לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'מה גירסת האנדרואיד האחרונה ל- samsung galaxy s5 mini sm-g800'
מה גירסת האנדרואיד האחרונה ל- samsung galaxy s5 mini sm-g800
11/05/2016 | 02:07
3
60
שלום

מכשיר חדש
קיבלתי אותו עם גירסה 4.4.2
כשאני לוחץ על עדכוני מערכת, הוא מיד כותב לי שהמערכת שלי מעודכנת 
האם זה אכן כך?

נאמר לי בחנות, שאף שהמכשיר לא יובא על ידי היבואן הרשמי, אפשר להוריד עדכונים (כולל FOTAׂ ) בדיוק כמו מכשיר שנקנה דרך היבואן של סמסונג.

איך אפשר לדעת את זה?

תודה
לצפיה ב-'גירסה אחרונה 5.1.1'
גירסה אחרונה 5.1.1
11/05/2016 | 08:18
2
27
התחיל להתגלגל ב 29 למרץ 2016  ,כלומר רק לפני 16 ימים.
תלוי מה מקור המכשיר ,את זה תדע על פי הכיתוביות על הקופסה (שלושת האותיות region ).
לצפיה ב-'לא מצאתי על הקופסה את השם הזה, אבל בדקתי במכשיר עצמו'
לא מצאתי על הקופסה את השם הזה, אבל בדקתי במכשיר עצמו
11/05/2016 | 22:54
1
25
ב"אודות הטלפון"
ומצאתי "גרסת פס בסיס" G800FXXU1ANG7
ואין את זה ברשימה שבלינק שצירפת.
וכן, כשאני לוחץעל  עדכונים, הוא כותב לי שאין עדכונים והמערכת שלי מעודכנת
אף שהמכשיר שלי הוא בגירסה 4.4.2

תודה
לצפיה ב-'סבלנות. זה יכול לקחות כמה שבועות עד שכל הגרסאות יוצאות'
סבלנות. זה יכול לקחות כמה שבועות עד שכל הגרסאות יוצאות
13/05/2016 | 11:26
5
לצפיה ב-'שחזור הודעות ווצאפ- עזרתכם בבקשה'
שחזור הודעות ווצאפ- עזרתכם בבקשה
10/05/2016 | 21:26
1
35
היי כולם,
רציתי לדעת האם יש אפשרות לשחזר הודעות ווצאפ שנמחקו. יש לי גיבוי לגוגל דרייב כל יום אז רוב הסיכויים שהן נמצאות איפשהו שם.. 
תודה.. 
לצפיה ב-'תתקיני את הוואטסאפ מחדש '
תתקיני את הוואטסאפ מחדש
11/05/2016 | 01:15
32
אז יופיע לך אפשרות שחזור
לצפיה ב-'מכשיר סמסונג J7 לא מזהה דיבורית BUDDY'
מכשיר סמסונג J7 לא מזהה דיבורית BUDDY
10/05/2016 | 15:17
1
25
המכשיר הישו זיהה בקלות. המכשיר החדש לא מזהה. 

מה עושים ?

לצפיה ב-'--->'
--->
10/05/2016 | 19:10
23
קודם כל וודא שביצעת צימוד על פי הוראות היצרן (אני לא בטוח לאיזה דגם התכוונת, אבל יש סיכוי שזה יעזור לך:
).

במידה ועדיין המכשיר לא מזוהה, יתכן ויש חוסר תאימות בפרוטוקולי הBT (קרה לי עם דיבורית BURRY ישנה) - נסה לשדרג את הFIRMWARE בדיבורית אם ניתן.
לצפיה ב-'שיחת וידיאו ממכשיר סמסונג גלאקסי s 3'
שיחת וידיאו ממכשיר סמסונג גלאקסי s 3
10/05/2016 | 15:07
2
41
האם  אני  יכול  לנהל  שיחת  וידיאו  מהמכשיר  שלי  עם  איש  קשר  שיש  לו  גם  מכשיר סמסונג , אנדרואיד?  אם  כן,  איך  בדיוק  אני  מתקשר  אליו  ישר  בשיחת  וידיאו?  אף  פעם  לא  ניסיתי  את  זה, ואיני  יודע  איך  מפעילים  את  האופציה  הזו?   תודה  למי  שינחה אותי.
לצפיה ב-'תיאורטית כן, אבל יכול להיות שזה יהיה יקר'
תיאורטית כן, אבל יכול להיות שזה יהיה יקר
11/05/2016 | 07:24
1
37
בזמנו זה היה שקל ומשהו לדקה. עדיף כבר להשתמש באפליקציית שיחות כמו סקייפ.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
11/05/2016 | 13:33
5
לצפיה ב-'לוח שנה משותף'
לוח שנה משותף
10/05/2016 | 07:33
2
34
האם אפשר לשתף את לוח השנה עם לוח מסלולרי אחר? או לחילופין, האם יש אפליקציה שמשתפת לוח פעילות בין 2 אנשים?
לצפיה ב-'אפשר להגדיר לוח שנה נוסף לצורך שיתוף'
אפשר להגדיר לוח שנה נוסף לצורך שיתוף
10/05/2016 | 08:05
1
30
אבל אז צריך לזכור לשלוח אליו זימונים, או לחילופין מראש ליצור שם פגישות/זימונים.

עקרונית לוח שנה של גוגל אפשר לשתף, אבל אני לא בטוח האם אפשר לשתף מול חשבון גוגל אחר ולא רק מול תוכנה כמו Outlook. תיכנס מהמחשב ללוח השנה של גוגל ותסתכל שם על הגדרות של שיתוף תחת האפשרויות של לוח השנה המסוים. עכשיו ראיתי שיש גם אפשרות להוסיף לוח שנה של חבר, אבל לא השתמשתי בזה ואני לא יודע בדיוק איך זה עובד.
לצפיה ב-'אפשר בהחלט לשתף עם חשבונות גוגל אחרים'
אפשר בהחלט לשתף עם חשבונות גוגל אחרים
10/05/2016 | 14:24
14
כאשר רוצים לשתף מומלץ לפתוח לוח חדש (אפשר לפתוח כמה שרוצים) ולשתף את הלוח החדש וזאת על מנת לשתף אך ורק את מה שרוצים ולא את כל המידע שלנו.
לצפיה ב-'נייד לוליפופ/מרשמלו עם מעבד 32 ביט לעומת 64, מה ההבדלים ? '
נייד לוליפופ/מרשמלו עם מעבד 32 ביט לעומת 64, מה ההבדלים ?
09/05/2016 | 17:50
35
מחשב 64 מאפשר שימוש טוב יותר בזיכרון מעל 3.25 GB.
אבל מהירות הגלישה יותר חשובה מאשר דפדפן 32 או 64.
אז איך זה עובד בסלולרי, איזה תוכנות משתמשות ב-64 ?
יש בזה באמת צורך או שההבדלים זניחים ?
2 מכשירים עם מפרט כמעט זהה, מעבד 8 ליבות.
מכשיר אחד עם 6732 השני 6592 יהיה הבדל בחווית המשתמש ?
תודה  

לצפיה ב-'ניהול contacts בטאבלט סמסונג.'
ניהול contacts בטאבלט סמסונג.
09/05/2016 | 12:27
4
43
קבלתי טאבלט סמסונג SM-T310 עם אנדרואיד 4.2.2 (אם פרטים אלה משנים משהו).
יש בו "אפליקצית contacts מובנית".
אלא שאני מנהל את ה- contacts שלי באמצעות Google בלבד, אינני מוצא דרך לגרום לאפליקצית ה- contacts המובנית במכשיר ליטול את הרשימה מ- contacts.google.com, ואינני מסכים לנהל רשימה סמסונגית, נוספת, בנפרד.

התקנתי Zoiper (תוכנת טלפוניה אינטרנטית) ואני רואה כי בעת נסיון חיוג, Zoiper פונה אך ורק אל רשימת ה- contacts המובנית (אשר אני מסרב לאכלסה ידנית בנפרד, והיא כמובן ריקה).

שאלתי היא כיצד גורמים לאפליקצית ה- contacts המובנית בטאבלט "להעתיק מ- Google"?
לצפיה ב-'פיסת מידע נוספת: באייפון 4 שלי, החייגן המובנה, וגם Zoiper'
פיסת מידע נוספת: באייפון 4 שלי, החייגן המובנה, וגם Zoiper
09/05/2016 | 12:55
20
"מעתיקים מ- Google" (מסונכרנים מולו) בלי שום בעיה, וככל שזכור לי - בלא פעולה מכוונת מצידי.
בכל נסיון חיוג - שניהם פונים לרשימה הנראית כעותק מדויק של contacts.google.com.
לצפיה ב-'בהגדרת חשבון הגוגל הרלוונטי, תוודא שמסומן סינכרון אנשי קשר'
בהגדרת חשבון הגוגל הרלוונטי, תוודא שמסומן סינכרון אנשי קשר
09/05/2016 | 13:06
20
בנוסף, צריך להיות מופעל "מתג" הסינכרון הראשי. אפשר להפעיל אותו באחת משתי דרכים. הראשונה היא גלילה עם שתי אצבעות מלמעלה תפתח את רשימת המתגים, ואחד מהם צריך להיות סנכרן (Sync). אפשרות נוספת היא תחת הגדרות - שימוש בנתונים (Data usage). לחיצה על הכפתור השמאלי (מצדו של מקש הבית) אמורה לפתוח אפשרויות נוספות, ושם צריכה להיות אפשרות של "אפשר נתוני רקע" או משהו דומה.
לצפיה ב-'באמצעות תוכנת kies'
באמצעות תוכנת kies
09/05/2016 | 13:34
1
22
חבר כבל תעביר למחשב ,תבצע יצוא של אנשי הקשר ,ובחשבון google בצע יבוא

לצפיה ב-'תודה ל- blzvi ול- BobboVilla. "שיחקתי" עם שתי ההצעות או'
תודה ל- blzvi ול- BobboVilla. "שיחקתי" עם שתי ההצעות או
10/05/2016 | 18:16
19
שתי העצות, ותחילה לא ארע דבר, אך לפתע הכל הסתדר.
רשמתי לי את שתיהן... 
לצפיה ב-'בעיית מענה שיחה בגלקסי 4'
בעיית מענה שיחה בגלקסי 4
09/05/2016 | 10:16
1
25
גלקסי 4 בןכשנה וחצי . בחודשים האחרונים כשעונה לשיחה לא שומעים את הצד השני והם לא שומעים אותי. זה קורה לפחות פעם ביום.  הענין מסתדר אחרי Reset למכשיר. הצעות מישהו?
לצפיה ב-'אולי יש אפליקציה שהתקנת שעושה בעיות'
אולי יש אפליקציה שהתקנת שעושה בעיות
09/05/2016 | 10:37
22
אבל אם זה כבר כמה חודשים, הסיכוי שתזכור מה התקנת ומתי קטן יחסית. בכל זאת, תנסה לחשוב מתי זה התחיל ומה התקנת לפני זה, ותסיר את האפליקציה הזו. אפשרות אחרת, בלי להסיר את האפליקציות, היא להפעיל מחדש את המכשיר, ואז להתחיל להפעיל אפליקציות אחת-אחת עד שמפסיקים לשמוע בשיחות. אם לאחר הפעלה מחדש של המכשיר והרצה רק של אותה אפליקציה זה קורה, אז מצאת את האפליקציה הבעייתית.

אפשרות אחרת, אבל הרבה יותר קיצונית, היא לעשות איפוס למכשיר להגדרות יצרן. זה ימחק את כל מה שיש על המכשיר, אז לפני שאתה עושה את זה תגבה את כל המידע - אנשי קשר (אם הם לא מסונכרנים לחשבון גוגל/ענן כלשהו), תמונות, סמסים, וואטסאפ וכו'.
לצפיה ב-'פונט עברי'
פונט עברי
09/05/2016 | 02:30
3
39
שלום! כבר שבועיים שאני מנסה לפתור את הבעייה בעצמי ולא מצליחה. מקווה שהממומחים פה יעזרו לי....  
אז ככה, יש לי מכשיר אנדוראיד חדש
alcatel onetouch elevate (נקנה בארה"ב)
מערכת ההפעלה שלו היא אנדרואיד 5.1.1
ואין לו פונטים בעברית. כל האתרים בעברית מופיעים כרווחים, הודעות טקסט, אימיילים וכו'. הצלחתי להתקין מקלדת עברית של anysoftkeys וגם בה, במקום אותיות אני רואה רק רווחים. איך אני מתקינה פונט עברי על המכשיר ומאיפה להוריד אותו?
תודה רבה לעונים!
לצפיה ב-'זה מוזר, אבל מצד שני זה דגם שנוצר עבור מפעילות אמריקאיות'
זה מוזר, אבל מצד שני זה דגם שנוצר עבור מפעילות אמריקאיות
09/05/2016 | 06:34
2
37
אז אולי הם החליטו לצמצם את מה שהם באמריקאיות היתר שלהם רואים כ-"מיותר". זה כמו הבדיחה על איך קוראים לאדם שיודע רק שפה אחת .

לשאלתך, אז *אולי* אפשר לעשות רוט (Root - קבלת הרשאות מנהל למכשיר) ואז *אולי* אפשר להחליף את קובץ הפונטים בקובץ שמכיל עוד שפות או להוסיף קובץ פונטים עם עברית. אבל לא בטוח שאפשר לעשות רוט למכשיר, וגם אם כן אז אני לא בטוח איזה קובץ צריך להחליף, וממילא פתיחת הרשאות רוט זה דבר שיכול להיות מסוכן ולהפוך את המכשיר ל-"לבנה". מצד שני, אם ממילא המכשיר עכשיו הוא על גבול הבלתי שמיש, מה יש לך להפסיד?
לצפיה ב-'איך?'
איך?
09/05/2016 | 07:26
1
28
תודה על התגובה!
מאיפה אני יכולה להוריד קובץ פונטים?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
09/05/2016 | 08:40
36
אתה צריך בסה"כ פונט אחד בלבד. אתה יכול להוריד, למשל, את Arial

אחרי ההורדה תשנה את שמו ל-DroidSansFallback.ttf

אח"כ תבצע רוטינג למכשיר באמצעות https://www.kingoapp.com/
פעל לפי ההוראות:

לאחר הרוטינג העתק את הגופן בהתאם להוראות:

אח"כ תעשה ריסטרט.
לצפיה ב-'גלישה סלולרית בפרטנר'
גלישה סלולרית בפרטנר
08/05/2016 | 23:21
5
48
אני מתכונן להוציא מהמגרה טבלט 10" שלא היה בשימוש הרבה זמן.
היתרון שיש לו מקום לסים לגלישה סלולרית, הוא ישמש את ביתי, שמשרתת בבסיס לפני אילת על כביש 12 לאחר בירור מחירים, לפארטנר יש חבילת גלישה כדאית. השאלה אם תוכלו ליעץ איך הקליטה של פרטנר באזור של צוקי עובדה, כאמור על כביש 12
לצפיה ב-'הכי טוב זה לשאול את אילו שמשרתים בבסיס'
הכי טוב זה לשאול את אילו שמשרתים בבסיס
08/05/2016 | 23:29
16
לצפיה ב-'כמו שכתב em28, שלח את בתך לשאול את חבריה לבסיס.'
כמו שכתב em28, שלח את בתך לשאול את חבריה לבסיס.
08/05/2016 | 23:52
1
37
אם אינכם בפרטנר, זו תהיה הדרך המהימנה ביותר לדעת.
לצפיה ב-'תודה. היא בודקת'
תודה. היא בודקת
09/05/2016 | 00:51
14
לצפיה ב-'כמה טובה החבילה של פרטנר?'
כמה טובה החבילה של פרטנר?
09/05/2016 | 04:50
1
36
אם מדובר על מכשיר ישן אז ייתכן שהרשמים של אחרים לא יתאימו לך.
סיבה לדוגמא - המכשיר שלך הוא דור 3 ויש בבסיס אנטנה דור 4 שעובדת מצוין
לצפיה ב-'וללה'
וללה
24/05/2016 | 11:23
9
לא חשבתי על זה
תודה
לצפיה ב-'וייז שומר לי קבצי קול ותמונות של כל הנסיעות בטלפון '
וייז שומר לי קבצי קול ותמונות של כל הנסיעות בטלפון
08/05/2016 | 22:48
49
הי,
יש לי גלקסי 5, כל פעם כשאני רוצה להוריד תמונות יורדים לי למחשב גם קבצי הקול של כל הנסיעות שעשיתי (כל הפקודות של הוויז לכל נסיעה שנסעתי - פנה ימינה, סע לרחוב אלנבי וכדומה, ממש כל ההוראות של כל נסיעה) וגם התמונות של הפרסומות שקופצות.
לא מצליחה למצוא את הקבצים האלו בטלפון וגם לבטל את השמירה של הקבצים האלו. זה ממש מטריד וגם בטח אוכל המון זיכרון.
הצילו...
לצפיה ב-'מצלמה בשיחות וידאו באפליקציות לא עובדת. יש רק סאונד'
מצלמה בשיחות וידאו באפליקציות לא עובדת. יש רק סאונד
08/05/2016 | 22:06
3
35
בהקלטת סרט וידאו או סטילס המצלמה עובדת  כרגיל
אבל בשיחות וידאו דרך פייס או סקייפ,  יש רק את הוידאו של מי שהתקשרתי אליו, והמצלמה שלי לא מתחברת לשיחה . למרות שמקישים רק על אייקון המצלמת וידאו.

מה יכולה להיות הבעיה?

לצפיה ב-'על איזה מכשיר מדובר?'
על איזה מכשיר מדובר?
08/05/2016 | 22:19
2
29
האם מדובר במערכת ההפעלה המקורית או שהותקן רום חלופי?
לצפיה ב-'UMI EMAX MINI סיני שהם התקינו מה שצריך אני לא נגעתי'
UMI EMAX MINI סיני שהם התקינו מה שצריך אני לא נגעתי
09/05/2016 | 13:47
1
24
אנרואיד 5
כנראה לא שמו רום נכון או התקנה או דרייבר לא נכון
דיברתי עם החנות ברור שהם אמרו לשלוח להם לתיקון
אבל האם יש משהו שאני יכול לעשות במקום לחכות חודש וחצי עכשיו?
אגב אין אופציה לשיחת וידאו בחייגן המובנה , מה שכן היה לי בטלפון הרבה יותר זול.. 
חשבתי שבכולם יש לכן לא בררתי.
לצפיה ב-'תבדוק גם עם hangouts של גוגל או דרך טנגו'
תבדוק גם עם hangouts של גוגל או דרך טנגו
09/05/2016 | 21:10
22
נסה להוציא שיחת וידאו דרכם ותראה אם זה עובד.
אם זה יעבוד לך כנראה מדובר בתאימות של האפליקציות למכשיר.
אם גם שם לא יעבוד אז כנראה מדובר בבעיה במכשיר, או חומרתית או ברמת מערכת הההפעלה.
אם יש כאן עוד מישהו עם המכשיר הזה אפשר לבקש ממנו לבדוק.

לצפיה ב-'שיחות יוצאות /נכנסות '
שיחות יוצאות /נכנסות
08/05/2016 | 17:11
12
86
אשמח לעזרה בבקשה,
יש לי טלפון סמסונג 3  ואני מקבלת לעיתים טלפונים מרנשים שבפועל לא התקשרו
וכשאני עונה אני שומעת את המרחב שלהם/ שיחות וכו' לפעמים. אך מנתקת.
והיה גם מקרה שמהטלפון שלי יצאה שיחה
איך אפשר לעשות הגנה לטלפון סמסונג שלא יחייג לבד /אקראית
ומה הסיבה?
תודה

לצפיה ב-'מי קבע שהוא מחייג עצמונית?'
מי קבע שהוא מחייג עצמונית?
09/05/2016 | 13:38
11
54
מי ספק השרות הסלולרי שלך?

לצפיה ב-'חיוג עצמוני'
חיוג עצמוני
09/05/2016 | 15:32
10
54
אני קיבלתי טלפונים מאנשים , שלא התקשרו אלי -יש שיחה נכנסת
בד"כ בעל הנייד איננו יודע או מרגיש כשזה קורה אלה אם כן החזירו לו טלפון בשיחה שלא נענתה.
אני דיברתי עם  חברה שמכירה את התופעה, הומלץ לי לסגור את הטלפון עם הכפתור בצד. 
זו הפעם הראשונה שיצאה שיחה מהטלפון שלי עצמונית שאני יודעת.כי המנויה שקיבלה את השיחה דאגה לעדכן אותי.

ספק השרות שלי גולן טלקום .

לצפיה ב-'לא הבנתי ,אבל'
לא הבנתי ,אבל
09/05/2016 | 16:56
9
57
בגולן בניהול הטלפון במחשב את יכולה להגדיר לחסום שיחות מטלפונים שלא מזוהים.
אני בטוח שזה יפתור את הבעיה (אם היא קיימת)
לצפיה ב-'באמת לא הבנת - ותשובה לפותחת השרשור'
באמת לא הבנת - ותשובה לפותחת השרשור
09/05/2016 | 20:57
8
41
ככל הנראה למכרים שלה נלחץ כפתור הוצאת השיחה בטעות מה שגרם לכניסת שיחה אבל אף אחד לא דיבר כי בעל המכשיר לא ידע שיצאה ממנו שיחה.
זה קרה גם לה פעם אחת והמליצו לה לכבות את המסך עם כפתור ההדלקה.
וזה אכן הפתרון הפשוט ביותר. לאחר שמסיימים את השימוש בטלפון לוודא שהמסך כבוי כך שלא יילחץ משהו בטעות.
מומלץ גם להגן על המסך בסיסמה כדי שגם אם המכשיר יתעורר בטעות יהיה צורך להקיש את הסיסמה כדי להוציא שיחה
לצפיה ב-'שיחות נכנסות /יוצאות'
שיחות נכנסות /יוצאות
10/05/2016 | 12:39
7
36
נכון BINON תודה, הטלפון היה בתיק ויש לי נעילה וגם סיסמא, ועדיין זה קורה .
זה משהו פנימי.
לא קשור למספרים חסומים נהפוך הוא , קשור לשיחות יוצאות נכנסות בתפריט ואנשי קשר ואני לא יודעת כשזה קורה, וגם בעלי הטלפון שמתקשרים אלי לא יודעים. אלה אם כן היתה שיחה שלא נענתה או בודקים כל יום שיחות יוצאות/נכנסות .
רציתי לדעת אם מכירים את התופעה, אני יודעת שבסמסונג התופעה קיימת, ולא רק אצלי. ואם יש אבטחה מסוג אחר, אני מקווה שיש משהו  חוץ מסגירת המסך , זה מדאיג .
יש לי שכנה שזה קרה לה, והאדם שהטלפון התקשר אליו (אקראית)  ענה וראה שאף אחד לא עונה לו , הוא שמע במרחב שיחה "מעניינת"  הקשיב והקליט את השיחה ושלח לה וכך היא ידעה. אבל לא תמיד יודעים כשה קורה.

לצפיה ב-'לדעתי אם הטלפון נעול ,אין שיחות יוצאות'
לדעתי אם הטלפון נעול ,אין שיחות יוצאות
10/05/2016 | 13:16
6
35
וכל מה שאת מתארת זה עדויות צד שלישי .
וז לא משנה אם זה סמסונג או סוג אחר.
הוצאת שיחות לא במודע יכולה להיות רק במצב של הפניית שיחות .
ובהפניית שיחות כל מפעיל סלולר אם המאפיינים שלו ,משהו שמוגדר ברמת המפעיל ולא בגדרה בטלפון .
לדוגמא בגולן להפניית שיחה ,או עקוב אחרי.
משהו פנימי בטלפון ? כאשר יהיה לך תשאלי שוב
לצפיה ב-'שיחות יוצאות /נכנסות'
שיחות יוצאות /נכנסות
10/05/2016 | 14:05
5
30
כל מה שתארתי קרה לי באופן אישי - כאשר רוב הפעמים  (זה קרה 5 פעמים לאורך שנתיים שנתיים)  התקשרו אלי מטלפון -אבל כמו שאמרתי בעל הטלפון לא יודע .
ופעם אחת יצאה שיחה מהטלפון שלי.(איך אני יודעת? התקשרו אלי ושאלו אם חיפשתי אותם וכמובן התשובה היא לא ) בכלל לא ידעתי שיצאו שיחות אקראית מהטלפון)
 נתתי דוגמאות לצד שלישי כדי  להראות שזה קרה לעוד אנשים .
לא מדובר בהפנייה או עקוב אחריי בכלל לא , לא שיחות חסומות בכלל לא.מדובר בטלפון עם נעילה של טלפון סמסונג הרגילה+ נעילה עם סיסמא אישית .ןגם לא מדובר בשיחה אחרונה ש"נלחצה".
זו בעייה של תוכנה של מפעיל ?
לצפיה ב-'זה לא מוכיח דבר'
זה לא מוכיח דבר
10/05/2016 | 16:34
4
29
לכולם מתקשרים כולל קבר רחל ורשב"י .
זה שהחזירו צלצול לא אומר שזה באמת היה נכון 
להפוך את זה לתופעה ? הגזמה פראית.

לצפיה ב-'שיחות נכנסות /יוצאות'
שיחות נכנסות /יוצאות
10/05/2016 | 16:58
3
21
אין  קשר לכל מיני רחל אמנו , רש"בי  וכל מיני כאלה!
מדובר באנשים מאנשי הקשר שלי .אני אחדד את זה , ראיתי שיחה שלא נענתה מקולגה מהעבודה בשעה -19.00  שעה לא סבירה בד"כ , אני מתקשרת אליה ושואלת אם חיפשה אותי , היא אומרת שלא , אמרתי לה שיש שיחה שלא נענתה ממנה ,  היא אומרת שלא התקשרה . זה קרה גם עם אנשים אחרים מאנשי הקשר שלי .
טוב אני מבינה שאין פתרון ,,,,
תודה רבה לכולם על הניסיון לעזור .

לצפיה ב-'גם אם אצלך המכשיר נעול, זה לא אומר שהמכשיר _שלהם_ נעול...'
גם אם אצלך המכשיר נעול, זה לא אומר שהמכשיר _שלהם_ נעול...
10/05/2016 | 19:07
2
46
שיחות "לא יזומות" כתוצאה מלחיצה אקראית של מקשים כשהמכשיר בכיס/תיק וכו' זו תופעה עתיקת יומין שקיימת עוד מימי הסלולארים הראשונים, שנפתרה בד"כ ע"י נעילת המכשיר כך שיצריך צירוף מקשים מסויים על מנת לאפשר שיחה. במכשירי שח גאון חדשים הבעיה לעתים חוזרת, כי קורה ואפליקציות מסויימות מסוגלות להעיר את המכשיר ולפתוח את הנעילה גם אם הדבר לא בוצע על ידי המשתמש. אם זה משהו שקורה לך (ולא נשמע שזה קורה לך, אולי זה קורה _לחברים שלך_ אם הם אכן נועלים את המכשיר ועדיין מוציאים שיחות אקראיות) אז אפשר יהיה לחפש את הבעיה - אבל כמו שאמרתי - כרגע לא נשמע שיש בעיה אצלך.
לצפיה ב-'שיחות יוצאות / נכנסות '
שיחות יוצאות / נכנסות
11/05/2016 | 12:29
1
28

אצלי בטלפון הנייד סמסונג 3  יש נעילה אוטומטית של המכשיר + נעילה עם סיסמא שלי ובכל זאת היו ארבע מקרים "שאני יודעת " של שיחות  נכנסות
ושיחה אחת שאני יודעת - שיחה יוצאת
יכול להיות שיותר, זה לא בשליטתי  ולא תמיד שמה לב לתפריט של שיחות יוצאות ונכנסות .
אני אקפיד לסגור את המסך עם הכפתור ולחזור לתפריט הראשי בינתיים. 
ידוע איזה אפליקציות מסוגלות "להעיר "את במכשיר ולפתוח את הנעילות?
לפי כמות השיחות זה נראה זניח , אבל משמעותי אם הטלפון מתקשר בצורה אקראית ופותח את המרחב שלי לשמיעה לאיש קשר שלי כלשהוא  .

לצפיה ב-'מה שה שנקרא "להתווכח עם הלמפה"'
מה שה שנקרא "להתווכח עם הלמפה"
11/05/2016 | 13:37
24
זה שאת חוזרת על זה עוד ועוד לא הופך את זה לאמיתי בהכרח .
חג שמח.
לצפיה ב-'האם ניתן לאחסן אפליקציות בכרטיס הזיכרון'
האם ניתן לאחסן אפליקציות בכרטיס הזיכרון
08/05/2016 | 17:00
3
34
דגם הטלפון שלי הוא samsung galaxy s4 mini
במהלך עדכון של אפליקציות קבלתי הודעה שאין זיכרון פנוי.
האם ניתן לאחסן את האפליקציות בכרטיס הזיכרון במקום בזיכרון של המכשיר?
לצפיה ב-'בגדול - לא'
בגדול - לא
08/05/2016 | 17:09
2
39
אפשר להעביר חלק מהמידע של האפליקציות לכרטיס הזיכרון, אבל זה תלוי בכך שיוצר האפליקציה איפשר את זה.

תיכנס בהגדרות למנהל היישומים, תלחץ על אפליקציה כלשהי, ותראה אם יש אפשרות של העברה לכרטיס זיכרון. אם יש - הרווחת. אם אני - אבוד.

בלי קשר, כדי לפנות מקום תנסה למחוק תמונות וסרטונים מיותרים שקיבלת בוואטסאפ ושאר אפליקציות הודעות.
לצפיה ב-'האפליקציות נמצאות במחיצה נפרדת, לכן מחיקת התמונות לא תעזור'
האפליקציות נמצאות במחיצה נפרדת, לכן מחיקת התמונות לא תעזור
09/05/2016 | 01:41
1
54
באנדרואיד יש מחיצה בשם data ששם נמצאות כל האפליקציות המותקנות ע"י המשתמש, בעוד שהתמונות נמצאות במחיצת ה-sdcard.
לצפיה ב-'אם היה לך S2 זה היה נכון'
אם היה לך S2 זה היה נכון
09/05/2016 | 06:19
33
שם הייתה חלוקה נוספת של האיחסון הפנימי, ואז כ-2 ג'יגה היה "מופרד" ויכל לשמש רק כאיחסון לאפליקציות. לדעתי כבר החל מהדור של ה-S3 זה לא המצב, אבל גם אם לא, בוודאות בדור של ה-S4 זה לא היה המצב. אלא אם כן סמסונג השאירה את החלוקה המיותרת הזו ב-S4 מיני.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי טבלט?'
התייעצות לגבי טבלט?
08/05/2016 | 09:16
11
69
אני שוקל לקנות את אחד מהטבלט הבאים ואשמח לשמוע חוות דעת ...

לגבי מערכת הפעלה - פחות מפריע לי אם זה אנדרואיד או וינדוס אבל אם יש משהו בהמלצות/דעות בעד או נגד אשמח לשמוע...

הטבלט יהיה לשימוש פשוט הוא לא הולך להחליף מחשב או משהו כזה..קצת אינטרנט, מייילים ומשחקים פשוטים ביותר...

הדגמים שאני חושב על אחד מהם הינם:

אנדוריאיד:
טאבלט Samsung Galaxy Tab S2 SM-T710 - WiFi
טאבלט Samsung Galaxy Tab A SM-T550 - WiFi

וינדוס 10:
 טאבלט Lenovo Miix 300-10 80NR002BIV -

תודה!

לצפיה ב-'הסדר צריך להיות כך'
הסדר צריך להיות כך
08/05/2016 | 10:02
10
117
מקום ראשון :iPad Air 2
2.  iPad Pro 9.7
3.  Sony Xperia Z4
4.  Microsoft Surface Pro 4
5.  Apple iPad Air 1
6.  Google Nexus 9
7.  Samsung Galaxy Tab S 10.5
8.  Sony Xperia Z2 
9.   Lenovo Yoga Tablet 10
 עוד?
הדגשים :מחיר ,עם סלולרי או רק wi-fi

בהצלחה
לצפיה ב-'רק ש-2 ו-4 מוגזמים לחלוטין בשביל הדרישות שצוינו'
רק ש-2 ו-4 מוגזמים לחלוטין בשביל הדרישות שצוינו
08/05/2016 | 10:27
5
52
Surface Pro 4 מחליף לפטופ חזק (וקטן), ולהשתמש בו רק כדי לצרוך מדיה זה כמו לקנות פורשה קאיין רק בשביל לעשות קניות בסופר השכונתי.
לצפיה ב-'מה שנקרא - שועלות הקניון '
מה שנקרא - שועלות הקניון
08/05/2016 | 13:36
4
16
לצפיה ב-'בקניון רמת אביב באמת כמעט צריך ג'יפ כדי לצאת '
בקניון רמת אביב באמת כמעט צריך ג'יפ כדי לצאת
08/05/2016 | 13:43
3
28
לצפיה ב-'צריך לדעת איפה לחנות '
צריך לדעת איפה לחנות
08/05/2016 | 14:05
2
31
תבוא יותר ואני אלמד אותך את מה שרק הקבועים יודעים
לצפיה ב-'אני לא חושב שיש לי מספיק כסף להיות "קבוע" בקניון הזה '
אני לא חושב שיש לי מספיק כסף להיות "קבוע" בקניון הזה
08/05/2016 | 14:16
1
11
לצפיה ב-'לא הכל שם יותר יקר מבמקומות אחרים '
לא הכל שם יותר יקר מבמקומות אחרים
08/05/2016 | 14:22
8
לצפיה ב-'תודה, אבל ענית על הכל חוץ מהשאלה שלי :) אשמח לתשובה נקודתית '
תודה, אבל ענית על הכל חוץ מהשאלה שלי :) אשמח לתשובה נקודתית
08/05/2016 | 12:05
3
37
אשמח לקבל תשובה נקודתית לגבי הדגמים שציינתי ולא כל הדגמים הקיימים..
הסמגמונג שציינתי הם בני 8 ו 9.7 אינץ...ולא 10.5
והלנובו הוא לא הדגם המצויין

אשמח לדעות ותגובות..
תודה שוב פעם

א
לצפיה ב-'אישית אין לי דעה על דגמים שלא ציינתי'
אישית אין לי דעה על דגמים שלא ציינתי
08/05/2016 | 12:28
2
35
עושים לך סדר של מה מומלץ ואתה מחליט להתעלם ולהחליט על משהו אחר.
אתה כנראה מקובע ויהיה קשה לשנות את דעתך.

לצפיה ב-'הדגמים שלי לא קשורים למה שרשמת....אשמח לוות דעת לגבהם.'
הדגמים שלי לא קשורים למה שרשמת....אשמח לוות דעת לגבהם.
08/05/2016 | 14:06
26
שוב פעם תודה על ההתיחסות אולם התשובה שלך לא עונה על השאלה שלי.

לצפיה ב-'נראה לי שהסדר היה הפוך.'
נראה לי שהסדר היה הפוך.
08/05/2016 | 14:07
27
קודם הוא ביקש עזרה לבחור מבין דגמים ספציפיים ואתה הוא זה שהמליץ רק על דגמים שונים.
במצב הזה קשה להגיד שהוא זה שהתעלם...
לצפיה ב-'BRICK'
BRICK
07/05/2016 | 13:06
1
73

שלום פעם ראשונה שלי באתר וגם לא מזמן רק התחלתי להתעניין באנדרואיד וללמוד אודות.
קראתי על BRICK והבנתי נראה לי מה זה אומר בכללי.. אבל רציתי לדעת אם הבריק זה משפיע על אבטחת המידע במכשיר והאם הוא משפיע על החומרה?
אשמח לעזרה, כיוון שלא מצאתי כל כך מידע בנושא, או שלא הבנתי נכון:)
תודה

לצפיה ב-'brick-לבנה'
brick-לבנה
07/05/2016 | 16:57
48
אומר שאין לך למעשה מכשיר ,הפכו אותו ללבנה ,הוא לא שמיש .
ובדרך כלל אם הסיבה הייתה שצרבו גירסה לא נכונה ,ולא בעיית חומרה ,אז חזרה למצב נורמלי כרוכה באובדן כל הנתונים שבמכשיר .
אז מי שלא יודע לטפל במכשיר שלא ישחק איתו מעבר לתפריטים שלו.
לצפיה ב-'BRICK'
BRICK
07/05/2016 | 13:05
33
שלום פעם ראשונה שלי באתר וגם לא מזמן רק התחלתי להתעניין באנדרואיד וללמוד אודות.
קראתי על BRICK והבנתי נראה לי מה זה אומר בכללי.. אבל רציתי לדעת אם הבריק זה משפיע על אבטחת המידע במכשיר והאם הוא משפיע על החומרה?

אשמח לעזרה, כיוון שלא מצאתי כל כך מידע בנושא, או שלא הבנתי נכון:)
תודה
לצפיה ב-'בעיה בGPS'
בעיה בGPS
06/05/2016 | 23:37
2
57
שלום 
יש לי  טלפון גלקסי E5 והג'י פי אס לא עובד בכלל, עד לפני חודש עבד מדי פעם, המכשיר אצלי מחודש נובמר 2015, נפל כמה פעמים אם זה משנה אבל עכשיו אין לי אפשרות להשתמש בוייז, באפליקצית ספורט זה לא מודד לי מרחקים, בוייז אגב זה כותב לא ניתן לקבוע מיקום, רק במפה של גוגל דווקא זה בסדר ממה שזכור לי
חשבתי אולי בהתחלה זה קשור לחברה, אבל אצל אח שלי הוייז עובד מעולה ויש לו אייפון 
לצפיה ב-'לדעתי הוא לא עובד גם בגוגל מפ'ס.'
לדעתי הוא לא עובד גם בגוגל מפ'ס.
07/05/2016 | 00:15
10
לצפיה ב-'תמסור לתיקון'
תמסור לתיקון
07/05/2016 | 08:24
23
זו מודול שניתן להחלפה.

לצפיה ב-'מידע ושאלות על מכשיר Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F'
מידע ושאלות על מכשיר Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F
06/05/2016 | 16:09
3
63
שלום

מה ההבדלים בין גירסאות המכשירים:

Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F

Samsung Galaxy S5 mini SM-G800Y

(באתר המצ"ב ניתן לראות שיש כמה גירסאות למכשיר, אך לא הצלחתי להבחין במה ההבדלים)

וכן מה ההבדל בין מכשיר שמיובא מאירופה למכשיר שמיובא מארה"ב או סין?

בחנויות הסלולר טוענים שמכשיר שמגיע מאירופה, מגיע עם מטען מקורי, וממקומות אחרים מגיע עם מטען חלופי. זה נכון? מעבר לזה יש עוד הבדלים?

וכן, שמכשיר שמגיע מאירופה הוא בדיוק כמו מכשיר של היבואן הרשמי של סמסונג מבחינת העברית, עדכונים (FOTA) וכן במקרה שעושים שחזור למכשיר אין בעיה עם עברית, ואם המכשיר מגיע מארה"ב אין את כל זה ואין את FOTA ואם משחזרים את המכשיר צריך לבוא למעבדה לצרוב מחדש עברית וכו'.

ושאלה לסיום.
מהצצה באיביי, עולה שקניית מכשיר בסין עולה באזור 700-800 ש"ח, ואילו בגרמניה פי 2 או 3. מה הסיבה? 
לא כל המכשירים מגיעים בסופו של דבר מסין?

תודה רבה

לצפיה ב-'GSMARENA קובע'
GSMARENA קובע
06/05/2016 | 20:04
2
29
Versions: G800F (Europe); G800A (AT&T); G800HQ (Turkey); G800H (USA); G800M (LATAM); G800R4 (US Cellular); G800Y (New Zealand)
מין הסתם אתה צריך G800F
לצפיה ב-'אכן יש ברשותי G800F. אבל לא מובן למה למה באתר imei.info'
אכן יש ברשותי G800F. אבל לא מובן למה למה באתר imei.info
07/05/2016 | 22:07
1
27
בבדיקה שעשיתי שם לפימספר  IMEI , קיבלתי תוצאה שמדובר על G800Y

SAMSUNG G800Y Galaxy S5 mini

אף שעל הקופסה, וכן על המכשיר (מתחת לסוללה) וכן בהגדרות כשאני מגיע ל"אודות הטלפון" , בכל המקומות הללו מופיע שמדובר על G800F

תודה
לצפיה ב-'תבדוק אם יש התאמה'
תבדוק אם יש התאמה
08/05/2016 | 07:52
24
בין ה IMEI שאתה מקבל בהקלדה לבין זה שרשום במכשיר מתחת לסוללה.
ובנוסף בדוק גם באתר אחר  אולי יש טעויות ברשימה.
מעבר לכך זה לא משנה כי התדרים הרלונטים לישראל מתאימים .

לצפיה ב-'אפליקציות לא נפתחות'
אפליקציות לא נפתחות
06/05/2016 | 19:33
6
53
אפליקציות לא נפתחות ב lg-g4 מלבד ווטסאפ ושיחות
לצפיה ב-'הם נפתחו קודם?'
הם נפתחו קודם?
06/05/2016 | 20:01
5
29
תגיד אחת שלא נפתחת

לצפיה ב-'כן '
כן
06/05/2016 | 20:10
4
32
כן הם עבדו. לא יודע אם זה קשור, בשעות הצהריים הרחבתי את נפח הגלישה שלה בפלאפון דרך האתר שלהם. הבעיה התחילה זמן לא רב לאחר מכן. 
רק ווטסאפ נפתחת. לא נפתחות אפליקציות של חדשות, yes מאקו ועוד
הכי חשוב זו האפליקציה של yes go כי היא משרתת בבסיס מרוחק לייד אילת
היא צופה בסדרות
לצפיה ב-'רשת סלולרית דור 3 חלשה'
רשת סלולרית דור 3 חלשה
06/05/2016 | 20:11
3
28
לנסות ב WI-FI

לצפיה ב-'אין wifi'
אין wifi
06/05/2016 | 20:20
2
31
הבסיס שלה במדבר בכיוון אילת
לצפיה ב-'נשמע כאילו יש בעיה בגלישה'
נשמע כאילו יש בעיה בגלישה
07/05/2016 | 12:23
1
28
אפליקציות שלא דורשות הרבה נפח ומהירות כמו WA עובדות.
גלישה באתרים וצפייה בסרטים לא.
נסב לבדוק עם פלאפון אם באמת עודכנה חבילת הגלישה או שהיא בחריגה ולכן יש האטה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/05/2016 | 23:13
6

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ