לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'מחפש מקלדת עברית אנגלית לטלפון'
מחפש מקלדת עברית אנגלית לטלפון
20/06/2016 | 00:56
1
23
שלום
לפני כחודש קניתי lgk10 במה שנקרא יבוא מקביל
הבעייה היא עם העברית שמותקנת / נעשית גלוייה בדרך עקומה.
בשורה התחתונה העברית בסה“כ בסדר, למעט למשל מיקום הפסיק (עד שהבנתי שיש שני סימני פסיק במקלדת וכיוון ה - `
השאלה היא האם מוכרת לכם אפליקציית מקלדת מלאה שתאפשר מעבר נוח בין העברית לאנגלית ולסימנים
לצפיה ב-'Swiftkey'
Swiftkey
20/06/2016 | 03:01
22
או Google Keyboard
לצפיה ב-'כניסת Shoosh2607 לניהול הפורום!'
כניסת Shoosh2607 לניהול הפורום!
19/06/2016 | 10:44
19
92
בוקר טוב!

הבוקר נכנסה לתפקיד מנהלת הפורום יקירתנו Shoosh2607, שוש נכנסת לניהול הפורום בתקופה הקרובה כדי לגבות אותי בניהול הפורום ועל מנת שהפורום לא ישאר ללא השגחה בתקופה בה אני צפוי להיות בחופשה בתאילנד וויאטנם (החל מתחילת יולי ועד תחילת אוגוסט).

תודה לשוש על העזרה!

שיהיה לכולנו קיץ נעים
לצפיה ב-'תודה ל - Tomco על הבעת האמון '
תודה ל - Tomco על הבעת האמון
19/06/2016 | 10:51
4
68
וגם על הפרח
תהיו טובים
לצפיה ב-'אז לא לצרף לכאן יותר לינקים .. נכון ? '
אז לא לצרף לכאן יותר לינקים .. נכון ?
19/06/2016 | 12:52
3
15
לצפיה ב-'כל עוד הם לא מיזוגניים '
כל עוד הם לא מיזוגניים
19/06/2016 | 12:56
2
15
לצפיה ב-'אבל .. אבל .. אבל זה הסוג היחיד שאני מכיר '
אבל .. אבל .. אבל זה הסוג היחיד שאני מכיר
19/06/2016 | 13:05
1
9
לצפיה ב-''
19/06/2016 | 13:10
4
לצפיה ב-'מזלטוב... עכשיו אני מבין למה היא התכוונה לפני כמה ימים '
מזלטוב... עכשיו אני מבין למה היא התכוונה לפני כמה ימים
19/06/2016 | 11:30
5
23
לצפיה ב-'לא אני - תום כתב את זה '
לא אני - תום כתב את זה
19/06/2016 | 11:39
4
11
לצפיה ב-'לפי דעתי זה מה שאת כתבת, אבל שיהיה'
לפי דעתי זה מה שאת כתבת, אבל שיהיה
19/06/2016 | 13:29
3
9
לצפיה ב-'לא, אני לא התכוונתי לזה בכלל '
לא, אני לא התכוונתי לזה בכלל
19/06/2016 | 13:31
2
7
לצפיה ב-'אבל ככה אני הבנתי את זה '
אבל ככה אני הבנתי את זה
19/06/2016 | 14:04
1
5
לצפיה ב-'כן, הבנתי את זה '
כן, הבנתי את זה
19/06/2016 | 14:10
6
לצפיה ב-'ברכות ל shoosh וטומקו תעשה חיים '
ברכות ל shoosh וטומקו תעשה חיים
19/06/2016 | 13:53
1
10
לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/06/2016 | 14:00
5
לצפיה ב-'ברכות שוש'
ברכות שוש
20/06/2016 | 14:11
1
6
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/06/2016 | 16:16
4
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
20/06/2016 | 15:52
1
36
בגללך סגרו את פורום דפדפנים :( רק עזבת שם.
לצפיה ב-'לא בגללי בכלל '
לא בגללי בכלל
20/06/2016 | 16:19
38
דווקא היה מנהל - פשוט הפורום בקושי התקיים....

לצפיה ב-'ברכות ל SHOOSH2607 היקרה עד מאוד!! '
ברכות ל SHOOSH2607 היקרה עד מאוד!!
22/06/2016 | 17:20
1
17
הרווחנו.
שיהיה  בהצלחה 
לצפיה ב-'נשמה! '
נשמה!
22/06/2016 | 19:07
10
לצפיה ב-'חיפוש אפליקציית יומן שיחות'
חיפוש אפליקציית יומן שיחות
19/06/2016 | 01:42
32
שלום וברכה. 
אני מחפש אפליקצייה שמרכזת את יומן השיחות לפי אנשי קשר.
ז"א, אם התקשרתי מס' פעמים לאיש קשר מסויים, הוא יופיע ביומן השיחות רק פעם אחת, ורק בלחיצה עליו לקבל היסטוריית שיחות איתו.
מקווה שהגעתי למקום הנכון לשאול, גם הפנייה למקום המתאים תתקבל בברכה.
תודה רבה!! 
לצפיה ב-'מעוניין בהמלצה לרכישת מיני טאבלט בסיסי בגודל 7"'
מעוניין בהמלצה לרכישת מיני טאבלט בסיסי בגודל 7"
18/06/2016 | 19:43
25
שלום לכולם,

אני צריך משהו בסיסי במחיר של עד 75$ (רף המכס בהזמנה מחו"ל)
חשוב לי שתהיה לי בו כניסת USB
עברית,
GPS מובנה

לא חשובה לי האפשרות להכניס בו SIM CARD

אודה להמלצותיכם.
לצפיה ב-'עזרה | החלפת השקופיות במסך הבית בLG'
עזרה | החלפת השקופיות במסך הבית בLG
18/06/2016 | 15:45
4
48
שלום, לאחרונה קניתי LG G5 אבל היה לי G3 לפני.
בLG G3 עשיתי אופציה שכאשר אני במסך הבית אני יכול להעביר את העמודים ימינה ושמאלה בלי הפסקה, כלומר שגם אם אני מגיע להכי ימני ומחליק ימינה זה עובר לי חזרה להכי שמאלי (כלומר בלי גבולות). רציתי לדעת איך אני עושה את זה בG5? שכחתי איפה מצאתי את זה פעם...
לצפיה ב-'זה מה יש'
זה מה יש
18/06/2016 | 19:22
35
זה ענין של מערכת ההפעלה,אין לזה הגדרה .
ככה זה .
כאשר יש מסך של google now או אפשרות למסך זה ,אין אפשרות לגלגל 
לצפיה ב-'בg3 זה נמצא בהגדרות- מסך ראשי- לאפשר לולאות מסך הבית'
בg3 זה נמצא בהגדרות- מסך ראשי- לאפשר לולאות מסך הבית
18/06/2016 | 19:29
2
50
אם יש את זה בg5 זה כנראה בדרך דומה. אם אין אפשרות כזו אפשר להתקין לאונצ'ר נובה שמאפשר את זה
לצפיה ב-'תוכל להרחיב?'
תוכל להרחיב?
19/06/2016 | 07:45
1
11
לצפיה ב-'*תוכלי...'
*תוכלי...
19/06/2016 | 07:59
25
א'- מצאת את האופציה בG5? מעניין אותי לדעת אם יש.
ב'- לאנצ'ר זה אפליקציה שמחליפה את הממשק ומאפשרת כל מיני דברים כמו הוספת סמלים, הוספת מסכים,מהירות גלילה ...מאוד מומלץ. יש המון, נובה לדעתי הכי טובה
לצפיה ב-'Mirror Link לרכב'
Mirror Link לרכב
18/06/2016 | 10:46
4
66
שלום,

קניתי רכב עם מסך אינטגרלי וכניסת USB. טרם קיבלתי את הרכב אבל אני מנסה להבין (על יבש בינתיים) איך עושים Mirror Link מגלקסי S5 לרכב, בעיקר לטובת ניווט יותר נוח עם וויז כי לשיחות יש דיבורית בלו טות' מקורית. יש למישהו ניסיון עם זה ומוכן לספר? תודה.
לצפיה ב-'אתה מקבל מולטימדיה מבוססת וויז'
אתה מקבל מולטימדיה מבוססת וויז
18/06/2016 | 15:50
3
44
אבל אם אתה רוצה השתקפות של טלפון נייד למולטימדיה צריך תוספת למולטימדיה ,
מה שרק מתקין המולטימדיה ידע לעשות (במקרה זה אוטו דיפו)
לדעתי שימוש מאד מסוכן ומזמין תאונות .
מספיק BT לטלפון (אתה מקבל) ותוכנת ניווט (אתה מקבל) 
לצפיה ב-'תודה אבל אני לא מקבל תוכנת ניווט'
תודה אבל אני לא מקבל תוכנת ניווט
18/06/2016 | 20:26
2
35
זאת אופציה בתוספת תשלום. ותוספת תשלום גבוהה מאד. דווקא בגלל הבטיחות אני חושב שעדיף לראות את המפה על מסך 7 אינץ' ולא בטלפון.

למיטב הבנתי ה Mirror Link זה בדיוק הממשק שאתה מדבר עליו אבל אני לא סגור על זה. בכל מקרה במכונית שרכשתי המערכת מקורית, לא התקנה מקומית כך שאין מה ללכת למתקין. היא שולטת על הרבה מאד פונקציות במכונית, לא רק מערכת בידור ומידע בסיסי. טוב, יגיע האוטו ואני אגלה כבר.

תודה.
לצפיה ב-'מה שעושים במקרה זה'
מה שעושים במקרה זה
18/06/2016 | 20:44
1
35
הדבקה של מסך נוסף על הקיים .
בכל אופן אתה חייב להתייעץ עם מתקין המולטימדיה של היבואן 
לצפיה ב-''
19/06/2016 | 05:56
4
לצפיה ב-'ביוטיוב אין קישור לאפליקציה של תרגום דיבור לטקסט בעברית'
ביוטיוב אין קישור לאפליקציה של תרגום דיבור לטקסט בעברית
18/06/2016 | 00:28
5
35

מכירים? יש קישור כזה?

לצפיה ב-'הוא אומר שזה יכולת מובנית'
הוא אומר שזה יכולת מובנית
18/06/2016 | 08:27
3
24
כלומר היא כלולה במערכת ההפעלה.
בכל מקום בו יש סמל של מיקרופון 
לצפיה ב-'כעת הבנתי, אצלי במכשירי אנדרואיד של נייד והטאבלט..,'
כעת הבנתי, אצלי במכשירי אנדרואיד של נייד והטאבלט..,
18/06/2016 | 08:44
2
33
שמתי לב שלא מופיע אצלי סמל של מיקרופון במקלדת על גבי הצג, מה עושים?
לצפיה ב-'מי היצרן והדגם?'
מי היצרן והדגם?
18/06/2016 | 10:06
1
8
לצפיה ב-'טלפון סלולר Elephone G4 , טאבלט Lenovo A7-40 A3500-FL'
טלפון סלולר Elephone G4 , טאבלט Lenovo A7-40 A3500-FL
18/06/2016 | 15:41
19
לצפיה ב-'האם זה יעזור?'
האם זה יעזור?
18/06/2016 | 19:29
22

יתאים לכל מכשירי הסלולר והטאבלט?
לצפיה ב-'העברת סרט לפלאפון'
העברת סרט לפלאפון
17/06/2016 | 22:55
1
26
שלום,

יש לי קובץ avi במחשב שאני רוצה להעביר למכשיר גלקסי 5
אני רוצה להעביר אותו לcard החיצוני כי שם יש לי יותר מקום פנוי

איך אפשר לעשות את זה?

תודה.
לצפיה ב-'מחברים כבל USB'
מחברים כבל USB
18/06/2016 | 08:29
22
פותחים את זכרון הטלפון בכרטיס SD החיצוני ,יש תיקיית downloads מבצעים העתק והדבק.

לצפיה ב-'אפליקציה עובדת ברקע ולא מוצאת אותה'
אפליקציה עובדת ברקע ולא מוצאת אותה
17/06/2016 | 18:10
3
51
וזה גומר לי את הסוללה
אשמח לדעת מה עושים

תודה
לצפיה ב-'תחפשי אחת מאלה, ותסירי אותה'
תחפשי אחת מאלה, ותסירי אותה
17/06/2016 | 21:54
2
56
לצפיה ב-'תודה כבר הסרתי'
תודה כבר הסרתי
17/06/2016 | 22:04
10
לצפיה ב-'אנסה שוב'
אנסה שוב
17/06/2016 | 22:04
9
לצפיה ב-'האם יש חלופה חינמית ל-Tasker? || מס' סמלילים ב-Dock'
האם יש חלופה חינמית ל-Tasker? || מס' סמלילים ב-Dock
17/06/2016 | 01:33
2
55
בהמשך לדיון בשבוע שעבר...
ראשית - ענקית ל-amitp, החפירה בסוף הודעה זו.

~~~~~~~~~~
אני מחפש חלופה חינמית ל-Tasker.
למשתמש של המכשיר יש בעיית קליטה בדור3 באזור מסוים (בו הוא מצוי לעיתים תכופות). בדור2 הקליטה מצוינת. להבנתי, הוא מעדיף את הבעיות מאשר לנייד את המנוי לחברה אחרת.
באותו מקום יש רשת wifi אליה המכשיר מתחבר. אני רוצה להגדיר ברגע שהמכשיר מזהה שהוא מחובר לאותה הרשת, הוא יעבור אוטומטית לקליטה בדור2, כאשר יתנתק מהרשת האל-חוטית, יעבור חזרה לדור3.
עדיף לעשות את זה עם הרשת האל-חוטית המסוימת הזו, אבל, ת'כלס, אין בעיה שזה יהיה אם המכשיר מחובר לכל רשת אל חוטית באשר היא.

~~~~~~~~~~
קודם לכן היה על המכשיר SlimKAT, גרסה 4.4.2.
כעת יש CM11, גרסת 4.4.4.
ב-SlimKat היה אפשר לשים ב-Dock עד 6 סמלילים בנוסף לסמליל של מגירת היישומים.
כעת, ב-CM11, יש אפשרות רק ל-4 סמלילים לבחירת המשתמש.
ב-Google Now Launcher אפשר לשנות את ה-Grid מברירת המחדל (4x4) להתאמה אישית, וזה בוצע. אבל, לא מצאתי דרך לשנות את ה-Dock.
קיימת אפשרות כזו או שהאפשרות היחידה היא לשנות Launcher? 

~~~~~~~~~~
ל-amitp.
תודה גם ל-המאזין הדומם ו-feedingsys על התגובות (BobboVilla לא מקבל תודה  ).
בעקבות המלצתו, הותקן על המכשיר CM11, אנדרואיד 4.4.4, גרסת ה-snapshot האחרונה.
[הסיבה העיקרית שויתרתי על CM13, אנדרואיד 6, משתמש המכשיר עושה נעילה באמצעות PIN, ולא מצאתי דרך לבטל את ה-Swipe to unlick. כלומר, אם יוצאים ממצב שינה, צריך לצבע swipe ורק אז להזין את ה-PIN. מעיק מאוד
סיבה נוספת, הוא רגיל ל-4.4.2, להרגיל אותו עכשיו ל-6?].

יש אפשרות מובנית ב-ROM לפרופילים. ניתן להגדיר מצב בו יהיה רטט בלבד לשיחות נכנסות אבל ל-Notifications יהיה צלצול.
השילוב של האפשרות הזו, יחד עם היישום שהוא המליץ עליו (Vibration Notifier), אני מקווה שהמשתמש יהיה מרוצה מאוד.
מחר המכשיר יחזור אליו ונראה אילו תלונות יהיו לו במשך השבועיים-שלושה הקרובים  
לצפיה ב-'קשה אתה... '
קשה אתה...
17/06/2016 | 17:15
1
54
3$....

יש את Automate, MacroDroid, Trigger ועוד כל מיני, אבל בשביל מה התקנת CM?
אתה הולך לSystem profiles בהגדרות. מגדיר אחד עם preferred network כ2g לאחד עם 3g. לכל אחד מהם מגדיר טריגר בצורת רשת הוויפי הרלוונטית (on connect or disconnect) ובאה פיתרונה על בעייתה. (תצטרך לבנות כמה נוספים עם תרצה אחד עם צלילים כאלה לאחד עם אחרים, אבל הבנת את הרעיון).
לצפיה ב-'Don't kill the messenger'
Don't kill the messenger
19/06/2016 | 11:57
27
אם היה לי צורך ב-Tasker, בחפץ לב הייתי משלם את 14 השקלים שהם מבקשים עבור היישום. אבל, לא מכשיר שלי, לא כרטיס אשראי שלי... עובד עם מה שאומרים לי.

ראיתי ב-Profiles את ה-2g/3g אבל, הרושם הראשוני שלי היה שזה לא עובד. אין שם אפשרות לבחור ב-preferred אלא disable/enable/unchanged ולא ברור מה זה עושה....

אם זה היה עם Taker הייתי עושה טריגר לפי אנטנה סלולרית ולא לפי רשת wifi.

~~~~~~~~~~

עוד נקודה שחשבתי עליה, איך הם לא עשות Widget למעבר בין פרופילים? חייבים דרך התפריט של כפתור הכיבוי / לחצן כשמורידים את "הוילון".  CM, ברצינות?
לצפיה ב-'התלבטות ועזרה'
התלבטות ועזרה
16/06/2016 | 20:39
1
27
מתלבטת בין 2 מכשירים הכל דומה בהרבה דברים וההתבלבטות של בין 2 דברים גודל המסך באחד הוא 5.3 והשני 5.5 מה כדאי או שזה זניח לא יורגש ההבדל אפילו בין שניהם? והשני הטענה אחד USB  רגיל והשני USB-C מה כדאי אודה  על תשובה מהירה תודה.
לצפיה ב-'מעבר לזה שגודל מסך זה סוביקטיבי לחלוטין,'
מעבר לזה שגודל מסך זה סוביקטיבי לחלוטין,
17/06/2016 | 12:28
23
בלי לדעת מה המכשירים קשה יהיה להגיד מי מהם עדיף. (יכול להיות שהUSB-C הוא איזה נקסוס חדש ומוצלח ולעומתו הUSB הרגיל הוא איזה סיני פשוט וזול, זה מקרה שאין בו נקודות להשוואה, המכשירים לא באותה הרמה אפילו.)

כלפי השאלה הספציפית (בהתעלמות מוחלטת מדגמי המכשירים) - הבדלי גודל מסך יכולים להיות מאוד נוחים לאחד ומאוד לא לאחר, לי נוח מסך בגודל 5.7" ואילו לאמא שלי ממש לא והיא תעדיך 5.2". הבדל שאינו משמעותי במיוחד אבל כן משנה את מבנה המכשיר והנוחות שלו ביד המחזיקה בו.
טעינה בUSB-C היא נוחה ועדיפה לדעתי אך מצריכה להסתובב עם המטען החדש בתיק באופן קבוע (כי זה לא מטען כזה נפוץ עדיין) או לרכוש אחד-שניים נוספים.
לצפיה ב-'wisephone'
wisephone
16/06/2016 | 06:36
2
40
אני מחפשת אפליקציה לאדם מבוגר שמתקשה להפעיל את הסמרטפון בשל רעד ביד.
האם אפליקציית wisephone יכולה לתת תשובה?
האם ניתן להסיר את האפליקציה בקלות במידה ואינה מתאימה?
לצפיה ב-'כל אפליקציה ניתנה להסרה, לרוב די בקלות, אם אינה עונה על '
כל אפליקציה ניתנה להסרה, לרוב די בקלות, אם אינה עונה על
16/06/2016 | 09:56
34
הצורך ואינה מתאימה.
לגבי האם היא תוכל לתת מענה - אני לא יודע לענות.
לצפיה ב-'ראיתי המלצה של חולה פרקינסון'
ראיתי המלצה של חולה פרקינסון
16/06/2016 | 10:32
74
לצפיה ב-'העברת אנשי קשר מזיכרון ה"התקן" לGOOGLE'
העברת אנשי קשר מזיכרון ה"התקן" לGOOGLE
15/06/2016 | 17:09
2
47
חייבת את עזרתכם,
יש לי סמסונג גלקסי 5, לאחר מחיקת כמה אפליקציות, הוא השתגע לחלוטין ואם אני מנסה להיכנס ל"אנשי קשר" הוא חושב (כבר 3 ימים) ויש שגיאה "מעדכן רשימת אנשי קשר".
הורדתי חייגן חדש ככה שאני לפחות מצליחה לחייג. 
עכשיו הבעיה היא שברוב טיפשותי שמרתי את כל אנשי הקשר על ההתקן ולא בGOOGLE ועכשיו אני לא מצליחה להעביר אותם לחשבון הGOOGLE. 
בנוסף, נפח האחסון של אנשי הקשר שלי הוא 8 ג'יגה!! משהו מוזר ביותר..
משהו מוזר נוסף, כשאני מסתכלת על חלק מאנשי הקשר שלי, יש קטגוריה "WHATS APP", ועוד 2 קטגוריות שנקראות "התקן" ומתחת כתוב WAZE..
האם יש דרך כלשהי לעשות את ההעברה של אנשי הקשר?
תודה רבה מראש!! 
לצפיה ב-'לא מבין מדוע זה לא קיים אצלך'
לא מבין מדוע זה לא קיים אצלך
15/06/2016 | 22:04
30
באנשי קשר > הצג אנשי קשר מכשיר .
עכשו כאשר נכנסים שוב לתפריט יש העבר לחשבון google

לצפיה ב-'האם יש מקום פנוי במכשיר?'
האם יש מקום פנוי במכשיר?
17/06/2016 | 08:18
19
תופעה כזו מתרחשת לא אחת כאשר המכשיר סתום ללא שטח עבודה
הפעילי תכנת נקוי טובה, clean master לדוגמה, או מחקי בעצמך סמסים, יומני שיחות, אפליקציות שאינן שמישות קבוע, העבירי חומר של ווטסאפ ונקי את תיקיית sent שבתוך תקיות המדיה של ווטסאפ.
יתכן מאד שאחרי שתפני מקום - אנדי הקשר שבמכשיר יסיימו להתארגן.

וטיפ נוסף - איך לייבא לגימייל:
הגדירי תצוגת אנשי קשר רק של המכשיר ועשי גבוי של זה לקובץ csv
שני תצוגה לגימייל בלבד ועשי יצוא גם שלהם לקובץ csv אחר כדי שיהיה לך קובץ במבנה הנכון אליו מייבאים
פתחי את שניהם במקביל באקסל והעבירי טורים בזהירות ובמיון זהה לכל הטורים מרשימת הטלפון לרשימת הגימייל, בהתאם לשמות הטורים שגימייל הכין - לא לשנות כלום במבנה הטורים בסדר שלהם או בכותרות שלהם. בדקי רשומה שתיים שהכל מדוייק לכל הרוחב
שמרי הקובץ המעודכן שוב כscv וייבאי אותו אל אנשי הקשר של גימייל דרך המחשב, לפי הוראות גימייל אחרי זמן מה זה יתעדכן במכשיר, או העבירי למכשיר , הגדירי תצוגת גימייל בלבד ויבאי לשם.
מה שנשאר כעת אחרי ששמות הטלפון מופיעים בגימייל זה להגדיר תצוגה רק של אלו מהטלפון - ולמחוק את כולם.
לצפיה ב-' לכבוד שבוע הספר: דיון - ספרים אלקטרונים או ספרי נייר?'
לכבוד שבוע הספר: דיון - ספרים אלקטרונים או ספרי נייר?
15/06/2016 | 13:42
46
201
לקראת שבוע הספר הבא עלינו לטובה, החלטתי לפתוח לדיון והמלצות את נושא הספרות הוירטואלית.

האם אתם משתמשים באפליקציות ספרים אלקטרוניים (אם כן, אילו?) או מעדיפים את הגרסה המיושנת הטובה והמודפסת?
האם ספרים מסוג מסויים אתם מעדיפים לקרוא בצורה אחת ומסוג מסויים אחרת? (לדוגמה, ספרי Lonely Planet או...
המשך>>
לקראת שבוע הספר הבא עלינו לטובה, החלטתי לפתוח לדיון והמלצות את נושא הספרות הוירטואלית.

האם אתם משתמשים באפליקציות ספרים אלקטרוניים (אם כן, אילו?) או מעדיפים את הגרסה המיושנת הטובה והמודפסת?
האם ספרים מסוג מסויים אתם מעדיפים לקרוא בצורה אחת ומסוג מסויים אחרת? (לדוגמה, ספרי Lonely Planet או דומיהם בעת טיול בחו"ל - תעדיפו לקחת כPDF על מכשירכם ואילו ספר קריאה לנסיעה תעדיפו לקחת מודפס)
מוזמנים לספר גם על ספרים אחרונים שקראתם על מכשיריכם השונים, להמליץ מנסיונכם על האפליקציות השונות המציעות ספרים (לרכישה בצורה חוקית).
לצפיה ב-'האם ניתן לשלב במערכת ההפעלה אנגלית ועברית?'
האם ניתן לשלב במערכת ההפעלה אנגלית ועברית?
14/06/2016 | 18:14
17
91
רכשתי היום Sony Z5.
מערכת הפעלה אנדרואיד 6.
האם יש אפשרות שהמכשיר ברובו יהיה באנגלית, אבל באפליקציית הטלפון לוח המקשים יהיה עם אותיות עבריות (אנשי הקשר בעברית) ובאפליקציית אנשי הקשר בצד ימין סולם האותיות גם הוא יהיה עם אותיות עבריות?
אם שמא במקרה כזה אני חייב להעביר את המכשיר שלי שיהיה בעברית?
לצפיה ב-'קודם כל תתחדש '
קודם כל תתחדש
14/06/2016 | 19:10
65
יכול להיות שעם רוט אפשר לשנות את ה Locale פר אפליקציה, אבל אני לא בטוח. פתרון אחר הוא פשוט להתקין אפליקציית חייגן חלופית. אם אין איזה פיצ'רים טובים במיוחד בחייגן המובנה אז הייתי עושה את זה. בזמנו התקנתי את exDialer, ואפילו קניתי את הרישיון בכמה גרושים.
לצפיה ב-'ועוד שתי שאלות / בעיות שנתקלתי בהן:'
ועוד שתי שאלות / בעיות שנתקלתי בהן:
15/06/2016 | 08:19
15
23
לצפיה ב-'אפליקציית טלפון מציגה את אותו איש קשר מספר פעמים'
אפליקציית טלפון מציגה את אותו איש קשר מספר פעמים
15/06/2016 | 08:22
9
44
נתקלתי בבעיה הזו גם בסמסונג הישן. היא עיצבנה אותי גם אז אבל עכשיו החלטתי לנסות להבין למה זה קורה.
אנשי הקשר שלי שמורים בחשבון גוגל.
כאשר באפליקציית הטלפון אני מחפש לפי שם או תחילת מספר טלפון, האפליקציה מציעה לי את אנשי הקשר המתאימים. רק אותו איש קשר מופיע פעמיים (בסמסונג זה היה אפילו יותר).

איך אני מגדיר לו לא להציג את הכפילויות הללו?
לצפיה ב-'תתחיל בזה'
תתחיל בזה
15/06/2016 | 14:59
8
25
הכנס לחשבון הגוגל שלך ממחשב אישי כלשהו.
בחר להציג את ה contacts.
אחת האופציות בתפריט היא find duplicates
בהצלחה.
לצפיה ב-'אין כפולות'
אין כפולות
15/06/2016 | 21:00
7
22
ולא חושב שזה קשור.
כל איש קשר, כשאני מחפש את השם או הטלפון שלו, יופיע פעמיים.
בסמסונג הישן היו לי אנשי קשר שגם הופיעו 3-4 פעמים.

לצפיה ב-'נקה את ה cache של האפליקציה וסנכרן מחדש'
נקה את ה cache של האפליקציה וסנכרן מחדש
16/06/2016 | 16:36
6
14
לצפיה ב-'של איזו אפליקציה?'
של איזו אפליקציה?
16/06/2016 | 21:49
5
19
נכנסתי ל-Settings/Apps
לא מצאתי שם את אפליקצית ה-phone.
כן מצאתי שם contacts וניקיתי את ה-cache.
עדיין מופיעים לי כפולים בחייגן.

לצפיה ב-'שלב הבא'
שלב הבא
16/06/2016 | 23:37
4
30
 To select which contacts to display in the Contacts application

From your Home screen, tap , then tap .
   Press , then tap Filter.
   In the list that appears, mark or unmark the desired options. If you have synchronised your contacts with a synchronisation account, that account appears in the list. To further expand the list of options, tap the account.
תוקן לסוני

לצפיה ב-'נראה לי שזה לגבי הצגת אנשי הקשר באפליקציה אנשי קשר'
נראה לי שזה לגבי הצגת אנשי הקשר באפליקציה אנשי קשר
17/06/2016 | 08:53
2
13
בכל מקרה היו מסומנים אנשי הקשר של google (כמובן) ואנשי קשר תחת קטגוריה local.ביטלתי את הכל והשארתי רק את אנשי הקשר של גוגל. וכמובן רק אנשי קשר שיש להם טלפונים.
כאשר אני נכנס לאפליקציית הטלפון ומחפש לפי שם או מספר טלפון, עדיין מופיעים לי השלמות כפולות של אנשי קשר.

לצפיה ב-''
17/06/2016 | 11:53
1
7
לצפיה ב-'תודה. אני עכשיו אנסה להתקין ולבדוק. ורק להוסיף הבהרה:'
תודה. אני עכשיו אנסה להתקין ולבדוק. ורק להוסיף הבהרה:
17/06/2016 | 13:13
8
כאשר אני נכנס לאנשי הקשר (למשל בדוגמה שהעלתי inbal) - היא מופיעה רק פעם אחת!
כאשר אני נכנס לאנשי הקשר של google ומחפש כפילויות - הוא לא מוצא כאלו.
רק בתוך אפליקציית הטלפון, כאשר אני משתמש בלוח המקשים על מנת לחפש איש קשר (בין אם זה להקיש את שמו או חלק ממספר הטלפון שלו) - רק אז הטלפון מוצא לי את אותו איש קשר פעמיים.

לצפיה ב-'ימי הולדת לא מופיעים ב-widget של הלוח שנה '
ימי הולדת לא מופיעים ב-widget של הלוח שנה
15/06/2016 | 08:26
4
34
לחלק מאנשי הקשר אצלי במכשיר מוגדרים ימי הולדת.
בהגדרות של היומן מופיע להציג את ימי ההולדת והם אכן מופיעים בו (אפשר לראות בתמונה שמחר לשני אנשי קשר שלי יש יום הולדת). אולם ב-widget של הלוח שנה שמופיע במסך הבית שלי ימי ההולדת לא מופיעים (רואים בתמונה שיש היום איזשהו אירוע והדברים הבאים שמופיעים הם ביום ראשון).

בסמסונג הישן שלי ימי הולדת כן הופיעו ב-widget של לוח השנה!
לצפיה ב-'לסמסונג אפליקצית לוח שונה משל גוגל. נסה.'
לסמסונג אפליקצית לוח שונה משל גוגל. נסה.
15/06/2016 | 15:10
3
27
כנס דרך מחשב ל google.com/calendar
חפש other calendars ומשם settings
ודא שמסומן לך Birthdays

לצפיה ב-'כאמור, ימי ההולדת *כן* מופיעים באפליקציה calander'
כאמור, ימי ההולדת *כן* מופיעים באפליקציה calander
15/06/2016 | 21:03
2
30
רק ב-widget של הלוח שנה הם לא מופיעים!

לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני '
אם זכרוני אינו מטעני
17/06/2016 | 00:18
1
26
תתקין את ה calendar של גוגל בנוסף לזה של סוני.
זה אמור לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'תודה, הזוי אבל זה פתר את הבעיה'
תודה, הזוי אבל זה פתר את הבעיה
17/06/2016 | 08:51
20
בהתחלה ה-widget של סוני לא הציג ימי הולדת.
אח"כ הוספתי את ה-widget של google (שם כן הופיעו ימי הולדת). ואז שמתי לב שגם ה-widget של סוני החליט להציג את ימי ההולדת וחזרתי אליו (יותר נוח לי. פחות צבעוני ופחות צועק בעיניים).

לצפיה ב-'bitstrips'
bitstrips
14/06/2016 | 16:39
39
מישהו בבקשה יכול להגיד לי למה אפליקצית bitstrips התרוקנה?
הבנתי שsnapchat קנו אותה, מה זה אומר לגבי האפליקציה? האם יהיה לה המשך?
תודה.
לצפיה ב-'מספר שאלות מתקדמות בנוגעwhatsapp- האם ניתן להסתיר קבוצה'
מספר שאלות מתקדמות בנוגעwhatsapp- האם ניתן להסתיר קבוצה
14/06/2016 | 15:19
4
51
ספציפית? אני לא רוצה לראות אותה בכלל במסך הראשי של הווסטאפ.
רק שאני נכנס לארכיון או משהו בסגנון שאני אראה את הקבוצה הזאת?
מדובר בקבוצות הגדולות עם עשרות ההודעות שזה מיותר לחלוטין.

שאלה נוספת:

האם ניתן להסתיר את מספר ההודעות המתקבלות באייקון של הווסטאפ (תמונה)
אני לא רוצה לראות את כמות ההודעות שקיבלתי,רק שאני נכנס אני רוצה לראות את כמות ההודעות.

יש לי סמסונסג גלקסי 5 עם רוט.

לצפיה ב-'אפשר להכניס לארכיון, אבל לדעתי אם תתקבל הודעה חדשה'
אפשר להכניס לארכיון, אבל לדעתי אם תתקבל הודעה חדשה
14/06/2016 | 15:39
3
44
אז היא תצא משם. הכנסתי עכשיו קבוצה לארכיון כדי לבדוק מה יקרה.

לגבי ההסתרה של מספר ההודעות, אז זה פיצ'ר שוואטסאפ הוסיפו כדי לתמוך במכשירים של סמסונג, ולמעט אם תסיר הרשאות לאפליקציה (מה שלא אפשרי בצורה פשוטה, אלא אם בא לך לקמפל מחדש את האפליקציה - לא כדאי), אז הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא להחליף לאונצ'ר .
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
14/06/2016 | 16:05
1
29
אני חושב שברוב המכשירים אפשר אולי לבטל.

בסמסונג הישן שלי ביטלתי את זה לגמרי (הפסקת שירות ה badges).

עכשיו אני עם שיאומי ושם אפשר לבטל התראות badge ספציפית לכל אפליקציה.

לצפיה ב-'אני חושב שאם תבטל את ה-Badges בסמסונג'
אני חושב שאם תבטל את ה-Badges בסמסונג
14/06/2016 | 16:18
34
אז תבטל את זה גם עבור סמסים, שיחות שלא נענו וכו'. אני לא יודע אם יש איזשהו מנגנון שמאפשר לך לבחור מה כן ומה לא להציג.

בכל מקרה, נראה לי שזה יותר תלוי בהגדרות של הלאונצ'ר מאשר כל דבר אחר.
לצפיה ב-'כמו שחשבתי - אם מגיעה הודעה מקבוצה שבארכיון, היא קופצת למעלה'
כמו שחשבתי - אם מגיעה הודעה מקבוצה שבארכיון, היא קופצת למעלה
14/06/2016 | 17:03
12
לצפיה ב-'Anycast'
Anycast
14/06/2016 | 11:04
3
90
היי רכשתי את המוצר anycast לצורך שידור מהנייד לטלויזיה,זה נחמד שזה עובד אבל יש אצלי לא מעט ניתוקים בזמן הצפייה.
האם זה בעיה נפוצה במכשירים אלו?
אלו מכם שיש להם את המוצר של גוגל אשמח לקבל מכם חוות דעת אם גם אצלכם ישנם ניתוקים.

בתודה מראש
לצפיה ב-'איפה הטלויזיה ממוקמת?'
איפה הטלויזיה ממוקמת?
14/06/2016 | 12:56
47
אם המכשיר רחוק מה WIFI יכולה להיות בעיה בהעברת הנתונים 

לצפיה ב-'המשך.....'
המשך.....
14/06/2016 | 13:02
1
42
המרחק בין האלחוטי למכשיר הוא כ 7 מטר,זה נחשב הרבה או קצת?
לצפיה ב-'יש עוד משתנים'
יש עוד משתנים
14/06/2016 | 18:03
43
צריך לבדוק גם אם יש קירות שמפריעים וכו'
הכי טוב היה אם יש לך אפשרות להעביר זמנית את הטלויזיה יותר קרוב לאלחוטי ולבדוק.

לצפיה ב-'החלפת סלולרי'
החלפת סלולרי
12/06/2016 | 17:22
40

היי ,

יש לי כרגע את המכשיר LG G4 בשביל שלא תהיה הבעיה הידועה איתו ששומעת שעוד אנשים קורה להם כדאי לעשות טרייד אין ואם כן האם כדי להמשיך במכשיר של ה- LG G5 או אפילו V10 , או משהו אחר שטוב והכי חשוב שמצלמה טובה  מה כדאי ומשתלם?

לצפיה ב-'המלצה על סמרטפון'
המלצה על סמרטפון
13/06/2016 | 11:35
3
65
שלום לכולם, אשמח לקבל המלצה על סמרטפון.
חשוב לי שהוא יהיה:
לא גדול פיזית
מסך איכותי
מצלמה איכותית
נטען מהר

תודה מראש!
לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
14/06/2016 | 06:28
2
14
לצפיה ב-'הכי משתלם ביחס למחיר'
הכי משתלם ביחס למחיר
14/06/2016 | 09:19
1
64
היות ואני לא משתמשת כבדה בנייד (לא מורידה סרטים, מוזיקה ומשחקים) ואני לא חייבת שיהיה לי בכיס את הטלפון הכי חדיש שיש, נראה לי שאוכל להסתפק במכשיר משנה שעברה או אחד מהגרסאות הפחות יקרות.
מה שכן הוא חייב לעבוד הייטב בפונקציות אותן אני *כן* צריכה: wase, מצלמה, גלישה, פשטות הפעלה.
אני גם לא מתכוונת להחליף אותו בשנתיים הקרובות כך שזה פחות עניין של כסף ויותר של אמינות ותמורה.
מה שכן, מעדיפה לשלם פחות, כמו כולם...
תודה מראש לעוזרים.  

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ