לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1165711,657 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'קבלת הודעה'
קבלת הודעה
07/11/2016 | 08:46
1
36
כאשר נכנסה הודעה הייתי מקבל סימן ויי על המסך היום אין לי אותו כיצד אני מחזיר אותו?
אודה
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
07/11/2016 | 12:06
23
איזו הודעה? מסרון? דואר? וואטסאפ?

באיזה מכשיר מדובר?
לצפיה ב-'ההודעת ג'מייל עם תמונה מתקבלת אחרי הרבה מאוד זמן ולא מיד'
ההודעת ג'מייל עם תמונה מתקבלת אחרי הרבה מאוד זמן ולא מיד
06/11/2016 | 18:23
16
40
אז ככה יש לי NOTE5 ומאז ומתמיד אני חווה את הבעיה הזאת ..
כשאני שולח את ההודעה , היא מופיע תחת "תיבת דואר יוצא " וכתוב שם "שולח"
וזה שעה ככה תקוע על הסטטוס הזה .. זה נורא נורא מציק ומרגיז.
יש למישהו מושג מה יכול להיות הפתרון לזה?

גרסא 5.1.1
לצפיה ב-'הודעה יוצאת תלוייה במהירות ההעלאה של קו האינטרנט שלך'
הודעה יוצאת תלוייה במהירות ההעלאה של קו האינטרנט שלך
06/11/2016 | 18:58
7
21
אם הנך מחובר לאינטרנט במהירות upload נמוכה
או ששרת הגוגל אליו אתה מעלה עסוק,
או שיש לך תוכנת אנטי וירוס חס וחלילה,
זו התופעה.
הפתרון בהתאם לבעיה:
בדוק מהירות גלישה בהתיחס ל upload
ואם יש אנטי וירוס, להסיר.
לצפיה ב-'תודה , מה הכוונה ששרת הגוגל עסוק?'
תודה , מה הכוונה ששרת הגוגל עסוק?
06/11/2016 | 19:16
6
29
מהירות העלאה  אצלי היא 4-3 מגה..
אין אנטי וירוס.

שלחתי לאימייל שלי תמונה שונה וזה נשלח מהר יחסית ועכשיו נסתי לשלוח את התמונה שעם ניסיון השליחה שלה הייתה לי בעיה .. ושוב זה בסטטוס שולח ..

תמונות כמעט זהות ..

לצפיה ב-' גודל הקובץ שלהם והפורמט דומה?'
גודל הקובץ שלהם והפורמט דומה?
06/11/2016 | 20:00
21
שניהם JPG נניח ?
השרת שמקבל את הקובץ מטפל מן הסתם בעוד בקשות.
יש ניתוב עומסים אבל לעיתים זה נתקע זמנית ומשתחרר.
כמו שאתה מתאר זה חוזר באותו קובץ ספציפי?
תמונות שונות אחרות הזהות בגודלן לא גורמות לבעיה?
אם תנסה לכווץ אותה בזיפ היא עוברת מהר?
נסיונות זה שם המשחק
לצפיה ב-'ועוד משהו שנשכח לגבי חישובי מהירות'
ועוד משהו שנשכח לגבי חישובי מהירות
06/11/2016 | 20:16
4
20
מהירות העלאה של 3Mbps היא תיאורטית  כ 300KB בשניה,
והחברות דוחסות.
מכיוון שלא ניתן לדחוס יותר JPG כי הוא דחוס,
מדובר בקצב מקסימלי של 150KB/S
תמונה של כ 4.5MB אמורה לעלות תיאורטית תוך כ 30 שניות 4500KB/150
לצפיה ב-'תודה רבה(המשך בתגובה)'
תודה רבה(המשך בתגובה)
06/11/2016 | 20:27
3
26
איו לי מושג איך יודעים מה הפורמט של הקובץ..
אני מצטער הטעתי אותך.. אני לא באמת יודע איך לזהות אם התמונות דומות.. פשוט צלמתי אותן מהנוט 5 ובערך בתנאים של אותה תאורה שיש לי בחדר.
אני מנסה לעלות מהסמרטפון ככה שאין לי מושג אם יש באנדרואיד זיפ...
אני לא יודע לבדוק כמה היא שוקלת.. אבל בוא נגיד שזה לוקח משהוא כמו 15-30 לשלוח את ההודעה עם התמונה.

לצפיה ב-'* 15-30 דקות'
* 15-30 דקות
06/11/2016 | 20:39
2
9
לצפיה ב-'זה המון. קובץ פגום?'
זה המון. קובץ פגום?
06/11/2016 | 22:22
1
13
לצפיה ב-'היי , תגדיר קובץ פגום , כי בסופו של דבר התמונה נשלחת והיא תק'
היי , תגדיר קובץ פגום , כי בסופו של דבר התמונה נשלחת והיא תק
13/11/2016 | 18:22
4
תקינה
האם יש לך מושג ממה זה נובע?
לצפיה ב-'זה קורה גם לי לפעמים בשליחת הודעות בג'ימייל.'
זה קורה גם לי לפעמים בשליחת הודעות בג'ימייל.
07/11/2016 | 08:17
4
26
זה קורה בשני מכשירים שונים, ולא משנה אם הם על גלישה סלולרית או על ווייפיי.
כמו כן לא משנה אם מצורף קובץ גדול או לא.

אני מסכים איתך שזה מציק ומטריד, אינני יודע מה הסיבה לכך, והפתרון היחידי והלא הכי יצירתי למען האמת שמצאתי כשזה קורה (וכשחייב לשלוח את המייל מהר) הוא למחוק את ההודעה ולשלוח אותה מאפליקציה אחרת של מיילים שאני משתמש בה לפעמים. (TypeApp).
לצפיה ב-'תודה ,מה זה אפלקיציה למיילים האם זה אימייל בפני עצמו ?'
תודה ,מה זה אפלקיציה למיילים האם זה אימייל בפני עצמו ?
13/11/2016 | 18:23
3
5
או שהוא מתחבר לתיבת הגמייל שלי וכו'?

לצפיה ב-'זאת אותה הגברת רק בשינוי האדרת'
זאת אותה הגברת רק בשינוי האדרת
13/11/2016 | 18:26
2
11
פשוט אפליקציה חלופית שתתחבר לתיבת הג'ימייל שלך.

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
13/11/2016 | 18:50
1
2
לצפיה ב-'תעדכן בבקשה אם זה הסתדר.'
תעדכן בבקשה אם זה הסתדר.
14/11/2016 | 05:37
2
לצפיה ב-'לו אתה מעלה את התמונה ל gdrive שלך '
לו אתה מעלה את התמונה ל gdrive שלך
08/11/2016 | 09:03
2
30
ומשתף מישהו אחר ,או שולח מייל עם לינק זה יהיה מיידי

לצפיה ב-'תודה , אחלה רעיון :) אך הייתי רוצה לדעת האם התופעה הזאת '
תודה , אחלה רעיון :) אך הייתי רוצה לדעת האם התופעה הזאת
13/11/2016 | 18:25
1
9
קוראת רק לי ולאבי או גם לך ?
לצפיה ב-'התופעה היא מובנת'
התופעה היא מובנת
13/11/2016 | 21:55
7
לוקח זמן להעלות קובץ גדול לדואר GMAIL 
גם להעלות אותה ל DRIVE לוקח זמן

לצפיה ב-'המלצה לטאבלט כולל מקלדת'
המלצה לטאבלט כולל מקלדת
06/11/2016 | 14:58
1
33
שלום לכולם,

אני רוצה המלצה לטאבלט שכולל מקלדת ויציאות לUSB / כרטיסי זיכרון / HDMI.
משהו עד 1500 ש"ח.  מסך גדול וסוללה חזקה.
המלצות?
לצפיה ב-'אין כל כך הרבה טאבלטים עם מקלדת אבל יש פתרון'
אין כל כך הרבה טאבלטים עם מקלדת אבל יש פתרון
06/11/2016 | 16:05
53
עדיף שתתרכזי בצרכים/שימושים ואז אפשר יהיה להמליץ לך על משהו שיענה לדרישות שלך.
לגבי המקלדת, פשוט קונים מגן עם מקלדת מובנית שמתחברת דרך הבלוטות' ובזאת נפתרה הבעיה. למשל כיסוי כזה ויש עוד עשרות כאלה, רק צריך לחפש.
לבת שלי יש כיסוי עם מקלדת לאייפד שקניתי לה לפני שנה בערך והיא מאוד מרוצה ממנו.

לצפיה ב-'מתיחת תמונת וידאו'
מתיחת תמונת וידאו
05/11/2016 | 10:54
24
מעוניין באפליקציה שמאפשרת מתיחת תמונת וידאו שצולמה לאורך כדי שתיראה על מסך מלא. 
לצפיה ב-'גירסת אנדרואיד 5.1.1 לוליפופ לעומת 6.0 מרשמלו'
גירסת אנדרואיד 5.1.1 לוליפופ לעומת 6.0 מרשמלו
04/11/2016 | 18:49
1
62
רכשתי סמסונג J5 2016 דגם J5108 במקום J510F שחיפשתי-בהשוואה גיליתי שההבדל הוא גירסת אנדרואיד 5.1.1 לוליפופ לעומת 6.0 מרשמלו. האם כדאי? האם זה יתעדכן לבד? האם כדאי להחזיר לחנות?
תודה מראש
לצפיה ב-'יתעדכן'
יתעדכן
04/11/2016 | 20:12
42
The Samsung Galaxy J5 2016 runs on Android OS v5.1 (Lollipop) out of the box, but the Galaxy J5 2016's firmware can be upgraded to a newer version of OS.

לצפיה ב-'בעיות טעינה בנקסוס 4'
בעיות טעינה בנקסוס 4
04/11/2016 | 15:06
6
58
אז לפי עצה שלכם פתחתי את הטלפון הרמתי את המגעים של הסוללה, חיברתי מחדש וסגרתי את הטלפון. זה החזיק בערך שבוע. מאז אני צריכה לחזור על הפעולה הזו כמעט כל יומיים,  נמאס לי. מה אפשר לעשות חוץ מלזרוק את הטלפון ולקנות חדש, לא בא לי לעשות את זה
לצפיה ב-'nexus 4 זה מכשיר של לפחות 4 שנים'
nexus 4 זה מכשיר של לפחות 4 שנים
04/11/2016 | 18:26
3
37
האם החלפת אי פעם סוללה?
תבדוק את פרופיל השימוש שלו (בהגדרות) האם יש נפילות מהירות?

לצפיה ב-'החלפתי סוללה לפני 4 חודשים בערך'
החלפתי סוללה לפני 4 חודשים בערך
05/11/2016 | 23:52
2
28
לא הבנתי איפה אני בודקת בהגדרות.
אני חושדת שזו בעיה במגעים, מדי פעם הוא נכבה כי טוען שהבטריה לא טעונה, או סתם נכבה, שאני מדליקה מחדש אז הבטריה מופיעה טעונה. אין יותר אור אדום. שאני כן צריכה לטעון כי באמת האחוז נמוך, אז הטלפון ממש מתחמם באופן מוגזם
לצפיה ב-'אכן נשמע כמו בעיית סוללה עייפה '
אכן נשמע כמו בעיית סוללה עייפה
06/11/2016 | 06:40
27
יתכן שגם ההתחממות נובעת מהסוללה.
זה שהסוללה אצלך 4 חודשים לא אומר שהיא לא ישבה במחסן 3-4 שנים.

חוויתי את אותה תקלה ב-N4, החלפתי 3 סוללות (השלישית שורדת עד עכשיו),
אבל בסוף הבנתי את הרמז - התקדמתי ל-OnePlus 3

לצפיה ב-'מציע שתחזרי למעבדה שהחליפה'
מציע שתחזרי למעבדה שהחליפה
06/11/2016 | 07:31
28
אולי בעיה קלה במגעים
לצפיה ב-'אצלי בחיבור של הסוללה יש בורג אחד'
אצלי בחיבור של הסוללה יש בורג אחד
07/11/2016 | 00:46
1
18
השני קיפח את חייו (למעשה זה המחבר שעל לוח האם שהתנתק..). בכל מקרה, סגרתי אותו אבל לא הדוק מדי כי אחרת המחבר לא יהיה ישר.
מעבר לכך - סגרתי מעל עם נייר דבק רגיל כדי שלא יזוז ויישאר ישר.
מעל נייר הדבק השקוף, בדיוק *באמצע* של המחבר המתכתי הזה תקעתי קוביה/מלבן של סרט הדבקה קצת יותר עבה. לא עבה כמו דבק דו צדדי. אולי מ"מ עובי. כשהגב של המכשיר לוחץ על הסרט הזה הוא לוחץ על מרכז המחבר וזה גורם לו לשבת טוב.

מאז אין לי בעיות עם הסוללה של הנקסוס.
לצפיה ב-'ד"א, יכול לדווח על הצלחה עם AOSPA 6.0.3'
ד"א, יכול לדווח על הצלחה עם AOSPA 6.0.3
07/11/2016 | 00:48
23
עובד חלק, מהר, מגיב בזריזות, הכל עובד כמובן וזמן סוללה אחלה. כל האפליקציות שלי מותקנות כמובן. את חלקן לא הייתה ברירה אלא להתקין מחדש בגלל SELinux אבל לא נורא.
ממליץ עבור בעלי נקסוס 4 שרוצים חיים חדשים...
לצפיה ב-'אנדרואיד 7 ו-CA certificate בחיבור לרשת וייפיי'
אנדרואיד 7 ו-CA certificate בחיבור לרשת וייפיי
04/11/2016 | 09:16
39
שלום,
יש לי בעיית CA certificate בהתחברות לרשת וייפיי (eduroam).
עד לא מזמן לא היתה בעיה ואז עשיתי "שכח" לרשת כי הייתי צריכה לשנות את פרטי ההתחברות שלי ומאז אני לא מצליחה להתחבר עקב בעיה ב-CA certificate.
עשיתי חיפוש ברשת וראיתי שזו בעיה ידועה באנדרואיד אחרי שעושים "שכח" לרשת (במקום modify).
הורדתי מחדש והתקנתי את ה-CA certificate  לפי ההנחיות כאן.
יש לי שתי אפשרויות בחירה בהגדרות של הרשת: use system certificate או השם של התעודה כפי שהכנסתי כשהתקנתי אותה (באופציה של "do not validate" הוא לא מוכן לנסות להתחבר כלל).
בשני המקרים אני מקבלת בסוף authentication problem ואין חיבור.
בדקתי ברשימות ה-trusted credentials  וה-user credentials בטלפון ואני לא מוצאת את התעודה שהתקנתי.
יש רעיון איך להתגבר על הבעיה?
ניסיתי ולא הצלחתי לקבל עזרה מה-IT כאן בארגון (הם מתמחים בעיקר בדקסטופים עם חלונות 7...)   
תודה!
נב יומולדת שמח באיחור בובו
לצפיה ב-'הטלפון שואל אותי שאלות אינטימיות '
הטלפון שואל אותי שאלות אינטימיות
03/11/2016 | 19:03
11
117
בכל פעם שאני מדליק את הטלפון סמסונג J5
אני מקבל שאלות כנראה מהפייס בוק,
"אריה האם אתה מכיר  את זה וזה"
אם הוא היה שואל אותי אם אני מכיר את זו וזו לא הייתי 
פונה אליכם.
וברצינות, איך מפסיקים א זה?
תודה, אריה
לצפיה ב-'למה אינטימי?'
למה אינטימי?
03/11/2016 | 22:04
10
79
אם תשים לב בדרך כלל הוא צודק .
נתת לו הרשאה להיכנס לאנשי הקשר שלך או שהוא מציע לך חברים של חברים .
ל FB יש יצר התרבות כמו לכל בעל חיים .לא תוכל להפסיק את הפוסטים האלה.

לצפיה ב-'איך אני שולל את ההרשאה?'
איך אני שולל את ההרשאה?
05/11/2016 | 11:18
9
41
לא ראיתי בהגדרות  כל קישור לפייס בוק.
תודה רבה , אריה

אתר שייט וימאות
http://www.cgate.co.il/

לצפיה ב-'יש הגדרת פרטיות ב facebook'
יש הגדרת פרטיות ב facebook
05/11/2016 | 11:19
8
26
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
05/11/2016 | 12:14
7
33
אנסה למצוא את הפייס בוק שהכנסתי לפני כמה שנים

אתר שייט וימאות

לצפיה ב-'אם אתה לא משתמש אז תסיר את האפליקציה'
אם אתה לא משתמש אז תסיר את האפליקציה
05/11/2016 | 12:29
6
20
לצפיה ב-'את האפשרות בפייס בוק לא מצאתי'
את האפשרות בפייס בוק לא מצאתי
05/11/2016 | 18:23
5
27
ואיזה אפליקציה להסיר?
תודה רבה, אריה

אתר שייט וימאות

לצפיה ב-'אולי קיבלתי את הרושם שאתה לא משתמש ב facebook'
אולי קיבלתי את הרושם שאתה לא משתמש ב facebook
05/11/2016 | 20:04
4
38
בסלולרי,לזאת היתה הכונה.
כל היתר נמצא הבגדרות facebook אפשר לעשות זאת גם במחשב ,זה יותר קל

לצפיה ב-'אני מתבייש, אבל איך עושים את זה במחשב?'
אני מתבייש, אבל איך עושים את זה במחשב?
06/11/2016 | 08:08
3
32
תודה, אריה

שער לים
אתר שייט וימאות

לצפיה ב-'החץ הקטן למעלה'
החץ הקטן למעלה
06/11/2016 | 22:53
1
26
הגדרות

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/11/2016 | 07:32
4
לצפיה ב-'תגידו, אפשר להשיג פיקסל C בישראל?'
תגידו, אפשר להשיג פיקסל C בישראל?
03/11/2016 | 17:38
37
לא ממש מצאתי בזאפ. אבל לא מדובר בטאבלט חדש במיוחד.

הסיבה שרציתי לקנות היא, שחשבתי לקנות טאבלט יותר גדול ממה שיש לי (נקסוס 7 2013) בעיקר כדי לשחק כשאני הולכת על ההליכון.

ודווקא פיקסל C כי אני לא אוהבת את הח-א שכל היצרניות דוחפות לתוך האנדרואיד שלהן, וגם נכוויתי עם איזשהו טלפון סיני שבאיזשהו שלב לא נתן לי לעדכן אפליקציות, אלא אם שנמכתי את Google Play Store, מה שעבד לשתי דקות כל פעם... ומאז אני קונה מכשירים של גוגל (נו, יש לי נקסוס 7 ונקסוס 5x...) כי אני יודעת בוודאות שהאנדרואיד יתעדכן ומה שלא יהיה, עדכונים יעבדו.

אז תהיתי אם אפשר בכלל להשיג טאבלט נורמלי של גוגל בארץ. אבל תובנות שלכם בקשר לטאבלט אחר שלא רוצח את האנדרואיד עם כל מיני זבל משלו, ושמערכת ההפעלה שלו מתעדכנת תדירות, ורצוי משהו שלא מתפוצץ... אני אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'אינסטגרם'
אינסטגרם
03/11/2016 | 16:30
1
37
שלום, איך אפשר למחוק חשבון אינסטגרם לצמיתות? ניסיתי גם דרך המחשב אבל האפשרות היחידה שזה מאפשר היא רק לסגירה זמנית ואני רוצה למחוק לגמריי ואולי לפתוח בעתיד חדש. תודה
לצפיה ב-'קניתי לפני כשנה גלקסי E5'
קניתי לפני כשנה גלקסי E5
03/11/2016 | 15:34
43
שממנו התאכזבתי, איטי לטעמי וגם מתחמם מהר
מעדיפה לעבור לסדרת הS, איך הגלקסי S6?
אני משתמשת הרבה בטלפון, הוא כל הזמן נמצא כמעט בשימוש
וחשוב לי שם המצלמה תהיה טובה
במידה ואמכור את הגלקסי E5 יש סכנה לחדירה לפרטיות? אפשר לעלות על כל מיני דברים שלמרות שמחקתי ניתן לאתר אותם איכשהו?
תודה
לצפיה ב-'שני יומני גוגל במכשיר אחד'
שני יומני גוגל במכשיר אחד
03/11/2016 | 13:32
1
31
שלום,
איך אפשר להציג שני יומני גוגל ולהציגם כאחד במכשיר?

לצפיה ב-'מוסיפים להגדרות את שני חשבונות הגוגל הרלוונטיים'
מוסיפים להגדרות את שני חשבונות הגוגל הרלוונטיים
03/11/2016 | 13:36
26
באפליקציה של היומן אפשר לבחור איזה יומנים יוצגו. עדיין תהיה הפרדה ביניהם (כלומר לא יהיה סינכרון של האירועים), אבל כל האירועים מכל היומנים שנבחרו יוצגו.
לצפיה ב-'סוללה לנוט 4'
סוללה לנוט 4
03/11/2016 | 10:32
30
איפוא קונים?
איך אפשר לדעת שזה באמת מקורי?
קניתי לפני כחודש, עם כיתוב שכאילו מקורי.. ושבקה אחרי חודש..
יש רעיון? תודה מראש
לצפיה ב-'פעולת APUS הופסקה'
פעולת APUS הופסקה
02/11/2016 | 14:06
32
שלום

כשאני מדליקה את הפלאפון אני מקבלת הודעה -
לצערנו פעולת APUS הופסקה.
ההודעה הזו חוזרת שוב ושוב ולא נותנת להפעיל את הפלאפון.
מה עושים?....
תודה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי LG G4 BEAT ועדכון גרסה'
שאלה לגבי LG G4 BEAT ועדכון גרסה
02/11/2016 | 10:05
4
51
אז עברתי אתמול להשתמש בנייד של אשתי כי הדוגי שלי התחיל לזייף לאחרונה עם הטאץ
ובדקתי היום אם יש עדכונים וקיבלתי הודעה שיש עדכון בשם V20A-JUN-17-2016 במשקל 679.32MB אבל לא רשום אם זה ישאיר אותי עם 5.1.1 או שזה בעצם יקדם אותי הלאה ..
ניסית לגגל את השם הזה והלכתי לאיבוד בים המידע המיותר חוץ מקישור אחד בטורקית שאמר שזה עדכון למרשמלו אבל לא ראיתי שהיה מצויין שם השם הזה בקישור עצמו ..

האם זה בכ"ז עדכון למרשמלו והאם כדאי לי לעדכן ?
לגבות את כל החומר לפני ? כי יש שם ימבה תמונות ותכתובות WA שלה שעדיין לא עשיתי בהן סדר ...

לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי...'
עד כמה שזכור לי...
02/11/2016 | 13:52
36
20 זה אנדרואיד 5
30 זה אנדרואיד 6

אתה יכול לעדכן ויכול שלא לעדכן. ברוב המקרים לא מדובר בהבדלים דרסטיים בין העדכונים במסגרת אותה הגרסה של אנדרואיד. לגבות תמיד מומלץ, גם בלי קשר לשדרוג
לצפיה ב-'בוודאות מרמשלו, תסתכל בלינק המצב קוד H735'
בוודאות מרמשלו, תסתכל בלינק המצב קוד H735
02/11/2016 | 17:27
2
30
לצפיה ב-'נראה לך שכדאי להתקדם למרשמלו ? אישית היה לי הכי נוח עם 4.4.2'
נראה לך שכדאי להתקדם למרשמלו ? אישית היה לי הכי נוח עם 4.4.2
02/11/2016 | 19:16
21
שיש על הסיני שהשתמשתי בו בשנה וחצי האחרונות ויש כמה דברים בלוליפופ + צורך התפעול של הכפתורים בגב המכשיר שקצת מצ'געים אותי
לצפיה ב-'אני לא יודע איך יהיה המרשמלו על המכשיר הספציפי שלך אבל אצלי'
אני לא יודע איך יהיה המרשמלו על המכשיר הספציפי שלך אבל אצלי
02/11/2016 | 22:04
29
בשלושה מכשירים (NEXSUS 5X NEXUS 5 GALAXY S7) המרשמלו עובד יפה מאד.
שיפר את ביצועי הבטריה של המכשירים ובכלל עובד חלק ונוח.
לצפיה ב-'יומן שיחות לא מתעדכן'
יומן שיחות לא מתעדכן
02/11/2016 | 09:56
3
68
גלקסי נוט 5 - יומן שיחות לא מתעדכן; מישהו יודע למה?
לצפיה ב-'תבדוק אולי לסובב את המכשיר ב 90 מעלות'
תבדוק אולי לסובב את המכשיר ב 90 מעלות
02/11/2016 | 13:12
2
33
במידה ואיפשרת סיבוב מסך .
מה שיפתור את הבעיה זה לאפס את הרשומות ,תפריט 3 נקודות במצב של היסטוריית השיחות >יש רק אפשרות מחיקה של ההיסטוריה .
אולי זה יחזיר לפעולה את המנגנון

לצפיה ב-'איך סיבוב מסך מעדכן יומן שיחות? '
איך סיבוב מסך מעדכן יומן שיחות?
02/11/2016 | 14:51
1
33
אני שואלת כי אני לא מבינה את ההקשר וזה מעניין אותי.
תודה
לצפיה ב-'מכיון שהמצב לא אצלי אלא אצל 2789'
מכיון שהמצב לא אצלי אלא אצל 2789
02/11/2016 | 20:41
33
לא נדע באם זה ישנה,איטואיטיבית ברוחב יש עמודות רחבות יותר ,אז אולי זה קשור.
ברם הסיפא בתשובתי משמעותי יותר, למחוק את ההיסטוריה ,ושוב נמתין לתגובה

לצפיה ב-'יומולדת שמח בובו '
יומולדת שמח בובו
02/11/2016 | 08:52
8
60
לאחד הכי משקיע, הכי נחמד והכי סובלני בפורום - יומולדת שמח והמון מזל טוב! 
שיהיה יום מקסים ושנה מופלאה ורק טוב 

לצפיה ב-'יום הולדת שמח '
יום הולדת שמח
02/11/2016 | 09:06
23
שתמיד תהיה לך סוללה מלאה וקליטה מעולה
לצפיה ב-'מזל טוב יא חטיאר '
מזל טוב יא חטיאר
02/11/2016 | 10:00
10
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/11/2016 | 12:15
2
32
רק הערה - אני לא חושב ש-"סובלני" זה בהכרח משהו שיחשבו עלי .
לצפיה ב-'סובלני וסבלני גם יחד '
סובלני וסבלני גם יחד
02/11/2016 | 12:20
26
אחרי שנים שאני מבלבלת לך את המוח - הרווחתי את הזכות לכינוי
לצפיה ב-'מזל"ט'
מזל"ט
02/11/2016 | 15:53
4
לצפיה ב-'קולולולו '
קולולולו
02/11/2016 | 12:15
6
לצפיה ב-''
04/11/2016 | 08:26
3
לצפיה ב-'מזל טוב !!!'
מזל טוב !!!
07/11/2016 | 23:35
2
לצפיה ב-'מטען מהיר'
מטען מהיר
01/11/2016 | 21:49
1
60
הי ,רכשתי מטען מהיר (מצ"ב תמונה) של סמסונג 6.האם הוא יטעין מהר יותר גם מכשיר גלאקסי 5? ואם אחבר לו כבל usb3 מקורי של סמסונג האם זה יגביר עוד יותר את מהירות הטעינה?

בתודה מראש
לצפיה ב-'זה לא יעבוד ב-S5 כי הטלפון עצמו לא תומך בטעינה מהירה'
זה לא יעבוד ב-S5 כי הטלפון עצמו לא תומך בטעינה מהירה
02/11/2016 | 06:49
33
לגבי כבל USB3 אני לא בטוח, אבל לא נראה לי שהכבל עצמו משנה, יותר חשוב המטען.
לצפיה ב-'המהפכה הבאה בתחום ה- VR בדרך, תגידו שלום לאנדרואיד נוגט.'
המהפכה הבאה בתחום ה- VR בדרך, תגידו שלום לאנדרואיד נוגט.
31/10/2016 | 13:47
13
76
אימפרית גוגל מכה שנית וממשיכה להוכיח שהיא רצינית בנוגע להשקעה בטכנולוגיית המציאות מדומה VR וטכנולגית המציאות רבודה AR.
לפני מספר חודשים עדכנתי אותכם בחדשות VR באתר על מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד שענתה בזמנו לשם N כיום אנחנו יודעים כבר שמדובר באנדרואיד 7 נוגט.

אימפרית גוגל מכה שנית וממשיכה להוכיח שהיא רצינית בנוגע להשקעה בטכנולוגיית המציאות מדומה VR וטכנולגית המציאות רבודה AR.
לפני מספר חודשים עדכנתי אותכם בחדשות VR באתר על מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד שענתה בזמנו לשם N כיום אנחנו יודעים כבר שמדובר באנדרואיד 7 נוגט.

המהפכה הבאה בתחום ה- VR בדרך, תגידו שלום לאנדרואיד נוגט.
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.

לחדשות ומאמרים נוספים בנושא מציאות מדומה (לחץ פה)
מערכת ההפעלה החדשה של גוגל תפעל גם כמערכת הפעלה למשקפי מציאות מדומה וזה החידוש הגדול, חברת גוגל העולמית שרק לפני מעט יותר משנה השיקה את משקפי הגוגל קארדבורד מקרטון, השיקה גם בערך באותו זמן בשיתוף פעולה עם סמסונג את משקפי הגיר וי אר, יוצאת בצעד שיזעזע את עולם המציאות מדומה, מכיוון שעד היום מערכת ההפעלה היחידה בתחום היתה מערכת ההפעלה של אוקולוס, מתחילה פה מלחמה אמיתית.

להמשך הכתבה כנסו:
http://www.virtualrealty.co.il/%D7%90%D7%A0%D7%93%...
לצפיה ב-'מה, עברת להספים גם בפורום הזה? '
מה, עברת להספים גם בפורום הזה?
31/10/2016 | 13:54
9
25
לצפיה ב-'גם בפורום 91 הוא התחיל להספים '
גם בפורום 91 הוא התחיל להספים
01/11/2016 | 08:48
8
11
לצפיה ב-'מה זה 91?'
מה זה 91?
01/11/2016 | 19:00
7
10
לצפיה ב-'מס' 91 (כמו שזה מס' 2142) כי קל לי לזכור את המספר ולא את השם'
מס' 91 (כמו שזה מס' 2142) כי קל לי לזכור את המספר ולא את השם
01/11/2016 | 19:17
6
11
לצפיה ב-'הבנתי את זה. התכוונתי מה הנושא של הפורום '
הבנתי את זה. התכוונתי מה הנושא של הפורום
01/11/2016 | 19:24
5
14
לצפיה ב-'תעשה עצמך כמו דורה וצא לגלות ולחקור '
תעשה עצמך כמו דורה וצא לגלות ולחקור
01/11/2016 | 19:25
4
11
לצפיה ב-'הייתה אצלנו פעם עובדת שהסתפרה כמו דורה'
הייתה אצלנו פעם עובדת שהסתפרה כמו דורה
02/11/2016 | 06:46
3
31
ומאז "דורה" זה עלבון. אני אסלח לך הפעם כי לא ידעת, אבל דיר באלאק שזה לא יקרה עוד פעם .
לצפיה ב-'ביג דיל .. לי הייתה דודה רבא שקראו לה דורה '
ביג דיל .. לי הייתה דודה רבא שקראו לה דורה
02/11/2016 | 07:54
2
7
לצפיה ב-'אני לא מכיר את השמות של הדודות רבא שלי '
אני לא מכיר את השמות של הדודות רבא שלי
02/11/2016 | 08:44
1
7
לצפיה ב-'זאת האחות של סבתא שלי והיא הייתה עושה עוגיות חמאה קטלניות'
זאת האחות של סבתא שלי והיא הייתה עושה עוגיות חמאה קטלניות
02/11/2016 | 08:58
6
לצפיה ב-'שלום GOODBYE או שלום HELLO?'
שלום GOODBYE או שלום HELLO?
04/11/2016 | 08:56
2
7
לצפיה ב-'שלום תמורת שטחים.'
שלום תמורת שטחים.
07/11/2016 | 11:00
1
10
לצפיה ב-'לא, ברצינות, הOS מגיע עכשיו או עוזב עכשיו?'
לא, ברצינות, הOS מגיע עכשיו או עוזב עכשיו?
07/11/2016 | 17:04
לצפיה ב-'איפה נמצאת הפעולה שאם מתקבלת שיחה והופכים'
איפה נמצאת הפעולה שאם מתקבלת שיחה והופכים
31/10/2016 | 18:54
1
70
את המכשיר השיחה נסגרת?
או לכבות את המסך מייד כשהופכים את המכשיר. זו אפליקציה או פיצ'ר שיש באנדרואיד 6?
לצפיה ב-'תלוי איזה מכשיר יש לך'
תלוי איזה מכשיר יש לך
01/11/2016 | 14:03
44
ב LG G2 עם אנדרואיד 5.0.1 זה נמצא תחת הגדרות - כללי - מחוות
נסה לבדוק את הכיוון הזה במכשיר שלך.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ