לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1283712,837 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

לצפיה ב-'הרשמה לאודישנים הישרדות 7'
הרשמה לאודישנים הישרדות 7
05/09/2012 | 20:38
1
876
השרדות 7 האודישנים  החלה נסו את מזלכם ואוליי תגיעו לאיי
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בטעות פעמיים'
בטעות פעמיים
05/09/2012 | 20:39
122
בטעות עשיתי פעמיים
לצפיה ב-'הרשמה לאודישנים הישרדות 7'
הרשמה לאודישנים הישרדות 7
05/09/2012 | 20:38
1
258
השרדות 7 האודישנים  החלה נסו את מזלכם ואוליי תגיעו לאיי
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מצטערת אני לא סלב ומעדיפה סלבים שם '
מצטערת אני לא סלב ומעדיפה סלבים שם
05/09/2012 | 20:44
70
לצפיה ב-'הישרדות VIP של הפורום!'
הישרדות VIP של הפורום!
05/09/2012 | 17:48
14
131
ובסיבוב הקודם המודח היה אלירז שדה

אז זהו, אחרי שנגמרה העונה ואין סיבה שדברים לא קשורים יהיו נעוצים () אפשר להמשיך בשקט... כמובן שאנחנו עדיין ננסה להחיות את הפורום, אז אם יש לכם רעיונות לפינות או דיונים אתם מוזמנים בכיף

את הסיפור הערב כתב לנו סקנדי!
הסיפור - כשחזרו למחנה, חנה ורן דיברו עם שירי ואלירז וקבעו ארבעתם להצביע ליהודה לוי במועצה ולפרק סופית אותו ואת נינט (עדי: "זהו זה חתום סגור נעול וממוסגר כמו התמונה של מיה דגן אצלי בבית. אני כבר רואה איך אני, שירי ואלירז מגיעים ביחד לגמר. עכשיו איפה אני משיגה ספגטי?"). נינט, יהודה וגורי הבינו שמונחת חרב על צווארם, ואין להם מה להפסיד. נינט ויהודה דיברו עם רן וחנה, ואמרו להם שאם הם ילכו הפעם עם אלירז, שירי, עדי ואביב, הדחה הבאה הם יפסידו את היתרון שלהם ויצטרכו להשתמך על תיקו בכדי להשאר בשליטה. (חנה: "כל זה מאוד מעניין, אבל זה לא מתקרב לרמת עניין שלי בהמבורגר שאתם אוכלים כרגע. תנו לי את זה!!!!!!!") זה היה דווקא רן שהשתכנע מיהודה ונינט, וניסה לשכנע את חנה להפר את ההסכם עם אלירז ושירי, שכרגע מהווים את האיום הכי גדול במשחק. (רן: "זו מלחמה, ובמלחמה לא לוקחים שבויים. אלא אם כן הם מכירים את השירים שלי.")
במועצת השבט, הצד של אלירז לא היו מודעים לסכנה שאורבת להם (ולחנה שארבה לאנשי ההפקה בכדי לשדוד מהם כל פריט אכיל), ובבליינדסייד נוסף למשחק, הודח אלירז בהצבעת 5-4 והפך למושבע השלישי.
למחרת במשימת הפרס, ניצח יהודה ולקח איתו את נינט וגורי לספא מפנק. חנה ורן נפגעו מההחלטה הזו בהתחשב בכך שהם הצילו את הברית הזו במועצה הקודמת, ובמחנה שירי ועדי הצליחו להשתמש בזה בכדי לחבר את חנה ורן שוב אליהם.
במשימת החסינות המתמודדים נדרשו להתמודד עם פחד הגבהים שלהם, ולעבור כמו טרזן מעץ לעץ. חנה הצילחה להפיל עץ, יהודה לוי נתקע תלוי באוויר ובאופן מפתיע שירי צלחה את המסלול האווירי הכי מהר, וניצחה בחסינות.
במחנה שבט גלאם, שירי עדי וחנה השתזפו על החוף, ודיברו בינהן שנשות הישרדות צריכות פעם אחת ולתמיד להראות מה זה למין הגברי. הן התלבטו בין להדיח את יהודה, גורי או נינט, עד ששירי הציעה הצעה מעניינת, שבה חנה תצטרף אליהן ואל אביב, ותדיח את רן שנמצא בעמדת מפתח בשבט. לאחר מכן לקחו יהודה, נינט וגורי את רן וחנה לשיחה על כך שהפעם צריכים להעיף את עדי, ולאחר שחנה סיפרה על כך לעדי, עדי ההמומה כלכך כעסה על יהודה, ובסערת הרגשות שפכה על יהודה את כל האורז שנינט בישלה זה עתה. (נינט: "עד שלמדתי לבשל אורז בלי שתהיה קשורה בכך אמא שלי או עובדת זרה!!! איזו חוצפה.")

במידה ואתם רוצים להצטרף לכתיבה אתם מוזמנים לכתוב לי! וכמובן כל מי שרוצה יכול להצביע
כולם מועמדים להדחה חוץ משירי מימון סמנו את מי אתם רוצים להדיח ואת מי אתם מחסנים לסיבוב הבא
לצפיה ב-' יהודה'
יהודה
05/09/2012 | 17:54
1
37
לצפיה ב-'אחסן גם את נינה'
אחסן גם את נינה
06/09/2012 | 14:33
23
לצפיה ב-'ואי לא הבנתי למה נצח לקח לסיבוב הזה להגיע '
ואי לא הבנתי למה נצח לקח לסיבוב הזה להגיע
05/09/2012 | 18:05
2
32
לצפיה ב-'סתם התעסקנו בהכנות לגמר... היה חשוב יותר '
סתם התעסקנו בהכנות לגמר... היה חשוב יותר
05/09/2012 | 19:55
1
49
תצביעי!
לצפיה ב-'אבל איפה הרשימה?טוב ראיתי אין לי את מי '
אבל איפה הרשימה?טוב ראיתי אין לי את מי
05/09/2012 | 19:58
45
ושפתחתי את הודעה שלך הבנתי למה זה ארך נצח  או אלירז נצח
לצפיה ב-'רן'
רן
05/09/2012 | 20:21
43
חנה!!!
לצפיה ב-'אביב גפן '
אביב גפן
06/09/2012 | 11:34
1
35
לצפיה ב-'וכמובן נינה '
וכמובן נינה
06/09/2012 | 12:50
21
לצפיה ב-'רן דנקר!'
רן דנקר!
06/09/2012 | 12:06
34
חנה
לצפיה ב-'יהודה'
יהודה
06/09/2012 | 14:38
1
31
וכרגיל מחסן את אביב גפן
לצפיה ב-'משנה לרן'
משנה לרן
10/09/2012 | 18:55
10
ומשנה חסינות לחנה
לצפיה ב-' רן'
רן
06/09/2012 | 17:28
29
לא ממש איכפת לי, אבל סביב רן יש יותר באזז והמעריצות שלו יותר הפריעו לי בזמנו.

נינט
לצפיה ב-'אביב גפן'
אביב גפן
10/09/2012 | 00:42
1
19
הגברת נינט טייב
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
10/09/2012 | 00:55
18
בא לך להגיב לשירשור שלי
זה מיותר לבקש כי אם היית רוצה היית כבר מגיב
אבל מענין אותי מה אהבת ומה לא :)
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
04/09/2012 | 17:06
5
|תו| בואו, תנו לנו יד ונלך לפורום של אחד היוצרים האהובים והמצליחים בארץ|!|
הפורום החדש של הפרויקט של עידן רייכל הוא המקום לכל קהל המעריצים ואוהבי המוסיקה של הפרויקט והיוצר המוכשר שמאחוריו.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תו|יש לכם בלוז בנשמה? אתם לא לבד|!|  בואו לפגוש חובבי בלוז אחרים, שלא יכולים לפתוח את הבוקר בלי המוסיקה.
פורום בלוז החדש מחכה לכם ממש כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'כמה לא מפתיע ששבט הלוזרים בחר לוזר כמנצח'
כמה לא מפתיע ששבט הלוזרים בחר לוזר כמנצח
04/09/2012 | 16:38
27
212
שבט דאנג השבט הכי לוזר בתולדות הישרדות בחר את הלוזר הכי גדול העונה כמנצח. הקטנוניות המירמור והלוזריות ניצחו העונה.

ואני בכלל לא מסכים לגבי הטענה שמעלים פה אוהבי שגב ונטלי שמשימות השכר והעונש נועדו עבור שבט טיניום ופעלו נגד דאנג.

אני רוצה להזכיר לכולם פה שנטלי מול אותה ענת חיית המשימות, לבדה זכתה ב-4 משימות חסינות רצוף אבל לא זכתה באף צמיד לבן.
ולמה זה? כי מדובר במתמודדת רעה ואגואיסטית שאחרי שדאגה לעצמה ולחסינותה, כבר לא היה איכפת לה משאר חברי השבט שלה.
גם שגב עצמו ניצח מול אותה ענת מתי שזה היה תלוי בשרידותו בלבד גם במשימת החסינות וגם במשימת השכר והעונש. אז למה הוא הציג את עצמו כלוזר כל העונה?

עכשיו אתם באים וטוענים שלדאנג לא היה צ'אנס מול טיניום במשימת השכר והעונש? אבל לא שואלים את עצמכם אפילו לרגע למה זה?
אם במשימות החסינות דאנג כן יכלו על ענת תורג'י ואנה, למה הם לא יכלו עליהם במשימות השכר והעונש?

ותחשבו על זה.
לצפיה ב-'העלת נקודה מעננינת וכנראה נכונה. ההבדל'
העלת נקודה מעננינת וכנראה נכונה. ההבדל
04/09/2012 | 17:37
3
111
הגדול בין השבטים מלבד חוזק ווינריות היה שהשלישיה באמת הייתה נאמנה ונלחמה בקבוצתי לא פחות מהקטע האישי. הם באמת ראו את טובת השלישיה ולא רק את טובתם האישית בניגוד לשבט דאנג. שכל אחד שם דאג רק לעצמו.
לצפיה ב-'כאמור, שבט דאנג הורכב משחקנים'
כאמור, שבט דאנג הורכב משחקנים
04/09/2012 | 19:05
2
107
חלשים פיזית (חוץ מנטלי) שהמטרה שלהם הייתה להתקדם במשחק ולא לדאוג לאנשים האחרים (מה גם שבניגוד לשלישייה הם לא היו כל כך קרובים. שגב ונטלי היו קרובים ובוקי ויוליה היו קרובים אבל לזוגות האלה לא הייתה בעיה לבגוד אחד בשני בתכלס). אני בטוח שאם לא היו הצמידים ה4 האלה היו מתאחדים ומעיפים את השלישייה שהגיעה לשם בגלל הצמידים (וגם נטלי אמרה להם שהם היו צריכים את זה כמו אוויר לנשימה, ולפי איך שזה נראה הם לא בדיוק מיהרו להגיד ש'הם היו מצליחים להעיף אותם גם אם לא היו צמידים' אלא די הסכימו עם מה שהיא אמרה).
כן, השלישייה בהחלט הייתה מאוחדת וכברית הם עבדו ביחד, ההחלטות שלהם פשוט לא היו חכמות חוץ מלהדיח את נטלי.
לצפיה ב-'רק מראה כמה לוזרים היו שבט דאנג מבחינה חברתית'
רק מראה כמה לוזרים היו שבט דאנג מבחינה חברתית
05/09/2012 | 01:46
1
64
בעוד ששלישיית טיניום שמרו אחד על השני, בדאנג שהיה להם יתרון מספרי על טיניום הקריבו אחד את השני.
ואם לא גניבת הפסלון אף אחד מהלוזרים האלה לא היה מגיע לגמר. גניבת הפסלון שהיא תקדים רע בהישרדות הביאה את הלוזר לגמר.

בואו נודה על האמת, אם תורג'י היה גונב את הפסלון משגב ושגב היה מודח בגלל זה, כולכם פה הייתם פוסלים את העליה שלו לגמר.
לצפיה ב-'גניבת פסלון היא תקדים רע אבל '
גניבת פסלון היא תקדים רע אבל
05/09/2012 | 06:40
73
גם צמידי כוח שמורידים את העניין של הצבעת רוב מהמשחק, נתינת מפה שמובילה לפסלון, מיזוג בשלב כזה מאוחר והדחה באסמסים. גם הם תקדים רע למשחק.
ולשלישיית טיניום היה את כל הכוח שבעולם לפצל קולות. הם ראו שהפסלון נעלם וראו שיש להם מספיק קולות לפצל תודות לצמידים הידועים... מה יפריע להם לעשות 2-2 ליתר ביטחון?
ודאנג הלוזרים חברתית? שלישיית טיניום שמרה על עצמה רק תודות לצמידים וזה מה שגרם לדאנג לפנות אחד נגד השני כי לא היה להם שום טעם בלעזור אחד לשני כשאין להם את היתרון (ד"א יוליה הייתה זו שבגדה יותר בשבט דאנג אם אתה רוצה לבוא בטענות למישהו. היא זו שלא הפסידה בכוונה להדיח את אושרי [ואם למשל הראל היה חוזר במקומו זה היה יכול מאד לבוא לטובתם של שבט דאנג], היא זו שלא ידעה את מי להדיח...). ושלישיית טיניום אולי שמרה על אחדות בתוך השלישייה שלהם אבל חוץ מהם אף אחד לא סבל אותם בכ-ל המשחק (אולי את ענת כן חיבבו אבל גם בהתנהגות שלה בשלבים המאוחרים היא הרסה לעצמה ועם הטעויות האסטרטגיות שהיא עשתה).
לצפיה ב-'היא זכתה רק בשתי חסינויות'
היא זכתה רק בשתי חסינויות
04/09/2012 | 19:02
17
104
וגם במשימה מול אושרי ומשה אבל זו משימה של 3 איש שאחד מהם הוא משה.
ענת זכתה בשרשרת 3 פעמים ובצמיד וטו 4 פעמים, כשבאחת מהפעמים האחרות זה היה תורג'י. נטלי לבדה לא יכולה להילחם בענת,אנה ותורג'י, שהצמידים חד משמעית עזרו להם.
נטלי ושגב היחידים שזכו בחסינויות במיזוג חוץ מענת. נטלי הייתה תותחית בכל המשימות אבל בצמידים היא הייתה תמיד שנייה לענת. שגב ניצח בכמה משימות שלא היו משימות פיזיות בכלל אבל בשאר המשימות הפיזיות הוא נכשל לגמרי. ליוליה  היו שתי משימות שהצליחה בהן לפני המיזוג אבל חוץ מזה היא הייתה לגמרי סתם ועל בוקי בכלל לא נדבר.
לא אומר שהטוויסט של הצמידים בא כדי לעזור לתורג'י/אנה/ענת במכוון, אבל שורה תחתונה הוא עזר רק להם וזו הסיבה שהם הגיעו כל כך רחוק נקודה.
לצפיה ב-'אבל '
אבל
04/09/2012 | 19:36
1
66
יש מצב שהם לקחו את צמידים בחשבון שהם הדיחו את אושרי ועזאם
ככה שכנראה שגם בלי זה הם היו מגיעים רחוק
לצפיה ב-'יש מצב, בכל אופן להדיח את עזאם'
יש מצב, בכל אופן להדיח את עזאם
04/09/2012 | 19:51
66
היה מראש טעות, במיוחד בשביל שתי הבנות.
וההדחה של אושרי הייתה קצת יותר הגיונית אבל היה כדאי לחכות איתה ולהעיף את שגב או יוליה
לצפיה ב-'בשתי החסינויות שנטלי זכתה זה היה מול אותה ענת'
בשתי החסינויות שנטלי זכתה זה היה מול אותה ענת
05/09/2012 | 01:53
14
73
וגם שגב זכה מול אותה ענת בשתי משימות. תהיה בטוח שלא הביאו את הכפילה של ענת מתי שהם זכו מולה.
מה שרק מראה כמה אגואיסטים היו שניהם וכמה היה איכפת להם רק מעצמם. גם יוליה לא בלה את נטלי בגלל
שראתה עד כמה אגואיסטית היא, והיא בניגוד אלינו היתה שם איתה ולא סתם פרץ הריב ביניהם בוילה אחרי ההדחה של נטלי.
לצפיה ב-'זה הישרדות מה זה מחנה צופים?'
זה הישרדות מה זה מחנה צופים?
05/09/2012 | 06:35
13
63
למה אמור להיות להם אכפת מאחרים יותר מעצמם?
חוץ מזה, שנטלי הייתה מקום שני בכל משימות הוטו האלה וראו עליה שהתאמצה.
איך אתה בכלל יכול להגיד שזה לא היה אכפת לה? וואי איזה שטויות אתה מדבר.
לצפיה ב-'בהישרדות אמיתית אמור להיות לך אכפת מהברית'
בהישרדות אמיתית אמור להיות לך אכפת מהברית
05/09/2012 | 10:12
12
60
שלך בדיוק כמו מעצמך עד לגמר. את זה היה רק לברית של השלישיה ולכן לולא הכשרת הגנבה של בוקי ע"י ההפקה השלישיה הייתה מגיעה לגמר. דווקא בגלל שהם דאגו לחברי הברית לא פחות מלעצמם.
לצפיה ב-'הישרדות אמיתית ?'
הישרדות אמיתית ?
05/09/2012 | 11:36
9
59
כל אחד וההגדרות שלו להישרדות. אני חושבת שבהישרדות ברית היא רק כלי. הסיסמה של הישרדות היא:"רק אחד שורד" ולא הישרדות עם חברים. מתמודד צריך לעשות הכל כדיי שהוא יהיה השורד האחרון ולא הכל כדיי שהחברים שלו יגיעו לגמר. להגעה לגמר אין שום חשיבות אם אתה לא מנצח. מה זה משנה אם הגעת למקום שני שלישי או עשירי? בשביל הכבוד? זה כבוד אינסטנט מזויף שהוא חלק מהזיוף הגדול. אין דבר כזה בגידה, כי אין באמת חברות על האי (למעט חברות מוקדמת של אנשים), יכולים להיות ניצנים של חברות שלאחר התכנית עם הזמן וההכרות תבשיל לכדיי חברות אמיתית. על האי יש רק אינטרסים. חברי הברית נשארו נאמנים כי מעולם הם לא עמדו בפני ההחלטה של מי מתוכם להדיח.
לצפיה ב-''
05/09/2012 | 11:38
11
לצפיה ב-'כדי להגיע לגמר אתה חייב שיהיו איתך עד לגמר'
כדי להגיע לגמר אתה חייב שיהיו איתך עד לגמר
05/09/2012 | 11:57
7
58
אנשים שתוכל לסמוך עליהם.לכן אתה צריך לדאוג שיגיעו איתך עד הסוף חברי הברית שלך, אחרת תמצא את עצמך מודח.
זאת הייתה הכוונה שלי.
לצפיה ב-'ועובדה שבכל זאת שגב הגיע לגמר וניצח אותו'
ועובדה שבכל זאת שגב הגיע לגמר וניצח אותו
05/09/2012 | 12:04
6
37
לצפיה ב-'כל הזכויות שמורות לגנבה של בוקי ולהפקה.'
כל הזכויות שמורות לגנבה של בוקי ולהפקה.
05/09/2012 | 12:07
5
35
לצפיה ב-'באמת כל הזכויות שמורות להפקה'
באמת כל הזכויות שמורות להפקה
05/09/2012 | 12:19
4
70
כי לולא טוויסט הצמידים שלישיית טיניום בכלל לא הייתה רואה את הגמר אלא מספסל המושבעים.
כיפק היי להפקה!
לצפיה ב-'רק שלנצח את שבט דאנג הם לא היו זקוקים לשום'
רק שלנצח את שבט דאנג הם לא היו זקוקים לשום
05/09/2012 | 12:30
3
61
צמיד. דאנג היו כל כך לא מאוחדים שזה היה קל מאד.
לא נעשה שימוש אמיתי (ברור שפסכילוגית זה משפיע)בצמידים עד להדחה של ענת הראל משבט טיניום.
ההדחה של עזאם,אושרי,יוליה הייתה אפשרית גם ללא צמידים.
לצפיה ב-'אם לא היו צמידים הם היו מדיחים אותם אחד'
אם לא היו צמידים הם היו מדיחים אותם אחד
05/09/2012 | 14:20
2
61
אחד בלי בעיות, היה להם יתרון מספרי.
בצמידים נעשה שימוש מהרגע הראשון וזה השפיע לחלוטין על מהלך המשחק.
לצפיה ב-'כן'
כן
05/09/2012 | 21:53
1
40
אבל כמו שכתבתי לאורי
יש מצב שהם לקחו את זה בחשבון שהם הדיחו את עזאם ואושרי
לצפיה ב-'עזאם ואושרי היו הדחות יותר אמוציונליות'
עזאם ואושרי היו הדחות יותר אמוציונליות
06/09/2012 | 00:20
52
עזאם - הדחה לגמרי אמוציונלית של תורג'י, ענת התנגדה אבל נתנה לו להחליט בסופו של דבר.
אושרי - מבחינת אנה זה היה לגמאי אמוציונלי, מבחינת ענת - יש מצב שהיא חשבה על זה שהיא תהיה זו שתעוף ברגע שיגיעו לארבעת האחרונים.

יכול להיות שאם לא היו צמידים הם היו פחות בטוחים ולא עושים כאלו צעדים פזיזים, אין לדעת.

אבל בהדחה הראשונה היו 5 מדאנג ו-4 מטיניום. אושרי מדאנג סביר שהיה מצטרף לטיניום אבל את עזאם אפשר למשוך לדאנג ולשמור על יתרון. ואז מעיפים מישהו מטיניום, את ענת או תורג'י, וממשיכים הלאה ביתרון מספרי. בגלל הצמידים לדאנג לא היה יתרון גם אם הם היו מושכים אליהם את עזאם ככה שאפילו לא היה טעם לנסות.
לצפיה ב-'הברית של שגב הייתה עם נטלי'
הברית של שגב הייתה עם נטלי
05/09/2012 | 11:37
72
הברית של יוליה הייתה עם בוקי.
הם שמרו יפה זה על זו עד כמה שהם היו יכולים.
ליוליה ובוקי ושגב ונטלי היה אינטרס להיות ביחד אבל לא היתה ברית. מי שזיגזגה בסופו של דבר הייתה יוליה.
הצמידים לחלוטין גמרו את היכולת של הדאנגים להיות מאוחדים, ברגע שיש לאחד מהם קול בכד בגלל העונש ואחד אחר מנוע להצביע הרבה הם לא יכולים לעשות.
כל הנושא הזה הוסבר אין סוף פעמים, ידיהם של הדאנגים היו כבולות בגלל הצמידים, עבור דאנג אלו לא היו צמידים אלא אזיקים.
לצפיה ב-'אז הנה'
אז הנה
06/09/2012 | 16:52
44
הוכחה לכך שלא הבנת את המשחק
לפיכך אני לא צריך מעכשיו לקחת את ההודעות שלך ברצינות
לצפיה ב-'הווינרים זכו'
הווינרים זכו
04/09/2012 | 19:09
92
בקרב עשרת האחרונים (מושבעים+פיינאליסטים) היו 6 דאנג ו-4 טיניום.
היה עריק אחד מדאנג שהצביע לנציגת טיניום (אושרי)
ועריק אחד מטיניום שהצביע לנציג דאנג (עזאם)
מדוע לדאנג היה רוב?
בקרב ששת המודחים הראשונים היו 3 טיניום, 2 דאנג ואיריס (בלתי משויכת).  דאנג התחילו ביתרון מספרי של 1 (כי בוקי בחר אותם), אבל זה אוזן מיד במשימה הראשונה דרך פסילה של מייקל.
כלומר, הם היו 7-7, ודאנג היו יותר טובים בשלבים הראשונים - לכן הם הגיעו לגמר ברוב וניצחו.
לצפיה ב-'ושגב הוא השורד האחרון'
ושגב הוא השורד האחרון
04/09/2012 | 22:35
85
כואב, אה?
תנסה להתנהג כמו מישהו בן 25 ולא 5 ולהפסיד בכבוד.
לצפיה ב-'איזה כיף זה עולם של שחור ולבן '
איזה כיף זה עולם של שחור ולבן
04/09/2012 | 23:39
1
88
טובים ורעים
חזקים וחלשים
לוזרים ומנצחים

מסתבר שבכולם יש גם וגם.. הלא כן
לצפיה ב-'אבל תכלס זה באמת כיף:)'
אבל תכלס זה באמת כיף:)
05/09/2012 | 00:00
34
לצפיה ב-'תוכנית הישרדות מבטאת לא רק יכולות פיזיות..'
תוכנית הישרדות מבטאת לא רק יכולות פיזיות..
05/09/2012 | 07:24
73
אלא גם ובעיקר יכולות שיכליות.
אז אם זה נבחן אפילו לפי מהלך אחד-זה שווה את זה.
המהלך החיובי האחד של דאנג-תעוזת גניבת הפיסלון [שזה חוקי מבחינת המישחק-וברור שאני מסתייג מגניבות בחיים האמיתיים].
המהלך השלילי האחד של טיניום-אי פיצול קולות-שזה דבר טיפשי בעליל.[היו לטיניום עוד מהלכים שליליים-כמו 1) אי הסתרת הפיסלון. 2) הדחת עזאם לפני הזמן. 3) הדחת אושרי לפני הזמן.
בכללי-זאת טעות קרדינלית להגיע למצב שבו מדיחים את כל השבט היריב חוץ מאחד-ואז כולם מצביעים לאותו אחד].
לצפיה ב-'עוד אחת ששגב ניצל וזרק'
עוד אחת ששגב ניצל וזרק
04/09/2012 | 10:57
46
576
איתי שגב נפרד ממאיה רוטמן

מהר יותר מהשורדות אירית רחמים או נעמה קסרי, הזוכה הטרי של "הישרדות VIP" איתי שגב וזוגתו מאיה רוטמן כבר לא יחד.
האם זה קרה עוד לפני הגמר? ולמי חושבים הסלבס... המשך>>
איתי שגב נפרד ממאיה רוטמן

מהר יותר מהשורדות אירית רחמים או נעמה קסרי, הזוכה הטרי של "הישרדות VIP" איתי שגב וזוגתו מאיה רוטמן כבר לא יחד.
האם זה קרה עוד לפני הגמר? ולמי חושבים הסלבס שהגיע לזכות בגמר?
לצפיה ב-'שגב תפס תחת נפרד ממאיה רוטמן '
שגב תפס תחת נפרד ממאיה רוטמן
03/09/2012 | 22:54
15
150
לצפיה ב-'קשה לי להבין את הבחורות שדלוקות עליו אחרי '
קשה לי להבין את הבחורות שדלוקות עליו אחרי
04/09/2012 | 08:00
3
166
ההופעה הקטסטרופלית והמביישת שלו בתוכנית . מאחר ונטלי דדון גילתה הערצה כלפיו אני מאחל לה ולו זוגיות מושלמת.
לצפיה ב-'דבר אחד בטוח אני יכולה להגיד'
דבר אחד בטוח אני יכולה להגיד
04/09/2012 | 08:20
2
179
שהוא חייב ללכת לבדוק אצל הרופא למה הלשון שלו כל כך לבנה... ברצינות, או שיש לו בעיות בקיבה או מחסור בנוזלים, אבל גם ביום של הגמר כשהוא הוציא את הלשון היא היתה לבנה לגמריי וזה מראה על בעיות כלשהן. שיילך לבדוק את זה קודם כל, ואחר כך רצוי שלא יעשה מהלשון שלו קריירה. עדיף שינצל את הראש ואת החושים הבריאים שלו ולא יהפוך את הלשון לסמל המסחרי שלו. זה לא יהיה חכם.
לצפיה ב-'יחפה'
יחפה
04/09/2012 | 21:23
1
84
רוצה לבוא אלי לשחק בבובות?
לצפיה ב-'זוכר שביקשת ממני לנשק לך את הטוסיק'
זוכר שביקשת ממני לנשק לך את הטוסיק
04/09/2012 | 21:24
84
אז אם לא שמת לב עניתי "בכיף" כמו שרצית,   אז מה את אומרת?
לצפיה ב-'מאיפה הביטחון '
מאיפה הביטחון
04/09/2012 | 10:51
7
162
שהוא עזב אותה? אני קראתי ב-2 מקומות שהיא עזבה כי היה לה קשה. לא שזה משנה משהו פרדה זה דבר קשה לא משנה באלו נסיבות. בכל מקרה יחסית לאדם שאתם לא מסמפטים אתם מגלים דיי עניין בחיים האישיים שלו. מנצל"שת לראיון של איריס קול עם שגב מדבר על התגובות ועל העליהום על תורג'י
http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FJDD...
לצפיה ב-'בואו לא ניכנס לדיון הזה.. דיי זה מרגיש לי ממש'
בואו לא ניכנס לדיון הזה.. דיי זה מרגיש לי ממש
04/09/2012 | 11:06
127
צהוב ודבילי. מה זה משנה מה קורה בניהם? למה לדבר על זה בכלל?

תודה על הקישור לרדיו אגב
לצפיה ב-'לא יכולה לשמוע. תוכלי בבקשה להגיד מה הוא אמר '
לא יכולה לשמוע. תוכלי בבקשה להגיד מה הוא אמר
04/09/2012 | 11:27
5
135
על העליהום על תורג'י? תודה
לצפיה ב-'אמר בגדול שהיה בניהם כסאח...'
אמר בגדול שהיה בניהם כסאח...
04/09/2012 | 11:45
4
173
והם לא דיברו מאז סיום הצילומים וכו', אבל כשהוא זכה תורג'י לחץ לו את היד ואמר כל הכבוד. והוא אמר שהוא גם ממש לא אהב את השריקות בוז לתורג'י כי הוא לא שמח לאידו ולא חשב שהיו צריכים לעשות את זה. ובנוסף הוא אמר שאפילו התקשרו אליו כשחקרו את הקטע עם זה שהמועדון שלו לא העביר סלקציה אתיופי וקישרו את זה לחיקוי על האתיופים שהוא עשה בתוכנית וכשהתקשרו לשאול את דעתו הוא הגן עליו ואמר שבגלל שהוא מפורסם מתנקלים לו, כי הרי ברור שהוא לא הסלקטור ולא היה שם, ונוח להפיל את זה עליו בגלל הפירסום.
לצפיה ב-'יפה. שמחה לשמוע. תודה'
יפה. שמחה לשמוע. תודה
04/09/2012 | 12:06
46
לצפיה ב-'היה לי ברור שתורג'י פרגן לו על הזכיה והיה'
היה לי ברור שתורג'י פרגן לו על הזכיה והיה
04/09/2012 | 14:03
113
לי ברור ששגב לא ילכלך עליו שאין לו מטרה.
אבל תמיד נחמד לראות שהם השאירו את המשחק באי.
לצפיה ב-'פששש נחמד מצד שניהם '
פששש נחמד מצד שניהם
04/09/2012 | 16:34
31
לצפיה ב-'יופי טוב לשמוע:)'
יופי טוב לשמוע:)
04/09/2012 | 20:55
21
לצפיה ב-'והוא עדיין השורד האחרון...'
והוא עדיין השורד האחרון...
04/09/2012 | 11:53
110
כואב, אה?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
04/09/2012 | 22:25
1
81
בעצם 2: האם באיזשהו שלב מפרסמים את ההצבעה האחרונה עם סאונד?
2. האם מפרסמים את הצבעת הקהל כלומר כמה הצביעו לכל אחד?
לצפיה ב-'לא '
לא
04/09/2012 | 23:43
12
לצפיה ב-'וואלה דבילים כהרגלם'
וואלה דבילים כהרגלם
02/09/2012 | 21:15
84
370
http://e.walla.co.il/?w=/269/2563150

העונה שלישית היא העונה הגרועה ביותר?!?
מה לא היה שם
היה שם את זיו עבדאן,הגירסא הישראלית לרנדי.    היה שם את שי אראל וטלכו, אולי שני האסטרטגים הכי גדולים... המשך>>
http://e.walla.co.il/?w=/269/2563150

העונה שלישית היא העונה הגרועה ביותר?!?
מה לא היה שם
היה שם את זיו עבדאן,הגירסא הישראלית לרנדי.    היה שם את שי אראל וטלכו, אולי שני האסטרטגים הכי גדולים בהיסטוריה של הישרדות ישראל(ושי גם אחלה גבר לדעתי,למרות שהוא לא צבעוני כמו זיו)   היתה שם את ליאורה שעשתה אש לכל מקום שהגיעה וידעה איך להתחמק מהדחה כל פעם.

אם כבר העונה הכי גרועה של הישרדות ישראל היתה עונה ה-VIP.    לא היתה שם אפילו דמות אחת שחיבבתי שם.   עצם זה שהדמות הכי דומיננטית שם היתה סססספקס, אחת הדמויות הכי דוחות בהיסטוריה של הישרדות,לא ישראל, מעידה עד כמה עגומה היתה העונה הזאת, זה היה ברמה שהפסקתי לראות את העונה הזאת באמצע,דבר שלעולם לא קרה לי.      העונה השלישית היתה פי אלף יותר טובה ממנה.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - תוצאות מסכמות! '
פינת הפופולאריות - תוצאות מסכמות!
02/09/2012 | 18:13
83
434
לאחר עונה שלמה שבה דירגנו, התווכחנו, הצגנו את דעותינו המשתנות... הגיע הזמן לסכם את פינת הפופולאריות.

במשך השבוע האחרון היה לכם הזמן לדרג את כל מתמודדי עונת הVIP על בסיס כל העונה, ולהלן התוצאות של הדירוג ה15 והאחרון העונה.

מקומות 6-16 יפורסמו בשתי הודעות נפרדות, הטופ 5 יקבל כולו הודעה אחת.
ביחד...
המשך>>
לאחר עונה שלמה שבה דירגנו, התווכחנו, הצגנו את דעותינו המשתנות... הגיע הזמן לסכם את פינת הפופולאריות.

במשך השבוע האחרון היה לכם הזמן לדרג את כל מתמודדי עונת הVIP על בסיס כל העונה, ולהלן התוצאות של הדירוג ה15 והאחרון העונה.

מקומות 6-16 יפורסמו בשתי הודעות נפרדות, הטופ 5 יקבל כולו הודעה אחת.
ביחד עם כל מתמודד אני אפרסם את ממוצע הנקודות שנתתם לו, את הירידה שלו במקום מאז הדירוג לאחר הפרק האחרון, את המקום שלו בתוכנית עצמה, את מיקום השיא שלו, המיקום הנמוך שלו, ממוצע השיא שלו, והממוצע הנמוך שלו. (אני אציין את כל הנתונים לפי המודח באותה מועצת שבט שבעקבותה המתמודד דורג כך).

מקווה שתהנו!
לצפיה ב-' האמת, שאני מאוכזב מבוקי'
האמת, שאני מאוכזב מבוקי
02/09/2012 | 02:45
40
297
1. בוקי היה הפייבוריט שלי בתחילת המשחק (יחד עם עזאם וענת , בהמשך הוחפה ענת ביוליה)

2. בוקי כתב פלילי , מצחיק , שנון לא פראייר עם ניסיון עצום בחיים וניתחתי קצת מהאירועים שעבר ולכן אני מאוכזב.

חבל שבוקי לא הוריד במשקל ולא התאמן לפני התוכנית, מכיון שלא זכה באף משימה

בוקי יותר מדי רטן ובכה על "הזקנה מאיכילוב", וזה מוגזם

בוקי שיחק את הנעלב, בבחירה הראשונית, עוד מעט הייתי בוכה בדמעות שליש (רבאק אתה זקן בן 50 עם עור של סוס יאור )

בוקי לא הצליח כמבוגר אחראי ליצור שלום בין שתי הדוגמניות, יוליה בת בריתו ונטלי, סתם מריבות שגרמו לבלאגן

בוקי לא הצליח לחבר בינו לבין שגב ונטלי ועזאם (באיחוד) (נתעלם מהליקוק של שגב)

בוקי לא הצליח להבהיר למשה שלא צריך לחשוף את כעסיו ומניעיו והסבריו להצבעתו כנגד שגב. משה נהג בפזיזות, שידיח ולא ידבר

בוקי לא הצליח להבהיר ליוליה שתשחק אותה , על מנת להשאר ולא תהיה תלושה או מתנדנדנת

בוקי לא הצליח לשכנע את ברית הבוטיק, שידיחו את שגב וישאירו אותו עצמו (לא חייבים ליקוק אפשר בהסברים)

בוקי בגניבת הפסלון, יכל להטמינו במחבוא, לא להשתמש בו, להיות מודח, ולקוות שיחזור למשחק אחרי אי התקווה. בתוספת הפיסלון לעליה לגמר

בוקי לא הצליח לשכנע את שגב שיהיו ביחד ויצביעו כנגד אנה .

בוקי לא הצליח להתגבר על כעסיו והאגו (נגד תורגי') ולתת קולו לענת שמגיע לה הרבה יותר מאיתי (שהיה בוגדני. (ענת לא אידיאלי, אבל צדק היסטורי)

לצפיה ב-'מסכימה עם הכל (חוץ מהסעיף האחרון )'
מסכימה עם הכל (חוץ מהסעיף האחרון )
02/09/2012 | 03:07
30
143
(וגם חוץ מהשלישי לפני האחרון- זה היה מטומטם לעשות את זה)

בגלל זה חזרתי וטענתי מלא פעמים שבוקי היה חרא שחקן! הוא עשה 3 מהלכים שאני יכולה לקרוא להם חכמים-
1. בהדחה הראשונה של נטלי - שיקר לברית משה-שגב-נטלי שהוא איתם ושיוליה לא מצא את הפסלון, בפועל עזר לה למצוא, היא הצילה אותו וגם הדיחה מישהי מברית הנגדית וכך שינה את מאזן הכוחות השבט.
2. המציא שיש לו פסלון שחשב שהולכים להדיח אותו (אמנם הוא לא ידע מה קורה סביבו, כי בכלל לא רצו להדיח אותו אלא את יוליה, אבל בכ"ז מהלך עם מחשבה)
3. גניבת הפסלון.

זהו! 3 מהלכים בלבד!! כל שאר ההדחות הוא עבר לא ע"י יוזמה שלו, אלא ע"י שיתוף פעולה של הדחה של מישהו אחר (ג'מג'י, אושרי בפעם הראשונה, עזאם, אושרי בפעם השניה, ענת) או בגלל שהעדיפו להדיח מישהו אחר שהיה פחות מאיים ממנו (יוליה, נטלי).

הוא פשוט לא שיחק את המשחק. נקודה!!

הוא אולי דמות צבעונית שנורא אוהבים לראות בתוכניות מסוג ריאליטי, (לי אישית הוא ממש לא עשה את זה, אבל שיהיה). זה מתאים לתוכניות מסוג האח הגדול, לא להישרדות. מבחינת שחקן- בוקי היה שחקן דיי גרוע!!

בכלל, אמנם לא ראיתי הרבה עונות של הישרדות, אבל ככל שהתקדמה העונה הבנתי את הפרנציפ, כמעט אף אחד שם לא בא מוכן למשחק הזה שנקרא הישרדות. היו שם אולי 3-4 אנשים שבאמת חשבו אסטרטגיה ובאמת שיחקו את המשחק.

ענת ושגב, כן היו שחקנים יותר טובים מהשאר. שגב לדעתי היה שחקן יותר טוב. עזבו אוהבים או לא אוהבים אותו. למה הוא שחקן יותר טוב? כי ענת אמנם, כן היה לה שכל, וכן הייתה אסטרטגית מדי פעם + משחק חברתי לא רע, אבל היו לה רק יתרונות ודברים שעזרו לה במשחק  - ברית של עוד 2 אנשים שלא פוחדים להתלכלך ולעמוד על שלהם (בניגוד לברית של איתי שהיה לו את משה ויוליה שנכנעים ללחץ נפשי) + משימת השכר והעונש שנתנו לה תמיד רוב תמידי + לקחה חסינות אישית כמעט תמיד.

איתי לעומת זאת, מאז האיחוד היה בעמדת מיעוט תמידית! לא היה לו כוח במשימות, לכן ההגעה שלו לגמר הרבה יותר מרשימה. הוא תמיד ניסה ליזום, כמעט ולא עבר הדחות ב"מקרה"- אלא כמעט תמיד היה שותף להדחות או יזם אותם + היה לו משחק חברתי מעולה + חשיבה אסטרטגית כשכבר כן היה לו כוח (כשלקח את הווטו + במועצה האחרונה שבחר להדיח את בוקי) עשה את הבחירות הנכונות אסטרטגית ולא אמוציונליות, לכן הוא שורד יותר טוב. כי הוא הגיע לגמר למרות כל המכשולים שהיו לו בדרך, ענת הגיע לגמר בזכות כל הדברים שעזרו לה.
לצפיה ב-'אם בוקי היה מעלים את הפיסלון ולא משתמש בו '
אם בוקי היה מעלים את הפיסלון ולא משתמש בו
02/09/2012 | 03:14
28
126
זה היה יכול להיות מהלך קורע מצחוק

הם היו מחפשים, בוקי לא מספר לאף אחד, מודח,  אחריו אולי שגב ?

וכך היה נעלם פסלון ומי שהייתה צריכה לעבוד יותר טוב הייתה ענת השחצנית.

שגב היה שותף בגניבת הפיסלון ,  (ברור שאם היה מדווח היה מודח) ולכן :

1. הוא אינו ראוי להיות השורד האחרון

2. מהצדק הפואטי לא היה אמור לקבל את קולות בוקי , אלא שבוקי יתן לענת

הבעיה שהאגו של בוקי נפגע מתורג'מן הערס (שכנראה דפק לענת את הסיכוי לקבל מיליון שקלים)

אותי לא מרשימה הדרך של שגב הלקקן

מיילא אם היה כריש משימות, ולא לקקן , אז סבבה
לצפיה ב-'לגבי שגב, לא אגיב כי כבר אמרתי את'
לגבי שגב, לא אגיב כי כבר אמרתי את
02/09/2012 | 03:22
26
103
דעתי בהודעה הקודמת.

לגבי הסעיף המדובר- אם בוקי היה נותן להם להדיח אותו ולא מדווח על הפסלון- מה היה יוצא לו מזה?

הוא היה מודח- עושה דו קרב עם משה. סביר להניח שמשה היה מנצח, משה בכל זאת ניצח חבורה של אנשים, ומול בוקי לא היה לו ממש סיכוי להפסיד.
אחריו שגב כנראה היה מודח (אלא אם כן היה לוקח חסינות, אבל רוב הסיכויים שלא היה לוקח)- היה עושה דו קרב עם משה באי התקווה. אחד מהם היה מנצח, האמת פייר פייט- שניהם דיי מעפנים במשימות. ועדיין אחד היה חוזר לברית השלושה- אם משה/שגב לא היו לוקחים חסינות וסביר להניח שלא היו לוקחים, השלישיה הייתה מדיחה אותם ומגיעה לגמר!

כל המהלך של גנבת הפסלון לא היה שווה כלום אם לא היה משתף את שגב וחושף אותו במועצה ההיא. ואם סתם היה גונב את הפסלון בלי לחשוף אותו, זה גם לא היה מזיק לענת. לדעתי גם בלי פסלון ענת הייתה מגיעה לגמר על בליינד, היא לקחה את רוב משימות החסינות אחרי האיחוד, לא הייתה צריכה פסלון בכלל...
לצפיה ב-'החוכמה בגניבת הפסלון היא העיתוי וההשלכות'
החוכמה בגניבת הפסלון היא העיתוי וההשלכות
02/09/2012 | 03:30
25
83
העיתוי היה גורלי, בוקי ידע שהוא מודח כי כולם יהיו נגדו ,

ההשלכות - כמובן שביחד עם שגב יכלו להביא מהלך שיעיף את תורגי'

אבל , אפשר לעשות כמה ספקולציות

1. מה היה עוזר לבוקי גניבת הפיסלון, אם לא היה מנצח בהמשך? סתם להתקדם?

2. מה עוזר לו גניבת הפסלון, אם שגב יצא נגדו בהצבעות בעתיד, אחרי שלא יזכה בפסילון

3. האם בוקי חשב שגניבת הפסלון היא הגונה שתעניק לו את המיליון ? (לדעתי רצה לדפוק את ענת הרעה אבל לו היה מסוגל לכך נפשית לזכות)

4. פה רואים כמה שגב הוא מנייק, נניח ובוקי שכבר סיפר לו ומחליטים ללכת על תורג'י

רבאק, ישבתם וצחקתם כל הזמן , התקרבת אליו, עכשיו אתה נותן לו הצינור?

שגב יכל להצביע לאנה, בוקי לתורגי' , המאבק בהדלקת האש בין אנה לבין תורג'י

אם אנה מנצחת,  מעיפים את תורגי'

אם תורגי' מנצח, יש יותר סיכוי להעיף את ענת בהמשך כי אנה עפה וכך יהיו שלושתם כנגדה
לצפיה ב-'לא הבנתי את רוב מה שכתבת...'
לא הבנתי את רוב מה שכתבת...
02/09/2012 | 04:54
24
74
אבל אנסה לענות:

1. האמת בוקי לא ממש חשב רחוק לפי מה שהבנתי. מה שהוביל אותו בעיקר זה יצר נקמה, הוא רצה לפרק את השלישייה כי היה באמוציות מטורפות וראו את זה בפרק, הוא סתם רצה לנקום. לא יודעת אם הוא חשב שהוא יוכל להתקדם במשחק כי גם אם הוא חובר לשגב- ושגב יהיה נאמן לו, שניהם תכלס גרועים במשימות, אבל הוא רצה את הסיפוק לדפוק אחד מהשלישייה (בעיקר את תורג'י)- ואולי גם צ'אנס להגיע לגמר, במקום הדחה בטוחה.

2. הוא חשב ששגב יהיה איתו ואולי יוכלו להתקדם. אבל כמו שאמרתי המניע העיקרי שלו היה הנקמה, לא להגיע לגמר, על הדרך הוא בטח גם רצה להגיע לגמר.

3. לא הבנתי את השאלה.. וזה סוג של וריאציה על שתי השאלות הקודמות. האם חשב שגניבת הפסלון זה דבר הוגן? אם עשה כך, כנראה שכן. האם חשב שתעניק לו את המליון- כמו שאמרתי כבר פעמיים קודם- לדעתי הסיפוק שלו היה לראות את השלישייה מתפרקת, ואולי סיכוי להגיע לגמר.

4. דבר ראשון- איך שגב יכל להצביע לתורג'י ובוקי לאנה? תורג'י עף בדו קרב בין אנה וענת. בוקי רצה שהוא ושגב יצביעו לאנה ושתי הבנות יצביעו למי שיצביעו- ויהיה קרב אש. שגב החליט שלא- אלא לחבור לבנות ולהדיח את בוקי- מבחינה אסטרטגית זו ההחלטה הכי טובה שיכל לעשות. למה?

א. אין סיכון שבקרב אש - מקום בטוח בגמר
ב.  בוקי מהווה על שגב איום הרבה יותר גדול בגמר. אם היה מגיע עם בוקי + אחת הבנות לגמר- אז קולות שונאי טיניום היו מתפצלים בינו לבין בוקי + סביר להניח שחוץ ממשה ונטלי לא היו מצביעים לו, אלא לבוקי. בנוסף, רוב הסיכויים שהיה עף בסמסים מול בוקי + ענת- לא היה לו הרבה סיכוי לעבור את שלב הסמסים.

האם זה הופך את שגב למאנייק- שהוא מכר את בוקי לאחר החברותא שהייתה בינם? כל אחד יחשוב מה שהוא רוצה. אני מודה שברגע הראשון גם לי היה קשה וזה כאב לי והיה לי קצת כעס על שגב. אחרי מחשבה אני לא חושבת שהוא יצא מאנייק במהלך (דרך הביצוע לקתה בחסר, על זה אין ספק- אבל לא המהלך). למה?
א. דבר ראשון- השורד האחרון לא אמור להיות בן אדם נחמד! הוא אמור להימדד ע"פ מחשבה אסטרטגית - שגב זיהה שבוקי הוא איום- העדיף להגן על עצמו ולכן הוא שורד יותר טוב, מאנייק או לא.
ב. אם בכל זאת ננסה להסתכל על העניין מוסרית- אז אם היה עושה את זה לנטלי לדוגמא, אני חושבת שכן היה יורד לי ממנו הרבה, כי עם נטלי הם היו בברית ברזל ממש. עם בוקי זה לא היה אותו דבר בכלל. להזכירך- שגב הציע לו בדאנג עוד- אחרי ההדחה של אושרי לחבור אליו, ואל משה ואל נטלי לברית של רבעיה, ושיוליה תהיה ספייר. בוקי לא זנח את יוליה, שיקר להם שלא מצא את הפסלון של יוליה, וכך יוליה הצילה אותו. מאותו רגע היה ברור לשגב שבוקי בברית עם יוליה ולא איתם. וזה לגיטימי! אבל זה מראה ששגב לא באמת יכול לסמוך על בוקי והוא לא בברית ברזל איתו!
ב. שגב יחד עם יוליה הדיחו את בת בריתו בדאנג- נטלי.
ג. בוקי ויוליה קבעו בניהם להדיח את שגב בהדחה של משה, לפני ששגב קיבל את החסינות מטיניום.
ד. בוקי לא הצליח לשכנע את יוליה שתהיה בברית איתו ועם נטלי- נגד ברית טיניום, אחרי האיחוד.
ה. בוקי גנב את הפסל על דעת עצמו- ובשביל עצמו! לא בשביל אף אחד אחר. הוא שיתף את שגב אך ורק כי בלי שגב גניבת הפסל הייתה הולכת לטימיון כי הוא קיבל צמיד ווטו מענת!! אם שגב לא היה שותף למעשה- בוקי לא יכל להדיח את תורג'י! הוא לא עשה את זה בשביל שגב, אלא אך ורק בשביל עצמו. שיתף את שגב ממניעים אינטרסנטים, ושגב גם שיתף פעולה ממניעים אינטרסנטים.
ו. אחרי ששגב זכה בצמיד הווטו בפרק שאחר כך הוא הציל את בוקי והם הדיחו את ענת. (וזה גם הייתה הדחה מבחינת שגב שהיא אינטרסנטית, אבל אין בזה פסול). בזה לדעתי שגב החזיר לבוקי על ההצלה שלו ב"גניבת הפסלון". הם פיטים- הוא לא חייב לו שום דבר יותר לטעמי.

בשורה התחתונה, בזכות שגב, בוקי עבר הרבה מאוד הדחות (ג'מצ'י, אושרי הראשונה, ענת). בוקי עזר לשגב רק פעם אחת במהלך המשחק וזה בגניבת הפסלון. זהו!!!

מעבר לכל זה. נכון שהייתה בינהם אחווה ונכון שהם צחקו והשתעשעו. ואז כולם אומרים על שגב שהוא מאנייק- כי איך הוא הדיח את החבר שלו. אבל זה כל הפואנטה במשחק הזה!! להפריד בין הרגש לשכל!! שגב אמר את זה מההדחה של אושרי. אתה יכול להיות חבר עם בן אדם ואז להדיח אותו כי מאיים עליך! זה לא צביעות וזה לא סותר, כי זה המשחק. הרי זה כל הפואנטה- המשחק בא להקשות על אנשים נפשית- לשים אותם במקומות שהם צריכים לפעמים להדיח מישהו שהם אוהבים כי הוא מאיים עליהם. מה לעשות. זה ששגב בחר להדיח את בוקי לא אומר שהוא לא התחבר אליו. זה משחק והצופים לא עושים את ההפרדה הזאת- תשפוט אותו לפי ההחלטות שלו במשחק- אם שיחק חכם או לא, ולא לפי "מוסר".

הרי גם הבנות נגיד התחברו לנטלי לפי מה שהיא אמרה, ועדיין הדיחו אותה, ובטיניום הם גם התחברו למיכל, ועדיין הדיחו אותה, והם גם התחברו מאוד לשגב לפני שידעו על הגניבה- הם מאוד אהבו אותו ואמרו- הלוואי שנגיע איתו לגמר (לא יודעת איך הם חשבו שזה אפשרי, הם לא יודעים שיש 3 בגמר?) ועדיין שמה לך כסף שכשהם היו נשארים 4- שגב + אנה + ענת + תורג'י - הם היו מדיחים את איתי.

אין קשר בין מי התחברת לבין מי אתה מדיח. לא לפי זה אתה אמור לשפוט את השחקן!!!

חפרתי...
לצפיה ב-'תיקון:'
תיקון:
02/09/2012 | 05:02
46
"ב. שגב יחד עם יוליה הדיחו את בת בריתו בדאנג- נטלי. "

צ"ל : "בוקי יחד עם יוליה הדיחו את בת בריתו בדאנג- נטלי."
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
02/09/2012 | 10:03
22
98
שרוב האנשים כולל מי שתמך בשגב, גם אם הוא הבין את ההיגיון שבהדחה של בוקי לא אהב את הדרך בה שגב עשה זאת. אולם בדיעבד יכול להיות שגם הדרך, למרות שהיא לא הייתה נעימה לעין, הייתה נכונה. אם חוזרים אחורה לימים שאחרי הגניבה, אפשר לשמוע את הבנות בטוחות שהמהלך של בוקי כל כך נורא עד שהוא לא יוכל לצאת מהבית מרוב שהוא יתבייש. בנוסף שגב בדיוק ניצח בשתי משימות ונאם את הנאום הזכור במועצה, שהצביע על כך שיש לו תמיכה בקרב המושבעים. כלומר שגב היה במצב בו נראה שעל פניו הוא חזק יותר מבוקי אז מה שכנע את הבנות בסוף להאמין ששגב יותר חלש מבוקי ולכן כדאי להן לקחת אותו לגמר ולא את בוקי?
עם כל הכבוד לאינטליגנציה של הבנות, אני לא מאמינה שפתאום הייתה להן הארה ואחרי שלושה ימים של הצהרות שבוקי ייתפס ככגנב לכל חייו הם פתאום חשבו שבוקי ייתפס כגיבור. לעומת זאת שגב כבר מהרגע הראשון ידע לחזות שכל המדינה תדבר בחיוב על מהלך גנבת הפסלון ויש קטע בו מראים אותו הולך לענת ומסביר לה שבוקי למעשה יכול לקחת את הגמר בהליכה.
האם ענת השתכנעה ? כן אבל לא באופן מוחלט. הבגידה של שגב בבוקי והחנפנות שלו גרמו לה להשתכנע באופן סופי ששגב יראה כל כך גרוע בעיני המושבעים ולכן הוא עדיף על בוקי. במועצה שגב הלך על חבל דק מאוד, כל סימן הכי קטן שהמושבעים נוטים לטובתו יכל היה לגרום שהבנות ישנו את דעתן, במיוחד אחרי ההמלצה של תורג'י. אבל כמו שאנחנו חשבנו ששגב יצא לא טוב מהמועצה ההיא כך גם הבנות ולכן הן העדיפו אותו על בוקי.
לצפיה ב-' וואו.. נקודה מעולה... לא חשבתי על זה'
וואו.. נקודה מעולה... לא חשבתי על זה
02/09/2012 | 12:03
1
72
אני לא יודעת אגב אם הוא עשה את זה במודע, אבל באמת לגרום למושבעים לא לאהוב אותו במועצה האחרונה, יש בזה משהו חכם דווקא...

נקודה ממש יפה  
לצפיה ב-'יש דברים'
יש דברים
02/09/2012 | 13:04
50
שתומכים לכאורה ברעיון הזה. שגב בטסטות תמיד אמר שהרעיון שלו הוא להיתפס כחלש, כלוזר. במועצה האחרונה אושרי אמר לו" לא אכפת לך שהבנות בחרו בך לגמר בגלל שאתה חלש?" שגב ענה בקור רוח שהוא יודע שבחרו בו בגלל שהוא חלש. אנחנו יודעים שכשענת חזרה למשחק שגב החליט שלא כדאי לו להגיע עם בוקי לגמר. אם זו ההחלטה שלו אז המחשבה הבאה שלו צריכה להיות איך אני מוודא שאני מגיע לגמר ולא בוקי? איך אני אתפס כאופציה יותר חלשה בעיני הבנות?

ולמרות כל מה שכתבתי אני עדיין נוטה לחשוב שזה לא היה במודע אך בדיעבד צעד חכם.  

לצפיה ב-'וואי, אם זה היה מתוכנן אז הוא ממש מאסטרמיינד!'
וואי, אם זה היה מתוכנן אז הוא ממש מאסטרמיינד!
02/09/2012 | 12:11
11
51
לצפיה ב-'לגמרי.. אם זה היה בכוונה הוא פאקינג גאון...'
לגמרי.. אם זה היה בכוונה הוא פאקינג גאון...
02/09/2012 | 12:19
10
63
אבל לא יודעת, קשה לי להאמין שזה היה במודע, אבל לכו תדעו. העובדה שהוא בכלל זיהה איזה סטאר בוקי יהיה- מראה שיש לו שכל מטורף (טוב, הוא עורך תוכניות ריאליטי, הוא אמר שגם משם הוא הבין את זה, כי הוא יודע איך הם פועלות)
לצפיה ב-'זה היה מרשים, האמת'
זה היה מרשים, האמת
02/09/2012 | 12:34
9
59
שהייתה לו היכולת לצפות את זה קורה. הם נמצאים בתנאים כל כך קשים, גם פיזים וגם נפשיים. זה מצב שבו קשה לאדם לראות מעל הפופיק שלו עצמו והוא הצליח לראות את התמונה הגדולה ולנחש כיצד בוקי יתפס בציבור. רק על זה מגיע לו שאפו.
לצפיה ב-'לגמרי!! כאילו, אני זוכרת שראיתי את הפרומו'
לגמרי!! כאילו, אני זוכרת שראיתי את הפרומו
02/09/2012 | 12:54
8
60
נדמה לי שאת הפרק לפני הפרומו, בנענע, כי לא הייתי בבית כשזה שודר בטלוויזיה, ואז מיד אחרי הפרק היה את הפרומו שרואים את השלישייה צורחים על בוקי ומקללים אותו וכו', וגם הבנתי שהוא גנב את הפסלון מהפרומו, למרות שלא אמרו בבירור- ואני הייתי בטוחה במיליון אחוז, שכולם יגעשו וירעשו על איך בוקי העז לגנוב, או סתם יהיו מתוחים מהדרמה או משהו, במקום זה אני נכנסת לפייסבוק ורואה ים של הודעות שאומרת- איזה חארות, איך הם מעיזים לדבר ככה לבוקי , אז מה אם הוא גנב את הפסלון וכו' וכו'. הייתי בשוק!! לגמרי.. לכאלה תגובות ממש לא ציפיתי, וזה עוד היה רק בשלב בפרומו!!

אולי זה כי אני לא רואה כ"כ תוכניות ריאיליטי אבל באמת הייתי בשוק, ועוד יותר ששגב עלה על הקטע הזה עוד שם על האי. באחד הראיונות שאלו אותו איך הוא ידע אז הוא אמר שבגלל שהוא עורך תוכניות ריאליטי הוא יודע שיאהבו את האנדרדוג...

אגב, משהו שממש מוזר לי.. מלא אנשים אומרים בעקבות התוכנית- איך הם מעזים לדבר ככה לאדם בגיל שיכול להיות אבא שלהם/אותי תמיד חינכו לכבד מבוגרים ואני בחיים לא הייתי מדבר לאיש מבוגר ככה וכו'.

לא יודעת, אצלי אין את הקטע הזה.. זה ממש מוזר, לא יודעת למה... נראה לי כי ההורים שלי חינכו אותי בעצמם שמבוגרים הם לא בהכרח אנשים שצריך לתת להם כבוד, וההורים שלי תמיד התייחסו אלי יותר בתור חברה מאשר כבת, לא יודעת. מצד שני אחותי אמרה לי שגם לה נורא חרא הקטע שהם קיללו את בוקי בגלל שהוא איש מבוגר, ונורא קשה לה לראות איך לא מכבדים מבוגרים. אז לא יודעת איך זה מסתדר עם התאוריה שלי עם ההורים שלי, אבל אחותי בכל זאת גם אמא ונשואה, אז נק' המבט שלה אחרת...
לצפיה ב-'גם לי האמת קשה עם הקטע הזה'
גם לי האמת קשה עם הקטע הזה
02/09/2012 | 13:14
7
56
לא זוכרת אם קיבלתי חינוך מיוחד בבית, אבל זה צורם לי יותר שמתייחסים למבוגר בזלזול מאשר למישהו צעיר. אני חושבת שזה בגלל שאדם מבוגר יותר הוא פגיע יותר וזלזול ממישהו שיכול להיות הבן שלו הוא הרבה יותר כואב מיחס מזלזל מאדם מבוגר ממנו או בן גילו.

בארץ יחסית אין חינוך לכבוד למבוגרים אבל בתרבויות אחרות זה מאוד חזק, בעיקר בתרבויות המזרח הרחוק. לדעתי בארץ ניסו למחוק את העבר כדי להתחיל מחדש, האידיאל היה הצבר הצעיר החזק ולא המבוגר הגלותי. בשפה שלנו אין גם דרך לפנות לאנשים מבוגרים בצורה אחרת, העברית מאוד ישירה, תמיד זה "אתה", "אדוני ו"גבירתי" נשמעים תמיד כל כך מאולצים ולא טבעיים בעוד שבשפות אחרות יש משלבים שונים ודרכי פניה לאנשים מבוגרים ומכובדים.
לצפיה ב-'האמת היא שכשעבדתי בתחנת דלק '
האמת היא שכשעבדתי בתחנת דלק
02/09/2012 | 13:28
6
59
אז הייתי פונה לאנשים מבוגרים ב"אדוני" או "גברתי" בד"כ, כי חלק מהמתדלקים האחרים עשו את זה (ולפעמים גם נתתי להם "כבוד" כשהם ברברו לי את המוח עם שטויות והנהנתי בנימוס גם כשלא היה לי כוח להקשיב, אבל זה היה בעיקר בשביל הטיפ ).

אבל  בגדול, כאילו אני שומעת הרבה פעמים מאנשים שמתחלחלים כאשר לא מתנהגים לאנשים מבוגרים בנימוס ואת המשפט - "הוא יכול להיות אבא/אמא שלך- איך אתה מדבר אליו?!" אני שומעת הרבה, וגם במקרה הזה זה נאמר בכל מקום. אפילו הייתה כאן לא מזמן הודעה בפורום שמאוד נגעה לליבי של מישהי שכתבה שהיא פשוט דמיינה איך אומרים את הדברים האלה לאבא שלה במקום לבוקי ולכן התחלחלה.

לי פשוט אין את ה"כפתור" הזה שיותר רגיש למבוגרים, שמדליק לי איזה נורה שאומרת שצריך לכבד אותם יותר. ודווקא אני מרגישה שלהרבה אנשים יש, אפילו תורג'י עצמו אמר, לפני שדרש מבוקי להתפשט- "אתה יכול להיות אבא שלי" (ואז דרש ממנו להתפשט ).

זה לא שאני אישית הלכתי על תחביב של להשפיל אנשים מבוגרים כן? אני בד"כ דיי נחמה ומנומסת באופן כללי לאנשים, אני לא אדם בוטה באופן כללי לא משנה למי ולאיזה גיל. כשמישהו לא בא לי טוב או מתייחס מגעיל אני בד"כ שומרת ממנו מרחק ולא נכנסת איתו ראש בראש. אבל אין לי את הנקודה הרגישה הזאת שכשאני רואה שמשפילים אדם מבוגר זה יותר כואב לי מאשר משפילים אדם יותר צעיר. פשוט אין לי את זה בסיסטם, משום מה.

אולי זה גם קשור לתרבות. למרות שעובדה שבמקרה הזה עם בוקי ראיתי בכל מקום אנשים שהתחלחלו מהדיבורים אליו בגלל שהוא מבוגר (ושכנראה היו מתחלחלים פחות אם היה יותר צעיר- כי חלק מהנימוקים היו עניין הגיל)
לצפיה ב-'זהו, שאני חושבת שזה לא בתרבות הצברית'
זהו, שאני חושבת שזה לא בתרבות הצברית
02/09/2012 | 13:36
5
51
שלנו. זו תרבות של ישן מפני חדש תוציאו.
עם זאת, זה כן חלק מהתרבויות שמהם הגענו, אז לכן זה בכל זאת חילחל.
אלי אני חושבת שזה חילחל מכל הספרים שקראתי כילדה, והייתי תולעת ספרים כבדה, כי אני לא זוכרת שקיבלתי חינוך מההורים להתייחס בכבוד מיוחד למבוגרים, היו דברים אחרים שאני כן זוכרת שהיו חלק מהחינוך שקיבלתי בילדותי, כמו למשל להיות צנוע ולא להתפאר בהישגים והצלחות, אני חושבת שלכן שחצנות כל כך מפריעה לי.
לצפיה ב-'אני מצפה שגם אדם מבוגר יתיחס בכבוד לאנשים'
אני מצפה שגם אדם מבוגר יתיחס בכבוד לאנשים
02/09/2012 | 18:59
4
44
סביבו. בוקי, מהרגע הראשון השמיץ ללא הפסקה את תורג'י. משהו בתורג'י לא מצא חן בעניו ולמרות שתורג'י (בניגוש לשגב) לא עשה לו כלום עד לגנבה, הוא לא הפסיק ללכלך עליו מול המצלמה.
האמת, שמה שבוקי עושה(גם שנה אחרי) לתורג'י כל כך מכוער בעיני ואלי בגלל זה קשה לי עם הצורה שאת כותבת על השלישיה. הסגנון הזה שלא משנה מה הם עושים הם האנשים הכי נוראיים עלי אדמות, קשה לי.
לא רק בגלל שלדעתי הם מדהימים(או לפחות תורג'י) אלא בגלל שקשה לי שמדברים על אנשים בצורה כזאת.

לצפיה ב-'גם לי קשה עם זה שבוקי לא הפסיק'
גם לי קשה עם זה שבוקי לא הפסיק
02/09/2012 | 21:40
3
51
עם המלחמה שלו נגד תורג'י בפייסבוק ואפילו כתבתי את זה לא פעם.

מה שאני מנסה לומר לך שלמטבע יש שני צדדים, לך קשה לקרוא דברים קשים על האנשים שאת מחבבת (תורג'י, ענת ואנה) אבל אין לך בעיה לכתוב דברים קשים לא פחות על אנשים שאת לא מחבבת (בוקי, שגב) ולאנשים שאוהבים אותם קשה באותה המידה לקרוא את הדברים שאת כותבת.
לצפיה ב-'את בוקי את לא אוהבת כמו את שגב ואולי'
את בוקי את לא אוהבת כמו את שגב ואולי
03/09/2012 | 09:49
2
35
בכלל לא. אם הייתי אומרת משהו הכי קטן על שגב. התשובה שלך הייתה שהעריכה הייתה רעה לשגב וטובה לשלישיה ו... ו...
את רואה את שגב כאדם מושלם ואת השלישיה כהתגלמות הרוע.
זאת ראייה קצת ילדותית בעיני אבל יש משהו מקסים באהבה עיוורת פחות בשינאה עיוורת.
לצפיה ב-'ושוב את מבקרת אותי באופן אישי'
ושוב את מבקרת אותי באופן אישי
03/09/2012 | 10:00
1
45
הפעם שאני ילדותית והאהבה שלי לי לשגב עיוורת והשנאה לשלישיה עיוורת (למרות שכתבתי אין ספור פעמים שאני בכלל לא שונאת אותם), אחר כך את מתממת וטוענת ש"מתקיפים אותך" ואני עושה עלייך עליהום. לזה יקרא טקטיקת הקוזאק הנגזל.
לצפיה ב-'אוף, שוב לא עשיתי הגהה'
אוף, שוב לא עשיתי הגהה
03/09/2012 | 10:01
29
ה"לי" בין ה"שלי" ל"לשגב" מיותר במובן.
לצפיה ב-'אנה וענת לא העדיפו'
אנה וענת לא העדיפו
02/09/2012 | 13:01
7
112
את שגב בגמר.
היו 2 אפשרויות
- מבחן אש של אנה מול בוקי או שגב לפי בחירתן.
- דיל עם אחד מהם.
שגב יזם והציע להן דיל.  בוקי הוא אדם נוקשה.  ברור שהוא לא היה מציע דיל בעצמו, ואם הן היו פונות אליו, הוא גם היה דוחה את ההצעה וגם היה מתחיל בצווחות "סחיטה, סחיטה" כמו שעשה כאשר גבריאלי ואושרי הציעו לו דילים.
אנה לא רצתה להגיע לקרב אש.  היא עשתה כבר קרב אש והיא יודעת שזה 50-50 כמו הטלת מטבע.
לכן כששגב הציע דיל, הן לקחו את הדיל.
כל הסיפורים הללו כאילו הן בחרו את שגב או בוקי זה ספין שנוצר לאחר מעשה כדי לצייר אותן כמתוחכמות.  הן עשו שיקול טקטי של לצלוח את ההדחה האחרונה על האי.  אילו היה נכפה עליהן קרב אש, הן היו בוחרות לפי מי שהן מעריכות חלש יותר בקרב אש (ככל הנראה שגב), בלי קשר לגמר.
לצפיה ב-'נו זה הקטע.. שגב ידע שאם הם יחשבו '
נו זה הקטע.. שגב ידע שאם הם יחשבו
02/09/2012 | 13:15
2
100
שהוא יצביע עם בוקי לאנה הם יבחרו בו- כי שגב יותר חלש בקרב אש, לכן היה עדיף לו ב-100% לעשות דיל איתם...

והרגת אותי עם ה- "סחיטה, סחיטה" ... בטח אם הם היו פונות לבוקי הוא היה אומר- "פנו אלי שתי נשים טיפשות, שחצניות, יהירות, שניסו לסחוט אותי באיומים, כמו האנשים שאני כותב עליהם בעיתון"
לצפיה ב-''
02/09/2012 | 13:18
15
לצפיה ב-''
02/09/2012 | 16:23
12
לצפיה ב-'הן יכלו לסגור דיל עם שגב '
הן יכלו לסגור דיל עם שגב
02/09/2012 | 13:42
3
62
ואז עדין להצביע נגדו. הרי שגב הצהיר במפורש לפני ובמועצה עצמה שהוא הולך לרשום את השם של בוקי.  הנקודה החשובה היא ששגב הצליח לשכנע אותן שעדיף להן להגיע לגמר איתו ולא עם בוקי.  אני לא מאמינה שזה ספין בגלל שרואים בפרק את ענת אומרת במפורש שהיא חושבת שיותר נכון לבנות להגיע לגמר עם שגב מאשר עם בוקי. אפשר לא להעריך את דרכן של הבנות אבל אני מתקשה להאמין שהן לא שקלו עם מי כדאי להן להגיע לגמר
לצפיה ב-' '
02/09/2012 | 13:47
13
לצפיה ב-'שגב גם היה'
שגב גם היה
02/09/2012 | 16:07
54
יכול לרמות ולעשות דיל נפרד עם בוקי כדי לכתוב אנה, ודיל איתן כדי לכתוב בוקי.  ככה שגב מגיע לגמר ונותן לבוקי צ'אנס נגד אנה.  היה אי-אמון בין הצדדים לדיל וזו היתה הסיבה למתח בפרק.  אבל הדיל עצמו היה משיקול משותף של להימנע ממבחן אש ששירת את שניהם (שגב ואנה).  רק אחרי שההצבעה נגמרה התחילו לסובב את זה כאילו חישוב הסיכויים בגמר שיחק תפקיד.  במועצה האחרונה, בוקי בא אליהן בשאלה "האם הצבעתן עם שגב כי חשבתן שלי יש סיכוי יותר טוב בגמר."  עצם הצגת השאלה היא חיפוש מחמאה מצידו של בוקי.  אנה בתגובה התחילה לגמגם, כי הרעיון בכלל לא עלה על דעתה.  ענת חשבה על זה איזה חצי דקה ואז קפצה וענתה "כן, כן, בלה בלה בלה".  למה? כי ענת חשבה על הרעיון בפעם הראשונה באותו רגע והבינה שאם היא תגיד כן, זה מצייר אותן (ענת ואנה) באור חיובי כמתוחכמות, אז מה איכפת לה לפרגן בשושו לבוקי (אחרי שהוא עף), כדי להחמיא גם לעצמה.  ככה נולד הסיפור הזה.
לצפיה ב-' זה לא באמת משנה, הרי בתכלס'
זה לא באמת משנה, הרי בתכלס
02/09/2012 | 17:51
58
הן ידעו שכל עוד שגב ובוקי באמת לא מצביעים ביחד ההצבעה שלהם קובעת מי עף.
לדעתי להצביע נגד שגב היה יותר בטוח דווקא כי הוא יותר חלש במבחני אש כנראה, אבל בסוף זה עבד להן.
לצפיה ב-'קורע? זה היה מהלך חסר טעם ואידיוטי'
קורע? זה היה מהלך חסר טעם ואידיוטי
02/09/2012 | 12:10
92
אם הוא היה עושה את זה אז בוקי היה מודח, אחר כך שגב היה מודח, השלישיה הייתה מגיעה לגמר בלי שתצטרך בכלל את הפיסלון.
לצפיה ב-''
02/09/2012 | 12:10
5
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מה שכתבת.'
מסכימה עם כל מה שכתבת.
02/09/2012 | 08:52
46
לצפיה ב-'פתרתי את הקשיים הללו'
פתרתי את הקשיים הללו
02/09/2012 | 12:18
61
בכך שבוקי לא היה פייבוריט שלי
לצפיה ב-'אתה דורש יותר מידי מבוקי'
אתה דורש יותר מידי מבוקי
02/09/2012 | 12:29
5
102
מדובר בבוקי נאה, כתב פלילים כרסתן בגיל העמידה ולא בצ'אק נוריס. גם אם בוקי לפני התוכנית היה עושה קצת ספורט הוא לא יכול היה להפוך בין לילה לשרירן אתלתטי ובכל מקרה לא היה לו סיכוי מול ספורטאית כמו ענת הראל או שני בחורים צעירים וחסונים בכושר שיא כמו תורג'י ואושרי ובנוסף לזה שאתה מצפה ממנו להיות מר עולם אתה גם דורש שתהיה לו יכולת שכנוע של קיסינג'ר.

בוקי באמת לא היה אסטרטג מוצלח כמו שגב, חוץ מגניבת הפסלון הוא לא יזם מהלכים אם כי הוא הצטרף למהלך של שגב להדיח את אושרי והשתדל להיות מועיל בשבט. בעיני כשחקן הוא היה בינוני, כטיפוס הוא היה ליהוק אדיר.

לא מבינה למה לדעתך בוקי היה צריך לתת את הפסלון לענת. שגב לא היה בוגדני מהסיבה הפשוטה ששגב ובוקי מעולם לא היו בברית ואפילו בוקי הודה בכך. בוקי החליט ששגב היה חייב לו על גניבת הפיסלון וזו שטות, באותה מידה בוקי חייב לשגב על זה שהוא יזם את הדחת אושרי, אחרת בוקי היה מודח. אני מבינה שבוקי היה מעוצבן אחרי שהודח בגלל האגו שלו אבל למעשה שגב מעולם לא בגד בו. לעומת זאת ענת התייחסה אליו מגעיל לפני גניבת הפיסלון ומגעיל ברמות על לאחריו. אני לא הייתי נותנת מיליון שקל לאדם שהיה מתייחס אלי ככה, אתה כן? אתה היית נותן מיליון שקל לאדם שהיה מתייחס אליך כמו לרפש? אז נכון שהיא התנצלה, ולכן הייתי סולחת אבל לא נותנת לה מיליון שקל. למושבעים יש הרבה סיבות מדוע לבחור בשורד האחרון, חלק מהן אישיות. שחקן טוב יודע להגיע לגמר בלי לעצבן יותר מידי את המושבעים ושגב הצליח בכך יותר מענת שנזכרה שלמושבעים יש כוח רק רגע לפני הסוף.
לצפיה ב-'אוף, לא עשיתי הגהה: אתלטי.'
אוף, לא עשיתי הגהה: אתלטי.
02/09/2012 | 12:35
3
41
לצפיה ב-'היי, סתם סקרנות'
היי, סתם סקרנות
02/09/2012 | 16:25
2
74
אולי את יודעת....
האם שגב מגדל את בתו לבד ?
אין אמא ברקע..
לצפיה ב-'לא, היא חיה עם אמה, גרושתו'
לא, היא חיה עם אמה, גרושתו
02/09/2012 | 16:30
1
67
לפי הכתבה שקראתי היא איתו פעמיים בשבוע וכל סופשבוע שני, אני מניחה שבמסגרת הסכמי הראיה.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
02/09/2012 | 17:42
18
לצפיה ב-' בוקי בקטע עם הפסלון'
בוקי בקטע עם הפסלון
02/09/2012 | 17:53
78
עשה בדיוק את מה שהיה צריך לעשות כשהלך לשגב ואמר לו על זה, כדי שיוודע ששגב יירשום תורג'י וככה יגדל המהלך שלהם. אם בוקי היה עושה את זה לבד הוא היה יוצא ממש מפגר כי כל המטרה בגניבת פסלון הייתה להעיף את תורג'י ואם הוא היה גונב הוא בסה"כ הבטיח לעצמו כמה ימים.
אני חושב שהברית בין בוקי ושגב הייתה אינטרסנטית ושניהם בסתר ליבם הבינו את זה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי הכל'
מסכים לגבי הכל
02/09/2012 | 18:00
75
לדעתי הוא גם היה צריך ללכת לבנות בפרק האחרון ולשכנע אותן להצביע נגד שגב!
א. הוא יודע שמול הבנות יש לו ניצחון בטוח לעומת שגב שכן יכול לקבל קולות מושבעים
ב. הוא ראה ששגב גם כן ניסה לזרוק אותו מתחת לאוטובוס כדי להציל את עצמו ככה שהוא לא חייב לשגב כלום.

אבל בוקי בן אדם עם אגו מאד רציני וגדול וזה היה פוגע בכבודו (כמו עזאם עזאם).

על המשפט האחרון לא מסכים כמובן , כי שגב אמנם בגד בו (והברית שלהם עדיין לא הייתה כ"כ חזקה) אבל ענת ואנה גם הן התנהגו אליו מגעיל אחרי הגניבה, ענת עוד הצטערה אבל עדיין קשה לשכוח את זה והיא עשתה את זה בצביעות מרובה לדעתי. אני במקומו הייתי מצביע לשגב על זה ששיחק משחק יותר טוב גם אם לא סובל את שלושתם. וכמובן גם על זה שהוא לא התנהג כמו ענת ואנה.

לסיכום בוקי קורע והוא דמות משעשעת אבל הוא לא שחקן גדול.
לצפיה ב-'איזה כיף פאן לי, שרון קידושין ענתה לי בפורום'
איזה כיף פאן לי, שרון קידושין ענתה לי בפורום
01/09/2012 | 22:24
105
ששאלתי אותה אם היא רוצה לדגמן!!!!
לצפיה ב-'ברית החברות'
ברית החברות
01/09/2012 | 19:24
112
818
עונת הישרדות vip הסתיימה אתמול בניצחונו של איתי שגב, ניצחון שאתמול קיבל באופן רשמי את הצדקתו לכך, אבל אני רוצה יותר להתייחס לענת הראל המפסידה מאשר לאיתי שגב המנצח.

ענת הראל היא השורדת האתגרית האולטימטיבית בעונה הנוכחית בזה אין ספק, אם המשחק היה מכתיר את הזוכה על סמך ההתמודדות מול הקושי הפיזי...
המשך>>
עונת הישרדות vip הסתיימה אתמול בניצחונו של איתי שגב, ניצחון שאתמול קיבל באופן רשמי את הצדקתו לכך, אבל אני רוצה יותר להתייחס לענת הראל המפסידה מאשר לאיתי שגב המנצח.

ענת הראל היא השורדת האתגרית האולטימטיבית בעונה הנוכחית בזה אין ספק, אם המשחק היה מכתיר את הזוכה על סמך ההתמודדות מול הקושי הפיזי והניצחון בתחרויות ענת היתה לוקחת אותו בהליכה. ענת צוטטה הבוקר בידיעות אחרונות כמי שמאוכזבת מהפסדה במשחק משום שלטענתה המושבעים סגרו איתה חשבונות על מה שקרה לפני שנה במשחק, שכל מה שהיה בו נשאר בו, בחרו באיתי שלא הוביל שום מהלך ולכן לא התלכלך וכיום היא רואה את כולם כחברים שלה. האומנם? אני לא יודע איזה עונה ראתה ענת ואולי מהעמדה הכוחנית בה היא עמדה בכל שלבי המשחק ועד הגמר היא יכולה להרשות לעצמה לקרוא לכולם חברים שלה ולהיות סלחנית אבל בנוגע למשחק כדאי מאוד שמישהו יפנה את תשומת ליבה וליבו של איתי תורג'מן שהראשונים שהוציאו את המשחק אל החיים האמיתיים אלו הם, לא בוקי, שלטענת איתי ניהל קמפיין נגדו ונגד אנה ארונוב במהלך החצי שנה האחרונה, לא איתי שגב, הם אלו שהזכירו את בנותיהן של איתי ובוקי לאופי המשחק השתמשו ברצון ההורים להסב גאווה לילדיהם כקלף משחקי ואני לא מדבר בכלל על כל מה שעוללו לעזאם.

ענת הראל יצאה מאוכזבת מהגמר בגלל סגירת החשבונות בזה היא צודקת, אבל מה שענת לא הבינה כנראה עד עכשיו הוא שדווקא מקור הגאווה הגדול ביותר שלה מן העונה הנוכחית הוא הגורם המרכזי להפסדה. ענת, ככל הנראה, לא שמה לב שבאופן אישי כעס המושבעים עליה ועל איתי היה שווה, בקלות אפשר היה לספור כיצד אושרי, תורג'י ואנה הם קולות בטוחים שלה, כדי ליצור תיקו עליה להשיג רק עוד קול אחד (נניח בוקי אותו זרק איתי לכלבים או כמו שנאמר אתמול חיבק את סיפור הגניבה כשהיה לו נוח וזרק אותו כשאיבד את כוחו) ולנצח עוד קול אחד (נניח יוליה בעלת חוש הצדק המאוד מפותח שבקלות יכלה להעריך את המשחק הדומיננטי של ענת ולכעוס על איתי שלפעמים בחר להתחבא דווקא מאחורי ענת). ענת לא הפנימה שחבריה הם אלו שהטו את הכף לטובת איתי שגב. במקום שענת ואנה יענו לשאלות המושבעים בכל הכבוד, כמו השאלה המוצדקת שהופנתה לענת האם היא חושבת שהמשחק החברתי שלה היה זהה לולא מקומה הבטוח לאורך הדרך על ידי פסלוני החסינות, מה שכולנו יודעים שלא. במקום שאנה תבקש סליחה מלאה (בלי שישמעו את תורג'מן לוחש לה שזה הזמן שלה) מבוקי ועזאם על הדברים הקשים שאמרה עליהם, היא ביקשה התנצלות לקונית עם אותו חיוך מזלזל שכולם אהבו לשנוא ואז לגלגל עיניים כשנטלי העירה לה ולתורג'מן על זה. אנה ארונוב צוטטה גם היא הבוקר בידיעות אחרונות, אותו עיתון שרק בסוף השבוע האחרון העניק לה ראיון באחד המוספים שלו, בוא היא אמרה שניפחה את סיפור גניבת הפסלון מפרופורציות אבל היא לא מתנצלת על המילים שאמרה בלהט הרגע, כמי שידעה שאלו יהיו תוצאות הגמר ולכן לא ניהלה קמפיין לניקוי תדמיתה, אז גברת ארונוב היקרה תרשי לי להבהיר לך משהו כל הקהל בבית וחבר המושבעים לא שפט אותך כאינדיבידואל אלא כשלישיה הכוללת גם את חברתך ענת על כל מעשיכים ולכן אי ניקוי תדמיתך השפיע לרעה על כולכם ביחד.

אנה ענת ותורג'מן, שלישיית החברים תרשו לי לסיכום להבהיר לכם מהי חברות אמיתית. חברות אמיתית היא לזהות מתי לאחד מחבריך מגיע לזכות יותר ממך, לעשות הכל כדי לקדם אותו למטרה, כשאני אומר הכל אני מתכוון למחול על כבודך ולהתנצל בכנות על הדברים הרעים שאמרת על אחרים זה בסדר זה לא ליקוק. חברות אמיתית זה לדאוג שכל חבר המושבעים יפריד ביניכם, יראה אתכם כאינדיבידואלים ולא כקבוצה קרה וחסרת רגישות. חברות אמיתית זה להבין שאם כולם שורקים לכם בוז, זה לא הזמן לגלגל עיניים ולענות בזלזול, אלא להפנים ולנסות להבין מה לא בסדר אצלכם. איתי ואנה אם הייתם חברים אמיתיים ומבצעים את כל זה מתוך הבנה שחבר אמיתי לא סומך שרק הקול שלו יעניק לחברו את הזכייה בכסף לו הוא זקוק, אולי הייתם משכנעים את שני הקולות הצפים בוקי ויוליה (משום שעזאם נטלי ומשה בטוח יצביעו איתי) שענת לא חלק מההתנהגות הבזויה שלכם ואתם באמת מצטערים על יחסכם המשפיל לאחרים אולי, רק ככה, ענת היתה זוכה!

לעוד פוסטים בסגנון
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userBlog.aspx?Fold...
לצפיה ב-'בלוג שמצאתי וממש נהניתי לקרוא. ממליצה בחום'
בלוג שמצאתי וממש נהניתי לקרוא. ממליצה בחום
01/09/2012 | 00:18
4
149
לצפיה ב-'מסכימה חלקית עם ההערות שלך. לדעתי הדמיון'
מסכימה חלקית עם ההערות שלך. לדעתי הדמיון
01/09/2012 | 01:17
2
73
בין שכטר לתורג'י הוא בכך שלדעתה של הכותבת וגם לדעתי הציבור שפט בצורה מוטעית את האופי של שכטר כמו שהוא שופט את האופי של תורג'י.
את שכטר תפסו כאדם גס רוח ללא כשרון וללא עומק מה שבהמשך התגלה כשטויות. אני ממש לא חושבת שההתנהגות של תורג'י היא בריונית תוך רמיסת האחר. אני חושבת שיש לו המון ביטחון והוא טיפה יהיר אבל שיש בו הרבה רגישות לאחר והוא ממש לא בריון.
שוב, אני לא חושבת שתורג'י נהנה מירידה על האחר ומחוסר כבוד וממש לא נהנה מלרדת על האחר כדי להרגיש טוב עם עצמו (חשבתי את זה על שגב). אני כן חושבת שהוא סובל מחוסר ריסון עצמי וזה חלק מהסיבה שהוא נהפך לדמות הבולטת בעונה הנוכחית. זה חלק מהקסם שלו.
לצפיה ב-'סבבה, נסכים לא להסכים...'
סבבה, נסכים לא להסכים...
01/09/2012 | 01:21
1
67
אין לי יותר מה להוסיף על מה שכתבתי בהודעה הקודמת.
לצפיה ב-'סבבה. גם זה סוג של הסכמה. :)'
סבבה. גם זה סוג של הסכמה. :)
01/09/2012 | 01:34
21
לצפיה ב-'חנוך השחין הנכה מהישרדות מפרשן כעת בע'1 את '
חנוך השחין הנכה מהישרדות מפרשן כעת בע'1 את
31/08/2012 | 18:03
66
המשחקים הפארפל'

הוא היה כ"כ לוזר בלי יד בהישרדות

וגם יסמין פיינגוד שם נראית מעןלה
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
31/08/2012 | 16:12
12

|בית| סוף השבוע הגיע וזאת הזדמנות מעולה להתענג על שני פורומים חדשים ומעולים שנפתחו:

|טי-וי|הסדרה המעולה והפופולרית "זאב צעיר" מגיעה לתפוז!
ואם גם אתם כבר מכורים, או רוצים להכיר את הסדרה הכי מדוברת, אין מקום יותר טוב להתחיל בו מאשר בפורום החדש:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|תו|כבר שנים הלהיטים של להקת "מארון 5" מלווים אותנו ברדיו, בטלוויזיה ומככבים במצעדים.
עכשיו הגיע זמנה של הלהקה לככב גם בתפוז. כל חובבי הלהקה מוזמנים לפורום החדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'אם גם בעונה הבאה יהיו צמידי וטו שיעשו מבחני '
אם גם בעונה הבאה יהיו צמידי וטו שיעשו מבחני
31/08/2012 | 10:26
98
כושר להישרדות ,  בגלל הצמידים האלה בקושי הייתה אסטרטגיה   ומתח העונה   , משום שהכל היה ידוע מראש (מלבד גניבת הפסלון)

שלא לדבר על חלוקת הפסלונים המגוכחת שהייתה שגם  די הרסה את המשחק..
לצפיה ב-'מישהו יודע מאיפה השימלה שאנה לבשה בגמר??'
מישהו יודע מאיפה השימלה שאנה לבשה בגמר??
31/08/2012 | 09:56
2
96
שבת שלום
לצפיה ב-'מ-אום אל פאחם'
מ-אום אל פאחם
31/08/2012 | 10:14
1
43
לצפיה ב-''
31/08/2012 | 13:16
74
חחחח גדול!
לצפיה ב-'ביקורת על גמר הישרדות: קטילה טוטאלית של נטלי'
ביקורת על גמר הישרדות: קטילה טוטאלית של נטלי
30/08/2012 | 23:57
35
391
אחות שורדת מסכמת את גמר הישרדות VIP: לוזר, אבל לפניכם

הניצחון של איתי שגב לא היה ממש מרגש, אבל מוכרחים להודות שגם ככה הכוכבים האמיתיים של "הישרדות VIP" ישבו בחבר המושבעים. כן בוקי ותורג'י, הכוונה אליכם. אחות שורדת רוצה את השיער של תורג'י, הפסלון של בוקי והעו"ש של שגב

מועצת הגמר המוקלטת מראש נועדה לרוב להחזיר קצת מהטינופת והמרמרת אל ליבם של השורדים לאחר שנה של ניתוק, אבל האמת שבעונה הנוכחית פשוט לא היה בה צורך. לאורך כל שידור העונה המשחק גלש עמוק אל תוך המציאות, כולל שלל טינופי פייסבוק של בוקי וראיונות אמוציונליים.

את ההיילייטס מהמועצה אפשר לספור על יד אחת: (1) אושרי טען ששגב לא עשה כלום במשחק ושגב ענה לו "הדחתי אותך פעמיים, מה, לא מספיק?"; (2) פרסטר מכנה את ענת אנדרואיד; (3) תורג'י טוען שהוא לא מבדיל בין ענת ואנה (נקווה שעכשיו כבר כן); (4) הסטירה של בוקי מהפרומואים מתגלה כסטירה שקרית; (5) הפרומו של צבי יחזקאלי שבו הוא מתחזה למוסלמי ונראה די חתיך.

מסתבר שרגשות הנחיתות שאיתם הגיעו חלק מהשורדים למשחק עדיין לא התפוגגו. כן נטלי דדון, הכוונה אלייך. היא חשה שהיא לא הגיעה עם תדמית איכותית, שזה נכון, רובנו לא מזהים אותה בבגדים. אבל ברצינות נטלי, לא התמודדת נגד יונית לוי ואיילת זורר, כולה תורג'י ואושרי, שני ילדי הכאפות מהשורה האחרונה של האוטובוס. צאי מזה, לפחות קיבלת תכנית בערוץ 24.
לצפיה ב-'נטלי דדון מעלפת בג'ינס צמוד בערוץ ביפ, צינית '
נטלי דדון מעלפת בג'ינס צמוד בערוץ ביפ, צינית
31/08/2012 | 00:52
225
וקשוחה
לצפיה ב-'גם אני הרגשתי מבוכה בנאום של נטלי'
גם אני הרגשתי מבוכה בנאום של נטלי
31/08/2012 | 15:31
31
222
יש לה ממש רגשי נחיתות. למה היא לא משתחררת מהם. וגם חלק מהנאום היה ללא פואנטה. גיא זוארץ פשוט הפסיק אותה באמצע. הנאום היה מביך.
היא בחורה חכמה, יש הרבה שחושבים שהיא נראית נהדר, היא מצליחה. ממש לא מובן לי המרירות הזאת.
לצפיה ב-'זו לא הייתה מרירות - היא אמרה את האמת!'
זו לא הייתה מרירות - היא אמרה את האמת!
31/08/2012 | 16:29
4
171
מי שקטעו אותה כל הזמן היו תורג'י ואושרי שידעו שהיא מוציאה אותם באור שלילי... לא שמעת אותה אומרת את המשפט סיכום שלה?!
אני לא חושב שזה היה מרגשי נחיתות, אני חושב שהיא חושבת שזה לא לעניין שאנשים מתנהגים ככה ובצדק!
לצפיה ב-'מה היה משפט הסיכום שלה? '
מה היה משפט הסיכום שלה?
31/08/2012 | 16:50
3
64
לצפיה ב-'לא זוכר, אבל אני כן זוכר שהיא סיכמה את עצמה..'
לא זוכר, אבל אני כן זוכר שהיא סיכמה את עצמה..
31/08/2012 | 16:53
2
62
לצפיה ב-'טוב '
טוב
31/08/2012 | 16:55
1
44
לצפיה ב-'מי שקטע אותה ואמר לה ש"נטלי הבנו היה לפי מיטב'
מי שקטע אותה ואמר לה ש"נטלי הבנו היה לפי מיטב
31/08/2012 | 18:32
132
זכרוני גיא זוארץ. משפט הסיכום שלה לא זכור לך כי הוא היה חסר פואנטה כמו השאלה שלה לתורג'י בוילת המושבעים. לי היא נשמעה מאד מרירה, מלאה ברגשי נחיתות ולא מסוגלת לפרגן לנשים חזקות. אני חייבת להגיד שהיו רגעים בהישרדות שהיא הייתה מדהימה בעיני. לעומת זאת בהתחלה, בריב הלא ברור עם יוליה וגם בסוף שהיא גילתה צד מאד לא מפרגן שלה, בעיני לפחות היא יצאה לא טוב וחבל כי היא בחורה חכמה.
לצפיה ב-'נטלי יצאה גדולה ואמרה דברים מדויקים להפליא'
נטלי יצאה גדולה ואמרה דברים מדויקים להפליא
31/08/2012 | 18:32
25
75
לצפיה ב-' נטלי שיחקה אותה'
נטלי שיחקה אותה
31/08/2012 | 20:33
1
105
ושום רגשי נחיתות ושום בטיח, היא שמה מראה כל כך מדוייקת מול ההתנהגות המכוערת של תורג'י שלא פלא שאוהדיו המושבעים קופצים על הרגליים האחוריות ומנסים לנגח אותה.
לצפיה ב-'אני רוצה לציין שאני לא סובלת אותה בלי קשראליו'
אני רוצה לציין שאני לא סובלת אותה בלי קשראליו
02/09/2012 | 17:22
24
לצפיה ב-'מה היא אמרה? אני שמעתי רק מירמור וריגשי '
מה היא אמרה? אני שמעתי רק מירמור וריגשי
31/08/2012 | 20:43
22
115
נחיתות. עד שהדיחו אותה היא חשבה שאנה וענת מדהימות. מהרגע שהן הדיחו אותה, רק בגלל שהיוותה איום במשחק, בקטע אסטרטגי לחלוטין, היא הפסיקה להעריך אותן וצורת המשחק שלהן נהייתה איומה.
אחרי שהן הדיחו את אושרי היא אמרה לשגב שהן מדהימות והיא הייתה רוצה להיות איתן בברית. מה קרה פתאום?!
לצפיה ב-'זה היה יותר מזה '
זה היה יותר מזה
31/08/2012 | 21:50
2
129
המושבעים כעסו על זה שאנה ובעיקר ענת מכרו הבטחות לכל המושבעים, גם אם הן היו חסרות פואנטה מדי פעם, ואחרי שהעיזו לשקר להן הן התחילו להצטדק.
היה מעצבן לראות איך הן מצטדקות על כוח נשי בזמן שבסופו של דבר הן לא חשבו אפילו על להעיף את תורג'י. וההתנהגות המתנשאת שלהן כלפי כל כך הרבה מתמודדים. אין ספק שהן אכלו מה שקיבלו, ונטלי כעסה יותר על תורג'י. על ענת ואנה היא אמרה שהיא התאכזבה מהן בעיקר, כשהן נגררו אחרי ההתנהגות הזו. גם אני התאכזבתי מהן למען האמת.
לצפיה ב-'באמת התעצבנת על ענת ואנה על שהעמידו פנים'
באמת התעצבנת על ענת ואנה על שהעמידו פנים
31/08/2012 | 23:10
1
104
שהן שוקלות להדיח את תורג'י ובסוף העיפו את נטלי? לא זאת מהות המשחק?  רק לנטלי ושגב מותר להעמיד פנים שהם הולכים להדיח מישהו, ובסוף להדיח מישהו אחר שהורדם?
יאמר לזכותן של אנה וענת שהן הדיחו אויבת ולא את בן בריתן בניגוד לנטלי ושגב שהדיחו את בן בריתם אושרי בשלב כ"כ מוקדם, ואח"כ היו צריכים לעשות שמיניות באויר כדי לשרוד, רק בגלל שנותרו ללא ברית חזקה, ובנוסף לזה החלישו את השבט שלהם והפסיקו לקבל חסינויות. נטלי בעצמה הודתה שבאה עם רגשי נחיתות מהבית. כל אדם שחש בטוח בעצמו וחי עם עצמו בשלום, היה גורם לה למירמור וקנאה.
לצפיה ב-'במקרה של נטלי ושגב זה היה הכרחי'
במקרה של נטלי ושגב זה היה הכרחי
31/08/2012 | 23:32
88
במקרה של ענת לדעתי עוד לפני ההצבעה היא הייתה צריכה ללכת לנטלי ולהגיד לה שהן מדיחות אותה, נטלי לא יכלה לעשות כלום עם זה וזה לא כמו הדחה לפני כן שהן כביכול עבדו עליה (למרות שממילא לא היה לה מה לעשות אבל נזרום עם זה). מה שענת עשתה היה סתם לשקר למישהי שהעריכה אותה עד הרגע האחרון. וכאילו זה לא מספיק הן המשיכו לדבר אליה מגעיל (זה גם לא מפתיע אותי אני לגמרי מאמין למה ששגב אמר שם).
ד"א נטלי לא אמרה על אנה וענת שהן התנהגו בצורה מתנשאת היא יותר קטלה שם את תורג'י ואמרה שהיא התאכזבה מענת ואנה שהתנהגו אחרי הכל כמוהו ודרסו בצורה דוחה מלא אנשים.
לצפיה ב-'את שמעת דרך האוזניים הסלקטיביות שלך'
את שמעת דרך האוזניים הסלקטיביות שלך
31/08/2012 | 23:02
18
103
היא אמרה את מה שבערך כל הפורום הזה וכל מי שיש לו טיפה מושג במשחק אומר מאז האיחוד.

לה ולשגב בשלב מסוים השתלם מאד להיות איתם בברית. מה הבעיה עם זה? זה אומר שהיא אהבה אותן ברמה האישית? הכל אינטרסים של משחק.
אבל ללכלך עליה מאחורי הגב אחרי ההדחה - מה זה נותן במסגרת המשחק? זה רק מראה על התנשאות.
לצפיה ב-'היא העריכה אותן מאד גם ברמה האישית'
היא העריכה אותן מאד גם ברמה האישית
31/08/2012 | 23:08
9
66
לפי מה שהיא אמרה לשגב. היא אמרה את זה גם בראיון איתה בפנאי פלוס. מי לכלך אחריה אחרי ההדחה? כששגב אמר את זה הן שתיהן צחקו ואמרו שהוא נכנס להזיות. שגב גם סיפר שבוקי לא אמר לו כלום על הגניבה רק ממש לפני ו... ו.... ממתי שגב אומר משהו שבאמת קרה?! ודרך אגב הוא אמר שהוא אוהב כל אחד פה בפורום אבל באמת :)
לצפיה ב-'רק ש... היא לא אמרה את זה בראיון'
רק ש... היא לא אמרה את זה בראיון
31/08/2012 | 23:29
8
71
היא רק אמרה על אנה (ציטוט) ש"יש באמת בנאדם מאחורי הדמות של הרקדנית, היא הפתיעה אותי" ועל ענת לא אמרה מילה.

ענת ו/או אנה אמרו ששגב הוזה אבל אחרי כל הנאום, לא התייחסו למשהו ספציפי ולא יספו - כנראה בגלל שזה היה נכון.

ואגב, תזכירי לי, לא את זו שטענה שבוקי הילל ושיבח את ענת כשחקנית הערכית והיחידה שלא התלכלכה וכולם הסכימו איתו (והסתבר שלהד"ם, לא אמר ולא הסכימו איתו)?

לצפיה ב-'קראתי ראיון של נטלי והיא דברה בצורה חיובית '
קראתי ראיון של נטלי והיא דברה בצורה חיובית
31/08/2012 | 23:40
7
74
עליהן. יכול להיות שרק על אנה ואני זוכרת שהיא אמרה לשגב  משהו כמו וואו אנה וענת.... היה המון הערכה אליהן.
ולגבי בוקי אני ממש בטוחה שראיתי קטע שהוא יושב עם כל מיני מושבעים ואומר שענת הייתה  הכי וינרית במשחק וגם בלי ליכלוכים ואף אחד לא הביע התנגדות לאמירה הזאת.
לצפיה ב-'ראיתי את כל הפרקים של בוקי בוילה'
ראיתי את כל הפרקים של בוקי בוילה
01/09/2012 | 00:04
6
71
ועברתי עליהם שוב ושוב והדבר היחיד שבוקי אמר על ענת הוא שהיא ווינרית ולא אמר מילה או חצי מילה על "בלי ליכלוכים", אף אחד לא הביע הסכמה, נטלי הביעה חוסר הסכמה ואז בוקי רצה לספר סיפור שלילי על "ענת ובני בריתה" אבל אז אושרי עזב בהפגנתיות והוא הפסיק באמצע.

ואם את טוענת שנטלי שיבחה את אנה וענת עם המון הערכה בראיון כלשהו אז בבקשה, הביאי לינק, שכולנו נשכיל.
לצפיה ב-'בפרק של וילת המושבעים בוודאות'
בפרק של וילת המושבעים בוודאות
01/09/2012 | 01:32
5
62
בוקי אמר שהיא הוינרית של המשחק וגם לא לכלכה יותר מידי. חשבתי שהפרק הוא אוסף של כל פרקי הוילה כנראה שלא.ולגבי נטלי קראתי באחד הראיונות שהיא נתנה בעיתונים, נדמה לי שבפנאי פלוס. אני לא זוכרת אם היא אמרה את זה על ענת או אנה אבל אני בטוחה שקראתי שהיא הופתעה מאד לטובה לגביה (כנראה על אנה) גם יוליה בראיון אמרה דברים מאד טובים על אנה.
לצפיה ב-'בוודאות? כי אני שוב חוזרת על זה'
בוודאות? כי אני שוב חוזרת על זה
01/09/2012 | 01:49
4
49
שעברתי על כל הפרקים של בוקי בוילה באתר והוא לא אמר שהיא לא התלכלכה. כדאי שתראי אותם בעצמך לפני שאת מכריזה שבוודאות בוקי אמר משהו כזה...

את הראיון עם נטלי ושגב קראתי והיא רק אמרה את הציטוט ששמתי קודם.

לצפיה ב-'בוודאות. לא זוכרת את הניסוח המדויק אבל זוכרת'
בוודאות. לא זוכרת את הניסוח המדויק אבל זוכרת
01/09/2012 | 07:46
3
36
שזה מה שהוא אמר .  ראיתי גם בפייס של הישרדות (בתקופת בין ההדחה האחרונה ועד לגמר) שמישהו העלה צילום של מסך הטלוויזיה שהמשפט שבוקי אומר על זה שהיא לא התלכלכה מופיע.
אני גם די בטוחה שעד להדחה שלה נטלי מאד העריכה אותן. גם הצורה שהיא דברה עליהן עם שגב וגם שתורג'י דיבר איתן על ההדחה היא ניסתה לקחת אותן לצד שלה ו"הלשינה" על תורג'י.
שוב, הכל זה בעיני המתבונן. אבל אני די בטוחה בתחושות שלי.
לצפיה ב-'אז תראי שוב את הסרטונים כי הוא לא אמר'
אז תראי שוב את הסרטונים כי הוא לא אמר
01/09/2012 | 12:17
2
40
ואני באמת לא מבינה למה את ממשיכה להתווכח על זה, הסרטונים שם, באתר של נענע, אפשר לאמת או להפריך את זה בקלות וזה בדיוק מה שעשיתי. אץ מחליטה שבוודאות בוקי אמר משהו על סמך איזה זיכרון מטושטש שיש לך ו"תחושות", אני עברתי על כל הסרטונים של בוקי וראיתי אותם, אין שם שום דבר כזה. תראי אותם בעצמך ואם הוא אמר דבר כזה דבר אז תעלי צילום מסך. אבל את לא תעשי את זה כי את יודעת שאני צודקת ויותר נוח לך להכריז שבוודאות הוא אמר משהו שהוא לא אמר (ושכולם הסכימו, כמובן) כי את רוצה שהוא יגיד. למה להעמת עם האמת כשהסיפור שאת מספרת לעצמך הרבה יותר יפה?

ונטלי ניסתה לדבר עם הבנות כי היא ידעה שהמצב פקקט מבחינת הדאנגים והסיכוי היחיד הוא שהבנות יתעצבנו על תורג'י וידיחו אותו. אין לי מושג מה נטלי הרגישה כלפיהן בהתחלה, אולי היא באמת העריכה אותן כשהיה איחוד וכשהכירה אותן לעומק יותר קיבלה רושם אחר עליהן. הבנתי ממה שהיא אמרה שבעיקר היא התאכזבה מאוד מתורג'י, היא התאכזבה מהן כי הן שיתפו איתו פעולה כשהוא נכנס באנשים ולא עצרו אותו.
לצפיה ב-'תראי בפרק 29 בסוף. רואים אותו אומר שענת'
תראי בפרק 29 בסוף. רואים אותו אומר שענת
03/09/2012 | 09:24
1
19
היא הוינרית של המשחק וגם לא התלכלכה כמו שגב.
לצפיה ב-'כבר כתבתי שראיתי ושהוא לא אמר שהיא היחידה'
כבר כתבתי שראיתי ושהוא לא אמר שהיא היחידה
03/09/2012 | 18:56
20
שלא התלכלכה במשחק כמו שטענת, הוא אמר שדרך ההתנהגות שלה לא הייתה משובשת כשל איתי ואף אחד לא הסכים איתו (בפרק חתכו ליוליה שמדברת על שגב וזה היה אחר כך, הקטע המלא נמצא בסרטונים, לא בפרק, הפרק ערוך ומקוצץ ובקטע המלא נטלי לא מסכימה עם בוקי ואז בוקי רוצה לספר סיפור על ענת ובני בריתה ואושרי קם בהפגנתיות מהשולחן).

זה היה כשהוא היה עוד נסער ופגוע מההדחה, מה לעשות שאחר כך הוא שינה את דעתו? גם אושרי היה מחומם על אנה וענת בוילה ואין מצב שהיה מצביע להן אז.
בדיוק ראיתי את יוליה באיזו כתבת רכילות, שאלו אותה אם היא שמחה שאיתי ניצח והיא ענתה: בטח שאני שמחה, הצבעתי בשבילו.
לצפיה ב-'נטלי גם אמרה לתורג'י שהוא לא לכלך'
נטלי גם אמרה לתורג'י שהוא לא לכלך
31/08/2012 | 23:19
7
120
על אחרים מכיון שהיו לו שליחות (ענת ואנה) שעשו את זה בשבילו. זה משהו שהיא ניסתה לכוון גם בשאלה אליו במועצת השבט. גם היום וגם אז תורג'י לא הבין על מה היא מדברת והאמת שגם אני לא הבנתי. כל מי שדיברתי איתו גם לא הבין. למישהו יש מושג למה היא התכוונה?
לצפיה ב-'לא.. אבל זה לא בגלל נטלי..'
לא.. אבל זה לא בגלל נטלי..
31/08/2012 | 23:30
6
76
זה בגלל העריכה הגרועה שנעשתה, שהשאירה את כל הצופים בסימן שאלה אחד גדול לגבי ההדחה של נטלי...
לצפיה ב-'לא הבנתי את הקשר לשאלה. ברור שבהדחה של נטלי'
לא הבנתי את הקשר לשאלה. ברור שבהדחה של נטלי
31/08/2012 | 23:37
5
76
הבנות נשארו נאמנות לברית שלהם והחליטו להדיח את נטלי שהייתה השורדת הכי חזקה מאלה שנשארו. למיטב זיכרוני זה גם מה שתורג'י המליץ להן.
לצפיה ב-'זה לא מה שהראו... זה סתם הנחות שאת הנחת..'
זה לא מה שהראו... זה סתם הנחות שאת הנחת..
31/08/2012 | 23:41
4
65
מה שהראו בפרק זה את נטלי מדברת עם הבנות להדיח את תורג'י.
תורג'י מדבר עם דאנג על להדיח את אנה.
ואת הבנות משתכשכות במים וחושבות את מי להדיח.
ואז נטלי מודחת כשלצופים לא מובן מה גרר למה, ואיך זה קרה - לא ראו שום שיחה בין תורג'י לבנות. לא מובן למה שגב הצביע לאנה ונטלי הצביעה לתורג'י. ולכן השאלה של נטלי לא הייתה מובנת לקהל כי הקהל לא יודע מה היה מאחורי ההדחה של נטלי. כל זאת בגלל העריכה הגרועה...
לצפיה ב-'אני ראיתי שתורג'י אומר לבנות שכדאי'
אני ראיתי שתורג'י אומר לבנות שכדאי
31/08/2012 | 23:58
76
להדיח את נטלי. ברור שלא יראו את ההסכמה שלהן כדי לא לגלות מי הולך להיות מודח.אבל זה היה די ברור ברגע שרא ששלושתם הצביעו לנטלי ושגב ונטלי לא הצביעו לאותו אדם. לא רק אנחנו לא הבנו את השאלה של נטלי גם תורג'י לא הבין לא אז ולא היום.
לצפיה ב-'לעניין העריכה.'
לעניין העריכה.
01/09/2012 | 00:49
2
98
מבלי להיכנס לכל הדיון (המעניין) שלכם מי צודק ולמה...
זאת פעם ראשונה שחוויתי בהישרדות "על בשרי" בליינד-סייד
עד אז חשבתי שבליינד-סייד אמור להתבצע על אחד המודחים, כאשר אנחנו אמורים להשתתף בכל הלבטים של השורדים לשאלה - למה דווקא הוא יהיה המודח?
ולהנות מהבעת התדהמה של אותו המודח על כך שלא היה לו מושג ירוק שזה מגיע.

המלצה - לראות פרקי הדחה ב'הישרדות ישראל' עם מראה לידנו, כדי שנוכל להנות מהבעת התדהמה על פנינו ההמומים ולסתנו הנופלת
לצפיה ב-''
01/09/2012 | 01:04
14
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
01/09/2012 | 01:09
21
לצפיה ב-'אין כמו אחינו בני עדות המזרח כמה אוכל '
אין כמו אחינו בני עדות המזרח כמה אוכל
31/08/2012 | 17:29
134
ישתבח שמו
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שום רגשי נחיתות, היא יצאה מלכה'
שום רגשי נחיתות, היא יצאה מלכה
31/08/2012 | 18:58
129
ואמרה דברים לגמרי נכונים.
הגמר הזה רק חיזק את האהבה שלי כלפיה. מבחינתי צריך אותה בעונת האולסטארס הבאה, מדהימה.
לצפיה ב-'סיכום גמר אישי'
סיכום גמר אישי
30/08/2012 | 19:29
8
266
היה ארוך, כמצופה. היו המון פרסומות, גם כמצופה, אבל תודות לפורום הזמן עבר בסבבה. רק בסבב הרביעי קלטתי שהפרסומת ההיא עם הגלידה היא בכלל לא לגלידה אלא לסלקום. אה, נו. אבל העיקר שהקתרזיס המיוחל הגיע בסוף וכל מה שרציתי שיקרה - קרה. שגב ניצח, אנה הודחה בשלב האסאמסים, משה לא בגד בשנית ויוליה ובוקי הצביעו לשגב.

אז מכיוון שאני במצב רוח נדיב החלטתי לחלק פרסים.

פרס התלבושת המכוערת: אנה אהרונוב בחרה לבוא לגמר בגלביה בדואית (?) כעורה במיוחד, אולי כחלק משינוי הפאזה שלה והפיכתה לאישה הקטנה, הצייתנית והכנועה, כנראה שהבורקה הייתה בכביסה.
פרס הפריזורה המכוערת: אושרי כהן לוקח בגדול עם לחמניה על המצח ושפמפם מפוקפק.
פרס השחקן הדרמטי המצטיין: בוקי. ראבק, בן אדם, תורג'י עלב בך מתישהו לפני הספירה, אולי תפסיק לטחון את זה? כנ"ל ה"בגידה" של שגב ושאר הבלים (אבל סחתיין על החולצה).
פרס שורת המחץ: שגב לאושרי עם ה-"הדחתי אותך פעמים, לא מספיק?".
פרס הפירגון והקולינאליזם הנאור: אנה אהרונוב לא מתנגדת לקידמה הסלולרית בכפר מרר.
פרס ההכי לא מעניין אותי להיות פה אבל מה אכפת לי אני כבר עם רגל בחוץ: זוארץ, שאפילו קטע נאום ציוני נלהב של עזאם ב"נהדר" אדיש ויבשושי במיוחד.
פרס האנטיקליימקס: למחלקת הפרומו על הסטירה של בוקי.
וברוח ההגדה של פסח...
פרס החכם: נטלי. בצורה חדה ולעיניין סיכמה את ההתנהגות של תורג'י במשפט אחד ואת היתרון הלא הוגן של ברית הבוטיק בגלל הטוויסטים של הצמידים במשפט שני.
פרס הרשע: תורג'י, למרות שדווקא בגמר הוא היה בסדר ואפילו רגוע יחסית, הוא הנבל העונתי אז לא אקפח אותו.
פרס התם תם: עזאם עזאם.
פרס זה שלא יודע לשאול: אושרי.

לצפיה ב-''
30/08/2012 | 19:35
28
לצפיה ב-' גדול!!!'
גדול!!!
30/08/2012 | 20:12
30
לצפיה ב-''
30/08/2012 | 20:17
67
במילה אחת -ענק
לצפיה ב-'הפרסים ענקיים'
הפרסים ענקיים
30/08/2012 | 20:37
1
33
לצפיה ב-'חן חן לכולכם '
חן חן לכולכם
30/08/2012 | 20:59
24
לצפיה ב-'אתה פשוט מלך '
אתה פשוט מלך
31/08/2012 | 06:17
76
פרס זה שלא יודע לשאול: אושרי.  

הרגת...
לצפיה ב-' את ענקית!!! '
את ענקית!!!
31/08/2012 | 12:55
16
לצפיה ב-''
31/08/2012 | 13:31
7
לצפיה ב-'לא מבין למה אומרים ששגב היה מובל '
לא מבין למה אומרים ששגב היה מובל
30/08/2012 | 21:16
1
117
באיזה שלב של המשחק הוא היה מובל?  רק בהתחלה בהתחלה עם אושרי האדיש  שממש לא מתקרב לדמות המנהיג ששיחק בבופור.
בעצם , גם אושרי לא היה מנהיג בכלל , באותו שלב של המשחק  שבט דאנג היה שבט  שלא הייתה בו  שום יריבות אמיתית  וגם לא ברית  ,רק כששגב יזם את סילוקו של אושרי (ובלעדיו זה לא היה קורה)  היה מנהיג בשבט  .  

שגב גם בהמשך הסתמן כראש שבט דאנג  ,  הוא זה שפנו אליו כשהחליטו להדיח את אושרי וגם הוא זה שנלחם על יוליה וניסה לשכנע אותה לעבור לצד שלו  ,  הוא לא היה מובל בשום שלב  ולאף אחד  מהיריבים לא היה שום אינטרס לקדם אותו .

זה שהוא יצא לקקן  כרוני זה כבר עניין אחר שהוציא אותו מאוד רע  ,  אבל בכל זאת , לא ראיתי אותו  כ"חייל"   של מישהו במשחק
לצפיה ב-'לגמרי. אני מניח שהם שינו את דבריהם'
לגמרי. אני מניח שהם שינו את דבריהם
30/08/2012 | 21:38
79
כשחזרו לארץ.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ