוזר ומקווה שלא יחזור.'
טוב, ריסטרט למכשיר פתר את הבעיה. מוזר ומקווה שלא יחזור.
15/05/2016 | 18:22
7
10
לצפיה ב-'אחרי כמה שנים המכשיר מתחיל לזייף'
אחרי כמה שנים המכשיר מתחיל לזייף
16/05/2016 | 01:15
6
40
גם שלי מתנהג מוזר כבר כמה חודשים.
לצפיה ב-'יש לך המלצה על מיני טאבלט אחר?'
יש לך המלצה על מיני טאבלט אחר?
16/05/2016 | 20:37
5
16
לצפיה ב-'קראתי ביקורות חיוביות על ה-Nvidia Shield'
קראתי ביקורות חיוביות על ה-Nvidia Shield
16/05/2016 | 21:01
1
49
או שאולי זה היה ה-K1. אני חושב שב-Android Authority יש רשימה של טאבלטים זולים מומלצים, ושם ראיתי את זה.

אני גם התלהבתי מהמפרט של ה-ZenPad S 8.0, אבל אני לא זוכר אם קראתי ביקורות, ומכיוון שהוא "בן הדור" של הזנפון 2 העמוס ב-"נופחה" (Bloatware), אני קצת חושש ממה שאסוס שמו שם.
לצפיה ב-'אוקיי, בדקתי - המליצו על ה-Nvidia Shield K1'
אוקיי, בדקתי - המליצו על ה-Nvidia Shield K1
18/05/2016 | 08:56
37

מה שקצת מפריע לי אצלו זה שיש לו "רק" 2 ג'יגה RAM, ואני מתחיל להרגיש שזה אוטוטו לא מספיק בשביל גירסאות מתקדמות של אנדרואיד, לפחות לא עבור אופי השימוש שלי.
לצפיה ב-'כן , אבל .. מפאת כבודו של הפורום '
כן , אבל .. מפאת כבודו של הפורום
18/05/2016 | 09:33
2
56
רק אציין שהשם שלו מתחיל ב i  ..
הייתי עם הנקסוס 7 . "שיחררתי" אותו לטובת מוצר שלדעתי פשוט טוב יותר .
לצפיה ב-'אל תדאג, מאזין ידידי, הזכרת מוצרי Apple לא גוררת חסימה '
אל תדאג, מאזין ידידי, הזכרת מוצרי Apple לא גוררת חסימה
18/05/2016 | 16:49
1
15
לצפיה ב-''
18/05/2016 | 17:32
8
לצפיה ב-'שלום לכולם, האם יש כאן מישהו שלמד לאחרונה בג'ון ברייס? '
שלום לכולם, האם יש כאן מישהו שלמד לאחרונה בג'ון ברייס?
15/05/2016 | 13:51
57
קורס אנדרואיד כמובן. אשמח מאוד לקבל חוות דעת כנה ממי שלמד וסיים את המסלול.
אפשר גם בפרטי..
תודה למי שטורח!

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:20
7
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'עדכון תכונה גומר את הבטרייה בגלקסי 6'
עדכון תכונה גומר את הבטרייה בגלקסי 6
14/05/2016 | 20:15
1
35
שלום חברים
הגלקסי 6 שלי הוריד עדכון תכונה באופן אוטומטי , כרגע הגרסה היא 6.0.1
מאז העדכון הבטרייה מגיע מ-100% ל- 30% תוך 5 שעות ללא שימוש (כמובן שבדקתי ששום דבר לא פתוח )

משהו נתקל בבעיה כזאת ?
מה עושים?
האם אפשר "לחזור אחורה" ולבטל את העדכון תכונה ???
תודה מראש
לצפיה ב-'תוודא שלא השתנו הגדרות כלשהן'
תוודא שלא השתנו הגדרות כלשהן
14/05/2016 | 21:27
40
ושלא נוספו אפליקציות זבל נוספות של סמסונג. עד כמה שאני יודע נוספה אפשרות בשם Doze החל ממרשמלו, אז יכול להיות שמשהו שם לא עובד טוב עבורך.

לגבי שינמוך, אז זה (כנראה) אפשרי ובלתי אפשרי. אפשרי - אתה יכול לצרוב גירסא ישנה את הקושחה (Firmware) על המכשיר. זה יימחק לך את כל מה שיש לך על המכשיר (תמונות, אנשי קשר שלא מסונכרנים לחשבון ענן כלשהו, אפליקציות מותקנות וכו'), אבל זה "יחזור" לגירסא הקודמת. בלתי אפשרי - סמסונג מפעם לפעם משנה את המיקום של רכיבי ה"רדיו" של המכשיר, כלומר המיקום שבו נמצאות ההגדרות של החיבורים הסלולריים. אם תשנמך, אז יכול להיות שאתה תהפוך את המכשיר מטלפון לטאבלט קטן בלי גלישה סלולרית (חזרה לגירסא המעודכנת יותר כנראה יפתור את הבעיה). בנוסף, שינמוך כזה כנראה ידליק דגל שמעיד על כך שביצעת פעולה "אסורה" מבחינת סמסונג, מה שאומר שהאחריות שלך (אם יש בכלל) תיעלם.
לצפיה ב-'אנדרואיד טי וי'
אנדרואיד טי וי
14/05/2016 | 19:14
25
72
הי,
שמעתי שקיים מכשיר שמתחבר לטלוויזיה שאינה בהכרח "טלויזיה חכמה" ומאפשר צפייה בהמון ערוצים, המכשיר עובד עם אינטרנט אלחוטי ואני חושב שקוראים לזה "אנדרואיד טי וי". האם אפשר לקבל על זה פרטים? 
א. איך המכשיר נקרא?
ב. איך המכשיר נראה? כמו זיכרון נשלף usb?

אשמח מאוד לקבל לינק לאתר שמסביר מעט על המכשיר.

תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'סטרימר מבוסס אנדרואיד.'
סטרימר מבוסס אנדרואיד.
14/05/2016 | 20:12
6
58
דונגל לא מומלץ. עדיף משהו שהוא קופסה די דומה לNUC עם מטען, חיבור לטלביזיה, שקעי USB ויש גם עם שלט יחודי.
יש לו חיבור WIFI שאיתו מתחברים לראוטר של הרשת הביתית.
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
14/05/2016 | 23:15
5
48
אני מניח שאפשר לקנות את המכשיר בחנויות למוצרי מדיה. זה לא משהו מסובך , נכון?

תודה
לצפיה ב-'זה לא הדבר הכי פשוט בעולם.'
זה לא הדבר הכי פשוט בעולם.
15/05/2016 | 00:56
4
51
רק לחבר אותו זה מאוד קל, לארגן אותו למצב של עבודה סבירה עד טובה זה כבר טיפה מורכב,
השימוש השוטף שוב מאוד פשוט.כדי להתגבר בקלות גם על שלב ההתקנה תצטרך להוריד גם קובץ
בשם TheWiz ולהפעיל אותו. תקרא גם על זה ברשת. מרגע שתפעיל אותו הטלוויזיה שלך כבר תחכים.
כל מה שישאר לך לעשות אח"כ זה רק כיוונונים לטעמך בזמנך החופשי. העסק כבר פועל.
לצפיה ב-'שוב תודה על המענה'
שוב תודה על המענה
15/05/2016 | 22:06
3
32
האם ניתן לצפות בעזרת המכשיר בערוצים של הכבלים או של יס?
לצפיה ב-'מעביר למסך מה שנמצא באינטרנט'
מעביר למסך מה שנמצא באינטרנט
15/05/2016 | 22:14
1
24
ורק אם חברת הכבלים/YES העלתה אפשרות דרך האינטרנט אז כן.
אני לא מכיר ממירים של כבלים או של YES להגיד אם אפשר לחבר אותם לרשת הביתית. אם יש לך ממיר כזה אז עוקפים הכל וישירות למסך.
מה שכן סרטים או תוכניות שהוקלטו ונמצאות מוכנות להצגה ולצפיה דרך האינטרנט מוזרמים דרך הסטרימר כמו גלישה במחשב. בעקרון מחשב יכול לשמש כסטרימר.
לצפיה ב-'אוקי , תודה '
אוקי , תודה
15/05/2016 | 22:20
9
לצפיה ב-'זה מה שנקרא אצלכם ערוצים 10 ו 22?'
זה מה שנקרא אצלכם ערוצים 10 ו 22?
16/05/2016 | 00:06
31
לא לגמרי מתמצא.
אם כן אז ודאי שאפשר. אם בתאילנד זה אפשרי סביר שגם בר"ג זה יעבוד.
ויסלחו לי האח"מים הנ"ל שלא התאמצתי להוציא אותם במיטבם.
לצפיה ב-'תקליד סטרימר בגוגל, תמצא הרבה יותר ממה שרצית לדעת.'
תקליד סטרימר בגוגל, תמצא הרבה יותר ממה שרצית לדעת.
14/05/2016 | 20:14
1
20
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
14/05/2016 | 23:15
13
לצפיה ב-'קניתי אחד כזה להוריי'
קניתי אחד כזה להוריי
15/05/2016 | 00:28
15
62
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
15/05/2016 | 22:02
14
27
תגיד - ניתן לצפות בערוצים של הכבלים ושל יס ?

תודה
לצפיה ב-'לא, לא ניתן לצפות בערוצים של הכבלים ויס'
לא, לא ניתן לצפות בערוצים של הכבלים ויס
15/05/2016 | 23:58
12
22
באופן כללי, הצפיה בסטרימר שונה מאשר ביס ובכבלים בעובדה שלא מדובר ב"ערוצים", אלא בצפיה בתוכניות לפי בחירה, בדומה ל-VOD בכבלים/יס.
לצפיה ב-'במה בדיוק לא ניתן לצפות?'
במה בדיוק לא ניתן לצפות?
16/05/2016 | 00:10
6
18
ממש אין לי מושג על מה הוא מדבר.
ראה גם תשובתי אליו למעלה, אם הכוונה למשהו שונה אבדוק אם ניתן גם או לא.
לצפיה ב-'לא, הכוונה היא לערוצי הסרטים, ערוצי הסדרות וכו', ערוצים '
לא, הכוונה היא לערוצי הסרטים, ערוצי הסדרות וכו', ערוצים
16/05/2016 | 00:16
5
22
שהכבלים ויס עורכים, ובחלק מהמקרים גם מפיקים את הסדרות.
לצפיה ב-'כל מיני MAKO ןכאלה?'
כל מיני MAKO ןכאלה?
16/05/2016 | 00:25
4
293
תיכף אעלה לך תמונות.
יש גם משהו וואלה שאולי קשור.
לצפיה ב-'מאקו הוא אתר אינטרנט שמקושר לאחת מזכיניות ערוץ 2'
מאקו הוא אתר אינטרנט שמקושר לאחת מזכיניות ערוץ 2
16/05/2016 | 00:35
2
21
וואלה גם הוא אתר אינטרנט, שיש לו גם ערוץ ווידאו.
אני מדבר על ערוץ 3, 4 וכו'.
למיטב ידיעתי - התוכניות שלהם לא קיימות ברשת, לפחות לא כערוץ.
לצפיה ב-'המספרים לא אומרים לי כלום.'
המספרים לא אומרים לי כלום.
16/05/2016 | 00:38
1
18
יש לדברים האלה גם שמות?
לצפיה ב-'אני מניח שיש להם גם שמות, אבל לא ממש זוכר אותם'
אני מניח שיש להם גם שמות, אבל לא ממש זוכר אותם
16/05/2016 | 13:56
15
לערוצי הסרטים יש שמות כמו דרמה, אקשן, גולד. לא זוכר את השם לערוץ הסדרות שלהם.
לצפיה ב-'סתם כמה דוגמיות'
סתם כמה דוגמיות
16/05/2016 | 00:36
36
אולי אחת מהן מתאימה.
לצפיה ב-'אם זה אנדרואיד, אז אפשר להתקין את האפליקציה של יס'
אם זה אנדרואיד, אז אפשר להתקין את האפליקציה של יס
16/05/2016 | 01:19
4
34
YesGo (כמובן שצריך להיות מנוי של יס ולשלם על VOD) ואז זה כמו להיות עם הממיר.
לצפיה ב-'אם אתה מנוי של יס, אז במילא יש לך את הערוצים...'
אם אתה מנוי של יס, אז במילא יש לך את הערוצים...
16/05/2016 | 13:56
3
22
מה שכן, זה אולי מאפשר "לרכב" על מנוי של מישהו אחר.
לצפיה ב-'זה יכול לחסוך לך עלות של עוד ממיר'
זה יכול לחסוך לך עלות של עוד ממיר
16/05/2016 | 14:39
2
23
אבל לדעתי זה בעיקר מיועד לכך שתוכל לצרוך את התכנים גם מחוץ לבית.
לצפיה ב-'זה מיועד בעיקר לצפיה על טאבלטים/טלפונים '
זה מיועד בעיקר לצפיה על טאבלטים/טלפונים
16/05/2016 | 14:41
1
23
לאו דווקא מחוץ לבית, אלא גם במיטה בחדר, במקרה של בני נוער.
במקרה הזה זה מאפשר "לרכב" על מנוי של הורים וכו', אבל יכול להיות שיש ליס דרך לאתר טריקים כאלו. לא יודע, לא ניסיתי.
לצפיה ב-'יש מגבלה של מספר מכשירים שניתן להתקין עליהם'
יש מגבלה של מספר מכשירים שניתן להתקין עליהם
16/05/2016 | 15:11
13
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
16/05/2016 | 02:17
27
בסה"כ Android TV הוא מכשיר שהופך את הטלוויזיה לטאבלט. לכן אם קיימת אפליקציה לטאבלט המאפשרת לצפות בערוצי הכבלים, התשובה היא חיובית, ולהיפך. מה שבטוח הוא,  שניתן לצפות במספר ערוצי טלוויזיה דרך Kodi שמותקן ב-Android TV:
לצפיה ב-'נוט 5, האימייל מתחבר'
נוט 5, האימייל מתחבר
14/05/2016 | 14:47
10
44
יש לי נוט 5 כחודש ומאתמול אין חיבור לאי מייל.
אי אפשר לשלוח או לקבל אי מיילים.
איך אפשר לסדר את זה?
לצפיה ב-'מה השתנה אתמול?'
מה השתנה אתמול?
14/05/2016 | 17:43
9
36
האם היה עדכון גירסה למערכת או לאפליקציית הדואר?
עם איזה אפליקציית דואר אתה משתמש? האם במובנית או אפליקציה אחרת?
האם התקנת משהו חדש אתמול? 
האם החלפת סיסמה במחשב?
לצפיה ב-'טוב, חזר לעבוד'
טוב, חזר לעבוד
14/05/2016 | 19:07
8
31
אפליקציה אחרת של ג'ימייל עבדה. נראה לי היתה בעיה נקודתית באפליקציה (לא יודע איך נקראת, כתוב לי בעברית רק "דוא"ל").
תודה
לצפיה ב-'אני חושב שהבנתי מה הבעיה'
אני חושב שהבנתי מה הבעיה
15/05/2016 | 08:01
7
37
אם ניסית להתחבר דרך אפליקציית דוא"ל (שאני מניח שזאת האפליקציה עם המעטפה הצהובה) לחשבון הגוגל שלך קיבלת הודעה שלא ניתן להתחבר ללא הסבר מספק.
הבעיה היא שגוגל מנסה לשכנע אותך לעבור לאפליקציות שלה ולכן היא מגדירה את האפליקציה הזאת כ"לא בטוחה".
הפתרון הוא להיכנס להגדרות חשבון הגוגל דרך המחשב ולחפש שם באיזה מקום "אפשר אפליקציות פחות מאובטחות". זה אמור להיות תחת כניסה ואבטחה. 
תפעיל את האפשרות הזאת ואז תוכל להתחבר דרך הדוא"ל.
לצפיה ב-'האפליקציה'
האפליקציה
16/05/2016 | 16:01
6
24
שאני משתמש, הסמל הוא "@" בצבע אדום ונקראת בפשות "דוא"ל".
אם זה יקרה שוב, אני אנסה את מה שכתבת על אפשרת אפליקציות פחות מאובטחות..
תודה
לצפיה ב-'זו האפליקציה של סמסונג'
זו האפליקציה של סמסונג
16/05/2016 | 16:06
5
54
ממילא היא פחות טובה מזו של ג'ימייל, לפחות כשמדובר במייל של ג'ימייל.
לצפיה ב-'באמת חיפשתי אפליקציה יותר טובה'
באמת חיפשתי אפליקציה יותר טובה
16/05/2016 | 16:08
4
23
הורדתי אפליקציה עם מעטפה אדומה.
זו האפליקציה של ג'ימייל?
אם לא, אז איך היא נקראת?
לצפיה ב-'אתה לא צריך להוריד כלום, האפליקציה מגיעה מותקנת'
אתה לא צריך להוריד כלום, האפליקציה מגיעה מותקנת
16/05/2016 | 20:00
1
19
היא נקראת ג'ימייל, והיא אכן מעטפה אדומה.
לצפיה ב-'הבנתי, תודה.'
הבנתי, תודה.
16/05/2016 | 20:02
4
לצפיה ב-'לגוגל יש אפליקציה נוספת'
לגוגל יש אפליקציה נוספת
16/05/2016 | 21:16
1
25
היא נקראת inbox והיא ממש טובה לדעתי

לצפיה ב-'הורדתי ואני אבדוק אותה'
הורדתי ואני אבדוק אותה
16/05/2016 | 21:26
19
"Inbox by Gmail"

תודה
לצפיה ב-'אנדרואיד 6 ע"ג נקסוס 5: איך מאפשרים MTP כברירת מחדל?'
אנדרואיד 6 ע"ג נקסוס 5: איך מאפשרים MTP כברירת מחדל?
14/05/2016 | 12:46
2
60
שלום,

שידרגתי השבוע את הנקסוס 5 לגירסה 6 (האם גירסא זו זמינה רק לאחרונה?)
מאז השידרוג, ברגע שאני מחבר כבל USB להעברת הקבצים - עלי לבחור MTP בצורה ידנית.
האם אפשרות זו של MTP בצורה אוטומטית בוטלה בשידרוג לגירסה 6?

תודה
לצפיה ב-'אי אפשר. ככה זה במרמשלו.'
אי אפשר. ככה זה במרמשלו.
14/05/2016 | 13:16
16
לצפיה ב-'הייתי צריך לדפדף עוד למטה...'
הייתי צריך לדפדף עוד למטה...
16/05/2016 | 09:34
43
רק ארחי שהעליתי שאלה דומה ראיתי את זו.
זה מעצבן!
לצפיה ב-'חסימת מסרונים למספר קוי'
חסימת מסרונים למספר קוי
14/05/2016 | 12:28
6
81
כשאני מקבל שיחה, לעיתים קרובות אני שולח מסרון מהיר בסגנון "אחזור אליך כשאוכל".

הבעיה היא שלפעמים מטלפנים אלי ממספר קווי ואז
א- טלפון קוי בדרך כלל לא מקבל מסרונים
ב- מסרון למספר קווי עולה לי ביוקר (80 אג' בפלאפון) בלי שיקרה כלום

יש דרך ללמד את האנדרואיד לא לשלוח מסרונים כשהמספר לא מתחיל עם 05 או משהו דומה?

תודה
לצפיה ב-'אתה רוצה ללמד את האנדרואיד לסרב לחוק השני של הרובוטיקה?'
אתה רוצה ללמד את האנדרואיד לסרב לחוק השני של הרובוטיקה?
14/05/2016 | 15:31
5
66
יותר פשוט לדעתי שלא תלחץ על שלח כשאתה לא מעוניין לשלוח.
לצפיה ב-'סורי, אבל לא ככה'
סורי, אבל לא ככה
14/05/2016 | 18:17
4
83
ראשית, כשאדם מופיע אצלי עם כמה מספרי טלפון- אני צריך לשים לב (במהלך הפגישה) מאיזה מספר הוא מתקשר אלי?

שנית, לפי החוק השני- יש שם את הסייג של "כל עוד אינן סותרות את החוק הראשון (לא יניח שאדם ייפגע)". לשלם לפלאפון פוגע בי. מאוד! 
לצפיה ב-' שיחקת אותה.'
שיחקת אותה.
14/05/2016 | 20:07
3
59
אבל כן, למה לא?
אם כבר אתה שם לב מי מתקשר כדי להחליט אם לענות או לא תשים לב גם למספר. זה לא לוקח יותר זמן.
כמובן שאם הייתי מכיר אפליקציה כזו הייתי פשוט אומר לך את שמה ולא מנסה לשנות לך את ההרגלים.
לצפיה ב-'היום קרה לי אותו הדבר, ולא יכולתי לראות את המספר רק את שם '
היום קרה לי אותו הדבר, ולא יכולתי לראות את המספר רק את שם
16/05/2016 | 00:14
2
40
האיש קשר.
כמובן שהוא התקשר מהמשרד והאסאמאס לא עבר בכלל.

לצפיה ב-'יש לי רעיון בשבילך.'
יש לי רעיון בשבילך.
16/05/2016 | 07:23
40
תגיש תביעה ייצוגית נגד בזק על זה שהיא גובה תשלום על ס.מ.ס שלא נשלח, עם הכסף שתקבל תפסיק לעבוד
ואז א. יהיה לך זמן לפתח אפל' שתעשה את מה שאתה רוצה.
ב. יהיה לך גם זמן לענות ולא תצטרך לשלוח ס.מ.סים שאתה עסוק.
ג. ממילא גם כמעט לא יתקשרו אליך אלא רק חברים ומשפחה.
לצפיה ב-'הבנאדם עסוק ,צריך שיהיה לו מזכיר/ה ,עוזר .'
הבנאדם עסוק ,צריך שיהיה לו מזכיר/ה ,עוזר .
16/05/2016 | 12:23
13
לצפיה ב-'מבקש עזרה בהוספה קבועה של עברית במכשיר LG K-10'
מבקש עזרה בהוספה קבועה של עברית במכשיר LG K-10
14/05/2016 | 00:15
24
שלום
קניתי השבוע מכשיר LG K-10 שבסה"כ נראה סביר בייחס למחיר
יחד עם זאת מאחר ומדובר ביבוא לא מהיבואן הרשמי העברית מותקנת בדרך עקלקלה.
המשמעות היא כאשר מבצעים איפוס למכשיר מתחילה דרך ייסורים להפוך את העברית לגלוייה.
וגם לאחר פעולה זו חלק מהפונקציות ותפריטיםנשארים באנגלית
האם משהו יכול להמליץ על דרך התקנה פשוטה של העברית?
האם אפשר לגרום לכך שהכל יהיה בעברית כולל כל התפריטים
האם אפשר שהעברית הגלויה תשאר צרובה גם לאחר איפוס המכשיר?
בתודה מראש
לצפיה ב-'מוט סלפי עם כפתור עושה זום אין'
מוט סלפי עם כפתור עושה זום אין
14/05/2016 | 01:40
158
מקל סלפי עם כפתור לחיצה לצילום. חברנו לטלפון אחד- עובד. חברנו לסמסונג 4 של אמא אבל שם לחיצה על הכפתור עושה זום אין במקום צילום.
מה צריך להגדיר במצלמה? כי בטלפונים אחרים זה עובד

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו