לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590025,900 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

לצפיה ב-'המצלה למומחה פוריות בכללית?'
המצלה למומחה פוריות בכללית?
13/09/2017 | 09:41
היי,
אמ;לק: אני מחפשת מומחה פוריות למתן חוות דעת שנייה במסגרת שרותי הייעוץ של כללית פלטינום.

קצת בפירוט: בת רגע מארבעים. הופנינו לטיפולי פוריות ביחידת IVF של קפלן לפני שלוש שנים, עקב בעיה זכרית, ויש לנו בת מהממת שנקלטה בנסיון השני. עכשיו מנסים שוב. בפברואר עברתי טיפול ממנו יצאו שלוש ביציות, שתיים הוחזרו ונקלט הריון שנפסק בשבוע עשר. ביולי החזרנו את הביצית השלישית וההריון לא תפס. באוגוסט התחלנו טיפול חדש - ובשאיבה התגלה שבזקיקים אין ביציות בכלל. בספטמבר ניסינו שוב, והטיפול הוספק באמצע לאחר שהתפתח רק זקיק אחד. בדיקות הדם הראו צניחה משמעותית מאוד באסטרוגן (סביב ה-400. בפברואר היה 4000) ועלייה בהורמון ששכחתי את שמו, אבל אמור להיות מתחת ל-19 כדי להשיג הריון תקין (אצלי היה 62).

בסיטואציה הנוכחית, מנהל המחלקה מסרב להמשיך לטפל בי. הוא גם לא הסכים להחליף לי את הפרוטוקול, למרות שביקשתי (טופלתי במנופור 350 יחידות). הוא אומר לי לרדת במשקל (לפני הנסיון השני ירדתי 17 קילו. אחרי ההפלה עליתי כמעט את כולם בחזרה. אני בהשמנת יתר, לרדת במשקל יקח לי זמן והגיל פקטור משמעותי) - אבל גם זה לא מבטיח שיפור. הוא התחיל לדבר איתי על תרומת ביציות.

לפני שאני רצה לניתוח בריאטרי - מה שימנע ממני להיכנס להריון במשך שנה - אני רוצה לקבל חוות דעת שנייה ואולי לנסות טיפול בפרוטוקול אחר. מישהי יודעת להמליץ לי על רופא מעולה, ולא מקובע, שעובד עם הכללית? אני מכונה לשקול גם פנייה לרופא באופן פרטי, אבל רוצה למצות קודם את מה שהקופה נותנת.

תודה מראש!
לצפיה ב-'רוקחים'
רוקחים
12/09/2017 | 23:06
1
כשרוכשים תרופות, מדוע הרוקח תמיד שואל אם מדובר בטיפול לילד ראשון? זה משנה משהו?
לצפיה ב-'זה נותן הנחה'
זה נותן הנחה
13/09/2017 | 16:18
עד 2 ילדים יש הנחה מאוד משמעותית בעלות התרופות לפוריות.
אבל לא ברור לי למה שואלים אותך בעל פה, מה זה נותן? תכלס כל אחת יכולה להגיד "כן"...
בדרך כלל מבקשים שעל המרשם תופיע חותמת ממרפאת הפוריות שמאשרת שאת זכאית להנחה.
לצפיה ב-'אסה"ר או סורוקה'
אסה"ר או סורוקה
12/09/2017 | 20:48
15
כבר לא קופץ...
אז שוב- בת 40, מתלבטת בין שני אלה. אסה"ר רחוק יותר, אבל סורוקה לא מרגיש לי מספיק מקצועי. חיוכי אהבה- ציינת שאת "בסך הכל מרוצה"- זו לא נשמעת כמו המלצה טובה לבית חולים...
חשוב לי להיות מעורבת ושיקשיבו לדעתי. לא בא לי לבזבז אנרגיה וזמן על מאבק עם רופאים וטעויות מיותרות. 
ובעיקר, כפי שציינה חיוכי אהבה, איפה יקח הכי פחות זמן.

ובקשר לניק- שיבוש לא מתוכנן של מורגן לה פיי (Morgan le fay) מארתור (המלך, לא דוב הנמלים :)
לצפיה ב-'תשמעי...'
תשמעי...
12/09/2017 | 21:21
יש לי ילדונת מהממת מסורוקה,
הלא מרוצה זה בעיקר מבזבוז זמן טכני, וכנראה כתבתי אחרי אחד התורים האלו

כלומר כל תור לוקח הרבה מאוד זמן - גם להגיע לתור,
וגם בתור עצמו, כמעט כל הגעה לשם גוזלת שעתיים שלוש,
בדיקות בבוקר - מתחילות ב 7:30 במקרה הטוב בדיקות דם,
ואולטרסאונד בשמונה, וזה אומר שכל בדיקה זה איחור לעבודה.

מבחינת כל השאר - מצוין, אחיות נפלאות, רופאים נהדרים,
לא היתה לי שום בעיה. אם היו שאלות - שאלתי בבוקר את מי שלקח דם,
וקיבלתי תשובה בצהריים (אגב, הם השתפרו בצהריים, הם מתקשרים לתת
תשובות, היה סיוט לתפוס אותם לפני כן).
לי לא הפריע במיוחד שהרופאים מתחלפים בעיניי זה עוד עיניים על התיק שלי.

להגיד על בית חולים סורוקה שהוא לא מספיק מקצועי זה, תסלחי לי, הזויי לגמרי...
זה בית חולים מצוין עם הרבה מאוד ניסיון! ויש במחלקת IVF כמה רופאים מצוינים.

ולמרות שהוא בית חולים גדול ועמוס, במחלקה יש יחס אישי וטוב מצד הצוות.

אני בעד ציבורי, ממליצה לך להתחיל לקבוע תורים כי גם להגיע ל IVF יכול לקחת זמן,
ואם את מעל גיל 40 אוסף בדיקות נכבד שצריך לעשות (לפאפ לוקח חודש וחצי לקבל תשובה... ממוגרפיה, כירורג שד ועוד).

בהצלחה

לצפיה ב-'המחלקה בסורוקה מצויינת'
המחלקה בסורוקה מצויינת
12/09/2017 | 22:56
1
יחס אישי, אחיות מקצועיות ונחמדות ורופאות/ים טובות. יש שם ניסיון רב והצלחות רבות.
גם מבחינתי זה שיש תחלופת רופאות/ים זה טוב כי זה כמו לקבל עוד חוות דעת.
מה שקשה זה שמחכים זמן רב לתור והמעקבים בבוקר לוקחים הרבה זמן.
בהצלחה
לצפיה ב-' בדיוק '
בדיוק
12/09/2017 | 23:44
לצפיה ב-'בתור מישהי שטופלה בציבורי - מסקנה'
בתור מישהי שטופלה בציבורי - מסקנה
12/09/2017 | 23:53
11
אני חושבת שזה תלוי מה הבעיה. יש לך בעיה או לבעל.
אם לך יש בעיה, אז תלוי עד כמה היא קשה. אם הבעיה היא קשה, אז כדאי ללכת ישר לרופא פרטי ולא לבזבז זמן.
אני טופלתי בהתחלה בבית חולים ציבורי, כי אמרתי שאני משלמת מיסים ומגיעה לי רפואה ציבורית. לי יש שחלות פוליצסטיות , דיי חמור המצב אצלי. ומה שהיה ביחידה להפריה חוץ גופית בציבורי שלא טופלו בעיניין השחלות כמו שצריך, לא נתמו דגש לזה כלל. התחיל הריון ראשון, לא נתנו תמיכה לא כלום לגבי העיניין של השחלות שלי. הקושי הגדול שלי התברר בנוסף להיכנס להריון זה גם לשמור על ההריון בשבועות הראשונים. בהריון הזה בשבוע 9 הפסיק הדופק. אח"כ היה עוד הריון שלא הצליח אצלהם. ולא אמרו לי כלום שבואי נעשה בירור הפלות חוזרות. אמרו רק אחרי 3 הפלות עושים בירור. תמיד היו אותם פרוטוקולים, לא היה שום שינוי. הכל היה תחת אג'נדה: אנחנו מנסים להכניס להריון, שחלות פוליציסטיות אנחנו לא הכתובת לטפל בהם וגם אנחנו לא הגוף ששומר על הריון. בהריון הראשון מיד התחילו דימומים וביחידה אמרו תלכי לרופא גניקולוג שלך בקופה. אבל זה הזוי! אולי צריך לשנות תמיכה או משהו, גניקולוג בקופה הוא לא מומחה פוריות עם כל הכבוד.
בקיצור אחרי שנתיים הרמתי ידיים והלכתי לרופא פרטי. ישר אמר בואי נעשה בירור הפלות. התגלתה אצלי איזו בעיה גבולית עם קרישיות יתר, הזרקתי תמיד קלקסן. הדרך גם אצלו הייתה ארוכה וקשה נפשית. עברתי מלא בירורים, שינוים, שינוי אורך חיים. ברוך ה' אחרי הכל נולד לי בן.
מניסיון שלי, הייתי הולכת ישר לאיזה רופא פרטי גאון שגם יודע לשמור העל הריונות בהתחלה שלהם ולא הייתי מנסה בבית חולים ציבורי בגלל העניין שזמן חשוב.

זו דעתי.  בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה לכן'
תודה לכן
13/09/2017 | 06:32
6
טוב לשמוע את מה שאתן כותבות, קבעתי לסורוקה לתחילת דצמבר ויש לי כבר את כל הבדיקות, כך שמהבחינה הזו זה אכן בזבוז זמן שאין לי.

יש המלצות על רופא פרטי תותח בדרום? אני מעדיפה רפואה ציבורית בגלל האפשרות להרבה חוות דעת כפי שכתבתן, אבל הזמן יקר...

לצפיה ב-'תחילת דצמבר?!? '
תחילת דצמבר?!?
13/09/2017 | 09:44
5
עד כדי כך מצב התורים קשה ביחידה?! יאאוו.....
היחידה מעולה (הצוות), אבל אם זה באמת מצב התורים, אז ממליצה לך בחום *לרוץ* לקליניקה הפרטית של עאטף ואבי (ד"ר זיאדנה וד"ר הרלב).
הם רופאים ביחידה הציבורית בסורוקה (ש"מדהימים" לא מתחיל אפילו לתאר אותם, גם בתור רופאים וגם בתור בני אדם) והם פתחו לפני כמה חודשים את הקליניקה במגדלים החדשים על רגר. היא נקראית אולטרה קר (Ultra Care).
המון המון המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'לגמרי חידשת לי שיש להם קליניקה פרטית '
לגמרי חידשת לי שיש להם קליניקה פרטית
13/09/2017 | 16:59
2
אגב, לדעתי זה בגלל החגים,
אני מפספסת חודשיים עכשיו כי אני לא רוצה להתחיל להזריק מחר וליפול על ראש השנה,
ונראה לי שהווסת הבאה נופלת היטב על סוכות.............. הלכו חודשיים ככה בכיף,
אז כנראה שבגלל העומס של אחרי-החגים היא כבר מגיעה לדצמבר.
(והתורים באמת רחוקים בדרך כלל...)

הם עושים שאיבות והחזרות בקליניקה שלהם?

לצפיה ב-'.'
.
14/09/2017 | 09:51
1
שאיבות והחזרות דר עאטף עושה באסותא ראשון , מעקבים אצלו בלבד באולטרה קר ובדיקות דם במרפאה שלך
לצפיה ב-'הבנתי, תודה '
הבנתי, תודה
14/09/2017 | 16:16
לצפיה ב-'אני מטופלת של ד"ר עאטף בציבורי'
אני מטופלת של ד"ר עאטף בציבורי
13/09/2017 | 21:38
1
ולא ידעתי שהוא מטפל גם בפרטי...
סליחה על הבורות, אבל אפשר לעשות את כל הטיפול אצלו במקום בסורוקה?

לצפיה ב-'כן אני טופלתי אצלו בפרטי '
כן אני טופלתי אצלו בפרטי
14/09/2017 | 09:52
לצפיה ב-'מה זה רופא שיודע לשמור על הריונות?'
מה זה רופא שיודע לשמור על הריונות?
13/09/2017 | 09:35
3
הפלות מוקדמות לא נגרמות בגלל הרופא אלא בגלל התפתחות לא תקינה, לפעמים בגלל קרישיות אבל לרוב כי העובר פשוט לא תקין גנטית.
גם אני עברתי הפלה נדחית ומעולם לא עלה בדעתי להאשים בכך את הרופאה. מה היא יכולה לעשות, להחיות עובר ללא דופק?
לצפיה ב-'זו דעתי'
זו דעתי
13/09/2017 | 10:26
2
כמו שכתבתי מקודם תלוי מאוד מה הבעיה. אצלי בבירור יש בעיה לשמור על הריון בשלבים מוקדמים. לא מדובר בעובר לא תקין אלא בעיה הורמונלית חמורה אצלי בנוסף לבעית קרישיות.
כאשר בהריון הראשון מיד לאחר בטא 1000 התחילו דימומים (אפילו באותו יום) ביחידה שבה טופלתי פשוט אמרו תלכי לרופא בקופה. לפי דעתי אותו רופא שהתחיל את התמיכה להחזרה צריך גם להיות בתמונה אחר כך. אצלי הם פשוט עשו ראש קטן: אנחנו לא מטפלים בכלום מעבר ללהכניס להריון. לעומת זאת רופא פרטי אכן התחשב בהכל, לאחר החזרה שבה הילד שלי נקלט עשיתי בדיקות דם והם הוסיפו לי איזה זריקות לעשות. ביחידה ציבורית כל זה לא היה. היה פשוט ראש קטן. היו עוד כל מיני דברים שבגלל רגישות העניין אני לא רוצה להזכר בהם ולכתוב אליהם ולהרגיש שוב, למרות שעבר כבר מעל 6 שנים מאז.

אני לא אומרת שגם ביחידות ציבוריות יש הצלחות. לכן אמרתי שצריך לבחון סוג בעיה. יש לי חברה שאין לה בעיות, היא רצתה להביא ילד לבד בלי בעל. הלכה פשוט לבית חולים רגיל וברוך ה' יש לה ילדה היום. 
כל מקרה לגופו.
לצפיה ב-'זו התנהלות הזויה של היחידה'
זו התנהלות הזויה של היחידה
13/09/2017 | 10:40
1
לא ברור מה הלך שם, אבל גם אני טופלתי ביחידה ציבורית ולא היה עולה בדעתם לשלוח מטופלת עם דימום ל"רופא בקופה". כל עוד הם לא שיחררו אותך (ואת זה עושים רק אחרי שיש דופק) הם אחראיים על המעקב. צר לי על החוויה שעברת.
לצפיה ב-'תודה על המילים הטובות '
תודה על המילים הטובות
13/09/2017 | 13:42
לצפיה ב-'שלום לכולן, זקוקה לעזרה בתרופות גונאל, דקפפטיל וצטרוטייד'
שלום לכולן, זקוקה לעזרה בתרופות גונאל, דקפפטיל וצטרוטייד
12/09/2017 | 19:36
3
אני לא מכוסה בקופות והתרופות מחוץ לסל עולות 7000 שקל, אשמח אם למישהי יש עודפים או מרשמים במיוחד גונאל (1500 למזרק 900). אני מהמרכז אבל מוכנה לסוע רחוק.
מתחילה הזרקות בסביבות ה-21 לספטמבר. פרוטוקול גונאל 900 * 3, צטרוטייד * 6, דקפפטיל * 2
אנא צרו קשר בפרטי ומבטיחה לענות מהר. תודה רבה ילין

לצפיה ב-'אני יכולה לתת לך גונאל 900 אחד ועוד שאריות פתוחות (בערך 300)'
אני יכולה לתת לך גונאל 900 אחד ועוד שאריות פתוחות (בערך 300)
12/09/2017 | 20:23
1
ובערך 2 צטרוטייד וכמה דקקפטיל.
אני בצפון תל אביב
לצפיה ב-'אני אשמח לבוא ולקחת. השארתי לך הודעה בפרטי. תודה רבה'
אני אשמח לבוא ולקחת. השארתי לך הודעה בפרטי. תודה רבה
12/09/2017 | 20:47
לצפיה ב-'יש לי 3 צטרוטייד אם עוד רלוונטי'
יש לי 3 צטרוטייד אם עוד רלוונטי
12/09/2017 | 21:07
לצפיה ב-'רפואה פרטית בירושלים'
רפואה פרטית בירושלים
12/09/2017 | 17:07
1
שלום בנות יקרות
אני עוברת טיפולים כבר כ 4 שנים. עברתי שתי הפלות שתיהן בשבוע 7 והתגלו רק בשבוע 10 עקב תמיכה של פורגסטן. כרגע מומחה הפוריות של הקופה שלח אותי לבדיקות קרישיות וצילום רחם תלת מימד. אני לא מרוצה מהטיפול עומס מטופלות חוסר תשומת לב אישי וכו.
מישהי ממכן עברה טיפולים פרטים לא דרך קופת חולים? ( הכוונה היא למעקבי זקיקים בדיקות דם זריקות ועד שלב ההזרעה)
איך זה עובד?
מה העלויות?
המלצות למרפאה?
תודה רבה.
לצפיה ב-'אמנם בשלב ההזרעות לא טופלתי בפרטי'
אמנם בשלב ההזרעות לא טופלתי בפרטי
13/09/2017 | 09:48
אבל ב-IVF טופלתי בשר"פ הדסה. היה מצוין, ולא שונה בהרבה מהמסלול הציבורי שם, מלבד היעדר התורים והעלויות המטורפות.
בירושלים יש כמה וכמה רופאים שמקבלים גם באופן פרטי, ביניהם ד"ר גודין (אצלה טופלתי ב-IVF וממליצה בחום), ד"ר צפריר, ד"ר גולדברג (מקבל במודיעין עילית אבל מאוד זמין בטלפון\ווטסאפ ומאוד נחמד).
חשוב להבהיר שזה שאת עוברת לרופא פרטי לא מחייב אותך לעשות את הבדיקות והמעקבים על חשבונך!!!! 
את משלמת לרופא על הליווי האישי ועל ההזרעה, אבל את בדיקות הדם+אולטרסאונד אפשר ורצוי לעשות במרפאת קופת חולים שלך, וכך לחסוך בעלויות.
את התוצאות את פשוט מעבירה לרופא (או שהוא יכול אפילו לצפות בהן בעצמו אם הוא מקבל במקביל גם בקופה שלך), ומקבלת ממנו הנחיות.
לצפיה ב-'שבוע 5+4 לחוצה '
שבוע 5+4 לחוצה
12/09/2017 | 16:23
3
היי בנות אני אחרי טיפול ivf היום הייתי אצל הרופא בדק אותי וראה שק אחד ברוך שם ���� אבל עדין אין דופק הוא אומר שזה קצת מוקדם לבוא שבוע הבאה , יש לי ממה להיות לחוצה ? משהי כאן עברה את זה ? זה באמת מוקדם ??? פליז תמיכה תושבה תודה ❤️❤️❤️❤️
לצפיה ב-'לא בטוחה שזה הפורום המתאים אבל... זה אכן מוקדם'
לא בטוחה שזה הפורום המתאים אבל... זה אכן מוקדם
12/09/2017 | 19:17
עד כמה שאני יודעת בדר"כ בודקים דופק בשבוע 7-8 או לכל המוקדם בשבוע 6 
לצפיה ב-'לא חייב להיות דופק לפני שבוע 6 מלא'
לא חייב להיות דופק לפני שבוע 6 מלא
12/09/2017 | 22:26
תבדקי אחרי שבוע 6.
מאחלת בשורות טובות
לצפיה ב-'מוקדם. לא כדאי לבדוק דופק לפני שבוע שש פלוס שלוש'
מוקדם. לא כדאי לבדוק דופק לפני שבוע שש פלוס שלוש
12/09/2017 | 23:07
וקחי עוד יומיים אקסטרה כי להיות בטוחה (;
לצפיה ב-'בדיקת פרופיל הורמונלי בזמן לקיחת אנטיביוטיקה'
בדיקת פרופיל הורמונלי בזמן לקיחת אנטיביוטיקה
12/09/2017 | 13:35
1
יש לי דקלת גרון חריפה ואני מקבלת אנטיביוטיקה , כמובן שיש חום וכל שאר התופעות הלא כיפיות של דלקת. אני אמורה לבצע פרופיל הורמונלי מחר או בחמישי, האם עדיף לדחות בחודש? או שלדלקת והאנטיביוטיקה אין השפעה?
אני חוששץ כי חוץ מפרופיל הורמונלי יש שם את כל רשימת הבדיקות שלפני IVF ואני חוששת שזה עלול לשבש את התוצאות. 
לצפיה ב-'לא שמעתי על השפעת אנטיביוטיקה על פרופיל,'
לא שמעתי על השפעת אנטיביוטיקה על פרופיל,
12/09/2017 | 22:26
אבל איני רופאה.
אנטיביוטיקה כן תשפיע על הלוקוציטים ועל מדדי הדלקת, פחות סביר שתשפיע על הפרופיל.
לצפיה ב-'אשמח לעזרתכן , אני לא יודעת למי לפנות'
אשמח לעזרתכן , אני לא יודעת למי לפנות
12/09/2017 | 09:15
4
אני אחרי 3 כימיים פניתי לפוריות ששם שלחו אותי לבדיקות
בין הבדיקות נכנסתי להריון שהופסק בשבוע 15 עקב הפסקת דופק
ביקשנו שימור ריקמה עוברית כדי להבין מה הבעיה
אך אמרו לי שצריך ללכת לעשות יעוץ גנטי שוב כי אי אפשר לבקש פתאום לברר צריך לעבור תהליך בירוקרטי של הבית חולים
כאשר פניתי לרופא פוריות הוא אמר לי " תפני לרופא נשים שלך "..

בין הבדיקות הייתי אמורה לעשות היסטורסקופיה ( לא עשיתי עקב ההריון )
מישהי פה יכולה לומר לי מה כדאי לעשות?
האם לחזור לרופא פוריות ? האם ללכת לרופא נשים ולבקש ?
לחכות חודש עד שהגוף ירגע ולבקש?
תודה על העזרה
לצפיה ב-'קצת תשובות:'
קצת תשובות:
12/09/2017 | 16:51
2
בעיקרון, נראה שהתכוונו שאת ובעלך תבצעו בדיקת קריוטיפ שבה בודקים שהכרומוזומים מסודרים כראוי. אחרי 3 כימיים והפלה - אני חושבת שהקופה משתתפת בייעוץ ובבדיקה.
קובעים ייעוץ אצל גנטיקאי בבית חולים או באופן פרטי, מסבירים לו את ההיסטוריה והוא נותן הפניה לבדיקה (בדיקת דם). בדיקה כזו עולה בערף 1300 שח באופן פרטי.
באופן פרטי - לא צריך שום דבר מאף אחד. דרך הקופה - רופא נשים וגם רופא פוריות אמורים להיות מסוגלים לתת הפניה כזו.
בתל השומר יש מרפאת הפלות חוזרות, אני מניחה שהם ידעו גם כן לכוון.
בדיקות נוספות שכדאי: סט קרישיות, צילום רחם, היסטרו, בדיקת זרע, פרופיל הורמונלי
אם נותרה לכם ריקמה עוברית - ממליצה בחום לשלוח לבדיקת כרומוזומים שעולה כ1000 שח.

לצפיה ב-'בהחלט שמרתי רקמה'
בהחלט שמרתי רקמה
12/09/2017 | 20:50
1
אך התברר לי שהבית חולים דורש שאני אקבע תור לפני כן ( עוד כסף? חוץ מזה שצריך לשלוח לבדיקה )

לצפיה ב-'כן... אבל אחרי מספר כזה של הפלות כבר צריכה להיות השתתפות של '
כן... אבל אחרי מספר כזה של הפלות כבר צריכה להיות השתתפות של
13/09/2017 | 08:48
הקופה (טופס 17) ואם יש ביטוח פרטי - אז יש החזרים.
לצפיה ב-'אני מצטערת על האובדן'
אני מצטערת על האובדן
13/09/2017 | 11:19
עשית את הסט המלא של בדיקות קרישיות? אם עוד לא עשית אני ממליצה לעשות, אפילו בפרטי אם צריך.
כדאי כמובן גם לבדוק קריוטיפ והייתי הולכת לעשות היסטרוסקופיה אבחנתית לוודא שלא נשארו שאריות.

לפעמים אבל זה עניין של מזל. לגיסתי יש בעיית קרישיות ידועה והיא לקחה קלקסן בכל ההריונות. עדיין היא איבדה 5 עוברים עד שבוע 8. הם שלחו לפתולוגיה את אחת העוברים אחרי גרידה והתברר שהיתה לעוברית תסמונת והגוף סיים את ההריון בגלל עובר לא תקין. השבוע נולדו להם תאומים.
לצפיה ב-'שוב איתכן - בנסיבות עצובות '
שוב איתכן - בנסיבות עצובות
11/09/2017 | 19:15
17
מזהירה מראש, מי שלא רוצה לשמוע חדשות רעות שלא תקרא 

לפני 9 חודשים בערך הודעתי פה, אחרי 4 סבבים של IVF, על בטא חיובית ראשונה... 
לצערי, בשלב מאוחר מאוד התגלתה (כמעט במקרה) בעיה גנטית נדירה בעובר, ונאלצנו לבצע הפסקת הריון בשבוע 38 

עכשיו אנחנו רוצים לחזור לטיפולים וככול הנראה נצטרך גם PGD, אשמח לשמוע מבעלות ניסיון איך זה מתבצע.
בסבבים הקודמים העוברים היו באיכות בינונית עד גרועה, אני דואגת שאם יתחילו להוציא מהם תאים לבדיקה ולהקפיא/להפשיר אותם הסיכוי להשיג הריון יהיה אפילו עוד יותר נמוך...
לצפיה ב-'ממש עצובות'
ממש עצובות
12/09/2017 | 08:37
אני מצטערת כל כך. מזמינה אותך לבוא לפרוק ולשתף בפורום אובדן הריון. שולחת הרבה חיבוקים וירטואליים.
לצפיה ב-'מצטערת לקרוא'
מצטערת לקרוא
12/09/2017 | 09:17
1
נשמע כל כך קשה!
מה היתה התסמונת ואיך התגלתה במקרה?
בטוח שתצטרכו pgd בגלל זה וזה לא חוסר מזל חד פעמי?
מכירה מישהי נשאית x שביר שהסיכוי העברה לעובר הוא 25%
היא לא רצתה להכנס ל pgd והעדיףה לבצע סיסי שליה בשליש ראשון.
לצפיה ב-'אני מעדיפה לא להיכנס כאן ליותר מדי פרטים'
אני מעדיפה לא להיכנס כאן ליותר מדי פרטים
12/09/2017 | 12:35
אבל זו תסמונת נדירה מאוד שלא בודקים בבדיקות הגנטיות הרגילות (שאת כולן עשינו...) היא גורמת לסבל קשה ורוב התינוקות הלוקים בה לא שורדים מעל לגיל שנה. זה היה "במקרה" כי בסקירות לא היו סימנים שמצביעים על בעיה כל כך קשה ורק "ליתר ביטחון" התחלנו בירור.

מסתבר ששנינו נשאים אז גם אצלנו הסיכוי הוא 25% בכל הריון. בגלל שבמילא עושים IVF, לדעתי עדיף להחזיר רק עוברים בריאים ולא להסתכן שעד שכבר נקלט הריון, יתברר שהעובר חולה וצריך להפסיק אותו. אבל זה באמת תלוי עד כמה PGD יעכב את התהליך, בשלב הזה חשוב לי לא לבזבז זמן
לצפיה ב-' עצוב מאוד, במיוחד בשלב כ"כ מאוחר'
עצוב מאוד, במיוחד בשלב כ"כ מאוחר
12/09/2017 | 11:03
מקווה שההריון הבא יקרה בקרוב ויסתיים בידיים מלאות
לצפיה ב-' '
12/09/2017 | 15:07
לצפיה ב-'משתתפת בצערך על האובדן'
משתתפת בצערך על האובדן
12/09/2017 | 21:00
יש קומונת pgd. מציעה להצטרף ולקבל שם תשובות בעניין.
לצפיה ב-' לא נתפס. איתך בכאבך.'
לא נתפס. איתך בכאבך.
12/09/2017 | 20:39
לצפיה ב-'אוי ואבוי'
אוי ואבוי
12/09/2017 | 22:20
1
יקירה,
משתתפת בצערך על האובדן הנורא. אתם עוברים סיוט, ואין לי איך לנחם. כל שאכתוב יישמע כקלישאה.
לגבי בזבוז הזמן, הוצאת התאים והסיכויים, אולי אפשר לעשות מי שפיר עם צ'יפ גנטי? אני לא יודעת אם זה עדיף, רק מעלה את האופציה.

שולחת חיבוק, כי אין לי מילים שינחמו
לצפיה ב-'אפשר לעשות מי שפיר'
אפשר לעשות מי שפיר
15/09/2017 | 00:17
או אפילו סיסי שליה בשבוע מוקדם יותר, אבל צ'יפ גנטי לא מספיק - צריך גם לבדוק ספציפית את הגן הבעייתי... נראה מה יציעו לנו בייעוץ הגנטי.
לצפיה ב-'קשה כל כך! מצטערת שנאלצת לעמוד בזה '
קשה כל כך! מצטערת שנאלצת לעמוד בזה
12/09/2017 | 23:09
הלוואי ויהיה קל מעכשיו וידיים מלאות
לצפיה ב-'וואוו רק חיבוק חם על הסיוט שאת עוברת. מצטערת '
וואוו רק חיבוק חם על הסיוט שאת עוברת. מצטערת
13/09/2017 | 06:40
לצפיה ב-'הלב נשבר'
הלב נשבר
13/09/2017 | 11:25
אני כל כך מצטערת.
הלוואי שתחבקו ילד קשת בקרוב
לצפיה ב-'חיבוק ענקי.'
חיבוק ענקי.
13/09/2017 | 19:41
אין לי המלצה או משהו חכם לומרת
מקווה שמכאן החיים יחייכו אליכם ותחבקו תינוקי בקרוב.  
לצפיה ב-'תודה לכולכן על התמיכה '
תודה לכולכן על התמיכה
14/09/2017 | 20:38
1
לצפיה ב-'יקירה, '
יקירה,
14/09/2017 | 22:07
בואי לכאן בכל פעם שאת צריכה תמיכה.
מקווה שאת מוקפת באהבה ובמקורות תמיכה, שיהיו לך לעזר בהתמודדות הנוראית שנכפתה עלייך-עליכם.
.
לצפיה ב-''
17/09/2017 | 10:42
כ"כ עצוב
משתתפת בצערכם

לצפיה ב-'PGD'
PGD
18/09/2017 | 12:19
מצטערת כל כך לשמוע... אני מטופלת PGD בגלל נשאות גנטית, אשמח לענות לך על שאלות בנושא.
לצפיה ב-'הי בנות יקרות רציתי לשאול לדעתכן'
הי בנות יקרות רציתי לשאול לדעתכן
11/09/2017 | 18:57
1
אתמול היה לי ivf ראשון שבו נשאבו 10 ביציות
היום הודיעו לי שלא הייתה הפרייה בכלל.

מאד נבהלתי למשמע התשובה
אז היא אמרה לי אל תדאגי אנחנו התערבנו מכנית בביציות ומחר יענו תשובה אם הייתה הפרייה..
למה יש לי תחושה  שלא רצו להבהיל אותי מדי אז אמרו לי שאולי מחר..
או שאני סתם נבהלתי מהתשובה ובאמת יש כזה דבר ויכול לצאת מזה עוברים?

לצפיה ב-'נראה שהזרע לא חדר בעצמו את מעטפת הביצית'
נראה שהזרע לא חדר בעצמו את מעטפת הביצית
12/09/2017 | 10:47
ועשו לביציות איקסי, מחדירים את הזרע לביצית באופן מכני.
לרוב בטיפול ראשון עושים חצי טבעי חצי איקסי (אם יש כמות גדולה של ביציות) כדי לראות מה עובד יותר טוב.
אצלי כל ההפריות היו באיקסי מראש מאחר ולא היתה כמות גדולה.
אני מניחה שעוד מעט יענו לך מטופלות שלהן עשו איקסי מאוחר ויעדכנו לגבי הסיכויים.
בהצלחה!

לצפיה ב-'רמת פרוגסטרון אחרי החזרת בלסטו'
רמת פרוגסטרון אחרי החזרת בלסטו
11/09/2017 | 15:49
5
היי,
ארבעה ימים אחרי החזרה של בלסטו, מקבלת זריקת פרונטוג'סט כל יום, שני קרינון ו5 פרוגינובה. בבדיקת דם מהבוקר (בהוראת הרופא) הפרוגסטרון 166 והאסטרדיול 717.
האם רמת הפרוגסטרון הגבוהה נובעת מהזריקות?
האם רמת האסטרדיול מעידה על משהו?
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'חלומות מתוקים,'
חלומות מתוקים,
12/09/2017 | 22:28
4
התוצאות מצוינות, ומעידות על כך שהתמיכה שאת מקבלת עובדת.
לצפיה ב-'לגבי האסטרדיול'
לגבי האסטרדיול
12/09/2017 | 22:46
3
קראתי לגבי האסטרדיול שגם פרופסור אשכנזי וגם ד'ר שחר קול כתבו שאחרי שבוע החזרה הוא אמור להיות באלפים.
אני רק חמישה ימים אחרי החזרה.
השאלה היא אם האסטרדיול לא באלפים לאחר שבוע, האם ייתכן הריון?
לצפיה ב-'מהידוע לי, '
מהידוע לי,
14/09/2017 | 22:09
2
ואני לא רופאה, ערך של מעל 350 נחשב כתקין.
אני יכולה לומר לך שהאסטרדיול בהריון של הבן שלי עמד על פחות מ-1000, כך שכנראה הכול אפשרי.
לצפיה ב-'באיזה יום בדקת?'
באיזה יום בדקת?
14/09/2017 | 22:15
1
באיזה יום לאחר ההחזרה היה לך אסטרדיול 1000?
לצפיה ב-'חמישה ימים לאחר ההחזרה'
חמישה ימים לאחר ההחזרה
14/09/2017 | 22:18
לצפיה ב-'ביקור ראשון אצל רופא פוריות'
ביקור ראשון אצל רופא פוריות
11/09/2017 | 15:08
3
היי
לא זוכרת אם כתבתי פה כבר...בכל אופן
אני שנתיים לאחר לידה תקינה וגינלית. יש לי ילד מתוק. להריון שלו נקלטתי אחרי איקקלומין סבב אחד.
מנסה כבר שנה להיקלט לסבב שני והיום הגעתי לרופא פוריות
ביצעתי בדיקת פרופיל הורמונלי והכל תקין.
יש לי מחזור סדיר כל 31-29 יום. אמרתי את כל זה לרופא...ועוד לפני שהוא בדק אותי הוא שאל אם אמרו לי פעם שיש לי שחלות פוליציסטיות. אמרתי שלא והוא אמר איך יכול להיות? (וכל זה לפני באולטרסאונד .. )
בבדיקת אולטרסאונד הוא אמר שיש לי רירית מעובה טרום מחזורית( כלומר...אקבל מחזור בקרוב??? אני אמורה לקבל מחר...אבל מה טרום מחזורית?)
בנוסף אמר שחלות שלי יש מבנה פוליציסטי....אבל השחלה אחת הוא ראה 5(!!) זקיקים ( הגיוני לפני המחזור כבר לראות??)
הוא סגר את העניין בכך שאני לא נראית מדאיגה בכלל ונתן לי מרשם לאיקקלומין+ זריקת אוביטרל... וכמובן מעקב זקיקים ובדיקות דם.כמה זמן אחרי סיום האיקקלומין אמורים להריק אוביטרל (בכללי....כי באופן אישי יודיעו לי בהמשך לפי הבדיקות )
ומה זה שחלות פוליציסטיות? 

לצפיה ב-'שחלות פוליציסטיות'
שחלות פוליציסטיות
11/09/2017 | 18:48
2
זה מצב שמאופיין במראה זקיקים מרובים בשחלות (הכוונה לזקיקים קטנים ולא אלו שהבשילו לקראת ביוץ) ולרוב גם בפרופיל הורמונלי אופייני (אבל לא תמיד), ביוץ לא סדיר או לא קיים (שוב, גם זה לא תמיד) וכו'.
יש המון מידע על זה באינטרנט, חפשי בגוגל. 
אם בעבר ניתן לך איקקלומין, כנראה שכבר אז נחשד שיש לך שחלות פוליציסטיות, כי זו תרופה מאוד נפוצה במקרים כאלה (כקו ראשון). 
ההוראה מתי להזריק אוביטרל ניתנת בהתאם לתוצאות בדיקות הדם+מעקב זקיקים, כאשר הרופא רואה שיש זקיק/ים שהבשילו לקראת ביוץ.
החדשות הטובות הן ששחלות פוליציסטיות הן אחת הבעיות הקלות ביותר לטיפול, והעובדה שהרית בעבר אחרי סבב אחד מוכיחה את זה.
בהצלחה. 

לצפיה ב-'תודה..לגבי האוביטרל'
תודה..לגבי האוביטרל
11/09/2017 | 19:49
1
אני שואלת
כי לפי חישוב שלי.. בלי אוביטרל ועם איקקלומין הביוץ יהיה ביוםה14 שזה ביום כיפור.
אין סיכוי שאקיים יחסים בכיפור...
האם כדאי להגיד משהו על זה לרופא? הוא יוכל להקדים את הביוץ קצת?
לצפיה ב-'כן תגידי לו'
כן תגידי לו
11/09/2017 | 21:43
להקדים ביוץ זה קצת בעייתי כי קצב הבשלת הזקיקים תלוי בתגובת הגוף שלך לאיקקלומין וזו תרופה שקשה לשחק במינונים שלה (להבדיל מגונדוטרופינים למשל), נראה לי שיהיה יותר קל דווקא לדחות את הביוץ.
לצפיה ב-'מנסה שוב לפני שהולך לפח - גונאל פתוח בתוקף לעוד שבוע וחצי'
מנסה שוב לפני שהולך לפח - גונאל פתוח בתוקף לעוד שבוע וחצי
11/09/2017 | 11:14
450 יחידות. נפתח 30.8
מאזור הצפון. נא לפנות בהודעה פרטית ונתקדם משם
לצפיה ב-'IVF 13 - בשלוש עשרה שורות'
IVF 13 - בשלוש עשרה שורות
11/09/2017 | 10:25
25
שאיבה - 14
הפריות  - 4
מוקפאים ביום 3- 4
מוחזרים ביום 4 - 2
מוקפא ביום 5 - 1
בדיקת הורמונים 1- חלום 
בדיקת הורמונים 2 - חלום
דיקורים-אין ספור
סלק- עד לדרגת ספק הרעלה
טיפול איזון מרידיאנים - 7
סינרל - פעמיים ביום
פרגניל  - אחד לשלושה ימים.
תוצאה היום - 16 
נגמר זה שאריות פרגניל )
אבל -
אתמול בערב חטאתי בשתי  בדיקות ביתיות  (קלירבלו וסנסוטסט) שתיהן עבדו תוך שניות ופסים /פלוס חזק ובולט - לומר שתיהן זיהו בטא ממש צנועה. אם זה משנה למשיהי המידע אז הן כפי הנראה ממש רגישות.

לצפיה ב-''
11/09/2017 | 11:07
2
צילה יקרה,
אני כואבת איתך.
רשימת הנתונים יבשה אבל מסתתרת מאחוריה אישה עם המון כוח ועוצמה.
אני נפעמת שבסוף את מוצאת נקודת אור בסבב הזה לאחרות.
את אישה מעוררת הערצה.
שולחת לך חיבוק גדול של אנרגיה חיובית.

לצפיה ב-'אשה מעוררת חמלה אני מרגישה אבל תודה'
אשה מעוררת חמלה אני מרגישה אבל תודה
11/09/2017 | 11:16
1
לצפיה ב-'רואה כעת מה כתבתי..'
רואה כעת מה כתבתי..
11/09/2017 | 12:54
מה פתאום 4 הפריות??
14/14
אני תרנגולת טובה עם בחור טוב  שנבחר בקפידה
רק חבל שמעבר לכך אני כלום
משולש ברמודה של עוברים

לצפיה ב-' חמלה והערצה גם יחד. חיבוקים'
חמלה והערצה גם יחד. חיבוקים
11/09/2017 | 12:53
לצפיה ב-''
11/09/2017 | 13:49
1
כל כך קיוויתי שהפעם יהיה אחרת, כל כך מצטערת בשבילך.
תני לעצמך לבכות על הכול,
על המאמצים הרבים,
על הבדיקות,
על ההקרבה
ועל התקווה.
את נחושה מספיק, ועכשיו הזמן לבכות. אחרי הבכי תמשיכי עד ליעד,
כי את נחושה להיות אימא.
ועד שזה יקרה, חיבוק גדול.
עצובה איתך.
לצפיה ב-'שרק יהיה כבר יעד'
שרק יהיה כבר יעד
11/09/2017 | 14:12
מוכנה לחתום חוזה כבר אתמול
ועד אז משחקת בנדמה לי ...
נדמה לי שאני יכולה להיות בהריון לבד
אבל המשחק הזה מסוכן יקר ומעייף
מזל שהחגים בפתח

תודה על תשומת הלב
לצפיה ב-'אוףףף '
אוףףף
11/09/2017 | 13:52
אם היה חופש גדול בקרוב הייתי אומרת שהודו מהממת....

חיבוק ענק
לצפיה ב-'מצטערת יקירה .מקווה שזה יהיה השלילי האחרון .'
מצטערת יקירה .מקווה שזה יהיה השלילי האחרון .
11/09/2017 | 15:37
אכן שתי הבדיקות מאוד רגישות .
כפי שהסברתי לך אתמול הן ידעו לזהות בטא שהיא בסביבות ה 20 .
ועוד נקודה מהנסיון שלך ושלי ,הפרגניל לא נשאר לנצח כפי שאומרים לנו .לכן לדעתי מוגזם לחכות יותר משבוע אחרי פרגניל כתמיכה כדי לבדוק .
חיבוק אהובה.
לצפיה ב-'צר לי כל כך'
צר לי כל כך
11/09/2017 | 18:51
9
כל כך קיוויתי בשבילך שהסבב הזה יהיה המנצח. 
לצפיה ב-'כמו בכל סיום סבב = מרגישה טיפשה ומושפלת'
כמו בכל סיום סבב = מרגישה טיפשה ומושפלת
11/09/2017 | 19:58
8
כאילו בת 5 ...
מתעקשת...
ראש בקיר
ואלדד עוד מבקש תמיכה ובדיקת בטא
וידוא הריגה כפי הנראה
לצפיה ב-'לו רק היה לי המפתח לשער הזה'
לו רק היה לי המפתח לשער הזה
11/09/2017 | 20:40
7
היית נכנסת ראשונה.
מצטערת על השלילי.
מצטערת שאת מרגישה ילדה.
מעירה לגבי ילדים: כשהם לומדים ללכת הם נופלים וקמים ונופלים וקמים ונופלים וקמים כל כך הרבה פעמים. ונחבלים כהוגן. ויום אחד הם עושים כמה צעדים רצופים.
הלוואי שהסבב החדש, שיבוא בראשית השנה החדשה - הלוואי שבו תפסעי את צעדי האמהות הראשונים שלך.
חיבוק ענק על על כך הרבה כאב ב-13 שורות קצרות.
לצפיה ב-'תיאור יפה - אני מעדיפה שאחרת תצעד במקומי'
תיאור יפה - אני מעדיפה שאחרת תצעד במקומי
11/09/2017 | 22:20
6
אני רק צועדת במקום כבר כמעט 5 שנים
וסליחה אם יש כאלה שצועדות פה יותר
אני עייפה.
לצפיה ב-'חמש שנים זה המון'
חמש שנים זה המון
12/09/2017 | 06:39
5
אני לא בטוחה בכלל שהייתי יכולה לעמוד בזה.
אני זוכרת שבאיזשהו שלב בטיפולים כבר אמרתי לעצמי שהייתי מרגישה כל כך הרבה יותר טוב עם עצמי אם היו אומרים לי שאני צריכה תרומת ביצית וזהו, כי זה אומר שיש פתרון מוגדר ובר השגה.
חוסר הידיעה וחוסר הודאות הם הקשים ביותר במעגל הקסמים הארור הזה של טיפולים, וחמש שנים של חוסר ודאות זה גיהנום. 
לצפיה ב-'הייתי שמחה אם מישהו היה עוצר אותי '
הייתי שמחה אם מישהו היה עוצר אותי
12/09/2017 | 17:06
4
כמו ג'אנקית של טיפולים
יאללה סבב...
יאללה שאיבה...
הלכתי לאיבוד - צריכה STOP

לצפיה ב-'ג׳אנקית של טיפולים.. אהבתי '
ג׳אנקית של טיפולים.. אהבתי
12/09/2017 | 23:15
באמת מעייף..
מצטערת בשבילך
לצפיה ב-'צילה'
צילה
13/09/2017 | 11:24
2
אני ממש מצטערת.
אני זוכרת את המפגש שאירגנת אז עם האימבריולוגיות ואני מקווה בשבילך שבסוף התהליך הארור הזה תחבקי ילד.
אני זוכרת שבגלל החוקים המעצבנים אתן לא יכולות לנסות פונדקאות בארץ או בגיאורגיה אבל שקלתם אולי פונדקאות (סופר יקרה אני יודעת) בארה"ב? או שקלתן לנסות תרומת ביציות, אולי אפילו תרומה מבת הזוג שלך?
לצפיה ב-'פונדקאות ארהב'
פונדקאות ארהב
13/09/2017 | 14:41
1
אנחנו בתחילת הדרך שם אבל ממש לא רוצה לממש אם יש מצב ביעד קרוב יותר. נכון שכלכלית אני יכולה לעמוד בזה אבל המרחק הפיזי שהופך למנטלי מבחינתי עצום לעיכול.
תרומת ביצית לא רלבנטי - יש לי אחלה עוברים וכלום ריריתוש.באמת שרציתי אבל הרופא שולל.
מציק שהזכרת את המפגש... נראה לי שכל מי שהיתה שם כבר מזמן אמא לילד אחד לפחות וחלקן כבר בסבב ב
וצילה...איפה היא....
לצפיה ב-''
14/09/2017 | 10:29
בעיניי ההריון הוא האמצעי והמטרה היא ילד. אני מקווה שתחבקי את הילד שלך בקרוב. 
אני מכירה זוג שהביא ילדה מדהימה בפונדקאות בארה"ב אחרי הרבה ייסורים. 
לצפיה ב-'חיבוק!'
חיבוק!
11/09/2017 | 23:43
שולחת לך חיבוק לחיזוק 
זה באמת קשה... 
יכולה להגיד לך מה אני אומרת לעצמי בדרך הזו... שיש ילד מתוק שצריך להגיע אלינו, אבל בזמן שלו. בזמן שמיועד לו, שבו הוא יחיה ולפי זה יהיה הגורל שלו. אני לא יכולה לעשות כלום חוץ ממה שאני עושה (בדיקות, דיאטה וכד') וכל השאר זה בידי אלוהים. 
בהצלחה רבה!!!!
מאחלת מכל הלב שניסיון הבא ילקט ויוולד! 
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
12/09/2017 | 08:35
1
לא ממש מכירה אותך ולא ממש יכולה לתאר מה את עוברת אחרי 5 שנים של נסיונות, אבל מכל ההודעות שלך פה, את עושה רושם של אשה חזקה, מלאת הומור וחיים, ואני בטוחה שבסופו של דבר בדרך זו אחרת תגיעי למטרה. את מהווה השראה. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/09/2017 | 17:06
לצפיה ב-'מה עם אננס טרי לאכול?'
מה עם אננס טרי לאכול?
15/09/2017 | 18:52
3
ולגבי משקל? לי יש משקל יתר והבנתי שמוריד הסיכויים. איך המשקל שלך ופעילות גופנית? זה עוזר משקל תקין וספורט מזרים דם לרחם. אני יודעת שזה נשמע טיפשי אחרי הרבה החזרות, אבל אולי שינוי בתזונה וספורט יעזור. את אישה מקסימה! מגיע לך להיות אמא. אבקש בשבילך כשאני מתפללת
לצפיה ב-'רוצה לקוות שלמרות התחושה שקדוש לא ויתר עלי - תודה על הכוונה'
רוצה לקוות שלמרות התחושה שקדוש לא ויתר עלי - תודה על הכוונה
15/09/2017 | 21:39
2
אני מניחה שאני בעודף משקל אבל כל עוד לא קיבלתי על כך הערה מהרופאים אז אולי זה לא כזה משנה.
לצפיה ב-'לא בטוח, אני שוקלת 96'
לא בטוח, אני שוקלת 96
16/09/2017 | 13:37
1
והרופא מיוזמתו לא העיר, הם נזהרים עם זה.. אבל ששאלתי אמר שלא מוסיף לפוריות. ולהרזות משפר הסיכויים
לצפיה ב-'תודה '
תודה
16/09/2017 | 15:45
לצפיה ב-'עייפה ועצובה'
עייפה ועצובה
11/09/2017 | 08:09
9
היי לכן,
אני מוציאה כאן כי אין לי איפה....
אתמול קיבלתי הודעה שלילית, פעם שלישית ברצף. ידעתי שזה שלילי עוד לפני התוצאה וזה עדיין ריסק אותי. זה היה סבב שלם שלא נגמר אפילו בהריון אחד, אפילו בקליטה. עברתי שאיבה ביוני, ממנה הפרו 3 ביציות, כולן בלסטו- אחת החזירו ושתיים הקפיאו. אתמול התבשרתי שגם השלישית פשוט לא נקלטה- הכל מעולה, המדדים תקינים, אבל רק בטא לא עולה.
אני מרגישה רע. מאוד. הפנו אותנו בגלל בעית זרע ישירות לIVF. אחרי שנה וחצי של בדיקות מקדימות התחלנו טיפולים בפועל. הייתי בטוחה שהבעיה הכי גדולה שלנו יהיה למצוא זרע, וכשמצאו בודדים ואמרו שהופרו ביציות חשבתי שהשאר יבוא יותר בקלות- כי בחיים לא היה אצלי משהו לא תקין- והנה הגוף שלי לא קלט ואפילו לא הריון אחד מהשלושה!!
אני מרגישה כל כך רע, כל כך כל כך ריקה, גם קצת כועסת על הגוף שלי ואשמה גדולה בלב- אני פשוט לא מבינה למה לא נקלט- לא הריון כימי לא שום דבר.
כאילו מכניסים לי עצם זר והוא פשוט יוצא מעצמו שבועיים אחר כך במחזור.
עכשיו אני צריכה להתארגן מחדש על הכל ולהתחיל סבב זריקות נוסף. וההבנה הזו שמחלחלת בי לאט לאט שיכולים להיות עוד הרבה מאוד סבבים שלא יניבו שום דבר ולא יידעו להסביר לי למה.
במחזור הראשון, יומיים אחרי התשובה השלילית אחי(אין לו מושג שאני בטיפולים ואף אחד לא יודע) הודיע שהוא וארוסתו נכנסו להריון בטעות (פוסטינור וזה)זה שבר אותי, עוד אספתי את עצמי מהשלילי שאני קיבלתי ושמעתי את זה. ומאז אני רואה אותה טופחת, התאריך שלה היה אמור להיות התאריך שלי אם ההפריה הייתה מצליחה, אני מקבלת המון המון מבטים ושאלות מהסביבה "תגידי מה את לא רוצה ילדים?" אני עייפה שבורה, ריקה, מיואשת. מרגישה עול גדול מאוד על הכתפיים, יש לי אימא חולה שאני גם מבינה שככל הזמן עובר ואני לא מצליחה להיכנס להריון זה זמן שהולך לאיבוד בשביל הילד הזה.
אני לא יודעת איך להרים את עצמי.
לצפיה ב-''
11/09/2017 | 13:53
מצטערת על השלילי. מצטערת על העול, על היאוש ועל הזמן שעובר,ומאחלת שאימך תזכה ממך להרבה נחת בקרוב.
רוב המטופלים מצליחים להשיג הריון בתוך 5-6 טיפולים, כך שיכול להיות שמדובר בסטטיסטיקה מרשעת, ושאין שום בעיה, "רק" צריך סבלנות. יחד עם זאת, כדאי לוודא, אם זה לא נעשה עד כה, שהרחם תקינה ע"י היסטרוסקופיה.
מאחלת לך ימים טובים יותר.

לצפיה ב-''
11/09/2017 | 13:54
לצפיה ב-'גם אני הרגשתי ככה'
גם אני הרגשתי ככה
11/09/2017 | 14:40
מצטערת לשמוע על הדרך המתארכת ועל השלילי.
גם אנחנו ממחלקת הזרע וגם אני חשבתי שהנה עקפנו את הבעיה ואני בהריון על הפעם הראשונה. אבל לקח לי 6 החזרות עד שהצלחתי להרות וללדת. גם אנימשאלתי את עצמי בין לבין למה לעזאזל זה לא מצליח. אחרי 4 החזרות כושלות התחלנו לחפש בעיות אצלי. היסטרוסקופיה, קרישיות, נוגדנים, הכל יצא תקין. בסבב המנצח עשינו פיפל ולקחתי קלקסן וזה תפס, שני המוקפאים נקלטו. אחת מהם נולדה.
אל תתייאשי
לצפיה ב-'חיזוק חשוב '
חיזוק חשוב
11/09/2017 | 20:50
יקרה שלי קודם כל תיהיה חזק ��אני עברתי גם את זה ועוד הבעיה היא אצלי אין לי חצוצרות שאין לי סיכוי לכלום להיכנס טבעי יש לי ילד בן 6 מטיפול ועכשיו בדרך את יודעת למה ?? כי צריך להאמין לדעת שזה יבוא כמה שזה קשה , אני יכולה להמליץ לך על מקווה מאוד מיוחד במושב יבניאל זה מקווה של קדושה וטהרה שאת טובלת בו ויש ישר ישועות אני כאן לכל שאלה ומה שאת צריכה תנסי את המקווה זה ליד טבריה ����בשורות טובות אהובה לשנה החדשה ������
לצפיה ב-'איתך בעצב ובקושי'
איתך בעצב ובקושי
12/09/2017 | 11:37
1
יקירתי אני מחבקת אותך מרחוק
ורוצה להגיד לך שזה בסדר לכאוב ולכעוס
גם אני התבשרתי על שלילי אחרי סבב מתיש במיוחד
סבב שהותיר בי צלקות בנפש ואני לא מגזימה!!!
שיצאתי מהשאיבה האחרונה
נשבעתי לבעלי שאין יותר זריקות שאיבות החזרות
שאם הפעם זה לא עובד אני פורשת מהמירוץ הזה... ואז הגיע השלילי
שבוע שלם רק בכיתי קיללתי כעסתי שקעתי בדכאון... לא רציתי לשמוע כלום
להתמודד עם עצמי זה עוד איכשהו בסדר
הקושי היותר גדול, כמו שציינת, זה הסביבה
הסביבה זה גורם שקשה להתעלות עליו
אבל אני אתן לך טיפ קטן שעוזר לי מול הסביבה החטטנית
בכל פעם ששואלים אותי "מה, את לא רוצה?" 
אני מסתכלת לתוך העיניים ועונה "אני רוצה מאוד!!! אבל אני במסלול הקשה"
אנשים משתתקים ומרגישים לא נעים ומתחילים להתנצל
ואז אני אומרת "אל תתנצלו... רק תפסיקו לחטט לאנשים בחיים...."
קשה לחנך את הסובבים אבל אם הצלחתי לגרום למישהו אחד להפסיק לחטט
עשיתי משהו...
אני אחרי שבוע קשה קמתי מהמיטה
והחלטתי שאת החג הקרוב אני לא עושה עם המשפחה
אנחנו נטוס לעשרה ימים לנקות ראש
ולהינות באווירה פחות לוחצת ומחטטת
נסי לעשות מה שטוב לך ותקווי לטוב
כי מה כבר נשאר לנו חוץ מהתקווה????

לצפיה ב-'אני עניתי לאנשים חטטניים את התשובה'
אני עניתי לאנשים חטטניים את התשובה
12/09/2017 | 14:51
שאומרת הכל וכלום - בעזרת השם!
ואני לא דתיה בכלל

תהנו בחו"ל, זה רעיון מצויין לנקות את הראש
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם...'
גם אני הייתי שם...
12/09/2017 | 13:32
גם כן עם בעיית זרע, לכאורה "הכל בסדר" אבל סבב שלישי הסתיים בלא כלום, קיוויתי אפילו לאיזה כימי קטנטן שיוכיח שיכול להתפתח אצלי משהו... ודווקא בסבב הרביעי העובר נקלט והסתבר שהגוף שלי דווקא מסתדר לא רע עם הריון, אפילו שקצת קשה לו להגיע לשם.
אז בעיני זה באמת משחק של סטטיסטיקה, לפעמים צריך פשוט לנסות שוב ושוב עד שמצליחים - מאחלת לך הצלחה כבר בסבב הקרוב
לצפיה ב-'מודה לכן על החיזוקים'
מודה לכן על החיזוקים
13/09/2017 | 07:49
תודה רבה לכן באמת. יש לי כמה ימים קשים אני יודעת שאקום מהם. קבעתי פגישה לרופאה בשבוע הבא לסיכום סבב והחלטה על המשך תהליך- נראה מה היא חושבת.
אני באמת חושבת שלנקות את הראש זה חשוב ואולי באמת נסע לנוח אחרי החגים.
אני שמחה ממש לקרוא על הצלחות שלכן וכל כך מקווה שזה יהיה ככה גם אצלי במהרה ואצל כל מי שמייחלת.
לשנייה לא תיארתי לעצמי שאעבור את מה שאנחנו עוברות בשביל להיות אימא- לפעמים זה על גבול הלא נתפס!

לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2017 | 11:07
אני מבינה את הכאב. גם אנחנו עם בעיית זרע קשה ולנו מה שעזר היה מיון זרע. לצערי גם עובר שמתפתח לבלסטו לא אומר שהזרע תקין. אני נקלטתי להריון עם 2 מוקפאים שידענו שנוצרו מתאי זרע לא תקינים וההריון ההוא הסתיים באובדן.
אני ממליצה לשקול מיון זרע בברטוב או בmfc אם עוד לא ניסיתם עדיין.
לצפיה ב-'מרגישה קצת אבודה...'
מרגישה קצת אבודה...
11/09/2017 | 06:25
3
אחרי שאימתנו את הבשורה שהעובר הפסיק להתפתח ואין דופק גם אצל רופא הפוריות הפרטי...
מרגישה אבודה...הוא המליץ על ציטוטק נרתיקי (חוששת מזה מאוד כי אני אנמית)
מישהי יודעת איך מתקדמים משם? הוא רוצה שאעשה אצלו במרפאה...אני מעדיפה לעשות את זה יותר קרוב לבית
מישהי יודעת אם באסותא ראשלצ גם מבצעים את זה? או שרק גרידות?
אם לא ,איפה ניתן לעשות?
איך הולכת הפרוצדורה? אין לי גניקולוג קבוע במכבי מאז שהתחלתי את הטיפולים בפרטי..למי אני פונה? 
מרגישה אבודה
לצפיה ב-'אספר לך איך זה היה אצלי'
אספר לך איך זה היה אצלי
11/09/2017 | 09:19
הגעתי לבי"ח, החדירו לי לנרתיק כמה כדורי ציטוטק ושלחו הביתה.
אחרי שעתיים התחיל דימום קל, אחרי עוד שעתיים התחילה ההפלה.
זה כמה שעות של סבל (לא אשקר לך שסבלתי בעיקר מצמרמורות) ואח"כ נשאר רק דימום במשך כמה ימים.
וזהו...
לצפיה ב-'ליבי איתך'
ליבי איתך
11/09/2017 | 15:20
קשה ביותר
חזקי ואמצי
לצפיה ב-'יש לי ניסיון בזה ):'
יש לי ניסיון בזה ):
12/09/2017 | 23:21
עברתי פעמיים, פעם אחת גרידה ופעם אחת ציטוטק.
עשיתי את זה ברפואה הציבורית, לא חשבתי שרפואה פרטית שווה את התהליך הזה.
הגעתי לאישפוז יום, במציאות זה רק כמה שעות.
עברתי בדיקות והסברים. לי נתנו ציטוטק בפה, נראה לי יותר ידידותי למשתמש.. את הציטוטק לקחתי בבית וחיכית לדימום. הדימום החל די הרבה שעות אחרי, משהו כמו 6 שעות אחרי הכדורים.
העברתי שלושה ימים בבית, יום אחד של דימום רציני וכל השאר כמו מחזור קצת יותר כבד מבדרך כלל.
זה תהליך מבאס, אין ספק.
תעשי דברים שיקלו עלייך ושיהיה לך בהצלחה בפעם הבאה.
לצפיה ב-'גונל במינון 25??'
גונל במינון 25??
10/09/2017 | 19:12
1
הי,
אני מטופלת בגונאל וציטרוטייד, לקראת שאיבה השבוע...התחלתי עם מינון גונאל של 150, הורידו אותי ל100 ועכשיו הורידו ל25. ואני לחוצה ממש. פרוטוקול הקודם התחלתי ב225 גונאל שהעלו ל250. פעם שעברה היה לי גירוי יתר, אבל ההבדל בין 250 ל25 נראה לי ממש גדול...אני יום 10 לטיפול. וגם פעם שעברה העלו מינון כל פעם והפעם רק מורידים אותו.
אשמח לתובנות כי אני מרגישה קצת אבודה. תודה!
לצפיה ב-'המינון לא אומר לנו כלום כשלעצמו'
המינון לא אומר לנו כלום כשלעצמו
11/09/2017 | 04:30
מה תמונת האולטראסאונד ומה ערכי ההורמונים?
זה מה שחשוב לדעת.
כנראה שהרופא ראה שהעל מאוד גבוה ומנסה להימנע הפעם מגירוי יתר. ואם התוצאות כרגע נראות טוב, אז לא צריך להדאיג אותך שהמינון ירד. זה בסדר גמור.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחפשת מנופור מולטידוז 600'
מחפשת מנופור מולטידוז 600
10/09/2017 | 16:15
אודה מאוד על קבלת אריזה/ות סגורות ומאוחסנות בקירור,
באזור המרכז. תודה, איריס

לצפיה ב-'שאלה דחופה על מנופור'
שאלה דחופה על מנופור
09/09/2017 | 21:22
2
היי. פעם ראשונה עם מנופור. שמתי במקרר כי הרוקח הביא לי את התרופה עם קרח. הבעיה כשהתחלתי חבילה חדשה ראיתי שהאבקה קפאה. זה נמס בכל זאת והזרקתי. הנחתי במקום פחות קר במקרר וראיתי שהאחרות עדיין קפואות. האם הרסתי את התרופה? הזרקתי לחינם? תודה ! 

לצפיה ב-'לדעתי לא אבל עדיף להתייעץ עם אחות '
לדעתי לא אבל עדיף להתייעץ עם אחות
10/09/2017 | 13:04
בס"ד
ב"הצלחה
לצפיה ב-'תתקשרי לחברת פרינג ותבררי 1800505900 '
תתקשרי לחברת פרינג ותבררי 1800505900
10/09/2017 | 15:14
לצפיה ב-'סבב שמתחיל בגלולות'
סבב שמתחיל בגלולות
10/09/2017 | 01:17
1
החלפתי רופא, רגילה לסבבים ארוכים... הרופא החדש החליט שלא נכון לי דיכוי ארוך ובנוסף כיוון שהמחזור שלי לא סדיר ביקש שאתחיל חפיסת גלולות עם המחזור הקרוב.
מי שמבינה ויכולה לעזור:
קיבלתי אתמול, התחלתי היום את חפיסת הגלולות  מתי אני צפויה להתחיל סבב בעצם?
לצפיה ב-'סבב שמתחיל עם גלולות'
סבב שמתחיל עם גלולות
11/09/2017 | 11:26
הי,
למעשה הסבב התחיל בכך שאת לוקחת את הגלולות. מתי תתחילי להזריק? כאשר תסיימי את החפיסה (או כאשר תסיימי ליטול את הגלולות, לעיתים לוקחים רק 10ימים ולא חפיסה שלמה) ותקבלי ווסת כמובן במידה והבדיקות ההורמונליות יהיו תקינות.
בהצלחה ובשורות טובות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה