לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)

לצפיה ב-'שתי שאלות על קיה ריו'
שתי שאלות על קיה ריו
16/09/2016 | 09:22
13
112
1. האם ניתן להתקין ידית מעל חלון נהג ? יש ידית כזו במושב ליד.

2. היכן והאם ניתן לרכוש שעון חיצוני להנחה על הדשבורד וכיוצ"ב. שעון כזה חייב להיות עמיד לחום גבוה. שעונים "רגילים" שהנחתי שם התחילו לזייף כבר כעבור זמן קצר כנראה בגלל החום המשבש את האלקטרוניקה.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
16/09/2016 | 17:37
12
71
1. איזה צורך לנהג יש בידית כזאת? הנהג שם יד אחת על ההגה ויד שנייה על ידית ההילוכים או לחילופין 2 ידיים על ההגה. .
2. יש שעון ברדיו המקורי, אפילו שעון ענק וכולל תאריך. יש אופציה להוסיף שעון לתוך החלל הקובייתי שעומד מיותם.
לצפיה ב-'עוד תשובות ...'
עוד תשובות ...
16/09/2016 | 21:37
11
52
עובדה שאי אפשר להתווכח אתה שיש רכבים רבים שיש ידית כזו.
למה התקינו אותה ? אם זה לא היה חוקי או מפריע הנהיגה היו אוסרים או פוסלים רכב כזה. אני נוהג יום יום למרחקים ארוכים ואחיזה בידית כזו יוצרת לזמן קצר הרפייה של המתח על השריר. לא קורה כלום לנהיגה. שנית ניתן להתרומם מעט מעל למושב באמצעת ידית כזו, גם זה תוצר של נהיגה למרחקים גדולים יום אחרי יום. יש כאלה שנשענים על ההגה ומתרוממים מעט - זה הרבה פחות בטיחותי.
לשעון המקורי ברכב תצוגה קטנה ורחוקה, אי שם בפינה הימנית העליונה והרחוקה בקצה המסך. רק כאשר הרדיו כבוי ממלא השעון את כל שטח המסך. אבדוק את, האופציה להוספת שעון.
האם יש לך קישור ?
תודה.
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
17/09/2016 | 07:19
10
71
האם יש אצלך השקע המסומן בחץ האדום ?
לצפיה ב-'לא, לצערי.'
לא, לצערי.
17/09/2016 | 10:14
9
38
אבל יתכן שניתן לתקוע בשקע מצית משהו, אם רק היה דבר כזה ......
לצפיה ב-'תעלה צילום של הדשבורד אצלך ברכב. מאיזה מודל הריו?'
תעלה צילום של הדשבורד אצלך ברכב. מאיזה מודל הריו?
17/09/2016 | 19:32
8
14
לצפיה ב-'מודל 2016 ידני 5 דלתות'
מודל 2016 ידני 5 דלתות
17/09/2016 | 19:42
48
תודה.
לצפיה ב-'אגב,'
אגב,
17/09/2016 | 19:44
6
31
בתמונה ששלחתי לעיל תוכל לראות את השעה בפינה הימנית העליונה, די קטן, לא מספיק ברור ובולט, במיוחד כאשר שמש מאירה על לוח השעונים והמהירות גבוהה.
לצפיה ב-'התמונה שהעליתי לך מטושטשת לכן קבל '
התמונה שהעליתי לך מטושטשת לכן קבל
17/09/2016 | 20:32
5
35
קישור לסרטון אנגלי. בזמן 1:02 בסירטון תראה באופן ברור את המקום בדשבורד [גם אצלי, בדגם 2012 של ריו גיר ידני 1250 סמק יש כזה דבר זה רק בצד ימין ולא בשמאל כמו באנגליה]

זה מיועד לקוביית שעון של קיה אבל זה לא מעניין אנשים כיום ולכן ביטלו את זה בדגם 2016. לדעתי זה אכן מיותר. ובוודאי אל תחבר שעון אל המצית או ליציאות החשמל 12V של הרכב. אם אתה לא רואה הכיתוב ברדיו אז אולי אפשר להגביר את בהירות התצוגה. לא בדקתי.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה לך.'
אוקיי, תודה לך.
17/09/2016 | 21:37
4
21
כאמור אצלי אין חלל כזה וצריך להסתפק במה שיש או לכבות את הרדיו.
לא הבנתי מדוע לא לחבר שעון לשקע מצית, אם אכן יש שעון כזה ( בינתיים לא מצאתי ). אולי אצליח למצוא שעון דיגיטאלי שעמיד בחום שבתא הרכב, שאותו אפשר לתפוש עם קליפס של נייד.

אגב, אם גם לך יש קיה ריו ידני - מה דעתך על הרכב ?
לצפיה ב-'שלך גם 1250 ?'
שלך גם 1250 ?
17/09/2016 | 22:38
3
22
שקע המצית לא יתן זרם כשהמנוע כבוי, זה למה.

למה אתה כל כך מחפש שעון ? היום יש לכולם סמרטפון ולא צריך שעון?
תסדר מתקן לסמרטפון שלך וגם הסמרטפון יציג לך את השעה...
לצפיה ב-'כן.'
כן.
17/09/2016 | 23:07
2
24
לגבי השקע - צודק. לא חשבתי על זה.
אני צריך תצוגת שעון גדולה ורציפה. מין שריטה כזו.
לצפיה ב-'לפחות אתה מבין שזאת שריטה...'
לפחות אתה מבין שזאת שריטה...
17/09/2016 | 23:35
1
49
שריטה ענקית.
תקנה איזה שעון דיגיטלי קל משקל ואיכותי של CASIO שמיועד לפנים הרכבים ותדביק עם סקוץ לדש בורד. שעון איכותי של קסיו לא יינזק מהחום...

או תבחר מהאפשרויות הבאות:
לצפיה ב-'אין לי בעייה עם זה '
אין לי בעייה עם זה
18/09/2016 | 00:09
26
.... ותודה על הקישורים.
לצפיה ב-'ניסן נוט '
ניסן נוט
15/09/2016 | 20:40
4
54
המלצות טוב ? טוב מאוד ? וכו 
לצפיה ב-'טוב'
טוב
15/09/2016 | 21:19
15
לצפיה ב-'סביר, פחות מרווח מפיאט דוקאטו ויותר איטי מפרארי 458.'
סביר, פחות מרווח מפיאט דוקאטו ויותר איטי מפרארי 458.
15/09/2016 | 23:41
2
30
וברצינות, בלי שתגיד מה הצרכים שלך מהאוטו, לא ניתן לענות על השאלה הזו.
לצפיה ב-'בחלק מהמקרים, גם יותר איטי מדוקאטו... '
בחלק מהמקרים, גם יותר איטי מדוקאטו...
16/09/2016 | 11:36
1
10
לצפיה ב-''
16/09/2016 | 11:57
8
לצפיה ב-'איזה תוכנות יש לשכפול מפתחות (קסטות) לרנו סניק'
איזה תוכנות יש לשכפול מפתחות (קסטות) לרנו סניק
15/09/2016 | 20:03
52
כמו truecode . אני רוצה לשכפל מפתח לעצמי לבד

אתם מכירים אולי ?
לצפיה ב-'שאלה בנושא מצבר'
שאלה בנושא מצבר
15/09/2016 | 18:51
12
70
שלום לחברי הפורום
חזרתי ארצה מנסיעת עבודה של שמונה חדשים, במהלכם השארתי את הרכב בחנייה. ביקשתי מאחד השכנים שידליק את הרכב בזמן שאני בחו"ל, אולם הוא שכח לעשות זאת. כתוצאה מכך, המצבר התרוקן והרכב לא מניע. שאלתי בעניין היא האם כדאי להטעין את המצבר הקיים, או עדיף להחליף אותו בחדש לאחר שמונה חדשים בו לא נעשה בו שימוש. אם ההמלצה היא להטעין אותו, מה יהיה משך החיים שלו? האם הוא יוכל להמשיך לעבוד עוד תקופה ארוכה, או מצבר שהתרוקן הוא למעשה "גמור"? 
תודה!
לצפיה ב-'מאיזו שנה המצבר? '
מאיזו שנה המצבר?
15/09/2016 | 19:20
8
55
האם זה מצבר מקורי ברכב? מאיזו שנה הרכב?

אם אתה לא יודע אז עדיף שתטעין עם כבלים ותיסע נסיעה ארוכה ואז תראה האם נטען או לא. אם השכן היה מתניע בחניה זה לא היה עוזר בכלל, רק נסיעה מסייעת להטענה.
יכולת גם לנתק את הדקי המצבר בזמן שהיית בחו"ל
לצפיה ב-'גם עמידה(כמה דק') בסרק ללא אורות ורדיו עוזרת'
גם עמידה(כמה דק') בסרק ללא אורות ורדיו עוזרת
15/09/2016 | 19:41
7
47
לצפיה ב-'ההתנעה עצמה מרוקנת משמעותית את המצבר'
ההתנעה עצמה מרוקנת משמעותית את המצבר
15/09/2016 | 23:26
6
41
והטעינה היא בנסיעה כשהטורים עולים. עמידה בסרק היא ככוסות רוח למצבר. שלא לדבר על זיהום האויר והרעש שמגיע אל מי שקרוב אל המכונית החונה והמונעת, בעיקר מהמהדרים שילחצו גז...
לצפיה ב-'מהרגע שהתנעת(במקרה הנ"ל עם כבלים) המצבר יטען '
מהרגע שהתנעת(במקרה הנ"ל עם כבלים) המצבר יטען
16/09/2016 | 12:05
5
34
וזה לא משנה אם הרכב יעמוד בסרק או בנסיעה.
ההבדל יהיה בקצב הטעינה, בגלל זה אמרתי בלי אורות ורדיו.
לצפיה ב-'אני התייחסתי לאופציה שהשכן היה מניע פעם בשבועיים'
אני התייחסתי לאופציה שהשכן היה מניע פעם בשבועיים
16/09/2016 | 12:14
4
29
ברכב שלו שהיה בחנייה ואחרי 2 דק' מכבה וחוזר לביתו. על זה התכוונתי ש"היה יוצא שכרו בהפסדו"

לגבי סרק או נסיעה: כאן ההבדל גדול. ככל שהסל"ד גבוה אז יש ייצור של יותר חשמל בגנרטור והטעינה יותר משמעותית. וכמובן שרכיב הזמן הוא משמעותי גם כן ועל כן צריך להטעין תוך כדי נסיעה ולא תוך זיהום החניה בניוטראל.
לצפיה ב-'כתבת "מתניע בחניה זה לא היה עוזר בכלל"'
כתבת "מתניע בחניה זה לא היה עוזר בכלל"
16/09/2016 | 12:27
3
29
והתחיסתי רק לזה, כי זה לא נכון.
לצפיה ב-'אכן לזה התכוונתי. לא רק שלא היה עוזר. היה מקלקל'
אכן לזה התכוונתי. לא רק שלא היה עוזר. היה מקלקל
16/09/2016 | 12:32
2
28
הפער בין צריכת הזרם בעת הנעה [בפרט אם איננה חלקה] לבין הטענה בניוטראל  שבלי להעלות טורים ואשר נמשך נניח 2 דק' [נקרא לזה יוטראל תרבותי ] הוא פער שאם במשך 7 חודשים ככה יעשה השכן, זה יגמור לו את המצבר אפילו יותר מהר ממה שקרה בפועל.
לצפיה ב-'שוב, גם 15-30 דק' בסרק מספיק לטעון את המצבר'
שוב, גם 15-30 דק' בסרק מספיק לטעון את המצבר
16/09/2016 | 12:50
1
27
לרמה שניתן יהיה להתניע שוב בעוד שבוע-שבועיים-חודש
אם השכן היה מתניע ל15-30 דק' ללא נסיעה זה היה עושה את העבודה.

אין ספק שהתנעה ל2-3 דק' לא הייתה עוזרת כלל ואפילו מזיקה.
לצפיה ב-'30 דקות זה עלול להוות את הפגם הקולטורלי עליו דיברתי'
30 דקות זה עלול להוות את הפגם הקולטורלי עליו דיברתי
16/09/2016 | 14:46
28
תלוי כמובן היכן אתה מפעיל את המנוע 30 דק' ברציפות בלי לנוע
פגם סביבתי של ריח, זיהום אויר, ורעש עלול להתהוות באופן כזה.

ובנוסף 30 דק' נסיעה זה מבחן למערכת הקירור של המנוע...בהעדר תנועה של הרכב אין רוח והרכב יאלץ לצנן עצמו ע"י המאוורר
לצפיה ב-'אם יש לך כמה דקות'
אם יש לך כמה דקות
15/09/2016 | 20:49
63
קח את המצבר לחשמלאי רכב שינסה להטעין אותו לילה שלם ואז תראה את מצבו.

אפשרות שניה להניע עם כבלים ולנסוע איתו שעה לפחות ולראות אם הוא מניע למחרת

אם אתה מפחד להיתקע, תקנה מצבר חדש וזהו משהו כמו 400-600 שח

ריקון מצבר לא מוסיפה לו בריאות, אבל לא בהכרח משביתה אותו.
לצפיה ב-'הלוואי שאני טועה.'
הלוואי שאני טועה.
15/09/2016 | 21:19
1
51
המצבר מת לדעתי וחבל להתעסק איתו. יש מצב שאיך שהוא יניע וברמזור הראשון

תיתקע עם הרכב.
לצפיה ב-'מהיכן אתה שואב את הפסימיות עד כדי שחבל בכלל לבדוק "להתעסק" '
מהיכן אתה שואב את הפסימיות עד כדי שחבל בכלל לבדוק "להתעסק"
16/09/2016 | 12:15
35
לדעתי הפוך. חבל סתם לזרוק כסף אם לא חייבים
לצפיה ב-'רכב חדש'
רכב חדש
15/09/2016 | 16:37
3
70
רכב של שנת 16 נמכר בשנת 17
רק כיד 2 ( האם זה נכון .? )
ואם כן השאלה האם יש מבצעים לקראת סוף השנה ?
רכב יד 2 אני לא יכול לקנות בגלל הטבת של נכות
לצפיה ב-'הרדיו והטלביזיה '
הרדיו והטלביזיה
15/09/2016 | 16:57
49
מפרסמים מבצעים של חברות רכב. ולמה שהרכב יהיה יד 2. ?
יש עכשיו מבצעים ועד סוף השנה יהיו עוד יותר. ככה זה כל שנה.
תגיד על איזה רכב חשבת ? כי יש רכבים שהמפרסמים עושים מבצעים אבל למעשה
חלק מהדגמים אין להם במלאי.
לצפיה ב-'לא נכון, רכב יכול להימכר בכל זמן כיד ראשונה'
לא נכון, רכב יכול להימכר בכל זמן כיד ראשונה
15/09/2016 | 18:18
1
41
המגבלה היחידה היא שרכב שעברה שנה מרגע היצור שלו ולא נמכר חייב להירשם על שם היבואן מה שגורר את הרכב להפוך ל"יד 2".
כלומר רכב שיוצר במאי 2016 יכול להימכר באפריל 2017 כיד ראשונה.

יש מבצעים לפי כמות רכבים במלאי שמתקרבים לתאריך ה"שנה מיוצרם",  יש פרסומות עכשיו על מבצעים במאזדה/פורד, סקודה, ופיזו.
לצפיה ב-'טנקס'
טנקס
15/09/2016 | 20:39
10
לצפיה ב-'טיפול קטן vw golf האם המחיר הזה סביר?'
טיפול קטן vw golf האם המחיר הזה סביר?
15/09/2016 | 16:06
19
189
אודה להתייחסות, סתם נראה לי קצת יקר
תודה
לצפיה ב-'לי המחיר נראה בהחלט '
לי המחיר נראה בהחלט
15/09/2016 | 16:50
2
104
הוגן. חבל שלא ביקשת  רפידות אורגינליות היה עולה עוד כמה ש"ח והיה יותר טוב.
לצפיה ב-'לא שאלו אותי'
לא שאלו אותי
15/09/2016 | 17:00
1
36
לצפיה ב-'אני חושב שזה לא בסדר'
אני חושב שזה לא בסדר
15/09/2016 | 17:56
86
במוסך מסודר  אתה מקבל הצעת מחיר לפני תחילת העבודה. אתה יכול להגיד
מה שלא נראה לך.
לא ברור לי למה לא החליפו מסנן מזגן. אחרי זה אנשים מתלוננים שהמזגן "מזייף"
ולא מבינים את הסיבה.
אבל לפי החשבונית תהיה רגוע.
לצפיה ב-'זה לא טיפול קטן, יש בפנים ברקסים, נראה בסדר לדעתי'
זה לא טיפול קטן, יש בפנים ברקסים, נראה בסדר לדעתי
15/09/2016 | 17:42
9
39
לצפיה ב-'לי הפריע שעבדו על הרכב 40 ד' ושילמתי על שעתיים עבודה'
לי הפריע שעבדו על הרכב 40 ד' ושילמתי על שעתיים עבודה
16/09/2016 | 11:13
8
36
לצפיה ב-'במוסכים המורשים שיצא לי לטפל בהם יש "תעריף זמן" לכל פעולה'
במוסכים המורשים שיצא לי לטפל בהם יש "תעריף זמן" לכל פעולה
16/09/2016 | 11:24
71
כלומר פעולה X לוקחת Y זמן וזה מה שאתה משלם עליו?
הוגן? לא בטוח. אבל אם זה מעודד אותך, זה מקובל. 
לצפיה ב-'גם לי זה מפריע'
גם לי זה מפריע
16/09/2016 | 12:00
1
61
ולכן הם לא רואים אותי יותר. "מוסך רון" בת"א הוא מוסך מומלץ שמתמחה ברכב שלך, משתמש בחלקים איכותיים ותעריפים סבירים.
לצפיה ב-'מכיראתמוסך רון, ההורים שלי מטפלים אצלו'
מכיראתמוסך רון, ההורים שלי מטפלים אצלו
18/09/2016 | 15:26
45
אני יודע שהוא מומלץ ואמין ובאמת רציתי לטפל אצלו, אבל הוא אמר שבגלל שהאוטו חדש יחסית ולפני שנה עוד היה באחריות אז שעדיף שאטפל במוסך מורשה
לצפיה ב-'מחיר חיוב זמן העבודה במוסך'
מחיר חיוב זמן העבודה במוסך
16/09/2016 | 12:05
67
לא חויבת בשעתיים עבודה אל פעמיים ב 0.7 של שעה המהווה 42 דקות ובסה"כ חויבת על 86 דקות, קרי 1.4 שעות.
כפי שכתבו קודמיי, זה לפי שעתון יצרן ולא לפי זמן עבודה בפועל על הרכב.
שיטת תמחור זאת מקובלת בעולם (ולכן יש זמני פעולה מטעם יצרני הרכב) 
וגם מחויבת ע"י משרד התחבורה בישראל.
למוסכים בישראל יש יד חופשית לתמחר את מחיר שעת העבודה שלהם ובמקרה שלך זה מחיר של 290 ש"ח לשעה (לא כולל מע"מ).
בברכה  -  רפי לין
לצפיה ב-'כמה אנשים עבדו לך על האוטו? '
כמה אנשים עבדו לך על האוטו?
17/09/2016 | 13:18
1
45
לפעמים אנשים מפספסים את העובדה ששני אנשים עבדו על האוטו, ולא אחד.
לצפיה ב-'1'
1
18/09/2016 | 15:25
8
לצפיה ב-'אתה משלם לפי שעתון. לא לפי זמן העבודה.'
אתה משלם לפי שעתון. לא לפי זמן העבודה.
17/09/2016 | 14:29
1
143
השעתון לוקח בחשבון גם את זמן העבודה של הפקידה, המנקה, המחסנאי שהוציא את החלקים, וכדומה, וגם חריגות בלתי צפויות. לדוגמה, אם הם היו מסיבה כלשהי עובדים על הרכב שלוש שעות, עדיין היית משלם אותו דבר.
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי'
עד כמה שידוע לי
17/09/2016 | 14:56
46
השעתון לוקח בחשבון רק את זמן המכונאי שאותו יצרן הרכב מודד. זמן העבודה של הפקידה, המנקה, המחסנאי שהוציא את החלקים מחושב לדעתי בשכר השעה של המוסך.
לצפיה ב-'שמן מנוע סינטטי ב 67 שקל ? הייתי קונה ב 200'
שמן מנוע סינטטי ב 67 שקל ? הייתי קונה ב 200
15/09/2016 | 23:55
2
92
יש האומרים שיש ברקסים תחליפיים טובים 
אני שמתי רק אורגינלים כי התחליפיים שנתנו לי הלכו מהר מידי 
בורה TDI 
לצפיה ב-'כולם מבינים ורק אידיט לא מצליח '
כולם מבינים ורק אידיט לא מצליח
16/09/2016 | 09:08
89
מה יהיה אידיט יקר?
67 * 4.5 = 283.5

עם כאלה יכולות הבנה לא סתם בוקע ממך חזור ושנה ש "הפלסטינאים הם עם"
לצפיה ב-'67 ש"ח זה הרבה? אני שילמתי 93 ש"ח לליטר.'
67 ש"ח זה הרבה? אני שילמתי 93 ש"ח לליטר.
18/09/2016 | 12:08
10
לצפיה ב-'טיפול ותחזוקה ברכב גרמני יותר יקר מטיפול ברכב יפני וקוריאני'
טיפול ותחזוקה ברכב גרמני יותר יקר מטיפול ברכב יפני וקוריאני
16/09/2016 | 13:11
2
27
לצפיה ב-'לפי החשבונית, עלות הטיפול היא 570 שקלים לפני מע"מ. ממש לא '
לפי החשבונית, עלות הטיפול היא 570 שקלים לפני מע"מ. ממש לא
17/09/2016 | 13:17
71
יותר יקר מטיפול ברכב יפני או קוריאני. טיפול כזה בסובארו אימפרזה, למשל, הוא סביב 800 שקלים במוסך סובארו, קצת פחות במוסך מורשה (בהרצליה), אבל עדיין לא זול יותר ממה שמופיע כאן. גם ביונדאי מחירי הטיפולים לא זולים יותר. ואלו פשוט שתי מכוניות שיצא לי לטפל בהן לאחרונה. מוכן להמר שגם מחירי טיפולים בטויוטה, מאזדה והונדה הם באותו תחום מחירים.
אז בבקשה, עדכן את הדעות הקדומות שלך בהתאם למציאות - זה קל במיוחד כשמביאים לך נתונים כמו כאן...
לצפיה ב-'במקרה של רכבים "עממים" זה לא בהרכח נכון'
במקרה של רכבים "עממים" זה לא בהרכח נכון
17/09/2016 | 18:01
47
אבל ברכבי "יוקרה"(MB, BMW, אואודי וכו') זה נכון, אך גם אחזקה של ביואיק ווולוו יקרה בהתחשב לרכב "עממי"(גולף/פיקנטו/מזדה3/לאנסר וכו').
ככה ש"גרמני" לא בהרכח יקר לאחזקה יותר מיפני/קוראני
לצפיה ב-'שיפוץ רכב ישן.'
שיפוץ רכב ישן.
15/09/2016 | 15:56
12
106
שלום לכולם,בבעלותי רכב מסוג אלפא רומיאו 145 שנת יצור 1995.הרכב בבעלותי משנת 1997 ואני היד השניה.רישיונות הרכב מופקדים כבר 10 שנים.אני והרכב בתל אביב.מעוניין להחזיר את הרכב לכביש לאחר שיפוץ קל.
מבקש המלצות לבעלי מקצוע:
מכונאי פרטי או מוסך,רפד,מישהו שמצפה דשבורד ושאר פלסטיקים,פחח ומישהו שמוכר ג'אנטים וצמיגים.
הייתי רוצה להגדיל קצת את מידת הצמיג,מבקש המלצה בנושא.
אודה לכם על כל המלצה,הערה,רעיון,ביקורת וכד'.
לצפיה ב-'צר לי לאכזב אותך, אבל רכב שרישיונו הופקד למעל שנה לא יכול '
צר לי לאכזב אותך, אבל רכב שרישיונו הופקד למעל שנה לא יכול
17/09/2016 | 15:51
11
77
כבר לחזור לכביש עפ"י התקנות החדשות לגרוטאות.
לצפיה ב-'אין כל תקנות חדשות בנושא זה'
אין כל תקנות חדשות בנושא זה
17/09/2016 | 21:06
8
64
רכב מיושן שלא חודשו רשיונותיו מעל שנתיים ימים, חייב בבדיקת מעבדה מוסמכת בכדי להחזירו לכשירות.
לצפיה ב-'רכב מיושן - רכב מעל גיל 20? '
רכב מיושן - רכב מעל גיל 20?
17/09/2016 | 21:12
2
60
משמע רכב מודל 97, שרשיונותיו מופקדים, יצטרך בדיקת מעבדה כדי לעשות טסט ב-2017? או רק ב-2018?
לצפיה ב-'חייבים להתקיים שני התנאים לבד' מעבדה'
חייבים להתקיים שני התנאים לבד' מעבדה
18/09/2016 | 18:33
1
30
1. שנתיים לפחות ללא טסט
2. רכב שגילו הגיע ל-20 שנים(במקרה שלך 2017)
לצפיה ב-'הבנתי. בעסה...'
הבנתי. בעסה...
18/09/2016 | 20:04
12
לצפיה ב-'תבדוק שוב'
תבדוק שוב
17/09/2016 | 22:46
4
45
לדאבוני, אני כותב את זה מתוך כאב כי הייתי בסרט הזה אשתקד.
לצפיה ב-'אם kompy כותב את זה סימן שזו התקנה בדיוק.'
אם kompy כותב את זה סימן שזו התקנה בדיוק.
18/09/2016 | 16:34
3
19
לצפיה ב-'אז מסתבר שכאן הוא טעה ואני מצטט מהמסמך שבידי (פרטים על רכב)'
אז מסתבר שכאן הוא טעה ואני מצטט מהמסמך שבידי (פרטים על רכב)
18/09/2016 | 20:55
2
30
תקנה מיום 01/14 בדבר חידוש רשיון לאחר הפקדה - לרכב מיושן
2. לא יחודש רשיון רכב מיושן אם חלפה שנה מיום שפג רשיונו - גם אם הרשיון הופקד.
לצפיה ב-'ולעומת זאת, לקוח שבקש את עזרתי בנושא'
ולעומת זאת, לקוח שבקש את עזרתי בנושא
20/09/2016 | 06:08
1
23
קבל את תשובתי, נגש למשרד הרישוי, הוציא רשיון חדש, בצע בד' מעבדה...והופ הרכב נוסע על כבישי ישראל.
כל זאת קרה לפני פחות מ-30 ימים.
אני אמנם הצעתי לבחור להמתין עם ההקפאה עוד 3 שנים, עד הרכב יגיע לגיל 30. כי אז הוא יוכל להופכו ל"אספנות" וגם לא יצטרך בד' מעבדה, אך הוא החליט משיקולים שלו לבצע זאת כעת.
לצפיה ב-'זו בדיוק הייתה התכנית שלי ונאלצתי למכור כי פחדתי מהמסמך הזה '
זו בדיוק הייתה התכנית שלי ונאלצתי למכור כי פחדתי מהמסמך הזה
20/09/2016 | 16:46
8
לצפיה ב-'אתה טועה.'
אתה טועה.
20/09/2016 | 09:44
1
18
לצפיה ב-'מודה לכולכם על התגובות.'
מודה לכולכם על התגובות.
20/09/2016 | 09:53
9
לצפיה ב-'מחפשת מוסך טוב אמין וזול באזור פתח תקווה '
מחפשת מוסך טוב אמין וזול באזור פתח תקווה
15/09/2016 | 12:30
1
44

שלום לכולם

מחפשת מוסך  בפתח תקווה  טוב אמין וזול עבור החלפת אלטרנטור ברכב מיצובישי  2006

תודה

סיגלית 

לצפיה ב-'את מחפשת חשמלאי רכב ולא מוסך '
את מחפשת חשמלאי רכב ולא מוסך
15/09/2016 | 12:51
18
לצפיה ב-'ועוד שאלה... עזרה באבחון תקלה ברכב ישן'
ועוד שאלה... עזרה באבחון תקלה ברכב ישן
14/09/2016 | 13:44
5
86
הרכב -פיאט דובלו 2003, מטופל רק בפיאט והשקענו בו לא מעט.
לאחרונה צצה תקלה כזו: ההנעה תקינה, יש קצת "קפיצות" פתאומיות בזמן הנסיעה (חוץ מהרעש הרגיל המכובד ביותר של האוטו) ופעמיים כבר האוטו פשוט נכבה בזמן נסיעה בהילוך שלישי או שני, (לא נדלקת שום נורה והאוטו לא התחמם) בנסיונות הדלקה חוזרים המנוע לא נדלק, למרות שיש מצבר וסטארטר (אורות נדלקים וכו'). לאחר מנוחה של כמה דקות או הרבה יותר מזה, האוטו מניע ונוסע.
אולי זו תקלה במערכת הדלק? רעיון אחר?
כרגע לא גוררים אותו למוסך כי כדאיות התיקון מוטלת בספק
לצפיה ב-'נשמע כמו משאבת סולר או חיישן שמזייף. איזה מנוע מדובר?'
נשמע כמו משאבת סולר או חיישן שמזייף. איזה מנוע מדובר?
14/09/2016 | 19:14
2
53
מסילה משותפת או טורבו דיזל "טיפש"?
כמה קילומטרים עבר? האם טופלה משאבת הסולר אי פעם?
לצפיה ב-'מנוע דיזל לא יודעת איזה סוג'
מנוע דיזל לא יודעת איזה סוג
15/09/2016 | 04:06
1
34
האוטו עבר 310 אלף קילומטר וטופל במוסך מורשה לפי הצורך
לא ידוע לי אם משאבת הסולר טופלה,  אפשר לבדוק.  האם זה טיפול יקר?  אם כן לא נראה לי שנשקיע בו.
לצפיה ב-'ממה שאני מכיר משאבת דלק היא בעלת אורך חיים של 230-250000 ק"מ'
ממה שאני מכיר משאבת דלק היא בעלת אורך חיים של 230-250000 ק"מ
15/09/2016 | 14:30
31
לפעמים בעיה בה גם תדליק מדי פעם נורת Check engine כתומה אבל לא מחוייב.
מחירים שאני מכיר למשאבות דלק של כלי רכב בעלי מנוע מסילה משותפת (כנראה כמו שלכם) הם באיזור של 5000-7000 ש"ח לחלק עצמו (חלק שלא משפצים אלא מחליפים).
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה'
שלחתי לך הודעה
14/09/2016 | 21:51
1
15
לצפיה ב-'פיאט דובלו'
פיאט דובלו
14/09/2016 | 21:58
51
מדובר במנוע טורבו דיזל הזרקת סולר מסילה משותפת.
החשד שלי הנו או במסנן (פילטר) דלק שמזמן לא הוחלף או בחדירת אויר למע' הסולר או בשניהם גם יחד.
בברכה  -  רפי לין
לצפיה ב-'רכב חדש - מבקש המלצה'
רכב חדש - מבקש המלצה
14/09/2016 | 13:25
23
130
שלום,
ברשותי סוזוקי אלטו גיר ידני אשר רכשתי חדשה ב 2013 אחלה רכב, אני במהלך חיפוש אחר קניית רכב חדש לעוד 3 חודשים ואת האלטו אני אמכור.
הבנתי שלא מומלץ לקנות גיר רובוטי, (הכי אמין שהבנתי גיר רובוטי של אודי ופולקסואגן עם שני מצמדים) אבל יש פג'ו 108 אקטיב גיר ידני וגיר רובוטי, איך ה- 108 אקטיב גיר רובוטי?
אם לא אז חושב על פג'ו 208 אוטומטי רציף, או אפשרויות נוספות כמו סוזוקי סלריו ידני, סוזוקי סוייפט ידני/אוטומטי רציף, או קאיה פיקנטו ידני או אוטומטי רציף אם יש, תודה.
לצפיה ב-'תבדוק גם את האיביזה.'
תבדוק גם את האיביזה.
14/09/2016 | 14:02
4
33
לצפיה ב-'מכיר, זה קצת יקר לי (גם בגלל המיסים בישראל מאוד גבוהים)'
מכיר, זה קצת יקר לי (גם בגלל המיסים בישראל מאוד גבוהים)
14/09/2016 | 14:18
3
56
מן הסתם גבוהים.
מה לגבי שברולט ספארק, אוטו טוב?
לצפיה ב-'לא חושב שהאיביזה יקרה יותר מה-208 שציינת. '
לא חושב שהאיביזה יקרה יותר מה-208 שציינת.
14/09/2016 | 14:23
2
29
לצפיה ב-'108, לא 208.'
108, לא 208.
14/09/2016 | 16:08
1
46
איביזה דגם הזול יותר יקרה מ 108 דגם הזול.
לצפיה ב-'"אם לא אז חושב על פג'ו 208 אוטומטי רציף" '
"אם לא אז חושב על פג'ו 208 אוטומטי רציף"
14/09/2016 | 17:02
49
אמנם ה-208 בעלת גיר פלנטרי ולא רציף, אבל ציינת אותה בהודעה...
לצפיה ב-'208 חדשה? אוטומטית?'
208 חדשה? אוטומטית?
14/09/2016 | 16:40
61
זה 6 הילוכים ולא רציף והמחיר שלה זהה לאיביזה
הבעיה בגיר הרובוטי ב 108 הוא לא כל כך האמינות כמו שאנשים לא אוהבים את הדרך שבה הוא עובד, בקש נסיעת מבחן ותחליט איך הוא לבד
לצפיה ב-'פג'ו 108 מגיע עם מסך 7 אינטש? '
פג'ו 108 מגיע עם מסך 7 אינטש?
14/09/2016 | 19:46
15
25
לצפיה ב-'יש ב108 מסך, רשום בקטלוג מה גודלו.'
יש ב108 מסך, רשום בקטלוג מה גודלו.
14/09/2016 | 20:18
14
22
לצפיה ב-'OK, ומבחינה טכנית, אוטו טוב? גם 208 זה טוב?'
OK, ומבחינה טכנית, אוטו טוב? גם 208 זה טוב?
15/09/2016 | 15:17
13
36
בלי תקלות?
לצפיה ב-'יש לי את ה208 אקטיב 1.2 טורבו אוט'. אוטו מצויין.'
יש לי את ה208 אקטיב 1.2 טורבו אוט'. אוטו מצויין.
15/09/2016 | 15:49
12
68
ב-3 חודשים שהוא אצלי, אין תקלות.
לצפיה ב-'3 חודשים זה פרק זמן מכובד אבל, '
3 חודשים זה פרק זמן מכובד אבל,
15/09/2016 | 19:24
11
49
האם מדד מהימן זה לא הרבה יותר?
לצפיה ב-'ואיפה כתבתי שה208 אוטו אמין?'
ואיפה כתבתי שה208 אוטו אמין?
15/09/2016 | 19:29
10
49
בשום שלב לא הצהרתי שה-208 אוטו אמין. נתתי נתון יבש, בלי דיעה. 

לצפיה ב-'האם פותח השרשור מחפש רכב אמין לרכישה?'
האם פותח השרשור מחפש רכב אמין לרכישה?
15/09/2016 | 20:02
9
37
נשמע הגיונית שכן עוד לפני שבודקים מה הוא רשם בשרשור הזה...
ואם כן? האם אתה מציע לו לדלג על אופצית ה208?
לצפיה ב-'מעניין אותי להבין איך עובד תהליך הסקנת המסקנות אצלך...'
מעניין אותי להבין איך עובד תהליך הסקנת המסקנות אצלך...
15/09/2016 | 21:34
8
39
כתבתי שה-208 (בגרסא המאובזרת) הוא אוטו מצויין. 
איך אתה מבין מזה שהמלצתי לדלג עליו?

(כנראה שהדגם המאובזר יקר מידי לפותח השרשור ולכן הצעתי את באיביזה בתחילת השרשור כי היא נותנת תמורה טובה מאוד יחסית למחיר).
לצפיה ב-'האם לא אתה רשמת מחד כי "בשום מקום לא רשמתי כי 208 אמין" ?'
האם לא אתה רשמת מחד כי "בשום מקום לא רשמתי כי 208 אמין" ?
15/09/2016 | 23:52
7
27
אחרי שאתה מתנער בתוקף מכל קונוטציה בין ה208 לאמינות, כאן מגיע השלב של הליך הסקת המסקנות המאד נפתל מצידי:
טריוויאלי בעיניי שאנחנו, כל אחד מאיתנו, לא ממליצים כאן לאיש לרכוש רכב לא אמין בעינינו  בפרט שהשואל פוער השרשור מעוניין בר"א
לצפיה ב-'אתה חייב להפסיק לסבך דברים פשוטים...'
אתה חייב להפסיק לסבך דברים פשוטים...
16/09/2016 | 00:24
6
30
בגלל שהרכב אצלי רק שלושה חודשים (כמו שציינתי באחת ההודעות) אני לא יכול להסיק שם דבר על האמינות (בעיקר כשמדובר על מנוע וגיר חדשים). זה אומר שהרכב לא אמין? ממש לא. לוגיקה בסיסית.

אז איך208 כרכב? יופי של אוטו.
האם הוא אמין? אין לי מושג.

לצפיה ב-'לא אני חייב אלא אתה חייב '
לא אני חייב אלא אתה חייב
16/09/2016 | 08:52
5
36
אל תהיה כגמל שאינו רואה את דבשתו. כולנו גמלים וגם אתה חייב לדייק באופן שאתה רושם. לא כולם יודעים בהכרח מתי יצא דגם כזה או אחר...

במקום לרשום "האם אני רשמתי כי 208 אמין? תראה לי פעם אחת היכן רשמתי! " תרשום באופן שאינו משתמע ל4 פנים כפי שרשמת הפעם ואני מעתיק מה שרשמת הפעם :   " ...אז איך208 כרכב? יופי של אוטו....האם הוא אמין? אין לי מושג. ...מדובר על מנוע וגיר חדשים..."

לצפיה ב-'אתה מעייף , התייאשתי. '
אתה מעייף , התייאשתי.
16/09/2016 | 11:27
1
14
לצפיה ב-'אתה חייב לעבוד על הסיבולת '
אתה חייב לעבוד על הסיבולת
16/09/2016 | 11:46
13
לצפיה ב-'בעיה בעברית, פיקנטו? זה שאומרים שלא אומרים שמשהו הוא X, ממש '
בעיה בעברית, פיקנטו? זה שאומרים שלא אומרים שמשהו הוא X, ממש
16/09/2016 | 11:35
2
38
אומר שאותו משהו הוא "לא-X". שני דברים שונים לחלוטין.
לצפיה ב-'לכן אמרתי שרצוי להוסיף 2 מילים שיבהירו בדיוק למה הכוונה'
לכן אמרתי שרצוי להוסיף 2 מילים שיבהירו בדיוק למה הכוונה
16/09/2016 | 11:52
1
28
תחשוב על פוער השרשור. הוא מחפש רכב חדש. תאר לך שחשוב לו קריטריון של אמינות מוכחת. האם זה לגמרי מופרך. כולה 2 מילים. לא מדובר על סיפורת ופרוזה מפרכים...
לצפיה ב-'נראה לי שרק לך לא היה בהיר מה נאמר ומה המשמעות. '
נראה לי שרק לך לא היה בהיר מה נאמר ומה המשמעות.
16/09/2016 | 16:42
24
הבחור אמר במפורש שהרכב אצלו רק שלושה חודשים, ולכן לא יכול להעיד על אמינות. יותר ברור מזה - אין.
לצפיה ב-'תשקיע בעסק. אל תתעצל'
תשקיע בעסק. אל תתעצל
15/09/2016 | 08:08
45
לך תעשה נסיעות מבחן ותחזור ותעשה עוד נסיעות מבחן. גם תהנה וגם תבחר מה שלטעמך.

אתה מסתדר מצויין עם גיר ידני אז למה לעבור לאאוטומטיש. תגלול אחורה מכאן ועד 3 "דפים" לאחור ותראה לבד כמה תלונות על גיר אאוטומטיש למיניהם. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה...או בא נגיד בעדינות, לא חולה אבל עם "חסר חיסוני" משמעותי...מלא בעיות...ואם אין בעיות אז התפקוד של הנהיגה לוקה בחסר.
לסיכום: מחיר, אמינות, הנאה, ביצועים... אין לזה תחרות !
היה כאן פעם מישהו שביקר במפעלי VW בגרמניה ושם סיפרו לו שישראל זה המקום שרוכש הכי הרבה אאוטומטישים בעולם [אפילו יותר מארה"ב !]. יש מקומות בעולם לגולף אאוטומטיש מיועד רק בעבור נכים או מוגבלים. בהיקש מזה, למי שחיפש הוכחה, מתברר כי מרבית הישראלים נהגים מאד מוגבלים...
לצפיה ב-'התייעצות בקשר לרכישת טנדרון (סטייל פיאט דובלו)'
התייעצות בקשר לרכישת טנדרון (סטייל פיאט דובלו)
14/09/2016 | 13:21
3
57
שלום
אנו משתמשים בפיאט דובלו כבר כעשר שנים לצרכים מסחריים, כעת המכונית בשלבי גסיסה ואנו רוצים לשדרג
הנתונים של פיאט דובלו מקסי 1600 החדשה מתאימים לנו מאד
אבל הרכב מאוד קשה להשגה (גירסת 1600 נדירה בכלל והארוכה בפרט)
המוסכניק -פיאט שלנו ממליץ חד משמעית להתרחק מהדגם הנפוץ יותר של 1300 סמ"ק. ולהתעקש על 1600.

מצאנו מכונית כזו באיזור חולון עם קילומטראז' מכובד של 180000+ ק"מ, שנצטרך כמובן לבדוק. היא נמכרת במחיר נמוך משמעותית מהמחירון דרך מגרש, היתה בבעלות חברה.
יד שניה, הראשונה היתה ליסינג.
נמצאו עוד שתי מכוניות דומות, אבל יקרות משמעותית (מעל 20 אש"ח יותר מזה, שנתון מקביל בערך)

כמה שאלות:
1. מקום מומלץ ואמין לבדיקת הרכב באיזור חולון? יכול להיות מוסך או מכון העיקר שיהיו אמינים ולא קומבינטורים.
2. דברים שצריך לשים לב אליהם בבדיקה?
3. רעיון לרכב אחר בנתונים דומים? תקציב לא ענק סביב 50-60 אלף, חובה 2 דלתות צד וגודל מספק. ברלינגו ודומיה קטנות מדי.

לצפיה ב-'מוסך שמשון יהוד'
מוסך שמשון יהוד
14/09/2016 | 14:16
2
48
ביהוד יש שת מוסך מורשה פיאט - שמשון.
המנהל חיים מאוד מקצועי ואדיב. יידע לאבחן את הרכב מצוין וגם לראות היסטוריית טיפולים אם טופל במורשה.
בד"כ כשמורידים מאוד במחיר, זה לא סתם. הייתי מנסה לראות את הרכבים האחרים עם קילומטראז נמוך ולהתמקח על המחיר.
בהצלחה
לצפיה ב-'אין קילומטראז' נמוך בכלל'
אין קילומטראז' נמוך בכלל
14/09/2016 | 15:15
1
45
בדגם הזה. כולם מתקרבים ל-200 אלף
היחיד שמצאנו עם קילומטראז' נמוך, הוצאנו לו הסטוריית טיפולים מהמוסך והוא היה מזעזע ובעייתי.
אנחנו מעדיפים לבדוק טוב את הרכב הזה ואולי אף להשקיע קצת בתיקונים, עדיין זה יהיה יותר משתלם מלקנות רכב בעשרים אש"ח יותר, שגם ההסטוריה שלו די מעורפלת.וגם עם אוטו כזה אפשר ליפול
לצפיה ב-'יש גם ברלינגו ארוכות, ויש קאדי. האחרון נפוץ מאוד בגרסה '
יש גם ברלינגו ארוכות, ויש קאדי. האחרון נפוץ מאוד בגרסה
16/09/2016 | 11:38
24
ארוכה כרכב נכים, אז יש סיכוי גבוה יותר למצוא כלים כאלו במצב סביר.
לצפיה ב-'כל סוגי הרכבים החדשים במחירים אטרקטיביים לזמן מוגבל!!'
כל סוגי הרכבים החדשים במחירים אטרקטיביים לזמן מוגבל!!
14/09/2016 | 12:00
1
53
מגון רכבים חדשים מהחברות המובילות בארץ
במבצעים חסרי תקדים!!!
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי ללא עלות וללא התחייבות!! השאירו פרטים בקישור ונשמח ליצור קשר בהקדם האפשרי!!
**למהירי החלטה מגוון של מבצעים לזמן מוגבל!!

לצפיה ב-'זה לא אותו מפרסם מלפני שבוע?'
זה לא אותו מפרסם מלפני שבוע?
14/09/2016 | 12:31
13
לצפיה ב-'רכישת רכב משנתון קודם '
רכישת רכב משנתון קודם
14/09/2016 | 07:03
10
85
האם יש בעייתיות ברכישת רכב חדש שהגיע לארץ לפני קרוב לשנה והיבואן נותן הנחה משמעותית כדי למכור אותו כעת?
איך ניתן לדעת מה תאריך היצור של הרכב לפני הרכישה ?  האם היבואן אמור להיות שקוף במסירת המידע הזה ?
לצפיה ב-'עד שמישהו מוסמך יענה'
עד שמישהו מוסמך יענה
14/09/2016 | 07:26
7
63
ברשיון הרכב פעם הופיע תאריך הייצור. היום מופיע תאריך עלייה לכביש.
רכב מעל 12 חודשים מתאריך הייצור היבואן חייב לרשום על שמו.
אם היית מוסיף איזה רכב היה יותר קל.
ולמה? אם לא היה שינוי או החלפת דגם או מתיחת פנים לדגם הזה.
במצב רגיל אם ההנחה מצדיקה אז זה ממש מציאה.
לצפיה ב-'מדובר בפיג'ו 2008'
מדובר בפיג'ו 2008
14/09/2016 | 07:52
6
60
שאכן עברה מתיחת פנים אבל בצד הקוסמטי אני יותר מתחבר לעיצוב הקודם ובצד המכני הוסיפו מערכת GRIP CONTROL שמיועדת בעיקר לנסיעה בתנאי שטח שלג ובוץ שלא רלוונטיים לאופי הנסיעה שלי.
מדובר ברכב עם מכלולים זהים לחלוטין ואבזור זהה לגמריי.
היבואן הביא בתחילת 2016 את הדגם לפני המתיחה ובאמצע השנה החל להביא את הדגם החדש.  כעת אני מניח שמתקרב המועד של שנה מתאריך היצור והם מציעים הנחה מאוד משמעותית ואבזור נוסף כלול במחיר.
אני מנסה להבין אם יש ב עייה לרכוש רכב שעברה כמעט שנה מאז יצורו ושכב כנראה חודשים ארוכים במגרש בנמל.
לצפיה ב-'זה "ביזנס" פשוט.'
זה "ביזנס" פשוט.
14/09/2016 | 09:25
3
45
כדאי או לא כדאי לך.
"שכב בנמל" נו אז מה? הרכב מצופה בשיכבת הגנה . אתה מקבל רכב מצוחצח ונקי
ורק המחיר צריך להיות שיקול.
תבדוק שברשיון  יהיה כתוב 00 כלומר אתה תהיה יד ראשונה.
לצפיה ב-'המחיר בוודאי שיקול'
המחיר בוודאי שיקול
14/09/2016 | 09:45
2
42
אבל שכב בנמל זה לא רק הצבע. זה המצבר והצמיגים שמתיישנים.  
נדמה לי שגם לצמיג חדש יש תאריך פקיעה.
צריך לקחת הכל בחשבון.
אני לא חושב שהיבואן יכול למכור רכב חדש עם בעלות 01.  זה בדרך כלל עובר לאגף הליסינג והם מוכרים את הרכב.
בכל זאת, האם יש דרך לברר כמה זמן עבר מאז יצור הרכב ?
לצפיה ב-'תראה'
תראה
14/09/2016 | 11:40
1
193
גם במצב רגיל של קניה אין לך מושג מה עבר על הרכב. אם המצבר חלש מטעינים אותו  ובזה נגמר הסיפור.
יש גם מקרים שהם מחליפים מצבר בלי שתדע.
אין שום תאריך פקיעה לצמיג.

לצפיה ב-'נזכרתי'
נזכרתי
14/09/2016 | 12:07
35
אם אתה בודק מספר שילדה של הרכב הסיפרה ה13ו 14 זה שנת הייצור.
לצפיה ב-'מדובר ב1.2 טורבו או ב1.6?'
מדובר ב1.2 טורבו או ב1.6?
14/09/2016 | 12:42
1
35
אני יודע שהיתה אפשרות לרכוש 2008 1.2 טורבו לפני מתיחת הפנים. זה המצב כאן?
לצפיה ב-'כן מדובר ב1.2 טורבו '
כן מדובר ב1.2 טורבו
14/09/2016 | 13:59
26
הדגם שמכרו ב2016 לפני המתיחת פנים.  את ה1.6 הם חיסלו ב2015 ונמנעו אז מלהביא את ה 1.2 טורבו יותר מוקדם כדי שיצליחו להיפטר מה1.6
מה שמעניין שבמחירון הרשמי יש 1.2 טורבו אוטומטית לפני המתיחה במחיר 124900
וזו שאחרי המתיחה ב119900.

לצפיה ב-'בגדול משתלם, אבל בגלל שיש דגם יותר "חדש"'
בגדול משתלם, אבל בגלל שיש דגם יותר "חדש"
14/09/2016 | 12:29
1
39
אז יכולה להיות לך בעיה למכור את הרכב בעתיד (צריך להתחרות עם דגם לאחר מתיחת פנים עם זמן עליה לכביש דומה).

בגדול אם ההנחה משמעותית(מעל 10%) אז זה אכן משתלם.

היבואן לא חייב לך את מועד היצור, אבל אם שואלים הרוב אומרים.
ניתן לדעת את מועד היצוא(לפי שנה) לפי מספר השלדה, לא כל היבואנים נותנים את מספר השלדה לפני שמזמינים את הרכב.

בנושא של "מצבר/צמיגים", אם המצב ממש קטסטרופה היבואן יחליף עוד לפני שהרכב יגיע אליך ואתה לא תדע בכלל שהוחלף משהו(עד % מסוים של נזק לרכב לפני מסירה היבואן לא חייב להודיע על תיקונים שביצע לפני מסירה)
לצפיה ב-'הטרייד אוף ברור'
הטרייד אוף ברור
14/09/2016 | 14:02
34
גם ליבואן ברור שאף אחד לא יקנה את הישן בהנחה של פחות מ10%.
גם ברור שתוך מספר חודשים אם לא ימכור את הישנות יאלץ לרשום אותם על שמו.
לצפיה ב-'שאלות על הילוכים בפג'ו סטיישן 308, 1600 סמ"ק'
שאלות על הילוכים בפג'ו סטיישן 308, 1600 סמ"ק
13/09/2016 | 19:19
62
194
באוטו שלי, פג'ו 308 סטיישן, 1600סמ"ק. יש מצב ספורט. מה בדיוק זה עושה לרכב? מעניין אותי להבין.

ושאלה אחרת, העברת ההילוכים האוטומטית בפקקים מעצבנת, וגם ביציאה מרמזורים בדרכים מהירות. יש איזה כיוונונים שאפשר לעשות? (במוסך, לא אני) (וחוץ מלהחליף הילוכים ידנית, כמובן).
המשך>>
באוטו שלי, פג'ו 308 סטיישן, 1600סמ"ק. יש מצב ספורט. מה בדיוק זה עושה לרכב? מעניין אותי להבין.

ושאלה אחרת, העברת ההילוכים האוטומטית בפקקים מעצבנת, וגם ביציאה מרמזורים בדרכים מהירות. יש איזה כיוונונים שאפשר לעשות? (במוסך, לא אני) (וחוץ מלהחליף הילוכים ידנית, כמובן).
לצפיה ב-'שברולט קורסיקה 1994'
שברולט קורסיקה 1994
13/09/2016 | 18:59
3
64
בזמן האחרון הרכב מהסס במישור ולא סוחב טוב בעליות.
לצפיה ב-'בגיל כזה תגיד תודה שהוא סוחב במישור'
בגיל כזה תגיד תודה שהוא סוחב במישור
13/09/2016 | 22:46
12
לצפיה ב-'ושאר הרכב במצב מושלם? שווה נסיונות תיקון?'
ושאר הרכב במצב מושלם? שווה נסיונות תיקון?
14/09/2016 | 10:05
8
לצפיה ב-'כמה קילומטרים יש על האוטו? יכול להיות שהלך הממיר מומנט (החלק'
כמה קילומטרים יש על האוטו? יכול להיות שהלך הממיר מומנט (החלק
14/09/2016 | 11:59
30
שמחליף את הקלאץ' בגיר אוטומטי). תעשה חושבים אם שווה לך להשקיע 2000 ש"ח (אם לא יותר) בתיקון של הרכב.
לצפיה ב-'ניסאן נוט 2013- מס' שאלות'
ניסאן נוט 2013- מס' שאלות
12/09/2016 | 22:16
16
85
שלום לכולם,
לאחרונה רכשתי ניסאן נוט 2013.
1) שמתי לב שכאשר מערכת החשמל פועלת ברכב ו/או מערכת המיזוג, הטורים ברכב מתחילים לרדת מדי כמה שניות בזמן עצירה ואז לעלות בחזרה. השאלה ממה זה נובע? 
רוב הזמן הייתי עם מזגן פועל (ולצערי המזגן ברכב הזה לא הכי טוב שיש)- האם זה גורם משפיע על התקלה?
אגב, יש הצעות לשיפור המזגן? מה אפשר לעשות כדי לחזק אותו? להורים יש מאזדה 3 והמזגן שם כל כך טוב שזה גורם לי ממש להתבאס על המזגן שלי
2) ברכב יש מערכת שמע (מולטימדיה) עם מסך LCD ובחלק מהזמן (בעיקר בשמש) רואים בו זוועה! בקושי אפשר להבין מה רשום (שעון, דיבורית, מוזיקה..) יש אפשרות להחליף מסך וזה יפתור את הבעיה או שעדיף לי כבר להחליף את כל המכלול ולהתקין מערכת מולטימדיה באיזה 1200 שקל?

תודה לעונים :)

לצפיה ב-'לא חושב שאפשר להחליף מסך בלבד, ומערכת אחרת ב-1200 שקל '
לא חושב שאפשר להחליף מסך בלבד, ומערכת אחרת ב-1200 שקל
12/09/2016 | 22:23
2
53
כנראה תסבול מאותה תופעה בדיוק - ככה זה עם מערכות מולטימדיה זולות. הן זולות בעיקר כי התפשרו על איכות הרכיבים, כולל המסך.
לגבי המזגן, לא זוכר שהמזגן ברכב הזה חלש, אבל נסעתי בו מזמן והוא היה משנת מודל אחרת (הם שינו רמות גימור לאורך השנים, אז אולי זה משנה). נסה לבדוק עם בעלי נוט אחרים מאותו מודל, ותראה מה הם אומרים.
לצפיה ב-'הבעיה שהרכב הזה לא הכי נפוץ...'
הבעיה שהרכב הזה לא הכי נפוץ...
12/09/2016 | 22:31
1
44
אני יודע מספר הטיפולים של הרכב שהבעלים הקודמים גם התלונן על התופעה הזו " המזגן לא מקרר מספיק טוב", מה שכן לוקח לו זמן ומי שיושב מאחורה פשוט נצלה בינתיים בחום של הקיץ עד שהמזגן מבצע את העבודה..

בכל מקרה, שאלה נוספת.
הרכב כבר לא באחריות, השאלה האם לגבי עניין הטורים לגשת למוסך מורשה של היבואן או להכנס למוסך של פרטי שהוא יותר זול מן הסתם? קיבלתי המון חוות דעת שליליות לגבי המוסך של ניסאן בראשון ולא בא לי להכנס שם להוצאות..

לצפיה ב-'השאלה היא כמה הטורים יורדים. לפעמים זה טבעי - כשהעומס על '
השאלה היא כמה הטורים יורדים. לפעמים זה טבעי - כשהעומס על
12/09/2016 | 22:55
43
המנוע משתנה (מדחס מזגן נכנס לפעולה, האלטרנטור משנה תפוקה כי מאוורר התחיל לעבוד וכן הלאה), הסל"ד משתנה. כל זמן שלא נדלקת נורית טעינה או האוטו רועד בצורה מעצבנת - לא הייתי מתעסק עם זה.
לצפיה ב-'יש לך רכב לא רע בכלל.'
יש לך רכב לא רע בכלל.
13/09/2016 | 09:25
3
51
שסובל מתדמית בגלל היבואן הגרוע.
מנסיוני המוסך בראשון בסדר. אבל אם לא חפש מורשה באזור שלך.
יכול להיות שיחליפו פילטר מזגן וזה ישפר את המצב.
יכול להיות שנשרפה נורה ובגלל זה הצג לא מאיר טוב.
שיבדקו ויתנו הצעת מחיר לתיקון. הם לא יגעו ברכב בלי אישור שלך ואז תחליט.
לדעתי אלה לא דברים קשים ובעלות נמוכה ישפר את הרכב ואת מצב הרוח שלך.
לצפיה ב-'נורה במסך של מערכת מולטימדיה?!'
נורה במסך של מערכת מולטימדיה?!
13/09/2016 | 15:11
2
13
לצפיה ב-'לLCD יש תאורה אחורית, אבל כשהיא שרופה גם בחושך לא רואים כלום'
לLCD יש תאורה אחורית, אבל כשהיא שרופה גם בחושך לא רואים כלום
14/09/2016 | 12:02
1
9
לצפיה ב-'וגם אי אפשר להחליף את הנורות שם, בטח לא באמצעים ביתיים. '
וגם אי אפשר להחליף את הנורות שם, בטח לא באמצעים ביתיים.
14/09/2016 | 23:57
6
לצפיה ב-'הטורים הרכב'
הטורים הרכב
13/09/2016 | 10:07
37
"1) שמתי לב שכאשר מערכת החשמל פועלת ברכב ו/או מערכת המיזוג, הטורים ברכב מתחילים לרדת מדי כמה שניות בזמן עצירה ואז לעלות בחזרה. השאלה ממה זה נובע? "

נראה לי כמו פעילות רגילה כתוצאה מהפסקה והפעלה של המדחס. אותה תופעה מתרחשת ברכבים אחרים וזה לא נראה לי כמו תקלה. כפי שכבר נכתב, יכול להיות שפילטר המזגן סתום ולכן המיזוג חלש ויכול להיות שהפילטר תקין ואתה פשוט רגיל למזגנים חזקים יותר, מה שברכב הזה אין.

כדי למזג כמה שיותר מהר את הרכב מומלץ לנסוע כ-5 דקות בתחילת הנסיעה עם מזגן פועל וחלונות פתוחים כדי לסלק את החום במהירות ואז לסגור חלונות.
לצפיה ב-'האם שמת לב למצב המתג הכי נשכח ברכב ?'
האם שמת לב למצב המתג הכי נשכח ברכב ?
13/09/2016 | 10:51
38
המתג של כניסת האויר צריך להיות על סירקולציה ולא על שאיבת אויר מבחוץ 
לצפיה ב-'מתי החליפו פילטר אויר למזגן בפעם האחרונה?'
מתי החליפו פילטר אויר למזגן בפעם האחרונה?
13/09/2016 | 11:16
1
13
לצפיה ב-'לפני שנה וחודשיים'
לפני שנה וחודשיים
13/09/2016 | 12:34
16
לצפיה ב-'1) זה לא קשור לזה שהמזגן פועל הרבה. '
1) זה לא קשור לזה שהמזגן פועל הרבה.
13/09/2016 | 11:22
3
37
כמו שכתבו, אם זה לא מפריע יותר מדי, עזוב את זה. אם זה דורש אבחון, אז רצוי כמובן מוסך מורשה עם ציוד אבחון. לגבי המזגן, קודם כל לבדוק אם הוא תקין ואם התפעול נכון (מצב סירקולציה, אוורור הרכב בתחילת נסיעה וכדומה). זה תלוי גם בציפיות שלך. באוגוסט בארץ ובתחילת נסיעה, לכל המזגנים קשה.
2) תבדוק אם יש אפשרות לכוונון הבהירות והקונטרסט. תבדוק אם זה משתנה כשהפנסים דולקים וכשהם כבויים.
לצפיה ב-'כרגע זה לא קריטי בכלל...'
כרגע זה לא קריטי בכלל...
13/09/2016 | 12:38
2
25
החשש שלי זה שבנובמבר אני מתחיל ללמוד בירושלים, ועל פי מרפי חברינו, בדוק יצוצו בעיות בזמן הלימודים ובדיוק בעליות לירושלים- בגלל זה אני מתלבט בנוגע לתיקון.
לגבי התאורה, ברור שכשהאורות כבויים רואים יותר טוב, אבל זה פשוט עניין של שעות מסוימות.. אולי מהשמש יש סינוור ובגלל זה לא רואים טוב (למרות שאני מנסה לסוכך על זה ועדיין זה לא עוזר כל כך).
לצפיה ב-'יש לך רכב חדש יחסית'
יש לך רכב חדש יחסית
13/09/2016 | 13:04
25
ואין סיבה שתהיה מודאג. תדאג רק לתחזוקה טובה של הרכב עם חלקים איכותיים. בנובמבר לא תפעיל את המזגן לכן לא תרגיש את התופעה אבל מומלץ להפעיל את המזגן פעם בשבוע למספר דקות כדי לשמן את המערכת.
לצפיה ב-'זה לא ישפיע על הנסיעה בעליות.'
זה לא ישפיע על הנסיעה בעליות.
13/09/2016 | 13:52
27
לגבי התאורה, התכוונתי שייתכן שכשהאורות דולקים בהירות המסך נחלשת כדי שזה לא יפריע בלילה. אם אתה נוסע עם אורות דולקים ביום, זה מקטין את איכות התצוגה. תנסה לבדוק ביום אם יש הבדל בין התצוגה עם אורות דולקים וכבויים.
לצפיה ב-'הסתכלתי היום על 2 רכבים. '
הסתכלתי היום על 2 רכבים.
13/09/2016 | 17:21
34
גם שם המולטי מדיה לא נראית טוב בשמש. זה לא שחסר פיקסלים זה פשוט המצב.
פעם היה מומחה עם מעבדה שפשוט סגר את העסק.
אם אתה מתעקש תמשיך לחפש. לי נראה שתתרגל לזה.
לצפיה ב-'סקר. איזה רכב חדש בשווי עד 200,000 הייתם רוכשים'
סקר. איזה רכב חדש בשווי עד 200,000 הייתם רוכשים
12/09/2016 | 19:34
8
130
ואיזה צבע? מי מתעניין בהקשר הירוק של הרכב ומי שם על זה ז...

לגבי אידיט זה ברור שזה רכב הפרימיום CX5. לאידיט אין פיקפוקים. הוא את שלו מצא והוא שלם לחלוטין לגבי בחירתו. לדידו, אין אופציה אחרת ה"מאיימת על הכתר"... 
לגביי : צבע לבן. מתלבט בין 208GTI לבין פולו GTI, כמובן גיר מנואלי. למעט עניין ה3 דלתות שמקלקל , מעדיף נחרצות את הפיג'ו...קטן ממזר ובעל שיק ייחודי כאחד. ציון ירוק 5 ?
מי יודע לספר לי על:
האמינות בספורט הפרנסוואי [שלא אשתנה ואהפוך בגלל רכישה הרפתקנית כגון זאת לפרנקופוב כמו בעלי הסיטרואן שדיווחו על התמורות הללו בהם  בשרשור אחר בעמוד זה],
מורכבות הטיפולים [אוהב לעשות דברים לבד],
שיפוע צניחת המחיר כמשומשים, ואולי עוד משהו רלונטי.
וגם, מישו יודע מה מחיר החדש?
לצפיה ב-'אתה טועה כל הזמן , גם בבחירת מקצוע היית צריך לבחור גיאולוגיה'
אתה טועה כל הזמן , גם בבחירת מקצוע היית צריך לבחור גיאולוגיה
12/09/2016 | 20:25
5
104
קודם כל הרכב שלי בישראל עולה 220000 בגלל האיבזור המקסימלי 
כסא חשמלי , חיפוי עור כללי הנעה כפולה  וכו' 
הלאה , היום יש את הטיגואן החדש שהוא הוארך למידה נורמלית כמו ה cx5
אז אם הייתי קונה היום הייתי כנראה הולך על טיגואן , 
יש גם את הסוברו , האווטלנדר של מיציבושי , וגם ההונדה אם פחות משנה לך גודל תא המטען , 
לצפיה ב-'בלי להביע דעה לכאן או לכאן... '
בלי להביע דעה לכאן או לכאן...
13/09/2016 | 08:30
4
68
רק לי העובדה שיש לך כיסא חשמלי באוטו קפצה מיד לעין?
נראה לי מפחיד משהו

מזל שאין לי את הצרות הללו - את מכונית החלומות שלי לא מביאים ולא נראה לי שאי פעם יביאו הנה...

לצפיה ב-'וזה לימים כשהקופיקו יוצא... '
וזה לימים כשהקופיקו יוצא...
13/09/2016 | 08:32
55
לצפיה ב-' כן הכסא חשמלי עם בידוד עור '
כן הכסא חשמלי עם בידוד עור
13/09/2016 | 09:19
2
48
אלו מכוניות עם שלט רחוק של הילדים ? 
מה אני יכול לעשות איתן ? לנסוע מהר לשום מקום ?
המסור שרשרת שלי מהנה יותר . 
לצפיה ב-'בול! '
בול!
13/09/2016 | 10:30
1
58
לנסוע מהר לשום מקום - נסה פעם.
לצפיה ב-'דיבורים של מי שלא מכיר מסורי שרשרת '
דיבורים של מי שלא מכיר מסורי שרשרת
13/09/2016 | 10:47
45
נראה לך שמה שהוא עושה מסוכן ? אז לא 
למסורי שרשרת יש מעצור או ניצרה , אם לא משחררים אותה השרשרת לא מסתובבת, גם כאשר המנוע מופעל 
לצפיה ב-'הייתי לוקח קאיה ספורטאז' מנוע 2 ליטר '
הייתי לוקח קאיה ספורטאז' מנוע 2 ליטר
16/09/2016 | 13:33
1
22
צבע אפור

ולצערי, המדינה הזאת "לא תיתן" לי לרכוש בגלל מיסים גבוהים מאוד על רכבים וגם חסר כסף לקאיה הזה, אני מסתפק בקטנות.
לצפיה ב-'קיה ספורטאג' זה החלום שלך?'
קיה ספורטאג' זה החלום שלך?
16/09/2016 | 16:01
12
רכב מגושם מדי בשביל להיות חלום, לא?
הדבר היחידי שמזכיר ספורט זה חלק מהשם של הדגם. אתה לא מעדיף איזה רכב ספורט קטן שתרגיש בו קצת כמו על גבי אופנוע מהיר. כמובן לא אותה עבירות כמו באופנוע אבל לפחות 4 גלגלים יציבים...
לצפיה ב-'התייעצות לפני קנית רכב שני '
התייעצות לפני קנית רכב שני
12/09/2016 | 11:37
2
83
שלום לכולם ,
אני לפני קניית אוטו שני ומתלבט מה לעשות אנא עזרתכם .
קצת רקע : אחנו משפחה של 4 נפשות יש לנו אוטו משפחתי ועכשיו אני רוצה לקנות אוטו שני שיימש אותי לנסיעה לעבודה ( 10 ק"מ לכיוון) + לאסוף את הילדים מהגנים .
לכן החלטתי לקנות אוטו קטן ידני וזול ההתלבטות כרגע היא בין סקודה סיטיגו לבין שברולט ספארק החדשה .
כאשר האופציות הן :
1. סקודה סיטוגו בת שנתיים עם קלימטרג של 15-20 אלף יד 1 ב 42,000-45,000
2. סקודה סיטיגו חדשה עכשיו במבצע 52,000
3. שברולט ספארק חדשה עכשיו במצבע ב 55,000
4. שברולט ספארק חדשה 0 ק"מ מליסינג בסביבות  50,000

אשמח לתובנות ועצות שלכם
תודה
לצפיה ב-'אני בעד הספארק, חדשה 0 נשמע להיט.'
אני בעד הספארק, חדשה 0 נשמע להיט.
12/09/2016 | 13:36
27
לצפיה ב-'שווה לבדוק אצל היבואן בכמה אפשר לקבל את הספארק'
שווה לבדוק אצל היבואן בכמה אפשר לקבל את הספארק
12/09/2016 | 14:16
60
היבואן הזה ידוע בהיותו "גמיש", והפער במחיר גם ככה גבולי.
אבל שים לב לאבזור - ב-LS הבסיסית הוא די נמוך (נדמה לי שאפילו מראות ידניות).
לצפיה ב-'רכב 7 מקומות'
רכב 7 מקומות
11/09/2016 | 22:46
2
64
בס"ד
שאלה בשביל חבר...
מתלבט בין פיז'ו 5008, מאזדה5 או פורד SMAX
התקציב 40K פלוס מינוס.
מיועד לשישה ילדים. שלא יבלה במוסכים, ושיהיה בטיחותי.

רעיונות נוספים מלבד השלושה גם כן יתקבלו בברכה (ובבקשה לא הונדה FRV כי כבר חודש הוא מנסה להשיג ופשוט אין בנמצא)

תודה
ליאור
לצפיה ב-'חפש s-max'
חפש s-max
11/09/2016 | 23:49
44
תמורה הכי טובה לכסף שלך
5008 ישנה, כנראה שתיכנס למוסכים...
מאזדה 5 סוס עבודה אמין, אבל צפופה מאוד.
לצפיה ב-'FRV היא לשישה נוסעים - לא תתאים למשפחה עם שישה ילדים'
FRV היא לשישה נוסעים - לא תתאים למשפחה עם שישה ילדים
12/09/2016 | 09:55
66
מההצעות הללו - ה-S מקס הוא רמה מעל האחרים. אבל בתקציב שלו הוא בטח ימצא את הדור הראשון, עם מנוע 2.3 ל' אטמוספרי. אמין - אבל לא בדיוק חסכוני. עוד אופציה - מיצובישי גרנדיס.
לצפיה ב-'מחפשת מוסך אמין בפתח תקווה '
מחפשת מוסך אמין בפתח תקווה
12/09/2016 | 11:34
1
47
שלום לכולם

מחפשת מוסך  בפתח תקווה  טוב אמין וזול עבור החלפת אלטרנטור ברכב מיצובישי  2006

תודה

סיגלית 

סיגלית  
לצפיה ב-'מוסך אחים ימין'
מוסך אחים ימין
12/09/2016 | 18:32
36
ברח' גיסין
אמינים וזולים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום לימודי נדל
מתעניין בלימודי נדל"ן?
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה