לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'משחק חדש וממכר'
משחק חדש וממכר
17/04/2016 | 15:24
26
משחק חדש וכיף שפיתחתי לאנדרואיד 
תדרגו ותורידו.
לצפיה ב-'שאלה בנושא ניהול קבצים באנדרואיד'
שאלה בנושא ניהול קבצים באנדרואיד
17/04/2016 | 01:31
2
83
סמרטפון : סמסונג גלקסי S6
בדיקת זכרון אני מקבל אזור כחול ששמו "קבצים שונים" וניפחו  7.39 גיגה [ תמונה מצורפת Screenshot_2016-04-17-01-14-25]
כאשר אני פותח אותו אני מדווח על 81.81 מגה בלבד [תמונה מצורפת Screenshot_2016-04-17-01-14-57]
לאן נעלמו כל הגיגה וממה נובעת הסתירה? זה תופס לי סתם זכרון לא מנוצל
לצפיה ב-'אתה בטוח שפתחת דווקא את האזור הכחול?'
אתה בטוח שפתחת דווקא את האזור הכחול?
17/04/2016 | 18:04
1
26
הוא נראה על פניו כמחיצה נפרדת, ייתכן שהיא מכילה קבצי data או system
לצפיה ב-'בטח שבטוח'
בטח שבטוח
17/04/2016 | 18:15
25
הורדתי ישומון ניהול זיכרון והוא פתר לי את הבעיה ושיחרר לשימוש את כל 7.5 הגיגה
לצפיה ב-'שינוי מיקום אייקונים במסך הבית'
שינוי מיקום אייקונים במסך הבית
16/04/2016 | 22:01
1
53
באנדרואיד 6 של LG, לחיצה ממושכת כבר לא מאפשרת לשנות את מיקום האייקונים של האפליקציות.
כיצד אפשר לשנות את המיקום עכשיו?
לצפיה ב-'להתקין לאנצ'ר אחר'
להתקין לאנצ'ר אחר
17/04/2016 | 18:04
26
לצפיה ב-'פרסומת אלימה'
פרסומת אלימה
16/04/2016 | 20:10
8
106
שלום,

קופצת לי בדפדפן (גם באפליקציות שמפנות לקישור בדפדפן) פרסומת מעצבנת ואלימה (כמו בתמונה), ולא ניתן לסגור אותה אלא אם אני סוגר את הדפדפן.
כיצד ניתן להיפטר ממנה אחת ולתמיד?

תודה.

לצפיה ב-'זאת ככל הנראה פרסומת שמקורה באפליקציה שהתקנת.'
זאת ככל הנראה פרסומת שמקורה באפליקציה שהתקנת.
16/04/2016 | 20:54
6
64
כתבתי ככל הנראה אבל אני אפילו כמעט בטוח בכך.
לצפיה ב-'פרסומת'
פרסומת
18/04/2016 | 23:06
5
44
איך אני יכול לדעת איזו אפליקציה זו. הסרתי את כל האחרונות או כל אפליקציה שנראית חשודה ועדיין הפרסומת קופצת.

תודה
לצפיה ב-'לצערי אינני יכול לדעת זאת.'
לצערי אינני יכול לדעת זאת.
19/04/2016 | 06:28
17
לצפיה ב-'לא נעים.'
לא נעים.
20/04/2016 | 08:19
3
27
אתה כבר ה 3-4 שמעלה את הבעיה הזו, למרבה הצער אף אחד מהנפגעים הקודמים לא חזר כדי לעדכן
מהיכן הסתבר שנבעה אצלו הבעיה.
יהיה נחמד אם למען הדורות הבאים כשתזהה את המקור אצלך תספר כאן.
לצפיה ב-'בקשר לדבר המצער שכתבת'
בקשר לדבר המצער שכתבת
20/04/2016 | 09:01
2
28
לצערי זאת תופעה לא נעימה בעיני, בלי קשר לשואל כאן אלא תופעה כללית לא נעימה לדעתי, שאנשים שואלים שאלות ומבקשים עזרה אך לא חוזרים להגיד תודה על העזרה ולא כדי לדווח אם התשובות שקיבלו עזרו.
אבל אנחנו פה שלא על מנת לחנך, כפי שהעירו לי בעבר... אז התרגלתי כבר לצערי...
לצפיה ב-'זה נכון שאנחנו כאן לא כדי לחנך ונכון גם'
זה נכון שאנחנו כאן לא כדי לחנך ונכון גם
20/04/2016 | 09:13
1
24
שלשמוע שעצה עזרה ותודה זה נחמד אבל היעדרן של אלה לא ימנע ממני לנסות לעזור בעתיד.
הפעם ביקשתי לשמוע תוצאות כי נראה שהפגע הפרסומי הספציפי הזה מתרחב ורק לשם היעילות אני מענויניין לדעת
את התוצאות כדי שיהיה אפשר לעזור למקרים כאלו בעתיד.
כרגע כל מה שאנחנו יודעים הוא שיש בעיה כזו,משערים שהיא נובעת מאיזו אפל' אבל אין לנו מושג מאיזו.
לצפיה ב-'מסכים איתך כאן במאה אחוז.'
מסכים איתך כאן במאה אחוז.
20/04/2016 | 09:42
12
לצפיה ב-'נסה להשתמש בדפדפן שחוסם פרסומות'
נסה להשתמש בדפדפן שחוסם פרסומות
19/04/2016 | 04:01
32
לצפיה ב-'חסימת פירסומות'
חסימת פירסומות
16/04/2016 | 14:36
2
61
שלום
ברשותי NOTE 5 חדש . מהי האפשרות לחסימה מלאה של הפירסומות?
תודה עודד
לצפיה ב-'זה רק להחליף דפדפן. פיתרון אמיתי מחייב רוט'
זה רק להחליף דפדפן. פיתרון אמיתי מחייב רוט
16/04/2016 | 19:08
56
והתקנת חוסם פרסומות מלא, כזה שגוגל לא מרשה שיישאר בחנות האפליקציות כי הוא פוגע ברווחים שלה.
לצפיה ב-'מארגן תביעה יצוגית'
מארגן תביעה יצוגית
16/04/2016 | 04:08
9
167
שלום גם אני נעקצתי במאות שקלים בגלל הבעיה הזו חברות הסוללר מתנערות מלבדוק את הבעיה זו בעיה כלל עולמים של מאות אנשים שנעקצים ככה . תוכנת האנטי וירוס שולחת הודעה למספר מסויים בנויורק על כל הודעה מחיובים ב2 שח נשלחים בסביבות 100 הודעות כאלה בחודש למנוי . תעשו את החשבון כמה כסף זה . כרגע התחלתי מהלך בעזרת עו"ד אני זקוק ל20 אנשים שקרה להם המקרה כדי לפתוח בתביעה מדובר בהרבה כסף צרו קשר וחפשו במידה ונפגעתם או חברים שנפגעו מזה תודה
לצפיה ב-'יש לי הרגשה מוזרה'
יש לי הרגשה מוזרה
16/04/2016 | 12:08
86
שהתביעה הבאה שלך תהיה נגד העו"ד.
לצפיה ב-'כמה דברים.'
כמה דברים.
16/04/2016 | 12:32
6
85
1. באיזה אפליקציה מדובר?

2. את מי אתה מתכנן לתבוע? את חברת הסלולר?! איך לעזאזל זה קשור לחברת הסלולר? הם אשמים באיזשהו אופן בזה שאתה בוחר להשתמש באפליקציה מסוימת שעושה דבר שכזה? הם אחראיים על זה שנשלחות הודעות מהאפליקציה? הם מחייבות על משהו שלא קיים חיוב סרק? התשובה לכל השאלות האלו היא "לא", מבחינתם (ובצדק לצערי), הם מחייבים על משהו שמתקיים, משהו שנעשה כי אתה בחרת שיעשה, להן אין נגיעה בעניין, אין יכולת שליטה על האם ההודעות האלה יוצאות או לא. (כל עוד המכשיר פתוח לשימוש בינלאומי)

3. בכל מקרה של התקנת אפליקציה מחנות הPlay ובמרבית האפליקציות שעושות פעולות שעלולות לעלות כסף במידה ואין תכנית סלולרית מתאימה - מוצגת הודעה שיתכן ויהיו חיובים שונים, בהתאם לתכנית הסלולרית, מהרגע שמוצגת ההודעה הזו, אין לך שום זכות לתבוע אף אחד, בייחוד לא את חברת הסלולר שלך. השימוש באפליקציות הוא על אחריות המשתמש, אין לך יכולת בכל דרך שתנסה לגלגל את זה לעבר מישהו אחר.

4. חסוך לעצמך בלאגן וכסף, הסר את האפליקציה ואל תלך לתביעה. לא יצא ממנה שום דבר.
לצפיה ב-'Lg g3'
Lg g3
16/04/2016 | 16:10
5
76
שלום אתה צודק אבל יש כמה דברים שאני רוצה לחדד...אז ככה מדובר במכשירי lg g3 אשר מגיע עם תוכנת מקפי אנטיוירוס מובנה לא הורדתי ולא התקנתי אותה ובלתי ניתנת להורדה. מחקירה שלי חברות הסוללר יודעות על הבעיה ולא עושות כלום נגד זה בעל המכשיר לא אשם משום שהוא אינו מודע לבעיה ויש מאות אנשים כאלה . בכל העולם שבבעיה הזאת ולא מודעים לזה שהם מחויבים.. יש לי כמובן עוד פרטים שאני לא יכול לשתף פה כרגע זה ישמש להמשך התביעה במידה וכן נלך על זה . עוד משהו יש לי מכרים בחברות הסוללר ששמעו על הבעיה והם לא רוצים לידע את הציבור מכוון שהן חוששות מגל תביעות ודרישה לפיצוי ...
לצפיה ב-'ושוב אני אומר, חברות הסלולר הן לא צד בעניין.'
ושוב אני אומר, חברות הסלולר הן לא צד בעניין.
16/04/2016 | 16:29
4
53
לא מתפקידן לדעת איזה מכשיר אתה מחזיק ובאיזה אפליקציות אתה משתמש.
מבחינתן הן לא יודעות שמדובר על הודעה שקשורה למקאפי.
תביעה של חברות הסלולר - לא יועיל לך, הן יתנערו מזה לחלוטין ובצדק!.

מעבר לזה, זה שהאפליקציה מגיעה עם המכשיר, לא אומר שלך אין יכולת לבטל אותה, לא אומר שאתה יכול שלא להשתמש בה. (ואני אומר את זה בתור אחד שהחזיק LG G3, במשך למעלה מחצי שנה, שנרכש ישירות מסלקום.), האפליקציות האופן השימוש בהן, גם אם הן הגיעו עם המכשיר - על אחריות המשתמש בלבד!

אם אתה מתייחס לזה בגישה שבה אתה מתייחס, זה אומר שאני יכול לתבוע את חברת הסלולר על הדלפה של פרטי מידע שלי שהגיעו לרשת האינטרנט שנעשו באמצעות הגדרת הגיבוי האוטומטית של הטלפון? כמובן שלא! זה הרי לא אחריותן, זה אחריותי לחלוטין.

שוב אומר, תחסוך לעצמך זמן, בלאגן וכסף, עזוב את השטות הזו ותבטל את האפליקציה.
לצפיה ב-'Lg g3'
Lg g3
16/04/2016 | 17:02
3
60
לא ניתן לבטל את התוכנה ..    אשמח לשתף אותך בכל הפרטים באופן אישי.  אבל בכללי מדובר במספר אחד אשר נמצא ביעד בארה'ב מספר אחד בלבד שאליו נשלח ההודעה . בחיפוש פשוט בגוגל אפשר לראות את התגובות בכל העולם בקשר לתקלה . בדיון עם גורמים שמבינים בדבר יש פה מקום לתביעה יצוגית.  התביעה אינה עולה כסף . אחרי שבדקתי והתחלתי את תהליך החשיפה מיום שישי האחרון אתמול קבלתי מלא תגובות מאנשים שגם הםנפגעו מזה . 
לצפיה ב-'הבחירה הייתה שלך'
הבחירה הייתה שלך
16/04/2016 | 17:41
2
53
יכולת לבחור אם להפעיל את האפליקציה או לא. 
במידה והפעלת אותה יש תנאי שימוש והרשאות שלהן אתה צריך להסכים.
אני מניח שכמו 99.9% מהמשתמשים גללת עד סוף ההסכם, סימנת שקראת והבנת והתחלת להשתמש באפליקציה בלי לדעת מה היא עושה.
אם תיכנס לאפליקציה בחנות של גוגל ותסתכל בהרשאות שהיא מבקשת תראה שהיא מבקשת במפורש לשלוח הודעות בשמך.
אם אישרת את תנאי השימוש אתה יכול לבוא בתלונות רק לעצמך.
דרך אגב, לא התקנתי את האפליקציה הזאת, אבל נראה לי שאם תיכנס להגדרות שלה יש שם מקום לבטל את משלוח ההודעות (לא בטוח לגבי זה).
אם אני טועה וקראת את ההסכם מתחילתו ועד סופו ולא רשום שם שום דבר לגבי זה אז אני מתנצל ויכול להיות שבאמת יש כאן עילה לתביעה.
לצפיה ב-'Lg g3'
Lg g3
16/04/2016 | 17:55
1
60
אני כותב פה אחרי בדיקה מקיפה עם אנשי מקצוע ולא סתם שלפתי מהמותן. כמובן יש לי עוד דברים שאני לא יכול לרשום פה . התחלתי את הדיון בכדי למצוא עוד אנשים שנפגעו מזה . אני מממן את כל התביעה אני פשוט צריך עוד אנשים שירשמו ללא עלות כמובן . להזכירך מתבצעת תביעה דומה נגד מכשיר lg g4. בסכום של 400 מליון 

לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
16/04/2016 | 18:04
49
אני לא נפגעתי כי מראש בחרתי שלא להפעיל את האפליקציה.
לצפיה ב-'האם המכשיר שלך נקנה בחברת הסלולר?'
האם המכשיר שלך נקנה בחברת הסלולר?
17/04/2016 | 16:52
12
לצפיה ב-'שינוי נגן כברירת מחדל'
שינוי נגן כברירת מחדל
16/04/2016 | 03:28
4
42
קניתי בגוגל פליי כשהיה לי גאלקסי את הנגן poweramp, בגאלקסי הייתה לי את האפשרות שהנגן הזה יהיה ברירת המחדל, עכשיו יש לי LG 3 [חדש] והוא לא נותן לי את האפשרות של הנגן כשאני מפעיל שירים.
האם יש דרך להפוך אותו לברירת מחדל?
תודה מראש.
לצפיה ב-'איזה נגן משמש כעת כברירת מחדל?'
איזה נגן משמש כעת כברירת מחדל?
16/04/2016 | 11:03
3
25
תיכנס להגדרות-כללי-יישומים וחפש את נגן ברירת המחדל הנוכחי. יכול להיות שלא תראה אותו בלשונית הראשונה (יישומים שהורדו) ותצטרך לגלול הצידה ללשונית "הכל".
תיכנס להגדרות הנגן ותעשה ניקוי ברירות מחדל.
בפעם הבאה שתנסה לנגן שיר הוא יציג לך את כל הנגנים הקיימים וישאל עם איזה נגן אתה רוצה לעבוד. תבחר powerapm וסמן אותו כברירת מחדל.
בהצלחה.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/04/2016 | 12:32
2
36
יש לי שתי אפליקציות מותקנות שנותנות לי להשתמש בהן:
1. נגן המוסיקה [נראת בצבע סגול עם תו]
2. [גם] נגן מוסיקה [צבעונית]
שתייהן נמצאות ב"הכל"
3. מוזיקה google play
שנמצאת ב"הורדו"
בכולן ה"נקה ברירות מחדל" מכובה-אי אפשר ללחוץ על הכפתור,
האייקונים של השירים בטלפון עם הנגן הסגול [מס' 1]
צירפתי תמונה.
תודה.
לצפיה ב-'נראה כאילו האפליקציה לא מותקנת'
נראה כאילו האפליקציה לא מותקנת
16/04/2016 | 17:43
1
21
או שאולי היא מותקנת ולא הפעלת אותה ואישרת את השימוש בה.
אם היא מותקנת נסה להסיר ולהתקין שוב, אולי השתבש שם משהו.
אם לא יסתדר לך נסה לפנות לתמיכה שלהם.
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
16/04/2016 | 21:27
20
אם זה משהו חריג זאת בשורה טובה מבחינתי...
אני אנסה.
תודה רבה לך ושבוע טוב. 
לצפיה ב-'מחפשת סלולרי לאימא'
מחפשת סלולרי לאימא
15/04/2016 | 16:28
8
62
כרגע יש לה galaxy s3 mini שכבר לא עובד כל כך טוב ונראה שאבא שיכנע אותה לקנות משהו חדש.
השאלה מה.
מבחינתה היא לא צריכה משהו משוכלל ויקר.
עדיף שהסוללה תהיה טובה.
ועדיפות לאפשרות לכרטיס זיכרון. אבא טוען שיש בעיות עם IGO אם שמים אותו על זכרון הטלפון.
מה מומלץ עכשיו?
לצפיה ב-'האם היא מסתפקת במסך קטן כמו המיני/S3 הרגיל וחבריו?'
האם היא מסתפקת במסך קטן כמו המיני/S3 הרגיל וחבריו?
15/04/2016 | 16:57
1
55
רוצה להגדיל קצת?
מה התקציב?
כשאת אומרת לא משוכלל יותר מדי הייתי שואלת מה השימושים?
שיחות, SMS, וואטסאפ, וויבר, גלישה וניווט?
האם מעבר למה שייצנתי? כמו צרכי עבודה-מיילים, יומן וכו'.
לצפיה ב-'היא בסדר גם עם המסך הקטן'
היא בסדר גם עם המסך הקטן
15/04/2016 | 17:34
53
צועקת מהחדר השני שיעזבו אותה בשקט והיא לא צריכה סלולרי חדש.
שימוש זה בעיקר שיחות, קצת וואטסאפ, מצלמה וניווט.
זהו.
תקציב אין אבל בגלל שהיא לא משתמשת כמעט בכלום עדיף לא משהו משוכלל ויקר מדיי.
לצפיה ב-'Doogee X5'
Doogee X5
17/04/2016 | 18:06
1
52
שעולה 50-60 דולר באיביי.
לצפיה ב-'המלצה טובה'
המלצה טובה
18/04/2016 | 11:32
34
יש לי אותו ואני מאוד מרוצה ממנו
לצפיה ב-'אבא צודק'
אבא צודק
19/04/2016 | 10:24
1
31
נוקיה הישנה הכי טוב אפשר לקנות פה http://he.aliexpress.com/popular/old-nokia.html
לצפיה ב-'מה יעזור לי נוקיה ישנה?'
מה יעזור לי נוקיה ישנה?
19/04/2016 | 10:32
22
אין שם מצלמה או GPS
לצפיה ב-'מה בדיוק הקשר של ה-iGO למכשיר החדש ?'
מה בדיוק הקשר של ה-iGO למכשיר החדש ?
21/04/2016 | 19:06
1
9
את התוכנה הזו צריך בכל מקרה להתקין בזכרון המכשיר ולא בכרטיס זיכרון - של כל סמארטפון, אחרת היא מדווחת על תקלה בהתקנה ולא פועלת
לצפיה ב-'טוענים שדווקא ההפך'
טוענים שדווקא ההפך
21/04/2016 | 20:49
6
והתוכנה מדווחת על בעיות אם שמים אותה בזיכרון המכשיר ולא בכרטיס זכרון.
לצפיה ב-'Galaxy Note 3 עדכון ל cyanogenmod 12.1'
Galaxy Note 3 עדכון ל cyanogenmod 12.1
15/04/2016 | 14:01
7
79
שלום לכולם,
אני חדש פה בפורום ורציתי לשתף אותכם בחוויה דיי מסעירה שעברתי היום.
ברשותי NOTE 3 למעלה משנה וכמו כל מכשיר של סמסונג הוא מתחיל לקרטע לאחר שנתיים.
המון זמן חשבתי להתקין את CM במקום הtouchwiz  של סמסונג. לא בגלל שלא אהבתי אותה אלא בגלל שהייתי משוכנע שהיא מאיטה את המכשיר.
לאילו מכם שלא יודעים cyanogenmod זה רום מקוסטם של סטוק אנדרואיד אולי הקרוב אליו ביותר. גרסה קלה ומאוד מהירה שלא מעיקה על הטלפון.
cyanogenmod 12.1 זוהי גרסת האנדאוריד 5.1.1 גרסה דיי יציבה.
לאחר מחקר ארוך הבוקר ביצעתי גיבוי למכשיר והתקנתי את cyanogenmod.
אני חייב להודות שאני קצת בשוק ודיי מופתע.המכשיר פשוט טס . הכל עובד חלק ומהיר כפליים מהמערכת הקודמת. נכון אני עדיין בשלבי התאקלמות לממשק החדש, גוזל ממני לא מעט זמן, אך בכללי אני מאוד מרוצה. המכשיר נעור לחיים ואם הכל יתנהל כשורה , עיקב השדרוג הנ"ל אני אדחה רכישת מכשיר חדש לפחות בשנה!
השדורג עצמו מאוד קל. אבל דורש הכנות ארוכות אם זוהי הפעם הראשונה שלכם. צריך לבצע ROOT למכשיר ולאחר מכן להוריד 2 קבצים, אחד cyanogenmod, והשני את קבצי המערכת הבסיסיים של GOOGLE.
אבל זה שווה את המאמץ. אני יודע שישנה גרסה חדשה יותר של cyanogenmod, גרסה 13, תואמת לאנדרואיד מרשמלו, אך אני לא בטוח שהיא יציבה כמו הגרסה הנוכחית.
במידה ואנשים יהיו מעוניינים אעלה פה הסבר קצת איך לבצע את ההתקנה הנ"ל.

המשך יום מצויין ושב"ש.
לצפיה ב-'נשמע שלא ניסית פשוט לשחזר להגדרות יצרן.'
נשמע שלא ניסית פשוט לשחזר להגדרות יצרן.
16/04/2016 | 12:12
19
לצפיה ב-'לפי מה שאני זוכר ותקן אותי אם אני טועה , חלק מהפונקציונאליות'
לפי מה שאני זוכר ותקן אותי אם אני טועה , חלק מהפונקציונאליות
17/04/2016 | 02:05
2
50
נפגעת , אין יותר אפשרות לצלם וידאו בשתי המצלמות בו זמנית ואם אני זוכר נכון כל השימושיות של ה-s-pen נעלמת . בעצם נשארים עם עט שהוא כמו עכבר .
עוד משהו שאני זוכר זה איבוד האפשרות להשתמש באוזניות עם 3 הכפתורים של סמסונג .
לצפיה ב-'עדכון לאנדרואיד'
עדכון לאנדרואיד
17/04/2016 | 15:08
1
45
תוכל לבדוק עידכונים בקישור הזה אולי זה יעזור לך
לצפיה ב-'וזה קשור ל ..?'
וזה קשור ל ..?
17/04/2016 | 16:13
16
לצפיה ב-'שאלות :)'
שאלות :)
17/04/2016 | 16:16
30
קודם כל, תתחדש, לפחות על ההרגשה של "שינוי מכשיר" :)

כפי ש-7 ציין בתגובתו, הייחודיות של המכשיר למעשה נעלמת ואתה נשאר עם מכשיר נקי אמנם ומהיר אבל ללא כל היתרונות שמאפיינים את המכשיר.

האם תוכל לבדוק, מעבר לנושא העט את הדברים לגבי

1. יכולת צילום 4K - האם ישנה את האופציה בתפריט ואם אכן זה מאפשר לצלם כך.
2. יכולת צילום 1080P ב-60FPS  - כנ"ל.
3. מחוות אוויר - האם גם קיימות כמו בגרסת סטוק.
4. גובה ואיכות הספיקר/איכות שיחה/צלצול (האם מתכתי ופחות איכותי לעומת הסטוק)
5. יכולת הפעלת אנפרא-אדום.
6. איכות צילום באופן כללי (השוואת צילום קודם בגרסת סטוק שביצעת לעומת צילום עכשוי)

מנסיון שלי בעבר בשינוי דומה על מכשיר סמסונג אחר, יש פגיעה משמעותית בדברים שציינתי אבל זה היה מזמן ורציתי לדעת אם יש שינוי/שיפור בנושא, אשמח לגלות שהם תיקנו את כל הדברים האלה.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/04/2016 | 10:13
1
25
PRIZMAN - ביצעתי בעבר שחזור הגדרות יצרן. עדיין המכשיר הגיב בכבדות.
SE7EN77 - סחתין על הניק. לא אתה לא טועה חלק מהפונקיונאליות של המכשיר נפגעת.לגבי ה SPAN מעולם לא מצאתי בו ממש שימוש כך שהוא לא ממש חסר לי.כנ"ל לגביי האוזניות.
YONI - כפי שציינתי גם אם סמסונג תשדרג למרשמלו ( שיעול כבד -- היא לא ), אני לא אבצע את השדרוג.
N641 - השואל המעמיק ביותר .
1. אבדוק מאוחר יותר .אישית אני מעדיף צילום ב 1080 . קל יותר. תופס פחות מקום.
2. כנ"ל אבדוק.
3. מחוות אוויר מעולם לא הופעלו אצלי. לא מוצא להם שימוש .
4. לטעמי איכות הספיקר השתפרה. יותר חזק. לגביי איכות הסאונד, אני לא אודיופיל לא יכול לענות לך בדיוק לגביי זה. נשמע סביר. אם באיכות עסקינן חבר את זה לרמקולים חיצוניים.
5. לא הפעלתי את זה .
6. איכות צילום. על פניו נראה תקין. אבדוק לעומק ואתן לך תשובה.

2 דברים כן הפריעו לי. הראשון ישנה תופעה של עיוות קל בסאונד בסרטונים. נעלם לאחר 2-3 שניות.
השני והחשוב לי ביותר ( צפיתי את זה ובכל זאת החלטתי להתפשר) היא אי היכולת לעבוד עם 2 מסכים. הגרסה הנ"ל של אנדרואיד לא יודעת לבצע זאת, רק המערכת של סמסנג מאפשרת זאת. זה החלק היחידי שלא עובד ממש שמפריע לי.

אז ככה המכשיר טס. אבל ממש. לא יאומן. ישנה תחושה של פגיעה קלה בכמעט כל מה שציינתם, אבל היא נסבלת.
כעיקרון אני משתמש כבד בתכנים תוכנתיים ולא תכנים של המכשיר.
לדוגמא כמעט כל מה שציינתם לעיל, מחוות הידיים, אינפרא , העט, לא ממש מעיינים אותי, רכשתי את המכשיר בשל המסך הגדול והאיכותי שלו.
אני משתמש בו המון למיילים, כמובן WHATSAPP, המון Youtube ,צופה בNBA בשידור ישיר וגם בNFL. מטעין המון משחקי NBA לכרטיס הזכרון ושומע/צופה במשחקים בפקקים. וישנו כמובן ה WAZE שטס מבחינת טעינה.

השינוי במהירות הוא יותר ממהמם. הוא פשוט חוויה אחרת. פתיחת המכשיר לאחר הנעילה, דפדוף בין האפליקציות הפעילות, פתיחת דפדפן, פתיחת אפליקציות, ועוד, הכל השתפר בעשרות אחוזים מבחינת מהירות ותגובה.
תבינו, במקצועי אני איש System unix/linux  , מהירות העבודה והתגובה זה דבר חשוב עבורי, ככה אני יכול להספיק מהר, בעיקר כשאני נתקל בבעיה והמוח טס עם הפיתרון. כשיש לג בעבודה לעיתים קרובות זה מוציא אותך מפוקוס.
וכאן אני ממש מרגיש את השיפור בחווית המשתמש.
המלצה שלי למי שיש מכשיר בין יותר משנה וחווה איתו האטה ועייפות שיבדוק את האפשרות הנ"ל לפני שדרוג מכשיר.
אנשים היום קצת נטרפו, לא מבינים את המשמעות של שדרוג מכשיר בכ3000 ש"ח כל שנה. במחיר הזה אפשר לעשות כל כך המון. לדוגמא לקנות XBOX ONE  עם המון עודף למשחקים. כנל פלייסטיישן 3. לפטופ סביר, דיסק SSD חזק למחשב, מחשב חדש ועוד.
במקום שדרוג המכשיר תנסו שדרוג המערכת, תוותרו על חלק קטן וזניח של יכולות, ותראו איך תיהנו מהכשיר מחדש.

לצפיה ב-'נשמע שאתה מרוצה וזה מה שחשוב '
נשמע שאתה מרוצה וזה מה שחשוב
18/04/2016 | 11:31
24
מבין אותך לגמרי לגבי המהירות. מכשיר (סלולארי/טאבלט/מחשב) שמגיב בצורה איטית מוריד אחוז ניכר מחווית השימוש בו ויכול לשגע.

תחזור לדווח אחרי החגים אם עדיין מרוצה (המהירות תישאר גבוהה אבל אולי תגלה חסרונות אחרים שלא גילית עדיין).
לצפיה ב-'מתי עדכון למרשמלו לגלקסי 5 (רשת הוט מובייל)'
מתי עדכון למרשמלו לגלקסי 5 (רשת הוט מובייל)
15/04/2016 | 12:16
5
45
לצפיה ב-'יום שני, העשירי לאף פעם'
יום שני, העשירי לאף פעם
15/04/2016 | 12:46
2
34
לצפיה ב-'העשירי לאף פעם'
העשירי לאף פעם
15/04/2016 | 20:36
1
52
זה כמו השלושים וחמישה במאי או שזה יום אחר?
לצפיה ב-'יום אחר '
יום אחר
15/04/2016 | 23:26
17
לצפיה ב-'ליל הסדר עוד מספר ימים'
ליל הסדר עוד מספר ימים
16/04/2016 | 08:14
50
תשאל אותה אז
לצפיה ב-'אופטימיות זהירה'
אופטימיות זהירה
16/04/2016 | 08:28
53
לפי Sammobile, יצא אתמול עדכון לגרסת 6.0.1 בסרי לנקה לגרסת G900F. אתה יכול כמובן להתקין אותו ידנית או לחכות (הרבה) עד שהוא יגיע (אולי) דרך OTA.

לצפיה ב-'משקפי תלת-מימד'
משקפי תלת-מימד
15/04/2016 | 08:53
1
50
מה זה בדיוק?
שמים בפנים את הסמארטפון ורואים בתלת-מימד את הסרטוני וידאו שיש בו (בסמארטפון)?
או שאפשר לראות סרטים מהאינטרנט בתלת מימד?
או רק דרך אפליקציה מסויימת?

לצפיה ב-'משקפי VR'
משקפי VR
16/04/2016 | 11:11
31
הכוונה היא למשקפיים שאתה מכניס לשם את הנייד ויכול לצפות בסרטונים שמראים מציאות מדומה. 
יש סרטונים ביו טיוב שמאפשרים את זה, גוגל מפות מאפשרים לך לצעוד לתוך המפה (streetview) ולצעוד בתוך הנוף ועוד אין ספור אפליקציות ומשחקים.
אם אתה רוצה להתחיל עם זה בלי להשקיע הרבה כסף אתה יכול לקנות את משקפי הקרטון של גוגל דרך איביי, זה יעלה לך בערך דולר. הוראות הרכבה למשקפיים אפשר למצוא ביוטיוב אם אתה מסתבך. אחר כך תוריד לנייד אפליקציה בשם google cardboard ושם יש קישורים לכל מיני אפליקציות ומשחקים תואמים.
אם תראה שזה מתאים ומעניין אותך תתקדם לרכישת דגם יותר רציני של משקפיים שיכול להגיע לעשרות עד מאות שקלים.
לצפיה ב-'בעייה להפעיל וואטסאפ אחרי ריסטארט'
בעייה להפעיל וואטסאפ אחרי ריסטארט
14/04/2016 | 23:57
14
50
הגלקסי 4 שלי עבר תיקון וכלל ריסטארט של הנייד.
הצלחתי להתחבר לאימייל של הנייד - ג'ימייל כולל רשימת האלפון ששוחזר בניגוד לדעתו של הטכנאי.
כעת הורדתי את הוואטסאפ והתקנתי בנייד ונכתב:
"האפליקציה מתאימה - compatible - במערכת"
רשום "אינסטול" קצת מביך אך אני מחפש בכול האפליקציות ולא מצליח למצוא את האפל' - וואטסאפ
מה לעשות?
תודה מראש.
לצפיה ב-'תלחץ על INSTALL ותן לו להתקין מחדש.'
תלחץ על INSTALL ותן לו להתקין מחדש.
15/04/2016 | 00:17
13
22
לצפיה ב-'תודה פריזמן רק שעכשיו......'
תודה פריזמן רק שעכשיו......
17/04/2016 | 15:17
12
36
טוב כעת יש לי את הוואטסאפ.
הבעייה כעת היא שהסוללה "מתחסלת" מהר ואני מטעין אותה בתכיפות רבה יותר.
איך אני עוצר את הבעייה?
בל נשכח שהיה לי גם פייסבוק לפני התיקון וכעת אני לא נכנס לפייס בכלל דרך הנייד ולא שמתי את האפליקציה בכלל כל המכשיר.
מה אני עושה ? 
תודה מראש
צביקה
לצפיה ב-'אם יורשה לי לנסות לעזור...'
אם יורשה לי לנסות לעזור...
17/04/2016 | 15:23
10
31
אני מניח שהמכשיר שלך לא חדש וכנראה שגם הסוללה לא, אם לא החלפת אותה.
סוללה כזאת אחרי כמה שנים מאבדת אחוזים רבים מהתאים שלה, תאים רבים פשוט מתים, ולכן כשאתה רואה שהיא טעונה כביכול ב-100% יש מצב שה-100% אלה בעצם רק 50% מהסוללה.
אינני אומר שזה המצב אצלך, רק שמניסיון זה קורה ואולי זה ההסבר להתחסלות המהירה של הסוללה אצלך.
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
17/04/2016 | 17:02
9
30
החלפתי סוללה מה שלא עזר.
המכשיר בן שנה וחצי עם סוללה חדשה בת כחצי שנה.
בתגובה קודמת אמר ה'חבר' בפורום שעליי להתקין את הוואטסאפ שוב....כששאלתי איך אני מעלה את הוואטסאפ ובסוף זה הצליח.
יכול להיות שיש לי את האפליקציה (וואטסאפ) בהרצה כפולה .... מה שגוזל את הסוללה, איך אני בודק את העניין?
תודה מראש.
צביקה
לצפיה ב-'אם כך אינני יודע מה להציע לך, צר לי, מקווה שאחרים יעזרו.'
אם כך אינני יודע מה להציע לך, צר לי, מקווה שאחרים יעזרו.
17/04/2016 | 17:14
10
לצפיה ב-'יורשה לי,מה היתה הסיבה'
יורשה לי,מה היתה הסיבה
17/04/2016 | 22:30
7
32
שהמכשיר ביקר אצל טכנאי?
בדרך כלל כאשר יש בעיות נוטים לחשוב שזו בעיית תוכנה ומבצעים resetכללי ,ברם יש אפשרות לבעיית חומרה ,מה שמסביר את הקושי בהפעלה
לצפיה ב-'אז הבעייה היא ב reset או ב restart?'
אז הבעייה היא ב reset או ב restart?
17/04/2016 | 22:51
6
17
מה אני עושה ? איך אני פותר את "אכילת" הסוללה?
לצפיה ב-'קרא שוב'
קרא שוב
17/04/2016 | 23:03
2
17
לא ענית על השאלה
לצפיה ב-'כן היה אצל טכנאי.... סליחה'
כן היה אצל טכנאי.... סליחה
17/04/2016 | 23:09
1
20
מה זה אומר??
לצפיה ב-'זה אומר שאני לא מנהל דו שיח של חרשים'
זה אומר שאני לא מנהל דו שיח של חרשים
17/04/2016 | 23:11
12
לצפיה ב-'אם אתה נאלץ להתקין את האפל' מחדש עשו RESET'
אם אתה נאלץ להתקין את האפל' מחדש עשו RESET
17/04/2016 | 23:07
2
22
אם אכן זה המצב בדוק קודם כל את ההגדרות הבסיסיות וראה מה מתוכן אתה לא צריך שיפעל כל הזמן,
WIFI, GPS, חיבור רשת, כל כמה זמן מתבצע סנכרון אוטומטי. כל אלו פעולות שדורשות סוללה, ההחלטה איך לכוון אותן שלך.
אח"כ תבדוק את האפל' שהתקנת עכשיו, אולי יש בהן כאלה שצורכות סוללה ולמעשה מיותרות.
ואח"כ נראה מה יהיה.

לצפיה ב-'או קיי.....'
או קיי.....
17/04/2016 | 23:26
1
16
אין ג'י פי אס, אין WIFI, אין פייסבוק כאמור.
כן יש לי את הוואטסאפ וג'ימייל והשאר כבר היה קיים מראש בלי שנגעתי כמו כרום, מצלמה, גלריה, שעון, מחשבון, hangouts והשאר ....... וגוגל.
יש עוד משהו שיכול לעזור?
לגבי הסנכרון האוטומאטי איך אני מחליט על תיזמונו האוטומאטי?
מה התיזמון הרצוי (כזה שלא יאכל את הסוללה כל כך מהר).
תודה.
לצפיה ב-'התזמון הרצוי הוא זה שמתאים לך'
התזמון הרצוי הוא זה שמתאים לך
18/04/2016 | 00:06
16
כולל לבטל אותו לגמרי ולסנכרן בעצמך כשאתה חושב שאתה צריך.
כנ"ל לגבי עידכון האנג-אאוט ובדיקת מייל, עדכון מז"א, עדכוני חדשות, תצטרך לעבור על כל האפליקציות.
ותוודא שוב ששרותי המיקום שלך לא פועלים, הם דורשים הרבה אנרגיה.
לצפיה ב-'אין דבר כזה וואטסאפ בהרצה כפולה.'
אין דבר כזה וואטסאפ בהרצה כפולה.
17/04/2016 | 21:34
28
לא יכולים בשום מקרה לרוץ שני עותקים במקביל ואפילו לא להיות מותקנים במקביל.
מעבר לזה הוואטסאפ לא צרכן סוללה משמעותי. אפילו אם היית מצליח להפעיל שני עותקים במקביל לא היית מרגיש את זה בסוללה.
הבעיה היא במקום אחר.
לצפיה ב-'בעיה חמורה עם גלקסי S5'
בעיה חמורה עם גלקסי S5
14/04/2016 | 22:26
2
106
אני מקבל את ההודעה
android.process.acore
הטלפון נתקע ולא מגיב לכלום
מה עושים??
לצפיה ב-'העצה שנותנים באחד הפורומים'
העצה שנותנים באחד הפורומים
17/04/2016 | 18:07
1
52
Try going to settings>applications>running>all and scroll to "contacts" open it and choose "clear data" - then go back to "contacts storage" and do the same thing.
לצפיה ב-'רק תזהיר שזה מוחק את כל אנשי הקשר'
רק תזהיר שזה מוחק את כל אנשי הקשר
17/04/2016 | 19:14
35
מה שאומר שאם הם לא מגובים לשירות ענן כלשהו, הם יימחקו.
לצפיה ב-'עזרה בהזמנה של טלפון מחו"ל'
עזרה בהזמנה של טלפון מחו"ל
14/04/2016 | 12:28
50
שלום,

ברצוני לבקש עזרה בסיום הזמנה של טלפון עבור הוריי (80).
שאלתי בפורום אנדרואיד בנוגע להזמנה של טלפון עבור הוריי: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/180568152/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D/%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%A8%D7%99

אולם נשארתי עם מספר שאלות:
1. איזה רום בוחרים ? (? Multi-language Rom&Google play store installed ) .
2. במידה ואעשה ניקוי כללי (שחזור הגדרות יצרן) ,הכל ישאר ? כלומר הרום עם גוגל סטור והעברית? .
3. בסוף הדף ישנם תגובות ובמיוחד שמתי לב ל Nina Avraham- האם כדאי\עליי לציין בהזמנה גם כן את מה שהיא כתבה?

תודה לכל העוזרים

לצפיה ב-'שאלות על גלאקסי S5'
שאלות על גלאקסי S5
13/04/2016 | 23:11
3
59
התחדשתי בS5 שהוא קיט קט. 
ובחנות החל העובד שהסב לי אותו לעברית 
(הבאתי מחו"ל) להוריד דרך הווי פי של החנות בעדכון של לולי פופ. 
והיות שלא היה לי עודף זמן (עדכון של יותר מג'יגה) 
הפסקתי את העדכון. 
והוא אמר לי שאפשר להמשיך את העדכון בזמן אחר (כשיש ווי פי) ללא בעיות. 
השאלה. האם הלולי פופ בסופו של דבר מומלץ? 
כי בעבר היו תלונות עליו. או שזה חבלי לידה? 
ואיך אני מסדר שיהיה לי החשבון משתמש גם לאפליקציות 
וגם לוואצאפ ובלי להסיר/למחוק את החשבון מהS3 שיש לי? 
(שיהיה לשעת הצורך. ב2 מכשירים)
לצפיה ב-'לוליפופ אינו חבלי לידה, מקסימום חבלי זיקנה'
לוליפופ אינו חבלי לידה, מקסימום חבלי זיקנה
14/04/2016 | 00:03
1
50
כבר יש את מה שאחריו, מרשמלו. אמנם אולי לא ל S5 שלך, אבל הלוליפופ כבר אינו תינוק. אין מה לחשוש. להיפך, לא היית רוצה להשאר תקוע עם גרסה קודמת.
השאלה היא איזה לוליפופ הורידו לך בחנות, האם את הרשמית דרך סמסונג או איזה שהיא גרסה אחרת. חשוב לוודא.

לצפיה ב-'זה היה נכון אם ה-S5 היה מקבלים מספר עידכוני לוליפופ'
זה היה נכון אם ה-S5 היה מקבלים מספר עידכוני לוליפופ
14/04/2016 | 09:14
39
מכיוון שהוא קיבל רק אחד (5.0.2), אז אי אפשר להגיד עליו שזו גירסא ותיקה.

מעבר לכך, אצל סמסונג, מעבר לחשש של "להישאר עם גירסא ישנה", יש את החשש של "איזה תקלות חדשות סמסונג תכניס למכשיר עם הגירסא החדשה".
לצפיה ב-'לסדר שני טלפונים עם אותו חשבון זה אפשרי וקל'
לסדר שני טלפונים עם אותו חשבון זה אפשרי וקל
14/04/2016 | 11:19
50
פשוט תזין את חשבון הגימייל של הטלפון הקודם בטלפון החדש, אנשי הקשר היומן והתוכנות יעברו כולל הקניות בחנות של גוגל.
ווטסאפ מאידך זה בלתי אפשרי להחזיק במקביל על שני טלפונים.
תסתכל כאן איך מעבירים את הסטוריית הווטסאפ מטלפון אחד לשני, זה לא טריוויאלי.

לצפיה ב-'מכשיר Doogee X5, הרמקול נורא חלש'
מכשיר Doogee X5, הרמקול נורא חלש
13/04/2016 | 14:54
27
דרך האוזנית הכול נשמע מעולה. האם יש פתרון פרט ללהחזיר את המכשיר?
לצפיה ב-'מכירים VR לאנדרואיד?'
מכירים VR לאנדרואיד?
13/04/2016 | 14:34
37
מציאות מדומה ( ובקיצור VR) היא סימולציה של סביבה, מלאה במידת האפשר, באמצעות מחשב או טלפון נייד באופן הנותן למשתמש המחשב אשליה כי הוא באמת בסביבה המציאותית אותה מדמה המחשב וכי הוא אינו משתמש במחשב. חלק ממערכות המציאות המדומה מדמות את כלל החלל בו מצוי המשתמש לסביבה אחרת וחלק מהן מדמות רק את המחשב וסביבתו הקרובה לחלק מסביבה אחרת. מציאות מדומה משמשת לצורכי בידור, ללימוד, ולאימון.
משחק חדשני בVR לאנדרואיד :
goo.gl/sSf2Oc
לצפיה ב-'תחליף למוטוG דור 1 האהוב שלי'
תחליף למוטוG דור 1 האהוב שלי
13/04/2016 | 11:25
7
45
מזמן לא הייתי כאן...
המוטוG הישן והאהוב שלי כבר לא מה שהיה פעם
בעיקר איטי
היו לנו ימים יפים ביחד ועכשיו אני מחפשת תחליף.
קניתי אותו בארה"ב ב-$200 והייתי מרוצה ממנו עד הגג (למעט צילום בחושך - זה פשוט החיסרון היחידי שלו מבחינתי)
אבל עכשיו אני לא מתכננת שום נסיעה
אני רואה שמשלוח עם BUY2 עולה עוד למעלה מ-100$
מה האלטרנטיבה למכשיר מצויין וזול כזה?

תודה
לצפיה ב-'מוטו G דור 3 '
מוטו G דור 3
13/04/2016 | 11:37
6
56
בהזמנה ישירה מאמאזון גרמניה/צרפת/איטליה/ספרד.
מחיר כולל מסים ומשלוח עד הבית כ 240 יורו.
מכשיר מצויין (אם נהנית מהדור הראשון תהני גם ממנו)

לצפיה ב-'וואו נפלא תודה'
וואו נפלא תודה
13/04/2016 | 12:04
3
43
חדשות נהדרות באופן כללי!
לצפיה ב-'אם הבעיה היא בעיקר איטיות, אולי איפוס להגדרות יצרן יעזור'
אם הבעיה היא בעיקר איטיות, אולי איפוס להגדרות יצרן יעזור
13/04/2016 | 12:22
1
39
לפחות באופן זמני/ראשוני.
לצפיה ב-' מניסיון עם הדגם הספציפי'
מניסיון עם הדגם הספציפי
13/04/2016 | 15:41
42
הפך לאיטי ואוכל סוללה, הוזמן אחר - ואז התברר שהבעיה נבעה מאפליקצית גיבוי שהשתגעה ועבדה כל הזמן ברקע. אחרי שהיא נמחקה, חזר לעבוד כרגיל. איפוס להגדרות יצרן אמור להיות אפקטיבי אפילו יותר.
לצפיה ב-'קראי נא בטרם תקבלי את ההצעות של שני הקודמים לי:'
קראי נא בטרם תקבלי את ההצעות של שני הקודמים לי:
13/04/2016 | 18:01
42
במקרה שתקבלי את הצעותיהם לאיפוס להגדרות יצרן אל תשכחי לעשות גיבוי כללי למכשיר פן תאבדי את החומר שעליו.
לצפיה ב-'חוזרת עם שאלה'
חוזרת עם שאלה
17/04/2016 | 09:20
1
12
מה לגבי מע"מ, מכס, עמילות מכס ו"הפתעות" נוספות?

נקווה שיראו את השאלה שלי
לצפיה ב-'כפי שרשמתי בהודעה הראשונה\ה'
כפי שרשמתי בהודעה הראשונה\ה
17/04/2016 | 10:19
35
המחיר בהזמנה ישירה מאמאזון כולל את כל המסים וכולל משלוח עד הבית. ההפתעה היחידה שיכולה להיות היא שאמאזון יחזירו לך כסף בגין גביית יתר של מסים (קרה לעמיתה שלי לעבודה שקנתה מוטו G דור שני וחודש אחרי שקיבלה אותו אמאזון זיכו אותה ב 100 ש"ח בערך) ואם אני זוכר נכון קרה גם למישהו מחברי הפורום הזה או הפורום השכן.
מצ"ב קישור לרכישה מאמאזון גרמניה (אם את מעוניינת) 
המחיר כולל משלוח יוצא 243 יורו. שימי לב שבשלב החיוב תוכלי לבחור בין חיוב ביורו לחיוב בשקלים. תבחרי חיוב ביורו כי שער ההמרה של אמאזון מאוד גבוה. עדיף שהחיוב יגיע ביורו וחברת האשראי שלך תעשה את ההמרה (כמובן שכדאי לבדוק לפני כן מה שער ההמרה של חברת האשראי)
בהצלחה.
לצפיה ב-'התחדשתי בטאבלט S2 9.7" של סמסונג דגם T-810'
התחדשתי בטאבלט S2 9.7" של סמסונג דגם T-810
13/04/2016 | 08:58
2
327
שלום
כמה שאלות:
1. האם מומלץ להפעיל את זיהוי תביעת האצבע?
2. לא מצאתי לו HOT SPOT באפשרויות גלילה מלמעלה...איך אפשר לעשות שירכב על הסלולארי אם אני ללא WIFI?
3. איך אני מעביר את כל רשימת אנשי הקשר ואת הוואטסאפ?
בתודה מראש למשיבים.

לצפיה ב-'1. בעיני לא. 2. אין לו רכיב סלולרי, רק WiFi'
1. בעיני לא. 2. אין לו רכיב סלולרי, רק WiFi
13/04/2016 | 10:22
48
3. זה תלוי איפה הם שמורים. אם זה בחשבון גוגל (או חשבון "ענן" אחר כלשהו) אז סינכרון של החשבון אמור להעביר את כל אנשי הקשר. וואטסאפ לא תוכל בקלות, כי צריך לרשום את המכשיר עם מספר סלולרי אחר, אחרת זה ינתק את הוואטסאפ מהטלפון שלך.

לגבי 1, יש הרבה מאמרים בנושא, הנה דוגמא אחת: http://www.forbes.com/sites/josephsteinberg/2015/0... .
לצפיה ב-'דעתי:'
דעתי:
15/04/2016 | 13:05
33
1. זה עניין של נוחות תנסה ותראה אם זה נוח לך. תמיד אפשר לבטל. מבחינת אבטחה זה לא גליק גדול.
2. HOT SPOT מפעילים בטלפון. בטאבלט גולשים בוויפי רגיל שמתחבר להוט ספוט של הטלפון כאילו זו נקודת WIFI רגילה לכל דבר.
3. אנשי הקשר עוברים אם מתקינים את הטאבלט עם אותו חשבון הגוגל כמו הטלפון.
4. ווטסאפ לא יכול לעבוד על שני מכשירים במקביל. אפשר דרך הדפדפן של הטאבלט להכנס אבל זה רק משכפל את המידע בטלפון וחייב שהטלפון יהיה מחובר לאינטרנט.
לצפיה ב-'איזה חברה אמורה לעזור לי?'
איזה חברה אמורה לעזור לי?
13/04/2016 | 10:27
7
88
אני לא מצליח לשלוח מהסמארטפון (אס 4) מייל או להשיב למייל מלבד לשלוח למייל שלי, לקבל אני מצליח.
התקשרתי לנטוויז'ן, עברו איתי על הגדרות דואר נכנס ויוצא ושם משתמש (אפילו נתנו לי להרגיש שעשו לי טובה) וטענו שמעבר לזה (ואפילו גם זה) זה לא קשור אליהם.
התקשרתי לסמסונג ואמרו שלא רכשתי את המכשיר דרכם ושעליי לפנות לפרטנר, אבל אני בכלל לא מנוי אצלהם אלא בהוט מובייל כך שאני לא בטוח שיעזרו לי...
אז התקשרתי להוט מובייל וטענו שזה גם לא קשור אליהם כי האינטרנט עובד...

תודה לעונים.
יום טוב  :)
לצפיה ב-'אני הייתי מתנתק מנטוויז'ן על הפרינציפ שלא רצו לעזור'
אני הייתי מתנתק מנטוויז'ן על הפרינציפ שלא רצו לעזור
13/04/2016 | 10:51
6
62
כי לפי דעתי הבעיה קשורה להגדרות.

בכל מקרה, לפני שאתה מתקשר אליהם שוב, תנסה להתקין אפליקציית אימייל אחרת - אולי האפליקציה שאתה משתמש בה בעייתית (אם אתה משתמש באפליקציה המובנית של סמסונג אז כמעט בוודאות האפליקציה בעייתית ).
לצפיה ב-'תודה, על איזו אפ' אתה ממליץ?'
תודה, על איזו אפ' אתה ממליץ?
13/04/2016 | 11:09
5
21
לצפיה ב-'בזמנו השתמשתי ב-K9 Mail'
בזמנו השתמשתי ב-K9 Mail
13/04/2016 | 11:44
2
24
לצפיה ב-' מצטרף '
מצטרף
13/04/2016 | 12:09
36
היה לי בזמנו מייל של 013 שמוגדר על האפליקציה הנ"ל ועבד נהדר .
לצפיה ב-'כנראה שאוריד את בלו-מייל'
כנראה שאוריד את בלו-מייל
13/04/2016 | 23:08
31
היחיד עם ציון 4.7

תודה!
לצפיה ב-'תנסה את TYPE MAIL לטעמי היא מעולה'
תנסה את TYPE MAIL לטעמי היא מעולה
13/04/2016 | 21:36
1
40
לצפיה ב-'מה רע בג'ימייל?'
מה רע בג'ימייל?
14/04/2016 | 00:05
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה