לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

לצפיה ב-'הורדת אפליקציה/אפליקציות באמצעות חנות ה Play או ב APK'
הורדת אפליקציה/אפליקציות באמצעות חנות ה Play או ב APK
04/08/2016 | 11:02
9
58
שלום לחברים

קיבלתי בפורום המבורך הנ"ל טיפים הקשורים בהורדת APKים
ואני שואל שאלה מאוד פשוטה:

איך זה ששני טאבלטים,
שניהם סינים,
שניהם עם אותה גרסת אנדרואיד 5.1

באחד אני יכול להוריד מ PLAY כרגיל כל אפליקציה לרבות YNET (שהיא דוגמא טובה כי היא פופולארית)

ובשני אני לא יכול להוריד,
במקום זה אני מקבל הודעה שזה לא תואם למכשיר וכו'

ואז אני הולך לחפש APKים
(שזה לא מסובך אבל אני רק שואל איך זה קורה)

תודה.

לצפיה ב-'למרות שהבת הצעירה שלי אמרה לי בזמנו תמיד ש"ככה זאת לא תשובה"'
למרות שהבת הצעירה שלי אמרה לי בזמנו תמיד ש"ככה זאת לא תשובה"
04/08/2016 | 12:28
7
42
אני חוזר וטוען שככה יכולה בהחלט כן להיות התשובה.
והתשובה לשאלה שלך היא: ככה.
או בשתי מילים: ככה זה.

אין כמעט שני מכשירים עם מערכות הפעלה זהות, קל וחומר ובמיוחד במכשירים הסינים.
ולכן האפליקציות מזהות התנהגויות שונות ומתפקדות באופן שונה.
יתכן שבמכשיר אחד מערכת ההפעלה היא "תאומה" של טלפון ולא של טאבלט, והחנות מזהה את המכשיר כטלפון ומאפשרת הורדה, בעוד את המכשיר האחר היא מזהה בצורה שונה.
כבר נתקלתי בתופעות כאלה.

והנה אתה רואה שככה זאת כן תשובה...
לצפיה ב-'כלומר הכרחתי אותו לחשוב שזה טלפון'
כלומר הכרחתי אותו לחשוב שזה טלפון
04/08/2016 | 12:39
6
33
והדבר יכול לבוא לידיי ביטויי בכך שאותך אפליקציות/האותיות בהן תהיינה בעתם ״מוגדלות״ ולא 100% טבעיות?

האם יש משהו בדבריי או שאני מפספס פה משהו
לצפיה ב-'אני באמת לא יודע מה להגיד לך. הכל יכול להיות.'
אני באמת לא יודע מה להגיד לך. הכל יכול להיות.
04/08/2016 | 13:08
5
25
אני לא חושב שכדאי או שחשוב להתעמק יותר מידי בשאלות האלה.
אלא אם כן זה ממש מטריד אותך.
לצפיה ב-'רגע, אז אם ככה...'
רגע, אז אם ככה...
04/08/2016 | 17:11
4
32
האם ניתן להוריד באותו טאבלט שמקבל את ההורדה מה PLAY את אותן אפליקציות
ואז לעשות גיבויי לאפליקציה/אפליקציות באמצעות תוכנה/אפליקציה כלשהי
(כאלו יש מלא ב PLAY)
ואז לבצע שחזור לאותו טאבלט סורר שאיננו מקבל את אותן אפליקציות בצורה הרגילה?

תודה.
לצפיה ב-'האמת? לא הבנתי בדיוק את השאלה...'
האמת? לא הבנתי בדיוק את השאלה...
04/08/2016 | 17:20
1
22
סיבכת אותי לגמרי כבר.
לצפיה ב-'השאלה שלי מאוד פשוטה...'
השאלה שלי מאוד פשוטה...
05/08/2016 | 15:05
13
הסנריו:
שני טאבלטים,
אחד מקבל אפליקציות כרגיל מ PLAY
והשני מסרב...

אני לוקח את אותו טאבלט "תקין" ובאמצעות אפליקציה שעושה "גיבוי" לאפליקציות כדי שאפשר יהיה "להגר" מטאבלט לטאבלט

ואז הולך לטאבלט השני "הבעייתי" ובאמצעות אותה אפליקציה עושה פעולת שחזור

סתם רעיון,
סתם מתעניין אם מישהו עשה והצליח
לצפיה ב-'כן, אבל כמובן שעדיין יתכן שהאפליקצייה באמת לא תואמת...'
כן, אבל כמובן שעדיין יתכן שהאפליקצייה באמת לא תואמת...
04/08/2016 | 19:41
1
34
לצפיה ב-'כן, הלינק שלך באמת מכיל הרבה חומר שימושי...תודה'
כן, הלינק שלך באמת מכיל הרבה חומר שימושי...תודה
05/08/2016 | 15:09
10
לצפיה ב-'במידה ואתה מקבל הודעה שהמכשיר לא תומך,'
במידה ואתה מקבל הודעה שהמכשיר לא תומך,
04/08/2016 | 19:44
27
אמור להיות שם סימן "+" קטן ליד. לחיצה עליו תגלה לך _למה_ המכשיר שלך לא תואם.
לצפיה ב-'איפוס טלפון אצל איש מקצוע'
איפוס טלפון אצל איש מקצוע
04/08/2016 | 10:47
9
37
אני פוחד שאני אפשל באיפוס הטלפון.
כדאי לקחת אותו לאן שקניתי והם יעשו לי גיבוי ואיפוס?
קניתי אותו מדוכן בקניון.
לצפיה ב-'באיפוס להגדרת יצרן אין מה להכשל. (אבל, ואבל גדול !)'
באיפוס להגדרת יצרן אין מה להכשל. (אבל, ואבל גדול !)
04/08/2016 | 10:55
8
40
אלא אם כן אתה עושה משהו אחר מאשר איפוס להגדרת יצרן.
אבל, ואבל גדול:
במכשירים שנרכשו מיבואנים מקבילים/אפורים ולא מיבואנים רשמיים, יכול להיות מצב שהמכשיר הגיע מאיזו שהיא מדינה עם הגדרות מסויימות והמוכר/היבואן שינה את ההגדרות כדי שתחשוב שזה כאילו מכשיר "ישראלי".
ומכיוון ששחזור להגדרות יצרן - כשמו כן הוא - שחזור להגדרות יצרן, הרי שיתכן מצב ששחזור להגדרות יצרן יחזיר את המכשיר למצב שלא תכיר אותו בכלל...
ברם אם המכשיר מיבוא מקורי אין כל חשש.
לצפיה ב-'יש אפשרות לבדוק אם המכשיר מיבוא מקורי או לא?'
יש אפשרות לבדוק אם המכשיר מיבוא מקורי או לא?
04/08/2016 | 10:59
7
16
לצפיה ב-'זה תלוי בסוג המכשיר. בינתיים לא נידבת מספיק פרטים...'
זה תלוי בסוג המכשיר. בינתיים לא נידבת מספיק פרטים...
04/08/2016 | 11:27
10
לצפיה ב-'גם תלוי בן כמה המכשיר וכמה שילמת עליו...'
גם תלוי בן כמה המכשיר וכמה שילמת עליו...
04/08/2016 | 11:28
5
14
לצפיה ב-'זה גלקסי S5. שילמתי עליו 2000 ש"ח. הוא בן 3 חודשים.'
זה גלקסי S5. שילמתי עליו 2000 ש"ח. הוא בן 3 חודשים.
04/08/2016 | 11:32
4
38
איזה עוד פרטים אני צריך לנדב?
לצפיה ב-'פשוט רציתי לנסות לנחש... זה מחירו של גלקסי S5 מיבוא רשמי.'
פשוט רציתי לנסות לנחש... זה מחירו של גלקסי S5 מיבוא רשמי.
04/08/2016 | 12:18
33
למיטב זכרוני יש אפשרות במכשירים של גלקסי המיובאים ע''י היבואן הרשמי לבדוק את מקוריותם.
תן לי כמה דקות ואחזור עם תשובה.
לצפיה ב-'המשך: זה ניתן לבדיקה, ראה כאן:'
המשך: זה ניתן לבדיקה, ראה כאן:
04/08/2016 | 12:22
2
33
תלחץ על הקישור שלהלן:

תפעל שם לפי ההוראות ותבדוק אם המכשיר שלך אכן מהיבואן הרשמי.
לצפיה ב-'ברשותך, עוד שאלה'
ברשותך, עוד שאלה
04/08/2016 | 16:36
1
25
איפה המכשיר שומר את הסרטונים?
יש לי Galaxy S5.
חיברתי את הטלפון למחשב ונכנסתי לתיקייה Phone\DCIM\Camera ומופיעות שם רק תמונות. הסרטונים חסרים.
איפה נמצאים הסרטונים?
לצפיה ב-'לצערי אינני יכול לדעת מה מוגדר במכשירך, היכן מבוצעת השמירה.'
לצערי אינני יכול לדעת מה מוגדר במכשירך, היכן מבוצעת השמירה.
04/08/2016 | 17:23
20
בדרך כלל תמונות וסרטונים שצולמו באותו המכשיר נשמרים באותה התיקיה.
לצפיה ב-'סינכרון יומן בנוט 4 אנדרואיד 6'
סינכרון יומן בנוט 4 אנדרואיד 6
04/08/2016 | 09:58
21
היומן שלי בנייד הפסיקה להסתנכרן עם יומן גוגל שלי במחשב. אפילו תוכנת היומן של גוגל על הנייד לא מסתנכרנת עם היומן של גוגל במחשב. למישהו יש רעיון איפוא הבעייה? איך לפתור אותה?
תודה
לצפיה ב-'סמסונג 5: מחפש מקלדת שניתן לקסטם ולהוסיף שורה'
סמסונג 5: מחפש מקלדת שניתן לקסטם ולהוסיף שורה
03/08/2016 | 16:57
8
38
שלום,

בעיקר מעצבן אותי שכל סימני הפיסוק לא נמצאים במסך המקלדת הראשי, וכל פסיק / נקודה / סוגריים, עלי לגשת לאזור הסימנים.

האם יש מקלדת (עברית ואנגלית) שבה ניתן להוסיף סימנים בשימוש תדיר למסך המקלדת הראשי?

תודה
לצפיה ב-'המקלדת הכי טובה לעניות דעתי היא'
המקלדת הכי טובה לעניות דעתי היא
03/08/2016 | 17:43
69

כל כך נהניתי ממנה שאפילו שילמתי עבור הגירסה המלאה.

ממליץ בכל פה ובכל לב.
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה לגבי Ai type בחום'
מצטרף להמלצה לגבי Ai type בחום
03/08/2016 | 18:26
6
49
קניתי אותה בעבר - מאוד התרשמתי לטובה וגם.. תמיכה במפתח ישראלי.
אח"כ עברתי להשתמש בswiftkey  כי רציתי יכולות יותר טובות של התאמה

השנה האחרונה חזרתי להשתמש בה לאחר שהמפתח עשה קפיצת מדרגה נוספת ביכולת להתאים צרכים אישיים
לצפיה ב-' ואני לא אהבתי כל כך את swiftkey.'
ואני לא אהבתי כל כך את swiftkey.
03/08/2016 | 18:39
25
לצפיה ב-'תודה: הורדתי את Ai Type. נראית לי מצועצת מדי עם יותר מדי '
תודה: הורדתי את Ai Type. נראית לי מצועצת מדי עם יותר מדי
03/08/2016 | 22:58
4
57
אפשרויות (מי צריך את מגדל אייפל על המקלדת???)

בכל מקרה - אנסה אותה.
האם אפשר להוסיף שורה נוספת מתחת למקשי האותיות (או מעל למספרים), עם סימני פיסוק שאני בוחר?
אם כן - איך?
ועוד שאלה: מה יש במקלדת שבתשלום לעומת החינמית? בכל זאת, 15 ש"ח זו הוצאה לא מבוטלת
תודה
לצפיה ב-'אכן קצת מצועצעת וההוצאה ממש כבדה... ומה שביקשת אפשרי.'
אכן קצת מצועצעת וההוצאה ממש כבדה... ומה שביקשת אפשרי.
03/08/2016 | 23:55
3
51
קשה לי להסביר איך עושים שם מה כשאתה ואני לא נמצאים האחד ליד השני עם המכשירים, זה פשוט עניין של ניסוי וטעיה.
אף אחד לא לימד אותי ולא ידעתי איך עושים מה, פשוט שיחקתי בהגדרות בצורה שונה עד שקיבלתי את מה שרציתי.
בכל אופן כך זה נראה אצלי כעת.
תלחץ על גלגל השיניים שבשורה התחתונה ותשחק בהגדרות. זה משחק נחמד.

לצפיה ב-'התקנתי: תודה לכולם! (מה יש בגירסה המלאה '
התקנתי: תודה לכולם! (מה יש בגירסה המלאה
04/08/2016 | 19:41
2
38
שאין בחינמית?)
לצפיה ב-'החינמית מוגבלת בזמן....'
החינמית מוגבלת בזמן....
05/08/2016 | 15:44
1
29
אחרי שבועיים מתחילה לנדנד לקנות אותה אם כי ממשיכה לעבוד.
אני פשוט מצאתי גרסה קודמת, עם פחות "צעצועים" מיותרים ואני מאוד מרוצה ממנה. מידי פעם היא מזכירה לי את הצורך לעדכן, מה שאני "מסרב" לעשות. 
לפעמים "כל המוסיף גורע" הוא פתגם נכון ומעשי.  
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
05/08/2016 | 20:48
7
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:18
7
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'לא מתקין אפליקציה "המכשיר שלך אינו תומך לגירסה זו"'
לא מתקין אפליקציה "המכשיר שלך אינו תומך לגירסה זו"
03/08/2016 | 12:36
7
43
לא מצליח להתקין על מיני טאבלט שתי אפליקציות חשובות מבחינתי,
ה play רושם 
המכשיר שלך אינו תומך לגירסה זו"
(ומדובר ב"ידיעות אחרונות" וב"הארץ", כלומר שתי אפליקציות ידועות ושכיחות...)

אציין כי מיני טאבלט אחר עם אותו אנדרואיד 5.1 כן מאפשר להוריד ולהשתמש,
המלצות?
לצפיה ב-'אכן יש מכשירים ואפליקציות שלא תואמים זה לזה.'
אכן יש מכשירים ואפליקציות שלא תואמים זה לזה.
03/08/2016 | 13:16
32
ולכן החנות של גוגל לא מאפשרת את ההתקנה.
במקרה שכזה מחפשים את קובץ ההתקנה (APK) בגוגל ומתקינים ממנו.
אציין שיש מקרים שגם זה לא עוזר כי באמת ובפשטות אין התאמה.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
03/08/2016 | 13:18
5
38
ניסיתי לבצע עבורך חיפוש ומצאתי את זה:
תוריד את הקובץ, תנסה להתקין ותראה אם זה יעבוד.
הערה: החנות "תצעק" שמסוכן להתקין אפליקציות שאינן מהחנות.
אם אתה מוכן לקחת את הסיכון אז תתקין.
ואם לא אז לא.
לצפיה ב-'עובד, עובד יפה! האםן האותה דרך אמצא את "הארץ"? ותודה!'
עובד, עובד יפה! האםן האותה דרך אמצא את "הארץ"? ותודה!
03/08/2016 | 13:47
4
15
לצפיה ב-'אני שמח שעזרתי לך, וראה כאן:'
אני שמח שעזרתי לך, וראה כאן:
03/08/2016 | 13:59
3
33
לצפיה ב-'תודה רבה! רק משהו אחרון ברשותך...'
תודה רבה! רק משהו אחרון ברשותך...
03/08/2016 | 16:16
2
24
שוב תודה על עזרתך!
1. האם לפי הקישור הנ"ל אוכל למצא ולהשיג כל אפליקציה שאיננה נתמכת במיני טאבלט שלי?
אגב, מה בכלל ההבדל אם זו אותה גרסת אנדרואיד כמו במיני טאבלט אחר בו כו ניתן...
2. האם אני יכול למחוק את קבצי ההורדה ממנהל הקבצים?

לצפיה ב-'בשמחה. ולשאלתך האחרונה: חלק גדול מהן כן, לא את כולן.'
בשמחה. ולשאלתך האחרונה: חלק גדול מהן כן, לא את כולן.
03/08/2016 | 16:28
1
15
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
03/08/2016 | 21:26
7
לצפיה ב-'איך משפרים קליטת גיפיאס?'
איך משפרים קליטת גיפיאס?
03/08/2016 | 09:21
12
55
יש לי מכשיר חדש וזול.אחרי מספר שבועות של עבודה עם אפ' ריצה זה הפסיק לעבוד אצלי,בסוף פעילות רושם את הזמן אבל לא מרחק,נוסה סשתי אפליקציות,חשבתי שגם וויז לא עובד אבל הפעלתי אותו והוא ידע איפה אני.
בקיצור איך משפרים קליטת גיפיאס?אולי זו גם בעיה של רציפות קליטה?אבל כאמור אחרי 40 דקות ריצה הוא רושם שהמרחק 0

תודה
לצפיה ב-'תבדוק באפליקציה'
תבדוק באפליקציה
03/08/2016 | 11:50
6
48
אתה צריך לפחות 5 לווינים

לצפיה ב-'כנראה שהוא מראה לי אפס'
כנראה שהוא מראה לי אפס
03/08/2016 | 13:14
5
33
מה עושים?
לצפיה ב-'אני עושה קליר אגפס ואפדייט אגפס'
אני עושה קליר אגפס ואפדייט אגפס
03/08/2016 | 13:16
3
37
אמור לעזור?
לצפיה ב-'התכוונת AGPS?'
התכוונת AGPS?
04/08/2016 | 11:34
1
30
זה לא לווינים אלא מיקום קרוב מהרשת הסלולרית
לצפיה ב-'AGPS זה ממש לא "מיקום קרוב מהרשת הסלולארית"'
AGPS זה ממש לא "מיקום קרוב מהרשת הסלולארית"
04/08/2016 | 17:35
31
וזו טעות די נפוצה. AGPS נותן מיקום GPS _בסיוע_ הרשת. הסיוע יכול להתקבל באחת משתי אפשרויות:

1. קבלת ה"Almanac" (רשימת מיקומי הלווינים) ו מידע מוקדם נוסף דרך הרשת, מה שמזרז את תהליך קביעת המיקום באמצעות הGPS על המכשיר הנייד.

2. שילוב של מידע GPS חלקי שמגיע מהמכשיר הנייד ומועבר לשרת מרוחק שמסייע בחישוב ו מידע מהשרת עצמו.

קבלת מיקום על ידי איכון סלולארי בלבד (טריאנגולציית אנטנות) אינה AGPS.

לצפיה ב-'תיקון במעבדה'
תיקון במעבדה
04/08/2016 | 17:52
27
מחליפים את היחידה.

לצפיה ב-'נסה מול השמים ולחכות אפילו 1/4 שעה.'
נסה מול השמים ולחכות אפילו 1/4 שעה.
04/08/2016 | 11:35
14
לצפיה ב-'וייז יודע איפה אתה ומתקדם בצורה הגיונית'
וייז יודע איפה אתה ומתקדם בצורה הגיונית
04/08/2016 | 19:32
4
27
(תוך כדי נסיעה) או שרק יודע איפה אתה? כי יכול להיות שהמיקום שהווייז מציג לך מגיע רק דרך איכון WIFI, למשל.

תוודא ששירותי המיקום פועלים (בהגדרות), הייתי מכבה גם בשלב הזה שירותי מיקום מכל מקור אחר חוץ מאשר הGPS כדי שלא להתבלבל (להעביר את הMODE לDEVICE ONLY), ובנוסף תוודא שלאפליקצייה הרלוונטית לא ביטלת את הרשאות הגישה לשירותי המיקום.
לצפיה ב-'הורדתי את gps test ואין שום לווין'
הורדתי את gps test ואין שום לווין
05/08/2016 | 06:33
3
22
הורדתי גם gps statusשגם הוא כמוהן לא מראה לווינים,יש עוד משהו לעשות?מדובר על מכשיר שעלה חדש 220 שח לפני חודשיים,אז אני ממש לא אתפלא אם אין מה לעשות.
לצפיה ב-'אם כך התשובה ברורה: הGPS לא תקין'
אם כך התשובה ברורה: הGPS לא תקין
05/08/2016 | 08:15
2
26
או ששרותי המיקום לא פועלים.
באיזה מכשיר מדובר?
לפי המחיר שציינת לעיל אני מניח שמדובר אולי באיזה סיני אלמוני עם מעבד MTK שידוע בבעיות שהGPS שלו עושים.
לצפיה ב-'חדשות טובות - הסתדר'
חדשות טובות - הסתדר
07/08/2016 | 10:13
1
9
לא בדיוק יודע איך,אבל מתי שהוא השתבש התאריך והוא ביקש שאבחר איזור זמן,לא חשבתי שזה קשור אבל אולי כן,כי אחרי שעה שעתיים שלא הייתי עם הטלפון פתאום הוא הראה לי בGPS TEST הרבה לווינים (או מה שזה לא מראה).
המכשיר של ZTE נקרא אינפיניטי - למחיר ששילמתי אני מאוד מאוד מרוצה אבל כמו שראינו יש בעיות,שאני מאמין שעוד יחזרו.
לצפיה ב-'העיקר שהסתדר בינתיים. ונקווה בשבילך שהתקלות לא יחזרו.'
העיקר שהסתדר בינתיים. ונקווה בשבילך שהתקלות לא יחזרו.
07/08/2016 | 10:39
2
לצפיה ב-'נקסוס 4 שבק חיים.'
נקסוס 4 שבק חיים.
02/08/2016 | 23:45
3
47
שלום רב, חייבת את עזרתכם מכיוון שבנקסוס 4 שלי מצויים פחות או יותר כל הדברים הכי חשובים בחיי.
לפני כמעט חודשיים נפל לי הטלפון לאסלה. ניסיתי לייבש, שמתי באורז לכמעט 48 שעות והטלפון חזר לקדמותו מלבד נקודות מגע שאינן עובדות.
לפני מספר ימים הייתי בנסיעה ארוכה ולא הזדמן לי להטעין את הטלפון, מה שגרם לבטריה להתרוקן לגמרי ולכן נכבה. כאשר חזרתי הביתה לא נדלק יותר, מלבד לחיווי נקודה אדומה (שלאחר קריאה הבנתי כי זהו חיווי המצביע על בעיה בסוללה) קבועה בתחתית המסך.
לקחתי אותו למעבדה שם נאמר לי כי הטלפון מלא קורוזיה והסוללה נפוחה (כנראה בשל הנפילה למים). ניקו לי את הטלפון וקניתי סוללה חדשה.
כאשר הגעתי הביתה והטענתי את הטלפון, שמתי לב שהטלפון קצת מחורפן (מטעין לאט מאוד, מתחמם, הטענה לא סדירה וקפיצה וירידה באחוזים).
לפתע כבה הטלפון שוב ולא נדלק יותר, עד עכשיו. גם לאחר הטענה ממושכת.

מה ניתן לעשות? אני חייבת לגרום לטלפון לעבוד ולו לחצי שעה בלבד רק כדי להוציא ממנו את כל הדברים החשובים.
תודה מראש.
לצפיה ב-'יש טעינה אלחוטית בטלפון זה'
יש טעינה אלחוטית בטלפון זה
03/08/2016 | 11:53
32
מניחים אותו על משטח טעינה והוא נטען.
רצוי לחפש מישהו שיש לו מטען אלחוטי

לצפיה ב-'לגשת שוב למעבדה'
לגשת שוב למעבדה
04/08/2016 | 11:37
24
ביחוד אם יש בטלפון דברים חשובים.
לצפיה ב-'רצוי "לטגן" את המכשיר'
רצוי "לטגן" את המכשיר
04/08/2016 | 12:21
31
זה מאוחר מידי.
מייד אחרי שנמשה מהמים, לפרק סוללה לנער חזק (כמו שמורידים חום ממדחום כספית).
ושמים בשמש ישירה או אם יש מד טמפרטורה לחמם ל80 או 90 מעלות יום שלם.
אפשר אפילו לטבול בממיס כמו סוג אלכוהול ולייבש. אלכוהול טהור לא מזיק לרכיבים אלקטרוניים.
נפילה למים מלוחים הרסנית פי כמה.
לצפיה ב-'אנטי וירוס לגאלאקסי 5'
אנטי וירוס לגאלאקסי 5
02/08/2016 | 23:18
14
38
איזה אנטי וירוס מומלץ להתקין בגלאקסי 5 ? הופיעה לי הודעה על וירוס שפגע בסוללה. לפני כן הופיעה מידי פעם הודעה ש YAHOO עצר, למרות שלא נכנסתי כלל לאתר  YAHOO.
אודה על עזרתכם.
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
03/08/2016 | 06:41
47
קודם כל ההודעה על הוירוס היא סתם פרסומת (שנובעת כנראה מאתר שביקרת בו או מאפליקציה שהתקנת) וכל מטרתה היא להפחיד אותך ושתתקיני אפליקציה, אז אפשר להיות רגועים. בטוחני שאין שום וירוס.

ולמרות זאת, אני אישית התקנתי על המכשירים של כל בני משפחתי את AVG PRO שנמצא כאן בין יתר ההמלצות:

לצפיה ב-'אין וירוס בטלפונים'
אין וירוס בטלפונים
03/08/2016 | 11:55
12
34
הבלים ורעות רוח.
נא לא להתקין אפליקציות זבל

לצפיה ב-'אני דווקא חולק עליך. כי יש וירוסים בטלפונים.'
אני דווקא חולק עליך. כי יש וירוסים בטלפונים.
03/08/2016 | 12:13
11
34
וכבר ראיתי מכשירים שנדבקו בוירוסים וחולירות אחרות.
העניין הוא שהם לא מודיעים על הימצאות וירוסים, למעט הוירוס/תולעת/סוס טרויאני שמצפין ומשבית לך את הטלפון ואז תקבל דרישה לתשלום כופר בביטקווין, ולא הודעה על וירוס.
לכן עניתי לשואלת כפי שעניתי.
זה בהחלט לא נכון שאין וירוסים בטלפונים.

לצפיה ב-'ובכל זאת נוע תנוע'
ובכל זאת נוע תנוע
03/08/2016 | 12:32
10
30
אין וירוסים.
טלפון לא עובד כמו מחשב
כוסות רוח והבלים לא משנה באיזה מטבע.
לצפיה ב-'זה תלוי בהגדרה שלך של "וירוס". כי רוב אפליקציות האנטיוירוס'
זה תלוי בהגדרה שלך של "וירוס". כי רוב אפליקציות האנטיוירוס
03/08/2016 | 12:34
9
37
הן בעצמן סוג של וירוס .
לצפיה ב-'וירוס בנייד'
וירוס בנייד
03/08/2016 | 12:55
8
33
אשמח לדעת מדוע כל הזמן קופצת לי ההודעה בנייד של : YAHOO MAIL עצר
ואז עלי ללחוץ על אישור או דווח.
הסרתי את אפליקציית YAHOO MAIL וזה עדיין ממשיך להופיע. זה דבר חדש שהחל לפני כ 3 ימים.
מה לעשות ???
אשמח לקבל את עזרתכם.

לצפיה ב-'לא בטוח שבאמת הסרת את האפליקציה'
לא בטוח שבאמת הסרת את האפליקציה
03/08/2016 | 13:18
7
47
יכול להיות שרק הסרת את העידכונים. אני לא זוכר האם האפליקציה הזו מוגדרת כאפליקציית מערכת, אבל אני כמעט בטוח שכן. במידה וזה אכן המצב, לכל היותר אפשר לבטל אותה, לא להסיר אותה לחלוטין. תחפשי את האפליקציה במגירת האפליקציות שלך.
לצפיה ב-'וירוס'
וירוס
03/08/2016 | 13:26
2
26
תודה על תשובתך.
אבדוק מיד.
האם אוכל להחזיר בשלב מסוים את YAHOO MAIL ללא בעיות ?
לצפיה ב-'כל אפליקציה אפשר בדרך כלל להתקין מחדש.'
כל אפליקציה אפשר בדרך כלל להתקין מחדש.
03/08/2016 | 13:32
1
26
בכפוף לזכרון של המכשיר.
לצפיה ב-'אפליקציית יאהו מייל'
אפליקציית יאהו מייל
03/08/2016 | 13:38
22
תודה אבי לב 50
לצפיה ב-'מגירת אפליקציות'
מגירת אפליקציות
03/08/2016 | 13:28
3
21
BOBBOVILLA, איך אני נכנסת למגירת האפלקציות שלי ( כפי שהמלצת ) בגלאקסי 5 ?
לצפיה ב-'יש לך על מסך הבית ריבועים קטנים שמקובצים יחד? כמו קוביות '
יש לך על מסך הבית ריבועים קטנים שמקובצים יחד? כמו קוביות
03/08/2016 | 13:33
2
14
קטנות מחוברות בצפיפות?
זה שם.
לצפיה ב-'מגירת אפליקציות'
מגירת אפליקציות
03/08/2016 | 13:36
1
16
אבי לב50,
אתה מתכוון לאייקונים על המסך ?
לצפיה ב-'כן, בין האייקונים יש משהו שנראה כמו שכתבתי.'
כן, בין האייקונים יש משהו שנראה כמו שכתבתי.
03/08/2016 | 13:40
11
לצפיה ב-'אני צריך עזרה בסינכרון לוח שנה של גוגל ל-Outlook'
אני צריך עזרה בסינכרון לוח שנה של גוגל ל-Outlook
02/08/2016 | 21:24
21
53
אחרי שניסיון להשתמש ב-MyPhoneExplorer נכשל ובגדול (גם הוספתי ללוח השנה של חשבון גוגל דברים לא קשורים, וגם "זיבלתי" את לוח השנה הלא מסונכרן של הטלפון), אני צריך דרך אחרת.

לפני כן, קצת רקע. באופן אידיאלי, הייתי משתמש ב-Share Calendar ולוקח את קובץ ה-ICS ואז זה היה מגיע אוטומטית, אבל זה חשבון Google Apps, והאפשרות הזו לא זמינה.

למישהו יש פיתרון? תוכנה/אפליקציה אחרת? אולי הסבר איך להגדיר את זה ב-MyPhoneExplorer?

תודה מראש.
לצפיה ב-'לא לגמרי הבנתי למה אתה עובר דרך הטלפון'
לא לגמרי הבנתי למה אתה עובר דרך הטלפון
02/08/2016 | 21:54
1
32
זה לא רלוונטי עבורך, בתור משתמש GOOGLE APPS? אני חושב שהם ביטלו את זה רק למשתמשים פרטיים.

ואם לא, אז אולי אחד מהפתרונות הללו...
לצפיה ב-'אחרי שהתקנתי את זה נזכרתי שזה לא מאופשר אצלי '
אחרי שהתקנתי את זה נזכרתי שזה לא מאופשר אצלי
03/08/2016 | 08:50
19
אני חושב שניסיתי פעם לבקש שיאפשרו את זה, או שיאפשרו את האפשרות של שיתוף פרטי, אבל אני לא זוכר אם לא התייחסו או אמרו שלא יעשו את זה .

אני אסתכל על אחת השיטות האחרות בינתיים.
לצפיה ב-'אני משתמש ב CompanionLink עובד מצוין'
אני משתמש ב CompanionLink עובד מצוין
02/08/2016 | 23:43
3
18
מסנכרנת ישירות את האוטלוק במחשב לגוגל (ואז גוגל מסתנכרן עם הטלפון)
אבל אם אתה עובד עם גוגל אפס אז יש להם תכנת סנכרון משלהם לאוטלוק.
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון, אז מה שאתה מתאר זה ההיפך ממה שאני רוצה'
אם הבנתי נכון, אז מה שאתה מתאר זה ההיפך ממה שאני רוצה
03/08/2016 | 08:56
2
18
כלומר מבחינתי ה-Outlook צריך לשקף את מה שיש לי בחשבון גוגל, ואין דברים שאני מוסיף מה-Outlook שאני רוצה שיסתנכרנו בחזרה. או שלא הבנתי נכון את מה שהסברת?
לצפיה ב-'זה לא משנה כי התוכנה יודעת לסנכרן בכל כיוון שתרצה'
זה לא משנה כי התוכנה יודעת לסנכרן בכל כיוון שתרצה
03/08/2016 | 14:47
1
17
דו כיווני - כל שינוי שיתבצע באחד המקומות ישתקף בשניהם או
חד כיווני מאוטלוק לגוגל בלבד
חד כיווני מגוגל לאוטלוק בלבד
אני משתמש בדו כיווני, כלומר כל שנוי שאני אעשה באוטלוק או בגוגל במחשב או בטלפון, משתקף בכל שלושת המקומות.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה'
אוקיי, תודה
03/08/2016 | 14:48
9
לצפיה ב-'ככל הזכור לי חשבון גוגל אפס הוא מקביל לאקסצ'יינג' - משמע'
ככל הזכור לי חשבון גוגל אפס הוא מקביל לאקסצ'יינג' - משמע
05/08/2016 | 23:12
14
8
זה אמור לעבוד בלי בעיה בהגדרת החשבון באאוטלוק בתצורה של אקסצ'יינג' (אקטיבסינק).

לצפיה ב-'גוגל אפס כבר מזמן לא תומכים בנייטיב אקטיבסינק. '
גוגל אפס כבר מזמן לא תומכים בנייטיב אקטיבסינק.
06/08/2016 | 11:27
13
10
 האימייל מסונכרן ב IMAP ושאר הנתונים מסוכנרנים בתוכנה שמתקינים על המחשב ונקראת GOOGLE APPS SYNC.
הם מאד משתדלים שאנשים יפסיקו להשתמש באוטלוק.
מנסיון הסנכרון של האימיילים עם IMAP לא עובד 100%. DRAFTS וענינים אחרים לא עובד כמו צריך.
לצפיה ב-'אני אבדוק את זה עוד רגע עם החשבון של המכללה, אחזור לעדכן ...'
אני אבדוק את זה עוד רגע עם החשבון של המכללה, אחזור לעדכן ...
06/08/2016 | 11:29
5
לצפיה ב-'חוזר ומעדכן - חשבון הגוגל אפס שלי מוגדר בתצורת Activesync'
חוזר ומעדכן - חשבון הגוגל אפס שלי מוגדר בתצורת Activesync
06/08/2016 | 11:37
11
8
עובד ללא בעיה כולל סנכרון לוח השנה.
את כתובת השרת בהזמנה צריך לשנות לm.google.com
וזה עובד באופן תקין.
בחשבונות הגוגל הרגילים חסמו את האופציה לActiveSync לפני כמה שנים זה נכון ושם לא ניתן לעשות זאת. חשבונות Apps - ניתן.
לצפיה ב-'במחשב בלי גוגל אפס סינכ? מוזר כי גוגל טוענים שחייבים את זה.'
במחשב בלי גוגל אפס סינכ? מוזר כי גוגל טוענים שחייבים את זה.
06/08/2016 | 11:40
10
5
לצפיה ב-'בלי זה, Outlook רגיל, הגדרות לפי ActiveSync, חשבון Apps '
בלי זה, Outlook רגיל, הגדרות לפי ActiveSync, חשבון Apps
06/08/2016 | 11:43
9
8
לצפיה ב-'זה אפשרי רק לחשבונות ישנים שהיו קיימים מלפני 1/2013'
זה אפשרי רק לחשבונות ישנים שהיו קיימים מלפני 1/2013
06/08/2016 | 11:58
8
11
חשבונות שנפתחתו לאחר מכן כבר לא יכולים לעשות זאת.
וזה די מדהים כ זה אומר שהם יכולים לתמוך פשוט לא רוצים.
לצפיה ב-'החשבון שלי נוצר בפברואר 2015. ככה שזה לא נכון.'
החשבון שלי נוצר בפברואר 2015. ככה שזה לא נכון.
06/08/2016 | 12:07
7
7
לצפיה ב-'השאלה היא מתי נוצר החשבון העיסקי הראשי לא מתי נפתחה התיבה. '
השאלה היא מתי נוצר החשבון העיסקי הראשי לא מתי נפתחה התיבה.
06/08/2016 | 12:13
6
11
בכל מקרה אני אשמח מאד אם זה נכון.
אני אבדוק את זה מחר במשרד (חשבון עיסקי שנפתח ב 2016)
לצפיה ב-'לנסות לא יכול להזיק -'
לנסות לא יכול להזיק -
06/08/2016 | 12:17
5
7
ההגדרות הנדרשות הן על פי Exchange
שרת: m.google.com
שם משתמש: כתובת מלאה של החשבון.
אהה, וכמובן, חזור לעדכן! אשמח לדעת מה המסקנה.

אני מניח שהמכללה התחילה את העניין של GoogleApps מזמן, לפני 2013, בהתחשב בזה שבאמצע 2015 הן כבר חתמו ועברו לעבוד עם Outlook365 לכל הכתובות של המרצים והסטודנטים המצטרפים, הותיקים? הם נשארו עם הגוגל וזכו להטבות של האאוטלוק (התקנת אופיס וWin10 חינם וכד').
לצפיה ב-'קודם כל תודה על המידע, אבל ניסיתי וזה לא עבד '
קודם כל תודה על המידע, אבל ניסיתי וזה לא עבד
07/08/2016 | 07:56
3
9
קיבלתי את הודעת השגיאה הבאה:
Log onto Exchange ActiveSync mail server (EAS): The server you are trying to connect to uses an unsupported version of Exchange ActiveSync. The server is using version: '10, 20, 25, 120'. Contact your server administrator or Internet service provider (ISP) for assistance.

כתבתי את הכתובת בתור m.google.com. אתה בטוח שזו הכתובת הנכונה?
לצפיה ב-'זה מה שמוגדר אצלי. '
זה מה שמוגדר אצלי.
07/08/2016 | 11:44
6
מאוחר יותר אוכל תעלחת צילומי מסך.
לצפיה ב-'מתי נפתח החשבון העסקי שלך בגוגל אפס? לפני או אחרי 1.2013?'
מתי נפתח החשבון העסקי שלך בגוגל אפס? לפני או אחרי 1.2013?
07/08/2016 | 11:46
1
3
לצפיה ב-'לפי דעתי לפני, אבל אני לא בטוח'
לפי דעתי לפני, אבל אני לא בטוח
07/08/2016 | 12:37
4
אבל אם הסתדרתי בלי זה שנים, אני אצליח להסתדר גם עכשיו .
לצפיה ב-'ניסיתי וזה לא עבד. גוגל אפס סינק מאידך עובד בפרוטוקול IMAP'
ניסיתי וזה לא עבד. גוגל אפס סינק מאידך עובד בפרוטוקול IMAP
07/08/2016 | 15:00
3
ולא באקטיבסינק.

לצפיה ב-'שימוש ב HANGOUT'
שימוש ב HANGOUT
02/08/2016 | 14:46
3
46
כאשר משתמשים ב HANGOUT דרך דפדפן במחשב מופיע קישור שאותו ניתן להעתיק ולשלוח לחברים על מנת לקיים שיחה רבת משתתפים. לדוגמה: אפשר לשלוח את הקישור בווטסאפ ולבקש מכולם ללחוץ על הקישור בשעה מסויימת וכך לבצע שיחה רבת משתתפים.

האם הקישור הזה קבוע? כלומר... האם יש לייצר אותו בכל פעם מחדש או שאפשר להשתמש באותו קישור שוב ושוב.

שאלה אחרת:
האם ניתן לשלוח קישור שכזה דרך הנייד בלבד ללא שימוש בדפדפן ? ואם כן, כיצד?
לצפיה ב-'מישהו משתמש בזה?'
מישהו משתמש בזה?
02/08/2016 | 16:06
2
50
זאת האפליקציה הראשונה שאני משבית בכל מכשיר חדש.
לטעמי האישי היא מאוד לא נוחה, אבל אם אחרים חושבים שהיא טובה אשמח ללמוד מה טוב בה.
לצפיה ב-'כל יום לומדים משהו חדש... '
כל יום לומדים משהו חדש...
02/08/2016 | 18:53
1
48
גם אני לא השתמשתי ולא הכרתי. 
כאפליקציית SMS היא בוודאי לא מאד ידידותית ולא קלה לשימוש (בעיני זה בניגוד לכלל המוצרים של GOOGLE שהם לטעמי פשוטים ונהדרים).
התחלתי להשתמש ב HANGOUT לאחר שלקוח ביקש לקיים שיחות ועידה באמצעות HANGOUT... אז ניסיתי.
מתברר כי יש לזה מספר יתרונות במובן של פגישות אודיו או וידיאו.
ניתן להוסיף HANGOUT לכל פגישה שאתה קובע ביומן GOOGLE ואז לקיים שיחת אודיו/וידאו רבת משתתפים מהמחשב או מהנייד.
ניתן להעתיק את הקישור ולקיים מפגשים שונים.
בסופו של דבר זה נותן משהו שיש גם באפליקציות ופלטפורמות אחרות כמו FACETIME של אייפון ואחרים.
שווה לנסות.
לצפיה ב-'מכל מלמדי השכלתי.'
מכל מלמדי השכלתי.
02/08/2016 | 19:11
11
לצפיה ב-'הפעלת הוראה קולית בעברית בוויז'
הפעלת הוראה קולית בעברית בוויז
02/08/2016 | 13:51
3
31
ברשותי מכשיר נוט 3, הורדתי את העדכון האחרון של וויז , אין אפשרות לחיפוש כתובת בהוראה קולית בעברית , מישהו יודע למה ואיך מסדרים את זה?
תודה מראש

לצפיה ב-'נראה לי שזה קשור לשפת המכשיר'
נראה לי שזה קשור לשפת המכשיר
02/08/2016 | 18:41
1
17
אם שפת המכשיר באנגלית החיפוש יהיה גם באנגלית.
תעביר לעברית ותבדוק.
לצפיה ב-'איך אני מעביר את שפת המכשיר לעברית?'
איך אני מעביר את שפת המכשיר לעברית?
04/08/2016 | 00:15
6
לצפיה ב-'צריך לשנות את שפת הממשק הקולי של המכשיר לעברית'
צריך לשנות את שפת הממשק הקולי של המכשיר לעברית
03/08/2016 | 08:46
21
כנס להגדרות המכשיר (תלוי בורסית האנדרואיד)
GOOGLE
SERACH & NOW
VOICE
LANGUAGES
ותסמן עברית ותבטל את האנגלית כי אחרת הוא תמיד ינסה קודם אנגלית.
בכל מקרה עברית זו לא שפה שיש אופציה להוריד את הזהוי למכשיר ולכן הוא משדר הכל לענן של גוגל מה שמאיט את כל התהליך.
לצפיה ב-'שגיאה RH-01'
שגיאה RH-01
02/08/2016 | 09:39
56
לפני ימים אחדים עודכנה גרסת ה-FLYME בטלפון שלי ומאז קראו בעיקר דברים טובים.
רק אתמול שמתי לב כשניסיתי להכנס ל-GOOGLE PLAY לחפש אפליקציה מסוימת קבלתי את ההודעה הנ"ל.
פעלתי בהתאם למספר הנחיות ברשת כולל הסרת כתובת ה-GMAIL שלי (יש לי כתובת נוספת), זאת שעליה יושבים כל ה-CONTACTS.
נכון לכרגע, לא נפתח ה-GOOGLE PLAY, אין לי רשימת CONTACTS וכאשר אני מנסה להוסיף כתובת GMAIL נוספת, המכשיר נתקע על Checking info...
אשמח לעזרה, במיוחד כדי להחזיר את רשימת אנשי הקשר.
לצפיה ב-'התאמת תוכן לגודל מסך במיילים'
התאמת תוכן לגודל מסך במיילים
02/08/2016 | 09:27
2
24
שלום, יש לי גלקסי S6. באי-מייל האופציה של התאמת תוכן לגודל מסך דולקת ובכל זאת התכתובות לא מותאמות. מישהו יודע לעזור?
תודה
לצפיה ב-'אפשר צילום מסך להמחשה?'
אפשר צילום מסך להמחשה?
02/08/2016 | 10:36
14
לצפיה ב-'צירפתי '
צירפתי
02/08/2016 | 10:54
14
לצפיה ב-'האם LG G2 מיני תומך ב OTG?'
האם LG G2 מיני תומך ב OTG?
01/08/2016 | 23:22
10
42
הבנתי מהמפרטים שכן וכאשר אני מחבר עם כבל מתאם דיסק און קי אל המכשיר לא קורה כלום למה?
לצפיה ב-'תפרמט את הדיסק און קי'
תפרמט את הדיסק און קי
02/08/2016 | 07:39
7
30
חייבים את הפורמט FAT32
לצפיה ב-'איך עושים דבר כזה'
איך עושים דבר כזה
02/08/2016 | 08:37
6
15
לצפיה ב-'תודה. אם הייתי קונה דיסק און קי שיש לו 2 ראשים'
תודה. אם הייתי קונה דיסק און קי שיש לו 2 ראשים
02/08/2016 | 08:39
4
23
אחד יו אס בי והשני מיקרו יו אס בי לחיבור לטלפון גם הוא היה צריך לעבור את זה?
לצפיה ב-'תלוי איזה. ה 32GB עובד מצויין ב 64GB יש בעיות בחלק מהמכשירים'
תלוי איזה. ה 32GB עובד מצויין ב 64GB יש בעיות בחלק מהמכשירים
02/08/2016 | 10:12
3
24
כי הוא מפורמט ב EXFAT
לצפיה ב-'הבנתי. אוקיי אנסה את הפירמוט מקווה שיעזור תודה. ישנם דיסק או'
הבנתי. אוקיי אנסה את הפירמוט מקווה שיעזור תודה. ישנם דיסק או
02/08/2016 | 11:56
2
16
און קי אחרים רגילים שיעבדו ללא הפירמוט?
לצפיה ב-'לפני שאתה מפרמט תבדוק אם הוא לא מפורמט כבר ככה.Fat32'
לפני שאתה מפרמט תבדוק אם הוא לא מפורמט כבר ככה.Fat32
02/08/2016 | 12:06
1
21
זו ברירת המחדל ב USB.
תחבר למחשב, תכנס למחשב שלי ותעשה קליק ימני על היואסבי ותלחץ על האפשרות האחרונה PROPERTIES ,
ואז יוצגו לך מאפייני היואסבי.
תבדוק מה כתוב מול ה FILE SYSTEM
לצפיה ב-'אברר ואעדכן תודה ביינתים'
אברר ואעדכן תודה ביינתים
02/08/2016 | 13:56
8
לצפיה ב-'כי צריך דרייבר ל USB'
כי צריך דרייבר ל USB
03/08/2016 | 12:30
1
14
מכיוון שאין ROOT צריך להתקין Total Commader שיש לו פלאג אין של USB .
אם יש ROOT אז זה יותר פשוט StickMount

לצפיה ב-'תודה רבה אעדכן'
תודה רבה אעדכן
03/08/2016 | 16:55
4
לצפיה ב-'הסטילוס של הנוט נשבר '
הסטילוס של הנוט נשבר
01/08/2016 | 22:15
2
41
יש לי נוט 5 והתינוקת שלי שברה את הסטילוס לגזרים. איפה אני משיגה חדש? שווה לקנות באיביי או שיש שם רק חיקויים זבלים?
לצפיה ב-'eBay'
eBay
01/08/2016 | 22:50
1
49
הנה לינק למוצר מקורי וחדש ישירות מקוריאה:
http://www.ebay.com/itm/Genuine-Samsung-Galaxy-Not...
לצפיה ב-'תודה, הוזמן'
תודה, הוזמן
02/08/2016 | 11:17
6
לצפיה ב-'גיבוי Samsung Account במכשיר A3'
גיבוי Samsung Account במכשיר A3
01/08/2016 | 17:27
1
23
מכשיר ה-A3 של אישתי צריך להיכנס למעבדה. נאמר לנו לגבות את המכשיר כי הם מוחקים את הכל.
תחת Settings / Accounts יצרתי חשבון סמסונג על מנת שיגבה את השיחות וההודעות SMS. אולם כאשר אני נכנס אליו מופיע לי "Sync turned off". כאשר אני לוחץ על השורה הזו ישנה הודעה "Syncing with your Samsung account is not supported on this device".

כאשר אני נכנס ל-Settings / Backup and reset אין לי גיבוי של סמסונג.

מישהו יודע איך לפתור את זה?
מצורפות תמונות מסך.

*ההודעה מפורסמת במקביל גם בפורום סלולרי.

לצפיה ב-'ראה תשובתי בפורום השני.'
ראה תשובתי בפורום השני.
01/08/2016 | 18:36
10
לצפיה ב-'LG G4....כיף גדול '
LG G4....כיף גדול
31/07/2016 | 21:11
6
106
יש לי G4 שנקנה בחול (לכן היבואן בארץ לא מכיר בו...), כבר עברתי איתו לא מעט תלאות מתישות, מתסכלות ויקרות.
הסיבוב האחרון היה ככה:
יום שישי נסעתי לבת החיילת שלי, שנשארה שבת בבסיס בנגב.
שמתי WAZE ויצאתי לדרך.אחרי כשעה נסיעה קפצה לי הודעה שלא ממש הספקתי לקרוא עד הסוף (כי הטלפון קפא ונכבה), מה שהצלחתי לקרוא היה משהו על OVERHEATING.
אכן המכשיר היה חם בטירוף. השארתי את הטלפון כבוי כשעה וכשהדלקתי אותו, כולי חרד מהבאות, קלטתי שהוא מקרטע ומגמגם, מגיב כמו נוקיה משנות ה90, עד כדי חוסר אפשרות שימוש נורמלי.
כמובן עשיתי ריסטרטים, הוצאת סוללה, והוא עובד אבל ל..א..ט.....ומקרטע.
א - מה?? מה קרה לו?
ב - האם יש אפשרות "לתקן" את ההתקנה של אנדרואיד מבלי לפגוע באפליקציות והנתונים הקיימים?
ג - האם WAZE אמור לגרום לתופעה כזאת??
לצפיה ב-'אני לא רוצה לזרות מלח על הפצעים שלך'
אני לא רוצה לזרות מלח על הפצעים שלך
01/08/2016 | 00:47
3
82
אך אנשים כאן מתווכחים איתי כשאני אומר שלא כדאי לקנות בחו''ל מכשירים כאלה, בדיוק מהסיבה של האחריות של היבואנים הרשמיים לארץ, שאישית אני סומך עליהם יותר מאשר על אלת המזל.
לצערי קשה עד בלתי אפשרי לתקן את מערכת ההפעלה מבלי לפגוע במה שקיים על המכשיר.
והרי גם אם היבואן בארץ, שלא אמור להכיר במכשיר יחליט להכיר בו לפנים משורת הדין, הרי שהוא יעשה למכשיר אתחול לרמת יציאת המכשיר מהמפעל מה שימחוק את כל מה שעל המכשיר.
לכן, כל עוד המכשיר עובד, מקרטע אבל עובד, תעשה גיבוי, וגיבוי לגיבוי (אינני צוחק, ככה אני נוהג) ואם אינך מעוניין לרכוש מכשיר חדש הרי שאחרי הגיבויים תוכל לנסות למסור את המכשיר למעבדה שאתה סומך עליה.

לצפיה ב-'לא מתווכח על כך שאני לא חוזר על הטעות לקנות בחו"ל'
לא מתווכח על כך שאני לא חוזר על הטעות לקנות בחו"ל
01/08/2016 | 13:48
2
48
אבל בכל זאת, לאחר שבוצע גיבוי, האם יש דרך "לתקן" את המערכת הפעלה מבלי לאבד את כל הנתונים?
לצפיה ב-'אמנם אינני מומחה גדול, בכנות,אך כפי שכבר כתבתי בתגובה הקודמת'
אמנם אינני מומחה גדול, בכנות,אך כפי שכבר כתבתי בתגובה הקודמת
01/08/2016 | 16:11
1
41
לצערי כמעט כל פעולה שיעשו במכשיר, זולת נס או מעשה קסם כלשהו, (לעיתים גם זה קורה, אז מותר לקוות לנס או לקסם, ובכנות כי אני ממש לא אדם ציני) , עלולים לגרום למחיקת כל הנתונים מהמכשיר.

האם ניתן לבצע תיקון במערכת ההפעלה מבלי לפגוע בנתונים? ספק גדול מאוד ואם זה יקרה זה יהיה באמת נס או קסם.

לצפיה ב-'אחלה, תודה '
אחלה, תודה
01/08/2016 | 16:27
14
לצפיה ב-'בהנחה שזה לא הסתדר לבד, תנסה לכבות את המכשיר לכמה שעות'
בהנחה שזה לא הסתדר לבד, תנסה לכבות את המכשיר לכמה שעות
01/08/2016 | 09:00
101
ואחר כך תפעיל מחדש.

עקרונית Waze כשלעצמו לא אמור לגרום לבעיות האלה, אבל אם המכשיר היה צמוד לשמשה והייתה שמש חזקה ו-Waze פעל והבהירות הייתה גבוהה והטלפון היה בהטענה, אז הוא יכול להגיע למצב של התחממות קיצונית. תיאורטית התחממות כזו יכולה לגרום לנזק, אבל אני לא יודע האם זה נזק קבוע או זמני, והאם זה נזק רק של תוכנה (כיבוי פתאומי בלי לסגור אפליקציות) או שזה גם נזק של החומרה (רכיבים ש"נמסו").
לצפיה ב-'מוכר'
מוכר
01/08/2016 | 19:32
41
לא יוצא לי להשתמש הרבה יותר מדי ב-WAZE (כלומר אני כן משתמש, לא ממש בנסיעות ארוכות)- אבל אתמול נסעתי מרמת גן לזכרון יעקב עם WAZE, טעינה, ושמש חזקה והמכשיר באמת הפך לחם מאוד- אך לא הגיע למצב של כיבוי או למשהו אחר. מלבד חום לא היה כלום.

שים לב שמה שמתחמם זאת הסוללה- אם תוציא אותה ותשים סוללה אחרת (ביבואן הישראלי נותנים 2 סוללות) תראה שהמכשיר כבר לא חם- החום מגיע מהסוללה.

יש לי עוד כמה ימים נסיעה לקרית מלאכי. בלי WAZE אני יגיע לרהט LG ראו הוזהרתם
לצפיה ב-'שאלה על קביעת פתיחת קבצים.'
שאלה על קביעת פתיחת קבצים.
31/07/2016 | 20:51
6
56
מאז שעדכנתי את הגלאקסי 5 למרשמלו
כשאני חפץ לפתוח קובץ מסויים
(מוזיקה למשל )
הוא שואל אותי פעם 1 בלבד
באיזו אפליקציה אבחר?
ומאז הוא פותח לי באפליקציה הזו בלבד!

שאלתי היא
כיצד אפשר לבחור אפליקציה אחרת בה אפתח את הקבצים!?!
לצפיה ב-'מבטלים את ברירת המחדל'
מבטלים את ברירת המחדל
01/08/2016 | 00:38
5
37
לצפיה ב-'בקיצור ולעניין'
בקיצור ולעניין
01/08/2016 | 12:21
4
31
הדרך אותי
כיצד למצוא את זה
בהגדרות.
תודה.
לצפיה ב-'לא ממש הצלחתי להסתדר!'
לא ממש הצלחתי להסתדר!
01/08/2016 | 22:30
3
25
וגם כשמצאתי את זה בהגדרות! 
אין אפשרות 
לגרום לכך 
שהוא ישאל אותי כל פעם מחדש...
לצפיה ב-'נסה כך'
נסה כך
02/08/2016 | 22:38
2
22
הגדרות- ישומים- בחר את האפליקציה איתה נפתח לך משהו אוטומטי- נקה ברירת מחדל.
לצפיה ב-'גם לאחר מחיקת ברירת מחדל.'
גם לאחר מחיקת ברירת מחדל.
03/08/2016 | 17:45
1
18
זה חוסר שוב
לאחר פעמיים של שימוש.
הבעיה היא
שאי אפשר לנטרל את זה לגמרי!
לצפיה ב-'מהם האייקונים האלו? אחד של צילום מסך. מה השני?'
מהם האייקונים האלו? אחד של צילום מסך. מה השני?
31/07/2016 | 20:53
1
48
האם אפשר למנוע את התצוגה שלהם בראש המסך?

סלולרי S5

תודה
לצפיה ב-'נראה לי כמו סינכרון.'
נראה לי כמו סינכרון.
01/08/2016 | 00:49
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ