לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80528,052 עוקבים אודות עסקים

פורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

לצפיה ב-' הודעת קניות....'
הודעת קניות....
04/08/2012 | 14:16
5
65
חזיות של טריומף במקום 400 (למידה שלי) רק ב 100 ש"ח בH @ O .
שבוע שעבר קניתי אחת ועוד מעט הולכת לראות אם הגיעו עוד במידות שלי.
100 ש"ח לחזייה זה מחיר מעולה.

חוצמזה מחפשת גם בגד ים עם חצאית.
לצפיה ב-'אם זה מעניין אותך '
אם זה מעניין אותך
07/08/2012 | 16:25
1
48
לרייבן יש חצאית כשמתחת מחובר ,מכנס מתאים מאוד כבגד ים. אני קניתי ומאוד מרוצה [עלה לי 110 אולי תמצאי בפחות]. מצרפת תמונה. כשהשרוך מרים את החצאית ניתן לראות המכנס, אני משאירה את זה רפוי כחצאית.
לצפיה ב-'לזה צרפתי חולצת גופיה'
לזה צרפתי חולצת גופיה
07/08/2012 | 16:28
19
של בגד ים שמכסה את הבטו כמו בגד ים שלם ועם תמיכה לחזה, יש המון כאלו היום, את יכולה להרכיב מה שמתאים ונוח לך. החלק התחתון מגיע בשלל צבעים יפים. בהצלחה בכל מה שתבחרי!
לצפיה ב-'עדיין קיים המבצע של טריומף אגב?'
עדיין קיים המבצע של טריומף אגב?
07/08/2012 | 16:30
2
10
אלו החזיות שאני הכי אוהבת והן תמיד כל כך יקרות!
לצפיה ב-'אני חושבת שמבצע טריומף קיים...'
אני חושבת שמבצע טריומף קיים...
07/08/2012 | 23:14
1
16
לי המוכרת אמרה שיגיעו השבוע עוד דגמים ואמרתי לה שאני אבוא בשבת.

בקשר לגופייה,איפה קנית?
לצפיה ב-'קניתי אותה לפני הרבה זמן במשביר לצרכן והשנה '
קניתי אותה לפני הרבה זמן במשביר לצרכן והשנה
07/08/2012 | 23:49
11
לא מצאתי שם כאלו :( אז בנתיים נשארתי איתה למרות שקצת גדולה עליי.
לצפיה ב-'הופעות וספרים לגולשים ב-'
הופעות וספרים לגולשים ב-|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2012 | 13:58
1
10
|לב| גם מיקה מתאהבת
בספר החדש "מיקה מתאהבת" מאת זיו ביילין לומדת הגיבורה לאהוב בפעם הראשונה בחייה.
ספרו לנו אתם מתי התאהבתם בפעם הראשונה - הכותבים המרגשים ביותר יזכו בעותק מהספר החדש |מאוהב|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|תו| קופצים להופעה של דנה ברגר
רוצים לקבל כרטיסים זוגיים במתנה להופעה של דנה ברגר, לציון עשור ליציאת האלבום הראשון שלה|?|
ספרו לנו על אילו דברים בעברכם אתם אוהבים להתרפק - ואולי תזכו ;-)

|מיקרופון| אריק סיני, דני ליטני - ואתם|!|
שני ענקי המוסיקה על במה אחת - ואתם יכולים להיות שם...
שתפו אותנו במה גרם לכם להתחבר ליוצרים המוכשרים האלו ואולי תקבלו כרטיס זוגי למופע המשותף שלהם|!|
לצפיה ב-'הצרת היקפים וטיפול בצלוליט!'
הצרת היקפים וטיפול בצלוליט!
01/08/2012 | 22:16
29
לכל מי שמתקשה להוריד משקל ומי שלא יכול ללכת כל פעם לחדר קושר יש פתרון אחר!!!
ישנם טיפולים שמאפשרים לטפל בבעיה ללא כל מאמץ וללא ניתוח!!

במרכז לבריאות ולאסתטיקה גוף מושלם עוסים הצרת היקפים בכמה טיפולים!
אפשר לראות את התוצאה כבר מטיפול הראשון!
התוצאות:
•הורדה במשקל
•המסת שומן / אנטיצלוליט
•שיקום מהיר של צורת הגוף
•מתיחת הבטן
•טישטוש סימני מתיחה

פרטים על כל מגוון הטיפולים אפשר לראות כאן:
http://gufmushlam.co.il/clinics-treatments/

לכל הפרטים נוספים ושאלות אפשר לפנות בטלפונים:
03-5491002
04-8400002 (סניף צפון)

מבצע החודש!!
הסרת שיער החל מ-49 ש''ח לאזור!
לנשים וגברים.
לצפיה ב-'הקרנת גולשים - והפעם בצפון '
הקרנת גולשים - והפעם בצפון ;-)
30/07/2012 | 19:34
1
20
הפעם אנחנו עולים צפונה ושמחים לארגן עבורכם הקרנת טרום-בכורה בקריות |חיבוק|

אחרי ההתכנסות המסורתית, נצפה בקומדיה החדשה "טד" בכיכובם של מארק וולברג ומילה קוניס, אשר דנה באופן משעשע ומקורי בבחירה בין הילדות לבגרות, אותה כולנו עושים בשלב מסוים בחיינו.
הסרט יוצא לאקרנים ב-16.8 ואתם תוכלו לצפות בו לפני כולם יחד איתנו ;-)

רוצים להגיע|?| לפרטים נוספים ולהרשמה - http://www.tapuz.co.il/blog/net/Maavaron.aspx?entr...
לצפיה ב-'ואני אהיה שם...'
ואני אהיה שם...
31/07/2012 | 00:00
26
מי באה?
לצפיה ב-'שרשור הישגים ותיכונים'
שרשור הישגים ותיכונים
29/07/2012 | 19:43
11
90
שבוע טוב!
מה שלומכן?
מה ההישגים לשבוע זה?
ירדתן/ עליתן במשקל? בכמה?
אכלתן משהו מיוחד? רוצות לשתף?
מה עם פעילות גופנית? עושות? אם כן מה וכמה?

שבוע מקסים שיהיה לכולנו!
לצפיה ב-'עונה לשרשור'
עונה לשרשור
29/07/2012 | 19:47
65
אצלי בשבוע זה התחלתי לעשות רישום של מזון בעזרתה האדיבה של ורדה
אני ממש מרגישה שזה עוזר.
ירדתי 700 גרם.
התחלתי לעלות ולרדת בכל המדרכות שבדרכי (בביניין 8 קומות ובעבודה 6 קומות).
וגם מנסה לעשות כמה שיותר הליכות.
לצפיה ב-'רשימת תכנונים'
רשימת תכנונים
30/07/2012 | 09:37
2
62
אני לא אדבר על השבוע שהיה כי הוא לא היה כל כך מוצלח מבחינת דיאטה.

כמו תמיד,מילת המפתח היא תכנון.
אם אני מגיעה למצב של רעב, אני לא מסוגלת לעמוד ולהכין לי סלט אז אני הולכת על הפתרון הקל של לחם והרבה לחם.

ולתכנון -
בערב, לנסוע לים להליכה (שום מקום אחר, אין מזג אויר סביר להליכה).
לעשות לסירוגין, יום יוגה ויום משקולות.
לצפיה ב-'אם אפשר משהו קטן'
אם אפשר משהו קטן
31/07/2012 | 12:09
46
את כותבת שכשאת רעבה את הולכת על הפתרון של לחם. במיוחד בשביל אנשים שמרגישים כמוך התאימו את דיאטת הלחם.
אני אישית דווקא מאלו שלא נהגו לאכול בכלל לחמים ולקח לי זמן להתרגל, אבל זה בהחלט מהווה פתרון נוח. את חוזרת מהעבודה, יש לך ילד/ים לטפל בהם, רוצים לרדת לפארק, צריך לסדר, לארגן... הכי קל ונוח זה להכין סנדויץ עם חביתה/גבינה צהובה,חומוס - מה שאת אוהבת. שוה לך בדיקה.
לצפיה ב-'במקום לחם לכי על פיתרון החלבונים '
במקום לחם לכי על פיתרון החלבונים
31/07/2012 | 13:44
51
תחזיקי לך במשרד/ בית

קוטג'

סלט עדשים ירוקים

חומוס מבושל

יוגורט + שקדים

ואז כשאת רעבה פשוט לאכול חצי קופסא קוטג' בתוך חצי פלפל ( לחתוך פלפל לשניים ולמלא כל חצי בקוטג' ) לאכול את זה יחד עם חופן בריא של חומוס מבושל מתובל בפלפל  או סלט עדשים קר

גם משביע וגם עוזר יותר לירידה מאשר לחם
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
30/07/2012 | 12:55
2
62
מבחינת השמירה - היה בסדר. אכלתי לפי התפריט, השתדלתי להקפיד על כמויות(ז"א לא "כפות בהריון שלישיה מתקדם" אלא מקסימום חודש רביעי...)
מים - חלק מהימים הצלחתי להגיע ל-12 כוסות ובשאר שתיתי 10 כוסות.
מנת פינוק מותרת - אכלתי אחת, ביום שישי. פרוסת עוגת תפוחים בגודל סביר וכדור גלידה קטן ליד.
השבוע לא היו לי כוחות להשקיע בבישולים חוץ מתבשיל הירקות הקבוע. אכלתי אותו כל יום לצהריים עם 4 כפות אורז/תפו"א ליד.
קניתי לי שתי חבילות של ארטיקים 33 קלוריות לאחד ואני אוכלת אחד ביום. זה די מספק את הקרייבינג למתוק, לפחות לעת עתה...
פעילות - אני מקפידה על חמש הליכות שבועיות. השבוע מדדתי זמנים וגיליתי שאני לא מגיעה לשעה אז הארכתי מעט את המסלול ועדיין הוא עומד על 50 דקות.
בנוסף אני מבצעת תרגילי בטן אחת ליומיים מהאתר של הכללית בניסיון לעשות משהו עם הבטן או מה שנשאר ממנה אחרי ההריונות.
והתוצאה... מאכזבת למדי. ירדתי 600 גרם. בשבועיים האחרונים זה הקצב שלי. לא ברור לי למה, אני על 1200 קלוריות ליום ועדיין כנראה מאזן האנרגיה לא שלילי מספיק. אני בקושי בחצי הדרך ואין לי סבלנות.
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
31/07/2012 | 12:12
1
41
שמטרת הפורום היא בין היתר תמיכה (או לפחות זה מה שהיתי רוצה לקבל אם היתי כותבת הודעה כמו שלך)
אז מצאתי לנכון לכתוב לך תגובה, שאני ממש מבינה את התסכול שלך. אין יותר מבאס מלשמור, להקפיד, להשתדל, לעשות ספורט, ללכת לפי התוכנית ולא לראות תוצאות כמו שמצפים.
אבל כן חייבת לומר לך, שירדת 600 גרם. וזה לא משהו שבא ברגל (תחשבי שהיית עולה 600 גרם. איזה דכאון!!)
אל תתיאשי, תמשיכי ותעקבי. אולי שבוע הבא תקבלי פיצוי בדמות קילו וחצי?
לצפיה ב-'הלואי'
הלואי
31/07/2012 | 18:40
26
תודה לך
לצפיה ב-'לא מתכננת...'
לא מתכננת...
31/07/2012 | 00:03
1
56
במילא לא מצליח לי.
מחר שולחת הודעת פרידה למנחה.
לא מפסיקה להשתדל.
מה שכן מקפידה על שתייה ופעילות גופנית.
לצפיה ב-'תעשי רישום של מה ומתי את אוכלת והקפידי על '
תעשי רישום של מה ומתי את אוכלת והקפידי על
31/07/2012 | 13:50
39
כל שלוש שעות כשלפחות 2 ארוחות יהיו חלבונים זה עוזר פלאים
לצפיה ב-'השבוע לא היה קל במיוחד והשקילה שלי בכלל מחר'
השבוע לא היה קל במיוחד והשקילה שלי בכלל מחר
31/07/2012 | 13:32
45
אבל מאחר ואני לא אהיה בקבוצה בגלל הופעה שאני הולכת אליה אני אנסה להישקל מחר בבוקר במשרד ( בדרך כלל יש הפרש של 500 גרם בין פה למשקל של הקבוצה לטובת הקבוצה )
לצפיה ב-'אמנם עבר כבר שבוע'
אמנם עבר כבר שבוע
04/08/2012 | 21:05
28
אבל נשקלתי מוצאי שבת וירדתי מתחילת הדיאטה (3 וחצי חודשים) 10 קילו!!!!!!!!!
סוף כל סוף
נשארו עוד 13 קילו!
לצפיה ב-'שבוע טוב ואולימפי...'
שבוע טוב ואולימפי...
28/07/2012 | 23:23
2
36
איך עברה השבת?
אתן צופות באולימפידה?

עלי עברה שבת שקטה,נחמדה טנעימה אבל גם טעימה מה שאומר...אכלתי יותר מדי.
מחר יום חדש.

אוהבת את שידורי האולימפידה.צופים גם צופים.
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
29/07/2012 | 09:34
18
שבת חמה עברה על כוחותינו. (ולחשוב שקיץ היתה העונה האהובה עלי עד השנה)
צפיתי לפרק זמן ממש קצר, במקרה, כשהיה פתוח על הערוץ אצל אמא שלי בשבת בערב.

מבחינת דיאטה
שישי עבר די טוב, אבל בשבת אכלתי צ'יפס ופרוסת עוגה בערב

יאללה, שבוע חדש. התחלה חדשה.
לצפיה ב-'משוחררת מהטמבלויזיה יותר מ 5 שנים'
משוחררת מהטמבלויזיה יותר מ 5 שנים
29/07/2012 | 09:38
31
כן, אחרי תקופה שרק קיטרנו על איכות השידורים החלטנו להתנתק מהסם הלאומי - הטלויזיה, לקח עוד שנתיים להתנתק מהתשלומים לרשות השידור ועעשיו הזמן הוא שלנו ונגמרה ההתמכרות למסך המרצד. טוב, יש התמכרויות אחרות......
השבת עבר בכיף.
כמו שהבנתן, לא צפיתי באולימפידה ואני בטוחה שאם היתה טלויזיה היתי נשאבת אליהם.
עברה שבת כמו שלך, "יעלי, שקטה,נחמדה טעימה (אבל) וגם טעימה מה שאומר...אכלתי (יותר מדי.)" מתוך החלטה ובחירה לאכול כפי שאכלתי ונהנתי מכל ביס.
מחר יום חדש במובן של החיים ממשיכים וגם מחר יהיה יום של בחירה באוכל שאני אוכלת. אני בוחרת ולא הוא מפעיל אותי.
יעלי, אהובה שלי, יום חדש והמון בהצלחה.
אתמול הכנו גלידה.
יש לנו מכונת גלידה עם מנוע קירור עצמני שזה אומר שמחליטים ותוך זמן קצר יש גלידה.
הכנו סורבה לימונענע וסורבה פסיפלורה.
התענגנו על כל ביס.
יאמי.
לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
26/07/2012 | 14:18
24
129
אם תקבלו אותי
הגעתי למסקנה שאולי אני צריכה קבוצת תמיכה. היתה לי חברה שעשינו דיאטה ביחד אבל אז היא נכנסה להריון(ובינתיים גם ילדה) ולא הצלחתי לבד.

אני אשפוך קצת את הסיפור שלי.

היתי ממש רזונת עד חודש 7 של ההריון (בחודש 6 אחות טיפת חלב ממש נזפה בי שלא עליתי במשקל עד עכשיו ושזה לא הגיוני-פתחה עלי עין של לויתן). ב3 חודשים עד שילדתי עליתי 35 קילו!!!
בשנה שאחרי הלידה ירדתי כמעט את הכל, בלי להתאמץ בכלל. אכלתי רגיל, אני תמיד בטטת כורסא, היתי מאוד מרוצה.
ואז התחלתי מקום עבודה חדש ועליתי כמעט הכל מחדש.

ניסיתי כמה וכמה וכמה דיאטות מאז. היחידה שממש עבדה היתה דיאטת הלחם למי שמכירה. ירדתי בחודשיים 10 קילו.
לפי הדיאטה הזו, אסור בהתחלה לאכול תפוחי אדמה ואורז עד לאחר כחודש. התחלתי לשלב אותם בתפריט אחרי חודשיים שראיתי שהולך לי טוב וטאק, עליתי את ה10 קילו ההם בחזרה ועוד הספתי על זה. אני כבר אפילו לא יודעת כמה.

ניסיתי מאז לחזור להתחלה, ניסיתי דברים חדשים... כלום לא עובד.
מתוסכלת מאוד!!!  נראה כאלו המשקל רק עולה. פה 100 גרם, שם 200 וזה מצטבר לעוד קילו ועוד קילו.
בא לי לבכות כשאני מסתכלת על עצמי. (ממש פתחתי תיעוב למראות,בגדים וכל השאר)
החום בחוץ והלחות (אני לא יכולה לנשום בלחות) ממש לא מעודדים פעילות ספורטיבית. אני גרה ליד הים ואפילו ב8 בערב אי אפשר לנשום.

בכל מקרה, אתמול החלטתי שדי. אני מתחילה מחדש, בתקווה עם תמיכה, וחייבת חייבת לעשות משהו עם עצמי.
אז יש לי 25 קילו לרדת, אבל אני אקח את זה בצעד צעד. רוצה לרדת כרגע את 5 הקילוגרמים הראשונים.
חייבת שזה יעבוד הפעם.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה...מקבלים באהבה...'
ברוכה הבאה...מקבלים באהבה...
26/07/2012 | 15:37
2
90
התיסכול שלך ברור ומובן.
חשבת להצטרף לקבוצה?
גם אני לא עושה פעילות גופנית בחוץ (איכסה). נכון להיום אני בחדר כושר של נשים בלבד בשיטה שאני אוהבת.
חשוב מאד-לשתות.מי שלא שותה לא יורד.
אנחניו כאן בשבילך ואיתך בשאלות,שיתוף ותמיכה.
לצפיה ב-'עניתי לך למטה על שתייה.'
עניתי לך למטה על שתייה.
26/07/2012 | 15:40
39
לצפיה ב-'לא מצאתי אחת באיזור שלי'
לא מצאתי אחת באיזור שלי
26/07/2012 | 17:10
69
וחדרי כושר וכו עולים הרבה מעבר לתקציב שלי.
מה עוד שאני לא רואה טעם לשלם כשאין לי מתי ללכת. אני חד הורית עם פעוטה, ויש לי ערב פנוי רק אחת לשבוע ובדר"כ מנצלת את הזמן הזה לסידורים,נקיון וכל השאר.

האמת שאני שמחה שענית לי עכשיו, אני במלחמה עם עצמי לא ללכת לבלוס (לבשל קודם) סיר פסטה או משהו מהלו"ז הרגיל.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
27/07/2012 | 00:06
16
79
זה שפרקת את המטען החורג זה ממש מעולה.
קל יותר להסתכל על מטרות קטנות ולעשות וי.
מציעה להתחיל לתרגל חשיבה חיובית בתור התחלה.
כמו למשל המשפטים האחרונים שלך ששווה ביותר לחשוב אותם באופן הכי חיובי:
אתמול יצאתי לדרך חדשה. אני יודעת שתהיה לי תמיכה, אני עושה הכל כדי להצליח. אני רוצה לעשות משהו עם עצמי.
אני לוקחת את מטרות שלי כמטרות קטנות, צעד בצעד. אני מתחילה בצעד הראשון.
אני בטוחה שזה יעבוד מצויין, יש לי תמיכה, אני רוצה את השינוי.
אני כבר התחלתי להצליח.
את יודעת שמחשבה חיובית יוצרת תחושה אחרת.
מילים כמו אני רוצה במקום אני חייבת, בלי שימוש במילות שלילה.
יש בזה הגיון ותאוריות שתומכות בפסיכולוגיה חיובית.
כמו שכתבתי, התחלת להצליח ואנחנו פה בשבילך ואיתך
לצפיה ב-'אני מאוד'
אני מאוד
27/07/2012 | 14:47
15
64
מקווה שתהיה לי תמיכה.
זה לא משהו שאני יכולה לקחת אותו כמובן מאליו.
הפחד שלי בחשיבה חיובית יוצרת מציאות חיובית, הוא שפעלתי ככה והתאכזבתי.
יש שבועות שלמים (רצופים כמובן) שאני שומרת נהדר.עושה פעילות ספורטיבית ולא מצליחה להבין למה המשקל לא נושר. זה מתסכל מאוד אחרי תקופה כזו, אחרי מספר פעמים כאלו.

בכל מקרה, אתמול היה יום טוב בסך הכל, והיום אני בינתיים גם בסדר גמור. מרגישה הרבה יותר טוב מאתמול (לאט לאט אני מקוה להיגמל מהדחפים ההם של לאפות,לבשל, לטרוף)

המון תודה על התשובה החמה שלך. זה עוזר מאוד.

שאלה - מישהי פה עובדת לפי תפריט מובנה? כי כרגע החלטתי לחזור לספור קלוריות (משהו שעבד לי יופי במשך השנים אבל בשנה האחרונה בחרתי דיאטות מובנות ולא ספרתי בכלל)
לצפיה ב-'קודם כל בהצלחה!'
קודם כל בהצלחה!
29/07/2012 | 20:42
14
73
קראתי גם את ההודעה הראשית וגם, כרגיל, מזדהה ומסכימה עם מה שורדה כותבת.

ממליצה לך לבדוק גם את דיאטת דוקאן שעשיתי לאחרונה - אולי במקום לספור קלוריות, כמובן שצריכה להתחבר אליה ולהרגיש שמתאימה לך לפני כן.
(אגב אנשים שהגיבו בטוקבקים כנראה לא קראו את הכתבה עד הסוף. ממש לא מדובר בסימונס ובדיאטת הטיפות ו 500 הקלוריות. היא משלבת ספורט ובבדיקות דם נראה הכל תקין ביותר).

לצפיה ב-'מלבד ביצים'
מלבד ביצים
30/07/2012 | 13:59
13
38
אני לא אוכלת שום דבר ממה שהופיע בשלב הראשון. אז אני כנראה אגווע ברעב (או לחילופין כמות הכולסטרול שלי תרקיע שחקים)
מצד שני איפה הירקות איפה?
לצפיה ב-'הירקות מגיעות בשלב השני והלאה'
הירקות מגיעות בשלב השני והלאה
07/08/2012 | 14:49
12
18
השלב הראשון הוא רק מן מתקפה קצרה על הגוף משהו בין 3-5 ימים בלבד.
יכל להיות שהדיאטה לא מתאימה לך אם לא אוכלת את המאכלים האלו. יש דרכים אחרות לרדת. תכלס מאמינה שכשאוכלים בריא ונכון ובכמות סבירה זה הכי יעיל לדיאטה ולשמירה של המשקל החדש.
לצפיה ב-'לפי הלינק שהעלת'
לפי הלינק שהעלת
07/08/2012 | 15:17
10
20
"אם אתם שואפים להוריד יותר מ-20 קילו, שלב זה יכול להימשך שבעה ימים או אפילו עשרה ימים. "
10 ימים בלי לאכול שום דבר לא ממש יעבוד במקרה שלי.
לצפיה ב-' לא נראה לי שסוג הדיאטה הזו מתאים לך '
לא נראה לי שסוג הדיאטה הזו מתאים לך
07/08/2012 | 15:49
9
18
אם כי הורדה של פחממות, או לפחות פחמימות ריקות,  זה דבר שמשתמשים בו בהרבה דיאטות.
בכל דרך שתבחרי/בחרת מאחלת לך המון בהצלחה! אני מאמינה שהכל בראש שלנו ובשליטה שלנו וכך גם ניתן למצא את הדרך הכי מתאימה וטובה לנו.
לצפיה ב-'אבל זה לא הענין כאן'
אבל זה לא הענין כאן
07/08/2012 | 18:18
8
14
בשלב הראשון שבמקרה שלי אמור להארך כ10 ימים את אמורה לאכול רק מן החי. אלו לא דברים שאני אוכלת.
אני לא רואה קשר לנושא פחממות ריקות כשאוסרים עלי לאכול דבר בסיסי כמו ירקות. בכל דיאטה שאני מכירה ירקות הם חלק חשוב ביותר דווקא בתחילת הדיאטה. ישנן דיאטות שאפילו לא מחשיבות ירקות - לא בשומרי משקל עם הנקודות ולא בדיאטות של מירי בלקין למשל.
לצפיה ב-'לא מנסה לשכנע אותך'
לא מנסה לשכנע אותך
07/08/2012 | 19:40
7
18
בעקרון ניתן לאכול בשלב הראשון גם ביצים וגם מוצרי חלב רבים  עד אחוז וחצי שומן כולל מעדני חלב ויוגורטים למיניהם.
10 ימים ללא גיוון זה לא הכי קל. אני בטוחה שבספר יש הסבר על המשמעות והסיבות לזה שאפילו ירקות  לא מרשים בשלב הזה. אצלי זה עבר את מבחן התוצאה וזה מה שהיה לי חשוב. אצלי ההתקפה ארכה 3-4 ימים כך שזה היה סביר ואפשרי וגם אין לי בעיה לאכול מן החיי ולכן הגיוון היה גדול יותר.
כמובן שאת לא חייבת להסכים או לבצע, כבר ראינו שזו לא דיאטה שמתאימה לך ספציפית וזה בסדר גמור. לפני שנתיים התאימה לי שיטת הנקודות של שומרי משקל [כך ירדתי את 12.5 הקילוגרמים הראשונים ואז "נתקעתי" כך שנה וחצי] ובפעם הזו התאימה לי שיטה אחרת [ל7 הקילוגרמים שנותרו ליעד].
אני מאמינה שתמצאי או אולי כבר מצאת את הדרך שמתאימה לך ביותר. טוב לדעת על עוד שיטות ואפשרויות, ידע יכל רק להוסיף מבחינתי, כך בוחרים את מה שהכי מתאים לנו בכל תקופה.
לצפיה ב-'המשפט האחרון שלך'
המשפט האחרון שלך
08/08/2012 | 07:51
6
11
מאוד נכון.
גם הדיאטה שאני עושה היום היא לא משהו שחשבתי שאצליח. גם לא נשמע לי בכלל הגיוני שמכזו דיאטה אפשר לרדת (בסיבוב הקודם שעשיתי אותה, לפני כחצי שנה ירדתי 10 קילו בחודשיים) היא לא היתה חלק מדברים שאכלתי בשגרה, אבל - היא כן היתה דברים שאני מסוגלת לאכול בשגרה(כמו שהרגלתי את עצמי)
בדיאטה שלך, הגיוון הוא הקטנה שבבעיותי.
אני פשוט לא אוכלת את הדברים האלו. אני לא אוכלת מוצרי חלב ולא אוכלת יוגורטים.
וגם אם היתי אוכלת, אני חושבת שזה גורם נזק לאכול דברים שהוכח שהם לא ממש בריאים (כמו מוצרי חלב שלאחרונה יש המון רעש סביב הנושא) אני לא אוכלת מוצרים מן החי
למעט חלבוני ביצה.
רב האוכל שלי מתבסס על ירקות ולא לאכול שבוע וחצי ירקות יעשה אותי חולה.
זו באמת תהיה דיאטה, של רעב.למה לקרוא לה בשם מפוצץ?
לכן אכן, כל אחד צריך לבחור משהו ספציפי שמתאים לו אבל אני אישית דווקא בעד דיאטות שלא אוסרות לאכול את מרבית מוצרי המזון. אצלי בדיאטה אסור שבועיים לאכול אורז ותפ"א, אבל כל השאר מותר (בצורה מסויימת ובכמות מסויימת כמובן).כשמורידים דבר או שניים אפשר להתמודד עם זה. כשמורידים לך 99% מהתפריט לאורך תקופה זה כבר בעייתי.
לצפיה ב-'מסכימה והדיאטה שלך נשמעת'
מסכימה והדיאטה שלך נשמעת
08/08/2012 | 10:21
5
14
יותר בריאה ומאוזנת, במיוחד לאורך זמן. אני חיפשתי משהו יחסית "מהיר" ל 6.5 קילו אחרונים כי חששתי שאתיאש אם זה ימרח זמן רב מידי. תוך כדי שיניתי את הגישה שלי לאוכל עוד קצת ועכשיו, כשאני במשקל היעד, המטרה שלי היא לאכול בריא ונכון כשמשתמשת בשיטה שלמדתי כעוגן לא להתפרע עד שאמצא את דרכי.
שמעתי כמובן על הבעיתיות במוצרי החלב וגם אוכל מהחיי זה נושא שבמודעות שלי שנים לצמצם אותו. מאמינה שאמצא את הדרך הנכונה בתזונה שלי.
כל הכבוד לך שבחרת ומקפידה על דרך בריאה שכזו מלכתחילה.
אם יש לך קישור שמפרט את התזונה שעליה היא מתבססת אשמח לקרא.
לצפיה ב-'הקילוגרמים האחרונים '
הקילוגרמים האחרונים
08/08/2012 | 11:49
4
23
מה לא עושים כדי להשיל אותם.
כל הכבוד לך שהגעת למשקל היעד.
אני הכרתי את הדיאטה שאני עושה דרך חברה. זו דיאטה שמתבססת על כמה נקודות בריאות כדרך חיים. אבל, היא סובבת סביב אכילת לחם. וזהו משהו שהיה מאוד נדיר בתפריט שלי. בכלל שאני לא אוכלת גבינות או נקניקים או טונה ועוד כל מני דברים, סנדויצים הם לא חלק מתפריט היומיום בשגרה שלי (או לפחות ככה זה היה)
אחרי שהיא המליצה בחום, ניסיתי והיתה תוצאה מיידית. לצערי לאחר כחודשיים התחלתי לזייף ועליתי עם ריבית, ולפני שבוע חזרתי לזה מתוך הכרה שניסיתי המון שיטות אחרות וזה כבר לא עובד עלי.והדיאטה הזו אני מקוה שכן. בינתיים אני משחזרת את ההצלחה מפעם שעברה
אני קראתי עליה כאן בשלב ראשון:

http://www.quickweightloss.co.il/diet_types/%D7%93...

ואז התחלתי פשוט לגוגל ולחפש עליה כל דבר שהצלחתי למצוא.
אותה חברה שהמליצה לי עליה,הלכה למפגשים עם אולגה עצמה השלימה לי כל מני נקודות שחשוב מאוד להקפיד עליהן. למשל להקפיד לאכול כל 3-4 שעות. גם אם את לא רוצה.מי שמזייף בזה מתוך כונה לרדת יותר או יותר מהר כי הוא אוכל פחות לא מצליח (שוב, מנסיון)

נ.ב - אני חייבת לציין שכאן כמו בכל דיאטה, מתוק זה מחוץ לתחום אבל אני כן מאפשרת לעצמי בכמות מסויימת (למשל אייס קפה, כי אני מכורה) ואני עדין יורדת.

נ.ב 2- אם מישהי מתעניינת ורוצה קצת יותר בכיף. אני לא יודעת אם זה מתאים לכל אחת, אבל עלי זה עבד בעבר ובשאיפה ענקית שוב.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
08/08/2012 | 12:10
3
8
אני פשוט צוחקת כאן כי אני שהיתי הכי "חולת" לחם, בחרתי דווקא את הדיאטה שבה לא נגעתי בלחם 3 חודשים חחחח מה שהדהים אותי זה שלא הרגשתי צורך מיוחד ללחם שכה אהבתי קודם וכאשר הוא החל לחזור לתפריט חשתי בחילה עזה לאחר אכילה ממנו.
בכל אופן מה שלי אישית לא מתאים בדיאטת הלחם הוא העובדה שצריך לאכול כמה פעמים ביום גם אם לא רעבים - לא מסוגלת להכריח את עצמי לאכול משהו בצורה כזו וגם לא לפי מתכונים מדודים [כף גבינה חצי קופסת טונה וכדומה] במיוחד כשאני עם הילדים אין לי כח להתחיל למדוד ולחשב ולהכין כל פעם מה שהולכת לאכול בארוחה הבאה. זה גורם לי להתעסק באוכל יותר מידי. [כך גם לגבי ספירת הנקודות שהצלחתי לעשות כחצי שנה בלבד וגם את זה לא עשיתי בהקפדה קיצונית אלא יותר כמסגרת להגבלה ושינוי צורת האכילה כשרוב הזמן גם ככה היתי בעבודה ששם היה יותר קל לשמור על זה].
שתביני, אני לגמרי לא פוסלת את הדיאטה - עובדה שהיא עבדה עבורך ובטוחה שיש אנשים שהיא מאוד מתאימה להם. פשוט היא לא תואמת את צרכיי כמו שדוקאן מאוד לא תואמת את צרכייך.
העיקר שאנחנו מתקדמות ליעד בבטחה זה הכי חשוב!
תודה על השיתוף!
לצפיה ב-'תראי'
תראי
08/08/2012 | 12:36
2
9
לי אין תחושת רעב. ככה שאני אף פעם לא מרגישה שאני דוחפת לעצמי מול מורעבת.
ב4 ימים הראשונים בסבב הקודם (הפעם זה לא קרה) זה הטריד אותי ברמה של לקום באמצע העבודה ולהכין לעצמי כריך כשאני עמוסה בעבודה והדבר האחרון שבראש שלי זה להכין אוכל ולאכול.
אני אישית גם לא מקפידה בדיוק על ה3-4 שעות ויוצא לי לפעמים לאכול אחרי שעתיים ואחרי זה אחרי 6 שעות. זה מתאזן כנראה.

לגבי "התעסקות באוכל" אז כן, זו דיאטה שאת בהחלט צריכה להתעסק בה באוכל.כי את צריכה לכל הפחות להחליט מה את מכניסה ללכת ולהתארגן בהתאם.אבל רב הדיאטות לא עובדות על "שלוף" וצריך לתכנן.

איזה לחם עשה לך בחילה? אני מצאתי לחם דגנים מלא עם שומשום ובצל מיובש שטעים לי מאוד. יש כל מני סוגים.

לצפיה ב-'זה לא היה בגלל לחם מסויים'
זה לא היה בגלל לחם מסויים
08/08/2012 | 23:38
1
8
פשוט הגוף כנראה לא היה רגיל למנת הפחממות הזו אחרי שיחסית "נגמל" מכך. אחרי זמן מה זה עבר לי.
אני חולה על לחמים [אצלי הממרחים הם רק התרוץ בשביל הפרוסה] ומצאתי סוג שאוהבת מחיטה מלאה - מתענגת עליו יותר מאשר מעוגה טעימה. משתדלת ללכת רק על המלאים עכשיו, אם כבר אוכלת לחם, ולאכול כמויות מדודות ממנו.

לצפיה ב-'את מזכירה לי את הגמילה שלי מקולה'
את מזכירה לי את הגמילה שלי מקולה
09/08/2012 | 08:16
11
הרגשתי ממש כמו נגמלת מסמים קשים. כשאחרי כמה חודשים היתי באיזה כינוס משפחתי והיה רק קולה לקחתי שלוק ועלתי בי בחילה נוראה.
אם הגוף נגד, תזרמי איתו.
(אני עברתי לדיאט ספרייט )
לצפיה ב-'* הירקות מגיעים '
* הירקות מגיעים
07/08/2012 | 15:51
13
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
28/07/2012 | 12:45
3
57
אני מאד בעד קבוצות תמיכה, אצלי זה עובד מצוין. משהו בידיעה המתמדת שלכל שבוע יש סופשבוע ושקילה... עושים לי את זה. דבילי אבל זה המצב ומה שעובד - עובד.
אני עובדת לפי תפריט מובנה וכמובן שיש תחליפים לכל דבר אבל מכיוון שאני לא מחבבת את המטבח וגם ככה מבלה בו יותר שעות ממה שאני רוצה למען ילדיי היקרים אני הולכת על פשטות.
דברים שעוזרים לי: הקבוצה כמובן והשקילה השבועית
שתמיד יהיה אוכל דיאטטי מוכן עבורי שלא יהיה מצב שאני מגיעה מורעבת הביתה ומתנפלת על מה שיש
לשתות המון - פשוט הכנסתי לסדר יום שלי ואני יודעת שבכל שעה מסוימת ועם כל ארוחה אני צריכה לשתות כמות מסוימת.
פעילות גופנית - אני לא יודעת בת כמה הבת שלך אבל אם היא מספיק קטנה כדי לשבת בעגלה את יכולה ללכת לצעדות עם העגלה אפילו ב 21:00 בערב
ואם זה לא מתאפשר פשוט תגבירי פעילות ביומיום - ללכת במקום לנסוע ברכב, לעלות במדרגות במקום במעלית... דובר פה בפורום על מד צעדים וזה יכול להיות רעיון נחמד...
עוד רעיון אם את מרגישה שאת שומרת טוב ולא יורדת זה לנהל יומן אכילה במשך כמה ימים - יכול להיות ששם תתגלה הבעיה.
זהו, אני מאד מבינה ומזדהה איתך... ומאחלת לך המון הצלחה!
לצפיה ב-'תודה על קבלת הפנים '
תודה על קבלת הפנים
29/07/2012 | 09:31
2
42
קראתי את ההתכתבות פה על מד צעדים אבל אין לי מושג מה זה,איך זה עובד ומה העלות  
הבת שלי בת 3.היא כבר לא יושבת בעגלה, אבל כן באופניים. רק שהיא רוצה לנסוע בהם בכוחות עצמה וזה מאט משמעותית את הקצב בשלב הזה של הלמידה.

אני נשקלת כל יום. לא מצליחה להמנע מזה. כמובן שזה מבאס. אז בתקופה שעשיתי את דיאטת הלחם כתבתי את המשקל אחת לשבוע ביום קבוע והתיחסתי רק לזה. כך ראיתי התקדמות. וכמובן ניהול יומן אוכל שאני גם עושה. כמה בנות שדברתי איתם (והראתי להם גם את יומן האוכל) טענו שאולי יש פחות מדי קלוריות. אבל בכל דיאטה יש מספר קלוריות שונה. וכל דיאטנית תגיד מספר שונה. צריך למצוא את דרך המלך של הגוף הספציפי של כל אחת נדמה לי.
לצפיה ב-'מד צעדים - קצת פרטים'
מד צעדים - קצת פרטים
29/07/2012 | 09:50
1
51
כתבתי על מד צעדים שהחזיר אותי להליכה אינטנסיבית יותר. (סביב 10,000 צעדים שזה בסדר גודל של בסדר מבחינת בריאות)
צרפתי קישור רק שתראי מה מחובר לי לכיס
שלי נקנה במגה ספורט במחיר של 165 שקל.
מחיר שרשום על הקופסה(לא הנחה ולא מבצע - זה המחיר).

בואי נדבר רגע על קלוריות.
אילו לא רק הקלוריות, זה יותר האם את שבעה, האם את יכולה להמשיך בתוכנית האוכל המסויימת לאורך זמן, איך את מתייחסת לצ'יפס ועוגה, האם את בוחרת מה לאכול או טריגרים שונים מפעילים אותך ואת מתחילה לאכול ואחר כך מצטערת.
זה בהרבה יותר מורכב מעוד דיאטה וזו הסיבה הפשוטה שאנשים מחזיקים מעמד בדיאטות למינהן ואחרי תקופה הם נשברים או מתחילים לעלות במשקל.
המחקרים מדברים על 95% שחוזרים למשקל ההתחלתי שלפני הדיאטה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הפתעת אותי מאוד עם המחיר'
הפתעת אותי מאוד עם המחיר
29/07/2012 | 14:32
39
אני חייבת להודות.
לדעתי אני הולכת 20 צעדים ביום. אבל אני כן בדר"כ עולה ויורדת במדרגות (קומה 2) רק כי זה נראה לבת שלי "מאגניב".

עכשיו לנושא הכבד -
על פי רב אני לא סובלת מתחושות רעב.גם אם אני לא אוכלת אני לא מרגישה רעב (מה שהקל? עלי תמיד רזה עד סוף ההריון) אם אני עסוקה אני מדלגת על ארוחות בלי לשים לב בכלל. לא מרזה מזה כמובן עכשיו אבל מבחינת שובע/רעב אין לי בעיה.
האם אני יכולה להמשיך בתוכנית אוכל לאורך זמן זו כבר כן בעיה. ביומיום יש לי בדר"כ תפריט קבוע וגם אם אאלץ לחזור עליו לאורך שנים אני אסתדר. אני בכל מקרה מאוד בעייתית עם אוכל ולא אוכלת המון המון דברים ככה שבלי קשר לדיאטה המזונות שלי לא מגוונים במיוחד. אבל בסופי שבוע מתחילה הבעיה. בסופי שבוע אני אוכלת מחוץ לבית, אצל אמא, סבתא, וכן הלאה. ואז הרבה יותר קשה לעקוב אחרי תפריט קבוע, כי המארח לא יבשל לי ספציפית מה שאני צריכה. כשהיתי בדיאטת הלחם הכנתי לעצמי סנדויצים אבל בדיאטות אחרות זה יותר מקשה.
וכמובן מתוקים,מלוחים,קשקושים - בבית אני לא מחזיקה בכלל בכלל בכלל. ולכן (כנראה) נותר מצב שאני מתארחת ויש, מאוד קשה לי (לאחרונה) לעמוד בפיתוי.

לא הבנתי את הכונה שלך בהתיחסות לצ'יפס ועוגה (מעבר לכך שהם מזונות שאני לא מחשיבה כדיאטתים ומבחינתי לא מקובלים בדיאטה שלי)
אני בוחרת מה לאכול אבל יש טריגרים שיפעילו אותי. אני מסיימת (לא מתחילה) לאכול ואז מצטערת.

החלק שמדכא אותי (ובפרוש מדכא) שלא התמודדתי עם הדברים האלו בעבר. היתי רזה ואם במקרה היה אירוע או משהו ורציתי לרדת קילו שניים לפני עשיתי את זה בלי בעיה. גם בשנה הראשונה שאחרי הלידה ילדתי ללא כל ניסיון או מאמץ מיוחד כמעט את כל המשקל האדיר שהעליתי. ואז פתאום, בלי סיבה שאני מצליחה לשים עליה את האצבע, בלי לשנות הרגלי אכילה, בלי לשנות הרגלי ספורט - עליתי הכל בחזרה וזו פשוט מלחמה. כי כלום לא יורד.
היתה "הקלה" קטנה לפני כחצי שנה של חודשיים עם דיאטת הלחם שאחרי החודשיים עליתי חזרה את מה שירדתי, חודשים אחרי זה עליתי תוספת למשקל שהיתי בו בתחילת הדיאטה. וכלום לא מצליח לשנות את זה
לצפיה ב-' הקרנה נוספת, לכם ולילדיכם'
|אקשן| הקרנה נוספת, לכם ולילדיכם|!|
25/07/2012 | 12:33
7
"פיראטים!" - מהמפיקים של וואלאס וגורמיט, היא קומדיה בתלת מימד שתקרע אתכם מצחוק כמו מלח עם רגל מעץ שמחליק על קיפוד ים:
קפטן הפיראטים הוא שודד ים מזוקן ונלהב וכשלצידו צוות כושל במיוחד ונראה שאין להם סיכוי מול הסכנות האורבות להם בדרך. אך לקפטן יש מטרה אחת: לזכות בפרס פיראט השנה. הם יוצאים למסע ולרגע לא מוותרים על הדבר שפיראטים הכי אוהבים: הרפתקאות!

|אקשן|אז... לשמור לכם מקום על הסיפון?
הירשמו - http://www.tapuz.co.il/blog/net/Maavaron.aspx?entr...
לצפיה ב-'היכנסו לנעליו של הרצל ב-'
היכנסו לנעליו של הרצל ב-|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2012 | 13:02
2
6
|חייל| חייל, דע זכויותיך|!|
במהלך השירות לפעמים תיתקלו בתחום המשפט הצבאי, גם אם אתם סתם עולים למשפט על דיגום.
חיילים, חשוב שתדעו את הזכויות שלכם בנושא הזה|!|
עו"ד רון כץ, פרקליט צבאי לשעבר וכעת מייצג חיילים מול ערכאות צבאיות, יגיע להתארח היום בשעה 18:00.

|גיטרה| סינגולדה מנגן כל הדרך לתפוז
הנגן המוכשר והגיטריסט שמהווה מודל לחיקוי עבור נגנים אחרים - אבי סינגולדה מגיע להתארח היום בשעה 19:30|!|
זו ההזדמנות שלכם לשאול הכל בנושא הופעותיו עם שלמה ארצי, נגינה בגיטרה, טכניקות נגינה ועבודה באולפן |חיבוק|

|חלב| מציינים את שבוע ההנקה|!|
איך בעצם מניקים|?| איך יודעים שהתינוק שבע|?| ומה עושים כשהוא מסרב או כשכואב|?|
לכבוד שבוע ההנקה נארח יועצת הנקה מוסמכת - רויטל הררי|!|
אתם מוזמנים להשאיר לה שאלות ורויטל תענה על הכל מחר בשעות הבוקר|4U|

|הרצל| השבוע - כולנו הרצל|!|
מה לדעתכם היה קורה אילו מדינת ישראל אכן הייתה קמה באוגנדה|?| הספר המרתק "הרצל אמר" מאת יואב אבני דן בשאלות אלו - ואתם יכולים לזכות בו|!|
היכנסו לנעליו של הרצל ושתפו אותנו - היכן הייתה יכולה המדינה לקום אם לא בישראל|?|
הכותבים הטובים ביותר יקבלו את הספר ;-)
לצפיה ב-' אודה מאד לכל הקלקה'
אודה מאד לכל הקלקה
25/07/2012 | 13:20
1
12
לצפיה ב-''
26/07/2012 | 15:38
10
לצפיה ב-'מה אתן מחפשות באתר שעוסק בירידה במשקל'
מה אתן מחפשות באתר שעוסק בירידה במשקל
24/07/2012 | 07:18
13
92
לא יודעת אם לסמן ב כי זה לגמרי בנושא שלנו
ובעצם זה כל כך עוסק בנושא שלנו....
מה הייתן רוצות שיהיה באתר שעוסק בהרזיה?
איזה נושאים?
אילו קטגוריות?
מה היה מושך אתכן לקרוא באתר?
אילו מילות חיפוש אתן רושמות כדי למצוא נושאים שמעניינים אתכן בנושא הרזיה ודיאטה?
מה מושך אתכן באתר כזה?
מה גורם לכן חהמשיך לקרוא ולא ל"עוף" לאתר הבא?

לצפיה ב-'היה מעניין אותי לקרוא באתר כזה:'
היה מעניין אותי לקרוא באתר כזה:
24/07/2012 | 17:59
2
61
- דוגמאות להתעמלות.
- מתכונים קלילים ודיאטטיים.
- המלצות למוצרים חדשים וכדאיים.
- מאמרים בנושא דיאטה והריון, דיאטה והנקה, דיאטה לאחר לידה.
לצפיה ב-'רעיונות מעולים ומאד ממוקדים'
רעיונות מעולים ומאד ממוקדים
25/07/2012 | 08:26
1
38
כשאת כותבת מוצרים חדשים וכדאיים - על מה את מדברת?
איזה סוג מוצרים?
התעמלות - האם היית מצפה למצוא באתר של הרזייה או באתר של מאמני כושר?
לצפיה ב-'אני מתכוונת לכך:'
אני מתכוונת לכך:
25/07/2012 | 18:34
34
כשאני אומרת מוצרים חדשים אני מתכוונת למוצרי מזון חדשים שיצאו לשוק והם בריאותיים/ דיאטטיים.
התעמלות הייתי כן מצפה לראות באתר של הרזיה. כי להרזות זה לא רק אוכל זה גם פעילות גופנית.
ואם יש התעמלות בבית לאמהות עסוקות אז מה טוב.
לצפיה ב-'ומוסיפה...'
ומוסיפה...
24/07/2012 | 23:07
3
47
סיפורים אישיים של הצלחות והתמודדויות
אולי מין אימון בכתב
תמונות.אין טוב ממראה עיניים.
לצפיה ב-'יעלי, משהו בסגנון YNET?'
יעלי, משהו בסגנון YNET?
25/07/2012 | 08:33
2
44
כן, אין כמו סיפורים אישיים ותמונות.
עד כמה זה משפיע עליך?
למען האמת, מה שמדליק ומושך אותי ב YNET ברגע הקריאה זה wooooooow   
50 ק"ג וזה נקרא שם כמו מטה של קסם.
באופן אישי, יש לי בעיה רבע שעה אחרי שסיימתי לקרוא.
הסיפורים האלה הם מקור התסכול של כולנו.
שם זה נראה קל ופשוט ואנחנו יודעים שזו עבודה בעיקר נפשית כלומר עבודה עלינו ואם לא עושים את העבודה אז הכל חוזר מאוחר יותק כמו בומרנג.
בגלל זה אני נרתעת מסיפורי הצלחה ותמונות.
מסכימה לגמרי עם התמודדות.
שואלת שאלת תם - האם זה sexy?
אנשים רצים ומשלמים הון עתק לאברמסון ועכשיו הטרנד הנוראי של הורמון HCG בגלל סיפורים של זבנג וגמרנו ולא סיפורי התמודדות.
איך מגשרים על הפער?
לצפיה ב-'זה מתקשר ...'
זה מתקשר ...
25/07/2012 | 09:19
1
28
לחלק האימוני,לכתבה האימונית של ההתמודדות.
סיפורי ההצלחה מתסכלים אבל גם מראים שזה אפשרי.
לצפיה ב-'תודה, אחשוב איך לעבד את זה'
תודה, אחשוב איך לעבד את זה
27/07/2012 | 00:10
8
לצפיה ב-'היתי מחפשת שיתוף'
היתי מחפשת שיתוף
26/07/2012 | 14:05
2
41
אני אישית לא מאלו שקוראות מאמרים על דיאטה. זה בעיקר מתסכל. הרי רובנו מכירות "שיטות" להרזיה. הבעיות הן להתמיד ולהצליח בדיאטה. כי לא כל דיאטה עובדת עבור כל אחד.

לכן היתי מחפשת אתר שיתמקד יותר בעזרה בבעיות. סיפורים של אנשים, ואפילו שיתוף כמו שכתבתי בכותרת לדאיטה קבוצתית.

בנוסף, ואולי הכי חשוב, את רב הדיאטות הגדולות קשה לעשות בפריפרייה. אין קבוצות תמיכה של שומרי משקל, או מפגשים וסדנאות שיש בטונות במרכז. וזה יהיה מאוד נחמד למצוא דרך לחבר גם את המקומות היותר רחוקים להצלחות הגדולות.
לצפיה ב-'אחלה רעיונות'
אחלה רעיונות
27/07/2012 | 00:08
1
22
חשתבי ששומרי משקל השתלטו על כל הארץ ותפסו כל פינה.
למען האמת, יש לי שמחה שיש מקומות שלא הגיעו אליהם
לצפיה ב-'למה?'
למה?
27/07/2012 | 14:52
20
את לא מעריצה? אני קצת מצטערת כי שמעתי המון סיפורי הצלחה שלהם.
דודה שלי עשתה ונתנה לי את חוברת הנקודות שלהם לפני כמה שנים.
לפעמים יש "נציגות" של חברות גדולות. למשל בישוב שגרתי בו בעבר היתה מישהישהיתה מדריכה של סטודיו סי בתל אביב, ועשתה אצלה בבית משהו פרטי למי שרוצה.
זה לא באמת סטודיו סי אבל התקווה שזה מאוד דומה. איפה שאני גרה היום לא מצאתי אופציה כזו.
(שלא נדבר על האפשרויות הכספיות שאין לכולם)
לצפיה ב-'עצות וטיפים'
עצות וטיפים
27/07/2012 | 00:29
30
אני חושבת שאני יודעת מה אני צריכה לאכול או לא לאכול כדי לרדת במשקל. הריי ברור לי ומן הסתם לעוד אנשים שתפוח עדיף על גלידה וכדומה. זה לא העניין בכלל. העניין, לדעתי, הוא לנתק את האוכל מהרגש. וגם הייתי רוצה שהאתר יוכל לתת לי טיפים איך להתמודד מול עוגה שנראית מדהים. אבל, אצטער שאכלתי אותה. מול אירועים שונים. מול עייפות, מול משברים כאלו ואחרים. בקיצור איך להפוך את הדייאטה לאורח חיים.
לצפיה ב-'פתרון - איך לרדת ולאכל הכל, כמה שבא לי....'
פתרון - איך לרדת ולאכל הכל, כמה שבא לי....
30/07/2012 | 03:45
1
29
או לחילופין - איך לשנות את הגנים?
ואם אפשר גם איך לעשות ספורט בלי לזוז,
אההה למצק את הבטן אחרי כל הלידות האלה - זה גם יהיה נחמד....

והכל כמובן ברוח טובה, בהצלחה עם האתר,
ולנו בהצלחה עם הירידה במשקל, ספורט והמיצוק....
לצפיה ב-'מצחיק אבל חלק ממה שמדברים עליו בספר הסוד '
מצחיק אבל חלק ממה שמדברים עליו בספר הסוד
07/08/2012 | 15:17
2
וספרים בסגנון הוא מה שכתבת בהודעה שלך. למרות שתמיד ובכל מקום ממליצים לא לוותר על הספורט  :) אז הצליח לי רק בחצי חחח

לצפיה ב-'חזרנו מחופשה משפחתית.נורא קשה לשמור על מסגרת'
חזרנו מחופשה משפחתית.נורא קשה לשמור על מסגרת
22/07/2012 | 21:16
4
66
ותזונה נכונה בחול.מרגישה שעליתי מלא למרות שהמשקל לא מראה ככה.אבל כל הסנדביצים שאוכלים עד לארוחות מסודרות..
טוב הטיול היה אדיר.מצב הרוח היה מרומם.
ואז חוזרים ונשקלים...ובום.
כמה נקיפות מצפון על כל הריזוטו...השניצלים הענקיים...
הבוקר בלי תכנון, הגעתי לסטודיו שאני מתעמלת. אחרי 8 ימים של הפסקה.תיכננתי להכנס לשיעור עיצוב רגיל ואז החלטתי להכנס לשיעור דינאמי (ככה זה נקרא)
תשמעו...היה פגז!!!
עם כל המזגן שהיה שם הזענו כמו שצריך בליווי של מוזיקה כיפית והמדריכה שהייתה פצצת אנרגיה.
חזרתי שתיתי מלא מלא מים והרגשתי בהייי.
זהו מתחילה לשלב את זה באופן קבוע באימונים שם !במקום לעשות הליכות בחום הזה בחוץ..
טוב חייבת..אוטוטו פגישת המחזור המפורסמת :)
לצפיה ב-'חופשים זה תמיד קשה יותר...'
חופשים זה תמיד קשה יותר...
23/07/2012 | 19:43
3
30
בכלל יציאה מהשגרה זה לא קל אבל נשמע שחזרת לעצמך ואני מזכירה לך לשתות.
שלא שותים לא יורדים.
לצפיה ב-'היי יעל'
היי יעל
26/07/2012 | 14:24
2
22
אפשר שאלה בהמשך להערה שכתבת על השתיה?
אני לא מסוגלת לשתות "סתם" מים. אני שותה סודה בדר"כ ומדי פעם משקה דיאט מוגז כלשהו. אבל בגדול סודה.
יוצא לי לשתות בקבוק עד שניים ביום, תלוי אם זה ספ"ש או יום בלחץ של העבודה.
זה נחשב "שתיה לדיאטה"? או שרק מים תופס.
לצפיה ב-'סודה זה מים...'
סודה זה מים...
26/07/2012 | 15:40
1
26
כמובן שהכוונה לסודה נטולת טעם.
מים,תה צמחים עם ממתיק ,קולה/ספרייט דיאט (הכי פחות מומלץ)-זו שתייה לדיאטה.
בקיץ 8-10 כוסות.
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
26/07/2012 | 17:12
15
מי סודה כמו שטמפו קוראת להם.
אני האמת לא סופרת כוסות (כי אני שותה מהבקבוק עצלנית שכמותי) אבל זה באיזור 2 ליטר ביום.

אווף! מתי אני ארד כבר במקום רק לעלות.
לצפיה ב-'כבר התחברתם למחוברים? '
כבר התחברתם למחוברים? |טי-וי|
22/07/2012 | 19:08
3
העונה השנייה בשיאה ולנו כבר קשה להתנתק מחמשת המחוברים שלנו -
גדעון, סקאזי, ג'ייסון, אמירם וחנוך מדביקים אותנו בכל יום א' וד' למסך, אבל מה עושים כשהפרק נגמר|?|
פורום מחוברים 2 נפתח במיוחד עבורכם ומחכה לחובבי הסדרה שרוצים לשוחח על הפרקים, הדמויות וגם לשמוע קצת רכילות ;-)
נתראה שם|?|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'סקר קליל-בילויים...'
סקר קליל-בילויים...
22/07/2012 | 09:18
4
48
כל כמה זמן אתן יוצאות לבילוי?

מה הבילוי המועדף עליכן?

מי הפרטנר/ית לבילוי?

ובכלל מה יש לכן לומר בנושא...
לצפיה ב-'עונה לסקר'
עונה לסקר
22/07/2012 | 13:37
39
יוצאים לבלות פעם בחודש.
הבילויים שלנו זה מסעדה/ בית קפה/ סרט/ יציאה בקניון/ בריכה/ ים/ סופרלנד.
מבלה בעיקר ולרוב עם בעלי. (בנות דודות וחברות תמיד אומרות ״ניפגש/ נצא״ ובפועל בכלל לא יוצא )
הכי אוהבת לראות סרטים אבל מזמןןןן לא ראיתי מחוסר זמן.
לצפיה ב-'בילויים'
בילויים
22/07/2012 | 15:55
34
כל כמה זמן יוצאים? הרצוי - כל שבוע. המצוי - פעם בחודש.
אבל עכשיו למשל זה יוצא מן הכלל כי זה חופש גדול אז יוצא שאני מבלה עם הבנות, כל פעם במקום אחר.
אז כרגע פעם בשבוע.

הבילוי המועדף? שלי זה טיול אבל בסוף יוצא שאני הולכת לסרט או לבית קפה. בעונת הקיץ, אפשר להבין למה אף אחד לא מוכן לטייל איתי בחוץ.

הפרטנר לבילוי - בדרך כלל הבן זוג עכשיו גם הבנות.

באופן כללי דעתי נטרפת אם אני בסופשבוע לא יוצאת לאן שהוא. לצאת זה יכול להיות גם סתם ללכת לטייל על חוף הים, אבל ממש חייבת להתאוורר ולא יכולה לשבת כל היום בבית.
לצפיה ב-'גם אני עונה,אוהבת לבלות...'
גם אני עונה,אוהבת לבלות...
24/07/2012 | 23:10
26
כל כמה זמן אתן יוצאות לבילוי? אחת לשבוע/שבועיים בילוי זוגי או משפחתי

מה הבילוי המועדף עליכן?אוהבת סרטי קולנוע (קומדיות בעיקר) ומסעדות

מי הפרטנר/ית לבילוי?לרוב בעלי ולפעמים עם עוד זוגות.לעיתים עם חברות או כל המשפחה.

ובכלל מה יש לכן לומר בנושא... מחפשת רעיונות חדשים לבילוי. היתי רוצה ללכת לרקוד אבל בעלי מסרב.
לצפיה ב-''
27/07/2012 | 07:50
15
כל כמה זמן אתן יוצאות לבילוי? - פעם בשבוע (בסופ"ש)

מה הבילוי המועדף עליכן? - ריקוד (אהבת חיי)

מי הפרטנר/ית לבילוי? - בנזוגי ולפעמים עם חברה\זוגות נוספים

ובכלל מה יש לכן לומר בנושא...
לצפיה ב-'שרשור הישגים שבועי'
שרשור הישגים שבועי
21/07/2012 | 12:47
22
66
שבת שלום!
מה שלומכן?
מה ההישגים שלכן לשבוע זה?
איך המשקל? ירד? עלה?
האם שמרתן מבחינת האוכל?
שתיתן הרבה מים?
ומה עם ספורט?
לצפיה ב-'עונה בעצב'
עונה בעצב
21/07/2012 | 12:53
80
אצלי לצערי המשקל שוב מראה על עליה נוספת של קילו (2 קילו בשבועיים!), כל כך היה לי קשה להוריד אותם ואין לי מושג איך הם חזרו שוב
כנראה בגלל חוסר התמקדות במטרה, חוסר זמן ומוטיבציה לספורט.
אני כרגע בתקופה של מבחנים ועם הרבה לחץ של עוד כמה דברים (הפסקתי גלולות ולא נראה לי שאני בהריון כי רוב הזמן כן נשמרנו עם קונדום, מעבר דירה, בוס שלא מבין ועוד ועוד דברים).
אני שותה בעיקר מים ואולי פעם בשבוע כוס של משהו מוגז.
אוכלת המון המון סלטים.
ביום שני כשיסתיים הבחינה אחזור לעשות כושר ומקווה אז לראות תוצאות.
לצפיה ב-'עונה ומצטרפת...'
עונה ומצטרפת...
21/07/2012 | 23:23
3
75
המשקל ירד... בערך קילו נראה לי, מחר השקילה בקבוצה.
היה לי יעד - חמש הליכות שבועיות. בפועל הלכתי 4 פעמים ואם אצא עכשיו תהיינה חמש הליכות. מנסה למצוא כוחות כי ממש לא בא לי.
מבחינת האוכל שמרתי בסדר, נראה לי שקצת נסחפתי עם המנה המותרת ועברתי את ה-600 קלוריות המותרות.
מים - שתיתי כמויות יפות

נעים להכיר, טוב שיש פורום כזה אני בת 36, אחרי שתי לידות, האחרונה לפני שנה וחצי. כרגע עדיין בבית עם התאומות שלי. בעשור האחרון צברתי 10-15 ק"ג מיותרים.
לפני חמישה שבועות הצטרפתי לקבוצה אחרי שהגעתי למשקל שיא - 69 ק"ג. על הגובה הגמדי שלי זה המון. בינתיים הולך לי די טוב אבל אין לי חשק לעשות ספורט. בחיים לא האמנתי שאעשה את זה מרצוני החופשי... יאללה - יוצאת להליכה
שבוע טוב ומוצלח לכולן!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ובהצלחה.'
ברוכה הבאה ובהצלחה.
22/07/2012 | 08:47
14
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
22/07/2012 | 16:37
28
יצאת להליכה החמישית שלקחת על עצמך? כל הכבוד!
גם אני כמעט ויתרתי לעצמי אתמול על חדר כושר, אבל מהפחד שויתור יגרור ויתור ובסוף אני אשתמט לגמרי הלכתי.
בסוף היה כייף!
בהצלחה!
סיגל
לצפיה ב-'דרך צלחה'
דרך צלחה
24/07/2012 | 19:39
8
לצפיה ב-'ליום ההולדת (אתמול) ביקשתי מתנה'
ליום ההולדת (אתמול) ביקשתי מתנה
22/07/2012 | 07:24
6
78
מד צעדים.
לא האמנתי למספר בסוף היום..... 900.
חוזרת להליכה.
לצפיה ב-''
22/07/2012 | 08:49
3
37
900 זה לא טוב?
לצפיה ב-'תודה נשמה ו900 זה מעט'
תודה נשמה ו900 זה מעט
22/07/2012 | 16:55
2
65
10,000 זה לתחזוקה שוטפת, 15,000 אם רוצים גם להוריד ברצינות במשקל.
זה מספר של כמה שעות הליכה ביום
כתבתי על זה post בבלוג באתר שאני בונה עכשיו שיעלה בזמן הקרוב לאוויר, אתם תהיו הראשונים לקרוא ולהגיב.
לצפיה ב-' 15000 - זה ללכת גם בשינה.'
15000 - זה ללכת גם בשינה.
23/07/2012 | 19:40
1
25
לצפיה ב-'גם בתקופות הכי מטורפות'
גם בתקופות הכי מטורפות
23/07/2012 | 22:28
46
לא הגעתי למספר הזה.
12000 וגם 13000 ראיתי הרבה פעמים.
המספרים האלה באים בעסקת חבילה עם גוף מתחטב
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
24/07/2012 | 14:17
1
19
תהני ממד הצעדים...
לצפיה ב-''
24/07/2012 | 14:23
4
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
22/07/2012 | 07:36
2
62
ירדתי  קילו
שבוע שעבר עליתי 200 גרם
שמרתי
ספורט:שחיתי 3 פעמים בשבוע
בסה"כ מתחילת הדיאטה ירדתי 9.400 במשך 3 חודשים
המטרה: לשבוע הקרוב להגיע לירידה של 10 קילו מתחילת הדיאטה
לצפיה ב-'וואו.. מה את עושה בשביל זה?'
וואו.. מה את עושה בשביל זה?
24/07/2012 | 19:40
1
20
לצפיה ב-'מקפידה ושומרת...'
מקפידה ושומרת...
26/07/2012 | 11:43
30
אוכלת בלי מטוגן ובלי מאפים
משתדלת דברים עם מספר קטן של קלוריות
וזה לא פשוט אבל חשובה ההתמדה
לצפיה ב-'ואני...'
ואני...
22/07/2012 | 08:52
3
52
יוצאת לדרך עצמאית...
יום שלישי אשלח הודעת פרידה לנמחת הקבוצה.זה א עובד,לא מליחה להיכנס לתהליך הזה.
מנסה לבד.
אכתוב יומן אכילה,אמשיך כאילו אני כן אבל ללא.
לצפיה ב-'אצלי הבעיה עם יומן אכילה'
אצלי הבעיה עם יומן אכילה
22/07/2012 | 11:47
1
60
שאני רושמת הכל מסודר ויפה אבל אין לי ביקורת על זה...
אין מי שיגיד זה בסדר וזה לא בסדר, זה יותר מידי וזה קצת מידי... ובאיזשהו שלב זה מייאש...
לצפיה ב-'אם זו הבעיה....אז אין בעיה'
אם זו הבעיה....אז אין בעיה
22/07/2012 | 16:52
47
תכתבי בטבלה ותשלחי לי במייל, אעיר הערות ואשלח לך.
תכתבי לי מה את מתחייבת לשנות בשבוע הקרוב, תכתבי שוב במשך שבוע ותשלחי לי.
זו בערך המהות של דיאטה on line.
אני אשמח לעזור לך.
לצפיה ב-'יעלי בהצלחה בדרך העצמאית'
יעלי בהצלחה בדרך העצמאית
23/07/2012 | 08:38
37
את תצליחי, אני בטוחה ותמיד יש את התמיכה של כולנו פה.
ואת יודעת שאני פה בשבילך
לצפיה ב-'היתי בחול עם המשפחה וזייפתי המון.אי אפשר '
היתי בחול עם המשפחה וזייפתי המון.אי אפשר
22/07/2012 | 21:27
47
לשמור בטיול כזה...אבל הבוקר התחלתי בשיעור שלא הכרתי עדיין בסטודיו c עיצוב דינאמי
מדליק ממש!מלא אנרגיה עם מוזיקה.הזעתי ונקיפות המצפון קצת נרגעו...:)
חייבים לעשות אירובי חוץ מעיצוב...ויש מטרה!!
לצפיה ב-'השבוע שהיה'
השבוע שהיה
23/07/2012 | 11:29
42
הייתי בחופשת מחלה, החלמה מניתוח קטן שעשיתי. כתוצאה מכך, לא עשיתי שום התעמלות והייתי קרובה מדי למקרר :)
לא נשקלתי אבל ההשערה שלי שעליתי קילו, לפי הבגדים.
לצפיה ב-'600 גרם פחות זה ההשג השבוע '
600 גרם פחות זה ההשג השבוע
26/07/2012 | 09:12
26
אז סביר להניח ששמרתי מבחינת האוכל

שתיתי הרבה מים

ספורט עדיין לא
לצפיה ב-' נמחקה הודעה'
נמחקה הודעה
19/07/2012 | 15:35
76
פה נמחקה הודעה שהכילה פרסום אישי.

תזכורת-אין לפרסם בפורום!
על מנת לפרסם יש לפנות להנהלת תפוז.

הבהרה-חתימה היא איזור פרטי בו ניתן לכתוב מה שרוצים .
לצפיה ב-'הגשמת חלום תגמול גבוה'
הגשמת חלום תגמול גבוה
19/07/2012 | 11:15
40
שלום לכולם, הייתי שמחה לעזרה שלכם. אם אתם מכירים אישה שרוצה לעזור לזוג צעיר להגשים חלום להביא ילד לעולם ולהיות אם פונדקאית אני אשמח שהיא תיצור איתי קשר. התגמול הוא גבוה ביותר ומצווה ענקית! היא צריכה להיות אישה נשואה/ גרושה/רווקה/ אלמנה, בגילאי 22-38 שחוותה לידה אחת לפחות אך לא יותר משלוש לידות.
לילך 073-2903762
לצפיה ב-'שלגיה מחכה לכם בקולנוע ב-'
שלגיה מחכה לכם בקולנוע ב-|תפוז|
18/07/2012 | 12:44
5

|פטיש| מי שומר על השומרים|?|
אנחנו שמחים לארח את אחת הדמויות המרכזיות בתחום ביקורת התקשורת בישראל -
שוקי טאוסיג, עורך "העין השביעית".
שוקי יענה לכל השאלות מחר בשעה 10:00.

|תפוח| להקרנת "שלגיה והצייד" כבר נרשמתם|?|
ערב מהאגדות צפוי לגולשים שיגיעו להקרנת טרום-בכורה לסרט החדש "שלגיה והצייד",
בכיכובן של שרליז ת'רון וקת'רין סטיוארט ;-)
מהרו להירשם - מספר המקומות מוגבל|!|
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-'שרשור השגים לאמצע השבוע'
שרשור השגים לאמצע השבוע
18/07/2012 | 08:35
6
41
יש שינויים במשקל?
איך הולך מבחינת ספורט?
אכלתן משהו מיוחד?
טיפים ועצות יתקבלו בברכה!
לצפיה ב-'אצלי לא משהו...'
אצלי לא משהו...
18/07/2012 | 09:09
4
75
התוכניות שלי הן לנסות להתמיד.
לשתות לפחות 1.5 ליטר ליום ולא לאכול גלידה בבית.

חוצמזה אני מרגישה שאני צריכה שינוי.הקבוצה והמנחה טובות אבל אני כנראה לא מתחברת,לא רוצה להתחבר,בקיצור-בשבילי זה לא עובד.
לצפיה ב-'יעלי, הגיע הזמן שתצליחי'
יעלי, הגיע הזמן שתצליחי
18/07/2012 | 19:04
3
64
הגיע הזמן שתעשי שינוי ותעברי מחשיבה על דיאטה לחשיבה על שינוי הרגלי אכילה לכל החיים.
משהו שיתאים בדיוק בשבילך ולחיים שלך.
זו לא קבוצה, זו לא מנחה, זו את עם עצמך עם עזרה או לבד.
הגיע הזמן לעשות באמת.
ומה הכוונה: לא כמה ירדתי השבוע, כמה הצלחתי השבוע אלא מה גורם לי להתחיל לאכול, מה מפעיל אותי, מה אני בוחרת לאכול, מתי אני מפסיקה לאכול (שובע, גורם אחר...)
את מבינה, כשעובדים על נושאים כאלה, ההרזיה קורית מעצמה כי האכילה היא אחרת.
אני כותבתה, יעלי, כי אני זוכרת שכתבת על יומיים בלי פימימות שבהם מתקזזים סופ"ש וזו בהמלצת הקבוצה.
המלצה כזו יכולה לגרום ל"אני מרשה לעצמי לאכול יותר כי בין כה וכה אאזן את זה ביום ראשון......" ודומה.
אני כל כך רוצה שתצליחי וכל כך רוצה שלא תכנסי לסחרור של עוד שיטה ועוד דיאטה אלא תגיעי לאכילה נכונה ושפויה ובהתמדה בשיטה כזו העודפים "מתמוססים".
בהצלחה יקירתי.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שאני יודעת לעשות...'
אני לא בטוחה שאני יודעת לעשות...
19/07/2012 | 15:36
1
45
את זה.
אני יודעת דיאטה
אני יודעת מסגרת
לצפיה ב-'אני מסכימה עם ורדה'
אני מסכימה עם ורדה
22/07/2012 | 19:39
22
ואם את לא יודעת, אז תבקשי עזרה ותקבלי...
בכייף
סיגל
לצפיה ב-'גם אני מסכימה עם ורדה'
גם אני מסכימה עם ורדה
24/07/2012 | 17:15
17
לדעתי אם מה שעשית עד עכשיו לא עזר לך להגיע לאן שרצית - זה אומר שמשהו צריך להתבצע אחרת...
ועוד משהו שהיתי רוצה להוסיף בעקבות משהו שקראתי שכתבת פה בעבר - האמונה בעצמך. לדעתי ומנסיוני את חייבת קודם להאמין בעצמך שתגיעי למשקל המושלם עבורך. זה כולל גם את האפשרות לדמיין את עצמך כפי שאת רוצה להיות ולחוות בפנים את ההרגשה של להיות כך. תדמייני לא רק את המשקל אלא את כל מה שמתלווה לזה..הרגשת הקלילות, הבריאות, האפשרות ללבוש את כל הבגדים שהית רוצה...תמשיכי לדמיין זאת לפני נטיות ליבך, תכנסי להרגשה הזו, תחווי אותה בכל נימי נפשך, כאילו את כבר שם.. תעשי את זה כמה שיותר ואף פעם לא לוותר.

מקווה שתרמתי ולו במעט.
לצפיה ב-'החום הזה יהרוג אותי'
החום הזה יהרוג אותי
19/07/2012 | 20:03
36
פשוט סיוט להוציא את הראש מהבית בחום הזה.

אני על אותו משקל, כנראה הגוף שלי שוב במנוחה ואני בשלום עם זה.
כשיהיה לו כוח הוא יחזור לרדת. כל עוד אני אוכלת טוב ונכון אני בטוחה שגם תוצאות על המשקל יראו בסופו של דבר.
לצפיה ב-'שלום לכולן התחלתי במסע להורדה במשקל '
שלום לכולן התחלתי במסע להורדה במשקל
17/07/2012 | 19:47
8
118
אשמח להצטרך אליכן
לצפיה ב-'ברוכה הבאה...'
ברוכה הבאה...
18/07/2012 | 08:33
7
65
ספרי קצת על עצמך והדרך.

בהצלחה
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
18/07/2012 | 08:52
6
90
אני בת 40 אמא ל 3 הצטרפתי לקבוצה שעובדת די על תזונה סינית

לאכול כל 3 שעות
לאכול הרבה עלים  ירוקים
להפסיק עם קמחים לבנים
לאכול 2 ארוחות חלבונים ליום
ותמיד להעדיף חלבונים על פחמימות ואם כבר פחמימות אז פחמימות מלאות

זה בגדול

שלושה שבועות לתוך ( היום יש שקילה אז נדע יותר ) אני 2 קילו פחות

אבל מצליחה ללבוש בגדים שלדעתי לא עלו עלי כבר כמה שנים טובות יש הרבה הרבה פחות נפיחות בכל מיני אזורים בגוף ( זרועות , בטן )

זהו פחות או יותר
לצפיה ב-'נשמע מצויין...'
נשמע מצויין...
18/07/2012 | 08:59
5
75
בגדול אין חידוש אבל בהחלט נשמע נכון ויחד עם תמיכה זה שילוב נהדר.
ובהחלט סביר שירדה נפיחות.
כמה מים היא ממליצה לשתות ליום?
לצפיה ב-'בקיץ 10-12 בחורף 8-10'
בקיץ 10-12 בחורף 8-10
18/07/2012 | 10:32
4
60
היא גם אומרת לא למנוע מעצמנו דברים טובים

כמו עוגות ( עדיף עם קמח מלא ואם לא אז פחות ) יש מעט מאד דברים שהם מחוץ לתחום בכלל

1.  מרגרינה
2. ופלים
3. מטוגן
4. עדיף להמעיט במאכלים מעובדים
לצפיה ב-'יופי של עקרונות'
יופי של עקרונות
18/07/2012 | 17:09
1
50
פשוט, הגיוני ותמיד נכון.
לא יודעת מה המשמעות של שתי ארוחות חלבונים: רק חלבונים, אין פחמימות, שומנים? העיקר הוא החלבון?
לא יודעת מה המשמעות של להעדיף חלבונים על פחמימות. לאכול גבינה במקום אורז?
אני תמיד בעד להפעיל שיקול דעת ובאופן עקרוני מה שכתבת נקרא מאד הגיוני.
קצת זהירות עם העדפת חלבונים מכיוון שהם יוצרים עומס על הכליות ולטווח ארוך זה יכול לגרום לבעיה.
זו אולי הסיבה לכך שהשתיה המומלצת היא יותר מהכמות המומלצת בתזונה "רגילה".
אני מאד אוהבת את זה שאין איסורים וחרמות כי זו הדרך הנכונה לחיות.
אני מסכימה במיוחד עם החלק האחרון של להוציא מחוץ לתחום: מרגרינה, ופלות, מטוגן ולהמעיט באוכל מעובד.
כל מה שמכיל שומן טרנס ומעובד הוא על גבול הפליל לגבי השימוש בגוף שלנו.
הקבוצה נשמעת כמו קבוצה טובה עם ראש טוב. אני מאמינה שהירידה במשקל תהיה מהירה עם העדפות המזון כפי שרשמת.
המון הצלחה.
לצפיה ב-'גם היא אומרת שאסור יותר מדי חלבונים '
גם היא אומרת שאסור יותר מדי חלבונים
25/07/2012 | 11:46
23
והיא לא אוההבת את הדיאטות שמותתות על חלבונים בלבד

אבל ארוחת צהריים שיש בה מג'דרה , סלט ירקות וקוטג' זו ארוחת חלבונים

ארוחת ביניים של יוגורט עם 10 שקדים זו ארוחת חלבונים
לצפיה ב-'נשמע בריא ונכון '
נשמע בריא ונכון
24/07/2012 | 14:16
1
22
אפילו לא היתי קוראת לזה דיאטה אלא הרגלים נכונים וטובים.הירידה במשקל והנפיחות היא כמו "תוצאת לוואי" טובה לכזו תזונה לדעתי.
המון בהצלחה!:)
לצפיה ב-'גם היא טוענת שזו לא דיאטה והיא מקפידה להגיד '
גם היא טוענת שזו לא דיאטה והיא מקפידה להגיד
25/07/2012 | 11:47
15
לנו את זה
לצפיה ב-' שרשור קר '
שרשור קר
14/07/2012 | 23:23
6
60
איך אתן מתקררות בחום הזה?
אני מוכנה לאכות גלידה ואבטיח קר כל היום...

יש לכן מתכונים קרים שווים?
קינוחים?סלטים?
לצפיה ב-'אצלנו מתקררים כך:'
אצלנו מתקררים כך:
15/07/2012 | 00:24
60
פירות
סלטים קרים וקלילים
ארטיקים לפעמים
אבל השוס שהולך הכי טוב זב שחמי מכין קומפוט, לוקח סיר ממש ממש גדול כמה פירות תפוח, אפרסק ובכלל כל מה שבמקרר וגם שזיף או דיבדבנים בשביל הצבע, כוס סוכר (או כמה שאוהבים), מוסיפים מים ומבשלים הכל יחד, מצננים, מקררים במקרר ושותים מיץ הרבה יותר טוב מאשר קנוי ומאוד טעים שנגמר תוך יום!
לצפיה ב-'חליטה קרה'
חליטה קרה
15/07/2012 | 16:37
38
חליטת פירות כלשהי - חמוציות או פירות יער.
מכינה תמצית במים רותחים, מוזגת לכד, ממתיקה ממש מעט - שתי כפיות סוכר ומוסיפה מים קרים וקרח.
טעים כמו "מים בטעמים" והרבה יותר מוצלח.
לצפיה ב-'מים עם המון קרח'
מים עם המון קרח
15/07/2012 | 18:11
2
41
קפה קר, תרכיז דיאט בטעם אננס כשמתחשק מתוק.
אוכל? -
סלט יווני עם עגבניות ומלפפונים חתוכים גס, בצל סגול, גבינה מלוחה 5%
לצפיה ב-'אצלנו הולך חזק'
אצלנו הולך חזק
16/07/2012 | 10:23
1
60
אייס - T שאני מכינה לבד. משתמשת בנענע ועוד צמחים ופרוסות לימון והרבה הרבה קרח!
המקרר תמיד מלא בפירות של קייץ. בעיקר אבטיח, מלון וענבים. לא מזמן עשינו קטיף של דובדבנים ברמת הגולן אז אבא שלי אמר שנכניס אותם מקפיא כי זה ממש טעים לאכול אותם קפואים ובאמת הילדים מתים על זה!
בעלי כהרגלו מתקלח שלוש פעמים ביום המופרע הזה. אבל מה שהכי טוב זה שמאד שהתקינו לנו את הבר של מי עדן בבית שיש בו גם סודה הילדים שלי מתים על זה ככה לפעמים אני גם מכינה להם אייס - T מוגז :)
לצפיה ב-'מתקן עם סודה???WOW.'
מתקן עם סודה???WOW.
18/07/2012 | 08:34
18
לצפיה ב-'אני התקררתי בשבת עם שלוק, רק שלא בדיוק אכלתי '
אני התקררתי בשבת עם שלוק, רק שלא בדיוק אכלתי
13/08/2012 | 17:26
5
אותו כי הוא מלא סוכר.
היה לי כל כך חם.. להשתגע!
בייאושי פתחתי את הפריזר.. לקחתי שלוק,  והכנסתי אותו מתחת לבית השחי, כמו ארנק.
מידי פעם העברתי אותו משחי לשחי כי זה היה קפוא, ואני חייבת לציין שזה מאוד צינן אותי
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
16/07/2012 | 19:45
11
|טי-וי| 4 חברות, אשר מתאחדות יחד כנגד אדם אנונימי המאיים לחשוף את כל סודותיהן הכמוסים, תוך ניסיון לפתור את הרצח המסתורי של חברתן אליסון.
בואו לדבר על סדרת המתח והמסתורין "שקרניות קטנות" בפורום החדש -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח| הורים, ילדים ומתבגרים מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי מהפסיכולוגית שלנו בכל נושא שתרצו. אם, לדוגמה, לילד שלכם יש קשיים בבית הספר, המנהלת תשמח לייעץ לכם בפורום החדש: ייעוץ פסיכולוגי לילדים -
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

התגעגעתם לסדרה "עניין של זמן" ולדמויות האהובות|?|
הסדרה חוזרת ומגוללת את סיפורם של ויצמן, מרקוביץ', דנה, שרון וכל החבורה - שנמצאים בשנות ה-40 לחייהם ;-) בואו לדבר על זה בפורום|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ