לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
29/05/2014 | 16:10
16
46
לצפיה ב-'יש לי תוספת '
יש לי תוספת
29/05/2014 | 17:44
1
62
Withc's Romance כמובן. בקצב השידור (זאת אומרת, משתדלת לראות את שני פרקי השבוע ביום חמישי/בשאר הסופ"ש שאחרי השידור).
מוקסמת ממנה כמו שחלקכם יודעים מהשרשור

My Princess - ראיתי את שני הפרקים הראשונה (ראיתי בעבר חצי מהדרמה בערך והפסקתי בגלל חוסר זמן וכנראה גם קצת חוסר עניין, אבל הבטחתי לעצמי שאחזור אליה מתישהו). אין לי קצב מסויים... משתדלת להשחיל פרק כל שבועיים-שלושה - כמה שיש לי זמן וחשק).
סה"כ ממש נחמדה וגם די משעשעת. כמו שאמרתי, בעיקר הבטחתי לעצמי לראות אותה (ממש קשה לי להפסיק לראות דרמות באמצע, במיוחד כשאין תירוץ אמיתי עם האורך הזה) וגם הבנתי שהביקורת עליה די טובה.

ולתוספת המעניינת בזכות מישהי שהכרתי לאחרונה בצבא שקצת אוהבת דרמות/סרטים קוריאניים (אבל בעיקר K-POP)... היא סיפרה לי על No Breathing ואמרה לי שאני חייבת לראות אותו אז ראיתי איתה והיה ממש יפה! משעשע,מרגש וכלל אחלה של שרירי נערים (הבנתי שהם בגיל של גברברים אבל עדיין).

וזהו סיימתי לחפור, פשוט ממש גאה בעצמי על התוספת
לצפיה ב-'זה אחלה סרט '
זה אחלה סרט
29/05/2014 | 20:48
26
לצפיה ב-'הפעם יש לי יותר הספק :)'
הפעם יש לי יותר הספק :)
29/05/2014 | 20:11
7
57
Witch's Romance - טוב, ממשיכים בקצב השידור. חמוד לגמרי למרות שהכל צפוי ברמות. בדקתי את גיל השחקנית הראשית. שכחתי שהיא כבר בת 44! היא נראית מליון דולר. כל הכבוד וחבל שהיא עוד רווקה בין הכוכבים הקוריאניים...

Protect the boss - דרמה חמודה שראיתי בהמלצת מעיין (תודה!) היא נורא ורודה הזדרמה הזו אבל זה מה שנחמד בה. הכל טוב. אפילו הרעים הם חמודים. לפעמים כשלא רוצים שום דבר רציני זה בדיוק מה שצריך.

(Love 911 (2013 - סרט שהזכיר לי שגו סו הוא שחקן שאני אוהבת. הסרט עצמו לא מדהים, דיי חד פעמי אבל השחקן עצמו מאוד סקסי שם במדים של כבאים ועם שיעור קצר.

(Paradise murdered (2007 - סוג של סרט איימה אבל לא מאוד מפחיד. מעניין דווקא. מי שלא אוהב הרבה דם אז דלגו עליו.

(Sweet Alibis (2014 סרט תוצרת טאייוואן. קומדיה משטרתית רומנטית נחמדה אבל לא מעבר לזה.

The Sleeping Witch - זה נחשב לסדרה אבל זה למעשה סרט טלוויזיוני באורך של שעה בכיכובו של Park Seo Joon מרומן המכשפה. נחמד מאוד. יש לי תחושה שכבר כתבתי על זה בטח בשרשור של רומן המכשפה...

Secret Garden Commentary זה פרויקט מיוחד נחמד מאוד. לקחו את הסדרה וגזרו מתוכה כל מיני קטעים בסה"כ באורך כשעה ונתנו להא ג'י וון ולהיון בין (הראשיים של הסדרה הזו) לראות את הקטעים האלה ברצף תוך כדי שהם יגיבו, יעירו, יחלקו חוויות. וזה מה שהם עשו. יש ביוטיוב עם כתוביות באנגלית. שווה צפייה. ההערכות שלהם היו מעניינות בפני עצמן. הם נזכרו איך צילמו את הקטעים, מה קרה תוך כדי, מה היה קשה ומה לא. חוץ מזה הם ראו את הסדרה ממש מרותקים וגם אמרו שזה שונה לצלם ולראות קטעים תוך כדי עבודה ביחס ללראות את הדרמה בתוך צופה מהצד. אמרו שיצאה להם דרמה ממש טובה ועכשיו בא להם באמת לראות אותה מהתחלה ועד הסוף.
מעניין מאוד הכימיה ביניהם שם באולפן. נשארתי עם תחושה שהיון בין דיי דלוק על הא ג'י וון אבל היא לא. היא החמיאה לו הרבה על המשחק שלו ועל השירה (היא לא ידעה שהוא שר שיר אחד מפס קול הדרמה! גם אני לא ידעתי. ביצוע מקסים, יש לו קול, קול!) היה נראה שהיא אמיתית מצד אחד ומצד שני מנסה לגרום לו להרגיש טוב. והיון בין שתה מלא תוך כדי השידור, כאילו התרגש לא מעט. כשהראו ברצץ כמה סצינות נשיקות הוא אמר בהתפלאו שמה קרה, רק את הנשיקות הביאו להם לראות... ולקראת הסוף, כשהראו את הסצינה שלהם במיטה (צנועה מאוד בסה"כ ) הוא ליקק שפתיים וזה היה משעשע. בקיצור נהניתי מהספיישל הזה לא פחות מהסדרה עצמה. ממליצה לכל מי שאהב את הדרמה.

Boys Before Flowers: F4 After Story - לא יודעת מה נכנס בי שהלכתי לראות את כל הספיישלים של הסדרות שראיתי קודם. והספיישל הזה היה משעמם ברמות. כולם היו מקובעים וחצי רדומים. לא קרה שום דבר משעשע. אף אחד לא סיפר שום דבר מעניין. וגם נזכרתי כמה לא אהבתי את פס הקול של הדרמה.

Coffee Prince Special ראיתי גם את זה. קטעים מאחורי הקלעים, כל מיני פאשלות, ראיונות עם הראשיים ויוצרי הסדרה. הדברים הרגילים בקיצור. בערך באמצע נזכרתי שבעצם כבר ראיתי את זה. אבל בגלל שמאוד אהבתי את הסדרה אז נהניתי לראות זה שוב
לצפיה ב-'אני כנראה ממש מעופפת '
אני כנראה ממש מעופפת
29/05/2014 | 20:47
3
31
אני לא זוכרת שהמלצתי לך על זה.. אבל אני שמחה שנהנית, אני אהבתי את הסדרה, והיא בהחלט שווה המלצה
לצפיה ב-'אגיד לך בדיוק מתי המלצת לי'
אגיד לך בדיוק מתי המלצת לי
29/05/2014 | 21:03
2
29
זוכרת שפירסמתי תמונות מהסדרות עם כיתובים מצחיקים? האלה שלא ידעתי מאיפה הם... אז היה אחד מהדרמה הזאת. כשכתבת פירוט שאלתי אם זה שווה. אמרת שכן
לצפיה ב-'וואו, אין סיכוי שהייתי זוכרת את זה. '
וואו, אין סיכוי שהייתי זוכרת את זה.
29/05/2014 | 21:17
1
25
כל הכבוד על היכולת זיכרון שלך
לצפיה ב-'את יודעת, הזיכרון מחליט מה שבא לו'
את יודעת, הזיכרון מחליט מה שבא לו
30/05/2014 | 00:55
23
כל מיני דברים שמה זה לא חשובים מתישבים בראש בצורה חזקה. אבל מה מנסים ללמוד ולזכור (כמו מספרים בקוריאנית למשל ) משום מה נפלטים מהזיכרון רגע אחרי שמפסיקים לחשוב עליהם. או אולי אפילו לפני זה
לצפיה ב-'אום ג'ונג-האווה מהממת '
אום ג'ונג-האווה מהממת
30/05/2014 | 10:59
2
50

אני ממש מסמפטת אותה :) יצא לך לראות את הסדרה He Who Can't Marry? היא מקסימה שם. הנה טיזר:

http://www.youtube.com/watch?v=WHO2V3Wbaqs

והנה ראיון כייפי משותף עם אחיה המוכשר, אום טה-וונג (זה ראיון קצת ישן, לפני שהוא התחתן). יש תרגום לאנגלית:

http://www.youtube.com/watch?v=I4I952NQrNM

אני חושבת בדיוק כמוך על Love 911  וגו סו :)

לצפיה ב-'תודה על הקישורים!'
תודה על הקישורים!
30/05/2014 | 11:25
1
31
הדרמה נראית מבטיחה מאוד! מכניסה אותה לרשימת צפיה.

והראיון, מסתבר שכבר ראיתי אותו אבל בכייף ראיתי שוב. הם חמודים לגמרי!
לצפיה ב-'גם אני צפיתי בראיון כמה פעמים'
גם אני צפיתי בראיון כמה פעמים
31/05/2014 | 13:06
14

ואני נהנית כל פעם מחדש :)

הדרמה חמודה ולא כ"כ שגרתית. גם ג'י ג'ין-הי עושה תפקיד מצוין.
לצפיה ב-'אין חדש אצלי '
אין חדש אצלי
30/05/2014 | 10:48
1
44

Wonderful Days - מחכה לתרגום של פרקים 25-26 בסופ"ש.

אגב, יש שביתה ב-KBS  - קוראים שם לפיטורי נשיא הרשת, בטענה שהתערב בסיקור החדשותי של אירועים (כדוגמת אסון המעבורת) באופן מגמתי ופרו-ממשלתי. זה יכול להשפיע גם על שידור התכניות והדרמות. פרקי הסופ"ש של Wonderful Days ישודרו, אבל אם השביתה תתמשך זה עלול לעכב את הפרקים הבאים. אנחנו גם ככה צופות בדיליי של שבועיים לעומת קוריאה, כך שזה לא ישפיע עלינו בטווח המיידי.

http://www.dramabeans.com/2014/05/kbs-staffers-com...

Witch's Romance - צפיתי בפרקים 11-12, ואחכה לשרשור. עוד 4 פרקים לסוף! אני כבר מתעניינת בסדרה שתתפוס את מקומה, High School King of Savvy עם סו אין גוק. העלילה נשמעת מופרכת, אבל זה לא משנה לי

http://www.dramabeans.com/2014/05/seo-in-gook-star...

I need romance 1 - אני צופה בה באיזי (הגעתי לפרק 5). הסיפור די מעניין, אבל אני לא כ"כ מתחברת לדמויות. אהבתי יותר את I need romance 2 (כן, אני צופה בסדר הפוך...).

ואני תקועה בפרק 2 של "היורשים" כבר שלושה שבועות...

סופשבוע נעים
לצפיה ב-'המחליפה של Witch's Romance נשמעת מעניינת..'
המחליפה של Witch's Romance נשמעת מעניינת..
30/05/2014 | 11:53
43
אולי נעשה צפייה משותפת גם על זה

כשהסדרה תיגמר נחליט על סדרה חדשה, אם אנשים עדיין ירצו (ובכל מקרה, כולם יכולים לחשוב כבר על הצעות )
לצפיה ב-'אין שום דבר חדש לצערי '
אין שום דבר חדש לצערי
31/05/2014 | 12:44
27
Witch's Romance - בקצב שידור/צפייה של כולן.

Wonderful Days - לפי הקצב תרגום פרקים של KBS. הסופ"ש יתורגמו פרקים 25-26.

Let's Eat - אני תקועה בפרק 10 כי עוד לא הספקתי לסיים אותו

והתחלתי לפני כמה זמן לראות את היפנית Garasu No Le. סיימתי בינתיים 2 פרקים.
לצפיה ב-'הרשימה שלי'
הרשימה שלי
31/05/2014 | 17:35
2
48
רציתי לראות דרמה משפחתית אז הלכתי על Family's Honor- דרמה מ2008 עם Park Shi Hoo בת 54 פרקים. בהתחלה ממש נהניתי, ממש ממש נהניתי. הפרק הראשון היה כל כך טוב שהייתי ממש מאושרת על הבחירה הנפלאה והמשכתי לצפות, אבל לקראת הסוף הרגשתי שהעלילה קצת חוזרת על עצמה ואיבדתי סימפתיה לרוב הדמויות, אבל all in all זאת הייתה דרמה חמודה על נאמנות וערכים משפחתיים ששווה לצפות בה, למי שעדיין לא צפתה. דרך אגב, כשסיימתי אותה גיליתי שהיא מתורגמת בASIA4HB
Secret Love Affair- וואו! פשוט דרמה מדהימה. אני חושבת שהיה בה את סיפור האהבה היפה והממומש ביותר מכל הדרמות הקוריאניות שראיתי עד היום. אהבתי, אהבתי, אהבתי, את כל האווירה האפלה של הבימוי, זה היה כאילו הבמאי לקח אותי למסע דרך העיניים המבקרות שלו לתוך הצדדים הפחות נוצצים של החברה הגבוהה. והסוף, בלי ספויילרים, היה מדהים בעיניי. כל כך נכון ובמקום ואמיתי. פשוט דרמה מדהימה.
A Wife's Credentials- הגעתי לדרמה הזאת כי חיפשתי עוד עבודות של התסריטאית של Secret Love Affair שגם בה שיחקה Kim Hee Ae, השחקנית הראשית של Secret Love Affair וכשראיתי שגם Jang Hyun Sung חלק מהקאסט הציפיות שלי הרקיעו שחקים. ולא התאכזבתי. דרמה מרגשת ומציאותית שלימדה אותי המון על מערכת החינוך בקוריאה והמעורבות הרגשית של כל המשפחה בחינוך הילדים. השחקנים היו פשוט מצוינים, ובדרך כלל אני לא שמה לב לדברים כאלה, אבל ממש הרגשתי שאני מאמינה להם, שאני מרגישה את מה שקרה להם ושמחתי והתעצבתי בשבילם וכעסתי ונצבט לי הלב במצבים אחרים. דרמה מומלצת מאוד.
Baby-faced Beauty - כי הרגשתי שאני זקוקה לאתנחתא קומית אחרי כל הרומנים הסודיים והמשפחות הלא מתפקדות בלשון המעטה. דרמה ממש רומנטית ומצחיקה, עדיין לא סיימתי אותה, אבל אני ממש אוהבת. מזמן לא ראיתי קומדיה רומנטית טובה כזאת. וChoi Daniel- מה זה הדבר המדהים הזה? מהיום אני המעריצה מספר אחת שלו. הוא כזה מצחיק וחמוד וחתיך ושחקן מדהים.
זהו בינתיים, אני מחכה שWitch's Romance תסתיים כדי להתחיל אותה.
לצפיה ב-'ואי! כמה המלצות! עשית לי חשק, הולכת לבדוק הכל'
ואי! כמה המלצות! עשית לי חשק, הולכת לבדוק הכל
31/05/2014 | 21:00
1
12
לצפיה ב-'יש!'
יש!
31/05/2014 | 21:09
13
לצפיה ב-'50th Baeksang Arts Awards Winners'
50th Baeksang Arts Awards Winners
29/05/2014 | 00:20
10
71
הטקס נערך ב 27.5 בדרום קוריאה, בהנחיית Shin Dong Yup ו Kim Ah Joong. הטקס חילק פרסים להופעות מצטיינות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בשנה האחרונה.

ולרשימת הזוכים:

טלוויזיה:

הפרס הגדול (Grand Prize, תרגמו איך שבא לכם) - Jun Ji Hyun על הדרמה "Man From The Stars"
הדרמה הטובה ביותר - Good Doctor
תוכנית החינוך/תרבות הטובה ביותר - The Its Know
תוכנית הבידור הטובה ביותר - Grandpas Over Flowers
הבמאי הטוב ביותר - Ahn Pak Suk על הדרמה "Secret Love Affair"
השחקן הראשי הטוב ביותר - Jo Jae Hyun על הדרמה "Jeong Do Jeon"
השחקנית הראשית הטובה ביותר - Lee Bo Young על הדרמה "I Hear Your Voice"
השחקן החדש הטוב ביותר - Jung Woo על הדרמה "Reply 1994"
השחקנית החדשה הטובה ביותר - Baek Jin Hee על הדרמה "Empress Ki"
התסריט הטוב ביותר - Jung Sung Joo על הדרמה "Secret Love Affair"
השחקן הכי פופולרי - Kim Soo Hyun על הדרמה "Man From The Stars"
השחקנית הכי פופולרית - Park Shin Hye על הדרמה "The Heirs"
הבדרן הטוב ביותר - Shin Dong Yup על התוכנית "Witch Hunt"
הבדרנית הטובה ביותר - Kim Young Hee על התוכנית "Gag Concert"
ה OST הטוב ביותר - Lyn על ה OST של "Man From The Stars"

סרטים:

הפרס הגדול (Grand Prize, פעם נוספת) - Song Kang Ho על הסרט "The Attorney"
הסרט הטוב ביותר - The Attorney
הבמאי הטוב ביותר - Bong Joon Ho על הסרט "Snowpiercer"
השחקן הראשי הטוב ביותר - Seol Kyung Koo על הסרט "Wish"
השחקנית הראשית הטובה ביותר - Shim Eun Kyung על הסרט "Miss Granny"
שחקן המשנה הטוב ביותר - Lee Jung Jae על הסרט "The Face Reader"
שחקנית המשנה הטובה ביותר - Jin Kyung על הסרט "Cold Eyes"
השחקן החדש הטוב ביותר - Kim Soo Hyun על הסרט "Secretly, Greatly"
השחקנית החדשה הטובה ביותר - Kim Hyang Ki על הסרט "Elegant Lies"
הבמאי החדש הטוב ביותר - Yang Woo Sook על הסרט "The Attorney"
התסריט הטוב ביותר - Kim Ji Hye ו Jo Joong Hoon על הסרט "Wish"
השחקן הכי פופולרי - Kim Soo Hyun על הסרט "Secretly, Greatly"
השחקנית הכי פופולרית - Kwon Yuri על הסרט "No Breathing"

פרסים שונים:

LF Fashionista Award הוענק ל Im Siwan ול Kim Hee Ae
InStyle Best Style Award הוענק ל Jun Ji Hyun

**קחו בחשבון שיכולים להיות אי דיוקים קטנים בשמות הקטגוריות כי זה תרגום מאנגלית של תרגום מקוריאנית

מה דעתכם על רשימת הזוכים?
לצפיה ב-'Song Kang Ho'
Song Kang Ho
29/05/2014 | 09:52
58
לא יכולה לדבר על כולם. אבל Song Kang Ho הוא קליבר. לא פלא שקיבל את הפרסים הגדולים וגם הפרוייקטים בהם השתתף זכו. הוא שחקן מעולה. מזכיר לי את אנטוני הופקינס. הוא כאילו לא עושה כלום על המסך אבל התוצאה מדהימה. שחקן עם נוכחות מיוחדת.
לצפיה ב-'בסה"כ אני מרוצה :)'
בסה"כ אני מרוצה :)
30/05/2014 | 10:23
8
56

ג'ון ג'י-היון מלכה אמיתית ואני שמחה שג'ונג וו זכה להכרה שמגיעה לו ובפרס השחקן החדש, גם אם הוא בשטח כבר יותר מעשור...

גם "רומן אהבה סודי" ראויה לדעתי לפרס הבימוי, ואין ספק שקים סו-היון לוהט! בדרמבינס כתבו שלא היו לו מספיק ידיים כדי להחזיק את כל הפרסים יש שם גם סקירת אופנה משעשעת:

http://www.dramabeans.com/2014/05/50th-baeksang-ar...

אגב, הייתה להם ביקורת בשלב בחירת המועמדויות:

http://www.dramabeans.com/2014/04/nominees-announc...
לצפיה ב-'אוקיי, מה לעזעזל הן לובשות? '
אוקיי, מה לעזעזל הן לובשות?
30/05/2014 | 11:59
1
44
אני מצטערת, אבל רובן לבושות בצורה מכוערת.

ובכלל, מי עושה טקסי פרסים באמצע שנה?
גם הפרסים זה גם על דברים מ 2013 וגם על דברים שהיו ב 2014 עד עכשיו

תודה על הכתבות!
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך מה לעזאזל הן לובשות? '
אני מסכימה איתך מה לעזאזל הן לובשות?
30/05/2014 | 13:13
37
Jeon Ji-hyun נראת רע עם השמלה הזאת כי היא פשוט רזה, שטוחה, ונמוכה מדי. זה נראה כאילו השמלה אוכלת אותה, מרוב שיש שם כ"כ הרבה בד והיא פיצית . ראיתי את השמלה הזאת על דוגמנית וזה הבדל של יום ולילה, כנראה היא סתם ניסתה לעשות רושם עם שמלת מעצב סטייל הוליווד (השלמה של אוסקר דה לה רנטה למי ששמעה עליו).
נראה שהרוב הלכו שם על מראה של עוגת שכבות, תחרה, מעילי גשם, ושמלות כלה....
למרות שהיו גם כמה שנראו ממש טוב כמו Kim Ah-joong, ו-Kyung Su-jin.
מה שכן אין לי מושג מה Dohee, Jin Kyung, Kim Ji-soo, Kim Hyang-gi, Sun Joo-ah, Lyn  ובקיצור יותר מדי נשים שם, חשבו כשהן יצאו ככה מהבית...
לצפיה ב-'אני דווקא כן אהבתי חלק מהשמלות'
אני דווקא כן אהבתי חלק מהשמלות
30/05/2014 | 12:29
2
41
הסקירה ממש טובה ומשעשעת

השמלה שהכי אהבתי במבט ראשון היתה של לי בו יונג. אבל ככל שאני מסתכלת על הפרטים היא לא כזה יפה. נדהמתי לראות לקה בצבע בייבי טורקיז על הרגליים אבל אולי היא יודעת יותר טוב...

ועוד. זה רק אנ יאו שקים אה ג'ונג מנסה להיראות כמו אנג'לינה ג'ולי???

Jin Kyung לבשה שמלה כחולה יפיפיה בעיניי.

אבל בסוף הסקירה שמו באמת את הבגדים המוזרים ביותר. חבל על הזמן מה אנשים לובשים לפעמים לאירועים כאלה...
לצפיה ב-'גם אני :)'
גם אני :)
31/05/2014 | 11:48
1
24

הלוק של ג'ון ג'י-היון נראה לדעתי כמו המשך ישיר לדמות שלה מ-You From Another Star, ולדעתי היא מהממת בכל מצב :)

אגב, למה ג'י ג'ונג-ג'ה מסתובב עם גבס? בבלוג הזה שמו תמונות שלהם אחד אחרי השני, והביעו משאלה לסרט המשך ל-IL MARE. לא בטוחה שזה רעיון טוב, אבל עם כל האיחודים שיש בזמן האחרון בין שחקנים ששיחקו יחד בעבר...

http://koalasplayground.com/2014/05/27/the-50th-an...
לצפיה ב-'אבל זה לא הסרט היחיד שלהם ביחד'
אבל זה לא הסרט היחיד שלהם ביחד
31/05/2014 | 21:09
20
ב-2012 הם שיחקו ביחד בסרט The Thieves

אותה ממש אהבתי פעם, חצי מהסרטים הקוריאניים הראשונים שראיתי היו איתה, עד שגיליתי הרבה שחקנים ושחקניות טובים אחרים.
אותו אף פעם לא אהבתי. הוא שחקן מעולה, אין ספק. אבל משהו בו לא מוצא חן בעיניי.
לצפיה ב-'הדבר היחיד שיש לי להגיד בנושא -'
הדבר היחיד שיש לי להגיד בנושא -
31/05/2014 | 00:40
2
34
לא היה לי ממש שחקן מועדף עד עכשיו בדרמות, אבל ברגע שראיתי את התמונה הזאת - זה מה שגרם לי להבין שהוא האחד (הראשון )
מה זה הדבר המדהים הזה?!

http://i1058.photobucket.com/albums/t413/javabeans...
לצפיה ב-'בהחלט! '
בהחלט!
31/05/2014 | 12:12
1
42
כדי לטשטש את הזוועות האופנתיות שבאו לפניו. איך כתבו שם?

And because I can’t leave you with that image freshly hatched in your brain, here’s one for the road. Park Seo-joon (A Warm Word, Witch’s Romance), aka the newest noona-killer on the block, looking so good in a fitted three-piece suit that it reminds me of all that is good in the world. Don’t say I never gave you nuthin’.
לצפיה ב-'התפקששה לי הכותרת '
התפקששה לי הכותרת
31/05/2014 | 12:14
25

התכוונתי לכתוב ששמו את התמונה שלו בסוף בדרמבינס כדי לטשטש את הזוועות האופנתיות שבאו לפניו
לצפיה ב-' Wonderful Days - פרקים 23-24 '
Wonderful Days - פרקים 23-24
26/05/2014 | 15:34
12
39
לצפיה ב-'"Dreams Are My Reality.." '
"Dreams Are My Reality.."
26/05/2014 | 15:58
65
תודו שגם אתם זימזמתם את זה במהלך הפרק האחרון

אני חייבת לציין שפרק 24 היה ממש טוב! ונראה שגם הולך להיות לנו מעניין בהמשך

אני כנראה במיעוט, אבל הדמות של האחות של הירקנית גאונית. ממש אהבתי את הקטעים שלה הפעם, בעיקר כשהיא רבה עם כל המשפחה שלהם. הקטע הכי אהוב עליי איתה היה כשהיא ניסתה להיכנס לבית שלהם והאמא האמיתית של דונגגוי זרקה עליה נעל כדי שתלך

אוקה והרופא - סופסוף קיבלנו ווידוי מצידו, אבל אוקה לא מסוגלת להבין מה הוא רוצה ממנה למרות זאת נראה שיש התפתחות איתם בפרק הבא

דונגגוי והתאומים - הוא קיבל מהם חיבוק!! ז"א, הוא הכריח אותם לחבק אותו, אבל זה גם משהו. והוא באמת נראה די מסכן, ממש רציתי לחבק אותו בעצמי. (אני עדיין מוכנה לאמץ אותו..). הקטע עם הסמסים לילדה שלו היה משעשע, וכנ"ל זה שהוא גרם להם ללכת לבית הספר
לפי הפרומואים לפרקים הבאים נראה שאישתו לשעבר חוזרת, והוא כנראה הולך להסתבך בגלל שהוא לא סיפר לתאומים את האמת עליה

דונגטאק ממש עיצבן אותי הפעם. ואני לא מבינה את האמא הבילוגית של דונגגוי. למה היא נתנה לדונגטאק להתייחס אליה ככה ולסחוט אותה? זה לא שהיא עשתה משהו רע, והיא התכווצה והתקפלה כל פעם שהוא רק קרא לדונגגוי והזכיר את המילה "ביולוגי".
האמת היא שבהתחלה חשבתי שהקטע שדונגטאק מתייחס אליה ככה נועד כדי שדונגגוי יתחיל להגן עליה קצת יותר (ואכן היה שיפור קל ביחסים ביניהם בפרקים האחרונים), אבל לפי הפרומו נראה שיהיה מהפך בקרוב

היג'ו ומול ממש חמודים. כתבתי את זה גם בפעם הקודמת, אני אוהבת את הקשר ביניהם, ואני חושבת שהם דווקא בנו את זה טוב

הפעם זאת הייתה הפעם היחידה שחיבבתי את סונגהון. הוא סופסוף עשה משהו טוב וגם הבנו יותר טוב את הנקודת מבט של דונגסוק בסיפור עם השריפה של דונגגוי.

ואני חייבת להעיר משהו על הראשית - כשהיא ענתה לטלפון של דונגסוק והו צ'יסו היה על הקו, היא אמרה לו שהיא לא מתכוונת להאמין למה שהוא אומר, ואז שנייה אחרי זה הוא אמר לה שהיא יכולה לשאול את דונגסוק, והיא פתאום החליטה שהוא דובר אמת בלי לדבר עם דונגסוק ולבדוק אם זה נכון. מה נסגר?
לצפיה ב-'מה יהיה עם הדרמה הזאת?'
מה יהיה עם הדרמה הזאת?
26/05/2014 | 16:24
4
43
הייתי כבר רגל אחת בחוץ, והפרקים האלה ממש החזירו אותי שוב

טוב נתחיל עם הדברים שלא מחדשים הרבה, שתי השחקנים הראשיים פשוט לא מתאימים, וגם החיבוקים נראים ממש מזויפים, כשגבר שאת אוהבת מחבק אותך, בנסיון לנחם אותך, את תשימי את הראש על הכתף שלו או משהו, ולא תשאירי אותו תקוע האוויר .

וגם הקטע שפתאום יש לה 39 מעלות חום.... תעשו לי טובה.... למה שלא נביא לה שבץ מוחי ונסיים את הסיפור?

הקטע שהם הלכו מכות עם הבריונים של צ'יסו גם לא היה ממש אמין, מצטערת אבל טאקיון עבד שם ממש בדיליי, נתנו לו בוקס ואחרי 2 שבהן הוא נלחם בעוד מישהו, הוא נזכר לעוף על הקיר, וגם לבלום את עצמו... וזה לא שהראשי עשה עבודה טובה יותר. כשדקרו אותו ממש התבאסתי שהוא לא סיים בבית חולים בקומה, ונתן לנו קצת חופש מהראשיים הנוראים האלו...

הקטע שדונגטאק נפרד מהא-ג'ו ממש עיצבן אותי, לא היה לך תירוץ יותר עלוב? , מה שכן אני אוהבת את המחשבה שבסוף מול יהיה זה שיחזיר אותם להיות ביחד

ולסבא.. טוב כבר כמה פרקים שהוא ממש מרגיז אותי, וגם הפעם הוא יכול לסמן בנושא הזה. -היא לא באה לבקר אותי! אז אני יהפוך להיות ילד קטן, וממורמר, שבוכה על זה שהוא כל היום מחכה לאורחים במיטה ומחרבן-, ממש בו-הו!, כנראה שזה שמתייחסים אליו כמו מלך במשפחה, גרם לו לחשוב שכל כדור הארץ סובב סביבו

בנוגע לדונגגוי  הקטע שהוא לקח -תרתי משמע-, את התאומים לבית ספר היה ממש מצחיק, וטוב זה שהוא הביא למורה את המדבקות האלה נגד כאבים, זאת הדרך שלו לבקש ממנה סליחה, מה שכן מרגיז אותי שרק בגלל שהיא המורה של התאומים אז הוא מבקש סליחה, עם כל הכבוד יש אדם שקיבל ממנו יותר מכות.
בחלק שהוא חוזר הביתה אחרי שדונגסוק נדקר, ומבקש חיבוק מהילדים כי היה לו יום קשה, ממש רציתי לקפוץ על המסך ולחבק אותו . כן יש לי יחסי אהבה שנאה עם הדמות שלו.

ה- confessions של ג'ו וואן לאוקה היה ממש חמוד, ולמרות שהיא הרסה את זה שהיא אמרה שאין לה מושג על מה הוא מדבר חחח, אבל עדיין לא רע בכלל . אני מקווה שמי-רא באמת תמצא לה עבודה בחנות של חברה שלה, ושסוף סוף אוקה תתחיל לחזור לעצמה .

החלק שיונגצ'ון זרקה נעל על אחות של מיסוק (תקנו אותי אם אני טועה עם השם, אני מדברת על הארוסה של סאנגשיק), הרג אותי חחחחחחחח שמעו צריך לקחת אותה להיות צלפית בצבא, היא ממש הורידה לה את הפרצוף חחחחחחחחחח ממש לא חשבתי שהיא תצליח לפגוע בה חחח

ודבר אחרון אני ממש מרוצה מההתנהגות של סונגהון, זה היה צפוי שבסוף הוא יחבור לדונגסוק, אבל לא ציפיתי למחמאה שהוא הביא לו בסוף, בנוגע לההתנהגות שלו כלפי דונגגוי, אני חייבת להודות שממש שנאתי את הדמות שלו, ועכשיו הוא דווקא מפתיע אותי לטובה

לצפיה ב-'שכחת את זה שהמורה לקחה את כל המדבקות'
שכחת את זה שהמורה לקחה את כל המדבקות
26/05/2014 | 16:31
3
24
שדונגגוי הביאה לה ושמה אותן על עצמה , למרות שבכלל לא כאב לה שם. והיא עוד התכוונה ללכת לבקר אותו ככה
אבל לפחות עכשיו היא נראית ונשמעת קצת פחות נואשת בקשר אליו.

וזה היה חמוד מצד דונגגוי, וזאת באמת הדרך שלו להתנצל על דברים
לצפיה ב-'חח הייתי צריכה להשאיר גם משהו לאחרים לא? '
חח הייתי צריכה להשאיר גם משהו לאחרים לא?
26/05/2014 | 16:37
2
18
אבל כן חחחחחחחח שג'וון אמר לה לעבור למקום אחרי, בגלל הריח של הבנג'י ממש צחקתי חחחחחחח
טוב תקשיבי היא ממש פסיכית חחח טוב שהיא גם לא שמה מדבקה על המצח

וכן למרות שהוא חייב לעוד מישהו התנצלות
לצפיה ב-'חחח גם אוקה עשתה פרצוף בגלל זה '
חחח גם אוקה עשתה פרצוף בגלל זה
26/05/2014 | 16:46
1
37
וואי אבל המורה ממש לא היגיינית, הרופא גם העיר לה על זה שהיא לבשה במשך שבוע את השמלה שהיא קיבלה מאוקה.

חחחח אני רוצה לראות איך דונגגוי יתמודד עם הקטעים הפסיכיים שלה כשהם באמת יתחילו לצאת ואיך הם ייראו כזוג. היא די פסיכית (ויכולה להיות סטוקרית ואובססיבית ממש), והוא חמום מוח ומוגבל רגשית, ועם ההיסטוריה שלהם בכלל יהיה שם שמח

אני מהמרת על זה שהוא לא יתנצל כי מבחינתו הוא עדיין צדק והוא עשה את זה מתוך דאגה לאוקה. והוא גם לא מתנצל אלא אם כן מכריחים אותו או אלא אם כן יש לו אינטרס לעשות את זה (כמו עם המורה למשל), וגם אז הוא לא אמר לה "אני מצטער", אלא עשה משהו אחר במקום.

אגב, זאת רק אני או שכבר המון זמן לא היו בדיחות על 2PM/טאקיון והם גם שכחו את זה שהמורה אמורה להיות מעריצה של 3PM?
לצפיה ב-'כן, ולגמרי חח'
כן, ולגמרי חח
26/05/2014 | 17:00
19
ממש יהיה שם שמח חח, ונראה לי שדווקא בגלל ששתיהם סוג של פסיכים (מבחינות שונות), הם יצליחו לאזן אחד את השני, אם הוא ירביץ למישהו, היא תקפוץ עליו ותצרח לו באוזן, וכשהיא תשתגע הוא ישים לה מתג כיבוי חחח

כן אני גם לא חושבת שהוא יתנצל על זה, ובגלל זה כתבתי שזה מרגיז אותי שהוא התנצל רק מתוך אינטרס.

ותכלס...
לצפיה ב-' סקר '
סקר
26/05/2014 | 17:10
4
56
מדי פעם נגוון קצת

אז מי הזוג האהוב עליכם עד עכשיו?

1. דונגסוק והא-וון
2. דונגטאק והיג'ו
3. דונגגוי והמורה (כן, אני יודעת שהם עוד לא יוצאים, אבל לפי היחסים שלהם בינתיים)
4. אוקה והרופא
5. סאנגשיק ומיסוק (הירקנית)
6. סאנגהו והסגנית מנהלת
7. סאנגשיק והסגנית מנהלת
8. סאנגהו והירקנית
9. סונגהון והא-וון
10. המורה והרופא (אני יודעת שהם לא יוצאים ושהם רק חברי ילדות, אבל אולי לדעתכם הם בכלל צריכים לצאת אחד עם השני? )
11. דונגגוי ואישתו לשעבר
12. אחר?
לצפיה ב-'אוקה והרופא'
אוקה והרופא
26/05/2014 | 19:53
18
לצפיה ב-'אני ממש מתלבטת בין שני זוגות '
אני ממש מתלבטת בין שני זוגות
26/05/2014 | 22:35
21
אבל אני אבחר באוקה והרופא רק בגלל שעם דונגגוי והמורה לא קורה כלום בינתיים חוץ ממשחקי חתול ועכבר, ועם אוקה והרופא באמת קורים דברים.

ואני עדיין ממש מחכה להתפתחות בין דונגגוי למורה
לצפיה ב-'דונגהי והמורה '
דונגהי והמורה
27/05/2014 | 23:49
1
29

זוג עם פוטנציאל שטרם מומש, אבל איזה פונטציאל...
לצפיה ב-'לגמרי!! אני ממש מחכה להתפתחות ביניהם. '
לגמרי!! אני ממש מחכה להתפתחות ביניהם.
28/05/2014 | 00:05
9
לצפיה ב-'אני הפוכה מכן השבוע '
אני הפוכה מכן השבוע
27/05/2014 | 23:47
28
באופן כללי היה לי קשה לסחוב את הפרקים האלה למעט כמה סצנות בודדות (אבל אני לא מאשימה רק את הסדרה - אולי פשוט לא הייתי במוד הנכון ).

כשראיתי את סצנת הדקירה של דונגסוק, נזכרתי מיד בסדרה Lovers בכיכובו של מר גומות, שבה הוא גילם מאפיונר שהסתבך בכל מיני צרות... ואיזה כימיה מטורפת הייתה לו שם עם הראשית, קים ג'ונג-און, שגם הפכה לבת זוגו בחיים למשך שנתיים (לפי הפרסומים, הוא נפרד ממנה ב-SMS, אבל נעזוב את זה עכשיו). כל הזיכרונות האלה רק ביאסו אותי יותר, כשאני כ"כ לא מתלהבת מהדמות שמגלם השחקן האהוב עליי...

בקטע אופטימי יותר, נהניתי מהסצנות של דונגהי והילדים - גם כשהוא גורר אותם בכוח לבית ספר, וגם כשהוא מבקש חיבוקי

מנסה לצרף תמונה עם משפט השבוע שלי
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
26/05/2014 | 12:58
16
60
שאלות, בקשות, טענות, דברים שלא קשורים לפורום ובא לכם לשתף, או סתם דברים שלא ידעתם לאן לשרשר
לצפיה ב-'פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב'
פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
26/05/2014 | 11:56
13
|לב|המועקה הזאת שנופלת על כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של השבוע, החודש או השנה יכולה להשפיע עלינו ולשבש כל אחד מההיבטים בחיינו.
הפתרון לא תמיד צריך להיות בפסיכולוג או כדורים, אלא בקיומו של מקום שבו אפשר לפרוק את מה שיושב לנו על הלב, בלי שיצקצקו וישפטו אותנו. מקום כזה שאפשר פשוט להוציא את מה שמציק לנו.

בפורום טיפול זוגי ומשפחתי, תוכלו להתייעץ בכל שאלה, בעיה, או התלבטות בנוגע לחייכם הפרטיים.

אל תשמרו את הדברים בלב, בואו להתייעץ כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'סקר ל- |Asian M '
סקר ל- |Asian M
26/05/2014 | 22:10
6
40
היי בנות, החלטתי לפתוח סקר קצרצר, כדי לנסות לקלוע יותר לטעם של כולן בפורום, אני ממש אעריך אם תוכלו לשתף פעולה ולענות עליו

איך הייתן מגדירות את הטעם המוזיקלי שלכן? (רוק/ פופ/היפ הופ/ אינדי/ קצת מהכל, וכו').
איזה להקות הייתן רוצות להכיר יותר?, איידולים, או להקות פחות מוכרות?.
מה הייתן מעדיפות לראות בפינה יותר? להקות יפניות, קוריאניות או קצת מכל דבר?.
אתן חושבות שתתעניינו בלהקות מחוץ לקוריאה ויפן? למשל להקות סיניות או אינדונזיות?.

תודה על שיתוף הפעולה, והמשך יום נעים
לצפיה ב-'עונה '
עונה
26/05/2014 | 22:26
5
22
פעם זה היה בעיקר רוק, עכשיו זה קצת מהכל..
שניהם אני מניחה..
קצת מכל דבר
כן? לא באמת משנה לי, מה שבא - ברוך הבא

זה בטח התשובות הכי לא יעילות שתקבלי
לצפיה ב-'חחח טוב איתך אני רואה שהכל יזרום וזה ממש טוב'
חחח טוב איתך אני רואה שהכל יזרום וזה ממש טוב
26/05/2014 | 22:28
4
17
כי את נותנת לי יד חופשית
ותודה על התשובות
לצפיה ב-'חחחח אני נותנת לכולכם יד חופשית '
חחחח אני נותנת לכולכם יד חופשית
26/05/2014 | 22:30
3
23
זה שאתם לא מנצלים אותה זה סיפור אחר

אבל כן, אני בד"כ לא בעייתית בדברים האלה.

בכיף
לצפיה ב-'חחח התכוונתי יותר מבחינת קליעה לטעם המוזיקלי '
חחח התכוונתי יותר מבחינת קליעה לטעם המוזיקלי
26/05/2014 | 22:38
2
18
בפינה .
אני חושבת שאני דווקא כן מנצלת אותה .
וכן כמו שאמרתי את ממש מקלה עלי .
לצפיה ב-'אני יודעת, צחקתי '
אני יודעת, צחקתי
26/05/2014 | 22:41
1
19
בגלל זה גם כתבתי שאני בד"כ לא בעייתית בדברים האלה, אז הכל זורם.
לצפיה ב-'אה חח סבבה '
אה חח סבבה
26/05/2014 | 22:42
12
לצפיה ב-'פורום הסרת שיער נפתח ב'
פורום הסרת שיער נפתח ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2014 | 12:17
12
|שמאל| טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול  חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים.

אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-' פסטיבל הסרטים הקוריאניים '
פסטיבל הסרטים הקוריאניים
29/05/2014 | 20:59
2
34
כבר ראיתם פירסומים? יש לא מעט סרטים. שלושה לא ראיתי עדיין וזה כבר סימן טוב עד עכשיו הביאו רק דברים שכבר ראיתי...
אז ככה:
שלושה סרטים של קים קי דוק.
כל הסרטים ההוליוודיים של הבמאים הקוריאניים (אבל על שלושה סרטים יש שני שחקנים קוריאניים בסרט אחד בלבד )
חוץ מזה, עוד ארבעה סרטים שהם בקטגוריה של מותחנים (אחד מוגדר כווסטרן אבל גם הוא פעולה, דם, מכות וכו'...) . אין קומדיות השנה.

יש אורחי כבוד: שני במאים ענקיים פארק צ'אן ווק וקים ג'י וון (6 סרטים מתוך 10 שהביאו הם שלהם) באים לביקור בארץ להעביר סדנת אמן אחרי הקרנת הסרטים שלהם.

ראיתי פירסום מפורט של האירועים איפהשהו בפייסבוק אבל לא מוצאת הכל עכשיו. בינתיים מצרפת לוח שידורים של הסרטים.
הולך להיות מעניין. אולי אצליח להגיע לראות איזה סרט...
לצפיה ב-'אופס... '
אופס...
30/05/2014 | 20:32
1
18
המחשב האידיוט לא הראה לי את ההודעה שלך ושמתי עוד אחת... :(

מנהלת אתר יקרה, אפשר למחוק את ההודעה שלי שנוגעת לסרטים הקוריאנים....
לצפיה ב-'לא נורא, קורה לכולם '
לא נורא, קורה לכולם
30/05/2014 | 20:42
12
מחקתי את ההודעה כמו שביקשת.
לצפיה ב-'פוסט החודש'
פוסט החודש
30/05/2014 | 20:34
3
31
על הסדרה גוקוסן ומערכת החינוך היפנית. תגובות שאלות והערות יתקבלו בברכה!

http://coolasiablog.wordpress.com/2014/05/30/%D7%9...
לצפיה ב-'אני ממש נהנית מהפוסטים שלך!'
אני ממש נהנית מהפוסטים שלך!
31/05/2014 | 15:06
2
15
לפעמים אני אפילו קוראת אותם כמה פעמים.
רצה לקרוא את החדש...
לצפיה ב-'אריגטו! קומאו! '
אריגטו! קומאו!
31/05/2014 | 19:33
1
19
איזה כיף לשמוע! תודה!
את מוזמנת לעשות לייק לעמוד של הבלוג. לפעמים אני שמה שם דברים נוספים.
מה מצא חן בעיניך? מה מצאת מעניין?
לצפיה ב-'אני אחת מהעוקבות!'
אני אחת מהעוקבות!
31/05/2014 | 21:08
18
אני חושבת שאת כותבת בצורה מרתקת. יש מוצאת את עצמי חושבת הרבה זמן אחרי כל פוסט, אני מרגישה ממש טוב כשאני מגלה דברים שאני מכירה בין השורות ובתור מישהי שמתעניינת בעיקר בקוריאה, עוררת אצלי הרבה עניין וסקרנות גם לגבי יפן, מה שכל מיני דרמות וסרטים לא הצליחו לעשות. בעיקר, ועל זה מגיעה לך תודה גדולה, גרמת לי לחשוב לעומק על נושאים שחמקו ממני כשנתקלתי בהם. בכל אופן, כל הכבוד! אני חושבת שאת ממש מוכשרת ואני מקווה שתמשיכי לכתוב כי זה פשוט נפלא. בינתיים, אני ממליצה על הבלוג שלך לכל מי שאני מכירה ומכיר את האובססיה הלא כל כך שקטה שלי לתרבות המרתקת הזאת.
לצפיה ב-' TOP 10 הקוריאנים '
TOP 10 הקוריאנים
25/05/2014 | 19:24
29
132
מעניין אותי מה העשיריה האהובה של כל אחת כאן. אם יש הרבה חפיפות...
פעם בפורום הזה בין האהובים היה גונג יו למשל ולי ג'ון קי. נראה לי היום זה כבר מישהו צעיר יותר...
אז, כל אחד ואחת מוזמנים לפרסם כאן את רשימות הפייבוריטס שלכם, רצוי עם תמונות, מי שפוטושופ נגישה להם...

וזה לא חייב להיות 10 דווקא. מבחינתי גם 15 זה בסדר או פחות מ-10. אבל לא 2-3. שזה יהיה מעניין יותר נגדיר 7 כמינימום

לא משנה אם זה שחקנים או זמרים, רק למען כאלה שלא מכירים, ציינו מי הם, ממש בקצרה. למשל: X הוא בן 28 שחקן/ זמר/ מודל קוריאני.
אם בא לכם ללכת על יפנים דווקא אז נעשה שרשור נפרד.

או, אפשר לעשות שרשור נפרד לזמרים ולנפרד לשחקנים. אבל זה נראה לי כבר מיותר.
לצפיה ב-'שרשור מאומצים חדש? '
שרשור מאומצים חדש?
25/05/2014 | 21:09
2
93
סתם, אחלה רעיון

אבל יש יותר מדי כאלה
לצפיה ב-'ברור. גם אני לא מצליחה לצמצם'
ברור. גם אני לא מצליחה לצמצם
25/05/2014 | 21:22
1
68
בינתיים אני ב-25
לצפיה ב-'וואו. מודה שעוד לא התחלתי לספור אותם.'
וואו. מודה שעוד לא התחלתי לספור אותם.
25/05/2014 | 21:27
54
מעניין כמה ייצא לי
לצפיה ב-'TOP 10 שלי לא הצלחתי לוותר אז יש 21'
TOP 10 שלי לא הצלחתי לוותר אז יש 21
25/05/2014 | 22:54
2
111
תסלחו לי

והנה הרשימה (מתחילה מלמעלה בצד שמאל):
01. Joo Jin Mo האחד והיחיד. אהבת חיי, הגבר המושלם. בן 39 שחקן ומודל. שר יפה וגם ספורטיבי מאד
02. Kim Bum הצעיר ביותר ברשימה שלי, בן 25. אבל יש משהו בילד הזה שכבש את לבי.
03. Kim Rae Won בן 33, שחקן
04. Kwon Sang Woo בן 38 שחקן, מודל, שולט בטאקוונדו
05. Kang Dong Won בן 33 שחקן
06. Jang Dong Gun בן 42 שחקן ומודל. מדגמן לחברת קוסמטיקה. יש לו עור מדהים! הלוואי עלי  
07. Jo Jae Hyeon בן 49. שחקן הכי מבוגר ברשימה שלי. האמת היא שלא ראיתי אותו בסרטים חדשים יותר אבל הוא אחד השחקנים האהובים על קים קי דוק ושיחק במלא סרטים שלו. גוף מהמם. ומבט של BADBOY
08. So Ji Sub בן 37. נדלקתי עליו בסרט בו שיחק גאנגסטר עם זקנקן קטן ושפם והמבט המזלזל הזה...
09. Ha Jeong Woo בן 35. שחקן מצויין. יש בו משהו אפילו שלא ממש חתיך
10. Lee Byung Hun בן 44 ונראה לי אין אחת שלא מכירה אותו
11. Uhm Tae Woong בן 40 שחקן
12. Gong Yoo בן 35 שחקן
13. Lee Sun Gyun בן 39 שחקן
14. Jung Woo Sung בן 41 שחקן. הוא אולי לא כזה חתיך אבל סקסי מאוד. ושחקן מעולה
15. Rain בן 32. זמר, שחקן... כולם מכירים
16. Hyun Bin בן 32 שחקן אח של Won Bin
17. Won Bin בן 37 שחקן
18. Go Soo שחקן בן 36
19. Park Seo-Joon בן 26. אני מושפעת מהרומן של מכשפה אז לא יכולתי לדלג עליו
20. Shin Hyun Joon בן 46 שחקן מעולה שמזמן לא ראיתי איתו כלום, צריך לרענן.
21. Jin Yi Han בן 36 שחקן. מה"רכישות האחרונות" שלי, בעקבות הקיסרית קי. נראה אם יידבק
לצפיה ב-'איזו רשימה מרשימה :)'
איזו רשימה מרשימה :)
27/05/2014 | 23:59
1
32

גברים לעניין :)

אגב, למיטב ידיעתי וון בין והיון בין הם לא אחים. אמנם יש להם שם במה דומה, ושם המשפחה האמיתי של שניהם הוא קים (כמו בערך 20% מאוכלוסיית קוריאה...), אבל לא ראיתי שכתוב בשומקום שהם אחים. לפי ויקיפדיה, וון בין הוא הצעיר במשפחתו (ואילו היון בין צעיר ממנו בכמה שנים).

http://asianwiki.com/Won_Bin

http://asianwiki.com/Hyun-Bin
לצפיה ב-'ואללה'
ואללה
28/05/2014 | 01:23
23
לא יודעת מאיפה אני יודעת שהם אחים. אולי באמת הם לא. תמיד חשבתי על זה שהם לחלוטין לא דומים...
לצפיה ב-'הטופ 11 שלי'
הטופ 11 שלי
26/05/2014 | 14:51
7
96
1.Mir (Bang Cheol Yong) –  בן 24, הראפר והמאקנה של Mblaq
2.Tablo- בן 33, שליש מEpik High, ראפר, מלחין, מפיק, משורר, סופר והאיש הכי מוכשר על הפלנטה!
3.Joo won- בן 26, שחקן. הוא סופר מוכשר ושר מהמם וכל דרמה שהוא נוגע בה... וואו.
4.G dragon- בן 25, הלידר של Big Bang , זמר, מלחין, ראפר, דוגמן.
5.Sung Joon- בן 23, שחקן. מהמם וחמוד ומוכשר.
6.Lee Jin Wook- בן 32, שחקן. רק צריך להסתכל על החיוך שלו כדי להבין.
7.Lee Jong Suk- בן 24, שחקן ודוגמן.
8.Hyun bin- בן 31, שחקן. האהבה הקוריאנית הראשונה שלי. שחקן מדהים.
9. Uhm Tae Woong- בן 40, שחקן.
10. Lee Dong Wook- בן 32, שחקן ומנחה.
11.Shin Dong Yup- בן 43, קומיקאי, מנחה ושחקן.

לצפיה ב-'אני תוהה...'
אני תוהה...
27/05/2014 | 09:32
6
50
איך Shin Dong Yup נכנס לרשימה שלך? הוא כל כך שונה מהאחרים
לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
27/05/2014 | 12:56
5
50
אני ממש אוהבת אותו. במיוחד אחרי ששמעתי את הסיפור של Lee So-ra ושלו.
לצפיה ב-'איזה סיפור? ספרי לנו גם!'
איזה סיפור? ספרי לנו גם!
27/05/2014 | 14:30
4
31
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
27/05/2014 | 15:14
3
50
הם היו הזוג הכי חם בדרום קוריאה בשנות התשעים. אבל אז, יום בהיר אחד, עיתונאי איים לפרסם קלטת סקס של Lee Sora עם החבר הקודם שלה וShin Dong Yup, בשביל להציל אותה, הציע לו להחליף את הסקופ הזה בסקופ אחר. הוא הודה בשימוש במריחואנה ואפילו נכנס לכלא! זה היה סיפור ממש מפורסם ועד היום הוא ידוע בתור הגבר שהקריב את חייו למענה. הם נפרדו קצת אחרי שהוא השתחרר מהכלא.
לצפיה ב-'ואללה! באמת מרשים הגבר. כבוד לו'
ואללה! באמת מרשים הגבר. כבוד לו
27/05/2014 | 15:19
2
26
לצפיה ב-'בהחלט מרשים!'
בהחלט מרשים!
27/05/2014 | 23:52
1
27

עוד לא עשו סרט/דרמה על הסיפור שלהם?
לצפיה ב-'חחח לא, עד כמה שידוע לי'
חחח לא, עד כמה שידוע לי
28/05/2014 | 02:23
14
לצפיה ב-'הטופ 16 שלי'
הטופ 16 שלי
27/05/2014 | 14:21
7
76
1. טוב המקום הראשון שלי מתחלק לשתי אנשים כי לא הצלחתי לבחור אז יש לנו את
Yoon Doo Joon- בן 24, ומנהיג הלהקה של BEAST, אם היו שואלים אותי מה הגבר האידיאלי שלי הייתי נותנת את השם שלו , הוא כריזמטי, מצחיק, אכפתי, שטותניק, גברי, לא שטחי, לא סנוב, ואני יכולה להמשיך ככה עד מחר אז אני אפסיק

Bang Younguk - בן 24 והלידר של להקת B.A.P, טוב הוא פשוט מקסים , הוא אכפתי, מתוק, כריזמטי, ועושה דברים שהוא אוהב (כמו מוזיקה) בהמון תשוקה. וטוב הקול שלו, והחיוך הזה.... אם הוא היה על הטיטאניק לפני שהיא פגשה את הקרחון, הוא היה יכול להמיס את הקרחן בחיוך אחד

2.Kim Him Chan- בן 24, זמר, ראפר, והג'וקר של  B.A.P, למה אני אומרת ג'וקר?, כי הוא נחש!, ניסיתי להימנע מלאהוב אותו כ"כ הרבה (מעיין יכול להעיד על זה), ובלי ששמתי לב, הוא נכנס לי לב. קצת עליו: הוא קלישאה מהלכת על שתיים, ותמיד אומר דברים מושיים למעריצות, אבל באותו הזמן הוא ממש חמוד, שטותניק (יש לי חולשה לשטותנקים), מדבר לפני שהוא חושב, ולאחרונה גם גיליתי עד כמה הוא רגיש, הוא נוטה לצחוק המון, ולפי דעתי זה בגלל שהצחוק הוא מסכה טובה לרגשות אחרים.

3.Lee Gi-kwang-  בן 24, זמר בלהקה BEAST, ושחקן. טוב הוא אחד האיידולים היותר מתוקים שיצא לי לפגוש, הוא רגיש, ממש נחמד למעריצות שלו, יש לו לב זהב. ולמרות שהוא גם ממש תמים, ואפשר לעבוד על בקלות, אני סולחת לו כי הוא כ"כ מקסים

4.Kim Bum- בן 25, אין צורך להציג אותו.
5. Lee Jong Hyun- בן 24 , זמר וגיטריסט בלהקה CNBLUE, ובנוסף לזה גם שחקן.
6.Ok Taecyeon- בן 25, זמר וראפר ב2PM, וגם שחקן, ודוגמן.
7.Kim Soo Hyun- בן 26, זמר שחקן ודוגמן.
8.Park Seo Joon- בן 25, שחקן, טוב התלהבתי ממנו עוד כשהוא עשה את הדיביוט שלו בשיר של יונגג'וק, ואחרי שהתחלתי את WR, עוד יותר אהבתי .
9.Yang Yoseob- בן 24 זמר בלהקה BEAST.
10.Jang Wooyoung- בן 25, זמר בלהקה 2PM, ושחקן.
11.Woo Hyunmin- בן 22 והכי צעיר ברשימה שלי, הוא זמר בלהקה The Boss, ויש לו קול מהפנט .
12.Park Shi Hoo- בן 36 והכי מבוגר ברשימה שלי, אין צורך להציג אותו .
13.No Min Woo- בן 27 שחקן, זמר, ולשעבר המתופף של הלקה TRAX.
14.Park Jung-Min- בן 27, זמר בלהקה SS501, ובנוסף שחקן, מנחה טלוויזיה, ודוגמן.
15.|Lee Joon Gi- בן 32, כולן כבר מכירות .
16.Kwon Ji Yong- או בשם הבמה שלו G.D. בן 25. זמר, ראפר, הלידר של הלהקה Big Bang, דוגמן, ועוד 101 דברים. ממש התלבטתי אם להוסיף אותו, כי לאחרונה התחיל "לרדת" לי ממנו, אבל לזכר העבר החלטתי להוסיף.
לצפיה ב-'אני סקרנית לגבי משהו'
אני סקרנית לגבי משהו
31/05/2014 | 15:03
6
25
בזמן האחרון גם לי התחיל קצת לרדת מG-D ואני מנסה להבין למה ולא מצליחה. למה אצלך זה ככה?
וגם, אני אוהבת את כל הרשימה שלך
לצפיה ב-'קודם כל תודה ויורד לי ממנו מכמה סיבות:'
קודם כל תודה ויורד לי ממנו מכמה סיבות:
31/05/2014 | 16:07
5
33
1. הוא ממש התמסחר -הוא הוציא שפתון לנשים, והוא גם מפרסם אותו -כמו שאת יכולה לראות בתמונה- ואין לי מושג למה YG מנסים לשדר אותו כיוניסקס...
2. האלבום החדש שלו -ושכל מי שכן אהבה אותו תסלח לי- ממש רע, הוא נשמע כמו וואנה בי גנגסטר אמריקאי...
3. אני חושבת שהוא מתחיל לאבד את הקסם שלו בהופעות, ראיתי את ההופעה שלו עם מיסי אליוט והיא הייתה ממש רעה... גם ה-SWAG שלו מתחיל להיראות מאולץ לפעמים (כמובן שזאת דעה אישית). ולהגיד לך את האמת נראה שהוא מתחיל לאבד את התשוקה שלו לזה... אני חושבת שYG יעשו לו טובה אם יגייסו אותו לצבא מוקדם, אני חושבת שהוא צריך קצת הפסקה כדי לנקות את הראש...
4. היחס שלו למעריצות, שמעי מצד אחד אני יכולה להבין אותו, כל עניין הססנג ממש אבסורדי (ודבילי שאין חוק בקוריאה בנוגע לזה), אבל מצד שאני אל תירק לבאר שאתה שותה ממנה, ואם זה מציק לך תחתוך את העניין מהשורש כמו ששינוואה עושים חח.
5. שוב דעה אישית אל תהרגו אותי -כל העניין שעשו ממנו מלך בקוריאה,  ממש יוצא מכל פרופורציה, זה פשוט אבסורדי...
לצפיה ב-'האמת שאני מסכימה איתך לגבי הרוב'
האמת שאני מסכימה איתך לגבי הרוב
31/05/2014 | 16:35
4
19
אני חושבת שהסיבה העיקרית אצלי היא שנראה שהוא באמת איבד קצת את התשוקה ושהוא קצת אבוד.
ובקשר למלכות שלו, אני מודה שבהתחלה זה היה ממש חמוד ומשעשע ואין ספק שהוא באמת נורא מוכשר, אבל יש עוד הרבה אמנים מוכשרים בקוריאה וכשהם מודים מכל הלב כשמשווים אותם אליו, זה קצת צורם לי.
מה שגרם לי לאהוב אותו היה המקוריות שלו, אבל עכשיו הוא נראה חסר אנרגיה ומשועמם מעצמו. סתם דעתי האישית.
אני מסכימה גם לגבי הגיוס, זה עשה טוב להרבה מפורסמים, אני חושבת שהוא יחזור עם השראה וכוחות מחודשים ורענן.
לצפיה ב-'תכלס הוא נראה ממש אבוד '
תכלס הוא נראה ממש אבוד
31/05/2014 | 16:49
3
13
אני מסכימה זה ממש צורם, שמעי עם כל הכבוד לזה שהוא מאוד מאוד מוכשר,  זה סוג של מרושע (לדעתי) להגיד לאומן שהוא דומה למישהו אחר, כל אומן רוצה לעמוד על הרגליים בזכות עצמו, ולא כי אומרים שהוא דומה לא' ב' או ג'. יכול להיות שהם סתם מעמידים פנים שהם שמחים, או שאני באמת לא יודעת...
אני ממש מסכימה איתך!!! התחלתי לאהוב אותי במיוחד בשיר קראיון, הוא שידר אנרגיה ממש שונה ממה שהוא משדר עכשיו, וחוץ מזה שהוא חסר אנרגיה ומשועמם, הוא נראה ממש מדוכא
ובדיוק!
לצפיה ב-'קשה לדעת אם הם מעמידים פנים'
קשה לדעת אם הם מעמידים פנים
31/05/2014 | 17:13
2
15
אבל לפי דעתי רוב הסיכויים שכן. בקוריאה, בניגוד אלינו או לארצות הברית נגיד, כל הנושא של הנימוס ממש חשוב, אז אין להם הרבה ברירות אלא להודות על זה. למרות שבעיניי זה פוגעני. קחי לדוגמה את  Yong Jun-hyung מביסט, הוא גם נורא מוכשר והוא מפיק כותב ומלחין וכל הזמן משווים אותו לG-D ובכנות, אני לא חושבת שזה הוגן. הוא כותב מדהים, ומגיעה לו הכרה בזכות עצמו ולא בזכות השוואות לאמנים אחרים.
לצפיה ב-'בדיוק, אם תגידי משהו לא במקום יקראו לך '
בדיוק, אם תגידי משהו לא במקום יקראו לך
31/05/2014 | 17:23
1
12
גסת רוח , למרות שהם מחשיבים את עצמם כמשוחררים בעניין
זאת פעם ראשונה שאני שומעת שמשווים אותו לGD, וזה ממש דבילי!! הסגנון שלהם בכלל לא דומה טוב שלא לכל ראפר הם קוראים GD (זה אותו סיפור על זלו מBAP).  ואני מסכימה Junhyung  הוא אומן ענק בזכות עצמו בזמן שGD אוהב להתעסק בשירי SWAG, השירים של Junhyung  הרבה יותר עמוקים! אני ממש אוהבת את black paradise שהוא כתב ועוד המון אחרים
בקיצר הקוריאנים אוהבים לבלבל את המוח
לצפיה ב-'חחחח מסכימה איתך לגמרי'
חחחח מסכימה איתך לגמרי
31/05/2014 | 17:37
10
לצפיה ב-'הגזמת. רק 10? '
הגזמת. רק 10?
27/05/2014 | 21:19
1
46
סתם האמת שלא נראה לי שיש לי הרבה רגע בודקת

1) לי ביונג היון - לא נראה לי שיש צורך להציג בעלי הראשון (אז מה אם הוא נשוי )

2) לי ג'ון קי - ממש ממש אין צורך להציג. אם ביונגי לא היה נכנס לי ללב ראשון הוא היה לוקח

3) ג'אנג היוק- מתחרה צמוד ביותר ! מי שלא מכירה אותו מפסידה. באחריות. http://wiki.d-addicts.com/Jang_Hyuk

עכשיו כשאני חושבת על זה אפשר ששלושתם יחלקו את המקום הראשון? קשה קשה

4) היון בין. ביני רק מקום רביעי???מסתבר . אבל שחקן מוכשר בטירוף ולא אוותר על אף דרמה שלו (אפילו אם היא קצת מטופשת כמו גן סודי...)

5)גונג  יו כי...קופי פרינס

איך רואים לפי החמישייה הפותחת שאני מהוותיקות

6) won bin- למה אתה לא משחק יותר??? אוף איזה בזבוז של שחקן
http://en.wikipedia.org/wiki/Won_Bin נכנס לי ללב בזכות ההופעה המדהימה בסרט האיש משום מקום

7) היייד - זמר יפני בעל קול מהפנט וגם מראה סוג של ערפד חבר להקת הרוק L'Arc-en-Ciel http://en.wikipedia.org/wiki/Hyde_(musician)

8) ממשיכה עם היפנים... פוג'יקי שיחק ב "הסנדרלה האחרונה" (מהרכישות האחרונות שלי ) http://wiki.d-addicts.com/Fujiki_Naohito

9) Takizawa Hideaki- שחקן יפני מהמם ביופיו וכישרונו, שיחק בדרמה "ידי אלוהים"
  http://wiki.d-addicts.com/Takizawa_Hideaki

10) Nishikido Ryo - שיחק עם טאקי ב"ידי האלוהים". חייבת לראות עוד דרמות שלו!

11) Cha Seung Won שיחק ב סיטי הול ואהבה מופלאה שחקן קומי פשוט אדיר! http://wiki.d-addicts.com/Cha_Seung_Won

12) ג'אה הזמר המדהים משלישית jyj

13)"מר גומות" המאפיונר שלי , Lee Seo Jin

14) sung jae rim- שחקן קוריאני, שיחק את השומר של המלך ב"הירח שמחבק את השמש ובשבועיים את הרוצח. שחקן מעיר ומסקרן

טוב אז מסתבר שיש לי כדאי שאפסיק עכשיו
לצפיה ב-'אז כתבתי גם 4 יפנים...'
אז כתבתי גם 4 יפנים...
27/05/2014 | 21:27
30
תסלחו לי נכון?

ומוסיפה גם את סוקייייייייי
לצפיה ב-'העשירייה שלי '
העשירייה שלי
28/05/2014 | 00:31
1
53

Lee Seo Jin  - בן 43 (יש מקומות שכתוב 41).  השחקן האהוב עליי. כן, גם עם התפקיד שלו ב-Wonderful Days. זו הסדרה העשירית שאני רואה בהשתתפותו (לא כולל תפקיד האורח הקצרצר שלו ב-On Air), וראיתי כמה פרקים גם מתכנית הווראייטי שבה הוא משתתף על תקן נער המזוודות – Grandpas over flowers.

לגבי יתר השחקנים בעשירייה הפותחת, הסדר הוא גמיש ולא מחייב.

Jung Il Woo  – בן 27. נכבשתי בקסמו בסדרה "The Return of Iljimae". יש לו חיוך הורס!

Uhm Tae Woong  – בן 40. שחקן אדיר שתמיד משכנע אותי.

Choi Min Soo  – בן 52. בעל כריזמה חורכת מסך. ראיתי אותו לראשונה בדרמה Sandglass  משנות התשעים. בשנים האחרונות שיחק בדרמות כמו Knife And Flower ו"הלוחם בק דונג-סו". תמיד אומר בראיונות (בצחוק?) שהוא משתתף בדרמות בשביל הכסף, אבל זה כ"כ בדם שלו. אפשר לעשות סרט גם על החיים שלו...

Jung Woo  – בן 33. התאהבתי בו ב-Reply 1994, ואני מחכה כבר לתפקיד הבא שלו.

Lee Jin Wook  – בן 33. שחקן מעולה ושופע קסם, עם יכולות קומיות ודרמטיות שהרשימו אותי ב-Nine ו-I need romance 2012.

Won Bin   – בן 37. הוא פשוט מהפנט אותי. שיפנק אותנו כבר בסרט או בדרמה חדשה!

Seo In Guk  – בן 26. איזה קסם של בחור. היה תענוג לצפות בו ב-Reply 1997  ובמאסטרס סאן. והוא גם זמר מוכשר.

So Ji Sub  – בן 36. כבש את לבי ב-Sorry I love you, וכ"כ נהניתי ממנו במאסטרס סאן.

Go Soo  – בן 35. איזה עיניים אקספרסיביות. יש לי עוד כמה דרמות שלו להשלים, אבל הוא היה מעולה ב"האם יירד שלג בחג המולד" וגם בסרט Love 911.

יש עוד לא מעט שחקנים שאני מעריכה ואוהבת, אבל נסתפק בזה. אני צריכה ללכת לישון
לצפיה ב-'Go Soo'
Go Soo
28/05/2014 | 01:28
36
גם אני ראיתי אותו בLove 911 ושם הוא חמוד ברמות. מתאים לו השיעור הקצר יותר. הוא נראה פחות איידולי אבל יותר אמיתי
לצפיה ב-'Top 14 שלי '
Top 14 שלי
29/05/2014 | 21:51
2
38
מצטערת על האיחור בתגובה, הייתי קצת עמוסה בימים האחרונים

1. Bang Yongguk - בן 24, ראפר, מפיק, כותב, מלחין והלידר של B.A.P. הוא ממש בוגר ועמוק לגילו, והוא אומר דברים בריאיונות שגם בגיל 40 אני לא חושבת שהייתי מצליחה לחשוב עליהם. הוא שונא להצטלם והוא כמעט תמיד בורח ממצלמות שמנסות לצלם אותו בכל מיני דרכים. באמת שלא ראיתי עוד איידול (שלא לדבר על לידר של להקה) שבורח ממצלמות כ"כ הרבה כמוהו
2. Jung Yonghwa - יהיה בן 25 עוד פחות מחודש. הוא גיטריסט, ווקאליסט, והלידר של CN Blue וגם אחראי לחלק גדול מהשירים שלהם. היה במקום הראשון אצלי למשך הרבה זמן, עד שבאנג היקר הדיח אותו למקום השני.
3. Kim Woo Bin - יהיה בן 25 ביולי. דוגמן שהפך לשחקן (וממש לא רע! )

מפה הסדר רנדומלי לחלוטין ויכול להשתנות

4. Lee Jung Suk - בן 24, שחקן. חבר ממש טוב של Kim Woo Bin.
5. Taecyeon - בן 25, ראפר ב 2PM וגם שחקן.
6. Kim Himchan - בן 24, הפנים של B.A.P ׁ(וגם השטותניק הראשי שם ). בהתחלה הוא עושה רושם של בחור שאומר ועושה דברים רק כדי לשמח את המעריצות שלו, אבל כשמכירים אותו קצת יותר לעומק מסתבר שהוא בנאדם ממש רגיש ואכפתי וחמוד.
7. Lee Seung Gi - בן 27, זמר ושחקן.
8. Park Seo Joon - בן 25, שחקן. כמו אצל שאר הבנות, הוא הגיע לרשימה שלי בגלל Witch's Romance.
9. Kim Bum - יהיה בן 25 ביולי. שחקן.
10. Kim Jae Wook - בן 31, הוא המבוגר ביותר ברשימה שלי. דוגמן ושחקן.
11. Song Joong Ki - בן 28, שחקן. נמצא בצבא כרגע.
12. Yoon Shi Yoon - בן 27, שחקן. התגייס לא מזמן לצבא.
13. Yoo Seung Ho - בן 20, הוא הצעיר ביותר ברשימה שלי. שחקן. נמצא בצבא כרגע ועומד להשתחרר עוד מעט.
14. Jang Hyunseung - בן 24, זמר, חלק מהלהקה Beast. הוא גם חלק מהצמד Trouble Maker ביחד עם Hyuna.
לצפיה ב-' Yoo Seung Ho עשה בשכל'
Yoo Seung Ho עשה בשכל
30/05/2014 | 10:31
1
23

עם הגיוס המוקדם שלו לצבא. אוטוטו הוא משתחרר וכל החיים והקריירה לפניו (טוב, הוא גם משחק מגיל ממש צעיר, אז הצבא בטח היה בשבילו גם הזדמנות לחיים נורמליים, הרחק מאור הזרקורים). הוא כ"כ מוכשר!

תמיד מעניין להסתכל על רשימות כאלה, למרות שאת האיידולים/זמרים אני בד"כ לא מכירה (אלא אם כן הם גם שחקנים...).
לצפיה ב-'אני גם חושבת ככה '
אני גם חושבת ככה
30/05/2014 | 12:06
13
רוב האנשים הופתעו כשהוא התגייס מוקדם בגלל שהוא נורא צעיר, אבל באמת עדיף ככה לפי דעתי. והוא גם התעקש לעשות שירות רגיל, ולא ללכת ליחידת סלבס שלהם (זה היה לפני שסגרו אותה..)

אני מחכה שיחזור, מעניין אותי לראות מה הוא יעשה הלאה. עד עכשיו אהבתי את כל מה שראיתי איתו (ועוד יש לי מה להשלים..)

ואני מסכימה איתך גם בקשר לזה אני גם לא תמיד מכירה את כל האנשים ברשימות של האחרות, אבל בשביל זה יש אינטרנט

לצפיה ב-' קרציית השבוע '
קרציית השבוע
25/05/2014 | 13:25
4
33
אז איזה שירים נתקעו לכם בראש הפעם?
לצפיה ב-'שלי '
שלי
25/05/2014 | 14:44
40
השיר מ Witch's Romance (זה בלי ספויילרים, זה רק עם תרגום לאנגלית..) - SPICA - Witch's Diary - http://www.youtube.com/watch?v=tQG47TedeOs

השיר הבא ממש מדבק, אז ראו הוזהרתם - M.I.B - Chisa Bounce - http://www.youtube.com/watch?v=AlRgNmhS8sM

השיר היפני החדש של ביסט - Beast - Adrenaline - http://www.youtube.com/watch?v=TvTf30PZ1tE

כי אני ממש אוהבת את הקליפ (וגם את השיר המקורי, אבל הקליפ לוקח הפעם ), אני לא מבינה למה אין לזה יותר צפיות B.A.P - No Mercy (Japanese Version) - http://www.youtube.com/watch?v=Y2VqE2BBK5g
לצפיה ב-'טרי טרי היום מהתנור'
טרי טרי היום מהתנור
25/05/2014 | 16:24
42
טוב, השיר לא חדש אבל היום התגלגל אלי הקישור שלו ונדלקתי מהצלילים הראשונים.

זהו פסקול של הדרמה Fashion 70-s שמשחק בה ג'ו ג'ין מו אהובי בתפקיד ראשי. רק התחלתי לראות אותה. בפרקים הראשונים כל השחקנים הראשיים לא מופיעים בכלל, מראים את הדמויות בתור ילדים קטנים. בקיצור לא הגעתי ממש לסדרה אבל נתקלתי בביצוע הזה של פסקול ע"י ג'ין מו עצמו. הבנות בפורום שלו ב soompi קוראות לזה bedroom voice ואני יכולה להבין למה לא מושלם כמובן, לא מקצועי. אבל הקול שלו מגיע עמוק לבטן והופך שם את הכל . הבחור הזה יודע לרגש
https://www.youtube.com/watch?v=-Zz4akjuGEg
לצפיה ב-'BEAST- ADRENALINE'
BEAST- ADRENALINE
25/05/2014 | 17:59
1
40
בד"כ פחות אוהבת את היפנים שלהם אבל לזה התמכרתי.
(יש מצב שאחת הסיבות היא שדוג'ון קיבל כמות יפה של שורות פה)

http://www.youtube.com/watch?v=TvTf30PZ1tE
לצפיה ב-'אני גם שמתי אותו אצלי '
אני גם שמתי אותו אצלי
25/05/2014 | 21:02
24
הוא ממש טוב ובהחלט ממכר
לצפיה ב-' Witch's Romance - פרקים 9-10 '
Witch's Romance - פרקים 9-10
23/05/2014 | 11:19
9
45
לצפיה ב-'פשוט כיף לראות את זה '
פשוט כיף לראות את זה
23/05/2014 | 16:26
1
56
דונג-הא פשוט כל כך מסכן ובא לי לחבק אותו :)
הנחתי שהסצנה שהוא דיבר אל הפוסטר של shi hoon ניסתה להצחיק אבל בהתחלה היא בעיקר העציבה אותי.
בעיקר החלק שהוא הרביץ לפוסטר וחשב כאילו שהוא הרביץ לו בחזרה היה  די משעשע
הסוף של פרק 9 ריגש כמעט עד דמעות
דונג-הא מדהים מדהים מדהים!! פשוט לא מבינה איך ג'י-יון  יכולה לעמוד בפניו בכלל

פרק 10 .. כמובן שדונג-הא חיפש הזדמנות ללכת מכות עם מישהו כדי להוציא עליו את העצבים והוא מצא- ועל הדרך הגן על און צ'ה שבטח הוקסמה ממנו עוד יותר בעקבות כך.
ואז ראינו את אבא שלו, גילינו מה הוא עושה ושיש איזו תאונה שאנחנו לא יודעים עליה (או שאולי זה קשור למוות של חברתו?) שכנראה בגללה הוא כועס עליו/לא מדבר איתו, עזב את הבית וכנראה בגלל זה עזב את לימודי הרפואה. מעניין מתי נגלה את הסיפור...
ואז יו-ג'ין ריככה את לבו של דונג-הא עם המילים היפות האלה (וכן, אני מודה שאני כועסת עליה. מי שובר ככה את הלב לדונג הא המדהים הזה?! מה יש לה?! כל כך מהר לחזור לPolar Bear שלה אחרי מה שקרה, בלי לברר אפילו למה לקחו לו שש שנים לחזור?!)
משהו לא ברור לגבי און צ'ה- מצד אחד היא נמצאת הרבה עם יונג (או איך שלא קוראים לחבר של דונג הא) ואפילו בעצמה אמרה לו שילכו ביחד למסיבת פרידה מדונג הא, אבל מצד שני היא כאילו לא מבינה בכלל שהוא רוצה אותה ומתחיל איתה כל הזמן הזה ונראית נורא תמימה, וברור לנו שהיא לא רוצה אותו אלא את דונג הא אבל לא באמת נראה שמוזר לה יותר מדי כל הקטע הזה עם יונג...
לצפיה ב-'דונג הא מקסים '
דונג הא מקסים
24/05/2014 | 20:50
40

גם כשהוא שיכור ומעוך

ורק השבוע קלטתי שפארק סו-ג'ון שר את השיר הזה מהפסקול. נשמע טוב :)

http://www.youtube.com/watch?v=SvfdgzRz0Go

אני גם לא מבינה איך הדוב הזה הפך לסוג של סלב, שכל תנועה שלו מדווחת בכותרות הראשיות... כשג'י-יון נמצאת איתו היא נראית די כבויה ו"מאולפת", לעומת הקשר החם והזורם שלה עם דונג-הא.

מחכה לפרקים הבאים :)
לצפיה ב-'דרמה נהדרת, אבל יש לי גם ביקורת.'
דרמה נהדרת, אבל יש לי גם ביקורת.
23/05/2014 | 19:22
54
פרק 9 - אני מבינה את יו ג'ין. הרי חבר שלה עם 10 שנות אהבה חוזר במפתיע, וכל ה6 שנים הללו שבהם היא חשבה
שהוא עזב אותה בגלל שלא בא לו עליה ושנמאס לו ממנה, לפתע מבינה שהוא נפגע קשה במהלך צילום, ואף סיכן את
חייו כדי לשוב אליה ובסוף זה נגרר לקומה. הבעיה, וגם יו ג'ין עצמה וגם אמא שלה אמרה, למה הוא לא יצר קשר עד
עכשיו? אני מעריכה שהוא נעלב מהעובדה שהיא לא חיפשה אותו והחזירה את הטבעות, בואו נאמר שדווקא בכל הסיפור
הזה הכותבים ממש לא הבריקו. עכשיו היא מרגישה אשמה, וחוזרת אליו מתוך רחמנות, כי גם היא הבינה כבר בפרק שבו
הם יצאו ל"דייט" ראשון, שדונג אה תפס לה מקום חזק בלב.
פרק 10 - לא יודעת מה איתכם, אותי האמא ממש משעשעת ואני נהנית לראות אותה מתערבת ליו ג'ין בחיים שלה גם בגיל
כזה, מן העבר השני הסיפור הם הנשיא של החברה, דיי פאתטי חח, כאילו סתם מורחים את הזמן כמו עם הזוג שקיבל את
הבשורה שהם בהריון, סורי ממש לא אוהבת את האובר משחק הזה של אהבה דיי ביזארית חח.
דונג אה מגלה לנו קצת מן העבר שלו ולמה הוא ניתק את הקשר עם ההורים, ולבטח מצפה לנו קרב קשה בינו לבינם ברגע
שיגלו גם שהוא יוצא עם מישהי עם 14 שנים הבדל, אם הכותבים בכלל ינסו להתעמק בזה. כי הרי החלום של האמא שיו
ג'ין תתחתן, יהיה מעניין לראות האם הכותבים ילכו לכיוון הזה. הערכה שלי שכן, ושהמשני ב2-4 פרקים הקרובים יעזוב
בחזרה לאפריקה.
אני חייבת לציין שהדרמה הזאת פשוט נהדרת. היא מוציאה דברים קיטשים כאלה כל כך חמודים, והאמת שהרבה זמן לא ראיתי
דרמה רומנטית אותנטית, ופה עשו את זה באמת חמוד במיוחד ששני הראשיים עם כימיה כל כך ענקית ומיוחדת.
לראשי יש קול ממש יפהפה, השיר שלו נפלא.

כמה ביקורות:
א. מסכימה לגבי הדמות של יון צ'ה. לא מובן. הרי היא מבינה שהיא לא יכולה להיות עם דונג אה, אז כאילו דיי. היא מבינה שהחבר
שלו דואג לה קצת יותר מדי, אז למה לעשות את הדמות כזאת תמימה, זה כבר גובל בטיפשות. מצד שני,
ב. האמא והנשיא, החברה של יו גין ובעלה - פשוט מיותר לעלילה. לא מצחיק, לא מעניין, נמרח על יתר מידה. לא חסר מה להראות.
ג. דונג אה - סורי בנות, הוא שחקן נפלא, וזאת הפעם הראשונה שהוא מקבל זמן מסך כראשי, אבל יש לו לא מעט לשפר מבחינת
ביצוע. ההבעות על הפנים שלו עדיין לא זה בחלק מן הסצינות, וגם הוצאת האמוציות שלו צריך טיפה לשפר, כמו הסצינה שהוא "התעצבן"
עליה, היה דיי פאתטי סורי, מצד שני, הוא מוכיח שמגיע לו לככב בעוד דרמה בקרוב אחרי זאת, האמת אני מקווה דרמה משפחתית,
ישב עליו ממש טוב ויקדם אותו.
ד. המשני - פשוט מיותר. סורי חח.. הוא לא מעניין, הוא שחקן מעצבן.. עם כל החיוכים המפגריים שלו, דונה אה אמר את זה נכון חח.
לפעמים הקוריאנים במקום להשתדל לקחת תסריטים למקומות אחרים, כל הזמן מראים לנו עלילות ממוחזרות, כמה פעמים אפשר לראות
אהבת משולשת, דיי תחדשו. תודו שהזוג הראשי מעניין גם בלי שום הפרעות, יכלו לדחוף סיפורים משנים כמו בפעם הראשונה עם הפוליטקאי,
לפתח יותר את הקטע הרומנטי, ובכלליות, כל הנועזות בהתחלה לאן נעלמה? זה היה מדליק ומרענן, ואחרי פרק 2 הלכו 10 צעדים אחורה,
כשהם מתנשקים רק בפרק 10 ומחזיקים פה ושם יד, לא מעניין, קצת פלפל..

בכל מקרה, למרות כל זה, אני מאוהבת בדרמה הזאת, הראשיים ביחד פשוט נפלאים, והשיר עם המכשפה פשוט גדול חח.
לצפיה ב-'ממשיכה להנות גם מהדרמה השבוע'
ממשיכה להנות גם מהדרמה השבוע
24/05/2014 | 20:42
1
33
הדברים מתפתחים בכיוון צפוי למדי אבל אין לי בעיה עם זה. הדרמה מהנה מאוד אפילו שיש לה הרבה נקודות חלשות. מסכימה עם הביקורות שהועלו לפניי.
הערה אחת: אני כן אוהבת את החברה של הראשית וגם את הבעל המצחיק שלה. כן, הם מגזימים בהבעות שלהם אבל זה הרגיל של הדרמות מהסוג הזה.

משהו נחמד שראיתי The Sleeping Witch דרמה בעלת פרק אחד של שעה בה Park Seo Joon משחק תפקיד ראשי. יש דמיון מסויים בין מה שהוא ברומן של מכשפה ובדרמה הזו. וכאן מתחזקת הביקורת על המשחק שלו - הוא גם נראה לגמרי אותו דבר. בכל מקרה ממליצה לראות. דרמה בנויה לא רע. זה סיפור בלשות נחמד עם צד רומנטי.
אפשר לראות כאן עם תרגום לאנגלית:
http://dramafire.com/drama-festival-episode-4-slee...
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
24/05/2014 | 21:01
27

מסכימה שהעלילה לא מקורית במיוחד, אבל יש בה קסם בזכות השחקנים הראשיים והכימיה הטובה

אני חושבת שלפארק סו ג'ון יש עיניים אקספרסיביות ופוטנציאל גדול. ברור שיש לו עוד דרך לעבור ולהתפתח כשחקן. הוא רק בתחילת דרכו, אבל אני חושבת שהוא עושה עבודה משכנעת בסה"כ (לפחות אותי...). אני נהנית מאוד מהנוכחות שלו על המסך וכאמור גם מהכימיה עם הראשית.

גם אני מסמפטת את האמא ואת החברים של ג'י-יון. הם מוסיפים הרבה חן וצחוקים לסדרה לדעתי. גם החבר של דונג-הא ממש חמוד בעיניי. און-צ'ה לעומת זאת לא כ"כ מעניינת. היא יפה אך צוננת משהו...

כל הסיפור של דוב הקוטב לא מוצלח במיוחד (גם מבחינת הליהוק וגם מבחינת פיתוח העלילה שלו), אבל כן, ג'י יון הייתה צריכה שהוא יחזור כדי לסגור את הסיפור הזה סופית, ואני מקווה שזה יקרה בקרוב, ושישאירו לנו מספיק זמן איכות עם דונג-הא, כולל סצנות רומנטיות שאף יתעלו על מה שקיבלנו בהתחלה
לצפיה ב-'מה כולכן רוצות מהראשי? '
מה כולכן רוצות מהראשי?
24/05/2014 | 23:26
3
40
נכון, תמיד יכול להיות יותר טוב, וגם שחקנים וותיקים ממנו וטובים ממנו מפשלים לפעמים (ע"ע Wonderful Days ), אבל הוא לא כזה גרוע, וזה גם התפקיד הראשי הרציני הראשון שלו. אף אחד לא היה מושלם בהתחלה, וגם וותק לא אומר שזה יהיה מושלם.

ועכשיו לדמויות ולעלילה - כל הקטע עם הדוב קוטב היה צפוי. וזה גם צפוי שעכשיו הוא יתפוס אותם מתנשקים, אז אני רק תוהה באיזה צד ג'י יון תבחר. אני מקווה שהיא תבחר בדונג הא סופסוף (), אבל יש לי תחושה שהיא תישאר עם הדוב קוטב עוד קצת

וכמו שנולי אמרה, אני גם אוהבת את דונג הא בכל מצב, גם כשהוא מעוך ושיכור . הקטע עם השלט של הדוב קוטב כשהוא השתכר בהחלט היה משעשע.

ג'י יון ממש עיצבנה אותי בזה שהיא לא שיחררה את דונג הא. היא ראתה שקשה לו ושהוא מידרדר בגללה, והוא אפילו אמר לה שהוא לא רוצה שהיא תהיה שם, אז למה היא לא מכבדת את הרצון שלו ועוזבת אותו בשקט? אחרי הכל, המצב הגרוע שלו זה באשמתה, והיא גם לא אוהבת לראות אותו ככה.

אני ממש אוהבת את הזוג חברים שלה, למרות שלפעמים הם מגזימים קצת, אבל רוב הזמן הם לא מפריעים לי, אלא בדיוק להיפך

והשיר של הראשי ממש יפה

נראה לי שכבר עברתם על כל השאר.
לצפיה ב-'יקירתי רק כדי לחדד את עניין הראשי.'
יקירתי רק כדי לחדד את עניין הראשי.
25/05/2014 | 01:40
2
41
מסכימה בכל מילה שאת אומרת, אבל חייבים להעביר ביקורת בונה על השחקנים. אין מושלמות, וגם לא יהיה, אבל דווקא
בגלל שהוא חוסר ניסיון, והוא בא ממקום של יש עוד מה לתת, זה מה שבעצם יתן לי את האפשרות להינות ממנו בעוד הרבה דרמות בעתיד.
כרגע הוא משחק נפלא עם תמימות, וצריך לבצע כמה שינויים קלים, ורק נקווה שהדרמה הזאת תפתח אותו לעוד דרמות בקרוב.
אבל אני פשוט אוהבת להעביר ביקורת גם אם זה השחקן הכי אהוב עלי, כי צריך להיות אובייקטיבים מדי פעם :]
לגבי ג'י יון, דווקא אני אהבתי לראות שהיא רודפת אחריו ומתקשה לקבל את זה שהוא מתעלם ממנה וקר כלפיה, ראית איך היא פרצה בבכי?
שם הוא הבין שיש לו סיכוי לכבוש אותה, כמה הוא יכול לרדוף אחריה, תמיד טוב כאשר זה בא משני הכיוונים :]
לצפיה ב-'שלא תביני לא נכון, אין לי בעיה עם ביקורת בונה'
שלא תביני לא נכון, אין לי בעיה עם ביקורת בונה
25/05/2014 | 01:49
1
28
אלא בדיוק להיפך, פשוט זה נשמע קצת כאילו כולכן החלטתן שהוא משחק גרוע פתאום, אז רק רציתי להגיד שאני לא חושבת שהוא גרוע גם עכשיו. נכון שזה לא מושלם (על זה באמת שאין וויכוח), אבל זה עדיין עובר אצלי.

מצטערת אם מקודם זה נשמע תוקפני או לא יודעת מה

ראיתי ואני מסכימה, אבל אני עדיין חושבת שהיא הייתה צריכה לשחרר אותו מוקדם יותר. השיחה שלהם עם הבכי הייתה חשובה וטוב שזה קרה, אבל זה היה צריך לקרות לפני לפי דעתי. אבל שוב, זאת רק דעתי.
לצפיה ב-'חס וחלילה חח, ההיפך החברה כאן איתך.'
חס וחלילה חח, ההיפך החברה כאן איתך.
25/05/2014 | 10:35
24
תקראי את התגובות שלהם, והן בהחלט היו איתך בנושא.
ברור שלא היה תוקפנות חח שתהיי לי בריאה :]
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
22/05/2014 | 15:44
18
35
לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
22/05/2014 | 15:44
11
29
לצפיה ב-'יצא הקליפ לשיר היפני החדש של ביסט'
יצא הקליפ לשיר היפני החדש של ביסט
20/05/2014 | 23:26
2
42
https://www.youtube.com/watch?v=TvTf30PZ1tE
והוא לא רע בכלל לדעתי, גם ממש אהבתי את השילוב של הגיטרות והתופים בקליפ
מה שכן יקח לי זמן להתרגל לצבע שיער של דוג'ון
לצפיה ב-'נשמע טוב '
נשמע טוב
20/05/2014 | 23:36
1
35
חוץ מהשיר והגיטרות והתופים אהבתי גם את הכוריאוגרפיה שלהם

והיוסונג (לא אכפת לי אם הוא מדורג נמוך אצלכן, אני עדיין אוהבת אותו )

חחח מה הבעיה עם הצבע שיער של דוג'ון? הוא לא מפריע לי דווקא.. אבל הבגדי עור לעומת זאת
לצפיה ב-'נכון לא הייתי בטוחה למה לצפות מהטיזר אבל '
נכון לא הייתי בטוחה למה לצפות מהטיזר אבל
21/05/2014 | 00:14
23
זה לא רע בכלל

האמת שהוא נראה לא רע בקליפ, ובתכלס למרות שהוא מדורג נמוך, אני אוהבת את הגוון קול שלו, ואני חושבת שהוא ממש השתפר בלייב

אני מעדיפה אותו עם צבע שיער כהה, אבל כנראה שזה פשוט עניין של הרגל, ולהגיד לך את האמת לא שמתי לב שזה בגדי עור בכלל חחחחח (התרכזתי יותר בפנים שלהם מהבגדים, מודה באשמה חח).
לצפיה ב-'Infinite הוציאו אלבום חדש + קליפ'
Infinite הוציאו אלבום חדש + קליפ
22/05/2014 | 15:51
50
לאלבום קוראים Season 2 והוא מכיל גם שירים של Infinite H ו Infinite F.

הם שיחררו קליפ לשיר Last Romeo.

אגב, הם הבטיחו שאם הם זוכים עם השיר הזה בתוכנית מוזיקה הם יעלו להופיע כש Sungyeol לבוש כרומיאו ו Dongwoo לבוש כיוליה.
לצפיה ב-'רשימת האומנים שיופיעו ב Music Bank בברזיל'
רשימת האומנים שיופיעו ב Music Bank בברזיל
22/05/2014 | 16:08
1
56
לרגל המונדיאל, Music Bank תשדר תוכנית מיוחדת ב 7.6 היישר מברזיל

האומנים שיופיעו:

SHINee
Mblaq
Infinite
CN Blue
B.A.P
M.I.B
Ailee

הנה הטריילר, למי שממש מעניין אותו.

ועוד פרט טריוויה קטן - ל B.A.P יש הופעה ביפן ב 5.6 ועוד הופעה נוספת ביפן ב 10.6 כחלק מסיבוב ההופעות הנוכחי שלהם. חייבים לתת להם קרדיט על זה שהם דחפו את ברזיל באמצע כי זה לא שפוי במיוחד .
ובנוסף - B.A.P אמרו שהם מתכננים הופעה מיוחדת לברזיל, אז נחכה ונראה.
לצפיה ב-' פורסמו המנחים לאותה תוכנית'
פורסמו המנחים לאותה תוכנית
22/05/2014 | 19:25
33
Jung Yonghwa מ CN Blue ו Lee Joon מ Mblaq (שהם גם חברים אחד של השני בלי קשר ) ינחו את התוכנית.
לצפיה ב-'רשימת אומנים (חלקית) שיופיעו ב Dream Concert'
רשימת אומנים (חלקית) שיופיעו ב Dream Concert
22/05/2014 | 16:14
47
המופע ייערך ב 7.6 באיצטדיון הגביע העולמי בסיאול ויכלול הופעות של 32 אומנים שונים.

חלק מהאומנים שיופיעו:

EXO
A Pink
SNSD
BTOB
Beast
B1A4
VIXX
Block B
Teen Top

ועוד ועוד..

הרשימה המלאה נמצאת פה.
לצפיה ב-'עוד אחד נכנס לרשימת הדביוטים'
עוד אחד נכנס לרשימת הדביוטים
23/05/2014 | 03:50
3
44
הטובים יחסית
http://youtu.be/IIckbQs898M
להקה חדשה. בינתיים אני מחבבת.
לצפיה ב-'אוי, שמעתי אותם..'
אוי, שמעתי אותם..
23/05/2014 | 11:16
2
47
אני לא יודעת למה, אבל זה פשוט הרגיש לי כאילו כבר ראיתי/שמעתי את זה והם לא ממש חידשו לי משהו
כאילו שיעמם לי או שלא היה בהם שום דבר מיוחד. אני אפילו לא יודעת להסביר מה לא בדיוק עבד לי שם.

אולי אני פשוט צריכה להתרגל אליהם, אבל בכל מקרה זאת רק דעתי, ואני עדיין מאחלת להם הצלחה בהמשך
לצפיה ב-'אני יכולה להבין אותך'
אני יכולה להבין אותך
24/05/2014 | 02:46
1
24
לי אישית הם נשמעים כמו ה"ילד" של BAP ו- EXO או ערבוב של כמה להקות אחרות ביחד.
זה פופ, בסופו של דבר זה צריך להיות קליט ומוכר, אבל זה נעים לי באוזן אז לא ממש אכפת לי שהם לא מחדשים.

כמובן שאני מקבלת את דעתך. ומתגובות של עוד אנשים נראה שאני מתלהבת במיוחד אבל הקולות שלהם כבשו אותי
לצפיה ב-'האמת היא ששמעתי עוד אנשים שטענו שהם נשמעים'
האמת היא ששמעתי עוד אנשים שטענו שהם נשמעים
24/05/2014 | 11:48
32
להם כמו שילוב של BAP עם עוד משהו, אבל אני עדיין לא רואה את זה משום מה
את EXO אני בכלל לא שומעת/מכירה (השיר היחיד שלהם שאני מכירה זה Growl, ומ Wolf ברחתי אחרי 10 שניות), אז אני לא יודעת להגיד לך לגבי זה..
ובכלל, אני שונאת להשוות בין אומנים ואני חושבת שכל להקה מיוחדת בדרך שלה ושההשוואות האלה רק עושות עוול לכולם. (אבל אם כבר חייבים להשוות - BTS מזכירים לי את BAP הכי הרבה, למרות שגם שם זה לא בהכל ויש להם גם הרבה נקודות שוני )

אין לי שום בעיה עם שירים קליטים/ממכרים, ואני מודעת לזה שזה פופ והכל, פשוט לא ממש התחברתי לשיר מהשמיעה הראשונה שלו, יכול להיות שאם אני אשמע אותו שוב זה ישתנה. (והדוגמה האהובה עליי לזה - את Warrior של B.A.P הייתי מעבירה כל פעם שהייתי נתקלת בו מרוב שלא הייתי מסוגלת לשמוע אותו כי חשבתי שהוא מזעזע, והיום הוא אחד השירים האהובים עליי גם שלהם וגם בכלל )

ואני מודעת לזה שזה שיר debut ושזה לא אומר כלום לגבי הבאות, אז נחכה ונראה, הם יכולים להפתיע

אגב, ראיתי גם הופעה שלהם עם זה, וההופעה שלהם לא הייתה רעה, בעיקר בהתחשב בזה שהם חדשים, אז זה גם ייאמר לזכותם.
לצפיה ב-' דרמות/סרטים '
דרמות/סרטים
22/05/2014 | 15:45
5
47
לצפיה ב-'Trot Lovers - עידכון קאסט'
Trot Lovers - עידכון קאסט
22/05/2014 | 15:58
1
87
ארבעת התפקידים הראשיים:

Jung Eun Ji בתפקיד הראשי
Ji Hyun Woo בתפקיד הראשי
Shin Sung Rok בתפקיד המשני
Lee Se Young בתפקיד המשני

ליהוק נוסף - Sohn Ho Joon

הדרמה אמורה לעלות ביוני ולהחליף את Big Man.
לצפיה ב-'איזה קאסט מעולה :)'
איזה קאסט מעולה :)
22/05/2014 | 20:35
48

ומאז שקראתי שאון-ג'י בפנים, רמת העניין שלי בסדרה עלתה פלאים :)
לצפיה ב-'Marriage Not Dating - עדכון קאסט'
Marriage Not Dating - עדכון קאסט
22/05/2014 | 16:56
64
ליהוקים שאושרו בינתיים:

Han Groo בתפקיד הראשי
Yeon Woo Jin בתפקיד הראשי

Han Sunhwa מ SECRET
Jung Jinwoon מ 2AM
Yoon So Hee

וקצת מידע כללי:

הסדרה היא קומדיה רומנטית שתשודר בימי שישי ושבת ברשת tvn החל מיוני. אם אני לא טועה היא הולכת להחליף את Gap Dong שמשודרת כרגע.
בהתחלה קראו לסדרה Anticipate Marriage, אבל השם שלה שונה לשם הנוכחי.
התסריטאים כתבו בעבר את Expect Dating.
המפיק היה אחראי גם ל Brain ול Haeundae Lovers.
לצפיה ב-'Kim Young Kwang לוהק לתפקיד הראשי בסרט חדש'
Kim Young Kwang לוהק לתפקיד הראשי בסרט חדש
22/05/2014 | 17:04
56
לסרט קוראים God of Bath והוא מבוסס על webtoon באותו שם.

אני פשוט אפנה אתכם לכתבה
לצפיה ב-'האתר VIKI.COM פירסמו רשימת דרמות חובה'
האתר VIKI.COM פירסמו רשימת דרמות חובה
25/05/2014 | 23:50
45
תבדקו את עצמכם
לצפיה ב-' Wonderful Days - פרקים 21-22 '
Wonderful Days - פרקים 21-22
20/05/2014 | 12:25
3
36
לצפיה ב-'זאת רק אני או שהראשיים השתפרו מעט? '
זאת רק אני או שהראשיים השתפרו מעט?
20/05/2014 | 12:47
45
היה איזה קטע קצר שבאמת קניתי את זה שהם מאוהבים אחד בשני, וזה שיפור עצום.

אבל אני עדיין מקווה שהם יתחתנו כבר וייצאו לירח דבש עד לסוף הסדרה

הסבא אני מבינה שהוא מבוגר ובתקופה שלו כנראה שהיו נהוגים דברים אחרים, אבל ברצינות? הוא אפילו לא מתחרט על זה שהוא הציל את דונגסוק וכמעט גרם לזה שדונגוק מתה..

דונגטאק והיג'ו - טוב, הפעם הבנו שהיג'ו לא יודעת שמול הוא הבן של דונגטאק, אבל אני אוהבת את הקשר בין היג'ו למול גם במצב הזה
אחד המשפטים הטובים בפרקים האלה - המנהל של דונגטאק אמר שמול יכול למלא את תפקיד החמות בצורה מעולה בגלל כל הניג'וסים שלו

ולדמות האהובה עליי (שגם לפעמים נראה כאילו היא הדמות הראשית כי היא מופיעה בכל מקום ) - דונגגוי :

לא הגזמנו קצת עם היחס של התאומים אליו? עד מתי הילדה מתכוונת למרוח את זה שהיא לא קוראת לו אבא ומשתמשת בילד כדי לתקשר איתו? הבנו שהיא לא רוצה שהוא יהיה אבא שלו, אבל היא הבהירה את זה מספיק טוב עד עכשיו.
הקטע שהם התעצבנו עליו בגלל המורה - הוא אמר שהוא יתנצל, והוא עשה את זה בתום לב כי הוא לא ידע שהיא המורה שלהם, והוא באמת מנסה. הם ממש קשים איתו. אבל לפי הפרומו של הפרקים הבאים נראה שהוא הולך להתעצבן עליהם בחזרה, הגיע הזמן.
ואם כבר הזכרתי את המורה - לפחות עכשיו כל הקלפים על השולחן והוא יודע שהיא גם הבחורה מהפוסטר וגם המורה של התאומים. עכשיו רק נשאר לראות מה שניהם יעשו עם זה הלאה
אבל עם כל האהבה שלי לדונגגוי, הוא הגזים קצת עם התגובה שלו במרפאה. אני מבינה מאיפה זה הגיע, אבל זאת לא הדרך לעשות דברים.

לצפיה ב-'כמו שמעיין אמרה אני גם חושבת שהראשיים'
כמו שמעיין אמרה אני גם חושבת שהראשיים
20/05/2014 | 16:17
26
מתחילים להשתפר מבחינת הכימייה ביניהם, בסצנה שהיא רדפה אחריו אחרי שהוא קנה קפה, נראה שסוף סוף איש הקרח מתחיל להפשיר, למרות שעדיין נראה שהם לא הכי בנוח אחד עם השני, אבל איך אומרים בייבי סטפס .
מה שכן בסצנה במסעדה ההיא כל הקטע של "אני חולם/מת", ושמישהו יצבוט אותי ממש הרס לי, אני מודה שאני לא חובבת קיטש גדולה . אני מקווה שד'ונגסוק יקח את הא-וואן ויברח להתחתן איתה באיזו עיר נידחת והם יעלמו לי מהמסך אחת ולתמיד (מותר לי לחלום לא? ).

טוב דונגג'י פשוט בהמה... כן זה היה עניין של זמן לפני שהוא יכנס למוד העבריין הצעצוע שלו. הקטע שהוא נתן לא אחד, אלא שתי בוקסים לרופא, ודחף את מי רא (המורה), ממש העלה את לי הסעיף מי אתה חושב שאתה בכלל?!, ובמקום אוקה הייתי בועטת אותו לירח, ומשם לאשפוז בבית חולים , הוא התחיל כאחת הדמויות שהכי ציפיתי לראות שם, וממש מתחיל לרדת לי ממנו , הקטע שהד'ונג וון נזף בו היה ממש לעניין, אולי סוף סוף שאומרים לו תתנהג בהתאם לגיל שלך, ותפסיק להיות "גנגסטר", זה לא יכנס מאוזן אחת ויצא מהשנייה. למרות שחבל לי עליו, חשבתי שאולי אחרי החיוך שדו'נג ג'ו נתנה, אחרי שהבנות האחרות קינאו בה, היא תתחיל לקרוא לו אבא גם... אבל נו טוב... מבחינתי עכשיו יש לה סיבה טובה לא לקרוא לו ככה וזה ממש לא קשור למורה, עצם זה שהוא רוצה להרוג את כל העולם ואימא שלו כי הם לא באים לו טוב בעין זה האישו פה. אני גם מקווה שהוא יהיה מספיק גבר ללכת לבקש סליחה מהרופא.

בנוגע למול ואחות של הא-וואן, אני חושבת שזה ממש חמוד, ובכלל הטיימינג שלהם להתחיל להסתדר ממש טוב, אני חייבת להודות שחשבתי שהם יפגשו וישנאו אחד את השני, אבל נראה שזה מתחיל ללכת לכיוון אחר, והם יהיו "חברים" לפני שהם ידעו על זה שהיא עם ד'ונגטאק.

הסבא... אני מודה שלא ידעתי איך לאכול את ההצהרה שלו, ברור שזה הרגיז אותי, כי כל אדם עם הגיון בריא היה לוקח לבית חולים את מי שפצוע הכי קשה/לא הולך בכלל/ לוקח את שתיהם ולא עושה העדפות על בסיס מין, אולי זה היה נהוג בשנת התרפפו אבל בחייאת ראבק, הוא גם יצא בהצהרות שהוא גם לא מתחרט על זה, איזה מין סבא אתה?, מגיע לך לשבור את הגב ולהיות תקוע במיטה הזאת לכל החיים.

לצפיה ב-'כנ"ל '
כנ"ל
21/05/2014 | 22:40
24

מסכימה שהראשיים השתפרו אך הם עדיין טעוני שיפור
דונגהוי צריך כנראה לחזור לבית הספר וללמוד לספור עד עשר או משהו, או סתם לעשות קצת יוגה או מדיטציה...
באופן כללי נהניתי מהפרקים ומרוב ענייני המשפחתולוגיה הקצב הנינוח של שני פרקים לשבוע מאוד מתאים לי עם הסדרה הזו.
לצפיה ב-' משחק העיוותים '
משחק העיוותים
19/05/2014 | 18:03
95
386
סיבוב חדש

הפעם החידות קלות, אז לא אמורה להיות לכם בעיה

תזכורת - אני מעלה תמונה מעוותת ואתם צריכים לזהות מי בתמונה.

זה יכול להיות שחקן/זמר/דוגמן וכדומה מקוריאה/יפן/טיוואן/שאר אסיה.

אתם...
המשך>>
סיבוב חדש

הפעם החידות קלות, אז לא אמורה להיות לכם בעיה

תזכורת - אני מעלה תמונה מעוותת ואתם צריכים לזהות מי בתמונה.

זה יכול להיות שחקן/זמר/דוגמן וכדומה מקוריאה/יפן/טיוואן/שאר אסיה.

אתם יכולים להוסיף גם חידות משלכם.

לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
17/05/2014 | 17:08
14
68
לצפיה ב-'הרשימה שלי '
הרשימה שלי
18/05/2014 | 10:17
97

סיימתי השבוע שתי סדרות:

Secret Love Affair - זו הייתה סדרה מיוחדת ולא שגרתית. היה לי קשה עם הקצב והאווירה, ואפילו חשבתי לפרוש. אבל שני הפרקים האחרונים היו מעולים לטעמי, והתחברתי אליהם הרבה יותר מלשאר הסדרה. זה לא קורה לי הרבה... כך שהצפייה הייתה שווה מבחינתי. יו אה-אין היה מצוין!

I Need Romance 2 - ממש התאהבתי בסדרה הזו! ציפיתי לקומדיה קלילה, ולא חשבתי שאתרגש ואזדהה ככה עם הדמויות. זו הייתה הפתעה נעימה מבחינתי, כי צפיתי קודם ב-I Need Romance 3 שהייתה בסה"כ חביבה, אבל נראתה לי קצת שטחית ואפילו מאכזבת משהו בסופו של דבר. בקרוב אני מתכוונת לבדוק את העונה הראשונה. כן, אני צופה בסדר הפוך מסדר השידור...

חוצמזה אני ממשיכה עם Witch's Romance  ו-Wonderful Days שעליהן כתבתי/אכתוב בשרשורים הרלוונטיים.

אה, כן, לפני יותר משבוע התחלתי לצפות ב"היורשים" (כאות הזדהות עם ערוץ ויוה פלוס שאין לי), ואין לי מוטיבציה להמשיך. המליצו לי לעבור ישר לספיישל שאמור לתמצת את כל הדברים החשובים. נראה...
לצפיה ב-'זה מה שהספקתי מתחילת החודש'
זה מה שהספקתי מתחילת החודש
18/05/2014 | 10:47
2
92
The Suspect 2013 - הסרט החדש של גונג יו. אקשן מהיר עם מכות ובלגנים. נחמד מאוד. הוא משחק שם סוכן חשאי צפון קוריאני שעובר לצד השני כי בוגדים בו.

No Breathing 2013 - סוף סוף ראינו את הסרט. חמוד, עם הרבה קטעים מצחיקים. וגם עם קטעים מרגשים. ראיתי עם הבן הקטן שלי, בן 11. הוא מאוד נהנה. ממש בכה בקטעים הקשורים לאבא של הראשי.

Steal My Heart (Catch Me) 2013 - קומדיה רומנטית נחמדה. לא להיט אבל גם לא סבלתי לראות אותה. השחקן הראשי (Joo Won) נראה נורא דומה לKang Dong Won וזה הפריע לי כי אני ממש אוהבת את השני ולא מכירה את הראשון. אז הייתי מעדיפה את דונג וון שיהיה שם . הראשית היא Kim Ah Joong. היתה סבבה. מתוקה, יפה יותר מתמיד. וגם התפקיד שלה היה משעשע.

חוץ מזה ממשיכה עם הרומן של המכשפה. מזל שזה רק שני פרקים בשבוע, יותר מזה לא הייתי מספיקה. תקופה עמוסה בטירוף.
לצפיה ב-'אני שמחה שאהבתם את No Breathing '
אני שמחה שאהבתם את No Breathing
18/05/2014 | 11:18
1
47
לצפיה ב-''
18/05/2014 | 18:50
10
לצפיה ב-'שלי..'
שלי..
18/05/2014 | 11:31
2
79
הייתה תקופה קצת עמוסה, אז אין יל הרבה הספק

Witch's Romance בקצב צפייה של כולן (פרקים 7-8).

Wonderful Days אני מחכה לפרק של היום בשביל לראות פרקים 21-22.

התחלתי לראות את Let's Eat. בינתיים אני ממש נהנית ממנה. היא קלילה וזורמת. הכלב של הראשית ממש חמוד ודוג'ון מפתיע לטובה עם המשחק שלו. . מה שכן, הוא הורג אותי עם הקטעים שהוא נכנס למוד הסברים על האוכל..
ושיר הנושא שלה נתקע לי בראש, אז כדי שתסבלו ביחד איתי - http://www.youtube.com/watch?v=CjuZVC6txmQ. זה בלי ספויילרים, רק עם מלא תמונות שלהם אוכלים
לצפיה ב-'צפיתי בפרק הראשון של Let's Eat'
צפיתי בפרק הראשון של Let's Eat
20/05/2014 | 02:03
1
56
עשה אותי רעבה אבל לא משך אותי לפרק השני.
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח '
על טעם ועל ריח
20/05/2014 | 11:29
47
זה לא שזאת דרמה אדירה שחובה לראות, אבל היא סבבה בתור דרמה קלילה ולהעביר איתה את הזמן (לדעתי לפחות..)
לצפיה ב-'טוב אין אצלי הרבה חדש תחת השמש '
טוב אין אצלי הרבה חדש תחת השמש
18/05/2014 | 14:56
73
כרגע אני צופה רק ב- Witch's Romance, וב- Wonderful Days.
לצפיה ב-'אני'
אני
20/05/2014 | 02:06
50
Witch's Romance הגעתי לפרק 4. אמשיך בקרוב.

והתחלתי גם לצפות בתוכנית הראלטי roommate.
לצפיה ב-'אני '
אני
21/05/2014 | 19:46
4
55
צופה בסאם סון בפעם השלישית ונהנית מכל שנייה!
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
21/05/2014 | 19:53
3
47
תמיד יהיה לדרמה הזאת מקום מיוחד אצלי כי היא הדרמה האסייאתית הראשונה שראיתי והיא התחילה הכל
לצפיה ב-'גם הראשונה אצלי :)'
גם הראשונה אצלי :)
21/05/2014 | 20:29
2
44
אבל מה שבאמת גרם לי להתאהב זה היהלום בארמון ...
לצפיה ב-'מודה שלא ראיתי אותה עדיין '
מודה שלא ראיתי אותה עדיין
21/05/2014 | 20:32
1
49
אבל אני פחות מתחברת לדרמות היסטוריות, אז אני בקושי רואה כאלה
לצפיה ב-'היסטוריות '
היסטוריות
27/05/2014 | 20:09
13
בטופ שלי זה הדרמות ההיסטוריות
אני אוהבת היסטוריה והלבוש שלהם והמנהגים... מרתק אותי
היהלום שבארמון זה מאסט לדעתי אבל...עניין של טעם
לצפיה ב-' Witch's Romance - פרקים 7-8 '
Witch's Romance - פרקים 7-8
16/05/2014 | 14:10
27
50
לצפיה ב-'מישהי מצאה את פרק 7 עם תרגום מלא? '
מישהי מצאה את פרק 7 עם תרגום מלא?
16/05/2014 | 14:28
16
44
עברתי כמעט על כל אתר שאני מכירה, ובכולם יש חלקים עם תרגום חסר...
לצפיה ב-'איפה ראית ומה חסר לך?'
איפה ראית ומה חסר לך?
16/05/2014 | 14:34
4
44
אני רואה בתרגום לרוסית רק כי הם מוציאים את הפרק המלא ולא בחלקים. אם אין לי סבלנות לחכות אז אני מתחילה באחד משני אתרים שעל פניו התרגום שם נראה תקין. אבל כמו שאמרתי, לא ראיתי עד הסוף אז לא בטוחה באיכות התרגום.
http://www.streamdrama.com/show/witch-s-romance

http://www.gooddrama.net/korean-drama/witchs-roman...
לצפיה ב-'גם באתרים שהבאת חסר '
גם באתרים שהבאת חסר
16/05/2014 | 14:44
3
49
אני רואה בעיקר באתר הזה http://mp4soju.blogspot.co.il/2014/04/WitchsRomanc... כי זה לא בחלקים... אבל עברתי על רוב האתרים שיש לגוגל להציע והכל אותו דבר...
ואפשר לראות את זה בעיקר מ-2:23 (בחלק השני) או ב-17:17בחלק המלא, למרות שזה ככה כמעט לאורך כל החלק שראיתי, עד שהתייאשתיו יצאתי מהלינק, שזה בערך 18 דק'.  זה ממש מתסכל... כל הדרמה נתקעה לי בגלל זה...
לצפיה ב-' '
16/05/2014 | 16:26
2
12
לצפיה ב-'חפיף אני אצפה בפרקים האלה ביום ראשון ולפי '
חפיף אני אצפה בפרקים האלה ביום ראשון ולפי
16/05/2014 | 17:42
1
27
מה שמעיין אמרה או שתיקנו את זה, או שזה רק חלק קטן, אז זה לא כזה קריטי
לצפיה ב-''
16/05/2014 | 18:47
5
לצפיה ב-'האמת היא שבפרק 7 נתקלתי רק בקטע אחד שלא'
האמת היא שבפרק 7 נתקלתי רק בקטע אחד שלא
16/05/2014 | 14:39
10
47
היה מתורגם, וזה לא היה קטע של הראשיים, אז זה פחות הפריע לי..
לצפיה ב-'וגם היה אפשר להבין בערך על מה הם מדברים כי זה'
וגם היה אפשר להבין בערך על מה הם מדברים כי זה
16/05/2014 | 14:40
9
28
לא היה כזה מסובך
לצפיה ב-'באיזה חלק היה חסר לך התרגום?'
באיזה חלק היה חסר לך התרגום?
16/05/2014 | 14:53
8
23
וטוב עם הקוריאנית שלי, אני בקושי יכולה להרכיב משפט
לצפיה ב-'אני גם לא מבינה ממש קוריאנית, אבל רוב השיחה'
אני גם לא מבינה ממש קוריאנית, אבל רוב השיחה
16/05/2014 | 14:59
7
34
שלהם הייתה פשוטה יחסית, ויכולת להבין גם לפי ההקשר ולפי מה שהם אמרו אחרי זה שהיה מתורגם.

זה היה בחלק הראשון של פרק 7 אני חושבת.. כשהחבר של הראשי בא להביא להם ארוחת צהריים למשרד והוא פגש את הסטאז'רית.

בשאר הפרק היו קצת חלקים שזה היה בדיליי קצר, בגלל זה זה נשמע כאילו זה לא מתורגם, אבל בגדול רק החלק הזה היה חסר תרגום וזה לא היה ממש נוראי.
לצפיה ב-'אוקיי פרשתי לפני שראיתי את החלק הזה'
אוקיי פרשתי לפני שראיתי את החלק הזה
16/05/2014 | 15:01
6
19
וטוב.. אם אני לא אמצא משהו אחר, אני כבר אראה את הפרקים האלה ביום ראשון
לצפיה ב-'הבנתי.. טוב, בכל מקרה, רק החלק הזה באמת'
הבנתי.. טוב, בכל מקרה, רק החלק הזה באמת
16/05/2014 | 15:04
5
27
הפריע לי (וגם שם איכשהו הסתדרתי..), אבל השאר מתורגם בסדר, חוץ מהדיליי הקצרצר בחלק מהחלקים (לפחות באתר שאני ראיתי בו..)

ובפרק 8 אין בעיות בכלל
לצפיה ב-'אפשר לינק?'
אפשר לינק?
16/05/2014 | 15:07
4
20
אם את אומרת שזה לא קריטי, כנראה שפרשתי מוקדם מדי
וטוב לדעת
לצפיה ב-'דרך הלינק השני של אלינה '
דרך הלינק השני של אלינה
16/05/2014 | 15:08
3
22
לצפיה ב-'אוקיי, אז כנראה שבאמת פרשתי מוקדם מדי '
אוקיי, אז כנראה שבאמת פרשתי מוקדם מדי
16/05/2014 | 15:11
2
16
לצפיה ב-'או שהם תיקנו את זה מאז שבדקת '
או שהם תיקנו את זה מאז שבדקת
16/05/2014 | 15:14
1
12
לצפיה ב-'חחח אולי '
חחח אולי
16/05/2014 | 15:17
17
למרות שבדקתי גם אתמול אבל אני מודה שעברתי רק על החלק שהיה לי בעייתי, ולא על הכל מההתחלה
לצפיה ב-'טוב. התרשמות שלי מהפרקים לפני ששכחתי הכל'
טוב. התרשמות שלי מהפרקים לפני ששכחתי הכל
16/05/2014 | 17:22
6
52
אשתדל לא להכניס ספויילרים כדי לא לפגוע למי שנתקעו בפרק 7...

האימא. לא היה לי ספק שתמשיך עם יציאות משעשעות שלה. אמנם היא פחות הטרידה את בתה אבל לא השתעממתי איתה. באמת מסקרן אותי מה יתפתח לה בתחום הרומנטי. בינתיים כל האפשרויות פתוחות.
וממש ממש אהבתי אותה כשהראתה את הצד החם, האוהב והרגיש שלה בפרק 8. היה בא לי לחבק אותה!

הראשי. הבחור מושלם. פשוט מושלם. זה שהוא גילה להם הכל, זאת ממש אצילות נפש. אמנם אחר כך הוא נותן הסבר אגואיסטי יותר אבל נראה לי שזה סתם בשביל להיראות מאצ'ו מול האקס שלה.
מסכן, עכשיו הוא סובל. אבל אני בטוחה שעוד יהיה לנו מעניין בהמשך...

והאקס ממש מעצבן. צפוי לחלוטין שהוא חסר עם סיפור שובר לב. והשחקן לא מוצא חן בעיניי. כמו ברוב המקרים, הצד השלישי של המשולש חלש.

זהו. על השאר אתן לאחרים לדבר
לצפיה ב-'*חזר, לא "חסר"'
*חזר, לא "חסר"
16/05/2014 | 17:24
19
לצפיה ב-'איזה הסבר אגואיסטי הוא נתן להם בסוף? '
איזה הסבר אגואיסטי הוא נתן להם בסוף?
16/05/2014 | 19:46
4
35
כנראה ששכחתי את הקטע הזה

אבל הוא בהחלט מושלם
לצפיה ב-'הוא אמר ש'
הוא אמר ש
17/05/2014 | 20:49
3
22
עדיף שהיא תדע הכל ואז תהיה פנויה מכל העניין הזה ותהיה איתו בלי שום עקיבות. כלומר אם הוא יספר הכל אז היא בטוח תהיה איתו. משהו בסגנון הזה.
לצפיה ב-'נכון, עכשיו נזכרתי '
נכון, עכשיו נזכרתי
17/05/2014 | 20:53
2
16
אבל הוא עדיין יצא ממש חמוד כשהוא סיפר להם את האמת, ויש היגיון במה שהוא אמר.

תודה על התזכורת
לצפיה ב-'בכל מקרה, אני בטוחה'
בכל מקרה, אני בטוחה
17/05/2014 | 21:06
1
14
שזה לא היה המניע שלו. אלא בדיעבד הא חשב על זה כשהיה צריך לתת תירוץ ליריב
לצפיה ב-'זה ברור '
זה ברור
17/05/2014 | 23:43
12
לצפיה ב-'אז שוב היו לנו פרקים מדהימים '
אז שוב היו לנו פרקים מדהימים
17/05/2014 | 18:49
1
35
עם סוף מותח והרבה חשק לעוד!

הראשי חזר... התגלתה האמת הטובה (והמעצבנת) שלו, והראשי המקסים שלנו דאג שג'י יון תדע את זה. כמו שכבר אמרו-הוא פשוט מושלם. מפרק לפרק אני רק מתאהבת בו יותר

כבר נראה שג'י יון מתחילה לחזור לרגשות העבר ולרצות אותו שוב, למרות הכל.
הסוף של פרק 8, כש-Dong Ha מחבק אותה מאחורה ושואל אם היא יכולה לא לחזור אליו... פשוט הרס אותי. מעניין מה תהיה התגובה שלו.
וקצת מוזר שנראה כאילו הסיפור עם ה"עוזרת" של האקס נגמר, יותר הגיוני שהיא תמשיך לנסות להפריד ביניהם.

ובינתיים, המתמחה (קשה לי עם השמות) מתאהבת בראשי והוא... לא כל כך שם עליה בקטע כזה. היא ממש חמודה אבל שתלך לחבר שלו, לא אליו!

בקיצור-פרקים טובים, עצובים קצת, פחות מצחיקים וכיפים וקלילים, אבל עדיין סדרה טובה ואני ממש מחכה כבר לפרקים הבאים!
לצפיה ב-'הסוף היה מעולה '
הסוף היה מעולה
18/05/2014 | 10:00
45
ופיצה אותי קצת על התסכול שהרגשתי בגלל חזרתו של האקס לזירה. כמו אלינה, גם אני לא מחבבת את השחקן שמגלם את האקס (נראה לי שלא ראיתי אותו באף דרמה קודם, וכאן זה לא בדיוק תפקיד שובה לבבות). כדמות הוא נראה מרוכז מדי בעצמו ומרוצה מדי מעצמו. הוא מצפה שג'י-יון תחזור אליו, בלי להשקיע יותר מדי מאמץ (נראה שמבחינתו התמונה שלה בתערוכה אמורה להספיק...). היתרון היחיד שלו זה המקצוע שלו, שמחייב אותו להסתובב בעולם, ואני מקווה שהוא יטוס לאי שם כמה שיותר מהר, אחרי שג'י-יון תוכל לסגור את הפרק הזה בחייה ולהמשיך הלאה בלי חרטות ותחושת החמצה. רק בשביל זה, שווה לסבול את החזרה הצפויה שלו.
גם אני אהבתי מאוד את הסצנות עם האמא והבת. אם בתחילה זה נראה שהיא רק אמא נודניקית שרוצה שהבת שלה תתחתן סופסוף ויורדת לחייה, אז ככל שעוברים הפרקים רואים כמה היא דואגת לה, ואיזה קשר חזק והבנה יש בין השתיים האלה. הקטעים שלה עם הדיאטה והבוס של ג'י-יון סיפקו כמה חיוכים בין כל הכאב שהיה בפרקים האלה. ואני גם ממש מחבבת את זוג החברים של ג'י-יון מהמסעדה :)
וכמו שכתבו כאן ואני מסכימה ומחזקת - דונג-הא מושלם, מכל הבחינות
לצפיה ב-'מה שאני חושבת בקצרה כי נאמר כבר הכל'
מה שאני חושבת בקצרה כי נאמר כבר הכל
19/05/2014 | 01:42
28
כמו שאמרו האקס שלה ממש מעצבן. וממש לא לעניין כל הקטע שהיא סוג של התעלמה מדונג הא אחרי שהוא חזר , אבל נראה גם שלשם שינוי הבחור הטוב יזכה בבחורה בסוף, זה היה ממש יפה מצדו ללכת ולהגיד לה את כל מה שקרה עם העוזרת שלו, למרות שהוא ידע מה יקרה בסוף.
בכל מקרה דונג אה אם היא לא רוצה אותך אני מקבלת אותך בזרועות פתוחות מה שכן קח בחשבון שזה כולל אותי דבוקה אליך עם דבק מגע

ולנושא אחר אימא שלה ממש משעשעת עם כל העניין של לרדוף אחרי הבוס שלה

ובכלל כשסו צ'ול בהה ביון צ'הי כשהיא אכלה.......... טוב בואו נגיד שמזל שהאוכל לא נתקע לה בגרון חחחחח
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
16/05/2014 | 13:16
12
30
דברים שלא קשורים לפורום, דברים שלא ידעתם לאן לשרשר, וכדומה.
לצפיה ב-'מישהו ניסה לראות Roomate? '
מישהו ניסה לראות Roomate?
16/05/2014 | 13:21
2
54
הכוונה לתוכנית מציאות החדשה של SBS..

בקצרה - נותנים ל-11 מפורסמים (שחקנים, איידולים וכדומה) לחיות ביחד למשך תקופה מסוימת ומתעדים את החיים שלהם ביחד.

בינתיים שודרו 2 פרקים..

מישהו ניסה לראות? לא ראיתי, סתם תהיתי איך זה..

הנה עוד מידע ורשימה של מי שמשתתף - http://en.wikipedia.org/wiki/Roommate_(TV_series)
לצפיה ב-'אני בפרק השני'
אני בפרק השני
20/05/2014 | 02:18
1
23
זה נחמד. בפרק הראשון זה רק הדיירים באים (כל אחד בזמן אחר, לפי לו"ז העבודה שלו) נתקלים בחלק מהדיירים האחרים והולכים לישון.
בפרק השני הם כבר עושים קניות של מצרכים ומבשלים (או שגם זה הייה בפרק הראשון... לא זוכרת).
בכל מקרה אם יש בבית מישהו מסויים שאת מאוד אוהבת אז אוליי שווה לראות. אני לא ממש הבנתי מה הקטע של התוכנית אבל היא בסדר, לא מתקרבת לטמטום של האח הגדול ישראל.
לצפיה ב-'האמת היא שסתם עניין אותי לראות איך זה,'
האמת היא שסתם עניין אותי לראות איך זה,
20/05/2014 | 11:28
11
ובעיקר לראות אם זה נוראי כמו האח הגדול (), אבל אני שמחה שזה לא מגיע לרמות של זה.

תודה
לצפיה ב-'מה עם שרשור חדש ל-witch's romance? '
מה עם שרשור חדש ל-witch's romance?
16/05/2014 | 13:53
4
25
לצפיה ב-'אני אפתח אחד עוד מעט..'
אני אפתח אחד עוד מעט..
16/05/2014 | 14:08
3
36
אבל אם אני לא פותחת שרשורים מסוימים אתם יכולים לפתוח גם בעצמכם, כי לא תמיד אני מספיקה
לצפיה ב-'סבבה '
סבבה
16/05/2014 | 17:36
2
15
אני פשוט לא בטוחה אם סתם לא יצא לך או שלא הוחלט סופית להקדים את זה..
לצפיה ב-'ממ בד"כ הרוב כן מספיקים לראות עד יום שישי'
ממ בד"כ הרוב כן מספיקים לראות עד יום שישי
16/05/2014 | 17:45
1
20
(חוץ מהפעם ששני לא הספיקה לראות בגלל התרגום), אז לא נראה שיש בעיה להקדים

וגם אף אחד לא התלונן על זה שאני רוצה להקדים, אז אני מניחה שזה בסדר

סתם יצא במקרה שלא הספקתי לפתוח אותו בבוקר..
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
16/05/2014 | 18:54
11
לצפיה ב-'שאלה לגבי My Drama List '
שאלה לגבי My Drama List
17/05/2014 | 18:53
2
43
אני בדרך כלל לא כזאת עילגת, אבל לא הבנתי איך מוסיפים דרמות לרשימה שלי.
אשמח לעזרה בנושא כי זה נראה לי אתר ממש טוב בשביל המעקב וגם סתם מגניב
לצפיה ב-'ממש פשוט'
ממש פשוט
17/05/2014 | 20:56
1
33
קודם כל את אמורה להירשם לאתר כמובן... זה חינם.
ברגע שיש לך חשבון, כל סרט או דרמה שתראי באתר מופיה כפתור "Add to my list" / לוחצת על הכפתור הזה וממוספיה אותה לרשימה. יש לך כמה אפשרויות: מתכננת לצפות, כבר ראיתי, בהשהיה וצופה כרגע. תבחרי לאן מתאים לך וזהו.
לצפיה ב-'אה, הבנתי...'
אה, הבנתי...
18/05/2014 | 00:15
22
אני פשוט ניסיתי להוסיף ידנית ל"פרופיל" (או איך שלא קוראים לזה חח) שלי ולא הבנתי איך
תודה רבה
לצפיה ב-'פורום קולנוע ישראלי נפתח ב'
|*|פורום קולנוע ישראלי נפתח ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2014 | 13:04
9
|רמקול|בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מראה פריחה של ממש, עם סרטים כמו "בופור", "ואלס עם באשיר", "עג'מי" ואחרים, נראה שאנחנו בדרך הנכונה לכבוד והצלחה בינלאומיים.
אך לא צריך לשכוח את הסרטים הנוסטלגיים, כמו "סאלח שבתי", "מבצע יונתן", סדרת "אסקימו לימון", "אלכס חולה אהבה", "מבצע סבתא" ועוד רבים וטובים.

לכן פתחנו בשבילכם את פורום קולנוע ישראלי וסרטי בורקס |!|

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-' קרציית השבוע '
קרציית השבוע
16/05/2014 | 10:56
11
36
לצפיה ב-'יש לי הרבה קרציות הפעם '
יש לי הרבה קרציות הפעם
16/05/2014 | 11:33
79
הרוב דווקא שירים חדשים, למרבה הפלא

g.o.d - The Lone Duckling. הם הוציאו שיר חדש במסגרת חגיגות ה-15 שנה שלהם. https://www.youtube.com/watch?v=qXrcNXObJRo

Lapis Lazuli - Never Don't Stop. להקת רוק של שני בחורים ובחורה בגילאי 17-18. זה אחד משירי ה debut שלהם. https://www.youtube.com/watch?v=Q5Yj21hm2PA

Lapis Lazuli - Flight To The Moon. זה השיר debut השני שלהם. שני השירים שוחררו בו-זמנית. https://www.youtube.com/watch?v=M5fVuIK8Yak

M. Pire - Not That Kind Of Person. שיר חדש.. https://www.youtube.com/watch?v=5utqlEixK-w

CN Blue - Still. אחד מהשירים במיני אלבום היפני שהם הוציאו לאחרונה. https://www.youtube.com/watch?v=rNnDRNvm62c

ושירים שנתקעו לי בראש בגלל השרשור "חדשות ועידכונים" :

F.T Island - Be Free. חלק מהאלבום היפני שהם הולכים להוציא עוד מעט. https://www.youtube.com/watch?v=EG5fV-rEkNU

BTS - Miss Right. שיר חדש.. https://www.youtube.com/watch?v=7GFV8sAHPdE

(Seo In Guk - BOMTANABA (Spring Mellow. גם שיר חדש.. https://www.youtube.com/watch?v=EEZoYLP63XU
לצפיה ב-'קרציות'
קרציות
16/05/2014 | 14:59
8
41
Akdong Musician (AKMU) - Melted- https://www.youtube.com/watch?v=KjnMV28m4q8- השיר הזה מתנגן אצלי נונסטופ, מאז שמצאתי אותו בטבלה שמעיין פירסמה בפורום, מצחיק אותי שילדים בגיל שלהם (14 ו-17 אם אני לא טועה), שרים שיר כ"כ עמוק, בזמן שיש זמרים שמבוגרים מהם בכמה שנים טובות, שרים שירים  בסגנון "i'm sexy i'm hot i'm everything you are not", בכל מקרה שיר ממש טוב, ויש משהו מאוד מיוחד בסגנון שירה שלהם

Wonder Boyz - Open The Door - https://www.youtube.com/watch?v=E3F9e7poSRc- מאז שחזרתי לגירסה הזאת היא לא יוצאת לי מהראש כל היום אני מזמזמת "יובוסהו"

Eddy Kim -The Manual- https://www.youtube.com/watch?v=Y4mH2KvzUQ0- השיר לא בדיוק קרציה, כי מצאתי אותו רק אתמול, אבל הוא ממש חמוד, והחלטתי להוסיף אותו לרשימה שלי  

Park Hyo Shin - Wild Flower- https://www.youtube.com/watch?v=UrptX9b51LM- אין לי הרבה להוסיף חוץ מזה שזה שיר ממש חמוד, וגם אותו הכרתי דרך הטבלה שמעיין פרסמה.

Bro-That Kind Of Guy- https://www.youtube.com/watch?v=VZjsroDCcxE- שיר טוב, וגם הפעם זה בזכות הטבלה שמעיין שמה

לצפיה ב-'לפחות הטבלה הזאת מועילה למישהו '
לפחות הטבלה הזאת מועילה למישהו
16/05/2014 | 15:01
7
39
חחח אגב, גם השיר של Eddy Kim היה בטבלה השנייה
לצפיה ב-'חח אמרתי לך שאני עוברת עליה '
חח אמרתי לך שאני עוברת עליה
16/05/2014 | 15:04
6
34
והגעתי לשיר הזה דרך השיר של jonghyun  מסיאנבלו, עוד לפני שראיתי את הטבלה השנייה
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
16/05/2014 | 15:05
5
24
איזה שיר של jonghyun?
לצפיה ב-'My Love מהOST של A Gentleman's Dignity'
My Love מהOST של A Gentleman's Dignity
16/05/2014 | 15:09
4
43
את כבר מכירה אותי, אני שומעת שיר אחד, ועוברת על הדרך על הרשימת שירים שמופיעה לי בצד ביוטיוב
לצפיה ב-'גם אני אוהבת את השיר הזה '
גם אני אוהבת את השיר הזה
17/05/2014 | 23:16
3
19
לצפיה ב-' זה שיר ענק ואני ממש אוהבת את הגוון קול '
זה שיר ענק ואני ממש אוהבת את הגוון קול
18/05/2014 | 14:45
2
26
שלו
יצא לך לראות את ההופעת לייב שלו לשיר? היא ממש טובה
https://www.youtube.com/watch?v=CvuiY2ay5pk
לצפיה ב-'אני בן אדם של הקלטות סטודיו נקיות '
אני בן אדם של הקלטות סטודיו נקיות
18/05/2014 | 15:00
1
19
לכן לא אוהבת הופעות חיות. בגלל איכות הצליל, בגלל הזיופים, בגלל הסטיות מהביצוע שאני רגילה אליו. קונסרבטורית שכמותי
ישנם ביצועים חיים בודדים שאני אוהבת
לצפיה ב-'חח הבנתי אותך '
חח הבנתי אותך
18/05/2014 | 15:13
17
למרות שהביצוע הזה ממש נקי גם מבחינת איכות הצליל, וגם מבחינת הקול שלו (כמוך אני רגישה לזיופים ). וגם לשם שינוי הקהל שם ישב בסדר מופתי כמעט עד לסוף השיר חחח אבל איך שבא לך
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
19/05/2014 | 03:29
22
כמו המנהלת נדלקתי על החדש של סו אין גוק (Seo In Guk - BOMTANABA (Spring Mellow
זה כזה שיר בוקר חמוד וגיי

וחוץ מזה שמעתי הרבה גם את השיר הזה
https://www.youtube.com/watch?v=ytelLXvjWBw&li...
למרות שמשהו באווירה הכללית (הקליפ והמילים) לא מוצא חן בעיניי.
לצפיה ב-' היום יום הולדת לשני! '
היום יום הולדת לשני!
15/05/2014 | 10:58
6
24
המון המון מזל טוב, ואני מקווה שתגשימי את כל החלומות שלך ושתחגגי כמו שצריך היום

לצפיה ב-'יום הולדת שמח!! '
יום הולדת שמח!!
15/05/2014 | 12:08
3
15
המון מזל טוב!
שתהיי בריאה ומאושרת!
לצפיה ב-'תודה בנות '
תודה בנות
15/05/2014 | 15:12
2
9
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
15/05/2014 | 18:03
1
11
לצפיה ב-'תודה '
תודה
15/05/2014 | 20:51
5
לצפיה ב-'יום הולדת שמח! '
יום הולדת שמח!
16/05/2014 | 08:36
1
8

מזל טוב והרבה אושר, בריאות, אהבה והגשמת חלומות
סליחה על האיחור, ומקווה שהחגיגות יימשכו גם בסופ"ש
לצפיה ב-'תודה '
תודה
16/05/2014 | 14:26
8
לצפיה ב-' חידון חדש! יותר נכון ישן חוזר '
חידון חדש! יותר נכון ישן חוזר
13/05/2014 | 23:56
38
71
אני מראה תמונות מתוך סרטים וכולם מנסים לזהות את הסרט.
מבטיחה, הפעם לקחתי דברים שלדעתי הרבה, אם לא כולם, מכירים. לכל סרט יש כמה תמונות. לא רואים את הפנים של הראשיים אבל יש דברים אופייניים שאמורים לעורר זיכרון
מדובר בסרטים קוריאניים בלבד.
אני אציג את החידות שלי ומי שרוצה להצטרף ולהוסיף עוד חידות אז בכייף!
לצפיה ב-' חידה מס' 1'
חידה מס' 1
13/05/2014 | 23:59
2
62
לצפיה ב-'a day with my son?'
a day with my son?
15/05/2014 | 11:39
1
17
סרט מקסים
לצפיה ב-' נכון! סרט מעולה, מומלץ בחום'
נכון! סרט מעולה, מומלץ בחום
15/05/2014 | 13:39
8
לצפיה ב-' חידה מס' 2'
חידה מס' 2
14/05/2014 | 00:01
1
41
לצפיה ב-'אף לי בלי התמונה...'
אף לי בלי התמונה...
14/05/2014 | 00:06
41
לצפיה ב-' חידה מס' 3'
חידה מס' 3
14/05/2014 | 00:08
2
44
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/05/2014 | 00:20
1
29
A Werewolf Boy
ממש אהבתי את הסרט הזה
לצפיה ב-' נכון!'
נכון!
15/05/2014 | 00:58
8
לצפיה ב-' חידה מס' 4'
חידה מס' 4
14/05/2014 | 00:11
2
47
לצפיה ב-'זה קל il mare הבית שבאגם הגרסה הקוריאנית'
זה קל il mare הבית שבאגם הגרסה הקוריאנית
15/05/2014 | 02:35
1
16
לצפיה ב-' נכון '
נכון
15/05/2014 | 07:47
8
לצפיה ב-' חידה מס' 5'
חידה מס' 5
14/05/2014 | 00:13
39
לצפיה ב-' חידה מס' 6'
חידה מס' 6
14/05/2014 | 00:14
1
26
לצפיה ב-'עוד אחת שחסרה...'
עוד אחת שחסרה...
14/05/2014 | 20:11
24
לצפיה ב-' חידה מס' 7'
חידה מס' 7
14/05/2014 | 00:17
27
לצפיה ב-' חידה מס' 8'
חידה מס' 8
14/05/2014 | 00:19
2
25
לצפיה ב-'The Crucible/Dogani'
The Crucible/Dogani
14/05/2014 | 00:31
1
26
לצפיה ב-' נכון. ואכן הסרט מצויין'
נכון. ואכן הסרט מצויין
14/05/2014 | 00:48
10
לצפיה ב-' חידה מס' 9'
חידה מס' 9
14/05/2014 | 00:21
27
לצפיה ב-' חידה מס' 10'
חידה מס' 10
14/05/2014 | 00:25
24
לצפיה ב-' חידה מס' 11'
חידה מס' 11
14/05/2014 | 00:27
18
לצפיה ב-' חידה מס' 12'
חידה מס' 12
14/05/2014 | 00:30
3
18
לצפיה ב-'שוב לא צירפתי קובץ!'
שוב לא צירפתי קובץ!
14/05/2014 | 00:55
2
26
סליחה
לצפיה ב-'she's on duty?'
she's on duty?
15/05/2014 | 11:48
1
14
לצפיה ב-'V| yes she is| '
V| yes she is|
15/05/2014 | 13:41
9
לצפיה ב-' חידה מס' 13'
חידה מס' 13
14/05/2014 | 00:34
3
22
לצפיה ב-''
14/05/2014 | 00:57
2
19
לצפיה ב-'אולי my little bride?'
אולי my little bride?
15/05/2014 | 11:51
1
13
לצפיה ב-' נכון!'
נכון!
15/05/2014 | 13:44
4
לצפיה ב-' חידה מס' 14'
חידה מס' 14
14/05/2014 | 00:36
3
27
לצפיה ב-''
14/05/2014 | 00:59
2
30
לצפיה ב-'Frozen Flower אולי?'
Frozen Flower אולי?
14/05/2014 | 19:24
1
22

כל הכבוד על ההשקעה

אגב, גם בחידה 6 חסרה תמונה (לפחות אצלי...).
לצפיה ב-'לא אולי אלא וודאי '
לא אולי אלא וודאי
14/05/2014 | 19:39
21
אכן זה הפרח הקפוא.

ואת צודקת גם לגבי החידה 6. שמתי לב היום כשכבר הייתי בעבודה. אעלה תמונה כשאגיע הבית
לצפיה ב-' חידה מס' 15'
חידה מס' 15
14/05/2014 | 00:39
35
לצפיה ב-' חידה מס' 16'
חידה מס' 16
14/05/2014 | 00:42
28
לצפיה ב-' חידה מס' 17'
חידה מס' 17
14/05/2014 | 00:44
2
25
לצפיה ב-'my tutor friend?'
my tutor friend?
15/05/2014 | 11:58
1
9
לצפיה ב-' נכון! יש לנו אותה רשימת צפייה כנראה'
נכון! יש לנו אותה רשימת צפייה כנראה
15/05/2014 | 13:47
7
לצפיה ב-' Wonderful Days - פרקים 19-20 '
Wonderful Days - פרקים 19-20
12/05/2014 | 15:50
4
47
לצפיה ב-'סיכום שלי '
סיכום שלי
12/05/2014 | 16:23
3
76
ברשותכם אני אתעלם מהראשיים

נראה שהסבתא סופסוף פיתחה קצת עמוד שידרה כשהיא דיברה עם אמא של האוון. הגיע הזמן שהיא תתחיל לעמוד על שלה ותפסיק להתנהג כמו השפחה שלה.

דונגטאק והיג'ו - הם סופסוף התנשקו נשיקה קוריאנית טיפוסית מהסוג שמסתובבים סביבם בלי הפסקה, אבל עדיין. ואני לא מבינה את הקטע עם החוק הזה של ה double in-laws. אני באמת לא חושבת שזה אמור לשנות משהו

אוקה והרופא - הם ממש חמודים ביחד! חבל רק שהמורה הפריעה להם כל הזמן וברור שדונגגוי יבין לא נכון את כל הסיפור ביניהם. האמת היא שאם הוא היה מתקרב אליהם זה היה יכול להיות משעשע בגלל המורה.. למרות שנראה שהוא שוב לא זיהה אותה.

הסיפור של אוקה והתאונה:
א. אני לא מבינה למה הראשי מקשיב ל oh chisu. ממתי הוא בנאדם אמין שאפשר לסמוך עליו? מי אמר שהוא אומר את האמת בכלל? זה הרי ברור שהוא מחפש לנקום בו ובראשית.
ב. מה לא בסדר עם המשפחה הזאת? איזה מין סבא הולך להציל את הנכד שלו ומשאיר את הנכדה שלו למות שם כשברור שהיא נפצעה יותר קשה מהנכד? (בהנחה כמובן ש oh chisu דובר אמת כי זאת הגרסה שלו).
ג. די ריחמתי על אוקה בכל הסיטואציה הזאת..

במעבר חד - הריב של אמא של דונגגוי עם האחות הגדולה של הירקנית היה קורע וגם הריב השני כשהם היו במסעדה

דונגגוי נתן לאמא שלו פלסטר זה רחוק שנות אור מלהפוך ליחסים תקינים ביניהם, אבל זאת התקדמות, ובמקרה של דונגגוי זה המון. יש לי תחושה שבהמשך דונגטאק ינסה להעיף אותה מהבית ודווקא דונגגוי יהיה זה שיעזור לה, אבל נחכה ונראה

והפלא ופלא, דונגגוי שוב נפצע. למרות שזה היה בגלל מטרה טובה. זה שוב נראה מזוייף, ואני חושבת שהם אפילו טעו במיקום של התחבושת באיזשהו שלב (זה נראה כאילו הם שמו אותה בצד השני), אבל אולי זאת רק אני.

התאומים שוב שאלו על אמא שלהם ודונגגוי שוב מתחיל לגמגם.. ברור שהילדה לא תעזוב את הנושא בשקט עד שהיא תגלה את האמת, אז למה הוא ממשיך לשקר להם? בשלב כלשהו הם יבינו לבד שהוא משקר מרוב שזה יישמע לא אמין כבר.

הקטע עם העכבר והמקקים היה מצחיק

וזהו, סיימתי לחפור
לצפיה ב-'אמרת כמעט הכל...'
אמרת כמעט הכל...
12/05/2014 | 20:13
2
47
באופן כללי היו די הרבה קטעים מצחיקים השבוע, אז נהניתי :)

- הצחיק אותי לראות את הסצנה שבה הא-וון מקשקשת משהו לא ברור לדונגוי, והוא לא מבין מה היא רוצה מהחיים שלו ושואל "לקחת משהו"? נראה לי שאולי הוא עלה על הסבר לבהייה הכמעט מתמדת שלה! ושנייה אח"כ הוא מנפנף לה מול העיניים ובודק לה חום...

- עד ששמחתי שסופסוף בפרק 19 נענו לתפילותיי ודונגוי לא נראה פצוע בשומקום (וגם נראה חתיך מתמיד!) הגיע הרגע שבו הוא הרים את השרוול, והתברר שיש לו פלסטר על המרפק. ואז הוא הדביק אותו על פרצופה של אמו המוכחשת. איכס! טוב שלא שם לה אותו על הפה באמת. בפרק 20 הוא שוב חזר לסורו ולפלסטרים.

- מישהי יכולה לרענן את זיכרוני בקצרה לגבי השריפה שדונגוי גרם לה? זה היה באחד הפרקים הראשונים, נכון? אני סנילית,  ותודה מראש :) ואני חושבת שחבל שלא הראו לנו קודם את הפלאשבק שבו אפשר להבין יותר טוב למה דונגסוק בעצם עזב את הבית.

- שמחתי לראות שסושים נהייתה סוף סוף אסרטיבית. זה מתחיל מול הגברת הסנובית וממשיך בבית עם הילדים שלה, כשהיא אומרת להם שיתחתנו כבר ויפסיקו להתעלק עליה ולהתייחס אליה כמו אל עוזרת הבית שלהם.

- זה די משעשע שהראשיים מתעקשים להתחתן כשהם נראים מאוהבים כמו שני עציצים בערך. אבל כמו שכתבו כאן בשבוע שעבר, הם מוזמנים להתחתן ולנסוע כבר לירח דבש ארוך ומרוחק.

- אני מתארת לעצמי שאו-צ'יסו סיפר את סיפור התאונה בדרך המניפולטיבית שתשרת אותו. לא בטוח שנקבל הסבר מספק בסדרה הזו, אבל אני רוצה להאמין שהסבא עשה מה שהיה יכול בסיטואציה ההיא. לא תמיד ברור מי פצוע קשה יותר, והוא בטח היה יכול לקחת רק ילד אחד בכל פעם, מה גם שהסבא בעצמו הפך למשותק...

- כל עניין "הגיסים הכפולים" נשמע מטופש, אבל מי יודע מהם החוקים/המנהגים בקוריאה? ראיתי כבר בסדרות מצב שבו אחים חורגים (כתוצאה מנישואים שניים של ההורים למשל, כשכל אחד מביא איתו ילדים מקשר קודם) נחשבים לאחים ביולוגיים ולא יכולים להתחתן.

- הצחיקה אותי הסצנה שבה הילדים והא-ג'ו רואים את אמא של מול בטלוויזיה בחלון הראווה, מדברים על זה שהיא שחקנית גרועה וכמה ניתוחים פלסטיים היא עשתה... ואז מתברר שהא-ג'ו היא זו שכותבת נגדה טוקבקים מרושעים...

- מה הקטע של האחות של הירקנית? היא לוחמת את מלחמתן של "הנשים הראשונות"? יש כ"כ הרבה דמויות בסדרה הזו גם ככה, אני לא בטוחה שיש הצדקה גם לדמות שלה.

לצפיה ב-'בהחלט היה משעשע '
בהחלט היה משעשע
12/05/2014 | 20:33
1
31
ואפילו הראשיים הפריעו לי קצת פחות מהרגיל, אולי בגלל שהיו להם הרבה סצינות עם דמויות אחרות כמו דונגוי ושאר המשפחה

הראשית הרגה אותי עם הבהיות שלה. כשהיא ביקשה ממנו לקשור אותה קיוויתי שהוא יעשה את זה כבר כדי שלפחות יהיה לנו קצת שקט ממנה (אני יודעת שזה נוראי, אבל כמה אפשר?)

חחחחחח אני עוד מסתדרת עם הפלסטר על המרפק, כי את גם לא ממש רואה אותו רוב הזמן, אבל שאר הדברים וגם כשהוא לא נפצע יש לו עדיין את הצלקת על הזרוע שלו שמזכירה לנו שהוא נפצע הרבה יותר מדי פעמים ב-20 פרקים האלה

אהבתי גם את זה שהאמא שלו פחדה כשהוא אמר לה לקרב את הפנים שלה כי הוא חשבה שהוא יעשה לה משהו.. שזה גם כנראה מה שרוב האנשים חשבו שהוא יעשה, אבל הוא הפתיע לטובה
וגם הקטע שהוא אמר לה שזה מספיק שהוא גורם בעיות למשפחה הזאת, אז היא צריכה להתנהג בסדר

בקשר לשריפה, את בטוחה שהראו פלאשבק של זה פעם? אני לא זוכרת את זה אבל פלאשבק כזה בהחלט היה עוזר.
בכל מקרה, לפי מה שהצלחתי להבין מהשיחה שלהם בפרקים האלה, היו כמה אנשים שהציקו לאוקה, ואז דונגגוי שרף להם את הבית בגלל זה (כשהוא היה אז בן איזה 12? או 14? ). כשהמשטרה חקרה את זה סונגהון אמר להם שדונגגוי לא עשה את זה, אבל דונגסוק אמר להם שדונגגוי אשם, ואז המשפחה (בעיקר סושים) כעסה עליו שהוא אמר למשטרה את האמת וגרם לזה שדונגגוי יגיע לכלא. וסושים לקחה את הכסף שהיה מיועד ללימודים של דונגסוק באוניברסיטה כדי לשחרר את דונגגוי מהכלא, ואז היא גם אמרה לו את כל הדברים הקשים שראינו על זה שהוא לא צריך להיות תובע וכל זה.
אני לא יודעת כמה זה יחדש לך כי זה מה שהיה בפרקים האלה, אבל לפחות ניסיתי. אם למישהו יש תוספות או הארות אתם מוזמנים להוסיף

נכון, הסצינה עם הילדים והיג'ו! אבל למה זה נשמע קצת כאילו היא לא ידעה שמול הוא הבן של דונגטאק והשחקנית ההיא? כי התאום רצה לומר משהו בקשר למול ולאישה הזאת ומול עצר אותו או שלא הבנתי נכון את מה שקרה שם.

חחחח היא שמה לה למטרה להיפטר מכל הפילגשים, כנראה כי היא סבלה מזה בעצמה. יש שם הרבה דמויות מוזרות שלא תמיד קשורות, זה כנראה בשביל להוסיף קטעים מצחיקים כדי שנשכח מכל הדיכאון והשיעמום שאופף את הראשיים
אבל אהבתי את זה שהיא ממש מפחדת מהירקנית, למרות שאין לה בעיה להתחיל לריב עם כל העולם ואישתו.
לצפיה ב-'אני זוכרת איזה פלאשבק במעורפל...'
אני זוכרת איזה פלאשבק במעורפל...
12/05/2014 | 21:05
24

אבל מכיוון שאני רואה יותר מדי דרמות במקביל, יש מצב שהתבלבלתי או סתם דמיינתי תודה בכל אופן :)

את צודקת, זה באמת נשמע קצת כאילו האג'ו לא יודעת מי ההורים של מול. מצד שני, היא די מעופפת, אולי גם היא התבלבלה עם כל הקשרים המסובכים במשפחה הזו או שלא יצא לה להיפגש עם הילדים, ואולי סתם התסריט לא סגור על עצמו. אגב, בהתחלה חשבתי שמול גם כותב טוקבקים להגנת אמו בשם בדוי, וזה מה שהתאום מנסה להסתיר, אבל הבנתי שטעיתי
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
10/05/2014 | 13:19
36
80
מזמן לא היה שרשור כזה

עידכונים לגבי סינגלים/אלבומים חדשים, ליהוקים לדרמות/סרטים, נתוני רייטינג, רכילות או סתם משהו מעניין שקרה באסיה

מוזמנים להוסיף גם משלכם
לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
14/05/2014 | 23:06
15
12
לצפיה ב-'טיזר לסינגל היפני החדש של ביסט'
טיזר לסינגל היפני החדש של ביסט
10/05/2014 | 13:44
1
40
לשיר קוראים Adrenaline והוא אמור לצאת ב-28 במאי.
לצפיה ב-'ועוד קצת ביסט.. '
ועוד קצת ביסט..
14/05/2014 | 16:47
16
יש שמועות שהאלבום הקוריאני החדש שלהם נדחה ליוני בגלל האסון שהיה עם המעבורת.

לא מצאתי שום תגובה מהחברה שלהם על משהו כזה, אז בינתיים זה בגדר שמועה בלבד.

התאריכים שקשורים לפעילות שלהם ביפן לא אמורים להשתנות.
לצפיה ב-'הצצה לאלבום היפני החדש של F.T Island'
הצצה לאלבום היפני החדש של F.T Island
10/05/2014 | 13:52
1
45
האלבום ייצא ב 28 למאי וייקרא "New Page".

שיר הנושא של האלבום הוא Be Free.

והנה דוגמית משאר השירים באלבום.
לצפיה ב-'ואני חייבת לציין שזה נשמע ממש טוב '
ואני חייבת לציין שזה נשמע ממש טוב
10/05/2014 | 14:09
27
לצפיה ב-'BTS ישחררו סינגל חדש ב 15.5'
BTS ישחררו סינגל חדש ב 15.5
10/05/2014 | 14:21
1
42
הסינגל נקרא "Miss Right" והוא יהיה חלק מהגרסה המיוחדת של האלבום האחרון שלהם - "Skool Luv Affair".

ובנוסף לזה, הם הולכים לעשות debut ביפן ביוני.
לצפיה ב-'והנה השיר '
והנה השיר
14/05/2014 | 15:38
14
BTS - Miss Right.

הגרסה המחודשת של האלבום האחרון שלהם גם שוחררה היום.
לצפיה ב-'Gaon Chart Ranking - חודש אפריל'
Gaon Chart Ranking - חודש אפריל
10/05/2014 | 16:25
4
68
סינגלים דיגיטליים:

1. Akdong Musician - 200%
2. HIGH4 ft. IU - Not Spring, Love, or Cherry Blossoms
3. A Pink - Mr. Chu
4. Park Hyo Shin - Wild Flower
5. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
6. Akdong Musician - Give Love
7. Mad Clown ft. Hyorin - Without You
8. Akdong Musician - Melted
9. Lee Sun Hee - Meet Him Among Them
10. 15& - Can't Hide It

אלבומים פיזיים:

1. Infinite - The Origin
2. (Block B - Jackpot (Special Edition
3. Akdong Musician - PLAY
4. Bangtan Boys - Skool Luv Affair
5. A Pink - Pink Blossom
6. Super Junior M - Swing
7. Lee So Ra - 8
8. 'SHINee - 2nd Concert 'SHINee World 2 in Seoul
9. (.EXO - XOXO Repackaged (Kiss Ver
10. Lee Sun Hee - SERENDIPITY

Online Downloads:

2. HIGH4 ft. IU - Not Spring, Love, or Cherry Blossoms
3. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
4. Mad Clown ft. Hyorin - Without You
5. A Pink - Mr. Chu
7. Akdong Musician - Melted
8. Park Hyo Shin - Wild Flower
9. 15& - Can't Hide It
10. Lee Sun Hee - Meet Him Among Them

Online Streams:

2. Park Hyo Shin - Wild Flower
3. HIGH4 ft. IU - Not Spring, Love, or Cherry Blossoms
4. A Pink - Mr. Chu
5. SoYou & JungGiGo - Some
6. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
7. Mad Clown ft. Hyorin - Without You
8. Akdong Musician - Give Love
9. Lee Sun Hee - Meet Him Among Them
10. Bro - That King of Guy
לצפיה ב-' תיקון שם של אחד השירים'
תיקון שם של אחד השירים
10/05/2014 | 18:23
43
לא שמתי לב שיש לי טעות הקלדה

זה אמור להיות Bro - That Kind of Guy

אני מצטערת
לצפיה ב-'טוב מצאתי כמה שירים ממש טובים '
טוב מצאתי כמה שירים ממש טובים
10/05/2014 | 18:33
2
37
Park Hyo Shin - Wild Flower
Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
Akdong Musician(AKMU) - GIVE LOVE
Akdong Musician - Melted -טוב שמעו הילדים האלה ממש טובים! אין פלא שהחתימו אותם בYG אני חושבת שאני אתחיל לעקוב אחריהם
Lee Sun Hee - Meet Him Among Them
Bro - That King of Guy

על האלבומים אני אעבור יותר מאוחר
תודה על כל העבודה הקשה מעיין  
לצפיה ב-'טוב בעקבות התיקון זה Kind חחח '
טוב בעקבות התיקון זה Kind חחח
10/05/2014 | 18:35
23
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
10/05/2014 | 18:38
15
לצפיה ב-'Gaon Chart Ranking - 27.4 - 3.5'
Gaon Chart Ranking - 27.4 - 3.5
11/05/2014 | 13:01
48
סיגנלים דיגיטליים:

1. HIGH4 ft. IU - Not Spring, Love or Cherry Blossoms
2. Akdong Musician - 200%
3. A Pink - Mr. Chu
4. Park Hyo Shin - Wild Flower
5. 15& - Can't Hide It
7. Eddy Kim - The Manual
8. Park Jung Hyun (Lena Park) - Next Year
9. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
10. Lee Sun Hee - Meet Him Among Them

אלבומים פיזיים:

1. (.EXO - XOXO Repackaged (Kiss Ver
2. Akdong Musician - PLAY
3. A Pink - Pink Blossom
4. (.EXO - Miracles In December (Korean Ver
5. Lee Sun Hee - SERENDIPITY
6. (.EXO - XOXO Repackaged (Hug Ver
7. Kim Kwang Seok - Kim Kwang Seok Best
8. EXO-K - MAMA
9. Bangtan Boys - Skool Luv Affair
10. Super Junior M - Swing

Online Downloads:

1. HIGH4 ft. IU - Not Spring, Love or Cherry Blossoms
2. Park Jung Hyun (Lena Park) - Next Year
3. Akdong Musician - 200%
4. GB9 - You Are Pretty No Matter What
5. 15& - Can't Hide It
7. Eddy Kim - The Manual
8. Park Hyo Shin - Wild Flower
9. A Pink - Mr. Chu
10. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship

שירים ששרו בקריוקי:

1. Bro - That Kind of Guy
2. Park Hyo Shin - Wild Flower
3. Yoon Min Soo & Shin Yong Jae - Relationship
4. SoYou & JungGiGo - Some
5. Lim Chang Jung - A Shot of Soju
6. Lee Sun Hee - Destiny
7. A Pink - Mr. Chu
8. Idina Menzel - Let It Go
9. Orange Caramel - Catallena
10. Akdong Musician - 200%

Gaon Social Chart:

1. 4Minute - Whatcha Doin' Today
2. SoYou & JungGiGo - Some
3. Park Hyo Shin - Wild Flower
4. Trouble Maker - Trouble Maker
5. Crayon Pop - UH-EE
6. T-ARA - No. 9
7. CN Blue - Can't Stop
8. A Pink - Mr. Chu
9. AoA - Miniskirt
10. SISTAR - Give It To Me
לצפיה ב-'Seo In Guk הוציא שיר חדש..'
Seo In Guk הוציא שיר חדש..
14/05/2014 | 16:04
20
לשיר קוראים BOMTANABA.
לצפיה ב-'2PM דוחים את הקאמבק שלהם..'
2PM דוחים את הקאמבק שלהם..
14/05/2014 | 16:22
1
31
האלבום החדש שלהם היה אמור לצאת באפריל, אבל הם החליטו לדחות אותו ליוני עם אפשרות לדחייה נוספת ליולי ואילך. מהחברה שלהם מסרו שהם לא קבעו תאריך סופי עדיין

הסיבה הרשמית זה שלחלק מחברי הלהקה יש פעילויות סולו (כמו הדרמה של טאקיון וכדומה), והם רוצים להתמקד בזה.
לצפיה ב-'טוב אין פלא'
טוב אין פלא
14/05/2014 | 23:10
17
נראה שלאחרונה 2PM לוקחים יותר ממה שהם מסוגלים ללעוס על עצמם
לצפיה ב-' סדרות/סרטים '
סדרות/סרטים
14/05/2014 | 23:06
9
11
לצפיה ב-'ליהוקים לסרט Twenty'
ליהוקים לסרט Twenty
10/05/2014 | 14:33
71
הסרט מספר על 3 בחורים בגיל עשרים (מפתיע..) ועל ההתמודדות של כל אחד מהם עם החיים.

ולשלישיית החברים:

Kim Woo Bin בתפקיד הראשי. הוא משחק בחור בלי עבודה שאין לו מושג מה הוא רוצה לעשות עם החיים שלו, וכל מה שמעניין אותו זה להשיג בנות. (וואו. הוא לא משחק עבריין יותר )
Lee Junho ׁׁ(כן, זה מ 2PM) ישחק בחור שחולם להיות אומן manhwa. הוא עובד בכל עבודה מזדמנת שהוא מצליח למצוא ומנסה לקחת שוב את המבחני כניסה לאוניברסיטה.
Kang Haneul ישחק את הבחור שהכל מצליח לו, הויחיד מביניהם שלומד באוניברסיטה.

הצילומים לסרט אמורים להתחיל באוגוסט.
לצפיה ב-'ליהוקים לדרמה "Fated To Love You"'
ליהוקים לדרמה "Fated To Love You"
14/05/2014 | 19:53
32
MBC מתכננת לעשות רימייק לסדרה הטיוואנית מ-2008 בעלת אותו שם.

בינתיים ליהקו את ארבעת התפקידים העיקריים:

Jang Hyuk ו Jang Nara בתפקידים הראשיים.
Choi Jin Hyuk ו Wang Ji Won בתפקידים המשניים לצידם.

הדרמה אמורה להחליף את New Leaf, והיא אמורה להיות משודרת בימי רביעי וחמישי החל מיולי.
לצפיה ב-'ליהוקים לסרט "Guest"'
ליהוקים לסרט "Guest"
14/05/2014 | 20:06
24
בינתיים לוהקו:

Ryoo Seung Ryong - הדמות הראשית.
Lee Sung Min - ראש הכפר.
Lee Joon
Chun Woo Hee

העלילה בקצרה - הסרט מתרחש לאחר מלחמת קוריאה. אבא ובנו מגיעים לכפר מרוחק בהרים. הם נשארים בכפר ודברים מוזרים מתחילים לקרות שם.

אני מודה שלא הצלחתי להבין אם לי ג'ון אמור לשחק את הבן של ראש הכפר או את הבן של הדמות הראשית, כי ראיתי כתבות עם שתי האפשרויות .

בכל מקרה, הסרט אמור להתחיל להצטלם בקרוב, והוא אמור לצאת ב-2015.
לצפיה ב-'Running Man צילמו ספיישל איידולים '
Running Man צילמו ספיישל איידולים
15/05/2014 | 11:26
5
48
והמשתתפים:

Bora מ SISTAR
Jinyoung מ B1A4
Minho מ SHINee
Sunggyu ו Hoya מ Infinite
Minhyuk מ CN Blue
Chansung מ 2PM

עוד לא הוחלט מתי הפרק ישודר, אבל כנראה שזה יהיה במתכונת של Idol Championship או משהו בסגנון, כי הם אמורים להתחרות מול הקאסט הקבוע של Running Man.

אני רוצה לראות את Sunggyu במשימות הספורטיביות
לצפיה ב-'קראת את המחשבות שלי Sunggyu ב-Running Man'
קראת את המחשבות שלי Sunggyu ב-Running Man
16/05/2014 | 17:38
4
16
זה צריך להיות טוב חחחחחחחחחח
לצפיה ב-'האמת היא שהוא היה באחד הפרקים של Running man,'
האמת היא שהוא היה באחד הפרקים של Running man,
16/05/2014 | 17:49
3
28
אבל זה היה פרק של תחרות בישול, אז הוא לא עשה פעילות ספורטיבית באמת.

וכן, זה צריך להיות מעניין כי הוא הכי פחות ספורטיבי מהרשימה הזאת

ואני אוהבת את sunggyu, זה לא בכוונה לרדת עליו, הוא פשוט לא ספורטיבי כמו כל היתר. באותה מידה הייתי צוחקת על מישהו לא ספורטיבי אחר שהיה מגיע לשם

לצפיה ב-'אוקיי אני חייבת למצוא את הפרק הזה חח '
אוקיי אני חייבת למצוא את הפרק הזה חח
16/05/2014 | 18:06
2
13
בדיוק.
כנ"ל זה ממש לא בקטע רע, והייתי צוחקת על מישהו לא ספורטיבי אחר באותה המידה. הוא פשוט תמיד מצליח להצחיק אותי עם השטויות שלו, והוא ממש חמוד
לצפיה ב-'כן, זה צריך להיות משעשע '
כן, זה צריך להיות משעשע
16/05/2014 | 18:18
1
17
והפרק ההוא לא היה משהו, אז לא הפסדת יותר מדי
לצפיה ב-'כן , ואוקיי אז אני אוותר עליו '
כן , ואוקיי אז אני אוותר עליו
16/05/2014 | 18:24
9
לצפיה ב-' אחר '
אחר
14/05/2014 | 23:07
9
13
לצפיה ב-'מקבץ פרידות '
מקבץ פרידות
14/05/2014 | 16:38
1
48
קים וו בין יצא כשנתיים עם דוגמנית בשם Yoo Ji Ahn, והיום הסוכנות שלו אישרה שהם נפרדו לפני כארבעה חודשים. הסיבה הרשמית זה הלו"זים העמוסים של שניהם.

Yoo In Na והשחקן Ji Hyun Woo נפרדו גם כן. הם כנראה נפרדו בזמן שהוא היה בצבא, אבל אין פרטים על מתי ולמה הם נפרדו.
לצפיה ב-'עוד אחת..'
עוד אחת..
15/05/2014 | 11:13
35
קים בום ו Moon Geun Young נפרדו.
לצפיה ב-'Park Ki Woong התגייס ב 8.5 '
Park Ki Woong התגייס ב 8.5
10/05/2014 | 13:24
101
לצפיה ב-'ואם תהיתם איך הולך ל Yoon Shi Yoon בצבא,'
ואם תהיתם איך הולך ל Yoon Shi Yoon בצבא,
10/05/2014 | 13:29
82
פורסמו כמה תמונות שלו מאיזה טקס שהיה להם - http://www.soompi.com/2014/05/09/check-out-how-yoo...
לצפיה ב-'והנה כמה שהולכים להשתחרר השנה '
והנה כמה שהולכים להשתחרר השנה
10/05/2014 | 13:41
1
92
מבטיחה שזה עידכון צבאי אחרון (אבל לפחות העידכון הזה משמח )

http://www.soompi.com/2014/05/06/celebrities-to-be...
לצפיה ב-'וואו ליטוק כבר משתחרר? אני עוד זוכרת שרק '
וואו ליטוק כבר משתחרר? אני עוד זוכרת שרק
10/05/2014 | 18:10
62
אמרו שהוא מתגייס, הזמן ממש טס
לצפיה ב-'השחקן Jo Ji Hoon יוצא עם הזמרת Ga In'
השחקן Jo Ji Hoon יוצא עם הזמרת Ga In
10/05/2014 | 14:13
2
123
הם היו חברים טובים במשך כמה שנים והם התחילו לצאת אחרי שהוא השתתף בקליפ שלה לשיר "Fxxk You".
לצפיה ב-'הצצתי בקליפ מתוך סקרנות'
הצצתי בקליפ מתוך סקרנות
10/05/2014 | 22:26
1
70

למרות שהשם של השיר לא בדיוק משך אותי אין ספק שרואים שם את הכימיה, ואפשר להבין למה הידידות הפכה לזוגיות בעקבותיו. אבל הקליפ לא בדיוק כוס הסוג'ו שלי

כתבו על זה גם פה:

http://www.kaedejun.com/2014/05/joo-ji-hoon-ga-cou...
לצפיה ב-'האמת היא שהקליפ לא הכי קל לצפייה, בגלל זה הוא'
האמת היא שהקליפ לא הכי קל לצפייה, בגלל זה הוא
10/05/2014 | 23:16
65
גם מדורג כ 19+, אבל מצד שני, הנושא של השיר גם לא הכי פשוט, אז זה מסתדר.

אני גם לא מחבבת את הקליפ, אבל הוא העביר את הפואנטה של השיר בצורה טובה. ואני מסכימה שאפשר לראות כימיה.
לצפיה ב-' Witch's Romance - פרקים 5-6 '
Witch's Romance - פרקים 5-6
09/05/2014 | 13:02
6
99
בהזדמנות זו, מה דעתכם שנקדים את השרשור לימי שישי באופן קבוע? זה נראה כאילו הרוב מספיקים לראות את זה כבר ברביעי-חמישי

שבת שלום
לצפיה ב-'חח חיכיתי בסבלנות וראיתי את שני הפרקים ברצף'
חח חיכיתי בסבלנות וראיתי את שני הפרקים ברצף
09/05/2014 | 13:37
63
איזה כייף
פרקים מעניינים. אמנם עם פחות אקשן מהשניים הראשונים אבל עדיין, אי אפשר לצפות לאותה רמה של רגש כל הזמן. העלילה בסדר. קלישאית אמנם אבל לא נורא.
הקטעים עם הפסל היו אדירים. ממש מצחיק.
האימא ממשיכה בשלה ואני שמחה. יש מה לספר לאימא שלי רק שלא תיקח רעיונות...
והאקס חזר... טוב, נו זה צפוי נכון? קלישאות הדרמה קוריאנית במיטבה. בסדר. בשביל זה אנחנו אוהבים אותם
מה שהיה חסר לי זה קצת יותר פילפל בסצינות של בליינדייטים. זה לא נראה ברור יותר ומצחיק. אבל בטח יהיה לזה המשך ...
לצפיה ב-'בינתיים הדרמה ממש טובה, וכמו שאמרו מעלי, '
בינתיים הדרמה ממש טובה, וכמו שאמרו מעלי,
09/05/2014 | 15:08
1
57
אומנם היה פחות אקשן בפרקים האלה, אבל הם לא היו רעים בכלל .
בנוגע לקטע שהיא גזרה לו את היקינתון , אני ממש יכולה להבין אותו. מאיפה לקחת רשות לעשות דבר כזה?, במיוחד כשהוא אמר לך לא לגעת בזה?, אם כבר היא הייתה צריכה להגיד לו מה אפשר לעשות, ואז הוא היה מחליט אם כן/לא שחור/לבן. והקטע שבסוף הם התנצלו היה ממש חמוד, או הקטע שהוא אימן אותה, והם כמעט התנשקו לא יודעת מה איתכן אבל אני הייתי קופצת עליו במקומה חח .

הקטע עם אימא שלה, והמנהל ממש הצחיק אותי, ובכלל שהיא איימה עליה שאם היא לא תצא לבליינד דייטים היא תמשיך לבוא לעבודה שלה, אמרתי כן בטח... Ji-Yeon תתחילי להתרגל לזה, כי עכשיו גם יש לה סיבה לבוא לעבודה שלך בכל מקרה חח .

בחלק שצילמו אותה שיכורה במסיבת קולג' ממש צחקתי, ובאותה השנייה היה לי רגע של facepalm, כלומר מכל הדברים שהיא יכלה להוריד לפסל, היא הגיע לחלק ה"עיקרי" חחחח. ובכלל היה ממש הצחיק לראות את הקטע שהיא רדפה אחרי הבליינד דייט שלה, ובתכלס היא עשתה את זה בצדק! .
מה שכן שהראשי הופיעה, והתוודה (למרות שאני עדיין לא בטוחה אם זאת הייתה רק הצגה לחברות שלה או לו), זה היה אוף איתך ראשי מעצבן! חח ,(הוא הצליח להדיח את הדמות של Gong Yoo מקופי פרינס, מהמקום הראשון שלי חח). והארוס לשעבר שלה שצץ משום מקום... , כמה קיללתי אותו שהוא הרס לי את הרגע חחחח , אם היא תוותר על Dong-Ha, אין שום בעיה אני לוקחת אותו ולא מחזירה אותו יותר
לצפיה ב-'תרגום בעברית של הסדרה'
תרגום בעברית של הסדרה
11/05/2014 | 01:00
55
התחילו לשחרר תרגומים של הסדרה בעברית, מי שרוצה קישור מוזמנת לשלוח לי הודעה בפרטי
שיהיה שבוע טוב לכולן
לצפיה ב-'ממש נהניתי מפרקי השבוע '
ממש נהניתי מפרקי השבוע
10/05/2014 | 22:55
57
אני חושבת שהסדרה הזו לא ממציאה את הגלגל מחדש מבחינה עלילתית, אבל היא מצליחה להיות כ"כ כייפית וזורמת, והרבה מזה בזכות השחקנים הראשיים. יש ביניהם כימיה נהדרת, הראשית מלאת קסם וביטחון, והראשי ממש נותן את הנשמה בתפקיד הזה. אני לא זוכרת מתי התלהבתי כ"כ משחקן ראשי שאני רואה בפעם הראשונה בדרמה כלשהי סצנת הווידוי שלו הייתה מדהימה (אני בטוחה שהוא התכוון לכל מילה, אבל האם הוא יודה בזה?).

כל העניין עם החייאת היקינטון מהווה מטאפורה קצת פשטנית ללבו/אהבתו של דונג-הא, אבל בכ"ז זה עבד מבחינתי. זה כ"כ מתאים לג'י יון לקחת את העניינים בידיים, ולא לחכות (היא הרי יכלה להגיד לו מה צריך לעשות, ולא לטפל בצמח בעצמה), ולכן התגובה של דונג-הא הייתה מובנת בהחלט. שמחתי שהם לא גררו את זה יותר מדי זמן, והסצנה שבה הוא רואה את ג'י-יון בכל מקום הייתה חמודה. גם הסצנה שלה במשטרה עם החברה האלימה שלה הייתה קורעת... ואיכשהו למרות שיוצא לדונג-הא להציל אותה די הרבה, היא בכ"ז לא יוצרת רושם מעצבן של "עלמה במצוקה"..
אני נהנית מזה שהזוג הראשי באמת מתקשר אחד עם השני. הם לא שומרים דברים בבטן לאורך זמן, ויש כל הזמן התקדמות בדינמיקה ביניהם. חבל רק שהאקס צץ בעיתוי הזה, אבל זה כנראה בלתי נמנע, ואני מקווה שהעניינים ימשיכו לזוז במהירות גם בפרקים הבאים ושהוא לא יעיק יותר מדי.

והקטע עם הפסל היה ענק!

אני בעד להקדים את השרשור לימי שישי. בד"כ הסדרה זוכה אצלי לעדיפות גבוהה בלו"ז, אבל בזמן האחרון אני מתמרנת בין יותר מדי סדרות. זה לא בריא... נראה לי שאני צריכה לרשום כמה נקודות מיד אחרי הצפייה, כי אחרת אני שוכחת בגלל סניליות ועומס

והנה תמונת השבוע שלי מהפרקים - אני עדיין לא מבינה איך היא יכלה להתאפק... מתי נזכה לעוד נשיקה?
לצפיה ב-'סיכום שלי '
סיכום שלי
11/05/2014 | 13:11
35
טוב, כמו שאמרו מעליי, הפרקים האלה היו קצת פחות טובים מהפרקים הקודמים, אבל עדיין נהניתי מהם

והראשי פשוט

אני ממש אוהבת את הכימיה ביניהם ואת כל האינטראקציה שלהם.

וכבר אמרו את כל מה שרציתי להגיד, אז אני רק אכתוב את הקטעים שממש אהבתי מהפרקים האלה:

הקטע שהוא הכין אותה לדייט והם כמעט התנשקו. אני הייתי קופצת עליו ומנשקת אותו במקומה.
הקטע שהוא מצא אותה זוחלת על הרצפה כשהוא הלך לחפש אותה.
הקטע שהוא קפץ בארוחת בוקר כי הוא נבהל ממנה והנקמה בבחור המניאק שפגע בסטאז'רית.
הקטע עם הפסל, כמובן
כשהראשית רדפה אחרי הדייט שלה עם המטאטא בפגישת מחזור והווידוי של הראשי . ממש חבל שהאקס שלה חזר, אבל ככה זה, וזה אומר שנראה הרבה סצינות קנאה עכשיו

ומעניין אותי לראות מה יקרה גם עם הסטאז'רית והראשי, עכשיו כשאנחנו יודעים שהיא אחותה הקטנה של החברה המנוחה שלו.
לצפיה ב-'פרקים נחמדים...'
פרקים נחמדים...
11/05/2014 | 16:46
38
פרקים 5 ו-6 היו לטעמי קצת פחות טובים, כאילו הם דיי נתקעו בכתיבה כדי לחכות עד שהמשני יגיע ואז הבלאגן
באמת יתחיל. היו כמה סצנות מעולות ללא ספק, ובכלליות, לבנתיים זו הדרמה שאני מחכה לה מדי שבוע לצפייה מאשר אחרות
שזה כבר אומר משהו.(רק אציין שהדרמה החדשה You're All Surrounded התחילה מדהים).
אם דיברנו השבוע הרבה על כימיה בין שני ראשיים, אז כאן רואים את זה בבירור, בלי שום קשר לתסריט או לעלילה, אנחנו פשוט
נהנות לראות את שניהם בפעולה, ורק מחכים מה יקרה ביניהם בכל פעם.
אני מאוד מקווה שדווקא ההתוודות שלו לא אמיתית, וזה הכול משחק. (למרות שלפי הקדמון של הפרק הבא זה נראה נכון), למה?
נראה לי מהר מדי. בכל זאת, אני מעריכה שגם כמוני לראות אותם נמשכים אחד אל השני יותר ויותר באמצעות סיטואציות שונות(כמו
מקרה הבלינד דייט שבה הוא לימד אותה ואז הייתה עוד יותר התקרבות) מאשר ישר להתוודות ודיי להרוס את הכיף, ולהתחיל עם
הקנאה של כל אחד.. מה שכן היו כמה סצנות הומור מעולות בפרק האחרון ונקווה שימשיכו עם כמה שיותר הומור זה תמיד ערך מוסף.
לצפיה ב-' בשביל הניצחון‎'
בשביל הניצחון‎
09/05/2014 | 16:44
2
67
3 שותפים להיווצרות של חיים חדשים: האם, האב והקב"ה. לא יודעת להגדיר את כל הגורמים האחראיים להיווצרות מדינת ישראל, אבל לגבי שניים אני בטוחה: הקב"ה והניצחון ההוא לפני 69 שנים.
שלשום, לפני 69 שנים ניצחו מדינות בנות הברית את גרמניה הנאצית. היום, 9 במאי, חוגגים את הניצחון במדינות בריה"מ לשעבר. אבל בישראל - בקטנה וחבל.
זה נראה לי פיספוס גדול ברמה ממלכתית וגם ברמה אישית של כל אחד מאיתנו שלא ממש זוכרים, לא ממש מתייחסים...
מי יתן והעולם לא יחווה עוד מלחמות, במיוחד כאלה נוראיות. ואנחנו - נזכור.
לצפיה ב-'כתבת יפה'
כתבת יפה
10/05/2014 | 22:34
1
23

אני מניחה שיש כל מיני סיבות פוליטיות, היסטוריות ותרבותיות שבגללן היום הזה לא זוכה ליחס משמעותי בישראל, אבל אני באמת לא מומחית לנושא. אני מעריכה שבשנה הבאה יציינו אותו בצורה בולטת יותר, כי אוהבים אצלנו מספרים עגולים, וזה יהיה 70 שנה.
וזה מזכיר לי משפט שהופיע בהקדמה לספר "מלחמה וזיכרון" של הרמן ווק ומהווה מעין מוטו שם: "ראשית הקץ של מלחמה נעוצה בזיכרון".
לצפיה ב-''
10/05/2014 | 22:45
9

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
תטא הילינג עם אתי הלל- אורות לנשמה
תטא הילית עם אתי הלל
פורום תטא הילינג
פורום תטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה