לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום בר מצווה בת מצווה
 בפורום בר מצווה בת מצווה תוכלו לשאול את השאלות שיעזרו לכם לתכנן אירוע חלומי עבור היקרים לכם מכל! בנוסף, תוכלו לשתף בחוויות שלכם - הטובות יותר והטובות פחות.
מנהל הפורום, אלון רוזלמן, ישמח לענות על כל שאלה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בר מצווה בת מצווה

בפורום בר מצווה בת מצווה תוכלו לשאול את השאלות שיעזרו לכם לתכנן אירוע חלומי עבור היקרים לכם מכל! בנוסף, תוכלו לשתף בחוויות שלכם - הטובות יותר והטובות פחות.
מנהל הפורום, אלון רוזלמן, ישמח לענות על כל שאלה

אלבום תמונות
11/05/2008 | 16:12
5
3
אני מחפשת צלמ/ת שגם מעצב/ת אלבום, אבל
אני זקוקה למשהו מיוחד
אני לא מעוניינת בפוטומונטג'ים הרגילים של אלבומי התמונות אלא למשהי שתדע לעצב את תמונות הילדה עם דמויות של בראץ
מחפשת באיזור המרכז
ממתינה להודעות ומסרים
תודה
תמי פורת אלופת האלופים באלבומים
11/05/2008 | 16:39
3
אני אמנם לא מכיר את בראץ, אבל תמי פורת מעצבת, בעיני, את האלבומים היפים והמרגשים ביותר. היא גם מעצבת גראפית ובודאי יכולה לשלב את בראץ הנ"ל בצילומים. כתובת אתר האינטרנט שלה מצורפת בתחתית ההודעה. בהצלחה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
במסגרת החיפושים שלי גיליתי שהרבה
11/05/2008 | 17:50
2
חנויות צילום מספקות את שירותי "האלבומים" ובפחות כסף בגלל התחרות הגבוהה.  אין הבדל בין לשבץ את תמונת הילד בתמונה של מגדלי עזריאלי (שזה רגיל) לבין לשבץ בתוך או בין תמונת בראץ וכד'. זה רק ידע בפוטו שופ. צלם החנות מצלם צילומי חוץ ופנים ואז עורך את האלבום כבקשתך.  החברות הגדולות עובדות עפ"י שטנצים אבל הקטנות ממש עושות מה שאת מבקשת ובהרבה פחות מאלה שיש להם את המותג "מעצב אלבומים"
תכנסי לפורום אמנות שימושית בתפוז
12/05/2008 | 22:59
1
4
יש שם המון בנות מוכשרות
שעוסקות באלבומים
לחצתי מהר מדיי...
12/05/2008 | 23:00
תפרידי בין צלם למעצבת אלבומים.
לא חייבים מקום שעושה את שניהם.
קחי את מי שהכי טוב בתחומו
שהצלם יצלם והמעצבת תעצב.
על בתיה פארן ראיתי עבודות שלה יפות
14/05/2008 | 15:11
2

המלצות חמות תקבלו בפורום אם לאם -קישורי אימהות בתפוז

בתיה פארן
תמונות- סיפור אהבה    הפקת אלבומי מזכרת
הפקת אלבום ברכות לאירועים,
פרזנטציה לעסקים,
אלבומי הנצחה    ask@love-story.co.il
http://www.love-story.co.il
054-8041040
לאחר מאמצים לחפש רעיון סוף סוף מצאתי רעיון
11/05/2008 | 12:35
13
10
אז  ככה

מפתחים תמונה של הילדה בגודל של חצי בריסטול ומדביקים על גבי קאפה מן חומר לבן דמוי קלקר רק סוג טוב כזה.

מסמנים מאחורנית צורות של פאזל ורושמים מספרים

מדביקים על כל אחד מהחלקים סקוטצ' שבעצם בארוע יהיה תפוס לצד השני של הסקוטצ' על לוח כל שהוא

לפי מספר האנשים שרוצים לרשום כתב חידה כל שהוא כך בעצם קובעים את מספר חלקי הפאזל שיהיו

והמשחק הוא כזה

בוחרים את האנשים שיש קשר מיוחד ביניהם לבין הילדה , נניח גננת אהובה שעד היום יש קשר איתה או מורה אהובה , סבים וסבתות וכך הלאה לאחר שיודעים מיהם האנשים כותבים עליהם כתב חידה קליל, שבתוך הארוע מחלקים את חלקי הפאזל הממוספרים לאותם האנשים ומודיעים לקהל שעליהם להקשיב על מנת שאותם האנשים ידעו מתי זה קשור אליהם וברגע שמקריאים את כתב החידה אותו אדם מגיע ומדביק לפי המספר במקום המתאים שבעצם מכינים מראש את המספרים גם על גבי הלוח שלא יקח יותר מידי זמן

בקיצור מה שנחמד הוא שהילדה יכולה להקריא את כתבי החידה מעבר לדרשה ואז המשחק כולו שלה באותו הערב

מקווה שהבנתם במידה ומשהו לא מובן אשמח להסביר ...בכיף
אז תמשיכו להנות

וחוץ מזה נכין כמובן מצגת כנראה כפי שסיפרתי בצורת עיתון כלשהו עוד לא הוחלט סופי והרעיון שכל הערב יהיה בצורה הומוריסטית לחללוטין

ומופע דגלנות של החברות  בתקוה שיצא לפועל
רעיון נחמד מאוד... יש חברה שעושה את זה?
11/05/2008 | 13:00
9
7
יש אתר או טלפון?

מוטי - www.yourclub.co.il
הפקת אירועי בר/בת מצווה
כתובות אינטרנט מצורפות:
מוטי מה יהיה עם הפרסומות שלך
11/05/2008 | 13:07
7
6
אין לך עבודה להיתעסק בה שאתה כל היום ממליץ על עצמך.ככה זה שאתה חבר של מנהל הפורום יורם אפשר לפרסם חופשי כל היום האחרים כמובן נימחקים.
אני בניגוד אליך עוזר פה לאנשים....
11/05/2008 | 17:46
6
3
אם לך משעמם ואתה מגיב ככה אז זה כבר סיפור אחר...

שיהיה לך בהצלחה...

הפקת אירועי בר/בת מצווה
מוטי, אולי גם תקשיב?
11/05/2008 | 19:29
5
5
מוטי יקר,

סליחה על תגובתי הבוטה. אולי אתה קצת עוזר בדרך, אבל אתה בעיקר "דוחף" את ההודעות שלך בכמות בלתי סבירה ומשתלט על הפורום גם כאשר תגובותיך ממש אינן רלוונטיות לשאלות הגולשים. פניתי אליך בעבר דרך המסרים האישיים. אם לא קיבלת את המסר כי אתה לא רשום בין חברי הפורום, אנצל את המסגרת הזאת כדי לבקש שתפסיק. אחרת, אתחיל למחוק את הודעותיך.

עבורך ועבור ספקים אחרים שמבקרים בפורום, אפרט את ככלי הפעולה שהוא מאפשר:
1. לכל ספק יש אפשרות לכתוב הודעה פרסומית אחת!!! בלבד. זה לא מרוע לב. להיפך. זה נועד לשמור על הפורום מפני הצפה של הודעות פרסומיות. לידיעתכם, עומס של מסרים פרסומיים, רק מרחיק את הגולשים. (מוטי, לידיעתך!!!).
2. לאחר פרסום הודעה אחת, כל ספק מוזמן לפרסם את שירותיו בעמודי הלוחות (רק בקטגוריות רלוונטיות). שם אפשר לפרסם פרטי קשר מלאים.
3. כל ספק מוזמן להגיב על הודעות של הגולשים בפורום כאשר השאלה/בקשה נוגעת לשרות שלו.
4. כולם מוזמנים לתרום מנסיונם המקצועי והידע שצברו כדי לעזור לגולשים שעומדים לחגוג. גם זו דרך לבנות תדמית מקצועית.

"הידחפות" לא רלוונטית לבין הודעות הפורום פוגעת בתדמית הרצינית שלו ובודאי פוגעת גם במפרסם ההודעה בעצמו.

אז אנא, שימרו על כללי הפורום. זה יועיל מאד לכל הצדדים.

בברכה,

יורם בר-סלע
הבנת את זה אדון מוטי תקשיב ליורם.
12/05/2008 | 01:19
4
2
אתה עוזר לא מטוב לב אלא מתוך ניצול של אולי ייצא לי עבודה.אין לי בעיה תתפרנס אלף לבריאות אבל לא נעים לקרוא כל הודעה שנייה שלך עם קישור לאתר שלך זה מוריד את הרמה.עדיף שתיתעסק בעבודה ושיוק אחר מאשר להמליץ על עצמך כל היום בפורום הזה ובאינדקס שם גם שם אתה מגזים בלי פרופורציות.תודה ליורם בר סלע שימשיך להרחיק מכאן את האינטרנסטיים כמו הלל הפקות שגם מתחילה לעצבן.
לסלקטור בהתנדבות סטאר...
13/05/2008 | 20:13
3
3
סטאר היקר, עוד לא קראתי שום דבר מועיל שלך...

אבל יוצא לי להכנס לפורום בערך פעם בשבוע ואז אני עוברת על כל הנושאים האחרונים ואם אני רואה צורך להגיב אני מגיבה בכל הרלוונטים.
לסטאר יש הרבה ביקורות להרבה אנשים ואני בהחלט  אקרא ואקח לי מה שנכון לי. אבל בסופו של דבר וגם אתה יורם ענית לטענה דומה - כל הספקים שנותנים מזמנם לפורום (ואנחנו לצערי הרוב הגדול בכל הפורומים...) באים כדי לקדם את מטרתם. אם אני רואה שלקוח עומד לעשות שגיאה (כמובן לטעמי האישי כמפיקה- כמו 12 מתנות והדלקת נרות שבאמת שבענו מהם) אני וודאי אציע לו משהו אחר אם יש לי. ואם לא- לפחות אביע את דעתי האישית. יהיו אנשים שיודו לי על זה שלפחות חסכתי להם פיהוקים של האורחים גם אם הם לא הפכו ללקוחות שלי.
בהצלחה גם לך סטאר... תהיה מי שתהיה
אביטל

אה, והנה הקישור. יש לי דיעות משלי וכל הגולשים מוזמנים להתייעץ איתי.
הלל הפקות.

כתובות אינטרנט מצורפות:
הכל עניין של טעם
14/05/2008 | 00:42
3
לאביטל ולכולם,

אין ספק שיש פה הרבה ספקים, אבל יש גם המון הורים. הפורום נועד להפגיש ביניהם. המסרים הפרסומיים חשובים מאד להורים שעומדים לחגוג, אבל אם מרבים בהם, הם דוחים ומרתיעים. כמו בעולם, גם כאן הקהל מייצר יותר ויותר התנגדות למסרים פרסומיים. מה לעשות, חייבים להיות יותר יצירתיים.

הכל עניין של טעם. קשה לי לקבל שהדלקת נרות או טקס 12/13 המתנות מהווים טעות. הכל עניין של טעם. כל אחד חוגג בדרכו שלו... וזה היופי. תארו לעצמכם שכולם היו חוגגים באותה דרך. אז באמת היינו נרדמים בחגיגות.
אז אם מישהו מחפש רעיונות לטקס הדלקת נרות, אני מאמין שצריך לתת לו רעיונות כאלה אם יש. אם לא, תנו לאחרים להתבטא.

בברנז'ה של השיווק (שאני במקרה נמנה עימה) אומרים ש"דואר זבל" הוא דואר שהגיע למי שלא מעוניין בו. נסו להשליך מזה להתכתבויות שלכם בפורום.

בברכה,

יורם בר-סלע
על מי את עובדת את פה כדי לפרסם את עצמך.
15/05/2008 | 01:03
1
2
מעניין אותך לעזור לאנשים כמו שאותי מעניינים הרעבים בקמבודיה את עוזרת כאן כדי להרוויח עוד אירוע אולי וטו לא אז אל תיתייפי לנו שנינו יודעים שזה נכון אז על תעבדי עלינו אנחנו לא קיבוצניקים.נכון אני מעביר כאן ביקורת כי טיפוסים כמוך וכמו מוטי מגעילים אותי נידחפים לכל שירשור ומציעים את עצמם אם זו שיטת השיוק שלך אוי לנו.אתם בפורומים לא כדי לעזור אלא כדי לקדם את האינטרסים שלכם נראה אותכם עוזרים פעם אחת בלי קישור לאתר שלכם.וגם על המנהל כעסתי שתמך בפרסומת עלובה של איזה מאפיונר מלווה בריבית.אם הגענו למצב שהמנהל כאן תומך בלקחת הלוואות מהשוק האפור זה מקרה חמור.
הלו... לא צריכים להתלהם!!!
15/05/2008 | 15:58
2
לסטאר 26 ולכל שאר המתווכחים,

זו אמנם במה חפשית, אבל לא חייבים להגיב על כל דבר ובוודאי לא בשפה תוקפנית. אנחנו פה כדי לעזור אחד לשני... וכמובן גם לעצמנו. זה בהחלט לגיטימי ומכובד בעיני.

כדי שהפורום יהיה יעיל ואטרקטיבי למשפחות החוגגות, אסור לגדוש אותו במסר פרסומי. אנא מיצאו דרכים מקצועיות לעזור וגם להתבלט מבלי "להידחף". כך ילמדו להעריך אתכם כאנשי מקצוע בעלי ניסיון ולא כ"דחפנים חסרי מעצורים".

בברכה,

יורם בר-סלע
פונים לצלם שיפתח תמונה כזו.....
11/05/2008 | 13:26
5
ומבקשים מראש שידביק לכם את זה על גבי קאפה כך נקרא החומר

ובעזרת ידיים טובות מציירים את מספר חלקי הפאז כמספר כתבי החידה וכותבים מראש מספרים גם על הקאפה וגם על הלוח שיתפס הפאזל

וחותכים זאת בעזרת סכין יפני בעדינות זה כל הסיפור וזה חומר שנחתך בקלות רבה
מקורי ומדליק!!!
11/05/2008 | 16:43
4
שפ10 היקר/ה?

כל הכבוד. הרעיון של הפאזל והדרך שבה כל הקהל מופעל בבניית התמונה מרתקים בעיני. מתי אתם חוגגים? יהיה נפלא אם תספר/י אח"כ איך היה.

יורם
באופן אישי
12/05/2008 | 22:57
1
4
לא יכולה לראות תמונה של הילד שלי חתוכה לחלקים.
כנ"ל לגבי עוגות עם תמונה
(כמעצבת עוגות אני נתקלת בבקשות כאלה)
בסופו של דבר התמונה חוזרת למקורה
13/05/2008 | 07:01
1
טוב זה עניין של רגישות  בקטע הזה

לא חושבת שצריכה להיות בעיה עם זה[

וזו ילדה שהרכיבה פאזלים מסובכים החל מגיל שנתיים ורבע
האם יש אפשרות לעשות בת מצווה על חוף הים?
11/05/2008 | 10:00
2
קריקטוריסט
10/05/2008 | 22:18
2
3
מי יכול להמליץ על קריקטוריסט טוב עם מחיר סביר לבת מצווה.
קריקטוריסט בשם מארק
10/05/2008 | 22:25
3
לפני שנה הוא היה עובד איתי הרבה, הוא ממש טוב... ממליץ בחום.

כתובות אינטרנט מצורפות:
אני מאד אוהב את הקריקטורות של קיריל
11/05/2008 | 19:18
4
מצ"ב לינק להודעה קודמת שלי בפורום.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מחפשת מקום לבת מצווה שדואג להכל בתל אביב
10/05/2008 | 21:30
2
4
אני כבר שבועיים בחיפושים למועדון לחגוג לבתי בת מצווה, ביקרתי כבר בשלושה מועדונים ובכולם הייתה לי ההרגשה כאילו מנסים למכור לי חבילה ושמנסים ל"שחד" את בתי...צריכה עזרה והמלצה על מקום שעושה אירוע כאילו הבת  מצווה של בתי היא לא עוד אירוע שם אלא באמת אירוע של פעם בחיים

תודה רעות
המלצה חמה ביותר
10/05/2008 | 22:03
2
רעות יש לי המלצה על מועדון שנקרא תרבות ברחוב הארבעה בתל אביב. הוא די חדש בתחום הבת מצוות אבל יש שם צוות שעובד כבר כמה שנים יחד ועושים אירוע באמת מכל הלב, חגגתי שם לבתי בת מצווה ונשארתי ללא מילים. אני ממליצה בחום.

נ.ב לאחר האירוע הצוות העלה את התמונות לאתר אז את מוזמנת להיכנס. www.yourclub.co.il

שמחתי לעזור נעמה
אני כבר אחרי
11/05/2008 | 09:12
2
אני פניתי לבחור בשם ירון חן שאת מספר הטלפון שלו אין ברשותי כרגע אבל אחרי חודש של חיפושים ואותה ההרגשה שאת מתארת
הוא זה שארגן טרח הראה הוביל סגר שימח והכי חשוב ענה על כל משאלת לב של ביתי ויצר עבורה בדיוק את מה שרצתה אני אחפש את הטלפון שלו ואחזור אליך...
12 מתנות
10/05/2008 | 10:00
1
22
כשמבקשים מם' פורום על מנת להכנס למאמר מסוים, מישהו יודע מה עלי לרשום. אני מנסה לקרוא את מה שכתבו על 12 מתנות (ואנני מצליחה)
המספר של הפורום הזה הוא 1715
10/05/2008 | 10:42
4
אטרקציה לבת מצווה
10/05/2008 | 00:07
4
19
אני מחפשת מישהו או מישהו שיודעת לשזור צמידים מחוטים .או אם למישהו יש רעיון דומה להעסיק את הילדים  בחלק מהזמן.
אני מחפשת פעילות קטנה ולא יקרה אך בכל זאת מקורית.(המסיבה מתקיימת בחצר לא יותר מידי גדולה.)
תודה רבה
אטרקציה לבת מצווה
10/05/2008 | 22:36
1
9
אמממ אני מפיק כבר כמה שנים אירועי בת/בר מצווה ולא ייצא לי להיתקל בזה... אבל אם את רוצה להעסיק את הילדים את פשוט צריכה DJ טוב שירקיד אותם או צוות טוב שיפעיל אותם... אני ממליץ על פעילות כזו לילדים יותר צעירים...

הפקת אירועי בר/בת מצווה
כתובות אינטרנט מצורפות:
מוטי יקר
11/05/2008 | 19:37
4
אין גבול לחוצפה שלך. אתה באמת חושב שאמא שמחפשת מישהו ששוזר צמידים מעוננינת כרגע לשמוע על ה- DJ שלך? הפורום אינו המגרש הפרטי שלך אלא כלי תקשורתי שיזמתי כדי לסייע להורים לחגוג לילדיהם ולסייע לספקים (שגם אני נמנה עימם)  לשווק את מרכולתם. ההודעות שלך "סותמות" את הפורום שלנו במידע לא רלוונטי. אם לא תפסיק להציף אותנו בהודעות שלך, אמחק אותן מהפורום.

אתה הראשון שגורם לי להגיב בחריפות כזאת בפורום. מקווה שתיקח את זה לתשומת ליבך.

יורם
אם באומנות חשקה נפשך
11/05/2008 | 09:17
6
זו הכתובת: חופית שמה מספר הנייד שלה 050-2180088 היא מפעילה באומנות החל מהגיל הרך אני בטוחה שתמצא לך הפעלה שתתאים אצלי היא הפעילה גם בגן וגם ביום ההולדת של ביתי אומנם גיל 8 אבל זה לא משנה כשיש את זה למישהו הוא יכול לעבוד גם עם גיל הזהב.... :)
בפורום אם לאם קישורי אימהות תשאלי
14/05/2008 | 15:17
6
יש שם בנות מפעילות עם אחלה רעיונות .
דחוף!
08/05/2008 | 22:53
3
8
בעבר נעזרתי בעיצותיכם הטובות ולמדתי מנסיון המשתתפים.
עכשיו אני צריכה עוד עיצה אחת אחרונה ודי...
בשבת הקרובה, אחרי העליה לתורה בבית הכנסת, נתכנס עם עשרות רבות של בני משפחה קרובים ורחוקים וחברים, לארוחת צהרים חגיגית במסעדה. הכנו בעזרת צלם מקצועי סרט יפה על החתן. עכשיו נותרו שלושה "נואמים" לפני הקהל: בעלי, החתן ואני.
בעלי מבקש לפתוח ולקדם בברכות ומספר משפטים את פני האורחים ולהזמינם לצפות בסרט. אחרי זה יבוא הסרט.
אחרי זה, ברכה קצרה שלי, כמה שורות מבר המצוה המתרגש, ומילות סיום יפות, תוך התייחסות לקטעים שעלו בסרט, והרמת כוסית על ידי בעלי הרהוט והמנוסה בהרצאות מול קהל.
נתקעתי עם הברכה שלי. עברתי על המון ברכות באינטרנט, ולא אהבתי לחרוז (למרות שאני מאד טובה בזה). בדקתי אם אוכל לחבר בין הפרשה ובין דבריי - ולא מוצאת שום חיבור. לא מצליחה להתחבר לכל האמירות על הפיכתו לנער נושא באחריות (לאור העובדה שצריך להזכיר לו לצחצח שיניים ולאסוף בגדים מלוכלכים באמבטיה...).
אני אוהבת אותו מאד, וחוץ מאיחולים חמים שיגדל ויצליח ויהיה מאושר - אין לי יותר רעיונות. וזה מעט מדי. למישהו יש רעיון? כיוון? מה יהיה התוכן? אני באמת מחפשת ולא מוצאת מה אפשר לומר לקהל רב ושכבר קצת התעייף. כל שאני צריכה זה שלוש - ארבע שורות...
ואם כדאי להפוך את סדר המדברים - גם מוכנה לשמוע...
פרשות
08/05/2008 | 23:21
1
8
שבת שעברה עסקה בקדושים תהיו, בקשר של יהודי לבורא והתנהגות חברתית תקינה
השבת הזו גם כן נותנת המון הוראות כיצד לנהוג איש ברעיהו
שתיהן תמצית של התמצית של מהות בר המצווה.
הדבר היחיד שמוזר הוא החיבור בין סרט ומסעדה בשבת אחרי בית כנסת ל... פרשת שבוע
תודה על העזרה. עוד רעיון...
08/05/2008 | 23:25
9
כנראה שבאמת לא מתאים לחבר בין הדרשה לברכה. אז אולי ציטוט נהדר שקשור בהלכות העולם הזה/ בציפיות ההורים/בעיצות לדרך, שיכול להתאים? עוברת עכשיו על כל הספריה שלי, ומחפשת משפט, ציטוט, שממנו אפשר להתחיל את נאומי הקצרצר. רעיונות?
התשובה בגוף השאלה
09/05/2008 | 12:25
9
אולי במקום לחפש בכיוונים של תכנים מסורתיים וטקסיים, דווקא לכתוב משהו אישי מאד שמציין אמירות ומעשים משעשעים של הבן לאורך השנים (לכל אחד יש כאלה) ולציין שאת מקווה שעכשיו, עם היכנסו בעול המצוות, הוא גם יתחיל לאסוף את הבגדים המלוכלכים מהאמבטיה ואולי... אולי אפילו לצחצח שיניים מיוזמתו.

כל הברכות שלי לילדי מתמקדות בכיוונים האלה והן תמיד מרגשות, משעשעות ומעבירות את ההערכה הרבה שיש לי כלפיהם. בעיני זה מאד חשוב.

מקווה שעזרתי במשהו.

מזל טוב. יורם
בת מצווה
06/05/2008 | 13:12
6
10
אני עורכת לבתי בת מצווה בחצר הבית לכ-60 מוזמנים.
לא תהיה הפקה מיוחדת, רק קייטרינג.
רציתי לדעת מה בכל זאת אפשר לעשות בתור הפתעה / גימיק באירוע,
ואיזה מזכרת קטנה אפשר לתת לאורחים?
אטרקציות לבת מצווה
06/05/2008 | 15:01
2
15
לפני חודשיים חגגתי לבתי בת מצווה והזמנתי פוטומונטז, זאת אטרקציה ממש מגניבה וכל אורח מקבל מזכרת מהאירוע.

כתובות אינטרנט מצורפות:
האם תוכלי לפרט לגבי הפוטומונטז
06/05/2008 | 15:20
1
6
איזה סוג של אטרקציה זו, אשמח גם לדעת, תודה לך
אממממ...
06/05/2008 | 16:17
9
אני מצרפת לך תמונה... מה שעושים זה בעצם לוקחים את הפרצוף של הילד או הילדה ושותלים אותו בדמות מוכרת...

כתובות אינטרנט מצורפות:
מופע בכיכובה של בת המצווה
08/05/2008 | 23:14
9
http://www.hallel.co.il/index.php?id=60
רק שמחות
אביטל - הלל הפקות
בת מצווה בבית
09/05/2008 | 18:37
1
10
לא צריך הפקה מיוחדת בכדי לצקת תוכן באירוע. אפשר לשיר ביחד, אפשר לומר כמה דברים מרגשים, אפשר לתת לבת המצווה להגיד משהו משלה, אפשר להכין תערוכה העוסקת בנושא הקשור לבת המצווה,חידון או משחק הפעלה אחר ועוד ועוד...

בנוגע למזכרות
לדעי רוב המזכרות המחולקות באירועים הן בזבוז כסף. לרוב, האורחים זורקים את המזכרת לפח עוד לפני שהגיעו הביתה. היוצא דופן הוא מזכרות שיש להן שימוש. לדוגמא - אצל הדתיים נותנים לא פעם ברכונים, כך גם יש לאורחים ממה לברךבאירוע עצמו וגם יש מזכרת שימושית שניתן להשתמש בה בתום כל ארוחה בבית. ראיתי פעם באירוע שנערך לקראת ראש השנה, שנתנו צנצנת דבש קטנה לכל משתתף.

אופציה אחרת יפה וטובה יותר בעיני,היא לבקש מבתך לשבת לאחר האירוע ולכתוב מכתב תודה אישי קצר לכל אחד מן האורחים ולשלוח אותו בדואר. כך גורמים לאורחים לשוב ולהיזכר באיורע כמה ימים מאוחר יותר, נותנים להם את ההרגשה שמישהו חשב עליהם באופן אישי ודאג להודות להם, לא סתם במזכרת סטנדרטית, ובאותה ההזדמנות מחנכים את הבת למלמדים אותה כמהחשוב להודות לאנשים שבאו במיוחד כדי לחגוג איתה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה אייל
09/05/2008 | 18:47
3
אני גם חושבת כמוך... הבעיה היא שגם לבתי וגם לי יש קצת "פחד קהל" לדבר מול כולם.
לכן חשבתי לעשות מצגת קטנה עם תמונות וקטעי וידאו שלה מהילדות.
פניתי אליך וקבענו שנדבר לאחר החג.
שבת שלום, אורית

בגדים
06/05/2008 | 12:49
6
11
שלום לגולשי הפורום!
רציתי לשאול איפה אני יכולה לקנות בגדים לבת מצווה.
קצת לחוצה , כי הבת מצווה בתחילת חודש הבא.
אשמח לשמוע מקומות לבגדים יפים, בעיקר שמלות.
תודה מראש
מקפיצה
06/05/2008 | 15:47
2
מקווה שמישהו יוכל לענות על שאלתי בנושא הבגדים
07/05/2008 | 10:21
2
5
בגדים
08/05/2008 | 23:33
5
איזה סגנון אתן אוהבות?
לקוחות שלי הרבה פעמים קונות בחמש לב אדום ברעננה
או בקימונו ברעננה
אבל זה לא מתאים לכל אחת.
שלחי תמונה של משהו שאת אוהבת - נראה אם זה יזכיר לי חנות
רק שמחות
אביטל הלל הפקות
בגדים
13/05/2008 | 09:41
7
בקניון הזהב בראשל"צ  קיימת חנות בשם סודה לימון החנות מחולקת לשתיים בני מצוה ובנות מצווה חנות מדליקה בגדים שמלות וכל מה שתירצי מחירים סבירים. יש להם אתר באינטרנט תכנסי לגוגל תכתבי סודה לימון.
בהצלחה.
במקרה היום שמעתי
12/05/2008 | 23:06
11
יש פורטל חדש
שמרכז כל מה שקשור לביגוד כולל חנויות וכתובות
נקרא  2dress
תעשי חיפוש בגוגל
אני מעצבת בהתאמה אישית
14/05/2008 | 15:23
6
גם לנערות שרוצות להיות אחרות לא כמו כולן וגם לאמהות ולאחיות שלהן . הסטודיו שלי בראשל"צ
12 מתנות בת מצווה
06/05/2008 | 12:26
7
1227
אתמול היינו בבת מצווה של חברים
והם כמובן הכינו את המתנות רק שזה גרם להמון בלאגן
כי הם קראו לאנשים לבוא לתת את המתנה כשברקע אנשים בכלל לא מקשיבים והמון רעש

רציתי לדעת איך כן כדאי לעשות זאת שימשוך את האנשים ויהיה מספיק מעניין
האם למישהו יש רעיון
או במקביל אם יש רעיון אחר נוסף אשמח לשמוע
קצר!!!
06/05/2008 | 15:39
3
189
הסבלנות של האורחים מוגבלת. צריך טקס קצר ומרגש.

יורם
יש לך רעיון כיצד לעשות זאת קצר וקולע
06/05/2008 | 15:59
2
158
או אולי רעיון אחר משהו?
תודה
קצר ולעניין
06/05/2008 | 16:25
1
184
אם מזמינים 12 אנשים כדי לתת את המתנות, זה באמת לוקח הרבה זמן. בעיני, עדיף להביא את כל המתנות יחד:
1. בתרמיל עם הרבה כיסים (אם גודל המתנות מתאים)
2. מריצה מלאה מתנות
3. ארגז גדול עטוף יפה
4. שק בד (מבד צבעוני יפה או דווקא בד "יוטה".

ההורים מספרים על הסמליות שבכל מתנה וזהו. קצר ומרגש.

אם זה נראה לכם קצר מדי, הצעתי בעבר שני "טריקים" שבעיני מוסיפים המון למשמעות האירוע:
1. לספר בקצרה על הקשר עם כל אחת מהמשפחות שבין האורחים.
2. להכריז ולברך את כל האורחים שחגגו, חוגגים או יחגגו אירוע כלשהו בסמוך לאירוע שלנו (ימי הולדת, נישואין, לידה, קבלת תואר אקדמי, קבלת רישיון לרכב, זכיה בפיס, זכיה בשק אורז, קבלת הפיצויים מחברת הביטוח וכו').

בהצלחה,

יורם בר-סלע
תודה רבה לך, ועוד שאלה
06/05/2008 | 19:22
107
האם יש לך רעיון אחר מעבר למתנות הסמליות משהו קצת שונה?
תודה
לא עושים את שתים עשרה המתנות!!!!!!
08/05/2008 | 23:16
206
מתנות
09/05/2008 | 18:23
1
207
מנסיוני, אם הטקס כתוב יפה ומרגש, האורחים מקשיבים. אך אם מכירה את המשפחה ויודעת שבמקרה הספציפי שלך זה לא מתאים, ותרי על זה.
דרך אחרת ומעניינת שמנסיוני עובדת טוב (אם זה לא אירוע גדול מדי), היא לוותר על טקס רשמי ופשוט לבקש מהאורחים, להביא כל אחד מתנה סמלית משלו. במהלך האירוע מבקשים כל פעם ממישהו אחר להראות מה הביא ולהסביר מדוע בחר דווקא בזה. מכיוון שלכל אורח אופי אחר והעדפות אחרות, כל אחד מהאורחים מביא מתנה בעלת אופי אחר, חלקן משעשעות, אחרות מרגשות והתוצאה מאוד נחמדה.
תודה אך כנראה שנוותר בסוף על הרעיון הזה
11/05/2008 | 06:14
134
....
יש לנו את התוכנה של איחולן בצורת עיתונים
06/05/2008 | 12:24
3
19
ורציתי לבקש את עזרתכם בנושא
בקרוב חוגגים לבתנו בת מצוה ורציתי לשאול
איך כדאי לבנות  את העיתון כדי שיהיה מצחיק וכמובן בתוספת תמונה של הילדה?
אשמח לקבל תשובה
תודה
איזו תוכנה זו? נשמע מעניין
06/05/2008 | 14:06
2
4
אפשר לקבל את הכתובת להורדת התוכנה? המון תודה מראש
לתוכנה קוראים איחולן
06/05/2008 | 15:18
1
13
רשמי איחולן בגוגל ותגיעי ישר לתוכנה
פשוט לחצי על הורדה ותוך כמה דקות ההורדה תתבצע ותהיה לך תוכנה
תודה תודה
06/05/2008 | 16:21
3
הי, עמוד הלוחות בפורום
05/05/2008 | 23:13
4
6
ראיתי שמנהל הפורום מפנה אליו. איפה הוא נמצא?
הנה הקישור לבקשתך...
06/05/2008 | 11:46
3
5
מה עושים כשאין לינק?
06/05/2008 | 15:41
2
4
בראש עמוד הפורום יש פס תפריטים כחול. אחד הלחצנים בו הוא של הלוחות. (יש גם מאמרים. כדאי לקרוא).

יורם
תודה לשניכם. דווקא חיפשתי
06/05/2008 | 16:02
1
3
אבל ככה זה היפראקטיבים, לא קוראים הוראות, או במקרה הזה את האותיות הקטנות בסרגל.
העיקר שעכשיו מצאת. חג שמח. יורם
06/05/2008 | 16:17
1
שיר לבת מצווה
05/05/2008 | 13:27
2
26
שלום לכולם!
רציתי את עזרתכם במציאת שיר  שאני ובעלי רוצים לשיר לילדה.
שיר שהכי יכול להתאים לילדת בת המצווה.
תודה מראש
מקווה שתמצאו ברשימה משהו מתאים עבורכם
05/05/2008 | 16:37
20
עוף גוזל של אריק איינשטיין
איפה נגמרת הילדות - יורם טהר לב (לא בטוח שהוא הולחן, אבל בטוח מתאים להקראה)
ניגונים - פניה ברגשטיין לחן: דוד זהבי
חפשי ומאושר - דודו ברק לחן: בעז שרעבי
הללויה - שמרית אור לחן: קובי אושרת
ענין של זמן - רמי קליינשטיין
צעיר לנצח - רמי קליינשטיין
אתה עוד תגלה את העולם – אהוד מנור
צידה לדרך – לאה נאור
זו ילדותי השניה - של אהוד מנור
יוצא לאור - אהוד בנאי
באה אליכם – מירי מסיקה
מה שאת אוהבת – גלי עטרי
שיר לשירה - בביצוע של מירי מסיקה
forever young
לכי ילדה אהובה
מעגל החיים – ממלך האריות
מה שהיה - של יגאל בשן.
שמור לך חלום קטן - תרגום של אהוד מנור לשיר הלועזי Dream a little dream of me
ברוש - של אריאל זילבר
שיר
08/05/2008 | 23:35
8
רק מה שאת אוהבת- גלי עטרי
שאלות לבת מצווה
04/05/2008 | 18:48
1
4
שלום לבאי הפורום היקרים
שמחתי לגלות על קיומו של הפורום.
חברה טובה שלי עורכת בקיץ בת מצווה לביתה ומבקשת עזרה ב:
א. קריקטוריסט/ית טוב/ה
ב. מישהו שעושה טוב מעגלי מתופפים.
ג. די.ג'י
ד. צלם טוב שעושה סרטים טובים לילדות בת מצווה.
ה.מישהו שעושה ארועים בים (מחצלות, אוהלים לבנים כאלה וכו.).

אודה מאד למי שיכול/ה לתרום מנסיונו/ה.
תודות מראש  ושבוע נפלא לכל באי/ות הפורום  
קריקטורות? קיריל
05/05/2008 | 01:17
4
אני מאד אוהב את קיריל. הוא גם מצליח לצייר יופי של קריקטורות וגם מספיק ליצור קשר מצויין עם האורחים. אפשר למצוא אותו באינטרנט.

לגבי שאר השאלות, אין לי תשובה.

יורם
כתובות אינטרנט מצורפות:
שלום לכולם, אנו עורכים לבננו בר מצווה
02/05/2008 | 21:27
2
3
בבית הכנסת הרפורמי ברעננה. אנחנו מחפשים צלם שכבר עבד שם ורקע מוזיקלי מעניין. נשמח לקבל המלצות, תודה.
צלם וצלילים
04/05/2008 | 01:07
1
1
לגבי צלם שעבד כבר במקום, הכי מתאים לשאול את הצוות. נגנים והרכבים מוזיקליים בסגנונות שונים תוכלו למצוא בעמוד הלוחות שבפורום.

בהצלחה.
תודה כבר בררתי הם לא ממליצים. הם מחייבים
04/05/2008 | 01:29
4
קיטרינג, וגבי השאר הם לא מוכנים להמליץ.אבל תודה בכל מקרה.
חגיגה במערה
02/05/2008 | 14:27
2
3
לבת חגגנו במערות בית גוברין. עוד מעט הבן בן 13.
האם ניתן לחגוג במערות בית שערים (היתה שם לאחרונה ישיבת ממשלה)
מחפש רעיונות לארוע בטבע בדצמבר ולכן נושא המערות
בתי כנסת עתיקים עם אוירה?
מישהו חגג בבית הכנסת האיטלקי בירושלים ???
תודה
אני ממליץ על מבצר אנטיפטרוס, מקום מדהים...
03/05/2008 | 01:39
5
בהחלט מקום מגניב... ואם מעניין אותך כל מיני אטרקציות אני אשמח לענות לך...

הפקות אירועים בר/בת מצווה
כתובות אינטרנט מצורפות:
מערה
08/05/2008 | 23:41
1
תבדוק אולם בשם אופירה
בנאות קדומים
זה גם צמוד לקברות המכבים....

אתם מוזמנים לראות הצעה למופע בו הילד הכוכב הראשי.
רק שמחות
אביטל הלל הפקות
כתובות אינטרנט מצורפות:
מחפשת רעיונות נוספים ל13 המתנות
02/05/2008 | 00:11
87
ראיתי מה שיש כאן בקישורים והמסגרת מאד מוצאת חן בעיני אבל אולי יש עוד רעיונות עדכניים ועכשווים יותר?
רעיון להדלקת נרות לבר מצווה
30/04/2008 | 12:14
11
862
שלום רב
יש לנו בר מצווה בל"ג בעומר ואנו לא מוצאים רעיון לטקס הדלקת נרות האם יש למישהו רעיון מקורי.
מזל טוב
30/04/2008 | 12:21
2
120
הבר מצווה באולם או בגן?
כתובות אינטרנט מצורפות:
הארוע יהיה בתוך אולם בב"ש.
01/05/2008 | 08:56
1
76
הדלקת נרות
01/05/2008 | 13:24
141
היום הטקס של ההדלקת נרות הוא די מיושן, אבל אם בכל זאת רוצים אפשר אולי לשלב את הילד שישיר תוך כדי ההדלקה, אולי לעשות מצגת ברקע, אולי מעגל מתופפים- או מתופפים שיתופפו תוך כדי או יש מקומות שמביאים תופים ואז הילדים או האורחים יכולים לתופף, אפשר גם מופע ברייקדאנס ואפשר לשלב את הילד במופע.
מזל טוב!
כתובות אינטרנט מצורפות:
הרעיון
30/04/2008 | 15:18
4
121
רעיון להדלקת נרות לכי על הכותל של צחי
כתובות אינטרנט מצורפות:
היכן האירוע נמצא?
01/05/2008 | 00:27
52
הפקת בר/בת מצווה במועדון
כתובות אינטרנט מצורפות:
הכותל של צחי מאוד יפה אבל הייתי בשלוש ארועי
01/05/2008 | 08:58
2
75
בר מצווה שהוא היה אני רוצה משהו אחר שונה.
אחד שעושה כל יום בר/בת מצווה
01/05/2008 | 10:58
94
אני ממליץ לך לא לעשות הדלקת נרות זה קצת ישן והיו עושים את זה לפני 10 שנים... אני ממליץ על משהו עם מזרקות אש...

כאילו כל נר שהילד מזמין להדליק נדלקת מזרקת אש שעולה לגובה 3 מטר... זה ממש יפה...

הפקת בר/בת מצווה מועדון
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה מקורי בהדלקת נרות?????
08/05/2008 | 23:38
104
אתם מוזמנים לראות רעיון אחר בו הילד מופיע
לא מסכימה
03/05/2008 | 11:32
2
71
עם הקביעה הזו שהדלקת נרות זה מיושן. מי קבע בדיוק? היום חושבים שבלי אורקציה חיצונית אי אפשר להינות. כתבתי כאן לא מזמן שעשיתי לבני מסיבה לשכבה עם מוסיקה ריקודים ומשחקי חברה והילדים מאוד נהנו, בלי עוד תוספת אטרקציות שונות והפעלות. בסופו של עניין מדובר ביום הולדת של ילד. אצלי בני רוצה להדליק נרות ולהקדיש כל נר למישהו אחר לפי בחירתו. הוא ישב וכתב דברים מהלב. האורחים באים בשביל לחגוג לילד את בר המצווה, אפשר לתת גם קצת מקום לילד בכל הפסטיבל הזה.
אמרתי שזה קצת ישן... אבל זה עדיין מרגש כל פעם
04/05/2008 | 00:17
1
73
מחדש...

שיהיה מזל טוב ובהצלחה...

גם בר מצווה זה קצת ישן
04/05/2008 | 14:01
68
לפעמים דווקא לדברים המסורתיים יש חן רב.
מופע חושים של אורן שלום - המלצות
01/05/2008 | 16:40
1
8
האם מישהו יכול לתת המלצה לאטרקציה בבר מצווה של מופע חושים. המליצו לנו על אורן שלום.
הייתי ממליץ לשלב מופע כזה עם הומור
02/05/2008 | 15:49
3
נסי את יובל קרן
כתובות אינטרנט מצורפות:

מנהל/ת הפורום

אודות:
אלון רוזלמן מפיק ארועים מזה 19 שנים. בעל מועדון בר/בת מצווה יחודיים באזור השרון המשלב מתחם של מועדון ,בריכה מחוממת ומשחקייה
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אלון רוזלמן- מנהל פורום בר מצווה בת מצווה
אלון רוזלמן מנהל פורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו