לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'PICASA בגלריה בגלאקסי 5'
PICASA בגלריה בגלאקסי 5
15/07/2016 | 19:51
35
איך ניתן למחוק תמונה מ PICASA  בגלריה במכשיר גלאקסי 5. ?
איזה תמונות נכנסות ל PICASA ?
לצפיה ב-'לא מצליח לשמור היפוך סרט וידאו'
לא מצליח לשמור היפוך סרט וידאו
15/07/2016 | 12:14
5
34
ניסיתי באמצעות  תוכנה  VLC    להפוך  ב-90  מעלות סרטי וידאו  באמצעות  סמסונג  גלקסי  היות וצילמתי  במאונך  שהטלפון עומד  ....במחשב  זה נראה  בסדר  אבל  בטלויזיה  הפוך....למרות  שסובבתי את הסרטו  בתונת VLC  והעברתי  לדיסק און קי  אני לא יכול לצפות  בטלויזה ?  האם  פעולת השמירה  לא עשיתי  נכון?  וכיצד  עושים זאת? 
לצפיה ב-'האם צריך להוריד האפליקציה לסמסונג גלקסי'
האם צריך להוריד האפליקציה לסמסונג גלקסי
15/07/2016 | 19:11
3
7
לצפיה ב-'כן'
כן
15/07/2016 | 19:13
2
6
לצפיה ב-'תודה האם אין אפשרות דרך המחשב'
תודה האם אין אפשרות דרך המחשב
15/07/2016 | 19:15
1
10
לצפיה ב-'אחת האפשרויות '
אחת האפשרויות
15/07/2016 | 19:22
17
זה להשתמש בתכנה הנקראת avidemux

לצפיה ב-'גם לי יש שאלה למבינים בעניין מרשמלו במוטו X פליי '
גם לי יש שאלה למבינים בעניין מרשמלו במוטו X פליי
15/07/2016 | 07:02
17
376
הגדרתי את כרטיס הזכרון החיצוני כחלק מהזכרון הפנימי, כפי שראוי ונכון (לדעתי) לעשות, במכשיר כזה עם מערכת הפעלה כזאת.

אינני יודע אם זה קשור או לא, אבל בניגוד למשל לנקסוס עם המרשמלו, שבכל אפליקציה של מנהל קבצים אני רואה את הזכרון הפנימי ואת הקבצים שבו, כאן אינני רואה את הזכרון הפנימי אלא רק את זכרון המערכת ואת כרטיס הSD.

מקווה שהסברתי את עצמי בצורה ברורה מספיק...
האם מישהו יודע מדוע ולמה לא רואים את תיקיית הזכרון הפנימי ואיך (אם אפשר) לראות אותה?

לצפיה ב-'לא הבנתי מה ההבדל מבחינתך בין ה"זיכרון הפנימי" ל"זכרון המערכ'
לא הבנתי מה ההבדל מבחינתך בין ה"זיכרון הפנימי" ל"זכרון המערכ
16/07/2016 | 01:48
8
51
ת"
לצפיה ב-'למה מבחינתי?'
למה מבחינתי?
16/07/2016 | 05:30
3
50
זה הבדל שקיים, ובינתיים ערכתי חיפוש בגוגל על הבעייה, ומתברר שהיא מטרידה לא מעט אנשים.
זכרון פנימי הוא זכרון פנימי,
זכרון מערכת הוא זכרון מערכת,
זכרון בכרטיס חיצוני הוא זכרון בכרטיס חיצוני, גם אם במרשמלו אפשר להפוך אותו ב"כאילו" לחלק מהזכרון הפנימי.
יתכן שלא הבנת את השאלה, אולי אינני יודע להסביר יותר טוב משהסברתי, מצטער, אבל זה המצב.

לצפיה ב-'למה מבחינתך? '
למה מבחינתך?
17/07/2016 | 00:28
2
42
כי זה לא משהו סטנדרטי. האיחסון הפנימי ברוב המכשירים נמצא על שבב FLASH ROM אחד. חברות מסויימות (כמו סמסונג למשל למיטב הבנתי) מחלקות אותו לשתי PARTITIONS - איחסון פנימי ואיחסון מערכת. אחרות לא... מכיוון שכך, אני לא בדיוק מצליח להבין האם אתה פשוט לא רואה התייחסות ל"זיכרון פנימי" (סביר להניח שלאחר האיחוד המחיצה הזו לא קיימת יותר תחת שם זה), או שיש קבצים שחסרים לך ואתה לא מצליח להגיע אליהם.
לצפיה ב-'גם סמסונג הפסיקה לעשות את זה אחרי ה S2'
גם סמסונג הפסיקה לעשות את זה אחרי ה S2
17/07/2016 | 00:51
29
לפחות במכשירי הדגל, אני לא יודע מה לגבי מכשירי הביניים או ה low end.
לצפיה ב-'זה קיים ויש שם קבצים, אך אינני רואה אותם'
זה קיים ויש שם קבצים, אך אינני רואה אותם
17/07/2016 | 04:04
25
ובכל מציגי הקבצים הם לא נראים, וכפי שכתבתי כבר זאת בעייה מוכרת.
כנראה שאינך יורד לסוף דעתי.
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון; הכוונה היא:'
אם הבנתי נכון; הכוונה היא:
16/07/2016 | 15:13
3
47
זכרון פנימי = ראם RAM   זכרון המערכת = רום ROM

לצפיה ב-'אני חושב שהבנת נכון.'
אני חושב שהבנת נכון.
16/07/2016 | 20:51
2
18
לצפיה ב-'מכשירי אנדרואיד (או כל מכשיר מודרני) לא מאחסנים'
מכשירי אנדרואיד (או כל מכשיר מודרני) לא מאחסנים
17/07/2016 | 00:25
1
47
מידע קבוע בזיכרון RAM...
לצפיה ב-'אני יודע זאת.'
אני יודע זאת.
17/07/2016 | 04:06
30
אתה כנראה לא יורד לסוף דעתי ולא מבין את השאלה שלי.
לא נורא, לא צריך.
לצפיה ב-'כנראה שבגלל שהגדרת את '
כנראה שבגלל שהגדרת את
16/07/2016 | 15:45
7
50
הזכרון החיצוני כחלק מהזכרון הפנימי, המכשיר מתיחס לשניהם כאילו הם אחד -בהתאם להגדרה, ומה שאת רואה למעשה, זה את שני הכרטיסם על תכולתם כאילו הם אחד.

לצפיה ב-'ככל הנראה התשובה היא לא.'
ככל הנראה התשובה היא לא.
16/07/2016 | 20:57
6
37
אני לא יודע איזה מכשיר עם איזו מערכת הפעלה יש לך, ואיך אתה צופה בקבצים.
בכל אופן המכשיר לא מתייחס לשניהם כאחד, זה ברור לי.
כמו כן בחיפושים בגוגל על הנושא מצאתי שזאת סוגיה מוכרת (ואני מגדיר זאת כסוגיה ולא כבעיה) שנשאלה לא מעט.
ככל הנראה זה מה שגוגל עשו במערכת הזאת ואין לזה פתרון בינתיים.
לצפיה ב-'ובכן; המכשיר הוא מוטו X פליי והמערכת 601 מרשמלו'
ובכן; המכשיר הוא מוטו X פליי והמערכת 601 מרשמלו
17/07/2016 | 17:50
5
26
אבל אצלי יש תופעה הפוכה, כשאני מחבר למחשב אני רואה את הזכרון הפנימי ואת הקבצים שבו, אבל את הSD אני רואה רק שהוא קים, אבל בהקלקה עליו מתקב: התיקיה ריקה. במכשיר עצמו רואים את הקבצים, וכך גם בקורא כרטיסים.

לצפיה ב-'האם הגדרת את כרטיס הזכרון החיצוני כחלק מהזכרון הפנימי?'
האם הגדרת את כרטיס הזכרון החיצוני כחלק מהזכרון הפנימי?
17/07/2016 | 17:57
4
19
על פי מה שאני מבין מהדברים שלך, נראה לי (וסליחה אם אני טועה) שלא עשית ככה.
כמו כן האם הגדרת במכשיר ברגע החיבור שלו למחשב שהחיבור יהיה MTP?
אני מניח שלא.
ואני מניח זאת כי זה מה שרואים פה ושם כשלא מגדירים את שתי ההגדרות האלה.
לצפיה ב-'הגדרה לא הגדרתי, איך מגדירים?'
הגדרה לא הגדרתי, איך מגדירים?
17/07/2016 | 18:00
3
18
בעת חיבור המכשיר למחשב בחרתי באפשרות > העברת נתונים. 
לצפיה ב-'אז הנחתי נכון'
אז הנחתי נכון
17/07/2016 | 18:13
21
כשמכניסים את הכרטיס בפעם הראשונה למכשיר כזה עם אנדרואיד מרשמלו (גירסה 6 כמו שיש לנו) מופיעה מיד שאלה האם ברצוננו להגדיר את כרטיס הזכרון כחלק מהזכרון הפנימי?

אני, שקראתי מראש על האפשרות הזאת בטרם קניתי את המכשיר, ציפיתי לשאלה הזאת ואישרתי אותה לביצוע.

מאותו הרגע אי אפשר לראות את הזכרון הפנימי, כפי שכתבתי בשרשור הזה, וכפי שכתוב בדיונים ברחבי העולם, עוד טמטום של גוגל לדעתי ולדעת רבים.

כשבחרת בהעברת נתונים אתה אמור לראות במחשב את כל מה שנמצא על כרטיס הזכרון.
רק מה? צריך לעשות זאת בכל פעם שמחברים את המכשיר למחשב.
תנסה לחבר אותו למחשב ותיווכח בכך, ואז תבדוק אם אתה רואה את הקבצים שעל כרטיס הזכרון.
לדעתי תראה אותם וגם מה שאני כבר לא רואה (הזכרון הפנימי הנעלם)...
לצפיה ב-'דרך אגב יש גם חיסרון להגדרת כרטיס הזכרון כחלק מהזכרון הפנימי'
דרך אגב יש גם חיסרון להגדרת כרטיס הזכרון כחלק מהזכרון הפנימי
17/07/2016 | 18:17
1
25
בנוסף לכך שהזכרון הפנימי הופך לנעלם...

אי אפשר להוציא אותו ולראות אותו בקורא כרטיסים, בגלל שהוא מפורמט ומקודד בצורה שונה ברגע שמגדירים אותו כחלק מהזכרון הפנימי.

אם הייתי משיג מכשיר עם 32 GB זכרון פנימי (חיפשתי ולא מצאתי כזה) לא הייתי מגדיר את כרטיס הזכרון החיצוני כפי שהגדרתי.

ושוב: זה לא דבר שכל כך מפריע לשימוש במכשיר, סתם שונה ממה שהתרגלנו.
לצפיה ב-'מדי פעם צריך להתרגל שהגבינה זזה קצת.'
מדי פעם צריך להתרגל שהגבינה זזה קצת.
17/07/2016 | 18:45
26
  נישטא וואס צו מאכן.  אין מה לעשות. 
לצפיה ב-'קובץ זה לא קיים במדיה'
קובץ זה לא קיים במדיה
15/07/2016 | 01:57
1
34
כשאני לוחצת על תמונה בוואטסאפ, זה עונה לי את הנ"ל והתמונה עכורה. כמו כן נעחמה מהגלריה. לא הורדתי למחשב ולא עשיתי דבר. יש לי back up לוואטסאפ.
לא מבינה בדיוק מה זה ) שכן עברתי את גיל 30
אשמח לעזרתכם

לצפיה ב-'יקירתי, אין צורך בשרשור נוסף על זה הקיים שאני מנסה לעזור לך.'
יקירתי, אין צורך בשרשור נוסף על זה הקיים שאני מנסה לעזור לך.
15/07/2016 | 05:46
12
לצפיה ב-'מחפש אפליקציה פתקים שמאפשר לשים סיסמה בפתק בודד'
מחפש אפליקציה פתקים שמאפשר לשים סיסמה בפתק בודד
14/07/2016 | 23:45
4
53
שלום לכם,
אני מעוניין באפליקציה של פתקים
רוב פתקים - ניתן לפתוח בלחיצה כדי לקרוא
אך מעוניין פתק אחד או 2 יהיו מוגנים בסיסמה
כשאני פותח פתק מסוים, זה יבקש ממני סיסמה.
יש אפליקציה?
יש לי את אפליקציה אך זה לא עבד כבר מאז שדרוג אנדרויד מרשמלו
שם אפליקציה "פתקים" אך זה נתקע כשפתחתי.
כעת מחפש חלופי.
ניסתי EVERNOTE אין לזה אפשרות כמו שתיארתי לעיל.

שוב אני לא מעוניין סיסמה על כל הפתקים, אלא רק פתק אחד או 2.

תודה מראש :)
לצפיה ב-'colornote מאפשר זאת'
colornote מאפשר זאת
15/07/2016 | 13:09
3
49
לצפיה ב-'שנים אני משתמש באפליקציה הזו ולא ידעתי את זה '
שנים אני משתמש באפליקציה הזו ולא ידעתי את זה
16/07/2016 | 14:31
2
43
תודה.
לצפיה ב-''
17/07/2016 | 08:14
1
3
לצפיה ב-'אגב, אני לא אומר שזה שימושי עבורי '
אגב, אני לא אומר שזה שימושי עבורי
17/07/2016 | 08:25
13
לצפיה ב-'"Messenger ניסה לגשת אל מערכת בהתקן שלך ללא אישור'
"Messenger ניסה לגשת אל מערכת בהתקן שלך ללא אישור
14/07/2016 | 21:09
25
ניסיון זה נחסם".
כבר כמה ימים, כנראה מאז העדכון האוטומטי האחרון של אפליקציית המסנג'ר, אני מקבל "מידע אבטחה" מהסוג הזה (כמה פעמים ביום).
יש לי טלפון גלקסי S4.
איך מתפטרים מזה?
תודה
לצפיה ב-'שאלת התראות ג'ימייל בגלקסי S5'
שאלת התראות ג'ימייל בגלקסי S5
14/07/2016 | 21:05
1
28
יש לי מזה מספר חודשים גלקסי S5 שנקנה בארה"ב, היכן שאני גרה.
אני מאוד מרוצה מהטלפון הזה. כאשר הייתי בארץ בביקור השתמשתי בטלפון אחר .
חזרתי אחרי חודשיים ופתחתי את הטלפון האמריקאי שפשוט היה כבוי כל התקופה ופתאום הפסקתי לקבל התראות של הג'יימיל בטלפון.

עד אז הייתי מקבלת ישר התראה שיש הודעה חדשה בג'ימייל. אם אני נכנסת לאפליקציה עצמה זה מסתנכרן ואני יכולה לראות הודעות באפליקציה אבל זה לא מופיע לי כהתראה.

אני בטוחה שזה עניין של סימון כלשהו בהגדרות אבל לא הצלחתי למצוא

אשמח לעזרה
קחו בחשבון שאני לא כזו טכנולוגית כך שהסברים פשוטים כמה שיותר בבקשה.

תודה
לצפיה ב-'כנראה שכששיחקתי עם ההתראות והסימונים'
כנראה שכששיחקתי עם ההתראות והסימונים
14/07/2016 | 21:09
16
זה הסתדר איכשהו- פתאום ההתראות התחילו להופיע.

תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'LG G3 בעקבות עדכון תוכנה מ פי סי סוויט נמחקה עברית ועולה'
LG G3 בעקבות עדכון תוכנה מ פי סי סוויט נמחקה עברית ועולה
14/07/2016 | 20:27
2
40
הודעת שיגאה.
ניסיתי בזמנו חדש למרשמלו באל גי 3 ונמחקה העברית שנצרבה במיוחד למכשיר בעקבות כך ומאז בכל הדלקה עולה הודעת שגיאה. ניסיתי שבפלאפון יצרבו אנדרואיד עם עברית וטוענים כי המכשיר לא מצליח לשמור את האנדרואיד החדש עליו. וככה נשארתי באותה בעיה. להלן בתמונה ההודעה
לצפיה ב-'רום מקוסטם'
רום מקוסטם
15/07/2016 | 04:58
1
54

רום מהיר, עם עברית מובנית
לצפיה ב-'תודה רבה. רק צריך למצוא מישהו שיעזור לי כדי שלא אעשה פאשלות'
תודה רבה. רק צריך למצוא מישהו שיעזור לי כדי שלא אעשה פאשלות
15/07/2016 | 14:07
10
לצפיה ב-'ניתוק מוזר של כרטיס הסים במהלך עבודה בטלפון'
ניתוק מוזר של כרטיס הסים במהלך עבודה בטלפון
14/07/2016 | 18:36
23
מדובר ב- Samsung Galaxy S4 עם גרסה 4.3 של אנדרואיד.
יש לי את הטלפון הזה כבר כמה שנים ללא בעיות.
הדבר היחיד שעשיתי איתו זה Root, וזה היה לפני יותר משנתיים.
ביומיים האחרונים החלה תופעה מוזרה - כרטיס הסים "מתנתק" לבד מהטלפון. הודעה בלשון "כרטיס הסים נותק, יש לאתחל את הטלפון" מופיעה ללא שום התרעה, ולא ברור מה גרם לזה.
הדברים היחידים שעשיתי לאחרונה זה לעדכן אפליקציות.
פתחתי את הטלפון מספר פעמים כדי לוודא שזו אינה בעיה פיזית בכרטיס. זה נראה לי יותר כמו באג.
יש למישהו רעיון?

לצפיה ב-'מחפש תוכנה להקלטת שיחות לגלקסי 7'
מחפש תוכנה להקלטת שיחות לגלקסי 7
14/07/2016 | 18:17
18
ללא צורך ברוט.
יש חיה כזו?
אני חדש באנדרואיד ולומד טרם החלפת האייפון
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
14/07/2016 | 11:13
24
ש לי נוט 4 ולאחרונה יש לי בעיות עם שליחת הודעה מוקלטת בווצאפ. כשאני מקליטה הודעה קולית, האייקון המקליט "מתנפח" ואחרי סיום ההקלטה, במקום לשלוח אותה, היא פשוט נזרקת לפח.
איך מתגברים על זה?
תודה מראש, ענת
לצפיה ב-'מעוניין בהמלצה לאפליקציית עיבוד תמונה'
מעוניין בהמלצה לאפליקציית עיבוד תמונה
14/07/2016 | 03:14
2
32
אני מעוניין באפליקציה שתאפשר לי לבחור חלק מהתמונה ולעבד עיבודים כמו ריטוש וכד'
האם משהו מכיר?
תודה
לצפיה ב-'אני משתמש בזו כבר כמה שנים - מאוד נחמדה'
אני משתמש בזו כבר כמה שנים - מאוד נחמדה
14/07/2016 | 09:28
1
321
לצפיה ב-'אני משתמש בזו כבר כמה שנים - מאוד נחמדה'
אני משתמש בזו כבר כמה שנים - מאוד נחמדה
16/07/2016 | 06:32
37
תודה רבה
לצפיה ב-'מחשב לא מזהה גלקסי 6 בעקבות עדכון אחרון'
מחשב לא מזהה גלקסי 6 בעקבות עדכון אחרון
13/07/2016 | 23:53
2
37
שלום.
אני משתמש ב win 7 pro
ומאז העדכון האחרון של הגלקסי 6 , הווינדוס לא מזהה לי את המכשיר כאשר אני מחבר אותו ב usb.
הוא כן מזהה שהכנסתי מכשיר ונותן לי להיכנס אליו , אבל הוא מראה שהכונן ריק.

מה ניתן לעשות? לא בא לי לשדרג ל win 10
יש drivers  או אפילו תוכנת ניהול קבצים לסלולאר שיכולה לפתור לי את הבעיה?
תודה.
לצפיה ב-'שידרגת את הטלפון למרשמלו?'
שידרגת את הטלפון למרשמלו?
14/07/2016 | 00:04
33
אם כן אז יש נוהל חדש שאתה צריך להתרגל אליו.
כל פעם שמחברים את הטלפון למחשב צריך לאשר מחדש בטלפון את הגישה של המחשב לקבצים.
לאחר שחיברת את הטלפון למחשב תחליק את הוילון של הטלפון למטה (להחליק עם האצבע מלמעלה למטה על המסך) ואז תראה את חיבור הטלפון למחשב. שם תוכל לאשר את הגישה לקבצים.
כל פעם מחדש .......
לצפיה ב-'אתה יכול להעביר קבצים גם בלי לחבר את המכשיר פיזית'
אתה יכול להעביר קבצים גם בלי לחבר את המכשיר פיזית
14/07/2016 | 03:52
34
לצפיה ב-'עוד שבוע תסתיים האחראיות. יש תקלות לסירוגיןבמכשיר'
עוד שבוע תסתיים האחראיות. יש תקלות לסירוגיןבמכשיר
13/07/2016 | 21:49
24
1)לפעמים לא שומעים אותי במצב ״ספיקר״.
2)בהפעלת מצלמה, לפעמים יש צליל של ״קצר חשמלי״ והתמונה במסך רועדת
   לשנייה״.
3) זה קורה פעם בחודש בערך(נדיר),
   האם למסור את המכשיר לבדיקה ולסכן חלק מהתוכן שאינו מגובה,
   כי אי-אפשר לגבות הכל, אין לי ניסיון עם זה...
4) השאלה: האם התקלות שתיארתי כרוכות בסכנת מחיקת התוכן במכשיר ובאפליקציות?
או שדווקא תקלות כאילו לאחר בדיקה ותיקון לא קשורות למחיקת התוכן במכשיר ולכן כדאי גם בלי גיבוי לנצל את האחראיות יבואן לבדיקה ותיקון???
גלקסיs6 (מרשמלו)

:
מצ״ב: קישור לשיר דיכאון לקטרסיס(למבוגרים בלבד שאינם בדיכאון)
מתנה מ״אורח בפורום3, ״עליי״

לצפיה ב-'מחפש יורש לנקסוס 5'
מחפש יורש לנקסוס 5
13/07/2016 | 20:44
20
שלום, אני מחפש יורש לנקסוס 5:

דרישות:
מכשיר אנדרואיד
מסך מעט יותר גדול (כמו LG G3 / G4)
מצלמה - הן וידאו והן סטילס ברמה גבוהה (אני נוהג להעביר את הסרטונים למחשב ולערוך אותם. הויידאו של הנקסוס הוא די טוב). כמו כן, זו המצלמת סטילס הבלעדית שלי.
נורת ביקורת צבעונית, כמו נקסוס, ניתנת לקינפוג הצבע ותדירות ההבהוב (מאד עוזר לקנפג את הנורה להתרעה כמו על מייל בצבע ירוק, התרעה על WA בצבע לבן, התרעה על Missed Call בצבע צהוב וכו', וזאת ללא הדלקת המסך)
עמידות ללכלוך.

מחיר, כ 1,700 ש"ח. עקרונית, הנקסוס 5 היה מעולה.

איך ה LG G4? איך ה LG G5 SE?
איך הסמסונג S5?

תודה
לצפיה ב-'אנדרואיד נתקע בלופ '
אנדרואיד נתקע בלופ
13/07/2016 | 20:37
1
41
שלום . צריך את עזרתכם
קיבלתי ופתחתי טאבלט חדש (TECLAST X10 אם זה משנה ) והדבר הראשון שרציתי לעשות הוא שינוי שפה .
האנדרואיד הודיע על "לצערנו פעולץ ממשק המשתמש של המערכת הופסקה" וזה נכנס ללופ עם ההודעה . גם לחיצה על אישור מקפיץ אותה שוב וגם ריסטרט / כיבוי והדלקה
מוכר ?
רעיון למישהו ?
תודה
לצפיה ב-'נכנסים לריקברי'
נכנסים לריקברי
14/07/2016 | 03:54
25
ומאפסים את המכשיר, אולי זה יעזור.
לצפיה ב-'גוגל תאפשר לשתף קניית אפליקציות עם 6 בני משפחה'
גוגל תאפשר לשתף קניית אפליקציות עם 6 בני משפחה
13/07/2016 | 16:22
25
לצפיה ב-'PICASSA גלקסי 5'
PICASSA גלקסי 5
13/07/2016 | 14:26
18
איך ניתן למחוק תמונה מ PICASSA בגלקסי 5.

מה זה אומר שתמונות עוברות לשם ?

אודה על תשובתכם.

לצפיה ב-'טעינה בכרטיס זכרון SD'
טעינה בכרטיס זכרון SD
13/07/2016 | 10:03
17
שלום, איך אני יכול לכוון מראש להיכן אני רוצה להוריד אפליקציה או כל דבר אחר  לכרטיס הזיכרון. כי ההורדה כברירת מחדל היא תמיד לזיכרון המכשיר.
יש לי סמסונג J5
וגם LG3
לצפיה ב-'2 פסים צבעונים על מסך המכשיר שלי...זקוקה לעזרה'
2 פסים צבעונים על מסך המכשיר שלי...זקוקה לעזרה
13/07/2016 | 13:42
2
30
הי יש לי מכשיר S6 אד'ג מסך מעוגל שנקנה לא מזמן , לפני מספר ימים הופיעו לי ע"ג המסך 2 פסים צבעוניים לאורך המסך ואין לי מושג מה זה ומה הבעיה...
אשמח לתגובות אולי למישהו נוסף זה קרה?? ואיך מטפלים?
לצפיה ב-'אני מבין שזו בעיית חומרה'
אני מבין שזו בעיית חומרה
13/07/2016 | 19:50
1
20
או במסך או בחיבור למסך או בצ'יפ בפנים. לדעתי אם הוא לא נפל וצריך להוכיח שלא נפל או שהאחריות מכסה גם נפילה, לתקן במסגרת האחריות. הפניה לפיקסלים במסך הם ע"י מטריצה, כמו בבד שתי וערב ואחד החיבורים או שניים לא תקינים.
לצפיה ב-'הי תודה על תגובתך ..בעיית חומרה זה עסק יקר שמצריך החלפת מסך?'
הי תודה על תגובתך ..בעיית חומרה זה עסק יקר שמצריך החלפת מסך?
13/07/2016 | 20:01
17
אין לי אחריות ואשמח לסדר גודל של מחירים לתיקון בעיה כזו..

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ