לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

אני מבקש פיתרון לבעיה
07/01/2016 | 19:05
1
62
יש לי טאבלט של סמסונג ובכל פעם שאני רוצה להוריד או לעדכן אפליקציה אני מקבל את ההודעה הזו

גירסא אנדרואיד נוכחית 3.2 ׁ(רושם שאין עידכון זמין)

זה הטאבלט שיש לי

ניקוי מספר זכרונות מטמון
08/01/2016 | 12:21
12
של אפליקציות שקשורת.
סוני אריקסון אקספיריה X8
07/01/2016 | 18:31
3
28
המכשיר המדובר הוא מכשיר די ישן אך רציתי לברר האם קיים במכשיר שירותי גיבוי "ענן" לגיבוי תמונות/סרטונים שצולמו במכשיר? תודה וערב טוב.
שירותים אלה אינם תלויי מכשיר, מדובר על אפליקציות שמבצעות
07/01/2016 | 20:06
2
22
זאת...

אם זה לא הותקן במכשיר אז זה לא קיים?
08/01/2016 | 11:41
1
6
אם הוא מגיע עם אפליקציה שעושה זאת, קיים, אך תלוי הגדרה.
08/01/2016 | 13:09
8
אם לא, אז לא קיים.

חלק מהמכשירים מגיעים עם Google Photos, האפליקציה מגבה לשירותי הענן של גוגל רק לאחר הגדרה שתבצע זאת, זה לא דבר שמתבצע כברירת מחדל.

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:15
3
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
קביעת פגישה ביומן דרך המייל
07/01/2016 | 11:34
18
עד לא מזמן, כאשר קיבלתי במייל המוגדר באאוטלוק של המכשיר (שיאומי רדמי2) הזמנה לפגישה היא היתה נכנסת אוטומטית ליומן וקובעת התראה 10 דקות לפני הפגישה.
בזמן האחרון הפגישות לא נרשמות ביומן משום מה. גם כאשר אני מאשר את הפגישה ולוחץ על "הצג ביומן". נברתי בכל ההגדרות האפשריות אך העליתי חרס בידי.
אשמח לעזרה !
תודה
יומני גוגל השתבשו ומראים לי מידע שונה בין מכשירים שונים
07/01/2016 | 10:28
15
יש לי שני חשבונות גוגל (פרטי ועבודה) ואני נכנס אל היומן שלהם גם מהאנדרואיד וגם מהמחשב עצמו.
הכל נמצא ביומנים של שני החשבונות, ובכל אחד יש אפשרות לראות את השני.
לאחרונה היו לי כמה בעיות באנדרואיד דווקא, ומשום מה, חלק מהאירועים שמופיעים לי במכשיר הקודם כחלק מיומן גוגל לא מופיעים ביומן הרשמי והמסונכרן הנוכחי, מה שגורם לי לפספס דברים וגם לתהות איך זה ייתכן לעזאזל.
יש איזו פעולה או סימון שאני צריך לבצע?
יובהר שהכל מסונכרן וסונכרן שוב ושוב.
מכשיר ישן לחלקי חילוף?
07/01/2016 | 00:31
7
53
מישהו קונה נוט2 לא שמיש כחלקי חילוף? פה או בחנות שאתם מכירים?
לקנות? סביר להניח שלא תמצא מתעניינים רבים ; אם בכלל
07/01/2016 | 07:18
6
35
החלפת מסך למכשיר, עפ"י זאפ (שהוא מדד לא רע להשוות מחירים, אבל בהחלט לא סמן למחיר הזול ביותר) הוא מינימום 519 ש"ח.
אפשר לרכוש מכשיר שמפורסם כתקין ביד2 החל מ-600/650 ש"ח. בראות עיני, מחירי פרסום ביד2 הוא מחיר התחלת מו"מ ולא סיום.

אז, לרכוש מכשיר שידוע שיש בו פגם כלשהו כאשר יש צורך להשקיע בו לפחות 500 ש"ח? בכמה יקנו 100 ש"ח במצב האופטימלי?
לא ידוע אם יש בו פגמים נוספים, מה עבר על המכשיר וכו' וכו'.

מדובר במכשיר שיצא לשוק לפני כ-3.5 שנים. במונחי עולם הסלולר, מדובר במכשיר מיושן והיסטורי. לא שיש לי משהו נגד מכשירים כאלה, אני אישית משתמש ב-Galaxy SII, מכשיר שכבר חלפו למעלה מ-4.5 שנים מיציאתו לשוק

גם אם מישהו יאמר בליבו - אחליף לבד את המסך, אין צורך ללכת לחנות, חלק החילוף עצמו בהזמנה מסין עולה כ-$90 (אפשר למצוא את המסך עצמו, ללא המסגרת בדולרים בודדים פחות, לא שווה את ההתעסקות). מכיוון שמדובר ביותר מ-$75, הרי שייתכן ויחול חיוב מע"מ, סה"כ כ-$105, כ-410 ש"ח חלקים בלבד. מחיר של 519 ש"ח להחלפת מסך בחנות בארץ הוא מחיר ראוי והוגן.

לענ"ד הסיכוי היחיד שעוד איכשהו תצליח לחלוב ערך כלשהו מהמכשיר הוא בעשיית Trade-in בחנות כלשהי שאולי תסכים להוזיל מעט מוצר אחר שתקנה בחנות. מזומן לא תקבל.

אם תחליט שאין לך שימוש במכשיר, אשמח לנסות לתקן אותו בעצמי. מאמין שתוכל להתרשם במעט מהאדם שמאחורי הכינוי בתגובות שכתבתי בפורום זה וב-117 (סלולארי) המקביל ופורומים נוספים בפרדס. מאמין שחלק מהקוראים הקבועים מכירים את הכינוי לא רע...
החלפתי השבוע מסך לנוט 3 ב 55 ש"ח.
07/01/2016 | 09:56
3
39
אבל שילמתי בבאטים. בתאילנד.
אבל לא נראה לי שמישהו יקנה את הנוט 2 במעבר ל 100 ש"ח.
מעניין. לא מצאתי בשום מקום מחיר כזה לחלקים
07/01/2016 | 17:50
2
28
חיפשתי עכשיו מספר דקות בכל מיני אתרים ולא מצאתי בשום מקום, כולל סיטונאית, לרכוש את רכיב ה-LCD במחיר שמתקרב ל-55 ש"ח.

אין לי מושג מה החליפו אצלך... ייתכן שאת רכיב ה-LCD
אולי זה היה רק הזכוכית החיצונית? אולי היה מגע פנימי רופף או משהו מעין זה. מוזר ומעניין ששילמת שווה ערך ל55 ש"ח בשביל רכיב ה-LCD.
לדעתי החליפו רק את הזכוכית
07/01/2016 | 18:27
1
29
כי ה LCD מתחת עדיין תפקד.
לא נכחתי בעצמי, בת הזוג הלכה כי זה מכשיר שלה,
אחרת יכולתי לפרט יותר.
עקרונית חששתי שזה יגיע לסביבות ה 500 ש"ח וסיכמנו
שבמקרה כזה נחליף מכשיר.
בדיוק היא הגיעה.
07/01/2016 | 18:31
35
רק זכוכית חיצונית.
כולל LCD זה היה עולה 500 ש"ח.
לך יצא משתלם לתקן אותו?איפה אתה בארץ?
08/01/2016 | 14:19
1
7
משתלם כלכלית? כנראה שלא
11/01/2016 | 09:58
3
חלקים בלבד זה $90-105 (+חודש למשלוח), אין לי גישה לחלקי חילוף "מיוחדים". המספרים שכתבתי הם על בסיס מה שראיתי ב-AliExpress.

אבל - הערך הכלכלי הוא המשני. לא אחת, לא מעט אנשים שואלים אותי איזה מכשיר לקנות ויהיה נחמד אם אוכל להציג להם מכשיר עם מסך 5.5 כדי שירגישו את המכשיר ביד ואף "לשחק" איתו כמה ימים. למטרה כזו אני מוכן לקחת סיכון של כ-$100. הערכתי היא כי ה-Note 2 יהיה מכשיר טוב יותר מכל מכשיר סיני שאפשר לרכוש בסכום דומה.

אזור ירושלים
בעיה בעריכת פגישה באנדרואיד
06/01/2016 | 22:36
19
אני מבצעת סנכרון מאאוטלוק לטלפון הסלולרי (גלקסי 5). האופציה של עריכת פגישה בסלולרי אינה זמינה לפגישות שסונכרנו מהמחשב אלא רק לפגישות שהוזנו ישירות בטלפון הסלולרי. 
ראיתי כי לחבר בעל טלפון זהה ועם אותן הגדרות חשבון EXCHANGE ולוח שנה אופציית העריכה כן זמינה.
מה יכולה להיות הסיבה לבעייה בסלולרי שלי?
טלפון סרבן xposed
06/01/2016 | 15:13
11
65
התחדשתי בנקסוס 6 (שעלה 200 דולר בבלאק פריידי באמזון, הובא דרך חברה). הצלחתי לעשות לו רוט, גם כן אחרי קצת התעקשות, אבל לא מצליחה להתקין xposed. זה מותקן אבל כל הזמן טוען שלא הפעלתי אותו ע"י reboot. בטלפון הקודם היה לי מותקן פלוס כמה מודולים מאוד שימושיים אז אני רוצה גם פה. גיגלתי והוצע להתקין איזו גירסת אלפא, ניסיתי להתקין דרך ריקוברי TWRP אבל נותן הודעת שגיאה שאין מספיק זיכרון(?!?!?). מישהו מכיר כזה דבר?
יכול להיות, אולי, בטעות,
06/01/2016 | 17:25
52
שההורדה שלך הייתה פגומה?
בהודעה השניה בשרשור מישהו מתלונן ומתקן... ההורדה לא תמיד מושלמת.
גם בהודעה 109 באותו שרשור.

הוא מעודכן למרשמלו? כי אם כן, אולי צריך גירסת SuperSU מיוחדת
06/01/2016 | 17:33
36
אני זוכר שראיתי בחצי עין משהו בנושא, אבל מכיוון שאין לי נקסוס אז לא התעמקתי יותר מדי בנושא.
ההתקנה של XPOSED
06/01/2016 | 20:40
8
48
בהנחה שנבדק שהמכשיר rooted  וגירסת המכשיר היא 6.0.1 
תחילה צריך להתקין custom recovery ,אני ממליץ על TRWP
צריך להעביר לזכרון המכשיר שני קבצים מתוך הרשימה 
הנקסוס הוא של 32 סיביות על כן שני הקבצים הם :
XposedInstaller_3.0_alpha4 
xposed-v79-sdk23-arm
תחילה צורבים את השני ב RECOVERY  
אם הגירסה היא לא 6.0.1 הקובץ השני משתנה.

לאחר מכן מריצים מתוך מערכת ההפעלה את קובץ ההתקנה (APK )
אם לא מצליח צריך לבצע הסרה של התקנה קודמת בקובץ שרצוי גם כן להעביר אותו למכשיר xposed-uninstaller-20150831-arm

המכשיר rooted וגרסתו 6.0.1, ויש ריקוברי TWRP
08/01/2016 | 20:35
7
28
ניסיתי להוריד שוב את הקבצים. הוא לא נותן לי להתקין את הקובץ השני. מעלה צילום מסך של הודעת השגיאה.
נסה
08/01/2016 | 21:44
3
24
באפשרויות מפתח לבטל USB debugging
מעולה, תודה. אחרי שמחקתי כמה אפליקציות של גוגל
08/01/2016 | 22:14
2
23
שהגיעו יחד עם הרום ולא רציתי, והעפתי את ה-usb debugging זה עובד.
איך נגמר כבר המקום? או שזה מקום בתיקיית system?
08/01/2016 | 23:36
1
12
אכן בתיקיית system
09/01/2016 | 13:23
12
לפי שרשור בנושא בפורום SDK שמצאתי כשגיגלתי בדיוק את הודעת השגיאה.
ההודעה שקיבלת מודיעה על מחסור במקום. תנסי כאן
08/01/2016 | 22:24
2
25
ראיתי שהסתדר. עדכון הודעתך בתפוז באיחור.
08/01/2016 | 22:29
1
15
בדיוק השרשור שעזר לי
09/01/2016 | 13:24
6
שאלה
06/01/2016 | 08:44
4
56
איזה אפליקציה אני צריך והכי מולצת שאוכל לשלוח קבצי אודיו בווטאספ או במייל במהירות?

תודה לכם
אתה צריך...
06/01/2016 | 10:08
3
46
וואטסאפ ותוכנת מייל

לא הבנתי למה אתה צריך עוד משהו בנוסף?
אלו קבצי
06/01/2016 | 10:16
2
41
בני חצי שעה  ואני לא מצליח  לשלוח  תודה לך
מה הגודל שלהם, עם איזו תוכנה אתה מנסה ומה הודעת השגיאה?
06/01/2016 | 10:19
18
בוקר
06/01/2016 | 10:30
55
אם מדובר בקבצים גדולים , הייתי משתמש בשירות כמו dropbox או onedrive
מייצר תיקיה שבה יהיו הקבצים ומוציא הזמנת שיתוף מהתיקיה עצמה לכל מי שאתה רוצה .
מהנסיון האישי שלי - הרבה יותר אמין מ whatsapp
איזו אפליקציה לזיהוי שיחות נכנסות?
05/01/2016 | 21:02
11
107
[נקסוס 5X, אנדרואיד 6.0.1, ROOT]

יש כמה אפליקציות בפליי סטור לזיהוי שיחות נכנסות שיש להן דרוג גבוה והמון משתמשים.

המטרה שלי שיהיה לי זיהוי של כמה שיותר מספרים.

האם יש אחת שמומלצת?
האם יש יתרון/חסרון להתקין 2 שונות במקביל?

או שבארץ בכלל עדיף להתקין נוקנוק או משהו כזה?

אשמח אם מישהו יעשה לי סדר :)

בכנות? אף אחת!
06/01/2016 | 00:29
7
80
אני, אישית, לא סומך על האפליקציות מהסוג הזה, אני לא מבין מדוע לעזאזל אני צריך לתת למישהו גישה לספר הטלפונים שלי ולראות את השמות של מי ששם ואיך הם שמורים.
אני לא מבין למה צריך שישאר מאגר אצל המתכנתים ומי יודע אולי ימכר לכל המרבה במחיר בהזדמנות הראשונה.
אני לא מבין למה לעזאזל צריך לדעת בכל שיחה נכנסת מי מתקשר, כי אם מתקשר אדם שאתה לא מכיר ומופיע לך השם שלו, זה עוזר לך איך שהו לדעת מי זה? זה משנה באמת?

אני מעולם לא התקנתי אפליקציה כזו, אני לא מתכוון להתקין ואני חושב שזה מיותר לחלוטין.
יכול להיות שזאת רק דעתי...
אתה לא באמת מאמין שרק אתה ככה, נכון?
06/01/2016 | 06:32
2
75
או שאתה פשוט שכחת ממני כשענית?
היה לי ברור, כמובן, שאתה בדעה זהה.
06/01/2016 | 08:09
20
לשם שינוי - גם ממני
06/01/2016 | 09:34
46
אפילו אני, שמתקינה בלי הכרה, לא מוכנה להתקין את זה
התשובה שלך מעניינת
06/01/2016 | 22:18
3
40

לגבי החלק הראשון - גם אני לא סומך על אף אחד. במיוחד מאז אנדרואיד 6, שבו כל אפליקציה מבקשת ממך אישור על כל פעולה שהיא רוצה, ואז אתה נחשף לכמה דברים היא רוצה לעשות...
אבל הגישה שלי טיפה שונה משלך - אני לא תמים וחושב שזה לא יכול לקרות (שהמתכנתים ישאירו מאגר, או שהחברה תמכור, או שמישהו יפרוץ למאגר ויגנוב אותו וכו'), אלא שואל את עצמי מה יקרה אם כן.
ברוב המקרים לא יקרה כלום... אז למישהו יהיה את רשימת אנשי הקשר שלי. יופי... ממש לא מטריד אותי.
ברור שעל דברים אחרים (כרטיס אשראי, סיסמה לג'ימייל ועוד) אשמור הרבה יותר טוב.

לגבי החלק השני - בהחלט עוזר לדעת. כשמישהו מתקשר אלי - עוזר לי לדעת מראש אם זה גברת כהן מחדרה, אפילו אם אני לא מכיר אותה אישית. גם לגבי החלטה אם לסנן או לא, וגם כי אולי אם לא אענה, ארצה לפני שאני חוזר אליה קודם לבדוק מי זו, ואז השם יכול לעזור (לחפש נניח בפייסבוק לפי השם) או לפי ההקשר (אההה, יוסי אמר לי שהוא נותן את המספר שלי לגב' כהן מחדרה, אז עכשיו אני יודע שזו היא שהתקשרה).

אבל כמובן שלכל אדם דעות שונות :)

הבעיה היא שזה לא המידע שלך שאתה יכול לוותר עליו
07/01/2016 | 00:56
1
35
אלא זה המידע של אנשי הקשר שלך. שאלת אותם האם הם מוכנים שבמאגר כלשהו, שאין לך מושג מי מפעיל אותו ולאיזו מטרה, ידעו את השם והטלפון שלהם?
07/01/2016 | 06:32
7
כנראה שאין לך הרבה שיחות לא מזוהות
07/01/2016 | 09:59
24
אם יש לך כ"כ הרבה זמן להתלבט ולבדוק לפני שאתה עונה.
פשוט עונים (או שלא) וסוגרים עניין. אין מה לעשות מזה ספור.
היתרון
06/01/2016 | 21:11
37
שאם מגיעה שיחה מטרידה שהיא ספאם מקבלים גם דיווח של כמה דיווחו שהיא פרסומת או בסגנון.
אם יש לך נקסוס הרי שהחייגן המובנה עושה זאת חלקית
06/01/2016 | 23:07
36
אם תאפשר את "זיהוי מתקשר של גוגל" הרי שמי שצרף את מספר הסלולרי שלו להגדרות חשבון הגוגל יופיע אצלך כמזוהה.

החייגן המובנה עושה גם עבודה לא רעה בזיהוי ספאמרים (כולל חברות האפ"ס).
callapp לא לוקחת מידע פרטי
10/01/2016 | 10:46
5
רק מה שיש בבזק ובאינטרנט.

האם לעדכן טאבלט ASUS FE170CG
05/01/2016 | 20:27
2
25
מגרסה 4.4.2 לגרסה 5? יש עדכון שמוכן להתבצע.
החשש כי יש רק 1G RAM והמעבד לא הכי חזק שיש בסמרטפונים היום. בינתים הכל חלק כולל שיחות, ווטסאפ, WAZE ועוד.
משמש אותי למרות שהוא "7 כטלפון יום יום.
האם אפשר יהיה לשחזר לגרסה 4 כלשהיא אם אעדכן ל-5 והוא יתנהל איטי?
אם עובד כמו שצריך - למה בכלל להתקין גרסה אחרת?
07/01/2016 | 07:29
1
14
"עובד ; אל תגע"

בכל אופן,
חפש מידע ברשת אודות העדכון, ככל הנראה תוכל למצוא חוות דעת של משתמשים שהתקינו את הגרסה החדשה.
כן, יהיה אפשר לשחזר, אבל - צריך לדעת מה עושים.
אסוס מאפשרים הורדת קושחות ישירות מהאתר שלהם -
מניח שתצטרך "לפתוח Bootloader" [ייתכן ויגרור מחיקת כל התוכן האישי השמור על המכשיר] ולבצע את ההתקנה.
כדאי מאוד לחפש מידע אודות תהליך ההתקנה. לפני מספר שנים צרבתי גרסה לטבלט של Asus (כמדומני ה- Transformer pad 300) וקראתי לא מעט מידע לפני שניגשתי לתהליך. גם כשניגשתי, לא הייתה בידי תמונה מסודרת וכוללנית והיה שם מעט ניסוי וטעיה בתקווה שלא אשבית את המכשיר.
תודה רבה
07/01/2016 | 07:54
4
ZTE Blade S6
05/01/2016 | 00:24
1
34
האם המכשיר שווה את המחיר?
הוא במקום GALAXY S2 שהתקלקל.

http://www.godigitalshop.co.il/items/559129#BigBuy...

יש דיון מקביל ב-117. הגבתי שם.
05/01/2016 | 00:59
13
כרטיסי SIM במקביל
04/01/2016 | 22:02
3
40
שלום לכל המלומדים
יש לי גלקסי S4, האם ניתן להוסיף לו כרטיס סים נוסף ולהפוך אותו למכשיר עם שני מספרים? 
תודה לעונים
לא אם אין לו סלוט לסים נוסף.
04/01/2016 | 22:29
2
12
יש סלוט נוסף
04/01/2016 | 23:00
1
31
יש מקום לסים רגיל ולמיקרו סים. 
השאלה אם המכשיר יכול לתפקד כבעל שני מספרים בו זמנית?
כן כשרק אחד יכול להיות בשיחה פעילה.
04/01/2016 | 23:06
29
השני יחשב כלא בשיחה וחיוג אליו יסתיים באי מענה ללא כל צליל מיוחד למתקשר.
כמו כן, יש סיכוי שהשירותים הפעילים לסים המשני הם רק שיחות טלפון והודעות, כמו גם יתכן והוא מחוייב להיות דור שני או משהו כזה, תן את הדגם המדויק של המכשיר ונוכל לתת תשובה יותר רלוונטית
הורדת כתוביות לסרטים בטאבלט
04/01/2016 | 17:13
2
31
איך עושים זאת?
על לפטופ אני מוריד את הסרט ואת הכתוביות ונותן שם זהה לשני הקבצים.
אני מניח שבאנדרואיד זה אחרת.
תודה
למה את חושב שזה אחרת?
04/01/2016 | 19:56
9
אותו הדבר בדיוק
04/01/2016 | 20:38
8
תוכנה ששולטת במנגנון הנעילה , האם יש דרך להימנע מזה ?
04/01/2016 | 07:53
9
59
שאני מתקין את outlook ומתחבר לחשבון שלי בעבודה מתקבלת הודעה שמנהל המערכת מחייב אותי שהתוכנה תקבל הרשאות אדמין ותשתלט לי על מנגנון הנעילה של המכשיר , לאחר מכן אני לא יכול לעשות יותר קו בתור סיסמאת נעילה.
האם יש פתרון לזה או לחילופין אופציה לדאוג שלאחר שהסיסמא מוכנסת אני לא אצטרך ללחוץ על ok במידה והסיסמא הנכונה הוכנסה .
אני חושב שיש אפליקציות מייל חלופיות שלא עושות את זה
04/01/2016 | 11:13
5
37
למיטב זיכרוני היו כמה שירשורים בנושא.
אני משתמש באפליקצית המייל Nine (9folders) בה כמדומני יש אפשר
04/01/2016 | 20:45
4
29
להגדיר את רמת האבטחה, לשנות שלא תהיה נעילה לכל המכשיר אלא רק לאפליקציה עצמה של המייל.
(לדוגמה אצל אבא שלי במכשיר (גם חשבון מיקרוסופט, גם משתמש בניין), מוגדרת הנעילה על application level, כאשר נכנס למייל נדרש להכניס סיסמה. בעוד המכשיר פתוח לגמרי מעבר לזה.)
אתה מדבר על האפליקציה של ה-20$ ??
04/01/2016 | 23:07
3
8
היא עולה 9.99 דולר...
04/01/2016 | 23:10
2
22
(שים לב שהרכישה מתבצעת בpaypal וצריך לשלוח להם מייל עם אישור התשלום ולקבל קוד, בכל מעבר מכשיר צריך יהיה לבקש שיאפשרו לך להתקין במכשיר נוסף עקב מעבר מכשיר והם יאפשרו זאת).
אני רכשתי אותה לפני שנתיים כמעט ואני לא מצטער לרגע על הרכישה, היא נוחה לי מאוד ומשמשת אותי נאמנה מאז. (על כל המכשירים שהשתמשתי בהם עד כה (החלפתי שלושה))
וחשוב - היא עובדת אך ורק עם שירותי exchange / ActiveSync,
04/01/2016 | 23:13
23
משמע - לא ניתן להפעיל בה חשבון גוגל רגיל... (אך ורק חשבונות אאוטלוק.קום, אקסצ'יינג' ארגוני, Office365 וGoogleApps.)
לא רלוונטי במחיר הזה.
04/01/2016 | 23:32
33
זה רק מכשיר משני לתקופה של כמה ימים לצורך בדיקה.

המכשיר הראשי זה אייפון
זו דרישת התחברות של מנהל המערכת שלך. כדי לעקוף אותה
04/01/2016 | 12:03
1
49
תצטרך להתחבר בפרוטוקול POP , אם מנהל המערכת שלכם מרשה זאת.
טוב נו , עכשיו נשאר לי לחפש מי זה.
04/01/2016 | 23:05
14
תשתמש באפליקציית המייל Mailwise (חינמית)
05/01/2016 | 14:54
32

יש בה מנגנון bypass להגדרות אבטחה של הארגון
מסך נשבר. אחרי כמה חודשים הפסיק לעבוד
04/01/2016 | 00:06
3
62
היה לי נוט סמסונג2  שנפל והמסך שלו נשבר.
הכל תיפקד. עטפתי אותו אפילו בנייר דבק.
אפילו בחנות אמרו שזה לא טוטאל-לוסט, רק מסך. הסנסורים עובדים.
עברתי לטלפון אחר. עברו כמה חודשים.
נסיתי להפעיל לאחרונה את הטלפון השבור ופתאום המסך הפך לשלג.

מה יכולה להיות הסיבה או מה הפתרון?
אלמנטרי ווטסון
04/01/2016 | 20:44
2
66
סדקים במסך .
הפתרון להחליף מסך

אני מבין - אבל בעבר זה עבר עם מסך סדוק
05/01/2016 | 00:02
1
46
זה מדרדר. כאילו?
לא מבין שפת ה"כאילו" ,לא במילון שלי.
05/01/2016 | 08:26
52
מסך סדוק מחליפים או זורקים לפח 
TELEGRAM ? יתרונות ושאלות
03/01/2016 | 20:45
2
65
מה היתרונות של הטלגרם על פני ווטסאפ?
אם יש כאלה... (?)

קראתי על עניין האבטחה אשר אמור להיות טוב יותר... (?)

עוד משהו?

ובעצם החיסרון הוא שאם כל החברים ובני המשפחה משתמשים בווטסאפ... אז משתמש טלגרם יהיה די בודד (עד אשר...)

ניסיתי, לא מצאתי יתרון מהותי והסרתי.
03/01/2016 | 22:15
49
כל זמן שזוגתי לא מסוגלת לפצח את האבטחה של וואטסאפ אני רגוע איתו.
החסרון העיקרי הוא מיעוט המשתמשים.
04/01/2016 | 06:31
45
בתקלה הקודמת של וואטסאפ התקנתי את טלגרם ואפילו ניסיתי לעניין חברים וקרובים באפליקציה הזאת, אז חוץ מאיזה נודניק שאני לא מכיר ולא יודע מהיכן היה לו את המספר שלי והתחיל לנדנד לי - לא הצטרף לטלגרם הזה אף אחד מאנשי הקשר שלי, אשר על כן מחקתי את האפליקציה לחלוטין כעבר זמן מה.
המחיקה לפחות סתמה את הגולל על ההטרדות מהמטריד האלמוני...
מתלבט בין שניים
03/01/2016 | 08:43
2
138
אני מתכוון להחליף את מכשיר האנדרואיד הישן שלי וכרגע אני מתלבט בין שני מכשירים:
LG G4 או HTC M9 הייתי מעוניין לקבל מכם חוות דעת ומה לדעתכם כדאי לי יותר לקחת
בין השניים האלה יש הבדל די משמעותי בגודל המסך
03/01/2016 | 09:36
1
62
5 אינצ' ב-HTC לעומת 5.5 אינצ' ב-LG. בתור מישהו שעשה מעבר בין מכשיר עם 5 אינצ' למכשיר עם 5.5 אינצ' אני יכול להעיד שזה מורגש. הבחירה בגודל מסך מסוים (או הגבלה לגבי גודל המסך הרצוי) כנראה תיתן לך את התשובה .
תודה
03/01/2016 | 16:55
9
החלפת שמוש בכפתור אחורי ב- G4
02/01/2016 | 15:36
1
45
האם אפשר להפעיל את הלחצן האחורי במכשיר להקלטת שיחות?
לא בדרך פשוטה. ולדעתי לא בלי גישת מערכת (רוט)
02/01/2016 | 21:00
13
meziu 5 pro ממשק
02/01/2016 | 20:17
3
56
שלום לכולם
לאחר תקופה ארוכה עם ה note 2 שידרגתי לטלפון meziu חדש .
הטלפון מדהים ומהיר עם זאת הממשק מאוד בסיסי ואפילו אין מגירת אפליקציות .
האים ניתן לשנות ממשק למשהו יותר נח?
לא בסיסי, פשוט שונה מרוב האנדרואידים
02/01/2016 | 21:04
2
46
ובהחלט אפשר - להתקין "משגר אפליקציות" חלופי (Launcher).
אני ממליץ על Nova launcher.
nova
02/01/2016 | 23:01
1
42
אפשר אחרי התקנה לחזור לlonucher המקורי?

כן
02/01/2016 | 23:13
14
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום