לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

לצפיה ב-'עזרה לחדשה עם חנות '
עזרה לחדשה עם חנות
14/07/2016 | 22:34
7
123
שלום לכולם , 

אני חדשה בתחום פתחתי חנות על חשבון הקונה שלי עם 26 פידבקים, התחלתי למכור מהבית ומוצר ראשון נמכר במכירה פומבית ב1.50 דולר 
רציתי לשאול לגבי תקלות מה קורה במידה והמוצר שהבאתי מהבית נאבד או התקלקל , ואין באפשרותי לשלוח מהבית אלא לקנות נניח מאמזון ולשלוח ישירות לכתובת של הקונה שלי האם ניתן חוקי לעשות זה דרופ שייפינג כזה אולי לרשום שזו מתנה.
או מה הדרך המהירה היא לשלוח אותו מוצר מספק אחר בדרופ שייפינג 
תודה על התשובות 

לצפיה ב-'דרופשיפינג הוא חוקי'
דרופשיפינג הוא חוקי
14/07/2016 | 23:07
104
אך עליך לקחת בחשבון שבזמן האחרון איביי התחילה לעשות ניקוי אורוות, ובין היתר נכנסה באלפי ישראלים שמתעסקים בהיקפים גדולים של דרופשיפינג (בעיקר צמצמה להם בצורה ניכרת את כמות דפי המכירה שהם יכולים לעשות).

איביי לא ממש מתלהבת מכל סיפור הדרופשיפינג, אבל היא בעצמה מודעת לעובדה ששיטת המכירה הזאת לוקחת נתח משמעותי מהיקף העסקאות בחברה, ובשורה התחתונה היא גוזרת קופון מכל עסקה, ככה שהיא עדיין משתפת עם זה פעולה.
לצפיה ב-'כדאי לך לקרוא את השרשור בעניין איביי שהגבילה מאות סוחרים.'
כדאי לך לקרוא את השרשור בעניין איביי שהגבילה מאות סוחרים.
15/07/2016 | 05:45
2
62
לצפיה ב-'כן קראתי ומכירה אישית גם אבל אני לא יהיה בהיקפים גדולים '
כן קראתי ומכירה אישית גם אבל אני לא יהיה בהיקפים גדולים
15/07/2016 | 07:54
1
60
היי אתה כן תוכל להסביר לי לגבי השאלה נגיד ויש תקלה עם המוצר וצריך SOS דרופשיפינג? איך עושים?
לצפיה ב-'לצערי אין ביכולתי לעזור לך'
לצערי אין ביכולתי לעזור לך
15/07/2016 | 08:19
59
אני מהצד של הקונים ולא של המוכרים.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
15/07/2016 | 11:30
2
94
האם הצהרת שהמוצר נשלח מהארץ?
היית אמורה לשלוח אותו בעצמך?
אם המוצר תקול, חשוב לתאם ציפיות מו הלקוח ולהסביר לו שתשלחי מוצר חליפי ממקור / מדינה אחרת.
חשוב לקבל את הסכמתו לפםני שאת ממשיכה ולתת לו את האפשרות לבחור בהחזר. באמזון אפשר לסמן כמתנה והלקוח לא יקבל את המחיר, אבל על מנת לשלוח מוצר בסכום הזה במשלוח חינם את צריכה חשבון פריים באמזון ואינני ממליץ לך להכנס לזה בלי ללמוד טוב את הנושא. בטח לא בתור בעלת חשבון חדש.
חשוב שאת כמוכרת תתמחרי את העלויות שלך מראש.
ממליץ לך להתעסק במוצרים זמינים שיש לך פה. עדיף להתחיל למכור יד 2
לא מומלץ לעבוד עם ספקים ודרופ שיפינג על ההתחלה.
לצפיה ב-'מאמזון המחיר לא יופיע רק אם המשלוח בתוך ארה"ב'
מאמזון המחיר לא יופיע רק אם המשלוח בתוך ארה"ב
16/07/2016 | 14:15
1
51
במשלוח בינ"ל תמיד חייבים להדביק CN22 ולכן בהצהרת המכס מופיע הסכום אוטומטית. שלחתי פעם מתנה לחבר מאמזון לישראל, והמחיר הופיע... אאז"נ לא הייתה בפנים חשבונית, אבל על החבילה הם חייבים לציין לפי החוק.
לצפיה ב-'יפה. תודה. לא ידעתי.'
יפה. תודה. לא ידעתי.
16/07/2016 | 14:36
30
שפותחת השרשור תיקח לתשומת ליבה את ההשלכות של ההחלטה לשנות את התנאים שנקבעו מראש
לצפיה ב-'איביי הגבילה מאות סוחרים ישראלים'
איביי הגבילה מאות סוחרים ישראלים
14/07/2016 | 09:34
35
429

סוחרים שמוכרים מוצרים דרך האתר: "החברה פוגעת בפרנסתנו" • איביי: "מוכר שלא עומד בנהלים לא זכאי להסרת המגבלות"

שגיא כהן • 14.07.16

חברת ebay הגבילה וצימצמה בימים האחרונים את פעילותם של מאות חשבונות של סוחרים ישראלים שעסקו במכירת פריטים דרך האתר בשיטת הקרויה "דרופ־שיפינג". כך נודע ל"ממון". באיביי טוענים כי הצעד הזה נועד להבטיח חוויית קנייה ושירות טוב ללקוחות, אבל הסוחרים טוענים כי מדובר בצעד חסר הבחנה, שפוגע בפרנסתם באופן לא מוצדק.

איביי הוא אתר המאפשר לאנשים לנהל חנויות מקוונות ולמכור מוצרים וסחורה דרך האינטרנט לקונים מכל העולם. בישראל פועלים כיום כמה עשרות אלפי סוחרי איביי כאלה.

יש שיטות רבות שנוקטים הסוחרים, ואחת מהן היא "דרופ־שיפינג" – פרקטיקה שבה הסוחר אינו מחזיק מלאי של סחורה ואינו עובד עם ספקים, אלא מציע
למכירה מוצרים שבעצם נמכרים באתרים אחרים כמו אמזון. ברגע שלקוח מזמין ממנו את המוצר הסוחר נכנס לאמזון, רוכש את המוצר ושולח אותו ללקוח. מדובר בשיטה שיש בה רווחים קטנים — אבל היא קלה לביצוע.

"דרופ־שיפינג" הוא פרקטיקה מותרת מבחינת איביי, אבל בשבוע שעבר הגבילה איביי בבת אחת חשבונות של סוחרים שנקטו שיטה זו — ככל הנראה לאחר שצצו בעיות והתברר שחלק מהסוחרים התנהלו באופן בעייתי, או שעלו מקרים שבהם מוצרים לא הגיעו ללקוחות או הגיעו באיחור. ההערכה היא שמאות רבות של סוחרים בארץ נפגעו.

המהלך היה מיועד לשפר את השירות ללקוחות ולקונים — אך עורר סערה בקהילת סוחרי איביי. הסוחרים זועמים: לטענתם, המהלך נעשה באופן חד־צדדי, ללא הבחנה, כך שנפגעו גם סוחרים ותיקים וגדולים שהתנהלו ללא רבב, ומכירות באמצעות דרופ־שיפינג הן רק חלק קטן מפעילותם.

"איביי חתכה לי את המכסות בין לילה", אומרת סוחרת שפעילה באיביי. "כעת אני יכולה למכור בחודש 100 מוצרים בסכום מרבי של 2,000 דולר, לעומת הגבלה של 240 אלף דולר שהייתה לי לפני כן. מלבד התסכול והאכזבה, זו פגיעה בפרנסה. יש לי 99.8% פידבקים חיוביים. עבדתי קשה מאוד בשנתיים האחרונות כדי להגיע לדירוג ולהגבלות שלי. ועכשיו מחזירים אותי בבת אחת להתחלה". היא כינתה את המהלך "חד־צדדי ללא שום הבחנה", ולדבריה, "כמו סוחרים רבים שנפגעו, אני לא מתכוונת לחזור לסחור באיביי, אלא אעבור לפלטפורמות אחרות".

מאיביי נמסר בתגובה: "בהתאם לנהלי המכירה העולמיים של איביי אנו מבצעים ביקורת תקופתית בחשבונות של כל המוכרים ללא קשר למיקומם ברחבי העולם. בהתאם לכך, איביי רשאית להעלות או להוריד את הגבלות המכירה של מוכרים בהתאם לביצועיהם ולהתנהלות חשבונם. מוכר אשר אינו עומד בנהלי המכירה של איביי לא יהיה זכאי להסרה של מגבלות המכירה ולהעלאת מכסת המכירה מחדש. בכל מקרה, מוכרים אשר בוצעו בחשבונם שינויים במגבלות המכירה מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות לטיפול נקודתי בחשבונם".

מהו דרופ־שיפינג

כשהסוחר אינו מחזיק מלאי ואינו עובד עם ספקים, אלא מציע למכירה מוצרים שנמכרים באתרים אחרים כמו אמזון. ברגע שלקוח מזמין ממנו את המוצר, הסוחר נכנס לאמזון, רוכש את המוצר ושולח אותו ללקוח. יש בשיטה רווחים קטנים, אך היא קלה לביצוע. 
http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4828062,...

לצפיה ב-'קבלו קטע:'
קבלו קטע:
14/07/2016 | 09:55
1
217
רק לפני שבועיים יצא לי לראות "הרצאה" של מישהו שמתעסק במסחר באיביי (לא חסרים שרלטנים כאלה בארץ).

ובמשך שעה הוא חפר לאנשים תמימים שהקורס שלהם נחשב לאחד האיכותים בעולם, שהם מקורבים לאיביי ישראל ויש להם יכולת לקבל שינויים מראש, שיש להם תוכנה מיוחדת למכירות.

אחרי כל החפירה הוא הציע את הקורס ב5000 ש"ח, ואנשים נרשמו לזה...

ומכרו להם שם לוקשים של "הכנסה חודשית באלפי דולרים כבר לאחר החודש הראשון", ועוד שלל הזיות.

מה שעצוב בכל הסיפור הזה, זה שיש אנשים שהם באמת מסכנים, אנשים שנמצאים בין העבודות, שנמצאים בחובות, שאין להם גרוש על התחת, והם מממנים באלפי שקלים אנשים שמוכרים להם לוקשים, ואני בספק אם מישהו מהנרשמים לקורוסים הוירטואלים האלה קיבל בכלל חשבונית.
לצפיה ב-'כשיש פראיירים שמוכנים לשלם, תמיד יהיה מי שישמח לקבל את זה.'
כשיש פראיירים שמוכנים לשלם, תמיד יהיה מי שישמח לקבל את זה.
14/07/2016 | 10:14
172
דרך אגב, אני רק קונה באיביי ולא מוכר, ואני חושב שהם צודקים כי באמת שכבר נתקלתי בשרלטנים שיושבים בכורסה ורוצים לעשות על חשבוני את הבוכטה שלהם.
אני לא אומר חס וחלילה שכולם כאלה, וזכותו של כל אדם לעשות עם עצמו כרצונו, אך שלא יבכו אחר כך.
לצפיה ב-'קצת תמוהה תגובת איביי לגבי ההגבלה ללא קשר למיקום '
קצת תמוהה תגובת איביי לגבי ההגבלה ללא קשר למיקום
14/07/2016 | 11:53
32
157
כי ההגבלה הזו לא התרחשה למוכרים בארה"ב.
אינני יודע באילו ארצות חוץ בישראל זה התרחש,
אגב גם למי שהגבילו, האינטרסנטיות זועקת לשמיים. יש כאלה שאני מכיר אישית שמנהלים גם היום עשר חנויות עם מאות אלפי פריטים,כולם בדרופ מאמזון לאיביי, מקבלים ניהול חשבון מאיבי ישראל ולא הגבילו אותם בכלל.
אז מה זה אומר בעצם? שדרופ מאמזון לאיביי אסור , רק בתנאי כזה וכזה?
לצפיה ב-'איביי לא מפעילה משטרת צדק'
איביי לא מפעילה משטרת צדק
14/07/2016 | 12:33
31
159
הכל נובע ממניעים עסקיים נטו

מי שהיא חפצה ביקרם ואלה כנראה מי שמכניס לה הרבה כסף היא לא נוגעת בו.

את החפ"שים היא הגבילה.

צדק זה שם של כוכב! למי מותר ולמי אסור, לא יגידו לך.

אותו דבר לגבי חיקויים
אסור למכור באיביי חיקויים נכון? תלוי את מי שואלים? וכמה הצ'אנג הזה מכניס לאיביי.

לצפיה ב-'הבנתי מזמן שאי אפשר לסמוך על איביי'
הבנתי מזמן שאי אפשר לסמוך על איביי
14/07/2016 | 12:46
30
143
בתור מקור הכנסה בלעדי.
נחמד שזה כסף מהצד בנוסף לעבודה כשכיר.
לעזוב מקום עבודה ולהסתמך עליהם כמקור שממנו אפרנס את משפחתי...ממש לא!!!
לצפיה ב-'עמירם תתפלא כמה אנשים לקחו את איביי כמקור הכנסה בלעדי'
עמירם תתפלא כמה אנשים לקחו את איביי כמקור הכנסה בלעדי
14/07/2016 | 13:30
29
188
או כמעט בלעדי.
יש לי מכר כזה. ואני מדגיש מכר ולא חבר או ידיד, כי האיש בעיני פראזיט אמיתי.
הוא יושב כל היום על הכורסה עם הלפטופ שלו, קונה מפה ומוכר לשם, ובינינו זאת לא עבודה, רק ניצול הזדמנויות, והאיש מרוויח הרבה יותר ממה שאני מתפרנס בעבודה ממש קשה בגילי הלא צעיר.
טוב... כל אחד ומה שמתאים לו.
ואותו לא הגבילו כי הוא ישר כמו פלס, מה שנכון נכון, ו-99% אין בעיות בעיסקאות שהוא עושה.

לצפיה ב-'מה רע בניצול הזדמנויות?'
מה רע בניצול הזדמנויות?
14/07/2016 | 14:07
1
159
גם אנשים שמתעסקים בשוק ההון והנדלן מנצלים הזדמנויות.
אם אדם מוכשר ויכול לעשות כסף מהכורסא, מדוע זו לא עבודה?
מדוע הוא לטענתך פרזיט?
לצפיה ב-'יש דברים שאינני יכול לכתוב כאן'
יש דברים שאינני יכול לכתוב כאן
14/07/2016 | 14:51
161
אני יודע על מה אני מדבר.
מעדיף לא להרחיב.
בעיני זאת לא עבודה וכפי שאתה ואני עובדים לפרנסתנו אני חושב שבן אדם צריך לעבוד.
לצפיה ב-'הוא לא סוחר בסחורות, הוא סוחר בארביטראז''
הוא לא סוחר בסחורות, הוא סוחר בארביטראז'
14/07/2016 | 14:27
26
174
כשיש לך ידע על פער שממנו אתה יכול להרויח אמנם יש לזה ריח בעייתי אבל לא מדובר בגניבה. אתה יודע משהו שאחר לא יודע ומפיק מזה רווח.

לי זה ברור שככל שאתה מתבגר אתה צריך להרויח כסף בכח המח ולא בכח הזרוע.

הזמנים השתנו...פעם התפיסה היתה שאתה צריך להזיע בשביל הכסף. היום פחות.

לצפיה ב-'הכל לגיטימי כל עוד אתה לא גונב'
הכל לגיטימי כל עוד אתה לא גונב
14/07/2016 | 15:02
25
134
אם יש לקוח שמחליט לקנות ממך ולא ישירות מאמזון על אף שהמחיר שלך יותר יקר, זו לא הבעיה שלך אלא שלו שהוא לא עשה חקר שווקים.
בדיוק כמו מי שיקנה לילד שלו לגו באחת החנויות בארץ במחיר פי שניים מזה שהיה עולה לו באיביי.
הכל עניין של צרכנות.

אני עסקתי בזה שנה וחצי והחלטתי להפסיק ולהתעסק רק במוצרים שלי.
לצפיה ב-'לא מובן לי מה בין דרופשיפ לגניבה?'
לא מובן לי מה בין דרופשיפ לגניבה?
14/07/2016 | 21:05
24
217
קרא לזה תיווך

קרא לזה ארביטרז'

אבל איפה הגניבה?

הדרופשיפר קונה את המוצר , לא לוקח אותו בלי לשלם.
לצפיה ב-'מה שמפריע לי בדרופשיפינג'
מה שמפריע לי בדרופשיפינג
15/07/2016 | 04:01
23
162
זה שהוא מוכר משהו שלא נמצא ברשותו/בבעלותו.
אם מדובר במשהו שיש לו הסכם עם ספק. מילא. אני עבדתי בשביל חברה קטנה שהייתה מוכרת שרתים של HP. הלקוח היה קונה את השרת, ואז היינו הולכים לHP וקונים מהם. כלומר זה לגיטימי לקנות מספק.
אבל לקנות מאמזון? מה קורה אם זה אדם שיש לו משהו נגד אמזון, ובכוונה קונה מאיביי? או שנגמר לאמזון המלאי? לוקחים פה סיכון על חשבון הלקוח, כשהלקוח לא יודע שהוא זה שיפסיד בסוף.
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 05:44
68
מסכים עם כל מילה.
לצפיה ב-'מרבית החנויות הדיגיטליות בעולם עושות דרופשיפינג...'
מרבית החנויות הדיגיטליות בעולם עושות דרופשיפינג...
15/07/2016 | 11:03
1
144
וזה לא משנה אם מדובר בבחור שעושה דרופשיפינג באיביי ומרוויח 3,000$ בחודש, לחנות ענק עם מחזור של 3 מיליון $.

העיקרון הוא זהה, שניהם מוכרים מלאי שהם לא מחזיקים, ההבדל הוא בספקים וביכולת ניהול המלאי.
לצפיה ב-'אם הם עובדים בצורה מסודרת עם ספק - לגיטימי'
אם הם עובדים בצורה מסודרת עם ספק - לגיטימי
16/07/2016 | 01:28
93
בסופו של דבר, הספק יודע שהזמנות יכנסו, והוא מתחייב לספק את הסחורה.

אני לא אוהב את האנשים שמשתמשים באמזון בתור ספק. המוכר באמזון (או אמזון עצמם), לא יודעים שהם משמשים כספק, ולכן אין התחייבות לשמור על סחורה זמינה. מי שמפסיד זה הלקוח.
לצפיה ב-'עובדה שאלפי אמריקאים קונים'
עובדה שאלפי אמריקאים קונים
15/07/2016 | 11:22
19
138
מחנויות באיביי מוצרים שנקנים בפועל באמזון.
אני מעולם לא הבנתי את הסיבה לכך. העובדות הן שאני קבלתי פידבקים על ימין ועל שמאל שמתלהבים שהמוצר הגיע תוך יומיים.
אגב אני הפסקתי עם זה אבל מהסיבות שלי, לא מסיבות של מוסריות.
אני לא עושה את החשבון של הקונה.
גם מי שקונה פה בארץ מוצרים שעולים פי חמש מהמחיר בארה"ב , או פי עשרים מהמחיר בסין, זו לא הבעיה של המוכר. זו הבעיה של הקונה.
לפעמים זמינות מידיית או פלטפורמה שאתה מכיר עדיפה על מחיר.
לצפיה ב-'קרה לי פעם, ועצבן אותי מאוד'
קרה לי פעם, ועצבן אותי מאוד
16/07/2016 | 01:29
18
123
כי בכוונה קניתי באיביי ולא באמזון. לכן עיצבן אותי שקיבלתי חבילה מאמזון.

לצפיה ב-'שנה וחצי התעסקתי בדרופ מאמזון לאיביי'
שנה וחצי התעסקתי בדרופ מאמזון לאיביי
16/07/2016 | 01:42
17
154
ואפילו לקוח אחד לא התלונן שקיבל חבילה מאמזון.
למה?
כי אמזון משמשת גם כמחסן פולפילמנט לסוחרים שמיבייאים מוצרים מכל מקום בעולם.
אמזון זה ספק שירות.
אני לכל חבילה ששלחתי הצמדתי פתצק וכתבתי שעל מנת לזרז את המשלוח המוצר נשלח ממחסני הפולפילמנט שלי.
הלקוחות קבלו את זה ושמחו לקבל מוצר תוך יומיים.
לצפיה ב-'האם היה מדובר במוצרים ששייכים לך'
האם היה מדובר במוצרים ששייכים לך
16/07/2016 | 01:57
12
131
ואחסנת במחסני אמזון, או שמצאת מוצר של מוכר אחר באמזון ופרסמת באיביי?

אם זה האופציה השניה, מה היה קורה אם כשקיבלת את ההזמנה מאיביי, ואז הלכת לאמזון לקנות/לשלוח, היית מגלה שהמחיר עלה או שהמוצר לא במלאי?
באיזה תמונה השתמשת כדי לפרסם את המוצר?
לצפיה ב-'אילו לא היו המוצרים שלי'
אילו לא היו המוצרים שלי
16/07/2016 | 02:07
11
126
הייתי נכנס רגיל לחנות באמזון וקונה את המוצר.
לא הייתי מגלה שהמחיר עלה כי בדרופ מאמזון לאייבי יש תוכנת מוניטור שמנטרת את המחירים כל שעה ומשנה בחשבון האיביי שלך על פי טווח הרווח שהגדרת.
היא גם מוציאה מהמלאי כשהמוצר לא זמין. ברור שיש פעם ב.. פספוסים, אבל כשאתה מנהל חנות עם 5000 מוצרים , כולם מאמזון אתה לא יכול לעקוב ידנית.
הייתי משתמש בתמונות שלהם אבל התוכנה היתה מבצעת על התמונה encryption
לצפיה ב-'אז בעצם היית מתווך'
אז בעצם היית מתווך
16/07/2016 | 02:14
10
112
היית מנצל אנשים שלא ידעו לחפש את המוצר באמזון, ולוקח "דמי תיווך".
היית מקבל קרדיט על משלוח/אריזה מהירה, כשאפילו לא נגעת אי פעם במוצר.
אמזון מרוויחים מזה, איביי מרוויחים מזה, אתה מרוויח מזה. מי שמפסיד זה הלקוח שלא בדק את המחיר באמזון ובחר להזמין מאיביי.

כל אחד כמובן יכול לעשות את העסקים שלו. אני אישית לא אוהב את זה. אני מקבל סיפוק מזה שאני יודע שהמוצר ארוז היטב, שאני יודע שאין פגמים במוצר, שאני יודע שהמוצר הגיע במהירות לחברת שילוח. שאני מרוויח מזה שאני ממש עושה עבודה ומוכר את המוצרים.
ברור לי שדרופשיפינג זה כסף קל יותר, מהיר יותר ובלי סיכונים. אבל אני אישית לא אוהב את השיטה הזאת.
לצפיה ב-'זה נקרא ארביטראז'...'
זה נקרא ארביטראז'...
16/07/2016 | 12:05
371
וכולם עושים את זה.
לצפיה ב-'תשמע דיברנו על הנושא הזה מזמן '
תשמע דיברנו על הנושא הזה מזמן
16/07/2016 | 13:20
8
102
עשיתי את זה. הפסקתי כי לא מצאתי את זה מספיק כלכלי עבורי. יש עם זה המון בעיות. גם איביי ייבשו את הביצה הזו בשבוע שעבר, אני פשוט יצאתי בזמן. הפסקתי עם זה לפני חודשיים וכך חסכתי לעצמי את עגמת הנפש להיות שייך לקבוצה הזו שהורידו להם את המגבלות מ 400 אלף דולאר או 11000 פריטים, למאה פריטים או 3000 דולאר.
בכל מקרה, מזה ארבע שנים, מאז שהתחלתי לסחור באביי אני אף פעם לא שמתי את הביצים בסל אחד.
יש לי ספקים בחו"ל וגם בארץ, דרכם גם אני מתווך. אין בזה כל רע.
גם סופר שמוכר לך גבינה ובשר הוא מתווך בינך הלקוח לספק שלו. זו שיטת המסחר הותיקה בעולם.
ההבדל שעם הספקים שלי אני קונה סחורה מראש ומאחסן אותה אצלם. אני לקוח את הסיכון ומשלם מראש. המחיר שאקבל נמוך ממחיר שהקונה יקבל.
יש שני ספקים בישראל שעובדים איתי באותה השיטה של אמזון. תשלם רק כשתמכור. 
הסיכון הוא על הספק. המלאי אצל הספק.
לצפיה ב-'שוב, אין לי בעיה עם ספקים'
שוב, אין לי בעיה עם ספקים
16/07/2016 | 19:21
7
80
שיש איתם הסכם מראש. שהם יודעים שאתה תבקש מהם לשלוח כשיש מכירה.
הם יודעים שאתה לא הלקוח הסופי, אלא רק מתווך בינם לבין הלקוח הסופי.
אני לא אוהב כשמתווכים בלי ידיעת הספק. כשכל אחד יכול לקנות מאמזון, אמזון חושבים שהם שולחים ללקוח הסופי, כשכל מה שהמוכר איביי עושה זה לפרסם את מוצר אמזון באיביי, בלי רשות/ידיעת אמזון/לקוח.
כל מה שאני מוכר באיביי נמצא אצלי בבית. הם שייכים לי, זמינים למשלוח ויועברו ללקוח הסופי. אם הייתי משתמש בספק לדרופשיפינג, הייתי מוודא שהוא יודע שהוא ספק, מה אני מצפה כשהוא ישלח ללקוח הסופי וכו'.
לצפיה ב-'למה חשוב לך להחזיק את המלאי בבית בישראל?'
למה חשוב לך להחזיק את המלאי בבית בישראל?
17/07/2016 | 00:11
1
95
הלקוח האמריקאי מאד שמח לקבל את המוצר שלו תוך יומיים, וזה משהו שהגב הלוגיסטי של אמאזון עושה בקלות, בעוד שלדואר ישראל יקח לפחות יומיים להעלות את החבילה שלך למטוס.
לצפיה ב-'אני גר בארה"ב'
אני גר בארה"ב
17/07/2016 | 01:26
100
אז אני משתמש בUSPS ושולח לכל העולם.
אם אני מפרסם שאני שולח מניו יורק, אני לא יכול להשתמש בדרופשיפר מסין או מדינה אחרת.

חשוב לי להחזיק את המלאי כי זה עניין של שליטה. אני לא תלוי באף אחד כשזה מגיע לאריזה/משלוח/מלאי. לכן יש לי 100% פידבק חיובי, כי אני עבדתי קשה להשיג את זה, ואף אחד לא יכול לדפוק לי את השירות שאני נותן.
לצפיה ב-'למוכר בקנה מידה קטן - להחזיק מלאי זה התאבדות...'
למוכר בקנה מידה קטן - להחזיק מלאי זה התאבדות...
17/07/2016 | 00:13
4
116
מלאי, וניהול מלאי - רלבנטי רק אם אתה סוחר בינוני ומעלה (מחזור של עשרות אלפי דולרים בחודש).

כמובן שיש הבדלים בסוגי המלאי, אני מדבר על מלאי ברמה של מחסן, לא מלאי של 100 בובות מDX שעלו לך 100 שקל.
לצפיה ב-'למה התאבדות?'
למה התאבדות?
17/07/2016 | 04:44
3
68
לצפיה ב-'מהסיבות הבאות:'
מהסיבות הבאות:
17/07/2016 | 09:54
2
111
1. אתה צריך להשקיע ממון ביצירת המלאי.

2. גם כשאתה מחזיק במלאי, עליך לממן גם עלויות שילוח (מעבר לעובדה שיש עלות משלוח, אתה צריך גם לקחת בחשבון את הזמן שאתה מבזבז על כל משלוח - נסיעה לסניף הדואר, המתנה בתור, וכ'ו).

3. עלויות שכירות מחסן - אתה מוסיף לעלויות החודשיות שלך גם את המחסן.

4. סיכון לבלאי - מוצרים שעומדים עלולים להיהרס (מישהו בטעות הפיל \ מזיקים \ רטיבות).

5. הסתכנות בעודפי מלאי - זה פחות או יותר הסיוט של כל עסק עם מלאי - משקיעים כספים רבים ביצירת מלאי, ואז פשוט נתקעים עם סחורה שאין לה ביקוש, או שפשוט התחרות יותר מדי קשה, ואז צריך לחתוך במחיר, ולעיתים גם זה לא עוזר, ואז פשוט נתקעים עם סחורה.

כשאתה עובד בדרופשיפינג, אין לך את כל הסיפור הזה, וגם אם הלקוח ביטל עסקה - הוא מחזיר את המוצר ישירות לספק שלך ולא לך.

*ואני מבהיר שוב" "דרופשיפינג" זהו שם כללי מאוד, מבחינתי דרופשיפינג שמבוסס על קונים מאמזון שמוכרים באיביי הוא הכי גרוע, הכי לא רווחי, והכי חסר עתיד או כדאיות כלכלית - אבל שוב, כל אחד ומה שמתאים לו.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
17/07/2016 | 18:37
1
66
1. זה נכון לכל עסק. יש צורך בלהשקיע כסף לעשות כסף.
2. הדואר נמצא מרחק הליכה מהבית שלי. אני מדפיס דרך USPS את התוית משלוח, אז אני לא צריך לעמוד בתור.
3. אני משתמש במרתף של הבית שלי לאחסון. אז אין לי עלויות מחסן
4. זה נכון גם לשימוש עם ספק או אמזון
5. לכן צריך לדעת עם מה לעבוד. אני מתמחה בצעצועים ופרטי אספנות, שגם עוד 10 שנים יהיה מי שירצה אותם. אחד הדברים שיש לי בבית הן מטבעות ומטילי כסף. מדובר על דברים שלא תופסים הרבה מקום, ואני מתזמן את הקניה ומכירה שלהם.

נכון, דרופשיפינג לא מתעסקים עם סחורה, אלא רק תיווך.
הדרופשיפר לוקח את הסיכונים שהעלית למעלה, אבל גם חלק מהרווחים. כמו כן, אם הדרופשיפר מפשל, מוכר האיביי נדפק מזה. אני מעדיף לעבוד עוד כמה דקות ולאחסן סחורה מאשר להסתכן במישהו אחר שמפשל.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
17/07/2016 | 20:48
28
לצפיה ב-'כשאמזון שולחים מטעמך ולא מטעמם אין מיתוג של אמזון על האריזה'
כשאמזון שולחים מטעמך ולא מטעמם אין מיתוג של אמזון על האריזה
17/07/2016 | 13:48
3
91
כך שזה לא ממש אותו הדבר, אבל אני מניחה שרוב הלקוחות התמימים לא יודעים ולא מבינים ששיקרו להם (אולי "שקר לבן" ועדיין, לא האמת) כי אלה לא "מחסני הפולפילמנט שלך" אלא אתה סתם קונה במקומם באמזון ורק מעמיד פנים כאילו הם הספקים שלך.
לצפיה ב-'אם מדובר על מוצרים ששיכים לי'
אם מדובר על מוצרים ששיכים לי
18/07/2016 | 00:33
1
71
ואני רק מאחסן אותם באמזון שמבצעים את האחסון/משלוח. אין לי בעיה עם זה.
אבל אם אני עושה הזמנה באיביי, והמוכר פשוט ממלא את הפרטים באמזון ומזמין מאמזון, זה מעצבן אותי. המוכר פה לא לוקח שום סיכון, לא משקיע שום כסף, לא עושה שום עבודה, אלא מנצל את העובדה שלא השקעתי 2 דקות ובדקתי באמזון.

לצפיה ב-'אתה מודע לכך שהגבתי לעמירם...?'
אתה מודע לכך שהגבתי לעמירם...?
18/07/2016 | 01:09
45
לצפיה ב-'זה לא ב-100% נכון'
זה לא ב-100% נכון
18/07/2016 | 08:24
67
בשביל שאמזון ישלח באריזה ללא מיתוג אני צריך לשלם להם עוד כמה דולרים, אחרת שולחים באריזות רגילות שלהם. אני אישית לא עושה זאת. דבר יחיד שאני כן יכול לעשות וגם עושה - ניתן להשאיר מסר שאמזון מעביר ללקוח באריזה, ובו אני כותב תודה שקנה בחנות איביי שלי...
לצפיה ב-'מכירה ראשונה באיביי !! איזו ניירת לצרף לאריזה ?'
מכירה ראשונה באיביי !! איזו ניירת לצרף לאריזה ?
13/07/2016 | 17:57
4
125
מעבר לכתובת הנמען, מה יש לצרף? חשבונית , תעודת משלוח , CN22 ?
האם איביי מאפשרים הדפסת ניירת מהאתר או עלי לארגן באופן עצמי?
(מוצר בשווי  דולרים בודדים במשקל 150 גר)
האם יש צורך לציין את פרטי השולח (שם,כתובת וכו')
מכירת מכרז. איביי שולחים הודעה ברגע שבוצע התשלום ?

תודה.

לצפיה ב-'שום דבר'
שום דבר
13/07/2016 | 23:45
3
91
אם זה שווי של דולרים בודדים, תארוז את זה יפה, תכתוב את הכתובת של הקונה ותשלח בדואר, רק אחרי שהלקוח ישלם כמובן, אתה אמור לקבל הודעה מאיביי אני חושב.
לצפיה ב-'איך מעדכנים באיביי על משלוח מוצר לקונה ?'
איך מעדכנים באיביי על משלוח מוצר לקונה ?
14/07/2016 | 21:15
2
51
לצפיה ב-'אני לא מוכרת אבל אני רואה שלא ענו לך...'
אני לא מוכרת אבל אני רואה שלא ענו לך...
16/07/2016 | 14:24
53
אם שלחת עם מספר מעקב אתה יכול לעדכן בפייפל ואז זה יתעדכן אוטומטית באיביי (כך הבנתי מתשובות של אחרים בעבר). בכל מקרה באיביי יש לך מקום לסמן שהמוצר נשלח, אני מניחה שבדף ניהול המכירות או משהו כזה. אני לא יודעת איך זה נראה מהצד של המוכר, אצל הקונה מופיעה לצד הרכישה חבילה/מעטפה בצבע שחור (במקום אפור).
לצפיה ב-'תתקין את האפליקציה'
תתקין את האפליקציה
16/07/2016 | 14:33
54
אם שלחת מהארץ ויש לך את מספר המעקב, אתה יכול לסמן כנשלח ולסרוק את מספר המעקב.
בשדה חברת השילוח תבחר Israel Post
אם זה ספק ששולח עבורך, תעשה אותו הדבר ותזין את המספר מעקב.
אם שלחח ללא מספר מעקב, אז רק תסמן כשנשלח.

עכשיו לפינת הביקורת:
אל תיפגע, זו ביקורת בונה. אני דוגל שעושים שיעורי בית לפני שמתחילים למכור באיביי, או בכלל מתחילים להתעסק במשהו חדש. אתה מציע מוצר למכירה, אחרי שנמכר אתה מחכה שיגידו לך כיצד לשלוח ומה לעשות?
זו לא שיטה רצינית לנהל עסק. זו דעתי.
תלמד, תשאל שאלות. אל תמהר להעלות ליסטים ולסמוך על אחרים שיפתרו לך את הבעיות.
בהצלחה
עמירם
לצפיה ב-'כדאי לשמור (רשימת מדינות שלא ניתן לשלוח אליהן חבילות מישראל)'
כדאי לשמור (רשימת מדינות שלא ניתן לשלוח אליהן חבילות מישראל)
13/07/2016 | 16:45
4
405
והכוונה כמובן לשימוש באמצעות דואר ישראל, סביר להניח שבאמצעות חברות אחרות זה אפשרי, אך כמובן השירות יקר פי כמה וכמה.

אתם יכולים להדביק את הרשימה בליסטים שאתם מפרסמים, וככה להימנע ממצבים לא נעימים שלא ביטולי עסקאות עקב אי תמיכה במשלוח.

תהנו.

ABU DHABI \ UMM AL QUWAIN \ IRAN \ ALGERIA \ ADMIRALTY ISLANDS \ ALAND ISLANDS \ ALASKA \ ANDAMAN ISLANDS \ BOUGAINVILLE (ISLE) \ BONAIRE (ISLE) \ BOPHUTHATSWANA \ BUKA (ISLE) \ BURMA (MYANMAR) \ BAHRAIN \ BISMARCK ARCHIPELAGO \ BALEARIC ISLANDS \ BANKS AND TORRES ISLANDS \ BARBUDA \ JERSEY (ISLE) \ GAMBIER (ISLES) \ GREENLAND \ GUERNSEY \ DUBAI \ DODECANESE (ISLES) \ HAWAI (ISLES) \ HEARD (ISLE) \ WAKE (ISLE) \ USA VIRGIN ISLANDS \ ZAIRE \ ZANZIBAR \ TAHITI (ISLE) \ TUAMOTUS (ISLES) \ TOBAGO (ISLE) \ TOKELAU (ISLES) \ TORTOLA (ISLE) \ TORRES ISLANDS \ TIBET \ TAIWAN \ TASMANIA \ FRENCH  SOUTHERN ANDANTARCTIC LANDS \ YUGOSLAVIA \ KUWAIT \ CRETE \ LEBANON \ LOYALTY ISLANDS \ LIBYA \ LORD HOWE (ISLE) \ LEEWARD ISLANDS \ LIECHTENSTEIN \ LAKDIV (ISLES) \ MATSU ISLANDS \ MIDWAY ATOLL \ MIQUELON (ISLE) \ MAN (ISLE) \ MCDONALD ISLANDS \ MARQUESAS ISLANDS \ NEVIS (ISLE) \ NEWFOUNDLAND (ISLE) \ NIUE (ISLE) \ NICOBAR ISLANDS \ SABA (ISLE) \ SABAH \ UNITED ARAB EMIRATES \ SUDAN \ SOCIETY ISLANDS \ SYRIA \ SIKKIM \ SAN MARINO \ SINT EUSTATIUS (ISLE) \ SAN ANDRES (ISLE) \ SAINT MAARTEN (ISLE) \ SAINT KITTS \ SANTA CRUZ (ISLES) \ SAUDI ARABIA \ SARAWAK \ AJMAN \ IRAQ \ FAROE ISLANDS \ FUJAIRAH \ FUTUNA (ISLE) \ PUERTO RICO \ PEMBA (ISLE) \ PAKISTAN \ PERIM \ PRINCIPE (ISLE) \ FRIENDLY ISLANDS \ FERNANDO PO / BIOKO (ISLE) \ CZECH REPUBLIC \ CHESTERFIELD ISLANDS \ CAICOS (ISLES) \ CORSICA (ISLE) \ QATAR \ QUEMOY (KINMEN) ISLANDS \ CANARY ISLANDS \ CHRISTMAS/ KIRITIMATI (ISLE) \ RAS AL KHAIMAH \ RHODES \ RODRIGUES (ISLE) \ ROSS \ RIO MUNI \ RYUKYU ISLANDS \ SHORTLAND ISLANDS \ SPITSBERGEN \ SHARJAH \ YEMEN.
לצפיה ב-'זה שצירפת את הרשימה למודעה לא מונעת מהקטארי לקנות ממך'
זה שצירפת את הרשימה למודעה לא מונעת מהקטארי לקנות ממך
13/07/2016 | 18:35
3
94
1. אתה צריך להיכנס לאיביי ולחסום את המדינות האלה וככה טכנית לא יוכלו לקנות ממך.

2. יש לא מעט מדינות ברשימה שלך שדואר ישראל כן שולח:
CRETE , RHODES , CORSICA , SAN MARINO ועוד המון

3. במקרה ראיתי שרשמת YUGOSLAVIA  - אין יותר רפובליקה כזו - היא התפרקה לסרביה, קרואטיה, סלובניה, בוסניה והרצגובינה, מונטנגרו ומקדוניה (ככה לידע כללי) ולכולן דואר ישראל מגיע.

תעבור על הרשימה , היא הרבה יותר קצרה:

בהצלחה, סהכ המודעה שלך יפה.
לצפיה ב-'הרשימה נלקחה מאתר הדואר...'
הרשימה נלקחה מאתר הדואר...
13/07/2016 | 18:45
2
74
זה היה מתוך קטלוג של כל המדינות בעולם, קשה לי למצוא את זה שוב הייתי נותן לינק.

*פירוק יוגוסלביה ידוע לי, פשוט עשיתי "העתק" \ "הדבק" כמו רובוט.

אגב, איך אני יכול לבצע חסימה את של המדינות הנ"ל בהגדרות איביי שלי?
לצפיה ב-'אז תמחק את הרשימה , היא לא נכונה'
אז תמחק את הרשימה , היא לא נכונה
13/07/2016 | 19:06
1
80
account
site preferences
shipping oreferences
Exclude shipping locations from your listings
edit
סמן את כל אפריקה
כמעט את כל ה middle east חוץ מטורקיה וישראל.
באסיה פקיסטן
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/07/2016 | 09:57
15
לצפיה ב-' ריבוי לאחרונה של פוסטים של המלצות קניה'
ריבוי לאחרונה של פוסטים של המלצות קניה
13/07/2016 | 13:03
1
121
שלום לכולם
לאחרונה יש הצפה בפורום של פוסטים בסגנון של "תראו מה מצאתי...."
ברור לנו שאילו לא אחר מנסיונות להביא תנועת קונים לאתרים האלה/אפילייט וכיוב.

מי שימשיך ויחזור על התנהגות זו ייחסם ונילחם בהצפת ספאם בפורום.
אנו עובדים קשה לייצר פורום איכותי שמביא תוכן מעניין  לקהל הקוראים.

תודה לכותבים ולקוראים
לצפיה ב-''
13/07/2016 | 13:22
8
לצפיה ב-'שאלה על מכירה באמאזון בשיטת FBA'
שאלה על מכירה באמאזון בשיטת FBA
12/07/2016 | 21:18
8
91
אהלן,
יודע שזה לא פורום אמזון אבל בכל זאת :)
קראתי על שיטת FBA , אבל לא הבנתי את העניין עם האתר MYINVENTORY.   הוא אמור לספק לי כתובת בארה"ב?
נניח שאני קונה מוצר מאתר של טויס אר אס , מה הכתובת למשלוח והפרטים שאני רושם שם? איך זה אמור להגיע למחסנים של אמאזון?

אודה לעזרתכם.

לצפיה ב-'FBA'
FBA
12/07/2016 | 23:12
7
111
אומר שאתה שולח סחורה למחסנים של אמזון והם עושים את כל העבודה בשבילך מול הלקוח. על מנת לשלוח להם סחורה, אתה צריך להכניס את המוצר לליסט המתאים באמזון ולבחור בFBA בשיטת השילוח ללקוח, משם אמזון כבר ינחו אותך כיצד עושים את המשלוח. היות וזה לא על רגל אחת, יש מספיק מידע ביוטיוב....תחפש שם איך עושים משלוח לFBA, ויש גם את האקדמיה של אמזון שמספקת הרבה מידע. אגב כמובן שאתה צריך לדאוג איך זה יגיע למחסנים של אנזון. המשלוח הוא עליך. הם יתנו לך את הכתובת בשלב שתפתח את המשלוח דרכם.
בהצלחה
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
15/07/2016 | 17:02
6
45
נניח שאני מוצא מוצר שנמכר באתר של טויס אר אס ואני רוצה למכור אותו באמאזון.
מה אני עושה קודם? קודם מעלה את המוצר למכירה באמאזון ואז רוכש אותו בטויס אר אס? איזה כתובת למשלוח אני מזין שם?
לצפיה ב-'באמאזון צריך ללמוד הרבה '
באמאזון צריך ללמוד הרבה
16/07/2016 | 12:51
5
53
תקרא את הטוטוריאלים שלהם ותשאל שאלות את התמיכה.

לפחות לפי מה שאני הבנתי ועשיתי ואני די חדש בתחום, אז קח בערבון מוגבל את מה שאני אומר:

אתה מכניס ליסט ואז מכניס SHIPPING PLAN.
ברגע שהכנסת SHIPPING PLAN אז תופיע לך כתובת לשליחה. ואז גם תוכל להדפיס SHIPPING LABELS. שאת זה אם הבנתי נכון מדביקים על החבילה ששולחים.

אני עשיתי את כל הדברים האלה ועכשיו יש לי את החבילה הראשונה ששלחתי מסין בדרך למחסנים של אמאזון.

אני מקווה שלא יהיו לי בעיות איתה ושהם יקבלו אותה בלי בעיות כי שמעתי שהם קשוחים מאוד שם ואם עשיתי טעות הם פשוט לא מוכנים לקבל את החבילה...

אבל נחכה ונראה. ואם יהיו בעיות נראה איך נפתור אותן...
לצפיה ב-'ואגב אם פתחת חשבון PROFFESIONAL'
ואגב אם פתחת חשבון PROFFESIONAL
16/07/2016 | 12:53
4
47
אז הם מחייבים אותך ב39 החל מהחודש השני. קח את זה בחשבון!!
אני פתחתי חשבון POFFESIONAL ולקחתי את הזמן בחודש הראשון רק חיפשתי ספקים ודיברתי עם אנשים מסין ואז לקראת סוף החודש נכנסתי לאמאזון ופתאום אני רואה שוואלה כנראה הם הולכים לחייב אותי ב39$ התבעסתי כי עדיין לא עשיתי שום מכירה אז דיברתי עם התמיכה שלהם והעברתי את החשבון לINDIVIDUAL SELLER והם הסכימו לא לחייב אותי כי עדיין לא מכרתי שום דבר.

במידה ואני אראה שאני מוכר מספיק אני אעביר אותו לPROFFESIONAL.

חבל סתם לשלם להם 39$
לצפיה ב-'קנית חבילה מסין, היא הגיעה לארץ ואז שלחת אותה לאמאזון?'
קנית חבילה מסין, היא הגיעה לארץ ואז שלחת אותה לאמאזון?
16/07/2016 | 21:56
3
41
כלומר, קנית משהו, קיבלת אותו בדואר בארץ , הדבקת מדבקות ואז שלחת לאמאזון?
לצפיה ב-'לא.'
לא.
17/07/2016 | 09:03
2
97
קניתי ושלחתי ישר מסין לארהב. מי שהדביק לי את המדבקות היה החברת שילוח שעבדתי איתה. קוראים להם FORREST SHIPPING.

הם טוענים שהם חברת שילוח שמתמחה בFBA.
בפועל כששאלתי את הבחורה שם אם המדבקות ששלחתי לה נכונות לדעתה אז התשובה שלה היתה "אם קיבלת אותה מאמאזון אז היא נכונה" שזו מן תשובה מתחמקת אבל זה מה יש. היא כן ידעה לבקש ממני את המדבקות וגם ביקשה ממני את הSHIPPING LABELS וכשאמרתי לה ששלחתי לה כבר אז היא אמרה לי שמה ששלחתי לה היה הלייבלים שמדביקים על כל מוצר. ושאני צריך לשלוח לה גם SHIPING LABELS.
לקח לי קצת זמן לחפור באינטרנט כדי להבין מאיפה לוקחים את הSHIPPIN LABELS אבל בסוף מצאתי.

ברגע ששילמתי להם הם מיד שלחו את המוצרים ודי בטחתי בהם אז התשלום נעשה בפייפל ללא הTRADE INSURANCE של עלי באבא.
אני מניח שבסכומים יותר גבוהים ממה ששילמתי כן הייתי נזהר יותר. אבל פה זה היה משהו כמו 600 שקל.

עכשיו מגיעה המשימה הכי קשה בעצם שזה בפועל למכור את מה ששלחתי. ומכאן לראות איך אני ממשיך להתגלגל הלאה.
לצפיה ב-'קודם כל, המון בהצלחה עם המכירה שלך'
קודם כל, המון בהצלחה עם המכירה שלך
19/07/2016 | 22:31
1
36
כשאתה אומר ששלחת לה את  SHIPPING LABELS אתה מתכוון ששלחת במייל,נכון? לא ממש בדואר.
שמעתי על חברת MYINVENTORY.  נראה לי שאני אנסה שם
לצפיה ב-'כן שלחתי את הPDF שמיוצר במערכת ניהול של אמאזון.'
כן שלחתי את הPDF שמיוצר במערכת ניהול של אמאזון.
20/07/2016 | 09:57
20
זה נמצא בSHPPING PLAN
לצפיה ב-'מורה פרטי לאמזון'
מורה פרטי לאמזון
12/07/2016 | 18:08
1
109
מחפש לקחת כמה שיעורים כדי להכנס למכירות באמזון, מאיזור המרכז.
לצפיה ב-'עדיין מחפש..מורה'
עדיין מחפש..מורה
19/07/2016 | 10:56
10
?
לצפיה ב-'"גם התמונה הפשוטה ביותר מושפעת מאישיותו של הצלם..."'
"גם התמונה הפשוטה ביותר מושפעת מאישיותו של הצלם..."
12/07/2016 | 17:03
2
70
"גם התמונה הפשוטה ביותר מושפעת מאישיותו של הצלם ומנקודת המבט הייחודית שלו על המציאות"

*המשפט הזה הוא יצירה אומנותית.

לצפיה ב-''
12/07/2016 | 22:01
10
לצפיה ב-'לא יצירת אמנות, אבל גם הוא מוגן בזכויות יוצרים'
לא יצירת אמנות, אבל גם הוא מוגן בזכויות יוצרים
12/07/2016 | 22:26
41
(אם הן חלות על פסקי דין... לא בדקתי אם זה המצב).

כך או כך, גם בלי המשפט הזה הן בוודאות אוטומטית על כל תמונה באשר היא, בנאלית ככל שתהיה. כל טענה אחרת היא אי ידיעת החוק (שאינה פוטרת מעונש) או היתממות מיותרת (שלא תעזור בבית משפט...).

זכויות יוצרים בתמונה: כך תימנעו מתביעה:
בין רשימת התירוצים שלא יעזרו לכם:
"זו לא תמונה מיוחדת – כל אחד יכול לצלם את זה".
לצפיה ב-'הזמנתי פריט ואחרי שנשלח מצורפת ההערה '
הזמנתי פריט ואחרי שנשלח מצורפת ההערה
12/07/2016 | 12:11
3
57
שהמוכר עזב את איביי. וגם שתוך 90 יום זה ימחק.
"This user is no longer registered on eBay.!"
קבלתי מספר מעקב 
הפריט לא יקר ולעזור למוכר הזמנתי 2, שיהיה. גם ניהלתי מולו תכתובות. מהיום מצורפת ההערה.
מה זאת אומרת?
לצפיה ב-'יכולות להיות הרבה סיבות למה המוכר עזב אבל זה לא חשוב '
יכולות להיות הרבה סיבות למה המוכר עזב אבל זה לא חשוב
12/07/2016 | 12:15
2
52
את הכסף תקבל , תשלח הודעה לאיביי לפשר הדבר , ותתיעץ איתם מה לעשות אני מניח שהם יזכו אותך אוטומטית אם באמת המוכר עזב את איביי או הועזב ע"י איביי .
לצפיה ב-'הפריטים צפויים להגיע במשך החודש'
הפריטים צפויים להגיע במשך החודש
12/07/2016 | 12:43
1
29
לא כדאי שאמתין ליום האחרון כפי שמופיע בהודעת הרכישה? אני לא לחוץ.
שילמתי בפייפאל.
לצפיה ב-'אם כך אז כן , תמתין ליום האחרון . '
אם כך אז כן , תמתין ליום האחרון .
12/07/2016 | 13:01
14
לצפיה ב-'מנסה להעלות ליסט באיביי ארהב, עם אופציה לבריטניה ,לא ניתן ?'
מנסה להעלות ליסט באיביי ארהב, עם אופציה לבריטניה ,לא ניתן ?
12/07/2016 | 11:35
5
42
בעבר היה ניתן להוסיף 0.5 $ והליסט שבנית היה מופיע גם בUK , מאז שאיביי שינתה את אופן העלאת הליסטים אני לא מצליח למצוא איפה מעלים באותו ליסט גם לזירת ה UK ?
והאם ניתן לליסט קיים לעשות REVISE ולהסיר חשיפה ל UK ?

תודה מראש
לצפיה ב-'מישהו מוכן לעזור ?'
מישהו מוכן לעזור ?
12/07/2016 | 20:31
4
17
לצפיה ב-'לי זה נתן אופציה'
לי זה נתן אופציה
13/07/2016 | 02:25
3
24
זה הופיע לי במסך האחרון לפני שהליסט אושר, מלבד לאופציה בUK זה נתן גם אופציה לאותיות מודגשות (אם אני לא טועה ב6$).

שדרגתי רק לUK.
לצפיה ב-'בממשק החדש זה לא קיים'
בממשק החדש זה לא קיים
13/07/2016 | 10:09
2
21
יותר מזה, אם יש צלך ליסט שכבר הוגדרה בו חשיפה ל UK אי אפשר להסיר.
צריך לדבר עם איביי. יכול להיות שזה "באג"
לצפיה ב-'תודה , אם יש לי מוצר אחד ויחיד למכירה '
תודה , אם יש לי מוצר אחד ויחיד למכירה
13/07/2016 | 14:20
1
23
אז אני לא יכול לפרסם אותו בכמה זירות ? אם אני מעלה אותו לשתי זירות ושני אנשים קנו אותו בו בזמן אז לא יהיה לי איך לספק להם את הסחורה ( לאחד מהם )

לצפיה ב-'אתה יכול לפרסם בכמה זירות'
אתה יכול לפרסם בכמה זירות
13/07/2016 | 15:19
24
אם יש לך רק אחד אז אל תעלה במקביל, אלא אם יש לך גישה מידיית למערכת לאפס את הליסט המקביל במידה והוא יירכש.

לצפיה ב-'משלוח תיק גב לחו"ל + חישוב עלויות בדף המכירה'
משלוח תיק גב לחו"ל + חישוב עלויות בדף המכירה
12/07/2016 | 10:00
10
104
אהלן חבר'ה,
במשך שנים רבות הייתי בעיקר על תקן קונה, ולאחרונה החלטתי לנסות את מזלי ולהתחיל למכור באיביי.

יש לי מוצר ראשון שאני רוצה למכור, העניין הוא שאין לי מושג איך לתמחר את המשלוח.

מדובר במנשא גב של The north face, הוא אומנם שוקל יחסית ממש קצת, אבל הוא גדול (באיזור המטר אורך, וחצי מטר רוחב).

אני מעוניין לבצע את המשלוח באמצעות EMS.

כאמור, זה ידוע שהמחיר משתנה בין ארץ לארץ, כיצד אני יכול להזין נתונים בדף המכירה כדי שזה יוצג בהתאם למיקום הלקוח?

תודה לעוזרים

לצפיה ב-'הייתי ממליץ לך לרדת מהמוצר הזה'
הייתי ממליץ לך לרדת מהמוצר הזה
12/07/2016 | 17:59
9
93
יפה ששאלת על תמחור כי תמחור נכון זה אחד הפרמטרים הכי חשובים במכירה באיביי.

אם אני מהמר שהמוצר שוקל בין 500 גרם ל קילו המחיר לארהב הוא 109 שח.
על המוצר נניח תבקש לפחות 50 שח , בחישוב כללי דולרי הגענו ל 41$ לפני עמלות איביי ופייפאל כולל עמלות ניח גס 48$ בלי להרוויח.
המחיר שלך גבוהה לעומת האלטרנטיבות שיש לאמריקאי לדוגמא: אמאזון וולמארט וכד'

אם תתן דוגמא באמאזון של תיק כמו שלך אוכל לבצע בדיקה יותר מדוייקת.

מציע לך לא ללכת על ה EMS , מחיר מוגזם.
ECOPOST יספיק לדעתי ויותר זול

לצפיה ב-'אקו פוסט באמת נראה נחמד...'
אקו פוסט באמת נראה נחמד...
13/07/2016 | 02:19
8
75
לא הייתי מודע לשירות הזה,
אני בהחלט אשתמש בו.

העניין הוא שהוא מוגבל יחסית למספר מצומצם של מדינות (למרות שאני מניח שמדובר במדינות עם % גבוה מאוד של קונים מאיביי).

בעיה נוספת שהוא מוגבל לחבילות של עד 2 ק"ג, ובמקרה שלי מדובר בתיק ששוקל 2.5 ק"ג (עוד לפני האריזה).

בעניין התיק שאני מוכר:

קודם כל, לפני שהצעתי אותו למכירה, ביצעתי סקר שוק, באתר הרשמי של החברה אזל המלאי, ואין צפי לחידוש בחודש הקרוב, באמזון הוא מוצע למכירה באיזור ה338$ + 5$ משלוח (רלבנטי רק לארה"ב).
אני מוכר ב299$ + 39$ (משלוח EMS לכל העולם).

מנסיון אני יודע שמדובר בתיק יחסית מבוקש, פשוט The North Face עובדת לפי פסי ייצור, והיא לא מייצרת ומשווקת תיקים מליין קודם, זו הסיבה שלמרות שמדובר בתיק משנת 2013, הוא עדיין נמכר ב300$+.

קישור לאמזון:

קישור לדף מכירה שלי באיביי:

לצפיה ב-'קח בחשבון שאיביי לא אוהבים מכירות ראשונות בסכומים כאלה'
קח בחשבון שאיביי לא אוהבים מכירות ראשונות בסכומים כאלה
13/07/2016 | 15:17
2
59
אינני יודע אם העובדה שהיה לך חשבון קונה במשך זמן מסויים יכול לשנות את הגישה שלהם,
בכל מקרה, מי שמתחיל למכור ומייד מעלה מוצר ב 300 דולאר, מעלה את כל נורות האזהרה באיביי.
אני מניח שאתה נמצא עכשיו במגבלו הראשונות (10 מוצרים לחודש או 500 דולאר נכון?)
מבחינת המוצר, לא נראה שתהיה לך בעיה למכור אותו. גם אני מוכר מוצרים של נורת פייס. מומלץ קודם להריץ את החשבון עם מוצרים זולים לפני.
לצפיה ב-'וואלה לא ידעתי...'
וואלה לא ידעתי...
13/07/2016 | 16:48
1
42
בכל אופן מדובר רק במכירה ראשונה, ואני לא יודע אם אני אתעסק הרבה עם מוצרים של The north face, וגם אם כן, אז אני בוודאות אמכור מוצרים ששוקלים עד 2 ק"ג (הבדל ניכר בעלויות המשלוח).

ספציפית יש לי את התיק הזה זרוק בבית באריזה המקורית שלו (דנדש בתוך ניילון), קניתי אותו בזמנו לחברה שלי לטרק מתוכנן לקלימנג'רו, אבל עקב סיבות אישיות זה בסופו של דבר לא יצא לפועל, נפרדנו, ונשארתי תקוע עם התיק (לא יכולתי להחזיר אותו).

המזל שלי זה שלפחות רכשתי אותו בSALE מטורף של 50%, ככה שאני יודע שהוא בוודאות שווה מעל 750 ש"ח.

אם אני לא אצליח למכור אותו ב300$ באיביי, אני פשוט אשמור אותו, אחלה תיק.
לצפיה ב-'אז תמכור בפייסבוק או בפורומים בארץ'
אז תמכור בפייסבוק או בפורומים בארץ
13/07/2016 | 16:56
43
יש מספיק פורומים בארץ בפייסבוק, או פורומים טיולים שבהם אתה יכול לפרסם.
תבדוק אולי אפשרות לפרסם בלוחות של "למטייל".
בשביל לחמם את המנועים של החשבון שלך כמוכר הייתי מתעסק במוצרים הרבה יותר זולים עם פחות סיכון. לא הייתי שולח יותר ממשקל 100-200 גרם.
מספיק שיקנה ממך איזה קונה מברזיל / מקסיקו או פרו והמוצר יתקע לו במכס (כי זה מה שקורה שם בדרך כלל), אחרי שיפתח קייס ויסלים לאיביי אתה תפסיד את כל הכסף.

לצפיה ב-'אני לא מבין בתיקי גב'
אני לא מבין בתיקי גב
13/07/2016 | 17:48
4
34
אבל ממה שראיתי, אפשר לקנות תיקים חדשים מקבילים בהרבה פחות מ-299$, עם משלוח של כמה ימים בתוך ארה"ב.
אז למה שיקנו דווקא את התיק שלך?
לצפיה ב-'אין מהדגם הזה בפחות מ300$ בכל העולם'
אין מהדגם הזה בפחות מ300$ בכל העולם
13/07/2016 | 18:37
3
35
דגמים אחרים זה דבר אחר,
יש אנשים שמעדיפים תיקים שהוכיחו את עצמם מאשר תיקים דנדשים שעדיין אין עליהם ביקורות.

כבר קיבלתי באיביי הודעה של לקוח מארה"ב שמוכן לקנות את התיק במידה ואני אוותר לו על עלות המשלוח, כרגע אני לא מוכן...
לצפיה ב-'בכל העולם? לא קצת הגזמנו?'
בכל העולם? לא קצת הגזמנו?
14/07/2016 | 08:11
2
24
אם לא מוכרים את התיק הזה יותר, אולי זה בגלל שיש דגם טוב יותר?

אבל עדיין אפשר לקנות:
לצפיה ב-'כל העולם - זירות מסחר דיגיטליות'
כל העולם - זירות מסחר דיגיטליות
14/07/2016 | 09:49
1
30
מן הסתם סביר מאוד להניח שמבחינה פיזית התיק קיים בחנויות, ובמחירים טובים.

בנוגע ללינקים שצירפת:

1. אומנם מחיר טוב, אבל שים לב שהמשלוח הוא רק לארה"ב.

2. מדובר בדגם תיק שונה (ששוקל גם ק"ג פחות).

*אגב, ללקוחות יש בדר"כ העדפה לאמזון \ איביי בגלל מדיניות ההחזרה, והטיפול בלקוח גם לאחר הרכישה, מדובר ברמה שלדעתי לא קיימת בשום זירת מסחר אחרת.

כמובן שאם מבצעים הזמנה בPayPal אז אנחנו בלאו הכי מוגנים, אבל הנקודה שלי היא שבגלל שבאמזון ואיביי המוכרים חשופים לביקורות שליליות, אז חשוב להם מאוד שהלקוח יהיה מרוצה  -גם לאחר הקניה.
לצפיה ב-'1. לא בעיה, לא חסרות חברות שמספקות כתובת + שירות העברה'
1. לא בעיה, לא חסרות חברות שמספקות כתובת + שירות העברה
16/07/2016 | 14:21
11
דעתך (ליתר דיוק, הערכתך) אינה עולה בקנה אחד עם המציאות; מניסיוני חנויות רבות ברחבי העולם מעניקות שירות לקוחות מעולה לא פחות מאמזון, וודאי שמאיביי (שם השירות משתנה לפי גחמות המוכר ואז צריך לערב את ה"שוטר").

נראה לי שמה ש-naf86 ניסה להבהיר לך הוא שתהיה קצת פחות נחרץ ובטוח בעצמך... כי אולי סקר השוק שעשית אינו מושלם ובכל זאת יש קצת יותר אפשרויות. כמו כן, כפי שכתבו לך אחרים, לא כדאי להתחיל עם מוצרים יקרים, אתה עלול ליפול בגדול ואז הנפילה הרבה יותר כואבת.
לצפיה ב-'עבודה עם מס' זירות *אשכול עדכני*'
עבודה עם מס' זירות *אשכול עדכני*
11/07/2016 | 20:01
6
78
שלום,
אני מוכר באייבי קום, הקונים שלי הם מכל העולם אירופה קנדה תאילנד וכו'.. אבל בעיקר מארה"ב

פרסום בעוד זירות יתן לי חשיפה טובה יותר ?
כשאני מפרסם פריט בקום, לא כולם רואים אותו בכל הזירות? אז בשביל מה צריך לפרסם בעוד זירות ?
ואם החשיפה טובה יותר איך מפרסים בעוד זירות ? צריך לפתוח יוזר בכל זירה ולהתחיל מהתחלה ? זה חוקי ע"פ איביי?

תודה רבה לעוזרים !!!!
לצפיה ב-'ת'
ת
11/07/2016 | 21:17
5
50
כן. פרסום בזירות נוספות יתן לך חשיפה טובה יותר בשוק המקומי.
פריט שעולה בארה"ב יופיע בזירות אחרות, רק אם יש בהן מיעוט תוצאות.
אין צורך לפתוח יוזר נוסף. פשוט תכנס עם היוזר שלך לזירה אחרת ותפרסם ישירות שם.
שים לב שבזירות אחרות יש הבדל בעמלות/דרישות וכד'.

לצפיה ב-'נושא חדש לי'
נושא חדש לי
11/07/2016 | 21:25
4
49
וואו אני ממש מופתע,
אני מוכר באיביי בערך כשנתיים (עם הפסקות).
מבצע רק דרופ-שיפינג על מס' מוצרים ספציפי ובתור ילד בן 18 עשיתי סכום יפה מאוד עד כה.

רק היום גיליתי על ה"זירות" של איביי, ממש הופתעתי זה פשוט עולמות שונים לגמרי אני מרגיש דביל שלא ידעתי על זה.

יש דרך למכור בכל הזירות בקליק אחד? יש טעם להתפרס לכל הזירות הללו?
לצפיה ב-'יש תוכנות צד ג''
יש תוכנות צד ג'
11/07/2016 | 21:30
3
51
שמאפשרות העלאה ב"באלק" למספר זירות.
אבל כדאי להשתמש בהן כאשר יש לך כמות גדולה של ליסטינגס.
תתחיל במס' זירות ותחליט לפי התוצאות.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/07/2016 | 21:31
2
35
תודה רבה, אפשר לשאול באיזה זירות בעיקר את מוכרת?
לצפיה ב-'החברה שאני עובדת איתה'
החברה שאני עובדת איתה
11/07/2016 | 21:37
1
59
מוכרת בכל הזירות דוברות האנגלית וגם בגרמניה.
באיביי  יש חיסרון רציני, שממשק הניהול של הזירה הוא בשפת המקור בלבד.
באמזון יש אפשרות לשפת המקור או אנגלית, ולאחרונה גם סינית (כצפוי).

לצפיה ב-'אוקיי תודה!'
אוקיי תודה!
11/07/2016 | 21:53
27
אשמח לשמוע עוד דעות של אנשים :)
לצפיה ב-'כיצד מבצעים ביטול עסקה והחזר כספי ע"פ בקשת הקונה'
כיצד מבצעים ביטול עסקה והחזר כספי ע"פ בקשת הקונה
11/07/2016 | 17:16
3
29
קונה העביר לי כסף ב PP עבור רכישת מוצר באיביי ומבקש לבטל את העסקה טרם שליחת המוצר.
מהו התהליך הנכון לביצוע הביטול, האם צריך לבצע פעילות באיביי וגם PP?
האם במקרה כזה אשלם עמלה  ?
אודה לקבלת הסבר

לצפיה ב-'ביטול דרך איבי בלבד'
ביטול דרך איבי בלבד
11/07/2016 | 18:25
2
26
הכי חשוב לבחור סיבה - הלקוח ביקש לבטל או שיש בעיה בכתובת של הלקוח.
לא לבחור שחסר לך במלאי . תקבל דיפקט.
אחרי ההחזרה תקבל זיכוי לכל העמלות
לצפיה ב-'איזו אופציה בתפריט עלי לבחור בכדי לבצע פעולת ביטול?'
איזו אופציה בתפריט עלי לבחור בכדי לבצע פעולת ביטול?
11/07/2016 | 18:47
1
19
תודה מראש
לצפיה ב-'בתפריט נגלל משמאל לפריט'
בתפריט נגלל משמאל לפריט
11/07/2016 | 21:23
18
cancel order

לצפיה ב-'החזרת פריט של לקוח'
החזרת פריט של לקוח
11/07/2016 | 14:28
4
37
שלום

אני עובד עם מספר ספקים בדרופשיפינג, כאשר לקוח פותח קייס החזרה הוא מקבל רק את הכתובת ברירת מחדל ללא אפשרות לשנות.
מה עושים במצב כזה שכל פעם ההחזרה היא לספק וכתובת אחרת?

תודה מראש
לצפיה ב-'שולחים ללקוח מייל עם כתובת ההחזרה הרלוונטית'
שולחים ללקוח מייל עם כתובת ההחזרה הרלוונטית
11/07/2016 | 14:51
3
28
אגב, אני עובד גם עם כמה ספקים, מה הבעיה שכל מוצר שיוחזר ישלח חזרה אליך לארץ ?
אחר כך ממילא תמכור אותו שוב ותשלח מפה.
לצפיה ב-'הבעיה שההגנה של איביי תופסת רק על הכתובת ברירת מחדל'
הבעיה שההגנה של איביי תופסת רק על הכתובת ברירת מחדל
11/07/2016 | 14:58
2
21
"אגב, אני עובד גם עם כמה ספקים, מה הבעיה שכל מוצר שיוחזר ישלח חזרה אליך לארץ ?"
התעסקות, החזקת מלאי וכו'...

תודה!
לצפיה ב-'הגנת המוכר מתייחסת לכתובת המקורית אליה נשלח המוצר'
הגנת המוכר מתייחסת לכתובת המקורית אליה נשלח המוצר
11/07/2016 | 16:36
1
15
ולא לכתובת ההחזרה שהקונה שולח אליה.
עד שהמוצר לא יגיע אליך חזרה לא תבצע החזר.
זו הבעיה של הקונה.
לצפיה ב-'אני מתכוון מבחינתו, הוא מחוייב לשלוח לכתובת שמסופקת בקייס'
אני מתכוון מבחינתו, הוא מחוייב לשלוח לכתובת שמסופקת בקייס
11/07/2016 | 18:48
15
החזרה, ולא בכתובת שאני כותב לו במייל.
כבר היה לי לקוח כזה, ביקשתי לכתובת אחרת, הוא שלח לכתובת של הקייס ואיביי פסקו לטובתו.
לצפיה ב-'עוד סיפור על הפרת זכויות יוצרים'
עוד סיפור על הפרת זכויות יוצרים
11/07/2016 | 11:45
2
165
לצפיה ב-'מעניין מאוד וחשוב לקרוא.'
מעניין מאוד וחשוב לקרוא.
11/07/2016 | 21:27
1
95
לא חושבת שזה קרה בעבר בארץ.
לצפיה ב-'אולי לא לגבי איביי, אבל קרה. מדובר בהעתקה לכל דבר ועניין'
אולי לא לגבי איביי, אבל קרה. מדובר בהעתקה לכל דבר ועניין
12/07/2016 | 22:40
67
וזו הפרת זכויות יוצרים פר אקסלנס. אנשים היום חושבים שאם זה באינטרנט זה של כולם, אבל זה לא נכון לפי חוק זכויות יוצרים.
לצפיה ב-'מכירת פריט לבוש (מותג) חדש'
מכירת פריט לבוש (מותג) חדש
11/07/2016 | 10:31
2
49
רכשתי סטוק של פריט לבוש עם הטיקט המקורי שמוצמד לבגד.
האם קיימת בעייה במכירת פריטים ממותגים חדשים ?
לצפיה ב-'לא למעט מותגים מאוד ספציפיים'
לא למעט מותגים מאוד ספציפיים
11/07/2016 | 10:56
1
54
יש מותגים שאין בעיה למכור, אבל אם לדוגמה תתחיל למכור בכמויות נייק או אדידאס, היבואן הרשמי שלהם עלול להתעורר ולהתלונן עליך ואז יסירו לך את הליסט.
העלאה חזורת של ליסט שהוסר עלולה לגרום להשהיית החשבון שלך באיביי.
מאוד חשוב שתקפיד לא להשתמש בתמונות מהאתרים שלהם!!!
תצלם את המוצרים בעצמך. אם יש צורך תשאיל בובה ותלביש אותה.
תהיה גם בטוח שמדובר במוצר מקורי. 
זיופים באייבי זה להכנס לצרות.
אם אתה יודע שהמוצר מקורי אל תפרסם אותו במחיר נמוך בהרבה מהמחיר המוצג באתרים של המותג (כי אתה רוצה להיפטר מהסוחרוה מהר ככל האפשר)
יש נושא שנקרא "מיצוב מחיר". כשאתה רואה אייפון במחיר נמוך משמעותית, אתה תגיד לעצמך שבטוח שהוא מזוייף נכון?
כשאתה מוכר פריט שהוא מותג תשתדל לא להציף את הרשת. שים בליסט שתי יחידות. כל פעם תעדכן במכירה. שלא תעורר את השלדים.

תיקח לעצמך כלל אצבע להבא:
מומלץ לפני קנייה של סטוק לבדוק בגוגגל האם המוצר מוגן ב VERO.
אתה כותב בגוגל ebay vero ומחפש את שם המוצג ותראה אם הוא מצויין שם.  
לפעמים מוצר יכול להיות מוגבל בזירה ארה"ב ולעומת זאת פתוח בזירת צרפת או אוסטרליה.

בהצלחה
עמירם
לצפיה ב-'תודה !!'
תודה !!
11/07/2016 | 11:50
18
לצפיה ב-'מחיר משלוח חבילה מארה"ב לישראל'
מחיר משלוח חבילה מארה"ב לישראל
11/07/2016 | 10:08
6
61

לפי הניסיון שלכם, כמה בערך אמור לעלות משלוח חבילה של 2 ק"ג

מארה"ב לישראל באמצעות הדואר האמרקאי  USPS?

לצפיה ב-'לא צריך ניסיון, יש מחשבון:'
לא צריך ניסיון, יש מחשבון:
11/07/2016 | 11:20
5
49
לצפיה ב-'מצטער אבל אני לא יודע איך משתמשים במחשבון הזה'
מצטער אבל אני לא יודע איך משתמשים במחשבון הזה
11/07/2016 | 12:20
4
21
לצפיה ב-'אין מה לדעת, פשוט מזינים את הנתונים בשדות הרלוונטיים...'
אין מה לדעת, פשוט מזינים את הנתונים בשדות הרלוונטיים...
11/07/2016 | 12:28
3
32
אם יש משהו לא ברור, שאל.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
11/07/2016 | 16:44
2
25
בסעיף  2  ENTER  THE  ITEM'S  VALUE

האם עלי לכתוב כמה עלה לי הפריט?

לצפיה ב-'כן, אבל זה לא ממש עקרוני; כתוב סתם איזשהו סכום נמוך'
כן, אבל זה לא ממש עקרוני; כתוב סתם איזשהו סכום נמוך
11/07/2016 | 16:53
1
28
אני מניחה שזה יכול להיות רלוונטי רק במקרה של מוצרים יקרים שמצריכים ביטוח מבחינת הנהלים שלהם (אולי תכשיטים וכו').
לצפיה ב-'תודה רבה על הכל'
תודה רבה על הכל
11/07/2016 | 17:22
11
לצפיה ב-'איזה זירות יש חינמים ?'
איזה זירות יש חינמים ?
11/07/2016 | 08:18
49
הי
אני "ממוקם" באיביי UK 
יש לי 200 BUY IT NOW חינמים
ב COM - יש 50 חינמים
ב CA - יש 50 חינמים
ב DE - יש 40 חינמים
.
איפה עוד ?
אוסטרליה,צרפת אין חינמים
איםה יש עוד חינמים ? איזה זירה/זירות ?

תודה מראש
לצפיה ב-'ביטול אופציה best offer'
ביטול אופציה best offer
10/07/2016 | 14:02
2
45
שלום

ישיתי למספר מוצרים שאני מוכר best offer, עכשיו אני רוצה לבטל ולא ניתן (האפשרות באפור), מה עושים??

תודה מראש
לצפיה ב-'לדעתי end listing ושוב להתחיל אותה ובעריכה להוריד את האופציה'
לדעתי end listing ושוב להתחיל אותה ובעריכה להוריד את האופציה
10/07/2016 | 15:12
1
27
לצפיה ב-'זה אני יודע, הבעיה שבצורה הזאת מאבדים את היסטוריית המכירות'
זה אני יודע, הבעיה שבצורה הזאת מאבדים את היסטוריית המכירות
10/07/2016 | 19:47
25
תודה
לצפיה ב-'לא קיבלתי תגובה על ההודעה הקודמת בפורום - נא להתייחס'
לא קיבלתי תגובה על ההודעה הקודמת בפורום - נא להתייחס
10/07/2016 | 16:07
64
אני לא מצליח למצוא איך משתמשים בשניהם , צריך להוריד אותם בדרך כל שהוא ולאחסן את הקבצים או משהו כזה ? סתם לדוגמא בcrazylister אני כן מצליח להשתמש - הרשמה פשוטה ואני יכול להתחיל לעבוד עם זה , במגנטו ובקרייזי וונדור זה לא הולך בקלות , אפשר עזרה מה צריך לעשות ואיך ?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום