לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום שיער - עיצוב וטיפוח
ברוכים הבאים לפורום שיער- עיצוב וטיפוח
שמי עומר שמעוני מעצב  שיער ובעלים של מספרת omer shimoni hair & more בת"א. הפורום מיועד לקהל הרחב.

שימו לב לחוקי הפורום:

* שמרו על תרבות דיון - אסור לקלל בעלי מקצוע או אנשים אחרים ו/או להשמיץ אותם וכו'.
  אבל אתן יכולות בהחלט לספר את סיפורכן כאן.

* כשאתן מעלות הודעה מצאו כותרת ברורה לנושא ההודעה, לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב, אנא השדלו להכניס פרטים רבים אודות השאלה ככל הניתן וזה כולל גם תמונות להמחשה,בנושא, .
*אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים וקידומים סמויים של בעלי מקצוע ומוצרים יימחקו ללא הודעה מוקדמת!

*אסור להכניס קישורים בתוך ההודעה.

*שיהיה  לכולנו כיף
עומר שמעוני

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיער - עיצוב וטיפוח

ברוכים הבאים לפורום שיער- עיצוב וטיפוח
שמי עומר שמעוני מעצב  שיער ובעלים של מספרת omer shimoni hair & more בת"א. הפורום מיועד לקהל הרחב.

שימו לב לחוקי הפורום:

* שמרו על תרבות דיון - אסור לקלל בעלי מקצוע או אנשים אחרים ו/או להשמיץ אותם וכו'.
  אבל אתן יכולות בהחלט לספר את סיפורכן כאן.

* כשאתן מעלות הודעה מצאו כותרת ברורה לנושא ההודעה, לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב, אנא השדלו להכניס פרטים רבים אודות השאלה ככל הניתן וזה כולל גם תמונות להמחשה,בנושא, .
*אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים וקידומים סמויים של בעלי מקצוע ומוצרים יימחקו ללא הודעה מוקדמת!

*אסור להכניס קישורים בתוך ההודעה.

*שיהיה  לכולנו כיף
עומר שמעוני

שאלה דחופה דחופה דחופה!
05/02/2013 | 14:12
2
129
אני טסה עוד כמה שעות למזרח המתאפיין באחוזי לחות גבוהים מאוד (עד כ90%), יש לי שיער גלי-מתולתל, בארץ אני משתמשת בקרם לחות\סיליקון\סרום והכל עושה את העבודה כמו שצריך. השאלה היא, בגלל אחוזי הלחות הגבוהים- מומלץ לא לקחת קרם לחות לשיער? או שזה לא קשור? ואם לא אז מה כן לקחת? תודה לעונים!
קחי איתך קרם לחות קטן,תמיד תוכלי לרכוש שם עוד
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2013 | 15:24
1
50
היי לא בדיוק ענית על השאלה שלי
05/02/2013 | 18:41
58
יש שם אחוזי לחות מאוד גבוהים, האם קרם לחות לא יזיק?
החלקה
05/02/2013 | 02:48
7
113
well, עברו כבר שלושה חודשים מאז שעשיתי את הסברה.. שלחלוטין לא תפסה על השיער שלי (אולי בגלל שהיא הייתה עליי רק 8 שעות?) ולא רציתי להתעסק עם זה ולעשות שוב בגלל השמועות עליה.
בכל מקרה, אין נשירה חריגה מרגיל... הכל בסדר.. אני חיה ונושמת.
חושבת לעשות החלקה מחדש כי השיער שלי דליל ודק וכל דבר אחר גורם למראה של "קרחת" בשיער (אם יש לכם פתרון יצירתי איך להתחמק מהנושא הזה אני אשמח).
אז אילו המלצות על ספרים באיזור קריות-עכו-נהריה יש לכם שידעו להתאים עבורי החלקה כמו שצריך?
עשית סברה-את די מוגבלת-אין לבצע כל החלקה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2013 | 09:31
6
90
יפנית לסוגיה על שיער עבר סברה.

במצב הכי קריטי הייתי מבצע טסט באזור קטן ומוסתר לבדיקה שהשיער יעמוד בזה.

זה מאוד מאוד רגיש.
שוב אני רק רוצה להדגיש בנושא הסברה
05/02/2013 | 12:29
1
67
שלמעט העובדה שהשיער נצבע בשחור, לא הייתה שום תגובה נוספת. אולי נהייתה לי פחות נשירה, לא יותר מזה. הבנתי שמקובל להשאיר את הסברה בין 12-24 שעות. אצלי בפועל זה היה הרבה פחות (8 שעות).
אין לי כמה נקודות זכות על זה?
יש החלקה שכן אפשר לעבור איתה? (כמובן חוץ מסברה...)
לכן ציינתי שהכי טוב לעשות טסט.
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2013 | 13:24
32
עדכון
05/02/2013 | 12:57
3
66
מצאתי לי את הספר שאני יודעת שבוודאות אצלו אני אעשה החלקה. הוא היחידי שהיה הוגן מספיק כדי לא למכור לי בולשיט שהחלקה יפנית היא בריאה לשיער ואמר לי שאם יש לי סברה על השיער אני צריכה לחכות לפחות שמונה חודשים+יש לי חברה שהיא לקוחה מרוצה שלו שעובדת איתי והשיער שלה באמת ממש חלק.
אז אני רק רוצה להגיד את שמו- קוראים לו גיא הרוש והמספרה שלו נמצאת בקריות. מגיע לו ח"ח רציני!
יש סיכוי טוב מאוד שזה ישרוף לך את כל השיער שע
08/02/2013 | 17:57
2
46
שעבר סברה.

אני חושבת שברזילאית את כן יכולה לעשות מיד, מכוון שזו לא באמת החלקה אלא רק ציפוי. מציעה לך לעשות טסט ברזילאית.
למה לי לעשות אדי סרטן בשביל משהו שיתן לי
08/02/2013 | 18:03
1
40
תוצאה לטווח מאוד קצר בעזרת מוצרים שלא עברו אישור של משרד הבריאות לטובת שימוש כחומר להחלקה?
לדעתי זה יתן לך שיער שתהיי מרוצה ממנו
09/02/2013 | 15:59
35
בקשר לאדים, כפי שכתבתי בעבר, לדעתי אם עושים את ההחלקה באוויר הפתוח, החשיפה של הלקוחה שולית, לדעתי האישית.
אני באופן אישי גם עושה ברזילאית, אם לא הייתי עושה לא הייתי ממליצה.
לדעתי 3 חודשים זה ממש לא טווח מאוד קצר.
החלקה יפנית באזור חיפה- מחפשת המלצות
03/02/2013 | 19:32
22
שלום לכולם :)

אני מתולתלת, ואני מחפשת כבר כמה שבועות המלצות למקום טוב להחלקה יפנית באזור חיפה.
החלקה בפעם הראשונה... יש המלצות?
החלקת משי של chi
03/02/2013 | 19:17
3
204
היי, לפני כחצי שנה עשיתי את ההחלקה המדוברת במספרת מומחים בהרצליה, והייתי מאוד מאוד מרוצה. הבעיה החלה עכשיו, כשהתקשרתי לחדש שורשים ומסתבר שהם רוצים את אותו המחיר שלקחו לי על כל השיער רק על שורשים!! 1500 שקל, זה מטורף. מישהי מכן עשתה את ההחלקה הזאת? מרוצה ממנה? ויותר חשוב- אצל מי?
חידוש החלקה
04/02/2013 | 13:25
1
125
אם את מרוצה מהתוצאה, מומלץ שתחדשי את תהליך ההחלקה במקום בו עשית לראשונה.
לגבי המחיר לחידוש.
העבודה על חידוש ההחלקה הנה זהה ולכן גם המחיר.
חשוב לדעת: צריך ידע מקצועי בחידוש החלקה ולכן אם עשית ואת מרוצה ממליץ בחום על המשכיות עם המקום בו עשית.
בהצלחה.
הרבה ספרים גובים מחיר שונה עבור שורשים
04/02/2013 | 14:07
99
אמנם חידוש שורשים הוא עבודה יותר מסובכת - כי צריך לדייק הרבה יותר ולא למרוח שוב על השיער שכבר הוחלק,

אבל אני לפחות מכירה כמה ספרים שאצלם החלקה לכל הראש יקרה יותר מאשר לחידוש של כמה ס"מ.

כנראה זה שונה ממספרה למספרה :)
אצלי לדוגמה חידוש של עד חצי שנה עולה 400/500
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2013 | 09:27
98
שח ---פחות---- מהמחיר ששילמת לראש מלא.
החלקה צרפתית
03/02/2013 | 13:43
8
93
שלום,
עשיתי כמה החלקות יפניות מוצלחות, האחרונה, לפני כחצי שנה גרמה לתלישת כמות של 20% שיער מהשורש (כנראה חומר חזק מידי או שהשאירו אותי הרבה זמן)
הכל אופן השורש התלוש צמח וכעת עומד על 50 מ"מ בערך.

האם החלקה נוספת תגרום שוב לתלישה של השיער ש"ניצל" אז מתלישה?

האם כדאי לעבור לסוג אחר של החלקה? השיער שלי מתולתל גלי ואני מעוניינת בהחלקה לצמיתות (שצריך לחדש רק שורש)

תודה
בנוסף אשמח לקבל מידע על החלקה צרפתית
03/02/2013 | 13:44
57
ואם היא מתאימה לי
שיער פגןם מהחלקה נוצר בגלל חומר חזק מידי,או ש
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2013 | 13:57
81
שהחומר נגע בקרקפת,או שהחומר הושאר זמן ארוך מידיי.
החלקה צפרתית לא תיתן מענה טוב יותר,זה תלוי במעצב השיער שלך במקצועיות שלו.
החלקה שיער אינה גומרת לתלישת/נשירת שיער!
03/02/2013 | 15:35
5
78
שינוי מבנה השיער הינו חיצוני ולכן על פי רוב הסיכויים לא אמורה להיות נשירת שיער כתוצאה ישירה של החלקת שיער! את חומרי ההחלקה לא מניחים על השורש ולכן ניתן להסיק שלא גורם ההחלקה גורם לתלישה, עם זאת ביצוע של החלקת שיער (כל התהליך) שלא במדויק עלולה לגרום לפגיעה בטקסטורה של השיער ולגרום לשיער שלא להראות טוב.
בכל אופן אם ניזוקת בעבר מהחלקות הייתי ממליץ לך באופן אישי להימנע מהחלקות שיער נוספות. בהצלחה.
זאת לא נשירה
03/02/2013 | 15:58
1
45
השיער נתלש מתחילת החומר (כמה מילימטרים בודדים מהקרקפת) ולא מהשורש, אולי לא הסברתי את עצמי נכון אבל ללא ספק מדובר בתוצאה של החלקה.
אני לא יכולה להימנע, זה שיפר לי את "איכות החיים" בצורה משמעותית

הבנתי שיש החלקות שלא משנה מה, לא יתלשו את השיער וזה בניגוד להחלקה היפנית שהבנתי שנחשבת הכי אגרסיבית
זה לא נכון שההחלקה היפנית היא "הכי אגרסיבית"
03/02/2013 | 23:47
54
יש החלקות נוספות שהן מאוד אגרסיביות...למשל ההחלקות הכימיות "של פעם"...

אם הוא נתלש לא מהשורש, זאת אכן ההחלקה שגרמה לזה.

ואין דבר כזה החלקה שלא-משנה-מה השיער לא ייתלש. הכל תלוי באיך עושים את ההחלקה. אם הספר לא יודע לעבוד, גם עם צבע השיער שלך יכול להיהרס לחלוטין...
סליחה שאני מתערבת אבל...
03/02/2013 | 23:45
2
85
נכון שהחלקה לא אמורה לגרום לנשירה או תלישה מהשורש, מהסיבות שציינת, אך היא בהחלט עלולה - אם מבוצעת לא נכון - לגרום לשבירת שיער, שזו תלישת שיער לא מהשורש.
תודה רינת
04/02/2013 | 08:48
19
שיער שבור
04/02/2013 | 09:56
45
"שיער שבור" במונח המקצועי הוא שיערות קטנות שנתלשות לאחר 2-3 ס"מ
וזאת עקב בעיה פנימית בשורשי השיער(בתוך שכבת העור). תופעה זו נגרמת לפני נשירה גדולה שעלולה לבוא.

שיער פגום כתוצאה של החלקה יפנית/כימית בתהליך לא טוב תישבר בכל אורכה בעיקר בחצי האורך והלאה.
האם אפשר לצבוע את השיער שוב מחדש כעבור יומיים
03/02/2013 | 08:40
2
143
צבעתי ביום שישי את השיער אצל ספר והוא צבע לי לצבע כהה מדי לעומת הגוון הטבעי שלי, זה נראה ממש רע ואני חייבת לצבוע שוב מחדש,
האם זה אפשרי לצבוע מחדש בהפרש של יומיים?
יש לציין שהוא גם עשה לי גוונים ביחד עם הצבע, האם זה מזיק לצבוע על גוונים.
אודה לתשובה מהירה,
עינת
ממליצה לא לצבוע שוב
03/02/2013 | 09:23
76
חכי כמה חפיפות. בד"כ אחרי כמה חפיפות הצבע מתבהר.
צביעת שיער חוזרת
03/02/2013 | 09:43
109
ניתן לצבוע את השיער, לידיעתך לא ניתן לצבוע(בבית) לצבע בהיר יותר וזאת מכיוון שצבע לא מבהיר צבע.
אופציה עבורך הוא להגיע ספר שיצבע לך את השיער עם צבע מבהיר שיעלה את הגוון הכללי של השיער.
בהצלחה.
הגעה לגוון בלונד צהוב
02/02/2013 | 00:06
3
394
היי, יש לי שיער בלונדיני בהיר כמו בתמונה למטה. הוא ממש בריא ונעים, אבל נראה חסר צבע ומשעמם.
אני רוצה להגיע לגוון בלונד צהוב זהוב כמו בתמונה.
מהנסיון למדתי לא לסמוך על הצבע שמראים בקופסאות, ושGOLD BLONDE תמיד יוצא ג'ינג'י..

מה דעתכם? איזה גוון מוביל לצבע צהוב כמו בתמונות?
סתם ככה
03/02/2013 | 09:24
2
151
הצבע שלך הרבה יותר טוב לטעמי.
אני חושבת שהרבה יותר קשה להגיע לצבע שלך מאשר לצבע צהוב אפרוח.
מסכים
03/02/2013 | 15:37
1
112
את יכולה ליהנות מהגוון הנקי שלך בכיף
תודה! איזה מקסימים
05/02/2013 | 18:37
71
הוא בהיר מידי לטעמי. אתם יודעים איך אפשר להגיע לגוון האפרוחי הזה? מה השם שלו? אני לא סומכת על הקופסאות צבע. מפחדת לצאת כתומה.
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2013 | 20:45
11
|תו| אלו הקטנים גדולים יהיו|!| בואו לצפות בדור החדש של המוזיקה הישראלית כובש את הבמה בעונה חדשה. קרן פלס, יהורם גאון, צביקה הדר, משה פרץ ומתי כספי כבר מחכים. נשמח לראות אתכם בפורום בית ספר למוזיקה וכוכב נולד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| מה יקרה אם הבוס שלכם ילבש תחפושת ויתחיל לעבוד בתפקיד הכי זוטר שיש במקום העבודה? בואו לדבר לפני כולם על התוכנית שכולם ידברו עליה למחרת בפורום החדש של בוס בהסוואה
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|בועית| אם גם אתם התפוצצתם מצחוק כשצפיתם בתוכנית החדשה של עדי אשכנזי, בודאי תשמחו לשמוע שעכשיו גם יש לה פורום חדש. אתם מוזמנים לפורום בלתי הפיך-עדי אשכנזי

|פטיש| זו כבר לא רק אגדה או סרט של דיסני, אלא גם אחת הסדרות המצליחות בעונת השידורים הנוכחית. אתם מוזמנים לפורום החדש של היפה והחיה
זקוקה להמלצה לקרם לחות
31/01/2013 | 11:43
116
לשער שעבר החלקה יפנית.

עד כה השתמשתי בסרום "לשער רגיל עד עבה" של פנטן (קיבלתי מחברה) אני מרגישה שהוא משמן לי את השער ולא נותן מראה טבעי והפסקתי להשתמש בו.
דוד שלי ספר, אני עושה ניסויים אצלו במספרה מידי פעם ומורחת מה שמתחשק לי. יצא ומרחתי קרם לחות של JENORIS והוא באמת עשה את השער רך נעים וטבעי. אבל אני חוששת שהוא איננו מתאים לשער שעבר החלקה.
מציינת שדודי אומנם ספר נשים, גברים וטף שנים רבות אך מסרב להתעסק עם החלקות וכיוצ''ב כך שאני לא מתייעצת איתו כי ידוע לי שאינו מתעסק בנ''ל.

רוצה לדעת, האם קרם לחות שכזה, נושא מלחים עלול להזיק, לייבש? יש למישהי ניסיון ארוך טווח איתו?
יש המלצה לקרם לחות, שמן, סרום מקצועי או אפילו לא שניתן לשים לאחר החפיפה? (כמובן שיהיה טוב לאלו שעברו החלקה)

דבר נוסף, למישהי היה ניסיון עם השמפו ללא מלחים של נטורל פורמולה? הסרום שלהם?

אשמח להמלצה
המלצה על מספרה
30/01/2013 | 23:29
1
96
שלום,
יש לי שיער מלא ועבה ואני מעוניינת לעשות פוני ודירוג במראה חופשי כזה, שלא "יישב" על הפנים. אני מחפשת ספר שלא מדלל, שאפשר לסמוך עליו שיעשה מה שביקשתי ובמחיר של עד 250 ש"ח, באזור המרכז או השפלה. אם מישהו מכיר אשמח להמלצות.
תודה ולילה טוב :)
אני מכיר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/02/2013 | 09:30
63
!!!!
רולים איכותיים
30/01/2013 | 17:48
29
היכן קונים במכרז הארץ רולים איכותיים??כאלה שנתפסים בשיער באמת ולא מפלסטיק?
קניתי כבר כמה סטים של רולים בכמה חנויות שלא היו איכותיים, ולא תפסו לי את השיער בכלל...
לצערי השיער שלי חלק וגם דיי דליל, לכן אני גם רוצה שיער בעל נפח ורולים חמים עושים אותו עוד יותר "חולה"...

תודה רבה!!!
חינה.
30/01/2013 | 01:30
99
היי,

אחרי תקופה שלא צבעתי את השיער, כי הספר שלי איים עליי שאני הורגת לעצמי את השיער, רוצה לגוון קצת. משעמם לי בשיער
חשבתי על חינה כי אמרו לי שזה לא פוגע בשיער ושזה נותן לו ברק.
יש לי שיער שטני בהיר ורציתי לדעת איך עושים חינה ואם אפשר אחרי זה, אם זה לא יוצא יפה, לצבוע על זה? חברות שלי חושבות שאסור אחרי זה כי יוצא צבע ירוק???!!!
מי כאן עשתה ויודעת?
מקריח? תזהר מעסקנים.
29/01/2013 | 13:31
3
128
הייתי כבר אצל שני רופאי עור ושניהם מסרו לי אותה תשובה חד משמעית - ווקס וקרס לשיער לא גורם להקרחה. חפיפה מרובה - לא גורמת להקרחה. אצל בנים הם אמרו לי , זה נטו גנטיקה.
ואני, הסיבה ששבגיל 23 אין לי סימן להקרחה נראית לעין להבדיל לא מעט מחבריי הישראלים לצערי בגילי, זה הגנים. זה התורשה. ושאתה שומע את זה כבר משני רופאים מומחים אז כנראה שזה באמת כך.
השתמשתי לא מעט בחיי בקרמים, ג'לים ווקסים. וחפפתי את השיער לא מעט. ואפילו עד לפני כמה ימים, היה לי שיער ארוך במיוחד עם קוקו, שכל אדם שני אומר לך ששיער ארוך לבנים יגרום לך לקרחת בטרם את. אז גם זה לא קרה.
השיער עדיין עומד בבגאון ללא סימני הקרחה נראים לעין.

ובאמת שאני מסתכל על משפחתי הקרובה והרחוקה מהצב העיראקי של אבי, אנשים מתחילים להקריח רק בגיל 45 +. כל הבני דודים שלי, אחי, דודים, מחזיקים ברעמות יפות מאוד. אין לנו אפילו קרח אחד בצד של אבא. רק הדודים המבוגרים
שכבר חצו את קו ה40-50 מתחילים להראות סימנים ראשוניים.
סבא שלי עד גיל 80 החזיק בלורית ורעמה גדולה ומלאה יחסית. אבי, רק בגיל 50 התחיל להראות סימני הקרחה ונשירה הנראים לעין.
תמיד אומרים להסתכל על סבא ואבא כדי לדעת אם תשרוד את הצבא ללא מפרצים.

הדבר הייחדי שהרופאים כן אמרו לי להתרחק כמו מאש - זה ג'ל. כי להבדיל מווקס וקרם, הוא באמת חוסם לגמרי את הקרקפת ופוגע בה.

בקיצור ח'ברה, אל תקנו את הלוקשים של מעצבי וספרי שיער שאין להם שום השכלה רפואית ומציעים לכם שמפויים במחירים מופקעים שיעצרו הנשירה ואף יעודדו צמיחה. אל תאמינו לקוסמטיקאיות שגם להם שום השכלה ברפואה ומדע השיער  והם ממש מנסות לדחוף לכם מוצרים במחירי עתק בסיסמאות תלושות מהמציאות שהקרם הזה והסרום הזה יציל את שיערכם,כדי לשלשל לכיסם עוד כמה ירוקים.
לכו לרופאי עור, רצוי של קופת החולם שלכם ולא באופן פרטי, אנשים שלמדו 7 שנים מהקשות שיש בעולם האקדמאי ,  כדי  לתת לכם אבחנה מקצועית ושמקבלים משכורת קבועה מקופת החולים וכך תהיו בטוחים שיהיו אוביקטיבים ולא ינסו לדחוף לכם דבר.

הכל זה גנים. זו האמת. תסתכל על אבא וסבא, ותדע גורלך.
לגמרי גנטיקה! ואתה צודק לחלוטין.
30/01/2013 | 09:57
14
השאלה איזו גנטיקה
30/01/2013 | 11:24
35
יכול להיות שמבחינה גנטית יש לך בעיה הורמונלית שתורמת להתקרחות, או אפילו בעיה גנטית שקשורה לספיגת ויטמינים. בכל מקרה, אם יש פתרון ראוי הוא לא יבוא מטיפולים במכונים שונים לדעתי.

מה שכן עוזר דרך קוסמטיקאיות ומכונים זה טיפול בדרמה רולר עם מינוקסיל. אבל, זה מאוד מאוד מאוד!!!!!! לא בריא.
להתרחק כמו מאש.
( לעמוד שלי בתפוז )
01/02/2013 | 09:48
21
חיילת,שפרי את הקוקו שלך!תסרוקות לצבא
29/01/2013 | 00:26
3
2403
אז ככה, אני מתגייסת בקרוב,
ולא בטוחה איפה מסתמנים הגבולות, ועד כמה הם ברורים, בנוגע לשיער

יש לי פוני, אאלץ להדק אותו בעזרת סיכות כלפיי מעלה?
וקוקו גבוה מהודק, פקעת מהודקת או צמה מהודקת אחורה? אלו כל 3 האופציות?...

ממש כואבת לי הקרקפת בתסרוקות כאלה, אין אפשרות יותר רפויה?

בהצלחה!
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2013 | 13:02
1
589
שיער אסוף לקוקו מספיק בהחלט,אפילו לה ממש מתוח.

אין בעיה עם פוני,אולי יציק בהתנהלות היום יומית-אבל תוכלי לשים סיכה.
בהצלחה!!!
זה תלוי איזה פוני
31/01/2013 | 06:56
296
אם זה פוני שהוא מעל קו הגבות אז זה בסדר. מתחת לקו הגבות - את תצטרכי לאסוף אותו...
הוראות צבאיות לתספורת תקינה
03/02/2013 | 09:46
594
http://www.aka.idf.il/rights/asp/info.asp?moduleId...
כמובן שההגבלות והאכיפה משתנה ממקום למקום.
בהצלחה.
הדמיית שיער לא עובד?יכול להיות?
28/01/2013 | 20:27
2
282
שלום רב,
התחלתי טיפולים להדמיית שיער,אני כבר בטיפול ה6,לא רואים שום דבר,
כמה ימים אני היו לי כמה טיפולים שראו משהו ואז זה נמחק, האם יכול להיות מצב שקרקפת לא מקבלת את הפיגמנטציה?
אישית אני לא אוהב את זה ,זה לא נראה טוב
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2013 | 13:00
1
125
ולפעמים הגוון הופך לירוק....

אני לא מכיר את הנושא לעומק בתהליך עצמו...נשמע לי מוזר שאתה לא רואה כלום.
הדמיית שיער וקעקוע, זמני או קבוע
03/02/2013 | 10:38
89
אני לא ראיתי הבדל בין השלושה...
בכל מקרה! חייבים לדאוג שגוון הדיו יהיה סופר איכותי כבר ראיתי "מקריח"
שהגוון הפך לירקרק!
מערכת צ'אט חדשה ב|תפוז| אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2013 | 16:31
3
אנחנו שמחים להשיק את טוטאל צ'אט, מערכת הצ'אט החדשה של תפוז.

מהיום תוכלו ליהנות בין היתר מהדברים הבאים:
|V| התחברות מכל דפדפן וכל מערכת הפעלה
|V| שיחות וידאו
|V| העברת קבצי תמונות
|V| כתיבה בצבעים

|קדימה| אתם מוזמנים לבלוג הבית להתעדכן בכל החידושים והשיפורים ולקרוא את השאלות הנפוצות
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|קדימה| סיימתם להתעדכן? הגיע הזמן להתחבר ולהתחיל לצ`וטט
http://totalchat.tapuz.co.il/

גיבורי העל מגיעים ל|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
27/01/2013 | 18:16
4
|רוק| למה להסתפק בגיבור על אחד כשאפשר לעקוב אחרי נבחרת שלמה?
פורום לוקי והנוקמים הוא הבית החדש לכל המעריצים של לוקי וסרטי "הנוקמים", "ת'ור", "קפטן אמריקה", "איירון מן" ו"הענק הירוק". סרטים שגרפו מילארדי דולרים ומעריצים בכל רחבי העולם|!|
אתם מוזמנים לפורום:
אוי ויי...אני מיואשת מהשיער שלי לגמרי
27/01/2013 | 16:05
4
245
מאז ומתמיד אני עם שיער מתולתל, בשנים האחרונות הסתדרתי איתו פחות או יותר אבל מאז הלידה (לפני שנתיים), המצב הולך ומדרדר.
הוא יבש נורא, שביר, שום קרם לא עוזר לו להראות טוב. אפילו אחרי אמבטיה אני לא מרוצה...ממש ברוך.

שמעתי שיש אפשרות לעשות שיקום קרטין ללא המחליק (אני ממש לא מעוניינת בשיער חלק, אפילו לא קרוב לכך). האם יש באמת הבטחה שאחרי השיקום התלתלים שלי ישמרו רק יהיו יותר רכים?
אני חוששת מאד ללכת אחרי הבטחות של ספרים שאיני מכירה ולגלות שהשיער שלי השתנה מאד אחרי הטיפול.

מה עושים?
אשמח להמלצות...

תודה
מישהו? משהו?
28/01/2013 | 19:36
64
21 אנשים קראו את הפוסט ואף אחד לא ענה?
אני אקח את התלתלים היבשים שלי למקום אחר
שלום לתלתלית!
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2013 | 13:04
123
תראי אני לא מכיר בשיקום הזה מאחר וזה חומרים של החלקה ברזילאית,ומסוכנים בכל מצב.
הייתי מציע לך לרכך אותו ע"י מסיכות שיער טובות שמפו טוב,תספורת מרעננת.
אפילו טיפולי אמפולה ושמנים יעשו לך טוב.
תקפצי לביקור או שתעלי תמונות של הישער בכדי שארה ואוכל לסייע.
רוני
"שיקום קרטין" = החלקה ברזילאית
30/01/2013 | 13:58
110
מסרטנת ואסורה עפ"י משרד הבריאות. ציפוי חיצוני לשיער שיורד עם החפיפות, אין כאן באמת שיקום.

האם את משתמשת במסכות טובות לשיער? למשל של קרסטס..הם מעולים לשיער כמו שלך!!
המלצה נחמדה
03/02/2013 | 10:36
69
קודם כל מסיכה איכותית תרכך לך את השיער(בהתחייבות!).
דבר נוסף אם את הולכת לישון עם שיער רטוב הייתי ממליץ לך לקנות סיכות ראש ולגלגל את השיער בקבוצות גדולות לספרה 0 בלילה לפני שאת הולכת לישון.(בקיצור כמו לשים רולים בשיער, פשוט בלי הרולים).
כשתקומי בבוקר השיער יראה כאילו עשית פן מתולתל :)
בהצלחה.!
נ.ב אם את מאזור המרכז ומעוניינת בחוו"ד מוזמנת בשמחה.
גוונים אפורים
27/01/2013 | 14:00
1
68
שלום לכולם,
רציתי לשאול כיצד עושים גוונים אפורים (לא צהובים) למישהי שיש לה שיער בין חום בהיר לבלונד כהה.
האם אפשר להגיע רק אם הבהרה או שצריך לצבוע אותם אח"כ?

תודה מראש
יפעת
צריך הבהרה (שתגמור את השיער) ואז בלונד אפור
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2013 | 13:05
136
ביותר,או קרייזי קולור אפור.

המלצה שלי:חברי תוספת שיער אפורה וזהו.
קורס תסרוקות ערב?
27/01/2013 | 15:39
28
אני מעוניינת לשעות תסקורות ערב ופן איפה מומלץ?כמה עולה?
והאם מישהו למד במכללת היי קוסמטיקס שיכול להמליץ?
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ