לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הסוף של dd-wrt ושאר המערכות הפתוחות לראוטרים ולטלפונים
01/10/2015 | 07:50
34
הממשל האמריקאי מנסה להעביר חוק שיאסור על אפשרות לצרוב תוכנה לא מקורית על כל מכשיר שרכיב ה Wifi שלו יכול להיות מתוכנת, מה שאומר שכל הראוטרים, מכשירי טלפון סלולארי, טאבלטים, מחשבים ניידים שכרטיס ה Wifi הוא חלק מלוח האם ולא כרטיסון נפרד וכן מחשבים כמו Resberry pi ודומיו. מה שאומר שלא יהיה ניתן להשתמש במערכות כמו dd-wrt, libre-cmc ו open-wrt על ראוטרים. מה שיוביל לזה שראוטרים יהיו ללא עידכוני תוכנה בכלל (מה שקורה גם היום) וכך יהיו חשופים לפריצות כי משום היצרנים של הראוטרים הביתיים לא טורחים לתקן בהם באגים...
לכו לאתר savewifi.org וכתבו ל FCC מה השימושים שלכם בתוכנות פתוחות במכשירים שיכולים להיות מושפעים ואול נצליח למנוע את החוק האידיוטי הזה שאולי אנחנו לא בארה"ב, אבל בטוח ישפיע גם עלינו.
פלאפון חדש עם SIM כבר בתוכו... בבקשה עזרה!
01/10/2015 | 00:03
22
110
אהלן, קניתי טלפון Samsung Galaxy s4 Mini וברגע שפתחתי אותו בבית גיליתי שיש בתוכו סים של T-Mobile.
להפתעתי, גיליתי אחרי ששמתי את הסים בפלאפון האישי שלי (לא החדש) התברר לי שהסים הזה אפילו פעיל (מספר צ'כי).
אני יכול להגיד שבסך הכול הקופסא של הפלאפון נראית לי תקינה וכן יש לי אחריות של 24 חודשים ולא נראה שיש אפילו שריטה אחת על הטלפון. הטלפון עצמו הוא בגרסה העברית.
רציתי לדעת האם זה תקין וקרה כבר למישהו ואני יכול להיות רגוע שהפלאפון לא מחודש אלא אמיתי?
 בחנות אמרו לי שאין לי מה לדאוג והם לא ממש עזרו לי בעניין.

תודה לכל העונים!

אם היה סים בפנים, הפלאפון מחודש.
01/10/2015 | 00:27
4
87
זה לאו דווקא אומר שמשהו לא בסדר איתו אבל אם הוא נמכר כחדש אז בחנות כנראה שיקרו.

העניין הוא...
01/10/2015 | 00:35
3
96
שמצאתי פה ושם עדויות באינטרנט שיש לא מעט אנשים שקיבלו גם הם ספציפית את הסים T-Mobile בתוך התושבת של הפלאפון שלהם. ולכן אני תוהה אם זה תקין. זה כבר מבלבל אותי.

תחשוב שהיית קונה נגן DVD, והיה בפנים דיסק
01/10/2015 | 06:21
2
81
היית מאמין שזה מכשיר חדש, או שהיית חושב שמישהו כבר השתמש במכשיר?
תלוי איזה דיסק ? פאר טסי או באך ?
01/10/2015 | 08:05
1
81
האם סים של סלקום היה עושה את העניין יותר חשוד בעינייך ?

צא מתוך הנחה שסמסונג לא מייצרת את המכשירים שלה עם סים של T-מובייל עם מספר צ'כי.
הסיכונים:
- מכשיר משומש - במחיר הנכון יכול להיות דיל לא רע, אבל במחיר מלא זה זיוף.
- נעילה אזורית - המכשיר היה לפחות בארה"ב ו/או בצ'כיה, מה שאומר שיש סיכון שבעדכון הבא הוא ינעל לאזור המכירה.
- מכשיר גנוב - לך תדע אם ומתי זה יתגלה, בטיול לפראג או לניו-יורק ?
- מכשיר תקול - זה עלול להתגלות עוד לפני הטיסה.

נעילה אזורית...
01/10/2015 | 10:04
75
ממה שאני זוכר... מכשיר שהופעל עם סים של הארץ בה הוא נמכר במקור - לא יינעל בגלל עדכון.

אבל, תקן אותי אם זכרוני לא הכי טוב...

הסבירות הכי גבוהה היא שהמכשיר אכן חדש,ושפשוט מדובר בתופעת הנעילה האזורית,וזה מספיק לגרום לי לפחות, לבחור במודע אופציה אחרת כל עוד היא לא סמסונג.

איפה רכשת,שם החנות?...
01/10/2015 | 09:46
1
76
אוליי יש עוד אחרים שנמצאים באותו מצב כמו שלך, שרכשו מאותה חנות...ויוכלו לשתף ברשמיהם.

וידיעת שם החנות יעזור לאחרים לקבל החלטה מושכלת על הסיכונים לפני הרכישה באותה חנות.

גם אני הייתי שמח לדעת את שם החנות
01/10/2015 | 10:21
19
כפי שכבר ענו לך בפורום סלולרי וגם פה.
01/10/2015 | 10:00
5
88
חד משמעית זה לא מכשיר חדש.
חד משמעית לא ניתן לקבוע...
01/10/2015 | 10:10
4
79
בלי תגובת החנות - זה הכל השערות.

המכשיר יכול להיות חדש,ופשוט הצריך אקטיבציה... ומנגד יכול להיות מוחדש.
עם מוצרי המובייל של סמסונג, כאשר לא נרכשו דרך הייבואן הרשמי...פשוט אי אפשר לדעת בבדיקה שטחית בצורה "חד משמעית",לדעתי.
עצם העובדה שהמכשיר היה פתוח ועם כרטיס סים זר בתוכו
01/10/2015 | 10:33
3
74
זה כבר אומר שפתחו אותו בחו''ל ונגעו בו. זה כבר לא מכשיר חדש מבחינתי.
ועל איזו תגובה מהחנות אתה מדבר כשהשואל כתב במפורש "בחנות אמרו לי שאין לי מה לדאוג והם לא ממש עזרו לי בעניין."
האם זאת לא תגובה מספקת כדי שלא לקנות ממוכר שלא רוצה לעזור לך?

המממממממממ.......
01/10/2015 | 14:17
2
88
ברור לך שכל אנדרואיד סלולארי(טלפון) שנמכר בארץ לא דרך הייבואן הרשמי, בשלב זה או אחר,עבר אקטיבציה עם סים זר. מה שאומר שמישהוא פתח את הקופסה ונגע בו, כלומר כל מכשיר סמסונג שנמכר בארץ לא דרך הייבואן הרשמי - מבחינתך הוא כבר לא חדש, נכון?

התגובה של החנות היא צפוייה, ובכל זאת מאכזבת, מבחינתם הלקוח לא צריך לדעת שהמכשיר מיובא מצ'כיה ולא מארה"ב לדוגמה, כל עוד הלקוח קיבל את מה שהובטח לו - כלומר מכשיר חדש ותקין. הדבר היחיד שלדעתי קובע היא השאלה האם שיקרו לגבי זה שהמכשיר חדש?! האם הוחלפו רכיבים במכשיר, האם המכשיר עבר איזה איפוס למחיקת נתונים קודמים,וכו...

במידה והלקוח ידע שבמכשיר נעשו התאמות כלשהן כדי לספק ללקוח עברית - אז מבחינתי זה תקין.
במידה וזה לא נאמר לו אז אכן מדובר בטעם לפגם בהתנהלות החנות.

אני לא חושב שמדובר פה במקרה יוצא מן הכלל, אלא אוליי ה"אחד" שמגיע לתשומת ליבנו.

ולכן מאז שסמסונג בחרו להקשות על לקוחותיהם, אני חושב שהצרכן הנבון פשוט אומר : "תודה, אבל לא תודה" (כמה צרכנים נבונים קיימים ....זו כבר שאלה אחרת)
*הפיסקה הראשונה כמובן מתייחסת רק למכשירי סמסונג.
01/10/2015 | 14:34
50
טעות בהקלדה, קורה.
סורי
האמת שעד עכשיו זה לא היה ברור לי.
01/10/2015 | 17:37
43
ועדיין לא ברור לי שכל מכשיר שיובא מחו"ל שלא ע"י היבואן הרשמי חייב לעבור אקטיבציה. אולי כן ואולי לא, אינני בקיא בכך.
כמו כן אישית אני בעד רכישה מיבואנים רשמיים אך זכותו של כל רוכש לרכוש ממי שליבו חפץ בכך.
מה שהכי הפריע לי וכתבתי זאת מההתחלה זה עניין היחס הלא טוב של המוכר. למה להתעקש לקנות ממישהו לא סימפטי שלא נותן יחס טוב לקונים שלו???
האם חיסכון של ₪100-200 שווה את זה? כמה פעמים כולנו גילינו בחיים שמה שזול עולה בסופו של דבר ביוקר?
תמו דברי והסברי בעניין הזה.
לפני שאתם שוחטים את המסכן
01/10/2015 | 15:16
8
87
יתכן אולי שהמכשיר יובא מצ'כיה וכדי לעקוף את הנעילה האזורית
הפעילו אותו עם סים צ'כי למשך 5 דקות שיחה.
תתקין את samsung phone info מה google play
ותוכל לבדוק כמה פעמים הוטען המכשיר בחייו
וכמה פעמים חוברו לו אוזניות.
זה אולי ירגיע אותך ואולי לא.
בהצלחה.

נ.ב. זה הזמן לבדוק כמה שיחות לאירופה אם הסים פעיל.....
סתם

תגובה לכל מה שנאמר פה -
01/10/2015 | 16:04
6
76
קודם כל תודה לכם! :)
דבר שני, מה ש - feedingsys אמר דיי מצטייר לי הדבר האמיתי.
אחרי שדיברתי עם המייבאת, לטענתם הם לא פותחים בכלל את המכשיר ברגע שהוא מגיע לארץ, הם רק "משפצרים" את הקופסא שלו מסביב. המכשיר עצמו מוסב לשפה העברית ברגע שהמשווק מאירופה (שקנה את המכשיר מ - TMobile) לפני שהוא שולח לארץ.

מה שהכי הרגיע אותי בנושא -
פניתי לסמסונג בארץ ישירות, ונציג שלהם בדק לי את המודל של הפלאפון GT 9195 והוא הסביר לי שספציפית הדגם שיש לי יצא לשוק רק ביולי 2015, משמע הפלאפון בן חודשיים. זה כבר נשמע טוב, לא?
זה מתאים לך? תהנה!
01/10/2015 | 17:40
27
התוכנה שהמלצתי לך מציגה את תאריך היצור של המכשיר
01/10/2015 | 18:07
4
26
ולגבי יציאתו, המכשיר הזה מיוצר מ 2013
01/10/2015 | 20:48
20
המלצת לי? אינני זקוק אבל תודה. אולי אחרים זקוקים לזה.
01/10/2015 | 23:59
22
22.07.2015 - תאריך ייצור
03/10/2015 | 20:02
1
15
תתחדש
04/10/2015 | 00:49
10
אף אחד לא שחט פה אף מסכן...
01/10/2015 | 17:38
25
עזרה בנושא XBMC ב - MINIX - התוכנה התחרפנה....
30/09/2015 | 23:43
10
71
היי,
משהו התשבש לי ב MINIX (או שאחד הילדים עדכן משהו...) ואפליקצית ה XBMC עברה כולה לאנגלית ואיבדה מידע.

גם כשניסיתי לצפות בפרק בסדרה שהתחלתי לצפות בו שלשום (ואנחנו צופים בבית ב XBMC כל כמה ימים) נעלמו אפשרויות התרגום בעזרת SUBCENTER, TOREC ועוד אחד..

ניסיתי להחליף את השפה לעברית (כדי שגם לילדים יהיה יותר קל) ואז בכללללל הכל התחרבש.
הנה תמונה... 
יצאתי מהאפליקציה, הפעלתי את המכשיר מחדש, נכנסתי שוב... דרך ניחוש הצלחתי להגיע ל SETTINGS אבל אין פונטים בכלל!!

מה עושים?
איך מחזירים את ה XBMC לעבוד כמו מיקודם,
בעברית מלאה,
עם אפשרויות של הורדת תרגום...
(היו לנו גם מלא סרטים שמורים כ FAVOURITE
תחת ה GO MOVIES... לא בדקתי אפילו אם זה נשמר מרוב תסכול :(
וגם אם בגלל ייתר ההרחבות שהתקינו לי בהתחלה נשמרו ).

אשמח מאד לעזרה!
תודה.
תעבירי בתפריט בצד שמאל לשורה השניה
01/10/2015 | 13:17
9
31
ותשני את השפה בצד ימין
אוקי, ואז אי אני מוסיפה עוד תרגומים?
01/10/2015 | 18:08
8
23
יש מדריך למישהו איפושהו?

תודה,
סעיף 2.2.1 במדריך המצורף
01/10/2015 | 18:53
7
33
תודה ! הצלחתי לשנות חזרה לאנגלית....
02/10/2015 | 06:43
6
19
מעדיפה כבר ככה, וסידרתי את נושא התרגומים במערכת... אבל שלוש אפשרויות של האתרים המתרגמים (TOREC, SUBTITLES  ועוד אחד) לא עולים לי מצד ימין כמו לפני כן.(כשאני נכנסת להורדת תרגום בזמן צפית סרט).
האם זה אמור לעלות אוטומטי כאופציה?
יש איפושהו אפשרות להתקין את זה עצמאית /אחרת?
נכנסתי לליקנ שנתת,  אבל אין התיחסות לנושא מקורות התרגום, וכשאני מנסה להשיג תרום הוא כותב באגלית שלא הותקנו תרגומים לשפה. 
יש בתיאור זמני נושאים בסרטון
02/10/2015 | 06:53
5
24
דקה 41-43 : התקנת שרותי תרגום\תוספי תרגום
תודה - והאם אפשר גם לינק להרחבות בבקשה?
03/10/2015 | 10:26
4
13
היה לנו GO MOVIES ועוד... 
גם ה GO MOVIES נעלם לו כמובן :( - היו לנו שם עשרות סרטים שמורים כפייבוריטיס... כ"כ מתסכל.

כשניסיתי להוריד תרגום (ז"א לגשת לאופציה הזו) נכתב שאין תרגומים מותקנים.
מהיכן מורידים הרחבות של TOREC ו SUBCENTER וכד'... ?
ולא רק אלו - אלא בכלל - עוד הרחובת.

תודה!!!
מצאתי כיצד להקתין את המקור לכתוביות....
03/10/2015 | 11:55
3
14

עכשיו נשאר רק לאתר הרחבות לסרטים וסדרות.
יש המלצות?

אם זה לינק עם קובץ ZIP  אותו אפתח ואתקין או שמות של הרחבות שינתן להגיע אליו דרך ה XBMC ישירות...

שוב תודה :)
מתקינים קודם Repository מכאן לדוגמא
03/10/2015 | 12:40
2
21
ואז אפשר להכנס אליו ולהתקין ממנו את התוספים שאת מחפשת.
זה גם יתעדכן בשעת הצורך.
המון תודה!!! :)
03/10/2015 | 13:02
4
המון תודה!!! :)
03/10/2015 | 13:03
2
מבקש דיעה
30/09/2015 | 21:45
5
64
א׳) היום מומחה אמר לי ש AVIRA מדורגת כיום במקום הראשון כאנטיוירוס לאנדרואיד
(אני אעביר תכנים עם דיסק און קי לסמרטפון ממחשבים לא מוגנים...לכן זה חשוב) 
מה דעתכם המיקצועית על AVIRA לאנדרואיד ? (יש לי גלקסיs6)

ב׳) +שאלה: אם אגלוש מאנדרואיד לפורומים של תפוז(כעת אני על מחשב בקניון)
1)אצליח לשמור על אנונימיות?
2)או שאעשה לעצמי אאווטינג כי הטלפון יהיה מזוהה ?אולי?
3)האם זה יגרום לספאם פרסומות למכשיר גם לאחר יציאה מהאתר?
4)האם טכנית זה ייתן תקלות רבות בביצוע הפעולות?

תיזכו למצוות !

אנטיוירוס מתאים בעיקר למי שעונה "כן" על אחת או יותר מהשאלות
30/09/2015 | 22:36
4
78
הבאות:

1. האם אתה אידיוט? ההסבר - אידיוטים צריכים דברים (אנשים, כלים וכו') שימנעו מהם לעשות שטויות.

2. האם אתה נכנס לאתרים מוזרים/מפוקפקים/חשודים/לא חוקיים? ההסבר - באתרים כאלה הסבירות שינסו לשתול לך וירוס על המכשיר גדל.

3. האם אתה לוחץ על קישורים אקראיים שאתה מקבל בסמסים, וואטסאפ , אימיילים וכו'? ההסבר - קישורים כאלה יכולים להוביל להורדה של וירוסים ורוגלות.

4. האם אתה מתקין אפליקציות ממקורות מוזרים/חשודים/לא חוקיים? ההסבר - כאשר אתה מתקין אפליקציה מחנות לא רשמית, גדל הסיכון שהאפליקציה תכלול גם/רק וירוס/רוגלה.

לכל שאר האנשים, אנטיוירוס לאנדרואיד הוא מיותר. להוכחה, שים לב שכל אפליקציות האנטיוירוס למיניהן כוללות גם כל מיני פיצ'רים שבינם לבין הגנה על המכשיר אין דבר וחצי דבר, כמו "ניקוי זיכרון"/"האצת המכשיר" שרק פוגעים ולא עוזרים.

לגבי אנונימות - לאיזה סוג של אנונימיות אתה מצפה? אם אתה מחובר לרשת אלחוטית, אז ברשת עצמה יהיה זיהוי של המכשיר שלך. אם זו רשת סלולרית, אז המפעילה שלך יודעת את הזיהוי של המכשיר. ניטור תכנים הוא אפשרי, אבל לא סביר, לפחות אצל מי שהוא לא חברת פרסום (למשל גוגל/פייסבוק), אירגון טרור (למשל ה-NSA) או שירות ביון כלשהו.
בכל מקרה, אם אתה משתמש בכרום, אז אין לך פרטיות, גם אם אתה מפעיל מצב פרטיות. כנ"ל לגבי כל דפדפן אחר שמשתמש במנוע ברירת המחדל של אנדרואיד, כלומר למעט פיירפוקס ודומיו, כל הגלישה מנוטרת על ידי גוגל.
אם תפרט יותר לאיזה סוג/היבט של פרטיות התכוונת אז אפשר יהיה לענות בצורה מפורטת יותר, ולהסביר לך למה לא תהיה לך אלמונימיות .
האמת?
01/10/2015 | 10:24
2
49
בסיטואציות מסויימות גם ענית כן על אחת או יותר מהשאלות האלה, לא צריך אנטי וירוס (:
הכוונה שלי הייתה שמי שעונה "לא" בכלל לא צריך
01/10/2015 | 11:55
1
47
ורק מי שעונה "כן" צריך לשקול את זה .
ב LG יש אותו מובנה
01/10/2015 | 12:33
44
ומשמש גם כגיבוי 
2. אני נכנס לאתרים מפוקפקים. בקשר לאנונימיות
06/10/2015 | 20:16
7
1)אם אגלוש מאנדרואיד כאן:
האם תידע את מספר הסלולארי שלי? שם שלי? מיקום שלי (gps)?
הפיכת שירים לרינגטונים ב LG-G4
30/09/2015 | 20:30
7
38
שלום.
לאשתי יש מכשיר LG-G4 חדש.
היא מנסה בכל דרך אפשרית להפוך שירים ששמורים אצלה בסמארטפון (MP3) לרינגטונים (בין אם רינגטון ראשי של המכשיר, ובין אם כרינגטונים אישיים של מתקשרים ספציפיים).
למרות זאת זה לא מצליח. גם כשהיא מגדירה שיר מסויים כרינגטון של איש קשר ומופיעה הודעה "נשמר", עדיין כשמתקשרים הרינגטון לא קיים אלא צלצול ברירת המחדל של הטלפון כפי שהגיע מהמפעל.
כיצד ניתן להפוך שירים לרינגטונים ב LG-G4???? יש מדריך בעל ניסיון???
תעתיק לתיקייה בשם Ringtones את קבצי המוזיקה
30/09/2015 | 20:32
2
33
אם זה עדיין לא מופיע אז תפעילו מחדש את המכשיר.
ליצור באופן עצמאי תיקייה שנקראת ringtones?
30/09/2015 | 20:37
1
28
איך עושים את זה????
לדעתי צריכה להיות כבר
30/09/2015 | 22:21
32
אבל אם לא, אז או בעזרת אפליקציית מנהל קבצים, או כשמחברים אותו למחשב ורואים את התוכן.
ל G4 יש רשימה מוגדרת של רינגטונים
01/10/2015 | 15:13
2
44
אבל אתה יכול לשנות אותה בצורה הבאה 
כנס דרך נגן המוזיקה המובנה שיש במכשיר , לחץ על השיר הנבחר , לחץ על 3 הנקודות והוא ישאל אותך האם כצליל ראשי ואו צליל למתקשר בחר במה שתרצה 
כך תעשה עם משתמש /שיר הבא ,לא צריך להפוך אותם לשום  דבר 
בהצלחה 
זה אחד הדברים הראשונים שניסיתי.
02/10/2015 | 11:48
1
23
הוא פותח לי הודעה "נשמר" אבל תכל,ס כשמישהו מתקשר לא מושמע הרינגטון.
ממש לא יודע למה
02/10/2015 | 11:51
27
אבל הצלחתי לעשות את זה לכמה אנשי קשר אצלי ולא רק ב G4 
ניסית את Ring Extended ?
02/10/2015 | 14:50
9
סנכרון יומן (לוח שנה) של גוגל בין הגלקסי 5 שלי למחשב שולחני
30/09/2015 | 17:45
23
67
יש לי בעיות בסנכרון הגלקסי 5 שלי ליומן במחשב. כאשר אני יצר אירוע ביומן גוגל במחשב הוא מסתנכרן עם יומן גוגל ועם היומן המובנה בטלפון אך הפוך דהיינו אירוע שאני יוצר ביומן גוגל בטלפון אינו מסתנכרן עם זה של המחשב השולחני שלי.
מערכת ההפעלה שלי היא ווידוס 10 ואוטלוק 2013.
ניסיתי לעבור על כל ההגדרות ובכל מני פורומים אך דבר לא עזר.
אתם תקוותי האחרונה בנדון. תודה
תסתכל על אפליקציה ותוכנה בשם MyPhoneExplorer
30/09/2015 | 17:58
46
אפשר לסנכרן/לגבות כל מיני דברים בין המכשיר למחשב, ואחד מהם הוא היומן. אני משתמש בה לגבות כל מיני דברים, למרות שאת היומן לא ניסיתי.
תעשה את הסינכרון
30/09/2015 | 18:38
16
52
מהנייד אל המחשב ובכך הכל יסתנכרן 
בהצלחה 
סינכרון יומן גוגל בין הגלגסי למחשב
01/10/2015 | 12:20
15
36
התשובה לא ברורה. הרי זו בדיוק הבעיה שבקשתי לעזור לי בפתרונה למרות ניסיונותי ובדיקת ההגדרות לא מצליח לסנכרן את נתוני היומן מהגלקסי למחשב. בעוד שמיומן גוגל במחשב ליומן גוגל בגלקסי מסנכן מצויין
אם אתה יודע או שלא
01/10/2015 | 12:31
14
56
יש אפשרות לבצע סינכרון לא רק מהמחשב לנייד אלא מהנייד למחשב 
לשם זאת כנס להגדרות - חשבונות וסינכרון - בחר את חשבון הגוגל שאתה רוצה לסנכרן - בחר  את היומן (CALANDAR ) ובצע סינכרון מהנייד כלפי המחשב 

אם לא הצלחת להבין אז יש את חוברת הפעלה של המכשיר שם מצויה גם התשובה . 

סינכרון יומן מהנייד למחשב
03/10/2015 | 03:11
13
31
בדקתי את כל ההגדרות בנייד ובמחשב ולמיטב הבנתי כל ההגדרות תקינות. למרות זאת המצב מוזר לא ברור ומתסכל. אירוע שאני רושם ושומר ביומן גוגל במחשב מסתנכרן עם יומן גוגל בנייד אוטומטית ומיידית ללא כל בעיה. אך במצב הפוך מהנייד למחשב לא מסתנכרן למרות כל נסיונותי הרבים. לא מצליח להבין את התופעה.
מה אתה מקבל כאשר אתה
03/10/2015 | 07:05
12
28
עושה סינכרון  דרך סינכרון חשבונות בנייד ?
אתה מקבל הודעת שגיאה , או מה בדיוק . 

אני לא מקבל שום תגובה
03/10/2015 | 15:56
6
18
אני פותח אירוע חדש ביומן גוגל בנייד לתאריך ושעה של לדוגמה מחר ה 4 לאוקט' וקורא לו "נסיון" ושומר את האירוע. כרגיל וכפי שאני עושה בכיוון ההפוך שפועל היטב במחשב. פותח את היומן במחשב ורואה שהאירוע הנ"ל ("נסיון") לא עבר ליומן במחשב כפי שהיה צריך להיות. פשוט שום דבר לא קורה. וזו שוב ושוב הבעיה למרות העצות שקיבלתי ובדיקת ההגדרות שבצעתי בהתאם, נדה כלום. אני מניח שישנה איזו הגדרה קטנה וטיפשית שאני מפספס ולא יכול ל"עלות" עליה. כבר חשבתי שאולי כדאי למחוק את האפליקציה של יומן גוגל בנייד ולהתקינה מחדש אך אני לא מספיק בטוח בכך.
הוא לא יעבור ישירות
03/10/2015 | 16:05
5
29
אלא תצטרך לבצע ריענון /סינכרון 
זה גם לא עובר ישירות מהמחשב לנייד דרך אגב 
תעשה סינכרון כפי שהסברתי לך תראה אותו פתאום מןפיע 
פשוט לא נכון
03/10/2015 | 16:33
4
27
אני מעריך ומודה על ניסיונות העזרה שלך. אני מקווה שאתה מכיר את הגלסי 5 ואת היומנים של גוגל והיומן המובנה שבו שכן מה שאתה כותב פשוט לא נכון
לא עוזר שום ריענון (אין לחצן יעודי לסינכון)
זה כן עובר ישירות מהמחשב לנייד במיידית וללא שום בעיות.
רפי בנקודה זאת
03/10/2015 | 16:40
3
27
תתחיל להתמודד עם הבעיה שלך לבד , לא רק שאתה כפוי טובה אתה לא יודע מה אני יודע וזה ממש לא קשור לגלאכסי או ל LG או למיזו , אבל מה לעשות בחרת בדרך של השמצות כעת חכה למי שיעזור לך - רמז אני לא . 

אם פגעתי אני מתנצל לא זו היתה הכוונה
03/10/2015 | 16:54
2
24
עובדה שפתחתי את תגובתי בהערכה ותודה על נסיונות העזרה שלך.
לא משנה אם תמשיך לעזור בפתרון הבעיה או לא. פשוט רציתי לציין את העובדות הפשוטות שהמציאות שונה לחלוטין ממה שכתבת לי ואולי הבעיה אחרת לגמרי.
אין שום טעם להתנצל
03/10/2015 | 17:02
1
29
תמודד לבדך , ניסו לעזור לך להכווין אותך אבל אתה בשלך 
לא טובה העזרה לא כך צריך לענות , יש למכשיר חוברת הפעלה קרא אותה 
אני בטוח שלא פתחת אותה אפילו . 
ורמז קטנטן ואחרון : כאשר אתה פותח את אפליקצית המייל של גוגל תוך כדי פתיחה את מבצע סינכרון , אבל למה שתדע זאת . זה קורה גם שאתה פותח את אפליקצית המייל היעודי 

התנצלתי לא בכדי שתעזור לי אלא כי לא חשבתי אפילו בכיוון של
03/10/2015 | 17:41
19
לפגוע. אולי ניסוח התגובה היה שגוי ועל כך אני התנצלתי.
למרות שאתה בטוח אז למען הדיוק אני חרשתי את חוברת ההפעלה ומשזה לא עזר פניתי לפורום.
באשר ל"רמז" אני מכיר את האמור בו אך הוא אינו רלוונטי כל עוד בפועל הסינכרון לא מתבצע.
סינכרון יומן גוגל בין הנייד למחשב
03/10/2015 | 16:03
4
34
שכחתי לציין פרט חשוב שהחשבון שלי ביומן שבמחשב הוא IMAP ולא POP3
imap לא מסנכרן יומן. imap מסנכרן מיילים בלבד.
03/10/2015 | 16:14
3
19
אם כך מדוע
03/10/2015 | 16:26
1
30
אם כך מדוע אירוע שאני יוצר ביומן גוגל במחשב מסתנכרן מידית וללא בעיות ביומן גוגל ובה בעת גם ביומן המובנה בנייד??????????????????????
אתה צריך להבין!
03/10/2015 | 19:25
84
כשאתה יוצר דרך חשבון הגוגל בדפדפן האינטרנט אירוע בלוח השנה, הוא יופיע בטלפון, שכן זה נוצר על השרת של גוגל ישירות.

אם אתה שולח לעצמך זימון לפגישה במייל, יתווסף אוטומטית, שכן גוגל בשרת שלהם מקבלים את המידע ומעבדים אותו בהתאם ומכניסים ללוח השנה שלך. כל עוד לא בוצע זימון לפגישה היא לא תופיע.

כאשר אתה יוצר דרך תוכנה צד ג' (להלן: אאוטלוק 2013), האירוע לא נוצר על השרת, הוא נוצר מקומית בתוכנה, במסד הנתונים שלה.

על מנת לסנכרן משהו מהתוכנה החוצה - יש צורך בתוכנה נוספת שתעשה זאת בחיבור קווי בין המכשיר למחשב, או לחילופין שירות Exchange או Activesync שיעשה זאת, גוגל סגרו את שירות האקטיב סינק שלהם לחשבונות פרטיים אי אז בשנת 2010 או 2011, מאז לא ניתן לבצע סנכרון שכזה ישירות בין גוגל לאאוטלוק.

טום הוא מומחה גדול תן לו לשבור את הראש לבד
03/10/2015 | 16:41
29
יש לו חוברת הפעלה למכשיר ושיקרא אותה 
חשוב להבין איזה חלק של הסנכרון לא מתבצע
03/10/2015 | 07:52
4
34
הסנכרון לא מתבצע בין היומן בנייד ליומן גוגל ? בין יומן גוגל לאאוטלוק ?
אם זה בין הנייד לגוגל כנס אל אפליקציית היומן --> הגדרות --> בחר את החשבון הרלוונטי --> ארועים --> סנכרון

אם מדובר בסנכרון בין גוגל למיקרוסופט הבעיה ביא בהגדרות הסנכרון באאוטלוק.
סנכרון יומן גוגל מהנייד למחשב
03/10/2015 | 14:59
3
130
כפי שכבר חזרתי וכתבתי מספר פעמים הבעיה שלי היא סנכרון אירועים מיומן גוגל בנייד (גלקסי 5S) ליומני גוגל ואוטלוק במחשב השולחני (מע' הפעלה ווינדוס 10). כאשר סינכרון בכיוון ההפוך פועל מצויין. עברתי כבר על כל ההגדרות מספר פעמים ושום דבר לא השתנה הוספתי כאן תמונת מסך מדף ההגדרון מיומן גוגל בנייד
אתה כנראה יוצר את האירועים בלוח המקומי של הנייד
03/10/2015 | 22:24
2
47
תוכנת היומן מסוגלת להכיל הרבה מאוד ״לוחות״. (כמו שתוכנת וורד יכולה לקרוא כל קובץ וורד והדפדפן יכול להכנס להרבה דפי אינטרנט).

יש לך כנראה לוח אחד שהוא מקומי על הנייד ולא מסתנכרן לחשבון גוגל ולעומת זאת, כאשר אתה פותח את יומן גוגל במחשב, הוא כמובן מחובר לחשבון גוגל ולכן מסתנכרן לכל מכשיר שמחובר לאותו חשבון גוגל.
בצילום המסך שאתה מראה פה אפשר לראות בדיוק את זה: יש לך לוח מפייסבוק, לוח של ימי הולדת (שנוצר כנראה מאנשי הקשר שכתבת מה תאריך יום ההולדת שלהם), שני לוחות מחשבון הגוגל שלך ולוח ״my calendar״ שהוא - להבנתי - מקומי על המכשיר בלבד.

תנסה ליצור אירוע חדש. אחת האפשרויות בטופס של יצירת האירוע היא לבחור באיזה לוח/יומן הוא יהיה קיים (כלומר, באיזה ״קובץ״). תבחר שם את ״אירועים״ או ״כללי״ ולא את "my calendar״ ותראה אם האירוע הזה מסתנכרן לך לגוגל במחשב.
תודה רבה רבה!!!!!!
04/10/2015 | 01:35
1
32
מכל העצות שקיבלתי ההצעה שלך פתרה את הבעיה ואכן כשפתחתי אירוע ביומן "אירועים" או "כללי" בנייד האירוע אכן הסתנכן ליומן גוגל במחשב אך עדיין לא הסתנכרן עם יומן האוטלוק (2013) במחשב (אם בכלל ניתן).
בעיה נוספת ומתרידה שאני נתקל בה היא: הרבה פעמים (לא באופן קבוע) כשאני פותח אירוע ביומן גוגל בנייד האירוע נסגר עם הודעת שגיאה ואני נאלץ לנסות מספר פעמים עד שניתן להמשיך ולהזין את הנתונים. אני רוצה לציין שהסרתי את האפליקציה והעלתי אותה מחדש והתופעה לא לעלמה
כדי לסנכרן את גוגל עם אוטלוק במחשב יש להשתמש בתכנה חיצונית
04/10/2015 | 08:46
23
יש כמה תוכנות שעושות את העבודה - בתשלום.
COMPANIONLINK  - שבה אני משתמש ועושה עבודה מצויינת
gsyncit גם עושה עבודה טובה מאד
גלקסי S3 - מכשיר נתקע
30/09/2015 | 14:25
1
51
בזמן האחרון המכשיר לא פועל בצורה חלקה, הוא נתקע אם נכנסים לרשימת אנשי קשר - יש מסך שחור ולא נגלים אנשי הקשר. יש הודעה מדי פעם שכתוב בה 'מעדכן אנשי קשר'.
אם רוצים להתקשר לאיש קשר ויוצרים את ההתקשרות ע"י מגע ומשיכה ימינה, מופיע הפידבק 'מתקשר' אבל לא קורה כלום, זה תקוע.  לפעמים אין יכולת בכלל לעשות את הפעולה הזאת כי הפלאפון "קפוא".

בכללי הפלאפון עצמו נתקע אם רוצים להגיע לכל דבר שהוא בפלאפון מהמסך הראשי, ויש צורך לאלץ כיבוי או הפעלה מחדש.

בהודעות טקסט - מופיע מספר הטלפון של איש הקשר אבל לא שמו.

מה הפתרון למקרה כזה?
גילוי נאות - הפעלתי הרבה פעמים את 'מחק זכרון RAM'.
עצוב לומר אבל זה המכשיר
01/10/2015 | 00:34
45
לסמסונגים מחלה לא סימפטית שגורמת להם להזדקן ממש לא בכבוד.
הווה אומר שככל שעובר הזמן המכשירים יותר ויותר מקרטעים ונתקעים.

פתרונות אפשריים : 
החלפת גרסת מערכת הפעלה למכשיר לגרסה אחרת (המומלצת היא CM) - זאת פעולה יחסית מורכבת למי שלא מכיר. ניתן לבצע אותה בבית אבל היא דורשת קצת כשרון טכני ופנאי. ניתן לבצע זאת בכל מעבדה סלולרית בתשלום.

איפוס ומחיקת המכשיר - פתרון זמני בלבד - האיטיות חוזרת .

החלפת מכשיר - הS3 היה מכשיר מעולה לזמנו אבל בגלל הבעיה הנ"ל חווית השימוש שלו נפגמת עם הזמן. לצערנו אורך חיי הסמארטפונים הוא כשנתיים שלוש במקרה הטוב. 
העברת טלפון במשפחה
30/09/2015 | 14:08
4
95
שלום. העברתי את ה- G2 שלי לאישתי.
באפליקצית המייל של גוגל מופיעים שני משתמשים, של אישתי ושלי שהיה עליו קודם וכל הדאר שמגיע אלי, מגיע גם לכאן ורציתי לדעת איך מוחקים את המשמש השני מן הטלפון.
ברשותי G4, אם זה עוזר לתשובה.
פשוט
30/09/2015 | 15:24
2
73
אתה נכנס להגדרות - כללי -חשבונות סינכרון - שם אתה יכול להסיר את החשבון שאתה לא רוצה שישאר 

כמו כן אתה יכול להכנס לאפליקצית הג'ימייל הצלמית הנחמדה בצורת M אדום ולהסיר את חשבון הדואר שלא נדרש משם . 

באיזה מכשיר אתה רוצה למחוק את החשבון המיותר 

תודה רבה. עזרת לי מאד.
30/09/2015 | 16:56
1
46
הורדתי אותו מה- G2 ומיד הופיעו בחשבון שם כל הניסונות שלי להעביר דאר לשם.
סוף סוף אנחנו פרודים .
אתה רואה זה היה פשוט
30/09/2015 | 18:03
18
אכן פשוט
01/10/2015 | 16:21
24
זה בהחלט פשוט וקל ועושה הרבה סדר לכל משתמש

איפוס מכשיר
30/09/2015 | 10:50
6
80

שלום,

יש לי גלקסי 2 ואני רוצה להעביר אותו הלאה
האם ישנה דרך קצרה לאפס את המכשיר שכולל בתוכו מחיקת תמונות, אפליקציות, סיסמאות וכו'..

חג שמח

ביצוע החזרה לנתוני יצרן
30/09/2015 | 15:27
5
48
מוחק את הכל ומחזיר למצב של טלפון נקי בעמדת הפתיחה שלו 

תודה רבה
30/09/2015 | 17:01
11
זה לא מספיק ב-i9100
30/09/2015 | 21:01
3
43
ב-i9100 יש חלוקה למחיצות. ישנן 2 מחיצות שרלוונטיות לשאלתו של פותח הדיון.
מחיצת "יישומים", נפחה כ-2GB, התהליך שהצעת יאפס את הנתונים במחיצה זו.
מחיצת "נתונים", נפחה כ-11.5GB, התהליך שהצעת לא יגע במחיצה זו. במחיצה זו שמורים קבצים אישיים כתמונות, מוסיקה, קבצים שהורדו וכד'.
ע"מ למחוק את הנתונים ממחיצה זה, הדרך הקלה, לחבר את המכשיר למחשב ופשוט למחוק את כל התיקיות שבמכשיר.
המערכת "תשחזר" את התיקיות והקבצים להם היא זקוקה ע"מ לפעול כראוי.
לא יודע אבל
01/10/2015 | 06:14
2
26
כאשר איפסנו את ה S2 שהיה לנו לפני מכירה עשינו את החזרה לנתוני יצרן 
ושום דבר לא נשאר שם ובדקתי על ידי חיבור למחשב דרך ה-USB 
אולי זה נכון למכשיר עם רוט 
מוזמן לפשפש בארכיון הפורום, כתבתי על העניין בעבר
01/10/2015 | 10:03
1
8
מה שתגיד מקובל עלי
01/10/2015 | 10:35
22
אני בסך הכל מספר מה אנחנו עשינו 
נמחקות לי הודעות SMS מהפלאפון... Note3
30/09/2015 | 07:43
1
27
יש לי איזה באג מאוד מוזר-
על כל הודעה חדשה שאני שולחת או מקבלת מאחד מאנשי הקשר שלי, נמחקת לי הודעה ישנה. אני לא מבינה איך ולמה זה קורה.
יש לי פלאפון Note 3.
לפי מה שבדקתי זה לא קורה עם אף איש קשר אחר. איך אני מפסיקה את זה?

בהגדרות של אפליקציית ההודעות מוגדר מספר הודעות מקסימלי
30/09/2015 | 09:22
10
Nexus 6P and nexus 5x מוצגים כרגע
29/09/2015 | 19:33
4
47
אני חושב שהפעם גוגל התעלו על עצמם...
29/09/2015 | 20:27
3
75
והצליחו ליצור פרזנטצייה משעממת יותר אפילו מזו של אפל.

נראה שהיה חסר בצורה מובהקת משהו שנקרא showmanship , לא כזו כמו של ביבי, אבל בכל זאת תכנון יותר טוב של הסדר בו מציגים את הדברים, להבין מושג כמו "טיזר" , כרגע אני מרגיש שפשוט צפיתי באיזה שעה שמישהוא לקח את הפרוספקטים שדלפו ופשוט הקריא לי אותם.

היה מאוד משעמם... וגם לא ממש עשה חשק במיוחד לרוץ לקנות... (איפה אנשי השיווק היו? או שאלה היו אנשי השיווק?! )

FAIL
FAIL
FAIL

מכל זה אני כנראה אסתפק בנקסוס 5 הישן, כאשר הסיבה היחידה למה לקנות אחד מהחדשים, היא בגלל שכנראה עכשיו יהיה יותר לחץ לסיים את חיי הנקסוס 5 בשביל לעודד מכירות של הנקסוסים החדשים,להזכירכם יש כבר נקסוס 6 (ישן שנכשל במכירות ), ועכשיו עוד שני נקסוסים. (כמובן שלא ימהרו..יחכו עם עוד איזה עדכון או שניים, לדעתי.)

הבחור של הכרומקאסט נתן תצוגת תכלית
29/09/2015 | 21:04
2
55
וגמגם פה ושם  בדיוק כמו שהכרומקאסט לפעמים.
אהבתי את הטאבלט עם המקלדת, אבל זה ממש לא זול
29/09/2015 | 21:42
1
48
אם לוקחים את ה64GB והמקלדת זה יקר מאוד

הייתי אולי מתסכן ומזמין טלפון, אבל הבעיה שכתוב שהוא יוצא מהמחסן רק בעוד 4-5 שבועות , אז אני אחכה.
השאלה היא אם במחיר הזה לא עדיף כבר להזמין את הSURFACE
29/09/2015 | 21:49
43
PRO מהדגמים האחרונים שנותן יותר פונקצונליות. 
Google שינו את כיוון הדפדוף
29/09/2015 | 18:53
1
54
בגירסה 5.1.1 
היה דיפדוף אופקי ,עכשו יש תיבה עליונה Search app והגלגול אנכי (תמונה 1).
לחזור למצב הקודם > להסיר את העידכון האחרון של Google (תמונה 2)
אתה יכול להרחיב בנושא זה ?
29/09/2015 | 20:27
10
אפליקציית מוסיקה
29/09/2015 | 17:51
1
33
היי אני מחפש נגן מוסיקה מומלץ בסטרימינג בעיקר לשירים עבריים
עדיפות לנגן שמנגן מיוטיוב אבל צורך אודיו בלבד ולא וידאו על מנת לחסוך בחבילת גלישה
נגן הוא רק נגן הוא רק נגן
29/09/2015 | 20:15
30
לא משנה מה המקור ,זכרון פנימי אם סטרימינג .
אתה מיחס לנגן תכונות שאין לו .
הנגן המובנה של google תחת השם Google Play Music  טוב באותה מידה כמו נגנים אחרים .אני משתמש בו בסטרימינג מהענן,אחר מחבר דיסק און קי ,שלישי מתוך הזכרון הפנימי 
אבא מודאג
29/09/2015 | 11:36
3
67
שלום, האם מישהו יכול להמליץ לי על אפליקציה שאני יכול לשתול בנייד(אנדרואיד) של הבת שלי כדי לדעת כל רגע היכן היא נמצאת?
תודה מראש
עדיף אם יש לך גישה לחשבון ה gmail שלה
29/09/2015 | 12:25
1
57
ואז במחשב כאשר אתה נכנס לחשבון שלה גש לכתובת הזו ואם הטלפון יהיה תחת כיפת השמיים תמצא את מיקומו
בהעדר אפשרות זו ,עליך לשתול אפליקצית cerberus וכמו כן cerberus client
 האפליקציה עולה כסף ( כ22 שקלים ) ואז אם החשבון שהגדרת מתוך המחשב 
תמצא את המיקום שלה .גם זה עובד רק תחת כיפת השמיים ,ברם הוא שומר היסטוריה של מיקומים.
למעשה מכיון שהאפליקציה מאפשרת עד 5 מכשירים ,אתה יכול להתקין אצלך בטלפון ובטלפון של הבת רק את ה client
הכניסה הפשוטה זה דרך דשבורד במחשב 
עידכון:חשבון צ'רבוס חדש הוא
29/09/2015 | 15:03
47
מתאים רק ל 3 משתמשים ,הישנים הם בני 5 משתמשים . 
צריך לבקש מהם אישור לחשבון גוגל שונה , לרוב הם נענים לבקשה 
Family 360 אם אני לא מתבלבל בשם
29/09/2015 | 13:11
51
בלי קשר, הייתי מציע שתעשה את זה בתיאום עם הילדה, כי אם היא תגלה במקרה שאתה עוקב אחריה אז זה יפגע באמון שיש לה בך.
הורדות
29/09/2015 | 08:48
32
שלום רב
יש לי פלפון LG3.
יש לי בעייה בהורדת קבצים מתוך מיילים.
כשאני מורידים נספחים, כתוב לי שהגיעו לתיק הורדות וכשאני פותוחת את תיק הורדות כתוב שהתיק ריק.
אז היכן מסתתרים הקבצים?

תודה מראש
מועדים לשמחה
פנינה
גלקסי 5 - מצלמה
28/09/2015 | 20:59
13
83
שלום,

איך אני משתיקה את הקול כשאני מצלמת תמונה...???
לא מצאתי את האפשרות של השתקת צילי הצמצם, גם לא במדריך של הנייד.

תודה 
מעבירים את כל הטלפון למצב שקט/רטט
28/09/2015 | 22:43
4
57
לפחות ככה זה היה ב-S4 שלי.
זה ברור, אבל יש דרך
29/09/2015 | 06:46
3
54
להשקיט את המצלמה בלי להשקיט את כל הנייד?
דרך יש. קלה, הגיונית, מהממשק ובלי לאבד אחריות אין
29/09/2015 | 10:42
1
26
בעצם אפשר גם לעקוף את הבעיה - להתקין אפליקציית מצלמה אחרת
29/09/2015 | 10:43
39
ממילא האפליקציה שיש ב-S5 היא לא משהו, אפילו כשאני משווה לאפליקציה של ה-S4. אני ממליץ על open camera.
אותו הדבר קרה לי ב- LG
30/09/2015 | 14:13
22
ב- G2 יש אפשרות להשתיק את הקליק של המצלמה בהגדרות המצלמה. ב- G4 - אין.
בוודאי שאפשר נכנסים ל Settings של המצלמה
29/09/2015 | 23:34
7
58
זה הגלגל השיניים שאצלי בגרסה האנגלית למעלה מצד שמאל ומעבירים את ה- shutter sound off
מעניין. ב-S5 של זוגתי אין את האפשרות הזו
29/09/2015 | 23:51
3
29
חייב להיות
29/09/2015 | 23:54
2
53
תעשה swipe או איך שקוראים לזה בעברית זה עמוד ארוך  בתחתית העמוד של ה-Settings יש עוד settings שלא נגלים לעין
מצטער אני בארהב אז אצלי זה באנגלית
ממש לא חייב להיות
30/09/2015 | 00:45
1
51
יש בחלק מהגרסאות האמריקניות.
אין בגרסאות הישראליות
עכשיו *זה* משעשע
30/09/2015 | 05:38
48
מילא אם זו הייתה אפשרות שמשתנה ממדינה למדינה - זה הייתי מבין (למרות שלא הייתי מבין למה בארץ אין). אבל זה תלוי במפעילה המסוימת? זה מגוחך. מעניין איך זה ברומים של מפעילות ישראליות אחרות .
דברתי עם שירות הלקוחות של סמסונג
30/09/2015 | 08:58
2
45
מה שניסיתי להימנע ממנו, אז התשובה:
לא ניתן להשתיק את המצלמה אלא אם המכשיר הופך למצב "שקט" או לרטט.
וכן, יש גירסאות שונות והגדרות שונות אם המכשיר נקנה בסמסונג ישראל או בארה"ב.
תודה רבה לכולם וחג שמח!
בארהב אסור על פי חוק להשתיק את צליל הצילום וזו הסיבה להבדלים
01/10/2015 | 15:55
1
9
אבל דווקא אצל חלק מהמפעילות האמריקאיות זה קיים
01/10/2015 | 22:54
15
בעוד שבישראל (שבה למיטב ידיעתי פחות נוקשים בנוגע לזה) זה לא אפשרי.
גלקסי S6 EDGE
28/09/2015 | 20:00
1
46
האם יש המלצות? תובנות?
יקר וסמסונג. סליחה, התכוונתי לכתוב יקר ואיטי
28/09/2015 | 20:55
48
הנה ביקורת על המכשיר לאחר שלושה חודשי שימוש. בגדול - לא משהו.
שאלה- הכתבה בעברית בטאבלט
28/09/2015 | 19:38
4
60
היי,

אני צריכה טאבלט לצורכי עבודה, שיתמוך בהכתבה של מסמכים ארוכים. לא כמה שורות של סמסים וכו'.
ידוע לכם אם קיים טאבלט אנדרואיד שאפשר להכתיב לו בעברית, בדומה לפונקציה הנ"ל ב-IOS 8.3?

תודה
שאלת תם
29/09/2015 | 08:23
3
53
ב IOS 8.3 זה עובד ? הכתבה באיזו שפה?

עוד לא ניסיתי :)
29/09/2015 | 15:59
2
38
כלומר ניסיתי את האפליקציה של DRAGON אם את/ה מכיר/ה, אבל לא את הפונקציה המובנית של האפלים החדשים.
ואני צריכה את זה בעברית.
רק ביננו
29/09/2015 | 19:18
1
35
לא חושב שאפליקציות הכתבה עובדות ,ודי שלא בעברית ,לא במחשב ולא בטלפון .

דווקא עובדת יפה, מניסיון..
30/09/2015 | 01:48
28
ניסית את DRAGON?
לא ניתן להגביר דרך האוזניות
27/09/2015 | 17:07
7
46
בעיה עם האוזניות של ה LG
פתאום לא ניתן להגביר את הווליום ולהעביר שירים,
מישהו נתקל בבעיה ?

כאשר מזהה חיבור אוזניות
27/09/2015 | 17:10
3
35
רמת ההגבר יורדת מבסיבה שלא רוצים שתיתחרש .
האם מדובר באוניות מקוריות של המכשיר?

כמובן
27/09/2015 | 17:16
2
31
אני שומע אך לא מצליח לשלוט על המכשיר, פעילות כמו הגברה והעברה של שיר
יש לחצן על כבל האוזניה
27/09/2015 | 17:17
1
113
משמש גם לגברה והנמכה  וגם להעברת שירים

אתה בכלל קורא את ההודעות שאתה מגיב עליהן?
27/09/2015 | 21:13
32
כי זה נראה כאילו אתה עונה בלי קשר למציאות!
פותח השרשור כתב בפירוש: "לא מצליח להגביר דרך האוזניות".
לענות לו שיש כפתורים כאלה לא עוזר!

לשואל, צר לי אך אני לא יודע לפתור תקלה כזו, לא נתכלתי בכזו בLG G2 שלי...
מעל גובה מסוים לא ניתן להגביר את השמיעה
29/09/2015 | 21:10
2
24
לא רק ב LG  אלא לדעתי בכל המכשירים ולא רק בגלל אוזניות . 
אבל יש אפשרות להגביר במידה מסוימת דרך אפליקצית הזרמת הוידאו MX  ואו אפליקצית VLC לאנדרואיד  שם להפעיל את האקולייזר וראה זה פלא אתה תוכל להנות מפיצוץ עור התוף האישי שלך 
בהצלחה 
אף אאחד לא קורא מה כתבתי
01/10/2015 | 13:58
1
6
אין לי בעיה עם ההגברה,
יש לי בעיה להעביר שירים ולדבר דרך האוזניות כאשר אני מקבל שיחה
סליחה אבל לא אתה כתבתה את
01/10/2015 | 15:08
7
הדברים הבאים ?

בעיה עם האוזניות של ה LG
פתאום לא ניתן להגביר את הווליום ולהעביר שירים,
מישהו נתקל בבעיה ?

מה אתה רוצה שנחשוב ?
 האם אתה משתמש עם האוזניות המקוריות שקבלת איתו ?
כי לא לכל החברות בשלט שם יש אפשרות לעשות זאת 
נסה גם להחליף אוזניות לאוזניות אחרות אולי יש פגם בהן 
מקלדת
28/09/2015 | 10:32
1
44
איך הופכים מאנגלית לעברית במקלדת של טאבלט
swiper .
תודה לעונים
לא חשוב הטאבלט ,חשוב איזה מיקלדת עובדת
28/09/2015 | 15:56
21
תבדוק הגדרות אמצעי קלט >מיקלדת

חם בפורומים של תפוז
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
StalkIt- דף האפליקציה
רוצים להישאר מעודכנים?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה