לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום רעננה
שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

שנה טובה לכולנו
08/09/2010 | 00:15
1
1
אני כפיי ארימה
שנה טובה !!
09/09/2010 | 09:06
1
יום הכיף שהסעיר את רעננה
07/09/2010 | 07:28
2
2
הסעיר את רעננה?
07/09/2010 | 10:55
1
1
כולה וכוח בין פוליקאים בגרוש בעיריה שמחפשים כותרות.
חבל שאין את הגששים שיעשו מהם מערכון כמו הקפיטריה בטבריה.

הסעיר את רעננה??
07/09/2010 | 11:59
לא רק שברעננה בקושי ידעו מזה  ופרט ל3 או 4 חברי מועצה  שאינם   במשך כל הזמן בעירייה   אלה פעם או פעמים בשבוע ולשעות ספורות
ואלו אותם רודפי פרסום  (מבין חברי  מועצת העיר )  

וגם בכתבה  המתפרסמת   יש המון המון  טעויות  ועירוב דברים  ( לערכתי  רק בכדי לתפוס כותרת   את מי באמת באמת זה ענין ברעננה
שאלה לגבי התמצאות - רחוב ויצמן
06/09/2010 | 09:46
4
4
אם אני רוצה להגיע מגהה(כביש 4) לויצמן דרך פ"ת ובני ברק...

מתי אני אמור לקחת שמאלה במחלף  לוויצמן? בצומת הענקית של כפר סבא ורעננה צפון, או שיש יציאה לפני?

שלא יהיה לי מצב שאני יפספס את הפניה.. ואני לא מכיר את המקום
לוויצמן עליך לעבור את צומת רעננה מרכז
06/09/2010 | 10:05
3
ואז במחלף רעננה צפון להצמד לימין ולהסתכל על השילוט
אם אתה מגיד מדרום על כביש 4
06/09/2010 | 10:12
1
וזה לא משנה אם אתה מגיע מפ"ת מב"ב ,אם אתה מגיע מצומת רעננה מרכז ,לכיוון רעננה צפון ,עליך להיצמד לימין ,(ימין ) ולנסוע לפי השילוט . ( כאשר אתה ניצמד לימין,לא להיצמד לנתיב הימני ביותר ,כדי שלא תסע לכפר - סבא אלא לנתיב השני מימין ,ושוב, להסתכל על השילוט מרחוק )
אוקי תודה
06/09/2010 | 10:20
3
ושמה יהיה לי שילוט להגיע לויצמן?
אם אתה בא בלילה
06/09/2010 | 10:34
תצטייד  במשקפת  לראיית  לילה  כי  השילוט  קטן  ולא  ברור....
אם  אתה  מתכוון  לפנות  מויצמן  לרחוב  עקיבא,  תתכונן  לחצות
מיד  4  מסלולים  שרכבים  מכיוון  כפר  סבא  נוסעים  בהם
במהירות  גבוהה...
רעננה שוב יורדת בדירוג היצובות הכלכלית
05/09/2010 | 20:33
4
1
אתם חשים שתפקוד העירייה למען תושביה ירד?
אתם חשים שהעיר פחות נקיה?
אתם חשים שהעיר פחות מחזירה לתושביה איכות חיים?
אתם לא טועים! יש לזה הסבר!!!
בעיתון The Marker מופיע דירוג של BDI לגבי היציבות הפיננסית של ערים בישראל
רעננה ירדה ממקום שביעי (הלא מכובד) למקום עשירי (המכובד עוד פחות).
למה ? תשאלו את גזבר העירייה - הוא יודע את האמת.
למה? תשאלו את מנהלי הבנקים מהם לווה הערייה כספים בקצב גובר והולך...
ולאן זה מוביל? תשאלו שוב את גזבר העירייה , ואת ראש העיר ואת וסגניו.
אני חושש שכולנו נקבל את "תשובת הדוברת" שתכסה על הנתון בשטף של
נתונים לא רלוונטיים רק כי לא לתת תשובה.
תתחילו להיות מודאגים כי המדרון הולך ונהיה חלקלק
כמובן - לא היצובות אלא היציבות הכלכלית
05/09/2010 | 20:34
1
מקום עשירי מתוך 10 או מתוך 260 ?
05/09/2010 | 21:17
3
הדרוג נראה מוזר
06/09/2010 | 10:25
1
3
למרות שיש מה לשפר ברעננה, אין מה להשוות בינה לבין מה שהעיריות נותנות ברוב הערים שמעליה ברשימה כגון אשקלון וכרמיאל.
רק חסר "שנקבל " מה שתושבי אשקלון מקבלים,,,,,,
06/09/2010 | 11:34
1
מחפש פתרון לארוחות צהריים לילדים
05/09/2010 | 11:49
3
2
הילדים שלי בכיתה ד' נהגו ללכת בשנה שעברה לצהרונית בבית הספר.
היתרון הגדול היה ארוחת צהריים חמה אותה הילדים בד"כ אפילו אכלו.

כיום הילדים טוענים שהצהרונית משעממת, את שיעורי הבית הם עושים בכל מקרה בבית והם גדולים מספיק לחזור לבד הביתה ולא זקוקים לבייביסיטר בצורת צהרונית.

בתחילה שקלנו לשלם רק על שירותי ההסעדה, דבר שהיה אפשרי בשנים קודמות.
למרבה הצער, נאמר לנו שאי אפשר רק לקנות דרך שירותי ההסעדה את הארוחה בלבד ולאכול בבית הספר (הוראות של העיריה כך נאמר לנו) ולכן אנחנו מחפשים סידור אחר.

האם מישהו יכול להמליץ על פתרון באיזור מערב רעננה?
להכין לבד
05/09/2010 | 12:48
1
1
הפתרון הוא להכין לבד אוכל (א להשתמש בשניצלים מוכנים קפואים) ולשים במקרר או במקפיא, ושהילדים יחממו לבד במיקרו או בטוסטר אובן.
זאת באמת אחת האפשרויות שאנחנו שוקלים
05/09/2010 | 17:16
2
אבל עדיין מתענינים באפשרויות נוספות.
אכן יש בעייה
09/09/2010 | 08:43
יש למשל את שניצלס שבשנה שעברה ניסו כמה הורים בברטוב לדאוג להגעת ארוחת צהריים משם לביה"ס - הסתבר שאין להם אישור של משרד הבריאות להסעדה. זה לא קשור לניקיון שם אלא לגודל המסעדה.
מי שיש  לה אישור זו המסעדה / קייטרינג שליד הטאבון והמנגל, שעושה אוכל בריא ומצויין ומחזסיקה בכל האישורים. אני התנגדתי למשל לשניצלס לא בגלל האישור אלא בגלל שהאוכל שהם עושים לא בריא במיוחד. איתה זה היה סיפור אחר. אני לא זוכרת את שמה אבל אוכל לברר לך. המקום כשר ומספק אוכל להרבה גנים וצהרונים בעיר. עשינו שם ביקור - האוכל לא מטוגן ומיוצר בתנאים מצויינים, מתובל כראוי ומגוון.
שלום אני רוצה לקנות בובות ענק תחפושות
04/09/2010 | 20:13
12
שלום אני רוצה לקנות בובות ענק תחפושות יש פה מיש'ו שרוצה למכור את תחפושות שלו
שמי: עידן
אפשר לכתוב לי
לאיימיל: idan1993003@gmail.com
למה לא מסמנים כחול-לבן בסוף רח' עקיבא?
03/09/2010 | 21:28
11
5
במקום מתקיים מסחר במכוניות לכל דבר, כבר דובר על זה רבות, אך לצערנו דבר לא נעשה למיגור התופעה.

לפחות היו מסמנים כחול-לבן, כמו במרכז העיר, ואז היו מצמצמים את התופעה (וגם עושים קופה נאה).

כן, אני העלתי את זה בעבר
04/09/2010 | 08:31
1
והתקבלה אז איזושהי התייחסות מבעירייה. אנסה לחפש בארכיון, למרות שמנוע החיפוש לא תמיד מוצא...
אני מסכימה שזה חמור.
בשביל זה יש תקנה מתאימה .
04/09/2010 | 21:07
2
2
לא צריך כחול -לבן.
דומני שזו היתה אז התשובה
05/09/2010 | 00:38
1
2
כחול לבן לא יעזור, אלא רק לבן. בכל מקרה, אעביר השבוע שוב את התלונה.
לא בדיוק,,,
05/09/2010 | 09:19
1
ישנה תקנה שלא נאכפת ,של איסור חניית רכב שמוצע למכירה , יש היגיון שהתקנה לא נאכפת ( בלי להיכנס לדקויות של התקנה )  אבל זה בדיוק ,המצב שצריך להפעיל אותה.
למה בעצם זה מעסיק אותכם?
05/09/2010 | 21:22
6
1
המכוניות  עומדות  בקצה  הרחוב, באזור  שלא  פוגע  ומפריע  לאף  אחד.
גם  זו  דרך  למכור  מכונית.
הצלחתם  פעם  לעבור  את  הרחוב המקביל, רבוצקי, בקטע שבין  ששת  הימים
לאחוזה  בלי  להתקע  בפקק ולהסתכן בכך שהרכב  ממול  יכנס  בכם?
נסו למשל  להתעסק  בזה.
זה מטריד אותי כי אם אני הייתי עוברת על החוק
06/09/2010 | 12:10
5
וחונה בכחול-לבן בלי תו תושב או בלי לשלם דמי חניה, הייתי מקבלת דו"ח שמן לתשלום,שהיה נושא הצמדה וריבית עם הזמן.
אבל- כנראה שהעירייה חכמה על קטנים ולא מתעסקת עם "דגים שמנים". מעדיפה לא להתמודד עם פורעי חוק "כבדים".
מרגיזה אותי התופעה של איפה ואיפה.
חניה בכחול לבן
06/09/2010 | 18:37
4
3
נידמה  לי  שבמקום  שבו  חונים  הרכבים  למכירה  אין  כלל סימון  כחול  לבן,
ואם  קיים  סימון, והם  תושבי  רעננה  בעלי  תו  חניה  אין  שום  בעיה  שיחנו  שם.
לכן  הרוגז  והכעס  במקרה  זה  לא  ברורים.
אסור להחנות מכוניות למכירה בחנייה ציבורית אלא
07/09/2010 | 02:35
3
4
רק במגרש פרטי ומתאים.
זוהי כן עבירה על החוק שאיש לא אוכף.
גם אם זה נכון
07/09/2010 | 07:34
2
3
יש  מידתיות  בחיים, כל  דבר  צריך  לקחת  בפרופורציה,
ולא  לצאת  במלחמה  על  דבר  שנעשה  בשוליים,
ולא  מפריע  לאף  אחד.
אפשר  למצוא  לך  לתעסוקה  וענין  הפרות  חוק  הרבה  יותר
מהותיות  שלא  נעשה  דבר כדי  למנוע  אותן,  ואפילו  ברעננה...
זאת מבחינתי תשובה של "סגירת פיות" ולא תשובה
07/09/2010 | 09:11
1
לעניין. אני בטוחה שאם תחנה במקום אסור, לא תשלם ארנונה בזמן ועוד, אף אחד לא יתעלם מכך.
מכעיס ברמת העיקרון שהעירייה בוחרת להעלים עין ממה שלא נוח לה להתמודד איתו, בעוד שהיא "חכמה על חלשים".
זה לא בשוליים
09/09/2010 | 08:34
ואני שמה לב שיש לך גישה, אפעם, קצת פשיסטית בכל הנוגע לזכות הציבור לבקר את השלטון ולהתלונן עליו.
מטרופולין - להיות או לחדול
02/09/2010 | 22:07
4
1
האם מטרופולין מנסים להוכיח לנו שטעינו בזה ש"בחרנו" בהם להוביל את הילדים שלנו לבית הספר ברעננה?
במה ,דברים אמורים ?
02/09/2010 | 23:32
3
2
מחלות ילדות של תחבורה ציבורית
03/09/2010 | 07:09
2
1. שולחים רק אוטובוס אחד במקום שלושה בשעות הבוקר (לצורך הסעת תלמידים מלב הפארק לבית הספר)

2. טעינת כרטיסי התלמידים נעשית באוטובוס וכתוצאה מכך האוטובוס יצא באיחור של יותר מ 20 דקות (והתלמידים אחרו)

3. בחזרה מבית הספר האוטובוס לא עוצר כי הוא מלא מדי ולא מגיע אוטובוס אחר.
היכן הם יטעינו את הכרטיסים ,אם לא באוטובוס ?
03/09/2010 | 09:46
1
1
הבעיה עכשיו שאצל כולם הכרטיסים ריקים ,וגם בהמשך יעדיפו להטעין אותם בסכומים קטנים ( מסיבות מובנות,,,, ) מה שיביא לעיכובים מיותרים .
אני מקווה שילכו על כיוון של הטענה באינטרנט
03/09/2010 | 18:25
השאלה היא מתי דבר כזה יהיה זמין.
עשר ברכות
02/09/2010 | 08:22
1
הנני לברך בפורום זה את הדס מרון תושבת עירנו על עבודת הקודש שהיא עושה כפי שראינו בתוכנית הטלויזיה בערוץ 10.

הנני תקווה  שרבים וטובים ילכו בעקבותיה.

הדס מרון,מגיעות לך יותר מעשר ברכות וגם לעוזרים במלאכה,שנה טובה לכולם.
להדס מרון
09/09/2010 | 08:47
שמפעילה כבר שנים מערך סיוע למעוטי יכולת של אשה אחת.
שאפו, הפרס ניתן לאשה הראויה לו
שלום צריך המלצה
01/09/2010 | 02:38
4
17
לרופא שינים טוב ברעננה.
מישהו המליץ לי על ד"ר יצחק הולדר.
אשמח לקבל חוות דעת במידה ומישהו מכיר, ולקבל המלצות נוספות, תודה
ד"ר מיכל תומר במרפאת חיובים בגירון
01/09/2010 | 08:42
1
62
בכלל המרפאה מצויינת והמחירים שפויים.
חיוכים, לא חיובים (אאוץ'...)
01/09/2010 | 08:44
15
אנחנו מרוצים מד"ר בנג'מין סביט
01/09/2010 | 09:59
70
וד"ר דינה נאה במרפאת פרל דנטל ברחוב קרן היסוד, שניהם מצויינים באופן אישי והמרפאה משדרת מקצועיות ונחמדות.

שמעתי דברים טובים גם על ד"ר אייבן הרצמן אבל לא התנסיתי.
אני (וגם הסבתא והאח) קיבלנו שירות טוב אצל
02/09/2010 | 11:36
14
ד"ר עדי (ברח לי השם משפחה), רופא שיושב בפארק, קומה 2 (ליד ברליץ ופיצה האט).
השביתה מחר - לתיכוניים בלבד
31/08/2010 | 16:55
למי שמוטרדים מהצפוי - השביתה תהיה רק בתיכוניים, יסודיים וחטיבות לומדים כרגיל.
שתתחילו ברגל ימין ושתהיה שנה מוצלחת!
חנה
מחפשת תופרת ברעננה. לא לצורך תיקונים
31/08/2010 | 14:30
2
27
אלא אחת כזו שיודעת לקחת מידות ולתפור לפי דוגמה שמציירים לה.
תודה מראש
מיה התפרנית מרכז פוזין רעננה
31/08/2010 | 18:19
1
50
תודה רבה.
01/09/2010 | 13:37
6
@@ה-ו-ד-ע-ו-ת@@
31/08/2010 | 09:35
21
3
מדברים על סושי ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2010 | 12:02
1

איך להכין את הילדים לקראת כיתה א'? איך אפשר לעזור לילד שדוחה הכנת שיעורים?
בין השעות 14:00 ל-16:00 יארח פורום gov.il מומחיות ממשרד החינוך שישיבו על שאלות הורים בנושא החזרה ללימודים.  
אלה אלגריסי, מנהלת אגף ייעוץ בשירות הפסיכולוגי ייעוצי וחוה פרידמן, מנהלת אגף פסיכולוגיה יעניקו ייעוץ והכוונה להורים בהתמודדות עם קשיים רגשיים, חברתיים או לימודיים שילדיהם עלולים לחוות:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

כל מה שרציתם לדעת על סושי ולא העזתם לשאול
בועז צאירי, האיש שהביא לישראל את בשורת האוכל היפני ומכין סושי קרוב ל-30 שנה, יגיע להתארח בפורום מתכונים בין השעות 19:00-21:00 ואתם מוזמנים לשאול אותו כל שאלה בתחום האוכל היפני:

מי יזכה במנוי סרטים ב"האוזן השלישית"?
אחרי שגולשי פורום סרטים וקולנוע  הציעו סיומים אלטרנטיביים לסרטים אהובים - הגיע תורכם להצביע ולקבוע מי יוכרז כחביב הקהל!

איזו תמונה באמת יצאה מחוץ למסגרת?
הצביעו לתמונה מחוץ למסגרת שהכי אהבתם בפורום אמנות הצילום ועזרו לקבוע מי יזכה בפרסים מדליקים:
ממש קרוב ליד הבית....חנות קטנה ומשגעת
30/08/2010 | 00:49
1
חברות וחברים יקרים,
חנות " Lucie's "  ( קרן אהבה לשעבר)  היא חנות המתנות המשגעת והיפיפיה  של בית איזי שפירא .
אודה לכם אם תחשובו על החנות בזמן קנית מתנות החג לראש השנה (ולא רק!) וכן אם תעבירו המידע לחבריכם.

הכנסות החנות הן קודש לפעילות המבורכת של בית איזי שפירא.

המקום בהחלט שווה ביקור, תופתעו לטובה מכמות המוצרים היפים והמדהימים, מבחר ומגוון עשיר.

כמו כן דרושים מתנדבים לאיוש החנות.
החנות פוחה מהבוקר בתשע עד שש, שבע בערב במיוחד עכשיו לקראת החג במהלך כל השבוע.

אני מתנדבת פעם בשבוע  כמה שעות.....ואת/ה?

להתראות,
חיה

תמיד רציתם לנגן ולשיר?
29/08/2010 | 18:36
4
שיעורי גיטרה לנשים, נערות וילדות

מורה לכל הרמות עם נסיון  בהוראה מלמדת שירים בכל הסגנונות (folk, pop, blues)
ללא קריאת תווים ובכייף
בבית המורה, לב הפארק רעננה

יסמין:

טל:09-7729096
0547-202695
לעיר שלך יש פורום!
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2010 | 16:27
1
לפורומים חדשים באשכול תפוז-מקומי דרושים מנהלים:

ראשון לציון
חולון
רמלה-לוד
רחובות והסביבה
קריית אונו
יהוד
גבעת שמואל

אנו מעוניינים לפתוח פורום גם לעיר שלך – מקום בו תוכל לדבר עם שכנייך הקרובים והרחוקים, לקטר על החנייה, לשתף בחוויות מאסיפת ההורים ולרכל על המוכר במכולת.
תמיד היית בוועד השכונה? מקפיד לקרוא כל פרוטוקול של ישיבת מועצה? מכיר כל רחוב בעיר כמו את כף ידך?
היכנס לקישור, הגש מועמדות ואולי אתה תעמוד בראשה של קהילה המוקדשת כולה לעיר שלך.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

ניהול קהילה נעשה בהתנדבות
הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, מעל גיל 16
תשובות תינתנה לפונים תוך 10 ימי עבודה
כבר יש לנו, תודה
28/08/2010 | 08:13
1
מחפשת עבודה עוזרת בית
25/08/2010 | 20:15
15
חדשה מלוד
45 לשעה +נסיע
0523137163
מכירים מקומות של קריוקי בשרון?
25/08/2010 | 19:49
23
בפרט באיזור כפר סבא/רעננה/הרצליה? שמעתי על לה פצ'נגה לדוגמא, אבל שם יש קריוקי רק בימי ג' (והיום יום ד'). וחוץ מהטרבין בהרצליה, זה לא בדיוק הטעם שלי, תודה.
הצעת עבודה לסטודנט בפסיכולוגיה
25/08/2010 | 19:03
1
6
או בתחום טיפולי קרוב:

דרוש משלב לילד בן 9 עם קשיי תקשורת לשעות בית הספר ל-24 שעות בשבוע. עדיפות לבעלי השכלה ונסיון מתאים. העבודה בכפר סבא.
לפרטים נא לשלוח אלי מסר .

סטודנט או בוגר
25/08/2010 | 19:05
3
קונג פו עגור לבן ברעננה
28/08/2010 | 22:17
41
קונג פו עגור לבן בהדרכת טל צור.
מורה מוסמך לאומנויות לחימה.
האימונים מתאימים מגיל עשר ומעלה לנשים וגברים.

האימונים מתקיימים:
במרכז אתגר-רחוב ההסתדרות 44

טל צור 054-5840378
tal.tzur906@gmail.com

למידע נוסף:
בפייסבוק-קונג פו עגור לבן רעננה
אתר עגור לבן ישראל- http://www.pakhokpai.co.il

יש לי ארץ אחרת.......???
24/08/2010 | 12:17

מי עושה קניות לחג ואיפה ? לא בחייפוא !

משרד ראש הממשלה הציע לעובדיו (אלה המועסקים במשרד יותר מארבעה חודשים) לבחור בין שלוש מתנות חג ידידותיות לסביבה, שכולן מיוצרות בחו"ל: זוג מחבתות נאופלם עמידות בפני שריטות (תוצרת קוריאה), מוט בלנדר של חברת מורפי ריצ'רדס (הבריטית), או מחם מים חשמלי עשוי נירוסטה של קיצ'נשף (המיובא מסין). גורם במשרד ציין כי לחלק מהמתנות מצורפים בקבוקי יין שאותם מעניקה הנהלת המשרד, ואלה דווקא מתוצרת ישראלית: מארז של זוג בקבוקי יין רקנאטי.

גם במשרד האוצר, כאמור, לא התאמצו למצוא שי ישראלי: שם מציעים לעובדים סט כלים למיקרוגל, גם הוא תוצרת חוץ.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L...
הידעתם? בשכונת לב הפארק
02/09/2010 | 00:41
2
7
לכבוד סיום הקיץ והחג המתקרב, הפנינג כיופים וטכסים.

יריד מכירות, אומנות, הפנינג וכייף לדירי השכונה וילדיהם, יהיו מתנפחים ובילויים.

הארוע יתקיים ביום שישי, השבוע, 3.9.10 החל משעה 16:00 עד שעה 19:00

כמו כן יתקיים טכס לזכרו של עוזי כהן, צפויה נוכחות של ראש העיר ונכבדים אחרים.

בואו, כולם יהיו שם......ואתה?......ואת...?
בשכונת הפארק
02/09/2010 | 08:58
1
2
לבבי כמובן
02/09/2010 | 12:10
1
קבוצת תיאטרו-נס פותחת שעריה למשתתפים חדשים
02/09/2010 | 11:13
קבוצת התיאטרון העובדת בימי  רביעי בערב באשכול פייס,
מתחילה את השנה באוקטובר .
נמשיך לעסוק באימפרוביציות מהחיים ולהנות מהחוויות שהמפגשים האלה מזמנים .
הקבוצה מתרעננת השנה ומחכה לכוחות חדשים.

נסיה-  0505-525042
ביום ב', יתקיים ברעננה ניסוי צופרים
05/09/2010 | 00:53
4
ביום ב', 6.9.10 יתקיים ברעננה ניסוי צופרים על ידי פיקוד העורף בשיתוף העירייה במטרה לבדוק תקינותם מאז תרגיל העורף הארצי שנערך בחודש מאי האחרון. בשעה 11:05 בבוקר תישמע ברחבי העיר צפירה עולה ויורדת למשך כ-90 שניות.
במקרה של אזעקת אמת, תישמע ברחבי העיר צפירה עולה ויורדת נוספת.

http://tinyurl.com/2ebnktj
עכשיו נשאר רק לקבל, את התלונות של התושבים
05/09/2010 | 09:15
3
שיגידו שהם נבהלו ,ואיך זה שלא מודעים,,,, ו  בלה בלה,,,,
ומאיפה עלינו באמת לדעת?
06/09/2010 | 11:18
2
2
למה אי אפשר לקבל מראש הודעת SMS?
סתם גלשת בפורום ב 11.18 ,,,,,,
06/09/2010 | 14:17
1
איזה מזל שגם אני קראתי פה, לשניה נבהלתי
06/09/2010 | 16:56
אבל אחר כך זכרתי  שסיפרתם פה.
תודה.
להורים שביננו-סדנאות ליווי התפתחותי ליד הבית
11/09/2010 | 22:10
שלום לכולם,
במושב גבעת ח"ן נפתחה חנות בוטיק מקסימה לילדים (בה תוכלו למצוא מוצרים טבעיים לתינוקות וילדים) ומרכז פעילויות בו תתקיימנה סדנאות ליווי התפתחותי בשיטת "צעד ראשון" באוירה כפרית וביתית.

אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא:http://www.hug.co.il/milkastore, לקרוא קצת על הסדנאות ולהתרשם מהתמונות.
הגישה למקום נוחה מכל אזור השרון ויש חנייה בשפע.

לרגל הפתיחה, בחודשים ספטמבר-אוקטובר מחיר הסדנאות הינו מוזל.
ביום שני הקרוב, 13.9.10, נערוך שיעורי הכרות וכל מי שתירשם לסדנא לאחר מכן תזכה להנחה נוספת.

לפרטים והרשמה (יש להירשם גם לשיעורי ההיכרות): 077-5514849 , 052-3981206.

שתהיה שנה טובה לכולם!
בעיות עם ועד הבית - מה עושים ?
31/08/2010 | 03:48
6
14
שלום רב,

השבוע חזרתי מחו"ל וגיליתי שני נזקים ברכושי:
1. רכב פגע במכוניתי - פגיעת פח בדלת הנהג + מראה חשמלית, לא סתם סריטה (כמה אלפי שקלים..).

המכונית שלי (רכב חדש בן כמה חדשים) חנתה כל הזמן בחניה הפרטית שלי בבניין - יש לציין שכל החניות מסומנות ויש שער חשמלי, ככה שלא כל אחד יכול להכנס. השכן לצדי אמר לי שזה לא הוא, ושכמה ימים רכבו לא היה פה, ובמקומו חנו רכבים של אנשים מקצוע שהגיעו לבניין. דברתי עם ועד הבית, הוא אכן הזמין כמה אנשי מקצוע שחנו בתוך החניות הפרטיות, אבל אין לו מושג אצל מי מהדיירים הם בדיוק חנו והוא לא יודע אם אחד מהם הוא זה שפגע ברכבי. די בזילזול, ועד הבית אמר לי להתייחס לזה כ"כפרה".

האם לועד הבית, שמזמין אנשי מקצוע, ונותן להם לחנות בחניות של הבנין (שכאמור צריך שלט כדי לפתוח את השער) אין אחריות עליהם ? האם הוא לא חייב לדעת בדיוק איפה הם חונים ולוודא שהם לא פוגעים ברכוש הדיירים ?

2. באחד הקירות בדירתי, שהוא קיר משותף עם ארון המים בחדר מדרגות, הופיעו סמני נזילה, ניפוח וקילוף הצבע.

דברתי עם ועד הבית, ואחד מאנשי המקצוע שהוא הזמין היה שרברב שבדק תקינות צנורות וברזים והחליף כמה רכיבים בארון מים שנמצא מאחורי הקיר שלי. אמרתי לועד הבית שבמהלך העבודה של אותו איש מקצוע חילחלו מים לתוך הקיר והנזילות חדרו לתוך הדירה. ועד הבית (שוב די בזילזול) אמר שזה חלק מהעבודה ורק ביקש להגיד לו אם הנזילה מתרחבת כדי שידע אם להביא את אותו איש מקצוע שוב, אבל לא לקח אחריות על התיקון בתוך הדירה שלי.

התחושה שלי שיש פה זילזול נוראי מצד ועד הבית בי.  במקום לייצג אותי, הוא מייצג את אנשי המקצוע ותומך בהם, ולא לוקח אחריות על נזקים אישיים שנוצרו לי. הוא אמר לי שהוא לא יכול להיות נוכח ולבדוק איפה כל איש מקצוע חונה ולראות מה הוא עושה כל הזמן. אני רוצה לציין שאצלנו ועד הבית לא משלם מיסי ועד הבית. זה מנגנון שהוא ביקש לקבוע על מנת לפצות אותו על הזמן, כסף, אנרגיה,.. שהוא משקיע בעבודה. אני תומך בזה כמובן, אבל מאוד מאוכזב שלמרות זאת הוא לא מפקח על אנשי המקצוע שהוא מביא, ולא לוקח אחריות..

מה עושים ?  נלחמים (דורשים התייחסות, פיצוי, מפסיקים לשלם ועד בית) או מממנים את ההוצאות ועוברים הלאה (עם תחושה רעה מאוד) ?

תודה..
שלום.
לועד הבית יש אחריות משפטית לכל דבר
31/08/2010 | 07:10
3
30
ובדיוק כמו שהוא יכול לחייב אותך, משפטית, לשלם ועד ו/או להשתתף בהוצאות הכוללות של הבניין אז כך גם הוא מחוייב כלפיך במקרים שכאלה כדייר אצלו בבניין.
אני לא הייתי מוותר, הייתי דורש שהעניין יטופל מול חברת הביטוח שלי (לגבי הרכב) וכן שהועד יזמן שוב את אותו קבלן אינסטלציה שיתקן את הנזק.
אתה משלם לועד מכספך כל חודש, אם היה קורה לך מקרה דומה בגוף פרטי שנותן שירות בתשלום (סלולארי, סופר מרקט, עירייה) היית מוותר כ"כ מהר?
הועד צריך להבין שהוא מחוייב כלפי הדיירים בדיוק כשם שהם מחוייבים אליו ואולי אף יותר.
אבל מה עושים ? הועד מתנער מאחריות..
31/08/2010 | 13:15
2
15
לטענתו כל אחד היה יכול לחנות שם, ואין לו בקרה מי זה.
זה כמובן הגזמה כי יש שלט לחניה. זרים לא נכנסים לפה, והחניות קבועות - אף פעם לא רואים סתם מכוניות.
אני גר פה שנה ובצד שפגע תמיד חנתה אותה מכונית של השכן. תמיד.

לגופו של עניין - מה עושים ? מפסיקים לשלם מיסי ועד ?
אני מציעה לך להתייעץ עם האגודה לתרבות הדיור
31/08/2010 | 16:40
1
135
הם יושבים בעירייה - או דרך האתר או דרך 107. הם מורגלים ומנוסים בסכסוכי שכנים.
בהצלחה!
אוקי, תודה. אני אפנה אליהם מחר.
31/08/2010 | 23:01
7
לגבי הנזק לרכב: די מוזר שאנשי מקצוע נכנסים
31/08/2010 | 14:28
1
14
לחנייה פרטית של אנשי הבניין, למרות שיש מחסום. אצלנו למשל אין מחסום אבל אם בעל מקצוע חונה בחניה פרטית, זה שהזמין את בעל המקצוע דואג לכוון אותו לחנייה בחוץ. קצת קשה להוכיח מי הזיק למכונית שלך, תנסה אולי לשאול דיירים בבניין אם ראו מי חנה לידך בתקופה שלא היית או אולי ראו מי הסב הנזק.
לגבי נזק שנגרם לדירה עקב עבודה שהוזמנה על ידי ועד הבית, על ועד הבית לקחת אחריות ולתקן את הנזק. יתכן שמדובר רק בכתם שיתיבש כעבור זמן, לכן איש הועד מבקש לבדוק אם כתם הנזילה גדל. בכל אופן, אם דירתך ניזוקה עקב עבודות מהסוג הזה, יש להזמין שוב את בעל המקוצע וזה באחריות הוועד. אם אינו עושה כך, תיידע אותו שאתה מזמין בעל מקצוע ואת הקבלה תציג לועד הבית על מנת שייתן החזר כספי.
אפשר גם לבדוק עניינים אלו באגודה לתרבות הדיור
אגב, מעולם לא נתקלתי בנציג ועד שפוטר עצמו מתשלומי ועד רק כי הוא בוועד, ולו גם בגלל הזמן והאנרגיה שהוא משקיע בכך.
דיירים ראו שחנו רכבים של אנשי מקצוע
31/08/2010 | 15:26
8
הועד מודה שהיו אנשי מקצוע שחנו בחנייה של הבניין, אבל מתנער מהאחריות לגבי מי בדיוק חנה איפה.

אם הועד איפשר לרכבים זרים לחנות בתוך החנייה, ולא פיקח עליהם איפה בדיוק הם חונים - האם הוא לא אחראי על הנזק ?

ברור שלי יהיה מאוד קשה להוכיח מי בדיוק עשה את זה.. אבל זרים לא מסתובבים פה, אף פעם לא רואים מכוניות זרות סתם ככה.
האם היו שיפוצים במבני החינוך?
30/08/2010 | 10:06
8
2
סיירתי אתמול בברטוב והתקשתי למצוא שיפוץ כלשהו שנעשה שם.
אפילו הצללה של המגרש המרכזי שניתן לעשות עם כמה סמרטוטים לא עשו.
לא יודע אם היו
30/08/2010 | 23:44
2
אבל מסתבר שהעירייה ניפחה את הסכום עליו הודיעה בתחילת הקיץ. היא פשוט הכניסה בו את כל העבודות המתוכננות לשנה הקרובה.. וככה הגיעו ל30 מליון..
ביט"ס אחד אינו "מבני חינוך"...
31/08/2010 | 09:44
3
2
בהחלט היו שיפוצים (אוסטרובסקי למשל שופץ כולו).
לגבי ברטוב:
1. ההצללה במגרש תוקם בסוכות.
2. הוקמה הצללה בכניסה הראשית.
3. איזור אולם הספורט יגודר ויתחיל שיפוץ מאסיבי באמצע השנה.
4. מעלית לא תוקם גם השנה בשל ביש מזל - הקבלן חפר יסודות ו...פשט את הרגל (כך בשלושה בתי"ס). היסודות כוסו והעניין יטופל לקראת הקיץ הבא.
5. בתכנון ועם הרבה תקווה - שיפוץ כללי בקיץ הבא לאגף הקטנים, המנהלה וחזות ביה"ס.
6. ההצללה בחצר של אורי, שיש בה קרעים, תתוקן השנה.
אין לי טענות אליך
31/08/2010 | 13:07
1
1. מדוע לא לבצע הצללה במהלך החופש הגדול כדי שהילדים יהנו ממנה כבר בתחילת ספטמבר ולא רק החל מאוקטובר?
2. כנ"ל לגבי שיפוץ מסיבי באמצע השנה.
3. כנ"ל לגבי הקרעים באורי.
4. מעלית - אני מקווה שלפחות לא שילמו לו סכום משמעותי.
5. אגף הקטנים - כולי תקווה שזה אכן יעשה ואכן בחופש הגדול ולא באמצע השנה.
אז ככה
31/08/2010 | 16:48
4
1. כרגיל, יצאו (לפחות על פי תפיסת העבודה שלי) למכרזים מאוחר מדי. זה קורה מדי שנה ואני מקווה שמחאתי בנושא נשמעה.
2. אין קשר לשיפוץ אולם הספורט - זה יימשך בכל מקרה מס' חודשים ויהיה ע"ח זמן לימודים, ללא קשר למועד ההתחלה. מדובר בשיפוץ מאוד יקר וככזה - חוק המכרזים מחייב תהליכים ארוכים ומורכבים יותר שדוחים את את התחלת העבודה.
3. הקרעים בחצר של אורי הם במסגרת אחזקה שוטפת ותיקונים - לא קשורים לשיפוצי קיץ.
4. תקוותך תקוותי.
5. כנ'ל.

אישית, כנציגת ההורים, אני במעקב צמוד אחר הדברים, מול כל הגורמים.
אוסטרובסקי ממש לא שופץ כולו, רק המבואה...
03/09/2010 | 21:30
1
בנושא הכיכר בבורוכוב-ההסתדרות
31/08/2010 | 17:01
1
1
תמהתם כאן מדוע מתעכבת בנייתה... ובכן - מסתבר שמדובר בהתנגדויות שכנים. פרוצדורלית, עד שלא יטופלו ההתנגדויות בועדה, לא ניתן להתחיל בבניה.
ברור שהם מתנגדים ,
05/09/2010 | 21:21
לפי המקום כנראה הולכים להפקיע להם ,או לבנות משהו מוזר,,,,,
היו שיפוצים בחלק גדול מהגנים
31/08/2010 | 18:23
אבל הסייעת והגננת שפגשנו אתמול לפני תחילת השנה
טענו שהאיכות היא מהגרועות שראו אי פעם......
הרמוניה
בהצלחה לכולם עם פתיחת שנת הלימודים החדשה!
29/08/2010 | 23:29
סניף דואר אופסטרלנד
29/08/2010 | 20:57
12
34
די, אני מתחרפן!!!
לא יודע מה קרה, אבל בשנה האחרונה יש צפיפות בלתי אפשרית בסניף. לא משנה מתי אני מגיע, הסניף עמוס והתורות ממש ארוכים.
היום 25 דקות חיכיתי בתור כדי לקבל חבילה.
מה זה, מה קרה פתאום? ולמה לא מאיישים עוד עמדות או מרחיבים את הסניף?
אני כבר משתגע.
אני לומד באוניברסיטה הפתוחה כך שכל סמסטר צריך לגשת לדואר כדי לקבל חבילות של האונ'.
וזו התגובה שקיבלתי
30/08/2010 | 13:47
11
7

ראשית ברצוני להודות לך על פנייתך המשמשת עבורנו כמשוב לטיב השירות הניתן על ידנו ולהתנצל באופן אישי על זמן ההמתנה החריג.

חברת דואר ישראל בע"מ משקיעה אמצעים ומאמצים רבים בהכשרת העובדים בסניפי הדואר למתן שירות אדיב מקצועי וענייני לציבור הלקוחות. ברם, חרף מאמצים אלו יתכנו מקרים שאינם עולים בקנה אחד עם טיב השירות אותו אנו מייעדים עבור ציבור לקוחותינו.

פנייתך שבסימוכין הועברה אל הגורמים המתאימים לבדיקה ולנקיטת הפעולות הדרושות לשיפור שירותי הדואר במקום על מנת לספק לכלל הציבור הפוקד את בית הדואר שירות מהיר ואיכותי תוך שימת דגש על ניהול זמן ההמתנה של קהל הממתינים  .

קבל נא את התנצלות חברת הדואר על כל שירות שלא סופק כהלכתו.

לשירותך בעתיד ביתר הצלחה.

בכבוד רב,

מנהלת מדור פניות ציבור
עכשיו רק נשאר לעקוב
31/08/2010 | 00:00
2
ולבדוק אם יש שיפור
מריחה בריבוע
31/08/2010 | 09:48
9
3
צריך עוד סניף לאיזור 2005-לב הפארק ורק אז ירד העומס. או שיעבירו את הסניף הזה למקום גדול על 10-15 עמדות מאויישות. כל השאר - מריחה.
אני יודע
31/08/2010 | 10:30
8
3
ואני צריך ללכת שוב לדואר לקבל חבילה, ולא בא לי, דוחה את זה.
ומה הכי מעצבן? שביום ראשון מצאתי בתיבת הדואר
31/08/2010 | 14:39
7
1
הודעה לקחת מהדואר חבילה (מהאוני' הפתוחה) וביום שני מצאתי "הודעה שניה" לגבי אותה חבילה ושיש לקחת אותה עד  ה31 לחודש (יום שלישי)..
חח
31/08/2010 | 15:58
3
2
דואר רשום
01/09/2010 | 10:37
2
2
זה רק אצלנו או שלעולם הדוור אינו מצלצל באינטרקום כדי לבקש לאסוף דואר רשום ?
האינטרקום תקין והדוור לעולם אינו מציין על ההודעה את שעת הביקור, אבל רוב היום
יש אצלנו מישהו בבית, ובטח לא ייתכן שאף לא פעם אחת היה מישהו בבית כדי לקבל
את הדואר במסירה ידנית.

משהו השתנה בנושא הזה ? כי אני זוכר ימים אחרים מהעבר, שבהם הדוור היה מצלצל באינטרקום,
והיינו יורדים לאסוף את הדואר הרשום (ולא מדובר, כמובן, על חבילות גדולות, אלא על מכתבים רשומים).

ובאותו נושא, הייתה פעם מכונה מחוץ לסניף שבה היה ניתן לאסוף חבילות בינוניות ומטה. מישהו יודע מדוע
המכונה יצאה משימוש ?
שאלה טובה
01/09/2010 | 14:37
1
2
גם אצלי היתה השבוע חבילה שהיא גם
02/09/2010 | 09:05
1
דואר רשום, והשאירו לי פתק של דואר רשום (היינו ולא היית), למרות שהיה מישהו בבית כל היום.
נראה לי שבמקרה הנוכחי שלי הבעיה היא רק בהודעה (היינו ולא היית, תוכל לקבל אותו למחרת מ 10:00)
נראה שזה גם קשור לקיץ
01/09/2010 | 10:02
2
7
בקיץ חלק מהעובדים הקבועים בדואר יוצאים לחופשה ושוכרים עובדים זמניים במקומם.
הרבה דברים מעניינים קורים עם העובדים הזמניים האלה, מסורה מבית אבא שבקיץ מגזינים לא מגיעים ליעדם, בתיבת הדואר מגיעים גם מכתבים של שכנים קרובים ורחוקים וכו'.

נקוה שכשהעובדים הקבועים יחזרו מהחופשות המצב יחזור להיות רק בלתי נסבל כמו בכל השנה ולא גרוע מכך.
נכון..אחרי שכתבתי נזכרתי
01/09/2010 | 13:36
1
שבתקופה זו העובדים הם זמניים, וכך קורות תקלות שונות ומשונות.
דברי הדואר
01/09/2010 | 18:11
ופתאום  יש לך גם דאר שאינו שלך   . ופתאום יש לך  מכתבים  של אנשים מרחובות אחרים ( ואולי בשבילם זה דואר חשוב )
ופתאום דאר שלך מתגלגל על הרצפה ולא בתוך תיבת הדואר..

אבל..............................  תמיד  תמיד יש להם  תרוץ מוכן לכל דבר.  ו................. קבל את התנצלותינו..

אך נסו אתם לעשות כל כך הרבה שגיאות בזמן כל כך קצר
מה קורה בעיריית רעננה?
26/08/2010 | 18:16
43
3
כל שבוע בכיר אחר עוזב.
חנה, מה קורה שם?
המשך>>
כל שבוע בכיר אחר עוזב.
חנה, מה קורה שם?
היה היתה חורשה יפהפיה
26/08/2010 | 01:53
9

אין הרבה מה לומר.היתה חורשה יפהפיה ברחוב הגפן .
מאיזו שהיא סבה היה צריך לגזום אותה.  (לגזום !!!)
מישהו התבלבל וחשב שלגזום זה לגדוע -לקטוע- לכרות .
עצים שגדלו לתפארת 25 שנים.  היום גדמים.
התמונה  המצורפת מדברת בפני עצמה.
בואו לבקר לראות ולבכות.

רחל המשוררת כתבה: "יד ענקים זֵדונַה ובוטחת- יד מתבדחת שמה לאַל"
אנדרטה לַיד הזאת ברחוב הגפן.

ועוד תמונה
26/08/2010 | 01:56
לא היה ל"גוזם" איפה לשים את הכוס
26/08/2010 | 13:53
2
3
אז הכין לעצמו שולחן
כמה עצוב!, בגלל החלטה מטופשת של איש אחד
26/08/2010 | 15:22
1
זוועה!!!!
והכי מעניין-מי נתן את ההוראה?
26/08/2010 | 15:23
3
אני מציעה להקדים ברור לקובלנה
27/08/2010 | 12:49
4
1
עד כה ברוב המקרים הדומים הסתבר שהובא מומחה שקבע שהעצים חולים, או משהו דומה. לכן, לא הייתי קופצת למסקנות לפני ברור יסודי בעירייה.
מה לעשות ,אני לא מהקופצים למסקנות
27/08/2010 | 15:39
3
היתה לי שיחה עם האחראי  בעיריה. בחור נחמד.  דווקא אוהב עצים.
לא היתה מחלה לעצים.  
היה צריך לגזום אותם.  עצים  במרחב ציבורי זה דבר שצריך לגזום.
לגזום אמרנו.
מזמינה אותך לבוא לראות  במו עיניך את הגיזום.
פשוט חוצפה !
29/08/2010 | 00:26
1
זה כל כך מעצבן שאנשי מקצוע עושים פעולות ביד קלה כל כך כאילו מדובר בסתם משהו...
עם מי דברת?
29/08/2010 | 13:56
1
5
פשוט אין פיקוח על עובדי הגינון
03/09/2010 | 21:50
כבר נתקלתי באותה תופעה בגן ליד ביתי, פשוט הגיע הפועל, אמרו לו לגזום. מה לעשות- הרבה עברית לא מבין.
אמר- עשיתי ' קרעה'. פשוט קורעים את העצים בברוטליות, כואב, אבל אין למי לפנות ועם מי לדבר.
המחלקה הוטרינרית. מילה טובה
26/08/2010 | 09:43
8
רק רציתי לשבח את זריזותם של המחלקה הוטרינרית ברעננה.
היום בבוקר עברתי ליד חתול מסכן שכנראה נדרס ושכב בצידי הכביש, חי אבל בסבל נוראי.
טלפון זריז למחלקה הוטרינרית ותוך פחות מחצי שעה התייצב פקח לעזור לחתול ולהקל על סיבלו.

רק לציין שבעבר היה לי מקרה דומה בעיריית ת"א ותשובתם הייתה: "קחי את החתול לווטרינר בעצמך או שתעזבי אותו למות בשקט".

טוב לדעת שבעיריית רעננה מקשיבים ודואגים לא רק לתושבים ההולכים על שניים.

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
מרכז החזרי מס-imas
מרכז החזרי מס-imas
פורום מקרקעין
פורום מקרקעין
StalkIt- דף האפליקציה
רוצים להישאר מעודכנים?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה