לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95499,549 עוקבים אודות עסקים

פורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 

אודות הפורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 

לצפיה ב-'אדסנס הודעה מאדסנס'
אדסנס הודעה מאדסנס
28/08/2015 | 11:41
1
42
קיבלתי את ההודעה הזו ואני לא בטוח מה היא אומרת:

בעל אתר יקר,  

אנו מודים לך על השימוש במודעות Google בערוץ YouTube שלך, ומקווים שתמשיך להשתמש ב-YouTube וב-AdSense כפלטפורמה למונטיזציה.   

לצערנו, בשל שינוי שעשינו באלגוריתמים משיקולי תאימות, זיהינו בטעות פעילות לא חוקית בחשבונך והשבתנו אותו.  

כשגילינו את השגיאה, ביצענו את הפעולות הדרושות כדי שהיא לא תחזור על עצמה. הפעלנו את החשבון מחדש ושחזרנו את היתרה הקודמת.  

נוסף על כך, כדי להביע את מחויבותנו המתמשכת לבעלי האתרים של AdSense, נזכה את חשבונך בהתאם לרווחים בזמן האחרון ולמשך ההשבתה של החשבון. ייתכן שהזיכוי יופיע בחשבון רק בעוד מספר שבועות.  

אנו מתנצלים על הטעות ומודים לך על ההבנה.  

בברכה,  

ג'ון בראון
מנהל התקשורת עם בעלי אתרים בנושאי מדיניות

לצפיה ב-'הכל כתוב די ברור'
הכל כתוב די ברור
28/08/2015 | 15:43
29
מה בדיוק לא הבנת?
יש לך אתר שבו אתה מציג פרסומות של אדסנס ו\או ערוץ יוטיוב שנרשם להצגת פרסומות אדסנס?
סביר להניח שכן אחרת לא היית מקבל את ההודעה הזו.
הם זיהו פעילות לא חוקית (בדרך כלל לחיצה על פרסומות מכוונת על ידי בעל האתר או מי מטעמו) באתר או בערוץ היוטיוב שלך, לאחר מכן עלו על זה וסידרו. עכשיו הם מתנצלים ומסבירים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אדסנס'
אדסנס
28/08/2015 | 11:38
16
לצפיה ב-'שירות קידום בגוגל'
שירות קידום בגוגל
24/08/2015 | 13:32
2
62
שלום
הציעו לי שירות קידום בגוגל לפי מילת מפתח עם בלעדיות
אני ממש לא מבין בתחום
זאת חבילה כוללת הקמת אתר תדמיתי
ב 400 ש"ח לחודש בלי להתחייב
האם זה כדאי?
ביקשתי המלצות אבל הם לא מוסרים עסקים שמקבלים שירות שלהם
תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
25/08/2015 | 12:02
34
גם אני לא מבין מה זה אומר מילת מפתח בלעדית.
קח בחשבון שקידום אתר על ביטוי אחד ויחיד לא יבוא לך הרבה תוצאות. יש לקדם את האתר על עשרות ואף מאוד ביטויים יותר קשים ופחות קשים אבל כאלו שיביאו תנועה רלוונטית לאתר.
זה שלא מפנים אותך ללקוחות לקבלת חוות דעת עליהם זה טיפה מחשיד. אם הלקוחות שלהם מרוצים מהם למה שלא ירצו להמליץ עליהם?

מבחינת המחיר: אם מדובר בבניית אתר בסיסי עם אכסון אזי המחיר גבוהה מאוד. ניתן כיום להשיג אכסון מקצועי בארץ במחיר של כ20-25 ש"ח לחודש וחברת האכסון בדרך כלל ישמחו לעזור לך לבנות אתר בסיסי (בלחיצת כפתור) ללא תוספת תשלום. אם המחיר כולל קידום אז צריך לראות מה בדיוק הם נותנים. כמה ביטויים מקדמים, אילו פעולות הם הולכים לעשות כדי לקדם אותך למשל כמה תוכן בחודש הם הולכים להזין לאתר וכמה קישורים הם מתכננים לבנות אל האתר וכו".

תשים לב רק לדבר אחד: הדומיין שהם ירכשו חייב להיות על שמך ולהיות בשליטתך ולא בשליטתם וכן צריכה להיות לך גישה מלאה לחבילת האכסון של האתר שלך ברמת ניהול האתר, FTP לשרת, גישה לבסיס נתונים, גישה מלאה לCPANEL אם יש להם CPANEL או למערכת ניהול שרתים אחרת שהם משתמשים בה. (למעשה אם יש לך גישה לשרת אז יש לך את כל הגישות) וכמובן גישה מלאה לגוגל אנליטיקס (כולל כל ההרשאות וניהול משתמשים) ולכלי מנהל האתרים (גישה ברמת בעלים) של האתר.

בהצלחה!
לצפיה ב-'קידום אתרים'
קידום אתרים
21/10/2015 | 21:05
12
היי,
נשמע מעט מפוקפק, לא הייתי סוגר איתם.
מה שכן, אם אתה מחפש חברת קידום אתרים אני ממליץ בחום על החברה הזו: קידום אתרים
מקדמים את האתר של העסק שלי בתחום המנעולנות כבר שנתיים ועזרו לי מאוד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שיווק סרטון באינטרנט'
שיווק סרטון באינטרנט
23/08/2015 | 18:08
1
42
שלום רב,
העלתי סרטון מושקע ומדהים לאינטרנט (דעתי איננה אובייקטיבית).
האם יש לך המלצה לשיווק הסרטון?
לינק לסרטון:
לצפיה ב-'היי'
היי
25/08/2015 | 12:27
20
תגדיר כותרת רלוונטית, תזין בה את הביטויי עליו אתה רוצה לקדם את הסרטון ותבנה קישורים אל הסרטון הזה מאתרים חיצוניים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'google adsense'
google adsense
20/08/2015 | 11:47
2
33
בדף החשבון 
לפעמים מופיעים לי הערות:
"תנועה לא חוקית - AdSense לתוכן"
ובהמשך הורדה של כמה שקלים.

איך זה קורה? 
איך מתגברים על זה?

תודה, אריה
לצפיה ב-'שלום אריה'
שלום אריה
20/08/2015 | 15:02
1
25
זה קורה בדרך כלל כשבעל חשבון האדסנס לוחץ על הפרסומות באתר שלו. זה אגב יכול להביא לסגירת החשבון.
אם אתה לא לחצת ולא בני ביתך (מאותו הIP) תתעלם מזה.

בהצלחה!
לצפיה ב-'לפני כמה שנים'
לפני כמה שנים
20/08/2015 | 20:10
21
לחצתי על פירסומת ובהיסטריה כיביתי את הקישור.
שלחתי מייל לגוגל והסברתי להם שאני לא שמתי לב
לאיזה קישור הגעתי. 
הם  הודו לי על היושר שלי ומאז אני בטוח שלא לחצתי על פרסומות.
דרך אגב הודעתי לחברים שאיני רוצה שילחצו על פרסומת סתם 
כי זה לא הוגן.

תודה רבה, אריה
לצפיה ב-'הורדת מיקום בגוגל אורגני ע"י מתחרים. יש דבר כזה?'
הורדת מיקום בגוגל אורגני ע"י מתחרים. יש דבר כזה?
18/08/2015 | 09:48
2
114
שלום, יש לי אתר והוא נמצא במיקום טוב בעמוד ראשון בגוגל במילות מפתח רלוונטיות. אני עוקב אחר כניסות ה IP לאתר שלי, ובזמן האחרון שמתי לב, לתופעה מוזרה. מספר משתמשים נכנסים לאתר, נשארים בכל דף לא יותר מאשר שתי שניות, ועוברים באופן זה על כל הדפים באתר ללא יוצא מהכלל. התופעה הזו חוזרת על עצמה באופן תדיר. אני יודע שאחד הפרמטרים המשפיע על אופן הקידום האורגני הוא פרק הזמן שהמשתמש נשאר באתר שלך, לכן אני מסיק שמי שעושה את זה מנסה פשוט לפגוע בי במדד זה מתוך כוונה להוריד את הדירוג האורגני שלי. א. האם זה הגיוני שניתן לפגוע בדרך זו בקידום אורגני של מתחרים? ב. האם אני פרנואיד?, ואז אפנה את השאלה לפורום אחר. אני לא מוצא הסבר הגיוני אחר להתנהגות מוזרה כ"כ של גולשים שעוברים על כל הדפים באתר, אך לא מתעניינים באף עמוד. אודה לתשובתך
לצפיה ב-'תופעה ידועה '
תופעה ידועה
19/08/2015 | 15:16
52
היי, התופעה שאתה מתאר הינה תופעה ידועה ולאחרונה התגברה מאד, לא מדובר במתחרים שמנסים להפיל אותך אלא בבוטים (תוכנות מחשב) שמפציצות את האתר שלך, המטרה שלהם מאד פשוטה - שבעל האתר יסתכל מאיפה הגיעו אליו וילחץ על הלינק, ברגע שלחצת על הלינק הם קיבלו כסף (על הפניה) או במקרה הרע מנסים לשתול לך וירוס, גוגל מנסים להילחם בתופעה עם כל מיני מסננים למיניהם, יש גם כל מיני פתרונות חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות כמו סינון תוצאות באנליטיקס והגדרה נכונה בשרת לחסימה ממקומות מסויימים, אבל אין משהו שפותר לגמרי את התופעה המעיקה הזאת.

יש לך על זה המון מידע בגוגל.
לצפיה ב-'תתעלם, זה לא נזק של המתחרים.'
תתעלם, זה לא נזק של המתחרים.
20/08/2015 | 15:06
30
לצפיה ב-'דף נחיתה למכירת דומיין בחינם'
דף נחיתה למכירת דומיין בחינם
18/08/2015 | 08:24
2
74
היי
קניתי דומיין בשביל אתר שיעלה רק עוד מספר חודשים, מכיוון שרכשתי שני דומיינים דומים ועדין לא החלטתי באיזה להשתמש, חשבתי לשים בנתיים את שניהם למכירה ולמכור אחד מהם במידה ואקבל עליו את הסכום המבוקש.
כיצד אני מכין דף פשוט עם קישור למייל שלי, מאחסן אותו בחינם ומקשר אותו לדומיין שלי?

תודה
לצפיה ב-'חפש בגוגל אחסון חינמי...'
חפש בגוגל אחסון חינמי...
19/08/2015 | 17:55
20
מצאתי את זה: http://www.hostinger.co.il/
לא מכיר ולא התנסתי... אולי שווה לך לבדוק אם זה בחינם ורק בשביל המטרה הזאת שרשמת, לא נראה לי שיש לך מה להפסיד...

קישור לדומיין מתבצע דרך הפאנל ניהול של החברה שממנה רכשת את הדומיין, אתה צריך לערוך שם הגדרות DNS ולשים שם את כתובות השרת.

במידה ואתה מעוניין צור איתי קשר בפרטי ואני אתן לך מחיר לאחסון + העמוד,  לא חינמי אבל לא יעלה לך יותר מדיי.
לצפיה ב-'למה אתה צריך דף נחיתה על דומיין חדש שאף אחד לא מכיר?'
למה אתה צריך דף נחיתה על דומיין חדש שאף אחד לא מכיר?
20/08/2015 | 15:04
19
חבל על המאמץ
אף אחד לא מכיר את הדומיין ואין שום תנועה אליו
בכל אופן יש מספר חברות שנותנות אכסון בחינם.
בדרך כלל ישתלו לךפרסומות בתוך הדף\האתר שיושב על האכסון החינמי.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לקידום אתר בCOM '
שאלה בנוגע לקידום אתר בCOM
17/08/2015 | 10:43
2
58
היי,
אשמח אם תסייעו לי ותענו לי על שאלה המבינים בינכם,
אני מקדמת אתר בחו"ל, אך הסיומת של האתר היא CO.IL
האתר בנוי באנגלית, ועוסק בתחרות די בינונית בתחום (בעולם)

אני מודעת לכך שעל מנת לקדם אתר בצורה נכונה חשוב שהאחסון שלו יהיה במדינה שאליה אני פונה, והסיומת של האתר צריכה להסתיים בCOM.
ברור לי שזה אלגוריתם שמשפיע על הצגת האתר שלי,
אך כרגע זה המצב
רציתי לדעת אם למישהו היה מקרה דומה בעבר? האם זה אפשרי להגיע בכל זאת לתוצאות של גולשים בחו"ל? על מה עדיף לשים דגש במקרה זה?

תודה לעונים!
:)
לצפיה ב-'היי'
היי
17/08/2015 | 13:05
1
33
גוגל התיחסו לזה לאחרונה בהרחבה. 
בשורה התחתונה: אפשר להשתמש בכל דומיין עבור כל מדינה וזה בכלל לא משנה אז תמשיכי לעבוד נכון ותגיעי לתוצאות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
17/08/2015 | 16:24
23
תודה על התגובה המהירה
אשמח אם תוכלי לשלוח לי קישור התייחסות של גוגל, כי אני אישית לא מצאתי על כך כלום
לצפיה ב-'התאמת אתר לסלולר'
התאמת אתר לסלולר
17/08/2015 | 10:13
2
61
בעקבות ההנחיה של גוגל שאתרים לא מותאמים לסלולר הקידום שלהם ייפגע
יצרתי דרך אתר דודה התאמה לאתר וקיבלתי קישור להטמיע אותו באתר מאחר והידע שלי בתחום מוגבל נתקעתי בשלב זה ואיני יודע כיצד להטמיע את הקישור כפי ההאתר מציע  במעין 3 שלבים אשמח לקבל עזרה מקצועית והנחיות יותר מדוייקות כיצד לעשות זאת
לצפיה ב-'זו שאלה למתכנתים ולא למקדמים'
זו שאלה למתכנתים ולא למקדמים
17/08/2015 | 13:08
1
24
1
היי
בעיקרון זו שאלה למתכנתים ולא למקדמים
על איזו מערכת יושב האתר?
אפשר לראות קישור לאתר?
לצפיה ב-'התאמת אתר לסלולר'
התאמת אתר לסלולר
17/08/2015 | 14:13
19
נראה לי שהאתר יושב על גומלה אבל לא בטוח
לצפיה ב-'תווים ב URL'
תווים ב URL
16/08/2015 | 23:48
1
37
יש לי אתר (וורד-פרס) בו יש לי טמפלט שיודע לפרש את התוכן שמופיע ב URL בכדי לשאוב תוכן מבסיס נתונים חיצוני. ה URL מורכב לכאורה מ4 פרמטרים - שם פרטי, שם משפחה, עיסוק ומיקוד.

מכיוון שחלק מהשמות פרטים ומשפחה (באנגלית) מכילים כבר "-" איני יכול להשתמש בזה לחיבור הפרמטרים והשתמשתי ב "_" . בא אלי הלקוח וטוען ש"_" אינו מקובל על גוגל ואני חייב להשתמש ב "-"!

מה אתם אומרים? האם טענתו נכונה? מה לגבי רווח (" ") שמתרגם בפועל ל %20 - האם גם זה תו לא רצוי? מה לגב "+"?

דוגמא ל URL שאני "מייצר" https://dentalsave.com/dentists-list/michele_bussy...
לצפיה ב-'קישקוש'
קישקוש
17/08/2015 | 13:00
18
כל כתובת שנסרקת על ידי גוגל זה בדיוק אותו הדבר מבחינתו.
תעשה פקודת site: ובצמוד לזה כתוב את כתובת הURL (לא חדשה לגמרי כמובן אלא רק אחרי שהתאנדקסה).
אם גוגל מצליח לאנדקס את התוים הכל בסדר.
בכל מקרה כדי לחדד את הנקודה: אין שום הבדל מבחינת גוגל בין התוים - ו _

בהצלחה!
לצפיה ב-'הפנייה או הסרה'
הפנייה או הסרה
13/08/2015 | 16:04
2
26
בכלי מנהל האתרים תחת בעיות סריקה  יש לי למעלה מ 130 לא נמצאו. ב"קושרו מ" אני רואה חלק מהכתובות שייכות לאתר הישן לכן נראה שגוגל עדיין סורק אותן.
כמו כן יש כתובות של "קושרו מ" שגם הן 404.

האם כדי להסיר אותן או להפנות אותם לדף ספציפי בחדש?
לצפיה ב-'404 זה לא בקיא מכמה סיבות'
404 זה לא בקיא מכמה סיבות
15/08/2015 | 16:43
1
20
מלבד זאת ניתו לנצל את הכוח של הדפים שהיו קיימים פעם באתר כיוון שיש להם מיקומים ויש אליהם תנועה.
לכן מומלץ מאוד לבצע הפניות 301.
אם מדובר באותו האתר בדיוק רק במערכת שונה (לא נישה שונה לחלוטין) זה לא בעיה כלל.
סביר להניח שאותם הדפים קיימים בכתובת אחרת באתר החדש. אם לא ניתן אז ניתן להפנות לדף הקרוב ביותר או לקטגורייה של אותו הנושא.
אם מדובר בנישה שונה לחלוטין תפנו לדף הבית את כל עמודי 404.

בהצלחה!
לצפיה ב-'קצת חולק עליך - זה באמת תלוי פרטנית במקרה'
קצת חולק עליך - זה באמת תלוי פרטנית במקרה
19/08/2015 | 16:07
8
404 לא בריא רק אם ה404 מקושר בתוך האתר שלך, לדוגמה עמוד מסויים שאינו נמצא (404) מקושר מהתפריט או מעמוד אחר שכן נמצא, זה מאד לא בריא ויכול להשפיע מאד על הדירוג שלך.

מצד שני, גוגל מכירים בצורך של אתר להתחדש, למחוק תכנים ולחדש כל הזמן, לכן גם נוצר עמוד 404 ... הם גם אומרים שזה לא משהו רע אם מחקת תוכן שאתה לא צריך או לא רוצה.

אז כן, אם יש לך מוצר דומה ניתן להעביר אותו ב 301 לעמוד הרלוונטי , או עמוד שמקבל קישורים טובים כן הייתי מפנה אותו, אבל סתם להעביר עמודי 404 לדף הבית? לדעתי האישית יותר פוגע ממועיל...

נאמר עמוד הבית שלי מקודם על קוסמטיקה והייתה לי נישה של בשמים באתר שגם קודמה כמו שצריך עם קישורים לעמוד הבשמים, לאחרונה החלטתי שאני לא רוצה יותר למכור בשמים והפסקתי עם זה, מחקתי את כל הפריטים והקטגוריה, נוצרו לי 50 דפי 404 , לפי ההמלצה שלך אני אמור להעביר אותם בהפניה ל 301.... מה יעזור לי שעמוד שמדבר לדוגמה על בושם 212 לגבר יפנה אל עמוד הבית?
זה יעלה לי את אחוז הנטישה, כי במקום להגיע לבושם שאותו בן אדם חיפש בגוגל הוא הגיע לעמוד קוסמטיקה... וזה יכול גם להביא לי קישורים שלא קשורים למה שאני מקדם... כמו בושם לגבר 212 שהיה לאותו עמוד שנמחק ועכשיו מפנה לעמוד הבית ....

יותר נזק מתועלת....
לצפיה ב-'תוכן בלתי מספיק ל-Adsence'
תוכן בלתי מספיק ל-Adsence
12/08/2015 | 13:19
3
53
שלום רב!
מקווה שאני במקום הנכון לשאול לגבי Adsence.
אני בעלת בלוג בבלוגר שפעיל כבר כמה שנים.
לאחרונה ניסיתי להירשם לגוגל אדסנס,
וקיבלתי דחייה בשל "תוכן בלתי מספיק",
למרות שתוכן האתר מקורי לגמרי, מכיל פוסטים רבים, ועונה לכל הדרישות האחרות שצוינו.
מישהו יודע מה ניתן לעשות בנוגע לזה?
איך אפשר לברר מה מקור הבעיה? יש מישהו באדסנס שאפשר לדבר איתו?...
 רוב תודות
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2015 | 14:23
2
41
המערכת של גוגל אדסנס בחנה את האתר שלך והגיעה למסקנה שהאתר שלך דל מתוכן ולכן היא פוסלת אותו בשלב הזה. זה קורה המון לאתרים חדשים. מוזר שזה קרה לאתר שלך. אני מניח שזה בגלל שהפלטפורמה חינמית אלא אם כן מדובר על אתר שיושב עם דומיין עצמאי בפלטפורמה של בלוגר.

בכל אופן במידה ויש לך אתר נוסף, הדבר הכי פשוט לעשות זה ליצור את חשבון האדסנס עם אתר אחר אותו הם כן יאשרו ואז לחבר גם את האתר הזה. הם בודקים רק את האתר הראשון.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה :)'
תודה על התגובה המהירה :)
12/08/2015 | 14:29
1
31
אתה יודע מה ההגדרות שלהם לאתר דל מתוכן?
כי יש לי בבלוג מעל 150 פוסטים מקוריים שפורסמו במשך כמה שנים...
למען האמת מכירה הרבה בלוגים חדשים יותר עם תוכן דל יותר משלי שאושרו בלי בעיה.
לכן יש לי תחושה שיש כאן בעיה טכנית אבל אין לי מושג איך להתמודד עם זה או לפתור אותה... יש לך רעיון מה עושים עם זה?
הבלוג אגב יושב על פלטפורמה של בלוגר, חשבתי שזה יקצר תהליכים אבל כנראה שלא... ואין לי אתר נוסף... :(
לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2015 | 06:49
17
תקראי בבקשה שוב בעיון את התגובה המקורית שלי :)

לצפיה ב-'דרושים כותבי תוכן לכתיבת כמות גדולה וקבועה של מאמרים'
דרושים כותבי תוכן לכתיבת כמות גדולה וקבועה של מאמרים
10/08/2015 | 14:50
80
שלום רב, 
דרושים כותבי תוכן, עם דגש עם הקלדה מהירה ויכולת יצירת הרבה מאמרים, עם עדיפות לזמני הגשה קצרים ככל האפשר. 
אנו מחפשים כותבים קבועים עם מוסר עבודה בריא אשר יגדלו איתנו. 
ניתן לפנות ב masterofspin80@gmail.com 
ולהשאיר טלפון בבקשה ומתי אפשר להתקשר. 
תודה!

לצפיה ב-'איסוף כתובות מייל'
איסוף כתובות מייל
10/08/2015 | 12:08
2
40
יש לי רשימה של כמה אלפי דומיינים שרלוונטיים לעסק שאני עובד בו.
בעבר הייתה לי תוכנה שהייתי מזין אליה קובץ CSV עם רשימת הדומיינים והיא הייתה סורקת את הדף הראשי (ואת דף contacts או about אם היו קיימים) ומוציאה את כל כתובות המייל שהופיעו בדפים.
הבעיה הייתה שזו הייתה תוכנה מאד חובבנית, יקרה בטירוף ולא ממש יעילה (מבחינת ניצול משאבי התחנה עליה היא רצה).
עזבו עכשיו עניין של ספאם (זה לא הכיוון שלי), במקום שאחד העובדים בעסק ישב ויעבור ידנית דומיין דומיין, האם אתם מכירים תוכנה טובה שיודעת לעשות את העבודה הזאת? לשלןף מיילים מדפי אתר מוגדרים מראש?
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2015 | 12:27
1
20

לא מכיר משהו מוכן אבל לדעתי כל מתכנת יכול לעשות את זה די בקלות. שווה לך להשקיע כמה אלפי שקלים כדי לפתח את זה כי אתה תחסוף הרבה כסף על שעות עבודה של עובדים.
בהצלחה!

לצפיה ב-'.'
.
12/08/2015 | 14:27
13
לצפיה ב-'שאל שאלתית - קישורים לאתר מתגובות לכתבה'
שאל שאלתית - קישורים לאתר מתגובות לכתבה
08/08/2015 | 14:04
1
36
הבנתי שאיכות הקישור היא משמעותית, וחשוב לגוגל שהקישור לאתר שלי יגיע ממקור רציני ונחשב. אני מתאר לעצמי שקישור לאתר  שלי מתוך תגובה לכתבה שפורסמה ברשת לא ייחשב כאיכותי. השאלה שלי היא למה?. אם נאמר מדובר בכתבה מאתר YNET וזו עוסקת בתקליטים ולי יש אתר שכולו עוסק באספנות תקליטים, ואני רואה שמי שנכנס מהקישור של התגובה לכתבה בילה זמן רב באתר שלי ומצא את מה שחיפש. אזי למה גוגל לא מחשיבים כניסה מסוג זה כאיכותית?
תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2015 | 12:30
19
במקרה שאתה מתאר הקישור יהיה סופר איכותי מסיבה אחת פשוטה: האתר שלך יקבל תנועה רלוונטית וזה מה שחשוב בשורה התחתונה.
לצפיה ב-'מדוע שתוצאות החיפוש של האתר שלי לא מופיע תפריט (כמו בדוגמא)?'
מדוע שתוצאות החיפוש של האתר שלי לא מופיע תפריט (כמו בדוגמא)?
07/08/2015 | 01:29
2
25
כשאני מחפש fox, יוצאות לי תוצאות חיפוש עם תפריט. 
שאני מחפש את האתר שלי, יוצא לי רק שורה אחת בלי הקטגוריות. למה ?

תודה רבה !
לצפיה ב-'נא להתעלם מההודעה, לא הצלחתי למחוק אותה'
נא להתעלם מההודעה, לא הצלחתי למחוק אותה
07/08/2015 | 01:34
13
ראיתי תשובה למטה שזה נקרא sitelinks
לצפיה ב-'היי'
היי
07/08/2015 | 08:52
16
האתר שלך יעדיין לא מספיק מקודם וגוגל לא רואה באתר שלך מותג.
ברגע שהוא יקודם מספיק וגוגל יראה בו כמותג הוא יתחיל להציג גם בחיפוש של המותג שלך SITELINKS

בהצלחה!
לצפיה ב-'דרושים/ות אנשים המעוניינים/ות בהשלמת הכנסה !'
דרושים/ות אנשים המעוניינים/ות בהשלמת הכנסה !
06/08/2015 | 00:31
35
לצפיה ב-'דף פנימי של האתר במקום יותר טוב והדף הראשי בגוגל'
דף פנימי של האתר במקום יותר טוב והדף הראשי בגוגל
04/08/2015 | 12:53
2
27
שלום וברכה!לפני כשנה בניתי אתר עם דומיין בעברית (סיומת COM) אשר הצליח להתקדם למקום הראשון במילת החיפוש שבחרתי. זה החלק הטוב.אבל משום מה, הדף הראשי של אתר נמצא תמיד שני בתוצאות של גוגל, בעוד אחד הדפים הפנימיים של האתר (תמיד אותו הדף) נמצא במקום הראשון.1. מה יכולה להיות הסיבה?2. כיצד ניתן "לשכנע" את גוגל להפוך את הסדר?תודה וכל טוב,יעקב
לצפיה ב-'רלוונטי יותר'
רלוונטי יותר
04/08/2015 | 18:23
24
היי, כנראה שהעמוד הפנימי רלוונטי יותר לגוגל באותו הביטוי, יכול להיות שלאותו עמוד פנימי יש תוכן יותר רלוונטי לביטוי / תוכן יותר טוב בכלל, יותר קישורים נכנסים.

יש כמה אפשרויות לבצע את מה שאתה רוצה, אבל צריך לראות במה מדובר , אפשר להעתיק את החומר שיש לך בעמוד הפנימי לעמוד הבית ולעשות הפניית 301 מהפנימי לעמוד הבית, אפשר לשים קישור בעמוד הפנימי בביטוי לעמוד הבית, אפשר לנסות ולהטמיע בעמוד הבית עוד תכנים רלוונטיים כדי לנסות לגרום לו להיות יותר רלוונטי.
אפשר גם להצביע באמצעות קנוניקל לעמוד הרלוונטי יותר בתור המצלמה לגוגל.

לצפיה ב-'שלום יעקב'
שלום יעקב
04/08/2015 | 20:52
17
מבחינת גוגל הדף הפנימי יותר רלוונטי וזה לא בהכרח רע.
אם אתה רוצה שדף הבית יופיע גבוהה יותר בתוצאות עליך לקדם אותו. לשים שם תוכן איכותי ולבנות אליו קישורים חזקים מבחוץ עם אנקור אלוונטי.

בהצללה!
לצפיה ב-'הפורומים מתחדשים'
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/2015 | 15:48
7
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
לצפיה ב-'בעיה קצת מוזרה עם קידום אתר בגוגל'
בעיה קצת מוזרה עם קידום אתר בגוגל
03/08/2015 | 13:04
5
51
הכנתי אתר חדש שבאופן כללי לא מתקדם בגוגל לפי הציפיות שלי...
מדובר כנראה בתחום די תחרותי. אני לא אכתוב כרגע מה גם משום שמדובר בתחום מאוד נפיץ.
בביטוי העיקרי שאני מנסה לקדם האתר כרגע סביב מיקום 30. הטוב ביותר שהגיע אליו זה 22.
עד כאן סבבה, מה שמוזר הוא שלסירוגין יום אחד הוא מופיע סביב המיקומים האלה, ולמחרת נעלם לגמרי ולא מופיע לפחות עד מיקום 50 (ופעם אחת כשחיפשתי מעבר לא מצאתי גם במיקום 100). וזה כבר כמעט עקבי - יום כן יום לא... יום סביב מיקום 25-30, יום נעלם לגמרי. ככה כבר כמה שבועות. זה מעיד על משהו? או שזה פשוט יתייצב תוך זמן מה?

עוד שאלה קטנה לגבי כלי מנהלי אתרים: יש שם את הדף של "שאילתות חיפוש" הדף אף פעם לא מציג שום תוצאה. רק כשאני נכנס ל"שאילתות חיפוש ישן" אני רואה שם את כל הביטויים שחיפשו את האתר שלי. מה בעצם הקטע של הדף החדש אם אני לא רואה בו כלום? יכול להיות שאני סתם לא מבין איך משתמשים בו?

ושאלה אחרונה - אני משתמש ב-Free monitor for google של CleverStat. כלי נחמד אבל יש לו כמה פאקים לא קטנים... יש עוד כלים מומלצים בחינם או בזול למטרה הזו?

אציין שאני לא עוסק בקידום אתרים בגוגל כעיסוק עיקרי, אלא רק מנסה קצת לקדם אתרים שאני כותב.
לצפיה ב-'שלום urilei'
שלום urilei
03/08/2015 | 15:18
4
40
לגבי השאלה הראשונה: בזמן האחרון יש ריקוד בגוגל. זה יתייצב באיזשהו שלב.

לגבי כלי מנהל האתרים: לא נתקלתי שבכלי החדש לא רואים ובישן כן רואים. אני מניח שאתה לא בודק טוב. אשמח לקבל צילום מסך כדי שזה יהיה יותר ברור ואז אוכל להכוין אותך קצת יותר.

לגבי כלי לבדיקת מיקומים: הבעיה העיקרית של כל הכלים זה שאחרי כ30 שאילתות שהן בודקות גוגל חוסם אותן לשעה וחצי. אם תעבור לכלי אחר הבעיה הזו לא תיפתר.

לגבי כלי יותר נחמד: יש את cuterank. הוא חינמי לאתר אחד, טיפה מציק עם הקפצת הצעה לרכישה כל הזמן ולא מאפשר להדפיס את הדוחות. אפשר גם לקנות רשיון בעלות של 60 דולר לשנה הראשונה וחידוש כל שנה של 10 דולר שמשום מה הם לא דורשים אף פעם :)
אז אתה מקבל את התוכנה המלאה עם כל האופציות, אפשרות לבדיקת מספר אתרים והדפסת דוחות מיקומים נחמדים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
04/08/2015 | 18:38
3
22
כמו שעמית רשם יש מצב שהריקודים זה מכל העדכונים שגוגל עושים עכשיו

לגבי כלי בדיקת מיקומים, לא מדוייק עמית, ברוב הכלים ניתן להגדיר זמן השהייה בין בדיקה לבדיקה מה שלא גורם לחסימה, צריך פשוט להגדיר את הטיים אאוט בתוכנה.

לצפיה ב-'תגדיר, תבדוק ותבוא להתנצל בסיום :)'
תגדיר, תבדוק ותבוא להתנצל בסיום :)
04/08/2015 | 20:49
2
25
כמובן שאני מגדיר השייה בין בדיקה לבדיקה
זה מגדיל טיפה את כמות הביטויים אבל אם אתה בודק עשרות רבות או מאות ביטויים אתה תחסם לשעה וחצי בכל מצב.
לצפיה ב-'אז זהו שלא...'
אז זהו שלא...
13/08/2015 | 13:18
1
15
אני משתמש ב AWR כבר שנתיים ולא חוסם אותי אם אתה יודע להגדיר את התוכנה כמו שצריך.
לצפיה ב-'1. כמה ביטויים אתה בודק במכה אחת?'
1. כמה ביטויים אתה בודק במכה אחת?
13/08/2015 | 13:59
10
2. כמה אתרים אתה בודק במכה אחת?
3. כמה זמן לוקחת לך כל בדיקה?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ