לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אסיה - תרבות ופנאי
ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

שרשור צפייה
09/04/2014 | 15:05
24
91
מה ראיתם לאחרונה? מה אתם מתכננים לראות?
המלצות או אי המלצות על סדרות/סרטים, דיוני סדרות/סרטים וכדומה..

אל תשכחו לסמן אם ההודעה מכילה ספויילרים.
הרשימה שלי
09/04/2014 | 19:49
113
Let's Eat: טוב התחלתי לראות את הדרמה הזאת, ללא יותר מדי ציפיות, והופתעתי לטובה, גם מהתסריט שיהיה ממש קליל, וזורם. וגם מהמשחק של דוג'ון שזה התפקיד הראשי הראשון שלו. ממומלץ למי שמחפשת משהו פחות דרמטי ויותר קליל, מה שכן תאכלו טוב לפני שאתן רואות את הדרמה כי האוכל שם ממש מגרה, אה ועוד משהו לכל השומרות כשרות לא מומלץ לראות בפסח
Marry Me, Mary!: האמת שאת הדרמה הזאת תיכננתי לראות המון זמן, כי הייתה נשמעת לי ממש סבבה, אבל כגודל הציפייה כך גודל האכזבה... מי שאוהבת המון קיטש בסטייל רומיאו ויוליה מוזמנת לראות את הדרמה, זה פשוט לא היה  my cup of tea...
Wonderful Days: טוב התחלתי לראות את הדרמה בהמלצת מעיין שלשום, ואני נמצאת בפרק 4, בינתיים הכל נראה סבבה, אבל עוד מוקדם מדי לשפוט אם זה טוב או לא.
אני בלאי, אז אין לי הספק כמעט..
09/04/2014 | 20:05
8
128
הייתי קצת עמוסה בלימודים לאחרונה, אז זה מה שהספקתי בזמן האחרון:

No Breathing - סרט עם Lee Jung Suk ו Seo In Guk על שחייה, אז שאני לא אראה? הוא ממש חמוד ואני ממש נהניתי ממנו, אז לכו לראות.

Wonderful Days - בינתיים תורגמו 10 פרקים, ובסופ"ש יתורגמו עוד שניים. בינתיים אני ממש נהנית, בעיקר מהסיפורים הצדדיים

ויש לי שבועיים חופש עכשיו, אז אני מתכננת להתחיל לראות או את Emergency Couple או את You Who Came From The Stars.. נראה מה יזרום יותר
תגידי, No Breathing איזה דירוג יש לו?
10/04/2014 | 22:42
7
65
אפשר לראות עם הילדים? מבחינת קללות, אלימות וסקס...
חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי דירוג לסרט, אבל
11/04/2014 | 13:33
6
63
לגבי מה ששאלת (יכול להיות קצת ):

סקס - אין בכלל, מלבד זה שמראים את הבחורים הצעירים בלי חולצה (כי זה בכל זאת סרט על שחייה, אבל אני לא מקטרת )
קללות - אני לא זוכרת שהיו, אני מקווה שאני לא טועה
אלימות - הייתה סצינה אחת של מכות. כנראה לא אלים כמו בסרט גנגסטרים ממוצע, אבל אני לא יודעת.. היו גם אגרופים ובעיטות וזה כמעט נגמר רע.

אני מקווה שזה עזר
ודאי שעזר!
11/04/2014 | 13:56
5
47
קצת מכות זה אפילו בונוס לבנים שלי אוהבי האקשן אלימות שלא אראה להם, לקטן במיוחד זה של סצינות כזריות ממש שרואים רצח, נהרות דם ודברים אחרים שקשים לצפייה.

אבל זה נשמע לי בהחלט סרט שנוכל לראות ביחד תודה!
מעולה
11/04/2014 | 14:07
4
41
אין שם משהו אכזרי או רציחות, ואני גם לא בטוחה שיש שם דם בכלל (ואם יש אז זה בטח דימום מהאף/פה או משהו, לא משהו רציני..)

גם אם באמת היה משהו רציני אז כנראה שהיה כתוב שיש לסרט דירוג, ולא מצאתי כלום באינטרנט..

בכיף, אני שמחה שזה עזר
11/04/2014 | 14:21
3
27
לא שאלתי דבר הכי חשוב...  נראה לך שהסרט יהיה מעניין לבנים? שזה לא מבוגר מדיי, חופר וכאלה...
ממ התקלת אותי
11/04/2014 | 20:42
2
37
בגדול רוב הסרט מתעסק ביחסים ביניהם ובתחרות שלהם אחד עם השני, אז אני לא יודעת..
אבל יש המון קטעים של שחייה ותחרותיות, אז יכול להיות שהם כן ייהנו מזה.
איך הם עיכלו את R2B? זה גם סרט ספורט תחרותי, לא? (עדיין לא ראיתי )
את R2B הם אהבו
12/04/2014 | 20:11
1
31
יש שם הרבה אקשן ומתח ומטוסים וגם לא מעט הומור. נראה לי שננסה גם את הסרט הזה. איזה כייף זמן אחרון אנחנו רואים יותר ויותר סרטים אסיאתיים ביחד
מעולה! אני מקווה שהם לא יתאכזבו מזה
12/04/2014 | 20:16
12
הרשימה שלי...
09/04/2014 | 21:29
125
בגלל שלא ראיתי סדרות (חוץ מהפרקים השבועיים של קיסרית קי) הספקתי לראות הרבה סרטים.  כמעט על כולם יצא לי לכתוב בזמן האחרון בפורום אז תסלחו לי אם אעתיק את מה שכתבתי...
An Actor is an Actor או בשם אחר Rough Play - סרט על שחקן קולנוע צעיר. עליות וירידות.

Blood and Ties שם אחר Accomplice  - אישה צעירה (Son Ye Jin) רואה בקולנוע סרט שבסופו משמיעים את הקול שהרוצח האמיתי עליו מבוסס סיפור הסרט (הסרט שהיא רואה הוא Voice of a Murderer מ-2007). בקיצור, האישה שומעת את הקול וחושבת שזה קול של אבא שלה. מהרגע הזה היא מתחילה לחשוד בו ולחקור את העניין. גם כאן הנושא של 15 שנה תוקף של מעשה רצח נכנס לתמונה. הסרט קצת איטי אבל איכותי מאוד.

Hwayi: A Monster Boy - נופיית רוצחים וגנבים חוטפים ילד ומגדלים אותו כבן שלהם. לא אפרט את העלילה. אציין שהסרט דיי אכזרי, דן בנושא של יתומים, ילדים חטופים, הורים שלא רוצים לוותר ויחסים מיוחדים בין אנשי הכנופייה לילד הזה שמאז החטיפה עברו כבר 10 שנים והוא הפך לנער מתבגר. סרט מאוד מאוד חזק. ממליצה בחום. השחקנים: Kim Yoon Suk, Yeo Jin Goo ועוד...

Montage- העלילה: 15 שנים עברו מאז חטיפת ילדה. 5 ימים לפני סיום תקופת האחריות הפלילית (לא יודעת מה המושג הנכון לזה...) מישהו מניח פרח במקום החטיפה. כמה ימים אחרי זה קורם מקרי חטיפה דומים חדשים. קרובים של הילדים החטופים והחוקר משטרה מנסים לתפוס את פושע. הביקורות על הסרט טוענות שהוא גנב חלקים מסרטים אחרים. יכול להיות. אבל היצירה בשלמותה נראית ממש מצויין.

R2B: Return to Base - הסרט על יחידת טייסים עליתיסטית בצבא. בתפקיד הראשי RAIN. בטח שמעתם על הסרט הזה. הוא ממש נחמד. ראיתי עם הבנים שלי. כולנו נהנינו.

Rough Cut - שם נוסף A Movie Is A Movie. ואי, סרט אדיר! אתמול ראיתי אותו וממש התלהבתי. Kang Ji Hwan ו-So Ji Sub בתפקידים ראשיים והם עשו עבודה טובה ממש! במיוחד So Ji Sub.  לכל המעריצות שלו זה סרט חובה. הסרט עשוי טוב. יש בו רעיון עמוק (לא סתם התסריט של קים קי דוק!) במבחינה העלילה - שחקן קולנוע אחד ידוע בהתנהגות עלימה וכבר שני שחקנים אחרים הוא שלח לבית חולים בזמן הצילומים. יום אחד הוא פוגש מעריץ, גאנגסטר רציני ומציע לו להשתתף בסרט אאיתו. ההוא מסכים בתנאי שהמכות יהיו אמיתיות. הסרט שהם מצלמים אמור להסתיים בקרב בו השחקן אמור לנצח אבל עד סוף הקרב אף אחד לא ידע אם ינצח או יפסיד. הסרט מתאר את החיים של שני הגיבורים הראשיים והיחסים ביניהם. יש צד רומנטי גם, בקטנה.  כמה הערות והרחבות... הבמאי של הסרט Jang Hoon. מסתבר שראיתי את כל הסרטים שהוא נגע בהם בין בבימוי, בין בהפקה ובין בתסריט. הכל היה מעולה! באחד הפורומים ראיתי שהשוו את הסרט הזה עם הסרט החדש Rough Play או בשם הנוסף שלו An Actor is an Actor. הרבה יראו אותו בגלל השחקן הראשי Lee Joon. שימו לב לדמיון בשמות הסרטים. הוא לא סתמי. שני הסרטים דנים בעניין המשחק, בהשוואה בין החיים לבין המשחק על הבמה. אבל הסרט הראשון הרבה יותר חזק בעיניי. ואם הנושא מעניין אותם אז אציין כאן סרט נוסף שקשור לעניין והוא יצא ב2013 גם כן. Top Star עם Kim Min Joon ו-Uhm Tae Woong. אם תבקשו ממני לדרג את שלושתם אז Rough Cut הכי טוב. אחריו Top Star ו-Rough Play במקום האחרון.

Snowpiercer - סרט הוליוודי של הבמאי Bong Joon Ho והשחקן המעולה Song Kang-ho. זה מתח ופנטזי. מדובר בעתיד של כ20 שנה קדימה. מרוב חשש להתחממות גלובלית המציאו משהו שהקפיא לגמרי את העולם. השורדים היחידים נמצאים בתוך רכבת שנעה מסביב לעולם. כמובן שבתחילת הרכבת נמצאים בעלי הפריבילגיות ובזנב התנאים הם תנאי גטו. וכמובן שהזנב רוצה להגיע לראש. מבוסס על ספר צרפתי Le Transperceneig. הסרט אדיר בעיניי. למרות שלא כולם מתלהבים ממנו. זה מיוחד מאוד לראות סרט שברובו שחקנים לא אסיאטיים אבל התחושה היא של סרט קוריאני טיפוסי ממש. כבר אמרו שהוליווד לא מסוגל להפיק יותר דברים מעניינים ומקוריים אז הם הולכים לקוריאה בשביל רעיונות חדשים.

The Spy : Undercover Operation - זה סרט מרגלים חמוד ומשעשע שמאוד מזכיר בעלילה שלו את הסרט של שוורצניגר True Lies.

Top Star - זהו סרט חדש שביים Park Joong Hoon שהוא שחקן קולנוע טוב בעצמו. בתפקידים הראשיים Uhm Tae Woong & Kim Min Joon המשחק שלהם מעולה. הסרט על מנג'ר של שחקן קולנוע שרוצה להיות שחקן בעצמו. יום אחד הוא אכן הופך לשחקן. הסרט עוקב על התהליך שלו כלפי מעלה ובחזרה ועל היחסים בין שניהם.

Twilight Gangsters - מדופר ב-3 סבתות מחליטות לשדוד בנקים. זה בקצרה... סרט ממש טוב, אל תזלזלו!

The Fox Lover - תוצרת סין. מן אגדה למבוגרים. פנטזי נחמד חד פעמי. סרט יפה מאוד ואסתטי מאוד אבל העלילה לוקה בחסר. יש יותר טובים.
הרשימה שלי
09/04/2014 | 22:08
5
119

סדרות שסיימתי לאחרונה:

The Last Match - דרמה ישנה (מ-1994) בכיכובו של ג'אנג דונג-גון שסחפה אותי לגמרי נשאבתי לאווירה הספורטיבית ולברומנס הכייפי.

Emergency Couple - סדרה חביבה אבל לא מסעירה עם ראשיים סימפטיים. על זוג שהתגרש ונפגש מחדש במקום אחר בחייים. עם כמה סצנות מקוריות וגם עלילות רפואיות שלא מחדשות הרבה. תודה לכרמית על התרגום המהיר והאיכותי :)

Golden Rainbow - דרמה משפחתית די ארוכה (41 פרקים) ששרדתי בעיקר בזכות ג'ונג איל-וו המקסים. התמקדתי בעיקר בסצנות הרומנטיות והכייפיות, והשתדלתי להתעלם מכל התככים המשעממים. בפרקים האחרונים הסדרה נהייתה ממש מעיקה בשבילי, ובלי קשר לסוף, השאירה לי טעם די חמוץ. אני מקווה לראות את ג'ונג איל וו בפרויקטים מוצלחים יותר.

I need romance - עוד דרמה חביבה בלי יותר מדי ערך מוסף. ההתחלה והסוף היו נחמדים, האמצע קצת התברבר לטעמי. שווה לראות בעיקר בזכות סונג-ג'ון, הבטטה הכי מתוקה שיש :)

צופה עכשיו ב:

Wonderful Days - התחלתי לצפות בה בגלל לי סו-ג'ין, שהוא השחקן האהוב עליי ביותר אני מודה שבינתיים קו העלילה שקשור אליו ולראשית (היפה אך הבוהה רוב הזמן) לא מעניין במיוחד (מקווה שזה ישתפר בהמשך). זה לא מפריע לי ליהנות מהסדרה החמימה והמשפחתית שזורמת על מי מנוחות, בעיקר בזכות הדמויות המשניות לכאורה. חוצמזה הסדרה הזו מצולמת בעיר היפה גיונג-ג'ו, שאני מקווה לחזור לבקר בה יום אחד...

The Moon That Embraces the Sun - סופסוף החלטתי לנסות את סדרת הלהיט הזו, כי התחשק לי לראות את ג'ונג איל וו וקים סו היון. בינתיים אני רק בפרק השני וזו נראית כמו סדרה די שבלונית מבחינת העלילה. אני מחכה שהשחקנים הבוגרים יופיעו, למרות שגם הדור הצעיר חמוד וכישרוני בהחלט.

Secret Love Affair - מזכירה לי סרט צרפתי אפלולי. אין ספק שהיא מקורית ושיש הרבה השקעה בבימוי ובדברים שקורים מתחת לפני השטח. יחד עם זאת, היא קצת קודרת מדי בשבילי, ואני לא מצליחה להזדהות עם הדמויות. יש בה הרבה טיזינג, ואני בספק אם נראה בסדרה משהו שמזכיר את הצילומים של כוכבי הסדרה למגזין ELLE:

http://www.dramafever.com/news/yoo-ah-in-and-kim-h...

בכל אופן, אני שוקלת לפרוש ממנה. נראה מה יתחשק לי בשבוע הבא... וכמובן תודה לאדוה שמתרגמת כמעט בקצב קוריאה :)

כל הכבוד על ההספק
09/04/2014 | 23:33
4
70
אני מסכימה איתך בקשר ל wonderful days, הסיפורים הצדדיים יותר מעניינים כרגע.. אבל זה לא מפריע לי.

בקשר ל emergency couple, המסקנה הסופית שלך היא לראות או לא? אני שוקלת להתחיל אותה השבוע..

ומעניין, Secret Love Affair דווקא נשמעה לי חביבה לפי התיאור, אבל זה כנראה גם בגלל שהתחשק לי לראות את Yoo Ah In שוב
יש תקופות כאלה
10/04/2014 | 00:03
3
66

שמספיקים יותר... אבל יכול להיות שהגזמתי ואני צריכה להיגמל קצת

אני חושבת שכדאי לך לנסות את Emergency couple ולשפוט בעצמך, כי עד שלא מנסים לא יודעים :) זו לא סדרה גדולה לטעמי, אבל היא די נחמדה וקולחת בסה"כ. היה לי קצת קשה עם הפרק הראשון, שחלקים ממנו הזכירו לי קומיקס, אבל אח"כ זה השתפר לטעמי. גם את רוב הפרוצדורות הרפואיות המרצתי. בכל אופן, השחקן הראשי חמוד מאוד וגם הראשית התחבבה עליי.

לגבי Secret Love Affair - לא הייתי מגדירה אותה כחביבה, ונראה לי שהיא מכוונת למקום אחר לגמרי - קודרת, אניגמטית, עוכרת שלווה... העולם שהיא מציגה נראה לי די מדכא. באופן תיאורטי אני מבינה שזו אמורה להיות סדרה מקורית ומאתגרת, אבל כשאני צופה בה אני מאבדת סבלנות ודי משתעממת. אני חושבת שחובבי המוזיקה הקלאסית ייהנו מהסדרה יותר ממני, שכן היא משופעת בקטעי נגינה ויצירות קלאסיות.
חחח אני מעריכה את זה שיש לך זמן לכ"כ הרבה
10/04/2014 | 00:10
2
61
דברים

אני תמיד בעד לנסות בעצמך ולשפוט, אבל לפעמים חוות דעת של אחרים עוזרות גם

מה שכן, אני אוהבת דברים רפואיים, אז כנראה שזה לא יפריע לי כ"כ.. ואני לא מחפשת משהו כבד מדי כרגע, אז אם זה קליל יכול להיות שזה דווקא יתאים לי.. ואני אוהבת את הראשיים

בקשר ל Secret Love Affair, קראתי רק את התקציר, עוד לא יצא לי לראות, אז רק ההתרשמות שלי מהסיפור הכללי הייתה שהוא חביב כזה, מודה שלא התעמקתי בו יותר מדי ואין לי מושג איך זה בא לידי ביטוי בסדרה.
והסיבה העיקרית שרציתי להוסיף את הדרמה לרשימת צפייה היא Yoo Ah In, אבל נראה שבינתיים בכל מקרה היא תחכה הרבה זמן עד שיגיע תורה..
צפייה מהנה במה שתבחרי
10/04/2014 | 09:33
1
49

זה אחד הטיזרים של Secret Love Affair והוא די משקף את אווירת הסדרה לטעמי:

http://www.youtube.com/watch?v=c0EMLMYvxa0
תודה רבה
10/04/2014 | 12:44
35
אחרי שראיתי את הטיזר הבנתי למה את מתכוונת, בהחלט נראה קצת קודר..
טוב שנתחיל? הרשימה שלי.
10/04/2014 | 02:08
2
108
אהלן לכולם. מזמן לא רשמתי, בלי עיכובים מיותרים, אני מתחילה.

Beyond the Clouds - טוב דרמת בת ה16 פרקים הייתה מפתיעה מבחינתי. קודם כל לא ציפיתי שהראשי Yoon Kye Sang ישחק כל כך טוב.
מהרגע הראשון שבו ראיתי בסוף הפרק את הבעת הפנים שלו כאשר קרה לו מקרה, הבנתי, הוא יהיה טוב פה. אני חייבת לומר את יון אני מכירה מדרמות
קודמות, והאמת, תמיד נהנתי ממנו. בחירת הפרוייקטים שלו הייתה תמיד מוזרה, וסוף סוף נתנו לי לקבל את קדמת הבמה אחרי זמן רב מ2008, ולהיות
בתפקיד הראשי. החדשות הרעות? הדרמה בשפל של רייטינג, ממוצע של 2%. יודעים משהו? אין שום הגיון והצדקה לזה. הדרמה אומנם לא גדולה, ולא
יוצאת מן הכלל ולא דווקא כאן משחק גדול ועלילה גדולה, אבל בהחלט הייתה דרמה סבירה, מותחת, מעניינת ברוב הזמן, משחק לא רע של רוב השחקנים.
הסיפור הוא בעיקרון על אדם שנכנס לכלא על לא עוול בחפו, ומנסה לנקום באדם שעשה לו את זה. בדרך הוא מכיר את הבת של אותו אדם, ומכאן והלאה
הבנתם את הרעיון. אבל מה שיפה כאן, שיש כאן המון דילמות מוסריות מעניינות, בין חברים, בין אהבה, משפחה. יש כאן טוויסטים חמודים, מוסיקת רקע
מעולה, ובקיצור מלודרמה בהחלט נעימה לצפייה - חלק מכאן לא יאהבו ואולי ישתעממו, אבל אני בהחלט נהנתי, ומצפה לראות את יון חוזר למסך.

Cunning Single Lady - הדרמה שאני מצפה לה הכי הרבה בכל שבוע. פשוט מעולה. מצחיקה, מתוקה, משחק ענק של Joo Sang Wook,
הוא הורג אותי בכל פרק, לא יאומן כמה הוא התבזבז ולפעמים התבזה בדרמות קודמות, כל כך מתאים לו התפקיד ההומורי הזה, הפחות רציני, מדהים.
לי מין ג'ונג כרגיל היא זו שמושכת בחוטים, הייתה ונשארה בטופ של השחקניות הטובות, משחקת היטב, מצחיקה, ובעיקר כריזמטית. העלילה מעולה,
כל הפסקול שמקשר בין הסצינות של השחקנים פשוט מדהים. הרומנטיקה בין השניים סוף סוף תופסת תאוצה, וממש ממש חבל לי שהיא כבר עומדת
להיגמר רק עוד ארבעה פרקים. הסיפור הוא על גבר ובחורה שהיו נשואים לפרק זמן מאוד קצר ונפרדו במהרה. האישה מבינה שבעלה הפך לאדם
עשיר ומצליח ומנסה להתנקם בו, אך כנראה שיש דברים שנשארו מאחור, ואולי האהבה תחזור? אולי החלק האוהב עלי ביותר שבדר"כ בפרקים
11 ומעלה יש ירידת מתח דרסטית בכתיבה של הדרמות ורוב הזמן בקומדיות או רומנטיקה הולכים על קטע רציני, ודווקא כאן, נשארו עם הקומדיה
לאורך כל הדרמה, כל הכבוד לכותבים. אגב ממוצע רייטינג של 9%.
אני ממליצה בחום על הדרמה, אתם תהנו ממנה, ותתאהבו בJoo Sang Wook שבאמת מבריק כל פעם מחדש.

A Little Love Never Hurts - מכל ה50 פרקים לא הבנתי דבר אחד. למה הכותבים הלכו לכיוון שבו הם בחרו. דרמת המשפחה הזו שבאמת
נתנה אחוזי רייטינג מאוד מרשימים, עם שחקנים מאוד מפתיעים של מבוגרים לצד צעירים, הכול דיי זרם האמת מהקטע הזה. אבל מבחינת עלילית, משהו
השתבש והתחרבש. קודם כל שני הראשיים, משום מה מן הרגע הראשון לאחר מס' פרקים הבנתי, שהם כנראה לא הזוג הראשי, בחרו כאן בדרך
מוזרה של אקורד סיום דיי ביזארי, ולא מובן. חבל שדמה עם באמת המון אמוציות, סוגיות של גירושים, בגידות, בעיות במשפחה, רומנטיקה, וכן הלאה..
שבנוסף כללה באמת דילמות נחמדות והמון רגעים של צפייה מהנה מהמשחק של רוב השחקנים, דווקא לקראת הסוף איכזבו, טוב אותי לפחות.
בגדול הדרמה דיי טובה, דרמה משפחתית טיפוסית, אבל הדרך שבחרו לסיים אותם ממש לא צלח מבחינתי.

Bride of the Century - אממ שמעו, הרבה זמן לא ראיתי דרמה מוזרה כמו זאת. מן הפרק הראשון הכול היה מבולבל, לא מובן, לא יודע
בכלל לאן זה הולך ולאיזה כיוון זה מתפתח. אבל משום מה, זה עדיין מושך אותי לראות את הדרמה החביבה הזאת. לי הונג קי האיידול שלנו כאן
כראשי מאוד מאוד עצור ומאופק, משחק חסר הבעות ואמוציות, משחק נוקשה ובקיצור לא משהו :/ מה שכן, השילוב שלו עם הראשית, שדווקא
היא ממש טובה, ומראה יכולות מעולות, ראיתי אותה מדרמות קודמות, אבל כאן היא קפצה מדרגה, והיא דיי מאזנת את המצב, בכל אופן הכימיה
ביניהם דיי טובה מה שמשאיר אותי מבחינת הדרמה. מבחינה עלילית? ממש מוזר, דרמה בידיונית על מישהי שאמורה להתחתן עם אדם קר
ועשיר, מחליטה לברוח מכל הסיטואציה, עד שאח שלה ואמא שלה מחליטים להביא כלה במקומה(דמות זהה לה לחלוטין, כמו אחות תאומה),
עד פרק 15 גם לא ממש תדעו מה הולך שם, רק בפרק הבא נדע, למה יש שניים כאלה, אבל בכל אופן זה בגדול.
נכון, אולי לא הסברתי את העלילה מובן מספיק, אבל קשה לי להסביר חח.. מה שכן, מבחינה רומנטית אני מאוד נהנית ממנה, ובכלליות דרמה
חביבה מכל הבחינות הרגילות שאתם רוצים בז'אנר כזה.

Hotel King - אמממממ 2 פרקים ראשונים מאוד מאוד מאכזבים. עלילה בזויה ולא מובנת הישר מהרגע הראשון, עכשיו דברים מתחילים
להתבהר, אבל אוי אוי כמה שזה הולך להיות לא לעניין. 2 הראשיים מMY GIRL כמובן, מה שהעלה את רף הציפיות, מלי דונג ווק, ולי דה יי שהיו
צמד גדול בזמנו, בדרמה שנחשבה למעולה, אבל כאן, אחרי שתראו פרק 1 תבינו למה התכוונתי ששברו כאן שיאים, ודיי חיקו את הסיטואציה
מMY GIRL. בכל מקרה, בנתיים מבחינת משחק, לי דונג ווק ממש ממש חלש, ויבש, לא מתאים לו בכלל. לי דה יי כרגיל משחקת מעולה,
תמיד הייתה גדולה לטעמי, אבל שוב, עלילה בנתיים וכל הסצינות, ממש מוזר ולא, פשוט לא אהבתי. אבל בגלל הראשיים בטוח שאני אמשיך
לראות, וכן אחרי 2 פרקים בוודאות זה לא ישתפר, זה רק יחמיר חח..

Emergency Couple - המלצה המלצה המלצה! אוי 21 פרקים נגמרו חיש מהר. דרמות רפואה זה דרמות שאני מאוהבת בהן.
ודווקא כאן לקחו את זה לכיוון הרבה יותר חמוד מהרגיל. דרמת קומדיית, רומנטיקה בז'אנר רפואי. נחשו מה? זה עבד בגדול. הזוג הראשי
היה מעולה חוץ מפרק 1, שהיה נוראי בלשון המעטה. החל מפרק 2 ומעלה, הדברים מתחילים להסתדר, להצחיק, ובעיקר רומנטיקה משגשגת.
אהבתי את כל הדילמות שיצרו כאן, כל הבלאגן סביב הרפואה והרומנטיקה ביחד, הטוויסיטים הבלתי צפויים, ואולי הקטע היפה ביותר, שעד
לקראת הפרקים האחרונים, הראו לנו יותר ויותר מבלי לגלות יותר מדי, סוגייה שבה באמת הכול היה פתוח. אבל בסוף זה החליק יפה.
הדרמה מספרת על זוג נשוי שנמצא במשבר, ומתגרש. לבסוף מוצא את עצמו אחד עם השני באמצעות עבודה, ולא סתם, בתור רופא
ורופאה בחדר המיון הבעייתי. יש כאן המון רומנטיקה חמודה כמו סצינות קנאה שאני מאוד אוהבת, משחק טוב של רוב השחקנים, העלילה
נבנתה היטב וכללה סיפור של אחד מן השחקנים ולא התמקדה רק בראשי והראשית, וזה היה ממש דרמה מעולה לטעמי.
אני רק מקווה שChoi Jin Hyuk ימשיך להתפתח ויככב יותר, כי הוא שחקן מעולה! כמובן שעל Song Ji Hyo אין על מה לדבר כי היא
תמיד הייתה גדולה, החל מGONG, אבל אין ספק שהיא משתפרת מדרמה לדרמה :]

זהו עד כאן להיום, מחר, מחרתיים אני אוסיף עוד כמה דרמות שסיימתי לראות ורואה.
אני ארשום בכמה מילים על דרמות חדשות שעולות לאוויר באפריל, וזהו שיהיה לנו סופ"ש מהנה.
אחד השירים המעולים, לכבוד שבת :]
11/04/2014 | 13:20
1
57
חיפשתי, וחיפשתי וסוף סוף מצאתי.
השיר מcan we love:

https://www.youtube.com/watch?v=LgaIaN-chOE
השיר ממש חמוד
11/04/2014 | 16:42
22
הרשימה שלי
12/04/2014 | 16:59
1
84
הייתי חולה 3 ימים אז השלמתי הרבה חחח

אז ככה:
Bride of the Century- 14/16
סדרה מקסימה מקסימה מקסימה!!! אני אוהבת את השחקנים והונגקי משחק שם מצוין. מאוד קר ולא חברותי בדיוק כמו שמצפים מכזה תפקיד. והעלילה גם קלילה מאוד וגם מצחיקה. מעביר את הזמן בכיף, מחכה בשני הפרקים האחרונים יעלו כדי שאבין על מה העלילה.

Cunning Single Lady 13/16
עוד סדרה מצחיקה וקלילה עם שני גרושים שכמובן איך לא לפתע עובדים באותו המקום וכל השאר הסטוריה. אוהבת אוהבת אוהבת את כל הקאסט של השחקנים, וגם את מיונגסו שמשחק בתפקיד המזכיר אבל הוא משחק שם מזכיר הכי עצלן שראיתי אי פעם חחחחח אין לו זמן לעבוד, רק משחק בטלפון כל היום.

Emergency Couple 17/21
עד כמה שאני לא מתחברת לסדרות רפואה , הסדרה הזו הייתה תענוג בשבילי. אני יודעת שהיא כבר עלתה במלואה אבל אני רואה לאט לאט ומושכת את הכיף. מאוד מרגש לראות את ההורים שלה והורים שלו מתמודדים עם גירושין במיוחד כשלא הכל חלק כמו שהיינו מצפים. ואני שמחה שזה לא עוד אנטומיה של גריי כשעסוקים בלהראות כמה סבל יש במיון אלא גם דברים משעשעים ומצחיקים שהם מהחיים. סדרה מעולה, ממליצה לצפות למי שעוד לא ראה.

44/51 Empress Ki
אומייגדדדד רק עוד מספר פרקים והדורמה המדהימה הזו מסתיימת לי. מה אני אעשה בלי טלטל ובלי כל השחקנים המדהימים שמשחקים שם? אפילו את טנשירי ואת מאהא אני אוהבת! כל כך עצוב לי שהיא נגמרת עוד איזה חודש חחחח. אבל בזכות הסדרה הזו בהחלט למדתי דבר או שניים על הסטוריה של סין[ כמובן שלא דרך הסדרה אלא חקרתי על זה בעצמי]

שיהיה שבוע נפלא לכולם!
נראה שנהנית ממש להיות חולה
12/04/2014 | 20:14
46
גם אני רואה את Empress Ki  ונהנית מאוד! כבר ראיתי את הפרק 45 ד"א
רואה רק אחת.
13/04/2014 | 22:53
58
Bride of the Century.
אני אהבתי ואני מחכה למחר/תיים שהכתוביות באנגלית של שני הפרקים האחרונים ייצאו.

דרמה רומנטית שהבסיס שלה הוא משפחה עשירה שעליה ישנה אגדה/אמונה שהכלה הראשונה של הבן הבכור תמות בליל הכלולות.
מתווספת לזה הראשית החמודה שמשחקת 2 דמויות, האחת היא זו שמיועדת להיות הכלה הראשונה (שידוך), והשנייה היא הבחורה הענייה
שזהה 2 טיפות מים לראשונה שגורמים לה להחליף את הראשונה עם החתן המיועד (הונגי) .
הרשימה שלי
16/04/2014 | 11:59
40
סיימתי לא מזמן:
I Need Romance 3 - קלילה ונחמדה כמו השניים האחרים
Emergency Couple - סדרה גם טובה מצחיקה :)
Bride Of The Century - סדרה חביבה ביתר מומלצת:)

התחלתי לצפות עכשיו ב:
The Painter of the Wind
עקביה היפים

רוצה להתחיל גם את Hotel King או את הקיסרית קי או את Warrior Beak Dong-soo
חדשות ועידכונים
08/04/2014 | 20:42
10
71
רכילויות, ליהוקים לסדרות/סרטים, טריילרים חדשים, חדשות מעניינות מאסיה וכל מה שקורה בעולם האסייאתי.

כמובן שאני לא יכולה לעדכן על הכל ואני לא יכולה לקלוע לתחום עניין של כולם, אז אם מצאתם ידיעה שעיניינה אתכם, אתם מוזמנים להוסיף אותה לשרשור כדי שכולנו נהנה ממנה גם
Nichkhun ו Tiffany יוצאים!
08/04/2014 | 20:47
84
הג'נטלמן החמוד מ 2PM יוצא עם Tiffany מ SNSD..
הם היו חברים טובים במשך הרבה זמן, ולפני כמה ימים הם הודיעו שהם יוצאים כבר ארבעה חודשים.
שיהיה להם בהצלחה
Yonghwa אמור להוציא אלבום סולו במשך השנה
08/04/2014 | 20:50
55
במקביל לסיום ההופעות עם Can't Stop, נציג מהחברה של CN Blue הודיע שבמהלך החצי השני של השנה יונגהווא אמור להוציא אלבום סולו ראשון.
ניצפו בצילומים של Running Man
08/04/2014 | 20:53
78
חברים ב 2PM, 2NE1 ו Mystic89 ניצפו מצלמים פרק של Running Man ברחבי סיאול.

אני מניחה שהפרק ישודר בעוד שבועיים בערך..
ליהוק נוסף ל Feel Good Day
08/04/2014 | 21:02
57
הסדרה ידועה גם בשם Glorious Day.

HongBin מ VIXX אמור לשחק את זה שמתאהב בבת הצעירה, אותה תשחק Woo Ri מהלהקה Rainbow.

זאת הפעם הראשונה ששניהם משחקים.

הדרמה אמורה להיות משודרת ב-19 באפריל והיא אמורה לכלול 50 פרקים.
BlockB כנראה עושים קאמבק החודש..
08/04/2014 | 21:06
1
36
יש שמועות על זה שהם אמורים לחזור עם אלבום חדש החודש..

מהחברה שלהם לא מאשרים או מכחישים, אבל בינתיים הם צילמו קליפ לשיר בשם Jackpot, שכנראה ישוחרר בקרוב.
הם ישחררו את הקליפ ב-17 באפריל..
09/04/2014 | 11:42
22
ובינתיים קבלו טיזר, למי שמעניין אותו
Beast יחזרו עם אלבום חדש באמצע מאי
09/04/2014 | 11:43
3
22
רק באמצע מאי? הם אמרו סוף אפריל
09/04/2014 | 12:26
2
28
אבל נו טוב... אם זה מה שיגרום לקאמבאק שלהם להיות טוב יותר מי אני שאתלונן
חח הם אמרו שהם דוחים את זה כי הם רוצים
09/04/2014 | 12:33
1
41
שהאלבום יהיה יותר טוב
כן תיארתי לעצמי
09/04/2014 | 12:34
28
אני סתם מתבאסת כי זה יותר זמן לחכות
זה או זה?
07/04/2014 | 18:46
50
117
טוב, ניסיון לעשות משחק חדש כדי להכיר אתכם קצת יותר טוב, נראה אם יילך

הכללים פשוטים - אני מציגה שתי אפשרויות, ואתם צריכים לבחור אחת מהן, ואחרי זה אתם יכולים להציג שאלה חדשה. זה יכול להיות בכל נושא, ולא רק באסיה.

למשל: קיץ או חורף? ...
המשך>>
טוב, ניסיון לעשות משחק חדש כדי להכיר אתכם קצת יותר טוב, נראה אם יילך

הכללים פשוטים - אני מציגה שתי אפשרויות, ואתם צריכים לבחור אחת מהן, ואחרי זה אתם יכולים להציג שאלה חדשה. זה יכול להיות בכל נושא, ולא רק באסיה.

למשל: קיץ או חורף? חורף שחור או לבן? לבן וכך הלאה..

זה יכול להימשך עד שיימאס לכם.
קרציית השבוע
06/04/2014 | 13:45
10
63
זה המקום לשרשר שירים שנתקעו לכם בראש ומסרבים לצאת משם , או סתם שירים שאהבתם ובא לכם לשתף.
קרציות או לא להיות
06/04/2014 | 16:04
1
94
יש לי כמה קרציות הפעם

Nu'est - Hello. זה אחד השירים שלהם שאני יותר אוהבת. http://www.youtube.com/watch?v=uOzq4tkeTP4

SPEED - Look At Me Now. כי SPEED הם ההתמכרות החדשה שלי וכל שיר שהם מוציאים בזמן האחרון נתקע לי בראש (חוץ מזה שהשירים שלהם ממש טובים..) . http://www.youtube.com/watch?v=GCCwVE8dOtQ

ZE:A - Daily Daily. http://www.youtube.com/watch?v=4a1WWKoWrUU

(ZE:A - S.A.D (Something in A Dream. http://www.youtube.com/watch?v=ER-9zTyuUl0

B.A.P - Excuse Me. כי התגעגעתי לשירי "In Your Face" שלהם . http://www.youtube.com/watch?v=x3P3Parg0as

B.A.P - Hurricane. כי ה loof תקע לי את זה בראש . http://www.youtube.com/watch?v=PfOtieDrDkA

וגם על Hurricane יש סיפור
נתחיל מזה שאני מודה שמכל השירים של B.A.P יש שני שירים שאני באמת לא אוהבת, וזה אחד מהם. ועכשיו לסיפור של ה loof:
להימצ'אן יש בערך 2 שורות בשיר הזה, ואחת מהן היא "the roof, the roof, the roof is on fire..". אם אני לא טועה, בקוריאנית זאת אותה אות בשביל l ו r, ואיכשהו זה הפך ל "the loof, the loof, the loof is on fiyah".
הרבה מעריצות שמו לב שזה loof וצחקו על האינגריש החמודה שלו (בקטע של זה חמוד, לא בקטע של לרדת עליו באמת..), אבל הימצ'אן קצת רגיש והוא גם פרפקציוניסט, אז הוא לקח את זה מאוד ברצינות, והם הקליטו מחדש את השיר עם roof (וזה מה שמופיע באלבום), וגם בהופעות שומעים ממש בבירור את המשפט האמיתי, אז היום הזכר היחיד ל loof זה בקליפ של השיר.
גם בריאיון על האלבום האחרון הוא אמר שהוא עובד מאוד קשה על המבטא שלו ועל איך שהוא אומר דברים..
ממש חבל לי שהימצ'אן לקח את זה ברצינות, כי האינגריש שלו באמת חמודה וזה באמת היה בצחוק, ואני ממש אוהבת את ה loof, אבל לפחות באלבום החדש הם כבר לא שינו כלום גם אם יש קצת אינגריש, ועכשיו כולנו נהנים משיר על אחוזה במקום על טוויטר.. .

מסקנה - תיזהרו מלצחוק על אינגריש של איידולים בפעם הבאה, כי הם יכולים לקחת אתכם ברצינות גם אם באמת התכוונתם לזה בצחוק
והימצ'אן, אנחנו באמת מצטערים. זה לא היה בכוונה לעשות לך טראומה או לפגוע בך.

מצטערת שחפרתי
חחח איזה חמוד
08/04/2014 | 11:26
30
אבל בסופו של דבר הוא משקיע במשהו שהוא לטובתו זה לא דבר רע.
הקרציות שלי
06/04/2014 | 16:31
3
76
התאהבתי קשות בEpik High. התאהבתי זה לגמרי לא הביטוי הנכון, יותר נכון לכתוב שהתאהבתי קשות, השתגעתי, התמכרתי. אז מתוך שבעים (!) השירים שלהם שאני צריכה להישאר ערה כל הלילה בשביל להספיק להקשיב לכולם, היה ממש קשה לבחור רק כמה, אבל למזלי הם משחקים עם כל מיני ז'אנרים, אז פשוט בחרתי כמה מיוחדים...
One - https://www.youtube.com/watch?v=OpTKLNjUdwQ בהתחלה השיר הזה הזכיר לי משום מה את "על הרצפה" של מוניקה סקס, נראה לי שבגלל הבית הראשון והפזמון, אבל לא יודעת, שיר מגניב לאללה
Wordkill - https://www.youtube.com/watch?v=CaxU62fEl_8 קשה לתאר את השיר הזה, הוא מתאר במדויק בעיניי את אחד הדברים הכי קשה בפרידה, התחושה שמישהו שאהב אותך מאוד, אפילו לא מחבב אותך כבר...
It's Cold - https://www.youtube.com/watch?v=SK-xhoe3nLM שיר ממש עצוב, בכלל, אחת הנקודות הכי חזקות של הלהקה הזאת היא איכות המילים של השירים שלהם (וזה לגמרי בזכות Tablo, שכותב את רוב השירים שלהם)
Umbrella - https://www.youtube.com/watch?v=n9UDLRW2C1Q הם שיתפו כאן פעולה עם Younha, שיתוף פעולה שעבד להם מצוין גם בMemory (נכתב והולחן בידי Tablo, אבל הופיע באלבום שלה Someday - https://www.youtube.com/watch?v=_PXQxR15ZIw) שני השירים מדהימים!
Scapegoat - https://www.youtube.com/watch?v=dOtGuL9xByI ברצינות שכל מילה מיותרת.
ואחרון שלהם, אפילו שיש לי עוד המון וממש קשה לבחור... Pieces of You- https://www.youtube.com/watch?v=_IB4eWBqVyk

עוד שני שירים שהצליחו לתפוס אותי, אפילו כשאני כל כך עסוקה באובססיה החדשה שלי
MBLAQ - Be a man https://www.youtube.com/watch?v=6jcsjuK6j-k אני ממש אוהבת את הסגנון המלנכולי הזה עליהם ואני גם ממש אוהבת את הסטייל שלהם באלבום החדש
G-DRAGON - She's Gone https://www.youtube.com/watch?v=KcLLnyMKto4
אחד חסר לי שם...
07/04/2014 | 21:47
2
31
FAN
כל כך מתאים לכל מעריץ/מתמכר/...... כל כך קל להזדהות :)

ONE היה אחד הראשונים שלי... ו-Pieces of You שוב עם ג'י-סון מנצח

כתובות אינטרנט מצורפות:
אני יודעת!
07/04/2014 | 22:39
1
32
פשוט כבר צירפתי קישור אליו באחת ההודעות הקודמות שלי ולא רציתי להגזים, אבל נראה לי שזה השיר הראשון שלהם ששמעתי... לא יודעת, אני כל כך מכורה שרוב השירים ברשימה נראים לי כמו קצה הקרחון. אין אפילו שיר אחד שלהם שלא אהבתי ברמת האובססיה
יש לך שיר אהוב? (אני יודעת, שאלה בלתי אפשרית...)
FAN ו-ONE
08/04/2014 | 00:23
33
אבל אם אני חוזרת לשירים שבזמנו תרגמתי...

UP שמעבר לשיר אני אוהבת את הקליפ עצמו (הצבעים)
https://vimeo.com/51757975

ובעצם גם
WRONG
BAD (אמנם רק של טאבלו)
Run
Tomorrow של טאבלו עם טה-יאנג
https://vimeo.com/51827228

וגם
DONT HATE ME ... שהוא כל כך האנטי FAN של FAN  
https://vimeo.com/51827227
הקרציות שלי
07/04/2014 | 11:49
1
45
B.A.P - שני שירים שלהם: One Shot ו- Warrior
BTS - boy in luv
MBLAQ - be a man

חרשתי עליהם כאילו אין מחר....
אחלה שירים
07/04/2014 | 13:20
26
קרציות
07/04/2014 | 14:40
38
Kyuhyun -Hope Is A Dream That Doesn't Sleep https://www.youtube.com/watch?v=_uC32_l-YTk -יש לי התמכרות קשה לבלדות לאחרונה.

Hot potato- Confession: https://www.youtube.com/watch?v=5hsueJBJ-fw -אני ממש אוהבת את הפשטות של השיר הזה, כמה פשוט ככה טוב

G.dragon - Crooked: https://www.youtube.com/watch?v=nvN9UF2iqq8 -שיר מעולה שלו, ובכלל לדעתי זה השיר הכי טוב באלבום האחרון שיצא לו.

Boohwal- Lee Seung Chul - The Story Of The Rain And You: https://www.youtube.com/watch?v=apjSczg4Ep8 -טוב אני מכורה לקול של לי, ובוהוואל להקה ענקית .
2 שירים עם, 2 ווקליסטים מדהימים (לדעתי)
07/04/2014 | 21:28
39

הראשון: ORANGE SKY היפני של FTISLAND שכל כך הולם את הקול המדהים של הונגי (לא פלא, הוא כתב והלחין)
https://www.youtube.com/watch?v=MuVuVevg0_M

האמת שהתאהבתי בשיר הזה לראשונה כשראיתי את הונגי ואת מינארי שרים אותו בדואט בהופעה, מינארי שר מקסים
ׁׁׁׁׁׁכדי להנות מהשיר עצמו פה תשמעו עד 1:40 ככה, ושוב באופן מלא ומדהים מ-4:10 ועד הסוף (אם אתם רוצים להיקרע מהפרגון של הרביעייה להונגי תראו גם את הבין לבין)
https://www.youtube.com/watch?v=7g3X58wUBUU

השיר השני הוא של פארק היו-שין. אין לי הרבה מה לומר פה חוץ מזה שהשיר הזה העלה אותי לגבהים. הוא מדהים והשיר מדהים
אני רוצה לייבים, אבל נראה שהוא מצליח להגיע למקומות הראשונים ללא צורך להופיע בתכניות השונות
https://www.youtube.com/watch?v=_hsrsmwHv0A
כתובות אינטרנט מצורפות:
ימי הולדת - חודש אפריל
05/04/2014 | 17:53
17
55
אז מי חוגג יומולדת החודש?
EunHyuk מ Super Junior חגג אתמול (4.4) 28
05/04/2014 | 17:55
68
Park Jung-min מ- SS501 נולד ב-3 לחודש
05/04/2014 | 18:29
64
Wooyoung מ-2PM נולד ב- 30 לחודש
05/04/2014 | 18:33
66
Jay Park נולד ב- 25 לחודש
05/04/2014 | 18:49
4
106
אין ספק שהוא פיתח אלרגיה לחולצות עם השנים
05/04/2014 | 19:26
3
47
חחחח כן
05/04/2014 | 23:47
2
45
וזאת עוד תמונה צנועה שלו ממבחר החוסרי חולצה
חח זה הגיוני, הוא ידוע בתור אחד שתמיד מצטלם
06/04/2014 | 00:11
1
54
בצורה צנועה
נראה לי שאת צריכה להתאמץ דווקא כדי למצוא תמונות שלו לבוש
האמת שבחלק לא קטן מהתמונות שהוא לבוש בהם
06/04/2014 | 00:20
47
הוא עדיין סוג של ערום
יש לו פטור מיותר מדי בד על הגוף
Himchan מ B.A.P יחגוג ב-19.4 יומולדת 24
05/04/2014 | 18:55
118
!The loof, the loof, the loof is on fiyah
Uhm Tae Woong ב-5 לאפריל (היום) בן 40
05/04/2014 | 20:15
70
גם Shin Min A נולדה ב-5 באפריל מסתבר...
06/04/2014 | 19:20
2
73
והיא בת 30 השנה
שכחתי את התמונה...
06/04/2014 | 19:27
1
76
והיא יפייפיה!
היא נראית פחות.
07/04/2014 | 19:28
43
הייתי בטוחה שהיא באמצע שנות העשרים חח
בהחלט יפהפייה!
Daesung מ- Big Bang נולד ב- 26 לחודש
07/04/2014 | 00:37
52
ויחגוג יום הולדת 25
Sunggyu מ- Infinite נולד ב- 28 לחודש
07/04/2014 | 00:44
55
ויחגוג יום הולדת 25
ל Siwon מ Super Junior היה יומולדת ב 7.4
08/04/2014 | 14:43
44
הוא בן 28.
Jonghyun מ SHINee חגג ב-8.4 יומולדת 24
09/04/2014 | 01:00
35
טריוויה - Gong Yoo
04/04/2014 | 14:38
41
130
לכבוד הסופ"ש, טריוויה חדשה

בחרתי בגונג יו כי כנראה שכולכם מכירים אותו (ומי שלא, כדאי לכם להכיר ), אז לא אמורה להיות לכם בעיה לענות על זה.

אתם מוזמנים להוסיף שאלות...
המשך>>
לכבוד הסופ"ש, טריוויה חדשה

בחרתי בגונג יו כי כנראה שכולכם מכירים אותו (ומי שלא, כדאי לכם להכיר ), אז לא אמורה להיות לכם בעיה לענות על זה.

אתם מוזמנים להוסיף שאלות משלכם.

שיהיה אחלה סופ"ש!
שרשור
02/04/2014 | 19:37
15
74
שאלות, בקשות, דברים שלא קשורים לפורום או סתם דברים שלא ידעתם לאן לשרשר.. הכל הולך לפה
אני רק שאלה..
02/04/2014 | 19:49
4
97
האמת היא שלפני זה רציתי רק לכתוב שהפורום היה ממש פעיל בחודש האחרון, וכמות ההודעות בפורום הכפילה את עצמה יחסית לפברואר, אז ממש כיף לראות את זה, ותמשיכו ככה

ולמה שרציתי - כדי שיהיה לי יותר קל לעשות שרשורים שיעניינו אתכם וכדי שאני לא אפתח שרשורים רק לעצמי, אז סקר קצרצר

1. שרשור חדשות ועדכונים - מעניין מישהו?
2. משחק אהוב? (21 שאלות, טריוויה, זהה את המה שזה לא יהיה וכדומה..)
3. בא לכם סבב נוסף של טריוויה? אם כן, יש נושא ספציפי שאתם רוצים?

אני יודעת שזה מעיק ואין לכם כוח לזה, אבל זה יעזור אם תקדישו דקה מזמנכם לענות על זה

עונה לסקר...
03/04/2014 | 00:36
1
48
בגדול, הכל טוב הכל מעניין
אני יותר בקטע של סרטים, קצת סדרות ולא ממש KPOP אבל אחרים בטח הסדר בדיוק הפוך.
משחקים - בעד עם שתי ידיים!
גם טריוויה זה טוב

וכמובן, את יודעת, אני איתך בהכל
זה מעולה שלכל אחד יש תחומי עניין שונים,
03/04/2014 | 00:41
39
כי ככה כל אחד חופר על מה שהוא יותר אוהב ואז אנחנו לומדים מלא דברים חדשים, כמו הפינות סרטים שלך שתמיד עוזרות לכולנו כי אצלי לפחות זה הצד הכי חלש..

וכיף לשמוע, תודה!
תשובות
03/04/2014 | 00:46
1
38
אני חושבת שהסיבה שהפורום כל כך פעיל היא בגלל שכולנו ממש אוהבות את כל החידונים והמשחקים ובזכות ההשקעה שלך, ממש כיף כאן, אז תודה
שרשור חדשות ועדכונים- ברור שזה מעניין... אני בטוחה שכבר די הבהרתי את זה, אבל באמת שרואים את ההשקעה!
וטריוויה זה כיף, גם שאר המשחקים, אבל טריוויה הכי
אני באמת מקווה שתמשיכי, ושהפורום ימשיך ככה...
תודה
03/04/2014 | 11:07
28
הפורום פעיל בזכותכם, לא בגללי
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2014 | 11:28
40
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
!KBS, Go Home, Your'e Drunk
03/04/2014 | 13:07
4
140
ל KBS יש קטע לפסול קליפים לשידור בגלל סיבות ממש מפגרות/הזויות..

והפעם - הקליפ החדש של Crayon Pop נפסל לשידור בגלל שהמילים מכילות ביטוי ביפנית. הלהקה נדרשה לשנות את הביטוי לביטוי בקוריאנית כדי שהקליפ יוכל להיות משודר בתחנה. מיותר לציין שלתחנות אחרות כמו SBS ו MBC לא הייתה בעיה עם זה.

לפני כן הם פסלו לשידור את הקליפ של Orange Caramel בגלל התמונה הזאת, שלטענתם מבזה נשים ומחפיצה אותן. באותו זמן הם אישרו לשידור קליפים סקסיים כמו השיר האחרון של 4Minute. מעניין שזה לא מחפיץ נשים..

עוד סיבות מפגרות שהיו בעבר - איכות לא טובה של הקליפ (איכשהו מובן, אבל גם פה לתחנות אחרות לא הייתה בעיה עם זה), וכתוביות ארוכות מדי בסוף הקליפ.

פשוט
הזוי...
05/04/2014 | 00:59
1
49
אם הייתי צריכה לנחש את הסיבה לפסילה של התמונה (ובעקבותיה של כל הקליפ) זה שילדים בבית ינסו לעטוף את עצמם בניילון- וזה מסוכן.
והנה התמונה השנייה שבגללה זה נפסל שלא בצדק..
05/04/2014 | 01:46
77
זה לא שאני מעריצה שלהן או משהו, אני באמת לא מבינה מה נסגר עם KBS.
ומנגד, זה מה שקיבל אישור. זה בכלל לא מחפיץ נשים .
קוריאה - יפן
05/04/2014 | 16:02
1
51
הסיבה של מילים ביפנית רחוקה מלהיות מפגרת/הזויה והיא נובעת מרגישות היסטורית מאז ימי הכיבוש היפני בקוריאה. MBC ו SBS הם ערם מסחריים ולכן יותר קלים עם העניין. מה שמוכר, ישודר. KBS, בתור הערוץ הציבורי זהיר מאוד בנושא הזה (והסדרה גקשיטל הייתה יוצא דופן מאוד מאוד גדול).
תודה על ההבהרה
05/04/2014 | 16:13
13
תשדירי שירות נוסח קוריאה
03/04/2014 | 13:53
1
121
תראו מה מצאתי! קצת ישן, אבל עדיין מצחיק

The Traffic Song - הגרסה של BAP - http://www.youtube.com/watch?v=WeTvcU306E0

The Egg Song - הגרסה של Beast - https://www.youtube.com/watch?v=ygMQqx192yg

ולא מצאתי לזה של ביסט גרסה עם תרגום, אז הנה הגרסה של BAP עם תרגום לאנגלית (לא משעשע כמו של ביסט, אבל זה חמוד ויש שם בונוס נחמד ) - http://www.youtube.com/watch?v=rpCeez2bRD4

**קיים גם בגרסת הלהקה האהובה עליכם, פשוט לקחתי אותם כי זה היה ממש מצחיק וחמוד וכי אני מחבבת אותם.
גרסה מתורגמת של ביסט
03/04/2014 | 14:03
73
תודות לשני שמצאה את התרגום

https://www.youtube.com/watch?v=S-kvEVZg8Ug
שאלה על הסדרה יורשת העצר
05/04/2014 | 01:08
61
הסדרה מיי פרינסס או "יורשת העצר" בערוץ ויוה
מזהירה שוב- יש מצב שהשאלה שלי היא ספויילר!

הגבר העשיר שמצא את הנסיכה... הוא באמת אחיין/בן דוד שלה? או שלא הבנתי נכון את הקשר המשפחתי בינהם?
על קוריאנים ומוסיקה קלאסית
05/04/2014 | 16:11
47
היי לפורום!
למי שמתעניין בפן אחר של ההשקעה הקוריאנית, מוזמן לקרוא בבלוג שלי סקירה על מוסיקאים קוריאנים שמתמחים במוסיקה קלאסית.
שיהיה לכולם חג שמח, חופשה נעימה!
(ושניקיונות, הבישולים, והחופשה של הילדים לא ישגעו אתכם!)

כתובות אינטרנט מצורפות:
קורבנות אופנה
01/04/2014 | 11:57
78
461
פינה חדשה!

כי לכולנו יצא לראות תמונות של השחקנים/זמרים/דוגמנים האהובים עלינו ולתהות מה לעזעזל עבר להם בראש כשהם התלבשו ככה ולמה הם יצאו ככה מהבית.

אז מוזמנים לשתף את כולנו בטעויות אופנה שנתקלתם בהן כדי שכולנו...
המשך>>
פינה חדשה!

כי לכולנו יצא לראות תמונות של השחקנים/זמרים/דוגמנים האהובים עלינו ולתהות מה לעזעזל עבר להם בראש כשהם התלבשו ככה ולמה הם יצאו ככה מהבית.

אז מוזמנים לשתף את כולנו בטעויות אופנה שנתקלתם בהן כדי שכולנו נוכל לצחוק עליהן ביחד
התפקדות - חודש אפריל
01/04/2014 | 00:48
29
59
שם:
משהו שאני רוצה שיקרה החודש:
למה התחפשתם בפורים?
אתמול בלילה חלמתי על..?
CN Blue או FT Island?
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye?
דרמת החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
שחקן/שחקנית החודש:
שיר החודש:
תמונת החודש:
מסר לאומה:

שיהיה אחלה חודש
1 באפריל שמח
01/04/2014 | 02:00
78
שם:דקלה
משהו שאני רוצה שיקרה החודש: זכיה בלוטו לא תזיק
למה התחפשתם בפורים? למישהי שחיפשה בפורים
אתמול בלילה חלמתי על..? GOD KNOWS
CN Blue או FT Island?   פרימדונה ALL THE WAY
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye? שתיהן.. בכלל מאז/בגלל YOU'RE BEAUTIFUL שין היי מזכירה לי גרסא צעירה של און היי
דרמת החודש: BRIDE OF THE CENTURY..
סרט החודש: My PS Partner
ספר החודש: הבריחה ממחנה 14
שחקן/שחקנית החודש: הונגי (כלומר LEE HONGKI)
שיר החודש: קשה קשה אבל מאז שראיתי את זה לפני כמה ימים אני מכורה לדואט ולקולות של הונגי ומינארי בלייב של ORANGE SKY

תמונת החודש: מיני
מסר לאומה: הפזמון של MITAIKEN FUTURE  
מתפקדת
01/04/2014 | 10:13
3
106
שם: דנה

משהו שאני רוצה שיקרה החודש: חופששש

למה התחפשתם בפורים? לעצמי

אתמול בלילה חלמתי על..? קופה רושמת שהתקלקלה. אין לי מושג למה, ואני בד"כ לא זוכרת חלומות

CN Blue או FT Island? אני לא בקטע של KPOP, אבל מאחר שאני מכירה שיר אחד של  FT Island אז נבחר בהם. השיר הוא מהפסקול של On Air, שעוסקת במאחורי הקלעים של הדרמות.

http://www.youtube.com/watch?v=AgMBRKYtYxE

Yoon Eun Hye או Park Shin Hye? אף אחת מהן היא לא כוס הסוג'ו שלי

דרמת החודש: The last match. דרמה ישנה מ-1994 שעוסקת בכדורסל וסחפה אותי לחלוטין הגעתי אליה בעקבות האזכור שלה ב-Reply 1994

סרט החודש: חושבת לצפות סוף סוף ב-Taegukgi - וון בין וג'אנג דונג גון בכרטיס אחד

ספר החודש: אני קוראת עכשיו את הספר "האביב  שבלב" על שתי תאומות מצפון קוריאה. ימים יגידו אם הספר שווה המלצה. בינתיים אני די בהתחלה.
http://www.ybook.co.il/all_woman_and_springtime

שחקן/שחקנית החודש: ג'אנג דונג גון

שיר החודש: שיר הנושא מתוך The last match. איך כתבו עליו בדרמבינס? wonderfully cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=AIuy-ALo4bg

תמונת החודש: ג'אנג דונג גון וסון ג'י צ'אנג הצעירים - The last match

מסר לאומה: כיף לראות את הפורום פעיל ככה
איזה קטע... גם אני קוראת את הספר הזה עכשיו
01/04/2014 | 20:11
2
31
ככל שאני מתקדמת יותר בספר הזה
02/04/2014 | 09:10
1
35

הוא מוצא חן בעיניי פחות, אבל אני בכ"ז אסיים אותו ואז נראה...

אגב, אין לי מושג למה כתבתי תאומות בהודעה הקודמת. מדובר ביתומות כמובן.
אני רק ברבע
03/04/2014 | 00:30
15
מתפקדת!
01/04/2014 | 11:42
12
84
שם: מעיין
משהו שאני רוצה שיקרה החודש: שאני אסתדר עם עומס הלימודים, וחופשת פסח.
למה התחפשתם בפורים? לבחורה שומרת מצוות
אתמול בלילה חלמתי על..? אתמול בלילה אני לא זוכרת שחלמתי על משהו, אבל החלום האחרון שאני זוכרת היה שקיבלתי ציון גרוע במועד ב' שעשיתי. מזל שזה היה רק חלום
CN Blue או FT Island? ברור ש CN Blue.
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye? אני אוהבת את שתיהן, אבל אני אבחר ב Park Shin Hye.
דרמת החודש: Wonderful Days.
סרט החודש: No Breathing.
ספר החודש: הספר היחיד שהתקרבתי אליו החודש - ספר לימוד של כימיה אורגנית. אין ספק שהחיים שלי יפים
שחקן/שחקנית החודש: Ok Taecyeon, כי אני ממש אוהבת אותו ב Wonderful Days כרגע (ואני מחבבת אותו בכללי, אבל הוא שוב קנה אותי בדרמה הזאת).
שיר החודש: SPEED - Why I'm Not. http://www.youtube.com/watch?v=cR-lV1vGgXk
תמונת החודש: טאקיון, כי פשוט
מסר לאומה: "You only have last chance, you know..". אני מצטערת, זה תקוע לי בראש. וזה גם די מתאים למצב שלי כרגע
לגבי Wonderful Days
01/04/2014 | 11:55
11
84

ראית את פרק 7? יש שם קטע קורע מצחוק עם טאקיון ו-3PM

אני מחבבת את טאקיון, אבל לפעמים המשחק שלו בדרמה קצת מוגזם לטעמי...
ראיתי ראיתי
01/04/2014 | 12:04
10
67
ראיתי גם את פרק 8

וואי הבדיחות שלהם על 2PM (כלומר 3PM) הורגות אותי. הם צריכים לתת להם לעשות שם הופעת אורח, זה יהיה משעשע

אני מסכימה שלפעמים הוא טיפה מגזים, אבל אני עדיין חושבת שהוא השתפר המון יחסית להתחלה שלו, והוא די סבבה בסך הכל.. יש איידולים הרבה יותר גרועים ממנו מבחינת משחק

ובכללי אני פחות רגישה למשחק גרוע, אז כנראה שבגלל זה זה קצת פחות מפריע לי גם אם הוא לא מושלם.
בדרמבינס התייחסו לא מזמן לאיידולים
02/04/2014 | 09:25
9
43

שהפכו לשחקנים. הן אפילו דיברו על זה בכנס KPOPCON. טאקיון לא בדיוק זוכה שם למחמאות (אפשר להגיד שהוא יותר קרוב לרשימה השחורה ),

http://www.dramabeans.com/2014/03/odds-and-ends-id...

מצד שני, ראיתי שיש גם כאלה שמשבחים אותו (זה ספויילר לפרקים ששודרו השבוע בקוריאה וטרם תורגמו).

ואני עדיין צריכה להשלים את פרק 8. שבוע עמוס
על טעם ועל ריח..
02/04/2014 | 15:25
8
40
אולי זה בגלל שאני שופטת גם את ההתקדמות שלו מ Dream High, אבל הוא בהחלט השתפר מאז. ואני באמת חושבת שיש איידולים שמשחקים יותר גרוע ממנו, ויש גם כאלה יותר טובים ממנו.

והאמת היא שעם כמה ששמעתי על המשחק שלו דברים רעים, שמעתי עליו גם יחסית הרבה דברים טובים, אז הדיעה על המשחק שלו לא ממש גורפת ממה שיצא לי לראות..

ונראה לי שבכללי אני מצפה מאיידולים לפחות, אז אני קצת יותר רחמנית בקשר אליהם.

אבל שוב, על טעם ועל ריח.. בינתיים הוא לא מפריע לי יותר מדי.
בדיוק :)
02/04/2014 | 19:18
7
25

על טעם ועל ריח זה משפט הדגל שלי :)

אני דווקא לא חשבתי שהוא היה גרוע בדרים היי, אולי גם בגלל שבסה"כ הסדרה הזו קרובה לעולם שלו בחיים האמיתיים. בסדרה החדשה הוא אמור לגלם דמות ששונה ממנו (אני מניחה...) בחיים האמיתיים, כך שזה אתגר גדול יותר בשבילו.
כן
02/04/2014 | 19:34
6
27
אגב, אני לא הצלחתי להבין בן כמה הוא אמור להיות ב Wonderful Days (או שפיספסתי את החלק הזה איפשהו בדרך ).. לפי הגיל של התאומים הוא אמור להיות בסביבות גיל 30, נכון?

וכן, זה מעניין לראות אותו בתפקיד שונה. האמת היא שגם ב who are you הוא היה בתפקיד שונה מהחיים האמיתיים שלו (הוא שיחק שוטר..), והוא הסתדר עם זה יפה מאוד.
משהו כזה...
02/04/2014 | 20:08
5
26

נראה לי שהתאומים נולדו כשהוא היה בתיכון, והם לא בני יותר מעשר, כך שהוא צריך להיות לדעתי בסביבות גיל 28. בכל אופן, הבת שלו מתנהגת בצורה יותר בוגרת ממנו. בכלל, זה משעשע שהילדים האלה מנהלים שיחות שמתאימות למבוגרים...
אני ממש אוהבת את הילדים! וגם את הסבא
02/04/2014 | 20:18
4
45
הילדים בגיל 9-10 כזה.. אז 28 בהחלט הגיוני.

ואני חושבת שהוא יתבגר במהלך הסדרה, אין מצב שהוא יישאר כזה לא בוגר עד הסוף. גם נראה שהוא יספר להם בקרוב את האמת, אז לא תהיה לו ממש ברירה אלא להתנהג כמו אבא
לפחות ברור שהבן באמת שלו, כי הוא מתנהג בדיוק כמוהו
והילדה פשוט כמו אמא קטנה, היא ממש חכמה לגילה. היא גם עלתה על זה ש"אמא" שלהם לא יכולה להיות אמא שלהם, אני לא בטוחה שילדים אחרים בגילה היו חושבים על זה בכלל.
ועד שהוא יתבגר...
02/04/2014 | 23:06
3
63
דואגים גם לרגעי פאנסרוויס בסדרה

זה גם היה משעשע כשהוא נכנס לבית הספר עם הפרחים, וברקע שמעו את השיר הטחון של BOF, שאפילו אני מזהה...
יאפ! לא רציתי לספר לך קודם כדי לא להרוס לך..
02/04/2014 | 23:12
2
51
אבל זאת הייתה אחלה סצינה! בעיקר הקלוזאפים הנדיבים שלהם

חח ולגמרי! זה היה די מצחיק. אבל אני ממש רוצה שהם ייפגשו כבר, בעיקר אחרי תקרית הדיסק והפוסטרים..
ואני רוצה לדעת למה אישתו לשעבר עזבה אותו
אה, טיזרים כאלה לא הורסים...
04/04/2014 | 12:52
1
17

אם כבר, הם עושים חשק לצפות

יש לסדרה הזו 50 פרקים, כך שיש להם מספיק זמן לתת תשובות לכל השאלות...
לגמרי
04/04/2014 | 13:03
10
מתפקדת
01/04/2014 | 13:09
70
שם:  שני
אתמול בלילה חלמתי על..? האמת שהיה לי חלום שפגשתי את Jang Geun Suk, ודיברנו כמה שעות טובות –יותר מדי שעות צפייה ב- Marry Me, Mary! -
CN Blue או FT Island?אין התלבטות בכלל CN Blue
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye?אף אחת
דרמת החודש: Let's Eat
שחקן/שחקנית החודש:Doojoon גם כי אני משוחדת, וגם כי הוא ממש הפתיע אותי לטובה במשחק שלו ב-  Let's Eat
שיר החודש: Confession - Hot potato: https://www.youtube.com/watch?v=5hsueJBJ-fw
תמונת החודש:  Doojoon בדרמה Let's Eat
מתפקדת
01/04/2014 | 13:52
4
79
שם: כרמל
משהו שאני רוצה שיקרה החודש: אני באמת מקווה לאוויר בריח של אביב, מוזיקה טובה וספרים!
אתמול בלילה חלמתי על..? אני אף פעם לא זוכרת את החלומות שלי...
CN Blue או FT Island? ברור שCN Blue
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye? וברור שYoon Eun Hye
דרמת החודש: Can we love?
סרט החודש: The Thieves
ספר החודש: The Mystery of Mercy Close של מריאן קיז, אחת הסופרות הטובות ביותר בעולם והסופרת האירית האהובה עליי!
שחקן/שחקנית החודש: Uhm Tae Woong כי הוא מצחיק, חמוד וחתיך! וטוב, גם שחקן ממש מוכשר
שיר החודש: https://www.youtube.com/watch?v=gHRgM22lwbA Epik High- FAN
תמונת החודש: Epik High האובססיה החדשה שלי! הם הנירוונה הקוריאניים! ברצינות! Tablo כותב את הליריקה הכי טובה שנתקלתי בה כבר המון זמן ותוך יומיים מצאתי את עצמי תקועה בלופים של איזה ארבעים שירים שלהם
מסר לאומה: רוצו לחפש את Epik High- זה גן עדן מוזיקלי!
נחמד השיר ששמת קישור אליו
02/04/2014 | 12:02
3
29
לא נרוונה אבל נחמד. גם הקליפ מעניין... אני אבדוק עוד שירים של הלהקה הזו. תודה על ההמלצה!

Uhm Tae Woong הוא אחלה שחקן. לא רק מצחיק. יש לו תפקידים רציניים מאוד ואפילו שליליים. הוא תמיד עושה את העבודה טוב. חוץ מזה, הוא נולד באותו יום איתי אז גם זה בונוס

שמחה שאהבת
02/04/2014 | 13:52
2
28
בקשר להשוואה לנירוונה, כמובן שלא התכוונתי לג'אנר...אלא יותר לחווית ההקשבה. השיר FAN לדוגמא, הוא יחסית קליל בשביל Epik High, וככה הם מפתים מאזינים, נראה לי, כי כשנכנסים יותר מגלים שירים מדהימים, עצובים, חכמים, אפלים עם טקסטים חזקים מאוד שנוגעים עמוק. קצת כמו עם נירוונה וSmell like teen spirit... וגם, Epik High היו בין להקות ההיפ הופ הראשונות בדרום קוריאה, הם פחות או יותר הביאו את הג'אנר הזה לתודעה הציבורית. הם להקה ממש מעניינת.
*דוגמה
02/04/2014 | 13:54
16
אם יש להם משהו בסגנון של
02/04/2014 | 14:02
23
Smell like teen spirit אז בהחלט שווה בדיקה!
מתפקדת
02/04/2014 | 10:21
4
71
שם: אלינה
משהו שאני רוצה שיקרה החודש: יציאת מצרים
למה התחפשתם בפורים? לעצמי, חולה
אתמול בלילה חלמתי על..? ג'ו ג'ין מו
CN Blue או FT Island? נראה לי CN Blue כי מכירה אותם קצת מה סדרה כבודו של ג'נטלמן ואת האחר בכלל לא
Yoon Eun Hye או Park Shin Hye? המ.. Yoon Eun Hye
דרמת החודש: קיסרית קי
סרט החודש: Rough Cut השאיר אותי עם רושם חזק במיוחד
ספר החודש: הגדת פסח
שחקן/שחקנית החודש: So Ji Sub כי הוא הרשים אותי בסרט
שיר החודש: https://www.youtube.com/watch?v=ePjQ6911D2g
 ג'ו ג'ין מו מבצע את השיר של הפרח הקפוא. מאז שמצאתי את הגירסה הזו כבר לא יכולה לשמוע את הגירסה הרשמית
תמונת החודש: מצורפת.. רישום שלי של ג'ו ג'ין מו בתור מלך גוריו ב"פרח הקפוא"
מסר לאומה: לצאת ממעגלים ישנים
וואו! הרישום פשוט מדהים!
02/04/2014 | 13:48
20
זה ממש יפה!
02/04/2014 | 15:56
18
תודה, בנות
02/04/2014 | 21:37
1
17
את ממש מוכשרת
02/04/2014 | 22:59
13
היום יום הולדת ל Bang Yong Guk!
31/03/2014 | 01:15
17
177
Bang Yong Guk, הידוע גם כ Jepp Blackman, Bang, Yongguk, Gukkie, או לפי Zelo - זה שאחראי ל B ב-B.A.P, חוגג היום יומולדת 24, אז שאני לא אכתוב עליו כמה מילים?!

קודם כל - המון המון המון מזל טוב!! .
אני מאחלת לו שיגשים את כל השאיפות שלו ושימשיך לחייך תמיד, ובעיקר שיישאר בנאדם מדהים כמו שהוא.

ואפילו יותר חשוב מהברכות הקודמות, אני מאחלת לו שיפסיק להדאיג את המעריצות שלו וינוח ויאכל כמו שצריך, כי הוא עובד בלי הפסקה והוא נראה כמו מקל (מאוד עייף..) כרגע, ולא כיף לראות את זה. והמון המון בריאות!

הוא באמת אחד הלידרים היותר טובים שיצא לי לראות. הוא נראה קשוח, אבל הוא בעצם ממש רגיש ואכפתי, ואני מקווה שהוא ימשיך להיות מודל לחיקוי לכ"כ הרבה אנשים. זה נשמע קלישאתי ברמות, אבל הוא באמת מנסה להפוך את העולם למקום טוב יותר, והוא משפיע על המון אנשים לעשות את זה גם כן.
ואני מקווה שהוא יזכה ב Shorty Awards כי מגיע לו. אני לא מכירה הרבה איידולים שמבקשים אישור מהמעריצים שלהם לתרום את המתנות שהם קיבלו מהם למקומות שצריכים את זה, או שמקצצים בתקציב המזון והבגדים שלהם כדי שיהיה להם יותר כסף לתרום לצדקה וכדומה.

ואיחולים אחרונים - אני מקווה שהוא ימשיך לעשות מוזיקה איכותית, להשגיח על החברה הצעירים מהצד כמו אבא דואג, להרוג מעריצות עם הקול העמוק, החיוך הכובש והלב הרחב שלו, להישאר צנוע ועם רגליים על הקרקע, ובעיקר לגרום להרבה אנשים להיות גאים בו כמו עכשיו.

פרט טריוויה קטן - ל Yongguk יש אח תאום גדול יותר ממנו בשם Yongnam והוא גם עוסק במוזיקה .
בתמונה yongguk הוא העליון ו yongnam הוא התחתון.

לפני סיום הנה ציטוט שלו שאני ממש אוהבת (היה קשה לבחור רק אחד ) - ".Life is like a piano. The white keys represent happines, the black keys represent sadness. But as you go through life, remember that the black keys make music too".

ואני באמת מסיימת עם זה - הנה שני שירים שלו

הראשון הוא מהרכב שהוא היה חבר בו לפני B.A.P - Soul Connection - Dissatisfaction - http://www.youtube.com/watch?v=MBT5Hjq60mA&fea....

השני מהאלבום האחרון של B.A.P, אבל זה לגמרי בגלל שהשם התאים לנושא - http://www.youtube.com/watch?v=fz_6ZWrUHpo - B.A.P - BANGX2. האמת היא שרק התגובות שלהם הסגירו את זה שהם טעו, ולפי דעתי השיר נשמע הרבה יותר טוב ככה (וכי אני חייבת - דאהיון פשוט מטורף. מה זה הטונים האלה?! הוא עוד מסוגל לעשות את זה בהופעות תוך כדי ריקוד, והוא גם מסוגל להגיע לטונים יותר גבוהים מזה. פשוט ). ומחשבה אחרונה - יונגגוק והימצ'אן צריכים לשיר יותר שירי רוק ביחד כי הם מתאימים לזה. ויונגגוק צריך לשיר יותר בכללי .

זהו, מצטערת על החפירה הלילית

שיהיה המשך שבוע טוב
מזל טוב
31/03/2014 | 13:58
9
40
ללידר הטיזר המון מזל טוב
אני מאחלת לו שB.A.P סוף סוף יקבלו את המקום שמגיע להם בעולם הקייפופ בקוריאה
עוד הרבה הרבה שנים של מוזיקה טובה
ושימשיך להיות מודל לחיקוי טוב כמו שהוא עכשיו
~הדבר היחיד שהוא צריך לשפר זה הכמויות אוכל שהוא מכניס לפה כי הוא הפך להיות שחיף, ככה שאם הוא לא רוצה שכשאטוס לקוריאה אני אדחף לו אוכל לתוך הגרון כדאי לו להתחיל לעלות במשקל ~

אני איתך בזה
31/03/2014 | 14:11
8
42
אני מקווה שהקוריאנים סופסוף יבינו מה יש להם מתחת לאף והם יתחילו להעריך אותם יותר, כי הם ממש underrated שם.

אני אוהבת את זה שהוא לובש בגדים רחבים או מעילים כדי שלא נשים לב שהוא רזה, אבל זה ממש בולט אני רק מקווה שהוא ישמור על עצמו
כן,ובכלל זה שהוא לובש בגדים רחבים ומעילים רק
31/03/2014 | 14:19
7
20
מדגיש את הרזון שלו יותר... -מישהו צריך להגיד לסטייליסטית שלו את זה, כי זאת עובדה ידועה חח-. בכל מקרה אני מקווה שהוא יחזור לאכול טוב, ויחזור להראות כמו הלידר שאנחנו אוהבות
הסטייליסטית שלהם.. זה או שהיא ממש מצליחה או
31/03/2014 | 14:28
6
33
שהיא ממש מפשלת וצריך לפטר אותה על זה שהיא נתנה להם לצאת ככה לרחוב, שלא לדבר על להופיע ככה. זה כמעט אף פעם לא באמצע

אגב, כולם שם נהיו שחיפים, אבל באנג והימצ'אן נמצאים במצב הכי גרוע לפי דעתי.. אני אשמח אם כל אחד מהם יעלה עוד כמה ק"ג
לגמרי, מישהו צריך להרים את הכפפה ולפטר אותה
31/03/2014 | 14:32
5
21
והאמת יצא לי לראות רק את באנג בזמן האחרון, ככה שאני לא סגורה לגבי הימצ'אן, מה שכן ראיתי את זלו והוא עוד נראה איכשהו בסדר
זה כי זילו בגובה 2 מטר! איכשהו זה מסתדר אצלו.
31/03/2014 | 14:36
4
41
אבל מסכנה הסטייליסטית שלו, כל פעם היא צריכה לארגן לו בגדים חדשים כי הוא כל הזמן גובה

והימצ'אן ממש רזה, תראי למשל בפרק האחרון של weekly idol, זה ממש בולט שהוא רזה. ועל יונגג'ה גם אפשר לראות כי הוא גם לובש בגדים רחבים די הרבה..
אם יפטרו אותה לא תהיה בעיה
31/03/2014 | 15:51
3
19
ודווקא בגלל שהוא כ"כ גבוה כשהוא לובש בגדי "סחבות" זה היה יותר מודגש אצלו , מה שכן יכול להיות שמלבישים אותו בכ"כ הרבה הדפסים כדי להוריד את התשומת לב מזה. וכן.. עכשיו שאת אומרת את זה , אני באמת שמה לב שגם הימצ'אן ויונגג'ה רזו    -משימה חדשה: אם כל B.A.P לא יתחילו לאכול כמו שצריך, שנטוס לקוריאה נדחף לכולם אוכל בגרון -
חחחחחח אם יפטרו אותה זאת תהיה הבעיה של החדשה,
31/03/2014 | 16:07
2
44
אז לא עשינו בזה כלום כי נראה לי שזילו ימשיך לגבוה לנצח. הוא גורם להימצ'אן להיראות נמוך, והוא מעל 180 ס"מ!

ואם נטוס לקוריאה חוץ מלתת להם אוכל אני חוטפת את באנג לפני שכל הבנות יגלו איזו מציאה הוא וירצו לקחת אותו לעצמן.
ואז הייתי גורמת לו לדבר בקול העמוק שלו ולחייך בלי הפסקה (יש לי ממש מעט דרישות.. בנות אחרות היו כבר מנצלות אותו טוב טוב )
חחח אבל לפחות החדשה תלביש אותו כמו בן אדם
31/03/2014 | 16:12
1
26
וואו.... חח אם אני אעמוד לידו אני אראה כמו הוביט חחחחח
חחח אני יעזור לך עם החטיפה אם ניקח על הדרך כמה מהרשימה שלי גם
חחח את יותר גבוהה ממני, אז אצלי זה ייראה
31/03/2014 | 16:18
38
הרבה יותר גרוע ומצחיק מהצד. (אפילו אם אני אעמוד ליד ג'ונגאפ זה ייראה ממש מצחיק, אז זילו זה בכלל.. )

ואת סתם קשה איתה מדי, היו לה כמה יציאות טובות. אני ממש אוהבת את הבגדים שלהם הקאמבק הזה בגדול (למעט פלופים פה ושם), אבל זה שיפור לעומת קאמבקים קודמים שלא תמיד היו להיט..

וסבבה, זורם
וכמובן שכחתי להוסיף שהוא המלך הבלתי מעורער של
31/03/2014 | 14:17
96
ה Aegyo הגרוע ביותר!

B.A.P זוכים בפרס הקבוצתי ללהקה שעושה Aegyo הכי גרוע (עד שלא ראיתם Aegyo שלהם לא ראיתם מה זה Aegyo fail אמיתי ), ו Bang זוכה בפרס האינדיבידואלי

הוא הכי חמוד כשהוא לא מנסה, אבל כשהוא כן מנסה זה פשוט נראה ממש מוזר והקול העמוק שלו הורס לו הכל (בעיות של אנשים עם קול ממש עמוק ומטריד ) והוא נשמע כמו פדופיל וזה קצת מטריד

אז הנה כמה סרטוני Aegyo כדי שתשפטו בעצמכם (ניסיתי לגוון, אבל יש כמה קטעים שחוזרים על עצמם בכל הסרטונים, אז אני מתנצלת מראש..):

http://www.youtube.com/watch?v=jraHwn9Thyk

http://www.youtube.com/watch?v=5AXZJdITyYg

http://www.youtube.com/watch?v=bz6lPSOFiu0

אבל עם כמה שאני יורדת עליו ועליהם, זה די מצחיק והם ממש השתפרו עם הזמן, במיוחד הוא . וכמו שכבר אמרתי - הוא הכי חמוד כשהוא לא מנסה כי זה פשוט יוצא לו טבעי ומכל הלב.
סקרנת אותי!
31/03/2014 | 15:20
5
50
מודה שאני בכלל לא מכירה אותם (בכלל!) אבל עכשיו אני חייבת
אז אם יש לך רעיון מאיפה להתחיל....
יאי
31/03/2014 | 15:55
4
65
דבר ראשון שני עשתה עליהם פינת מוזיקה לפני כמה זמן, אז את יכולה למצוא את זה בקישורים למעלה.. זאת אחלה התחלה.

וחוץ מזה, יש את השירים מהאלבום האחרון שלהם שהם מעולים! הם כל הזמן מנסים סגנונות חדשים, והאלבום הזה מייצג את זה ואת זה שהם התבגרו והתפתחו והשתפרו המון.
אני משוחדת, אז אני אוהבת כמעט את כל השירים שלהם, אז ממש קשה לי להמליץ רק על כמה, וזה לגמרי תלוי בסגנון המוזיקלי שלך. אבל מהאלבום האחרון הייתי ממליצה על  1004, save me, spy, with you בתור התחלה. ותראי הופעות שלהם למה שיש לזה, כי ההופעות שלהם הרבה יותר טובות מהקליפים, למרות שגם הקליפים שלהם מושקעים. וגם המילים שלהם לשירים בד"כ ממש יפות.
אם תאהבי אותם אז לכי לשאר האלבום כי הוא ממש מגוון בסגנונות המוזיקליים שלו. ואם תגיעי לשם, אז S.N.S ו body&soul (שאני ממש אוהבת..) הם סוגשל 19+ (טכנית הם לא מדורגים מאיזושהי סיבה לא ברורה, אבל התוכן זה לגמרי 19+), אז אני רק מודיעה לך מראש.

וחוץ מזה תראי תוכניות בידור וראיונות איתם, כי זאת הדרך הכי טובה להכיר אותם. למשל weekly idol או התוכניות שהיו להם בהתחלה כמו ta dah! it's bap ו killing camp או ריאיונות בתוכניות רדיו וכדומה. ואזהרה מראש - ככה אני ושני התחלנו וזה נגמר בדיוק כמו שאת רואה .
סתם, אבל האמת היא שהם ממש מקסימים, וזאת הדרך שלהם להשאיר מעריצים דבוקים אליהם כמו דבק (חוץ מהמוזיקה המעולה ).

אני מקווה שזה עזר.. אם את עדיין צריכה המלצות לשירים או דברים אחרים אז בכיף
תודה
31/03/2014 | 17:16
3
27
טוב, אז קדימה לעבודה!
בכיף
31/03/2014 | 17:23
2
60
תעדכני אותי אם אהבת משהו
וואו!
01/04/2014 | 13:59
1
23
הם ממש מוכשרים! והמילה האהובה על הקוריאנים... כריזמטיים! אוף, עכשיו אני צריכה לפנות זמן להתמכרות חדשה...
חחחח כן, הם בהחלט מוכשרים וממכרים
01/04/2014 | 14:04
22
אני לא יודעת אם יצא לך לשמוע את השירים החדשים שלהם, אבל הם ממש השתפרו, בעיקר מבחינה ווקאלית, אבל גם מבחינת החומר שהם יוצרים (Bang באמת היה מעורב בכל ההפקה של האלבום הפעם מההתחלה עד הסוף..).

אני שמחה שאהבת

וכן, זה בעיה עם כל הלהקות האלה.. זה דורש יותר זמן ממה שבאמת יש לי
פינת המתח
30/03/2014 | 00:32
41
137
משחק האות האחרונה דעך ולא הגענו לסרט שרציתי לספר עליו אז החלטתי שבא לעשות סקירת סרטי מתח טובים.
אז כל אוהבי המותחנים הפסיכולוגיים עם הרבה דם ועלילה מקורית - זה בשבילכם מקוריאה באהבה

אני אחלק את הרשימה לכמה פוסטים נפרדים תחת לכותרת זו
המשך>>
משחק האות האחרונה דעך ולא הגענו לסרט שרציתי לספר עליו אז החלטתי שבא לעשות סקירת סרטי מתח טובים.
אז כל אוהבי המותחנים הפסיכולוגיים עם הרבה דם ועלילה מקורית - זה בשבילכם מקוריאה באהבה

אני אחלק את הרשימה לכמה פוסטים נפרדים תחת לכותרת זו
שאלה לחובבי הסדרות הקוריאניות
29/03/2014 | 02:09
13
123
יש לכם סדרה שאתם ממליצים עליה?
אני מאוד אוהבת את השחקנית הראשית של "הנסיכה" וראיתי את הסדרה "I MISS YOU" בהשתתפותה (אחת הסדרות הקוריאניות היפות שיצא לי לראות,חשוב לי לציין.) ורציתי לשאול האם יש סדרה כלשהי שהיא משתתפת בה ושאתם ממליצים עליה.
קופי פרינס ממש מומלצת!
29/03/2014 | 02:13
39
יש את Lie to Me.. אני נהנתי ממנה. ^^
29/03/2014 | 12:19
6
59
ראיתי את שניהןןן
29/03/2014 | 15:10
5
56
יש סדרה נוספת מומלצת?
אולי של השחקן הראשי מהנסיכה?
יש כמה מומלצות מארבעת השחקנים הראשיים....
29/03/2014 | 15:21
4
75
Joo Ji Hoon שיחק בFive Fingers שממש טובה אם את רוצה משהו קצת יותר רציני
Kim Jung Hoon (הבן דוד, אם אני זוכרת נכון, של הנסיך) שיחק בI Need Romance המצוינת
Song Ji Hyo (האקסית של הנסיך) משחקת בימים אלו בדרמה ממש מקסימה שמתורגמת גם לעברית באתר אסיה שנקראת "זוג לשעת חירום", באתר יש גם שני סרטים מתורגמים שלה...
ממש תודה!! =) יש לך קישורים לסדרות?
29/03/2014 | 22:01
3
22
בכיף
29/03/2014 | 23:03
2
40
תודה רבה
29/03/2014 | 23:48
1
25
ושבוע טוב שיהיה =)
בשמחה... גם לך
29/03/2014 | 23:51
8
לא מכירה את הסדרות שציינת אבל ממליצה על
29/03/2014 | 19:51
4
90
A Gentleman's Dignity
אחת הסדרות הקוריאניות האיכותיות ביותר שראיתי. וכמובן שהיא רומנטית עם ומלא הומור
תודה! יש לך קישור?
29/03/2014 | 22:01
2
23
בבקשה
29/03/2014 | 22:40
1
38
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה רבה =)
29/03/2014 | 23:49
13
כל כך
30/03/2014 | 11:53
17
Top 13 OST Style
28/03/2014 | 16:23
16
66
לכולנו יש את הפסקולים שכבשו אותנו בזמן שראינו דרמות, אז חשבתי שכל אחת תשים את הטופ 13 שלה, כדי שנוכל לגלות פסקולים טובים שעוד לא יצא לנו להכיר  (יש יותר מדי פסקולים טובים בשביל לעשות רק טופ 10 אז הבאתי אפשרות לעוד 3 שירים אקסטרה )

הרשימה שלי:
1. Yesung -Gray Paper -That Winter, The Wind Blows- https://www.youtube.com/watch?v=PQxzL0rrH68
2. The One- Winter Love  -That Winter, The Wind Blows - https://www.youtube.com/watch?v=8x2uN8D-7mk
3. Ryeowook -Smile Again- Home Sweet Home- https://www.youtube.com/watch?v=ZkNT1JTQdNc
4.Taeyeon -And One- That Winter, The Wind Blows- https://www.youtube.com/watch?v=MLdh3WGcMSU
5.U-kiss- Remember - Syndrome- https://www.youtube.com/watch?v=FLSJ1cd5Opo
6.Beast- Black Paradise- IRIS II- https://www.youtube.com/watch?v=AkclTgiyBIg
7.Kyuhyun- Hope Is A Dream That Doesn't Sleep- Baker King- https://www.youtube.com/watch?v=_uC32_l-YTk
8.Jun.K-  Love... Goodbye-I Love Lee Tae Ri- https://www.youtube.com/watch?v=jOEr5RC-kyc
9. Jung Yonghwa - Because I Miss You- Heartstrings - https://www.youtube.com/watch?v=_xQCSAHNsq4
10. Lee Jong Hyun - My Love- A Gentleman's Dignity-  https://www.youtube.com/watch?v=kFmmR9lng6k
11.Nell- Run - Two Weeks- https://www.youtube.com/watch?v=EaMyD-UbVAs
12.Big Bang- Hallelujah- Iris- https://www.youtube.com/watch?v=TISeJgwF9NI
13. Beast & Btob  - Bye Bye Love- When A Man's In Love- https://www.youtube.com/watch?v=RPRQ5c2s5_w

סוף שבוע נעים לכולם
רשימת ה OSTים שלי
28/03/2014 | 19:50
6
64
יש יותר מדי OSTים! אבל כבר כתבת חלק ממה שרציתי לכתוב אז זה חסך לי קצת עבודה

הרשימה שלי מורכבת רנדומלית משירים שאני זוכרת שבילו אצלי בפלייליסט די הרבה זמן, אבל מן הסתם יש כמות הרבה יותר גדולה מזה.. וזה בד"כ בא אצלי בזוגות/שלישיות מאותה דרמה, אז אני מתנצלת מראש

חלק מהסרטונים מכילים קטעים מהדרמה, אז אני מסמנת אותם ב לטובת מי שלא ראה ומפריע לו

בסדר רנדומלי לחלוטין:

1. (Losing My Mind - Lee Seung Gi (My girlfriend Is a Gumiho OST - - http://www.youtube.com/watch?v=oPwI_rtzqkE

2. Comfort Song - Jung Yong Hwa (Heartstrings OST) - http://www.youtube.com/watch?v=xjOP_aLn_sU

3. Jaywalking - Sung Joon (Shut Up Flower Boy Band OST) - http://www.youtube.com/watch?v=v7goHe37u9Y

4. My Lady - Kim Tae Woo (Marry Him If You Dare OST) - http://www.youtube.com/watch?v=3jZy3TVZXA0

5. (Countdown - SHINee (Dream OST - - http://www.youtube.com/watch?v=kEs8DIeE0cY

6. Future (Mify) - Roomie (Skip Beat OST) - http://www.youtube.com/watch?v=tHo6e0HR9qk

7. (Fly High - SHINee (Prossecutor Princess OST - - http://www.youtube.com/watch?v=MqEfdKTWkI8

8. (It Has To Be You - Yesung (Cinderella's Sister OST - - http://www.youtube.com/watch?v=SMWvZ3dExhA

9. (Youv'e Fallen For Me - Jung Yong Hwa (Heartstrings OST - - http://www.youtube.com/watch?v=lh8fWI9XpAg

10. (That's Love - Donghae ft. Henry (Skip Beat OST - חצי (יש שם תמונות סטילס מהדרמה) - http://www.youtube.com/watch?v=IJuXgNF8G54

11. (Wake Up - Eye Candy (Shut Up Flower Boy Band OST - - http://www.youtube.com/watch?v=GBJB08YNlqw

12. S.O.L.O - Super Junior M (Skip Beat OST) - http://www.youtube.com/watch?v=QsZnV9F1Fd8

13. My Valentine - Taecyeon & Nickchun (Dream High OST) - http://www.youtube.com/watch?v=1yoavcLPRus

תמיד כיף להיזכר בסדרות שראיתי ואהבתי, אז תודה
רשימה מעולה
28/03/2014 | 20:13
5
33
ממש אהבתי את Comfort Song, Jaywalking,ו- Youv'e Fallen For Me  
SJ ענקים כשזה נוגע לשירי OSTים, עוד לא  שמעתי OST אחד שלהם שלא אהבתי, חוץ מהשירים בסינית וגם זה רק בגלל שאני עוד לא רגילה לשפה.
אגב אחרי ששמעתי את הOSTים של Shut Up Flower Boy Band, אני חייבת לשאול כדאי לראות את הדרמה? המוזיקה ממש תפסה אותי
Shut Up Flower Boy Band טובה
28/03/2014 | 20:25
4
49
אני מאוד נהניתי ממנה, אבל זה גם תלוי אם את בקטע של דרמות מוזיקליות, כי לא כולם מתחברים לזה.. וכל השירים ב OST שלה טובים..

Jaywalking הוא אחד מהשירים היותר אהובים עליי ברשימה הזאת, יחד עם Future ו It Has To Be You (אבל אני אוהבת את כולם, אחרת הם לא היו מגיעים לרשימה הזאת מלכתחילה )

אני שמחה שאהבת את השירים
אממ זאת דרמה מוזקלית מהסוג שכל שתי דק' הם
29/03/2014 | 00:45
3
35
מתחילים לשיר שירים? אם כן אני חושבת שאני אוותר על זה
זאת דרמה מעולה!
29/03/2014 | 01:16
2
32
ראיתי די הרבה דרמות והיא בהחלט נכנסת לעשרת הגדולות. זאת דרמה שמציגה נעורים עם כל התקווה וההתרסקות והעצב והחברויות ומערכות היחסים, דרמה שלא ממתיקה את גיל ההתבגרות. המוזיקה זה רק בונוס. זאת לחלוטין לא דרמת מחזמר
אוקיי הוספתי לרשימת צפייה שלי
29/03/2014 | 01:18
1
24
29/03/2014 | 01:29
9
הרשימה שלי
28/03/2014 | 21:11
8
57
היה ממש קשה למצוא רק שלושה עשר שירים אבל היה נחמד להיזכר בכמה שמזמן לא הקשבתי להם אני לא זוכרת איפה שמעתי את זה, אני בטוחה שזה היה באיזו תוכנית וראיטי קוריאנית, מוזיקה יכולה לשמש כעוד סוג של יומן...
1. I Need Romance 3 - https://www.youtube.com/watch?v=flkLXReEG4k Don't cry- Lee Hyori
2. Reply 1994 - https://www.youtube.com/watch?v=Fp2ZF36ZP0U&fe... Days of Longing, Days to be Forgotten - Lee Seung-hwan
3. Secret - https://www.youtube.com/watch?v=GHd4sT-UD1E - Ailee - Because Tears Steal Hearts
4. Me too, Flower! - https://www.youtube.com/watch?v=EgrdPhSNd8U - Too many tears- Suzy
5. Bridal Mask- https://www.youtube.com/watch?v=1tV33-tzTj8 - You in my arms- Bohemian
6. Good Doctor - https://www.youtube.com/watch?v=ngQ97UPwMX0 - I'm loving you- 2BIC
7. Good Doctor - https://www.youtube.com/watch?v=4_8wiMEJZqs - How come You don't know?- Kim Jong Kook
8. Gu Family Book - https://www.youtube.com/watch?v=va6zcYS39wo - Only You- 4MEN
9. Monstar- https://www.youtube.com/watch?v=dFS8YY3T-3g -Nocturne- Kim Yoon-ah
10. Master's Sun - https://www.youtube.com/watch?v=nB3kwVRZ5zE - Crazy Of You- Hyorin
11. Shut Up Flowerboy Band - https://www.youtube.com/watch?v=b9F4lVsWJK4 - How Come - Kim Min Seok
12. Nice Guy - https://www.youtube.com/watch?v=FwWQUMSS9fs - Love ls like a snowflake -Xia Junsu
13. Gu Family Book - https://www.youtube.com/watch?v=jvgb15rciT0 - Don't Forget Me- Suzy
האמת שרציתי לעשות יותר מ13 אבל לא רציתי לקחת
29/03/2014 | 01:01
7
28
את זה רחוק מדי. את מוזמנת להוסיף עוד שירים אם בא לך, כמה שיותר יותר טוב מבחינתי
ממש אהבתי את השירים Days of Longing, Days to be Forgotten, Too many tears, You in my arms,How come You don't know, ובקיצור יותר מדי שירים
שמחה שאהבת!
29/03/2014 | 01:28
6
33
יש לי עוד כמה שירים בשלוף
King of dramas- https://www.youtube.com/watch?v=STfemvzWJ-o - Engraved In My Heart- 8eight Lee Hyun
My Lovely Kim Sam Soon- https://www.youtube.com/watch?v=asvAJu-gdVA - Farewell Without Farewell - Jisun
Soulmate- https://www.youtube.com/watch?v=3jk_ZHLgfNE - C'mon through- Lasse Lindh
תודה
29/03/2014 | 01:36
5
21
השירים ממש חמודים אהבתי את הקצב ב- Engraved In My Heart. את הקול של הזמרת ב-Farewell Without Farewell. ויש משהו ממש מיוחד ב-C'mon through
מסכימה איתך
29/03/2014 | 01:50
4
28
ובנוגע לC'mon through, יש בו משהו שממש נוגע בי... מעורר השראה. מוזר לכתוב את זה, אבל, אני כותבת (ספרים) והרבה מהOSTים האלה, ועוד המון אחרים, היו ממש חלק מתהליך הכתיבה שלי.
אפשר להבין למה
29/03/2014 | 01:55
3
28
אני לא יכולה להפסיק ללחוץ על הכפתור של הריפליי בשיר C'mon through , אני חושבת שלחצתי עליו 10 פעמים כבר ואני עדיין ממשיכה, השיר ממש ממש מיוחד!, הסגנון מזכיר לי את רדיוהד בשילוב של פלסיבו.
איזה ספרים את כותבת? אם לא אכפת לך שאני שואלת
רדיוהד בשילוב של פלסיבו! לגמרי!
29/03/2014 | 02:00
2
40
סיפורים קצרים. הוצאתי ספר לפני כמעט שנה ועכשיו אני עובדת על הספר השני שלי... לספר הראשון שלי קוראים "מניפת הצבעים של המוות"
מגניב, אני בדר"כ בוחרת ספרים לפי השם שלהם
29/03/2014 | 02:08
1
22
והשם נשמע ממש טוב! המון בהצלחה עם כתיבת הספר השני
תודה
29/03/2014 | 02:10
13
שרשור קלישאות
27/03/2014 | 00:26
8
117
כי האחרון היה לפני הרבה מאוד זמן

מוזמנים לשרשר את הדברים שהכי מציקים לכם בדרמות/סרטים ושתמיד חוזרים על עצמם, ויש מלא כאלה.

כמה דוגמאות:

תמיד יש צלע שלישית ורביעית ביחסים בין הדמויות הראשיות, וברוב מהמקרים הם ימצאו את עצמם שבורי לב ומתנחמים אחד בזרועות השני..

בד"כ האקסית של הדמות הראשית תהיה פסיכית ותנסה לתפוס אותו בדרכים לא יפות כמו להעמיד פנים שהיא פצועה, לסחוט אותו, לשחק על המצפון שלו וכדומה, וב-99% מהמקרים הוא יקנה את זה למשך כמה פרקים ויגרום לדמות הראשית להיות ממש אומללה.

כי תמיד כשאחת הדמויות עוצרת דמות אחרת לפני שהיא עולה לאוטובוס או לרכבת, האוטובוס/רכבת פשוט מחכה בתחנה עד שהם יסיימו לדבר, גם אם השיחה שלהם נמשכת שעה. (שזה מאוד הגיוני ותמיד קורה גם במציאות..)

זאת התחלה, עכשיו תורכם
קלישאות
27/03/2014 | 02:03
2
104
לא משנה כמה אתה עני, תמיד יהיה לך מספיק כסף לפלאפון הכי חדש שיש בשוק.

לא משנה אם זאת פעם ראשונה שאתה מכיר מישהו, המספר שלו יופיע לך בזיכרון של הפלאפון באופן אוטומטי.

לא משנה אם יש סופת שלגים בחוץ, או מינוס 30 מעלות, תמיד תהיה בחורה שתלך עם חצאית מיני שבקושי מכסה משהו.
לגבי סעיף 2
27/03/2014 | 23:10
1
60
אל תשכחי שגם יש להם תמיד תמונה עם המספר
צודקת! חח
27/03/2014 | 23:12
24
אני הכי אוהבת
27/03/2014 | 11:30
1
105
שכשלא רוצים לענות לשיחה של מישהו בפלאפון הם תמיד מוציאים את הבטריה הם אף פעם לא מכבים את הטלפון
נכון! זה כל כך דרמה ולא מציאות!
28/03/2014 | 00:38
36
עניה מתאהבת בעשיר.
28/03/2014 | 04:44
71
העניה בדרך כלל עם שיניים ממש ישרות ולבנות ועפעפיים מנותחים. אמין.

אישה מתחפשת לגבר והראשי מתאהב בה. לפעמים בלי לדעת שהיא אישה.

אחרי לילה של שיכרות הדמות הראשית תתעורר בחדר השינה של גבר (זה בדרך כלל או הראשי או בחור שהיא דלוקה עליו), לא תזכור כלום ממה שקרה ותיבהל.
קלישאה!
29/03/2014 | 15:13
48
תמיד כשהם ממהרים או עצבנים הם נוהגים כמו משוגעים בכביש מלא מכוניות, מזגזגים ומאיצים, ושום שוטר לא עוצר אותם!!
עוד קצת קלישאות..
29/03/2014 | 16:34
59
הסצינה שהדמויות הראשיות מפספסות אחת את השנייה במעלית/רחוב/מסדרון/כל מקום אחר שמתאים להם לתסריט

תמיד כשאחת הדמויות הראשיות מגלה שהיא חולה במחלה קשה או שעומדים לפגוע בדמות הראשית השנייה וכדומה היא ממציאה תירוץ ממש מפגר כדי להיפרד מהצד השני כדי להגן עליו.. ואם הבחורה היא זאת שנפרדה מהבחור היא גם תתבכיין במשך כמה פרקים על כמה קשה לה בלעדיו למרות ש**היא** זאת שנפרדה ממנו..
קצת שאלה לגבי שליחת מוצרי קוסמטיקה
25/03/2014 | 12:01
14
82
יש לי חברה ביפן. היא רוצה לשלוח לי מסיכה קוריאנית (כאלה שאנחנו רואים בדרמות שמדביקים על הפרצוף) הי אומרת שהערכה כוללת נוזלים. מישהו יודע אם מותר לשלוח דבר כזה בדואר לישראל?
אני לא חושבת שאמורה להיות לך בעיה עם זה אבל
25/03/2014 | 13:25
10
61
אל תתפסי אותי במילה, עדיף לך לברר לפני באתר של המכס, יש לך שם אפשרות ליצור איתם קשר דרך הודעה, או שתרימי טלפון אליהם.

סתם שאלה מה השם של החברה היפנית? אני תמיד בחיפושים אחרי חברות קוסמטיקה עם מוצרים טובים. אני בדיוק מחכה למשלוח מ- etude house הקוריאנית
צודקת, אני אבדוק במכס
25/03/2014 | 13:50
9
49
לגבי החברה -, נראה לי שלא הבנתי אותי נכון. זאת חברה (ידידה) שהיא יפנית בדיוק סיפרה לי שהיא קונה במחיר טוב מסיכות בשוק הקוריאני בטוקיו. והיא רוצה לשלוח לי גם לנסות כי אמרתי שאני רואה בדרמות שמשתמשים בזה וזה נראה לי אחלה. זהו, מאיזו יצרן זה - אין לי מושג
אה חחחחחחח
25/03/2014 | 14:28
8
42
אגב שתקבלי את המסכה, אם היא טובה תוכלי להגיד לי בבקשה? (אני בטוחה כמעט לגמרי שלא יעשו לך בעיות במכס -טפ'ו טפ'ו טפ'ו-)
בינתיים חברה זו שלחה לי ניירות לאוריגמי
25/03/2014 | 14:40
7
77
ולקחו לי מכס זה היה מבעס. אבל מסתבר שאפשר לערער ואני הולכת לעשות את זה...
בינתיים המכס לא עונים לטלפון

בינתיים קצת אשוויץ עם הניירות...
היא גם שלחה לי חותמת אישית עם שם שלי כתוב ביפנית. היה מצחיק בהתחלה שלא ידעתי מאיזה כיוון בכלל מסתכלים על הכתוב
מה?? ניירות?? ממש משעמם להם שם
25/03/2014 | 16:34
4
48
ומגניב~ שיוצא לך להכין דברים תעלי שנוכל לראות
למה משעמם? אני מטורפת על העניין הזה
25/03/2014 | 18:15
3
56
וניירות בכמות באיכות ובמגוון כמו שיש ביפן - אין במקום אחר. בשבילי זה היה אדיר.

תמונות... מצרפת כאן משהו/ זה חתיכת נייר אחת 70/70 ס"מ. אבל בגדול בפייסבוק שלי אפשר לראות מלא. חוץ מזה, תערוכה שלי מוצגת כרגע אצלנו בצפון. פרסמתי כאן לפני חודש.
לא הבנת אותי נכון התכוונתי שלאנשים במכס משעמם
25/03/2014 | 20:07
2
41
כי הם החרימו לך ניירות, זה כולה ניירות מה יש להחרים פה?
אפשר קישור לפייסבוק שלך כדי שנוכל לראות?
באמת לא הבנתי נכון...
25/03/2014 | 23:38
1
41
הם לא מחרימים. פשוט בדואר מודיעים שצריך לשלם 35.40 וזהו
אבל באמת מעצבן. כולה משלוח שמסומן עליו "מתנה" מעצבנים

שולחת לך פיססבוק בפרטי...
אז כנראה הם רוצים שתשלמי מס משלוח...
26/03/2014 | 14:28
27
לפי מה שאני יודעת אם את מכניסה כמות מסויימת של דברים \ קונה במחיר מסויים צריך לשלם מס משלוח (אני לא כ"כ בטוחה איך זה הולך, אבל זה מה שנשמע לי הכי הגיוני, הדבר הכי בטוח לעשות זה ליצור איתם קשר), וכן זה ממש מרגיז
למה המכס החרימו לך את זה?
25/03/2014 | 20:00
1
39
נשמע לי קצת מוזר כי זה לא אמור להיות משהו חשוד.. אבל אני לא עובדת מכס, אז כנראה שיש להם איזשהו היגיון משלהם (גם אם הוא מקולקל )

הניירות ממש יפים!
הם לא מחרימים
25/03/2014 | 23:41
32
הם מתקשרים מהדואר ואומרים שיש משלוח מחו"ל שתבואי לקחת שלמי את המכס
הזוי... אבל אני אנסה לערער, אולי יחזירו לי את הכסף...
בפעמים שהזמנתי מאיביי לא הייתה עם זה שום בעיה
25/03/2014 | 20:41
2
47
הם כותבים על החבילה GIFT והכל טוב
הדגש הוא לא כל כך על המכס אלא
25/03/2014 | 23:45
1
50
האם מותר לשלוח נוזלים. שלא יגידו שזה חומר מסוכן בלתי מזוהה, לא מכניסים לארץ מחשש לפיגועים
בהזמנות מאיביי לא הייתה עם המסיכה בעיה
26/03/2014 | 21:53
30
ככה שלא אמורה להיות בגדול.. בטח לא כשמדובר במסיכות בודדות בלבד
ובפינת הבידור הלא קשור - RPD
24/03/2014 | 18:55
11
90
אני מקווה שהשבוע שלכם התחיל טוב, כי שלי התחיל בצורה לא הכי טובה
אבל בכל מקרה כדי שלפחות המשך השבוע יהיה עם חיוך, קבלו את הפינות הכי מצחיקות לדעתי של Random Play Dance

למי שלא מכיר את הפינה - זאת פינה מהתוכנית Weekly Idol (הדי מפגרת, יש לציין..), וכל המטרה בפינה זה שמשמיעים לאומנים שבאים אליהם קטעים רנדומליים משירים שלהם והם צריכים להתאים את עצמם למיקום ולכוריאוגרפיה, ומי שמפשל נקרא לבירור/נענש.
כמובן שהמנחים לא סובלים שאנשים מצליחים, אז הם יעשו הכל כדי לגרום לאנשים לפשל

יש יותר מדי קטעים מצחיקים, אז בינתיים אספתי לכם רק את אלה שהכי הצחיקו אותי, אתם מוזמנים להוסיף גם משלכם אם מצאתם

**רציתי לשים קטעים עם תרגום לאנגלית, בגלל זה חלק מהקטעים הם מהפרק המלא, אז פשוט תתעלמו מכל השאר..

במקום השלישי - B2ST - כי הם פשוט חסרי בושה. אבל להגנתם ייאמר שזה נשמע אמין. הקטע מתחיל בדקה 8:15. http://www.youtube.com/watch?v=eBSXb2i_ffo

במקום השני - B.A.P - כי כל פעם שהם מגיעים לתוכנית זה הופך לאימון כושר אינטנסיבי

שכיבות שמיכה - One Shot - הקטע מתחיל בדקה 6:36 (האמת היא שלא בדיוק, אבל זה חלק מהשכיבות שמיכה הבלתי נגמרות) - http://www.youtube.com/watch?v=U0qIMqx44Ww

אימון ידיים - Badman - הקטע שאותי הכי הצחיק מבין כל הקטעים שלהם.. הפנים שלהם ברגע שהם אמרו שהם הולכים לנגן את הקטע הזה בלי הפסקה . הקטע מתחיל בדקה 3:30 - http://www.youtube.com/watch?v=5uvav2X68eo

הריקוד שלא נגמר - 1004 (Angel) - כי כשאתם יותר מדי טובים, המנחים ממש מתעצבנים . זה מתחיל בדקה 2:58. זה קטע יותר ארוך מהשאר.. http://www.youtube.com/watch?v=rIGveNMCi9Y

אגב, בלי קשר, הפרקים המלאים איתם גם ממש מצחיקים כי הם אוהבים להיטפל אליהם ותמיד יש שם משימות ממש מפגרות

במקום הראשון - Teen Top - כי יש להם דרך מקורית להעניש את מי שטועה. המלצה - אל תאכלו/תשתו בזמן הזה

Miss Right - זה נראה ממש כואב . http://www.youtube.com/watch?v=34DdhmiQ29s

Rocking - הם שיפרו יכולות מאז הפעם הקודמת . http://www.youtube.com/watch?v=JXeqm5PXsdA

אני באמת לא מבינה איך הקבוצה הזאת עובדת

זהו לבינתיים.. אני אוסיף עוד קטעים יותר מאוחר, כשיהיה לי קצת יותר זמן לזה
Weekly Idol- התוכנית הכי מתעללת באיידולים
24/03/2014 | 21:54
10
59
שיש בקוריאה, ואני מתה על זה
נו טוב לפחות ביסט היו כנים מההתחלה ואמרו "איך לכל הרוחות אנחנו אמורים לעשות את זה?" .
ב B.A.P הם סתם התעללו חח וזה לא היה בהכרח רע -המחשוף של באנג .
וטין טופ פשוט פסיכים על כל הראש חחחח נראה לי הם רק חיכו להזדמנות להרוג אחד את השני.

עוד כמה סרטונים של RPD:
super junior: https://www.youtube.com/watch?v=g83oIXNplHM
Infinte: https://www.youtube.com/watch?v=hQ0WNbZhXdM
MBLAQ: https://www.youtube.com/watch?v=TiIQOeZwxgg
אני אוהבת שהם מתעללים בהם
24/03/2014 | 23:40
9
30
האמת היא שרוב הזמן זה בעיקר מצחיק, אבל נגיד בפעם האחרונה שהם התעללו ב BAP זה היה קצת מוגזם (הם החליפו להם את השירים בקצב בלתי אפשרי, והם סתם הרביצו ליונגג'ה בסוף, כי הם עשו את זה ממש יפה והוא גם היה מסכן כי הוא קיבל מכה בדרך )

ולאינפיניט יש מלא סרטונים מצחיקים של זה (בערך מכל פעם שהם נמצאים בתוכנית הזאת ) והם בעיקר אוהבים להתעלל בסונגגיו, וזה די מצחיק
חח לא נראה לי שהם יכולים לעבור תוכנית בלי
24/03/2014 | 23:46
6
29
להרביץ למישהו עם הפטיש, גם אם זה לא מגיע לו חחחח
וכן חחחח סונגגיו תמיד השעיר לעזאזל של אינפיניט חחחחח
חחחחחח לגמרי, אבל מצד שני, בד"כ אם הם לא מכים
25/03/2014 | 00:01
5
28
אף אחד אז מכים אותם, וזה נראה די כואב
וזה גם מדרבן אנשים להצליח כי הם לא רוצים לקבל מזה מכות, ואז המנחים ממציאים דרכים יותר הזויות להפריע להם, וזה ממש מצחיק..

אבל לפחות BAP ניצחו אחרי זה בהתערבות השנייה שהם עשו באותה תוכנית, ויונגג'ה קיבל הזדמנות לנקום (למרות שהוא לא ניצל אותה כמו שצריך והוא הכה אותם ממש חלש ).
בכלל, אני ממש אוהבת את התוכניות איתם כי זה בין התוכניות היותר מצחיקות של weekly idol תמיד.. (וגם עם אינפיניט זה כמעט תמיד ממש משעשע..)

חחח היה איזה RPD אחד שממש נטפלו לסונגגיו למרות שהוא היה בסדר.. ואז כשהוא התלונן נתנו לו הזדמנות לעשות את זה לבד, ומן הסתם הוא טעה על התנועה הראשונה.. זה היה ממש מצחיק, אני אנסה לחפש את זה
נכון אבל תמיד יותר מצחיק לראות איידולים
25/03/2014 | 00:06
4
22
חוטפים חחח
כן  חח לא משעמם שהטיזרים בסביבה. פחות יצא לי לראות תוכניות עם אינפיניט אבל ממה שראיתי הם ממש מצחיקים
וסבבה
נו, זה ברור. הסיבה העיקרית שיש לתוכניות כאלה
25/03/2014 | 00:17
3
25
רייטינג זה כי כולם רוצים לראות את האיידול האהוב עליהם עושה דברים ממש מפגרים/מצחיקים וסובל (במידה, כמובן..)

ורוב האיידולים גם זורמים איתם ומספקים את הסחורה (ועובדה שהם ממשיכים לחזור אליהם אחרי זה, כי אחרי חלק מהמשימות אני ממש לא הייתי חוזרת לשם במקומם..)

חח האמת היא שאני מחכה לתוכנית הבאה של teen top כי אני רוצה לדעת לאן עוד זה יכול להידרדר אצלם..
כן חחחח ו- teen top שוב יפיעו שם? מתי? או שאת
25/03/2014 | 00:20
2
16
מדברת באופן כללי?
באופן כללי.. הם בטח יופיעו שם כשהם יוציאו
25/03/2014 | 00:23
1
25
אלבום, כי ב-99.9% מהמקרים האיידולים באים לשם כדי לקדם את האלבום החדש שלהם, אבל אני לא יודעת מתי זה יקרה..

אגב, הם צילמו תוכנית עם CN Blue, אבל אני לא יודעת אם זה שודר כבר או לא ומהתמונות פרומו הם עשו להם את המשחק עם התפוח
הבנתי, ואני רואה שהפרק איתם כבר תורגם
25/03/2014 | 00:46
23
פעם חיבבתי את התוכנית
25/03/2014 | 12:19
1
32
אבל נראה שעם הזמן המנחים מתעללים יותר. זה מתחיל להזכיר לי את תוכניות השעשוע היפניות שהמטרה שלהן זה לראות את המשתתפים סובלים.
לא משהו שאני אוהבת לצפות בו.
אני מסכימה איתך.. לפעמים זה באמת מוגזם.
25/03/2014 | 19:56
29
זה לא שאני רואה את התוכנית באופן קבוע, אבל לפעמים הם קצת עוברים את הגבול יותר מדי..
משחק האות האחרונה
24/03/2014 | 00:35
49
146
הסבר:
במשחק הזה כל אחד מהמשתתפים צריך לכתוב שם של סרט/ דרמה לפי האות האחרונה שבהודעה שקדמה לו ,ובנוסף צריך לכתוב תקציר על מה שאתם מוסיפים - לא חובה משהו ארוך גם כמה מילים יספיקו-
לדוגמה: (אני שמה שמות שלהקות כדי לא לקחת שמות של דרמות/סרטים)
U-Kiss
Ss501 - וכמובן שאתם...
המשך>>
הסבר:
במשחק הזה כל אחד מהמשתתפים צריך לכתוב שם של סרט/ דרמה לפי האות האחרונה שבהודעה שקדמה לו ,ובנוסף צריך לכתוב תקציר על מה שאתם מוסיפים - לא חובה משהו ארוך גם כמה מילים יספיקו-
לדוגמה: (אני שמה שמות שלהקות כדי לא לקחת שמות של דרמות/סרטים)
U-Kiss
Ss501 - וכמובן שאתם צריכים להוסיף את התקציר שלכם

jחדשות ועידכונים
21/03/2014 | 13:07
22
84
עידכונים וחדשות בקשר לתוכניות טלוויזיה, שירים ואלבומים חדשים, רכילויות או סתם סיפורים מעניינים שקרו באסיה.

מוזמנים להוסיף גם משלכם
Emergency Couple תוארך בפרק נוסף
21/03/2014 | 13:09
76
לסדרה יהיו 21 פרקים בסה"כ, והפרק האחרון ישודר ב-5 באפריל.
LEDApple בשיר חדש..
21/03/2014 | 13:22
55
הבנים שיחררו שיר חדש בשם "?Who Are You". השיר אמור להיות שיר קליט שמתאים לאביב (לא אני המצאתי את הניסוח, אז אל תשאלו אותי מה זה אומר ). אני לא יודעת בקשר לאביב, אבל השיר די קליט
"Feel Good Day" - עידכון קאסט
21/03/2014 | 13:36
75
זאת דרמת הסופ"ש החדשה מבית SBS שתתחיל להיות משודרת באפריל.
המפיק הוא המפיק של "King of Dramas" ו Your'e Beautiful", והכותבים של הדרמה היו אחראים גם ל "I Miss You" ו "?Can You Hear My Heart".
הדרמה מספרת על אמא חד הורית שמגדלת 3 בנות לבדה ומנסה לחתן את כולן.

ולקאסט:

Park Se Young לוהקה לתפקיד הראשי. היא תגלם את הבת האמצעית מבין 3 הבנות.
Lee Sang Woo הוא הדמות הגברית לצידה.
Kim Mi Sook תשחק את האמא.
Hwang Woo Seul Hye תהיה הבת הבכורה.
Go Woo Ri מהלהקה "Rainbow" תשחק את הבת הצעירה.

וחוץ מזה, הם אמורים ללהק דמויות גבריות נוספות שיהיה להן רומן עם הבנות האחרות במשפחה
Age of Feeling שוב מסתבכת?
21/03/2014 | 13:51
77
אני מודה שאני לא צופה בדרמה הזאת ואין לי מושג מה קורה שם, אבל כל כמה זמן יש כתבה על בעיה אחרות בהפקה הזאת..

אז אחרי שהם החליפו את הכותבים באמצע צילום הסדרה ואחד מהשחקנים (Kim Jae Wook) עזב אחרי כמה פרקים, עכשיו נראה שיש להפקה בעיות כספיות.
הפעם טוענים שההפקה חרגה מהתקציב של הדרמה, וזה אפילו הגיע למצב שהם לא מסוגלים לשלם לצוות ולשחקנים את המשכורות שלהם.
מהחברה טוענים שהם לא מצליחים להגיע להבנות לגבי דרך התשלום וכדומה עם השחקנים והצוות, ושהם במשא ומתן על זה.

אני לא יודעת מה נכון ומה באמת קורה שם, אבל אני מקווה שהם יפתרו את זה..
מהצד זה נשמע כאילו כל ההפקה לא נוהלה כמו שצריך מההתחלה.. וזה קצת מפתיע בהתחשב בזה שזה שייך לחברה גדולה כמו KBS.
"Angel Eyes" - עדכון קאסט
21/03/2014 | 14:02
5
88
דרמת סופ"ש נוספת מבית SBS שאמורה להתחיל להיות משודרת באפריל אחרי "האישה שנישאה 3 פעמים".
העלילה מספרת על אישה עיוורת שמקבלת בחזרה את הראייה שלה, ומתחילה לעבוד במוקד עזרה ראשונה.

קאסט:

Gu Hye Soon - בתפקיד הראשי.
Lee Sang Yoon - התפקיד הראשי.
Kim Ji Suk
Seung Ri (כן, זה מ Big Bang )
Hyun Jyu Ni
Seungri בדרמה??? זה צריך להיות מעניין חח
21/03/2014 | 15:00
4
44
אל תצפי ליותר מדי, הוא בתפקיד די משני..
21/03/2014 | 15:06
3
47
ואם אני לא טועה, הוא כבר שיחק באיזה משהו יפני פעם
לא ידעתי שהוא שיחק לפני אם לא מחשבים את
21/03/2014 | 15:10
2
44
הפארודיות שהם עשו. ולהגיד לך את האמת אני לא ממש מצפה לזה בכיוון של שחקן מעולה, אני יותר מצפה לזה כי זה יהיה משעשע לראות אותו משחק, אני רק מקווה שהוא יותר טוב מ-Kim Hyun-joong.
חחח אני חושבת שהוא שיחק במשהו יפני, אבל יכול
21/03/2014 | 15:14
1
39
להיות שאני טועה, אז קחי את זה בעירבון מוגבל

והם לא היו גרועים בפארודיות, הם עשו עבודה טובה בלהצחיק

התכוונתי להגיד שלא בטוח שיהיה לו הרבה זמן מסך כי הדמות שלו משנית, לא אמרתי כלום על המשחק שלו. הוא יכול להפתיע, ואני לא שופטת אף אחד עד שאני לא רואה אותם משחקים
בגלל זה אני אומרת שיהיה משעשע לראות אותו
21/03/2014 | 15:19
26
בדרמה, אני רגילה לראות אותו יותר בז'אנר הקומי ולא שפטתי רק אמרתי שאני מקווה שהוא יותר טוב  
צ'ופר קטן לסופ"ש
21/03/2014 | 14:17
100
Song Joong Ki אומנם בצבא כרגע, אבל לפני כמה ימים הוא הנחה בסין מופע של התזמורת הצבאית של דרום קוריאה, ואנחנו קיבלנו תמונה שלו במדים

חוץ ממנו, במופע השתתפו גם הזמרים Lee Suk Hoon ו Kim Ho Kyung, שמשרתים בצבא כרגע.

בתמונה Song Joong Ki מצולם עם השגריר שלהם שם, והוא גם העלה הודעה לרשת החברתית Weibo.

אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני ממש התגעגעתי אליו
Gaon Chart Ranking - 9.3 - 15.3
21/03/2014 | 15:04
3
90
הנה הטבלה העדכנית לשבוע השני של מרץ

סינגלים דיגיטליים:

10. "Shin Yong Jae - "I Love You, Erasing You, Crying Again
9. "ToHeart - "Delicious
8. "Sunmi ft. Lena - "Full Moon
7. "2NE1 - "Gotta Be You
6. "Orange Caramel - "Catallena
5. "CN Blue - "Can't Stop
4. ".Girl's Generation - "Mr. Mr
3. "Lyn - "Missing You... Crying
2. "SoYou & JungGiGo - "Some
1. "2NE1 - "Come Back Home

אלבומים פיזיים:

10. ".Girl's Generation - "Mr. Mr
9. "?Got7 - "Got It
8. "Bangtan Boys (BTS) - "Skul Luv Affair
7. "EXO-K - "Mama
6. "B.A.P - "First Sensibility
5. "Orange Caramel - "Catallena
4. You Who Came From The Stars OST
3. "TVXQ - "Spellbound Repackage
2. "CN Blue - "Can't Stop
1. "ToHeart - "1st Mini Album

** רק לי הרשימה בחלק הזה הפעם נראית ממש מוזרה?
א. למה EXO עדיין ברשימה? לא שיש לי משהו נגדם, אבל האלבום הזה יצא לפני המון זמן..
ב. איך Girl's Generation מקום עשירי? עם הכמות מעריצים המטורפת שלהן הייתי מצפה שהם יהיו במקום 5 ומעלה. (אני לא מעריצה שלהן או משהו, זה סתם מוזר לי..)
ג. כל הכבוד ל Got7, כי זה האלבום הראשון שלהם והוא יצא לפני יותר מחודש, אז הם מחזיקים מעמד ממש יפה.
ד. לא ציפיתי לראות את BTS ו B.A.P ברשימה עדיין, אז אני שמחה שהם פה
ה. כל הכבוד לשאר

הורדות:

10. "Eun Ji - "It's You
9. "2NE1 - "Gotta Be You
8. "CN Blue - "Can't Stop
7. "SoYou & JungGiGo - "Some
6. "ToHeart - "Delicious
5. ".Girl's Generation - "Mr. Mr
4. "Shin Yong Jae - "I Love You, Erasing You, Crying Again
3. "Orange Caramel - "Catallena
2. "2NE1 - "Come Back Home
1. "Lyn - "Missing You... Crying

שירים ששרו בקריוקי:

10. "Big Mama - "Resignation
9. "Shin Eun Kyung - "Going to Nasung
8. "Kim Bum Soo - "Last Love
7. "izi - "Emergency Room
6. "Ailee - "Singing Got Better
5. "Wheesung ft. Junhyung - "Heartsore Story
4. "MC The Max - "Wind That Blows
3. "Lim Chang Jung - "A Shot of Soju
2. "Idina Menzel - "Let it Go
1. "SoYou & JungGiGo - "Some

Gaon Social Chart:

10. "BESTie - "Thank You Very Much
9. "Trouble Maker - "Trouble Maker
8. "AoA - "Miniskirt
7. "(B.A.P - "1004 (Angel
6. "BTOB - "Beep Beep
5. "Orange Caramel - "Catallena
4. "Girl's Day - "Something
3. "Bangtan Boys (BTS) -"Boy In Luv
2. "SoYou & JungGiGo - "Some
1. "CN Blue - "Can't Stop

אעע נגמר

כדי לחסוך לי עבודה מיותרת להבא, זה באמת מעניין אתכם או שאני סתם כותבת את זה לעצמי?
אותי זה מעניין, ככה אני יודעת איזה שירים שווה
21/03/2014 | 15:27
2
35
לחפש ביוטיוב, אז תודה!
תודה
21/03/2014 | 16:05
1
19
אם כבר תודה לך, כבר מצאתי כמה שירים טובים
21/03/2014 | 16:09
19
Doo Joon מ B2ST מונה לשגריר כבוד של..
21/03/2014 | 15:41
46
ארגון הכדורגל הקוריאני "K League".
ליהוקים נוספים ל "Your'e All Sorounded"
21/03/2014 | 16:01
58
אחרונים שמצטרפים לקאסט (בינתיים) הם:

Ahn Jae Hyun ששיחק לאחרונה ב "You Who Came From the Stars". הוא יהיה חלק מרביעיית השוטרים הטירונים, ותהיה לו יריבות מרה עם הדמות של Lee Seung Gi. סתם שתדעו, במציאות הם באותו גיל (שניהם נולדו ב 1987)

Oh Yoon Ah ששיחקה לאחרונה ב "Firstborn". היא תשחק בלשית, שהיא גם במקרה אישתו לשעבר של הדמות של Cha Seung Won.

אני מתחילה לאהוב את הדרמה הזאת יותר ויותר
צ'ופר נוסף
21/03/2014 | 16:18
4
81
הפעם קבלו את Lee Jung Suk בתמונה לשער המגזין "Dazed&Confused" של אפריל הקרוב.
הפעם הוא הראה צד אחר שלו שבד"כ אנחנו לא רואים אצלו בסדרות/סרטים
בקשר לסרט שהוא השתתף בו
22/03/2014 | 02:21
3
80
הסרט עם סו אין גוק בו שניהם משחקים שחיינים מקצועיים, כבר הגיע לאינטרנט? אני ממש רוצה לצפות בו
האמת היא שלפני יומיים ראיתי באחד האתרים שהעלו
22/03/2014 | 12:04
75
אותו עם תרגום, אז אני מניחה שהוא קיים גם בעוד כמה אתרים
תיכננתי לראות אותו הסופ"ש, אבל עוד לא יצא.. כנראה מחר
אני בדיוק הורדתי את הסרט עם תרגום לרוסית
23/03/2014 | 11:22
34
נראה איך הוא...
ראיתי אותו אתמול בסוף
23/03/2014 | 12:07
57
אחלה סרט
סיכום משחק הבדיחות ומשחק
19/03/2014 | 14:44
38
63
בשעה טובה וזריזה נפתרו כל החידות.

carmelbn443 - פתרה נכון 8 חידות
LiAtUsH2006 - פתרה נכון 4 חידות
NewNJ - פתרה נכון 3 חידות
maayanro123 ו-Larc En Ciel - פתרו נכון 2 חידות כל אחת
UtsukoChan - פתרה נכון חידה אחת

יישר כוח לכולם!
בערב אפרסם חידות חדשות עם כללים קצת שונים
אני חייבת להגיד שהחידות ממש משעשעות
19/03/2014 | 15:10
1
38
ובכלל אני שמחה לראות שהפורום מתחיל לחזור לחיים
כן! זה ממש כייף שיש אקשן
19/03/2014 | 22:56
13
היה כיף, תמשיכי
19/03/2014 | 15:21
34
ובכלל, היה נחמד לחזור לצד המשתתף לשם שינוי
שלב ב' שימו לב לכללים חדשים
19/03/2014 | 21:43
34
56
הפעם אני מציגה בדיחות עם תמונות מדרמות שאני לא מכירה או לא מצליחה לזהות.  יש מצב שעוד אנשים לא מכירים אותן. אז...

הכללים החדשים:
שם הדרמה (או סרט)
הסגנון שלה (קומדיה רומנטית או מלודרמה מזליגת דמעות...)
האם אהבתם אותה או לא
וכמובן אם היא קוריאנית, יפנית, טאייואנית או אחרת
אם בא לכם לחפור קצת ולספר מה העלילה, מי השחקנים הראשיים ועוד - הרי זה משובח

ככה נרוויח המלצות לדרמות שוות שאנחנו לא מכירים.

ולדרך...
מס' 1
19/03/2014 | 21:45
3
41
ניחוח אישה- דרמה קוריאנית
19/03/2014 | 22:32
2
72
קשה לי להגדיר את הדרמה הזאת, נראה לי דרמה רומנטית תהיה הגדרה טובה.
אהבתי את הדרמה הזאת מאוד מאוד, ראיתי אותה לפחות שלוש פעמים ולפעמים אני חוזרת לפרקים אהובים
הדרמה מספרת על לי יון ג'ה, אישה שמגלה שהיא חולה בסרטן סופני ונשארו לה שלושה חודשים לחיות. היא מחליטה לחיות את החיים במלואם במעט הזמן שנותר לה. אני לא רוצה לכתוב ספויילרים, אבל נורא פחדתי מהסוף כשראיתי את הדרמה ואפילו שאי אפשר לומר שהסוף טוב, הוא גם לא מדכא עד מוות. סוף מציאותי ואופטימי
נשמע דומה לPADAM PADAM
19/03/2014 | 22:45
1
28
כן, נראה לי שמי שאהב את זאת יאהב את זאת ולהפך
19/03/2014 | 22:49
20
מס' 2
19/03/2014 | 21:46
4
46
Protect the boss- דרמה קוריאנית
19/03/2014 | 22:37
3
51
קומדיה רומנטית, סופר מצחיקה ומתוקה! נהניתי ממנה ממש! דרמה מומלצת למי שמחפשת משהו קליל (אבל ממש לא מטופש).
הדרמה מספרת על נו און סול, שסוף סוף, אחרי הרבה מאמצים מצליחה למצוא עבודה קבועה בתור מזכירה אישית בחברה גדולה. רק שאז היא מגלה שלהיות המזכירה של הבוס שלה זה לא הדבר הכי פשוט בעולם...
הוספתי לרשימת צפייה
19/03/2014 | 22:48
2
32
נשמע בול בשבילי...
19/03/2014 | 22:50
1
29
עכשיו שכתבתי עליה מתחשק לי גם לצפות בה שוב
מכירה את התחושה
19/03/2014 | 23:39
18
מס' 3
19/03/2014 | 21:47
1
53
Hana Kimi
20/03/2014 | 07:26
30
סדרה טיוואנית. קומדיה
קיימות שתי גירסאות יפניות לסדרה, אחת מ-2007 והשנייה מ-2011.. בנוסף קיימת הגרסה הקוריאנית, שיצאה ב-2012 - To The Beautiful You.
אני נהנתי מהצפייה בה.
מס' 4
19/03/2014 | 21:48
59
מס' 5
19/03/2014 | 21:52
53
מס' 6
19/03/2014 | 21:54
1
49
Ojakgyo Brothers- דרמה קוריאנית
19/03/2014 | 22:41
61
אחת הדרמות האהובות עליי!!! והדרמה הראשונה הארוכה שראיתי. לא חשבתי שאצליח לצפות בלי להשתעמם לרגע בכל 58 הפרקים של הדרמה, אבל ברצינות שזה בדיוק מה שקרה. הדרמה מספרת על משפחה של ארבעה אחים שחיים עם ההורים שלהם והסבתא שלהם בחווה ליד סיאול, החיים שלהם משתנים כשהבת של בעל החווה האמיתי נכנסת לתמונה.
דרמה מדהימה עם משחק מעולה, סיפורים מעניינים. רומנטית בטירוף, מדהימה, מושלמת... מהסוג שגורמים לך להצטער שכבר צפית בה ולקנא במי שעדיין לא
מס' 7
19/03/2014 | 21:59
2
43
מיס ריפלי
19/03/2014 | 22:58
1
38
רומנטית, קוריאנית... מיקי שם :)

אהבתי, למרות שהדמות של הראשית עצבנה אותי (האופי של הדמות).

אבל מיקי היה מקסים

בתור בונוס זה השיר שלו מהOST
http://www.youtube.com/watch?v=5Gh-pTROTio
הדמות שלה הייתה מעצבנת ברמות
19/03/2014 | 23:37
33
היא אחת הסיבות שלא שרדתי את הדרמה עד הסוף
מס' 8
19/03/2014 | 22:01
1
40
49 ימים
19/03/2014 | 23:06
31
דרמה רומנטיטראגית קוריאנית

מומלצת בחום.
שחקנים טובים
מתזמן מהמם

וכתקציר קחו את זה של אסיה:
אישה צעירה בשם ג'י-היון נהנתה מחיים מאושרים ועמדה להתחתן עם ארוסה, אבל החיים המושלמים שלה מתנפצים בתאונת דרכים שהותירה אותה בתרדמת. ניתנת לה הזדמנות שנייה לחיים על ידי המתזמן (מלאך המוות), אבל זה מגיע עם תנאי: בתוך 49 ימים היא צריכה למצוא שלושה אנשים מחוץ למשפחתה שיבכו בשבילה דמעות טהורות. כדי לעשות זאת היא משאילה את גופה של יי-קיונג,  ובכך המסע של ג'י-היון מתחיל, האם היא תצליח ותזכה להזדמנות שנייה או לא ?
מס' 9
19/03/2014 | 22:03
1
31
The Moon That Embraces the Sun- דרמה קוריאנית
19/03/2014 | 22:48
44
דרמה היסטורית שזכתה להמון הכרה כשהיא שודרה, הרייטינג היה ממש גבוה והשחקנים הפכו למאוד מאוד פופולרים (מי שכבר היה אז אפילו יותר).
הדרמה מספרת את סיפור האהבה בין המלך של ג'וסון לבין שמאנית בשם יול. הסיפור שלהם מורכב ומתחיל מהילדות. רומנטי מאוד וצבעוני, לא יודעת, דרמה מקסימה וממש מומלצת.
מס' 10
19/03/2014 | 22:04
57
מס' 11
19/03/2014 | 22:06
1
43
Wild Romance
20/03/2014 | 07:46
27
קומדיה רומנטית, קוריאנית. בכיכובם של Lee Dong Wook ו- Lee Si Young.

לי דונג-ווק מגלם שחקן בייסבול, לי סי-יונג היא אוהדת מושבעת של קבוצה יריבה ועובדת בתור שומרת ראש. יום אחד מתעורר ביניהם ריב, עובר אורח שהיה במקום מתעד, הסרטון מפרסם ומעורר מאומה. היא הופכת להיות שומרת הראש שלו.. לסדרה יש צדדים אפלים.

הסדרה זכורה לי כמוזרה, אני חושבת שבעיקר עקב השתלשלות האירועים וחלק מהדמויות.. אבל אני חושבת שבסופו של דבר נהנתי ממנה.

הזוג המככב בתמונה, הוא אחד הזוגות המוזרים שיצא לי לראות, אבל אהבתי אותם. בנוסף, אחת השחקניות בסדרה היא ג'סיקה מ-SNSD, והיא נושכת לא מעט.. ממה שזכור.
מס' 12
19/03/2014 | 22:07
41
מס' 13
19/03/2014 | 22:10
39
מס' 14
19/03/2014 | 22:12
4
48
אני לא בטוחה, אבל אני חושבת שזה..
19/03/2014 | 22:34
3
66
Ouran Highschool Host Club
סדרה יפנית מ 2011 שמבוססת על מנגה. יש גם סרט המשך מ 2012 עם אותו שם ואותם שחקנים.
השחקנים הראשיים הם  Kawaguchi Haruna ו Yusuke Yamamoto.

אני בטוחה שזה השחקן, אני לא הכי בטוחה בקשר לסדרה.. (יש לו יותר מדי סדרות/סרטים וממש קשה לעקוב אחרי הכל.. )
אני גם חושבת שזאת הדרמה של
20/03/2014 | 14:10
2
30
Ouran Highschool Host Club ואני ממש לא ממליצה עליה, באנימות יש נטייה להקצין התנהגויות, וזה נראה ממש מגוחך כששחקנים אמיתיים מתנהגים ככה
בעיקרון מדובר על נערה שהתקבלה לתיכון יוקרתי, וכשהיא מחפשת מקום שקט בתיכון היא מוצאת חדר שאמור להיות נטוש, אבל כשהיא פותחת את הדלת היא מגלה "מועדון אירוח" לנשים, מפה לשם הסיפור מתגלגל והיא שוברת אגרטל יקר שהיא לא יכולה לשלם עליו, אז הם מחליטים להפוך אותה למארח.
דווקא היו כמה קטעים משעשעים כשהם עשו את זה,
20/03/2014 | 14:18
1
27
אבל לפעמים זה באמת היה קצת יותר מדי.
ו Yusuke רק בשבילו הייתי רואה את זה שוב
אני זוכרת שניסיתי לראות את זה בתקופת
20/03/2014 | 14:23
28
האנימות שלי וממש הזדעזעתי חח
מס' 15
19/03/2014 | 22:15
1
29
אעצור כאן בינתיים
Hi My Sweetheart
19/03/2014 | 22:24
44
דרמה טיוואנית מ-2009.
השחקנים הראשיים הם Rainie Yang ו Show Low.
זאת קומדיה רומנטית.
בפועל לדעתי היא חביבה, אבל לא הרבה מעבר. אפשר לוותר עליה.
נושא משותף - סיבוב נוסף
20/03/2014 | 13:42
7
103
הגיע הזמן לשאלה מאתגרת נוספת..

והפעם - קרובי משפחה בתחום הבידור. אני יודעת שב kpop יש הרבה אחים ששייכים ללהקות שונות, אבל זה נפוץ גם במשחק, ויש גם לא מעט אבות-בנים וכדומה שנמשכו לאותו תחום.

אז יאללה, זה נושא רחב מספיק בשביל שיהיה לכם מה לחפור עליו

בהצלחה

ושיהיה אחלה סופ"ש
2ne1 Dara / Mblaq Thunder
20/03/2014 | 14:17
89
אח ואחות
כמה שקפצו לי לראש
20/03/2014 | 14:19
87
השחקן Uhm Tae Woong ֹׁׁׁׁׁ(ד"ר צאמפ, The Devil, Can We Love) ואחותו הגדולה, השחקנית Uhm Jung Hwa
ראיון משותף שלהם, הם ממש חמודים:
https://www.youtube.com/watch?v=I4I952NQrNM

Sandara Park מ2NE1 היא אחותו הגדולה של Thunder מMBLAQ הם ידועים בתוך אחים ממש קרובים ויש המון קטעים שלהם ביוטיוב
https://www.youtube.com/watch?v=3NIKLbEQH-E
https://www.youtube.com/watch?v=qGJTGnKi9t0

Mir מMBLAQ (הראפר והמאקנה של הלהקה) הוא אחיה הקטן של השחקנית Go Eun Ah ראיתי אותם בספיישל משפחה של STRONG HEART והם דיברו שם על היריבות ביניהם. Mir גם תמיד מספר סיפורים מצחיקים על הילדות שלו כשאחותו הגדולה הייתה מגנה עליו מהילדים בשכונה אבל מרביצה לו בעצמה
https://www.youtube.com/watch?v=V2StRd88yLU זה קטע מתוך תוכנית דייטים שGo Eun Ah השתתפה בה, הקטע הזה עורר סערה בגלל הנשיקה שלהם, שהייתה סופר תמימה ומשפחתית
https://www.youtube.com/watch?v=SVljhDrCvu4 קטע מתוך הדרמה The strongest kpop survival (דרמה חמודה ומומלצת בלי שום קשר) שGo Eun Ah כיכבה בה וMBLAQ עשו בה הופעת אורח

והנה עוד קישור לראיון משותף של Thunder וMir על האחיות שלהם
https://www.youtube.com/watch?v=X3wMXMvprYA
Micky Yoochun / Park Yoohwan
20/03/2014 | 14:20
100
אחים
מוסיפה כמה אחים מוזיקליים
20/03/2014 | 14:38
102
Jessica מ SNSD היא אחותה הגדולה של Krystal מ (f(x.

Taewoon מ SPEED הוא האח הגדול של Zico מ Block B. בהתחלה Taewoon ו Zico היו אמורים להיות חלק מ Block B, אבל Taewoon עזב כדי להיות חלק מקבוצה אחרת בשם Coed School (הגלגול הראשון של SPEEDׂׂׂ). שניהם הלידרים של הלהקה שלהם והם אוהבים לכתוב שירים ביחד, בגלל זה חלק טוענים שהשירים של שתי הלהקות דומים.

YoungJin מ AlphaBAT ׁ(הידוע גם כ E:psilon ) הוא האח הגדול של Ricky מ Teen Top.
Hyun Bin + Won Bin מתבקש...
20/03/2014 | 16:58
106
24/03/2014 | 12:25
32
Youngmin & Kwangmin מלהקת הבנים Boyfriend
Chanyeol (EXO) & yura
Ha Ji Won & Jun Tae Soo
28/03/2014 | 10:39
26
אח ואחות
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
קרן הירש - מתקשרת ומטפלת הוליסטית
קרן הירש
תטא הילינג עם אתי הלל- אורות לנשמה
תטא הילית עם אתי הלל
פורום ביטוחי דירות רכבים
פורום ביטוחי דירות רכבים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה