לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1909519,095 עוקבים אודות עסקים

פורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.

לצפיה ב-'TOVA או BRC?'
TOVA או BRC?
29/05/2016 | 11:32
2
62
שלום לחברי הפורום,
אני רוצה להגיש בקשה לקצבת נכות כללית כדי לקבל שיקום מהביטוח לאומי,
אני רוצה לעשות אבחון חדש כדי לצרף לבקשה,

אני לא כל כך מבינה מה ההבדל בין TOVA ל BRC

מה עדיף לי בשביל הבקשה לביטוח לאומי?

מישהו פה קיבל שיקום מהביטוח לאומי?

עצות יתקבלו בברכה...

תודה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'ככל הידוע לי, מה שעוזר זה דו"ח הרופא המאבחן'
ככל הידוע לי, מה שעוזר זה דו"ח הרופא המאבחן
04/06/2016 | 08:40
1
43
ביטוח לאומי מסתמך על דו"ח של רופא שמפרט עד כמה הפרעת הקשב מפריעה לתפקוד היומיומי שלך.
BRC נותן תמונה רחבה יותר של התפקוד הקוגניטיבי, 
אבל מי שעושה את "התרגום" לדו"ח זה הרופא,
וכדאי שהוא ימליץ לך על התוכנה שהוא יודע לפרש היטב.
לצפיה ב-'שלחו אותי לTova'
שלחו אותי לTova
06/06/2016 | 13:49
26
הלכתי לנוירולוגית, היא אמרה שהיא לא מומחית לקשב וריכוז, אבל כדאי ללכת לנוירולוג שמתמחה בקשב וריכוז? או שעדיף בכלל פסיכיאטר?
לצפיה ב-'הפרעות שינה'
הפרעות שינה
27/05/2016 | 17:42
4
97
חודש רצוף עם ריטלין 30 בהתחלה היה קשה להרדם אבל זה עבר. עכשיו יש הפרעות שינה באופן כללי... מתעוררת באמצע הלילה סתם כך ולפעמים קשה לחזור לישון הרבה זמן, אם משהו מעיר אותי מוקדם מידי לא תמיד אצליח לחזור לישון. 
האם יש סיכוי לשיפור?? ממש קשה כך!
(
לצפיה ב-'מציעה לך לחזור לרופא'
מציעה לך לחזור לרופא
29/05/2016 | 22:13
37
זו יכולה להיות תופעת הלואי של הריטלין ולכן רצוי לקחת אותו מוקדם בבוקר ככל האפשר
כדאי להתייעץ עם הרופא האם לנסות תרופה ממשפחה אחרת
לצפיה ב-'יכול לגרום'
יכול לגרום
31/05/2016 | 12:14
1
37
בתקופתי כסטודנטים היו כמה שהיו לוקחים את זה בשביל לא לישון. ככל שהמינון גדול יותר ככה יותר קשה. צריך לחזור לרופא ולתאם מינונים
לצפיה ב-'מסכימה..'
מסכימה..
14/06/2016 | 08:51
11
יתכן שהמינון לא מתאים. חזרי לרופא וספרי לו מה שאת מרגישה. יתכן שיפחית לך במינון
לצפיה ב-'LA והפרעות שינה'
LA והפרעות שינה
02/06/2016 | 20:04
44
כדי לדעת אם זה מה שמפריע לשינה את צריכה להפסיק לכמה ימים ולראות . יתכן וזו הסיבה. אם כן יש כמה אופציות.
לעבור לריטלין רגיל בהפרש של שעתיים
לעבור לאדרל שעובד 6 שעות.
לעשות הפסקה של יום יומיים כל שבוע.
בכל מקרה להתייעץ עם רופא מנוסה בקשב

לצפיה ב-'ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב'
ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב
23/05/2016 | 19:29
35
הייעוץ החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי  לענות על שאלותיכם בנושאים:הייעוץ החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי  לענות על שאלותיכם בנושאים:
א. אבחון דידקטי ופסיכו-דידקטי
ב. הוראה מתקנת ואיסטרטגיות למידה לילד עם הפרעות קשב.
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
ד. מוכנות ובשלות ללמידה בגילאים השוניםה. עזרת מערכת החינוך לתלמיד לקוי הלמידה
ו. בניית מערך תמיכה הורי וחינוכי לילדנו.
ז. מתי כדאי אימון אישי ומתי טיפול התנהגותי?
הנכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
אתם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו

לצפיה ב-'שיתוף #### כלים מעשיים לחיים ל-ADHD'
שיתוף #### כלים מעשיים לחיים ל-ADHD
21/05/2016 | 17:22
1
114
היי לכם,

### אשמח אם נשתף אחד את השני בכלים התנהגותיים אשר עוזרים לכם בשאריות תסמיני ההפרעה ו-תופעות הלוואי.

# לשלוט באימפולסיביות 
# להירדם טוב יותר ומהר
# לנהל זוגיות בריאה
#לנהל חיי חברה
#לנצח חרדות 
#לנצח אובססיות 
#לנצח דיכאון 
# לנהל תזונה ותזונה נכונה (למרות איבוד תיאבון) 

(תשלחו לי הודעה בפרטי אם תרצו ואוסיף)

והרשימה עוד ארוכה...  

בנוסף - אשמח שנשתף אחד את השני בספרים, ערוצים ביוטיוב, בלוגים אישיים, סרטים, סדרות, סרטונים מצחיקים וכו'

כשיודעים לחיות עם ההפרעה היא הופכת למתנה. 

תעזרו וכל תעזרו גם לעצמכם (: 

לצפיה ב-'יש מענה?'
יש מענה?
31/05/2016 | 12:18
17
לצפיה ב-'שילוב תרופות'
שילוב תרופות
20/05/2016 | 21:45
3
430
אהלן אני בן 25 וסובל מהפרעת קשב.

לאחרונה התחלתי טיפול בויונס 70 מג, לאחר תקופה על אדרל xr / אטנט.

אני מאוד מרוצה מהשפעת הויונס אבל לקראת אחהצ השפעתו נחלשת.

הבנתי שאין מינון גבוה יותר, ניסיתי להוסיף כדור אטנט 20 אחהצ, וזה משמעותית טוב יותר, ומשלים מבחינתי את השעות שחסרות לי.

השאלה האם אפשרי לקבל גם ויונס 70 וגם אטנט 20?

תודה מראש

לצפיה ב-'סתם שאלה'
סתם שאלה
20/05/2016 | 22:31
1
226
תגיד ...
גם אני נוטלת ויואנס מינון 60 ואחרי שעתיים אני מרגישה כאבי גב וכאבים בעורף ובכתפיים .. יובש בפה והרגשה של ליחה תקועה שביזשהו שלב גורמת לטיקים (לגבי הליחה והיובש אני לועסת מסטיק וזה עובר) אגב כאשר השפעת התרופה יורדת אז התופעות נעלמות בכלל... נתקלת בתופעות כאלה?
הרופא והרוקח אמרו שזה לא קשור וזה לא הויואנס ושהם לא שמעו על תופעות כאלה ואני די בטוחה שזאת התרופה...
לצפיה ב-'תופעות לוואי ויואנס'
תופעות לוואי ויואנס
21/05/2016 | 21:00
322
התופעות שתיארת קורות כתוצאה מויואנס!
מי שאמר לך שזה לא קשור, לא מכיר את התרופה ולא קרא עליה.
כל התרופות מהמשפחה, כולל ריטלין, אדרל ויואנס עלולות לגרום לאותן תופעות. הן לא מאד נפוצות אבל בהחלט קיימות.
תנסי לרדת ל 55. לפעמים 5 מג עושים הבדל.
לצפיה ב-'ויואנס + אטנט'
ויואנס + אטנט
21/05/2016 | 20:51
350
אין מניעה חוקית או אחרת.
יתכן ורוקחים ירימו גבה כי זה לא מאד נפוץ אבל אין שום בעיה.

לצפיה ב-'טיפול בתא לחץ'
טיפול בתא לחץ
19/05/2016 | 17:15
187
האם מישהו התנסה? 
יכול לספר על תוצאות? 
כל אינפורמציה תעזור 
לצפיה ב-'מישהו שיבין..'
מישהו שיבין..
19/05/2016 | 11:32
4
195
שלום אני בן 40 כל הילדות  שלי  הייתי מטופל בריטלין(קונצרטה..) וגם ברובן של העשר שנים האחרונות. היחסים שלי עם הכדור הזה הם יחסים של אהבה/שנאה
אהבה-בגלל שבלי זה אני מעופף ומתקשה מאוד לעשות את הדברים הפשוטים ועם זה אני לומד בחדות ויש לי חשק לחיים.
שנאה-בגלל התופעות לואי כגון הגברת החרדות,לחץ,חוסר טבעיות וכו.. ניסיתי כל מיני דברים וגם לתקופות ובסופו של דבר יוצא ש.. ריטלין  10 מיליגרם לא עושה לי טוב.
קונצרט לא עושה לי טוב.
la לא עושה לי טוב.הכדור היחידי שהוא איכשהו בסדר זה ריטליןsr 20 אבל גם הוא מכביד עליי בתופעות לואי.
לפני כשנתיים עברתי תהליך של גמילה מסמים במרכז פרטי במשך חודש ימים מרצוני החופשי וגם שם המשכתי בהסכמתם של הצוות עם הריטלין ואחר כך כשחזרתי הביתה הורדתי מינון ולאחר כמה חודשים החלטתי להפסיק לגמרי גם עם הריטלין. אני מודה שהתקופה הזאת של שלושה חודשים בלי הריטלין עשתה לי הרבה טוב מצד זה שנהייתי בן אדם הרבה יותר טבעי ופשוט ונוח לבריאות. הריטלין היה עושה אותי עצבני ודואג כל הזמן וכו..
אבל מצד שני הכל כל כך קשה החיסרון כל כך עמוק במקצוע שלי אני אומן וחצי יום לומד מאז שהפסקתי אין לי חשק להתעסק באומנות והלימוד שהוא מרכז חיי כבר לא מהנה אותי.לפני כמה ימים החלטתי לנסות לחזור,השגתי כמה כדורים ופתאום חזר הפלא-הלימוד מהנה האומנות מעניינת המוח זז אני מצליח לדבר ולבטא את עצמי מה שכל כך הרבה זמן לא הצלחתי אבל מאידך כמו שאמרתי עדיין יש גם תופעות לואי.
את האמת שכבר הרבה שנים ששמעתי על כל מיני תחליפים כגון פוקלין וסטרטרה אבל נמנעתי מלנסות להשיג את זה בגלל שהרופאים בקופה"ח שלי מאז ומעולם לא גילו הבנה בנושא הזה של הריטלין ותמיד כל שינוי שעשיתי בכדורים ובמינונים היה מצריך מצידי הרבה מאמצים מיותרים מולם עד שהשגתי מהם מרשמים וכו.. אז כל שכן שלהשיג מהם אישור לתרופות שלא מאושרות בסל הבריאות שזה יהיה לי קשה וגם בגלל המחיר היקר של התרופות. אבל עכשיו אני מבין שאין ברירה אני צריך משהו שיעזור לי לחיות כמו בן אדם ולתפקד בשמחה עם חיות וריכוז אני צריך עזרה תרופתית ואני אשמח שתעזרו לי למצוא את הרופא המומחה לקשב וריכוז שיעזור לי להתאים לעצמי את התרופה האידיאלית זה דבר ראשון,מישהו שיבין.. ודבר שני תעזרו לי למצוא פתרון כיצד אני מגיע לרופא משפחה שיוכל לחתום לי על הטופס29 מכיוון שאחרי שסיפרתי לרופא משפחה שהיתה לי בעיה של סמים מאז הוא לא מוכן בכלל לשטף פעולה בנושא ואני לא יודע מה לעשות אני יותר הייתי חושש שהקשיים שלי בלי התרופה יובילו אותי שוב לסמים  מאשר השימוש בתרופה! אבל האטימות שמגלים לפעמים הרופאים הרגילים בטח לא חדשה לכם.השאלה שלי היא אם יש דרך לעקוף את הרופא משפחה ולקבל נרשמים ישירות מהרופא המטפל? ואם לא אז בעצם זה אומר שאני יאלץ לעבור קופ"ח השאלה היא האם התיק הרפואי שלי ששם עלול להיות איזכור על העניין של הסמים בהכרח יעבור גם לקופ"ח החדשה ואז עלולה להיות לי את אותה הבעיה.
בקיצור אני לא יודע מה לעשות אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי למצוא פיתרון.
לצפיה ב-'היי'
היי
19/05/2016 | 22:03
80
מכל השאלות שיש לך אני יודעת לענות רק על אחת" רופא מומחה שמטפל בהפרעת הקשב שלך הוא זה שגם יתן לך מרשם וגם טופס 29ג. בהמשך, אם תרצה מרשמים מרופא המשפחה - תבוא אליו עם המכתב של המומחה והוא ייתן לך. וגם אז אתה יכול להמשיך לקבל 29ג מהמומחה כל כמה חודשים (לא זוכרת כמה).
אני מבינה את רופא המשפחה שבגלל הרקע עם סמים לא מוכן לתת לך רטלין; במצב הזה צריך מישהו עם הרבה יותר ידע וניסיון ספציפיים ממה שיש לרופא המשפחה בנושא. נראה לי שמי שיכול ללוות אותך בתהליך הזה זה פסיכיאטר שמבין בהפרעת קשב. תחפש אחד כזה בקופה שלך.
בהצלחה!
לפני שתעבור לקופה אחרת - אולי תחליף רופא משפחה?
לצפיה ב-'רופא לקשב'
רופא לקשב
20/05/2016 | 10:56
2
114
אינני יודע אם בהעברת קופח יש גם העברת תיק רפואי.
בכל מקרה אתה חייב רופא מומחה למלא טופס 29 ולעקוב אחרי הטיפול.
אל תנסה לטפל בעצמך.
תנסה אפילו באותה הקופה להחליף רופא משפחה לצורך מרשמים טוטפים ולמצוא רופא מומחה לקשב. לא כל נוירולוג או פסיכיאטר מבינים בזה.
סטרטה בכלל לא דורשת מרשמים שוטפים אלא רק טופס 29 פעם בחצי שנה מרופא מומחה.
לאור ההסטוריה שלך, היא יכולה להתאים.

לצפיה ב-'תודה חגאי ומיכל'
תודה חגאי ומיכל
20/05/2016 | 12:23
1
49
אולי באמת סטרטרה זה כיוון נכון.
-האם תוכלו להמליץ לי על מטפל מומחה שיוכל להתאים..באיזור הדרום?
-האם שמעתם על סטרטרה גנרית בשם axepta? וגם האם שמעתם על כדור בשם מודפיניל האם זה עוזר לבעיות של קשב?
האם יש מישהו בפורום שניסה את הכדורים האלה?

לצפיה ב-'סטסטרה'
סטסטרה
20/05/2016 | 13:30
98
קיימת בארץ סטרטרה גנרית שזולה בכ 25% מהסטרטה המקורית.
תוכל לקבל מידע בטלפון 033731999
רשימת רופאים באתר   www.addmed.co.il
מודפניל חלש בטיפול בקשב. הייתי מנסה אותו די בסוף הרשימה

לצפיה ב-'ביישנות ומופנמות עקב נטילת אטנט'
ביישנות ומופנמות עקב נטילת אטנט
18/05/2016 | 22:02
3
238
אני בן 26 שוקל 67 קילו ונוטל אטנט 20 מ"ל, הכדור בהתחלה גרם לי להיי ולתחושה מוחית עדינה ומרגיעה.. עכשיו אחרי 5 חודשים שאני לוקח אותו אני פתאום שם לב למשהו ממש מטריד!

איך שאני לוקח את הכדור הזה, זה כאילו נסתם לי היכולת לדבר עם אנשים,  אני מדבר פתאום דיבור מונוטוני, ולא דיבור משוחרר וזורם.. אני נהפך להיות ממש ביישן.. :(

אני גם לא יודע אם הוא גורם לי בכלל להרגשה טובה, זה מרגיש כאילו יש לי מחשבות שליליות שאני עליו, ואני מתחיל לעשות מבטים מוזרים ולבצע כל מיני טיקים בשביל להעלים את המחשבות שממש נראות אמיתיות ומפחידות.

הוא גם גורם לי לתחושת ניתוק מהסביבה.. אני ממש קצת כמו זומבי שאני עליו.

ועוד משהו אחרון זה שיש לי כמו מין לחץ בראש שאני עליו, יענו הראש מרגיש כבד ולא קל!

אוליי כדיי לרדת במינון? שקלתי 73 שהתחלתי לקחת 20 מ"ג, עכשיו אני שוקל 67, ניסיתי לקחת חצי כדור, אבל זה גם גורם למופנמות אבל נראה לי שאין את הקטע של המחשבות השליליות.

אני חושב שאני מקבל אשכרה אפקט הפוך ממה שזה אמור לתת, במקום להיות ספידי ונמרץ לעשות דברים.. זה גורם לי להיכנס לתוך עולם פנימי מלא במחשבות שאין להם שום בסיס במציאות!

מוזר.. בהסנפה של כמה פירורים (בקושי חצי שורה) זה נותן לי את האפקט הרצוי.. כלומר אני נהפך להיות ספידי נמרץ ועם ראש קל ובהיר מחשבה ואפילו עם תחושת אופוריה טובה... וגם הוא לא גורם לי להיסתם מבחינה תקשורתית.

יש מצב שאני לא על המינון הנכון? זה לא הגיוני שבהסנפה זה גורם לי רק לתחושות חיוביות, ובבליעה זה גורם לי לתחושות שליליות.
לצפיה ב-'מינון אטנט'
מינון אטנט
20/05/2016 | 10:43
2
470
ממש לא מומלץ להסניף. בהסנפה החומר נספג יותר מהר, אבל זה עלול להיות מסוכן. וגם לגרום לנזקים במערכת הנשימה.
יתכן ואתה לא במינון הנכון, נראה שיתכן והוא נמוך מידי.
לך לרופא מנוסה בקשב שיתאים לך את המינון.

לצפיה ב-'מינון אטנט'
מינון אטנט
20/05/2016 | 20:53
1
342
לי נראה שהמינון גבוה מידיי, כי חצי כדור אני דיי משוחרר, אין לי את המחשבות המטרידות, אבל עדיין לצערי גם בחצי כדור הוא קצת מנתק אותי וגורם לי להיות מפונם וביישן ולא לרצות לדבר.

מפחיד אותי לנסות מינון גבוה מ20 מ"ג!

במינון של 60 מ"ג יש סכנה להתקפי לב, זה מעמיס יותר מידיי על הלב.. גם להיכנס בטעות למינון ייתר יכול לגרום להזיות.

זה ממש מבאס כי התחלתי לעבוד בעבודה שאני מדבר עם לקוחות ולא נראה לי שאני אצליח לדבר איתם כמו שצריך כי אני פשוט לא נמצא במציאות כי אני יותר במיינד!

אני ינסה לקחת רבע כדור ונראה איך אני ירגיש... (:
לצפיה ב-'אתה עושה את הטעות הקלאסית'
אתה עושה את הטעות הקלאסית
21/05/2016 | 10:31
193
לאנשי ה ADD  אין סבלנות בכלל.
במיוחד לא לחכות ולהתייעץ עם רופא. מנהלות של קופ"ח מייאשות אותם.
ואז הם מטפלים בעצמם. הם הרי אינטיליגנטים בדרך כלל ......אז הם יודעים הכי טוב.
אבל מה, אין להם סבלנות ללמוד את הנושא, הם לא למדו רפואה 12 שנה . וגם לא ראו מאות או אלפי מטופלים וצברו ניסיון.
אז הם הרופאים הכי גרועים של עצמם!!!!
לך לרופא מנוסה!

לצפיה ב-'ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב'
ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב
16/05/2016 | 21:36
54
ינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי  לענות על שאלותיכם בנושאים:הייעוץ החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי  לענות על שאלותיכם בנושאים:
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
הנכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
אתם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו

לצפיה ב-'אטנט 10 מ"ג'
אטנט 10 מ"ג
16/05/2016 | 19:05
1
376
הבן שלי מקבל אטנט במינון 10 מ"ג .לכמה שעות זה מחזיק?יש אטנט ל12 שעות?
ממש קשה לי.עברנו המון כדורים.למישהי יש חוויות טובות מהכדור הזה?אני חייבת משהו ל12 שעות.
אשמח לעזרתכן
תודה
לצפיה ב-'אטנט ארוך'
אטנט ארוך
20/05/2016 | 10:48
143
אטנט אמור בממוצע להחזיק 6 שעות. את יכולה לתת מנה נוספת בצהרים.
לחילופין שור טבצ'ניק (למען הגילוי הנאות: אני מנהלו )מייבאים אדרל XR  שזה כמו אטנט רק פועל 12 שעות.
המגרעת היחידה היא שזה עולה כ 1300 ש"ח ל 30 קפסולות.
אני מכיר מאות רבות של אנשים שזה היה להם מצוין וגם כאלו שלא. זה אישי.
עד שלא תנסי לא תדעי.

לצפיה ב-'דרושה המלצה לנוירולוג התפתחותי לצורך אבחנה של הפרעת קשב'
דרושה המלצה לנוירולוג התפתחותי לצורך אבחנה של הפרעת קשב
16/05/2016 | 10:08
83
ההעדפה לנוירולוג כדי לעשות אבחנה מבדלת עם הפרעה בויסות התחושתי
עדיפות ליועצים שעובדים עם מכבי
אזור השרון או מרכז
תודה!
לצפיה ב-'עזרה במחקר על לקויי למידה'
עזרה במחקר על לקויי למידה
15/05/2016 | 15:42
1
69
שלום, שמי תמר ואני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה. במסגרת לימודי שותפתי ואני עורכות מחקר על הקשר שבין לקות למידה לרווחה נפשית סוביקטיבית. נודה לכם אם תוכלו לעזור לנו ולמלא מספר שאלונים המופיעים בקישור הבא:
http://goo.gl/forms/GGKXQWlQwX
הערכת זמן למילוי השאלונים היא 10-15 דק. אנו זקוקות בדחיפות למשתתפים מגיל 18 ומעלה בלבד. לקויי למידה.
השאלונים הם אנונימים כמובן!
לשאלות והבהרות ניתן לפנות אליי במייל
לצפיה ב-'המייל שלי'
המייל שלי
15/05/2016 | 16:25
16
לצפיה ב-'זקוקה להמלצה על פסיכיאטר ילדים מומחה בתחום '
זקוקה להמלצה על פסיכיאטר ילדים מומחה בתחום
15/05/2016 | 14:26
2
103
הי לכולם,

בתי בת 5.5 עברה אבחון ע"י מרפאה בעיסוק, שהמלציה להגיע לפסיכיאטר ילדים שמומחה בתחום של הפרעות קשב וריכוז.
אני זקוקה להמלצה על פסיכיאטר מקצועי ואמין, מאזור המרכז, שעובד עם מכבי או שמשמש יועץ למכבי.
תודה מראש,
אמא מודאגת
לצפיה ב-'למה פסיכיאטר ולא רופא מומחה אחר להפרעת קשב?'
למה פסיכיאטר ולא רופא מומחה אחר להפרעת קשב?
18/05/2016 | 10:33
1
68
לצפיה ב-'ככה המליצה המאבחנת, אמרה שכדאי להגיע לפסיכיאטר ילדים'
ככה המליצה המאבחנת, אמרה שכדאי להגיע לפסיכיאטר ילדים
23/05/2016 | 10:43
43
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:06
10
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'הפרעות שינה אטנט'
הפרעות שינה אטנט
15/05/2016 | 10:37
1
287
הי לכם. 
לבתי בת 8 שוקלת בערך 23 קג. נתנו לניסיון אטנט 10  לאחר שהיו תופעות לוואי בריטלין.
ביום שבת התחלתי לראשונה.  ובשעתיים הראשונות עצבנות שיא.
המטריד מכל נרדמה מאוד מאוחר 11 בלילה. ולא ישנה טוב בכלל התעוררה הרבה מאוד. מצד שני ללא תופעת ריבאונד לפחות לא בפעם הראשונה. 
האם הפרעות השינה מתמתנות? 
זה לבטח בהשפעת הכדור כי ללא הכדור היא נרדמת גג בתשע ומעולם לא התעוררה באמצע הלילה.
אנא תגובתכם אני רק בהתחלה ומתייאשת ...
שרון.

לצפיה ב-'תופעות לוואי לאטנט'
תופעות לוואי לאטנט
18/05/2016 | 10:32
94
לשרון שלום רב,
הרופאים המומחים מציעים לחכות כ-3 שבועות להיעלמות תופעות לוואי כמו קושי להירדם.
את יכולה לעזור בכך שתתני את הכדור מוקדם יותר ביום, ותוודאי שהשפעתו על הריכוז עדיין ממשיכה בשעות בית הספר.
לצפיה ב-'נוירופידבק'
נוירופידבק
15/05/2016 | 09:13
4
101
שלום,
בדרכי ובטרם אתן לבני בן השבע טיפול תרופתי, ניסיתי ואני ממשיכה לנסות חלופות אלטרנטיביות.
כעת, אני בודקת טיפול בנוירופידבק.
אודה לחוו"ד בנושא ואם ניתן אף המלצות לגבי המכונים אותם אני בודקת:
ד"ר אוסנת רובין,
ד"ר דורון תודר
מכון א"מ הדרך.
תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'באיזה אזור?'
באיזה אזור?
20/05/2016 | 11:48
2
29
לצפיה ב-'היי'
היי
20/05/2016 | 11:55
1
36
באיזור המרכז
לצפיה ב-'נוירופידבק'
נוירופידבק
21/05/2016 | 16:41
50
דר' דורון תודר הוא גם פסיכיאטר וגם עוסק בנוירופידבק הרבה זמן.
לצפיה ב-'משהו מכיר נוירוביופידבק הביתה?'
משהו מכיר נוירוביופידבק הביתה?
29/05/2016 | 22:08
12
לצפיה ב-'המלצות לפסיכיאטר/ נוירולוג שמאבחן באופן פרטי ומוכר ע"י מכבי'
המלצות לפסיכיאטר/ נוירולוג שמאבחן באופן פרטי ומוכר ע"י מכבי
14/05/2016 | 16:49
83

היי,
אשמח לקבל המלצות לרופא שמאבחן באופן 
פרטי ומוכר על ידי מכבי.
חשוב לי שיהיה מקצועי, שיהיו לו תורים מיידיים, ושמאבחן לפני גיל שש.
רצוי מאיזור המרכז ודרומה (עד אשדוד).
תודה רבה:)

לצפיה ב-'האם דופמין נבדק על ידי בדיקת דם רגילה? '
האם דופמין נבדק על ידי בדיקת דם רגילה?
13/05/2016 | 11:39
1
101
לצפיה ב-'בדיקת דופמין'
בדיקת דופמין
14/05/2016 | 15:25
195
אין שום משמעות לבדיקה של החומר בדם. בטח לא בהקשר של ADD.
מה שחשוב זה הריכוז שלו במקומות ספציפיים במוח. ולזה אין קשר למה שקורה בדם.
לו זה היה פשוט - היינו לוקחים דופאמין.
יתר על כן אנחנו לא מכירים עד הסוף את המנגנונים שעובדים במוח ושמשפעים על ADD.
לכן הטיפול (כמו ברוב בעיות הבריאות שלנו) הוא על ידי ניסוי וטעיה.

לצפיה ב-'המלצה לנוירולוג/פסיכיאטר מאבחן פרטי שמוכר כי מכבי'
המלצה לנוירולוג/פסיכיאטר מאבחן פרטי שמוכר כי מכבי
10/05/2016 | 11:31
2
112
היי,
אשמח לקבל המלצות לרופא שמאבחן באופן 
פרטי ומוכר על ידי מכבי.
חשוב לי שיהיה מקצועי, שיהיו לו תורים מיידיים, ושמאבחן לפני גיל שש.
רצוי מאיזור המרכז ודרומה (עד אשדוד).
תודה רבה:)
לצפיה ב-'שני רופאי משפחה עצמאים מומחים להפרעת קשב במכבי'
שני רופאי משפחה עצמאים מומחים להפרעת קשב במכבי
11/05/2016 | 13:03
117
א. דר' נחום סגול, גדרה
ב. דר' אילנה לאוף, גן יבנה
לצפיה ב-'תודה רבה:) אשמח גם להמלצות על פסיכיאטר/נוירולוג מאבחן'
תודה רבה:) אשמח גם להמלצות על פסיכיאטר/נוירולוג מאבחן
14/05/2016 | 16:26
36
לצפיה ב-'המלצה על פסיכיאטר'
המלצה על פסיכיאטר
10/05/2016 | 14:13
1
130
שלום.
בני בן 8 מאובחן עם הפרעת קשב וריכוז, לאחרונה עלה חשד שאולי יש לו גם בעיה תקשורתית (בטוח לא על הספקטרום, אבל אולי משהו מינורי).
אני מחפשת פסיכיאטר ילדים מומחה בתחום באזור שומרון/שרון/מרכז, שעובד עם קופ"ח כללית.
אשמח להמלצה
ואשמח לדעת באופן כללי: האם בעיות חברתיות המתבטאות בחוסר טקט, התערבות בשיחות של ילדים אחרים (גם גדולים ממנו), לפעמים חוסר יכולת לנהל שיחה רציפה, חוסר הבנה כיצד להתנהג במקומות שונים יכולים להיות תסמינים של ADHD או שבאמת יש סיבה לחשוש לבעיה תקשורתית?
לצפיה ב-'על פניו אילו תכונות אופייניות לילד עם הפרעת קשב'
על פניו אילו תכונות אופייניות לילד עם הפרעת קשב
11/05/2016 | 13:01
99
לשרותי בריאות כללית יש את המרכז לקשב וריכוז גהה בפתח תקוה:
03-9728600

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה