לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1086010,860 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'תמונות שצולמו במצלמת הטלפון אינן נפתחות'
תמונות שצולמו במצלמת הטלפון אינן נפתחות
28/11/2016 | 08:32
2
31
היי
יש לי תקלה מוזרה.
יש לי סמסונג J7 והוספתי לו לפני זמן מה כרטיס זיכרון . 
שיניתי בהגדרות שהתמונות ישמרו בכרטיס הזיכרון. 
בימים האחרונים משום מה אני לא מצליח לצפות בגלריה בתמונות שצילמתי. 
לעומת זאת , אני כן מצליח לצפות בתמונות ישנות שצילמתי ותמונות שקיבלתי מהווטסאפ. 
יש למישהו רעיון?
תודה
לצפיה ב-'תופעה מוכרת. ריסטרט לטלפון בדרך כלל מסדר את זה.'
תופעה מוכרת. ריסטרט לטלפון בדרך כלל מסדר את זה.
28/11/2016 | 12:03
11
לצפיה ב-'כרטיס זיכרון פגום'
כרטיס זיכרון פגום
28/11/2016 | 13:05
28
זאת ההשערה הראשונית. לאימא שלי הייתה את אותה הבעיה בדיוק, בגלל שימוש בכרטיס זיכרון סיני מזויף.
לצפיה ב-'מחפש המלצות למכשיר טלפון '
מחפש המלצות למכשיר טלפון
27/11/2016 | 23:46
5
61
מכשיר הכי אמין וטוב רצוי לא סיני שאפשר השיג בעד 800 ש"ח בחנויות בארץ,
המסך צריך להיות פחות מ 5 אינץ' -כמה שיותר קטן, מכשיר חדש-רצוי עם הגרסה הכי מתקדמת של אנדרואיד כך שיהיה אפשר להשתמש בו לטווח הרחוק כמה שיותר .
לבחורה טיפה מאותגרת טכנולוגית לצרכי שיחות טלפון, וואצאפ, וויז וקצת יוטיוב (יודע שזה מתנגש קצת עם ההגבלת גודל למסך אבל זה מה שהיא רוצה..)

לצפיה ב-'את יכולה לשחק כאן עם הגדרות החיפוש'
את יכולה לשחק כאן עם הגדרות החיפוש
28/11/2016 | 13:14
4
36

אבל באופן כללי, השילוב הזה של מכשיר חזק, אנדרואיד 6.0 (שלא לדבר על 7.0) לצד מסך קטן  ומחיר עד 800 ש"ח כמעט ולא קיים.
לצפיה ב-'האמת שבעיקר בגלל הדרישות הבעיתיות'
האמת שבעיקר בגלל הדרישות הבעיתיות
28/11/2016 | 23:10
3
31
קיוויתי לנצל את חוכמת ההמונים, או לפחות להמלצה ממישהו שיש לו ניסיון עם מכשיר דומה לדרישות.
כי לחפש לבד לפי פילטורים אפשר גם לבד.

בכל מקרה תודה.
לצפיה ב-'אחת האפשרויות'
אחת האפשרויות
29/11/2016 | 08:06
2
38

אפשר להתקין עליו רום מקוסטם עם גרסה חדישה של מערכת ההפעלה:
לצפיה ב-'ברצינות? מכשיר בן שנתיים שהפסיקו לייצר כבר?'
ברצינות? מכשיר בן שנתיים שהפסיקו לייצר כבר?
29/11/2016 | 08:41
1
34
ועוד עם 8 ג'יגה איחסון פנימי? לא נראה לי שזה כדאי.
לצפיה ב-'לשימושים הבסיסיים שתוארו לעיל זה די והותר'
לשימושים הבסיסיים שתוארו לעיל זה די והותר
29/11/2016 | 09:54
13
לצפיה ב-'נתונים ניידים סמסונג J5 2016'
נתונים ניידים סמסונג J5 2016
27/11/2016 | 21:19
4
59
הנתונים הניידים מתנתקים לי כל פעם מחדש
הטלפון חדש לגמרי הייתי אצל הבחור שקניתי ממנו בקניון
הוא שיחק עם ההגדרות השונות ולא עזר ממשיך להתנתק
יש למישהו פיתרון כלשהו
תודה
לצפיה ב-'מה זה נתונים ניידים?'
מה זה נתונים ניידים?
27/11/2016 | 21:27
2
336
לצפיה ב-'אינטרנט אני מניח'
אינטרנט אני מניח
27/11/2016 | 21:37
51
אבל לפותח השרשור- איך אתה יודע שהאינטרנט מתנתק?
לצפיה ב-'כפי שסטלוס כתב הכוונה לגלישה סלולרית.'
כפי שסטלוס כתב הכוונה לגלישה סלולרית.
28/11/2016 | 07:20
62
ולשואל הראשון: אני מכיר את המכשיר ולא שמעתי על בעייה שכזאת.
לצפיה ב-'אם אתה מנוי בחברה שיש לה נדידה פנים ארצית (גולן או הוט)'
אם אתה מנוי בחברה שיש לה נדידה פנים ארצית (גולן או הוט)
28/11/2016 | 07:55
59
אז אתה צריך להפעיל גם גלישה בנדידה. רק שים לב שאולי צריך לבטל את זה לפני טיסות לחו"ל, כי אחרת אתה עלול לשלם המון על גלישה סלולרית בחו"ל, שלא תמיד כלולה בתוכנית שלך.
לצפיה ב-'.התראת שעון מעורר'
.התראת שעון מעורר
27/11/2016 | 17:03
17
61
שלום רב,
יש לי נייד L.G 3
לאורך תקופה ארוכה יכולתי לשים את הסלולרי על שקט ובמקביל לשמוע את התראת שעון המעורר בכל שעה שהייתי מכוונת אותו.
ביום בהיר אחד נעלמה לי האופציה הזאת. אם אני שמה על שקט ההתראה מבוטלת.
זאת פונקציה מאד חשובה לי.
מה עלי לעשות כדי להחזיר אותה?
תודה מראש
פנינה
לצפיה ב-'צריך לשים את המכשיר על "עדיפות"'
צריך לשים את המכשיר על "עדיפות"
27/11/2016 | 17:14
14
43
במצב הזה יופיע כוכב בשורת המשימות.
ב G3 ניתן להגדיר גם שעות עדיפות כלומר שבשעות מסויימות הנייד יעבור למצב הזה ויצא ממנו אוטומטית, למשל בין השעות 00:00-06:00 או בימים מסויימים.
שעון מעורר מוגדר אוטומטית כאפליקציה עדיפה ולכן היא תעבוד.
מעבר לכך, כל צלילי ההתראה וכו' לא יעבדו אלא אם תיכנסי לאפליקציות שלהם ותגדירי גם אותן כעדיפות
לצפיה ב-'תודה על התגובה. תוכל להסביר לי בבקשה'
תודה על התגובה. תוכל להסביר לי בבקשה
27/11/2016 | 17:45
13
23
איך שמים את המכשיר על עדיפות?
לצפיה ב-'מצב עדיפות'
מצב עדיפות
27/11/2016 | 18:26
12
38
הדרך המהירה: לחיצה על מקש הווליום ובחירה בעדיפות. תוכלי לבחור לכמה זמן להשאיר בעדיפות או עד לכיבוי המכשיר.
בהמשך, כשאת לוחצת על העדיפות תבחרי באפשרויות (גלגל השיניים) ושם את יכולה להוסיף הגדרות יותר קבועות. ימים ושעות שבהם העדיפות תפעל ואיזה אפליקציות. השעון לא יופיע כי הוא מוגדר כעדיף בכל מקרה.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא כל האפליקציות של שעון מעורר מחייבות עדיפות?'
יכול להיות שלא כל האפליקציות של שעון מעורר מחייבות עדיפות?
27/11/2016 | 21:38
11
21
כי ב-G4 שלי השעון מעורר מצלצל רגיל גם אם המכשיר על מצב שקט, ולא שמתי על עדיפות.
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו ב G2 וב G3'
בדקתי עכשיו ב G2 וב G3
27/11/2016 | 21:56
10
30
כאשר המכשיר על מצב שקט השעון מהבהב אבל לא מושמע צליל 
כאשר המכשיר על מצב עדיפות השעון מהבהב ומשמיע צלילים.
נבדק עם אפליקצית השעון המקורית
יכול להיות שב G4 הבינו שזה שהשעון מאיר לא אומר שהוא מעורר...
לצפיה ב-'בסדר, מה אתה מתקטנן? בלבלו בין שעון מעורר לשעון מאורר '
בסדר, מה אתה מתקטנן? בלבלו בין שעון מעורר לשעון מאורר
28/11/2016 | 07:53
1
6
לצפיה ב-'הלוואי שהיה מאורר, הייתי חוסך מזגן בקיץ '
הלוואי שהיה מאורר, הייתי חוסך מזגן בקיץ
28/11/2016 | 10:35
4
לצפיה ב-'יש לי LG G3 והשעון המעורר מצלצל כמו גדול במצב שקט ללא עדיפות'
יש לי LG G3 והשעון המעורר מצלצל כמו גדול במצב שקט ללא עדיפות
28/11/2016 | 12:57
7
13
לצפיה ב-'איזה מערכת הפעלה מותקנת עליו?'
איזה מערכת הפעלה מותקנת עליו?
28/11/2016 | 13:03
6
14
האם של היבואן הרשמי או שנקנה מיבוא מקביל?
איזה גירסת אנדרואיד הוא מריץ?
יכול להיות שפתרו את זה באחד העדכונים

לצפיה ב-'יבוא מקביל, אנדרואיד 5'
יבוא מקביל, אנדרואיד 5
28/11/2016 | 14:41
5
5
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
28/11/2016 | 16:01
4
15
אצלי ה G2 מיבוא מקביל עם רום מזרח אירופאי כלשהו
ה-G3 עם אנדרואיד 5 נקנה מיבוא מקביל אבל למרבית ההפתעה הגיע עם רום ISR של היבואן הרשמי

לצפיה ב-'לא בטוחה שאני יודעת היכן לבדוק את גירסת הרום. בגירסת תוכנה '
לא בטוחה שאני יודעת היכן לבדוק את גירסת הרום. בגירסת תוכנה
28/11/2016 | 18:53
3
16
מופיעים אותיות ומספרים וביניהם HKG . יכול להיות שזה מרמז על רום מהונג קונג?
אני זוכרת שבזמנו, כשלא הייתי בטוחה שהשעון המעורר יצלצל כשהמכשיר על שקט, חיפשתי היכן  לתת לו עדיפות ולא מצאתי אפשרות לתת עדיפות לשעון. מודה שעכשיו לא הצלחתי למצוא בכלל איך לתת עדיפות אבל גם לא התאמצתי מדי לחפש
לצפיה ב-'אכן, הונג קונג'
אכן, הונג קונג
28/11/2016 | 22:37
2
12
כדי לתת עדיפות לאפליקציות את צריכה להיכנס ל
הגדרות-צליל-יישומים
לבחור את היישום שאת רוצה ולסמן עדיפות
יש עוד דבר נחמד וזה לסמן שבמצב עדיפות הטלפון יצלצל אם תגיע שיחה מאנשי קשר מועדפים. לי זה היה שימושי כשהבן שלי היה בצבא ולא רציתי לפספס שיחה ממנו במקרה הצורך.
לצפיה ב-'האמת היא שעניין העדיפות לא כל כך עקרוני לי. המכשיר מושתק '
האמת היא שעניין העדיפות לא כל כך עקרוני לי. המכשיר מושתק
28/11/2016 | 23:18
1
10
למשך הלילה, בעיקר כדי שהודעות הווטסאפ לא יפריעו לי לישון (זה כי שם סידרתי צליל חזק במיוחד שלא לפספס הודעות בשעות שהמכשיר לא מושתק - נו, הודעות כמו אמא תקני לי, איך מכינים את זה ואיך מכבסים את ההוא ו..הבנת את הפרינציפ   ).
כל ילדי סיימו שירות צבאי כבר מזמן ולמקרי חירום (שמאד מקווה שלא יהיו כאלו) יש את הטלפון בבית ואת הסלולארי של בעלי.
לצפיה ב-'אני פשוט מנתק את האינטרנט בלילה - ככה בטוח אני לא אקבל'
אני פשוט מנתק את האינטרנט בלילה - ככה בטוח אני לא אקבל
29/11/2016 | 08:37
13
הודעות וואטסאפ, או מיילים לא חשובים (סתם לידע כללי, בשעה 2 כל המיילים הם לא חשובים ). אני גם הפעלתי מצב "נא לא להפריע" (שנראה לי שזה בערך כמו "מצב עדיפות") עם רשימה לבנה של משפחה שכן יכולה להציק לי .
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים!'
תודה לכל המגיבים!
01/12/2016 | 11:27
1
11
מתוך התשובות שלכם עלה לי רעיון. החלטתי להוריד אפליקציה אחרת לשעון מעורר.
מתוך האפשרויות בחרתי באפליקציה שנקראת Alarm Clock ויש לה ציור של שעון מעורר כמו של פעם.
בעזרת אפליקציה זאת אני הגשתי מה שרציתי: שהטלפון יהיה על שקט ובכל זאת אשמע את ההתראה.
יש משהו חמוד באפליקציה הזאת.
כשטלפון מצלצל מופיע על המסך פעולת חשבון שיש לפתור. יש 3 רמות: קל, בינוני וקשה.
עד שהבן אדם לא עונה על השאלה כמו למשל 2+2 הטלפון לא מפסיק לצלצל.
כנ"ל אם לא עונים נכון. כשעונים נכון מופיע משפט: good morning! בלי קשר לשעת ההתראה.
כנראה שהפלפון רוצה לוודא שהבן אדם אכן התעורר. אני קוראת לזה "וידוא עירנות". ממליצה לבחור את האופציה הקלה כי הרי לא מצופה שנדע לפתור תרגילים קשים מיד כשנתעורר.
לצפיה ב-'אני הגדרתי משוואה ריבועית שאצטרך לפתור כדי לקום'
אני הגדרתי משוואה ריבועית שאצטרך לפתור כדי לקום
03/12/2016 | 17:09
6
לא פתרתי -  אני נשאר לישון.
לצפיה ב-'Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?'
Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?
26/11/2016 | 23:57
12
40
אני מעוניין לקנות מכשיר אנדרואיד - טאבלט ולסנכרן בו אך ורק את גוגל מיוזיק מהחשבון האישי שלי, ללא ג'ימייל, לוח שנה, דרייב וכדומה.

האם זה אפשרי?
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
27/11/2016 | 08:53
11
23
בוקר טוב,
אתה מוסיף את חשבון הגוגל שלך למכשיר, נכנס להגדרות-חשבונות וסנכרון
בוחר את חשבון הגוגל ונכנס לתוכו ושם אתה מסיר את הסימון מכל האופציות שאתה לא רוצה לסנכרן כלומר משאיר את הסימון רק על גוגל מיוזיק.

לצפיה ב-'או, אם יש פשלה אצל גוגל, אתה מראש מסמן מה אתה רוצה לסנכרן'
או, אם יש פשלה אצל גוגל, אתה מראש מסמן מה אתה רוצה לסנכרן
27/11/2016 | 09:21
10
27
אני לא הבנתי למה לפעמים הוא נותן לי אפשרות מראש לבחור מה לסנכרן, ולפעמים אני צריך לעצור אותו אחרי שהוא מסנכרן את הכל .
לצפיה ב-'ממתי אתה מסנכרן משהו אצל השטן הגדול '
ממתי אתה מסנכרן משהו אצל השטן הגדול
27/11/2016 | 11:08
9
24
אם גוגל מזהה שסימנת משהו לסינכרון הוא ישר מנסה להכניס רגל בדלת ולמשוך כל מה שהוא יכול ממך  

לצפיה ב-'התכוונתי שבעת הוספת חשבון, לפעמים אפשר לבחור מה לסנכרן'
התכוונתי שבעת הוספת חשבון, לפעמים אפשר לבחור מה לסנכרן
27/11/2016 | 11:16
8
21
ולפעמים אפשר רק לשנות את זה מתוך הגדרות החשבון.

וברור לך שאני לא מנסכרן כלום למעט מייל, נכון?
לצפיה ב-'אנסה להסביר יותר'
אנסה להסביר יותר
27/11/2016 | 13:29
7
19
את האופציה של הסימון אני מכיר - מה הבעיה?
הבעיה היא שאני רוצה לקנות אייפד ביתי שהדבר היחיד שיהיה בו זה הגוגל מיוזיק שלי, אבל לא רוצה שתיהיה אפשרות למישהו בבית להיכנס לחשבונות ואז לסמן "סנכרן גימייל", "סנכרן אנשי קשר" וכו'...(אז בעצם כל המידע האישי יהיה מסונכרן במשהו ששייך לכל הבית...

אני רק רוצה לסנכרן נקודתית את הגוגל מיוזיק ושלא תהיה אפשרות לסנכרן משהו אחר/או לסמן.

הגיוני שיהיה איזה פתרון, כי יש הרבה טלווזיות עם אנדרואיד ולא נראה לי סביר שחשבון של מישהו ייתן לכל באי הבית גישה להכל :)
לצפיה ב-'זהו, שאין פיתרון. אם מגדירים חשבון במכשיר אנדרואיד'
זהו, שאין פיתרון. אם מגדירים חשבון במכשיר אנדרואיד
27/11/2016 | 13:57
17
אז כל אחד יכול לשנות את המידע המסונכרן דרך ההגדרות. אם רוצים לעשות איזשהו "מכשיר ביתי" אז צריך לפתוח חשבון מיוחד עבורו. אגב, אם את רוצה לקנות אייפד (וזה לא הפורום המתאים להתייעץ ) אז אולי (לא מכיר מספיק את מוצרי התפוח) יש אפשרות למנוע גישה להגדרות על ידי שימוש בסיסמא כלשהי.
לצפיה ב-'לגבי אייפד אני לא יודע אבל בטאבלט אנדרואיד יש פתרון'
לגבי אייפד אני לא יודע אבל בטאבלט אנדרואיד יש פתרון
27/11/2016 | 13:58
5
22
אם אתה מדבר על אייפד של אפל צריך לבדוק אם אפשר להתקין עליו את האפליקציה של גוגל מיוזיק. אם כן, אז אין בעיה אתה מתקין רק את האפליקציה ורק היא מסתנכרנת, אין ממשקים אחרים שקשורים לחשבון המייל וכו'
בטאבלט אנדרואיד, לדעתי מגירסה 5 יש אפשרות להוסיף חשבון אורח שיהיה מוגבל בהרשאות שלו. תגדיר משתמש על אחד עם כל ההרשאות שתרצה ותגן עליו בסיסמה ולשאר בני הבית תקצה חשבון אורח שבו אפשר להפעיל רק אפליקציות מסויימות שתקבע ואין גישה להגדרות.
לצפיה ב-'ניסיתי עכשיו להוסיף חשבון. איך מגדירים לו מה הוא יכול לעשות?'
ניסיתי עכשיו להוסיף חשבון. איך מגדירים לו מה הוא יכול לעשות?
27/11/2016 | 14:57
4
20
זה כשנכנסים אליו בפעם הראשונה? כי מהחשבון הראשי לא הצלחתי להגדיר כמעט כלום - רק האם הוא יכול לקבל שיחות והודעות.
לצפיה ב-'אני מניח שזה תלוי מכשיר'
אני מניח שזה תלוי מכשיר
27/11/2016 | 15:29
3
19
ניסיתי עכשיו להוסיף ב G2 חשבון אורח והתבקשתי לבחור 4 אפליקציות שיעבדו במצב הזה. נכנסתי למצב הזה וראיתי רק את ארבעת האפליקציות שבחרתי. לא יכולתי לגשת להגדרות, לא היה וילון התראות ולא יכולתי לראות איזה יישומים מותקנים.

לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
27/11/2016 | 15:32
2
17
ארבע אפליקציות מסומנות כברירת מחדל אבל אין בעיה להוסיף יותר אפליקציות או להסיר אפליקציות 
לצפיה ב-'מעניין. אני אנסה לשחק עם זה יותר מאוחר אצלי'
מעניין. אני אנסה לשחק עם זה יותר מאוחר אצלי
27/11/2016 | 15:42
1
14
פשוט הוא רצה להתחבר לרשת אלחוטית, אבל אין לי כאן רשת שאני סומך עליה, ובדיקת התקשורת דרך האינטרנט הסלולרי היה די איטי, ואין לי זמן לזה עכשיו. בכל מקרה, מה שציינת עכשיו לא היה אצלי בעת הוספת החשבון החדש.
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
27/11/2016 | 16:03
20
האמת שהאפשרות על עבודה עם יוזרים יכולה להיות פתרון לא רע.

דרך מערכות צד שלישי - IOS או Windows החיים הרבה יותר קלים - פשוט מורידים אפליקציה וזהו - לא כל המכשיר מתעדכן ומסתנכרן.
אומנם אני אוהב אנדרואיד, אבל אם אחרוג בעניין הזה בגלל העניין של המידע.
לצפיה ב-'מה עדיף, סמסונג S7 EDGE או LG V20. תודה.'
מה עדיף, סמסונג S7 EDGE או LG V20. תודה.
26/11/2016 | 00:58
2
132
לצפיה ב-'תלוי מה אתה מעדיף'
תלוי מה אתה מעדיף
26/11/2016 | 23:52
1
85
נתחיל מגודל המסך: 5.7 אינץ' של LG (מסך גדול אך גם הסלולה תתרוקן מהר יותר) לעומת 5.5 אינץ' של סמסונג.
סוג המסך: AMOLED של סמסונג איכותי יותר
מצלמה: ייתכן שהמצלמה של LG טיפה יותר טובה
סוללה: אצל LG היא נשלפת שזה יתרון מהותי (לא תצטרך ללכת למעבדה אם הסוללה תשבוק חיים)
מהירות: ה-S7 מהיר יותר, אך לא בהרבה

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
27/11/2016 | 01:01
25
לצפיה ב-'אפליקציה לעריכת וידאו'
אפליקציה לעריכת וידאו
25/11/2016 | 16:29
1
39
מישהו מכיר אפליקציה שבה ניתן לשלב כמה וידואים ביחד?
נגיד צילמתי משהו קצר בסנאפצ'אט שזה מוגבל ל10 שניות, ואני רוצה לעשות מזה וידאו של דקה, איזו אפליקציה יש לזה?
לצפיה ב-'בעיית media services meizu'
בעיית media services meizu
25/11/2016 | 11:59
45
שלום
הסרביס לוקח משאבי סוללה רבים ומרוקן אותה
מדובר על מכשיר meizu 3 note

האם יש פתרון?
תודה
לצפיה ב-'אני מבקש דעתכם/הצעתכם/המלצתכם בנוגע לספארטפון'
אני מבקש דעתכם/הצעתכם/המלצתכם בנוגע לספארטפון
24/11/2016 | 17:06
57
שלום רב לכם. 
בטרם אני קונה את הסמארטפון, אני מבקש דעה/הצעה/המלצה שלכם בנודע לסמארטפונים הללו. אחד מהם אני רוצה לרכוש. 
xiaomi redmi note 4 64gb 3gb ram 
Meizu M3 Note 16GB 
מבחינת אינטרנט גלישה, הודעות סמס, התקשרויות, עוצמת שמיעה רמקול, מצלמה ווידאו, שעות המתנה ודיבור. 
איזה מהם במיוחד רצוי וראוי מכל הבחינות? 
מודה לכם מראש על תגובתכם בנדון. 
לצפיה ב-'חוג תכנות משחקי מחשב וסלולר לילדים ונוער'
חוג תכנות משחקי מחשב וסלולר לילדים ונוער
24/11/2016 | 07:59
20
היי לכולם
רציתי להמליץ לכם על חוג תכנות משחקי מחשב וסלולר
שיתקיים בחופשת החנוכה - 5 מפגשים און-ליין מהבית.
מבצע חבר מביא חבר - על כל חבר שירשם דרככם תקבלו
25 דולר מתנה בחנות google play או apple store.
פרטים באתר:
compifun.co.il
לצפיה ב-'פריימים מושמטים בצילום וידאו בסמסונג S5'
פריימים מושמטים בצילום וידאו בסמסונג S5
23/11/2016 | 23:37
12
57
שלום,

רכשתי זה מכבר S5 בעקבות המלצות בפורום זה. אחד הדברים החשובים עבורי במכשיר הינו צילום וידאו. אני מצלם ב 1280x720 (צילום HD רגיל, בשביל לחסוף מקום וכוח מעבד)
הבעיה - בעת צילום וידאו, חלק מהפריימים שלי מושמטים. אני מצלם וידאו, ואז, אחת למס' שניות, רואים אי רציפות בפריימים. מה יכולה להיות הבעיה?

מצאתי את הקטע הזה ברשת. אממה - אין לי הרבה אפליקציות שרצות ברקע. גם במצב טיסה זה קורה לי. יש רעיונות?

הנה קטע וידאו שצילמתי (טשטשתי את הצילום. פרט לטשטוש - מדובר על רצף צילום). בקטע הקצר הזה, יש 3 קפיצות (כמו בסרט ישן)
תודה
לצפיה ב-'קודם כל, רק בגלל ש*אתה* לא הפעלת הרבה אפליקציות'
קודם כל, רק בגלל ש*אתה* לא הפעלת הרבה אפליקציות
24/11/2016 | 08:03
56
לא אומר שאין לך הרבה אפליקציות שרצות ברקע. ה-S5 הוא עדיין אחד המכשירים שסמסונג "שפכה משאית של Bloatware לתוכו" (אם אני מצטט נכון ). כלומר יש לך עשרות אפליקציות ושירותים של סמסונג שרצים ברקע, ומצב טיסה זה לא מה שיעזור. מצד שני, להתחיל לבטל עשרות אפליקציות זה לא רק מתיש, אז חלק גדול מאפליקציות הזבל של סמסונג אי אפשר לבטל בלי רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת).
לצפיה ב-'תנסה אפליקציות צילום אחרות'
תנסה אפליקציות צילום אחרות
24/11/2016 | 08:41
4
37
למשל, את Open Camera או את Google Camera
לצפיה ב-'ואם זה לא יעזור...'
ואם זה לא יעזור...
24/11/2016 | 08:50
2
33
ייתכן שהבעיה תיפטר ע"י התקנת רום אחר של סמסונג (מי יודע, אולי דווקא בגרסה הישראלית דחפו יותר מדי אפליקציות, לא רק של סמסונג, אלא של המפעיל הסלולרי הספציפי):
לצפיה ב-'האם זה הכפתור שסודר את האפליקציות הפתוחות?'
האם זה הכפתור שסודר את האפליקציות הפתוחות?
24/11/2016 | 22:32
1
39
או שזה רק מוחק את את ההסטוריה? אם רק הסטוריה, אז איך מנקים זיכרון?
ואם אפליקצייה מצלמה אחרת (נשמע לי שזה הפתרון): איזו אפליקציה מומלצת? ניסיתי את Open Camera, אבל היא לא מוצלחת כמו המקורית של S5. אני מחפש מצלמה בעיקר לוידאו, שגם מסוגלת לצלם סטילס תוך כדי הוידאו (כמו המקורית של S5)
לצפיה ב-'באנדרואיד אין צורך לסגור אפליקציות ידנית'
באנדרואיד אין צורך לסגור אפליקציות ידנית
25/11/2016 | 15:30
29

ראה סעיף Android keeps RAM full by design
לצפיה ב-'ניסיתי גם עם Z Camera. גם בה יש השמטה של פריימים'
ניסיתי גם עם Z Camera. גם בה יש השמטה של פריימים
26/11/2016 | 11:40
14
האם לעוד מישהו זה קורה?
מה עוד ניתן לעשות?
לצפיה ב-'אני חושב שהסרט תקין'
אני חושב שהסרט תקין
26/11/2016 | 11:56
5
25
הקיטועים ,אם יש,זה רק בהרצה הראשונה ,ואני מייחס זאת ל buffering .
כלומר לא חסרים פריימים .
בפעם השניה שאתה תנגן את הקליפ הוא ירוץ תקין

לצפיה ב-'דווקא לא: הסרט ששלחתי בלינק הינו לאחר ההורדה למחשב'
דווקא לא: הסרט ששלחתי בלינק הינו לאחר ההורדה למחשב
26/11/2016 | 12:01
4
18
ככה שאין כאן buffering, אלא זה ניגון מתוך קובץ במחשב.
הצילום שבדקתי שבוצע במצלמה Z CAMERA גם מכיל השמטת פריימים. אגב, בצילום ב Z CAMERA ראיתי את הקפיצה תוך כדי הצילום, להבדיל בצילום במצלמת ברירת המחדל, בו ניתן לראות את הקפיצה רק לאחר ניגון הסרט)

עוד רעיונות?
לצפיה ב-'אצלי במחשב זה מנוגן רצוף ללא קיטועים'
אצלי במחשב זה מנוגן רצוף ללא קיטועים
26/11/2016 | 12:03
2
22
17 שניות זה 17 

לצפיה ב-'האם אתה מצלם וידאו עם סמסונג S5?'
האם אתה מצלם וידאו עם סמסונג S5?
26/11/2016 | 12:09
1
12
לצפיה ב-'אשתי מצלמת עם S5 שנקנה בארץ'
אשתי מצלמת עם S5 שנקנה בארץ
26/11/2016 | 17:54
25
ואין לה את הבעיה שציינת. סרטון לדוג':
לצפיה ב-'הפסקת קבלת התראות פייסבוק באנדרואיד בגלישה בכרום'
הפסקת קבלת התראות פייסבוק באנדרואיד בגלישה בכרום
23/11/2016 | 20:48
6
49
שלום,

עד לא מזמן, ברגע שהייתי מקבל הודעה בפייסבוק, היתה קופצת התראה (סימון של אייקון בחלק העליון של המסך)

משום מה, זה הפסיק לאחרונה. בדקתי את הגדרות הכרום, ונראה שהוא אמור להעביר עדכונים.

מה יכולה להיות הבעיה?

(לא מעוניין באפליקציה...)
לצפיה ב-'התראות'
התראות
23/11/2016 | 22:56
3
32
תבדוק בכרום
הגדרות-הגדרות אתרים-התראות
תראה שהמתג פעיל, שלא כיבית אותו בטעות
תראה אם תחת "מותר" מופיע הדף של פייסבוק
תלחץ עליו ותראה שמסומן "אפשר"

לצפיה ב-'מאופשר... עוד רעיונות?'
מאופשר... עוד רעיונות?
23/11/2016 | 23:07
2
21
לצפיה ב-'נסה לאפס את האפשרות'
נסה לאפס את האפשרות
24/11/2016 | 09:12
20
תיכנס לאותו מקום לדף של פייסבוק ותעשה נקה ואפס, ואז בפעם הבאה שתיכנס לפייסבוק הוא ישאל אותך אם להפעיל התראות.
אם זה לא יעזור נסה לאפס את הכרום הגדרות-יישומים ותמחק זיכרון מטמון.
זה יאפס את כל ההגדרות שלו.
דרך אגב, האם התקנת לאחרונה תוכנה לניהול זיכרון כמו קלין מאסטר או משהו דומה?
היה פה דיון שמישהי אמרה שזה שיבש לה את ההתראות.

לצפיה ב-'הנה הקישור לדיון'
הנה הקישור לדיון
24/11/2016 | 09:14
20
אמנם מדובר פה על הודעות דואר אבל יכול להיות שזה גם קשור
לצפיה ב-'מה זה שייך לכרום?'
מה זה שייך לכרום?
24/11/2016 | 13:25
1
19
FB אני מניח שזו אפליקציה בלי קשר לדפדפן
אז נכנסים לאפליקציה >הגדרות>התרעות

לצפיה ב-'כי במפורש כתוב בגוף ההודעה '
כי במפורש כתוב בגוף ההודעה
24/11/2016 | 13:49
29
"(לא מעוניין באפליקציה...)"
לצפיה ב-'אפליקציית מסנג'ר-צריך בכלל? שימוש בפייסבוק לתכתובות אפסי'
אפליקציית מסנג'ר-צריך בכלל? שימוש בפייסבוק לתכתובות אפסי
23/11/2016 | 11:35
6
32
וממילא מתקשר במסרונים וואטסאפ כשצריך
או שיחות
לצפיה ב-'אפסי זה לא "אפס". ואי אפשר לשלוח הודעות מהאפליקציה הרגילה'
אפסי זה לא "אפס". ואי אפשר לשלוח הודעות מהאפליקציה הרגילה
23/11/2016 | 11:45
2
34
אולי (לא בדקתי) אפשר לשלוח הודעות מהאתר המותאם למובייל. אבל אם זה לא חשוב עבורך - לא צריך את הרוגלה הזו.
לצפיה ב-'לא לגמרי הבנתי '
לא לגמרי הבנתי
23/11/2016 | 12:09
1
24

אולי (לא בדקתי) אפשר לשלוח הודעות מהאתר המותאם למובייל

לצפיה ב-'אפשר לשלוח (ולקבל) הודעות'
אפשר לשלוח (ולקבל) הודעות
23/11/2016 | 12:24
28
רק דרך האתר המלא. אבל זה לא נורא מגביל - (בפעמים היחסית נדירות כש)אני משתמש בפייסבוק (אני משתמש) בממשק המובייל, אבל כשאני מקבל הודעה אני עובר לשניה לאתר המלא (בכרום - REQUEST DESKTOP SITE), קורא וחוזר לממשק המובייל (למרות שאני לא בטוח שהממשק המלא לא נוח יותר גם דרך הסלולאר).

בכל מקרה, אני לא מוכן להתקין את הוירוס הנ"ל על המכשיר שלי.
לצפיה ב-'Opera Mini מאפשרת לקרוא מסרים בפייסבוק'
Opera Mini מאפשרת לקרוא מסרים בפייסבוק
23/11/2016 | 12:46
2
13
זה יכול לשמש תחליף למקרים כאשר יש צורך להשיב למסרים, אך אין כל רצון להתקין את אפליקציית המסנג'ר זוללת הסוללה.
לצפיה ב-'תודה. הסרתי את מסנג'ר ממילא לא ממש בשימוש ותופס נפח גדול'
תודה. הסרתי את מסנג'ר ממילא לא ממש בשימוש ותופס נפח גדול
23/11/2016 | 12:57
8
לצפיה ב-'גם בכרום אפשר...'
גם בכרום אפשר...
23/11/2016 | 13:11
17
(ואני מניח שבכל דפדפן אחר גם)
לצפיה ב-'קיבלתי הודעה לפייסבוק מאת הפייסבוק'
קיבלתי הודעה לפייסבוק מאת הפייסבוק
23/11/2016 | 11:32
1
85
שהוענקה לי מדליית טירון. 
מישהו יודע מה זה?  האם זהו וירוס?
לצפיה ב-'ככל הנראה זה וירוס או משהו רע אחר'
ככל הנראה זה וירוס או משהו רע אחר
23/11/2016 | 18:32
41
הייתה כתבה (אם אני לא טועה במאקו) לפני כמה ימים שהיה רשום בה שבימים האחרונים מופצים וירוסים דרך המסנג'ר של פייסבוק. אם את לא יודעת מאיפה ההודעה ואם סיימת טירונות מזמן אני מציע למחוק.
לצפיה ב-'שאלה לאבי לב50'
שאלה לאבי לב50
23/11/2016 | 10:01
3
45
שלום אבי, עזרת לי הרבה לפני כמה ימים עם האנטי וירוס avg.
שמתי לב שלאחרונה ישנן המון פרסומות אצלי בפייסבוק.
האם זה בעקבות הורדת ה AVG?
שאלתי אליך היא: אם זה באמת בעקבות הורדת האנטי וירוס AVG
מה ניתן לעשות מבלי לבחור באנטי וירוס בתשלום? האם להסיר את היישום הזה ואז ייעלמו הפרסומות? ומידי פעם להתקין אותו?
או שזה לא קשור לAVG ואז יש פתרון אחר להסרת פרסומות מהפייסבוק?
אודה לך על תשובתך. רומי
לצפיה ב-'לדעתי הפרסומות הן מהפייסבוק.'
לדעתי הפרסומות הן מהפייסבוק.
23/11/2016 | 10:24
2
27
אבל אינני יכול לדעת בוודאות כי אינני משתמש בפייסבוק.
הפרסומת של ה-AVG בגירסת החינם לא משפיעה על אפליקציות אחרות אלא רק כשאת מפעילה אותה את רואה פרסומת.
אם את רוצה לשלם עבור גירסת ה-PRO אז תכנסי להגדרות של ה-AVG, יש שם אפשרות לשידרוג.
אפשרות נוספת היא להוריד את גירסת ה-PRO בחנות של גוגל.
אני לא חושב שהתקנה והסרה וחוזר חלילה היא דבר טוב.

לצפיה ב-'אבי, תודה על התשובה המהירה'
אבי, תודה על התשובה המהירה
23/11/2016 | 10:44
1
24
וכמובן שלא אסיר את AVG  
הפרסומות בAVG עצמו לא מפריעות לי.
הגיוני שהפרסומות הם מהפייסבוק.
תודה, על עזרתך המועילה.
לצפיה ב-'בשמחה. '
בשמחה.
23/11/2016 | 10:48
12
לצפיה ב-'עזרה במציאת טלפון'
עזרה במציאת טלפון
23/11/2016 | 09:46
6
35
מחפשת טלפון טוב עם המצלמה הכי טובה במחיר של עד 2500 שקלים גג
מי יכול לכוון אותי? ושזה יהיה רק סמסונג

תודה
לצפיה ב-'רק סמסונג או רק אנדרואיד?'
רק סמסונג או רק אנדרואיד?
23/11/2016 | 09:54
1
12
לצפיה ב-'עדיף לי רק סמסונג, מפחיד להתקרב למכשירים'
עדיף לי רק סמסונג, מפחיד להתקרב למכשירים
23/11/2016 | 10:01
33
אחרים שהם אנדרואיד אבל לא סמסונג
אל תשאל אותי למה, אולי רק בגלל השם
לצפיה ב-'האתר הזה למכירת טלפונים אמין?'
האתר הזה למכירת טלפונים אמין?
23/11/2016 | 09:58
2
35
לצפיה ב-'זה בשביל למכור *להם* את המכשיר, לא לקנות מהם'
זה בשביל למכור *להם* את המכשיר, לא לקנות מהם
23/11/2016 | 10:22
1
27
ולפי מה שאני זוכר, אז הם קונים את המכשיר ב*הרבה* מתחת למה שאפשר למכור ביד 2.
לצפיה ב-'למכירת טלפונים מצדם..כןם לזה התכוונתי:) תודה'
למכירת טלפונים מצדם..כןם לזה התכוונתי:) תודה
23/11/2016 | 10:31
12
לצפיה ב-'חלונית כפולה galaxy s7'
חלונית כפולה galaxy s7
22/11/2016 | 19:19
6
46
שלום,
לפני כשבוע רכשתי מכשיר מסוג גלקסי 7, נודע לי היום כי ישנה אופציה שניתן יהיה לעבוד עם חלון כפול משמע הרצת שני יישומים במקביל (על אותו מסך) וזאת בעזרת לחיצה ממושכת על המקש משמאל לכפתור הבית.

לצערי הפעולה לא מתאפשרת במכשיר שלי, חשוב לציין שכל מכשיר אחר מאותו סוג שניסיתי עבד.

רעיונות?
לצפיה ב-'תנסה לגלול את וילון ההתראות'
תנסה לגלול את וילון ההתראות
22/11/2016 | 20:30
3
36
ושם תחפש מתג של "חלונות מרובים" (באנגלית - "Multi Windows"). אחר כך תנסה שוב לחיצה ארוכה על הכפתור השמאלי.
לצפיה ב-'"וילון התראות"'
"וילון התראות"
22/11/2016 | 21:00
2
44
במסך אין שום דבר שמזכיר "חלונות מרובים".
עשיתי חיפוש לערך זה ולא מצאתי דבר.
לצפיה ב-'תנסה לגלול עוד פעם - אולי זה מוסתר'
תנסה לגלול עוד פעם - אולי זה מוסתר
22/11/2016 | 22:04
12
לצפיה ב-'חפש תחת הגדרות>תצוגה'
חפש תחת הגדרות>תצוגה
23/11/2016 | 12:39
10
לצפיה ב-'זה יקרה רק כאשר מערכת ההפעלה תשודרג לנוגט'
זה יקרה רק כאשר מערכת ההפעלה תשודרג לנוגט
22/11/2016 | 23:24
1
14
לצפיה ב-'הפונ' הזו קיימת עוד מימי JB. למשל, Galaxy Note 2 ו-Galaxy S3'
הפונ' הזו קיימת עוד מימי JB. למשל, Galaxy Note 2 ו-Galaxy S3
23/11/2016 | 12:42
10
לצפיה ב-'גלקסי 7 או Sony Xperia Z5'
גלקסי 7 או Sony Xperia Z5
22/11/2016 | 16:33
24
היי
מחפשת פלאפון חדש בתקציב של 2500-3000 ש"ח.
אף פעם לא היה לי אנדרואיד. מחפשת פלאפון אמין ואכותי שיחזיק לי לכמה שנים, מצלמה טובה ובטרייה סבבה..
הרבה המליצו לי על הגלקסי 7. כדאי? אני רואה בפורומים וכזה שהרבה מתלוננים על תקלות אצלו. הוא בעייתי?
בחנות הציעו לי את הSony Xperia Z5. אני לא מכירה אף אחד שיש לו סוני. זה מומלץ?
תודה :)
לצפיה ב-'העברת יישומים לכרטיס זכרון באנדרואיד 6'
העברת יישומים לכרטיס זכרון באנדרואיד 6
22/11/2016 | 07:16
1
67
יש לי LG K10 עם אנדרואיד 6. הכנסתי כרטיס זכרון (שכבר היו בו כמה קבצים). איך אני מעבירה חלק מהאפליקציות לכרטיס הזכרון (הבנתי שבמרשמלו זה שונה מהגרסאות הקודמות).
לצפיה ב-'בדרך המתוארת כאן'
בדרך המתוארת כאן
23/11/2016 | 12:49
30
לצפיה ב-'SD כזכרון פנימי'
SD כזכרון פנימי
22/11/2016 | 10:01
9
60
יש לי LG K10 אנדרואיד 6.0. כאשר הכנסתי את כרטיס ה-Sג הוא לא שאל אותי כיצד להתייחס אליו (כ-INTERNAL STORAGE או כנייד). כאשר אני מנסה לפרמט אותו הוא לא נותן לי את האופציה לפרמט כinternal storage אא רק כאחסון נייד. אנימ מאד מעוניינת לשמור אפליקציות ב-SD והבנתי שזה אפשרי רק כאר הוא נחשב לחלק מהאחסון הפנימי. מה עושים?
לצפיה ב-'האינפורמציה באינטרנט רב משמעית'
האינפורמציה באינטרנט רב משמעית
22/11/2016 | 14:22
8
41
והדעה שלך מושפעת ממה שנוח לך .
לא בכל טלפון יתכן ורק בטלפונים של מוטורולה.
בטלפון שלך מה שרצית לא ישים במיוחד לא באנדרואיד 6.0.1 
בכללי יש SD פנימי ויש SD חיצוני .לא ניתן להעביר אפליקציות לכרטיס ה SD החיצוני .
על כן זה המצב .יש אפליקציות שכאשר אתה הכנסת כרטיס SD הן שומרות את הנתונים עליו כמו המצלמה 
לצפיה ב-'אז'
אז
22/11/2016 | 15:33
2
28
בעצם אי אפשר להתקין אפליקציות בזיכרון שהוא לא זיכרון המכשיר? האם 8G זיכרון נחשב קטן מדי למשתמש בינוני?
תודה
לצפיה ב-'שלך 16G וזה נחשב בימינו קטן'
שלך 16G וזה נחשב בימינו קטן
22/11/2016 | 16:24
1
25
כיום הסטנדרט הוא 32G ואם רוצים אפשר גם 64G ואם אפילו מתעקשים אז מקבלים גם 128G .
ואז כמובן אין משמעות לזכרון SD חיצוני .

לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/11/2016 | 16:35
7
לצפיה ב-'ואין אפשרות להעביר לפחות חלק מהאפליקציות לSD החיצוני? '
ואין אפשרות להעביר לפחות חלק מהאפליקציות לSD החיצוני?
22/11/2016 | 15:49
4
24
אצלי פשוט לא מופיעה האופציה של שמור ב-SD...
לצפיה ב-'לא חלק ולא חלקיק'
לא חלק ולא חלקיק
22/11/2016 | 16:31
3
21
אבל תתנחם בעובדה שהתמונות והסרטים זה הרבה זכרון.
במערכות הפעלה קודמות אנדרואיד 3 היה אפשר.
כיום מכיון שרוב הטלפונים יש להם זכרון פנימי גדול אין יותר צורך ב SD חיצוני ואף אין גם אפשרות בהרבה מכשירים להוסיף זכרון חיצוני.
פשוט קונים כבר עם זכרון גדול .
ומי שרוצה "לחסוך" משלם על כך בגדול .
טלפון זול זה חשוד .
סוף מעשה במחשבה תחילה
לצפיה ב-'יש לי זכרון פנימי'
יש לי זכרון פנימי
22/11/2016 | 16:54
2
26
של 16 ואני די בטוחה שה יספיק. אבל הסיבה לקניית המכשיר הספיציפי הזה הייתה לא המחיר אלא גודל המסך היחסית קטן... אם היה מכשיר עם 64 הייתי קונה אבל לא רציתי אייפון וכל המכשירים עם הזכרון הגדול הם גדולי מסך בשבילי...
לצפיה ב-'אז למה לא בחרת LG G5?'
אז למה לא בחרת LG G5?
22/11/2016 | 16:59
1
8
לצפיה ב-'ה-G5 גדול פיזית כמעט בדיוק כמו ה-G3 ו-G4 עם מסך 5.5 אינצ''
ה-G5 גדול פיזית כמעט בדיוק כמו ה-G3 ו-G4 עם מסך 5.5 אינצ'
22/11/2016 | 17:43
22
אז מה עוזר שיש לו מסך "רק" של 5.3 אינצ'?

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ