לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1129111,291 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'איך מכבים את הודעות התנועה האלו?'
איך מכבים את הודעות התנועה האלו?
26/01/2017 | 09:11
22
130
כשאני נוסע אני לפעמים מקבל הודעות תנועה כמו בתמונה. איך אני מכבה את זה? אם הולכים לאפליקציית מפות בתוך ההגדרות יש "הודעות" ושם "תנועה" אבל הכל כבר מכובה שם - אפילו ניסיתי להדליק ולכבות שוב, לא עזר.
יש למישהו רעיון?
אני עם סוני אקספריה Z3 קומפאקט ואנדרואיד 6.0.1
לצפיה ב-'גם אצלי זה ממשיך להופיע לפעמים למרות שכיביתי כמוך את ההודעות'
גם אצלי זה ממשיך להופיע לפעמים למרות שכיביתי כמוך את ההודעות
26/01/2017 | 11:06
19
64
אז אני פשוט לוחץ על 3 הקווים שמתחת להודעה וחסל.
עד שימצא פתרון.
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על ההודעה --> i --> חסום הכל '
לחיצה ארוכה על ההודעה --> i --> חסום הכל
26/01/2017 | 11:46
18
46
לצפיה ב-'ננסה כשזה יקרה שוב, תודה.'
ננסה כשזה יקרה שוב, תודה.
26/01/2017 | 11:53
20
לצפיה ב-'תודה, ביצעתי, נראה לי שזה מה שפותר את זה!'
תודה, ביצעתי, נראה לי שזה מה שפותר את זה!
28/01/2017 | 15:24
15
42
אחת הבעיות היתה לזהות איזו אפליקציה בכלל שולחת את זה - הנחתי מן הסתם שזו אפליקציית המפות/ניווט וכיביתי את האפשרות שלה לשלוח נוטיפיקציות אבל זה כמובן לא עזר. לא ידעתי שלחיצה מספיק ארוכה על הודעה כלשהי תתן לי את האפשרות לראות את זה - וככה גיליתי שזה מגיע לא מהמפות אלא בכלל מאפליקציית החיפוש של גוגל, למרות שבהגדרות שלה אין שום איזכור לנוטיפיקציות תנועה - מוזר!
לצפיה ב-'כפי שרשמתי בהודעה הקודמת'
כפי שרשמתי בהודעה הקודמת
28/01/2017 | 17:31
14
46
ההודעות מגיעות מגוגל now
הנתיב לביטול ההודעות הוא
כניסה לגוגל נאו 
לחיצה על שלושת הקוים האופקיים
הגדרות
הפיד שלך
שם לכבות את "נסיעה לעבודה והמלצות לתזמון היציאה"

לצפיה ב-'ואם אין לי בכלל גוגל נאו?'
ואם אין לי בכלל גוגל נאו?
28/01/2017 | 18:48
9
13
לצפיה ב-'בטוח יש לך, אולי הוא לא פעיל'
בטוח יש לך, אולי הוא לא פעיל
28/01/2017 | 21:46
8
35
אבל שים לב. כאשר מופיעה לך התראה בשורת המשימות ואתה לוחץ עליה לחיצה ארוכה לקבל את המקור, מה שמתקבל זה חיפוש גוגל ולא גוגל נאו. 
נסה להיכנס לאפליקציית החיפוש (זו עם ה G הצבעוני) ותבדוק שם בהגדרות כפי שרשמתי למעלה.
לצפיה ב-'א. לא קשור לבית ולעבודה.'
א. לא קשור לבית ולעבודה.
28/01/2017 | 23:45
7
29
זה שולח סתם ככה מתי שבא לו.
ב. עיניך הרואות שהאפשרות למשלוח הודעות מבוטלת.
אז מה אם היא מבוטלת? ההודעות מתקבלות.
לצפיה ב-'להלן תוצאות ביניים'
להלן תוצאות ביניים
29/01/2017 | 21:49
6
27
אתמול בערב כיביתי בגוגל נאו את האפשרות לקבלת התראות כפי שכתבתי בפוסט הקודם. בבוקר כשקמתי לא קיבלתי כהרגלי התראות על משך הנסיעה הצפוייה לעבודה וחשבתי שבזאת הסתיימו ההתראות. בדרך כלל כשאני נוסע לעבודה קופצות לי תוך כדי נסיעה שתיים - שלוש התראות לפחות.  היום כמעט עד הסוף לא קפצה אף התראה ופתאום, כמה דקות לפני שהגעתי קפצה התראה לגבי אירוע תנועה. 
מכאן הבנתי שהדיווחים על הגעה למקום העבודה מגיעים ממקום אחד ודיווחים על תאונות ומפגעים מגיעים ממקום אחר.
לכן, בנוסף למה שעשיתי נכנסתי למפות גוגל, הגדרות-הודעות-תנועה וכיביתי את שתי האפשרויות שהיו שם
בדרך חזרה לא קיבלתי שום התראה אבל בחזור פחות עמוס אז זה לא אומר כלום
אני אמשיך לבדוק בימים הקרובים אבל על פניו נראה שצריך שילוב של כיבוי משני המקומות האלה.
לצפיה ב-'גם שם זה מבוטל אצלי כבר מזמן, ולא עוזר.'
גם שם זה מבוטל אצלי כבר מזמן, ולא עוזר.
30/01/2017 | 00:02
5
20
יש שיר מפורסם שאומר "יש דברים נסתרים, לא נבין לא נדע" וכו'.  
נראה לי שיש לנו פה עניין עם דברים נסתרים כאלה...
לצפיה ב-'כנראה'
כנראה
30/01/2017 | 09:01
4
19
הבוקר נסעתי לעבודה כששני המקומות מבוטלים ולא קיבלתי שום התראה.

לצפיה ב-'כנראה לא אומר כלום: אצלי זה לא מבוטל ולא קיבלתי הודעות הבוקר'
כנראה לא אומר כלום: אצלי זה לא מבוטל ולא קיבלתי הודעות הבוקר
30/01/2017 | 10:31
3
32
ולא שלא היו פקקים ואפילו אוטובוס שחסם רחוב ראשי.
לצפיה ב-'ב ק י צ ו ר . . . אין כללים. (ככל הנראה).'
ב ק י צ ו ר . . . אין כללים. (ככל הנראה).
30/01/2017 | 11:17
2
20
כפי שכתבתי בחצות: "יש דברים נסתרים, לא נבין לא נדע" וכו'...

נראה לי שיש לנו פה עניין עם דברים נסתרים כאלה שלא נבין ולא נדע.

ושלא יהיו לנו צרות גדולות יותר !
לצפיה ב-'טוב, סופית התייאשתי, אתם צודקים'
טוב, סופית התייאשתי, אתם צודקים
31/01/2017 | 22:28
1
21
היום אחרי יום וחצי שהכל מכובה ולא קפץ כלום פתאום קפצה לי התראה.
כנראה שבאמת אי אפשר להעלים את ההודעות לגמרי אלא רק לצמצם אותן למינימום.

לצפיה ב-'זה היה ברור.'
זה היה ברור.
31/01/2017 | 22:45
5
לצפיה ב-'שתי ההצעות לא סותרות'
שתי ההצעות לא סותרות
28/01/2017 | 20:15
2
34
ההצעה שלך נקודתית להודעות נסיעה, אבל לפי מה שאומרים כאן כנראה גוגל מתעלמת מהם.
הצעה אחרת שנשמעת לי הגיונית זה לא להגדיר במפות של גוגל בית ועבודה, ואז גוגל לא ידע להמליץ.

ההצעה שלי מורידה פטיש 10 קילו על הראש של גוגל, ועל הדרך עלולה לא לאפשר הודעות אחרות מגוגל - יש כאלה ?

לצפיה ב-'זה נכון חלקית'
זה נכון חלקית
28/01/2017 | 21:42
23
קודם כל, אם הגדרת בווייז את כתובת הבית והעבודה סביר להניח שגוגל כבר יודעים אותה.
דבר שני, לדעתי (לא ניסיתי) אם אתה מבטל את ההתראות בשיטה שלך אתה מבטל את כל ההתראות של גוגל נאו ואולי הוא נעזר בהן. לי הן לא מפריעות אז לא איכפת לי שהן תופענה.
לשם הניסיון, ביטלתי אתמול רק את ההתראות על נסיעה כפי שרשמתי, נראה עוד כמה ימים איך מתנהגות ההתראות של גוגל נאו.
לצפיה ב-'מתעלמת גם מתעלמת.'
מתעלמת גם מתעלמת.
28/01/2017 | 23:46
18
ושולחת גם שולחת...
לצפיה ב-'זה היה מכובה ואף פעם לא הפעלתי את זה'
זה היה מכובה ואף פעם לא הפעלתי את זה
29/01/2017 | 09:05
19
זה מצריך מספר אישורים נוספים שאף פעם לא נתתי למכשיר.
לצפיה ב-'אכן עובד'
אכן עובד
28/01/2017 | 20:07
10
לצפיה ב-'היה דיון על זה בעבר'
היה דיון על זה בעבר
26/01/2017 | 21:55
1
61
ההתראות מגיעות מגוגל now
צריך להיכנס להגדרות הגוגל now ולסמן לא לקבל דיווחי תנועה.

לצפיה ב-'את זה עשינו וזה לא עזר.'
את זה עשינו וזה לא עזר.
27/01/2017 | 07:42
42
כשתגיע התראה חדשה, אם תגיע, אנסה את מה שהציע em28.
לצפיה ב-'lg3 - 32 gb'
lg3 - 32 gb
26/01/2017 | 08:27
1
38
החל מהשבוע, תופעה חדשה, לאחר שמוטען  (לפני שאני הולכת לישון בלילה) ל- 100, כשאני קמה בבוקר הטלפון מראה טעינה של 45. זה התחיל רק השבוע.
קודם זה לא היה. מה הסיבה?
לצפיה ב-'אפליקציה כלשהי "משתגעת". החשוד הראשון זה פייסבוק'
אפליקציה כלשהי "משתגעת". החשוד הראשון זה פייסבוק
26/01/2017 | 08:30
41
תסתכלי בהגדרות - סוללה, ותראי מה צורך הכי הרבה סוללה.
לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
25/01/2017 | 18:23
1
68

א. רציתי לדעת  איזה סמרטפון הטוב שיותר שיצא או עומד לצאת מבחינת צילום ממשק נוח גודל ונוחות ואמינות?
ב. איזה אפליקציה הכי מומלצת וקלה להורדת שירים מיוטיוב?
ג. היכן יש ברשת רינגטונים חמודים ולא קיטשים לצלילי הודעה והתראה?
תודה לכם

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/01/2017 | 20:26
49
2. פתח דפדפן מהנייד וחפש "youtube to mp3". תדביק את הלינק של השיר והישר ירד.
3. אותו דבר, תריץ חיפוש בגוגל. אני חיפשתי לא מזמן והגעתי לאתרים עם צלצולים נחמדים.
לצפיה ב-'לא מצליחה להתקין android auto'
לא מצליחה להתקין android auto
24/01/2017 | 22:51
8
126
היי
אני מנסה להתקין android auto זו אפליקציה שלא פתוחה עדיין בגוגל פליי בארץ. הורדתי apk אבל אחרי ההורדה קיבלתי הודעת שגיאה כמו בתמונה 
מישהו יודע מה אני יכולה לעשות ? 
אודה מאוד על העזרה מתה להתקין את זה 

לצפיה ב-'אם זה לא ב google play'
אם זה לא ב google play
25/01/2017 | 21:03
5
80
אני מניח שיש לך קובץ apk שלו שהורדת ממקור אינטרנטי .
אחרת אי אפשר להתקן אפליקציה.
אתה חייב לאפשר התקנת apk ממקורות זרים .
ראה תפריט הגדרות >אבטחה >מקורות לא ידועים -לאשר .

לצפיה ב-'זה מה שעשיתי '
זה מה שעשיתי
25/01/2017 | 22:08
4
50
זו ההודעה שאני מקבלת שאני פותחת את הapk. 
לצפיה ב-'כיבוי והדלקה של המכשיר?'
כיבוי והדלקה של המכשיר?
25/01/2017 | 22:51
3
26
לצפיה ב-'לא עוזר'
לא עוזר
25/01/2017 | 22:57
2
45
לצפיה ב-'מסתבר שאת לא לבד'
מסתבר שאת לא לבד
25/01/2017 | 23:50
1
61
הבעיה היא שה services שנדרשים כדי להפעיל את התוכנה, כנראה עדיין אינם מעודכנים בארץ.
אני הייתי מנסה להתקין VPN ולנקות את ה CACHE של ה PLAY SERVICES
ואז להתחבר לשרת אמריקני.
שם, מן הסתם יחכו לך עדכונים וגם תוכלי להתקין את התוכנה המקורית ולא דרך הקובץ.
לצפיה ב-'עשיתי את זה עכשיו עדיין לא עובד'
עשיתי את זה עכשיו עדיין לא עובד
26/01/2017 | 15:03
45
נורא מתסכל אצל הרבה אחרים זה עובד :/ תודה בכל מקרה 
לצפיה ב-'בלי קשר להודעה Google Auto היא בכלל ללא מציאה גדולה'
בלי קשר להודעה Google Auto היא בכלל ללא מציאה גדולה
25/01/2017 | 22:58
1
74
אפליקציה די מוגבלת שיש טובות ועשירות ממנה גם בחנות הישראלית.

אני משתמש וממליץ על Car Dashdorid, אבל יש עוד כמה מוצלחות מאד.

לצפיה ב-'היחודיות של Android Auto'
היחודיות של Android Auto
27/01/2017 | 23:23
47
מול האפליקציות שהזכרת, הוא השיקוף במסכי רכב מתאימים, כך שאפשר לעבוד עם צג המגע ברכב ולקבל תוכנת ניווט, מוזיקה, חייגן טלפון וכו'.
החיסרון הוא שלא ניתן לראות ספר טלפונים מלא או את כל ספריית המוזיקה, כי גוגל החליטו להגביל את זה. מעצבן וגרם לי לעבור למתחרה מבית אפל עם אייפון 5 ששכב לי בבית. הרבה יותר נוח, הכל עובד באופן מלא, והאפשרות לדבר לסירי בעברית כדי להפעיל כל תכונה מייתרת את הצורך להסיר עיניים מהכביש. החיסרון למי שמחפש גם ניווט, הוא התוכנת ניווט של אפל, שפשוט גרועה, לפחות בארץ.

לצפיה ב-'החלפת ROM - למה זה טוב?'
החלפת ROM - למה זה טוב?
24/01/2017 | 22:04
3
69
שלום,

בקרוב עבור לטלפון אנדרואיד אחרי שנים עם אייפון. אני יודע שהרבה חבר'ה עם טלפוני אנדרואיד מחליפים את ה-ROM של הטלפון שלהם. אני לא מבין בזה כלום אז אשמח אם מישהו יסביר לי:
1. למה זה טוב?
2. אם החלפתי ROM ואני לא מרוצה, יש לי איך לחזור ל-ROM המקורי שהיה לי?

תודה
לצפיה ב-'החלפת רום'
החלפת רום
25/01/2017 | 00:29
1
75
נתחיל בכך שהחלפת רום זו בדרך כלל פעולה מורכבת שדורשת ידע מוקדם. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שהחלפת רום בדרך כלל גורמת לאבדן אחריות על המכשיר ודבר נוסף זה שאם התקנת רום לא מתאים (של דגם אחר בטעות) יכול להיות שתישאר עם משקולת ניירות או מעצור לדלת.
אחרי שהפחדתי אותך קצת נעבור ליתרונות. טלפונים מגיעים בדרך כלל עם מערכת הפעלה שנכתבה על ידי היצרנית שלהם והמערכת מכילה יישומים מיותרים שלא ניתן להסיר אותם והם סתם תופסים מקום ומכבידים על המכשיר. 
מערכת האנדרואיד היא בעצם קוד פתוח וכל אחד עם נסיון (או בלי) יכול לקחת את המערכת ולשנות אותה, לכן יש הרבה רומים אלטרנטיביים. לוקחים את הרום המקורי, מעיפים ממנו את האפליקציות המיותרות ומוסיפים אפליקציות ושינויים אחרים שלא קיימים ברום המקורי.
אם בחרת ברום טוב ומומלץ בפורומים השונים, סביר להניח שתהנה משיפור בביצועי המכשיר. אם נפלת על רום לא מוצלח אפשר למחוק אותו ולעבור לרום אחר.
חשוב לזכור, בהחלפת רום כל המידע שיש על המכשיר הולך לאיבוד ולכן חשוב לפני ההחלפה לגבות את כל החומר החשוב, ושוב, להבין מה אתה עושה לפני שאתה מבצע משהו בלתי הפיך.
דרך אגב, החלפת רום זה לא משהו מחוייב המציאות, אני משתדל בדרך כלל להישאר עם הרום של היצרן ולהחליף רק אם באמת הרום בלתי נסבל.

לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
26/01/2017 | 22:59
6
לצפיה ב-'אמ;לק'
אמ;לק
25/01/2017 | 09:57
62
1. כי בד"כ יצרניות המכשירים השונים דוחפות לרום הרבה אפליקציות זבל שמאטות את הביצועים. שלא לדבר על הממשק המסורבל המאפיין, למשל, את מכשירי סמסונג. החלפת רום פותרת במידה רבה את הבעיות הנ"ל.

2. ב-99% כן.
לצפיה ב-'כיצד ניתן לבטל את כל האבטחות בג'ימייל'
כיצד ניתן לבטל את כל האבטחות בג'ימייל
24/01/2017 | 15:15
2
70
שלום.

כמו הרבה אחרים, אני משתמש בדוא"ל של ג'ימייל.

מכל מיני סיבות, אני לא מוכן לתת להם את מס' הטלפון שלי ורוב השימוש בדוא"ל נעשה דרך המחשב ולא הטלפון (כמו פעם...)

הבעיה, שבכל פעם שאני מנסה להיכנס ממחשב שהאח הגדול של ג'וגל לא מזהה כמוכר לו - אני לא מצליח להיכנס
זה יוצר מצב שעד שאני לא מגיע למחשב הביתי כדי לאשר את כתובת האיי פי שניסיתי להיכנס ממנה, לא ניתן לבצע כניסה - ופעמים רבות זה כבר לא רלוונטי.

אין לי אימות דו שלבי ועברתי על כל הגדרות האבטחה, אבל הבעיה בעינה עומדת.

יש דרך שבה ניתן להיכנס עם סיסמא בלבד (כמו פעם...) מבלי שזה ישנה מאיזה מחשב או מיקום ובלי לעבור את כל שאלות האישור והזיהוי שאני ממש לא זוכר אותן

לצפיה ב-'נסה את הדבר הבא'
נסה את הדבר הבא
25/01/2017 | 00:40
1
53
כנס להגדרות החשבון - הגדרות אבטחה
גלול לתחתית הדף עד שתגיע ל "התר אפליקציות לא בטוחות".
אם הסמן כבוי תפעיל אותו ותראה אם זה עוזר במשהו.
רק הערה קטנה, אם אתה משתמש במכשיר אנדרואיד, כנראה שגוגל כבר יודעים את מס' הטלפון שלך.

לצפיה ב-'לא מדובר באפליקציות - אלא רק בשימוש במחשב'
לא מדובר באפליקציות - אלא רק בשימוש במחשב
25/01/2017 | 20:05
26
העניין הוא, שאם אני נכנס ממחשב של הדודה בחיפה (נניח...) אז בעצם אין לי אפשרות להיכנס.

אני רוצה להגיע למצב שאוכל להיכנס מכל מחשב שהוא - רק עם סיסמא. בלי קשר לאפליקציות וסמארטפונים.

לצפיה ב-'שמירת תמונות וואטצפ לכרטיס זיכרון LG G3'
שמירת תמונות וואטצפ לכרטיס זיכרון LG G3
23/01/2017 | 15:27
4
46
אפשרי להגדיר שמראש תמונות הוואטצפ יישמרו לכרטיס הזיכרון?
לצפיה ב-'לא'
לא
23/01/2017 | 16:23
3
13
לצפיה ב-'תודה. אותו דבר גם לגבי LG G 4 נכון?'
תודה. אותו דבר גם לגבי LG G 4 נכון?
23/01/2017 | 17:18
2
6
לצפיה ב-'אותו דבר נכון לגבי כל מכשיר אנדרואיד שהוא'
אותו דבר נכון לגבי כל מכשיר אנדרואיד שהוא
23/01/2017 | 18:02
1
11
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/01/2017 | 23:00
4
לצפיה ב-'מחפש מדריך להעביר אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד'
מחפש מדריך להעביר אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד
23/01/2017 | 15:04
1
28
שלום
אשמח לקבל הסבר בעברית להעברת אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד/GMAIL
תודה
לצפיה ב-'חיפוש פשוט ברשת מעלה עשרות תוצאות'
חיפוש פשוט ברשת מעלה עשרות תוצאות
23/01/2017 | 18:58
30
לצפיה ב-'Hex: A Game About Connecting'
Hex: A Game About Connecting
23/01/2017 | 06:08
37
Please check out our new free Android game

לצפיה ב-'בעיה בתצוגת סרטי וידאו בטלוויזיה שצולמו בסמרטפונים.'
בעיה בתצוגת סרטי וידאו בטלוויזיה שצולמו בסמרטפונים.
22/01/2017 | 19:27
5
30
חלק מסרטי הוידאו שצולמו במסיבת יום הולדתי צולמו במצב אנכי כך שבטלוויזיה התמונות "שוכבות".(במחשב התצוגה היא רגילה)
האם אפשר לשנות/לסובב?
לצפיה ב-'עורך הסרטים שהיא תוכנה קיימת במערכת ההפעלה'
עורך הסרטים שהיא תוכנה קיימת במערכת ההפעלה
24/01/2017 | 19:49
4
15
לצפיה ב-'האם עורך הסרטים נמצא בווינדוס 10 מה שמו ואיך אני מוצא אותו?'
האם עורך הסרטים נמצא בווינדוס 10 מה שמו ואיך אני מוצא אותו?
27/01/2017 | 18:44
2
לצפיה ב-'האם עורך הסרטים נמצא בווינדוס 10 מה שמו ואיך אני מוצא אותו?'
האם עורך הסרטים נמצא בווינדוס 10 מה שמו ואיך אני מוצא אותו?
27/01/2017 | 22:54
2
7
לצפיה ב-'אצלי יש כי זה שידרוג'
אצלי יש כי זה שידרוג
28/01/2017 | 08:07
1
10
היה מקודם יש עכשו.
רד לחיפוש בשורת המשימות ותקליד MovieMaker.exe תקבל את היישום
ואם אין אז תקבל לינק להורדה מהרשת
נמצא בחבילת essentials

לצפיה ב-'נכנסתי ל movie maker אבל לא מצליח למצוא איך עושים את זה.'
נכנסתי ל movie maker אבל לא מצליח למצוא איך עושים את זה.
29/01/2017 | 23:17
2
לצפיה ב-'שיחת וידיאו חשוכה בוואטסאפ'
שיחת וידיאו חשוכה בוואטסאפ
22/01/2017 | 10:13
9
70
הי
רכשתי לילד מכשיר סמארטפון Ulefone Be Pure Lite
בשיחת וידיאו לא רואים כלום מהצד שלו - המסך מוכשר ורואים רק את המנורה/ מקור האור שיש בחדר. בצילום חוץ המסך מוחשך לחלוטין.

בצילום וידיאו רגיל (לא דרך האפליקציה המצלמה עובדת בסדר גמור

הורדתי את האפליקציה והתקנתי שוב ועדיין לא עובד.

תודה
לצפיה ב-'איך צילמת וידאו רגיל?'
איך צילמת וידאו רגיל?
22/01/2017 | 18:50
8
33
דרך המצלמה האחורית (שהיא איכותית הרבה יותר בד"כ) או דרך המצלמה הקדמית שבה השתמשתם במהלך השיחה?
לצפיה ב-'בוואטסאפ מצלם בשחור גם בשיחה וגם בצילום סרטון'
בוואטסאפ מצלם בשחור גם בשיחה וגם בצילום סרטון
23/01/2017 | 20:46
7
27
כשלא דרך דרך האפליקציה המצלמה עובדת מצויין
לצפיה ב-'מה קורה בסקייפ?'
מה קורה בסקייפ?
23/01/2017 | 21:16
6
9
לצפיה ב-'לא מצליחה לתפעל את הסקייפ. '
לא מצליחה לתפעל את הסקייפ.
24/01/2017 | 16:29
5
22
התקנתי על המכשיר שלי ושלו ובאף אחד מהם הסקייפ לא עובד. מה נסגר איתם?
לצפיה ב-'גם בסקייפ המצלמה מצלמת וידיאו חשוך'
גם בסקייפ המצלמה מצלמת וידיאו חשוך
25/01/2017 | 08:29
4
7
לצפיה ב-'אחזור לשאלה ראשונה'
אחזור לשאלה ראשונה
25/01/2017 | 14:47
3
10
כשמצלמים וידאו שלא במסגרת אפליקציה כלשהי, משתמשים במצלמה אחרת, האחורית. האם לצורך בדיקה ניסיתם לצלם וידאו במצלמה הקדמית?

תפעילו את אפליקציית המצלמה, תלחצו על הסימן שמצביע על "היפוך" המצלמות ותצלמו קטע וידאו באמצעות המצלמה הקדמית ("מצלמת סלפי"). איך האיכות שלו?
לצפיה ב-'המצלמה ברגיל מצלמת בסדר גמור'
המצלמה ברגיל מצלמת בסדר גמור
25/01/2017 | 15:02
2
11
גם הקדמית וגם האחרוית. כשאני נכנסת לשיחת וידיאו גם בוואטסאפ וגם בסקייפ אני מקבלת מסך חשוך כשרואים רק את הגוף תאורה שבחדר. זה ככה גם בקדמית וגם באחורית. לא הצלחתי למצוא איפה אני מסדרת את זה.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'יש עדכוני גרסה למכשיר?'
יש עדכוני גרסה למכשיר?
25/01/2017 | 15:05
1
12
ייתכן שעדכון גרסה או החלפת רום יעזרו:
לצפיה ב-'אני אבדוק - תודה!'
אני אבדוק - תודה!
25/01/2017 | 15:17
10
לגבי רום חדש - רק קניתי את המכשיר - אם זו הבעיה שיטפלו בו מקצוענים - יש לו אחריות

לצפיה ב-'Xiaomi Redmi note 4 - חיפוש בקונטקטס בעייתי'
Xiaomi Redmi note 4 - חיפוש בקונטקטס בעייתי
21/01/2017 | 15:17
46
כאשר מקישים שם פרטי ושם משפחה הוא לא מצמצם את כמות האנשים אלא מגדיל.
זה נראה כאילו תנאי החיפוש הוא OR ולא AND.
חיפשתי ואין לתוכנת הקונטקטקס פרמטרים או גישה כלשהי לפרמטרים של החיפוש.
בתוכנת ה-DIAL שהיא הבת-זוג יש פרמטרים אבל לא כאלו שנוגעים לחיפוש
לצפיה ב-'איך לבטל עדכון תוכנה'
איך לבטל עדכון תוכנה
21/01/2017 | 15:06
1
80
היי לכולם,
עשיתי איפוס לגלקסי 5s לפני מספר חודשים. מאז יש לי תוכנה פשוט בלתי נסבלת.  למשל- כבר אי אפשר לצלם תמונה בזמן שמצלמים סרטון, בשעון מעורר אי אפשר לכתוב הערה, אי אפשר לדחות שיחה על ידי שליחת הודעה.. בקיצור כל מיני דברים קטנים שהםכו את השימוש בגלקסי לסיוט.
מצרפת תמונות של שמות הגרסאות ועדכוני תוכנה שנעשו. אשמח לדעת אם יש אפשרות לבטל את העדכון גרסא  ולהחזיר את המכיר לקדמותו.
בחנות של סמסונג טענו שאין אפשרות.
לצפיה ב-'בגדול, אי אפשר'
בגדול, אי אפשר
21/01/2017 | 15:15
69
בקטן, אפשר לצרוב "מעל" את גירסת התוכנה הישנה יותר, אבל:

1. זה ימחק את כל מה שיש לך על המכשיר.
2. יכול להיות, בגלל שטויות וטמטום של סמסונג, שהמכשיר "יאבד" את היכולת להתחבר לרשת הסלולרית, מה שיהפוך אותו בעצם למיני-טאבלט, והדרך היחידה להחזיר את זה (מלבד "התחכמות" וניסיון לצרוב רק רכיב אחד, שכרוך בכל מיני סכנות) היא לצרוב מחדש את הגירסא הנוכחית שלך.
3. זה "יסמן" שביצעת פעולה "אסורה", מה שעשוי לגרום לאובדן אחריות.
לצפיה ב-'LG 4 סורר'
LG 4 סורר
20/01/2017 | 10:21
4
72
אולה .
טוב אז הLG 4 הפח שלי עושה שוב שטויות .
אם אני מדליק אותו אז הוא תקוע על לוגו של LG וזהו בערך ,נכנס שניה ויוצא .
ברגע שאני מחבר אותו לכבל טעינה הוא עובד ! .אז מן הסתם חשבתי שזה קשור לסוללה .החלפתי אותה בחדשה -לא עזר.
יש למכשיר את הגרסא המעודכנת .
כנסיון אחרון שלי חשבתי אולי זה וירוס ,אז אני אשתמש בCM סקיורטי.אני ממש חושב שזה לא זה .
יש למישהו רעיון אחר ?
כבר הוחלף למכשיר לוח אם חדש לפני חצי שנה .
כבר התייאשתי מהמכשיר הזה
לצפיה ב-'זה שהוחלף לוח אם לפני חצי שנה, זה לא אומר שזה לא קרה שוב....'
זה שהוחלף לוח אם לפני חצי שנה, זה לא אומר שזה לא קרה שוב....
22/01/2017 | 18:52
3
49
לפי מה שאתה מתאר - נראה שזאת הבעיה.

ה-G4 שלי גם התחיל להתחרפן פתאום. בשבוע שעבר ב-8% סוללה המכשיר כבה. כשהדלקתי אותו שוב (בלי לחבר למטען)- הסוללה הראתה 23%. המכשיר עבד 2 דקות והתכבה לגמרי.
קרה לי גם שהגעתי ל-3%, המכשיר התכבה, הדלקתי והסוללה הראתה 56%...

זה קורה לי רק עם סוללה אחת (ולא לשנייה) לפי מה שבדקתי, אז אולי הבעיה היא בסוללה. אולי זה גם קשור לזה שחיברתי אותה לסוללה ניידת של GP שקניתי השבוע.
לא יודע מה הקשר, אני רק יודע שאת הסוללה הבעייתית הטענתי עם הניידת ואת הסוללה התקינה לא.
לצפיה ב-'אני באמת '
אני באמת
22/01/2017 | 20:01
2
48
הטענתי את הטלפון עם מטען אחר ,מטען של גלקסי ומאז במשך 2 לילות רצוף הסוללה ירדה בעשרים אחוז עד שהיא שבקה חיים ביום חמישי האחרון.
הייתי עכשיו אצל מעבדה פרטית והוא אמר לי שזה לוח אם .
פח של טלפון 
לצפיה ב-'אל תעליב את הפח'
אל תעליב את הפח
22/01/2017 | 21:20
1
21
לצפיה ב-'חח '
חח
22/01/2017 | 21:56
30
תודה לכלום בכל אופן על העזרה .
אני מניח שבקרוב אעלה פה שאלה על איזה טלפון מומלץ
לצפיה ב-'חו"ל מוזל - לא מצליח להיכנס ל"ערכת ישומי SIM"...'
חו"ל מוזל - לא מצליח להיכנס ל"ערכת ישומי SIM"...
19/01/2017 | 18:26
12
63
שלום לכם,

כלקוח של אחת מהמפעילות הסלולאריות
(לא החברות הגדולות ולכן השירות בהתאמה)

אני עומד לפני נסיעה ומעוניין להפעיל חו"ל מוזל,
שברתי איתם את הראש באמצעות התכתבויות כאשר נושא השיחה היה הפעלת הפונקציה הזו ע"ג המכשיר שלי,

העניין הוא שאני לוחץ על "ערכת ישומי SIM" כפי שהם מבקשים
ומקבל את ההודעה
"ערכת הכלים אינה מוכנה או אינה נתמכת"
ולכן לא יכול להפעיל את השירות

האם אתם מכירים את התופעה ויכולים לכוון אותי?
אני שואל משום שהאופציה שלהם היא לגשת מחר (ששי בבוקר...) למרכז שירות שאיננו במרחק סביר ממני

אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'גלה לנו אולי את שם חברת הסלולר ודגם המכשיר שלך?'
גלה לנו אולי את שם חברת הסלולר ודגם המכשיר שלך?
19/01/2017 | 19:35
1
16
לצפיה ב-'מכשיר Ulefone Metal ספק סלולאר רמי לוי תקשורת'
מכשיר Ulefone Metal ספק סלולאר רמי לוי תקשורת
19/01/2017 | 22:09
19
לצפיה ב-'איזה מכשיר יש לך?'
איזה מכשיר יש לך?
19/01/2017 | 19:36
1
37
אגב, פיתרון (עקום) זה להכניס את הסים למכשיר אחר, להגדיר את מה שצריך שם, ואז להחזיר את הסים בחזרה לטלפון שלך.
לצפיה ב-'ואז, האם (כאן בארץ) הקו והמכשיר יעבדו כרגיל?'
ואז, האם (כאן בארץ) הקו והמכשיר יעבדו כרגיל?
19/01/2017 | 22:12
25
לא סתם אני שואל,
הזהירו אותי אצל ספקית הסלולאר שמריך לבצע את הפעולה הנ"ל (הפעלת חיסכון עולמי) ממש בסמוך למועד העליה לטיסה
לצפיה ב-'לא מצליח מכיון שלא קיים'
לא מצליח מכיון שלא קיים
19/01/2017 | 21:44
7
40
כנראה ספק הסלולר שלך לא נותן יותר את השרות המבוקש .
כנס לאתר הספק ובדוק ,לחליפין פנה לשרות לקוחות

לצפיה ב-'זהו שהספק (רמי לוי תקשורת) אומר "תגיע לסניף ונבדוק"'
זהו שהספק (רמי לוי תקשורת) אומר "תגיע לסניף ונבדוק"
19/01/2017 | 22:15
6
32
וזה באמת לא נראה לי כמו משהו שאי אפשר להתמודד מרחוק,
חסרה האופציה/פונקציה הזו

לא הבנתי אם היא אמורה לשבת על הסים או בטלפון עצמו

מה שחשוב זה שכרגע לצערי אין לי כיוון לפתרון ולגשת לסניף יכול לקחת זמן ומשאבים
לצפיה ב-'אתה מדבר על SIM APPLICATION TOOLKIT'
אתה מדבר על SIM APPLICATION TOOLKIT
19/01/2017 | 23:23
5
52
זה סטנדרט GSM ישן שמאפשר לספק הסלולר שלך לטעון מיני "יישומונים" ישירות לכרטיס הSIM שלך, ואז להריץ אותם באמצעות הטלפון (אל מול ספק השירות הסלולארי). הסטנדרט הזה כמעט שלא בשימוש יותר בחצי הכדור המערבי (היה נפוץ בארץ בימי נוקיה), והתמיכה של אנדרואיד בו היא... לא משהו...

במידה והיישומון הדרוש משמש רק להפעלת השירות - הכי פשוט יהיה למצוא זמנית טלפון GSM ישן, להכניס את הSIM אליו ולהפעיל מה שצריך. זה יעבוד אם השירות מופעל על פי נתוני הSIM. הבעיה היא שיכול להיות שזה לא יעבוד, מכיוון שאני חושש שמה שהיישומון עושה זה לשלוח את פרטי _המכשיר_ אל המפעיל על מנת לרשום את המכשיר הספציפי הזה לשירות. במקרה כזה ובהעדר יכולת לגשת לנקודת שירות יכול להיות שתצטרך להשתמש במכשיר אחר.
לצפיה ב-'אז אני מבין שזה לא דבר טרוויאלי באנדרואידים חדשים...'
אז אני מבין שזה לא דבר טרוויאלי באנדרואידים חדשים...
20/01/2017 | 06:30
4
34
היה לי באמת מוזר
איך ומאיפה יגיע/תגיע אפשרות בשם
"חו"ל חיסכון עולמי"

אני דווקרא חושדב כן להפעיל ממכשיר סלולארי אחר
העניין היחיגי הוא, אחך הקו דלי יתנהג עד לרגע הנסיעה לחו"ל?
האם זה עשוי להשפיע במשהו על קבלת/הוצאת שיחות?
לצפיה ב-'לעניות דעתי זה דווקא כן טריוויאלי באנדרואידים חדשים. '
לעניות דעתי זה דווקא כן טריוויאלי באנדרואידים חדשים.
20/01/2017 | 07:17
3
39
אבל תלוי איזה מכשיר ואיזה מפעיל.

במשפחתי יש מכשירים שונים שפועלים בזמן האחרון אצל ארבע מפעילות שהן בעצם שתיים:
פלאפון / וואלה מובייל
פרטנר / 012
בכל המכשירים, כולל החדישים ביותר שמופעלים אצל הפעילות הנ''ל קיימת אפליקציה בעלת שם דומה:
SIM Toolkit
אצל כל מפעילה ה"ביפנוכו" של האפליקציה מעט שונה, אך בכולן יש הפעלת שרות חו''ל חיסכון.
מנסיוני אין צורך לחכות עד לרגע האחרון ואצל חלק מהעצלנים שבבני המשפחה האפליקציה נשארת כל הזמן במצב מופעל, ומעולם לא היה אצל אף אחד חיוב יתר כשהיה בארץ או בחו''ל.
באופן אישי אני מפעיל וסוגר את האפליקציה בצאתי ובבואי מ/ל ישראל, אך כאמור אינני חושב שזה מחייב.
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך! העניין הסתדר רק בהחלפת סים...'
תודה רבה על תגובתך! העניין הסתדר רק בהחלפת סים...
21/01/2017 | 12:18
2
30
ניסיתי בדרכים שונות ומרחוק אך הפעלתי שיקול דעת, ניגשתי לסניף, ניסו להפעיל את הפונקציה על הסים שברשותי אך מהר מאוד ניפקו לי חדש ומייד יכולתי להפעיל את אותה אופציה "ערכת ישומי סים" ובה היה לי חו"ל חיסכון עולמי

למדנו עוד משהו : ))
לצפיה ב-'לא צריכים את התפריט'
לא צריכים את התפריט
21/01/2017 | 14:22
25
אפשר גם בחיוג להגיע לאותה תוצאה
לידיעה מחיר מחו"ל לישראל -רגיל בערך 29.90 שקל וב call back עולה 24.90
בינינו לא כל כך משמעותי .
יותר משתלם סים מקומי בארץ היעד. או הרע במיעוטו רכישת חבילה.
יש לפלאפון סים גלובלי (אינטרנט בלבד )במחיר של 99 שקל ,חד פעמי מיועד לכולם

לצפיה ב-'אני שמח שבסוף זה הסתדר. מה שחשובה זאת התוצאה.'
אני שמח שבסוף זה הסתדר. מה שחשובה זאת התוצאה.
21/01/2017 | 18:59
14
לצפיה ב-'שאלה ספציפית על סמסונג גלקסי s 5 מיני'
שאלה ספציפית על סמסונג גלקסי s 5 מיני
19/01/2017 | 16:02
3
51
שלום רב!
ברצוני לקנות את סמסונג גלקסי s 5 מיני.
אני צריכה מכשיר קטן. המכשיר הגדול לא נוח לי.
השאלה שלי היא כזאת:
ב- s5 הרגיל יש מד צעדים מובנה.
חשוב לי לדעת אם גם במיני יש מד צעדים מובנה.
הסתכלתי במפרט של שניהם.
ברגיל רשום שיש מד דופק ומד צעדים.
במיני רשום שיש מד דופק. לא רשמו שיש מד צעדים מובנה.
אני בכל זאת שואלת כי נראה הגיוני שמה שיש ברגיל יש בדיוק במיני. (אולי רק פחות זיכרון וזהו)

זה מאוד חשוב לי.

לצפיה ב-'אני לא הייתי סומך על זה כ"כ.'
אני לא הייתי סומך על זה כ"כ.
19/01/2017 | 16:32
44
חבר שלי עם נוט 5 סיפר לי לפני כמה זמן שהמכשיר דיווח שהוא הלך 5 ק"מ.
הוא לא יצא מהבית כל אותו זמן כך שזה בלתי אפשרי. אף אחד לא מסוגל ללכת 5 ק"מ בבית.
קניתי גם למישהו נוט 5 השבוע אבל כבר העברתי אותו היום, כך שלא בדקתי איך
זה בדיוק עובד שם. אבל מדוייק זה ממש לא.
לצפיה ב-'אצל סמסונג אין קשר ישיר בין מכשיר הדגל למכשיר המיני'
אצל סמסונג אין קשר ישיר בין מכשיר הדגל למכשיר המיני
19/01/2017 | 16:49
37
למעט השם והעיצוב הדומה. אולי ב-S5 זה השתנה, אבל בשני הדגמים הקודמים המפרט של המכשיר היה מקביל לזה של מכשיר הדגל של שנתיים קודם לכן (S4 מיני היה מקביל בערך ל-S2 הרגיל).
לצפיה ב-'מונה צעדים הוא לא רכיב חומרה ולא המצאה של סמסונג'
מונה צעדים הוא לא רכיב חומרה ולא המצאה של סמסונג
19/01/2017 | 16:53
58
אפשר להתקין בכל מכשיר את Google Fit שיודעת לעקוב אחריך לכל מקום,
גם "לחוש" את כמות הצעדים (או יותר נכון לחשב) וגם להשוות לפעולות קודמות, או לאחרים.

האפליקציה האנטישמית הזו גם יודעת להציג גרפים על המשקל, והם תמיד בקו עליה.
לצפיה ב-'עדכון תוכנה ל-LG G4'
עדכון תוכנה ל-LG G4
18/01/2017 | 09:23
2
74
היי, מישהו יודע איך אפשר לעדכן את התוכנה ל-6, כשהמכשיר שלי לא מוצא תוכנה חדשה (הוא על 5.1), ואחרי הורדת PC SUITE שאומר לי להשתמש ב-LG BRIDGE, שממנו אני מקבלת כל הזמן הודעת "עסוק, נסה מאוחר יותר" כשאני מנסה לעדכן תוכנה?
במעבדה המרכזית מוכנים לעשות את זה בחינם, אבל אני אצטרך להפקיד שם את הטלפון ל-14 ימי עסקים. בחנות שקניתי בה את המכשיר מוכנים לעשות את זה מיד תמורת 80 שקל.
מישהו מכיר עוד אופציות לעדכון תוכנה?
תודה.
לצפיה ב-'בהנחה שמדובר בדגם הנכון'
בהנחה שמדובר בדגם הנכון
18/01/2017 | 11:04
1
53
לצפיה ב-'תודה! אנסה. מקווה שיצליח'
תודה! אנסה. מקווה שיצליח
18/01/2017 | 21:46
13
לצפיה ב-'אפליקצייה: Group Location'
אפליקצייה: Group Location
17/01/2017 | 22:23
61
היי,
אפליקציה חינמית בשם Group Location.
מאפשרת יצירה והצטרפות לקבוצות מבוססות מיקום.
לא דורשת הרשאות רגישות ולא מצריכה רישום.
לחצו כאן להורדת האפליקציה מ - Google Play Store

מצורפת הזמנה לקבוצה של "מצלמות גאטסו בישראל".
מיקומי המצלמות במפה מבוססות על נתונים של "מיצו בדרכים"
קבלת התראות בזמן נהיגה על מצלמות מסוג: דחליל, מהירות, נתיב ציבורי,
רמזור ומהירות.
לחצו כאן להצטרפות לקבוצה. (ראשית עליך להתקין את האפליקציה).

נהיגה בטוחה.

לצפיה ב-'אחראיות על מטען'
אחראיות על מטען
14/01/2017 | 18:28
3
49
קנניתי מטען גלקסי מאיזו חנות וקיבלתי תעודת אחראיות לשנה, אין לי את התנאים לאחראיות, הכבל של המטען פשוט התחיל להקרע. איפה שמחברים את המטען לתקע.
בדרך כלל זה נחשב לחלק מהאחראיות? ואיפה אני יכולה לראות את תנאי האחראיות אם אין לי אותם?
לצפיה ב-'חבל על הזמן'
חבל על הזמן
14/01/2017 | 20:36
2
51
אפשר לקנות את הכבל בנפרד, ובהנחה שמדובר על מיקרו USB, אזי שמדובר בעלות כמה שקלים.
לצפיה ב-'אוקיי, אבל באופן עקרוני זה תופס?'
אוקיי, אבל באופן עקרוני זה תופס?
14/01/2017 | 21:09
1
12
לצפיה ב-'מה תופס?'
מה תופס?
15/01/2017 | 09:34
34
הכבל מחובר קשיח למטעון? או שהוא נתיק .
הכבל מוצר אחר.

לצפיה ב-'סוללה חדשה מתרוקנת במהירות.'
סוללה חדשה מתרוקנת במהירות.
16/01/2017 | 09:20
1
59
בשימושי סמסונג נוט 3 אשר עוברת שלא בידי היבואן - לטענת נציגי השירות שלו.

המכשיר עובר למצב של כחצי סוללה תוך פחות משעת גלישה...ולי כלל לא מובן מדוע.
זה לא היה המצב לפני כן...מה עלי לבדוק או לעשות כדי להחזיר ימים כקדם?
לצפיה ב-'המכשיר עצמו לא נשמע חדש'
המכשיר עצמו לא נשמע חדש
19/01/2017 | 10:26
25
זה אומר שקנית בטריה חדשה? המקור ממנו קנית הוא מקור אמין או שהזמנת מאיזה אלי אקספרס כזה? כי מאוד אפשרי שקיבלת סוללה מזויפת שהרבה יותר חלשה ממה שכתוב עליה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ