לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1352513,525 עוקבים אודות עסקים

פורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

לצפיה ב-'ביטלו את המכס על נעלייים ? '
ביטלו את המכס על נעלייים ?
11/05/2017 | 20:21
7
20
לצפיה ב-'בטלו.רק מעמ מעל 75 דולר'
בטלו.רק מעמ מעל 75 דולר
11/05/2017 | 20:51
19
לצפיה ב-'בטבלת המסים מופיע %31 על הנעלה / נעליי ספורט (מעל $500)'
בטבלת המסים מופיע %31 על הנעלה / נעליי ספורט (מעל $500)
12/05/2017 | 12:56
5
33

אם עבר חוק לביטול הוא עוד לא בתוקף, כנראה. בכל מקרה רלוונטי רק מעל $500 (בחבילה אחת) כך שאם לא מזמינים כמות גדולה של זוגות יחד (או נעליים יקרות במיוחד) זה לא משנה.
לצפיה ב-'בתעריף המכס זה בוטל'
בתעריף המכס זה בוטל
24/05/2017 | 23:38
4
3
מי שנכנס לתעריף המלא, לא לטבלה המרוכזת, רואה שבוטל המכס על נעליים. יש רק מע"מ.
לצפיה ב-'נכנס לאן? קישור...?'
נכנס לאן? קישור...?
24/05/2017 | 23:59
3
3
לצפיה ב-'רצ"ב הלינק'
רצ"ב הלינק
25/05/2017 | 10:48
2
2
הוא מיועד לשימוש סוכני (עמילי) המכס, שם אנחנו מסווגים את כל הטובין המיובאים לישראל.

תבחר/י חיפוש לפי פרט מכס

תבחר/י פרט מכס 64

יתקבלו כל סוגי המנעלים (נעליים, בשפת המכס) ושם תראה/י שבעמודת המכס רשום ***פטור***, משמע אין מכס, יש מע"מ.

בברכה, אלעד
לצפיה ב-'תודה; משום מה בטבלה המרוכזת זה עדיין לא מעודכן כך...'
תודה; משום מה בטבלה המרוכזת זה עדיין לא מעודכן כך...
25/05/2017 | 11:59
1
4
אבל זו הקלה לעשירים; מי קונה בבת אחת נעליים ביותר מ-$500?
לצפיה ב-'אני אעלה את זה למחלקת המחשוב של המכס'
אני אעלה את זה למחלקת המחשוב של המכס
26/05/2017 | 10:59
1
אבל יש הרבה דברים שדורשים תיקון 'סמנטי' בתקנות. אני מכיר תקנות של המכס שהקנסות שם בלירות ישראליות, ולכו תחשבו כמה זה שווה היום :)
לצפיה ב-'תחנות החלוקה של הדואר'
תחנות החלוקה של הדואר
11/05/2017 | 19:49
1
52
בעקבות הפוסט שכתבתי על רצוני להחליף את תחנת החלוקה,שמעתי מעוד כמה אנשים תלונות על התחנה הספציפית הזו ואחרות.הרצון של הדואר להקל על עצמו ואחרים הביא לבעיות שירות מצד בעלי חנויות.במקרה שלי הבן אדם חסר סבלנות,בא בטענות לא מעט וחס וחלילה לא ניתן בטלפון לבקש ממנו לבדוק מה כתוב על החבילה.לא תפקידי הוא טוען.גם מאחרים שאני מכיר התמונה לא טובה בהרבה.תרבות(או חוסר בה) ישראלית.
אני מתחיל לנסות את הצעתן של טריליאן וטלי לכתוב כתובת אחרת וטלפון ליד הכתובת,בתקווה גדולה שכן יגיעו סמסים גם על חבילות ללא מעקב,אבל בהחלט נשאר טעם מר מהמוסד הזה.האם לאחרים יש נסיון לא טוב עם התחנות האלה?
לצפיה ב-'לאף אחד אין ניסיון לפה או לפה?'
לאף אחד אין ניסיון לפה או לפה?
14/05/2017 | 22:49
3
לצפיה ב-'מישהו שלח לניו זילנד בזמן האחרון ?'
מישהו שלח לניו זילנד בזמן האחרון ?
11/05/2017 | 19:33
3
27
לפני מספר חודשים הייתה לי איטיות נוראית במשלוחים והחלטתי לחסום את ניו זילנד, מישהו שלח לשם בזמן האחרון ויכול להגיד כמה זמן לקח ?

תודה
לצפיה ב-'אני שולחת לשם מעט, אבל גם לי היו עיכובים כמעט תמיד וגם'
אני שולחת לשם מעט, אבל גם לי היו עיכובים כמעט תמיד וגם
11/05/2017 | 21:36
2
29
לא היה מעקב....אבל בסוף הגיע.
לצפיה ב-'תודה, תוך כמה זה זמן ?'
תודה, תוך כמה זה זמן ?
11/05/2017 | 22:34
1
15
לצפיה ב-'יותר מחודש'
יותר מחודש
12/05/2017 | 11:19
7
לצפיה ב-'משלוח'
משלוח
11/05/2017 | 18:02
2
35
משלוח צרור קטן בדואר ישראל
זה עד 2 ק''ג אבל האם יש מגבלת נפח של גודל הקופסא ומהי ? תודה
לצפיה ב-'כאן'
כאן
11/05/2017 | 18:38
21
לצפיה ב-'כן'
כן
11/05/2017 | 18:40
20

מידות מרביות:
אריזה רגילה: הממד הגדול ביותר לא יעלה על 600 מ"מ. צירוף האורך, הרוחב והעובי לא יעלה על 900 מ"מ.
אריזה בצורת גליל: הממד הגדול ביותר לא יעלה על 900 מ"מ. צירוף האורך וכפל הקוטר לא יעלה על 1,040 מ"מ.

לצפיה ב-'חשבון פיוניר'
חשבון פיוניר
11/05/2017 | 14:35
4
56
פייפאל לא מקבלת את חשבון הבנק של פיוניר ..מה עושים?
לצפיה ב-'פונים לפיוניר שינפיקו לך פרטי חשבון חדשים ומתפללים שיצליח'
פונים לפיוניר שינפיקו לך פרטי חשבון חדשים ומתפללים שיצליח
11/05/2017 | 18:41
16
לצפיה ב-'פייפאל הפסיקה מזמן לאפשר פיוניר'
פייפאל הפסיקה מזמן לאפשר פיוניר
12/05/2017 | 21:04
2
31
אין לך מה לנסות
לצפיה ב-'מה עושים?'
מה עושים?
14/05/2017 | 21:26
1
5
לצפיה ב-'כלום.'
כלום.
14/05/2017 | 22:46
2
לצפיה ב-'משלוח שמתעכב בארץ ושאלה על דרכי משלוח '
משלוח שמתעכב בארץ ושאלה על דרכי משלוח
11/05/2017 | 12:15
3
37
היי
הזמנתי משהו מארה"ב דרך usps עם מספר מעקב, וכתוב שהחבילה בת"א כבר מלפני שבועיים. הלכתי לסניף הדואר כדי לברר לפי המספר ונאמר לי שהחבילה בכלל לא הועברה דרכם- מה שמעלה את השאלה הבאה:
האם ואיך אני יכול לדעת בכללי דרך איזו חברה תישלח אליי החבילה? האם אפשר לדעת עפ"י דרך המשלוח שהמוכר מציע?

תודע מראש
לצפיה ב-'דואר רגיל יגיע בדואר ישראל, חברת שילוח דרך חברת שילוח'
דואר רגיל יגיע בדואר ישראל, חברת שילוח דרך חברת שילוח
12/05/2017 | 15:36
2
25
יוצאי דופן הם כל מיני שיתופי פעולה דרך חברות ביניים, אבל זה לא רלוונטי ברוב המקרים (אם יש לך שאלה על חנות מסוימת או שירות מוים, שאל נקודתית).

במקרה שלך אם החבילה אכן נשלחה ב-USPS (דואר ארה"ב) היא תגיע לישראל בדואר ישראל. ייתכן שהחבילה לא בת"א אלא בנתב"ג (TLV) כלומר נחתה בישראל אך לא הגיעה עדיין למרכז המיון וההפצה של הדואר ולכן הם לא רואים אותה במערכת שלהם. תוכל לכתוב כאן את מספר המעקב ונראה מה המצב.
לצפיה ב-'מספר המעקב'
מספר המעקב
12/05/2017 | 16:02
1
18
UA365016351US

הסתכלתי באתר של USPS וכתוב שם שהחבילה מחכה לאיסוף. הגיוני שזה תקוע בנתב"ג שבועיים?
תודה על העזרה.
לצפיה ב-'כן. היא מחכה לאיסוף של הדואר, כנראה. כתוב:'
כן. היא מחכה לאיסוף של הדואר, כנראה. כתוב:
12/05/2017 | 16:10
23
Your item departed a transfer airport in BEN GURION INTL, TEL AVIV YAFO, ISRAEL on April 25, 2017 at 2:05 am. The item is currently in transit to the destination.

ובדואר ישראל המספר לא מופיע, כלומר החבילה עוד לא נקלטה במרכז מיון/הפצה של הדואר. ייתכן שיופיע עדכון סטטוס כזה וייתכן שהעדכון הבא יהיה רק כשהיא תגיע לסניף ותקבל הודעה (במסרון, אם מס' הטלפון שלך מופיע על האריזה) לאסוף אותה.
לצפיה ב-'מותר לי למכור תוספי תזונה / וטמניים שלא מצריכים מרשם באיביי?'
מותר לי למכור תוספי תזונה / וטמניים שלא מצריכים מרשם באיביי?
10/05/2017 | 19:16
2
32
??
לצפיה ב-'כן'
כן
10/05/2017 | 21:50
1
15
לצפיה ב-'כן אבל...'
כן אבל...
11/05/2017 | 18:48
42
כדאי לקרוא, ולהיזהר.
לצפיה ב-'נדפק לי האיביי,'
נדפק לי האיביי,
10/05/2017 | 18:16
12
71
הכל היה טוב עד לפני מספר דקות. פתאום אני לא מצליח למצוא מוכרים סינים וכל המוצרים שמוצגים לי הם ממוכרים ישראלים.
מה קרה פתאום? איך אני מסדר את זה שהוא יראה לי מוכרים סינים? 
לצפיה ב-'אולי הגדרת איזה פילטר? תבדוק בחיפוש advanced'
אולי הגדרת איזה פילטר? תבדוק בחיפוש advanced
10/05/2017 | 21:52
2
9
לצפיה ב-'לא נגעתי בכלום.'
לא נגעתי בכלום.
11/05/2017 | 04:02
1
16
פתאום זה השתנה. ניסיתי לשנות את ההגדרות במתקדם, אבל זה לא השתנה. עדיין מציג לי מוכרים ישראלים, כשבעבר לא הציג אותם מעולם.
רוצה לראות סינים בלבד. שיהיה בברירת מחדל
לצפיה ב-'אתה לא יכול להציג רק מוכרים סינים. אין דבר כזה.'
אתה לא יכול להציג רק מוכרים סינים. אין דבר כזה.
11/05/2017 | 09:14
20
אבל יכול להיות שעשית איזשהו שינוי בחשבון או בהגדרות החיפוש שגרם לשינוי בתוצאות שאתה מקבל.
למשל, אם שינית כתובת, יכול להיות שאיביי מציגה לך תוצאות שהיא חושבת שהן יותר רלוונטיות לך כלומר מוכרים מישראל לפני מוכרים מסין.
ואולי הגדרת בתוצאות החיפוש שיראה לך תוצאות שהן במרחק X קילומטרים ממך בלבד... קשה לדעת.
לצפיה ב-'אתה צריך את זה לדרופ שיפינג מסין?'
אתה צריך את זה לדרופ שיפינג מסין?
11/05/2017 | 09:48
8
19
אי אפשר לפלטר מוכרים על פי מדינה אבל אפשר לפלטר מוצרים שמיקומם מוצהר במדינה, לדוגמה סין.
בהגדרות מתקדמות, תרד ל אופציה locations
תסמן את האופציה located in, בתיבת הגלילה תבחר china
בשורת החיפוש תכתוב נישה לחיפוש לדוגמה:
kitchen gadgets
אתה תקבל תוצאות של מוצרים רק מסין.
לצפיה ב-'באמת שלא נגעתי בכלום'
באמת שלא נגעתי בכלום
11/05/2017 | 14:05
7
19
יש לי את החשבון מ2012 בערך ומעולם לא שיניתי כלום. תמיד היתי על אותה כתובת בישראל ותמיד זה היה מציג לי מוכרים מסין או הונג קונג. בעיקר משם.
רוצה לשלוח מוצרים (פרטי) לא דרופ שיפינג לארץ. מוזר מאד! בנוסף
 הוא מחייב אותי בשקלים ולא במטבע דולרי למרות שהרכישה בUSD
לצפיה ב-'דבר עם פייפל בנוגע לחיובים'
דבר עם פייפל בנוגע לחיובים
11/05/2017 | 15:39
5
לצפיה ב-'החיובים בשקלים אם אתה משלם בפייפל, ככה זה עכשיו באיביי'
החיובים בשקלים אם אתה משלם בפייפל, ככה זה עכשיו באיביי
12/05/2017 | 14:06
5
24
בררת המחדל של פייפל היא לבצע המרה למטבע המקורי. אפשר לבטל אותה ע"י כניסה לקישור "אפשרויות המרה נוספת" בעת החיוב. הבעיה שבאיביי שינו את הממשק לפייפל (לפני כשנה וחצי) ומאז האפשרות הזאת לא מופיעה. זה גרוע ומעצבן וכבר התלוננתי בפניהם ולצערי אין עם מי לדבר.

בחשבון פייפל (בממשק הישן) יש אפשרות לסמן שבעסקאות עם הרשאה מראש לא תתבצע המרת מט"ח ע"י פייפל. יש כאלה שטוענים שזה עזר להם לעסקאות לאיביי. לי זה לא עזר.

לכן עשיתי שני דברים:
א. הגדרתי את כרטיס האשראי שלי לדולר אמריקני (בשירות לקוחות פייפל) ולכן כל עסקה בדולרים היא בדולרים כבררת מחדל.
ב. עסקאות איביי במט"ח אחר (ליש"ט / אירו / דולר אוסטרלי וכיו"ב) אני משלמת ישירות בכ"א ולא דרך פייפל (הגנת הקונה של איביי תקפה באותה מידה).
לצפיה ב-'איביי מחייבת במטבע המקור'
איביי מחייבת במטבע המקור
12/05/2017 | 22:44
4
8
כלומר אם קונים מוצר שמחירו נקוב בדולרים החיוב של איביי הוא בדולרים (לא להבלבל עם זה שאיביי מציגה מחיר בש"ח בתוצאות החיפוש, זה רק ל"נוחות" למרות שלי זה ממש לא נוח ושיניתי את ההגדרות של החיפוש כדי שלא יציג בש"ח).
פייפאל היא זאת שמבצעת את החיוב, וכאן זה תלוי בהגדרות. הגדרת ברירת המחדל היא המרה של פייפאל מש"ח למטבע החיוב, אבל אשר לשנות את זה (למרות שקצת מסובך להגיע למקום הזה באתר שלהם) ולהגדיר שההמרה תבוצע ע"י חברת האשראי.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שכתבתי... והתייחסתי להגדרות והסברתי את הבעיה.'
זה בדיוק מה שכתבתי... והתייחסתי להגדרות והסברתי את הבעיה.
13/05/2017 | 00:09
3
13
נראה כאילו הגבת לי בלי לקרוא את דבריי.
לצפיה ב-'דווקא קראתי היטב :)'
דווקא קראתי היטב :)
13/05/2017 | 19:02
2
2
לצפיה ב-'אז למה הסברת לי לגבי המרה של איביי כשזה בכלל לא מה שכתבתי?'
אז למה הסברת לי לגבי המרה של איביי כשזה בכלל לא מה שכתבתי?
13/05/2017 | 19:11
1
9
או חזרת שוב על נושא ההגדרות כשכבר התייחסתי אליו והבהרתי שעשיתי זאת וזה לא עובד? לא סתרת במאום את דבריי... רק התעלמת מהם.
לצפיה ב-'לא התעלמתי מכלום התייחסתי ברצינות לכל דבר שכתבת, שחררי '
לא התעלמתי מכלום התייחסתי ברצינות לכל דבר שכתבת, שחררי
13/05/2017 | 23:20
2
לצפיה ב-'FIXED PRICE'
FIXED PRICE
10/05/2017 | 12:39
21
112
יש לי שתי שאלות:
1.באופציה של המחיר קבוע יש אופציה לעשות GOOD TILL CANCELED-זה נשמע טוב מאוד ,אבל רציתי להבין אם איביי גובים עמלת מכירה גבוהה יותר לגבי מי שמשתמש באופציה הזאת או שזה עמלה מכירה 0.1 גם אם יקנו ממני בעוד חצי שנה?
2.איביי מאוד ממליצים על RELIST לגבי מוצר שלא נמכר,אז ככה אני במצב שאני לא משלמת INSERTION FEE לליסטינגים שלי,אבל השאלה שלי עם אני עושה RELIST אוטומטי כמו שהם ממליצים במידה ויקנו ממני נגיד בפעם השלישית האם עמלת המכירה תהיה גבוהה יותר בגלל שעשיתי RELIST כמה פעמים אפילו שאין INSERTION FEE האם בגלל שעשיתי RELIST אז ייקחו עמלת מכירה גבוהה יותר או שאני יכולה להרגיש חופשי לעשות RELIST ולא לדאוג כי אם אמכור יקחו רק את ה-10% הרגילים ללא קשר כמה פעמים עשיתי RELIST?
לצפיה ב-'חברים'
חברים
10/05/2017 | 22:22
49
מישהו יכול לעזור לי עם השאלות הללו? ואשתף אתכם -לאחר שבוע של יובש לאחר מכירה ראשונה-לא היו מכירות-כבר התאיישתי וכמעט אמרתי לעצמי שאיביי זה לא בשבילי ואין לי מושג מה עושים אלה שמצליחים בזה-ואז הגיעה לפני שעה מכירה.אז לכל מי שמתחיל כמוני - אל תתאיישו מהר...
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
11/05/2017 | 09:19
19
42
1. עמלת המכירה זהה, לא משנה מה משך הזמן שהמודעה מוגדרת כולל GTC. מה שכן, בכל חודש המודעה "כאילו" עולה מחדש ולכן אם עברת את כמות המודעות החינמיות שלך באותו חודש, את תשלמי עמלת העלאת מודעה מחדש כל חודש. ואת צודקת, GTC זה באמת אופציה מצוינת ברוב המקרים.
2. גם כאן עמלת המכירה לא קשורה לדרך שבה העלית את המודעה והיא תהיה זהה בכל מכירה (בהתאם לקטגוריה שבה את מוכרת כמובן). אגב, אם כבר עושים Relist, עדיף לעשות Sell Similar כי אז איביי מתייחסת למודעה כחדשה עם מספר מודעה חדש ונותנת למודעה boost קטן בשעות הראשונות של המודעה.
לצפיה ב-'המון תודה על התשובה'
המון תודה על התשובה
11/05/2017 | 20:14
18
18
יש לי עוד שתי שאלות
1.לגבי פייפאל יש שם אפשרות להגדיר מטבעות שאתה עובד איתם,כרגע יש לי שם דואר אמריקאי ושקל ובחרתי בדואר אמריקאי כמטבע הראשי האם זה בחירה נכונה?מה המשמעות של הדבר הזה בכלל מטבע ראשי האם זה משפיע על שער המרה על הרווח או ההפסד שלי?איך הכי טוב לישראלי שמוכר באיביי להגדיר את זה.
2.האם יש אפשרות באיביי להפיק דו"ח מפורט עם כל המכירות והעמלות?איך בעצם אני מוציאה דו"ח מסודר על כל הפעילות שלי שם?
המון המון תודה מראש
לצפיה ב-'אין משמעות למטבע ראשי'
אין משמעות למטבע ראשי
11/05/2017 | 21:35
17
17
כל כסף שתקבלי יופיע לך במטבע שקבלת אותו. שער ההמרה של פייפל רע מאוד ואת צריכה  לקחת את זה בחשבון כשאת מתמחרת. משיכת כסף מעל 1000 שח לא תהיה כרוכה בעמלה של 8 שח כמו משיכה מתחת, אבל את לא יכולה לערבב מטבעות ולעשות המרות. כלומר 1000 שח בכל מטבע....
דוחות אם את לוחצת במסך הראשי על COMPLETED יפתח מסך גדול ויש בצד STATEMENTS. ב REPORTING CENTER יש את כל הדוחות שאת רוצה.

לצפיה ב-'אוקיי המון תודה'
אוקיי המון תודה
11/05/2017 | 21:53
16
13
יועוד שאלה מה יורד קודם העמלה של איביי או של פייפאל ,זאת אומרת כשאני רואה בפייפאל את הסכום הסופי זה לאחר שכבר נלקחה עמלת איביי? אני מנסה להבין מה הסדר שבו יורדות העמלות מתי באיביי מתי בפייפאל והאם המחיר שאני רואה בפייפאל שקיבלתי זה כבר אחרי שעמלת איביי ופייפאל ירדו?
לצפיה ב-'פייפל לוקחים עמלה מייד עם המכירה, איביי פעם בחודש'
פייפל לוקחים עמלה מייד עם המכירה, איביי פעם בחודש
11/05/2017 | 22:05
15
18
הסכום שאת רואה בפייפל הוא לאחר ההורדה של 4.4. אחוז.
איביי יורד רק בסוף החודש כסכום אחד. את מקבלת מייל עם פירוט חשבונית.
אם את מתבאסת לשלם פעם בחודש, את יכולה להכנס להגדרות חשבון באיביי וללחוץ על תשלום החשבונית כל יום עבור אותו יום, אבל זו פעולה ידנית.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות '
תודה רבה על התשובות
11/05/2017 | 22:34
14
21
ועוד שאלה באופן כללי אתם שולחים לתורכיה או שעדיף להימנע מזה?
לצפיה ב-'שולחתלטורקיה ומעולם לא קנה ממני טורקי :)'
שולחתלטורקיה ומעולם לא קנה ממני טורקי :)
12/05/2017 | 11:17
22
הבעיה שלך זה מדינות אחרות....לא טורקיה
לצפיה ב-'שולח. מה הבעיה עם טורקיה?'
שולח. מה הבעיה עם טורקיה?
12/05/2017 | 12:27
12
28
אני מחריג מדינות על רקע של בעיות בדואר. לא על רקע פוליטי.
כל עוד דואר ישראל שולח, אני שולח גם.
אם הייתי יכול לשלוח לאמירויות ערב הייתי שולח בכיף. 
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה'
תודה רבה על העזרה
12/05/2017 | 17:37
11
16
תודה רבה על העזרה נראה לי שעדיין לא הסתדרתי לא מצליחה למצוא איפה דו"ח סיכום פעילות באיביי וגם יש שם משהו שמסביר על איך איך להצטרף ל-Sales reports להלן קישור:
אני הולכת ל-account אך אין לי שם קישור לדוחו"ת מכירה,האם זה בגלל שאני משתמשת באיביי ללא תוספות כלשהן כמו SELLING MANAGER ?ומה שאורית הציעה להסתכל ב-COMPLETED אני בכלל לא מוצאת את זה.אני רוצה לשמור את הדוחו"ת האלה להנהלת חשבונות בעתיד אם הסיפור יצליח.....אז איזה דוחו"ת ומאיפה עליי להפיק באיביי למטרת הנהלת חשבונות?

לצפיה ב-'תלחצי על account תחת זה תבחרי seller account'
תלחצי על account תחת זה תבחרי seller account
12/05/2017 | 17:49
10
17
המסך אמור להיראות אותו הדבר.
במסך משמאל תראי פירוט של החיובים החודש. אני מחקתי את הרוב אצלי.
מימין תראי אופציה לבחור חשבונית על פי תאריכים אחורה ואז לוחצים GO
לצפיה ב-'אוקיי תודה אבל אצלי זה נראה אחרת'
אוקיי תודה אבל אצלי זה נראה אחרת
12/05/2017 | 18:21
9
50
אני לא יודעת למה,היו לי 4 מכירות ומה שכתוב אצלי שם זה:You don't have any invoices currently. אין לי בכלל חשבוניות,בכל המכירות שלי הקונים שילמו מיידית באופן עצמאי ולא שלחתי להם INVOICE,האמת אין לי מושג איך שולחים INVOICE,האם זה התנהלות תקינה מצידי שאני לא שולחת INVOICE ,מה שכן אני כן רואה שם דו"ח על FEES אבל אין שום INVOICE ,זה תקין? זה בגלל שהם שילמו מיידית?
לצפיה ב-'החשבונית של איביי מופקת ב 15 לחודש, בגלל זה עדיין אין לך'
החשבונית של איביי מופקת ב 15 לחודש, בגלל זה עדיין אין לך
12/05/2017 | 20:54
8
16
חשבונית, אבל את כן יכולה לראות כמה את חייבת להם, כי זה מראה לך.
הדוחות שאמרתי נמצאים בפייפל לא באיביי. דוחות להנהלת חשבונות מוציאים מפייפל. הדרך שלך רחוקה לעוסק מורשה, לא נראה לי שזה צריך לעניין אותך. כשתיהיה לך פעילות שמצדיקה פתיחת תיק, תאמיני לי, תדעי הכל. בינתיים אני ממליצה לך להתמקצע וללמוד את התחום, כי יש המון מה ללמוד.
לצפיה ב-'אצלי החשבונית מופקת בין ה-1 ל-4 בכל חודש'
אצלי החשבונית מופקת בין ה-1 ל-4 בכל חודש
12/05/2017 | 22:52
1
13
החיוב בפייפאל נעשה ב-15 בחודש.
לצפיה ב-'כן נו, התכוונתי נסגרת...'
כן נו, התכוונתי נסגרת...
13/05/2017 | 11:13
6
לצפיה ב-'אורית תודה'
אורית תודה
13/05/2017 | 08:30
5
14
ואכן הדרך שלי לעוסק מורשה רחוקה מאוד...ובנתיים אני רק לומדת,אני פשוט רוצה להנחיל לעצמי כבר מהתחלה את המעקב אחר הוצאות הכנסות והאמת בנתיים אני רואה שאני מפסידה לא הרבה-אבל מפסידה וזה מעצבן.אבל כנראה ככה זה בהתחלה שאין לך פידבקים ואתה נותן מחירים נמוכים...אני משתדלת לראות בזה השקעה לעתיד.ורק כשאתה רואה איך העמלות נוגסות במכירה ועלות המעטפות ופתאום מתברר שהמשלוח קצת יותר יקר כי עברת את ה-200 גרם. לומדים,מקווה שאני אצא מהפסדים ומתישהו אתייצב בפלוס ולא במינוס.
לצפיה ב-'אני יכולה להמליץ לך לבנות קובץ אקסל'
אני יכולה להמליץ לך לבנות קובץ אקסל
13/05/2017 | 11:21
4
16
ולרשום בו על כל מכירה מה ההוצאות שלך, כדי שתדעי בדיוק. לדעתי, את לא אמורה להפסיד. אם את מפסידה זה לא טוב, וזה לא משנה אם את בהתחלה. אני בהתחלה מכרתי כל מיני דברים מהבית, אבל מצאתי דברים שהיה להם ביקוש. יש דברים שמכרתי ברווח מאוד נמוך, ואם הייתי מפסידה הבנתי שהמוצרים לא טובים, ועברתי למוצרים אחרים. את צריכה למצוא מוצרים שאת כן יכולה להרוויח בהם. זה דורש הרבה עבודת חיפוש...אבל את תמצאי דברים שאפשר להרויח בהם. תשתדלי לא לחפש מוצרים שהסינים מתחרים. שם כן תוכלי להתחרות.
לצפיה ב-'אוקיי תודה שאלה נוספת'
אוקיי תודה שאלה נוספת
13/05/2017 | 14:50
3
35
בחודש הבא אני נוסעת לנופש הפלגה-אז אני אהיה קצת מנותקת מהאינטרנט ויהיה עליי רק סמארטפון,האם באמצעות סמארטפון ואפליקציית איביי ופייפאל אני יכולה לנהל כל מה שאני צריכה?(כשאני אהיה ביבשה כי בים אין אינטרנט)זאת אומרת אם יהיו התכתבויות עם לקוחות או דיספיוטים אני אסתדר רק עם האפליקציות הן מאפשרות את כל הפעולות?כמובן שליסטינגים אני לא מעלה שבוע לפני הנסיעה,אבל אם לקוח יחפש אותי ישאל שאלה או משהו אני אסתדר רק עם סמארטפון.האם לדעתכם אני צריכה לשלוח איזה מכתב ללקוחות שקנו ממני שאני בנופש ואהיה זמינה רק מתאריך זה וזה והאם יש אפשרות לעשות איזה הודעה אוטומטית כזה באביי?בקיצור מה נוהל היציאה לחופשה מאיביי?

לצפיה ב-'את לא צריכה לעשות כלום'
את לא צריכה לעשות כלום
13/05/2017 | 16:11
1
13
לא הכל אםשר לעשות באפליקציה, אבל אין שןפ בעיה להכנס מהטלפון לאיביי כמו במחשב ולעשות שם הכל כמו במחשב. אפשר להסתדר.
את לא צריכה להודיע שום דבר לאף אחד.
לצפיה ב-' תודה'
תודה
13/05/2017 | 16:25
8
הפורום והאנשים פה מאוד עוזרים
לצפיה ב-'אני לא הייתי ממליץ לך להתעסק באיבי בחופשה'
אני לא הייתי ממליץ לך להתעסק באיבי בחופשה
14/05/2017 | 12:24
15
זה לא שאת מנהלת עסק שאי אפשר לסגור.
תהני מהחופשה ואל תטרידי את עצמך.
אם יש לך חנות תוציאי אותה לחופשה.
אם לא, פשוט תאפסי את כל הליסטים שלא יקנו ממך.
מיילים מלקוחות אפשר לענות דרך הסמארטפון.
לצפיה ב-'מבקשת עזרת המומחים מטבח לילדים ששולחים לארץ?'
מבקשת עזרת המומחים מטבח לילדים ששולחים לארץ?
10/05/2017 | 12:25
5
38
שלום לוכלם מבקשת את עזרתכם. אני רוצה לקנות לילדה מטבח פלסטיק צעצוע. בדכ אני קונה מעלאקספרס ולא מבינה בשאר האתרים.
המטבח עולה בארץ בערך 500-400 ומחול אמור לעלות כחצי. ככה אמרו לי.
ניסיתי להזמין מלוומארט ואי אפשר להזמין לארץ. וולמארט לא שולחים לארץ??

אמרו לי שיש אתר ג'ט לא הצלחתי.

באמאזון לא מצאתי את האופציה של משלוח חינם.
בבקשה שמישהו יעזור לי...!

אני מחפשת מטבח של חברה שנקרא LITTLE TIKES .חדש. ושהמחיר יהיה כלול במשלוח ולא יעלה כמו מטבח אמיתי....

מישהו מכיר אתרים שזה עולה יחסית נמוך? וראיתי שיש כמה אתרים של אמזון....
לא הבנתי איפה במטבח הזה אמור לעלות מחיר יחסית הגיוני.
מאוד יעזרו לי עזרתכם. תודה
לצפיה ב-'מטבח לילדים זה מוצר גדול וכבד יחסית'
מטבח לילדים זה מוצר גדול וכבד יחסית
10/05/2017 | 13:01
31
לכן גם אם תמצאי מישהו שיהיה מוכן לשלוח את המוצר מחו"ל לארץ, סביר להניח שדמי המשלוח יהיו מאד גבוהים עד כדי שזה לא יהיה משתלם.
בכל מקרה בדיקה קצרה באיביי העלתה כמה תוצאות... למשל:

אלו הזולים יותר... כך שעם משלוח לא נראה שאת חוסכת כסף. בנוסף קחי בחשבון שאם העלות כולל המשלוח גבוהה מ-75$ יצטרף גם תשלום מע"מ לסכום.

לצפיה ב-'נסי לברר בפורומי הורים, שם ודאי תמצאי גולשים בעלי ניסיון'
נסי לברר בפורומי הורים, שם ודאי תמצאי גולשים בעלי ניסיון
10/05/2017 | 16:46
21
או שאלי את אלה ש"אמרו לך", שיפנו אותך לחנות שמוכרת בחצי מחיר. אני לא מכירה את המוצר ואת רוב החנויות שהזכרת.

אין משלוחים חינם מאמזון לארץ כי אין אמזון ישראל (ומשלוחי החינם הם מקומיים, למשל באמזון ארה"ב בתוך ארה"ב). אבל זה לא משנה, משנה המחיר הסופי שתשלמי, זה מה שאת צריכה לבדוק בכל חנות. אם החנות לא שולחת ישירות לישראל אפשר להיעזר בחברות שנותנות כתובת מקומית ושולחות לישראל (כמו USHOP, דילטס, שיפיטו ועוד).
לצפיה ב-'תצטרפי לקבוצה ALIBUY בפייסבוק'
תצטרפי לקבוצה ALIBUY בפייסבוק
10/05/2017 | 22:00
25
מנהל הקבוצה עוזר לחברים בקבוצה למצוא מוצרים כולל קופונים בכל מhני זירות.
השירות לא עולה כסף למשתמשים.
הוא אפילייט של אתרים. מקבל מהם עמלות.
בקבוצה שלו יש כבר 60,000 חברים. אפילו פרסמו אותו בלילה כלכלי.
לצפיה ב-'תודה. מה לגבי אתר ג'ט??'
תודה. מה לגבי אתר ג'ט??
14/05/2017 | 17:17
3
הוא שולח לארץ? או שרק איביי ואמזון??
ומה שצירפת לי זה מחיר כולל משלוח??? תודה
לצפיה ב-'שאלה - חידוש ליסט אוטומטי והשארת כמות ה "סולד"'
שאלה - חידוש ליסט אוטומטי והשארת כמות ה "סולד"
09/05/2017 | 15:30
2
26
שאלה- כאשר מעלים מוצר כ -good till cancel אז בעמוד המכירה רשום מהי הכמות הנוכחית וכמה נמכרו. ראיתי אצל מספר מוכרים דפי מכירה בזמן קצוב והיו שם הרבה מכירות מחודשים קודמים. העלתי מוצר ל 7 ימים מכרתי 3 יחידות ממנו ורציתי לעשות לו העלאה מחדשכדי שימשיך למכור אבל שיראו גם בדף מכירה את הכמות שנרכשה עד כה. אבל המוצר עלה מחדש עם הכמות שנותרה אך בסולד יש 0 כלומר הכמות שנרכשה נעלמה.
 איך מעלים מוצר לכמה ימים ושיש חידוש הוא ממשיך עם הכמות העדכנית והכמות שנמכרה???
לצפיה ב-'אתה מחפש תכונה נפלאה בשם out of stock option '
אתה מחפש תכונה נפלאה בשם out of stock option
09/05/2017 | 15:48
1
29
התכונה תעבוד רק אם תשתמש במודעות בזמן מודעה מסוג  good till canceled

my ebay
account
site preferences
Selling Preferences
Use the out-of-stock-option

סימון וי יישמור תמיד על הכמות אותה מכרת
לצפיה ב-'התכוונתי לדף מכירה קצוב בזמן'
התכוונתי לדף מכירה קצוב בזמן
16/05/2017 | 12:37
4

תודה על התגובה אבל האם התכוונת למכירה קצרה?
כלומר מכירה ל 7 ימים שנגמרת ומתחדשת שוב תחת אותו מוצר אותו כמות זמינה ואותו כמות שנמכרה. 
כמו GOOD T'IL CANCEL רק במכירה קצרה של ימים.

לצפיה ב-'משלוח צרור קטן למלזיה.'
משלוח צרור קטן למלזיה.
09/05/2017 | 14:22
3
54
היי, 
כמוכר מתחיל, 
אני צריך לבצע משלוח לקונה, 
מסוג צרור קטן. 
הקונה ממלזיה, מצאתי מידע לגבי המדינה הזאת בפורום פה,
אך הוא ישן מאוד.
מה ההמלצות העדכניות? 
לבצע משלוח או לבצע זיכוי.

כל המלצה נוספת תעזור.  

לצפיה ב-'איזו סיבה יש לך לא לשלוח לשם?'
איזו סיבה יש לך לא לשלוח לשם?
09/05/2017 | 15:01
2
24
לצפיה ב-'אין יחסים בין המדינות'
אין יחסים בין המדינות
09/05/2017 | 16:24
1
45
ברור לי שדואר ישראל שולח את החבילות דרך צד שלישי הונג קונג (נדמה לי) 

לצפיה ב-'בסדר, זה עדיין לא סיבה לא לשלוח בעיניי'
בסדר, זה עדיין לא סיבה לא לשלוח בעיניי
09/05/2017 | 16:36
25
לצפיה ב-'תביעה ייצוגית נגד פייפאל הגיעה להסכם. ייתכן ומגיע לכם כסף '
תביעה ייצוגית נגד פייפאל הגיעה להסכם. ייתכן ומגיע לכם כסף
09/05/2017 | 13:41
3
654
ביוני 2015 קיבל השופט עופר גרוסקופף בקשה לתביעה ייצוגית נגד פייפאל, בטענה כי גבתה מישראלים עמלה כפויה על המרה ■ כעת הגיעו הצדדים להסכם באישור השופט: "מדובר בהסדר ראוי המבטיח כי חלק ניכר מחברי הקבוצה יקבלו השבה באופן אוטומטי"

למי שמסוקרן לקרוא את פסק הדין אני מצרף אותו. 
לצפיה ב-'עמלת המרה במשיכת כספים מחשבון פייפל לחשבון הבנק (לא ברכישה)'
עמלת המרה במשיכת כספים מחשבון פייפל לחשבון הבנק (לא ברכישה)
09/05/2017 | 13:49
74
הקבוצה הוגדרה ככל לקוחות פייפאל בישראל, שנגבתה מהם עמלת המרה בגין משיכת כספים שהוחזקו בחשבונות פייפאל במטבע זר לחשבונות בנק בישראל (עשרות אלפי לקוחות, לפי הערכות), החל משבע שנים לפני הגשת התובענה ועד למועד כניסתו לתוקף של הסכם המשתמש המתוקן ביולי 2013.

לפי הסכם הפשרה שאושר כעת, פייפאל התחייבה להשיב לחברי הקבוצה חלק יחסי מהעמלה הכפויה שנגבתה מהם (בתוספת הפרשי ריבית והצמדה), לפי מנגנון שקבע פיצוי גבוה יותר במשיכה הראשונה שביצע הלקוח לעומת המשיכות הבאות. בחישוב כולל מדובר בכ–51% מסכום העמלה שנגבתה.

חברי הקבוצה שהם בעלי חשבון פייפאל פעיל יקבלו את הזיכוי בתוך מאה יום באמצעות חשבון הפייפאל שלהם, או בהעברה לחשבון הבנק הישראלי המקושר לחשבון הפייפאל — לפי בחירת החברה.

מי שחשבונו אינו פעיל (החשבון נחסם, הוגבל או לא היה פעיל ב–12 החודשים האחרונים) יקבל את הזיכוי בהעברה ישירה לחשבון הבנק הישראלי המקושר לחשבון הפייפאל כחשבון ראשי — רק במידה ומדובר בסכום הגבוה מעשרה דולרים. כספים שלא יושבו מתוך ההסדר יועברו כתרומה, שייעודה עדיין לא נקבע.
לצפיה ב-'לפני כמה חודשים הם אפשרו בחירת המרה בינם לבנק'
לפני כמה חודשים הם אפשרו בחירת המרה בינם לבנק
10/05/2017 | 14:02
49
אני בחרתי בבנק.יכול להיות שזה עוד קיים שם למרות שהנציגה שלהם אמרה שהיום לא מאפשרים כי הם מפסידים מזה.
העמלה שהבנתי מהם היא לפי השער של בנק סינגפור אבל לא בטוח אם זה הפרש גבוה.אז הם מתחייבים לא לגבות יותר או מה?
לצפיה ב-'זה קבלת התביעה כייצוגית, זה לא הפסק דין העדכני...אשמח לעדכני'
זה קבלת התביעה כייצוגית, זה לא הפסק דין העדכני...אשמח לעדכני
04/06/2017 | 06:09
8
לצפיה ב-'לא מצליח להבין את החישוב של כמה ליסטים יש לי או כמה היו'
לא מצליח להבין את החישוב של כמה ליסטים יש לי או כמה היו
09/05/2017 | 13:02
1
26
זה כנראה לא מסובך אבל לא הצלחתי להבין
יש לי מגבלה של 675 מוצרים
ו-250 מוצרים בחינם.
מתי ה250 בחינם מתאפס? כל 1 לחודש?
ולמה רשום לי ACTIVE LISTINGS: 151
אבל בסיכום רשום:
You have listed (active) 461   
  You can list  214
    Out of 675

מישהו יכול לעזור להבהיר את הנושא?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/05/2017 | 13:08
49
ה-250 ליסטים חינם אכן מתאפסים בכל תחילת חודש.

לגבי השאלה השניה (שאינה קשורה ל-250):
יש לך 151 מודעות פעילות.
יש לך בנוסף 461 פריטים שמורכבים מהפריטים שנמכרו החודש ומהפריטים שמוצעים כרגע למכירה תחת 151 המודעות הפעילות (כלומר כנראה אתה מציע לפחות בחלק מן המודעות יותר מפריט אחד במלאי).

לצפיה ב-'תשובה מהדואר המשך....'
תשובה מהדואר המשך....
09/05/2017 | 12:51
14
79
קודם כל אציין שתשובה קבלתי רק אחרי שיחה עם מוקדנית טובה שפתחה פניה נוספת בנושא וראו איזה פלא הדפוקים האלה ענו על הפניה שנפתחה יום לפני ולא על זו ששוכבת אצלהם כבר חודש וחצי!!המוזרים דחו את בקשתי להחליף תחנת איסוף בטענה שזה עלול לגרום לעיכובים וכוליי.קרובים וחברים זה לא פרקטי כי הם לא גרים קרוב ולא אסע במיוחד כל שבוע .בוקסיט לא יכול לדעתי לשמש תחליף מלא כי הוא לא מוכר בחלק גדול מאתרי חול ובארץ .שאלתי ומחכה לתשובה אבלואופתע אם תהיה תשובה אחרת.מי מכיר עוד גוף שמאפשר מתן כתובת שלו באיזור גוש דן לקבלת חבילות?
לצפיה ב-'לא מכירה כזה גוף, אבל אתה יכול להזין כל כתובת שבא לך'
לא מכירה כזה גוף, אבל אתה יכול להזין כל כתובת שבא לך
09/05/2017 | 13:57
13
38
כשאתה מבצע רכישה מחו"ל. אתה לא באמת חייב לגור בה או להכיר אדם שגר בה. כיום בלאו הכי רוב ההודעות על איסוף חבילה מגיעות במסרון ולא לתיבת הדואר, כלומר אתה תקבל לסלולרי עדכון על הגעת החבילה לסניף/תחנת איסוף רלוונטית לכתובת, ושם לכל היותר יזהו אותך, לאף אחד לא באמת אכפת היכן אתה גר באמת. יש בכך סיכון מסוים כי אם מספר הטלפון שלך לא יופיע על החבילה (או שיהיה לא קריא) עלולים לשים פתק בתיבה שיגיע למישהו אחר.

אפשרות בתשלום (אם אתה כבר מוכן לשלם לבוקסיט, הם ממש לא זולים) היא לשכור ת"ד באחד הסניפים.

אגב, לא ברור לי למה חברים וקרובים לא רלוונטיים אחרי שציינת שהיית מוכן להשתמש בבוקסיט או ב"גוף שמאפשר מתן כתובת שלו באיזור גוש דן לקבלת חבילות" – מי אמר שזה יהיה לך קרוב לבית? אם אתה מוכן להסתפק בגוף כלשהו ברחבי גוש דן, אין מצב שאתה לא מכיר אנשים שגרים ברחבי גוש דן. אם לא מתאים לך לנסוע, למה מלכתחילה לבקש המלצות על גוף שהסיכוי שכתובתו במקרה במרחק הליכה ממך נמוך מאוד (גוש דן אזור גדול, כן?), בעיקר בהתחשב בכך שאין לנו מושג היכן אתה גר?
לצפיה ב-'גברת טריליאן,לא דייקתי.זה חייב להיות תל אביב או רמת גן'
גברת טריליאן,לא דייקתי.זה חייב להיות תל אביב או רמת גן
09/05/2017 | 15:05
11
31
לא חייבים כל הזמן להתפס לכל מילה.לא הבנתי בכלל את החלק הראשון שלך.לאן את רוצה שאזמין:לסופרפארמים,לחנויות,למי בדיוק?אלך לחנות לידי ואבקש ממנו לקבל לי חבילות?
לצפיה ב-'אבל אלה ערים ענקיות! (ולפעמים אפילו גבעתיים קרובה יותר, אגב)'
אבל אלה ערים ענקיות! (ולפעמים אפילו גבעתיים קרובה יותר, אגב)
09/05/2017 | 15:11
10
22
אני לא "נתפסת לכל מילה" אני מתייחסת לבקשתך באופן מעשי לחלוטין ולא מצליחה להבין אותך. מצד אחד אתה כותב שכתובות המכרים שלך ייאלצו אותך לנסוע, ומצד שני אתה מבקש כתובת כלשהי בשתי ערים גדולות מאוד שלרוב הכתובות בהן תיאלץ לנסוע... מדבריך נשמע כאילו אתה לא מכיר אישית אף אדם שגר בת"א או בר"ג... זה נשמע בלתי סביר בעליל.

החלק הראשון של דבריי הוא שאתה יכול להזין כל כתובת שבא לך מכיוון שחבילות כבר לא מחולקות לתיבות הדואר (אלא אם מדובר במעטפה קטנטונת) אלא מגיעות לסניף/מרכז חלוקה, וגם פתקים בד"כ לא מחלקים אלא שולחים מסרון. נובע מכך שכשאני מבצעת קנייה אני יכולה להזין כתובת מגורים שאיני גרה בה, החבילה תגיע לסניף השכונתי בהתאם לכתובת שהזנתי, ואני אקבל מסרון לבוא לאסוף אותה משם. הסיכון הוא שאם מספר הטלפון על החבילה לא יהיה ברור ישימו פתק בתיבה של אדם זר...

לצפיה ב-'גם בשתי ערים גדולות אפשר הרי לבחור מקום קרוב,לא??'
גם בשתי ערים גדולות אפשר הרי לבחור מקום קרוב,לא??
09/05/2017 | 15:28
9
13
לדוגמא,בוקסיט יש לה די הרבה לוקרים כשכמה מהם סמוכים פחות או יותר לבורסה ברמת גן אז אם היתה עוד חבה דומה הרי האינטרס התחרותי הברור שלה הוא גם פריסה מה שיותר רחבה.רק היום קראתי שyello התחילה גם ליישם לוקרים של חברה אוסטרית,אבל שירות הלקוחות החלש שלהם לא ידע על שום חברה חוץ מups ככה שזה עדיין בוסרי מאד.
לגבי הזמנה לכל סניף זה לא מדויק בגלל שיש גם תחנות חלוקה ולא רק סניפי דואר אז גם אם תזמיני לתחנה מסוימת לא ברור איך הם יגיבו שם אבל כנראה שאבדוק את זה יותר לעומק
לצפיה ב-'לא כשאין מה לבחור... כתבת חברה שאפשר להשתמש בכתובת שלה'
לא כשאין מה לבחור... כתבת חברה שאפשר להשתמש בכתובת שלה
09/05/2017 | 15:45
8
13
ולא שירות כמו בוקסיט, אז איך תוכל לבחור את הכתובת שלה? היא נמצאת היכן שהיא נמצאת... ואגב, גם לבוקסיט אין בהכרח פיזור במרחק הליכה; בחיפה (עיר לא קטנה) התאים הקרובים אליי ביותר מצריכים ממני נסיעה מיוחדת.

לא כתבתי הזמנה לכל סניף. כתבתי ת"ד בסניף (ואז מקבלים את החבילה בסניף עצמו) או הזמנה לכתובת כלשהי, ואז מקבלים את החבילה בסניף או בתחנה שאליהם משויכת אותה כתובת.

אני גם לא ממש מבינה לשם מה כל הבלגן הזה... לא עדיף לקבל את החבילות בסניף שאליו אתה משויך? מנין לך שבכתובת אחרת תשויך לסניף מוצלח יותר? הדרך היחידה להבטיח זאת היא לעבור סניף סניף, למצוא אחד מוצלח ואז לשכור בו ת"ד או למצוא מישהו שגר בשכונה, משויך אליו, ואפשר להשתמש בכתובת שלו (כאמור, עקרונית אפשר גם ללא ידיעתו, אם כי יש בכך סיכון מסוים).
לצפיה ב-'דרך אגב,ברוב הגדול של המקרים לא קבלתי סמס למרות שהיה רשטם טל'
דרך אגב,ברוב הגדול של המקרים לא קבלתי סמס למרות שהיה רשטם טל
09/05/2017 | 16:22
7
11
אבל הרעיון של ת.ד נשמע בסדר אבל יש אתרים שמציינים שלא ישלחו לת.ד.אני טועה?

לצפיה ב-'אני מקבלת מסרונים ב-99% מהמקרים (אלא אם המספר לא ברור)'
אני מקבלת מסרונים ב-99% מהמקרים (אלא אם המספר לא ברור)
09/05/2017 | 16:35
6
15
אני לא מסתפקת בהזנת הכתובת בשדה הטלפון (כי לא כולם מדפיסים אותו) אלא כותבת את הטלפון שלי (בפורמט ישראלי) כחלק אינטגרלי מהכתובת (בד"כ יש שורת כתובת נוספת שאיני מנצלת) וכך הוא בוודאות מודפס. רק פעם או פעמיים בשנה האחרונה קיבלתי פתק, וזה היה כי ההדפסה הייתה מטושטשת. למעשה כיום אני מקבלת פתקים רק על דואר רשום (בישראל) כי כתובתי הרשמית במשרד הפנים לא כוללת את הטלפון שלי באופן אינטגרלי...

יש מוכרים שמציינים שלא ישלחו לת"ד אבל באופן אישי לא נתקלתי בבעיות, גם כשהזמנתי (מאיביי, מאמזון ועוד) לקרובת משפחה בארה"ב שמחזיקה שם ת"ד. זה בעייתי למשלוחים שאינם דרך הדואר, כלומר באמצעות חברות בלדרות D2D.
לצפיה ב-'יש לך תיבת דואר?את רושמת טלפון בשורת הכתובת השניה?'
יש לך תיבת דואר?את רושמת טלפון בשורת הכתובת השניה?
09/05/2017 | 19:08
1
8
לצפיה ב-'לא, אין לי צורך. אכן, כך כתבתי.'
לא, אין לי צורך. אכן, כך כתבתי.
09/05/2017 | 21:04
4
לצפיה ב-'המשך'
המשך
09/05/2017 | 19:41
3
12
אני תוהה אם לעשות תיבת דואר אצל מוסד מנוון שלא מוכן בחוסר איכפתיות או אדישות,לבקשה מסוג זה זו סוכריה או שמא הם בכוונה דוחים כדי לאלץ אנשים לשלם.דילמה מתסכלת
לצפיה ב-'אין לי מושג מה הבקשה; לקבל חבילות בסניף אחר זו לוגיסטיקה'
אין לי מושג מה הבקשה; לקבל חבילות בסניף אחר זו לוגיסטיקה
09/05/2017 | 21:04
2
13
מבחינתם, למה שזה יהיה חינם? גם שירות "עקוב אחריי" הוא חינם רק לשלושה חודשים.

הם לא מאלצים אף אחד לשלם; למעשה למיטב ידיעתי יש יותר דרישה לת"ד מתיבות פנויות (אבל לא יודעת איך זה באזור שלך).
לצפיה ב-'כרגע הם רוצים 20 שח לחודש לתיבה על החלק היחסי'
כרגע הם רוצים 20 שח לחודש לתיבה על החלק היחסי
09/05/2017 | 21:56
1
14
בבוקסיט זה 18 שח לחבילה,אז יש הבדל במחיר לדעתך?אם מזמינים חבילה לחודש אז בוקסיט יוצא יותר משתלם בגלל שהוא יותר מהיר,אבל אם יותר אז נראה שהדואר צב יותר משתלם.לא?
איך את  בטוחה כל כך שזו הרבה לוגיסטיקה עבורם ולא מוסד בעיתי שלא רוצה לעשות שום מאמץ?שמעתי שבאירופה יש יותר גמישות בנושא,אבל לא אטחן את זה יותר.
לצפיה ב-'בממוצע שנתי יש לי יותר מחבילה בחודש, ובוקסיט לא נוח בעיניי'
בממוצע שנתי יש לי יותר מחבילה בחודש, ובוקסיט לא נוח בעיניי
09/05/2017 | 22:05
8
כך שלו הייתי במקומך לא הייתה שום התלבטות מבחינתי.
לצפיה ב-'גברת טריליאן,לא דייקתי.זה חייב להיות תל אביב או רמת גן'
גברת טריליאן,לא דייקתי.זה חייב להיות תל אביב או רמת גן
09/05/2017 | 15:09
21
לא חייבים כל הזמן להתפס לכל מילה.לא הבנתי בכלל את החלק הראשון שלך.לאן את רוצה שאזמין:לסופרפארמים,לחנויות,למי בדיוק?אלך לחנות לידי ואבקש ממנו לקבל לי חבילות?
לצפיה ב-'קישור פייפאל לחשבון אמריקאי או הפיכת הפייפאל לאמריקאי?'
קישור פייפאל לחשבון אמריקאי או הפיכת הפייפאל לאמריקאי?
08/05/2017 | 21:03
1
23
אהלן חברים

אני מוכר ותיק באיביי ויש לי חברים ומשפחה בארה"ב.

אני מעוניין לחסוך בעמלות בעת העברת כספים לחברים/משפחה וגם בעת מכירה שכן פייפאל גובים אחוז אחד פחות ממוכרים אמריקאים.

שיניתי את הכתובת שלי בפייפאל לכתובת אמריקאית אבל לא נראה לי שזה שינה לי את ההגדרות של החשבון לאמריקאי כי גובים ממני עמלות רגילות.

השאלה איך ניתן לשנות זאת, האם ניתן להפוך את החשבון שלי לאמריקאי?

האם אני יכול להוסיף לקשר לפייפאל חשבון בנק אמריקאי של חבר/משפחה שלא על שמי?

האם יש פתרונות אחרים כדי לחסוך בעמלות?

בתודה מראש.
לצפיה ב-'לא ניתן לשנות שיוך מדיני בחשבון פייפל קיים'
לא ניתן לשנות שיוך מדיני בחשבון פייפל קיים
09/05/2017 | 15:18
17
כדי לנהל חשבון פייפל אמריקני צריך לפתוח חשבון פייפל חדש עם אמצעי תשלום אמריקני וכתובת בארה"ב. למיטב ידיעתי אמצעי התשלום חייב להיות על שמך (והכתובת הראשית צריכה להתאים לכתובת אמצעי התשלום), אבל לא בדקתי.

אם אתה בלאו הכי משתמש בפרטים שאינם שלך, הגיוני יותר להשתמש בחשבון פייפל של אמריקני (על שמו) שיש לו אמצעי תשלום וכתובת אמריקניים. לפני שאתה עושה זאת בדוק היטב את תנאי השימוש בפייפל שלא יעשו לשניכם בעיות ויסגרו לכם חשבונות.
לצפיה ב-'משלוח של מוצר לתיקון בארצות הברית'
משלוח של מוצר לתיקון בארצות הברית
08/05/2017 | 14:41
5
37
יש לי מוצר מקולקל שהיצרן הסכים לקבל לתיקון או החלפה בחדש. איך אני שולח לו בצורה בטוחה ובלי שיהיו בעיות במכס האמריקאי (יש לי חשבונית פייפאל)? מצדי שיקח שבועיים אבל חשוב שזה יהיה אמין, אולי אפילו עם ביטוח. דואר ישראל רשום מספיק אמין? אם לא איזו חברת שילוח מומלצת? (אני גם לא רוצה שהם יקחו ממנו עמלות שחרור מוגזמות - זה יכול להתגלגל אלי..).
לצפיה ב-'שלח EMS מגיע תוך חמישה ימים'
שלח EMS מגיע תוך חמישה ימים
08/05/2017 | 17:35
4
22
השאלה מה המשקל של המוצר
לצפיה ב-'בערך חצי קילו'
בערך חצי קילו
09/05/2017 | 15:44
3
21
בשירות EMS לא גובים עמלות שחרור מהמכס? ואיפה אני מוצא את עיקרי המדיניות של המכס האמריקאי?
לצפיה ב-'יכולים לגבות'
יכולים לגבות
09/05/2017 | 17:06
2
15
לצפיה ב-'ואיך EMS עובד - אני צריך להדביק CN22? להדפיס? '
ואיך EMS עובד - אני צריך להדביק CN22? להדפיס?
10/05/2017 | 16:36
1
15
איך אני מעריך לצורך ביטוח מוצר משומש?
לצפיה ב-'EMS זה טופס שלם שמכיל את כל ההצהרה של CN22'
EMS זה טופס שלם שמכיל את כל ההצהרה של CN22
10/05/2017 | 16:38
16
למוצר משומש אתה צריך להעריך את השווי ולכתוב.
אתה אמור לדעת 
לצפיה ב-'חבילה תקועה'
חבילה תקועה
07/05/2017 | 17:08
1
48
רכשתי מוצר ממוכר, הוא שלח אלי חבילה שנעצרה בדרך והוחזרה אליו.
הוא הציע לשלוח את החבילה שוב או לקבל החזר, ביקשתי שישלח מחדש. קיבלתי מספר מעקב - החבילה השניה תקועה כבר כמעט חודש באותו מקום (עוד מהיום ששלח אותה). מה עושים במצב הזה? עברו כמעט חודשיים מאז התשלום

החבילה אמורה להיות EMS אם אני לא טועה, מספר המעקב מתחיל בLX
לצפיה ב-'מה עושים? פונים למוכר ומבקשים החזר'
מה עושים? פונים למוכר ומבקשים החזר
07/05/2017 | 17:14
26
במקרה ולא יגיב, כניראה שתצטרך לפתוח קייס על מנת לקבל החזר.
מאיזה אתר קנית?
מאיזו מדינה הוא שלח?
לצפיה ב-'אתרי אינטרנט לרכישת ספרים בארה"ב'
אתרי אינטרנט לרכישת ספרים בארה"ב
07/05/2017 | 11:09
5
39
שלום רב,
יש ספר אותו אני מעוניינת לרכוש..
שמו: 
Robbins and Cotran Pathologic Basis of Disease Professional Edition, 9e (Robbins Pathology)
קישור לאמזון: http://amzn.to/2pOLwr4

האם אתם מכירים אתרי אינטרנטי נוספים, מקומות אמינים, לרכישת הספר?
אין לי בעיה לרכוש אותו משומש, אפילו מעדיפה שכן המחיר זול יותר. כמובן שמשומש במצב סביר ולא בלוי.
ראיתי שיש את הספר באתר הבריטי bookdepository, אבל להבנתי מדובר שם רק בספרים חדשים.
לא מצאתי מקור לרכוש את הספר הזה פה בארץ.

תודה רבה,
עדן

לצפיה ב-'תחפשי בגוגל אולי פורומים של ספרים בחו"ל'
תחפשי בגוגל אולי פורומים של ספרים בחו"ל
07/05/2017 | 17:10
13
אולי קבוצות קריאה בפייסבוק.
לצפיה ב-'תוצאה מגגול - הרבה יותר זול מאמזון'
תוצאה מגגול - הרבה יותר זול מאמזון
07/05/2017 | 17:11
14
לצפיה ב-'חפשי באתר bookfinder, בדקי מה יוצא הכי זול'
חפשי באתר bookfinder, בדקי מה יוצא הכי זול
07/05/2017 | 18:35
7
לצפיה ב-'ראיתי את הספר באמזון UK'
ראיתי את הספר באמזון UK
08/05/2017 | 12:05
12
עושה רושם שהוא נמכר במחיר נמוך יותר שם וכן ניתן לקנות גם עותקים משומשים

לצפיה ב-'לפי ההשוואה ב-BookFinder יותר זול חדש ממשומש...'
לפי ההשוואה ב-BookFinder יותר זול חדש ממשומש...
08/05/2017 | 14:01
16
אבל חיפשתי לפי המספר הקטלוגי (שלקחתי מהקישור שנתת לאמזון) כך שאם יש מהדורות אחרות הן לא יצאו בחיפוש. את יכולה לחפש לפי פרמטרים אחרים, אתר ממש נוח. אפשר גם לשחק עם תצוגת המטבע ולהחליט אם רוצים מחירים כולל משלוח או בלי (המחירים בקישור כוללים משלוח לישראל).

bookdepository אתר מצוין (נקנה ע"י אמזון, אגב. גם מנוע החיפוש הנ"ל שייך להם...) ואם את מוצאת שם את ההצעה הזולה ביותר הייתי מנצלת אותה. נראה לי שמה שמקפיץ מאוד את המחיר הוא המשלוח, מאחר שזה ספר עב כרס בכריכה קשה.
לצפיה ב-'שאלות - פלטפורמת המשלוחים של איביי ודואר ישראל'
שאלות - פלטפורמת המשלוחים של איביי ודואר ישראל
07/05/2017 | 13:40
15
81
שלום חברים

הנפקתי תוית משלוח באתר המשלוחים של איביי בשיתוך דואר ישראל:

איך מתבצע השילוח, פשוט להגיע לדואר ולתת להם את החבילה? האם הם ידעו על מה מדובר ולא ידרשו תשלום חוזר?
היכן הוכחת המשלוח שלי במידה והחבילה נעלמת חס וחלילה?

בברכה,
לצפיה ב-'משהו?'
משהו?
08/05/2017 | 13:40
19
לצפיה ב-'היום השתמשתי בשירות לראשונה - פשוט חלום'
היום השתמשתי בשירות לראשונה - פשוט חלום
09/05/2017 | 20:39
5
63
נמכר מוצר יקר שאני תמיד שולח ב EMS עם ביטוח.
אני שונא את הטופס הזה כי עד עכשיו הייתי חייב למלא אותו בכתב יד. זה נייר פחם עם עותקים.
מעבר לזה המשלוח הזה עולה לי לא מעט. כ-120 שקלים שזה היה מעצבן לשלם בכרטיס אשראי ואל בפייפל.
נכנסתי לממשק של הדואר. הדפסתי את מדבקת המשלוח, שילמתי בפייפל שזה לבד מעולה.
הלכתי לדואר. עמדתי בתור והסתבר שאין צורך. כל הפרטים מולאו כבר במערכת לאחר התשלום.. אפילו המוצר כבר סומן באיביי אוטומטית כנשלח עם מספר המעקב.
בקיצור, ממש נוח.
חבל שאין תמיכה למשלוחים בתוך ישראל. לחו"ל יש רק משלוחים רשומים. יש לי כאלה שאני שם בול ושולח. 
לצפיה ב-'אתה משלם בפייפאל עם היתרה בדולרים ?'
אתה משלם בפייפאל עם היתרה בדולרים ?
09/05/2017 | 22:06
2
17
לצפיה ב-'יש לי כל מיני מטבעות'
יש לי כל מיני מטבעות
10/05/2017 | 11:18
1
28
אתמול שולם מפאונדים.
לצפיה ב-'לא חבל על השער המרה הגרוע של פייפאל ?'
לא חבל על השער המרה הגרוע של פייפאל ?
10/05/2017 | 23:26
9
לצפיה ב-'מה זאת אומרת לא לעמוד בתור? '
מה זאת אומרת לא לעמוד בתור?
10/05/2017 | 10:22
1
34
פשוט מגיע, עוקף את כולם ונותן את החבילה?
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
10/05/2017 | 11:17
20
לצפיה ב-'הפקידים בכלל לא מכירים את השירות'
הפקידים בכלל לא מכירים את השירות
10/05/2017 | 13:26
7
36
הנפקתי תווית היום, שלמתי דרך פייפאל, קיבלת מספר מעקב, הדבקתי את התווית על החבילה, והפקידים פשוט מסרבים לקבל אותה. אין להם מושג במה מדובר. גם הפקידים וגם שירות הלקוחות הטלפוני פשוט לא מכירים את השירות הזה! הם מסרבים להאמין שאכן שילמתי על המשלוח. למי לעזאזל אפשר לפנות?
לצפיה ב-'מנהל הסניף. שיברר אצלם במערכת'
מנהל הסניף. שיברר אצלם במערכת
10/05/2017 | 13:52
19
לצפיה ב-'זה מעצבן ?! בוא תשמע מה קרה אצלי !!!'
זה מעצבן ?! בוא תשמע מה קרה אצלי !!!
10/05/2017 | 15:22
4
34
גם אצלי, הדואר לא מכיר את זה, לא שמע על זה בכלל..

אבל אצלי קיבלו את החבילה, אמרו לי סבבה, שים בשק שלנו..

יום אחרי זה, אני בודק את מספר המעקב והחבילה בדרך אלי בחזרה במקום לאירלנד !!

ממש מציק הדבר הזה !!!!! הזוי.
לצפיה ב-'מעניין. אצלי בדואר כולם היו מעודכנים ואני גר בישוב לא גדול'
מעניין. אצלי בדואר כולם היו מעודכנים ואני גר בישוב לא גדול
10/05/2017 | 16:36
26
מעניין אם באמת לא תחזור החבילה.
נשלחה ב EMS. בדרך כלל לוקח יומיים ואני מקבל SMS סטאטוס שהחבילה על המטוס.
ניראה מה יהיה הפעם.
התחלתם להלחיץ אותי האמת.
לצפיה ב-'בדיוק קרה לי היום אותו הדבר'
בדיוק קרה לי היום אותו הדבר
14/05/2017 | 11:45
2
10
ניראה לי השירות הזה עוד לא אפוי מספיק
לצפיה ב-'אצלי הסתדר...'
אצלי הסתדר...
14/05/2017 | 11:52
1
9
מישהו גאון בדואר שם לב והחליט לשלוח את החבילה לחו'ל...

אבל כן, הם עדיין לא מודעים לזה, יש איזה קצר בתקשורת פה.
לצפיה ב-'דיברתי איתם עכשיו בטלפון'
דיברתי איתם עכשיו בטלפון
14/05/2017 | 12:50
10
עזוב את הטון התוקפני "מי אתה?"
"אז החבילה הזו ממוענת אליך"
איך בדיוק אני שואל ? כתוב במדבקת FROM מהכתובת שלי,TO ללקוח בארה"ב.
לא מבין את זה.

לצפיה ב-'אכן זה קורה הרבה'
אכן זה קורה הרבה
10/05/2017 | 23:28
26
כל סניף שהגעתי אליו הייתי צריך להסביר להם, למרות שיצא חוזר מסודר לכל העובדים בנושא, אף אחד לא מכיר את זה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום