לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1184011,840 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'בקשת עזרה: האם יש דרך להוריד מ-Note 4 (אנדרואיד) את'
בקשת עזרה: האם יש דרך להוריד מ-Note 4 (אנדרואיד) את
06/12/2016 | 20:10
9
62
רשימת מספרי הטלפון למחשב?

תודה מראש
לצפיה ב-'יש מצב שהם מסונכרנים לחשבון הג'ימייל?'
יש מצב שהם מסונכרנים לחשבון הג'ימייל?
06/12/2016 | 22:11
8
31
אם יש סינכרון אין בעיה.
תיכנס למחשב לג'ימייל, תבחר בצד ימין את אנשי הקשר (תלחץ על המשולש ליד המקום שכתוב Gmail ותבחר אנשי קשר)
עכשיו אתה אמור לראות את כל אנשי הקשר שישנם בטלפון 
סמן את כל אנשי הקשר, לחץ על "עוד" ותבחר ייצא. 
תבחר בפורמט CSV של גוגל וזהו. יווצר לך קובץ שתוכל לשמור, להעביר לטלפון אחר או לפתוח באקסל.
אם אין לך סינכרון לגוגל הטיפול צריך להיות דומה רק דרך הטלפון.
תיכנס לאפליקצית אנשי הקשר - הגדרות - ייצוא ותבחר ייצוא לקובץ CSV
הקובץ יישמר בכרטיס הזיכרון או בזיכרון של הטלפון ומשם תוכל להעביר אותו למחשב.
מכיוון שאין לי את המכשיר שלך הכיוון הוא השערב בלבד וייתכן שתצטרך עוד כמה לחיצות כדי להגיע למקום הנכון.

לצפיה ב-'תודה. אני אבדוק'
תודה. אני אבדוק
07/12/2016 | 07:13
6
לצפיה ב-'רק הערה - רוב הסיכויים שזה יוריד את כל אנשי הקשר'
רק הערה - רוב הסיכויים שזה יוריד את כל אנשי הקשר
07/12/2016 | 08:22
27
כולל של אפליקציות נוספות שמותקנות כמו סקייפ, ויכול להיות שיהיו אנשי קשר כפולים אם לא נעשה "איחוד" של אנשי קשר בין הטלפון לחשבון גוגל כלשהו.
לצפיה ב-'בדקתי והוא מייצר רשימה עם כל השמות בכרטיס ה-SD עם סיומת'
בדקתי והוא מייצר רשימה עם כל השמות בכרטיס ה-SD עם סיומת
07/12/2016 | 09:00
5
18
VCF
אבל כשאני נכנס לקובץ מהמחשב, אני רואה רק את השם הראשון ברשימה ואין שום אפשרות לדפדף

יש הצעות איך להתקדם?

תודה
לצפיה ב-'אם הוא יוצר קובץ לכל איש קשר, אז צריך להיכנס לכל קובץ בנפרד'
אם הוא יוצר קובץ לכל איש קשר, אז צריך להיכנס לכל קובץ בנפרד
07/12/2016 | 09:26
4
20
או שזה מה שעשית ולא הבנתי?
לצפיה ב-'לא. הוא ייצר קובץ אחד הקרוי "אנשי קשר" וכשאני בודק ב-SD'
לא. הוא ייצר קובץ אחד הקרוי "אנשי קשר" וכשאני בודק ב-SD
07/12/2016 | 11:47
3
18
באמת מופיע שם רשימה מסודרת

הבעיה היא כשאני מתחבר עם המחשב לקובץ הזה, ופותח אותו אני רואה רק את השם הראשן ברשימה
לצפיה ב-'תנסה לפתוח את זה עם תוכנת notepad פשוטה'
תנסה לפתוח את זה עם תוכנת notepad פשוטה
07/12/2016 | 12:07
2
24
ותראה אם יש את הרשימה המלאה. אולי זה מנסה לפתוח את זה עם משהו שלא יודע להתמודד עם זה טוב.
לצפיה ב-'לא הולך. אני מקבל דפים מלאים באותיות וספרות'
לא הולך. אני מקבל דפים מלאים באותיות וספרות
07/12/2016 | 15:08
1
9
לצפיה ב-'אם יש לך Outlook נסה לייבא את אנשי הקשר לפרופיל חדש*'
אם יש לך Outlook נסה לייבא את אנשי הקשר לפרופיל חדש*
07/12/2016 | 21:56
12
מניח שיש סרטוני יוטיוב / מידע באינטרנט איך להציג קבצי vcf באקסל. כרגע עולה לי בראש רק פתרון שצריך מאקרו, כדאי לקפוץ לפורום אופיס בתפוז.

לפני 5-6 שנים נתקלתי בבעיה הפוכה, חילצתי ממכשיר נוקיה מאות אנשי קשר, כל אחד vCard בפני עצמו ורציתי לאחד את כולם לקובץ בודד ע"מ להעבירם למכשיר אנדרואיד. לאחר נבירה לא ארוכה בגוגל מצאתי פתרון.

אם אין לך התנגדות להעלות את אנשי הקשר ל-google, כדאי לנסות לייבא את ה-vcf לשם.

* פרופיל חדש מכיוון שאם יש פרופיל קיים להימנע מערבוב אנשי הקשר עם הפרופיל שבשימוש יומיומי.
לצפיה ב-'גאלקסי 7 קופא'
גאלקסי 7 קופא
06/12/2016 | 13:43
4
46
היי יש לי גאלקסי 7 שנקנה בחו"ל. מאז שהבאתי אותו למעט תקופה קצרה הוא נתקע לי מידי יום(לפעמים כמה פעמים ביום).
פשוט כשהמכשיר לא בשימוש הוא פשוט "קופא" (FROZEN) ולא מגיב עד שאני לא עושה ריסט.
עשיתי שחזור הגדרות יצרן והדבר לא עזר.
אשמח להמלצות מה לעשות, האם זה באג במכשיר עצמו? או במערכת הפעלה?
תודה
לצפיה ב-'אם זה חזר אחרי שיחזור להגדרות יצרן, אז אולי זו בעיית חומרה'
אם זה חזר אחרי שיחזור להגדרות יצרן, אז אולי זו בעיית חומרה
06/12/2016 | 14:26
31
לחילופין, יכול להיות שאחת האפליקציות שהתקנת עושה את הבעיה. הזו. אם אתה יכול לעשות איפוס ולחכות כמה ימים לפני שתתקין את כל האפליקציות, אז אפשר יהיה לנסות לבדוק האם יש אפליקציה מסוימת שגורמת לכך - פשוט תתקין את האפליקציות עם מרווחים מספיק גדולים כדי שאם התקלה חוזרת אז אפשר יהיה לקשר אותה לאפליקציה מסוימת.
לצפיה ב-'לי ב 7 EDGE'
לי ב 7 EDGE
06/12/2016 | 15:01
2
36
היו עכשיו 3 ימים של בעיות בגלל עדכון תוכנה של גוגל, אבל הם הריצו עדכון נוסף וזה נפתר.
יכול להיות שהעדכונים האלה הם אזוריים ולישראל זה יגיעו יותר מאוחר.
אבל בטוח שזה לפי סוג מכשיר כי חבר שיש לו נוט 5 קיבל רק את העדכון הראשון ולא את השני
ומצד שני העדכון הראשון לא גרם לו לשום בעיה.
נפלאות דרכי כל העדכונים האלה.
לצפיה ב-'אולי התכוונת "נפלאות דרכי העידכונים של סמסונג"? '
אולי התכוונת "נפלאות דרכי העידכונים של סמסונג"?
06/12/2016 | 15:53
1
33
ואחר כך אנשים כועסים עלי כשאני אומר שאצל סמסונג אם זה עובד אז לא כדאי לעדכן .
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה רק אצל סמסונג'
אני לא יודע אם זה רק אצל סמסונג
06/12/2016 | 16:39
42
לכן לא כתבתי את זה כך.
בכל מקרה לא אצל החבר ולא אצל בת זוגי שלשניהם יש נוט 5 זה לא קרה.
שזה תלוי מכשיר זה די ברור, אבל לא יודע אם רק אצל סמסונג.
מה שאני כן יודע הוא שאני רחוק מלהתלהב מה EDGE הזה.
אבל לזכותם יאמר ששלחו עוד עידכונון והבעיה נפתרה כך שלא כל עדכון הוא לרעה...
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על מכשיר'
מחפשת המלצה על מכשיר
06/12/2016 | 10:31
5
53
הנקסוס 5 שלי כבר אוטוטו בן 3 ומתחיל להיות לו קשה (הבטריה על הפנים, כפתור הכיבוי לפעמים נתקע ועוד), אז נראה שהגיע הזמן להתחדש. 
אין לי דרישות מיוחדת, השימושים שלי רבים אך בנאליים. אני רוצה מכשיר טוב ואמין, שיעבוד לאורך זמן, שלא אצטרך להתעסק עם צריבות ועניינים, שלא יקרוס תחת נטל האפליקציות המיותרות של היצרן (לכן לא אוהבת את סמסונג). התקציב הוא באזור ה-2,000. מה יש היום בשוק? 
אם יש משהו עם פתיחה ביומטרית אז בכלל טוב.
תודה!
לצפיה ב-'מכשיר יקר פחות: Moto G4 plus'
מכשיר יקר פחות: Moto G4 plus
06/12/2016 | 14:23
43
הזמנה מאחת מזירות Amzon האירופאיות. סביר להניח שיישאר עודף מ-1,000 ש"ח.

מפרט המכשיר של ה-OnuPlus3 טוב יותר.
לצפיה ב-'הדגם הזה כבר out'
הדגם הזה כבר out
06/12/2016 | 14:30
41
הדגם החדש הוא oneplus 3T

לצפיה ב-'HUAWEI P9'
HUAWEI P9
06/12/2016 | 19:52
41
אמנם מעל 2000, אבל לא בהרבה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/12/2016 | 15:01
לצפיה ב-'בעיה של הורדת קובץ למכשיר ללא אישור'
בעיה של הורדת קובץ למכשיר ללא אישור
06/12/2016 | 02:12
4
35
שלום.יש לי בעיה לאחרונה שכל הזמן מוריד קובץ שקרוי f32.txt.כאשר המספר מתחלף כל פעם.האם מכירים?
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?'
באיזה מכשיר מדובר?
06/12/2016 | 06:11
3
27
ואיזו גירסת מערכת הפעלה?
איך אתה יודע/רואה שהקובץ הזה רוצה לרדת והאם הוא יורד ללא אישורך?
לצפיה ב-'מדובר בנוט 5'
מדובר בנוט 5
07/12/2016 | 11:50
1
8
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שזה לא איזה וירוס. '
אני מאוד מקווה שזה לא איזה וירוס.
07/12/2016 | 12:04
20
אני יכול להמליץ לך להתקין את אנטי וירוס AVG שאני משתמש בו שנים רבות.
תתקין את הגירסה המתאימה לך ואני מקווה שזה יעזור.
אבל אם זה לא ימצא וירוס אז לצערי אינני יודע איך לעזור לך.

לצפיה ב-'קובץ יורד לבד ללא בקשה'
קובץ יורד לבד ללא בקשה
07/12/2016 | 11:51
9
לצפיה ב-'מה לגבות במכשיר ?'
מה לגבות במכשיר ?
05/12/2016 | 21:29
14
53
היי
מה צריך לגבות ? אני לא גבתי אף פעם
יש לי נוט 5.

ומה הדרכים היעילות לגבות ?
יש ברשותי כרטיס SD עם מתאם שמתחבר לשקע הטעינה  בנפח מספק.

תודה.
לצפיה ב-'מה שחשוב לך'
מה שחשוב לך
05/12/2016 | 21:34
10
42
בגדול אם אתה סומך על גוגל (בניגוד לכמה חברים פה) הכל אמור להיות מסונכרן
אנשי הקשר אמורים להיות מסונכרנים לחשבון הגוגל
תמונות לגוגל פוטוס (או גוגל דרייב היום) (כנ"ל סרטונים מהמצלמה)
קבצי מוזיקה לגוגל מיוזיק
הודעות ווצאפ לגוגל דרייב
מסרונים אף פעם לא גיביתי אבל יש תוכנות יעודיות שיודעות לעשות את זה 
מעבר לכך, אם יש מסמכים או דברים אחרים שאתה רוצה, תעתיק הכל לכרטיס הזיכרון

לצפיה ב-' מה אותם חברים חווה עם גוגל דרייב שגרם להם לא לסמוך עליו?'
מה אותם חברים חווה עם גוגל דרייב שגרם להם לא לסמוך עליו?
05/12/2016 | 21:41
9
36
תודה
לצפיה ב-'זה לא נגד גוגל באופן פרטי'
זה לא נגד גוגל באופן פרטי
05/12/2016 | 21:46
8
44
אלא נגד כל שירותי הענן למיניהם באופן כללי.
יכול להיות שהוא יגיב כאן בהמשך.

לצפיה ב-'מבאס לשמוע, יש לי שאלה בינתיים לגבי גוגל דרייב'
מבאס לשמוע, יש לי שאלה בינתיים לגבי גוגל דרייב
05/12/2016 | 21:56
3
41
אם הסנכרון פועל .. ואני מוחק עכשיו תמונה מהמכשיר , התמונה עדיין תיהיה בענן או שהיא תמחק ?
ואם אני מוסיף תמונות מהמחשב לגוגל דרייב לחשבון גוגל שמקושר לטלפון , האם יתבצע סינכון בין הדרייב לטלפון וכל התמונות שיש בדרייב יעברו לגוגל פוטוס במכשיר ?

וכשמגבים את כל התמונות בגוגל דרייב/פוטוס, האם כל התמונות יופיעו בגלריה אחרי שהמכשיר יהיה נקי אחרי איפוס?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
05/12/2016 | 23:31
2
41
קודם כל אל תתבאס. זו דעתו וכל אחד רשאי לחשוב אחרת. אני למשל מגבה הכל לגוגל.
מחיקת תמונות מהמכשיר - אתה חייב לשים לב מאיפה אתה מוחק את התמונה. אם אתה מוחק מאפליקציית הגלריה יישאר עותק בענן. אם תמחק מהפוטוס התמונה תימחק גם מהמכשיר וגם מהענן (לדעתי תוצג שאלה האם אתה בטוח אבל עלולים בהיסח דעת לאשר ואז זה אבוד)
אם תוסיף תמונות מהמחשב לדרייב הן תוצגנה בכל התקן שמקושר לדרייב (טלפון, טאבלט) אבל לא תהיינה פיזית על המכשיר. אם תרצה להוריד את התמונות למכשיר תצטרך לבצע פעולה לצורך זה.
לגבי גיבוי, כברירת מחדל התמונות נשארות על המכשיר לאחר הגיבוי אבל יש אפשרות לבחור בפוטוס באפשרות "פנה מקום" ואז לאחר הגיבוי התמונות יימחקו מהמכשיר ויהיו זמינות רק בענן. 
לאחר איפוס התמונות תופענה בענן, תוכל לראות אותן אבל הן לא יהיו פיזית על המכשיר.
לצפיה ב-'אצלי באנדרואיד M חולף זמן רב יחסית עד שמתבצע סינכרון פוטוס'
אצלי באנדרואיד M חולף זמן רב יחסית עד שמתבצע סינכרון פוטוס
07/12/2016 | 12:22
17
האם ניתן לשלוט על תדירות הסנכרון במכשיר ?

תודה
לצפיה ב-'תודה רבה לך ולשאר '
תודה רבה לך ולשאר
07/12/2016 | 21:17
4
לצפיה ב-'אחרי תגובה כזו *באמת* ציפית שאני לא אגיב? '
אחרי תגובה כזו *באמת* ציפית שאני לא אגיב?
06/12/2016 | 08:39
3
32
ולפותח השירשור - אני לא מעלה לאיחסון ענן (ולצורך העניין גיבוי אנשי הקשר בחשבון גוגל נחשב בעיני כגיבוי לאיחסון ענן) כל מידע אישי, כי אני לא סומך על אף גוף שנותן לי מקום איחסון בחינם שלא יעשה שימוש במידע הזה. אין לי בעיה להעלות תמונות מצחיקות או דברים שאני רוצה להעלות בפורום, לשמור מידע כללי על צורות עבודה ופיתוח (אני מתכנת במקצועי) אבל לא מידע עסקי או איפיונים טכניים (למרות שהייתי במספר פרויקטים שבהם ניהול המסמכים נעשה ב-Dropbox).

זו החלטה אישית, ויש לה "מחיר" מסוים, אבל אני מודע לכך ומוכן לשלם אותו. למשל ההתנגדות שלי לסנכרן את אנשי הקשר לחשבון גוגל מובילה לכך שאני חייב לדאוג בעצמי לגיבוי של אנשי הקשר שלי למקרה של אובדן/גניבה/נזק של המכשיר. כנ"ל גיבוי של תמונות, הודעות וואטסאפ, וכל דבר אחר שאני שומר באופן מקומי בלבד. אתה יכול לקבל את התפיסה הזו, ואתה יכול לא לקבל. למעט המידע של אנשי הקשר שלך, כנראה שכל או רוב המידע הזה הוא שלך, ואתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה.

האמת שעכשיו עברתי לראות מה יש לי באיחסון הענן (Box.com במקרה הזה), וראיתי שיש לי כמה תמונות אישיות שם, אז אני אטפל בזה בקרוב .
לצפיה ב-'ציפיתי שתגיב ... '
ציפיתי שתגיב ...
06/12/2016 | 11:20
1
9
לצפיה ב-'ציפית שאגיב, או ניסית *לגרום לי* להגיב? '
ציפית שאגיב, או ניסית *לגרום לי* להגיב?
06/12/2016 | 11:36
8
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
07/12/2016 | 21:09
3
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
05/12/2016 | 21:36
1
34
את מירב הגיבויים ניתן לעשות באמצעות האפליקציות השונות, דרך הענן:

ווטסאפ - Google Drive
תמונות - Google Photos
אנשי קשר - חשבון הגוגל

יש לך אי אילו אפליקציות ייעודיות שדורשות גיבוי? נניח, קורא ספרים?
לצפיה ב-'יש S NOTE ופתקים,קבצי הורדות, שירים, הקלטות, צלצולים להתראות'
יש S NOTE ופתקים,קבצי הורדות, שירים, הקלטות, צלצולים להתראות
05/12/2016 | 21:45
30
ואולי עוד..

לצפיה ב-'ובא לציון גואל. יצאתי את זה ל-GMAIL ומשם זה כבר היה קל. תודה'
ובא לציון גואל. יצאתי את זה ל-GMAIL ומשם זה כבר היה קל. תודה
07/12/2016 | 15:20
11
לצפיה ב-'שחרור זכרון מ LG3'
שחרור זכרון מ LG3
05/12/2016 | 21:27
30
שלום
אני מקבל הודעה שזכרון הטלפון כמעט מלא לגמרי. בבדיקה ש ל הזכרון רואה שיש משהו כמו 6 ג'יגה אכן תפוסים אבל לא רואה איפה השאר מתחבאים. איך מנהלים בצורה קלה וברורה את הזכרון הזה?
בברכה
מיכה
לצפיה ב-'שאלה טכנית לגבי הטענה באופן כללי'
שאלה טכנית לגבי הטענה באופן כללי
05/12/2016 | 14:31
11
78
אני עם מכשיר שתומך טעינה מהירה עם קוואלקום.
קניתי מטען חדש ו"מיוחד" שייעודי לחיבור כזה של AUKEY.
בדיקה באמצעות האפל' AMPERE מראה מקסימום טעינה ב1100מ"א.
המטען המעפן וה"פוּשט" שיש לי באוטו עם כבל פשוט נותן אותו דבר, ולא רק שהוא לא קוואלקום, הוא גם עם כבל מיקרו USB ומתאם לTYPE C.
בקיצור- איך זה ייתכן???
לצפיה ב-'קודם כל, אל תניח אוטומטית שהאפליקציה הותאמה לבדיקה'
קודם כל, אל תניח אוטומטית שהאפליקציה הותאמה לבדיקה
05/12/2016 | 14:59
10
51
של הטענה מהירה. לי יש אפליקציה שמציגה את מצב הסוללה, והיא "מזהה" ניתוק של המטען בדיוק ברגע שההטענה המהירה מתחילה.

דבר שני, הטענה מהירה זה רק עד אחוז סוללה מסוים. ב-QuickCharge 2.0 מדובר על 69%, וב-QuickCharge 3.0 מדובר אם אני לא טועה ב-80%. אם אתה מנסה להטעין כאשר אחוזי הסוללה מעל, אז ההטענה המהירה לא מתבצעת.

דבר שלישי ואחרון - תבדוק כמה זמן לוקח לזה להיטען בפועל, ולא מדידה על ידי אפליקציות כלשהן. תבדוק גם האם המטען המקורי מטעין יותר טוב מאשר המטענים האחרים שקנית.

אגב, על איזה מכשיר מדובר?
לצפיה ב-'נקסוס 6p'
נקסוס 6p
05/12/2016 | 15:03
9
27
לצפיה ב-'אין לו הטענה מהירה של קוואלקום'
אין לו הטענה מהירה של קוואלקום
05/12/2016 | 15:18
8
49
יש לו חיבור USB Type C, ולו יש טכנולוגיה משלו של הטענה מהירה. אתה צריך מטען ספציפי שתומך בהטענה המהירה של התקן, לא הטענה מהירה של קוואלקום - אלו טכנולוגיות שונות לחלוטין.
לצפיה ב-'בעסה לי. תודה'
בעסה לי. תודה
05/12/2016 | 15:34
11
לצפיה ב-'שאלה נוספת- הבטריה שבלינק טובה לי?'
שאלה נוספת- הבטריה שבלינק טובה לי?
05/12/2016 | 16:06
6
30
לצפיה ב-'לא ,הרי הטלפון שלך אין לו טעינה מהירה'
לא ,הרי הטלפון שלך אין לו טעינה מהירה
05/12/2016 | 17:19
2
37
אז למה לרכוש בנק בטריות שמיועד לטעינה מהירה?
קנה בנק תוצרת Anker ומספיק 10000maH 

לצפיה ב-'לא מדוייק. יש לו טעינה מהירה רק'
לא מדוייק. יש לו טעינה מהירה רק
05/12/2016 | 18:21
1
37
לא קוואלקום.
השאלה היא אם זה בהכרח לא יעזור או שזה פשוט יותר מדי שלא לצורך?
לצפיה ב-'מדויק לחלוטין,אין לו טעינה מהירה של אף אחד'
מדויק לחלוטין,אין לו טעינה מהירה של אף אחד
05/12/2016 | 18:26
40
לא ענין שלא לצורך,פשוט לא מתאים .
טעינה מהירה יש לה מאפיינים ייחודיים .אסור לטעון טלפון שאין לו במטען שמיועד לטלפון עם טעינה מהירה

לצפיה ב-'האתר בעברית עשה לי כאב ראש נוראי '
האתר בעברית עשה לי כאב ראש נוראי
05/12/2016 | 20:21
2
46
למעט שם המוצר לא הבנתי כלום.

מה שצריך זה למצוא סוללה שתומכת ב-USB Power Delivery 2.0 (קצת הסבר כאן - https://en.wikipedia.org/wiki/USB#PD . לא קראתי, אני עייף מדי בשביל לנסות להתמודד עם זה ). סתם דוגמא לסוללה כזו - https://www.amazon.com/iVoler-10000mAh-External-Ba... . לא מכיר את היצרנית, לא את הדגם, אבל שים לב שכתוב שהוא יכול לספק 5V ב-3A, שזו ההטענה המהירה מהתקן של USB.

בזה בערך מסתכם הידע שלי בנושא. אה, אני גם יודע שיש יותר מדי כבלים ומתאמים שעלולים לעשות נזקים למחשב, ואולי גם לטלפון, אז כאן חשוב מאוד לקנות מוצרים איכותיים ולא סיניים בשנקל.
לצפיה ב-'גם מוצרים של חברות איכותיות יכולים להיות בעיתיים'
גם מוצרים של חברות איכותיות יכולים להיות בעיתיים
07/12/2016 | 22:00
1
59
סרטון שנקלתי בו לפני 2-3 חודשים.
How to destroy hardware with a non-compliant USB-C device/cable (Anker Powerline USB-C cable)

לצפיה ב-'כתבתי *מוצרים* איכותיים, לא *חברות* איכותיות '
כתבתי *מוצרים* איכותיים, לא *חברות* איכותיות
08/12/2016 | 09:07
30
הסרטון שהבאת מראה עד כמה חשוב לעשות עבודת תחקיר רצינית לפני שקונים כבל/מטען/מתאם USB Type C, כי אי אפשר לסמוך רק על איכות המותג
לצפיה ב-'איך משחזרים הודעת ווטסאפ שנמחקה בטעות?'
איך משחזרים הודעת ווטסאפ שנמחקה בטעות?
05/12/2016 | 13:26
4
23
לצפיה ב-'תבדוק בהגדרות whatsapp'
תבדוק בהגדרות whatsapp
05/12/2016 | 13:35
3
30
שיחות >גיבוי > באיזה שעה מתבמע הגיבוי (אם בכלל ) וכל כמה זמן ..
אם בין המחיקה לזמן כרגע עבר מחזור של גיבוי אז ההודעה הישנה איננה.
אם לא עבר מחזור אז ניתן לשחזר מהגיבוי .
הדרך המהירה היא להסיר את האפליקציה ולהתקין מחדש ,אז הוא שולף את הגיבוי.

לצפיה ב-'ואם לא בוצע גיבוי בכלל? הגיבוי הוא אוטומטי (ברירת מחדל)?'
ואם לא בוצע גיבוי בכלל? הגיבוי הוא אוטומטי (ברירת מחדל)?
05/12/2016 | 13:54
2
15
לצפיה ב-'אם כך הברירה היחידה היא'
אם כך הברירה היחידה היא
05/12/2016 | 15:29
1
30
להסיר את האפליקציה ולהתקין אותה מחדש .
מסתמכים על הזכרון בשרתים של whatsapp

לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/12/2016 | 22:21
5
לצפיה ב-'גלאקסי 6 עזרה בבקשהה!!'
גלאקסי 6 עזרה בבקשהה!!
04/12/2016 | 22:01
4
65
נדפק לי הטאצ בגלאקסי 6 ובנוסף המסך שחור (נפל). יש לי שם תמונות מאוד מאוד (!!!) חשובות שאני חייייבת לגבות לפני שאני שולחת לתיקון כי הם טוענים שהם מפרמטים בנוסף להחלפת מסך. כשאני מחברת את המכשיר למחשב המחשב מזהה אותו אבל כדי לראות את הקבצים צריך לאשר דרך הפלאפון וכמובן שכרגע אי אפשר. האם יש דרך לעקוף את זה? או דרך אחרת לגיבוי קבצים ?
לצפיה ב-'הם טוענים ,זה רק כסת"ח'
הם טוענים ,זה רק כסת"ח
04/12/2016 | 22:13
45
ואת במחילה אל תאשרי תיקון כזה .
אם הם מתעקשים תעברי למעבדה אחרת.

לצפיה ב-'אז אין דרך לגבות בלי לאשר מהפלאפון?'
אז אין דרך לגבות בלי לאשר מהפלאפון?
05/12/2016 | 13:05
1
31
זה היה במעבדה של היבואן הרשמי הם אומרים שכנראה יש בעיה במעבד גם ובגלל זה רוצים לפרמט
לצפיה ב-'מאיפה הם יודעים?'
מאיפה הם יודעים?
05/12/2016 | 13:37
10
לצפיה ב-'אולי יש גיבוי אוטומטי לגוגל דרייב'
אולי יש גיבוי אוטומטי לגוגל דרייב
05/12/2016 | 21:44
22
תיכנסי ל drive.google.com  ותחפשי שם את אלבומי גוגל.
יכול להיות שהתמונות נמצאות שם כי הגדרת גיבוי אוטומטי בלי לשים לב.

לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
04/12/2016 | 19:28
2
48
האם אפשר לקבל המלצה על מכשיר עם 16GB זיכרון (8 יותר מדי קטן למשתמש בינוני?) עם קרינה יחסית לא גבוהה?
תודה
לצפיה ב-'אני אוהב אותכם אנשים'
אני אוהב אותכם אנשים
05/12/2016 | 08:14
1
35
אלה שרוצים קרינה נמוכה .
בא נעשה עסק:תן רשימה של 10 מכשירים בעלי קרינה נמוכה ואז נחווה דעתנו .
בכדי להקל עליך הנה בלוג שמדרג את עשרת המסוכנים ואת עשרת הנמוכים 
ועוד כתבה שתעניין אותך
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/12/2016 | 10:45
6
לצפיה ב-'עדכון אנדררואיד לאטבלט'
עדכון אנדררואיד לאטבלט
04/12/2016 | 12:04
15
58
היי
יש ברשותי טאבלט של וואווי דגם T1 701W עם אנדרויד האחרון שמותקן בגירסת 4.4.2.

יש עדכון יותר חדש מזה עבור אנדרויד?
לא מצאתי באתר הבית של וואי, אלא רק 4.4.2.

אם אין, אז אשקול אם לעשות התקנה מלאה של אנדרויד 7 נקי (ידוע לי שזה יבטל אחריות), יש אתר להורדת אנדרויד?
תודה
לצפיה ב-'אי אפשר "להוריד אנדרואיד". צריך למצוא רום (ROM) למכשיר שלך'
אי אפשר "להוריד אנדרואיד". צריך למצוא רום (ROM) למכשיר שלך
04/12/2016 | 12:17
10
49
ולא לכל מכשיר יש קהילת מפתחים שממשיכה איפה שהיצרנית הפסיקה. שני מקומות שהייתי מנסה בהם בהתחלה זה http://forum.xda-developer.com (שזה אחד האתרים הכי גדולים של רומים לאנדרואיד), ובקבוצת הפייסבוק של מכשירים סיניים בישראל, אבל יכול להיות שגם שם לא תמצא רומים למכשיר.
לצפיה ב-'האתר שנתת (קודם כל תודה), אמור להראות ככה?'
האתר שנתת (קודם כל תודה), אמור להראות ככה?
04/12/2016 | 12:43
2
35
לצפיה ב-'לא . פאשלה שלי, טעיתי בהקלדה של הכתובת'
לא . פאשלה שלי, טעיתי בהקלדה של הכתובת
04/12/2016 | 13:11
1
36
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/12/2016 | 15:30
7
לצפיה ב-'מהו המקום השני בו ניתן למצוא?'
מהו המקום השני בו ניתן למצוא?
04/12/2016 | 15:47
6
11
לצפיה ב-'כתבתי - קבוצת פייסבוק של מכשירים סיניים בישראל'
כתבתי - קבוצת פייסבוק של מכשירים סיניים בישראל
04/12/2016 | 15:51
3
34
אני לא זוכר בדיוק את השם של הקבוצה, אבל תעשה חיפוש - בטח תמצא.
לצפיה ב-'"מכשירים סיניים בישראל"'
"מכשירים סיניים בישראל"
04/12/2016 | 16:22
1
57
כמה מפתיע
לצפיה ב-'אז אפילו קלעתי בול '
אז אפילו קלעתי בול
04/12/2016 | 16:50
13
לצפיה ב-'אנסה, תודה רבה '
אנסה, תודה רבה
04/12/2016 | 20:37
5
לצפיה ב-'גוגל'
גוגל
05/12/2016 | 07:30
1
14
מקלידים את הדגם המלא של המכשיר ואח"כ download ROM או download custom ROM
לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
05/12/2016 | 07:50
11
אנסה.
לצפיה ב-'הצעה ידידותית: תשאר עם הקיטקאט'
הצעה ידידותית: תשאר עם הקיטקאט
05/12/2016 | 06:59
3
28
מכשירים רבים חוו בעיות רבות בשדרוג ללוליפופ, אולי הגרסה הבעייתית ביותר של אנדרואיד בשנים האחרונות.

אז אם אין גרסת מרשמלו לטאבלט, הייתי מציע לוותר ולהשאר עם הגרסה הנוכחית.
לצפיה ב-'בגלל אי התאמה לטאבלט?'
בגלל אי התאמה לטאבלט?
05/12/2016 | 07:51
2
11
לצפיה ב-'תשמע למה שהציעו לך. אין גירסה טובה שמתאימה.'
תשמע למה שהציעו לך. אין גירסה טובה שמתאימה.
05/12/2016 | 18:42
1
23
ואם יש לך משהו טוב שעובד אז למה לקלקל?
לצפיה ב-'אוותר על העדכונים בטאבלט, אשאר ככה.'
אוותר על העדכונים בטאבלט, אשאר ככה.
06/12/2016 | 22:31
3
לצפיה ב-'המלצה לרום טוב לגלקסי S4 ?'
המלצה לרום טוב לגלקסי S4 ?
04/12/2016 | 11:29
2
34
כרגע הוא עם רום של פלאפון אנדרויד גרסא 5.0.1.
אשמח להמלצה לרום נקי בלי זבל עם חיי סוללה טובים.
רום באנגלית לא מהווה מכשול אז המגוון רחב, אשמח להמלצה לגרסה טובה בבקשה.
לצפיה ב-'Cyanogen בהחלט עונה על כל הדרישות'
Cyanogen בהחלט עונה על כל הדרישות
05/12/2016 | 10:21
1
11
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 11:44
28
מכיוון שבשלב מסוים האנשים הטובים בסמסונג הפסיקו לפרסם דרייבירים לחומרה שלהם , הרומים AOSP  לא לגמרי יציבים .
לגבי ה S4 הייתי משתמש ברום מבוסס סמסונג שעבר נקיון ועם aroma installer
שווה לבדוק כאן http://tdroms.com/
לצפיה ב-'לא מצליח לצרף קבצים בשליחת מייל'
לא מצליח לצרף קבצים בשליחת מייל
04/12/2016 | 06:44
1
31
שלום לכולם
משום מה אני לא יכול לצרף קבצים בשליחת מייל, אלא רק תמונות. 
כאשר אני לוחץ על attach file, האפשרויות שנפתחות לי הן צירוף תמונות מ"הגלריה" וקבצי מוזיקה (כמו בתמונה המצורפת). מדוע אני לא יכול לצרף יותר קבצים, כפי שיכולתי בעבר, למשל קבציי word?
איך אפשר לתקן זאת?
לצפיה ב-'כאשר לוחצים על attach files'
כאשר לוחצים על attach files
05/12/2016 | 12:36
13
הוא שואל תחילה מהיכן open from
בכל אופן ככה זה אצלי
ראה תמונה

לצפיה ב-'הקרנת מסך נקסוס 5X על מסך הטלוויזיה'
הקרנת מסך נקסוס 5X על מסך הטלוויזיה
04/12/2016 | 00:32
5
47
הטלוויזיה היא סאמסונג חכמה, מתחברת לאינטרנט בקלות
ניסיתי CAST בטלפון
לא מצאתי WIFI DIRECT בטלפון
מישהו יודע איך עושים זאת?

לצפיה ב-'בשביל זה צריך chromecast שיחובר לטלויזיה'
בשביל זה צריך chromecast שיחובר לטלויזיה
04/12/2016 | 13:48
3
29
לצפיה ב-'בטלפון הקודם שלי התשמשתי ב WIFI DIRECT'
בטלפון הקודם שלי התשמשתי ב WIFI DIRECT
05/12/2016 | 19:38
2
37
זה היה עם GALAXY TREND טלפון זול ופשוט
האם זה לא קיים WIFI DIRECT בNEXUS 5X ?
כמו כן, לגבי הנקסוס כתוב שאפשר להשתמש ב CAST בלי שום תוכנה נוספת, כשהטלוויזיה מכוונת ל Screen Mirror

מה דעתך/ם?
לצפיה ב-'אם כתוב אז תבדוק'
אם כתוב אז תבדוק
05/12/2016 | 22:17
1
34
בטלפון עליך להיות בקליטת wi-fi ועליך להריץ אפליקציית chromecast בטלפון .
אם יש התקן תואם אז הוא יגלה אותו
לצפיה ב-'לא צריך את האפליקציה'
לא צריך את האפליקציה
05/12/2016 | 22:38
36
צריך אותה רק כדי להגדיר כרומקסט חדש. אני לא חושב שהטלויזיות של סמסונג תומכות בתקן Google Cast, הן לא מופיעות ברשימה באתר של גוגל. או שתחליך טלויזיה או שתקנה כרומקסט.

לצפיה ב-'תודה לשניכם'
תודה לשניכם
05/12/2016 | 22:43
12
לצפיה ב-'[חינם] TMK Battery Alarm'
[חינם] TMK Battery Alarm
03/12/2016 | 19:13
10
89
רוצים לדעת מתי הבטרייה הגיעה ל 100%, או לאחוז אחר?
TMK Battery Alarm - שעון מעורר לאחוזי הבטרייה!

הורדה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לצפיה ב-'אשמח להסבר מלומד '
אשמח להסבר מלומד
03/12/2016 | 20:35
9
52
למה האפליקציה צריכה כאלה הרשאות ?
לצפיה ב-'נראה כמו הודעת ספאם שתורגמה ע"י גוגל טרנסלייט'
נראה כמו הודעת ספאם שתורגמה ע"י גוגל טרנסלייט
03/12/2016 | 21:46
8
19
לצפיה ב-'הרשאות'
הרשאות
04/12/2016 | 01:15
7
44
לגשת אל קבצים - על מנת לבחור סאונד
אנטרנט - פרסומות
TASK CHECK - לבדוק אם ה SERVICE רץ או לא
לרוץ ב STARTUP - על מנת להתחיל את האפליקציה כל פעם מחדש שהמכשיר נדלק, על מנת לחסוך מהמשתמש להכנס אליה מחדש כל פעם
זה האפליקציה שלי, לא מתורגם משום מקום, אני פשוט מפרסם אותה גם בפורומים בחו"ל חח
לצפיה ב-'ו-"receive data from Internet"? מה לא מספיק טוב ב"סתם"'
ו-"receive data from Internet"? מה לא מספיק טוב ב"סתם"
04/12/2016 | 09:00
6
47
full network access?
לצפיה ב-'נו באמת חח'
נו באמת חח
04/12/2016 | 22:09
5
36
חח, מה כל כך מפחיד ב RECIEVE DATA FROM THE INTERNET, איך אני כבר יכול לחדור לך לפרטיות דרך קבלת מידע מהאנטרנט? קראתי איזה הרשאות צריך להוסיף בשביל האנטרנט והוספתי.
אני לא מרגל אחרי אף אחד, לא מצלם ולא מקליט, ואם האפליקציה הייתה עושה משהו שהיא לא הייתה מתיימרת לעשות, אני חושב שהיו מוחקים לי אותה מהחנות.
לצפיה ב-'אהה , אם אתה אומר אז אפשר להרגע ...'
אהה , אם אתה אומר אז אפשר להרגע ...
05/12/2016 | 06:17
3
33
ןמה עם full network access ?!?

לצפיה ב-'זה בשביל הפרסומות'
זה בשביל הפרסומות
05/12/2016 | 08:25
2
7
לצפיה ב-'לא אמרנו שבשביל זה יש את receive data from Internet ? '
לא אמרנו שבשביל זה יש את receive data from Internet ?
05/12/2016 | 08:34
1
22
בכל מקרה לדעתי אנחנו די מסכימים על האפליקציה הזאת ..
לצפיה ב-'מלכתחילה אני לא רואה צורך באפליקציה הזו'
מלכתחילה אני לא רואה צורך באפליקציה הזו
05/12/2016 | 08:38
23
האפליקציה הקיימת של אחוזי סוללה שמותקנת לי יכולה לצפצף לי ב-100% אם הייתי רוצה (ואני לא), ואני לא רואה סיבה שזה יצפצף בכל אחוז אחר. אולי בשביל אנשים שרוצים לנתק מההטענה בדיוק בסיום האחוז של ההטענה המהירה הרלוונטית של המכשיר שלהם, אז קשה לי להאמין שיש יותר מכמה אלפים בודדים בכל העולם שיחשבו שזה רעיון הגיוני (אני ישנתי בערך 3 שעות, אז לכן בכלל הגיע לי הרעיון הדפוק הזה לראש ).
לצפיה ב-'זה לא "מפחיד", זה לא נחוץ, ו*זה* מה שמפחיד'
זה לא "מפחיד", זה לא נחוץ, ו*זה* מה שמפחיד
05/12/2016 | 08:30
22
ההרשאות באנדרואיד הן יותר מדי נרחבות, וגם דבר "פשוט" (שהוא בכלל לא) כמו "ready phone status and identity" מאפשר לכותב האפליקציה להשיג יותר מידע ממה שנוח לי לתת.

לפני כמה שנים ידיד הראה לי אפליקציה של שיתוף מתכונים שהוא כתב. הסתכלתי, והסתקרנתי, ורציתי להתקין אותה. אממה, היו שם הרשאות של מיקום מדויק (כלומר GPS). שאלתי אותו למה זה, והוא אמר לי שזה רק בגלל שאלו ההרשאות של רכיב כלשהו של פרסומות שהוא הוריד. אז אולי אני מאמין שהוא לא מתכוון לרגל אחרי אנשים, אבל מה לגבי אותו צד שלישי לא ידוע?

חובת ההוכחה היא עליך, ואם אתה מבקש הרשאות נרחבות מדי, איך אני יכול לסמוך עליך? נכון, רוב האנשים בכלל לא חושבים על זה, אבל זה לא אומר שאתה יכול לזלזל בחששות של מי שכן חושב על זה.
לצפיה ב-'יש לי טלפון CAT S30 ואני לא יכול לגלוש באינטרנט או לעשות '
יש לי טלפון CAT S30 ואני לא יכול לגלוש באינטרנט או לעשות
03/12/2016 | 14:52
21
136
שלום
לפני שנה קניתי טלפון CAT S30 והשתמשתי בו בדיוק שבוע כי הביאו לי אייפון 5 והעדפתי אותו.
לפני כמה ימים אבד לי האייפון וחזרתי להשתמש בטלפון הקודם ובחברת פלאפון נתנו לי סים חדש והכנסתי אותו ל-CAT S30 ... רבע שעה הכל היה תקין ובגלל שהסוללה הייתה חלשה רציתי לכבות אותו,אבל נראה לי שבמקום כיבוי עשיתי משהו אחר ומאז אני לא מצליח להעלות את הטלפון,לא לחגג ולא לגלוש באינטרנט.
עולה לי רק מסך ברוכים הבאים של גלישה ב WI-FI.
שיניתי גם את חשבון ג'ימייל ובכל זאת לא ניתן לעשות כלום כי מופיע שאני צריך לאמת את המספר טלפון שהיה לי אבל אני לא זוכר אותו ובמספר החדש של חברת פלאפון זה לא נותן לי כלום.
איך ניתן להשיב מצב לקדמותו ?
ה-CAT S30 מבוסס אנדרואיד 5.1
תודה
לצפיה ב-'רק אם אין כלום במכשיר שאתה צריך (הכל ניתן למחיקה)'
רק אם אין כלום במכשיר שאתה צריך (הכל ניתן למחיקה)
03/12/2016 | 16:54
14
34
לצפיה ב-'הסרטון לא מועיל לי,אין לי את כפתור ההגדרות'
הסרטון לא מועיל לי,אין לי את כפתור ההגדרות
17/12/2016 | 19:14
13
7
הכל נעלם... האייקונים,והאפשרות להיכנס עם ההגדרות.
ביצעתי את כל הפעולות של כיבוי פתיחה עם כל הכפתורים שצריך ללא הועיל
לצפיה ב-'אתה חייב לחבר למחשב ואז לעבוד ממצב כבוי'
אתה חייב לחבר למחשב ואז לעבוד ממצב כבוי
18/12/2016 | 07:50
12
6
לא משנה האייקונים. חבר את המכשיר למחשב.
אם אין לך אפשרות להכנס ל recovery בדיוק לפי מה שמוסבר בסרט,
המכשיר שלך דורש טכנאי
לצפיה ב-'מה הכוונה ממצב כבוי להתחבר למחשב ?'
מה הכוונה ממצב כבוי להתחבר למחשב ?
18/12/2016 | 18:35
11
10
לצפיה ב-'מה יותר פשוט מלעשות בדיוק מה שאתה רואה בוידאו?'
מה יותר פשוט מלעשות בדיוק מה שאתה רואה בוידאו?
18/12/2016 | 18:43
10
6
לצפיה ב-'אני לא יכול לעשות כמו בוידאו.אין לי אפשרות להיכנס להגדרות'
אני לא יכול לעשות כמו בוידאו.אין לי אפשרות להיכנס להגדרות
18/12/2016 | 21:22
9
4
כי האייקון של ההגדרות נעלם או נמחק
לצפיה ב-'בפעם האחרונה. אין צורך בהגדרות'
בפעם האחרונה. אין צורך בהגדרות
18/12/2016 | 23:42
8
16
לחץ על כפתור הכיבוי בצד שמאל של המכשיר עד שיכבה לחלוטין.
חבר מטען לחשמל מבלי לחברו למכשיר עדיין.
לחץ על כפתור הגברת הקול במכשיר בצד ימין למעלה ואל תעזוב.
תוך כדי הלחיצה חבר את המטען למכשיר.
המכשיר ידלק עם תפריט ריקוברי.
לחץ על אחד מכפתורי הקול בצד ימין כדי להגיע אל wipe data factory reset
לחץ על הכפתור השמאלי לבחירה.
חזור על התהליך כדי לבחור במילה yes
וזהו.

לצפיה ב-'לא הולך.... איזה באסה,אבל יש כיתוב חדש כשאני מוציא את מגש'
לא הולך.... איזה באסה,אבל יש כיתוב חדש כשאני מוציא את מגש
19/12/2016 | 15:14
5
6
הסים
זה כותב : SIM/RUIM is Perso locked
איך זה ? הרי מחברת פלאפון החליפו לי סים במקום הטלפון הקודם שאבד
לצפיה ב-'הצלחתי בניסיון השני wipe data factory reset,מה עכשיו אחרי'
הצלחתי בניסיון השני wipe data factory reset,מה עכשיו אחרי
19/12/2016 | 15:22
4
7
שלחצתי על yes ?
לצפיה ב-'עכשיו זה תקוע על ציור של אנדרואיד שוכב וכתוב אין פקודה ונתקע'
עכשיו זה תקוע על ציור של אנדרואיד שוכב וכתוב אין פקודה ונתקע
19/12/2016 | 15:25
3
4
אי אפשר לכבות את הטלפון
לצפיה ב-'כבר לא תקוע על הציור,תקוע על WI FI ולא מצליח עם הג'ימייל'
כבר לא תקוע על הציור,תקוע על WI FI ולא מצליח עם הג'ימייל
19/12/2016 | 15:56
2
12
זה כותב
המכשיר הזה אופס. כדי להמשיך, הכינס באמצעות חשבון GOOGLE שסונכרן לאחרונה במכשיר זה.
לצפיה ב-'תחזור שנית על האיפוס והפעם אל תפריע לו באמצע בנסיונות כיבוי'
תחזור שנית על האיפוס והפעם אל תפריע לו באמצע בנסיונות כיבוי
20/12/2016 | 00:00
1
8
לצפיה ב-'חזרתי על האיפוס ללא הואיל'
חזרתי על האיפוס ללא הואיל
20/12/2016 | 14:45
5
גם מה שנשאר לי לפני האיפוס נעלם(מצלמה,שעון,ואפשרות טלפון)
לצפיה ב-'מסתבר שכן יש צורך בהגדרות'
מסתבר שכן יש צורך בהגדרות
20/12/2016 | 14:46
1
2
לצפיה ב-'איך אני כן מצליח לגלוש דרך פייסבוק של SwiftKey'
איך אני כן מצליח לגלוש דרך פייסבוק של SwiftKey
21/12/2016 | 13:42
4
ב- SwiftKey אני נכנס לפייסבוק שלהם וכן מצליח לגלוש משם.
אז איך זה קורה ?
לצפיה ב-'בקיצור הטלפון לא מזהה את הסים.'
בקיצור הטלפון לא מזהה את הסים.
03/12/2016 | 18:57
5
83
תוציא אותו ותנקה ,תחזיר ותבדוק
אגב אין צורך בסיפור ארוך והרקע לא חשוב.
בשאלה יש לתמצת את הבעיה 
לצפיה ב-'הצלחתי להחזיר את שיחות הטלפון אבל כפתור ההגדרות עדיין חסר +'
הצלחתי להחזיר את שיחות הטלפון אבל כפתור ההגדרות עדיין חסר +
31/12/2016 | 19:48
4
5
כשאני מחבר את הטלפון למחשב בשביל להוריד אפליקציות רשום You don't have any devices

לצפיה ב-'לא מבין '
לא מבין
31/12/2016 | 21:06
3
22
מה זה כפתור הגדרות ,באיזה אפליקציה ,היכן .
ולמה לחבר למחשב .
מחשב לחא מזהה טלפון זה במספר מקרים ,מערכת ההפעלה היא כזאת שברירת המחדל של חיבור USB זה טעינה בלבד,
מחשב לא מזהה כיוון שאין לו דרייברים של הטלפון . 
צריכים ליצור בהגדרות הטלפון את "כלי פיתוח" (7 לחיצות על build ) ושם מסמנים enable usb debugging זה יעזור לזיהוי .
או לנסות כבל USB אחר .

לצפיה ב-'אין לי איך להיכנס להגדרות,לא קיים אצלי'
אין לי איך להיכנס להגדרות,לא קיים אצלי
31/12/2016 | 22:12
2
25
כפתור הגדרות שמאפשר להיכנס לכל האפליקציות ולשנות דברים לא קיים אצלי בכלל.
אין לי את האייקונים במסך והצלחתי רק לסדר/לתקן את אפשרות החיוג והמצלמה.
אני מחבר את הטלפון למחשב כשאני רוצה להוריד אפליקציות לתיקון הטלפון.
איזה דרייברים של הטלפון אתה מתכוון ?
זה כותב לי - You don't have any devices למרות שהטלפון מחובר למחשב
לצפיה ב-'ואני עם ווינדוס 10 הום,הקישור ששלחת לי בתשובתך מדבר על'
ואני עם ווינדוס 10 הום,הקישור ששלחת לי בתשובתך מדבר על
31/12/2016 | 22:19
1
4
ווינדוס 7+8 וגם ויסטה
לצפיה ב-',תתרכז רק במכשיר'
,תתרכז רק במכשיר
01/01/2017 | 09:36
טלפון חכם ללא הגדרות ,זה לא טלפון תקין .
אולי אתה רק מתקשה למצוא אותו .
כאשר אתה מוריד וילון עליון אין שם גלגל שיניים ?
לצפיה ב-'סנכרון מייל גלקסי s4'
סנכרון מייל גלקסי s4
03/12/2016 | 14:33
2
21
שלום 
אשמח לעזרה !! יש לי גלקסי s4 לפני חודשים עשיתי רק עדכון גרסה ומאז אני לא מקבלת מיילים ..... בהגדרות נראה לי תקין הכל מה יכולה להיות הבעיה?? אני לא מבינה גדולה במכשירים אם יש למישהו רעיון פתרון אני מאד אשמח לעזרה! 
לצפיה ב-'להיכנס לתפריט החשבונות'
להיכנס לתפריט החשבונות
03/12/2016 | 18:06
19
ואז להיכנס לחשבון שלך ולוודא שיש V בכל אופציות הסנכרון: "סכנרן מייל", "סנכרן אנשי קשר" כו'
לצפיה ב-'תגללי את וילון ההתראות ותוודאי ש"סנכרן" מסומן בירוק'
תגללי את וילון ההתראות ותוודאי ש"סנכרן" מסומן בירוק
04/12/2016 | 08:54
12
זה המתג הראשי של סינכרון (מיילים ושאר הדברים).
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi 4 4G Smartphone  -  3GB RAM 32GB ROM'
Xiaomi Redmi 4 4G Smartphone  -  3GB RAM 32GB ROM
02/12/2016 | 23:11
1
59
רכשתי ב125 דולר ב טרם הגיעgearbest  
האם מישהו מכיר את הנייד הזה? הוא טוב? שווה את המחיר?

לצפיה ב-'למה קנית אם אתה לא בודק?'
למה קנית אם אתה לא בודק?
05/12/2016 | 17:26
4
לצפיה ב-'IMS Service '
IMS Service
01/12/2016 | 14:27
2
71
IMS Service עצר

יש לי גלקסי J5 מופיעה לי ההודעה הזו .למרות שאני לוחצת אישור היא חוזרת.לא מצליחה לעשות כלום עם הפון. מישהו יודע איך אני יכולה לסדר את זה? כיביתי את הפון הדלקתי שוב. הוצאתי סוללה . לא באמת יודעת מה עליי לעשות .אשמח לעזרה .ג'ולי אושר
לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
01/12/2016 | 14:50
51
לצפיה ב-'IMS הם ראשי תיבות של המלים'
IMS הם ראשי תיבות של המלים
04/12/2016 | 13:45
41
מה זה בדיוק אומר?
איזשהו פרוטוקול או תקן להעברת מולטימדיה על גבי הרשת הסלולארית.
צריך לחפש בכיוון זה.
לצפיה ב-'NEXUS 5 מחובר למחשב , אבל לא רואים שום קובץ'
NEXUS 5 מחובר למחשב , אבל לא רואים שום קובץ
02/12/2016 | 03:16
3
56
מופיע לי בסייר המחשב CHORME:"התיקיה ריקה"
מה עושים כדי לראות  במחשב תיקיות וקבצים שנמצאים על הנקסוס 5X שלי, וכדי לנהל אותם?
האם יש צורך בתוכנה מיוחדת במחשב  ?
תודה למשיבים
לצפיה ב-'ברור'
ברור
02/12/2016 | 07:57
2
70
ממערכת הפעלה MM ברירת המחדל של חיבור זה "טעינה בלבד" .
משוך את הוילון למטה ותעביר ל"הצגת קבצים"

לצפיה ב-'ואם זה לא יעזור (אם כי אמור לעזור)'
ואם זה לא יעזור (אם כי אמור לעזור)
02/12/2016 | 12:47
55
תמיד אפשר להעביר קבצים באמצעות אפליקציה כגון https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לצפיה ב-'תודה, זה עובד!'
תודה, זה עובד!
02/12/2016 | 13:00
22

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ