לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'בעית תפריט בעברית '
בעית תפריט בעברית
11/07/2016 | 22:14
2
44
שלום,
ברשותי מכשיר גלסי 5 דגם sm900f. המכשיר נרכש בארה"ב.התקנתי את אפליקצית add_locale2
אך מתקבלת הודעה PERMISSION DENIED
morelocale Is not granted a change configuration permission
בהמשך נאמר שאם אני משתמש בכלי פיתוח אני יכול לקבל הרשאת PM ידנית.
מה עושים עם זה?
איך מוסיפים בכל זאת עברית?
תודה
לצפיה ב-'עברית לגלקסי S5'
עברית לגלקסי S5
13/07/2016 | 23:20
19
לכל המשיבים
תודה רבה על עזרתכם....so far so good!!!
הצליח לי והכל בסדר בשלב זה.מקווה שישאר כך....
למחבר ההדרכה שבקישור שרשמת,קבל שאפו!
כתוב ברור ומובן וכל הקישורים עבדו.
תודה ובהצלחה!
לצפיה ב-'סינכרון בין היומן במייל שלי האוטלוק'
סינכרון בין היומן במייל שלי האוטלוק
11/07/2016 | 21:52
3
25
לבין היומן בטלפון - איך עושים את זה?
לצפיה ב-'איזה מכשיר יש לך?'
איזה מכשיר יש לך?
12/07/2016 | 08:08
2
18
יש כמה וכמה אפליקציות שמבצעות סנכון כזה. אני אישית משתמש ב-VCOrganizer שמסנכרנת את כל ישומי ה-OUTLOOK ומאד מרוצה ממנה.
לצפיה ב-'אני משתמש ב CompanionLink והיא מאד מוצלחת'
אני משתמש ב CompanionLink והיא מאד מוצלחת
12/07/2016 | 10:15
17
לצפיה ב-'כרגע יש לי LG-G2'
כרגע יש לי LG-G2
12/07/2016 | 11:36
11
לצפיה ב-'קינדל פייר. האם יש למישהו דעה עליו, בעד או נגד?'
קינדל פייר. האם יש למישהו דעה עליו, בעד או נגד?
11/07/2016 | 17:41
7
33
אם אני זוכרת נכון, רצה עליו גרסת אנדרואיד שאמזון מפתחת והוא מריץ רק את החנות של אמזון. עד כמה זה רע?
האם לדעתכם שווה קניה? מחר יש את מכירת הפריים-דיי של אמזון ואם כרגע מחירו $70 מן הסתם הוא ירד אפילו עוד יותר...
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודע, לחלק מהם אפשר לצרוב אנדרואיד "רגיל"'
עד כמה שאני יודע, לחלק מהם אפשר לצרוב אנדרואיד "רגיל"
11/07/2016 | 19:12
28
השאלה היא עד כמה זה משנה לך, וכמה זמן/כוח/חשק יש לך בשביל זה.

אני זוכר שקראתי ביקורות חיוביות על אחד מהקינדלים, אבל אני לא זוכר על איזה. בגדול, במחיר הזה, בהנחה שהמפרט הטכני סביר או יותר, אין כמעט מה להפסיד.
לצפיה ב-'אני מעדיף את Nook Simple Touch'
אני מעדיף את Nook Simple Touch
11/07/2016 | 19:30
18
כי בשבילו פותחו כמה וכמה רומים מקוסטמים שניתן להתקין בקלות ולמעשה להפוך את קורא הספארים לטאבלט.
לצפיה ב-'רגע, אז בלי לצרוב רומים הוא כמעט לא שמיש? החנות של אמזון '
רגע, אז בלי לצרוב רומים הוא כמעט לא שמיש? החנות של אמזון
11/07/2016 | 20:12
4
23
לא מספיק טובה?

לצפיה ב-'החנות של אמזון לא רעה'
החנות של אמזון לא רעה
11/07/2016 | 20:26
1
29
על שלי התקנתי גם את החנות של גוגל. זה לא דרש התקנת רום או רוט. תהליך לא מסובך במיוחד. חפשי ברשת, יש הוראות מפורטות.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/07/2016 | 21:15
8
לצפיה ב-'החנות של אמזון מלאה ברוגלות של אמזון'
החנות של אמזון מלאה ברוגלות של אמזון
11/07/2016 | 21:24
1
27
האם זה טוב? אני מניח שזה לא מזיק לאמזון .

מבחינתי זו הסיבה העיקרית, אם לא היחידה, לבדוק קודם האם אפשר להתקין אנדרואיד נקי יותר על הקינדל לפני שאני מזמין. אבל הרי ידוע שאני דואג לפרטיות שלי באופן קיצוני, מוזר שכמוני .
לצפיה ב-'הסר דאגה מליבך '
הסר דאגה מליבך
12/07/2016 | 08:35
23
החלטתי לוותר. גם מפרט ממש לא משהו (במיוחד יחסית לזבלט שכבר יש לי) וגם כל התסבוכים. אם כבר, אני מעדיפה זבלט סיני זול עם אנדרואיד יחסית נקי. ״הסינים״ עדיין אינם תאגיד מסחרי ספציפי...
לצפיה ב-'עידכון קושחה. בנוט 4'
עידכון קושחה. בנוט 4
11/07/2016 | 14:31
4
23
סמסונג kies 3 הציע לי לשדרג קושחה בנוט 4. כדאי? בעייתי? שידרגתי ל 6.0.1 וזה ניראה בסדר בינתיים.. תודה מראש
לצפיה ב-'שידרגת ורק אז חשבת לשאול האם לשדרג? או שלא הבנתי נכון?'
שידרגת ורק אז חשבת לשאול האם לשדרג? או שלא הבנתי נכון?
11/07/2016 | 14:43
3
30
בכל מקרה, אם כבר שידרגת, אל תנסה לשנמך. אצל סמסונג זה יכול לגרור אובדן של IMEI, ולהפוך את הטלפון לטאבלט, לפחות עד שתשדרג בחזרה לגירסא שהייתה קודם. זה גם יכול לגרור אובדן אחריות, אבל בארץ אחריות זו ממילא פיקציה, אז...
לצפיה ב-'השאלה לגבי קושחה! לא מערכת הפעלה! '
השאלה לגבי קושחה! לא מערכת הפעלה!
11/07/2016 | 15:30
2
25
בלי קשר שידרגתי מחמש לאנדרואיד 6..אבל השאלה לגבי קושחה.. האם מסוכן? ממה להיזהר? בנוט 4..אנדרואיד 6..
ה kids כאמור מציע לי לשדרג הקושחה.. תודה!
לצפיה ב-'מה זה קושחה אתה יודע?'
מה זה קושחה אתה יודע?
11/07/2016 | 15:45
25
או ליתר דיוק, אתה יודע שכאשר שידרגת מ-5 ל-6 אז ביצעת עידכון קושחה? באנדרואיד קושחה כולל את מערכת ההפעלה (כלומר גירסת אנדרואיד), דרייברים, מיקומי תיקיות מיוחדות (למשל "רדיו" שמכיל בין השאר את ה-IMEI), ממשק יצרנית (אם יש) ואפליקציות מערכת.
לצפיה ב-'באנדרואיד הקושחה ומערכת הפעלה זה דבר שבא ביחד.'
באנדרואיד הקושחה ומערכת הפעלה זה דבר שבא ביחד.
11/07/2016 | 20:01
8
לצפיה ב-'עידכון הגלקסי 5 שלי לאנדרואיד 6 מתבצע ברגעים אלו ממש!!!!!!!!'
עידכון הגלקסי 5 שלי לאנדרואיד 6 מתבצע ברגעים אלו ממש!!!!!!!!
11/07/2016 | 07:55
5
36
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה!!!! '
שיהיה בהצלחה!!!!
11/07/2016 | 08:28
17
לצפיה ב-'הליך העדכון לאנדרואיד 6 הסתיים'
הליך העדכון לאנדרואיד 6 הסתיים
11/07/2016 | 08:37
59
לא רואה עדיין איזשהו שינוי עצום למעט גרפיקה מעט שונה של האייקונים. גם האינטרפייס של החייגן שונתה מעט. מבחינת מהירות המכשיר לא מזהה שינוי. ימים יגידו..........

לצפיה ב-'ב-cyanogen הוא התרחש מזמן '
ב-cyanogen הוא התרחש מזמן
11/07/2016 | 09:04
2
52
לצפיה ב-'ב1+1 אני מפחד לעדכן'
ב1+1 אני מפחד לעדכן
12/07/2016 | 08:09
1
41
יש לי הודעה לעדכון מערכת ואני לא מפעיל.
כדאי?
מה היתרונות? בינתיים בגרסה L הכל פועל נפלא. אין לי ישומים מיוחדים. רק IGO שהגיע לפני שבוע, וויז ווטסאפ וכו'.

לצפיה ב-'ההפסד כולו שלך '
ההפסד כולו שלך
12/07/2016 | 08:48
38
המערכת עובדת טוב כמו תמיד והסוללה עובדת יותר טוב מקודם .
לצפיה ב-'מקל סלפי'
מקל סלפי
10/07/2016 | 22:51
4
44
קיבלתי מקל סלפי רק אצלי הוא לא עובד
אצלי הוא עושה זום ולאחרים שאין הם סמסו הוא עובד למה?

לצפיה ב-'כנראה שהוא עובד על ידי כך שהוא מדמה העלאת הווליום'
כנראה שהוא עובד על ידי כך שהוא מדמה העלאת הווליום
10/07/2016 | 23:47
3
45
ואצלך באפליקציית המצלמה לחיצה על מקשי הווליום עושה זום. תשנה את ההגדרה שלחיצה על הווליום תצלם ואז זה כנראה יעבוד.
לצפיה ב-'תודה הצלחתי שאלה נוספת'
תודה הצלחתי שאלה נוספת
11/07/2016 | 00:43
2
38
כל םעם שאני חוזרת הטלפון שלי לא מתחבר אוטומטית לרשת הביתית
אני צריכה להכנס ולהקיש התחבר
לצפיה ב-'ככה זה במרשמלו'
ככה זה במרשמלו
11/07/2016 | 15:45
1
12
לצפיה ב-'אבל יש לי קיטקט 4.4.2 ופעם זה היה מתחבר אוטומטית'
אבל יש לי קיטקט 4.4.2 ופעם זה היה מתחבר אוטומטית
11/07/2016 | 17:30
9
לצפיה ב-'ערב טוב לכולם '
ערב טוב לכולם
10/07/2016 | 20:44
1
32
אחותי עם מכשירLG4.. הבוקר קמה והוא לא עובד, מסך לא נדלק בכלל...

לא עשתה גיבוי וסינכנון לאנשי קשר/תמונות וכו'...
איך ניתן לשחזר בעיקר את התמונות שבן הכי הכי חשובות..
הכנסו למחשב, לא קולט/מקבל מן הסתם את הUSB.. ונסינו כמה כבלים.

מה עושים???  

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
10/07/2016 | 23:06
21
זו ככל הנראה התקלה הידועה של ה G4. אם המכשיר באחריות למסור מייד לתיקון.
לגבי התמונות, גוגל מפעילה שירות גיבוי אוטומטי לתמונות. אם לא אמרתן שאתן לא מעוניינות בו יש מצב שתמצאו את התמונות בגוגל דרייב.
תיכנסו לאתר drive.google.com עם המייל שאותו הכנסתן לטלפון ותגיעו לגיבוי בענן של גוגל. חפשו שם תיקייה בשם google albums ויש מצב שתמצאו שם את התמונות. בהצלחה.
לצפיה ב-'תוכנת VLC כיצד להשתמש לסיבוב סרטי וידאו'
תוכנת VLC כיצד להשתמש לסיבוב סרטי וידאו
10/07/2016 | 19:48
19
האם  תוכנת  VLC  משמשת  גם  לסיבוב  סרטי וידאו
לצפיה ב-'עזרה: אני מחפש יישום שיאפשר הפסקה/הפעלה של שתי'
עזרה: אני מחפש יישום שיאפשר הפסקה/הפעלה של שתי
10/07/2016 | 19:48
2
23
המצלמות ב- NOTE 4  - זה צריך להיות משהו עם סיסמא ולא עם אייקון כמו שיש בחנות של גוגל (זה פשוט על מנת לחסום אפשרות צילום בחברה שרגישה לנושא).
אם למישהו יש ניסיון ויכול להמליץ - תודה מראש
לצפיה ב-'שים מדבקות אטומות על המצלמות'
שים מדבקות אטומות על המצלמות
12/07/2016 | 08:07
1
3
לצפיה ב-'נו באמת..........ציפיתי לתשובה קצת יותר רצינית'
נו באמת..........ציפיתי לתשובה קצת יותר רצינית
12/07/2016 | 10:47
לצפיה ב-'הורדת מספרי ההתראות בגלקסי S7 '
הורדת מספרי ההתראות בגלקסי S7
10/07/2016 | 16:49
17
קניתי גלקסי S7 (היה לי מייזו לפני כן), וכל פעם שיש לי התראה, נגיד בפייסבוק או בוואטסאפ זה מראה לי את המספר בקטן על האפליקציה. ( למשל בקבוצה מושתקת בוואטספ יש 40 הודעות שלא קראתי, זה מראה לי את המספר!)

מישהו יודע מה לעשות?
לצפיה ב-'איך ניתן לדעת אם טאבלט בגירסת אנדרואיד מסויימת תומך בעכבר?'
איך ניתן לדעת אם טאבלט בגירסת אנדרואיד מסויימת תומך בעכבר?
10/07/2016 | 14:11
11
28
היי לכולם,

האם יש דרך לדעת אם טאבלט מסויים תומך/לא תומך בעכבר?

אני מעוניין לחבר עכבר באמצעות USB עם מתאם Micro USB
או באמצעות Bluetooth

איך אני אמור לדעת אם תומך/אפשרי או לא?
לצפיה ב-'צריך להיות מוגדר במאפיינים תמיכה ב OTG'
צריך להיות מוגדר במאפיינים תמיכה ב OTG
10/07/2016 | 15:28
10
25
ואם אין אז ב BlueTooth לא תהיה בעיה .
אממה ,עכבר כזה יקר .

לצפיה ב-'מעולה, אז אם ככה...'
מעולה, אז אם ככה...
10/07/2016 | 15:33
9
23
תודה על תגובתך!

כלומר אם רשום במאפייניי הטאבלט
Feature:GPS,Multi Touch,HDMI,G Sensor,OTG
אז זה אמור לעבוד, נכון?
(ואז אני אראה פתאום סמן של עכבר על המסך עם האייקונים?)

לצפיה ב-'אתה צריך כמובן מתאם OTG'
אתה צריך כמובן מתאם OTG
10/07/2016 | 15:38
8
25
לקניה מיקרו USB זכר לנקבה USB
לצפיה ב-'כאשר גם עכבר bluetooth לא עולה כזה יקר...'
כאשר גם עכבר bluetooth לא עולה כזה יקר...
10/07/2016 | 15:46
7
18
(ושוב אני שואל - ואז אני אקבל "סמן" של עכבר על המסך ואוכל לגשת לאייקונים /APPS המותקנים?

ובעניין עכבר BT
אם מזמינים Ebay/Aliexpress - אפשר למצא ב 6-10$ משהו סביר שעובד,
ואז בעצם אני לא צריך מתאם פיזי כלשהו

האם אני צודק או שאני מפספס פה משהו?
לצפיה ב-'צודק. אני קניתי עכשיו מדיל אקסטרים ב-10$ בערך'
צודק. אני קניתי עכשיו מדיל אקסטרים ב-10$ בערך
10/07/2016 | 16:34
6
32
עובד טוב מאוד (עם המחשב). לא ניסיתי לצמד אותו לטלפון .
לצפיה ב-'אם יש לך אנדרואיד-אשמח אם תעדכן... (אתה לא סקרן??)'
אם יש לך אנדרואיד-אשמח אם תעדכן... (אתה לא סקרן??)
10/07/2016 | 16:48
3
3
לצפיה ב-'האמת שלא ממש. הטאבלט שלי הוא של 7 אינצ''
האמת שלא ממש. הטאבלט שלי הוא של 7 אינצ'
10/07/2016 | 17:10
2
21
ואני מצליח פחות או יותר לתפעל אותו ביד אחת, אז מבחינתי לצמד עכבר זה ההיפך ממה שאני רוצה. אם הייתי רוצה לא להיות מסוגל לתפעל את המכשיר ביד אחת אז הייתי קונה טאבלט יותר גדול .
לצפיה ב-'בסדר, אבל ממה שהבנתי - כל עוד יש תמיכה אז זה אמור לעבוד'
בסדר, אבל ממה שהבנתי - כל עוד יש תמיכה אז זה אמור לעבוד
10/07/2016 | 17:30
1
8
אגב, ואפרופו תמיכה...
ראיתי שיש מספר סוגים למתאם הזה וכולם נראים אותו דבר

יש כאלו שרשום OTG בלי להזכיר "מותג" זה או אחר
ויש כאלו שמוזכרת ליידם התמיכה במכשירי סמסונג/LG ועוד

האם באמת הם כבלים "שונים" זה מזה?
(כלומר, המתאם ייכנס למכשיר ועל פניו אמור לעבוד אך הוא לא יעבוד?)

לצפיה ב-'אכן אמור לעבוד. אבל לא בדקתי, אז אני לא אומר בוודאות'
אכן אמור לעבוד. אבל לא בדקתי, אז אני לא אומר בוודאות
10/07/2016 | 20:14
8
מבחינת מתאם OTG, אז לא אמור לשנות "מותג". לי יש כמה פשוטים שקיבלתי עם טאבלט סיני בלי מותג, והם עבדו עם מכשירים שונים.
לצפיה ב-'אעריך אם תיתן לינק'
אעריך אם תיתן לינק
10/07/2016 | 17:08
1
15
בעלי אקספרס מכרו BT הסתבר שלא .
עכבר של לוג'יטק עולה 34$

לצפיה ב-'זה מה שקניתי אז'
זה מה שקניתי אז
10/07/2016 | 17:19
15

אגב, טעיתי, וזה עלה לי בזמנו (לפני שנתיים) 12$.
לצפיה ב-'Google play services'
Google play services
10/07/2016 | 14:00
7
65
יש לי גלקסי 3 (שאני לא מעוניינת להחליף) אבל google play services גומר לי את הסוללה. לצורך העיניין, הסתכלתי עכשיו בצריכת הסוללה והצריכה שלו עומדת על 43%, לעומת המסך 15%. 
אני יכולה ללכת לישון עם 40% ולהתעורר בבוקר והטלפון כבוי כי נגמרה לו הסוללה. מה עושים עם הדבר הזה? ניסיתי לחפש פיתרון באינטרנט אבל לא מצאתי משהו שהועיל. 
לצפיה ב-'יכול להיות שהמכשיר נמצא באמצע עידכונים'
יכול להיות שהמכשיר נמצא באמצע עידכונים
10/07/2016 | 15:31
1
40
החוכמה היא לא להסתכל על זה כל רגע .
אם המכשיר טעון בבוקר אז הוא אמור להספיק עד הערב בשימוש מתון .

לצפיה ב-'אבל אני אומרת שזה גומר לי את הסוללה '
אבל אני אומרת שזה גומר לי את הסוללה
10/07/2016 | 15:48
32
ככה שזה לא מצב רגעי.  הסוללה מספיקה לי גג לאיזה חצי יום באופן קבוע.  
לצפיה ב-'תנסי לשחזר את הגדרות היצרן'
תנסי לשחזר את הגדרות היצרן
11/07/2016 | 09:06
4
32
או להתקין רום מהיר ונקי של cyanogen
לצפיה ב-'לשחזר את הגדרות היצרן ניסיתי לא מזמן, לא עזר'
לשחזר את הגדרות היצרן ניסיתי לא מזמן, לא עזר
11/07/2016 | 15:58
3
24
רציתי להתקין רום חדש אבל אני מסתבכת עם זה. כשהתקנתי את הישן (ה CM10 אני חושבת) זה היה באמצעות תוכנה מוכנה שעשתה בשבילי הכל. במקרה של ה 13 זה לא המצב ואני ממש לא רוצה/יודעת להתעסק עם הדברים האלה.  
לצפיה ב-'מה כתוב לך בסעיף שם הגרסה? '
מה כתוב לך בסעיף שם הגרסה?
11/07/2016 | 20:50
2
16
ב-
Settings
About phone
Cyanogenmod version
?
לצפיה ב-'11.0 (התבלבלתי קודם, חשבתי שזה 10)'
11.0 (התבלבלתי קודם, חשבתי שזה 10)
11/07/2016 | 21:20
1
8
לצפיה ב-'אז לכאורה התקנת רום חדש צריכה להיות מאוד פשוטה'
אז לכאורה התקנת רום חדש צריכה להיות מאוד פשוטה
11/07/2016 | 21:29
18
אם מדובר במכשיר מסוג i9300, כל מה שאת צריכה לעשות זה להוריד את הרום

את ה-gapps
http://opengapps.org/ - תבחרי ב-6.0 וב-nano

את שני הקבצים תעבירי לסמארטפון, תיכנסי ל-Recovery, תעשי wipe ותתקיני
לצפיה ב-'עידכון ממערכת 5 למערכת 6 בנוט 4'
עידכון ממערכת 5 למערכת 6 בנוט 4
10/07/2016 | 12:23
1
25
שאלה: קיבלתי הודעת עידכון של מערכת הפעלה מגירסא 5 לגירסה 6 במכשיר סמסונג נוט 4.. האם לבצע העידכון? האם יש סכנות כלשהן שצריך להישמר מהם? הכנות מסוימות לפני ביצוע העידכון?
תודה מראש
לצפיה ב-'עשיתי את העדכון הזה'
עשיתי את העדכון הזה
10/07/2016 | 19:19
23
(נדמה לי..)
אני עם גלאקסי S5, גרסה ANDROID 6.0.1 מהבוקר.. ולא אהבתי.

מופיעה לי הודעה שהסיסמה שלי לסמסונג SERVICES פגה תוקף (כלומר ג'ימייל וכד') ואני לא זוכרת אותה ולא בא לי לעשות חדשה ולשנות בשאר המקומות אז אני מנסה להזכר או להתעלם מההודעה הזאת.
וניסיתי עכשיו שוב ואני רואה שנחסמתי ועליי לאפס סיסמה..
בנוסף משום מה "נמחקה" הסיסמה שלי לכניסה לאפליקציה של הבנק ולאחר שהקשתי כמה וכמה פעמים את הסיסמה הנכונה החשבון ננעל ונאלצתי ליצור קשר עם שרות לקוחות של הבנק לאפס סיסמה (NOT FUN) וגם המראה של האייקונים משתנה, הגדרות גיבוי ושחזור תמונות השתנה ובינתיים לא מצאתי עוד שינויים..
לצפיה ב-'קבלת התראות על מיילים שנכנסים אוטומטית לתוויות'
קבלת התראות על מיילים שנכנסים אוטומטית לתוויות
10/07/2016 | 11:21
5
23

אחרי שהגדרתי שמייל מסוים ייכנס ישר לתיקיה בג'ימייל ולא לתיקיה הראשית "דואר נכנס" אני לא מקבל התראות פוש בנייד (G3) 
יש אפשרות לשנות את זה?

לצפיה ב-'בהגדרות החשבון'
בהגדרות החשבון
10/07/2016 | 11:32
4
22
תחת התראות - מסומן לקבל התראות על תוויות?
לצפיה ב-'אין אפשרות כזאת'
אין אפשרות כזאת
10/07/2016 | 11:42
3
8
לצפיה ב-'אצלי זה נמצא ככה'
אצלי זה נמצא ככה
10/07/2016 | 11:45
2
21
שלושת הקווים למעלה -
settings - בחירת החשבון הרצוי - תחת המילה notification כתוב - inbox sound & vibrate - בתוך זה יש אפשרות של label notification
לצפיה ב-'מצאתי! תודה רבה '
מצאתי! תודה רבה
10/07/2016 | 11:50
1
9
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
10/07/2016 | 11:52
5
לצפיה ב-'יציאה ממצב ODIN'
יציאה ממצב ODIN
09/07/2016 | 17:09
31
77
היי ניסיתי לעדכן תוכנת אנדרואיד לגלקסי S5 שלי והוא נתקע על מצב אודין. ניסיתי לעדכן דרך המכשיר ואחרי שהמכשיר רשם שהעדכון נכשל ויש לנסות דרך הקיס ניסיתי דרך הקיס 3 והטלפון נכשל וביקש לנסות מצב שחזור קושחה בחירום ניסיתי והטלפון עדיין תקוע על ODIN מה אני עושה? כשניסיתי ללחוץ על כיבוי מקש ווליום תחתון ובית הביא אותי למסך ששואל ווליום למטה שחזוןר ווליום למעלה המשך עשיתי המשך כרגע רושם לי מוריד מה הלאה?
לצפיה ב-'יצאתי מזה בעזרת הקיס 3 עשיתי שחזור ואתחול קושחה אבל....'
יצאתי מזה בעזרת הקיס 3 עשיתי שחזור ואתחול קושחה אבל....
09/07/2016 | 17:21
30
59
אין עבירת במכשיר איך לשים אחת
לצפיה ב-'תתקין מיקלדת עברית'
תתקין מיקלדת עברית
10/07/2016 | 08:28
29
25
כמו swiftkey
לצפיה ב-'זה מה שהזוי יש עברית למקלדת אבל לא למכשיר'
זה מה שהזוי יש עברית למקלדת אבל לא למכשיר
10/07/2016 | 14:05
28
16
לצפיה ב-'ב SMS שאתה מקבל לא מופיע עברית?'
ב SMS שאתה מקבל לא מופיע עברית?
10/07/2016 | 14:59
27
26
איזה גירסת אנדרואיד יש למכשיר?
האם כרטיס הסים הוא ישראלי?
מה מקור המכשיר? אולי קנית בארה"ב מציאה שאין לה עברית?

לצפיה ב-'קניתי כאן בארץ הייתה עברית במכשיר עצמו כשהדלקתי אותו אפילו ב'
קניתי כאן בארץ הייתה עברית במכשיר עצמו כשהדלקתי אותו אפילו ב
11/07/2016 | 12:01
26
34
בחרתי עברית מתוך הגדרות המכשיר עצמו. היה התראה שצריך לעדכן כי היה לו רק אנדרואיד 5. העדכון לא הצליח וביקש/ ממני לנסות דרך קיס הייתה הודעה נכשל נסה באמצעות קיס. ניסיתי בקיס ומכאן התחילו בהעיות. בסוף הקיס מחק הכול התקין אנדרואיד 6.0.1 אבל ללא עברית.
לצפיה ב-'כשאתה גולש באתרים ישראליים, העברית כן מופיעה?'
כשאתה גולש באתרים ישראליים, העברית כן מופיעה?
11/07/2016 | 12:43
21
לצפיה ב-'נסה'
נסה
11/07/2016 | 12:43
24
30
Language Enabler לפי לינק לסמסונג שמופיע באתר
את קובץ ה apk עליך לשתון בטלפון תיקיית downloads ,בהגדרות לאפשר התקנה ממקורות לא מהימנים .ולפעיל את התוכנה.

לצפיה ב-'זה יכניס עברית להגדרות המכשיר? כרגע יש לי עברית עם מור לוקל'
זה יכניס עברית להגדרות המכשיר? כרגע יש לי עברית עם מור לוקל
11/07/2016 | 15:02
23
17
לצפיה ב-'אז מה הבעיה ?'
אז מה הבעיה ?
11/07/2016 | 15:41
20
20
אולי בחרת מיקלדת ברירת מחדל לא נכונה .
איזה מיקלדת יש לך ?
לא ענית לשאלותינו ,אתרים מציגים עברית ? SMS שאתה מקבל מציג עברית ?
אז כל הבעיה מצתמצמת באי יכולת הקלדת עברית וזה בהגדרות מיקלדת.

לצפיה ב-'עניתי שהמקלדת בעברית בהגדרות שפת מקלדת יש עברית שזה הזוי'
עניתי שהמקלדת בעברית בהגדרות שפת מקלדת יש עברית שזה הזוי
11/07/2016 | 17:44
19
40
אתרים והכול בעברית רק תפריטים והגדרות לא. אז עשיתי מור לוקל דרך ה מחשב משהו כהז והכול בסדר רק שאני לא יודע אם זה טוב שבמקום העברית הצרובה שהייתה לתפריט במכשיר יש מור לוקל.
ואגב לפחות שמה בגלקסי 5 המור לוקל נשאר על עברית אצלי ב G3 צריך כל הפעלה מחדש להגדיר עברית
לצפיה ב-'ראה עיניינית'
ראה עיניינית
11/07/2016 | 17:51
20
היה מכשיר עם רום ישראלי מהיבואן .
אתה אצה לך הדרך וצרבת רום חדש ,לא משנה איך .
עכשו ,המכשיר באנגלית עם תמיכה בעברית.
לדעתי זה לא רע .
אם ברצונך לחזור למצב הקודם ,עליך להכניס את המכשיר למעבדת היבואן והם יצרבו שוב את הגירסה העברית,
לא לפני שתיפרד מסכום כסף שאני לא יודע כמה.

לצפיה ב-'תשנה את הגדרות השפה ב G3'
תשנה את הגדרות השפה ב G3
11/07/2016 | 18:28
17
31
במקום שפה IW ומקום IL תכניס שפה IW ומקום GB
ואז העברית לא תימחק בהפעלה מחדש

לצפיה ב-'ניסיתי לא עוזר'
ניסיתי לא עוזר
11/07/2016 | 23:22
16
8
לצפיה ב-'תנסה לבחור ב custom locale'
תנסה לבחור ב custom locale
12/07/2016 | 07:26
15
21
ושם תכניס את הקודים כפי שרשמתי
לצפיה ב-'לצערי זה לא עוזר אולי עשיתי משהו לא טוב בהתקנת המור לוקל '
לצערי זה לא עוזר אולי עשיתי משהו לא טוב בהתקנת המור לוקל
12/07/2016 | 16:31
14
15
לא יודע למה. אחרי כל כיבוי הפעלה יש לעשות מחדש עברית
לצפיה ב-'ניסית לעבוד לפי הקישור'
ניסית לעבוד לפי הקישור
12/07/2016 | 20:36
13
29
יכול להיות שזה יעזור. יש בקישור גם תמונות והסברים. מקווה שתצליח כי זה באמת מבאס לעדכן כל פעם 
לצפיה ב-'לפי המדריך הזה בדיוק התקנתי אז. אגב לגבי אנדרואיד 6.0.1'
לפי המדריך הזה בדיוק התקנתי אז. אגב לגבי אנדרואיד 6.0.1
12/07/2016 | 23:40
12
15
ל אל גי גי 3 הרי למה בעצם נעלמה לי העברית מהמכשיר בגלל שבמקום לעדכען את ה ג'י 3 שלי (עכשיו אני מדבר על שלי לא על הגלקסי 5) מהמכשיר עצמו לא הייתי סלבני רציתי כבר את האנדרואיד 6 והתקנתי דרך האל גי פיסי סוויט ובום גם גרסת 6 ללא עברית וגם כל הדלקה מחדש הודעת שגיאה. האם כשיהיה את ה 6.0.1 ל G3 אני יצליח לעדכן מהמכשיר? פשוט הייתי צריך להיות סבלני אז ולמה יש מכשירים שרק אחרי אתחול הגדרות יצרן מופיעה התראה על תעדכן גרסא למה אם אני לבד לוחץ בדוק עדכון לא יופיע ואחרי שחזור הגדרות כן יופיע מה ניתן לעשות כדי לבדוק בכנות ואמינות האם יש לי כבר 6.0.1 למכשיר או לא. כי ברגע שיהיה מהרשת אני מאמין שתיהיה עברית בפנים. רגע בעצם צרבו לי עברית במכשיר כי אחרי שעשיתי עדכון תוכנה כשרק קניתי את המכשיר הדלקתי שמתי סים והיה לי נא לעדכן בום מאותו עדכון של ה פוטה הלכה העברית....
לצפיה ב-'אולי זה לא עובד באנדרואיד 6'
אולי זה לא עובד באנדרואיד 6
12/07/2016 | 23:43
11
12
אני עם G2 ואנדרואיד 5.0.2 וזה עובד.
אולי התחרבש משהו בגירסה החדשה.

לצפיה ב-'סבבה אחכה לעדכון מהמכשיר עצמו למדתי לקח'
סבבה אחכה לעדכון מהמכשיר עצמו למדתי לקח
13/07/2016 | 00:43
3
לצפיה ב-'אתה מתכוון "אולי גוגל הרסו עוד משהו בגירסא 6" '
אתה מתכוון "אולי גוגל הרסו עוד משהו בגירסא 6"
13/07/2016 | 11:31
9
11
לצפיה ב-'הרסו המון. מקווה ש 6.0.1 תגיע עם עברית. יש דרך לדעת על העדכו'
הרסו המון. מקווה ש 6.0.1 תגיע עם עברית. יש דרך לדעת על העדכו
13/07/2016 | 13:09
8
16
מבלי לעשות אתחול הגדרות?
לצפיה ב-'לדעת מה?'
לדעת מה?
13/07/2016 | 13:20
6
7
לצפיה ב-'לדעת אם יש עדכון זמין ב פוטה מבלי לשחזר הגדרות יצרן'
לדעת אם יש עדכון זמין ב פוטה מבלי לשחזר הגדרות יצרן
13/07/2016 | 15:17
5
7
לצפיה ב-'עדכון FOTA אומר שאתה מקבל אותו "מהאוויר"'
עדכון FOTA אומר שאתה מקבל אותו "מהאוויר"
13/07/2016 | 15:49
10
ואם לא מגיע אליך, אז או שמישהו עשה פעולה "בעייתית" על המכשיר, או שאין עידכון.

אצלי בכל המכשירים תמיד הגיעו הודעות שקיים עידכון מערכת בלי שחיברתי אותו למחשב, ובטח בלי שאצטרך לעשות איפוס להגדרות יצרן. אגב, כולל בסמסונגים.
לצפיה ב-'להזכירך'
להזכירך
13/07/2016 | 21:11
3
10
אצלך אין כבר הגדרות יצרן מכיון שצרבת ROM אחר .
שיחזור תמיד מחזיר אותך לרום הנוכחי ולא לרום הקודם.

לצפיה ב-'הבנתי. אז אם ארצה שבאל גי שלי יהיה התרעות ורום מקורי?'
הבנתי. אז אם ארצה שבאל גי שלי יהיה התרעות ורום מקורי?
14/07/2016 | 18:29
2
5
לצפיה ב-'למה ,מה עשית ל LG ?'
למה ,מה עשית ל LG ?
14/07/2016 | 20:14
1
8
בפתיל הזה בלבלת בין שני מכשירים .
LG סיפור חדש בשבילי ,לא יודע מה עשית לו .
אולי תפתח שאלה חדשה

לצפיה ב-'פותח.'
פותח.
14/07/2016 | 20:21
2
לצפיה ב-'למה ללכלך'
למה ללכלך
13/07/2016 | 14:25
8
google לא הרסו דבר .
תמיד יש את ההתלבטות האם לשדרג או לא ,כי כל אחד חושב שמה שיש לו מספיק טוב .
אני מאמין שכל שידרוג ,בתלות ביכולת של המכשיר ,עושה רק טוב .
יש תמיד את המצבים שיש גירסת מקור לא עברית ש"מישהו" תיכמן לה מימשק עברי 
(איום ונורא) אז בעת השידרוג העברית נעלמת .
אני אישית מעדיף מימשק אנגלי .
הכל נכון רק בשידרוגי FOTA ולא שידרוגים שלא כדרך הטבע .
אצלי גירסה 6 מאד מרוצה ואם יציע גירסה N אלך עליו.

לצפיה ב-'אגב איך מור לוקל בלי רוט?'
אגב איך מור לוקל בלי רוט?
11/07/2016 | 15:43
1
14
לצפיה ב-'ככה'
ככה
11/07/2016 | 16:42
31
עשיתי את זה ב G2 שלי וזה עובד.
לצפיה ב-'נעלם אייקון מהמסך'
נעלם אייקון מהמסך
09/07/2016 | 16:12
6
50
אנדרואיד 5.02.
מכשיר: בלו, סטודיו אנרג'י.
בעת העברת אפליקציות מזכרון הפלאפון ל-SD נעלם לי אייקון מהמסך (אני לא חושב שזה קשור, כי באפליקציה זו לא נגעתי).
אני לא מוצא אותה בסייר, אבל חיפול בגוגל, בזיכרון המכשיר, מוצא את האפליקציה, וגם מאפשר לפתוח אותה.
איך אני מחזיר אותה בחזרה למסך הראשי?

תודה.
לצפיה ב-'שננחש איזה איקון נעלם לך ?'
שננחש איזה איקון נעלם לך ?
10/07/2016 | 15:20
5
30
בעיקרון כנס ל Play Store > שלש פסים > היישומים שלי > תגלגל לכל היישומים ,
חפש את היישום החסר ,תקליק עליו ובצע התקנה .

לצפיה ב-'תודה, אבל יש בעיה...'
תודה, אבל יש בעיה...
10/07/2016 | 16:54
4
27
היישום (זה משנה מה הוא?) אכן נמצא ב-"יישומים שלי", אבל אני נדרש להתקנה/עדכון מחדש ומאחר שאין לי מספיק מקום איכסון אני לא יכול להתקין (למרות שכאמור, הוא כן יושב במכשיר).
לצפיה ב-'אם זה כך אז אתה לצערי בבעייה.'
אם זה כך אז אתה לצערי בבעייה.
10/07/2016 | 19:20
3
24
כי אם אין מספיק מקום בזכרו הפנימי הרי שלא תוכל להתקין/לעדכן את האפליקציה.
הפתרון שאני יכול להציע הוא אולי הסרת האפליקציה ואז אולי יתפנה מקום ותוכל להתקין אותה מחדש.
לא תמיד הסרת האפליקציה תפנה מספיק מקום בגלל שהעדכונים בדרך כלל לוקחים יותר נפח.
אבל מה יש לך להפסיד כשזה בכלל לא עובד?
תנסה.
מקסימום תפנה עוד מקום ע''י הסרה של עוד אפליקציות.
הערה חשובה: הסרת תמונות או קבצים אחרים בדרך כלל לא מספיקה אלא רק הסרת אפליקציות.
תמיין את האפליקציות על פי הגודל שלהן ותנסה למחוק אפליקציה בעלת נפח גדול שפחות חיונית לך.
תראה אם זה מצליח.
לצפיה ב-''
11/07/2016 | 08:24
2
14
אגב, משהו נראה לי מוזר: אני מסתכל בסייר/נתוני הדיסק ונראה כאילו יש המון מקום פנוי. עולה בי חשד שאולי יש ווירוס במכשיר. אני חושב לנסות פרמוט והעלאה מחדש. (אני יודע שתדיגו: "פרמוט זה תמיד טוב", אבל לא בא לי לאבד חלק מהנתונים. חוץ מזה שזה לוקחז מן. ייתכן והסברה שלי נכונה וזה אכן ווירוס?)
לצפיה ב-'אני דווקא ממש לא מחובבי הפירמוט.'
אני דווקא ממש לא מחובבי הפירמוט.
11/07/2016 | 08:31
1
18
לא בסלולרי ולא במחשב.
וכשה"מומחים" (עאלק מומחים) במעבדות של שני סוגי המכשירים אומרים שרק זה הפתרון, אני מלמד אותם שלא תמיד ולא בכל מקרה זה הפתרון היחידי, וזה שזה הפתרון הכי קל עבורם לא אומר שזה הפתרון הכי טוב עבור הלקוח.
הבעייה היא שלפעמים באמת אין ברירה. לכן כתבתי לא תמיד ולא בכל מקרה. כל מקרה לגופו.
אינני יכול לדעת אם אצלך זה באמת וירוס.

לצפיה ב-''
11/07/2016 | 08:51
5
לצפיה ב-'איך לסתום לחסום ולהשתיק את האפליקציה VOICEMATE בטלפון LG G3'
איך לסתום לחסום ולהשתיק את האפליקציה VOICEMATE בטלפון LG G3
09/07/2016 | 11:52
4
33
איך להסיר או לחסום או להשתיק לגמרי את הפעולה של VOICEMATE בטלפון LG G3 , ראשית VOICEMATE לא מופיע ברשימת האפליקציות , ולכן אין אפשרות להסיר (אולי הוא חלק באנדרויד הבסיסי- ? ) .  ושנית, ניסיתי להתקין VOICE MATE REMOVER וזה לא עבד ,  החסימה או ההסרה מתבקשת, מכיוון ש-  V.M מופעל באופן עצמי אוטומטי, ומפריע מאד בעבודה השוטפת.  תודה רבה מראש על העזרה.

לצפיה ב-'voice mate'
voice mate
09/07/2016 | 22:35
3
27
האפליקציה מופיעה ברשימת האפליקציות. כשאתה נכנס להגדרות-כללי-יישומים ברירת המחדל היא יישומים שהורדו. גלול הצידה לכל היישומים ושם תמצא את האפליקציה. אבל זה לא עוזר לך כי אי אפשר להסיר אותה. אם יש עדכונים נסה לעשות הסרת עדכונים ואז תגיע לאפשרות להשבית אותה.
לא ברור למה האפליקציה עובדת מעצמה. בעקרון יש שני מצבים שהיא אמורה לעבוד. או ע"י הקשה על האייקון שלה או ע"י שימוש במילת קוד. בכל מקרה תפעיל את האפליקציה, תיכנס להגדרות שלה ותסיר את הסימונים מכל מה שמופיע שם, אולי זה יקל על הבעיה.
לצפיה ב-'אני מקווה שהלחיצה על FORCE STOP תיפתור את הבעיה.'
אני מקווה שהלחיצה על FORCE STOP תיפתור את הבעיה.
10/07/2016 | 06:45
2
16
תודה ל "בינון" על ההתיחסות לשאלה, בזכותך מצאתי את האפליקציה, שאכן מופיעה ברשימה , כאשר הזזתי את המסך לצדדים (לא ידעתי על האפשרות הזאת) , ראיתי שם את הכפתור - לעצור את הפעולה באופן מאולץ FORCE STOP, והפעלתי את הלחצן, בתקווה שהבעיה ניפתרה מעכשיו, שוב תודה רבה
לצפיה ב-'Force stop עוצר את האפליקציה פעם אחת'
Force stop עוצר את האפליקציה פעם אחת
10/07/2016 | 09:03
1
14
אבל אם האפליקציה מוגדרת לרוץ אוטומטית, היא פשוט תעלה שוב. אם זה יקרה ויהיו שוב התקלות, לא יהיה מנוס אלא לבטל אותה.
לצפיה ב-'לחצתי גם על כפתור DISABLE אחרי שקראתי את הודעתך,שוב תודה רבה'
לחצתי גם על כפתור DISABLE אחרי שקראתי את הודעתך,שוב תודה רבה
10/07/2016 | 09:36
8
לצפיה ב-'משחקי Google Play: מבקשים הרשאה. לרוב, הבחירה שלי DENY'
משחקי Google Play: מבקשים הרשאה. לרוב, הבחירה שלי DENY
09/07/2016 | 10:59
1
42
שלום,

ה Google Play מותקן על הנקסוס 5 שלי. אם כך, למה ברגע שנכנסים למשחקים האלו המותקנים ע"ג המכשיר כברירת מחדל, עלי לתת הרשאה לחשבון שלי?

איזה סוג מידע המשחקים צריכים מהחשבון שלי? (הרי זה בסה"כ משחק המותקן על המכשיר...)

תודה
לצפיה ב-'משחקי גוגל פליי'
משחקי גוגל פליי
09/07/2016 | 22:39
28
משחקי גוגל פליי זה קישור לניהול המשחקים שלך באפליקציית גוגל פליי. אם יש לך שם פרופיל פעיל את האפליקציה תציע לך שחקנים שתוכלי לשחק מולם, ועוד כל מיני הצעות.
אם אין לך צורך בזה את יכולה לדחות את ההרשאות.

לצפיה ב-'סמסונג נוט 5 '
סמסונג נוט 5
08/07/2016 | 05:35
1
39
לפני מכירה איך אני מוחק את המידע הקיים במכשיר.
לצפיה ב-'תטעין את המכשיר. בהגדרות אבטחה תצפין אותו'
תטעין את המכשיר. בהגדרות אבטחה תצפין אותו
08/07/2016 | 07:42
41
עם סיסמא ארוכה מאוד ולא פשוטה (שילוב של אותיות גדולות וקטנות, מספרים וסימנים מיוחדים). אחרי שהוא מסיים תפעיל מחדש (אם זה לא הפעיל לבד) ותחת גיבוי ואיפוס תלחץ על איפוס להגדרות יצרן.

יכול להיות שצריך למחוק בנוסף גם באופן יזום קבצים שנמצאים על המכשיר, אז או שתחבר למחשב ותמחק משם, או שתשתמש באפליקציית מנהל קבצים לעשות מהמכשיר עצמו. אמורה להיות אפליקציה בשם "הקבצים שלי" לצורך כך.
לצפיה ב-'העלמת כפתורי הבית ב LG4'
העלמת כפתורי הבית ב LG4
09/07/2016 | 07:39
39
בוקר טוב, לאחר שהטלפון לא הגיב כיביתי אותו . לאחר שעלה מחדש הופיעו כפתורי הבית (הסרגל התחתון) באופן קבוע במסך. האם יש דרך להעלים אותם ולחזור למצב מסך מלא? תודה

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ