לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום תעבורה ונהיגה בשכרות
הפורום, המנוהל על ידי עורך הדין אילון אורון, בעל ותק של 40 שנה בדיני התעבורה, ישמש פלטפורמה בה תוכלו לשאול ולשתף כל סוגיה בתחום התעבורה. כן, ינתנו מידע משפטי וטיפים מועילים בתחום.
טרם הקמת המשרד שימש עורך דין אורון כתובע משטרתי במחוז ת"א, כארבע שנים. כתב אוגדן מקצועי המוגדר אנציקלופדיה לתעבורה, הנקרא "תעבורה עיקרי הלכות" בהוצאת פרלשטיין-גנוסר. כן, כתב את הספרים "עצור משטרה- הכל על משפטי התעבורה", "איך לצאת זכאי בתיק תעבורה" וכן, ספרות נוספת.
מכהן כסגן יו"ר וועדת תעבורה של לשכת עורכי הדין בישראל. מרצה בפורומים שונים בתחום כולל במסגרת אקדמית.
צבר נסיון רב בייצוג נאשמים בכל הארץ ובכל הערכאות, החל מדוחות מסוג עבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום, המנוהל על ידי עורך הדין אילון אורון, בעל ותק של 40 שנה בדיני התעבורה, ישמש פלטפורמה בה תוכלו לשאול ולשתף כל סוגיה בתחום התעבורה. כן, ינתנו מידע משפטי וטיפים מועילים בתחום.
טרם הקמת המשרד שימש עורך דין אורון כתובע משטרתי במחוז ת"א, כארבע שנים. כתב אוגדן מקצועי המוגדר אנציקלופדיה לתעבורה, הנקרא "תעבורה עיקרי הלכות" בהוצאת פרלשטיין-גנוסר. כן, כתב את הספרים "עצור משטרה- הכל על משפטי התעבורה", "איך לצאת זכאי בתיק תעבורה" וכן, ספרות נוספת.
מכהן כסגן יו"ר וועדת תעבורה של לשכת עורכי הדין בישראל. מרצה בפורומים שונים בתחום כולל במסגרת אקדמית.
צבר נסיון רב בייצוג נאשמים בכל הארץ ובכל הערכאות, החל מדוחות מסוג עבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות.

למי הזכות קדימה, לאדום או לכחול?
14/01/2015 | 23:31
5
102
א, לאדום .ב ,אתה רציני ?
15/01/2015 | 07:29
37
בהעדר תמרור, האדום נמצא מימין לכחול ולכן ז"ק של האדום
15/01/2015 | 07:52
2
57
ואסכים עם המגיב הקודם, עצוב אם יש נהגים שזה לא ברור להם.
אבל אף אחד לא מימינו של אף אחד?
15/01/2015 | 13:02
1
70
תודה לשניכם על התוגבה!

אני יודע שצריך לתת זכות קדימה לרכב מימינך, אבל במקרה הזה, אף אחד לא נמצא מימינו של אף אחד.
אני אחדד את זה עם התרשים הבא, בו שניהם בצד שמאל של השני.
יש לך בעית תפיסה מרחבית, האדום מימין לכחול
15/01/2015 | 15:57
59
גם בשרטוט הזה, הרכבים נצבים זה לזה, אם נדמה את התמונה למחוגי שעון, הרכב הכחול בשעה 9 והרכב האדום בשעה 6, כלומר האדום נמצא מימין לכחול.
זכות הקדימה לרכב מימין
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2015 | 20:46
13
בהעדר תמרור סותר.
עבירה 05428
14/01/2015 | 21:13
1
54
שלום
אם שוטר רשם לי דו"ח בכתב יד לא ברור על אי מתן זכות להולך רגל, ולכן בכתב האישום הולך הרגל הפך להולכי רגל (שמספרם לא ידוע)
האם זו סיבה מספיק טובה לביטול כתב האישום?
בתודה
נפתלי

תאריך העבירה 3.8.14 היית צריך לשלם תוך 90 יום או לבקש להשפט
16/01/2015 | 10:33
18
עבירה 05428
14/01/2015 | 21:01
10
107
שלום
שוטר רשם לי דו"ח בכתב יד לא ברור על אי מתן זכות קדימה להולך רגל, ולכן בכתב האישום הולך הרגל נהפך להולכי רגל,
ובנוסף מוזכרת בכתב האישום מצלמה, ללא מספר סרט או מספר תמונה, ולכן סביר להניח שלא הייתה שם מצלמה, האם
אלה סיבות מספיק טובות לביטול כתב האישום כבר בדיון הראשון?
בתודה
נפתלי
כן, תגיד לשופט שזה היה הולך רגל אחד ולא כמה
15/01/2015 | 00:54
41
השוטר חבש כובע?
15/01/2015 | 19:38
1
69
1. קיבלת ב.מ. של 500 ש"ח ולא הזמנה לדין, משפט יתקיים רק אם תבקש.
2. את כתב האישום השוטר מעתיק מהחנ"א (חוברת נוסחי אישום), מה שחשוב וקובע הוא  הרשום בסעף הנסיבות, הצילום לא קריא העתק אותו ונוכל להשיב.
3. לא מוזכרת מצלמה, זה טופס שמיועד גם לעבירות מצלמה ולכן יש סעיף שלא מולא-
אתה יכול לבקש  להישפט, לפי המומחיות שהפגנת כאן אין סיכוי שתזוכה אם תיצג את עצמך, וזכור שהשופט לא כבול לקנס המקורי
השאלה איזה כובע ? תואם למדים (שטוח לכחולים או מצחיה לשחורים
15/01/2015 | 20:09
47
השאלות לעניין בקשה לביטול דוח:
 האם העבירה היתקיימה ?
האם תיאור נסיבות העבירה תואם את המציאות לפחות לדעת הנהג\ת?
האם יש עדויות מוצקות ו\או עדים בילתי תלויים היכולים להעיד בשונה מעדות השוטר ?
והשאלה הכי זוטרה - האם נפלו טעויות מהותיות בתיאור העבירה וההיתרחשות או זיהוי הרכב והנהג\ת?
טעות בין יחיד לרבים בהעתקת סעיף האישום אינו מהותי כלל לשום עניין.

למר נפתלי יער הנכבד
16/01/2015 | 09:23
6
58
ביום 3/8/2014 בצעת עבירת תנועה. קבלת לידך הודעת תשלום קנס ואף חתמת על קבלתה בחתימת ידך. 
בתאור נסיבות המקרה כתוב בבירור "הולך רגל שהחל לחצות..."
היית אמור לשלם את הקנס עד 3/11/2014 לערך. אני למד מכאן שהחלטת להישפט.
דבריך בדוח הם: " לא ראיתי" ועל זה חתמת. 
אם זו לא ראשית הודאה, צריך להוציא את המנוח בן-יהודה ממקומו ולהחזירו לפעילות באופן דחוף.

עניין המצלמה נולד מזה שככל הנראה דף המקור זז ביחס לההעתק שנמסר לך.

אם ברצונך להיחנק, מצא לך אילנות גבוהים יותר מהשיח הזה
בוא והשכל איך מתנהל דיון תעבורה:
הדיון הראשון נקרא "דיון הקראה" בו אתה נשאל האם אתה מודה או כופר.
אם אמרת מודה, נפסק ונגזר דינך על אתר.
אם אמרת כופר, נקבע דיון המכונה "דיון הוכחות" וכשמו כן הוא: השוטר מגיע ומוסר את עדותו ואתה או בא כוחך יכולים לחקור אותו חקירה נגדית על מנת להזים את עדותו ועל מנת לנסות לנטוע ספק במוחו של השופט.
לאחר מכן נפסק ונגזר הדין.
זכור, השופט אינו כבול לקנס המקורי.
בקשה קטנה:
לאחר גזר הדין, אנא חזור לפורום וספר לנו איך זה נגמר.
הוא לא חתם על דבריו, הוא חתם על קבלת הדו"ח לידיו.
18/01/2015 | 09:44
5
22
אין בחתימה כל אישור לנכונות הדברים בטופס.
צודקת, חתם על קבלה פיזית של המסמך ותוכנו.
18/01/2015 | 17:11
4
17
בבית המשפט יוכל לומר את כל אשר על ליבו ושכלו, אבל בית המשפט יראה בזה "עדות כבושה" על כל המשתמע ממנה.
ואת יודעת זאת טוב לפחות כמוני
דברי הנהג רשומים בסעיף ח בעוד אישור הקבלה
18/01/2015 | 17:21
3
19
נמצא בסעיף ט בנפרד, כך שלא ניתן לייחס לזה אישור על דבריו,
זה גם לא עדות כבושה
מאחר ואני לא שופט, איני יודע לגביך, נשאיר לשופט להחליט.
18/01/2015 | 20:38
2
13
מנסיוני הדל בקריאת פסקי דין, אם דברי הנאשם בבית הדין שונים במהות ממה שרשום על גבי ההודעה והנאשם מוסיף מידע שלכאורה היה בליבו ולא בא לידי ביטטוי באירוע עצמו אלא רק בבית המשפט, השופט נטה, לפחות בפסקי הדין שקראתי, להתייחס אל העדות בבית המשפט כעדות כבושה.
מעבר לזה, סעיף ט' מדבר על אישור קבלת ההודעה על תוכנה כולל סעיף ח'.  
בפיסקה הראשונה - דבריך נכונים, אבל אני חושב
18/01/2015 | 20:59
12
שהעדות הכבושה לא מתאימה לשואל ולדוח שקיבל כולל תגובתו , אבל גם אני לא שופט
לפיסקה השניה - בסעיף ט בדוח מצויין רק אישור קבלת ההודעה (בלי תוכנה ובלי שיכלול משהו - אתה יכול לבדוק)
מנסיוני בבית המשפט
19/01/2015 | 10:15
5
1. - החתימה  בתחתית הדו"ח היא אכן חתימה על קבלתו בלבד, שוטר שרוצה להחתים נהג גם על דבריו מבקשו לחתום שם חתימה נוספת.
2. התייחסות שופט - אם הנהג מכחיש את הכתוב ב"דברי הנהג" כבר בישיבת ההקראה, השופט נותן להכחשה משקל רב יותר מאשר להכחשה בישיבת ההוכחות.
3. השופט מייחס להכחשת הנהג משקל רב יותר גם אם הוא חוקר את השוטר חקירה טובה המראה סדקים ברישום דברי הנהג.
נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2015 | 13:48
7
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלה
13/01/2015 | 22:41
2
71
דו"ח ניתן בינואר 2014 ,הוגש עירעור שלא התקבל,הוגשה בקשה להישפט ,לאחר הודעה שהבקשה להישפט התקבלה,לא התקבל שום תאריך למשפט,עד מתי מחכים,,,,,?
מתקשרים למפנ"א ומבררים
14/01/2015 | 15:21
27
יכול להיות שהדו"ח אבד בגילגולי הבירוקרטיה אבל יכול להיות גם שתישפט שלא בפנייך ותתקשה מא לתקן את המעוות
וכמובן ישנה אפשרות שטרם נקבע תאריך.

הזמנה להישפט
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2015 | 20:52
37
מיום הבקשה להישפט, על המשטרה לשגר הזימון למשפט תוך שנה.
תקנה 22 א
12/01/2015 | 20:41
2
72
שלום קקיבלתי היום דוח על אי ציות לתמרורים עבירה לפי תקנה 22א. במקביל לא נגמרה לי שלילה על תנאי שבה כתוב שלא אעבור עבירות לפי תוספת ראשונה ושניה לפי פקודת תעבורה. בתוספת השניה יש אזכור של תקנה אבל רק לעניין זכות קדימה. האם ניתן להפעיל את השלילה על תנאי עליי באופן אוטומטי? האם יש קשר בין עבירה שביצעתי היום לבין עבירה המוזכרת בתוספת השניה?
שלילה ע"ת
13/01/2015 | 08:26
35
הפעלת שלילה על תנאי נעשית רק ע"י בימ"ש.
במידה וקיבלת דו"ח (תשלום קנס) - זה לא מפעיל את השלילה.
אם זאת הזמנה למשפט - יש אפשרות שהשלילה תופעל. תלוי במה בדיוק אתה מואשם (אילו תמרורים אתה מואשם באי ציות).
תקנה 22 א אינה מדברת על עבירה מסויימת
( לעמוד שלי בתפוז )
13/01/2015 | 21:05
29
תקנה 22 א, מחייבת נהג לציית לתמרורים .
לא ציינת מהו התמרור אשר את הוראתו הפרת.
אם מדובר בעבירת ברירת משפט (עבירת קנס) הרי תשלום הקנס יבטל את סכנת הפעלת התנאי בכל מקרה.
תוכל לפרט יותר ?
עו״ד אורון
מנהל הפורום
פורומים משפטיים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/01/2015 | 16:12
13
עורכי הדין המובילים בתחומם הגיעו לתפוז! יש לכם שאלה משפטית? רוצים להכיר לעומק את הזכויות שלכם? היכנסו עכשיו!

|*| נעשה לכם עוול? החלטתם להרים את הכפפה ואתם לא בטוחים איך? בואו לדבר על זה בפורום תביעות ייצוגיות

|*| למי מותר להאזין לכם? עד כמה הנייד שלכם יכול להסגיר אתכם? היכנסו עכשיו לפורום חקירות פרטיות:

|*| חשבון המים שוב הוכפל? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם מול העירייה? בואו לבדוק בפורום מיסוי עירוני

|*| נגרם לכם או לרכושכם נזק? רוצים לברר מי חייב לפצות אתכם? בואו להתייעץ בפורום נזיקין
דרוש מידע בעניין תאונות דרכים לצורך כתבה
10/01/2015 | 19:29
1
53
לום,
אני מחפש מידע על תאונות דרכים. המידע דרוש לצורך קמפיין בנושא בטיחות בדרכים שמבצעת עמותת אור ירוק.
> מפגעים בכבישי הארץ אשר מסכנים חיים וגרמו או עשויים לגרום לתאונות דרכים. 
> תאונות שנגרמו כתוצאה ממהירות מופרזת או עייפות או שכרות
> עומס בבתי משפט לתעבורה שגורם לדחייה גדולה בטיפול בתיקים
> תאונות תחבור ציבורית
> קורקינט חשמלי ואופניים חשמליים
> נהגים בגיל השלישי או נפגעים בגיל השלישי
> מקום סואן שאין בו מעברי חצייה.
> כניסה לבסיסי צה"ל - מקום שבו יש הרבה חיילים הולכי רגל - ואין סידורי חצייה נאותים.

וכל מידע רלוונטי אחר
אשמח לקבל את עזרתכם.
תודה.

אם אתה באמת מקושר לעמותה
11/01/2015 | 09:34
50
נסה לחפש במאגרי המידע שלה.
השאלות שלך כוללניות מדי ופרושות מדי.
נסה, באמצעות העמותה, גם במשטרת ישראל, הרשות לבטיחות בדרכים, חברות התחבורה הציבורית
|*|נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2015 | 14:57
5
|מיקרופון|העונה החדשה של הכוכב הבא יצאה לדרך, וזה המקום להרים את המסך ולדבר על כל מה שחם!
אז איזה ביצוע המיס לכם את הלב? איזה ביצוע פחות אהבתם? ומיהו המתמודד שיהיה לדעתכם הכוכב הבא?

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום  הכוכב הבא:

|טי-וי|העונה השישית של יומני הערפד כבר כאן!
דרמת המסתורין העל-טבעית שכבשה את העולם חוזרת וזה המקום לדבר ולשתף!

מוזמנים להיכנס לפורום יומני הערפד ולהתעדכן בפרקים החדשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
משטרת ישראל , נגדי
06/01/2015 | 10:28
12
116
בעודי מחכה לכניסה לחניה , במצב יציב בלי תנועה,  רוכב אופניים שנסע על הכביש רכב והסתכל לצד במשך 10 שניות ונתקע ברכב באיזור הגלגל האחורי 
תמונה של איך נראה האיזור של החניה (צילום מסך מגוגל תמונות)  : http://i.imgur.com/rrKe9Mu.jpg

לאחר מכן הרוכב אופניים נפל מאופניו והתחיל לשחק אותה פצוע , חיכיתי איתו יחד לפינוי לבית חולים.

לאחר שהרוכב פונה לבית חולים מסרתי פרטים לנהג האמבולנס (או פרמדיק גנרי אחר) , והמשכתי בחיי
לאחר כחודש החליט האיש ללכת להתלונן במשטרה, הוזמנתי למשטרה לתת עדות, כעת אני מקבל מכתב שבו תובעת משטרת מדינת ישראל אותי, והשאלות שלי הן כלדקמן : 

1. מדוע משטרת מדינת ישראל תובעת אותי ולא הרוכב אופניים תובע אותי, האם הבחור ביקש ממנה לתבוע והיא תובעת בשמו ? או שמה המשטרה תובעת כל מי שמעורב בתאונה ? 
2. מדוע משטרת מדינת ישראל תובעת את אותי ולא את הרוכב אופניים, הריי הוא נתקע ברכב ?
3. האם בתביעה כזאת יש צורך להביא עורך דין ? 
4. האם זה גורר איזשהוא רישום פלילי ? איזשהוא רישום ?
5. מה בכלל המטרה של התביעה הזאת ? כסף ? שלילת רשיון ? 

תודה, והמשך יום מוצלח לכולם.
הנפגע רוצה כסף ממך ולכן התלונן
06/01/2015 | 11:00
76
הוא פגע בך ולא אתה בו, גם עליו חלים כללי התנועה, כנראה בעדותו הוא טען שאתה פגעת בו ולכן השופט יחליט למי להאמין
אתה לא נתבע אזרחית, אתה מואשם פלילית
06/01/2015 | 11:14
77
הוא נראה הגיש תלונה במשטרה ונתן עדות לפיה אתה אשם ולכן אתה מועמד לדין.
מטרתו היא כנראה לקבל פיצוי מקרנית, פיצוי שעד כמהש ידוע לי אינו זכאי לו אם מדובר בתאונה עצמית שלו, ולכן הוא מציג כאילו אתה אשם.

כן, קח עו"ד, כזה שמתמחה בתחום.

צר לי על אי הדיוקים שנפלו בתשובות העונים לך - לפי חוק הפלת"ד
06/01/2015 | 12:24
9
80
במיקרה של תאונה בין רכב להולך רגל או רוכב אופניים הכיסוי הביטוחי הוא ע"י ביטוח החובה של הרכב המעורב וללא כשר לעניין מי אשם כמה ולמה.
כדי להפעיל תביעה מול הביטוח חובה צריך אישור דיווח תאונה ופתיחת תיק תאונה עם ניפגעים מהמישטרה וכמובן מיסמכים רפואיים כולל פינוי למיון ודוח מיון ודוח רפואי לאחר הטיפול נזקים קבועים אם יש וכ"ו.
מרגע שניפתח תיק תאונה עם ניפגעים המישטרה מבצעת חקירה ואם מסתמנת אשמה לדעת החוקר ויש מספיק עדויות התיק מועבר לדיון מישפטי.
לאור עדות הרוכב החליטה המישטרה לפתוח הליך מישפטי. בשלב ראשון אתה צריך להגיע לתביעה או לפני הדיון המישפטי או בדיון הראשון שהינו שלב הקראת האישומים ולבחון את העדויות וטענות הרוכב העומדות כנגדך ולפי זה לקבוע אם צריך עו"ד או לא, לאחר שלב הקראת האישום זכותך לבקש דחיה בהמשך ההליך לשם שכירת עו"ד שייצג אותך אם ניראה לך שצריך.
אם תוכל לאסוף עדויות מעדי ראיה לתאונה שגם יבואו להעיד במיקרה הצורך יהיה מצבך חזק יותר.
עניין הפיצוי  לניפגע גוטף בתאונה ייסגר מול הביטוח חובה שלך לפי חוק הפלת"ד. אולי כדאי להיתייעץ אם סוכן הביטוח חובה או החברה המבטחת אם יש להם עניין להיתגונן מהתביעה.
בכל מיקרה חובתך לדווח לביטוח החובה שלך על התביעה כי הם יישאו בנזק הכספי.

בנוסף לעיל תעד את הנזק פח לרכב אם יש וסימני הפגיעה כדי לחזק
06/01/2015 | 13:05
8
54
טענתך שאתה עמדת והא ניכנס בך.
חשוב גם היכן רכב הרוכב לפני הפגיעה האם בכביש או על מידרכה, שהרי אסור לרכב על מידרכה אבל כל אלה שייכות לטיעונים המישפטיים.
האם נחקרת במישטרה ?

תודה על תשובתך, תשובות לשאלותייך
06/01/2015 | 14:04
7
57
1. נחקרתי.
2. הרוכב רכב על הכביש , הוא פשוט לא הסתכל קדימה.
3. אין שום סימני פגיעה, מדובר בהיתקלות קלה, אין אפילו שריטה על האוטו, אני בשוק שהוא הלך למשטרה על כזה דבר.

פספסתי עוד כמה פרטים בהודעה הקודמת (פעם ראשונה שאני מזומן לבית משפט)
אני מואשם ב : 
1. נהגת בחוסר זהירות סעיף 21ג'
2. סטיה מקו נסיעה סעיף 41

בנוסף יש במכתב מקום שנקרא "עובדות" שכתוב בו : 
"הנאשם נהג בחוסר זהירות ולא נתן תשומת לב מספקת לדרך סטה שמאל כיוון נסיעתו כדי להיכנס לחניה חסם דרכו של רוכב האופניים והשניים התנגשו" 

ז"א ממש כתוב שם שכל מה שניסיתי לעשות זה להכנס לחניה ואז הדרך של הרוכב אופניים נחסמה ואז הוא התנגש בי (לא מצויין שזה לקח כמה שניות טובות שבהן הוא יכל לעצור כי כשנכנסתי לחניה הוא היה רחוק)
בהמשך לתשובותיי והשלמת דברי קודמי
06/01/2015 | 15:37
2
72
אדם נפג בתאונת דרכים ופונה למיון צריך לביא אישור משטרה לשם כיסוי עלות המיון, בדה ויהיו ל הוצאות נוספות (או הפסד הסה) וא צריך את אישורי השטרה לצורך קבלת פיצוי מחברת ביטוח החובה שלך. - כלומר ין כאן בהכרח רדיפת בצע שלו.
בוחני הנועה קיבלו את  עדותו ועדותך והליט לגיש נגדך תביעה שסעיפייה כתובים בכתב האישום.
עלייך להתיצב בזן שנקבע לך בבית המפ  ולהוות (או לא להודות ) בפרטי האשום, במידה וא ודה יקבע דיון להוכחות., לפני תחית הדיו תוכל לדבר עם הוע לנסות להגיע אית להסכם על עונשקל, (קשה להניח שהוא יסכים לבל את האישום), במידה ול יתדר ותרצה להמשיך בהליך המשפטי תוזמן לדו הוכחות.
בדיון הוכחות ל מסיק שתמסור את גירסתך (התובע מנוס הרבה יותר ממך אלא תצטרך גם חקור את עדי התביעה (סביר להניח שהנפגע)
במידה ותעזר בעורך דין הסיכוי שהעונש יהיה קל יותר מאשר בלעדיו, אולי אפיולו זיכו (במשפט כזה אתה צפוי לקנס כספי, פסילה על תנאי אולי גם פסילה בפועל (תלוי בעברך תעבורתי)
אני מניח שעורך דין ידרוש בין 100 ל 5000 שח כר טרחה.
ברזילי - מה קרה למקלדת שלך!!!
06/01/2015 | 16:08
1
27
לא יודע, זה לא המקלדת
06/01/2015 | 17:59
47
זה משהו בקליטת האותיות
נראה לי שהתקלה עברה,  ועם קצת מאמץ ניתן לקרוא מה שכתבתי.
על פניו לפי דבריך אכן אתה אשם בהפרעה לרוכב מאחר ופנית שמאלה
06/01/2015 | 16:09
52
להיכנס לחניה וחסמת את דרכו, מגדיל אתה חטא על פשע ומעיד שראית אותו מגיע.
אם יכול היה לעצור או לא זה עדיין אשמתך מאחר ואינך רשאי להיכנס למסלול נסיעתו וגם אם היה עוצר העבירה הייתה קיימת ואולי התאונה הייתה נימנעת.
זה שהוא רוכב אופניים ולא סמיטריילר אינו מתיר לך להיכנס שמאלה לחניה לפני שהוא עובר אותך והכביש פנוי לביצוע הפניה והתימרון שמאלה.
צר לי לפי תיאורך אכן העבירה שלך גרמה לתאונה בכך שלא הימתנת לפני הפניה לחניה ולא ווידאת שהנתיב פנוי ולא תיגרם הפרעה לרכב אחר כולל אופניים שהם נחשבים לרכב במיקרה הזה.
התיאור הזה שונה לגמרי מהתמונה שהצגת
06/01/2015 | 17:03
2
49
בתיאור המקורי נתת להאמין כאילו הרכב עמד זמן רכב בהמתנה, לא מספר שניות בעת תמרון כניסה לחניה שמחייב אותך למנוע הפרעה לתנועה.
לא הבנתי מה אמרת
06/01/2015 | 17:36
1
50
מה שאני אמרתי גם במקור וגם פה, זה שפניתי לחניה והמתנתי כמה שניות , אחרי כמה שניות שבו הרכב עמד ללא תנועה, נתקע בי הרוכב אופניים
תקרא טוב טוב מה אתה כתבת במשפט הראשון
07/01/2015 | 17:24
38
זה בכלל לא דומה למה שאתה כותב בסוף.
שאלה קצת מצחיקה, לגבי קבלת רישיון חזרה בעקבות פסילה מנהלית
05/01/2015 | 18:45
2
84
ערב טוב,
בתאריך 7.12 (יום ראשון) נתפסתי נוהג מהר, ונקבע לי למחרת שימוע אצל קצין משטרה.
למחרת, בתאריך 8.12 החליט הקצין לפסול פסילה מנהלית ל 30 יום.
איך הולכת הספירה של הימים?
לפי החשבון שלי, ביום רביעי הקרוב, 7.1 אוכל כבר לקחת את הרישיון בחזרה.

ספרתי נכון? או שבתחנת המשטרה נוהגים לספור אחרת מאיתנו...
אתה צודק
05/01/2015 | 18:57
32
חישוב פסילה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2015 | 12:02
57
המועד בו נפסלת הוא היום הראשון.
ביום ה 30 אתה פסול.
ביום ה 31 אתה לא פסול, והוא היום בו יוחזר הרשיון.
ביטול דוח חנייה
05/01/2015 | 18:18
1
65
לעו"ד אורון שלום, 

קיבלתי דרישה מעו"ד לתשלום דוח חנייה משנת 2000 ע"ס כ-3000 ש"ח לעירייה. בשיטוט באינטרנט הבנתי שניתן לבטל את הדוח בגין התיישנות ולכן, ביקשתי מהעירייה אישורי מסירה של הדוח ולא היה להם, הם  הפנו אותי לעו"ד שלהם והעו"ד טען כי שהוא לא חייב לספק לי כלום.
למי עלי לפנות ע"מ לבטל את הדוח? 

תודה על העזרה,
אורית
רציתי לענות - אך שמתי לב ששאלתך מופנית לעו"ד
05/01/2015 | 18:39
30
מדבקה על רכב שחונה בחנייה פרטית
05/01/2015 | 16:32
7
93
שלום רב,
למשרד שלנו יש חנייה פרטית שעליה אנו משלמים.
החנייה משולטת.
האם מותר לשים מדבקה על רכבים שמחנים שם ללא רשות?
מיכאל
מדבקה
05/01/2015 | 16:49
75
לא. אינך רשאי לשים מדבקה על רכב שחונה בחנייה פרטית. זאת עלולה להיות עבירה של גרימת נזק, ואתה עלול להיתבע בגין כך (אזרחית, וסיכוי קלוש שגם תביעה פלילית).
מדבקה אסורה, אפשר לשים פתק מתחת למגב
05/01/2015 | 17:36
4
89
אם החניה רשומה בטאבו, יש להזמין משטרה שתטפל במסיגי הגבול, רצוי שיהיה נסח טאבו להוכחה
חייב שיהיה נסח טאבו, אחרת ניידת לא תגיע
06/01/2015 | 00:33
3
33
ציינתי זאת
06/01/2015 | 10:59
2
27
המשטרה אינה שולחת ניידת למסיגי גבול מסוג זה
07/01/2015 | 17:35
1
70
קודם כל צריך שיהיה רשום על שמכם בטאבו.
שנית להציב שלט במקום בולט שזו חניה פרטית וכנגד החונה תוגש תלונה על השגת גבול.
אם מישהו חונה בכל זאת וכל פעם אני מניח שזה מישהו אחר.
אתה יכול לשים פתק במקום בולט במכונית המזהיר את החונה.
אם אותה מכונית חונה פעם אחר פעם, לצלם באופן ברור את המכונית ואת שלט האזהרה ולפנות לתחנת המשטרה
ולהתלונן על הסגת גבול. (עם המסמכים המוכיחים זאת.)
אם אתה רוצה להיות אפקטיבי ולהשיג תוצאות מיידיות, כלומר פינוי מיידי של החניה, תתקשר למוקד המשטרתי ותבקש שיאתרו את בעל הרכב לפי מספר המכונית ויודיעו לו טלפונית לפנות את החניה.  בדרך כלל זה עובד.

מפורשות: לא שולחים ניידת למקרה של חנית רכב זר בחניה פרטית.

כן מגיעה ניידת-
08/01/2015 | 08:29
65
מנסים לאתר נהג לפי מס' רכב ואו כתובת, כורזים ושואלים שכנים.
מדבקה על רכב שחונה בחניה פרטית
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2015 | 20:36
67
הדבקת מדבקה שלא יורדת בקלות עלולה להחשב כגרימת נזק, ואסורה.
אני צריך את מספר הנייד של עו"ד לימור שאלתיאל
05/01/2015 | 10:33
66
בעניין קנס על השלכת פסולת מרכב פרטי
05/01/2015 | 00:05
2
69
כחלק מעבודתי קיבלתי שיחת טלפון מאישה שהתלוננה על דו"ח שקיבלה בגין השלכת שקית אשפה מרכבה הפרטי לעבר מתחם חנות מכולת.
לפי מה שהבנתי הייתה מצלמה במתחם שתיעדה את שהתרחש, והגברת קיבלה דו"ח זמן מה לאחר מכן.
השאלה שלי - אם הבעלים של החנות זיהה את מס' הרכב וניגש להתלונן, מדוע קיבלה רק קנס?
אין בעניין זה גם הפרת ריבונות?
לא. אולי התכוונת הסגת גבול?
05/01/2015 | 08:30
49
ועל השלכת פסולת אין עדיין גזקר דין מוות או עבודת פרך לכל כהחיים.
עבירה זו נאכפת
05/01/2015 | 10:44
49
ע"י משטרת התנועה וכמדומני גם ע"י המשרד לאיכות הסביבה
אם נתקבל  דרך משטרת התנועה - זו עבירת ב.מ. שהקנס עליה (למיטב זכרוני) 500 ש"ח
אשמח אם תוכלו לעזור לי או לכוון אותי למקום הנכון
04/01/2015 | 15:59
3
67

אנסה ממש בקצרה לתאר את המצב:
אני עברתי תאונת דרכים והפנו אותי (מישהו מהעבודה) לאיזו חברה של עורכי דין בשביל התביעה.
זו תאונת דרכים ראשונה שלי ואין לי מושג איך זה מתנהל או מה נכון או לא..
בכל מקרה, משומה.. לא הכי נראה לי הטיפול של העורכת דין שמייצגת אותי או העוזרת שלה שמטפלת בי בנתיים..
לא ממש מכוונים אותי, לא ממש מייעצים לי או עוזרים.. מה גם שהכל מתנהל כרגע מול העוזרת של העורכת דין ולא מולה ישירות.
דבר נוסף- הם יושבים בכלל בחיפה.. ואין לי קשר ממשי איתם. הכל נעשה דרך פקסים. היו מסמכים שהעברתי להם שבכלל לא נכנסו לתיק כי הם אמרו לי שאין בהם צורך.
היום פקססתי להם גם תמונות שצילמתי מהנייד לאחר התאונה.. (אחרי כמה ימים..) הצילומים הם ממקום אינטימי יותר.. ויש שם את סימני המכות..
היא התקשרה אלי ואמרה שאני בכלל צריכה לפתח אותם אבל הוסיפה בלי קשר: "רק תגידי לי שרואים את הפנים שלך בתמונות"..

לא רואים את הפנים שלי בתמונות...

השאלה שלי היא כזו:
איך אמור להתנהל תיק תביעה של תאונת דרכים? מה נכון לשים בתיק ומה לא? איך ניתן למקסס את מה שאקבל מחברת הביטוח בתביעה? האם הניהול או היחס שאני מקבלת ממי שאמורה לייצג אותי הוא נכון והגיוני וככה זה באמת? האם באמת מעבירים הכל דרך פקסים? והאם באמת אכלתי אותה מבחינת התמונות?

כי כל יום שעובר אני מתחילה לחשוב שאולי בכלל אין לי למה להגיש את התביעה.. הכל טעויות או דברים שאי אפשר לתקן או להחזיר אחורה ..
כדאי להחליף עורך דין?

אשמח אם תוכלי לעזור ולייעץ לי. או לפחות לכוון אותי למקום ששם יוכלו.. זו תביעה ראשונה שלי כמו שאמרתי ואני ממש בוסר בזה...

תודה רבה והמשך יום טוב

המידע אפוף באי בהירות ומידע חלקי בכוונה או שלא למשל
04/01/2015 | 18:50
35
למה בכלל צרית תמונות ? יש דוח רפואי של המיון בקבלה נתוני טיפול רפואי ודוח יציאה נבית החולים בתוספת חוות דעת של רופאים למצב הנוכחי. או אולי בכלל לא הייה טיפול ובדיקה במיון ?
תמונות בילתי מזוהות שלא ברור מי מצולם למה ומתי הן לא עדות מישפטית, ומי שכך גם מיותרות לחלוטין.
מיקום המישרד של העו"ד הוא עניינך הפרטי מאחר ואת בחרת מרצונך החופשי מי מייצג אותך מישפטית.
אין מניעה שעוזרת או מיתמחה מבצעת את עבודת הניירת ואיסוף המידע עבור העו"ד.
מה פירוש למקסם ? ניסיון סחיטת פיצויים מעבר למגיע ? מגישים לבית המישפט את הדוחות הרפואיים המבטאים בצורה אמיתית ומלאה את המצב ומה שקרה מבחינה הרפואית ובית המישפט יקבע את הפיצוי המתאים לדעתו.
לא כל מיסמך הוא חשוב לצורך התביעה ולשם כך שכרת עו"ד שיחליט מה ואיך להגיש לבית המישפט.
אם דעתך אינה נוחה מהייצוג המישפטי את רשאי להחליפו רק לא ברור מה הבעיה.
אין גוף שיחליף את הלקוח באחריות על הייצוג שלו, תמיד ניתן לקחת את כל המיסמכים לחוות דעת אצל עו"ד אחר לפי בחירתך, תועלת בדרך כלל אין אבל אין מניעה לכך.

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2015 | 20:27
36
מי שמפגע בתאונת דרכים, זכאי לפיצויים מחברת ביטוח החובה.
חברות הביטוח אינן מנדבות כספים.
עורך הדין אמור לפעול על מנת למקסם את גובה הפיצויים וזאת במו״מ מול חברת הביטוח או בתביעה כספית.
אחד הכלים בנם משתמש עוה״ד הוא הוכחת הנזק, ולשם כך התמונות .
מולך ומול בא כוחך אמורים להיות יחסי אמון, ואני מניח שאם תרצי לקיים פגישה טלפונית בגלל המרחק, תזכי לכך, ותוכלי לקבל תשובות והסבר לפעולות המבוצעות.

איך אמור להתנהל
04/01/2015 | 21:10
37
עו"ד פונה לביטוח כשנה לאחר המקרה, כשכבר יודעים פחות או יותר את השפעת התאונה לזמן ארוך, הוא אוסף ממך כל נזקייך - הפסד השתכרות, הוצאות רפואיות, תשלום עבור עזרה במידת הצורך, ומעט גם על סבל (אלא אם הסבל ממש ממש גדול - מבחינה אובייקטיבית), הוא פונה לביטוח, הביטוח מגיש הצעה מצחיקה, אח"כ יש קצת "פינג-פונג" בהצעות ודחיות - עד שאת מסכימה להצעה, אם אינך מסכימה מוגשת תביעה בשמך ואז חברת הביטוח מציעה הצעה נוספת, אם גם לה אינך מסכימה - מתנהל משפט.
לתמונות אין ערך גבוה במשפט  (אלא אם אלו צלקות בפנים או במקום בולט אחר שנשארות לצמיתות)  כי אינן מציגות נזק כספי.
בריונות כביש - הפינה לשיפוטכם
03/01/2015 | 22:17
10
120
בריונות לא ראיתי- פרסומת למצלמות, כן
03/01/2015 | 22:31
8
41
האם צפירה ממושכת אינה בריונות כביש?
04/01/2015 | 06:19
7
83
ומה עם רכיבה בתוך הכביש?
במילים אחרות, בדוק שוב.
האם רכיבה במקביל וחריגה לכביש אינה בריונות?
04/01/2015 | 10:20
3
67
בריונות כביש אינה נחלתם של נהגים בלבד, גם הולכי רגל, רוכבים אופניים, וכל האחרים.

הבריונות היא תופעה של כל עם ישראל, בכביש או בכל מקום אחר, בלי קשר לאמצעי התחבורה שלו.
האם רכיבת אופניים על הכביש מנוגדת לחוק ?
04/01/2015 | 18:33
2
54
לפי הידוע לי החוק מגדיר את מקומם של האופניים על הכביש או בנתיבים מיוחדים לאופניים אם יש ?
החוק אינו מחייב לרכב על השול לפי הידוע לי.

החוק מתייחס לאופניים ככלי רכב על כל המישתמע מכך כולל ציות לחוקי התעבורה ונסיעה בכביש
החוק אינו מתייחס לאופנים כאל הולך רגל אלה דווקא ככלי רכב
הלא כן ?

כן ולא. החוק מחייב רכב איטי לרדת לשול.
05/01/2015 | 08:17
1
50
מדובר כאן על עליה תלולה, והסיבה היחידה של החריגה לנתיב היא רצון לרכב זה לצד זה.

וזה כמובן אם מתייחסים לרכיבה כאל אמצעי תחבורה, תאורטית עיסוק בספורט בכביש ציבורי אסור גם הוא, על פי תקנה 158.
אז נכון שאיש אינו אוכף תקנה זו וכולם רצים ורוכבים להנאתם בכביש, בשביל ובמדרכה, אבל להפריע לתנועה בגלל הרצון שלך בפעילות פיזית וחברותא זו בריונות לא פחותה מזו של נהג שבטוח שהכביש רק שלו.
שימי לב לתקנה לגבי חובת ירידה לשול של רכב מנועי סעיף ג
05/01/2015 | 09:31
44
ציטוט התקנה (סליחה לחירבוש עקב העתק הדבק לקוי)
חובת ירידת רכב איטי לשול מוגבלת בתקנה לרכב מנועי ולא לכל רכב ולכן לפי התקנות אופניים אינן חייבות בירידה לשול מיוצב\סלול
ציטוט התקנה (בליקויי העתק הדבק)
48. )א( נוהג רכב שנעקף, יסיט את רכבו עד כמה שאפשר לשפת הכביש כדי לאפשר לרכב
העוקף, לעקוף בבטחה ולא יגדיל את מהירות נסיעתו עד לאחר שהרכב העוקף עבר על פניו.
עקיפה

)ב( נוהג ברכב המוביל מטען חורג, ואשר אין אפשרות לעקפו עקב תנאי הדרך והתנועה
בה, חייב להאיט את מהירות נסיעתו, ובמידת האפשר והצורך לרדת מעבר לשפת הכביש ואף
לעצור את הרכב, כדי לתת לכלי רכב הנמצאים מאחוריו לעקפו בבטחה.
)ג( הנוהג ברכב מנועי שבשל מטענו, או בשל שיפוע הדרך, נאלץ לנסוע במהירות נמוכה
שיש בה כדי לעכב כלי רכב הנוסעים מאחוריו, חייב להימין ולנסוע בשול הדרך כאשר השול
מיוצב באספלט ופנוי כדי לתת לכלי רכב שמאחוריו אפשרות לעקפו.

אני מסכים לעניין תרבות ההיתנהגות ומתן הזכות לכולם להישתמש במרחב הציבורי כולל כביש אבל חוסר תרבות לא תמיד היא עבריינות או ביריונות.
צפירה היא אכן עבירה אבל צפירה למניעת סכנה
04/01/2015 | 10:47
58
אינה עבירה וטוב עשה הנהג שעקף  שצפר, ראה את רוכבי האופניים, אלה הגולשים לכביש ומסכנים את התנועה
הנה לשון החוק בעניין שימוש בצופר
04/01/2015 | 11:49
1
67
בהדגשה שלי
. 63    (א)  מתן אות בצופר לא יהיה ממושך או חוזר יותר מן הדרוש לפי הנסיבות. - מתאים למה שצלמת. הנהג עשה נכון כדי להזהיר את דבוקת הרוכבים שהייתה די מפוזרת ודי על הכביש
           (ב)  (בוטלה).
           (ג)        בדרך עירונית לא ישמיע אדם אות אזהרה בצופר אלא למתן אות אזהרה למניעת סכנה קרובה שאין למנוע אותה באופן אחר.

לגבי רוכבי האופניים 
כרוכב אופניים ונהג מוכרת לי הסוגיה משני צדדיה
04/01/2015 | 12:11
60
האירוע המצולם חוזר על עצמו מידי זמן.
רוכבי אופניים פולשים לשטח הכביש על מנת לרכב בחברותא, בחסות הרכב המלווה שמקנה ביטחון לעשות כן. באופן זה נחסם חלק מהכביש.
הנהגים שנאלצים להאט את נסיעתם, ממורמרים ולכן צופרים ממושכות לאות מחאה לאופן הרכיבה.
לעיתים מתקרבים במיוחד ועוצרים בחריקה על מנת להבהיל הרוכבים, לעיתים שופכים שתיה רותחת או שחותכים את הדבוקה בפראיות.
הכל הולך.

מסכים איתך - רוכבי האופנים מבצעים ביריונות
04/01/2015 | 16:59
57
למרות שמהירות נסיעתם איטית הם כופים על מכוניות היצמדות לקו הפרדה רציף וחושבים שהכביש של ההורים שלהם.
תמרור עצור על רמזור כבוי ושער פתוח?
03/01/2015 | 16:16
8
81
מצידו הימני של שער חשמלי הנפתח בשעות היום למורשים בלבד, יש רמזור (רמזור קטן - אדום וירוק בלבד), ועל העמוד של הרמזור יש תמרור עצור.
האם בשעות הלילה, בו השער פתוח והרמזור כבוי, האם יש תוקף לשלט עצור? האם חייבים לעצור בתמרור גם בלילה?

יש לציין שלא מדובר בצומת, אלא באמצע הכביש.

בנוסף, (אם התשובה היא שחייבים לעצור גם בלילה): יש על הכביש סימון של נתיב לאופנועים (עם ציור של אופנועים) - שכביכול לא צריכים להמתין לפתיחת השער, אלא יכולים להיכנס תמיד. האם השלט ורמזור חלים גם על אופנועים, למרות שהם לא צריכים להמתין לפתיחת השער (וברור שכוונת "מניח השלט" שאופנועים לא צריכים לעצור)?
רמזור זה אינו חוקי ולהערכתי גם התמרור
03/01/2015 | 17:57
3
52
עיין בלוח התמרורים כאן:

אני מניח שהרמזור והתמרור הונחו על ידי תופש המקום מסיבות בטיחות כללית במתחם, ולא אושרו על ידי רשות תמרור כלשהיא.
מהיכן מגיעה השאלה?
למה לא חוקי?
03/01/2015 | 18:14
2
49
עיריית ירושלים, היא זאת ששמה את השער-רמזור-תמרור-עצור במקום. לא הבנתי מה אני אמור לראות בקובץ המצורף.

"מהיכן מגיעה השאלה?"
אני עובר שם כל יום, ותמיד מסתפק האם לעצור או לא...

תודה על התגובה!
במקרה והרמזור לא עובד - הוראת התמרור מחליפה אותו
03/01/2015 | 18:35
43
לכן, במקרה שתיארת חייבים לעצור,
בקשר לרמזור - רמזור עם אור אדום וירוק בלבד אינו רלוונטי ואין לו הגדרה בת"ת
לשאלתך, התמרור כנראה חוקי. הרמזור לא
04/01/2015 | 11:56
35
הסבר:
אם התמרור 302 הוצב ע"י עירית ירושלים שהיא רשות תמרור, יש לו חזקת חוקיות
הרמזור המוצב אינו מוגדר בלוח התמרורים שאושר על ידי מדינת ישראל ולכן אינו חוקי. רק רמזור (תמרור שמספרו 701) המוגדר שם הוא חוקי.
שורה תחתונה - תמיד תעצור שם ולו רק בגלל תמרור 302 המכונה "עצור ותן זכות קדימה"
תמרור שספק אם חוקי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2015 | 19:01
54
אם תמרור נראה על פניו לא פיראטי מומלץ לציית לו, ואז לא להדרש לשאלות משפטיות..
אם נרשם דוח, ויוכח כי התמרור לא הוצב כדין, דין הדוח להתבטל.
אם תגרם תאונה, גם אם התמרור אינו חוקי, ניתן לייחס למתעלם ממנו אחריות.
תמרור שספק אם חוקי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2015 | 19:01
38
אם תמרור נראה על פניו לא פיראטי מומלץ לציית לו, ואז לא להדרש לשאלות משפטיות..
אם נרשם דוח, ויוכח כי התמרור לא הוצב כדין, דין הדוח להתבטל.
אם תגרם תאונה, גם אם התמרור אינו חוקי, ניתן לייחס למתעלם ממנו אחריות.
תודה לכולכם!
03/01/2015 | 20:17
1
67
עברתי שם עכשיו, וצילמתי:
אפשר לראות שאין שום סיבה לעצירה חוץ מהשער. הפניה בצד שמאל היא חד סטרית לכיוון ההפוך, והנתיב הנגדי מופרד עם הפרדה בריצפה.
אין תנועה משום כיוון שאפשר לתת להם זכות קדימה.
האם מדובר בשער יפו ?
03/01/2015 | 21:48
24
השופט לא כבול לקנס המקורי
01/01/2015 | 13:26
5
75
היום,
בבימ"ש תעבורה פ"ת, נהג שביקש להישפט על אי חגירת חגורת בטיחות, קיבל 1000 (אלף) שקל קנס + חדשיים פסילה על תנאי למשך שנתיים, השופטת דחתה בקשת התביעה לפסילה בפועל.
נהג  משאית שביקש להישפט על עבירת צומת  סיים בעיסקת טיעון על שינוי סעיף האשמה לחוסר  זהירות, כלומר קיבל במקום 4 נקודות באישום המקורי - 6 נקודות בעיסקה .

זה עם החגורה - מה היה טיעונו שביקש להשפט
01/01/2015 | 15:36
3
33
מהלך הדיון
01/01/2015 | 18:22
2
61
השוטר העיד שעמד במחסום וראה את הרכב שמגיע מולו ועצר 7 מטרים ממנו, דרך חלון קדמי - ללא חגורה, בעוד שהנוסע לידו היה חגור.
הנהג טען ששחרר כשהגיע למחסום כדי להיבדק ע"י החיילים כולל פתיחת תא מטען.
-
הבעיה של הנהג
1. הוא לא אמר זאת לפני שלב ההוכחות - לא בשלב ההקראה ולא לשוטר שעצר אותו, הוא רק ביקש מהשוטר שיוותר לו
2. הוא לא הביא עדים להוכחת טענותיו
3. הוא לא חקר את השוטר חקירה נגדית בעניין זה
ובטיעונים לעונש נמצא שלחובתו (ב 18 שנות נהיגה) 70 עבירות תנועה כולל 12 על חגורות, לא קיבל פסילה בפועל כי ב 3 השנים האחרונות זאת העבירה היחידה שנרשמה לו.
70 עבירות!! נוריד את החגורות, 58 עבירות
01/01/2015 | 18:51
1
61
ונהג שכזה עדיין בכביש
עצוב מאד, נהג עם ריבוי עבירות שכזה צריך לנסוע באוטובוס
אגב, ב 3 השנים האחרונות הוא פשוט לא נתפס
אל תהיה קיצוני - הוא פשוט סיים עבודתו כנהג משאית
01/01/2015 | 19:06
61
ועבר לעבודה אחרת.
תיקון הסעיף
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2015 | 21:18
50
נהג שמבקש להישפט אמור לקחת בחשבון שאם עברו התעבורתי מכביד, בית המשפט עשוי דווקא להחמיר בעונשו, והוא אינו כבול לקנס המקורי (ברירת המשפט).
לעניין תיקון הסעיף, התביעה לא מבקשת להחמיר באישום של הנהג אלא בענישה, התיקון לחוסר זהירות , אני מניח , היה לתקנה 21 א שהינה. חוסר זהירות כללית לעובר דרך ואינה מחייבת בנקודות ולא לתקנה 21 ג, חוסר זהירות לנהג , שמחייבת נהג ב 6 נקודות .
חניה בסימון לבן
01/01/2015 | 20:48
2
61
קיבלתי דוח 100 ש"ח לאחר שחניתי במקום שנגמר הכחול-לבן על המדרכה ויש רק סימון לבן. בנוסף התמרור המחייב חניה בתשלום נמצא רק אחרי מקום החניה שלי, בתחילת הסימון כחול-לבן. 
מדוע קיבלתי דו"ח?
קיבלת דוח כי העיריה זקוקה לכסף והנהג
01/01/2015 | 21:26
1
49
הוא אחד ממקורות הכסף של העירייה
לבן אינו תמרור וחסר משמעות, כדי שהחניה תהיה בתשלום הרכב חייב להיות בתחום של כחול או צ"ל תמרור 626 כולל תמרור 439 המסייג חניה, לפי תיאורך, את חנית גם לפני התמרור, לכן רצוי לצרף כאן תמונה של המקום כולל התמרורים
הערה - מקום חניה בתשלום יהיה בתנאי שהוצב
01/01/2015 | 21:34
48
תמרור 626 עם תמרור 439 המסייג חניה וכן חובה לצבוע את המדרכה בתמרור 817 (כחול לסירוגין), במידה ואבני השפה מעוצבות - לא חובה תמרור 817, תמרור 626 + 439 תקף ממנו והלאה ולא לפניו

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד אורון הינו ממשרדי עורכי דין לדיני התעבורה המובילים בתחום אשר אותו ייסד, הקים ומנהל עו"ד אילון אורון. המשרד עוסק בתחום זה בלבד ומטפל בייצוג נ
עוד...
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
עו
עו"ד אילון אורון
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו