לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2709127,091 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'מעקב זקיקים במכבי '
מעקב זקיקים במכבי
13/11/2018 | 15:43
1
איך זה עובד? צריך לקבוע תור? פשוט להגיע?
לצפיה ב-'פשוט מגיעים בלי תור'
פשוט מגיעים בלי תור
13/11/2018 | 17:00
לצפיה ב-'האם הייתה לכם נסיגה?'
האם הייתה לכם נסיגה?
13/11/2018 | 11:16
2
היי בנות,
אשמח להבין האם הייתה לכם פעם נסיגה במדידה (או שאולי טעות במדידה).
היום אני ביום ה-12 של המחזור.
לפני יומיים במעקב זקיקים - רירית רחם 9.2, זקיקים: - 16,14,13,13,12,10 ועוד קטנים.
היום במעקב זקיקים - רירית רחם 7.2, זקיקים 15,13,14,10,12,10
לא יודעת איך זה קרה.
לפני יומיים המדידה בוצעה ע"י טכנאית מאוד מקצועית שהרופא אמר לי שהיא אף פעם לא טועה במדידות שלה. והיום בדק אותי רופא בגלל שלא הייתה טכנאית, אבל הוא מתמחה בא.ס. של נשים הרות, אז נראה לי שהוא פחות מתמחה במדידות כאלה. לא יודעת אפילו מה לחשוב, ממש מבואסת.
לצפיה ב-'יש טווח טעות די גדול'
יש טווח טעות די גדול
13/11/2018 | 12:22
1
יצא לי שהרירית שלי 'קטנה' וכששאלתי את הטכנאית הסתכלה עוד קצת בעוד זוויות והגיעה למסקנה שהיא בעצם עבה יותר משהיא חשבה. ויצא לי גם שאמרו לי שהזקיק הגדול והיפה נעלם ואז ביקשתי שתחפש עוד קצת (בזכות עצות של בנות מהפורום) והיא מצאה זקיק של 20 'מתחבא'. נראה לי שגם כשמדובר באנשים מיומנים, קל שיהיו טעויות במדידה, וזה בטח יכול להיות תלוי גם בזוויות, בייחוד אם הזקיקים לא לגמרי עגולים.
אני ממש לא מספיק מבינה בזה, אבל אני לא הייתי מסיקה שיש נסיגה. אולי את יכולה לבקש לעשות עוד מעקב מחר (בעיקר בשביל השקט הנפשי)?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/11/2018 | 13:25
מקווה שבאמת מדובר בטווח סטיה/טעות ולא משהו אחר.
מחר לא מסתדר לי לעשות מעקב. נראה מה הרופא שלי יגיד, עוד לא דיברתי איתו.
כרגע די מבואסת.
לצפיה ב-'חוזרת לספר'
חוזרת לספר
12/11/2018 | 17:51
6
אז, לאחר 4 סבבי ivf.
בסבב האחרון לא היתה החזרה, אך נדהמתי לגלות, לאחר 8 ימי איחור, שאני בהריון עם בטא גבוהה.
בשבוע ה7 היה דופק וגודל מתאים לעובר,
אבל בשבוע 9- גילו שהעובר לא התפתח לאחר שבוע 7 ואין דופק.
היום קיבלתי ציטוטק.

טופלתי בivf באיכילוב ומתלבטת האם לעבור למדיקל סנטר.
מחפשהמלצות לרופאים, והאם יש עודמישהח שעברה מאיכיתוב למדיקל סנטר?
מאחלת לכולם הריון קל וידיים מלאות.
תודה מראש
לצפיה ב-'הצטערתי לקרוא. שולחת חיבוק'
הצטערתי לקרוא. שולחת חיבוק
12/11/2018 | 19:37
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 23:42
שלא תדעי עוד צער, רק שמחות מעתה ועד עולם
את מדיקל אני לא מכירה אבל זוכרת כמה המלצות חמות פה
אני טופלתי באסותא רמת החיל והייתי מרוצה. יש להם צוות מעולה וכל ההתנהלות מקצועית ואנושית כאחד. מאוד מרשים. אבל בכל מקום לדעתי צריך להיות דרוכה וקשובה ולהיות הרופאה של עצמך.
גם פגשתי מטופלות מרוצות מאיכילוב אגב.
בהצלחה גדולה:)
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
13/11/2018 | 08:02
מקווה שהציטוטק עשה את עבודתו ושלא תגררי לפרוצדורות נוספות.
מה שלומך?
המון בהצלחה בהמשך! לצערי לא יכולה לענות לשאלותיך.
לצפיה ב-'משתתפת בצערך על האובדן'
משתתפת בצערך על האובדן
13/11/2018 | 11:55
לא יודעת לענות לשאלותיך, אבל רציתי לאחל לך רק בשורות טובות מעתה והלאה! 
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע '
מצטערת לשמוע
13/11/2018 | 12:18

לצפיה ב-'הצטערתי לקרוא'
הצטערתי לקרוא
13/11/2018 | 13:38
איך את מרגישה אחרי הציטוטק?
שולחת לך חיבוק.
לצפיה ב-'בדיקת דופק שבוע 7'
בדיקת דופק שבוע 7
12/11/2018 | 11:02
2
שלום, אשמח לשמוע אם קרה לעוד מישהי...
היה לי אולטרהסאונד לבדיקת דופק, שבוע 7+0.
היה דופק והכל נראה תקין, אך גודל העובר מתאים לשבוע 6. הרופא נתן לי תרופות נוספות לחיזוק המערכת החיסונית ואמר לי לחזור לUS נוסף עוד שבוע בכדי לראות האם העובר גדל.
תודה רבה

לצפיה ב-'לי קרה'
לי קרה
12/11/2018 | 12:34
אבל זה היה בהריון ספונטני שהתחיל כ-IVF עם פרוטוקול ארוך.
בן שלי היה תמיד בפיגור של שבוע, יכול להיות השרשה מאוחרת (או ביוץ יותר מאוחר, אבל לא במקרה של IVF).
היום הוא בן 10 , אהבת חיי.
אז אל תפחדי, הכל יכול להיות תקין.
פשוט צריך לעקוב. העובר עדיין יכול להדביק את הפער.
אז שימשיך הריון עגול, משעמם ותקין.
בהצלחה
לצפיה ב-'גם אצלי בערך כך'
גם אצלי בערך כך
13/11/2018 | 09:52
ביום ראשון עשיתי US והכל תקין, שבוע 6 +3 יש דופק והעובר מתאים ל5+ 6.
ואני אחרי IVF ולכן זה הלחיץ אותי מעט, הרי השבוע אמור להיות מדויק כשזה בהחזרה.
אבל הרופאה אמרה לי שזה בסדר גמור ואין מה לדאוג בכלל...
לצפיה ב-'רוצה לציין שכל פעם שאני שולחת תגובה'
רוצה לציין שכל פעם שאני שולחת תגובה
12/11/2018 | 10:59
10
הפורום זורק אותי, וצריך שוב להכנס. מעניין האם זה רק ביוזר שלי? ממש לא נוח 
לצפיה ב-'באיזה דפדפן את?'
באיזה דפדפן את?
12/11/2018 | 13:47
1
אני משתמשת בפיירפוקס וזה לא קורה לי
לצפיה ב-'safari'
safari
12/11/2018 | 16:11
אנסה דפדםן שונה. תודה רבה
לצפיה ב-'אני מעבירה את ההודעה מחוץ לשרשור התפקדות'
אני מעבירה את ההודעה מחוץ לשרשור התפקדות
12/11/2018 | 22:08
5
ואת התלונה שלך להנהלה
לצפיה ב-'זאת בעייה המציקה'
זאת בעייה המציקה
12/11/2018 | 22:17
4
אני כותבת את התגובה כדי לראות האם הפעם אצליח להגיב
מצחיק אותי שכותבים לתרנגולת זקנה כמוני - אינך רשאית להוסיף תגובות"
הלוואי ...
אבל אני פה
לצפיה ב-'יוווו - הצליח הפעם !'
יוווו - הצליח הפעם !
12/11/2018 | 22:17
3
לצפיה ב-'ישר למנהל:)'
ישר למנהל:)
12/11/2018 | 22:30
2
מחכות לעדכונים מקפריסין..
לצפיה ב-'שבוע 23 יצא לדרך'
שבוע 23 יצא לדרך
13/11/2018 | 16:45
1
בנתיים הכל 555
לצפיה ב-'איזה יופי, שימשיך ככה'
איזה יופי, שימשיך ככה
13/11/2018 | 19:55
לצפיה ב-'עכשיו הובפתי 2 תגובות'
עכשיו הובפתי 2 תגובות
12/11/2018 | 22:54
ולא נזרקתי! כנראה פטרו את הבעיה. תודה
לצפיה ב-'השמחה היתה מוקדמת'
השמחה היתה מוקדמת
12/11/2018 | 22:58
כשמוסיפה תגובה בעמוד נפרד של ההודעה-נשארת בעמוד של ההודעה. אבל נזרקת מעמוד הראשי של פורום. וכשמוסיפה תגובה בעמוד ראשי-נזרקת משם.. מקווה שהסברתי ברור
לצפיה ב-'מישהי השתמשה בעט חדש של אוביטרל? '
מישהי השתמשה בעט חדש של אוביטרל?
12/11/2018 | 07:42
5
קיבלתי הוראה מוזרה לזריקה-״עט חדש של אוביטרל, לסובב 5 קליקים ולהזריק״. כמה פעמים ניסיתי לברר במזכירות מה המינון שצריך להזריק (לא בקליקים) ולא קבלתי תשובה. בהוראות מזרק כתוב רק על הכוונת עט על 250, אין שום זכר ל״קליקים״. מבלבל. מישהי קיבלה הואראה דומה אולי? 
לצפיה ב-'כמה את צריכה להזריק? '
כמה את צריכה להזריק?
12/11/2018 | 07:58
4
אם מזרק מלא אז פשוט תכווני ל 250 ותזריקי, זה פשוט כמו הגונאל
לצפיה ב-'אבל זאת בדיוק הנקודה'
אבל זאת בדיוק הנקודה
12/11/2018 | 08:24
3
הם לא מוכנים להגיד כמה! כל הזמן חוזרים כמו תוקים על ״5 קליקים״. 
לצפיה ב-'אז תלכי לנקודת ההתחלה'
אז תלכי לנקודת ההתחלה
12/11/2018 | 08:32
1
ומשם תקליקי 5 קליקים
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/11/2018 | 08:50
התעדכנתי גם בפורומים רוסים, ברוסיה העט כבר שנים בשימוש. יש 25 קליקים סך הכל.
לצפיה ב-'את לקראת שאיבה?'
את לקראת שאיבה?
12/11/2018 | 08:40
אם כן, הסיכוי שזה מתחת ל-250 הוא די נמוך לדעתי.
אולי תנסי להתנסח אחרת, אל תשאלי כמה להזריק אלא אם את צריכה להזריק את כל תכולת העט.
לצפיה ב-'החזרות מרובות ללא היקלטות'
החזרות מרובות ללא היקלטות
11/11/2018 | 16:42
19
הי,
פעם ראשונה פה, אשמח ללמוד מבעלות ניסיון.
אני בת 40. אני ובעלי עשינו שלוש שאיבות בשנה האחרונה, בכל אחת התפתחו 4-5 עוברים שהוחזרו סה"כ בשש פעמים (בכל פעם החזירו 2 או 3 עוברים).
בפועל אף אחת מההחזרות לא נקלטה (התשובה השלילית האחרונה הייתה היום). מבחינת בדיקות רחם, פרופיל הורמונלי, איכות זרע לא נמצאה איזו בעיה פתולוגית ברורה (חוץ מעניין הגיל המוכר). 
אנחנו מטופלים אצל ברקוביץ' אחרי שקיבלנו עליו המלצות רבות. סה"כ אנחנו מרוצים ממנו, אבל בפועל התחושה היא שאין שינוי בטיפול מניסיון לניסיון. התחושה היא של עמידה במקום. ואין קצה חוט או פתח תקווה. מה עושים? יש למישהי ניסיון דומה או ידע לגבי טיפול (קונבנציונלי או אלטרנטיבי) שמסייע בהיקלטות של עוברים? נשמח לשמוח פידבק מכל סוג. וגם סתם עידוד לא יזיק... תודה לעונות.
לצפיה ב-'עשית היסטרוסקפיה? פיפל? בדיקת קרישיות? העוברים איכותיים?'
עשית היסטרוסקפיה? פיפל? בדיקת קרישיות? העוברים איכותיים?
11/11/2018 | 17:42
16
לי לקח 5 שאיבות ו6 החזרות להקלט, למרות עוברים איכותיים לכאורה (לצד כמות מרשימה של עוברים לא איכותיים ). את השאיבה האחרונה ו"המנצחת" עשיתי אצל בר-חוה, השינוי המרכזי היה א. בפרוטקול שנוסף אליו הורמון גדילה וב. בתמיכה שאחרי שלאור בדיקות אוטואימיוניות לא חד משמעיות, החלטנו להוסיף פרדניזון...
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/11/2018 | 18:30
15
הי, תודה על הפירוט 
עשיתי צילום רחם שיצא תקין. לגבי איכות העוברים, בכל ההחזרות האחרונות נאמר לנו שהעוברים באיכות טובה. יש נתונים כמותיים לגבי איכות העוברים שאפשר לבקש או שנסמכים רק על דיווח של המעבדה/רופא?
אשמח לדעת מהו הורמון הגדילה ואיך הוא מסייע להיקלטות? וגם לגבי פרדניזון? פעם ראשונה שאני שומעת את המושג הזה.
וגם לגבי הבדיקות אוטואימוניות. תוכלי להסביר למה הכוונה? אני עשיתי את הבדיקות ההורמונליות הרגילות שמבקשים. אלה שתקפות לשנה.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
11/11/2018 | 18:57
14
צילום רחם הוא לא היסטוסקופיה. צילום רחם בוחן חצוצורות (לא רלוונטי ב IVF) היסטוסקפיה בוחן את מצב הרחם והרירית...
בודאי - את זכאית לגוח מעבדה מלא על כל הפריה והשרידות והדירוג של כל עובר (מדורגים בדרך כלל בסולם של A-D
מה שעבד אצלי זו חשיבה מחוץ לקופסה.. לי הייתה בעיה של אחוז הפריה נמוך (כלומר עוברים באיכות נמוכה יחסיצת) ולכן שילבנו הורמון גדילה (טיפול יקר ושנוי במחלוקת, אבל בסבב המדובר הכפלתי את כמות ההפריות ונוצרו לי מוקפאים!).
בר חוה, הרופא שלי, דוגל בחיפוש אחר סיבות למה אין קליטה. אחת ההשערות היא שהגוף דוחה את העוברים, כלומר שיש בעיה אוטואימונית או בעיית קרישיות. שלח אותי לבדיקות (עשיתי דרך הקופה) גילינו נוכחות של נוגדני לופוס, שהעלו חשד לבעיית קרישיות, ולכן טופלו בפרדינזון שזה סטרואידים שתכליתם לדכא את מערכת החיסון שלכאורה עבדה אצלי אקסטרה.
בסופו של דבר, בדיקות המשך שללו בעיית קרישיות, אבל וואלה הפרדינזון מבחינתי היה הפרוטוקל המנצח

לצפיה ב-'אם אפשר לשעול'
אם אפשר לשעול
11/11/2018 | 22:50
4
כמה היה לך כמותי בבדיקת נוגדני לופוס? 
אצלי יצא ליד גבול העליון (1.29 ו- 1.12) והמזכירה של בר חוה כתבה שזה תקין לחלוטין. הוא כמובן לא ראה את התוצאה. נראה שממש התעמק בתיק שלך, ונראה שזה נדיר אצלו: לרוב המזכירות מחליטות האם בדיקה בסדר או לא. 
לצפיה ב-'יצא לי מחוץ לנורמה'
יצא לי מחוץ לנורמה
11/11/2018 | 23:14
3
חזרתי על הבדיקה בהנחיית רופא משפחה וראומטולוג ולאחר מכן רופאת הריון בסיכון עוד 3 פעמים בכולן יצאו תקינות ובנורמה ונשללה apla.  שלושתם גם טענו שמה שבנורמה, בנורמה.
לא חושבת שתהליך הטיפול שלי במרפאה היה נדיר. להפך. פעלתי בהתאם להנחיות. שלחתי את כל הבדיקות מראש, הגעתי סופר מוכנה לפגישה וגם אחרי ארבעה סבבי ivf לא מוצלחים והיה לנו המון ידע להסתמך עליו.
גם הוא לא התרגש מהלופוס (כי כבר כשהגעתי אליו יצאה לי בדיקה נוספת תקינה), אמר לי שזה כנראה כלום (וצדק) אבל שאפשר לקחת פרדניזון במינון קטן. אמרתי לו שמעולה. הוא אגב מיהר להוריד אותי מהפרדניזון ישר אחרי בדיקת דופק. שוב, בצדק, כאמור לא הייתה שום עדות קלינית ברורה לצורך, אבל לאור כשלונות קודמים וחוזרים, אני דחפתי לשם

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/11/2018 | 23:27
2
את לא הראשונה, אגב, שנקלטה עם סטרואידים. אולי יש בזה משהו. לי גם יצאו כמויות קטנות של נוגדנים אחרים (anti dna ו ana). אולי אבקש מבר חוה לשקול סטרואידים לטיפול הבא. לי אף פעם לא היה יעוץ איתו, אולי בגלל זה לא ממש התעמק. חזר על אותו דבר עד שחצי מרוטוקול כבר היה הצעה שלי (גם התרופה וגם המינון). שלי זה הרגיש מוזר. העיקר שיהיו תוצאות. 
לצפיה ב-'אצלי ביעוץ אצלו התעמק בבדיקות ורשם בתיק מה שרלוונטי'
אצלי ביעוץ אצלו התעמק בבדיקות ורשם בתיק מה שרלוונטי
12/11/2018 | 20:23
1
גם עידן עם הזמן דברים בתיק. ממש לא מסכימה עם הקביעה שהפקחדות שלו היחידות שראות תוצאות בדיקה. ואגב, גם קרה לי שקיבלתי הנחיה מסויימת בעקבות שהפקידה ראתה תוצאות בדיקה, ואכ עדכנו אותי שבר חוה הסתכל ושינה את ההנחיה.
לא יודעת אם הוא עובר על כל תוצאות הבדיקות אך אני הרגשתי שכן. וכשהיה לי ספק, ביקשתי לוודא שבר חוה בעצמו ראה את התוצאה.
לצפיה ב-'לא אפרט פה את החוויות שלי'
לא אפרט פה את החוויות שלי
12/11/2018 | 22:33
רק אסכם מאז שטופלת יש לו הרבה יותר מטופלות ופחות כח אדם וכתוצאה פחות זמן לכל מטופלת.
יעוץ ראשוני ויחיד היה אצל רופא אחר, אולי זה עושה את ההבדל, לא יודעת. לי מרגיש לא נוח כשאני רואה שלא הסתכלו בתיק לבדוק נתוני הסבב שלפני שהגעתי אליהם, ואני בעצמי צריכה להציע ולשנות חצי מהפרוטוקול. מרגיש לי לא נוח כל הזמן להיות עם יד על הדופק ולחפור ולהתעקש. אבל אני בינתיים שם, למדתי לעשות כל זה ולחיות עם זה.
לצפיה ב-'נשמע מעודד'
נשמע מעודד
11/11/2018 | 23:25
8
נראית לי חוויה אחרת ממה שאנחנו עוברים. אצלנו לאורך כל התהליך לא היה אפילו ניסיון לברר למה אין קליטת עוברים. ההצעה היחידה שהועלתה הייתה מיון זרע, שאולי שיפר את איכות העוברים אבל לא שינה מבחינת היקלטות. 
יש לנו את דוחות המעבדה, אבל לא הבנתי את המדדים. A זו האיכות הטובה יותר, וD הנמוכה? מעניין אותי לבדוק עכשיו.
נשמע שכדאי לנסות את בר-חוה.
לצפיה ב-'אצלנו מה שעשה את ההבדל היה מיון אצל ברטוב'
אצלנו מה שעשה את ההבדל היה מיון אצל ברטוב
12/11/2018 | 04:06
7
אבל אני לקחתי בכל הפרוטוקולים שלי סטרואידים אמפירית, דקסמתאזון במקרה שלי, המון תוספים בכמויות מטורפות שגם הם אמפיריים כמו Q10, ול-ארגינין (חומצת אמינו שאמורה להשפיע בין היתר כמו הורמון הגדילה שהזכירה לונדי), ובשתי ההחזרות האחרונות גם אספירין אמפירי. הכל נטלתי רק עד הבטא.
פרוטוקול ההחזרה המנצח שלי היה החזרת מוקפאים במחזור מתוגבר בלטרוזול (שזה כמו איקקלומין שבטח נתקלת בו אי שם בתחילת הדרך), עם כל התוספות הנ"ל והחזרה כפולה, הראשון ביום 3 והשני ביום 5.
גם הסטרוסקופיה זה רעיון מצוין.
את מטופלת אצל רופא טוב ועד שתגיעי לבר חווה עלול לעבור זמן רב כי התורים רחוקים (אני לא טופלתי אצלו, הייתי מטופלת צוות באסותא רמת החיל) ובזמן ההמתנה כדאי לך לפנות לברקוביץ' ולבקש לנסות את האפשרויות שהוזכרו שהן במילא לא מוכחות מחקרית. אני בטוחה שהוא ילך אתכם בענין הזה..
מאחלת לך החזרה שביעית מנצחת בקלות ובנחת:)
לצפיה ב-'עשינו מיון זרע בשתי השאיבות האחרונות'
עשינו מיון זרע בשתי השאיבות האחרונות
12/11/2018 | 07:12
4
לא ראינו שיפור, למעט הדיווח של ברקוביץ' שהעוברים יפים.
קראתי קצת על הסטרוסקופיה, ועברתי משהו דומה מאוד למה שמתואר שם. מילוי הרחם בגז או בנוזל (אצלי זה היה נוזל) ובדיקה פנימית, אבל למיטב ידיעתי קראו לזה "צילום רחם". הפרוצדורות באמת דומות ורק מה שבודקים שונה? 
בעניין החזרה כפולה, איך זה משפר בדיוק את סיכויי ההשתרשות?
ולעניין תוספי המזון, הרופא שעשה לך את הIVF המליץ? האם על סמך בדיקות שהראו מחסור או על סמך ההנחה שזה עוזר? ברקוביץ' מעולם לא המליץ על איזה שהוא תוסף מזון. 
לצפיה ב-'אלה 2 בדיקות שונות'
אלה 2 בדיקות שונות
12/11/2018 | 16:12
1
צילום רחם בודק את המעבר בין החצוצרות. בהיסטרוסקופיה אבחנתית מחדירים מצלמה קטנה לתוך הרחם ורואים אם יש מחיצות, הידבקויות, פוליפים, מיומות, איך הרירית וכו'
לצפיה ב-'תודה! נשמע שזו אמורה להיות בדיקה בסיסית'
תודה! נשמע שזו אמורה להיות בדיקה בסיסית
13/11/2018 | 01:25
תוהה למה לא שלחו אותנו כבר מזמן לבדיקה הזו. עושים אותה פרטי או דרך הקופה?

לצפיה ב-'הסטרואידים היו בפרוטוקול המנצח שלי מסבב ראשון'
הסטרואידים היו בפרוטוקול המנצח שלי מסבב ראשון
13/11/2018 | 06:29
1
את מרקחת התוספים למיניהם אספתי פה בפורום ורובם מוגדרים כמשפרי איכות ביציות. אגב, רובם מומלצים ע"י דר בר חווה והמידע ברובו הגיע לפורום מהמטופלות שלו. כמו שהזכרתי, מדובר בטיפולים נסיוניים שאין מחקרים מבוססים שתומכים בהם או כמו שמכנה זאת פרופ זיידמן: פלסיבו.
לפני מספר חודשים היה אירוח של דר בר חוה בפורום ושאלתי אותו לגבי החזרות שלא צלחו. הוא טען שהמכשול היחיד הוא כניראה הגיל כשכל השאר תקין ובמידה והפוטנציאל השחלתי קיים זה רק ענין של נסיונות עד שמגיעים לביצית התקינה.
לענין החזרה כפולה היתרון העקרי הוא החזרת בלסטוציסט שסיכויי הקליטה שלו טובים יותר (הוא משתרש מיידית ולא מחכה כמה ימים להתפתח ברחם). כשגילתי שבאופן מפתיע העוברים שלנו מצליחים פתאום לגדול ליום 5 (זה קרה רק בשתי השאיבות האחרונות) החלטתי לנסות להפשיר זוג מוקפאים יום 3, להחזיר אחד לגדל את השני ליום 5 ולהחזיר גם אותו (היו לי גם מוקפאים של יום 5 לגיבוי - לשאלתה של מבוגרת). פרופ זיידמן, שביצע את ההחזרה ביום 3 ניסה להניא אותי בטענה המאוד נכונה שהכי טוב לעוברים ברחם אבל לקחתי את הסיכון ונקלטתי.
העיקר שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אצלי השאירו לגדול מעבר ל 3 ימים'
אצלי השאירו לגדול מעבר ל 3 ימים
13/11/2018 | 07:15
את העוברים הלא טובים (דרגה 2-3), אז ברור היה שהם לא התפתחו.  
כמה עוברים היה לך בערך בסבב? וכמה המשכתם לגדל ובאיזה איכות הם היו? הבנתי שגידלת עוברים טריים עד יום 5, ובעיכבות זאת גם את המוקפאים.  אני מנסה להבין-כמה מתוך כמה כדאי לגדל ועוברים באיזו איכות כדאי לגדל. 
לצפיה ב-'היו לך גם לפני החזרה של יום 5?'
היו לך גם לפני החזרה של יום 5?
12/11/2018 | 20:14
1
כי אולי גם זה מה שעשה את ההבדל? הרי לעובר יום 5 יש הרבה יותר פוטנציאל מעובר יום 3.
לצפיה ב-'ההחזרות האחרונות היו של יום 5 '
ההחזרות האחרונות היו של יום 5
13/11/2018 | 01:26
וזה לא שינה...
לצפיה ב-'אצלנו החזרה 9 הפכה אותי ב"ה לאמא, אחרי 5 שנים'
אצלנו החזרה 9 הפכה אותי ב"ה לאמא, אחרי 5 שנים
12/11/2018 | 20:31
1
(5 שנים מרגע שהתחלנו לנסות..).

מה השתנה?
1. קלקסן אמיפרי, למרות שעשיתי בדיקות קרישיות מלאות שהיו תקינות.
2. פרוזלט סמוך להחזרה (כי היו לי כאבי בטן והתכווצויות סביב השרשה).
3. מיון זרע (אצלנו הייתה ידועה בעיה בזרע, אך הרופאים התעלמו, והמיון זרע ממש שיפר מצב העוברים).
4. לפני ההחזרה המנצחת הלכתי למיקווה לראשונה מאז החתונה.

לא יודעת מה מהדברים השפיעו. אך בהחזרה ה9 אחד משני העוברים נקלט, ותודה לאל הפך אותי לאמא אחרי המסע המפרך (לפני ivf עשינו סבבי הורמונים, הזרעות וכו, סהכ לקח לנו 5 שנים להפוך להורים).
לצפיה ב-'תודה! גם לי יש כאבי בטן אחרי החזרה'
תודה! גם לי יש כאבי בטן אחרי החזרה
13/11/2018 | 01:36
מעניין אותי הפרוזלט. ניסיתי לחפש ברשת ולא מצאתי את התרופה הזו. איך מאייתים את זה באנגלית?
איך ידעת להגיד שזה כאבי בטן בעקבות השרשה? גם אצלי מתחילים כאבי בטן כמו של מחזור מיד אחרי ההחזרה ומתגברים ככל שהימים מתקדמים. זה הרגיש לי כמו כאבי מחזור רק קצת יותר קלים. בהתחלה הייתי בטוחה שזה אומר שלא נקלט, אבל אז הבנתי שכאבי השרשה דומים לכאבי מחזור.
איך הפרוזלט מסייע להשרשה? וממתי לקחת אותו, מיד אחרי החזרה?
לצפיה ב-'אנדרומטרין '
אנדרומטרין
11/11/2018 | 14:41
2
היי, עברתי היום שאיבה, צריכה מהערב להשתמש ב אנדרומטרין. קראתי שזה נוזל ודוחה וכו', רוצה לשאול האם צריך לשכב למשך מספר דקות? מקווה שלא  צריכה להשתמש בזה 3 פעמים ביום ולא ברור לי איך אצליח לתפעל את העניין עם מוליך בעבודה. 
תודה ושמחה שההודעות שלי מתפרסמות. היו לי מלא שאלות במהלך ההזרקות, היה מתסכל לכתוב הודעה ארוכה ולהבין שהיא לא תתפרסם. 

לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/11/2018 | 15:26
1
זוועת עולם, כן...
אין צורך לשכב, זה מתפרק אחרי 4-6 שעות ולא יוצא ישר.
אני משתמשת בזה 3 פעמים ביום והאמת שזה  לא סיפור מבחינת עבודה, יש לי נרתיק כזה שדחפתי לתוכו פדים/תחתוניות ואת התרופות של הפוריות ואני לוקחת אותו לשירותים, עושה מה שצריך ושוטפת עם מים וסבון. נראה לי שצריך עם מים חמים אבל אני לא מקפידה, רק פעם ביום, כשאני כבר עם המים החמים של המקלחת.

לי מאוד עוזר להשתמש בתחתוניות מכותנה אורגנית כי אני רגישה לפטריות וכל הנזילות האלה לא עושות לי טוב. עם התחתוניות האורגניות המצב שלי הרבה יותר טוב.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה מחזיקה לך אצבעות'
תודה רבה מחזיקה לך אצבעות
11/11/2018 | 16:01
ליום רביעי
לצפיה ב-'המלצות לרופא פוריות '
המלצות לרופא פוריות
11/11/2018 | 10:32
2
היי חברות,
אני מחפשת המלצה לרופא פוריות שמתמחה בבעיות של הפלות חוזרות/קרישיות יתר.
אני מהמרכז אך מוכנה אפילו לנסוע עד הצפון בישביל רופא טוב ומרגיע.

תודה רבה.

לצפיה ב-'אחותי טופלה אצל ד"ר גיא גוטמן לאחר מספר הפלות'
אחותי טופלה אצל ד"ר גיא גוטמן לאחר מספר הפלות
11/11/2018 | 11:53
1
והיתה מאד מרוצה (גם אני מאד מרוצה מהאחין החמוד שיצא). הוא עובד עם כללית (ובפרטי). הוא מקבל בתל אביב ובהוד השרון, נותן יחס אישי, ומנסיון הוא מאד מרגיע. 
לצפיה ב-'עלי הוא ויתר מהר מידי, לא ממליצה'
עלי הוא ויתר מהר מידי, לא ממליצה
15/11/2018 | 01:42
לצפיה ב-'מעקב זקיקים בסבב לא ממומן'
מעקב זקיקים בסבב לא ממומן
10/11/2018 | 19:33
3
היי,

יש לי שאלה למבוטחות מכבי שהיו אצל בר חוה במימון עצמי:

בגלל שהחלטתי לעשות סבב של הקפאת עוברים, הכל פרטי. הבנתי שמכבי מכבדים את ההפניות של בר חוה לא.ס. ובדיקות דם של מעקב זקיקים, אבל זה אומר שהם בחינם, או שצריך לשלם?

תודה
לצפיה ב-'בכל הקופות מכבדים הפניות של רופאים פרטיים'
בכל הקופות מכבדים הפניות של רופאים פרטיים
10/11/2018 | 19:45
אני גם עושה סבב פרטי. אבל מעקבים בקופה בחינם, מביאה הפניות לרופא הקופה הוא עושה מעקב זקיקים ומפנה לבדיקות דם. 
לצפיה ב-'בכל הקופות מכבדים הפניות של רופאים פרטיים'
בכל הקופות מכבדים הפניות של רופאים פרטיים
10/11/2018 | 19:47
1
אני עושה סבב פרטי, המעקבים בחינם בקופה. את יכולה גם לעשות באסותא -זה כלול במחיר של הסבב שם
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/11/2018 | 22:31
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית והחזרה על בסיס טבעי'
היסטרוסקופיה אבחנתית והחזרה על בסיס טבעי
10/11/2018 | 18:38
3
האם אי אפשר לעשות ביום 7 למחזור היסטרוסקופיה אבחנתית ( במידה והיא תקינה) לעשות ביום ביוץ +4 שזה בערך 18 יום למחזור החזרה של מוקפאים על בסיס טבעי?
אם אסור למה בעצם??
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/11/2018 | 22:54
היסטרו מתבצעת לאחר סיום הדימום הוסתי.
אצלי אחרי היסטרוסקופיה היה דימום כמה ימים, כלומר פגעו לי ברירית הרחם,אז החזרה לא היתה אפשרית. הנטיה היא לקחת חודש הפסקה סחטדש הבדיקה
לצפיה ב-'תלוי בגישה של הרופא. יש רופאים שמסכימים להחזרה'
תלוי בגישה של הרופא. יש רופאים שמסכימים להחזרה
10/11/2018 | 23:00
לצפיה ב-'אם הכל תקין בבדיקה אין מניעה להחזיר'
אם הכל תקין בבדיקה אין מניעה להחזיר
10/11/2018 | 23:41
בהצלחה!
לצפיה ב-'החזרת עוברים-שאלה. ממש מתבאסת'
החזרת עוברים-שאלה. ממש מתבאסת
10/11/2018 | 13:55
9
פעם ראשונה עשיתי החזרה אתמול.היו לי 7 עוברים יום 3. לפי דברי המעבדה-2 מצוינים, 3 טובים, 2 לא כל כך טובים. את כל זה נודע לי כשכבר הייתי עם הרגליים למלע לפני החזרה. מייד החליטה הרופא שמחזירים 2 מצויינים, מקפיאים 3 טובים (2 קשיות-2 ו1), ו 2 הלא טובים ממשיכים לגדל אם ייצא משהוא. היה לי ברור שהעוברים הלא טובים לא יתפתחו ופשוט יילכו לפח, אז ביקשתי להחזיר גם אותם עם ה2 המצויינים. אני בת 43, הזרעות הורמנליות לא הצליחו פעמיים, אז ברור שאפשר להחזיר הרבה עוברים בתיקווה שלפחות אחד יקלט (וגם זה בסבירות נמוכה). אבל רופא התעקשה ואמרה: ״יש לך כבר ילדים, אז לא מחזירים יותר מ 2.״.  לא ברור לי מה הקשר לילדים שיש לי ולמה לא החזירו עוד 2 הלא טובים, כאשר ברור שהם לא יגדלו ופשוט ייזרקו. מישהי עברה משהו דומה עם ההחזרה? הייתי צריכה להתעקש להחזיר את ה 2 הלא טובים גם? מאוד חבל לי עכשיו שלא התעקשתי ועיבדתי 2 עברים פוטנציאלים... אומנם לא טובים לרגע הזה, אבל ראיתי פה בפורום שגם מעוברים לא טובים ביום 3 נולדו תינוקות. מבאס נורא. 
לצפיה ב-'ראשית, שמחה לקרוא שהצלחת להחזיר ביום 3 ולא גידלו לך את כולם'
ראשית, שמחה לקרוא שהצלחת להחזיר ביום 3 ולא גידלו לך את כולם
10/11/2018 | 23:39
3
מקווה בשבילך ששניהם יקלטו וגם שהשניים שהמשיכו לגדל ישרדו ויהפכו למוקפאים מקסימים.
אני נוטה להסכים עם הרופאה שלך לגבי המנעות מהחזרה של 4 עוברים. העובדה שלא נקלטת בהזרעות מרובות ביציות היא לא ערובה לכך שלא תיקלטי פתאום עם רביעיה או שלישיה (גם תאומים נחשב להריון מסוכן) והכאב לאבד עובר שכבר נקלט הוא גדול יותר מלאבד אחד שלא התפתח. למעשה קליטה של עוברים מוצלחים מעלה את הסיכוי של הפחות "יפים" להקלט.
אצלי ההפך, למרות גילי (44) ולמרות שהרופאים תמיד לחצו עלי להחזיר יותר, תמיד התעקשתי להחזיר 2 וזה כי אני רוצה תאומים. הכלל שלמדתי פה בפורום הוא להחזיר רק את מספר העוברים שאת יכולה לשאת.
מה שכן יכולת לבקש, ואני מבינה שקשה לעשות את ההחלטות האלה על מיטת ההחזרות, זה להחזיר את הפחות יפים ולהקפיא את השאר.
בכל מקרה 7 הפריות זה נפלא, החזרה של 2 זה מצוין, 3 מוקפאים זה יופי טופי ועוד 2 בפוטנציאל זה מעל ומעבר. תמיד יש סיכוי שהם יגדלו.
בהצלחה!
לצפיה ב-'7 הפריות '
7 הפריות
11/11/2018 | 08:30
2
היו מתוך 13 ביצית שנשאבו. אחוז הפריה לא גבוה, אבל אני מניחה שזה תואם לגילי. 
תודה על התשובה שלך. כנראה אתן צודקות, חשבתי שרק בגלל הגיל אפשר להחזיר יותר מ 2-כאילו לעלות את הסיכוי הסטטיסטי. אתמול, אגב, קראתי על איזשהו מחקר (בבריטניה נראה לי), שתוצאתו-לא להחזיר יותר מאחד. ולא מחשש לריבוי עוברים, אלא בגלל שהרבה עוברים יוצרים עומס על הרחם וכאילו עוברים נוספים מפריעים לעובר הטוב להקלט. 
לצפיה ב-'אחוז הפריה מעולה... בטח לגילך...'
אחוז הפריה מעולה... בטח לגילך...
11/11/2018 | 09:05
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/11/2018 | 09:40
למעשה, המבחן היחיד-יש או אין הריון ולידה בסוף. וכמו שאומרים-צריך רק אחד טוב שייקלט.  

לצפיה ב-'דווקא כמות עוברים ממש ממש יפה! '
דווקא כמות עוברים ממש ממש יפה!
11/11/2018 | 06:39
1
זה שבהזרעות לא נקלטת ממש לא אומר שסיכויי הקליטה נמוכים עכשיו. זאת פעם ראשונה שהחזירו לך עובר, ועוד שניים מצוינים! 

כמעט תמיד חלק מהעוברים הולכים לפח, זה מבאס אבל אין מה לעשות. עדיף להתמקד באלו שברחם ובאלו שבמקפיא - יש לך כמות ממש ממש יפה!

אני לא חושבת שהיית צריכה להתעקש שיחזירו 4 עוברים ואני לא חושבת שהרופאה היתה מסכימה לזה- הסיכון גדול מדי, במיוחד כשזו החזרה ראשונה שלך. אני תמיד מתעקשת להחזיר רק אחד, ובמבחן התוצאה שמחה מאד על ההתעקשות שלי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/11/2018 | 08:41
רציתי להחזיר יותר בגלל גיל. את צודקת, כנראה לא כדאי להחזיר יותר מ 2. פשוט היה כל כך חבל לזרוק עוברים, אבל כמו שנאמר-זה חלק בלתי נמנע של הטיפולעם. 
לצפיה ב-'מסכימה עם קודמותי'
מסכימה עם קודמותי
11/11/2018 | 07:33
2
להחזיר 4 זה מטורף, גם אם 2 הם כביכול לא יפים. כמו שאמרת בעצמך, גם מעוברים לא יפים נולדים תינוקות. זה לא רק עניין של עם כמה ילדים את מסוגלת להתמודד, אלא גם עניין בריאותי. כל הריון מרובה עוברים הוא מסוכן, ואי אפשר לבנות על זה שבגלל הגיל שלך לא תקלטי עם כולם.
גם לי היו עוברים שגודלו ליום 3, וביום 3 ארבעה מתוכם לא נראו מבטיחים והאמינו שלא ישרדו הקפאה, לכן החליטו לגדל אותם ליום 5 מתוך הנחה שאם הם ישרדו עד אז למרות מצבם, הם גם יצליחו לעמוד בהקפאה. אף אחד מהם לא שרד.
מקווה שתיהיה לך הפתעה ושאת מספידה אותם בטרם עת - אולי הם בכ"ז יגיעו ליום 5. תאמיני בהם.
לצפיה ב-'צודקת, כבר הסכמתי עם הבנות'
צודקת, כבר הסכמתי עם הבנות
11/11/2018 | 09:36
1
שלא כדאי יותר מ 2 כנראה. חשבתי להחזיר יותר בגלל גילי המופלג. 
קשה להאמין בביציות בנות 43.5, אבל אשתדל .

לצפיה ב-'יש לך הרבה סיבות להאמין בביציות שלך'
יש לך הרבה סיבות להאמין בביציות שלך
11/11/2018 | 11:45
שאבו כמות ביציות מרשימה מאד, אחוז הפריות לא רע, ואחוז ממש יפה של עוברים עם ציונים טובים. לא נראה לי אופייני בכלל לביציות בנות 43.5.
לצפיה ב-'הזרקת אורגלוטרן'
הזרקת אורגלוטרן
10/11/2018 | 09:48
12
אני כנראה צריכה היום להזריק אורגלוטרן וזו פעם ראשונה שיוצא לי להזריק משהו אז אני חוששת. ההנחיות שקיבלתי אצל בר חוה קצת שונות מההנחיות שמגיעות עם הזריקה, אז אני לא בטוחה לפי מה לפעול.
למשל כתוב בהנחיות שצריך לוודא שלא הגעתי לכלי דם על ידי משיכה של הבוכנה לראות אם עולה דם, זווית הכנסת המחט שונה (45 מעלות בהנחיות המודפסות, אצל בר חוה אמרו 90) וגם המיקום המומלץ שונה
וגם - יש אוויר במזרק, זה רגיל? מה אתן עושות עם זה?
תודה
לצפיה ב-'ד"ר גוגל'
ד"ר גוגל
10/11/2018 | 10:14
2
הלכתי לשאול את ד"ר גוגל, אז עונה כאן ממה שמצאתי, למקרה שמישהי נוספת מתחבטת בזה. כמובן אלה רק מסקנות על סמך חיפוש לא מעמיק בגוגל, אז לקחת את מה שאני כותבת בערבון מוגבל:
* נראה שלא צריך למשוך את הבוכנה, לפחות אם זה בבטן, באף אחד מהסרטונים לא מתארים שצריך
* זווית - הרבה מראים 90, בוידאו אחד אמרו 45-90 אז זה כנראה לא משנה
* נראה שהרוב ממליצים בבטן
* והכי חשוב, לגבי האוויר - יש כאלו שאומרים להוציא אותו (יש סרטים שמראים איך), אבל בלא מעט מקומות אומרים שהאוויר שם בכוונה, לעזור לכל הנוזל להכנס לגוף, ולהשאיר אותו.
לצפיה ב-'אורגלטרון'
אורגלטרון
10/11/2018 | 13:03
1
לא יודעת אם כבר הזרקת והתגברת על המכשולים, לי באופן אישי הזריקה כאבה גם בהזרקה עצמה וגם אחרי, אז שמתי קרח לפני הזרקתי ושמתי קרח אחרי. מעבר לזה מזריקים בבטן רגיל, אני הוצאתי את האוויר עד שיצאה מהמזרק טיפה קטנה.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/11/2018 | 13:34
בינתיים עוד לא הזרקתי, מחכה להחליט אם זה היום הראשון למחזור או לא (לפעמים ממש קשה להחליט). אשים קרח, תודה על הטיפ.
לצפיה ב-'אם הזריקה לבטן-אף פעם לא משכתי בוחנה'
אם הזריקה לבטן-אף פעם לא משכתי בוחנה
10/11/2018 | 14:26
1
לבדוק לגבי כלי דם. הכנסתי מחט ודחפתי חומר. הזווית נראה לי לא משנה. אחות שעשתה לי פעם ראשונה עשתה בזווית 45. הזרקתי גם בזווית דומה, בשלב מסויים ראיתי ביוטיוב שעושים ב 90, אז עברתי לדקור ב 90, נראה לי גם קל יותר
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/11/2018 | 14:56
בינתיים אני גם עוד בהתלבטויות אם היום כבר נחשב ליום הראשון למחזור, באסה שזה יצא שבת אז אני לא יכולה להתקשר לקליניקה להתייעץ :(
לצפיה ב-'הזרקתי רגיל, בלי למשוך כלום. והיה בסדר'
הזרקתי רגיל, בלי למשוך כלום. והיה בסדר
10/11/2018 | 22:55
לצפיה ב-'מעולם לא הקפדתי על הדברים האלה'
מעולם לא הקפדתי על הדברים האלה
11/11/2018 | 10:06
5
מעולם לא התעסקתי במשיכת הבוכנה אחורה, הוצאת אוויר וכו'.
אלו הוראות בטיחות, אבל לדעתי בטיחות יתר: הן חשובות כאשר יש סכנת כניסה לכלי דם גדול, ובאיזור הבטן בו מזריקים הסיכוי להגיע לכלי דם גדול הוא קלוש ממילא, אז זה די מיותר לדעתי.
לצפיה ב-'כן, נראה שבאזור הבטן זה בסדר'
כן, נראה שבאזור הבטן זה בסדר
11/11/2018 | 22:22
4
ואמרו לי בקליניקה שלא נורא שבסוף נכנס גם אוויר. בינתיים האורגלוטרן בסדר, נראה איך יילך עם התרופות הבאות (אני הכי חוששת פרגניל!)
תודה
לצפיה ב-'את נפרגניל עשיתי במוקד לרפוא דחופה'
את נפרגניל עשיתי במוקד לרפוא דחופה
11/11/2018 | 23:17
3
ולזה צריך הפניה. אפשר גם בקופת חולים. ממש לא היה נורא כשאחות עשתה לי את הזריקה, אבל העדפתי לא לעשות לבד בבית (זה בישבן או הירך ומחט יותר עבה-לי נראתה ענקית ופחדתי).
לצפיה ב-'טיפ מצויין, אנסה להשיג הפניה - צריך מרופא של הקופה?'
טיפ מצויין, אנסה להשיג הפניה - צריך מרופא של הקופה?
12/11/2018 | 10:29
2
לצפיה ב-'הייתה לי סאגה עם הזריקה הזאת'
הייתה לי סאגה עם הזריקה הזאת
12/11/2018 | 10:37
1
כן, רופא קופה יכול לתת לך הפניה. אני גיליתי שאני לא מסוגלת לעשות את זה בבית כשקופה הייתה כבר סגורה, אז התקשרתי למוקד רפואה דחופה בלאומית ולא רצו לתת הפניה, התקשרתי פעם שניה -והגעתי לנציג אחר והוא בחצי שניה שלח הפניה ל ט.ר.מ. (ששם עשיתי את הזריקה). אם את במכבי-זה גם ט.ר.מ. (או תרם, לא זוכרת אותיות). זריקות פוריות הם עושים בלי תור, רק צריך הפניה מרופא (ולקנות את הזריקה כמובן). גם מרפאת של בר חוה יכולים לשלוח לך הפניה, רק תיוודאע לפני שזה תקף ב ט.ר.מ.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/11/2018 | 13:53
אקח הפניה מהמרפאה של בר חוה ואבדוק אם זה תקף לשם, אם לא אנסה לבקש מרופא של הקופה שייתן לי הפניה. נראה לי שלהזריק IM זה כבר מעבר לגבולות האומץ שלי.
לצפיה ב-'מייחלת הפעם לסוף חיובי'
מייחלת הפעם לסוף חיובי
10/11/2018 | 00:36
3
אז אחרי הפלה בעקבות הפסקת דופק קיבלתי היום מחזור.
בחמישה שבועות שעברו מאז למדתי לחשוב חיובי, למדתי לא לתת לחרדה והפחד לשתק אותי, למדתי לזמן לעצמי סוף כמו זה שאני מייחלת לו כבר שנתיים.
האובדן האחרון הצליח להפיל אותי על אף היותי אדם חזק. קיבלתי עם עצמי החלטה שזה הזמן ללכת לטיפול, ללמוד מעט לשחרר. בחרתי במטפלת שתחום העיסוק שלה הוא טיפולי פוריות ואובדני הריון.
מקווה שהתהליך שהתחלתי יביא עימו את ילד/ת הקשת שלי.

אז משבוע הבא חוזרת לשגרת המעקבים ובדיקות הדם.

חוזרים על אותו פרוטוקול תמיכה-
2 נרות אוטרגסטן 200 3 פעמים ביום.
דופסטון פעמיים ביום.
אסטרופם 3 פעמים ביום.
פרונטוגסט פעם ביומיים.
קלקסן 60.
ומוסיפים חבר חדש - זריקות פרגניל מהכפלת בטא ראשונה (חשיבה חיובית, כבר כתבתי ��)

הפעם מפשירים שני עוברים יום 3 ומגדלים ליום 5.
אם לא יגדלו, יש לי גם מוקפאים יום 5.
אבל שוב, חשיבה חיובית- הם יגדלו לעוברים מהממים.

יוצאת לסבב החזרה אחרון ומנצח!

לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
10/11/2018 | 08:18
לצפיה ב-'תני בראש :)'
תני בראש :)
10/11/2018 | 17:03
המון בהצלחההההה
לצפיה ב-'גישה נהדרת, מחזיקה לך אצבעות לקשת/ית!'
גישה נהדרת, מחזיקה לך אצבעות לקשת/ית!
10/11/2018 | 18:33
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה ניתוחית ושארית'
היסטרוסקופיה ניתוחית ושארית
09/11/2018 | 10:20
7
עברתי היסטרוסקופיה ניתוחית בינואר בעקבות שאריות שהיו מהגרידה.
במרץ חזרתי לטיפולים. ומרז לא נקלטתי להריון...
שזה די מוזר כי הבעיה הייתה לא קליטה אלא הפלות...
שאלה: בעקרון אין לי בעיה עם רירית היום ( מגיעה ל8.5 עם אסטרופם) 
וגם המחזור כשהיה.
האם יש סיכוי שיש לי עדין שארית? או הדבקויות בלי שיש תסמינים? וזה מונע מונע להיכנס?
הרופא אמר סיכוי קלוש שיש משהו כי אין תופעת לוואי....
מצד שני יותר מחצי שנה אין בטא חיובית...
לצפיה ב-'אין לי תשובה לשאלה'
אין לי תשובה לשאלה
09/11/2018 | 12:17
רק רוצה לשאול בשלומך 
לצפיה ב-'עשית היסטרוסקופיה אבחנתית '
עשית היסטרוסקופיה אבחנתית
09/11/2018 | 19:41
4
אחרי הניתוחית כדי לוודא שהכל יצא? אם כן ויצא תקין אז זה לא בגלל זה. גם אני עברתי ניתוחית בעקבות שארית מגרידה והדבקות, אבל לאחר מכן עשיתי שוב אבחנתית לפני שהתחלתי את הטיפול.
לצפיה ב-'אז זהו שלא אמרו לי'
אז זהו שלא אמרו לי
09/11/2018 | 21:10
3
ואחרי שעשיתי את הניתוחית וחזרתי לטיפול להם זה היה נראה שהכל בסדר.
בעיקר לטענתם בגלל הרירית.
אבל אחרי שאני כבר כמה חודשים לא מצליחה להיכנס להריון שאלתי רופא אם יש סיכוי שאולי בניתוחית נשאר משהו או יש הדבקויות. הרוופא אמר שסיכוי פיצי.אבל אפשר לבדוק שוב בהבחנתית... מה שאומר שאני צריכה לעשות הםסקה מהטיפול...

לצפיה ב-'זאת אכן התלבטות'
זאת אכן התלבטות
10/11/2018 | 08:03
2
מניחה שתצטרכי הפסקה של חודש. מבאס אבל יכול גם להרגיע אם תדעי שאכן הכל יצא או לחילופין שלו וזה מקור אי ההצלחה.
מצד שני אם הרופא אומר שאין אינדיקציה לכך שנשאר משהו אז אולי כדאי להקשיב לו. אני ממש הונחתי לבצע אבחנתית מיד אחרי הניתוחית, גם היה לי חשוב באופן אישי שאם כבר הדברים מתעכבים שהתחלת הטיפול תהיה ממקום טוב.
מה שלא תחליטי שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי'
כמה זמן אחרי
10/11/2018 | 09:31
1
עשית אבחנתית
לצפיה ב-'חודש אחרי'
חודש אחרי
10/11/2018 | 13:05
לצפיה ב-'כדאי לעשות תמיד אבחנתית אחרי הניתוחית'
כדאי לעשות תמיד אבחנתית אחרי הניתוחית
10/11/2018 | 23:47
כמו שרשמה לך שחר.
שלא תדעי עוד צער ושתזכי לפיצוי הריון מלא ותקין בידיים מלאות מהרה מהרה
לצפיה ב-'מוסרת תרופות בחינם'
מוסרת תרופות בחינם
08/11/2018 | 21:48
5
שלום,

עקב כניסה להריון מוסרת:
- מזרק דקפפטיל ( Decapeptyl)
- מזרק מונופור(Menopur)  1200 יח' 
- 7 מזרקי צטרוטייד (Cetrotide)
- חבילת קרינון 8%  (Crinone)
- 2 חבילות אוטרוגוסטן  (Uterogestan)
- 4 חבילות פרדניזון (Prednisone) 
- כמוסות צמח מאקה (טיפול אלטרנטיבי)

ניתן לתאם איסוף מרמת גן או מירושלים בהודעה אישית או בתגובה להודעה זו.
תודה, ענת.

לצפיה ב-'אשמח ל'
אשמח ל
09/11/2018 | 00:48
אשמח לקחת את מזרקי הציטוטרייד עבור חברה שהתחילה תהליך להורות יחידנית
לצפיה ב-'היא תשמח מאוד לקבל גם את המונפור'
היא תשמח מאוד לקבל גם את המונפור
09/11/2018 | 06:44
לצפיה ב-'כתבתי בפרטי'
כתבתי בפרטי
09/11/2018 | 12:49
הי
אני לא יודעת אם ראית, אבל כתבתי לך אתמול בערב הודעה פרטית
תודה ומזל טוב :)
לצפיה ב-'היי, ללא מימון'
היי, ללא מימון
09/11/2018 | 17:31
מאוד אשמח לקבל הכל.
מקווה שעדיין רלוונטי, שלחתי הודעה בפרטי, מקווה שקיבלת כי יש איזו שהיא בעיה בשליחת הודעות.
שבת שלום.
לצפיה ב-'מזל טוב <3 '
מזל טוב <3
12/11/2018 | 14:02
מזל טוב !!! 
אם עדיין רלוונטי
צטרוטייד,מונופור, קרינון ודקפפטיל (או חלק מהם) אשמח
לצפיה ב-'שאלה אחרי הזרעה.'
שאלה אחרי הזרעה.
08/11/2018 | 21:46
2
אז קיבלתי מחזור ב-17/10 ואחר כך שבועיים הזרקתי גונל וביום רביעי בשבוע שעבר עברתי הזרעה. אתמול היה לי כתם דם בניגוב ואחר כך כלום ועכשיו שוב כתם דם. יש לי כאבים בשחלות כמו לפני מחזור אבל עברו רק שלושה שבועות מאז המחזור הקודם אז לא הגיוני שקיבלתי.
עשיתי בבוקר בדיקת הריון ויצא שלילי אבל עבר רק שבוע מההזרעה.

לצפיה ב-'היי'
היי
09/11/2018 | 13:14
אני לא ממש מבינה בזה, אולי תיכף יענו בנות שיותר יודעות..
אבל אם לא מתחיל דימום של ממש אולי יש סיכוי שזה השתרשות?
ייתכן גם שאת משתמשת באיזושהי תמיכה וגינלית והדימום הוא מההחדרה עצמה של התמיכה שאולי שרטה? ואם זה ממשיך אולי שווה לבדוק אם התמיכה מספקת..

אני בסבבים האחרונים לא קיבלתי מספיק תמיכה והיו מתחילות לי הכתמות מעצבנות בערך 8-10 ימים אחרי הביוץ.

מאחלת לך הצלחה רבה,
שבת שלום
לצפיה ב-'שבוע אחרי הזרעה בהחלט יכול להיות הכתמה של השתרשות'
שבוע אחרי הזרעה בהחלט יכול להיות הכתמה של השתרשות
10/11/2018 | 23:59
מקווה שזה מה שחווית. וכמו שרשמה לך אינדי זה יכול לנבוע גם מתמיכה לא מספיקה (את מקבלת תמיכה? כי לא תמיד מקבלים בהזרעות) בכל מקרה בטא עדין אי אפשר לראות אחרי שבוע ונותר רק לצפות לקוות ו..להתחרפן..
בהצלחה!

לצפיה ב-'האם צריך לבדוק רירית לפני החזרת טרי?'
האם צריך לבדוק רירית לפני החזרת טרי?
08/11/2018 | 19:56
2
לפני שאיבה הרירית הייתה בסדר. יש צורך לעשות אולטרסאונד לפני ההחזרה ולוודא שהעובי נשמר?
לצפיה ב-'לא. אין שום סיבה שהיא תשתנה מזמן השאיבה'
לא. אין שום סיבה שהיא תשתנה מזמן השאיבה
08/11/2018 | 20:58
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/11/2018 | 21:01
לצפיה ב-'שאלה על מחזור לאחר החזרת מוקפאים'
שאלה על מחזור לאחר החזרת מוקפאים
08/11/2018 | 14:33
2
שלום בנות
אני לא מבייצת טבעי אף פעם
החזירו לי מוקפאים, ללא ביוץ...עם תמיכה כמובן וכל זה
אם אין הריון , יהיה מחזור?
לצפיה ב-'כן'
כן
08/11/2018 | 15:22
1
בהחזרה ע"ב הורמונלי מדכאים את המערכת הטבעית, מונעים את הביוץ וכשהרירית מגיעה לעובי המתאים מחזירים את העובר ולוקחים פרוג' כדי שהגוף יתנהג כמו אחרי ביוץ.
כשתפסיקי תמיכה הגוף יבין שאין הריון ותקבלי וסת תוך יום-יומיים.
לצפיה ב-'הבנתי , תודה רבה!!!'
הבנתי , תודה רבה!!!
08/11/2018 | 15:24
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
08/11/2018 | 15:22
9
אנו מברכים את מפעם עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'בהצלחה!!! כל הכבוד על רוח ההתנדבות'
בהצלחה!!! כל הכבוד על רוח ההתנדבות
08/11/2018 | 15:23
לצפיה ב-'ווואו איזה כייף !'
ווואו איזה כייף !
08/11/2018 | 19:43
תחושה טובה ששוב יש מנהלת..
בהצלחה ותיהני מתפקידך החדש!
לצפיה ב-'תודה תודה'
תודה תודה
08/11/2018 | 23:48
1
אני מקווה שנצליח ביחד לשקם את האמון שנפגע ונמשיך לקיים את הבית הזה שסייע לי ובודאי לרבות אחרות להקים משפחה ולזכות לשמחה של ילדים בבית.
אין לפורום הזה תחליף.
אולי זה בזכות טוליתי ואיילה המקסימות.. גם את אקא אני זוכרת לטובה.. והדינוזאוריות שגורשו כבר מזמן..
אולי זה בגלל שהמידע הכל כך חשוב להצלת השפיות שלנו מצוי בידי רופאים ואנחנו חייבות לדעת גם.
אז יש לנו את זה כאן.
ניסיון עשיר וכואב שיש רק לנו.. וחשוב לשתף.
מאחלת לכולן הקלטות מהירה ופשוטה, הריונות תקינים ומלאים וילדים בריאים ושמחים.
חודש טוב ושבת שלום.
אולי ננסה לעשות שרשור התפקדות ביום ראשון (אם לא ימחקו שוב כל ההודעות)

לצפיה ב-'שלום למנהלת! '
שלום למנהלת!
09/11/2018 | 14:45
כיף שבאת....!
לצפיה ב-'איזה כיף! בהצלחה!!!'
איזה כיף! בהצלחה!!!
09/11/2018 | 01:34
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
09/11/2018 | 15:30
מקווה שאצליח לשלוח, לא מצליחה כבר שבועות
לצפיה ב-'אם כבר מנסים להציל את הפורום'
אם כבר מנסים להציל את הפורום
11/11/2018 | 09:58
1
אפשר לטפל בתקלה המעצבנת שכשמנסים לפרסם פה הודעה או תגובה מקבלים פתאום הודעה "אינך מורשה להגיב בפורום הזה"? 
לצפיה ב-'גם אני נתקלתי בהודעה המטרידה הזאת'
גם אני נתקלתי בהודעה המטרידה הזאת
11/11/2018 | 16:19
מה שכן כשאת מאשרת אותה ההודעה מתקבלת ומדובר במטרד לא מזיק, בכל מקרה רוב הבעיות (והיו כמה..) נפתרו כשהתנתקתי מהמשתמש והתחברתי מחדש.
אני מדווחת להנהלה בכל מקרה.
לצפיה ב-'הרבה עבר על הפורום בזמן האחרון'
הרבה עבר על הפורום בזמן האחרון
03/12/2018 | 20:02
אני לא כאן הרבה כי אני עם הטיפולים סיימתי (סאגה מטורפת של 18 טיפולים, 3 הריונות, 2 הפלות ולידה שקטה אחת) אז מדי פעם כותבת אבל, לא הרבה. בהצלחה לך יקרה, מההודעות שככה הספקתי לעבור עליהן את נראית ונשמעת מצוינת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה