לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2761427,614 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'קניית כדורי Dhea'
קניית כדורי Dhea
21/02/2019 | 12:10
1
הי, 
אשמח להמלצות איך/איפה לקנות כדורי dhea
בארץ, בהזמנה מחו"ל..
ואם יש למישהי ניסיון בשימוש בכדורים, אשמח לשמוע.
תודה, תודה 
לצפיה ב-'טסטומקס'
טסטומקס
20/02/2019 | 23:05
3
הי
עברתי הזרעה היום וקיבלתי מהרופא הוראה מיום חמישי להזריק דקפפטיל ולמרוח טסטומקס שישמש לתמיכה בהריון הזה ואם לא אהרה יגביר רזרבה שחלתית לחודש הבא.
קראתי על טסטומקס דברים די מפחידים. בעלון אפילו כתוב שיש להרחיק מנשים הרות ושזה עלול להזיק לעובר.
מישהי יודעת על זה משהו?
התנסתה בזה?
אני שוקלת לסרב לקחת.
לצפיה ב-'אני התנסיתי'
אני התנסיתי
20/02/2019 | 23:49
2
אני לא יודעת לומר אם היו השפעות ספציפיות של הטסטומקס כי זה היה סבב עמוס הורמונים משלל סוגים. זה תקף גם עבור הצד הטוב (סבב מאד מוצלח) וגם עבור הצד הפחות טוב (תופעות לוואי).
היה סבב הרבה יותר טוב מזה שלפני, אבל זה היה להקפאת עוברים, לא להזרעה (אז לקחתי בשלב עד השאיבה, לא בשלב שאת מדברת עליו, של תמיכה אחרי). לא ידעתי שמשתמשים בזה גם כתמיכה.
העלון של זה באמת מפחיד, אבל מצד שני גם העלון של כמעט כל תרופה אחרת. בכל מקרה, אני בהחלט מבינה את ההתלבטות שלך. אני גם שקלתי לוותר כשקראתי את העלון ובסוף החלטתי ללכת על זה. בגדול היו לי בסבב הזה תופעות לוואי דומות לסבב שלפניו (כאבי ראש, עייפות, דכאון) רק יותר חזקות, אבל לא שמתי לב לדברים כמו שיעור, פצעונים וכו' שחששתי שהטסטומקס יגרום להם.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
20/02/2019 | 23:59
1
אני פחות חוששת מתופעות כמו שיעור וכולי
יותר מלחיץ אותי שזה יכול לפגוע בהריון כרגע (אני אחרי הזרעה).

יודעת משהו על זה?...
לצפיה ב-'חוששת שלא'
חוששת שלא
21/02/2019 | 00:55
בגלל שאצלי זה היה רק עד השאיבה, ובסבב של הקפאת עוברים, לא הסתכלתי בכלל על הסוגייה של הריון. ניסיתי עכשיו לחפש קצת ולא ממש מצאתי מידע לגבי זה.
לצפיה ב-'יש בקהל מטופלות של ד״ר אריה ברקוביץ׳?'
יש בקהל מטופלות של ד״ר אריה ברקוביץ׳?
20/02/2019 | 21:52
1
שואלת שוב כי לפני כמה שבועות לא ממש קיבלתי תשובה.  
כיצד ניתן לקבוע אליו תור? אני זוכרת שהיה מספר נפרד לקביעת ייעוץ ראשון.
לצפיה ב-'כן'
כן
21/02/2019 | 09:17
יש לי 2 ילדים מ2 החזרות אצל ברקוביץ'.
תתקשרי ל2 הטלפונים שפה ולאחד מהם באמצע השבוע המזכירה תענה. בהמשך הוא כבר יגיד לך מתי להגיע והתקשורת תהיה מהצד שלך בsms
https://www.doctorim.co.il/doctor-38698/דר-אריה-ברקוביץ/מומחה-יילוד-וגניקולוגיה
לצפיה ב-'אחרי הזרעה - מנוחה? ועוד כמה שאלות :)'
אחרי הזרעה - מנוחה? ועוד כמה שאלות :)
20/02/2019 | 18:27
7
היי בנות,
1. ביום של ההזרעה אתן לוקחות חופש מהעבודה ונחות בבית? או ממשיכות כרגיל, עובדות, הולכות וכו'? 
2. אם כמה שעות אחרי הזרעה יש בתחתונית כתמים ורודים/חומים מה זה אומר?
3. סלק - עד כמה זה באמת עוזר, אם בכלל?
4. איך עברתן לשלב הבא מהזרעה לחוץ גופית? זה אתן ביקשתן או הרופא המליץ אחרי מס' ניסיונות הזרעה?
תודה! 
לצפיה ב-'עונה :)'
עונה :)
20/02/2019 | 19:10
1. פעם כן ופעם לא. תמיד הודעתי לעבודה שיש לי איפול ולא בטוח הגיע. אם הרגשתי לא טוב השארתי בבית וההיפך.                      2.לא יודעת יכול להיות שזה מה פרוצדורה עצמה. לא הייתי מתרגשת.
3.לא יודעת
4. לי גילו חסימה באחד הצדדים אז כבר לא היה טעם להמשיך בהזרעות והתחלתי ivf אחרי שלוש הזרעות. 

בהצלחה!!
לצפיה ב-'היי'
היי
20/02/2019 | 20:00
3
1. עשיתי שתי הזררעות. אחת בוודאות הייתה בשישי, השניה אני לא זוכרת אבל נראה לי שגם כן. בכל מקרה, גם אם לקחתי חופש זה רק כי אני מבצעת את ההזרעות ליד הבית ועובדת רחוק (ובתקופה ההיא עוד התניידתי בתחב"צ, אז בכלל...). מבחינה גופנית אין שום מניעה לחזור לעבודה, בהנחה שאת לא עובדת במשהו מאוד פיזי. עשיתי הכל כרגיל-ספורט, עבודות בבית, טיולים עם הכלבה...
2. כנראה מההתעסקות, מהספקולום למשל.
3. טפו טפו טפו אין לי בעיה עם הרירית אז לא ניסיתי.
4. יש לי חצוצרה אחת חסומה. בהתחלה עשיתי שני מעקבים בלי הורמונים ובלי הזרעה-ובייצתי מהצד החסום. אח"כ עשיתי הזרעה עם הורמונים - ואחרי השלילי. הרופאה שלי הציעה IVF ואני קפצתי על ההצעה כי ממש לא הייתה לי סבלנות לחכות.
הסבב הראשון של ה-IVF לא הצליח כמצופה אז הוא הומר להזרעה - ובייצתי מהצד החסום. מה שרק חידד את זה שזה בזבוז זמן אצלי.

בעקרון הקופה מחייבת 3 הזרעות עם הורמונים. אם הרופא לא מעלה את זה רוצה לעבור לשלב הבא-תציעי את. אבל אם את לא מרגישה מוכנה את ממש לא חייבת, זה מינמום 3 הזרעות אבל אפשר גם יותר.
לצפיה ב-'תודה לשתיכן על התשובות! '
תודה לשתיכן על התשובות!
20/02/2019 | 20:56
2
בעניין ה-IVF אנחנו מאותם מקרים הלא מוסברים אז כנראה בגלל זה לא ממהרים לשלוח אותנו וממשיכים עם הזרעה, אבל האכזבה כל פעם מחדש גורמת לי לחשוב שזה לירות בערפל ואולי הגיע הזמן לעלות הילוך. 

אגב, את החסימות גילו לכן בצילום רחם?

הסלק הוא בהכרח למי שיש בעיה ברירית הרחם? הבנתי שזה עוזר בכללי לדם לזרום וכאלה, וטוב לפוריות. כנראה עוד מיתוס.

תודה אתן מקסימות, בהצלחה לכולנו!

לצפיה ב-'כמה הזרעות עשית?'
כמה הזרעות עשית?
20/02/2019 | 21:23
1
כי השלוש זה חובה, אז אם עוד לא הגעת לזה זו הסיבה שממשיכים.
אם עשית שלוש את יכולה לבקש לעבור ל IVF. אני רואה שאת בגילי... לא הייתי מתמהמהת עם יותר מדי הזרעות במקומך.
גם חסימה בחצוצרה אחת נחשב ללא מוסברים כי כן יש אפשרות להקלט טבעי (וכן, גילו לי בצילום רחם) ותראי אותי-כבר שנתיים בתהליך ולא נקלטת גם עם IVF למרות שזה מסלול עוקף חצוצרות. מה שאני מנסה להגיד, שהלוואי שהדרך שלך תיהיה קצרה אבל אין לדעת מה יהיה ובגלל הגיל שהוא לא מאוד צעיר כדאי לדעתי להתקדם הלאה.

אני יודעת שסלק אמור לעזור לרירית. לא מכירה יתרונות אחרים שלו, אבל אולי... לשיפור זרימת דם אפשר לעשות יוגה (התחלתי החודש) או ספורט.

המון בהצלחה!
לצפיה ב-'הזרעות'
הזרעות
20/02/2019 | 22:36
אממ בגדול עשיתי 8, כש-4 היו בלי הורמונים (רק אוביטרל) שעשיתי דרך הקופה, ההזרעה ה-5 הייתה כבר עם גונאל דרך פרטי, ואז עברתי לרופא פרטי אחר שאיתו עשיתי 3 הזרעות (2 מתוכן גם עם קרינון אחרי ההזרעה). עכשיו זו בעצם ההזרעה ה-8 אז עדיין אופטימית ומקווה לטוב, אבל נראה לי שאם זה לא יעבוד אני אבקש מהרופא לעבור שלב
לצפיה ב-'גם אני דיממתי קצת אחרי הזרעה'
גם אני דיממתי קצת אחרי הזרעה
20/02/2019 | 23:39
ממש טיפה. הבנתי שזה שכיח.
לצפיה ב-'תשובות מנסיון שלי'
תשובות מנסיון שלי
21/02/2019 | 09:33
1. אני את ההזרעות ביצעתי בתל השומר ואני גרה רחוק משם, לכן הייתי לוקחת יום חופש מהעבודה (יותר נכון המשכתי פשוט לעבוד מהבית לאחר ההזרעה. אבל לא לכולן יש את האופציה...)
2. קרה לי פעם אחת ונראה שזה היה מהספקולום וההתעסקות שם...
3. לא ניסיתי.
4. בכללי, את צריכה לפחות 3 הזרעות עם הורמונים כדי לקבל אישור לIVF
אני עברתי הזרעה אחת ללא הורמונים ושתי הזרעות עם הורמונים, הרופאה שלי רצתה להמשיך לנסות הזרעות ואני לא הסכמתי.
בצילום רחם לפני ההזרעה השלישית, גילו לי חסימה בשתי החצוצרות והצליחו לפתוח רק צד אחד, הביוץ בזמן ההזרעה האחרונה יצא בצד החסום ואני הבנתי שעד כאן לבזבז את הזמן... עמדתי על זה שהרופאה תגיש בקשה לIVF ואכן אישרו לי במיידי.
שיהיה בהצלחה!

לצפיה ב-'מחזור כפול'
מחזור כפול
20/02/2019 | 14:45
היי
כבר חודשיים ברציפות שאני מקבלת פעמיים בחודש מחזור
כל שבועיים במשך 4 פעמים.
מישהי נתקלה בזה?
אין תור לרופא נשים שלי בקרוב ומתלבטת אם להלחץ מזה או לא
כבר קרה לי (בעיקר אחרי הפלות) שקיבלתי אחרי שבועיים מחזור, אבל לא 4 פעמים רצוף
לצפיה ב-'פיוריגון וגודל זקיקים '
פיוריגון וגודל זקיקים
20/02/2019 | 08:52
1
שלום רב 
יום 12 למחזור , התחלתי ביום חמישי האחרון פיוריגון מינון 66 וביום ראשון העלתי בהמלצת הרופא ל 75 . מיועדת לאוביטרל והזרעה. 
 יום ראשון במעקב זקיקים היו 2 זקיקים 10 ו 12 . רירית 7 . אסטרטדיל 500 ופרוגסטון פחות  מ 2. 
והיום ( יום רבעי) זקיקים 21 ו 14 . רירית 8 , טרם הגיעו תוצאות של בדיקות דם של היום. 
איך הגיוני שתוך יומיים שלושה  הזקיק גדל מ 12 ל 21 ? 
 תודה ענקית ויום טוב
לצפיה ב-'יכולים לגדול 1-3 ביום'
יכולים לגדול 1-3 ביום
20/02/2019 | 14:59
ממה שקראתי זקיקים יכולים לגדול 1-3 ממ ביממה. ובכל מקרה יש טעות דגימה - בכיף יכולה להיות טעות של 1ממ לכאן או לשם, אז יכול להיות שהוא היה 13 ביום ראשון ואז 20 היום (ואפילו קורה שיש טעות של 2ממ, אם כי הבנתי שזה לא אמור לקרות). אני הפסקתי לחפש חוקיות בעניין הזה של איך הזקיקים גדלים, יש כאלה הבדלים בין אחת לשניה ובין מחזור למחזור
לצפיה ב-'דחוף: מחר הזרעה מזרע תורם. מתלבטת איפה לעשות אותה.'
דחוף: מחר הזרעה מזרע תורם. מתלבטת איפה לעשות אותה.
19/02/2019 | 20:01
5
היי כולן.

נקבעה לי הזרעה למחר.
זרע התורם נמצא באיכילוב והרופא שלי עובד באסותא ראשל"צ.
לכתחילה חשבתי להעביר את המנה מאיכילוב לאסותא ושהרופא שלי יבצע את ההליך, אבל פתאום אני שואלת את עצמי אם זה חכם.

הבנתי שאפשר להוציא מנות מאיכילוב ב-13:00 לכל המאוחר (תקנו אותי אם אני טועה), ובאסותא ההזרעה תתבצע מתישהו בטווח שבין 14:30-15:30. מפחדת שזה יותר מדי זמן והמנה תינזק.

מצד אחד, אני מאוד מאוד מעריכה את הרופא שלי וסומכת עליו וממש בא לי שהוא יעשה את זה. מצד שני, אני דואגת שעלול לקרות משהו למנה במהלך ההעברה, אז אולי כדאי לעשות את זה באיכילוב וזהו?

בקיצור, אם אין חשש לחיי המנה, מעדיפה לעשות את זה ע"י הרופא שלי באסותא.
אשמח לתובנות.

תודה רבה על עזרתכן
לצפיה ב-'במצב דומה'
במצב דומה
19/02/2019 | 23:45
אצטרך לקבל אותה החלטה בקרוב (אם כי אני לא יודעת באיזו שעה תהיה ההזרעה). אני חשבתי לעשות באיכילוב (אפילו הרופא שלי הציע שאעשה שם, נראה שהוא לא חושב שיש לזה הרבה חשיבות), אבל אשמח לשמוע אח"כ מה החלטת ואיך הכל הסתדר.
בכל מקרה - בהצלחה מחר!
לצפיה ב-'היכן עשית בסוף?'
היכן עשית בסוף?
20/02/2019 | 15:48
3
לצפיה ב-'בסוף עשיתי באסותא'
בסוף עשיתי באסותא
20/02/2019 | 18:14
2
מסתבר שקבלת קהל באיכילוב היא עד 13:00, אבל את המנות הם מכינים גם מאוחר יותר, קרוב לזמן ההזרעה.
זה היה ממש פשוט.
מרגע שסיימו להכין לנו את המנה, תוך 25 דקות כבר היינו באסותא.

לצפיה ב-'תודה שעדכנת'
תודה שעדכנת
20/02/2019 | 20:04
מידע חשוב להמשך
בהצלחה!

לצפיה ב-'נפלא'
נפלא
20/02/2019 | 20:16
אגב, להבא לא חייב לנייד באותו היום. אם יש באסותא אפשרות לאחסן את הזרע את יכולה להעבירו קפוא לא ביום של ההזרעה בכלל וככה אין לחץ מרתוני.

נקוה לשמוע טוב עוד שבועיים.
לצפיה ב-' לפני הזרעה.. עזרה דחופה '
לפני הזרעה.. עזרה דחופה
19/02/2019 | 15:09
6
אשמח לעזרתכן! 
מחר יש לי הזרעה ראשונה והרופא הורה לי להזריק היום אוביטרל במינון של חצי עט, אבל בגלל שיש לי ריבוי של זקיקים אני ממש מפחדת שזה יגרום לגירוי יתר... 
בעיקרון הזרקתי פיורגון (75) במשך שלושה ימים וכרגע (יום 10 למחזור) יש לי בשחלה ימנית 2 זקיקים בגודל 19, 2 זקיקים בגודל 16 ואחד בגודל 15. בשחלה השמאלית 2 זקיקים בגודל 14. 
עובי רירית 7.4. 
אסטרדיול: 5416 pmol/L
פרוגסטרון: 2.6 nmol/L הגיוני לעשות במצב כזה הזרעה?? 

בנוסף, מכיוון שהשארנו בטעות את המקרר פתוח במשך יומיים אני חוששת שהאוביטרל בכלל התקלקל (למרות שהיה קר באותו יום). יש סיכוי כזה? אין לי עוד מרשם מה אני עושה? 
לצפיה ב-'לא הייתי חוששת מגירוי יתר, אלא מהריון רב עוברי'
לא הייתי חוששת מגירוי יתר, אלא מהריון רב עוברי
19/02/2019 | 15:31
5
הי.
כמות הזקיקים ורמת האסטרוגן שלך לא מחשידים במיוחד לגירוי יתר, המוגדר ברמות של מעל 12-13 אלף. מה שכן, יש חשש מהריון רב עוברי, כי יש לך 7 זקיקים שבהחלט יכולים לבייץ.
יש חשש במקרה כזה של הריון רב עוברי.
לגבי האוביטרל- אל תחששי אם המקרר היה קצת פתוח. התרופה יכולה להישמר גם בטמפ׳ החדר עד 28 יום.
בכל מקרה, בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
19/02/2019 | 15:45
4
הרופא לא אמור לנסות למנוע מצב של הריון רב עוברי?
לא יודעת כבר על מי לסמוך וההזרעה מחר...
לצפיה ב-'ממליצה לך להתייעץ עם הרופא, כדי לשאול מה השיקולים שלו'
ממליצה לך להתייעץ עם הרופא, כדי לשאול מה השיקולים שלו
19/02/2019 | 15:56
1
לצפיה ב-'לטענת האחות המצב בסדר... '
לטענת האחות המצב בסדר...
19/02/2019 | 19:38
והסיכויים שכל הזקיקים יופרו קטנים מאוד, ואם הרופא אמר שזה הזמן אז הוא יודע...

לצפיה ב-'אכן יותר מדי זקיקים מבייצים'
אכן יותר מדי זקיקים מבייצים
19/02/2019 | 19:01
1
יש מצב לשאיבת חירום?
דברי עם הרופא דחוף.
לצפיה ב-'אין לי אפשרות ליצור קשר ישיר עם הרופא '
אין לי אפשרות ליצור קשר ישיר עם הרופא
19/02/2019 | 19:36
אני מקבלת הוראות מהאחות.
התייעצתי איתה היום והיא אמרה שזה לא נחשב "המון" זקיקים
וסביר להניח שהזקיקים פחות מ-19 לא יופרו
ושרמת האסטרדיול שלי זה עדיין לא גירו יתר
בסוף הזרקתי את האוביטרל... אני מרגישה שאין לי ברירה וחייבת לסמוך על הרופא ולעשות את ההזרעה מחר.
מקווה לטוב ...

לצפיה ב-' זקיקים קטנים אחרי 5 ימים עם פרגובריס - יצטרפו בהמשך?'
זקיקים קטנים אחרי 5 ימים עם פרגובריס - יצטרפו בהמשך?
19/02/2019 | 12:14
2
היום אני ביום 7 - מיום 1 עד 3 הזרקתי דקאפפטיל, ביום השני צרפתי 450 יחידות פרגובריס ביום במשך חמישה ימים.
היום בבוקר נצפו 2 זקיקים 13 ממ  ועוד זקיקים קטנים של פחות מ10.
עם הגונאל בשלב הזה היו 3 זקיקים שהמשיכו לגדול, בסוף שאבו 4. קיוויתי שעם הפרגובריס התגובה תהיה יותר טובה, מה הסיכוי שהקטנים מהיום  יהפכו למשהו משמעותי?   

שוב חוזרת ההרגשה שאני קלולס לחלוטין בכל התהליך...
לצפיה ב-'אחלה זקיקים'
אחלה זקיקים
19/02/2019 | 15:37
1
זו תגובה יפה ל5 ימים של הזרקה. הקטנים צפויים לגדול, תני להם עוד כמה ימים.. 
לצפיה ב-'באמת? איזה יופי, תודה!'
באמת? איזה יופי, תודה!
19/02/2019 | 16:15
לצפיה ב-'המלצה לרופא כללית שעובד עם אסה"ר'
המלצה לרופא כללית שעובד עם אסה"ר
19/02/2019 | 10:30
1
שלום,
אני צריכה עזרה במציאת רופא פוריות.
יש לי מוקפאים באסותא ראשון מלפני 7 שנים. בזמנו הייתי בלאומית מטופלת של ברקוביץ. היום אני בכללית ומחפשת רופא מומלץ להחזרת עוברים.
ד"ר גדעוני- יש המלצות?
ד"ר ברקוביץ- האם עובד עם הכללית במסלול ההחזרים? אין מענה במרפאה שלו...

תודה רבה!
לצפיה ב-'ד״ר דורון גולדברג..'
ד״ר דורון גולדברג..
19/02/2019 | 22:54
לצפיה ב-'גונאל למסירה'
גונאל למסירה
19/02/2019 | 10:24
ברשותי קופסת גונאל למסירה תוקף עד מרץ 2019, איסוף מגבעתיים
לצפיה ב-'אתמול נשאבו 3 זקיקים מהם יצאו 2 ביציות'
אתמול נשאבו 3 זקיקים מהם יצאו 2 ביציות
18/02/2019 | 21:03
10
הייתי מאושרת, כי זה נס! סבב טבעי
היום התברר שעדיין אין הפריה ולהתקשר בבוקר לברר.

אז מה הסיכוי שיהיה לי נס?

לצפיה ב-'מחר זה פעמיים כי טוב '
מחר זה פעמיים כי טוב
18/02/2019 | 23:43
1
מחזיקה אצבעות לבשורה משמחת.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/02/2019 | 15:48
לצפיה ב-'כבר היה נס עם הזקיקים, נקווה לנס עם ההפריות '
כבר היה נס עם הזקיקים, נקווה לנס עם ההפריות
19/02/2019 | 07:42
7
בהצלחה!
תעדכני.
לצפיה ב-'אחת הפריה לא תקינה, השניה לא בשלה, דרגה M2 '
אחת הפריה לא תקינה, השניה לא בשלה, דרגה M2
19/02/2019 | 15:52
6
לא בדיוק מבינה מה זה אומר, חוץ מזה שיעדכנו אותי ביום חמישי אם יש עובר או אין,
בכל מקרה החודש כבר לא תהיה החזרה.

לצפיה ב-'בשורות טובות יקרה'
בשורות טובות יקרה
19/02/2019 | 17:13
לצפיה ב-'גם לי אין מושג מה זה, אבל טוב לדעת שעדיין יש לה תקווה '
גם לי אין מושג מה זה, אבל טוב לדעת שעדיין יש לה תקווה
19/02/2019 | 19:29
לצפיה ב-'אם יש ניסים בעולם... '
אם יש ניסים בעולם...
19/02/2019 | 20:43
3
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות כמו פעם.'
מחזיקה לך אצבעות כמו פעם.
20/02/2019 | 02:28
2
לצפיה ב-'תודה מה שלומך? '
תודה מה שלומך?
20/02/2019 | 20:33
1
לצפיה ב-'היום יום חמישי! יש חדש?'
היום יום חמישי! יש חדש?
21/02/2019 | 09:26
לצפיה ב-'דר גאי גוטמן '
דר גאי גוטמן
18/02/2019 | 15:30
2
יש למישהי המלצה עכשיווית על דר גיא גוטמן 

לצפיה ב-'בטח. רופא נהדר'
בטח. רופא נהדר
18/02/2019 | 16:39
שאומכ את כל האמת בפנים
לצפיה ב-'גם אני ממליצה!'
גם אני ממליצה!
18/02/2019 | 23:24
טיפל בי, באחותי ובחברה. אני מאד אוהבת את התקשורת איתו. מטופלות של הקופה מקבלות אצלו יחס של רופא פרטי (בעצם, הוא הרבה יותר זמין מרוב הרופאים הפרטיים שאני קוראת עליהם פה בפורום). 
לצפיה ב-'אסטרופם'
אסטרופם
18/02/2019 | 13:18
שלום בנות,
משהי יודעת בכמה ימים אסטרופם אמור לדחות הביוץ?לקחתי אותו מהיום הראשון של המחזור 2 מג פעמים ביום במשך יומיים וביום השלישי כדור אחד.
מאחר והביוץ אצלי ברוב הפעמים לפני טבילה במקווה.
תודה רבה :)
לצפיה ב-'הזרעה ראשונה עם גונל, וגם - האם צטרוטייד משפיע על הרירית? '
הזרעה ראשונה עם גונל, וגם - האם צטרוטייד משפיע על הרירית?
18/02/2019 | 10:51
16
שלום
מיועדת להזרעה, פעם ראשונה שלנו עם הורמונים בזריקות...
עד כה ניסינו לגייס עוד זקיקים עם איקקלומין או לטרוזול וכל פעם התפתח רק זקיק אחד והביוץ כבר קפץ עלינו ממש מוקדם (ימים 9-11 למחזור)
הפעם הרופא נתן לי מהיום הראשון למחזור צטרוטייד למשך 7 ימים כשבמקביל מהיום החמישי התחלתי גונל 75.
היום הייתי במעקב (יום 9 למחזור כאשר בחודשים האחרונים כבר עשינו הזרעה ביום 10 ו 11) ויש זקיקים קטנים מתחת ל 10 שאפילו לא נספרים...בנוסף רירית של 5.4 שזה נראה לי דיי דק יחסית לזמן שלי במחזור (לרוב אצלי 7.5) בנוסף מחכה לתוצאות בדיקות הדם.
כמה שאלות
האם הצטרוטייד למרות שאני לא לוקחת כבר יומיים עד כדי כך משפיע שהזקיקים עדיין ככ קטנים? 
האם הוא הגורם לרירית הדקה?
אשמח למורה נבוכים למה עלי לצפות החודש כי הרופא (קופח) והאחות פוריות אוהבים לתת הוראות מהרגע להרגע ואין לי באמת הבנה של מה מצופה....
לצפיה ב-'עדכון בדיקות דם מהיום'
עדכון בדיקות דם מהיום
18/02/2019 | 11:03

ESTRADIOL (E-2) 690 pmol/L 
PROGESTERONE 2.1 nmol/L 
LH 6.7 IU/L 

לצפיה ב-'היי'
היי
18/02/2019 | 11:11
14
אני לא מבינה גדולה, אבל זה מוזר לי שהתחלת לקחת צטרוטייד מהיום הראשון. אני תמיד מקבלת צטרוטייד והוא מצטרף לחגיגה כשהזקיקים מתחילים לגדול. בדקתי בגוגל ואכן כתוב שנותנים אותו כשהזקיקים מתחילים לגדול.
אולי אפשר גם בתזמון אחר, אני לא מכירה וזה נראה לי מוזר להתחיל בצטרוטייד ואז להפסיק אותו, זה אמור להיות הפוך...

הצטרוטייד מעולם לא השפיע לי על הרירית.

לפי בדיקות הדם שלך את רחוקה מביוץ, שזה גם הגיוני, כי רואים שאין לך זקיקים.
אני מניחה שיגידו לך לבוא בעוד כמה ימים לבדיקה חוזרת ויצפו לראות את השפעה הגונאל.
לצפיה ב-'תודה, גם אני קראתי את אותו הדבר'
תודה, גם אני קראתי את אותו הדבר
18/02/2019 | 12:09
13
הבעיה איתי, כפי שאמר הרופא, היא שפשוט אני מגיעה ביום השני או החמישי למחזור עם זקיקים כבר דיי גדולים ומתפתחים, וכדי לתת לגונל זמן להשפיע אז הוא מנע את הגדילה שלהם עם הצטרוטייד........
מקווה שזה אכן בסדר
לצפיה ב-'אצלי עשו משהו דומה'
אצלי עשו משהו דומה
18/02/2019 | 14:50
12
זה היה סבב שעבד קצת פחות טוב אצלי, אבל נתנו לי בהתחלה אורגלוטרן (נראה לי שזה כמו צטרוטייד) כמה ימים כדי לשמור על הזקיקים קטנים, אז גונאל, ובסוף שוב אורגלוטרן. אז זה מעיד שזה משהו שעושים. מבחינת השפעה על הרירית - אצלי לא שמתי לב להשפעה, אבל הרירית שלי נוטה להיות מאד עבה (אני לפעמים חוששת שיותר מדי), אז לא הייתי שמה לב אם זה היה משפיע קצת. בכל מקרה נראה שיש עוד זמן עד הביוץ, אז יש לה עוד זמן להתעבות

לצפיה ב-'תודה. למה לא עבד טוב אצלך? יכולה לפרט?'
תודה. למה לא עבד טוב אצלך? יכולה לפרט?
20/02/2019 | 14:56
11
בנתיים הזמינו אותי למחר (חמישי) למעקב
מעניין מה יהיה, החודש הזה הצליח לבלבל אותי כהוגן
לצפיה ב-'קשה לדעת'
קשה לדעת
20/02/2019 | 15:02
10
הרופא שינה המון דברים בין הפעם הראשונה לשניה, אז קשה לדעת מה בדיוק לא עבד. אבל בסבב הראשון הם גדלו בצורה מאד לא אחידה, ואז בסוף במאמץ בשילוב של מנופור במינון גבוה עם אורגלוטרן הרופא הצליח לעכב את הזקיק שהיה גדול ולתת לאחרים זמן לגדול. אבל זה לא אומר שום דבר על הפרוטוקול - זו פשוט הייתה התגובה אצלי (זו הייתה פעם ראשונה עם הורמונים, אז עוד לא יכלו לדעת איך אני מגיבה).
לצפיה ב-'גם אצלי זו פעם ראשונה עם הורמונים :) לכן לא ידועה התוצאה'
גם אצלי זו פעם ראשונה עם הורמונים :) לכן לא ידועה התוצאה
20/02/2019 | 15:11
9
בנתיים עם ההזרעות עם האיקקלומין והלטרוזול בייצתי ממש מהר, סביב יום 9-11 ותמיד היה רק זקיק אחד.
אז לכן הפעם צטרוטייד ישר מההתחלה כי חודש שעבר באתי ביום 5 למחזור וכבר היה זקיק דיי גדול אז לא היה הרבה זמן לתת לעוד להתפתח עם האיקקלומין...
אני מקווה שהפעם הגונאל יעבוד יותר טוב ושהיה יותר זמן לכל הזקיקים החמודים להתפתח.  מזריקה כבר מיום חמישי גונאל 75 ליום (בשבת הפסקתי עם הצטרוטייד)מחר נדע, אני ממש במתח חחח
לצפיה ב-'את רוצה הרבה זקיקים?'
את רוצה הרבה זקיקים?
20/02/2019 | 15:33
8
בהזרעה נראה לי בעייתי אם יש יותר משניים גדולים, לא?
בכל מקרה - מקווה גם שהגונאל יעבוד וזה יהיה גם הסבב האחרון :)
לצפיה ב-'אם אני רוצה הרבה? לא, אני רוצה ילד אחד (למרות הפיתוי לתאומים'
אם אני רוצה הרבה? לא, אני רוצה ילד אחד (למרות הפיתוי לתאומים
21/02/2019 | 09:41
4
אבל הגוף עושה מה שהוא עושה ואנחנו לא ממש שולטים בו...
בכל מקרה אני אחרי המעקב
יש 3 זקיקים בכל שחלה  כאשר בימנית הם קטנים יותר (סביב 11-12) ובשמאלית שלושתם פחות או יותר סביב ה 13-14.
האחות אמרה שמזל שהתחילו איתי במינון נמוך של גונל 
מחכים לבדיקות הדם...היא אמרה שכנראה בראשון שוב מעקב (ואני כבר חשבתי שבראשון תהיה הזרעה)
לצפיה ב-'כנראה הבנתי לא נכון'
כנראה הבנתי לא נכון
21/02/2019 | 11:03
3
פשוט כתבת שאת מקווה שהפעם הגונאל יעבוד יותר טוב ויתן זמן לכל הזקיקים להתפתח (בניגוד לעד עכשיו שהיה רק זקיק מוביל אחד), אז נשמע כאילו את מקווה שיהיו הרבה ולא אחד מוביל.
לגבי הרירית - אני לא מבינה בזה, אבל 8 נשמע לי בסדר (אם אני זוכרת נכון רוצים שהיא תהיה 8-10?), ובכלל עכשיו נתקלתי במחקר שסקר הרבה מחקרים והגיע למסקנה שרירית דקה לא מקטינה את סיכויי ההצלחה בהזרעה (אבל לא בדקתי את המחקר לעומק לראות כמה הוא משכנע)
מחזיקה אצבעות!
לצפיה ב-'תודה! כן רציתי 2-3 זקיקים במקום אחד כדי להגדיל את הסיכויים'
תודה! כן רציתי 2-3 זקיקים במקום אחד כדי להגדיל את הסיכויים
21/02/2019 | 11:47
2
לא רציתי 6-7 אבל זה מה שהגוף עשה , למרות שהבנתי שהם לא כולם באותו גודל וכנראה לא כולם יבייצו בכלל ושאין מה לדאוג נכון לכרגע
בכל מקרה מחכה לטלפון מהאחות
חזרו התוצאות של הבדיקות דם
E2 1327
פרוגסטרון 6.6
ו LH יצא 9.9

ככה שבגדול נראה לי בכיוון הנכון
השאלה היא אם לא כדאי לקבוע הזרעה כבר ליום ראשון
שאלה טובה
נראה מה יגידו
לצפיה ב-'לא נראה לי שאפשר כבר לקבוע'
לא נראה לי שאפשר כבר לקבוע
21/02/2019 | 15:37
1
אני לא חושבת שקובעים הזרעה עד שלא רואים שהזקיק המוביל מגיע לגודל מינימנלי (הגודל הספציפי תלוי מרפאה, אבל בערך 18). אני לא מאמינה שינחו אותך לקחת אוביטרל בלי לראות קודם שהזקיקים בגודל מתאים
כן, הגוף הזה לא תמיד מקשיב להנחיות
לצפיה ב-'טוב היא חזרה אלי האחות פוריות, שוב מעקב ביום ראשון'
טוב היא חזרה אלי האחות פוריות, שוב מעקב ביום ראשון
21/02/2019 | 16:35
אני ממש בתחושה חזקה שיש מצב טוב שנפספס את החודש להזרעה.
היא גם אמרה תקיימו יחסים בשישי או שבת...
אמרה שאמנם ההורמונים התחילו קצת לעלות אבל שזה עוד לא מספיק להזרעה כי הזקיקים בגודל 14 בערך.
ולהזרעה כידוע צריך להתכונן לכן גם ביום ראשון היא לא תהיה כי לא עושים מהרגע להרגע (משביחים את הזרע אצלנו בכלל במרפאה אחרת במרכז העיר)
מה הסיכוי שביום שבת או ראשון יהיה הביוץ ונפספס?
אם ה LH כרגע 9.9 והזקיקים המובילים בגודל 14 לא הגיוני שתוך 3 ימים גג (=ראשון) אני אבייץ?
לצפיה ב-'אגב הרירית היתה 8 ומשהו לדעתי, האם זה נחשב בסדר?'
אגב הרירית היתה 8 ומשהו לדעתי, האם זה נחשב בסדר?
21/02/2019 | 09:42
2
לצפיה ב-'זה בסדר גמור'
זה בסדר גמור
21/02/2019 | 11:59
לצפיה ב-'רירית מעולה. צריך מעל 7, אבל יש הריונות גם עם פחות.'
רירית מעולה. צריך מעל 7, אבל יש הריונות גם עם פחות.
21/02/2019 | 17:22
לצפיה ב-'וסת הגיעה ונעלמה..?'
וסת הגיעה ונעלמה..?
17/02/2019 | 21:42
הי בנות
ממש אשמח לדעתכן,
אני לקראת הזרעה ראשונה, המחזור שלי בדכ סדיר כ 27 יום. אתמול בלילה הייתי ביום 26 לוסת. הדימום הקדים בפתאומיות ונמשך בערך כשעה (כלומר, ראיתי שוב דימום ממש לפני השינה). מאז, חזרו ההכתמות החומות (שהתחילו כבר יומיים קודם לכן) ולא המשיך הדימום. אני לא מצליחה להבין אם זה נחשב שקיבלתי (צריכה להיות מפוקסת על הזמנים לקראת ההזרעה). קרה למישהי מכן דבר כזה?
אגב, הייתי חושבת שזה דימום השתרשות (ב 3 הריונות שנקלטתי לא היה לי דימום השתרשות), אבל בכל מקרה עשיתי יומיים לפני כן בדיקת פרופיל הורמונלי והערכים היו:
אסטרדיול 230
LH 3.90
פרוגסטרון 28
לצפיה ב-'בטא'
בטא
17/02/2019 | 18:18
3
האםם מישהי בדקה בטא שלושה ימים אחרי ההחזרה?

לצפיה ב-'למה לעשות דבר כזה? אין לזה שום משמעות'
למה לעשות דבר כזה? אין לזה שום משמעות
17/02/2019 | 18:53
לצפיה ב-'באיזה גיל העוברים שהוחזרו?'
באיזה גיל העוברים שהוחזרו?
17/02/2019 | 18:59
עוד לא עשיתי החזרה, אבל זה בטח תלוי בגיל העוברים - כשמחזירים עוברים בני 5 ימים, בטח אפשר לבדוק יותר מוקדם מאשר עם עוברים של 3 ימים
וגם - זה תלוי אם ההחזרה בסבב שהייתה בו שאיבה (כי אז עוד יכולות להיות שאריות מהטריגר)
בכל מקרה 3 ימים נשמע לי טיפה מוקדם, אבל אני לא באמת יודעת - אני רק מנחשת לפי הזמן שצריך לחכות בהזרעה עד שאפשר לראות משהו
לצפיה ב-'בטח קיבלת אוביטרל, ולכן אין שום משמעות לבדיקה...'
בטח קיבלת אוביטרל, ולכן אין שום משמעות לבדיקה...
17/02/2019 | 19:22
האוביטרל יכול להישאר בגוף ולהראות בטא חיובית גם עשרה ימים אחרי שהוזרק.
בקיצור, חארם על הבדיקה, ועוד יותר חבל על סטיקים..

לצפיה ב-'פרוטוקול '
פרוטוקול
17/02/2019 | 15:35
1
אשמח לדעת ב ivf ראשון, מי שמעל גיל 35 לא מוסברים, מה הפרוטוקול שקיבלתם, מהיום הראשון ועד ההחזרה.
תודה!
לצפיה ב-'כמעט בגיל הזה'
כמעט בגיל הזה
17/02/2019 | 15:39
לא יודעת עד כמה ההבדלים משמעותיים כשקופצים בגיל, נראה לי שהכי חשובה התגובה שלך. עשיתי שאיבה בגיל 32 ובגיל 33 ונשארתי עם אותו פרוטוקול שאני מניחה שימש אותי גם בשאיבה הבאה שתיהיה כבר בגיל 34.

גם אנחנו לא מוסברים.

קיבלתי 37.5 גונאל+אמפולה אחת של פרגובריס. אחרי 4 ימים הוסיפו צטרוטייד למשך 3 ימים נוספים. לאחר מכן היה יום שכלל את כל הנ"ל+אוביטרל.
 בין השאיבה להחזרה לקחתי 2 אנדומטרין, ואחרי ההחזרה לקחתי 3 אנדומטרין+2 אסטרופם+2דופסטון.
לצפיה ב-'בדיקת קריוטיפ'
בדיקת קריוטיפ
17/02/2019 | 11:29
7
הי, אני חדשה כאן.. אנחנו מתחילים תהליך אצל בר חוה, עם הסטוריה של הפלות חוזרות, המליץ לשנינו לעבור בדיקת קריוטיפ. אני בכללית והוא במכבי. אולי תוכלו לעזור לי להבין איך משיגים הפניה וטופס 17 (לגשת לרופא משפחה? רופא נשים? רופא גנטי?) ואיפה כדאי לקבוע תור? אני מבינה שלוקח לא מעט זמן לקבל תוצאות..  
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
17/02/2019 | 12:10
6
אני עדיין לא מתכוונת לעשות את הבדיקה, אבל קיבלתי הפניה מרופאת הפוריות שלי - בר חוה לא נתן לך הפניה?
טופס 17 זה ממרפאת האם שלך.
הרופאה שלי הייתה בכנס שהתמקדו בו בקריוטיפ ודיברו על התורים הארוכים, ואחת המרצות שם הייתה מבי"ח בנהריה ואמרה שבגלל שהם בפריפריה התורים אליהם יחסית קצרים.
אני מניחה שאם אחליט לעשות את הבדיקה - אעשה שם.
היא אמרה לי שצריך להתקשר למכון הגנטי כדי לקבוע תור.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/02/2019 | 12:20
5
בר חוה נתן לי הפניה אבל משום מה הנחתי שהפניה של רופא פרטי לא תהיה תקפה לטובת טופס 17 בקופה.. 
אגב את יודעת אם במכון גנטי בביה"ח הבדיקה עולה כסף? סליחה על הבורות.. אני ממש חדשה בתחום :) 
לצפיה ב-'עם ההפניה של בר חוה את הולכת לרופא משפחה'
עם ההפניה של בר חוה את הולכת לרופא משפחה
17/02/2019 | 12:26
1
והוא מוציא הפניה זהה מטעמו.

אני חושבת שהפגישה במכון הגנטי לא עולה (פרט לעלות טופס 17), רק הבדיקות עצמן, ואז העלות מאוד גבוהה - זה מה שמונע ממני בינתיים לעשות את הבדיקה.
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
17/02/2019 | 12:47
המון תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'היי'
היי
17/02/2019 | 17:54
2
מניסיון שלי הבדיקה יקרה לקופה ואצלי הם לא מיהרו לאשר (עשו לי קצת בעיות בירוקרטיות מציקות אבל בסוף הצלחתי)
הקופה בעיקרון מוכנה לממן מ-3 הפלות ומעלה (אצלי היו 2 וכימי אז הרופא רשם 3)
פניתי למרפאת כללית הרגילה והם שלחו את זה בפקס את ההפניה של הרופא וצירפתי גם מכתב ממני למחוז כדי לקבל טופס 17. לא נתנו לי לעשות במכון גנטי בכל בית חולים אלא רק בבית חולים ששייך למחוז ולכללית (יש בתי חולים בארץ שמסונפים לכללית ויש כאלה שלא)
כדאי לקבוע תור למכון גנטי בבית חולים כזה לפני שמקבלים טופס 17 אפילו כי ההמתנה לתור לבדיקה לדעתי לקחה בסביבות חודש או יותר..
את הבדיקה מבצעים לשניכם אז כל אחד צריך טופס 17 (אני לא יודעת איך הפרוצדורה עובדת במכבי ובאיזה בית חולים הם מאפשרים לעשות..)
ברגע שיש טופס 17 לבדיקה ולייעוץ גנטי (ביום של הבדיקה נפגשים גם עם רופאה גנטיקאית) אז זה לא אמור לעלות כסף..
אם אין לך כוח לפרוצדורות האלה אז נראה לי שמספיק רק הפניה לבדיקה ואז נותר לך לברר מול המכונים הגנטיים לגבי תור ומחיר..
מישהי פה פעם כתבה נדמה לי שזה עולה בערך 1000 ש״ח בפרטי לכל אחד אז תכפילי ב-2...
אני שונאת בירוקרטיות וגם טיפולים עשיתי הכל פרטי אבל כאן התעקשתי כי בבדיקת דם היה לי חבל (כל עוד זה לא כולל התעסקות פולשנית/ חודרנית כפי שאנחנו עוברות...)
שיהיה המון בהצלחה!!!
מוזמנת לכתוב לי בפרטי גם אם משהו לא ברור
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/02/2019 | 21:50
1
גם אצלי היו 2 הפלות וכימי.. הרופא שלי הגיש היום בקשה אבל אני לא יודעת מה רשם. בכל מקרה נראה לי שללא טופס 17 הם לא יתנו לי תור בינתיים.. לא? 
לצפיה ב-'עדיף כן לקבוע'
עדיף כן לקבוע
18/02/2019 | 14:34
את מתקשרת למכון הגנטי בבית החולים וקובעת ובזמן זה תתחילי בתהליך להוצאת טופס 17... כי יכול להיות תור פנוי רק לחודש ומעלה וחבל לחכות עד שיש אישור ורק אז לקבוע... הם יגידו לך שאת צריכה טופס 17 וזהו
במקרה הכי גרוע אם לא תשיגי תבטלי את התור... אבל מאמינה שיהיה בסדר... צריך פשוט להתעקש
לצפיה ב-'דלקת פרקים, האם למישהי עזר לקיחת קלקסן להרות?'
דלקת פרקים, האם למישהי עזר לקיחת קלקסן להרות?
17/02/2019 | 14:42
שלום רב,
אני בד"כ משתתפת סמויה פה בפורום. וזה תורם לי הרבה, אז תודה לכולן.
אחרי אכזבות רבות, החלטתי לבדוק את הכיוון הזה. למרות, שהרופא שלי לא התייחס לנושא הזה, אני מתכוונת לאפשרות שהדלקת פרקים שלי גורמת לגוף לדחות את ההריון, ואיך אפשר להתגבר על זה?
קראתי פה וגם שמעתי מחברה, שלפעמים לקיחה של קלקסן או פרדניזון יכולה להועיל. האם יש פה משיהי עם היסטוריה דומה שעזר לה לקיחה של תרופה מסוג זה להיכנס להריון?
תודה, אשמח מאוד לקבל כל מידע בעניין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה