לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

לצפיה ב-'רצח הילדות'
רצח הילדות
10/11/2010 | 22:45
69
4
המשך>>
לצפיה ב-'תרומת טלויזיה'
תרומת טלויזיה
10/11/2010 | 15:23
4
15
מכרים שלי רוצים לתרום שתי טלויזיות ושולחן מחשב בסיסי.
יש לכם מושג למי פונים כדי לוודא שזה יגיע ליעדו הנזקק?
לצפיה ב-'פורום תפוז למען הקהילה'
פורום תפוז למען הקהילה
10/11/2010 | 23:24
2
לצפיה ב-'נסי את '
נסי את
10/11/2010 | 23:47
2
קרן רועי (שמספקים ציוד מעין זה לתלמידים מעוטי יכולת), משה חסן 050-5244616
לצפיה ב-'ויש גם את פרוייקט אגורה. יופי של אתר'
ויש גם את פרוייקט אגורה. יופי של אתר
11/11/2010 | 00:02
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/11/2010 | 22:41
1
לצפיה ב-'שוק בשקל'
שוק בשקל
10/11/2010 | 10:13
הידעתם שמוכרים ברחוב השוק איזושהי וריאציה קטנה של פצצות עשן לילדים?
שווה לדעת. יצא לי לפגוש ילדים ביסודי שרכשו שם את האוצר הבלום הזה.
לעיתים אין גבול תחתון לתאווה המסחרית, אה?
לצפיה ב-'פעילות מקומית בטייבה'
פעילות מקומית בטייבה
10/11/2010 | 07:45
9
2
הצטרפו אלינו לבניית שותפות יהודית ערבית

טייבה
העיר הערבית השלישית בגודלה בישראל. מעל שלושים וחמישה אלף תושבים ותושבות

טייבה- 6709 יחידות דיור. 18554 דונם תחום שיפוט. שטח בנוי 4735 דונם. 98% משטח השיפוט של העיר נמצא בידיים של א\נשים פרטיים
עד לשנים האחרונות

בשנים האחרונות הופקעו שטחים רבים לטובת "פרויקטים לאומיים" - בניית כביש שש, קו הגז, הקמת מחצבה - אשר דוחקים ומצמצמים את המקום של האזרחים הערבים

חוקי ההפרדה והגזענות המקודמים עכשיו בכנסת, ע"י נתניהו וברק, ליברמן וישי, מצטרפים לאפליה ולתחושת האיום, שכבר קיימת בקרב מיליון אזרחים שעצם אזרחותם מוטלת בספק

מול מציאות זאת נעמוד אנחנו. יהודיות וערביות, יהודים וערבים בפעולה של סולידריות
יחד נאמר שהפרויקט האמיתי הוא בנייה של שותפות

ביום שבת ה-13.11.10 נצא לסיור סולידריות ושרשרת מחאה משותפת בטייבה

כמו בשייח ג'ראח - את הפוליטיקה שלנו נעשה ברחוב. היכן שמתרחש העוול. במקום בו יש ללמוד, לחשוף ולתקן את המציאות המפלה בינינו

יחד נאמר: יש גזענות אין נאמנות. ואנחנו לא נאמנים לליברמן

הצטרפו אלינו
לפני שיהרסו עוד בתים, לפני שיחוקקו עוד חוקים גזענים
לפני שהטפטוף יהפך למבול

לו"ז משוער
הגעה וסיור 14:00-16:00
שרשרת מחאה 16:00-17:30

הסעות מירושלים: 12:30 מגן הפעמון, להרשמה - דניאל 0546236609
הסעות מת"א: 13:00 מרכבת צפון, להרשמה - אלמה 0542292474
הסעות מאזור השרון בתיאום עם אלמה
לצפיה ב-'גם ליהודים הפקיעו שטחים לטובת כביש 6 וגם 531'
גם ליהודים הפקיעו שטחים לטובת כביש 6 וגם 531
10/11/2010 | 11:11
1
5
יש יום הזדהות גם עם היהודים, או זה רק לערבים?
לצפיה ב-'וגם, מי שהרויח בגדול מכביש 6 אלו הערבים'
וגם, מי שהרויח בגדול מכביש 6 אלו הערבים
10/11/2010 | 11:13
3
הכפרים טירה, טייבה, גלגוליה, אום אל פחם ועוד, כולם הרויחו בגדול מכביש 6, אבל חייבים להתבכיין.
לצפיה ב-'הגעת למקום הלא נכון'
הגעת למקום הלא נכון
10/11/2010 | 14:34
3
ברעננה יש בערך כפול תושבים מבטייבה, אולם השטח שלה קטן מזה של טייבה. לטייבת יש כפי שאתה ציינת יותר מ 18 אלף דונם ולרעננה יש כ 4000 דונם פחות כלומר כ 25% פחות שטח.
במילים אחרות, לטייבת יש יותר מפי 2 שטח לאדם מאשר ברעננה, ורעננה דווקא לא נחשבת לעיר צפופה במיוחד.

אז בדיוק הבעיה? למה לכל תושב טייבה שזו עיר שנמצאת במרכז הארץ מגיע לקבל וילה עם נחלה ענקית?
לצפיה ב-'לא לחינם,'
לא לחינם,
10/11/2010 | 19:11
2
1
יש הסעות מירושלים, מת"א , ורק מהשרון יש לתאם עם אלמה ,,,,,,,,,,,,
לצפיה ב-'3210'
3210
11/11/2010 | 20:19
1
1
אני לא באמת בטוחה שהבנתי את טיב הטענות שלך...
המטרה באירוע הזה ובהיכרות היא בניית קבוצה מקומית של א\נשים. כרגע מספר המשתתפים והמשתתפות מאזור השרון לא מצדיק הסעה נפרדת, וכמובן שיש גם הרבה עם רכב. נשמח מאד אם בפעמים הבאות "נצטרך" לדאוג להסעה נוספת. עד אז, ההסעה מת"א תאסוף א\נשים מהשרון.
מוזמנ\ת להצטרף אלינו
לצפיה ב-'בהגדרה, אחרת'
בהגדרה, אחרת
12/11/2010 | 07:38
לא לחינם, מספר המשתתפים מאזור השרון לא מצדיק הסעה נפרדת ,ככל שתתקרבי לאזור טייבה ,פחות אנשים יתמכו בעניין , בת"א יהיו יותר תומכים ,כי הם תומכים ביישוב טייבה ,שנמצא שם, רחוק, רחוק ,אחרי ההרים מרחק של " 5 שעות " נסיעה ובמה  ש "רחוק " קל לתל אביבים לתמוך,,,,,,,,,,,,
לצפיה ב-'לגבי ההשוואה לרעננה'
לגבי ההשוואה לרעננה
12/11/2010 | 08:24
2
הנתונים לגבי שטח תחום השיפוט מתאים מעט, משום שרק בחלק קטן משטח תחום השיפוט של טייבה מוקצה למגורים. תכנית המתאר טב 3400, שתוכננה לגבי טייבה ביזומת הועדה המחוזית לתכנון ובנייה בשיתוף משרדי הממשלה אינה לוקחת בחשבון את התכנית שהציעה העירייה, ואינה מקצה שטח מספיק למגורים. התוצאה היא בין השאר העדר יכולת לקבל היתרי בנייה, מה שמאלץ תושבים רבים לבנות ללא היתרים, ומעמיד את בתיהם בסכנת הריסה מתמדת.
לצפיה ב-'עם אנשים כמוכם-מי צריך אוייבים חיצוניים'
עם אנשים כמוכם-מי צריך אוייבים חיצוניים
12/11/2010 | 12:24
וקיצוניים?
לצפיה ב-'אני צריך נתונים'
אני צריך נתונים
14/11/2010 | 10:07
1
הטענה של פותחת השרשור הזה היתה שהפקיעו שטחים בטייבה, ולכן אני הצבעתי על הנתון שלטייבה יש המון שטח, בהרבה יותר גדול מבישובים יהודים ולכן ההתבכיינות של הפקעה מיותרת.

לגבי טענתך על שטח בנוי, תני לי בבקשה נתונים יבשים. כרגע הנתון היחדי שיש לי הוא שהשטח של טייבה גדול משל רעננה ויש שם מחצית ממספר התושבים ברעננה.
אם יש לך נתון מדויק אחר כמו כמה מוקצה למגורים בטייבה לעומת כמה מוקצה למגורים ברעננה, אנא ספקי אותו, בינתיים לא ראיתי נתון כזה ואני די בטוח שגם בהשוואה כזו טייבה לא תצא מקופחת.
דבר ידוע הוא שבחברה הערבית מסרבים לבנות בקומות ורוצים וילה עם שטח גדול לכל משפחה, וזה לא מתאים למדינת ישראל ובוודאי לא למרכז מדינת ישראל.
לצפיה ב-'בקשה לי אליכם: האם מישהו מכיר מורה ללימוד'
בקשה לי אליכם: האם מישהו מכיר מורה ללימוד
08/11/2010 | 20:02
1
תאוריה לילד לקוי למידה שחלום חייו להוציא רשיון נהיגה?

(שואלת בשביל מכרה).

תודה למשיבים.
לצפיה ב-'חומוס בהדונס'
חומוס בהדונס
08/11/2010 | 18:44
31
קראתי במקומון שנפתח סניף של חומוס בהדונס באיזור התעשיה.

לא רשום כתובת.  האם מישהו יודע איפה זה?
לצפיה ב-'ארוחות צהריים בצהרונים של העירייה'
ארוחות צהריים בצהרונים של העירייה
08/11/2010 | 12:33
18
51
שלום לכולם,
הפנייה שלי היא בעיקר להורים לילדים שנמצאים בצהרונים (גני ילדים ובי"ס).
במוצ"ש שודרה כתבה בערוץ 2 על כך שברוב הצהרונים בארץ האוכל שהילדים מקבלים הוא אוכל מעובד ברמות כאלה שמה שהם אוכלים זה פשוט ג'אנק! העוף זה לא עוף, הקציצות הן לא קציצות ובשורה תחתונה מה שהילדים אוכלים זה פחמימות עם פחמימות עם פחמימות (אפילו לירקות המבושלים דחפו פחמימות) והכל - עמוס בנתרן.
מבירור שהתחלנו לעשות בגן בו נמצא הילד שלי - אחת האמהות פנתה בעילום שם לחברת הקייטרינג ומסתבר שיש כמה דרגות של אוכל ביתי-מעובד ושהעירייה בחרה את האופצי ההכי הכי זולה וכמובן - אוכל הכי הכי מעובד!
מי שהילד שלו נמצא בגן יול"א או בצהרון של בי"ס יודע שאנו משלמים המון כסף בשביל זה. מן הראוי שהילדים שלנו יוכלו אוכל כמו שצריך.
אנחנו בגן שלנו מתחילים את המאבק בנושא, אבל אני חושבת שכדאי שזה יגיע לעירייה מכמה וכמה גנים ורק כך נוכל להזיז את העניינים.
מה דעתכם בנושא?
אתם חושבים שזה ישנה משהו באמת?
תודה
לצפיה ב-'בשנה שעברה הילדים שלי היו בצהרונית'
בשנה שעברה הילדים שלי היו בצהרונית
08/11/2010 | 21:05
15
התשלום על האוכל נעשה ישירות לקייטרינג, לא דרך העיריה או בית הספר.
הילדים היו מאוד מרוצים מהאוכל. (קייטרינג חזי)

השנה הם לא בצהרונית, והבנתי שמסיבות שונות (אולי מחיר, אין לי מושג) עברו גם לקייטרינג אחר.

בכל מקרה, לא בדקתי אבל נראה לי שאם ועד הורים רוצה לשדרג את האוכל בצהרונית כל שעליו לעשות הוא לתאם את זה עם הקייטרינג ולשלם קצת יותר.
לא נראה שלעיריה יש ענין למנוע שדרוג כזה.
לצפיה ב-'זה תלוי קייטרינג'
זה תלוי קייטרינג
09/11/2010 | 09:01
2
14
ככל שההורים מעורבים יותר בבחירה - כך איכות האוכל גבוהה יותר. זה לא העירייה - אלו סידורים של ההורים. בשנה שעברה בדקנו בברטוב את הקייטרינג שמאחורי הטאבון והמנגל (שכחתי איך קוראים לה), כולל ביקורת במטבח. היא מספקת להרבה גנים וצהרוניות. שקל או שניים יותר יקר מהממוצע - אבל איכותי, היגייני וטעים.
לצפיה ב-'הבן שלי בגן יול"א'
הבן שלי בגן יול"א
09/11/2010 | 11:29
1
41
אני לא חושבת ששאלו אותנו לגבי בחירה של קייטרינג. זו הייתה החלטה מלאה ובלעדית של העירייה...
לצפיה ב-'אתם יכולים להתעניין'
אתם יכולים להתעניין
10/11/2010 | 10:07
18
בעבר (אמנם לפני שנים) כשילדיי היו ביול"א הצלחנו להביא לשינוי בתפריט ובקייטרינג ע"י התארגנות ועדי גנים והבאת הנימוקים לעירייה. דומני שביול"א זה הסדר עירוני כולל אולם אם יש בעייה באיכות המזון או בעייה תברואתית - העירייה מחוייבת ממילא לתקן את המצב ולא תמיד הם מודעים לבעייה מעצמם. רק כדאי שהנימוק לא יהיה טעם אישי בלבד אלא מבוסס ועקרוני.
שווה להגיע פעם בצהריים לטעום ולראות - זו ההתחלה.
לצפיה ב-'הבן שלי שנה הבאה אמור להיות בטרום חובה'
הבן שלי שנה הבאה אמור להיות בטרום חובה
09/11/2010 | 10:04
1
9
ביול"א האם זה נחשב צהרון לעניין האוכל?
הנקודה היא שהאם ביולא יש אפשרות להשפיע על חברת האוכל שלהם .

בינתים הוא בגן פרטי אבל שנה הבאה יהיה בטרום חובה
אני חושבת שגם נושא האוכל באמת צריך להיות שיקול
הנקודה היא שהבנתי שאין לי פה ממש בחירה אני ממלא טפסים רושמת את הכתובת שלי וביוני מודיעים לי חגיגית לאיזה גן הילד שלי הולך
מסכימה איתך אם ההורים יתאגדו זה בטוח ישנה משהו
לצפיה ב-'גם בגן פרטי צריך לבדוק טוב את העניין'
גם בגן פרטי צריך לבדוק טוב את העניין
09/11/2010 | 11:29
7
בהרבה גנים פרטיים מקבלים גם כן אוכל תעשייתי זול.
בנוסף, יש לא מעט ילדים שעושים שם בעיות עם אוכל, והגננות דוחפות להם עוד איזושהי תוספת (קוסקוס) חסרת ערכים תזונתיים רק כדי שלא יהיו מאוד רעבים.
לצפיה ב-'אני בעד!'
אני בעד!
09/11/2010 | 11:01
2
7

תודיעי לי איך התחלתם במאבק ואני ארתום את ההורים בגן של הבת שלי.
לצפיה ב-'בינתיים - מייל לעירייה'
בינתיים - מייל לעירייה
09/11/2010 | 11:28
1
12
לצערי חלק מהתגובות שקיבלתי מההורים בסגנון של "מה חשבתם? איזה אוכל נראה לכם שמביאים להם?" .... אבל לשמחתי זה חלק קטן. לי כן חשוב מה הילד שלי אוכל כי בארוחת הערב בבית הוא לא אוכל ארוחה בשרית (כיוון שאני יצאתי מנקודת הנחה שארוחה בשרית הוא אוכל בגן...) וזה נעשה לי חשוב עוד יותר כשהבנתי שאפילו הירקות המובשלים שמגישים להם - גם הם בלי ערך תזונתי של ירקות והעיבוד הפך אותם גם כן לפחמימות...
אני מקווה שבאמת נצליח להפוך את הצלחת על פיה, אפילו אם בסופו של דבר זה ידרוש מאיתנו תוספת תשלום (למרות שברעננה אנו משלמים מחיר מאוד גבוה לגני הילדים ומן הראוי שלפחות את הדבר הבסיסי - אוכל לילדים! - יביאו כמו שצריך).
אמשיך לעדכן אתכם...
לצפיה ב-'גם לא מדובר בתוספת גדולה'
גם לא מדובר בתוספת גדולה
09/11/2010 | 11:32
9
בחברות הקייטרינג, ההבדל בין מנה איכותית לגרועה מתבטא לפעמים רק בשקל עד שני שקלים למנה (כלומר כ 30 שקל בחודש). אני בטוח שהרבה הורים יסכימו לשלם תוספת כזו.
לצפיה ב-'הילדים שלי בגני יול"א'
הילדים שלי בגני יול"א
09/11/2010 | 20:54
49
ואשמח לקבל יותר פרטים על המאבן ולסייע במידת הצורך
הרמוניה
לצפיה ב-'העירייה גוזרת קופון על חשבוננו...'
העירייה גוזרת קופון על חשבוננו...
10/11/2010 | 13:45
4
11
עיריית רמת גן גובה מחיר דומה (ואף מעט פחות) עבור יול"א (לעומת רעננה) והם עובדים עם אותה חברת קייטרינג שעיריית רעננה עובדת איתה. ההבדל הגדול הוא שעיריית רמת גן הזמינה מהם את התפריט הביתי המבושל (היקר יותר והאיכותי יותר), ועיריית רעננה - את המעובד (והזול).
אז לדעתי, עם עיריית רמת גן יכולה באותו מחיר לדאוג לתזונת ילדי העיר, גם עיריית רעננה יכולה!
זה ממש לא יהיה בסדר אם ידרשו מאיתנו להוסיף עוד כסף.
מקווה שהמאבק יצליח ושירתמו אלינו עוד גנים.
לצפיה ב-'במקרה הזה עדיף להיות חכם ולא צודק'
במקרה הזה עדיף להיות חכם ולא צודק
10/11/2010 | 14:45
12
קודם כל צריך עוד היום להסכים לשלם עוד כמה עשרות שקלים ולקבל את הארוחה הביתית.
בשלב שני, אפשר ללכת לעיריה ולהתווכח איתם על גודל התשלום, ולהציג להם השוואות עם ערים אחרות.
לצפיה ב-'יש לי הצעה עבורך'
יש לי הצעה עבורך
10/11/2010 | 19:08
2
13
שוחחתי היום עם יו"ר ועד ההורים הנכנסת, היא מאוד מעוניינת לארגן את הגנים ולהכניסם לוועד. דברי איתה...
לצפיה ב-'מה שמה?'
מה שמה?
11/11/2010 | 08:14
1
4
יו"ר ועד ההורים העירונית?
אשמח לקבל את פרטיה. תודה!
לצפיה ב-'שמה עדינה אנדן'
שמה עדינה אנדן
11/11/2010 | 09:32
4
adina.enden@gmail.com
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
14/11/2010 | 21:02
1
8
מצאתי בתיבת הדואר שלי את עלון הפרסומת שלך
לצפיה ב-'שלי? '
שלי?
15/11/2010 | 08:38
5
לצפיה ב-'העירייה נתנה תשובה!'
העירייה נתנה תשובה!
21/11/2010 | 08:09
23
בינואר, עם פתיחת המכרזים החדשים, הם יחליפו את איכות הבשר...
עכשיו מחכים לדעת - כמה זה יעלה לנו...
לצפיה ב-'המלצה לעוזרת בית'
המלצה לעוזרת בית
07/11/2010 | 14:51
16
אני מחפשת עוזרת בית ואשמח לשמוע אם יש לכם המלצות.
תודה
לצפיה ב-'שימוש בהגברה ברשות הרבים '
שימוש בהגברה ברשות הרבים
06/11/2010 | 21:20
21
2
ברוכים הנמצאים,

אסתכן במטחי האשמות באנטישמיות ובשנאת חינם ואשאל אתכם:
איך זה, שכאשר יש אירוע של העיריה בכיכר יד לבנים, הרעש לא מגיע עד דירתי ברחוב אוסטרובסקי, אבל כשיש אירוע של "בני עקיבא" בסניף הסמוך, הרעש עולה לגבהים בלתי נסבלים? אני כבר לא מדבר על "שמחות" כמו הכנסת ספר תורה לאחד מבתי הכנסת ברחוב ברנדייס, שאז הם שמים את ההגברה האימתנית על וואן ומסתובבים איתה ברחובות, שכולם יראו מי כאן בעל הבית ועם מי לא כדאי להתעסק.

האם אפשר לעשות משהו בעניין?
האם כבר נעשה משהו בעניין?

תודה מראש למי שיגיב לגופו של עניין,
ולמי שמתכוון לנתח עכשיו את אישיותי - שלא יצפה לתגובה (או לשכר טרחה).
לצפיה ב-'חוק עזר עירוני'
חוק עזר עירוני
07/11/2010 | 09:43
2
20
לדעתי יש חוק עזר עירוני שאוסר על שימוש במערכות הגברה בגנים הציבוריים/ בשטחי ציבור.
דרך אגב- גם שלוותינו מופרעת כל שבת אחה"צ כשהצופים הדתיים עושים פעולה בגינה שליד הבית שלי.
הרעש הוא בלתי נסבל, גם בלי שימוש בהגברה...
לצפיה ב-'תתנחמי שזה הצופים הדתיים'
תתנחמי שזה הצופים הדתיים
07/11/2010 | 18:05
1
4
כי אם זה היה שבט אחר ,היה לכם עם הגברה,,,,,
לצפיה ב-'הילדים שלי היו שם לפני שבועיים לנסיון'
הילדים שלי היו שם לפני שבועיים לנסיון
07/11/2010 | 22:06
3
הם מאוד לא אהבו את הנסיון וכנראה שלא יחזרו אבל הם מסרו לי שדוקא בפעולה הם לא עשו המון דברים "כדי לא לעשות רעש לשכנים".
מתברר שגם כשמשתדלים אין שום דרך להפעיל חבורות גדולות של ילדים בלי להרעיש.

הם גם ספרו לי על נס מדהים שקורה כל שבת בצופים, יש רק תא שירותים אחד שמספיק למאות ילדים.
נס שמגמד את נס פך השמן.
לצפיה ב-'אולי זה בגלל שכיכר יד לבנים פונה לכוון דרום'
אולי זה בגלל שכיכר יד לבנים פונה לכוון דרום
07/11/2010 | 09:53
4
והרמקולים מופנים לכוון אחוזה ואילו בני עקיבא קרובים יותר לאוסטרובסקי והרעש מגיע מכל הכוונים.
בשבת היה האירוע של השנה בבני עקיבא, שבת ארגון וכנראה זאת היתה הסיבה לרעש.

אני מנחש שלאור התלונה שלך, שנה שלימה לא תשמע מבני עקיבא.

לצפיה ב-'האירוע של בני עקיבא חצוף ושערורייתי'
האירוע של בני עקיבא חצוף ושערורייתי
09/11/2010 | 09:20
16
5
בשעה 12.30 כבר לא נתנו לי להיכנס לחניון המשביר כי יש ארוע של בני עקיבא. השעה הכי קריטית בשישי בצהריים - ומרכז העיר משותק. לא נראה לי סביר או הגון במיוחד.
לצפיה ב-'בני עקיבא ,לא סגרו את חניון המשביר'
בני עקיבא ,לא סגרו את חניון המשביר
09/11/2010 | 09:33
3
19
אלא העירייה , אם העירייה סגרה ,התלונות צריכות להיות מופנות לעירייה ולא לבני עקיבא .
זה שזה,המקום שהעירייה הקצתה להם ,זה הבעיה , אבל, אם זה המקום שהעירייה הקצתה ,מי בני עקיבא כי נלין עלהם ?
לצפיה ב-'מה זה משנה? הם הגישו את הבקשה'
מה זה משנה? הם הגישו את הבקשה
10/11/2010 | 07:04
2
2
העירייה לא קמה בוקר אחד ויוזמת ארוע של בני עקיבא. אני מניחה ש הצופים יכולים לקיים את פעילותם במגרשים בפאתי העיר - גם בני עקיבא יכולים.
לצפיה ב-'למה העירייה שיודעת שזה מפריע לציבור'
למה העירייה שיודעת שזה מפריע לציבור
10/11/2010 | 09:08
1
3
נותנת אישור לכך ? אני יכולה לבקש מה שאני רוצה מהעירייה, אבל תפקידה של העירייה להפעיל שיקול דעת ולא להסכים אם הדבר מפריע לרבים אחרים.
אבל- כנראה שבעיריית רעננה לא רוצים להסתכסך עם ציבור שלם.
לצפיה ב-'שאלה מצויינת'
שאלה מצויינת
10/11/2010 | 10:08
2
שלא באה על חשבון היעדר האחריות האזרחית של בני עקיבא במקרה דנן. זו תנועת נוער, אמור להיות שם היבט חינוכי הקשור להתנהגות ציבורית. לא?
לצפיה ב-'רק הערה קטנה: לדעתי הטענה צריכה להיות מופנית'
רק הערה קטנה: לדעתי הטענה צריכה להיות מופנית
10/11/2010 | 00:15
2
1
לעיריה ולא לבני עקיבא, שהרי העיריה החליטה לשתק את מרכז העיר.
ובקשר להערה שלי, נדמה לי שהעיריה משתקת את מרכז העיר גם כשיש עדלאידע או מצעד המחולות, כך ש"להתלונן" על האירוע של בני עקיבא נראה לי לא הוגן.
ממה שידוע לי האירוע שלהם מתקיים פעם בשנה בדיוק כמו אירועים אחרים שבגללם העיריה משתקת את מרכז העיר.
לצפיה ב-'יש הבדל'
יש הבדל
10/11/2010 | 07:05
1
2
בין ארוע עירוני לארוע סקטוריאלי צר שדופק לרוב העיר את סידורי שישי בצהריים.
לצפיה ב-'וודאי שיש הבדל ,בני עקיבא הם,,,,,,,,,'
וודאי שיש הבדל ,בני עקיבא הם,,,,,,,,,
10/11/2010 | 19:13
2
לצפיה ב-'ושוב את מראה את הדעות הקדומות שלך'
ושוב את מראה את הדעות הקדומות שלך
10/11/2010 | 08:57
5
1
עצוב לראות אדם שאפילו אינו מסוגל להתבייש בשנאת האחר שלו.
לצפיה ב-'ניסיתי לעקוב אחר מסלול ההיקשים'
ניסיתי לעקוב אחר מסלול ההיקשים
10/11/2010 | 10:10
4
1
שמביאים אותך למסקנה כזו וכשלתי. אני מודה. אולי סיפקת את התשובה בתגובתך?
לצפיה ב-'אה, זה קל '
אה, זה קל
12/11/2010 | 12:29
3
1
מי שמתלונן על חוסר התחשבות של חילונים, הוא אזרח ישר ותם דרך.
מי שמתלונן על חוסר התחשבות של דתיים, הוא מלא בדעות קדומות, שלא לומר אנטישמי.

לצפיה ב-'שושן, ככה אתה מכיר אותי?'
שושן, ככה אתה מכיר אותי?
12/11/2010 | 13:32
2
3
מחנה אני לא מצפה לכלום ולכן לא התאכזבתי, ממך צפיתי ליותר.
אכזבת אותי.
לצפיה ב-'זה היה ביטוי של מניפולציה רגשית נחמדה'
זה היה ביטוי של מניפולציה רגשית נחמדה
12/11/2010 | 14:16
1
אבל אני מניחה, בלי להכיר את שושן צחור, שגם שם היא לא עובדת.
לצפיה ב-'כן.'
כן.
14/11/2010 | 21:03
1
לצפיה ב-'בהקשר זה- צופים דתיים בבי"ס תוחלת לשעבר'
בהקשר זה- צופים דתיים בבי"ס תוחלת לשעבר
12/11/2010 | 14:53
2
1
אנחנו גרים ליד גן אריגי (בין רמב"ם לקלוזנר) ובשנה האחרונה חיינו הפכו לסיוט בשבתות ובימי ג'- מאז שפינו את ילדי בי"ס תוחלת ברח' אוסטרובסקי.
העירייה נתנה את המבנה לשימוש הצופים הדתיים, והם עורכים את הפעולות שלהם בין השאר גם בחוץ- בגן אריגי.
הרעש הוא בלתי נסבל, במיוחד בשבתות.

איזה שיקול דעת הפעיל מי שהפעיל בעירייה כשהתיר לצופים הדתיים להשתמש במבנה ומדוע ניתן להם לצאת החוצה ולהטריד את מנוחת התושבים בשבתות???

כמובן שתלונות לעירייה נתקלו באדישות ואין עם מי לדבר.
בקיצור- סיוט!!!
לצפיה ב-'כדי שנבין'
כדי שנבין
14/11/2010 | 11:04
1
מה זאת אומרת "מדוע ניתן להם לצאת החוצה " מה הם אסירים ? וברצינות.באיזה שעות נערכת הפעילות שלהם  בשבת? ומה זה אומר "להטריד את מנוחת השכנים ? הם מפעילים אמצעי הגברה ? זורקים אבנים ? מפנצרים גלגלים של מכוניות ? שורפים עצים? מה ההגדרה ל " מטרידים את מנוחת השכנים?
לצפיה ב-'העירייה לא נתנה את המבנה אלא חלק קטן ממנו'
העירייה לא נתנה את המבנה אלא חלק קטן ממנו
15/11/2010 | 08:21
2
המקום הפך למרכז קהילתי ואני אישית חושבת שזה מבורך שחלקו ניתן לצופים הדתיים. העירייה לא הגיבה מן הסתם ב"אדישות" אלא שאין לה מה לומר לתלונות קנטרניות מסוג זה. איפה אתה רוצה את הילדים? עם נייר דבק על הפה בכלובים מחוץ לעיר? נובמת. מדובר בשעות פעילות לגיטימיות. מי שלא רוצה רעש של ילדים ואנשים סביבו שיעבור לגור בחוות בודדים, לא בעיר.
לצפיה ב-'לגבי התמא המדהים בבר אילן 40'
לגבי התמא המדהים בבר אילן 40
06/11/2010 | 20:35
15
3
שאלה לגבי תמא

הי לכולם
מכר שלי מחזיק דירה בבעלותו ברמת גן
מדובר על דירה בבנין בן 3 קומות באזור שקט של רמת גן
בלי מעלית
הנקודה היא שהדירים מתענינים בתמא בבניין
אני רעננית ויודעת שבבר אילן 40 עשו תמא וזה נראה מדהים (ראיתי )
אשמח לקבל פרטים במסר של החברה או הגורם שעומד מאחורי הפרויקט הזה על מנת להציע ואתו לדיירים ברמת גן
או לחילופין במסר פרטים של חברות אמינות שעשו בפועל פרויקטים כאלו ברמת גן או באזור כדי שאפשר יהיה להתרשם
ואשמח גם לקבל לינק לנושא לינק ובו מידע לגבי הנושא מידע ברור שמיועד לדיירים לאנשים שלא בקיאים בחוקים וכו וכותב בצורה ברורה איך מתחילים פרויקט כזה ממה חשוב להיזהר מהם השלבים ועוד כיוצא בזה
תודה מראש לעונים
ושבוע טוב
לצפיה ב-'ועוד קטנה לגבי פיתוח תמונות'
ועוד קטנה לגבי פיתוח תמונות
06/11/2010 | 20:42
14
26
ערב טוב לכולם
מישהו יודע אם יש ברעננה מרכז העיר חנות צילום שאפשר לשלוח להם במייל תמונות לפיתוח (לא הרבה בסביבות ה 15 ) וללכת לאסוף אותם מחר .
פשוט לא מוצאת את הזיכרון הנייד שלי וניראה לי ממש נחמד אם היה אופציה כזו לשלוח במייל ולבוא לאסוף. אני חייבת למחר
אשמח אם מישהו מכיר
תודה ושבוע טוב

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
07/11/2010 | 10:09
11
5
לגבי צילום יש הרבה חנויות ולכולם אפשר לשלוח דרך אי מייל או דרך האתר (דרך האי מייל זה קצת קשה כי אי אפשר לשלוח הרבה תמונות באיכות גבוהה באי מייל אחד).
אם את רוצה את הכי זולים נסי את קמרה פלוס בקישור שצירפתי.

לגבי תמא 38, אני רק יודע שהקבלן בבר אילן מצטער שהיא נכנס לפרויקט הזה בגלל חוסר כדאיות כלכלית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באמת ?'
באמת ?
07/11/2010 | 10:13
2
5
לגבי תמונות אני אבדוק
לגבי הקבלן מענין מה שאתה אומר אז אני מניחה שדירי הבניין הרוויחו והוא קצת פחות
אז הפרטים שלו לא רלונטים הוא בטח לא יכנס שוב לתיק הזה
לצפיה ב-'לא נראה לי שהוא יכנס לתיק כזה'
לא נראה לי שהוא יכנס לתיק כזה
07/11/2010 | 11:52
1
3
אגב, ברחוב הגליל משפצים כרגע לפי תמ"א 38, אולי תבררי שם.
לצפיה ב-'אנחנו מתחילים בקרוב - קלאוזנר 8 פינת הרצוג'
אנחנו מתחילים בקרוב - קלאוזנר 8 פינת הרצוג
09/11/2010 | 08:59
2
אדווח במהלך העבודות.
לצפיה ב-'אם הוא הצטער ,זה לא בגלל חוסר כדאיות כלכלית'
אם הוא הצטער ,זה לא בגלל חוסר כדאיות כלכלית
07/11/2010 | 17:51
7
7
אלא חוסר מקצועיות , הרי הוא לא בנה להם כלום, אלא רק שיפץ  את הבניין חיזק אותו והוסיף מעלית ,וקיבל מה שקיבל אם הוא מצטער שנכנס בגלל "חוסר כדאיון כלכלית" אפשר לסגור את הגולל על תמ"א 38.
אגב למה לא  לדפוק בדלת של הדיירים ,להגיד שלום ,ולשאול על הקבלן,,,,,,
לצפיה ב-'ואכן אין הרבה תמ"א 38'
ואכן אין הרבה תמ"א 38
08/11/2010 | 10:00
6
8
עובדה שהתוכנית קיימת כ 5 שנים, והיא בוצעה רק בבתים מועטים, אז כנראה שבאמת יש בעיה עם הכדאיות.
עלות שיפוץ כזה וחיזוק מרעידות אדמה, היא גבוהה מאוד, ולא כל כך רחוקה מבניית בניין חדש מהיסוד.
בגדול זה לא היה יותר יקר להרוס את הבניינים ולבנות בניין חדש, הבעיה היחידה שהרס כזה מחייב את הקבלן להוצאה נוספת של שכירת דירות לכל הדיירים לכל תקופת הבנייה.
לצפיה ב-'TAF151 בגדול ... הצחקת אותי'
TAF151 בגדול ... הצחקת אותי
08/11/2010 | 23:11
5
2
הקבלן בבר אילן 40  . התחיל לבכות כבר מהיום הראשון ..  בשביל לנסות לתת מה שפחות .
99% מדיירי בר אילן 40  מרוצים ביותר.
בגלליל / בברנר / בבר אילן  כבר קיבלו את כל האישורים ....
בעיריית רעננה כרגע עומדים עוד כ20  תוכניות  של בתים  ברעננה
כרגע  ניתן לבצע בניה של קומה + 63 אחוז  והכוונה להעלות ל2 קומות בבתים שיאפשרו זאת .

הרווחים  הם לשני הצדדים   הן לדיירים שמקבלים שדרוג של בין 30 ל35 אחוז בערך דירתם
ואילו הקבלן/יזם המבצע אינו רווח מעל לסביר

אבל............  ב3 שנים האחרונות קמו כמה וכמה עשרות  חפרים   ויזמי בניים שאין להם ידע וכישרון  אך הם מנסים לקטוף קופון על חשבון..
הם מנסים להחתים דיירי בתים שונים על מחויבות . ולאחר מכן למכור את העסקה לחברות יזמות בניה.

וקבלן  שבוכה שזה אינו כלכלי     מוטב להתרחק ממנו ...   אגב  בבר אילן 40   הקבלן השאיר ברשותו דירה אחת  ואינו מוכן בשלב זה למכור

לצפיה ב-'תכלס יש מעט פרויקטים'
תכלס יש מעט פרויקטים
09/11/2010 | 09:07
4
3
בכל הארץ יש הרבה דיבורים ותוכניות ומעט מאוד ביצוע.
אם הקבלנים היו מרויחים כל כך יפה, כבר שנים היו משפצים אלפי דירות לפחות בכל מרכז הארץ, עובדה שזה לא קורה כבר 5 שנים.

אז אני לא מבין מה הצחיק אותך.
לצפיה ב-''
09/11/2010 | 10:00
2
1
מסכימה איתך הרבה דיבורים ועשייה אין
ומה שיפה שאנשים שמוכרים דירות ברכבות וכו רוצים מליון וחצ י על דירה בלי מעלית כי אולי בעוד יובל יעשו שם תמ"א
הילד שלי כבר ילך לצבא עד אז (הוא בן 4 היום ............)
לצפיה ב-'ברכבות אין לזה כמעט סיכוי'
ברכבות אין לזה כמעט סיכוי
09/11/2010 | 11:23
1
3
תמ"א 38 מתאים לבתים ישנים, אבל רגילים. בתי רכבות מתאימים רק לפינוי בינוי, אבל גם זה תהליך מאוד ארוך.

יש סיכוי יותר גבוה שהילד שלך לא ילך בכלל לצבא, כי עד אז יהיה שלום כולל.
לצפיה ב-''
09/11/2010 | 12:03
1
לצפיה ב-'עם במשרדי העירייה'
עם במשרדי העירייה
10/11/2010 | 16:36
2
נמצאים כרגע מעל 24 בקשות לאישורי תמ"א   אז  אצלך  זה מעט...

רק לידיעה  החל מתחילת פרוייקט   ועד קבלת כל אישורי הבניה לתחילת עבודה  העסק עורך  כשנתיים

וכשדיירי אותם בתים חושבים שהן יכלו להתעשר על חשבון  היזם  . במקום לבדוק אייך משפרים איכות חיים
ואייך מעלים ערך נכס.....   השלבים של החל מיעוץ ראשוני ועד לתחילת הגשת הניירות היה לוקח פחות זמן

ממוצע של בקשה  מרגע שהונחה על שולחן הועדה  הינו 8 חודשים

לידיעה בלבד
לצפיה ב-'פוטוספיד באחוזה פינת בורוכוב. ולגבי תמ"א'
פוטוספיד באחוזה פינת בורוכוב. ולגבי תמ"א
09/11/2010 | 08:58
1
50
במבט ראשון גם אני חשבתי שבר אילן 40 יפה. אח"כ התחלתי לראות את הבאגים - חוסר האחידות בחזיתות, הקבלן לא החליף להם ויטרינות, לא עברו 20 שניות מהשיפוץ וכבר נמתחים חוטים בין הדירות, וכיו"ב. אני עוברת שם מס' פעמים ביום ומפעם לפעם אני אוהבת פחות את התוצאה החיצונית שם.
לצפיה ב-'כנראה לצערי זה רק שינויים קוסמטיים'
כנראה לצערי זה רק שינויים קוסמטיים
10/11/2010 | 22:03
2
נראה יפה אבל זה רק קוסמטיקה כנראה...
לצפיה ב-' בואו לשמוע את המומחים של רעננה'
בואו לשמוע את המומחים של רעננה
03/11/2010 | 19:39
2
12
לצפיה ב-'ניר ממציא הגלגל צמיגאי מומחה - לבטחונכם'
ניר ממציא הגלגל צמיגאי מומחה - לבטחונכם
03/11/2010 | 19:41
77
לצפיה ב-'אילה טייכמן מומחית למניעת כאבי הגב שלכם'
אילה טייכמן מומחית למניעת כאבי הגב שלכם
03/11/2010 | 19:44
7
לצפיה ב-'חלוקת ערכות מגן ברעננה'
חלוקת ערכות מגן ברעננה
03/11/2010 | 19:18
13
151
לגבי ערכות מגן
הי לכולם
לגבי הנושא של חלוקת ערכות מגן
ראיתי שהתחילו לחלק ביד לבנים ברעננה
לילד כבר קיבלתי בעבר הוא בן 4 כתוב על הקופסא לא לפתוח אבל לא היתה שום הדרכה
כלומר אחותי לקחה לי עבור הילד לפני כמה חודשים כי היתה חלוקה במקום עבודה שלה
השאלה היא האם ללכת שוב עם הילד לשם ועם המסכה שיסבירו איך להשתמש
נקודה נוספת לי ולבעלי אין מסכה האם אנו נצטרך לשלם או לעשות משוה כדי לקבל מסכה חדשה?
האם אני יכולה לקבל עבור בעלי אם אני באה עם תעודת זהות שלו ?
מתי השעות הכי פחות לחוצות שם ?
תודה מראש למי שיענה

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/11/2010 | 09:06
12
20
1. אפשר לקבל עבור כל בני המשפחה עם תעודת הזהות שלך (אין צורך בתעודה של בעלך).
2. ילד בן 4 אמור לקבל מסיכה כמעט רגילה, שיש לה גם תוספת מפוח, אין צורך לדעתי בהדרכה אישית.
3. מי שאיבד מסיכה ורוצה אחת נוספת אכן צריך לשלם (אבל יש שם המון בלאגן, כך שיתכן שהם לא ידעו בכלל שלא החזרתם מסיכות קודמות).
4. לא מאוד עמוס שם.

אגב, לדעתי, המסיכות הן לא מציאה גדולה, כי בלי תוספת של בגד מיוחד לכל הגוף, לא נראה לי שהן יעזרו למישהו.
לצפיה ב-'תודה איזה לחץ'
תודה איזה לחץ
04/11/2010 | 09:43
11
6
מאז שנתנו לי המסיכה לילד עד היום הוא גדל נראה לי שצריך אחר
אבל לגבי מבוגרים פעם היו מודדים מסיכה לפני שמביאים איך אני יכולה לקחת לבעלי בלי למדוד
או שאין דבר כזה יותר
מסכימה איתך נהיה בצרות אם יפול פה כימי
לצפיה ב-'כמעט שאין מדידות'
כמעט שאין מדידות
04/11/2010 | 11:22
10
2
עד כמה שאני יודע, המסיכות לילדים מתאימות עד גיל 8. אבל אם לא, הם כמובן יחליפו לך.
לגבי מבוגרים, רק אנשים עם גודל ראש חריג ביותר יכולים לקבל מסיכה מיוחדת, 99% מקבלים אותה מסיכה ללא מדידות.
לצפיה ב-'תודה ובטח יום שישי הם לא עובדים'
תודה ובטח יום שישי הם לא עובדים
04/11/2010 | 11:58
9
1
איזה לחץ המקלט שלנו על הפנים ואין לנו ממד
לצפיה ב-'ביום שישי'
ביום שישי
04/11/2010 | 13:40
2
8
יש חלוקה באייס מ-09:00 עד 13:00
לצפיה ב-'אייס ליד רננים ?'
אייס ליד רננים ?
06/11/2010 | 20:35
1
14
לצפיה ב-'כן'
כן
07/11/2010 | 11:05
3
לצפיה ב-'בלי לחץ'
בלי לחץ
04/11/2010 | 13:59
5
5
רוב הסיכויים שהפגזה כימית לא תבוא בהפתעה גמורה, ומקסימום אם שומעים שמתכוננים למלחמה, אפשר מהר לסדר את המקלט.
שנית, אם תהיה הפגזה כימית משמעותית כולנו נפגע בלי קשר אם יש ממ"ד, מקלט או מסיכה. רק מקלטים אטומיים מצויידים היטב שיש נדמה לי לראשי המדינה יוכלו אולי למנוע את הפגיעה.
לצפיה ב-'איזה לחץ ... '
איזה לחץ ...
06/11/2010 | 08:55
4
שמעתי פעם הרצאה על הנושא, אטימה טובה של הבית עם ניילונים וסרט הדבקה יותר חשובה ואפקטיבית מאשר המסכות.

אם טיל כימי נופל באזור ממוגן (בתים אטומים) האפקט שלו יהיה מינימלי, אם בכלל. המסכות זה רק כקו הגנה אחרון. לכן, ההנחה היא שאם ירו טילים אז ירו טילים כימים משולבים עם טילים עם ראש נפץ רגיל כדי לפרוץ את הבתים, אבל זה יוצא כבר די מסובך. וקשה לי להאמין שמישהו יבחר ברעננה כמטרה להתקפה כזו ...

בגדול, כבר במלחמת העולם הראשונה גילו שהנשק הכימי הוא לא כזה להיט, הוא תלוי מאד במזג האויר, וקל יחסית להתגונן אם אוטמים הבתים. ועדיין הוא יגרור תגובה חזקה מאד מהצד המותקף כי הוא נחשב "לא קונבנציונלי".  לא לחינם סדאם מעולם לא ירה עלינו כימי.

חלוקת המסיכות קצת מזכירה לי את חלוקת המצופים במטוס...
לצפיה ב-'תודה '
תודה
06/11/2010 | 20:34
1
3
אגב הדוגמא של המצופים מאוד מטרידה
כי אתה אומר בעצם שהמסיכות יעזרו כמו שמצופים יעזרו במקרה של התרסקות מטוס או במילים אחרות לא יעזור בכלל......

אגב למה אתה חושב שרעננה לא תהיה יעד היא במרכז לא ?
אשמח לקבל עוד תגובות הרגעה עוד לא לקחתי מסיכות לי ולחצי ... לילד יש.
חבל שיום שישי הם לא עובדים
לצפיה ב-'תל אביב יותר אטרקטיבית'
תל אביב יותר אטרקטיבית
07/11/2010 | 09:07
5
אין ספק שתל אביב יותר אטרקטיבית לתקיפה, והיא גם פחות קרובה לערים ערביות.
ביום שישי מחלקים באייס.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
06/11/2010 | 20:34
1
אגב הדוגמא של המצופים מאוד מטרידה
כי אתה אומר בעצם שהמסיכות יעזרו כמו שמצופים יעזרו במקרה של התרסקות מטוס או במילים אחרות לא יעזור בכלל......

אגב למה אתה חושב שרעננה לא תהיה יעד היא במרכז לא ?
אשמח לקבל עוד תגובות הרגעה עוד לא לקחתי מסיכות לי ולחצי ... לילד יש.
חבל שיום שישי הם לא עובדים
לצפיה ב-'אתה מניח טילים מדוייקים '
אתה מניח טילים מדוייקים
07/11/2010 | 13:42
4
כידוע לך כבר נפלו טילים באיזור בזמן מלחמת המפרץ.
לצפיה ב-'חוג ריקודי בטן ברעננה'
חוג ריקודי בטן ברעננה
03/11/2010 | 14:59
4
אתן מוזמנות ללמוד וליהנות מאומנות המחול האוריינטלי – הריקוד, המוסיקה והאווירה הקסומה.

החוג מתקיים בכל יום ראשון, בשעה 20:40, בהיכל הספורט העירוני מטרו ווסט (רח' הפלמ"ח. כניסה תחתונה, ליד המגרשים).

הצטרפנה לחוג שבו תוכלנה גם ליהנות וגם לשמור על כושר!

מתאים לכל אחת ואחת!!

רמת מתחילות, מתחילות+

אשמח לראותכן,
מיטל נתיב
052-3236117
www.bellydancing.fav.co.il
לצפיה ב-' פקקים ושוב פקקים'
פקקים ושוב פקקים
02/11/2010 | 13:28
11
27
היום לקח לי חצי שעה לצאת מאחוזה הפקוקה.

כבר כמה ימים שהפקקים באחוזה עמוסים יותר ממה שהם היו בשנת הלימודים הקודמת.

מהי בעצם הסיבה? מישהו מכיר את הנושא הזה בצורה מקצועית, ויכול להסביר לי מהם הגורמים העיקריים?

תודה.
לצפיה ב-'זה "פשוט",,,'
זה "פשוט",,,
02/11/2010 | 19:27
12
כל שנה עולים 220000 רכבים חדשים ,ויורדים 150000 ,מה שמשאיר אותנו עם תוספת של 70000 רכבים נוספים,,,,,
תוסיף לזה שהסתיימה תקופת החגים, אנשים חזרו לעבודה ,חזרו מחו"ל ו,,,,,החלה שנת הלימודים האקדמאית,
תוסיף לכך שאין מערכת תחבורה ציבורית יעילה,אין תיעדוף בכביש לתחבורה הציבורית .
תוסיף לכך ,רמזורים לא מתוזמנים ( לכשלעצמם ,ועם הרמזורים "השכנים " ) חוסר שט"פ בין רשויות שכנות, אי השקעה בפתרונות קטנים עם תועלת מרובה  ( אנחנו מחפשים ,רק את הפתרון המושלם )
וזה עדיין בלי ,,,,,הגשם שלא הגיע ,
פיתרונות לא חסר ,ואפילו בהשקעה מינמלית ,
אבל אתה רוצה סיבות מקצועיות ,בעיה.
לצפיה ב-'תספר לי על זה..'
תספר לי על זה..
02/11/2010 | 19:53
6
9
קודם כל לנסוע מרעננה להרצליה בין 7:30 ל9:00 זה פשוט סיוט. אחוזה פקוקה לגמרי עד הבריגדה.
גם לכיוון השני רעננה פקוקה.
זה כבר מצב בלתי אפשרי, כנראה נובע מעומס של כלי רכב על כבישים.
השאלה אם העיריה עושה משהו בנדון לפני שרעננה עוברת תל-אביביזציה.
לצפיה ב-'התשובה היא 531'
התשובה היא 531
03/11/2010 | 09:11
16
לצפיה ב-'העיריה דוקא עושה'
העיריה דוקא עושה
03/11/2010 | 09:43
4
7
אפילו ארגנו אוטובוס מיוחד להרצליה.
הבעיה היא שהתושבים מעדיפים לנסוע ברכבם הפרטי ולכן יש פקקים.

המקסימום שעירית רעננה יכולה לעשות זה לתעדף רכב ציבורי בשטח העיר.
זה יעזור לאוטובוסים באחוזה עד הבריגדה היהודית, אבל אז הפקק יתחיל שם..
לצפיה ב-'מי שהפעיל את האוטובוס להרצליה לא חשב עד הסוף'
מי שהפעיל את האוטובוס להרצליה לא חשב עד הסוף
03/11/2010 | 11:45
3
6
מה הוא חשב , שאנשים יסעו את כל הפקקים להרצליה,ושם יעלו לרכבת ,ומשם יקחו עוד אוטובוס למקום חפצם בת"א ?
אם כבר, היה עושה קו ( אפילו סדיר ) דרך הבריגדה ,דרך הרכבת לאזור התעשיה בהרצליה,ואז היינו רואים ,איך אנשים היו מעדיפים את האוטובוס על פני רכב פרטי.
כמו החניות הרחוב הנשיאים ברעננה כמה חניות יש לאורך רחוב הנשיאים ?,וכמעט כולם פנויות ,וזה למה ? כי יש פרט "שולי "והוא,שאין בתים ברחוב הנשיאים על כן יש שם הרבה חניות .
לצפיה ב-'יש גם אוטובוס בתשלום לאיזור התעשיה בהרצליה'
יש גם אוטובוס בתשלום לאיזור התעשיה בהרצליה
03/11/2010 | 12:02
2
3
לשעבר קו 29.
אמנם הוא לא עובר דרך הבריגדה אבל הוא קיים.

הבעיה אינה קיום קו האוטובוס אלא הבעיה שהאוטובוס אינו חוסך פקקים.
האוטובוס עומד בפקקים בדיוק כמו כל המכוניות.

============
ואנקדוטה קטנה, לא מזמן רכבתי לעבודה על האופניים, עוקף את המכוניות במגרש החניה שנקרא גם "רחוב ירושלים" לא יכולתי שלא לשים לב לרכב 4X4 ענק שהוצמדה לו מאחור מדבקה נאה למען מנהור 531 ונגד ההרעלה.  בתוך הרכב, ישב אדם אחד בודד, הנהג, שהדאגה שלו לסביבה הסתימה אצלו במדבקה על הפגוש האחורי.
לצפיה ב-'אין האוטובוס, שנוסע למרכז הרצליה'
אין האוטובוס, שנוסע למרכז הרצליה
03/11/2010 | 12:21
2
דומה לאוטובוס שנוסע דרך הבריגדה לרכבת בהרצליה ,פשוט ,נתתם שרות ,ועוד בחינם ,הייתם "חושבים " עוד קצת רחוק עד אזור התעשיה בהרצליה .אני בטוח במאת האחוזים שלשרות כזה הייתה הצלחה לא מבוטלת.
לצפיה ב-'האוטובוס להרצליה לא מגיע לאיזור התעשיה'
האוטובוס להרצליה לא מגיע לאיזור התעשיה
03/11/2010 | 22:49
5
הכי קרוב שמגיע זה 502 / 501 שעוצרים במחלף הסירה

ועוד נקודה קטנה - למיטב זכרוני השאטל מרעננה לרכבת היה מיועד דווקא לטובת העובדים הבאים לרעננה ופחות לטובת התושבים.
לצפיה ב-'היום היה יום יוצא דופן'
היום היה יום יוצא דופן
02/11/2010 | 21:07
2
9
אני מקפידה לצאת מהעיר אחרי 9-9.30 כדי לא לעמוד בפקקים. היום זה לא עזר.
לצפיה ב-'מה לגבי '
מה לגבי
03/11/2010 | 09:58
1
9
מה לגבי פתיחת הכביש בשדרות ירושלים על גבול רעננה הרצליה (שמוביל לרחוב הפרחים) גם בכיוון הנגדי? או להציע יותר הסעות לילדים בבוקר - מה שימנע מהורים לקחת את הילדים שלהם לבתי הספר וליצור פקקים מטורפים.
לצפיה ב-'ומה זה היה נותן?'
ומה זה היה נותן?
03/11/2010 | 12:24
6
הבעיה לא באחוזה ,אלא בצומת הבריגדה -ירושלים בהרצליה ,ובבריגדה -הדר בהרצליה ,רק שאת ההשלכות אנחנו רואים באחוזה,,,,,,,
לצפיה ב-'חברת משלוחים ברעננה'
חברת משלוחים ברעננה
01/11/2010 | 21:38
1
אני צריכה לשלוח חבילה לירושלים ובגלל שאני חוששת שתהיה שביתה אני מעדיפה לשלוח  עם חברת משלוחים.

האם יש חרה כזו שיוצאת מרעננה ?
מישהו יכול להמליץ?
תודה
לצפיה ב-'צ"ל "יעל דרומה" באיזור התעשייה'
צ"ל "יעל דרומה" באיזור התעשייה
02/11/2010 | 21:07
לצפיה ב-'על ביזיון שנקרא מפגש עם ראש העיר...'
על ביזיון שנקרא מפגש עם ראש העיר...
31/10/2010 | 21:00
2
1
גם אני התלהבתי לשמוע על המפגש הצפוי עם ראש העירייה, לשמוע על חזון העיר, ועוד אי אלו נושאים מעניינים, שכונות חדשות ומה לא...
עשיתי סידורים לצאת מוקדם מהעבודה, ארגנתי בייבי סיטר לבנות ונסעתי שמח וטוב לב לבית יד לבנים.
אלא שכשהגעתי ושאלתי איפה זה, כבר עדכנו אותי שאין מקום ושלחו אותי למעלה להרשם. היו שם כמה עשרות אנשים, רובם ככולם עצבניים וכעוסים, שגם הם, כמוני, טרחו לשנות את תכניותיהם בכדי לשמוע את כבוד ראש העיר, אלא שאפס, לא הבינו בעירייה שאם מפרסמים בכל מקום אפשרי, כנראה שגם ההיענות תהיה גדולה, כך שלקחו חדר קטן, ולא אולם גדול. ("זה כדי שיהיה אינטימי" אמר לי איזה בחור זב חוטם, שהציג עצמו בתור עוזר המנכ"ל. כששאלתיו, למה מודיעים בכל מקום אפשרי, אם רוצים שיהיה אינטימי, הוא אמר שלא צפו את ההענות).
היה מישהו ששמר על הדלת, בדיעבד הסתבר שהוא מנכ"ל העירייה. בא אליו בחור צעיר, והתעצבן שהוא שינה תכניות בשביל זה, ואמר שזה ביזיון. מנכ"ל העירייה הביט בו ואמר, "נו, אז מה אתה רוצה שאני אעשה?!". הבחור התעצבן ואמר לו, "שתביאו אולם גדול יותר, זה מה שאני רוצה שתעשה". האמת באותו הרגע התחשק לי לעשות משהו לא כל כך מנומס למנכ"ל העירייה.

לכן נותר רק לסכם שזה כל כך ישראלי, לפרסם בכל מקום, ולהגיד שיהיה בסדר, הרי לא יבואו כולם, ואם יבואו, אז מה הסיפור? יהיה בסדר, סמוך עלי. נעשה עוד מפגש, ועוד אחד, ולא משנה שאנשים עשו שמיניות באוויר בכדי לבוא.
פשוט לא צפינו את ההיענות. לא חשבנו שזה מה שיהיה. קורה, מה הסיפור? סה"כ אנחנו בני אדם.
ישראלים, אמרנו כבר?
לצפיה ב-'זה נקרא כביכול "פתוח לציבור הרחב"-רק בכאילו'
זה נקרא כביכול "פתוח לציבור הרחב"-רק בכאילו
31/10/2010 | 21:45
2
לצפיה ב-'ואחר כך אתם מתלוננים'
ואחר כך אתם מתלוננים
01/11/2010 | 19:22
1
על השירות של העיריה?
אם מנכ"ל העיריה עונה כך ומתנהג כך לאזרח, אז מה הפלא שלא עונים לטלפונים במיסים?
מה הפלא שמקבלים יחס לא הולם מצד עובדי העיריה?
ככה לא מתנהג איש שירות...ועם כל הכבוד למרומי מנכ"לותו הוא עדיין נותן שירות.
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2010 | 17:12
1

תכנית הריאליטי שכבשה את העולם חוזרת אלינו מחר לעונה השישית, כאשר מבחר סלבס יפזזו על רחבת הריקודים. מי מהם ינצח? בואו לגלות בפורום רוקדים עם כוכבים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לא יכולים לפתוח את הבוקר בלי לעבור על עיתוני היום? אוהבים לדבר על מה שקורה בתקשורת?
פורום תקשורת ועיתונות פותח את שעריו ואתם מוזמנים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'פתילאור במחירים זולים!'
פתילאור במחירים זולים!
31/10/2010 | 14:12
3
השנה כולם קונים פתילאור,ובזול! הנחה לסיטונאים.
0524822879 עמיחי

44 כוסיות שמן זית נוזלי מהודר, מוכנות להדלקה!
פתרון קל,יעיל ומהיר!
המהודר,הבטיחותי והנוח ביותר!
בהכשר הבדץ העדה החרדית!!!

אז הזדרזו להזמין!!!
השנה כולם קונים פתילאור!
0524822879 עמיחי
לצפיה ב-'מחפשת מורה לאנגלית לקבוצת ילדים'
מחפשת מורה לאנגלית לקבוצת ילדים
31/10/2010 | 11:24
2
שלום

אני מחפשת מורה לאנגלית לקבוצה של שלושה תלמידים דוברי השפה.
הילדים דוברי אנגלית, לאחר שהיה של מספר שנים בחול (אנגליה וארה"ב).
הקבוצה מגבעת שמואל, והשיעור יערך לאחר שעות הלימודים, באחת מכיתות ביה"ס. (עדיפות ליום ב' 14:30)
המורה צריך/כה להיות בעל נסיון הוראה עם ילדים, רצוי בחו"ל.

אם אתם מכירים משהו /י שיכולים להתאים, בבקשה ליצור קשר איתי:
נירית nleibovitch@yahoo.co.uk
לצפיה ב-'בלינצ'ס ברעננה'
בלינצ'ס ברעננה
31/10/2010 | 13:17
19
או באיזור מישהו מכיר מסעדה מומלצת?
אני זוכר שהיתה אחת כזו נדמה לי ברחוב שועלי.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

זמיר גורן רואי חשבון
זמיר גורן רואי חשבון
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
פורום הוצאה לפועל
עומדים לפני פשיטת רגל?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה