לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2610726,107 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אסותא'
היסטרוסקופיה אסותא
16/11/2017 | 16:31
היי , שוב אני...
יש לי מכבי זהב, רופא הפוריות בשאיבה האחרונה חשד בפוליפ ולכן הפנה אותי להיסטרוסקופיה..
הייתי היום אצל הרופא של הקופה שמבצע גם היסטרוסקופיה..בגלל שלא היו לו תורים זמינים בחודש הקרוב במרכז בריאות האישה קבע לי לאסותא אבחנתית ובמידה ואכן יהיו ממצאים יקבע לי ניתוחית בשבוע לאחר מכן...
האם אני צריכה טופס 17 לאסותא או שמספיקה הפניה? האם יש השתתפות עצמית גם באבחנתית וגם בניתוחית? או רק באחת מהן?
תודה

לצפיה ב-'להספיד?'
להספיד?
16/11/2017 | 16:01
1
היי,
עשיתי שאיבה ביום רביעי שעבר, והחזרה של בלסטוציסט טרי 1.
מאתמול יש לי כאבי גב ובטן, מאד דומים לכאבי מחזור.
אני עדיין נפוחה מהאוביטרל, אבל בגלל שהנפיחות עולה ויורדת וגם מופיעה בעיקר אחרי אוכל, אני חוששת שהמחזור עתיד להגיע...
בסבב הטרי הקודם שלי קיבלתי מחזור 5 ימים אחרי ההחזרה למרות התמיכה קיבלתי כל כך מוקדם!!!
היו לנו המון ציפיות סופסוף לסבב טרי.... עדיין מוקדם לבדיקה ביתית או דם. אני רק ביום ה-8 (בדיקה ביום ה-14).
מתוסכלת ממש.
יכול להיות שכאבי מחזור כאלה מסמנים משהו אחר? אני צריכה כל שביב של תקווה וסיפורי הצלחה...
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
16/11/2017 | 16:08
עוד מוקדם לדעת אם הצליח או לא, אבל בכל מקרה הרבה הריונות מתחילים עם כאבי מחזור. בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה על רופא לצילום רחם.. '
המלצה על רופא לצילום רחם..
16/11/2017 | 15:19
אני אמורה לעבור בדיקת צילום רחם אצל דר גיל פאר בלין,  חיפה.  רציתי לדעת אם יש בנות שהוא ביצע אצלן את הבדיקה ובמידה והיתה חסימה אם הוא הצליח לפתוח אותה?  אשמח לקבל גם המלצה על רופא אחר טוב,  פשוט מפחדת מהבדיקה ורוצה שרופא טוב יעשה לי..  מוכנה גם באופן פרטי..  תודהה
לצפיה ב-'שואלת לגבי הכדור sp vital וספירה '
שואלת לגבי הכדור sp vital וספירה
16/11/2017 | 09:40
3
לבעלי יש בעיית זרע כ3 מיליון בספירה , 2 אחוז מורפולוגיה ותנועתיות 30 אחוז.. אני בתהליך של בדיקות לצורך אישור להפריה.
עשיתי בדיקה בגוגל וראיתי שהכדור די עוזר? מישהי ניסתה וזה באמת עזר? נכנסה טבעי או שעזר במהלך הטיפול?

לצפיה ב-'גם אצלינו בעיית זרע'
גם אצלינו בעיית זרע
16/11/2017 | 15:14
2
גם אצלינו בעיית זרע, אבל יותר חמורה.
בערך מיליון זרעים, מורפולוגיה גרועה ביותר...
בעלי ניסה הכל - דיקור, כדורים מכל הסוגים... 
הדיקור גרם לירידה בכמות הזרע, כשהפסקנו שוב עלה חזרה למיליון בהדרגה.
לכל הכדורים והתוספים לא הייתה השפעה ממש עליו...

אני חושבת שכל עוד זה לא מזיק כדאי לנסות. במיוחד שזה רק לקחת כדור.
בהצלחה! מקווה שאצלכם זה יעזור! :)
לצפיה ב-'והתחלת כברטיפולים?'
והתחלת כברטיפולים?
16/11/2017 | 15:43
1
לצפיה ב-'אני כבר עמוק בתוך הטיפולים... שנה וחצי :)'
אני כבר עמוק בתוך הטיפולים... שנה וחצי :)
16/11/2017 | 15:57
טיפול ראשון ניגשנו בלי כלום. רק עובר אחד שרד ליום 5.
בטיפול השלישי היו כבר תוצאות יותר טובות והצלחנו גם סופסוף להגיע לבלסטוציסטים מוקפאים... אני חושבת שההצלחה הייתה בגלל שהיו יותר ביציות אז מן הסתם יותר עוברים ישרדו.
טיפול אחרון (שבוע שעבר) אותן תוצאות כמו הקודם... וזה כשעשינו מיון זרע.

קשה לי להגיד לך מה משפיע, אנחנו יורים לכל הכיוונים ומקווים שבקרוב משהו יפגע... :)
אם אתם במילא מופנים ל-IVF כדאי להתחיל ולנסות לשפר את הזרע במקביל... אולי תצליחו בטיפול הראשון :)
לצפיה ב-'היי בנות שאלה למטופלות ד"ר ברקוביץ ולמטופלות מכבי '
היי בנות שאלה למטופלות ד"ר ברקוביץ ולמטופלות מכבי
16/11/2017 | 09:26
3
חוזרת לטיפולים אחרי שנה וחצי של הפסקה . 
אז הייתי בכללית עכשיו במכבי. 
אשמח לפרטים כמה שלמים דרך מכבי לד"ר ברקוביץ ולאסותא. 
הבנתי מחברים שגם הלכו (הם בכללית) שלקח להם כסף על הביקור הראשון . 
מאוד מוזר לי כי לי אף פעם לא לקח - רק 450 ש"ח ביום ההפריה. -הייתי גם בכללית . 
אשמח לדעת כמה שיותר פרטים לגבי הזריקות , תשלום לרופא לאסותא וכוי .. 
לצפיה ב-'יש כתבה על הקשיים שעושה "מכבי" למטופלות מגיל 40 לא הצלחתי '
יש כתבה על הקשיים שעושה "מכבי" למטופלות מגיל 40 לא הצלחתי
16/11/2017 | 12:49
בס"ד

להביא לפה מYNET
מקווה שלא רלוונטי אלייך ולא לאף אחת
ב"הצלחה
לצפיה ב-'היי'
היי
16/11/2017 | 11:42
דבר ראשון בהצלחה! אני במכבי עם מגן זהב וברקוביץ׳ עצמו לא לקח ממני כלום, היה רק תשלום לאסותא על השאיבה בסביבות ה700 שקלים...לא ממש זוכרת...
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'הי'
הי
16/11/2017 | 19:40
קודם כל המון בהצלחה!
ולשאלתך.. ברקוביץ מוגדר כרופא מכבי ולכן הוא רק מעביר כרטיס כשאת מגיעה אליו.
ביום השאיבה משלמים לאסותא השתתפות עצמית. זהו..
שוב בהצלחה
לצפיה ב-'תרופות למסירה באהבה מאזור חיפה'
תרופות למסירה באהבה מאזור חיפה
16/11/2017 | 09:21
שלום יקרות!

מוסרת בשמחה רבה ועם ברכה גדולה את התרופות שנשארו לי מהטיפול.
באותה הזדמנות רוצה לחזק את ידיכן 
המסע שלכן והודעות ההצלחה של בנות כאן החזיקו אותי עם הראש למעלה בתקופה לא פשוטה, וגרמו לי להאמין שיום אחד גם לי זה פתאום יקרה :)

מוסרת:
מזרק אחד של גונאל 900 יח' - סגור, חדש ושמור במקרר מאז קנייתו
מזרק אחד של אורגלוטרן שמור במקרר מאז הקניה
שתי התרופות בתוקף

צרו אתי קשר בפרטי 

לצפיה ב-'צריכה התייעצות!!!'
צריכה התייעצות!!!
15/11/2017 | 21:27
2
היי,
אני בסבב 3 עם גונאל אף. עשיתי הזרעה ביום רביעי לפני שבועיים,לקחתי נרות תמיכה של פרוגרסטרון ומחר הייתי אמורה לעשות בדיקת דם. היום היה לי כתם קטן בתחתונים וכשניגבתי (סורי סורי על התיאור). האם זה הגיוני לקבל מחזור עם נרות שבועיים אחרי ההזרעה? יש טעם לעשות מחר בדיקת דם?
תודה!!
לצפיה ב-'תעשי, כן. אני תמיד הייתי מקבלת ווסת רגילה עם תמיכה, נרות'
תעשי, כן. אני תמיד הייתי מקבלת ווסת רגילה עם תמיכה, נרות
16/11/2017 | 16:30
וכו', אחרי החזרות של עוברים IVF. זה לא מנע מהמכשפה להגיע, אבל אי אפשר לדעת. יש הריונות שמתחילים בכתמים או דימומים (וזה המקום לתאר כאן הכל, אל תתנצלי ), לכן הרופאים תמיד אומרים לעשות הבדיקה, למרות הדימום.
לצפיה ב-'זה מבלבל'
זה מבלבל
16/11/2017 | 16:36
לי היו כתמים חלשים מאוד יום לפני בדיקת בטא וישר הבנתי שהסיבוב נכשל וזה מחזור. אחכ קראתי הרבה דעות חלוקות - מצד אחד לא אמורים לקבל מחזור בזמן התמיכה (אלא אם התמיכה לא הספיקה) ומצד שני יכול לקרות מצב שמקבלים מחזור למרות התמיכה פשוט כי ההריון לא נקלט. לאחר התייעצות עם הרופא המשכתי עם התמיכה ולמחרת עשיתי בטא שכמובן יצאה שלילית..
בקיצור - הכל יכול להיות ורק בטא תאשר לך סופית...
לצפיה ב-'המלצות על ליווי פסיכולוגי באיזור השרון \ צפון ת"א? '
המלצות על ליווי פסיכולוגי באיזור השרון \ צפון ת"א?
15/11/2017 | 20:48
שלום לכולן,

אשמח לקבל המלצות ממקור ראשון על נשות מקצוע אשר מתמחות בליווי נשים במהלך טיפולי פוריות - פסיכולוגית \ עובדת סוציאלית \ מטפלת בדמיון מודרך. מישהי שיש לה גישה אמפתית ומכילה, גישה חיובית ונסיון בתחום. 
אפשר גם לשלוח לי לפרטי :)

תודה לכל העונות!

לצפיה ב-'צריכה התייעצות לגבי הזרעה'
צריכה התייעצות לגבי הזרעה
15/11/2017 | 14:25
1
הרופא שלי נמצא בחול ואני במעקב אחר ביוץ בקופת החולים ולכן האחיות התייעצו עם רופאה אחרת שאני לא מכירה
אשמח לשמוע מה דעתכם
אלו הנתונים שיצאו בבדיקות שעשיתי היום בבוקר:
גוזל זקיק-16
עובי רירית-10
estradiol-387
lh-67.9
progesterone- קטן מ2
הרופאה שהתייעצו איתה אמרה לי ללכת מחר לעשות הזרעה ולא לקחת אוביטרל
(בחודש הקודם כן לקחתי אוביטרל והרופא שלי נתן לי מרשם גם להחודש)
האם כדאי ללכת מחר לעשות את ההזרעה או שזה עוד מוקדם? מפחדת להקדים אבל גם מפחדת לפספס
אשמח לעצות
לצפיה ב-'הזרעה מחר זה רעיון מצוין,'
הזרעה מחר זה רעיון מצוין,
15/11/2017 | 18:21
ה-LH שלך מראה שאת ממש לקראת ביוץ.
בכל מקרה, כדי לא לפספס כלום, אפשר יומיים לאחר ההזרעה לקיים יחסים, אם יש בן זוג.
בשרי לנו בשורות טובות
.
לצפיה ב-'מתי עושים בדיקת דם לגילוי הריון?'
מתי עושים בדיקת דם לגילוי הריון?
15/11/2017 | 12:11
2
היי כולן...
עשיתי החודש ניסיון ראשון עם איקקלומין ואוביטרל. (קיבלתי את הזריקה ביום ראשון)
כרגע עם תמיכה של אוטרוגסטן (נרות פרוגסטרון) ועפ"י הוראת הרופאה קיימנו יחסים בימים שני ושלישי. 
היא ביקשה ממני לבוא לבדיקת דם אחרי שבועיים. 
תכננתי בעיקרון להגיע לבדיקה ביום רביעי עוד שבועיים, אבל עכשיו אני רואה שיש לי אירוע באותו יום ואני מפחדת שאם אקבל תוצאה שלילית אני אכנס למרה שחורה ולא אצליח להרים את עצמי לאירוע. (מכירה את עצמי... לוקח לי יום לפחות להתאושש) השאלה היא מתי אפשר לעשות הכי מוקדם את בדיקת הדם? שני / שלישי לא מוקדם מדי?

כמו כן, האם אפשר לעשות *בנוסף* גם בדיקה ביתית? אני יודעת שהיא לפעמים לא מדויקת בגילוי הריון צעיר ונותנת שלילי גם כאשר יש הריון, האם אם היא נותנת תשובה חיובית זה גם לא מדויק? בגלל כל ההורמונים שלקחתי / לוקחת? 

תודה!
לצפיה ב-'זה משגע, אבל אני הייתי חושקת שפתיים והולכת למחרת האירוע '
זה משגע, אבל אני הייתי חושקת שפתיים והולכת למחרת האירוע
15/11/2017 | 12:32
לבדיקת הדם, במקום לפניו. קודם כל, כי אירוע זה נחמד, משנה ונותן אנרגיות ואז גם אם התוצאה שלילית, זה קצת מקל את הבעסא. וגם כי לעשות לפני, מעלה תהיות במקרה שח"ו זה שלילי, האם הבדיקה אמינה, האם צריך לעשות שוב וכו'.

אישית לא הייתי הולכת על בדיקה ביתית, כי גם אם היא שלילית זה לא בהכרח אומר משהו, רק משגע עוד יותר (ההשפעה של האוביטרל פגה תוך 12 יום, אבל בכל זאת. יש הריונות צעירים שההורמון עוד חלש והבדיקה הראשונה לא תמיד קולטת). 
לצפיה ב-'אני הייתי מחכה למחרת האירוע..'
אני הייתי מחכה למחרת האירוע..
16/11/2017 | 00:52
האמת היא שמעולם (עדיין!!!) לא ראיתי בטא חיובית/שני פסים על סטיק...כך שאני די רגילה לשליליים ולבאסה ובגלל זה בהחזרה הראשונה שלי אמנם התבאסתי מהשלילי אבל עברתי את זה בצ׳יק בגלל שאני די רגילה ולא ציפיתי יותר מדיי...מאז גם החלטתי עם עצמי שאני לא בודקת לפני הזמן. זה קשה בטירוף כי הציפייה מחרפנת אבל זה הכי נכון לעשות. מציעה לך להמתין ליום אחרי האירוע ואז לבדוק. מחזיקה לך אצבעות!!!׳
לצפיה ב-'התייעצות קלה...'
התייעצות קלה...
14/11/2017 | 20:29
2
החזרה מתוכננת ל20 לחודש... אמורה לטוס ב28 לנופש.... זה לא קריטי נכון?
לצפיה ב-'בגדול לא אמור להוות בעיה לדעתי...'
בגדול לא אמור להוות בעיה לדעתי...
15/11/2017 | 01:09
1
אבל את הבטא את אמורה לעשות באותו זמן. אז או שתתאפקי או שתעשי סטיק וכשתחזרי תעשי דם.
תהני לך והלוואי שני פסים במהלך הנופש!!!!!
לצפיה ב-'כן אפספס תיום של הבטא אבל אולי לטובה..'
כן אפספס תיום של הבטא אבל אולי לטובה..
15/11/2017 | 06:30
שלא אהיה בארץ כי אני מהאלה שקונות 10 בדיקות ועושה 1 ליום עד לבטא..חחח אז נראלי שזה לטובה בעיקר... תודה על התגובה.
לצפיה ב-'הצטרפו לקבוצת וואסטאפ למי שעושה PGD'
הצטרפו לקבוצת וואסטאפ למי שעושה PGD
14/11/2017 | 16:45
יש קבוצת וואטסאפ מאוד מכילה, תומכת ועם המון ידע לבנות שעוברות PGD, מוזמנות לפנות אליי ואוסיף
לצפיה ב-'שאלת הכפלת בטא'
שאלת הכפלת בטא
14/11/2017 | 14:21
14
אז ביום ראשון הבטא היתה 592
היום הבטא היתה 929.
לא לחלוטין הכפלה אבל לא מאוד רחוק מזה. מה זה אומר? האם זה נחשב הכפלה?
בבית חולים ביקשו שאבוא שוב לעוד בטא עוד יומיים וקצת הלחיצו אותי.
פעם אחרונה שהיתה בטא חיובית זה נגמר בשבוע 5 הפעם לעומת זאת יש לי בחילות נוראיות כבר ועייפות מטורפת.
תודה לכל העונות וחיבוק לכולן
לצפיה ב-'הכפלה של 1.56'
הכפלה של 1.56
14/11/2017 | 17:44
1
אין לי מושג מה זה אומר לגבייך אבל נשמע שאין מנוס מעוד בטא
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/11/2017 | 18:53
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי הכפלה מ1.5 ואילך זה בסדר'
עד כמה שידוע לי הכפלה מ1.5 ואילך זה בסדר
14/11/2017 | 18:54
אבל זה עדין לא הכפלה ולא כפי שמצפים שהבטא תתפס בהתחילת ההריון... אכן אין מנוס מעוד בדיקה. בהצלחה.
לצפיה ב-'לא נראה כל כך טוב'
לא נראה כל כך טוב
14/11/2017 | 19:50
מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-'לי זה נראה בסדר גמור. מקווה בשבילך לטוב '
לי זה נראה בסדר גמור. מקווה בשבילך לטוב
14/11/2017 | 22:38
לצפיה ב-'דווקא נראה לא רע '
דווקא נראה לא רע
15/11/2017 | 13:15
לא אידיאלי אבל יש מי שמחשיב 1.5 כהכפלה

הקטע הוא שכל תוצאה מעבר תיתן לך כבר מעל אלף ומעל אלף לא בודקים 
הכפלה.. כי אז הבטא כבר לא מכפילה את עצמה אבל תעשי רק כדי לראות
עלייה ותקבעי תור לאולט'  

מחזיקה לך אצבעות!! 
לצפיה ב-'כמה עוברים החזרת?'
כמה עוברים החזרת?
15/11/2017 | 18:17
1
לרוב, עם בטא ראשונית כזאת, יש הרבה מקום לשקט נפשי (אם יש דבר כזה במחוזותנו...). נכון שאין כאן הכפלה קלאסית, ועדיין, ב"פרדס" הזה כבר ראינו הכול, גם תינוקות יפים מבטאות שלא הוכפלו "לפי הספר".
סביר שהבחילות והעייפות הן מהHCG ההולך ועולה.
מאחלת לך הריון תקין ומפצה על הדרך שעברת
לצפיה ב-'1'
1
16/11/2017 | 13:00
לצפיה ב-'בטא עלתה בקצת'
בטא עלתה בקצת
16/11/2017 | 13:01
4
עלתה היום ל 1240
לא נראה טוב הא?
תוהה אם אפשר לעשות משהו עם התמיכה.
בינתיים אמרו לי לבוא לעוד בדיקה ואולטראסאונד בראשון

יש לי עוד סיכוי?
לצפיה ב-'זה באמת מוזר..'
זה באמת מוזר..
16/11/2017 | 14:12
1
אני יודעת שאחרי 1000 כבר לא בודקים וזה לא מכפיל את עצמו.. אבל עלייה של 300.. הממ.. אם הם היו 2 אז אולי היה אפשר להניח שאחד פרש..
כנראה שאין מנוס לחכות ולראות מה יהיה ביום ראשון../: בטח את נורא בלחץ ):
חיבוקים מרחוק 3>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/11/2017 | 14:09
לצפיה ב-'סיכוי ממש קטן'
סיכוי ממש קטן
16/11/2017 | 16:14
היו לי שלושה הריונות שהתחילו בהכפלות לא תקינות והסתיימו בהפלה, ועוד הריון אחד תקין שגם בו היו הכפלות לא תקינות, אבל הוחזרו בו שני עוברים. תיאורטית יכול להיות שעוד יהיה בסדר, אבל כדאי להתכונן נפשית גם לתוצאה אחרת.
המלצתי היא להפסיק תמיכה לאחר תיאום עם הרופא, בתקווה שייפול לבד ותיחסך גרידה. אם ההריון תקין, הוא כנראה ישרוד גם בלי התמיכה (מניסיון - זה מה שקרה בהריון הרביעי שלי. הייתה הכפלה לא תקינה, הפסקתי תמיכה וזה נשאר). 
לצפיה ב-'הסיכוי קטן'
הסיכוי קטן
17/11/2017 | 21:19
אצלי ככה היה בהריון הקודם שנגמר בהפלה בשבוע 7 (טבעית). ההכפלות היו פי 1.5, אחכ פי 2 ואחכ שוב פי 1.4..... בסוף ראו שק בלי עובר והיתה הפלה.
שמעתי על הריונות שהתחילו מהכפלות כאלה אבל אני חושבת שכדאי שתכיני את עצמך שאולי זה לא תקין. בצד החיובי - נקלטת להריון וזה נהדר. וגם אם חלילה זה עכשיו לא יחזיק את תקלטי במהרה להריון תקין. 
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'שוב עלתה. אבל בקצת'
שוב עלתה. אבל בקצת
19/11/2017 | 14:07
באמת. אפשר להשתגע.
בטא עלתה שוב ל 1400 בערך.
אולטראסאונד הראה שק הריון מתאים לשבוע 4 למרות שאמורה להיות שבוע 5.
לפחות שללו חוץ רחמי
הרופאה אומרת ש 95% שזה לא תקין אבל אני מנסה לקוו שיש גם 5%
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
14/11/2017 | 13:58
6
היי בנות שאלה קטנה אני יודעת שחל חוק איסור פיטורי עובדת במהלך טיפולים. אלא אם יש אישור מהתמ"ת.השאלה שלי האם החוק תקף לגביי גברים? כלומר האם החוק תקף גם עבור בעלי במקום עבודתו?
לצפיה ב-'שאלה מעניינת!'
שאלה מעניינת!
14/11/2017 | 14:07
4
על פניו נראה שהתשובה חיובית. החוק מדבר על "עובד/ת".
מצאתי באתר של עו"ד כלשהו את המשפט הבא: 

"החוק חל על גברים ונשים כאחד (המאמר מתייחס לעובדת לצורך הנוחות בלבד), ובתנאי שהיו נדרשים בעצמם לצורך הטיפול."

אני מניחה שנוהגים לדבר על עובדות כי אלה המקרים היותר רווחים, גברים ברוב המקרים נדרשים להעדר יום פה-יום שם, בעוד מי שבד"כ עובר פרוצדורות הדורשות התאששות בבית הן בעיקר הנשים, ויש כמובן את מעקבי הזקיקים שדורשים איחורים לעבודה.
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
14/11/2017 | 14:09
3
בהמשך הכתבה של אותו עו"ד, נתקלתי בתיאור מקרה המתייחס לפיטורי גבר:

מקרה של ניסים (שם בדוי – השם האמיתי שמור במשרד מטעמי חיסיון), אשר פנה לשכור את ייצוג משרדי לאחר שפוטר מחברה גדולה וידועה במשק במהלך טיפולי הפוריות שעבר, עליהם ידע המעסיק היטב, הובהר למעסיק כי פיטורים ללא היתר של שר העבודה הינם אסורים בתכלית. המעסיק בסופו של יום פנה בבקשה מתאימה לקבלת היתר לפיטורים לממונה על עבודת נשים במשרד התמ”ת, אשר למקרא התגובה החריפה אשר הוגשה על ידי משרדנו סירבה לתת היתר לפיטורים. כך, נאלץ המעסיק להוסיף ולשלם לניסים שכר עבודה מהלך מספר חודשים ארוכים נוספים מכח החלטת הממונה, על אף שלא עבד בחודשים אלה בפועל בחברה, ולמעשה הרוויח מאוד מהמלך הבלתי חוקי של מעסיקתו.
לצפיה ב-'תודה על המענה '
תודה על המענה
14/11/2017 | 16:22
2
תודה על המענה, בעקרון אני רוצה לחדד האם החוק חל על עובד או עובדת אשר עוברים את הטיפול עצמו.אבל מה לגביי העובד? שהוא בעצם הבעל? שמלווה בתהליך אך לא עובר את הפרוצדורה והטיפול עצמו
לצפיה ב-'מצאתי את זה:'
מצאתי את זה:
14/11/2017 | 16:53
1
"גבר העובר בעצמו טיפולי פוריות זכאי גם הוא להגנה מפני פיטורים, היקף הגנתו שונה ועומד על 12 יום בשנה לכל היותר ומחוייב בהודעה מראש למעסיקו.
אין זכויות הגבר תקפות כאשר מדובר בליווי של אישה העוברת טיפולי פוריות. גבר המלווה אישה בטיפולי פוריות זכאי להיעדרות מהעבודה על חשבון ימי מחלה ולפי חוק ימי מחלה."
לצפיה ב-'אוקיי. תודה על התשובה.עזרת לי'
אוקיי. תודה על התשובה.עזרת לי
14/11/2017 | 20:04
לצפיה ב-'כידוע לי כן'
כידוע לי כן
14/11/2017 | 19:51
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה ניתוחית מכבי'
היסטרוסקופיה ניתוחית מכבי
14/11/2017 | 13:26
9
אחרי שאיבה , החודש לא תתבצע החזרה היות ונמצא פוליפ בגודל1.9×1.5
צריכה לעבור היסטרוסקופיה ניתוחית...ומעדיפה כמה שיותר מהר. למישהי יש המלצה לרופא שמבצע דרך מכבי באיזור המרכז? איך זה הולך? זה נעשה בבית חולים? במרפאה?
לצפיה ב-'דברי עם בן שיטרית גדי'
דברי עם בן שיטרית גדי
14/11/2017 | 14:37
2
לצפיה ב-'את יודעת להגיד לי איך זה הולך במכבי?'
את יודעת להגיד לי איך זה הולך במכבי?
14/11/2017 | 18:04
1
צריך להגיע אליו לפגישת ייעוץ או שמספיק המכתב של הרופא פוריות לגבי הפוליפ? אני מבינה שהוא מבצע את זה באסותא,צריך לשלם גם לאסותא או רק לרופא?
לצפיה ב-'וכן צריך להגיע לייעוץ והוא קובע לך תאריך '
וכן צריך להגיע לייעוץ והוא קובע לך תאריך
14/11/2017 | 19:11
לצפיה ב-'אני עשיתי דרך גולדנברג מוטי'
אני עשיתי דרך גולדנברג מוטי
14/11/2017 | 18:57
4
גם הוא עובד עם מכבי, ויש השתתפות של מכבי אבל יש גם השתתפות עצמית.. את יכולה לבדוק באתר מה העלות של השתתפות עצמית. אם יש לך ביטוח פרטי דרך הראל אז זה גם עוזר... עד כמה שידוע לי גולדנברג זה סביב 2000 שח השתתפות של בן שטרית לא יודעת..
לצפיה ב-'וואו כל כך יקר??2000'
וואו כל כך יקר??2000
14/11/2017 | 19:28
3
2000 שח רק לרופא או שזה כולל גםמאת התשלום לבית חולים?
לצפיה ב-'כולל... אבל הראל השתתפו באופן מלא אז לא שילמתי כלום.'
כולל... אבל הראל השתתפו באופן מלא אז לא שילמתי כלום.
14/11/2017 | 20:27
2
לצפיה ב-'לצערי אין לי ביטוח בריאות פרטי...'
לצערי אין לי ביטוח בריאות פרטי...
14/11/2017 | 20:43
1
אשמח להמלצות על רופאים שמקבלים דרך מכבי תמורת סכום סביר
לצפיה ב-'לדעתי בן שיטרית עובד עם מכבי, דברי איתו'
לדעתי בן שיטרית עובד עם מכבי, דברי איתו
14/11/2017 | 22:08
לצפיה ב-'אני הייתי אצל ד"ר דניאל יאיר בתל אביב'
אני הייתי אצל ד"ר דניאל יאיר בתל אביב
19/11/2017 | 17:46
לא היה סימפתי במיוחד, אבל בתור רופא שפוגשים רק פעמיים (פעם ראשונה לפגישת ההערכה ופעם שניה לניתוח) זה לא נורא, היה עדיף לי לגמור עם זה כמה שיותר מהר. והוא דרך מכבי אז ההשתתפות עצמית נמוכה. זימון תורים:
03-5117001
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה - דחוף!'
היסטרוסקופיה - דחוף!
14/11/2017 | 12:19
4
היי יקירות.
אני זקוקה להמלצה לגבי היסטרוסקופיה אבחנתית שאני צריכה לבצע.
לפני שנה ילדתי בניתוח קיסרי. את הראשון הבאתי לאחר 12 סבבים של טיפולי IVF  ומסכת בדיקות מאוד ארוכה אבל בשניה שילדתי הכל נשכח...
אני חוזרת לטיפולי IVF היות ונשארו לי מוקפאים מהסבב הראשון.
עשיתי כבר 2 נסיונות שלא צלחו ונותרו לי עוד 2 עוברים אחרונים במבחנה אחת.
בבדיקות אולטרסאונד שעשיתי לאחרונה לקראת ההחזרה ראו נוזל ברחם ולכן הרופא המטפל הפנה אותי להיסטרוסקפיה עם חשד לנישה שנגרמה עקב הניתוח הקיסרי. מישהי מכירה את זה?
אני רוצה לעבור את הבדיקה באופן פרטי. מבוטחת של הכללית.
יש מישהי שיכולה להמליץ על רופא תותח?האם זה מבוצע בהרדמה או שרק היסטרוסקופיה ניתוחית מבוצעת בהרדמה?
אני ממש זקוקה להמלצות מנסיון. יש לי 2 עוברים אחרונים ואני חייבת שזה יצליח הפעם...
תודה מראש וסליחה על החפירה...

לצפיה ב-'לא כתבת באיזה איזור...'
לא כתבת באיזה איזור...
14/11/2017 | 15:19
אני עשיתי גם עקב חוסר הצלחה בהמון טיפולים, רק אבחנתית.
עשיתי אצל ד"ר רון שינמן בפרטי, הוא מקבל במור לאישה ברמת אביב.
היה מאד עדין, הסביר הכל ועבר בסדר גמור.
הבנתי שבבתי חולים זה המון זמן המתנה ותמיד בהרדמה מלאה- ובגלל כמויות ההרדמות בשאיבות הרופא שלי המליץ ללכת בפרטי ולהישאר ערה לשם שינוי! :)
אם אני לא טועה, עלה סביב 1800 ש"ח, ואין השתתפות של הקופה.
במידה ועושים ניתוחית משלמים בכללית רק 300 ש"ח...

לצפיה ב-'אני עשיתי אצל חן גולדשמיט בנארא ברמת גן'
אני עשיתי אצל חן גולדשמיט בנארא ברמת גן
14/11/2017 | 16:22
2
קבעו לי מיום ראשון ליום רביעי שאחרי, ענת המזכירה סופר נחמדה והוא עדין, מתקתק וקשוב - 850 שח
לצפיה ב-'גם אני עשיתי אצל חן גולדשמיט, גם את הניתוחית'
גם אני עשיתי אצל חן גולדשמיט, גם את הניתוחית
14/11/2017 | 16:43
1
מצטרפת לכתוב למעלה. המזכירה שלו קבעה לי מהיום למחר, הוא מקסים, מקצועי ועדין.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על חן גולדשמיט שעובד עם המשולם'
מצטרפת להמלצה על חן גולדשמיט שעובד עם המשולם
14/11/2017 | 17:37
בנוסף ממליצה גם על גדי בן שיטרית
לצפיה ב-'סבב מוזר'
סבב מוזר
14/11/2017 | 08:27
1
אז ככה-
אני בסבב החזרת מוקפאים
לאחר כמה בטא שליליים הרופא החליף את הפרוטוקול לגונאל- לעודד זקיקים וככה לתזמן את הביוץ
הקטע שזה לוקח מלא זמן..
אני עם נטייה לפוליציסטיות, ועם מינון די נמון של גונאל (התחיל ב25 ועכשיו עלה ל50) אחרי כמעט שבועיים של הזרקות יש איזה זקיק מוביל מסכן אחד של 16ממ (נכון ליום ראשון) ועוד אינספור זקיקונים
אני כבר מיואשת! במחזור רגיל נראה לי שהייתי כבר מבייצת.. זה הגיוני?
לצפיה ב-'לפעמים יש שיבושים בתהליכי הביוץ'
לפעמים יש שיבושים בתהליכי הביוץ
14/11/2017 | 09:47
במיוחד אם את פוליציסטית, אבל גם בלי קשר זה קורה, היה לי סבב הזרעה כזה פעם (בלי הורמונים) שנמרח ונמרח ובסוף בוטל כי כבר נכנסנו לחגים.
זה יכול לקרות גם אם בחודש הקודם היית בטיפול הורמונלי כלשהו, למשל אם הזרקת דקפפטיל לפעמים זה משבש.
במקרה שלך אני חושבת שאין לך סיבה לדאוג, כי ממילא את לא בונה על הזקיק המוביל הזה להפריה, הוא רק אמצעי עזר להחזרת מוקפאים.
מה שחשוב זה שהרירית תתעבה ושבסופו של דבר יהיה ביוץ, זה שזה לוקח יותר זמן מהרגיל זה לא נורא, רק מעצבן.
לצפיה ב-'יחסי מין לאחר החזרה'
יחסי מין לאחר החזרה
13/11/2017 | 20:09
8
מה ההנחיות שקיבלתן מהרופא/ה שלכן?
לצפיה ב-'להמנע מהשאיבה עד הבטא בטיפולים לילד ראשון '
להמנע מהשאיבה עד הבטא בטיפולים לילד ראשון
13/11/2017 | 20:18
2
הריון שני אחרי הזרעה ללא הנחיות להמנע (רופא אחר)
לצפיה ב-'עד לבטא?'
עד לבטא?
13/11/2017 | 20:46
1
הרופא שלי לא אמר כלום
לצפיה ב-'ככה אמרו כן'
ככה אמרו כן
13/11/2017 | 21:19
לצפיה ב-'הרופא שלי אומר הכל כולל הכל כרגיל'
הרופא שלי אומר הכל כולל הכל כרגיל
13/11/2017 | 20:58
ואם לא עובד להאשים את הרופא
לצפיה ב-'לי נאמר 5 ימים אחרי ההחזרה לא לקיים יחסים'
לי נאמר 5 ימים אחרי ההחזרה לא לקיים יחסים
14/11/2017 | 08:22
2
לצפיה ב-'כמה תשובות שונות'
כמה תשובות שונות
14/11/2017 | 08:44
1
מה עושים?
לצפיה ב-'כדי להיות בטוחה, שאלי את הרופא שמטפל בך בפוריות'
כדי להיות בטוחה, שאלי את הרופא שמטפל בך בפוריות
14/11/2017 | 08:56
והכי חשוב - תעשי מה שאת מרגישה בפנים.

לי אישית נאמר יחסי מין חופשי עד שאיבה וגם אחריה. לא זוכרת שקיבלתי הנחיות מיוחדות אחרי החזרה, אבל מנטלית הרגשתי יותר בנוח להימנע בשבוע הראשון שאחרי.
לצפיה ב-'לי אמרו יומיים '
לי אמרו יומיים
14/11/2017 | 09:58
אחרי החזרה לא לקיים בכלל. האמת שבלי קשר ממש אין לי חשק, בין האנדומטרין המטפטף לתחת הכחול מזריקות חחחח. אנחנו בינתיים נמנעים:)
לצפיה ב-'בנותפליז עזרתכן בהבנת הנושא'
בנותפליז עזרתכן בהבנת הנושא
13/11/2017 | 09:09
12
אני לפני החזרה, נוטלת אסטרופם... ונמצאת במעקב... למה בעצם מחכים ולמה המעקב? מה צריך בשביל לבצע החזרה?? עובי רירית? צריך זקיקים? פרוגרסטרון או אסטרדיול ברמה מסויימת?אשמח למענה...
לצפיה ב-'בעיקר לרירית טובה'
בעיקר לרירית טובה
13/11/2017 | 09:20
4
בהחזרות על בסיס הורמונאלי לא מחכים לביוץ, אלא למעשה מדכאים את הביוץ הטבעי עם אסטרופם, והוא גם זה שמעבה את הרירית.
מטרת המעקב היא קודם כל לראות שהרירית מתפתחת, שאת לא מבייצת למרות האסטרופם (נדיר, אבל קורה) ושרמות האסטרדיול מתאימות (לרוב אין בעיה עם זה).
לצפיה ב-'תודה, כנסי'
תודה, כנסי
13/11/2017 | 10:58
3
אז אם בעצם יש לי כרגע רירית שהיא יחסית בסדר 7.7.. אבל אין זקיקים בכלל ואולי בעקבות זאת גם הפרוגרסטרון שלי לא יהיה גבוה, יכולים כבר לקבוע מועד להחזרה? אסטרדיול היה 800 לפני 5 ימים... של היום טרם קיבלתי תוצאות.
לצפיה ב-'טוב מאוד שאין זקיקים וגם הפרוגסטרון לא אמור לעלות'
טוב מאוד שאין זקיקים וגם הפרוגסטרון לא אמור לעלות
13/11/2017 | 11:13
2
כאמור, מדכאים את תהליכי הביוץ הטבעי, לכן לא מצפים להבשלת זקיקים ולא לעליית פרוגסטרון.
ברגע שהרופא יחליט שהרירית מספיק טובה והאסטרדיול טוב, הוא יתן לך הנחיה להתחיל לקחת בנוסף גם פרוגסטרון, לרוב בצורת נרות\טבליות וגינליות.
תחילת נטילת פרוגסטרון יוצרת "ביוץ מדומה", כלומר תמונה הורמונלית של ביוץ, ומהיום הזה קובעים החזרה (אם מחזירים עובר בן 3 ימים, אז קובעים 3 ימים אחרי תחילת נטילת פרוגסטרון וכד').
לצפיה ב-'ואו אני כל כך מודה לך על התשובה והמידע!! עזרת לי מאוד.'
ואו אני כל כך מודה לך על התשובה והמידע!! עזרת לי מאוד.
13/11/2017 | 11:17
לצפיה ב-'תקשיבי לא הבנתי תחישוב של הרופא'
תקשיבי לא הבנתי תחישוב של הרופא
13/11/2017 | 20:08
אמורה להתחיל אנדומטרין ביום שישי אמר שהחזרה מתוכננת ליום שני.... ואני הודעתי לו שאני מחזירה תבלוס.... עובר של 5 ימים בקיצור... שני יהיה רק היום ה4 כביכול של ביוץ...
לצפיה ב-'אני גם בהכנה להחזרה עם אסטרופם כרגע'
אני גם בהכנה להחזרה עם אסטרופם כרגע
13/11/2017 | 10:52
6
ויש לי כאבי ראש, זה תופעה שכיחה של האסטרופם? גם לך יש?
לצפיה ב-'חחחח אני מרגישה הכל מהכל...'
חחחח אני מרגישה הכל מהכל...
13/11/2017 | 10:56
5
אבל עכשיו שהסבת את תשומת ליבי אכן לקחתי יותר כדורים בגלל כאבי ראש...
לצפיה ב-'אסטרופם עשה לי תופעות לוואי כאלה'
אסטרופם עשה לי תופעות לוואי כאלה
13/11/2017 | 11:09
4
כאבי ראש ובחילות.
רירית 7.7 זה יפה, סיכוי טוב שיקבעו מועד החזרה
לצפיה ב-'כן גם בחילות יש לי....ואפשר לקחת אופטלגין? אקמול?'
כן גם בחילות יש לי....ואפשר לקחת אופטלגין? אקמול?
13/11/2017 | 12:24
3
לצפיה ב-'אקמול עדיף'
אקמול עדיף
13/11/2017 | 16:45
2
למרות שאני לקחתי נורופן ונקלטתי, אבל רופאים לא ממליצים.
לצפיה ב-'דווקא לי אמרו לקחת אופטלגין'
דווקא לי אמרו לקחת אופטלגין
13/11/2017 | 19:18
1
וגם בהריון הקודם שלי במיון נתנו לי אופטלגין (היה לי חום עקב דלקת).
לצפיה ב-'אני גם לוקחת אופטלגין נוזלי'
אני גם לוקחת אופטלגין נוזלי
13/11/2017 | 20:20
כי הוא הכי עוזר לי. הרופא אמר שאין איסור אבל עדיף אקמול.
זוכרת שאחרי שאיבות נתנו לנשים בחדר התאוששות גם אופטלגין.
לצפיה ב-'חודש משוגע -מי יכולה לעזור?'
חודש משוגע -מי יכולה לעזור?
13/11/2017 | 16:34
2
בשל העובדה שעשיתי בסוף אוקטובר ערוגות ברחם ומאז מדממת היה לי חשש שלא אדע מתי הדימום של הטיפול יהפוך להיות דימום של ווסת  חדשה. אין בחשש שלי רציונל כי הטיפול אינו קשור למערך ההורמונים. בכל זאת היום יום 21 עשיתי בדיקות שהן פה בתמונה- הן בשום צורה לא תואמות יום 21. מישהי יכולה להאיר את עיני ולהגיד לי למה זה כן תואם ? תודה 
לצפיה ב-'ליום 1-3 במחזור'
ליום 1-3 במחזור
13/11/2017 | 16:43
1
הפרוגסטרון עוד לא ירד לגמרי, האסטרדיול נמוך ןה lh מדשדש
לצפיה ב-'באסוש אבל תודה'
באסוש אבל תודה
13/11/2017 | 16:53
היתה לי תחושה שחלק מהדימום זה כבר ווסת חדשה.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
ד
מתקשים בפוריות?
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה